Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]14159

1J. Chrostowski    
2J. Ekstowicz z d. Drobińska    
3J. Jabłoński     
4J. Królczak    
5J. Łempicka z d. Grabowska     
6J. Polkowska z d. Szyszkowska    
7J. Wiszowaty    
8Jacek Bielenica * Ełk   
9Jacek Chyliński     
10Jacek Ciecierski *16-08-1780 Wąsosz †14-09-1781 Wąsosz  
11Jacek Dziekoński    
12Jacek Fortuna *12-05-1935 †03-05-1987  
13Jacek Górski     
14Jacek Grądzki  †  
15Jacek Grondwald     
16Jacek Kacprowski *20-08-1821 Wąsosz †  
17Jacek Kalfas    
18Jacek Kamiński * Łomża    
19Jacek Karczewski z d. Karczewki     
20Jacek Karwowski * Burzyn †przed 24-11-1834  
21Jacek Klukowski    
22Jacek Kochanowski  †  
23Jacek Kołakowski * Grajewo    
24Jacek Konopka *02-08-1976 Szczuczyn †02-12-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
25Jacek Kozikowski *07-08-1977 Grajewo †30-10-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
26Jacek Kulas     
27Jacek Liszewski *około 1827 Radziłów †przed 10-02-1896  
28Jacek Łempicki     
29Jacek Majewski    
30Jacek Merchelski * Ełk   
31Jacek Mroczkowski * Ostrołęka   
32Jacek Nietupski    
33Jacek Piotr Szpak * Białystok   
34Jacek Raczek    
35Jacek Rogowski *około 1803 †09-04-1823 Brychy /Przytuły/  
36Jacek Stachurzewski * Ełk   
37Jacek Supiński  †przed 25-02-1824  
38Jacek Szleszyński  †  
39Jacek Świderski *19-07-1795 Czerwonki †  
40Jacek Wojciech Stefaniuk *22-07-1959 Zakalinki †  
41Jacek Zabielski  †przed 27-01-1841  
42Jacek Zając *około 1812 Kubra †  
43Jacek Zajkowski  †po 22-01-1838  
44Jacek Zalewski     
45Jacek Żurawski  †  
46Jacenty Arciszewski *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
47Jacenty Bagiński  †przed 26-02-1816  
48Jacenty Barwikowski *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
49Jacenty Bukowski  †po 12-10-1863  
50Jacenty Chmielewski  †przed 26-02-1854  
51Jacenty Godlewski  †przed 07-10-1816  
52Jacenty Golikowski  †po 09-02-1829  
53Jacenty Grabowski  †przed 15-11-1820  
54Jacenty Grądzki  †od 20-06-1827 do 18-02-1849  
55Jacenty Gutowski  †przed 17-01-1815  
56Jacenty Iwanowski *około 1798 Zanklewo †od 27-01-1856 do 18-02-1867  
57Jacenty Jagodziński *około 1830 Wąsosz †20-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
58Jacenty Kurzątkowski  †po 16-01-1853  
59Jacenty Leosiewski  †przed 30-01-1860  
60Jacenty Leszczewski *około 1823 Radziłów †przed 12-02-1901  
61Jacenty Nieciecki *około 1792 Bartki †po 11-02-1861  
62Jacenty Rogiński  †po 13-04-1834  
63Jacenty Rudzki  †  
64Jacenty Sobolewski  †przed 26-02-1827  
65Jacenty Sulkowski  †przed 19-02-1844  
66Jacenty Szymanowski  †przed 07-02-1843  
67Jacenty Śmiglewski *około 1804 Słucz †07-04-1855 Kędziorowo  
68Jacenty Świderski  †  
69Jacenty Wojsław *około 1737 †25-07-1807 Grędy  
70Jaden Nukon Rynkiewicz    
71Jadwiga (Henryka) Hecer z d. Rejnart *około 1812 Drygały †po 10-02-1861  
72Jadwiga Adamska z d. Ołdakowska * Wąsosz   
73Jadwiga Akus z d. Olszewska * Wąsosz    
74Jadwiga Albińska z d. Galanty * Żebry   
75Jadwiga Anastazja Danowska z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
76Jadwiga Anna Chylińska z d. Wrozia ?    
77Jadwiga Anna Ołdakowska z d. Falkowska    
78Jadwiga Anna Pliszka z d. Gordon * Szczuczyn   
79Jadwiga Anna Polakowska z d. Grabowska * Okrasin   
80Jadwiga Antoniak z d. Leszak  †  
81Jadwiga Augustynowicz z d. Śliżewska * Mońkowce   
82Jadwiga Baczewska z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
83Jadwiga Baczewska z d. Dmochowska * Wąsosz   
84Jadwiga Bagińska z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989   
85Jadwiga Bagińska z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
86Jadwiga Bagińska z d. Dobrzycka * Możdżenie   
87Jadwiga Bagińska z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
88Jadwiga Bajkiewicz z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
89Jadwiga Bałdyga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
90Jadwiga Bałdyga z d. Grądzka  †  
91Jadwiga Baranowska *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
92Jadwiga Baraszkiewicz z d. Kozłowska * Koniecki   
93Jadwiga Bargłowska z d. Mieczkowska * Radziłów   
94Jadwiga Bargłowska z d. Kulikowska * Żebry   
95Jadwiga Bargłowska * Radziłów   
96Jadwiga Barszczewska *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
97Jadwiga Bastek z d. Sobotka    
98Jadwiga Bednarowicz z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
99Jadwiga Bernatajtys z d. Komosińska * Wąsosz   
100Jadwiga Białasiewicz *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
101Jadwiga Białowąs z d. Kuczewska * Ławsk   
102Jadwiga Białowąs z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
103Jadwiga Bielawska z d. Baranowska *około 1908 †  
104Jadwiga Bieniewska z d. Chełmińska * Niećkowo   
105Jadwiga Bieńkowska z d. Rydzewska * Milewo   
106Jadwiga Bikowska z d. Wiszowata    
107Jadwiga Bikowska *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
108Jadwiga Błaszkiewicz z d. Konieczna    
109Jadwiga Bobrowska z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
110Jadwiga Bobrowska z d. Chrostowska * Bagienice   
111Jadwiga Bogdan z d. Mikucka * Wąsosz   
112Jadwiga Bogdanowicz *10-02-1936 Kędziorowo †07-12-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
113Jadwiga Bogucka z d. N  †przed 04-08-1822  
114Jadwiga Boguszewska z d. Modzelewska * Wąsosz   
115Jadwiga Borawska z d. Żelechowska    
116Jadwiga Borawska z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
117Jadwiga Borawska z d. Rogalska    
118Jadwiga Borawska z d. Pasiewicz *02-10-1799 †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
119Jadwiga Borawska z d. Komosińska * Wąsosz   
120Jadwiga Borawska z d. Kierznowska *18-10-1784 Łempice †od 20-11-1836 do 26-02-1843  
121Jadwiga Borawska z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
122Jadwiga Borawska z d. Filipkowska  †  
123Jadwiga Borawska z d. Danowska * Klimaszewnica   
124Jadwiga Borawska z d. Cendrowska *około 1902 †  
125Jadwiga Borawska *około 1931 Konopki †19-04-1950 Konopki  
126Jadwiga Borawska *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
127Jadwiga Borawska *05-11-1922 Rakowo †  
128Jadwiga Borzymowska z d. Kaczkowska    
129Jadwiga Bożena Łempicka z d. Kowalewska * Wąsosz    
130Jadwiga Bożenna Lendo z d. Wróblewska * Grędy   
131Jadwiga Braczko z d. Konopka  †  
132Jadwiga Brakoniecka z d. Kopeć  †  
133Jadwiga Brakoniecka *1942 †1947  
134Jadwiga Brańczyk z d. N  †  
135Jadwiga Brodowska z d. Żebrowska  †  
136Jadwiga Bronakowska z d. Przyborowska  †przed 21-02-1870  
137Jadwiga Bronakowska z d. Borawska * Wąsosz   
138Jadwiga Bruszewska z d. Kowalewska * Wąsosz   
139Jadwiga Brzostowska *01-1951 Łempice †09-02-1951 Łempice /Wąsosz/  
140Jadwiga Brzuchalska z d. Tyszkiewicz    
141Jadwiga Budzińska z d. N  †przed 17-02-1829  
142Jadwiga Budzińska z d. Gutowska  †po 28-02-1859  
143Jadwiga Chałustowska z d. Januszewska *05-10-1927 Kramówka Mała †14-11-2012 Mońki  
144Jadwiga Chludzińska z d. Przechocka    
145Jadwiga Chmielewska z d. Żukowska * Ławsk   
146Jadwiga Chodnicka *około 07-1942 Żebry †22-09-1943 Żebry /Wąsosz/  
147Jadwiga Chodorowska z d. Kadłubowska *około 1791 Wąsosz †14-02-1848  
148Jadwiga Choińska z d. Wróblewska * Radziłów   
149Jadwiga Choińska z d. Chmielewska *około 1815 Truszki †  
150Jadwiga Chojnowska z d. Ostatkiewicz *około 1908 Kossaki par. Jedwabne †  
151Jadwiga Chojnowska z d. Mordasiewicz *około 1904 Radziłów †   
152Jadwiga Chojnowska z d. Łempicka * Wąsosz    
153Jadwiga Choromańska z d. N  †przed 19-07-1814  
154Jadwiga Chrostowska z d. Supińska * Supy   
155Jadwiga Chrostowska z d. N  †  
156Jadwiga Chrostowska z d. Modzelewska    
157Jadwiga Chrostowska z d. Czajkowska  †przed 28-01-1942  
158Jadwiga Chrzanowska z d. Wróblewska * Radziłów   
159Jadwiga Chrzanowska z d. N  †  
160Jadwiga Chrzanowska z d. Kozikowska * Zalesie    
161Jadwiga Chrzanowska z d. Kołakowska  †przed 03-11-1839  
162Jadwiga Chrzanowska z d. Górska * Kieljany   
163Jadwiga Chrzanowska z d. Godlewska * Wąsosz    
164Jadwiga Chrzanowska z d. Godlewska * Godlewo   
165Jadwiga Chrzanowska z d. Danowska * Białaszewo    
166Jadwiga Chrzanowska z d. Borawska  †  
167Jadwiga Chrzanowska * Zalesie    
168Jadwiga Chylińska z d. Typa     
169Jadwiga Chylińska z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
170Jadwiga Chylińska z d. Romejko * Żebry   
171Jadwiga Chylińska z d. Matyszewska * Szczuczyn    
172Jadwiga Chylińska z d. Gardocka * Sulewo Prusy   
173Jadwiga Cichocka z d. Chrzanowska * Konopki   
174Jadwiga Ciecierska z d. Szlas     
175Jadwiga Ciecierska z d. Stefanowicz *14-06-1911 Kędziorowo †   
176Jadwiga Cieciuch z d. Potęga * Modzele   
177Jadwiga Ciemała z d. Danowska     
178Jadwiga Ciesielska z d. Grzymkowska * Wąsosz   
179Jadwiga Cieśnielewska z d. Pezowicz *około 1846 Mocarze †po 08-06-1909  
180Jadwiga Cikorowska z d. Zalc *około 1891 Szczuczyn †  
181Jadwiga Cimoch z d. Mroczkowska * Kownatki   
182Jadwiga Cimoch z d. Korzeniecka *25-12-1916 Czerwonki †  
183Jadwiga Cimochowska z d. Siedlecka * Wąsosz   
184Jadwiga Cimochowska z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
185Jadwiga Cimochowska z d. Moczydłowska * Wąsosz   
186Jadwiga Cimochowska z d. Marczykowska * Wąsosz   
187Jadwiga Cimochowska *03-01-1934 Wąsosz †19-06-1936 Wąsosz  
188Jadwiga Cukrowska z d. Kuczewska * Kędziorowo   
189Jadwiga Cwalina z d. Wiśniewska * Szczuczyn    
190Jadwiga Cwalina z d. Skubich *1910 Sokoły †23-12-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
191Jadwiga Cwalina *10-06-1932 Sokoły †26-12-1932 Sokoły /Wąsosz/  
192Jadwiga Cybula z d. Roman * Wąsosz    
193Jadwiga Cybulska z d. Krygier * Niećkowo   
194Jadwiga Cymkowska z d. Orzechowska  †  
195Jadwiga Czajkowska z d. Dyka  †08-12-1883  
196Jadwiga Czarnecka z d. Domełło * Modzele   
197Jadwiga Czarnecka *06-04-1931 Ławsk †05-09-1940 Ławsk /Wąsosz/  
198Jadwiga Czarnowska z d. Kulesza    
199Jadwiga Czerwonka *04-03-1934 †18-03-1934 Czerwonki /Wąsosz/  
200Jadwiga Czyżewska z d. Ladzińska * Wąsosz    
201Jadwiga Czyżewska z d. Gutowska     
202Jadwiga Danowska z d. Modzelewska  †po 11-02-1985   
203Jadwiga Danowska z d. Kownacka  †  
204Jadwiga Danowska z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
205Jadwiga Danowska z d. Klimaszewska    
206Jadwiga Danowska  †  
207Jadwiga Dąbrowska z d. Włodkowska * Łoje   
208Jadwiga Dąbrowska z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
209Jadwiga Dąbrowska z d. Trzaska * Ławsk   
210Jadwiga Dąbrowska z d. Łempicka * Sienickie    
211Jadwiga Dąbrowska z d. Jurska * Czachy   
212Jadwiga Dąbrowska z d. Borawska * Czerwonki   
213Jadwiga Dec z d. Kożuchowska    
214Jadwiga Deniziuk z d. Lewczuk  †  
215Jadwiga Dęby z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †  
216Jadwiga Dmochowska z d. Filipkowska  †  
217Jadwiga Dobkowska z d. Karpińska  †  
218Jadwiga Dobrzycka z d. Zyskowska * Wąsosz   
219Jadwiga Dobrzycka z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
220Jadwiga Dobrzycka z d. Rogalska  †po 20-02-1935  
221Jadwiga Dobrzycka z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
222Jadwiga Doljasz z d. Staszewska  †po 22-02-1962  
223Jadwiga Doljasz z d. Kiluk * Bogusze   
224Jadwiga Dołęga z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
225Jadwiga Dołęga *około 1817 Makowskie †  
226Jadwiga Drobińska z d. Wysocka *około 1908 Rydzewo-Pieniążek †  
227Jadwiga Drobińska z d. Sokołek * Świdry   
228Jadwiga Drobińska z d. Siedlecka *około 1911 Kędziorowo †  
229Jadwiga Drobińska z d. Cimochowska    
230Jadwiga Drozdowska z d. Zawadzka  †  
231Jadwiga Drozdowska z d. Ramotowska  †po 21-11-1843  
232Jadwiga Duchnowska z d. Szumowska    
233Jadwiga Duda z d. Wszeborowska * Wąsosz   
234Jadwiga Duda *22-02-1936 Ławsk †18-02-1938 Ławsk  
235Jadwiga Dudkowska z d. Zajczewska    
236Jadwiga Dudkowska z d. Szelągowska *1912 †  
237Jadwiga Dwilewicz z d. Dzięgielewska    
238Jadwiga Dziekońska z d. Mitros * Modzele   
239Jadwiga Dziekońska z d. Maciorowska *około 1910 Sojczyn Grądowy †26-03-1941 Kownatki  
240Jadwiga Dzielnicka z d. Wileńska * Bagienice    
241Jadwiga Dziesińska z d. Cześniochowska *11-04-1784 †  
242Jadwiga Dzięgielewska z d. Modzelewska *około 1912 †  
243Jadwiga Dzięgielewska z d. Łempicka *14-04-1888 Kownatki †26-01-1915 Milewo   
244Jadwiga Dzięgielewska z d. Grądzka *01-01-1920 Nieciki †  
245Jadwiga Dzięgielewska z d. Górska  †  
246Jadwiga Dzięgielewska z d. Chylińska * Godlewo    
247Jadwiga Dzięgielewska z d. Biedrzycka  †przed 04-1960  
248Jadwiga Eugenia Tyszkiewicz z d. Klusek     
249Jadwiga Faszcza *15-07-1932 Ławsk †23-10-1934 Ławsk  
250Jadwiga Filipkowska z d. Świderska * Sulewo Prusy    
251Jadwiga Filipkowska z d. Karwowska * Zaborowo   
252Jadwiga Filipkowska z d. Jaworowska    
253Jadwiga Filipkowska z d. Grabowska  †  
254Jadwiga Filipkowska *01-04-1930 Wojsławy †20-07-1964 Choroszcz /Wąsosz/   
255Jadwiga Franciszka Dobkowska z d. Szczesik * Niećkowo   
256Jadwiga Franciszka Ołdakowska *około 1900 Wąsosz †07-05-1936  
257Jadwiga Gacka z d. Ramotowska  †  
258Jadwiga Gałązka z d. N  †po 01-11-1820  
259Jadwiga Gałecka z d. Koniecko * Białaszewo    
260Jadwiga Gałecka z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
261Jadwiga Gardocka z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
262Jadwiga Gardocka z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
263Jadwiga Gardocka z d. Kadyszewska * Radziłów   
264Jadwiga Gardocka *około 03-1951 Stawiane †04-02-1952 Stawiane /Wąsosz/   
265Jadwiga Gardocka *29-01-1939 Łempice †23-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
266Jadwiga Glińska z d. Łepkowska * Niećkowo   
267Jadwiga Glińska z d. Filipkowska    
268Jadwiga Glińska z d. Dobrońska  †po 25-01-1851  
269Jadwiga Glińska *08-01-1963 Wąsosz †28-03-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
270Jadwiga Gładkowska z d. Sakowicz    
271Jadwiga Głódź z d. Jarmoła    
272Jadwiga Gocłowska z d. Borawska * Wąsosz   
273Jadwiga Godlewska z d. Kielian * Wąsosz    
274Jadwiga Godlewska z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
275Jadwiga Godlewska *około 1936 Zalesie †02-06-1943 Zalesie /Wąsosz/  
276Jadwiga Godlewska *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
277Jadwiga Golikowska z d. Supińska * Jebramki   
278Jadwiga Gołębiewska  †  
279Jadwiga Gontowska z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
280Jadwiga Gosiewska z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
281Jadwiga Gosiewska z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
282Jadwiga Gosiewska *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
283Jadwiga Górska z d. Rózio * Niećkowo   
284Jadwiga Górska z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
285Jadwiga Górska z d. Mieczkowska * Nieławice   
286Jadwiga Górska z d. Klimaszewska * Supy   
287Jadwiga Górska z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
288Jadwiga Górska *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
289Jadwiga Górska *14-02-1907 Wagi †  
290Jadwiga Grabowska z d. Okulska *około 1913 †  
291Jadwiga Grabowska z d. Ciecierska *1904 Żebrki †  
292Jadwiga Grabowska z d. Burgraff * Kramarzewo   
293Jadwiga Grabowska z d. Bergał    
294Jadwiga Grażyna Guligowska z d. Niedźwiedzka * Niećkowo   
295Jadwiga Grażyna Jarząbek z d. Majorkowska * Sierpc   
296Jadwiga Greloch z d. N  †  
297Jadwiga Gręda z d. Wierciszewska  †  
298Jadwiga Grędo *około 1924 †06-05-1928 Sulewo Prusy  
299Jadwiga Grochulska z d. Kadłubowska  †od 14-01-1844 do 01-07-1849  
300Jadwiga Gromadzka z d. Zaborowska *około 1908 Sulewo Kownaty †27-07-1945 Wąsosz  
301Jadwiga Gromadzka z d. Dębińska * Wąsosz   
302Jadwiga Gromadzka *11-04-1959 Wąsosz †13-11-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
303Jadwiga Grunwald z d. Soliwoda *30-01-1925 Nowy Lubiel †przed 11-11-1984  
304Jadwiga Grunwald z d. Pruszyńska *05-02-1913 Niedźwiedzkie †26-05-2003 Grajewo /Wąsosz/  
305Jadwiga Grunwald *około 1922 Wąsosz †06-12-1929 Wąsosz  
306Jadwiga Grzymkowska z d. N    
307Jadwiga Grzymkowska z d. Mroczkowska    
308Jadwiga Grzymkowska z d. Danowska * Sulewo Kownaty   
309Jadwiga Grzywińska z d. Kuczyńska  †przed 01-11-1846  
310Jadwiga Gutowska z d. Laszczkowska *około 1900 Ławsk †15-05-1982  
311Jadwiga Gutowska z d. Koniecko * Grozimy   
312Jadwiga Gutowska z d. Gazowska *27-11-1910 Żebry †  
313Jadwiga Gwiazdowska z d. Walewska *około 1910 Radziłów †26-10-1993 Szczuczyn  
314Jadwiga Hader z d. Kruszyńska * Żebry   
315Jadwiga Halina Czyżewska *22-09-1939 Wąsosz †09-11-1939 Wąsosz   
316Jadwiga Halina Demby z d. Śmiarowska * Świdry   
317Jadwiga Helena Kozikowska z d. Łochowska *15-12-1908 Grozimy †  
318Jadwiga Helena Wolska z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
319Jadwiga Henryka Domitrz z d. Chmielewska  †   
320Jadwiga Hieronima Zielińska z d. Solińska * Białaszewo    
321Jadwiga Hollender  † Ełk /Ełk/  
322Jadwiga Hudzik z d. Danowska    
323Jadwiga Iwanowska *19-03-1881 Orlikowo †   
324Jadwiga Izbicka *13-06-1933 Ławsk †20-01-1963 Ławsk /Wąsosz/  
325Jadwiga Jabłońska z d. Wojsław *06-08-1904 Kownatki †  
326Jadwiga Jaczyńska z d. Sienicka *30-11-1910 Czerwonki †   
327Jadwiga Jaczyńska z d. Kaliszewska * Bełda   
328Jadwiga Jakubowska z d. Banach    
329Jadwiga Janina Obiedzińska z d. Łajewska * Grozimy   
330Jadwiga Janina Szydłowska z d. Zamojska *około 1908 †  
331Jadwiga Jankowska z d. Szczech * Żebry   
332Jadwiga Jankowska z d. Polakowska * Kubra   
333Jadwiga Jankowska z d. Kubicz     
334Jadwiga Jankowska z d. Krzyżanowska *06-01-1906 Białystok †01-05-2001 Szczuczyn /Wąsosz/  
335Jadwiga Jankowska z d. Dąbrowska * Łoje   
336Jadwiga Jarmuch z d. Mierzejewska *09-08-1907 Rostki †  
337Jadwiga Jarosz z d. Węcek * Żebry   
338Jadwiga Jasińska z d. Tyszkiewicz * Wąsosz    
339Jadwiga Jasińska z d. Kozikowska * Kownatki   
340Jadwiga Jastrzębska z d. Malinowska  †  
341Jadwiga Jastrzębska    
342Jadwiga Jaśkowska z d. Tomaszczyk *04-12-1915 Łempice †16-11-1990 Łempice  
343Jadwiga Jaśkowska z d. Suchodolska * Marianowo   
344Jadwiga Jaśkowska z d. Stefanowicz * Kędziorowo    
345Jadwiga Jaśkowska z d. Perkowska *około 1895 Milewo †  
346Jadwiga Józefa Smyk z d. Żbikowska *03-04-1935 Sienickie †po 1994 Belgia   
347Jadwiga Jurowska z d. Bielawska * Kubra   
348Jadwiga Jurska z d. Filipkowska *około 1909 Szlasy †14-04-1988 Grajewo  
349Jadwiga Kacperska z d. Wiśniewska *10-10-1926 Radziłów †11-11-2002 Grajewo /Wąsosz/   
350Jadwiga Kacperska z d. Szumowska *około 1903 Witynie †  
351Jadwiga Kacperska z d. Krasnowska    
352Jadwiga Kaczorek z d. Bogusławska *01-07-1911 Niećkowo †  
353Jadwiga Kaczyńska z d. Wondołkowska  †  
354Jadwiga Kadyszewska z d. Zając *około 1909 †  
355Jadwiga Kalbarczyk z d. Albińska * Żebry   
356Jadwiga Kalinowska z d. Zawistowska * Szczuczyn   
357Jadwiga Kalinowska z d. Rydzewska *04-05-1927 Modzele †23-08-1994 Grajewo  
358Jadwiga Kalinowska z d. Rogowska *12-10-1839 Brychy †po 10-11-1890  
359Jadwiga Kaliszewska z d. Kin *około 1895 Wąsosz †po 07-09-1949  
360Jadwiga Kamińska z d. Sokołowska *około 1911 Rosochate †  
361Jadwiga Kamińska z d. Laszczkowska * Ławsk   
362Jadwiga Kamińska z d. Kozłowska    
363Jadwiga Kamińska z d. Karwowska    
364Jadwiga Kamińska z d. Gryziewska  †po 28-10-1834  
365Jadwiga Kania z d. Łajewska * Grozimy   
366Jadwiga Kanicka z d. Karwowska * Ławsk   
367Jadwiga Kapelewska z d. Ładyżyńska  †19-05-1852  
368Jadwiga Karczmarczyk *około 02-1940 Ławsk †02-06-1940 Ławsk  
369Jadwiga Karolina Borawska z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 21-11-1898  
370Jadwiga Karolina Kacprowska z d. Chylińska *04-11-1912 Sulewo Prusy †02-07-2001 Komosewo /Wąsosz/  
371Jadwiga Karpińska z d. Sawicka  †  
372Jadwiga Karpińska z d. Komosińska * Wąsosz   
373Jadwiga Karpińska (Drobińska) z d. Wejner  †przed 25-10-1838  
374Jadwiga Karwowska z d. Zalewska * Sienickie    
375Jadwiga Karwowska z d. Zaborowska *około 1908 Święcienin †  
376Jadwiga Karwowska z d. Trojanowska *20-12-1936 Kamińskie †   
377Jadwiga Karwowska z d. Święszkowska *około 1797 †po 27-01-1847  
378Jadwiga Karwowska z d. Raciborska * Ławsk   
379Jadwiga Karwowska z d. Polakowska * Wąsosz   
380Jadwiga Karwowska z d. Mocarska * Wąsosz    
381Jadwiga Karwowska z d. Malinowska *22-12-1914 Niećkowo †13-12-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
382Jadwiga Karwowska z d. Klimaszewska *25-12-1914 Łękowo †09-08-1973 Zaborowo /Wąsosz/  
383Jadwiga Karwowska z d. Kamińska  †po 23-10-1832  
384Jadwiga Karwowska z d. Dzięgielewska *27-02-1900 †04-01-1983 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
385Jadwiga Karwowska z d. Chrostowska    
386Jadwiga Katarzyna Jarząbek *17-08-1893 Niedźwiadna †15-03-1984 Niedźwiadna   
387Jadwiga Kazimiera Klimaszewska z d. Olszewska * Niedźwiadna   
388Jadwiga Kędzierska z d. Kozłowska    
389Jadwiga Kędzierska *05-11-1943 Wąsosz †08-11-1943 Wąsosz  
390Jadwiga Kiełczewska z d. Bagińska *14-06-1908 Konopki-Białystok †06-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
391Jadwiga Kierznowska z d. N  †  
392Jadwiga Kisielewska * Niećkowo   
393Jadwiga Klimaszewska z d. Wądołowska * Mroczki   
394Jadwiga Klimaszewska z d. Mieńkowska * Szczuczyn   
395Jadwiga Klimaszewska z d. Januszewska * Wąsosz   
396Jadwiga Kmit z d. Wróblewska    
397Jadwiga Kojro z d. Klimaszewska  †po 18-08-1937  
398Jadwiga Kojro *04-12-1893 Niećkowo †29-06-1894 Niećkowo /Wąsosz/  
399Jadwiga Komendecka z d. Zalewska  †  
400Jadwiga Komosińska z d. Zambrowska    
401Jadwiga Komosińska z d. Wachulewicz * Kędziorowo   
402Jadwiga Komosińska z d. Siejda *09-01-1933 Ławsk †24-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
403Jadwiga Koniecko *około 11-1900 †23-01-1901 Kownatki /Wąsosz/  
404Jadwiga Konopka z d. Suplicka * Kownatki   
405Jadwiga Konopka z d. Rydzewska  †przed 10-02-1834  
406Jadwiga Konopka z d. Rogowska * Trzaski   
407Jadwiga Konopka z d. Makuszewska    
408Jadwiga Konopka z d. Kruszyńska * Żebry   
409Jadwiga Konopka z d. Kozikowska *około 1905 Święcienin †24-06-1990 Konopki  
410Jadwiga Konopka z d. Jankowska *1911 †  
411Jadwiga Konopka z d. Czerwonka *15-07-1885 Czerwonki †po 24-11-1931  
412Jadwiga Konoplanik z d. Sokołowska *09-02-1913 Korzeniste †  
413Jadwiga Korneluk z d. Albińska * Wąsosz   
414Jadwiga Korwek z d. Chodnicka *28-05-1900 Kowalewo †  
415Jadwiga Kosińska z d. Orłowska * Modzele   
416Jadwiga Kosmowska z d. Ladzińska * Wąsosz   
417Jadwiga Kosowicz z d. Milewska * Grędy   
418Jadwiga Kossakowska z d. Bagińska  †po 12-11-1828  
419Jadwiga Kotowska z d. Zalewska * Wąsosz   
420Jadwiga Kowalewska z d. Nerkowska *10-03-1912 †10-06-1989 Możdżenie /Wąsosz/  
421Jadwiga Kowalewska z d. N  †przed 04-05-1831  
422Jadwiga Kowalewska z d. Jaczyńska * Czerwonki    
423Jadwiga Kowalska z d. Gryczewska  †  
424Jadwiga Kowalska  †  
425Jadwiga Kownacka z d. Paszkowska * Kownatki    
426Jadwiga Kownacka z d. Karwowska *około 1889 Pieńczykowo †03-04-1943 Turczyn /Rajgród/  
427Jadwiga Kownacka z d. Filipkowska     
428Jadwiga Kownacka *20-04-1942 Kownatki †10-01-1943 Kownatki /Wąsosz/   
429Jadwiga Kozikowska z d. Zielińska *25-11-1914 Wąsosz †12-11-2000 Pisz /Wąsosz/  
430Jadwiga Kozikowska z d. Rogińska *około 1820 †30-11-1905 Koziki /Stawiski/  
431Jadwiga Kozikowska z d. Mocarska *28-12-1910 Karwowo †  
432Jadwiga Kozikowska z d. Kacperska * Żebry   
433Jadwiga Kozikowska *04-07-1958 Kownatki †14-07-1959 Kownatki /Wąsosz/  
434Jadwiga Kozłowska z d. Olszewska * Wąsosz    
435Jadwiga Kozłowska z d. Malinowska * Niećkowo   
436Jadwiga Kozłowska z d. Kalinowska *10-09-1913 Grędy †04-11-1998 Giżycko /Wąsosz/  
437Jadwiga Kozłowska z d. Grzymkowska * Niećkowo   
438Jadwiga Kozłowska z d. Gardocka *10-07-1910 Zalesie †   
439Jadwiga Kozłowska z d. Gardocka  †po 05-02-1879  
440Jadwiga Kozubek z d. Mieczkowska    
441Jadwiga Kreska z d. Zegarowicz    
442Jadwiga Kreska z d. Kruszyńska *19-05-1888 Żebry †05-04-1965 Żebry /Wąsosz/  
443Jadwiga Kreska *13-07-1938 Bagienice †19-07-1938 Bagienice   
444Jadwiga Krukowska z d. Skrodzka * Pasichy    
445Jadwiga Krupa z d. Kawecka  †przed 04-1945  
446Jadwiga Kruszyńska z d. Zalewska * Bęćkowo   
447Jadwiga Kruszyńska z d. Wasilewska * Barany   
448Jadwiga Kruszyńska z d. Konopko *07-01-1923 Wagi †09-04-1993 Żebry /Wąsosz/  
449Jadwiga Krymska z d. Stelmaszyńska * Niećkowo    
450Jadwiga Krymska z d. Klimaszewska *około 1904 Klimaszewnica †21-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
451Jadwiga Krymska *20-05-1942 Kownatki †03-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
452Jadwiga Krynicka z d. Dzięgielewska * Sienickie    
453Jadwiga Krystyna Wiącek z d. Raciborska * Danowo   
454Jadwiga Kubiak z d. Siedlecka * Niećkowo   
455Jadwiga Kuczewska z d. Tyszko *01-08-1947 Kramarzewo †  
456Jadwiga Kuczewska  †  
457Jadwiga Kuczyńska z d. Skrodzka * Szczuczyn   
458Jadwiga Kuhn z d. Duda * Zdedy   
459Jadwiga Kukowska z d. Kamińska * Wąsosz    
460Jadwiga Kulesza * Kurpiki    
461Jadwiga Kulikowska z d. Rawa * Bagienice    
462Jadwiga Kulikowska z d. Oskierko *25-04-1936 Żebry †29-08-1998 Żebry /Wąsosz/  
463Jadwiga Kurkowska z d. Konopka * Konopki   
464Jadwiga Kurzyp z d. Czarniawska *około 1945 †około 1993 Chicago, IL  
465Jadwiga Kwitkowska z d. Supińska  †  
466Jadwiga Ladzińska z d. Młynarczyk * Wąsosz   
467Jadwiga Ladzińska z d. Dziesińska *18-10-1783 †po 11-11-1844  
468Jadwiga Ladzińska *16-10-1953 Wąsosz †12-05-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
469Jadwiga Ladzińska *05-1951 Wąsosz †10-05-1951 Wąsosz  
470Jadwiga Lamko z d. Dąbrowska * Szczuczyn   
471Jadwiga Laskowska z d. Suchowier     
472Jadwiga Laskowska z d. Niebrzydowska * Pasichy   
473Jadwiga Lebiedzińska z d. Komosińska * Balcer   
474Jadwiga Lebiedzińska z d. Antosiewicz *około 1904 Wierzbowo †14-07-1988 Wierzbowo  
475Jadwiga Lenda z d. Szemborowska * Wąsosz   
476Jadwiga Lenda z d. N  †po 14-02-1841  
477Jadwiga Lendo z d. Sulewska * Zaborowo   
478Jadwiga Leonowicz z d. N  †  
479Jadwiga Leszczewska z d. Żebrowska    
480Jadwiga Leszczewska z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
481Jadwiga Lewandowska z d. Szydłowska *około 1909 †  
482Jadwiga Lewkowicz z d. Sokołowska * Żebry    
483Jadwiga Lichoń z d. Witek  †  
484Jadwiga Lipińska z d. Bargłowska *01-08-1918 Kubra †  
485Jadwiga Locman *26-05-1946 Żebry †27-05-1946 Żebry /Wąsosz/  
486Jadwiga Łaguna z d. Sobolewska *04-09-1907 †03-12-2004  
487Jadwiga Łaguna *około 1916 Stawiane †  
488Jadwiga Łajewska z d. Zakrzewska *około 1917 Szwelczyn †po 08-03-1985  
489Jadwiga Łapin z d. Gazowska * Wąsosz   
490Jadwiga Łazarz z d. Kojro * Niećkowo   
491Jadwiga Łempicka z d. Sokołowska     
492Jadwiga Łempicka z d. Piaścik * Dobry Las    
493Jadwiga Łempicka z d. Ołdakowska * Wąsosz    
494Jadwiga Łempicka z d. Mieńkowska * Wąsosz    
495Jadwiga Łempicka z d. Kotwica     
496Jadwiga Łempicka z d. Godlewska *1916 †   
497Jadwiga Łempicka z d. Dąbrowska * Kędziorowo    
498Jadwiga Łempicka *około 12-1927 Jaki †22-12-1928 Jaki /Słucz/  
499Jadwiga Łempicka *21-06-1936 Bagienice †31-12-1938 Bagienice   
500Jadwiga Łepkowska z d. Rydzewska * Zaborowo   
501Jadwiga Łepkowska z d. Piotrowska  †  
502Jadwiga Łepkowska    
503Jadwiga Łojewska *01-10-1931 Modzele †16-09-1932 Modzele  
504Jadwiga Łosiewicz z d. Jakubczyk *22-08-1911 †29-08-1951 Klimaszewnica /Białaszewo/  
505Jadwiga Łoś z d. Kochanowska *30-08-1914 Niećkowo †25-04-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
506Jadwiga Łoś z d. Karczmarczyk    
507Jadwiga Łoś z d. Borusiewicz * Wąsosz    
508Jadwiga Łoś *około 08-1935 Ławsk †02-11-1935 Ławsk /Wąsosz/  
509Jadwiga Łukaszewicz z d. Michalska    
510Jadwiga Maciorowska z d. Nietupska    
511Jadwiga Majewska z d. Truchan * Turówka Stara   
512Jadwiga Makowska z d. Wit *01-03-1906 Ławsk †  
513Jadwiga Maleszewska z d. Grajewska * Brychy   
514Jadwiga Malinowska z d. Pruszyńska * Słucz   
515Jadwiga Malinowska z d. Górska  †od 12-11-1827 do 26-01-1835  
516Jadwiga Malinowska z d. Godlewska * Komosewo   
517Jadwiga Malinowska z d. Bazydło * Ławsk   
518Jadwiga Malinowska z d. Bagińska    
519Jadwiga Malinowska *około 08-1949 Wąsosz †01-04-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
520Jadwiga Malinowska     
521Jadwiga Malinowska *15-10-1937 Niećkowo †25-11-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
522Jadwiga Malinowska *01-05-1944 Czerwonki †03-05-1956 Czerwonki /Wąsosz/  
523Jadwiga Małolepsza *10-07-1937 Wąsosz †17-04-1939 Wąsosz  
524Jadwiga Mańczak z d. Domisiewicz * Józefowo †  
525Jadwiga Mańkowska z d. Czyżewska     
526Jadwiga Marcińczyk z d. Zamojska * Modzele   
527Jadwiga Marcińczyk z d. Duda * Ławsk   
528Jadwiga Marianna Januszewska *14-03-1956 Komosewo †29-09-1957 Komosewo /Wąsosz/   
529Jadwiga Matwiejczyk z d. Zielińska * Niećkowo    
530Jadwiga Matys z d. Szekalska    
531Jadwiga Matyszewska z d. Lenczewska *03-11-1912 Niećkowo †04-04-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
532Jadwiga Matyszewska z d. Kwiatkowska *15-10-1911 Mazewo †14-12-1979 Niećkowo /Wąsosz/  
533Jadwiga Matyszewska *około 1912 Niećkowo †27-12-1921 Niećkowo /Wąsosz/  
534Jadwiga Merchelska z d. Zawistowska * Wąsosz   
535Jadwiga Męczkowska z d. Dąbrowska * Kędziorowo   
536Jadwiga Męczkowska z d. Borawska *02-12-1923 Niedźwiedzkie †02-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
537Jadwiga Michalska z d. Niebrzydowska * Kownatki    
538Jadwiga Michna z d. Ołdakowska    
539Jadwiga Michnowska z d. Niedźwiedzka *10-10-1784 Niedźwiedzkie †  
540Jadwiga Mieczkowska z d. Wądołowska *około 1908 Koniecki par. Wizna †  
541Jadwiga Mieczkowska z d. Rogalska    
542Jadwiga Mieczkowska z d. Orzechowska  †przed 27-02-1905  
543Jadwiga Mieczkowska z d. Łepkowska * Przytuły-Kolonie   
544Jadwiga Mieczkowska z d. Bagińska * Kieljany    
545Jadwiga Mielnik z d. Grondwald *1937 Komosewo †   
546Jadwiga Mieńkowska *około 1905 Wąsosz †02-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
547Jadwiga Mierzejewska z d. Śmiglewska *13-09-1896 Niećkowo †29-12-1981 /Wąsosz/  
548Jadwiga Miklaszewska z d. Prusko    
549Jadwiga Mikucka z d. Wędrzycka * Kędziorowo   
550Jadwiga Mikucka z d. Świderska * Świdry   
551Jadwiga Mikucka z d. Drzazgowska * Żebry   
552Jadwiga Mikulska z d. Rudnicka    
553Jadwiga Mikulska z d. Polakowska *27-12-1893 Żebry †06-12-1964 Żebry /Wąsosz/  
554Jadwiga Milewska z d. Wiszowata    
555Jadwiga Milewska z d. Statkiewicz    
556Jadwiga Milewska z d. Doljasz * Myszki   
557Jadwiga Mioduszewska z d. Szymanowska * Wąsosz   
558Jadwiga Mioduszewska * Radziłów   
559Jadwiga Mitros *27-11-1939 Modzele †03-10-1940 Modzele /Wąsosz/  
560Jadwiga Mocarska z d. Kiełczewska  †  
561Jadwiga Mocarska z d. Drozdowska    
562Jadwiga Mocarska z d. Borusiewicz  †  
563Jadwiga Mocarska *25-08-1908 Kucze Małe †  
564Jadwiga Mocarska *12-1931 Męczki †08-08-1932 Męczki   
565Jadwiga Moczydłowska z d. Wiśniewska    
566Jadwiga Moczydłowska z d. Komosińska *14-03-1914 Sojczynek †02-05-1988 Grajewo /Wąsosz/  
567Jadwiga Modzelewska z d. Sulewska  *14-03-1902 Zaborowo †19-05-1979 Zaborowo /Wąsosz/  
568Jadwiga Modzelewska z d. N  †od 17-11-1813 do 12-02-1817  
569Jadwiga Modzelewska z d. Mścichowska  †  
570Jadwiga Modzelewska z d. Łojewska *około 1908 †  
571Jadwiga Modzelewska z d. Komosa *29-05-1907 Ławsk †po 25-11-1975  
572Jadwiga Modzelewska z d. Bobowska    
573Jadwiga Modzelewska *23-01-1935 †15-09-1996 /Wąsosz/  
574Jadwiga Mordasiewicz z d. Bagińska *około 1892 Kieljany †  
575Jadwiga Mościcka z d. Rogowska * Supy   
576Jadwiga Mościcka z d. Kalinowska *1917 †  
577Jadwiga Motus z d. Pieńkowska    
578Jadwiga Mroczkowska z d. Saniewska *1910 †04-08-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/  
579Jadwiga Mroczkowska z d. Liberadzka *około 1922 †  
580Jadwiga Mroczkowska z d. Akacka *około 1898 Kownatki †  
581Jadwiga Mrówka z d. Chojnowska * Pasichy   
582Jadwiga Mścichowska z d. Kalinowska *26-01-1913 Bzury †24-02-1993 Szczuczyn  
583Jadwiga Mścichowska *około 1944 Sulewo Kownaty †01-02-1947 Sulewo Kownaty  
584Jadwiga Muraszko z d. Chylińska *23-05-1906 Sulewo Prusy †15-09-1937 Sulewo Prusy  
585Jadwiga Muszyńska z d. Trzonkowska *04-10-1929 Niećkowo †08-05-1995 Pisz /Wąsosz/  
586Jadwiga Nawrocka z d. Oskierko *30-09-1905 Kramarzewo †14-08-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
587Jadwiga Nerkowska z d. Dmochowska * Wąsosz   
588Jadwiga Nerwińska z d. Konopka * Świdry   
589Jadwiga Niebrzydowska z d. Rogińska * Obrytki   
590Jadwiga Niebrzydowska z d. Milewska    
591Jadwiga Niebrzydowska z d. Kurzątkowska *05-02-1912 Sokoły par. Romany †  
592Jadwiga Niebrzydowska z d. Konopka * Świdry   
593Jadwiga Niebrzydowska *14-12-1934 Stawiane †12-04-1935 Stawiane /Wąsosz/  
594Jadwiga Niecikowska z d. Szymańska * Żebry   
595Jadwiga Niecikowska z d. Rutkowska  † Radziłów  
596Jadwiga Niecikowska z d. Golikowska * Chrzanowo   
597Jadwiga Nienałtowska z d. N  †08-08-1827 Wizna   
598Jadwiga Nienałtowska z d. Bogdańska *20-02-1897 Wizna †08-08-1927 Wizna   
599Jadwiga Nieradko z d. Gutowska * Chrzanowo   
600Jadwiga Niklińska z d. Biedzycha    
601Jadwiga NN z d. Grela * Szymany    
602Jadwiga Nowakowska z d. Dmochowska * Wąsosz    
603Jadwiga Nowik z d. Siejda * Szczuczyn   
604Jadwiga Obrycka z d. Kalinowska *około 1909 Bendorzyn †   
605Jadwiga Odachowska z d. Duchnowska * Nieciki   
606Jadwiga Olszewska z d. Rutkowska  †po 08-04-1943  
607Jadwiga Olszewska z d. Rejmontowska * Wolkowe   
608Jadwiga Olszewska z d. N    
609Jadwiga Olszewska z d. Klimek * Żebry   
610Jadwiga Olszewska z d. Jaśkowska * Łempice   
611Jadwiga Olszewska z d. Domeło * Grabowo   
612Jadwiga Ołdakowska z d. Rutkowska *09-06-1911 †12-08-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
613Jadwiga Ołdakowska z d. Kowalewska *około 1907 Dołęgi †   
614Jadwiga Ołdakowska z d. Bednarowicz * Wąsosz    
615Jadwiga Ołdakowska *08-09-1937 Wąsosz †08-12-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
616Jadwiga Orłowska z d. Żabińska  †  
617Jadwiga Orłowska z d. Szulc    
618Jadwiga Orłowska z d. Rożyńska    
619Jadwiga Orłowska z d. Merchelska * Wąsosz   
620Jadwiga Orłowska z d. Kosmaczewska * Ławsk   
621Jadwiga Orłowska *25-04-1950 Niećkowo †13-10-1950 Niećkowo  
622Jadwiga Osiecka z d. Żbikowska     
623Jadwiga Osiecka z d. Prejs *01-08-1936 Grajewo †21-06-2010 Chwaszczyno  
624Jadwiga Osipowska z d. N  †przed 01-07-1834  
625Jadwiga Oskierko *08-04-1931 Żebry †17-04-1931 Żebry  
626Jadwiga Ostrowska *09-01-1933 Wąsosz †30-05-1934 Wąsosz   
627Jadwiga Owsianko z d. Łepkowska * Modzele   
628Jadwiga Owsianko z d. Kamińska * Łempice   
629Jadwiga Paszkowska z d. Kownacka *13-05-1905 Kownatki †  
630Jadwiga Pawłowicz z d. Płochocka * Żebry   
631Jadwiga Pecko z d. Siedlecka * Wąsosz   
632Jadwiga Petkowska z d. Modrzejewska  †od 26-01-1845 do 17-02-1862  
633Jadwiga Petkowska z d. Kopeć * Mostołty    
634Jadwiga Petkowska z d. Janik    
635Jadwiga Pezowicz z d. Brodowska *07-10-1903 Kotowo Plac †  
636Jadwiga Pezowicz z d. Bleszko  †  
637Jadwiga Piaszczyńska z d. Zalewska *16-07-1928 †09-11-2014 Dziarniki  
638Jadwiga Piaszczyńska z d. Baranowska *25-01-1908 Wąsosz †  
639Jadwiga Piechocińska z d. Wołyniec * Kędziorowo   
640Jadwiga Piechocińska z d. Gawrońska    
641Jadwiga Pieniążek z d. Jaśkowska * Szczuczyn    
642Jadwiga Pieńkowska z d. Wszeborowska  †po 10-02-1926  
643Jadwiga Pietrzykowska z d. Klimaszewska    
644Jadwiga Piotrowicz z d. Sadowska  †  
645Jadwiga Piotrowska z d. Stromska *około 1905 Radziłów †  
646Jadwiga Piotrowska z d. Moczydłowska * Wąsosz    
647Jadwiga Piórkowska z d. N  †przed 23-06-1818  
648Jadwiga Płochocka z d. Kozłowska *około 1917 Koniecki †  
649Jadwiga Pługow z d. Marczykowska * Wąsosz   
650Jadwiga Podbielska z d. Trzaska *22-03-1915 Kubra †08-06-2000 /Wąsosz/  
651Jadwiga Podbielska z d. Domełło * Wąsosz   
652Jadwiga Podbielska z d. Balicka * Wąsosz   
653Jadwiga Podzińska z d. Dzięgielewska  †  
654Jadwiga Polakowska z d. Zalewska *01-09-1908 Słucz †03-04-1968 Białystok  
655Jadwiga Polakowska z d. Siedlecka * Wąsosz    
656Jadwiga Polakowska z d. Kozłowska *20-12-1912 Wąsosz †30-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
657Jadwiga Polakowska z d. Drobińska *14-07-1913 Kudłaczewo †po 05-08-1971  
658Jadwiga Polakowska *02-01-1950 Czerwonki †03-01-1950 Czerwonki  
659Jadwiga Polkowska z d. Dęba  †od 26-11-1832 do 01-06-1858  
660Jadwiga Popławska z d. Krymska * Kownatki   
661Jadwiga Porębska z d. Kownacka * Kownatki    
662Jadwiga Potęga *07-02-1941 Niećkowo †28-03-1941 Niećkowo  
663Jadwiga Potocka z d. Zalewska * Wąsosz   
664Jadwiga Potocka z d. Pieńczykowska  †29-01-1930 Goniądz  
665Jadwiga Prasał z d. Łepkowska * Wąsosz   
666Jadwiga Pruszyńska z d. Żebrowska * Niećkowo   
667Jadwiga Przechocka z d. Jachimska * Koniecki   
668Jadwiga Przechocka z d. Grabowska * Ławsk   
669Jadwiga Przedworska z d. Łoniewska *około 1898 Dobrzyjałowo †  
670Jadwiga Przestrzelska z d. Tyszkiewicz * Smolarze    
671Jadwiga Przestrzelska z d. Ramotowska * Supy   
672Jadwiga Przestrzelska z d. Kurkowska  †  
673Jadwiga Przestrzelska z d. Bukowska  †po 28-11-1945  
674Jadwiga Przyborowska z d. Chylińska *26-07-1912 Sobolewo †po 31-08-1947  
675Jadwiga Ptaszyńska z d. Witkowska * Ławsk   
676Jadwiga Ramotowska z d. Pieńkowska *14-04-1904 Słucz †  
677Jadwiga Ramotowska z d. Kozikowska  †po 06-03-1848  
678Jadwiga Ramotowska z d. Kowalska *19-06-1908 Niećkowo †22-07-1975 Grajewo  
679Jadwiga Ramotowska z d. Karwowska *około 1911 †  
680Jadwiga Ramotowska *około 02-1908 Grądy Wielkie †02-05-1908 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
681Jadwiga Ramotowska *22-07-1949 Kramarzewo †12-04-1950 Kramarzewo  
682Jadwiga Ramotowska *06-06-1889 Danowo †06-04-1959 Danowo /Wąsosz/   
683Jadwiga Rawa z d. Święcińska *03-01-1926 Święcienin †12-07-1995 Szczuczyn   
684Jadwiga Rawa z d. Duzik * Obrytki    
685Jadwiga Rejnkard z d. Kuryniewska  †  
686Jadwiga Ricciardi z d. Kozłowska     
687Jadwiga Rogaczewska z d. Krzyżanowska    
688Jadwiga Rogalska z d. Kiełczewska  †  
689Jadwiga Rogińska *10-02-1940 Wąsosz †19-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
690Jadwiga Rogowska z d. Supińska  †  
691Jadwiga Rogowska z d. Borawska *około 1903 Brodowo †  
692Jadwiga Rogowska *20-11-1907 Możdżenie †16-03-1981 Bemowo Piskie /Wąsosz/  
693Jadwiga Rogowska *01-05-1942 Wąsosz †06-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
694Jadwiga Romankiewicz z d. Listowska    
695Jadwiga Romanowska z d. Chodnicka * Wąsosz   
696Jadwiga Romejko z d. Olszewska * Żebry   
697Jadwiga Romejko z d. Milewska * Białaszewo   
698Jadwiga Romejko *09-07-1934 Świdry †01-10-1935 Świdry /Wąsosz/   
699Jadwiga Rostkowska z d. Ramotowska  †  
700Jadwiga Rozalia Domusiewicz z d. Świderska     
701Jadwiga Rózio z d. Walendzik *08-10-1913 Niećkowo †  
702Jadwiga Rudnicka z d. Zarzecka * Żebry   
703Jadwiga Ruducha z d. Truszkowska * Żebry   
704Jadwiga Rudzka z d. N  †przed 08-07-1832  
705Jadwiga Rutkowska *około 01-1909 †12-11-1909 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
706Jadwiga Rydzewska * Zaborowo   
707Jadwiga Rynkiewicz * Radziłów   
708Jadwiga Rynkiewicz *24-03-1934 Mścichy †04-09-1934 Mścichy /Radziłów/  
709Jadwiga Rynkiewicz *07-03-1944 Mścichy †14-03-1949 Mścichy /Radziłów/  
710Jadwiga Samborska z d. Łojewska * Łoje   
711Jadwiga Samełko z d. Ziemkowska * Ławsk   
712Jadwiga Samełko z d. Czyżyńska *17-12-1922 Łempice †20-03-1982 /Wąsosz/  
713Jadwiga Samełko z d. Borawska  †  
714Jadwiga Samełko *13-12-1931 †23-07-1932 Niećkowo  
715Jadwiga Sarnacka z d. Olszewska * Ławsk   
716Jadwiga Sarnacka z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
717Jadwiga Sarnacka z d. Karwowska * Kubra   
718Jadwiga Sawicka z d. Milewska *około 1884 Bzury †  
719Jadwiga Sawicka z d. Konopka * Konopki   
720Jadwiga Sawicka *18-03-1940 Kędziorowo †29-04-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
721Jadwiga Siedlecka z d. Drobińska * Szczuczyn    
722Jadwiga Siemieniewicz z d. Poniatowska  †  
723Jadwiga Sierzputowska z d. Wysocka * Żebry   
724Jadwiga Sikorska z d. Trzonkowska    
725Jadwiga Sikorska z d. Opońska * Żebry   
726Jadwiga Siwik z d. Zamojska * Modzele   
727Jadwiga Skarżyńska z d. Karwowska * Żebry   
728Jadwiga Skibniewska z d. Brzuchalska * Niećkowo   
729Jadwiga Skocka z d. N  †przed 11-11-1812  
730Jadwiga Skrodzka z d. Przewodowska    
731Jadwiga Skrodzka z d. Niebrzydowska *29-12-1912 Obrytki †13-10-1995 /Wąsosz/   
732Jadwiga Skrodzka z d. Mroczkowska * Świdry    
733Jadwiga Skrodzka z d. Konopka * Żelazki   
734Jadwiga Skrodzka z d. Gardocka *22-01-1923 Koniecki Małe †29-03-2003 Koniecki Małe /Wąsosz/  
735Jadwiga Skrodzka z d. Dębińska  †po 17-07-1943  
736Jadwiga Skrodzka z d. Darmetko    
737Jadwiga Skubich z d. Żbikowska *około 1920 Gackie †  
738Jadwiga Smolińska z d. Krymska * Królowa Wola   
739Jadwiga Smolińska z d. Konkel    
740Jadwiga Sobolewska z d. Kruszyńska * Żebry   
741Jadwiga Sobolewska z d. Grzymkowska * Ławsk   
742Jadwiga Socik z d. Skrodzka  †  
743Jadwiga Sokołowska z d. Kuczewska    
744Jadwiga Sokołowska z d. Kierznowska *12-01-1911 Mazewo †  
745Jadwiga Solińska z d. Zalewska * Wąsosz   
746Jadwiga Solińska z d. Truszkowska *26-11-1904 Jaki †19-10-1977 Lublin /Wąsosz/   
747Jadwiga Solińska z d. Orłowska * Wąsosz    
748Jadwiga Solińska z d. Organek * Białaszewo   
749Jadwiga Solińska *30-07-1939 Wąsosz †   
750Jadwiga Sosnowska z d. Matyszewska * Niećkowo   
751Jadwiga Stankiewicz z d. Jasińska * Kramarzewo   
752Jadwiga Starszewska z d. Brzostowska * Modzele   
753Jadwiga Stasiak z d. Gosiewska * Wąsosz   
754Jadwiga Statkiewicz z d. Wróblewska * Grędy   
755Jadwiga Statkiewicz z d. Bargłowska * Grozimy   
756Jadwiga Statkiewicz z d. Baranowska *14-05-1913 Świdry †  
757Jadwiga Stepnowska *23-12-1945 Jambrzyki †23-12-1945 Jambrzyki  
758Jadwiga Stępińska z d. Matyszewska *20-06-1913 Niećkowo †12-10-1974 Żebry /Wąsosz/  
759Jadwiga Strzyżewska z d. Sokołowska *około 1915 Żebry †  
760Jadwiga Strzyżewska z d. Majewska    
761Jadwiga Stypułkowska z d. Zalewska    
762Jadwiga Suchodolska z d. Podbielska * Ławsk   
763Jadwiga Sulewska z d. Zalewska *21-12-1906 Zalesie †11-06-1999 /Wąsosz/   
764Jadwiga Sulewska z d. Tafiłowska    
765Jadwiga Sulewska z d. Sokołowska  †  
766Jadwiga Sulewska z d. Samborska * Przytuły   
767Jadwiga Sulewska z d. Niebrzydowska *około 1917 Sulewo Prusy †29-03-1944 Sulewo Prusy   
768Jadwiga Sulewska z d. Kowalewicz  †2003 Rożyńsk /Klusy/  
769Jadwiga Sulewska z d. Kochanowska *około 1907 Niećkowo †po 18-06-1953  
770Jadwiga Sulewska z d. Karwowska    
771Jadwiga Sulewska z d. Dzięgielewska * Kownatki    
772Jadwiga Sulewska z d. Dzięgielewska * Lipińskie k. Klus    
773Jadwiga Sulewska z d. Chrzanowska  †  
774Jadwiga Sulewska *około 1903 Borawskie †  
775Jadwiga Sulewska *około 1756 †10-01-1805 Wąsosz  
776Jadwiga Sulewska * Niećkowo   
777Jadwiga Sulewska *20-10-1791 Zaborowo †  
778Jadwiga Sulewska *17-07-1904 Sulewo Kownaty †21-01-1975 Płock  
779Jadwiga Sulińska z d. Zarzecka  †od 29-02-1840 do 05-03-1848  
780Jadwiga Sulińska z d. Downar *15-09-1899 Niedźwiadna †13-10-1979  
781Jadwiga Sulińska z d. Chorosz * Wąsosz   
782Jadwiga Supińska z d. Nienałtowska * Małachowo    
783Jadwiga Szczepankowska z d. Tarnacka    
784Jadwiga Szczepankowska z d. Konopka *19-06-1899 Świdry †24-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
785Jadwiga Szczepankowska z d. Grzymkowska *15-10-1798 Wąsosz †04-06-1849 Wąsosz  
786Jadwiga Szczesik z d. Komosińska *około 1904 Wąsosz †21-11-1948 Niećkowo  
787Jadwiga Szczęsna z d. Przyborowska * Wąsosz   
788Jadwiga Szepietowska z d. Mieńkowska * Wąsosz   
789Jadwiga Szklarzewska z d. Sulewska *26-01-1909 Godlewo †22-09-1993 Suwałki /Wąsosz/  
790Jadwiga Szleszyńska z d. Kosmowska *04-01-1931 Radziłów †przed 07-1968  
791Jadwiga Szleszyńska z d. Dzięgielewska * Rydzewo Szlacheckie   
792Jadwiga Szulc z d. Zalewska *07-08-1909 Zalesie †przed 08-1937 /Wąsosz/   
793Jadwiga Szulc z d. N  †  
794Jadwiga Szulc z d. Borawska *około 1895 Wojsławy †przed 10-1925  
795Jadwiga Szumlas z d. Gałązka * Milewo   
796Jadwiga Szumowska z d. Zalewska * Łomża    
797Jadwiga Szumska z d. Grądzka  †  
798Jadwiga Szwałek z d. Kowalska * Francja   
799Jadwiga Szyjko z d. Mroczkowska * Wojsławy   
800Jadwiga Szymanowska z d. Kacprowska *14-02-1910 Wąsosz †  
801Jadwiga Szymanowska  †przed 05-10-1835  
802Jadwiga Śledziewska z d. Mieczkowska *około 1906 Nieławice †  
803Jadwiga Śliwowska z d. Tarnacka * Wąsosz    
804Jadwiga Śmiarowska z d. Szymanowska * Kownatki    
805Jadwiga Śmiglewska z d. Niecikowska * Niećkowo   
806Jadwiga Śmiglewska *17-03-1927 †13-02-1996 /Wąsosz/  
807Jadwiga Świderska z d. Skowrońska     
808Jadwiga Świderska z d. Sierzputowska * Żebry   
809Jadwiga Świderska z d. Gromadzka * Wąsosz    
810Jadwiga Świderska z d. Danowska *24-03-1923 Sulewo Kownaty †19-06-2001 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
811Jadwiga Świderska z d. Czerwonka * Radziłów   
812Jadwiga Świderska *28-10-1943 Wąsosz †11-11-1943 Wąsosz  
813Jadwiga Święszkowska z d. Bagińska  †przed 18-02-1840  
814Jadwiga Taraszkowska    
815Jadwiga Tarka z d. Gardocka * Sokoły   
816Jadwiga Tarnacka z d. Wiśniewska *02-05-1923 †08-12-1987 Ławsk /Wąsosz/  
817Jadwiga Tarnacka z d. Juszkowska *27-12-1913 Wąsosz †26-03-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
818Jadwiga Teresa Rogowska z d. Chomicka    
819Jadwiga Teresa Siedlecka z d. Sulińska * Wąsosz    
820Jadwiga Teresa Wojsław *13-09-1789 Wojsławy †  
821Jadwiga Toczyńska z d. Parczyńska  †od 28-01-1845 do 26-11-1855  
822Jadwiga Tokarska z d. Wasilewska *18-11-1910 Wąsosz †  
823Jadwiga Treder  †około 1987  
824Jadwiga Trzaska z d. Chrostowska * Konopki par. Radziłów   
825Jadwiga Trzonkowska z d. Dąbrowska  †przed 17-10-1815  
826Jadwiga Trzonkowska *15-05-1935 Zaborowo †16-12-1938 Zaborowo /Wąsosz/  
827Jadwiga Turowska z d. Szczech * Pasichy   
828Jadwiga Tuzinowska z d. Zalewska * Ławsk   
829Jadwiga Tuzinowska z d. Czarnecka *około 1918 Słucz †  
830Jadwiga Tyszka z d. Kurzątkowska *19-09-1915 Siwki par. Romany †  
831Jadwiga Tyszkiewicz z d. Grela *1922 Sienickie †1998 Ełk /Ełk/   
832Jadwiga Tyszko z d. Zakrzewska    
833Jadwiga Walczuk z d. Mateusz  †przed 19-02-1822  
834Jadwiga Walendzik z d. Olszewska    
835Jadwiga Wasilewska z d. Turowska    
836Jadwiga Wasilewska z d. Górska * Barany   
837Jadwiga Wądołowska z d. Konopka *około 1904 †  
838Jadwiga Wądołowska z d. Grabowska *około 1907 Taraskowo †  
839Jadwiga Weronika Skrodzka z d. Dębińska *19-11-1887 Szczuczyn †06-02-1967 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/   
840Jadwiga Wesołowska z d. Godziszeska *około 1794 Sieburczyn †od 21-02-1848 do 10-1850  
841Jadwiga Wesołowska *04-03-1941 Kownatki †14-11-1959 Kownatki /Wąsosz/  
842Jadwiga Wędrzycka z d. Wronkowska * Kędziorowo    
843Jadwiga Wierciszewska z d. Karwowska *około 1898 †  
844Jadwiga Wierciszewska z d. Gutowska  †po 25-11-1941  
845Jadwiga Wierciszewska z d. Grabowska * Czerwonki   
846Jadwiga Wierciszewska z d. Albińska * Świdry   
847Jadwiga Wilczewska z d. Łaguna    
848Jadwiga Wiszowata z d. Podkowicz *12-07-1906 Świdry †29-05-1984 Obrytki /Wąsosz/  
849Jadwiga Wiszowata z d. Kurkowska    
850Jadwiga Wiśniewska z d. Locman * Żebry   
851Jadwiga Wiśniewska z d. Karwowska * Żebry   
852Jadwiga Wiśniewska z d. Jachimska *27-05-1911 Koniecki-Rostroszewo †  
853Jadwiga Wiśniewska z d. Akacka * Kramarzewo   
854Jadwiga Wiśniewska *około 11-1943 Wąsosz †06-02-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
855Jadwiga Wiśniewska *27-02-1940 Niećkowo †23-10-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
856Jadwiga Witkowska z d. Rogińska *25-04-1920 Wąsosz †14-03-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
857Jadwiga Witkowska z d. Poczobut    
858Jadwiga Włodarska z d. Kulikowska *około 1892 Szczuczyn †  
859Jadwiga Włodkowska z d. Zalewska * Kędziorowo    
860Jadwiga Włodkowska z d. Danowska    
861Jadwiga Włodkowska z d. Czerwonka * Czerwonki   
862Jadwiga Wojsław z d. Skrodzka *31-10-1913 Stary Gromadzyn †   
863Jadwiga Wojsław *1918 Łempice †08-07-1953 Łempice /Wąsosz/  
864Jadwiga Wojsław *09-09-1926 Wąsosz †23-06-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
865Jadwiga Worawko *24-05-1958 Prostki †30-07-1958 Wojewodzin /Wąsosz/  
866Jadwiga Woźniak z d. Drzazgowska * Wąsosz   
867Jadwiga Wójcicka z d. Kosmowska    
868Jadwiga Wójcik z d. Czyżewska * Wąsosz    
869Jadwiga Wróblewska z d. Zdankowska * Bagienice   
870Jadwiga Wróblewska z d. Wiktorowicz *12-10-1903 Wąsosz †  
871Jadwiga Wróblewska z d. Skrodzka *15-02-1915 Konopki †  
872Jadwiga Wróblewska z d. Sikorska *20-02-1928 †01-12-1987 Grędy /Wąsosz/  
873Jadwiga Wróblewska z d. Rydzewska * Łempice   
874Jadwiga Wróblewska z d. Kulikowska * Łempice   
875Jadwiga Wróblewska z d. Gontowska    
876Jadwiga Wróblewska *17-02-1957 Wąsosz †10-09-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
877Jadwiga Wykowska z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
878Jadwiga Wysocka z d. Sokołowska * Dzięgiele   
879Jadwiga Wysocka z d. Łempicka * Bagienice    
880Jadwiga Zaborowska z d. Zambrowska * Kudłaczewo   
881Jadwiga Zaborowska z d. Brodowska  †przed 09-1987  
882Jadwiga Zając z d. Gołębiewska * Kubra   
883Jadwiga Zakrzewska z d. Staszewska *około 1821 Przytuły †  
884Jadwiga Zakrzewska z d. Obrycka * Godlewo    
885Jadwiga Zakrzewska z d. Albińska * Wąsosz    
886Jadwiga Zakrzewska *09-05-1930 †17-09-1930 Wojsławy  
887Jadwiga Zalewska z d. Sulewska *27-09-1787 Bagienice †  
888Jadwiga Zalewska z d. Sulewska * Zalesie    
889Jadwiga Zalewska z d. Solińska * Wąsosz    
890Jadwiga Zalewska z d. Płochocka     
891Jadwiga Zalewska z d. Modzelewska  †po 06-08-1962  
892Jadwiga Zalewska z d. Laszczkowska * Ławsk   
893Jadwiga Zalewska z d. Kozikowska *05-09-1895 Święcienin †12-02-1976 /Wąsosz/   
894Jadwiga Zalewska z d. Dzięgielewska *04-03-1915 Lipińskie †05-05-1965 Grajewo /Białaszewo/  
895Jadwiga Zalewska z d. Danowska * Sulewo Prusy   
896Jadwiga Zalewska z d. Danowska  †po 05-02-1840   
897Jadwiga Zalewska * Szlasy   
898Jadwiga Załęcka z d. Zamojska * Wąsosz   
899Jadwiga Załuska z d. Gutowska *05-04-1913 Kudłaczewo †  
900Jadwiga Zamojska z d. Kuczyńska *04-05-1911 †23-02-1987 Grajewo /Wąsosz/  
901Jadwiga Zarzecka z d. Zyskowska * Wąsosz   
902Jadwiga Zarzecka z d. Wojtkielewicz *22-01-1907 Niewiarowo †26-05-1997 /Wąsosz/  
903Jadwiga Zarzecka z d. Wojtkielewicz    
904Jadwiga Zarzecka z d. Mioduszewska *02-10-1915 Szczuczyn †  
905Jadwiga Zarzecka z d. Kozikowska * Kownatki   
906Jadwiga Zarzecka z d. Kornego    
907Jadwiga Zarzecka z d. Bebłowska  †  
908Jadwiga Zawadzka z d. Werpachowska    
909Jadwiga Zawiska z d. Sękłas    
910Jadwiga Zawojska z d. N  †przed 15-11-1824  
911Jadwiga Zielińska z d. Modzelewska *19-05-1900 Ławsk †09-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
912Jadwiga Zielińska z d. Czekała  †  
913Jadwiga Zielińska z d. Chylińska * Borawskie   
914Jadwiga Złotkowska z d. Wróblewska * Wąsosz   
915Jadwiga Złotocha z d. Surawska * Wąsosz   
916Jadwiga Zofia Cimochowska z d. Tarnacka * Wąsosz   
917Jadwiga Zofia Łepkowska z d. Dyszkiewicz    
918Jadwiga Zorczykowska z d. Borusiewicz *26-01-1910 Wąsosz †22-06-1992 /Wąsosz/  
919Jadwiga Zysk z d. N    
920Jadwiga Zyskowska z d. Pawluk  †  
921Jadwiga Zyskowska z d. Kozłowska *15-03-1933 Wąsosz †11-03-2003 Grajewo /Wąsosz/  
922Jadwiga Żach z d. Paczkowska  †  
923Jadwiga Żbikowska z d. N  †po 14-02-1819  
924Jadwiga Żbikowska z d. Modzelewska * Godlewo   
925Jadwiga Żebrowska z d. Zalewska *15-09-1906 Ławsk †02-03-1982 Rogalik  
926Jadwiga Żebrowska z d. Śmiarowska * Kownatki   
927Jadwiga Żebrowska z d. Polakowska *1907 †  
928Jakub (Jan) Czarnecki *około 1772 †po 09-11-1822  
929Jakub (Jan) Locman *około 1772 †30-10-1843 Żebry  
930Jakub (Jan) Romanowski *około 1834 Romany †  
931Jakub (Michał) Trojanowski  †przed 23-01-1812  
932Jakub Abramowicz  †  
933Jakub Adamski  †po 20-11-1827  
934Jakub Akus *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
935Jakub Akus (Hakus) z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
936Jakub Andrusiewicz *około 1839 Kędziorowo †  
937Jakub Antoni Danowski *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
938Jakub Antoni Rogowski *05-09-1849 Rutkowskie †  
939Jakub Archacki  †przed 11-11-1839  
940Jakub Baczewski  †  
941Jakub Bagiński *około 1819 Bagińskie †  
942Jakub Bagiński *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
943Jakub Bagiński *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
944Jakub Bagiński *około 1789 †  
945Jakub Bagiński *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
946Jakub Bagiński *25-07-1858 Koniecki †  
947Jakub Bagiński  †przed 23-11-1868  
948Jakub Bagiński  †  
949Jakub Bagiński  †  
950Jakub Bajkiewicz * Grajewo    
951Jakub Baldachowski  †przed 22-09-1828  
952Jakub Ballo *około 1841 Orlikowo †  
953Jakub Banachowski *około 1827 Gnatowo †  
954Jakub Bandasik  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
955Jakub Baranowski *około 1805 †  
956Jakub Baranowski *30-07-1887 Szczuczyn †  
957Jakub Baranowski  †przed 28-07-1826   
958Jakub Bardzikowski *około 1819 Chełchy †  
959Jakub Bargłowski *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
960Jakub Bargłowski *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
961Jakub Bartłomiej Kiełczewski  †po 24-11-1878  
962Jakub Barwikowski *około 1817 Chełchy †  
963Jakub Bazydło *około 1842 Szablaki †  
964Jakub Bednarowicz *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
965Jakub Berliński *około 1869 Świdry Podleśne †  
966Jakub Biedrzycki *około 1820 Biodry †28-03-1845  
967Jakub Biedrzycki *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
968Jakub Biedrzycki  †  
969Jakub Bielski *1871 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
970Jakub Bieńkowski *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
971Jakub Biernacki  †  
972Jakub Blaud  †  
973Jakub Bobrowski  †po 17-01-1869  
974Jakub Bogdański  †  
975Jakub Bogusz *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
976Jakub Borawski *około 1899 †  
977Jakub Borawski *około 1823 Borawskie †po 03-02-1891  
978Jakub Borawski *około 1820 Borawskie †przed 06-02-1888  
979Jakub Borawski *około 1811 Wysokie †  
980Jakub Borawski *około 1807 Supy †przed 25-02-1862  
981Jakub Borawski *około 1778 Pieńki †od 23-11-1842 do 03-03-1862  
982Jakub Borawski *24-07-1915 Kędziorowo †19-01-1939 Kędziorowo  
983Jakub Borawski  †przed 18-02-1840  
984Jakub Borawski  †przed 03-11-1822  
985Jakub Borawski  †po 25-11-1835  
986Jakub Borawski  †po 23-11-1835  
987Jakub Borawski  †  
988Jakub Borawski  †  
989Jakub Borek  †przed 04-06-1838  
990Jakub Borkowski *około 1862 Niećkowo †23-09-1938 Niećkowo  
991Jakub Borysiewicz *22-07-1810 Wąsosz †25-03-1860  
992Jakub Brajczewski *około 1785 Szostaki †po 24-11-1835  
993Jakub Brajczewski  †przed 27-11-1905  
994Jakub Brodowski *około 1860 †przed 14-06-1938   
995Jakub Bronakowski *około 1825 Bronaki-Olki †25-06-1848 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
996Jakub Broziatus  †po 25-11-1839  
997Jakub Bróździński    
998Jakub Brzeziński  †przed 16-11-1842  
999Jakub Brzostowski *1872 Bronaki-Pietrasze †  
1000Jakub Brzostowski  †przed 05-02-1850  
1001Jakub Brzostowski  †29-09-1834 Nadbory  
1002Jakub Brzuchalski *około 1902 †05-12-1942 Dołęgi /Szczuczyn/  
1003Jakub Budziłowski *około 1820 Kurpiki †po 23-11-1891  
1004Jakub Budziński  †po 19-11-1816  
1005Jakub Bukowski *około 1861 Karwowo †  
1006Jakub Bukowski *około 1824 Karwowo †przed 06-02-1871  
1007Jakub Bukowski  †od 26-02-1854 do 12-11-1866  
1008Jakub Bukowski  †  
1009Jakub Bukowski  †  
1010Jakub Butrynowicz *16-07-1819 Niećkowo †  
1011Jakub Bzura *21-01-1838 Niedźwiedzkie †  
1012Jakub Bzura *1750 †26-04-1808 Niedźwiedzkie  
1013Jakub Chmielewski *1859 Mścichy †  
1014Jakub Chmielewski  †przed 25-10-1836  
1015Jakub Chmielewski  †po 01-02-1852  
1016Jakub Chodnicki  †przed 29-01-1850  
1017Jakub Chodorowski *około 1807 Wąsosz †02-10-1841  
1018Jakub Choiński *około 1800 Łebki Duże †przed 30-01-1872  
1019Jakub Choiński  †po 05-11-1815  
1020Jakub Chorzelski *około 1818 Niećkowo †  
1021Jakub Chrostowski *około 1862 Biodry †  
1022Jakub Chrostowski *około 1835 Wagi †po 25-11-1884  
1023Jakub Chrostowski *około 1811 Biodry †08-05-1852  
1024Jakub Chrostowski *około 1798 Biodry †21-01-1881 Biodry /Burzyn/  
1025Jakub Chrostowski *około 1774 Biodry †od 24-02-1835 do 16-05-1841   
1026Jakub Chrostowski *około 06-1879 †29-09-1879 Biodry /Burzyn/  
1027Jakub Chrostowski  †przed 24-02-1835  
1028Jakub Chrostowski  †przed 06-05-1818  
1029Jakub Chrzanowski *około 1859 Wypychy †  
1030Jakub Chrzanowski *około 1839 Nadbory †  
1031Jakub Chrzanowski *około 1831 Świdry Podleśne †po 12-02-1877  
1032Jakub Chrzanowski *około 1818 Załuski †przed 25-01-1904  
1033Jakub Chrzanowski *około 1816 Wypychy †po 02-03-1886  
1034Jakub Chrzanowski  †od 09-06-1862 do 25-05-1880  
1035Jakub Chrzanowski  †  
1036Jakub Chyliński *około 1794 Kąty †od 16-11-1846 do 22-01-1856  
1037Jakub Chyliński *około 1793 Kąty †  
1038Jakub Chyliński *20-06-1799 Sulewo Prusy †przed 1811  
1039Jakub Chyliński *11-07-1811 Sulewo Prusy †24-04-1813 Sulewo Prusy  
1040Jakub Chyliński  †   
1041Jakub Chytryk  †około 1838  
1042Jakub Ciecierski *około 1876 Wąsosz †10-05-1877 Wąsosz  
1043Jakub Ciecierski *około 1813 Wąsosz †przed 22-01-1872  
1044Jakub Ciecierski *około 1768 †15-07-1845 Wąsosz  
1045Jakub Ciecierski *26-07-1850 Wąsosz †09-07-1855 Wąsosz  
1046Jakub Ciepliński  †  
1047Jakub Cimochowski  †po 19-02-1851  
1048Jakub Cipliński *około 1859 Czarnowo †przed 04-1907  
1049Jakub Ciszewski  †przed 04-11-1866  
1050Jakub Ciurzycki *16-07-1793 †przed 26-01-1852  
1051Jakub Cwalina *około 1853 Mścichy †  
1052Jakub Czaplicki  †  
1053Jakub Czarnecki *około 1832 Niećkowo †04-03-1882 Kędziorowo  
1054Jakub Czarnecki *24-07-1791 Ławsk †15-09-1856  
1055Jakub Czerkies *1799 Wierzbowo †  
1056Jakub Czerkies  †przed 27-10-1861  
1057Jakub Czerkies  †po 03-02-1821  
1058Jakub Czyżewski *24-07-1857 Wąsosz †przed 06-05-1919   
1059Jakub Czyżewski  †   
1060Jakub Danowski *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
1061Jakub Danowski *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1062Jakub Danowski *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
1063Jakub Danowski *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
1064Jakub Danowski *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
1065Jakub Danowski *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
1066Jakub Danowski  †  
1067Jakub Dąbrowski *około 1869 Chrostowo †  
1068Jakub Dąbrowski *około 1863 Chrostowo †  
1069Jakub Dąbrowski *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
1070Jakub Dąbrowski *23-07-1910 Świdry †  
1071Jakub Dąbrowski  †  
1072Jakub Dec * Ełk    
1073Jakub Dębiński *około 1901 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1074Jakub Dębiński *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
1075Jakub Dębiński  †  
1076Jakub Długołęcki *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
1077Jakub Dłużniewski *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
1078Jakub Dmuszewski  †po 23-06-1834  
1079Jakub Dobrzycki *około 1870 Chyliny †  
1080Jakub Dobrzycki *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
1081Jakub Dobrzycki  †po 12-11-1894  
1082Jakub Doliwa  †przed 24-10-1859  
1083Jakub Dołęga *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
1084Jakub Dołęga *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
1085Jakub Dominiecki *około 07-1834 Skaje †24-06-1855  
1086Jakub Domitr *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1087Jakub Domitr  †przed 09-02-1834  
1088Jakub Domurat *około 1816 Wizna †przed 05-11-1877  
1089Jakub Domurat  †przed 30-01-1854  
1090Jakub Downar *około 1874 Cyprki †24-02-1961 Cyprki  
1091Jakub Downar *około 1868 Niećkowo †po 16-08-1945  
1092Jakub Downar *około 1860 Biała Piska †  
1093Jakub Downar *około 1783 †  
1094Jakub Downar *około 1772 †28-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1095Jakub Downar  †przed 03-02-1836  
1096Jakub Drobiński *około 1847 Ławsk †12-05-1849 Ławsk /Wąsosz/  
1097Jakub Drzewicki  †  
1098Jakub Dudkowski  †po 11-01-1829  
1099Jakub Dzieniszewski *około 1822 Zanklewo †przed 16-11-1872   
1100Jakub Dzierzgowski *około 1818 Wojsławy †  
1101Jakub Dziesiński  †przed 08-02-1809  
1102Jakub Dzięgielewski *około 1853 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1103Jakub Dzięgielewski  †przed 24-11-1850  
1104Jakub Dzięgielewski  †od 20-02-1860 do 13-05-1868  
1105Jakub Dzięgielewski  †od 16-02-1851 do 02-03-1862  
1106Jakub Ejnik *około 1868 Konopki †  
1107Jakub Enik *około 1822 †  
1108Jakub Filip Bartosiewicz *około 1823 Pawełki †  
1109Jakub Filip Mieczkowski *około 1841 Rostki †  
1110Jakub Filipkowski *około 1886 Filipki Duże †  
1111Jakub Filipkowski *02-08-1902 Kubrzany †  
1112Jakub Filipkowski  †przed 21-02-1862  
1113Jakub Filochowski *około 1788 †  
1114Jakub Filochowski  †po 21-01-1855  
1115Jakub Filochowski  †po 20-02-1871  
1116Jakub Florczyk *około 1851 Siestrzanki †  
1117Jakub Gadomski *około 1893 †  
1118Jakub Gadomski *około 1840 Mroczki †  
1119Jakub Gadomski *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
1120Jakub Galiński  †przed 24-11-1828  
1121Jakub Gałązka *około 1855 Niedźwiedzkie †  
1122Jakub Gardocki *około 1813 Gardoty †  
1123Jakub Gardocki *około 1796 †przed 07-03-1859  
1124Jakub Gardocki *1821 Gardoty †  
1125Jakub Gardocki  †przed 20-02-1838  
1126Jakub Gleba  †przed 14-11-1854   
1127Jakub Gleba  †po 30-01-1842  
1128Jakub Gliński *około 16-07-1899 †23-07-1899 Nadbory /Burzyn/  
1129Jakub Gliński  †przed 27-02-1876  
1130Jakub Gnieziński  †  
1131Jakub Godlewski *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
1132Jakub Godlewski *około 1825 Zalesie †  
1133Jakub Godlewski *22-07-1798 Zalesie †  
1134Jakub Godlewski  †po 11-05-1845  
1135Jakub Godlewski  †  
1136Jakub Godlewski    
1137Jakub Golik  †  
1138Jakub Gołębiewski *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
1139Jakub Gołębiewski  †po 06-11-1831  
1140Jakub Gołębiewski  †19-10-1834  
1141Jakub Gontowski *około 1776 Wólka †22-07-1856 Młyn Ławski  
1142Jakub Gosiewski *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
1143Jakub Gosiewski *11-07-1763 Łojki par. Białaszewo †  
1144Jakub Górski *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
1145Jakub Grabowicz  †po 03-02-1879  
1146Jakub Grabowski *około 1843 Bronowo †  
1147Jakub Grabowski *25-07-1948 Wąsosz †23-09-1948 Wąsosz  
1148Jakub Grabowski  †przed 23-11-1813  
1149Jakub Grabowski  †po 11-01-1904  
1150Jakub Grądzki  †  
1151Jakub Gromadzki *około 1852 Łebki Małe †  
1152Jakub Gromadzki *około 1780 Sieburczyn †  
1153Jakub Gryn *około 1810 †przed 15-09-1861  
1154Jakub Gryn *około 1755 †22-03-1844 Ławsk  
1155Jakub Grzymkowski  †przed 17-02-1852  
1156Jakub Grzymkowski  †  
1157Jakub Grzymkowski  †  
1158Jakub Grzywacz *około 1759 †po 01-03-1824  
1159Jakub Gurzęda * Siestrzanki †przed 20-11-1831  
1160Jakub Gutowski *około 1852 Kurki †  
1161Jakub Gutowski *około 1828 Guty Stare †po 23-02-1892  
1162Jakub Gutowski *około 1795 †20-01-1830 Chełchy /Niedźwiadna/  
1163Jakub Gutowski *23-06-1774 †  
1164Jakub Gutowski  †po 26-11-1832  
1165Jakub Gutowski  †po 04-02-1903  
1166Jakub Gutowski  †  
1167Jakub Gutowski  †  
1168Jakub Gwiazdowski  †przed 22-01-1822  
1169Jakub Gwiazdowski  †  
1170Jakub Henryk Przechocki *05-08-1906 Kramarzewo †26-11-1938 Kramarzewo /Wąsosz/  
1171Jakub Hinc *około 1810 Wizna †  
1172Jakub Intrys     
1173Jakub Jabłoński *około 1878 Konopki †  
1174Jakub Jakubowski *30-11-1902 Wąsosz †30-08-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1175Jakub Jakubowski  †  
1176Jakub Jamiński  †po 14-06-1944  
1177Jakub Jan Łaguna *29-07-1798 Stawiane †20-09-1816 Stawiane  
1178Jakub Jan Łempicki *19-07-1778 Sokoły †  
1179Jakub Jan Trzonkowski * Milewo   
1180Jakub Janczewski  †po 10-11-1823  
1181Jakub Jankowski  †przed 20-11-1833  
1182Jakub Jankowski  †przed 14-05-1861  
1183Jakub Jankowski  †przed 04-11-1839  
1184Jakub Jankowski  †po 07-05-1894  
1185Jakub Jankowski  †po 07-02-1875  
1186Jakub Jankowski  †  
1187Jakub Jankowski  †  
1188Jakub Janowski *około 1824 Siestrzanki †18-11-1891 Sieburczyn /Burzyn/  
1189Jakub Jarząbek  †przed 19-11-1816  
1190Jakub Jarząbek  †  
1191Jakub Jasiński *około 1819 Szczuczyn †29-08-1849  
1192Jakub Jaśkowski *15-08-1807 Kapice †03-04-1872 Wąsosz /Wąsosz/  
1193Jakub Jedynak *27-11-2008 Łomża †   
1194Jakub Józef Dołęga *około 1841 Grądy Wielkie †  
1195Jakub Jurczykowski *około 1838 Czarnowo †po 09-11-1886  
1196Jakub Jurczykowski *około 1823 Kurki †01-1864  
1197Jakub Jurkowski *około 1821 Golanki †15-02-1856  
1198Jakub Jurski *około 1870 Kucze Wielkie †  
1199Jakub Jurski *około 1837 Czachy †od 14-02-1893 do 21-02-1922  
1200Jakub Jurski *około 1822 Olszewo †  
1201Jakub Kacperski *około 1820 Wąsosz †przed 26-09-1881  
1202Jakub Kaczkowski *około 1847 Kajetanowo †  
1203Jakub Kaczyński *około 1906 Kąty †  
1204Jakub Kaczyński *około 1819 Kąty †01-02-1891 Kąty /Burzyn/  
1205Jakub Kaczyński    
1206Jakub Kadłubowski *około 1825 Sienickie †  
1207Jakub Kadłubowski  †przed 24-11-1827  
1208Jakub Kadyszewski *około 1853 Okrasin †przed 06-02-1929  
1209Jakub Kadyszewski  †przed 21-02-1870  
1210Jakub Kajetan Kalinowski *około 1833 Mieczki Czarne †od 24-04-1894 do 26-11-1895  
1211Jakub Kalankiewicz *około 1814 Ciemnoszyje †od 27-01-1868 do 03-06-1884  
1212Jakub Kalicki  †przed 10-02-1836  
1213Jakub Kalinowski *około 1869 Jambrzyki †  
1214Jakub Kalinowski *około 1846 Niedźwiadna †  
1215Jakub Kalinowski *około 1839 Jambrzyki †19-02-1863 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1216Jakub Kalinowski *około 1798 Kruklanki †19-04-1854 Łempice /Wąsosz/  
1217Jakub Kalinowski *08-05-1863 Karwowo †  
1218Jakub Kalinowski  †przed 07-11-1858  
1219Jakub Kalinowski  †po 09-05-1876  
1220Jakub Kalinowski  †od 18-01-1809 do 22-02-1829  
1221Jakub Kalinowski  †  
1222Jakub Kalinowski  †  
1223Jakub Kamiński *około 1840 Obrytki †  
1224Jakub Kamiński *około 1777 Srebrowo †  
1225Jakub Kamiński *27-07-1820 Obrytki †  
1226Jakub Kamiński  †przed 12-02-1844   
1227Jakub Kanicki  †przed 03-03-1851  
1228Jakub Kap *około 1849 Bargłów †08-01-1891  
1229Jakub Karczewski *około 1867 Romany †  
1230Jakub Karol Gardocki *około 1832 Gardoty †po 17-11-1903  
1231Jakub Karpiński *około 1831 Wizna †  
1232Jakub Karwowski *około 1874 Brychy †  
1233Jakub Karwowski *około 1851 Święcienin †29-03-1888 Czachy  
1234Jakub Karwowski *około 1846 Obiedzino †17-03-1886 Bzury  
1235Jakub Karwowski *około 1837 Chyliny †przed 19-02-1895  
1236Jakub Karwowski *około 1830 Szlasy †po 11-02-1890  
1237Jakub Karwowski *około 1825 Karwowo-Polki †21-11-1870  
1238Jakub Karwowski *około 1825 Burzyn †około 1854   
1239Jakub Karwowski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 28-09-1875  
1240Jakub Karwowski *około 1812 Brzostowo †przed 14-02-1858  
1241Jakub Karwowski *około 1807 Nadbory †po 29-05-1886  
1242Jakub Karwowski *około 1785 Karwowo par. Jedwabne †po 08-10-1846  
1243Jakub Karwowski *około 1783 Brychy †11-05-1832 Brychy /Przytuły/  
1244Jakub Karwowski *około 12-1834 †13-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1245Jakub Karwowski *od 1838 do 26-02-1906 Karwowo par. Jedwabne †po 23-11-1897  
1246Jakub Karwowski *04-07-1791 †przed 07-11-1854  
1247Jakub Karwowski  †po 24-11-1840  
1248Jakub Karwowski  †po 24-01-1858  
1249Jakub Karwowski  †po 12-11-1873  
1250Jakub Karwowski  †po 09-02-1834  
1251Jakub Karwowski  †od 25-11-1835 do 24-01-1842  
1252Jakub Karwowski  †  
1253Jakub Kasieta  †po 10-02-1887  
1254Jakub Kaszeta *około 1825 Załuski †  
1255Jakub Kędzierski  †przed 17-11-1818  
1256Jakub Kibiłkowski  †przed 14-05-1971  
1257Jakub Kiełczewski *około 1860 Wąsosz †27-01-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1258Jakub Kiełczewski *około 1860 Supy †po 15-02-1904  
1259Jakub Kiełczewski *około 1840 Łempice †28-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
1260Jakub Kiełczewski *około 1796 Supy †przed 1821  
1261Jakub Kierznowski *około 1817 Łempice †od 19-11-1865 do 14-02-1882  
1262Jakub Klewicki *około 1811 Wizna †15-04-1867  
1263Jakub Klewiński  †  
1264Jakub Klimaszewski *około 1844 Dusze †  
1265Jakub Klimaszewski  †przed 02-07-1849  
1266Jakub Kłosek *około 1795 Mężynin †  
1267Jakub Kmiciński  †przed 29-05-1871  
1268Jakub Kmiciński  †  
1269Jakub Kniażyński  †przed 19-10-1856  
1270Jakub Kobuszewski  †przed 26-01-1834  
1271Jakub Kochanowski *około 1782 Niećkowo †31-05-1835 Niećkowo /Wąsosz/  
1272Jakub Kochmański  †przed 24-11-1873  
1273Jakub Kołakowski *około 1877 Godlewo †27-09-1882 Godlewo /Wąsosz/  
1274Jakub Kołakowski *około 1839 Rakowo †04-06-1866  
1275Jakub Kołakowski * Gdańsk    
1276Jakub Kołakowski  †po 08-11-1835  
1277Jakub Komosa *08-1827 Ławsk †16-01-1828 Ławsk  
1278Jakub Komosa  †po 13-05-1891  
1279Jakub Koniecko *około 1841 Bzury †  
1280Jakub Koniecko *około 1810 Bzury †  
1281Jakub Koniecko  †po 21-01-1866  
1282Jakub Konik *około 1837 †13-09-1845 Wąsosz  
1283Jakub Konopka *około 1874 Konopki Tłuste †  
1284Jakub Konopka *około 1854 Borawskie †przed 21-02-1911  
1285Jakub Konopka *około 1819 Żybrynek †po 20-11-1864  
1286Jakub Konopka  †po 05-03-1821  
1287Jakub Konopka  †  
1288Jakub Kopka (Kopczyński) z d. Kopka *około 1809 Wierzbowo †  
1289Jakub Korytkowski * Supy †  
1290Jakub Korytkowski  †przed 03-02-1903  
1291Jakub Korytkowski  †  
1292Jakub Korzeniecki *około 1829 Wąsosz †po 29-01-1900   
1293Jakub Kosobudzki *około 1826 Bzury †przed 15-05-1893  
1294Jakub Koss  †przed 23-01-1854  
1295Jakub Kossakowski *15-07-1822 Nieławice †  
1296Jakub Kossakowski * Nieławice †od 06-02-1815 do 22-11-1825  
1297Jakub Koszykowski *około 1825 Brzostowo †19-05-1851  
1298Jakub Kotowski *około 1867 Kotówek †  
1299Jakub Kotyński *około 1810 Kramarzewo †  
1300Jakub Kotyński  †  
1301Jakub Kownacki *09-07-1860 Kownatki †  
1302Jakub Kownacki  †po 11-02-1833  
1303Jakub Kozikowski  †po 15-02-1885  
1304Jakub Kozikowski  †po 09-02-1836  
1305Jakub Kozikowski  †  
1306Jakub Kozłowski *około 1865 Okurowo †  
1307Jakub Kozłowski *około 1864 Zacieczki †  
1308Jakub Kozłowski *około 1830 Stawiski †po 03-05-1904  
1309Jakub Kozłowski *około 1767 †18-08-1827 Ławsk /Wąsosz/  
1310Jakub Kozłowski  †  
1311Jakub Koźlarzewski  †przed 04-11-1857  
1312Jakub Kraiński *około 1867 Orlikowo †przed 19-02-1926  
1313Jakub Krajewski *około 1854 †28-05-1895 Grądy Wielkie  
1314Jakub Krajewski *około 1848 Grądy Małe †  
1315Jakub Krajewski *około 1821 Grabowo †25-12-1860 Ławsk  
1316Jakub Krajewski *około 1805 Chojnowo †po 24-01-1848  
1317Jakub Krukowski  †po 27-02-1911  
1318Jakub Krukowski  †po 16-11-1891  
1319Jakub Kruszko  †01-12-1834  
1320Jakub Krykszczun  †przed 20-11-1867  
1321Jakub Krzyżanowski *22-07-1759 †przed 05-11-1834  
1322Jakub Krzyżanowski  †przed 18-02-1901  
1323Jakub Krzyżanowski  †po 04-10-1886  
1324Jakub Kuczewski  †po 15-02-1854  
1325Jakub Kuczyński  †  
1326Jakub Kuć  †po 27-11-1854  
1327Jakub Kukliński *około 1797 Zacieczki †  
1328Jakub Kukliński  †przed 29-01-1849  
1329Jakub Kukowski  †po 30-06-1895  
1330Jakub Kukowski  †po 02-10-1883  
1331Jakub Kulikowski *około 1822 Okół †  
1332Jakub Kulikowski *25-07-1891 Żebry †  
1333Jakub Kulikowski *25-01-1801 Brzozowa par. Białaszwewo †po 20-06-1853  
1334Jakub Kulikowski  †przed 24-11-1812  
1335Jakub Kulikowski  †  
1336Jakub Kumelski  †przed 09-02-1846  
1337Jakub Kurkowski  †przed 18-07-1896  
1338Jakub Kurkowski  †po 17-11-1857  
1339Jakub Ladziński *około 1785 Prusy †przed 11-11-1844  
1340Jakub Laskowski *około 1860 Radziłów †  
1341Jakub Laskowski  †przed 28-01-1896  
1342Jakub Laskowski  †  
1343Jakub Laszczkowski *około 1852 Tajno Łanowe †  
1344Jakub Laszczkowski *około 1838 Bęćkowo †przed 14-02-1887  
1345Jakub Laszczkowski  †  
1346Jakub Lendzian *1816 †19-10-1848  
1347Jakub Leopold Chrostowski *około 1835 Biodry †22-05-1904 Biodry /Burzyn/  
1348Jakub Leszczewski *około 1857 Kotowo †18-08-1896 Rutkowskie  
1349Jakub Leszczewski *około 1812 †po 12-06-1871  
1350Jakub Leszczyński *około 1848 Skaje †  
1351Jakub Leszczyński *około 1810 Surały †13-03-1860  
1352Jakub Leszczyński  †przed 20-11-1831  
1353Jakub Lewkowicz *około 1808 Bronowo †po 23-11-1863  
1354Jakub Liberadzki *około 1870 Radziłów †06-10-1894  
1355Jakub Lipka  †przed 24-07-1836  
1356Jakub Lipski *około 1788 Nadbory †po 27-10-1851  
1357Jakub Lipski  †od 04-02-1875 do 04-10-1886  
1358Jakub Łaguna *05-07-1841 Stawiane †  
1359Jakub Łaguna *02-02-1741 Stawiane †  
1360Jakub Łaguna  †po 25-01-1921  
1361Jakub Łapiński *około 1791 †przed 06-02-1849  
1362Jakub Łapiński *08-07-1798 Brzozowa Wólka †przed 25-01-1846  
1363Jakub Łapiński  †przed 16-10-1870  
1364Jakub Łempicki *około 1752 †02-02-1834 Sokoły  
1365Jakub Łempicki *27-07-1772 Bagienice †   
1366Jakub Łempicki *26-07-1844 Szwelczyn †07-09-1845 Sulewo Prusy  
1367Jakub Łempicki *26-07-1783 Bagienice †   
1368Jakub Łempicki *25-07-1824 Bagienice †26-01-1897 Bagienice /Wąsosz/   
1369Jakub Łempicki  †po 25-02-1735  
1370Jakub Łepkowski *około 1857 Ławsk †  
1371Jakub Łepkowski *około 1792 †08-02-1872 Załuski /Niedźwiadna/  
1372Jakub Łomotowski *około 1862 †  
1373Jakub Łomotowski  †po 17-01-1910  
1374Jakub Łoniewski *około 1837 Płochowo †po 07-02-1898  
1375Jakub Łoniewski  †  
1376Jakub Łosewski  †przed 16-09-1917  
1377Jakub Łosiewski  †około 1901  
1378Jakub Łukasiewicz  †21-01-1847  
1379Jakub Łukaszewski *około 1858 Kossaki †  
1380Jakub Macewicz *około 1883 Bargłówka †przed 01-05-1929  
1381Jakub Maciejewski *około 1849 Szczuczyn †po 09-02-1914  
1382Jakub Majewski * Heidelberg, Niemcy    
1383Jakub Makowski *około 1835 Makowskie †po 05-02-1894  
1384Jakub Makowski *około 1835 Makowskie †  
1385Jakub Makowski *około 1820 Makowskie †18-01-1858  
1386Jakub Makowski *około 1770 †  
1387Jakub Makowski  †   
1388Jakub Makuszewski  †  
1389Jakub Malinowski *około 06-1855 Niedźwiadna †06-04-1939 Milewo  
1390Jakub Malinowski  †przed 20-09-1875  
1391Jakub Malinowski  †po 24-11-1867  
1392Jakub Malinowski  †po 18-02-1844  
1393Jakub Małachowski *około 1863 Wiszowate †po 08-02-1915  
1394Jakub Marcińczyk *około 1838 Prusy †po 21-02-1916  
1395Jakub Marcińczyk  †przed 05-06-1859  
1396Jakub Marciszewski *około 1788 †21-12-1844 Łempice  
1397Jakub Marczyk  †po 25-01-1815  
1398Jakub Markowski *około 08-1853 Wąsosz †06-09-1895   
1399Jakub Maszkiewicz  †po 06-11-1860  
1400Jakub Matejko *około 1775 †23-12-1845 Radziłów /Radziłów/  
1401Jakub Mateuszczyk *około 1822 Bronowo †  
1402Jakub Mateuszczyk  †przed 24-02-1895  
1403Jakub Matyszewski *około 08-1879 Dołęgi †30-07-1880 Dołęgi /Wąsosz/  
1404Jakub Mazewski  †przed 04-02-1828  
1405Jakub Mazgała *około 1848 Nowogród †  
1406Jakub Mazgulski  †od 07-11-1830 do 22-07-1832  
1407Jakub Merchelski *22-07-1881 Wąsosz †  
1408Jakub Męczkowski *około 1781 Kamianki †05-08-1823  
1409Jakub Michnowski *około 1765 Koniecki †przed 14-02-1836  
1410Jakub Mieczkowski *około 1867 Mocarze †  
1411Jakub Mieczkowski *około 1845 Mieczki †  
1412Jakub Mieczkowski  †po 21-02-1830  
1413Jakub Mieczkowski  †po 02-03-1851  
1414Jakub Mieczkowski    
1415Jakub Mierzejewski *około 1809 Biodry †11-06-1835  
1416Jakub Mierzejewski  †po 13-05-1839  
1417Jakub Mikucki *około 1869 Grzymki †  
1418Jakub Mikucki  †  
1419Jakub Mikucki  †  
1420Jakub Mikulski *około 1851 Wierzbowo †  
1421Jakub Mikulski *około 1834 Sojczyn Grądowy †  
1422Jakub Mikulski  †po 24-09-1876  
1423Jakub Mikulski  †  
1424Jakub Milewski *około 1877 Bzury †  
1425Jakub Milewski *około 1853 Niedźwiedzkie †22-10-1881  
1426Jakub Milewski *około 1807 Bzury †przed 05-04-1860  
1427Jakub Milewski *około 1796 Nadbory †po 25-11-1851  
1428Jakub Milewski *03-05-1814 Bzury †  
1429Jakub Milewski  †po 16-11-1819  
1430Jakub Milewski  †od 18-01-1846 do 05-07-1863  
1431Jakub Miodus *około 1845 Bęćkowo †  
1432Jakub Miodus *około 1814 Bęćkowo †przed 12-06-1873  
1433Jakub Młynarczyk *28-07-1855 Szwelczyn †  
1434Jakub Młynarczyk  †  
1435Jakub Mocarski *około 1876 Bartki †   
1436Jakub Mocarski *około 1866 Pluty †  
1437Jakub Mocarski *około 1850 Mocarze Dziubiele †19-04-1887 Mocarze /Burzyn/  
1438Jakub Mocarski *około 1842 †po 09-06-1906  
1439Jakub Mocarski *około 1815 Rutkowskie †przed 24-02-1879  
1440Jakub Mocarski *około 1803 Bartki †01-03-1830  
1441Jakub Mocarski * Bartki †przed 30-07-1843  
1442Jakub Mocarski * Bartki †przed 16-02-1830  
1443Jakub Mocarski  †przed 10-11-1829  
1444Jakub Mocarski  †po 26-11-1894  
1445Jakub Mocarski  †od 19-02-1849 do 09-02-1858  
1446Jakub Mocarski  †  
1447Jakub Modzelewski *około 1893 Łempice †08-08-1943 Łempice /Wąsosz/  
1448Jakub Modzelewski *około 1856 Radziłów †03-06-1883  
1449Jakub Modzelewski *około 1837 Małachowo †po 15-02-1904  
1450Jakub Modzelewski *około 1825 Pieńki †po 10-02-1890  
1451Jakub Modzelewski *około 1802 †21-02-1811 Ławsk  
1452Jakub Modzelewski *około 1800 †przed 13-02-1860  
1453Jakub Modzelewski *około 1751 †01-01-1847 Pieńki /Przytuły/  
1454Jakub Modzelewski *20-07-1775 †04-12-1833 Ławsk  
1455Jakub Mościcki *około 1823 Makowskie †przed 25-06-1872  
1456Jakub Mroczkowski *około 1838 Kamińskie †  
1457Jakub Mroczkowski *około 1819 Wierciszewo †  
1458Jakub Mroczkowski *około 1796 Wierciszewo †po 07-02-1864  
1459Jakub Mroczkowski *około 1790 Konopki Tłuste †  
1460Jakub Mroczkowski *01-05-1796 Wojsławy †  
1461Jakub Mroczkowski  †przed 16-02-1842  
1462Jakub Mroczkowski  †przed 11-11-1878  
1463Jakub Mroczkowski  †po 04-02-1883  
1464Jakub Mrozicki *około 07-1841 Surały †  
1465Jakub Mrozicki  †przed 26-11-1850  
1466Jakub Mrozicki  †  
1467Jakub Mścichowski *około 1900 Święcienin †28-04-1936 Święcienin /Radziłów/  
1468Jakub Mścichowski *około 1869 Osowiec †  
1469Jakub Mścichowski *25-07-1842 Sulewo Prusy †02-04-1915  
1470Jakub Mścichowski  †po 18-02-1844  
1471Jakub Murawski *30-07-1885 Wąsosz †06-08-1885 Wąsosz /Wąsosz/   
1472Jakub Myszkowski *około 1816 Wąsosz †  
1473Jakub Myśliński *około 1775 Szostaki †  
1474Jakub Myśliński  †po 12-08-1844  
1475Jakub Najmowicz  †przed 09-10-1859  
1476Jakub Narucki  †  
1477Jakub Niebrzydowski  †po 20-02-1873  
1478Jakub Niebrzydowski  †11-11-1891  
1479Jakub Niecikowski  †przed 06-1813  
1480Jakub Niedźwiedzki *około 1847 Pieńczykowo †  
1481Jakub Niedźwiedzki *20-04-1779 †07-10-1818 Niedźwiedzkie  
1482Jakub Niedźwiedzki  †od 02-02-1825 do 20-01-1835  
1483Jakub Nieradko *około 1859 Okrasin †  
1484Jakub Niewczas * Warszawa    
1485Jakub Nitkiewicz  †od 20-02-1848 do 14-11-1859  
1486Jakub Nowikowski    
1487Jakub Obrycki *około 1812 Konopki †od 10-02-1862 do 17-07-1870  
1488Jakub Olender *około 1811 Serafin †  
1489Jakub Olszewski *około 1873 Ławsk †po 13-09-1927  
1490Jakub Olszewski *około 1851 Ławsk †19-06-1879  
1491Jakub Olszewski *około 08-1813 Słucz †  
1492Jakub Olszewski  †od 24-11-1845 do 03-10-1864  
1493Jakub Ołdakowski *około 1873 Wąsosz †08-11-1931 Wąsosz  
1494Jakub Ołdakowski *1878 Wąsosz †   
1495Jakub Orłowski  †przed 26-11-1823  
1496Jakub Orłowski  †  
1497Jakub Orzechowski  †przed 14-02-1898  
1498Jakub Orzechowski  †  
1499Jakub Osiecki *około 1850 Kędziorowo †16-10-1854 Kędziorowo  
1500Jakub Osiecki *około 1839 Rakowo †  
1501Jakub Osiecki *24-07-1841 Milewo †20-04-1865 Bęćkowo  
1502Jakub Osiecki *19-07-1787 †  
1503Jakub Ostrowski  †  
1504Jakub Ostrowski  †  
1505Jakub Owsianko  †  
1506Jakub Pachucki *około 1874 Brzozowa Wólka †  
1507Jakub Pakowski  †po 06-02-1893  
1508Jakub Palczewski *około 1805 Ruś †przed 07-11-1859  
1509Jakub Palczewski  †od 30-01-1853 do 19-11-1866  
1510Jakub Pawełczyk  †po 25-01-1863  
1511Jakub Pawłowski *około 1872 Mazewo †  
1512Jakub Perkowski  †od 04-11-1828 do 25-08-1842  
1513Jakub Perzanowski  †  
1514Jakub Petkowski *około 1836 Ławsk †po 24-02-1908  
1515Jakub Piątek * New York, NY   
1516Jakub Piechowski *około 1871 Nowa Wieś Ełcka †  
1517Jakub Piechowski  †po 09-02-1891  
1518Jakub Pieniążek *około 1793 Mieczki †przed 21-02-1865  
1519Jakub Pieniążek  †30-04-1849  
1520Jakub Pieńczykowski *około 1877 Niedźwiedzkie †przed 27-08-1917  
1521Jakub Pieńczykowski  †po 05-11-1861  
1522Jakub Pieńczykowski  †13-03-1888 Karwowo  
1523Jakub Pieńczykowski  †  
1524Jakub Pieńkowski *około 1831 Wagi †  
1525Jakub Pietrzykowski *około 1859 Okół †przed 16-09-1918  
1526Jakub Pietrzykowski *około 1819 Okół †  
1527Jakub Piotrowski *około 1879 Żrobki †  
1528Jakub Piotrowski *około 1799 Wizna †po 14-02-1859  
1529Jakub Piotrowski  †po 13-02-1865  
1530Jakub Piotrowski  †po 10-02-1873  
1531Jakub Piotrowski  †  
1532Jakub Piski  †po 25-11-1905  
1533Jakub Piwko *22-07-1843 Bęćkowo †od 22-11-1897 do 27-06-1936  
1534Jakub Pliszka *12-07-1856 Ławsk †21-10-1948 Ławsk  
1535Jakub Płochocki *12-08-1798 Łempice †od 13-09-1863 do 19-11-1865  
1536Jakub Podkowicz  †po 31-01-1899  
1537Jakub Podworny  †  
1538Jakub Podworny  †  
1539Jakub Polakowski *około 1834 Jeziorki †po 25-05-1886  
1540Jakub Polakowski  †około 1822  
1541Jakub Polkowski *około 1848 Szyjki †  
1542Jakub Polkowski *około 1843 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-10-1894  
1543Jakub Polkowski *około 1830 †od 15-02-1882 do 10-06-1895  
1544Jakub Polkowski  †od 21-11-1831 do 29-10-1856  
1545Jakub Polkowski  †  
1546Jakub Poniatowski  †  
1547Jakub Popko  †przed 25-10-1863  
1548Jakub Popowski *około 1847 Kapice †  
1549Jakub Popowski  †po 14-02-1858  
1550Jakub Prejs  †przed 04-06-1838  
1551Jakub Prusinowski  †po 22-01-1845  
1552Jakub Pruszyński  †po 05-02-1872  
1553Jakub Przedborski  †przed 28-10-1860  
1554Jakub Przestrzelski *około 1819 Kąty †przed 19-02-1895  
1555Jakub Przestrzelski *około 1807 †24-12-1867 Mocarze /Burzyn/  
1556Jakub Przestrzelski *około 1779 †  
1557Jakub Przestrzelski  †30-04-1864  
1558Jakub Puchalski *około 1909 †  
1559Jakub Radziwon *23-07-1809 Kramkowo †   
1560Jakub Rafał Maleszewski *około 1848 Maliszewo-Łynki †  
1561Jakub Rafałowski  †przed 22-01-1843  
1562Jakub Rafałowski  †po 24-02-1840  
1563Jakub Rakowski *około 1836 Przyborowo †  
1564Jakub Rakowski  †po 30-04-1866  
1565Jakub Ramotowski *około 1857 †od 12-11-1913 do 19-09-1922  
1566Jakub Ramotowski *około 1832 Męczki †  
1567Jakub Ramotowski *około 1820 Ramoty †przed 09-02-1880  
1568Jakub Ramotowski *około 1800 †przed 14-02-1860  
1569Jakub Ramotowski  †po 22-11-1836  
1570Jakub Rodak     
1571Jakub Rogala *około 1833 Rakowo †04-03-1862 Bzury  
1572Jakub Rogalski *około 1873 Bronaki †  
1573Jakub Rogalski  †  
1574Jakub Rogiński *około 01-1844 Popki †  
1575Jakub Rogiński  †przed 26-05-1870  
1576Jakub Rogowski *około 1864 Modzele †06-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1577Jakub Rogowski *około 1842 Trzaski †  
1578Jakub Rogowski *około 1826 Bogusze †   
1579Jakub Rogowski *około 1808 Supy †po 26-11-1861  
1580Jakub Rogowski *około 1808 Brzostowo †przed 06-11-1859  
1581Jakub Rogowski *około 1797 Bukowo †  
1582Jakub Rogowski *około 1793 †20-09-1827 Kucze Małe /Jedwabne/  
1583Jakub Rogowski *około 1788 Pluty †przed 24-11-1846  
1584Jakub Rogowski  †przed 23-05-1821  
1585Jakub Rogowski  †przed 18-11-1864  
1586Jakub Rogowski  †  
1587Jakub Rogowski  †  
1588Jakub Roman *około 1827 Chełchy †28-01-1890 Chełchy /Niedźwiadna/  
1589Jakub Romański *około 1856 Wizna †  
1590Jakub Rostek  †po 21-02-1810  
1591Jakub Rostkowski *około 1863 Janczewko †   
1592Jakub Rozwadowski *około 1882 Mocarze †   
1593Jakub Rozwadowski *około 1837 Biodry †po 23-02-1903   
1594Jakub Ruchaczewski *około 1861 Szczuczyn †29-09-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1595Jakub Rudzki *około 1834 Możdżenie †od 08-02-1896 do 08-06-1896  
1596Jakub Ruszczyk  †przed 29-01-1843  
1597Jakub Ruszczyk  †  
1598Jakub Ruszczyk  †  
1599Jakub Rutkowski *około 1863 Rutkowskie †  
1600Jakub Rutkowski *około 1843 Kossaki †11-09-1863  
1601Jakub Rutkowski *około 1796 Rutkowskie †po 13-02-1865  
1602Jakub Rutkowski *około 1796 †24-02-1841 Świdry  
1603Jakub Rutkowski  †przed 22-02-1848  
1604Jakub Rutkowski  †  
1605Jakub Rybacki  †po 26-06-1906  
1606Jakub Rybiński *około 1804 Górskie †przed 06-02-1853  
1607Jakub Rydelek *około 1864 Świdry-Dobrzyce †  
1608Jakub Rzadkowski  †przed 30-01-1865  
1609Jakub Sadowski  †od 13-11-1854 do 04-02-1861  
1610Jakub Sakowski *około 1768 †  
1611Jakub Salach *około 1772 †od 02-07-1822 do 18-04-1833  
1612Jakub Samełko *około 1841 Mazewo †po 03-03-1889  
1613Jakub Samełko *około 07-1857 Niećkowo †02-05-1931 Niećkowo  
1614Jakub Sankowski *około 1811 Wąsosz †przed 20-01-1903  
1615Jakub Sankowski  †od 02-02-1830 do 13-02-1844  
1616Jakub Sarakowski  †  
1617Jakub Satary  †  
1618Jakub Sawicki *około 1823 Jambrzyki †  
1619Jakub Sawicki  †przed 18-11-1851  
1620Jakub Siedlecki *około 1848 Wąsosz †od 21-02-1906 do 12-02-1919  
1621Jakub Siedlecki *około 1819 Wąsosz †11-09-1914  
1622Jakub Siedlecki  †  
1623Jakub Sienicki *28-07-1811 Czerwonki †  
1624Jakub Sienicki  †przed 15-11-1864  
1625Jakub Sienkiewicz *około 1830 †  
1626Jakub Sierakowski    
1627Jakub Sikorski  †09-03-1835  
1628Jakub Siuchnicki  †przed 16-11-1897  
1629Jakub Skrodzki *około 1871 Bukowo Małe †26-03-1934 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1630Jakub Skrodzki  †przed 25-09-1855  
1631Jakub Skrodzki  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
1632Jakub Skrodzki  †03-04-1833 Stawiane  
1633Jakub Skrodzki  †  
1634Jakub Smętek  †przed 13-11-1853  
1635Jakub Sobieski  †  
1636Jakub Sokołek  †przed 22-04-1930  
1637Jakub Sokołowski *około 1797 Sokoły par. Romany †po 22-04-1861  
1638Jakub Sokołowski  †przed 04-09-1830  
1639Jakub Sokołowski  †od 03-02-1891 do 10-07-1900  
1640Jakub Sosnowski *około 1860 Rakowo †przed 03-06-1955  
1641Jakub Sosnowski  †  
1642Jakub Stanisław Wołkowski *około 1834 Ławsk †  
1643Jakub Staniszewski *około 1863 Ławsk †05-03-1900  
1644Jakub Staniszewski *około 1840 Pawełki †  
1645Jakub Staniszewski  †po 01-08-1921  
1646Jakub Stankiewicz *około 1852 Nadbory †po 13-10-1891  
1647Jakub Staroski  †po 01-02-1817  
1648Jakub Statkiewicz *28-07-1776 Niedźwiedzkie †  
1649Jakub Stecz *około 1827 Wizna †  
1650Jakub Strumiłowski  †przed 23-01-1833  
1651Jakub Strynkowski *około 1779 †po 09-02-1846  
1652Jakub Strynkowski  †po 13-02-1855  
1653Jakub Sulewski *około 1848 Sambory †po 05-02-1901   
1654Jakub Sulewski *około 06-1767 †25-12-1771 Sulewo Prusy  
1655Jakub Sulewski *29-07-1810 Sulewo Prusy †  
1656Jakub Sulewski *25-07-1817 Sulewo Prusy †02-08-1817 Sulewo Prusy  
1657Jakub Sulewski *21-07-1794 †28-07-1794 Sulewo Prusy  
1658Jakub Sulewski *20-07-1840 Sulewo Prusy †od 1889 do 12-02-1900   
1659Jakub Sulewski *20-07-1817 Obrytki †  
1660Jakub Sulewski *04-05-1788 Zaborowo †24-03-1790 Zaborowo  
1661Jakub Sulewski *01-07-1865 Sulewo Prusy †02-04-1928 Sulewo Prusy  
1662Jakub Sulewski  †przed 08-05-1833  
1663Jakub Supiński *około 1823 Supy †05-11-1854  
1664Jakub Supiński *około 1810 Supy †  
1665Jakub Supiński *około 1804 †02-11-1874 Supy /Przytuły/  
1666Jakub Supiński  †przed 06-03-1833  
1667Jakub Szabliński  †przed 29-10-1817  
1668Jakub Szczęsny *około 1834 Grądy †  
1669Jakub Szelążek  †przed 14-10-1878  
1670Jakub Szleszyński  †przed 12-10-1837  
1671Jakub Szleszyński  †po 28-03-1791  
1672Jakub Szmitka *około 1862 Kossaki par. Jedwabne †  
1673Jakub Szulc *około 1859 Wizna †   
1674Jakub Szumowski *około 1869 Wojewodzin †  
1675Jakub Szumowski *około 1827 Witynie †przed 26-02-1900  
1676Jakub Szymanowski *około 1863 Przeszkoda †  
1677Jakub Szymanowski *około 1810 Karwowo †  
1678Jakub Szymanowski *około 1789 †od 09-02-1847 do 04-12-1858  
1679Jakub Szymanowski *około 07-1856 Szczuczyn †  
1680Jakub Szymanowski  †po 23-11-1836  
1681Jakub Szymanowski  †po 18-02-1925  
1682Jakub Szymański *około 1808 Bronowo †po 20-02-1870  
1683Jakub Szymański  †przed 27-01-1896  
1684Jakub Szymański  †przed 07-05-1815  
1685Jakub Śledziewski  †przed 08-02-1869  
1686Jakub Śmiglewski  †  
1687Jakub Świderski *około 1837 Świdry †18-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/   
1688Jakub Świderski  †przed 08-02-1817  
1689Jakub Świderski  †przed 07-02-1809  
1690Jakub Świderski  †po 17-12-1840  
1691Jakub Święciński *około 1832 Gutki †25-12-1881 Gutki  
1692Jakub Święciński  †po 21-02-1881  
1693Jakub Świgoński *około 1817 Świdry †27-07-1887 Grozimy  
1694Jakub Świgoński *około 1806 Niećkowo †  
1695Jakub Świgoński  †  
1696Jakub Tafiłowski *07-02-1763 Sokoły †przed 24-03-1839  
1697Jakub Tarnacki *około 11-1859 Wąsosz †21-06-1882 Wąsosz  
1698Jakub Tarnacki * Grajewo    
1699Jakub Tarnacki *01-05-1910 Kędziorowo †23-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1700Jakub Tokarzewski *około 1841 Karwowo †po 10-02-1902  
1701Jakub Tomaszewski *około 1807 Stawiane †  
1702Jakub Trojan *około 1780 Kowalewo †  
1703Jakub Truszkowski  †przed 17-02-1817  
1704Jakub Trykuska  †po 05-01-1861  
1705Jakub Trzaska *około 1864 Supy †  
1706Jakub Trzaska *około 1835 Brzostowo †05-03-1884 Brzostowo /Burzyn/  
1707Jakub Trzaska *około 1787 Brzostowo †od 25-06-1844 do 11-02-1850  
1708Jakub Trzaska *około 1777 Kąty †od 14-02-1836 do 13-12-1847  
1709Jakub Trzaska  †przed 19-01-1814  
1710Jakub Trzaska  †przed 13-08-1839  
1711Jakub Trzasko  †  
1712Jakub Trześniewski *około 1856 †09-10-1903 Zaskrodzie  
1713Jakub Turczyński *około 1798 Kulesze †od 07-11-1852 do 02-10-1865  
1714Jakub Turowski *około 1738 †28-06-1814 Grabowo  
1715Jakub Tyl  †po 09-10-1822  
1716Jakub Tyll  †po 21-02-1841  
1717Jakub Tyszkiewicz *około 1828 Kapice †  
1718Jakub Tyszkiewicz  †przed 02-03-1851  
1719Jakub Walendzik *około 1821 Gorczyce †po 14-02-1898  
1720Jakub Warda  †od 09-11-1847 do 05-10-1852  
1721Jakub Wasilewski *około 1859 †przed 08-02-1909  
1722Jakub Wasilewski *około 1808 Skaje †po 03-11-1861  
1723Jakub Wasilewski *około 1761 Milewo †06-06-1841 Milewo  
1724Jakub Wasilewski  †przed 05-09-1869  
1725Jakub Waszeć  †przed 04-02-1851  
1726Jakub Wądołowski *około 1845 †po 03-02-1891  
1727Jakub Wądołowski *około 1834 Koniecki par. Wizna †  
1728Jakub Wądołowski  †od 21-11-1868 do 03-02-1875  
1729Jakub Werner *19-07-1829 Wąsosz †  
1730Jakub Węcek *07-05-1887 Kędziorowo †08-05-1922  
1731Jakub Wędrzycki  †przed 20-11-1865  
1732Jakub Wierciszewski *około 1824 Makowskie †przed 10-11-1896  
1733Jakub Wierciszewski  †po 30-01-1854  
1734Jakub Wietosko *około 1765 †23-04-1840 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1735Jakub Wiewiórowski  †przed 20-01-1890  
1736Jakub Winkowski *około 1854 Czarnówek †  
1737Jakub Winkowski  †  
1738Jakub Wiszowaty  †  
1739Jakub Wiśniewski *około 1823 Bronowo †  
1740Jakub Wiśniewski *około 1795 Brodowo †przed 04-02-1861  
1741Jakub Wiśniewski  †po 12-02-1873  
1742Jakub Wiśniewski  †  
1743Jakub Witkowski  †przed 08-07-1832  
1744Jakub Witkowski  †  
1745Jakub Witoszka  †przed 19-10-1856  
1746Jakub Wlaźnik *około 1888 Ławsk †  
1747Jakub Wojciechowski *22-07-1783 Wąsosz †przed 16-11-1841  
1748Jakub Wojciechowski  †  
1749Jakub Wojsław *około 1809 †06-02-1811 Wojsławy /Wąsosz/  
1750Jakub Wojsław *24-07-1808 Wojsławy †06-02-1811 Wojsławy  
1751Jakub Wojsław  †przed 10-1818   
1752Jakub Wójcicki *około 1851 Kurejwa †od 15-02-1909 do 23-01-1918  
1753Jakub Wójcicki  †przed 04-1825  
1754Jakub Wróblewski *około 1821 Niedźwiadna †przed 09-11-1879  
1755Jakub Wróblewski *1795 Łepki †26-06-1861 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1756Jakub Wszeborowski *około 1852 Tyszki-Wądołowo †  
1757Jakub Wysocki *około 1850 †12-08-1894 Chrostowo  
1758Jakub Wysocki  †przed 26-07-1887  
1759Jakub Zaborowski *28-07-1811 Sulewo Kownaty †  
1760Jakub Zachariasz Łaguna *29-07-1795 Stawiane †  
1761Jakub Zacharzewski *około 1876 Brychy †przed 09-02-1941  
1762Jakub Zacharzewski  †po 26-11-1828  
1763Jakub Zając  †29-11-1883 Glinki  
1764Jakub Zakrzewski *około 1858 †  
1765Jakub Zakrzewski  †przed 23-11-1829  
1766Jakub Zakrzewski  †przed 13-02-1843  
1767Jakub Zakrzewski  †po 16-11-1818  
1768Jakub Zalewski *około 1867 Radziłów †przed 24-03-1920  
1769Jakub Zalewski *około 1857 Ruda †  
1770Jakub Zalewski *około 1807 †10-07-1811 Ruś /Wizna/  
1771Jakub Zalewski * Łomża    
1772Jakub Zalewski  †od 18-11-1851 do 22-01-1855  
1773Jakub Zalewski  †od 07-02-1809 do 18-06-1836   
1774Jakub Zalewski  †  
1775Jakub Zama  †  
1776Jakub Zamojski *około 1874 Dołęgi †21-01-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
1777Jakub Zarzecki *około 1832 Niwkowo †  
1778Jakub Zarzecki  †po 05-11-1883  
1779Jakub Zawadzki *około 1869 Konopki par. Radziłów †przed 29-11-1930  
1780Jakub Zawadzki *25-07-1909 Święcienin †  
1781Jakub Zawadzki  †po 25-11-1829  
1782Jakub Zawojski  †po 10-11-1834  
1783Jakub Zbrzezna *około 1817 Wojny †  
1784Jakub Zbrzezny  †przed 11-02-1849  
1785Jakub Zdankowski  †  
1786Jakub Zduńczyk  †  
1787Jakub Zelkowski  †  
1788Jakub Zieliński *25-04-1908 Wąsosz †22-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1789Jakub Ziental  †przed 21-02-1911  
1790Jakub Zyskowski *około 1882 Wąsosz †po 03-06-1933  
1791Jakub Żelechowski  †po 27-02-1843  
1792Jakub Żukowski  †od 07-02-1831 do 26-11-1834  
1793Jakub Żurawski  †  
1794Jakubina Tautt z d. Heruch *około 1786 Ełk †  
1795James Dybikowski    
1796James Johnson    
1797Jan Ladziński *06-09-1872 Wąsosz †  
1798Jan (Beniamin) Borycki  †  
1799Jan (Franciszek) Motyczka *około 1798 †14-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1800Jan (Józef) Broda *około 1838 Ławsk †po 21-11-1881  
1801Jan (Sławek) Łempicki * Mostołty    
1802Jan (Tomasz) Święczkowski *około 1798 †21-01-1838 Bęćkowo /Wąsosz/  
1803Jan (Wiesław) Kwiećkowski * Milewo   
1804Jan (Wilim) Podworny  †przed 02-08-1868  
1805Jan ? Jankiewicz  †po 12-11-1825  
1806Jan Abramowicz *około 1797 Jedwabne †1855  
1807Jan Adam Bogusz *około 1818 Czerwonki †przed 23-11-1897  
1808Jan Adam Zamojski *około 1800 Jambrzyki †  
1809Jan Adamkowski *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
1810Jan Adamski *około 1814 Kucze Małe †  
1811Jan Adamski *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
1812Jan Adasiewicz  †po 23-02-1862  
1813Jan Adolf Broziatus *około 1813 Klusy †  
1814Jan Akacki *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
1815Jan Akacki *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
1816Jan Akacki *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1817Jan Akierman  †przed 10-08-1835  
1818Jan Albiński *około 1882 Grajewo †  
1819Jan Albiński *26-05-1791 Wąsosz †  
1820Jan Albiński *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
1821Jan Albiński * Żebry   
1822Jan Albiński  †po 23-11-1808  
1823Jan Aleksander Borawski  †po 31-07-1832  
1824Jan Aleksander Dardziński *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
1825Jan Aleksander Kotyński *około 1845 Klimaszewnica †  
1826Jan Aleksander Mocarski *około 1851 Żelechy par. Drozdowo †  
1827Jan Aleksander Szumowski * Wąsosz    
1828Jan Alert *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
1829Jan Alojzy Budziński *22-06-1801 Łempice †po 24-02-1861  
1830Jan Andrusiewicz *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
1831Jan Andrzej Grabowski *25-01-1960 Grajewo †11-07-1960 Czerwonki /Wąsosz/  
1832Jan Andrzej Karwowski *około 1866 Biodry †  
1833Jan Andrzej Zalewski * Pieniążki   
1834Jan Antoni Dąbrowski *09-01-1955 Kownatki †28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/  
1835Jan Antoni Grochulski * Ełk    
1836Jan Antoni Łoś * Wąsosz   
1837Jan Antoni Staniszewski *18-06-1911 Ławsk †  
1838Jan Antoniak  †  
1839Jan Arbsiajtyz  †09-1870  
1840Jan Archacki *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
1841Jan Arciszewski *około 1897 Orlikowo †  
1842Jan Arciszewski *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
1843Jan Arciszewski * Wąsosz    
1844Jan Augustowski *29-08-1887 Szczuczyn †  
1845Jan Azarczyk  †  
1846Jan Baczewski *18-06-1903 Boczki †  
1847Jan Bagiński *około 1904 Suwałki †  
1848Jan Bagiński *około 1865 Skroda †  
1849Jan Bagiński *około 1856 †po 29-03-1921  
1850Jan Bagiński *około 1833 Sulewo Kownaty †  
1851Jan Bagiński *około 1831 †po 09-02-1897  
1852Jan Bagiński *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
1853Jan Bagiński *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1854Jan Bagiński *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
1855Jan Bagiński *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
1856Jan Bagiński *30-03-1864 Sulewo Prusy †03-04-1864 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1857Jan Bagiński *1875 Grzymki †1875 Grzymki /Romany/  
1858Jan Bagiński *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
1859Jan Bagiński *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
1860Jan Bagiński *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
1861Jan Bagiński *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
1862Jan Bagiński *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1863Jan Bagiński * Łempice    
1864Jan Bagiński  †przed 28-07-1878  
1865Jan Bagiński  †przed 10-02-1931  
1866Jan Bagiński  †przed 10-02-1857  
1867Jan Bagiński  †po 16-06-1872  
1868Jan Bagiński  †po 03-02-1891  
1869Jan Bagiński  †27-11-1843  
1870Jan Bagiński  †16-01-1850  
1871Jan Bagiński  †  
1872Jan Bagiński  †  
1873Jan Bagiński  †  
1874Jan Bagiński  †  
1875Jan Bagiński  †  
1876Jan Bagiński  †  
1877Jan Bagiński  †  
1878Jan Bagiński    
1879Jan Bajkowski *około 1874 Grozimy †  
1880Jan Bajkowski *około 1818 Pawełki †  
1881Jan Balcer  †przed 16-07-1846  
1882Jan Balejko *około 1824 Szczuczyn †  
1883Jan Balewski *około 1826 Słucz †po 09-11-1879  
1884Jan Balicki *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1885Jan Balicki *około 1851 Glinki †  
1886Jan Balicki *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
1887Jan Balicki *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
1888Jan Balicki  †po 05-11-1839  
1889Jan Baltazar Gardocki *około 1851 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
1890Jan Bałdyga *około 1866 Białaszewo †  
1891Jan Bałdyga *około 1853 Danowo †  
1892Jan Bałdyga *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1893Jan Bałdyga  †30-05-1838  
1894Jan Bałdyga  †  
1895Jan Banach  †przed 22-11-1933  
1896Jan Banachowski *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
1897Jan Banachowski *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
1898Jan Banachowski  †po 14-05-1894  
1899Jan Banaszkiewicz    
1900Jan Banaś  †  
1901Jan Bandach  †przed 28-05-1854  
1902Jan Bar *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
1903Jan Baranowski *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
1904Jan Baranowski * Wąsosz   
1905Jan Baranowski * Wąsosz   
1906Jan Baranowski *10-03-1889 Szczuczyn †  
1907Jan Baranowski  †przed 10-09-1894  
1908Jan Baranowski  †przed 04-01-1904  
1909Jan Baranowski  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1910Jan Barczak    
1911Jan Bardziński *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
1912Jan Bargłowski *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
1913Jan Bargłowski *około 1867 †po 18-11-1941  
1914Jan Bargłowski *około 1860 Kubra †  
1915Jan Bargłowski *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
1916Jan Bargłowski *około 1825 Przytuły †  
1917Jan Bargłowski *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
1918Jan Bargłowski *1909 †  
1919Jan Bargłowski *1901 Okrasin †  
1920Jan Bargłowski *1840 Okrasin †1892  
1921Jan Bargłowski * Radziłów   
1922Jan Bargłowski * Radziłów   
1923Jan Bargłowski *09-06-1907 Grozimy †  
1924Jan Bargłowski * Radziłów   
1925Jan Bargłowski  †po 22-11-1887  
1926Jan Bartliński *około 1804 Bronowo †  
1927Jan Bartliński  †przed 22-11-1857  
1928Jan Bartłomiej Łempicki *25-08-1912 Bagienice †11-01-1944 Grabówka koło Białegostoku   
1929Jan Bartłomiej Paszkowski *około 1836 Nadbory †20-02-1867 Ławsk  
1930Jan Bartnicki *około 1859 Guty †  
1931Jan Bartnicki  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
1932Jan Bartosiewicz  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
1933Jan Bartosiewicz    
1934Jan Barwikowski *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
1935Jan Barwikowski *04-09-1817 Barwiki †1870  
1936Jan Barzykowski  †  
1937Jan Bazydło *około 1910 †  
1938Jan Bazydło *17-08-1863 Ławsk †08-04-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1939Jan Bazydło *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1940Jan Bazyli Kołakowski  †po 30-05-1933  
1941Jan Bączkowski  †po 17-11-1874  
1942Jan Bednarczyk *około 1851 Pieńczykowo †  
1943Jan Bednarowicz * Wąsosz   
1944Jan Bednarowicz * Wąsosz    
1945Jan Bender *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
1946Jan Bender *25-08-1907 Świdry †  
1947Jan Bendzia *około 1864 Niewiarowo †  
1948Jan Benko  †przed 24-11-1831  
1949Jan Berć *około 1871 Szczuczyn †przed 16-10-1934  
1950Jan Berć *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
1951Jan Bernecki * Dowiaciszki   
1952Jan Bębenek  †przed 25-11-1866  
1953Jan Białobrzeski  †  
1954Jan Białosuknia    
1955Jan Białowąs *około 1858 Ławsk †od 26-09-1910 do 16-09-1938  
1956Jan Biedrzycki *około 1848 Biodry †  
1957Jan Biedrzycki *około 1831 Guty Stare †po 10-01-1881  
1958Jan Biedrzycki *około 1786 Biodry †  
1959Jan Biedrzycki *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
1960Jan Biedrzycki  †przed 20-11-1848  
1961Jan Biedrzycki  †po 23-02-1903  
1962Jan Biedrzycki  †po 19-02-1844  
1963Jan Biedrzycki  †po 19-01-1848  
1964Jan Biedrzycki  †  
1965Jan Bielawski *około 1836 Przytuły †  
1966Jan Bielawski *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
1967Jan Bielawski * Kubra   
1968Jan Bielawski *1910 †  
1969Jan Bielenica * Woszczele    
1970Jan Bielicki *01-02-1917 Wiszowate †   
1971Jan Bielski *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
1972Jan Bielski *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
1973Jan Bielski *około 1816 Słucz †  
1974Jan Bielski *11-02-1902 Mścichy †  
1975Jan Bielski  †po 03-02-1896  
1976Jan Bieniewski * Nowa Wieś par. Trzcianne   
1977Jan Bieńkowski *około 1897 †  
1978Jan Bieńkowski *około 1868 Radziłów †  
1979Jan Bieńkowski *około 1825 Okrasin †po 11-07-1904  
1980Jan Bieńkowski *1911 †  
1981Jan Bieńkowski *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
1982Jan Bieńkowski * Mścichy   
1983Jan Bieńkowski  †po 30-01-1888  
1984Jan Bieńkowski  †  
1985Jan Bieńkowski  †  
1986Jan Biernacki *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
1987Jan Biernacki  †po 06-11-1843  
1988Jan Bigda *około 1858 Budy Poryckie †  
1989Jan Bikowski  †przed 05-02-1891  
1990Jan Blaszko  †  
1991Jan Blum *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
1992Jan Blum  †  
1993Jan Blusiewicz *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
1994Jan Blusiewicz *około 1825 Stawiski †  
1995Jan Bobrowski * Popowo   
1996Jan Bobrowski  †  
1997Jan Bobryk  †przed 20-09-1885  
1998Jan Bocianowski *około 1877 Radziłów †  
1999Jan Bogdan *około 1834 Brzeźnio †po 18-02-1895  
2000Jan Bogdan * Skaje   
2001Jan Bogdankowski  †  
2002Jan Bogdanowicz *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
2003Jan Bogdanowicz  †przed 03-10-1830  
2004Jan Bogdański *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
2005Jan Bogdański *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
2006Jan Bogusławski *około 1860 Żebry †od 12-05-1918 do 26-01-1929  
2007Jan Bogusławski *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
2008Jan Bogusławski *09-02-1901 Żebry †  
2009Jan Bogusz *około 1869 Bukowo Duże †  
2010Jan Bogusz *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
2011Jan Bogusz *15-08-1890 Kucze Wielkie †  
2012Jan Bogusz  †po 11-02-1817  
2013Jan Boguszewski *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
2014Jan Bojar *około 1883 Wierzbowo †  
2015Jan Bojar  †  
2016Jan Bolesław Cwaliński *06-11-1904 Grozimy †06-02-1992 Grozimy /Wąsosz/  
2017Jan Bonawentura Łempicki *12-07-1789 Szwelczyn †  
2018Jan Borawski *około 1871 Nieławice †  
2019Jan Borawski *około 1870 Rakowo †  
2020Jan Borawski *około 1866 Biodry †  
2021Jan Borawski *około 1862 Klimaszewnica †  
2022Jan Borawski *około 1862 Glinki †  
2023Jan Borawski *około 1854 Rutki †  
2024Jan Borawski *około 1844 Rakowo †przed 25-01-1910  
2025Jan Borawski *około 1838 Trzaski †po 13-11-1883  
2026Jan Borawski *około 1834 Toczyłowo †przed 07-11-1892   
2027Jan Borawski *około 1821 Nieławice †po 10-11-1873  
2028Jan Borawski *około 1821 Możdżenie †przed 10-05-1862  
2029Jan Borawski *około 1819 Rakowo †  
2030Jan Borawski *około 1814 Nadbory †23-04-1842  
2031Jan Borawski *około 1814 Konopki †po 25-02-1878  
2032Jan Borawski *około 1807 Rakowo †  
2033Jan Borawski *około 1804 Rakowo †przed 30-07-1865  
2034Jan Borawski *około 1799 Konopki par. Jedwabne †27-05-1880 Konopki  
2035Jan Borawski *około 1794 †  
2036Jan Borawski *28-06-1801 Święcienin †po 07-11-1864  
2037Jan Borawski * Supy   
2038Jan Borawski *19-12-1838 Konopki †06-07-1842 Konopki  
2039Jan Borawski * Zalesie   
2040Jan Borawski *12-01-1900 Bełda †  
2041Jan Borawski *11-06-1775 Rakowo †po 11-02-1835  
2042Jan Borawski *10-01-1881 Czarnówek †10-01-1881 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2043Jan Borawski * Wierzbowo   
2044Jan Borawski *06-02-1933 Kędziorowo †30-10-1996 /Wąsosz/  
2045Jan Borawski *04-05-1786 Konopki †31-05-1855 Konopki  
2046Jan Borawski  †przed 26-07-1875  
2047Jan Borawski  †przed 25-06-1854  
2048Jan Borawski  †przed 07-03-1859  
2049Jan Borawski  †przed 05-09-1862  
2050Jan Borawski  †przed 01-05-1831  
2051Jan Borawski  †po 30-07-1843  
2052Jan Borawski  †po 23-11-1847  
2053Jan Borawski  †po 23-11-1840  
2054Jan Borawski  †po 23-04-1915  
2055Jan Borawski  †po 21-02-1832  
2056Jan Borawski  †po 12-07-1864  
2057Jan Borawski  †  
2058Jan Borawski  †  
2059Jan Borawski  †  
2060Jan Borawski  †  
2061Jan Borawski  †  
2062Jan Borawski  †  
2063Jan Borawski  †  
2064Jan Borawski  †  
2065Jan Borawski    
2066Jan Borawski    
2067Jan Borkowski *około 1814 Bronowo †  
2068Jan Borkowski *27-07-1865 Niećkowo †od 07-07-1919 do 24-01-1921  
2069Jan Borkowski  †przed 26-02-1851  
2070Jan Borkowski  †od 26-02-1840 do 24-11-1851  
2071Jan Boroń  †  
2072Jan Boroń     
2073Jan Borowicz *około 1885 Koniecki †  
2074Jan Borowicz    
2075Jan Borowski *11-07-1909 Grajewo †  
2076Jan Borowski  †przed 07-02-1865  
2077Jan Borusiewicz *22-01-1867 Wąsosz †29-05-1900 Wąsosz   
2078Jan Borusiewicz *1932 †1995  
2079Jan Borusiewicz *1861 †1862  
2080Jan Borysiewicz *około 1870 Niedźwiadna †  
2081Jan Borysiewicz *22-10-1848 †22-10-1848  
2082Jan Borysiewicz  †28-04-1810 Wąsosz  
2083Jan Boryszewski *około 1878 Grajewo †  
2084Jan Borzymowski * Elżbiecin   
2085Jan Borzymowski  †przed 29-01-1821  
2086Jan Borzymowski  †przed 01-1817  
2087Jan Bóbr *około 1811 Gardoty †przed 14-05-1896  
2088Jan Braczko *około 1823 †przed 23-02-1897  
2089Jan Brajczewski *około 1844 Szostaki †  
2090Jan Brajczewski *około 1797 Szostaki †przed 27-11-1848  
2091Jan Brajczewski  †przed 06-02-1849  
2092Jan Broda  †po 18-11-1859  
2093Jan Brodowski *około 1875 Czaple †  
2094Jan Brodowski *około 1821 Modzele †przed 11-06-1894  
2095Jan Brodowski  †po 05-02-1918  
2096Jan Brodowski  †  
2097Jan Brodowski  †  
2098Jan Bronakowski *około 1874 Bronaki-Olki †  
2099Jan Bronakowski *około 1858 Bronaki †  
2100Jan Bronakowski *około 1850 Bronaki-Olki †  
2101Jan Bronakowski *około 1845 Skroda †  
2102Jan Bronakowski *około 1806 Bronaki-Olki †  
2103Jan Bronakowski  †przed 06-1881  
2104Jan Bronakowski  †od 23-11-1845 do 22-06-1857  
2105Jan Bronakowski    
2106Jan Bruno Gładkowski * Gdynia   
2107Jan Bryk    
2108Jan Brzostek  †  
2109Jan Brzostowski *około 1872 Nieławice †przed 10-02-1925   
2110Jan Brzostowski *około 1870 Łoje Awissa †  
2111Jan Brzostowski *około 1869 Bagienice par. Romany †po 10-02-1925  
2112Jan Brzostowski *około 1863 Łoje Awissa †20-07-1893 Łoje Awissa  
2113Jan Brzostowski *około 1838 Brzostowo †12-12-1904 Mocarze /Burzyn/  
2114Jan Brzostowski *około 1838 †09-10-1880 Chyliny  
2115Jan Brzostowski *około 1819 †17-05-1863  
2116Jan Brzostowski *około 1813 Nieławice †przed 06-02-1865  
2117Jan Brzostowski *około 1784 Nadbory †po 06-02-1839  
2118Jan Brzostowski *29-08-1899 Konopki par. Radziłów †06-11-1901 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
2119Jan Brzostowski *26-12-1896 Modzele †10-02-1966 Modzele /Wąsosz/  
2120Jan Brzostowski *16-12-1912 Chyliny †  
2121Jan Brzostowski  †przed 19-09-1837  
2122Jan Brzostowski  †przed 13-02-1838  
2123Jan Brzostowski  †  
2124Jan Brzostowski  †  
2125Jan Brzostowski  †  
2126Jan Brzostowski  †  
2127Jan Brzozowski *około 1912 Zalesie †13-09-1919 Zalesie /Wąsosz/   
2128Jan Brzozowski *około 1840 Borawskie †  
2129Jan Brzozowski *20-09-1896 Zalesie †28-07-1967 Grajewo /Wąsosz/   
2130Jan Brzozowski  †przed 28-04-1834  
2131Jan Brzozowski  †po 20-01-1837  
2132Jan Brzozowski  †od 05-11-1823 do 28-02-1832  
2133Jan Brzóska (Brzostowski) z d. Brzóska *około 1804 Kokoszki †15-02-1840  
2134Jan Brzuchalski *około 1941 Kędziorowo †11-11-1945 Kędziorowo  
2135Jan Brzuchalski *około 1861 Kędziorowo †23-04-1903 Niećkowo /Wąsosz/  
2136Jan Brzuchalski *około 04-1841 Kędziorowo †  
2137Jan Brzuchalski *około 02-1835 †19-08-1835 Kędziorowo /Wąsosz/  
2138Jan Brzuchalski *27-12-1774 Kędziorowo †od 24-01-1828 do 12-11-1837  
2139Jan Brzuchalski *27-04-1906 Milewo †  
2140Jan Brzuchalski *24-10-1789 Kędziorowo †po 01-11-1843  
2141Jan Brzuchalski * Bemowo Piskie    
2142Jan Brzuchalski * Milewo   
2143Jan Brzuchalski * Grajewo   
2144Jan Brzuszkiewicz *około 1873 Jedwabne †  
2145Jan Brzuszkiewicz *około 1821 Kossaki †04-03-1865  
2146Jan Bucia * Шавердакі   
2147Jan Bucia  †  
2148Jan Buczkowski  †  
2149Jan Buczyński  †przed 24-02-1851  
2150Jan Budny *około 1832 Przechody †  
2151Jan Budny *około 1749 †19-08-1819 Danowo  
2152Jan Budny * Obrytki    
2153Jan Budny *05-01-1846 Danowo †  
2154Jan Budny  †przed 04-1820  
2155Jan Budziłowski  †  
2156Jan Budziński *około 1865 Radziłów †   
2157Jan Budziński *około 1832 †15-05-1834 Wąsosz  
2158Jan Budziński *około 1827 Łempice †przed 18-11-1879  
2159Jan Budziński *około 1803 †po 24-09-1865  
2160Jan Budziński  †po 09-11-1857  
2161Jan Budziński  †27-10-1863  
2162Jan Bujwidys *około 1875 †po 18-10-1951  
2163Jan Bujwidys *04-01-1852 Wąsosz †   
2164Jan Bujwidys  †przed 20-01-1903  
2165Jan Bukowski *około 1826 †09-1831 Sulewo Prusy  
2166Jan Bukowski *29-11-1778 Sulewo Prusy †01-04-1840 Sulewo Prusy  
2167Jan Bukowski * Borawskie   
2168Jan Bukowski  †  
2169Jan Bukowski  †  
2170Jan Bukowski  †  
2171Jan Burski *około 1877 Kramarzewo †po 18-11-1930  
2172Jan Burzyński  †przed 31-01-1910  
2173Jan Butrymowicz *12-12-1822 Zacieczki †  
2174Jan Buźniak *09-03-1939 Żebry †21-04-1941 Żebry  
2175Jan Byl *24-05-1904 Wójkowice †29-09-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2176Jan Bylica *28-05-1837 Ławsk †  
2177Jan Bylica  †po 07-09-1928  
2178Jan Bzura *około 1909 †  
2179Jan Bzura *około 1878 Janczewko †  
2180Jan Bzura *około 1874 †  
2181Jan Bzura *27-01-1805 Niedźwiedzkie †08-09-1807 Niedźwiedzkie  
2182Jan Bzura * Kubra   
2183Jan Bzura  †  
2184Jan Cekała  †po 15-05-1911  
2185Jan Celiński  †  
2186Jan Cendrowski *około 1849 Chrzanowo †po 12-05-1888  
2187Jan Cendrowski *około 1820 †   
2188Jan Cendrowski *około 1803 †po 27-11-1871  
2189Jan Cendrowski  †po 21-10-1850  
2190Jan Cendrowski  †  
2191Jan Cendrowski  †  
2192Jan Chabelski * Chełmce   
2193Jan Chalamoński *około 1827 Kumelsk †  
2194Jan Chałustowski *około 1883 Mścichy †przed 30-01-1934  
2195Jan Chałustowski *około 1835 Mścichy †od 30-01-1882 do 15-02-1904  
2196Jan Chałustowski *około 02-1923 †18-10-1925 Mścichy /Radziłów/  
2197Jan Chałustowski * Mścichy   
2198Jan Chałustowski  †  
2199Jan Charubin  †przed 29-01-1866  
2200Jan Chełchowski *około 1825 †  
2201Jan Chełmiński *24-08-1944 Niećkowo †08-10-2001 Grajewo /Wąsosz/  
2202Jan Chełmiński  †przed 18-07-1858  
2203Jan Chełmiński  †po 18-11-1820  
2204Jan Chludziński *około 1815 Rostki par. Romany †27-01-1892 Rostki par. Romany /Romany/  
2205Jan Chludziński *około 1799 Zanklewo †po 05-11-1856  
2206Jan Chludziński * Maliszewo   
2207Jan Chludziński  †przed 30-10-1815  
2208Jan Chludziński  †przed 11-02-1839  
2209Jan Chmielewski *około 1900 †około 1966  
2210Jan Chmielewski *około 1878 Orlikowo †  
2211Jan Chmielewski *około 1865 Ławsk †  
2212Jan Chmielewski *około 1864 Wąsosz †po 25-09-1934  
2213Jan Chmielewski *około 1859 Przechody †  
2214Jan Chmielewski *około 1833 Przrchod †po 30-01-1899  
2215Jan Chmielewski *około 1833 Konopki †  
2216Jan Chmielewski *około 1831 Bronowo †  
2217Jan Chmielewski *około 1825 Męczki †  
2218Jan Chmielewski *około 1818 †24-05-1879 Mścichy /Radziłów/  
2219Jan Chmielewski *około 1795 Kamianki †  
2220Jan Chmielewski *około 02-1844 Żebry †od 03-02-1903 do 22-10-1919  
2221Jan Chmielewski *1806 Ławsk †po 17-05-1868  
2222Jan Chmielewski *11-03-1804 Radziłów †  
2223Jan Chmielewski * Mścichy   
2224Jan Chmielewski  †przed 26-01-1897  
2225Jan Chmielewski  †przed 21-05-1871  
2226Jan Chmielewski  †przed 16-11-1841  
2227Jan Chmielewski  †po 31-01-1893  
2228Jan Chmielewski  †po 26-11-1906  
2229Jan Chmielewski  †po 23-05-1943  
2230Jan Chmielewski  †po 03-02-1856  
2231Jan Chmielewski  †27-12-1888  
2232Jan Chmielewski  †17-02-1857 Okrasin  
2233Jan Chmielewski  †  
2234Jan Chmielewski    
2235Jan Chochowski  †  
2236Jan Chodnicki *około 1863 †05-03-1864 Żebry /Wąsosz/  
2237Jan Chodnicki *około 01-1947 Pasichy †20-01-1948 Pasichy   
2238Jan Chodnicki * Żebry   
2239Jan Chodnicki * Wąsosz    
2240Jan Chodnicki * Pasichy   
2241Jan Chodnicki  †przed 16-10-1849  
2242Jan Chodnicki    
2243Jan Chodnik  †  
2244Jan Chodorowski *około 1861 Mocarze †  
2245Jan Chodorowski *około 1817 Burzyn †24-09-1846  
2246Jan Chodorowski  †od 06-11-1838 do 28-05-1848  
2247Jan Chodorowski  †  
2248Jan Choiński *około 1828 †od 10-02-1880 do 05-02-1894  
2249Jan Choiński  †przed 05-02-1877  
2250Jan Choiński  †po 05-02-1851  
2251Jan Choiński    
2252Jan Chojnowski *około 1857 Grądy Małe †  
2253Jan Chojnowski *około 1804 Grądy Małe †po 27-02-1854  
2254Jan Chojnowski *około 03-1863 Danowo †około 1898  
2255Jan Chojnowski * Barzykowo   
2256Jan Chojnowski *22-07-1900 Poryte †23-07-1900 Poryte /Poryte/  
2257Jan Chojnowski *1803 †24-04-1813 Guty  
2258Jan Chojnowski  †  
2259Jan Cholewiński *około 1849 Netta †  
2260Jan Choromański *około 1778 †  
2261Jan Chorosz *około 1875 Ruda †  
2262Jan Chorosz *około 1841 Ruda †  
2263Jan Chorosz *08-10-1954 Żebry †02-02-1955 Żebry /Wąsosz/  
2264Jan Chorosz * Wąsosz   
2265Jan Chorosz *05-05-1909 Sojczyn-Borowy †  
2266Jan Chorosz *02-01-1931 Wąsosz †08-05-2010  
2267Jan Chorosz  †  
2268Jan Chrapowicki  †od 31-01-1847 do 15-02-1857  
2269Jan Chronikowski  †po 20-11-1832  
2270Jan Chrostowski *około 1863 Wagi †  
2271Jan Chrostowski *około 1863 Brychy †  
2272Jan Chrostowski *około 1849 †po 03-02-1903  
2273Jan Chrostowski *około 1837 Biodry †  
2274Jan Chrostowski *około 1831 Gardoty †przed 31-05-1904   
2275Jan Chrostowski *około 1822 Karwowo-Polki †po 01-05-1866  
2276Jan Chrostowski *około 1805 Biodry †po 13-02-1854  
2277Jan Chrostowski *około 1766 Chrostowo †  
2278Jan Chrostowski *30-11-1902 Nieławice †  
2279Jan Chrostowski *27-08-1836 Sulewo Prusy †16-12-1876   
2280Jan Chrostowski *15-12-1851 Biodry †  
2281Jan Chrostowski  †przed 04-08-1817  
2282Jan Chrostowski  †po 26-01-1840  
2283Jan Chrostowski  †po 24-11-1829  
2284Jan Chrostowski  †po 18-11-1828  
2285Jan Chrostowski  †po 17-02-1823  
2286Jan Chrostowski  †od 23-01-1851 do 22-02-1861  
2287Jan Chrostowski  †od 10-06-1834 do 26-02-1844  
2288Jan Chrostowski  †22-06-1844 Bukowo Duże  
2289Jan Chrostowski  †  
2290Jan Chrostowski  †  
2291Jan Chrostowski  †  
2292Jan Chrostowski  †  
2293Jan Chryzostom Zamojski *1909 †  
2294Jan Chrzanowski *około 1879 †po 31-12-1941  
2295Jan Chrzanowski *około 1876 Przytuły †  
2296Jan Chrzanowski *około 1874 Świdry Podleśne †   
2297Jan Chrzanowski *około 1869 Nadbory †14-10-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2298Jan Chrzanowski *około 1869 Mikuty †  
2299Jan Chrzanowski *około 1867 Supy †przed 26-02-1930  
2300Jan Chrzanowski *około 1867 Kieljany †12-03-1887 Kieljany /Wąsosz/   
2301Jan Chrzanowski *około 1863 Glinki †  
2302Jan Chrzanowski *około 1862 Wypychy †  
2303Jan Chrzanowski *około 1862 Supy †  
2304Jan Chrzanowski *około 1862 Bęćkowo †  
2305Jan Chrzanowski *około 1857 Kurkowo †  
2306Jan Chrzanowski *około 1850 Brzostowo †  
2307Jan Chrzanowski *około 1836 Chrzanowo †27-12-1872  
2308Jan Chrzanowski *około 1835 Borawskie †  
2309Jan Chrzanowski *około 1834 Wypychy †po 14-11-1893  
2310Jan Chrzanowski *około 1831 Kieljany †07-09-1887 Kieljany  
2311Jan Chrzanowski *około 1826 Brzostowo †po 09-02-1891  
2312Jan Chrzanowski *około 1826 Borawskie †  
2313Jan Chrzanowski *około 1816 Pawłocin †po 02-03-1886  
2314Jan Chrzanowski *około 1803 Konopki †10-08-1874 Konopki  
2315Jan Chrzanowski *około 1795 Supy †  
2316Jan Chrzanowski *około 1783 Wypychy †09-02-1831  
2317Jan Chrzanowski *około 1750 †przed 10-04-1819  
2318Jan Chrzanowski *około 12-1951 Kędziorowo †24-03-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
2319Jan Chrzanowski *29-01-1867 Koniecki †  
2320Jan Chrzanowski *1911 Supy †  
2321Jan Chrzanowski *1903 †  
2322Jan Chrzanowski *1883 Wypychy †  
2323Jan Chrzanowski *17-02-1906 Godlewo †14-08-1969 Godlewo  
2324Jan Chrzanowski  †14-10-1899 Kucze Wielkie   
2325Jan Chrzanowski  †  
2326Jan Chyliński *około 1869 Borawskie †  
2327Jan Chyliński *około 1811 Kąty †od 16-01-1854 do 29-01-1866  
2328Jan Chyliński *około 1781 Sulewo Prusy †przed 06-02-1853  
2329Jan Chyliński *około 08-1898 Witynie †02-12-1898 Witynie /Jedwabne/  
2330Jan Chyliński *23-03-1870 Sulewo Prusy †06-09-1938 Zalesie   
2331Jan Chyliński * Sulewo Prusy    
2332Jan Chyliński *04-03-1902 Sulewo Prusy †28-03-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
2333Jan Chyliński * Marki   
2334Jan Chyliński  †przed 27-01-1885  
2335Jan Chyliński  †przed 01-1925  
2336Jan Chyliński  †po 26-11-1883  
2337Jan Chyliński  †  
2338Jan Ciborowski  †  
2339Jan Cichocki    
2340Jan Ciecierski *około 1894 †29-05-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2341Jan Ciecierski *29-08-1855 Wąsosz †04-05-1932 Wąsosz  
2342Jan Ciecierski *21-06-1846 Wąsosz †po 29-01-1894  
2343Jan Ciecierski *16-07-1786 Wąsosz †22-03-1836 Wąsosz  
2344Jan Ciecierski *14-03-1929 Wąsosz †12-01-1939 Wąsosz /Wąsosz/   
2345Jan Ciecierski *06-1872 Wąsosz †06-07-1872 Wąsosz  
2346Jan Ciecierski  †przed 11-07-1899  
2347Jan Cieciora *19-01-1797 Obrytki †po 20-01-1851  
2348Jan Cieciora  †po 20-06-1825  
2349Jan Ciekalski  †przed 19-10-1891  
2350Jan Ciesielski *około 1887 Osowiec †  
2351Jan Ciesiewicz  †po 02-02-1852  
2352Jan Cieszyński    
2353Jan Cieślewski *około 1854 Bronowo †  
2354Jan Cieśnielewski *około 1868 Mocarze †16-04-1904 Mocarze /Burzyn/  
2355Jan Cimoch *około 1867 †  
2356Jan Cimoch *około 1863 Borawskie †po 08-03-1943  
2357Jan Cimochowski *około 1860 Zanklewo †przed 11-02-1929  
2358Jan Cimochowski *około 1850 Rydzewo †przed 30-01-1911  
2359Jan Cimochowski *27-11-1890 Czarnówek †  
2360Jan Cimochowski *23-06-1892 Zaborowo †25-02-1967 Zaborowo /Wąsosz/   
2361Jan Cimochowski * Wąsosz   
2362Jan Ciszewski *około 1907 Konopki par. Radziłów †  
2363Jan Ciszewski  †  
2364Jan Cukrowski *około 1821 †22-01-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2365Jan Cukrowski  †przed 13-11-1899  
2366Jan Cwalina *około 1865 Zacieczki †  
2367Jan Cwalina *27-01-1941 Żebry †06-01-1998 Żebry /Wąsosz/   
2368Jan Cwalina * Łempice   
2369Jan Cwalina *12-12-1889 Bagienice †08-07-1948 Bagienice  
2370Jan Cwalina *09-07-1903 Łempice †25-07-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
2371Jan Cwalina *08-01-1955 Bagienice †10-03-1955 Bagienice /Wąsosz/  
2372Jan Cwalina  †przed 17-02-1896  
2373Jan Cwalina  †po 19-02-1855  
2374Jan Cwalina  †po 01-10-1932  
2375Jan Cwaliński *około 1880 Rosochate †  
2376Jan Cwaliński *około 1867 Wysokie Małe †  
2377Jan Cwaliński *około 1840 Janczewko †po 23-11-1897  
2378Jan Cwaliński *30-07-1907 Janczewko †  
2379Jan Cwaliński *23-04-1884 Łempice †  
2380Jan Cwaliński *18-03-1901 Słucz †  
2381Jan Cwaliński  †przed 02-03-1886  
2382Jan Cwaliński  †  
2383Jan Cwaliński  †  
2384Jan Cybula *około 1871 Sojczyn †  
2385Jan Cybula *14-06-1910 Kapice †   
2386Jan Cybula  †po 27-09-1946  
2387Jan Cybula  †  
2388Jan Cybulski *około 1862 Ławsk †18-07-1929 Ławsk  
2389Jan Cybulski *20-03-1936 Ławsk †30-12-1936 Ławsk  
2390Jan Cybulski  †po 18-11-1889  
2391Jan Cylwik  †  
2392Jan Cymkowski *około 1832 Grucele †po 18-11-1901  
2393Jan Cymkowski  †  
2394Jan Cyprian Szleszyński *28-09-1905 Sulewo Kownaty †10-08-1906 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2395Jan Cyriak Wysocki *08-08-1913 Żebry †28-03-1996 Grajewo  
2396Jan Czajewski *około 1850 Budne †po 17-04-1886   
2397Jan Czajewski *około 1815 Łomża †03-03-1839  
2398Jan Czajkowski    
2399Jan Czaplicki *około 1917 Pieniążki †  
2400Jan Czaplicki *około 1844 Sienickie †  
2401Jan Czaplicki *około 1827 Klimaszewnica †przed 27-01-1891  
2402Jan Czaplicki *około 1812 Chełchy †25-09-1837  
2403Jan Czaplicki *20-10-1819 Sienickie †  
2404Jan Czaplicki  †przed 28-02-1832  
2405Jan Czaplicki  †  
2406Jan Czaplicki  †  
2407Jan Czarnecki *około 1837 Słucz †po 22-11-1885  
2408Jan Czarnecki *około 1818 Ławsk †  
2409Jan Czarnecki *około 1806 Barany †po 13-11-1853  
2410Jan Czarnecki *około 1799 Chojnowo †od 01-02-1864 do 04-10-1875  
2411Jan Czarnecki *około 1765 †od 14-11-1832 do 26-11-1843  
2412Jan Czarnecki *około 11-1877 Bęćkowo †21-12-1877 Bęćkowo /Wąsosz/  
2413Jan Czarnecki *22-06-1911 Słucz †09-1939 Gródek  
2414Jan Czarnecki  †po 19-11-1838  
2415Jan Czarnecki  †od 19-11-1906 do 12-07-1922  
2416Jan Czarnowski *około 1898 Borawskie †  
2417Jan Czarnowski  †od 21-02-1830 do 12-05-1844  
2418Jan Czerkies *około 1875 Modzele †  
2419Jan Czerkies *około 1868 Kurki †  
2420Jan Czerwiński *około 1860 Kołaki †  
2421Jan Czerwiński *około 1816 Klimaszewnica †po 19-11-1878  
2422Jan Czerwiński  †po 18-12-1796  
2423Jan Czerwiński  †  
2424Jan Czerwonka *około 1797 Czerwonki †przed 24-11-1878  
2425Jan Czerwonka *03-02-1793 Czerwonki †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
2426Jan Czerwonka  †po 22-11-1858  
2427Jan Czesław Kozłowski *20-07-1913 Burzyn †około 24-03-2007 Stamford, CT   
2428Jan Czop * Pieniążkowice   
2429Jan Czygier    
2430Jan Czyżewski * Nieciki    
2431Jan Czyżewski *około 1897 Wąsosz †31-12-1941 Wąsosz   
2432Jan Czyżewski *około 1828 †   
2433Jan Czyżewski *około 1827 Wąsosz †przed 20-10-1885   
2434Jan Czyżewski *około 12-11-1867 Wąsosz †26-11-1867 Wąsosz   
2435Jan Czyżewski *około 01-1926 Wąsosz †28-06-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
2436Jan Czyżewski *20-06-1880 Wąsosz †21-12-1944   
2437Jan Czyżyński  †  
2438Jan Ćmielewski *około 1878 Radziłów †  
2439Jan Ćmielewski * Radziłów   
2440Jan Danielewski  †  
2441Jan Daniłowicz * Przykopka   
2442Jan Daniłowski-Wandalin * Bajki Zalesie   
2443Jan Danisz    
2444Jan Daniszewski  †przed 10-11-1874  
2445Jan Danowski *około 1879 Jedwabne †  
2446Jan Danowski *około 1817 Budne †  
2447Jan Danowski *około 1816 †  
2448Jan Danowski *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
2449Jan Danowski *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
2450Jan Danowski *około 11-1876 Sulewo Prusy †13-11-1876 Sulewo Prusy  
2451Jan Danowski *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2452Jan Danowski *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2453Jan Danowski *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
2454Jan Danowski *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
2455Jan Danowski *28-08-1835 Koniecki †  
2456Jan Danowski *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
2457Jan Danowski *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2458Jan Danowski *27-05-1851 Koniecki †  
2459Jan Danowski *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
2460Jan Danowski *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
2461Jan Danowski *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
2462Jan Danowski * Ciemianka   
2463Jan Danowski *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
2464Jan Danowski *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
2465Jan Danowski *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
2466Jan Danowski * Budne   
2467Jan Danowski *1776 Danowo †  
2468Jan Danowski *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
2469Jan Danowski * Bagińskie   
2470Jan Danowski *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
2471Jan Danowski *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2472Jan Danowski *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
2473Jan Danowski *05-1883 Sulewo Kownaty †19-08-1883 Sulewo Kownaty  
2474Jan Danowski *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
2475Jan Danowski * Sulewo Kownaty    
2476Jan Danowski *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
2477Jan Danowski *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
2478Jan Danowski *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice  
2479Jan Danowski  †przed 27-06-1843  
2480Jan Danowski  †przed 24-10-1865  
2481Jan Danowski  †przed 11-02-1839  
2482Jan Danowski  †po 24-11-1818  
2483Jan Danowski  †po 24-07-1876  
2484Jan Danowski  †po 21-04-1823   
2485Jan Danowski  †po 10-01-1858  
2486Jan Danowski  †  
2487Jan Danowski  †  
2488Jan Danowski  †  
2489Jan Danowski  †  
2490Jan Danowski    
2491Jan Dardziński *około 1843 †20-10-1884  
2492Jan Dardziński * Żebry   
2493Jan Dargiewicz  †  
2494Jan Darwicki *około 04-1881 Konopki †27-10-1881 Konopki  
2495Jan Darwicki *21-09-1953 Kędziorowo †13-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
2496Jan Darwicki  †  
2497Jan Dawidowski * Boczki   
2498Jan Dąbkowski *około 1875 Cwaliny Duże †  
2499Jan Dąbrowski *około 1898 †  
2500Jan Dąbrowski *około 1896 Kurejewka †  
2501Jan Dąbrowski *około 1896 †  
2502Jan Dąbrowski *około 1891 †  
2503Jan Dąbrowski *około 1884 Rutki †  
2504Jan Dąbrowski *około 1878 †  
2505Jan Dąbrowski *około 1871 Łoje Awissa †  
2506Jan Dąbrowski *około 1864 Szostaki †  
2507Jan Dąbrowski *około 1864 Sieburczyn †   
2508Jan Dąbrowski *około 1856 Rutki †  
2509Jan Dąbrowski *około 1855 Chrostowo †  
2510Jan Dąbrowski *około 1853 Szczuczyn †  
2511Jan Dąbrowski *około 1851 Sobolewo †   
2512Jan Dąbrowski *około 1845 Nieciki †  
2513Jan Dąbrowski *około 1845 Mocarze †  
2514Jan Dąbrowski *około 1844 Wizna †  
2515Jan Dąbrowski *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
2516Jan Dąbrowski *około 1837 †od 29-10-1883 do 06-02-1893  
2517Jan Dąbrowski *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
2518Jan Dąbrowski *około 1827 Wąsosz †  
2519Jan Dąbrowski *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
2520Jan Dąbrowski *około 1814 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
2521Jan Dąbrowski *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
2522Jan Dąbrowski *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
2523Jan Dąbrowski *23-10-1908 Drozdowo †  
2524Jan Dąbrowski *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
2525Jan Dąbrowski *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
2526Jan Dąbrowski *11-11-1895 Siestrzanki †   
2527Jan Dąbrowski * Grajewo   
2528Jan Dąbrowski * Rakowo-Czachy   
2529Jan Dąbrowski * Chrzanowo   
2530Jan Dąbrowski * Mostołty    
2531Jan Dąbrowski * Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
2532Jan Dąbrowski  †przed 10-07-1840  
2533Jan Dąbrowski  †przed 04-02-1817  
2534Jan Dąbrowski  †przed 02-05-1858  
2535Jan Dąbrowski  †po 26-01-1852  
2536Jan Dąbrowski  †po 23-02-1903  
2537Jan Dąbrowski  †po 20-11-1942  
2538Jan Dąbrowski  †po 12-05-1949  
2539Jan Dąbrowski  †po 03-02-1902  
2540Jan Dąbrowski  †po 01-08-1841  
2541Jan Dąbrowski  †28-11-1839 Pluty  
2542Jan Dąbrowski  †  
2543Jan Dąbrowski  †  
2544Jan Delewski    
2545Jan Deniziuk  †  
2546Jan Detkiewicz *około 1817 Smolarze †1877   
2547Jan Detkiewicz  †przed 30-07-1868  
2548Jan Dęba  †po 21-02-1848  
2549Jan Dębiński *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
2550Jan Dębiński *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2551Jan Dębiński *około 1830 Kieljany †  
2552Jan Dębiński *około 1829 Rakowo †  
2553Jan Dębiński *około 1829 Niedźwiedzkie †  
2554Jan Dębiński *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2555Jan Dębiński *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
2556Jan Dębiński *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
2557Jan Dębiński * Szczuczyn   
2558Jan Dębiński * Szczuczyn   
2559Jan Dębiński *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
2560Jan Dębiński * Świdnica    
2561Jan Dębiński  †po 06-02-1888  
2562Jan Dębiński  †30-01-1870 Białaszewo  
2563Jan Dębowski *około 1858 Konopki †  
2564Jan Dębski *22-10-1910 Grajewo †  
2565Jan Dębski    
2566Jan Dionizy Brzostowski *około 1843 Brzostowo †po 11-06-1894  
2567Jan Długołęcki *około 1890 †  
2568Jan Długołęcki *około 1851 Bęćkowo †  
2569Jan Długołęcki *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
2570Jan Długołęcki *około 1834 Bęćkowo †  
2571Jan Długołęcki *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
2572Jan Długołęcki *około 1821 Przytuły †po 21-01-1863  
2573Jan Długołęcki *29-03-1889 Obrytki †29-12-1890 Obrytki /Wąsosz/  
2574Jan Długołęcki *28-01-1888 Bęćkowo †  
2575Jan Długołęcki *27-06-1906 Zacieczki †  
2576Jan Długołęcki *26-08-1873 Obrytki †25-11-1875 Obrytki  
2577Jan Długołęcki *22-04-1862 Bęćkowo †  
2578Jan Długołęcki *01-11-1890 Bęćkowo †  
2579Jan Długołęcki *01-07-1877 Bęćkowo †   
2580Jan Dmoch *około 1774 Ławsk †  
2581Jan Dmochowski *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2582Jan Dmochowski *około 1872 Pasichy †  
2583Jan Dmochowski *około 1853 Stawiane †  
2584Jan Dmochowski *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
2585Jan Dmochowski *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
2586Jan Dmochowski *około 1805 Grabowo †  
2587Jan Dmochowski *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2588Jan Dmochowski * Wąsosz   
2589Jan Dmochowski * Szwelczyn   
2590Jan Dmochowski *02-12-1956 Wąsosz †23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
2591Jan Dmochowski  †  
2592Jan Dmochowski  †  
2593Jan Dobczyk  †  
2594Jan Dobieski  †01-04-1833  
2595Jan Dobkowski *około 1875 Kramkowo †  
2596Jan Dobkowski  †po 21-11-1815  
2597Jan Dobroński  †  
2598Jan Dobrzeniewski *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
2599Jan Dobrzycki *około 1864 Biodry †  
2600Jan Dobrzycki *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
2601Jan Dobrzycki *około 1856 Rosochate †od 13-02-1917 do 11-02-1932 Możdżenie  
2602Jan Dobrzycki *około 1833 Szymany †po 11-02-1890  
2603Jan Dobrzycki *około 1796 Biodry †około 1851  
2604Jan Dobrzycki *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
2605Jan Dobrzycki *03-05-1930 Możdżenie †08-12-1930 Możdżenie  
2606Jan Dobrzycki  †przed 26-11-1900  
2607Jan Dobrzycki  †przed 25-11-1856  
2608Jan Dobrzycki  †przed 21-05-1837  
2609Jan Dobrzycki  †przed 13-02-1844  
2610Jan Dobrzycki  †28-11-1862  
2611Jan Dobrzycki  †  
2612Jan Doliwa *około 1861 Rakowo †  
2613Jan Doljasz *około 1852 Łempice †  
2614Jan Doljasz *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
2615Jan Doljasz * Ławsk   
2616Jan Dołęga *około 1887 Makowskie †  
2617Jan Dołęga *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
2618Jan Dołęga *około 1842 Makowskie †przed 15-11-1896  
2619Jan Dołęga *około 1829 Szostaki †  
2620Jan Dołęga *około 1828 Ełk †  
2621Jan Dołęga *około 1801 Makowskie †  
2622Jan Dołęga  †przed 13-06-1858  
2623Jan Dołęga  †przed 13-02-1828  
2624Jan Dołęga  †  
2625Jan Dołęga  †  
2626Jan Dołęga  †  
2627Jan Domalewski  †  
2628Jan Domański  †przed 26-05-1834  
2629Jan Domański  †przed 16-11-1830  
2630Jan Domasiewicz  †  
2631Jan Domełło *około 1866 Załuski †  
2632Jan Domełło * Wąsosz    
2633Jan Domełło * Modzele   
2634Jan Domeło *około 1873 Załuski †  
2635Jan Domisiewicz *około 1852 Barany †  
2636Jan Domisiewicz *27-12-1870 Niećkowo †  
2637Jan Domisiewicz *1929 Niećkowo †23-09-1942 Niećkowo  
2638Jan Domisiewicz *07-08-1850 Obrytki †29-05-1852 Załuski /Niedźwiadna/  
2639Jan Domisiewicz *07-07-1832 Niećkowo †04-09-1833 Niećkowo  
2640Jan Domisiewicz *06-01-1841 Niećkowo †26-02-1843 Niećkowo  
2641Jan Domitr *około 1895 Kucze Wielkie †  
2642Jan Domitr *około 1870 Przestrzele †12-06-1930 Orlikowo /Jedwabne/  
2643Jan Domitr *około 1859 Bartki †po 15-10-1927  
2644Jan Domitr *około 1827 Grądy Wielkie †po 19-02-1867  
2645Jan Domitr *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
2646Jan Domitr *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
2647Jan Domitr *około 1797 Witynie †po 25-11-1838  
2648Jan Domitr  †przed 29-10-1815  
2649Jan Domitrz *23-03-1866 Kucze Małe †  
2650Jan Domitrz * Kucze Małe    
2651Jan Domurat *około 1827 Wizna †przed 10-02-1902  
2652Jan Domurat *około 1784 Wizna †po 25-02-1851  
2653Jan Domżyński  †  
2654Jan Doner *około 1802 †  
2655Jan Downar *około 1887 Niećkowo †po 04-03-1946  
2656Jan Downar *około 1871 Niedźwiadna †po 02-06-1926  
2657Jan Downar *około 1809 Chojnówek †  
2658Jan Downar  †po 19-02-1906  
2659Jan Drag  †przed 05-10-1852  
2660Jan Drewnowski *około 1881 Chojnówek †  
2661Jan Drewnowski  †  
2662Jan Drobiński *około 1860 Świdry †25-12-1880 Świdry /Wąsosz/  
2663Jan Drobiński *około 03-1926 Kudłaczewo †31-03-1929 Kudłaczewo  
2664Jan Drobiński * Świdry   
2665Jan Drobiński *19-05-1917 Świdry †09-05-1945 Okół  
2666Jan Drobiński *15-07-1885 Modzele †30-01-1964 Żebry /Wąsosz/  
2667Jan Drozdowski *około 1865 Małachowo †  
2668Jan Drozdowski  †po 13-07-1861  
2669Jan Drozdowski  †24-11-1850  
2670Jan Drożęcki *około 1885 Kokoszki †  
2671Jan Drzazgowski *około 1805 †16-05-1845 Żebry /Wąsosz/  
2672Jan Duba  †  
2673Jan Dubiecki  †przed 23-01-1849  
2674Jan Dubikowski *około 1870 Bronaki-Pietrasze †   
2675Jan Dubikowski  †po 1836  
2676Jan Dubowski *około 1792 Witynie †przed 06-02-1843  
2677Jan Duchnowski *około 1875 Kubra †05-03-1945 Kubra /Przytuły/  
2678Jan Duchnowski *około 1861 Romany †przed 08-11-1904  
2679Jan Duchnowski *około 1837 Kubra †po 23-10-1899  
2680Jan Duchnowski *około 1801 Brzeziny †przed 16-05-1865  
2681Jan Duchnowski * Orlikowo    
2682Jan Duchnowski *24-07-1886 Grabowo †26-08-1965 Grajewo /Wąsosz/  
2683Jan Duchnowski * Modzele   
2684Jan Duda *około 1837 Dudy Nadrzeczne †10-01-1900 Ławsk  
2685Jan Duda *około 1764 †12-05-1830 Wąsosz  
2686Jan Duda    
2687Jan Dudek *około 01-1856 Wąsosz †07-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2688Jan Dudkowski *około 1850 Koty †09-09-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
2689Jan Dudkowski *23-05-1803 Wąsosz †04-05-1852  
2690Jan Dudkowski  †przed 15-07-1815  
2691Jan Dudkowski  †od 20-05-1839 do 24-11-1861  
2692Jan Dudziński *około 1904 Przestrzele †  
2693Jan Dudziński *około 1838 Radziłów †  
2694Jan Duzik * Wąsosz   
2695Jan Duzik *29-06-1888 Obrytki †po 27-01-1937  
2696Jan Duzik *1816 Bronaki-Olki †09-04-1882 Wąsosz  
2697Jan Duzik *1783 Wąsosz †01-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
2698Jan Duzik *15-04-1876 Obrytki †05-11-1880 Obrytki  
2699Jan Dwilewicz    
2700Jan Dworakowski  †przed 13-11-1870  
2701Jan Dylewski  †po 10-08-1940  
2702Jan Dymitr  †po 17-05-1857  
2703Jan Dymitruk * Borawskie   
2704Jan Dymitry *około 1793 †19-05-1833 Łempice /Wąsosz/  
2705Jan Dymitry *26-12-1877 Okół †  
2706Jan Dymko *około 1853 Prusy †03-12-1876  
2707Jan Dymnicki  †przed 10-12-1910  
2708Jan Dziekoński *około 1880 Grabowo †  
2709Jan Dziekoński  †  
2710Jan Dzielnicki    
2711Jan Dzielnik  †  
2712Jan Dziemiński *około 1814 Drozdowo †  
2713Jan Dzieniszewski  †po 20-04-1898   
2714Jan Dzierzgowski  †przed 10-1827  
2715Jan Dzięgielewski *około 1914 Nieciki †  
2716Jan Dzięgielewski *około 1902 Dzięgiele †  
2717Jan Dzięgielewski *około 1889 †28-12-1895 Załuski /Niedźwiadna/  
2718Jan Dzięgielewski *około 1849 Mieczki †przed 29-01-1900  
2719Jan Dzięgielewski *około 1847 Nieciki †20-03-1933 Nieciki /Słucz/  
2720Jan Dzięgielewski *31-10-1887 Dołęgi †  
2721Jan Dzięgielewski * Dybła   
2722Jan Dzięgielewski *14-11-1946 Lipińskie k. Klus †05-07-1994 USA /Grajewo/   
2723Jan Dzięgielewski  †przed 26-02-1900  
2724Jan Dzięgielewski  †po 23-09-1912  
2725Jan Dzięgielewski  †po 23-08-1921  
2726Jan Dzięgielewski  †20-07-1921  
2727Jan Dzięgielewski  †  
2728Jan Dziękiewicz *około 1857 Kossaki †  
2729Jan Dziękiewicz  †  
2730Jan Dzikowski  †po 30-01-1893  
2731Jan Edawrd Osowski * Łamane Grądy   
2732Jan Edward Kozłowski *19-03-1891 Grajewo †02-03-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
2733Jan Ekstowicz *około 1880 Radziłów †  
2734Jan Ekstowicz *około 1849 Radziłów †  
2735Jan Ekstowicz  †przed 23-02-1881  
2736Jan Ekstowicz  †przed 01-08-1892  
2737Jan Ekstowicz  †od 23-01-1853 do 09-11-1857  
2738Jan Ekstowicz  †  
2739Jan Emil Rose    
2740Jan Enik *około 1864 Ławsk †14-04-1931 Ławsk  
2741Jan Enik *około 1783 †przed 16-11-1862  
2742Jan Enyk  †od 06-01-1840 do 15-02-1857  
2743Jan Erfort *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
2744Jan Ezman  †  
2745Jan Faficki *około 1857 Rydzewo †  
2746Jan Faficki  †przed 21-01-1883  
2747Jan Falkowski  †przed 12-05-1873  
2748Jan Faszcza *1897 Poryte †po 09-09-1945  
2749Jan Faszcza * Ławsk   
2750Jan Feliks Gosiewski *13-11-1875 Łojki par. Białaszewo †12-07-1963   
2751Jan Feliks Karwowski *około 1849 Brychy †po 16-06-1897  
2752Jan Feltowicz  †  
2753Jan Ferenc  †przed 25-11-1917  
2754Jan Fiećko    
2755Jan Fiedrych  †  
2756Jan Filipkowski *około 1901 Święcienin †  
2757Jan Filipkowski *około 1901 Orlikowo †  
2758Jan Filipkowski *około 1871 Wiszowate †  
2759Jan Filipkowski *około 1867 Borawskie †  
2760Jan Filipkowski *około 1842 Ciemnoszyje †  
2761Jan Filipkowski *około 1836 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2762Jan Filipkowski *około 1791 Borawskie †po 07-03-1859  
2763Jan Filipkowski  †przed 24-11-1833  
2764Jan Filipkowski  †przed 13-11-1831  
2765Jan Filipkowski  †przed 02-03-1835  
2766Jan Filipkowski  †po 15-02-1817  
2767Jan Filipkowski  †06-06-1872 Koty  
2768Jan Filipkowski  †  
2769Jan Filipkowski  †  
2770Jan Filipkowski  †  
2771Jan Filipowicz  †  
2772Jan Filochowski *około 1845 Kubrzany †  
2773Jan Filochowski *08-04-1828 Łoje Grężki †  
2774Jan Filochowski  †przed 08-10-1846  
2775Jan Filochowski  †15-12-1897  
2776Jan Foltyn  †po 14-11-1841  
2777Jan Foltyński *około 1885 Ławsk †  
2778Jan Formański *około 1887 Szczuczyn †  
2779Jan Franciszek Bagiński *07-03-1865 Sulewo Prusy †29-06-1865 Sulewo Prusy  
2780Jan Franciszek Cwalina *03-10-1790 Wąsosz †przed 10-1823  
2781Jan Franciszek Górski *około 1895 Nieciki †  
2782Jan Franciszek Karwowski *około 1858 Brzostowo †  
2783Jan Franciszek Nieciecki *około 1825 Bartki †po 09-02-1897  
2784Jan Franciszek Teodor Chodzicki *około 1899 †  
2785Jan Franciszek Truszkowski *około 01-1860 †18-10-1862 Czarnowo /Niedźwiadna/  
2786Jan Frąckiewicz *około 1902 Męczki †  
2787Jan Frąckiewicz *około 1818 Brodowo †  
2788Jan Frąckiewicz  †19-09-1852  
2789Jan Frąckiewicz    
2790Jan Gabriel Godlewski * Rydzewo-Pieniążek   
2791Jan Gabrukiewicz  †  
2792Jan Gacki *około 1870 Wierciszewo †  
2793Jan Gacki *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
2794Jan Gacki *29-11-1911 Wąsosz †  
2795Jan Gacki *1920 †przed 05-1948  
2796Jan Gacki *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
2797Jan Gacki *1900 Zanklewo †1983  
2798Jan Gacki *16-05-1871 Wąsosz †25-12-1930 Wąsosz  
2799Jan Gacki  †  
2800Jan Gadomski *około 1833 Mroczki †  
2801Jan Gadomski *około 1831 Bęćkowo †  
2802Jan Gadomski *około 1827 Pogorzel Wielka †  
2803Jan Gajdziński *około 1849 Stawiski †  
2804Jan Galiński *około 1841 Zanklewo †przed 28-01-1889  
2805Jan Gałązka *około 1826 Milewo †  
2806Jan Gałązka *1855 Kurejewka †  
2807Jan Gałązka  †przed 03-02-1828  
2808Jan Gałecki *około 1866 Jambrzyki †  
2809Jan Gałecki *około 1840 Załuski †  
2810Jan Gałecki *około 1839 Czarnówek †  
2811Jan Gałecki  †po 19-11-1837  
2812Jan Gałecki  †po 17-11-1839  
2813Jan Gałecki  †19-02-1873  
2814Jan Gałgo  †po 16-06-1850  
2815Jan Gardocki *około 1871 Mieszołki †  
2816Jan Gardocki *około 1865 Kiełcze-Kopki †  
2817Jan Gardocki *około 1842 Bukowo †po 23-01-1916  
2818Jan Gardocki *około 1842 Bukowo †11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2819Jan Gardocki *około 1828 Szostaki †24-11-1892 Łomża  
2820Jan Gardocki *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
2821Jan Gardocki *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
2822Jan Gardocki * Modzele   
2823Jan Gardocki * Łempice   
2824Jan Gardocki *20-05-1786 Rydzewo Szlacheckie †przed 24-11-1846  
2825Jan Gardocki *18-09-1791 Rydzewo †17-05-1840 Godlewo  
2826Jan Gardocki *18-07-1865 Mocarze †przed 15-10-1918  
2827Jan Gardocki *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
2828Jan Gardocki *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2829Jan Gardocki *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
2830Jan Gardocki * Brodowo   
2831Jan Gardocki * Wagi   
2832Jan Gardocki  †po 10-02-1852  
2833Jan Gardocki  †po 03-02-1925  
2834Jan Gardocki  †po 02-03-1851  
2835Jan Gardocki  †od 06-02-1865 do 02-06-1885  
2836Jan Gardocki  †  
2837Jan Gardocki  †  
2838Jan Gawecki *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
2839Jan Gawecki *około 1882 Biodry †  
2840Jan Gawecki *około 1856 Racibory †  
2841Jan Gawecki  †przed 15-11-1864  
2842Jan Gawelski *około 1748 †29-08-1828 Wąsosz  
2843Jan Gaworecki *około 1844 †  
2844Jan Gawryś *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
2845Jan Gazowski *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
2846Jan Gąsiewski *około 1847 Kubra †po 17-01-1898  
2847Jan Georgiusz Kowalkowski    
2848Jan German  †po 26-11-1894  
2849Jan Getek  †  
2850Jan Gierlach *około 1851 Snopki †  
2851Jan Gilert  †przed 16-04-1869  
2852Jan Giniewski  †przed 06-02-1853  
2853Jan Giziński *około 1906 †  
2854Jan Giziński  †  
2855Jan Giże  †przed 02-02-1950  
2856Jan Gleba  †po 30-01-1882  
2857Jan Gleba  †od 17-04-1853 do 09-06-1861  
2858Jan Gleba  †  
2859Jan Gliński *około 1863 Wizna †  
2860Jan Gliński *około 1850 Zakrzewo †po 05-07-1910  
2861Jan Gliński *około 1785 Bogusze †  
2862Jan Gliński *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
2863Jan Gliński * Czerwonki   
2864Jan Gliński * Łempice   
2865Jan Gliński  †przed 18-02-1901  
2866Jan Gliński  †po 19-01-1904  
2867Jan Gliński  †  
2868Jan Gliński  †  
2869Jan Gliński  †  
2870Jan Gliński    
2871Jan Gładkowski *około 1852 Kurejewka †po 19-07-1921  
2872Jan Głowacki  †przed 16-01-1870  
2873Jan Głódź * Skindzierz    
2874Jan Głódź    
2875Jan Główczyński  †przed 23-09-1877  
2876Jan Główczyński  †przed 18-11-1863  
2877Jan Gocłowski  †przed 19-07-1883  
2878Jan Godlewski *około 1882 Kownatki †  
2879Jan Godlewski *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †  
2880Jan Godlewski *około 1868 Wagi †  
2881Jan Godlewski *około 1866 Wagi †po 22-11-1921  
2882Jan Godlewski *około 1862 Chełchy †   
2883Jan Godlewski *około 1834 Godlewo †  
2884Jan Godlewski *około 1832 Godlewo †po 02-03-1908  
2885Jan Godlewski *około 1832 Godlewo †  
2886Jan Godlewski *około 1816 Danowo †  
2887Jan Godlewski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
2888Jan Godlewski *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
2889Jan Godlewski *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
2890Jan Godlewski *około 12-1862 †30-01-1863 Godlewo /Wąsosz/  
2891Jan Godlewski *około 06-1927 †09-05-1928 Zalesie  
2892Jan Godlewski *22-12-1811 Zalesie †  
2893Jan Godlewski * Wagi    
2894Jan Godlewski *19-05-1771 Godlewo †  
2895Jan Godlewski * Wagi    
2896Jan Godlewski *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
2897Jan Godlewski *03-06-1794 Niedźwiedzkie †21-06-1843 Godlewo   
2898Jan Godlewski  †przed 05-02-1844  
2899Jan Godlewski  †po 22-02-1846  
2900Jan Godlewski  †po 16-02-1942  
2901Jan Godlewski  †od 23-11-1830 do 24-11-1835  
2902Jan Godlewski  †  
2903Jan Godlewski  †  
2904Jan Godlewski  †  
2905Jan Godlewski  † Wyszomierz  
2906Jan Golberg *około 1790 Bajtkowo †  
2907Jan Golberg  †przed 28-01-1838  
2908Jan Golik  †  
2909Jan Golikowski    
2910Jan Goliński *około 1849 Pawełki †po 20-06-1905  
2911Jan Goliński *około 1824 Pawełki †  
2912Jan Gołaszewski  †  
2913Jan Gołaszewski  †  
2914Jan Gołąbek  †przed 05-11-1855  
2915Jan Gołębiewski  †po 26-01-1930  
2916Jan Gołębiewski  †  
2917Jan Gołębiewski  †  
2918Jan Gołębiewski  †  
2919Jan Goman *około 1826 Wizna †  
2920Jan Gomman  †po 07-02-1854  
2921Jan Gontowski *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
2922Jan Gordon *16-07-1932 Ławsk †23-07-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2923Jan Gordon * Ławsk   
2924Jan Gorsun  †  
2925Jan Gorzkowski *około 1822 Toczyłowo †  
2926Jan Gosiewski *około 1849 Łojki par. Białaszewo †19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/  
2927Jan Gosiewski *około 1821 Budne †02-10-1857  
2928Jan Gosiewski *około 1784 Ramoty †od 21-11-1858 do 08-02-1875  
2929Jan Gosiewski *około 08-1933 Konopki †11-04-1934 Konopki  
2930Jan Gosiewski *30-03-1854 Łojki par. Białaszewo †01-03-1890 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2931Jan Gosiewski *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
2932Jan Gosiewski * Wąsosz   
2933Jan Gosiewski *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
2934Jan Gosiewski  †przed 24-02-1941  
2935Jan Góralski *około 1836 Mocarze †15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/  
2936Jan Górski *około 1881 Barany †  
2937Jan Górski *około 1863 Wagi †przed 25-11-1941  
2938Jan Górski *około 1858 Kokoszki †  
2939Jan Górski *około 1846 Skaje †przed 13-07-1891  
2940Jan Górski *około 1844 Makowskie †przed 12-02-1895   
2941Jan Górski *około 1838 Wizna †  
2942Jan Górski *około 1825 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
2943Jan Górski *około 1824 Kossaki †  
2944Jan Górski *około 1816 †po 02-12-1893  
2945Jan Górski *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2946Jan Górski *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
2947Jan Górski *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
2948Jan Górski * Kudłaczewo    
2949Jan Górski *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
2950Jan Górski * Dybła   
2951Jan Górski *18-06-1835 Kieljany †02-06-1838 Kieljany  
2952Jan Górski *15-05-1841 Kieljany †17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/  
2953Jan Górski *10-04-1911 Barany †  
2954Jan Górski *08-04-1844 Kramarzewo †14-08-1908  
2955Jan Górski *06-04-1839 Kieljany †13-03-1909 Kieljany  
2956Jan Górski *06-02-1940 Sulewo Kownaty †13-09-1946 Sulewo Kownaty   
2957Jan Górski *05-08-1843 Bzury †10-02-1869  
2958Jan Górski  †przed 28-02-1832  
2959Jan Górski  †po 22-01-1885  
2960Jan Górski  †   
2961Jan Grabowski *około 1888 Grabowo †  
2962Jan Grabowski *około 1848 Żebrki †07-08-1904 Kędziorowo  
2963Jan Grabowski *około 1840 Brodowo †  
2964Jan Grabowski *około 1832 Łojki par. Białaszewo †po 11-11-1878  
2965Jan Grabowski *około 1832 Kamińskie †po 12-02-1895  
2966Jan Grabowski *około 1829 Modzele †przed 22-10-1888  
2967Jan Grabowski *około 1823 Kędziorowo †przed 16-04-1894  
2968Jan Grabowski *około 1785 Rogienice †przed 31-01-1847  
2969Jan Grabowski *13-05-1792 Kędziorowo †przed 10-1826  
2970Jan Grabowski *06-08-1821 Czerwonki †  
2971Jan Grabowski  †przed 19-03-1829  
2972Jan Grabowski  †przed 10-11-1861  
2973Jan Grabowski  †przed 04-02-1902  
2974Jan Grabowski  †przed 02-02-1837  
2975Jan Grabowski  †po 21-11-1927  
2976Jan Grabowski  †po 18-07-1900  
2977Jan Grabowski  †po 09-10-1911  
2978Jan Grabowski  †po 09-02-1897  
2979Jan Grabowski  †około 1925  
2980Jan Grabowski  †  
2981Jan Grabowski  †  
2982Jan Grabowski    
2983Jan Graczewski  †po 25-02-1867  
2984Jan Graczewski  †  
2985Jan Graczewski  †  
2986Jan Grajewski *około 1810 Pogorzel Wielka †20-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
2987Jan Grajewski  †przed 11-02-1931  
2988Jan Grajewski  †przed 05-11-1865  
2989Jan Grajewski  †od 20-11-1883 do 22-11-1892  
2990Jan Grajewski  †  
2991Jan Grądzki *około 1881 Grądy Małe †06-03-1967 Grądy Małe /Jedwabne/  
2992Jan Grądzki *około 1862 Konopki par. Jedwabne †04-07-1898 Konopki Tłuste  
2993Jan Grądzki *około 1859 Łoje †  
2994Jan Grądzki *około 1850 Konopki Tłuste †przed 26-05-1902  
2995Jan Grądzki *około 1831 Nieławice †po 23-07-1883  
2996Jan Grądzki *około 1815 Wyrzyki †przed 26-11-1860  
2997Jan Grądzki *około 1797 Kotówek †  
2998Jan Grądzki *25-05-1891 Konopki Tłuste †30-12-1973 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2999Jan Grądzki * Nieławice   
3000Jan Grądzki *1907 †  
3001Jan Grądzki  †przed 28-06-1935  
3002Jan Grądzki  †po 26-05-1817   
3003Jan Grądzki  †po 19-11-1867  
3004Jan Grądzki  †07-07-1845  
3005Jan Grądzki  †  
3006Jan Grądzki  †  
3007Jan Gregorowicz *około 1821 †przed 30-01-1893  
3008Jan Greinert  †  
3009Jan Grelewski *około 1841 †1866  
3010Jan Grenda  †po 21-12-1969  
3011Jan Grędo  †przed 06-11-1893  
3012Jan Grędziszewski *około 1834 Kołodziej †  
3013Jan Grochowski *około 1874 Szczuczyn †  
3014Jan Grochowski *około 1872 Grajewo †  
3015Jan Grochowski *około 1825 Grądy Małe †  
3016Jan Grodzicki *około 1837 Wizna †  
3017Jan Grodzicki *około 06-1813 Glinki †  
3018Jan Grodzki *około 1868 Sambory †  
3019Jan Grodzki *około 1861 Sambory †  
3020Jan Grodzki *około 1828 Sambory †  
3021Jan Grodzki *około 1820 Sambory †22-01-1860  
3022Jan Grodzki * Sambory   
3023Jan Grodzki  †  
3024Jan Gromadzki  †przed 18-10-1848  
3025Jan Gromadzki  †przed 09-02-1897  
3026Jan Gromadzki  †  
3027Jan Grondwald *około 1819 Mareckie †  
3028Jan Grondwald * Wąsosz    
3029Jan Grondwald     
3030Jan Grosfeld  †przed 21-11-1898  
3031Jan Grudziński  †  
3032Jan Gryczan *około 1826 Milewo †od 30-05-1881 do 26-09-1904  
3033Jan Gryczan  †przed 28-11-1851  
3034Jan Gryczan  †przed 09-11-1828  
3035Jan Gryczan  †  
3036Jan Gryczkowski  †  
3037Jan Grygo *około 1872 Kędziorowo †od 19-01-1920 do 19-02-1935  
3038Jan Grygo *około 1843 Kędziorowo †10-08-1931 Kędziorowo  
3039Jan Grygo *16-02-1864 Kędziorowo †24-04-1937 Karwowo /Radziłów/  
3040Jan Grygo  †po 02-03-1930   
3041Jan Grykietys *około 1843 †02-12-1891 Kucze Wielkie  
3042Jan Gryszkiewicz *około 1852 †  
3043Jan Gryszkiewicz *około 1810 †  
3044Jan Gryśkiewicz *około 1812 Suchowola †10-10-1862 Załuski /Niedźwiadna/  
3045Jan Gryza    
3046Jan Gryżwald *około 1871 Świdry †  
3047Jan Gryżwald *10-01-1928 Świdry †21-03-1929 Świdry   
3048Jan Gryżwald  †16-02-1846  
3049Jan Grzegorz Nerkowski    
3050Jan Grzyb    
3051Jan Grzybowski *około 1845 Niedźwiadna †  
3052Jan Grzymała *około 1857 †  
3053Jan Grzymała *około 1837 Janczewko †  
3054Jan Grzymała  †po 06-02-1844  
3055Jan Grzymała  †  
3056Jan Grzymkowski *około 1927 Niećkowo †12-01-1941 Niećkowo  
3057Jan Grzymkowski *około 1856 Radziłów †   
3058Jan Grzymkowski *około 1813 †27-04-1851  
3059Jan Grzymkowski *26-12-1956 Grajewo †27-12-1956 Grajewo /Wąsosz/   
3060Jan Grzymkowski *22-08-1893 Pluty †16-06-1953 Święcienin /Radziłów/  
3061Jan Grzymkowski *1875 †04-07-1936 Wąsosz  
3062Jan Grzymkowski * Godlewo    
3063Jan Grzymkowski * Wąsosz   
3064Jan Grzymkowski * Ławsk   
3065Jan Grzymkowski * Pluty    
3066Jan Grzywiński *około 1820 Reszki †  
3067Jan Gulanowski    
3068Jan Gulski *około 1826 Goniądz †  
3069Jan Gurzęda *około 1865 Kucze Małe †  
3070Jan Gurzęda *około 1864 Siestrzanki †  
3071Jan Gurzęda *około 1858 Siestrzanki †po 21-10-1913   
3072Jan Gurzęda *19-11-1945 Siankowizna †20-11-1945 Siankowizna /Wąsosz/  
3073Jan Gurzęda    
3074Jan Gutowski *około 1916 Łempice †19-08-1937 Łempice /Wąsosz/  
3075Jan Gutowski *około 1897 †  
3076Jan Gutowski *około 1883 Chrzanowo †  
3077Jan Gutowski *około 1881 Modzele †29-04-1936 Łwask  
3078Jan Gutowski *około 1881 Guty Stare †  
3079Jan Gutowski *około 1870 Przytuły †  
3080Jan Gutowski *około 1863 Ławsk †przed 29-11-1921  
3081Jan Gutowski *około 1836 Popowo †  
3082Jan Gutowski *około 1833 Doliwy †  
3083Jan Gutowski *około 1829 Bronaki †03-09-1858  
3084Jan Gutowski *około 1827 Nieciki †po 20-02-1887  
3085Jan Gutowski *około 1824 Bronaki-Pietrasze †przed 10-1881  
3086Jan Gutowski *około 1821 Niedźwiadna †06-01-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3087Jan Gutowski *około 12-1843 Gutki †przed 29-01-1894  
3088Jan Gutowski *30-05-1940 Kudłaczewo †16-04-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3089Jan Gutowski *28-06-1917 Możdżenie †17-10-1994 Kolno /Wąsosz/  
3090Jan Gutowski * Ławsk   
3091Jan Gutowski *22-09-1885 Przyborowo †  
3092Jan Gutowski *04-1864 †10-05-1864 Niećkowo  
3093Jan Gutowski * Modzele   
3094Jan Gutowski  †przed 24-11-1840  
3095Jan Gutowski  †przed 18-11-1912  
3096Jan Gutowski  †przed 13-11-1893  
3097Jan Gutowski  †przed 04-11-1941  
3098Jan Gutowski  †po 21-11-1854  
3099Jan Gutowski  †po 16-05-1864  
3100Jan Gutowski  †od 04-11-1829 do 26-08-1834  
3101Jan Gutowski  †21-08-1884 Przytuły  
3102Jan Gutowski  †  
3103Jan Gutowski    
3104Jan Gutowski    
3105Jan Gwalbert Danowski *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
3106Jan Gwiazdowski *około 1845 Radziłów †27-02-1920 Radziłów /Radziłów/  
3107Jan Gwiazdowski *około 1845 Klimaszewnica †przed 11-02-1925  
3108Jan Gwiazdowski  †przed 04-03-1935  
3109Jan Gwiazdowski  †po 23-08-1935  
3110Jan Gwiazdowski    
3111Jan Harasimowicz  †  
3112Jan Hecht  †po 08-06-1835  
3113Jan Hejno  †przed 03-02-1851  
3114Jan Hejno  †po 29-10-1900  
3115Jan Henryk Brzostowski *03-01-1895 Konopki par. Radziłów †28-05-1895 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
3116Jan Henryk Iwanczewski *24-04-1953 Kędziorowo †03-05-1953 Kędziorowo /Wąsosz/  
3117Jan Henryk Sierbiński * Obrytki   
3118Jan Henryk Trzaska * Wąsosz   
3119Jan Henych *około 1822 Kuty †  
3120Jan Herman *około 1797 Szczuczyn †02-07-1831  
3121Jan Hermanowski *około 1811 Konopki par. Radziłów †po 13-05-1876  
3122Jan Hoffmann    
3123Jan Homot *około 1842 Przytuły †  
3124Jan Hryszko  †  
3125Jan Humel  †przed 02-03-1862  
3126Jan Humel  †  
3127Jan Ignacy Gardocki *27-01-1914 USA †  
3128Jan Ignacy Siedlecki *12-09-1870 Zambrów †20-09-1934 Wąsosz  
3129Jan Ignatowicz  †  
3130Jan Ireneusz Dobrzycki * Sokoły   
3131Jan Iwanowski *około 1901 †  
3132Jan Iwanowski *około 1897 †   
3133Jan Iwanowski *około 1826 Kucze †27-08-1848   
3134Jan Iwanowski *26-01-1871 Kucze Małe †  
3135Jan Iwanowski *17-11-1874 Orlikowo †15-01-1921 Orlikowo /Jedwabne/   
3136Jan Iwanowski *09-10-1837 Kucze Małe †przed 06-02-1899  
3137Jan Iwanowski *05-04-1917 Zanklewo †28-05-1917 Zanklewo   
3138Jan Iwanowski  †po 30-01-1893  
3139Jan Iwanowski  †  
3140Jan Izbicki *21-10-1892 Rydzewo †22-01-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
3141Jan Izbicki  †  
3142Jan Jabłonowski *około 1791 Wilamówka †  
3143Jan Jabłoński *około 1873 Niedźwiadna †  
3144Jan Jabłoński *około 1856 Bzury †  
3145Jan Jabłoński *około 1846 †18-05-1930 Niećkowo /Wąsosz/  
3146Jan Jabłoński *około 1792 †  
3147Jan Jabłoński * Żebry   
3148Jan Jabłoński *09-1931 Jambrzyki †26-05-1933  
3149Jan Jabłoński  †16-08-1853  
3150Jan Jabłoński  †  
3151Jan Jabłoński  †  
3152Jan Jachimczyk  †przed 03-02-1892  
3153Jan Jachimowicz  †  
3154Jan Jackowski *około 1864 Jednaczewo †  
3155Jan Jaczyński *około 1830 Jaki †po 30-11-1893   
3156Jan Jaczyński  †przed 15-09-1861  
3157Jan Jaczyński  †przed 04-03-1869  
3158Jan Jaczyński  †  
3159Jan Jagielski *około 1897 Szczuczyn †  
3160Jan Jagielski *około 1834 Wizna †04-1865  
3161Jan Jagiełło    
3162Jan Jagodziński *około 1859 Wąsosz †  
3163Jan Jakacki *około 1860 Golanki †przed 19-02-1906  
3164Jan Jakoński *około 1880 Chrostowo †  
3165Jan Jakub Godlewski *22-07-1842 Konopki †przed 09-02-1903  
3166Jan Jakub Krukowski *28-04-1793 Biskupiec †  
3167Jan Jakub Zakrzewski *07-02-1835 Wojsławy †od 28-05-1901 do 10-03-1917   
3168Jan Jakubczyk  †przed 01-03-1829  
3169Jan Jakubowski *około 1836 Pieniążki †  
3170Jan Jakubowski *około 1785 †22-05-1835 Wąsosz  
3171Jan Jakubowski *29-12-1822 Pasichy †  
3172Jan Jakubowski *25-05-1942 Wąsosz †03-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3173Jan Jakubowski  †przed 27-10-1850  
3174Jan Jakubowski  †przed 20-05-1844  
3175Jan Jakubowski  †09-02-1850  
3176Jan Jakubowski  †  
3177Jan Jałbrzykowski *około 1803 Sambory †13-03-1856  
3178Jan Jamiłajtys *około 1883 Barany †06-03-1945 Szczuczyn  
3179Jan Janczewski *około 1874 Kobylin †  
3180Jan Janczewski *około 1818 Korytki †  
3181Jan Janczewski  †przed 07-02-1854  
3182Jan Janczewski  †po 13-02-1893  
3183Jan Janczewski  †23-08-1831  
3184Jan Janczewski  †  
3185Jan Janczyk *około 1849 Kaimy †  
3186Jan Janicki * Olsztyn    
3187Jan Janiszewski *około 1898 Ruda †  
3188Jan Janiszewski *około 1893 Bzury †  
3189Jan Janiszewski  †  
3190Jan Jankiewicz *około 1860 Białaszewo †31-12-1881  
3191Jan Jankowski *około 1902 Przytuły †11-1944 Obóz koncentracyjny Halbau  
3192Jan Jankowski *około 1871 Przytuły †  
3193Jan Jankowski *około 1860 Brzostowo †  
3194Jan Jankowski *około 1841 Brzostowo †08-05-1898 Brzostowo  
3195Jan Jankowski *około 1830 Strzegocin †po 31-10-1896  
3196Jan Jankowski *około 1826 Brzostowo †przed 21-08-1882  
3197Jan Jankowski *15-08-1955 Komosewo †20-09-1955 Komosewo /Wąsosz/   
3198Jan Jankowski *13-10-1919 Żebry †02-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
3199Jan Jankowski  †przed 24-11-1835  
3200Jan Jankowski  †przed 20-11-1853  
3201Jan Jankowski  †przed 09-11-1874  
3202Jan Jankowski  †po 04-10-1879  
3203Jan Jankowski  †  
3204Jan Jankowski  †  
3205Jan Janowski *około 1848 Mocarze †po 18-02-1901  
3206Jan Janowski *około 1847 Nicponie †przed 05-11-1928  
3207Jan Janowski *około 1817 Siestrzanki †po 13-02-1882  
3208Jan Janowski  †przed 16-11-1868  
3209Jan Janowski    
3210Jan Januszewski *17-06-1911 Dołęgi †  
3211Jan Januszewski * Wąsosz   
3212Jan Januszewski * Szczuczyn    
3213Jan Jarmutowski  †przed 09-02-1904  
3214Jan Jarosław Wojciechowski * Grajewo   
3215Jan Jaroszyński  †  
3216Jan Jarząbek *około 12-1847 †23-06-1849 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3217Jan Jasiński *około 1903 †przed 31-03-1976  
3218Jan Jasiński *około 1878 Kuligi †  
3219Jan Jasiński *około 1826 Szczuczyn †  
3220Jan Jasiński *około 07-04-1949 Czerwonki †15-04-1949 Czerwonki  
3221Jan Jasiński *17-05-1797 Wąsosz †po 22-01-1856  
3222Jan Jasiński  †przed 25-11-1866  
3223Jan Jasiński  †po 03-02-1902  
3224Jan Jasiuk  †  
3225Jan Jaskowski  †po 22-01-1837  
3226Jan Jaskółka * Chrzanowo   
3227Jan Jaszczurowski *około 1861 †  
3228Jan Jaśkowski *około 1867 Wąsosz †24-02-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
3229Jan Jaśkowski *około 1787 Goniądz †przed 22-11-1853  
3230Jan Jaśkowski *26-12-1893 Modzele †01-06-1969 Możdżenie  
3231Jan Jaśkowski * Możdżenie   
3232Jan Jaśkowski * Wąsosz   
3233Jan Jaśkowski * Łempice   
3234Jan Jawdyński  †przed 27-11-1833  
3235Jan Jawidzyk  †przed 03-09-1856  
3236Jan Jaworowski *23-02-1786 Gackie †od 27-11-1848 do 29-06-1864  
3237Jan Jaworowski  †  
3238Jan Jaworski *około 1839 Szczuczyn †21-04-1873  
3239Jan Jegielski  †po 23-08-1904  
3240Jan Jentoch *około 1818 Witynie †po 18-01-1874  
3241Jan Jerosławski  †przed 04-02-1828  
3242Jan Jerzy Burkiewicz    
3243Jan Jerzy Święćkowski * Bęćkowo    
3244Jan Jesionowski  †przed 03-02-1885  
3245Jan Jeżewski  †  
3246Jan Jęczelewski *około 1810 Rajgród †  
3247Jan Jędruszkiewicz  †  
3248Jan Jorczykowski  †  
3249Jan Joszkowski *około 1842 Wąsosz †30-01-1875  
3250Jan Joszkowski  †  
3251Jan Józef Kielian *21-04-1903 Bagienice †05-02-1970 Bagienice /Wąsosz/   
3252Jan Józef Marcińczyk *około 1835 Szczuczyn †  
3253Jan Józef Sulewski *26-10-1903 Bagienice †14-01-1970 Bagienice   
3254Jan Józef Wojsław *08-09-1862 Obrytki †14-09-1862 Obrytki  
3255Jan Józef Zajkowski *22-07-1849 Sulewo Prusy †13-09-1871 Niećkowo  
3256Jan Jurczykowski  †przed 03-02-1897  
3257Jan Jurkowski  †  
3258Jan Jurski *około 1897 Konopki Chude †  
3259Jan Jurski *około 1871 Konopki Chude †  
3260Jan Jurski *około 1850 Czachy †01-07-1888 Czachy /Przytuły/  
3261Jan Jurski *około 1830 Jurzec †  
3262Jan Jurski *około 1827 Pluty †  
3263Jan Jurski *około 1823 Czachy †od 25-02-1878 do 05-02-1890  
3264Jan Jurski *26-12-1894 Kucze Wielkie †  
3265Jan Jurski *16-04-1913 Czachy †  
3266Jan Jurski *07-04-1896 Czachy †  
3267Jan Jurski  †przed 27-07-1849  
3268Jan Jurski  †przed 09-02-1857  
3269Jan Jurski  †przed 05-02-1894  
3270Jan Jurski  †  
3271Jan Kacperski *około 1887 Mocarze †  
3272Jan Kacperski *około 1852 Zaborowo †od 03-02-1902 do 28-10-1920   
3273Jan Kacperski *około 1848 Zaborowo †19-03-1850 Zaborowo /Wąsosz/  
3274Jan Kacperski *około 1827 Wąsosz †13-02-1897  
3275Jan Kacperski *około 1819 Dębówka †przed 24-11-1862  
3276Jan Kacperski *około 1818 Dębówka †21-12-1855  
3277Jan Kacperski *około 06-1881 Bagienice †27-12-1882 Bagienice /Wąsosz/   
3278Jan Kacperski *13-02-1907 Przytuły †  
3279Jan Kacperski * Karwowo   
3280Jan Kacperski  †przed 03-05-1896  
3281Jan Kacperski  †po 15-11-1817  
3282Jan Kacperski  †  
3283Jan Kacprowski *około 1870 Wąsosz †24-02-1954 /Wąsosz/  
3284Jan Kaczyński *około 1814 †21-02-1889 Kąty /Burzyn/  
3285Jan Kaczyński *07-02-1846 Kąty †  
3286Jan Kaczyński * Bagienice    
3287Jan Kaczyński  †po 01-05-1899  
3288Jan Kaczyński  †  
3289Jan Kadłubowski *około 1851 Sokoły †przed 12-11-1929  
3290Jan Kadłubowski *około 1848 Radziłów †  
3291Jan Kadłubowski *około 1810 Rydzewo Szlacheckie †17-05-1840  
3292Jan Kadłubowski  †przed 31-10-1863  
3293Jan Kadłubowski  †po 09-02-1914  
3294Jan Kadłubowski  †po 06-02-1850  
3295Jan Kadłubowski    
3296Jan Kadyszewski *około 1906 †  
3297Jan Kadyszewski  †  
3298Jan Kajetan Sobolewski *około 1793 Rutkowskie †  
3299Jan Kalankiewicz  †przed 11-02-1901  
3300Jan Kaleczyński *około 1886 Warszawa †  
3301Jan Kalicki *około 1791 Konopki †  
3302Jan Kalinowski *około 1900 Folwark Gubernia †po 10-05-1944  
3303Jan Kalinowski *około 1886 Kokoszki †  
3304Jan Kalinowski *około 1872 Wąsosz †od 22-07-1933 do 06-11-1960  
3305Jan Kalinowski *około 1866 Łoje Awissa †20-05-1891 Łoje Awissa  
3306Jan Kalinowski *około 1858 Mocarze †po 21-10-1913  
3307Jan Kalinowski *około 1858 Bożejewo †  
3308Jan Kalinowski *około 1843 Wizna †  
3309Jan Kalinowski *około 1843 Wąsosz †  
3310Jan Kalinowski *około 1831 Niećkowo †  
3311Jan Kalinowski *około 1801 Rosja †  
3312Jan Kalinowski *30-10-1909 Przezdziecko-Jachy †29-04-1993 Przezdziecko-Jachy  
3313Jan Kalinowski *28-08-1923 Wąsosz †23-10-1981 Pisz /Wąsosz/  
3314Jan Kalinowski *24-04-1864 Brychy †29-05-1864 Brychy /Przytuły/  
3315Jan Kalinowski *19-10-1901 Wąsosz †11-05-1972 Komosewo /Wąsosz/   
3316Jan Kalinowski *15-07-1899 Wąsosz †po 21-03-1983  
3317Jan Kalinowski *08-04-1892 Jambrzyki †28-11-1961 Wojsławy /Wąsosz/  
3318Jan Kalinowski *06-08-1912 Bzury †21-11-1989 Stare Guty gm. Grabowo   
3319Jan Kalinowski  †przed 27-07-1869  
3320Jan Kalinowski  †przed 12-09-1841  
3321Jan Kalinowski  †przed 06-02-1842  
3322Jan Kalinowski  †po 05-02-1901  
3323Jan Kalinowski  †po 03-02-1919  
3324Jan Kalinowski  †21-12-1845  
3325Jan Kalinowski  †  
3326Jan Kalinowski  †  
3327Jan Kalinowski  †  
3328Jan Kalinowski  †  
3329Jan Kalis *około 1818 Rożyńsk †  
3330Jan Kalis  †przed 29-10-1849  
3331Jan Kalisiewicz  †przed 18-05-1873  
3332Jan Kalisiewicz  †po 29-01-1854  
3333Jan Kaliszewski  †od 16-05-1881 do 16-02-1892  
3334Jan Kamalski *około 1832 Stryjaki †przed 02-03-1886  
3335Jan Kamalski *około 1783 Przytuły †około 04-1826  
3336Jan Kamiński *około 1905 †  
3337Jan Kamiński *około 1884 Koniecki par. Wizna †  
3338Jan Kamiński *około 1881 Wąsosz †  
3339Jan Kamiński *około 1866 Sieburczyn †   
3340Jan Kamiński *około 1863 Nowa Wieś Ełcka †  
3341Jan Kamiński *około 1863 Koniecki-Wądołowo †  
3342Jan Kamiński *około 1862 Klimaszewnica †  
3343Jan Kamiński *około 1858 Wąsosz †po 25-11-1907  
3344Jan Kamiński *około 1842 Wilamowo †po 28-11-1905  
3345Jan Kamiński *około 1822 Święta Lipka †  
3346Jan Kamiński *około 1820 †18-04-1848  
3347Jan Kamiński *około 1812 Wiązownica †po 22-01-1877  
3348Jan Kamiński *około 07-1944 Chrzanowo †05-08-1944 Chrzanowo /Przytuły/  
3349Jan Kamiński *28-01-1906 Pawełki †  
3350Jan Kamiński * Wiązownica   
3351Jan Kamiński * Boczki   
3352Jan Kamiński *14-07-1897 Koniecki par. Wizna †10-11-1898 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3353Jan Kamiński *08-07-1909 Łempice †26-03-1987 Szczuczyn  
3354Jan Kamiński *06-04-1887 Wierciszewo †  
3355Jan Kamiński  †przed 17-01-1849  
3356Jan Kamiński  †przed 14-02-1847  
3357Jan Kamiński  †po 17-05-1864  
3358Jan Kamiński  †po 10-02-1890  
3359Jan Kamiński  †  
3360Jan Kamiński  †  
3361Jan Kampa * Rajgród   
3362Jan Kania *około 1830 Przechody †  
3363Jan Kania  †26-08-1893  
3364Jan Kania    
3365Jan Kanty Niedźwiedzki *1776 Niedźwiedzkie †1781 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3366Jan Kap  †16-02-1853  
3367Jan Kapelewski *około 1864 Wizna †  
3368Jan Kapelewski  †  
3369Jan Kapistran Alojzy Andrzej Łempicki *20-06-1776 Sokoły †  
3370Jan Kapliński *1803 Woźnawieś †  
3371Jan Karaś *około 1865 Załuski †  
3372Jan Karaś  †przed 22-11-1864  
3373Jan Karaś  †po 15-11-1815  
3374Jan Karazim *około 1826 †18-06-1883 Szczuczyn  
3375Jan Karazim  †przed 24-01-1876  
3376Jan Karazim  †przed 07-05-1894  
3377Jan Karczewski *około 1898 †  
3378Jan Karczewski *około 1833 Racibory †od 12-11-1883 do 22-08-1889  
3379Jan Karczmarczyk *około 1861 Pasichy †  
3380Jan Karol Borusiewicz *około 1866 †30-04-1931  
3381Jan Karol Rost *około 1877 Szczuczyn †  
3382Jan Karpiński *około 1844 Radziłów †  
3383Jan Karpiński *około 1813 Grozimy †  
3384Jan Karpiński *20-10-1867 Radziłów †  
3385Jan Karpiński  †24-09-1859  
3386Jan Karpiński (Drobiński)  †przed 25-10-1838  
3387Jan Karwowski *około 1905 Mroczki †  
3388Jan Karwowski *około 1902 †  
3389Jan Karwowski *około 1897 †  
3390Jan Karwowski *około 1896 †   
3391Jan Karwowski *około 1891 †  
3392Jan Karwowski *około 1888 Męczki †  
3393Jan Karwowski *około 1876 Brychy †  
3394Jan Karwowski *około 1875 Dusze †  
3395Jan Karwowski *około 1869 Brzostowo †  
3396Jan Karwowski *około 1869 Brychy †  
3397Jan Karwowski *około 1866 Żebry †przed 03-03-1930  
3398Jan Karwowski *około 1862 Szymany †  
3399Jan Karwowski *około 1862 Skroda Wielka †  
3400Jan Karwowski *około 1862 Karwowo par. Jedwabne †  
3401Jan Karwowski *około 1856 Wierzbowo †przed 21-05-1901  
3402Jan Karwowski *około 1855 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-04-1902  
3403Jan Karwowski *około 1854 Mikuty †  
3404Jan Karwowski *około 1853 Chyliny †  
3405Jan Karwowski *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
3406Jan Karwowski *około 1848 Koniecki †  
3407Jan Karwowski *około 1847 Supy †po 03-02-1903  
3408Jan Karwowski *około 1845 Burzyn †po 05-02-1912  
3409Jan Karwowski *około 1844 Karwowo par. Jedwabne †po 22-11-1904  
3410Jan Karwowski *około 1842 Szlasy †po 19-11-1895  
3411Jan Karwowski *około 1841 Nadbory †  
3412Jan Karwowski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
3413Jan Karwowski *około 1836 Mocarze Dziubiele †od 13-07-1897 do 12-02-1912  
3414Jan Karwowski *około 1836 Kobylin †przed 18-02-1895  
3415Jan Karwowski *około 1836 Klimaszewnica †po 17-02-1890  
3416Jan Karwowski *około 1834 Karwowo par. Jedwabne †po 07-02-1893  
3417Jan Karwowski *około 1828 Boguszki †  
3418Jan Karwowski *około 1827 Nadbory †od 11-02-1872 do 25-11-1879  
3419Jan Karwowski *około 1822 Kownatki †23-06-1854 Szczuczyn  
3420Jan Karwowski *około 1822 Burzyn †15-07-1856   
3421Jan Karwowski *około 1822 Brzostowo †  
3422Jan Karwowski *około 1821 Chyliny †06-08-1890 Chyliny /Burzyn/  
3423Jan Karwowski *około 1821 Brzostowo †przed 30-10-1882  
3424Jan Karwowski *około 1819 Chyliny †20-10-1843  
3425Jan Karwowski *około 1818 Żebry †13-09-1862  
3426Jan Karwowski *około 1818 Rutki †  
3427Jan Karwowski *około 1818 Mikuty †przed 22-07-1873  
3428Jan Karwowski *około 1816 Nieciki †  
3429Jan Karwowski *około 1813 Szlasy †po 21-02-1870  
3430Jan Karwowski *około 1813 Kubrzany †21-12-1860  
3431Jan Karwowski *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †  
3432Jan Karwowski *około 1803 Bukowo †29-08-1854 Brychy  
3433Jan Karwowski *około 1797 Grądy Wielkie †po 27-11-1849  
3434Jan Karwowski *około 1793 †  
3435Jan Karwowski *około 1789 †22-03-1846 Święcienin /Radziłów/   
3436Jan Karwowski *około 1786 †od 26-11-1839 do 05-10-1847  
3437Jan Karwowski *około 1781 †12-08-1831 Brychy /Przytuły/  
3438Jan Karwowski *około 1779 †przed 02-05-1836  
3439Jan Karwowski *około 12-1900 †08-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3440Jan Karwowski *około 11-1947 Żebry †17-09-1948 Żebry  
3441Jan Karwowski *około 11-1842 Żebry †po 30-01-1893  
3442Jan Karwowski *około 05-1884 Czachy †19-05-1885 Czachy /Przytuły/  
3443Jan Karwowski *29-01-1909 Bogusze †po 23-03-1939   
3444Jan Karwowski *28-10-1923 Żebry †29-06-1997 /Wąsosz/  
3445Jan Karwowski * Karwowo par. Jedwabne   
3446Jan Karwowski *27-01-1786 Wąsosz †od 06-11-1842 do 12-11-1861  
3447Jan Karwowski * Wąsosz    
3448Jan Karwowski *20-05-1954 Ławsk †17-07-1955 Ławsk /Wąsosz/  
3449Jan Karwowski *1911 †  
3450Jan Karwowski * Ławsk   
3451Jan Karwowski *1824 Brychy †po 06-02-1888  
3452Jan Karwowski *14-12-1910 Żebry †29-07-1979 Szczuczyn /Wąsosz/  
3453Jan Karwowski *14-02-1910 Barwiki †  
3454Jan Karwowski *13-01-1926 Ławsk †przed 11-07-1992  
3455Jan Karwowski *09-05-1914 Kurki †27-02-1972 Zaborowo /Wąsosz/  
3456Jan Karwowski *08-02-1935 Kędziorowo †04-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
3457Jan Karwowski * Klimaszewnica   
3458Jan Karwowski *01-07-1935 Koniecki Małe †21-12-1940 Koniecki Małe /Wąsosz/   
3459Jan Karwowski * Kąty †od 02-02-1826 do 24-11-1829  
3460Jan Karwowski  †przed 28-11-1843  
3461Jan Karwowski  †przed 26-01-1880  
3462Jan Karwowski  †przed 09-02-1817  
3463Jan Karwowski  †przed 02-02-1846  
3464Jan Karwowski  †przed 01-06-1829  
3465Jan Karwowski  †po 27-11-1854  
3466Jan Karwowski  †po 27-10-1834  
3467Jan Karwowski  †po 25-07-1831  
3468Jan Karwowski  †po 21-06-1869  
3469Jan Karwowski  †po 09-02-1885  
3470Jan Karwowski  †po 07-02-1842  
3471Jan Karwowski  †od 14-11-1837 do 09-05-1846  
3472Jan Karwowski  †26-12-1877 Łomża  
3473Jan Karwowski  †1841 /Romany/  
3474Jan Karwowski  †01-11-1846  
3475Jan Karwowski  †  
3476Jan Karwowski  †  
3477Jan Karwowski  †  
3478Jan Karwowski  †  
3479Jan Karwowski  †  
3480Jan Karwowski  †  
3481Jan Karwowski  †  
3482Jan Kasiak    
3483Jan Kaszeta *około 1822 Załuski †  
3484Jan Kaszuba *około 1841 Koniecki †19-06-1881 Wąsosz /Wąsosz/  
3485Jan Kawecki *około 1819 Ełk †  
3486Jan Kazimierz Dąbrowski * Jedwabne   
3487Jan Kazimierz Łepkowski * Łękowo   
3488Jan Kempa  †przed 10-05-1926  
3489Jan Kędzierski *około 1833 Wąsosz †po 05-06-1911   
3490Jan Kędzierski *około 09-1928 Kędziorowo †22-11-1928 Kędziorowo   
3491Jan Kędzierski *1863 †09-05-1864 Wąsosz  
3492Jan Kielian *około 1812 Kieljany †26-03-1849  
3493Jan Kielian *około 1763 †przed 08-06-1835  
3494Jan Kielian  †przed 16-06-1863  
3495Jan Kiellart  †12-1843  
3496Jan Kiełczewski *około 1842 Kurki †  
3497Jan Kiełczewski *około 1841 Filipki †przed 13-06-1921   
3498Jan Kiełczewski *około 1823 †przed 14-10-1895  
3499Jan Kiełczewski *około 1817 Supy †po 24-11-1879  
3500Jan Kiełczewski *około 1753 †11-03-1833 Konopki  
3501Jan Kiełczewski *16-03-1899 Wąsosz †10-05-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
3502Jan Kiełczewski  †przed 15-11-1880  
3503Jan Kiełczewski  †  
3504Jan Kiełczewski  †  
3505Jan Kierznowski *około 1897 †15-11-1942 Zacieczki  
3506Jan Kierznowski *około 1862 Zacieczki †  
3507Jan Kierznowski *około 1830 Łojki par. Białaszewo †  
3508Jan Kierznowski *około 1822 Barany †przed 21-02-1887  
3509Jan Kierznowski *22-02-1908 Kownatki †20-04-1970 Ełk /Wąsosz/  
3510Jan Kierznowski * Kobylin   
3511Jan Kierznowski  †  
3512Jan Kikel    
3513Jan Kiluk  †po 12-02-1945  
3514Jan Kin *około 1842 Stare Kupiski †od 03-10-1910 do 11-05-1919  
3515Jan Kin  †  
3516Jan Kindeusz    
3517Jan Kisiel  †  
3518Jan Kisielewski *około 1868 Wąsosz †25-05-1898 Wąsosz /Wąsosz/  
3519Jan Kisielewski *około 1859 Nowogród †  
3520Jan Kisielewski *około 01-1887 †06-07-1887 Dołęgi /Wąsosz/  
3521Jan Klejno  †  
3522Jan Klejszta    
3523Jan Klekner *05-11-1910 Zanklewo †03-10-1990 Targonie Wielkie /Wizna/   
3524Jan Klekner  †przed 24-11-1862  
3525Jan Kleszczewski *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3526Jan Kleszczewski *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3527Jan Kleszczewski  †po 20-11-1899  
3528Jan Klik  †  
3529Jan Klimaszewski *około 1868 Dusze †przed 26-09-1922  
3530Jan Klimaszewski *około 1849 Szczuczyn †po 05-06-1899   
3531Jan Klimaszewski *około 1830 Klimaszewnica †przed 31-03-1884  
3532Jan Klimaszewski *około 1820 Kotowo †przed 15-09-1863  
3533Jan Klimaszewski *około 1820 Czachy †po 16-02-1874  
3534Jan Klimaszewski *około 1799 †  
3535Jan Klimaszewski *około 1797 †26-06-1846  
3536Jan Klimaszewski * Klimaszewnica   
3537Jan Klimaszewski *10-01-1771 Lipińskie †01-03-1818 Lipińskie /Białaszewo/  
3538Jan Klimaszewski *06-11-1800 Wąsosz †  
3539Jan Klimaszewski *01-01-1893 Radziłów †  
3540Jan Klimaszewski  †przed 24-01-1842  
3541Jan Klimaszewski  †przed 23-11-1858  
3542Jan Klimaszewski  †przed 16-02-1819  
3543Jan Klimaszewski  †po 03-02-1890  
3544Jan Klimaszewski  †  
3545Jan Kloziński  †  
3546Jan Kobryński *około 1872 Cedry †  
3547Jan Kobryński * Przytuły-Kolonie   
3548Jan Kobryński  †  
3549Jan Kochan    
3550Jan Kochanowski *około 1846 Grozimy †  
3551Jan Kochanowski *około 1815 Niećkowo †02-01-1860  
3552Jan Kochanowski *31-12-1844 Niećkowo †  
3553Jan Kochanowski *05-01-1933 Niećkowo †23-01-1933 Niećkowo  
3554Jan Kochanowski *02-07-1940 Niećkowo †30-08-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
3555Jan Kochanowski * Niećkowo    
3556Jan Kochmański  †  
3557Jan Kocielski  †przed 07-11-1837  
3558Jan Kojro *około 1801 †od 17-01-1864 do 23-05-1869  
3559Jan Kojro *19-06-1890 Niećkowo †  
3560Jan Kolankiewicz *około 1850 Wólka Piaseczna †  
3561Jan Kolesiński *około 1791 Gumowo par. Stary Lubotyń †   
3562Jan Kołakowski *około 1873 Kurejewka †  
3563Jan Kołakowski *około 1865 Zacieczki †  
3564Jan Kołakowski *około 1840 Białaszewo †po 15-01-1908  
3565Jan Kołakowski *około 1831 Wólka †  
3566Jan Kołakowski  †przed 20-10-1845  
3567Jan Kołakowski  †  
3568Jan Kołakowski  †  
3569Jan Kołomiejski *około 1894 Jeziorko †   
3570Jan Kołomieński *około 1804 †przed 19-01-1869  
3571Jan Kołomyjski  †  
3572Jan Komorowski    
3573Jan Komosa *około 1854 Ławsk †  
3574Jan Komosa *około 1848 Ławsk †po 26-05-1901  
3575Jan Komosa * Wąsosz   
3576Jan Komosa *1818 Ławsk †26-10-1828 Ławsk  
3577Jan Komosa *18-11-1903 Ławsk †16-01-1969 Ławsk /Wąsosz/  
3578Jan Komosa *13-05-1842 Ławsk †od 18-11-1889 do 23-02-1925  
3579Jan Komosa *09-04-1847 Wąsosz †po 21-11-1893  
3580Jan Komosa  †28-02-1913 Ławsk  
3581Jan Komosa  †  
3582Jan Komosiński z d. Komosa *około 1834 †od 06-02-1900 do 29-01-1909  
3583Jan Komosiński z d. Komosa *24-04-1907 Ławsk †  
3584Jan Komosiński *około 1910 Kędziorowo †26-06-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
3585Jan Komosiński *około 1865 Wąsosz †przed 01-1910  
3586Jan Komosiński *około 1850 Cyprki †  
3587Jan Komosiński *06-12-1919 Wąsosz †20-05-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
3588Jan Komosiński *02-11-1939 Wąsosz †12-01-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
3589Jan Komosiński * Wąsosz   
3590Jan Komosiński  †  
3591Jan Konatowski *około 1864 Warszawa †  
3592Jan Kondracki *około 1830 Budne †  
3593Jan Kondracki *26-08-1903 Szczuczyn †  
3594Jan Konert  †przed 03-02-1875  
3595Jan Koniecko *około 1876 Przeszkoda †  
3596Jan Koniecko *około 1857 Grozimy †23-09-1917 Grozimy /Wąsosz/  
3597Jan Koniecko *około 1847 Rakowo †po 09-11-1903  
3598Jan Koniecko *około 1842 Świdry †02-03-1868  
3599Jan Koniecko *około 1832 Białaszewo †po 15-02-1904  
3600Jan Koniecko *około 1793 Bęćkowo †29-12-1849 Bęćkowo  
3601Jan Koniecko *około 17-01-1857 Bzury †31-01-1857 Bzury /Wąsosz/  
3602Jan Koniecko *25-01-1908 Kędziorowo †  
3603Jan Koniecko *24-06-1886 Żebry †07-03-1919 Szczuczyn  
3604Jan Koniecko *19-06-1885 Kędziorowo †   
3605Jan Koniecko *17-06-1896 Kudłaczewo †  
3606Jan Koniecko  †przed 13-01-1839  
3607Jan Koniecko    
3608Jan Konik *02-01-1797 †25-02-1857 Skaje /Szczuczyn/  
3609Jan Konopka *około 1914 †08-06-1943 Łoje /Przytuły/  
3610Jan Konopka *około 1912 Świdry †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
3611Jan Konopka *około 1911 †  
3612Jan Konopka *około 1876 Szczuczyn †po 03-03-1930  
3613Jan Konopka *około 1876 Łoje Awissa †  
3614Jan Konopka *około 1873 Konopki Chude †  
3615Jan Konopka *około 1868 Kubrzany †  
3616Jan Konopka *około 1867 Konopki Chude †  
3617Jan Konopka *około 1860 Zabiele †  
3618Jan Konopka *około 1856 Konopki †przed 25-07-1936  
3619Jan Konopka *około 1822 Sośnia †  
3620Jan Konopka *około 1820 †14-03-1827 Konopki Chude /Jedwabne/  
3621Jan Konopka *około 1819 Mocarze †po 24-11-1885  
3622Jan Konopka *około 1815 Bronaki-Pietrasze †przed 26-01-1869  
3623Jan Konopka *około 1815 Bronaki-Pietrasze †po 06-06-1876  
3624Jan Konopka *około 1805 Łoje Awissa †przed 28-09-1863  
3625Jan Konopka *około 1791 †16-02-1847 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
3626Jan Konopka *około 1784 †od 17-02-1848 do 26-11-1849  
3627Jan Konopka *około 09-1939 Konopki †12-03-1940 Konopki /Wąsosz/  
3628Jan Konopka *28-06-1942 Czachy †20-09-1942 Czachy /Przytuły/  
3629Jan Konopka *24-06-1900 Korytki †07-09-1977  
3630Jan Konopka *21-02-1907 Wierzbowo †10-01-1964 Zdunki /Wąsosz/  
3631Jan Konopka * Wagi   
3632Jan Konopka *14-10-1914 Czachy †  
3633Jan Konopka *12-11-1938 Ławsk †05-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
3634Jan Konopka * Barwiki   
3635Jan Konopka  †przed 29-01-1929  
3636Jan Konopka  †przed 27-11-1854  
3637Jan Konopka  †przed 27-11-1854  
3638Jan Konopka  †przed 26-06-1859  
3639Jan Konopka  †przed 07-02-1869  
3640Jan Konopka  †przed 02-05-1848  
3641Jan Konopka  †po 29-04-1833  
3642Jan Konopka  †po 24-11-1903  
3643Jan Konopka  †po 19-02-1855  
3644Jan Konopka  †po 14-02-1911  
3645Jan Konopka  †po 11-02-1896  
3646Jan Konopka  †po 07-06-1904  
3647Jan Konopka  †po 06-02-1899  
3648Jan Konopka  †  
3649Jan Konopka  †  
3650Jan Konopka  †  
3651Jan Konopka  †  
3652Jan Konopka    
3653Jan Konopka     
3654Jan Konopko *około 1926 Bagienice †23-05-1951 Grajewo  
3655Jan Konopko * Wąsosz    
3656Jan Konopko * Bagienice   
3657Jan Końsko *26-06-1959 †07-09-1959 Żebry /Wąsosz/  
3658Jan Kopańczyk  †przed 27-01-1890  
3659Jan Kopeć  †od 06-08-1941 do 17-11-1943  
3660Jan Kornatowski * Strzembowo   
3661Jan Korneluk    
3662Jan Kortas    
3663Jan Korwek * Modzele   
3664Jan Koryszewski *około 1796 Przytuły †  
3665Jan Korytkowski *około 1873 Supy †  
3666Jan Korytkowski *około 1846 Pluty †po 09-02-1891  
3667Jan Korzeniecki *około 1852 Wąsosz †po 27-02-1922  
3668Jan Korzeniecki *około 1847 †08-09-1921 Wąsosz  
3669Jan Korzeniecki *około 1827 Wąsosz †przed 10-02-1890  
3670Jan Korzeniecki *08-11-1929 Niećkowo †22-12-1929 Niećkowo  
3671Jan Kosiecki *około 1840 Żrobki †  
3672Jan Kosiecki  †przed 01-12-1882  
3673Jan Kosikowski *około 1869 †przed 04-11-1912  
3674Jan Kosiński *około 1834 Józefowo †  
3675Jan Kosiński *około 1833 Rydzewo Szlacheckie †  
3676Jan Kosiński *około 1828 †19-04-1859 Sulewo Kownaty  
3677Jan Kosiński *około 1785 †przed 24-11-1857  
3678Jan Kosiński *22-04-1905 Nieciki †29-12-1985 Szczuczyn /Wąsosz/   
3679Jan Kosiński  †po 22-02-1852  
3680Jan Kosiński  †po 09-11-1844  
3681Jan Kosiorek *około 1869 Ruś †po 17-02-1925  
3682Jan Kosiorek *około 1854 Wizna †04-02-1884  
3683Jan Kosiorek  †przed 22-11-1857  
3684Jan Kosiorek  †po 16-02-1819  
3685Jan Kosiorek  †  
3686Jan Kosmaczewski * Ławsk   
3687Jan Kosmaczewski  †po 30-01-1893  
3688Jan Kosmaczewski  †  
3689Jan Kosmowski *około 1876 Świdry †  
3690Jan Kosmowski *około 1820 †po 16-11-1874  
3691Jan Kossakowski *około 1906 †  
3692Jan Kossakowski *około 1901 †  
3693Jan Kossakowski *około 1866 Konopki Tłuste †  
3694Jan Kossakowski *około 1849 Woźnawieś †po 12-02-1900  
3695Jan Kossakowski *około 1842 Kotówek †  
3696Jan Kossakowski *około 1838 Nieławice †  
3697Jan Kossakowski *około 1824 Kubrzany †przed 07-11-1870  
3698Jan Kossakowski *około 1790 Przestrzele †  
3699Jan Kossakowski * Wiszowate   
3700Jan Kossakowski  †przed 26-10-1874  
3701Jan Kossakowski  †po 07-02-1842  
3702Jan Kossakowski  †  
3703Jan Kossakowski  †  
3704Jan Kossakowski  †  
3705Jan Kostko *około 1847 †  
3706Jan Koszykowski *około 1816 Brzostowo †  
3707Jan Kościelecki  †  
3708Jan Kościelewski *około 1806 Kolno †przed 07-05-1890  
3709Jan Kotarski *około 1911 Dybła †  
3710Jan Kotarski * Godlewo   
3711Jan Kotowski *około 1830 Kokoszki †  
3712Jan Kotowski  †przed 03-02-1875  
3713Jan Kotowski  †  
3714Jan Kotowski  †  
3715Jan Kotyński *około 1854 †około 1935   
3716Jan Kotyński *24-06-1888 Sieburczyn †14-04-1949 Przestrzele   
3717Jan Kotyński *02-1922 Sieburczyn †03-12-1941 Sieburczyn /Burzyn/   
3718Jan Kotyński  †  
3719Jan Kowalewski *około 1907 Stryjaki †  
3720Jan Kowalewski *około 1901 Wąsosz †  
3721Jan Kowalewski *około 1874 Niećkowo †02-02-1946 Wąsosz  
3722Jan Kowalewski *około 1862 Przestrzele †  
3723Jan Kowalewski *około 1860 Grędy †po 10-02-1925  
3724Jan Kowalewski *około 1857 Popowo †  
3725Jan Kowalewski *około 1840 Niećkowo †14-10-1855 Niećkowo /Wąsosz/  
3726Jan Kowalewski *około 1838 Stryjaki †03-03-1918 Stryjaki /Jedwabne/  
3727Jan Kowalewski *około 1831 Stryjaki †  
3728Jan Kowalewski *około 1794 Niedźwiadna †10-04-1854 Stawiane /Wąsosz/  
3729Jan Kowalewski *około 08-1900 †05-02-1901 Grędy /Wąsosz/  
3730Jan Kowalewski *31-08-1875 Ławsk †  
3731Jan Kowalewski *24-06-1961 Wąsosz †13-09-1961 Białystok  
3732Jan Kowalewski *22-08-1880 Zalesie †04-01-1881 Zalesie  
3733Jan Kowalewski *20-08-1928 Ławsk †27-11-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
3734Jan Kowalewski *17-06-1784 †przed 19-11-1833  
3735Jan Kowalewski *15-05-1910 †21-11-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
3736Jan Kowalewski *01-05-1937 Niećkowo †04-01-1939 Niećkowo  
3737Jan Kowalewski  †przed 26-11-1895  
3738Jan Kowalewski  †przed 21-11-1927  
3739Jan Kowalewski  †przed 18-11-1855  
3740Jan Kowalewski  †przed 04-03-1889  
3741Jan Kowalewski  †po 29-12-1977  
3742Jan Kowalewski  †po 25-11-1861  
3743Jan Kowalewski  †  
3744Jan Kowalewski  †  
3745Jan Kowalski *około 1919 Niećkowo †25-11-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
3746Jan Kowalski *16-06-1917 Niećkowo †12-05-1982 /Wąsosz/  
3747Jan Kowalski * Grajewo   
3748Jan Kowalski  †  
3749Jan Kowalski  †  
3750Jan Kownacki *około 1901 †  
3751Jan Kownacki *około 1782 Bagienice †przed 18-11-1834  
3752Jan Kownacki *29-12-1829 Kownatki †przed 09-02-1886  
3753Jan Kownacki *09-03-1887 Kownatki †17-04-1887 Kownatki  
3754Jan Kownacki * Szczuczyn   
3755Jan Kownacki  †po 16-11-1868  
3756Jan Kownacki  †  
3757Jan Kozicki  †po 19-09-1834  
3758Jan Kozikowski *około 1895 Wąsosz †27-02-1951 Wąsosz  
3759Jan Kozikowski *około 1875 Ciemnoszyje †po 06-09-1942  
3760Jan Kozikowski *około 1863 Święcienin †  
3761Jan Kozikowski *około 1832 Ruda †przed 23-01-1888  
3762Jan Kozikowski *około 1828 Dębówka †29-12-1892  
3763Jan Kozikowski *około 1818 Łosewo †  
3764Jan Kozikowski *około 08-1932 Kownatki †06-11-1933 Kownatki /Wąsosz/  
3765Jan Kozikowski *20-02-1793 Ciemnoszyje †przed 01-05-1849  
3766Jan Kozikowski *1846 Święcienin †  
3767Jan Kozikowski *14-12-1910 USA †  
3768Jan Kozikowski * Kownatki   
3769Jan Kozikowski *05-10-1903 Radziłów †   
3770Jan Kozikowski  †przed 21-01-1883  
3771Jan Kozikowski  †po 18-01-1898  
3772Jan Kozikowski  †po 16-06-1884  
3773Jan Kozikowski  †po 03-02-1890  
3774Jan Kozikowski  †  
3775Jan Kozikowski    
3776Jan Kozłowski *około 1900 Koniecki Duże †14-04-1940 Koniecki Duże /Wąsosz/  
3777Jan Kozłowski *około 1869 Jedwabne †przed 11-09-1926  
3778Jan Kozłowski *około 1862 Wąsosz †24-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3779Jan Kozłowski *około 1843 †po 27-01-1896  
3780Jan Kozłowski *około 1841 Burzyn †   
3781Jan Kozłowski *około 1830 Lipnik †od 14-11-1881 do 11-02-1895  
3782Jan Kozłowski *około 1820 Prusy †  
3783Jan Kozłowski *około 1817 Burzyn †po 08-03-1894 Sieburczyn /Burzyn/   
3784Jan Kozłowski *około 10-1951 Wąsosz †23-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
3785Jan Kozłowski *około 08-1914 Sieburczyn †13-05-1915 Sieburczyn   
3786Jan Kozłowski *około 02-1886 †27-02-1887 Sieburczyn /Burzyn/   
3787Jan Kozłowski *26-12-1891 Sieburczyn †   
3788Jan Kozłowski *24-06-1882 Sieburczyn †   
3789Jan Kozłowski * Kędziorowo   
3790Jan Kozłowski * Nowa Kubra   
3791Jan Kozłowski *14-08-1914 USA †   
3792Jan Kozłowski *13-06-1874 Sieburczyn †24-11-1939 Sieburczyn   
3793Jan Kozłowski *11-11-1796 Mierucie †przed 30-10-1864  
3794Jan Kozłowski *08-12-1867 Burzyn †11-12-1867 Burzyn   
3795Jan Kozłowski *06-01-1936 Koniecki Duże †06-08-1936 Koniecki Duże  
3796Jan Kozłowski * Drygały    
3797Jan Kozłowski *03-01-1837 Święcienin †po 14-01-1907  
3798Jan Kozłowski  †przed 25-11-1878  
3799Jan Kozłowski  †przed 10-02-1890  
3800Jan Kozłowski  †przed 02-1961  
3801Jan Kozłowski  †po 06-04-1947  
3802Jan Kozłowski  †  
3803Jan Kozłowski  †  
3804Jan Kozłowski  †  
3805Jan Kraiński *około 1865 Wólka Piaseczna †  
3806Jan Kraiński *około 1825 †po 06-02-1881  
3807Jan Kraiński *około 1818 Przestrzele †  
3808Jan Krajewski *około 1826 †przed 23-01-1882  
3809Jan Krajewski *około 1806 Wizna †przed 18-02-1862  
3810Jan Krajewski  †  
3811Jan Krajewski  †  
3812Jan Kramkowski  †  
3813Jan Krasiewski *około 1773 †24-12-1840 Guty  
3814Jan Krasiński *około 1891 Grabowo †  
3815Jan Krasiński *około 1853 Szymany †przed 06-02-1923  
3816Jan Krasiński *około 1836 Surały †  
3817Jan Krasiński  †przed 03-03-1919  
3818Jan Krasnoborski *około 1814 Kapice †21-02-1855  
3819Jan Krasnoborski  †po 12-02-1877  
3820Jan Kreska *około 1822 Żebry †przed 26-01-1886  
3821Jan Kreska