Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [R] Indeks alfabetyczny [R]3618

1Rabińska Anna  †  
2Rachubek Julian  †  
3Rachubek Teofila z d. N  †  
4Raciborska Aleksandra z d. Bielska *26-01-1906 Mścichy †  
5Raciborska Aleksandra Zofia z d. Ofman *10-02-1933 Mazewo †10-04-1994 Ławsk /Wąsosz/  
6Raciborska Aniela z d. Wysocka *około 1864 Okrasin †po 22-11-1921  
7Raciborska Anna z d. Sierbińska *około 1879 Radziłów †  
8Raciborska Bogumiła  †po 13-01-1888  
9Raciborska Halina z d. Staniszewska    
10Raciborska Irena z d. Bogusławska * Szczuczyn   
11Raciborska Marianna z d. Zając  †po 20-11-1853  
12Raciborska Marianna z d. Sulińska  †  
13Raciborska Marianna z d. Siedlecka *15-09-1906 Kędziorowo †04-07-1987 Dybówek  
14Raciborska Marianna z d. Jankowska *około 1829 Stare Juchy †po 29-01-1900  
15Raciborska Marianna z d. Borawska *około 1865 Konopki †  
16Raciborska Marianna *16-07-1958 Szczuczyn †10-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
17Raciborska Wioletta z d. Walder Gnibba * Gdańsk   
18Raciborska Zofia z d. Korwek * Wąsosz   
19Raciborski Antoni *około 1867 Rydzewo Szlacheckie †  
20Raciborski Antoni  †  
21Raciborski Apolinary *około 1869 Bukowo Małe †  
22Raciborski Bolesław *21-09-1907 Bukowo †  
23Raciborski Ignacy  †  
24Raciborski Jan *około 1915 Bukowo Duże †  
25Raciborski Jan *około 1859 Bukowo Małe †po 22-11-1921  
26Raciborski Jan    
27Raciborski Jerzy *30-03-1964 Wąsosz †  
28Raciborski Konstanty *około 1863 Rydzewo Szlacheckie †17-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
29Raciborski Krzysztof * Wąsosz   
30Raciborski Leszek Marian *05-10-1956 Ławsk †01-01-1957 Ławsk /Wąsosz/  
31Raciborski Paweł *około 1833 Bukowo †08-05-1894 Bukowo Małe /Słucz/  
32Raciborski Stanisław *około 1896 Bukowo †przed 10-1924  
33Raciborski Stanisław  †przed 20-11-1853  
34Raciborski Tadeusz *20-12-1932 Bukowo †22-02-2000 Grajewo /Wąsosz/  
35Raciborski Witold *17-03-1951 †25-04-1984 Żebry /Wąsosz/  
36Raczek Anna  †około 1966 /Bieruń Stary/  
37Raczek Anna  †12-1976 /Łękawica/  
38Raczek Dorota    
39Raczek Eugeniusz    
40Raczek Franciszek  †1967 /Tarnowskie Góry/  
41Raczek Jacek    
42Raczek Józef  †1944 Skarżysko Kamienna /Skarżysko Kamienna/  
43Raczek Józef  †05-2011 /Chełmek/  
44Raczek Maciej    
45Raczek Maria    
46Raczek Mirosław    
47Raczek N    
48Raczek Szymon    
49Raczek Urszula z d. Tomaszek    
50Raczkowska Karolina z d. Abramajtys  †  
51Raczkowska Katarzyna z d. Niedźwiedzka *około 1838 †po 16-01-1899  
52Raczkowska Marianna z d. Sadowska *około 1873 Ciemianka †  
53Raczkowska N z d. N  †przed 12-1904  
54Raczkowska Paulina z d. Karwowska *około 1859 Makowskie †  
55Raczkowski Franciszek *około 1870 Ławsk †  
56Raczkowski Franciszek *około 1840 †po 16-01-1899  
57Raczkowski Karol *około 1850 Poń †  
58Raczkowski Karol  †  
59Raczkowski Mikołaj *09-12-1873 Ławsk †  
60Radke Adam  †po 18-01-1898  
61Radke Katarzyna z d. Lewkowska  †po 18-01-1898  
62Radkowska Aleksandra z d. Wszeborowska *około 1868 Kurki †  
63Radkowska Amalia (Emilia) z d. Ilert  †przed 25-04-1904  
64Radkowska Antonina z d. Wróblewska *około 1889 Grędy †  
65Radkowska Bolesława z d. Borawska *około 1887 Załuski †  
66Radkowska Eugenia z d. Przyborowska    
67Radkowska Filomena z d. Gryszkiewicz *13-01-1892 Załuski †01-04-1962 Grędy /Wąsosz/  
68Radkowska Genowefa z d. Wróblewska *18-12-1904 Białystok †11-05-1976 Grędy /Wąsosz/  
69Radkowska Genowefa *25-05-1940 Grędy †19-04-1941 Grędy  
70Radkowska Janina z d. Gurzęda * Wąsosz   
71Radkowska Józefa z d. Chludzińska  †po 26-05-1867  
72Radkowska Julia z d. Dobrzycka *około 1879 Guty †21-04-1909 Grędy /Wąsosz/  
73Radkowska Julianna z d. Gocłowska *około 1864 Kramarzewo †  
74Radkowska Justyna  †  
75Radkowska Katarzyna z d. Konopka * Ełk   
76Radkowska Małgorzata z d. Zamojska * Wąsosz   
77Radkowska Marianna z d. Milewska *02-02-1913 Gałązki †21-01-2000 Grądy-Michały /Wąsosz/   
78Radkowska Wilhelmina z d. Szulc *około 1846 Prusy †przed 23-02-1897  
79Radkowski Aleksander *około 1876 Grędy †  
80Radkowski Antoni *17-02-1873 Grędy †14-01-1950 Grędy  
81Radkowski Antoni * Grędy   
82Radkowski Bartłomiej  †po 26-05-1867  
83Radkowski Henryk *około 1921 Grędy †30-07-1946 Grędy  
84Radkowski Henryk *20-03-1954 Wąsosz †23-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
85Radkowski Henryk * Wąsosz   
86Radkowski Jerzy    
87Radkowski Kazimierz *około 1869 Niedźwiadna †  
88Radkowski Kazimierz *około 1843 Górskie †24-11-1903 Grędy /Wąsosz/  
89Radkowski Kazimierz *05-05-1906 Grędy †25-11-1974 Grędy /Wąsosz/  
90Radkowski Kazimierz  †przed 25-04-1904  
91Radkowski Konstanty *około 1854 †  
92Radkowski N  †przed 01-1950  
93Radkowski Stanisław *08-05-1913 Grędy †22-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/   
94Radlińska Dorota z d. Lawendowska  †przed 18-08-1839  
95Radlińska Dorota z d. Albrecht *około 1819 Świętajny †  
96Radliński Aleksander *około 1789 Kraków †  
97Radliński Szymon  †przed 18-08-1839  
98Radomska Bronisława z d. Ruszczyk  †  
99Radomska Hipolita z d. Zdankowska * Bagienice   
100Radomski Jan  †  
101Radomski Stanisław *około 1916 Sojczyn-Borowy †  
102Radziejewska Karolina z d. Filipkowska  †po 27-05-1927  
103Radziejewska Weronika z d. Choińska *około 1902 Niwkowo †  
104Radziejewski Franciszek  †przed 27-05-1927  
105Radziejewski Kazimierz *około 1903 Niewodowo par. Drozdowo †  
106Radzikowska Anna z d. Dębińska *około 1864 Barany †  
107Radzikowska Juliana z d. Bikowska  †  
108Radzikowska Karolina z d. Gołowin  †przed 26-11-1888  
109Radzikowski Ignacy *około 1861 Danowo †  
110Radzikowski Karol  †  
111Radzikowski Marcin  †przed 26-11-1888  
112Radzińska Czesława z d. Rykowska *1901 †1998 Przasnysz /Drążdżewo/   
113Radziński Jan  †1976 Karolewo (pow. Maków Mazow.) /Drążdżewo/   
114Radziński Jerzy  †1965 Karolewo (pow. Maków Mazow.) /Drążdżewo/  
115Radziński Wacław  † Lipowiec /Lipowiec/  
116Radzio Ewa z d. Sosnowska * Szczuczyn   
117Radzio Genowefa z d. Zyskowska    
118Radzio Ignacy  †25-02-1838  
119Radzio Wincenty Jan    
120Radzio Władysław Józef * Prostki   
121Radziwon Aleksandra z d. Ostrowska *23-05-1871 Wizna †03-09-1894 Wizna /Wizna/   
122Radziwon Alicja * Gliwice    
123Radziwon Andrzej *12-1816 Kramkowo †   
124Radziwon Anna *12-07-1814 Kramkowo †   
125Radziwon Antoni *27-08-1825 Kramkowo †przed 11-10-1874   
126Radziwon Antoni *10-09-1898 Ruś †1918   
127Radziwon Arkadiusz * Łomża    
128Radziwon Bolesław *20-10-1906 Ruś †1950 Francja /Francja/   
129Radziwon Bolesław * Francja    
130Radziwon Celina * Francja    
131Radziwon Dorota * Ruś    
132Radziwon Elżbieta z d. Sadowska * Drozdowo    
133Radziwon Elżbieta z d. Jamiołkowska * Wysokie Mazowieckie    
134Radziwon Elżbieta  †1816   
135Radziwon Ewa z d. Zajkowska *około 1820 Bronowo †   
136Radziwon Fabienne * Francja    
137Radziwon Ireneusz * Łomża    
138Radziwon Jakub *23-07-1809 Kramkowo †   
139Radziwon Jan *około 1809 †10-06-1811 Kramkowo /Wizna/   
140Radziwon Jan *22-09-1860 Janczewo †14-02-1940 Ruś /Wizna/   
141Radziwon Jan *1949 Łomża †1949 Łomża /Wizna/   
142Radziwon Jan *06-12-1918 Ruś †27-11-1947 Wizna /Wizna/   
143Radziwon Jolanta z d. Michalska * Gliwice    
144Radziwon Józef * Ruś    
145Radziwon Józef *21-05-1904 Ruś †05-09-1980 Ruś /Wizna/   
146Radziwon Józef Mieczysław * Francja    
147Radziwon Józefa *14-03-1855 Janczewo †   
148Radziwon Juliana *28-06-1819 Kramkowo †po 27-02-1870   
149Radziwon Katarzyna z d. Zalewska *20-02-1876 Ruś †12-04-1952 Ruś /Wizna/   
150Radziwon Małgorzata * Gliwice    
151Radziwon Marianna z d. N  †po 16-02-1835  
152Radziwon Marianna z d. Górska *10-04-1926 Męczki †24-07-2014 Łomża /Wizna/   
153Radziwon Marianna *około 1894 †21-04-1895 Wizna /Wizna/   
154Radziwon Marianna *11-09-1811 Kramkowo †   
155Radziwon Milena * Białystok    
156Radziwon Mirosław *12-1956 †05-02-1957   
157Radziwon Natalia * Łomża    
158Radziwon Pascal     
159Radziwon Piotr *około 1776 †23-10-1827   
160Radziwon Piotr  †przed 16-02-1835  
161Radziwon Rafał * Gliwice    
162Radziwon Rozalia z d. Sulewska *około 1825 Sieburczyn †przed 11-10-1874   
163Radziwon Stanisław *około 1915 Ruś †11-08-1995 Piątnica /Piątnica/   
164Radziwon Stanisław *17-10-1908 †przed 1915   
165Radziwon Tadeusz * Ruś    
166Radziwon Tomasz * Białystok    
167Radziwon Władysława z d. N  †   
168Radziwon Wojciech *25-07-1859 Niwkowo †   
169Radziwon-Kamińska Ilona z d. Radziwon * Białystok    
170Radzka Anna z d. Górska * Bzury   
171Radzka Apolonia z d. Łapińska  †  
172Radzki Adam  †  
173Radzki Czesław *około 1915 Nowy Dwór †  
174Rafałowska Agnieszka z d. Wojdełko  †po 13-11-1859  
175Rafałowska Anna z d. Klimaszewska *około 1831 Klimaszewnica †po 13-02-1888  
176Rafałowska Anna Czesława z d. Białonk ?    
177Rafałowska Bronisława z d. Orłowska *około 1879 Skaje †  
178Rafałowska Dorota z d. Chrostowska  †po 24-02-1840  
179Rafałowska Franciszka  †po 18-05-1859  
180Rafałowska Janina *04-01-1934 Zaborowo †24-05-1934 Zaborowo /Wąsosz/   
181Rafałowska Józefa z d. Wojciechowska *około 1836 Grabowo †od 22-02-1892 do 01-06-1903  
182Rafałowska Katarzyna z d. Gniezińska  †przed 22-11-1921  
183Rafałowska Katarzyna z d. Duchnowska  †od 26-10-1863 do 14-05-1870  
184Rafałowska Małgorzata z d. Tyszkiewicz *około 1832 Brzozowa Wólka †po 27-01-1896  
185Rafałowska Marcela z d. Grabowska *około 1851 Ciemnoszyje †po 17-02-1908  
186Rafałowska Marianna z d. Kobesko  †  
187Rafałowska Marianna z d. Kaniukowska (Kalinowska)  †od 23-02-1851 do 21-04-1857  
188Rafałowska Marianna z d. Gardocka *25-12-1888 Rydzewo Szlacheckie †  
189Rafałowska Marianna  †przed 23-10-1855  
190Rafałowska Marianna  †po 09-11-1829  
191Rafałowska N z d. N  †przed 10-1859  
192Rafałowska Petronela z d. Żuk  †po 06-02-1853  
193Rafałowska Stanisława z d. Sulewska *08-05-1903 Zaborowo †   
194Rafałowska Teofila z d. Piwko *około 1866 Chojnowo †  
195Rafałowska Zuzanna z d. Joszkowska *około 1828 Klimaszewnica †30-10-1856 Kownatki  
196Rafałowski Adam *około 1863 Klimaszewnica †  
197Rafałowski Adam *około 1830 Klimaszewnica †przed 13-02-1888  
198Rafałowski Andrzej  †przed 13-11-1859  
199Rafałowski Antoni *około 1870 Milewo †  
200Rafałowski Antoni *25-12-1886 Kownatki †  
201Rafałowski Franciszek *około 1823 Kownatki †po 27-01-1896  
202Rafałowski Ignacy  †  
203Rafałowski Jakub  †przed 22-01-1843  
204Rafałowski Jakub  †po 24-02-1840  
205Rafałowski Jan *13-01-1897 Kownatki †   
206Rafałowski Jan  †przed 22-11-1921  
207Rafałowski Józef *około 1858 Kownatki †po 17-02-1908  
208Rafałowski Józef *około 1821 Wykowo †przed 18-02-1889  
209Rafałowski Mateusz  †przed 26-10-1863  
210Rafałowski Michał  †po 06-02-1853  
211Rafałowski Stefan * Brodowo   
212Rajska Antonina z d. Święczkowska  †przed 30-04-1837  
213Rajska Franciszka z d. Karwowska *około 1815 Żebry †09-12-1870 Żebry /Wąsosz/  
214Rajska Helena z d. Wicik  †14-02-1836  
215Rajska Henryka z d. Kopeć  † /Ełk/  
216Rajski Henryk  †  
217Rajski Maciej *około 1799 Słucz †przed 16-11-1857  
218Rajski Marcin  †przed 30-04-1837  
219Rakowicz Kazimierz *około 1784 Rosja †przed 10-1817  
220Rakowska Anna z d. Ptaszyńska *1890 Wilamowo †19-10-1964 Wilamowo  
221Rakowska Anna z d. Kowalewska *około 1832 Stryjaki †  
222Rakowska Balbina z d. Dobrzycka  †  
223Rakowska Barbara z d. Karwowska  †po 05-02-1894  
224Rakowska Bronisława z d. Nieradko  †  
225Rakowska Helena z d. Kozłowska *około 1823 Klimaszewnica †18-04-1893 Rostki par. Jedwabne /Jedwabne/  
226Rakowska Izabela z d. Drozdowska  †po 18-02-1868  
227Rakowska Józefa z d. Kamalska *1889 Kucze Małe †  
228Rakowska Karolina z d. Żmijewska (Łempicka) *około 1819 Danówek †przed 08-11-1886  
229Rakowska Klara z d. Staniszewska  †przed 10-11-1844  
230Rakowska Klara z d. Przyborowska  †  
231Rakowska Leokadia z d. Wądołowska *07-10-1916 Chrzanowo-Cyprki †  
232Rakowska Ludwika z d. Kosiorek  †przed 12-1855  
233Rakowska Marcjanna (Marianna) z d. Nizińska  †po 21-10-1907  
234Rakowska Marianna z d. Zawadzka *około 1817 Dębowce †  
235Rakowska Marianna z d. Wykowska  †29-12-1875  
236Rakowska Marianna z d. Nerkowska  †po 30-04-1866  
237Rakowska Marianna z d. Gutowska  †przed 31-01-1876  
238Rakowska Marianna z d. Glińska *około 1850 Rostki par. Jedwabne †przed 16-09-1907  
239Rakowska Marianna z d. Gardocka *około 1897 Mieszołki †23-02-1989 Cwaliny Małe  
240Rakowska Marianna z d. Chodnik  †10-09-1862  
241Rakowska Marianna z d. Bukowska *około 1886 Sokoły par. Romany †  
242Rakowska Marianna z d. Bagińska  †przed 30-01-1922  
243Rakowska Marta (Marcjanna) z d. Cisiewicz  †po 21-02-1911  
244Rakowska N z d. N  †przed 01-1885  
245Rakowska Paulina z d. Chmielewska  †  
246Rakowska Regina z d. Skrodzka  †  
247Rakowska Salomea z d. Wądołowska *około 1849 Koniecki par. Wizna †  
248Rakowska Stefania z d. Obrycka  †21-01-1920 Cwaliny Małe  
249Rakowski Adam *około 1812 Wilamowo †po 21-02-1870  
250Rakowski Bronisław *około 1882 Kotowo †  
251Rakowski Franciszek *około 1898 Cwaliny Małe †  
252Rakowski Franciszek *około 1849 Wilamowo †po 16-09-1907  
253Rakowski Franciszek *1876 Wilamowo †  
254Rakowski Franciszek  †po 21-02-1911  
255Rakowski Jakub *około 1836 Przyborowo †  
256Rakowski Jakub  †po 30-04-1866  
257Rakowski Jan  †przed 04-06-1868  
258Rakowski Jan  †po 05-02-1894  
259Rakowski Józef *około 1843 Rakowo-Czachy †  
260Rakowski Józef *około 1830 Wizna †przed 23-02-1873  
261Rakowski Józef  †  
262Rakowski Mateusz *około 1854 Wilamowo †  
263Rakowski Paweł *około 1835 Przyborowo †16-01-1901  
264Rakowski Paweł *około 1821 Wilamowo †od 31-01-1869 do 18-04-1893  
265Rakowski Piotr * Wilamowo   
266Rakowski Stanisław *około 1881 Sokoły par. Romany †  
267Rakowski Stanisław  †przed 18-02-1868  
268Rakowski Stanisław  †  
269Rakowski Stanisław  †  
270Rakowski Tomasz  †przed 18-02-1901  
271Rakowski Tomasz  †przed 10-11-1844  
272Rakowski Tomasz  †  
273Rakowski Walenty  †po 30-01-1922  
274Rakowski Wojciech  †przed 31-01-1876  
275Rakus Mariola z d. Dec * Ełk   
276Ramotowska Adela z d. Karwowska *26-06-1890 Karwowo par. Jedwabne †  
277Ramotowska Adolfa z d. Bagińska *około 1894 †  
278Ramotowska Agnieszka z d. Strynkowska *około 1837 Męczki †  
279Ramotowska Agnieszka z d. Ptak     
280Ramotowska Agnieszka z d. Kossakowska  †po 05-03-1832  
281Ramotowska Agnieszka z d. Cwalińska  †po 31-08-1847  
282Ramotowska Agnieszka z d. Budna *25-01-1807 †przed 30-01-1854  
283Ramotowska Agnieszka z d. Brzostowska *około 1810 Nieławice †po 07-02-1854  
284Ramotowska Agrypina Ludwika z d. Gawkowska *około 1838 Szczawin †po 20-01-1890  
285Ramotowska Aleksandra z d. Wądołowska  †przed 29-09-1913  
286Ramotowska Aleksandra z d. Szleszyńska *około 1903 †  
287Ramotowska Aleksandra z d. Brzuszkiewicz *około 1907 Jedwabne †05-08-1991 Kubrzany  
288Ramotowska Anastazja Aurelia *19-12-1910 Kownatki †05-12-1993 Żdżary  
289Ramotowska Anna z d. Witkowska *około 1901 Łempice †  
290Ramotowska Anna z d. Wądołowska *około 1844 Rutkowskie †po 27-01-1903  
291Ramotowska Anna z d. Ulatowska  †  
292Ramotowska Anna z d. Szymanowska *około 1821 Szymany †25-04-1887 Kownatki  
293Ramotowska Anna z d. Sulewska *około 1848 Borawskie †  
294Ramotowska Anna z d. Rutkowska *około 1832 Rutkowskie †od 07-11-1887 do 01-05-1897  
295Ramotowska Anna z d. Rogowska *około 1807 Wagi †  
296Ramotowska Anna z d. N  †09-1869  
297Ramotowska Anna z d. Kuczewska *około 1802 Małachowo †po 12-02-1867  
298Ramotowska Anna z d. Janczewska *około 1827 Bronaki-Olki †przed 09-02-1892  
299Ramotowska Anna z d. Chrostowska  †  
300Ramotowska Anna  †  
301Ramotowska Anna  †  
302Ramotowska Antonina z d. Żelechowska *około 1866 †po 18-11-1913  
303Ramotowska Antonina z d. Przestrzelska  †przed 13-11-1838  
304Ramotowska Antonina z d. Maciorowska *około 1881 Białogrądy †  
305Ramotowska Antonina z d. Chojnowska *około 1809 Grądy Małe †przed 04-02-1861  
306Ramotowska Apolonia z d. Zalewska *około 1907 Grądy Małe †  
307Ramotowska Balbina z d. Rogowska  †przed 22-11-1892  
308Ramotowska Balbina z d. Łaguna *15-02-1824 Stawiane †06-07-1844  
309Ramotowska Balbina Stanisława z d. Górska *około 1835 Rutki †  
310Ramotowska Barbara     
311Ramotowska Bogumiła z d. Górska  †  
312Ramotowska Bolesława z d. Rejno *19-11-1913 Radziłów †  
313Ramotowska Bronisława z d. Kamalska * Przytuły-Kolonie   
314Ramotowska Cecylia z d. Chojnowska  †po 17-10-1830  
315Ramotowska Czesława z d. Zdankiewicz *około 1901 Kownatki †  
316Ramotowska Eleonora z d. Sokołowska  †  
317Ramotowska Emilia z d. Rogowska *około 1844 Wagi †po 05-02-1901  
318Ramotowska Emilia z d. Mieczkowska *około 1877 Łoje Awissa †06-04-1908 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
319Ramotowska Emilia  †  
320Ramotowska Eugenia z d. Karwowska * Pluty   
321Ramotowska Ewa z d. Kurkowska *około 1863 Borawskie †  
322Ramotowska Ewa z d. Karwowska *około 1826 Brychy †przed 10-1874  
323Ramotowska Feliksa *około 1909 Kownatki †23-01-1910 Kownatki /Wąsosz/  
324Ramotowska Feliksa  †przed 23-04-1929  
325Ramotowska Florentyna z d. Zacharzewska *około 1908 †  
326Ramotowska Franciszka z d. Wysocka *około 1826 Makowskie †  
327Ramotowska Franciszka z d. Supińska *około 1880 Supy †po 20-08-1929  
328Ramotowska Franciszka z d. Sokołowska *około 1879 †  
329Ramotowska Franciszka z d. Sokołowska *około 1799 †10-01-1827 Orlikowo /Jedwabne/  
330Ramotowska Franciszka z d. Rogowska *około 1845 Trzaski †po 11-02-1890  
331Ramotowska Franciszka z d. Rogowska  †przed 26-11-1941  
332Ramotowska Franciszka z d. Przyborowska  †  
333Ramotowska Franciszka z d. Olszewska *około 1873 Grądy Małe †  
334Ramotowska Franciszka z d. Mieczkowska  †po 30-06-1880  
335Ramotowska Franciszka z d. Kossakowska *około 1811 Grądy Wielkie †  
336Ramotowska Franciszka z d. Konopka *16-01-1792 †od 04-02-1847 do 01-11-1857  
337Ramotowska Franciszka z d. Kalinowska *około 1870 Mieczki †po 20-04-1926  
338Ramotowska Franciszka z d. Jurska  †  
339Ramotowska Franciszka z d. Gałązka  †od 10-06-1834 do 20-11-1848  
340Ramotowska Franciszka z d. Chludzińska  †po 27-11-1911  
341Ramotowska Franciszka z d. Borawska *około 1873 Supy †29-11-1897 Grądy Wielkie  
342Ramotowska Franciszka z d. Bagińska  †przed 05-1862  
343Ramotowska Franciszka  †po 21-02-1870  
344Ramotowska Franciszka  †  
345Ramotowska Gertruda z d. Obrycka  †po 29-05-1827  
346Ramotowska Helena z d. Zalewska *około 1905 Grądy Małe †  
347Ramotowska Helena z d. Rogowska *około 1805 Brychy †31-12-1824  
348Ramotowska Helena z d. Rogowska *około 1781 †od 18-02-1828 do 18-02-1840  
349Ramotowska Helena z d. Niedźwiedzka  †po 06-02-1839  
350Ramotowska Henryka z d. Wysocka * Żebry   
351Ramotowska Hieronima z d. Łojewska *03-08-1922 Łoje Grężki †  
352Ramotowska Hieronima    
353Ramotowska Irena z d. Piotrowska * Radziłów   
354Ramotowska Jadwiga z d. Pieńkowska *14-04-1904 Słucz †  
355Ramotowska Jadwiga z d. Kozikowska  †po 06-03-1848  
356Ramotowska Jadwiga z d. Kowalska *19-06-1908 Niećkowo †22-07-1975 Grajewo  
357Ramotowska Jadwiga z d. Karwowska *około 1911 †  
358Ramotowska Jadwiga *około 02-1908 Grądy Wielkie †02-05-1908 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
359Ramotowska Jadwiga *22-07-1949 Kramarzewo †12-04-1950 Kramarzewo  
360Ramotowska Jadwiga *06-06-1889 Danowo †06-04-1959 Danowo /Wąsosz/   
361Ramotowska Janina z d. Kamalska    
362Ramotowska Joanna z d. Modzelewska *około 1867 †17-03-1917 Borawskie /Przytuły/  
363Ramotowska Joanna z d. Konopka *około 1863 †02-09-1906 Kownatki /Wąsosz/  
364Ramotowska Joanna Julianna z d. Rutkowska *około 1820 Rutkowskie †  
365Ramotowska Jonanna (Julianna) z d. Koszykowska  †po 05-02-1894  
366Ramotowska Józefa z d. Trzaska  †od 06-02-1882 do 26-11-1895  
367Ramotowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1853 Czachy †po 08-02-1909  
368Ramotowska Józefa z d. Roszkowska *około 1859 †po 18-02-1901  
369Ramotowska Józefa z d. Rogowska *około 1896 †  
370Ramotowska Józefa z d. Rogińska  †  
371Ramotowska Józefa z d. Mocarska *około 1870 Pluty †przed 08-1896  
372Ramotowska Józefa z d. Leszczyńska *około 1860 Skaje †przed 06-1895  
373Ramotowska Józefa z d. Karwowska *około 1856 Mieczki †przed 24-11-1890  
374Ramotowska Józefa z d. Grądzka *około 1814 Kubrzany †przed 11-02-1874  
375Ramotowska Józefa z d. Filipkowska *około 1807 Kubrzany †przed 14-02-1848  
376Ramotowska Józefa *około 09-1870 Szczuczyn †25-04-1874 Czarnówek /Niedźwiadna/  
377Ramotowska Józefa *14-02-1903 Lipnik †  
378Ramotowska Juliana z d. Szleszyńska  †po 17-11-1890  
379Ramotowska Julianna z d. Wądołowska *około 1830 Makowskie †  
380Ramotowska Julianna z d. Trzaska  †po 25-11-1895  
381Ramotowska Julianna z d. Mikucka *około 1829 Grzymki †  
382Ramotowska Julianna z d. Chrostowska  †po 18-06-1895  
383Ramotowska Julianna *około 1841 Grądy Wielkie †  
384Ramotowska Justyna z d. Filipkowska  †po 27-05-1944  
385Ramotowska Kararzyna z d. Rogowska  †po 01-06-1826  
386Ramotowska Karolina z d. Truszkowska *około 1839 Bagienice †po 12-11-1894  
387Ramotowska Karolina z d. Rogowska  †po 19-02-1895  
388Ramotowska Karolina z d. Chrzanowska *około 1847 Kubra †03-10-1881 Pluty /Przytuły/  
389Ramotowska Katarzyna z d. Włodkowska  †po 14-02-1849  
390Ramotowska Katarzyna z d. Szlagatys *około 1809 Józefowo †  
391Ramotowska Katarzyna z d. Skrodzka *około 1854 Skroda Wielka †po 17-02-1908  
392Ramotowska Katarzyna z d. Rogowska *około 1805 Supy †04-05-1848 Wagi /Przytuły/  
393Ramotowska Katarzyna z d. Olszewska *około 1837 Skroda †przed 12-06-1900  
394Ramotowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1823 Trzaski †  
395Ramotowska Katarzyna z d. Karwowska  †przed 26-11-1861  
396Ramotowska Katarzyna z d. Kadłubowska  †od 11-02-1850 do 17-01-1870  
397Ramotowska Katarzyna z d. Janczewska *około 1868 Korytki †30-01-1894 Kubrzany  
398Ramotowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1776 †21-02-1836 Pluty /Przytuły/  
399Ramotowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1863 Wagi †  
400Ramotowska Katarzyna z d. Borawska *około 1816 Nadbory †po 19-02-1884  
401Ramotowska Katarzyna z d. Bagińska  †przed 21-11-1847  
402Ramotowska Katarzyna z d. Arciszewska *około 1873 Kramarzewo †po 30-01-1921  
403Ramotowska Katarzyna  †przed 03-02-1845  
404Ramotowska Kazimiera z d. Krajewska *około 1840 Grądy Małe †przed 09-07-1897  
405Ramotowska Kazimiera Bronisława z d. Konopka *około 1888 Karwowo †po 22-12-1934   
406Ramotowska Klara z d. Borawska  †  
407Ramotowska Konstancja z d. Flaszyńska    
408Ramotowska Konstancja Norberta z d. Borawska *19-09-1864 Konopki †20-01-1941 Danowo   
409Ramotowska Kornela z d. Przyborowska *około 1890 Milewo †  
410Ramotowska Krystyna z d. Kownacka  †przed 19-10-1817  
411Ramotowska Krystyna     
412Ramotowska Kunegunda z d. Danowska  †od 30-11-1809 do 13-02-1816  
413Ramotowska Leokadia *około 1899 Wierzbołów †05-10-1919 Wąsosz /Wąsosz/  
414Ramotowska Łucja z d. Sulewska  †od 21-02-1821 do 12-11-1828  
415Ramotowska Magdalena z d. Krajewska *około 1834 Grądy Małe †30-09-1886  
416Ramotowska Małgorzata z d. Rostkowska  †po 22-07-1856  
417Ramotowska Małgorzata z d. Dąbrowska *około 1862 Pluty †  
418Ramotowska Małgorzata z d. Danowska *około 1820 Budne †przed 25-05-1880  
419Ramotowska Małgorzata (Marianna) z d. Borawska  †po 16-08-1831  
420Ramotowska Małgorzata alias Marianna z d. Jaczyńska  †po 02-02-1852  
421Ramotowska Marcela z d. Konopka *około 1859 Łoje Awissa †przed 10-1884  
422Ramotowska Marcela z d. Karwowska *około 1862 Witynie †po 16-02-1909  
423Ramotowska Marcjanna z d. Wądołowska  †po 10-02-1874  
424Ramotowska Marcjanna z d. Śmiarowska *około 1854 Mieczki †po 30-01-1911  
425Ramotowska Marcjanna z d. Chrostowska *około 1812 Borawskie par. Jedwabne †przed 10-1838  
426Ramotowska Marcjanna *około 1829 Ramoty †  
427Ramotowska Marianna z d. Wojsław *około 1828 Marki †19-02-1856 Kownacin  
428Ramotowska Marianna z d. Supińska *około 1829 Korytki †08-03-1908 Kotowo Plac /Jedwabne/  
429Ramotowska Marianna z d. Sidorowicz  †po 25-02-1919  
430Ramotowska Marianna z d. Rynkiewicz * Radziłów   
431Ramotowska Marianna z d. Rogowska *około 1821 Pluty †  
432Ramotowska Marianna z d. Przyborowska  †  
433Ramotowska Marianna z d. Przechocka *około 1804 Pieńki †przed 14-02-1860  
434Ramotowska Marianna z d. Polkowska *około 1872 Szyjki †  
435Ramotowska Marianna z d. Polkowska *około 1832 Kąty †  
436Ramotowska Marianna z d. N  †po 05-11-1837  
437Ramotowska Marianna z d. Mocarska *około 1906 Męczki †  
438Ramotowska Marianna z d. Kalinowska *około 1904 †  
439Ramotowska Marianna z d. Kaczyńska *1912 †  
440Ramotowska Marianna z d. Gromadzka * Kucze Wielkie †  
441Ramotowska Marianna z d. Górska *około 1843 Rutki †po 11-07-1899  
442Ramotowska Marianna z d. Filipkowska  †po 13-02-1888  
443Ramotowska Marianna z d. Chrostowska *około 1805 Chrostowo †  
444Ramotowska Marianna z d. Chojnowska *około 1839 Grądy Małe †  
445Ramotowska Marianna z d. Borawska *około 1797 †  
446Ramotowska Marianna z d. Bagińska  †16-08-1842  
447Ramotowska Marianna  †przed 29-10-1895  
448Ramotowska Marianna  †  
449Ramotowska Marianna Antonina z d. Konopka *około 1883 Kramarzewo †10-11-1946  
450Ramotowska Marianna Bronisława z d. Rydzewska *około 1867 Wólka Mała †  
451Ramotowska Marianna Stanisława *05-01-1846 Rutkowskie †  
452Ramotowska Michalina *około 10-1855 †02-03-1856 Kownacin /Niedźwiadna/  
453Ramotowska N z d. N  †przed 12-1916  
454Ramotowska N z d. N  †przed 02-1803  
455Ramotowska Natalia z d. Mieczkowska    
456Ramotowska Paulina z d. Sulewska *około 1861 †po 19-09-1922  
457Ramotowska Paulina z d. Polkowska *około 1864 Szyjki †  
458Ramotowska Paulina z d. Dobrzycka  †przed 24-01-1911  
459Ramotowska Placyda z d. Karwowska *około 1879 Boguszki †  
460Ramotowska Regina z d. Śmiarowska    
461Ramotowska Rozalia z d. Śmiarowska  †od 13-05-1879 do 12-02-1889  
462Ramotowska Rozalia z d. Strumiłowska *około 1831 Rutki †po 07-02-1876  
463Ramotowska Rozalia z d. N  †1873  
464Ramotowska Rozalia z d. Krajewska  †po 12-02-1867  
465Ramotowska Rozalia z d. Grabowska  †  
466Ramotowska Rozalia z d. Górska *około 1818 Męczki †10-03-1852   
467Ramotowska Rozalia z d. Filipkowska  †po 04-07-1905  
468Ramotowska Rozalia z d. Borzymowska  †przed 23-02-1897  
469Ramotowska Sabina z d. Białobrzeska *około 1855 Mroczki †  
470Ramotowska Sabina *18-11-1887 Danowo †  
471Ramotowska Scholastyka *01-03-1891 Kownatki †05-01-1969 Kieljany /Wąsosz/  
472Ramotowska Stanisława z d. Szymańska *20-03-1908 Kurejwa †  
473Ramotowska Stanisława z d. Szczuka  †po 19-07-1930  
474Ramotowska Stanisława z d. Sutkowska *około 1900 †  
475Ramotowska Stanisława z d. Skrodzka *około 1880 Wagi †po 20-05-1942  
476Ramotowska Stanisława z d. Polkowska *około 1905 †  
477Ramotowska Stanisława z d. Kalinowska *około 1898 †  
478Ramotowska Stanisława z d. Gardocka *około 1870 Żelazki †  
479Ramotowska Stanisława z d. Chojnowska *około 1878 Danowo †  
480Ramotowska Stanisława z d. Borawska *około 1866 Rutki †  
481Ramotowska Stefania z d. Załuska  †po 10-08-1932  
482Ramotowska Stefania z d. Niebrzydowska *około 1891 Witynie †  
483Ramotowska Stefania z d. Kossakowska *05-12-1917 Brodowo †15-10-1940 Szczuczyn  
484Ramotowska Stefania    
485Ramotowska Tekla Halina z d. Rogowska * Szczuczyn   
486Ramotowska Teodora z d. Kurkowska *około 1888 Borawskie †  
487Ramotowska Teofila z d. Milewska *około 1833 Bzury †18-04-1901 Bzury /Wąsosz/  
488Ramotowska Teofila z d. Kiełczewska  †przed 23-06-1890  
489Ramotowska Teofila z d. Kadłubowska *około 1831 Bzury †21-12-1862  
490Ramotowska Teofila z d. Gutowska *około 1874 Janczewo †  
491Ramotowska Teofila z d. Ciśnielewska *około 1826 Kucze Małe †  
492Ramotowska Teresa z d. Stankiewicz     
493Ramotowska Teresa z d. Rydzewska  †przed 13-11-1848  
494Ramotowska Teresa z d. Kaczmarek    
495Ramotowska Teresa z d. Cwalińska  †po 03-02-1829  
496Ramotowska Waleria z d. Mocarska *około 1834 Rutki †  
497Ramotowska Waleria *około 1891 †  
498Ramotowska Wiktoria z d. Chrostowska *około 1826 Brodowo †po 07-11-1882  
499Ramotowska Wiktoria  †po 28-11-1826  
500Ramotowska Wiktoria Justyna Barbara z d. Mocarska *około 1818 Rutkowskie †przed 01-1858  
501Ramotowska Władysława z d. Kalinowska  †  
502Ramotowska Władysława *23-11-1887 Skaje †  
503Ramotowska Zofia z d. Kossakowska * Radziłów   
504Ramotowska Zofia z d. Kacperska *około 1897 †  
505Ramotowska Zofia z d. Gardocka * Zalesie    
506Ramotowska Zofia z d. Borawska *około 1781 Racibory †po 21-11-1842  
507Ramotowska Zuzanna z d. Chrzanowska *około 1871 Sokoły par. Romany †  
508Ramotowski Adam *około 1911 †  
509Ramotowski Adam *około 1904 †  
510Ramotowski Adam *około 1877 Pluty †przed 25-11-1939  
511Ramotowski Adam *około 1827 Ramoty †przed 30-01-1911  
512Ramotowski Adam *około 1827 Danowo †po 20-01-1890  
513Ramotowski Adam *około 1817 Pluty †  
514Ramotowski Adam     
515Ramotowski Adam  †po 13-02-1888  
516Ramotowski Adam  †05-10-1861  
517Ramotowski Adam  †  
518Ramotowski Adolf *około 1859 Bzury †  
519Ramotowski Aleksander *około 1890 †  
520Ramotowski Aleksander *około 1872 Pieńki †13-06-1929 Kramarzewo  
521Ramotowski Aleksander *około 1863 Bronaki †po 30-01-1910  
522Ramotowski Aleksander *około 1855 Przytuły †  
523Ramotowski Aleksander *około 1808 Kuczyny †  
524Ramotowski Aleksander *26-02-1955 Kramarzewo †12-09-1959   
525Ramotowski Aleksander * Borawskie   
526Ramotowski Aleksander *11-12-1898 Janczewo †  
527Ramotowski Aleksander  †po 30-06-1880  
528Ramotowski Aleksander  †po 19-07-1930  
529Ramotowski Aleksander  †  
530Ramotowski Aleksander Franciszek *około 1902 Grądy Małe †12-02-1989 Grądy Małe  
531Ramotowski Aleksander Jan *około 1831 Męczki †05-09-1855 Męczki  
532Ramotowski Andrzej *około 1903 Radziłów †  
533Ramotowski Andrzej *około 1838 Grzymki †  
534Ramotowski Andrzej *około 1801 Męczki †  
535Ramotowski Andrzej  †po 10-02-1874  
536Ramotowski Antoni *około 1893 †  
537Ramotowski Antoni *około 1872 Mścichy †po 30-01-1921  
538Ramotowski Antoni *około 1853 Pluty †  
539Ramotowski Antoni *około 1843 Wagi †po 11-02-1890  
540Ramotowski Antoni *około 1815 Grądy Wielkie †06-10-1835 Grądy Wielkie  
541Ramotowski Antoni *około 1809 Ramoty †  
542Ramotowski Antoni *30-01-1939 Rostki †przed 06-2000  
543Ramotowski Antoni * Kramarzewo   
544Ramotowski Antoni  †  
545Ramotowski Antoni Wincenty *około 1802 Grzymki †od 05-02-1861 do 14-01-1870  
546Ramotowski Apolinary *około 1838 Grądy Wielkie †  
547Ramotowski Bartłomiej *około 1791 †29-12-1838  
548Ramotowski Bartłomiej *23-08-1795 †14-08-1831 Sulewo Prusy  
549Ramotowski Bolesław *około 1863 Danowo †przed 20-01-1941   
550Ramotowski Bolesław *1910 †  
551Ramotowski Bolesław *15-01-1908 Pluty †  
552Ramotowski Dominik *około 1898 Bzury †  
553Ramotowski Dominik *15-04-1920 Kramarzewo †21-12-1973 Grajewo /Wąsosz/  
554Ramotowski Dominik *14-11-1884 Bzury †22-12-1934 Danowo   
555Ramotowski Edward *około 1901 †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
556Ramotowski Edward *około 1868 Danowo †30-01-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
557Ramotowski Edward *około 1846 †po 18-11-1913  
558Ramotowski Eugeniusz * Mroczki   
559Ramotowski Eugeniusz *02-11-1901 Danowo †  
560Ramotowski F.    
561Ramotowski Felicjan  †przed 26-11-1861  
562Ramotowski Feliks *około 1798 †20-05-1845 Orlikowo /Jedwabne/  
563Ramotowski Feliks  †przed 25-11-1895  
564Ramotowski Franciszek *około 1898 Kotowo Plac †  
565Ramotowski Franciszek *około 1851 †26-10-1908 Szostaki  
566Ramotowski Franciszek *około 1828 Borawskie †  
567Ramotowski Franciszek *około 1825 Grądy Wielkie †27-09-1890 Kotowo Plac /Jedwabne/  
568Ramotowski Franciszek *około 1807 Męczki †po 07-02-1854  
569Ramotowski Franciszek *14-06-1886 Kucze Wielkie †  
570Ramotowski Franciszek * Mieczki   
571Ramotowski Franciszek  †przed 27-11-1901  
572Ramotowski Franciszek  †po 26-11-1941  
573Ramotowski Franciszek  †po 19-02-1895  
574Ramotowski Franciszek  †po 05-02-1894  
575Ramotowski Franciszek  †  
576Ramotowski Grzegorz *około 1806 Orlikowo †26-05-1832 Danowo  
577Ramotowski Henryk *około 1894 Danowo †02-01-1922 Danowo /Wąsosz/  
578Ramotowski Henryk *1923 Brychy †  
579Ramotowski Hipolit *08-09-1906 Danowo †   
580Ramotowski Ignacy *27-10-1820 Danowo †  
581Ramotowski Ignacy *06-02-1904 Ramoty †13-05-1958 Łomża  
582Ramotowski Ignacy Wawrzyniec *około 1822 Włodki †przed 07-11-1882  
583Ramotowski Jakub *około 1857 †od 12-11-1913 do 19-09-1922  
584Ramotowski Jakub *około 1832 Męczki †  
585Ramotowski Jakub *około 1820 Ramoty †przed 09-02-1880  
586Ramotowski Jakub *około 1800 †przed 14-02-1860  
587Ramotowski Jakub  †po 22-11-1836  
588Ramotowski Jan *około 1904 Grądy Małe †  
589Ramotowski Jan *około 1874 Olszewo par. Romany †  
590Ramotowski Jan *około 1866 Grądy Wielkie †  
591Ramotowski Jan *około 1864 Bronaki-Pietrasze †  
592Ramotowski Jan *około 1856 Grądy †po 16-02-1909  
593Ramotowski Jan *około 1849 †po 18-02-1901  
594Ramotowski Jan *około 1835 Męczki †  
595Ramotowski Jan *około 1834 Pieńki †przed 05-02-1901  
596Ramotowski Jan *około 1823 †  
597Ramotowski Jan *około 1817 Konopki †05-11-1882 Kownatki  
598Ramotowski Jan *około 1814 Pluty †  
599Ramotowski Jan *około 1807 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 14-02-1848  
600Ramotowski Jan *około 1805 Cedry †przed 11-02-1874  
601Ramotowski Jan *około 1773 †od 18-02-1828 do 18-02-1840  
602Ramotowski Jan *08-11-1910 Pluty †  
603Ramotowski Jan  †przed 19-10-1817  
604Ramotowski Jan  †przed 13-11-1838  
605Ramotowski Jan  †przed 03-02-1847  
606Ramotowski Jan  †przed 02-02-1852  
607Ramotowski Jan  †po 17-10-1830  
608Ramotowski Jan  †po 05-03-1832  
609Ramotowski Jan  †po 04-07-1905  
610Ramotowski Jan  †  
611Ramotowski Jan  †  
612Ramotowski Jan  †  
613Ramotowski Józef *około 1902 Kubrzany †15-05-1996  
614Ramotowski Józef *około 1900 †  
615Ramotowski Józef *około 1886 Pluty †  
616Ramotowski Józef *około 1873 Męczki †22-02-1908 Gnatowo  
617Ramotowski Józef *około 1868 Mieczki †  
618Ramotowski Józef *około 1868 Barzykowo †  
619Ramotowski Józef *około 1863 Rutkowskie †  
620Ramotowski Józef *około 1856 Grądy †  
621Ramotowski Józef *około 1841 Grądy Małe †od 15-11-1892 do 02-09-1896  
622Ramotowski Józef *około 1837 †21-08-1872  
623Ramotowski Józef *około 1834 Danowo †przed 12-06-1900  
624Ramotowski Józef *około 1826 Ramoty †przed 09-02-1892  
625Ramotowski Józef *około 1818 Danowo †09-05-1895 Danowo /Wąsosz/  
626Ramotowski Józef *około 1807 Grądy Wielkie †  
627Ramotowski Józef * Kramarzewo    
628Ramotowski Józef *02-02-1914 Radziłów †  
629Ramotowski Józef  †po 25-02-1919  
630Ramotowski Józef  †po 22-11-1892  
631Ramotowski Józef  †po 13-11-1848  
632Ramotowski Julian *09-09-1859 Grądy Wielkie †01-05-1897 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
633Ramotowski Julian  †przed 18-06-1895  
634Ramotowski Julian  †przed 08-02-1923  
635Ramotowski Julian  †przed 03-02-1863  
636Ramotowski Karol *około 1831 Danowo †po 12-11-1894  
637Ramotowski Karol *około 1810 Grądy Wielkie †  
638Ramotowski Karol  †02-08-1831  
639Ramotowski Kazimierz *około 1827 Ramoty †  
640Ramotowski Kazimierz     
641Ramotowski Kazimierz  †po 23-04-1929  
642Ramotowski Kazimierz  †od 10-06-1834 do 20-11-1848  
643Ramotowski Kazimierz  †od 06-01-1827 do 16-08-1831  
644Ramotowski Kleofas *około 1832 Grądy †od 07-11-1887 do 01-05-1897  
645Ramotowski Konstanty *około 1903 †  
646Ramotowski Konstanty *około 1846 Męczki †  
647Ramotowski Ksawery *około 1827 Danowo †20-06-1863  
648Ramotowski Ludwik *około 1841 Męczki †po 09-07-1897  
649Ramotowski Ludwik *około 1811 Pluty †po 19-02-1884  
650Ramotowski Ludwik * Danowo   
651Ramotowski Ludwik  †po 19-02-1895  
652Ramotowski Łukasz *około 1854 Mieczki †  
653Ramotowski Maciej *około 1874 †  
654Ramotowski Maciej *około 1872 Ramoty †  
655Ramotowski Maciej *około 1823 Mieczki †21-04-1873 Rutkowskie /Burzyn/  
656Ramotowski Maciej *około 1807 Mieczki †  
657Ramotowski Maciej  †przed 29-05-1827  
658Ramotowski Maciej  †przed 06-02-1839  
659Ramotowski Maciej  †po 06-03-1848  
660Ramotowski Maciej  †po 01-06-1826  
661Ramotowski Maciej  †  
662Ramotowski Marian *24-04-1908 Kotowo Plac †  
663Ramotowski Mateusz *około 1865 Kubrzany †przed 20-04-1926  
664Ramotowski Mateusz *około 1850 Pluty †  
665Ramotowski Mateusz  †przed 30-11-1809  
666Ramotowski Mateusz  †27-08-1841  
667Ramotowski Michał  †przed 22-07-1856  
668Ramotowski Mieczysław *około 1914 †  
669Ramotowski Mieczysław *25-08-1899 Danowo †  
670Ramotowski Nikodem *około 1829 Sulewo Prusy †po 18-04-1901  
671Ramotowski Paweł *około 1796 Pluty †od 27-02-1859 do 13-02-1860  
672Ramotowski Paweł *około 1745 †po 12-11-1828  
673Ramotowski Paweł     
674Ramotowski Paweł  †przed 03-02-1829  
675Ramotowski Paweł  †po 28-11-1821  
676Ramotowski Paweł  †po 26-11-1895  
677Ramotowski Paweł  †po 05-11-1837  
678Ramotowski Paweł  †  
679Ramotowski Paweł  †  
680Ramotowski Paweł  †  
681Ramotowski Piotr *około 1897 †  
682Ramotowski Piotr *około 1896 †  
683Ramotowski Piotr *25-06-1798 Orlikowo †26-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
684Ramotowski Piotr     
685Ramotowski Piotr    
686Ramotowski Roch Wawrzyniec *około 1793 Męczki †po 12-02-1867  
687Ramotowski Sabin *około 1897 †28-01-1933 Kownatki  
688Ramotowski Seweryn *około 1857 Ramoty †po 17-02-1908  
689Ramotowski Stanisław *około 1892 †  
690Ramotowski Stanisław *około 1889 Kędziorowo †  
691Ramotowski Stanisław *około 1866 Grądy Małe †  
692Ramotowski Stanisław *około 1846 Pluty †przed 08-02-1909  
693Ramotowski Stanisław *1914 †  
694Ramotowski Stanisław     
695Ramotowski Stanisław  †po 29-09-1913  
696Ramotowski Stanisław  †po 05-02-1843  
697Ramotowski Stanisław  †23-03-1944 Danowo  
698Ramotowski Sylwester *około 1862 Grądy Wielkie †  
699Ramotowski Sylwester  †  
700Ramotowski Szczepan *około 1877 Ramoty †po 20-08-1929  
701Ramotowski Szymon *około 1863 Konopki †22-02-1935 Kownatki /Wąsosz/  
702Ramotowski Szymon  †przed 28-01-1850  
703Ramotowski Szymon  †po 28-11-1826  
704Ramotowski Szymon  †po 23-06-1890  
705Ramotowski Szymon  †po 21-02-1870  
706Ramotowski Szymon  †  
707Ramotowski Tadeusz *około 1907 †27-05-1944 Borawskie /Przytuły/  
708Ramotowski Tadeusz *28-10-1787 Danowo †przed 23-11-1841  
709Ramotowski Tadeusz * Kramarzewo   
710Ramotowski Teofil *około 1842 Grądy Wielkie †po 27-01-1903  
711Ramotowski Teofil *około 01-1835 Danowo †06-01-1837 Danowo  
712Ramotowski Tomasz     
713Ramotowski Tomasz Adam *około 1831 Grądy Małe †  
714Ramotowski Walenty *około 1839 Grądy Wielkie †  
715Ramotowski Walenty  †po 17-11-1890  
716Ramotowski Wawrzyniec  †po 14-02-1849  
717Ramotowski Wiesław * Kramarzewo   
718Ramotowski Wiktor *około 1850 Borawskie †  
719Ramotowski Wiktor *około 1834 Grądy †  
720Ramotowski Wiktor *około 1816 Męczki †przed 07-02-1876   
721Ramotowski Wiktor  †przed 24-01-1911  
722Ramotowski Władysław *około 1902 †  
723Ramotowski Władysław *około 06-1904 †02-08-1904 Danowo /Wąsosz/   
724Ramotowski Władysław  †  
725Ramotowski Wojciech *około 1754 Kuczyny †przed 21-11-1842  
726Ramotowski Wojciech  †przed 23-02-1897  
727Ramotowski Wojciech  †po 13-11-1848  
728Ramotowski Zygmunt *1900 †  
729Randzia Karolina z d. Landyn (Waszkiewicz)  †przed 20-09-1863  
730Randzia Zamel  †przed 20-09-1863  
731Randzio Gotlib  †przed 24-11-1884  
732Randzio Józef *08-07-1855 Wojewodzin †04-02-1893 Wierzbowo  
733Randzio Rozalia z d. Skarżyńska  †przed 24-11-1884  
734Rapkiewicz Franciszek    
735Rapkiewicz Grażyna z d. Modzelewska * Szczuczyn   
736Rapkiewicz Jan *06-06-1956 Olecko †11-04-1995 Niećkowo /Wąsosz/  
737Rapkiewicz Marianna z d. Chinc    
738Rasimowicz Jan *około 1796 Modzele †18-11-1848  
739Rasimowicz Klara z d. Orłowska  †  
740Rasimowicz Leopold *około 1821 †przed 03-1875  
741Rasimowicz Marianna z d. Siemion  †po 26-10-1836  
742Rasimowicz Marianna z d. Siemion  †po 16-01-1849  
743Rasimowicz Michał  †przed 26-10-1836  
744Rasimowicz Wojciech  †przed 16-01-1849  
745Rasimowicz Wojciech  †  
746Raszczyk Jan  †  
747Raszczyk Józef * Poryte   
748Raszczyk Józefa z d. Duda * Ławsk   
749Raszczyk Stanisława z d. Sadowska  †  
750Ratowska Antonina z d. Kowalewska  †  
751Ratowska Katarzyna z d. Domitr  †po 26-02-1862  
752Ratowski Antoni  †po 26-02-1862  
753Ratowski Jan  †przed 23-11-1884  
754Raulin Anna z d. Samełko  †  
755Raulin Anna z d. Brzozowska  †przed 29-10-1861  
756Raulin Edward * Szczuczyn    
757Raulin Franciszek  †  
758Raulin Jan *około 1834 Barany †  
759Raulin Katarzyna z d. Krystop  †  
760Raulin Ludwika z d. Alenkiewicz *około 1834 Głębockie †  
761Raulin Sabina z d. Milewska * Wąsosz    
762Raulin Wojciech  †przed 29-10-1861  
763Raulinajtys Aleksandra z d. Frączkowska *około 1871 Milewo †  
764Raulinajtys Józef *około 1867 Glinki †  
765Raulinajtys Rozalia z d. Borawska  †po 18-02-1889  
766Raulinajtys Wincenty  †przed 18-02-1889  
767Rawa Adam *około 1841 Budne †13-02-1885 Bagienice   
768Rawa Agnieszka z d. Chrzanowska *około 1810 Konopki †20-04-1838  
769Rawa Aleksandra z d. Sulewska *15-06-1899 Sulewo Prusy †24-11-1960 Bagienice /Wąsosz/   
770Rawa Anna z d. Budna *około 1836 Budne †01-09-1871 Budne /Białaszewo/  
771Rawa Anna *20-08-1939 Bagienice †06-11-1967 Bagienice /Wąsosz/   
772Rawa Antonina z d. Toczyłowska  †  
773Rawa Bolesława z d. Przyborowska *19-12-1896 Bukowo †08-02-1976 Bagienice /Wąsosz/   
774Rawa Bronisław  †  
775Rawa Bronisława z d. Wawrukiewicz  †  
776Rawa Celina z d. Załuska * Niedźwiedzkie    
777Rawa Eugenia z d. Piotrowska *04-11-1929 Radziłów †przed 01-1971   
778Rawa Franciszek *około 1822 Budne †  
779Rawa Franciszek  †od 21-06-1836 do 24-11-1857  
780Rawa Helena z d. Mocarska  †  
781Rawa Henryk *19-01-1918 †18-07-1993 Bagienice /Wąsosz/   
782Rawa Henryk * Bagienice    
783Rawa Hieronima * Bagienice    
784Rawa Irena *10-09-1941 Bagienice †08-10-1942 Bagienice /Wąsosz/   
785Rawa Jadwiga z d. Święcińska *03-01-1926 Święcienin †12-07-1995 Szczuczyn   
786Rawa Jadwiga z d. Duzik * Obrytki    
787Rawa Jan *około 1824 Budne †06-10-1886 Budne /Białaszewo/   
788Rawa Jan *23-09-1963 Wąsosz †12-11-1963 Bagienice /Wąsosz/   
789Rawa Jan *05-04-1902 Bagienice †14-10-1972 Bagienice /Wąsosz/   
790Rawa Janina z d. Piotrowska * Radziłów    
791Rawa Janina z d. Małolepsza * Kolno    
792Rawa Jarosław *20-03-1971 Szczuczyn †09-11-1975 Bagienice /Wąsosz/   
793Rawa Józef *13-08-1874 Bagienice †przed 21-01-1941   
794Rawa Józefa z d. Przyborowska *26-09-1904 Świdry Podleśne †05-08-1926 Bagienice /Wąsosz/   
795Rawa Juliusz  †  
796Rawa Justyna z d. Rutkowska  †20-04-1876  
797Rawa Kajetan  †  
798Rawa Katarzyna z d. Świderska *około 1869 Bagienice †20-06-1917 Bagienice /Wąsosz/   
799Rawa Krzysztof  †   
800Rawa Ludwik Chryzostom *około 1814 Budne †22-07-1852  
801Rawa Małgorzata z d. Rutkowska  †21-06-1836  
802Rawa Marcjanna z d. Łosiewicz *03-08-1882 Kędziorowo †22-12-1963 Bagienice /Wąsosz/   
803Rawa Marian * Bagienice    
804Rawa Marianna z d. Sulewska  †przed 01-1887  
805Rawa Marianna z d. Łempicka *03-12-1819 Bagienice †13-02-1875 Bagienice   
806Rawa Marianna z d. Chodnicka *około 1852 Wąsosz †  
807Rawa Marianna z d. Borawska *około 1875 Racibory †od 14-05-1928 do 01-05-1929   
808Rawa Mieczysław Edmund * Budne    
809Rawa N z d. N  †   
810Rawa Paweł *25-03-1935 Bagienice †27-04-1935 Bagienice /Wąsosz/   
811Rawa Piotr *około 1914 Bagienice †   
812Rawa Romuald *około 07-1926 Bagienice †18-08-1926 Bagienice /Wąsosz/   
813Rawa Rozalia z d. Grajewska  †  
814Rawa Stanisław *około 1810 Budne †przed 23-11-1873   
815Rawa Tomasz *około 1923 †25-03-1945 Szczuczyn  
816Rawa Wacław *około 1911 Bagienice †18-05-1934 Bagienice   
817Rawa Władysław *około 1852 Budne †17-07-1929 Bagienice   
818Rawa Władysław * Bagienice    
819Rawa Władysław *17-11-1972 Grajewo †03-07-2003 Bagienice /Wąsosz/   
820Rawa Władysław *08-11-1900 Bagienice †30-07-1967 Bagienice /Wąsosz/   
821Rawska Aleksandra z d. Kizling  †po 28-11-1905  
822Rawska Leokadia z d. Jucewicz *około 1885 Jedwabne †  
823Rawska Stanisława z d. Księżakowska *około 1864 Jedwabne †  
824Rawski Konstanty  †po 28-11-1905  
825Rawski Władysław Romuald *około 1865 Tykocin †  
826Rawski Zygmunt *około 1883 Mężynin †  
827Razniak Maria z d. Kura * Brzesko   
828Rąg Aleksander *07-08-1899 Zacieczki †16-04-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
829Rąg Alfreda *20-07-1925 †05-04-1986 Grajewo /Wąsosz/  
830Rąg Antoni  †przed 08-11-1937  
831Rąg Daniela * Wąsosz   
832Rąg Emilia z d. Olszewska  †przed 08-11-1937  
833Rąg Hieronima z d. Niebrzydowska *21-02-1907 Obrytki †28-09-1996 Stawek  
834Rąg Marianna z d. Dąbrowska * Szczuczyn   
835Rąg Marianna z d. Arciszewska *19-09-1903 †15-05-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
836Rąg Stanisław * Wąsosz   
837Rąg Teresa *około 1933 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
838Rąg Teresa *03-01-1933 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
839Rąg Wacław *09-03-1907 Szczuczyn †  
840Rąg Zofia *28-02-1938 Wąsosz †22-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
841Rągowska Anna z d. Baranowska *17-02-1869 Świdry †14-02-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
842Rągowska Katarzyna z d. Mierzwińska *około 1823 †26-11-1855  
843Rągowska Katarzyna z d. Gładkowska *06-07-1833 Boczki †13-05-1917 Szczuczyn /Szczuczyn/  
844Rągowska Teresa (Estera) z d. Brozio  †15-03-1853  
845Rągowski Adam *około 1831 Konopki-Białystok †16-08-1886 Szczuczyn  
846Rągowski Antoni *30-12-1877 Szczuczyn †1919  
847Rągowski Jan *około 1776 †1831  
848Rągowski Władysław *około 1865 Skaje †10-10-1893  
849Recke Maria z d. Chodnicka * Zdedy    
850Rećko Franciszka z d. Kopaczewska  †po 21-06-1897  
851Rećko Franciszka Barbara z d. Piotrowska *około 1837 Wizna †  
852Rećko N z d. N  †przed 05-1897  
853Rećko Tadeusz  †przed 21-06-1897  
854Rećko Wincenty *około 1862 Kurejwa †  
855Reda Jan  †przed 23-11-1846  
856Reda Jan  †przed 23-01-1854  
857Reda Jan  †10-06-1837  
858Reda Karolina z d. N  †  
859Reda Marianna z d. Węcek  †od 23-01-1854 do 12-11-1854  
860Reder Agnieszka z d. N  †  
861Reder Jan  †  
862Redlich Janina z d. Leszczewska * Wąsosz   
863Redlich Józef * Pilzno   
864Redlich Józef    
865Redlich Maria z d. Ciglerowa    
866Redyk Bolesław  †  
867Redyk Zofia z d. Arciszewska  †  
868Reinhald Anna z d. Jundziłł *1808 †1835 /Wilno/  
869Rejmontowicz Barbara z d. Dąbrowska * Rutki    
870Rejmontowska Rozalia z d. Dąbkowska    
871Rejmontowski Antoni    
872Rejnart Agnieszka z d. Wiśniewska  †przed 01-1835  
873Rejnart Anorta z d. Szwarc  †  
874Rejnart Fryderyk  †  
875Rejnart Fryderyk (Franciszek) *około 1794 Wiżajny †25-01-1843  
876Rejnart Frydryk  †przed 11-07-1837  
877Rejnart Marianna z d. Bendyk  †przed 11-07-1837  
878Rejnart Marianna  †przed 20-10-1853  
879Rejnat Karolina  †  
880Rejnkard Anastazjan  †  
881Rejnkard Czesława z d. Frączkowska    
882Rejnkard Henryk *1917 †  
883Rejnkard Jadwiga z d. Kuryniewska  †  
884Rejno Adam  †po 13-02-1939  
885Rejno Anna z d. Zalewska  †po 21-01-1936  
886Rejno Antoni  †po 21-01-1936  
887Rejno Franciszek *około 1874 Chrzanowo †  
888Rejno Franciszka z d. Łepkowska  †02-08-1923  
889Rejno Jan *około 1835 Chrzanowo †  
890Rejno Jan *18-11-1911 Bagienice par. Romany †24-09-1937 Ławsk /Wąsosz/  
891Rejno Jan  †przed 07-03-1859  
892Rejno Józefa z d. Obrycka *około 1840 Pawełki †  
893Rejno Justyna z d. Kowalewska  †po 07-03-1859  
894Rejno Marianna z d. Hermanowska *około 1898 Mścichy †  
895Rejno Marianna Anna z d. Olszewska *13-07-1917 Ławsk †  
896Rejno Monika z d. Osiecka  †przed 10-1935  
897Rejno Stanisław *około 03-1918 †11-10-1918 Radziłów /Radziłów/  
898Rejno Stanisław *21-11-1911 Radziłów †  
899Rejno Stefania z d. Siejda *14-12-1912 Ławsk †  
900Rejno Tadeusz *05-05-1937 Ławsk †09-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
901Rejno Tomasz *01-03-1909 Radziłów †  
902Rejno Władysława z d. Borawska  †przed 24-02-1936  
903Rektor Józefa z d. Kaszuba    
904Rektor Konrad    
905Rektor Mirosław * Suczki    
906Rektor Teresa z d. Zarzecka * Wąsosz    
907Remiszewska Agnieszka z d. Bikowska  †po 29-08-1892  
908Remiszewska Anna z d. Nowakowska  †przed 23-10-1853  
909Remiszewska Helena z d. Izbicka * Ławsk   
910Remiszewska Janina z d. Przedworska *około 1904 Bzury †  
911Remiszewska Józefa z d. Odachowska *około 1883 Dzierzbia †po 29-01-1917  
912Remiszewska Katarzyna z d. Rafałowska  †przed 07-11-1921  
913Remiszewska Marianna z d. Skowrońska  †po 17-10-1819  
914Remiszewska Marianna z d. Płon  †  
915Remiszewska Marianna z d. Nowicka *około 1800 Burzyn †przed 12-11-1843  
916Remiszewska Marianna z d. N  †przed 30-01-1826  
917Remiszewska Marianna z d. Kossakowska *około 1785 †  
918Remiszewska Marianna z d. Gałecka  †  
919Remiszewska Marianna z d. Brodowska *około 1895 Ławsk †02-09-1956 Ławsk /Wąsosz/  
920Remiszewska N z d. N  †przed 01-1827  
921Remiszewska Salomea z d. Modzelewska  †przed 20-02-1827  
922Remiszewska Wiktoria z d. Jaskowska *około 05-1818 Klimaszewnica †po 26-01-1857  
923Remiszewski Aleksander *około 1777 †  
924Remiszewski Aleksander  †przed 07-11-1921  
925Remiszewski Antoni *około 1921 Ławsk †02-07-1941 Ławsk /Wąsosz/  
926Remiszewski Antoni  †przed 20-02-1827  
927Remiszewski Bolesław *01-02-1894 Dzierzbia †15-04-1959 Ławsk /Wąsosz/  
928Remiszewski Eugeniusz * Ławsk   
929Remiszewski Franciszek  †przed 29-08-1892  
930Remiszewski Kazimierz *około 1809 Janczewo †przed 26-01-1857  
931Remiszewski Krzysztof  †  
932Remiszewski Mikołaj  †przed 30-01-1826  
933Remiszewski Nikodem  †  
934Remiszewski Paweł  †przed 23-10-1853  
935Remiszewski Stanisław *około 1862 Zaskrodzie †po 29-01-1917  
936Remiszewski Stanisław  †  
937Remiszewski Tomasz *około 1791 †przed 12-11-1843  
938Remiszewski Władysław *około 1897 Grabowo †  
939Reniewska Barbara z d. Kozłowska  †po 26-04-1853  
940Reniewski Wojciech  †przed 26-04-1853  
941Renkiewicz Adam *20-03-1845 Mścichy †27-08-1845 Mścichy /Radziłów/  
942Renkiewicz Aleksander z d. Rynkiewicz *około 1864 Koniecki par. Wizna †  
943Renkiewicz Andrzej *27-11-1852 Mścichy †13-02-1887 Mścichy /Radziłów/  
944Renkiewicz Aniela z d. Kadyszewska *około 1842 Okrasin †25-10-1886 Mścichy /Radziłów/  
945Renkiewicz Aniela *05-11-1848 Mścichy †05-10-1857 Mścichy /Radziłów/  
946Renkiewicz Anna z d. Bielska *około 1822 Mścichy †17-12-1885 Mścichy /Radziłów/  
947Renkiewicz Anna *20-12-1852 Mścichy †  
948Renkiewicz Antoni *05-11-1880 Żebry †10-12-1934  
949Renkiewicz Antonina z d. Modzelewska *około 1810 Zblutowo †12-06-1870 Mścichy /Radziłów/  
950Renkiewicz Apolonia z d. Kraińska *29-09-1855 Okrasin †02-12-1876 Okrasin /Radziłów/  
951Renkiewicz Edward *1917 †  
952Renkiewicz Ewa *20-03-1845 Mścichy †  
953Renkiewicz Helen *1910 †  
954Renkiewicz Henryk *1912 †  
955Renkiewicz Jan *około 1779 †12-04-1849 Mścichy /Radziłów/  
956Renkiewicz Jan *13-10-1840 Mścichy †po 21-11-1898  
957Renkiewicz Joseph *1914 †  
958Renkiewicz Józef *około 04-1864 Mścichy †03-10-1864 Mścichy /Radziłów/  
959Renkiewicz Juliana z d. Gawrychowska *około 1867 Wizna †  
960Renkiewicz Julianna z d. Bargłowska *około 1861 Okrasin †  
961Renkiewicz Katarzyna *12-12-1849 Mścichy †07-03-1852 Mścichy /Radziłów/  
962Renkiewicz Maciej *1859 Mścichy †przed 11-1901  
963Renkiewicz Magdalena z d. K.  †  
964Renkiewicz Marianna *27-03-1848 Mścichy †07-07-1848 Mścichy /Radziłów/  
965Renkiewicz Marianna *24-08-1850 Mścichy †29-08-1850 Mścichy /Radziłów/  
966Renkiewicz Marianna *10-12-1845 Mścichy †01-05-1847 Mścichy /Radziłów/  
967Renkiewicz Marianna *07-11-1839 Mścichy †przed 1842  
968Renkiewicz Mary z d. Hajduk  †  
969Renkiewicz Michał *około 1810 †13-06-1873 Mścichy /Radziłów/  
970Renkiewicz Paulina *13-04-1879 Mścichy †29-07-1882 Mścichy /Radziłów/  
971Renkiewicz Piotr *około 1825 Mścichy †07-07-1894 Mścichy /Radziłów/  
972Renkiewicz Stanisław *18-01-1855 Mścichy †27-03-1855 Mścichy /Radziłów/  
973Renkiewicz Teofila z d. Kowalewska *około 1851 Stryjaki †28-03-1889 Mścichy /Radziłów/  
974Renkiewicz Teofila *31-12-1856 Mścichy †  
975Renkiewicz Teofila *14-10-1876 Mścichy †29-12-1878 Mścichy /Radziłów/  
976Renkiewicz Walter    
977Renkiewicz Wiktoria z d. Remiszewska  †przed 1842 Mścichy  
978Renkiewicz Władysław *11-10-1883 Żebry †  
979Reska Aleksandra z d. Podsiad *06-01-1900 Modzele †  
980Reska Franciszek *około 1874 Glinki †  
981Reska Franciszek  †  
982Reska Józefa z d. Borawska  †  
983Reska Wiktoria z d. Letko *około 1882 Milewo †  
984Reska Zygmunt  †  
985Reszka Marianna z d. N  †po 21-02-1830  
986Reszka Paweł  †po 21-02-1830  
987Ręczkowska Czesława z d. Milewska  †  
988Ręczkowska Stanisława z d. Darwicka * Kownatki   
989Ręczkowski Edmund  †  
990Ręczkowski Stanisław * Malinówka   
991Rędzikowska Maria z d. Kulikowska * Kędziorowo   
992Rędzikowska Weronika z d. Kotfas  †  
993Rędzikowski Antoni  †  
994Rędzikowski Marian * Rębów   
995Ricciardi Jadwiga z d. Kozłowska     
996Ricciardi N     
997Rittenbaugh Mildred A.    
998Rittenbaugh William B.    
999Robaczyńska Agnieszka z d. Zalewska *około 1802 Nadbory †  
1000Robaczyńska Agnieszka z d. Rogińska *około 1838 Płochowo †po 05-02-1902  
1001Robaczyńska Agnieszka z d. Grzymkowska  †od 01-11-1837 do 06-11-1849  
1002Robaczyńska Aleksandra *około 1907 Wąsosz †12-02-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1003Robaczyńska Aniołek *15-12-1967 †15-12-1967  
1004Robaczyńska Anna *25-12-1899 Wąsosz †08-10-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1005Robaczyńska Anna *12-05-1845 Wąsosz †  
1006Robaczyńska Karolina z d. Kuczyńska *około 1816 Kacprowo †po 05-06-1866  
1007Robaczyńska Katarzyna z d. Kuczewska *około 1824 Ciemianka †05-09-1854 Możdżenie  
1008Robaczyńska Małgorzata *około 1851 Wąsosz †18-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
1009Robaczyńska Marianna z d. Sulewska *około 1836 Sulewo Prusy †  
1010Robaczyńska Marianna z d. Brzuchalska  †przed 17-10-1843  
1011Robaczyńska Rozalia z d. Wędrzycka *31-08-1879 Kędziorowo †08-01-1953 Kędziorowo /Wąsosz/  
1012Robaczyńska Rozalia z d. Grygo *około 1836 Kędziorowo †  
1013Robaczyńska Rozalia z d. Gałązka *około 11-1853 Bęćkowo †po 21-12-1913  
1014Robaczyńska Wiktoria z d. Raczkowska *24-10-1877 Ławsk †17-07-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1015Robaczyński Adam *około 1874 Wąsosz †24-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1016Robaczyński Antoni *około 1810 †po 05-06-1866  
1017Robaczyński Franciszek *około 1878 Wąsosz †od 06-02-1935 do 08-01-1953  
1018Robaczyński Franciszek *około 1807 Kędziorowo †  
1019Robaczyński Jan *około 1878 Milewo †20-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1020Robaczyński Józef *około 1841 Wąsosz †po 05-02-1902  
1021Robaczyński Józef *około 1829 Kędziorowo †11-01-1896 Milewo /Wąsosz/  
1022Robaczyński Karol *około 1836 Wąsosz †  
1023Robaczyński Maciej *około 1797 †  
1024Robaczyński Maciej *28-01-1799 Kędziorowo †27-11-1848 Kędziorowo  
1025Robaczyński Paweł  †przed 26-11-1834  
1026Robaczyński Paweł  †przed 18-05-1821  
1027Robaczyński Wawrzyniec *około 08-1850 Możdżenie †21-12-1913 Milewo /Wąsosz/  
1028Robak Józefa  †po 23-10-1842  
1029Robenek Anna z d. Wilczak    
1030Robenek Feliks    
1031Robenek Henryka z d. Karwowska * Ławsk   
1032Robenek Rajnold * Wodzisław Śląski   
1033Rodak Adam * Łękawica    
1034Rodak Agnieszka  †  
1035Rodak Aleksandra * Rychy    
1036Rodak Augustyn  †1918 /Łękawica/  
1037Rodak Barbara    
1038Rodak Beata z d. Kolonko    
1039Rodak Eugeniusz * Łękawica   
1040Rodak Feliks    
1041Rodak Jakub     
1042Rodak Jan *1928 † /Łękawica/  
1043Rodak Jan  †  
1044Rodak Józef    
1045Rodak Kazimierz * Łękawica   
1046Rodak Konstanty * Łękawica   
1047Rodak Konstanty * Łękawica   
1048Rodak Marek    
1049Rodak Melania z d. Uja  †04-2010 /Łękawica/  
1050Rodak Regina z d. Łempicka * Bajtkowo    
1051Rodak Teofila z d. Raczek * Łękawica   
1052Rodak Weronika    
1053Rodak Wiktoria    
1054Rodak Wojciech    
1055Rodak Zofia z d. Bąk    
1056Rode Adam *około 1839 Poryte †  
1057Rode Jan  †po 15-01-1871  
1058Rode Justyna z d. Cwalińska *około 1847 †  
1059Rode Marianna z d. Frąckowska  †po 06-11-1849  
1060Rode Wilhelm  †po 06-11-1849  
1061Rode Zuzanna z d. Szczepkowska  †przed 15-01-1871  
1062Rodzewicz Aniela z d. Borowska  †po 10-01-1933  
1063Rodzewicz Marian  †przed 10-01-1933  
1064Rodzim Helena z d. Marszałek    
1065Rodzim Mieczysław * Węgleszyn    
1066Rodzim Stanisław    
1067Rodzim Teresa z d. Mieńkowska * Wąsosz    
1068Rogaczewska Gertruda z d. Zolc  †  
1069Rogaczewska Jadwiga z d. Krzyżanowska    
1070Rogaczewska Urszula z d. Komosińska *05-05-1960 Wąsosz †   
1071Rogaczewski Edmund Kazimierz *25-09-1933 †25-12-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
1072Rogaczewski Kazimierz * Słupsk    
1073Rogaczewski Kazimierz  †  
1074Rogala Dawid *18-12-1783 Drygały †08-03-1830  
1075Rogala Dawid  †po 29-01-1809  
1076Rogala Franciszek *około 1845 Wólka †przed 03-02-1919  
1077Rogala Franciszka z d. Zyskowska *około 1811 Skaje †od 21-11-1853 do 19-01-1874  
1078Rogala Jakub *około 1833 Rakowo †04-03-1862 Bzury  
1079Rogala Jan *około 1810 Grozimy †od 14-11-1869 do 19-01-1874  
1080Rogala Julianna z d. Kryszpin *około 1845 Wąsosz †przed 12-1897  
1081Rogala Katarzyna z d. Erwich  †po 29-01-1809  
1082Rogala Marianna z d. Kobryńska *około 1862 Janczewo †  
1083Rogala Paweł *około 1850 Rakowo †  
1084Rogala Wiktoria z d. Wysocka *około 1852 Łempice †po 03-02-1919  
1085Rogalewska Anna z d. Sys  †po 03-03-1867  
1086Rogalewska Anna z d. Rawa * Bagienice    
1087Rogalewska Ewa z d. Karwowska  †  
1088Rogalewska Katarzyna z d. Stecz *około 1837 †  
1089Rogalewska Katarzyna z d. Jałbrzykowska *około 1797 Mocarze †13-02-1865 Brzostowo /Burzyn/  
1090Rogalewski Andrzej  †przed 03-03-1867  
1091Rogalewski Franciszek     
1092Rogalewski Ludwil *około 1841 Wizna †  
1093Rogalewski Mikołaj *około 1790 Brzostowo †od 05-02-1855 do 13-02-1865  
1094Rogalewski Wojciech  †  
1095Rogalska Aleksandra z d. Sierzputowska  †po 07-11-1925  
1096Rogalska Aleksandra z d. Bagińska *około 1870 Brzeźnio †  
1097Rogalska Anastazja z d. Bagińska  †po 05-02-1861  
1098Rogalska Antonina z d. Chludzińska  †przed 18-02-1901  
1099Rogalska Apolonia z d. Zabielska *około 1869 Konopki-Białystok †przed 13-08-1932  
1100Rogalska Apolonia z d. Grabowska *07-02-1922 Czerwonki †13-03-2003 Sulewo Prusy  
1101Rogalska Cecylia z d. Święczkowska *około 1827 †27-02-1895 Jaki /Słucz/  
1102Rogalska Eleonora z d. Sulewska *około 1897 Zalesie †  
1103Rogalska Emilia z d. Konopka *około 1872 Niedźwiedzkie †przed 08-1910  
1104Rogalska Emilia z d. Brodowska *około 1834 Czaple †po 24-01-1882  
1105Rogalska Feliksa z d. Czaplicka *około 1864 Klimaszewnica †przed 06-02-1921  
1106Rogalska Franciszka z d. Szleszyńska *około 1830 Barwiki †  
1107Rogalska Franciszka z d. Sokołowska  †po 11-02-1850  
1108Rogalska Franciszka z d. Grzybowska *około 1820 Zacieczki †   
1109Rogalska Helena z d. Mierzejewska *około 1885 †  
1110Rogalska Jadwiga z d. Kiełczewska  †  
1111Rogalska Janina z d. Albińska * Siankowizna   
1112Rogalska Józefa z d. Karwowska  †  
1113Rogalska Józefata z d. Karwowska *około 1853 Mikuty †  
1114Rogalska Julianna z d. Dąbrowska *około 1860 Łoje Awissa †  
1115Rogalska Julianna z d. Chrostowska *około 1876 Biodry †  
1116Rogalska Karolina z d. Szleszyńska *około 1860 Barwiki †27-03-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1117Rogalska Katarzyna z d. Wolska *około 1846 Jedwabne †  
1118Rogalska Katarzyna z d. Włodkowska  †po 06-02-1900  
1119Rogalska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1800 Kaimy †05-04-1835 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1120Rogalska Krystyna Maria z d. Waleśko    
1121Rogalska Leonia z d. Polkowska  †po 07-10-1942  
1122Rogalska Ludwika z d. Wierciszewska  †  
1123Rogalska Ludwika z d. Rutkowska *około 1878 Nieławice †  
1124Rogalska Maja     
1125Rogalska Marcjanna z d. Porowska *około 1812 Przestrzele †po 26-10-1858  
1126Rogalska Marcjanna z d. Gutowska *około 1839 Bronaki-Pietrasze †przed 09-02-1897  
1127Rogalska Maria z d. Żebrowska    
1128Rogalska Maria z d. Solińska * Szczuczyn    
1129Rogalska Marianna z d. Rogowska *około 1822 Pluty †  
1130Rogalska Marianna z d. N  †30-04-1881  
1131Rogalska Marianna z d. Janczewska  †  
1132Rogalska Marianna z d. Danowska *18-11-1920 Sulewo Prusy †08-11-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
1133Rogalska Marianna *około 1817 Rogale par. Romany †  
1134Rogalska Martyna     
1135Rogalska Michalina z d. Kiełczewska *około 1880 Korytki †  
1136Rogalska Natalia z d. Gnatowska *około 1909 †  
1137Rogalska Paulina z d. Gutowska  †przed 01-1897  
1138Rogalska Paulina z d. Górska *około 1855 Nieciki †po 02-09-1907  
1139Rogalska Paulina z d. Dzięgielewska *około 1876 Konopki †  
1140Rogalska Renata z d. Dzięgielewska * Grajewo    
1141Rogalska Rozalia z d. Sawicka *około 1845 Skaje †  
1142Rogalska Rozalia z d. Kisielewska  †  
1143Rogalska Salomea z d. Barwikowska  †przed 05-1890  
1144Rogalska Stanisława z d. Jankowska *około 1891 Nadbory †  
1145Rogalska Tekla z d. Gutowska *około 1799 †05-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1146Rogalska Teresa z d. Niebrzydowska  †po 10-02-1862   
1147Rogalska Teresa (Dorota) z d. Ramotowska *około 1797 Grądy Wielkie †16-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1148Rogalska Walentyna z d. Golonko    
1149Rogalska Waleria z d. Chrzanowska *około 1887 Dzięgiele †  
1150Rogalska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 03-02-1852  
1151Rogalska Wiktoria z d. Niebrzydowska *około 1830 Jaki †05-12-1872 Jaki /Słucz/  
1152Rogalska Władysława z d. Karwowska *około 1874 Karwowo par. Jedwabne †  
1153Rogalska Zofia z d. Borawska  †przed 25-02-1851  
1154Rogalska Zofia z d. Borawska  †  
1155Rogalski Adam *około 1782 †po 11-02-1850  
1156Rogalski Aleksander *około 1909 †  
1157Rogalski Czesław *około 12-1945 Sulewo Prusy †30-03-1947 Sulewo Prusy  
1158Rogalski Edward *około 1883 †  
1159Rogalski Eugeniusz *10-11-1946 Sokoły †  
1160Rogalski Franciszek *około 1863 Rogale †po 06-02-1921  
1161Rogalski Franciszek *około 1847 Bronaki-Pietrasze †  
1162Rogalski Franciszek *około 1826 Jaki †   
1163Rogalski Franciszek *około 1821 Rogale par. Romany †  
1164Rogalski Franciszek  †po 07-10-1942  
1165Rogalski Jakub *około 1873 Bronaki †  
1166Rogalski Jakub  †  
1167Rogalski Jan *około 1855 Jaki †po 02-09-1907  
1168Rogalski Jan *około 1835 Bronaki-Pietrasze †przed 09-02-1897  
1169Rogalski Jan *18-04-1896 Brzeźnio †05-04-1980 Brzeźnio  
1170Rogalski Jan * Bukowo    
1171Rogalski Jan  †po 10-02-1862   
1172Rogalski Józef *około 1860 Jaki †  
1173Rogalski Józef *około 1859 Bartki †07-11-1925 Barwiki /Przytuły/  
1174Rogalski Józef  †  
1175Rogalski Kacper *około 1831 Rogale par. Romany †06-01-1851 Pluty /Przytuły/  
1176Rogalski Karol *około 1872 Rogale par. Romany †  
1177Rogalski Kazimierz * Sokoły   
1178Rogalski Kazimierz * Zalesie   
1179Rogalski Krzysztof * Wąsosz    
1180Rogalski Ksawery *około 1874 Jaki †  
1181Rogalski Ludwik *około 1821 Rogale par. Romany †po 06-02-1882  
1182Rogalski Maciej *około 1860 Rogale †po 27-03-1904  
1183Rogalski Maciej *około 1843 Jaki †  
1184Rogalski Maciej *około 1796 Bronaki-Pietrasze †po 26-10-1858  
1185Rogalski Maciej  †  
1186Rogalski Maciej  †  
1187Rogalski Marcin *około 1867 Rogale †  
1188Rogalski Marian *24-02-1917 Brzeźnio †25-04-2003 Szczuczyn /Wąsosz/  
1189Rogalski Mateusz *około 1837 Rogale par. Romany †  
1190Rogalski Mateusz *około 1832 Jaki †od 26-11-1878 do 24-01-1882  
1191Rogalski Mateusz     
1192Rogalski Michał *około 1841 Michny †  
1193Rogalski Michał *około 1827 Rogale par. Romany †  
1194Rogalski Michał     
1195Rogalski Rajmund  †po 06-02-1900  
1196Rogalski Stanisław *około 1875 Michny †  
1197Rogalski Stanisław * Grajewo   
1198Rogalski Stanisław  †po 05-02-1861  
1199Rogalski Stanisław  †  
1200Rogalski Walenty  †po 25-02-1851  
1201Rogalski Walenty  †  
1202Rogalski Władysław *około 1896 Brzeźnio †  
1203Rogalski Władysław *około 1879 Jaki †  
1204Rogalski Wojciech  †po 27-02-1895  
1205Rogalski Wojciech  †po 18-02-1901  
1206Rogalski Wojciech  †od 23-02-1846 do 03-02-1852  
1207Rogińska Adela z d. Kuczewska *około 1883 Rakowo-Czachy †  
1208Rogińska Adela z d. Kuczewska  †  
1209Rogińska Aleksandra z d. Nieradko *około 1893 Okrasin †  
1210Rogińska Anastazja z d. Pachucka *około 1850 Białogrądy †  
1211Rogińska Aniela z d. Mroczkowska  †  
1212Rogińska Anna z d. Zawistowska *około 1830 Ruda †po 25-02-1878  
1213Rogińska Anna z d. Szczesik *około 1882 Wąsosz †22-03-1947 Wąsosz  
1214Rogińska Anna z d. Skrodzka  †  
1215Rogińska Antonina z d. Kędzierska *około 1871 Wąsosz †07-01-1944 Wąsosz   
1216Rogińska Barbara z d. Osiecka  †po 26-11-1848  
1217Rogińska Czesława z d. Sokołowska    
1218Rogińska Daniela z d. Borkowska * Kędziorowo   
1219Rogińska Emilia z d. Drozdowska  †  
1220Rogińska Emilia z d. Chrzanowska *około 1872 Supy †  
1221Rogińska Eugenia *09-08-1933 Wąsosz †17-08-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1222Rogińska Ewa z d. Rafałowska  †  
1223Rogińska Franciszka z d. Wądołowska *około 1842 Nadbory †26-03-1900 Nadbory  
1224Rogińska Franciszka z d. Męczkowska *23-01-1895 Kotowo Plac †  
1225Rogińska Franciszka z d. Grabowska (Rosochac) * Brzozowa Wólka †po 19-10-1831  
1226Rogińska Franciszka z d. Domańska  †po 27-11-1906  
1227Rogińska Genowefa z d. Danowska * Sulewo Prusy    
1228Rogińska Izabella *20-04-1840 Mroczki †  
1229Rogińska Jadwiga *10-02-1940 Wąsosz †19-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1230Rogińska Józefa z d. Wysocka  †przed 19-06-1904  
1231Rogińska Józefata z d. Mroczkowska *około 1797 Mroczki †po 21-11-1850  
1232Rogińska Julianna z d. Ostapkowicz  †  
1233Rogińska Karolina z d. Szymkiewicz  †  
1234Rogińska Karolina z d. Chojnowska *około 1819 Guty †  
1235Rogińska Karolina  †przed 05-02-1872  
1236Rogińska Katarzyna z d. N  †  
1237Rogińska Katarzyna z d. Łapińska *19-09-1800 Brzozowa Wólka †od 13-05-1839 do 08-02-1858  
1238Rogińska Katarzyna z d. Karwowska  †przed 05-02-1833  
1239Rogińska Katarzyna *około 1848 Brzozowa Wólka †po 05-11-1894  
1240Rogińska Kazimiera z d. Rogowska *09-08-1900 Możdżenie †09-04-1977 Obrytki /Wąsosz/  
1241Rogińska Krystyna z d. Muśnicka     
1242Rogińska Lucylla z d. Rawa *15-10-1907 Bagienice †   
1243Rogińska Ludwika z d. Piotruchowska *około 1875 Białaszewo †przed 15-02-1928  
1244Rogińska Łucja z d. N  †po 13-04-1834  
1245Rogińska Marcjanna z d. Chrzanowska *około 1868 †24-08-1894 Niewodowo par. Drozdowo /Drozdowo/  
1246Rogińska Marianna z d. Zalewska *około 1803 †od 09-11-1862 do 26-01-1868  
1247Rogińska Marianna z d. Sztachelek  †po 26-02-1865  
1248Rogińska Marianna z d. Sulkowska  †  
1249Rogińska Marianna z d. Skrodzka *1877 Skroda Wielka †27-04-1975 Obrytki /Wąsosz/  
1250Rogińska Marianna z d. Skrodzka  †po 29-01-1856  
1251Rogińska Marianna z d. Skrodzka  †  
1252Rogińska Marianna z d. Przyborowska  †  
1253Rogińska Marianna z d. Nietupska *około 1833 Przechody †18-01-1865  
1254Rogińska Marianna z d. Karwowska *około 1845 Romany †  
1255Rogińska Marianna z d. Karwowska  †przed 19-02-1844  
1256Rogińska Marianna z d. Gontarska (Rafałowka)  †od 21-10-1860 do 26-06-1871  
1257Rogińska Marianna z d. Cwalina  †po 07-02-1888  
1258Rogińska Marianna z d. Chludzińska  †przed 26-05-1870  
1259Rogińska Monika z d. Łojewska  †po 25-11-1866  
1260Rogińska Paulina z d. Cybula  †  
1261Rogińska Petronela z d. Żebrowska  †  
1262Rogińska Rozalia z d. Zalewska * Ruda †po 09-11-1822  
1263Rogińska Rozalia z d. Czaplicka *1839 Koziki †  
1264Rogińska Scholastyka z d. Filipkowska  †po 20-07-1844  
1265Rogińska Stanisława z d. Kotyńska *15-09-1871 Nadbory †  
1266Rogińska Stefania z d. Dobrzycka *02-11-1890 Szymany †  
1267Rogińska Teofila  †po 20-01-1902  
1268Rogińska Wanda z d. Załuska *10-01-1908 Niedźwiedzkie †po 05-06-1943   
1269Rogińska Zofia Konstancja z d. Mikucka *18-02-1908 Łempice †24-02-1989 Komosewo /Wąsosz/  
1270Rogiński Adam  †  
1271Rogiński Adam  †  
1272Rogiński Aleksander *około 1861 Cwaliny Duże †  
1273Rogiński Aleksander  †po 05-02-1872  
1274Rogiński Aleksander  †  
1275Rogiński Aleksander  †  
1276Rogiński Aleksander    
1277Rogiński Andrzej  †  
1278Rogiński Antoni *około 1845 Płochowo †  
1279Rogiński Antoni * Wąsosz    
1280Rogiński Antoni *14-01-1904 †11-02-1986 Szczuczyn /Wąsosz/  
1281Rogiński Antoni  †  
1282Rogiński Benedykt  †przed 20-07-1844  
1283Rogiński Bolesław *około 1918 Wąsosz †21-04-1931 Wąsosz   
1284Rogiński Bolesław *08-09-1912 Wąsosz †27-01-1973 Komosewo /Wąsosz/  
1285Rogiński Czesław * Lipnik    
1286Rogiński Czesław  †  
1287Rogiński Czesław  †  
1288Rogiński Franciszek *około 1797 Nadbory †09-07-1834  
1289Rogiński Grzegorz  †  
1290Rogiński Jacenty  †po 13-04-1834  
1291Rogiński Jakub *około 01-1844 Popki †  
1292Rogiński Jakub  †przed 26-05-1870  
1293Rogiński Jan *około 1882 Rakowo-Czachy †  
1294Rogiński Jan *około 1824 Sojczynek †przed 12-02-1871  
1295Rogiński Jan *24-09-1906 Brzozowa Wólka †   
1296Rogiński Jan *1933 Obrytki †02-07-1954 Olecko /Wąsosz/  
1297Rogiński Jan *14-07-1910 Obrytki †  
1298Rogiński Jan *11-02-1906 Wąsosz †05-06-1943 Wąsosz /Wąsosz/   
1299Rogiński Jan * Wąsosz   
1300Rogiński Jan  †przed 19-02-1900  
1301Rogiński Jan  †przed 19-02-1844  
1302Rogiński Jan  †po 29-01-1856  
1303Rogiński Jan  †  
1304Rogiński Jerzy  †przed 05-02-1833  
1305Rogiński Józef *około 1838 Brzozowa Wólka †przed 05-11-1894  
1306Rogiński Józef  †11-08-1850  
1307Rogiński Kacper  †  
1308Rogiński Kazimierz *04-03-1874 Popki †04-10-1934 Obrytki /Wąsosz/  
1309Rogiński Konstanty *około 1888 Sośnia †  
1310Rogiński Ksawery Stanisław *około 1852 Rogienice-Wypychy †  
1311Rogiński Maciej * Brzozowa Wólka †przed 24-11-1821  
1312Rogiński Marceli *około 1882 Brzozowa Wólka †15-09-1945 Wąsosz  
1313Rogiński Mateusz  †przed 21-10-1860  
1314Rogiński Michał  †przed 25-11-1866  
1315Rogiński Mikołaj * Wólka †po 09-11-1822  
1316Rogiński N  †przed 1783  
1317Rogiński Norbert  †po 07-02-1888  
1318Rogiński Paweł *około 1874 Brzozowa Wólka †od 15-02-1928 do 24-10-1942  
1319Rogiński Piotr *około 31-07-1945 Lipnik †04-08-1945 Lipnik /Szczuczyn/  
1320Rogiński Piotr *16-02-1802 Brzozowa Wólka †po 26-02-1865  
1321Rogiński Piotr  †przed 26-02-1865  
1322Rogiński Stanisław  †przed 26-11-1848  
1323Rogiński Stanisław Ksawery *około 1819 Rogienice-Wypychy †  
1324Rogiński Szymon *około 1810 †  
1325Rogiński Teodor  †29-12-1897 Skroda Mała  
1326Rogiński Wawrzyniec  †  
1327Rogiński Wiktor *około 1877 Brzozowa Wólka †po 07-01-1944   
1328Rogiński Wit *16-03-1877 Koziki †  
1329Rogiński Władysław *około 1946 Wąsosz †03-02-1949 Wąsosz  
1330Rogiński Władysław  †przed 19-06-1904  
1331Rogiński Władysław  †  
1332Rogiński Wojciech Krzysztof *30-04-1799 Brzozowa Wólka †po 26-01-1868  
1333Rogowska Adela z d. Gardocka *około 1874 Rutkowskie †  
1334Rogowska Agnieszka z d. Wojciechowska *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †08-09-1850  
1335Rogowska Agnieszka z d. Sulewska  †przed 26-06-1853  
1336Rogowska Agnieszka z d. N  †przed 20-09-1827  
1337Rogowska Agnieszka z d. Kownacka  †po 13-02-1833  
1338Rogowska Aleksandra z d. Zając *około 1877 Chrzanowo †  
1339Rogowska Aleksandra z d. Mieczkowska  †  
1340Rogowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1879 Brychy †po 19-09-1944   
1341Rogowska Aleksandra  †po 25-07-1945  
1342Rogowska Aleksandra Zofia z d. Brzostowska  †  
1343Rogowska Anastazja z d. Rakowska *około 1868 Kotowo †po 16-11-1926  
1344Rogowska Anastazja *12-08-1865 Modzele †  
1345Rogowska Anastazja  †po 13-11-1842  
1346Rogowska Angela z d. Supińska *około 1799 Supy †  
1347Rogowska Aniela z d. Ruszczyk  †przed 20-11-1842  
1348Rogowska Aniela z d. Mościcka *około 1800 Makowskie †przed 01-1867  
1349Rogowska Aniela z d. Karwowska  †po 14-02-1843  
1350Rogowska Aniela z d. Górska *około 1829 Wagi †po 23-01-1897  
1351Rogowska Aniela z d. Chrostowska *około 1794 Biodry †od 16-06-1842 do 30-01-1867  
1352Rogowska Aniela *około 1820 Pluty †po 12-02-1872  
1353Rogowska Anna z d. Załuska *około 1864 Szlasy †  
1354Rogowska Anna z d. Zalewska  †po 20-02-1906  
1355Rogowska Anna z d. Wysocka  †  
1356Rogowska Anna z d. Wądołowska  †  
1357Rogowska Anna z d. Supińska *około 1855 Mieczki †  
1358Rogowska Anna z d. Niebrzydowska *01-03-1835 Obrytki †28-08-1870  
1359Rogowska Anna z d. N  †  
1360Rogowska Anna z d. Mieczkowska *około 1880 Supy †  
1361Rogowska Anna z d. Konopka *około 1834 Kąty †  
1362Rogowska Anna z d. Klimaszewska  †  
1363Rogowska Anna z d. Karwowska *około 1862 Wypychy †przed 27-09-1922  
1364Rogowska Anna z d. Jaszkowska * Grajewo   
1365Rogowska Anna z d. Grabowska *około 1804 †po 11-02-1849  
1366Rogowska Anna z d. Chrzanowska  †po 22-07-1823  
1367Rogowska Anna z d. Bukowska *około 1830 Karwowo †po 05-02-1877  
1368Rogowska Anna z d. Borawska *około 1901 Konopki †   
1369Rogowska Anna z d. Borawska *około 1876 Supy †przed 09-1917  
1370Rogowska Anna z d. Borawska * Supy   
1371Rogowska Anna z d. Bagińska *około 1774 †07-12-1817 Wagi /Przytuły/  
1372Rogowska Anna *około 23-01-1863 Modzele †30-01-1863 Modzele /Wąsosz/  
1373Rogowska Anna *około 1915 Wąsosz †10-12-1932 Wąsosz  
1374Rogowska Anna *około 09-1927 Modzele †02-01-1929 Modzele  
1375Rogowska Anna *około 03-10-1860 Pluty †27-10-1860 Pluty /Przytuły/  
1376Rogowska Anna *30-08-1857 Żebry †  
1377Rogowska Anna Kunegunda z d. Mościcka *około 1809 Grądy Wielkie †po 07-02-1865  
1378Rogowska Antonina z d. Sypytkowska *1893 Grozimy †23-12-1959 Modzele /Wąsosz/  
1379Rogowska Antonina z d. Opońska *około 1823 Siestrzanki †  
1380Rogowska Antonina z d. Mocarska *około 1830 Karwowo †po 18-02-1879  
1381Rogowska Antonina z d. Mierzejewska  †po 16-02-1909  
1382Rogowska Antonina z d. Konopka *około 1868 Łoje Awissa †  
1383Rogowska Antonina z d. Chrzanowska  †przed 02-02-1818  
1384Rogowska Antonina Marcjanna z d. Trzaska *około 1833 Kąty †przed 01-1868  
1385Rogowska Apolonia z d. Karaś *1831 Białaszewo †17-11-1909 Modzele /Wąsosz/  
1386Rogowska Balbina z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †21-02-1872  
1387Rogowska Balbina z d. Karwowska *około 1847 Wypychy †  
1388Rogowska Barbara z d. Konopko * Białaszewo    
1389Rogowska Barbara z d. Danowska * Białaszewo    
1390Rogowska Barbara z d. Chrzanowska *około 1806 Wypychy †po 28-02-1859  
1391Rogowska Bolesława z d. Klimaszewska *około 1906 †  
1392Rogowska Bolesława z d. Filipkowska *1908 †  
1393Rogowska Bolesława *około 1900 †02-06-1929 Trzaski  
1394Rogowska Bolesława  †  
1395Rogowska Bożena z d. Zielińska * Drygały    
1396Rogowska Bronisława z d. Żelno *około 1863 †  
1397Rogowska Bronisława z d. Wysocka *około 1876 Chrostowo †25-11-1902  
1398Rogowska Bronisława z d. Kiełczewska *około 1885 Supy †  
1399Rogowska Bronisława z d. Bielecka * Bęćkowo   
1400Rogowska Cecylia z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
1401Rogowska Czesława z d. Jakacka    
1402Rogowska Domicella (Dominika) z d. Olszewska *około 1806 Wagi †po 26-11-1861  
1403Rogowska Eleonora z d. Konopka  †  
1404Rogowska Elżbieta Czesława z d. Jaśkowska * Szczuczyn   
1405Rogowska Emilia z d. Zumer  †przed 29-01-1894  
1406Rogowska Emilia z d. Makowska *około 1859 Czerwonki †  
1407Rogowska Emilia z d. Borawska *około 1868 Racibory †24-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
1408Rogowska Estera z d. N  †  
1409Rogowska Eugenia z d. Szleszyńska *1926 †przed 04-1948  
1410Rogowska Eugenia * Trzaski   
1411Rogowska Ewa z d. Święcińska  †  
1412Rogowska Ewa z d. Mieczkowska  †  
1413Rogowska Ewa z d. Kołakowska  †przed 17-02-1824  
1414Rogowska Ewa z d. Gardocka * Mocarze †  
1415Rogowska Ewa z d. Bukowska  †po 04-02-1828  
1416Rogowska Ewa  †przed 06-02-1888  
1417Rogowska Feliksa z d. Karwowska * Brychy   
1418Rogowska Feliksa z d. Balewska *około 1854 †05-02-1941 Modzele  
1419Rogowska Florentyna z d. Karwowska *około 1909 †  
1420Rogowska Franciszka z d. Wojsław *09-04-1769 Kownatki †17-10-1849 Pasichy /Wąsosz/  
1421Rogowska Franciszka z d. Sulewska  †  
1422Rogowska Franciszka z d. Rydzewska  †po 07-02-1877  
1423Rogowska Franciszka z d. N  †  
1424Rogowska Franciszka z d. N  †  
1425Rogowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1787 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
1426Rogowska Franciszka z d. Milewska *około 1864 Danowo †14-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1427Rogowska Franciszka z d. Łojewska  †30-04-1880  
1428Rogowska Franciszka z d. Kulikowska  †  
1429Rogowska Franciszka z d. Kiełczewska *1786 †po 14-02-1836   
1430Rogowska Franciszka z d. Karwowska *około 1802 Supy †  
1431Rogowska Franciszka z d. Grabowska  †po 28-10-1941  
1432Rogowska Franciszka z d. Górska *około 1838 Wagi †  
1433Rogowska Franciszka z d. Godlewska  †od 23-11-1847 do 10-11-1861  
1434Rogowska Franciszka z d. Bagińska  †1852  
1435Rogowska Franciszka *około 1851 Ławsk †04-03-1857 Modzele  
1436Rogowska Genowefa z d. Dąbrowska    
1437Rogowska Grażyna z d. Gałązka * Wąsosz    
1438Rogowska Halina z d. Nienałtowska * Małachowo    
1439Rogowska Halina z d. Dardzińska    
1440Rogowska Helena z d. Wierzbowska *około 1907 Wierzbowo †  
1441Rogowska Helena z d. Wądołowska  †po 27-07-1929  
1442Rogowska Helena z d. Święczkowska  †po 22-06-1943  
1443Rogowska Helena z d. Ramotowska *około 1874 Górki par. Piątnica †29-06-1942 Pieńki /Przytuły/  
1444Rogowska Helena z d. Przestrzelska  †od 29-05-1827 do 06-05-1828  
1445Rogowska Helena z d. N  †  
1446Rogowska Helena z d. Mościcka *około 1898 †  
1447Rogowska Helena z d. Jankowska *około 1898 †  
1448Rogowska Helena z d. Chrzanowska    
1449Rogowska Helena z d. Borawska     
1450Rogowska Irena z d. Truszkowska    
1451Rogowska Izabella z d. Trzaska *około 1835 Kąty †po 14-02-1916  
1452Rogowska Jadwiga z d. Supińska  †  
1453Rogowska Jadwiga z d. Borawska *około 1903 Brodowo †  
1454Rogowska Jadwiga *20-11-1907 Możdżenie †16-03-1981 Bemowo Piskie /Wąsosz/  
1455Rogowska Jadwiga *01-05-1942 Wąsosz †06-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1456Rogowska Jadwiga Teresa z d. Chomicka    
1457Rogowska Janina z d. Kruszyńska * Żebry   
1458Rogowska Janina z d. Klimaszewska * Supy   
1459Rogowska Janina z d. Filipkowska    
1460Rogowska Janina z d. Dobrzycka * Siwki par. Romany   
1461Rogowska Janina z d. Dąbrowska *około 1907 †  
1462Rogowska Janina z d. Borawska *około 1909 †  
1463Rogowska Janina * Trzaski   
1464Rogowska Janina     
1465Rogowska Józefa z d. Włodkowska *około 1881 Mieczki †  
1466Rogowska Józefa z d. Włodkowska *11-04-1859 Mocarze †po 25-02-1922  
1467Rogowska Józefa z d. Ramotowska *24-02-1879 Szostaki †  
1468Rogowska Józefa z d. Polkowska *około 1879 †  
1469Rogowska Józefa z d. Mieczkowska  †  
1470Rogowska Józefa z d. Męczkowska  †  
1471Rogowska Józefa z d. Laskowska *około 1857 Biodry †  
1472Rogowska Józefa z d. Lachowska *około 1840 Klimaszewnica †przed 29-01-1900  
1473Rogowska Józefa z d. Karwowska  †przed 03-08-1887  
1474Rogowska Józefa z d. Karwowska  †  
1475Rogowska Józefa z d. Dąbrowska  †  
1476Rogowska Józefa    
1477Rogowska Julia z d. Steczkowska  †  
1478Rogowska Juliana z d. Kossakowska *około 1839 Brychy †po 14-06-1898  
1479Rogowska Juliana z d. Dąbrowska  †  
1480Rogowska Julianna z d. Szleszyńska *około 1791 Szlasy †04-01-1823 Trzaski /Przytuły/  
1481Rogowska Julianna z d. Rydzewska  †przed 12-1812  
1482Rogowska Julianna z d. Polkowska *około 1787 Kąty †po 22-11-1836  
1483Rogowska Julianna z d. Mikucka  †przed 09-02-1885  
1484Rogowska Julianna z d. Kadłubowska *około 1845 Radziłów †  
1485Rogowska Julianna z d. Gawecka *około 1834 Zakrzewo †  
1486Rogowska Julianna z d. Dąbrowska  †  
1487Rogowska Julianna Marianna *23-07-1847 Rutkowskie †  
1488Rogowska Karolina z d. Pieńkowska *około 1854 Grabowo †  
1489Rogowska Karolina z d. Kossakowska *około 1871 Mocarze †01-10-1897 Sambory /Wizna/  
1490Rogowska Karolina z d. Chrzanowska  †przed 22-07-1857  
1491Rogowska Karolina z d. Borawska *około 1817 Borawskie par. Jedwabne †po 24-11-1896  
1492Rogowska Katarzyna z d. Werner *około 1866 Klimaszewnica †24-05-1951 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1493Rogowska Katarzyna z d. Śmiarowska  †  
1494Rogowska Katarzyna z d. Rogińska (Rogowska)  †po 07-02-1853  
1495Rogowska Katarzyna z d. Ramotowska  †od 20-05-1851 do 20-02-1867  
1496Rogowska Katarzyna z d. Polkowska *około 1867 Szyjki †po 06-07-1930  
1497Rogowska Katarzyna z d. Pieńkowska *około 1813 Pieńki †po 10-02-1858  
1498Rogowska Katarzyna z d. N  †przed 12-02-1833  
1499Rogowska Katarzyna z d. N  †  
1500Rogowska Katarzyna z d. Kozikowska  †przed 03-02-1834  
1501Rogowska Katarzyna z d. Kozikowska  †  
1502Rogowska Katarzyna z d. Kossakowska  †  
1503Rogowska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1816 Pieńki †  
1504Rogowska Katarzyna z d. Karwowska  †od 27-11-1838 do 11-02-1850  
1505Rogowska Katarzyna z d. Kamińska *około 1828 Miłki †po 22-01-1872   
1506Rogowska Katarzyna z d. Dzięgielewska  †  
1507Rogowska Katarzyna z d. Cwalińska *około 1792 Nadbory †11-07-1828 Wagi /Przytuły/  
1508Rogowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1819 Supy †po 19-02-1884  
1509Rogowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1796 †przed 17-02-1868  
1510Rogowska Katarzyna z d. Chrzanowska  †  
1511Rogowska Katarzyna z d. Bukowska  †przed 18-11-1864  
1512Rogowska Katarzyna  †  
1513Rogowska Kazimiera z d. Chrzanowska * Kieljany   
1514Rogowska Konstancja z d. Świderska *16-09-1794 Świdry †po 13-05-1860  
1515Rogowska Konstancja z d. Supińska *około 1792 †po 14-02-1848  
1516Rogowska Kornelia z d. Górska *około 1863 Rutki †   
1517Rogowska Krystyna z d. Karwowska  †po 03-02-1823  
1518Rogowska Kunegunda z d. N  †  
1519Rogowska Leokadia z d. Łojewska *około 1910 †  
1520Rogowska Leokadia z d. Łempicka *21-06-1885 Bagienice †   
1521Rogowska Leokadia *15-02-1906 Glinki †  
1522Rogowska Lota (Dotota) z d. Buza  †od 30-01-1855 do 24-10-1870  
1523Rogowska Lucyna Janina *16-06-1917 Wąsosz †28-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1524Rogowska Ludwika z d. Wiśniewska *około 1807 Szczuczyn †10-12-1859  
1525Rogowska Ludwika z d. Wierciszewska  †  
1526Rogowska Ludwika z d. Szabłowska *około 1855 †04-02-1902 Trzaski  
1527Rogowska Ludwika z d. Mocarska *około 1850 Konopki Tłuste †po 26-06-1894  
1528Rogowska Ludwika z d. Danowska *około 1862 Karwowo †po 15-10-1912  
1529Rogowska Ludwika z d. Borawska *1855 Szyjki †   
1530Rogowska Magdalena z d. Sierbińska *około 1802 †  
1531Rogowska Małgorzata z d. Ramotowska  †przed 20-06-1826  
1532Rogowska Małgorzata *około 1780 Brychy †od 02-03-1840 do 03-02-1845  
1533Rogowska Marcjanna z d. Klimaszewska *około 1791 Dusze †przed 09-05-1842  
1534Rogowska Marcjanna *około 1825 Pluty †po 21-02-1881  
1535Rogowska Marcjanna  †od 26-02-1827 do 29-01-1833  
1536Rogowska Marianna z d. Zyskowska  †po 07-11-1892  
1537Rogowska Marianna z d. Zamojska *1833 Kurki †26-11-1873 Modzele  
1538Rogowska Marianna z d. Wierciszewska *około 1877 Borawskie †  
1539Rogowska Marianna z d. Śmiarowska *około 1840 Mieczki †  
1540Rogowska Marianna z d. Szymanowska  †po 17-02-1819  
1541Rogowska Marianna z d. Szleszyńska  †po 06-11-1894  
1542Rogowska Marianna z d. Sulewska    
1543Rogowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1856 Sośnia †  
1544Rogowska Marianna z d. Przestrzelska  †po 26-11-1941  
1545Rogowska Marianna z d. Poniatowska  †przed 16-11-1851   
1546Rogowska Marianna z d. Polkowska *około 1852 Szyjki †  
1547Rogowska Marianna z d. Polkowska *około 1846 Kąty †21-10-1884 Kąty  
1548Rogowska Marianna z d. Piórkowska *około 1797 Brodowo †31-01-1858 Brodowo /Radziłów/   
1549Rogowska Marianna z d. Pieńkowska  †po 21-02-1862  
1550Rogowska Marianna z d. Ołdakowska *około 1854 Wąsosz †od 26-01-1914 do 06-03-1929  
1551Rogowska Marianna z d. Ołdakowska *06-01-1915 Wąsosz †25-12-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
1552Rogowska Marianna z d. N  †przed 18-03-1832  
1553Rogowska Marianna z d. Mrozowicz *około 1788 †  
1554Rogowska Marianna z d. Mocarska *około 1812 Bartki †po 06-11-1859  
1555Rogowska Marianna z d. Makowska  †przed 24-01-1853  
1556Rogowska Marianna z d. Kurkowska  †po 27-01-1830  
1557Rogowska Marianna z d. Korytkowska  †od 09-05-1842 do 10-07-1848  
1558Rogowska Marianna z d. Konopka *około 1832 Karwowo †po 15-11-1880  
1559Rogowska Marianna z d. Konopka *około 1804 Przytuły †przed 09-02-1858  
1560Rogowska Marianna z d. Komosa *01-09-1889 Ławsk †  
1561Rogowska Marianna z d. Kiełczewska  †przed 23-05-1821  
1562Rogowska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Przytuły †po 09-02-1890  
1563Rogowska Marianna z d. Karwowska *około 1804 Brychy †przed 01-1870  
1564Rogowska Marianna z d. Jankowska *około 1896 †przed 05-1922  
1565Rogowska Marianna z d. Graczewska  †po 24-11-1884  
1566Rogowska Marianna z d. Gosiewska *około 1803 Karwowo-Polki †przed 31-01-1859  
1567Rogowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1795 Wagi †11-01-1828 Wagi /Przytuły/  
1568Rogowska Marianna z d. Cwalińska *około 1830 Cwaliny Duże †  
1569Rogowska Marianna z d. Chylińska *około 04-1856 Bialiki par. Lachowo †  
1570Rogowska Marianna z d. Chutkowska *24-05-1910 Konopki †17-01-1972 Szczuczyn /Wąsosz/  
1571Rogowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1782 †przed 05-03-1859  
1572Rogowska Marianna z d. Chrostowska  †przed 18-11-1823  
1573Rogowska Marianna z d. Bagińska  †  
1574Rogowska Marianna *około 1848 †06-06-1849 Supy /Przytuły/  
1575Rogowska Marianna *około 1844 †19-01-1896 Wagi /Przytuły/  
1576Rogowska Marianna *19-08-1860 Żebry †  
1577Rogowska Marianna *1863 †18-09-1864 Modzele  
1578Rogowska Marianna  †przed 25-11-1829  
1579Rogowska Marianna (Józefa) *około 1838 Trzaski †20-04-1908  
1580Rogowska Marianna Katarzyna *06-03-1858 Rutkowskie †  
1581Rogowska Marianna Michalina *około 1877 Wąsosz †04-06-1951 Wąsosz  
1582Rogowska Monika z d. Ramotowska *około 1837 Wagi †przed 13-01-1881  
1583Rogowska Monika z d. Kiełczewska  †  
1584Rogowska Monika z d. Karwowska *około 1849 Supy †  
1585Rogowska N z d. N  †przed 05-1826  
1586Rogowska N z d. N  †przed 01-1882  
1587Rogowska N z d. N  †przed 01-1827  
1588Rogowska N z d. N  †  
1589Rogowska N z d. N  †  
1590Rogowska N z d. Dobrzycka  †  
1591Rogowska Paulina z d. Wojsław *15-12-1842 Wojsławy †   
1592Rogowska Paulina z d. Chylińska *około 1850 Chyliny †  
1593Rogowska Paulina Ludwika z d. Ożarowska *około 1829 Rutkowskie †po 09-11-1895   
1594Rogowska Petronela z d. Jałbrzykowska *około 1810 Sambory †  
1595Rogowska Placyda z d. Szleszyńska *około 1862 Szlasy †  
1596Rogowska Placyda z d. Kalinowska *19-06-1852 Brychy †  
1597Rogowska Placyda z d. Godlewska *około 1837 Wagi †  
1598Rogowska Placyda *około 11-1840 Mikuty †przed 01-05-1899  
1599Rogowska Renata *30-05-1974 Możdżenie †12-06-1974 Możdżenie /Wąsosz/  
1600Rogowska Rozalia z d. Wolińska  †przed 29-10-1889  
1601Rogowska Rozalia z d. Sokołowska *około 1830 Szaki †  
1602Rogowska Rozalia z d. Rydzewska *około 1827 Kubra †  
1603Rogowska Rozalia z d. Piotrowska  †przed 04-02-1867  
1604Rogowska Rozalia z d. Mroczkowska  †30-03-1853  
1605Rogowska Rozalia z d. Mieńkowska *1882 Wąsosz †24-09-1954 Szczuczyn  
1606Rogowska Rozalia z d. Grabowska *około 1835 Boczki †  
1607Rogowska Rozalia z d. Cybulska  †po 25-11-1919  
1608Rogowska Rozalia z d. Chrzanowska *około 1825 Kubra †  
1609Rogowska Rozalia z d. Chrzanowska  †przed 06-1833  
1610Rogowska Rozalia  †  
1611Rogowska Salomea z d. Przechocka *około 1839 Pieńki †po 28-01-1896  
1612Rogowska Salomea z d. Mrozewicz *około 1824 Brychy †  
1613Rogowska Salomea z d. Kacprowska *około 1844 Wąsosz †przed 17-02-1903  
1614Rogowska Salomea *około 1819 Wagi †po 27-11-1871  
1615Rogowska Serafina z d. Obrycka  †po 16-08-1887  
1616Rogowska Stanisława z d. Zawadzka *16-10-1910 Święcienin †30-10-1994 Grajewo  
1617Rogowska Stanisława z d. Kotowska *około 1872 Kotówek †  
1618Rogowska Stanisława z d. Bukowska  †  
1619Rogowska Stefania z d. Orłowska * Radziłów   
1620Rogowska Stefania z d. Łojewska *09-07-1879 Łoje Grężki †31-01-1961 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
1621Rogowska Stefania z d. Kosmaczewska  †  
1622Rogowska Teodozja z d. Tarnacka * Kędziorowo   
1623Rogowska Teofila z d. Wiszowata  †po 20-11-1901  
1624Rogowska Teofila z d. Mikucka *około 1856 Czachy †24-02-1903 Czachy  
1625Rogowska Teofila z d. Karwowska *około 1812 Brychy †  
1626Rogowska Teofila z d. Gutowska *około 1879 Przestrzele †  
1627Rogowska Teofila z d. Godlewska *około 1844 Kotówek †po 30-01-1899  
1628Rogowska Teofila z d. Chrostowska *około 1869 Supy †przed 27-07-1929  
1629Rogowska Teofila *około 1811 Trzaski †po 16-06-1868  
1630Rogowska Teresa z d. Gorczyca    
1631Rogowska Walera z d. Stankiewicz *około 1853 Nadbory †  
1632Rogowska Waleria z d. Przestrzelska *około 1905 Męczki †  
1633Rogowska Waleria z d. Polkowska *14-04-1891 Kąty †18-04-1979 Kąty  
1634Rogowska Waleria z d. Godlewska *około 1892 Zalesie †  
1635Rogowska Waleria z d. Borawska *około 1880 Pluty †25-01-1942 Trzaski /Przytuły/  
1636Rogowska Weronika z d. Klimaszewska *około 1821 Pieńki †po 03-02-1862  
1637Rogowska Wiktoria z d. Trzaska  †po 26-11-1850  
1638Rogowska Wiktoria z d. Roszkowska *około 1872 Konopki Chude †  
1639Rogowska Wiktoria z d. Ramotowska *około 1831 Danowo †po 28-11-1888  
1640Rogowska Wiktoria z d. Korytkowska *około 1828 Pluty †  
1641Rogowska Wiktoria z d. Konopka *około 1801 Pluty †  
1642Rogowska Wiktoria z d. Klimaszewska  †  
1643Rogowska Wiktoria z d. Cybula  †  
1644Rogowska Władysława z d. Łepkowska *około 1904 Rutki †  
1645Rogowska Zofia z d. Wojsław *24-05-1799 Kownatki †po 11-09-1849  
1646Rogowska Zofia z d. Rogowska ?  †23-03-1919  
1647Rogowska Zofia z d. Rogalska *10-10-1880 Jaki †17-11-1960 Możdżenie /Wąsosz/  
1648Rogowska Zofia z d. Polkowska *około 1899 Doliwy †  
1649Rogowska Zofia z d. Łojewska  †od 24-11-1819 do 02-01-1831  
1650Rogowska Zofia z d. Jaczyńska *26-08-1911 Możdżenie †28-04-1930 Możdżenie  
1651Rogowska Zofia z d. Górska *około 1884 Grądy Wielkie †  
1652Rogowski Adam *około 1895 Sośnia †  
1653Rogowski Adam *około 1857 Pieńki Okopne †16-06-1894 Grądy Małe /Jedwabne/  
1654Rogowski Adam *około 1850 Konopki Chude †po 15-02-1904  
1655Rogowski Adam *około 1846 Wizna †   
1656Rogowski Adam *około 1832 Klimaszewnica †  
1657Rogowski Adam *około 1827 Supy †od 07-02-1877 do 30-01-1882   
1658Rogowski Adam *około 1826 Pluty †po 18-02-1879  
1659Rogowski Adam *około 1825 Brodowo †po 14-06-1898  
1660Rogowski Adam *około 1822 Brodowo †przed 15-11-1880  
1661Rogowski Adam *około 1818 Trzaski †od 21-02-1881 do 24-11-1896  
1662Rogowski Adam *około 1813 Trzaski †po 10-02-1858  
1663Rogowski Adam *około 1810 Trzaski †  
1664Rogowski Adam *około 1805 Brychy †  
1665Rogowski Adam *około 1803 †30-08-1824 Trzaski /Przytuły/  
1666Rogowski Adam *około 1800 †przed 11-02-1849  
1667Rogowski Adam *około 1797 †po 14-02-1848  
1668Rogowski Adam *około 1790 †12-1791 Brychy /Przytuły/  
1669Rogowski Adam *około 1773 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
1670Rogowski Adam *12-01-1934 †20-09-1993 Możdżenie /Wąsosz/  
1671Rogowski Adam  †przed 21-02-1862  
1672Rogowski Adam  †przed 09-02-1885  
1673Rogowski Adam  †po 25-02-1895  
1674Rogowski Adam  †od 07-02-1870 do 06-02-1888  
1675Rogowski Adam  †  
1676Rogowski Adam  †  
1677Rogowski Adam  †  
1678Rogowski Adam Ludwik *1811 Pluty †1819 Pluty /Radziłów/  
1679Rogowski Aleksander *około 1912 †  
1680Rogowski Aleksander *około 1911 †  
1681Rogowski Aleksander *około 1895 †  
1682Rogowski Aleksander *około 1879 Kąty †  
1683Rogowski Aleksander *około 1878 Trzaski †przed 25-01-1942  
1684Rogowski Aleksander *około 1868 Wizna †po 16-11-1926  
1685Rogowski Aleksander  †  
1686Rogowski Aleksander    
1687Rogowski Andrzej *około 1903 †  
1688Rogowski Andrzej *około 1839 Pluty †14-02-1916 Pluty /Przytuły/  
1689Rogowski Andrzej *około 1827 Supy †  
1690Rogowski Andrzej *około 1799 †02-11-1853 Brodowo   
1691Rogowski Antoni *około 1873 Sambory †  
1692Rogowski Antoni *około 1818 Toczyłowo †po 28-11-1888  
1693Rogowski Antoni *około 1817 Pluty †od 06-02-1888 do 24-01-1893  
1694Rogowski Antoni  †przed 03-02-1834  
1695Rogowski Antoni  †po 16-07-1833  
1696Rogowski Antoni  †  
1697Rogowski Antoni Mikołaj *około 1860 Pieńki †  
1698Rogowski Bartłomiej *około 1824 †05-04-1857 Supy /Przytuły/  
1699Rogowski Bartłomiej  †od 28-01-1833 do 09-05-1842  
1700Rogowski Bolesław *około 1870 Rydzewo-Pieniążek †   
1701Rogowski Bolesław *1916 Trzaski †  
1702Rogowski Bolesław  †po 29-06-1942  
1703Rogowski Bonifacy  †przed 20-02-1827  
1704Rogowski Bruno *około 1751 †02-01-1831 Brychy /Przytuły/  
1705Rogowski Cezary     
1706Rogowski Czesław *około 1898 Kamianki †  
1707Rogowski Czesław *20-07-1912 †17-11-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1708Rogowski Damazy *1820 Pluty †1822 Pluty /Przytuły/  
1709Rogowski Edward * Możdżenie   
1710Rogowski Edward * Konopki   
1711Rogowski Eugeniusz * Bagienice   
1712Rogowski Fabian *około 1903 †  
1713Rogowski Feliks *około 1857 Rydzewo-Pieniążek †  
1714Rogowski Feliks *18-05-1890 Trzaski †  
1715Rogowski Feliks  †  
1716Rogowski Feliks Adam *około 1875 Brodowo †  
1717Rogowski Florian *22-07-1905 Możdżenie †23-05-1972 Kolno /Wąsosz/  
1718Rogowski Franciszek *około 1908 †przed 01-1950  
1719Rogowski Franciszek *około 1901 Trzaski †  
1720Rogowski Franciszek *około 1896 †  
1721Rogowski Franciszek *około 1877 Trzaski †  
1722Rogowski Franciszek *około 1872 Supy †  
1723Rogowski Franciszek *około 1830 Pluty †  
1724Rogowski Franciszek *około 1825 Wagi †po 23-01-1897  
1725Rogowski Franciszek *około 1822 Wagi †  
1726Rogowski Franciszek *około 1808 Supy †po 27-11-1871  
1727Rogowski Franciszek *około 1803 Pieńki †22-08-1835  
1728Rogowski Franciszek *około 1802 Brychy †  
1729Rogowski Franciszek *około 02-1885 Wąsosz †19-11-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
1730Rogowski Franciszek *29-01-1900 Folwark Gubernia †27-04-1956 Szczuczyn /Wąsosz/  
1731Rogowski Franciszek *1911 †  
1732Rogowski Franciszek *1885 †  
1733Rogowski Franciszek *15-10-1897 Rutkowskie †  
1734Rogowski Franciszek *08-03-1854 Trzaski †  
1735Rogowski Franciszek  †po 06-11-1894  
1736Rogowski Franciszek  †  
1737Rogowski Franciszek  †  
1738Rogowski Grzegorz *około 1856 Bartki †  
1739Rogowski Grzegorz * Pluty †przed 09-02-1831  
1740Rogowski Henryk *1917 Rydzewo-Pieniążek †08-12-1943 Kieljany  
1741Rogowski Henryk * Klimaszewnica   
1742Rogowski Ignacy *około 1857 Trzaski †po 27-09-1922  
1743Rogowski Ignacy *około 1824 Rutki †po 05-02-1877  
1744Rogowski Ignacy  †od 28-11-1905 do 16-02-1909  
1745Rogowski Ignacy  †  
1746Rogowski Ireneusz  †  
1747Rogowski Jacek *około 1803 †09-04-1823 Brychy /Przytuły/  
1748Rogowski Jakub *około 1864 Modzele †06-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1749Rogowski Jakub *około 1842 Trzaski †  
1750Rogowski Jakub *około 1826 Bogusze †   
1751Rogowski Jakub *około 1808 Supy †po 26-11-1861  
1752Rogowski Jakub *około 1808 Brzostowo †przed 06-11-1859  
1753Rogowski Jakub *około 1797 Bukowo †  
1754Rogowski Jakub *około 1793 †20-09-1827 Kucze Małe /Jedwabne/  
1755Rogowski Jakub *około 1788 Pluty †przed 24-11-1846  
1756Rogowski Jakub  †przed 23-05-1821  
1757Rogowski Jakub  †przed 18-11-1864  
1758Rogowski Jakub  †  
1759Rogowski Jakub  †  
1760Rogowski Jakub Antoni *05-09-1849 Rutkowskie †  
1761Rogowski Jan *około 1903 Pieńki †  
1762Rogowski Jan *około 1900 Łosewo †  
1763Rogowski Jan *około 1877 Konopki Tłuste †około 1973  
1764Rogowski Jan *około 1877 †07-08-1878 Rutkowskie /Burzyn/  
1765Rogowski Jan *około 1872 Pluty †  
1766Rogowski Jan *około 1869 Mikuty †17-12-1935 Możdżenie  
1767Rogowski Jan *około 1859 Trzaski †  
1768Rogowski Jan *około 1853 Trzaski †  
1769Rogowski Jan *około 1831 Bartki †  
1770Rogowski Jan *około 1824 Brychy †po 21-02-1881  
1771Rogowski Jan *około 1817 Trzaski †28-03-1849  
1772Rogowski Jan *około 1814 Brychy †  
1773Rogowski Jan *około 1798 Supy †po 05-03-1859  
1774Rogowski Jan *około 1794 Brychy †  
1775Rogowski Jan *około 1782 †przed 17-02-1868  
1776Rogowski Jan *około 1772 †02-01-1832 Pluty /Przytuły/  
1777Rogowski Jan *około 02-1930 Modzele †06-09-1930 Modzele  
1778Rogowski Jan *29-01-1939 Święcienin †24-07-1939 Święcienin /Radziłów/  
1779Rogowski Jan *26-10-1814 Brychy †11-04-1844 Brychy /Przytuły/  
1780Rogowski Jan * Obrytki    
1781Rogowski Jan *1910 Supy †  
1782Rogowski Jan *1908 †   
1783Rogowski Jan *1781 †po 06-06-1849   
1784Rogowski Jan *04-02-1861 Supy †  
1785Rogowski Jan * Możdżenie   
1786Rogowski Jan  †przed 27-07-1929  
1787Rogowski Jan  †przed 23-02-1846  
1788Rogowski Jan  †przed 22-07-1857  
1789Rogowski Jan  †przed 13-02-1833  
1790Rogowski Jan  †przed 05-02-1941  
1791Rogowski Jan  †przed 04-02-1867  
1792Rogowski Jan  †po 22-06-1943  
1793Rogowski Jan  †po 10-02-1861  
1794Rogowski Jan  †  
1795Rogowski Jan  †  
1796Rogowski Jan  †  
1797Rogowski Jan  †  
1798Rogowski Jan  †  
1799Rogowski Jan  †  
1800Rogowski Jan  †  
1801Rogowski Józef *około 1895 Rutkowskie †   
1802Rogowski Józef *około 1874 Wąsosz †03-09-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
1803Rogowski Józef *około 1869 Pieńki †od 26-11-1912 do 24-11-1925  
1804Rogowski Józef *około 1867 Modzele †  
1805Rogowski Józef *około 1858 Brychy †27-04-1940 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
1806Rogowski Józef *około 1847 Trzaski †   
1807Rogowski Józef *około 1837 Wagi †09-03-1880 Wagi /Przytuły/  
1808Rogowski Józef *około 1833 Wagi †1893 Kąty  
1809Rogowski Józef *około 1831 Pluty †przed 10-02-1903  
1810Rogowski Józef *około 1807 Trzaski †  
1811Rogowski Józef *około 1775 Brychy †od 27-11-1827 do 02-03-1840  
1812Rogowski Józef *około 07-1897 Sambory †25-09-1897 Sambory /Wizna/  
1813Rogowski Józef *1905 †   
1814Rogowski Józef * Brychy   
1815Rogowski Józef *13-03-1790 †31-07-1831  
1816Rogowski Józef *12-04-1903 Szyjki †03-02-1947 Możdżenie  
1817Rogowski Józef *11-02-1931 Kieljany †20-12-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1818Rogowski Józef  †przed 27-01-1830  
1819Rogowski Józef  †przed 26-06-1853  
1820Rogowski Józef  †przed 22-07-1823  
1821Rogowski Józef  †przed 18-03-1832  
1822Rogowski Józef  †po 20-02-1906  
1823Rogowski Józef  †  
1824Rogowski Józef  †  
1825Rogowski Józef  †  
1826Rogowski Józef  †  
1827Rogowski Józef    
1828Rogowski Józef    
1829Rogowski Julian *około 1834 Bartki †po 19-02-1884  
1830Rogowski Julian  †po 28-10-1941  
1831Rogowski Kacper    
1832Rogowski Kajetan *około 1802 Ruda †26-03-1856  
1833Rogowski Karol *około 1869 Supy †  
1834Rogowski Karol *około 1855 Konopki par. Jedwabne †07-05-1899 Konopki Chude  
1835Rogowski Karol *około 1852 Brodowo †  
1836Rogowski Karol *01-11-1822 Supy †25-09-1866 Rutkowskie /Burzyn/   
1837Rogowski Karol  †  
1838Rogowski Karol  †  
1839Rogowski Kazimierz *około 1893 Wagi †02-12-1925 Wagi /Przytuły/  
1840Rogowski Kazimierz *około 1854 Pieńczykowo †przed 14-01-1950  
1841Rogowski Kazimierz *około 1783 Pluty †od 16-06-1842 do 30-01-1867  
1842Rogowski Kazimierz *21-02-1835 Pieńki †przed 11-02-1890  
1843Rogowski Kazimierz * Kacprowo   
1844Rogowski Kazimierz * Supy   
1845Rogowski Kazimierz  †po 20-09-1827  
1846Rogowski Kazimierz  †po 03-02-1823  
1847Rogowski Kazimierz  †od 30-01-1855 do 24-10-1870  
1848Rogowski Konstanty  †przed 03-08-1887  
1849Rogowski Konstanty  †przed 01-1877  
1850Rogowski Ksawery *około 1880 Trzaski †19-09-1944 Trzaski /Przytuły/   
1851Rogowski Ksawery *około 1857 Brychy †  
1852Rogowski Ksawery *około 1855 Trzaski †  
1853Rogowski Ksawery *07-03-1865 Rutkowskie †  
1854Rogowski Leon  †19-08-1855  
1855Rogowski Leopold  †  
1856Rogowski Ludwik *około 1843 Rydzewo †21-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
1857Rogowski Ludwik  †przed 26-11-1941  
1858Rogowski Ludwik  †po 07-02-1869  
1859Rogowski Ludwik Jan *08-04-1852 Rutkowskie †przed 25-02-1922  
1860Rogowski Maciej *około 1838 Wagi †  
1861Rogowski Maciej *około 1815 Pluty †14-07-1851  
1862Rogowski Maciej *około 1792 Pluty †24-03-1838 Pluty /Przytuły/  
1863Rogowski Maciej *02-1807 †01-03-1807 Brychy /Przytuły/  
1864Rogowski Maciej  †przed 16-11-1851   
1865Rogowski Maciej  †07-01-1835  
1866Rogowski Maciej  †  
1867Rogowski Marcel  †po 14-02-1843  
1868Rogowski Marian * Trzaski   
1869Rogowski Mariusz    
1870Rogowski Mateusz *około 1905 †  
1871Rogowski Mateusz *około 1803 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-02-1858  
1872Rogowski Mateusz *około 1786 Wagi †przed 31-01-1859  
1873Rogowski Mateusz *około 1779 Pluty †po 22-11-1836  
1874Rogowski Mateusz *około 1775 Supy †po 11-09-1849  
1875Rogowski Mateusz  †przed 20-06-1826  
1876Rogowski Mateusz  †po 25-11-1829  
1877Rogowski Mateusz  †po 24-11-1884  
1878Rogowski Mateusz  †od 23-11-1847 do 10-11-1861  
1879Rogowski Mateusz  †07-1789 Brzostowo /Burzyn/  
1880Rogowski Mateusz  †  
1881Rogowski Mateusz  †  
1882Rogowski Mateusz  †  
1883Rogowski Michał *około 1848 Kurkowo †  
1884Rogowski Michał *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1885Rogowski Michał *około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1886Rogowski Michał *około 1808 Brychy †30-07-1831  
1887Rogowski Michał *około 1796 Pluty †1865  
1888Rogowski Michał *około 1792 Brychy †  
1889Rogowski Michał *1824 Prusy †po 17-11-1909  
1890Rogowski Michał  †po 20-11-1901  
1891Rogowski Michał  †  
1892Rogowski Mieczysław *19-11-1922 Szczuczyn †  
1893Rogowski Mieczysław  †  
1894Rogowski Mikołaj *około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1895Rogowski Mikołaj *około 1801 †  
1896Rogowski N  †przed 01-1930  
1897Rogowski N  †  
1898Rogowski N  †  
1899Rogowski Napoleon Jan *około 1860 Brychy †  
1900Rogowski Paweł *około 1861 Trzaski †przed 27-07-1929  
1901Rogowski Paweł *około 1851 Supy †  
1902Rogowski Paweł *około 1825 Brychy †  
1903Rogowski Paweł *około 1797 Wagi †po 28-02-1859  
1904Rogowski Paweł  †29-08-1850  
1905Rogowski Paweł Hilary *13-01-1855 Supy †  
1906Rogowski Piotr *około 1851 Supy †  
1907Rogowski Piotr *około 1830 Brychy †14-03-1873  
1908Rogowski Piotr  †po 18-11-1823  
1909Rogowski Przemysław     
1910Rogowski Sławomir Józef * Radziłów    
1911Rogowski Stanisław *około 1845 Pieńki †  
1912Rogowski Stanisław *około 1829 Pieńki †od 09-10-1883 do 09-02-1890  
1913Rogowski Stanisław *około 1818 Brodowo †po 12-02-1872  
1914Rogowski Stanisław *około 1792 Trzaski †po 15-02-1847  
1915Rogowski Stanisław *około 1785 †  
1916Rogowski Stanisław *22-11-1778 †przed 17-10-1849  
1917Rogowski Stanisław *1911 Pieńki †  
1918Rogowski Stanisław * Święcienin    
1919Rogowski Stanisław     
1920Rogowski Stanisław  †przed 25-11-1919  
1921Rogowski Stanisław  †przed 11-02-1839  
1922Rogowski Stanisław  †przed 04-02-1817  
1923Rogowski Stanisław  †przed 02-02-1818  
1924Rogowski Stanisław  †po 17-02-1819  
1925Rogowski Stanisław  †po 13-02-1833  
1926Rogowski Stanisław  †po 07-11-1892  
1927Rogowski Stanisław  †po 07-02-1877  
1928Rogowski Stanisław  †po 07-02-1853  
1929Rogowski Stanisław  †od 29-01-1833 do 08-06-1847  
1930Rogowski Stanisław  †  
1931Rogowski Stanisław  †  
1932Rogowski Stanisław  †  
1933Rogowski Stanisław  †  
1934Rogowski Sylwester  †  
1935Rogowski Szczepan *około 1909 Święcienin †  
1936Rogowski Szymon *około 1817 Klimaszewnica †po 22-01-1872   
1937Rogowski Szymon  †  
1938Rogowski Szymon  †  
1939Rogowski Teodor *około 1838 Klimaszewnica †po 29-01-1900  
1940Rogowski Teofil *około 1872 Sojczynek †  
1941Rogowski Teofil *około 1833 Rydzewo †  
1942Rogowski Tomasz *około 1864 Pluty †  
1943Rogowski Tomasz *około 1862 Brodowo †po 15-10-1912  
1944Rogowski Tomasz *około 1856 Klimaszewnica †  
1945Rogowski Tomasz *około 1819 Kucze †  
1946Rogowski Tomasz *około 1774 Pluty †od 09-05-1842 do 07-03-1853  
1947Rogowski Tomasz *około 1770 †  
1948Rogowski Tomasz *około 1762 †10-03-1815 Brychy  
1949Rogowski Tomasz *około 12-1803 †02-03-1804 Brychy /Przytuły/  
1950Rogowski Tomasz *30-12-1788 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 13-05-1860  
1951Rogowski Tomasz  †przed 12-02-1833  
1952Rogowski Tomasz  †od 20-11-1842 do 19-11-1848  
1953Rogowski Tomasz  †  
1954Rogowski Tomasz  †  
1955Rogowski Tomasz  †  
1956Rogowski Wacław *około 1821 Wagi †po 03-02-1862  
1957Rogowski Wacław *1904 †  
1958Rogowski Wawrzyniec *około 1859 Trzaski †po 06-07-1930  
1959Rogowski Wawrzyniec *około 1853 Modzele †przed 13-10-1899  
1960Rogowski Wawrzyniec *około 1828 Trzaski †  
1961Rogowski Wawrzyniec  †  
1962Rogowski Wiesław * Możdżenie   
1963Rogowski Wiktor  †przed 29-10-1889  
1964Rogowski Wincenty  †przed 19-02-1884  
1965Rogowski Wojciech *około 1906 Trzaski †  
1966Rogowski Zygmunt * Trzaski   
1967Rogowski Zygmunt  †przed 25-07-1945  
1968Rogowski Zygmunt    
1969Rokicka Kazimiera z d. Zalewska  †  
1970Rokicka Regina z d. Boguszewska * Wąsosz    
1971Rokicki Adolf  †  
1972Rokicki Witold * Zambrów    
1973Rolczyk Franciszka z d. N  †przed 20-09-1815  
1974Rolczyk N z d. N  †przed 08-1815  
1975Rolczyk Piotr  †przed 20-09-1815  
1976Rolczyk Tomasz *06-12-1773 Grędy †15-03-1839  
1977Rolkowska Anna z d. Lubelska  †po 27-01-1852  
1978Rolkowska Apolonia z d. Rutkowska  †  
1979Rolkowska Karolina z d. Sankowska *28-10-1828 Wąsosz †  
1980Rolkowski Paweł  †  
1981Rolkowski Tomasz *około 1766 †14-03-1839 Wąsosz /Wąsosz/  
1982Rolkowski Wojciech *około 1830 Wąsosz †  
1983Rolkowski Wojciech *około 1830 †07-10-1884 Niećkowo /Wąsosz/  
1984Roman Aleksandra z d. Święszkowska * Supy   
1985Roman Andrzej  †  
1986Roman Antoni *około 1768 †02-04-1828 Chełchy /Niedźwiadna/  
1987Roman Antoni *10-12-1875 Chełchy †  
1988Roman Antoni  †po 29-04-1872  
1989Roman Antonina z d. Moczydłowska *10-06-1876 Wąsosz †23-10-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
1990Roman Bolesław  †  
1991Roman Feliks *1910 †  
1992Roman Franciszek *około 1897 †przed 07-1926  
1993Roman Franciszek *około 1849 Chełchy †po 07-09-1919  
1994Roman Franciszka z d. Filipkowska (Truszkowska) *około 1849 †przed 04-1894  
1995Roman Franciszka z d. Ciecierska *09-03-1804 Wąsosz †  
1996Roman Grzegorz *około 1808 Chełchy †  
1997Roman Helena z d. Stromska  †  
1998Roman Jakub *około 1827 Chełchy †28-01-1890 Chełchy /Niedźwiadna/  
1999Roman Jan * Komosewo    
2000Roman Józefa z d. Skrodzka *około 1882 Poryte †przed 08-1919  
2001Roman Józefa z d. Ołdakowska *około 1868 Wąsosz †po 21-01-1918  
2002Roman Józefa z d. Dąbrowska  †po 29-04-1872  
2003Roman Julian *około 1861 Tyszki-Łabno †  
2004Roman Katarzyna z d. Świderska *około 1823 Chełchy †  
2005Roman Katarzyna z d. Korzeniecka *około 1868 Radziłów †  
2006Roman Katarzyna z d. Konopka  †po 21-02-1832  
2007Roman Marcela z d. Tyszka  †przed 18-11-1890  
2008Roman Marianna z d. N  †  
2009Roman Marianna z d. Blaszyńska  †po 20-11-1849  
2010Roman Michał  †po 20-11-1849  
2011Roman Paweł  †po 07-08-1832  
2012Roman Petronela z d. Lisiewska  †po 07-08-1832  
2013Roman Rozalia z d. Bagińska *około 1824 Bagińskie †przed 28-01-1890  
2014Roman Stanisław * Radziłów    
2015Roman Stanisław  †  
2016Roman Stanisław  †  
2017Roman Stanisława z d. Jurska  †  
2018Roman Stefania z d. Bagińska  †  
2019Roman Teresa z d. Łempicka * Wąsosz    
2020Roman Tomasz  †21-02-1836  
2021Roman Wiktor  †po 18-11-1890  
2022Roman Wojciech *około 1825 Chełchy †  
2023Romaniuk Franciszek  †  
2024Romaniuk Magdalena z d. Gadomska (Gądowska)  †  
2025Romankiewicz Adam * Pisz    
2026Romankiewicz Bolesław    
2027Romankiewicz Danuta z d. Bagińska * Szczuczyn    
2028Romankiewicz Jadwiga z d. Listowska    
2029Romanowicz Marianna z d. Kwiecińska  †  
2030Romanowicz Piotr *około 1807 †  
2031Romanowicz Piotr  †  
2032Romanowicz Rozalia z d. Milewska *około 1807 Bzury †  
2033Romanowska Agata z d. N  †  
2034Romanowska Agata z d. Kaplińska (Kapla) *około 1794 Woźnawieś †przed 22-02-1854  
2035Romanowska Apolonia z d. Sulimowicz *14-02-1798 Wąsosz †  
2036Romanowska Barbara z d. Wojtko  †  
2037Romanowska Cecylia  †przed 12-1826  
2038Romanowska Ewa z d. Strzyżewska  †od 22-11-1835 do 03-05-1846  
2039Romanowska Ewa z d. Rutkiewicz *22-12-1799 Wąsosz †30-01-1869 Koniecki /Wąsosz/  
2040Romanowska Ewa z d. N  †przed 10-11-1839  
2041Romanowska Ewa z d. Kosakowska  †przed 03-03-1862  
2042Romanowska Feliksa Władysława z d. Borawska *26-05-1866 Konopki †  
2043Romanowska Franciszka z d. Zacharzewska *około 10-1848 Brzeźnio †  
2044Romanowska Franciszka z d. Mikulewicz  †przed 01-1874  
2045Romanowska Jadwiga z d. Chodnicka * Wąsosz   
2046Romanowska Janina z d. Sokołowska  †  
2047Romanowska Janina z d. Łepkowska * Kubra   
2048Romanowska Joanna z d. Chojnicka *około 1840 Dąbrowa par. Wieluń †  
2049Romanowska Józefa z d. Barwikowska *około 1849 Niećkowo †po 09-02-1914  
2050Romanowska Julianna    
2051Romanowska Katarzyna z d. N  †przed 16-02-1874  
2052Romanowska Małgorzata z d. Strzyżewska  †przed 28-10-1862  
2053Romanowska Małgorzata z d. Orzechowska  †1845  
2054Romanowska Marianna z d. Węcek * Milewo   
2055Romanowska Marianna z d. Pers  †przed 09-09-1860  
2056Romanowska Marianna z d. Orzechowska  †przed 10-11-1873  
2057Romanowska Marianna z d. Murawska *około 1819 Grozimy †po 24-02-1878  
2058Romanowska Marianna z d. Modzelewska *około 1829 Wąsosz †po 13-02-1882  
2059Romanowska Marianna z d. Cimafej  †13-06-1859  
2060Romanowska Monika z d. Januszewska *około 1826 Prusy †03-02-1875  
2061Romanowska Placyda z d. Koszykowska *około 1835 Czachy †  
2062Romanowska Teofila z d. Sokołowska *około 1852 Przyborowo †po 13-09-1922  
2063Romanowska Teofila z d. Ostrowska *około 1844 Kubra †  
2064Romanowska Teofila Eleonora z d. Bzura *1808 Bzury †przed 05-02-1861  
2065Romanowska Teresa z d. Żebrowska  †  
2066Romanowski Adam *około 1811 Łebki Duże †przed 13-11-1864  
2067Romanowski Adam  †przed 28-10-1862  
2068Romanowski Adam  †przed 10-11-1873  
2069Romanowski Antoni *1792 †od 10-02-1850 do 05-02-1861  
2070Romanowski Augustyn *około 1810 Filipów †przed 1881  
2071Romanowski Feliks  †po 03-03-1862  
2072Romanowski Fiedor *około 1787 †przed 22-02-1854  
2073Romanowski Franciszek *25-10-1895 Słucz †10-03-1938 Bzury  
2074Romanowski Franciszek  †przed 16-02-1874  
2075Romanowski Jakub (Jan) *około 1834 Romany †  
2076Romanowski Jan *około 1824 Wąsosz †przed 21-11-1907  
2077Romanowski Jan *31-10-1792 †przed 30-01-1869  
2078Romanowski Jan  †  
2079Romanowski Józef *około 1839 Łepki †  
2080Romanowski Józef  †przed 10-11-1839  
2081Romanowski Józef  †  
2082Romanowski Józef Stanisław *około 1834 Niedźwiedzkie †  
2083Romanowski Kazimierz *około 1855 Łebki Duże †przed 13-09-1922  
2084Romanowski Leon * Radziłów   
2085Romanowski Leon  †  
2086Romanowski Leopold *około 1868 Szczuczyn †  
2087Romanowski Maciej  †  
2088Romanowski Mateusz  †przed 09-09-1860  
2089Romanowski Michał  †  
2090Romanowski Paweł  †przed 22-11-1835  
2091Romanowski Piotr *około 1831 Tajenko †po 13-02-1882  
2092Romanowski Stefan  †  
2093Romanowski Władysław    
2094Romanowski Zygmunt    
2095Romańska Anna z d. Grabowicz *około 1822 Wizna †od 16-02-1874 do 28-08-1883  
2096Romańska Elżbieta z d. Grabowska *około 1864 Wizna †  
2097Romańska Zuzanna z d. Pędzińska  †po 25-02-1840  
2098Romański Jakub *około 1856 Wizna †  
2099Romański Jan z d. Romanowski *około 1833 Prusy †  
2100Romański Mateusz *około 1818 Wizna †od 09-1868 do 16-02-1874  
2101Romański Mateusz  †przed 12-11-1832  
2102Romejko Aleksander *około 1886 Kędziorowo †przed 22-01-1929  
2103Romejko Aleksander *16-08-1908 Kudłaczewo †   
2104Romejko Andrzej  †05-10-1872  
2105Romejko Czesława z d. Gosiewska *26-01-1903 Lipińskie †   
2106Romejko Danuta z d. Malinowska     
2107Romejko Elżbieta * Kudłaczewo   
2108Romejko Feliks *około 1882 Kudłaczewo †  
2109Romejko Franciszek  †po 10-02-1908  
2110Romejko Jadwiga z d. Olszewska * Żebry   
2111Romejko Jadwiga z d. Milewska * Białaszewo   
2112Romejko Jadwiga *09-07-1934 Świdry †01-10-1935 Świdry /Wąsosz/   
2113Romejko Jan *28-07-1906 Kędziorowo †15-03-1985 Zalesie  
2114Romejko Józef * Żebry   
2115Romejko Julian *14-06-1911 Kędziorowo †  
2116Romejko Julianna z d. Łosiewicz *około 1879 Kędziorowo †15-08-1944 Kudłaczewo  
2117Romejko Paulina z d. Malinowska  †po 10-02-1908  
2118Romejko Stanisława z d. Drzazgowska *05-04-1902 Żebry †23-10-1981 Żebry /Wąsosz/  
2119Romejko Stefania z d. Kwiatkowska *około 1889 Niećkowo †  
2120Romejko Zygmunt * Kędziorowo    
2121Romkowska Helena z d. Piliszewska  †po 20-09-1868  
2122Romkowski Adam  †przed 20-09-1868  
2123Ropnicka Katarzyna z d. Sokołowska  †  
2124Ropnicki Jan  †  
2125Rose Jan Emil    
2126Rose Zofia z d. Cimochowska * Wąsosz   
2127Rosiński Apolinary  †07-03-1888  
2128Rosławska Estera z d. N  †  
2129Rosławska N z d. N  †przed 04-1830  
2130Rosławski Jan *około 1777 Ełk †11-07-1831  
2131Rosławski Jan  †  
2132Rost Aleksander *około 1834 Szczuczyn †  
2133Rost Antonina z d. Sieradzka *około 1883 Suwałki †  
2134Rost Franciszek  †przed 20-11-1832  
2135Rost Jan Karol *około 1877 Szczuczyn †  
2136Rost Karol *około 1802 Jedwabne †od 26-11-1865 do 16-01-1883  
2137Rost Karolina z d. Węgorz *około 1809 Szczuczyn †od 26-11-1865 do 16-01-1883  
2138Rost Katarzyna z d. Jezgarz  †04-03-1928  
2139Rost Kornela z d. Lutostańska *około 1843 Lutostań †  
2140Rost Ludwika z d. Olszewska *około 1840 Szczuczyn †  
2141Rost Ludwika z d. Konterman  †po 20-11-1832  
2142Rost Stanisław *około 1846 Szczuczyn †  
2143Rost Zofia Izabella z d. Jawidzyk *około 1842 Cztery Kopy †28-10-1880  
2144Rostek Antoni *26-05-1893 Wąsosz †17-09-1938 Wąsosz  
2145Rostek Bronisława z d. Albińska *około 1877 Wąsosz †  
2146Rostek Dawid *30-12-1787 †przed 06-11-1837  
2147Rostek Eugenia *około 05-1929 Wąsosz †28-12-1929 Wąsosz  
2148Rostek Jakub  †po 21-02-1810  
2149Rostek Julianna z d. Jurska  †po 18-06-1850  
2150Rostek Karol (Maciej) *około 1825 Szczuczyn †13-06-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
2151Rostek Leon *około 1872 Wąsosz †  
2152Rostek Ludwik Justyn *około 1817 Szczuczyn †  
2153Rostek Marcin *około 1852 Szczuczyn †od 20-01-1919 do 13-01-1935  
2154Rostek Marcin  †  
2155Rostek Marcjanna z d. Milewska *około 1831 Danówek †przed 20-01-1896  
2156Rostek Marianna z d. Wichman  †  
2157Rostek Marianna z d. Chmielewska *około 1851 †12-06-1876 Wąsosz  
2158Rostek Marianna (Anna) z d. Pietrzykowska *21-07-1791 Szczuczyn †od 06-11-1837  
2159Rostek Marianna Anna z d. Grochulska *około 1827 Wąsosz †08-07-1869 Wąsosz  
2160Rostek Rozalia z d. Kalinowska *około 1851 Wąsosz †13-01-1935 Wąsosz  
2161Rostek Stanisław  †po 18-06-1850  
2162Rostek Tekla z d. Zakrzewska *około 1817 Wojsławy †  
2163Rostek Wiktoria z d. Marczykowska *około 1897 Wąsosz †14-07-1944 Wąsosz  
2164Rostek Wojciech *22-04-1786 †przed 04-1827  
2165Rostek Zofia z d. N  †po 21-02-1810  
2166Rostek Zofia *1929 †30-05-1930  
2167Rostkowska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1833 Łoje †po 06-03-1888  
2168Rostkowska Aleksandra z d. Chludzińska  †po 13-02-1893  
2169Rostkowska Anna z d. Mroczkowska *około 1820 Konopki Tłuste †  
2170Rostkowska Anna z d. Makowska *około 1856 Makowskie †  
2171Rostkowska Antonina z d. Mieczkowska  †od 20-02-1832 do 26-11-1855  
2172Rostkowska Antonina z d. Grabowska *około 1824 †20-10-1851 Łoje Awissa /Przytuły/  
2173Rostkowska Apolonia z d. Milewska *około 1823 Koniecki par. Wizna †po 27-11-1866  
2174Rostkowska Emilia z d. Dołęga *około 1823 Boguszki †przed 16-06-1873  
2175Rostkowska Emilia z d. Derejko *około 1883 †09-06-1943 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
2176Rostkowska Ewa z d. Gardocka *około 1802 Mocarze Dziubiele †przed 01-1825  
2177Rostkowska Franciszka z d. Łojewska  †po 31-01-1816  
2178Rostkowska Franciszka z d. Drozdowska  †po 22-01-1929  
2179Rostkowska Halina z d. Bazydło * Wąsosz   
2180Rostkowska Jadwiga z d. Ramotowska  †  
2181Rostkowska Julianna z d. Wypustka  †  
2182Rostkowska Julianna z d. Polkowska *około 1842 Kąty †po 03-07-1894  
2183Rostkowska Julianna z d. Konopka *około 1851 Mocarze †23-02-1886 Mocarze  
2184Rostkowska Kamila z d. Zalewska *około 1901 Zalesie †  
2185Rostkowska Katarzyna z d. Polakowska *około 1830 Borawskie †po 10-02-1891  
2186Rostkowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1803 Bronaki-Pietrasze †  
2187Rostkowska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1822 Rutki †od 13-02-1882 do 26-11-1900  
2188Rostkowska Katarzyna z d. Konopka  †przed 02-03-1829  
2189Rostkowska Katarzyna z d. Kleczkowska *około 1815 Rutki †  
2190Rostkowska Leokadia z d. Gardocka *16-10-1910 Gardoty †  
2191Rostkowska Marianna z d. Żelechowska *około 1822 †29-04-1888 Janczewo /Jedwabne/  
2192Rostkowska Marianna z d. Tomczyk * Ławsk   
2193Rostkowska Marianna z d. N  †przed 17-01-1853  
2194Rostkowska Marianna z d. Kossakowska  †po 07-11-1898  
2195Rostkowska Marianna z d. Korytkowska  †31-10-1857  
2196Rostkowska Marianna z d. Konopka  †po 13-02-1854  
2197Rostkowska Marianna z d. Chrostowska  †po 14-06-1832  
2198Rostkowska Marianna z d. Brzostowska *około 1868 Nadbory †  
2199Rostkowska Regina z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
2200Rostkowska Rozalia z d. Grądzka  †po 06-02-1837  
2201Rostkowska Teofila z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †23-06-1882 Rutki  
2202Rostkowska Teofila z d. Kurkowska *około 1862 Grzymki †  
2203Rostkowska Waleria z d. Górska *około 1875 Makowskie †   
2204Rostkowska Wiktoria z d. Strumiłowska *około 1833 Rutki †przed 10-1866  
2205Rostkowska Zofia z d. Grzymała  †  
2206Rostkowski Adam Piotr *około 1809 Rutki †przed 26-07-1850  
2207Rostkowski Antoni  †po 06-02-1837  
2208Rostkowski Bartłomiej  †  
2209Rostkowski Dionizy Dominik *około 1809 Janczewko †  
2210Rostkowski Feliks  †po 09-06-1943  
2211Rostkowski Franciszek  †31-05-1867  
2212Rostkowski Ignacy *około 1859 Rutki †  
2213Rostkowski Ignacy  †po 27-11-1832  
2214Rostkowski Jakub *około 1863 Janczewko †   
2215Rostkowski Jan *około 1823 Łoje †przed 10-02-1891  
2216Rostkowski Jan  †przed 17-01-1853  
2217Rostkowski Jan  †od 20-02-1832 do 29-05-1848  
2218Rostkowski Jan  †  
2219Rostkowski Józef *około 1870 Grzymki †  
2220Rostkowski Józef *około 1830 Rutki †po 26-11-1900  
2221Rostkowski Julian *około 1803 †04-02-1856 Stawiski  
2222Rostkowski Konstanty  †po 22-01-1929  
2223Rostkowski Leon *około 1826 Grądy Wielkie †23-01-1893  
2224Rostkowski Ludwik *około 1850 Łoje Awissa †  
2225Rostkowski Ludwik Piotr *1839 Rutki †  
2226Rostkowski Łukasz  †przed 07-11-1898  
2227Rostkowski Mateusz *około 1813 Rutki †  
2228Rostkowski Mateusz  †przed 13-02-1854  
2229Rostkowski Mirosław * Pisz   
2230Rostkowski Piotr *około 1812 Janczewko †  
2231Rostkowski Piotr  †przed 14-06-1832  
2232Rostkowski Piotr  †  
2233Rostkowski Piotr Paweł *około 1904 Rydzewo-Pieniążek †  
2234Rostkowski Rajmund *około 1833 Rutki †od 28-02-1881 do 06-03-1888  
2235Rostkowski Stanisław *około 1825 Rutki †przed 16-06-1873  
2236Rostkowski Stefan  †  
2237Rostkowski Szczepan  †po 13-02-1893  
2238Rostkowski Szymon *około 1800 Rutki †02-04-1842  
2239Rostkowski Teofil  †30-05-1900 Kuczyny  
2240Rostkowski Wawrzyniec  †przed 31-01-1816  
2241Rostkowski Wiesław * Rydzewo-Pieniążek   
2242Rostkowski Witold * Kawęczyn   
2243Rostkowski Wojciech  †przed 29-04-1888  
2244Roszkowska Agata z d. Jasińska * Szczuczyn   
2245Roszkowska Aleksandra z d. Mocarska  †  
2246Roszkowska Antonina z d. Chludzińska  †  
2247Roszkowska Balbina z d. Karwowska  †po 22-01-1929  
2248Roszkowska Barbara z d. Włodkowska  †po 13-02-1893  
2249Roszkowska Emilia z d. Karwowska *około 1858 Pluty †po 09-02-1903  
2250Roszkowska Katarzyna z d. Konopka  †po 06-02-1826  
2251Roszkowska Katarzyna z d. Cwalińska    
2252Roszkowska Mieczysława z d. Mieczkowska    
2253Roszkowska Regina z d. Czerwonka *15-01-1914 Czerwonki †  
2254Roszkowska Rozalia z d. Konopka *około 1798 Konopki Chude †po 22-08-1859  
2255Roszkowska Salomea z d. Mroczkowska *około 1842 Konopki Tłuste †po 19-02-1906  
2256Roszkowska Stanisława z d. Balicka *12-03-1890 Załuski †  
2257Roszkowska Wiktoria z d. Ramotowska *około 1834 Wagi †  
2258Roszkowska Władysława z d. Rostkowska *28-06-1909 Rydzewo-Pieniążek †  
2259Roszkowski Antoni *około 1830 Konopki par. Jedwabne †  
2260Roszkowski Franciszek * Konopki   
2261Roszkowski Franciszek *12-02-1902 Konopki Chude †  
2262Roszkowski Franciszek  †  
2263Roszkowski Jan *około 1855 Konopki par. Jedwabne †przed 26-02-1900  
2264Roszkowski Józef  †przed 06-02-1826  
2265Roszkowski Kazimierz *około 1837 Konopki Chude †po 19-02-1906  
2266Roszkowski Mateusz *około 1806 Konopki Tłuste †po 22-08-1859  
2267Roszkowski Mikołaj  †przed 13-02-1893  
2268Roszkowski Stanisław * Łojki par. Białaszewo   
2269Roszkowski Stanisław  †13-02-1899 Konopki Chude  
2270Roszkowski Stefan  †  
2271Roszkowski Tomasz  †po 22-01-1929  
2272Roszkowski Tomasz  †  
2273Roszkowski Wiesław * Mieczki   
2274Roszkowski Witold  †  
2275Roszuk Aleksander * Warszawa   
2276Roszuk Sylwia z d. Grądzka * Warszawa   
2277Roszuk Witold    
2278Rowek Dorota  †  
2279Rozmysłowicz Genowefa z d. Gurzęda * Siankowizna   
2280Rozmysłowicz Helena z d. Kamińska  †  
2281Rozmysłowicz Józef Jakub  †  
2282Rozmysłowicz Kazimierz * Augustów   
2283Rozwadowska Aleksandra z d. Kapelewska  †23-10-1911 Srebrowo   
2284Rozwadowska Aleksandra z d. Dudzińska *około 1869 Radziłów †24-01-1906 Siestrzanki /Burzyn/   
2285Rozwadowska Anastazja z d. Leszczewska *około 1815 Kucze Wielkie †po 27-11-1882   
2286Rozwadowska Anna z d. Mieczkowska *około 1838 Janczewo †  
2287Rozwadowska Elżbieta z d. Cimoch *około 1788 Słucz †  
2288Rozwadowska Eufemia z d. Chmielewska  †przed 14-11-1830   
2289Rozwadowska Felicjanna z d. Żukowska  †  
2290Rozwadowska Filomena z d. Brzostowska *1917 †   
2291Rozwadowska Franciszka *około 09-1876 †07-03-1877 Mocarze /Burzyn/   
2292Rozwadowska Helena z d. Grzybowska *około 1809 Siestrzanki †przed 10-1837   
2293Rozwadowska Józefa z d. Wróblewska *około 1843 †po 11-10-1896   
2294Rozwadowska Józefa z d. Braczko *około 1874 Przytuły †po 05-08-1943   
2295Rozwadowska Józefa *około 1877 †04-11-1879 Przytuły /Przytuły/   
2296Rozwadowska Julianna z d. Szydłowska *około 1826 Burzyn †przed 12-09-1881   
2297Rozwadowska Katarzyna z d. Pisowacka *około 1816 Szczuczyn †po 30-01-1865   
2298Rozwadowska Katarzyna z d. Olkowska  †przed 26-11-1849  
2299Rozwadowska Katarzyna z d. Kamińska  †  
2300Rozwadowska Katarzyna z d. Golik *około 1796 Siestrzanki †przed 1831   
2301Rozwadowska Katarzyna *24-11-1883 Mocarze †   
2302Rozwadowska Kornela *15-01-1900 Mocarze †22-01-1974 Mocarze   
2303Rozwadowska Magdalena *04-1805 Siestrzanki †05-05-1805 Siestrzanki /Burzyn/  
2304Rozwadowska Marianna z d. Pezowicz *około 1853 Mocarze †po 08-10-1912   
2305Rozwadowska Marianna z d. Labydziewska  †po 05-11-1826  
2306Rozwadowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1824 Radziłów †13-11-1870 Przytuły /Przytuły/   
2307Rozwadowska Marianna z d. Grzybowska *około 1803 Siestrzanki †po 11-11-1862   
2308Rozwadowska Marianna z d. Golik (Golikowska) *około 1791 †po 20-11-1842   
2309Rozwadowska Marianna z d. Domitr *około 1807 Kucze Wielkie †od 07-11-1870 do 27-02-1893  
2310Rozwadowska Marianna z d. Czajkowska  †  
2311Rozwadowska Marianna (Marcjanna) z d. Koszykowska *około 1839 Biodry †po 23-02-1903   
2312Rozwadowska N z d. N  †przed 01-1897  
2313Rozwadowska Paulina z d. Chodorowska *około 1862 Sieburczyn †po 09-02-1914   
2314Rozwadowska Stanisława *około 1850 †27-06-1869 Siestrzanki /Burzyn/   
2315Rozwadowska Waleria z d. Polkowska *około 1894 Biodry †   
2316Rozwadowska Władysława z d. Siedlecka *08-07-1876 Siestrzanki †   
2317Rozwadowska Władysława *około 1891 †16-05-1895 Mocarze /Burzyn/   
2318Rozwadowski Aleksander *14-12-1889 Mocarze †   
2319Rozwadowski Ambroży *około 1790 Siestrzanki †22-10-1814 Siestrzanki /Burzyn/  
2320Rozwadowski Andrzej *około 1846 Mocarze †od 08-02-1897 do 13-02-1912   
2321Rozwadowski Antoni *około 1829 Kucze †14-03-1879 Przytuły /Przytuły/   
2322Rozwadowski Antoni *około 1787 Siestrzanki †po 20-11-1842   
2323Rozwadowski Antoni *około 04-1900 Siestrzanki †21-08-1900 Siestrzanki /Burzyn/   
2324Rozwadowski Benedykt  †  
2325Rozwadowski Bronisław  †  
2326Rozwadowski Florian *17-12-1912 Mocarze †   
2327Rozwadowski Franciszek *około 1863 Kucze Małe †16-12-1872 Kucze Małe /Jedwabne/  
2328Rozwadowski Jakub *około 1882 Mocarze †   
2329Rozwadowski Jakub *około 1837 Biodry †po 23-02-1903   
2330Rozwadowski Jan *około 1874 Siestrzanki †   
2331Rozwadowski Jan *około 1862 Kucze Małe †07-12-1907 Kucze Małe  
2332Rozwadowski Jan *16-09-1854 Mocarze †po 09-02-1914   
2333Rozwadowski Jan  †po 17-07-1831   
2334Rozwadowski Józef *około 1793 †08-03-1795 Siestrzanki /Burzyn/  
2335Rozwadowski Józef *14-09-1850 Siestrzanki †   
2336Rozwadowski Kazimierz *około 1795 Siestrzanki †28-02-1834  
2337Rozwadowski Kazimierz *16-12-1895 Mocarze †   
2338Rozwadowski Maciej  †po 05-11-1826  
2339Rozwadowski Maciej  †  
2340Rozwadowski Marcin *około 1809 Siestrzanki †02-03-1810 Siestrzanki /Burzyn/   
2341Rozwadowski Mateusz *około 1803 Łopuchowo †27-02-1893 Kucze Małe /Jedwabne/  
2342Rozwadowski Piotr *około 1873 Przytuły †05-08-1943 Przytuły /Przytuły/   
2343Rozwadowski Piotr *około 1796 Siestrzanki †przed 14-02-1841   
2344Rozwadowski Piotr  †przed 26-11-1849  
2345Rozwadowski Sebastian *około 1824 Siestrzanki †15-06-1898 Siestrzanki /Burzyn/   
2346Rozwadowski Stanisław *około 1872 Siestrzanki †   
2347Rozwadowski Stanisław *około 1843 Siestrzanki †przed 18-01-1886   
2348Rozwadowski Stanisław *około 1838 Kucze Wielkie †  
2349Rozwadowski Stanisław *około 09-1807 Siestrzanki †15-03-1808 Siestrzanki /Burzyn/  
2350Rozwadowski Tomasz *około 1822 Siestrzanki †po 27-11-1882   
2351Rozwadowski Tomasz *około 1788 Siestrzanki †przed 11-02-1863   
2352Rozwadowski Wawrzyniec *około 1844 Kucze Wielkie †20-01-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
2353Rozwadowski Wiktor *30-03-1850 Siestrzanki †   
2354Rożenek Adam  †  
2355Rożenek Franciszek *około 1856 Grajewo †11-05-1889  
2356Rożenek Karolina z d. Przybylska  †  
2357Rożenek Marcin  †po 26-11-1832  
2358Rożenek Rozalia z d. Szymańczyk  †po 26-11-1832  
2359Rożenkowski Andrzej  †14-08-1854  
2360Rożyńska Agnieszka z d. Danowska  †po 02-02-1845  
2361Rożyńska Albina Marianna z d. Rutkowska *05-08-1855 Bagienice †  
2362Rożyńska Alfreda z d. Szymanowska * Wólka par. Szczuczyn    
2363Rożyńska Anna z d. Pruszyńska *około 1860 Żebry †po 06-10-1936  
2364Rożyńska Anna z d. Bagińska *08-03-1859 Sulewo Prusy †  
2365Rożyńska Bronisława Marianna z d. Orłowska *około 1888 Skaje †   
2366Rożyńska Franciszka z d. Jankowska  †po 27-11-1876  
2367Rożyńska Helena z d. Dera    
2368Rożyńska Klara z d. Męczkowska  †przed 10-02-1879  
2369Rożyńska Magdalena z d. N  †  
2370Rożyńska Maria z d. Kulikowska *około 1914 Łojki par. Białaszewo †  
2371Rożyńska Marianna z d. Szabrańska  †po 05-02-1895  
2372Rożyńska Rozalia z d. Karwowska  †przed 25-02-1884  
2373Rożyńska Teresa z d. Zielińska * Wąsosz   
2374Rożyńska Wiktoria Stanisława z d. Gosiewska *04-10-1873 Łojki par. Białaszewo †  
2375Rożyński Adam  †po 25-11-1823  
2376Rożyński Antoni  †przed 05-02-1895  
2377Rożyński Franciszek Alojzy *10-10-1905 Klimaszewnica †  
2378Rożyński Henryk    
2379Rożyński Jan *około 1855 Flesze †  
2380Rożyński Józef *około 1909 Flesze †  
2381Rożyński Józef *około 1866 Flesze †  
2382Rożyński Józef *około 1857 Klimaszewnica †po 06-10-1936  
2383Rożyński Józef *12-08-1916 Klimaszewnica †   
2384Rożyński Marcin  †po 25-02-1884  
2385Rożyński Mateusz (Maciej)  †przed 05-1808  
2386Rożyński Paweł *około 1853 Flesze †  
2387Rożyński Sławomir * Grajewo   
2388Rożyński Stanisław  †po 27-11-1876  
2389Rożyński Szymon  †przed 26-02-1843  
2390Rożyński Tadeusz *około 1880 Klimaszewnica †   
2391Rożyński Wiktor  †po 27-11-1882  
2392Rózio Aleksander *około 1899 Niećkowo †12-03-1951 Niećkowo /Wąsosz/  
2393Rózio Anna z d. Niecikowska *23-08-1907 Niećkowo †  
2394Rózio Antoni *około 1913 Niećkowo †przed 07-1979  
2395Rózio Antoni *17-01-1906 Niećkowo †  
2396Rózio Antoni Andrzej * Niećkowo   
2397Rózio Bronisław *około 1891 Niećkowo †przed 14-02-1942  
2398Rózio Bronisława z d. Borkowska *13-12-1889 Niećkowo †18-11-1979 Niećkowo /Wąsosz/  
2399Rózio Czesław * Niećkowo   
2400Rózio Czesława z d. Kuczewska * Korzeniste   
2401Rózio Emilia z d. Radzikowska *około 1855 Brzóski †  
2402Rózio Eugenia z d. Sulewska *25-04-1937 Bagienice †   
2403Rózio Ferdynand *około 1832 Świętajny †  
2404Rózio Fidelis *około 1866 Glinki †  
2405Rózio Franciszek *11-11-1854 Niećkowo †po 06-09-1932  
2406Rózio Franciszka z d. Truchel *około 1864 Laskowiec par. Zambrów †  
2407Rózio Franciszka z d. Brzuchalska *14-04-1898 Niećkowo †21-06-1970 Niećkowo /Wąsosz/  
2408Rózio Helena z d. Modzelewska    
2409Rózio Jadwiga z d. Walendzik *08-10-1913 Niećkowo †  
2410Rózio Jan *około 1852 Niećkowo †04-11-1853 Niećkowo  
2411Rózio Jan *około 1822 †od 07-11-1881 do 09-02-1885  
2412Rózio Jan *25-10-1928 Niećkowo †24-11-1985 Niećkowo /Wąsosz/   
2413Rózio Jan *13-05-1883 Niećkowo †31-01-1956 Niećkowo /Wąsosz/  
2414Rózio Jan * Niećkowo   
2415Rózio Jan  †przed 23-11-1856  
2416Rózio Józef *15-02-1917 Niećkowo †18-10-1972 Niećkowo /Wąsosz/  
2417Rózio Józef *07-04-1886 Niećkowo †20-12-1948 Niećkowo  
2418Rózio Józefa z d. Załuska *16-07-1922 Niedźwiedzkie †15-12-1992 Ławsk /Wąsosz/  
2419Rózio Julianna z d. Skrodzka *około 1859 Surały †przed 28-10-1930  
2420Rózio Karolina z d. Berent  †przed 23-11-1856  
2421Rózio Kazimierz * Niećkowo   
2422Rózio Leopold Ferdynand *około 1857 Niećkowo †od 26-01-1914 do 12-06-1921  
2423Rózio Lota z d. Soból *około 1840 Ełk †17-02-1877  
2424Rózio Ludwik *około 1841 Rydzewo †po 13-02-1899  
2425Rózio Ludwik * Niećkowo   
2426Rózio Maria z d. Malinowska * Niećkowo   
2427Rózio Marianna z d. Purwin  †przed 07-11-1881  
2428Rózio Marianna z d. Marcińczyk *08-10-1887 Ławsk †11-11-1969 Ełk /Wąsosz/  
2429Rózio Marianna z d. Koronoska *około 1834 Szczuczyn †  
2430Rózio Marianna z d. Brzuchalska *29-12-1895 Niećkowo †05-06-1970 Tyszki-Łabno /Wąsosz/  
2431Rózio Marianna *09-04-1941 Niećkowo †11-06-1941 Niećkowo  
2432Rózio Paulina z d. Zyskowska *około 1856 Milewo †po 12-06-1921  
2433Rózio Paulina z d. Łepkowska *około 1862 Niećkowo †06-04-1896 Niećkowo /Wąsosz/  
2434Rózio Ryszard * Niećkowo   
2435Rózio Stanisław *24-04-1919 Niećkowo †12-06-1979 Szczuczyn /Wąsosz/  
2436Rózio Stanisława *28-03-1952 Niećkowo †04-04-1952 Niećkowo /Wąsosz/  
2437Rózio Teresa *19-03-1939 Niećkowo †27-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
2438Rózio Waldemar *10-10-1958 Szczuczyn †27-02-1959 Niećkowo /Wąsosz/   
2439Rózio Weronika z d. Orłowska *25-12-1907 Niećkowo †20-05-2000 Ełk  
2440Rózio Wiktoria z d. Mikucka  †po 06-09-1932  
2441Rózio Władysław *około 1871 Szczuczyn †po 28-10-1930  
2442Rózio Władysław *06-11-1910 Niećkowo †  
2443Rózio Władysław  †  
2444Rózio Zamel  †13-09-1844  
2445Rózio Zenobia z d. Dobrzycka    
2446Rózio Zofia z d. Krawczyk    
2447Rózio Zofia Irena z d. Cichocka    
2448Różański Stanisław  †09-07-1852  
2449Rubińska Julianna z d. Chludzińska  †po 19-11-1837  
2450Rubińska Teofila *około 1825 †04-02-1832 Świdry  
2451Rubiński Józef *około 1782 †27-05-1832 Sokoły  
2452Rubiński Paweł *około 1782 †po 19-11-1837  
2453Ruchacz Ewa z d. Sosnowska *około 1844 Grajewo †  
2454Ruchacz Jan  †przed 11-11-1860  
2455Ruchacz Ludwika z d. Stankiewicz  †przed 11-11-1860  
2456Ruchacz Maciej *około 1839 Rajgród †  
2457Ruchaczewska Antonina z d. Kondracka  †po 25-02-1948  
2458Ruchaczewska Bronisława z d. Sokolik *około 1881 †  
2459Ruchaczewska Józefa z d. Krasińska *około 1856 Brzeźnio †przed 10-1890  
2460Ruchaczewska Józefa z d. Gutowska *około 1880 Skaje †przed 12-1906  
2461Ruchaczewska Julianna z d. Czerwińska  †  
2462Ruchaczewska Konstancja z d. Piotrkowska (Jankiewicz, Górska)  †po 24-11-1890  
2463Ruchaczewska Marcela z d. Wasilewska *1864 Słucz †po 29-09-1922  
2464Ruchaczewska Paulina z d. Bargłowska *około 1864 Niećkowo †  
2465Ruchaczewska Teofila z d. Piotrowska *około 1863 Łojki par. Białaszewo †  
2466Ruchaczewska Teofila z d. Kiełczewska  †przed 04-1885  
2467Ruchaczewska Zofia z d. Trzaska *około 1898 †po 24-10-1945  
2468Ruchaczewski Baltazar  †  
2469Ruchaczewski Bolesław *około 1898 †po 24-10-1945  
2470Ruchaczewski Franciszek  †przed 08-1903  
2471Ruchaczewski Jakub *około 1861 Szczuczyn †29-09-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2472Ruchaczewski Maciej *około 1857 Szczuczyn †  
2473Ruchaczewski Paweł  †po 24-11-1890  
2474Ruchaczewski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †25-02-1948 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2475Ruchaczewski Władysław *około 1887 Szczuczyn †  
2476Ruchalska Helena z d. Mocarska  †  
2477Ruchalski Ignacy  †  
2478Ruchała Alicja z d. Zalewska *05-08-1950 Szczuczyn †18-09-1993 Białystok /Wąsosz/   
2479Ruchała Anna z d. Wierciszewska *1906 †  
2480Ruchała Barbara z d. Łepkowska  †  
2481Ruchała Katarzyna    
2482Ruchała Marianna z d. Koszykowska  †  
2483Ruchała Piotr  †  
2484Ruchała Stanisław * Kolno    
2485Ruchała Stanisław  †  
2486Ruchała Tomasz    
2487Ruchała Wacław *1905 †  
2488Ruchała Zofia z d. Pietruszka    
2489Rucka Anna z d. Filipkowska *około 1866 Borawskie †08-01-1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
2490Rucka Marianna z d. Konopka  †przed 20-07-1891  
2491Rucki Apolinary Daniel *około 1858 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2492Rucki Franciszek  †13-01-1878  
2493Rucki Józef  †po 20-07-1891  
2494Rudak czyli Rudzka Anna z d. Dobrzyniewska    
2495Rudak czyli Rudzki Andrzej z d. Rudak  †  
2496Rudek Daniel  †od 19-01-1845 do 22-01-1850  
2497Rudek Katarzyna z d. Światło  †przed 19-01-1845  
2498Rudlewska Aleksandra z d. Rozwadowska *około 1872 Siestrzanki †   
2499Rudlewska Aniela z d. Przestrzelska *około 1807 Mocarze †03-02-1876 Mocarze  
2500Rudlewska Aniela z d. Jasin ?  †   
2501Rudlewska Emilia  †przed 16-11-1891  
2502Rudlewska Marianna z d. Tomaszewska ?  †przed 24-11-1847  
2503Rudlewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1880 Burzyn †  
2504Rudlewski Adolf *około 1861 Mocarze †   
2505Rudlewski Jan *około 1877 Mocarze †  
2506Rudlewski Stanisław *30-01-1897 Siestrzanki †   
2507Rudlewski Stanisław  †przed 24-11-1847  
2508Rudlewski Teodor *około 1826 Mocarze †24-07-1888 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
2509Rudnicka Aniela z d. Jaworowska *około 1825 Rajgród †po 24-11-1884  
2510Rudnicka Barbara z d. Cichacz  †  
2511Rudnicka Franciszka z d. Potrzepka  †po 29-08-1945  
2512Rudnicka Genowefa z d. Klimek * Żebry   
2513Rudnicka Jadwiga z d. Zarzecka * Żebry   
2514Rudnicka Janina    
2515Rudnicka Katarzyna z d. Szablińska  †przed 20-01-1861  
2516Rudnicka Katarzyna z d. Malinowska *około 10-1847 Załuski †  
2517Rudnicka Weronika z d. Banach    
2518Rudnicka Zofia z d. Niebrzydowska * Szczuczyn   
2519Rudnicki Bolesław  †po 29-08-1945  
2520Rudnicki Bolesław    
2521Rudnicki czyli Rudnik Mikołaj z d. Rudnicki *około 1839 Słucz †  
2522Rudnicki Jan * Słucz   
2523Rudnicki Kazimierz *około 1821 Chojnówek †po 24-11-1884  
2524Rudnicki Kazimierz * Zabiele   
2525Rudnicki Maciej  †przed 20-01-1861  
2526Rudnicki Maciej  †  
2527Rudnicki Stanisław * Słucz   
2528Rudnickka Anna z d. Filipkowska  †10-04-1868  
2529Rudnik Andrzej *około 1825 Witynie †przed 28-07-1861  
2530Rudnik Anna *około 1871 Godlewo †18-02-1879 Zalesie /Wąsosz/  
2531Rudnik Barbara z d. Roszek (Rostek)  †od 13-02-1860 do 25-06-1868  
2532Rudnik Franciszek *około 1825 Żebry †18-11-1870 Godlewo  
2533Rudnik Franciszka z d. Drzazgowska *około 1836 Żebry †28-07-1861 Żebry  
2534Rudnik Józef *09-02-1788 Żebry †  
2535Rudnik Józef  †przed 18-11-1862  
2536Rudnik Karolina z d. Skrodzka  †21-07-1859  
2537Rudnik Katarzyna z d. Wieczorek *około 1807 Wiązownica †  
2538Rudnik Maciej  †przed 13-02-1860  
2539Rudnik Marianna z d. Szyskowska *około 1834 Zalesie †10-11-1868 Zalesie  
2540Rudnik Marianna z d. Borawska *11-02-1799 Stawiane †przed 06-1832  
2541Rudnik Michał  †przed 29-10-1815  
2542Rudnik Teresa z d. Godlewska  †przed 18-11-1862  
2543Rudnikowska Elżbieta z d. N  †przed 29-10-1815  
2544Rudowska Honorata * Rakowo   
2545Rudowska Leokadia z d. Górska * Rakowo   
2546Rudowska Rozalia  †przed 09-10-1945  
2547Rudowski Marian * Rębkowo   
2548Ruducha Albina z d. Adamowicz  †  
2549Ruducha Antoni  †  
2550Ruducha Czesław    
2551Ruducha Jadwiga z d. Truszkowska * Żebry   
2552Rudziewicz Antoni  †przed 11-11-1860  
2553Rudziewicz Katarzyna z d. Rutkowska  †przed 11-11-1860  
2554Rudzińska Maria z d. Jaśkowska *24-12-1893 Wąsosz †1978 Wrocław  
2555Rudziński Rafał *1879 Wilno †1963 Wrocław  
2556Rudzka Agnieszka z d. Pieńczykowska *około 1799 †przed 05-02-1860  
2557Rudzka Anastazja z d. Kalinowska *około 1817 Łepki †przed 11-09-1884  
2558Rudzka Ewa *17-04-1866 Ławsk †  
2559Rudzka Franciszka z d. Duńkowska *około 1876 Ławsk †po 29-07-1941  
2560Rudzka Genowefa z d. Laszczkowska *20-04-1931 Ławsk †10-03-1966 Warszawa /Wąsosz/  
2561Rudzka Halina *około 04-1941 Ławsk †20-06-1941 Ławsk /Wąsosz/  
2562Rudzka Halina *10-01-1939 Ławsk †przed 1941  
2563Rudzka Helena z d. Łomotowska *około 1905 †  
2564Rudzka Henryka Elżbieta z d. Twarowska    
2565Rudzka Irena z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
2566Rudzka Jadwiga z d. N  †przed 08-07-1832  
2567Rudzka Józefa z d. Zając *około 1846 Rajgród †05-02-1883 Ławsk  
2568Rudzka Karolina z d. Zamojska *20-10-1859 Stawiane †  
2569Rudzka Karolina z d. Tarnacka *około 1833 Słucz †17-07-1875 Ławsk /Wąsosz/  
2570Rudzka Karolina z d. Supińska *około 1869 Supy †  
2571Rudzka Magdalena z d. Brzozowska  †po 14-11-1837  
2572Rudzka Marianna z d. Kozikowska * Nieciki   
2573Rudzka Matylda z d. Bagińska    
2574Rudzka Rozalia z d. N  †  
2575Rudzka Stanisława z d. Nieznańska *10-05-1912 Ławsk †  
2576Rudzki Aleksander *około 1869 Ławsk †przed 07-11-1933  
2577Rudzki Aleksander *18-08-1902 Ławsk †  
2578Rudzki Antoni *08-05-1909 Ławsk †08-09-1944 Ciszewo  
2579Rudzki Arkadiusz * Jurzec Włościański   
2580Rudzki Bolesław *17-01-1913 Ławsk †  
2581Rudzki Franciszek *około 1861 Ławsk †21-01-1863 Ławsk  
2582Rudzki Franciszek *około 1818 Andrychy †przed 11-09-1884  
2583Rudzki Jacenty  †  
2584Rudzki Jakub *około 1834 Możdżenie †od 08-02-1896 do 08-06-1896  
2585Rudzki Jan * Ławsk   
2586Rudzki Józef *około 1858 Andrychy †  
2587Rudzki Ryszard *01-01-1934 Ławsk †08-03-1976 Białystok /Wąsosz/  
2588Rudzki Stanisław *około 1900 Ławsk †04-12-1928 Ławsk  
2589Rudzki Sylwester * Ławsk   
2590Rudzki Wacław    
2591Rudzki Wawrzyniec *około 1799 †po 28-02-1876  
2592Rudzki Wojciech  †przed 14-11-1837  
2593Rudzki Wojciech  †przed 08-07-1832  
2594Rumińska Rozalia z d. Banach    
2595Rumińska Stanisława z d. Nienałtowska *16-01-1925 Małachowo †2005 Pisz /Pisz/   
2596Rumiński Paweł    
2597Rumiński Władysław * Czerwone    
2598Run Jan  †po 19-01-1897  
2599Run Józefa z d. Braczko  †przed 19-01-1897  
2600Rupińska Aleksandra *13-06-1904 Olszewo par. Romany †  
2601Rupińska Dominika z d. Mieczkowska  †  
2602Rupińska Franciszka z d. Śmiarowska  †przed 30-09-1820  
2603Rupińska Franciszka z d. Supińska  †przed 21-02-1843  
2604Rupińska Franciszka z d. Ołdakowska *około 1864 Wąsosz †  
2605Rupińska Franciszka z d. Karwowska *około 1897 Święcienin †po 03-09-1946  
2606Rupińska Helena z d. Modzelewska  †  
2607Rupińska Irena z d. Grzymkowska * Zaborowo   
2608Rupińska Józefa z d. N  †  
2609Rupińska Józefa z d. Gołębiewska *około 1871 Przytuły †  
2610Rupińska Józefa z d. Gadomska *około 1877 Mroczki †  
2611Rupińska Katarzyna z d. Łojewska *około 1808 Wypychy †przed 01-1836  
2612Rupińska Klara z d. Mieczkowska *około 1811 Mieczki †  
2613Rupińska Krystyna z d. Szleszyńska  †przed 29-11-1832  
2614Rupińska Ludwika z d. Konopka *około 1821 Popki †po 21-11-1870  
2615Rupińska Marianna z d. N  †  
2616Rupińska N z d. N  †przed 10-1840  
2617Rupińska Weronika z d. Przyborowska *około 1788 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
2618Rupińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1861 Karwowo †08-10-1891 Borawskie /Przytuły/  
2619Rupińska Wiktoria z d. Bogusz  †przed 12-06-1893  
2620Rupiński Adam *około 1783 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
2621Rupiński Adam  †  
2622Rupiński Antoni  †przed 12-06-1893  
2623Rupiński Antoni  †po 21-02-1843  
2624Rupiński Antoni  †  
2625Rupiński Franciszek  †  
2626Rupiński Jan *około 1895 Borawskie †po 03-09-1946  
2627Rupiński Jan *około 1861 Borawskie †  
2628Rupiński Jan Michał *około 1878 Olszewo par. Romany †  
2629Rupiński Jerzy *około 1811 Barwiki †  
2630Rupiński Józef *około 1784 Borawskie †07-10-1841  
2631Rupiński Konstanty *około 1851 Borawskie †  
2632Rupiński Konstanty  †przed 30-09-1820  
2633Rupiński Konstanty  †przed 29-11-1832  
2634Rupiński Ludwik  †  
2635Rupiński Stanisław *około 1818 Borawskie †przed 03-02-1863  
2636Rupiński Stanisław * Olszewo par. Romany   
2637Rusgis Alfred * Albertyn   
2638Rusgis Ewa z d. Mroczkowska  †po 12-05-1943  
2639Rusgis Helena z d. Skrodzka * Szczuczyn   
2640Rusgis Kazimierz * Ławsk   
2641Rusgis Kazimierz  †po 12-05-1943  
2642Rusiecka Anna z d. Organek  †  
2643Rusiecka Anna z d. Jaczyńska *około 1884 Szwelczyn †  
2644Rusiecka Bronisława z d. Chełmińska  †przed 17-11-1872  
2645Rusiecka Katarzyna z d. Kukowska *około 1844 Mścichy †  
2646Rusiecka Katarzyna z d. Kukowska  †  
2647Rusiecka Marianna z d. Tarnacka *około 1905 Wąsosz †  
2648Rusiecki Antoni *około 1901 Święcienin †  
2649Rusiecki Jan *około 1882 Mścichy †  
2650Rusiecki Jan *około 1849 Żebry †  
2651Rusiecki Jan  †  
2652Rusiecki Józef  †  
2653Rusiecki Kazimierz  †przed 17-11-1872  
2654Rusiłowska Zofia z d. Komosińska * Rogale   
2655Rusiłowski Ryszard * Żarnowo   
2656Rusińska Marianna z d. Poniatowska  †po 02-12-1842  
2657Rusińska Marianna z d. Piórkowska  †po 02-12-1842  
2658Rusińska Zofia z d. Sulewska *około 1798 Zaborowo †  
2659Rusiński Antoni  †od 26-11-1827 do 02-12-1842  
2660Rusiński Józef *około 1801 Czerwonki †22-12-1843 Czerwonki  
2661Rusiński Ludwik *około 1833 Czerwonki †25-03-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
2662Rusiński Maciej *około 1789 †02-12-1842 Czerwonki  
2663Ruszczyk Adela *07-02-1889 Sojczyn-Borowy †  
2664Ruszczyk Agata z d. Grygo *około 1865 Kędziorowo †  
2665Ruszczyk Agnieszka z d. N  †po 04-05-1818  
2666Ruszczyk Anna z d. Tarnacka *około 1872 Niećkowo †po 26-03-1930  
2667Ruszczyk Anna z d. N    
2668Ruszczyk Anna z d. Markowska *21-10-1882 Wąsosz †  
2669Ruszczyk Antoni *około 1879 Sojczynek †  
2670Ruszczyk Baltazar *około 1871 †  
2671Ruszczyk Bartłomiej *około 1820 Sojczyn-Borowy †07-05-1854  
2672Ruszczyk Bolesław *około 1872 Sojczynek †po 08-02-1938  
2673Ruszczyk Bolesław *08-02-1874 Sojczyn-Borowy †  
2674Ruszczyk Bronisława *31-12-1885 Sojczyn-Borowy †  
2675Ruszczyk Czesław * Komosewo   
2676Ruszczyk Dorota z d. Szymkiewicz ?  †  
2677Ruszczyk Elżbieta z d. Kisielewska  †  
2678Ruszczyk Ewa z d. Makuszewska * Wąsosz   
2679Ruszczyk Franciszek  †po 21-10-1889  
2680Ruszczyk Franciszka z d. Witkowska  †przed 06-02-1899  
2681Ruszczyk Franciszka z d. Serenko ?  †po 15-11-1840  
2682Ruszczyk Franciszka z d. Łękowska *około 1818 Żebry †  
2683Ruszczyk Franciszka z d. Łajewska  †po 21-10-1889  
2684Ruszczyk Franciszka z d. Drobińska *około 1875 Kudłaczewo †  
2685Ruszczyk Franciszka z d. Chojnowska  †po 06-02-1912  
2686Ruszczyk Grzegorz * Wąsosz †po 19-02-1900 Wąsosz  
2687Ruszczyk Jakub  †przed 29-01-1843  
2688Ruszczyk Jakub  †  
2689Ruszczyk Jakub  †  
2690Ruszczyk Jan *24-07-1906 Sojczyn-Borowy †01-11-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
2691Ruszczyk Jan * Sojczyn-Borowy   
2692Ruszczyk Jan * Komosewo   
2693Ruszczyk Jan  †przed 09-05-1858  
2694Ruszczyk Jan  †po 08-02-1863  
2695Ruszczyk Jan  †po 02-02-1845  
2696Ruszczyk Janina z d. Albińska * Świdry   
2697Ruszczyk Józef *około 1846 Sojczyn-Borowy †  
2698Ruszczyk Józef *około 1834 Przechody †  
2699Ruszczyk Józef *około 1814 Sojczyn †  
2700Ruszczyk Józef *1888 Wiźnica †  
2701Ruszczyk Józef * Sośnia    
2702Ruszczyk Józef  †przed 04-05-1818  
2703Ruszczyk Józefa z d. Pachucka *około 1851 Brzozowa Wólka †  
2704Ruszczyk Józefa z d. Ołdakowska *30-03-1914 Wąsosz †   
2705Ruszczyk Julian  †przed 06-02-1912  
2706Ruszczyk Julianna z d. Kozłowska *około 1873 Kędziorowo †po 08-02-1938  
2707Ruszczyk Kacper *około 1862 Żebry †26-03-1930 Niećkowo  
2708Ruszczyk Katarzyna z d. Sypytkowska  †przed 02-02-1845  
2709Ruszczyk Katarzyna z d. Łajewska (Majewska)  †przed 19-02-1900  
2710Ruszczyk Klara z d. Golińska  †przed 08-02-1863  
2711Ruszczyk Konstanty  †  
2712Ruszczyk Leon  †po 28-10-1887  
2713Ruszczyk Maciej *około 1834 Brzozowa Wólka †30-08-1870  
2714Ruszczyk Magdalena  †  
2715Ruszczyk Małgorzata z d. Kożuchowska  †po 29-01-1843  
2716Ruszczyk Marcin *około 1822 Sojczynek †po 29-01-1883  
2717Ruszczyk Marcin  †  
2718Ruszczyk Marianna z d. Szymanowska *około 1839 Przechody †24-09-1860  
2719Ruszczyk Marianna z d. Sobolewska    
2720Ruszczyk Marianna z d. Rożyńska *około 1820 Klimaszewnica †przed 29-01-1883  
2721Ruszczyk Marianna z d. N  †  
2722Ruszczyk Marianna z d. Iwanow  †po 01-02-1863  
2723Ruszczyk Marianna z d. Bałdyga  †przed 14-06-1880  
2724Ruszczyk Michalina z d. Śliwińska  †  
2725Ruszczyk Michalina z d. Napiórkowska *około 1893 Nieławice †  
2726Ruszczyk N  †przed 05-1909  
2727Ruszczyk Paweł *około 1862 Sojczynek †  
2728Ruszczyk Rozalia z d. Dąbrowska *06-09-1912 Wąsosz †06-10-1988 Modzele /Wąsosz/  
2729Ruszczyk Stanisław  †przed 14-06-1880  
2730Ruszczyk Stanisław  †  
2731Ruszczyk Szymon  †przed 01-02-1863  
2732Ruszczyk Teofila z d. Łojewska  †  
2733Ruszczyk Teresa z d. Orłowska *około 1840 Kapice †  
2734Ruszczyk Teresa z d. Bejgier * Ławsk    
2735Ruszczyk Teresa z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
2736Ruszczyk Tomasz *02-10-1875 Sojczyn-Borowy †  
2737Ruszczyk Tomasz  †  
2738Ruszczyk Urszula z d. Pachucka  †po 21-10-1860  
2739Ruszczyk Wiesław * Wąsosz   
2740Ruszczyk Władysław *10-07-1910 Sojczynek †   
2741Ruszczyk Władysław    
2742Ruszczyk Wojciech  †przed 15-11-1840  
2743Ruszczyk Wojciech  †po 06-02-1899  
2744Ruszczyk Zofia z d. Wyłuda  †po 28-10-1887  
2745Ruszczyk Zofia z d. Niecikowska * Kędziorowo   
2746Rutkiewicz Adam *około 1833 Wąsosz †  
2747Rutkiewicz Aleksandra z d. Zielińska *około 1867 Wąsosz †  
2748Rutkiewicz Andrzej *około 1811 Wąsosz †03-03-1892  
2749Rutkiewicz Anna z d. Witkowska  †  
2750Rutkiewicz Anna z d. Wiśniewska *około 1825 Sokoły †21-02-1856 Wąsosz  
2751Rutkiewicz Antoni *około 1859 Wąsosz †05-01-1864 Wąsosz  
2752Rutkiewicz Augustyn  †przed 05-03-1810  
2753Rutkiewicz Barbara z d. Dudkowska *1743 †17-07-1817 Wąsosz  
2754Rutkiewicz Ewa z d. Wojciechowska  †przed 04-06-1860  
2755Rutkiewicz Ewa z d. Kozłowska *05-09-1788 †przed 01-1820  
2756Rutkiewicz Franciszek *około 1854 Wąsosz †15-02-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2757Rutkiewicz Franciszek *14-08-1824 Wąsosz †  
2758Rutkiewicz Franciszka z d. Żurawska *01-04-1784 Wąsosz †08-03-1817 Wąsosz  
2759Rutkiewicz Gertruda z d. Jagodzińska *07-03-1797 Wąsosz †09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
2760Rutkiewicz Józef *około 1859 †30-06-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
2761Rutkiewicz Julianna z d. Sulimowicz *około 1819 Wąsosz †po 01-09-1885  
2762Rutkiewicz Katarzyna *około 1850 Wąsosz †12-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
2763Rutkiewicz Kazimierz *02-03-1782 Wąsosz †przed 20-02-1848  
2764Rutkiewicz Kazimierz  †przed 04-06-1860  
2765Rutkiewicz Marianna z d. Lubelska *16-01-1775 †  
2766Rutkiewicz Mikołaj *10-05-1772 Wąsosz †  
2767Rutkiewicz N  †przed 09-1824  
2768Rutkiewicz Piotr *około 1821 Wąsosz †po 01-09-1885  
2769Rutkiewicz Rozalia z d. Liszewska *1834 Kukowo †  
2770Rutkiewicz Teofil *około 1862 †10-01-1864 Wąsosz  
2771Rutkiewicz Walerian *około 1865 Wąsosz †  
2772Rutkowska Agnieszka z d. Sokołowska  †11-01-1897 Drozdowo  
2773Rutkowska Agnieszka z d. Mikucka  †  
2774Rutkowska Agnieszka z d. Kossakowska  †28-02-1855  
2775Rutkowska Agnieszka z d. Karwowska *około 1818 Pomiany †  
2776Rutkowska Agnieszka z d. Dołęga *około 1819 Makowskie †  
2777Rutkowska Agnieszka z d. Bagińska  †  
2778Rutkowska Aleksandra z d. Szleszyńska *25-09-1909 Gardoty †  
2779Rutkowska Aleksandra z d. Przestrzelska *1904 †26-11-1993 Jedwabne  
2780Rutkowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1898 †04-12-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
2781Rutkowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1868 Nadbory †  
2782Rutkowska Anastazja z d. Danowska  †przed 21-02-1821  
2783Rutkowska Anastazja z d. Cieplińska *około 1793 †  
2784Rutkowska Aniela z d. Piotrowska *około 1814 Maleszewo †14-02-1854 Kossaki /Jedwabne/  
2785Rutkowska Aniela z d. Makowska *około 1792 Makowskie †po 27-06-1837   
2786Rutkowska Aniela z d. Koszykowska *około 1798 Brzostowo †po 26-01-1858  
2787Rutkowska Anna z d. Więcek  †  
2788Rutkowska Anna z d. Tocicka *około 1833 Szostaki †  
2789Rutkowska Anna z d. Morycz *około 1824 †po 14-11-1901  
2790Rutkowska Anna z d. Janczewska  †po 14-02-1905  
2791Rutkowska Anna z d. Dudzińska *około 1832 Radziłów †po 14-02-1882  
2792Rutkowska Anna z d. Danowska *18-08-1870 Sulewo Prusy †  
2793Rutkowska Anna z d. Chrzanowska *około 1823 Chrzanowo-Cyprki †  
2794Rutkowska Anna z d. Chmielewska *około 1837 Radziłów †po 03-02-1890  
2795Rutkowska Anna z d. Brzozowska *1835 Flesze †25-02-1874 Bagienice  
2796Rutkowska Anna z d. Brajczewska *około 1801 †17-05-1884 Rutkowskie /Burzyn/  
2797Rutkowska Anna *01-08-1784 Sulewo Prusy †przed 1796  
2798Rutkowska Antonina z d. Walewska  †po 11-02-1850  
2799Rutkowska Antonina z d. Rybacka  †  
2800Rutkowska Antonina z d. Rawa *około 1789 Białaszewo †22-02-1849 Bagienice   
2801Rutkowska Antonina z d. Kossakowska *około 1840 Grądy Wielkie †  
2802Rutkowska Antonina *około 1810 Rutkowskie †18-07-1900 Rutkowskie /Burzyn/  
2803Rutkowska Apolonia z d. Pikulewicz (Pikułowicz)  †od 27-11-1838 do 17-11-1844  
2804Rutkowska Augusta z d. Mościcka *około 1843 Grądy Wielkie †po 05-05-1904  
2805Rutkowska Balbina z d. Szleszyńska  †przed 23-02-1897  
2806Rutkowska Barbara z d. Przyborowska  †po 20-11-1837  
2807Rutkowska Barbara z d. N  †  
2808Rutkowska Barbara z d. Kotowska *około 1787 Rutki Nory †po 27-02-1843  
2809Rutkowska Barbara z d. Godlewska *23-08-1864 Wagi †  
2810Rutkowska Barbara *05-12-1822 Bagienice †10-10-1844 Bagienice /Wąsosz/  
2811Rutkowska Bolesława z d. Rafałowska *02-02-1888 Kownatki †13-12-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2812Rutkowska Bolesława z d. Karwowska  †  
2813Rutkowska Bronisława z d. Grądzka *około 1863 Czerwonki †  
2814Rutkowska Brygida z d. Bogucka (Rogowska)  †od 25-02-1878 do 18-02-1895  
2815Rutkowska Czesława z d. Kiełczewska    
2816Rutkowska Daniela z d. Chojnowska *około 1847 Kownatki †  
2817Rutkowska Danuta z d. Danowska * Sulewo Prusy    
2818Rutkowska Dominika z d. Karwowska    
2819Rutkowska Eleonora z d. Dąbrowska *około 1803 Szostaki †przed 26-11-1850  
2820Rutkowska Elżbieta z d. Grzymkowska *około 1856 Okrasin †przed 06-1909  
2821Rutkowska Emilia z d. Cimochowska *około 1872 Zanklewo †  
2822Rutkowska Emilia *około 1868 Radziłów †  
2823Rutkowska Eugenia z d. Załuska *14-08-1905 Kotowo Plac †  
2824Rutkowska Ewa *24-12-1780 Bagienice †  
2825Rutkowska Felicjanna z d. Chojnowska *około 1847 Grądy Małe †przed 04-1874  
2826Rutkowska Feliksa z d. Kozikowska  †po 05-06-1933  
2827Rutkowska Filomena z d. Nieradko  †po 06-02-1929  
2828Rutkowska Florentyna (Marianna) z d. Rogińska *około 1888 Niewodowo par. Drozdowo †  
2829Rutkowska Franciszka z d. Święszkowska *około 1874 Borawskie †  
2830Rutkowska Franciszka z d. N  †  
2831Rutkowska Franciszka z d. Moniuszko *około 1835 Olszewo par. Romany †  
2832Rutkowska Franciszka z d. Łempicka *08-03-1786 Bagienice †19-04-1847 Bagienice  
2833Rutkowska Franciszka z d. Kotowska *około 1805 Rutkowskie †po 19-06-1871  
2834Rutkowska Franciszka z d. Karwowska *około 1846 †po 09-10-1911  
2835Rutkowska Franciszka z d. Gardocka *około 1841 †po 18-02-1901  
2836Rutkowska Franciszka z d. Danowska *około 1789 Łosewo †23-04-1832 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2837Rutkowska Franciszka z d. Chojnowska  †przed 14-11-1843  
2838Rutkowska Franciszka z d. Chmielewska *1857 Mścichy †  
2839Rutkowska Franciszka *15-09-1885 Rutkowskie †  
2840Rutkowska Franciszka  †przed 05-02-1840  
2841Rutkowska Franciszka  †po 20-11-1882  
2842Rutkowska Franciszka (Agnieszka) z d. Godlewska *około 1811 Modzele †  
2843Rutkowska Jadwiga *około 01-1909 †12-11-1909 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2844Rutkowska Janina z d. Grabowska *około 1902 Czerwonki †  
2845Rutkowska Janina z d. Gardocka * Łempice   
2846Rutkowska Janina z d. Gardocka * Rydzewo Szlacheckie   
2847Rutkowska Joanna z d. Dołęga *około 1838 †10-02-1880 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2848Rutkowska Józefa z d. Wądołowska *około 1840 Rutki †  
2849Rutkowska Józefa z d. Przyborowska *około 1880 Gnatowo †  
2850Rutkowska Józefa z d. Mocarska *około 1886 Mocarze †po 21-07-1943  
2851Rutkowska Józefa z d. Mocarska *około 1878 Rutkowskie †  
2852Rutkowska Józefa z d. Maszczyk *około 1862 Rutkowskie †   
2853Rutkowska Józefa z d. Kozłowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †  
2854Rutkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1836 Grądy Wielkie †przed 26-02-1900  
2855Rutkowska Józefa z d. Gacka *około 1868 Biodry †  
2856Rutkowska Józefa z d. Bagińska  †po 09-02-1904  
2857Rutkowska Józefa *około 1852 Bagienice †22-12-1853 Bagienice /Wąsosz/  
2858Rutkowska Józefa *około 11-12-1895 †19-12-1895 Łoje Awissa /Przytuły/  
2859Rutkowska Józefata z d. N  †po 02-02-1834  
2860Rutkowska Józefata z d. Karwowska *około 1839 Brzostowo †przed 09-07-1894  
2861Rutkowska Józefata z d. Brodowska *około 1770 †  
2862Rutkowska Julia    
2863Rutkowska Julianna z d. Szulc  †po 21-11-1841  
2864Rutkowska Julianna *około 09-1883 Bagienice †26-08-1884 Bagienice  
2865Rutkowska Julianna *26-04-1856 Rutkowskie †  
2866Rutkowska Julianna *03-12-1864 Rutkowskie †  
2867Rutkowska Justyna z d. Kostka *około 1860 Mikołajewo par. Burzyn †  
2868Rutkowska Justyna z d. Czaplicka    
2869Rutkowska Justyna *17-06-1787 Sulewo Prusy †  
2870Rutkowska Kamila z d. Malinowska *około 1892 Okrasin †po 13-02-1939  
2871Rutkowska Kamilla z d. Ramotowska *10-01-1900 Danowo †17-01-1991 Stawiski /Wąsosz/   
2872Rutkowska Karolina z d. Wejroch  †po 21-11-1892  
2873Rutkowska Karolina z d. Mikucka *około 1810 Skroda †22-09-1854 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2874Rutkowska Karolina z d. Jamiołkowska  †po 09-02-1858  
2875Rutkowska Karolina *26-10-1817 Bagienice †27-04-1843 Bagienice  
2876Rutkowska Karolina (Katarzyna) z d. Ożarowska *1824 Rutkowskie †po 23-02-1892   
2877Rutkowska Karolina Agnieszka z d. Steczkowska  †po 09-02-1897  
2878Rutkowska Katarzyna z d. Żebrowska *około 1813 Żebrki †30-04-1855 Sulewo Prusy  
2879Rutkowska Katarzyna z d. Wiszowata  †  
2880Rutkowska Katarzyna z d. Wiszowata  †  
2881Rutkowska Katarzyna z d. Orzechowska  †po 23-11-1846  
2882Rutkowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1871 Rutkowskie †13-10-1904 Rutkowskie /Burzyn/  
2883Rutkowska Katarzyna z d. Bagińska *około 1843 Przyborowo †po 30-01-1894  
2884Rutkowska Kazimiera z d. Malinowska  †  
2885Rutkowska Konstancja z d. Wędrzycka *około 1877 Kędziorowo †  
2886Rutkowska Konstancja z d. Dubikowicz  †po 30-04-1872  
2887Rutkowska Kornela z d. Okrasińska  †  
2888Rutkowska Krystyna z d. Dzięgielewska * Grajewo   
2889Rutkowska Leokadia z d. Zalewska *10-06-1903 Zalesie †01-08-1986 Nieciki  
2890Rutkowska Leokadia z d. Godlewska *1910 †  
2891Rutkowska Leonora z d. Mogielnicka  †  
2892Rutkowska Lucyna z d. Świderska * Sulewo Prusy    
2893Rutkowska Ludwika z d. Przestrzelska *około 1840 Kąty †przed 12-02-1889  
2894Rutkowska Ludwika z d. N *około 1876 †03-12-1899 Kuligi /Rajgród/  
2895Rutkowska Ludwika z d. Mogielnicka *około 1809 Nadbory †przed 05-1853  
2896Rutkowska Łucja z d. Borkowska  †  
2897Rutkowska Magdalena z d. Sulewska *około 1825 Sieburczyn †  
2898Rutkowska Magdalena z d. Mordasiewicz  †po 04-06-1855  
2899Rutkowska Magdalena z d. Jankowska  †przed 11-06-1953  
2900Rutkowska Małgorzata z d. Dołęga *około 1840 Makowskie †od 21-06-1887 do 05-02-1901  
2901Rutkowska Małgorzata *10-07-1782 Sulewo Prusy †  
2902Rutkowska Marcjanna z d. Trzaska  †przed 08-06-1829  
2903Rutkowska Marcjanna z d. Kraińska *około 1855 Okrasin †  
2904Rutkowska Marcjanna z d. Koszykowska *około 1834 Brzostowo †po 07-02-1887  
2905Rutkowska Marianna z d. Zarzecka  †  
2906Rutkowska Marianna z d. Wygnała  †  
2907Rutkowska Marianna z d. Wardzińska  †po 01-03-1848  
2908Rutkowska Marianna z d. Waraszczyk  †od 17-10-1830 do 05-1833  
2909Rutkowska Marianna z d. Szorc  †po 21-11-1881  
2910Rutkowska Marianna z d. Statkiewicz  †przed 04-11-1856  
2911Rutkowska Marianna z d. Rozwadowska *około 1865 Biodry † Biodry   
2912Rutkowska Marianna z d. Rogińska  †   
2913Rutkowska Marianna z d. Puchalska *około 1831 †przed 08-1854  
2914Rutkowska Marianna z d. Przyborowska *04-02-1787 Możdżenie †po 01-10-1844  
2915Rutkowska Marianna z d. Pogorzelska  †po 26-10-1852  
2916Rutkowska Marianna z d. Owsianko  †  
2917Rutkowska Marianna z d. Orent (Loreńc, Larędź, Ciernit) *około 1822 Barany †24-09-1887 Mazewo /Niedźwiadna/  
2918Rutkowska Marianna z d. Olszewska *około 1831 Grądy Małe †03-06-1860  
2919Rutkowska Marianna z d. N  †przed 24-01-1843  
2920Rutkowska Marianna z d. N  †  
2921Rutkowska Marianna z d. N  †  
2922Rutkowska Marianna z d. Maszczyk  †po 30-10-1885  
2923Rutkowska Marianna z d. Kozłowska *około 1863 Koniecki †  
2924Rutkowska Marianna z d. Karpińska *około 1836 Kosówka †po 16-01-1899  
2925Rutkowska Marianna z d. Jankowska  †przed 29-01-1900  
2926Rutkowska Marianna z d. Janczewska *około 1860 Korytki †30-11-1896 Grądy Wielkie  
2927Rutkowska Marianna z d. Grądzka *około 1852 Czerwonki †  
2928Rutkowska Marianna z d. Godlewska *25-12-1805 Godlewo †  
2929Rutkowska Marianna z d. Godlewska *1912 †  
2930Rutkowska Marianna z d. Gacka *około 1870 Modzele †  
2931Rutkowska Marianna z d. Downar *około 1829 Brzeźnio †po 28-09-1891  
2932Rutkowska Marianna z d. Chylińska  †  
2933Rutkowska Marianna z d. Brzostowska *około 1870 Brzostowo †  
2934Rutkowska Marianna z d. Bielawska *około 1834 Przytuły †  
2935Rutkowska Marianna *około 1823 Bagienice †26-09-1837 Bagienice  
2936Rutkowska Marianna *około 12-1866 Sulewo Prusy †10-09-1868 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2937Rutkowska Martyna z d. Jurska *około 1847 Czachy †23-12-1889 Łoje Awissa  
2938Rutkowska N z d. N  †przed 12-1827  
2939Rutkowska N z d. N  †  
2940Rutkowska N z d. N    
2941Rutkowska Natalia z d. Kuczewska *około 1869 Kucze Małe †przed 01-1897 Kossaki  
2942Rutkowska Natalia z d. Karwowska  †  
2943Rutkowska Paulina z d. Niecikowska  †po 20-02-1906  
2944Rutkowska Paulina z d. Kielian *około 07-1848 Bagienice †po 28-01-1896  
2945Rutkowska Paulina z d. Filipkowska  †po 04-02-1918  
2946Rutkowska Paulina z d. Danowska *około 1829 Budne †po 03-03-1889  
2947Rutkowska Paulina z d. Chylińska *około 1867 Chrostowo †  
2948Rutkowska Paulina z d. Chylińska  †po 21-01-1902  
2949Rutkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1848 Święcienin †przed 17-02-1908  
2950Rutkowska Petronela z d. N  †  
2951Rutkowska Regina z d. Rakowska    
2952Rutkowska Regina z d. Chodkiewicz  †przed 21-11-1853  
2953Rutkowska Rozalia z d. Ostrowska *około 1818 Kubra †  
2954Rutkowska Rozalia z d. Ostrowska  †po 05-11-1866  
2955Rutkowska Rozalia z d. Myślińska *około 1822 Rutkowskie †przed 08-1863  
2956Rutkowska Rozalia z d. Barwikowska  †przed 18-02-1821  
2957Rutkowska Rozalia *21-08-1842 Bagienice †27-07-1843 Bagienice  
2958Rutkowska Sabina z d. Chrostowska * Brodowo   
2959Rutkowska Salomea z d. Rogowska *1844 Rutkowskie †po 1907   
2960Rutkowska Salomea z d. Przestrzelska *około 1828 Kąty †po 04-07-1887  
2961Rutkowska Salomea z d. Gutowska *około 1849 Bronaki-Pietrasze †  
2962Rutkowska Salomea *26-12-1858 Rutkowskie †  
2963Rutkowska Salomea *07-04-1888 Rutkowskie †  
2964Rutkowska Scholastyka z d. Mocarska *około 1809 Rutkowskie †po 09-02-1857  
2965Rutkowska Stanisława z d. Zarzecka *około 1884 Sojczynek †przed 14-02-1928  
2966Rutkowska Stanisława z d. Zalewska *około 1866 Szlasy †po 06-09-1926  
2967Rutkowska Stanisława z d. Gardocka *około 1896 Łempice †  
2968Rutkowska Stanisława *około 1876 †12-04-1880 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2969Rutkowska Stanisława *31-12-1858 Rutkowskie †  
2970Rutkowska Stefania z d. Chrostowska *04-12-1898 Mocarze Dziubiele †  
2971Rutkowska Teofila z d. Nerkowska *około 1815 Kuczyn †  
2972Rutkowska Teofila z d. Mieczkowska * Mieczki †przed 21-11-1853  
2973Rutkowska Teofila z d. Kołakowska *około 1831 Szymany †  
2974Rutkowska Teresa z d. Jasińska  †po 30-01-1832  
2975Rutkowska Teresa z d. Bargłowska * Radziłów   
2976Rutkowska Walentyna z d. Laskowska *około 1876 Mroczki †  
2977Rutkowska Waleria z d. Laskowska *około 1878 Konopki †13-04-1940 Konopki /Wąsosz/  
2978Rutkowska Waleria z d. Kownacka *około 1871 Turczyn †  
2979Rutkowska Wanda *około 12-1895 Bagienice †22-01-1896 Bagienice /Wąsosz/  
2980Rutkowska Weronika Bronisława z d. Skrodzka * Koniecki Małe   
2981Rutkowska Wiesława z d. Skrodzka * Świdry    
2982Rutkowska Wiktoria z d. Rogińska  †po 27-01-1869  
2983Rutkowska Zofia z d. Mateuszczyk *około 1860 Bronowo †  
2984Rutkowska Zofia z d. Kaszuba * Wąsosz   
2985Rutkowski Adam *około 1872 Karwowo †01-07-1904  
2986Rutkowski Adam *około 1860 Wyłudzin †  
2987Rutkowski Adam *około 1855 Radziłów †  
2988Rutkowski Adam *około 1843 †29-03-1872 Kubra  
2989Rutkowski Adam *około 1840 Rutkowskie †po 09-10-1911  
2990Rutkowski Adam  †przed 11-02-1850  
2991Rutkowski Adam  †przed 10-1820  
2992Rutkowski Adam  †po 23-02-1897  
2993Rutkowski Aleksander *około 20-07-1861 Lipnik †27-07-1861 Lipnik /Wąsosz/  
2994Rutkowski Aleksander *około 1898 †01-04-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
2995Rutkowski Aleksander *około 1876 Kamińskie †przed 21-07-1943  
2996Rutkowski Aleksander *około 1860 Sulewo Prusy †  
2997Rutkowski Aleksander  †po 13-04-1940  
2998Rutkowski Anastazy  †przed 21-11-1881  
2999Rutkowski Andrzej *około 1840 Srebrowo †01-03-1900 Drozdowo /Drozdowo/  
3000Rutkowski Andrzej *około 1834 †po 26-01-1903  
3001Rutkowski Andrzej *około 1808 †07-04-1838 Bagienice /Wąsosz/  
3002Rutkowski Andrzej *około 1783 Kossaki †  
3003Rutkowski Andrzej *około 1778 †przed 27-02-1843  
3004Rutkowski Andrzej  †przed 04-11-1856  
3005Rutkowski Andrzej  †po 30-10-1885  
3006Rutkowski Andrzej  †po 08-06-1829  
3007Rutkowski Antoni *około 1898 Łoje Awissa †  
3008Rutkowski Antoni *około 1872 Kuligi †  
3009Rutkowski Antoni *około 1872 Grądy Wielkie †  
3010Rutkowski Antoni *około 1868 Rogale par. Romany †  
3011Rutkowski Antoni *około 1858 Radziłów †po 14-02-1928  
3012Rutkowski Antoni *około 1846 Rutkowskie †  
3013Rutkowski Antoni *około 1845 †przed 06-09-1926  
3014Rutkowski Antoni *około 1817 Rutki Nory †1852   
3015Rutkowski Antoni *około 1809 Rutkowskie †przed 08-03-1886  
3016Rutkowski Antoni *około 1807 Mikuty †od 21-11-1853 do 23-11-1868  
3017Rutkowski Antoni *około 1779 †14-01-1843 Bagienice  
3018Rutkowski Antoni * Szwelczyn   
3019Rutkowski Antoni  †przed 23-11-1846  
3020Rutkowski Antoni  †po 30-04-1872  
3021Rutkowski Antoni  †po 29-01-1900  
3022Rutkowski Antoni  †po 05-11-1866  
3023Rutkowski Antoni  †  
3024Rutkowski Antoni Wiktor *07-09-1836 Bagienice †19-09-1838 Bagienice  
3025Rutkowski Augustyn *27-08-1785 Sulewo Prusy †przed 23-11-1846  
3026Rutkowski Baltazar *około 1831 Mieczki †  
3027Rutkowski Baltazar *07-01-1810 Bagienice †  
3028Rutkowski Bartłomiej  †przed 20-11-1837  
3029Rutkowski Bartłomiej  †1825  
3030Rutkowski Bolesław  †po 05-06-1933  
3031Rutkowski Bolesław  †  
3032Rutkowski Bolesław  †  
3033Rutkowski Bronisław *około 1886 Kamińskie †  
3034Rutkowski Chryzogon *24-11-1828 Bagienice †26-03-1896 Bagienice /Wąsosz/  
3035Rutkowski Czesław *1904 †  
3036Rutkowski Czesław    
3037Rutkowski Dominik    
3038Rutkowski Edmund * Kamińskie    
3039Rutkowski Felicjan *około 1755 †01-07-1810 Pasichy  
3040Rutkowski Franciszek *około 1912 Sulewo Prusy †18-09-1915 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
3041Rutkowski Franciszek *około 1866 Lipnik †  
3042Rutkowski Franciszek *około 1857 Niewodowo par. Drozdowo †  
3043Rutkowski Franciszek *około 1843 Rutkowskie †18-03-1881 Rutkowskie  
3044Rutkowski Franciszek *około 1840 Rutkowskie †po 09-07-1894  
3045Rutkowski Franciszek *około 1836 Mikuty †  
3046Rutkowski Franciszek *około 1825 Srebrowo †  
3047Rutkowski Franciszek *około 1807 Kossaki †od 20-02-1854 do 25-11-1861  
3048Rutkowski Franciszek *08-09-1794 Sulewo Prusy †14-05-1796 Sulewo Prusy  
3049Rutkowski Franciszek  †po 30-01-1832  
3050Rutkowski Franciszek  †po 01-03-1848  
3051Rutkowski Franciszek  †  
3052Rutkowski Franciszek  †  
3053Rutkowski Henryk * Radziłów   
3054Rutkowski Hieronim * Kamińskie   
3055Rutkowski Hipolit *około 1849 Kamianki †05-05-1904  
3056Rutkowski Ignacy *około 1916 Kamińskie †  
3057Rutkowski Ignacy *28-07-1854 Rutkowskie †  
3058Rutkowski Ignacy *25-09-1841 Rutkowskie †przed 23-02-1892  
3059Rutkowski Jakub *około 1863 Rutkowskie †  
3060Rutkowski Jakub *około 1843 Kossaki †11-09-1863  
3061Rutkowski Jakub *około 1796 Rutkowskie †po 13-02-1865  
3062Rutkowski Jakub *około 1796 †24-02-1841 Świdry  
3063Rutkowski Jakub  †przed 22-02-1848  
3064Rutkowski Jakub  †  
3065Rutkowski Jan *około 1864 Rutkowskie †  
3066Rutkowski Jan *około 1863 Sulewo Prusy †01-01-1864 Sulewo Prusy  
3067Rutkowski Jan *około 1862 Bagienice †  
3068Rutkowski Jan *około 1849 Ruś †  
3069Rutkowski Jan *około 1838 Rutkowskie †  
3070Rutkowski Jan *około 1832 Kossaki †  
3071Rutkowski Jan *około 1830 Rutkowskie Duże †przed 03-03-1889  
3072Rutkowski Jan *około 1810 Rutkowskie †po 09-02-1857  
3073Rutkowski Jan *około 1803 †  
3074Rutkowski Jan *około 1785 Rutkowskie †  
3075Rutkowski Jan *23-06-1914 Nieciki †  
3076Rutkowski Jan *22-06-1820 Bagienice †  
3077Rutkowski Jan *17-02-1811 Sulewo Prusy †  
3078Rutkowski Jan *13-04-1896 Rutkowskie †  
3079Rutkowski Jan * Kamińskie    
3080Rutkowski Jan *01-01-1791 Sulewo Prusy †23-11-1842 Sulewo Prusy  
3081Rutkowski Jan * Bagienice †przed 08-06-1835   
3082Rutkowski Jan  †po 21-11-1853  
3083Rutkowski Jan  †po 17-11-1844  
3084Rutkowski Jan  †  
3085Rutkowski Jan  †  
3086Rutkowski Jan  †  
3087Rutkowski Józef *około 1870 Rutkowskie †  
3088Rutkowski Józef *około 1869 Rutkowskie †  
3089Rutkowski Józef *około 1850 Sulewo Prusy †po 17-02-1908  
3090Rutkowski Józef *około 1837 Rutkowskie †po 24-11-1890  
3091Rutkowski Józef *około 1835 Rutkowskie †po 26-02-1900  
3092Rutkowski Józef *około 1829 Bagienice †po 28-01-1896  
3093Rutkowski Józef *około 1814 Rutkowskie †  
3094Rutkowski Józef *około 1809 Kubra †  
3095Rutkowski Józef *około 1770 †  
3096Rutkowski Józef *około 08-1855 Rutkowskie †  
3097Rutkowski Józef *22-03-1789 Sulewo Prusy †  
3098Rutkowski Józef * Kamińskie   
3099Rutkowski Józef *1909 †  
3100Rutkowski Józef * Wąsosz   
3101Rutkowski Józef  †przed 09-02-1897  
3102Rutkowski Józef  †przed 03-02-1863  
3103Rutkowski Józef  †przed 01-1817  
3104Rutkowski Józef  †po 21-01-1902  
3105Rutkowski Józef  †po 20-02-1906  
3106Rutkowski Józef  †  
3107Rutkowski Julian  †przed 17-01-1991   
3108Rutkowski Julian  †  
3109Rutkowski Kajetan *około 1809 Szczepankowo †  
3110Rutkowski Kajetan *około 1795 Rutki †14-07-1821  
3111Rutkowski Karol  †przed 21-11-1892  
3112Rutkowski Kazimierz *około 1840 Mocarze †1893 Brzostowo  
3113Rutkowski Kazimierz *około 1834 Radziłów †po 03-02-1890  
3114Rutkowski Kazimierz *około 1797 Rutkowskie †przed 22-06-1857  
3115Rutkowski Kazimierz *18-06-1838 Rutkowskie †od 24-11-1896 do 1908   
3116Rutkowski Kazimierz  †przed 26-10-1852  
3117Rutkowski Kazimierz  †przed 06-02-1929  
3118Rutkowski Kazimierz  †przed 02-02-1834  
3119Rutkowski Kazimierz  †   
3120Rutkowski Konstanty *około 1822 Kamianki †18-01-1847  
3121Rutkowski Krystian  †  
3122Rutkowski Krzysztof *19-07-1955 Komosewo †12-08-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3123Rutkowski Ksawery *około 1866 Rutkowskie †07-11-1906 Rutkowskie  
3124Rutkowski Ksawery *około 1857 Grądy Wielkie †  
3125Rutkowski Ksawery  †  
3126Rutkowski Leopold *około 1887 Kamińskie †  
3127Rutkowski Leopold *około 1832 Rutkowskie †po 07-02-1887  
3128Rutkowski Leopold  †przed 14-02-1905  
3129Rutkowski Leopold Ambroży *około 1860 Rogale par. Romany †  
3130Rutkowski Lucjan *1909 †  
3131Rutkowski Ludwik *około 1845 Rutkowskie †od 16-02-1896 do 18-02-1901  
3132Rutkowski Ludwik *około 1829 Radziłów †przed 14-02-1882  
3133Rutkowski Ludwik Jakub *08-07-1847 Rutkowskie †   
3134Rutkowski Maciej *około 1827 Wasilówka †od 21-02-1887 do 07-11-1893  
3135Rutkowski Maciej *około 1816 Kamińskie †  
3136Rutkowski Maciej  †po 09-02-1858  
3137Rutkowski Maciej Michał *około 1890 Radziłów †przed 16-02-1931  
3138Rutkowski Maksymilian *około 1844 Kamianki †09-04-1900 Kamianki /Burzyn/  
3139Rutkowski Marian *około 1913 Kamińskie †  
3140Rutkowski Mateusz *około 1798 †przed 26-10-1863  
3141Rutkowski Mateusz *około 09-1882 Bagienice †02-12-1882 Bagienice /Wąsosz/  
3142Rutkowski Mateusz *27-12-1807 Bagienice †29-01-1812 Bagienice  
3143Rutkowski Michał *około 1863 Rutkowskie †  
3144Rutkowski Michał *30-09-1792 Sulewo Prusy †04-10-1793 Bagienice  
3145Rutkowski Michał  †  
3146Rutkowski Michał  †  
3147Rutkowski Michał Mateusz *około 1842 Modzele †po 30-01-1894  
3148Rutkowski Mieczysław *01-09-1913 †28-04-1961 Warszawa /Radziłów/  
3149Rutkowski Mikołaj *około 1880 Kamińskie †  
3150Rutkowski Mikołaj  †po 18-02-1895  
3151Rutkowski N  †  
3152Rutkowski Paweł *około 1834 Łempice †przed 31-01-1881  
3153Rutkowski Paweł  †  
3154Rutkowski Piotr *około 1807 Rutkowskie †  
3155Rutkowski Piotr Ignacy *około 1831 Rutkowskie †  
3156Rutkowski Rafał *około 1790 Rutki Nory †po 27-06-1837   
3157Rutkowski Rajmund  †  
3158Rutkowski Stanisław *około 1893 †po 04-12-1925  
3159Rutkowski Stanisław *około 1888 Sulewo Prusy †30-10-1928 Sulewo Prusy  
3160Rutkowski Stanisław *około 1866 Lipnik †  
3161Rutkowski Stanisław *około 1835 Kossaki †  
3162Rutkowski Stanisław *około 1813 Sulewo Prusy †od 29-05-1876 do 09-11-1886  
3163Rutkowski Stanisław *około 1770 †  
3164Rutkowski Stanisław *30-07-1815 Bagienice †17-07-1852  
3165Rutkowski Stanisław  †po 21-11-1841  
3166Rutkowski Stanisław  †  
3167Rutkowski Stanisław  †  
3168Rutkowski Stanisław Władysław *około 1899 Kamińskie †  
3169Rutkowski Szczepan *25-12-1855 Rutkowskie †  
3170Rutkowski Szymon *około 1879 †11-06-1953 Radziłów /Radziłów/  
3171Rutkowski Szymon *około 1774 Zabłudów †26-05-1830  
3172Rutkowski Szymon  †przed 14-11-1843  
3173Rutkowski Szymon  †po 04-02-1918  
3174Rutkowski Teodor *około 1843 Kamianki †po 05-02-1901  
3175Rutkowski Tomasz  †po 26-01-1830  
3176Rutkowski Wacław *1899 †1989 Grądy Wielkie  
3177Rutkowski Walenty *15-01-1859 Rutkowskie †   
3178Rutkowski Walery * Łoje    
3179Rutkowski Wawrzyniec *około 1823 Szostaki †  
3180Rutkowski Wawrzyniec  †przed 18-02-1821  
3181Rutkowski Wincenty *około 1818 Rutkowskie †od 08-10-1882 do 01-1896 Rutkowskie  
3182Rutkowski Władysław *około 1868 Niewodowo par. Drozdowo †  
3183Rutkowski Władysław * Kamińskie   
3184Rutkowski Wojciech *około 1743 †16-04-1813 Sulewo Prusy  
3185Rutkowski Wojciech *13-04-1788 Pasichy †przed 01-10-1844  
3186Rutkowski Wojciech  †przed 24-01-1843  
3187Rutkowski Wojciech  †  
3188Rutkowski Wojciech  †  
3189Rutkowski Zdzisław *19-07-1955 Komosewo †13-08-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3190Rutkowski Zygmunt  †  
3191Rybacka Anna z d. Świderska *około 1825 Czaple †26-04-1859  
3192Rybacka Anna z d. Cieciuch *około 1868 Solistówka †14-11-1887 Czarnówek  
3193Rybacka Anna z d. Brzuchalska  †  
3194Rybacka Anna z d. Bagińska *około 1865 Niedźwiadna †  
3195Rybacka Balbina z d. Korytkowska *około 1820 Olszewo par. Romany †  
3196Rybacka Helena z d. Ćmielewska *około 1915 Radziłów †  
3197Rybacka Józefa z d. Gierbacz (Jarmac)  †po 23-01-1888  
3198Rybacka Józefa z d. Bagińska *około 1882 Kotowo †  
3199Rybacka Józefata z d. Obrycka *02-05-1847 Gackie †po 26-02-1900  
3200Rybacka Katarzyna z d. Kurkowska  †po 01-05-1842  
3201Rybacka Magdalena z d. Rutkowska  †przed 04-1941  
3202Rybacka Marianna z d. Korytkowska  †po 26-06-1906  
3203Rybacka Marianna *1897 Olszewo par. Romany †1899 Olszewo par. Romany /Romany/  
3204Rybacka Michalina z d. Czyżewska *około 1875 Wąsosz †29-10-1945 Wąsosz   
3205Rybacka Rozalia z d. Dobrzycka  †po 09-02-1909  
3206Rybacki Feliks *około 1866 Czarnówek †  
3207Rybacki Franciszek *około 1879 Olszewo par. Romany †  
3208Rybacki Franciszek  †przed 01-05-1842  
3209Rybacki Franciszek  †po 23-01-1888  
3210Rybacki Franciszek Jan *około 1863 Czarnówek †  
3211Rybacki Ignacy *około 1821 Klimaszewnica †  
3212Rybacki Jakub  †po 26-06-1906  
3213Rybacki Jan *1895 Olszewo par. Romany †1895 Olszewo par. Romany /Romany/  
3214Rybacki Józef *około 1877 Lipińskie †po 29-10-1945   
3215Rybacki Józef *1894 Olszewo par. Romany †1894 Olszewo par. Romany /Romany/  
3216Rybacki Julian *około 1845 Lipińskie †po 26-02-1900  
3217Rybacki Julian  †po 09-02-1909  
3218Rybacki Władysław *około 1881 Lipińskie †  
3219Rybińska Anna z d. Skuzianka  †  
3220Rybińska Anna z d. Falkowska *około 1841 Chrzanowo †  
3221Rybińska Anna z d. Danowska *około 1875 Sulewo Kownaty †   
3222Rybińska Augustyna z d. Zmiewska ?  †  
3223Rybińska Bronisława z d. Kowalewska *około 1858 Orlikowo †04-12-1892 Przestrzele /Jedwabne/  
3224Rybińska Franciszka z d. Śmiarowska  †przed 28-02-1859  
3225Rybińska Julianna z d. Domitr *około 1869 Przestrzele †  
3226Rybińska Ludwika z d. Zakrzewska  †przed 24-02-1879  
3227Rybińska Marianna z d. Załeńska  †po 01-11-1826  
3228Rybińska Marianna z d. Rutkowska *19-12-1805 Bagienice †16-02-1856 Bagienice  
3229Rybińska N z d. N  †przed 01-1908  
3230Rybiński Jakub *około 1804 Górskie †przed 06-02-1853  
3231Rybiński Jan *około 1852 Mikołajka †  
3232Rybiński Jan  †przed 24-02-1879  
3233Rybiński Jan  †  
3234Rybiński Kajetan *około 1833 Górskie †24-12-1864 Bagienice  
3235Rybiński Konstanty *około 1878 Koty †   
3236Rybiński Maciej  †po 01-11-1826  
3237Rybiński Makary  †po 10-06-1809  
3238Rybiński Stanisław *około 1825 Wagi †  
3239Rybiński Wojciech  †przed 28-02-1859  
3240Rybsztad Antoni Witold *około 1856 Stawiski †  
3241Rybsztad Franciszka z d. Godlewska *około 1856 Zalesie †  
3242Rybsztad Jan  †po 21-06-1863  
3243Rybsztad Katarzyna z d. Skrodzka  †przed 21-06-1863  
3244Rychlik Aleksander  †  
3245Rychlik Bolesław * Krzewo   
3246Rychlik Helena z d. Zając * Kubra   
3247Rychlik Julia z d. Marcińczyk  †  
3248Ryczanowska Józefa z d. Wędrzycka *około 1882 Kędziorowo †  
3249Ryczanowska Marianna z d. Ramotowska  †po 24-11-1902  
3250Ryczanowski Jan  †przed 24-11-1902  
3251Ryczanowski Piotr *około 1879 Konopki-Białystok †  
3252Rydelek Agata z d. Kamińska  †po 15-11-1857  
3253Rydelek Antoni  †od 14-11-1843 do 15-11-1857  
3254Rydelek Franciszka z d. Świgońska *około 1837 Grędy †po 25-01-1892  
3255Rydelek Jakub *około 1864 Świdry-Dobrzyce †  
3256Rydelek Józef *około 1844 Grędy †przed 01-1907  
3257Rydelek Katarzyna z d. Zdanowicz *około 1869 Ławsk †  
3258Rydelek Katarzyna Scholastyka z d. Rakowicz *około 1816 Kownacin †  
3259Rydelek Ludwik *około 1825 Kamińskie †przed 04-05-1874  
3260Rydelek Marianna z d. Zdrękoska *około 1821 Ciemianka †przed 04-05-1874  
3261Rydelek Marianna z d. Konopka *około 1838 Skaje †  
3262Rydelek Marianna  †przed 07-05-1894  
3263Rydelek Mikołaj *około 1822 Koniecki †  
3264Rydelek Nikodem *około 1816 Koniecki †16-03-1840  
3265Rydelek Piotr *około 1835 Kamińskie †po 25-01-1892  
3266Rydelek Piotr *21-05-1860 Łubiane †  
3267Rydelek Rozalia z d. Orłowska *około 1857 Kumelsk †  
3268Rydelek Rozalia z d. Górska  †27-11-1872  
3269Rydelek Salomea Kornelia z d. Sikorska *około 1871 Golanki †  
3270Rydelek Teofil *około 1870 Dołęgi †  
3271Rydzewska Adela z d. Moniuszko *około 1883 Olszewo †13-03-1908 Rydzewo  
3272Rydzewska Agnieszka z d. Żebrowska  †od 21-07-1842 do 15-11-1848  
3273Rydzewska Agnieszka z d. Więziewska  †przed 24-11-1835  
3274Rydzewska Agnieszka z d. Chojnowska  †po 30-11-1850  
3275Rydzewska Aleksandra z d. Zyskowska  †  
3276Rydzewska Aleksandra z d. Zalewska *około 1881 Zalesie †przed 01-1911   
3277Rydzewska Anastazja z d. Truszkowska *14-05-1916 Koniecki-Rostroszewo †  
3278Rydzewska Anastazja z d. Konopka  †  
3279Rydzewska Aniela z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †po 21-02-1903  
3280Rydzewska Aniela z d. Czyżyńska * Łempice   
3281Rydzewska Aniela z d. Brodowska  †od 07-02-1860 do 23-02-1868  
3282Rydzewska Anna z d. Trzaska  †od 04-07-1849 do 23-11-1853  
3283Rydzewska Anna z d. Karwowska *około 1853 Karwowo †  
3284Rydzewska Anna z d. Grabowska *około 1866 Łebki Małe †  
3285Rydzewska Anna z d. Dzięgielewska *około 1875 Korytki †  
3286Rydzewska Balbina z d. Zabielska  †  
3287Rydzewska Balbina z d. Świderska  †przed 09-02-1891  
3288Rydzewska Barbara z d. Konopka *około 1832 Konopki †  
3289Rydzewska Barbara z d. Chrostowska *około 1834 Chrostowo †  
3290Rydzewska Bronisława z d. Zalewska *1901 Zalesie †   
3291Rydzewska Bronisława z d. Czyżewska *12-02-1914 Wąsosz †17-06-1985 Grajewo /Wąsosz/   
3292Rydzewska Brygida z d. Górska  †po 28-11-1815  
3293Rydzewska Cecylia z d. Godlewska  †po 09-02-1858  
3294Rydzewska Celina z d. Kozłowska *około 1924 Wąsosz †26-01-2013   
3295Rydzewska Cyryla Karolina z d. Sokołowska *około 1847 Gutki †  
3296Rydzewska Daniela z d. Konopka * Szczuczyn   
3297Rydzewska Danuta Maria z d. Sójka     
3298Rydzewska Eleonora z d. Moniuszko *około 1890 Olszewo †  
3299Rydzewska Emilia z d. Wojsław *11-07-1851 Kownatki †31-08-1891 Kownatki /Wąsosz/  
3300Rydzewska Feliksa z d. Godlewska *około 1843 Rydzewo Szlacheckie †  
3301Rydzewska Franciszka z d. Walendzik *08-03-1893 Bzury †16-01-1973 Zabiele /Wąsosz/  
3302Rydzewska Franciszka z d. Świgońska *około 1864 Sokoły †  
3303Rydzewska Franciszka z d. Karwowska  †przed 13-05-1855  
3304Rydzewska Franciszka z d. Bagińska *około 1876 Mieszołki †  
3305Rydzewska Franciszka z d. Bagińska *około 1830 †15-01-1866 Bukowo Małe /Słucz/  
3306Rydzewska Franciszka *około 02-1943 Zaborowo †18-08-1944 Zaborowo  
3307Rydzewska Halina z d. M.    
3308Rydzewska Irena z d. Truszkowska *16-10-1921 Koniecki-Rostroszewo †24-06-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3309Rydzewska Irena z d. Konopka * Mieczki   
3310Rydzewska Jadwiga * Zaborowo   
3311Rydzewska Janina z d. Konopka  †przed 01-1646  
3312Rydzewska Joanna z d. Kossakowska  †po 25-02-1816  
3313Rydzewska Józefa z d. Wasiulewska  †  
3314Rydzewska Józefa z d. Pytlińska *29-02-1912 †31-10-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3315Rydzewska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1796 Bzury †04-03-1856 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3316Rydzewska Józefa z d. Grądzka *około 1867 †  
3317Rydzewska Józefa z d. Czarnecka * Zakrzewo   
3318Rydzewska Józefa Rozalia z d. Szymanowska *14-03-1854 Łempice †03-01-1930 Łempice  
3319Rydzewska Józefata z d. Gutowska  †  
3320Rydzewska Julianna z d. Romanowska *około 1885 Koniecki-Rostroszewo †13-08-1951 Koniecki  
3321Rydzewska Julianna z d. Popowska  †po 28-01-1846  
3322Rydzewska Julianna  †  
3323Rydzewska Karolina z d. Danowska *27-10-1825 Sulewo Prusy †  
3324Rydzewska Katarzyna z d. Sulewska *26-11-1793 Zalesie †od 28-11-1843 do 26-11-1860   
3325Rydzewska Katarzyna z d. Porowska  †przed 19-02-1838  
3326Rydzewska Katarzyna z d. Niedźwiedzka  †przed 20-02-1854  
3327Rydzewska Katarzyna z d. N  †  
3328Rydzewska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1786 †po 11-09-1849  
3329Rydzewska Katarzyna z d. Danowska  †  
3330Rydzewska Katarzyna z d. Borawska *około 1828 Olszewo par. Romany †  
3331Rydzewska Katarzyna  †  
3332Rydzewska Kazimiera z d. Kownacka *około 1891 Kownatki †przed 26-11-1928  
3333Rydzewska Kazimiera z d. Chojnowska  †  
3334Rydzewska Konstancja z d. Obrycka  †po 27-02-1911  
3335Rydzewska Konstancja z d. Danowska *20-10-1848 Sulewo Kownaty †14-02-1918 Zaborowo /Wąsosz/  
3336Rydzewska Kornela z d. Wiszowata *około 1875 Guty †  
3337Rydzewska Krystyna Halina * Wąsosz   
3338Rydzewska Lucyna z d. Skibniewska    
3339Rydzewska Łucja z d. Łapińska    
3340Rydzewska Magdalena z d. Zaręba *około 1841 †03-02-1892 Wólka Mała  
3341Rydzewska Magdalena z d. Chrostowska  †po 11-02-1872  
3342Rydzewska Magdalena     
3343Rydzewska Małgorzata z d. Konopka *około 1875 Kąty †  
3344Rydzewska Małgorzata z d. Bagińska  †  
3345Rydzewska Maria *05-08-1953 Wąsosz †06-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
3346Rydzewska Marianna z d. Tyszka *około 1844 Dzięgiele †po 23-11-1891  
3347Rydzewska Marianna z d. Sulewska *30-01-1839 Zaborowo †1876   
3348Rydzewska Marianna z d. Rutkowska *około 1836 Mieczki †po 25-11-1889  
3349Rydzewska Marianna z d. Rożyńska  †od 23-10-1854 do 12-02-1866  
3350Rydzewska Marianna z d. Łuczyńska  †po 24-05-1925  
3351Rydzewska Marianna z d. Leszczewska *12-04-1923 †22-04-1994 Grajewo /Wąsosz/  
3352Rydzewska Marianna z d. Konopka *około 1797 Konopki par. Grabowo †po 26-11-1844  
3353Rydzewska Marianna z d. Konopka  †po 23-11-1853  
3354Rydzewska Marianna z d. Iwanowska *około 1910 Orlikowo †  
3355Rydzewska Marianna z d. Grzybowska  †przed 28-11-1893  
3356Rydzewska Marianna z d. Grzybowska  †przed 09-11-1885  
3357Rydzewska Marianna z d. Godlewska *około 1814 Zalesie †po 24-11-1858  
3358Rydzewska Marianna z d. Danowska  †po 10-11-1813   
3359Rydzewska Marianna z d. Danowska  †  
3360Rydzewska Marianna z d. Bagińska  †przed 14-11-1854  
3361Rydzewska Marianna z d. Arbsiajtyz  †po 24-01-1940  
3362Rydzewska Marianna *15-04-1938 Łempice †26-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
3363Rydzewska Marianna  †przed 31-07-1895  
3364Rydzewska Marianna  †przed 01-1869  
3365Rydzewska Marianna  †po 02-03-1835  
3366Rydzewska Michalina z d. Karwowska *29-09-1871 Zaborowo †02-04-1963 Zaborowo /Wąsosz/   
3367Rydzewska Mieczysława z d. Lewandowska    
3368Rydzewska Monika z d. Waleris * Gdynia    
3369Rydzewska Rozalia z d. Krukowska *około 1891 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †  
3370Rydzewska Rozalia z d. Cwalińska  †po 27-11-1854  
3371Rydzewska Salomea z d. Kulikowska  †  
3372Rydzewska Stanisława z d. Modzelewska *23-11-1891 Modzele †  
3373Rydzewska Stanisława *około 1921 Zaborowo †12-01-1945 Bagienice  
3374Rydzewska Stefania z d. Brzostowska *17-09-1905 Kieljany †10-05-1995 Łempice /Wąsosz/  
3375Rydzewska Tekla z d. Borawska * Szczuczyn   
3376Rydzewska Teofila *około 1878 †20-02-1882 Chrostowo /Jedwabne/  
3377Rydzewska Weronika z d. Mieczkowska *około 1860 Mieczki †08-03-1895 Żelazki  
3378Rydzewska Weronika z d. Chrzanowska  †po 20-04-1937  
3379Rydzewska Weronika Marta z d. Mikucka  †przed 12-02-1901  
3380Rydzewska Wiktoria z d. Lipińska *około 1854 Obrytki †  
3381Rydzewska Wiktoria z d. Lewicka  †22-12-1891  
3382Rydzewska Zofia z d. Płochocka  †po 16-08-1944  
3383Rydzewski Adam *17-01-1912 Zaborowo †14-10-1976 Grajewo /Wąsosz/  
3384Rydzewski Adam  †po 10-11-1813   
3385Rydzewski Adam  †  
3386Rydzewski Adolf *08-07-1868 Zaborowo †  
3387Rydzewski Adolf  †po 10-02-1896  
3388Rydzewski Aleksander *około 1864 Jurzec Szlachecki †  
3389Rydzewski Aleksander *16-01-1868 Bukowo Małe †  
3390Rydzewski Aleksander *05-02-1912 Koniecki-Rostroszewo †17-07-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
3391Rydzewski Aleksander  †po 31-08-1891  
3392Rydzewski Aleksander  †po 16-08-1944  
3393Rydzewski Antoni *około 1881 Borzymy †12-03-1949 Koniecki-Rostroszewo  
3394Rydzewski Antoni *około 1863 Świdry Podleśne †przed 26-11-1928  
3395Rydzewski Antoni *około 1812 Wólka par. Rajgród †przed 04-03-1856  
3396Rydzewski Antoni *około 05-1860 †12-11-1862 Szczuczyn  
3397Rydzewski Antoni  †  
3398Rydzewski Balcer (Wojciech)  †przed 19-02-1838  
3399Rydzewski Baltazar *około 1822 Bukowo †11-12-1852 Bukowo Małe  
3400Rydzewski Baltazar *około 1810 Mieczki †przed 24-11-1858  
3401Rydzewski Bolesław *około 1908 Zaborowo †11-04-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
3402Rydzewski Bonawentura  †  
3403Rydzewski Czesław * Wólka Mała   
3404Rydzewski Dionizy *około 1860 †  
3405Rydzewski Eugeniusz * Zaborowo   
3406Rydzewski Felicjan *około 1831 Mieczki †  
3407Rydzewski Feliks *około 1876 Żelazki †  
3408Rydzewski Feliks  †po 28-11-1893  
3409Rydzewski Franciszek *około 1856 Truszki-Patory †  
3410Rydzewski Franciszek *około 1835 Jurzec Szlachecki †  
3411Rydzewski Franciszek *27-10-1894 Surały †13-06-1973 Łempice /Wąsosz/  
3412Rydzewski Franciszek *1906 Glinki †   
3413Rydzewski Franciszek  †  
3414Rydzewski Franciszek  †  
3415Rydzewski Franciszek Stanisław *około 1821 Rydzewo †  
3416Rydzewski Henryk *28-02-1924 Rydzewo †19-08-1992 Łomża /Wąsosz/   
3417Rydzewski Henryk * Milewo   
3418Rydzewski Ignacy *około 1836 Bukowo Małe †przed 15-01-1889  
3419Rydzewski Ignacy  †przed 28-01-1846  
3420Rydzewski Ignacy  †przed 27-11-1854  
3421Rydzewski Jan *około 1909 †przed 01-1938  
3422Rydzewski Jan *około 1861 Białaszewo †16-10-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3423Rydzewski Jan *około 1855 Chrostowo †  
3424Rydzewski Jan * Wąsosz    
3425Rydzewski Jan  †po 28-11-1815  
3426Rydzewski Jan  †po 11-02-1872  
3427Rydzewski Jan  †14-10-1896 Mieczki  
3428Rydzewski Jan  †  
3429Rydzewski Jan  †  
3430Rydzewski Jerzy *05-11-1945 Wąsosz †13-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/   
3431Rydzewski Joachim  †17-05-1837 Rydzewo Szlacheckie  
3432Rydzewski Joachim  †  
3433Rydzewski Józef *około 1878 Rydzewo Szlacheckie †po 26-11-1928  
3434Rydzewski Józef *około 1843 †po 21-11-1907  
3435Rydzewski Józef *02-02-1916 Konopki Monety †  
3436Rydzewski Józef  †przed 27-02-1911  
3437Rydzewski Józef  †po 24-01-1940  
3438Rydzewski Józef  †  
3439Rydzewski Kazimierz  †po 17-07-1850  
3440Rydzewski Kazimierz  †po 09-11-1885  
3441Rydzewski Konstanty *około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-02-1855  
3442Rydzewski Ksawery  †przed 23-10-1854  
3443Rydzewski Leon *1857 Olszewo par. Romany †1857 Olszewo par. Romany /Romany/  
3444Rydzewski Ludwik *około 1840 Bukowo Małe †  
3445Rydzewski Ludwik * Koniecki   
3446Rydzewski Ludwik  †przed 09-02-1891  
3447Rydzewski Ludwik  †03-03-1913 Gardoty  
3448Rydzewski Łukasz *około 1826 Żelazki †przed 13-11-1900  
3449Rydzewski Łukasz  †przed 31-07-1895  
3450Rydzewski Maciej  †po 25-02-1816  
3451Rydzewski Marcel *około 1865 Zaborowo †przed 26-02-1930   
3452Rydzewski Marcel *około 1859 Truszki †  
3453Rydzewski Marcel *około 1844 Cyprki †  
3454Rydzewski Marian *około 1917 Lachowo †  
3455Rydzewski Mariusz     
3456Rydzewski Mateusz     
3457Rydzewski Mateusz  †przed 13-05-1855  
3458Rydzewski Mateusz  †13-07-1844  
3459Rydzewski Michał  †przed 25-10-1853  
3460Rydzewski Mikołaj  †przed 30-11-1850  
3461Rydzewski Mikołaj  †  
3462Rydzewski Norbert *około 1786 Świdry Podleśne †po 11-09-1849  
3463Rydzewski Onufry *około 1823 Chrostowo †  
3464Rydzewski Paweł * Rydzewo Szlacheckie   
3465Rydzewski Paweł  †  
3466Rydzewski Paweł Mieczysław *około 1924 Zaborowo †10-09-1947 Zaborowo  
3467Rydzewski Piotr *około 1904 Jurzec Szlachecki †  
3468Rydzewski Piotr *około 1776 †  
3469Rydzewski Piotr     
3470Rydzewski Piotr  †po 20-02-1854  
3471Rydzewski Stanisław *około 1891 Konopki Monety †  
3472Rydzewski Stanisław *około 1854 Cyprki †  
3473Rydzewski Stanisław *około 1827 Rydzewo †od 09-02-1891 do 03-02-1902   
3474Rydzewski Stanisław *około 1782 Żelazki †przed 26-11-1844  
3475Rydzewski Stanisław *08-07-1899 Kamińskie †  
3476Rydzewski Stanisław *04-01-1878 Zaborowo †przed 04-03-1935   
3477Rydzewski Stanisław * Konopki Monety    
3478Rydzewski Stanisław * Wąsosz   
3479Rydzewski Stanisław  †przed 23-06-1857  
3480Rydzewski Stanisław  †po 20-04-1937  
3481Rydzewski Stanisław  †po 17-02-1903  
3482Rydzewski Stanisław Krzysztof *28-03-1958 †29-06-2000 /Wąsosz/   
3483Rydzewski Stefan *23-09-1955 Zaborowo †03-01-1957 Zaborowo /Wąsosz/  
3484Rydzewski Szymon  †po 24-11-1835  
3485Rydzewski Tomasz *około 1819 Żelazki †przed 25-11-1889  
3486Rydzewski Wacław  †  
3487Rydzewski Wiktor  †przed 24-05-1925  
3488Rydzewski Wincenty *około 1777 Żelazki †10-01-1875 Żelazki /Romany/  
3489Rydzewski Wincenty  †po 07-02-1869  
3490Rydzewski Witold * Lachowo   
3491Rydzewski Władysław *około 1873 Jurzec Szlachecki †  
3492Rydzewski Władysław *15-05-1902 †09-11-1984 Szczuczyn  
3493Rydzewski Wojciech  †05-01-1862  
3494Rydzewski Wojciech Jerzy *23-04-1782 Rydzewo †przed 28-11-1843   
3495Rydzewski Zdzisław * Koniecki   
3496Rydzewski Zdzisław  †10-2009   
3497Rykaczewska Dorota z d. Starszewska (Tarszewska)  †około 1845  
3498Rykaczewska Dorota z d. Niedźwiedzka *około 1819 Wąsosz †  
3499Rykaczewska Genowefa z d. Rynkiewicz * Mścichy   
3500Rykaczewska Katarzyna z d. Podziewska *około 1820 Suwałki †  
3501Rykaczewska Katarzyna z d. N  †  
3502Rykaczewska Marianna z d. Kuc  †przed 19-10-1818  
3503Rykaczewska Marianna z d. Kozłowska *około 1816 Prusy †  
3504Rykaczewski Jan  †  
3505Rykaczewski Józef    
3506Rykaczewski Mateusz *około 1818 Szczuczyn †  
3507Rykaczewski Mateusz *około 1796 Szczuczyn †po 26-11-1848  
3508Rykaczewski Mateusz  †przed 19-10-1818  
3509Rykaczewski Michał *około 1825 Szczuczyn †  
3510Rykowska Agnieszka z d. N     
3511Rymkiewicz Anna z d. Milus *około 1840 †18-03-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3512Rymkiewicz Franciszek  †przed 20-02-1878  
3513Rymkiewicz Józef  †przed 03-02-1892  
3514Rymkiewicz Magdalena z d. Bielska  †po 20-02-1878  
3515Rynkiewicz Agata *01-11-1951 Mścichy †14-12-1951 Mścichy /Radziłów/  
3516Rynkiewicz Aleksander *26-02-1950 Mścichy †08-03-1950 Mścichy /Radziłów/  
3517Rynkiewicz Aleksander *09-10-1921 Mścichy †29-11-1921 Mścichy /Radziłów/  
3518Rynkiewicz Anastazja z d. Matysiewicz * Mścichy   
3519Rynkiewicz Aniela *20-04-1914 Mścichy †  
3520Rynkiewicz Anna z d. Niedźwiedzka    
3521Rynkiewicz Anna z d. Kozikowska *29-09-1925 Karwowo †17-01-1965 Mścichy /Radziłów/  
3522Rynkiewicz Anna *30-07-1911 Mścichy †  
3523Rynkiewicz Anna Melania z d. Wróblewska    
3524Rynkiewicz Antoni *29-02-1904 Mścichy †24-05-1987 Radziłów  
3525Rynkiewicz Apolonia z d. Turos *28-08-1899 †po 24-03-1989  
3526Rynkiewicz Archana z d. Sakpal    
3527Rynkiewicz Bronisława z d. Perzanowska *09-06-1909 Mścichy †24-01-1991 Mścichy /Radziłów/  
3528Rynkiewicz Edeltrauda Helena z d. Iaschuk    
3529Rynkiewicz Feliksa * Mścichy   
3530Rynkiewicz Franciszek  †po 03-11-1857  
3531Rynkiewicz Helena z d. Kraińska *27-02-1908 Radziłów †14-04-1982 Radziłów /Radziłów/  
3532Rynkiewicz Henryk *17-08-1937 Mścichy †08-06-1958 Mścichy /Radziłów/  
3533Rynkiewicz Henryk * Mścichy   
3534Rynkiewicz Jaden Nukon    
3535Rynkiewicz Jadwiga * Radziłów   
3536Rynkiewicz Jadwiga *24-03-1934 Mścichy †04-09-1934 Mścichy /Radziłów/  
3537Rynkiewicz Jadwiga *07-03-1944 Mścichy †14-03-1949 Mścichy /Radziłów/  
3538Rynkiewicz Jan *około 1890 Mścichy †18-10-1940 Mścichy /Radziłów/  
3539Rynkiewicz Jan *27-11-1881 Mścichy †08-09-1937 Mścichy /Radziłów/  
3540Rynkiewicz Jan * Mścichy   
3541Rynkiewicz Jan    
3542Rynkiewicz Jan *19-11-1878 Żebry †09-06-1943 Nanticoke, PA  
3543Rynkiewicz Jan * Mścichy   
3544Rynkiewicz Jan  †przed 01-1829  
3545Rynkiewicz Janina z d. Wiśniewska * Mścichy   
3546Rynkiewicz Jason Perry    
3547Rynkiewicz Józef *około 1871 Mścichy †06-10-1933 Mścichy /Radziłów/  
3548Rynkiewicz Józef * Mścichy   
3549Rynkiewicz Józef * Mścichy   
3550Rynkiewicz Józef *09-04-1917 Mścichy †  
3551Rynkiewicz Józef *08-10-1938 Mścichy †01-01-1939 Mścichy /Radziłów/  
3552Rynkiewicz Józef * Radziłów   
3553Rynkiewicz Kamilla z d. Kraińska *02-05-1896 Okrasin †03-03-1968 Mścichy /Radziłów/  
3554Rynkiewicz Karol *09-01-1835 Przytuły †14-04-1912 Wizna /Wizna/  
3555Rynkiewicz Kazimiera *17-08-1934 Mścichy †27-08-1934 Mścichy /Radziłów/  
3556Rynkiewicz Krystyna *21-07-1939 Mścichy †29-05-1941 Mścichy  
3557Rynkiewicz Krystyna * Radziłów   
3558Rynkiewicz Krystyna *01-07-1935 Mścichy †12-09-1936 Mścichy /Radziłów/  
3559Rynkiewicz Ludwik * Mścichy   
3560Rynkiewicz Maria *13-04-1966 Mścichy †01-08-1966 Mścichy /Radziłów/  
3561Rynkiewicz Marianna z d. Zawadzka * Mścichy   
3562Rynkiewicz Marianna z d. Liberacka *20-10-1889 Klimaszewnica †17-08-1975 Mścichy /Radziłów/  
3563Rynkiewicz Marianna z d. Grabowska * Okrasin   
3564Rynkiewicz Marianna *31-10-1886 Mścichy †13-03-1887 Mścichy /Radziłów/  
3565Rynkiewicz Marianna *10-06-1958 Mścichy †18-03-1963 /Radziłów/  
3566Rynkiewicz Mathew John    
3567Rynkiewicz Michał *07-10-1899 Mścichy †  
3568Rynkiewicz Mikołaj *07-12-1908 Mścichy †17-12-1956 Mścichy /Radziłów/  
3569Rynkiewicz Moni Vone z d. Pomaphosa    
3570Rynkiewicz Patricia Lou z d. Thies    
3571Rynkiewicz Piotr *31-05-1910 Mścichy †23-07-1991 Grajewo /Radziłów/  
3572Rynkiewicz Samir Matthew    
3573Rynkiewicz Stanisław *11-06-1906 Mścichy †24-03-1989 Mścichy /Radziłów/  
3574Rynkiewicz Stanisław * Mścichy   
3575Rynkiewicz Stanisława z d. Grzymkowska *około 1869 Radziłów †po 09-01-1934  
3576Rynkiewicz Stanisława z d. Grzymała *około 1911 Mścichy †  
3577Rynkiewicz Stanisława *10-05-1911 Mścichy †  
3578Rynkiewicz Stanisława Teresa z d. Nizol  †  
3579Rynkiewicz Wiktoria z d. Mocarska  †po 03-11-1857  
3580Rynkiewicz Wincenty *23-02-1921 Mścichy †10-02-1991 Mścichy /Radziłów/  
3581Rynkiewicz Władysław *27-02-1913 Mścichy †19-03-1940 Mścichy /Radziłów/  
3582Rynkiewicz Zofia *03-09-1914 Mścichy †  
3583Rynkiewicz Zofia Karolina z d. Strzelczyk *około 1833 Wizna †po 14-04-1912  
3584Rynkiewicz Zygmunt *22-05-1917 Mścichy †12-10-1969 Grajewo /Radziłów/  
3585Rytelewska Franciszka z d. N  †  
3586Rytelewski Karol  †  
3587Ryżewska Eleonora z d. N  †   
3588Ryżewski N  †przed 04-1817  
3589Ryżewski Paweł  †   
3590Ryżo (Rózio?) Józef  †  
3591Ryżo (Rózio?) Wiktoria z d. Niebrzydowska ?  †  
3592Rzadkowska Aleksandra z d. Kwiecińska  †20-04-1909 Przytuły  
3593Rzadkowska Antonina z d. Zalewska  †przed 08-06-1909  
3594Rzadkowska Eugenia z d. N    
3595Rzadkowska Magdalena z d. Kraińska  †po 30-01-1865  
3596Rzadkowska Marta z d. Glińska  †22-09-1860 Okrasin  
3597Rzadkowska Urszula z d. Bieńkowska *około 1820 Okrasin †  
3598Rzadkowska Weronika z d. Cieśnielewska *około 1878 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
3599Rzadkowska Zuzanna z d. Leszczewska  †przed 05-11-1860  
3600Rzadkowski Antoni  †26-12-1828  
3601Rzadkowski Franciszek  †przed 05-11-1860  
3602Rzadkowski Jakub  †przed 30-01-1865  
3603Rzadkowski Jan *około 1875 Przytuły †  
3604Rzadkowski Jan  †przed 08-06-1909  
3605Rzadkowski Piotr *około 1817 Okrasin †  
3606Rzebkowski Władysław z d. Rzadkowski    
3607Rzecińska Elżbieta z d. Grela * Białaszewo    
3608Rzeciński Jarosław     
3609Rzemieszczyk Magdalena z d. Zakaszewska  †przed 21-01-1842  
3610Rzemiuszczyk Andrzej  †przed 21-01-1842  
3611Rzemiuszczyk-Zakaszewska Anna z d. Zambrowska *około 1808 Szczuczyn †30-04-1851  
3612Rzemiuszczyk-Zakaszewski Szymon *około 1815 Grozimy †02-03-1864  
3613Rzepińska Aniela z d. Archaniołowicz  †  
3614Rzepińska Irena (Halina) z d. Modzelewska * Wąsosz   
3615Rzepiński Jerzy * Wickowo   
3616Rzepiński Zygmunt  †  
3617Rzepkowska Agnieszka z d. Wróblewska  †przed 21-11-1865  
3618Rzepkowski Szymon  †przed 21-11-1865  
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl