Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]86936    >> Strona 2

1...ańska Anna z d. Buzow  †  
2...ańska Marianna z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
3...ański Joachim *około 1857 Żabiniec †  
4...ański Józef  †  
5...bich Antoni  †  
6...bich Marianna z d. Kamińska  †  
7...bich Marianna z d. Włodarska *1915 Borawskie †   
8...bich Stanisław *1900 Grajewo †   
9...licki Aleksander  †  
10? Helena z d. M.    
11? Marcin  †  
12Abramowicz Aleksander *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
13Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
14Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
15Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
16Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
17Abramowicz Jakub *1875 Burzyn †1875 Burzyn /Burzyn/  
18Abramowicz Jakub  †  
19Abramowicz Jan *około 1797 Jedwabne †1855  
20Abramowicz Józef *około 1834 Wierciszewo †  
21Abramowicz Justyna z d. Karwowska  †po 19-05-1917  
22Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
23Abramowicz Katarzyna z d. N  †  
24Abramowicz Regina z d. Żebrowska  †po 25-11-1821  
25Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
26Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
27Abramowicz Stanisław *1879 Burzyn †  
28Abramowicz Stefan  †przed 25-11-1821  
29Adamczuk Halina z d. Nikonowicz * Wąsosz   
30Adamczuk Helena z d. Kuczma  †  
31Adamczuk Tomasz  †  
32Adamczuk Tomasz Bogdan * Ruda Żurawiecka   
33Adamczyk Czesław  †  
34Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
35Adamczyk N  †przed 10-12-1974  
36Adamczyk Wanda z d. N    
37Adamkowska Anna z d. Niecikowska *około 1871 Niećkowo †23-04-1945 Niećkowo  
38Adamkowska Marianna z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
39Adamkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
40Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
41Adamkowski Franciszek *około 1870 Rakowo †11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
42Adamkowski Jan *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
43Adamkowski Maciej *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
44Adamkowski Michał  †przed 26-01-1851  
45Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz  †  
46Adamowicz Otton  †  
47Adamowska Janina z d. Rabionka  †  
48Adamowska Janina z d. Kamińska * Wąsosz    
49Adamowski Czesław  †  
50Adamowski Czesław * Łątczyn    
51Adamska Aleksandra z d. Rafałko    
52Adamska Aleksandra z d. Wąsecka  †  
53Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
54Adamska Barbara z d. Janczewska  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
55Adamska Genowefa z d. Cwalińska * Rogale par. Stawiski   
56Adamska Helena z d. Samluk  †po 09-08-1944  
57Adamska Henryka z d. Łoś * Ławsk   
58Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
59Adamska Józefata z d. Jeżewska *około 1866 Pluty †  
60Adamska Leokadia z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
61Adamska Lowiza z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
62Adamska Magdalena z d. N  †przed 09-02-1858  
63Adamska Marianna z d. Baranowska  †  
64Adamska Marianna z d. N  †po 20-11-1827  
65Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
66Adamska Marianna z d. Wiśniewska  †  
67Adamska Marianna z d. NN  †   
68Adamska Romualda z d. Poniatowska  †  
69Adamski Adam *około 1897 †  
70Adamski Adam  †  
71Adamski Antoni  †   
72Adamski Henryk    
73Adamski Izydor * Długołęka   
74Adamski Jakub  †po 20-11-1827  
75Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
76Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
77Adamski Jerzy * Kubra   
78Adamski Kazimierz * Szymany    
79Adamski Leon  †  
80Adamski Michał  †po 09-02-1858  
81Adamski Mikołaj *około 1865 Kubra †  
82Adamski Mikołaj  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
83Adamski Paweł  †przed 18-02-1844  
84Adamski Piotr  †  
85Adamski Wawrzyniec  †  
86Adamski Władysław  †  
87Adasiewicz Aleksander * Osowiec   
88Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania *05-11-1793 Osowiec †przed 18-11-1855  
89Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
90Adasiewicz Anna z d. Gawedzka * Czerwonki   
91Adasiewicz Antoni  †przed 09-09-1853  
92Adasiewicz Antoni *około 1853 Osowiec †przed 12-02-1909  
93Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
94Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
95Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska  †przed 09-09-1853  
96Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †przed 23-02-1868  
97Adasiewicz Ewa z d. N  †  
98Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †26-01-1859  
99Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska  †po 24-02-1879  
100Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska  †po 23-02-1862  
101Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska *około 1837 Kapice †  
102Adasiewicz Helena z d. Zarzecka * Żebry   
103Adasiewicz Jan  †po 23-02-1862  
104Adasiewicz Józef  †przed 23-02-1868  
105Adasiewicz Karol  †przed 21-02-1854  
106Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka  †  
107Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska *około 1849 Osowiec †po 12-02-1909  
108Adasiewicz Lucjan    
109Adasiewicz Maciej  †  
110Adasiewicz Marianna z d. Waśkiewicz  †  
111Adasiewicz Mateusz  †  
112Adasiewicz Michał  †  
113Adasiewicz Paweł *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
114Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
115Adasiewicz Stanisław  †przed 24-02-1879  
116Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
117Adasiewicz Teresa z d. Łapińska  †przed 21-02-1854  
118Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
119Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
120Adasiewicz Zofia z d. Topczewska  †  
121Aderek Edward *około 1849 Glinki †  
122Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska *około 1850 Szczuczyn †przed 09-1904  
123Aderek Mikołaj  †przed 09-11-1874  
124Aderek Rozalia z d. Gontowska  †po 09-11-1874  
125Aderek Teofila z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
126Adlejman Gotliba z d. Mazanek  †po 14-11-1852  
127Adlejman Karol  †przed 14-11-1852  
128Agaciak Aleksandra z d. Polakowska * Żebry   
129Agaciak Ryszard    
130Aitken Gregory * Grecja    
131Aitken Hilda    
132Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz * Szczecin    
133Aitken Victoria * Colorado Springs    
134Ajduk Anastazja z d. Nietupek  †przed 16-05-1838  
135Ajduk Franciszek *około 1798 Dzierzbia †  
136Ajduk Marianna z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
137Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
138Ajduk Walenty  †przed 16-05-1838  
139Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †  
140Akacka Barbara *11-01-1960 Kramarzewo †19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/  
141Akacka Bogumiła z d. Chrubin    
142Akacka Dominika *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
143Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
144Akacka Emilia z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
145Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
146Akacka Henryka z d. Kotarska *około 1929 †przed 19-05-2000  
147Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
148Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
149Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
150Akacka Katarzyna z d. Sikorska  †  
151Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
152Akacka Krystyna z d. Wiśniewska    
153Akacka Małgorzata Anna * Gdańsk   
154Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
155Akacka Marianna z d. Maciorowska    
156Akacka Marianna z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
157Akacka Marianna z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
158Akacka Serafina z d. Myszkielewicz  †po 16-12-1951  
159Akacka Wiktoria z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
160Akacka Zofia z d. Hibner    
161Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska    
162Akacki Antoni *około 1865 Adamowo †po 13-02-1941  
163Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
164Akacki Franciszek * Kownatki   
165Akacki Franciszek  †przed 13-02-1831  
166Akacki Grzegorz  †  
167Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
168Akacki Jan *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
169Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
170Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
171Akacki Józef *około 1868 Adamowo †  
172Akacki Józef *około 1827 Przyborowo †przed 09-11-1896  
173Akacki Józef *około 1849 Bzury †16-11-1936 Grozimy  
174Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
175Akacki Kazimierz * Modzele   
176Akacki Leon *około 1803 Borki †  
177Akacki Ludwik  †19-12-1890  
178Akacki Sławek * Grozimy   
179Akacki Stanisław *10-08-1840 Guty †  
180Akacki Tadeusz *28-06-1955 Grozimy †21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/  
181Akacki Tadeusz * Kramarzewo   
182Akacki Wiktor *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
183Akacki Władysław *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
184Akacki Władysław    
185Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
186Akacki Zygmunt *05-01-1938 Kownatki †09-05-1938 Kownatki  
187Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
188Akierman Bogumiła z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
189Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
190Akierman Dawid *około 1810 †  
191Akierman Jan  †przed 10-08-1835  
192Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda * Szczuczyn   
193Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
194Akierman Krystyna z d. Dziedczyk    
195Akierman Ludwik *około 1840 Szczuczyn †  
196Akierman Marek * Ełk   
197Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
198Akierman Mirosław    
199Akierman Regina z d. Oncik  †po 10-08-1835  
200Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
201Akus Albrecht  †przed 30-04-1837  
202Akus Anna *około 05-1906 Barany †29-07-1906 Chojnowo /Niedźwiadna/  
203Akus Emilia z d. Moczul  †23-03-1863  
204Akus Franciszka *1828 †1830 /Grajewo/  
205Akus Jadwiga z d. Olszewska * Wąsosz    
206Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
207Akus Józef *około 1868 Chojnowo †  
208Akus Karol *1840 Grabowo †po 24-02-1908  
209Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka    
210Akus Ludwika z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
211Akus Marianna z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
212Akus Marianna z d. Purp *około 1816 †przed 25-01-1863  
213Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
214Akus Tadeusz * Bęćkowo    
215Akus Wiktoria z d. Pawełczyk *1839 Bogusze †przed 24-02-1908  
216Akus Zygmunt    
217Akuś Franciszek  †po 30-01-1899  
218Akuś Marianna z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
219Albarus Jan  †  
220Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
221Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
222Albarus Wilhelmina  †  
223Albińska Anna *10-11-1940 Żebry †01-10-1942 Żebry /Wąsosz/  
224Albińska Anna z d. Zaręba  †po 20-01-1896  
225Albińska Anna z d. Królikowska *1846 Wola Zambrowska †  
226Albińska Anna z d. Sulewska * Kieljany   
227Albińska Antonina *06-06-1789 Wąsosz †  
228Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
229Albińska Ewa z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
230Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
231Albińska Iwona z d. Grela * Elbląg    
232Albińska Jadwiga z d. Galanty * Żebry   
233Albińska Janina *około 04-1932 Żebry †23-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
234Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)  †  
235Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
236Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
237Albińska Konstancja z d. Kowalewska *około 1791 Kurki †29-10-1848  
238Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
239Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka *12-07-1787 †23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
240Albińska Regina z d. Locman * Żebry   
241Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
242Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †po 10-04-1956  
243Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
244Albińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1867 †przed 28-01-1918  
245Albińska Władysława z d. Nerkowska  †  
246Albiński Adam  †  
247Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
248Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
249Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
250Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
251Albiński Andrzej *około 1855 Niedźwiadna †  
252Albiński Andrzej *25-11-1781 †  
253Albiński Andrzej  †po 20-01-1896  
254Albiński Andrzej *28-12-1968 Szczuczyn †13-01-1969 Szczuczyn  
255Albiński Andrzej *około 01-1844 Wąsosz †  
256Albiński Błażej *02-02-1862 Wąsosz †  
257Albiński Czesław * Siankowizna   
258Albiński Czesław * Żebry   
259Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
260Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
261Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
262Albiński Ignacy *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
263Albiński Jan *26-05-1791 Wąsosz †  
264Albiński Jan  †po 23-11-1808  
265Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
266Albiński Jan *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
267Albiński Jan * Żebry   
268Albiński Jarosław * Wąsosz    
269Albiński Józef *około 1862 †po 28-01-1918  
270Albiński Józef *05-02-1931 Świdry †19-11-2003 Świdry /Wąsosz/  
271Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
272Albiński Józef  †31-01-1906 Świdry  
273Albiński Leonard Teodor *26-05-1791 Wąsosz †  
274Albiński Marian *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
275Albiński Stanisław *31-10-1847 Wąsosz †  
276Albiński Stefan * Żebry   
277Albiński Stefan *04-08-1785 Wąsosz †25-08-1785  
278Albiński Teofil *około 1890 Świdry †przed 1925  
279Albiński Wawrzyniec *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
280Albiński Witold *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
281Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
282Albiński Zdzisław *06-05-1956 Siankowizna †08-08-1957 Żebry /Wąsosz/  
283Albrecht Anna *07-07-1867 Kędziorowo †  
284Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †  
285Albrecht Feliks *około 1863 Kędziorowo †przed 17-01-1910  
286Albrecht Franciszek *około 1839 Niećkowo †25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/  
287Albrecht Frydrych  †  
288Albrecht Gotlib *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
289Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
290Albrecht Konstanty *około 1858 Kędziorowo †18-04-1882  
291Albrecht Marcin  †przed 25-02-1879  
292Albrecht Marianna z d. Myszka *po 25-02-1879 †  
293Albrecht Stefania z d. Gąsiewska  †  
294Albrecht Szarlota z d. Myszka  †  
295Albrecht Teofila z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
296Albrecht Teofila z d. Szeląg  †po 22-11-1897  
297Albrecht Władysława z d. Górska  †  
298Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
299Aleksander Julian *30-10-1873 Modzele †  
300Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
301Aleksander Regina z d. Guziewska *około 1828 †przed 13-11-1893  
302Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
303Aleksandrowicz Aleksander  †15-12-1919 Łomża   
304Aleksiejczuk Paweł  †  
305Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
306Alencewicz Julian  †  
307Alencewicz Marianna z d. Sitek  †  
308Alencewicz Marianna z d. Konopka  †przed 28-01-1942  
309Alencewicz Wawrzyniec  †przed 28-01-1942  
310Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska  †po 29-10-1861  
311Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek  †po 18-11-1838  
312Alenkiewicz Wawrzyniec  †przed 29-10-1861  
313Alenkiewicz Wawrzyniec  †po 18-11-1838  
314Alert Adam  †po 03-11-1863  
315Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
316Alert Jan *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
317Alert Julianna  †po 24-11-1817  
318Alert Katarzyna z d. Mierzejewska  †od 06-02-1850 do 03-11-1863  
319Alert Katarzyna z d. Wyłucka *02-04-1781 †06-05-1829 Wąsosz  
320Alert Marcin  †po 24-11-1817  
321Alert Marcin *31-10-1797 †po 20-11-1838  
322Alert Zamel  †po 08-09-1854  
323And...ewska Ludwika z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
324And...ewska Rozalia z d. Dawidowska  †  
325And...ewski Stanisław  †  
326And...ewski Stanisław *około 1868 Wojewodzin †  
327Andrej Augusta z d. Plaga  †  
328Andrej Hugo  †  
329Andrej Ludwika z d. Enik *około 1858 Świdry †  
330Andrej Otton Edward *około 1870 Kumelsk †  
331Andrews Austin    
332Andrews Danny    
333Andrews Kandra?    
334Andrews Kelsee    
335Andrews Lynette z d. Foster * Phoenixville, PA   
336Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska * Szczuczyn   
337Andrukiewicz Henryk    
338Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko    
339Andrukiewicz Wacław * Dąbrowa Białostocka   
340Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
341Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
342Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
343Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz    
344Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
345Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka * Żebry   
346Andrusiewicz Henryk * Rudawka   
347Andrusiewicz Ignacy  †  
348Andrusiewicz Jakub *około 1839 Kędziorowo †  
349Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
350Andrusiewicz Józef *około 1863 Kędziorowo †13-11-1929 Kędziorowo  
351Andrusiewicz Józef Kazimierz *09-1948 Kędziorowo †02-10-1948 Kędziorowo  
352Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala *około 1843 Rakowo †  
353Andrusiewicz Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
354Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
355Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo   
356Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
357Andrusiewicz Stanisława *20-07-1943 Kędziorowo †07-11-1943 Kędziorowo  
358Andrusiewicz Szymon *około 1838 Kędziorowo †po 25-02-1889   
359Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
360Andrusiewicz Walenty  †17-06-1852   
361Andrychowska Rozalia z d. Heltwich  †przed 24-11-1833  
362Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
363Andrychowska Teofila z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
364Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
365Andrychowski Franciszek  †przed 24-11-1833  
366Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
367Andrychowski Zygmunt *około 1842 Konopki-Białystok †  
368Andryszkiewicz Kazimierz Marian * Unewel   
369Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska * Milewo   
370Andryszkiewicz Szczepan  †  
371Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska  †  
372Andrzejczyk Grzegorz     
373Andrzejczyk Izabella Beata     
374Andrzejczyk Karolina Dominika     
375Andrzejczyk Katarzyna  †przed 12-07-1863  
376Andrzejczyk Rozalia z d. N  †przed 16-06-1862  
377Andrzejczyk Walenty  †przed 16-06-1862  
378Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin  †  
379Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
380Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska * Łempice   
381Andrzejewski Hieronim  †  
382Andrzejewski Ignacy  †przed 16-10-1992  
383Andrzejewski Kazimierz * Wilno   
384Anik Gotlib (Bogumił)  †przed 11-06-1867  
385Anik Justyna z d. Szymańczyk  †przed 11-06-1867  
386Aniśko Aleksander    
387Aniśko Bożena z d. Pawłowska * Białaszewo   
388Aniśko Maria z d. Zarecka    
389Aniśko Wiktor    
390Antoniak Anna z d. Żach  †  
391Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
392Antoniak Jadwiga z d. Leszak  †  
393Antoniak Jan  †  
394Antoniak Józefa z d. Mocarska *około 1844 Kokoszki †  
395Antoniak Marcin  †  
396Antosiewicz Adam  †przed 05-10-1933  
397Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
398Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska  †przed 05-10-1933  
399Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
400Antosiewicz Władysława z d. Danksz  †przed 09-1933  
401Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
402Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
403Antoszewicz Władysław  †przed 03-07-1912  
404Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska  †po 03-07-1912  
405Antys Zofia z d. Bacewicz    
406Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk  †  
407Anuszkiewicz Stanisław  †  
408Anzel Kazimierz  †po 03-07-1937  
409Anzel Paulina z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
410Arbajtys Dorota z d. Wejs  †od 19-01-1862 do 27-10-1890  
411Arbajtys Franciszek  †przed 19-01-1862  
412Arbajtys Marianna z d. Zając *około 1844 Kubra †  
413Arbajtys Seweryna z d. Grabowska *około 1848 Kubra †27-02-1890 Supy /Przytuły/  
414Arbajtys Stanisław *około 1847 †  
415Arbsiajtyz Jan  †09-1870  
416Arbsiajtyz Katarzyna  †przed 09-02-1904  
417Arbsjajtys Adam *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
418Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska *około 1838 Przytuły †po 30-01-1888  
419Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska *około 1867 Przytuły †przed 30-01-1905  
420Arbsjajtys Ludwik *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
421Archacka Anastazja  †przed 24-11-1863  
422Archacka Anna z d. Chorosz  †po 11-02-1855  
423Archacka Anna z d. Zalewska *około 1830 Ruda †przed 07-03-1886  
424Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
425Archacka Dominika z d. Wiśniewska * Żebry   
426Archacka Karolina z d. Gałecka *około 1843 Załuski †  
427Archacka Marianna z d. Rogińska  †po 11-11-1839  
428Archacka Urszula z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
429Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
430Archacki Jakub  †przed 11-11-1839  
431Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
432Archacki Józef  †przed 11-02-1855  
433Archacki Józef *około 1861 Ruda †po 02-02-1913  
434Archacki Tomasz * Ruda   
435Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
436Archacki Wojciech *około 1830 Pieniążki †  
437Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
438Arciszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1848 Wąsosz †16-09-1873  
439Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz *około 1832 †14-01-1868 Żebry /Wąsosz/  
440Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
441Arciszewska Bronisława z d. Karwowska *około 1866 Konopki †  
442Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
443Arciszewska Emilia *12-01-1868 Żebry †15-01-1868 /Wąsosz/  
444Arciszewska Franciszka z d. Konopka  †po 12-02-1895  
445Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska  †  
446Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka * Wąsosz   
447Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
448Arciszewska Halina *około 1940 Wąsosz †16-02-1948 Wąsosz  
449Arciszewska Halina z d. Olszewska * Wąsosz    
450Arciszewska Iwona z d. Wysocka * Łempice   
451Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
452Arciszewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Orzysz †po 29-08-1859  
453Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
454Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1837 Ławsk †30-03-1872 Wąsosz  
455Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
456Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska *około 1766 †29-07-1826  
457Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
458Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1857 †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
459Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
460Arciszewska Marianna z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
461Arciszewska Marianna z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
462Arciszewska Marianna z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
463Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
464Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska * Wąsosz   
465Arciszewska Marianna z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
466Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
467Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
468Arciszewska Marianna *około 10-12-1864 Wąsosz †13-12-1864 Wąsosz  
469Arciszewska Marianna z d. Zalewska *około 08-1853 Kędziorowo †  
470Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
471Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
472Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
473Arciszewska Stanisława z d. Jakońska *około 1868 Chrzanowo †po 19-02-1926  
474Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska  †  
475Arciszewska Zofia z d. Walewska  †  
476Arciszewski Adam *około 1872 Orlikowo †  
477Arciszewski Aleksander  †przed 12-02-1895  
478Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
479Arciszewski Antoni *około 1765 Kownatki †przed 14-10-1832  
480Arciszewski Antoni *około 1867 Wąsosz †02-01-1888 Wąsosz  
481Arciszewski Antoni *około 1839 Wąsosz †  
482Arciszewski Antoni * Zaborowo   
483Arciszewski Antoni  †  
484Arciszewski Antoni  †24-02-1885  
485Arciszewski Antoni  †od 04-02-1896 do 25-07-1941  
486Arciszewski Antoni *04-07-1941 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
487Arciszewski Bronisław  †  
488Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
489Arciszewski Franciszek *około 1863 †31-01-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
490Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
491Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
492Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
493Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
494Arciszewski Jan * Wąsosz    
495Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
496Arciszewski Jan Leszek * Pisz   
497Arciszewski Józef *około 1866 Żebry †  
498Arciszewski Józef *około 1840 Karwowo †po 21-09-1896  
499Arciszewski Maciej *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
500Arciszewski Michał  †po 17-02-1890  
501Arciszewski Mikołaj  †  
502Arciszewski Paweł *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
503Arciszewski Piotr *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
504Arciszewski Piotr  †przed 20-11-1928  
505Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
506Arciszewski Stanisław *około 1866 Orlikowo †przed 26-06-1923  
507Arciszewski Stanisław  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
508Arciszewski Stefan * Wąsosz   
509Arciszewski Szymon *około 1825 Wąsosz †20-08-1859 Wąsosz  
510Arciszewski Tadeusz *01-10-1957 Szczuczyn †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
511Arciszewski Tomasz *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
512Armatowska Franciszka z d. N  †po 06-02-1837  
513Armatowski Antoni  †po 06-02-1837  
514Arych Józef  †po 02-02-1864  
515Arych Marianna z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
516Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa *02-11-1956 Kruszewo †12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/  
517Augustowska Antonina z d. Brzostowska *około 1863 †przed 02-02-1910  
518Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka  †po 18-02-1879  
519Augustowska Józefa z d. Taczanowska  †  
520Augustowski Bogumił  †przed 18-02-1879  
521Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
522Augustowski Konstanty *około 1854 †po 02-02-1910  
523Augustowski Paweł  †  
524Augustyn Barbara z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
525Augustyn Henryk Czesław     
526Augustynowicz Aleksandra  †  
527Augustynowicz Bolesław  †  
528Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska * Mońkowce   
529Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
530Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
531Awienik Julianna z d. Downar  †  
532Awienik Wincenty  †  
533Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
534Azarczyk Jan  †  
535Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka * Niećkowo   
536Azarczyk Władysława z d. Prusin  †  
537B. Iga     
538B. Kacper     
539B. Kornelia z d. Kołakowska     
540B. Maciej     
541Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
542Babiej Ewa z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
543Babiej Mirosław    
544Babiej N z d. N    
545Babij Antoni    
546Babij Antonina z d. Olszówka    
547Babij Józef Antoni * Jasna    
548Babij Lucyna z d. Mroczkowska * Czerwonki    
549Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
550Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska  †  
551Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
552Babowicz Stanisław  †  
553Backiel Anna z d. Kaliszczyk  †przed 31-10-1901  
554Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
555Backiel Franciszek  †przed 31-10-1901  
556Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
557Baczewska Anna z d. Malinowska  †po 31-05-1930  
558Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
559Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
560Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska * Wąsosz   
561Baczewska Józefa z d. Maszczyk  †  
562Baczewska Leokadia z d. Bukowska  †  
563Baczewski Jakub  †  
564Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
565Baczewski Kazimierz * Boczki   
566Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
567Baczewski Stanisław  †przed 31-05-1930  
568Baczewski Władysław  †  
569Bagilcz Aleksander    
570Bagilcz Andrzej Szczepan * Białystok    
571Bagilcz Stanisława z d. Kozioł    
572Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
573Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
574Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
575Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
576Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
577Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
578Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
579Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
580Bagińska Agnieszka *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
581Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
582Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
583Bagińska Aleksandra z d. Borawska  †po 20-09-1927  
584Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska  †po 10-02-1931  
585Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
586Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
587Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
588Bagińska Aleksandra z d. Chylińska  †04-03-1893  
589Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †  
590Bagińska Aleksandra *około 08-1884 Wąsosz †17-07-1885 Wąsosz  
591Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
592Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
593Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
594Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
595Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
596Bagińska Alfreda z d. Borawska * Konopki   
597Bagińska Alicja    
598Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska     
599Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska  †po 11-02-1839  
600Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
601Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
602Bagińska Aniela z d. Karwowska  †  
603Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
604Bagińska Aniela z d. Skrodzka  †  
605Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †po 09-06-1913   
606Bagińska Aniela *03-11-1806 Bagienice †09-11-1806 Bagienice  
607Bagińska Aniołek *01-07-1860 Sulewo Prusy †01-07-1860 Sulewo Prusy  
608Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
609Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
610Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
611Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
612Bagińska Anna z d. Markowska  †przed 03-05-1915  
613Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
614Bagińska Anna z d. Golińska  †od 13-11-1900 do 22-01-1907  
615Bagińska Anna * Mroczki   
616Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
617Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
618Bagińska Anna z d. Górska    
619Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †  
620Bagińska Anna z d. Dardzińska    
621Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
622Bagińska Anna z d. Szczech * Pasichy   
623Bagińska Anna z d. Obrycka  †po 24-05-1921  
624Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
625Bagińska Anna z d. Konopka  †  
626Bagińska Anna *27-12-1850 Wąsosz †19-10-1852 Wąsosz /Wąsosz/  
627Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
628Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †przed 23-11-1841  
629Bagińska Anna z d. Kurzętkowska  †przed 26-06-1821  
630Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
631Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
632Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
633Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
634Bagińska Antonina *około 09-1878 Wąsosz †04-09-1879 Wąsosz  
635Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
636Bagińska Antonina z d. Rogowska  †  
637Bagińska Antonina *około 1792 †po 06-02-1837  
638Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
639Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
640Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
641Bagińska Balbina z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
642Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †  
643Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
644Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
645Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
646Bagińska Barbara z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
647Bagińska Barbara z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
648Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
649Bagińska Barbara z d. Ziomek    
650Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
651Bagińska Barbara     
652Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
653Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska * Wąsosz   
654Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
655Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
656Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo †  
657Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
658Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
659Bagińska Bronisława  †  
660Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
661Bagińska Bronisława *21-07-1866 Sulewo Prusy †03-03-1868 Sulewo Prusy  
662Bagińska Brygida z d. N  †  
663Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
664Bagińska Danuta z d. Karwowska    
665Bagińska Elena z d. N  †  
666Bagińska Elżbieta z d. N  †  
667Bagińska Elżbieta z d. Chylińska * Białaszewo    
668Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka * Kownatki   
669Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1913 †  
670Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska * Mieczki   
671Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
672Bagińska Ewa z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
673Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
674Bagińska Ewa z d. Łaguna * Szczuczyn   
675Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
676Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
677Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
678Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
679Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
680Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
681Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
682Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
683Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
684Bagińska Felicja *około 08-1878 Sokoły †18-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
685Bagińska Felicja *około 09-1881 Bagienice †25-01-1882 Bagienice   
686Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †od 28-05-1917 do 20-09-1927  
687Bagińska Feliksa *około 01-1883 Wąsosz †04-08-1883 Wąsosz  
688Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
689Bagińska Feliksa *około 30-06-1874 Sulewo Prusy †06-07-1874 Sulewo Prusy  
690Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska  †przed 28-02-1897  
691Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska  †przed 11-11-1901  
692Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
693Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *około 1841 Niebrzydy †  
694Bagińska Franciszka  †  
695Bagińska Franciszka z d. Rożeńska  †po 28-02-1859  
696Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
697Bagińska Franciszka z d. Świderska  †przed 18-07-1887  
698Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †przed 03-02-1909  
699Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
700Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska  †po 27-01-1902  
701Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
702Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
703Bagińska Franciszka *około 02-1819 †17-02-1820 Bagienice  
704Bagińska Franciszka *26-01-1819 Wąsosz †01-02-1819 Wąsosz  
705Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
706Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †  
707Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
708Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
709Bagińska Halina z d. Łempicka * Szczuczyn    
710Bagińska Halina z d. Czarnecka * Świdry    
711Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
712Bagińska Helena z d. Uszyńska  †21-09-1909 Łomża  
713Bagińska Helena z d. N  †przed 25-08-1817  
714Bagińska Helena z d. N  †  
715Bagińska Helena z d. Muszyńska    
716Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
717Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
718Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
719Bagińska Helena z d. Kapla  †  
720Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
721Bagińska Henryka z d. Kołakowska * Sokoły   
722Bagińska Henryka Danuta *06-02-1954 Kudłaczewo †23-08-1954 Kudłaczewo /Wąsosz/  
723Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 06-07-1941  
724Bagińska Honorata z d. Wileńska * Bagienice    
725Bagińska Irena z d. Wicik * Czaple   
726Bagińska Irena    
727Bagińska Izabela z d. Kiełczewska  †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
728Bagińska Jadwiga z d. Skrodzka    
729Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
730Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka * Możdżenie   
731Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989   
732Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
733Bagińska Janina z d. Szleszyńska    
734Bagińska Janina *17-04-1930 Żebry †29-08-1930 Żebry  
735Bagińska Janina z d. Niewiadomska * Dybła   
736Bagińska Janina z d. Mieczkowska    
737Bagińska Janina z d. Danowska    
738Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
739Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
740Bagińska Joanna z d. Skubiszewska *13-06-1967 Wierzbica †   
741Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
742Bagińska Joanna z d. Świderska  †po 10-02-1857  
743Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
744Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
745Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
746Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
747Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 04-02-1931  
748Bagińska Józefa z d. Czaplicka  †15-02-1893  
749Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
750Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
751Bagińska Józefa  †  
752Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
753Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
754Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz * Polkowo   
755Bagińska Józefa *19-03-1855 Wąsosz †29-03-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
756Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
757Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
758Bagińska Józefa *16-03-1862 Wąsosz †05-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
759Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
760Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
761Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
762Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 23-11-1874  
763Bagińska Józefata z d. Kozikowska  †przed 12-02-1867  
764Bagińska Józefata *1864 Grzymki †1864 Grzymki /Romany/  
765Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska  †po 20-11-1844  
766Bagińska Józefata z d. Karwowska  †  
767Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
768Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
769Bagińska Józefata z d. Gutowska  †przed 27-11-1876  
770Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
771Bagińska Julia * Białystok    
772Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
773Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
774Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
775Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
776Bagińska Julianna z d. Rogowska  †po 24-11-1840   
777Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
778Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
779Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
780Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
781Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Łempice †23-08-1941 Łempice  
782Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
783Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
784Bagińska Julianna z d. Podsiad  †przed 21-02-1887  
785Bagińska Julianna *21-10-1853 Sulewo Prusy †12-12-1853 Sulewo Prusy  
786Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
787Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
788Bagińska Kamila *16-04-1866 Lipnik †24-01-1867 Lipnik  
789Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki par. Białaszewo †  
790Bagińska Karolina z d. Szepietowska  †przed 17-10-1832  
791Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
792Bagińska Karolina z d. Jurska  †po 15-02-1897  
793Bagińska Karolina z d. Mikucka  †przed 06-03-1905  
794Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
795Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
796Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
797Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
798Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
799Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska  †po 26-02-1900  
800Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
801Bagińska Katarzyna z d. Milewska  †po 14-02-1839  
802Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska  †przed 26-11-1844  
803Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska  †od 10-02-1839 do 16-08-1864  
804Bagińska Katarzyna z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
805Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
806Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
807Bagińska Katarzyna z d. Konopka  †  
808Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
809Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
810Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska  †  
811Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
812Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
813Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1870 Radziłów †12-04-1942 Żebry /Wąsosz/  
814Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
815Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
816Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †   
817Bagińska Katarzyna *15-05-1830 Sulewo Kownaty †  
818Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
819Bagińska Klara z d. Szemborowska  †przed 16-06-1872  
820Bagińska Klementyna *12-10-1861 Kieljany †06-02-1862 Kieljany /Wąsosz/  
821Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
822Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
823Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
824Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska * Sulewo Kownaty   
825Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
826Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
827Bagińska Kunegunda z d. Wojsław  †przed 18-11-1812  
828Bagińska Leokadia z d. Zalewska  †  
829Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
830Bagińska Leokadia z d. Borawska * Zalesie   
831Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
832Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
833Bagińska Lidia z d. Szymańska    
834Bagińska Lucyna z d. Gutowska     
835Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 25-02-1908  
836Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
837Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
838Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
839Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
840Bagińska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
841Bagińska Magdalena z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
842Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
843Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †od 07-02-1899 do 28-02-1905  
844Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
845Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
846Bagińska Małgorzata z d. Godlewska  †  
847Bagińska Małgorzata *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
848Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 20-02-1906  
849Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
850Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
851Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
852Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska  †  
853Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
854Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
855Bagińska Marianna  †  
856Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
857Bagińska Marianna z d. Mieczkowska  †  
858Bagińska Marianna z d. Skrodzka  †  
859Bagińska Marianna z d. Borawska  †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
860Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †  
861Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
862Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
863Bagińska Marianna z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
864Bagińska Marianna z d. Wiszowata  †po 21-04-1823  
865Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
866Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
867Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
868Bagińska Marianna z d. Górska  †po 02-02-1926  
869Bagińska Marianna z d. N  †  
870Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
871Bagińska Marianna z d. Wądołowska  †  
872Bagińska Marianna z d. N  †  
873Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
874Bagińska Marianna z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
875Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †  
876Bagińska Marianna  †  
877Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
878Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
879Bagińska Marianna z d. Galińska  †1864  
880Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
881Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
882Bagińska Marianna z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
883Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
884Bagińska Marianna  †po 09-02-1846  
885Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
886Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
887Bagińska Marianna z d. Kruszyńska * Szczuczyn   
888Bagińska Marianna z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
889Bagińska Marianna z d. Święćkowska  †przed 15-01-1866  
890Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †po 24-11-1862  
891Bagińska Marianna *około 01-02-1877 Wąsosz †15-02-1877 Wąsosz  
892Bagińska Marianna *około 08-1952 †03-10-1952 Kudłaczewo  
893Bagińska Marianna z d. Dobrzycka  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
894Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
895Bagińska Marianna z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
896Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
897Bagińska Marianna *09-09-1808 Koniecki Małe †13-08-1809 Koniecki  
898Bagińska Marianna *06-09-1861 Koniecki †23-11-1861 Koniecki /Wąsosz/  
899Bagińska Marianna *19-08-1845 Wąsosz †26-09-1846 Wąsosz /Wąsosz/  
900Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
901Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
902Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
903Bagińska Marianna z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
904Bagińska Marianna *około 03-1888 Lipnik †30-06-1888 Lipnik  
905Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
906Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
907Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
908Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
909Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
910Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
911Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
912Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
913Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
914Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
915Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
916Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
917Bagińska Marianna Ewa z d. Mikucka *około 08-1822 Grajewo †  
918Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka * Szczuczyn   
919Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
920Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
921Bagińska Mirosława  †  
922Bagińska N z d. N  †przed 10-1812  
923Bagińska N z d. N  †przed 01-1939  
924Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
925Bagińska Natalia z d. Mikucka *około 1904 †25-10-1978 /Wąsosz/  
926Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
927Bagińska Paulina z d. Dąbrowska  †  
928Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
929Bagińska Paulina z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
930Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
931Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
932Bagińska Paulina z d. Grzybowska  †  
933Bagińska Paulina *01-07-1860 Sulewo Prusy †07-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
934Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
935Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
936Bagińska Pelagia z d. Zawadzka * Kieljany    
937Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
938Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
939Bagińska Petronela z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
940Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
941Bagińska Regina z d. Rogalska * Sokoły   
942Bagińska Regina z d. Łempicka * Bagienice    
943Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
944Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
945Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
946Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 07-02-1875  
947Bagińska Rozalia z d. Sawicka  †po 17-11-1863  
948Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
949Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska  †przed 11-02-1873  
950Bagińska Rozalia z d. Mikucka  †przed 23-04-1893  
951Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
952Bagińska Rozalia z d. Żmijewska  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
953Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
954Bagińska Rozalia *14-05-1838 Bzury †04-12-1838 Bzury  
955Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
956Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
957Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
958Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
959Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska * Grajewo    
960Bagińska Sabina z d. Gutowska * Szczuczyn   
961Bagińska Salomea z d. Grądzka  †przed 31-07-1843  
962Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
963Bagińska Salomea *26-10-1809 Wąsosz †19-03-1811 Wąsosz /Wąsosz/  
964Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
965Bagińska Scholastyka z d. Borawska  †  
966Bagińska Scholastyka z d. Rudzka  †przed 21-02-1887  
967Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska  †przed 12-02-1920  
968Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
969Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
970Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
971Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
972Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
973Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
974Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
975Bagińska Stanisława z d. Czarnecka * Słucz   
976Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
977Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
978Bagińska Stefania z d. Rogińska  †  
979Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
980Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
981Bagińska Tekla z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
982Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
983Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
984Bagińska Teofila z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
985Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
986Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
987Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
988Bagińska Teofila z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
989Bagińska Teofila z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
990Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
991Bagińska Teresa  †po 21-01-1889  
992Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
993Bagińska Teresa z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
994Bagińska Teresa z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
995Bagińska Teresa    
996Bagińska Teresa z d. Milewska * Sulewo Kownaty   
997Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
998Bagińska Teresa Katarzyna *01-04-1845 Koniecki †05-05-1845 Koniecki /Wąsosz/  
999Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
1000Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
1001Bagińska Waleria *09-09-1862 Lipnik †11-10-1862 Lipnik  
1002Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
1003Bagińska Weronika z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
1004Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
1005Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
1006Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska  †  
1007Bagińska Wiktoria z d. Trzaska  †  
1008Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
1009Bagińska Wiktoria z d. N    
1010Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
1011Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
1012Bagińska Władysława z d. Janczewska * Bronaki-Olki †12-11-1918 Bronaki  
1013Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
1014Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
1015Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1016Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
1017Bagińska Zofia z d. Modzelewska * Szczuczyn   
1018Bagińska Zofia z d. N  †  
1019Bagińska Zofia z d. Wesołowska  †przed 11-11-1941  
1020Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
1021Bagiński Adam  †po 20-09-1927  
1022Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
1023Bagiński Adam  †  
1024Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1025Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †  
1026Bagiński Adam  †przed 11-11-1941  
1027Bagiński Adam     
1028Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
1029Bagiński Adolf  †  
1030Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
1031Bagiński Adolf *11-09-1870 Kieljany †11-02-1871 Kieljany /Wąsosz/  
1032Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
1033Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
1034Bagiński Aleksander * Świdry   
1035Bagiński Aleksander  †przed 23-11-1909  
1036Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1037Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
1038Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
1039Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz   
1040Bagiński Aleksander * Żebry   
1041Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
1042Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
1043Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
1044Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †  
1045Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
1046Bagiński Aleksander *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
1047Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
1048Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
1049Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 25-02-1908  
1050Bagiński Andrzej  †przed 28-07-1861  
1051Bagiński Andrzej  †przed 13-02-1820  
1052Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
1053Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
1054Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
1055Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
1056Bagiński Andrzej *22-11-1859 Lipnik †16-06-1860 Lipnik /Wąsosz/  
1057Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
1058Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †  
1059Bagiński Aniołek *19-11-1862 Sulewo Prusy †19-11-1862 Sulewo Prusy  
1060Bagiński Aniołek *29-04-1860 †29-04-1860  
1061Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
1062Bagiński Antoni  †  
1063Bagiński Antoni  †po 12-02-1920  
1064Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
1065Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
1066Bagiński Antoni  †przed 25-08-1817  
1067Bagiński Antoni  †po 16-08-1864  
1068Bagiński Antoni  †przed 03-02-1852  
1069Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
1070Bagiński Antoni  †01-01-1864 Mścichy  
1071Bagiński Antoni  †  
1072Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
1073Bagiński Antoni *około 1849 †  
1074Bagiński Antoni * Sulewo Prusy   
1075Bagiński Antoni *około 01-1860 Koniecki †30-03-1860 Koniecki  
1076Bagiński Antoni * Bagińskie †  
1077Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
1078Bagiński Antoni * Koniecki Małe    
1079Bagiński Antoni * Świdry    
1080Bagiński Antoni * Guty Stare   
1081Bagiński Antoni * Kieljany   
1082Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
1083Bagiński Antoni Roman * Szczuczyn   
1084Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
1085Bagiński Arkadiusz *około 01-1885 Lipnik †23-12-1885 Lipnik  
1086Bagiński Augustyn *około 1790 †  
1087Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †po 24-11-1862  
1088Bagiński Baltazar  †przed 23-05-1870  
1089Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
1090Bagiński Bartłomiej  †przed 07-06-1853  
1091Bagiński Bartosz * Ełk    
1092Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
1093Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
1094Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
1095Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
1096Bagiński Bonawentura  †po 12-04-1822  
1097Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
1098Bagiński Bonifacy (Bonawentura)  †po 26-11-1844  
1099Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
1100Bagiński Czesław    
1101Bagiński Daniel Mateusz *03-01-1829 Sulewo Prusy †14-02-1829 Sulewo Prusy  
1102Bagiński Dariusz * Szczuczyn    
1103Bagiński Dominik * Kieljany   
1104Bagiński Dominik    
1105Bagiński Edmund * Skrodzkie    
1106Bagiński Edward *14-09-1853 Koniecki †28-02-1854 Koniecki /Wąsosz/  
1107Bagiński Eugeniusz *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
1108Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
1109Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
1110Bagiński Feliks  †przed 11-11-1901  
1111Bagiński Feliks  †po 09-02-1846  
1112Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1113Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †po 11-06-1888  
1114Bagiński Feliks *około 10-1876 Bagienice †29-12-1876 Bagienice  
1115Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
1116Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
1117Bagiński Franciszek  †przed 23-02-1914  
1118Bagiński Franciszek  †  
1119Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
1120Bagiński Franciszek  †przed 21-04-1823  
1121Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
1122Bagiński Franciszek  †przed 28-02-1859  
1123Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
1124Bagiński Franciszek  †16-09-1900  
1125Bagiński Franciszek  †po 07-06-1904  
1126Bagiński Franciszek *około 1866 †  
1127Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
1128Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
1129Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
1130Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
1131Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
1132Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
1133Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
1134Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
1135Bagiński Franciszek *06-07-1849 Koniecki †31-05-1851 Koniecki /Wąsosz/  
1136Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
1137Bagiński Franciszek *28-01-1864 Wąsosz †26-08-1864 Wąsosz  
1138Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
1139Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
1140Bagiński Franciszek  †po 23-11-1874  
1141Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
1142Bagiński Franciszek  †od 17-02-1819 do 26-01-1839  
1143Bagiński Franciszek Józef *02-01-1866 Kieljany †23-04-1866 Kieljany /Wąsosz/  
1144Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
1145Bagiński Gabriel  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
1146Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
1147Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
1148Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
1149Bagiński Henryk * Białaszewo   
1150Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
1151Bagiński Hipolit  †przed 28-02-1897  
1152Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
1153Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
1154Bagiński Ignacy *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1155Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
1156Bagiński Ignacy  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
1157Bagiński Jacenty  †przed 26-02-1816  
1158Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
1159Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
1160Bagiński Jakub  †przed 23-11-1868  
1161Bagiński Jakub  †  
1162Bagiński Jakub  †  
1163Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
1164Bagiński Jakub *około 1789 †  
1165Bagiński Jakub *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
1166Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
1167Bagiński Jan    
1168Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
1169Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
1170Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
1171Bagiński Jan  †po 03-02-1891  
1172Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
1173Bagiński Jan *1875 Grzymki †1875 Grzymki /Romany/  
1174Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
1175Bagiński Jan  †27-11-1843  
1176Bagiński Jan  †przed 10-02-1931  
1177Bagiński Jan  †  
1178Bagiński Jan  †  
1179Bagiński Jan  †16-01-1850  
1180Bagiński Jan  †  
1181Bagiński Jan  †  
1182Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
1183Bagiński Jan  †  
1184Bagiński Jan  †przed 28-07-1878  
1185Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1186Bagiński Jan    
1187Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
1188Bagiński Jan  †  
1189Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
1190Bagiński Jan  †  
1191Bagiński Jan * Łempice    
1192Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
1193Bagiński Jan *30-03-1864 Sulewo Prusy †03-04-1864 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1194Bagiński Jan *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
1195Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
1196Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
1197Bagiński Jan  †po 16-06-1872  
1198Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
1199Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
1200Bagiński Jan  †przed 10-02-1857  
1201Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1202Bagiński Jan Franciszek *07-03-1865 Sulewo Prusy †29-06-1865 Sulewo Prusy  
1203Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
1204Bagiński Jan Pius * Ramoty   
1205Bagiński Jarosław     
1206Bagiński Jerzy * Mroczki   
1207Bagiński Jerzy *16-01-1950 Świdry †14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
1208Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
1209Bagiński Joachim  †przed 15-01-1866  
1210Bagiński Józef *około 07-1914 Szostaki †09-09-1914 Szostaki /Burzyn/  
1211Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †  
1212Bagiński Józef  †przed 21-01-1889  
1213Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
1214Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
1215Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
1216Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
1217Bagiński Józef  †od 07-02-1853 do 27-02-1865  
1218Bagiński Józef  †przed 17-11-1863  
1219Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
1220Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
1221Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
1222Bagiński Józef  †po 06-02-1893  
1223Bagiński Józef *około 01-10-1874 Niedźwiadna †08-10-1874 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1224Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
1225Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
1226Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
1227Bagiński Józef  †  
1228Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1229Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
1230Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 28-05-1941  
1231Bagiński Józef  †  
1232Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
1233Bagiński Józef *18-06-1821 Lipnik †19-01-1822 Lipnik  
1234Bagiński Józef *03-1877 Sokoły †29-03-1877 Sokoły  
1235Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
1236Bagiński Józef *22-11-1859 Lipnik †13-12-1859 Lipnik /Wąsosz/  
1237Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
1238Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
1239Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
1240Bagiński Józef  †po 27-11-1876  
1241Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
1242Bagiński Józef    
1243Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
1244Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
1245Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
1246Bagiński Kacper  †przed 12-02-1890  
1247Bagiński Kacper *około 1790 †  
1248Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
1249Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
1250Bagiński Kajetan Grzegorz *17-11-1854 Kieljany †21-12-1854 Kieljany /Wąsosz/  
1251Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
1252Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
1253Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
1254Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
1255Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
1256Bagiński Konstanty  †  
1257Bagiński Konstanty *około 1814 Bagińskie †  
1258Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
1259Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
1260Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
1261Bagiński Konstanty *30-07-1860 Stawiane †07-08-1860 Stawiane  
1262Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
1263Bagiński Ksawery  †po 24-01-1894  
1264Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
1265Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
1266Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
1267Bagiński Leon *około 1830 †  
1268Bagiński Leon  †  
1269Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
1270Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
1271Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
1272Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
1273Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
1274Bagiński Leszek * Szczuczyn    
1275Bagiński Leszek * Augustów    
1276Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
1277Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
1278Bagiński Ludwik    
1279Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †   
1280Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
1281Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
1282Bagiński Łukasz  †po 14-02-1839  
1283Bagiński Łukasz  †przed 26-06-1821  
1284Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
1285Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
1286Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
1287Bagiński Maciej  †  
1288Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
1289Bagiński Marcell *18-01-1861 Koniecki †15-02-1861 Koniecki  
1290Bagiński Marcelli *06-06-1843 Sulewo Prusy †28-06-1843 Sulewo Prusy  
1291Bagiński Marcin  †przed 14-02-1899  
1292Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
1293Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
1294Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
1295Bagiński Marian * Kieljany   
1296Bagiński Marian *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1297Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
1298Bagiński Mateusz  †przed 20-11-1844  
1299Bagiński Mateusz  †po 21-10-1827  
1300Bagiński Mateusz * Bzury †przed 24-09-1833  
1301Bagiński Mateusz  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
1302Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 29-06-1864  
1303Bagiński Michał  †przed 18-11-1812  
1304Bagiński Michał *około 11-1881 Sokoły †11-03-1882 Sokoły  
1305Bagiński Mieczysław *1905 †  
1306Bagiński Mieczysław    
1307Bagiński Mieczysław * Koniecki Małe    
1308Bagiński Mikołaj  †przed 26-11-1844  
1309Bagiński Mikołaj  †przed 04-02-1931  
1310Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †po 02-03-1886  
1311Bagiński Mikołaj  †  
1312Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
1313Bagiński Paweł  †  
1314Bagiński Paweł  †  
1315Bagiński Paweł  †po 25-02-1895  
1316Bagiński Paweł  †  
1317Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
1318Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
1319Bagiński Paweł  †przed 19-09-1832  
1320Bagiński Paweł * Bagienice †przed 11-02-1809  
1321Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
1322Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
1323Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
1324Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
1325Bagiński Piotr * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
1326Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
1327Bagiński Piotr  †po 11-02-1873  
1328Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
1329Bagiński Piotr * Kieljany   
1330Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
1331Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
1332Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
1333Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
1334Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
1335Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
1336Bagiński Rajmund  †  
1337Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
1338Bagiński Ryszard    
1339Bagiński Ryszard Jan * Kudłaczewo   
1340Bagiński Sebastian  †przed 17-10-1832  
1341Bagiński Stanisław  †przed 12-02-1867  
1342Bagiński Stanisław  †przed 15-06-1841  
1343Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
1344Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †  
1345Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
1346Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
1347Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
1348Bagiński Stanisław *około 1779 †  
1349Bagiński Stanisław  †przed 20-11-1853  
1350Bagiński Stanisław  †przed 15-02-1897  
1351Bagiński Stanisław  †przed 06-03-1905  
1352Bagiński Stanisław  †przed 23-04-1893  
1353Bagiński Stanisław * Koniecki Małe   
1354Bagiński Stanisław    
1355Bagiński Stanisław * Łempice    
1356Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
1357Bagiński Stanisław  †przed 01-10-1878  
1358Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †po 03-02-1909  
1359Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
1360Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
1361Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/   
1362Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
1363Bagiński Stanisław *około 1841 Flesze †08-10-1917 Żebry /Wąsosz/  
1364Bagiński Stanisław  †  
1365Bagiński Stanisław  †przed 03-05-1915  
1366Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
1367Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
1368Bagiński Stanisław *10-05-1846 Lipnik †19-11-1846 Lipnik  
1369Bagiński Stanisław  †przed 21-02-1887  
1370Bagiński Stanisław Adam * Białaszewo    
1371Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 20-02-1906  
1372Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
1373Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
1374Bagiński Sylwester  †po 22-01-1907  
1375Bagiński Sylwester * Szczuczyn   
1376Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
1377Bagiński Szczepan *14-12-1864 Lipnik †03-03-1865 Lipnik /Wąsosz/  
1378Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1379Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
1380Bagiński Szymon  †  
1381Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
1382Bagiński Szymon *11-12-1864 Koniecki †24-12-1864 Koniecki  
1383Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
1384Bagiński Szymon  †przed 10-04-1899  
1385Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
1386Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
1387Bagiński Tadeusz * Kurkowo    
1388Bagiński Tadeusz *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
1389Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
1390Bagiński Telesfor  †po 02-02-1926  
1391Bagiński Teodor  †przed 31-07-1843  
1392Bagiński Teodor  †  
1393Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
1394Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
1395Bagiński Teofil  †  
1396Bagiński Teofil * Siwki par. Romany   
1397Bagiński Teofil  †przed 20-02-1939  
1398Bagiński Teofil *około 1859 Ciędry ? †  
1399Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
1400Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
1401Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
1402Bagiński Walenty    
1403Bagiński Wawrzyniec  †  
1404Bagiński Wawrzyniec  †przed 06-02-1816  
1405Bagiński Wawrzyniec  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
1406Bagiński Wawrzyniec *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
1407Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
1408Bagiński Wiesław    
1409Bagiński Wiesław Bolesław * Kieljany   
1410Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
1411Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
1412Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
1413Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †  
1414Bagiński Wincenty Ryszard *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
1415Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
1416Bagiński Witold * Szczuczyn   
1417Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
1418Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
1419Bagiński Władysław *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
1420Bagiński Władysław    
1421Bagiński Władysław  †  
1422Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
1423Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
1424Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
1425Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
1426Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
1427Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
1428Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
1429Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
1430Bagiński Wojciech *około 08-1789 †10-06-1790 Bagienice  
1431Bagiński Wojciech *29-05-1852 Bzury †10-08-1852 Bzury /Wąsosz/  
1432Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
1433Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
1434Bagiński Zdzisław * Świdry   
1435Bagiński Zdzisław * Koniecki Małe   
1436Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
1437Bahlo Andrzej *około 1791 †  
1438Bahlo Anna z d. Kelmer  †przed 20-01-1835  
1439Bahlo Daniel  †przed 20-01-1835  
1440Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
1441Bajkiewicz Anna * Prostki    
1442Bajkiewicz Bartłomiej  †  
1443Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska    
1444Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław * Siankowizna   
1445Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki par. Białaszewo †po 15-02-1904  
1446Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1447Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1448Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
1449Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
1450Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
1451Bajkiewicz Karol * Prostki    
1452Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
1453Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
1454Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska * Prostki    
1455Bajkiewicz Marek * Prostki    
1456Bajkiewicz Marianna z d. N  †  
1457Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska * Łojki par. Białaszewo †po 13-11-1864  
1458Bajkiewicz Paweł  †przed 13-11-1864  
1459Bajkiewicz Rafał * Prostki    
1460Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
1461Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
1462Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
1463Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
1464Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1465Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
1466Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
1467Bajkowska Bronisława z d. Borkowska * Niećkowo   
1468Bajkowska Halina * Niećkowo   
1469Bajkowska Helena z d. Gacka  †  
1470Bajkowska Irena z d. Tomaszewska    
1471Bajkowska Józefa z d. Łepkowska  †  
1472Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
1473Bajkowska Marianna z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
1474Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
1475Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
1476Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz  †po 26-01-1903  
1477Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *około 1870 Grądy Wielkie †  
1478Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
1479Bajkowski Czesław * Wąsosz   
1480Bajkowski Ignacy  †po 26-01-1903  
1481Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
1482Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
1483Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
1484Bajkowski Marcel  †  
1485Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
1486Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
1487Bajkowski Stanisław  †przed 27-10-1846  
1488Bajkowski Stanisław  †po 09-11-1903  
1489Bajkowski Stanisław * Grozimy   
1490Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
1491Bajkowski Władysław  †  
1492Bajor Cecylia z d. Berdys  †  
1493Bajor Józef  †  
1494Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
1495Balasz Anna * Krosta †po 13-09-1840  
1496Balasz Frydryk  †przed 13-09-1840  
1497Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
1498Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
1499Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
1500Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
1501Balcer Jan  †przed 16-07-1846  
1502Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
1503Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
1504Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
1505Balcer Ludwika z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
1506Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
1507Balcer Marianna z d. Maliszewska  †  
1508Balcer Marianna z d. Lendzian  †po 16-07-1846  
1509Balcer Michał  †przed 21-01-1855  
1510Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
1511Balcer Tomasz  †  
1512Balcewicz Czesław    
1513Balcewicz Janina z d. Zielińska * Wąsosz   
1514Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
1515Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
1516Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
1517Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska  †przed 22-09-1828  
1518Baldachowska Marianna z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
1519Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
1520Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
1521Baldachowska Marianna z d. Krukner  †  
1522Baldachowska N z d. Ptaszyńska  †  
1523Baldachowski Adam  †po 09-07-1912  
1524Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
1525Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
1526Baldachowski Jakub  †przed 22-09-1828  
1527Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
1528Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
1529Baldachowski Piotr *około 1786 †  
1530Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
1531Balejko Aleksandra z d. Kuć  †po 27-01-1919  
1532Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
1533Balejko Antoni * Sulewo Prusy    
1534Balejko Franciszek  †  
1535Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
1536Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
1537Balejko Ignacy  †przed 19-02-1924  
1538Balejko Ignacy Adam * Zalesie †  
1539Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
1540Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
1541Balejko Józef  †przed 20-05-1885  
1542Balejko Katarzyna z d. N  †  
1543Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
1544Balejko Marianna z d. Niedźwiedzka  †po 19-02-1924  
1545Balejko Marianna z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
1546Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
1547Balejko Mateusz  †przed 26-02-1840  
1548Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
1549Balejko Rozalia z d. Śmiarowska  †przed 20-05-1885  
1550Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
1551Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
1552Balewicz Adam  †przed 29-05-1859  
1553Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
1554Balewicz Ewa z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
1555Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
1556Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
1557Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
1558Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
1559Balewska Apolonia z d. Cimoch  †przed 20-11-1853  
1560Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
1561Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
1562Balewska Ewa z d. N  †  
1563Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
1564Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
1565Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
1566Balewska Ludwika z d. Wykowska    
1567Balewska Michalina z d. Śliwka  †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1568Balewska Rozalia  †po 17-11-1931  
1569Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1570Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
1571Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 09-11-1879  
1572Balewski Jerzy * Wąsosz   
1573Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
1574Balewski Michał  †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1575Balewski Tomasz  †  
1576Balewski Tomasz  †przed 20-11-1853  
1577Balicka Amelia z d. Witeska     
1578Balicka Anna z d. Just * Wąsosz    
1579Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
1580Balicka Barbara z d. Gutowska * Szczuczyn   
1581Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
1582Balicka Halina z d. N  †przed 08-1995   
1583Balicka Helena z d. Zalewska    
1584Balicka Helena Anna *08-08-1943 Wąsosz †26-12-1943 Wąsosz   
1585Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
1586Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
1587Balicka Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
1588Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
1589Balicka Katarzyna  †po 27-11-1893  
1590Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
1591Balicka Małgorzata z d. N  †  
1592Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
1593Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska  †przed 05-11-1839  
1594Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 13-01-1902  
1595Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1596Balicki Jan  †po 05-11-1839  
1597Balicki Jan *około 1851 Glinki †po 13-01-1902  
1598Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
1599Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
1600Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1601Balicki Piotr  †  
1602Balicki Stanisław * Wąsosz   
1603Balicki Stanisław Zenon * Grajewo   
1604Balicki Tadeusz * Wąsosz    
1605Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †przed 24-01-1870  
1606Balicki Tomasz *około 1816 †  
1607Balicki Wacław    
1608Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
1609Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
1610Balicki Zygmunt *16-10-1933 †25-05-1934 Wąsosz  
1611Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1612Ballo Andrzej  †przed 19-01-1869  
1613Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
1614Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
1615Bałdyga Adam *około 1871 Białaszewo †  
1616Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel  †  
1617Bałdyga Aleksander * Zalesie pow. Ostrołęka   
1618Bałdyga Aleksandra z d. Garder *około 1879 Bzury †  
1619Bałdyga Alina z d. Ciszewska * Konopki   
1620Bałdyga Antoni  †  
1621Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska * Nieławice    
1622Bałdyga Bolesław  †  
1623Bałdyga Bronisław  †  
1624Bałdyga Bronisława z d. Duzik * Obrytki   
1625Bałdyga Danuta z d. Sobotka    
1626Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
1627Bałdyga Eugenia z d. Marcak    
1628Bałdyga Feliks  †po 15-02-1928  
1629Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
1630Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
1631Bałdyga Franciszek  †przed 28-01-1889  
1632Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)  †przed 23-07-1888  
1633Bałdyga Irena z d. Sobotka    
1634Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka  †  
1635Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
1636Bałdyga Jan  †  
1637Bałdyga Jan  †30-05-1838  
1638Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †  
1639Bałdyga Jan  †  
1640Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
1641Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1642Bałdyga Jerzy *27-04-1948 Wesołe †06-05-1948 /Szczuczyn/  
1643Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
1644Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
1645Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
1646Bałdyga Katarzyna z d. Maciora * Przechody †przed 04-1795  
1647Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †  
1648Bałdyga Katarzyna z d. Kopka  †09-06-1858  
1649Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
1650Bałdyga Kazimierz  †przed 20-02-1859  
1651Bałdyga Maciej  †po 26-11-1836  
1652Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
1653Bałdyga Marianna z d. Iwanicka  †  
1654Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz  †po 26-11-1836  
1655Bałdyga Marianna z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
1656Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk  †  
1657Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †  
1658Bałdyga Michał  †przed 30-01-1853  
1659Bałdyga N z d. N  †przed 08-1905  
1660Bałdyga Paulina z d. Bukowska *około 1871 Białaszewo †  
1661Bałdyga Rozalia z d. Murach  †  
1662Bałdyga Salomea z d. Patalian  †przed 01-1886  
1663Bałdyga Stanisław * Radziłów   
1664Bałdyga Stanisława z d. Jasińska  †po 15-02-1928  
1665Bałdyga Teofila z d. Sztachelek  †po 20-02-1859  
1666Bałdyga Tomasz  †przed 23-07-1888  
1667Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1668Bałdyga Wawrzyniec * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1669Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
1670Bałdyga Wioletta * Pisz    
1671Bałdyga Władysław    
1672Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1673Bałdyga Zygmunt * Łączki    
1674Bames N    
1675Banach Aleksander    
1676Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
1677Banach Barbara z d. Kacperska * Zambrów   
1678Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
1679Banach Danuta Daniela z d. Godlewska * Zalesie    
1680Banach Jan  †przed 22-11-1933  
1681Banach Katarzyna z d. Parzych  †przed 22-11-1933  
1682Banach Mieczysław * Serafin    
1683Banach N  †przed 31-03-1998  
1684Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1685Banach Rozalia z d. Parda    
1686Banach Stanisław    
1687Banach Stanisław  †przed 17-01-1922  
1688Banach Teofila z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
1689Banachowska Agata z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1690Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
1691Banachowska Franciszka z d. Baldachowska  †po 27-02-1922  
1692Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
1693Banachowska Julianna z d. Kuczewska  †po 24-01-1853  
1694Banachowska Julianna z d. Szymanowska  †po 14-11-1892  
1695Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
1696Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska * Rakowo   
1697Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1698Banachowska Magdalena z d. Janczewska  †  
1699Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1700Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
1701Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
1702Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1703Banachowski Adam  †po 24-01-1853  
1704Banachowski Aleksander  †  
1705Banachowski Hieronim * Siwki par. Romany   
1706Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
1707Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
1708Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
1709Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
1710Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
1711Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
1712Banachowski Konstanty  †od 06-02-1917 do 27-02-1922  
1713Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †przed 23-10-1924  
1714Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
1715Banachowski Piotr  †po 14-11-1892  
1716Banachowski Tomasz  †przed 12-11-1848  
1717Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska * Dębówka   
1718Banaszkiewicz Jan    
1719Banaś Hejne * Nowe Guty   
1720Banaś Jan  †  
1721Banaś Janina z d. Staniszewska * Ławsk   
1722Banaś Maria z d. Krejnart  †  
1723Bandach Franciszek  †po 16-02-1892  
1724Bandach Franciszka z d. Drawińska  †przed 16-02-1892  
1725Bandach Jan  †przed 28-05-1854  
1726Bandach Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-05-1854  
1727Bandarzy Celina z d. Węcek * Kędziorowo   
1728Bandarzy Stanisław * Dobrzynówka   
1729Bandasik Franciszka z d. Brzozowska  †od 29-01-1854 do 23-09-1860  
1730Bandasik Jakub  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
1731Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
1732Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
1733Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
1734Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
1735Bandusik Anastazja z d. N  †  
1736Bandusik Andrzej  †przed 22-11-1825  
1737Bandyszewska Teofila z d. Sokołowska    
1738Banik Marcin * Niedźwiedź    
1739Banik Monika z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
1740Banik Wiktor * Grecja    
1741Bankowska Marianna z d. Szulc * Wąsosz   
1742Bankowski Tadeusz Jerzy    
1743Bańkowska Teofila z d. Chylińska  †  
1744Bańkowski Franciszek  †  
1745Bar Alojzy  †  
1746Bar Andrzej *około 1859 Danowo †od 30-01-1911 do 29-10-1930  
1747Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
1748Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
1749Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
1750Bar Ewa z d. N  †  
1751Bar Jan *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
1752Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1753Bar Katarzyna z d. N  †  
1754Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
1755Bar Michał  †  
1756Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
1757Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
1758Bar Stanisława z d. Kozłowska  †około 07-1932  
1759Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
1760Bar Tomasz  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
1761Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
1762Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
1763Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
1764Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
1765Bar Zofia z d. Leszczyńska  †przed 25-10-1824  
1766Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
1767Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †  
1768Barankiewicz Francis  †przed 23-11-1862  
1769Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *około 1841 Łojki par. Białaszewo †  
1770Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
1771Baranowska Agnieszka z d. Łempicka * Grajewo   
1772Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1773Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †  
1774Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
1775Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †   
1776Baranowska Alina *02-02-1957 Pisz †24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1777Baranowska Anna z d. Sokołowska  †po 10-09-1894  
1778Baranowska Anna z d. N  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1779Baranowska Anna z d. Olszewska  †po 12-11-1836  
1780Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
1781Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
1782Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
1783Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
1784Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
1785Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
1786Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)  †od 07-11-1831 do 01-1836  
1787Baranowska Apolonia z d. Konopka    
1788Baranowska Bronisława z d. Bagińska * Modzele   
1789Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
1790Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
1791Baranowska Celina    
1792Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1793Baranowska Franciszka z d. Bendzel  †po 22-06-1909  
1794Baranowska Franciszka z d. Magerska  †  
1795Baranowska Franciszka  †po 03-11-1903  
1796Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
1797Baranowska Genowefa z d. Szleter    
1798Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
1799Baranowska Honorata z d. Szepietowska    
1800Baranowska Ilona z d. Ptach    
1801Baranowska Irena z d. Konopka * Świdry   
1802Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1803Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
1804Baranowska Janina z d. N    
1805Baranowska Janina z d. Malinowska * Ławsk   
1806Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
1807Baranowska Julianna  †  
1808Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
1809Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †przed 23-06-1932  
1810Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska  †po 28-10-1828  
1811Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
1812Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz  †  
1813Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
1814Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
1815Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
1816Baranowska Krystyna z d. Olszewska * Wąsosz   
1817Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1818Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1817 Ruś †po 19-02-1867  
1819Baranowska Marianna  †  
1820Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
1821Baranowska Marianna *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1822Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1823Baranowska Marianna z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1824Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
1825Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †  
1826Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
1827Baranowska Paulina z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
1828Baranowska Pelagia z d. Rogalska    
1829Baranowska Regina z d. Sadek  †po 16-11-1836  
1830Baranowska Rozalia z d. Rutkowska  †po 04-01-1904  
1831Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)  †po 08-02-1932  
1832Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
1833Baranowska Stanisława z d. Bazydło  †  
1834Baranowska Stanisława z d. Arciszewska  †  
1835Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
1836Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1837Baranowska Teresa z d. Arciszewska * Wąsosz   
1838Baranowska Weronika  †  
1839Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †  
1840Baranowska Zofia z d. Kluska  †przed 28-07-1826   
1841Baranowski Aleksander *około 1877 Orlikowo †  
1842Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
1843Baranowski Antoni  †  
1844Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1845Baranowski Bartłomiej  †po 12-11-1836  
1846Baranowski Bogdan *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
1847Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1848Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †  
1849Baranowski Czesław  †  
1850Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †   
1851Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
1852Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †  
1853Baranowski Franciszek  †po 16-11-1836  
1854Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1855Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
1856Baranowski Grzegorz  †  
1857Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
1858Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1859Baranowski Jakub *około 1805 †  
1860Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
1861Baranowski Jakub  †przed 28-07-1826   
1862Baranowski Jan    
1863Baranowski Jan * Rajgród   
1864Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
1865Baranowski Jan  †przed 10-09-1894  
1866Baranowski Jan  †przed 04-01-1904  
1867Baranowski Jan  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1868Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
1869Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
1870Baranowski Jan * Wąsosz   
1871Baranowski Jan * Wąsosz   
1872Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †  
1873Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
1874Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
1875Baranowski Józef * Żebrki   
1876Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
1877Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
1878Baranowski Michał  †po 22-06-1909  
1879Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
1880Baranowski Paweł  †przed 28-10-1828  
1881Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
1882Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
1883Baranowski Piotr  †  
1884Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1885Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1886Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
1887Baranowski Stanisław *1909 †  
1888Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
1889Baranowski Stanisław  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1890Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
1891Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
1892Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1893Baranowski Stefan *około 1905 †  
1894Baranowski Stefan    
1895Baranowski Tadeusz * Szczuczyn   
1896Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
1897Baranowski Wincenty *około 1786 †  
1898Baranowski Wincenty *1906 †  
1899Baranowski Wincenty  †przed 08-02-1932  
1900Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
1901Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1902Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
1903Baranowski Władysław *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
1904Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
1905Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
1906Barańska Zofia z d. Świerczewska  †  
1907Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
1908Barański Wincenty  †  
1909Baraszkiewicz Andrzej *04-01-1962 †22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/  
1910Baraszkiewicz Barbara *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
1911Baraszkiewicz Bogdan *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
1912Baraszkiewicz Bolesław  †  
1913Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska * Koniecki   
1914Baraszkiewicz Janusz *23-09-1965 Wąsosz †01-04-2003 Guty /Wąsosz/  
1915Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska    
1916Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
1917Barczak Andrzej Józef * Jastrzębie-Zdrój    
1918Barczak Danuta z d. Zalewska * Szczuczyn    
1919Barczak Jan    
1920Barczak Regina z d. Antończyk    
1921Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
1922Barczewska Anna z d. Domańska  †26-02-1897 Jedwabne  
1923Barczewska Hanna z d. Kalicka *1962 Łomża †13-12-1989 Piątnica /Piątnica/   
1924Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka  †14-04-1900 Jedwabne  
1925Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)  †  
1926Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
1927Barczewski Grzegorz  †  
1928Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
1929Bardłowska Beata z d. Oszek    
1930Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz    
1931Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
1932Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
1933Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1934Bardłowski Bolesław * Żebry   
1935Bardłowski Czesław * Ławsk   
1936Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
1937Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
1938Bardłowski Lucjan * Żebry   
1939Bardłowski Stanisław *28-03-1935 Żebry †03-04-1935 Żebry /Wąsosz/  
1940Bardłowski Stanisław *około 05-1929 Żebry †22-08-1929 Żebry  
1941Bardzikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1942Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1943Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †  
1944Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
1945Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †  
1946Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
1947Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
1948Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska  †przed 12-1883  
1949Bardzikowska Salomea z d. Balcer  †przed 28-11-1876  
1950Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska  †  
1951Bardzikowski Jakub *około 1819 Chełchy †  
1952Bardzikowski Jerzy  †  
1953Bardzikowski Józef *około 1825 Chełchy †  
1954Bardzikowski Julian * Chełchy †  
1955Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
1956Bardzikowski Szymon *około 1849 Brzeźnio †  
1957Bardzikowski Tadeusz  †przed 28-11-1876  
1958Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
1959Bardzikowski Wawrzyniec  †przed 06-07-1829  
1960Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
1961Bardzińska z d. Wojsław * Kownatki   
1962Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
1963Bardzińska Gabriela  †  
1964Bardzińska Józefa z d. Karwowska  †przed 27-02-1854  
1965Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
1966Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1967Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska  †1853  
1968Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
1969Bardziński Mateusz  †przed 27-02-1854  
1970Bardziński Stanisław *1881 Brzostowo †1881 Brzostowo /Burzyn/  
1971Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
1972Bardziński Stanisław * Brzostowo   
1973Bargłowska A. z d. Mroczko    
1974Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
1975Bargłowska Agata z d. N  †  
1976Bargłowska Agnieszka z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1977Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
1978Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
1979Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *około 1844 Okrasin †po 21-02-1905  
1980Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
1981Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
1982Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
1983Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
1984Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
1985Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
1986Bargłowska Anna * Okrasin   
1987Bargłowska Anna z d. Malinowska  †po 22-11-1887  
1988Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
1989Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
1990Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
1991Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
1992Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
1993Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
1994Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
1995Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
1996Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
1997Bargłowska Eugenia z d. Roman * Radziłów   
1998Bargłowska Ewa z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1999Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
2000Bargłowska Halina *02-01-1940 Racibory †11-01-1940 Racibory /Radziłów/  
2001Bargłowska Halina z d. Korwek * Ławsk   
2002Bargłowska Helena z d. N    
2003Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
2004Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
2005Bargłowska Helena z d. Chadaj    
2006Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska * Grabowo   
2007Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska * Radziłów   
2008Bargłowska Jadwiga * Radziłów   
2009Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska * Żebry   
2010Bargłowska Janina z d. Grzymkowska * Okrasin   
2011Bargłowska Janina * Radziłów   
2012Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
2013Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
2014Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
2015Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
2016Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
2017Bargłowska Karolina z d. Lesoch  †po 29-07-1907  
2018Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa  †1855  
2019Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
2020Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
2021Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
2022Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
2023Bargłowska M. z d. Hanczyn    
2024Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
2025Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
2026Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter * Szlasy   
2027Bargłowska Maria *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2028Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
2029Bargłowska Marianna *1877 Okrasin †1877 Okrasin /Radziłów/  
2030Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
2031Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
2032Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
2033Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
2034Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
2035Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
2036Bargłowska Marianna z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
2037Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
2038Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
2039Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
2040Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
2041Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
2042Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
2043Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
2044Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
2045Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
2046Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
2047Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
2048Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
2049Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
2050Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
2051Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
2052Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
2053Bargłowska Stefania z d. Maciorowska  †  
2054Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
2055Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
2056Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
2057Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
2058Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
2059Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
2060Bargłowska Zofia z d. Ptak  †po 06-09-1941  
2061Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
2062Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
2063Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
2064Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
2065Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
2066Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
2067Bargłowski Adolf  †  
2068Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
2069Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
2070Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
2071Bargłowski Aleksander *1911 Racibory †  
2072Bargłowski Aleksander * Radziłów   
2073Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
2074Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
2075Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
2076Bargłowski Antoni * Radziłów   
2077Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
2078Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
2079Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
2080Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
2081Bargłowski Antoni * Ławsk   
2082Bargłowski Bartłomiej  †  
2083Bargłowski Bronisław *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
2084Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
2085Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
2086Bargłowski Franciszek *1881 Okrasin †1881 Okrasin /Radziłów/  
2087Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
2088Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
2089Bargłowski Franciszek * Radziłów   
2090Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
2091Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
2092Bargłowski Franciszek  †przed 21-11-1841  
2093Bargłowski Franciszek  †przed 06-09-1941  
2094Bargłowski Franciszek *1905 †  
2095Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
2096Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
2097Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
2098Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
2099Bargłowski Jan * Radziłów   
2100Bargłowski Jan * Radziłów   
2101Bargłowski Jan * Radziłów   
2102Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
2103Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
2104Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
2105Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
2106Bargłowski Jan  †po 22-11-1887  
2107Bargłowski Jan *1909 †  
2108Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
2109Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
2110Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
2111Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
2112Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
2113Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
2114Bargłowski Józef  †przed 29-07-1907  
2115Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
2116Bargłowski Józef * Okrasin   
2117Bargłowski Józef * Radziłów   
2118Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
2119Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
2120Bargłowski Józef * Żebry   
2121Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
2122Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
2123Bargłowski Maciej  †przed 22-11-1824  
2124Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
2125Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
2126Bargłowski Marcin *około 1832 Radziłów †po 24-11-1890  
2127Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
2128Bargłowski Michał  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
2129Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
2130Bargłowski Mikołaj  †przed 27-02-1854  
2131Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
2132Bargłowski Piotr *1910 †  
2133Bargłowski Ryszard Stanisław *13-12-1938 Okrasin †20-01-1939 Okrasin /Radziłów/  
2134Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
2135Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
2136Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
2137Bargłowski Stanisław *około 11-1922 †11-01-1923 Radziłów /Radziłów/  
2138Bargłowski Stanisław * Radziłów   
2139Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
2140Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
2141Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
2142Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
2143Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
2144Bargłowski Sylwester *około 09-1939 Grozimy †12-03-1940 Grozimy /Wąsosz/  
2145Bargłowski Szymon  †  
2146Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
2147Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
2148Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
2149Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
2150Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
2151Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
2152Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
2153Barłowska Karolina z d. Leś ?  †po 30-04-1893  
2154Barłowska Rozalia z d. Duchnowska  †przed 03-05-1896  
2155Barłowski Bartłomiej  †przed 03-05-1896  
2156Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
2157Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
2158Barszczewska Anna z d. Taradynko  †  
2159Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
2160Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
2161Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
2162Barszczewska Maria Danuta z d. Radomska * Sojczynek   
2163Barszczewska Marianna z d. Gleba  †przed 19-02-1935  
2164Barszczewski Antoni  †przed 19-02-1935  
2165Barszczewski Eugeniusz * Bondary   
2166Barszczewski Włodzimierz  †  
2167Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
2168Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
2169Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja  †  
2170Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
2171Bartkiewicz Kazimierz  †  
2172Bartkowska Agata z d. N  †po 03-03-1867  
2173Bartkowska Józefata z d. Duchnowska  †po 02-02-1933  
2174Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk  †  
2175Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †  
2176Bartkowski Franciszek  †  
2177Bartkowski Franciszek  †przed 03-03-1867  
2178Bartkowski Stanisław  †przed 02-02-1933  
2179Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
2180Bartlińska Dorota z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
2181Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
2182Bartlińska Katarzyna z d. N  †po 29-01-1826  
2183Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
2184Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
2185Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
2186Bartlińska Marianna z d. Malinowska  †  
2187Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
2188Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
2189Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
2190Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †  
2191Bartlińska Teresa z d. N  †16-08-1850  
2192Bartlińska Teresa z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
2193Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
2194Bartliński Hilary  †po 29-01-1826  
2195Bartliński Jan  †przed 22-11-1857  
2196Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †  
2197Bartliński Józef  †przed 16-09-1850  
2198Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
2199Bartliński Tomasz  †przed 25-11-1861  
2200Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †  
2201Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
2202Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
2203Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
2204Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
2205Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †   
2206Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
2207Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki par. Białaszewo †  
2208Bartnicki Jan  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
2209Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
2210Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †   
2211Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
2212Bartosiewicz Aleksander  †  
2213Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska  †  
2214Bartosiewicz Anna z d. Wilińska    
2215Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
2216Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska * Wąsosz   
2217Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
2218Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
2219Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
2220Bartosiewicz Jan  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
2221Bartosiewicz Jan    
2222Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
2223Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
2224Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
2225Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
2226Bartosiewicz Michał Grzegorz * Szczuczyn   
2227Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska  †  
2228Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
2229Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
2230Bartoszek Bronisław  †  
2231Bartoszek Cecylia z d. Polakowska * Wąsosz   
2232Bartoszek Grzegorz Jan * Głuchów   
2233Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik    
2234Bartoszewska Apolonia z d. Tyl  †  
2235Bartoszewski Franciszek  †przed 17-11-1821  
2236Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
2237Barwikowska Agnieszka z d. Świderska  †17-02-1869  
2238Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
2239Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
2240Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
2241Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
2242Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
2243Barwikowska Anna z d. N  †  
2244Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
2245Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
2246Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
2247Barwikowska Antonina z d. Siedlecka * Wąsosz    
2248Barwikowska Apolonia z d. N  †  
2249Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
2250Barwikowska Eleonora z d. Brzuchalska  †po 13-01-1902  
2251Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
2252Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
2253Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 19-11-1838  
2254Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
2255Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska  †przed 24-10-1837  
2256Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka  †przed 05-1902  
2257Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 21-10-1849  
2258Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
2259Barwikowska Janina z d. Ołdakowska * Wąsosz   
2260Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
2261Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †  
2262Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
2263Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska  †po 18-11-1907  
2264Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
2265Barwikowska Katarzyna z d. Wróblewska  †przed 22-11-1881  
2266Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †  
2267Barwikowska Kornela z d. Karczewska  †przed 10-1890  
2268Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
2269Barwikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †  
2270Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
2271Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
2272Barwikowska Marianna z d. Ostaszewska  †po 14-02-1876  
2273Barwikowska Marianna *04-03-1932 Grędy †04-04-1932 Grędy  
2274Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2275Barwikowska Marianna z d. N  †  
2276Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
2277Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
2278Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
2279Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
2280Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †   
2281Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
2282Barwikowska Rozalia z d. Błocka  †przed 04-02-1851  
2283Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1815 Kownacin †po 12-11-1851  
2284Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
2285Barwikowska Stanisława z d. N    
2286Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
2287Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
2288Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
2289Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †od 09-02-1914 do 09-1924  
2290Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2291Barwikowski Aleksander  †  
2292Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †przed 24-01-1969   
2293Barwikowski Bartłomiej * Godlewo †przed 17-07-1832  
2294Barwikowski Bolesław *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
2295Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
2296Barwikowski Eugeniusz *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
2297Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
2298Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
2299Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
2300Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
2301Barwikowski Jakub *około 1817 Chełchy †  
2302Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
2303Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
2304Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
2305Barwikowski Józef  †28-08-1903 Przeszkoda  
2306Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2307Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
2308Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2309Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †przed 23-01-1918  
2310Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
2311Barwikowski Józef  †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
2312Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
2313Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
2314Barwikowski Maciej (Wojciech)  †przed 26-10-1862  
2315Barwikowski Mateusz  †przed 19-11-1838  
2316Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
2317Barwikowski Piotr  †  
2318Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
2319Barwikowski Roch *około 1790 †przed 04-02-1851  
2320Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
2321Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
2322Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
2323Barwikowski Szymon  †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
2324Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
2325Barwikowski Teofil  †po 18-11-1907  
2326Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
2327Barwikowski Tomasz  †  
2328Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
2329Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
2330Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
2331Barwikowski Walerian *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
2332Barwikowski Wawrzyniec  †po 14-02-1876  
2333Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †  
2334Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)  †przed 24-10-1837  
2335Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
2336Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
2337Barwikowski Wojciech  †po 17-02-1903  
2338Barwikowski Wojciech  †  
2339Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
2340Barwikowski Wojciech  †  
2341Baryła Andrzej  †  
2342Baryła Irena z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
2343Baryła Józef * Białaszewo   
2344Baryła Marianna z d. Kurzyna    
2345Baryła Stefan    
2346Baryła Władysława z d. Nieznańska  †  
2347Barzykowska Hieronima z d. Bagińska    
2348Barzykowska Magdalena z d. Mikucka  †  
2349Barzykowska Regina z d. Kuczyńska * Wojsławy    
2350Barzykowski Andrzej * Kuczyny    
2351Barzykowski Jan  †  
2352Barzykowski Maksymilian    
2353Bastek Jadwiga z d. Sobotka    
2354Bastek Krystyna z d. Kulesza     
2355Bastek NN     
2356Bastek NN     
2357Bastek Stanisław     
2358Bastian Irena z d. Puzdrowska    
2359Bastian Kazimierz    
2360Bastian Mariusz Witold * Kartuzy    
2361Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska * Szczuczyn    
2362Baszuk Janina z d. Banach * Bzury   
2363Baszuk Sławomir    
2364Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
2365Bauman Maciej  †po 20-11-1864  
2366Bauman Marianna z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
2367Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
2368Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
2369Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
2370Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
2371Bazydło Aleksander  †po 27-12-1942  
2372Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
2373Bazydło Anna z d. Łomotowska * Przytuły   
2374Bazydło Anna z d. Pytel    
2375Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †  
2376Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
2377Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
2378Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
2379Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz  †  
2380Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
2381Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †po 29-10-1916  
2382Bazydło Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
2383Bazydło Helena z d. Grzymkowska * Ławsk   
2384Bazydło Izydor    
2385Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
2386Bazydło Jan *17-08-1863 Ławsk †08-04-1864 Ławsk /Wąsosz/  
2387Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2388Bazydło Jan *około 1910 †  
2389Bazydło Jerzy Piotr * Ławsk   
2390Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
2391Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
2392Bazydło Józefa z d. Bańkowska    
2393Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
2394Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
2395Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
2396Bazydło Kacper  †  
2397Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
2398Bazydło Karolina z d. Szutkowska  †przed 18-02-1930  
2399Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
2400Bazydło Maciej  †po 13-11-1864  
2401Bazydło Małgorzata z d. Parda  †po 13-11-1864  
2402Bazydło Maria z d. Kruszyńska * Ławsk   
2403Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
2404Bazydło Ruszard * Chrzanowo par. Ełk   
2405Bazydło Ryszard * Ławsk   
2406Bazydło Stanisław *02-01-1934 Ławsk †05-05-1934 Ławsk  
2407Bazydło Stanisław * Ławsk   
2408Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
2409Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska  †po 27-12-1942  
2410Bazydło Wiktor    
2411Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
2412Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
2413Bączkowska Czesława z d. Barcikowska  †  
2414Bączkowska Marianna z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
2415Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
2416Bączkowski Jan  †po 17-11-1874  
2417Bączkowski Józef  †  
2418Bądzio Anna z d. Dąbrowska  †po 14-02-1939  
2419Bądzio Janina *około 03-1928 †01-05-1928 Bzury  
2420Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
2421Bądzio Stanisław  †po 14-02-1939  
2422Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
2423Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
2424Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska  †  
2425Bąkowska Janina z d. Szumowska  † Podgórze /Łomża/  
2426Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
2427Bąkowski Franciszek  †  
2428Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
2429Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz  †po 16-11-1859  
2430Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
2431Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
2432Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
2433Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
2434Bebłowski Paweł  †przed 16-11-1859  
2435Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
2436Bednarczyk Anna z d. Kędzierska  †po 16-02-1942  
2437Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
2438Bednarczyk Franciszek  †po 10-11-1873  
2439Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska * Modzele   
2440Bednarczyk Jan *około 1851 Pieńczykowo †  
2441Bednarczyk Józef *około 12-1889 Brzeźnio †13-02-1890 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2442Bednarczyk Julianna z d. Dębowska  †po 22-10-1886  
2443Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †  
2444Bednarczyk Łucjan  †po 16-02-1942  
2445Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
2446Bednarczyk Paweł  †przed 22-10-1886  
2447Bednarczyk Rozalia z d. Gilewska (Sulewska?)  †przed 10-11-1873  
2448Bednarczyk Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †  
2449Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
2450Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
2451Bednarowicz Aleksander * Barany †  
2452Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska * Ławsk   
2453Bednarowicz Anna z d. Kalicka  †  
2454Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933   
2455Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
2456Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka    
2457Bednarowicz Antoni    
2458Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/   
2459Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
2460Bednarowicz Celina * Wąsosz    
2461Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/   
2462Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka * Szczuczyn   
2463Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
2464Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
2465Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
2466Bednarowicz Franciszek  †  
2467Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919   
2468Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
2469Bednarowicz Helena z d. Łukasiak * Ławsk   
2470Bednarowicz Henryk * Grajewo   
2471Bednarowicz Irena * Wąsosz   
2472Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska     
2473Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
2474Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
2475Bednarowicz Jan * Wąsosz   
2476Bednarowicz Jan * Wąsosz    
2477Bednarowicz Jerzy * Szczuczyn   
2478Bednarowicz Joanna z d. Oskierko * Wąsosz   
2479Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
2480Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
2481Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
2482Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)  †przed 11-11-1815  
2483Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962   
2484Bednarowicz Kazimierz * Wąsosz   
Czas ucieka, wieczność czeka! (25 maja 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl