Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]81013    >> Strona 2

1...ańska Anna z d. Buzow  †  
2...ańska Marianna z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
3...ański Joachim *około 1857 Żabiniec †  
4...ański Józef  †  
5...bich Antoni  †  
6...bich Marianna z d. Kamińska  †  
7...bich Marianna z d. Włodarska *1915 Borawskie †   
8...bich Stanisław *1900 Grajewo †   
9...licki Aleksander  †  
10? Marcin  †  
11Abramowicz Aleksander *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
12Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
13Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
14Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
15Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
16Abramowicz Jakub *1875 Burzyn †1875 Burzyn /Burzyn/  
17Abramowicz Jakub  †  
18Abramowicz Jan *około 1797 Jedwabne †1855  
19Abramowicz Józef *około 1834 Wierciszewo †  
20Abramowicz Justyna z d. Karwowska  †po 19-05-1917  
21Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
22Abramowicz Katarzyna z d. N  †  
23Abramowicz Regina z d. Żebrowska  †po 25-11-1821  
24Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
25Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
26Abramowicz Stanisław *1879 Burzyn †  
27Abramowicz Stefan  †przed 25-11-1821  
28Adamczuk Helena z d. Kuczma  †  
29Adamczuk Tomasz  †  
30Adamczyk Czesław  †  
31Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
32Adamczyk N  †przed 10-12-1974  
33Adamkowska Anna z d. Niecikowska *około 1871 Niećkowo †23-04-1945 Niećkowo  
34Adamkowska Marianna z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
35Adamkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
36Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
37Adamkowski Franciszek *około 1870 Rakowo †11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
38Adamkowski Jan *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
39Adamkowski Maciej *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
40Adamkowski Michał  †przed 26-01-1851  
41Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz  †  
42Adamowicz Otton  †  
43Adamowska Janina z d. Rabionka  †  
44Adamowski Czesław  †  
45Adamska Aleksandra z d. Wąsecka  †  
46Adamska Anna *1849 Racibory †1861 Brodowo /Radziłów/  
47Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
48Adamska Barbara z d. Janczewska *około 1832 Kubra †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
49Adamska Helena z d. Samluk  †po 09-08-1944  
50Adamska Józefata z d. Jeżewska *około 1866 Pluty †po 14-02-1911  
51Adamska Lowiza z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
52Adamska Magdalena z d. Karczewska  †od 17-11-1851 do 09-02-1858  
53Adamska Marianna z d. Wiśniewska *około 1841 Radziłów †  
54Adamska Marianna z d. Baranowska  †  
55Adamska Marianna z d. N  †po 20-11-1827  
56Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
57Adamska Marianna z d. Wiśniewska  †  
58Adamska Marianna z d. N  †   
59Adamska Romualda z d. Poniatowska  †  
60Adamska Teofila z d. Pałaszewicz *około 1865 Karwowo †  
61Adamski Adam *około 1897 †  
62Adamski Adam  †  
63Adamski Antoni  †   
64Adamski Jakub  †po 20-11-1827  
65Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
66Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
67Adamski Leon  †  
68Adamski Michał  †po 04-02-1862  
69Adamski Mikołaj *około 1865 Kubra †po 14-02-1911  
70Adamski Mikołaj *07-12-1829 Racibory †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
71Adamski Paweł  †przed 18-02-1844  
72Adamski Piotr  †  
73Adamski Stanisław *1842 Racibory †  
74Adamski Stanisław *około 1864 Radziłów †  
75Adamski Wawrzyniec  †  
76Adamski Władysław  †  
77Adasiewicz Agnieszka z d. N  †po 27-02-1832  
78Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania *05-11-1793 Osowiec †przed 18-11-1855  
79Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
80Adasiewicz Antoni  †przed 09-09-1853  
81Adasiewicz Antoni *około 1853 Osowiec †przed 12-02-1909  
82Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
83Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
84Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska  †przed 09-09-1853  
85Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †przed 23-02-1868  
86Adasiewicz Ewa z d. N  †  
87Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †26-01-1859  
88Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska  †po 24-02-1879  
89Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska  †po 23-02-1862  
90Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska *około 1837 Kapice †  
91Adasiewicz Jacenty  †po 27-02-1832  
92Adasiewicz Jan *około 1815 Osowiec †  
93Adasiewicz Jan  †po 23-02-1862  
94Adasiewicz Józef  †przed 23-02-1868  
95Adasiewicz Karol  †przed 21-02-1854  
96Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka  †  
97Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska *około 1849 Osowiec †po 12-02-1909  
98Adasiewicz Klara z d. Bałdyga *około 1777 †  
99Adasiewicz Maciej  †  
100Adasiewicz Marianna z d. Waśkiewicz  †  
101Adasiewicz Mateusz  †  
102Adasiewicz Michał  †  
103Adasiewicz Paweł *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
104Adasiewicz Petronella z d. Cimoch *około 08-1823 Jaki †  
105Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
106Adasiewicz Stanisław  †przed 24-02-1879  
107Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
108Adasiewicz Teresa z d. Łapińska  †przed 21-02-1854  
109Adasiewicz Wincenty *około 1771 †przed 23-05-1841  
110Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
111Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
112Adasiewicz Zofia z d. Topczewska  †  
113Aderek Edward *około 1849 Glinki †  
114Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska *około 1850 Szczuczyn †przed 09-1904  
115Aderek Mikołaj  †przed 09-11-1874  
116Aderek Rozalia z d. Gontowska  †po 09-11-1874  
117Aderek Teofila z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
118Adlejman Gotliba z d. Mazanek  †po 14-11-1852  
119Adlejman Karol  †przed 14-11-1852  
120Ajduk Anastazja z d. Nietupek  †przed 16-05-1838  
121Ajduk Franciszek *około 1798 Dzierzbia †  
122Ajduk Marianna z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
123Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
124Ajduk Walenty  †przed 16-05-1838  
125Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †  
126Akacka Barbara *11-01-1960 Kramarzewo †19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/  
127Akacka Dominika *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
128Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
129Akacka Emilia z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
130Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
131Akacka Henryka z d. Kotarska *około 1929 †przed 19-05-2000  
132Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
133Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
134Akacka Julianna z d. Danowska  †po 04-02-1889  
135Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
136Akacka Katarzyna z d. Makowska *około 1868 Marki †  
137Akacka Katarzyna z d. Sikorska  †  
138Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
139Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
140Akacka Marianna z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
141Akacka Marianna z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
142Akacka Serafina z d. Myszkielewicz  †po 16-12-1951  
143Akacka Wiktoria z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
144Akacki Antoni *około 1865 Adamowo †po 13-02-1941  
145Akacki Baltazar  †przed 04-02-1889  
146Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
147Akacki Feliks *około 1863 Golanki †  
148Akacki Franciszek  †przed 13-02-1831  
149Akacki Grzegorz  †  
150Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
151Akacki Jan *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
152Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
153Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
154Akacki Józef *około 1868 Adamowo †  
155Akacki Józef *około 1827 Przyborowo †przed 09-11-1896  
156Akacki Józef *około 1849 Bzury †16-11-1936 Grozimy  
157Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
158Akacki Leon *około 1803 Borki †  
159Akacki Ludwik  †19-12-1890  
160Akacki Stanisław *10-08-1840 Guty †  
161Akacki Tadeusz *28-06-1955 Grozimy †21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/  
162Akacki Wiktor *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
163Akacki Władysław *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
164Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
165Akacki Zygmunt *05-01-1938 Kownatki †09-05-1938 Kownatki  
166Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
167Akierman Bogumiła z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
168Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
169Akierman Dawid *około 1810 †  
170Akierman Jan  †przed 10-08-1835  
171Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
172Akierman Ludwik *około 1840 Szczuczyn †  
173Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
174Akierman Regina z d. Oncik  †po 10-08-1835  
175Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
176Akus Albrecht  †przed 30-04-1837  
177Akus Anna *około 05-1906 Barany †29-07-1906 Chojnowo /Niedźwiadna/  
178Akus Emilia z d. Moczul  †23-03-1863  
179Akus Franciszek  †po 30-01-1899  
180Akus Franciszka *1828 †1830 /Grajewo/  
181Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
182Akus Józef Andrzej *1865 Chojnowo †  
183Akus Ludwika z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
184Akus Marianna z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
185Akus Marianna z d. Purp (Purwin) *około 1816 †przed 25-01-1863  
186Akus Marianna z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
187Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
188Albarus Jan  †  
189Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
190Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
191Albarus Wilhelmina  †  
192Albińska Anna *10-11-1940 Żebry †01-10-1942 Żebry /Wąsosz/  
193Albińska Anna z d. Zaręba  †po 20-01-1896  
194Albińska Anna z d. Królikowska *1846 Wola Zambrowska †  
195Albińska Antonina *06-06-1789 Wąsosz †  
196Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
197Albińska Ewa z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
198Albińska Helena Hieronima z d. Rogalska *około 1924 Bukowo †  
199Albińska Janina *około 04-1932 Żebry †23-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
200Albińska Józefa z d. Malinowska  †przed 28-10-1883  
201Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)  †  
202Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
203Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
204Albińska Konstancja z d. Kowalewska *około 1791 Kurki †29-10-1848  
205Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
206Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka *12-07-1787 †23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
207Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
208Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †przed 30-12-1941  
209Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
210Albińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1864 Ławsk †od 13-11-1911 do 28-01-1918  
211Albińska Władysława z d. Nerkowska  †  
212Albiński Adam  †po 28-10-1883  
213Albiński Adam  †  
214Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
215Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
216Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
217Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
218Albiński Andrzej *około 1855 Niedźwiadna †  
219Albiński Andrzej *25-11-1781 †  
220Albiński Andrzej  †po 20-01-1896  
221Albiński Andrzej *28-12-1968 Szczuczyn †13-01-1969 Szczuczyn  
222Albiński Andrzej *około 01-1844 Wąsosz †  
223Albiński Błażej *02-02-1862 Wąsosz †  
224Albiński Edward *około 1919 Siankowizna †  
225Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
226Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
227Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
228Albiński Ignacy *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
229Albiński Jan *26-05-1791 Wąsosz †  
230Albiński Jan  †po 23-11-1808  
231Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
232Albiński Jan *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
233Albiński Józef *około 1861 Pasichy †po 28-01-1918  
234Albiński Józef *05-02-1931 Świdry †19-11-2003 Świdry /Wąsosz/  
235Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
236Albiński Józef  †31-01-1906 Świdry  
237Albiński Leonard Teodor *26-05-1791 Wąsosz †  
238Albiński Marian *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
239Albiński Stanisław *1885 Chrzanowo †1887 Ławsk /Wąsosz/  
240Albiński Stanisław *31-10-1847 Wąsosz †  
241Albiński Stefan *04-08-1785 Wąsosz †25-08-1785  
242Albiński Teofil *około 1890 Świdry †przed 1925  
243Albiński Wawrzyniec *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
244Albiński Witold *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
245Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
246Albiński Zdzisław *06-05-1956 Siankowizna †08-08-1957 Żebry /Wąsosz/  
247Albrecht Anna *07-07-1867 Kędziorowo †  
248Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †  
249Albrecht Feliks *około 1863 Kędziorowo †przed 17-01-1910  
250Albrecht Franciszek *około 1838 Niećkowo †25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/  
251Albrecht Frydrych  †przed 22-02-1857  
252Albrecht Gotlib *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
253Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
254Albrecht Konstanty *około 1858 Kędziorowo †18-04-1882  
255Albrecht Stefania z d. Gąsiewska  †  
256Albrecht Szarlota z d. Myszka  †po 25-02-1879  
257Albrecht Teofila z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
258Albrecht Teofila z d. Szelągowska *około 1832 Rajgród †po 22-11-1897  
259Albrecht Władysława z d. Górska  †  
260Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
261Aleksander Julian *30-10-1873 Modzele †  
262Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
263Aleksander Regina z d. Guziewska *około 1828 †przed 13-11-1893  
264Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
265Aleksandrowicz Aleksander  †15-12-1919 Łomża   
266Aleksiejczuk Paweł  †  
267Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
268Alencewicz Julian  †  
269Alencewicz Marianna z d. Sitek  †  
270Alencewicz Marianna z d. Konopka  †przed 28-01-1942  
271Alencewicz Wawrzyniec  †przed 28-01-1942  
272Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska  †po 29-10-1861  
273Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek  †po 18-11-1838  
274Alenkiewicz Wawrzyniec  †przed 29-10-1861  
275Alenkiewicz Wawrzyniec  †po 18-11-1838  
276Alert Adam  †po 03-11-1863  
277Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
278Alert Jan *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
279Alert Julianna  †po 24-11-1817  
280Alert Katarzyna z d. Mierzejewska  †od 06-02-1850 do 03-11-1863  
281Alert Katarzyna z d. Wyłucka *02-04-1781 †06-05-1829 Wąsosz  
282Alert Marcin  †po 24-11-1817  
283Alert Marcin *31-10-1797 †po 20-11-1838  
284Alert Zamel  †po 08-09-1854  
285And...ewska Ludwika z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
286And...ewska Rozalia z d. Dawidowska  †  
287And...ewski Stanisław  †  
288And...ewski Stanisław *około 1868 Wojewodzin †  
289Andrej Augusta z d. Plaga  †  
290Andrej Hugo  †  
291Andrej Ludwika z d. Enik *około 1858 Świdry †  
292Andrej Otton Edward *około 1870 Kumelsk †  
293Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
294Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
295Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
296Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
297Andrusiewicz Ignacy  †  
298Andrusiewicz Jakub *około 1839 Kędziorowo †  
299Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
300Andrusiewicz Józef *około 1863 Kędziorowo †13-11-1929 Kędziorowo  
301Andrusiewicz Józef Kazimierz *09-1948 Kędziorowo †02-10-1948 Kędziorowo  
302Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala *około 1843 Rakowo †  
303Andrusiewicz Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
304Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
305Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo   
306Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
307Andrusiewicz Stanisława *20-07-1943 Kędziorowo †07-11-1943 Kędziorowo  
308Andrusiewicz Szymon *około 1838 Kędziorowo †po 25-02-1889   
309Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
310Andrusiewicz Walenty  †17-06-1852   
311Andrychowska Marianna z d. Chwast ?  †  
312Andrychowska Rozalia z d. Heltwich  †przed 24-11-1833  
313Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
314Andrychowska Teofila z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
315Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
316Andrychowski Franciszek  †  
317Andrychowski Franciszek  †przed 24-11-1833  
318Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
319Andrychowski Zygmunt *około 1842 Konopki-Białystok †  
320Andryszkiewicz Szczepan  †  
321Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska  †  
322Andrzejczyk Katarzyna  †przed 12-07-1863  
323Andrzejczyk Rozalia z d. N  †przed 16-06-1862  
324Andrzejczyk Walenty  †przed 16-06-1862  
325Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin  †  
326Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
327Andrzejewski Hieronim  †  
328Andrzejewski Ignacy  †przed 16-10-1992  
329Anik Gotlib (Bogumił)  †przed 11-06-1867  
330Anik Justyna z d. Szymańczyk  †przed 11-06-1867  
331Antoniak Anna z d. Żach  †  
332Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
333Antoniak Jadwiga z d. Leszak  †  
334Antoniak Jan  †  
335Antoniak Józefa z d. Mocarska *około 1844 Kokoszki †  
336Antoniak Marcin  †  
337Antosiewicz Adam *około 1891 Wierzbowo †12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
338Antosiewicz Adam *około 1856 †od 27-01-1919 do 05-10-1933  
339Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
340Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska *około 1868 †przed 27-01-1919  
341Antosiewicz Józef *około 1889 †15-08-1895 Wierzbowo /Grajewo/  
342Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
343Antosiewicz Marianna *około 1882 Wierzbowo †20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
344Antosiewicz Władysława z d. Danksz *około 1891 Wierzbowo †przed 09-1933  
345Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
346Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
347Antoszewicz Władysław  †przed 03-07-1912  
348Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska  †po 03-07-1912  
349Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk  †  
350Anuszkiewicz Stanisław  †  
351Anzel Kazimierz  †po 03-07-1937  
352Anzel Paulina z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
353Apner Brygida z d. Cichucka  †  
354Apner Jakub *około 1859 Dubowo †   
355Apner Karolina z d. Leosiewska *około 1852 Mocarze †po 13-10-1896   
356Apner Piotr  †  
357Apner Weronika z d. N  †12-02-1917 Suwałki  
358Arbsiajtyz Jan  †09-1870  
359Arbsiajtyz Katarzyna  †przed 09-02-1904  
360Arbsjajtys Adam *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
361Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska *1837 Przytuły †po 30-01-1888  
362Arbsjajtys Dorota z d. Wejs  †od 08-11-1875 do 27-10-1890  
363Arbsjajtys Franciszek  †przed 19-01-1862  
364Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska *około 1867 Przytuły †przed 30-01-1905  
365Arbsjajtys Ludwik *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
366Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska *około 1845 Kubra †27-02-1890 Supy /Przytuły/  
367Arbsjajtys Stanisław *około 1846 Szlasy †05-11-1909  
368Archacka Anastazja  †przed 24-11-1863  
369Archacka Anna z d. Chorosz  †po 11-02-1855  
370Archacka Anna z d. Zalewska *około 1830 Ruda †przed 07-03-1886  
371Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
372Archacka Karolina z d. Gałecka *około 1843 Załuski †  
373Archacka Marianna z d. Rogińska  †od 11-11-1839 do 28-01-1845  
374Archacka Urszula z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
375Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
376Archacki Jakub  †przed 11-11-1839  
377Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
378Archacki Józef  †przed 11-02-1855  
379Archacki Józef *około 1861 Ruda †po 02-02-1913  
380Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
381Archacki Wojciech *około 1830 Pieniążki †  
382Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
383Arciszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1848 Wąsosz †16-09-1873  
384Arciszewska Antonina z d. Kolankowska  †  
385Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz *około 1832 †14-01-1868 Żebry /Wąsosz/  
386Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
387Arciszewska Bronisława z d. Karwowska *około 1866 Konopki †  
388Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
389Arciszewska Emilia *12-01-1868 Żebry †15-01-1868 /Wąsosz/  
390Arciszewska Franciszka z d. Konopka  †po 12-02-1895  
391Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska  †  
392Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska *około 1915 Kossaki †07-02-1997  
393Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
394Arciszewska Halina *około 1940 Wąsosz †16-02-1948 Wąsosz  
395Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
396Arciszewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Orzysz †po 29-08-1859  
397Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
398Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1837 Ławsk †30-03-1872 Wąsosz  
399Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
400Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska *około 1766 †29-07-1826  
401Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
402Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1857 Przytuły †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
403Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
404Arciszewska Marianna *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
405Arciszewska Marianna z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
406Arciszewska Marianna z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
407Arciszewska Marianna z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
408Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
409Arciszewska Marianna z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
410Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
411Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
412Arciszewska Marianna *około 10-12-1864 Wąsosz †13-12-1864 Wąsosz  
413Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
414Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
415Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
416Arciszewska Stanisława z d. Jakońska *około 1868 Chrzanowo †po 19-02-1926  
417Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska  †  
418Arciszewska Władysława z d. Lipińska  †06-11-1931 Orlikowo  
419Arciszewska Zofia z d. Walewska  †  
420Arciszewski Adam *około 1872 Orlikowo †  
421Arciszewski Aleksander  †przed 12-02-1895  
422Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
423Arciszewski Antoni *około 1765 Kownatki †przed 14-10-1832  
424Arciszewski Antoni *około 1867 Wąsosz †02-01-1888 Wąsosz  
425Arciszewski Antoni *około 1839 Wąsosz †24-02-1885  
426Arciszewski Antoni  †  
427Arciszewski Antoni *1854 Karwowo †od 26-10-1910 do 25-07-1941  
428Arciszewski Antoni *04-07-1941 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
429Arciszewski Bronisław  †  
430Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
431Arciszewski Franciszek *około 1863 †31-01-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
432Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
433Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
434Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
435Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
436Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
437Arciszewski Józef *około 1866 Żebry †  
438Arciszewski Józef *około 1840 Karwowo †po 21-09-1896  
439Arciszewski Maciej  †  
440Arciszewski Maciej *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
441Arciszewski Michał  †po 17-02-1890  
442Arciszewski Mikołaj  †  
443Arciszewski Paweł *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
444Arciszewski Piotr *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
445Arciszewski Piotr  †przed 14-11-1922  
446Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
447Arciszewski Stanisław *około 1905 Orlikowo †29-06-1996  
448Arciszewski Stanisław *około 1866 Orlikowo †przed 26-06-1923  
449Arciszewski Stanisław  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
450Arciszewski Szymon *około 1825 Wąsosz †20-08-1859 Wąsosz  
451Arciszewski Tadeusz *01-10-1957 Szczuczyn †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
452Arciszewski Tomasz *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
453Armatowska Franciszka z d. N  †po 06-02-1837  
454Armatowski Antoni  †po 06-02-1837  
455Arych Józef  †po 02-02-1864  
456Arych Marianna z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
457Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa *02-11-1956 Kruszewo †12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/  
458Augustowska Antonina z d. Brzostowska *około 1863 †przed 02-02-1910  
459Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka  †po 18-02-1879  
460Augustowska Józefa z d. Taczanowska  †  
461Augustowski Bogumił  †przed 18-02-1879  
462Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
463Augustowski Konstanty *około 1854 †po 02-02-1910  
464Augustowski Paweł  †  
465Augustynowicz Aleksandra  †  
466Augustynowicz Bolesław  †  
467Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
468Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
469Awienik Julianna z d. Downar  †  
470Awienik Wincenty  †  
471Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
472Azarczyk Jan  †  
473Azarczyk Władysława z d. Prusin  †  
474Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
475Babiej Ewa z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
476Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
477Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska  †  
478Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
479Babowicz Stanisław  †  
480Backiel Anna z d. Kaliszczyk  †przed 31-10-1901  
481Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
482Backiel Franciszek  †przed 31-10-1901  
483Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
484Baczewska Aniela z d. Jankowska  †przed 16-02-1909  
485Baczewska Anna z d. Malinowska  †po 31-05-1930  
486Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
487Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
488Baczewska Józefa z d. Maszczyk  †  
489Baczewska Leokadia z d. Bukowska  †  
490Baczewska Marianna z d. Matyszewska  †11-11-1907  
491Baczewska Waleria z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
492Baczewski Jakub  †  
493Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
494Baczewski Józef  †przed 16-02-1909  
495Baczewski Józef *około 1879 Sulki †  
496Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
497Baczewski Stanisław  †przed 31-05-1930  
498Baczewski Władysław  †  
499Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
500Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
501Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
502Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
503Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
504Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
505Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
506Bagińska Agnieszka *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
507Bagińska Aleksandra z d. Puchalska *około 1864 Glinki †  
508Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
509Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
510Bagińska Aleksandra z d. Borawska  †po 20-09-1927  
511Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1887 Gnatowo †po 10-02-1931  
512Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
513Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
514Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
515Bagińska Aleksandra z d. Chylińska  †04-03-1893  
516Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †  
517Bagińska Aleksandra *około 08-1884 Wąsosz †17-07-1885 Wąsosz  
518Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
519Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
520Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
521Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
522Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
523Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska  †po 11-02-1839  
524Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
525Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
526Bagińska Aniela z d. Gołębiewska  †przed 08-11-1837  
527Bagińska Aniela z d. Karwowska  †  
528Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
529Bagińska Aniela z d. Skrodzka  †  
530Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †po 09-06-1913   
531Bagińska Aniela *03-11-1806 Bagienice †09-11-1806 Bagienice  
532Bagińska Aniołek *01-07-1860 Sulewo Prusy †01-07-1860 Sulewo Prusy  
533Bagińska Anna z d. Rogalska  †po 03-05-1922  
534Bagińska Anna z d. Sulkowska *około 1851 Konopki-Białystok †  
535Bagińska Anna  †przed 21-02-1832  
536Bagińska Anna z d. Kozikowska  †po 12-01-1904  
537Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
538Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
539Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
540Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
541Bagińska Anna z d. Markowska  †przed 03-05-1915  
542Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
543Bagińska Anna z d. Golińska  †od 13-11-1900 do 22-01-1907  
544Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
545Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
546Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †  
547Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
548Bagińska Anna z d. Obrycka  †po 24-05-1921  
549Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
550Bagińska Anna z d. Konopka  †  
551Bagińska Anna *27-12-1850 Wąsosz †19-10-1852 Wąsosz /Wąsosz/  
552Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
553Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †przed 23-11-1841  
554Bagińska Anna z d. Kurzętkowska  †przed 26-06-1821  
555Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
556Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
557Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
558Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
559Bagińska Antonina *około 09-1878 Wąsosz †04-09-1879 Wąsosz  
560Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
561Bagińska Antonina z d. Rogowska  †  
562Bagińska Antonina *około 1792 †po 06-02-1837  
563Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
564Bagińska Apolonia z d. Borawska *około 1896 Supy †  
565Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
566Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
567Bagińska Balbina z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
568Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †  
569Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
570Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
571Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
572Bagińska Barbara z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
573Bagińska Barbara z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
574Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
575Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
576Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
577Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
578Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
579Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo †  
580Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
581Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
582Bagińska Bronisława  †  
583Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
584Bagińska Bronisława *21-07-1866 Sulewo Prusy †03-03-1868 Sulewo Prusy  
585Bagińska Brygida z d. N  †  
586Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
587Bagińska Dominika z d. Dobrzycka *około 1901 Brzeźnio †  
588Bagińska Elena z d. N  †  
589Bagińska Elżbieta z d. Chmielewska  †  
590Bagińska Elżbieta z d. N  †  
591Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1913 †  
592Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
593Bagińska Ewa z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
594Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
595Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
596Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
597Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
598Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
599Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
600Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
601Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
602Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
603Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
604Bagińska Felicja *około 08-1878 Sokoły †18-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
605Bagińska Felicja *około 09-1881 Bagienice †25-01-1882 Bagienice   
606Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1884 Truszki-Patory †  
607Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †od 28-05-1917 do 20-09-1927  
608Bagińska Feliksa *około 01-1883 Wąsosz †04-08-1883 Wąsosz  
609Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
610Bagińska Feliksa *około 30-06-1874 Sulewo Prusy †06-07-1874 Sulewo Prusy  
611Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska  †przed 28-02-1897  
612Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska  †przed 11-11-1901  
613Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
614Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *1840 Niebrzydy †  
615Bagińska Franciszka  †  
616Bagińska Franciszka z d. Rożeńska  †po 28-02-1859  
617Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
618Bagińska Franciszka z d. Świderska  †przed 18-07-1887  
619Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †przed 03-02-1909  
620Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
621Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska  †po 27-01-1902  
622Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
623Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
624Bagińska Franciszka *około 02-1819 †17-02-1820 Bagienice  
625Bagińska Franciszka *26-01-1819 Wąsosz †01-02-1819 Wąsosz  
626Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
627Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †   
628Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
629Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
630Bagińska Germania z d. Dzięgielewska *1849 Jaki †  
631Bagińska Helena z d. Tafiłowska *około 1882 Brodowo †01-06-1917 Kurkowo  
632Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
633Bagińska Helena z d. Uszyńska  †21-09-1909 Łomża  
634Bagińska Helena z d. N  †przed 25-08-1817  
635Bagińska Helena z d. N  †  
636Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
637Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
638Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
639Bagińska Helena z d. Kapla  †  
640Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
641Bagińska Henryka Danuta *06-02-1954 Kudłaczewo †23-08-1954 Kudłaczewo /Wąsosz/  
642Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 18-05-1943  
643Bagińska Izabela z d. Kiełczewska *około 1807 Guty †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
644Bagińska Jadwiga z d. Wołkońska *02-06-1913 Słucz †  
645Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
646Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989   
647Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
648Bagińska Janina *17-04-1930 Żebry †29-08-1930 Żebry  
649Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
650Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
651Bagińska Joanna z d. Skubiszewska *13-06-1967 Wierzbica †   
652Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
653Bagińska Joanna z d. Świderska  †po 10-02-1857  
654Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska *około 1887 Borawskie †  
655Bagińska Józefa z d. Filipkowska  †  
656Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
657Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
658Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
659Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
660Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 04-02-1931  
661Bagińska Józefa z d. Czaplicka  †15-02-1893  
662Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
663Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
664Bagińska Józefa  †  
665Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
666Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
667Bagińska Józefa *19-03-1855 Wąsosz †29-03-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
668Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
669Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
670Bagińska Józefa *16-03-1862 Wąsosz †05-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
671Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
672Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
673Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
674Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †od 23-11-1874 do 31-12-1885  
675Bagińska Józefata z d. Sikorska *około 1814 Przyborowo †po 01-07-1862  
676Bagińska Józefata z d. Kozikowska  †przed 12-02-1867  
677Bagińska Józefata *1864 Grzymki †1864 Grzymki /Romany/  
678Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska  †po 20-11-1844  
679Bagińska Józefata z d. Karwowska  †po 23-11-1856  
680Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
681Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
682Bagińska Józefata z d. Gutowska  †przed 27-11-1876  
683Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
684Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
685Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
686Bagińska Julianna z d. Rydzewska  †po 19-07-1888  
687Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
688Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
689Bagińska Julianna z d. Rogowska  †po 24-11-1840   
690Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
691Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
692Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
693Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
694Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Łempice †23-08-1941 Łempice  
695Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
696Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
697Bagińska Julianna z d. Podsiad  †przed 21-02-1887  
698Bagińska Julianna *21-10-1853 Sulewo Prusy †12-12-1853 Sulewo Prusy  
699Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
700Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska *około 1899 Dzięgiele †  
701Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
702Bagińska Kamila *16-04-1866 Lipnik †24-01-1867 Lipnik  
703Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki par. Białaszewo †  
704Bagińska Karolina z d. Kotlewska  †przed 26-02-1889  
705Bagińska Karolina z d. Szepietowska  †przed 17-10-1832  
706Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
707Bagińska Karolina z d. Jurska  †po 15-02-1897  
708Bagińska Karolina z d. Mikucka  †przed 06-03-1905  
709Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
710Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
711Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
712Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
713Bagińska Katarzyna z d. Skrodzka  †po 09-02-1880  
714Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
715Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska  †po 26-02-1900  
716Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
717Bagińska Katarzyna z d. Milewska  †po 14-02-1839  
718Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska  †przed 26-11-1844  
719Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska  †od 10-02-1839 do 16-08-1864  
720Bagińska Katarzyna z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
721Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
722Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
723Bagińska Katarzyna z d. Konopka  †  
724Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
725Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
726Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska  †  
727Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
728Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
729Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1870 Radziłów †12-04-1942 Żebry /Wąsosz/  
730Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
731Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
732Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †   
733Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
734Bagińska Klara z d. Szemborowska  †przed 16-06-1872  
735Bagińska Klementyna *12-10-1861 Kieljany †06-02-1862 Kieljany /Wąsosz/  
736Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
737Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
738Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
739Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
740Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
741Bagińska Kunegunda z d. Wojsław  †przed 18-11-1812  
742Bagińska Leokadia z d. Zalewska  †  
743Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
744Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
745Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
746Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 15-02-1915  
747Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
748Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
749Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
750Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
751Bagińska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
752Bagińska Magdalena z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
753Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
754Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †od 07-02-1899 do 28-02-1905  
755Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
756Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
757Bagińska Małgorzata z d. Godlewska  †  
758Bagińska Małgorzata *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
759Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 12-11-1906  
760Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
761Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
762Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
763Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska  †  
764Bagińska Marianna  †przed 05-11-1822  
765Bagińska Marianna z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
766Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †po 14-02-1870  
767Bagińska Marianna z d. Szymanowska  †od 22-02-1927 do 30-12-1941  
768Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
769Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
770Bagińska Marianna  †  
771Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
772Bagińska Marianna z d. Mieczkowska  †  
773Bagińska Marianna z d. Skrodzka *około 1840 Skroda Wielka †  
774Bagińska Marianna z d. Borawska  †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
775Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †  
776Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
777Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
778Bagińska Marianna z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
779Bagińska Marianna z d. Wiszowata  †po 21-04-1823  
780Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
781Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
782Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
783Bagińska Marianna z d. Górska  †po 02-02-1926  
784Bagińska Marianna z d. N  †  
785Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
786Bagińska Marianna z d. Wądołowska  †  
787Bagińska Marianna *około 1829 Przyborowo †  
788Bagińska Marianna z d. N  †  
789Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
790Bagińska Marianna z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
791Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †  
792Bagińska Marianna  †  
793Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
794Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
795Bagińska Marianna z d. Galińska  †1864  
796Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
797Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
798Bagińska Marianna z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
799Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
800Bagińska Marianna  †po 09-02-1846  
801Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
802Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
803Bagińska Marianna z d. Święćkowska  †przed 15-01-1866  
804Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
805Bagińska Marianna *około 01-02-1877 Wąsosz †15-02-1877 Wąsosz  
806Bagińska Marianna *około 08-1952 †03-10-1952 Kudłaczewo  
807Bagińska Marianna z d. Dobrzycka  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
808Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
809Bagińska Marianna z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
810Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
811Bagińska Marianna *09-09-1808 Koniecki Małe †13-08-1809 Koniecki  
812Bagińska Marianna *06-09-1861 Koniecki †23-11-1861 Koniecki /Wąsosz/  
813Bagińska Marianna *19-08-1845 Wąsosz †26-09-1846 Wąsosz /Wąsosz/  
814Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
815Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
816Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
817Bagińska Marianna z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
818Bagińska Marianna *około 03-1888 Lipnik †30-06-1888 Lipnik  
819Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
820Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
821Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
822Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
823Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
824Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
825Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
826Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
827Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
828Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
829Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
830Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
831Bagińska Marianna Ewa z d. Mikucka *około 08-1822 Grajewo †  
832Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
833Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
834Bagińska Mirosława  †  
835Bagińska N z d. N  †przed 10-1812  
836Bagińska N z d. N  †przed 01-1939  
837Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
838Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
839Bagińska Natalia z d. Mikucka *około 1904 †25-10-1978 /Wąsosz/  
840Bagińska Paulina z d. Wszeborowska  †po 1924  
841Bagińska Paulina *około 1869 Przyborowo †  
842Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
843Bagińska Paulina z d. Dąbrowska  †  
844Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
845Bagińska Paulina z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
846Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
847Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
848Bagińska Paulina z d. Grabowska  †  
849Bagińska Paulina *01-07-1860 Sulewo Prusy †07-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
850Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
851Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
852Bagińska Petronela z d. Korytkowska  †po 03-02-1869  
853Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
854Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
855Bagińska Petronela z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
856Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
857Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 30-01-1859  
858Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
859Bagińska Rozalia z d. Świderska *około 1815 Przyborowo †  
860Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
861Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
862Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 07-02-1875  
863Bagińska Rozalia z d. Sawicka  †po 17-11-1863  
864Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
865Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska  †przed 11-02-1873  
866Bagińska Rozalia z d. Mikucka  †przed 23-04-1893  
867Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
868Bagińska Rozalia z d. Żmijewska  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
869Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
870Bagińska Rozalia *14-05-1838 Bzury †04-12-1838 Bzury  
871Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
872Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
873Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
874Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
875Bagińska Salomea z d. Grądzka  †przed 26-11-1817  
876Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
877Bagińska Salomea *26-10-1809 Wąsosz †19-03-1811 Wąsosz /Wąsosz/  
878Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
879Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka *około 1832 Konopki-Białystok †po 10-02-1874  
880Bagińska Scholastyka z d. Borawska  †  
881Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka *około 1829 Rostki par. Romany †przed 21-02-1887  
882Bagińska Stanisława z d. Barwikowska *około 1901 Chełchy †  
883Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska  †przed 12-02-1920  
884Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
885Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
886Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
887Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
888Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
889Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
890Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
891Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
892Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
893Bagińska Stefania z d. Rogińska  †  
894Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
895Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
896Bagińska Tekla z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
897Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
898Bagińska Teofila z d. Brzostowska *około 1899 Karwowo-Polki †  
899Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
900Bagińska Teofila z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
901Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
902Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
903Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
904Bagińska Teofila z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
905Bagińska Teofila z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
906Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
907Bagińska Teresa z d. Skrodzka  †po 01-03-1824  
908Bagińska Teresa  †po 21-01-1889  
909Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
910Bagińska Teresa z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
911Bagińska Teresa z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
912Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
913Bagińska Teresa Katarzyna *01-04-1845 Koniecki †05-05-1845 Koniecki /Wąsosz/  
914Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
915Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
916Bagińska Waleria *09-09-1862 Lipnik †11-10-1862 Lipnik  
917Bagińska Weronika z d. Leszczewska  †po 23-11-1940  
918Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
919Bagińska Weronika z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
920Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
921Bagińska Wiktoria z d. Lipińska  †  
922Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
923Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
924Bagińska Wiktoria z d. Trzaska  †  
925Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
926Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
927Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
928Bagińska Władysława z d. Szurno *około 1898 Chojnowo †  
929Bagińska Władysława z d. Janczewska * Bronaki-Olki †12-11-1918 Bronaki  
930Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
931Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
932Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
933Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
934Bagińska Zofia *około 01-1941 Słucz †13-04-1941 Słucz /Słucz/  
935Bagińska Zofia z d. N  †  
936Bagińska Zofia z d. Wesołowska  †przed 11-11-1941  
937Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
938Bagiński Adam *około 1848 Dzięgiele †  
939Bagiński Adam  †po 20-09-1927  
940Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
941Bagiński Adam  †  
942Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
943Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †  
944Bagiński Adam  †przed 11-11-1941  
945Bagiński Adam *około 1834 Przyborowo †31-12-1872  
946Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
947Bagiński Adolf  †  
948Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
949Bagiński Adolf *11-09-1870 Kieljany †11-02-1871 Kieljany /Wąsosz/  
950Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
951Bagiński Aleksander *około 1861 Skroda Mała †07-01-1900  
952Bagiński Aleksander *około 1884 Brzeźnio †  
953Bagiński Aleksander *około 1902 Karwowo-Polki †  
954Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
955Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
956Bagiński Aleksander  †przed 23-11-1909  
957Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
958Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
959Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
960Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz   
961Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
962Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
963Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
964Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †po 04-07-1910  
965Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
966Bagiński Aleksander *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
967Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
968Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
969Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 15-02-1915  
970Bagiński Andrzej  †przed 28-07-1861  
971Bagiński Andrzej  †przed 13-02-1820  
972Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
973Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
974Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
975Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
976Bagiński Andrzej *22-11-1859 Lipnik †16-06-1860 Lipnik /Wąsosz/  
977Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
978Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †  
979Bagiński Aniołek *19-11-1862 Sulewo Prusy †19-11-1862 Sulewo Prusy  
980Bagiński Aniołek *29-04-1860 †29-04-1860  
981Bagiński Antoni  †po 08-11-1837  
982Bagiński Antoni *około 1881 Kurkowo †08-10-1914 Kurkowo  
983Bagiński Antoni  †przed 19-07-1888  
984Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
985Bagiński Antoni *około 1858 Rydzewo Szlacheckie †  
986Bagiński Antoni *około 1851 Bagienice par. Romany †06-03-1924 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
987Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
988Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
989Bagiński Antoni  †przed 25-08-1817  
990Bagiński Antoni  †po 16-08-1864  
991Bagiński Antoni  †przed 03-02-1852  
992Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
993Bagiński Antoni  †01-01-1864 Mścichy  
994Bagiński Antoni  †  
995Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
996Bagiński Antoni *około 1849 †  
997Bagiński Antoni *około 01-1860 Koniecki †30-03-1860 Koniecki  
998Bagiński Antoni * Bagińskie †  
999Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
1000Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
1001Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
1002Bagiński Arkadiusz *około 01-1885 Lipnik †23-12-1885 Lipnik  
1003Bagiński Augustyn *około 1790 †  
1004Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
1005Bagiński Baltazar  †przed 23-05-1870  
1006Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
1007Bagiński Bartłomiej  †przed 07-06-1853  
1008Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
1009Bagiński Bolesław *około 1907 Pieńki Borowe †  
1010Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
1011Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
1012Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
1013Bagiński Bonawentura  †po 12-04-1822  
1014Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
1015Bagiński Bonifacy (Bonawentura)  †po 26-11-1844  
1016Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
1017Bagiński Daniel Mateusz *03-01-1829 Sulewo Prusy †14-02-1829 Sulewo Prusy  
1018Bagiński Edward *14-09-1853 Koniecki †28-02-1854 Koniecki /Wąsosz/  
1019Bagiński Eugeniusz *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
1020Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
1021Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
1022Bagiński Feliks  †przed 11-11-1901  
1023Bagiński Feliks  †po 09-02-1846  
1024Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1025Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †po 11-06-1888  
1026Bagiński Feliks *około 10-1876 Bagienice †29-12-1876 Bagienice  
1027Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
1028Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
1029Bagiński Franciszek *około 1886 Wypychy †  
1030Bagiński Franciszek  †przed 01-03-1824  
1031Bagiński Franciszek  †po 23-11-1940  
1032Bagiński Franciszek  †przed 23-02-1914  
1033Bagiński Franciszek  †  
1034Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
1035Bagiński Franciszek  †przed 21-04-1823  
1036Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
1037Bagiński Franciszek  †przed 28-02-1859  
1038Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
1039Bagiński Franciszek  †16-09-1900  
1040Bagiński Franciszek  †po 07-06-1904  
1041Bagiński Franciszek *około 1866 †  
1042Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
1043Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
1044Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
1045Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
1046Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
1047Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
1048Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
1049Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
1050Bagiński Franciszek *06-07-1849 Koniecki †31-05-1851 Koniecki /Wąsosz/  
1051Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
1052Bagiński Franciszek *28-01-1864 Wąsosz †26-08-1864 Wąsosz  
1053Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
1054Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
1055Bagiński Franciszek  †od 23-11-1874 do 31-12-1885  
1056Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
1057Bagiński Franciszek  †od 17-02-1819 do 26-01-1839  
1058Bagiński Franciszek Józef *02-01-1866 Kieljany †23-04-1866 Kieljany /Wąsosz/  
1059Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
1060Bagiński Gabriel  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
1061Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
1062Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
1063Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
1064Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
1065Bagiński Hipolit  †przed 28-02-1897  
1066Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
1067Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
1068Bagiński Ignacy *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1069Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
1070Bagiński Ignacy  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
1071Bagiński Jacenty  †przed 26-02-1816  
1072Bagiński Jakub  †po 21-02-1832  
1073Bagiński Jakub  †  
1074Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
1075Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
1076Bagiński Jakub *około 1804 Konopki par. Grabowo †przed 06-02-1865  
1077Bagiński Jakub  †  
1078Bagiński Jakub  †  
1079Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
1080Bagiński Jakub *około 1789 †  
1081Bagiński Jakub *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
1082Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
1083Bagiński Jan *przed 10-1917 †  
1084Bagiński Jan *około 1850 Przyborowo †  
1085Bagiński Jan  †przed 30-01-1859  
1086Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
1087Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
1088Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
1089Bagiński Jan  †po 03-02-1891  
1090Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
1091Bagiński Jan *1875 Grzymki †1875 Grzymki /Romany/  
1092Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
1093Bagiński Jan  †27-11-1843  
1094Bagiński Jan *około 1891 Rogale †przed 10-02-1931  
1095Bagiński Jan  †  
1096Bagiński Jan  †  
1097Bagiński Jan  †16-01-1850  
1098Bagiński Jan  †  
1099Bagiński Jan  †  
1100Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
1101Bagiński Jan  †  
1102Bagiński Jan  †przed 28-07-1878  
1103Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1104Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
1105Bagiński Jan  †  
1106Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
1107Bagiński Jan  †  
1108Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
1109Bagiński Jan *30-03-1864 Sulewo Prusy †03-04-1864 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1110Bagiński Jan *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
1111Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
1112Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
1113Bagiński Jan  †po 16-06-1872  
1114Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
1115Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
1116Bagiński Jan  †przed 10-02-1857  
1117Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1118Bagiński Jan Franciszek *07-03-1865 Sulewo Prusy †29-06-1865 Sulewo Prusy  
1119Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
1120Bagiński Jerzy *16-01-1950 Świdry †14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
1121Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
1122Bagiński Joachim  †przed 15-01-1866  
1123Bagiński Józef *03-01-1891 Glinki †  
1124Bagiński Józef *około 1865 Rydzewo Szlacheckie †  
1125Bagiński Józef  †  
1126Bagiński Józef *około 1868 †1924 Truszki-Zalesie /Lachowo/  
1127Bagiński Józef *około 1810 Bagińskie †  
1128Bagiński Józef  †po 14-02-1870  
1129Bagiński Józef  †  
1130Bagiński Józef *około 1880 Przyborowo †  
1131Bagiński Józef  †przed 22-02-1927  
1132Bagiński Józef *około 07-1914 Szostaki †09-09-1914 Szostaki /Burzyn/  
1133Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †   
1134Bagiński Józef  †przed 21-01-1889  
1135Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
1136Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
1137Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
1138Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
1139Bagiński Józef  †od 07-02-1853 do 27-02-1865  
1140Bagiński Józef  †przed 17-11-1863  
1141Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
1142Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
1143Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
1144Bagiński Józef  †po 06-02-1893  
1145Bagiński Józef *około 01-10-1874 Niedźwiadna †08-10-1874 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1146Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
1147Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
1148Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
1149Bagiński Józef  †  
1150Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1151Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
1152Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 28-05-1941  
1153Bagiński Józef  †  
1154Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
1155Bagiński Józef *18-06-1821 Lipnik †19-01-1822 Lipnik  
1156Bagiński Józef *03-1877 Sokoły †29-03-1877 Sokoły  
1157Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
1158Bagiński Józef *22-11-1859 Lipnik †13-12-1859 Lipnik /Wąsosz/  
1159Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
1160Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
1161Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
1162Bagiński Józef  †po 27-11-1876  
1163Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
1164Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
1165Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
1166Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
1167Bagiński Kacper  †przed 12-02-1890  
1168Bagiński Kacper *około 1790 †  
1169Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
1170Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
1171Bagiński Kajetan Grzegorz *17-11-1854 Kieljany †21-12-1854 Kieljany /Wąsosz/  
1172Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
1173Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
1174Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
1175Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
1176Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
1177Bagiński Konstanty *około 1837 Golanki †  
1178Bagiński Konstanty *około 1884 Bagińskie †  
1179Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
1180Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
1181Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
1182Bagiński Konstanty *30-07-1860 Stawiane †07-08-1860 Stawiane  
1183Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
1184Bagiński Ksawery *około 1817 Bagińskie †  
1185Bagiński Ksawery  †po 24-01-1894  
1186Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
1187Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
1188Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
1189Bagiński Leon *1841 †1916  
1190Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
1191Bagiński Leon *około 1830 †  
1192Bagiński Leon  †  
1193Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
1194Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
1195Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
1196Bagiński Leopold *około 1881 Mroczki †  
1197Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
1198Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
1199Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
1200Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
1201Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †   
1202Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
1203Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
1204Bagiński Łukasz  †po 14-02-1839  
1205Bagiński Łukasz  †przed 26-06-1821  
1206Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
1207Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
1208Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
1209Bagiński Maciej  †przed 23-11-1856  
1210Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
1211Bagiński Marcell *18-01-1861 Koniecki †15-02-1861 Koniecki  
1212Bagiński Marcelli *06-06-1843 Sulewo Prusy †28-06-1843 Sulewo Prusy  
1213Bagiński Marcin  †przed 14-02-1899  
1214Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
1215Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
1216Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
1217Bagiński Marian *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1218Bagiński Mateusz  †przed 03-05-1922  
1219Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
1220Bagiński Mateusz  †przed 20-11-1844  
1221Bagiński Mateusz  †po 21-10-1827  
1222Bagiński Mateusz * Bzury †przed 24-09-1833  
1223Bagiński Mateusz  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
1224Bagiński Michał  †po 03-02-1869  
1225Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 26-06-1855  
1226Bagiński Michał  †przed 18-11-1812  
1227Bagiński Michał *około 11-1881 Sokoły †11-03-1882 Sokoły  
1228Bagiński Mieczysław *1905 †  
1229Bagiński Mikołaj  †przed 26-11-1844  
1230Bagiński Mikołaj  †przed 04-02-1931  
1231Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †od 02-03-1886 do 21-10-1899  
1232Bagiński Mikołaj  †  
1233Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
1234Bagiński Paweł  †przed 09-02-1880  
1235Bagiński Paweł  †  
1236Bagiński Paweł  †  
1237Bagiński Paweł  †po 25-02-1895  
1238Bagiński Paweł  †  
1239Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
1240Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
1241Bagiński Paweł  †przed 19-09-1832  
1242Bagiński Paweł * Bagienice †przed 11-02-1809  
1243Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
1244Bagiński Piotr *około 1805 Przyborowo †przed 01-07-1862  
1245Bagiński Piotr  †po 12-01-1904  
1246Bagiński Piotr *1879 Przyborowo †  
1247Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
1248Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
1249Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
1250Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
1251Bagiński Piotr  †po 11-02-1873  
1252Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
1253Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
1254Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
1255Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
1256Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
1257Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
1258Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
1259Bagiński Rajmund  †  
1260Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
1261Bagiński Sebastian  †przed 17-10-1832  
1262Bagiński Stanisław *około 1832 Bagińskie †przed 10-02-1874  
1263Bagiński Stanisław *około 1879 Kurkowo †  
1264Bagiński Stanisław  †przed 12-02-1867  
1265Bagiński Stanisław  †przed 15-06-1841  
1266Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
1267Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †  
1268Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
1269Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
1270Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
1271Bagiński Stanisław *około 1779 †  
1272Bagiński Stanisław  †przed 20-11-1853  
1273Bagiński Stanisław  †przed 15-02-1897  
1274Bagiński Stanisław  †przed 06-03-1905  
1275Bagiński Stanisław  †przed 23-04-1893  
1276Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
1277Bagiński Stanisław  †przed 01-10-1878  
1278Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †po 03-02-1909  
1279Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
1280Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
1281Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/   
1282Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
1283Bagiński Stanisław *około 1841 Flesze †08-10-1917 Żebry /Wąsosz/  
1284Bagiński Stanisław  †  
1285Bagiński Stanisław  †przed 03-05-1915  
1286Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
1287Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
1288Bagiński Stanisław *10-05-1846 Lipnik †19-11-1846 Lipnik  
1289Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 12-11-1906  
1290Bagiński Stanisław Marcin *około 1834 Cedry †przed 21-02-1887  
1291Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
1292Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
1293Bagiński Sylwester  †po 22-01-1907  
1294Bagiński Szczepan  †po 26-02-1889  
1295Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
1296Bagiński Szczepan *14-12-1864 Lipnik †03-03-1865 Lipnik /Wąsosz/  
1297Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1298Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
1299Bagiński Szymon  †  
1300Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
1301Bagiński Szymon *11-12-1864 Koniecki †24-12-1864 Koniecki  
1302Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
1303Bagiński Szymon  †przed 10-04-1899  
1304Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
1305Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
1306Bagiński Tadeusz *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
1307Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
1308Bagiński Telesfor  †po 02-02-1926  
1309Bagiński Teodor  †przed 26-11-1817  
1310Bagiński Teodor  †  
1311Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
1312Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
1313Bagiński Teofil  †  
1314Bagiński Teofil  †przed 20-02-1939  
1315Bagiński Teofil *około 1859 Cedry †  
1316Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
1317Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
1318Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
1319Bagiński Wawrzyniec  †  
1320Bagiński Wawrzyniec  †przed 06-02-1816  
1321Bagiński Wawrzyniec  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
1322Bagiński Wawrzyniec *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
1323Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
1324Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
1325Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
1326Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
1327Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †  
1328Bagiński Wincenty Ryszard *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
1329Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
1330Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
1331Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
1332Bagiński Władysław *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
1333Bagiński Władysław *około 1919 †  
1334Bagiński Władysław  †  
1335Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
1336Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
1337Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
1338Bagiński Wojciech *około 1858 Tafiły †  
1339Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
1340Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
1341Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
1342Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
1343Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
1344Bagiński Wojciech *około 08-1789 †10-06-1790 Bagienice  
1345Bagiński Wojciech *29-05-1852 Bzury †10-08-1852 Bzury /Wąsosz/  
1346Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
1347Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
1348Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
1349Bahlo Andrzej *około 1791 †  
1350Bahlo Anna z d. Kelmer  †przed 20-01-1835  
1351Bahlo Daniel  †przed 20-01-1835  
1352Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
1353Bajkiewicz Bartłomiej  †  
1354Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki par. Białaszewo †po 15-02-1904  
1355Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1356Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1357Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
1358Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
1359Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
1360Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
1361Bajkiewicz Marianna z d. N  †  
1362Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska * Łojki par. Białaszewo †po 13-11-1864  
1363Bajkiewicz Paweł  †przed 13-11-1864  
1364Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
1365Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
1366Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
1367Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
1368Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1369Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
1370Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
1371Bajkowska Bronisława z d. Grzybowska  †  
1372Bajkowska Elżbieta z d. Rutkowska  †  
1373Bajkowska Helena z d. Gacka  †  
1374Bajkowska Józefa z d. Łepkowska  †  
1375Bajkowska Leokadia z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
1376Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
1377Bajkowska Marianna z d. N  †  
1378Bajkowska Marianna z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
1379Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
1380Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
1381Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz  †po 26-01-1903  
1382Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *1869 Grądy Wielkie †po 26-11-1912  
1383Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
1384Bajkowski Cyprian  †  
1385Bajkowski Franciszek  †  
1386Bajkowski Ignacy  †po 26-01-1903  
1387Bajkowski Jan  †  
1388Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
1389Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
1390Bajkowski Józef *około 1896 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
1391Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
1392Bajkowski Marcel  †  
1393Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
1394Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
1395Bajkowski Stanisław  †przed 27-10-1846  
1396Bajkowski Stanisław  †po 09-11-1903  
1397Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
1398Bajkowski Władysław  †  
1399Bajor Cecylia z d. Berdys  †  
1400Bajor Józef  †  
1401Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
1402Balasz Anna * Krosta †po 13-09-1840  
1403Balasz Frydryk  †przed 13-09-1840  
1404Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
1405Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
1406Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
1407Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
1408Balcer Jan  †przed 16-07-1846  
1409Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
1410Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
1411Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
1412Balcer Ludwika z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
1413Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
1414Balcer Marianna z d. Maliszewska  †  
1415Balcer Marianna z d. Lendzian  †po 16-07-1846  
1416Balcer Michał  †przed 21-01-1855  
1417Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
1418Balcer Tomasz  †  
1419Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
1420Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
1421Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
1422Baldachowska Kazimiera z d. Wysocka  †po 22-11-1927  
1423Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
1424Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska  †przed 22-09-1828  
1425Baldachowska Marianna z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
1426Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
1427Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
1428Baldachowska Marianna z d. Krukner  †  
1429Baldachowska N z d. Ptaszyńska  †  
1430Baldachowski Adam  †po 09-07-1912  
1431Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
1432Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
1433Baldachowski Jakub  †przed 22-09-1828  
1434Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
1435Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
1436Baldachowski Paweł *około 1866 Kucze Wielkie †08-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1437Baldachowski Piotr *około 1786 †  
1438Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
1439Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
1440Balejko Aleksandra z d. Kuć  †po 27-01-1919  
1441Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
1442Balejko Franciszek  †  
1443Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
1444Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
1445Balejko Ignacy  †przed 19-02-1924  
1446Balejko Ignacy Adam * Zalesie †  
1447Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
1448Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
1449Balejko Józef  †przed 20-05-1885  
1450Balejko Katarzyna z d. N  †  
1451Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
1452Balejko Marianna z d. Niedźwiedzka  †po 19-02-1924  
1453Balejko Marianna z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
1454Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
1455Balejko Mateusz  †przed 26-02-1840  
1456Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
1457Balejko Rozalia z d. Śmiarowska  †przed 20-05-1885  
1458Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
1459Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
1460Balewicz Adam  †przed 29-05-1859  
1461Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
1462Balewicz Ewa z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
1463Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
1464Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
1465Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
1466Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
1467Balewska Apolonia z d. Cimoch  †przed 20-11-1853  
1468Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
1469Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
1470Balewska Ewa z d. N  †  
1471Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
1472Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
1473Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
1474Balewska Marianna  †  
1475Balewska Michalina z d. Śliwka *około 1867 Słucz †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1476Balewska Rozalia  †po 17-11-1931  
1477Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1478Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
1479Balewski Jan *około 1841 Słucz †29-11-1865 Słucz  
1480Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 28-10-1889  
1481Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
1482Balewski Michał *około 1863 Możdżenie †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1483Balewski Tomasz  †  
1484Balewski Tomasz  †przed 20-11-1853  
1485Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
1486Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
1487Balicka Halina z d. N  †przed 08-1995   
1488Balicka Helena Anna *08-08-1943 Wąsosz †26-12-1943 Wąsosz   
1489Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
1490Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
1491Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
1492Balicka Katarzyna  †po 27-11-1893  
1493Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
1494Balicka Małgorzata z d. N  †  
1495Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
1496Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska  †przed 05-11-1839  
1497Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 17-11-1912  
1498Balicka Waleria z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo †  
1499Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1500Balicki Jan  †po 05-11-1839  
1501Balicki Jan *około 1851 Glinki †po 17-11-1912  
1502Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
1503Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
1504Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1505Balicki Kazimierz *około 1871 Czarnowo †  
1506Balicki Piotr  †  
1507Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †25-11-1855  
1508Balicki Tomasz *około 1816 †  
1509Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
1510Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
1511Balicki Zygmunt *16-10-1933 †25-05-1934 Wąsosz  
1512Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1513Ballo Andrzej  †przed 19-01-1869  
1514Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
1515Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
1516Bałdyga Adam *około 1871 Białaszewo †  
1517Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel  †  
1518Bałdyga Aleksander *1917 Zalesie pow. Ostrołęka †  
1519Bałdyga Aleksandra z d. Garder *około 1879 Bzury †  
1520Bałdyga Antoni  †  
1521Bałdyga Antoni  †  
1522Bałdyga Bolesław  †  
1523Bałdyga Bronisław  †  
1524Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
1525Bałdyga Feliks  †po 15-02-1928  
1526Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
1527Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
1528Bałdyga Franciszek  †przed 28-01-1889  
1529Bałdyga Franciszka z d. Kadłubowska  †  
1530Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)  †przed 23-07-1888  
1531Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka  †20-02-1991 Białaszewo  
1532Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
1533Bałdyga Jan  †  
1534Bałdyga Jan  †30-05-1838  
1535Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †  
1536Bałdyga Jan *około 1907 Białaszewo †19-02-1988 Białaszewo  
1537Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
1538Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1539Bałdyga Jerzy *27-04-1948 Wesołe †06-05-1948 /Szczuczyn/  
1540Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
1541Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
1542Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
1543Bałdyga Katarzyna z d. Maciora * Przechody †przed 04-1795  
1544Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †  
1545Bałdyga Katarzyna z d. Kopka  †09-06-1858  
1546Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
1547Bałdyga Kazimierz  †przed 27-01-1856  
1548Bałdyga Maciej  †po 26-11-1836  
1549Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
1550Bałdyga Marianna z d. Iwanicka  †  
1551Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz  †po 26-11-1836  
1552Bałdyga Marianna z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
1553Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk  †  
1554Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †  
1555Bałdyga Michał  †przed 30-01-1853  
1556Bałdyga N z d. N  †przed 08-1905  
1557Bałdyga Paulina z d. Bukowska *około 1871 Białaszewo †  
1558Bałdyga Rozalia z d. Murach  †  
1559Bałdyga Salomea z d. Patalian  †przed 01-1886  
1560Bałdyga Stanisława z d. Jasińska  †po 15-02-1928  
1561Bałdyga Teofila z d. Sztachelek  †po 20-02-1859  
1562Bałdyga Tomasz  †przed 23-07-1888  
1563Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1564Bałdyga Wawrzyniec * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1565Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
1566Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1567Bałdyga Wojciech *około 1837 Białogrądy †01-12-1896  
1568Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
1569Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
1570Banach Jan  †przed 22-11-1933  
1571Banach Katarzyna z d. Parzych  †przed 22-11-1933  
1572Banach N  †przed 31-03-1998  
1573Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1574Banach Stanisław  †przed 17-01-1922  
1575Banach Teofila z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
1576Banachowska Agata z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1577Banachowska Aniołek *01-08-1906 Kucze Małe †01-08-1906 Kucze Małe /Jedwabne/  
1578Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
1579Banachowska Franciszka z d. Baldachowska  †po 27-02-1922  
1580Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
1581Banachowska Julianna z d. Kuczewska  †po 24-01-1853  
1582Banachowska Julianna z d. Szymanowska  †po 14-11-1892  
1583Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
1584Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1585Banachowska Magdalena z d. Janczewska  †  
1586Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1587Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
1588Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
1589Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1590Banachowski Adam  †po 24-01-1853  
1591Banachowski Aleksander  †  
1592Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
1593Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
1594Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
1595Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
1596Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
1597Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
1598Banachowski Konstanty  †od 06-02-1917 do 24-01-1922  
1599Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †przed 23-10-1924  
1600Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
1601Banachowski Piotr  †po 14-11-1892  
1602Banachowski Tomasz  †przed 12-11-1848  
1603Banaś Jan  †  
1604Banaś Maria z d. Krejnart  †  
1605Bandach Franciszek  †po 16-02-1892  
1606Bandach Franciszka z d. Drawińska  †przed 16-02-1892  
1607Bandach Jan  †przed 28-05-1854  
1608Bandach Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-05-1854  
1609Bandasik Franciszka z d. Brzozowska  †od 29-01-1854 do 23-09-1860  
1610Bandasik Jakub  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
1611Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
1612Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
1613Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
1614Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
1615Bandusik Anastazja z d. N  †  
1616Bandusik Andrzej  †przed 22-11-1825  
1617Bańkowska Teofila z d. Chylińska  †  
1618Bańkowski Franciszek  †  
1619Bar Alojzy  †  
1620Bar Andrzej *około 1859 Danowo †od 30-01-1911 do 29-10-1930  
1621Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
1622Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
1623Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
1624Bar Ewa z d. N  †  
1625Bar Jan *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
1626Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1627Bar Katarzyna z d. N  †  
1628Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
1629Bar Michał  †  
1630Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
1631Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
1632Bar Stanisława z d. Kozłowska  †około 07-1932  
1633Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
1634Bar Tomasz  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
1635Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
1636Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
1637Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
1638Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
1639Bar Zofia z d. Leszczyńska  †przed 25-10-1824  
1640Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
1641Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †  
1642Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †po 12-02-1906  
1643Barankiewicz Francis  †przed 23-11-1862  
1644Barankiewicz Jan *około 1879 Łojki par. Białaszewo †  
1645Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *około 1841 Łojki par. Białaszewo †przed 12-02-1906  
1646Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
1647Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1648Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †  
1649Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
1650Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †   
1651Baranowska Alina *02-02-1957 Pisz †24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1652Baranowska Anna z d. Sokołowska  †po 10-09-1894  
1653Baranowska Anna z d. Żelazko ?  †przed 21-11-1841  
1654Baranowska Anna z d. N  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1655Baranowska Anna z d. Olszewska  †po 12-11-1836  
1656Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
1657Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
1658Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
1659Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
1660Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
1661Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
1662Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
1663Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)  †od 07-11-1831 do 01-1836  
1664Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
1665Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
1666Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1667Baranowska Franciszka z d. Bendzel  †po 22-06-1909  
1668Baranowska Franciszka z d. Magerska  †  
1669Baranowska Franciszka  †po 03-11-1903  
1670Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
1671Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
1672Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1673Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
1674Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
1675Baranowska Julianna z d. Puchalska *około 1819 †po 21-11-1864  
1676Baranowska Julianna  †  
1677Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
1678Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †przed 23-06-1932  
1679Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska  †po 28-10-1828  
1680Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
1681Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz  †  
1682Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
1683Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
1684Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
1685Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1686Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
1687Baranowska Marianna  †  
1688Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
1689Baranowska Marianna *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1690Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1691Baranowska Marianna z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1692Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †od 24-01-1910 do 16-07-1930  
1693Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †  
1694Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
1695Baranowska Paulina z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
1696Baranowska Regina z d. Sadek  †po 16-11-1836  
1697Baranowska Rozalia z d. Rutkowska  †po 04-01-1904  
1698Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)  †po 08-02-1932  
1699Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
1700Baranowska Stanisława z d. Bazydło  †  
1701Baranowska Stanisława z d. Arciszewska  †  
1702Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
1703Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1704Baranowska Weronika  †  
1705Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †  
1706Baranowska Zofia z d. Kluska  †przed 28-07-1826   
1707Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
1708Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
1709Baranowski Antoni *około 1884 Szczuczyn †  
1710Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1711Baranowski Bartłomiej  †po 12-11-1836  
1712Baranowski Bogdan *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
1713Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1714Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †  
1715Baranowski Czesław  †  
1716Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †   
1717Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
1718Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
1719Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †  
1720Baranowski Franciszek  †po 16-11-1836  
1721Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1722Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
1723Baranowski Grzegorz  †  
1724Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
1725Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1726Baranowski Jakub *około 1816 Orlikowo †po 21-11-1864  
1727Baranowski Jakub *około 1805 †  
1728Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
1729Baranowski Jakub  †przed 21-11-1841  
1730Baranowski Jakub  †przed 28-07-1826   
1731Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
1732Baranowski Jan  †przed 10-09-1894  
1733Baranowski Jan  †przed 04-01-1904  
1734Baranowski Jan  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1735Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
1736Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
1737Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †  
1738Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 24-01-1910  
1739Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
1740Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
1741Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
1742Baranowski Michał  †po 22-06-1909  
1743Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
1744Baranowski Paweł  †przed 28-10-1828  
1745Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
1746Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
1747Baranowski Piotr  †  
1748Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1749Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1750Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
1751Baranowski Stanisław *1909 †  
1752Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
1753Baranowski Stanisław  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1754Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
1755Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
1756Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1757Baranowski Stefan *około 1905 †  
1758Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
1759Baranowski Wincenty *około 1786 †  
1760Baranowski Wincenty *1906 †  
1761Baranowski Wincenty  †przed 08-02-1932  
1762Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
1763Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1764Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
1765Baranowski Władysław *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
1766Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
1767Barańska Seweryna z d. Wierzbowska  †po 21-11-1881  
1768Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
1769Barańska Zofia z d. Świerczewska  †  
1770Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
1771Barański Tomasz  †po 21-11-1881  
1772Barański Wincenty  †  
1773Baraszkiewicz Andrzej *04-01-1962 †22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/  
1774Baraszkiewicz Antoni  †  
1775Baraszkiewicz Barbara *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
1776Baraszkiewicz Bogdan *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
1777Baraszkiewicz Bolesław *około 1895 Jeziorko †  
1778Baraszkiewicz Janusz *23-09-1965 Wąsosz †01-04-2003 Guty /Wąsosz/  
1779Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
1780Baraszkiewicz Rozalia z d. Pieniążek  †  
1781Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
1782Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
1783Barczewska Anna z d. Domańska  †26-02-1897 Jedwabne  
1784Barczewska Hanna z d. Kalicka *1962 Łomża †13-12-1989 Piątnica /Piątnica/   
1785Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka  †14-04-1900 Jedwabne  
1786Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)  †  
1787Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
1788Barczewski Grzegorz  †  
1789Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
1790Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
1791Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
1792Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1793Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
1794Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
1795Bardłowski Stanisław *28-03-1935 Żebry †03-04-1935 Żebry /Wąsosz/  
1796Bardłowski Stanisław *około 05-1929 Żebry †22-08-1929 Żebry  
1797Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1798Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †po 13-01-1902  
1799Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
1800Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †przed 22-11-1881  
1801Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
1802Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 22-11-1815  
1803Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
1804Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska *około 1840 Szczuczyn †przed 12-1883  
1805Bardzikowska Salomea z d. Balcer  †przed 28-11-1876  
1806Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska  †  
1807Bardzikowski (Barwikowski) Jakub *około 1817 Chełchy †  
1808Bardzikowski (Barwikowski) Józef *około 1825 Chełchy †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
1809Bardzikowski (Barwikowski) Szymon *około 1849 Brzeźnio †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
1810Bardzikowski Franciszek  †przed 22-11-1815  
1811Bardzikowski Jerzy  †  
1812Bardzikowski Julian *około 1830 Chełchy †  
1813Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
1814Bardzikowski Tadeusz  †przed 28-11-1876  
1815Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
1816Bardzikowski Wawrzyniec  †przed 06-07-1829  
1817Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
1818Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
1819Bardzińska Gabriela  †  
1820Bardzińska Józefa z d. Karwowska  †przed 27-02-1854  
1821Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
1822Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1823Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska  †1853  
1824Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
1825Bardziński Mateusz  †przed 27-02-1854  
1826Bardziński Stanisław *1881 Brzostowo †1881 Brzostowo /Burzyn/  
1827Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
1828Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
1829Bargłowska Agata z d. N  †  
1830Bargłowska Agnieszka z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1831Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
1832Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
1833Bargłowska Aniela z d. Maciorowska *około 1846 Przechody †  
1834Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *około 1844 Okrasin †po 21-02-1905  
1835Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
1836Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
1837Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
1838Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
1839Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
1840Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
1841Bargłowska Anna z d. Malinowska *około 1818 Okrasin †28-06-1888 Okrasin /Radziłów/  
1842Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
1843Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
1844Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
1845Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
1846Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
1847Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
1848Bargłowska Cecylia *1864 Okrasin †1866 Okrasin /Radziłów/  
1849Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
1850Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
1851Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
1852Bargłowska Ewa z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1853Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
1854Bargłowska Halina *02-01-1940 Racibory †11-01-1940 Racibory /Radziłów/  
1855Bargłowska Helena z d. Karpińska  †od 29-01-1839 do 28-11-1848  
1856Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
1857Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1858Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
1859Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
1860Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
1861Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
1862Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
1863Bargłowska Karolina z d. Lesoch  †po 29-07-1907  
1864Bargłowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Klimaszewnica †po 03-02-1875  
1865Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa  †1855  
1866Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
1867Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
1868Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
1869Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
1870Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1871Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
1872Bargłowska Maria *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1873Bargłowska Marianna *1851 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
1874Bargłowska Marianna z d. Nieradko *około 1874 Okrasin †  
1875Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1876Bargłowska Marianna *1877 Okrasin †1877 Okrasin /Radziłów/  
1877Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
1878Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
1879Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
1880Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
1881Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
1882Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
1883Bargłowska Marianna z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
1884Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
1885Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
1886Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
1887Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
1888Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
1889Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
1890Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
1891Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
1892Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
1893Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
1894Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
1895Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
1896Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
1897Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
1898Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
1899Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
1900Bargłowska Stefania z d. Maciorowska  †  
1901Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1902Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1903Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
1904Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
1905Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
1906Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
1907Bargłowska Zofia z d. Ptak  †po 06-09-1941  
1908Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
1909Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
1910Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
1911Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
1912Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
1913Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
1914Bargłowski Adolf  †  
1915Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
1916Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
1917Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
1918Bargłowski Aleksander *1911 Racibory †  
1919Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
1920Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
1921Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
1922Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
1923Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
1924Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
1925Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1926Bargłowski Bartłomiej  †po 28-11-1848  
1927Bargłowski Bronisław *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
1928Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
1929Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
1930Bargłowski Franciszek *1881 Okrasin †1881 Okrasin /Radziłów/  
1931Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
1932Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
1933Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
1934Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
1935Bargłowski Franciszek  †przed 21-11-1841  
1936Bargłowski Franciszek  †przed 06-09-1941  
1937Bargłowski Franciszek *1905 †  
1938Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
1939Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
1940Bargłowski Jakub *1854 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
1941Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
1942Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
1943Bargłowski Jan *około 1817 Okrasin †przed 03-02-1875  
1944Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
1945Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
1946Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
1947Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
1948Bargłowski Jan  †po 28-06-1888  
1949Bargłowski Jan *1909 †  
1950Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
1951Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
1952Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
1953Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
1954Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
1955Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
1956Bargłowski Józef  †przed 29-07-1907  
1957Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
1958Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
1959Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
1960Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
1961Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
1962Bargłowski Maciej  †przed 22-11-1824  
1963Bargłowski Maksymilian *około 1870 Okrasin †  
1964Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1965Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
1966Bargłowski Marcin *około 1832 Radziłów †po 24-11-1890  
1967Bargłowski Michał *około 1844 Okrasin †  
1968Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
1969Bargłowski Michał  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1970Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
1971Bargłowski Mikołaj  †przed 27-02-1854  
1972Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
1973Bargłowski Piotr *1910 †  
1974Bargłowski Ryszard Stanisław *13-12-1938 Okrasin †20-01-1939 Okrasin /Radziłów/  
1975Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
1976Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
1977Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
1978Bargłowski Stanisław *około 11-1922 †11-01-1923 Radziłów /Radziłów/  
1979Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
1980Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
1981Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
1982Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
1983Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
1984Bargłowski Sylwester *około 09-1939 Grozimy †12-03-1940 Grozimy /Wąsosz/  
1985Bargłowski Szymon  †  
1986Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
1987Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
1988Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
1989Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
1990Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
1991Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
1992Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
1993Barłowska Karolina z d. Leś ?  †po 30-04-1893  
1994Barłowska Rozalia z d. Duchnowska  †przed 03-05-1896  
1995Barłowski Bartłomiej  †przed 03-05-1896  
1996Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
1997Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
1998Barszczewska Anna z d. Taradynko  †  
1999Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
2000Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
2001Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
2002Barszczewska Marianna z d. Gleba  †przed 19-02-1935  
2003Barszczewski Antoni  †przed 19-02-1935  
2004Barszczewski Włodzimierz  †  
2005Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
2006Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
2007Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja  †  
2008Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
2009Bartkiewicz Kazimierz  †  
2010Bartkowska Agata  †od 03-03-1867 do 14-08-1870  
2011Bartkowska Barbara z d. Gwiazdowska  †przed 07-1870  
2012Bartkowska Cecylia z d. Grzymkowska *około 1901 Okrasin †  
2013Bartkowska Józefata z d. Duchnowska *około 1887 Okrasin †po 02-02-1933  
2014Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1847 Sojczynek †przed 25-01-1904  
2015Bartkowska Marianna z d. Ćmielewska *około 1863 Radziłów †  
2016Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †  
2017Bartkowski Franciszek *około 1837 Okrasin †od 02-03-1886 do 25-01-1904  
2018Bartkowski Franciszek *około 1896 Ostrowik †  
2019Bartkowski Franciszek  †przed 03-03-1867  
2020Bartkowski Piotr *około 1859 Okrasin †  
2021Bartkowski Stanisław *około 1880 Ostrowik †przed 02-02-1933  
2022Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
2023Bartlińska Dorota z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
2024Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
2025Bartlińska Katarzyna z d. N  †po 29-01-1826  
2026Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
2027Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
2028Bartlińska Marianna z d. Nowakowska *około 1861 Radziłów †  
2029Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
2030Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
2031Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
2032Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
2033Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †po 23-01-1883  
2034Bartlińska Teresa z d. N  †16-08-1850  
2035Bartlińska Teresa z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
2036Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
2037Bartliński Hilary  †po 29-01-1826  
2038Bartliński Jan *około 1861 Radziłów †  
2039Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †przed 22-11-1857  
2040Bartliński Józef  †przed 16-09-1850  
2041Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
2042Bartliński Tomasz  †przed 25-11-1861  
2043Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †przed 23-01-1883  
2044Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
2045Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
2046Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
2047Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
2048Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †   
2049Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
2050Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki par. Białaszewo †  
2051Bartnicki Jan  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
2052Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
2053Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †   
2054Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
2055Bartosiewicz Aleksander  †  
2056Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska  †  
2057Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
2058Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
2059Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
2060Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
2061Bartosiewicz Jan  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
2062Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
2063Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
2064Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
2065Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
2066Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska  †  
2067Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
2068Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
2069Bartoszek Bronisław  †  
2070Bartoszewska Apolonia z d. Tyl  †  
2071Bartoszewski Franciszek  †przed 17-11-1821  
2072Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
2073Barwikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
2074Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
2075Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
2076Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
2077Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
2078Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
2079Barwikowska Anna z d. N  †  
2080Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
2081Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
2082Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
2083Barwikowska Apolonia z d. Bazydło  †  
2084Barwikowska Apolonia z d. N  †  
2085Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
2086Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
2087Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
2088Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 19-11-1838  
2089Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
2090Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska  †przed 24-10-1837  
2091Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka  †przed 05-1902  
2092Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 21-10-1849  
2093Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
2094Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
2095Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †28-03-1903 Bzury  
2096Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
2097Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska  †po 18-11-1907  
2098Barwikowska Katarzyna  †przed 14-08-1848  
2099Barwikowska Katarzyna *1865 Chełchy †  
2100Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
2101Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/  
2102Barwikowska Konstancja *1870 Chełchy †  
2103Barwikowska Kornela z d. Karczewska *około 1863 Świdry Podleśne †przed 10-1890  
2104Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
2105Barwikowska Marianna z d. Potrzebka *14-04-1907 Zakrzewo †  
2106Barwikowska Marianna z d. Gutowska  †  
2107Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
2108Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
2109Barwikowska Marianna *04-03-1932 Grędy †04-04-1932 Grędy  
2110Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2111Barwikowska Marianna z d. N  †  
2112Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
2113Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
2114Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
2115Barwikowska Paulina z d. Wszeborowska *około 1866 Wszebory †16-05-1941 Glinki /Słucz/  
2116Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
2117Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †   
2118Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
2119Barwikowska Rozalia z d. Błocka  †przed 04-02-1851  
2120Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1815 Kownacin †po 12-11-1851  
2121Barwikowska Stanisława *1874 Chełchy †  
2122Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
2123Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
2124Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
2125Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
2126Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †od 09-02-1914 do 09-1924  
2127Barwikowski Aleksander  †  
2128Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2129Barwikowski Aleksander  †  
2130Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †przed 24-01-1969   
2131Barwikowski Bartłomiej * Godlewo †przed 17-07-1832  
2132Barwikowski Bolesław *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
2133Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
2134Barwikowski Eugeniusz *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
2135Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
2136Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
2137Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
2138Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
2139Barwikowski Jan *13-01-1905 Glinki †  
2140Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
2141Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
2142Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
2143Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2144Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
2145Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2146Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †28-08-1903 Przeszkoda  
2147Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
2148Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
2149Barwikowski Kazimierz *1867 Chełchy †14-02-1934 Glinki /Słucz/  
2150Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
2151Barwikowski Maciej (Wojciech)  †przed 26-10-1862  
2152Barwikowski Mateusz  †przed 19-11-1838  
2153Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
2154Barwikowski Paweł  †przed 14-08-1848  
2155Barwikowski Piotr  †  
2156Barwikowski Piotr  †  
2157Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
2158Barwikowski Roch *15-08-1783 Wąsosz †23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2159Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
2160Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
2161Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
2162Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
2163Barwikowski Teofil  †po 18-11-1907  
2164Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
2165Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
2166Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
2167Barwikowski Wacław *09-02-1922 Glinki †przed 11-1968  
2168Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
2169Barwikowski Walerian *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
2170Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †po 10-06-1903  
2171Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)  †przed 24-10-1837  
2172Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
2173Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
2174Barwikowski Wojciech  †po 17-02-1903  
2175Barwikowski Wojciech  †  
2176Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
2177Barwikowski Wojciech  †  
2178Baryła Andrzej  †  
2179Baryła Władysława z d. Nieznańska  †  
2180Barzykowska Ewa z d. Ekstowicz  †przed 19-02-1906  
2181Barzykowska Feliksa z d. Bagińska *około 1876 Sokoły †  
2182Barzykowska Magdalena z d. Mikucka  †  
2183Barzykowski Bartłomiej  †przed 19-02-1906  
2184Barzykowski Jan  †  
2185Barzykowski Paweł *około 1876 Kuczyny †  
2186Bauer Bolesław *03-02-1886 Stawiski †  
2187Bauer Feliks  †  
2188Bauer Marianna z d. Zalewska  †  
2189Bauer Romualda z d. Dobkowska *17-02-1900 †  
2190Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
2191Bauman Maciej  †po 20-11-1864  
2192Bauman Marianna z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
2193Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
2194Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
2195Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
2196Bazydło Aleksander *06-07-1918 Grozimy †  
2197Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
2198Bazydło Aleksander  †po 27-12-1942  
2199Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
2200Bazydło Anna z d. Łomotowska *29-12-1918 Przytuły †  
2201Bazydło Antoni *około 1891 Piątnica †  
2202Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †  
2203Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
2204Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
2205Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
2206Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz  †  
2207Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
2208Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †po 29-10-1916  
2209Bazydło Franciszka z d. Banach  †po 27-02-1922  
2210Bazydło Jakub  †przed 27-02-1922  
2211Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
2212Bazydło Jan *17-08-1863 Ławsk †08-04-1864 Ławsk /Wąsosz/  
2213Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2214Bazydło Jan *około 1910 †  
2215Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
2216Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
2217Bazydło Józefa z d. Makowska *około 1885 Konopki Tłuste †  
2218Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
2219Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
2220Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
2221Bazydło Kacper  †  
2222Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
2223Bazydło Karolina z d. Szutkowska  †przed 18-02-1930  
2224Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
2225Bazydło Maciej  †po 13-11-1864  
2226Bazydło Małgorzata z d. Parda  †po 13-11-1864  
2227Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
2228Bazydło Stanisław *02-01-1934 Ławsk †05-05-1934 Ławsk  
2229Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
2230Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska  †po 27-12-1942  
2231Bazydło Stefania z d. Niecikowska *26-11-1915 Żebrki †  
2232Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
2233Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
2234Bączkowska Czesława z d. Barcikowska  †  
2235Bączkowska Marianna z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
2236Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
2237Bączkowski Jan  †po 17-11-1874  
2238Bączkowski Józef  †  
2239Bądzio Anna z d. Dąbrowska *10-02-1891 Bagińskie †po 14-02-1939  
2240Bądzio Janina *około 03-1928 †01-05-1928 Bzury  
2241Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
2242Bądzio Marcin  †  
2243Bądzio Stanisław *19-04-1892 Lachowo †po 14-02-1939  
2244Bądzio Urszula z d. Zielińska  †  
2245Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
2246Bąk Helena z d. Bryszkowska *około 1908 Kotowo Plac †  
2247Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
2248Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska  †  
2249Bąkowska Janina z d. Szumowska  † Podgórze /Łomża/  
2250Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
2251Bąkowski Franciszek  †  
2252Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
2253Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz  †po 16-11-1859  
2254Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
2255Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
2256Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
2257Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
2258Bebłowski Paweł  †przed 16-11-1859  
2259Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
2260Bednarczyk Anna z d. Kędzierska  †po 16-02-1942  
2261Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
2262Bednarczyk Franciszek  †po 10-11-1873  
2263Bednarczyk Jan *około 1851 Pieńczykowo †  
2264Bednarczyk Józef *około 12-1889 Brzeźnio †13-02-1890 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2265Bednarczyk Julianna z d. Dębowska  †po 22-10-1886  
2266Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †po 05-02-1900  
2267Bednarczyk Łucjan  †po 16-02-1942  
2268Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
2269Bednarczyk Paweł  †przed 22-10-1886  
2270Bednarczyk Rozalia z d. Gilewska (Sulewska?)  †przed 10-11-1873  
2271Bednarczyk Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †  
2272Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
2273Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
2274Bednarowicz Aleksander * Barany †  
2275Bednarowicz Anna z d. Kalicka  †  
2276Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933   
2277Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
2278Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/   
2279Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
2280Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/   
2281Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
2282Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
2283Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
2284Bednarowicz Franciszek  †  
2285Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919   
2286Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
2287Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
2288Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
2289Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
2290Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
2291Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
2292Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)  †przed 11-11-1815  
2293Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962   
2294Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska *około 12-1833 Wąsosz †15-05-1877   
2295Bednarowicz Lucyna *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
2296Bednarowicz Łucja z d. Branicka  †21-03-1876  
2297Bednarowicz Maciej *1754 †29-10-1827 Świdry  
2298Bednarowicz Marianna *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz   
2299Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
2300Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
2301Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †przed 10-1924  
2302Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
2303Bednarowicz Marianna z d. N  †  
2304Bednarowicz Marianna Bronisława *10-11-1867 Wąsosz †   
2305Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
2306Bednarowicz Stanisław *05-1827 Świdry †07-08-1827 Świdry  
2307Bednarowicz Stanisław Franciszek *około 07-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
2308Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/   
2309Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
2310Bednarowicz Władysław *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
2311Bednarowicz Wojciech  †  
2312Bednarowicz Wojciech Feliks *około 1840 Wąsosz †od 29-01-1894 do 09-10-1912   
2313Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak) *około 1799 Guty †07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/  
2314Bednarska Katarzyna z d. N  †  
2315Bednarska Marcjanna z d. Rutkowska  †  
2316Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
2317Bednarski Michał  †przed 29-06-1829  
2318Bednarski Michał *około 1798 Guty †  
2319Bednarski Piotr  †  
2320Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
2321Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
2322Bejgier Franciszek  †przed 13-10-1939  
2323Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
2324Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/   
2325Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/   
2326Beker Franciszek  †przed 27-04-1874  
2327Beker Konstancja z d. Waszkiewicz  †29-01-1874  
2328Beker Marianna z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
2329Beker Marianna z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
2330Beker Wincenty *około 1841 Kurejwa †  
2331Bekielewski Andrzej  †  
2332Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
2333Bekor Józef  †  
2334Bekurs Andrzej  †przed 10-05-1850  
2335Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
2336Bekurs Marianna  †po 10-05-1850  
2337Bełwanowska Marianna z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
2338Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2339Bełwanowski Józef *około 1843 Kownaty †  
2340Bełwanowski Kacper  †przed 27-11-1865  
2341Bender Adolf Antoni *około 1851 Sadowo †  
2342Bender Albertyna z d. Terej ?  †  
2343Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
2344Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
2345Bender Ewa z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
2346Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
2347Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
2348Bender Jan *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
2349Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
2350Bender Marta Marianna z d. Sulewska *29-07-1859 Sulewo Prusy †  
2351Bender Michał  †  
2352Bender Salomea z d. Biernacka  †przed 07-1885  
2353Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
2354Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
2355Bendyczuk Rozalia z d. Niedźwiedzka  †po 15-10-1894  
2356Bendyczuk Szymon  †po 15-10-1894  
2357Bendzel Franciszka z d. Balewska *około 1834 Słucz †  
2358Bendzel Katarzyna  †  
2359Bendzel Wojciech *około 1834 Doliwy †  
2360Bendzia Jan *około 1864 Niewiarowo †  
2361Bendzia Joanna z d. Malinowska  †  
2362Bendzia Ludwik  †  
2363Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
2364Benedyczek Katarzyna z d. Zaniaczka  †po 20-11-1867  
2365Benedyczek Mateusz  †przed 20-11-1867  
2366Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun *około 1845 Wierzboły †po 17-02-1908  
2367Benedyczek Szymon *około 1841 Sapieżyszki †po 17-02-1908  
2368Benko Jan  †przed 24-11-1831  
2369Benko Rozalia z d. Cymerman  †po 24-11-1831  
2370Berć Anna z d. Wojnowska  †przed 22-11-1836  
2371Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
2372Berć Anna z d. Gałązka *około 1849 Szczuczyn †  
2373Berć Apolinary Jakub *około 1843 Szczuczyn †przed 12-05-1908  
2374Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
2375Berć Genowefa z d. N  †przed 09-1934  
2376Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
2377Berć Jan *około 1871 Szczuczyn †przed 16-10-1934  
2378Berć Józef *około 08-12-1945 †18-12-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2379Berć Józef *18-09-1910 USA †   
2380Berć Józef Kazimierz *około 1837 Szczuczyn †1891 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2381Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †   
2382Berć Julianna z d. Garder *około 1852 Szczuczyn †  
2383Berć Kazimiera z d. Wróblewska  †  
2384Berć Ludwik  †  
2385Berć Ludwika z d. Robaczyńska  †  
2386Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
2387Berć Marianna z d. Gacka *około 1836 Gać †po 04-02-1902  
2388Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
2389Berć Michał *około 1776 Szczuczyn †25-05-1846  
2390Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †przed 11-04-1945  
2391Berć Szczepan *około 1873 Szczuczyn †  
2392Berć Szymon  †przed 22-11-1836  
2393Berć Teofil Mateusz *około 1834 Szczuczyn †  
2394Berć Teofila z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
2395Berć Wacław  †  
2396Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
2397Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2398Berć Zuzanna z d. Szwarchop  †10-07-1831  
2399Berent Maciej  †po 03-06-1816  
2400Berent Marianna z d. N  †po 03-06-1816  
2401Bergał Andrzej  †  
2402Bergał Marianna z d. Skarżyńska  †  
2403Berlińska Aleksandra z d. Gardocka *około 1863 †po 10-02-1918  
2404Berlińska Anastazja z d. Niecikowska *około 1856 Bartki †  
2405Berlińska Franciszka z d. Wiszowata *około 1871 Guty-Poddenki †  
2406Berlińska Katarzyna z d. Kwiatkowska  †po 23-01-1899  
2407Berlińska Marianna z d. Kotowska *około 1864 Budy Poryckie †  
2408Berlińska Marianna z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
2409Berlińska Marianna z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
2410Berlińska Petronela z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
2411Berliński Antoni  †przed 29-01-1894  
2412Berliński Apolinary *około 1857 †po 10-02-1918  
2413Berliński Jakub *około 1869 Świdry Podleśne †  
2414Berliński Konstanty *około 1862 Żebrki †  
2415Berliński Stanisław *około 1866 Żebrki †  
2416Berliński Stanisław *około 1863 Kąty †  
2417Berliński Walenty  †przed 24-11-1885  
2418Berliński Wojciech  †przed 22-11-1881  
2419Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
2420Bernardczyk Konstanty  †  
2421Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
2422Bernardczyk Marianna z d. Barwikowska  †  
2423Bernatajtys Józef  †  
2424Bernatajtys Kamila z d. Narwicz  †  
2425Berner Jan  †przed 20-07-1914  
2426Berner Katarzyna z d. Boguszewska  †przed 20-07-1914  
2427Bernhart Aleksander *około 1840 Wilanów †  
2428Bernhart Katarzyna z d. Konradt  †przed 18-05-1879  
2429Bernhart N z d. N  †przed 04-1879  
2430Bernhart Samuel  †przed 18-05-1879  
2431Bernhart Weronika z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
2432Betcher Adam  †  
2433Betcher Marianna z d. Duchnowska  †  
2434Bezlak Adam  †po 24-01-1864  
2435Bezlak Rozalia z d. Kłodnicka  †po 24-01-1864  
2436Bębenek Jan  †przed 25-11-1866  
2437Bębenek Katarzyna z d. Kuklińska  †przed 25-11-1866  
2438Bęćkowska Adolfa z d. Niebrzydowska *około 1868 Jaki †  
2439Bęćkowska Julianna z d. Kuczewska  †po 23-02-1886  
2440Bęćkowska Katarzyna z d. Balewska  †  
2441Bęćkowska Marianna z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
2442Bęćkowski Franciszek *około 1857 Kamianki †  
2443Bęćkowski Józef  †po 23-02-1886  
2444Bęćkowski Mateusz  †przed 21-11-1859  
2445Bęćkowski Paweł  †  
2446Bęćkowski Wawrzyniec *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
2447Biała Karolina z d. Mianowska  †po 12-07-1887  
2448Biała Weronika z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
2449Białach Daniel  †po 29-01-1809  
2450Białach Julianna z d. Kwiatkowska (Kiełcz)  †po 29-01-1809  
2451Białasiewicz Henryk *08-02-1944 †20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2452Białasiewicz Jadwiga *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
2453Białasiewicz Stanisław  †przed 03-03-1930  
2454Białasiewicz Tadeusz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
2455Białasiewicz Teofila z d. Chylińska  †po 03-03-1930  
Czas ucieka, wieczność czeka! (11 lutego 2019)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl