Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]12860

1A. Bargłowska z d. Mroczko    
2A. Ciecierska z d. Kosmaczewska    
3A. Grzywacz    
4Abraham Prus  †  
5Ada M. Johnson    
6Adam (Paweł) Opoński *około 1821 †po 24-09-1883  
7Adam Adamski *około 1897 †  
8Adam Adamski  †  
9Adam Albiński  †  
10Adam Alert  †po 03-11-1863  
11Adam Antoni Laskowski *około 1834 Nieławice †przed 07-02-1882  
12Adam Antosiewicz  †przed 05-10-1933  
13Adam Apolinary Zacharzewski *około 1848 Jurzec †  
14Adam Arbsjajtys *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
15Adam Arciszewski *około 1872 Orlikowo †  
16Adam Bagiński *21-07-1907 Koniecki Małe †  
17Adam Bagiński *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
18Adam Bagiński *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
19Adam Bagiński  †  
20Adam Bagiński  †po 20-09-1927  
21Adam Bagiński     
22Adam Bagiński  †przed 11-11-1941  
23Adam Baldachowski  †po 09-07-1912  
24Adam Balejko *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
25Adam Balewicz  †przed 29-05-1859  
26Adam Baltazar Zaborowski *19-08-1810 Zaborowo †przed 09-1817  
27Adam Bałdyga *około 1871 Białaszewo †  
28Adam Banachowski  †po 24-01-1853  
29Adam Bargłowski *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
30Adam Bargłowski *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
31Adam Bazydło *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
32Adam Betcher  †  
33Adam Bezlak  †po 24-01-1864  
34Adam Białobrzeski *około 1903 Bożejewo †  
35Adam Biedrzycki *około 1856 Bagińskie †  
36Adam Biedrzycki  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
37Adam Bielawski *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
38Adam Bielecki  †  
39Adam Bieńkowski *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
40Adam Bieńkowski *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
41Adam Bieńkowski  †przed 13-02-1899  
42Adam Bikowski  †od 27-11-1883 do 21-01-1895  
43Adam Bocianowski  †  
44Adam Bogusławski *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
45Adam Bonifacy Łempicki *01-06-1871 Koniecki †05-12-1939 Koniecki Duże  
46Adam Borawski *około 1900 Rakowo †   
47Adam Borawski *1872 Orlikowo †1873 Orlikowo /Jedwabne/  
48Adam Borawski *około 1845 Racibory †przed 09-02-1890  
49Adam Borawski *około 1838 Wagi †  
50Adam Borawski *około 1837 Trzaski †po 21-02-1898  
51Adam Borawski *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
52Adam Borawski *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki  
53Adam Borawski  †  
54Adam Borkowski  †przed 20-11-1865  
55Adam Braczko  †  
56Adam Bronakowski *około 1891 Grądy Małe †  
57Adam Bronakowski *około 1867 Bronaki-Olki †  
58Adam Bronakowski *około 1831 Nieławice †04-05-1867 Nieławice  
59Adam Bronakowski  †przed 19-02-1871  
60Adam Bronakowski  †  
61Adam Bronkowski  †po 20-11-1881  
62Adam Bryszkowski  †  
63Adam Brzostowski  †04-08-1898 Łomża  
64Adam Brzostowski  †przed 10-1952  
65Adam Brzozowski  †przed 27-11-1893  
66Adam Brzóska *około 1882 Poryte †  
67Adam Brzuchalski *16-08-1910 USA †  
68Adam Brzuszkiewicz  †przed 19-01-1834  
69Adam Budny *około 1836 †29-01-1837 Danowo  
70Adam Budziński  †  
71Adam Bukowski *około 1873 Karwowo †  
72Adam Bukowski *około 1849 Karwowo †od 04-06-1895 do 18-01-1898  
73Adam Bukowski *1847 Karwowo †po 11-02-1901  
74Adam Bukowski  †  
75Adam Burski * Jastrzębie-Zdrój    
76Adam Bzura * Szczuczyn    
77Adam Bzura *02-08-1872 Niedźwiedzkie †  
78Adam Bzura  †  
79Adam Charles Kotynski     
80Adam Chmielewski *około 03-1855 Mścichy †09-03-1856 Mścichy /Radziłów/  
81Adam Chmielewski *około 1852 Szczuczyn †  
82Adam Chodnicki *około 1900 Stawiski †  
83Adam Chodnicki  †po 22-01-1895  
84Adam Chodnicki  †30-07-1853  
85Adam Chodnik  †  
86Adam Choiński *około 1809 Niwkowo †  
87Adam Chojnowski *około 1835 †po 24-11-1891  
88Adam Chojnowski *około 1831 Danowo †  
89Adam Chojnowski  †przed 11-02-1895  
90Adam Chorosz     
91Adam Chrapowicki *około 1831 Kapice †po 11-02-1884  
92Adam Chrostowski *około 1886 Chrostowo †  
93Adam Chrostowski *około 1840 Pluty †po 09-02-1909  
94Adam Chrostowski  †od 28-11-1854 do 23-11-1869  
95Adam Chrzanowski *03-01-1891 Czachy †po 29-11-1941  
96Adam Chrzanowski *około 1876 Wąsosz †  
97Adam Chrzanowski *około 1869 Nadbory †  
98Adam Chrzanowski *około 1863 Supy †26-08-1908 Kossaki /Drozdowo/  
99Adam Chrzanowski *około 1841 Milewo †02-01-1881 Wąsosz  
100Adam Chrzanowski *około 1823 Kurkowo †przed 23-05-1893  
101Adam Chrzanowski *około 1811 Kubra †  
102Adam Chrzanowski *około 1805 Supy †po 04-02-1862  
103Adam Chrzanowski  †  
104Adam Chrzanowski  †przed 12-02-1829  
105Adam Chutkowski *około 1850 Marki †  
106Adam Chyliński *04-02-1908 Sulewo Prusy †  
107Adam Chyliński *22-07-1894 Borawskie †18-07-1953 Radziłów /Radziłów/  
108Adam Chyliński *około 1791 Łoje Grężki †przed 03-11-1835  
109Adam Chyliński *około 1769 Sulewo Prusy †06-04-1844 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
110Adam Chyliński  †przed 14-04-1858  
111Adam Cichocki *około 1839 Wilamowo †po 28-01-1895  
112Adam Ciecierski *około 1874 Wąsosz †05-07-1886 Wąsosz  
113Adam Cieśnielewski *około 1842 Mocarze †28-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
114Adam Cimoch *około 1867 Truszki-Patory †  
115Adam Cipliński  †1841  
116Adam Ciszewski  †przed 02-02-1814   
117Adam Cwalina *16-12-1898 Sokoły †04-06-1958 Sokoły /Wąsosz/  
118Adam Cwaliński *około 1865 Mieczki †przed 30-07-1912  
119Adam Cwaliński  †po 11-02-1908  
120Adam Cwaliński  †przed 29-01-1833  
121Adam Cytryjan  †po 26-01-1880  
122Adam Czaplicki *około 1873 Klimaszewnica †  
123Adam Czaplicki *około 1856 Klimaszewnica †  
124Adam Czaplicki  †po 18-02-1824  
125Adam Czarnecki * Łódź   
126Adam Czarnecki *około 1866 Dołęgi †   
127Adam Czarnecki *około 1866 Słucz †przed 24-06-1930  
128Adam Czarnecki *około 1768 †  
129Adam Czarnowski  †  
130Adam Czech  †  
131Adam Czerpakowski  †przed 17-10-1887  
132Adam Czerwonka  †  
133Adam Danowski *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
134Adam Danowski *około 1834 Klimaszewnica †  
135Adam Danowski *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
136Adam Danowski *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo  
137Adam Danowski  †  
138Adam Dardziński *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry   
139Adam Dąbkowski *1912 †30-08-1982 Wizna  
140Adam Dąbrowski *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
141Adam Dąbrowski *około 1843 †po 09-02-1909  
142Adam Dąbrowski *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
143Adam Dąbrowski  †po 31-07-1871  
144Adam Dąbrowski  †po 11-02-1850  
145Adam Dąbrowski     
146Adam Dąbrowski  †  
147Adam Dębiński *około 1872 Radziłów †  
148Adam Dębiński *około 1847 Świdry †23-07-1877  
149Adam Dębiński *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
150Adam Dębiński  †07-09-1850 Załuski  
151Adam Dębski *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
152Adam Dębski  †przed 10-02-1908  
153Adam Długołęcki *25-04-1883 Świdry †  
154Adam Długołęcki *13-05-1853 Bęćkowo †  
155Adam Długołęcki *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
156Adam Dobkowski *około 1827 Zanklewo †  
157Adam Dobrzycki  †po 24-11-1868  
158Adam Dobrzyniecki  †po 02-02-1864  
159Adam Doliwa *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
160Adam Domełło *około 1839 Bęćkowo †po 28-04-1912  
161Adam Dominik Czerwonka *05-1909 Czerwonki †02-09-1909 Czerwonki /Wąsosz/  
162Adam Domitr *18-08-1862 Kucze Wielkie †15-09-1936 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
163Adam Domitr *około 1849 Witynie †30-09-1924 Witynie /Jedwabne/  
164Adam Domitr *24-12-1842 Kucze Wielkie †przed 25-10-1904  
165Adam Domitr  †po 28-03-1927  
166Adam Domurat *około 1845 Wizna †   
167Adam Domurat  †od 13-11-1821 do 04-02-1834  
168Adam Dorf * Rumiejki    
169Adam Downar *około 1852 Kownacin †  
170Adam Downar  †przed 18-02-1844  
171Adam Drążek *około 1861 Grabowo †01-12-1894 Ławsk  
172Adam Drążek  †1945  
173Adam Drobiński *około 1849 Świdry †przed 31-01-1921  
174Adam Drobiński *około 1845 †od 24-11-1890 do 22-01-1912  
175Adam Drzazgowski *24-12-1861 Żebry †przed 01-1921  
176Adam Dubowski *około 1820 Chyliny †02-01-1896 Brzostowo /Burzyn/  
177Adam Duchnowski *około 1826 Kucze Małe †29-01-1856 Kucze Małe  
178Adam Duchnowski *około 1813 †  
179Adam Duchnowski  †przed 09-11-1828  
180Adam Dudek  †przed 19-01-1851  
181Adam Duzik *26-12-1883 Obrytki †17-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
182Adam Dymarski  †  
183Adam Dziekoński *około 1804 Wojsławki †po 12-11-1877  
184Adam Dzierzek *około 1880 Dzierzki †  
185Adam Dzięgielewski * Grajewo    
186Adam Dzięgielewski *około 1820 Kurkowo †przed 23-02-1886  
187Adam Dzięgielewski *około 1808 Jaki †przed 19-04-1868  
188Adam Dzięgielewski  †po 15-11-1904  
189Adam Dzięgielewski  †po 21-11-1854  
190Adam Ekstowicz *około 1896 Pieniążki †  
191Adam Fankulewski  †przed 26-02-1885  
192Adam Filipkowski *około 1827 Gromadzyn par. Kolno †przed 21-11-1897  
193Adam Filipkowski  †przed 14-05-1877  
194Adam Filipkowski  †po 23-11-1862  
195Adam Filipkowski  †przed 13-02-1899  
196Adam Filipkowski  †przed 08-09-1926  
197Adam Filipkowski  †przed 27-07-1887  
198Adam Filipkowski  †przed 11-02-1896  
199Adam Franciszek Nitkiewicz *około 1826 Wizna †  
200Adam Franciszek Pieńczykowski *około 1834 Niedźwiedzkie †od 26-11-1894 do 06-02-1899  
201Adam Franciszek Żbikowski *07-10-1855 Łękowo †  
202Adam Frenzel  †po 18-01-1846  
203Adam Gajewski  †1959 Ełk  
204Adam Gardocki *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
205Adam Gardocki *30-12-1900 Mocarze Dziubiele †29-05-1901 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
206Adam Gardocki *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †  
207Adam Gardocki *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
208Adam Gardocki *około 1873 Truszki-Kucze †  
209Adam Gardocki *18-07-1868 Sulewo Prusy †  
210Adam Gardocki *około 1844 Skrodzkie †  
211Adam Gardocki *około 1826 Gardoty †21-08-1901 Gardoty /Romany/  
212Adam Gardocki *około 1798 Mocarze †24-08-1800 Mocarze /Burzyn/  
213Adam Gardocki  †po 07-02-1923  
214Adam Gardocki  †przed 23-02-1848  
215Adam Gardocki  †przed 08-07-1866  
216Adam Gardocki  †przed 04-03-1862  
217Adam Gawęcki  †  
218Adam Gawrychowski *około 1841 Stanisławowo †po 23-01-1893  
219Adam Gazowski *około 08-1859 Żebry †26-09-1929 Żebry  
220Adam Gliński  †po 25-01-1851  
221Adam Gniewowski  †po 28-02-1905  
222Adam Godlewski *około 1825 Godlewo †przed 23-11-1874  
223Adam Godlewski  †przed 17-02-1925  
224Adam Godlewski  †przed 1839   
225Adam Godlewski    
226Adam Goliczewski  †  
227Adam Golinbiewski    
228Adam Gordon *około 1915 Klimaszewnica †  
229Adam Górski *27-12-1900 Kąty †  
230Adam Górski *około 1879 Popowo †  
231Adam Górski *około 1841 Rutki †przed 12-02-1912   
232Adam Górski *około 1754 †19-08-1820 Rutki /Wizna/   
233Adam Górski  †  
234Adam Górski     
235Adam Grabowski *około 1838 Wizna †  
236Adam Grabowski *około 1819 Białaszewo †przed 24-01-1881  
237Adam Grabowski *około 1764 †26-11-1817 Modzele /Wąsosz/  
238Adam Grabowski  †po 13-11-1808  
239Adam Grabowski  †przed 20-02-1889  
240Adam Grabowski  †  
241Adam Grądzki *około 1890 †  
242Adam Grądzki *06-12-1821 Czerwonki †  
243Adam Grądzki  †przed 20-11-1871  
244Adam Grądzki  †przed 18-05-1863  
245Adam Grelewski *około 1830 Janczewo †  
246Adam Gromadzki *około 1866 Popowo †   
247Adam Gromadzki  †  
248Adam Grondwald *około 1864 Niedźwiadna †15-08-1899  
249Adam Grondwald *około 1860 Niedźwiadna †   
250Adam Grzegorz Saniewski *około 1886 Klimaszewnica †  
251Adam Grzymkowski *około 1874 Radziłów †  
252Adam Grzymkowski *około 1826 Radziłów †27-07-1851 Radziłów /Radziłów/  
253Adam Grzymkowski  †po 03-02-1856  
254Adam Gutowski *21-10-1938 Wąsosz †25-10-1938 Wąsosz  
255Adam Gutowski *około 1868 Rakowo-Czachy †09-04-1889  
256Adam Gutowski *około 1848 Guty Stare †po 13-05-1908   
257Adam Gutowski *około 1846 Skaje †przed 23-02-1914  
258Adam Gutowski  †po 27-02-1935  
259Adam Gwiazdowski * Mścichy   
260Adam Gwiazdowski *około 1881 Radziłów †  
261Adam Gwiazdowski *około 1871 Białaszewo †  
262Adam Gwiazdowski *około 1802 †po 19-01-1869  
263Adam Hennel *około 1841 Augustów †  
264Adam Ignatowicz  †po 07-11-1843  
265Adam Iwanowski *około 1869 Orlikowo †   
266Adam Jabłoński *około 1879 Bzury †  
267Adam Jabłoński *około 1828 Bzury †po 18-02-1901  
268Adam Jabłoński  †  
269Adam Jagielski  †przed 16-11-1861  
270Adam Jagłowski  †  
271Adam Jakubczyk  †przed 15-02-1938  
272Adam Jakubowski *23-12-1885 Wąsosz †po 29-07-1942  
273Adam Jan Gardocki *około 1850 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
274Adam Jan Kosiorek *około 1828 Wizna †  
275Adam Jan Sulewski *około 1849 Gackie †  
276Adam Janczewski *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
277Adam Janczewski *około 1849 Korytki †  
278Adam Janiszewski *około 1897 Wierzbowo †  
279Adam Jankowski *około 1862 †  
280Adam Jankowski *około 1854 Łepki †03-08-1883  
281Adam Jankowski *około 1788 Okartowo †  
282Adam Jankowski  †przed 26-01-1847  
283Adam Jarosiński *około 1889 Piątnica †  
284Adam Jarosiński  †przed 27-05-1919  
285Adam Jasiński *około 1869 Radziłów †od 16-02-1925 do 03-02-1932  
286Adam Jasiński  †  
287Adam Jasiński  †przed 21-11-1853  
288Adam Jastrzębski *około 1853 Lachowo †  
289Adam Jezierski  †po 02-07-1832  
290Adam Józef Karczmarczyk *około 1851 Stawiski †po 21-08-1900  
291Adam Józef Łoś *02-03-1941 Wąsosz †08-01-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
292Adam Józef Świderski *08-01-1841 Świdry †  
293Adam Jurczykowski *około 1839 Mazewo †  
294Adam Jurkowski *około 1832 Wizna †  
295Adam Jurski *około 1819 Czachy †po 08-03-1886  
296Adam Jurski *około 1793 Pluty †od 13-02-1854 do 26-01-1857  
297Adam Juszkiewicz *około 1857 Wąsosz †05-10-1861 Wąsosz  
298Adam Kacperski *około 1786 Dębówka †po 17-11-1844  
299Adam Kadłubowski  †przed 25-06-1901  
300Adam Kadyszewski *około 09-1857 Niećkowo †26-03-1930 Niećkowo  
301Adam Kadyszewski  †po 05-02-1865  
302Adam Kalfas    
303Adam Kalinowski *około 1870 Sośnia †  
304Adam Kalinowski *około 1797 Niwkowo †od 10-11-1851 do 20-11-1853  
305Adam Kalinowski  †przed 30-01-1899  
306Adam Kalisiewicz  †po 03-02-1885  
307Adam Kamalski  †po 21-10-1907  
308Adam Kamiński *1906 †  
309Adam Kamiński *około 1840 Jedwabne †  
310Adam Kamiński *około 1817 Prusy †  
311Adam Kamiński  †od 30-06-1834 do 03-11-1844  
312Adam Kanowski  †przed 21-02-1881  
313Adam Kapelewski *około 1850 Wizna †przed 09-02-1928  
314Adam Karaś *06-02-1910 Wąsosz †  
315Adam Karol Łempicki *04-11-1810 Koniecki †15-09-1812 Koniecki /Wąsosz/  
316Adam Karwowski *około 1866 †po 10-05-1910  
317Adam Karwowski *około 1862 Mikuty †  
318Adam Karwowski *20-03-1851 Brychy †  
319Adam Karwowski *około 1840 Supy †po 17-02-1903  
320Adam Karwowski *około 1820 Święcienin †  
321Adam Karwowski *około 1818 Supy †od 04-09-1876 do 05-06-1888  
322Adam Karwowski *około 1813 Święcienin †przed 06-02-1860   
323Adam Karwowski *1803 Klimaszewnica †   
324Adam Karwowski *20-10-1799 Koniecki †  
325Adam Karwowski *około 1788 Karwowo par. Jedwabne †przed 01-1819  
326Adam Karwowski *około 1753 †od 24-11-1823 do 12-11-1832  
327Adam Karwowski  †po 09-02-1891  
328Adam Karwowski  †  
329Adam Karwowski  †  
330Adam Karwowski  †15-04-1884  
331Adam Karwowski  †przed 24-02-1895  
332Adam Kielian *około 1846 †13-05-1875  
333Adam Kiełczewski *około 1793 Supy †  
334Adam Kierznowski  †  
335Adam Kisiel  †  
336Adam Kiszel  †przed 12-02-1843  
337Adam Kitowski *około 1872 Przechody †  
338Adam Kleszczewski *około 1854 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
339Adam Kleśnicki  †przed 27-01-1868  
340Adam Klimaszewski *około 1843 Klimaszewnica †  
341Adam Klimaszewski *około 1796 †  
342Adam Klimaszewski  †  
343Adam Klimaszewski  †przed 25-11-1844  
344Adam Klimaszewski  †  
345Adam Kłodecki *około 1842 Popowo †  
346Adam Kobyliński *około 1822 Prusy †22-09-1853 Dołęgi /Wąsosz/  
347Adam Kochanowski * Gdańsk    
348Adam Kochanowski *około 1877 Niećkowo †po 20-09-1942  
349Adam Kołakowski *14-01-1899 Bzury †  
350Adam Kołakowski *około 1827 Kossaki †  
351Adam Kołakowski *około 1826 Wólka †  
352Adam Kołomyjski  †19-01-1891  
353Adam Komosa * Ełk   
354Adam Komosa *około 23-12-1887 Ławsk †30-12-1887 Ławsk  
355Adam Komosiński *24-12-1887 Wąsosz †29-12-1940 Wąsosz  
356Adam Kondrat  †przed 11-02-1862  
357Adam Koniecko *około 1873 Grozimy †przed 24-06-1928  
358Adam Koniecko *około 1857 Grozimy †05-03-1933 Grozimy  
359Adam Koniecko *około 1827 Niedźwiedzkie †  
360Adam Konopka *około 1873 Karwowo †  
361Adam Konopka *18-05-1860 Kubrzany †  
362Adam Konopka *około 1854 Boczki †  
363Adam Konopka *około 1820 Konopki Chude †po 07-11-1871  
364Adam Konopka *27-12-1819 Konopki †  
365Adam Konopka  †po 15-05-1864  
366Adam Konopka  †  
367Adam Konopka  †07-05-1846  
368Adam Konopko *04-02-1899 Bagienice †03-02-1969 Zalesie /Wąsosz/  
369Adam Kopczewski  †po 28-01-1889  
370Adam Kordas *około 1834 Drożęcin par. Piątnica †  
371Adam Kordaś *około 1853 Białaszewo †  
372Adam Korzeniecki * Wąsosz    
373Adam Kosiński  †przed 17-02-1925  
374Adam Kosiorek *około 1831 Wizna †  
375Adam Kosmowski *03-03-1925 Świdry †27-01-1998 /Wąsosz/  
376Adam Kosmowski *1892 Radziłów †1892 Radziłów /Radziłów/  
377Adam Kosmowski *1838 Karwowo †po 16-10-1893  
378Adam Kosobudzki *około 1860 Bzury †przed 03-08-1919  
379Adam Kossakowski *około 1817 Kubrzany †22-07-1848  
380Adam Kotyński *około 1847 Borawskie †14-05-1893 Nadbory /Burzyn/  
381Adam Kowalewski *około 10-1865 Świdry †24-04-1873 Świdry /Wąsosz/  
382Adam Kowalewski *około 20-05-1863 †27-05-1863 Kownatki /Wąsosz/  
383Adam Kowalewski *około 1841 Olszyny †przed 09-02-1904  
384Adam Kowalewski *około 1829 Kownacinek †przed 31-01-1887  
385Adam Kowalewski  †  
386Adam Kowalewski  †przed 04-10-1886  
387Adam Kowalewski  †przed 1841  
388Adam Kownacki *około 1830 Wyrzyki †  
389Adam Kownacki *31-12-1815 Bagienice †05-05-1817 Bagienice  
390Adam Kownacki  †11-04-1848  
391Adam Kozikowski * Kolno   
392Adam Kozikowski *około 1832 †26-04-1892 Witynie  
393Adam Kozikowski *około 1806 Dzięgiele †  
394Adam Kozikowski  †po 18-09-1870  
395Adam Kozikowski  †po 13-02-1900  
396Adam Kozikowski  †  
397Adam Kozłowski *około 1876 Wojewodzin †  
398Adam Kozłowski *około 1858 Prusy †  
399Adam Kozłowski *około 1835 Radziłów †  
400Adam Kozłowski *około 1825 Lipnik †08-12-1872  
401Adam Kozłowski *około 1787 Grądy Małe †  
402Adam Kozłowski  †18-05-1831  
403Adam Kozłowski  †po 20-11-1882  
404Adam Krajewski *około 1876 Grabowo †16-01-1939 Wąsosz   
405Adam Krajewski *około 1857 Kubrzany †po 24-10-1905  
406Adam Krasiński  †od 21-11-1853 do 12-11-1861  
407Adam Krukowski *około 1834 Popowo †  
408Adam Kruszewski *około 1801 Zanklewo †  
409Adam Kruszyński *około 1884 Żebry †28-12-1930  
410Adam Kruszyński *około 1822 Stawiski †19-02-1870 Pasichy  
411Adam Krymski *około 1851 Kownatki †  
412Adam Kryszczyński *około 1803 †przed 14-11-1841  
413Adam Kryszczyński  †po 26-11-1941  
414Adam Krzeczkowski *29-01-1804 Klimaszewnica †od 20-11-1864 do 10-11-1873  
415Adam Krzyżanowski *około 1825 Andrychy †po 14-10-1889  
416Adam Kuczyński *około 1872 Płochowo †   
417Adam Kuczyński *21-12-1842 Sulewo Kownaty †25-12-1842 Sulewo Kownaty   
418Adam Kuczyński *około 1822 Bęćkowo †od 24-10-1887 do 14-02-1898  
419Adam Kuczyński  †  
420Adam Kuć  †po 12-11-1860  
421Adam Kujel *11-05-1906 Krykiny †  
422Adam Kukowski *1855 Racibory †  
423Adam Kukowski *około 1831 †po 16-02-1897  
424Adam Kulikowski *około 1820 Sienickie †  
425Adam Kurkowski *około 1870 Ramoty †18-02-1911  
426Adam Kurkowski *około 1866 Grzymki †  
427Adam Kurkowski *około 1856 Borawskie par. Jedwabne †po 23-11-1909  
428Adam Kurkowski  †12-01-1839  
429Adam Kurzątkowski *około 12-1854 Łubiane †  
430Adam Kurzątkowski  †po 11-02-1939  
431Adam Ladziński     
432Adam Laszczkowski *około 1796 †przed 19-11-1854  
433Adam Lenda  †przed 14-02-1841  
434Adam Lenkowski  †od 10-02-1868 do 04-03-1889  
435Adam Leosiewski *około 1847 Mocarze †po 10-09-1915   
436Adam Lesiewicz *1887 Grądy Małe †   
437Adam Lewiński * Ełk    
438Adam Liberadzki *16-10-1915 Detroit, MI †  
439Adam Liberadzki *około 1858 Klimaszewnica †po 20-02-1911  
440Adam Liszewski  †  
441Adam Locman *około 1908 Żebry †18-11-1940 Żebry  
442Adam Locman *około 1805 Prusy †08-12-1855 Żebry  
443Adam Locman  †przed 30-01-1853  
444Adam Locman  †po 20-11-1838  
445Adam Locman  †08-1845  
446Adam Ludwik Makowski *około 1848 Kamianki †20-04-1899 Korytki  
447Adam Ludwik Mieczkowski *około 1863 Mieczki †  
448Adam Ludwik Rogowski *1811 Pluty †1819 Pluty /Radziłów/  
449Adam Ładyżyński  †od 05-02-1850 do 23-11-1862  
450Adam Łajewski *około 1866 †przed 07-02-1922  
451Adam Łajewski *około 1804 Białogrądy †po 30-04-1871  
452Adam Łapiński *około 1877 Grądy †  
453Adam Łapiński *około 1854 Biodry †10-09-1925 Biodry /Burzyn/  
454Adam Łempicki * Wyszków    
455Adam Łempicki *29-03-1977 Szczuczyn †06-04-1977 Czerwonki /Wąsosz/  
456Adam Łempicki * Niebrzydy    
457Adam Łempicki *11-08-1907 Koniecki-Rostroszewo †26-01-1991   
458Adam Łempicki *23-12-1847 Bagienice †   
459Adam Łempicki *11-01-1823 Bagienice †31-01-1823 Bagienice  
460Adam Łempicki *około 1761 †02-08-1816 Bagienice /Wąsosz/  
461Adam Łepkowski *około 1891 Bzury †01-10-1947 Bzury /Szczuczyn/  
462Adam Łepkowski *około 1850 Bęćkowo †  
463Adam Łepkowski  †po 15-02-1863  
464Adam Łochowski * Ełk   
465Adam Łojewski  †po 28-01-1918  
466Adam Łojewski  †  
467Adam Łoniewski  †  
468Adam Łosiewicz *17-09-1907 Klimaszewnica †  
469Adam Łosiewicz    
470Adam Łuczyński *około 1860 Zakrzewo †po 19-11-1906  
471Adam Łynko  †  
472Adam Maciej Mikucki *około 1865 Brychy †przed 31-05-1932  
473Adam Maciora  †po 16-10-1848  
474Adam Maciorowski *około 1884 Przechody †  
475Adam Maciorowski *około 1877 Wojewodzin †  
476Adam Maciorowski    
477Adam Maciorowski  †po 08-02-1887  
478Adam Majewski  †przed 01-06-1862  
479Adam Makarewicz *około 1814 Ławsk †06-01-1891 Ławsk /Wąsosz/  
480Adam Makoszewski *około 04-1853 Siwki par. Romany †  
481Adam Makowski  †po 21-02-1832  
482Adam Malecki *około 1857 Żebry †przed 12-09-1921  
483Adam Maleszewski *około 1860 Poniat †po 06-02-1917  
484Adam Malinowski *około 1895 †po 20-08-1946  
485Adam Malinowski *około 1874 Ciemnoszyje †   
486Adam Malinowski *około 1856 Ciemnoszyje †  
487Adam Malinowski  †przed 11-02-1889  
488Adam Malinowski  †po 30-04-1894  
489Adam Malinowski  †od 31-01-1893 do 21-11-1898  
490Adam Marcel Dzięgielewski *około 1888 Grzymki †  
491Adam Marcel Kozikowski *około 1861 Koziki †po 04-02-1920  
492Adam Marchewka    
493Adam Marcińczyk *1872 Nowa Wieś par. Jedwabne †09-10-1919 Kubrzany  
494Adam Marcińczyk *około 1861 Kubra †28-07-1902 Kubra  
495Adam Marcińczyk *około 1828 Kapice †po 16-10-1893  
496Adam Marcińczyk     
497Adam Marczak  †  
498Adam Marek Kok * Zambrów   
499Adam Markowski *około 23-12-1832 Wąsosz †30-12-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
500Adam Markowski  †  
501Adam Matanowski *około 1869 Wojewodzin †06-07-1896  
502Adam Mateusz Bzura *20-09-1801 Bzury †29-05-1873 Bzury  
503Adam Mateusz Gardocki *około 1863 Gardoty †  
504Adam Mateusz Kozłowski *około 1837 Mierucie †  
505Adam Mateusz Soliński *20-04-1859 †przed 09-11-1926   
506Adam Merchelski *około 1877 Wierzbowo †  
507Adam Merchelski *około 1840 Lachowo †po 11-02-1900  
508Adam Merchelski *około 1813 Kumelsk †przed 16-05-1864  
509Adam Męczkowski  †12-04-1827  
510Adam Michał Dąbrowski * Stawiski   
511Adam Michałowski *około 1876 Okrasin †  
512Adam Michałowski *około 1840 Ruda †po 25-01-1897  
513Adam Michałowski  †po 31-01-1934  
514Adam Mieczkowski *około 1905 †  
515Adam Mieczkowski *24-12-1904 Chrzanowo †  
516Adam Mieczkowski *18-04-1887 Supy †po 29-07-1941  
517Adam Mieczkowski  †po 18-02-1901  
518Adam Mieczkowski  †przed 17-11-1819  
519Adam Mieczkowski  †przed 07-06-1853  
520Adam Mieczysław Łempicki *około 01-1923 Niebrzydy †15-01-1924 Niebrzydy /Słucz/   
521Adam Mieńkowski *26-06-1897 Wąsosz †20-03-1966 Wąsosz /Wąsosz/   
522Adam Mieńkowski *około 1827 Wąsosz †od 17-02-1890 do 11-01-1897  
523Adam Mierzejewski *około 1857 Poryte †17-01-1947 Ławsk  
524Adam Miklas  †26-09-1807 /Szczuczyn/  
525Adam Miklaszewski * Augustów   
526Adam Mikołaj Zaborowski *21-09-1817 Zaborowo †przed 19-11-1854   
527Adam Mikucki *około 02-1863 †27-05-1863 Bęćkowo /Wąsosz/  
528Adam Mikucki  †przed 28-08-1870  
529Adam Mikucki  †po 20-01-1859  
530Adam Milewski *około 09-1880 Bzury †18-12-1880 Bzury /Wąsosz/  
531Adam Milewski *około 1879 Nadbory †  
532Adam Milewski *około 1802 Nadbory †  
533Adam Milewski *około 1802 Brychy †przed 24-11-1856  
534Adam Milewski *23-12-1792 Milewo †przed 1830  
535Adam Mioduszewski *około 1862 Glinki †  
536Adam Mioduszewski *około 1852 Mierucie †  
537Adam Mioduszewski *około 1825 Skaje †08-08-1850  
538Adam Mioduszewski  †  
539Adam Mocarski *08-08-1881 †09-08-1881 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
540Adam Mocarski *około 1878 Mikołajewo par. Burzyn †  
541Adam Mocarski *około 1863 Rutkowskie †  
542Adam Mocarski *około 1841 Rutkowskie †od 03-07-1894 do 05-02-1895  
543Adam Mocarski *około 1831 Rutkowskie †po 08-02-1880  
544Adam Mocarski *około 1822 Mocarze †  
545Adam Mocarski *około 1800 Szostaki †  
546Adam Mocarski  †po 25-11-1833  
547Adam Mocarski  †przed 12-11-1839  
548Adam Modzelewski *około 1865 †  
549Adam Modzelewski *około 1849 Pluty †  
550Adam Modzelewski *około 1824 Modzele †12-04-1878  
551Adam Modzelewski *około 1809 Pieńki †  
552Adam Modzelewski  †  
553Adam Modzelewski  †  
554Adam Modzelewski  †  
555Adam Modzelewski    
556Adam Modzelewski    
557Adam Modzelewski  †po 15-02-1892  
558Adam Modzelewski  †od 16-07-1930 do 25-05-1937  
559Adam Modzelewski  †  
560Adam Moniuszko  †  
561Adam Mordasiewicz  †po 16-11-1862  
562Adam Mroczkowski *około 1859 Mroczki †  
563Adam Mroczkowski *27-01-1798 †po 24-11-1841  
564Adam Mroczkowski *około 1794 †  
565Adam Mrozicki  †przed 21-11-1854  
566Adam Mrozowicz *02-10-1898 Chyliny †  
567Adam Mrówka *około 1825 Radziłów †  
568Adam Mścichowski  †po 03-02-1831  
569Adam Murawski  †23-12-1870  
570Adam Myśliński  †przed 01-02-1903  
571Adam Narewski  †po 27-11-1866  
572Adam Nerwiński *około 1848 Siestrzanki †  
573Adam Niebrzydowski *12-04-1913 Niebrzydy †  
574Adam Niebrzydowski *16-01-1911 Witynie †   
575Adam Niebrzydowski *24-12-1882 Wojsławy †04-12-1954 Wojsławy /Wąsosz/   
576Adam Niebrzydowski *09-1867 Sulewo Kownaty †28-10-1867 Sulewo Kownaty   
577Adam Niebrzydowski *24-12-1865 Sulewo Kownaty †przed 09-1867   
578Adam Niebrzydowski *30-04-1857 Obrytki †08-04-1884 Obrytki  
579Adam Niebrzydowski *około 1802 †09-02-1863 Obrytki  
580Adam Niecikowski *16-08-1912 Szczuczyn †  
581Adam Niecikowski *około 1854 Chojnowo †05-01-1888 Milewo  
582Adam Niećkowski *około 1898 Biodry †  
583Adam Niedźwiedzki *około 1871 Niećkowo †  
584Adam Niedźwiedzki *około 1856 Bęćkowo †po 29-01-1917  
585Adam Niedźwiedzki *około 1820 Popowo †29-02-1880 Kędziorowo /Wąsosz/  
586Adam Nienałtowski *1719 †1791   
587Adam Nieradko *około 1838 Okrasin †  
588Adam Nieradko  †  
589Adam Nizio  †  
590Adam Nowakowski *około 1839 Sieburczyn †25-02-1887 Sieburczyn /Burzyn/   
591Adam Nowicki *około 1849 Jeziorko †przed 05-07-1904  
592Adam Obiedziński  †przed 31-01-1870  
593Adam Obrycki *około 1834 Gackie †przed 23-01-1893  
594Adam Obrycki *około 1833 †06-03-1873 Konopki Chude /Jedwabne/  
595Adam Obudziński  †przed 28-01-1902  
596Adam Okulewicz *około 1830 Brzeźnio †od 08-11-1875 do 23-09-1888  
597Adam Okurowski  †po 15-02-1904  
598Adam Olszewski *około 11-1832 Wąsosz †08-12-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
599Adam Olszewski *około 1819 Kowalewo †  
600Adam Olszewski  †15-10-1885  
601Adam Olszewski  †25-01-1892  
602Adam Olszewski  †przed 01-03-1886  
603Adam Olszewski  †przed 24-01-1869  
604Adam Ołdakowski *około 05-1917 Wąsosz †12-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
605Adam Ołdakowski *około 01-1856 Wąsosz †09-05-1856 Wąsosz  
606Adam Ołdakowski *około 1830 Wąsosz †od 11-02-1895 do 31-07-1917  
607Adam Opolski *około 1825 Siestrzanki †  
608Adam Organek  †przed 22-11-1880  
609Adam Orłowski *około 1922 †13-10-1999  
610Adam Orłowski *około 01-1886 Grędy †16-04-1886 Grędy  
611Adam Orłowski *20-11-1874 Kurkowo †26-08-1962 Kurkowo /Romany/  
612Adam Orłowski *około 07-1873 Grędy †11-01-1875 Grędy /Wąsosz/  
613Adam Orłowski *około 1860 Lipnik †31-08-1908 Wąsosz  
614Adam Orłowski *około 03-1853 Bęćkowo †po 30-05-1898  
615Adam Orłowski *około 1830 Bęćkowo †po 05-02-1901  
616Adam Orłowski *około 1829 Jambrzyki †po 08-11-1886  
617Adam Orłowski *około 1828 Boczki †17-01-1884  
618Adam Orłowski *około 1819 Guty †  
619Adam Orłowski  †przed 23-02-1862  
620Adam Orłowski  †  
621Adam Orzechowski *około 1892 Leopoldowo †  
622Adam Orzechowski  †po 25-01-1863  
623Adam Orzechowski  †  
624Adam Osiecki *11-01-1845 Bęćkowo †po 14-02-1898  
625Adam Oskierko *około 1864 Kramarzewo †  
626Adam Ostrowski * Wąsosz    
627Adam Ostrowski *07-01-1888 Wąsosz †02-06-1920 Wąsosz   
628Adam Ostrowski  †od 21-11-1831 do 20-02-1843  
629Adam Owsianko *około 1839 Bzury †13-09-1919 Bzury /Wąsosz/  
630Adam Ożarowski *około 1892 Rutkowskie †  
631Adam Pachucki *około 1900 Ciemnoszyje †  
632Adam Pachucki  †po 20-01-1891  
633Adam Palasiewicz  †  
634Adam Pałasiewicz *około 1898 Karwowo †  
635Adam Pałaszewicz  †  
636Adam Paszka    
637Adam Paweł Gałgo *około 1823 †  
638Adam Paweł Łempicki *25-04-1869 Bagienice †03-09-1908 Bagienice /Wąsosz/   
639Adam Pełny  †przed 16-11-1859  
640Adam Petkowski *około 1911 Ławsk †03-12-1930 Ławsk  
641Adam Pianko *około 1810 Łodygowo †od 05-03-1859 do 10-09-1866  
642Adam Piaskowski *około 1814 Wizna †06-1846  
643Adam Piaszczyński *24-12-1906 Łomżyca †  
644Adam Pieńczykowski *około 1849 Łękowo †  
645Adam Pieńczykowski  †  
646Adam Pieńczykowski  †po 16-02-1938  
647Adam Pieńkowski *około 1877 Wysokie Małe †  
648Adam Pieńkowski *około 1832 Łazarze †20-09-1876  
649Adam Pieńkowski  †  
650Adam Pieńkowski  †  
651Adam Pieńkowski  †przed 19-11-1888  
652Adam Pietruchowski  †  
653Adam Piotr Rostkowski *około 1809 Rutki †przed 26-07-1850  
654Adam Piotr Szepielak * Mońki   
655Adam Piotrowski *04-03-1879 Kucze Wielkie †  
656Adam Piotrowski *około 1841 Wizna †  
657Adam Piotrowski *około 1828 Wizna †po 15-02-1897  
658Adam Piotrowski *około 1828 Wizna †  
659Adam Piotrowski  †po 24-11-1857  
660Adam Piotrowski  †  
661Adam Pisowacki *25-09-1974 Stare Juchy †03-06-1989 Lipińskie k. Klus  
662Adam Podsiad  †  
663Adam Podworny *06-02-1854 Kucze Wielkie †przed 29-01-1912  
664Adam Podworny  †przed 18-10-1846  
665Adam Pogorzelski *około 1829 Romany †  
666Adam Pogorzelski  †przed 30-01-1854  
667Adam Polakowski *13-05-1884 Żebry †29-01-1962 Żebry /Wąsosz/  
668Adam Poliksa  †przed 02-10-1876  
669Adam Polkowski *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †po 05-02-1923  
670Adam Polkowski *około 1855 Supy †  
671Adam Polsdorf  †po 29-10-1907  
672Adam Popławski *około 1858 Stawiski †  
673Adam Popowski *około 1837 Sojczyn Grądowy †  
674Adam Popowski *około 1837 Kapice †  
675Adam Potocki *12-12-1894 Goniądz †   
676Adam Praksedy Paszkowski *21-07-1898 Żebry †  
677Adam Przedworski *około 1828 Mazewo †19-08-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
678Adam Przestrzelski *1899 †21-05-1958 Brychy  
679Adam Przestrzelski *około 1836 Męczki †  
680Adam Przestrzelski *około 1836 Boguszki †po 01-08-1895  
681Adam Przestrzelski *około 1811 Sambory †1862  
682Adam Przestrzelski  †  
683Adam Przestrzelski  †  
684Adam Przyborowski *około 1894 Bzury †  
685Adam Przyborowski *13-08-1864 Bzury †po 10-02-1919  
686Adam Przyborowski *około 1856 †  
687Adam Przyborowski *09-04-1847 Bzury †11-03-1851 Bzury  
688Adam Przyborowski *około 1799 Gałązki †14-10-1858 Bzury  
689Adam Przyborowski  †przed 06-06-1893  
690Adam Ptak *około 1830 Cieciorki †  
691Adam Ptaszyński *około 1846 Gutki †po 21-05-1917  
692Adam Ptaszyński *1831 Wizna †  
693Adam Ptaszyński *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †  
694Adam Ptaszyński *około 1801 Wizna †po 28-01-1851  
695Adam Ptaszyński *około 1801 Wizna †  
696Adam Ptaszyński  †25-02-1897  
697Adam Ptaszyński  †po 25-05-1869  
698Adam Puczyłowski  †przed 12-11-1906  
699Adam Purwin  †  
700Adam Pytliński *około 1892 Milewo †przed 26-02-1930  
701Adam Radke  †po 18-01-1898  
702Adam Radzki  †  
703Adam Rafałowski *około 1863 Klimaszewnica †  
704Adam Rafałowski *około 1830 Klimaszewnica †przed 13-02-1888  
705Adam Rakowski *około 1812 Wilamowo †po 21-02-1870  
706Adam Ramotowski     
707Adam Ramotowski *około 1911 †  
708Adam Ramotowski *około 1904 †  
709Adam Ramotowski *około 1877 Pluty †przed 25-11-1939  
710Adam Ramotowski *około 1827 Ramoty †przed 30-01-1911  
711Adam Ramotowski *około 1827 Danowo †po 20-01-1890  
712Adam Ramotowski *około 1817 Pluty †  
713Adam Ramotowski  †po 13-02-1888  
714Adam Ramotowski  †  
715Adam Ramotowski  †05-10-1861  
716Adam Rawa *około 1841 Budne †13-02-1885 Bagienice   
717Adam Rągowski *około 1831 Konopki-Białystok †16-08-1886 Szczuczyn  
718Adam Rejno  †po 13-02-1939  
719Adam Remiszewski *07-06-1899 Zaskrodzie †  
720Adam Renkiewicz *20-03-1845 Mścichy †27-08-1845 Mścichy /Radziłów/  
721Adam Robaczyński *około 1874 Wąsosz †24-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
722Adam Rodak * Łękawica    
723Adam Rode *około 1839 Poryte †  
724Adam Rogalski *około 1897 Rogale par. Romany †  
725Adam Rogalski *około 1889 Jaki †  
726Adam Rogalski *około 1782 †po 11-02-1850  
727Adam Rogiński *02-06-1919 Szymany †   
728Adam Rogiński  †  
729Adam Rogiński  †  
730Adam Rogowski *12-01-1934 †20-09-1993 Możdżenie /Wąsosz/  
731Adam Rogowski *około 1906 Supy †  
732Adam Rogowski *około 1895 Sośnia †  
733Adam Rogowski *około 1857 Pieńki Okopne †16-06-1894 Grądy Małe /Jedwabne/  
734Adam Rogowski *około 1850 Konopki Chude †po 21-11-1905  
735Adam Rogowski *około 1846 Wizna †   
736Adam Rogowski *około 1832 Klimaszewnica †  
737Adam Rogowski *około 1827 Supy †od 07-02-1877 do 30-01-1882   
738Adam Rogowski *około 1826 Pluty †po 18-02-1879  
739Adam Rogowski *około 1825 Brodowo †po 14-06-1898  
740Adam Rogowski *około 1822 Brodowo †przed 15-11-1880  
741Adam Rogowski *około 1818 Trzaski †od 21-02-1881 do 24-11-1896  
742Adam Rogowski *około 1813 Trzaski †po 10-02-1858  
743Adam Rogowski *około 1810 Trzaski †  
744Adam Rogowski *około 1805 Brychy †  
745Adam Rogowski *około 1803 †30-08-1824 Trzaski /Przytuły/  
746Adam Rogowski *około 1800 †10-10-1834  
747Adam Rogowski *około 1797 †po 14-02-1848  
748Adam Rogowski *około 1790 †12-1791 Brychy /Przytuły/  
749Adam Rogowski *około 1773 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
750Adam Rogowski  †przed 21-02-1862  
751Adam Rogowski  †po 25-02-1895  
752Adam Rogowski  †  
753Adam Rogowski  †  
754Adam Rogowski  †przed 09-02-1885  
755Adam Rogowski  †  
756Adam Rogowski  †od 07-02-1870 do 06-02-1888  
757Adam Romankiewicz * Pisz    
758Adam Romanowski *około 1811 Łebki Duże †przed 13-11-1864  
759Adam Romanowski  †przed 28-10-1862  
760Adam Romanowski  †przed 10-11-1873  
761Adam Romkowski  †przed 20-09-1868  
762Adam Rożenek  †  
763Adam Rożyński  †po 25-11-1823  
764Adam Rudzki  †przed 05-11-1923  
765Adam Rupiński *około 1783 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
766Adam Rupiński  †  
767Adam Rutkiewicz *około 1833 Wąsosz †  
768Adam Rutkowski *około 1872 Karwowo †01-07-1904  
769Adam Rutkowski *około 1860 Wyłudzin †  
770Adam Rutkowski *około 1855 Radziłów †  
771Adam Rutkowski *około 1842 Kubra †29-03-1872 Kubra  
772Adam Rutkowski *około 1840 Rutkowskie †po 09-10-1911  
773Adam Rutkowski  †przed 11-02-1850  
774Adam Rutkowski  †przed 10-1820  
775Adam Rutkowski  †po 23-02-1897  
776Adam Rydzewski *17-01-1912 Zaborowo †14-10-1976 Grajewo /Wąsosz/  
777Adam Rydzewski  †  
778Adam Rydzewski  †po 10-11-1813   
779Adam Ryszard Domaser * Poznań   
780Adam Rzadki  †po 18-05-1922  
781Adam Sabunio  †przed 04-11-1878  
782Adam Saciłowski *około 1805 Białaszewo †przed 13-02-1859  
783Adam Saciłowski  †przed 10-05-1957  
784Adam Sadowski  †  
785Adam Sakowski *około 1832 †19-11-1853  
786Adam Samełka *około 1787 Ławsk †po 24-11-1835  
787Adam Samełko *około 1825 Ławsk †po 13-11-1893  
788Adam Samełko *około 1818 Chojnowo †  
789Adam Samełko *około 1765 †po 08-11-1825  
790Adam Samełko  †około 07-1845  
791Adam Saniewski *25-12-1816 Konopki †  
792Adam Scech  †przed 14-06-1902  
793Adam Sekciński *około 1878 Zalesie †  
794Adam Seroka  †  
795Adam Siedlecki *19-10-1909 Wąsosz †12-11-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
796Adam Siedlecki *około 1822 Obrytki †po 15-11-1875  
797Adam Sielawa *około 1851 Stawiski †  
798Adam Sielawa  †po 05-02-1865  
799Adam Skarżyński *około 1872 Kurejwa †  
800Adam Skoczek  †po 11-11-1878  
801Adam Skrodzki *około 1816 Jambrzyki †05-12-1850  
802Adam Skrodzki  †po 12-02-1906  
803Adam Skrodzki  †po 13-11-1859  
804Adam Skrodzki  †przed 20-01-1815  
805Adam Skrodzki  †  
806Adam Smoliński *12-01-1931 Kędziorowo †02-03-1931 Kędziorowo  
807Adam Smoliński *24-12-1907 Kędziorowo †  
808Adam Sokołek *około 1819 Świdry †03-09-1884 Świdry /Wąsosz/  
809Adam Sokołowski *około 1896 †  
810Adam Sokołowski *około 1857 Sokoły par. Romany †  
811Adam Sokołowski *około 1820 †  
812Adam Sokołowski  †przed 03-02-1903  
813Adam Sokołowski  †przed 23-11-1874  
814Adam Sokołowski  †06-05-1902  
815Adam Sokół  †po 01-02-1863  
816Adam Soliński  †  
817Adam Sosnowski *około 1875 Wojewodzin †  
818Adam Sosnowski *około 1851 Wojewodzin †po 06-02-1906  
819Adam Sosnowski *około 1826 Wojewodzin †przed 11-11-1895  
820Adam Sosnowski  †  
821Adam Stanisław Gromadzki *około 1843 Filipki Duże †  
822Adam Stankiewicz  †  
823Adam Stefanowicz *1882 Białaszewo †po 15-11-1945  
824Adam Stepnowski *około 12-1865 Jambrzyki †09-06-1867 Jambrzyki /Szczuczyn/  
825Adam Strękowski  †przed 22-11-1927  
826Adam Strzelecki *około 1855 Radziłów †po 07-02-1898  
827Adam Suchocki  †przed 16-07-1876  
828Adam Suchożebrski  †przed 03-03-1940  
829Adam Sulewski * Karwowo    
830Adam Sulewski *około 1877 Białogrądy †  
831Adam Sulewski *12-04-1863 Zaborowo †  
832Adam Sulewski *02-11-1862 Sulewo Kownaty †  
833Adam Sulewski *24-12-1856 Bagienice †04-02-1857 Bagienice   
834Adam Sulewski *14-02-1849 Sulewo Kownaty †26-02-1849 Sulewo Kownaty   
835Adam Sulewski *około 1823 Sulewo Prusy †12-02-1895 Bagienice /Wąsosz/   
836Adam Sulewski *03-08-1815 Zaborowo †22-08-1850 Zaborowo  
837Adam Sulewski *około 11-07-1807 Zaborowo †19-07-1807 Zaborowo  
838Adam Sulewski *22-02-1801 Bagienice †20-10-1850 Zaborowo   
839Adam Sulewski *23-12-1771 Sulewo Prusy †po 20-02-1813  
840Adam Sulewski *1763 †10-12-1841 Sulewo Prusy  
841Adam Sulewski *około 1722 †10-03-1802 Zaborowo  
842Adam Sulewski  †po 15-07-1907  
843Adam Sulewski  †przed 28-02-1810  
844Adam Sulewski  †  
845Adam Sulewski  †  
846Adam Sulima  †po 18-02-1917  
847Adam Supiński *około 1845 Supy †przed 21-07-1908  
848Adam Supiński *około 1845 Supy †przed 13-02-1899  
849Adam Supiński *około 1824 Brodowo †po 18-02-1884  
850Adam Supiński *około 1813 †  
851Adam Supiński  †  
852Adam Surawski *20-11-1882 Wąsosz †20-07-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
853Adam Surawski  †przed 04-03-1889  
854Adam Sypytkowski *około 1854 Sośnia †  
855Adam Sypytkowski  †od 21-11-1877 do 04-08-1890  
856Adam Szakowski  †przed 03-02-1856  
857Adam Szarnecki *około 1895 †03-03-1979  
858Adam Szczawiński  †po 06-05-1918  
859Adam Szczechowski  †po 03-01-1863  
860Adam Szczepan Brodowski *około 1867 Modzele †  
861Adam Szczepaniak  †po 23-11-1852  
862Adam Szczesik *12-1868 Niedźwiedzkie †05-01-1869 Niedźwiedzkie  
863Adam Szczuka  †po 18-02-1873  
864Adam Szelągowski  †od 09-11-1859 do 08-10-1894  
865Adam Szelążek *około 1889 Grajewo †  
866Adam Szleszyński *około 1881 Grabowskie †  
867Adam Szleszyński *około 1855 Zabiele †  
868Adam Szleszyński *11-10-1810 Stawiane †  
869Adam Szliter *około 1859 Aleksandrowo par. Przytuły †   
870Adam Szmatowski  †23-06-1846  
871Adam Sznajder  †od 18-09-1882 do 19-11-1882  
872Adam Szreter *około 1838 Trzaski †  
873Adam Sztrom *około 1867 Czarnówek †  
874Adam Sztrubel *około 1818 †  
875Adam Szulc *1897 Wąsosz †przed 08-02-1965   
876Adam Szuluk * Ełk   
877Adam Szumowski  †  
878Adam Szumowski  †przed 14-02-1882  
879Adam Szyjka  †od 09-02-1834 do 13-02-1844  
880Adam Szymanowski *około 28-12-1872 Łempice †10-03-1873 Łempice  
881Adam Szymanowski *około 1863 Wiązownica †  
882Adam Szymanowski *około 1837 Szymany †po 13-02-1905  
883Adam Szymanowski *około 1793 Danówek †18-01-1849  
884Adam Szymanowski *25-12-1783 Łempice †  
885Adam Szymanowski  †przed 10-01-1860  
886Adam Szymański *około 1875 Konarzyce †  
887Adam Ślepkowski *około 1860 Popławy †  
888Adam Śmiglewski *około 1864 Wąsosz †26-11-1939 Wąsosz /Wąsosz/   
889Adam Świderski *około 1849 Brzozowa par. Białaszwewo †18-02-1907 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
890Adam Świderski *17-11-1800 Łempice †  
891Adam Świderski  †  
892Adam Świderski  †  
893Adam Tadeusz Skrodzki    
894Adam Tadeusz Tyszka  †  
895Adam Talmant  †przed 17-01-1864  
896Adam Targoński *około 1862 Sikory †  
897Adam Tarnacki *około 1857 Niećkowo †30-11-1859 Niećkowo /Wąsosz/  
898Adam Teodor Majewski *około 1832 Osowiec †  
899Adam Tocicki *około 1875 Szostaki †02-04-1954 Burzyn  
900Adam Tokarzewski *1863 Radziłów †1869 Radziłów /Radziłów/   
901Adam Tokarzewski *około 1823 Racibory †13-01-1887 Radziłów /Radziłów/   
902Adam Tomasz Przyborowski *około 1843 Obiedzino †po 22-02-1909  
903Adam Truchan    
904Adam Truszkowski *28-09-1874 Koniecki †09-06-1880 Koniecki /Wąsosz/  
905Adam Truszkowski *około 1861 Klimaszewnica †  
906Adam Truszkowski *około 1856 Bagińskie †  
907Adam Truszkowski *około 1839 Pieniążki †przed 23-11-1885  
908Adam Truszkowski  †po 07-02-1841  
909Adam Truszkowski  †przed 28-01-1874  
910Adam Truszkowski     
911Adam Trzaska *około 1853 Supy †od 09-02-1904 do 20-10-1920  
912Adam Trzaska *około 1807 Supy †05-05-1846  
913Adam Trzaska  †od 22-05-1849 do 03-08-1851  
914Adam Turczyński  †  
915Adam Turowski  †  
916Adam Turski  †przed 14-05-1942  
917Adam Tuzinowski  †  
918Adam Twarowski  †przed 14-11-1822  
919Adam Tyl *około 1855 Budne †  
920Adam Tyszkiewicz *około 1866 Białaszewo †  
921Adam Ułanowicz    
922Adam Wacław Chojnowski * Wąsosz   
923Adam Walendzik *około 1874 Chojnówek †od 04-07-1936 do 30-10-1944  
924Adam Walendzik *około 1859 Bzury †po 27-05-1916  
925Adam Walendzik *około 1789 †19-01-1844 Bzury  
926Adam Walenty Sulewski *około 1871 Borawskie †przed 02-03-1940  
927Adam Walery Jagodziński *15-12-1854 Grajewo †   
928Adam Waluś  †przed 17-01-1869  
929Adam Wasilewski *około 1817 †  
930Adam Wasilewski  †przed 12-11-1821  
931Adam Wasilewski  †po 05-11-1872  
932Adam Wasiulewski *16-04-1906 Ławsk †05-11-1957 Ławsk /Wąsosz/  
933Adam Wasiulewski *około 1893 †  
934Adam Waszkiewicz  †przed 14-05-1906  
935Adam Wądołowski *około 1801 Makowskie †przed 21-11-1864  
936Adam Wądołowski  †  
937Adam Wądołowski  †po 04-09-1808  
938Adam Wesołowski *około 1872 Przestrzele †  
939Adam Węcek *około 1859 Kapice †po 02-02-1926  
940Adam Węcek *około 1821 †  
941Adam Węcek *około 1819 Żebry †przed 23-11-1874  
942Adam Wędrzycki *około 1852 Świdry †po 13-06-1931  
943Adam Wierciszewski *około 1828 Michny †  
944Adam Wierzbicki  †  
945Adam Wietosko *około 1811 Brzeźnio †  
946Adam Wietski  †  
947Adam Wiktor Czyżewski *23-12-1866 Wąsosz †   
948Adam Wileński *około 1860 Łebki Małe †  
949Adam Wileński *około 1844 Siwki par. Romany †po 19-09-1899  
950Adam Wiszowaty  †przed 09-11-1891  
951Adam Wiśniewski * Bocheniec   
952Adam Wiśniewski *około 1887 Radziłów †   
953Adam Wiśniewski *około 1877 †  
954Adam Wiśniewski *około 1811 Szczuczyn †po 17-11-1863  
955Adam Wiśniewski  †przed 14-01-1931  
956Adam Witkowski *około 1843 Wąsosz †  
957Adam Witold Okulewicz    
958Adam Włodarski *26-05-1894 Klimaszewnica †   
959Adam Włodarski *około 1853 Klimaszewnica †   
960Adam Włodkowski *około 1844 †po 16-02-1897  
961Adam Włoszczyński *10-03-1868 Klimaszewnica †29-06-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
962Adam Wojciech Dobkowski *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
963Adam Wojsław *04-12-1844 Obrytki †14-08-1845 Obrytki  
964Adam Wojsław  †po 21-02-1881  
965Adam Wojtkielewicz  †przed 26-11-1865  
966Adam Wolwark *około 1818 †  
967Adam Wronkowski *około 1841 Słucz †07-02-1885  
968Adam Wróblewski *01-01-1948 Brzeźnio †29-10-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
969Adam Wróblewski *02-01-1910 Niećkowo †  
970Adam Wróblewski *około 1853 Niećkowo †przed 06-02-1905  
971Adam Wróblewski *około 1841 Jambrzyki †przed 18-02-1901  
972Adam Wróblewski *około 1836 Brzeźnio †1886 Kowalewo  
973Adam Wróblewski *około 1817 Niedźwiadna †  
974Adam Wróblewski  †po 30-10-1864  
975Adam Wróblewski  †  
976Adam Wróblewski  †  
977Adam Wszeborowski *około 1885 †od 02-05-1945 do 21-04-1967  
978Adam Wszeborowski *około 1842 Marki †przed 13-11-1898  
979Adam Wyrzykowski *około 1810 Janczewko †po 03-02-1869  
980Adam Wysocki *około 12-1855 Łempice †13-04-1933 Łempice  
981Adam Wysocki  †przed 1831  
982Adam Zabłocki  †  
983Adam Zaborowski *14-08-1808 Zaborowo †  
984Adam Zając  †przed 25-11-1832  
985Adam Zając  †po 23-11-1817  
986Adam Zajkowski *około 1776 †10-03-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
987Adam Zakrzewski *około 1825 †  
988Adam Zalc *około 1918 †15-07-1944 Radziłów /Szczuczyn/  
989Adam Zalewski     
990Adam Zalewski *16-12-1885 Bęćkowo †  
991Adam Zalewski *20-09-1883 Bęćkowo †  
992Adam Zalewski *około 1874 †30-12-1877 Wypychy /Przytuły/  
993Adam Zalewski *około 1826 Szlasy †od 05-02-1883 do 18-02-1901  
994Adam Zalewski *około 1813 Racibory †   
995Adam Zalewski *około 1811 Bęćkowo †21-08-1854  
996Adam Zalewski *około 12-1806 Lipińskie †od 09-02-1852 do 05-03-1867  
997Adam Zalewski *25-12-1805 Zalesie †12-04-1810 Zalesie /Wąsosz/   
998Adam Zalewski *około 1803 †12-09-1863 Radziłów /Radziłów/  
999Adam Zalewski  †od 11-02-1855 do 29-05-1871  
1000Adam Zalewski  †przed 14-02-1871  
1001Adam Zalewski  †  
1002Adam Zalewski  †przed 25-08-1902  
1003Adam Zalewski  †  
1004Adam Zalewski  †  
1005Adam Zalewski  †przed 20-02-1816  
1006Adam Załęcki  †po 06-02-1853  
1007Adam Załuska *około 1840 Ostrowik †  
1008Adam Załuska *około 1831 Niedźwiedzkie †  
1009Adam Załuska    
1010Adam Zambrowski *około 1837 Lachowo †po 08-11-1886  
1011Adam Zambrowski  †  
1012Adam Zambrzycki  †po 27-02-1832  
1013Adam Zamirowski *22-12-1837 Wólka Piaseczna †  
1014Adam Zamirowski *około 1807 †przed 23-11-1862  
1015Adam Zamojski *24-05-1847 Grędy †  
1016Adam Zarzecki *około 1886 Żebry †15-03-1887 Żebry /Wąsosz/  
1017Adam Zarzecki *17-02-1883 Żebry †  
1018Adam Zarzecki *około 1820 Białaszewo †  
1019Adam Zarzecki *1820 Wąsosz †po 03-02-1885   
1020Adam Zarzecki  †  
1021Adam Zawadzki *około 05-1883 Ciemnoszyje †  
1022Adam Zawadzki *około 1871 Grozimy †  
1023Adam Zawadzki *około 1856 Radziłów †  
1024Adam Zawadzki *około 1855 Karwowo †24-03-1889  
1025Adam Zawadzki *około 1821 Dąbrowa †po 09-02-1885  
1026Adam Zawadzki *około 1819 Wąsosz †  
1027Adam Zawadzki  †po 24-11-1891  
1028Adam Zawistowski *około 1821 Ruda †przed 24-11-1879  
1029Adam Zawistowski  †przed 23-10-1854  
1030Adam Zawłocki  †  
1031Adam Zieliński *około 1886 Wąsosz †przed 23-02-1925  
1032Adam Zieliński *około 1871 Ruda †  
1033Adam Zieliński *około 1839 Wąsosz †od 22-05-1894 do 23-01-1905  
1034Adam Zieliński *około 1829 Lipnik †po 14-11-1892  
1035Adam Zieliński     
1036Adam Ziemkiewicz *około 1860 Sośnia †  
1037Adam Znoiński *około 1839 Korzeniste †  
1038Adam Zygmunt Świderski * Wąsosz   
1039Adam Zyskowski *około 1884 Bęćkowo †06-04-1921 Szczuczyn  
1040Adam Zyskowski *około 1882 Miecze †   
1041Adam Zyskowski *około 1871 Szczuczyn †  
1042Adam Zyskowski *około 1860 †  
1043Adam Zyskowski *około 1847 Wólka Piotrowska †  
1044Adam Zyskowski *około 1830 Kapice †przed 15-02-1885  
1045Adam Zyskowski *08-10-1790 Kurejewka †04-08-1852  
1046Adam Zyskowski  †przed 23-02-1903  
1047Adam Zyskowski  †przed 12-02-1922  
1048Adam Zyskowski * Kapice †przed 11-02-1833  
1049Adam Zyskowski  †  
1050Adam Zyskowski  †  
1051Adam Żbikowski *około 1828 Łękowo †  
1052Adam Żbikowski *około 1779 †11-09-1854 Łękowo /Grajewo/  
1053Adam Żbikowski  †  
1054Adam Żbikowski     
1055Adam Żebrowski *około 1871 Żebry †  
1056Adam Żebrowski *około 10-1869 Pasichy †17-07-1870 Pasichy /Wąsosz/  
1057Adam Żmijewski *około 1832 Flesze †  
1058Adam Żobiński *około 1861 Guty Podleśne †08-10-1887  
1059Adam Żukowski *około 1832 †po 03-02-1892   
1060Adam Żukowski  †przed 30-01-1911  
1061Adam Żurawski *około 1889 †29-03-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
1062Adamina Nowicka z d. Kaplińska  †przed 29-01-1900  
1063Adela (Adolfa) Karwowska z d. Chylińska *około 1872 Sulewo Prusy †28-01-1922 Zaborowo /Wąsosz/  
1064Adela (Adolfa) Truszkowska z d. Skrodzka  †po 29-01-1929  
1065Adela Bagińska z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
1066Adela Barbara Zakrzewska z d. Szleszyńska *około 1849 Czachy †po 03-11-1880  
1067Adela Bargłowska *1876 Okrasin †  
1068Adela Bazydło z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
1069Adela Borawska *30-06-1894 Konopki †  
1070Adela Budna z d. Przyborowska  †od 11-02-1929 do 25-11-1941  
1071Adela Buziewicz z d. Tarnacka * Łempice    
1072Adela Bylica z d. Kuźmińska *około 1852 Żebry †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
1073Adela Bzura z d. N  †  
1074Adela Chludzińska z d. Skrodzka *około 1868 Wścieklice †  
1075Adela Chrostowska z d. Bagińska * Kieljany   
1076Adela Chrostowska *około 1879 Nadbory †17-11-1907 Nadbory /Burzyn/  
1077Adela Chrzanowska z d. Polkowska *około 1888 Kąty †  
1078Adela Chrzanowska *około 1881 Małachowo †20-07-1897 Małachowo /Wizna/  
1079Adela Chrzanowska z d. Iwanowska *około 1875 Romany †  
1080Adela Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1873 Mieczki †  
1081Adela Cwalina *około 1896 Kucze Małe †06-10-1899 Kucze Małe /Jedwabne/  
1082Adela Cwalina z d. Bogucka *około 1875 †  
1083Adela Cwalina z d. Kuczewska *około 1870 Kucze Małe †  
1084Adela Cybulska z d. Kwiatkowska  †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1085Adela Danowska *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
1086Adela Dąbkowska  †  
1087Adela Dąbrowska z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1088Adela Dmochowska z d. Romanowska  †  
1089Adela Domitrz z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
1090Adela Duchnowska z d. Krukowska  †  
1091Adela Dzięgielewska z d. Cwalińska *około 1874 Czerwonki †po 15-07-1930  
1092Adela Gardocka z d. Karwowska * Kubra   
1093Adela Gardocka z d. Łojewska *około 1899 †  
1094Adela Gardocka z d. Wądołowska *około 1868 †  
1095Adela Gardocka z d. Rogowska *około 1868 Wagi †przed 06-1889  
1096Adela Gosiewska z d. Łojewska *06-06-1887 Łoje Grężki †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
1097Adela Górska z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
1098Adela Grądzka z d. Mieczkowska *około 1883 Trzaski †03-09-1944 Trzaski  
1099Adela Grądzka z d. Kownacka *około 1860 Małachowo †   
1100Adela Grądzka z d. Kuczewska *około 1858 Kucze Małe †  
1101Adela Grodzicka z d. Dąbkowska *około 1868 Szczuczyn †  
1102Adela Hermanowska z d. Karczewska *około 1903 Karwowo-Polki †  
1103Adela Hryszko z d. Kolosa    
1104Adela Iwanowska z d. Kryszczyńska *około 1900 †  
1105Adela Kacprowska z d. Sulewska *16-12-1914 Zalesie †22-03-1976 Komosewo /Wąsosz/  
1106Adela Kamińska *16-07-1898 Srebrowo †  
1107Adela Karwowska z d. Andrzejewska * Łączki   
1108Adela Karwowska z d. Trzaska *około 1901 †  
1109Adela Karwowska z d. Milewska *16-06-1891 Bzury †po 08-09-1943  
1110Adela Karwowska *około 01-1867 †19-02-1868 Kubrzany /Jedwabne/  
1111Adela Karwowska *około 11-1865 Jambrzyki †10-03-1867 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1112Adela Kleszczewska z d. Jegielska *około 1874 Rogienice Wielkie †  
1113Adela Kleszczewska z d. Świderska *około 1872 Bagienice †21-12-1894 Bagienice   
1114Adela Klimaszewska z d. Truszkowska *24-11-1909 Nieciki †04-04-2004 Klimaszewnica  
1115Adela Koniecko z d. Zalewska *około 1875 Klimaszewnica †  
1116Adela Konopka *około 1883 Karwowo †  
1117Adela Konopka z d. Mroczkowska *około 1878 Kubrzany †  
1118Adela Konopka z d. Rutkowska  †po 21-11-1905  
1119Adela Kotowska  †  
1120Adela Kowalewska z d. Konopka *około 1881 Korytki †  
1121Adela Kowalewska z d. Wierciszewska *około 1880 Stryjaki †  
1122Adela Kowalewska z d. Księżakowska *około 1862 Pieńki †  
1123Adela Kownacka z d. Niecikowska *około 1893 Kąty †  
1124Adela Kretuńska z d. Zawadzka  †przed 02-1916  
1125Adela Kryszczyńska z d. Chrzanowska  †  
1126Adela Księżakowska z d. Sawicka *około 1888 Skaje †08-01-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1127Adela Kuczewska z d. Bronakowska *około 1875 Janczewko †  
1128Adela Kuczyńska z d. Dąbrowska *około 1885 Mocarze †   
1129Adela Kulesza z d. Załuska *1888 Kotowo Plac †  
1130Adela Kurkowska z d. Konopka *około 1885 Konopki †po 15-01-1929  
1131Adela Kurzyna z d. Truszkowska *16-01-1876 Niedźwiedzkie †  
1132Adela Leszczewska z d. Supińska  †16-02-1909 Kotowo  
1133Adela Lipińska z d. Bagińska  †29-07-1894  
1134Adela Łempicka z d. Rawa *09-02-1895 Budne †   
1135Adela Łempicka *24-01-1894 Bagienice †27-07-1896 Bagienice /Wąsosz/   
1136Adela Łojewska z d. Świderska *około 1869 Zaborowo †   
1137Adela Łosiewska z d. Sokołowska *około 1875 Janczewo †  
1138Adela Michałowska z d. Laszczkowska *około 1875 Dębówka †07-10-1896  
1139Adela Mieczkowska z d. Chrostowska *18-01-1894 Brzeźnio †07-02-1971 Łempice /Wąsosz/  
1140Adela Mieczkowska z d. Żelechowska  †przed 07-06-1853  
1141Adela Mieczkowska z d. Truszkowska  †po 18-09-1945  
1142Adela Milewska z d. Filipkowska *około 1905 †  
1143Adela Milewska z d. Myślińska *30-11-1878 Kucze Małe †   
1144Adela Milewska z d. Wierciszewska *około 1867 Szostaki †  
1145Adela Milewska *24-11-1841 Turczyn †  
1146Adela Milewska z d. Pieńkowska  †po 19-02-1931  
1147Adela Miliszewska z d. Tyszkiewicz  †  
1148Adela Mocarska z d. Rogowska *16-08-1862 Rutkowskie †08-06-1923 Mocarze /Burzyn/  
1149Adela Mogielnicka z d. Mocarska *około 1900 Brzostowo †   
1150Adela Moniuszko z d. Chrostowska *około 1892 Kąty †  
1151Adela Mroczkowska z d. Grzymkowska *17-08-1889 Konopki †29-01-1976 Świdry /Wąsosz/   
1152Adela Mroczkowska z d. Karwowska *około 1886 Wypychy †  
1153Adela Mroczkowska z d. Dzięgielewska *16-04-1882 Konopki †02-11-1958 Konopki /Wąsosz/   
1154Adela Mroczkowska z d. Kalękiewicz *1864 Wólka Piotrowska †14-08-1935 Wojsławy /Wąsosz/  
1155Adela Mroczkowska z d. Bagińska  †  
1156Adela Niebrzydowska z d. Danowska  †  
1157Adela Niecikowska z d. Szulc *około 1889 Kędziorowo †po 15-02-1938   
1158Adela Nimfa Brzozowska z d. Borawska *10-11-1863 Konopki †26-03-1952 Bagienice /Wąsosz/   
1159Adela Nowicka z d. Pawłowska  †  
1160Adela Obrycka z d. Mroczkowska *około 1875 Borawskie †przed 02-02-1926   
1161Adela Orłowska z d. Dzikowska  †20-10-1913 Kurkowo  
1162Adela Ożarowska z d. Chrzanowska *około 1882 Kossaki †  
1163Adela Pieńczykowska z d. Godlewska *około 1873 Godlewo †przed 10-07-1932  
1164Adela Piórkowska z d. Rozwadowska *23-12-1895 Mocarze †   
1165Adela Poniatowska z d. Samełko  †po 20-02-1922  
1166Adela Przechocka z d. Zalewska *10-05-1865 Kramarzewo †26-11-1937 Kramarzewo /Wąsosz/  
1167Adela Ptaszyńska z d. Hinc *około 1849 Poryte †po 10-02-1896  
1168Adela Ramotowska z d. Karwowska *26-06-1890 Karwowo par. Jedwabne †  
1169Adela Rogińska z d. Kuczewska *około 1883 Rakowo-Czachy †  
1170Adela Rogińska z d. Kuczewska  †  
1171Adela Rogowska z d. Gardocka *około 1874 Rutkowskie †  
1172Adela Ruszczyk *07-02-1889 Sojczyn-Borowy †  
1173Adela Rutkowska z d. Borawska *około 1891 Witynie †  
1174Adela Rydzewska z d. Moniuszko *około 1883 Olszewo †13-03-1908 Rydzewo  
1175Adela Sawicka *około 1891 Kędziorowo †20-04-1892 Kędziorowo /Wąsosz/  
1176Adela Siedlecka z d. Gardocka *około 1867 Rutkowskie †przed 06-1923  
1177Adela Sikorska z d. Jankowska *około 1885 Nadbory †09-04-1930 Żebry /Wąsosz/  
1178Adela Skrodzka z d. Taraskowska *około 1875 Borawskie par. Jedwabne †  
1179Adela Skrzypkowska z d. Laskowska  †od 26-11-1906 do 19-10-1920  
1180Adela Stanisława Bączkowska z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
1181Adela Strumiłowska *1886 Rutki †1889 Rutki /Wizna/   
1182Adela Sulewska *05-01-1863 Sulewo Prusy †09-02-1863 Sulewo Prusy  
1183Adela Sulewska z d. Karczewska *09-11-1862 Czerwonki †01-04-1935 Kownatki   
1184Adela Surawska z d. Szleszyńska *08-01-1881 Zalesie †przed 20-07-1957  
1185Adela Szmitka z d. Biedrzycka *około 1874 Stryjaki †  
1186Adela Sznajder z d. Wysocka *około 1891 Bzury †  
1187Adela Szwalgin z d. Kaczyńska *około 1883 Mrówki †  
1188Adela Szymanowska z d. Wiśniewska *około 1887 Pieniążki †  
1189Adela Ślepkowska z d. Kilanowska  †  
1190Adela Świderska z d. Sulewska *około 1873 Sulewo Kownaty †25-03-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1191Adela Tarnacka *około 11-1881 Ławsk †20-07-1882 Ławsk /Wąsosz/  
1192Adela Tomczak z d. Rybicka  †03-08-1916  
1193Adela Truszkowska *około 1859 Wścieklice †  
1194Adela Trzaska z d. Mogielnicka *około 1896 Brzostowo †   
1195Adela Walendzik z d. Łakus *około 1885 Jedwabne †przed 16-05-1945  
1196Adela Walewska z d. Bieńkowska *około 1865 Radziłów †   
1197Adela Wądołowska z d. Szleszyńska *około 1883 Górskie †  
1198Adela Wądołowska z d. Bielska *około 1880 Mścichy †01-06-1919 Bartki  
1199Adela Wierciszewska z d. Męczkowska *około 1877 Kamianki †  
1200Adela Wierzbowska z d. Korytkowska *około 1881 Stare Modzele †  
1201Adela Wiśniewska z d. Rutkowska *około 1874 Rakowo par. Mały Płock †  
1202Adela Wysk z d. Brzóska  †  
1203Adela Zabielska z d. Konopka *około 1884 Rogienice Piaseczne †  
1204Adela Zaborowska z d. Zarzecka  †po 04-02-1929  
1205Adela Zalewska *około 02-1897 †12-03-1897 Zalesie /Wąsosz/   
1206Adela Zalewska z d. Supińska *około 1881 Taraskowo †31-08-1949 Kucze Małe /Jedwabne/   
1207Adela Zalewska z d. Rozwadowska *około 1877 Mocarze †   
1208Adela Zawadzka z d. Rogowska *około 1897 Trzaski †  
1209Adela Zielińska z d. Bylica *około 1883 Świdry †  
1210Adela Zyskowska z d. Świderska  †  
1211Adelajda Balbina Czaplicka z d. Sulewska *około 1871 Borawskie †  
1212Adelajda Tarnacka z d. Bikowska *około 1841 Okurowo †od 09-02-1907 do 18-04-1924  
1213Adelajda Wesołowska z d. Myślińska *około 1872 Mroczki †  
1214Adella Barwikowska *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
1215Adolf Aleksander Gałecki *około 1899 Mazewo †  
1216Adolf Antoni Bender *około 1851 Sadowo †  
1217Adolf Antoni Danowski *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
1218Adolf Bagiński *11-09-1870 Kieljany †11-02-1871 Kieljany /Wąsosz/  
1219Adolf Bagiński *08-03-1869 Bagienice †  
1220Adolf Bagiński *27-09-1850 Lipnik †  
1221Adolf Bagiński *około 1840 Pace †  
1222Adolf Bagiński  †  
1223Adolf Bargłowski *01-08-1898 Okrasin †  
1224Adolf Bargłowski  †  
1225Adolf Bednarowicz *około 1879 Barany †  
1226Adolf Biedrzycki *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
1227Adolf Biedrzycki *około 1859 Guty Podleśne †   
1228Adolf Bielenica  †   
1229Adolf Bieńkowski  †07-01-1894 Romany  
1230Adolf Borawski *23-05-1914 Trzaski †  
1231Adolf Borawski *03-1897 †19-04-1897 Kieljany /Wąsosz/  
1232Adolf Borawski *22-09-1843 Konopki †26-11-1843 Konopki  
1233Adolf Brzóska *około 1869 Chełchy †po 03-02-1937  
1234Adolf Bukowski  †  
1235Adolf Burski *28-05-1875 Kieljany †od 23-11-1938 do 11-12-1958 USA  
1236Adolf Chodnicki *11-11-1905 Wąsosz †10-02-1940 Szczuczyn   
1237Adolf Chrostowski *około 1876 Sulewo Kownaty †po 22-02-1929  
1238Adolf Chrzanowski *około 1876 Kurkowo †  
1239Adolf Chrzanowski *21-04-1865 Kieljany †07-03-1917  
1240Adolf Chrzanowski  †  
1241Adolf Cybuliński *około 1822 Ełk †02-09-1852  
1242Adolf Danowski *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy   
1243Adolf Danowski *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
1244Adolf Danowski *13-06-1857 Sulewo Kownaty †31-05-1859 Sulewo Kownaty  
1245Adolf Dąbrowski *około 1894 Karwowo †  
1246Adolf Dmochowski *około 1848 Stawiane †  
1247Adolf Doliwa *około 1879 Chojnowo †  
1248Adolf Drobiński *około 1863 †08-08-1902 Łomża  
1249Adolf Dzięgielewski *około 1873 Kurkowo †13-01-1930 Wąsosz   
1250Adolf Dzięgielewski *23-12-1835 Lipnik †  
1251Adolf Dzięgielewski  †po 26-07-1927  
1252Adolf Filipkowski  †  
1253Adolf Gacki *23-12-1901 Supy †  
1254Adolf Gałązka *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1255Adolf Gardocki *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
1256Adolf Gocłowski *około 1874 Kramarzewo †18-03-1901  
1257Adolf Godlewski *około 1903 Wagi †  
1258Adolf Godlewski *około 1875 Witynie †05-12-1917 Witynie /Jedwabne/  
1259Adolf Górski *około 1875 Jaki †po 29-01-1929  
1260Adolf Grądzki *około 1859 Czerwonki †  
1261Adolf Grzegorz Kurzyna *około 1879 Łosewo †  
1262Adolf Gumięcki *około 1841 Rydzewo-Pieniążek †08-04-1893 Glinki   
1263Adolf Gumięcki  †przed 19-02-1900  
1264Adolf Gurzęda *około 1837 Siestrzanki †przed 01-07-1883  
1265Adolf Gutowski *około 1872 Modzele †07-11-1937 Możdżenie /Wąsosz/  
1266Adolf Gutowski  †po 12-02-1934  
1267Adolf Hajdys  †11-05-1849  
1268Adolf Humięcki *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
1269Adolf Jabłoński *około 1825 Prusy †  
1270Adolf Jaczyński *14-10-1911 USA †przed 04-1947   
1271Adolf Jaczyński  †po 08-02-1937  
1272Adolf Jankowski  †  
1273Adolf Januszewski *około 1869 Dołęgi †po 23-05-1921  
1274Adolf Kadłubowski *około 1882 Bzury †  
1275Adolf Kamiński *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
1276Adolf Karczewski  †  
1277Adolf Karol Chyłkowski *około 1844 Białaszewo †  
1278Adolf Karwowski *27-02-1907 Kubra †  
1279Adolf Karwowski *około 1887 Szymany †przed 20-02-1939  
1280Adolf Karwowski  †po 20-02-1911  
1281Adolf Karwowski  †  
1282Adolf Karwowski  †03-05-1885  
1283Adolf Kin  †po 22-11-1899  
1284Adolf Kiźliński  †  
1285Adolf Kochanowski *około 1877 Niećkowo †przed 12-1910  
1286Adolf Kojro *15-08-1870 Niećkowo †18-08-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1287Adolf Komosiński *około 1895 †16-05-1951 Guty /Szczuczyn/  
1288Adolf Konopka *około 1875 Karwowo †  
1289Adolf Konopka *około 1871 Lisy †  
1290Adolf Konopka *około 1861 †18-01-1863 Konopki /Wąsosz/  
1291Adolf Konopka  †  
1292Adolf Konopka  †  
1293Adolf Kossakowski *około 1858 Kossaki †  
1294Adolf Kossakowski  †  
1295Adolf Koszykowski *około 1877 Glinki †  
1296Adolf Kowalewski *około 1848 †po 08-10-1889  
1297Adolf Kownacki *około 1835 Turczyn †  
1298Adolf Kozłowski *02-02-1867 Łempice †  
1299Adolf Kozłowski * Sieburczyn †07-04-1873 Sieburczyn   
1300Adolf Kruszyński *około 11-1851 Zacieczki †  
1301Adolf Ksawery Borawski *27-10-1855 Konopki †31-10-1885 Konopki   
1302Adolf Kulikowski *około 1852 Wincenta †  
1303Adolf Kulikowski  †przed 15-02-1928  
1304Adolf Leszczyński *około 1875 Skaje †przed 22-05-1948  
1305Adolf Łaguna *około 1873 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1306Adolf Łempicki *16-06-1882 Święcienin †03-09-1883 Święcienin /Radziłów/  
1307Adolf Łepkowski *11-02-1906 Niećkowo †04-01-1987 Niećkowo /Wąsosz/  
1308Adolf Malinowski *22-03-1898 †26-12-1991 Ławsk /Wąsosz/  
1309Adolf Maliszewski  †po 20-06-1905  
1310Adolf Michał Bzura *29-09-1836 Bzury †  
1311Adolf Mieczkowski *26-01-1877 Pieniążki †  
1312Adolf Mieńkowski *17-06-1867 Wąsosz †10-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
1313Adolf Mikołaj Dzięgielewski *1871 Nieciki †  
1314Adolf Mikulski *około 1881 Konopki †po 11-02-1948  
1315Adolf Miller  †  
1316Adolf Mioduszewski *około 1869 Glinki †  
1317Adolf Modzelewski *około 1860 Gardoty †  
1318Adolf Mroczkowski *około 1896 Wojsławy †  
1319Adolf Mroczkowski  †po 18-01-1942  
1320Adolf Nerkowski  †  
1321Adolf Niebrzydowski  †po 08-02-1909  
1322Adolf Nikonowicz *około 1868 †  
1323Adolf Niziński *około 1842 Siestrzanki †po 22-01-1889  
1324Adolf Olechowski *około 1839 †08-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/  
1325Adolf Orłowski *około 1867 Wólka Piaseczna †od 27-01-1919 do 30-01-1928  
1326Adolf Osiecki *około 1873 Chojnowo †  
1327Adolf Osowski  †19-07-1880  
1328Adolf Perzanowski *około 1894 †  
1329Adolf Piaszczyński * Prostki   
1330Adolf Pielny *około 1857 Janczewo †  
1331Adolf Pieńkowski  †przed 29-02-1892  
1332Adolf Piotrowski  †  
1333Adolf Poniatowski  †po 04-02-1907  
1334Adolf Ponichtera  †po 25-11-1942  
1335Adolf Przechocki *około 1863 Pieńki Okopne †  
1336Adolf Ramotowski *około 1859 Bzury †  
1337Adolf Rogowski    
1338Adolf Rokicki  †  
1339Adolf Rudlewski *około 1861 Mocarze †   
1340Adolf Rudnicki *około 1886 Słucz †  
1341Adolf Rydzewski *08-07-1868 Zaborowo †  
1342Adolf Rydzewski  †po 08-02-1909  
1343Adolf Saniewski *około 1861 Klimaszewnica †po 08-02-1941  
1344Adolf Siedlecki *około 04-1910 Kędziorowo †27-07-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
1345Adolf Sierakowski  †  
1346Adolf Sierbiński *1893 Obrytki †   
1347Adolf Sokołowski *około 1866 Górki †  
1348Adolf Stefanowicz *około 1879 Żebry †27-12-1930 Żebry  
1349Adolf Sulewski *16-04-1862 Sulewo Prusy †25-08-1864 Sulewo Prusy  
1350Adolf Sulewski *około 1861 Borawskie †  
1351Adolf Sulewski *05-05-1849 Zalesie †  
1352Adolf Surawski *około 11-1894 Niedźwiedzkie †19-01-1895 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1353Adolf Szleszyński *około 1874 Lisy †   
1354Adolf Szleszyński *około 1872 Lipnik †  
1355Adolf Szleszyński *około 1871 Czachy †08-01-1946 Czachy /Przytuły/  
1356Adolf Szomberk  †przed 18-02-1901  
1357Adolf Szumski  †  
1358Adolf Szymanowski  †  
1359Adolf Śmiarowski *około 1902 Olszewo par. Romany †  
1360Adolf Świderski *około 1870 Bogusze †  
1361Adolf Świderski *12-05-1860 Świdry †  
1362Adolf Teodor Gardocki *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1363Adolf Tomaszewski *około 1902 Palapus †  
1364Adolf Truszkowski *około 1880 Cedry †  
1365Adolf Truszkowski  †1893 Nieciki  
1366Adolf Tyszka  †po 23-11-1910  
1367Adolf Tyszka  †przed 26-11-1929  
1368Adolf Waszkiewicz *około 1903 Nowa Wieś †  
1369Adolf Wawrzyniec Perkowski *10-08-1857 Bagienice †  
1370Adolf Wiśniewski *14-11-1891 Kędziorowo †15-05-1970 Kędziorowo /Wąsosz/  
1371Adolf Włodkowski *1867 Bagienice par. Romany †1867 Bagienice par. Romany /Romany/  
1372Adolf Włodkowski  †  
1373Adolf Wróblewski *około 1868 Jambrzyki †przed 08-1910  
1374Adolf Zakrzewski *19-08-1848 Danowo †19-10-1848 Wojsławy  
1375Adolf Zalewski *około 1881 Szlasy †  
1376Adolf Zalewski *około 1871 Zalesie †23-01-1935 Zalesie /Wąsosz/  
1377Adolf Zalewski *około 1863 Zalesie †20-01-1864 Zalesie /Wąsosz/   
1378Adolf Zalewski *16-04-1850 Zalesie †15-05-1913 Zalesie /Wąsosz/   
1379Adolf Zamojski *19-12-1851 Możdżenie †  
1380Adolf Zasuński *około 1857 Kuczyn †  
1381Adolf Zegarow  †  
1382Adolf Ziorkowski  †  
1383Adolf Zyskowski  †  
1384Adolf Żbikowski *1866 †25-09-1869 Łękowo /Grajewo/  
1385Adolf Żbikowski  †po 31-01-1942  
1386Adolfa (Adela) Komosińska z d. Kędzierska *około 1891 Wąsosz †06-07-1935 Wąsosz  
1387Adolfa (Adela) Smolińska z d. Ladzińska *30-03-1874 Wąsosz †28-01-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
1388Adolfa Bukowska z d. Twarowska *około 1875 Kieljany †  
1389Adolfa Bzura *22-04-1844 Niedźwiedzkie †23-08-1848 Niedźwiedzkie  
1390Adolfa Ciecierska *1883 Wąsosz †19-03-1884 Wąsosz  
1391Adolfa Czajewska z d. Łempicka *około 1857 Bagienice †17-04-1886 Bagienice   
1392Adolfa Danowska *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
1393Adolfa Danowska *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
1394Adolfa Karwowska z d. Górska *15-05-1885 Nieciki †  
1395Adolfa Katarzyna Dąbrowska z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
1396Adolfa Konopko z d. Chrzanowska *około 1863 Godlewo †po 22-11-1921  
1397Adolfa Korytkowska z d. Rogowska *około 1884 Pieńki †  
1398Adolfa Markowska z d. Zalewska *około 1856 Niedźwiedzkie †po 22-01-1917  
1399Adolfa Mieczkowska *13-10-1857 Szwelczyn †  
1400Adolfa Milewska z d. Bagińska *około 1872 Kieljany †  
1401Adolfa Ramotowska z d. Bagińska *około 1894 †  
1402Adolfa Sulewska *25-01-1866 Sulewo Prusy †02-08-1868 Sulewo Prusy  
1403Adolfa Tarnacka *około 1895 Wąsosz †31-12-1898 Wąsosz  
1404Adolfa Teofila Filipkowska z d. Borawska *28-02-1867 Konopki †  
1405Adolfa Tyszkiewicz z d. Drobińska *około 1897 Kudłaczewo †po 25-04-1945  
1406Adolfa Zaborowska z d. Święszkowska  †  
1407Adolfa Zalewska *04-11-1871 Zalesie †   
1408Adolfa Zyskowska z d. Orzechowska  †  
1409Adolfina (Adela) Strękowska z d. Grzymkowska *około 1871 Nieławice †  
1410Adolfina Boguszewska z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
1411Adrian Borawski * Plainville, NY   
1412Adrian Borawski *około 1854 Świdry Podleśne †  
1413Adrian Budziński * Ełk   
1414Adrian Danowski     
1415Adrian Dobroński *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
1416Adrian Jankowski * USA    
1417Adrian Lewiński * Ełk    
1418Adrian Lorek * Suwałki    
1419Adrian Mieczkowski     
1420Adrian Polychronis * Port Saint Lucie, FL    
1421Adrian Żbikowski * Ełk    
1422Agata (Agnieszka) Szydłowska z d. Bogdańska *około 1795 Włochówka †od 24-02-1840 do 21-11-1847  
1423Agata Anna Intrys     
1424Agata Banachowska z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1425Agata Bargłowska z d. N  †  
1426Agata Bartkowska z d. N  †po 03-03-1867  
1427Agata Bogdan z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
1428Agata Borawska z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
1429Agata Bruzgo z d. N     
1430Agata Brzozowska z d. Melechowicz  †przed 07-02-1848  
1431Agata Budzińska z d. Dmoch  †po 16-01-1853  
1432Agata Chmielewska z d. Chrapowicka *około 1790 †od 26-11-1849 do 08-06-1868  
1433Agata Chrostowska z d. Biedrzycka *około 1791 Biodry †po 19-11-1844  
1434Agata Chrostowska z d. Rutkowska *około 1784 Bagienice †20-08-1814 Biodry /Burzyn/  
1435Agata Ciecierska z d. Orłowska  †od 22-11-1826 do 03-11-1833  
1436Agata Cwalińska z d. Zaborowska * Grajewo   
1437Agata Czerwonka z d. Zalewska *około 1739 †17-12-1789 Zalesie  
1438Agata Dąbrowska z d. Kasztelan * Ełk    
1439Agata Dobkowska z d. N  †  
1440Agata Dobrzycka z d. Święszkowska  †  
1441Agata Drobińska z d. Samełko *około 1809 Ławsk †przed 04-11-1856  
1442Agata Dworakowska z d. Wróblewska  †od 23-11-1836 do 15-06-1862  
1443Agata Dymitruk z d. Zyskowska *około 1908 Borawskie †  
1444Agata Formejster * Ełk    
1445Agata Frąckiewicz z d. Bandasiuk  †  
1446Agata Frąckiewicz z d. Malinowska  †przed 07-1829  
1447Agata Gałązka * Milewo   
1448Agata Gawelska z d. Wojciechowska  †przed 03-02-1852  
1449Agata Genowefa Tomaszewska z d. Szymańska    
1450Agata Gniewiecka *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1451Agata Godlewska z d. Mieczkowska *około 1849 †14-08-1882 Wagi /Przytuły/  
1452Agata Górska z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
1453Agata Górska z d. Szczerbińska  †przed 11-02-1874  
1454Agata Górska     
1455Agata Grodzicka  †przed 06-02-1843  
1456Agata Grzymkowska z d. Zalewska *około 1817 †04-04-1869 Radziłów /Radziłów/  
1457Agata Harasimowicz z d. Kuprinc  †  
1458Agata Jabłońska z d. Skowrońska *około 1836 Szczuczyn †13-11-1873  
1459Agata Jabłońska z d. Jurczykowska (Romanowska)  †przed 24-11-1844  
1460Agata Jaśkowska z d. N  †przed 25-06-1827  
1461Agata Jundziłł z d. Stępkowska *1771 †1811 /Soleczniki Małe k. Wilna/  
1462Agata Kamińska z d. Dworakowska *około 1819 Gnatowo †04-04-1844  
1463Agata Kamińska z d. Dzielnik *03-02-1771 †  
1464Agata Kerchner z d. Frez  †po 28-01-1866  
1465Agata Kiźlink z d. Ofman  †przed 15-01-1877  
1466Agata Kokoszka z d. Piątek  †przed 24-02-1862  
1467Agata Koniecko z d. Merchelska *14-02-1911 Wąsosz †17-02-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1468Agata Korytkowska z d. Zalewska  †23-04-1844  
1469Agata Kossakowska z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †od 19-02-1855 do 19-01-1857  
1470Agata Kozłowska z d. Lipińska  †  
1471Agata Kuczewska z d. Piaseczna  †przed 04-1843  
1472Agata Kuczewska  †po 04-11-1823  
1473Agata Kuczyńska z d. N  †przed 26-05-1819   
1474Agata Kupiecka z d. Supniewska  †  
1475Agata Laszczkowska z d. Trzonkowska *około 1817 Ławsk †od 22-01-1883 do 14-02-1887  
1476Agata Łojewska z d. Przestrzelska *około 1810 Bartki †  
1477Agata Łukasiewicz z d. Ciechanowska  †  
1478Agata Maciora z d. Pachucka  †przed 27-11-1854  
1479Agata Makuszewska z d. Wasilewska  †  
1480Agata Marczak z d. Bogdańska  †  
1481Agata Marianna Malinowska z d. Kwiecińska    
1482Agata Markwart z d. Białobrzeska  †przed 12-10-1856  
1483Agata Merchelska * Ełk   
1484Agata Michalina Pachucka z d. Pytlińska * Grajewo    
1485Agata Nienałtowska *1836 Małachowo †   
1486Agata Nienałtowska z d. Kossakowska *około 1831 Bartki †03-10-1879 Małachowo   
1487Agata Niklas z d. Najmowicz *około 1816 Suwałki †24-02-1869  
1488Agata Odejewska z d. Hinc *około 1821 Wizna †16-05-1845  
1489Agata Ostrowska z d. N  †  
1490Agata Paszkowska z d. Pachucka *około 1852 Brzozowa Wólka †26-09-1894  
1491Agata Pawełczyk z d. Lewicka *około 1798 Supraśl †01-01-1844  
1492Agata Pawełczyk z d. Rydzewska  †przed 19-05-1862  
1493Agata Pilchowska z d. Czarnecka *około 1776 †18-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1494Agata Piotrowska z d. Wasilewska *około 1829 Płochowo †  
1495Agata Piotrowska z d. Milewska  †po 30-01-1853  
1496Agata Pliszka  †  
1497Agata Podchul z d. Modzelewska *około 1875 Wąsosz †po 02-06-1926  
1498Agata Potrzebka z d. N  †  
1499Agata Protasiewicz z d. Walicka  †  
1500Agata Puchalska z d. Mozgoła  †23-01-1833 Grabowo  
1501Agata Romanowska z d. Kaplińska (Kapla) *około 1794 Woźnawieś †przed 22-02-1854  
1502Agata Romanowska z d. N  †  
1503Agata Roszkowska z d. Jasińska * Szczuczyn   
1504Agata Ruszczyk z d. Grygo *około 1865 Kędziorowo †  
1505Agata Rydelek z d. Kamińska  †po 15-11-1857  
1506Agata Rynkiewicz *01-11-1951 Mścichy †14-12-1951 Mścichy /Radziłów/  
1507Agata Rzadkowska z d. Szymańska  †  
1508Agata Sadowska z d. N  †  
1509Agata Siedlecka z d. N  †  
1510Agata Sokołowska z d. Kozikowska  †po 28-07-1861  
1511Agata Stecz z d. N  †  
1512Agata Sulewska    
1513Agata Szwejkowska z d. Wołkowska  †przed 18-11-1838  
1514Agata Szymanowska * Łomża    
1515Agata Śliwka z d. Żebrowska *około 1786 Łepki †  
1516Agata Świderska  †  
1517Agata Tarka z d. Wieraszka  †przed 21-11-1929  
1518Agata Tarkowska z d. Szulc  †przed 26-11-1871  
1519Agata Walewska z d. Wityńska *około 1830 Witynie †15-01-1906 Jedwabne /Jedwabne/  
1520Agata Wądołowska z d. Świderska *około 1786 Koniecki par. Wizna †od 06-02-1853 do 13-02-1860  
1521Agata Weronika Borusiewicz z d. Czyżewska *04-02-1867 Wąsosz †01-07-1926 Wąsosz   
1522Agata Węcek z d. Zawistowska  †po 19-03-1945  
1523Agata Wietoszko z d. Poniatowska  †po 18-11-1829  
1524Agata Witkowska z d. Żukowska  †od 24-11-1846 do 11-11-1855  
1525Agata Zaborowska *06-02-1810 Sulewo Kownaty †30-09-1810 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1526Agata Zalewska z d. Chrzanowska     
1527Agata Zalewska z d. Rutkowska *02-10-1812 Bagienice †08-05-1851  
1528Agata Zalewska z d. Dybko  †od 18-10-1846 do 25-11-1861  
1529Agata Zawadzka z d. Zając *około 1869 Konopki par. Radziłów †  
1530Agata Zawadzka z d. Filipkowska *około 1809 Wiszowate †  
1531Agata Zorczykowska z d. Przyborowska *około 1877 Kędziorowo †  
1532Agata Żuryńska z d. Piwko *około 1883 Kędziorowo †19-06-1952 Wąsosz  
1533Agnieszka (Anastazja) Gromadzka z d. Karwowska *około 1808 Popowo †po 12-10-1863  
1534Agnieszka (Andżelika) Sokół z d. Zyskowska *około 1830 Kapice †  
1535Agnieszka (Anna) Ołdakowska z d. Sokołek *około 1813 Wąsosz †03-02-1854 Wąsosz   
1536Agnieszka (Antonina) Koszykowska z d. Kurzątkowska  †od 05-02-1832 do 22-04-1850  
1537Agnieszka (Katarzyna) Danowska z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
1538Agnieszka (Małgorzata) Kamińska z d. Sulewska *około 1827 Burzyn †po 10-11-1873   
1539Agnieszka (Marianna) Barwikowska z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
1540Agnieszka (Scholastyka) Oślińska z d. Januszczyk  †przed 06-02-1849  
1541Agnieszka Aleksandra Grudzińska  †po 24-01-1893  
1542Agnieszka Anna Danowska z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
1543Agnieszka Bagińska z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
1544Agnieszka Bagińska z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
1545Agnieszka Bagińska *18-01-1840 Bzury †  
1546Agnieszka Bagińska *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1547Agnieszka Bagińska *09-01-1775 Bagienice †  
1548Agnieszka Bagińska z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
1549Agnieszka Bagińska z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
1550Agnieszka Bahlo z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
1551Agnieszka Bajkowska z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
1552Agnieszka Baldachowska z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
1553Agnieszka Ballo z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1554Agnieszka Bałdyga z d. Wróbel  †  
1555Agnieszka Baranowska z d. Łempicka * Grajewo   
1556Agnieszka Baranowska z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1557Agnieszka Bardzikowska z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1558Agnieszka Bargłowska z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1559Agnieszka Bartosiewicz z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
1560Agnieszka Barwikowska z d. Świderska  †17-02-1869  
1561Agnieszka Białobrzeska z d. Wiśniewska  †  
1562Agnieszka Biedrzycka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
1563Agnieszka Biedrzycka z d. Dobrońska  †po 27-11-1827  
1564Agnieszka Biędziszewska z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
1565Agnieszka Bikowska z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
1566Agnieszka Bikowska z d. Masłowska  †przed 05-02-1891  
1567Agnieszka Borawska z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
1568Agnieszka Borawska z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 22-11-1853  
1569Agnieszka Borawska z d. Rykaczewska  †po 26-11-1821  
1570Agnieszka Borawska z d. Filipkowska  †  
1571Agnieszka Borawska z d. N  †po 18-05-1817  
1572Agnieszka Borawska z d. Bękalska  †od 14-02-1836 do 28-02-1848  
1573Agnieszka Borawska z d. Sokołowska  †po 09-11-1831  
1574Agnieszka Borawska z d. Kozikowska  †po 08-02-1858  
1575Agnieszka Borusiewicz z d. Siwanowicz * Szczytno    
1576Agnieszka Borys z d. Jakubowska *28-01-1931 Wąsosz †  
1577Agnieszka Borysiewicz *12-01-1781 Wąsosz †  
1578Agnieszka Brajczewska z d. Makowska  †po 25-02-1827  
1579Agnieszka Brzostowska z d. Sobieska *około 1820 Przytuły †  
1580Agnieszka Brzostowska z d. Szyjka * Pluty †po 29-03-1811  
1581Agnieszka Brzostowska z d. Dąbrowska  †przed 13-02-1838  
1582Agnieszka Brzozowska z d. Stefanowicz  †przed 08-05-1849  
1583Agnieszka Brzozowska z d. Liberacka  †po 14-11-1855  
1584Agnieszka Brzuchalska z d. Klimaszewska *około 1799 Kędziorowo †po 23-10-1842  
1585Agnieszka Budzińska z d. Zielińska *01-01-1801 Okół †24-02-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
1586Agnieszka Budzińska z d. Robaczyńska  †po 09-11-1857  
1587Agnieszka Cejżyk z d. Musielska ?  †przed 20-11-1831  
1588Agnieszka Cendrowska z d. Piechowska ?  †  
1589Agnieszka Charasimowicz z d. Skoronow  †przed 12-11-1859  
1590Agnieszka Chełmińska *03-1940 Niećkowo †09-05-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
1591Agnieszka Chiedorowska z d. Zyskowska  †przed 07-11-1858  
1592Agnieszka Chludzińska z d. Luba * Łomża    
1593Agnieszka Chmielewska z d. Olszewska  †przed 25-10-1836  
1594Agnieszka Chodorowska z d. Choińska *około 1803 Grabowo †  
1595Agnieszka Chonorzewska ? z d. Jembrzycka ?  †  
1596Agnieszka Choromańska z d. Samełko *około 1804 Wiązownica †  
1597Agnieszka Chorosz z d. Ruszczyk *około 1868 Sojczynek †przed 12-02-1917  
1598Agnieszka Chrostowska z d. Kossakowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †po 01-05-1866  
1599Agnieszka Chrostowska  †po 07-02-1827  
1600Agnieszka Chrostowska z d. Kamińska  †   
1601Agnieszka Chrzanowska z d. Mścichowska *około 1803 Mścichy †29-10-1874 Kieljany /Wąsosz/  
1602Agnieszka Chrzanowska z d. Jurska  †po 08-04-1845  
1603Agnieszka Chutkowska z d. N  †  
1604Agnieszka Chylińska z d. Mocarska  †po 04-06-1823  
1605Agnieszka Cichocka z d. Goliczewska *około 1821 Popowo †po 19-01-1885  
1606Agnieszka Ciecierska z d. Szulimowicz *około 1840 Szwelczyn †po 11-02-1895  
1607Agnieszka Ciecierska *07-01-1816 Wąsosz †  
1608Agnieszka Ciemała     
1609Agnieszka Cieplińska z d. N  †  
1610Agnieszka Ciesiewicz z d. Obrycka  †po 02-02-1852  
1611Agnieszka Cimoch z d. Nietupska *około 1823 Wierzbowo †  
1612Agnieszka Ciszewska z d. Popowska  †po 17-05-1875  
1613Agnieszka Cwalińska z d. Karwowska  †po 15-01-1871  
1614Agnieszka Cwalińska z d. N  †  
1615Agnieszka Cybula z d. Łosiewicz  †po 09-02-1874  
1616Agnieszka Cybulska z d. Popowska  †po 21-01-1882  
1617Agnieszka Czaplicka z d. Grabowska (Popielnicka Kropiewska) *21-01-1820 Grabowskie †03-01-1873  
1618Agnieszka Czarnecka z d. Wasilewska *14-01-1837 Bęćkowo †06-01-1864 Dołęgi  
1619Agnieszka Czyż z d. Majewska    
1620Agnieszka Czyżewska z d. Kwiatkowska  †po 22-11-1868  
1621Agnieszka Danowska z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1622Agnieszka Danowska z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
1623Agnieszka Danowska z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
1624Agnieszka Danowska z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
1625Agnieszka Danowska z d. Szymanowska  †po 07-02-1869  
1626Agnieszka Danowska z d. Borzymowska  †przed 21-11-1815  
1627Agnieszka Dawidowska  †przed 12-11-1837  
1628Agnieszka Dąbkowska z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
1629Agnieszka Dąbkowska z d. Twarowska  †po 23-11-1841  
1630Agnieszka Dąbrowska z d. Ruszczyk  †przed 29-01-1883  
1631Agnieszka Dejdż z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1632Agnieszka Dejdż z d. Komosa  †po 27-02-1859  
1633Agnieszka Dębińska z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
1634Agnieszka Dębińska z d. Kupiecka  †przed 26-01-1847  
1635Agnieszka Dmoch z d. Chmielewska  †po 09-11-1816  
1636Agnieszka Dmochowska *około 04-1840 †06-06-1840 Ławsk /Wąsosz/  
1637Agnieszka Dobkowska z d. Łempicka  †po 20-02-1848  
1638Agnieszka Dobrowolska z d. Piaścik  †przed 21-05-1828  
1639Agnieszka Dołęga     
1640Agnieszka Domitr z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
1641Agnieszka Domżyńska z d. Kupiecka *25-01-1803 Niećkowo †  
1642Agnieszka Downar z d. Jabłońska  †od 05-08-1855 do 20-09-1858  
1643Agnieszka Drajczyk z d. Brakoniecka     
1644Agnieszka Duchnowska z d. Remiszewska  †po 08-11-1846  
1645Agnieszka Dudkowska z d. Steczkowska *około 1847 Nieławice †  
1646Agnieszka Dudkowska z d. Kamińska *około 1816 Wąsosz †  
1647Agnieszka Dworakowska z d. N  †przed 25-11-1812  
1648Agnieszka Dziesińska z d. Zagrabińska    
1649Agnieszka Dziękiewicz z d. Golińska *około 1865 Przytuły †  
1650Agnieszka Ewa Pawłowska * Godlewo †15-02-1944 Godlewo  
1651Agnieszka Farfałowska z d. Orłowska *około 1851 Guty †  
1652Agnieszka Gałązka z d. Trojanowska  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
1653Agnieszka Gałązka z d. Adamska  †  
1654Agnieszka Gardocka * Grajewo    
1655Agnieszka Gardocka  †  
1656Agnieszka Gardocka z d. Rydzewska  †po 23-02-1897  
1657Agnieszka Gawrychowska z d. Serafińska  †po 30-01-1860  
1658Agnieszka Gilewska z d. N  †po 24-11-1831  
1659Agnieszka Godlewska z d. Karaś *około 1834 Białaszewo †od 15-02-1892 do 26-01-1893  
1660Agnieszka Godlewska *24-01-1819 Godlewo †27-11-1819 Godlewo  
1661Agnieszka Godlewska z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1662Agnieszka Godlewska z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1663Agnieszka Godlewska z d. Konopka  †przed 1839   
1664Agnieszka Gołębiewska z d. Mikucka  †  
1665Agnieszka Gołębiewska z d. N  †przed 25-11-1838  
1666Agnieszka Gosiewska z d. Łosewska *około 1826 Łojki par. Białaszewo †  
1667Agnieszka Gosiewska z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
1668Agnieszka Gosiewska z d. N  †  
1669Agnieszka Górska z d. Karwowska *około 1906 Karwowo-Wszebory †przed 03-1954  
1670Agnieszka Górska z d. Rydzewska (Chylińska) *około 1771 †13-02-1851 Kramarzewo  
1671Agnieszka Górska z d. Kędzierska  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
1672Agnieszka Górska z d. Skrzeczkowska  †od 29-05-1864 do 26-09-1869  
1673Agnieszka Grabowska z d. Kosiorek *około 1827 Wizna †  
1674Agnieszka Grabowska z d. Bagińska *około 1822 Golanki †od 24-10-1876 do 28-01-1896  
1675Agnieszka Grabowska z d. Wysocka *około 1793 Szczuczyn †po 27-02-1843  
1676Agnieszka Grabowska  †przed 31-07-1864  
1677Agnieszka Grabowska z d. Trzonkowska  †przed 25-11-1851  
1678Agnieszka Grajewska z d. Konikowska  †od 20-11-1883 do 22-11-1892  
1679Agnieszka Grądzka z d. Mocarska *około 1817 Mocarze †22-03-1860  
1680Agnieszka Grądzka z d. Kleczkowska  †po 01-03-1824  
1681Agnieszka Grądzka z d. N  †po 14-11-1842  
1682Agnieszka Grelewska z d. Gołębiewska  †od 30-01-1872 do 09-11-1874  
1683Agnieszka Gryczewska z d. Ostrowska  †  
1684Agnieszka Grzybek z d. Wesołowska  †po 24-11-1839  
1685Agnieszka Grzymała z d. Murawska *około 1841 Burzyn †  
1686Agnieszka Grzymała z d. Milewska  †po 24-10-1842  
1687Agnieszka Grzymkowska z d. Ciepiora  †przed 24-01-1828  
1688Agnieszka Gurzęda z d. Liszewska *około 1837 Siestrzanki †po 26-02-1906  
1689Agnieszka Gutowska z d. Janczewska *około 1810 Janczewo †21-01-1871  
1690Agnieszka Gutowska z d. N  †  
1691Agnieszka Gwiazdowska z d. Szklarzewska  †przed 30-09-1850  
1692Agnieszka Gwiazdowska  †  
1693Agnieszka Iwanowska z d. Kuleszczyk *około 1844 Janczewo †  
1694Agnieszka Iwanowska z d. Podworna *około 1797 †od 23-11-1846 do 17-02-1857  
1695Agnieszka Jakubczyk z d. Gordon  †po 15-02-1938  
1696Agnieszka Jakubowska z d. Kopka *około 1821 Łosewo †  
1697Agnieszka Jakubowska z d. Popczew  †  
1698Agnieszka Janczewska z d. Wądołowska *około 1830 Bronaki-Olki †  
1699Agnieszka Jankowska z d. Siemieńczyk *około 1798 Rosja †  
1700Agnieszka Jankowska z d. Leszczyńska  †po 17-01-1871  
1701Agnieszka Jaszkowska z d. Jabłońska     
1702Agnieszka Jawdyńska z d. Kujawska  †  
1703Agnieszka Jurczykowska z d. Trojanowska  †od 13-11-1837 do 13-11-1848  
1704Agnieszka Jurska z d. Niedźwiedzka *około 1845 Flesze †  
1705Agnieszka Jurska z d. Kojro  †przed 24-02-1851  
1706Agnieszka Kacperska z d. Sulimowicz *1820 Wąsosz †po 12-05-1868  
1707Agnieszka Kacperska z d. Zajączkowska *około 1797 Kubra †po 17-11-1844  
1708Agnieszka Kacperska z d. Sadowska  †po 15-11-1820  
1709Agnieszka Kadyszewska z d. Żukowska *około 1809 Racibory †17-02-1841  
1710Agnieszka Kalinowska z d. Szymanowska *około 1806 Czarnówek †  
1711Agnieszka Kaliszewska z d. Komosa *około 1862 Wąsosz †12-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1712Agnieszka Kamińska z d. Szemborowska *08-01-1832 Wąsosz †  
1713Agnieszka Kamińska z d. Sulimowicz *18-01-1797 Wąsosz †07-09-1864 Wąsosz  
1714Agnieszka Kamińska z d. N  †przed 11-11-1812  
1715Agnieszka Kamińska z d. Łepkowska  †po 13-10-1840  
1716Agnieszka Kapelewska z d. Kaniucka *około 1843 Romany †  
1717Agnieszka Kaplewicz z d. Kanicka  †  
1718Agnieszka Karczewska z d. Łojewska  †  
1719Agnieszka Karecka z d. Borkowska  †  
1720Agnieszka Karpińska z d. Jurkowska *22-01-1914 Czerwonki †  
1721Agnieszka Karwowska z d. Rudzka *17-04-1866 Ławsk †  
1722Agnieszka Karwowska *około 1847 †30-04-1863 Ruś /Wizna/   
1723Agnieszka Karwowska z d. Łojewska *około 1794 †po 20-07-1863  
1724Agnieszka Karwowska z d. N  †przed 26-08-1824  
1725Agnieszka Karwowska z d. Rydzewska  †przed 20-02-1860  
1726Agnieszka Karwowska z d. Trzaska  †przed 17-07-1827  
1727Agnieszka Karwowska z d. Niebrzydowska  †przed 25-07-1831  
1728Agnieszka Karwowska z d. Kiełczewska  †po 01-02-1831   
1729Agnieszka Karwowska z d. Filipkowska  †  
1730Agnieszka Karwowska z d. Danowska  †po 31-01-1899  
1731Agnieszka Karwowska z d. N  †przed 13-02-1832  
1732Agnieszka Karwowska z d. Sulewska  †  
1733Agnieszka Karwowska z d. Chrostowska  †od 04-11-1817 do 17-11-1819  
1734Agnieszka Kasprzyk z d. Czarniawska * Ełk   
1735Agnieszka Kielian z d. Nerkowska  †  
1736Agnieszka Kierznowska z d. Sokołek *około 1823 Świdry †08-05-1854 Dołęgi  
1737Agnieszka Kierznowska z d. Wiśniewska  †  
1738Agnieszka Klara Supińska z d. Karwowska ?    
1739Agnieszka Kleszczewska z d. Godlewska  †przed 20-11-1899  
1740Agnieszka Klimaszewska z d. Chrostowska  †po 23-06-1818  
1741Agnieszka Kłosek z d. Składanek *około 1803 Ruś †  
1742Agnieszka Kojro z d. Kozikowska *około 1801 †po 23-05-1869  
1743Agnieszka Kołakowska  †przed 07-02-1869  
1744Agnieszka Kołomieńska z d. Mieczkowska *około 1811 Olszewo †przed 19-01-1869  
1745Agnieszka Kołomyjska    
1746Agnieszka Komosa *15-02-1889 Ławsk †24-02-1954 Ławsk /Wąsosz/  
1747Agnieszka Komosa    
1748Agnieszka Kondracka z d. Truszkowska  †przed 14-05-1865  
1749Agnieszka Konopka z d. Brzostowska *około 1834 Wypychy †po 07-02-1899  
1750Agnieszka Konopka z d. Mioduszewska *około 1806 Bęćkowo †  
1751Agnieszka Konopka z d. Karwowska  †po 23-01-1853  
1752Agnieszka Konopka z d. Kumieńska  †od 13-07-1836 do 13-02-1849  
1753Agnieszka Konopka z d. Dziekońska * Racibory †po 27-11-1855  
1754Agnieszka Konopka z d. Mroczkowska  †przed 26-06-1859  
1755Agnieszka Kornęga z d. Tałenkiewicz  †przed 09-02-1858  
1756Agnieszka Korzeniecka z d. Pawłowska  †po 29-01-1827  
1757Agnieszka Kossakowska z d. Górska *około 1863 Męczki †14-02-1904 Bartki /Burzyn/   
1758Agnieszka Kotowska z d. Grzymkowska *około 1819 Okrasin †  
1759Agnieszka Kotowska z d. Grodzka *około 1810 Męczki †  
1760Agnieszka Kotowska z d. Wiewiórowska  †przed 17-02-1852  
1761Agnieszka Kotyńska z d. Borawska  †30-03-1833  
1762Agnieszka Kowalewska z d. Dębińska *około 1834 Niećkowo †05-02-1883 Bęćkowo  
1763Agnieszka Kowalewska z d. Sarnacka *około 1828 Kucze Wielkie †po 21-01-1891  
1764Agnieszka Kowalewska z d. Saraczewska  †  
1765Agnieszka Kowalewska z d. Lawendowska  †po 08-02-1900  
1766Agnieszka Kowalewska z d. Murawska  †przed 16-02-1897  
1767Agnieszka Kowalik z d. Zysk  †  
1768Agnieszka Kownacka z d. Wszeborowska * Wąsosz    
1769Agnieszka Kownacka z d. Porowska  †po 11-02-1833  
1770Agnieszka Kownacka z d. Bukowska  †po 16-11-1868  
1771Agnieszka Kozikowska z d. Kacperska  †po 17-01-1854  
1772Agnieszka Kozłowska *26-09-1848 Sieburczyn †   
1773Agnieszka Kozłowska z d. Czerwińska *około 1811 †  
1774Agnieszka Kozłowska z d. Gromadzka  †  
1775Agnieszka Kozłowska z d. Malinowska  †po 09-02-1891  
1776Agnieszka Kraińska z d. Nieradko  †po 04-02-1895  
1777Agnieszka Krajewska z d. Ramotowska *około 1799 Grądy Wielkie †od 07-02-1853 do 25-02-1862  
1778Agnieszka Krajewska z d. Rutkowska  †przed 19-11-1848  
1779Agnieszka Krajewska z d. Karwowska  †po 22-01-1834  
1780Agnieszka Krasińska z d. Petkowska *około 1818 Ławsk †przed 10-1883  
1781Agnieszka Kraszewska z d. Dec * Ełk   
1782Agnieszka Krawczyk z d. Mitek    
1783Agnieszka Kruszewska z d. Kuleszczyk  †po 25-01-1897  
1784Agnieszka Krzyżanowska z d. Duchnowska  †po 13-10-1833  
1785Agnieszka Kucharczyk z d. Jop  †  
1786Agnieszka Kuczewska z d. Kuczyńska *około 1784 †08-03-1833 Szwelczyn  
1787Agnieszka Kuczyńska z d. Popowska *około 1847 Kapice †  
1788Agnieszka Kuczyńska z d. Sokołowska  †przed 05-02-1856   
1789Agnieszka Kuć z d. Kalinowska *około 1827 Niwkowo †  
1790Agnieszka Kulesza z d. Gwiazdowska  †po 31-01-1905  
1791Agnieszka Kulikowska *20-01-1854 Żebry †  
1792Agnieszka Kulikowska z d. Łęgowska  †od 22-04-1850 do 05-10-1862  
1793Agnieszka Kulikowska z d. Górska  †przed 02-03-1824  
1794Agnieszka Kulikowska z d. Zubrycka     
1795Agnieszka Kurkowska z d. Bagińska *około 1814 Bagińskie †od 22-11-1858 do 22-07-1873   
1796Agnieszka Kurkowska z d. Brodowska  †przed 06-02-1833  
1797Agnieszka Kusielczuk z d. Łuczykowska *około 1825 Stryjaki †  
1798Agnieszka Lachowicz z d. Mioduszewska *około 1804 Bęćkowo †04-12-1864 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1799Agnieszka Ladzińska z d. Pacyńska *około 1819 Wąsosz †29-01-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
1800Agnieszka Laskowska z d. Maleszewska  †przed 26-02-1843  
1801Agnieszka Leosiewska z d. Piekarska *około 1807 Sieburczyn †  
1802Agnieszka Leszczyńska z d. Chojnowska *około 1821 Cyprki †przed 17-02-1879  
1803Agnieszka Lewkowska z d. Nowogrodzka *około 1818 Poryte †  
1804Agnieszka Lipińska z d. Grabowska *około 1826 Wizna †  
1805Agnieszka Lisowska     
1806Agnieszka Łajewska z d. Adasiewicz  †po 15-02-1857  
1807Agnieszka Łazarska z d. N  †  
1808Agnieszka Łempicka * Pisz    
1809Agnieszka Łempicka *13-01-1790 Bagienice †   
1810Agnieszka Łempicka     
1811Agnieszka Łojewska z d. Abramowicz *około 1825 Wierciszewo †przed 10-11-1867  
1812Agnieszka Łojewska z d. Gutowska  †przed 17-01-1853  
1813Agnieszka Łojewska z d. Piątkowska  †przed 14-11-1848  
1814Agnieszka Łojewska z d. N  †  
1815Agnieszka Łoniewska z d. Sokół *około 1838 Kapice †1886  
1816Agnieszka Łoś z d. Modzelewska    
1817Agnieszka Maciora z d. Kuczyńska *około 1832 Płochowo †  
1818Agnieszka Maciora z d. Mikulska  †przed 01-02-1852  
1819Agnieszka Maciorowska z d. Nieradko *około 1873 Okrasin †22-07-1893  
1820Agnieszka Maciorowska z d. Rzadkowska *1850 Okrasin †po 16-02-1897  
1821Agnieszka Magnuszewska z d. Luboracka  †przed 07-05-1866  
1822Agnieszka Majewska z d. Podowicz  †1836  
1823Agnieszka Majrocka z d. Dzięgielewska *około 1854 Glinki †  
1824Agnieszka Makowska z d. Dołęga  †przed 26-01-1857  
1825Agnieszka Makowska z d. Gutowska (Bzura)  †po 06-03-1832  
1826Agnieszka Makowska z d. Rogowska  †  
1827Agnieszka Maleszewska z d. Grabowska *około 1862 Wizna †po 06-02-1917  
1828Agnieszka Malinowska z d. Zorczykowska * Szczuczyn    
1829Agnieszka Malinowska z d. G.  †  
1830Agnieszka Malinowska z d. Szydłowska  †  
1831Agnieszka Malinowska z d. N  †przed 12-02-1850  
1832Agnieszka Manko z d. Kiermacz  †przed 17-08-1914  
1833Agnieszka Marcjanna Darwicka z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
1834Agnieszka Marianna Świderska z d. Godlewska *25-01-1797 Danowo †po 03-06-1849  
1835Agnieszka Markwart z d. Pachucka *około 1833 Witynie †  
1836Agnieszka Matejkowska z d. Duchnowska  †  
1837Agnieszka Mateuszczyk z d. Murawska  †po 21-11-1815  
1838Agnieszka Mazurczyk z d. Rozwadowska  †po 29-10-1854  
1839Agnieszka Mazurska z d. Rozwadowska  †przed 09-11-1862  
1840Agnieszka Metelska z d. Bałdyga *około 1833 Białogrądy †po 27-02-1876  
1841Agnieszka Męczkowska z d. Wądołowska *około 1833 Kokoszki †  
1842Agnieszka Męczkowska z d. Chludzińska *około 1802 Bagińskie †po 21-02-1841  
1843Agnieszka Męczkowska z d. Jasińska  †  
1844Agnieszka Michnowska *21-05-1809 Koniecki †  
1845Agnieszka Mieczkowska * Grajewo    
1846Agnieszka Mieczkowska z d. Chodkiewicz *około 1810 Kossaki †po 03-02-1858  
1847Agnieszka Mieczkowska z d. Liszewska *około 1786 †12-05-1822 Mieczki /Przytuły/  
1848Agnieszka Mieczkowska z d. Cwalińska  †przed 24-07-1871  
1849Agnieszka Mieczkowska z d. Wyrzykowska  †przed 10-10-1831  
1850Agnieszka Mieńkowska z d. Marczykowska *około 1826 Wąsosz †04-11-1876 Wąsosz  
1851Agnieszka Milewska z d. Jaworowska *około 1816 Kubra †po 01-08-1871  
1852Agnieszka Milewska z d. Łojewska *około 1813 Łoje Grężki †  
1853Agnieszka Milewska z d. Szyjko *około 1804 Pluty †po 07-02-1864  
1854Agnieszka Miller z d. Zacharzewska *około 1816 Słucz †  
1855Agnieszka Mirkowska z d. Popowska  †przed 19-11-1848  
1856Agnieszka Mocarska z d. Grudzińska *około 1837 Prusy †  
1857Agnieszka Mocarska z d. Chronikowska *około 1811 Wizna †  
1858Agnieszka Mocarska z d. Lutostańska  †  
1859Agnieszka Mocarska z d. Karwowska  †przed 16-02-1830  
1860Agnieszka Mocarska z d. Kamińska  †po 29-07-1832  
1861Agnieszka Modzelewska * Reda   
1862Agnieszka Modzelewska z d. Ladzińska *około 1863 Wąsosz †przed 06-06-1921  
1863Agnieszka Modzelewska z d. Karwowska *około 1854 Wiązownica †przed 25-11-1895  
1864Agnieszka Modzelewska *około 06-1839 †02-09-1839 Danowo  
1865Agnieszka Modzelewska z d. Karwowska *około 1806 Brychy †po 30-01-1883  
1866Agnieszka Modzelewska z d. Jakubowska *około 1788 Wąsosz †25-09-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
1867Agnieszka Modzelewska z d. Piasecka  †przed 21-11-1842  
1868Agnieszka Mońko z d. Wasilewska  †przed 18-11-1883  
1869Agnieszka Mroczkowska z d. Sulewska *08-01-1797 Zaborowo †  
1870Agnieszka Mroczkowska z d. Szymanowska *25-01-1781 Grędy †przed 06-1829  
1871Agnieszka Mroczkowska z d. N  †  
1872Agnieszka Mrozowicz z d. Mroczkowska *około 1798 †od 26-05-1855 do 24-11-1862  
1873Agnieszka Mrozowicz z d. Łojewska  †przed 20-11-1860  
1874Agnieszka Mrówka z d. Kojro  †przed 30-01-1854  
1875Agnieszka Mucharska z d. Dębkowska  †przed 31-10-1859  
1876Agnieszka Murawska z d. Golczewska *około 1805 Wąsosz †13-10-1858 Wąsosz  
1877Agnieszka Murawska z d. Murawska (Andrusiewicz) *około 1768 †07-04-1826  
1878Agnieszka Myślińska z d. Kawczyńska *około 1799 †po 05-02-1849  
1879Agnieszka Niebrzydowska z d. Mikucka *około 1798 Grzymki †przed 24-01-1865   
1880Agnieszka Niecikowska z d. Gosiewska *około 1844 Karwowo-Polki †  
1881Agnieszka Niecikowska z d. Kossakowska *około 1832 Brodowo †  
1882Agnieszka Niedźwiedzka *13-01-1793 Niećkowo †  
1883Agnieszka Niedźwiedzka z d. Zalewska  †od 09-02-1841 do 29-09-1855  
1884Agnieszka Nienałtowska * Małachowo    
1885Agnieszka Nienałtowska z d. Kuczewska *1801 †po 31-01-1848   
1886Agnieszka Nieradko z d. Zalewska  †od 24-01-1870 do 15-07-1888  
1887Agnieszka Nieradko z d. Graus  †  
1888Agnieszka Nieradko z d. N  †po 16-08-1840  
1889Agnieszka Nieradko z d. Ruszczyk  †przed 26-11-1854  
1890Agnieszka Nietupska z d. Kozikowska *około 1833 Ciemnoszyje †  
1891Agnieszka Nietupska z d. Kozikowska ?  †  
1892Agnieszka Nietupska  †  
1893Agnieszka Nitkiewicz z d. Majewska  †  
1894Agnieszka NN z d. Nastarowicz * Łódź   
1895Agnieszka Nowakowska z d. Grzymkowska    
1896Agnieszka Obrycka z d. Karwowska  †przed 14-02-1841  
1897Agnieszka Ogonowska z d. Tkacz  †  
1898Agnieszka Okurowska z d. Rydzewska  †po 28-02-1881  
1899Agnieszka Olender z d. N  †przed 15-07-1849  
1900Agnieszka Olszewska z d. Ołdakowska *około 1855 Wąsosz †przed 05-1878   
1901Agnieszka Olszewska z d. Kowalewska  †  
1902Agnieszka Ołdakowska z d. Myszkowska *około 1810 Wąsosz †11-10-1841 Wąsosz  
1903Agnieszka Organek z d. Maciora *około 03-1845 Ciemnoszyje †22-11-1882  
1904Agnieszka Orłowska z d. Zyskowska *23-01-1795 †19-12-1837  
1905Agnieszka Orłowska z d. Zalewska  †po 27-11-1827  
1906Agnieszka Orłowska z d. Wasilewska  †po 17-09-1874  
1907Agnieszka Osowska z d. Kuczyńska  †po 20-07-1885  
1908Agnieszka Ostrowska z d. Mroczkowska *około 1829 Karwowo-Polki †  
1909Agnieszka Ostrowska *13-01-1790 Wąsosz †  
1910Agnieszka Ostrowska *04-01-1777 Wąsosz †   
1911Agnieszka Ożarowska z d. Mocarska * Rutki Nory †przed 1843   
1912Agnieszka Pachucka z d. Rogińska *około 1878 Brzozowa Wólka †przed 14-11-1934  
1913Agnieszka Pachucka z d. Kamińska  †  
1914Agnieszka Pasiewicz z d. Saniewska *20-04-1804 Klimaszewnica †22-09-1855  
1915Agnieszka Paszkowska z d. Czaplicka *około 1839 Kacprowo †przed 27-11-1899  
1916Agnieszka Patrycja Milewska * Grajewo    
1917Agnieszka Pawełczyk z d. Kropiewnicka  †przed 28-01-1850  
1918Agnieszka Pawłocka z d. Kołakowska * Sopot    
1919Agnieszka Pawłowska z d. Kamińska *około 1804 Surały †  
1920Agnieszka Perkowska z d. Zakaszewska *około 1834 Niećkowo †po 09-10-1905  
1921Agnieszka Perkowska z d. Pieńkowska  †  
1922Agnieszka Pędzich z d. Bałdyga * Pisz    
1923Agnieszka Pieńczykowska *1762 Łazarze †  
1924Agnieszka Piłatowska z d. Wilczewska  †  
1925Agnieszka Piotrowska z d. Wądołowska *około 1836 †03-10-1866 Wizna /Wizna/  
1926Agnieszka Piotrowska z d. Oślińska *około 1824 Wizna †przed 04-1858  
1927Agnieszka Piotrowska z d. Kapelewska  †po 24-11-1857  
1928Agnieszka Piskorska z d. Tyszka  †przed 03-08-1852  
1929Agnieszka Pliszka z d. Sikorska *28-01-1770 †  
1930Agnieszka Podsiad z d. Kalinowska  †od 13-05-1888 do 17-02-1896  
1931Agnieszka Polewczak z d. Czarnecka * Szczecinek   
1932Agnieszka Polkowska z d. Wieczorek *około 1826 Wąsosz †  
1933Agnieszka Polkowska z d. Przestrzelska  †od 21-11-1831 do 29-10-1856  
1934Agnieszka Poniatowska z d. Markowska *20-01-1886 Wąsosz †  
1935Agnieszka Popławska z d. Ostrowska  †po 09-02-1928   
1936Agnieszka Popowska z d. Orzechowska  †przed 18-02-1884  
1937Agnieszka Powichrowska z d. Nowosacka *około 1819 Wizna †po 26-02-1867  
1938Agnieszka Pożarowska z d. Nitkowska  †przed 04-02-1839  
1939Agnieszka Przechocka z d. Szleszyńska *około 1803 †po 10-02-1858  
1940Agnieszka Przekopowska z d. Wróblewska *około 1834 Konopki par. Grajewo †  
1941Agnieszka Przestrzelska z d. Grądzka *około 1849 Łoje †po 03-07-1894  
1942Agnieszka Przestrzelska z d. N  †  
1943Agnieszka Przestrzelska z d. Kossakowska     
1944Agnieszka Przodkowicz z d. Krupow  †po 17-05-1863  
1945Agnieszka Puchalska z d. N  †  
1946Agnieszka Rafałowska z d. Wojdełko  †po 13-11-1859  
1947Agnieszka Ramotowska z d. Ptak     
1948Agnieszka Ramotowska z d. Strynkowska *około 1837 Męczki †  
1949Agnieszka Ramotowska z d. Brzostowska *około 1810 Nieławice †po 07-02-1854  
1950Agnieszka Ramotowska z d. Budna *25-01-1807 †przed 30-01-1854  
1951Agnieszka Ramotowska z d. Cwalińska  †po 31-08-1847  
1952Agnieszka Ramotowska z d. Kossakowska  †po 05-03-1832  
1953Agnieszka Rawa z d. Chrzanowska *około 1810 Konopki †20-04-1838  
1954Agnieszka Reder z d. N  †  
1955Agnieszka Rejnart z d. Wiśniewska  †przed 01-1835  
1956Agnieszka Remiszewska z d. N *około 1827 †03-12-1897 Dzierzbia /Poryte/  
1957Agnieszka Remiszewska z d. Bikowska *około 1820 †18-09-1905 Zaskrodzie /Poryte/  
1958Agnieszka Robaczyńska z d. Rogińska *około 1838 Płochowo †po 05-02-1902  
1959Agnieszka Robaczyńska z d. Zalewska *około 1802 Nadbory †  
1960Agnieszka Robaczyńska z d. Grzymkowska  †od 01-11-1837 do 06-11-1849  
1961Agnieszka Rodak  †  
1962Agnieszka Rogowska z d. Wojciechowska *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †08-09-1850  
1963Agnieszka Rogowska z d. Kownacka  †po 13-02-1833  
1964Agnieszka Rogowska z d. Sulewska  †przed 26-06-1853  
1965Agnieszka Rogowska z d. N  †przed 20-09-1827  
1966Agnieszka Roman *1823 Chełchy †1832 Chełchy /Niedźwiadna/  
1967Agnieszka Rostkowska z d. Łepkowska *około 1833 Łoje †po 06-03-1888  
1968Agnieszka Rożyńska z d. Danowska  †po 02-02-1845  
1969Agnieszka Rudzka z d. Pieńczykowska *około 1799 †przed 05-02-1860  
1970Agnieszka Ruszczyk z d. N  †po 04-05-1818  
1971Agnieszka Rutkowska z d. Dołęga *około 1819 Makowskie †  
1972Agnieszka Rutkowska z d. Karwowska *około 1818 Pomiany †  
1973Agnieszka Rutkowska z d. Sokołowska  †11-01-1897 Drozdowo  
1974Agnieszka Rutkowska z d. Kossakowska  †28-02-1855  
1975Agnieszka Rutkowska z d. Mikucka  †  
1976Agnieszka Rutkowska z d. Bagińska  †  
1977Agnieszka Rydzewska z d. Żebrowska  †od 21-07-1842 do 15-11-1848  
1978Agnieszka Rydzewska z d. Więziewska  †przed 24-11-1835  
1979Agnieszka Rydzewska z d. Chojnowska  †po 30-11-1850  
1980Agnieszka Rykowska z d. N     
1981Agnieszka Rzepkowska z d. Wróblewska  †przed 21-11-1865  
1982Agnieszka Samełka z d. Gładkowska  †po 11-04-1869  
1983Agnieszka Samełko z d. Prosińska  †po 18-08-1858  
1984Agnieszka Sankowska z d. Butlejewska *około 1822 Stawiane †  
1985Agnieszka Sarnacka z d. Slebicka *około 1832 Wąsosz †od 09-05-1875 do 18-06-1894  
1986Agnieszka Sawicka z d. Chodnicka * Ełk    
1987Agnieszka Serafińska z d. Trepanowska  †  
1988Agnieszka Siedlecka z d. Mieńkowska *około 1841 Wąsosz †po 24-02-1892  
1989Agnieszka Siedlecka z d. Duchnowska  †po 27-10-1844  
1990Agnieszka Siedorowicz z d. Zyskowska *około 1808 Skaje †  
1991Agnieszka Sienkiewicz z d. N  †  
1992Agnieszka Sierzputowska z d. Niedźwiedzka  †po 10-07-1879  
1993Agnieszka Sikorska z d. Romanowska *około 1811 Wiszowate †przed 24-10-1854  
1994Agnieszka Sikorska z d. Czaplicka  †po 26-11-1833  
1995Agnieszka Skarżyńska z d. Wysocka  †  
1996Agnieszka Skowrońska z d. Grochowska  †  
1997Agnieszka Skowrońska z d. Kuklińska  †02-10-1865  
1998Agnieszka Skwitowska z d. Niemiarowska  †przed 07-02-1831  
1999Agnieszka Sławska z d. Sztachelska  †  
2000Agnieszka Słonicka z d. Wiśniewska  †po 14-06-1868  
2001Agnieszka Smakowska z d. N  †po 26-01-1819  
2002Agnieszka Sobolewska z d. Karwowska  †przed 26-09-1904  
2003Agnieszka Sokołowska z d. Gosiewska *około 1824 Łojki par. Białaszewo †przed 22-04-1861  
2004Agnieszka Sokołowska z d. Cwalińska  †przed 20-02-1854  
2005Agnieszka Sokołowska z d. Mocarska  †02-12-1843  
2006Agnieszka Sokołowska z d. Malinowska  †po 13-07-1842  
2007Agnieszka Sokołowska z d. Zyskowska  †  
2008Agnieszka Sosnowska z d. Zyskowska *około 1802 Wojewodzin †po 24-01-1858  
2009Agnieszka Sosnowska z d. Wojnowska  †  
2010Agnieszka Sowa z d. N    
2011Agnieszka Staniszewska z d. Łepkowska * Szczuczyn   
2012Agnieszka Staniszewska z d. Trzonkowska *około 1813 Ławsk †od 11-02-1867 do 06-08-1876  
2013Agnieszka Staniszewska z d. Szczepankowska *około 1805 Ławsk †  
2014Agnieszka Staniszewska z d. Samełko  †po 02-02-1845  
2015Agnieszka Stankiewicz z d. Konopka  †  
2016Agnieszka Statkiewicz z d. Kacprowska *około 1787 Wąsosz †  
2017Agnieszka Steckiewicz z d. Janowska * Białystok    
2018Agnieszka Stefańczyk    
2019Agnieszka Stępińska z d. Świgońska *około 1811 Żebry †22-09-1863 Żebry /Wąsosz/  
2020Agnieszka Stypułkowska  †  
2021Agnieszka Suchocka z d. Snarska  †przed 19-10-1874  
2022Agnieszka Sulewska z d. Bargłowska *około 1861 Niećkowo †  
2023Agnieszka Sulewska z d. Zalewska *15-01-1799 Zalesie †po 04-05-1856  
2024Agnieszka Sulewska z d. Wysocka *11-01-1795 Sulewo Kownaty †26-02-1863 Bagienice /Wąsosz/  
2025Agnieszka Sulewska *około 20-07-1792 Sulewo Prusy †28-07-1792 Sulewo Prusy  
2026Agnieszka Sulewska z d. Rydzewska *około 1788 †22-01-1848 Zaborowo   
2027Agnieszka Sulewska *24-01-1780 Zaborowo †  
2028Agnieszka Sulewska z d. Danowska *około 1772 Sulewo Kownaty †08-03-1832 Zaborowo  
2029Agnieszka Sulewska z d. N  †  
2030Agnieszka Sulewska  †  
2031Agnieszka Sulima z d. N  †  
2032Agnieszka Sulimowicz z d. Zawadzka *1771 Wąsosz †09-04-1795 Wąsosz  
2033Agnieszka Sulimowicz z d. Mroziewska  †od 17-02-1833 do 30-10-1838  
2034Agnieszka Supińska z d. Szleszyńska  †po 17-02-1817   
2035Agnieszka Sypytkowska z d. Przytulska  †po 06-11-1871  
2036Agnieszka Szczawińska z d. N  †przed 20-06-1925  
2037Agnieszka Szczawińska z d. Łepkowska  †od 21-01-1815 do 05-05-1823  
2038Agnieszka Szczep z d. Piekarska  †po 26-10-1863  
2039Agnieszka Szczepankowska z d. Jurska  †po 13-02-1849  
2040Agnieszka Szczubełek z d. Lawendowska (Lewandowska)  †  
2041Agnieszka Szleszyńska z d. Saniewska  †  
2042Agnieszka Szorc z d. Jaszkowska  †  
2043Agnieszka Szostak z d. Orłowska  †od 07-02-1847 do 24-09-1849  
2044Agnieszka Sztrubel z d. Grzymkowska *około 1810 Mścichy †przed 06-02-1861  
2045Agnieszka Szumowska z d. Domitr *około 1822 †  
2046Agnieszka Szumowska z d. Maciora  †po 14-06-1880  
2047Agnieszka Szumowska z d. Szczepankowska  †przed 16-11-1831  
2048Agnieszka Szydłowska z d. N  †   
2049Agnieszka Szyjka z d. Chylińska  †  
2050Agnieszka Szymanowska     
2051Agnieszka Szymanowska z d. Łepkowska *około 1822 Modzele †po 19-10-1873  
2052Agnieszka Szymanowska z d. Domisiewicz *07-01-1781 Niećkowo †27-12-1845 Niećkowo  
2053Agnieszka Szymanowska z d. Kossakowska  †po 29-01-1866  
2054Agnieszka Szymańska z d. Trepanowska *14-02-1815 Niwkowo †przed 04-1871  
2055Agnieszka Śliżewska z d. Dzierwińska  †  
2056Agnieszka Śmiarowska z d. Markowska *około 1828 Wąsosz †22-01-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2057Agnieszka Śmiarowska z d. Czarnecka *09-01-1790 †od 16-01-1844 do 05-11-1848  
2058Agnieszka Śmiarowska  †  
2059Agnieszka Świderska z d. Łempicka *19-04-1835 Bagienice †przed 01-1894  
2060Agnieszka Świderska z d. Marciszewska *około 1827 Łempice †  
2061Agnieszka Świderska z d. Konopka *około 1775 Konopki †16-01-1838 Świdry /Wąsosz/  
2062Agnieszka Świderska z d. Tyszka  †przed 13-02-1888  
2063Agnieszka Świderska  †przed 09-11-1834  
2064Agnieszka Święcińska     
2065Agnieszka Tarasek z d. N  †  
2066Agnieszka Tarfułowska z d. Orłowska  †  
2067Agnieszka Tarnacka z d. Laskowska *około 1824 Ławsk †po 12-11-1894  
2068Agnieszka Tomaszewska z d. Kierznowska *około 1816 Łempice †  
2069Agnieszka Truszkowska z d. Godlewska *28-12-1805 †po 05-02-1850  
2070Agnieszka Truszkowska z d. Karwowska  †przed 15-01-1865  
2071Agnieszka Trzaska z d. Szleszyńska *około 1801 Szyjki †08-02-1834 Supraśl /Przytuły/  
2072Agnieszka Trzaska z d. Brzostowska  †od 22-05-1849 do 03-08-1851  
2073Agnieszka Trzaska z d. Łojewska  †od 13-02-1832 do 26-05-1855  
2074Agnieszka Trzmielewska z d. Ozorek  †  
2075Agnieszka Turowska z d. Pietrzykowska *około 1789 †22-11-1846 Grabowo  
2076Agnieszka Tuzinowska z d. Kosobudzka *14-01-1798 †  
2077Agnieszka Tuzinowska z d. Ciecierska  †1837 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2078Agnieszka Tyborowski z d. Konopka * Ełk   
2079Agnieszka Walewska z d. Wronka  †przed 12-11-1878  
2080Agnieszka Walewska z d. N  †przed 13-11-1811  
2081Agnieszka Wardziuk z d. N  †  
2082Agnieszka Wasiulewska z d. Ziemkowska  †po 23-05-1857  
2083Agnieszka Waszczuk z d. Sokołowska * Ełk   
2084Agnieszka Waszkiewicz z d. Gołąbek *około 1840 Niećkowo †  
2085Agnieszka Wątrobińska z d. Jabłońska  †po 20-11-1849  
2086Agnieszka Wejs z d. Sawicka  †przed 01-07-1878  
2087Agnieszka Węckowska z d. Gleba  †po 25-11-1833  
2088Agnieszka Wierciszewska z d. Mścichowska  †  
2089Agnieszka Wileńska z d. Zalewska *około 1804 Przytuły †przed 01-1833  
2090Agnieszka Wileńska z d. Woronkowska  †  
2091Agnieszka Wiszowaty * Szczuczyn    
2092Agnieszka Wiśniewska z d. Walewska *około 1817 Żebry †19-08-1887 Żebry  
2093Agnieszka Wiśniewska z d. Dawidowska *około 1801 Niećkowo †06-03-1837 /Wąsosz/  
2094Agnieszka Wiśniewska z d. Skorupa  †przed 19-02-1851  
2095Agnieszka Wiśniewska z d. Czarnecka  †przed 15-06-1830  
2096Agnieszka Wiśniewska z d. Jaworska  †przed 28-01-1845  
2097Agnieszka Wiśniewska z d. N  †  
2098Agnieszka Witkowska z d. Potrzebka *około 1793 †24-05-1828 Witynie /Jedwabne/  
2099Agnieszka Włodkowska z d. Filochowska *około 1807 Łoje †po 31-01-1853  
2100Agnieszka Wojdzicka z d. N  †po 31-01-1847  
2101Agnieszka Wojsław *07-01-1784 Grędy †  
2102Agnieszka Wojsław z d. N  †po 10-11-1828  
2103Agnieszka Wranga z d. Żaba  †przed 08-06-1896  
2104Agnieszka Wykowska z d. Wszeborowska  †przed 18-01-1842  
2105Agnieszka Wysocka z d. N  †przed 10-07-1837  
2106Agnieszka Zabielska z d. Lenkowska  †  
2107Agnieszka Zaborowska z d. Sulewska *15-01-1790 Sulewo Kownaty †  
2108Agnieszka Zacharzewska z d. *olińska  †po 16-05-1855  
2109Agnieszka Zajkowska z d. Baranowska  †po 22-01-1838  
2110Agnieszka Zakaszewska  †od 19-11-1839 do 12-11-1865  
2111Agnieszka Zakrzewska z d. Tyszko *około 1867 Szczuczyn †  
2112Agnieszka Zakrzewska z d. Jaczyńska *około 1826 Kurki †04-03-1869 Wojsławy  
2113Agnieszka Zakrzewska z d. Łepkowska *około 1767 †26-02-1813 Wojsławy /Wąsosz/  
2114Agnieszka Zakrzewska z d. Szymanowska  †po 23-11-1818  
2115Agnieszka Zakrzewska z d. Budna * Danowo †przed 16-10-1854  
2116Agnieszka Zalewska z d. Komosa * Ełk   
2117Agnieszka Zalewska *01-1862 Niedźwiedzkie †26-02-1862 Niedźwiedzkie  
2118Agnieszka Zalewska z d. Sokołowska *około 1839 Kapice †14-04-1885 Płochowo /Białaszewo/  
2119Agnieszka Zalewska z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †   
2120Agnieszka Zalewska z d. Duchnowska *około 1798 †20-12-1875 Kubra /Przytuły/  
2121Agnieszka Zalewska z d. Niedźwiedzka  †po 14-11-1841  
2122Agnieszka Zalewska z d. Kozłowska  †po 23-01-1866  
2123Agnieszka Zalewska z d. Cherubin  †po 15-11-1932  
2124Agnieszka Zalewska z d. Żebrowska  †przed 29-06-1828  
2125Agnieszka Zamojska z d. Jabłońska *01-03-1843 Bzury †po 20-02-1911  
2126Agnieszka Zamojska *około 1803 †12-10-1837 Wojsławki /Wąsosz/  
2127Agnieszka Zarzecka z d. Modzelewska *1825 Wąsosz †17-07-1870  
2128Agnieszka Zarzecka z d. Witkowska  †  
2129Agnieszka Zawadzka z d. Zielińska  †od 05-11-1832 do 18-01-1847  
2130Agnieszka Zawadzka z d. Matejko  †  
2131Agnieszka Zduńczyk z d. N  †po 28-02-1821  
2132Agnieszka Zielińska z d. Ciecierska * Grajewo    
2133Agnieszka Zielińska z d. Zdankiewicz *29-12-1788 Milewo †  
2134Agnieszka Zielińska z d. Kuć  †po 08-01-1834  
2135Agnieszka Zielkowska z d. Kuczewska *około 1877 Konopki-Białystok †  
2136Agnieszka Ziemkiewicz z d. Ksepko  †po 22-10-1855  
2137Agnieszka Zyskowska z d. Dubiak *około 1822 Danowo †  
2138Agnieszka Zyskowska z d. Tyszkiewicz  †po 17-11-1844  
2139Agnieszka Zyskowska z d. Zielińska  †  
2140Agnieszka Żbikowska * Ełk    
2141Agnieszka Żbikowska z d. Mokulska * Prostki    
2142Agnieszka Żbikowska z d. Dołęga * Grajewo   
2143Agnieszka Żelechowska z d. Janczewska  †  
2144Agnieszka Żmijewska  †  
2145Agnieszka Żochowska z d. Bajkowska  †  
2146Agrypina Filipkowska z d. Zakrzewska *23-06-1866 Wojsławy †30-03-1941 Wojsławy  
2147Agrypina Ludwika Ramotowska z d. Gawkowska *około 1838 Szczawin †po 20-01-1890  
2148Alan Łobodziec * Szczecin   
2149Alan Trepanowski    
2150Albert Sontag    
2151Alberta Jaworska z d. Sulewska *24-09-1899 Borawskie †  
2152Albertyna Bender z d. Terej ?  †  
2153Albertyna Dąbrowska z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
2154Albertyna Dąbrowska z d. N  †przed 05-06-1843  
2155Albertyna Falkowska z d. Gaus  †przed 26-05-1879  
2156Albertyna Maleszewska z d. Rogowska *około 1841 Brychy †17-12-1909 Kamianki /Burzyn/  
2157Albertyna Mioduszewska z d. Karaś  †  
2158Albertyna Nienałtowska *18-09-1858 Małachowo †   
2159Albertyna Strzelczyk z d. Brodowska  †po 17-05-1864  
2160Albin Borawski *około 1874 Konopki Monety †po 12-02-1935  
2161Albin Chałustowski *31-03-1908 Mścichy †  
2162Albin Filipkowski  †  
2163Albin Gosiewski *około 1875 Kąty †  
2164Albin Jakubowski *06-06-1941 Wąsosz †19-06-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
2165Albin Kalinowski *około 1819 Augustów †04-08-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2166Albin Maciorowski    
2167Albin Mieszała  †  
2168Albin Pomichowski  †przed 21-02-1881  
2169Albin Skrodzki *04-11-1866 Skroda Wielka †15-06-1939 Grozimy /Wąsosz/  
2170Albin Skrodzki  †  
2171Albin Wiszowaty *15-05-1959 Świdry Podleśne †  
2172Albin Wiszowaty *1868 Wiszowate †  
2173Albina (Balbina) Marczykowska z d. Ciecierska *01-03-1835 Wąsosz †31-12-1907 Wąsosz /Wąsosz/  
2174Albina Adolfa Łempicka *18-12-1852 Bagienice †   
2175Albina Biedrzycka z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
2176Albina Chrzanowska z d. Kołakowska *około 1867 Godlewo †  
2177Albina Dębowska z d. Byzet  †przed 23-11-1846  
2178Albina Glinoscka z d. Kailińska *około 1851 Sejny †  
2179Albina Konopka z d. Zalewska *około 05-1854 Kramarzewo †przed 01-03-1897  
2180Albina Marianna Rożyńska z d. Rutkowska *05-08-1855 Bagienice †  
2181Albina Ruducha z d. Adamowicz  †  
2182Albina Samojlik z d. Draczyńska    
2183Albina Sekcińska z d. Polakowska *około 1879 Wąsosz †  
2184Albina Skrodzka *około 1871 Skroda Wielka †  
2185Albrecht Akus  †przed 30-04-1837  
2186Albrecht Legat  †przed 22-08-1831  
2187Aldona McFarlane z d. Petkowska * Kościerzyna    
2188Aldona Mężyńska z d. Poznańska  †  
2189Aleksanda Borawska *około 01-1913 Nadbory †15-06-1914 Nadbory /Burzyn/  
2190Aleksanda Borawska z d. Zborowska  †  
2191Aleksanda Dąbrowska *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
2192Aleksanda Franciszka Pieńkowska z d. Zalewska *około 1907 Kamianki †  
2193Aleksanda Gutowska z d. Jaczyńska *około 1874 Jaki †  
2194Aleksanda Karwowska *około 1902 Nadbory †  
2195Aleksanda Liszewska  †  
2196Aleksanda Mocarska z d. Chrzanowska *około 1902 Brzostowo †  
2197Aleksanda Pieńkowska z d. Karwowska *około 1894 Karwowo-Wszebory †  
2198Aleksanda Przestrzelska *około 1887 Mocarze †21-08-1914 Mocarze /Burzyn/  
2199Aleksanda Ramotowska z d. Laskowska  †po 12-01-1905  
2200Aleksanda Rydzewska *około 1902 Chrostowo †09-05-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
2201Aleksanda Szelągowska z d. Wierciszewska *około 1906 Stryjaki †  
2202Aleksanda Trzaska z d. Gardocka  †28-10-1904 Kubra  
2203Aleksanda Turowska z d. Kozikowska    
2204Aleksanda Wądołowska *około 1902 †09-06-1919 Bartki /Burzyn/  
2205Aleksanda Wądołowska z d. Laskowska  †po 06-02-1923  
2206Aleksanda Wiśniewska z d. Gurzęda *około 1895 Siestrzanki †  
2207Aleksanda Zalewska *około 1900 Ławsk †17-10-1918 Ławsk /Wąsosz/  
2208Aleksander (Stanisław) Mitros *około 1876 Polkowo †11-02-1936 Modzele  
2209Aleksander ...licki  †  
2210Aleksander Abramowicz *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
2211Aleksander Abramowicz *około 1805 Puławy †  
2212Aleksander Adam Zalewski *1837 Radziłów †  
2213Aleksander Adasiewicz * Osowiec   
2214Aleksander Albiński *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
2215Aleksander Albiński *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
2216Aleksander Albiński *31-08-1902 Ławsk †  
2217Aleksander Albiński *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
2218Aleksander Aleksandrowicz  †15-12-1919 Łomża   
2219Aleksander Aniśko    
2220Aleksander Apolinary Truszkowski *11-04-1863 Koniecki †  
2221Aleksander Arciszewski  †przed 12-02-1895  
2222Aleksander Bagilcz    
2223Aleksander Bagiński * Żebry   
2224Aleksander Bagiński *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
2225Aleksander Bagiński *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
2226Aleksander Bagiński *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2227Aleksander Bagiński *około 1895 Pieńki †  
2228Aleksander Bagiński *około 1891 Dobrzyjałowo †  
2229Aleksander Bagiński *około 1880 Mieszołki †  
2230Aleksander Bagiński *27-07-1868 Koniecki Małe †  
2231Aleksander Bagiński *18-08-1861 Lipnik †  
2232Aleksander Bagiński *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz   
2233Aleksander Bagiński *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
2234Aleksander Bagiński *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
2235Aleksander Bagiński *23-02-1852 Kieljany †  
2236Aleksander Bagiński  †przed 23-11-1909  
2237Aleksander Bagiński * Świdry   
2238Aleksander Baldachowski *około 1891 Kucze Wielkie †  
2239Aleksander Bałdyga * Zalesie pow. Ostrołęka   
2240Aleksander Banach    
2241Aleksander Banachowski  †  
2242Aleksander Baranowski *1877 Orlikowo †  
2243Aleksander Baranowski *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
2244Aleksander Bargłowski * Radziłów   
2245Aleksander Bargłowski *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
2246Aleksander Bargłowski *01-11-1912 Okrasin †  
2247Aleksander Bargłowski *1911 Racibory †  
2248Aleksander Bargłowski *1837 Okrasin †  
2249Aleksander Bartosiewicz  †  
2250Aleksander Barwikowski *około 1894 Kędziorowo †przed 24-01-1969   
2251Aleksander Barwikowski *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2252Aleksander Barwikowski  †  
2253Aleksander Barwikowski  †  
2254Aleksander Bazydło *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
2255Aleksander Bazydło  †po 27-12-1942  
2256Aleksander Bąkowski *około 1895 Łochów †   
2257Aleksander Bednarowicz * Barany †  
2258Aleksander Bernhart *około 1840 Wilanów †  
2259Aleksander Białowąs *około 1900 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
2260Aleksander Biedrzycki *około 1896 Czerwonki †  
2261Aleksander Biedrzycki *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
2262Aleksander Biedrzycki  †  
2263Aleksander Biedrzycki  †  
2264Aleksander Bielicki *około 1909 Brzostowo †  
2265Aleksander Bieńkowski * Romany    
2266Aleksander Bieńkowski *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
2267Aleksander Bieńkowski *około 1908 Okrasin †  
2268Aleksander Bieńkowski *1900 Romany †1966 Romany  
2269Aleksander Bieńkowski *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
2270Aleksander Biędziszewski *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
2271Aleksander Bobrowski * Popowo   
2272Aleksander Bobrowski  †  
2273Aleksander Bogdan *około 1882 Skaje †  
2274Aleksander Bogdan *około 1864 Kędziorowo †przed 10-02-1925  
2275Aleksander Bogdan  †przed 14-05-1938  
2276Aleksander Bogusławski *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
2277Aleksander Boguszewski *około 1873 Łempice †  
2278Aleksander Borawski *16-10-1910 Rakowo †  
2279Aleksander Borawski *około 1906 Kędziorowo †24-01-1942 Kędziorowo  
2280Aleksander Borawski *około 1893 Kąty †  
2281Aleksander Borawski *około 1893 †  
2282Aleksander Borawski *około 1889 Nieławice †  
2283Aleksander Borawski *1880 Nadbory †1880 Nadbory /Burzyn/  
2284Aleksander Borawski *1878 Rostki par. Jedwabne †  
2285Aleksander Borawski *około 1870 Nadbory †po 06-02-1923  
2286Aleksander Borawski *około 1867 Zacieczki †  
2287Aleksander Borawski *około 1863 Rakowo †przed 25-04-1904  
2288Aleksander Borawski *około 1846 Rakowo †po 16-11-1903  
2289Aleksander Borawski *około 1844 Witynie †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
2290Aleksander Borawski *około 05-1843 Konopki †15-02-1844 Konopki  
2291Aleksander Borawski  †  
2292Aleksander Borawski  †przed 16-02-1897  
2293Aleksander Boryszewski *około 1900 Męczki †  
2294Aleksander Borzymowski *około 1869 Kossaki †  
2295Aleksander Brakoniecki *około 1904 Wilamowo †  
2296Aleksander Bronkowski *około 1861 Słucz †  
2297Aleksander Brzostowski * Borawskie   
2298Aleksander Brzostowski *około 1904 Nieławice †   
2299Aleksander Brzostowski *około 1888 Nadbory †  
2300Aleksander Brzostowski *około 1862 Szczuczyn †  
2301Aleksander Brzostowski *około 1827 †  
2302Aleksander Brzostowski  †po 20-02-1928  
2303Aleksander Brzozowski *01-11-1867 Zalesie †  
2304Aleksander Brzozowski *około 1853 Wizna †po 13-02-1912  
2305Aleksander Brzuszkiewicz *około 1813 Rostki par. Jedwabne †  
2306Aleksander Bućkowski *około 1904 Strękowa Góra †  
2307Aleksander Budny *około 1814 Budne †po 20-09-1863  
2308Aleksander Bukowski *około 1902 Wierzbowo †  
2309Aleksander Bukowski *około 1901 Borawskie †  
2310Aleksander Bylica *około 1874 Świdry †  
2311Aleksander Bzura *03-01-1927 Niedźwiedzkie †05-02-1997 /Wąsosz/  
2312Aleksander Bzura *20-05-1842 Niedźwiedzkie †po 27-11-1893  
2313Aleksander Chełmiński * Kurki    
2314Aleksander Chmielewski *około 1890 Przechody †  
2315Aleksander Chmielewski *13-07-1882 Słucz †  
2316Aleksander Chmielewski *około 1878 Kucze Wielkie †   
2317Aleksander Chmielewski *około 1860 Szczuczyn †  
2318Aleksander Chmielewski  †po 31-03-1874  
2319Aleksander Chodnicki *około 1904 †  
2320Aleksander Chodnicki *około 1892 Surały †29-12-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
2321Aleksander Chodorowski *1871 Sieburczyn †   
2322Aleksander Chojnowski *około 1903 †  
2323Aleksander Chojnowski *03-11-1895 Poryte †  
2324Aleksander Chojnowski *około 1875 Klimaszewnica †przed 11-12-1965  
2325Aleksander Chojnowski *około 1872 Danowo †przed 10-12-1942  
2326Aleksander Chojnowski *około 1831 Grądy Małe †po 25-02-1895  
2327Aleksander Chojnowski  †po 23-11-1926  
2328Aleksander Cholewiński *około 1916 Borawskie †  
2329Aleksander Chorosz * Gdańsk   
2330Aleksander Chrapowicki * Białaszewo    
2331Aleksander Chrostowski *28-03-1917 Bagienice †  
2332Aleksander Chrostowski *28-08-1891 Bagienice †06-03-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2333Aleksander Chrostowski *około 02-1886 †12-08-1886 Biodry /Burzyn/  
2334Aleksander Chrostowski *około 1877 Karwowo par. Jedwabne †po 14-02-1942  
2335Aleksander Chrostowski  †  
2336Aleksander Chrzanowski *17-08-1916 Czachy †  
2337Aleksander Chrzanowski *około 1913 Kieljany †19-02-1949 Radziłów /Wąsosz/  
2338Aleksander Chrzanowski *około 1902 Małachowo †  
2339Aleksander Chrzanowski *około 1884 Kubra †  
2340Aleksander Chrzanowski *14-04-1882 Wypychy †  
2341Aleksander Chrzanowski *około 1879 Kossaki †  
2342Aleksander Chrzanowski *około 1866 Brzozowo par. Lachowo †  
2343Aleksander Chrzanowski  †01-06-1834 Borawskie par. Jedwabne  
2344Aleksander Chrzanowski  †   
2345Aleksander Chyliński *około 1906 †  
2346Aleksander Chyliński *11-11-1904 Sulewo Prusy †14-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
2347Aleksander Chyliński *około 1902 Mrówki †  
2348Aleksander Chyliński *około 1876 Kownatki †przed 08-02-1937  
2349Aleksander Chyliński  †po 06-12-1941  
2350Aleksander Cichocki *około 1865 Wąsosz †16-06-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2351Aleksander Cichocki *około 1860 Bzury †06-01-1864 Bzury  
2352Aleksander Ciecierski  †  
2353Aleksander Cimoch *około 1866 Sikora †przed 23-01-1923  
2354Aleksander Cimoch *około 1862 Glinki †przed 17-01-1928  
2355Aleksander Cimoch  †  
2356Aleksander Cimochowski * Wilamowo   
2357Aleksander Cimochowski *około 1923 Wąsosz †03-07-1945 Niećkowo  
2358Aleksander Cimochowski *około 1871 Święcienin †18-05-1916   
2359Aleksander Ciszewski  †przed 16-02-1931  
2360Aleksander Cudnik *około 1878 Murawy †  
2361Aleksander Cwalina *około 1892 Zacieczki †19-09-1947 Szczuczyn  
2362Aleksander Cwaliński *około 1865 Mroczki †przed 20-08-1944  
2363Aleksander Cybula *około 1903 Mścichy †  
2364Aleksander Cybula    
2365Aleksander Cybulski *15-04-1905 Ławsk †03-02-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2366Aleksander Cylwik *około 1882 Obrubniki †  
2367Aleksander Czaplicki *1872 Żebrki †  
2368Aleksander Czaplicki  †  
2369Aleksander Czarnecki * Słucz   
2370Aleksander Czarnecki *13-07-1889 Szczuczyn †  
2371Aleksander Czarnecki *około 1876 Słucz †po 26-02-1930  
2372Aleksander Czarnecki *około 09-1871 Bęćkowo †20-11-1873 Bęćkowo  
2373Aleksander Czarnowski *około 1867 Borawskie †przed 08-11-1924  
2374Aleksander Czerwonka *około 1886 Czerwonki †  
2375Aleksander Czerwonka *około 1860 Czerwonki †od 23-10-1917 do 04-02-1930  
2376Aleksander Czerwonka  †przed 14-02-1821  
2377Aleksander Czesław Popławski * Rakowo   
2378Aleksander Daniel Cejżyk *około 1833 Szczuczyn †przed 27-05-1877  
2379Aleksander Daniłowski  †  
2380Aleksander Danowski *około 1912 Klimaszewnica †  
2381Aleksander Danowski *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
2382Aleksander Danowski *05-08-1868 Sulewo Kownaty †   
2383Aleksander Danowski *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2384Aleksander Danowski *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
2385Aleksander Danowski  †  
2386Aleksander Danowski    
2387Aleksander Danowski  †po 06-02-1893  
2388Aleksander Dardziński  †  
2389Aleksander Dąbrowski * Ełk    
2390Aleksander Dąbrowski *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
2391Aleksander Dąbrowski *15-03-1902 Niećkowo †  
2392Aleksander Dąbrowski *około 1901 †  
2393Aleksander Dąbrowski *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
2394Aleksander Dąbrowski *1898 †  
2395Aleksander Dąbrowski *13-11-1893 Pluty †  
2396Aleksander Dąbrowski *około 1880 Burzyn †  
2397Aleksander Dąbrowski *około 1875 Ożary †  
2398Aleksander Dąbrowski *około 1872 Siestrzanki †  
2399Aleksander Dąbrowski *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
2400Aleksander Dęba *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
2401Aleksander Dębiński *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
2402Aleksander Dębiński * Grędy   
2403Aleksander Dębiński *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
2404Aleksander Dębiński  †po 22-02-1932   
2405Aleksander Długołęcki *12-07-1884 Bęćkowo †  
2406Aleksander Długołęcki *10-09-1871 Bęćkowo †22-02-1873 Bęćkowo  
2407Aleksander Długołęcki *26-03-1859 Obrytki †  
2408Aleksander Dmochowski *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2409Aleksander Dmochowski *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
2410Aleksander Dobrzycki *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
2411Aleksander Dobrzycki *około 1902 Nadbory †  
2412Aleksander Doljasz *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
2413Aleksander Doljasz *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
2414Aleksander Dołęga *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
2415Aleksander Dołęga *około 1905 Makowskie †   
2416Aleksander Domasiewicz *około 1908 †  
2417Aleksander Dominik Gardocki *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-07-1904  
2418Aleksander Domisiewicz * Rakowo   
2419Aleksander Domisiewicz  †  
2420Aleksander Domitr *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
2421Aleksander Domitr *około 1900 Kucze Wielkie †  
2422Aleksander Domitr *około 1898 Kucze Małe †  
2423Aleksander Domusiewicz * Wąsosz    
2424Aleksander Downarski  †  
2425Aleksander Drozdowski *04-07-1913 Radziłów †  
2426Aleksander Drozdowski *około 08-1889 Wojsławy †07-01-1890 Wojsławy /Wąsosz/  
2427Aleksander Drozdowski *około 1888 Surały †30-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2428Aleksander Drozdowski *około 1875 Niećkowo †przed 17-09-1955  
2429Aleksander Dubowski *około 09-1919 †30-04-1920 Brzostowo /Burzyn/  
2430Aleksander Dubowski *02-02-1884 Sieburczyn †  
2431Aleksander Duchnowski  †  
2432Aleksander Duchnowski  †  
2433Aleksander Duda *1902 Ławsk †  
2434Aleksander Dudkowski *1913 †  
2435Aleksander Dudkowski  †  
2436Aleksander Duzikowski *18-01-1904 Wąsosz †24-05-1997 /Wąsosz/  
2437Aleksander Dymko *około 1867 Kurejwa †  
2438Aleksander Dymowski * Radoszkowice   
2439Aleksander Dziekoński    
2440Aleksander Dzięgielewski *11-11-1911 Sulewo Kownaty †14-08-1993 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2441Aleksander Dzięgielewski *około 1905 †  
2442Aleksander Dzięgielewski *około 1901 Szczuczyn †  
2443Aleksander Dzięgielewski *około 1896 †  
2444Aleksander Dzięgielewski *około 1889 Kurki †  
2445Aleksander Dzięgielewski *około 1875 Grzymki †  
2446Aleksander Dzięgielewski  †13-09-1895 Mroczki  
2447Aleksander Ejsmont  †12-1977   
2448Aleksander Ekstowicz *27-07-1927 Ostrowik †02-08-1927 Ostrowik /Radziłów/  
2449Aleksander Ekstowicz *07-10-1913 Ostrowik †  
2450Aleksander Ekstowicz *15-07-1852 Trzaski †  
2451Aleksander Enik *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
2452Aleksander Fankulewski *około 1857 Glinki †23-02-1929 Wąsosz  
2453Aleksander Feliks Sulewski *około 1863 Zanklewo †  
2454Aleksander Fiedorowicz  †  
2455Aleksander Filipkowski *około 1919 Sienickie †  
2456Aleksander Filipkowski *około 1896 Wiszowate †  
2457Aleksander Filipkowski *około 1892 †  
2458Aleksander Filipkowski *około 1889 Boczki †   
2459Aleksander Filipkowski *około 1880 Boczki †  
2460Aleksander Filipkowski *31-01-1871 Grzymki †po 04-02-1931   
2461Aleksander Filipkowski *około 1861 Truszki-Kucze †08-09-1899 Sokoły  
2462Aleksander Filipkowski *około 1858 Truszki †  
2463Aleksander Fiodor  †  
2464Aleksander Florczyk *około 1858 Siestrzanki †  
2465Aleksander Franciszek Ramotowski *około 1902 Grądy Małe †12-02-1989 Grądy Małe  
2466Aleksander Frączkowski *24-08-1876 Bronaki-Olki †17-02-1938 Mścichy /Radziłów/  
2467Aleksander Frączkowski *około 1867 Milewo †25-05-1895 Milewo  
2468Aleksander Gabrielow *około 1873 †  
2469Aleksander Gadomski * Mroczki   
2470Aleksander Gałązka *około 1889 Kurejewka †  
2471Aleksander Gałecki  †  
2472Aleksander Gardocki *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
2473Aleksander Gardocki *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
2474Aleksander Gardocki *około 1875 Gardoty †  
2475Aleksander Gardocki *około 1866 †po 28-12-1924  
2476Aleksander Gardocki *25-02-1863 Gardoty †  
2477Aleksander Gardocki *około 1841 Mocarze †19-01-1881 Mocarze /Burzyn/  
2478Aleksander Gawecki *około 01-1914 †01-03-1914 Biodry /Burzyn/  
2479Aleksander Gizewicz *około 1886 Bożejewo †  
2480Aleksander Gliński * Ławsk   
2481Aleksander Gliński *10-11-1894 Brzeźnio †  
2482Aleksander Gliński    
2483Aleksander Gobiecki  †przed 01-1925  
2484Aleksander Gocłowski  †przed 04-03-1920  
2485Aleksander Godlewski *około 1908 Jedwabne †  
2486Aleksander Godlewski *około 1906 Wagi †  
2487Aleksander Godlewski *około 1905 Witynie †  
2488Aleksander Godlewski *1899 †  
2489Aleksander Godlewski *około 1874 Wagi †  
2490Aleksander Godlewski  †  
2491Aleksander Gogolewski  †  
2492Aleksander Goliński *około 1867 Pawełki †przed 23-12-1941  
2493Aleksander Gołębiewski  †  
2494Aleksander Gosiewski * Pieniążki   
2495Aleksander Gosiewski *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2496Aleksander Gosiewski *około 1877 Przytuły †  
2497Aleksander Gosiewski *15-07-1854 Lipińskie †  
2498Aleksander Gosiewski *08-04-1838 Łojki par. Białaszewo †02-02-1918 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2499Aleksander Gosiewski  †przed 14-09-1932  
2500Aleksander Górski *około 1895 Kąty †19-01-1926 Kąty /Burzyn/  
2501Aleksander Górski *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
2502Aleksander Górski *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2503Aleksander Górski *około 1882 Męczki †   
2504Aleksander Górski *12-05-1855 Kieljany †29-09-1907 Kieljany  
2505Aleksander Górski *07-01-1854 Kieljany †09-01-1854 Kieljany  
2506Aleksander Górski *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 24-11-1896  
2507Aleksander Górski *około 1838 Wagi †25-08-1868  
2508Aleksander Górski  †  
2509Aleksander Górski  †28-10-1896 Karwowo par. Jedwabne  
2510Aleksander Grabowski *15-01-1915 Popowo †  
2511Aleksander Grabowski *15-01-1912 Kramarzewo †  
2512Aleksander Grabowski *25-11-1906 Ciemianka †  
2513Aleksander Grabowski *około 1870 Żebry †  
2514Aleksander Grabowski  †  
2515Aleksander Grabowski  †  
2516Aleksander Grabowski  †  
2517Aleksander Grabowski  †  
2518Aleksander Grajewski *około 1885 Bęćkowo †  
2519Aleksander Grajewski  †po 12-07-1864  
2520Aleksander Grądzki *około 1888 Kotowo Plac †08-11-1909 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2521Aleksander Grądzki *około 1869 Brzeziny †   
2522Aleksander Grądzki *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †  
2523Aleksander Grądzki *około 1837 Konopki Tłuste †  
2524Aleksander Grądzki    
2525Aleksander Gregorowicz *około 1871 Siestrzanki †  
2526Aleksander Grela *09-1881 Ławsk †10-10-1881 Ławsk   
2527Aleksander Grodzki *13-06-1895 Sambory †  
2528Aleksander Gromadzki *06-08-1911 Chludnie †   
2529Aleksander Gromadzki  †po 07-02-1899  
2530Aleksander Gryglik  †  
2531Aleksander Gryżwald *około 1923 Świdry †09-06-1944 Świdry   
2532Aleksander Gryżwald *około 1869 Sokoły †24-04-1875 Sokoły /Wąsosz/  
2533Aleksander Grzegorz Kossakowski *około 1831 Nieławice †po 05-02-1877  
2534Aleksander Grzymała *około 1861 Rakowo †14-04-1905 Kurki /Niedźwiadna/  
2535Aleksander Grzymała *około 1817 Grzymały †przed 04-02-1867  
2536Aleksander Grzymkowski *25-02-1922 Wąsosz †09-05-1946  
2537Aleksander Grzymkowski * Pluty   
2538Aleksander Grzymkowski *około 1898 †  
2539Aleksander Grzymkowski *około 1856 Okrasin †po 24-01-1922  
2540Aleksander Grzymkowski  †  
2541Aleksander Grzymkowski  †  
2542Aleksander Gumięcki  †po 19-08-1879  
2543Aleksander Gurzęda *10-08-1922 Wąsosz †25-05-1996 /Wąsosz/  
2544Aleksander Gurzęda *08-08-1914 Siankowizna †30-07-1996 /Wąsosz/  
2545Aleksander Gurzęda *05-02-1890 Siestrzanki †   
2546Aleksander Gurzęda *około 1852 Siestrzanki †przed 18-02-1912  
2547Aleksander Gutowski * Ławsk   
2548Aleksander Gutowski *26-03-1916 Brooklyn, NY †  
2549Aleksander Gutowski *05-11-1903 Kudłaczewo †08-11-1994 Ełk /Wąsosz/  
2550Aleksander Gutowski *około 1901 Brzeźnio †  
2551Aleksander Gutowski *około 1899 Orlikowo †  
2552Aleksander Gutowski *01-07-1895 Ławsk †21-11-1977 Ławsk /Wąsosz/  
2553Aleksander Gutowski *około 1888 Białaszewo †  
2554Aleksander Gutowski *około 1867 Guty Stare †  
2555Aleksander Gutowski *około 1866 Guty Podleśne †przed 19-11-1924  
2556Aleksander Gutowski *około 1860 Janczewko †  
2557Aleksander Gutowski *około 1822 Chrzanowo-Cyprki †po 31-01-1898  
2558Aleksander Gutowski  †po 15-02-1887  
2559Aleksander Gutowski  †  
2560Aleksander Gutowski  †  
2561Aleksander Gutowski  †po 31-01-1938  
2562Aleksander Gwiazdowski *21-12-1907 USA †  
2563Aleksander Gwiazdowski *około 1899 †  
2564Aleksander Gwiazdowski  †  
2565Aleksander Gwiazdowski  †  
2566Aleksander Henryk Małachowski  †przed 25-02-1962   
2567Aleksander Hermanowski *około 1906 Wilczewo †16-05-1991 Wilczewo  
2568Aleksander Humięcki *około 1810 Wilamowo †po 30-01-1872  
2569Aleksander Izydor Chodnicki *17-11-1911 Wąsosz †02-09-1962 Rożyńsk Wielki /Wąsosz/  
2570Aleksander Jabłonowski *około 1888 Wilamówka †  
2571Aleksander Jabłoński *03-08-1891 Żebry †08-04-1973 Gdynia  
2572Aleksander Jabłoński *około 1866 Osowiec †około 10-1902  
2573Aleksander Jabłoński *około 08-1861 Bzury †18-01-1862 Bzury /Wąsosz/  
2574Aleksander Jachimski *14-10-1900 Koniecki †18-12-1902 Koniecki /Wąsosz/  
2575Aleksander Jaczyński *około 1866 Jaki †  
2576Aleksander Jaczyński *około 1864 Żebrki †  
2577Aleksander Jakub Gromadzki *około 1866 Tyszki-Łabno †  
2578Aleksander Jakubowski *około 02-1846 Wąsosz †po 05-02-1912  
2579Aleksander Jan Kossakowski *około 1885 †  
2580Aleksander Jan Pukkas *około 1848 Warszawa †  
2581Aleksander Jan Ramotowski *około 1831 Męczki †05-09-1855 Męczki  
2582Aleksander Janczewski *około 1911 Bronaki-Olki †  
2583Aleksander Janczewski *około 1865 Przytuły †  
2584Aleksander Janiszewski *około 1862 Wojewodzin †przed 05-11-1929  
2585Aleksander Jankowski *około 1909 †  
2586Aleksander Jankowski *05-01-1905 Święcienin †  
2587Aleksander Jankowski *05-04-1903 Brzostowo †  
2588Aleksander Jankowski *około 1889 Brzostowo †  
2589Aleksander Jankowski *około 1833 †  
2590Aleksander Jankowski  †  
2591Aleksander Januszewski *około 1883 Szczuczyn †06-04-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2592Aleksander Jarmutowski *11-06-1900 Brzeźnio †12-02-1942   
2593Aleksander Jarosiński * Święcienin   
2594Aleksander Jarosiński    
2595Aleksander Jarząbek *około 1849 †31-05-1851 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2596Aleksander Jaśkowski *07-02-1902 Wąsosz †24-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
2597Aleksander Jaśkowski *około 1862 Danówek †  
2598Aleksander Jaśkowski  †po 01-07-1939  
2599Aleksander Jaśkowski  †  
2600Aleksander Jeziewski *16-03-1903 Ławsk †  
2601Aleksander Jeziorkowski *około 1845 Klukowo †  
2602Aleksander Jeżewski  †po 14-08-1937  
2603Aleksander Józef Gutowski *1836 Guty Podleśne †po 28-11-1893  
2604Aleksander Józef Nawrocki  †przed 20-01-1923  
2605Aleksander Józef Piskorski  †  
2606Aleksander Julian Konarowski *około 1842 Szczuczyn †przed 22-01-1907  
2607Aleksander Jurkowski *około 1854 †przed 10-11-1908  
2608Aleksander Jurski *około 1878 Czachy †  
2609Aleksander Just *około 1881 Jednaczewo †  
2610Aleksander Kacperski *około 1867 Przytuły †  
2611Aleksander Kacprowski *1908 Wąsosz †05-05-1936 Wąsosz  
2612Aleksander Kacprowski *04-07-1895 Wąsosz †  
2613Aleksander Kaczyński *26-02-1907 Wypychy †  
2614Aleksander Kaczyński *12-02-1903 Folwark Gubernia †   
2615Aleksander Kaczyński *1887 Kąty †  
2616Aleksander Kaczyński *około 1860 Kąty †przed 31-05-1904  
2617Aleksander Kadłubowski *około 1905 †  
2618Aleksander Kadłubowski *02-07-1893 Słucz †  
2619Aleksander Kadłubowski *około 1882 Ławsk †09-11-1887 Obrytki  
2620Aleksander Kadłubowski *około 1851 †  
2621Aleksander Kadyszewski * Okrasin   
2622Aleksander Kadyszewski *około 1904 Okrasin †  
2623Aleksander Kalankiewicz *około 1865 Ciemnoszyje †  
2624Aleksander Kalikst Chmielewski *około 1872 Obiedzino †  
2625Aleksander Kalinowski *04-01-1949 Dołęgi † /Niedźwiadna/  
2626Aleksander Kalinowski *25-04-1912 Ławsk †28-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
2627Aleksander Kalinowski *28-12-1910 Kramarzewo †  
2628Aleksander Kalinowski *około 1901 Mieczki †  
2629Aleksander Kalinowski *10-05-1890 Dołęgi †  
2630Aleksander Kalinowski *około 1877 Wąsosz †10-10-1881 Wąsosz  
2631Aleksander Kalinowski *około 1861 Grędy †przed 06-02-1911  
2632Aleksander Kalinowski  †  
2633Aleksander Kalski *1860 Burzyn †  
2634Aleksander Kałudziński  †  
2635Aleksander Kamiński *około 03-1879 Wąsosz †08-04-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2636Aleksander Kamiński *27-02-1879 Kucze Małe †   
2637Aleksander Kamiński *17-12-1875 Sieburczyn †   
2638Aleksander Kamiński *około 11-1873 Wąsosz †19-08-1874 Wąsosz  
2639Aleksander Kamiński *około 1868 †04-08-1922 Pawełki /Jedwabne/  
2640Aleksander Kamiński    
2641Aleksander Kamiński  †po 08-03-1943  
2642Aleksander Kania  †po 04-02-1943  
2643Aleksander Karczewski *1893 Gardoty †  
2644Aleksander Karczmarczyk *około 1895 †  
2645Aleksander Karwacki *około 1875 Warszawa †06-11-1945 Wąsosz  
2646Aleksander Karwowski * Supy   
2647Aleksander Karwowski *około 1912 Grądy †21-09-1925 Chyliny /Burzyn/  
2648Aleksander Karwowski *około 1909 Witynie †30-09-1995 Kotowo Plac  
2649Aleksander Karwowski *04-06-1906 Guty Stare †   
2650Aleksander Karwowski *15-10-1904 Żebry †  
2651Aleksander Karwowski *około 1902 Kubra †21-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2652Aleksander Karwowski *około 1901 †  
2653Aleksander Karwowski *około 1899 Brzostowo †  
2654Aleksander Karwowski *17-12-1899 Koniecki Małe †18-02-1967 Koniecki /Wąsosz/   
2655Aleksander Karwowski *około 1896 Kucze Wielkie †  
2656Aleksander Karwowski *około 07-1896 †02-09-1896 Szostaki /Burzyn/  
2657Aleksander Karwowski *25-03-1896 Żebry †23-07-1932 Żebry  
2658Aleksander Karwowski *około 1893 Karwowo †  
2659Aleksander Karwowski *około 1871 Grabowo †  
2660Aleksander Karwowski *około 1869 Brychy †  
2661Aleksander Karwowski *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
2662Aleksander Karwowski *około 1868 Grądy Małe †24-12-1929 Sokoły /Wąsosz/  
2663Aleksander Karwowski *około 1867 Bronaki-Pietrasze †  
2664Aleksander Karwowski *około 1866 Brzostowo †  
2665Aleksander Karwowski *około 1864 Skroda Wielka †  
2666Aleksander Karwowski *około 1861 Bronaki-Pietrasze †  
2667Aleksander Karwowski *około 1858 Grądy Małe †  
2668Aleksander Karwowski *około 1857 †przed 24-02-1919  
2669Aleksander Karwowski *około 1828 Mikuty †  
2670Aleksander Karwowski *około 1819 Brychy †po 12-11-1889  
2671Aleksander Karwowski *około 1767 †po 01-02-1831   
2672Aleksander Karwowski  †po 21-09-1925  
2673Aleksander Karwowski  †przed 19-07-1930  
2674Aleksander Karwowski  †przed 22-02-1892  
2675Aleksander Karwowski    
2676Aleksander Karwowski  †  
2677Aleksander Karwowski  †po 04-02-1942  
2678Aleksander Kazimierz Gardocki *około 1871 Skrodzkie †  
2679Aleksander Kazimierz Milewski *28-02-1818 Bzury †  
2680Aleksander Kędzierski *07-11-1871 Wąsosz †po 15-02-1938   
2681Aleksander Kędzierski *około 1853 Wąsosz †od 01-03-1908 do 05-11-1917  
2682Aleksander Kharchenko    
2683Aleksander Kiełczewski * Kurkowo   
2684Aleksander Kiełczewski *około 1913 Gnatowo †  
2685Aleksander Kiełczewski  †przed 28-11-1929  
2686Aleksander Kierślan *około 1843 Glinki †  
2687Aleksander Kimbaim *około 1861 Kruszewo †  
2688Aleksander Kin *około 1876 Andrzejewo †  
2689Aleksander Kisielewski *około 1858 Nowogród †po 18-11-1913  
2690Aleksander Klekner *około 1850 Wizna †  
2691Aleksander Klepadło *około 1871 Brzeziny †  
2692Aleksander Klepadło  †  
2693Aleksander Kleszczewski *około 1838 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 30-01-1893  
2694Aleksander Kleszczewski  †  
2695Aleksander Klimaszewski *15-12-1913 Supy †  
2696Aleksander Klimaszewski  †  
2697Aleksander Klisiak  †  
2698Aleksander Kochanowski *15-10-1905 Niećkowo †09-03-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
2699Aleksander Kojro *23-09-1860 Mścichy †  
2700Aleksander Kokoszko *około 1900 Jedwabne †21-04-1980 Bronaki-Pietrasze  
2701Aleksander Kołakowski  †po 26-02-1938  
2702Aleksander Kołdys *około 1912 Siwki par. Romany †  
2703Aleksander Kołowski  †po 28-04-1913  
2704Aleksander Komosa *28-07-1901 Romany †   
2705Aleksander Komosiński * Ławsk   
2706Aleksander Komosiński * Kędziorowo   
2707Aleksander Komosiński *14-08-1918 Wąsosz †25-01-1969 Grajewo /Wąsosz/   
2708Aleksander Konert  †po 04-06-1900  
2709Aleksander Koniecko *około 1866 Kurejwa †  
2710Aleksander Koniecko *około 1844 Rakowo †  
2711Aleksander Konopka *01-1951 Świdry †09-04-1951 Świdry /Wąsosz/  
2712Aleksander Konopka * Stawiski   
2713Aleksander Konopka * Mściwuje   
2714Aleksander Konopka * Czachy   
2715Aleksander Konopka *1907 †  
2716Aleksander Konopka *około 1901 †  
2717Aleksander Konopka *około 1896 Barzykowo †  
2718Aleksander Konopka *24-08-1894 Barwiki †  
2719Aleksander Konopka *około 1885 Łoje Awissa †  
2720Aleksander Konopka *13-11-1885 Łoje Awissa †  
2721Aleksander Konopka *około 1865 Rydzewo Szlacheckie †09-02-1942 Lesobierża w Rosji  
2722Aleksander Konopka *około 1858 Świdry-Dobrzyce †  
2723Aleksander Konopka *około 1856 Boczki †26-04-1905 Boczki  
2724Aleksander Konopka *około 1849 Konopki †po 15-07-1907  
2725Aleksander Konopka  †  
2726Aleksander Konopka  †po 27-01-1817  
2727Aleksander Konopka  †  
2728Aleksander Konopka  †  
2729Aleksander Konopko *14-04-1899 †12-12-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
2730Aleksander Konstanty Jan Świderski *około 1823 Szczuczyn †po 23-11-1871   
2731Aleksander Korenkiewicz  †po 04-04-1945  
2732Aleksander Korwek *15-08-1912 Uśnik †  
2733Aleksander Korytkowski *około 1875 Kąty †  
2734Aleksander Korytkowski *około 1874 Dybła †  
2735Aleksander Kosiński  †  
2736Aleksander Kosiorek  †  
2737Aleksander Kosmowski *około 1861 Bęćkowo †przed 09-1900  
2738Aleksander Kossakowski *około 1900 †  
2739Aleksander Kossakowski *około 1889 Kamianki †  
2740Aleksander Kossakowski *około 1888 †  
2741Aleksander Kossakowski *24-03-1888 Bęćkowo †  
2742Aleksander Kossakowski *1883 Mocarze †  
2743Aleksander Kossakowski *około 1862 Mocarze †po 27-12-1926  
2744Aleksander Kossakowski *około 1847 Rakowo †  
2745Aleksander Kossakowski  †  
2746Aleksander Kossakowski  †  
2747Aleksander Koszykowski *14-05-1908 Glinki †  
2748Aleksander Kotowski *około 1904 Pniewo †  
2749Aleksander Kotowski *około 1866 Kotówek †  
2750Aleksander Kotyński *04-11-1896 Sieburczyn †16-07-1979 Sieburczyn /Burzyn/   
2751Aleksander Kotyński *12-01-1858 Sieburczyn †   
2752Aleksander Kowalewski * Ławsk   
2753Aleksander Kowalewski *około 04-1882 Niećkowo †29-12-1882 Niećkowo  
2754Aleksander Kowalewski *około 08-1876 Wąsosz †24-11-1876 Wąsosz /Wąsosz/  
2755Aleksander Kowalewski *16-07-1870 Grędy †28-02-1938 Możdżenie  
2756Aleksander Kowalewski *około 1848 Stryjaki †12-05-1901 Stryjaki  
2757Aleksander Kownacki *około 1856 Kownatki †23-01-1861 Kownatki   
2758Aleksander Kownacki *około 1841 Wyrzyki †  
2759Aleksander Kownacki *25-03-1831 Bagienice †  
2760Aleksander Kozikowski *około 1912 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
2761Aleksander Kozikowski *około 1891 Ciemnoszyje †   
2762Aleksander Kozikowski *około 1867 Konopki-Białystok †  
2763Aleksander Kozikowski  †po 14-02-1939  
2764Aleksander Kozikowski  †  
2765Aleksander Kozikowski  †po 20-02-1946  
2766Aleksander Kozłowski *około 12-1903 Wąsosz †27-07-1904 Wąsosz /Wąsosz/  
2767Aleksander Kozłowski *około 1897 Andrychy †  
2768Aleksander Kozłowski *29-09-1877 Sieburczyn †po 08-08-1925   
2769Aleksander Kozłowski *około 1866 †  
2770Aleksander Koźlik  †  
2771Aleksander Kraiński *około 1838 Okrasin †po 12-02-1889  
2772Aleksander Krajewski * Borzymy   
2773Aleksander Krajewski *około 1865 †przed 29-01-1940  
2774Aleksander Krasiński *29-10-1891 Kacprowo †  
2775Aleksander Krasiński *około 1874 Kacprowo †  
2776Aleksander Krawcewicz *04-12-1912 Chrzanowo †po 17-01-1947  
2777Aleksander Krawcewicz *około 1885 Radziłów †  
2778Aleksander Kreska *09-07-1915 Żebry †  
2779Aleksander Krom *około 1897 Okurowo †  
2780Aleksander Kropiewnicki *około 1863 Ruś †  
2781Aleksander Kropiewnicki  †przed 27-11-1928  
2782Aleksander Krukowski *19-06-1896 Popowo †   
2783Aleksander Kruszczyński  †po 08-02-1897  
2784Aleksander Kruszyński    
2785Aleksander Krymski *około 1938 Kownatki †28-02-1944 Kownatki /Wąsosz/  
2786Aleksander Krymski *13-03-1902 Kownatki †09-03-1979 Łomża /Wąsosz/  
2787Aleksander Kryszczyński *04-06-1905 Chrzanowo †  
2788Aleksander Kryszczyński *około 1841 Kubra †po 03-02-1891  
2789Aleksander Kryszczyński  †  
2790Aleksander Krzyżanowski * Wąsosz   
2791Aleksander Krzyżanowski *17-12-1899 Możdżenie †  
2792Aleksander Krzyżanowski *około 1858 Czarnówek †  
2793Aleksander Ksawery Truszkowski *09-12-1861 Koniecki †31-12-1861 Koniecki /Wąsosz/  
2794Aleksander Kuczewski *29-01-1898 Kramarzewo †  
2795Aleksander Kuczewski *około 1891 Kozaki †  
2796Aleksander Kuczyński *około 1868 Mazewo †  
2797Aleksander Kuczyński *około 1867 Płochowo †  
2798Aleksander Kulesza  †przed 16-01-1887  
2799Aleksander Kuleszczyk *około 1907 Bożejewo †  
2800Aleksander Kulikowski *około 1860 Zalesie †  
2801Aleksander Kurkowski *26-02-1906 Karwowo †  
2802Aleksander Kurkowski *około 1862 Zalesie †27-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/   
2803Aleksander Kurkowski *około 1861 †po 15-02-1928  
2804Aleksander Kurkowski *około 1822 Nieciki †od 23-11-1869 do 27-09-1892  
2805Aleksander Kurkowski  †  
2806Aleksander Kurzątkowski *20-06-1924 Surały †   
2807Aleksander Kurzątkowski *około 1887 †04-11-1898 Mocarze /Burzyn/  
2808Aleksander Kurzątkowski  †  
2809Aleksander Kurzyna *około 1850 Świdry †01-11-1909 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2810Aleksander Kwieciński *około 1855 Ciemnoszyje †20-08-1887 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
2811Aleksander Kwiećkowski *02-07-1912 Milewo †20-04-1990 Grajewo /Wąsosz/  
2812Aleksander Ladziński *około 1895 Kownatki †14-12-1936 Kownatki /Wąsosz/  
2813Aleksander Ladziński *około 1874 Okół †po 22-10-1924  
2814Aleksander Ladziński *około 1864 †14-05-1902 Świdry   
2815Aleksander Ladziński *1838 Wąsosz †13-06-1843  
2816Aleksander Laskowski *około 1867 Guty †  
2817Aleksander Laskowski *około 1860 Nieławice †po 25-02-1919  
2818Aleksander Laskowski  †po 24-11-1931  
2819Aleksander Laszczkowski *około 1913 Ławsk †11-04-1947 Ławsk  
2820Aleksander Laszczkowski  †przed 18-12-1953  
2821Aleksander Lawendowski *około 1893 Kucze Małe †24-11-1898 Kucze Małe /Jedwabne/  
2822Aleksander Lenczewski *02-01-1908 Niećkowo †21-01-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
2823Aleksander Lenkiewicz *1866 Mazewo †  
2824Aleksander Leopold Wojsław *około 1828 Chełchy †przed 21-02-1881  
2825Aleksander Leosiewski *około 1893 Kubra †   
2826Aleksander Lepak  †przed 05-02-1936  
2827Aleksander Leszczewski *około 1887 Kossaki par. Jedwabne †  
2828Aleksander Lewkowski *27-02-1908 Rudka †  
2829Aleksander Lewkowski  †  
2830Aleksander Liberadzki *około 1877 Klimaszewnica †  
2831Aleksander Linchajn  †  
2832Aleksander Lipiński *około 1836 Jeziorko †27-02-1896 Biodry /Burzyn/  
2833Aleksander Lipiński  †  
2834Aleksander Liszewski *około 1898 Sokoły par. Romany †31-10-1936 Sokoły par. Romany  
2835Aleksander Liszewski *około 1868 Kubra †  
2836Aleksander Liszewski  †  
2837Aleksander Liszkiewicz *14-04-1891 Przytuły †13-05-1891 Przytuły /Przytuły/   
2838Aleksander Lizio *około 1860 Szczuczyn †  
2839Aleksander Łajewski *około 1867 Białogrądy †  
2840Aleksander Łapiński *około 1923 Biodry †11-05-1925 Biodry /Burzyn/  
2841Aleksander Łempicki *15-05-1911 Niebrzydy †13-03-1996 Grajewo /Słucz/   
2842Aleksander Łempicki *08-09-1906 Bagienice †   
2843Aleksander Łempicki *30-03-1904 Wąsosz †09-12-1971 Skarżyn /Wąsosz/  
2844Aleksander Łempicki *24-08-1896 Klimaszewnica †  
2845Aleksander Łempicki *około 03-1895 Święcienin †28-01-1897 Święcienin /Radziłów/  
2846Aleksander Łempicki *12-08-1891 Świdry †   
2847Aleksander Łempicki *około 02-1883 Sulewo Kownaty †24-09-1883 Sulewo Kownaty   
2848Aleksander Łempicki *21-07-1875 Bagienice †   
2849Aleksander Łempicki *20-07-1873 Bagienice †09-04-1874 Bagienice   
2850Aleksander Łempicki *około 1866 Niebrzydy †przed 08-09-1924   
2851Aleksander Łempicki *10-12-1862 Sulewo Kownaty †23-08-1895 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2852Aleksander Łempicki *05-06-1859 Koniecki †07-12-1918 Dołęgi /Wąsosz/   
2853Aleksander Łempicki  †  
2854Aleksander Łepkowski *07-08-1913 Skaje †  
2855Aleksander Łepkowski *około 1897 Modzele †18-05-1925 Piątnica  
2856Aleksander Łepkowski *około 1893 †28-07-1895 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2857Aleksander Łepkowski *około 02-08-1885 Bukowo Duże †09-08-1885 Bukowo Duże /Słucz/  
2858Aleksander Łepkowski *około 1884 Kędziorowo †  
2859Aleksander Łepkowski *22-02-1882 Niećkowo †  
2860Aleksander Łepkowski *około 1872 Ławsk †  
2861Aleksander Łepkowski  †  
2862Aleksander Łojewski * Kurejewka   
2863Aleksander Łomotowski * Cwaliny   
2864Aleksander Łomotowski  †  
2865Aleksander Łomotowski  †  
2866Aleksander Łosiewicz    
2867Aleksander Łoś *około 09-1954 Ławsk †04-03-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2868Aleksander Łoś *01-12-1906 Ławsk †08-03-1918 Ławsk /Wąsosz/  
2869Aleksander Łoś *około 1890 Ławsk †  
2870Aleksander Łożewski  †  
2871Aleksander Maciej Poniatowski  †  
2872Aleksander Maciorowski *około 1885 Sojczyn Grądowy †09-06-1930 Milewo  
2873Aleksander Maciorowski *około 1859 Okrasin †  
2874Aleksander Maciorowski *około 1841 Sojczyn Grądowy †  
2875Aleksander Maciorowski  †po 25-04-1945  
2876Aleksander Maciorowski  †  
2877Aleksander Makarewicz *około 03-1896 †29-01-1897 Ławsk /Wąsosz/  
2878Aleksander Makarewicz  †  
2879Aleksander Makowski *1904 Kisielnica †  
2880Aleksander Makowski *około 07-1878 †03-01-1880 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2881Aleksander Makowski *około 1871 Mazewo †  
2882Aleksander Makowski *około 1863 Makowskie †  
2883Aleksander Makuszewski  †  
2884Aleksander Maleszewski *około 1893 Sambory †  
2885Aleksander Maleszewski *około 1883 Sambory †13-01-1919 Kamianki /Burzyn/  
2886Aleksander Malinowski *02-10-1935 †08-10-1982 Łomża /Wąsosz/  
2887Aleksander Malinowski *19-12-1927 Wąsosz †01-01-1993 Świdnica /Wąsosz/  
2888Aleksander Malinowski *21-01-1900 Niećkowo †  
2889Aleksander Malinowski *około 1864 Kowalewo †  
2890Aleksander Malinowski *około 1855 Ciemnoszyje †  
2891Aleksander Malski *około 1901 Rutkowskie †  
2892Aleksander Małachowski *1885 Wiszowate †1885 Wiszowate /Grabowo/  
2893Aleksander Małolepszy *około 1873 †  
2894Aleksander Małonowicz  †  
2895Aleksander Mankiewicz  †przed 23-11-1856  
2896Aleksander Marcel Zalewski *około 1832 Łojki par. Białaszewo †01-02-1897 Łempice /Wąsosz/  
2897Aleksander Marcinowski *około 1840 Kolno †  
2898Aleksander Marczykowski *około 12-08-1882 Wąsosz †19-08-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
2899Aleksander Marczykowski *około 1831 †od 07-02-1887 do 31-12-1907  
2900Aleksander Mariak *26-02-1903 Kucze Wielkie †18-07-1928 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2901Aleksander Mariak *około 1898 Kucze Wielkie †  
2902Aleksander Markowski *01-1890 Żebry †23-01-1890 Żebry /Wąsosz/  
2903Aleksander Markowski *około 1885 Markowo-Wólka †  
2904Aleksander Masłowski *30-11-1895 Sośnia †  
2905Aleksander Maszczyk *około 1896 †   
2906Aleksander Maszczyk *około 1873 Siestrzanki †przed 27-01-1927  
2907Aleksander Mateusz Frączkowski *około 1866 Ramoty †  
2908Aleksander Mateuszczyk *około 1830 Bronowo †1868  
2909Aleksander Matysiewicz  †  
2910Aleksander Matyszewski *05-01-1926 †15-01-1994 Niećkowo /Wąsosz/  
2911Aleksander Maurycy Matejko *około 1878 †08-05-1929 Wąsosz  
2912Aleksander Mazur  †  
2913Aleksander Melechowicz *około 1854 Kurpiki †  
2914Aleksander Merchelski *18-05-1896 Wąsosz †25-02-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2915Aleksander Męczkowski *1912 Korytki †  
2916Aleksander Męczkowski *około 1898 Kotowo Plac †14-05-1899 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2917Aleksander Michałowski *25-12-1898 †27-07-1965 Sojczyn-Borowy /Białaszewo/  
2918Aleksander Michałowski  †  
2919Aleksander Mieczkowski * Mieczki   
2920Aleksander Mieczkowski *około 1901 Konopki Tłuste †  
2921Aleksander Mieczkowski *około 1898 †  
2922Aleksander Mieczkowski *około 1896 Pluty †  
2923Aleksander Mieczkowski *około 1878 Rogienice †  
2924Aleksander Mieczkowski *około 1875 Bagienice par. Romany †po 29-05-1923  
2925Aleksander Mieczkowski *około 1875 Mieczki †  
2926Aleksander Mieczkowski *około 1871 Nadbory †  
2927Aleksander Mieczkowski *około 1869 Łoje Awissa †  
2928Aleksander Mieczkowski  †po 16-02-1897  
2929Aleksander Mieszała *około 1875 Wykowo †  
2930Aleksander Mikucki *około 1901 Grzymały †  
2931Aleksander Mikucki *około 1885 Ramoty †  
2932Aleksander Mikucki *około 1875 Bęćkowo †20-12-1922 Wąsosz  
2933Aleksander Mikucki *około 1872 Golanki †  
2934Aleksander Mikucki *około 1867 Borki †  
2935Aleksander Mikucki *28-10-1862 Ramoty †1864 Ramoty /Romany/  
2936Aleksander Mikulski *12-03-1894 Żebry †22-01-1961 Grajewo /Wąsosz/  
2937Aleksander Mikulski  †  
2938Aleksander Milewski *14-05-1903 Niećkowo †  
2939Aleksander Milewski *około 1883 Nadbory †   
2940Aleksander Milewski *około 1876 Koniecki par. Wizna †po 25-08-1926  
2941Aleksander Milewski  †po 16-05-1945  
2942Aleksander Milewski  †  
2943Aleksander Milewski  †  
2944Aleksander Miliszewski *1913 Turczyn †  
2945Aleksander Mioduszewski *21-11-1903 Folwark Gubernia †  
2946Aleksander Mioduszewski *około 1898 Ławsk †25-05-1913 Ławsk /Wąsosz/  
2947Aleksander Mioduszewski *około 1855 Szczuczyn †  
2948Aleksander Mitros  †  
2949Aleksander Mocarski *05-12-1909 Janczewko †25-02-1989  
2950Aleksander Mocarski *24-08-1908 Mocarze †  
2951Aleksander Mocarski *około 1897 Brzostowo †  
2952Aleksander Mocarski *około 1896 Pluty †   
2953Aleksander Mocarski *1878 Brzostowo †  
2954Aleksander Mocarski *około 1876 Rutkowskie †po 22-10-1924  
2955Aleksander Mocarski *około 1870 Mocarze †  
2956Aleksander Mocarski *około 1798 Bartki †  
2957Aleksander Modzelewski *17-03-1952 Świdry †18-03-1952 Świdry /Wąsosz/  
2958Aleksander Modzelewski * Ławsk   
2959Aleksander Modzelewski *22-12-1913 Modzele †  
2960Aleksander Modzelewski *około 1912 Świdry †10-09-1918 Świdry /Wąsosz/  
2961Aleksander Modzelewski *30-08-1883 Bagienice †19-01-1953 Bagienice  
2962Aleksander Modzelewski *około 1881 Ławsk †  
2963Aleksander Modzelewski *około 1877 Modzele †  
2964Aleksander Modzelewski *24-08-1861 Grozimy †06-10-1861 Grozimy  
2965Aleksander Modzelewski *około 1859 Modzele †  
2966Aleksander Modzelewski  †po 10-10-1929  
2967Aleksander Modzelewski  †po 16-10-1945  
2968Aleksander Modzelewski  †  
2969Aleksander Mogielnicki *09-06-1883 Nadbory †  
2970Aleksander Mogielnicki *około 1876 Brzostowo †  
2971Aleksander Mogielnicki *około 1868 Brzostowo †  
2972Aleksander Moniuszko *około 1869 Kąty †  
2973Aleksander Moniuszko  †po 24-11-1874  
2974Aleksander Mościcki *około 1904 †  
2975Aleksander Mroczkowski *27-05-1930 Bagińskie †04-01-2000 Grajewo /Wąsosz/   
2976Aleksander Mroczkowski *25-06-1913 Wojsławy †   
2977Aleksander Mroczkowski *około 1911 Karwowo-Wszebory †   
2978Aleksander Mroczkowski *21-08-1886 Mroczki †01-01-1963 Mroczki  
2979Aleksander Mroczkowski *13-07-1874 Mroczki †przed 08-03-1943  
2980Aleksander Mroczkowski *około 1861 Świdry †   
2981Aleksander Mroczkowski *około 1855 Borawskie †12-01-1931 Czerwonki   
2982Aleksander Mroczkowski  †  
2983Aleksander Mroczkowski  †  
2984Aleksander Mroczkowski  †  
2985Aleksander Mrozicki  †  
2986Aleksander Mrozicki  †przed 20-01-1880  
2987Aleksander Mrozowicz *25-02-1882 Mocarze †  
2988Aleksander Mrozowicz  †  
2989Aleksander Mścichowski *około 1845 Łękowo †po 20-05-1918  
2990Aleksander Mścichowski  † Rożyńsk /Klusy/  
2991Aleksander Mścichowski  †   
2992Aleksander Muczyński *około 1864 Lachowo †przed 13-04-1931  
2993Aleksander Myśliński *około 1874 Kucze Wielkie †  
2994Aleksander Nadarzyński  †po 27-06-1880  
2995Aleksander Najda  †po 22-02-1886  
2996Aleksander Niebrzydowski *10-03-1905 Sulewo Kownaty †24-04-1969 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2997Aleksander Niebrzydowski *30-01-1901 Niedźwiedzkie †06-11-1987 Szczuczyn /Wąsosz/   
2998Aleksander Niebrzydowski *około 1895 Bronaki-Olki †25-12-1964  
2999Aleksander Niebrzydowski *1885 Jaki †1886 Jaki /Słucz/  
3000Aleksander Niebrzydowski *około 1879 †  
3001Aleksander Niebrzydowski *02-11-1844 Obrytki †po 09-06-1918   
3002Aleksander Nieciecki *około 1905 Szostaki †12-02-1982 Szostaki  
3003Aleksander Niecikowski *13-05-1898 Niećkowo †26-06-1966 Kędziorowo  
3004Aleksander Niecikowski *około 1821 Nieciki †po 07-11-1865  
3005Aleksander Niecikowski  †po 09-11-1930  
3006Aleksander Niedźwiedzki *26-02-1932 Wąsosz †16-08-1932 Wąsosz  
3007Aleksander Nienałtowski *około 11-1884 Małachowo †16-06-1885 Małachowo   
3008Aleksander Nieradko  †  
3009Aleksander Norkowski *14-03-1903 Wąsosz †13-07-1982  
3010Aleksander Norkowski *około 1873 Glinki †24-12-1930 Wąsosz  
3011Aleksander Nowakowski *około 1901 Radziłów †  
3012Aleksander Nowakowski *około 1891 Sieburczyn †   
3013Aleksander Obrycki *1866 Skroda Wielka †  
3014Aleksander Obrycki *około 1797 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-04-1852  
3015Aleksander Obrycki  †po 31-08-1919   
3016Aleksander Obudziński *około 1865 Toczyłowo †  
3017Aleksander Odachowski *około 1896 Wilamowo †12-04-1959 Grajewo  
3018Aleksander Okulewicz *około 1871 Niedźwiadna †  
3019Aleksander Okulewicz *około 1860 Andrychy †  
3020Aleksander Oleksiej  †  
3021Aleksander Olszewski *1927 †27-06-1939 Czerwonki /Wąsosz/  
3022Aleksander Olszewski *07-12-1915 †15-10-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
3023Aleksander Olszewski *10-03-1906 Ławsk †28-06-1944 Ławsk  
3024Aleksander Olszewski *około 1896 Czerwonki †  
3025Aleksander Olszewski *około 1881 Siankowizna †  
3026Aleksander Olszewski *około 1868 Kowalewo †  
3027Aleksander Olszewski *około 1861 Modzele †  
3028Aleksander Olsztyn  †przed 27-01-1931  
3029Aleksander Ołdakowski *24-04-1911 Kędziorowo †27-08-1973 Grozimy /Wąsosz/   
3030Aleksander Ołdakowski *29-05-1910 Wąsosz †  
3031Aleksander Ołdakowski *około 25-10-1886 Wąsosz †08-11-1886 Wąsosz   
3032Aleksander Ołdakowski *około 1876 Wąsosz †  
3033Aleksander Opoński *około 1879 Balcer †  
3034Aleksander Opoński *około 1844 Siestrzanki †23-12-1904 Szostaki /Burzyn/  
3035Aleksander Organek *około 1888 Sojczyn-Borowy †  
3036Aleksander Organek  †  
3037Aleksander Orłowski *29-10-1936 Wąsosz †07-05-1939 Wąsosz  
3038Aleksander Orłowski *01-11-1930 Wąsosz †22-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
3039Aleksander Orłowski *25-10-1908 Kownatki †05-11-1944  
3040Aleksander Orłowski *18-04-1896 Wierzbowo †  
3041Aleksander Orłowski *około 1880 Guty †  
3042Aleksander Orłowski *11-01-1880 Zakrzewo †po 03-02-1926   
3043Aleksander Orłowski  †  
3044Aleksander Orłowski  †  
3045Aleksander Orłowski  †  
3046Aleksander Orłowski  †  
3047Aleksander Orłowski  †  
3048Aleksander Orzechowski *około 1847 Kieljany †po 01-03-1897  
3049Aleksander Osiecki *około 1864 Nieławice †  
3050Aleksander Osiecki *17-02-1863 Kędziorowo †11-03-1863 Kędziorowo  
3051Aleksander Oskierko *01-02-1907 Kramarzewo †31-12-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
3052Aleksander Ostatkiewicz *1888 Kossaki †  
3053Aleksander Ostrowski *08-12-1920 Wąsosz †09-05-2012 Wąsosz /Wąsosz/   
3054Aleksander Ostrowski *około 1906 Sieburczyn †29-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
3055Aleksander Ostrowski *06-08-1904 Wąsosz †22-05-1931 Łempice   
3056Aleksander Ostrowski *18-07-1864 Wąsosz †16-12-1904 Wąsosz   
3057Aleksander Ostrowski  †po 26-02-1843  
3058Aleksander Ostrowski  †po 13-02-1831  
3059Aleksander Owsianko *około 1896 Bzury †  
3060Aleksander Ożarowski *około 02-1919 †30-10-1921 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3061Aleksander Ożarowski *około 1897 Karwowo par. Jedwabne †18-06-1920 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3062Aleksander Ożarowski *07-11-1895 Rutkowskie †  
3063Aleksander Pachucki *około 1856 Ciemnoszyje †od 05-02-1923 do 13-08-1941  
3064Aleksander Palczewski *około 1845 Ruś †po 24-01-1898  
3065Aleksander Paszkowski *około 1897 Racibory †  
3066Aleksander Paszkowski  †  
3067Aleksander Pawłowski *około 1891 Chyliny †  
3068Aleksander Perzanowski *1883 Mścichy †1912 Mścichy  
3069Aleksander Perzanowski  †przed 15-02-1904  
3070Aleksander Piechociński *około 1862 Piątnica †01-09-1930 Kędziorowo  
3071Aleksander Piekarowicz *około 1854 Szczuczyn †  
3072Aleksander Pieniążek *około 1898 Romany †  
3073Aleksander Pieniążek  †po 19-01-1891  
3074Aleksander Pieńczykowski *12-12-1903 Kołaki †   
3075Aleksander Pieńkiewicz *około 1896 Bęćkowo †  
3076Aleksander Pieńkowski *około 1866 Żelechy par. Drozdowo †  
3077Aleksander Pieńkowski  †po 06-02-1910  
3078Aleksander Piotr Zakrzewski *29-04-1868 Wojsławy †06-04-1869 Wojsławy  
3079Aleksander Piotrowski *około 1905 Brzostowo †  
3080Aleksander Piotrowski *1882 Wizna †  
3081Aleksander Piotrowski *około 1876 Ruś †  
3082Aleksander Piotrowski *29-04-1844 Kucze Wielkie †  
3083Aleksander Piotrowski *około 1832 Szczuczyn †przed 07-11-1899  
3084Aleksander Piórkowski *około 1909 Klimaszewnica †  
3085Aleksander Płochocki *około 1873 Niećkowo †przed 10-09-1952  
3086Aleksander Płoński *około 1844 Popowo †  
3087Aleksander Podsiad  †po 15-02-1904  
3088Aleksander Polakowski *około 1869 Modzele †przed 08-03-1930  
3089Aleksander Polkowski *około 1905 Łoje Awissa †  
3090Aleksander Polkowski *około 1883 Łoje Awissa †  
3091Aleksander Polsdorf *około 1888 Jedwabne †  
3092Aleksander Połomski *około 03-1853 Wąsosz †06-04-1936 Wąsosz  
3093Aleksander Popiołek *około 05-1888 Bożejewo †04-06-1888 Bożejewo /Wizna/  
3094Aleksander Popławski *1880 Sieburczyn †1880 Sieburczyn /Burzyn/   
3095Aleksander Popowski * Kapice   
3096Aleksander Popowski *około 1911 Klimaszewnica †  
3097Aleksander Popowski *około 1887 Klimaszewnica †przed 10-07-1965  
3098Aleksander Porowski *około 1836 Kąty †  
3099Aleksander Potęga *11-01-1908 Modzele †06-01-1978 Modzele /Wąsosz/  
3100Aleksander Potocki *około 1860 Goniądz †  
3101Aleksander Powojski  †29-11-1909 Srebrowo  
3102Aleksander Poznański *1888 Mikołajewo par. Burzyn †   
3103Aleksander Poznański *około 1843 Burzyn †10-06-1920 Karwowo-Polki   
3104Aleksander Prokopowicz  †  
3105Aleksander Pruszko *13-12-1890 Chyliny †  
3106Aleksander Przechocki *około 07-1918 †06-08-1918 Ławsk  
3107Aleksander Przechocki *około 1872 Bagienice †  
3108Aleksander Przechocki  †po 18-09-1923  
3109Aleksander Przedworski *około 1863 Bzury †przed 07-11-1921  
3110Aleksander Przestrzelski *1911 †   
3111Aleksander Przestrzelski *01-12-1909 Brychy †31-01-1997  
3112Aleksander Przestrzelski *około 1906 †  
3113Aleksander Przestrzelski *około 1901 Mocarze †   
3114Aleksander Przestrzelski *około 1898 Męczki †  
3115Aleksander Przestrzelski *około 1890 †14-12-1895 Pluty /Przytuły/  
3116Aleksander Przestrzelski *około 1885 Chyliny †po 28-08-1928  
3117Aleksander Przestrzelski *około 1883 Kąty †  
3118Aleksander Przestrzelski *około 1879 Kaimy †  
3119Aleksander Przestrzelski *1878 Konopki Tłuste †  
3120Aleksander Przyborowski *około 1878 Wiszowate †  
3121Aleksander Przyborowski *około 1863 Muzgi †  
3122Aleksander Przyborowski *15-09-1863 Bzury †  
3123Aleksander Ptaszyński *około 1884 Kubra †  
3124Aleksander Puczydłowski *30-08-1917 Ławsk †  
3125Aleksander Puczydłowski *około 1901 Rydzewo-Pieniążek †  
3126Aleksander Purwin *1911 Milewo †  
3127Aleksander Radkowski *około 1876 Grędy †  
3128Aleksander Radliński *około 1789 Kraków †  
3129Aleksander Rakowski *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
3130Aleksander Ramotowski *26-02-1955 Kramarzewo †12-09-1959   
3131Aleksander Ramotowski * Borawskie   
3132Aleksander Ramotowski *11-12-1898 Janczewo †  
3133Aleksander Ramotowski *około 1890 †  
3134Aleksander Ramotowski *około 1872 Pieńki †13-06-1929 Kramarzewo  
3135Aleksander Ramotowski *około 1871 Grądy Małe †  
3136Aleksander Ramotowski *1871 Skroda Wielka †  
3137Aleksander Ramotowski *około 1863 Bronaki †po 17-02-1914  
3138Aleksander Ramotowski *około 1855 Przytuły †  
3139Aleksander Ramotowski *około 1808 Kuczyny †  
3140Aleksander Ramotowski  †  
3141Aleksander Ramotowski  †po 30-06-1880  
3142Aleksander Ramotowski  †po 19-07-1930  
3143Aleksander Ramotowski  †  
3144Aleksander Rąg *07-08-1899 Zacieczki †16-04-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
3145Aleksander Remiszewski *26-11-1897 Zaskrodzie †08-12-1897 Zaskrodzie /Poryte/  
3146Aleksander Remiszewski *około 1849 Wścieklice †29-08-1909 Dzierzbia /Poryte/  
3147Aleksander Remiszewski *około 1843 Boguszki †  
3148Aleksander Remiszewski *około 1777 †  
3149Aleksander Remiszewski  †po 14-05-1827  
3150Aleksander Renkiewicz z d. Rynkiewicz *około 1864 Koniecki par. Wizna †  
3151Aleksander Rogalski *około 1909 †  
3152Aleksander Rogiński *około 1873 Płochowo †  
3153Aleksander Rogiński *około 1861 Cwaliny Duże †  
3154Aleksander Rogiński  †  
3155Aleksander Rogiński    
3156Aleksander Rogiński  †po 05-02-1872  
3157Aleksander Rogiński  †  
3158Aleksander Rogowski *około 1912 †  
3159Aleksander Rogowski *około 1911 †  
3160Aleksander Rogowski *około 1895 †  
3161Aleksander Rogowski *około 1879 Kąty †po 28-02-1920  
3162Aleksander Rogowski *około 1878 Trzaski †przed 25-01-1942  
3163Aleksander Rogowski *około 1868 Wizna †po 16-11-1926  
3164Aleksander Rogowski  †  
3165Aleksander Rogowski    
3166Aleksander Romejko *16-08-1908 Kudłaczewo †   
3167Aleksander Romejko *około 1886 Kędziorowo †przed 22-01-1929  
3168Aleksander Rost *około 1834 Szczuczyn †  
3169Aleksander Roszuk * Warszawa   
3170Aleksander Rozwadowski *około 1911 Siestrzanki †20-04-1912 Siestrzanki /Burzyn/   
3171Aleksander Rozwadowski *14-12-1889 Mocarze †   
3172Aleksander Rózio *około 1899 Niećkowo †12-03-1951 Niećkowo /Wąsosz/  
3173Aleksander Rudzki *18-08-1902 Ławsk †  
3174Aleksander Rudzki *około 1869 Ławsk †przed 07-11-1933  
3175Aleksander Rutkowski *około 1898 †01-04-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
3176Aleksander Rutkowski *około 1876 Kamińskie †przed 21-07-1943  
3177Aleksander Rutkowski *około 20-07-1861 Lipnik †27-07-1861 Lipnik /Wąsosz/  
3178Aleksander Rutkowski *około 1860 Sulewo Prusy †  
3179Aleksander Rutkowski  †po 13-04-1940  
3180Aleksander Rychlik  †  
3181Aleksander Rydzewski *05-02-1912 Koniecki-Rostroszewo †17-07-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
3182Aleksander Rydzewski *16-01-1868 Bukowo Małe †  
3183Aleksander Rydzewski *około 1864 Jurzec Szlachecki †  
3184Aleksander Rydzewski  †po 16-08-1944  
3185Aleksander Rydzewski  †po 31-08-1891  
3186Aleksander Rynkiewicz *26-02-1950 Mścichy †08-03-1950 Mścichy /Radziłów/  
3187Aleksander Rynkiewicz *09-10-1921 Mścichy †29-11-1921 Mścichy /Radziłów/  
3188Aleksander Saciłowski  †od 09-07-1832 do 25-01-1836  
3189Aleksander Sakowski *25-08-1860 Kędziorowo †przed 20-11-1905  
3190Aleksander Samborski * Łoje   
3191Aleksander Samełko *23-11-1911 Ławsk †  
3192Aleksander Samluk *około 1871 Murawy †  
3193Aleksander Sarnacki *27-10-1911 Ławsk †22-12-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
3194Aleksander Sarnacki *około 07-1900 †08-01-1901 Ławsk /Wąsosz/  
3195Aleksander Sarnacki  †  
3196Aleksander Sawicki *około 1880 Drozdowo †  
3197Aleksander Serba  †  
3198Aleksander Serba  †  
3199Aleksander Seroka *około 1905 †  
3200Aleksander Sękowski  †po 23-04-1955  
3201Aleksander Siedlecki *02-11-1895 Kędziorowo †10-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
3202Aleksander Siedlecki *około 1883 Wąsosz †przed 27-03-1968  
3203Aleksander Siedlecki *08-11-1870 Wąsosz †15-07-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
3204Aleksander Siedlecki  †24-05-1924 Kędziorowo  
3205Aleksander Sielawa  †  
3206Aleksander Sierakowski  †  
3207Aleksander Sierbiński  †  
3208Aleksander Sikorski *26-10-1897 Słucz †  
3209Aleksander Sikorski *1878 Guty Stare †1878 Guty Stare /Grabowo/  
3210Aleksander Sikorski *około 1867 Wąsosz †przed 22-06-1928  
3211Aleksander Sikorski  †po 22-02-1914  
3212Aleksander Skarżyński *09-03-1912 Grajewo †  
3213Aleksander Skrodzki *około 1906 Skroda Wielka †  
3214Aleksander Skrodzki *04-06-1890 Pieńki †  
3215Aleksander Skrodzki *około 1880 Chojnówek †  
3216Aleksander Skrodzki *około 1876 Koniecki †przed 06-02-1967   
3217Aleksander Skrodzki *około 1872 Łubiane †  
3218Aleksander Skrodzki  †  
3219Aleksander Skrodzki  †przed 24-11-1885  
3220Aleksander Skrodzki  †przed 29-11-1820  
3221Aleksander Skrodzki  †po 15-02-1927  
3222Aleksander Skrodzki  †  
3223Aleksander Skrodzki  †przed 17-07-1943  
3224Aleksander Smoliński *28-10-1910 †17-04-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3225Aleksander Smoliński *19-01-1901 Wiszowate †31-12-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3226Aleksander Smoliński *około 05-1880 Kędziorowo †18-12-1880 Kędziorowo /Wąsosz/  
3227Aleksander Sobolewski * Moczydły   
3228Aleksander Sobolewski *07-09-1908 Wąsosz †29-08-1972 Otwock /Wąsosz/  
3229Aleksander Sobolewski *około 1883 Rządkowo †  
3230Aleksander Sobolewski *około 1882 Kurejwa †  
3231Aleksander Sobolewski    
3232Aleksander Sobolewski  †po 05-02-1929  
3233Aleksander Sokołowski *około 1877 Kurkowo †przed 16-02-1931  
3234Aleksander Sokołowski *około 1875 Dzięgiele †  
3235Aleksander Sokołowski *około 1823 Kołaki †03-06-1847  
3236Aleksander Sokołowski  †po 20-02-1939  
3237Aleksander Soliński *04-06-1895 Wąsosz †23-02-1955 Wąsosz /Wąsosz/   
3238Aleksander Soliński *23-02-1862 Wąsosz †   
3239Aleksander Stanisław Chludziński *około 1855 Chludnie †  
3240Aleksander Stanisław Chyliński *08-05-1867 Sulewo Prusy †  
3241Aleksander Stanisław Gosiewski *05-05-1883 Łojki par. Białaszewo †  
3242Aleksander Stanisław Karwowski *09-03-1867 Święcienin †  
3243Aleksander Stanisław Merchelski *16-03-1841 Wąsosz †06-12-1892 Wąsosz /Wąsosz/  
3244Aleksander Staniszewski *około 1868 Brychy †  
3245Aleksander Staniszewski *około 1853 Szczuczyn †26-03-1894 Ławsk  
3246Aleksander Staszewski  †po 21-06-1927  
3247Aleksander Stec *około 1903 Wizna †  
3248Aleksander Stefanowicz *około 1913 Szczuczyn †  
3249Aleksander Stefanowicz *04-07-1910 Żebry †10-10-1967 Żebry /Wąsosz/  
3250Aleksander Stefanowicz *około 1874 Ławsk †  
3251Aleksander Stelcwach *około 1908 Mocarze †  
3252Aleksander Stelmaszyński *28-05-1942 Niećkowo †25-07-1942 Niećkowo  
3253Aleksander Strumiłowski *około 1897 †  
3254Aleksander Strzyżewski *14-10-1905 Kędziorowo †28-10-1973 Kędziorowo /Wąsosz/  
3255Aleksander Sulewski *około 04-1951 Zalesie †25-05-1951 Grajewo   
3256Aleksander Sulewski *23-05-1913 New York, NY †11-05-1966 Zalesie /Wąsosz/   
3257Aleksander Sulewski *13-04-1907 Radziłów †  
3258Aleksander Sulewski *około 11-1889 Bagienice †28-12-1889 Bagienice   
3259Aleksander Sulewski *około 1887 Burzyn †  
3260Aleksander Sulewski *25-12-1887 Sulewo Prusy †11-03-1951 Chojnowo /Szczuczyn/  
3261Aleksander Sulewski *30-03-1879 Zaborowo †po 14-05-1928  
3262Aleksander Sulewski *około 1878 Gackie †  
3263Aleksander Sulewski *28-02-1876 Sulewo Prusy †po 04-04-1938   
3264Aleksander Sulewski *06-12-1862 Sulewo Kownaty †06-12-1862 Sulewo Kownaty  
3265Aleksander Sulewski  †  
3266Aleksander Sulimowicz *około 06-1876 Szwelczyn †26-12-1876 Szwelczyn  
3267Aleksander Sulimowicz *około 1836 Szwelczyn †od 20-06-1890 do 25-11-1902  
3268Aleksander Supiński *1912 †  
3269Aleksander Supiński *1904 †  
3270Aleksander Supiński *około 1888 Chrostowo †  
3271Aleksander Supiński *około 1886 Słucz †  
3272Aleksander Supiński *około 1869 Przytuły †  
3273Aleksander Surawski    
3274Aleksander Surawski *06-11-1912 Niedźwiedzkie †22-02-1981 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3275Aleksander Surawski *18-02-1897 Niedźwiedzkie †21-10-1980 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3276Aleksander Surawski * Niedźwiedzkie †przed 12-08-1996  
3277Aleksander Surmaciewicz *około 1859 Dobrzyce †przed 24-01-1910  
3278Aleksander Sylwester Dąbrowski *około 1871 Pluty †  
3279Aleksander Syłak *około 1882 †przed 31-05-1930  
3280Aleksander Synarski *około 1902 Wierzbowo †  
3281Aleksander Sypytkowski *około 1885 Sośnia †  
3282Aleksander Szczechowski *około 1897 Kurki †po 02-10-1937  
3283Aleksander Szczechowski  †  
3284Aleksander Szczepan Górski *około 1868 Górskie †  
3285Aleksander Szczepankowski *około 1934 Modzele †27-12-1947 Modzele  
3286Aleksander Szczepankowski  †  
3287Aleksander Szczesik *około 1900 Niedźwiedzkie †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
3288Aleksander Szczesik *około 1899 Niećkowo †  
3289Aleksander Szczuka *01-11-1856 Brodowo †po 26-02-1924  
3290Aleksander Szklarzewski *około 1870 Sulewo Kownaty †  
3291Aleksander Szklarzewski *około 1868 Godlewo †22-10-1949 Godlewo  
3292Aleksander Szlejter *09-03-1914 Ostrowik †  
3293Aleksander Szlejter *05-10-1897 Klimaszewnica †  
3294Aleksander Szlejter  †przed 04-05-1940  
3295Aleksander Szleszyński *około 1907 †  
3296Aleksander Szleszyński *28-01-1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3297Aleksander Szleszyński *około 1878 Brodowo †  
3298Aleksander Szleszyński    
3299Aleksander Sznajder *około 1854 Kramkowo †  
3300Aleksander Szrejter *27-09-1884 Ostrowik †przed 1961  
3301Aleksander Sztejno *1880 Mazewo †03-04-1953 Żebry /Wąsosz/  
3302Aleksander Szulc *04-06-1864 Wąsosz †  
3303Aleksander Szumowski *21-07-1904 Przechody †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
3304Aleksander Szumowski *około 1901 Witynie †  
3305Aleksander Szumowski *około 1876 Przestrzele †  
3306Aleksander Szumowski  †  
3307Aleksander Szumski  †  
3308Aleksander Szurno *około 1868 Chojnowo †  
3309Aleksander Szurno  †  
3310Aleksander Szydłowski *około 1901 †  
3311Aleksander Szymanowski *około 07-1891 †13-01-1893 Łempice /Wąsosz/  
3312Aleksander Szymanowski *około 1876 Okół †  
3313Aleksander Szymanowski *25-09-1866 Wąsosz †21-01-1869 Wąsosz /Wąsosz/  
3314Aleksander Szymanowski *około 1834 Szymany †po 23-02-1897  
3315Aleksander Szymanowski  †po 07-11-1892  
3316Aleksander Szymański *około 1849 Drozdowo †  
3317Aleksander Szymański  †  
3318Aleksander Śledziewski *około 1904 Nieławice †  
3319Aleksander Śledziewski *około 1902 Makowskie †  
3320Aleksander Śmiarowski *około 1903 Olszewo par. Romany †  
3321Aleksander Śmiarowski *około 1888 Mieczki †  
3322Aleksander Śmiarowski *około 1888 Mieczki Czarne †  
3323Aleksander Śmiarowski *około 1870 Mieczki †przed 22-02-1927  
3324Aleksander Świderski * Świdry    
3325Aleksander Świderski *02-01-1938 Zaborowo †15-08-1940 Zaborowo   
3326Aleksander Świderski *około 1900 Siemień †   
3327Aleksander Świderski *01-07-1900 Zaborowo †02-03-1970 Grajewo /Wąsosz/   
3328Aleksander Świderski *około 1896 Bukowo †po 14-01-1947  
3329Aleksander Świderski    
3330Aleksander Święcicki    
3331Aleksander Święciński *1862 Gardoty †  
3332Aleksander Święciński *około 1861 Święcienin †  
3333Aleksander Święciński *około 03-1843 Gutki †  
3334Aleksander Święciński  †1902 Poryte /Poryte/  
3335Aleksander Święszkowski *około 1889 Zabiele †  
3336Aleksander Taraszkowski *około 1876 Borawskie par. Jedwabne †  
3337Aleksander Tarnacki *około 1918 Ławsk †  
3338Aleksander Tarnacki *około 1892 Ławsk †po 03-02-1941  
3339Aleksander Tarnacki *około 05-1873 Wąsosz †01-09-1874 Wąsosz  
3340Aleksander Tchórzewski *około 1904 Pniewo †06-11-1991 Ciechanowiec  
3341Aleksander Teofil Chmielewski *27-02-1857 Żebry †15-09-1858 Żebry  
3342Aleksander Tomaszewski *1912 Żebry †  
3343Aleksander Tomaszewski *20-01-1898 Żebry †  
3344Aleksander Tomaszewski *około 1891 Sieburczyn †  
3345Aleksander Tomaszewski *17-10-1886 Brzozowa par. Białaszwewo †14-07-1952 Plymouth, PA  
3346Aleksander Tomaszewski *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †przed 13-11-1876  
3347Aleksander Trepanowski *14-08-1898 Wizna †  
3348Aleksander Truszkowski *1888 Nieciki †1890 Nieciki /Słucz/  
3349Aleksander Truszkowski *około 1883 Wąsosz †  
3350Aleksander Truszkowski *około 1860 Szczuczyn †  
3351Aleksander Truszkowski  †  
3352Aleksander Truszkowski  †po 04-02-1903  
3353Aleksander Trzaska *07-03-1912 Przytuły †29-10-1985 Ławsk /Wąsosz/  
3354Aleksander Trzaska *około 1896 Brzostowo †  
3355Aleksander Trzaska *17-12-1893 Nadbory †  
3356Aleksander Trzaska *10-05-1889 Brzostowo †  
3357Aleksander Tuzinowski *około 1874 Bęćkowo †  
3358Aleksander Tyszka *około 1867 Szwelczyn †  
3359Aleksander Tyszka *około 1849 Popowo †  
3360Aleksander Tyszkiewicz *około 1869 Przytuły †  
3361Aleksander Tyszkiewicz  †  
3362Aleksander Tyszkiewicz  †po 04-02-1919  
3363Aleksander Tyszkiewicz  †po 30-09-1895  
3364Aleksander Tyszko  †  
3365Aleksander Wachulewicz *około 1892 Kędziorowo †od 07-02-1944 do 26-09-1987  
3366Aleksander Wacław Grądzki    
3367Aleksander Walewski *około 1873 Witynie †  
3368Aleksander Wasil *około 1895 Jakowlewo †  
3369Aleksander Wasilewski * Barany   
3370Aleksander Wasilewski *20-03-1909 Barany †  
3371Aleksander Wasilewski *około 1882 Barany †przed 10-1911  
3372Aleksander Wasilewski *około 1839 Barany †  
3373Aleksander Wasilewski    
3374Aleksander Wasilewski  †  
3375Aleksander Waszkiewicz    
3376Aleksander Waszkiewicz  †27-04-1909 Szymany  
3377Aleksander Wawrzyniec Chrzanowski *10-08-1890 Kucze Wielkie †  
3378Aleksander Wądołowski *około 1910 Korytki †  
3379Aleksander Wądołowski *około 1875 Bronaki-Pietrasze †  
3380Aleksander Wądołowski *około 1875 Bronaki-Olki †po 24-04-1923  
3381Aleksander Wądołowski *około 1870 Koniecki par. Wizna †  
3382Aleksander Werner *28-01-1861 Kieljany †  
3383Aleksander Wesołowski *27-09-1894 Okrasin †31-07-1953 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3384Aleksander Wesołowski *01-09-1888 Szostaki †  
3385Aleksander Węcek *1897 Kapice †05-12-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
3386Aleksander Węcek *około 1878 †po 25-11-1930  
3387Aleksander Węcek *około 1878 †19-03-1945  
3388Aleksander Wicik  †przed 01-1931  
3389Aleksander Wierciszewski *około 1911 Szostaki †05-12-1915 Szostaki /Burzyn/  
3390Aleksander Wierciszewski *około 1870 Borawskie par. Jedwabne †  
3391Aleksander Wierciszewski *około 1866 Wierciszewo †   
3392Aleksander Wierciszewski  †  
3393Aleksander Wierzbicki *około 1866 Grajewo †  
3394Aleksander Wiszowaty *około 1870 Wiszowate †  
3395Aleksander Wiszowaty *około 1867 Kossaki †przed 24-02-1941  
3396Aleksander Wiszowaty *około 1835 Wiszowate †po 03-02-1885  
3397Aleksander Wiszowaty  †  
3398Aleksander Wiszowaty  †od 11-11-1891 do 26-11-1900  
3399Aleksander Wiśniewski *09-09-1895 Słucz †  
3400Aleksander Wiśniewski *około 1872 Żebry †przed 23-02-1925  
3401Aleksander Wiśniewski *około 1871 Pluty †  
3402Aleksander Wiśniewski *28-10-1867 Siestrzanki †   
3403Aleksander Wiśniewski *około 1859 Szczuczyn †  
3404Aleksander Wiśniewski *około 1844 Korzeniste †po 12-01-1904  
3405Aleksander Wiśniewski  †  
3406Aleksander Wiśniewski  †  
3407Aleksander Wiśniewski  †  
3408Aleksander Witkowski *około 1903 Wilamowo †   
3409Aleksander Witkowski *około 10-1871 †16-04-1874 Wąsosz  
3410Aleksander Witkowski  †przed 08-02-1928  
3411Aleksander Władysław Karwowski *około 1894 †  
3412Aleksander Włodarski *21-02-1903 Borawskie †   
3413Aleksander Włodkowski *1882 Mocarze †  
3414Aleksander Wnuszyński *około 1890 Ołdaki †  
3415Aleksander Wojciechowski *11-11-1891 Grabowo †  
3416Aleksander Wojciechowski *30-10-1890 Jambrzyki †  
3417Aleksander Wojsław *około 1885 Kownatki †02-12-1886 Kownatki  
3418Aleksander Wojsław *15-01-1876 Wojsławy †23-01-1941 Wojsławy   
3419Aleksander Wojsław *około 1872 †przed 06-1936  
3420Aleksander Wojsław *29-07-1872 Kownatki †18-11-1876 Kownatki  
3421Aleksander Wojsław  †  
3422Aleksander Wojsław    
3423Aleksander Wolwark *około 1909 Kudłaczewo †03-01-1929 Wąsosz  
3424Aleksander Wołyniec *31-01-1912 Przytuły †  
3425Aleksander Wrona    
3426Aleksander Wróblewski *14-10-1882 Sieburczyn †   
3427Aleksander Wykowski *około 1855 Wścieklice †  
3428Aleksander Wyrwas  †02-01-1895 Konarzyce  
3429Aleksander Wyrzykowski *30-04-1908 Janczewko †  
3430Aleksander Wyrzykowski *około 1877 Janczewko †przed 26-02-1924  
3431Aleksander Wysocki *06-09-1903 Niedźwiadna †  
3432Aleksander Wysocki *około 1900 Rydzewo-Pieniążek †przed 27-08-1906  
3433Aleksander Wysocki *24-03-1897 Rydzewo Szlacheckie †  
3434Aleksander Wysocki *około 1892 Słucz †  
3435Aleksander Wysocki  †  
3436Aleksander Zaborowski *około 1907 Nieciki †  
3437Aleksander Zaborowski  †  
3438Aleksander Zajczewski *około 1902 †  
3439Aleksander Zajk *około 1862 Sojczyn-Borowy †  
3440Aleksander Zajk *1858 Brzozowa Wólka †  
3441Aleksander Zakrzewski *około 1895 Karwowo-Wszebory †  
3442Aleksander Zakrzewski *około 1858 Rydzewo-Pieniążek †20-03-1896  
3443Aleksander Zalewski *około 04-1914 Kramarzewo †20-07-1914 Kramarzewo /Wąsosz/  
3444Aleksander Zalewski *1910 Szlasy †  
3445Aleksander Zalewski *około 1904 Zakrzewo †  
3446Aleksander Zalewski *1903 Płochowo †przed 24-07-1989  
3447Aleksander Zalewski *około 1894 †  
3448Aleksander Zalewski *12-06-1887 Wąsosz †05-02-1968 Wąsosz /Wąsosz/   
3449Aleksander Zalewski *około 1881 †29-03-1882 Kubra /Przytuły/  
3450Aleksander Zalewski *około 1876 †18-03-1898 Zalesie /Wąsosz/  
3451Aleksander Zalewski *16-11-1873 Bęćkowo †  
3452Aleksander Zalewski *10-07-1869 Zalesie †   
3453Aleksander Zalewski *około 1862 Łojki par. Białaszewo †14-06-1930 Żebry  
3454Aleksander Zalewski *10-03-1858 Zalesie †31-08-1938 Zalesie   
3455Aleksander Zalewski *około 1856 Jaki †po 18-11-1913  
3456Aleksander Zalewski *około 1854 Mroczki †przed 20-05-1929   
3457Aleksander Zalewski  †  
3458Aleksander Zalewski  †  
3459Aleksander Zalewski  †po 11-02-1929  
3460Aleksander Zalewski  †po 16-07-1940  
3461Aleksander Zalewski    
3462Aleksander Zalewski  †przed 12-02-1867  
3463Aleksander Załęcki *około 1865 Golanki †  
3464Aleksander Załuska *około 1871 Kisiołki †  
3465Aleksander Załuska *około 1863 †po 27-01-1914  
3466Aleksander Zambrowski * Kudłaczewo   
3467Aleksander Zambrowski *18-11-1915 Kudłaczewo †przed 23-08-1975  
3468Aleksander Zamojski *06-05-1931 Modzele †15-09-1932 Modzele  
3469Aleksander Zamojski *24-11-1904 Skaje †04-02-1979 Czarnówek  
3470Aleksander Zamojski *15-04-1867 Obrytki †  
3471Aleksander Zamojski *13-09-1862 Stawiane †28-11-1862 Stawiane /Wąsosz/  
3472Aleksander Zarzecki *około 1879 Glinki †28-01-1881 Modzele /Wąsosz/  
3473Aleksander Zarzecki *około 1871 Żebry †przed 23-02-1925  
3474Aleksander Zarzecki *około 1869 Brzostowo †  
3475Aleksander Zarzecki  †  
3476Aleksander Zawadzki  †  
3477Aleksander Zawadzki  †przed 05-11-1834  
3478Aleksander Zdankiewicz *około 1870 Kowalewo †  
3479Aleksander Zdankowski * Jambrzyki   
3480Aleksander Zduńczyk  †  
3481Aleksander Zegarow *08-08-1918 Szymonka †  
3482Aleksander Zegarowicz  †po 25-08-1945  
3483Aleksander Zejer *około 1869 Wilamowo †  
3484Aleksander Zieliński *01-11-1917 Ławsk †07-08-1976 Ławsk /Wąsosz/  
3485Aleksander Zieliński *11-06-1916 Rakowo †  
3486Aleksander Zieliński *1891 Wąsosz †20-02-1964 Rożyńsk /Wąsosz/   
3487Aleksander Zieliński *26-09-1884 Wilamowo †  
3488Aleksander Zieliński *około 1844 Ruda †po 23-02-1897  
3489Aleksander Zieliński  †  
3490Aleksander Ziemkiewicz    
3491Aleksander Zorczykowski *około 1869 Jedwabne †przed 27-02-1924  
3492Aleksander Zuzga *około 1903 Kownaty †  
3493Aleksander Zuzga  †przed 26-01-1926  
3494Aleksander Zwoliński *około 1875 Ciemnoszyje †  
3495Aleksander Zych * Nowy Targ   
3496Aleksander Zyskowski *około 1880 Kapice †  
3497Aleksander Zyskowski *około 1866 †16-04-1867 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3498Aleksander Zyskowski *około 1853 Szczuczyn †po 09-02-1909  
3499Aleksander Zyskowski    
3500Aleksander Zyskowski  †  
3501Aleksander Zyskowski  †  
3502Aleksander Zyskowski  †od 13-02-1919 do 04-05-1929  
3503Aleksander Żbikowski *około 1851 †14-08-1852 Łękowo /Grajewo/  
3504Aleksander Żebrowski *26-04-1916 Przyborowo †11-04-1978 Modzele /Wąsosz/  
3505Aleksander Żebrowski *około 1838 Przyborowo †  
3506Aleksander Żelechowski *około 1885 Kokoszki †  
3507Aleksander Żochowski *około 01-1896 †07-09-1896 Sieburczyn /Burzyn/   
3508Aleksander Żochowski *05-01-1888 Wierciszewo †   
3509Aleksander Żukowski *około 1870 Kolno †  
3510Aleksander Żukowski *1864 Grądy †  
3511Aleksander Żyliński *około 1875 Chojnowo †  
3512Aleksandr Kowalewski *około 1879 †01-01-1882 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3513Aleksandra (Ludwika) Zambrowska z d. Sulewska  †  
3514Aleksandra (Marianna) Płochocka z d. Wróblewska *15-09-1903 Jambrzyki †04-06-1960 Łempice /Wąsosz/  
3515Aleksandra (Marianna) Tarnacka z d. Samełko  †  
3516Aleksandra Abramowicz z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
3517Aleksandra Adamska z d. Wąsecka  †  
3518Aleksandra Adamska z d. Rafałko    
3519Aleksandra Agaciak z d. Polakowska * Żebry   
3520Aleksandra Agata Wojciechowska z d. Wiśniewska *około 1868 Szczuczyn †przed 06-1895  
3521Aleksandra Alojza Paszkowska z d. Wojdzicka *około 1830 Kupiski †po 06-02-1893  
3522Aleksandra Andrusiewicz z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
3523Aleksandra Andrzejewska z d. Dudzin  †  
3524Aleksandra Anna Czaplicka z d. Sulewska *około 1865 Borawskie †  
3525Aleksandra Antonina Borawska z d. Chrzanowska *22-04-1867 Kieljany †przed 04-1917 /Wąsosz/  
3526Aleksandra Antonina Ołdakowska z d. Konopka *1841 Chełchy †po 04-02-1907  
3527Aleksandra Arciszewska z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
3528Aleksandra Augustynowicz  †  
3529Aleksandra Bagińska z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
3530Aleksandra Bagińska z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
3531Aleksandra Bagińska *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
3532Aleksandra Bagińska z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
3533Aleksandra Bagińska *około 08-1884 Wąsosz †17-07-1885 Wąsosz  
3534Aleksandra Bagińska *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
3535Aleksandra Bagińska *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
3536Aleksandra Bagińska z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
3537Aleksandra Bagińska z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
3538Aleksandra Bagińska z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †  
3539Aleksandra Bagińska z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3540Aleksandra Bagińska z d. Borawska  †po 20-09-1927  
3541Aleksandra Bagińska z d. Przyborowska  †po 10-02-1931  
3542Aleksandra Bagińska z d. Chylińska  †04-03-1893  
3543Aleksandra Balejko z d. Kuć  †po 27-01-1919  
3544Aleksandra Bałdyga z d. Garder *około 1879 Bzury †  
3545Aleksandra Baranowska z d. Wądołowska *około 1901 †  
3546Aleksandra Baranowska z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †  
3547Aleksandra Barczewska z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
3548Aleksandra Bardzińska z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
3549Aleksandra Bargłowska z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
3550Aleksandra Bargłowska z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
3551Aleksandra Bartkiewicz z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
3552Aleksandra Bartosiewicz z d. Murawska  †  
3553Aleksandra Bednarowicz z d. Modzelewska * Ławsk   
3554Aleksandra Bender z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
3555Aleksandra Berlińska z d. Gardocka *około 1863 †po 06-03-1905  
3556Aleksandra Białosuknia z d. Staszewska  †  
3557Aleksandra Bielawska z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †   
3558Aleksandra Bielawska z d. Szlejter *około 1874 Szlasy †  
3559Aleksandra Bielecka z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
3560Aleksandra Bielska z d. Zaniewska  †  
3561Aleksandra Bieńkowska z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
3562Aleksandra Bieńkowska z d. Kretuńska  †02-06-1927  
3563Aleksandra Bogdan z d. Kowalewska *11-05-1922 Żebry †  
3564Aleksandra Bogdan z d. Rafałowska    
3565Aleksandra Bogdańska z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
3566Aleksandra Bogusławska z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
3567Aleksandra Borawska z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
3568Aleksandra Borawska z d. Łempicka *08-01-1889 Bagienice †po 23-11-1938   
3569Aleksandra Borawska z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
3570Aleksandra Borawska z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
3571Aleksandra Borawska z d. Obiedzińska *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
3572Aleksandra Borawska *około 10-1864 †10-04-1866 Konopki  
3573Aleksandra Borawska z d. Sulewska *około 1863 Klimaszewnica †  
3574Aleksandra Borawska *około 08-1861 Niedźwiadna †10-05-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3575Aleksandra Borawska *około 19-04-1859 Konopki †17-05-1859 Konopki  
3576Aleksandra Borawska z d. Obrycka  †  
3577Aleksandra Borawska z d. Ekstowicz  †  
3578Aleksandra Borusiewicz     
3579Aleksandra Bosko * Piaseczno    
3580Aleksandra Brodowska z d. Wiszowata *25-11-1897 Świdry Podleśne †21-02-1974 Bagienice /Wąsosz/   
3581Aleksandra Bronakowska z d. Karwowska *około 1870 Karwowo par. Jedwabne †1918  
3582Aleksandra Bronakowska z d. Wądołowska *około 1859 Koniecki par. Wizna †po 26-02-1900  
3583Aleksandra Bronakowska z d. Chrzanowska  †  
3584Aleksandra Bronisława Żebrowska z d. Chmielewska *około 1872 Wszebory †  
3585Aleksandra Brzostowska z d. Przestrzelska *około 1889 Makowskie †   
3586Aleksandra Brzozowska z d. Łaguna *19-10-1919 Kędziorowo †2012   
3587Aleksandra Brzozowska z d. Zalewska *08-09-1890 Zalesie †08-04-1965 Zalesie   
3588Aleksandra Brzozowska z d. Makowska *około 1873 Rutkowskie †  
3589Aleksandra Brzozowska z d. Kotowska *około 1865 Rutkowskie †  
3590Aleksandra Brzuchalska z d. Kamińska *23-06-1887 Wąsosz †14-03-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
3591Aleksandra Brzuszkiewicz z d. Bargłowska *około 1884 Zabawka †  
3592Aleksandra Buczyńska z d. Wiśniewska *około 1879 Radziłów †  
3593Aleksandra Budna z d. Jaczyńska * Boczki    
3594Aleksandra Budna z d. Kalinowska *około 1881 Słucz †  
3595Aleksandra Bujnowska *około 05-1864 Czarnówek †16-11-1864 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3596Aleksandra Bukowska z d. Truszkowska  †po 30-01-1923  
3597Aleksandra Buziewicz z d. Sypytkowska  †  
3598Aleksandra Byl z d. Gacka *14-11-1913 †24-09-1981 Komosewo /Wąsosz/  
3599Aleksandra Chełmińska z d. Górska *21-07-1909 Niećkowo †po 17-05-1975  
3600Aleksandra Chmielewska z d. Malinowska *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3601Aleksandra Chodnicka z d. Chrzanowska *28-11-1903 Zalesie †21-12-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
3602Aleksandra Chodnicka z d. Grosfeld *około 1881 Barany †  
3603Aleksandra Chodnicka z d. Robaczyńska *około 1878 Wąsosz †15-01-1902  
3604Aleksandra Chodorowska *1888 Sieburczyn †   
3605Aleksandra Chodorowska z d. Chojnowska *około 1864 Grądy Małe †10-04-1925 Mocarze /Burzyn/  
3606Aleksandra Chodorowska z d. Krynicka  †  
3607Aleksandra Chojnowska z d. Ożarowska *około 1899 Bartki †  
3608Aleksandra Chojnowska z d. Bogusławska *20-10-1895 Kownatki †27-02-1964 Zalesie /Wąsosz/  
3609Aleksandra Chojnowska z d. Mieczkowska *około 1875 Pieniążki †  
3610Aleksandra Cholewińska z d. Sokołowska *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †  
3611Aleksandra Chorzelska z d. Węcek *około 1876 Żebry †po 28-09-1935  
3612Aleksandra Chrostowska z d. Borawska *około 1901 Mocarze †  
3613Aleksandra Chrzanowska z d. Karwowska *10-01-1908 Sokoły †19-02-1989 Szczuczyn  
3614Aleksandra Chrzanowska z d. Mroczkowska *13-10-1898 Czerwonki †1927   
3615Aleksandra Chrzanowska z d. Rogowska *około 1881 Pieńki †  
3616Aleksandra Chrzanowska z d. Grądzka *około 1881 Jarnuty †   
3617Aleksandra Chrzanowska z d. Malinowska *około 1879 Pomiany †   
3618Aleksandra Chrzanowska z d. Kurkowska *1872 Jaki †  
3619Aleksandra Chrzanowska *około 1865 Łosewo †po 11-02-1929  
3620Aleksandra Chrzanowska *około 08-02-1859 Wypychy †22-02-1859 Wypychy /Przytuły/  
3621Aleksandra Chrzanowska z d. Filipkowska (Tyszka)  †przed 20-02-1928  
3622Aleksandra Chutkowska z d. Dęba  †  
3623Aleksandra Chylińska z d. Zalewska *około 1908 †  
3624Aleksandra Chylińska z d. Trzaska *około 1871 Borawskie †  
3625Aleksandra Chylińska z d. Konopka *około 1868 Łoje Awissa †  
3626Aleksandra Chylińska z d. Sulewska  †  
3627Aleksandra Ciborowska z d. Sawicka *około 1881 Bęćkowo †  
3628Aleksandra Ciecierska * Grajewo    
3629Aleksandra Ciecierska z d. Stefanowicz *03-12-1898 Kędziorowo †03-02-1978 Wąsosz /Wąsosz/   
3630Aleksandra Ciecierska z d. Dobrzycka *1875 Skroda Wielka †  
3631Aleksandra Cimoch z d. Nienałtowska *24-12-1882 Małachowo †   
3632Aleksandra Ciszewska z d. Wojsław *24-10-1912 Kownatki †  
3633Aleksandra Cwalina z d. Dąbrowska *06-03-1928 Kędziorowo †08-01-2009  
3634Aleksandra Cwalina z d. Borawska *04-03-1913 Kucze Wielkie †17-09-1999  
3635Aleksandra Cwalińska *04-06-1902 Rogale par. Stawiski †  
3636Aleksandra Cwalińska z d. Zakrzewska *około 1880 Wojsławy †  
3637Aleksandra Cwalińska z d. Sokołowska  †  
3638Aleksandra Cybula z d. Szymanowska  †po 09-02-1932  
3639Aleksandra Czaplicka z d. Karwowska *około 1900 Święcienin †  
3640Aleksandra Czaplicka z d. Wiśniewska  †  
3641Aleksandra Czarnecka z d. Glińska *19-04-1886 Zakrzewo †  
3642Aleksandra Czarnecka *około 02-1881 †05-08-1882 Słucz /Słucz/  
3643Aleksandra Czarnecka z d. Tarnowska *około 1865 Czarnowo †17-03-1910 Słucz  
3644Aleksandra Czarnecka z d. Gałązka *około 05-1857 Grajewo †  
3645Aleksandra Czarnowska z d. Niedźwiedzka * Wąsosz   
3646Aleksandra Czarnowska z d. Karwowska  †po 12-02-1934  
3647Aleksandra Czerwińska z d. Sulewska *około 1873 Sulewo Prusy †  
3648Aleksandra Czyżewska     
3649Aleksandra Danowska z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
3650Aleksandra Danowska z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
3651Aleksandra Danowska *24-08-1872 Sulewo Prusy †28-07-1875 Sulewo Prusy  
3652Aleksandra Danowska z d. Chojnowska    
3653Aleksandra Danowska z d. Orłowska    
3654Aleksandra Dardzińska z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
3655Aleksandra Dąbrowska z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
3656Aleksandra Dąbrowska z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
3657Aleksandra Dąbrowska z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
3658Aleksandra Dąbrowska z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
3659Aleksandra Dąbrowska z d. Wierciszewska *około 1867 Mroczki †  
3660Aleksandra Dąbrowska z d. Brzostowska *około 1864 Rutkowskie †po 17-02-1925  
3661Aleksandra Dąbrowska z d. Rakowska  †po 14-01-1928  
3662Aleksandra Dębek z d. Piotrowska  †  
3663Aleksandra Długołęcka z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
3664Aleksandra Długołęcka *13-03-1896 Bęćkowo †  
3665Aleksandra Długołęcka *30-03-1889 Bęćkowo †  
3666Aleksandra Długołęcka *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
3667Aleksandra Dobrzycka z d. Dzięgielewska  †  
3668Aleksandra Dołęga *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
3669Aleksandra Dołęga z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
3670Aleksandra Domasiewicz z d. Zarzecka *około 1898 †po 30-12-1969  
3671Aleksandra Domełło z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
3672Aleksandra Domisiewicz z d. Żuryńska *22-05-1875 Upartowo †22-08-1958 Niećkowo /Wąsosz/  
3673Aleksandra Domitr z d. Mieczkowska *około 1899 Mieczki †  
3674Aleksandra Domitr z d. Szleszyńska *1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3675Aleksandra Domitr z d. Sakowska *około 1885 Orlikowo †  
3676Aleksandra Domitr z d. Czarnecka *około 1861 Wilamowo †28-03-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3677Aleksandra Domitrz *około 02-1924 Kotowo Plac †03-04-1924 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3678Aleksandra Domitrz z d. Orłowska *około 1910 Zakrzewo †   
3679Aleksandra Downar z d. Obrycka *około 1886 Mścichy †po 04-03-1946  
3680Aleksandra Drobińska z d. Skarżyńska *09-06-1888 Wąsosz †  
3681Aleksandra Drobińska z d. Zielińska  †przed 12-1903  
3682Aleksandra Dubowska z d. Mocarska *około 1890 Brzostowo †  
3683Aleksandra Dziekońska z d. Zaborowska *około 1888 Wąsosz †przed 11-02-1929  
3684Aleksandra Dzięgielewska z d. Danowska *około 1891 Sulewo Kownaty †po 06-02-1929  
3685Aleksandra Dzięgielewska z d. Polkowska *około 1877 Jaki †  
3686Aleksandra Dzięgielewska z d. Januszewska *około 1867 Dołęgi †25-06-1913 Wąsosz /Wąsosz/  
3687Aleksandra Dzięgielewska z d. Biedrzycka *około 1866 Kurki †  
3688Aleksandra Ekstowicz *około 1917 †08-02-1922 Radziłów /Radziłów/  
3689Aleksandra Ekstowicz z d. Wądołowska *około 1857 Sambory †  
3690Aleksandra Erynk z d. Myślińska *07-09-1912 Szostaki †   
3691Aleksandra Farfałowska z d. Samełko *około 1887 Słucz †  
3692Aleksandra Faszcza z d. Stachelska *około 1904 Ławsk †03-09-1929 Ławsk  
3693Aleksandra Figurska *około 1900 †13-11-1918 Makowskie /Burzyn/   
3694Aleksandra Filipkowska z d. Dąbrowska *około 1897 Dzięgiele †  
3695Aleksandra Filipkowska z d. Czyżewska *03-05-1886 Wąsosz †   
3696Aleksandra Filipkowska z d. Mieczkowska *około 1883 Bagienice par. Romany †  
3697Aleksandra Filipkowska z d. Mieczkowska *około 1876 Pieniążki par. Romany †  
3698Aleksandra Filipkowska z d. Skrodzka  †  
3699Aleksandra Filter z d. Brzostowska *około 1858 Łoje Awissa †po 09-02-1909  
3700Aleksandra Franciszka Gardocka z d. Karwowska *03-04-1897 Sokoły †27-03-1968 Grajewo  
3701Aleksandra Franciszka Mrozowicz z d. Gardocka *około 1862 Gardoty †po 08-06-1909  
3702Aleksandra Franciszka Sulewska z d. Karwowska     
3703Aleksandra Frydrych z d. Pieńkowska  †  
3704Aleksandra Gardocka z d. Truszkowska *około 1869 Czarnowo †  
3705Aleksandra Gardocka z d. Dykow  †po 19-02-1895  
3706Aleksandra Glińska z d. Chrzanowska *około 1880 Koniecki Małe †04-09-1914 Brzeźnio  
3707Aleksandra Glińska z d. Walewska *około 1873 Wilamowo †  
3708Aleksandra Glińska z d. Szczechowska *około 1870 Pasichy †po 22-02-1914  
3709Aleksandra Glińska z d. Nizińska *około 1814 Kotowo †  
3710Aleksandra Godlewska z d. Mieczkowska * Supy   
3711Aleksandra Godlewska z d. Dąbrowska *27-01-1907 Wąsosz †10-02-1968 Gdynia  
3712Aleksandra Godlewska z d. Mroczkowska *04-11-1905 Nieciki †23-12-1988 Godlewo /Wąsosz/  
3713Aleksandra Godlewska z d. Zakrzewska *około 1892 Zalesie †30-05-1931 Zalesie   
3714Aleksandra Godlewska *około 1887 †15-10-1889 Witynie /Jedwabne/  
3715Aleksandra Godlewska z d. Filipkowska *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 29-01-1930  
3716Aleksandra Godlewska z d. Gurzęda *około 1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
3717Aleksandra Godlewska z d. Taraskowska *około 1869 Borawskie par. Jedwabne †przed 28-02-1927  
3718Aleksandra Godlewska z d. Mieczkowska *około 1866 Mieczki †  
3719Aleksandra Godlewska z d. Pieńczykowska  †  
3720Aleksandra Gogołowska z d. Glińska  †po 15-06-1926  
3721Aleksandra Gołębiewska z d. Chmielewska *około 1874 Święcienin †10-08-1898 Przytuły /Przytuły/  
3722Aleksandra Gosiewska *29-10-1898 Sulewo Kownaty †   
3723Aleksandra Gosiewska *13-01-1898 Łojki par. Białaszewo †  
3724Aleksandra Gosiewska *13-09-1881 Łojki par. Białaszewo †02-12-1881 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
3725Aleksandra Góralska z d. Lipińska *około 1843 Mocarze †30-11-1908 Mocarze /Burzyn/  
3726Aleksandra Górska z d. Danowska *25-09-1898 Sulewo Prusy †30-08-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3727Aleksandra Górska *11-04-1889 Bzury †26-06-1892 Bzury /Wąsosz/  
3728Aleksandra Górska z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †  
3729Aleksandra Górska z d. Danowska *12-02-1871 Sulewo Kownaty †27-12-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3730Aleksandra Górska z d. Wądołowska  †po 22-11-1930  
3731Aleksandra Górska     
3732Aleksandra Grabowska z d. Konopka *05-08-1905 Konopki Monety †13-10-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
3733Aleksandra Grabowska z d. Makowska *około 1899 Makowskie †  
3734Aleksandra Grabowska z d. Rutkowska *09-06-1895 Kamińskie †18-04-1978 Bukowo /Wąsosz/  
3735Aleksandra Grabowska z d. Karwowska *około 1893 Kamianki †po 19-11-1918  
3736Aleksandra Grajewska z d. Karpińska  †  
3737Aleksandra Grądzka z d. Ruszczyk  †przed 30-12-1941  
3738Aleksandra Grela z d. Łempicka *23-03-1889 Sulewo Kownaty †13-03-1978 Sienickie /Białaszewo/   
3739Aleksandra Grelewska z d. Frąckiewicz *około 1854 Bożejewo †  
3740Aleksandra Grochowska z d. Liberadzka *około 1857 †przed 1894  
3741Aleksandra Gromadzka z d. Gacka *około 1866 Wierciszewo †  
3742Aleksandra Gryczan z d. Gładkowska  †  
3743Aleksandra Grzybowska  †  
3744Aleksandra Grzymała z d. Bagińska *około 1872 †  
3745Aleksandra Grzymkowska z d. Cwalińska *około 1893 Kucze Wielkie †  
3746Aleksandra Grzymkowska z d. Skrodzka *około 1853 Skroda Wielka †12-11-1931 Świdry  
3747Aleksandra Gulska z d. Kruszyńska *około 1867 Glinki †  
3748Aleksandra Gurzęda z d. Borawska *około 1898 Bożejewo †   
3749Aleksandra Gurzęda z d. Brzostowska *około 1895 Witynie †  
3750Aleksandra Gurzęda z d. Zajkowska *około 1830 Laskowiec par. Giełczyn †  
3751Aleksandra Gurzęda z d. Winograd * Kutowszczyzna †   
3752Aleksandra Gutowska * Wąsosz   
3753Aleksandra Gutowska *22-01-1895 Guty Podleśne †  
3754Aleksandra Gutowska z d. Tarnacka *około 10-1888 Łempice †01-02-1940 Łempice /Wąsosz/  
3755Aleksandra Gutowska *04-02-1882 Przyborowo †1882 Przyborowo /Grabowo/  
3756Aleksandra Gutowska *około 02-1882 Łempice †31-05-1882 Łempice /Wąsosz/  
3757Aleksandra Gutowska z d. Dzięgielewska *około 1871 Milewo †16-11-1899 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
3758Aleksandra Gutowska z d. Piaseczna *około 1869 Grabowo †  
3759Aleksandra Gutowska z d. Mroczkowska *około 1860 Wojsławy †po 09-09-1903   
3760Aleksandra Gutowska z d. Danowska  †13-07-1896  
3761Aleksandra Gutowska z d. Downar  †przed 31-01-1938  
3762Aleksandra Gwiazdowska z d. Iwanowicz *około 1833 Czachy †  
3763Aleksandra Hermanowska z d. Chojnowska  †przed 05-02-1924  
3764Aleksandra Huszcza z d. Modzelewska *około 1906 Radziłów †  
3765Aleksandra Iwanowska z d. Kowalewska *17-10-1912 Orlikowo †  
3766Aleksandra Iwanowska z d. Łojewska *około 1876 Niwkowo †   
3767Aleksandra Jabłonowska z d. Rutkowska  †  
3768Aleksandra Jabłońska z d. Laszczkowska *około 1873 Ławsk †  
3769Aleksandra Jachimska z d. Przechocka * Danowo   
3770Aleksandra Jakubowska z d. Kurzątkowska *1875 Lachowo †20-12-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3771Aleksandra Janicka * Olsztyn    
3772