Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby żyjące - Indeks alfabetyczny [Osoby żyjące]11488    >> Strona 2

1? Helena z d. M.    
2Adamczuk Halina z d. Nikonowicz * Wąsosz   
3Adamczuk Tomasz Bogdan * Ruda Żurawiecka   
4Adamczyk Wanda z d. N    
5Adamowska Janina z d. Kamińska * Wąsosz    
6Adamowski Czesław * Łątczyn    
7Adamska Aleksandra z d. Rafałko    
8Adamska Genowefa z d. Cwalińska * Rogale par. Stawiski   
9Adamska Henryka z d. Łoś * Ławsk   
10Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
11Adamska Leokadia z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
12Adamski Henryk    
13Adamski Izydor * Długołęka   
14Adamski Jerzy * Kubra   
15Adamski Kazimierz * Szymany    
16Adasiewicz Aleksander * Osowiec   
17Adasiewicz Anna z d. Gawedzka * Czerwonki   
18Adasiewicz Helena z d. Zarzecka * Żebry   
19Adasiewicz Lucjan    
20Agaciak Aleksandra z d. Polakowska * Żebry   
21Agaciak Ryszard    
22Aitken Gregory * Grecja    
23Aitken Hilda    
24Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz * Szczecin    
25Aitken Victoria * Colorado Springs    
26Akacka Bogumiła z d. Chrubin    
27Akacka Krystyna z d. Wiśniewska    
28Akacka Małgorzata Anna * Gdańsk   
29Akacka Marianna z d. Maciorowska    
30Akacka Zofia z d. Hibner    
31Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska    
32Akacki Franciszek * Kownatki   
33Akacki Kazimierz * Modzele   
34Akacki Sławek * Grozimy   
35Akacki Tadeusz * Kramarzewo   
36Akacki Władysław    
37Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda * Szczuczyn   
38Akierman Krystyna z d. Dziedczyk    
39Akierman Marek * Ełk   
40Akierman Mirosław    
41Akus Jadwiga z d. Olszewska * Wąsosz    
42Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka    
43Akus Tadeusz * Bęćkowo    
44Akus Zygmunt    
45Albińska Anna z d. Sulewska * Kieljany   
46Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
47Albińska Iwona z d. Grela * Elbląg    
48Albińska Jadwiga z d. Galanty * Żebry   
49Albińska Regina z d. Locman * Żebry   
50Albiński Czesław * Siankowizna   
51Albiński Czesław * Żebry   
52Albiński Jan * Żebry   
53Albiński Jarosław * Wąsosz    
54Albiński Stefan * Żebry   
55Andrews Austin    
56Andrews Danny    
57Andrews Kandra?    
58Andrews Kelsee    
59Andrews Lynette z d. Foster * Phoenixville, PA   
60Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska * Szczuczyn   
61Andrukiewicz Henryk    
62Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko    
63Andrukiewicz Wacław * Dąbrowa Białostocka   
64Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz    
65Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka * Żebry   
66Andrusiewicz Henryk * Rudawka   
67Andryszkiewicz Kazimierz Marian * Unewel   
68Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska * Milewo   
69Andrzejczyk Grzegorz     
70Andrzejczyk Izabella Beata     
71Andrzejczyk Karolina Dominika     
72Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska * Łempice   
73Andrzejewski Kazimierz * Wilno   
74Aniśko Aleksander    
75Aniśko Bożena z d. Pawłowska * Białaszewo   
76Aniśko Maria z d. Zarecka    
77Aniśko Wiktor    
78Antys Zofia z d. Bacewicz    
79Archacka Dominika z d. Wiśniewska * Żebry   
80Archacki Tomasz * Ruda   
81Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka * Wąsosz   
82Arciszewska Halina z d. Olszewska * Wąsosz    
83Arciszewska Iwona z d. Wysocka * Łempice   
84Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska * Wąsosz   
85Arciszewski Antoni * Zaborowo   
86Arciszewski Jan * Wąsosz    
87Arciszewski Jan Leszek * Pisz   
88Arciszewski Stefan * Wąsosz   
89Augustyn Barbara z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
90Augustyn Henryk Czesław     
91Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska * Mońkowce   
92Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka * Niećkowo   
93B. Iga     
94B. Kacper     
95B. Kornelia z d. Kołakowska     
96B. Maciej     
97Babiej Mirosław    
98Babiej N z d. N    
99Babij Antoni    
100Babij Antonina z d. Olszówka    
101Babij Józef Antoni * Jasna    
102Babij Lucyna z d. Mroczkowska * Czerwonki    
103Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska * Wąsosz   
104Baczewski Kazimierz * Boczki   
105Bagilcz Aleksander    
106Bagilcz Andrzej Szczepan * Białystok    
107Bagilcz Stanisława z d. Kozioł    
108Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
109Bagińska Alfreda z d. Borawska * Konopki   
110Bagińska Alicja    
111Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska     
112Bagińska Anna * Mroczki   
113Bagińska Anna z d. Górska    
114Bagińska Anna z d. Dardzińska    
115Bagińska Anna z d. Szczech * Pasichy   
116Bagińska Barbara z d. Ziomek    
117Bagińska Barbara     
118Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska * Wąsosz   
119Bagińska Danuta z d. Karwowska    
120Bagińska Elżbieta z d. Chylińska * Białaszewo    
121Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka * Kownatki   
122Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska * Mieczki   
123Bagińska Ewa z d. Łaguna * Szczuczyn   
124Bagińska Halina z d. Łempicka * Szczuczyn    
125Bagińska Halina z d. Czarnecka * Świdry    
126Bagińska Helena z d. Muszyńska    
127Bagińska Henryka z d. Kołakowska * Sokoły   
128Bagińska Honorata z d. Wileńska * Bagienice    
129Bagińska Irena z d. Wicik * Czaple   
130Bagińska Irena    
131Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka * Możdżenie   
132Bagińska Janina z d. Szleszyńska    
133Bagińska Janina z d. Niewiadomska * Dybła   
134Bagińska Janina z d. Mieczkowska    
135Bagińska Janina z d. Danowska    
136Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz * Polkowo   
137Bagińska Julia * Białystok    
138Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska * Sulewo Kownaty   
139Bagińska Leokadia z d. Borawska * Zalesie   
140Bagińska Lidia z d. Szymańska    
141Bagińska Lucyna z d. Gutowska     
142Bagińska Marianna z d. Kruszyńska * Szczuczyn   
143Bagińska Marianna z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
144Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka * Szczuczyn   
145Bagińska Pelagia z d. Zawadzka * Kieljany    
146Bagińska Regina z d. Rogalska * Sokoły   
147Bagińska Regina z d. Łempicka * Bagienice    
148Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska * Grajewo    
149Bagińska Sabina z d. Gutowska * Szczuczyn   
150Bagińska Stanisława z d. Czarnecka * Słucz   
151Bagińska Teresa    
152Bagińska Teresa z d. Milewska * Sulewo Kownaty   
153Bagińska Wiktoria z d. N    
154Bagińska Zofia z d. Modzelewska * Szczuczyn   
155Bagiński Adam     
156Bagiński Aleksander * Świdry   
157Bagiński Aleksander * Żebry   
158Bagiński Antoni * Sulewo Prusy   
159Bagiński Antoni * Koniecki Małe    
160Bagiński Antoni * Świdry    
161Bagiński Antoni * Guty Stare   
162Bagiński Antoni * Kieljany   
163Bagiński Antoni Roman * Szczuczyn   
164Bagiński Bartosz * Ełk    
165Bagiński Czesław    
166Bagiński Dariusz * Szczuczyn    
167Bagiński Dominik * Kieljany   
168Bagiński Dominik    
169Bagiński Edmund * Skrodzkie    
170Bagiński Henryk * Białaszewo   
171Bagiński Jan    
172Bagiński Jan * Łempice    
173Bagiński Jan Pius * Ramoty   
174Bagiński Jarosław     
175Bagiński Jerzy * Mroczki   
176Bagiński Józef    
177Bagiński Leszek * Szczuczyn    
178Bagiński Leszek * Augustów    
179Bagiński Ludwik    
180Bagiński Marian * Kieljany   
181Bagiński Mieczysław    
182Bagiński Mieczysław * Koniecki Małe    
183Bagiński Piotr * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
184Bagiński Piotr * Kieljany   
185Bagiński Ryszard    
186Bagiński Ryszard Jan * Kudłaczewo   
187Bagiński Stanisław * Koniecki Małe   
188Bagiński Stanisław    
189Bagiński Stanisław * Łempice    
190Bagiński Stanisław Adam * Białaszewo    
191Bagiński Sylwester * Szczuczyn   
192Bagiński Tadeusz * Kurkowo    
193Bagiński Teofil * Siwki par. Romany   
194Bagiński Walenty    
195Bagiński Wiesław    
196Bagiński Wiesław Bolesław * Kieljany   
197Bagiński Witold * Szczuczyn   
198Bagiński Władysław    
199Bagiński Zdzisław * Świdry   
200Bagiński Zdzisław * Koniecki Małe   
201Bajkiewicz Anna * Prostki    
202Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska    
203Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław * Siankowizna   
204Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
205Bajkiewicz Karol * Prostki    
206Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska * Prostki    
207Bajkiewicz Marek * Prostki    
208Bajkiewicz Rafał * Prostki    
209Bajkowska Bronisława z d. Borkowska * Niećkowo   
210Bajkowska Halina * Niećkowo   
211Bajkowska Irena z d. Tomaszewska    
212Bajkowski Czesław * Wąsosz   
213Bajkowski Stanisław * Grozimy   
214Balcewicz Czesław    
215Balcewicz Janina z d. Zielińska * Wąsosz   
216Balejko Antoni * Sulewo Prusy    
217Balewska Ludwika z d. Wykowska    
218Balewski Jerzy * Wąsosz   
219Balicka Amelia z d. Witeska     
220Balicka Anna z d. Just * Wąsosz    
221Balicka Barbara z d. Gutowska * Szczuczyn   
222Balicka Helena z d. Zalewska    
223Balicki Stanisław * Wąsosz   
224Balicki Stanisław Zenon * Grajewo   
225Balicki Tadeusz * Wąsosz    
226Balicki Wacław    
227Bałdyga Aleksander * Zalesie pow. Ostrołęka   
228Bałdyga Alina z d. Ciszewska * Konopki   
229Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska * Nieławice    
230Bałdyga Bronisława z d. Duzik * Obrytki   
231Bałdyga Danuta z d. Sobotka    
232Bałdyga Eugenia z d. Marcak    
233Bałdyga Irena z d. Sobotka    
234Bałdyga Stanisław * Radziłów   
235Bałdyga Wioletta * Pisz    
236Bałdyga Władysław    
237Bałdyga Zygmunt * Łączki    
238Bames N    
239Banach Aleksander    
240Banach Barbara z d. Kacperska * Zambrów   
241Banach Danuta Daniela z d. Godlewska * Zalesie    
242Banach Mieczysław * Serafin    
243Banach Rozalia z d. Parda    
244Banach Stanisław    
245Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska * Rakowo   
246Banachowski Hieronim * Siwki par. Romany   
247Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska * Dębówka   
248Banaszkiewicz Jan    
249Banaś Hejne * Nowe Guty   
250Banaś Janina z d. Staniszewska * Ławsk   
251Bandarzy Celina z d. Węcek * Kędziorowo   
252Bandarzy Stanisław * Dobrzynówka   
253Bandyszewska Teofila z d. Sokołowska    
254Banik Marcin * Niedźwiedź    
255Banik Monika z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
256Banik Wiktor * Grecja    
257Bankowska Marianna z d. Szulc * Wąsosz   
258Bankowski Tadeusz Jerzy    
259Baranowska Apolonia z d. Konopka    
260Baranowska Bronisława z d. Bagińska * Modzele   
261Baranowska Celina    
262Baranowska Genowefa z d. Szleter    
263Baranowska Ilona z d. Ptach    
264Baranowska Irena z d. Konopka * Świdry   
265Baranowska Janina z d. N    
266Baranowska Janina z d. Malinowska * Ławsk   
267Baranowska Krystyna z d. Olszewska * Wąsosz   
268Baranowska Pelagia z d. Rogalska    
269Baranowska Teresa z d. Arciszewska * Wąsosz   
270Baranowski Jan * Wąsosz   
271Baranowski Jan * Wąsosz   
272Baranowski Józef * Żebrki   
273Baranowski Stefan    
274Baranowski Tadeusz * Szczuczyn   
275Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska * Koniecki   
276Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska    
277Barczak Andrzej Józef * Jastrzębie-Zdrój    
278Barczak Danuta z d. Zalewska * Szczuczyn    
279Barczak Jan    
280Barczak Regina z d. Antończyk    
281Bardłowska Beata z d. Oszek    
282Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz    
283Bardłowski Bolesław * Żebry   
284Bardłowski Czesław * Ławsk   
285Bardłowski Lucjan * Żebry   
286Bardzińska z d. Wojsław * Kownatki   
287Bardziński Stanisław * Brzostowo   
288Bargłowska A. z d. Mroczko    
289Bargłowska Anna * Okrasin   
290Bargłowska Eugenia z d. Roman * Radziłów   
291Bargłowska Halina z d. Korwek * Ławsk   
292Bargłowska Helena z d. N    
293Bargłowska Helena z d. Chadaj    
294Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska * Grabowo   
295Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska * Radziłów   
296Bargłowska Jadwiga * Radziłów   
297Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska * Żebry   
298Bargłowska Janina z d. Grzymkowska * Okrasin   
299Bargłowska Janina * Radziłów   
300Bargłowska M. z d. Hanczyn    
301Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter * Szlasy   
302Bargłowski Aleksander * Radziłów   
303Bargłowski Antoni * Radziłów   
304Bargłowski Antoni * Ławsk   
305Bargłowski Franciszek * Radziłów   
306Bargłowski Jan * Radziłów   
307Bargłowski Jan * Radziłów   
308Bargłowski Jan * Radziłów   
309Bargłowski Józef * Okrasin   
310Bargłowski Józef * Radziłów   
311Bargłowski Józef * Żebry   
312Bargłowski Stanisław * Radziłów   
313Bartosiewicz Anna z d. Wilińska    
314Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska * Wąsosz   
315Bartosiewicz Jan    
316Bartosiewicz Michał Grzegorz * Szczuczyn   
317Bartoszek Cecylia z d. Polakowska * Wąsosz   
318Bartoszek Grzegorz Jan * Głuchów   
319Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik    
320Barwikowska Antonina z d. Siedlecka * Wąsosz    
321Barwikowska Janina z d. Ołdakowska * Wąsosz   
322Barwikowska Stanisława z d. N    
323Barzykowska Hieronima z d. Bagińska    
324Barzykowska Regina z d. Kuczyńska * Wojsławy    
325Barzykowski Andrzej * Kuczyny    
326Barzykowski Maksymilian    
327Bastek Jadwiga z d. Sobotka    
328Bastek Krystyna z d. Kulesza     
329Bastek NN     
330Bastek NN     
331Bastek Stanisław     
332Bastian Irena z d. Puzdrowska    
333Bastian Kazimierz    
334Bastian Mariusz Witold * Kartuzy    
335Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska * Szczuczyn    
336Baszuk Janina z d. Banach * Bzury   
337Baszuk Sławomir    
338Bazydło Anna z d. Łomotowska * Przytuły   
339Bazydło Anna z d. Pytel    
340Bazydło Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
341Bazydło Helena z d. Grzymkowska * Ławsk   
342Bazydło Izydor    
343Bazydło Jerzy Piotr * Ławsk   
344Bazydło Józefa z d. Bańkowska    
345Bazydło Maria z d. Kruszyńska * Ławsk   
346Bazydło Ruszard * Chrzanowo par. Ełk   
347Bazydło Ryszard * Ławsk   
348Bazydło Stanisław * Ławsk   
349Bazydło Wiktor    
350Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska * Modzele   
351Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska * Ławsk   
352Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka    
353Bednarowicz Antoni    
354Bednarowicz Celina * Wąsosz    
355Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka * Szczuczyn   
356Bednarowicz Helena z d. Łukasiak * Ławsk   
357Bednarowicz Henryk * Grajewo   
358Bednarowicz Irena * Wąsosz   
359Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska     
360Bednarowicz Jan * Wąsosz   
361Bednarowicz Jan * Wąsosz    
362Bednarowicz Jerzy * Szczuczyn   
363Bednarowicz Joanna z d. Oskierko * Wąsosz   
364Bednarowicz Kazimierz * Wąsosz   
365Bednarowicz Regina z d. Rostkowska * Gnatowo   
366Bednarowicz Regina z d. Wiśniewska * Wąsosz   
367Bednarowicz Sabina z d. Kurzyna    
368Bednarowicz Sławomir Franciszek * Wąsosz   
369Bednarowicz Stanisław * Wąsosz   
370Bednarowicz Tadeusz * Szczuczyn   
371Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska * Ławsk   
372Bednarowicz Waldemar * Wąsosz   
373Bednarska Hieronima z d. Zielińska * Rakowo   
374Bednarski Edward    
375Bejgier Alicja z d. Wawrzyniuk * Grzybów    
376Bejgier Henryk * Ławsk    
377Bejgier Irena z d. Skrodzka * Grajewo    
378Bejgier Kazimierz * Ławsk    
379Bejgier Stanisław * Ławsk   
380Bejgier Teresa z d. Konopka * Ławsk   
381Bejgier Wacław * Ławsk    
382Bejgier Zofia z d. Bardłowska * Komosewo    
383Bekielewska Katarzyna z d. N    
384Berć Franciszek * Rajgród   
385Berć Franciszek * Marki   
386Berć Kazimiera z d. Piwko * Szczuczyn   
387Berć Stanisława z d. Gałązka * Milewo   
388Bernatajtys Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
389Bernatajtys Zdzisław Józef * Wiżajny   
390Bernatowicz Anna z d. Falińska    
391Bernatowicz Czesław    
392Bernecka Barbara z d. Sarnacka * Wąsosz   
393Bernecka Leonora z d. Jasińska    
394Bernecki Grzegorz    
395Bernecki Jan * Dowiaciszki   
396Bernecki Józef    
397Berry Cynthia z d. Dybik    
398Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska * Wysokie Mazowieckie   
399Białasiewicz Celina z d. Grzymkowska * Ławsk   
400Białasiewicz Mirosław * Wąsosz   
401Białasiewicz Wanda z d. Kozłowska * Wąsosz   
402Białosuknia Jan    
403Białosuknia Lucyna z d. Ciszewska    
404Białowąs Aniela z d. Dmochowska    
405Białowąs Jadwiga z d. Kuczewska * Ławsk   
406Białowąs Ryszard * Skroda Wielka   
407Białowąs Stanisław    
408Biedrzycka Anna z d. Truszkowska * Sulewo Kownaty   
409Biedrzycka Czesława z d. Małachowska    
410Biedrzycka Gertruda z d. Zalewska * Zalesie    
411Biedrzycka Irena z d. Brzostowska * Zalesie   
412Biedrzycka Zofia z d. Świderska * Piaski   
413Biedrzycki Eugeniusz * Bronaki-Olki   
414Biedrzycki Franciszek    
415Biedrzycki Józef * Łoje Awissa    
416Biedrzycki Marian     
417Biedrzycki Stanisław * Guty-Poddenki   
418Biedrzycki Tadeusz * Bagińskie   
419Bielawska Eugenia z d. Łepkowska * Kubra   
420Bielawski Jan * Kubra   
421Bielenica Anna z d. NN    
422Bielenica Antoni * Olecko   
423Bielenica Czesław * Sopockinie    
424Bielenica Czesława z d. Śliżewska * Mońkowce    
425Bielenica Dariusz * Ełk   
426Bielenica Dorota z d. NN    
427Bielenica Jacek * Ełk   
428Bielenica Jan * Woszczele    
429Bielenica Janina z d. Łempicka * Koty    
430Bielenica Krzysztof * Olecko   
431Bielenica Łukasz * Olecko   
432Bielenica Małgorzata Anna * Ełk    
433Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska * Gdańsk    
434Bielenica Mateusz * Ełk    
435Bielenica Natalia z d. Andryszczyk    
436Bielenica Renata    
437Bielenica Stanisław * Grodno   
438Bielenica Wanda z d. Łojewska * Grabnik   
439Bielicka Regina z d. Łaguna * Stawiane    
440Bieniewska Jadwiga z d. Chełmińska * Niećkowo   
441Bieniewski Jan * Nowa Wieś par. Trzcianne   
442Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska * Radziłów   
443Bieńkowska Halina z d. Goślicka     
444Bieńkowska Henryka z d. Bagińska     
445Bieńkowska Henryka z d. Skierska * Skarwosieki    
446Bieńkowska Jadwiga z d. Rydzewska * Milewo   
447Bieńkowska Justyna * Płock    
448Bieńkowska Regina * Okrasin   
449Bieńkowski Aleksander * Romany    
450Bieńkowski Jan * Mścichy   
451Bieńkowski Stanisław * Radziłów   
452Bieńkowski Władysław * Białowieża   
453Bieńkowski Wojciech     
454Bikowska Grażyna z d. Czarnecka * Łomża   
455Bikowska Iwona * Łomża   
456Bikowska Jadwiga z d. Wiszowata    
457Bikowska Vanessa    
458Bikowski Ignacy * Łomża   
459Bilska Władysława z d. Siedlecka * Wąsosz   
460Bilski Stanisław Zygmunt * Parzniewiczki   
461Binio Klaudia * Szczecin   
462Biskupska Irena z d. Łukasiak * Ławsk   
463Biskupski Henryk    
464Bitner Czesław    
465Bitner Seweryn    
466Bitner Stanisław Ryszard    
467Blachowska Blanka     
468Blachowska Nikolett     
469Bladowska Ewa z d. Bieńkowska     
470Blank Clayton    
471Blank Leanne z d. Foster * Phoenixville, PA   
472Blank Mariah    
473Blank Nicole    
474Blaud Marianna z d. Bartosińska    
475Bloch Czesław     
476Bloch Teresa z d. Solińska * Wąsosz    
477Blok Edward    
478Blok Henryka z d. Bagińska    
479Blok Henryka Blok z d. Wróblewska * Niećkowo   
480Blok Tadeusz * Szczuczyn   
481Blusiewicz Julian Aleksander    
482Blusiewicz Zofia z d. Kwiećkowska * Milewo   
483Błaszkiewicz Barbara z d. Chrzanowska * Konopki   
484Błaszkiewicz Czesław Witold * Strzałkowo   
485Błaszkiewicz Jadwiga z d. Konieczna    
486Błaszkiewicz Wincenty    
487Bobrowska Cecylia z d. Sulińska * Wąsosz   
488Bobrowska Jadwiga z d. Chrostowska * Bagienice   
489Bobrowska Krystyna z d. Kacperska * Wąsosz    
490Bobrowska Lucyna z d. Bagińska * Kudłaczewo   
491Bobrowska Maria z d. Sulińska * Wąsosz   
492Bobrowska Marianna z d. Konopka * Świdry   
493Bobrowska Regina z d. Kowalewska    
494Bobrowski Aleksander * Popowo   
495Bobrowski Czesław    
496Bobrowski Czesław * Szymany    
497Bobrowski Jan * Popowo   
498Bobrowski Józef * Popowo   
499Bobrowski Mieczysław * Grajewo   
500Bobrowski Roman * Popowo   
501Bobrowski Władysław    
502Bobrowski Zygmunt * Popowo   
503Bobryk Rozalia z d. Surawska    
504Bodal Joanna z d. Bieńkowska * Płock    
505Bogacka Alina z d. Owsianko * Modzele   
506Bogacki Bogdan    
507Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska    
508Bogdan Alina z d. Bylica * Świdry   
509Bogdan Eugeniusz * Świdry   
510Bogdan Henryka z d. Kulikowska * Kędziorowo   
511Bogdan Jadwiga z d. Mikucka * Wąsosz   
512Bogdan Jan * Skaje   
513Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska * Możdżenie   
514Bogdan Janusz Ryszard * Szczuczyn   
515Bogdan Józef    
516Bogdan Ludwik    
517Bogdan Ludwik * Prostki   
518Bogdan Łucja z d. Karwowska * Żebry   
519Bogdan Mieczysław    
520Bogdan Stanisław    
521Bogdan Stanisław * Wólka par. Szczuczyn   
522Bogdan Stefania z d. Siedlecka * Grajewo   
523Bogdan Teresa z d. Rynkiewicz * Mścichy   
524Bogdan Teresa z d. Orzechowska    
525Bogdan Teresa z d. Stachowska    
526Bogdan Wincenty * Świdry   
527Bogdan Zdzisława z d. Zalewska * Białaszewo   
528Bogdanowicz Czesława z d. Wojsław    
529Bogdanowicz Edward * Kędziorowo   
530Bogdanowicz Franciszek    
531Bogdanowicz Henryka z d. Mierzwińska    
532Bogdańska Genowefa z d. Trzonkowska * Wąsosz    
533Bogdańska Isabella Bożena    
534Bogdańska Pamela z d. MacPherson * Boston, MA   
535Bogdański Franciszek * Wizna   
536Bogdański Józef     
537Bogdański Matthew Franciszek    
538Bogdański Zbyszard * Montreal, QC   
539Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
540Bogusławski Józef Jerzy    
541Bogusz Helena z d. Januszewska * Komosewo    
542Bogusz Janina z d. Jakubowska * Wąsosz   
543Bogusz Kazimierz * Kielce   
544Bogusz Piotr     
545Bogusz Piotr * Bukowo    
546Boguszewska Jadwiga z d. Modzelewska * Wąsosz   
547Boguszewska Stefania z d. Świerzyńska    
548Boguszewska Teresa z d. Fiedorowicz     
549Boguszewski Edward * Czajewszczyzna   
550Boguszewski Kazimierz Władysław * Wąsosz    
551Borawska Anastazja * Andrychy   
552Borawska Anna z d. Bagińska * Kieljany   
553Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska * Grajewo   
554Borawska Celina z d. Zalewska * Grozimy    
555Borawska Danuta z d. Kosmaczewska * Grajewo   
556Borawska Dominika z d. Gutowska    
557Borawska Elżbieta z d. Fabrycka    
558Borawska Eugenia z d. Łuczyńska * Zakrzewo   
559Borawska Eugenia z d. Albińska * Żebry   
560Borawska Eugenia z d. Męczkowska * Obrytki   
561Borawska Eugenia z d. Chrzanowska * Konopki   
562Borawska Ewa z d. Chylińska * Białaszewo   
563Borawska Ewelina * Islip, NY   
564Borawska Genowefa z d. Malinowska * Niećkowo   
565Borawska Genowefa * Wąsosz   
566Borawska Grażyna z d. Barżykowska    
567Borawska Halina z d. Dziura    
568Borawska Halina z d. Zalewska * Grozimy    
569Borawska Hanna z d. Sulewska * Grajewo   
570Borawska Helena z d. Kamińska    
571Borawska Helena z d. Wiśniewska * Komosewo   
572Borawska Helena z d. Kuczewska * Wąsosz    
573Borawska Henryka z d. Mikucka    
574Borawska Irena z d. Zalewska     
575Borawska Irena * Konopki   
576Borawska Jadwiga z d. Danowska * Klimaszewnica   
577Borawska Jadwiga z d. Żelechowska    
578Borawska Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
579Borawska Jadwiga z d. Rogalska    
580Borawska Janina z d. Szymanowska     
581Borawska Janina z d. Mroczkowska * Wojsławy   
582Borawska Janina * Konopki    
583Borawska Joanna z d. Danowska * Białaszewo    
584Borawska Józefa z d. N    
585Borawska Katarzyna z d. Jankowska    
586Borawska Kazimiera z d. Wojsław    
587Borawska Maria    
588Borawska Marianna z d. C.    
589Borawska Regina z d. Ramotowska * Kramarzewo   
590Borawska Sabina z d. Sawicka * Skaje   
591Borawska Stefania z d. Piotrkowska    
592Borawska Stefania z d. Sarnacka * Ławsk   
593Borawska Sylwia * Warszawa   
594Borawska Teresa z d. N    
595Borawska Wiesława z d. Konopka    
596Borawska Wiktoria z d. Konopka    
597Borawska Wioletta z d. Skrodzka * Grabowo   
598Borawska Władysława z d. Zalewska * Zanklewo    
599Borawska Zofia z d. Włodarska    
600Borawska Zofia z d. Wróblewska * Grędy   
601Borawska Zofia z d. Mioduszewska * Ławsk   
602Borawska Zofia z d. Rogowska * USA   
603Borawski Adrian * Plainville, NY   
604Borawski Antoni    
605Borawski Antoni * Konopki Monety   
606Borawski Antoni    
607Borawski Antoni * Niedźwiedzkie   
608Borawski Augustyn Stefan    
609Borawski Bogdan * Przyborowo   
610Borawski Bolesław * Zalesie    
611Borawski Czesław * Kucze Wielkie    
612Borawski Czesłw * Rakowo   
613Borawski Damian * Plainville, NY   
614Borawski Daniel * Warszawa   
615Borawski Dominik * Zalesie   
616Borawski Dominik * Islip, NY   
617Borawski Edmund * Konopki Monety   
618Borawski Eugeniusz * Rydzewo Szlacheckie   
619Borawski Eugeniusz * Olszewo-Góra    
620Borawski Franciszek    
621Borawski Franciszek    
622Borawski Henryk    
623Borawski Ireneusz * Kolno   
624Borawski Jan    
625Borawski Jan * Supy   
626Borawski Jan * Zalesie   
627Borawski Jan * Wierzbowo   
628Borawski Jan    
629Borawski Jarosław * Nadbory   
630Borawski Jerzy * Niedźwiedzkie   
631Borawski Józef * Szczuczyn   
632Borawski Józef * Andrychy    
633Borawski Józef * Czerwonki   
634Borawski Ludwik * Konopki    
635Borawski Mieczysław * Zalesie   
636Borawski Paweł * Glinki   
637Borawski Ryszard * Grabowo   
638Borawski Stanisław * Miecze   
639Borawski Stefan * Wąsosz   
640Borawski Waldemar * Jedwabne    
641Borawski Wiesław * Grabowo   
642Borawski Wojciech    
643Borawski Wojciech Antoni * Szymany    
644Borawski Zdzisław * Świdry-Dobrzyce   
645Borawski Zdzisław * Kolno   
646Borawski Zenon * Grozimy   
647Borchet Halina z d. Załuska * Kudłaczewo   
648Borchet Tadeusz    
649Borkowska Barbara z d. Komosińska * Szczuczyn   
650Borkowska Bronisława z d. Ornowska    
651Borkowska Irena z d. Malec    
652Borkowska Wiesława z d. Cwalina * Sokoły   
653Borkowska Zofia z d. Mikucka * Łempice   
654Borkowski Czesław    
655Borkowski Edward    
656Borkowski Jędrzej    
657Borkowski Józef * Toczyłowo   
658Borkowski Romuald    
659Borkowski Ryszard * Kalinowo par. Jasienica   
660Borkowski Władysław * Kurejwa   
661Boroń Helena z d. Przechocka * Ławsk   
662Boroń Irena z d. Solińska * Wąsosz    
663Boroń Jan     
664Boroń Ludwik * Niedźwiadna   
665Borowicz Danuta z d. Siedlecka * Wąsosz   
666Borowicz Jan    
667Borowicz Katarzyna z d. Skroban    
668Borowicz Ryszard Franciszek * Paary   
669Borowski Wincenty * Karwowo   
670Borucka Liliana z d. Łempicka     
671Borusiewicz z d. N     
672Borusiewicz z d. N     
673Borusiewicz Agnieszka z d. Siwanowicz * Szczytno    
674Borusiewicz Aleksandra     
675Borusiewicz Alicja * Wąsosz    
676Borusiewicz Alicja     
677Borusiewicz Andrzej    
678Borusiewicz Andrzej    
679Borusiewicz Aneta     
680Borusiewicz Arkadiusz    
681Borusiewicz Arkadiusz    
682Borusiewicz Barbara z d. Blusiewicz    
683Borusiewicz Barbara    
684Borusiewicz Barbara * Wąsosz    
685Borusiewicz Bartłomiej     
686Borusiewicz Bogdan    
687Borusiewicz Daniela z d. Łempicka * Szczuczyn   
688Borusiewicz Elżbieta    
689Borusiewicz Eugenia z d. Ołdakowska * Wąsosz    
690Borusiewicz Ewa    
691Borusiewicz Ewa    
692Borusiewicz Helena z d. Dmochowska    
693Borusiewicz Jarosław * Wąsosz    
694Borusiewicz Jerzy * Gdynia    
695Borusiewicz Karolina     
696Borusiewicz Katarzyna z d. Kosakowska * Szczytno    
697Borusiewicz Krzysztof    
698Borusiewicz Lech * Szczuczyn   
699Borusiewicz Lidia z d. Deptuła * Szczytno    
700Borusiewicz Maciej     
701Borusiewicz Magdalena     
702Borusiewicz Maksymilian     
703Borusiewicz Małgorzata     
704Borusiewicz Mariusz     
705Borusiewicz Mateusz     
706Borusiewicz Mieczysław * Gdynia    
707Borusiewicz Mirosław     
708Borusiewicz Rafał     
709Borusiewicz Regina z d. Jaśkowska * Wąsosz    
710Borusiewicz Stanisław    
711Borusiewicz Teresa z d. Strzelecka * Szczytno    
712Borusiewicz Teresa z d. Sękowska * Ciemianka    
713Borusiewicz Waldemar    
714Borusiewicz Władysława z d. Łaguna    
715Borusiewicz Wojciech * Ełk    
716Borusiewicz Zofia z d. Niebrzydowska * Kędziorowo   
717Borusiewicz-Misztal Krystyna z d. Borusiewicz     
718Borusiewicz-Tylicka Maria Wanda z d. Borusiewicz * Zambrów    
719Borys Józef * Siankowce   
720Borys Stefania z d. Bołkon    
721Borzymowska Jadwiga z d. Kaczkowska    
722Borzymowska Krystyna z d. Jankowska * Kędziorowo   
723Borzymowska Marianna z d. Śliwińska    
724Borzymowski Jan * Elżbiecin   
725Borzymowski Kazimierz    
726Borzymowski Marian * Kędziorowo   
727Borzymowski Wiesław    
728Bosko Aleksandra * Piaseczno    
729Bosko Beata z d. Stefańska * Kościerzyna    
730Bosko Marcin * Ełk    
731Braczko Halina z d. Chojnowska * Pasichy   
732Brakoniecka Janina z d. Zejer * Augustów   
733Brakoniecka Julia Maria * Kolno    
734Brakoniecka Wioletta z d. Niecikowska     
735Brakoniecki Łukasz * Łomża    
736Brakoniecki Michał     
737Brdys Helena z d. Łempicka * Ełk    
738Brdys Henryka z d. Kozikowska    
739Brdys Katarzyna z d. Słotwińska * Ełk    
740Brdys Maciej * Ełk    
741Brdys Michał * Ełk    
742Brdys Paweł * Ełk    
743Brdys Wiesław    
744Brodowska Halina z d. Łuba * Siankowizna   
745Brodowska Helena z d. Dudkowska * Wąsosz    
746Brodowska Marianna z d. Zawistowska     
747Brodowska Zofia z d. Tomaszewska * Żebry   
748Brodowski Antoni * Bagienice    
749Brodowski Henryk * Bukowo Duże   
750Brodowski Józef * Bagienice    
751Brodowski Zygmunt    
752Bronakowska Anna z d. Borawska * Wąsosz   
753Bronakowska Jadwiga z d. Borawska * Wąsosz   
754Bronakowska Wanda z d. Szczepanowska    
755Bronakowska Wiesława z d. Zalewska * Zalesie    
756Bronakowski Jan    
757Bronakowski Stefan * Gnatowo   
758Bronakowski Wiesław * Słucz    
759Brozio Kazimiera z d. Ciecierska * Radziłów   
760Brozio Marian * Doliwy   
761Bróździńska Eliza z d. Zalewska * Pisz    
762Bróździńska Halina z d. Hincmanowska * Windyki   
763Bróździńska Katarzyna z d. Szewczak    
764Bróździńska Stanisława z d. N * Waśniewo   
765Bróździński Andrzej * Nidzica   
766Bróździński Bartosz * Olsztyn    
767Bróździński Dominik    
768Bróździński Henryk * Szczepkowo Zalesie   
769Bróździński Jakub    
770Bróździński Michał * Olsztyn    
771Bróździński Robert * Działdowo    
772Bróździński Wojciech * Działdowo   
773Brulińska Anna z d. Wolwark * Kudłaczewo   
774Brulińska Barbara z d. Orłowska * Ławsk   
775Brulińska Eugenia z d. Zyskowska * Komosewo   
776Brulińska Irena * Komosewo   
777Brulińska Marianna z d. Głębocka    
778Bruliński Mieczysław * Rutki   
779Bruliński Wiesław Antoni * Strzeszewo   
780Bruliński Zdzisław * Rutki   
781Bruliński Zygmunt    
782Bruszewska Jadwiga z d. Kowalewska * Wąsosz   
783Bruszewska Maria z d. Żarska    
784Bruszewski Mieczysław    
785Bruszewski Tadeusz Michał * Bielsk Podlaski   
786Bruzgo Agata z d. N     
787Bruzgo Filip     
788Bruzgo Janusz     
789Bruzgo Mariusz     
790Bruzgo Teresa z d. Łempicka * Wąsosz    
791Bryk Bogdan Jan * Słupsk   
792Bryk Jan    
793Bryk Maria z d. Gronek    
794Bryk Maria Grażyna z d. Rydzewska * Szczuczyn   
795Brylkiw Zuzanna z d. Lewińska * Ostrybór   
796Brzezińska Regina z d. Merchelska * Wąsosz   
797Brzeziński Paweł    
798Brzostek Janina z d. Dobrzycka * Świdry   
799Brzostek Władysław Felicjan * Tłuszcz   
800Brzostowska Antonina z d. Rózio * Niećkowo   
801Brzostowska Eugenia z d. Krukowska    
802Brzostowska Helena z d. Orłowska    
803Brzostowska Janina z d. Łukasiak * Ławsk   
804Brzostowska Julianna z d. Szymanowska    
805Brzostowska Leokadia z d. Łuba * Rydzewo   
806Brzostowska Leokadia z d. Tarnacka * Łempice   
807Brzostowska Regina z d. Locman * Żebry   
808Brzostowski Aleksander * Borawskie   
809Brzostowski Antoni * Zalesie   
810Brzostowski Czesław * Ławsk   
811Brzostowski Czesław    
812Brzostowski Henryk * Łempice   
813Brzostowski Michał Jerzy     
814Brzozowska Eliza z d. N     
815Brzozowska Hanna z d. Makuszewska * Wąsosz   
816Brzozowska Krystyna z d. Węcek * Pisz    
817Brzozowska Maria z d. Sosnowska    
818Brzozowska N z d. N    
819Brzozowski Andrzej * Zalesie    
820Brzozowski Grzegorz Sylwester * Pisz    
821Brzozowski Janusz * Mścichy    
822Brzozowski Jerzy    
823Brzozowski Kazimierz Lucjan * Skaje   
824Brzozowski Łukasz * Pisz    
825Brzozowski N    
826Brzozowski Stanisław    
827Brzozowski Tadeusz    
828Brzozowski Wiesław * Brańsk   
829Brzóska Andrzej * Szczuczyn   
830Brzóska Christopher     
831Brzóska Czesława z d. Zamojska * Szczuczyn   
832Brzóska Eugenia z d. Bogusz    
833Brzóska Eugeniusz    
834Brzóska Helena z d. Mikulska * Żebry   
835Brzóska Janina z d. Bruch * Rumia   
836Brzóska Krzysztof * Gdynia   
837Brzóska Monika * Gdynia   
838Brzóska Paulina z d. Bielenica * Ełk    
839Brzóska Romuald * Chełchy   
840Brzuchalska Barbara z d. Bil * Wąsosz    
841Brzuchalska Jadwiga z d. Tyszkiewicz    
842Brzuchalska Janina z d. Madej    
843Brzuchalska Jarosława z d. Śliwińska     
844Brzuchalska Marianna z d. Kurkowska * Kramarzewo   
845Brzuchalska Regina z d. Zalewska * Zalesie    
846Brzuchalska Stanisława z d. Mońko * Kuligi   
847Brzuchalska Teresa z d. Lach    
848Brzuchalska Wiera z d. Baj    
849Brzuchalski Antoni * Milewo   
850Brzuchalski Antoni * Milewo   
851Brzuchalski Edward * Milewo   
852Brzuchalski Jan * Grajewo   
853Brzuchalski Jan * Bemowo Piskie    
854Brzuchalski Jan * Milewo   
855Brzuchalski Jerzy * Kędziorowo   
856Brzuchalski Józef * Kędziorowo   
857Brzuchalski Leszek * Zalesie    
858Brzuchalski Stanisław Wiesław * Milewo   
859Brzuchalski Szczepan    
860Brzuchalski Wiktor * Zalesie    
861Bucia Jan * Шавердакі   
862Bucia Janina z d. Grygo * Kędziorowo   
863Bucoń Bartłomiej     
864Bucoń Genowefa z d. Czyżewska     
865Bucoń Marek     
866Bucoń Michał     
867Bucoń Piotr     
868Bućko N    
869Bućko Renata z d. Konopko     
870Bućko Wojciech     
871Buda Czesława z d. Borowska    
872Buda Ireneusz Jan * Gdańsk   
873Buda Józef    
874Buda Urszula z d. Jaśkowska * Wąsosz   
875Buder Franciszka z d. Zdankowska * Kownatki   
876Buder Kazimierz * Bujwidziszki   
877Budna Aleksandra z d. Jaczyńska * Boczki    
878Budna Irena z d. Markowska * Grozimy   
879Budny Halina z d. Kuczyńska     
880Budny Jan * Obrytki    
881Budny Zbigniew Jan * Grajewo   
882Budzikowska Anna    
883Budzikowska Marta    
884Budzikowski Dariusz    
885Budzińska Helena z d. Brzoza    
886Budzińska Joanna z d. Łochowska * Orzysz   
887Budzińska Katarzyna z d. Dardzińska    
888Budzińska Natalia * Ełk   
889Budzińska Stanisława z d. Borkowska * Niećkowo   
890Budzińska Teresa z d. Darwicka * Kędziorowo   
891Budziński Adrian * Ełk   
892Budziński Bolesław * Szymany   
893Budziński Krzysztof * Augustów   
894Budziński Stanisław    
895Budziński Tomasz * Ełk   
896Bugnacka Zofia z d. Knec    
897Bugnacki Edward    
898Bugnacki Jerzy * Pisz   
899Bukowska Helena z d. Łaguna * Lipnik   
900Bukowska Helena z d. Sarnacka * Ławsk   
901Bukowska Helena Julianna z d. Skrodzka * Koniecki   
902Bukowska K. z d. Bagińska    
903Bukowska Krystyna Marta z d. Lisik * Szczuczyn    
904Bukowska Marianna z d. Skrodzka    
905Bukowska Marianna z d. Paszkowska * Żebry    
906Bukowska Teresa z d. Kotarska * Godlewo   
907Bukowska Zofia z d. Polkowska    
908Bukowski Dominik * Borawskie   
909Bukowski Eugeniusz * Popowo   
910Bukowski Jan * Borawskie   
911Bukowski Jerzy * Budy Czarnockie   
912Bukowski Józef Gabriel * Środa Wielkopolska   
913Bukowski Krzysztof * Borawskie    
914Bukowski Szczepan * Karwowo    
915Bukowski Władysław    
916Bukowski Zdzisław * Boczki   
917Buraczewska Zofia z d. Wesołowska * Konopki   
918Buraczewski Jerzy    
919Burba Andrzej * Suwałki    
920Burba Grażyna z d. Arciszewska * Szczuczyn    
921Burba Mirosław    
922Burba Stanisława z d. Grzybowska    
923Burczyk Alicja z d. Pieniążek * Wojsławy    
924Burczyk Jerzy Zenon     
925Burczyńska Maria z d. Zalewska * Wąsosz   
926Burczyńska Salomea z d. Pawenda    
927Burczyński Zdzisław Bronisław * Dysiek   
928Burczyński Zygmunt    
929Burgraff Dominik    
930Burgraff Eugenia Elżbieta z d. Sulińska * Wólka par. Szczuczyn   
931Burgraff Józef * Kramarzewo   
932Burkiewicz Jan Jerzy    
933Burkiewicz Sabina z d. Kowalewska * Łempice   
934Burska Lucyna z d. Górska * Jedwabne    
935Burski Adam * Jastrzębie-Zdrój    
936Burski Krzysztof * Podębice    
937Burski Mariusz * Jastrzębie-Zdrój    
938Bury Ewa z d. Komosińska    
939Bury N    
940Burzyńska Anna z d. Chrostowska * Przytuły-Kolonie   
941Burzyński Józef * Radziłów   
942Butkiewicz Alicja z d. Niedźwiedzka * Szczuczyn   
943Butkiewicz Józef    
944Butkiewicz Lucyna z d. Kamińska    
945Butkiewicz Marek * Kolno   
946Butkiewicz Wiktor Antoni * Krasnopol   
947Buziewicz Adela z d. Tarnacka * Łempice    
948Buźniak Kazimierz Jan * Żebry   
949Buźniak Krystyna z d. Nowak    
950Byl Barbara z d. Marczykowska * Wąsosz   
951Byl Leszek Antoni * Wąsosz   
952Byl Stanisław * Komosewo   
953Byl Władysława z d. Małolepsza * Komosewo   
954Bylica Barbara z d. Werner * Radziłów   
955Bylica Henryk * Wąsosz   
956Bylica Teresa z d. Akacka * Kownatki   
957Bylica Wiesław Antoni * Świdry   
958Bylica Zenon * Świdry   
959Bylica Zofia z d. Sokołowska * Kownatki   
960Bystrejewski Edward    
961Byzdra Gabriela z d. Petkowska * Ławsk    
962Byzdra Henryk     
963Bzura Adam * Szczuczyn    
964Bzura Dorota z d. Chylińska * Szczuczyn    
965Bzura Franciszek    
966Bzura Franciszek * Niebrzydy   
967Bzura Irena z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
968Bzura Jan * Kubra   
969Bzura Janina z d. Jakońska    
970Bzura Józefa z d. Niebrzydowska    
971Bzura Krystyna z d. Rąg * Wąsosz   
972Bzura Michalina z d. Karwowska * Ławsk   
973Bzura Mieczysław * Niedźwiedzkie   
974Cadrzyński Antoni Stanisław     
975Cadrzyński Marek Wojciech * Ełk    
976Calvani Alessandro * Foligno    
977Calvani Michel     
978Cebulińska Marianna z d. Leszczewska * Kieljany   
979Cebuliński Bernaby * Rumiejki   
980Cendrowska Helena z d. Wesołowska * Konopki   
981Cendrowski Antoni * Racibory   
982Cetnarowicz Julita z d. Ostrowska * Giżycko    
983Chabelska Regina z d. Zawistowska * Niećkowo   
984Chabelski Jan * Chełmce   
985Chalecka Małgorzata z d. Alicka    
986Chalecka Maryla z d. Truchan    
987Chalecki Lechosław    
988Chalecki Łukasz    
989Chalecki Mateusz    
990Chałaszewski Mirosław * Kluczbork    
991Chałaszewski Szymon     
992Chałustowska Apolonia z d. Szkiłondź    
993Chałustowska Janina z d. Rynkiewicz * Mścichy   
994Chałustowska Marianna z d. Mrówka * Ostrowik   
995Chałustowski Jan * Mścichy   
996Chałustowski Józef * Mścichy   
997Changizi Hormoz    
998Changizi N z d. N    
999Chełmińska Anna z d. Zyskowska    
1000Chełmińska Helena z d. Brzozowska * Zalesie    
1001Chełmińska Irena Rozalia z d. Ruszczyk * Komosewo   
1002Chełmińska Krystyna Anna z d. Kiszycka    
1003Chełmińska Maria z d. Prus * Białowieża   
1004Chełmińska Teresa z d. Szabłowska * Srokowo   
1005Chełmiński Aleksander * Kurki    
1006Chełmiński Edward * Świdry   
1007Chełmiński Jerzy * Niećkowo   
1008Chełmiński Marian * Niećkowo   
1009Chełmiński Stanisław    
1010Chełmiński Tadeusz * Niećkowo   
1011Chętnik Marta     
1012Chludzińska Agnieszka z d. Luba * Łomża    
1013Chludzińska Eugenia z d. Dąbrowska * Szczuczyn   
1014Chludzińska Halina z d. Kulesza * Rutki    
1015Chludzińska Jadwiga z d. Przechocka    
1016Chludzińska Patrycja * Łomża    
1017Chludziński Czesław * Maliszewo    
1018Chludziński Eugeniusz * Danowo   
1019Chludziński Jan * Maliszewo   
1020Chludziński Krzysztof * Łomża    
1021Chludziński Paweł    
1022Chludziński Paweł * Maliszewo   
1023Chludziński Paweł * Łomża    
1024Chludziński Radosław * Łomża    
1025Chludziński Stanisław * Maliszewo   
1026Chmielewska Anna z d. Zdankowska * Bagienice   
1027Chmielewska Czesława z d. Truszkowska * Koniecki-Rostroszewo   
1028Chmielewska Genowefa z d. Cimoch    
1029Chmielewska Helena z d. Olszewska * Ławsk   
1030Chmielewska Irena z d. Siejda * Wąsosz   
1031Chmielewska Jadwiga z d. Żukowska * Ławsk   
1032Chmielewska Janina z d. Chodnicka * Wąsosz   
1033Chmielewska Julianna    
1034Chmielewska Kornelia z d. Sokołowska    
1035Chmielewska Marianna z d. Mierzejewska * Niećkowo   
1036Chmielewska N z d. Choromańska    
1037Chmielewska Teresa z d. Petkowska * Ławsk   
1038Chmielewska Wiesława z d. Kacperska * Zaborowo   
1039Chmielewski Andrzej * Słucz   
1040Chmielewski Jan    
1041Chmielewski Jan * Mścichy   
1042Chmielewski Jerzy    
1043Chmielewski Józef    
1044Chmielewski Józef * Górki-Sypniewo   
1045Chmielewski Władysław    
1046Chodnicka Anna z d. Malinowska * Czerwonki   
1047Chodnicka Danuta z d. Kopeć  * Mostołty    
1048Chodnicka Ewa z d. Pruszyńska * Radziłów   
1049Chodnicka Genowefa z d. Łoś * Ławsk   
1050Chodnicka Halina Krystyna z d. Chrząszcz    
1051Chodnicka Helena z d. Bazydło * Grozimy   
1052Chodnicka Henryka z d. Komosa * Jambrzyki   
1053Chodnicka Irena z d. Strzyżewska    
1054Chodnicka Janina z d. Łoniewska    
1055Chodnicka Janina z d. Tarnacka * Wąsosz   
1056Chodnicka Krystyna z d. Kaliszewska * Grajewo    
1057Chodnicka Lucyna Stanisława z d. Wronkowska * Kędziorowo    
1058Chodnicka Marianna z d. Wasilewska * Wąsosz   
1059Chodnicka Marianna z d. Wiśniewska * Łempice   
1060Chodnicka Marianna Danuta z d. Chrzanowska * Zalesie    
1061Chodnicka Wiesława Krystyna z d. Chrzanowska * Wąsosz   
1062Chodnicka Zofia z d. Tutek    
1063Chodnicka Zofia z d. Janicka    
1064Chodnicka Zofia z d. Marczykowska * Wąsosz    
1065Chodnicki Antoni * Pasichy   
1066Chodnicki Antoni * Zdedy    
1067Chodnicki Czesław * Wąsosz   
1068Chodnicki Jan * Pasichy   
1069Chodnicki Jan    
1070Chodnicki Jan * Żebry   
1071Chodnicki Jan * Wąsosz    
1072Chodnicki Jerzy Franciszek * Pasichy   
1073Chodnicki Julian * Wąsosz   
1074Chodnicki Mieczysław * Wąsosz    
1075Chodnicki Sławomir * Wąsosz   
1076Chodnicki Stanisław    
1077Chodnicki Stanisław * Szczuczyn   
1078Chodnicki Wacław * Łempice   
1079Chodnicki Walenty * Zdedy    
1080Chodnicki Zdzisław * Wąsosz   
1081Chodnicki Zdzisław * Kumelsk    
1082Choińska Jadwiga z d. Wróblewska * Radziłów   
1083Choińska Sabina z d. Wiśniewska    
1084Choińska Teresa z d. Krymska * Kownatki   
1085Choiński Jan    
1086Choiński Józef * Wizna   
1087Chojnacka Emilia    
1088Chojnowska Anna z d. Kacprowska * Wąsosz   
1089Chojnowska Anna z d. Żebrowska    
1090Chojnowska Anna z d. Żbikowska * Prostki    
1091Chojnowska Danuta Helena z d. Godlewska * Szczuczyn    
1092Chojnowska Eugenia z d. Kozłowska * Wąsosz   
1093Chojnowska Halina z d. Bronakowska * Nowiny Bargłowskie   
1094Chojnowska Halina z d. Rybicka    
1095Chojnowska Hieronima z d. Świderska * Sulewo Prusy    
1096Chojnowska Irena z d. Wszeborowska * Wąsosz   
1097Chojnowska Irena     
1098Chojnowska Jadwiga z d. Łempicka * Wąsosz    
1099Chojnowska Janina z d. Chrostowska * Radziłów   
1100Chojnowska Janina z d. Byrdon    
1101Chojnowska Krystyna z d. Danieluk    
1102Chojnowski Adam Wacław * Wąsosz   
1103Chojnowski Czesław    
1104Chojnowski Eugeniusz * Pasichy   
1105Chojnowski Henryk * Szczuczyn   
1106Chojnowski Jan * Barzykowo   
1107Chojnowski Kamil * Gdynia    
1108Chojnowski Kazimierz * Pasichy   
1109Chojnowski Krzysztof * Cybinka    
1110Chojnowski Leszek Piotr * Pasichy   
1111Chojnowski Marcin * Gdynia    
1112Chojnowski Mateusz * USA    
1113Chojnowski Stanisław * Lipnik   
1114Chojnowski Stanisław     
1115Chojnowski Tadeusz     
1116Chojnowski Wojciech     
1117Chojnowski Zdzisław    
1118Cholewińska Antonina z d. Zarzecka * Zaborowo   
1119Cholewińska Halina z d. Goszczyńska    
1120Cholewiński Eugeniusz * Zaborowo   
1121Choma Czesław    
1122Choma Czesław Jerzy * Zbójno   
1123Choma Stefania z d. Bajdek    
1124Choma Wiesława z d. Tarnacka * Szczuczyn   
1125Chorosz Adam     
1126Chorosz Aleksander * Gdańsk   
1127Chorosz Anna z d. Chylińska    
1128Chorosz Antoni    
1129Chorosz Barbara z d. Komosińska * Wąsosz   
1130Chorosz Edward * Wąsosz   
1131Chorosz Edward * Wąsosz   
1132Chorosz Helena z d. Zamojska * Wąsosz   
1133Chorosz Jan * Wąsosz   
1134Chorosz Janina z d. Stefanowicz * Żebry   
1135Chorosz Joanna    
1136Chorosz Józef * Wąsosz   
1137Chorosz Karolina z d. Wojnakowska    
1138Chorosz Leokadia z d. Tarnacka * Wąsosz   
1139Chorosz Marcin    
1140Chorosz Michał * Grajewo   
1141Chorosz Monika z d. Dmochowska * Grajewo    
1142Chorosz Zuzanna * Wąsosz    
1143Choruży Franciszek * Nowa Grzybowszczyzna   
1144Choruży Natalia z d. Kołakowska * Godlewo   
1145Chrapowicka Anna z d. Danowska * Sulewo Prusy    
1146Chrapowicki Aleksander * Białaszewo    
1147Chrostowska Adela z d. Bagińska * Kieljany   
1148Chrostowska Anna z d. Godlewska    
1149Chrostowska Anna z d. Czarnowska    
1150Chrostowska Apolonia z d. Karwowska * Mieczki   
1151Chrostowska Bronisława z d. Kacperska * Bagienice    
1152Chrostowska Danuta z d. Glińska * Szczuczyn   
1153Chrostowska Donata Teresa z d. Gąsiewska * Racibory   
1154Chrostowska Eleonora z d. Skrodzka * Gackie   
1155Chrostowska Grażyna z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
1156Chrostowska Irena z d. Gocłowska * Kramarzewo   
1157Chrostowska Jadwiga z d. Modzelewska    
1158Chrostowska Jadwiga z d. Supińska * Supy   
1159Chrostowska Janina z d. Sabocińska    
1160Chrostowska Janina z d. Nawrocka * Kramarzewo   
1161Chrostowska Janina z d. Niedźwiedzka * Wąsosz   
1162Chrostowska Leokadia    
1163Chrostowska Marianna z d. Brzostowska * Szczuczyn   
1164Chrostowska Marianna z d. Laskowska * Nieławice   
1165Chrostowska Marianna z d. Czerwonka * Czerwonki   
1166Chrostowska Teresa * Konopki par. Radziłów   
1167Chrostowska Urszula z d. Mikucka * Kownatki   
1168Chrostowski Antoni * Supy   
1169Chrostowski Antoni * Wagi   
1170Chrostowski Antoni * Kieljany   
1171Chrostowski Eugeniusz * Kieljany   
1172Chrostowski Henryk    
1173Chrostowski Hieronim * Radziłów   
1174Chrostowski J.    
1175Chrostowski Jan * Bagienice   
1176Chrostowski Jerzy * Kieljany   
1177Chrostowski Józef * Bagienice   
1178Chrostowski Józef * Mieczki   
1179Chrostowski Józef * Radziłów   
1180Chrostowski Józef    
1181Chrostowski Józef Marian * Kurkowo   
1182Chrostowski Kazimierz * Wagi   
1183Chrostowski Leon * Bagienice    
1184Chrostowski Marian * Biodry   
1185Chrostowski Stanisław * Supy   
1186Chrostowski Tadeusz * Kieljany   
1187Chrostowski Zdzisław Mieczysław * Białaszewo   
1188Chrostowski Zygmunt    
1189Chrzanowska Alicja z d. Grzegorczyk    
1190Chrzanowska Anna z d. Gardocka * Sulewo Kownaty    
1191Chrzanowska Anna Grażyna z d. Kowalewska    
1192Chrzanowska Barbara z d. Kitowska    
1193Chrzanowska Barbara z d. Chylińska * Wąsosz    
1194Chrzanowska Bronisława * USA   
1195Chrzanowska Celina z d. Filipkowska    
1196Chrzanowska Celina z d. Komosińska * Wąsosz   
1197Chrzanowska Danuta z d. Kozikowska    
1198Chrzanowska Emilia z d. Olek    
1199Chrzanowska Feliksa z d. Kownacka * Kownatki    
1200Chrzanowska Filomena z d. Jankowska * Łoje   
1201Chrzanowska Franciszka z d. Szczech * Pasichy   
1202Chrzanowska Helena z d. Jurska * Czachy   
1203Chrzanowska Hieronima z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1204Chrzanowska Irena z d. Brańczyk * Rybnik   
1205Chrzanowska Jadwiga z d. Wróblewska * Radziłów   
1206Chrzanowska Jadwiga z d. Danowska * Białaszewo    
1207Chrzanowska Jadwiga z d. Godlewska * Godlewo   
1208Chrzanowska Jadwiga * Zalesie    
1209Chrzanowska Jadwiga z d. Górska * Kieljany   
1210Chrzanowska Jadwiga z d. Godlewska * Wąsosz    
1211Chrzanowska Jadwiga z d. Kozikowska * Zalesie    
1212Chrzanowska Janina z d. Przestrzelska    
1213Chrzanowska Janina z d. Mieczkowska * Supy   
1214Chrzanowska Janina * Kieljany   
1215Chrzanowska Janina z d. Borawska * Konopki   
1216Chrzanowska Joanna z d. Baranowska * Przytuły   
1217Chrzanowska Kazimiera z d. Sulewska * Kieljany   
1218Chrzanowska Konstancja z d. N    
1219Chrzanowska Marianna z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1220Chrzanowska Regina z d. Koniecko * Żebry   
1221Chrzanowska Regina z d. Bagińska * Kieljany   
1222Chrzanowska Stanisława z d. Chludzińska    
1223Chrzanowska Stefania z d. Bogdanowicz * Kędziorowo   
1224Chrzanowska Teresa Anna z d. Bagińska * Koniecki Małe   
1225Chrzanowska Zofia z d. Iwanowska     
1226Chrzanowski Alojzy * Kieljany   
1227Chrzanowski Antoni * Łosewo    
1228Chrzanowski Bolesław * Łoje   
1229Chrzanowski Fabian * Łoje   
1230Chrzanowski Franciszek * Szczuczyn   
1231Chrzanowski Franciszek * Czachy   
1232Chrzanowski Franciszek * Kieljany   
1233Chrzanowski Henryk Antoni * Kieljany   
1234Chrzanowski Henryk Sylwian * Niemcy   
1235Chrzanowski Hieronim * Opartowo   
1236Chrzanowski Hieronim * Kieljany    
1237Chrzanowski Jan Mieczysław * Konopki   
1238Chrzanowski Janusz Antoni * Łoje Awissa   
1239Chrzanowski Józef * Kędziorowo   
1240Chrzanowski Marian * Przytuły   
1241Chrzanowski Marian * Godlewo   
1242Chrzanowski Stanisław * Zalesie    
1243Chrzanowski Stefan * Ławsk   
1244Chrzanowski Stefan * Godlewo   
1245Chrzanowski Tadeusz * Konopki   
1246Chrzanowski Wiesław * Wąsosz    
1247Chrzanowski Witold Ryszard * Słucz   
1248Chrzanowski Władysław * Kieljany   
1249Chudzik Antoni    
1250Chudzik Eugeniusz Adam * Cichostów    
1251Chudzik Marianna z d. Frontczak    
1252Chudzik Zofia z d. Julecka * Wąsosz    
1253Chye Marian * Białaszewo   
1254Chye Marianna z d. Kozikowska * Kownatki   
1255Chylińska Alicja z d. Guziak     
1256Chylińska Alicja Teresa z d. Ramotowska * Kownatki   
1257Chylińska Andżelika    
1258Chylińska Anna z d. Sokołowska    
1259Chylińska Anna z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty    
1260Chylińska Barbara z d. Hołodyńska * Grajewo    
1261Chylińska Bożena Anna z d. Styczyńska * Grajewo    
1262Chylińska Czesława z d. N    
1263Chylińska Danuta z d. Kulesza    
1264Chylińska Elżbieta    
1265Chylińska Eugenia z d. Łempicka * Sulewo Prusy    
1266Chylińska Helena z d. Konopka * Marki   
1267Chylińska Henryka * Sulewo Prusy   
1268Chylińska Irena * Prostki    
1269Chylińska Irena Mirosława z d. Chodnicka * Wąsosz   
1270Chylińska Jadwiga z d. Matyszewska * Szczuczyn    
1271Chylińska Jadwiga z d. Typa     
1272Chylińska Jadwiga z d. Romejko * Żebry   
1273Chylińska Jadwiga z d. Gardocka * Sulewo Prusy   
1274Chylińska Jadwiga z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
1275Chylińska Jadwiga Anna z d. Wrozia ?    
1276Chylińska Janina    
1277Chylińska Janina z d. Surawska * Niedźwiedzkie    
1278Chylińska Jolanta z d. Słodzińska * Ełk   
1279Chylińska Jolanta z d. Samełko * Szczuczyn   
1280Chylińska Krystyna z d. Horosz    
1281Chylińska Małgorzata z d. Przestrzelska * Łomża    
1282Chylińska Maria * Kieljany   
1283Chylińska Maria * Zalesie    
1284Chylińska Maria z d. Sulewska * Sulewo Prusy    
1285Chylińska Marianna Regina * Sulewo Prusy    
1286Chylińska Marzena z d. Szczubełek     
1287Chylińska Patrycja    
1288Chylińska Pelagia z d. Kownacka * Kownatki    
1289Chylińska Regina z d. Szulc * Niedźwiedzkie    
1290Chylińska Regina z d. Rogalska * Zalesie    
1291Chylińska Romualda z d. Kownacka * Sulewo Prusy   
1292Chylińska Zofia z d. Niecikowska    
1293Chylińska Zofia * Sulewo Prusy    
1294Chyliński Andrzej    
1295Chyliński Bolesław * Niedźwiedzkie    
1296Chyliński Czesław * Zalesie    
1297Chyliński Damian * Łomża    
1298Chyliński Edward * Białaszewo    
1299Chyliński Eugeniusz * Borawskie   
1300Chyliński Henryk * Kownatki    
1301Chyliński Jacek     
1302Chyliński Jan * Marki   
1303Chyliński Jan * Sulewo Prusy    
1304Chyliński Jerzy * Sulewo Prusy   
1305Chyliński Jerzy * Sulewo Prusy   
1306Chyliński Józef    
1307Chyliński Józef    
1308Chyliński Łukasz    
1309Chyliński Marian * Sulewo Prusy   
1310Chyliński Mieczysław * Kieljany   
1311Chyliński Mieczysław * Sulewo Prusy   
1312Chyliński Mirosław Józef * Sulewo Prusy    
1313Chyliński NN * Łomża    
1314Chyliński Stanisław * Sulewo Prusy    
1315Chyliński Stanisław * Sulewo Prusy   
1316Chyliński Stanisław     
1317Chyliński Stefan * Sulewo Prusy   
1318Chyliński Wiesław     
1319Chyliński Wiesław     
1320Chyliński Władysław * Radziłów   
1321Chyliński Władysław * Sulewo Prusy   
1322Chyliński Wojciech * Sulewo Prusy   
1323Chyliński Zdzisław * Sulewo Prusy    
1324Cibor Jolanta Ewa z d. Kossakowska * Warszawa   
1325Cibor Krzysztof    
1326Cichocka Alicja z d. Górska * Szczuczyn    
1327Cichocka Jadwiga z d. Chrzanowska * Konopki   
1328Cichocka Krystyna z d. Adamska    
1329Cichocka Marianna z d. Komosińska * Wąsosz   
1330Cichocka N z d. N    
1331Cichocka Regina z d. Gardocka * Łempice   
1332Cichocka Zofia z d. Karczmarczyk * Ławsk   
1333Cichocki Antoni * Glinki   
1334Cichocki Cyryl    
1335Cichocki Eugeniusz * Wąsosz   
1336Cichocki Grzegorz * Grajewo    
1337Cichocki Jan    
1338Cichocki Robert * Białystok    
1339Cichocki Ryszard * Wąsosz   
1340Ciechanowska Janina z d. Glińska * Wąsosz   
1341Ciechanowski Józef    
1342Ciecierska A. z d. Kosmaczewska    
1343Ciecierska Aleksandra * Grajewo    
1344Ciecierska Anna * Warszawa    
1345Ciecierska Barbara z d. Komosińska * Łomża    
1346Ciecierska Bożena z d. Kamińska     
1347Ciecierska Czesława z d. Malinowska * Chrzanowo   
1348Ciecierska Genowefa z d. Modzelewska * Ławsk   
1349Ciecierska Jadwiga z d. Szlas     
1350Ciecierska Katarzyna z d. Pieńkosz     
1351Ciecierska Maria z d. Siejda * Wąsosz   
1352Ciecierska Martyna * Grajewo    
1353Ciecierska Marzena z d. Szakalska     
1354Ciecierska Paulina * Ateny    
1355Ciecierska Stanisława z d. Dmochowska * Wąsosz    
1356Ciecierska Sylwia * Ateny    
1357Ciecierska Urszula z d. Ogonowska * Wąsosz    
1358Ciecierska W. L. z d. Bednarczyk    
1359Ciecierski Andrzej * Szczuczyn    
1360Ciecierski Czesław * Wąsosz    
1361Ciecierski Eugeniusz * Radziłów   
1362Ciecierski Franciszek * Wąsosz    
1363Ciecierski Franciszek * Ławsk   
1364Ciecierski Janusz * Prostki    
1365Ciecierski Jarosław * Szczuczyn    
1366Ciecierski Krzysztof * Wąsosz    
1367Ciecierski Leszek * Szczuczyn    
1368Ciecierski Marian * Radziłów   
1369Ciecierski Mariusz * Łomża    
1370Ciecierski Norbert * Ateny    
1371Ciecierski Stanisław     
1372Ciecierski Stefan * Szczuczyn    
1373Ciecierski Szczepan * Radziłów   
1374Ciecierski Waldemar * Szczuczyn    
1375Ciecierski Wiesław * Ławsk   
1376Ciecierski Zygmunt * Wąsosz    
1377Cieciuch Czesław * Zacieczki   
1378Cieciuch Jadwiga z d. Potęga * Modzele   
1379Ciemała Agnieszka     
1380Ciemała Alojzy     
1381Ciemała Jadwiga z d. Danowska     
1382Ciemała Kazimierz     
1383Ciemała Małgorzata     
1384Ciesielska Jadwiga z d. Grzymkowska * Wąsosz   
1385Ciesielski Stanisław    
1386Cieszyński Jan    
1387Cieśluk Anna z d. Kaźmierczak     
1388Cieśluk Tomasz     
1389Cimoch Eugeniusz * Wilamowo   
1390Cimoch Genowefa z d. Wesołowska    
1391Cimoch Henryk * Żuki   
1392Cimoch Jadwiga z d. Mroczkowska * Kownatki   
1393Cimoch Krystyna z d. Wysocka * Żebry   
1394Cimoch Leopold    
1395Cimoch Regina z d. Popiołek * Stawiski   
1396Cimochowicz Andrzej    
1397Cimochowicz Danuta    
1398Cimochowicz Krystyna    
1399Cimochowska Anna z d. Łepkowska * Modzele   
1400Cimochowska Barbara z d. Malinowska * Wąsosz    
1401Cimochowska Brygida z d. Choińska    
1402Cimochowska Danuta z d. Chorosz * Wąsosz   
1403Cimochowska Eugenia z d. Ołdakowska * Wąsosz    
1404Cimochowska Helena z d. Mioduszewska * Ławsk   
1405Cimochowska Helena z d. Sznajder    
1406Cimochowska Honorata * Szczuczyn   
1407Cimochowska Irena z d. Dąbrowska * Wąsosz   
1408Cimochowska Irena z d. Wysocka * Szczuczyn   
1409Cimochowska Jadwiga z d. Marczykowska * Wąsosz   
1410Cimochowska Jadwiga z d. Moczydłowska * Wąsosz   
1411Cimochowska Jadwiga z d. Siedlecka * Wąsosz   
1412Cimochowska Jadwiga z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
1413Cimochowska Jadwiga Zofia z d. Tarnacka * Wąsosz   
1414Cimochowska Janina z d. Kadłubowska * Bzury   
1415Cimochowska Janina z d. Sobolewska * Niećkowo   
1416Cimochowska Janina z d. Sokołowska    
1417Cimochowska Jolanta z d. Moczydłowska * Szczuczyn    
1418Cimochowska Krystyna z d. Kiełczewska * Niedźwiadki   
1419Cimochowska Lucyna z d. Kozłowska * Wąsosz   
1420Cimochowska Marianna z d. Perzanowska * Szczuczyn    
1421Cimochowska Natalia z d. Dębińska * Bagienice    
1422Cimochowska Ryszarda Jadwiga z d. Modzelewska * Ławsk   
1423Cimochowska Stanisława z d. Wysocka * Rydzewo-Pieniążek   
1424Cimochowska Stanisława z d. Zyskowska * Wąsosz   
1425Cimochowska Urszula z d. Zielińska * Wąsosz   
1426Cimochowski Aleksander * Wilamowo   
1427Cimochowski Antoni * Szczuczyn    
1428Cimochowski Antoni * Wąsosz   
1429Cimochowski Czesław * Wąsosz   
1430Cimochowski Eugeniusz * Borawskie   
1431Cimochowski Eugeniusz * Wąsosz   
1432Cimochowski Jan * Wąsosz   
1433Cimochowski Jerzy * Radziłów    
1434Cimochowski Jerzy Tadeusz * Wąsosz   
1435Cimochowski Józef Antoni * Wąsosz   
1436Cimochowski Mieczysław * Wąsosz   
1437Cimochowski Mieczysław * Niećkowo   
1438Cimochowski Ryszard * Niećkowo   
1439Cimochowski Stanisław * Szczuczyn   
1440Cimochowski Stanisław * Niećkowo   
1441Cimochowski Stanisław Józef * Wąsosz   
1442Cimochowski Szymon * Szczuczyn   
1443Cimochowski Tadeusz * Wąsosz   
1444Cimochowski Tadeusz    
1445Cimochowski Waldemar * Wąsosz    
1446Cimochowski Zdzisław * Grajewo    
1447Cimochowski Zygmunt * Wąsosz   
1448Cimochowski Zygmunt * Ławsk   
1449Cinkowicz Marianna z d. Sokołowska * Żebry    
1450Ciszewska Genowefa z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1451Ciszewski Henryk * Konopki   
1452Ciunowicz Marian     
1453Ciunowicz Wiktor    
1454Ciunowicz Zofia z d. Aleksa    
1455Ciurapiński Marcin * Olsztyn    
1456Cline Joan z d. Evert    
1457Collins Brian     
1458Collins Britney     
1459Collins Donnald * Massachussets    
1460Cropp Barbara Ann z d. Rynkiewicz    
1461Cropp Jeffrey    
1462Cropp Joshua Joseph    
1463Cropp Sarah Beth    
1464Cudnik Kazimierz    
1465Cudnik Sabina z d. Świderska * Wąsosz   
1466Cukrowska Jadwiga z d. Kuczewska * Kędziorowo   
1467Cukrowska Marianna z d. Karwowska * Żebry   
1468Cukrowski Augustyn * Kędziorowo   
1469Cwalina Anna z d. Sokołowska * Karwowo    
1470Cwalina Anna * Sokoły   
1471Cwalina Antoni * Żebry    
1472Cwalina Bolesława z d. Zaborowska * Sulewo Kownaty    
1473Cwalina Brunkilda z d. Blum    
1474Cwalina Celina z d. Nerkowska    
1475Cwalina Edward * Cwaliny Duże   
1476Cwalina Eugeniusz * Mieczki    
1477Cwalina Henryka z d. Łaguna * Pasichy   
1478Cwalina Honorata z d. Tarnacka * Ławsk   
1479Cwalina Ireneusz * Bialiki par. Lachowo   
1480Cwalina Jadwiga z d. Wiśniewska * Szczuczyn    
1481Cwalina Jan * Łempice   
1482Cwalina Kazimierz * Łempice   
1483Cwalina Leokadia z d. Kotarska * Godlewo    
1484Cwalina Leokadia z d. Buźniak * Trzcianka   
1485Cwalina Leokadia z d. Kulikowska * Łempice   
1486Cwalina Marian * Mieczki    
1487Cwalina Marianna z d. Wszeborowska * Łempice   
1488Cwalina Waldemar * Łempice   
1489Cwalińska Agata z d. Zaborowska * Grajewo   
1490Cwalińska Bronisława z d. Gałązka ?    
1491Cwalińska Irena z d. Rynkiewicz * Mścichy   
1492Cwalińska Marianna z d. Jarnutowska    
1493Cwalińska Zofia z d. Mieczkowska    
1494Cwaliński Franciszek * Słucz   
1495Cwaliński Marek * Grabowo   
1496Cwaliński Ryszard    
1497Cybula Jadwiga z d. Roman * Wąsosz    
1498Cybula Janina z d. Gacka * Wąsosz   
1499Cybula Józef * Mścichy   
1500Cybula Kazimiera z d. Kurzyna    
1501Cybula L. z d. Czarnowska    
1502Cybula Leokadia Irena z d. Gocłowska * Kramarzewo   
1503Cybula Marcel * Przechody   
1504Cybula Mirosław * Przechody    
1505Cybula Stanisław * Mścichy   
1506Cybulak Marcin     
1507Cybulak Marta z d. Sakowska     
1508Cybulska Alina * Bzury   
1509Cybulska Barbara z d. Dyż    
1510Cybulska Elżbieta z d. Sarnacka * Ławsk   
1511Cybulska Jadwiga z d. Krygier * Niećkowo   
1512Cybulska Maria z d. N    
1513Cybulski Andrzej Wojciech * Warszawa   
1514Cybulski Stanisław * Bzury   
1515Cybulski Tadeusz    
1516Cymkowska Czesława z d. Gałecka * Jambrzyki   
1517Cymkowska Danuta z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
1518Cymkowska Wiesława z d. Wójcicka * Szczuczyn   
1519Cymkowski Bogdan    
1520Cymkowski Edward * Milewo   
1521Cymkowski Lech * Szczuczyn   
1522Czado Stanisława z d. Śmiglewska * Żebry   
1523Czado Władysław    
1524Czajko Anastazy    
1525Czajko Bożena z d. Zaborowska * Wąsosz   
1526Czajko Janina z d. Kuklińska    
1527Czajko Piotr * Woźnawieś   
1528Czajkowska Daniela z d. Cimochowska * Wąsosz   
1529Czajkowska Józefa z d. Piechocińska * Wąsosz   
1530Czajkowska Marianna z d. Bogdan    
1531Czajkowski Czesław    
1532Czajkowski Czesław * Szczuczyn   
1533Czajkowski Jan    
1534Czajkowski Krzysztof * Krzeczkowo   
1535Czaplicka Anna z d. Jaczyńska    
1536Czaplicka Halina z d. Kaczyńska * Kędziorowo   
1537Czaplicka Jolanta Barbara    
1538Czaplicka Krystyna z d. Markowska * Grozimy   
1539Czaplicka Krystyna z d. Ramotowska * Kramarzewo   
1540Czaplicka Stefania z d. Dąbrowska * Kędziorowo   
1541Czaplicka Urszula z d. Borawska * Uśnik   
1542Czaplicka Zofia z d. Wierciszewska * Pieniążki   
1543Czaplicki Bolesław * Szczuczyn   
1544Czaplicki Czesław * Wierzbowo   
1545Czaplicki Hieronim Antoni * Grajewo   
1546Czaplicki Kazimierz Ignacy * Klimaszewnica   
1547Czaplicki Tadeusz * Szczuczyn   
1548Czaplicki Wiesław * Szczuczyn   
1549Czarnecka Barbara z d. Dąbrowska * Łomża   
1550Czarnecka Barbara z d. Leśniewska    
1551Czarnecka Beata z d. Łoś * Gdańsk    
1552Czarnecka Elżbieta z d. Niwińska * Szczecinek   
1553Czarnecka Genowefa z d. Ekstowicz * Radziłów   
1554Czarnecka Genowefa z d. Ramotowska * Ramoty   
1555Czarnecka Helena z d. Mazur    
1556Czarnecka Hieronima z d. Rydzewska * Zakrzewo   
1557Czarnecka Irena z d. Łajewska * Komosewo    
1558Czarnecka Jadwiga z d. Domełło * Modzele   
1559Czarnecka Janina z d. Gontowska * Świdry    
1560Czarnecka Katarzyna z d. Dawidowska * Łomża   
1561Czarnecka Krystyna z d. N    
1562Czarnecka Marta * Łomża   
1563Czarnecka Monika * Łomża   
1564Czarnecka Stanisława z d. Kozłowska    
1565Czarnecka Weronika z d. Lewańska    
1566Czarnecka Zofia z d. Zawalich    
1567Czarnecka Zofia z d. Spychalska * Emilia   
1568Czarnecki Adam * Łódź   
1569Czarnecki Aleksander * Słucz   
1570Czarnecki Andrzej * Łomża   
1571Czarnecki Bartosz * Łódź   
1572Czarnecki Damian    
1573Czarnecki Edward * Wilamowo   
1574Czarnecki Marek * Łódź   
1575Czarnecki Mieczysław * Wąsosz    
1576Czarnecki Patryk * Łomża   
1577Czarnecki Paweł    
1578Czarnecki Rafał    
1579Czarnecki Stanisław * Wilamowo   
1580Czarnecki Witold * Łomża   
1581Czarnecki Władysław * Szczuczyn   
1582Czarnecki Władysław * Świdry    
1583Czarnecki Zbigniew * Łomża   
1584Czarnecki Zdzisław * Wąsosz    
1585Czarniawska Barbara z d. Bielenica     
1586Czarniawska Hanna * Ełk    
1587Czarniawska Janina z d. Bacewicz * Kłajpeda   
1588Czarniawski Marcin * Ełk    
1589Czarniawski Tymon * Ełk    
1590Czarnowska Aleksandra z d. Niedźwiedzka * Wąsosz   
1591Czarnowska Jadwiga z d. Kulesza    
1592Czarnowska Teresa z d. Tomaszewska * Świdry    
1593Czarnowski Edmund     
1594Czarnowski Mirosław * Cibory   
1595Czerech Andrzej    
1596Czerech Irena    
1597Czerech Janina z d. Grzymkowska    
1598Czernecka Alina z d. Dudek    
1599Czernecka Krystyna z d. Podchul * Wąsosz   
1600Czernecki Henryk    
1601Czernecki Wiesław Antoni * Szczebrzeszyn   
1602Czerwińska Grażyna z d. Wiśniewska * Wąsosz   
1603Czerwińska Teresa z d. Wiśniewska    
1604Czerwiński Jerzy Wojciech * Chełmża   
1605Czerwiński Zbigniew    
1606Czerwonka Anna z d. Koniecko * Grozimy   
1607Czerwonka Bolesław * Żebry   
1608Czerwonka Gustaw * Czerwonki   
1609Czerwonka Jerzy * Czerwonki   
1610Czerwonka Krystyna z d. Chrzanowska    
1611Czerwonka Leon    
1612Czerwonka Marianna z d. Sulewska    
1613Czerwonka Marianna z d. Wierciszewska    
1614Czerwonka Romualda z d. Niebrzydowska    
1615Czerwonka Romualda z d. Karwowska * Barwiki   
1616Czerwonka Tadeusz * Czerwonki   
1617Czerwonka Teresa z d. Bagińska * Kieljany   
1618Czerwonka Witold * Czerwonki   
1619Czerwonka Zenona z d. Popiołek * Doliwy    
1620Czerwonka Zofia z d. Chrostowska    
1621Czop Irena z d. Koniecko * Grozimy   
1622Czop Jan * Pieniążkowice   
1623Czop Józef    
1624Czop Marianna z d. Koniecko * Grozimy   
1625Czub Daniel     
1626Czub Monika z d. Łochowska * Ełk    
1627Czygier Jan    
1628Czygier Krystyna z d. Koźlik * Żebry   
1629Czyż Agnieszka z d. Majewska    
1630Czyż Andrzej    
1631Czyżewska Aleksandra     
1632Czyżewska Alicja     
1633Czyżewska Anna z d. Komosińska * Wąsosz    
1634Czyżewska Bogumiła z d. Siedlecka * Szczuczyn    
1635Czyżewska Dominika     
1636Czyżewska Emilia     
1637Czyżewska Helena z d. Górska     
1638Czyżewska Jadwiga z d. Gutowska     
1639Czyżewska Jadwiga z d. Ladzińska * Wąsosz    
1640Czyżewska Joanna z d. Cichoń     
1641Czyżewska Marianna z d. N     
1642Czyżewska Nina     
1643Czyżewska Sylwia     
1644Czyżewski Bartosz     
1645Czyżewski Jan * Nieciki    
1646Czyżewski Jarosław * Wąsosz    
1647Czyżewski Jerzy * Wąsosz    
1648Czyżewski Kazimierz * Wąsosz    
1649Czyżewski Marek     
1650Czyżewski Mieczysław     
1651Czyżewski Stefan * Szczuczyn    
1652Czyżyńska Teodozja z d. Kacperska * Zaborowo   
1653Czyżyński Czesław * Łubiane   
1654Ćmielewski Jan * Radziłów   
1655Danielewska Dorota    
1656Danielewska Mariola    
1657Danielewska Teresa z d. Majewska    
1658Danielewski Czesław    
1659Danielewski Łukasz    
1660Danielewski Maciej    
1661Danieluk Roman    
1662Daniłowicz Genowefa Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
1663Daniłowicz Jan * Przykopka   
1664Daniłowicz Józef    
1665Daniłowicz Wacława z d. Karczewska    
1666Daniłowska Barbara z d. Kulesza * Rutki    
1667Daniłowska Helena z d. Karwowska * Konopki par. Radziłów   
1668Daniłowska Monika     
1669Daniłowski      
1670Daniłowski-Wandalin Jan * Bajki Zalesie   
1671Danisz Czesława z d. Sulewska * Chrzanowo   
1672Danisz Jan    
1673Dankowska Irena z d. Lecyk    
1674Dankowska Zofia z d. Chodnicka * Wąsosz   
1675Dankowski Jerzy    
1676Dankowski Wojciech * Grajewo   
1677Danowska Aleksandra z d. Orłowska    
1678Danowska Aleksandra z d. Chojnowska    
1679Danowska Alicja z d. Ladzińska * Wąsosz   
1680Danowska Alicja z d. Zalewska * Warszawa    
1681Danowska Alina     
1682Danowska Alina z d. Staszewska    
1683Danowska Anna     
1684Danowska Anna z d. Komosińska * Wąsosz   
1685Danowska Anna z d. Żuryńska * Wąsosz   
1686Danowska Anna z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
1687Danowska Anna (Hanna) z d. Suchodolska * Szczuczyn   
1688Danowska Bogumiła z d. Dobrowolska     
1689Danowska Celina z d. Śliwińska     
1690Danowska Celina Anna z d. Zielińska * Guty   
1691Danowska Danuta z d. Malinowska * Wąsosz   
1692Danowska Danuta z d. Podchul * Wąsosz    
1693Danowska Elżbieta z d. Łempicka * Bagienice    
1694Danowska Ewelina     
1695Danowska Feliksa z d. Borawska * Konopki    
1696Danowska Genowefa z d. Zamirowska * Klimaszewnica   
1697Danowska Halina * Wąsosz   
1698Danowska Halina z d. Zaborowska * Wąsosz    
1699Danowska Halina z d. Chojnowska    
1700Danowska Henryka Jolanta z d. Nietupska     
1701Danowska Hieronima * Sulewo Prusy    
1702Danowska Irena z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
1703Danowska Irena z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
1704Danowska Irena Natalia z d. Płochocka * Koniecki   
1705Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska * Modzele   
1706Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska    
1707Danowska Janina z d. Stypułkowska    
1708Danowska Janina z d. Bzura * Niedźwiedzkie   
1709Danowska Krystyna z d. Klimaszewska * Lipińskie   
1710Danowska Krystyna * Sulewo Kownaty    
1711Danowska Krystyna z d. Dzięgielewska * Lipińskie k. Klus    
1712Danowska Lidia Monika z d. Baranowska * Wąsosz   
1713Danowska Maria z d. Oskwarek     
1714Danowska Maria Celina z d. Dębińska * Łempice   
1715Danowska Marianna z d. Pansko    
1716Danowska Mirosława z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
1717Danowska N z d. N     
1718Danowska Patrycja     
1719Danowska Regina z d. Chojnowska * Pasichy   
1720Danowska Roksana Kinga     
1721Danowska Stefania z d. Konopko    
1722Danowska Sylwia     
1723Danowska Teresa z d. Konopka    
1724Danowska Teresa z d. Dąbrowska     
1725Danowska Weronika     
1726Danowska Wincenta z d. Kujałowicz * Grajewo   
1727Danowska Zofia z d. Konopka    
1728Danowski Adrian     
1729Danowski Aleksander    
1730Danowski Andrzej     
1731Danowski Antoni    
1732Danowski Antoni * Sulewo Prusy    
1733Danowski Antoni * Sulewo Kownaty   
1734Danowski Antoni * Sulewo Kownaty    
1735Danowski Arkadiusz     
1736Danowski Bolesław * Surały   
1737Danowski Bolesław * Surały   
1738Danowski Czesław * Sulewo Kownaty   
1739Danowski Daniel     
1740Danowski Edmund     
1741Danowski Edward * Sulewo Kownaty    
1742Danowski Eugeniusz * Szerenosy   
1743Danowski Grzegorz     
1744Danowski Hipolit * Klimaszewnica   
1745Danowski Jan * Ciemianka   
1746Danowski Jan * Budne   
1747Danowski Jan * Bagińskie   
1748Danowski Jan    
1749Danowski Jan * Sulewo Kownaty    
1750Danowski Jarosław     
1751Danowski Józef    
1752Danowski Józef * Sulewo Kownaty   
1753Danowski Kazimierz * Klimaszewnica   
1754Danowski Kazimierz * Dołęgi   
1755Danowski Leszek     
1756Danowski Ludwik    
1757Danowski Ludwik * Niedźwiedzkie   
1758Danowski Mariusz Adam     
1759Danowski Michał     
1760Danowski Mieczysław * Szczuczyn   
1761Danowski Paweł    
1762Danowski Paweł     
1763Danowski Piotr     
1764Danowski Piotr * Sulewo Kownaty   
1765Danowski Radosław     
1766Danowski Robert     
1767Danowski Ryszard * Sulewo Kownaty   
1768Danowski Stanisław     
1769Danowski Stanisław * Sulewo Kownaty   
1770Danowski Tadeusz     
1771Danowski Tadeusz Henryk * Sulewo Kownaty    
1772Danowski Zygmunt * Sulewo Kownaty    
1773Dardzińska Danuta Elżbieta z d. Bielecka    
1774Dardzińska Eugenia * Wąsosz   
1775Dardzińska Genowefa z d. Świderska * Szczuczyn   
1776Dardzińska Kamila z d. Lipińska    
1777Dardzińska Regina z d. Męczkowska * Obrytki   
1778Dardzińska Romualda z d. Jankowska * Żebry   
1779Dardzińska Teresa z d. Mścichowska    
1780Dardzińska Zofia * Żebry   
1781Dardziński Henryk    
1782Dardziński Jan * Żebry   
1783Dardziński Józef    
1784Dardziński Leon * Szczuczyn   
1785Dardziński Marian * Stara Łomża   
1786Dargiewicz Helena z d. Bargłowska * Grozimy   
1787Dargiewicz Kazimierz * Walerianówka   
1788Darwicka Bronisława z d. Krajewska * Bęćkowo   
1789Darwicka Hieronima * Kędziorowo   
1790Darwicka Leonarda z d. Ważydrąg    
1791Darwicka Marianna z d. Akacka * Kownatki   
1792Darwicki Eugeniusz * Kędziorowo   
1793Darwicki Henryk * Kownatki   
1794Dawidowicz Bolesław    
1795Dawidowicz Halina z d. Smolińska    
1796Dawidowska Anna z d. Zakaszewska    
1797Dawidowska Teresa z d. Smolińska * Kędziorowo   
1798Dawidowski Edward * Popowo    
1799Dawidowski Jan * Boczki   
1800Dawidowski Józef * Dybła   
1801Dawidowski Ryszard * Popowo    
1802Dąbkowska Helena z d. Podbielska * Wąsosz   
1803Dąbkowska Marianna z d. Krukowska    
1804Dąbkowska Zofia z d. Kozłowska * Wąsosz   
1805Dąbkowski Tadeusz * Szymany   
1806Dąbkowski Zdzisław * Grajewo   
1807Dąbrowska Agata z d. Kasztelan * Ełk    
1808Dąbrowska Anna    
1809Dąbrowska Apolonia z d. Szumowska    
1810Dąbrowska Barbara z d. Karczmarczyk * Ławsk   
1811Dąbrowska Barbara z d. Gałęziewicz * Suwałki    
1812Dąbrowska Bożena z d. Modzelewska * Białaszewo   
1813Dąbrowska Dorota z d. Kapla * Ełk    
1814Dąbrowska Elżbieta     
1815Dąbrowska Elżbieta z d. Gowgiel    
1816Dąbrowska Elżbieta z d. Bugnacka * Pisz    
1817Dąbrowska Eugenia z d. Ditchen    
1818Dąbrowska Eugenia Helena z d. Kopeć * Białaszewo   
1819Dąbrowska Ewa z d. Wawrzyńczyk * Lubliniec   
1820Dąbrowska Ewa z d. Dydzińska * Suwałki    
1821Dąbrowska Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
1822Dąbrowska Grażyna z d. Danowska * Białaszewo   
1823Dąbrowska Grażyna z d. Oleksiej * Ełk    
1824Dąbrowska Halina z d. Borzymowska * Kędziorowo   
1825Dąbrowska Helena z d. Truszkowska * Truszki   
1826Dąbrowska Helena z d. Nienałtowska * Małachowo    
1827Dąbrowska Henryka * Szczuczyn   
1828Dąbrowska Hieronima z d. Ramotowska * Pluty   
1829Dąbrowska Irena z d. Iwanow    
1830Dąbrowska Irena Helena z d. Kossakowska    
1831Dąbrowska Jadwiga z d. Włodkowska * Łoje   
1832Dąbrowska Jadwiga z d. Jurska * Czachy   
1833Dąbrowska Jadwiga z d. Borawska * Czerwonki   
1834Dąbrowska Jadwiga z d. Trzaska * Ławsk   
1835Dąbrowska Jadwiga z d. Łempicka * Sienickie    
1836Dąbrowska Janina z d. Raciborska * Danowo   
1837Dąbrowska Janina    
1838Dąbrowska Józefa z d. Chrzanowska * Supy   
1839Dąbrowska Maria z d. Ramotowska    
1840Dąbrowska Marianna z d. Krymska    
1841Dąbrowska Marianna z d. Dzięgielewska * Kownatki   
1842Dąbrowska Marianna z d. Szczesik * Niećkowo   
1843Dąbrowska Miriam     
1844Dąbrowska Monika z d. N     
1845Dąbrowska N z d. N     
1846Dąbrowska Paulina * Ełk    
1847Dąbrowska Pelagia z d. Wojsław * Kownatki   
1848Dąbrowska Regina z d. Konopka * Konopki   
1849Dąbrowska Rozalia    
1850Dąbrowska Rozalia z d. Andrzejczyk    
1851Dąbrowska Wiesława z d. Bagińska * Kudłaczewo   
1852Dąbrowska Wiktoria * Pluty   
1853Dąbrowska Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
1854Dąbrowska Zofia z d. Danowska * Modzele   
1855Dąbrowska Zofia z d. Kryspin * Wąsosz    
1856Dąbrowska Zoja z d. Owerczuk     
1857Dąbrowski  * Rutki    
1858Dąbrowski Adam     
1859Dąbrowski Adam Michał * Stawiski   
1860Dąbrowski Aleksander * Ełk    
1861Dąbrowski Andrzej * Drygały    
1862Dąbrowski Antoni * Rutki    
1863Dąbrowski Antoni Bonifacy * Czerwonki   
1864Dąbrowski Bolesław * Bzury   
1865Dąbrowski Czesław * Kudłaczewo   
1866Dąbrowski Damian * Ełk    
1867Dąbrowski Dariusz * Ełk    
1868Dąbrowski Dawid     
1869Dąbrowski Edward * Supy   
1870Dąbrowski Filip Tomasz     
1871Dąbrowski Franciszek * Burzyn   
1872Dąbrowski Grzegorz    
1873Dąbrowski Henryk * Kędziorowo   
1874Dąbrowski Henryk * Ełk    
1875Dąbrowski Hubert * Ełk    
1876Dąbrowski Jan * Chrzanowo   
1877Dąbrowski Jan * Rakowo-Czachy   
1878Dąbrowski Jan * Grajewo   
1879Dąbrowski Jan * Mostołty    
1880Dąbrowski Jan Kazimierz * Jedwabne   
1881Dąbrowski Janusz    
1882Dąbrowski Józef * Czachy   
1883Dąbrowski Józef * Kędziorowo   
1884Dąbrowski Józef Bolesław    
1885Dąbrowski Karol * Suwałki    
1886Dąbrowski Kazimierz * Kudłaczewo   
1887Dąbrowski Mirosław * Ełk    
1888Dąbrowski Piotr * Święcienin   
1889Dąbrowski Rafał * Ełk    
1890Dąbrowski Stanisław    
1891Dąbrowski Stanisław * Słucz   
1892Dąbrowski Stanisław * Niećkowo   
1893Dąbrowski Tadeusz    
1894Dąbrowski Wacław * Karwowo   
1895Dąbrowski Władysław * Ksebki   
1896Dąbrowski Wojciech * Ełk    
1897Dąbrowski Zbigniew * Prostki    
1898Dąbrowski Zygmunt * Kudłaczewo   
1899Dąbrowski Zygmunt     
1900Dec Barbara z d. Łempicka * Skomack Wielki    
1901Dec Dariusz * Ełk    
1902Dec Emilia * Ełk    
1903Dec Jadwiga z d. Kożuchowska    
1904Dec Jakub * Ełk    
1905Delewska Janina z d. Wasilewska    
1906Delewska Walentyna z d. Pochylińska * Skandawa   
1907Delewski Jan    
1908Delewski Lech Andrzej * Węgorzewo   
1909Demby Czesław * Boczki   
1910Demby Jadwiga Halina z d. Śmiarowska * Świdry   
1911Deniziuk Eleonora z d. Kalinowska * Ławsk   
1912Deniziuk Witold * Śledzianów   
1913Depciuch Marianna z d. Chrzanowska * Kieljany   
1914Depciuch Stanisław    
1915Deroń Janina z d. Bargłowska * Grozimy   
1916Deroń Janina z d. Lenczewska * Niećkowo   
1917Deroń Michał * Jawór Solecki   
1918Deroń Ryszard    
1919Dębek Henryk * Wincenta   
1920Dębek Irena z d. Maciorowska * Bagienice   
1921Dębińska Aniela * Bagienice    
1922Dębińska Anna z d. N    
1923Dębińska Apolonia z d. Laszczkowska * Szczuczyn   
1924Dębińska Dorota z d. Tarnacka * Szczuczyn   
1925Dębińska Elżbieta z d. Stefanowicz * Żebry    
1926Dębińska Ewa z d. Pawłowska    
1927Dębińska Gabriela z d. Niedźwiedzka * Modzele    
1928Dębińska Genowefa z d. Mieczkowska * Łempice   
1929Dębińska Irena Teofila z d. Zakrzewska * Bagienice    
1930Dębińska Janina z d. Gardocka * Koniecki Małe   
1931Dębińska Teresa z d. N * Grajewo   
1932Dębińska Teresa z d. Wiśniewska * Szczuczyn   
1933Dębińska Weronika z d. Koniecko * Surały   
1934Dębiński Aleksander * Grędy   
1935Dębiński Arkadiusz * Rajgród   
1936Dębiński Bronisław * Święcienin    
1937Dębiński Jan * Świdnica    
1938Dębiński Jan * Szczuczyn   
1939Dębiński Jan * Szczuczyn   
1940Dębiński Kacper * Grajewo   
1941Dębiński Kazimierz * Bagienice    
1942Dębiński Marian * Grajewo   
1943Dębiński Stanisław * Mazewo   
1944Dębowska Wiesława z d. Kowalewska * Możdżenie   
1945Dębska Bronisława z d. Sobczyńska    
1946Dębska Marianna z d. Łajewska * Zakrzewo   
1947Dębski Jan    
1948Dębski Stanisław Zygmunt * Radwanica   
1949Dęby Helena z d. Chrzanowska * Kubra   
1950Długołęcka Józefa z d. Wicik * Wilamowo   
1951Długołęcki Józef * Przytuły   
1952Długołęcki Marian * Przytuły   
1953Długozima Genowefa z d. Zajkowska * Wąsosz   
1954Długozima Tadeusz * Żebry   
1955Dmochowska Alicja z d. Duda * Grajewo    
1956Dmochowska Celina z d. Komosińska * Wąsosz   
1957Dmochowska Elwira     
1958Dmochowska Eugenia z d. Potęga * Modzele   
1959Dmochowska Janina z d. Sikorska * Wąsosz   
1960Dmochowska Monika z d. Bernecka * Grajewo    
1961Dmochowska N z d. N    
1962Dmochowska NN z d. Grajewska    
1963Dmochowska Teresa z d. Swierczyńska * Szczytno    
1964Dmochowski Cezary * Grajewo    
1965Dmochowski Jan * Szwelczyn   
1966Dmochowski Jan * Wąsosz   
1967Dmochowski Mateusz     
1968Dmochowski Paweł * Grajewo    
1969Dmochowski Piotr * Szczytno    
1970Dmochowski Stanisław * Ciemianka   
1971Dmochowski Tadeusz * Wąsosz    
1972Dmochowski Tomasz * Łomża    
1973Dmowska Anna    
1974Dmowska Krystyna z d. Sulewska * Rożyńsk   
1975Dmowska Urszula    
1976Dmowski Piotr    
1977Dmowski Roman    
1978Dmowski Ryszard    
1979Dobkowska Jadwiga Franciszka z d. Szczesik * Niećkowo   
1980Dobkowski Jan Maksymilian * Radziłów   
1981Dobrenko Iwona    
1982Dobrenko Klaudia    
1983Dobrenko Krystyna z d. N    
1984Dobrenko Lilianna     
1985Dobrenko Marcin    
1986Dobrenko Marek * Grabnik    
1987Dobrenko Mariusz    
1988Dobrenko Monika z d. N    
1989Dobrenko Patrycja    
1990Dobrenko Paulina z d. Sadkowska * Ełk    
1991Dobrenko Piotr    
1992Dobrodziej Janina z d. Klimaszewska * Kubra   
1993Dobrodziej Stefan    
1994Dobrowolska Regina z d. Karpińska * Czerwonki   
1995Dobrowolski Zdzisław Stanisław    
1996Dobrzycka Alicja z d. Wiśniewska    
1997Dobrzycka Anna Genowefa z d. Wileńska * Bagienice    
1998Dobrzycka Celina z d. Rogalska    
1999Dobrzycka Daniela z d. Pieniążek * Wojsławy    
2000Dobrzycka Elżbieta z d. Albińska    
2001Dobrzycka Halina z d. N    
2002Dobrzycka Helena z d. Januszewska * Szczuczyn    
2003Dobrzycka Jadwiga z d. Zyskowska * Wąsosz   
2004Dobrzycka Janina z d. Gardocka     
2005Dobrzycka Katarzyna    
2006Dobrzycka Krystyna z d. Chrostowska * Wąsosz   
2007Dobrzycka Leokadia z d. Borawska    
2008Dobrzycka Lucyna z d. Smolińska * Wąsosz   
2009Dobrzycka Marianna z d. Borawska * Kurkowo   
2010Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska    
2011Dobrzycka Pelagia z d. Duda    
2012Dobrzycka Regina z d. Kochanowska * Niećkowo   
2013Dobrzycka Zofia * Świdry   
2014Dobrzycka Zofia z d. Obrycka * Konopki-Białystok   
2015Dobrzycki Antoni    
2016Dobrzycki Edmund * Szymany   
2017Dobrzycki Edward    
2018Dobrzycki Jan Ireneusz * Sokoły   
2019Dobrzycki Jan Zdzisław * Brzeźnio   
2020Dobrzycki Jerzy Bonifacy     
2021Dobrzycki N     
2022Dobrzycki Piotr * Kurkowo    
2023Dobrzycki Wacław * Sokoły   
2024Dobrzycki Waldemar Jan * Szczuczyn   
2025Dobrzycki Władysław    
2026Dobrzycki Zdzisław * Stawiski    
2027Dobrzyń Antoni    
2028Dobrzyń Janina z d. Bogdan    
2029Doliwa Cecylia z d. Mierzejewska    
2030Doliwa Danuta z d. Grajewska    
2031Doliwa Eugeniusz * Wąsosz   
2032Doliwa Franciszek * Mazewo   
2033Doliwa Helena z d. N    
2034Doliwa Józefa z d. Szkaradzińska    
2035Doliwa Marianna z d. Gutowska * Stawiane   
2036Doliwa Rozalia z d. Ladzińska * Wąsosz   
2037Doliwa Tadeusz * Grędy   
2038Doliwa Władysław    
2039Doliwa Zygmunt * Chojnowo   
2040Doljasz Anna z d. Tarnacka * Łempice   
2041Doljasz Eugeniusz * Ławsk   
2042Doljasz Henryka z d. Suchodolska * Ławsk   
2043Doljasz Jadwiga z d. Kiluk * Bogusze   
2044Doljasz Jan * Ławsk   
2045Doljasz Stefan * Ławsk   
2046Doljasz Teresa z d. Dudek * Ławsk   
2047Dołęga Agnieszka     
2048Dołęga Anna     
2049Dołęga Bogdan     
2050Dołęga Emilia     
2051Dołęga Ewa z d. N     
2052Dołęga Genowefa z d. Łempicka * Bagienice    
2053Dołęga Irena Zofia z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
2054Dołęga Jadwiga z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
2055Dołęga Janina z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
2056Dołęga Jerzy     
2057Dołęga Józef * Grajewo    
2058Dołęga Mirosław Piotr * Białaszewo   
2059Dołęga Stanisław * Białaszewo   
2060Dołęga Weronika     
2061Dołęga Zofia     
2062Domagalska Irena z d. Darwicka * Kędziorowo   
2063Domagalski Franciszek Andrzej    
2064Domańska Anna z d. Borusiewicz * Wąsosz    
2065Domańska Danuta z d. Gosiewska * Wąsosz   
2066Domańska Helena z d. Banach    
2067Domański Antoni    
2068Domański Stanisław * Cieciory   
2069Domaradzka Julianna z d. Jagodzińska    
2070Domaradzka Monika z d. Majewska * Łomża   
2071Domaser Adam Ryszard * Poznań   
2072Domaser Janina z d. Komosińska * Kędziorowo   
2073Domasiewicz Alina z d. Łepkowska * Szczuczyn   
2074Domasiewicz Antoni * Chrzanowo   
2075Domasiewicz Franciszka Maria z d. Gurzęda * Siankowizna   
2076Domasiewicz Tadeusz * Szczuczyn   
2077Domasiewicz Zygmunt * Zakrzewo   
2078Domejko Wiesława z d. Rydzewska * Koniecki-Rostroszewo   
2079Domejko Zdzisław Jan Tadeusz * Górowo Iławeckie   
2080Domełło Antoni * Modzele   
2081Domełło Antonina z d. Łoś * Ławsk   
2082Domełło Barbara z d. Kruszyńska * Grabowo   
2083Domełło Eugene * Ełk   
2084Domełło Eugenia z d. Zamojska * Modzele   
2085Domełło Helena z d. Chorosz * Wąsosz   
2086Domełło Jan * Modzele   
2087Domełło Jan * Wąsosz    
2088Domełło Maria z d. Samełko * Wąsosz   
2089Domełło Marianna z d. Siedlecka * Wąsosz    
2090Domełło Wiesław    
2091Domeło Mieczysława z d. Polakowska * Żebry   
2092Domeło Stanisław * Modzele   
2093Domian Czesław * Wejdo   
2094Domian Maria z d. Giże * Ławsk   
2095Dominiak Alina z d. Kondej    
2096Dominiak Elżbieta z d. Chodnicka * Szczuczyn   
2097Dominiak Henryk    
2098Dominiak Kazimierz * Garwolin   
2099Domisiewicz Aleksander * Rakowo   
2100Domisiewicz Janina * Wąsosz    
2101Domisiewicz Krystyna z d. Gwiazdowska    
2102Domisiewicz Marian * Niećkowo   
2103Domisiewicz Stanisława z d. Gutowska * Modzele   
2104Domitrz Amelia     
2105Domitrz Bogumiła Kazimiera z d. Panko * Rychwał    
2106Domitrz Bożena z d. Karpowicz * Białystok    
2107Domitrz Edward Tadeusz * Jedwabne    
2108Domitrz Henryk * Kucze Małe    
2109Domitrz Jan * Kucze Małe    
2110Domitrz Janina z d. N     
2111Domitrz Justyna z d. Czyż     
2112Domitrz Kacper     
2113Domitrz Kamila     
2114Domitrz Kazimierz * Górki-Szewkowo    
2115Domitrz Krzysztof     
2116Domitrz Leszek     
2117Domitrz Maciej Mariusz * Białystok    
2118Domitrz Magdalena z d. Niedziałkowska     
2119Domitrz Maria z d. Kotowska     
2120Domitrz Marianna z d. Sokalska     
2121Domitrz Mariusz     
2122Domitrz Mariusz     
2123Domitrz Mirosław * Górki-Szewkowo    
2124Domitrz N z d. Roszkowska     
2125Domitrz Regina z d. N * Borawskie    
2126Domitrz Ryszard * Górki-Szewkowo    
2127Domitrz Sebastian * Białystok    
2128Domitrz Sławomir     
2129Domitrz Stanisław * Kucze Małe    
2130Domitrz Stanisława z d. Rybaczek     
2131Domitrz Tomasz * Białystok    
2132Domitrz Zdzisław * Kucze Małe    
2133Domitrz-Fortuna Marzena Renata z d. Domitrz * Wrocław    
2134Dompkowski Irene z d. Kosakowski    
2135Domurat Jolanta z d. Konopka * Szczuczyn   
2136Domurat Marian    
2137Domurat Zbigniew * Łomża   
2138Domurat Zofia z d. Kalinowska    
2139Domusiewicz Aleksander * Wąsosz    
2140Domusiewicz Anna * Szwelczyn    
2141Domusiewicz Jadwiga Rozalia z d. Świderska     
2142Domysiewicz Barbara z d. Przeczek    
2143Domysiewicz Tadeusz * Niećkowo   
2144Dorf Adam * Rumiejki    
2145Dorf Genowefa Janina z d. Obrycka * Godlewo    
2146Downar Czesław * Szczuczyn   
2147Downar Henryka z d. Zyskowska * Szczuczyn   
2148Downar Janina z d. Pruszyńska * Niećkowo   
2149Downar Katarzyna z d. Sowa    
2150Downar Krzysztof    
2151Downar Marianna z d. Ciecierska * Radziłów   
2152Downar N    
2153Downar Stanisław * Słucz   
2154Downarski Józef * Barwiki   
2155Drajczyk Agnieszka z d. Brakoniecka     
2156Drągowska Aniela z d. Drobińska * Świdry   
2157Drągowski Zygmunt * Szczuczyn   
2158Drejer Irena z d. Wiśniewska * Kramarzewo   
2159Drejer Zdzisław Stanisław    
2160Drobińska Alina Anna z d. Popowska    
2161Drobińska Anna z d. Wiktorowicz * Wąsosz    
2162Drobińska Bogusława z d. Kojro * Szczuczyn   
2163Drobińska Eugenia z d. Ostrowska * Wąsosz    
2164Drobińska Hieronima z d. Śmiarowska * Świdry   
2165Drobińska Irena z d. Sypytkowska * Łempice   
2166Drobińska Jadwiga z d. Cimochowska    
2167Drobińska Jadwiga z d. Sokołek * Świdry   
2168Drobińska Janina z d. Bagińska * Świdry   
2169Drobińska Jolanta z d. Rózio * Szczuczyn    
2170Drobińska Marianna z d. Dąbrowska * Kudłaczewo   
2171Drobiński Antoni * Kudłaczewo   
2172Drobiński Jan * Świdry   
2173Drobiński Jerzy * Świdry    
2174Drobiński Kazimierz * Wąsosz   
2175Drobiński Mieczysław * Świdry   
2176Drobiński Mirosław    
2177Drobiński Przemysław Antoni * Kudłaczewo    
2178Drobiński Ryszard * Kudłaczewo   
2179Drobiński Tadeusz * Świdry   
2180Drobiński Zenon * Żebry   
2181Drozd Waldemar    
2182Drozd Zofia z d. Ciecierska * Ławsk   
2183Drozdowska Anna Franciszka    
2184Drozdowska Grażyna z d. Szumowska * Łomża    
2185Drozdowska Helena z d. Strzyżewska * Kędziorowo   
2186Drozdowska Hieronima z d. Niecikowska * Łoje   
2187Drozdowska Izabela     
2188Drozdowska Karolina     
2189Drozdowska Lucyna z d. Dardzińska * Żebry   
2190Drozdowski Antoni * Sojczyn-Borowy   
2191Drozdowski Hipolit Franciszek * Niećkowo   
2192Drozdowski Krzysztof     
2193Drozdowski Piotr     
2194Drozdowski Stanisław * Niećkowo   
2195Drózd Regina z d. Zakrzewska * Wojsławy   
2196Drzazgowska Czesława z d. Wielgat    
2197Drzazgowska Marianna * Wąsosz   
2198Drzazgowska Zofia * Wąsosz   
2199Drzazgowski Stefan * Żebry   
2200Dubanowicz Genowefa z d. Wierciszewska * Bagienice   
2201Dubanowicz Zbigniew    
2202Dublineau Clarisse Maria * Warszawa    
2203Dublineau Luc     
2204Duchnowska Daniela Jadwiga z d. Kuczyńska * Wąsosz   
2205Duchnowska Halina z d. Kalinowska * Wąsosz   
2206Duchnowska Helena z d. Arciszewska    
2207Duchnowska Jadwiga z d. Szumowska    
2208Duchnowska Janina z d. Czerwonka * Czerwonki    
2209Duchnowska Juliana z d. Kłocińska ?    
2210Duchnowska Łucja z d. Męczkowska * Obrytki   
2211Duchnowski Jan * Orlikowo    
2212Duchnowski Jan * Modzele   
2213Duchnowski Szczepan * Wąsosz   
2214Duchnowski Tadeusz * Wąsosz   
2215Duda Grażyna z d. Brzozowska    
2216Duda Jadwiga z d. Wszeborowska * Wąsosz   
2217Duda Jan    
2218Duda Jarosław    
2219Duda Józef * Ciemianka   
2220Duda Kurt * Zdedy   
2221Duda Marek    
2222Duda Marianna z d. Organek    
2223Duda Stanisława z d. Siwik    
2224Dudek Genowefa    
2225Dudkowska Danuta z d. Sieczkowska * Kędziorowo   
2226Dudkowska Jadwiga z d. Zajczewska    
2227Dudkowska Katarzyna * Szczuczyn   
2228Dudkowska Krystyna z d. Słodzińska * Szczuczyn    
2229Dudkowska Renata z d. Dukowska    
2230Dudkowska Teresa z d. Chmielewska * Wąsosz    
2231Dudkowski Eugeniusz * Monety   
2232Dudkowski Franciszek    
2233Dudkowski Paweł * Wąsosz    
2234Dudkowski Zdzisław * Wąsosz    
2235Dudziak Franciszek    
2236Dudziak Marianna z d. Ołdakowska * Wąsosz   
2237Dudzinowska Honorata z d. Kosiorek * Modzele   
2238Dudzinowski Zygmunt    
2239Dudzińska Anna z d. Łoniewska    
2240Duzik Danuta z d. Winiarz    
2241Duzik Henryk * Obrytki   
2242Duzik Jan * Wąsosz   
2243Duzik Józef * Wąsosz   
2244Duzik Lucyna z d. Brzuchalska * Niećkowo   
2245Duzikowska Czesława z d. Sikorska * Wąsosz   
2246Duzikowska Danuta z d. Konopko * Wąsosz   
2247Duzikowska Halina z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
2248Duzikowska Irena z d. Guzowska    
2249Duzikowska Izydora z d. Dmochowska    
2250Duzikowski Eugeniusz * Wąsosz   
2251Duzikowski Sławomir Franciszek * Wąsosz   
2252Duzikowski Waldemar * Wąsosz   
2253Duzikowski Witold * Wąsosz   
2254Dwilewicz Halina Ktysty z d. Sulińska * Wąsosz   
2255Dwilewicz Hieronim Andrzej * Wąsosz   
2256Dwilewicz Jadwiga z d. Dzięgielewska    
2257Dwilewicz Jan    
2258Dworakowska Leokadia z d. Sulewska * Borawskie   
2259Dworakowski Z.    
2260Dybik Anthony    
2261Dybik Lorelei Pearl z d. King * East Longmeadow, MA   
2262Dybikowska Anna z d. Łempicka * Kieljany    
2263Dybikowski James    
2264Dydzińska Maria z d. Bankiewicz * Bajki Stare   
2265Dydziński Andrzej * Suwałki   
2266Dyjach Janina z d. Kołodziej    
2267Dyjach Józef    
2268Dyjach Lucyna z d. Konopka * Białaszewo   
2269Dyjach Marian * Frampol   
2270Dyl Eryk * Łomża    
2271Dyl Karolina * Łomża    
2272Dyl Renata z d. Chludzińska * Łomża    
2273Dyl Wojciech * Łomża    
2274Dylewski N    
2275Dymitruk Jan * Borawskie   
2276Dymitruk Marianna z d. Kowalewska * Żebry   
2277Dymitry Helena z d. Lebiedzińska    
2278Dymkowski Wiesław    
2279Dymowska Anna z d. Mrówka * Żebry   
2280Dymowski Aleksander * Radoszkowice   
2281Dziarnowska Genowefa z d. Grunwald * Niedźwiedzkie   
2282Dziarnowski Henryk * Bełda   
2283Dziekońska Barbara z d. Majewska * Łomża   
2284Dziekońska Eugenia z d. Budzińska * Radziłów    
2285Dziekońska Irena z d. Szczechowska * Pasichy   
2286Dziekońska Jadwiga z d. Mitros * Modzele   
2287Dziekońska Joanna    
2288Dziekońska Stanisława z d. Kiełczewska    
2289Dziekońska Teresa z d. Konopka    
2290Dziekońska Teresa z d. Śmiarowska * Kownatki   
2291Dziekońska Urszula z d. Danowska * Sulewo Kownaty   
2292Dziekoński Aleksander    
2293Dziekoński Antoni * Kownatki   
2294Dziekoński Edward * Milewo   
2295Dziekoński Eugeniusz * Żebrki   
2296Dziekoński Hilary * Milewo   
2297Dziekoński Jacek    
2298Dziekoński Szymon    
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl