Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby żyjące - Indeks alfabetyczny [Osoby żyjące]11768    >> Strona 2

1? Helena z d. M.    
2Adamczuk Halina z d. Nikonowicz * Wąsosz   
3Adamczuk Tomasz Bogdan * Ruda Żurawiecka   
4Adamczyk Wanda z d. N    
5Adamowska Janina z d. Kamińska * Wąsosz    
6Adamowski Czesław * Łątczyn    
7Adamska Aleksandra z d. Rafałko    
8Adamska Genowefa z d. Cwalińska * Rogale par. Stawiski   
9Adamska Henryka z d. Łoś * Ławsk   
10Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
11Adamska Leokadia z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
12Adamski Henryk    
13Adamski Izydor * Długołęka   
14Adamski Jerzy * Kubra   
15Adamski Kazimierz * Szymany    
16Adasiewicz Aleksander * Osowiec   
17Adasiewicz Anna z d. Gawedzka * Czerwonki   
18Adasiewicz Helena z d. Zarzecka * Żebry   
19Adasiewicz Lucjan    
20Agaciak Aleksandra z d. Polakowska * Żebry   
21Agaciak Ryszard    
22Aitken Gregory * Grecja    
23Aitken Hilda    
24Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz * Szczecin    
25Aitken Victoria * Colorado Springs    
26Akacka Bogumiła z d. Chrubin    
27Akacka Krystyna z d. Wiśniewska    
28Akacka Małgorzata Anna * Gdańsk   
29Akacka Marianna z d. Maciorowska    
30Akacka Zofia z d. Hibner    
31Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska    
32Akacki Franciszek * Kownatki   
33Akacki Kazimierz * Modzele   
34Akacki Sławek * Grozimy   
35Akacki Tadeusz * Kramarzewo   
36Akacki Władysław    
37Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda * Szczuczyn   
38Akierman Krystyna z d. Dziedczyk    
39Akierman Marek * Ełk   
40Akierman Mirosław    
41Akus Jadwiga z d. Olszewska * Wąsosz    
42Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka    
43Akus Tadeusz * Bęćkowo    
44Akus Zygmunt    
45Albińska Anna z d. Sulewska * Kieljany   
46Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
47Albińska Iwona z d. Grela * Elbląg    
48Albińska Jadwiga z d. Galanty * Żebry   
49Albińska Regina z d. Locman * Żebry   
50Albiński Czesław * Siankowizna   
51Albiński Czesław * Żebry   
52Albiński Jan * Żebry   
53Albiński Jarosław * Wąsosz    
54Albiński Stefan * Żebry   
55Andrews Austin    
56Andrews Danny    
57Andrews Kandra?    
58Andrews Kelsee    
59Andrews Lynette z d. Foster * Phoenixville, PA   
60Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska * Szczuczyn   
61Andrukiewicz Henryk    
62Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko    
63Andrukiewicz Wacław * Dąbrowa Białostocka   
64Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz    
65Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka * Żebry   
66Andrusiewicz Henryk * Rudawka   
67Andryszkiewicz Kazimierz Marian * Unewel   
68Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska * Milewo   
69Andrzejczyk Grzegorz     
70Andrzejczyk Izabella Beata     
71Andrzejczyk Karolina Dominika     
72Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska * Łempice   
73Andrzejewski Kazimierz * Wilno   
74Aniśko Aleksander    
75Aniśko Bożena z d. Pawłowska * Białaszewo   
76Aniśko Maria z d. Zarecka    
77Aniśko Wiktor    
78Antys Zofia z d. Bacewicz    
79Archacka Dominika z d. Wiśniewska * Żebry   
80Archacki Tomasz * Ruda   
81Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka * Wąsosz   
82Arciszewska Halina z d. Olszewska * Wąsosz    
83Arciszewska Iwona z d. Wysocka * Łempice   
84Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska * Wąsosz   
85Arciszewski Antoni * Zaborowo   
86Arciszewski Jan * Wąsosz    
87Arciszewski Jan Leszek * Pisz   
88Arciszewski Stefan * Wąsosz   
89Augustyn Barbara z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
90Augustyn Henryk Czesław     
91Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska * Mońkowce   
92Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka * Niećkowo   
93B. Iga     
94B. Kacper     
95B. Kornelia z d. Kołakowska     
96B. Maciej     
97Babiej Mirosław    
98Babiej N z d. N    
99Babij Antoni    
100Babij Antonina z d. Olszówka    
101Babij Józef Antoni * Jasna    
102Babij Lucyna z d. Mroczkowska * Czerwonki    
103Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska * Wąsosz   
104Baczewski Kazimierz * Boczki   
105Bagilcz Aleksander    
106Bagilcz Andrzej Szczepan * Białystok    
107Bagilcz Stanisława z d. Kozioł    
108Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
109Bagińska Alfreda z d. Borawska * Konopki   
110Bagińska Alicja    
111Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska     
112Bagińska Anna * Mroczki   
113Bagińska Anna z d. Górska * Jaki   
114Bagińska Anna z d. Szczech * Pasichy   
115Bagińska Anna z d. Dardzińska    
116Bagińska Barbara z d. Ziomek    
117Bagińska Barbara     
118Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska * Wąsosz   
119Bagińska Danuta z d. Karwowska    
120Bagińska Elżbieta z d. Chylińska * Białaszewo    
121Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka * Kownatki   
122Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska * Mieczki   
123Bagińska Ewa z d. Łaguna * Szczuczyn   
124Bagińska Halina z d. Łempicka * Szczuczyn    
125Bagińska Halina z d. Czarnecka * Świdry    
126Bagińska Helena z d. Muszyńska    
127Bagińska Henryka z d. Kołakowska * Sokoły   
128Bagińska Honorata z d. Wileńska * Bagienice    
129Bagińska Irena z d. Wicik * Czaple   
130Bagińska Irena    
131Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka * Możdżenie   
132Bagińska Jadwiga z d. Skrodzka    
133Bagińska Janina z d. Niewiadomska * Dybła   
134Bagińska Janina z d. Szleszyńska    
135Bagińska Janina z d. Danowska    
136Bagińska Janina z d. Mieczkowska    
137Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz * Polkowo   
138Bagińska Julia * Białystok    
139Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska * Sulewo Kownaty   
140Bagińska Leokadia z d. Borawska * Zalesie   
141Bagińska Lidia z d. Szymańska    
142Bagińska Lucyna z d. Gutowska     
143Bagińska Marianna z d. Kruszyńska * Szczuczyn   
144Bagińska Marianna z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
145Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka * Szczuczyn   
146Bagińska Pelagia z d. Zawadzka * Kieljany    
147Bagińska Regina z d. Rogalska * Sokoły   
148Bagińska Regina z d. Łempicka * Bagienice    
149Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska * Grajewo    
150Bagińska Sabina z d. Gutowska * Szczuczyn   
151Bagińska Stanisława z d. Czarnecka * Słucz   
152Bagińska Teresa z d. Milewska * Sulewo Kownaty   
153Bagińska Teresa    
154Bagińska Wiktoria z d. N    
155Bagińska Zofia z d. Modzelewska * Szczuczyn   
156Bagiński Adam     
157Bagiński Aleksander * Żebry   
158Bagiński Aleksander * Świdry   
159Bagiński Antoni * Świdry    
160Bagiński Antoni * Koniecki Małe    
161Bagiński Antoni * Guty Stare   
162Bagiński Antoni * Sulewo Prusy   
163Bagiński Antoni * Kieljany   
164Bagiński Antoni Roman * Szczuczyn   
165Bagiński Bartosz * Ełk    
166Bagiński Czesław    
167Bagiński Dariusz * Szczuczyn    
168Bagiński Dominik * Kieljany   
169Bagiński Dominik    
170Bagiński Edmund * Skrodzkie    
171Bagiński Henryk * Białaszewo   
172Bagiński Jan * Łempice    
173Bagiński Jan    
174Bagiński Jan    
175Bagiński Jan Pius * Ramoty   
176Bagiński Jarosław     
177Bagiński Jerzy * Mroczki   
178Bagiński Józef    
179Bagiński Leszek * Augustów    
180Bagiński Leszek * Szczuczyn    
181Bagiński Ludwik    
182Bagiński Marian * Kieljany   
183Bagiński Mieczysław * Koniecki Małe    
184Bagiński Mieczysław    
185Bagiński Piotr * Kieljany   
186Bagiński Piotr * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
187Bagiński Ryszard    
188Bagiński Ryszard Jan * Kudłaczewo   
189Bagiński Stanisław * Łempice    
190Bagiński Stanisław * Koniecki Małe   
191Bagiński Stanisław * Kurkowo   
192Bagiński Stanisław Adam * Białaszewo    
193Bagiński Sylwester * Szczuczyn   
194Bagiński Tadeusz * Kurkowo    
195Bagiński Teofil * Siwki par. Romany   
196Bagiński Walenty    
197Bagiński Wiesław    
198Bagiński Wiesław Bolesław * Kieljany   
199Bagiński Witold * Szczuczyn   
200Bagiński Władysław    
201Bagiński Zdzisław * Świdry   
202Bagiński Zdzisław * Koniecki Małe   
203Bajkiewicz Anna * Prostki    
204Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska    
205Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław * Siankowizna   
206Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
207Bajkiewicz Karol * Prostki    
208Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska * Prostki    
209Bajkiewicz Marek * Prostki    
210Bajkiewicz Rafał * Prostki    
211Bajkowska Bronisława z d. Borkowska * Niećkowo   
212Bajkowska Halina * Niećkowo   
213Bajkowska Irena z d. Tomaszewska    
214Bajkowski Czesław * Wąsosz   
215Bajkowski Stanisław * Grozimy   
216Balcewicz Czesław    
217Balcewicz Janina z d. Zielińska * Wąsosz   
218Balejko Antoni * Sulewo Prusy    
219Balewska Ludwika z d. Wykowska    
220Balewski Jerzy * Wąsosz   
221Balicka Amelia z d. Witeska     
222Balicka Anna z d. Just * Wąsosz    
223Balicka Barbara z d. Gutowska * Szczuczyn   
224Balicka Helena z d. Zalewska    
225Balicki Stanisław * Wąsosz   
226Balicki Stanisław Zenon * Grajewo   
227Balicki Tadeusz * Wąsosz    
228Balicki Wacław    
229Bałdyga Aleksander * Zalesie pow. Ostrołęka   
230Bałdyga Alina z d. Ciszewska * Konopki   
231Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska * Nieławice    
232Bałdyga Bronisława z d. Duzik * Obrytki   
233Bałdyga Danuta z d. Sobotka    
234Bałdyga Eugenia z d. Marcak    
235Bałdyga Irena z d. Sobotka    
236Bałdyga Stanisław * Radziłów   
237Bałdyga Wioletta * Pisz    
238Bałdyga Władysław    
239Bałdyga Zygmunt * Łączki    
240Bames N    
241Banach Aleksander    
242Banach Barbara z d. Kacperska * Zambrów   
243Banach Danuta Daniela z d. Godlewska * Zalesie    
244Banach Mieczysław * Serafin    
245Banach Rozalia z d. Parda    
246Banach Stanisław    
247Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska * Rakowo   
248Banachowski Hieronim * Siwki par. Romany   
249Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska * Dębówka   
250Banaszkiewicz Jan    
251Banaś Hejne * Nowe Guty   
252Banaś Janina z d. Staniszewska * Ławsk   
253Bandarzy Celina z d. Węcek * Kędziorowo   
254Bandarzy Stanisław * Dobrzynówka   
255Bandyszewska Teofila z d. Sokołowska    
256Banik Marcin * Niedźwiedź    
257Banik Monika z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
258Banik Wiktor * Grecja    
259Bankowska Marianna z d. Szulc * Wąsosz   
260Bankowski Tadeusz Jerzy    
261Baranowska Agnieszka z d. Łempicka * Grajewo   
262Baranowska Apolonia z d. Konopka    
263Baranowska Bronisława z d. Bagińska * Modzele   
264Baranowska Celina    
265Baranowska Genowefa z d. Szleter    
266Baranowska Honorata z d. Szepietowska    
267Baranowska Ilona z d. Ptach    
268Baranowska Irena z d. Konopka * Świdry   
269Baranowska Janina z d. Malinowska * Ławsk   
270Baranowska Janina z d. N    
271Baranowska Krystyna z d. Olszewska * Wąsosz   
272Baranowska Pelagia z d. Rogalska    
273Baranowska Teresa z d. Arciszewska * Wąsosz   
274Baranowski Jan * Rajgród   
275Baranowski Jan * Wąsosz   
276Baranowski Jan * Wąsosz   
277Baranowski Jan    
278Baranowski Józef * Żebrki   
279Baranowski Stefan    
280Baranowski Tadeusz * Szczuczyn   
281Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska * Koniecki   
282Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska    
283Barczak Andrzej Józef * Jastrzębie-Zdrój    
284Barczak Danuta z d. Zalewska * Szczuczyn    
285Barczak Jan    
286Barczak Regina z d. Antończyk    
287Bardłowska Beata z d. Oszek    
288Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz    
289Bardłowski Bolesław * Żebry   
290Bardłowski Czesław * Ławsk   
291Bardłowski Lucjan * Żebry   
292Bardzińska z d. Wojsław * Kownatki   
293Bardziński Stanisław * Brzostowo   
294Bargłowska A. z d. Mroczko    
295Bargłowska Anna * Okrasin   
296Bargłowska Eugenia z d. Roman * Radziłów   
297Bargłowska Halina z d. Korwek * Ławsk   
298Bargłowska Helena z d. Chadaj    
299Bargłowska Helena z d. N    
300Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska * Grabowo   
301Bargłowska Jadwiga * Radziłów   
302Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska * Radziłów   
303Bargłowska Jadwiga z d. Chmielewska * Rydzewo Szlacheckie   
304Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska * Żebry   
305Bargłowska Janina * Radziłów   
306Bargłowska Janina z d. Grzymkowska * Okrasin   
307Bargłowska M. z d. Hanczyn    
308Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter * Szlasy   
309Bargłowski Aleksander * Radziłów   
310Bargłowski Antoni * Ławsk   
311Bargłowski Antoni * Radziłów   
312Bargłowski Franciszek * Radziłów   
313Bargłowski Jan * Radziłów   
314Bargłowski Jan * Radziłów   
315Bargłowski Jan * Radziłów   
316Bargłowski Józef * Żebry   
317Bargłowski Józef * Radziłów   
318Bargłowski Józef * Okrasin   
319Bargłowski Stanisław * Radziłów   
320Bargłowski Władysław * Kubra   
321Barszczewska Maria Danuta z d. Radomska * Sojczynek   
322Barszczewski Eugeniusz * Bondary   
323Bartosiewicz Anna z d. Wilińska    
324Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska * Wąsosz   
325Bartosiewicz Jan    
326Bartosiewicz Michał Grzegorz * Szczuczyn   
327Bartoszek Cecylia z d. Polakowska * Wąsosz   
328Bartoszek Grzegorz Jan * Głuchów   
329Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik    
330Barwikowska Antonina z d. Siedlecka * Wąsosz    
331Barwikowska Janina z d. Ołdakowska * Wąsosz   
332Barwikowska Stanisława z d. N    
333Baryła Irena z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
334Baryła Józef * Białaszewo   
335Baryła Marianna z d. Kurzyna    
336Baryła Stefan    
337Barzykowska Hieronima z d. Bagińska    
338Barzykowska Regina z d. Kuczyńska * Wojsławy    
339Barzykowski Andrzej * Kuczyny    
340Barzykowski Maksymilian    
341Bastek Jadwiga z d. Sobotka    
342Bastek Krystyna z d. Kulesza     
343Bastek NN     
344Bastek NN     
345Bastek Stanisław     
346Bastian Irena z d. Puzdrowska    
347Bastian Kazimierz    
348Bastian Mariusz Witold * Kartuzy    
349Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska * Szczuczyn    
350Baszuk Janina z d. Banach * Bzury   
351Baszuk Sławomir    
352Bazydło Anna z d. Łomotowska * Przytuły   
353Bazydło Anna z d. Pytel    
354Bazydło Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
355Bazydło Helena z d. Grzymkowska * Ławsk   
356Bazydło Izydor    
357Bazydło Jerzy Piotr * Ławsk   
358Bazydło Józefa z d. Bańkowska    
359Bazydło Maria z d. Kruszyńska * Ławsk   
360Bazydło Ruszard * Chrzanowo par. Ełk   
361Bazydło Ryszard * Ławsk   
362Bazydło Stanisław * Ławsk   
363Bazydło Wiktor    
364Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska * Modzele   
365Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska * Ławsk   
366Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka    
367Bednarowicz Antoni    
368Bednarowicz Celina * Wąsosz    
369Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka * Szczuczyn   
370Bednarowicz Helena z d. Łukasiak * Ławsk   
371Bednarowicz Henryk * Grajewo   
372Bednarowicz Irena * Wąsosz   
373Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska     
374Bednarowicz Jan * Wąsosz   
375Bednarowicz Jan * Wąsosz    
376Bednarowicz Jerzy * Szczuczyn   
377Bednarowicz Joanna z d. Oskierko * Wąsosz   
378Bednarowicz Kazimierz * Wąsosz   
379Bednarowicz Regina z d. Wiśniewska * Wąsosz   
380Bednarowicz Regina z d. Rostkowska * Gnatowo   
381Bednarowicz Sabina z d. Kurzyna    
382Bednarowicz Sławomir Franciszek * Wąsosz   
383Bednarowicz Stanisław * Wąsosz   
384Bednarowicz Tadeusz * Szczuczyn   
385Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska * Ławsk   
386Bednarowicz Waldemar * Wąsosz   
387Bednarska Hieronima z d. Zielińska * Rakowo   
388Bednarski Edward    
389Bejgier Alicja z d. Wawrzyniuk * Grzybów    
390Bejgier Henryk * Ławsk    
391Bejgier Irena z d. Skrodzka * Grajewo    
392Bejgier Kazimierz * Ławsk    
393Bejgier Stanisław * Ławsk   
394Bejgier Teresa z d. Konopka * Ławsk   
395Bejgier Wacław * Ławsk    
396Bejgier Zofia z d. Bardłowska * Komosewo    
397Bekielewska Katarzyna z d. N    
398Berć Franciszek * Marki   
399Berć Franciszek * Rajgród   
400Berć Kazimiera z d. Piwko * Szczuczyn   
401Berć Stanisława z d. Gałązka * Milewo   
402Bernatajtys Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
403Bernatajtys Zdzisław Józef * Wiżajny   
404Bernatowicz Anna z d. Falińska    
405Bernatowicz Czesław    
406Bernecka Barbara z d. Sarnacka * Wąsosz   
407Bernecka Leonora z d. Jasińska    
408Bernecki Grzegorz    
409Bernecki Jan * Dowiaciszki   
410Bernecki Józef    
411Berry Cynthia z d. Dybik    
412Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska * Wysokie Mazowieckie   
413Białasiewicz Celina z d. Grzymkowska * Ławsk   
414Białasiewicz Mirosław * Wąsosz   
415Białasiewicz Wanda z d. Kozłowska * Wąsosz   
416Białosuknia Jan    
417Białosuknia Lucyna z d. Ciszewska    
418Białowąs Aniela z d. Dmochowska    
419Białowąs Jadwiga z d. Kuczewska * Ławsk   
420Białowąs Ryszard * Skroda Wielka   
421Białowąs Stanisław    
422Biedrzycka Anna z d. Truszkowska * Sulewo Kownaty   
423Biedrzycka Czesława z d. Małachowska    
424Biedrzycka Gertruda z d. Zalewska * Zalesie    
425Biedrzycka Irena z d. Brzostowska * Zalesie   
426Biedrzycka Zofia z d. Świderska * Piaski   
427Biedrzycki Eugeniusz * Bronaki-Olki   
428Biedrzycki Franciszek    
429Biedrzycki Józef * Łoje Awissa    
430Biedrzycki Marian     
431Biedrzycki Stanisław * Guty-Poddenki   
432Biedrzycki Tadeusz * Bagińskie   
433Bielawska Eugenia z d. Łepkowska * Kubra   
434Bielawski Jan * Kubra   
435Bielenica Anna z d. NN    
436Bielenica Antoni * Olecko   
437Bielenica Czesław * Sopockinie    
438Bielenica Czesława z d. Śliżewska * Mońkowce    
439Bielenica Dariusz * Ełk   
440Bielenica Dorota z d. NN    
441Bielenica Jacek * Ełk   
442Bielenica Jan * Woszczele    
443Bielenica Janina z d. Łempicka * Koty    
444Bielenica Krzysztof * Olecko   
445Bielenica Łukasz * Olecko   
446Bielenica Małgorzata Anna * Ełk    
447Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska * Gdańsk    
448Bielenica Mateusz * Ełk    
449Bielenica Natalia z d. Andryszczyk    
450Bielenica Renata    
451Bielenica Stanisław * Grodno   
452Bielenica Wanda z d. Łojewska * Grabnik   
453Bielicka Regina z d. Łaguna * Stawiane    
454Bieniewska Jadwiga z d. Chełmińska * Niećkowo   
455Bieniewski Jan * Nowa Wieś par. Trzcianne   
456Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska * Radziłów   
457Bieńkowska Halina z d. Goślicka     
458Bieńkowska Henryka z d. Skierska * Skarwosieki    
459Bieńkowska Henryka z d. Bagińska     
460Bieńkowska Jadwiga z d. Rydzewska * Milewo   
461Bieńkowska Justyna * Płock    
462Bieńkowska Regina * Okrasin   
463Bieńkowski Aleksander * Romany    
464Bieńkowski Jan * Mścichy   
465Bieńkowski Stanisław * Radziłów   
466Bieńkowski Władysław * Białowieża   
467Bieńkowski Wojciech     
468Bikowska Franciszka z d. Smolińska * Łosewo   
469Bikowska Grażyna z d. Czarnecka * Łomża   
470Bikowska Iwona * Łomża   
471Bikowska Jadwiga z d. Wiszowata    
472Bikowska Vanessa    
473Bikowski Ignacy * Łomża   
474Bikowski Józef * Łempice   
475Bilska Władysława z d. Siedlecka * Wąsosz   
476Bilski Stanisław Zygmunt * Parzniewiczki   
477Binio Klaudia * Szczecin   
478Biskupska Irena z d. Łukasiak * Ławsk   
479Biskupski Henryk    
480Bitner Czesław    
481Bitner Seweryn    
482Bitner Stanisław Ryszard    
483Blachowska Blanka     
484Blachowska Nikolett     
485Bladowska Ewa z d. Bieńkowska     
486Blank Clayton    
487Blank Leanne z d. Foster * Phoenixville, PA   
488Blank Mariah    
489Blank Nicole    
490Blaud Marianna z d. Bartosińska    
491Bloch Czesław     
492Bloch Teresa z d. Solińska * Wąsosz    
493Blok Edward    
494Blok Henryka z d. Bagińska    
495Blok Henryka Blok z d. Wróblewska * Niećkowo   
496Blok Tadeusz * Szczuczyn   
497Blusiewicz Julian Aleksander    
498Blusiewicz Zofia z d. Kwiećkowska * Milewo   
499Błaszkiewicz Barbara z d. Chrzanowska * Konopki   
500Błaszkiewicz Czesław Witold * Strzałkowo   
501Błaszkiewicz Jadwiga z d. Konieczna    
502Błaszkiewicz Wincenty    
503Bobrowska Cecylia z d. Sulińska * Wąsosz   
504Bobrowska Jadwiga z d. Chrostowska * Bagienice   
505Bobrowska Krystyna z d. Kacperska * Wąsosz    
506Bobrowska Lucyna z d. Bagińska * Kudłaczewo   
507Bobrowska Maria z d. Sulińska * Wąsosz   
508Bobrowska Marianna z d. Konopka * Świdry   
509Bobrowska Regina z d. Kowalewska    
510Bobrowski Aleksander * Popowo   
511Bobrowski Czesław * Szymany    
512Bobrowski Czesław    
513Bobrowski Jan * Popowo   
514Bobrowski Józef * Popowo   
515Bobrowski Mieczysław * Grajewo   
516Bobrowski Roman * Popowo   
517Bobrowski Władysław    
518Bobrowski Zygmunt * Popowo   
519Bobryk Rozalia z d. Surawska    
520Bodal Joanna z d. Bieńkowska * Płock    
521Bogacka Alina z d. Owsianko * Modzele   
522Bogacki Bogdan    
523Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska    
524Bogdan Alina z d. Bylica * Świdry   
525Bogdan Eugeniusz * Świdry   
526Bogdan Henryka z d. Kulikowska * Kędziorowo   
527Bogdan Jadwiga z d. Mikucka * Wąsosz   
528Bogdan Jan * Skaje   
529Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska * Możdżenie   
530Bogdan Janusz Ryszard * Szczuczyn   
531Bogdan Józef    
532Bogdan Ludwik * Prostki   
533Bogdan Ludwik    
534Bogdan Łucja z d. Karwowska * Żebry   
535Bogdan Mieczysław    
536Bogdan Stanisław * Wólka par. Szczuczyn   
537Bogdan Stanisław    
538Bogdan Stefania z d. Siedlecka * Grajewo   
539Bogdan Teresa z d. Rynkiewicz * Mścichy   
540Bogdan Teresa z d. Orzechowska    
541Bogdan Teresa z d. Stachowska    
542Bogdan Wincenty * Świdry   
543Bogdan Zdzisława z d. Zalewska * Białaszewo   
544Bogdanowicz Czesława z d. Wojsław    
545Bogdanowicz Edward * Kędziorowo   
546Bogdanowicz Franciszek    
547Bogdanowicz Henryka z d. Mierzwińska    
548Bogdańska Genowefa z d. Trzonkowska * Wąsosz    
549Bogdańska Isabella Bożena    
550Bogdańska Pamela z d. MacPherson * Boston, MA   
551Bogdański Franciszek * Wizna   
552Bogdański Józef     
553Bogdański Matthew Franciszek    
554Bogdański Zbyszard * Montreal, QC   
555Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
556Bogusławski Józef Jerzy    
557Bogusz Helena z d. Januszewska * Komosewo    
558Bogusz Janina z d. Jakubowska * Wąsosz   
559Bogusz Kazimierz * Kielce   
560Bogusz Piotr * Bukowo    
561Bogusz Piotr     
562Boguszewska Jadwiga z d. Modzelewska * Wąsosz   
563Boguszewska Stefania z d. Świerzyńska    
564Boguszewska Teresa z d. Fiedorowicz     
565Boguszewski Edward * Czajewszczyzna   
566Boguszewski Kazimierz Władysław * Wąsosz    
567Bomba Andrzej    
568Bomba Dariusz * Wysokie Mazowieckie   
569Bomba Grażyna Jadwiga z d. Wiśniewska * Białaszewo   
570Bomba Halina z d. Komarowska    
571Borawska Anastazja * Andrychy   
572Borawska Anna z d. Bagińska * Kieljany   
573Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska * Grajewo   
574Borawska Celina z d. Zalewska * Grozimy    
575Borawska Danuta z d. Kosmaczewska * Grajewo   
576Borawska Dominika z d. Gutowska    
577Borawska Elżbieta z d. Fabrycka    
578Borawska Eugenia z d. Chrzanowska * Konopki   
579Borawska Eugenia z d. Albińska * Żebry   
580Borawska Eugenia z d. Łuczyńska * Zakrzewo   
581Borawska Eugenia z d. Męczkowska * Obrytki   
582Borawska Ewa z d. Chylińska * Białaszewo   
583Borawska Ewelina * Islip, NY   
584Borawska Genowefa z d. Malinowska * Niećkowo   
585Borawska Genowefa * Wąsosz   
586Borawska Grażyna z d. Barżykowska    
587Borawska Halina z d. Zalewska * Grozimy    
588Borawska Halina z d. Dziura    
589Borawska Hanna z d. Sulewska * Grajewo   
590Borawska Helena z d. Wiśniewska * Komosewo   
591Borawska Helena z d. Kuczewska * Wąsosz    
592Borawska Helena z d. Kamińska    
593Borawska Henryka z d. Mikucka    
594Borawska Irena z d. Zalewska     
595Borawska Irena * Konopki   
596Borawska Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
597Borawska Jadwiga z d. Danowska * Klimaszewnica   
598Borawska Jadwiga z d. Rogalska    
599Borawska Jadwiga z d. Żelechowska    
600Borawska Janina * Konopki    
601Borawska Janina z d. Mroczkowska * Wojsławy   
602Borawska Janina z d. Szymanowska     
603Borawska Joanna z d. Danowska * Białaszewo    
604Borawska Józefa z d. N    
605Borawska Katarzyna z d. Jankowska    
606Borawska Kazimiera z d. Wojsław    
607Borawska Maria    
608Borawska Marianna z d. C.    
609Borawska Regina z d. Ramotowska * Kramarzewo   
610Borawska Regina z d. Gutowska * Glinki   
611Borawska Sabina z d. Sawicka * Skaje   
612Borawska Stefania z d. Sarnacka * Ławsk   
613Borawska Stefania z d. Piotrkowska    
614Borawska Sylwia * Warszawa   
615Borawska Teresa z d. N    
616Borawska Wiesława z d. Konopka    
617Borawska Wiktoria z d. Konopka    
618Borawska Wioletta z d. Skrodzka * Grabowo   
619Borawska Władysława z d. Zalewska * Zanklewo    
620Borawska Zofia z d. Mioduszewska * Ławsk   
621Borawska Zofia z d. Wróblewska * Grędy   
622Borawska Zofia z d. Rogowska * USA   
623Borawska Zofia z d. Włodarska    
624Borawski Adrian * Plainville, NY   
625Borawski Antoni * Konopki Monety   
626Borawski Antoni * Niedźwiedzkie   
627Borawski Antoni    
628Borawski Antoni    
629Borawski Augustyn Stefan    
630Borawski Bogdan * Przyborowo   
631Borawski Bolesław * Zalesie    
632Borawski Czesław * Kucze Wielkie    
633Borawski Czesłw * Rakowo   
634Borawski Damian * Plainville, NY   
635Borawski Daniel * Warszawa   
636Borawski Dominik * Islip, NY   
637Borawski Dominik * Zalesie   
638Borawski Edmund * Konopki Monety   
639Borawski Eugeniusz * Rydzewo Szlacheckie   
640Borawski Eugeniusz * Olszewo-Góra    
641Borawski Franciszek    
642Borawski Franciszek    
643Borawski Henryk    
644Borawski Ireneusz * Kolno   
645Borawski Jan * Zalesie   
646Borawski Jan * Wierzbowo   
647Borawski Jan * Supy   
648Borawski Jan    
649Borawski Jan    
650Borawski Jarosław * Nadbory   
651Borawski Jerzy * Niedźwiedzkie   
652Borawski Józef * Szczuczyn   
653Borawski Józef * Czerwonki   
654Borawski Józef * Andrychy    
655Borawski Ludwik * Konopki    
656Borawski Mieczysław * Zalesie   
657Borawski Paweł * Glinki   
658Borawski Ryszard * Grabowo   
659Borawski Stanisław * Miecze   
660Borawski Stefan * Wąsosz   
661Borawski Waldemar * Jedwabne    
662Borawski Wiesław * Grabowo   
663Borawski Wojciech    
664Borawski Wojciech Antoni * Szymany    
665Borawski Zdzisław * Kolno   
666Borawski Zdzisław * Świdry-Dobrzyce   
667Borawski Zenon * Grozimy   
668Borchet Halina z d. Załuska * Kudłaczewo   
669Borchet Tadeusz    
670Borkowska Barbara z d. Komosińska * Szczuczyn   
671Borkowska Bronisława z d. Ornowska    
672Borkowska Irena z d. Malec    
673Borkowska Matylda Henryka z d. Świderska * Łosewo   
674Borkowska Wiesława z d. Cwalina * Sokoły   
675Borkowska Zofia z d. Mikucka * Łempice   
676Borkowski Czesław    
677Borkowski Edward    
678Borkowski Jędrzej    
679Borkowski Józef * Toczyłowo   
680Borkowski Roman * Niećkowo   
681Borkowski Romuald    
682Borkowski Ryszard * Kalinowo par. Jasienica   
683Borkowski Władysław * Kurejwa   
684Boroń Helena z d. Przechocka * Ławsk   
685Boroń Irena z d. Solińska * Wąsosz    
686Boroń Jan     
687Boroń Ludwik * Niedźwiadna   
688Borowicz Danuta z d. Siedlecka * Wąsosz   
689Borowicz Jan    
690Borowicz Katarzyna z d. Skroban    
691Borowicz Ryszard Franciszek * Paary   
692Borowski Wincenty * Karwowo   
693Borucka Liliana z d. Łempicka     
694Borusiewicz z d. N     
695Borusiewicz z d. N     
696Borusiewicz Agnieszka z d. Siwanowicz * Szczytno    
697Borusiewicz Aleksandra     
698Borusiewicz Alicja * Wąsosz    
699Borusiewicz Alicja     
700Borusiewicz Andrzej    
701Borusiewicz Andrzej    
702Borusiewicz Aneta     
703Borusiewicz Arkadiusz    
704Borusiewicz Arkadiusz    
705Borusiewicz Barbara * Wąsosz    
706Borusiewicz Barbara    
707Borusiewicz Barbara z d. Blusiewicz    
708Borusiewicz Bartłomiej     
709Borusiewicz Bogdan    
710Borusiewicz Daniela z d. Łempicka * Szczuczyn   
711Borusiewicz Elżbieta    
712Borusiewicz Eugenia z d. Ołdakowska * Wąsosz    
713Borusiewicz Ewa    
714Borusiewicz Ewa    
715Borusiewicz Helena z d. Dmochowska    
716Borusiewicz Irena z d. Statkiewicz * Szczuczyn   
717Borusiewicz Jarosław * Wąsosz    
718Borusiewicz Jerzy * Gdynia    
719Borusiewicz Karolina     
720Borusiewicz Katarzyna z d. Kosakowska * Szczytno    
721Borusiewicz Krzysztof    
722Borusiewicz Lech * Szczuczyn   
723Borusiewicz Lidia z d. Deptuła * Szczytno    
724Borusiewicz Maciej     
725Borusiewicz Magdalena     
726Borusiewicz Maksymilian     
727Borusiewicz Małgorzata     
728Borusiewicz Mariusz     
729Borusiewicz Mateusz     
730Borusiewicz Mieczysław * Gdynia    
731Borusiewicz Mirosław     
732Borusiewicz Rafał     
733Borusiewicz Regina z d. Jaśkowska * Wąsosz    
734Borusiewicz Stanisław    
735Borusiewicz Teresa z d. Strzelecka * Szczytno    
736Borusiewicz Teresa z d. Sękowska * Ciemianka    
737Borusiewicz Waldemar    
738Borusiewicz Władysława z d. Łaguna    
739Borusiewicz Wojciech * Ełk    
740Borusiewicz Zofia z d. Niebrzydowska * Kędziorowo   
741Borusiewicz-Misztal Krystyna z d. Borusiewicz     
742Borusiewicz-Tylicka Maria Wanda z d. Borusiewicz * Zambrów    
743Borys Józef * Siankowce   
744Borys Stefania z d. Bołkon    
745Borzymowska Jadwiga z d. Kaczkowska    
746Borzymowska Krystyna z d. Jankowska * Kędziorowo   
747Borzymowska Marianna z d. Śliwińska    
748Borzymowski Jan * Elżbiecin   
749Borzymowski Kazimierz    
750Borzymowski Marian * Kędziorowo   
751Borzymowski Wiesław    
752Bosko Aleksandra * Piaseczno    
753Bosko Beata z d. Stefańska * Kościerzyna    
754Bosko Marcin * Ełk    
755Braczko Halina z d. Chojnowska * Pasichy   
756Brakoniecka Janina z d. Zejer * Augustów   
757Brakoniecka Julia Maria * Kolno    
758Brakoniecka Wioletta z d. Niecikowska     
759Brakoniecki Łukasz * Łomża    
760Brakoniecki Michał     
761Brdys Helena z d. Łempicka * Ełk    
762Brdys Henryka z d. Kozikowska    
763Brdys Katarzyna z d. Słotwińska * Ełk    
764Brdys Maciej * Ełk    
765Brdys Michał * Ełk    
766Brdys Paweł * Ełk    
767Brdys Wiesław    
768Brodowska Halina z d. Łuba * Siankowizna   
769Brodowska Helena z d. Dudkowska * Wąsosz    
770Brodowska Marianna z d. Zawistowska     
771Brodowska Zofia z d. Tomaszewska * Żebry   
772Brodowski Antoni * Bagienice    
773Brodowski Henryk * Bukowo Duże   
774Brodowski Józef * Bagienice    
775Brodowski Zygmunt    
776Bronakowska Anna z d. Borawska * Wąsosz   
777Bronakowska Jadwiga z d. Borawska * Wąsosz   
778Bronakowska Wanda z d. Szczepanowska    
779Bronakowska Wiesława z d. Zalewska * Zalesie    
780Bronakowski Jan    
781Bronakowski Stefan * Gnatowo   
782Bronakowski Wiesław * Słucz    
783Brozio Kazimiera z d. Ciecierska * Radziłów   
784Brozio Marian * Doliwy   
785Bróździńska Eliza z d. Zalewska * Pisz    
786Bróździńska Halina z d. Hincmanowska * Windyki   
787Bróździńska Katarzyna z d. Szewczak    
788Bróździńska Stanisława z d. N * Waśniewo   
789Bróździński Andrzej * Nidzica   
790Bróździński Bartosz * Olsztyn    
791Bróździński Dominik    
792Bróździński Henryk * Szczepkowo Zalesie   
793Bróździński Jakub    
794Bróździński Michał * Olsztyn    
795Bróździński Robert * Działdowo    
796Bróździński Wojciech * Działdowo   
797Brulińska Anna z d. Wolwark * Kudłaczewo   
798Brulińska Barbara z d. Orłowska * Ławsk   
799Brulińska Eugenia z d. Zyskowska * Komosewo   
800Brulińska Irena * Komosewo   
801Brulińska Marianna z d. Głębocka    
802Bruliński Mieczysław * Rutki   
803Bruliński Wiesław Antoni * Strzeszewo   
804Bruliński Zdzisław * Rutki   
805Bruliński Zygmunt    
806Bruszewska Jadwiga z d. Kowalewska * Wąsosz   
807Bruszewska Maria z d. Żarska    
808Bruszewski Mieczysław    
809Bruszewski Tadeusz Michał * Bielsk Podlaski   
810Bruzgo Agata z d. N     
811Bruzgo Filip     
812Bruzgo Janusz     
813Bruzgo Mariusz     
814Bruzgo Teresa z d. Łempicka * Wąsosz    
815Bryk Bogdan Jan * Słupsk   
816Bryk Jan    
817Bryk Maria z d. Gronek    
818Bryk Maria Grażyna z d. Rydzewska * Szczuczyn   
819Brylkiw Zuzanna z d. Lewińska * Ostrybór   
820Brzezińska Regina z d. Merchelska * Wąsosz   
821Brzeziński Paweł    
822Brzostek Janina z d. Dobrzycka * Świdry   
823Brzostek Władysław Felicjan * Tłuszcz   
824Brzostowska Antonina z d. Rózio * Niećkowo   
825Brzostowska Eugenia z d. Krukowska    
826Brzostowska Helena z d. Orłowska    
827Brzostowska Janina z d. Łukasiak * Ławsk   
828Brzostowska Julianna z d. Szymanowska    
829Brzostowska Leokadia z d. Tarnacka * Łempice   
830Brzostowska Leokadia z d. Łuba * Rydzewo   
831Brzostowska Regina z d. Locman * Żebry   
832Brzostowski Aleksander * Borawskie   
833Brzostowski Antoni * Zalesie   
834Brzostowski Czesław * Ławsk   
835Brzostowski Czesław    
836Brzostowski Henryk * Łempice   
837Brzostowski Michał Jerzy     
838Brzozowska Eliza z d. N     
839Brzozowska Hanna z d. Makuszewska * Wąsosz   
840Brzozowska Krystyna z d. Węcek * Pisz    
841Brzozowska Maria z d. Sosnowska    
842Brzozowska N z d. N    
843Brzozowski Andrzej * Zalesie    
844Brzozowski Grzegorz Sylwester * Pisz    
845Brzozowski Janusz * Mścichy    
846Brzozowski Jerzy    
847Brzozowski Kazimierz Lucjan * Skaje   
848Brzozowski Łukasz * Pisz    
849Brzozowski N    
850Brzozowski Stanisław    
851Brzozowski Tadeusz    
852Brzozowski Wiesław * Brańsk   
853Brzóska Andrzej * Szczuczyn   
854Brzóska Christopher     
855Brzóska Czesława z d. Zamojska * Szczuczyn   
856Brzóska Eugenia z d. Bogusz    
857Brzóska Eugeniusz    
858Brzóska Helena z d. Mikulska * Żebry   
859Brzóska Janina z d. Bruch * Rumia   
860Brzóska Krzysztof * Gdynia   
861Brzóska Monika * Gdynia   
862Brzóska Paulina z d. Bielenica * Ełk    
863Brzóska Romuald * Chełchy   
864Brzuchalska Barbara z d. Bil * Wąsosz    
865Brzuchalska Jadwiga z d. Tyszkiewicz    
866Brzuchalska Janina z d. Madej    
867Brzuchalska Jarosława z d. Śliwińska     
868Brzuchalska Marianna z d. Kurkowska * Kramarzewo   
869Brzuchalska Stanisława z d. Mońko * Kuligi   
870Brzuchalska Teresa z d. Lach    
871Brzuchalska Wiera z d. Baj    
872Brzuchalski Antoni * Milewo   
873Brzuchalski Antoni * Milewo   
874Brzuchalski Edward * Milewo   
875Brzuchalski Jan * Bemowo Piskie    
876Brzuchalski Jan * Milewo   
877Brzuchalski Jan * Grajewo   
878Brzuchalski Jerzy * Kędziorowo   
879Brzuchalski Józef * Kędziorowo   
880Brzuchalski Leszek * Zalesie    
881Brzuchalski Stanisław Wiesław * Milewo   
882Brzuchalski Szczepan    
883Brzuchalski Wiktor * Zalesie    
884Bucia Jan * Шавердакі   
885Bucia Janina z d. Grygo * Kędziorowo   
886Bucoń Bartłomiej     
887Bucoń Genowefa z d. Czyżewska     
888Bucoń Marek     
889Bucoń Michał     
890Bucoń Piotr     
891Bućko N    
892Bućko Renata z d. Konopko     
893Bućko Wojciech     
894Buda Czesława z d. Borowska    
895Buda Ireneusz Jan * Gdańsk   
896Buda Józef    
897Buda Urszula z d. Jaśkowska * Wąsosz   
898Buder Franciszka z d. Zdankowska * Kownatki   
899Buder Kazimierz * Bujwidziszki   
900Budna Aleksandra z d. Jaczyńska * Boczki    
901Budna Irena z d. Markowska * Grozimy   
902Budny Halina z d. Kuczyńska     
903Budny Jan * Obrytki    
904Budny Zbigniew Jan * Grajewo   
905Budzikowska Anna    
906Budzikowska Marta    
907Budzikowski Dariusz    
908Budzińska Helena z d. Brzoza    
909Budzińska Joanna z d. Łochowska * Orzysz   
910Budzińska Katarzyna z d. Dardzińska    
911Budzińska Natalia * Ełk   
912Budzińska Stanisława z d. Borkowska * Niećkowo   
913Budzińska Teresa z d. Darwicka * Kędziorowo   
914Budziński Adrian * Ełk   
915Budziński Bolesław * Szymany   
916Budziński Krzysztof * Augustów   
917Budziński Stanisław    
918Budziński Tomasz * Ełk   
919Bugnacka Zofia z d. Knec    
920Bugnacki Edward    
921Bugnacki Jerzy * Pisz   
922Bukowska Helena z d. Sarnacka * Ławsk   
923Bukowska Helena z d. Łaguna * Lipnik   
924Bukowska Helena Julianna z d. Skrodzka * Koniecki   
925Bukowska K. z d. Bagińska    
926Bukowska Krystyna Marta z d. Lisik * Szczuczyn    
927Bukowska Marianna z d. Paszkowska * Żebry    
928Bukowska Marianna z d. Skrodzka    
929Bukowska Teresa z d. Kotarska * Godlewo   
930Bukowska Zofia z d. Polkowska    
931Bukowski Dominik * Borawskie   
932Bukowski Eugeniusz * Popowo   
933Bukowski Jan * Borawskie   
934Bukowski Jerzy * Budy Czarnockie   
935Bukowski Józef Gabriel * Środa Wielkopolska   
936Bukowski Krzysztof * Borawskie    
937Bukowski Szczepan * Karwowo    
938Bukowski Władysław    
939Bukowski Zdzisław * Boczki   
940Buraczewska Zofia z d. Wesołowska * Konopki   
941Buraczewski Jerzy    
942Burba Andrzej * Suwałki    
943Burba Grażyna z d. Arciszewska * Szczuczyn    
944Burba Mirosław    
945Burba Stanisława z d. Grzybowska    
946Burczyk Alicja z d. Pieniążek * Wojsławy    
947Burczyk Jerzy Zenon     
948Burczyńska Maria z d. Zalewska * Wąsosz   
949Burczyńska Salomea z d. Pawenda    
950Burczyński Zdzisław Bronisław * Dysiek   
951Burczyński Zygmunt    
952Burgraff Dominik    
953Burgraff Eugenia Elżbieta z d. Sulińska * Wólka par. Szczuczyn   
954Burgraff Józef * Kramarzewo   
955Burkiewicz Jan Jerzy    
956Burkiewicz Sabina z d. Kowalewska * Łempice   
957Burska Lucyna z d. Górska * Jedwabne    
958Burski Adam * Jastrzębie-Zdrój    
959Burski Krzysztof * Podębice    
960Burski Mariusz * Jastrzębie-Zdrój    
961Bury Ewa z d. Komosińska    
962Bury N    
963Burzyńska Anna z d. Chrostowska * Przytuły-Kolonie   
964Burzyński Józef * Radziłów   
965Butkiewicz Alicja z d. Niedźwiedzka * Szczuczyn   
966Butkiewicz Józef    
967Butkiewicz Lucyna z d. Kamińska    
968Butkiewicz Marek * Kolno   
969Butkiewicz Wiktor Antoni * Krasnopol   
970Buziewicz Adela z d. Tarnacka * Łempice    
971Buźniak Kazimierz Jan * Żebry   
972Buźniak Krystyna z d. Nowak    
973Byl Barbara z d. Marczykowska * Wąsosz   
974Byl Leszek Antoni * Wąsosz   
975Byl Stanisław * Komosewo   
976Byl Władysława z d. Małolepsza * Komosewo   
977Bylica Barbara z d. Werner * Radziłów   
978Bylica Henryk * Wąsosz   
979Bylica Teresa z d. Akacka * Kownatki   
980Bylica Wiesław Antoni * Świdry   
981Bylica Zenon * Świdry   
982Bylica Zofia z d. Sokołowska * Kownatki   
983Bystrejewski Edward    
984Byzdra Gabriela z d. Petkowska * Ławsk    
985Byzdra Henryk     
986Bzura Adam * Szczuczyn    
987Bzura Dorota z d. Chylińska * Szczuczyn    
988Bzura Franciszek * Niebrzydy   
989Bzura Irena z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
990Bzura Jan * Kubra   
991Bzura Janina z d. Jakońska    
992Bzura Józefa z d. Niebrzydowska * Niebrzydy   
993Bzura Krystyna z d. Rąg * Wąsosz   
994Bzura Michalina z d. Karwowska * Ławsk   
995Bzura Mieczysław * Niedźwiedzkie   
996Cadrzyński Antoni Stanisław     
997Cadrzyński Marek Wojciech * Ełk    
998Calvani Alessandro * Foligno    
999Calvani Michel     
1000Cebulińska Marianna z d. Leszczewska * Kieljany   
1001Cebuliński Bernaby * Rumiejki   
1002Ceci Teresa z d. Kozłowska     
1003Cendrowska Helena z d. Wesołowska * Konopki   
1004Cendrowski Antoni * Racibory   
1005Cetnarowicz Julita z d. Ostrowska * Giżycko    
1006Chabelska Regina z d. Zawistowska * Niećkowo   
1007Chabelski Jan * Chełmce   
1008Chalecka Małgorzata z d. Alicka    
1009Chalecka Maryla z d. Truchan    
1010Chalecki Lechosław    
1011Chalecki Łukasz    
1012Chalecki Mateusz    
1013Chałaszewski Mirosław * Kluczbork    
1014Chałaszewski Szymon     
1015Chałustowska Apolonia z d. Szkiłondź    
1016Chałustowska Janina z d. Rynkiewicz * Mścichy   
1017Chałustowska Marianna z d. Mrówka * Ostrowik   
1018Chałustowski Jan * Mścichy   
1019Chałustowski Józef * Mścichy   
1020Changizi Hormoz    
1021Changizi N z d. N    
1022Chełmińska Anna z d. Zyskowska    
1023Chełmińska Helena z d. Brzozowska * Zalesie    
1024Chełmińska Irena Rozalia z d. Ruszczyk * Komosewo   
1025Chełmińska Krystyna Anna z d. Kiszycka    
1026Chełmińska Maria z d. Prus * Białowieża   
1027Chełmińska Teresa z d. Szabłowska * Srokowo   
1028Chełmiński Aleksander * Kurki    
1029Chełmiński Edward * Świdry   
1030Chełmiński Jerzy * Niećkowo   
1031Chełmiński Marian * Niećkowo   
1032Chełmiński Stanisław    
1033Chełmiński Tadeusz * Niećkowo   
1034Chętnik Marta     
1035Chludzińska Agnieszka z d. Luba * Łomża    
1036Chludzińska Eugenia z d. Dąbrowska * Szczuczyn   
1037Chludzińska Halina z d. Kulesza * Rutki    
1038Chludzińska Jadwiga z d. Przechocka    
1039Chludzińska Patrycja * Łomża    
1040Chludziński Czesław * Maliszewo    
1041Chludziński Eugeniusz * Danowo   
1042Chludziński Jan * Maliszewo   
1043Chludziński Krzysztof * Łomża    
1044Chludziński Paweł * Łomża    
1045Chludziński Paweł * Maliszewo   
1046Chludziński Paweł    
1047Chludziński Radosław * Łomża    
1048Chludziński Stanisław * Maliszewo   
1049Chmielewska Anna z d. Zdankowska * Bagienice   
1050Chmielewska Czesława z d. Truszkowska * Koniecki-Rostroszewo   
1051Chmielewska Genowefa z d. Cimoch    
1052Chmielewska Helena z d. Olszewska * Ławsk   
1053Chmielewska Irena z d. Siejda * Wąsosz   
1054Chmielewska Jadwiga z d. Żukowska * Ławsk   
1055Chmielewska Janina z d. Chodnicka * Wąsosz   
1056Chmielewska Julianna    
1057Chmielewska Kornelia z d. Sokołowska    
1058Chmielewska Marianna z d. Mierzejewska * Niećkowo   
1059Chmielewska N z d. Choromańska    
1060Chmielewska Teresa z d. Petkowska * Ławsk   
1061Chmielewska Wiesława z d. Kacperska * Zaborowo   
1062Chmielewski Andrzej * Słucz   
1063Chmielewski Jan * Mścichy   
1064Chmielewski Jan    
1065Chmielewski Jerzy    
1066Chmielewski Józef * Górki-Sypniewo   
1067Chmielewski Józef    
1068Chmielewski Władysław    
1069Chodnicka Anna z d. Malinowska * Czerwonki   
1070Chodnicka Danuta z d. Kopeć  * Mostołty    
1071Chodnicka Ewa z d. Pruszyńska * Radziłów   
1072Chodnicka Genowefa z d. Łoś * Ławsk   
1073Chodnicka Halina Krystyna z d. Chrząszcz    
1074Chodnicka Helena z d. Bazydło * Grozimy   
1075Chodnicka Henryka z d. Komosa * Jambrzyki   
1076Chodnicka Irena z d. Strzyżewska    
1077Chodnicka Janina z d. Tarnacka * Wąsosz   
1078Chodnicka Janina z d. Łoniewska    
1079Chodnicka Krystyna z d. Kaliszewska * Grajewo    
1080Chodnicka Lucyna Stanisława z d. Wronkowska * Kędziorowo    
1081Chodnicka Marianna z d. Wiśniewska * Łempice   
1082Chodnicka Marianna z d. Wasilewska * Wąsosz   
1083Chodnicka Marianna Danuta z d. Chrzanowska * Zalesie    
1084Chodnicka Wiesława Krystyna z d. Chrzanowska * Wąsosz   
1085Chodnicka Zofia z d. Marczykowska * Wąsosz    
1086Chodnicka Zofia z d. Tutek    
1087Chodnicka Zofia z d. Janicka    
1088Chodnicki Antoni * Zdedy    
1089Chodnicki Antoni * Pasichy   
1090Chodnicki Czesław * Wąsosz   
1091Chodnicki Jan * Wąsosz    
1092Chodnicki Jan * Pasichy   
1093Chodnicki Jan * Żebry   
1094Chodnicki Jan    
1095Chodnicki Jerzy Franciszek * Pasichy   
1096Chodnicki Julian * Wąsosz   
1097Chodnicki Mieczysław * Wąsosz    
1098Chodnicki Sławomir * Wąsosz   
1099Chodnicki Stanisław * Szczuczyn   
1100Chodnicki Stanisław    
1101Chodnicki Wacław * Łempice   
1102Chodnicki Walenty * Zdedy    
1103Chodnicki Zdzisław * Wąsosz   
1104Chodnicki Zdzisław * Kumelsk    
1105Choińska Jadwiga z d. Wróblewska * Radziłów   
1106Choińska Sabina z d. Wiśniewska    
1107Choińska Teresa z d. Krymska * Kownatki   
1108Choiński Jan    
1109Choiński Józef * Wizna   
1110Chojnacka Emilia    
1111Chojnowska Anna z d. Żbikowska * Prostki    
1112Chojnowska Anna z d. Kacprowska * Wąsosz   
1113Chojnowska Anna z d. Żebrowska    
1114Chojnowska Danuta Helena z d. Godlewska * Szczuczyn    
1115Chojnowska Eugenia z d. Kozłowska * Wąsosz   
1116Chojnowska Halina z d. Bronakowska * Nowiny Bargłowskie   
1117Chojnowska Halina z d. Rybicka    
1118Chojnowska Hieronima z d. Świderska * Sulewo Prusy    
1119Chojnowska Irena z d. Wszeborowska * Wąsosz   
1120Chojnowska Irena     
1121Chojnowska Jadwiga z d. Łempicka * Wąsosz    
1122Chojnowska Janina z d. Chrostowska * Radziłów   
1123Chojnowska Janina z d. Byrdon    
1124Chojnowska Krystyna z d. Danieluk    
1125Chojnowski Adam Wacław * Wąsosz   
1126Chojnowski Czesław    
1127Chojnowski Eugeniusz * Pasichy   
1128Chojnowski Henryk * Szczuczyn   
1129Chojnowski Jan * Barzykowo   
1130Chojnowski Kamil * Gdynia    
1131Chojnowski Kazimierz * Pasichy   
1132Chojnowski Krzysztof * Cybinka    
1133Chojnowski Leszek Piotr * Pasichy   
1134Chojnowski Marcin * Gdynia    
1135Chojnowski Mateusz * USA    
1136Chojnowski Stanisław * Lipnik   
1137Chojnowski Stanisław     
1138Chojnowski Tadeusz     
1139Chojnowski Wojciech     
1140Chojnowski Zdzisław    
1141Cholewińska Antonina z d. Zarzecka * Zaborowo   
1142Cholewińska Halina z d. Goszczyńska    
1143Cholewiński Eugeniusz * Zaborowo   
1144Choma Czesław    
1145Choma Czesław Jerzy * Zbójno   
1146Choma Stefania z d. Bajdek    
1147Choma Wiesława z d. Tarnacka * Szczuczyn   
1148Chorosz Adam     
1149Chorosz Aleksander * Gdańsk   
1150Chorosz Anna z d. Chylińska    
1151Chorosz Antoni    
1152Chorosz Barbara z d. Komosińska * Wąsosz   
1153Chorosz Edward * Wąsosz   
1154Chorosz Edward * Wąsosz   
1155Chorosz Helena z d. Zamojska * Wąsosz   
1156Chorosz Jan * Wąsosz   
1157Chorosz Janina z d. Stefanowicz * Żebry   
1158Chorosz Joanna    
1159Chorosz Józef * Wąsosz   
1160Chorosz Karolina z d. Wojnakowska    
1161Chorosz Leokadia z d. Tarnacka * Wąsosz   
1162Chorosz Marcin    
1163Chorosz Michał * Grajewo   
1164Chorosz Monika z d. Dmochowska * Grajewo    
1165Chorosz Zuzanna * Wąsosz    
1166Choruży Franciszek * Nowa Grzybowszczyzna   
1167Choruży Natalia z d. Kołakowska * Godlewo   
1168Chrapowicka Anna z d. Danowska * Sulewo Prusy    
1169Chrapowicki Aleksander * Białaszewo    
1170Chrostowska Adela z d. Bagińska * Kieljany   
1171Chrostowska Anna z d. Godlewska    
1172Chrostowska Anna z d. Czarnowska    
1173Chrostowska Apolonia z d. Karwowska * Mieczki   
1174Chrostowska Bronisława z d. Kacperska * Bagienice    
1175Chrostowska Danuta z d. Glińska * Szczuczyn   
1176Chrostowska Donata Teresa z d. Gąsiewska * Racibory   
1177Chrostowska Eleonora z d. Skrodzka * Gackie   
1178Chrostowska Grażyna z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
1179Chrostowska Irena z d. Gocłowska * Kramarzewo   
1180Chrostowska Jadwiga z d. Supińska * Supy   
1181Chrostowska Jadwiga z d. Modzelewska    
1182Chrostowska Janina z d. Nawrocka * Kramarzewo   
1183Chrostowska Janina z d. Niedźwiedzka * Wąsosz   
1184Chrostowska Janina z d. Sabocińska    
1185Chrostowska Leokadia    
1186Chrostowska Marianna z d. Brzostowska * Szczuczyn   
1187Chrostowska Marianna z d. Czerwonka * Czerwonki   
1188Chrostowska Marianna z d. Laskowska * Nieławice   
1189Chrostowska Teresa * Konopki par. Radziłów   
1190Chrostowska Urszula z d. Mikucka * Kownatki   
1191Chrostowski Antoni * Kieljany   
1192Chrostowski Antoni * Supy   
1193Chrostowski Antoni * Wagi   
1194Chrostowski Eugeniusz * Kieljany   
1195Chrostowski Henryk    
1196Chrostowski Hieronim * Radziłów   
1197Chrostowski J.    
1198Chrostowski Jan * Bagienice   
1199Chrostowski Jerzy * Kieljany   
1200Chrostowski Józef * Mieczki   
1201Chrostowski Józef * Radziłów   
1202Chrostowski Józef * Bagienice   
1203Chrostowski Józef    
1204Chrostowski Józef Marian * Kurkowo   
1205Chrostowski Kazimierz * Wagi   
1206Chrostowski Leon * Bagienice    
1207Chrostowski Marian * Biodry   
1208Chrostowski Stanisław * Supy   
1209Chrostowski Tadeusz * Kieljany   
1210Chrostowski Zdzisław Mieczysław * Białaszewo   
1211Chrostowski Zygmunt    
1212Chrzanowska Alicja z d. Grzegorczyk    
1213Chrzanowska Anna z d. Gardocka * Sulewo Kownaty    
1214Chrzanowska Anna Grażyna z d. Kowalewska    
1215Chrzanowska Barbara z d. Chylińska * Wąsosz    
1216Chrzanowska Barbara z d. Kitowska    
1217Chrzanowska Bronisława * USA   
1218Chrzanowska Celina z d. Komosińska * Wąsosz   
1219Chrzanowska Celina z d. Filipkowska    
1220Chrzanowska Danuta z d. Kozikowska    
1221Chrzanowska Emilia z d. Olek    
1222Chrzanowska Feliksa z d. Kownacka * Kownatki    
1223Chrzanowska Filomena z d. Jankowska * Łoje   
1224Chrzanowska Franciszka z d. Szczech * Pasichy   
1225Chrzanowska Helena z d. Mikucka * Mikuty   
1226Chrzanowska Helena z d. Jurska * Czachy   
1227Chrzanowska Hieronima z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1228Chrzanowska Irena z d. Brańczyk * Rybnik   
1229Chrzanowska Jadwiga z d. Danowska * Białaszewo    
1230Chrzanowska Jadwiga z d. Wróblewska * Radziłów   
1231Chrzanowska Jadwiga z d. Godlewska * Wąsosz    
1232Chrzanowska Jadwiga z d. Godlewska * Godlewo   
1233Chrzanowska Jadwiga * Zalesie    
1234Chrzanowska Jadwiga z d. Górska * Kieljany   
1235Chrzanowska Jadwiga z d. Kozikowska * Zalesie    
1236Chrzanowska Janina z d. Borawska * Konopki   
1237Chrzanowska Janina z d. Mieczkowska * Supy   
1238Chrzanowska Janina * Kieljany   
1239Chrzanowska Janina z d. Przestrzelska    
1240Chrzanowska Joanna z d. Baranowska * Przytuły   
1241Chrzanowska Kazimiera z d. Sulewska * Kieljany   
1242Chrzanowska Konstancja z d. N    
1243Chrzanowska Marianna z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1244Chrzanowska Regina z d. Koniecko * Żebry   
1245Chrzanowska Regina z d. Bagińska * Kieljany   
1246Chrzanowska Stanisława z d. Chludzińska    
1247Chrzanowska Stefania z d. Bogdanowicz * Kędziorowo   
1248Chrzanowska Teresa Anna z d. Bagińska * Koniecki Małe   
1249Chrzanowska Zofia z d. Iwanowska     
1250Chrzanowski Alojzy * Kieljany   
1251Chrzanowski Antoni * Łosewo    
1252Chrzanowski Bolesław * Łoje   
1253Chrzanowski Fabian * Łoje   
1254Chrzanowski Franciszek * Kieljany   
1255Chrzanowski Franciszek * Szczuczyn   
1256Chrzanowski Franciszek * Czachy   
1257Chrzanowski Henryk Antoni * Kieljany   
1258Chrzanowski Henryk Sylwian * Niemcy   
1259Chrzanowski Hieronim * Opartowo   
1260Chrzanowski Hieronim * Kieljany    
1261Chrzanowski Jan Mieczysław * Konopki   
1262Chrzanowski Janusz Antoni * Łoje Awissa   
1263Chrzanowski Józef * Kędziorowo   
1264Chrzanowski Marian * Godlewo   
1265Chrzanowski Marian * Przytuły   
1266Chrzanowski Stanisław * Zalesie    
1267Chrzanowski Stefan * Godlewo   
1268Chrzanowski Stefan * Ławsk   
1269Chrzanowski Tadeusz * Konopki   
1270Chrzanowski Wiesław * Wąsosz    
1271Chrzanowski Witold Ryszard * Słucz   
1272Chrzanowski Władysław * Kieljany   
1273Chudzik Antoni    
1274Chudzik Eugeniusz Adam * Cichostów    
1275Chudzik Marianna z d. Frontczak    
1276Chudzik Zofia z d. Julecka * Wąsosz    
1277Chye Marian * Białaszewo   
1278Chye Marianna z d. Kozikowska * Kownatki   
1279Chylińska Alicja z d. Guziak     
1280Chylińska Alicja Teresa z d. Ramotowska * Kownatki   
1281Chylińska Andżelika    
1282Chylińska Anna z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty    
1283Chylińska Anna z d. Sokołowska    
1284Chylińska Barbara z d. Hołodyńska * Grajewo    
1285Chylińska Bożena Anna z d. Styczyńska * Grajewo    
1286Chylińska Czesława z d. N    
1287Chylińska Danuta z d. Kulesza    
1288Chylińska Elżbieta    
1289Chylińska Eugenia z d. Łempicka * Sulewo Prusy    
1290Chylińska Helena z d. Konopka * Marki   
1291Chylińska Henryka * Sulewo Prusy   
1292Chylińska Irena * Prostki    
1293Chylińska Irena Mirosława z d. Chodnicka * Wąsosz   
1294Chylińska Jadwiga z d. Matyszewska * Szczuczyn    
1295Chylińska Jadwiga z d. Gardocka * Sulewo Prusy   
1296Chylińska Jadwiga z d. Romejko * Żebry   
1297Chylińska Jadwiga z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
1298Chylińska Jadwiga z d. Typa     
1299Chylińska Jadwiga Anna z d. Wrozia ?    
1300Chylińska Janina z d. Surawska * Niedźwiedzkie    
1301Chylińska Janina    
1302Chylińska Jolanta z d. Samełko * Szczuczyn   
1303Chylińska Jolanta z d. Słodzińska * Ełk   
1304Chylińska Krystyna z d. Horosz    
1305Chylińska Małgorzata z d. Przestrzelska * Łomża    
1306Chylińska Maria * Kieljany   
1307Chylińska Maria z d. Sulewska * Sulewo Prusy    
1308Chylińska Maria * Zalesie    
1309Chylińska Marianna Regina * Sulewo Prusy    
1310Chylińska Marzena z d. Szczubełek     
1311Chylińska Patrycja    
1312Chylińska Pelagia z d. Kownacka * Kownatki    
1313Chylińska Regina z d. Rogalska * Zalesie    
1314Chylińska Regina z d. Szulc * Niedźwiedzkie    
1315Chylińska Romualda z d. Kownacka * Sulewo Prusy   
1316Chylińska Zofia * Sulewo Prusy    
1317Chylińska Zofia z d. Niecikowska    
1318Chyliński Andrzej    
1319Chyliński Bolesław * Niedźwiedzkie    
1320Chyliński Czesław * Zalesie    
1321Chyliński Damian * Łomża    
1322Chyliński Edward * Białaszewo    
1323Chyliński Eugeniusz * Borawskie   
1324Chyliński Henryk * Kownatki    
1325Chyliński Jacek     
1326Chyliński Jan * Marki   
1327Chyliński Jan * Sulewo Prusy    
1328Chyliński Jerzy * Sulewo Prusy   
1329Chyliński Jerzy * Sulewo Prusy   
1330Chyliński Józef    
1331Chyliński Józef    
1332Chyliński Łukasz    
1333Chyliński Marian * Sulewo Prusy   
1334Chyliński Mieczysław * Sulewo Prusy   
1335Chyliński Mieczysław * Kieljany   
1336Chyliński Mirosław Józef * Sulewo Prusy    
1337Chyliński NN * Łomża    
1338Chyliński Stanisław * Sulewo Prusy   
1339Chyliński Stanisław * Sulewo Prusy    
1340Chyliński Stanisław     
1341Chyliński Stefan * Sulewo Prusy   
1342Chyliński Wiesław     
1343Chyliński Wiesław     
1344Chyliński Władysław * Radziłów   
1345Chyliński Władysław * Sulewo Prusy   
1346Chyliński Wojciech * Sulewo Prusy   
1347Chyliński Zdzisław * Sulewo Prusy    
1348Cibor Jolanta Ewa z d. Kossakowska * Warszawa   
1349Cibor Krzysztof    
1350Cichocka Alicja z d. Górska * Szczuczyn    
1351Cichocka Jadwiga z d. Chrzanowska * Konopki   
1352Cichocka Krystyna z d. Adamska    
1353Cichocka Marianna z d. Komosińska * Wąsosz   
1354Cichocka N z d. N    
1355Cichocka Regina z d. Gardocka * Łempice   
1356Cichocka Zofia z d. Karczmarczyk * Ławsk   
1357Cichocki Antoni * Glinki   
1358Cichocki Cyryl    
1359Cichocki Eugeniusz * Wąsosz   
1360Cichocki Grzegorz * Grajewo    
1361Cichocki Jan    
1362Cichocki Robert * Białystok    
1363Cichocki Ryszard * Wąsosz   
1364Ciechanowska Janina z d. Glińska * Wąsosz   
1365Ciechanowski Józef    
1366Ciecierska A. z d. Kosmaczewska    
1367Ciecierska Aleksandra * Grajewo    
1368Ciecierska Anna * Warszawa    
1369Ciecierska Barbara z d. Komosińska * Łomża    
1370Ciecierska Bożena z d. Kamińska     
1371Ciecierska Czesława z d. Malinowska * Chrzanowo   
1372Ciecierska Genowefa z d. Modzelewska * Ławsk   
1373Ciecierska Irena z d. Barwikowska * Glinki   
1374Ciecierska Jadwiga z d. Szlas     
1375Ciecierska Katarzyna z d. Pieńkosz     
1376Ciecierska Maria z d. Siejda * Wąsosz   
1377Ciecierska Martyna * Grajewo    
1378Ciecierska Marzena z d. Szakalska     
1379Ciecierska Paulina * Ateny    
1380Ciecierska Stanisława z d. Dmochowska * Wąsosz    
1381Ciecierska Sylwia * Ateny    
1382Ciecierska Urszula z d. Ogonowska * Wąsosz    
1383Ciecierska W. L. z d. Bednarczyk    
1384Ciecierski Andrzej * Szczuczyn    
1385Ciecierski Czesław * Wąsosz    
1386Ciecierski Czesław * Radziłów   
1387Ciecierski Eugeniusz * Radziłów   
1388Ciecierski Franciszek * Wąsosz    
1389Ciecierski Franciszek * Ławsk   
1390Ciecierski Janusz * Prostki    
1391Ciecierski Jarosław * Szczuczyn    
1392Ciecierski Krzysztof * Wąsosz    
1393Ciecierski Leszek * Szczuczyn    
1394Ciecierski Marian * Radziłów   
1395Ciecierski Mariusz * Łomża    
1396Ciecierski Norbert * Ateny    
1397Ciecierski Stanisław     
1398Ciecierski Stefan * Szczuczyn    
1399Ciecierski Szczepan * Radziłów   
1400Ciecierski Waldemar * Szczuczyn    
1401Ciecierski Wiesław * Ławsk   
1402Ciecierski Zygmunt * Wąsosz    
1403Cieciuch Czesław * Zacieczki   
1404Cieciuch Jadwiga z d. Potęga * Modzele   
1405Ciemała Agnieszka     
1406Ciemała Alojzy     
1407Ciemała Jadwiga z d. Danowska     
1408Ciemała Kazimierz     
1409Ciemała Małgorzata     
1410Ciesielska Jadwiga z d. Grzymkowska * Wąsosz   
1411Ciesielski Stanisław    
1412Cieszyński Jan    
1413Cieśluk Anna z d. Kaźmierczak     
1414Cieśluk Tomasz     
1415Cimoch Eugeniusz * Wilamowo   
1416Cimoch Genowefa z d. Wesołowska    
1417Cimoch Henryk * Żuki   
1418Cimoch Jadwiga z d. Mroczkowska * Kownatki   
1419Cimoch Krystyna z d. Wysocka * Żebry   
1420Cimoch Leopold    
1421Cimoch Regina z d. Popiołek * Stawiski   
1422Cimochowicz Andrzej    
1423Cimochowicz Danuta    
1424Cimochowicz Krystyna    
1425Cimochowska Anna z d. Łepkowska * Modzele   
1426Cimochowska Barbara z d. Malinowska * Wąsosz    
1427Cimochowska Brygida z d. Choińska    
1428Cimochowska Czesława z d. Dzięgielewska * Glinki   
1429Cimochowska Danuta z d. Chorosz * Wąsosz   
1430Cimochowska Eugenia z d. Ołdakowska * Wąsosz    
1431Cimochowska Helena z d. Mioduszewska * Ławsk   
1432Cimochowska Helena z d. Sznajder    
1433Cimochowska Honorata * Szczuczyn   
1434Cimochowska Irena z d. Dąbrowska * Wąsosz   
1435Cimochowska Irena z d. Wysocka * Szczuczyn   
1436Cimochowska Jadwiga z d. Moczydłowska * Wąsosz   
1437Cimochowska Jadwiga z d. Marczykowska * Wąsosz   
1438Cimochowska Jadwiga z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
1439Cimochowska Jadwiga z d. Siedlecka * Wąsosz   
1440Cimochowska Jadwiga Zofia z d. Tarnacka * Wąsosz   
1441Cimochowska Janina z d. Sobolewska * Niećkowo   
1442Cimochowska Janina z d. Kadłubowska * Bzury   
1443Cimochowska Janina z d. Sokołowska    
1444Cimochowska Jolanta z d. Moczydłowska * Szczuczyn    
1445Cimochowska Krystyna z d. Kiełczewska * Niedźwiadki   
1446Cimochowska Lucyna z d. Kozłowska * Wąsosz   
1447Cimochowska Marianna z d. Perzanowska * Szczuczyn    
1448Cimochowska Natalia z d. Dębińska * Bagienice    
1449Cimochowska Ryszarda Jadwiga z d. Modzelewska * Ławsk   
1450Cimochowska Stanisława z d. Wysocka * Rydzewo-Pieniążek   
1451Cimochowska Stanisława z d. Zyskowska * Wąsosz   
1452Cimochowska Urszula z d. Zielińska * Wąsosz   
1453Cimochowski Aleksander * Wilamowo   
1454Cimochowski Antoni * Szczuczyn    
1455Cimochowski Antoni * Wąsosz   
1456Cimochowski Czesław * Wąsosz   
1457Cimochowski Eugeniusz * Wąsosz   
1458Cimochowski Eugeniusz * Borawskie   
1459Cimochowski Franciszek * Glinki   
1460Cimochowski Jan * Wąsosz   
1461Cimochowski Jerzy * Radziłów    
1462Cimochowski Jerzy Tadeusz * Wąsosz   
1463Cimochowski Józef Antoni * Wąsosz   
1464Cimochowski Mieczysław * Wąsosz   
1465Cimochowski Mieczysław * Niećkowo   
1466Cimochowski Ryszard * Niećkowo   
1467Cimochowski Stanisław * Szczuczyn   
1468Cimochowski Stanisław * Niećkowo   
1469Cimochowski Stanisław Józef * Wąsosz   
1470Cimochowski Szymon * Szczuczyn   
1471Cimochowski Tadeusz * Wąsosz   
1472Cimochowski Tadeusz    
1473Cimochowski Waldemar * Wąsosz    
1474Cimochowski Zdzisław * Grajewo    
1475Cimochowski Zygmunt * Wąsosz   
1476Cimochowski Zygmunt * Ławsk   
1477Cinkowicz Marianna z d. Sokołowska * Żebry    
1478Ciszewska Genowefa z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
1479Ciszewski Henryk * Konopki   
1480Ciunowicz Marian     
1481Ciunowicz Wiktor    
1482Ciunowicz Zofia z d. Aleksa    
1483Ciurapiński Marcin * Olsztyn    
1484Cline Joan z d. Evert    
1485Collins Brian     
1486Collins Britney     
1487Collins Donnald * Massachussets    
1488Cropp Barbara Ann z d. Rynkiewicz    
1489Cropp Jeffrey    
1490Cropp Joshua Joseph    
1491Cropp Sarah Beth    
1492Cudnik Kazimierz    
1493Cudnik Sabina z d. Świderska * Wąsosz   
1494Cukrowska Jadwiga z d. Kuczewska * Kędziorowo   
1495Cukrowska Marianna z d. Karwowska * Żebry   
1496Cukrowski Augustyn * Kędziorowo   
1497Cwalina Anna * Sokoły   
1498Cwalina Anna z d. Sokołowska * Karwowo    
1499Cwalina Antoni * Żebry    
1500Cwalina Bolesława z d. Zaborowska * Sulewo Kownaty    
1501Cwalina Brunkilda z d. Blum    
1502Cwalina Celina z d. Nerkowska    
1503Cwalina Edward * Cwaliny Duże   
1504Cwalina Eugeniusz * Mieczki    
1505Cwalina Henryka z d. Łaguna * Pasichy   
1506Cwalina Honorata z d. Tarnacka * Ławsk   
1507Cwalina Ireneusz * Bialiki par. Lachowo   
1508Cwalina Jadwiga z d. Wiśniewska * Szczuczyn    
1509Cwalina Jan * Łempice   
1510Cwalina Kazimierz * Łempice   
1511Cwalina Leokadia z d. Kotarska * Godlewo    
1512Cwalina Leokadia z d. Kulikowska * Łempice   
1513Cwalina Leokadia z d. Buźniak * Trzcianka   
1514Cwalina Marian * Mieczki    
1515Cwalina Marianna z d. Wszeborowska * Łempice   
1516Cwalina Waldemar * Łempice   
1517Cwalińska Agata z d. Zaborowska * Grajewo   
1518Cwalińska Bronisława z d. Gałązka ?    
1519Cwalińska Irena z d. Rynkiewicz * Mścichy   
1520Cwalińska Marianna z d. Jarnutowska    
1521Cwalińska Zofia z d. Mieczkowska    
1522Cwaliński Franciszek * Słucz   
1523Cwaliński Marek * Grabowo   
1524Cwaliński Ryszard    
1525Cybula Aleksander    
1526Cybula Feliksa z d. Organek    
1527Cybula Jadwiga z d. Roman * Wąsosz    
1528Cybula Janina z d. Gacka * Wąsosz   
1529Cybula Józef * Mścichy   
1530Cybula Kazimiera z d. Kurzyna    
1531Cybula L. z d. Czarnowska    
1532Cybula Leokadia Irena z d. Gocłowska * Kramarzewo   
1533Cybula Marcel * Przechody   
1534Cybula Maria z d. Modzelewska * Lipińskie    
1535Cybula Mieczysław * Sojczyn-Borowy    
1536Cybula Mirosław * Przechody    
1537Cybula Stanisław * Mścichy   
1538Cybulak Marcin     
1539Cybulak Marta z d. Sakowska     
1540Cybulska Alina * Bzury   
1541Cybulska Barbara z d. Dyż    
1542Cybulska Elżbieta z d. Sarnacka * Ławsk   
1543Cybulska Jadwiga z d. Krygier * Niećkowo   
1544Cybulska Maria z d. N    
1545Cybulski Andrzej Wojciech * Warszawa   
1546Cybulski Stanisław * Bzury   
1547Cybulski Tadeusz    
1548Cymkowska Czesława z d. Gałecka * Jambrzyki   
1549Cymkowska Danuta z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
1550Cymkowska Wiesława z d. Wójcicka * Szczuczyn   
1551Cymkowski Bogdan    
1552Cymkowski Edward * Milewo   
1553Cymkowski Lech * Szczuczyn   
1554Czado Stanisława z d. Śmiglewska * Żebry   
1555Czado Władysław    
1556Czajko Anastazy    
1557Czajko Bożena z d. Zaborowska * Wąsosz   
1558Czajko Janina z d. Kuklińska    
1559Czajko Piotr * Woźnawieś   
1560Czajkowska Daniela z d. Cimochowska * Wąsosz   
1561Czajkowska Józefa z d. Piechocińska * Wąsosz   
1562Czajkowska Marianna z d. Bogdan    
1563Czajkowski Czesław * Szczuczyn   
1564Czajkowski Czesław    
1565Czajkowski Jan    
1566Czajkowski Krzysztof * Krzeczkowo   
1567Czaplicka Anna z d. Jaczyńska    
1568Czaplicka Halina z d. Kaczyńska * Kędziorowo   
1569Czaplicka Jolanta Barbara    
1570Czaplicka Krystyna z d. Markowska * Grozimy   
1571Czaplicka Krystyna z d. Ramotowska * Kramarzewo   
1572Czaplicka Stefania z d. Dąbrowska * Kędziorowo   
1573Czaplicka Urszula z d. Borawska * Uśnik   
1574Czaplicka Zofia z d. Wierciszewska * Pieniążki   
1575Czaplicki Bolesław * Szczuczyn   
1576Czaplicki Czesław * Wierzbowo   
1577Czaplicki Hieronim Antoni * Grajewo   
1578Czaplicki Kazimierz Ignacy * Klimaszewnica   
1579Czaplicki Tadeusz * Szczuczyn   
1580Czaplicki Wiesław * Szczuczyn   
1581Czarnecka Barbara z d. Leśniewska    
1582Czarnecka Barbara z d. Dąbrowska * Łomża   
1583Czarnecka Beata z d. Łoś * Gdańsk    
1584Czarnecka Elżbieta z d. Niwińska * Szczecinek   
1585Czarnecka Genowefa z d. Ramotowska * Ramoty   
1586Czarnecka Genowefa z d. Ekstowicz * Radziłów   
1587Czarnecka Helena z d. Mazur    
1588Czarnecka Hieronima z d. Rydzewska * Zakrzewo   
1589Czarnecka Irena z d. Łajewska * Komosewo    
1590Czarnecka Jadwiga z d. Domełło * Modzele   
1591Czarnecka Janina z d. Gontowska * Świdry    
1592Czarnecka Janina z d. Tarnowska * Słucz   
1593Czarnecka Katarzyna z d. Dawidowska * Łomża   
1594Czarnecka Krystyna z d. N    
1595Czarnecka Marta * Łomża   
1596Czarnecka Monika * Łomża   
1597Czarnecka Stanisława z d. Kozłowska    
1598Czarnecka Weronika z d. Lewańska    
1599Czarnecka Zofia z d. Spychalska * Emilia   
1600Czarnecka Zofia z d. Zawalich    
1601Czarnecki Adam * Łódź   
1602Czarnecki Aleksander * Słucz   
1603Czarnecki Andrzej * Łomża   
1604Czarnecki Bartosz * Łódź   
1605Czarnecki Damian    
1606Czarnecki Edward * Wilamowo   
1607Czarnecki Marek * Łódź   
1608Czarnecki Mieczysław * Wąsosz    
1609Czarnecki Patryk * Łomża   
1610Czarnecki Paweł    
1611Czarnecki Rafał    
1612Czarnecki Stanisław * Wilamowo   
1613Czarnecki Witold * Łomża   
1614Czarnecki Witold * Słucz   
1615Czarnecki Władysław * Świdry    
1616Czarnecki Władysław * Szczuczyn   
1617Czarnecki Zbigniew * Łomża   
1618Czarnecki Zdzisław * Wąsosz    
1619Czarniawska Barbara z d. Bielenica     
1620Czarniawska Hanna * Ełk    
1621Czarniawska Janina z d. Bacewicz * Kłajpeda   
1622Czarniawski Marcin * Ełk    
1623Czarniawski Tymon * Ełk    
1624Czarnowska Aleksandra z d. Niedźwiedzka * Wąsosz   
1625Czarnowska Jadwiga z d. Kulesza    
1626Czarnowska Teresa z d. Tomaszewska * Świdry    
1627Czarnowski Edmund     
1628Czarnowski Mirosław * Cibory   
1629Czerech Andrzej    
1630Czerech Irena    
1631Czerech Janina z d. Grzymkowska    
1632Czernecka Alina z d. Dudek    
1633Czernecka Krystyna z d. Podchul * Wąsosz   
1634Czernecki Henryk    
1635Czernecki Wiesław Antoni * Szczebrzeszyn   
1636Czerwińska Grażyna z d. Wiśniewska * Wąsosz   
1637Czerwińska Teresa z d. Wiśniewska    
1638Czerwiński Jerzy Wojciech * Chełmża   
1639Czerwiński Zbigniew    
1640Czerwonka Anna z d. Koniecko * Grozimy   
1641Czerwonka Bolesław * Żebry   
1642Czerwonka Gustaw * Czerwonki   
1643Czerwonka Jerzy * Czerwonki   
1644Czerwonka Krystyna z d. Chrzanowska    
1645Czerwonka Leon    
1646Czerwonka Marianna z d. Wierciszewska    
1647Czerwonka Marianna z d. Sulewska    
1648Czerwonka Romualda z d. Karwowska * Barwiki   
1649Czerwonka Romualda z d. Niebrzydowska    
1650Czerwonka Tadeusz * Czerwonki   
1651Czerwonka Teresa z d. Bagińska * Kieljany   
1652Czerwonka Witold * Czerwonki   
1653Czerwonka Zenona z d. Popiołek * Doliwy    
1654Czerwonka Zofia z d. Chrostowska    
1655Czop Irena z d. Koniecko * Grozimy   
1656Czop Jan * Pieniążkowice   
1657Czop Józef    
1658Czop Marianna z d. Koniecko * Grozimy   
1659Czub Daniel     
1660Czub Monika z d. Łochowska * Ełk    
1661Czygier Jan    
1662Czygier Krystyna z d. Koźlik * Żebry   
1663Czyż Agnieszka z d. Majewska    
1664Czyż Andrzej    
1665Czyżewska Aleksandra     
1666Czyżewska Alicja     
1667Czyżewska Anna z d. Komosińska * Wąsosz    
1668Czyżewska Bogumiła z d. Siedlecka * Szczuczyn    
1669Czyżewska Dominika     
1670Czyżewska Emilia     
1671Czyżewska Helena z d. Górska     
1672Czyżewska Jadwiga z d. Ladzińska * Wąsosz    
1673Czyżewska Jadwiga z d. Gutowska     
1674Czyżewska Joanna z d. Cichoń     
1675Czyżewska Marianna z d. N     
1676Czyżewska Nina     
1677Czyżewska Sylwia     
1678Czyżewski Bartosz     
1679Czyżewski Jan * Nieciki    
1680Czyżewski Jarosław * Wąsosz    
1681Czyżewski Jerzy * Wąsosz    
1682Czyżewski Kazimierz * Wąsosz    
1683Czyżewski Marek     
1684Czyżewski Mieczysław     
1685Czyżewski Stefan * Szczuczyn    
1686Czyżyńska Teodozja z d. Kacperska * Zaborowo   
1687Czyżyński Czesław * Łubiane   
1688Ćmielewski Jan * Radziłów   
1689Danielewska Dorota    
1690Danielewska Mariola    
1691Danielewska Teresa z d. Majewska    
1692Danielewski Czesław    
1693Danielewski Łukasz    
1694Danielewski Maciej    
1695Danieluk Roman    
1696Daniłowicz Genowefa Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
1697Daniłowicz Jan * Przykopka   
1698Daniłowicz Józef    
1699Daniłowicz Wacława z d. Karczewska    
1700Daniłowska Barbara z d. Kulesza * Rutki    
1701Daniłowska Helena z d. Karwowska * Konopki par. Radziłów   
1702Daniłowska Monika     
1703Daniłowski      
1704Daniłowski-Wandalin Jan * Bajki Zalesie   
1705Danisz Czesława z d. Sulewska * Chrzanowo   
1706Danisz Jan    
1707Dankowska Irena z d. Lecyk    
1708Dankowska Zofia z d. Chodnicka * Wąsosz   
1709Dankowski Jerzy    
1710Dankowski Wojciech * Grajewo   
1711Danowska Aleksandra z d. Chojnowska    
1712Danowska Aleksandra z d. Orłowska    
1713Danowska Alicja z d. Ladzińska * Wąsosz   
1714Danowska Alicja z d. Zalewska * Warszawa    
1715Danowska Alina     
1716Danowska Alina z d. Staszewska    
1717Danowska Anna z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
1718Danowska Anna z d. Komosińska * Wąsosz   
1719Danowska Anna z d. Żuryńska * Wąsosz   
1720Danowska Anna     
1721Danowska Anna (Hanna) z d. Suchodolska * Szczuczyn   
1722Danowska Bogumiła z d. Dobrowolska     
1723Danowska Celina z d. Śliwińska     
1724Danowska Celina Anna z d. Zielińska * Guty   
1725Danowska Danuta z d. Malinowska * Wąsosz   
1726Danowska Danuta z d. Podchul * Wąsosz    
1727Danowska Elżbieta z d. Łempicka * Bagienice    
1728Danowska Ewelina     
1729Danowska Feliksa z d. Borawska * Konopki    
1730Danowska Genowefa z d. Zamirowska * Klimaszewnica   
1731Danowska Halina z d. Zaborowska * Wąsosz    
1732Danowska Halina * Wąsosz   
1733Danowska Halina z d. Chojnowska    
1734Danowska Henryka Jolanta z d. Nietupska     
1735Danowska Hieronima * Sulewo Prusy    
1736Danowska Irena z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
1737Danowska Irena z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
1738Danowska Irena Natalia z d. Płochocka * Koniecki   
1739Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska * Modzele   
1740Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska * Lipińskie   
1741Danowska Jadwiga z d. Modzelewska * Modzele    
1742Danowska Janina z d. Bzura * Niedźwiedzkie   
1743Danowska Janina z d. Stypułkowska    
1744Danowska Krystyna z d. Dzięgielewska * Lipińskie k. Klus    
1745Danowska Krystyna * Sulewo Kownaty    
1746Danowska Krystyna z d. Klimaszewska * Lipińskie   
1747Danowska Lidia Monika z d. Baranowska * Wąsosz   
1748Danowska Maria z d. Grodzka    
1749Danowska Maria z d. Oskwarek     
1750Danowska Maria Celina z d. Dębińska * Łempice   
1751Danowska Marianna z d. Pansko    
1752Danowska Mirosława z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
1753Danowska N z d. N     
1754Danowska Patrycja     
1755Danowska Regina z d. Chojnowska * Pasichy   
1756Danowska Renata z d. Tyszkiewicz * Grajewo   
1757Danowska Roksana Kinga     
1758Danowska Stefania z d. Konopko    
1759Danowska Sylwia     
1760Danowska Teresa z d. Konopka    
1761Danowska Teresa z d. Dąbrowska     
1762Danowska Weronika     
1763Danowska Wincenta z d. Kujałowicz * Grajewo   
1764Danowska Zofia z d. Konopka    
1765Danowski Adrian     
1766Danowski Aleksander    
1767Danowski Andrzej     
1768Danowski Antoni * Sulewo Kownaty    
1769Danowski Antoni * Sulewo Prusy    
1770Danowski Antoni * Sulewo Kownaty   
1771Danowski Antoni    
1772Danowski Arkadiusz     
1773Danowski Bolesław * Surały   
1774Danowski Bolesław * Surały   
1775Danowski Czesław * Sulewo Kownaty   
1776Danowski Daniel     
1777Danowski Edmund     
1778Danowski Edward * Sulewo Kownaty    
1779Danowski Eugeniusz * Szerenosy   
1780Danowski Grzegorz     
1781Danowski Hipolit * Klimaszewnica   
1782Danowski Jan * Budne   
1783Danowski Jan * Sulewo Kownaty    
1784Danowski Jan * Bagińskie   
1785Danowski Jan * Ciemianka   
1786Danowski Jan    
1787Danowski Jarosław     
1788Danowski Józef * Sulewo Kownaty   
1789Danowski Józef    
1790Danowski Kazimierz * Dołęgi   
1791Danowski Kazimierz * Klimaszewnica   
1792Danowski Leszek     
1793Danowski Ludwik * Niedźwiedzkie   
1794Danowski Ludwik    
1795Danowski Mariusz Adam     
1796Danowski Michał     
1797Danowski Mieczysław * Szczuczyn   
1798Danowski Paweł    
1799Danowski Paweł     
1800Danowski Piotr * Sulewo Kownaty   
1801Danowski Piotr     
1802Danowski Radosław     
1803Danowski Robert     
1804Danowski Ryszard * Sulewo Kownaty   
1805Danowski Stanisław     
1806Danowski Stanisław * Sulewo Kownaty   
1807Danowski Tadeusz     
1808Danowski Tadeusz Henryk * Sulewo Kownaty    
1809Danowski Wiesław * Białaszewo   
1810Danowski Zygmunt * Sulewo Kownaty    
1811Dardzińska Danuta Elżbieta z d. Bielecka    
1812Dardzińska Eugenia * Wąsosz   
1813Dardzińska Genowefa z d. Świderska * Szczuczyn   
1814Dardzińska Kamila z d. Lipińska    
1815Dardzińska Regina z d. Męczkowska * Obrytki   
1816Dardzińska Romualda z d. Jankowska * Żebry   
1817Dardzińska Teresa z d. Mścichowska    
1818Dardzińska Zofia * Żebry   
1819Dardziński Henryk    
1820Dardziński Jan * Żebry   
1821Dardziński Józef    
1822Dardziński Leon * Szczuczyn   
1823Dardziński Marian * Stara Łomża   
1824Dargiewicz Helena z d. Bargłowska * Grozimy   
1825Dargiewicz Kazimierz * Walerianówka   
1826Darwicka Bronisława z d. Krajewska * Bęćkowo   
1827Darwicka Hieronima * Kędziorowo   
1828Darwicka Leonarda z d. Ważydrąg    
1829Darwicka Marianna z d. Akacka * Kownatki   
1830Darwicki Eugeniusz * Kędziorowo   
1831Darwicki Henryk * Kownatki   
1832Dawidowicz Bolesław    
1833Dawidowicz Halina z d. Smolińska    
1834Dawidowska Anna z d. Zakaszewska    
1835Dawidowska Teresa z d. Smolińska * Kędziorowo   
1836Dawidowski Edward * Popowo    
1837Dawidowski Jan * Boczki   
1838Dawidowski Józef * Dybła   
1839Dawidowski Ryszard * Popowo    
1840Dąbkowska Helena z d. Podbielska * Wąsosz   
1841Dąbkowska Marianna z d. Krukowska    
1842Dąbkowska Zofia z d. Kozłowska * Wąsosz   
1843Dąbkowski Tadeusz * Szymany   
1844Dąbkowski Zdzisław * Grajewo   
1845Dąbrowska Agata z d. Kasztelan * Ełk    
1846Dąbrowska Anna    
1847Dąbrowska Apolonia z d. Szumowska    
1848Dąbrowska Barbara z d. Karczmarczyk * Ławsk   
1849Dąbrowska Barbara z d. Gałęziewicz * Suwałki    
1850Dąbrowska Bożena z d. Modzelewska * Białaszewo   
1851Dąbrowska Dorota z d. Kapla * Ełk    
1852Dąbrowska Elżbieta z d. Klimaszewska * Grajewo    
1853Dąbrowska Elżbieta z d. Bugnacka * Pisz    
1854Dąbrowska Elżbieta     
1855Dąbrowska Elżbieta z d. Gowgiel    
1856Dąbrowska Eugenia z d. Ditchen    
1857Dąbrowska Eugenia Helena z d. Kopeć * Białaszewo    
1858Dąbrowska Ewa z d. Tyszkiewicz * Grajewo    
1859Dąbrowska Ewa z d. Dydzińska * Suwałki    
1860Dąbrowska Ewa z d. Wawrzyńczyk * Lubliniec   
1861Dąbrowska Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
1862Dąbrowska Grażyna z d. Danowska * Białaszewo   
1863Dąbrowska Grażyna z d. Oleksiej * Ełk    
1864Dąbrowska Halina z d. Borzymowska * Kędziorowo   
1865Dąbrowska Helena z d. Nienałtowska * Małachowo    
1866Dąbrowska Helena z d. Truszkowska * Truszki   
1867Dąbrowska Henryka * Szczuczyn   
1868Dąbrowska Hieronima z d. Ramotowska * Pluty   
1869Dąbrowska Irena z d. Iwanow    
1870Dąbrowska Irena Helena z d. Kossakowska    
1871Dąbrowska Jadwiga z d. Trzaska * Ławsk   
1872Dąbrowska Jadwiga z d. Łempicka * Sienickie    
1873Dąbrowska Jadwiga z d. Borawska * Czerwonki   
1874Dąbrowska Jadwiga z d. Jurska * Czachy   
1875Dąbrowska Jadwiga z d. Włodkowska * Łoje   
1876Dąbrowska Janina z d. Raciborska * Danowo   
1877Dąbrowska Janina    
1878Dąbrowska Józefa z d. Chrzanowska * Supy   
1879Dąbrowska Maria z d. Ramotowska    
1880Dąbrowska Marianna z d. Szczesik * Niećkowo   
1881Dąbrowska Marianna z d. Dzięgielewska * Kownatki   
1882Dąbrowska Marianna z d. Krymska    
1883Dąbrowska Miriam     
1884Dąbrowska Monika z d. N     
1885Dąbrowska N z d. N     
1886Dąbrowska Paulina * Ełk    
1887Dąbrowska Pelagia z d. Wojsław * Kownatki   
1888Dąbrowska Regina z d. Konopka * Konopki   
1889Dąbrowska Rozalia    
1890Dąbrowska Rozalia z d. Andrzejczyk    
1891Dąbrowska Sabina z d. Wierzbicka    
1892Dąbrowska Wiesława z d. Bagińska * Kudłaczewo   
1893Dąbrowska Wiktoria * Pluty   
1894Dąbrowska Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
1895Dąbrowska Zofia z d. Kryspin * Wąsosz    
1896Dąbrowska Zofia z d. Danowska * Modzele   
1897Dąbrowska Zoja z d. Owerczuk     
1898Dąbrowski  * Rutki    
1899Dąbrowski Adam     
1900Dąbrowski Adam Michał * Stawiski   
1901Dąbrowski Aleksander * Ełk    
1902Dąbrowski Andrzej * Drygały    
1903Dąbrowski Antoni * Rutki    
1904Dąbrowski Antoni Bonifacy * Czerwonki   
1905Dąbrowski Bernaby    
1906Dąbrowski Bolesław * Bzury   
1907Dąbrowski Czesław * Kudłaczewo   
1908Dąbrowski Damian * Ełk    
1909Dąbrowski Dariusz * Ełk    
1910Dąbrowski Dawid     
1911Dąbrowski Edward * Supy   
1912Dąbrowski Filip Tomasz     
1913Dąbrowski Franciszek * Burzyn   
1914Dąbrowski Grzegorz    
1915Dąbrowski Henryk * Ełk    
1916Dąbrowski Henryk * Kędziorowo   
1917Dąbrowski Hubert * Ełk    
1918Dąbrowski Jan * Mostołty    
1919Dąbrowski Jan * Rakowo-Czachy   
1920Dąbrowski Jan * Chrzanowo   
1921Dąbrowski Jan * Grajewo   
1922Dąbrowski Jan Kazimierz * Jedwabne   
1923Dąbrowski Janusz * Grajewo   
1924Dąbrowski Jarosław * Prostki    
1925Dąbrowski Józef * Kędziorowo   
1926Dąbrowski Józef * Czachy   
1927Dąbrowski Józef Bolesław    
1928Dąbrowski Karol * Suwałki    
1929Dąbrowski Kazimierz * Kudłaczewo   
1930Dąbrowski Mirosław * Ełk    
1931Dąbrowski Piotr * Święcienin   
1932Dąbrowski Rafał * Ełk    
1933Dąbrowski Ryszard * Szczuczyn    
1934Dąbrowski Stanisław * Słucz   
1935Dąbrowski Stanisław * Niećkowo   
1936Dąbrowski Stanisław    
1937Dąbrowski Tadeusz    
1938Dąbrowski Wacław * Karwowo   
1939Dąbrowski Władysław * Ksebki   
1940Dąbrowski Wojciech * Ełk    
1941Dąbrowski Zbigniew * Prostki    
1942Dąbrowski Zygmunt * Kudłaczewo   
1943Dąbrowski Zygmunt     
1944Dec Barbara z d. Łempicka * Skomack Wielki    
1945Dec Dariusz * Ełk    
1946Dec Emilia * Ełk    
1947Dec Jadwiga z d. Kożuchowska    
1948Dec Jakub * Ełk    
1949Delewska Janina z d. Wasilewska    
1950Delewska Walentyna z d. Pochylińska * Skandawa   
1951Delewski Jan    
1952Delewski Lech Andrzej * Węgorzewo   
1953Deniziuk Eleonora z d. Kalinowska * Ławsk   
1954Deniziuk Witold * Śledzianów   
1955Depciuch Marianna z d. Chrzanowska * Kieljany   
1956Depciuch Stanisław    
1957Deroń Janina z d. Lenczewska * Niećkowo   
1958Deroń Janina z d. Bargłowska * Grozimy   
1959Deroń Michał * Jawór Solecki   
1960Deroń Ryszard    
1961Dębek Henryk * Wincenta   
1962Dębek Irena z d. Maciorowska * Bagienice   
1963Dębińska Aniela * Bagienice    
1964Dębińska Anna z d. N    
1965Dębińska Apolonia z d. Laszczkowska * Szczuczyn   
1966Dębińska Dorota z d. Tarnacka * Szczuczyn   
1967Dębińska Elżbieta z d. Stefanowicz * Żebry    
1968Dębińska Ewa z d. Pawłowska    
1969Dębińska Gabriela z d. Niedźwiedzka * Modzele    
1970Dębińska Genowefa z d. Mieczkowska * Łempice   
1971Dębińska Irena Teofila z d. Zakrzewska * Bagienice    
1972Dębińska Janina z d. Gardocka * Koniecki Małe   
1973Dębińska Teresa z d. Wiśniewska * Szczuczyn   
1974Dębińska Teresa z d. N * Grajewo   
1975Dębińska Weronika z d. Koniecko * Surały   
1976Dębiński Aleksander * Grędy   
1977Dębiński Arkadiusz * Rajgród   
1978Dębiński Bronisław * Święcienin    
1979Dębiński Jan * Szczuczyn   
1980Dębiński Jan * Świdnica    
1981Dębiński Jan * Szczuczyn   
1982Dębiński Kacper * Grajewo   
1983Dębiński Kazimierz * Bagienice    
1984Dębiński Marian * Grajewo   
1985Dębiński Stanisław * Mazewo   
1986Dębowska Wiesława z d. Kowalewska * Możdżenie   
1987Dębska Bronisława z d. Sobczyńska    
1988Dębska Marianna z d. Łajewska * Zakrzewo   
1989Dębski Jan    
1990Dębski Stanisław Zygmunt * Radwanica   
1991Dęby Czesław * Boczki   
1992Dęby Helena z d. Chrzanowska * Kubra   
1993Dęby Jadwiga Halina z d. Śmiarowska * Świdry   
1994Długołęcka Jadwiga z d. Siemińska * Zakrzewo   
1995Długołęcka Józefa z d. Wicik * Wilamowo   
1996Długołęcki Józef * Przytuły   
1997Długołęcki Marian * Przytuły   
1998Długozima Genowefa z d. Zajkowska * Wąsosz   
1999Długozima Tadeusz * Żebry   
2000Dmochowska Alicja z d. Duda * Grajewo    
2001Dmochowska Celina z d. Komosińska * Wąsosz   
2002Dmochowska Elwira     
2003Dmochowska Eugenia z d. Potęga * Modzele   
2004Dmochowska Janina z d. Sikorska * Wąsosz   
2005Dmochowska Monika z d. Bernecka * Grajewo    
2006Dmochowska N z d. N    
2007Dmochowska NN z d. Grajewska    
2008Dmochowska Teresa z d. Swierczyńska * Szczytno    
2009Dmochowski Cezary * Grajewo    
2010Dmochowski Jan * Wąsosz   
2011Dmochowski Jan * Szwelczyn   
2012Dmochowski Mateusz     
2013Dmochowski Paweł * Grajewo    
2014Dmochowski Piotr * Szczytno    
2015Dmochowski Stanisław * Ciemianka   
2016Dmochowski Tadeusz * Wąsosz    
2017Dmochowski Tomasz * Łomża    
2018Dmowska Anna    
2019Dmowska Krystyna z d. Sulewska * Rożyńsk   
2020Dmowska Urszula    
2021Dmowski Piotr    
2022Dmowski Roman    
2023Dmowski Ryszard    
2024Dobkowska Jadwiga Franciszka z d. Szczesik * Niećkowo   
2025Dobkowski Jan Maksymilian * Radziłów   
2026Dobrenko Iwona    
2027Dobrenko Klaudia    
2028Dobrenko Krystyna z d. N    
2029Dobrenko Lilianna     
2030Dobrenko Marcin    
2031Dobrenko Marek * Grabnik    
2032Dobrenko Mariusz    
2033Dobrenko Monika z d. N    
2034Dobrenko Patrycja    
2035Dobrenko Paulina z d. Sadkowska * Ełk    
2036Dobrenko Piotr    
2037Dobrodziej Janina z d. Klimaszewska * Kubra   
2038Dobrodziej Stefan    
2039Dobrowolska Regina z d. Karpińska * Czerwonki   
2040Dobrowolski Zdzisław Stanisław    
2041Dobrzycka Alicja z d. Wiśniewska    
2042Dobrzycka Anna Genowefa z d. Wileńska * Bagienice    
2043Dobrzycka Celina z d. Rogalska    
2044Dobrzycka Daniela z d. Pieniążek * Wojsławy    
2045Dobrzycka Elżbieta z d. Albińska    
2046Dobrzycka Halina z d. N    
2047Dobrzycka Helena z d. Januszewska * Szczuczyn    
2048Dobrzycka Jadwiga z d. Zyskowska * Wąsosz   
2049Dobrzycka Janina z d. Gardocka     
2050Dobrzycka Katarzyna    
2051Dobrzycka Krystyna z d. Chrostowska * Wąsosz   
2052Dobrzycka Leokadia z d. Borawska    
2053Dobrzycka Lucyna z d. Smolińska * Wąsosz   
2054Dobrzycka Marianna z d. Borawska * Kurkowo   
2055Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska    
2056Dobrzycka Pelagia z d. Duda    
2057Dobrzycka Regina z d. Kochanowska * Niećkowo   
2058Dobrzycka Zofia * Świdry   
2059Dobrzycka Zofia z d. Obrycka * Konopki-Białystok   
2060Dobrzycki Antoni    
2061Dobrzycki Edmund * Szymany   
2062Dobrzycki Edward    
2063Dobrzycki Jan Ireneusz * Sokoły   
2064Dobrzycki Jan Zdzisław * Brzeźnio   
2065Dobrzycki Jerzy Bonifacy     
2066Dobrzycki N     
2067Dobrzycki Piotr * Kurkowo    
2068Dobrzycki Wacław * Sokoły   
2069Dobrzycki Waldemar Jan * Szczuczyn   
2070Dobrzycki Władysław    
2071Dobrzycki Zdzisław * Stawiski    
2072Dobrzyń Antoni    
2073Dobrzyń Janina z d. Bogdan    
2074Doliwa Cecylia z d. Mierzejewska    
2075Doliwa Danuta z d. Grajewska    
2076Doliwa Eugeniusz * Wąsosz   
2077Doliwa Franciszek * Mazewo   
2078Doliwa Helena z d. N    
2079Doliwa Józefa z d. Szkaradzińska    
2080Doliwa Marianna z d. Gutowska * Stawiane   
2081Doliwa Rozalia z d. Ladzińska * Wąsosz   
2082Doliwa Tadeusz * Grędy   
2083Doliwa Władysław    
2084Doliwa Zygmunt * Chojnowo   
2085Doljasz Anna z d. Tarnacka * Łempice   
2086Doljasz Eugeniusz * Ławsk   
2087Doljasz Henryka z d. Suchodolska * Ławsk   
2088Doljasz Jadwiga z d. Kiluk * Bogusze   
2089Doljasz Jan * Ławsk   
2090Doljasz Stefan * Ławsk   
2091Doljasz Teresa z d. Dudek * Ławsk   
2092Dołęga Agnieszka     
2093Dołęga Anna     
2094Dołęga Bogdan     
2095Dołęga Emilia     
2096Dołęga Ewa z d. N     
2097Dołęga Genowefa z d. Łempicka * Bagienice    
2098Dołęga Irena Zofia z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
2099Dołęga Jadwiga z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
2100Dołęga Janina z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
2101Dołęga Jerzy     
2102Dołęga Józef * Grajewo    
2103Dołęga Mirosław Piotr * Białaszewo   
2104Dołęga Stanisław * Białaszewo   
2105Dołęga Weronika     
2106Dołęga Zofia     
2107Domagalska Irena z d. Darwicka * Kędziorowo   
2108Domagalski Franciszek Andrzej    
2109Domańska Anna z d. Borusiewicz * Wąsosz    
2110Domańska Danuta z d. Gosiewska * Wąsosz   
2111Domańska Helena z d. Banach    
2112Domański Antoni    
2113Domański Stanisław * Cieciory   
2114Domaradzka Julianna z d. Jagodzińska    
2115Domaradzka Monika z d. Majewska * Łomża   
2116Domaser Adam Ryszard * Poznań   
2117Domaser Janina z d. Komosińska * Kędziorowo   
2118Domasiewicz Alina z d. Łepkowska * Szczuczyn   
2119Domasiewicz Antoni * Chrzanowo   
2120Domasiewicz Franciszka Maria z d. Gurzęda * Siankowizna   
2121Domasiewicz Tadeusz * Szczuczyn   
2122Domasiewicz Zygmunt * Zakrzewo   
2123Domejko Wiesława z d. Rydzewska * Koniecki-Rostroszewo   
2124Domejko Zdzisław Jan Tadeusz * Górowo Iławeckie   
2125Domełło Antoni * Modzele   
2126Domełło Antonina z d. Łoś * Ławsk   
2127Domełło Barbara z d. Kruszyńska * Grabowo   
2128Domełło Eugene * Ełk   
2129Domełło Eugenia z d. Zamojska * Modzele   
2130Domełło Helena z d. Chorosz * Wąsosz   
2131Domełło Jan * Modzele   
2132Domełło Jan * Wąsosz    
2133Domełło Maria z d. Samełko * Wąsosz   
2134Domełło Marianna z d. Siedlecka * Wąsosz    
2135Domełło Wiesław    
2136Domeło Mieczysława z d. Polakowska * Żebry   
2137Domeło Stanisław * Modzele   
2138Domian Czesław * Wejdo   
2139Domian Maria z d. Giże * Ławsk   
2140Dominiak Alina z d. Kondej    
2141Dominiak Elżbieta z d. Chodnicka * Szczuczyn   
2142Dominiak Henryk    
2143Dominiak Kazimierz * Garwolin   
2144Domisiewicz Aleksander * Rakowo   
2145Domisiewicz Janina * Wąsosz    
2146Domisiewicz Krystyna z d. Gwiazdowska    
2147Domisiewicz Marian * Niećkowo   
2148Domisiewicz Stanisława z d. Gutowska * Modzele   
2149Domitrz Amelia     
2150Domitrz Bogumiła Kazimiera z d. Panko * Rychwał    
2151Domitrz Bożena z d. Karpowicz * Białystok    
2152Domitrz Edward Tadeusz * Jedwabne    
2153Domitrz Henryk * Kucze Małe    
2154Domitrz Jan * Kucze Małe    
2155Domitrz Janina z d. N     
2156Domitrz Justyna z d. Czyż     
2157Domitrz Kacper     
2158Domitrz Kamila     
2159Domitrz Kazimierz * Górki-Szewkowo    
2160Domitrz Krzysztof     
2161Domitrz Leszek     
2162Domitrz Maciej Mariusz * Białystok    
2163Domitrz Magdalena z d. Niedziałkowska     
2164Domitrz Maria z d. Kotowska     
2165Domitrz Marianna z d. Sokalska     
2166Domitrz Mariusz     
2167Domitrz Mariusz     
2168Domitrz Mirosław * Górki-Szewkowo    
2169Domitrz N z d. Roszkowska     
2170Domitrz Regina z d. N * Borawskie    
2171Domitrz Ryszard * Górki-Szewkowo    
2172Domitrz Sebastian * Białystok    
2173Domitrz Sławomir     
2174Domitrz Stanisław * Kucze Małe    
2175Domitrz Stanisława z d. Rybaczek     
2176Domitrz Tomasz * Białystok    
2177Domitrz Zdzisław * Kucze Małe    
2178Domitrz-Fortuna Marzena Renata z d. Domitrz * Wrocław    
2179Dompkowski Irene z d. Kosakowski    
2180Domurat Feliksa z d. Walendzik * Bzury   
2181Domurat Jolanta z d. Konopka * Szczuczyn   
2182Domurat Marian    
2183Domurat Zbigniew * Łomża   
2184Domurat Zofia z d. Kalinowska    
2185Domusiewicz Aleksander * Wąsosz    
2186Domusiewicz Anna * Szwelczyn    
2187Domusiewicz Jadwiga Rozalia z d. Świderska     
2188Domysiewicz Barbara z d. Przeczek    
2189Domysiewicz Tadeusz * Niećkowo   
2190Dorf Adam * Rumiejki    
2191Dorf Genowefa Janina z d. Obrycka * Godlewo    
2192Downar Czesław * Szczuczyn   
2193Downar Henryka z d. Zyskowska * Szczuczyn   
2194Downar Janina z d. Pruszyńska * Niećkowo   
2195Downar Katarzyna z d. Sowa    
2196Downar Krzysztof    
2197Downar Marianna z d. Ciecierska * Radziłów   
2198Downar N    
2199Downar Stanisław * Słucz   
2200Downarski Józef * Barwiki   
2201Drajczyk Agnieszka z d. Brakoniecka     
2202Drągowska Aniela z d. Drobińska * Świdry   
2203Drągowski Zygmunt * Szczuczyn   
2204Drejer Irena z d. Wiśniewska * Kramarzewo   
2205Drejer Zdzisław Stanisław    
2206Drobińska Alina Anna z d. Popowska    
2207Drobińska Anna z d. Wiktorowicz * Wąsosz    
2208Drobińska Bogusława z d. Kojro * Szczuczyn   
2209Drobińska Eugenia z d. Ostrowska * Wąsosz    
2210Drobińska Hieronima z d. Śmiarowska * Świdry   
2211Drobińska Irena z d. Sypytkowska * Łempice   
2212Drobińska Jadwiga z d. Sokołek * Świdry   
2213Drobińska Jadwiga z d. Cimochowska    
2214Drobińska Janina z d. Bagińska * Świdry   
2215Drobińska Jolanta z d. Rózio * Szczuczyn    
2216Drobińska Marianna z d. Dąbrowska * Kudłaczewo   
2217Drobiński Antoni * Kudłaczewo   
2218Drobiński Jan * Świdry   
2219Drobiński Jerzy * Świdry    
2220Drobiński Kazimierz * Wąsosz   
2221Drobiński Mieczysław * Świdry   
2222Drobiński Mirosław    
2223Drobiński Przemysław Antoni * Kudłaczewo    
2224Drobiński Ryszard * Kudłaczewo   
2225Drobiński Tadeusz * Świdry   
2226Drobiński Zenon * Żebry   
2227Drozd Waldemar    
2228Drozd Zofia z d. Ciecierska * Ławsk   
2229Drozdowska Anna Franciszka    
2230Drozdowska Grażyna z d. Szumowska * Łomża    
2231Drozdowska Helena z d. Strzyżewska * Kędziorowo   
2232Drozdowska Hieronima z d. Niecikowska * Łoje   
2233Drozdowska Izabela     
2234Drozdowska Karolina     
2235Drozdowska Lucyna z d. Dardzińska * Żebry   
2236Drozdowski Antoni * Sojczyn-Borowy   
2237Drozdowski Hipolit Franciszek * Niećkowo   
2238Drozdowski Krzysztof     
2239Drozdowski Piotr     
2240Drozdowski Stanisław * Niećkowo   
2241Drózd Regina z d. Zakrzewska * Wojsławy   
2242Drzazgowska Czesława z d. Wielgat    
2243Drzazgowska Marianna * Wąsosz   
2244Drzazgowska Zofia * Wąsosz   
2245Drzazgowski Stefan * Żebry   
2246Dubanowicz Genowefa z d. Wierciszewska * Bagienice   
2247Dubanowicz Zbigniew    
2248Dublineau Clarisse Maria * Warszawa    
2249Dublineau Luc     
2250Duchnowska Daniela Jadwiga z d. Kuczyńska * Wąsosz   
2251Duchnowska Halina z d. Kalinowska * Wąsosz   
2252Duchnowska Helena z d. Arciszewska    
2253Duchnowska Jadwiga z d. Szumowska    
2254Duchnowska Janina z d. Czerwonka * Czerwonki    
2255Duchnowska Juliana z d. Kłocińska ?    
2256Duchnowska Łucja z d. Męczkowska * Obrytki   
2257Duchnowski Jan * Orlikowo    
2258Duchnowski Jan * Modzele   
2259Duchnowski Szczepan * Wąsosz   
2260Duchnowski Tadeusz * Wąsosz   
2261Duda Grażyna z d. Brzozowska    
2262Duda Hanna z d. Kozłowska     
2263Duda Jadwiga z d. Wszeborowska * Wąsosz   
2264Duda Jan    
2265Duda Jarosław    
2266Duda Józef * Ciemianka   
2267Duda Kurt * Zdedy   
2268Duda Marek    
2269Duda Marianna z d. Organek    
2270Duda Stanisława z d. Siwik    
2271Dudek Genowefa    
2272Dudkowska Danuta z d. Sieczkowska * Kędziorowo   
2273Dudkowska Jadwiga z d. Zajczewska    
2274Dudkowska Katarzyna * Szczuczyn   
2275Dudkowska Krystyna z d. Słodzińska * Szczuczyn    
2276Dudkowska Renata z d. Dukowska    
2277Dudkowska Teresa z d. Chmielewska * Wąsosz    
2278Dudkowski Eugeniusz * Monety   
2279Dudkowski Franciszek    
2280Dudkowski Paweł * Wąsosz    
2281Dudkowski Zdzisław * Wąsosz    
2282Dudziak Franciszek    
2283Dudziak Marianna z d. Ołdakowska * Wąsosz   
2284Dudzinowska Honorata z d. Kosiorek * Modzele   
2285Dudzinowski Zygmunt    
2286Dudzińska Anna z d. Łoniewska    
2287Duzik Danuta z d. Winiarz    
2288Duzik Henryk * Obrytki   
2289Duzik Jan * Wąsosz   
2290Duzik Józef * Wąsosz   
2291Duzik Lucyna z d. Brzuchalska * Niećkowo   
2292Duzikowska Czesława z d. Sikorska * Wąsosz   
2293Duzikowska Danuta z d. Konopko * Wąsosz   
2294Duzikowska Halina z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
2295Duzikowska Irena z d. Guzowska    
2296Duzikowska Izydora z d. Dmochowska    
2297Duzikowski Eugeniusz * Wąsosz   
2298Duzikowski Sławomir Franciszek * Wąsosz   
2299Duzikowski Waldemar * Wąsosz   
2300Duzikowski Witold * Wąsosz   
2301Dwilewicz Halina Ktysty z d. Sulińska * Wąsosz   
2302Dwilewicz Hieronim Andrzej * Wąsosz   
2303Dwilewicz Jadwiga z d. Dzięgielewska    
2304Dwilewicz Jan    
2305Dworakowska Leokadia z d. Sulewska * Borawskie   
2306Dworakowski Z.    
2307Dybik Anthony    
2308Dybik Lorelei Pearl z d. King * East Longmeadow, MA   
2309Dybikowska Anna z d. Łempicka * Kieljany    
2310Dybikowski James    
2311Dydzińska Maria z d. Bankiewicz * Bajki Stare   
2312Dydziński Andrzej * Suwałki   
2313Dyjach Janina z d. Kołodziej    
2314Dyjach Józef    
2315Dyjach Lucyna z d. Konopka * Białaszewo   
2316Dyjach Marian * Frampol   
2317Dyl Eryk * Łomża    
2318Dyl Karolina * Łomża    
2319Dyl Renata z d. Chludzińska * Łomża    
2320Dyl Wojciech * Łomża    
2321Dylewski N    
2322Dymitruk Jan * Borawskie   
2323Dymitruk Marianna z d. Kowalewska * Żebry   
2324Dymitry Helena z d. Lebiedzińska    
2325Dymkowski Wiesław    
2326Dymowska Anna z d. Mrówka * Żebry   
2327Dymowski Aleksander * Radoszkowice   
2328Dziarnowska Genowefa z d. Grunwald * Niedźwiedzkie   
2329Dziarnowski Henryk * Bełda   
2330Dziekońska Barbara z d. Majewska * Łomża   
2331Dziekońska Eugenia z d. Budzińska * Radziłów    
2332Dziekońska Irena z d. Szczechowska * Pasichy   
2333Dziekońska Jadwiga z d. Mitros * Modzele   
2334Dziekońska Joanna    
2335Dziekońska Stanisława z d. Kiełczewska    
2336Dziekońska Teresa z d. Śmiarowska * Kownatki   
2337Dziekońska Teresa z d. Konopka    
2338Dziekońska Urszula z d. Danowska * Sulewo Kownaty   
2339Dziekoński Aleksander    
2340Dziekoński Antoni * Kownatki   
2341Dziekoński Edward * Milewo   
2342Dziekoński Eugeniusz * Żebrki   
2343Dziekoński Hilary * Milewo   
2344Dziekoński Jacek    
2345Dziekoński Szymon    
2346Dziekoński Tadeusz * Kownatki   
2347Dzielnicka Czesława z d. Rybicka    
2348Dzielnicka Jadwiga z d. Wileńska * Bagienice    
2349Dzielnicki Ireneusz * Piątnica    
2350Dzielnicki Jan    
2351Dzierżyk Czesława z d. Samluk    
2352Dzierżyk Stanisław * Łomża   
2353Dzierżyk Władysław    
2354Dzierżyk Zdzisława z d. Olszewska * Ławsk   
Czas ucieka, wieczność czeka! (16 czerwca 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl