Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]6075

1W. J. Przyborowska z d. Starczewska [0¬]    
2W. L. Ciecierska z d. Bednarczyk [0¬]    
3Wacław (Jan) Żebrowski *15-04-1930 Ławsk †03-04-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
4Wacław (Władysław) Danowski *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
5Wacław (Władysław) Drobiński  †przed 06-11-1859  
6Wacław (Wojciech) Łempicki *około 1833 Bagienice †03-03-1888 Niebrzydy /Słucz/   
7Wacław Albin Truszkowski *1887 Truszki-Patory †  
8Wacław Aleksander Dzięgielewski *około 1886 Milewo par. Niedźwiadna †  
9Wacław Aleksander Zyskowski [0¬]    
10Wacław Andrukiewicz [0¬]    
11Wacław Balicki [0¬]    
12Wacław Balicki *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
13Wacław Bar *03-10-1903 Milewo †  
14Wacław Bargłowski *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
15Wacław Barwikowski *15-01-1905 Grędy †  
16Wacław Barwikowski *09-02-1922 Glinki †przed 11-1968  
17Wacław Bednarczyk *około 1911 Brzeźnio †  
18Wacław Bejgier [0¬]     
19Wacław Berć  †  
20Wacław Białasiewicz *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
21Wacław Bitner *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
22Wacław Bolesław Jankowski *około 1878 Jankowo-Młodzianowo †  
23Wacław Borawski *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
24Wacław Borawski *około 09-1950 Konopki †23-03-1951 Konopki   
25Wacław Brodowski *około 1888 Modzele †  
26Wacław Bronakowski *około 1884 Gnatowo †  
27Wacław Bronakowski *około 1905 Bronaki-Olki †  
28Wacław Bruliński  †  
29Wacław Brzostowski  †  
30Wacław Brzostowski *1881 †  
31Wacław Brzozowski  †  
32Wacław Butkiewicz  †  
33Wacław Chodnicki [0¬]    
34Wacław Choiński *około 1855 Świdry †przed 26-10-1932  
35Wacław Chojnowski *około 1896 Danowo †przed 01-09-1948   
36Wacław Chojnowski *24-05-1929 †14-06-1983 Kolno /Wąsosz/  
37Wacław Chrostowski *01-08-1912 Nadbory †13-05-1980  
38Wacław Chrzanowski *około 1899 Brzostowo †17-07-1927 Brzostowo /Burzyn/  
39Wacław Chrzanowski *23-01-1905 Łosewo †06-04-1964 Łosewo /Białaszewo/  
40Wacław Chrzanowski *31-12-1905 Konopki †  
41Wacław Chrzanowski *22-10-1922 Karwowo †25-07-1999 Grajewo /Wąsosz/  
42Wacław Cimochowski *03-03-1908 Wąsosz †25-06-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
43Wacław Cwalina *18-11-1905 Łempice †04-02-1962 Łempice /Wąsosz/  
44Wacław Cwaliński *1868 Mieczki †  
45Wacław Cwaliński *około 1899 Bagienice par. Romany †  
46Wacław Cwaliński *18-04-1904 Mroczki †   
47Wacław Czarnecki *17-10-1906 Słucz †19-01-1935 Ławsk  
48Wacław Czyżewski *03-12-1923 Wąsosz †04-07-1976   
49Wacław Danowski *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
50Wacław Danowski *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
51Wacław Danowski *około 1904 Surały †  
52Wacław Danowski *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
53Wacław Dąbkowski  †  
54Wacław Dąbkowski *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
55Wacław Dąbrowski *około 1894 Sienickie †  
56Wacław Dąbrowski *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
57Wacław Dąbrowski [0¬]    
58Wacław Dębowski  †  
59Wacław Dęby *około 1907 †  
60Wacław Dęby *1912 Kubra †  
61Wacław Długołęcki *17-03-1879 Żebry †  
62Wacław Długołęcki *19-02-1894 Szczuczyn †15-05-1894 Szczuczyn /Szczuczyn/  
63Wacław Dobrzycki [0¬]    
64Wacław Doljasz *około 01-1927 †07-03-1928 Niećkowo  
65Wacław Domisiewicz [0¬]    
66Wacław Domitrz *około 1910 Philadelphia, PA †  
67Wacław Drągowski  †  
68Wacław Drobiński *24-09-1877 Świdry †  
69Wacław Drobiński *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo  
70Wacław Dzięgielewski *około 1883 Mroczki †  
71Wacław Dzikowski *27-01-1903 Zakrzewo †  
72Wacław Edward Konopka *około 1893 Bronaki-Pietrasze †  
73Wacław Ekstowicz *1919 †08-10-1920 Radziłów /Radziłów/  
74Wacław Ekstowicz [0¬]    
75Wacław Filipkowski *około 1910 Grzymki †   
76Wacław Franciszek Chrzanowski *około 1831 Brzostowo †po 26-10-1910  
77Wacław Franciszek Górski *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
78Wacław Franciszek Marczykowski [0¬]    
79Wacław Gacki *13-09-1918 Kubra †  
80Wacław Gardocki *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
81Wacław Gardocki *około 1907 Mieszołki †  
82Wacław Gliński  †po 03-09-1956  
83Wacław Gnatowski [0¬]     
84Wacław Godlewski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
85Wacław Godlewski *1914 †  
86Wacław Godlewski [0¬]    
87Wacław Godlewski *07-05-1951 Zalesie †17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/  
88Wacław Goliński *około 1905 Przytuły †  
89Wacław Gołębiewski [0¬]     
90Wacław Górski  †przed 09-10-1945  
91Wacław Górski *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
92Wacław Górski *30-11-1912 Jaki †  
93Wacław Górski [0¬]     
94Wacław Grabowski [0¬]    
95Wacław Grabowski *około 1903 †  
96Wacław Gryczewski *około 1895 Orlikowo †  
97Wacław Grzymała  †przed 24-10-1842  
98Wacław Grzymkowski *06-04-1929 Ławsk †25-10-1969 Ełk /Wąsosz/  
99Wacław Gutowski *około 1884 Skaje †  
100Wacław Gutowski *02-04-1898 Mierucie †  
101Wacław Gutowski [0¬]    
102Wacław Jakub Sierbiński *25-07-1923 †22-04-1992 Grajewo  
103Wacław Jamiołkowski [0¬]    
104Wacław Jan Świderski *01-08-1950 Bagienice †26-01-1951 Bagienice   
105Wacław Januszewski *28-01-1914 Dołęgi †  
106Wacław Jaskółka  †  
107Wacław Jastrzębski *10-10-1886 Łyczkowo pow. Lida †  
108Wacław Jaśkowski *14-09-1903 Wąsosz †25-07-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
109Wacław Józef Hołodyński [0¬]    
110Wacław Kalinowski [0¬]    
111Wacław Kalinowski *28-09-1877 Szczuczyn †27-06-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
112Wacław Kalinowski *14-09-1903 Mieczki †  
113Wacław Kamiński *22-12-1901 Kucze Małe †   
114Wacław Kamiński *około 1925 Wiązownica †16-08-1940 Wiązownica /Słucz/  
115Wacław Kania *około 1915 Przechody †  
116Wacław Karczmarczyk *około 1886 Szczuczyn †  
117Wacław Karwacki [0¬]    
118Wacław Karwowski *około 1886 Nadbory †  
119Wacław Karwowski *około 1902 †  
120Wacław Karwowski *05-08-1903 Brychy †  
121Wacław Karwowski *29-10-1905 Zaborowo †17-09-1947 Zaborowo  
122Wacław Karwowski *około 1911 Męczki †  
123Wacław Karwowski [0¬]    
124Wacław Karwowski [0¬]     
125Wacław Kiełczewski [0¬]    
126Wacław Kisielewski *około 1890 Zakrzewo †  
127Wacław Kleszczewski *18-05-1915 Pieńczykowo †  
128Wacław Klimaszewski *1876 Radziłów †  
129Wacław Klimaszewski *około 1900 †  
130Wacław Komosiński *około 1923 Wąsosz †08-07-1930 Wąsosz  
131Wacław Konopka *około 1876 Karwowo †  
132Wacław Konopka *około 1881 Karwowo †po 14-02-1928  
133Wacław Konopka *19-10-1889 Konopki †02-10-1965 Konopki  
134Wacław Konopka *około 1903 Żelazki †po 04-03-1946  
135Wacław Konopka *około 1904 †  
136Wacław Konopka [0¬]    
137Wacław Kopeć *14-12-1920 Ogniwo †14-07-1988 Mostołty /Ełk/   
138Wacław Korzeniecki *23-02-1871 Siestrzanki †22-10-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
139Wacław Kosiński *około 1900 Jurzec Pański †  
140Wacław Koszorek [0¬]    
141Wacław Kotlarz *27-09-1928 Wąsosz †09-05-1969 Ławsk /Wąsosz/  
142Wacław Kotowski [0¬]    
143Wacław Kowalewicz  †  
144Wacław Kowalewski *około 1900 Srebrowo †  
145Wacław Kownacki  †  
146Wacław Kozikowski *około 1872 Skroda Wielka †  
147Wacław Kozłowski  †   
148Wacław Kozłowski *14-09-1912 Grajewo †  
149Wacław Kozłowski *08-12-1961 Szczuczyn †29-06-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
150Wacław Kraiński *około 1889 Okrasin †przed 03-03-1930  
151Wacław Krawcewicz [0¬]    
152Wacław Kryjak  †  
153Wacław Kulikowski  †po 06-05-1941  
154Wacław Kulikowski *28-08-1833 Żebry †  
155Wacław Kulikowski [0¬]    
156Wacław Kupiecki *około 1902 Dąbrówka †  
157Wacław Kurkowski [0¬]    
158Wacław Kwiatkowski [0¬]    
159Wacław Laszczkowski *około 1900 Kowalewo †  
160Wacław Lewiński *1911 Ostrybór †1979 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
161Wacław Lewiński *1944 Ostrybór †2001 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
162Wacław Liberacki  †  
163Wacław Lipiński  †po 27-05-1918  
164Wacław Łaguna [0¬]    
165Wacław Łempicki *02-10-1830 Bagienice †29-04-1831   
166Wacław Łempicki *08-06-1832 Bagienice †11-11-1832 Bagienice   
167Wacław Łempicki *23-12-1911 Wąsosz †przed 10-01-1999   
168Wacław Łempicki [0¬]     
169Wacław Łempicki *28-09-1941 Bagienice †12-01-1943 Bagienice /Wąsosz/   
170Wacław Łepkowski [0¬]     
171Wacław Łoś *około 12-1922 Ławsk †20-03-1923 Ławsk /Wąsosz/  
172Wacław Łukowski [0¬]    
173Wacław Maciorowski [0¬]    
174Wacław Mackiewicz  †po 13-05-1945  
175Wacław Majewski  †  
176Wacław Maleszewski *około 1891 Poniat †  
177Wacław Malinowski [0¬]    
178Wacław Malinowski [0¬]    
179Wacław Marcińczyk *21-07-1910 Niećkowo †  
180Wacław Mariak *29-09-1902 Kucze Wielkie †  
181Wacław Mariak *27-10-1905 Kucze Wielkie †09-11-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
182Wacław Matejko *27-09-1783 Wąsosz †  
183Wacław Michał Borawski *28-09-1865 Konopki †14-12-1901 Konopki /Wąsosz/   
184Wacław Michał Galanty *około 1903 Żebry †27-10-1926 żebry  
185Wacław Michna [0¬]    
186Wacław Mieczkowski *około 1899 Kiełcze-Kopki †  
187Wacław Mieczkowski *14-11-1902 Łempice †27-10-1954 Łempice /Wąsosz/  
188Wacław Mieczysław Chmielewski *1925 †1987  
189Wacław Mieńkowski *25-08-1911 Wąsosz †  
190Wacław Mikucki *1873 Ramoty †1873 Ramoty /Romany/  
191Wacław Mikucki *około 1900 †28-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
192Wacław Mikulski [0¬]    
193Wacław Milewski  †  
194Wacław Milewski *około 1888 Danowo †  
195Wacław Milewski *10-02-1912 Małachowo †  
196Wacław Mioduszewski *około 1906 Kotowo †  
197Wacław Młynarczyk *21-10-1912 Wąsosz †12-07-1986 Pisz /Wąsosz/   
198Wacław Mocarski *około 1896 Rutkowskie †  
199Wacław Mocarski *około 1900 Szostaki †  
200Wacław Mocarski *około 1901 Kucze Małe †21-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
201Wacław Mocarski *09-08-1903 Kucze Małe †  
202Wacław Mocarski *23-02-1912 Brzostowo †26-08-1995   
203Wacław Modzelewski *20-10-1910 Wąsosz †26-05-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
204Wacław Mogielnicki *około 1891 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
205Wacław Mościcki *1915 †   
206Wacław Mroczkowski *około 1903 Mroczki †  
207Wacław Mrozicki *1906 †  
208Wacław Mróz *około 1904 Kołodziąż †  
209Wacław Narucki [0¬]    
210Wacław Niebrzydowski *28-09-1862 Obrytki †  
211Wacław Niebrzydowski *około 1863 Obrytki †23-07-1945 Sokoły  
212Wacław Niebrzydowski *18-12-1886 Niedźwiedzkie †30-08-1968 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
213Wacław Niebrzydowski *05-03-1887 Jaki †  
214Wacław Niebrzydowski *około 1899 Sulewo Kownaty †28-01-1945 Wąsosz   
215Wacław Nietupski  †  
216Wacław Olszewski [0¬]    
217Wacław Ołdakowski *30-06-1905 Wąsosz †31-12-1937 Wąsosz  
218Wacław Ołdakowski *15-04-1961 Wąsosz †15-04-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
219Wacław Opiatowski *około 1820 Łempice †przed 05-02-1900  
220Wacław Orłowski  †1939  
221Wacław Orłowski [0¬]    
222Wacław Orłowski *około 1882 Chojnowo †po 22-11-1933  
223Wacław Orłowski *około 1900 Chojnowo †25-10-1948 Wąsosz  
224Wacław Orłowski *29-09-1907 Niećkowo †17-10-1967 Bagienice /Wąsosz/  
225Wacław Orłowski [0¬]    
226Wacław Orłowski *około 03-1948 Niećkowo †27-09-1948 Niećkowo  
227Wacław Osiecki *około 1906 Orlikowo †04-05-1985 Orlikowo  
228Wacław Osowski [0¬]    
229Wacław Ostrowski *około 1919 †06-06-1945 Wąsosz   
230Wacław Ostrowski [0¬]     
231Wacław Ożarowski *około 1902 Kucze Wielkie †13-10-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
232Wacław Pałygiewicz [0¬]    
233Wacław Paszkowski *15-07-1896 Kownatki †03-05-1982 Kownatki /Wąsosz/   
234Wacław Piaścik *1921 †01-1985 New Britain, CT /New Britain, CT/  
235Wacław Piątek [0¬]    
236Wacław Piotrowski *około 1905 Janczewko †  
237Wacław Płochocki *02-05-1907 Łempice †15-12-1989 Grajewo /Wąsosz/  
238Wacław Płochocki *27-10-1912 Obrytki †10-01-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
239Wacław Płoński [0¬]    
240Wacław Podbielski  †  
241Wacław Podbielski [0¬]    
242Wacław Polakowski *14-03-1899 Żebry †05-08-1971 Żebry /Wąsosz/  
243Wacław Polakowski *16-03-1908 Żebry †05-01-1971 Żebry /Wąsosz/  
244Wacław Polkowski *01-12-1898 Makowskie †  
245Wacław Ponichtera [0¬]     
246Wacław Popławski *około 28-12-1908 Sieburczyn †04-01-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
247Wacław Popławski *około 20-03-1909 Soebu †27-03-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
248Wacław Radziński  † Lipowiec /Lipowiec/  
249Wacław Rawa *około 1911 Bagienice †18-05-1934 Bagienice   
250Wacław Rąg *09-03-1907 Szczuczyn †  
251Wacław Redyk *około 1902 Stawiski †  
252Wacław Rogowski *około 1821 Wagi †po 03-02-1862  
253Wacław Rogowski *1904 †  
254Wacław Ruchała *1905 †  
255Wacław Rudzki [0¬]    
256Wacław Rutkowski *1899 †1989 Grądy Wielkie  
257Wacław Rydzewski  †  
258Wacław Sadowski *14-08-1903 Bzury †  
259Wacław Sakowicz  †  
260Wacław Salkowski *około 1875 Hipolitowo †  
261Wacław Siedlecki *około 1898 †  
262Wacław Siedlecki *04-04-1907 Wąsosz †po 13-07-1981  
263Wacław Siedlecki *28-09-1914 Kędziorowo †  
264Wacław Siedlecki [0¬]    
265Wacław Sikorski *17-03-1940 Żebry †07-05-1940 Żebry /Wąsosz/  
266Wacław Skrodzki *1892 Skroda Wielka †26-11-1950 Pasichy  
267Wacław Skrodzki *09-12-1918 Pasichy †28-06-2001 Pasichy /Wąsosz/  
268Wacław Skrodzki [0¬]    
269Wacław Skrzypkowski *około 1901 Orlikowo †   
270Wacław Smoliński *około 04-1927 Kędziorowo †21-08-1927 Kędziorowo /Wąsosz/  
271Wacław Sobolewski [0¬]    
272Wacław Socha  †  
273Wacław Sochaczewski [0¬]     
274Wacław Sokołowski *11-12-1902 Karwowo †   
275Wacław Sokołowski *około 1906 Rostki †  
276Wacław Stefanowicz *około 1915 †  
277Wacław Stepnowski *29-10-1912 Jambrzyki †07-02-1959 Jambrzyki  
278Wacław Stępień *około 1914 Wólka Dąbrowska †  
279Wacław Sulewski *24-02-1930 Sulewo Prusy †13-05-1985 Zaborowo /Wąsosz/   
280Wacław Sulewski *05-03-1939 Zalesie †22-02-1988 Prostki /Wąsosz/   
281Wacław Sulewski *24-11-1940 Zalesie †31-12-1940 Zalesie   
282Wacław Sulewski [0¬]     
283Wacław Sulimowicz *23-01-1906 Szwelczyn †  
284Wacław Suliński *28-09-1934 Niedźwiedzkie †25-05-1979 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
285Wacław Szczęsny  †  
286Wacław Szlejter  †  
287Wacław Szleszyński  †  
288Wacław Szleszyński *25-02-1906 Lisy †  
289Wacław Sznajder *około 1910 Kramkowo †  
290Wacław Szumowski *16-04-1911 Przechody †30-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
291Wacław Szymanowski [0¬]    
292Wacław Szymanowski *około 1898 Grabowskie †  
293Wacław Śmiarowski *około 1876 Mieczki †  
294Wacław Świderski *około 1866 Sokoły †  
295Wacław Świderski *01-11-1900 Bogusze †  
296Wacław Świderski *około 1902 Sulewo Prusy †20-07-1950 Sulewo Prusy   
297Wacław Święciński [0¬]    
298Wacław Święszkowski  †  
299Wacław Tarnacki *około 1914 Ławsk †  
300Wacław Teodor Klimaszewski *27-04-1845 Bagienice †przed 10-11-1902  
301Wacław Truszkowski *około 1902 Sulewo Kownaty †  
302Wacław Tuźnik *16-06-1928 Białaszewo †24-03-2009 Białaszewo /Białaszewo/  
303Wacław Tyszkiewicz *28-02-1905 Przechody †  
304Wacław Tyszko *28-09-1946 Pasichy †06-10-1984 Białystok /Wąsosz/   
305Wacław Walendzik *18-10-1909 Milewo †28-11-1961 Milewo /Wąsosz/  
306Wacław Wasiulewski *06-02-1934 Ławsk †26-10-1935 Ławsk /Wąsosz/  
307Wacław Wesołowski *około 1877 †25-05-1881 Przestrzele /Jedwabne/  
308Wacław Wesołowski *około 1883 Przestrzele †  
309Wacław Wincenty Soliński *08-10-1896 Wąsosz †   
310Wacław Wiszowaty *około 1898 †przed 29-05-1984  
311Wacław Witkowski  †09-03-1923 Łomża  
312Wacław Władysław Wiejak [0¬]    
313Wacław Wojsław  †  
314Wacław Wojsław *około 1916 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
315Wacław Wojsław [0¬]     
316Wacław Wróblewski [0¬]    
317Wacław Wszeborowski [0¬]    
318Wacław Wysocki [0¬]    
319Wacław Zalewski *28-10-1888 Zalesie †19-01-1889 Zalesie /Wąsosz/   
320Wacław Zalewski [0¬]    
321Wacław Zalewski [0¬]    
322Wacław Zalewski [0¬]    
323Wacław Załęcki *08-06-1903 Chełchy †  
324Wacław Zamojski *około 1915 †  
325Wacław Zaręba [0¬]     
326Wacław Zdankowski [0¬]    
327Wacław Zieliński *około 08-1931 Wąsosz †03-03-1932 Wąsosz  
328Wacław Zwierewicz [0¬]    
329Wacław Zyskowski *około 1881 Toczyłowo †  
330Wacław Zyskowski *12-04-1912 Rydzewo †   
331Wacław Żbikowski *05-11-1794 Łękowo †20-09-1853 Łękowo /Grajewo/  
332Wacław Żbikowski *około 1910 Gackie †  
333Wacław Żbikowski [0¬]    
334Wacław Żebrowski *około 1921 †13-04-1928 Ławsk  
335Wacława Daniłowicz z d. Karczewska [0¬]    
336Wacława Dąbrowska z d. Dresner  †  
337Wacława Iwanowska z d. Czyżewska *21-09-1907 Ryczki †18-09-1984 Warszawa  
338Wacława Józefa Wanda Zalewska z d. Dawidowska *około 1876 Tarnowska Wola †   
339Wacława Karpińska z d. Malinowska  †  
340Wacława Kuczewska z d. Bujnowska [0¬]    
341Wacława Lewkowicz z d. Lubianiecka [0¬]    
342Wacława Petkowska z d. Sarnacka *18-07-1918 Syracuse, NY †29-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
343Wacława Piwko z d. Dąbkowska [0¬]    
344Wacława Surawska z d. Seborowska  †przed 12-1940  
345Wacława Wiśniewska z d. Samluk [0¬]    
346Wadim Wstawskow *17-10-1912 Minusińsk †  
347Waldemar Bednarowicz [0¬]    
348Waldemar Borawski [0¬]     
349Waldemar Borusiewicz [0¬]    
350Waldemar Ciecierski [0¬]     
351Waldemar Cimochowski [0¬]     
352Waldemar Cwalina [0¬]    
353Waldemar Czesław Łoś [0¬]    
354Waldemar Drozd [0¬]    
355Waldemar Duzikowski [0¬]    
356Waldemar Dzięgielewski [0¬]    
357Waldemar Jan Dobrzycki [0¬]    
358Waldemar Karwowski [0¬]     
359Waldemar Kiełczewski *około 1952 †06-07-2014 /Grajewo/  
360Waldemar Koniecko [0¬]     
361Waldemar Koniecko *24-09-1971 Szczuczyn †14-10-2002 Żebry /Wąsosz/  
362Waldemar Kowalewski [0¬]     
363Waldemar Kucharczyk [0¬]    
364Waldemar Łaguna [0¬]     
365Waldemar Łempicki [0¬]    
366Waldemar Łempicki [0¬]     
367Waldemar Łoś [0¬]    
368Waldemar Maciorowski  †  
369Waldemar Organek [0¬]     
370Waldemar Ostrowski [0¬]     
371Waldemar Pogorzelski [0¬]     
372Waldemar Polewczak [0¬]    
373Waldemar Rózio *10-10-1958 Szczuczyn †27-02-1959 Niećkowo /Wąsosz/   
374Waldemar Samełko [0¬]    
375Waldemar Sawicki [0¬]    
376Waldemar Soliński *01-09-1946 Ławsk †02-09-1946 Ławsk  
377Waldemar Suchoicki [0¬]    
378Waldemar Śmiejkowski [0¬]     
379Waldemar Tokarzewski *06-11-1962 Radziłów †  
380Waldemar Truszkowski  †po 06-02-1893  
381Waldemar Wechter [0¬]     
382Waldemar Włodzimierz Maławski [0¬]    
383Waldemar Wolff  †po 24-01-1855  
384Waldemar Zalewski [0¬]     
385Walenty (Wawrzyniec) Mioduszewski *04-02-1798 Bęćkowo †przed 14-11-1841  
386Walenty Ajduk  †przed 16-05-1838  
387Walenty Andrusiewicz  †17-06-1852   
388Walenty Andrzejczyk  †przed 16-06-1862  
389Walenty Antoni Konopka *około 1857 Barwiki †  
390Walenty Bagiński [0¬]    
391Walenty Baranowski *około 1796 †przed 20-11-1848  
392Walenty Bartliński *około 1819 Radziłów †przed 23-01-1883  
393Walenty Bartliński *około 1842 Kubra †  
394Walenty Berliński  †przed 24-11-1885  
395Walenty Biedrzycki *około 1837 Nadbory †po 17-02-1895  
396Walenty Biedrzycki *około 1841 †przed 19-10-1896  
397Walenty Bogusz  †po 03-02-1885  
398Walenty Borawski  †przed 05-05-1823  
399Walenty Brzostowski *około 1832 Nadbory †od 20-02-1887 do 26-01-1897  
400Walenty Brzostowski *około 09-04-1866 †23-04-1866 Biodry /Burzyn/  
401Walenty Chodnicki [0¬]     
402Walenty Chodorowski *około 1830 Burzyn †przed 1863   
403Walenty Chojnowski  †przed 29-02-1892  
404Walenty Chrzanowski  †przed 03-02-1903  
405Walenty Chrzanowski  †po 21-11-1842  
406Walenty Chrzanowski  †  
407Walenty Chrzanowski  †przed 21-02-1860  
408Walenty Chrzanowski *około 1820 Wypychy †po 23-11-1874  
409Walenty Chrzanowski *około 1845 Małachowo †od 08-07-1912 do 15-02-1926  
410Walenty Cwaliński  †  
411Walenty Cwaliński  †przed 28-11-1809  
412Walenty Cwaliński  †  
413Walenty Danowski *około 1862 Rutkowskie †  
414Walenty Domełło *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
415Walenty Domurat  †po 13-02-1929  
416Walenty Drobościelski  †po 29-07-1829  
417Walenty Ekstowicz  †  
418Walenty Ekstowicz *około 1863 Sośnia †  
419Walenty Filipkowski  †  
420Walenty Florczyk  †przed 14-10-1832  
421Walenty Florczyk *około 1808 Giełczyn †od 30-09-1883 do 28-01-1896  
422Walenty Gacki *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
423Walenty Gardocki  †  
424Walenty Gardocki *około 1837 Cedry †12-03-1876  
425Walenty Gardocki *około 1864 Gardoty †przed 18-02-1919  
426Walenty Gawecki *około 1851 Biodry †01-05-1925 Biodry /Burzyn/  
427Walenty Gawrychowski *około 1842 Stanisławowo †  
428Walenty Goliński *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
429Walenty Gołasz  †  
430Walenty Górski  †03-10-1876  
431Walenty Górski *około 1882 Grądy Wielkie †  
432Walenty Grabowski  †przed 22-11-1825  
433Walenty Grądzki *około 1794 Jarnuty †przed 27-01-1874  
434Walenty Grądzki *około 1817 Kubrzany †po 24-02-1879  
435Walenty Grądzki *około 1829 Jarnuty †po 18-11-1873   
436Walenty Grądzki *około 1852 Taraskowo †   
437Walenty Grzybowski *około 1907 Przechody †  
438Walenty Grzymkowski *około 1832 Ramoty †po 10-07-1893  
439Walenty Iwanowski *14-02-1936 Orlikowo †11-03-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
440Walenty Jakub Świderski *około 1857 Wszebory †przed 11-02-1918  
441Walenty Jakubowski  †przed 26-02-1889  
442Walenty Janczewski  †przed 23-02-1925  
443Walenty Józef Dobrzycki *około 02-1856 †22-05-1856 Chełchy /Niedźwiadna/  
444Walenty Julian Dębiński *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
445Walenty Kacperski *około 1861 Radziłów †  
446Walenty Kacprowski *14-02-1810 Wąsosz †  
447Walenty Kadyszewski *około 1824 Mścichy †od 14-05-1877 do 15-02-1886  
448Walenty Karwowski  †  
449Walenty Karwowski  †po 05-07-1848  
450Walenty Karwowski  †po 26-07-1861  
451Walenty Karwowski  †  
452Walenty Karwowski  †po 03-06-1862  
453Walenty Karwowski  †przed 20-06-1905  
454Walenty Karwowski *około 1802 Biodry †  
455Walenty Karwowski *około 1806 Żebry †przed 12-10-1856  
456Walenty Karwowski *około 1862 Skroda Wielka †po 30-01-1923  
457Walenty Karwowski *20-02-1891 Cwaliny †  
458Walenty Kazimierz Skrodzki *około 1829 Skroda Wielka †przed 25-11-1890  
459Walenty Kochanowski  †  
460Walenty Koniecko *około 1737 †01-10-1843 Bęćkowo  
461Walenty Konopka  †przed 21-06-1827  
462Walenty Konopka *około 1807 Bronaki-Pietrasze †przed 30-01-1865  
463Walenty Konopka *około 1810 Konopki Tłuste †przed 19-02-1855  
464Walenty Konopka *15-02-1821 Konopki †  
465Walenty Konopka *około 1829 Konopki Monety †przed 17-01-1888  
466Walenty Konopka *około 1835 Bronaki-Pietrasze †po 12-05-1908  
467Walenty Kossakowski * Kotowo †  
468Walenty Kossakowski  †po 28-04-1918  
469Walenty Kossakowski *około 1837 Kotówek †  
470Walenty Kossakowski *około 1863 Grądy Wielkie †  
471Walenty Kowalewski  †  
472Walenty Kowalewski *około 1842 †25-01-1846 Wojsławy /Wąsosz/  
473Walenty Kozłowski *około 1834 Burzyn †27-11-1895 Sieburczyn /Burzyn/   
474Walenty Ksionka  †od 02-02-1834 do 06-05-1867  
475Walenty Kuczewski  †po 20-11-1817  
476Walenty Kukliński  †przed 12-01-1874  
477Walenty Kulikowski  †  
478Walenty Kulikowski *około 1829 Koty †  
479Walenty Leopold Milewski *około 1836 Nadbory †po 18-02-1901  
480Walenty Lepalski *około 1808 Romartów †  
481Walenty Liberadzki  †po 24-11-1835  
482Walenty Łuba *około 1866 Kownacin †  
483Walenty Makowski  †  
484Walenty Makowski *około 1843 Makowskie †przed 28-11-1893  
485Walenty Makowski *19-02-1859 Makowskie †04-08-1935  
486Walenty Maleszewski  †  
487Walenty Malinowski *około 1859 Brodowo †  
488Walenty Marian Lewiński [0¬]     
489Walenty Masłowski *około 1880 Mocarze †30-03-1926 Mocarze /Burzyn/  
490Walenty Męczkowski *około 1843 Kamianki †około 1873  
491Walenty Mieczkowski  †po 23-11-1808  
492Walenty Mierkowski  †po 09-02-1847  
493Walenty Mikucki *około 1864 Mikuty †przed 25-02-1924  
494Walenty Milewski *około 1784 †20-03-1836 Turczyn  
495Walenty Mocarski  †przed 09-02-1836  
496Walenty Mocarski * Rutkowskie †po 17-09-1832  
497Walenty Mocarski *około 1769 Rutki Nory †przed 24-02-1840  
498Walenty Mocarski *około 1855 Rutkowskie †po 13-02-1917  
499Walenty Mocarski *około 1867 Wierciszewo †  
500Walenty Mogielnicki *około 1845 Brzostowo †10-12-1910 Brzostowo /Burzyn/  
501Walenty Mościcki  †  
502Walenty Mroczkowski *około 1754 †10-02-1834 Wojsławy  
503Walenty Mroczkowski *około 1792 Mroczki †25-08-1837 Mroczki /Przytuły/  
504Walenty Mrozicki  †przed 29-01-1901  
505Walenty Mścichowski  †   
506Walenty Mucharski *około 1815 Wizna †po 13-02-1871  
507Walenty Mucharski *około 1851 Wizna †po 03-03-1919  
508Walenty Musiałowski *około 1888 Tarka †  
509Walenty Myśliński *około 1843 Szostaki †23-10-1923 Szostaki /Burzyn/  
510Walenty Naturalista  †  
511Walenty Niebrzydowski  †po 17-02-1903  
512Walenty Niebrzydowski  †przed 27-01-1841  
513Walenty Niebrzydowski *14-02-1832 Obrytki †przed 26-01-1929  
514Walenty Nienałtowski *11-02-1896 Małachowo †23-02-1896   
515Walenty Nikonowicz *około 1870 Radziłów †  
516Walenty Ninkiewicz  †po 07-06-1881  
517Walenty Nitkiewicz *około 1831 Bronowo †po 07-11-1881  
518Walenty Nowakowski *około 1829 Radziłów †od 23-01-1883 do 03-02-1897  
519Walenty Nowakowski *około 1851 Sieburczyn †   
520Walenty Obrycki  †przed 29-04-1907  
521Walenty Obrycki  †przed 25-11-1856  
522Walenty Olechowicz *około 1823 Piątnica †  
523Walenty Olszewski  †przed 04-11-1833  
524Walenty Orzechowski  †przed 06-05-1900  
525Walenty Orzechowski *około 1810 Jadłówek †po 27-01-1868  
526Walenty Orzechowski *około 1817 Przytuły †  
527Walenty Osiecki *około 1826 Nieławice †po 24-01-1881  
528Walenty Ostrowski  †przed 20-11-1842  
529Walenty Pachucki *1858 Radziłów †1866 Radziłów /Radziłów/  
530Walenty Pasiewicz *około 1819 Borawskie †przed 14-02-1876  
531Walenty Pawłowski  †  
532Walenty Perzanowski  †przed 22-02-1857  
533Walenty Piątek  †przed 09-02-1852  
534Walenty Pieńkowski  †  
535Walenty Plachlicz  †  
536Walenty Połocki  †  
537Walenty Przestrzelski *około 1814 Pluty †po 11-02-1872  
538Walenty Przestrzelski *około 1868 Przytuły †29-08-1897  
539Walenty Przytuła *około 1844 Zabiele †przed 21-11-1898  
540Walenty Rakowski  †po 30-01-1922  
541Walenty Ramotowski  †po 17-11-1890  
542Walenty Ramotowski *około 1839 Grądy Wielkie †  
543Walenty Rogalski  †po 25-02-1851  
544Walenty Rogalski  †  
545Walenty Rutkowski *15-01-1859 Rutkowskie †01-03-1922 Brzostowo   
546Walenty Sakowski [0¬]    
547Walenty Sakowski *około 03-1847 Szczuczyn †  
548Walenty Sienicki *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
549Walenty Sierzputowski *około 1824 Nagórki †przed 17-06-1907  
550Walenty Skorupa  †  
551Walenty Skrodzki  †po 19-02-1811  
552Walenty Staniszewski *około 1858 Radziłów †  
553Walenty Stecz *około 1769 Wizna †04-10-1831  
554Walenty Suchański *około 1890 †po 14-10-1942  
555Walenty Sulewski * Sulewo Prusy †przed 25-11-1833  
556Walenty Sulewski  †po 23-11-1817  
557Walenty Sulewski *około 1758 †  
558Walenty Sulewski *około 1831 Sieburczyn †05-02-1909 Sieburczyn /Burzyn/  
559Walenty Sulimowicz  †po 25-11-1819  
560Walenty Sulimowicz  †przed 07-10-1832  
561Walenty Sulimowicz *08-02-1778 Wąsosz †przed 19-11-1843  
562Walenty Sulimowicz *około 1816 Szwelczyn †01-06-1858 Szwelczyn  
563Walenty Supiński  †przed 26-11-1828  
564Walenty Szeborowski  †przed 19-05-1866  
565Walenty Szlejter  †przed 25-02-1884  
566Walenty Szrejter  †po 17-01-1875  
567Walenty Szulc  †przed 05-03-1916  
568Walenty Szumowski  †  
569Walenty Szymborski *około 1855 Janczewo †  
570Walenty Śledziewski *około 1881 †09-07-1919 Bartki /Burzyn/  
571Walenty Tarnacki *04-04-1939 Kędziorowo †05-09-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
572Walenty Wajcht  †  
573Walenty Wądołowski  †przed 28-02-1810  
574Walenty Wądołowski *około 1791 Koniecki par. Wizna †przed 05-03-1848  
575Walenty Wądołowski *około 1840 †23-03-1854 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
576Walenty Wądołowski *około 1845 Makowskie †po 07-02-1893  
577Walenty Wądołowski *około 1856 Koniecki par. Wizna †po 15-11-1910  
578Walenty Wądołowski *około 1862 Bronaki-Olki †po 27-02-1911  
579Walenty Wesołowski  †przed 28-04-1840  
580Walenty Wierzbowski *około 1866 Mieszołki †po 04-02-1908  
581Walenty Wincenty Wądołowski *około 1838 Koniecki par. Wizna †  
582Walenty Wiśniewski  †  
583Walenty Wiśniewski  †przed 02-06-1908  
584Walenty Wiśniewski *około 1802 Bronowo †  
585Walenty Włodarski  †po 03-02-1880  
586Walenty Włodkowski  †przed 23-02-1873  
587Walenty Włodkowski  †  
588Walenty Wróblewski *około 1819 Kurki †11-08-1853  
589Walenty Wykowski  †przed 26-02-1846  
590Walenty Wysocki  †  
591Walenty Zabielski *około 1783 †po 27-03-1848  
592Walenty Zaborowski *14-02-1777 Sulewo Kownaty †01-09-1839 Sulewo Kownaty  
593Walenty Zacharzewski  †po 25-02-1867  
594Walenty Zajczewski *około 1863 Okrasin †  
595Walenty Zajkowski *około 1905 Szostaki †  
596Walenty Zalewski  †po 16-02-1846  
597Walenty Zalewski *około 1784 Radziłów †po 20-08-1843  
598Walenty Zalewski *1874 Glinki †  
599Walenty Zawojski *około 1831 Bronowo †  
600Walenty Zawojski *około 1833 Bronowo †po 24-01-1881  
601Walenty Zyskowski  †przed 12-11-1846  
602Walenty Żelechowski  †po 09-07-1912  
603Walentyna Moksiewicz z d. Krumm  †  
604Walentyna (Waleria) Mogielnicka z d. Górska *około 1864 Rutki †po 02-10-1916   
605Walentyna Bitner z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
606Walentyna Delewska z d. Pochylińska [0¬]    
607Walentyna Górska z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
608Walentyna Grodzka z d. Borawska *około 1874 Nieławice †  
609Walentyna Kotowska z d. Laskowska *około 1858 Wizna †  
610Walentyna Mieczkowska z d. Okurowska *około 1847 Nieławice †po 06-02-1912  
611Walentyna Mocarska z d. Dąbrowska *około 1867 Trzaski †  
612Walentyna Mocarska z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †  
613Walentyna Napiórkowska z d. Borawska *około 1861 Nieławice †  
614Walentyna Nienałtowska *13-02-1884 Małachowo †05-12-1884 Małachowo   
615Walentyna Rogalska z d. Golonko [0¬]    
616Walentyna Rutkowska z d. Laskowska *około 1876 Mroczki †  
617Walentyna Siedlecka z d. Bajkowska [0¬]    
618Walentyna Skarżyńska z d. Gołaszewska  †  
619Walentyna Sulewska z d. Gutowska  †przed 06-1896  
620Walentyna Zalewska z d. Laskowska *około 1865 Nieławice †10-02-1890 Nieławice /Wizna/   
621Walera Bieńkowska z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
622Walera Chrzanowska z d. Mocarska *około 1869 Kąty †  
623Walera Drozdowska z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
624Walera Kosmaczewska z d. Brzostowska *około 1893 Biodry †14-10-1926  
625Walera Mazur z d. Borawska  †  
626Walera Mucharska z d. Grądzka *około 1874 Grądy Małe †  
627Walera Nowakowska *około 1869 Sieburczyn †12-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/   
628Walera Piekarska *1877 Mikołajewo par. Burzyn †   
629Walera Polkowska *około 1895 Biodry †11-10-1911 Biodry /Burzyn/  
630Walera Rogowska z d. Stankiewicz *około 1853 Nadbory †31-10-1909 Kąty /Burzyn/  
631Walera Rozwadowska z d. Rakowska  †przed 24-05-1908  
632Walera Sulewska *23-02-1886 Sulewo Kownaty †  
633Walera Surmaciewicz z d. Biędziszewska *około 1868 Burzyn †  
634Walera Truszkowska *około 1864 †08-01-1924 Truszki-Patory /Lachowo/  
635Walera Żbikowska z d. Lutostańska  †przed 24-11-1902  
636Waleria (Walentyna) Pieńkowska z d. Borawska *około 1899 Kąty †  
637Waleria Anna Sulewska *25-06-1867 Sulewo Prusy †27-02-1874 Sulewo Prusy  
638Waleria Baczewska z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
639Waleria Bagińska *09-09-1862 Lipnik †11-10-1862 Lipnik  
640Waleria Balicka z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo par. Niedźwiadna †  
641Waleria Barbara Modzelewska z d. Danowska *około 1856 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-05-1925  
642Waleria Bibiana Włodkowska z d. Bagińska *około 1851 Karwowo-Polki †po 02-09-1914  
643Waleria Borawska z d. Wądołowska *około 1847 Koniecki par. Wizna †  
644Waleria Borawska z d. Szleszyńska *22-04-1862 Czachy †  
645Waleria Borawska z d. Polkowska *05-09-1863 Kąty †  
646Waleria Borawska z d. Chrostowska *około 1874 Wagi †  
647Waleria Borkowska z d. Domełło *07-12-1889 Niećkowo †03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
648Waleria Boryszewska z d. Liszewska *około 1896 Orlikowo †  
649Waleria Brzostowska z d. Kalinowska *około 1879 Kokoszki †   
650Waleria Brzostowska z d. Dołęga *około 1883 Makowskie †po 03-03-1930  
651Waleria Burska *02-12-1862 Kieljany †16-01-1938 Kieljany  
652Waleria Chmielewska z d. Dobrzycka *około 1906 Biodry †  
653Waleria Chodnicka z d. Sanicka  †przed 17-01-1928  
654Waleria Chrostowska *12-1877 †23-12-1877 Nadbory /Burzyn/  
655Waleria Chrostowska z d. Dąbrowska *około 1888 Pluty †  
656Waleria Chrostowska z d. Pieńkowska *około 1907 †  
657Waleria Chrzanowska z d. Bukowska *około 1853 Chyliny †  
658Waleria Chrzanowska z d. Kaczyńska *około 1866 Wypychy †od 25-02-1908 do 26-06-1923  
659Waleria Chrzanowska *około 11-1868 Koniecki †27-01-1869 Koniecki  
660Waleria Chrzanowska z d. Mocarska *około 1878 Kossaki †  
661Waleria Czaplicka z d. Dzięgielewska *około 1857 Lipińskie †  
662Waleria Czarnecka z d. Poznańska *około 1852 Mikołajewo par. Burzyn †po 27-09-1896  
663Waleria Danowska z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
664Waleria Danowska z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †  
665Waleria Danowska z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
666Waleria Dąbrowska z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
667Waleria Dębińska z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
668Waleria Dobosz z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
669Waleria Dobrzycka z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
670Waleria Drzazgowska z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
671Waleria Dubikowska z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
672Waleria Dzięgielewska z d. Przestrzelska *około 1872 Kaimy †po 24-02-1936  
673Waleria Dzięgielewska *około 04-1873 Milewo par. Niedźwiadna †28-08-1874 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
674Waleria Filipkowska z d. Świgońska  †  
675Waleria Filipkowska z d. Trzaska *02-11-1886 Supy †  
676Waleria Franciszka Gardocka *29-05-1847 Mocarze †  
677Waleria Franciszka Wojsław z d. Modzelewska *około 1861 Modzele †po 04-10-1930   
678Waleria Gardocka z d. Niecikowska  †  
679Waleria Gardocka z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
680Waleria Gardocka z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
681Waleria Gardocka z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
682Waleria Gawecka z d. Dąbrowska *około 1886 Łoje Awissa †  
683Waleria Gąsiewska z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
684Waleria Gerbada Brajczewska  †19-08-1905 Milewo par. Puchały  
685Waleria Gładkowska z d. Purwin  †po 10-04-1952  
686Waleria Godlewska z d. Nowicka *około 1854 Burzyn †12-02-1912 Dobrzyjałowo  
687Waleria Gosiewska z d. Malinowska  †przed 24-02-1941  
688Waleria Grabowska z d. Rogowska *około 1869 Mikuty †23-02-1900  
689Waleria Grądzka z d. Wesołowska *22-10-1898 Szostaki †22-08-1980 Jurzec Włościański  
690Waleria Grochowska z d. Świderska *około 1875 Golanki †  
691Waleria Grzymała z d. Przestrzelska  †po 24-11-1931  
692Waleria Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1890 Mocarze †  
693Waleria Jabłońska z d. Chrostowska *około 1898 †  
694Waleria Jankowska z d. Polińska *około 1876 Nadbory †  
695Waleria Jankowska z d. Chrostowska *około 1883 Nadbory †  
696Waleria Janowska z d. Ciborowska  †po 11-02-1918  
697Waleria Janowska z d. Wiśniewska *1873 Siestrzanki †   
698Waleria Jasińska z d. Malinowska *10-04-1900 Pluty †31-03-1976 Kramarzewo /Wąsosz/  
699Waleria Jastrzębska z d. Biedrzycka *około 1904 Stryjaki †  
700Waleria Jaśkowska z d. Dobrzycka *02-05-1896 Rosochate †12-06-1969 Możdżenie /Wąsosz/  
701Waleria Józefa Rogowska z d. Zalewska *około 1857 Romany Karcze †od 06-02-1912 do 23-02-1914  
702Waleria Kalinowska z d. Ossowska  †  
703Waleria Kalinowska z d. Kisielewska *08-12-1887 Zakrzewo †  
704Waleria Karpińska z d. Karwowska *około 1884 Czerwonki †04-05-1933 Łękowo  
705Waleria Karwowska z d. Filipkowska  †  
706Waleria Karwowska z d. Polkowska *około 1865 Kąty †26-08-1910 Brzostowo  
707Waleria Karwowska z d. Chrostowska *około 1865 Biodry †po 15-02-1926  
708Waleria Karwowska z d. Godlewska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
709Waleria Karwowska z d. Kossakowska *około 1870 Grądy Wielkie †przed 04-1909  
710Waleria Karwowska z d. Borawska *1878 Mocarze †  
711Waleria Karwowska z d. Mogielnicka *około 1878 Brzostowo †  
712Waleria Kiełczewska z d. Kozikowska [0¬]    
713Waleria Kiźling z d. Borawska *około 1873 Kurki †  
714Waleria Klejno z d. Gurzęda *13-08-1873 Przestrzele †09-02-1921 Jedwabne   
715Waleria Klimaszewska z d. Filipkowska *około 1869 Kubrzany †  
716Waleria Klimaszewska z d. Mikucka *około 1874 Barwiki †po 21-10-1943  
717Waleria Klimkiewicz z d. Chojnowska *około 1840 Guty †  
718Waleria Komosa z d. Liszkiewicz *27-04-1866 Przytuły †po 08-11-1921   
719Waleria Komosińska z d. Pruszyńska *około 1883 Rydzewo †02-12-1923 Kędziorowo /Wąsosz/  
720Waleria Koniecko z d. Gutowska *około 1891 Skaje †  
721Waleria Koniecko z d. Łepkowska *15-10-1898 Łempice †25-05-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
722Waleria Konopka z d. Cwalina  †po 21-02-1911  
723Waleria Konopka z d. Dęby [0¬]    
724Waleria Konopka z d. Stankiewicz *około 1866 Nadbory †08-02-1916 /Burzyn/  
725Waleria Konopko z d. Kozikowska *około 1875 Konopki Monety †  
726Waleria Kosiorek z d. Stanczak  †  
727Waleria Kossakowska z d. Dąbrowska  †po 02-03-1908  
728Waleria Kossakowska z d. Laskowska  †przed 28-07-1925  
729Waleria Kossakowska z d. Karwowska *około 1880 Mocarze †  
730Waleria Kossakowska z d. Mieczkowska *około 1906 †  
731Waleria Koszykowska z d. Lipska *około 1835 Nadbory †02-12-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
732Waleria Kotowska z d. Godlewska *około 1873 Wagi †  
733Waleria Kozłowska *12-03-1858 Sieburczyn †   
734Waleria Kozłowska z d. Dąbrowska *około 1870 Chrostowo †  
735Waleria Kozłowska *15-12-1900 Sieburczyn †28-12-1900 Sieburczyn /Burzyn/   
736Waleria Krymska z d. Kamińska *16-12-1886 Wąsosz †przed 08-1912  
737Waleria Krystowczyk z d. Baranowska *około 1880 Świdry †  
738Waleria Kwiatkowska z d. Tarnacka *03-09-1894 Rydzewo-Pieniążek †  
739Waleria Laskowska z d. Janowska *około 1849 Siestrzanki †po 16-05-1900  
740Waleria Lawendowska z d. Zalewska *13-02-1871 Kucze Małe †przed 22-11-1927   
741Waleria Lipińska z d. Łojewska *około 1875 †  
742Waleria Łaguna *około 1891 Stawiane †05-05-1892 Stawiane /Wąsosz/  
743Waleria Łapińska z d. Przestrzelska *około 1852 Brzostowo †23-04-1927 Brzostowo /Burzyn/  
744Waleria Łepkowska z d. Mścichowska  †  
745Waleria Łepkowska z d. Chrostowska *około 1900 Biodry †  
746Waleria Łęgowska z d. Łuczyńska *10-09-1906 †28-04-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
747Waleria Łodkiewska z d. Karwowska *około 1877 Przestrzele †  
748Waleria Łojewska z d. Zalewska *22-12-1882 Jaki †  
749Waleria Łoś z d. Przechocka *około 1902 Ławsk †27-05-1942 Ławsk /Wąsosz/  
750Waleria Makowska z d. Mościcka *około 1860 Makowskie †25-12-1918 Makowskie /Burzyn/  
751Waleria Malinowska z d. Stankiewicz *około 1892 Nadbory †14-12-1918  
752Waleria Malska z d. Pruszko *około 1868 Rutkowskie †po 26-04-1931  
753Waleria Mariak z d. Koszykowska *około 1878 Kucze Wielkie †  
754Waleria Mazurska z d. Borawska *około 1864 Konopki †  
755Waleria Męczkowska z d. Rostkowska  †przed 23-02-1925  
756Waleria Mieczkowska z d. Wszeborowska  †  
757Waleria Mikucka z d. Obiedzińska *około 1881 Karwowo par. Jedwabne †  
758Waleria Milewska z d. Buziewicz  †przed 07-1935  
759Waleria Milewska *około 19-11-1868 Danowo †29-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
760Waleria Milewska z d. Wojsław *08-11-1906 USA †  
761Waleria Mocarska z d. Lipska *około 1837 Nadbory †po 04-03-1866  
762Waleria Mocarska z d. Zarzecka *około 1859 Witynie †12-12-1923 Mocarze /Burzyn/  
763Waleria Mocarska z d. Paszkowska *około 1872 Kucze Wielkie †  
764Waleria Mocarska z d. Borawska *około 1876 Karwowo par. Jedwabne †  
765Waleria Mocarska *17-06-1888 Rutkowskie †  
766Waleria Mocarska *około 1895 Kucze Wielkie †14-10-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
767Waleria Mocarska z d. Leosiewska *24-06-1898 Mocarze †  
768Waleria Mocarska z d. Brzostowska *około 1899 Chyliny †  
769Waleria Modzelewska z d. Niecikowska *około 1887 Szymany †12-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
770Waleria Mucharska z d. Borawska *1875 Orlikowo †  
771Waleria Myślińska z d. Wojtkiewicz *około 1862 Michałowo †  
772Waleria Myślińska z d. Szumowska *około 1864 Mikołajewo par. Burzyn †   
773Waleria Napiórkowska z d. Zielińska *około 1835 Lisy †po 12-06-1894  
774Waleria Niebrzydowska z d. Dąbrowska *około 1905 Kownatki †  
775Waleria Niecikowska z d. Mocarska *około 1856 Mocarze †po 04-10-1914  
776Waleria Nienałtowska z d. N *około 1833 †22-02-1909 Małachowo   
777Waleria Nowak z d. Gurzęda *28-03-1898 Siestrzanki †  
778Waleria Obrycka *29-06-1890 Godlewo †   
779Waleria Olszewska z d. Świderska  †po 04-08-1958  
780Waleria Olszewska z d. Zajączkowska *około 1870 Siestrzanki †  
781Waleria Olszewska z d. Czarniak *około 1873 Kubra †  
782Waleria Ołdakowska z d. Gutowska *około 1893 Wąsosz †po 23-02-1928  
783Waleria Opońska z d. Lipińska  †po 07-02-1893  
784Waleria Osiecka *15-12-1888 Bęćkowo †24-12-1888 Bęćkowo  
785Waleria Ożarowska *1868 Szostaki †  
786Waleria Ożarowska z d. Polkowska *około 1870 Kąty †po 07-02-1922  
787Waleria Pachucka z d. Rzadkowska *1870 Przytuły †  
788Waleria Piaszczyńska z d. Zaorska *około 1869 Korytki †13-09-1920 Łomża /Rydzewo/  
789Waleria Piekarowicz z d. Dzięgielewska *około 1862 Milewo †  
790Waleria Piekarska z d. Karwowska *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †06-11-1929 Karwowo-Polki /Jedwabne/   
791Waleria Pieńczykowska z d. Gutowska *około 1865 Guty †13-03-1933 Niedźwiedzkie  
792Waleria Piotrowska z d. Kamalska *około 1882 Kucze Małe †  
793Waleria Podworny z d. Sobuta  †  
794Waleria Polkowska z d. Dąbrowska *około 1894 Chrostowo †  
795Waleria Potrzebka z d. Zalewska *20-04-1883 Zakrzewo †po 11-02-1930  
796Waleria Przechocka *około 1889 Kramarzewo †17-04-1892 Kramarzewo /Wąsosz/  
797Waleria Przestrzelska z d. Kaczyńska *około 1860 Kąty †22-02-1910 Pluty /Przytuły/  
798Waleria Przestrzelska z d. Siemińska *około 1872 Kucze Wielkie †  
799Waleria Przestrzelska z d. Rogowska *około 1878 Pluty †  
800Waleria Przestrzelska *około 1885 Kąty †17-03-1907 Kąty  
801Waleria Przyborowska z d. Karwowska *około 1867 Kąty †  
802Waleria Przytuła z d. Szymanowska *około 1877 Zalesie †  
803Waleria Puchalska z d. Jurska *około 1912 †  
804Waleria Ramotowska z d. Mocarska *około 1834 Rutki †  
805Waleria Ramotowska *około 1891 †  
806Waleria Remiszewska z d. Klimowicz *około 1881 Budziska †  
807Waleria Rogalska z d. Chrzanowska *około 1887 Dzięgiele †  
808Waleria Rogowska z d. Chylińska *około 1878 Kąty †  
809Waleria Rogowska z d. Borawska *około 1880 Pluty †25-01-1942 Trzaski /Przytuły/  
810Waleria Rogowska z d. Polkowska *14-04-1891 Kąty †18-04-1979 Kąty  
811Waleria Rogowska z d. Godlewska *około 1892 Zalesie †  
812Waleria Rogowska z d. Przestrzelska *20-02-1905 Męczki †09-09-2004 /Burzyn/  
813Waleria Rostkowska z d. Górska *około 1875 Makowskie †   
814Waleria Rostkowska z d. Brzostowska *około 1900 Brzostowo †03-08-1930 Makowskie /Burzyn/   
815Waleria Rozwadowska z d. Polkowska *około 1894 Biodry †20-12-1959 /Burzyn/   
816Waleria Rozwadowska z d. Zalewska *około 1903 Mocarze †11-04-1963 /Burzyn/   
817Waleria Rutkowska z d. Kownacka *około 1871 Turczyn †  
818Waleria Rutkowska z d. Laskowska *około 1878 Konopki †13-04-1940 Konopki /Wąsosz/  
819Waleria Sierzputowska z d. Makarewicz *13-12-1899 Bzury †  
820Waleria Skrodzka z d. Kamińska  †przed 28-02-1927  
821Waleria Skrzeczkowska z d. Zalewska *1876 Mocarze †1909 Okrasin /Radziłów/  
822Waleria Smolińska z d. Sulewska *11-12-1916 Sulewo Prusy †14-01-1982 Łosewo /Białaszewo/   
823Waleria Sokołowska z d. Święcińska *1893 Poryte †05-12-1915 Razań  
824Waleria Sokołowska z d. Borawska *około 1901 Nadbory †  
825Waleria Staniszewska z d. Szumowska *około 1871 Burzyn †po 20-05-1919  
826Waleria Supińska z d. Kotowska *około 1893 Rutkowskie †  
827Waleria Surmacewicz z d. Chodorowska *około 1892 Burzyn †  
828Waleria Suszyńska z d. Domitr *około 1867 Przestrzele †  
829Waleria Szleszyńska z d. Milewska *około 1886 Gałązki †25-08-1928 Gałązki /Niedźwiadna/  
830Waleria Szleszyńska z d. Przestrzelska *około 1905 Mocarze †   
831Waleria Tarnacka z d. Strzyżewska *około 1871 Kędziorowo †przed 29-10-1927  
832Waleria Tarnacka z d. Florczyk *około 1879 Mocarze Budne †  
833Waleria Tarnacka *około 1886 Modzele †07-03-1889 Pasichy /Wąsosz/  
834Waleria Teodora Karwowska z d. Borawska *około 1848 Nieławice †   
835Waleria Trepanowska z d. Ramotowska *około 1873 Męczki †  
836Waleria Truszkowska z d. Szymanowska *05-01-1878 Surały †  
837Waleria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1861 Brzostowo †po 20-01-1920  
838Waleria Trzonkowska z d. Nikonowicz *około 1872 Dzierzbia †przed 28-02-1916  
839Waleria Urbanowska z d. Zejer *około 1891 Orlikowo †  
840Waleria Wądołowska z d. Nieciecka *około 1879 Bartki †po 02-1936  
841Waleria Wierciszewska z d. Szmitka *około 1878 Stryjaki †  
842Waleria Wiktoria Karwowska z d. Rutkowska *około 1851 Kamianki †  
843Waleria Wileńska z d. Dąbrowska *około 1873 Burzyn †  
844Waleria Wiśniewska z d. Gardocka  †po 02-06-1908  
845Waleria Wityńska z d. Harasińska  †przed 13-11-1928  
846Waleria Włodkowska z d. Karwowska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †15-11-1895 Mieczki  
847Waleria Wnuszyńska z d. Kramkowska  †po 16-05-1928  
848Waleria Wojciechowska z d. Karwowska *około 1886 Chyliny †  
849Waleria Wroczyńska z d. Majewska *około 1860 Miecze †  
850Waleria Zajkowska z d. Niecikowska *około 1822 Murawy †przed 01-03-1886  
851Waleria Zakrzewska *około 1893 †15-02-1901 Zalesie /Wąsosz/   
852Waleria Zalewska z d. Jankowska *około 1861 Brzostowo †  
853Waleria Zalewska z d. Brzozowska *około 1870 Kamianki †po 16-10-1927  
854Waleria Zalewska *około 1871 †06-07-1873 Szlasy /Przytuły/  
855Waleria Zalewska *około 1894 †09-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
856Waleria Zarzecka z d. Wiśniewska *około 1904 Żebry †  
857Waleria Zawadzka z d. Łempicka *22-04-1885 Święcienin †po 29-11-1930  
858Waleria Zielińska z d. Szczepankowska  †przed 22-08-1945  
859Waleria Zubrycka z d. Adamska *1902 Ponikła †1984 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/   
860Waleria Zubrzycka z d. Gutowska *około 1880 Orlikowo †  
861Waleria Żebrowska z d. Orzechowska *około 1874 Surały †  
862Walerian Barwikowski *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
863Walerian Berć *25-03-1915 Kędziorowo †  
864Walerian Biedrzycki *około 1829 Guty-Poddenki †25-11-1867  
865Walerian Borusiewicz *około 10-12-1869 Wąsosz †24-12-1869 Wąsosz  
866Walerian Brzostowski *14-12-1901 Konopki par. Radziłów †29-08-1903 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
867Walerian Ciesielski *około 09-1851 Niedźwiedzkie †przed 15-11-1927  
868Walerian Czesław Zaborowski *27-01-1906 Zaborowo †  
869Walerian Gowgiel *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
870Walerian Grądzki *1902 †  
871Walerian Grzegorz Pawlik *około 1871 Łomża †  
872Walerian Kacprowski *około 1868 Wąsosz †13-03-1895  
873Walerian Karwowski *16-09-1882 Karwowo par. Jedwabne †   
874Walerian Karwowski *około 1909 †  
875Walerian Kierznowski *około 1881 Łojki par. Białaszewo †po 06-10-1949  
876Walerian Kossakowski  †po 27-01-1925  
877Walerian Kowalewski  †  
878Walerian Laskowski *około 1868 Burzyn †przed 02-07-1943  
879Walerian Mieczkowski *około 1909 †  
880Walerian Piotrowski *około 1871 Guty †15-01-1877 Guty  
881Walerian Rogowski *około 1893 Kamianki †13-09-1905 Kamianki /Burzyn/  
882Walerian Rutkiewicz *około 1865 Wąsosz †  
883Walerian Sierakowski *około 1860 Brzozowa par. Białaszwewo †  
884Walerian Skłodowski  †przed 26-01-1920  
885Walerian Sokalski *około 1901 Kucze Małe †  
886Walerian Szrejter *około 1802 Radziłów †  
887Walerian Śmiglewski *12-1856 Wąsosz †03-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
888Walerian Wierzchowski *około 1864 Chrzanowo †02-04-1906 Pluty  
889Walerian Włodkowski *około 1889 Mocarze †  
890Walery Bonifacy Przechocki *około 1861 Danowo †30-03-1889 Danowo  
891Walery Borawski *około 1842 Szczuczyn †  
892Walery Chrostowski  †  
893Walery Chrostowski *około 1859 Mocarze †  
894Walery Czerwonka *około 1882 Czerwonki †  
895Walery Gardocki *około 1876 Mocarze †  
896Walery Górski *około 1890 Mroczki †  
897Walery Jaśkowski  †  
898Walery Kalinowski *27-11-1887 Mocarze †  
899Walery Kalski *1870 Burzyn †19-01-1881 Wizna /Wizna/  
900Walery Karwowski *około 1910 Brzostowo †24-09-1925 Brzostowo /Burzyn/   
901Walery Koniecko *17-12-1903 Grozimy †  
902Walery Kossakowski *około 1892 †  
903Walery Leosiewski *01-10-1898 Mikołajewo par. Burzyn †06-03-1899 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/   
904Walery Lipiński *około 1884 Pieniążki †  
905Walery Mielnik [0¬]    
906Walery Mocarski [0¬]    
907Walery Mocarski *około 1879 Mocarze †  
908Walery Mocarski *11-01-1900 Mocarze Dziubiele †  
909Walery Mocarski *31-07-1900 Mocarze Dziubiele †  
910Walery Nieciecki *około 1884 Bartki †  
911Walery Piekarski *około 1897 Karwowo-Polki †   
912Walery Piotrowski *około 04-1930 Brzostowo †12-06-1930 Brzostowo /Burzyn/  
913Walery Przestrzelski *około 1895 Mocarze †  
914Walery Rogowski  †  
915Walery Rozwadowski *około 1888 Mocarze †   
916Walery Rutkowski [0¬]     
917Walery Ryszard Zawadzki [0¬]     
918Walery Szleszyński [0¬]    
919Walery Świderski *około 1867 Sokoły †po 10-10-1921  
920Walery Wesołowski *około 1881 Szostaki †12-04-1909 Szostaki /Burzyn/  
921Walery Wierzbicki  †po 18-11-1941  
922Walery Włodarski  †  
923Walerya Gocłowski z d. Burska *około 1896 Polska †po 26-06-1947  
924Walter Dybik *04-09-1940 Springfield, MA †07-03-2005 Port Orange, FL  
925Walter Marion Dybik z d. Dybikowski *10-05-1915 †25-01-2008 Daytona Beach, FL  
926Walter Renkiewicz *1918 †  
927Walter Wojciechowski [0¬]    
928Wanda Adamczyk z d. N [0¬]    
929Wanda Albińska z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †przed 30-12-1941  
930Wanda Aniela Szumowska z d. Karp  †  
931Wanda Apolonia Markowska z d. Guberów [0¬]    
932Wanda Apolonia Szymanowska z d. Kwaśniewska [0¬]     
933Wanda Bar z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
934Wanda Bar z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
935Wanda Białasiewicz z d. Kozłowska [0¬]    
936Wanda Bielenica z d. Łojewska [0¬]    
937Wanda Bieńkowska z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
938Wanda Borawska *około 07-1883 Konopki †12-11-1883 Konopki  
939Wanda Borawska z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
940Wanda Bronakowska z d. Szczepanowska [0¬]    
941Wanda Bukowska z d. Sadowska *około 1887 Bzury †  
942Wanda Burgraff z d. Borawska [0¬]    
943Wanda Chodnicka *07-03-1960 Żebry †02-11-1969 Białystok /Wąsosz/  
944Wanda Chrostowska z d. Rzadkowska [0¬]    
945Wanda Chrzanowska z d. Zalewska  †po 06-04-1964  
946Wanda Chylińska z d. Zalewska *15-10-1883 Zalesie †01-02-1935 Zalesie /Wąsosz/   
947Wanda Danowska z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †po 18-11-1941  
948Wanda Dobrzycka *28-01-1891 Sulewo Kownaty †   
949Wanda Dobrzycka z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
950Wanda Doliwa z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
951Wanda Domisiewicz z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
952Wanda Duda z d. Konopka *około 1891 Łoje Awissa †  
953Wanda Dybikowska z d. Wojsław *08-11-1890 Kownatki †03-08-1959 Springfield, MA  
954Wanda Dylewska z d. Sadowska  †po 10-08-1940  
955Wanda Ekstowicz z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
956Wanda Formicka z d. Chmielewska [0¬]    
957Wanda Gałązka z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †  
958Wanda Gardocka z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †  
959Wanda Glińska z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
960Wanda Godlewska z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
961Wanda Godlewska z d. Chrzanowska *24-01-1905 Łosewo †28-11-1995 Lipińskie  
962Wanda Godlewska z d. Albińska [0¬]    
963Wanda Górska z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
964Wanda Grabowska *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
965Wanda Grajewska z d. Nietupska  †  
966Wanda Helena Chodnicka z d. Cygest  †  
967Wanda Helena Ordak z d. Miłek [0¬]    
968Wanda Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1901 Mocarze †  
969Wanda Jachimska z d. Kukowska *31-01-1887 Łazarze †24-04-1983 Marquette  
970Wanda Jakubowska z d. Marcińczyk *około 1893 Ławsk †  
971Wanda Józefa Konopka z d. Truszkowska  †  
972Wanda Julianes Derkovitz z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
973Wanda Kalinowska z d. Dąbkowska  †  
974Wanda Kalinowska z d. Borowska *około 1893 Siestrzanki †  
975Wanda Kamila Borawska z d. Sobolewska *około 1859 Szczuczyn †  
976Wanda Karwowska z d. Mogielnicka *08-11-1890 Brzostowo †  
977Wanda Kasylda Kosmaczewska z d. Rogowska *około 1859 Brodowo †od 27-11-1906 do 13-08-1927  
978Wanda Kiełczewska z d. Burgraff *około 1924 †18-12-2014 /Grajewo/  
979Wanda Klimaszewska  †  
980Wanda Knieć Wróblewska [0¬]    
981Wanda Kojro *08-05-1886 Niećkowo †  
982Wanda Konopka z d. Filipkowska *22-02-1910 Wojsławy †  
983Wanda Korbach z d. Osiep  †  
984Wanda Kowalczuk z d. Kondzior [0¬]    
985Wanda Kramkowska z d. Borawska *20-10-1913 Konopki †   
986Wanda Kruszewicz z d. Śmiglewska *około 1894 Wąsosz †11-07-1931 Wąsosz   
987Wanda Kukowska z d. Szrejter  †  
988Wanda Ladzińska z d. Wróblewska *15-02-1906 Wąsosz †09-06-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
989Wanda Lenkiewicz *około 1913 Niedźwiadna †01-08-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
990Wanda Lisik z d. Zdanowicz [0¬]     
991Wanda Liszewska z d. Pioniatowska  †  
992Wanda Łacińska z d. Ołdakowska [0¬]     
993Wanda Łaguna z d. Ptaszyńska * Kalisz †  
994Wanda Łoś z d. Jankowska  †  
995Wanda Malinowska z d. Krasińska *około 1899 Sulewo Kownaty †13-04-1951 Niećkowo  
996Wanda Maliszewska z d. Mroczkowska *31-03-1889 Czerwonki †przed 09-1923   
997Wanda Maria Konopka z d. Nowakowska  †  
998Wanda Marianna Dzięgielewska z d. Gryżwald [0¬]    
999Wanda Marianna Górska z d. Mocarska *około 1902 †  
1000Wanda Marianna Gutowska z d. Ramotowska *około 1896 †  
1001Wanda Marianna Kraińska z d. Mocarska *około 1894 Pluty †  
1002Wanda Marianna Wszeborowska z d. Niecikowska [0¬]    
1003Wanda Mieczkowska z d. Karwowska *około 1896 †po 29-07-1941  
1004Wanda Mieńkowska z d. Cwalina *11-07-1882 Nagórki †23-09-1955 Komosewo /Wąsosz/  
1005Wanda Mieńkowska z d. Chmielewska *26-09-1907 †22-06-2003 Boguszów-Gorce /Wąsosz/   
1006Wanda Mocarska  †  
1007Wanda Mocarska *14-12-1888 Nadbory †  
1008Wanda Mocarska z d. Malska *około 1897 Rutkowskie †  
1009Wanda Modzelewska z d. Żelechowska [0¬]     
1010Wanda Mścichowska z d. Dzięgielewska *około 1901 Lipińskie †po 28-04-1936  
1011Wanda Mściwujewska z d. Przyborowska *07-09-1907 Bzury †04-02-1986 Grajewo  
1012Wanda Niczyporuk z d. Szurko [0¬]    
1013Wanda Obrycka z d. Zacharzewska [0¬]    
1014Wanda Olszewska z d. Siedlecka [0¬]    
1015Wanda Olszewska [0¬]    
1016Wanda Orłowska *około 1896 Chojnowo †30-05-1934 Wąsosz  
1017Wanda Pecko z d. Gierasimczuk [0¬]    
1018Wanda Pruszyńska z d. Samełko *29-11-1891 Niedźwiadna †20-01-1972 Niećkowo /Wąsosz/  
1019Wanda Przechocka *około 1892 †05-01-1893 Kramarzewo /Wąsosz/  
1020Wanda Przestrzelska z d. Bryszkowska *około 1880 Kotowo Plac †  
1021Wanda Rogińska z d. Załuska *10-01-1908 Niedźwiedzkie †po 05-06-1943   
1022Wanda Rogowska *11-09-1921 Kieljany †   
1023Wanda Rutkowska *około 12-1895 Bagienice †22-01-1896 Bagienice /Wąsosz/  
1024Wanda Sawicka z d. Jerzyńska [0¬]    
1025Wanda Serwatko z d. Kowalewska  †  
1026Wanda Sobolewska z d. Sieńkowska [0¬]    
1027Wanda Staniszewska z d. Filipkowska [0¬]    
1028Wanda Suchorzewska z d. Radzimińska  †  
1029Wanda Szleszyńska z d. Bagińska *około 1878 Lipnik †  
1030Wanda Szymborska z d. Wstawskow [0¬]    
1031Wanda Świderska z d. Dumińska  †po 16-02-1941  
1032Wanda Świderska z d. Modzelewska *20-01-1911 Bagienice †21-08-1984 Bagienice /Wąsosz/   
1033Wanda Tarkowska z d. Jaszkowska [0¬]    
1034Wanda Teodora Sulewska z d. Kotlewska *około 1895 Bartki †  
1035Wanda Truszkowska z d. Lech [0¬]    
1036Wanda Truszkowska z d. Boguska *około 1862 Łomża †  
1037Wanda Turowska z d. Banachowska *06-04-1915 Siwki par. Romany †  
1038Wanda Tyniecka z d. Marczykowska *około 1903 Zalesie †  
1039Wanda Urbańska z d. Małaszkin [0¬]    
1040Wanda Wagner von Ankerburg z d. Pietrzycka  †  
1041Wanda Wesołowska z d. Sulewska *około 1897 Sieburczyn †  
1042Wanda Wicik z d. Łomotowska [0¬]    
1043Wanda Wiktoria Wądołowska z d. Zakrzewska *1886 Rydzewo-Pieniążek †  
1044Wanda Wiśniewska z d. Łempicka [0¬]     
1045Wanda Wronkowska z d. Ostrowska *20-07-1890 Kędziorowo †09-06-1969 Kędziorowo   
1046Wanda Wyrzykowska z d. Wojsław  †po 24-11-1931  
1047Wanda Wysocka z d. Kruszyńska *26-09-1910 Żebry †25-03-2004 /Wąsosz/  
1048Wanda Zaborowska z d. Wierzbicka  †  
1049Wanda Zakrzewska z d. Karwowska *około 1891 Nadbory †  
1050Wanda Zakrzewska z d. Chylińska *02-11-1902 USA †15-08-1969 Bagienice /Wąsosz/   
1051Wanda Zalewska *04-09-1887 Zalesie †10-02-1888 Zalesie /Wąsosz/   
1052Wanda Zalewska z d. Bielska *około 1899 Mścichy †  
1053Wanda Zamojska z d. Mroczkowska *17-12-1913 Mroczki †16-04-1981 Wodzisław Śląski  
1054Wanda Zientara z d. Treder  †16-11-1988 Sopot /Sopot/  
1055Wanda Zofia Fiszer z d. Kuklo [0¬]    
1056Wanda Zofia Jurska z d. Stankiewicz [0¬]     
1057Wanda Zofia Kamińska z d. Doda [0¬]    
1058Wanda Żebrowska  †  
1059Wanesa N [0¬]    
1060Wasili Sokołowski  †  
1061Wasili Zwierewicz  †  
1062Wawrzyniec (Ignacy) Barwikowski  †przed 24-10-1837  
1063Wawrzyniec Adamski  †  
1064Wawrzyniec Albiński *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
1065Wawrzyniec Alencewicz  †przed 28-01-1942  
1066Wawrzyniec Alenkiewicz  †przed 29-10-1861  
1067Wawrzyniec Alenkiewicz  †po 18-11-1838  
1068Wawrzyniec Bagiński  †przed 06-02-1816  
1069Wawrzyniec Bagiński  †  
1070Wawrzyniec Bagiński  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
1071Wawrzyniec Bagiński *11-08-1802 Bagienice †  
1072Wawrzyniec Bagiński *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
1073Wawrzyniec Bałdyga * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1074Wawrzyniec Baranowski *około 05-1821 Kossaki †  
1075Wawrzyniec Bardzikowski  †przed 06-07-1829  
1076Wawrzyniec Bardzikowski *około 1783 †  
1077Wawrzyniec Barwikowski *około 1829 Wąsosz †po 10-06-1903  
1078Wawrzyniec Bęćkowski *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
1079Wawrzyniec Biedrzycki *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 27-04-1874  
1080Wawrzyniec Biedrzycki *około 1830 Jedwabne †  
1081Wawrzyniec Bielecki  †przed 25-11-1819  
1082Wawrzyniec Blusiewicz  †przed 07-05-1866  
1083Wawrzyniec Borawski  †przed 17-02-1890  
1084Wawrzyniec Borawski  †po 08-02-1858  
1085Wawrzyniec Borawski  †przed 13-04-1858  
1086Wawrzyniec Borawski *11-08-1794 Konopki †przed 01-07-1862  
1087Wawrzyniec Borawski *około 1794 Nieławice †przed 22-11-1853  
1088Wawrzyniec Borawski *około 1796 Świdry Podleśne †przed 27-11-1838  
1089Wawrzyniec Borawski *około 1801 †25-06-1802 Konopki  
1090Wawrzyniec Borawski *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
1091Wawrzyniec Borowski  †przed 01-08-1858  
1092Wawrzyniec Borusiewicz *1857 †1857  
1093Wawrzyniec Borzymowski *około 1835 Konopki †  
1094Wawrzyniec Bukowski *06-08-1818 Kędziorowo †  
1095Wawrzyniec Chlęch *06-08-1795 Ciemianka †  
1096Wawrzyniec Chmielewski  †po 28-01-1851  
1097Wawrzyniec Chmielewski  †  
1098Wawrzyniec Chodnicki *około 1828 †po 08-02-1881  
1099Wawrzyniec Chojnowski  †po 02-03-1835  
1100Wawrzyniec Chrostowski  †  
1101Wawrzyniec Chrostowski *około 1833 Wagi †przed 08-02-1891  
1102Wawrzyniec Chrzanowski *07-08-1819 Kieljany †22-08-1819 Kieljany /Wąsosz/  
1103Wawrzyniec Chutkowski  †przed 31-01-1886  
1104Wawrzyniec Ciecierski *11-08-1803 Wąsosz †przed 03-1812  
1105Wawrzyniec Ciecierski *18-04-1812 Wąsosz †  
1106Wawrzyniec Cieśmielewski  †przed 28-01-1856  
1107Wawrzyniec Cimochowski  †przed 03-02-1904  
1108Wawrzyniec Cybula  †przed 03-02-1861  
1109Wawrzyniec Czaplicki *około 1818 Sienickie †  
1110Wawrzyniec Danielewski *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
1111Wawrzyniec Daniłowicz  †  
1112Wawrzyniec Danowski  †  
1113Wawrzyniec Dardziński *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1114Wawrzyniec Dąbrowski  †10-03-1833  
1115Wawrzyniec Dąbrowski  †po 24-09-1883  
1116Wawrzyniec Dąbrowski  †przed 28-02-1859  
1117Wawrzyniec Dąbrowski *około 1789 †  
1118Wawrzyniec Dąbrowski *około 1876 Szostaki †  
1119Wawrzyniec Dębiński  †przed 23-02-1925  
1120Wawrzyniec Dębiński  †po 15-05-1855  
1121Wawrzyniec Dobroński  †przed 28-02-1832  
1122Wawrzyniec Dobrzycki * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
1123Wawrzyniec Dołęga *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
1124Wawrzyniec Domeło  †przed 16-02-1885  
1125Wawrzyniec Dominik Leszczewski *około 1844 Radziłów †14-01-1890  
1126Wawrzyniec Domisiewicz *04-08-1832 Niećkowo †  
1127Wawrzyniec Drobiński  †przed 07-10-1832  
1128Wawrzyniec Drobiński *około 1839 Kurejwa †  
1129Wawrzyniec Drozdowski  †  
1130Wawrzyniec Dubowski *około 1851 Mocarze †przed 24-01-1910  
1131Wawrzyniec Duchnowski *około 1835 Kubrzany †po 19-11-1900  
1132Wawrzyniec Dumski  †po 28-02-1916  
1133Wawrzyniec Dworakowski  †przed 25-11-1812  
1134Wawrzyniec Dybikowski *około 1821 Borawskie †28-06-1906 Kramarzewo /Wąsosz/  
1135Wawrzyniec Dzięgielewski *około 1823 Milewo par. Niedźwiadna †od 13-02-1888 do 21-10-1899  
1136Wawrzyniec Dzięgielewski *1847 Milewo †po 08-02-1909  
1137Wawrzyniec Dziórgowski  †04-06-1906 Glinki  
1138Wawrzyniec Filipkowski  †po 06-02-1816  
1139Wawrzyniec Filipkowski  †po 06-11-1825  
1140Wawrzyniec Frąckiewicz  †po 07-02-1876  
1141Wawrzyniec Galiński *około 1857 Zanklewo †19-11-1904 Borawskie  
1142Wawrzyniec Gardocki *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1143Wawrzyniec Godlewski *08-08-1776 Godlewo †po 21-02-1843  
1144Wawrzyniec Goliński  †  
1145Wawrzyniec Gołowacz  †przed 11-02-1900  
1146Wawrzyniec Gontowski *około 1880 †  
1147Wawrzyniec Gosiewski  †po 24-11-1840  
1148Wawrzyniec Górski  †po 11-02-1874  
1149Wawrzyniec Górski  †  
1150Wawrzyniec Górski *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
1151Wawrzyniec Górski *około 1898 Szczuczyn †  
1152Wawrzyniec Grabowski  †  
1153Wawrzyniec Grabowski *około 1764 †28-10-1824 Kędziorowo /Wąsosz/  
1154Wawrzyniec Grabowski *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
1155Wawrzyniec Grądzki  †od 09-11-1850 do 23-11-1858  
1156Wawrzyniec Grądzki *około 1819 Jarnuty †po 16-10-1882  
1157Wawrzyniec Grodzki  †po 27-05-1840  
1158Wawrzyniec Gromadzki  †przed 26-08-1824  
1159Wawrzyniec Gromadzki *około 1792 Nieciki †  
1160Wawrzyniec Grzybowski  †od 17-07-1831 do 07-02-1836  
1161Wawrzyniec Gutowski *około 1834 Ławsk †po 23-10-1902  
1162Wawrzyniec Gutowski *około 1878 Modzele †10-09-1933 Łempice  
1163Wawrzyniec Jagodziński *1833 Wąsosz †po 18-05-1875  
1164Wawrzyniec Janiszewski  †przed 02-03-1824  
1165Wawrzyniec Jarząbek *około 1795 Łempice †12-05-1856 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1166Wawrzyniec Jaworowski  †po 16-02-1859  
1167Wawrzyniec Jermacz  †  
1168Wawrzyniec Jezierski  †  
1169Wawrzyniec Józef Danowski *20-08-1813 Sulewo Kownaty †26-08-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1170Wawrzyniec Jóźwik  †po 12-11-1821  
1171Wawrzyniec Jóźwik *około 1856 Ławsk †  
1172Wawrzyniec Kaczkowski  †po 23-11-1891  
1173Wawrzyniec Kadłubowski  †przed 17-11-1834  
1174Wawrzyniec Kajetan Modzelewski *około 1841 Pieńki †  
1175Wawrzyniec Kajetan Zalewski *09-08-1774 Zalesie †05-05-1837 Zalesie  
1176Wawrzyniec Kalinowski * Wąsosz †od 16-11-1817 do 03-11-1835  
1177Wawrzyniec Kalinowski  †  
1178Wawrzyniec Kalinowski *około 1772 Brychy †26-01-1824 Brychy /Przytuły/  
1179Wawrzyniec Kalinowski *13-08-1860 Karwowo par. Jedwabne †  
1180Wawrzyniec Kalinowski *27-11-1885 Ławsk †  
1181Wawrzyniec Kamiński *około 1824 †21-11-1836 Czerwonki /Wąsosz/  
1182Wawrzyniec Kania *około 1803 Przechody †21-03-1863 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
1183Wawrzyniec Karczewski *około 1823 Zakrzewo †  
1184Wawrzyniec Karwowski  †przed 22-01-1828  
1185Wawrzyniec Karwowski  †po 29-11-1820  
1186Wawrzyniec Karwowski  †przed 01-05-1853  
1187Wawrzyniec Karwowski  †1810  
1188Wawrzyniec Karwowski  †po 23-02-1829  
1189Wawrzyniec Karwowski *około 1769 †19-12-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/   
1190Wawrzyniec Karwowski *około 1779 Pluty †po 27-11-1838  
1191Wawrzyniec Karwowski *około 05-1821 Święcienin †przed 21-02-1876  
1192Wawrzyniec Karwowski *około 1843 Wypychy †  
1193Wawrzyniec Karwowski *około 1845 Brychy †przed 13-05-1907  
1194Wawrzyniec Karwowski *około 1853 Koniecki †19-08-1854 Koniecki  
1195Wawrzyniec Kisielewski  †przed 14-11-1841  
1196Wawrzyniec Kleszczewski  †po 26-08-1870  
1197Wawrzyniec Klimaszewski *około 1785 Dusze †od 28-08-1855 do 20-02-1859  
1198Wawrzyniec Kołakowski *06-08-1800 Jambrzyki †po 09-11-1874  
1199Wawrzyniec Kołomyjski  †przed 20-01-1835  
1200Wawrzyniec Kołpaczewski  †przed 20-05-1855  
1201Wawrzyniec Konik  †18-04-1848  
1202Wawrzyniec Konopka  †przed 30-04-1817  
1203Wawrzyniec Konopka  †  
1204Wawrzyniec Konopka *około 1808 Konopki Chude †około 1854  
1205Wawrzyniec Konopka *około 1833 Konopki Chude †przed 07-02-1898  
1206Wawrzyniec Kosiorek  †od 17-11-1828 do 31-07-1832  
1207Wawrzyniec Kosmowski *około 09-1855 Świdry †od 04-11-1901 do 20-05-1924  
1208Wawrzyniec Kossakowski  †przed 17-10-1832  
1209Wawrzyniec Kossakowski  †przed 14-08-1836  
1210Wawrzyniec Kossakowski  †przed 09-11-1886  
1211Wawrzyniec Kostka  †po 20-11-1849  
1212Wawrzyniec Koszykowski  †1848  
1213Wawrzyniec Kowalewski  †przed 02-11-1831  
1214Wawrzyniec Kozikowski *około 1820 Ramoty †  
1215Wawrzyniec Kozikowski *około 1842 Chyliny †  
1216Wawrzyniec Kozłowski *około 1832 Wilamowo †przed 05-11-1894  
1217Wawrzyniec Kozłowski *około 1852 Kossaki par. Jedwabne †11-12-1927 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
1218Wawrzyniec Krasiewski  †  
1219Wawrzyniec Kruszewicz  †przed 03-11-1844  
1220Wawrzyniec Krzeczkowski  †po 17-01-1832  
1221Wawrzyniec Kuczyński *16-08-1806 Sulewo Kownaty †  
1222Wawrzyniec Kuczyński *11-08-1848 Sulewo Kownaty †  
1223Wawrzyniec Kukliński *około 1827 †przed 26-11-1894  
1224Wawrzyniec Kulesza *około 1800 Niwkowo †po 21-11-1858  
1225Wawrzyniec Kurkowski  †po 11-02-1839  
1226Wawrzyniec Kurkowski  †przed 05-03-1832   
1227Wawrzyniec Kurkowski *około 1812 Grzymki †po 26-02-1867  
1228Wawrzyniec Lencewicz  †przed 26-11-1849  
1229Wawrzyniec Lenczewski  †przed 06-07-1903  
1230Wawrzyniec Lenczewski *około 1816 Skaje †po 26-09-1881  
1231Wawrzyniec Leoszewski  †po 16-02-1841  
1232Wawrzyniec Leszczewski *około 1800 Taraskowo †przed 25-11-1861  
1233Wawrzyniec Leszczyński *11-08-1855 Kędziorowo †  
1234Wawrzyniec Lewicki  †po 13-11-1842  
1235Wawrzyniec Lewkowicz *około 1817 Wąsosz †16-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1236Wawrzyniec Lewkowski *około 1810 Orlikowo †po 21-11-1864  
1237Wawrzyniec Lipiński *około 1826 Wizna †  
1238Wawrzyniec Lipski  †26-04-1860 Warszawa  
1239Wawrzyniec Liszewski  †po 13-02-1900  
1240Wawrzyniec Ładyżyński *około 1870 Wizna †  
1241Wawrzyniec Łapiński  †po 22-09-1822  
1242Wawrzyniec Łempicki  †  
1243Wawrzyniec Łempicki  †  
1244Wawrzyniec Łempicki *około 1751 †28-01-1827 Kieljany /Wąsosz/  
1245Wawrzyniec Łempicki *18-08-1785 Sulewo Prusy †20-04-1847 Sulewo Kownaty   
1246Wawrzyniec Łempicki *10-08-1866 Sulewo Kownaty †20-08-1866 Sulewo Kownaty   
1247Wawrzyniec Łepkowski *około 1851 Ławsk †  
1248Wawrzyniec Łepkowski *około 1856 †od 10-08-1919 do 15-02-1922  
1249Wawrzyniec Łojewski *około 1797 Łoje Awissa †po 28-01-1862  
1250Wawrzyniec Makowski *około 1770 Makowskie †po 21-10-1834  
1251Wawrzyniec Malinowski *około 1846 Ławsk †po 27-01-1913  
1252Wawrzyniec Małachowski  †po 06-11-1843  
1253Wawrzyniec Masłowski  †  
1254Wawrzyniec Maściewicz  †przed 27-11-1849  
1255Wawrzyniec Mateuszczyk *około 1826 Bronowo †  
1256Wawrzyniec Matyszewski *około 1871 Niećkowo †04-11-1928 Niećkowo /Wąsosz/  
1257Wawrzyniec Mazgała  †przed 12-11-1890  
1258Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 29-08-1841  
1259Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 03-02-1852  
1260Wawrzyniec Mielnicki *1818 Wizna †  
1261Wawrzyniec Mierzejewski  †przed 11-02-1877  
1262Wawrzyniec Mikołajczyk  †1830  
1263Wawrzyniec Mikucki *około 1807 Grzymki †od 21-02-1854 do 21-02-1870  
1264Wawrzyniec Milewski *około 1840 Brychy †10-04-1887 Brychy  
1265Wawrzyniec Mioduszewski  †  
1266Wawrzyniec Mocarski *około 1800 Rutkowskie †  
1267Wawrzyniec Modzelewski  †  
1268Wawrzyniec Modzelewski *01-08-1815 Pieńki †  
1269Wawrzyniec Modzelewski *około 1866 Ławsk †12-09-1934 Ławsk  
1270Wawrzyniec Moniuszko  †przed 20-11-1837  
1271Wawrzyniec Mroczkowski  †przed 26-05-1817  
1272Wawrzyniec Mroczkowski *10-08-1800 Wojsławy †25-02-1839 Świdry   
1273Wawrzyniec Mrozicki  †przed 25-10-1863  
1274Wawrzyniec Mrozicki *około 1808 Dołęgi †01-03-1856 Danowo  
1275Wawrzyniec Mucharski  †przed 20-11-1827  
1276Wawrzyniec Mucharski *około 1822 Wizna †  
1277Wawrzyniec Murawski  †przed 26-10-1816  
1278Wawrzyniec Murawski *13-08-1793 Kędziorowo †około 1846  
1279Wawrzyniec Murawski *10-08-1794 Wąsosz †  
1280Wawrzyniec Murawski *około 1857 Opartowo †  
1281Wawrzyniec Myśliński  †od 30-01-1832 do 26-09-1950  
1282Wawrzyniec Myśliński *około 1831 Kucze Wielkie †  
1283Wawrzyniec Nagórski  †  
1284Wawrzyniec Narkiewicz *około 1850 Ignatowizna †   
1285Wawrzyniec Niebrzydowski  †przed 07-07-1844  
1286Wawrzyniec Niebrzydowski  †od 09-02-1847 do 24-07-1855  
1287Wawrzyniec Nieciecki *około 1808 Szostaki †po 26-03-1868  
1288Wawrzyniec Niecikowski *około 1878 Gałązki †  
1289Wawrzyniec Nietupski  †przed 08-07-1873  
1290Wawrzyniec Niewodowski  †po 26-02-1889  
1291Wawrzyniec Nikonowicz *09-08-1787 Szwelczyn †27-02-1832  
1292Wawrzyniec Nikonowicz *około 1875 Wąsosz †przed 11-02-1933  
1293Wawrzyniec Obrycki  †przed 13-07-1836  
1294Wawrzyniec Okulewicz *około 1833 †od 18-11-1878 do 08-09-1903  
1295Wawrzyniec Olszewski * Kamianki †od 31-07-1832 do 06-03-1848  
1296Wawrzyniec Olszewski *około 1809 Ławsk †14-10-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1297Wawrzyniec Omelski *około 1762 †przed 25-10-1838  
1298Wawrzyniec Orłowski  †przed 21-02-1830  
1299Wawrzyniec Osiecki *1870 Orlikowo †  
1300Wawrzyniec Owsianko *około 1868 Bzury †przed 06-1922  
1301Wawrzyniec Petrajtys  †  
1302Wawrzyniec Pezowicz *około 1864 Mocarze †  
1303Wawrzyniec Pianko  †po 05-05-1856  
1304Wawrzyniec Piasecki  †przed 16-02-1847  
1305Wawrzyniec Piasecki *około 1881 Zaskrodzie †  
1306Wawrzyniec Piechowski *około 1806 Kosaki-Turki †po 25-11-1861  
1307Wawrzyniec Piechowski *około 1835 Dobrzyjałowo †  
1308Wawrzyniec Pieńkowski * Żelechy par. Drozdowo †po 07-02-1853  
1309Wawrzyniec Pieńkowski  †przed 15-02-1847  
1310Wawrzyniec Piotrowski  †od 30-06-1851 do 26-11-1861  
1311Wawrzyniec Piotrowski  †po 15-11-1852  
1312Wawrzyniec Pogorzelski *1834 †przed 08-08-1893  
1313Wawrzyniec Polakowski *około 1834 Żebry †po 09-02-1885  
1314Wawrzyniec Polkowski *około 1833 Wąsosz †około 1853  
1315Wawrzyniec Pruszko  †po 12-11-1860  
1316Wawrzyniec Przedworski *około 12-1900 †07-03-1901 Bzury /Wąsosz/  
1317Wawrzyniec Puchalski *około 1784 †po 06-02-1843  
1318Wawrzyniec Puchnowski  †przed 19-10-1856  
1319Wawrzyniec Ramotowski  †po 14-02-1849  
1320Wawrzyniec Robaczyński *około 08-1850 Możdżenie †21-12-1913 Milewo /Wąsosz/  
1321Wawrzyniec Rogiński  †  
1322Wawrzyniec Rogowski  †  
1323Wawrzyniec Rogowski *około 1828 Trzaski †  
1324Wawrzyniec Rogowski *około 1853 Modzele †przed 13-10-1899  
1325Wawrzyniec Rogowski *około 1859 Trzaski †po 06-07-1930  
1326Wawrzyniec Rostkowski  †przed 31-01-1816  
1327Wawrzyniec Rozwadowski *około 1844 Kucze Wielkie †20-01-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
1328Wawrzyniec Rudzki *około 1799 †po 28-02-1876  
1329Wawrzyniec Rutkowski  †przed 18-02-1821  
1330Wawrzyniec Rutkowski *około 1823 Szostaki †  
1331Wawrzyniec Sakowski  †przed 31-01-1847  
1332Wawrzyniec Samełka  †po 12-02-1872  
1333Wawrzyniec Samełko *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
1334Wawrzyniec Saraczewski  †przed 22-06-1874  
1335Wawrzyniec Sawicki *około 1825 Rakowo †po 06-02-1888  
1336Wawrzyniec Sienicki  †od 29-01-1856 do 16-02-1863  
1337Wawrzyniec Sienicki  †przed 09-08-1887  
1338Wawrzyniec Sierakowski *około 1818 Sienickie †po 15-02-1871  
1339Wawrzyniec Skrodzki  †przed 23-11-1847  
1340Wawrzyniec Skrodzki  †po 15-05-1899  
1341Wawrzyniec Skrodzki *około 1803 Skroda †przed 11-05-1862  
1342Wawrzyniec Skrodzki *około 1859 Konopki-Białystok †  
1343Wawrzyniec Sobolewski  †przed 23-11-1840  
1344Wawrzyniec Sobolewski *około 1864 Grajewo †  
1345Wawrzyniec Sokołek  †od 24-11-1850 do 08-06-1857  
1346Wawrzyniec Sokołek *około 08-1847 Świdry †po 10-02-1902  
1347Wawrzyniec Sokołowski  †przed 14-11-1830  
1348Wawrzyniec Sokołowski *13-08-1787 Ławsk †po 24-05-1850  
1349Wawrzyniec Sokołowski *04-08-1813 Godlewo †30-01-1849  
1350Wawrzyniec Sosnowski *około 1820 Wojewodzin †po 18-11-1889  
1351Wawrzyniec Spilewski *około 1817 Stawek †przed 21-01-1878  
1352Wawrzyniec Stanisław Kiełczewski *około 1807 Guty-Poddenki †po 27-01-1888  
1353Wawrzyniec Staniszewski *około 1880 Ławsk †04-11-1886 Ławsk  
1354Wawrzyniec Strynkowski *około 1860 Strękowa Góra †  
1355Wawrzyniec Sulewski * Danowo †przed 06-1810  
1356Wawrzyniec Sulewski *około 1827 Sulewo Kownaty †18-02-1889   
1357Wawrzyniec Sulewski *około 1828 Sulewo Kownaty †  
1358Wawrzyniec Sulewski *04-08-1860 Sulewo Prusy †   
1359Wawrzyniec Sulimowicz  †  
1360Wawrzyniec Synarski *około 1868 Wierzbowo †  
1361Wawrzyniec Szarnecki *około 1824 Przechody †  
1362Wawrzyniec Szczawiński *około 1825 Możdżenie †21-05-1854  
1363Wawrzyniec Szczęsny  †30-07-1831  
1364Wawrzyniec Szleszyński  †  
1365Wawrzyniec Szleszyński  †przed 21-02-1832  
1366Wawrzyniec Szleszyński *około 1770 †po 30-01-1837  
1367Wawrzyniec Szleszyński *około 1800 Szlasy †przed 25-02-1838  
1368Wawrzyniec Szymanowski  †  
1369Wawrzyniec Szymanowski  †po 09-05-1858  
1370Wawrzyniec Szymański  †po 24-11-1839  
1371Wawrzyniec Śliwecki  †przed 25-01-1898  
1372Wawrzyniec Tarnacki *około 1786 Ławsk †27-01-1859 Ławsk  
1373Wawrzyniec Tomaszewski *około 1835 Borawskie †15-06-1857 Rydzewo-Pieniążek  
1374Wawrzyniec Trobiński *07-08-1780 Milewo †przed 15-11-1841  
1375Wawrzyniec Trojan *około 1802 Milewo †przed 02-06-1855  
1376Wawrzyniec Truszkowski *około 1825 Lipińskie †  
1377Wawrzyniec Truszkowski *30-07-1890 Truszki-Patory †  
1378Wawrzyniec Tyl  †przed 06-11-1832  
1379Wawrzyniec Tyszka  †  
1380Wawrzyniec Tyszka *około 1826 †09-04-1885 Szwelczyn /Wąsosz/  
1381Wawrzyniec Tyszkiewicz  †przed 16-02-1857  
1382Wawrzyniec Tyszkiewicz  †po 07-02-1898  
1383Wawrzyniec Urbanowicz  †przed 20-02-1865  
1384Wawrzyniec Ustanczuk *10-08-1782 †  
1385Wawrzyniec Wasilewski  †  
1386Wawrzyniec Wądołowski *około 1858 Bronaki †27-09-1885 Mocarze  
1387Wawrzyniec Węckowski *około 1811 Szczuczyn †po 14-09-1863  
1388Wawrzyniec Wincenty Nienałtowski *10-08-1860 Małachowo †po 09-12-1887   
1389Wawrzyniec Wiszowaty  †  
1390Wawrzyniec Wiśniewski  †1864 Burzyn  
1391Wawrzyniec Witkowski  †przed 28-02-1832  
1392Wawrzyniec Włodkowski * Olszewek †od 12-08-1832 do 16-02-1841  
1393Wawrzyniec Wojsław  †po 10-11-1828  
1394Wawrzyniec Wojsław *około 1749 †przed 02-1825  
1395Wawrzyniec Wojsław *13-08-1835 Wojsławy †  
1396Wawrzyniec Wróblewski  †przed 14-10-1878  
1397Wawrzyniec Wróblewski *około 1794 Glinki †  
1398Wawrzyniec Wróblewski *około 1840 Wierciszewo †po 15-02-1904  
1399Wawrzyniec Wróblewski *około 1843 Mocarze †od 24-01-1898 do 14-02-1905  
1400Wawrzyniec Wysocki  †po 29-01-1856  
1401Wawrzyniec Zacharzewski  †po 22-07-1873  
1402Wawrzyniec Zacharzewski *11-08-1825 Przytuły †  
1403Wawrzyniec Zajkowski *około 1869 Budy Stawiskie †  
1404Wawrzyniec Zalewski  †od 18-10-1846 do 07-11-1859  
1405Wawrzyniec Zalewski *08-08-1802 Zalesie †   
1406Wawrzyniec Zalewski *około 1819 Bęćkowo †przed 18-01-1869  
1407Wawrzyniec Zamirowski *około 1856 Wólka Piaseczna †  
1408Wawrzyniec Zawojski  †przed 15-11-1824  
1409Wawrzyniec Zdankowski  †przed 24-11-1845  
1410Wawrzyniec Zieliński  †  
1411Wawrzyniec Zieliński  †przed 11-05-1845  
1412Wawrzyniec Zieliński *około 1862 Chojnowo †  
1413Wawrzyniec Zygmunt  †  
1414Wawrzyniec Zyskowski  †przed 15-02-1810  
1415Wawrzyniec Zyskowski *około 1822 Skaje †  
1416Wawrzyniec Zyskowski *około 1855 Rakowo †07-03-1857 Rakowo  
1417Wawrzyniec Żukowski *około 1869 Rajgród †  
1418Wenanty Ekstowicz *około 1905 Radziłów †  
1419Wenanty Truszkowski *27-01-1799 Truszkowo †   
1420Wendy Millen z d. Dybik [0¬]    
1421Weonika Mikucka z d. Klimaszewska  †  
1422Weronika Anastazja Potocka z d. Budna *około 1871 Budne †  
1423Weronika Apner z d. N  †12-02-1917 Suwałki  
1424Weronika Bagińska z d. Leszczewska  †po 23-11-1940  
1425Weronika Bagińska z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
1426Weronika Bagińska z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
1427Weronika Bagińska z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
1428Weronika Banachowska z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1429Weronika Baranowska  †  
1430Weronika Baranowska z d. Wileńska *około 1876 Romany †  
1431Weronika Bargłowska z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1432Weronika Bargłowska z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1433Weronika Bernhart z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
1434Weronika Biała z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
1435Weronika Biedrzycka z d. Trzaska *około 1812 Kąty †  
1436Weronika Bielska z d. Kadyszewska  †po 03-02-1896  
1437Weronika Bieńkowska z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
1438Weronika Bogusława Grabowiecka z d. Adamska [0¬]     
1439Weronika Borawska z d. Kolęda  †  
1440Weronika Borawska z d. Gromadzka *około 1867 Stary Gromadzyn †  
1441Weronika Borzymowska z d. Mścichowska  †po 11-02-1911  
1442Weronika Brodowska z d. Karwowska *około 1870 Szlasy †28-08-1911 Kotowo Plac  
1443Weronika Bronisława Dębińska z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
1444Weronika Bronisława Rutkowska z d. Skrodzka [0¬]    
1445Weronika Brozio z d. Bieńkowska  †  
1446Weronika Brzostowska z d. Bzura *około 1825 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1447Weronika Brzozowska z d. Bargłowska *około 1872 Okrasin †27-12-1911 Mścichy  
1448Weronika Brzozowska z d. Bzura *około 1875 Niedźwiedzkie †  
1449Weronika Buder z d. Borawska  †  
1450Weronika Bujnowska z d. Cybula *około 1878 Przechody †  
1451Weronika Cedrowska z d. Włodkowska  †po 05-03-1848  
1452Weronika Chałustowska z d. Nieradko  †  
1453Weronika Choińska z d. N  †po 05-11-1815  
1454Weronika Chrapowicka z d. Szumowska *około 1897 Okrasin †23-04-1940 /Białaszewo/  
1455Weronika Chrzanowska z d. Grzymała  †po 15-02-1939  
1456Weronika Cieśnieleska  †po 13-02-1923  
1457Weronika Cimoch z d. Jeziewska  †  
1458Weronika Cimochowska z d. Ladzińska *30-09-1908 Wąsosz †11-11-2007  
1459Weronika Cwalina  †po 19-02-1855  
1460Weronika Cwalińska z d. Włodkowska  †po 31-01-1850  
1461Weronika Cwalińska z d. Sokołowska  †  
1462Weronika Cwalińska z d. Obrycka  †  
1463Weronika Cwalińska z d. Borawska *około 1834 Nadbory †  
1464Weronika Cybula z d. Borkowska  †  
1465Weronika Czaplicka z d. Gosiewska  †po 25-11-1941  
1466Weronika Czarnecka z d. Hermanowska *1855 Mścichy †przed 10-02-1909  
1467Weronika Czarnecka z d. Lewańska [0¬]    
1468Weronika Ćmielewska z d. Ramotowska  †po 02-03-1886  
1469Weronika Danowska [0¬]     
1470Weronika Dąbrowska z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1471Weronika Dębińska z d. Koniecko [0¬]    
1472Weronika Dmochowska z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †przed 27-01-1896  
1473Weronika Dobrzycka *około 1891 †18-01-1893 Sokoły /Wąsosz/  
1474Weronika Dołęga [0¬]     
1475Weronika Dołęga z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
1476Weronika Domitr z d. Piechowska *około 1890 Biczki †  
1477Weronika Dzięgielewska z d. Karwowska  †od 21-07-1879 do 09-02-1886  
1478Weronika Dzięgielewska z d. N  †  
1479Weronika Falkowska z d. Zalewska  †po 03-02-1850  
1480Weronika Filipkowska z d. Przestrzelska  †po 08-09-1926  
1481Weronika Filipkowska z d. Górska *około 1843 †22-05-1869 Kubrzany /Jedwabne/  
1482Weronika Filipkowska z d. Rogowska *około 1844 Trzaski †1870  
1483Weronika Filipkowska z d. Wiśniewska *około 1866 Milewo †  
1484Weronika Franciszka Brzozowska *29-12-1854 Zalesie †  
1485Weronika Gardocka z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
1486Weronika Gardocka z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
1487Weronika Glińska z d. Czarnecka  †przed 19-10-1943  
1488Weronika Glińska z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1489Weronika Godlewska z d. Rydzewska  †15-02-1882 Zalesie  
1490Weronika Godlewska z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
1491Weronika Gołąbek z d. Świderska [0¬]    
1492Weronika Górska z d. Gromadzka  †  
1493Weronika Górska z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
1494Weronika Górska *03-04-1879 Kieljany †03-05-1879 Kieljany /Wąsosz/  
1495Weronika Grabowska *około 04-02-1867 Żebry †11-02-1867 Żebry /Wąsosz/  
1496Weronika Grabowska z d. Święcińska *około 1867 Żebry †  
1497Weronika Grabowska z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
1498Weronika Grądzka z d. Sulewska *04-02-1843 Zaborowo †05-11-1869  
1499Weronika Grzymkowska z d. Renkiewicz *około 1874 Mścichy †04-10-1899  
1500Weronika Gutowska z d. Gętek *około 1882 Chojnowo †  
1501Weronika Gutowska z d. Chrzanowska *14-01-1892 Glinki †  
1502Weronika Gwiazdowska z d. Kowalewska *około 1866 Kolno †  
1503Weronika Hermanowska z d. Potęga  †  
1504Weronika Iwanowska z d. Iglińska  †przed 06-1867  
1505Weronika Jabłonowska z d. Bajkowska  †10-05-1874  
1506Weronika Jabłońska z d. Reniewska *około 1820 Wilamowo †  
1507Weronika Janowska  †  
1508Weronika Jezierska z d. Jeżewska  †  
1509Weronika Jeżewska z d. Sztachelska *około 1881 Skaje †  
1510Weronika Just z d. Gerwin  †po 14-11-1905  
1511Weronika Kacperska z d. Bieńkowska *około 1903 Okrasin †  
1512Weronika Kadłubowska z d. Wróblewska *05-08-1900 Grędy †  
1513Weronika Kamińska z d. Wasilewska  †przed 09-11-1886  
1514Weronika Kamińska z d. Ciszewska  †od 11-02-1877 do 01-10-1901  
1515Weronika Kamińska z d. Maciorowska *około 1881 †  
1516Weronika Kamińska *31-03-1898 Wierciszewo †23-04-1899 Wierciochy /Wizna/  
1517Weronika Karolina Kozłowska z d. Nowicka *około 1867 Kossaki †  
1518Weronika Karwowska z d. N  †  
1519Weronika Karwowska z d. Wierciszewska *około 1820 Rutki †16-05-1839  
1520Weronika Karwowska z d. Mierzejewska *około 1832 Kąty †przed 12-1871  
1521Weronika Karwowska z d. Chrostowska *około 1849 Przytuły †po 26-01-1885  
1522Weronika Karwowska z d. Korytkowska *około 1849 Korytki †  
1523Weronika Karwowska z d. Bogumił *około 1908 †po 01-09-1951  
1524Weronika Kiełczewska z d. Kadłubowska  †przed 10-02-1873  
1525Weronika Kisiel z d. Gleba *około 1860 Ruda †  
1526Weronika Klimaszewska z d. Piaścik *około 1876 Zdrembisko †  
1527Weronika Kochanowska z d. N  †  
1528Weronika Kocielska z d. Szulc (Sreyter)  †przed 07-11-1837  
1529Weronika Komosa z d. Kleszczewska *około 1823 Obrytki †po 09-11-1875  
1530Weronika Konert z d. Kotowska *około 1854 Okrasin †17-04-1889 Ostrowik /Radziłów/  
1531Weronika Konopka z d. Śmiarowska  †po 02-02-1864  
1532Weronika Konopka z d. Kozikowska *około 1824 Rutki †przed 28-02-1870  
1533Weronika Konopka z d. Modzelewska *około 1867 Radziłów †przed 15-06-1925  
1534Weronika Konopka z d. Orzechowska *około 1878 Racibory †  
1535Weronika Kopańska z d. Leśniewska  †po 22-01-1895  
1536Weronika Kornelia Ekstowicz z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †14-02-1916 Radziłów /Radziłów/  
1537Weronika Koryszewska z d. Kossakowska * Stryjaki †po 02-09-1884  
1538Weronika Kosińska z d. Nitkiewicz *około 1856 Wizna †   
1539Weronika Kossakowska z d. Ramotowska  †  
1540Weronika Kossakowska z d. Mroczkowska *około 1833 Grądy Małe †przed 14-10-1890  
1541Weronika Kossakowska z d. Porowska *około 1869 †po 03-07-1901  
1542Weronika Kossakowska z d. Obiedzińska *około 1902 Karwowo-Wszebory †  
1543Weronika Kowalewska z d. Mieczkowska *15-02-1842 Trzaski †po 17-09-1906  
1544Weronika Kowalewska z d. Górecka *około 1867 Poryte †po 31-01-1923  
1545Weronika Kowalewska *około 1869 †25-09-1917 Ławsk /Wąsosz/  
1546Weronika Kowalewska z d. Wróbel *około 1881 Przechody †  
1547Weronika Kowalska z d. Grabowska *około 1883 Żebrki †18-06-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
1548Weronika Kozikowska z d. Wiszowata  †przed 24-10-1892  
1549Weronika Kozikowska z d. Korycińska *około 1831 Radziłów †11-05-1859 Radziłów  
1550Weronika Kozłowska z d. Borawska *około 1866 Olszewo par. Romany †24-12-1905  
1551Weronika Kozłowska z d. Borusiewicz *około 1886 Szczuczyn †  
1552Weronika Koźlik z d. Węcek *około 1877 Żebry †15-11-1947 Żebry  
1553Weronika Kraińska z d. Zaniewska *około 1835 Okrasin †przed 12-02-1889  
1554Weronika Kraińska z d. Duchnowska *około 1838 Kubra †po 25-02-1895  
1555Weronika Krajewska z d. Arciszewska *około 1877 Przytuły †  
1556Weronika Krupa [0¬]    
1557Weronika Krymska z d. Wszeborowska [0¬]    
1558Weronika Kuberska z d. Kadyszewska *około 1910 Okrasin †  
1559Weronika Kulikowski z d. Kulaszewska *około 1868 Dzierzbia †po 13-11-1928  
1560Weronika Kumelska z d. Sarnacka  †po 09-02-1846  
1561Weronika Kurkowska z d. Śmiarowska *około 1836 Mieczki †18-11-1861 Borawskie /Przytuły/  
1562Weronika Laskowska z d. Rzadkowska *około 1853 †  
1563Weronika Laszczkowska z d. Godlewska [0¬]    
1564Weronika Lenda z d. Szynkowska *13-01-1892 Słucz †  
1565Weronika Leosiewska z d. Łojewska *około 1864 Łoje Awissa †po 20-11-1920  
1566Weronika Leszczyńska *około 1844 Kędziorowo †20-12-1856 Kędziorowo  
1567Weronika Lichota z d. Bagińska *18-01-1900 Godlewo †20-10-1982 Grajewo  
1568Weronika Lipińska z d. Bzura  †przed 11-06-1894  
1569Weronika Lipska z d. Gwiazdowska *około 1853 Mścichy †po 16-02-1903  
1570Weronika Łazarz z d. Mądra  †  
1571Weronika Łepkowska z d. Kulikowska  †   
1572Weronika Łęgowska z d. Kosmaczewska *około 1861 Radziłów †13-08-1891  
1573Weronika Łochowska z d. Borawska *20-10-1831 Konopki †przed 10-1872  
1574Weronika Łochowska [0¬]    
1575Weronika Łynko z d. Chodnicka  †po 06-02-1918  
1576Weronika Maciejak z d. Terebko  †przed 31-01-1887  
1577Weronika Majewicz [0¬]    
1578Weronika Makowska z d. Szulewska *około 1878 Dobrzyjałowo †  
1579Weronika Malinowska z d. Staszewska  †  
1580Weronika Malinowska z d. Pachucka  †po 03-09-1952  
1581Weronika Malinowska z d. Magnuszewska  †25-04-1856  
1582Weronika Malinowska z d. Staszewska *około 1817 Przytuły †po 09-11-1859  
1583Weronika Malinowska z d. Kalinowska *około 1840 Wąsosz †przed 18-02-1902  
1584Weronika Malinowska z d. Siemieńska *około 1849 Kossaki †przed 12-09-1904  
1585Weronika Maliszewska z d. Starzyńska  †po 19-04-1938  
1586Weronika Marianna Gromadzka z d. Danowska *17-07-1843 Zalesie †po 14-07-1902   
1587Weronika Markowska z d. Wyszyńska  †  
1588Weronika Marta Rydzewska z d. Mikucka  †przed 12-02-1901  
1589Weronika Męczkowska z d. Borawska *około 1873 Szlasy †  
1590Weronika Mierzejewska z d. Kuklińska  †po 03-02-1891  
1591Weronika Mierzejewska z d. Tomaszewska  †  
1592Weronika Mikucka z d. Karwowska *około 1814 Bukowo Duże †20-01-1859 Nieciki /Słucz/  
1593Weronika Milewska z d. Krasińska  †po 26-11-1924  
1594Weronika Milewska z d. Masłowska *około 1841 †  
1595Weronika Milewska z d. Donkowska (Dobrzycka) *około 1860 †przed 12-01-1932  
1596Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1812 Nadbory †od 20-02-1860 do 05-02-1861  
1597Weronika Mocarska z d. Strumiłowska *około 1823 Rutki †po 16-02-1886  
1598Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1843 Trzaski †14-11-1895 Rutkowskie /Burzyn/  
1599Weronika Mocarska z d. Janowska *około 1881 Mocarze †15-01-1927 Mocarze /Burzyn/  
1600Weronika Mocarska z d. Karwowska *około 1896 †  
1601Weronika Modzelewska z d. Szyjka *około 1815 Pluty †po 26-11-1865  
1602Weronika Modzelewska z d. Grzymkowska *około 1846 Okrasin †  
1603Weronika Modzelewska z d. Szymanowska *około 1888 Surały †20-01-1944 Świdry  
1604Weronika Mroczkowska z d. Gardocka  †po 13-02-1859  
1605Weronika Murawska z d. Berner *około 1878 Wólka par. Bargłów †  
1606Weronika Narcyza Waniewska z d. Lewandowska *około 1889 Warszawa †  
1607Weronika Niecikowska z d. Dobrzycka *około 1859 Chyliny †03-02-1884 Chyliny  
1608Weronika Niećkowska z d. Głowacka *około 1878 Ławsk †  
1609Weronika Nieradko z d. Lipska *około 1849 Karwowo †14-11-1930 Ostrowik  
1610Weronika Nietupska z d. Nieradko *około 1874 Przechody †  
1611Weronika Obrycka z d. Gromadzka  †po 02-03-1835  
1612Weronika Obrycka z d. Zawistowska *około 1849 Ruda †  
1613Weronika Ołdakowska z d. Śmiarowska  †  
1614Weronika Ołdakowska z d. Dzięgielewska *około 1858 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-05-1928 Wąsosz  
1615Weronika Ołdakowska z d. Piwko *około 1879 Kędziorowo †24-05-1957 Kędziorowo /Wąsosz/   
1616Weronika Orłowska z d. Brzuchalska  †  
1617Weronika Orzechowska z d. Giziewicz  †od 22-04-1888 do 23-09-1901  
1618Weronika Ostatkiewicz z d. Danowska  †  
1619Weronika Ostrowska z d. Rymkiewicz *około 1862 Korklany †   
1620Weronika Pawłowska z d. Godlewska *około 1863 Pieniążki †przed 21-11-1927  
1621Weronika Piasecka z d. Zduńczyk *około 1881 Zaskrodzie †21-03-1911 Zaskrodzie /Poryte/  
1622Weronika Piechowska z d. Dąbrowska *około 1832 Siestrzanki †po 17-02-1903  
1623Weronika Piechowska z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †przed 08-02-1899  
1624Weronika Pluszcz [0¬]     
1625Weronika Polkowska z d. Szklarzewska *1896 Okrasin †  
1626Weronika Pomian z d. Jabłonowska  †przed 10-1932  
1627Weronika Pomian z d. Sulewska *18-01-1914 Sulewo Kownaty †07-02-1946 Sulewo Kownaty   
1628Weronika Poniatowska z d. Waszkiewicz *około 1891 Kosówka †  
1629Weronika Porowska z d. Wierciszewska  †po 17-02-1857  
1630Weronika Prokopowicz z d. Baranowska  †  
1631Weronika Przyborowska z d. Milewska  †po 24-11-1839  
1632Weronika Ptaszyńska z d. Rutkowska *około 1852 Kubra †od 05-02-1907 do 21-05-1917  
1633Weronika Pytlińska *około 1854 Milewo †14-05-1879 Milewo /Wąsosz/  
1634Weronika Radziejewska z d. Choińska *około 1902 Niwkowo †  
1635Weronika Redyk z d. Dobrzycka  †  
1636Weronika Remiszewska *21-06-1894 Zaskrodzie †  
1637Weronika Rędzikowska z d. Kotfas  †  
1638Weronika Rodak [0¬]    
1639Weronika Rogowska z d. Klimaszewska *około 1821 Pieńki †po 03-02-1862  
1640Weronika Rózio z d. Orłowska *25-12-1907 Niećkowo †20-05-2000 Ełk  
1641Weronika Rudnicka z d. Banach [0¬]    
1642Weronika Rupińska z d. Przyborowska *około 1788 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
1643Weronika Rupińska *1823 Borawskie †1824 Borawskie /Przytuły/  
1644Weronika Rydzewska z d. Chrzanowska  †po 20-04-1937  
1645Weronika Rydzewska z d. N  †po 05-11-1939  
1646Weronika Rydzewska z d. Mieczkowska *około 1860 Mieczki †08-03-1895 Żelazki  
1647Weronika Rzadkowska z d. Cieśnielewska *około 1878 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
1648Weronika Sawicka [0¬]     
1649Weronika Sieczkowska z d. Poniatowska *około 1874 Danowo †  
1650Weronika Skarżyńska z d. Kulikowska *około 1891 Zacieczki †  
1651Weronika Skrodzka z d. Gromadzka  †przed 04-02-1883  
1652Weronika Skrodzka z d. Biedrzycka  †od 14-02-1847 do 15-05-1858  
1653Weronika Skrodzka z d. Danowska *07-11-1909 †14-12-1985 Pasichy /Wąsosz/  
1654Weronika Sobolewska z d. Przestrzelska *około 1807 Kąty †  
1655Weronika Staniszewska z d. Mikucka  †po 11-02-1929  
1656Weronika Staniszewska z d. Szmitka *około 1840 Kossaki par. Jedwabne †  
1657Weronika Staniurska z d. Salkowska *około 1878 Ignacewo †  
1658Weronika Statkiewicz z d. Chodnicka *14-03-1892 Żebry †07-10-1974 Taczki /Wąsosz/  
1659Weronika Strzyżewska z d. Berć *21-01-1907 †19-12-1989 Kędziorowo /Wąsosz/  
1660Weronika Sulewska z d. Karpińska  †  
1661Weronika Sulewska z d. Dorf  †po 22-11-1903  
1662Weronika Sulewska *około 16-03-1871 Sulewo Prusy †22-03-1871 Sulewo Prusy  
1663Weronika Sulewska z d. Pieńkowska *około 1900 †  
1664Weronika Supińska z d. Pawłowska  †przed 13-05-1857  
1665Weronika Supińska z d. Mieczkowska *około 1851 Mieczki †przed 11-02-1907  
1666Weronika Supińska z d. Bajkowska [0¬]    
1667Weronika Suszyńska z d. Leoszewsla  †po 09-02-1892  
1668Weronika Szarek z d. Brzostowska  †  
1669Weronika Szarek z d. Kuszwalska *około 1869 Szczuczyn †  
1670Weronika Szczesik z d. Piekarska [0¬]    
1671Weronika Szelągowska z d. Laudańska *około 1876 Kownatki †  
1672Weronika Szliter z d. Kozikowska *około 1889 Ostrowik †   
1673Weronika Szumowska z d. Łoniewska *około 1873 Kapice †  
1674Weronika Śmiarowska z d. Mieczkowska *około 1832 Warszawa †od 24-10-1884 do 21-07-1895  
1675Weronika Śmiarowska z d. Kamalska *1898 †   
1676Weronika Śmiarowska z d. Konopka *około 1905 Korytki †  
1677Weronika Świątek z d. Markowska *około 1895 †po 14-07-1948  
1678Weronika Świderska z d. Danczka [0¬]     
1679Weronika Świderska z d. Wojsław *07-04-1848 Wojsławy †   
1680Weronika Tafiłowska z d. Bagińska *około 1849 Mieczki †  
1681Weronika Tarasiewicz z d. Zalewska  †przed 11-02-1889  
1682Weronika Teofila Wiśniewska z d. Wiszowata *około 1874 Mieszołki †  
1683Weronika Tokarzewska *01-03-1843 Radziłów †1852 Radziłów /Radziłów/   
1684Weronika Tokarzewska *1853 Radziłów †1856 Radziłów /Radziłów/   
1685Weronika Tomaszewska  †  
1686Weronika Trojanowska z d. Ekstowicz *około 1827 Łubiane †22-02-1872 Surały /Grabowo/  
1687Weronika Trzaska z d. Konopka  †po 19-02-1912  
1688Weronika Trześniewska z d. Filipek  †  
1689Weronika Tyrol z d. Kiełczewska *08-01-1875 Konopki †  
1690Weronika Waldzińska z d. N *około 1784 †10-12-1851 Grądy /Wizna/  
1691Weronika Warecka z d. Narusiewicz  †  
1692Weronika Wasilewska z d. Danowska  †po 15-01-1891  
1693Weronika Waszkiewicz z d. Mikucka  †  
1694Weronika Wądołowska z d. Kulesza  †  
1695Weronika Wądołowska z d. Tyszka  †przed 21-09-1903  
1696Weronika Wierciszewska z d. Rogowska *około 1825 Trzaski †  
1697Weronika Wiszowata z d. Sikorska *około 1835 Golanki †przed 13-02-1888  
1698Weronika Wiśniewska z d. Danowska  †po 01-11-1945  
1699Weronika Wiśniewska z d. Łosiewicz *około 1842 Białaszewo †po 03-06-1912  
1700Weronika Właszczyńska z d. Mroczkowska  †przed 26-02-1900  
1701Weronika Włodkowska z d. Kozikowska  †  
1702Weronika Włoszczyńska z d. Zajkowska *około 1848 Łojki par. Białaszewo †  
1703Weronika Wołyniec z d. Śledziewska *około 1863 Karwowo †24-01-1904  
1704Weronika Wróblewska [0¬]    
1705Weronika Wszeborowska *około 1848 Marki †16-12-1853 Koniecki /Wąsosz/  
1706Weronika Wysocka z d. Laskowska *około 1814 Biodry †od 14-01-1853 do 25-11-1861  
1707Weronika Zacharzewska z d. Pieńska  †07-01-1899 Słucz  
1708Weronika Zajczewska z d. Kadyszewska *około 1865 Okrasin †  
1709Weronika Zalewska z d. Szklarzewska  †  
1710Weronika Zalewska z d. Nieradko *około 1856 Okrasin †po 12-11-1912  
1711Weronika Zalewska z d. Niecikowska *około 1874 Nieciki †07-11-1918  
1712Weronika Zalewska z d. Jabłońska *około 1879 Żelechy par. Drozdowo †  
1713Weronika Zalewska z d. Szymanowska *14-09-1904 Łempice †  
1714Weronika Załęska z d. Sokołowska  †28-07-1848  
1715Weronika Zamirowska z d. Guzowska  †po 22-06-1940  
1716Weronika Zarzecka z d. Leosiewska  †przed 22-09-1908  
1717Weronika Zarzecka z d. Pliszka  †  
1718Weronika Zawadzka z d. Kraińska *około 1845 Okrasin †28-01-1890  
1719Weronika Zawadzka z d. Zwolińska *około 1886 Ciemnoszyje †  
1720Weronika Zielińska z d. Gardocka *około 1828 Mieszołki †  
1721Weronika Zyskowska z d. Zawistowska *około 1868 †  
1722Weronika Zyskowska z d. Chrapowicka *około 1883 Kapice †  
1723Weronika Żbikowska [0¬]     
1724Weronika Żebrowska z d. Szleszyńska  †przed 27-05-1844  
1725Weronika Żebrowska z d. Sokołowska *około 1826 Ramoty †przed 05-1863  
1726Weronika Żurawska z d. Karwacka *około 1872 Ciemianka †przed 06-09-1927  
1727Wielisława Wierciszewska z d. Ożarowska *1885 Karwowo par. Jedwabne †  
1728Wiera Brzuchalska z d. Baj [0¬]    
1729Wiera Domisiewicz [0¬]    
1730Wiera Jacewicz z d. Dołżyńska  †  
1731Wiesław Antoni Bruliński [0¬]    
1732Wiesław Antoni Bylica [0¬]     
1733Wiesław Antoni Czernecki [0¬]    
1734Wiesław Bagiński [0¬]    
1735Wiesław Bolesław Bagiński [0¬]    
1736Wiesław Borawski [0¬]    
1737Wiesław Borzymowski [0¬]    
1738Wiesław Brdys [0¬]    
1739Wiesław Bronakowski [0¬]     
1740Wiesław Brzozowski [0¬]    
1741Wiesław Chodnicki *24-03-1969 Szczuczyn †13-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/   
1742Wiesław Chrzanowski [0¬]     
1743Wiesław Chyliński [0¬]     
1744Wiesław Chyliński [0¬]     
1745Wiesław Ciecierski [0¬]    
1746Wiesław Czaplicki [0¬]    
1747Wiesław Danowski [0¬]    
1748Wiesław Dąbrowski *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1749Wiesław Dębiński *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
1750Wiesław Domełło [0¬]    
1751Wiesław Dymkowski [0¬]    
1752Wiesław Eugeniusz Orłowski [0¬]    
1753Wiesław Filipkowski [0¬]    
1754Wiesław Franciszek Cimochowski *15-06-1946 Szczuczyn †14-04-1948 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1755Wiesław Gajek [0¬]    
1756Wiesław Gardocki *1955 Szczawin †1984 Białystok /Szczawin/  
1757Wiesław Godlewski [0¬]    
1758Wiesław Grela [0¬]     
1759Wiesław Grzymała [0¬]     
1760Wiesław Gutowski *około 1939 Stawiane †07-03-1951 Grajewo  
1761Wiesław Himburg [0¬]     
1762Wiesław Hryszko [0¬]    
1763Wiesław Ignacy Zawiska [0¬]    
1764Wiesław Intrys [0¬]     
1765Wiesław Jaszkowski [0¬]     
1766Wiesław Jerzy Trypus [0¬]     
1767Wiesław Jerzy Woźniak [0¬]    
1768Wiesław Józef Ziemba [0¬]    
1769Wiesław Karwowski [0¬]     
1770Wiesław Kaźmierczak [0¬]     
1771Wiesław Konopka *23-01-1955 Świdry †22-11-1955 Świdry /Wąsosz/  
1772Wiesław Konopko *03-02-1943 Kownacin †10-12-2003 Bagienice /Wąsosz/   
1773Wiesław Kosiński *około 04-1948 Świdry †21-09-1948 Świdry   
1774Wiesław Kosmaczewski [0¬]    
1775Wiesław Kowalczuk [0¬]    
1776Wiesław Kowalewski [0¬]    
1777Wiesław Kozłowski *07-06-1957 †07-05-1987 Czekanów /Wąsosz/  
1778Wiesław Ladziński [0¬]    
1779Wiesław Leonard Pawluk [0¬]    
1780Wiesław Łajewski *20-07-1949 Grozimy †19-08-1973 Białystok /Wąsosz/  
1781Wiesław Łempicki [0¬]     
1782Wiesław Łempicki [0¬]     
1783Wiesław Maciej Motus [0¬]    
1784Wiesław Markowski [0¬]    
1785Wiesław Merchelski [0¬]    
1786Wiesław Mieczkowski [0¬]     
1787Wiesław Mieczysław Klimaszewski [0¬]    
1788Wiesław Modzelewski [0¬]    
1789Wiesław Mroczkowski [0¬]     
1790Wiesław Mróź [0¬]    
1791Wiesław Mścichowski [0¬]    
1792Wiesław Niedźwiedzki *01-09-1952 †07-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1793Wiesław Nitkowski [0¬]     
1794Wiesław Nitkowski [0¬]     
1795Wiesław Okulewicz [0¬]     
1796Wiesław Olszewski [0¬]    
1797Wiesław Olszewski [0¬]     
1798Wiesław Ramotowski [0¬]    
1799Wiesław Rogowski [0¬]    
1800Wiesław Rostkowski [0¬]    
1801Wiesław Roszkowski [0¬]    
1802Wiesław Ruszczyk [0¬]    
1803Wiesław Sobotka [0¬]    
1804Wiesław Soliński *05-01-1946 †   
1805Wiesław Stanisław Krymski [0¬]     
1806Wiesław Stepnowski *02-01-1943 Jambrzyki †22-03-2004 Grajewo /Szczuczyn/   
1807Wiesław Struś [0¬]    
1808Wiesław Szulc [0¬]    
1809Wiesław Szymocha [0¬]    
1810Wiesław Truchan [0¬]    
1811Wiesław Turowski [0¬]    
1812Wiesław Tuźnik [0¬]    
1813Wiesław Tyszka *29-04-1949 †27-11-1994 Pasichy /Wąsosz/   
1814Wiesław Tyszkiewicz  †  
1815Wiesław Tyszko *14-11-1941 Pasichy †02-01-1942 Pasichy   
1816Wiesław Tyszko [0¬]    
1817Wiesław Wiktorowicz [0¬]    
1818Wiesław Wiszowaty [0¬]     
1819Wiesław Wiśniewski [0¬]    
1820Wiesław Wojewoda [0¬]     
1821Wiesław Wolanowski [0¬]    
1822Wiesław Zakrzewski [0¬]    
1823Wiesław Zamojski [0¬]    
1824Wiesław Zarzecki *17-02-1956 Żebry †09-06-1956 Żebry /Wąsosz/  
1825Wiesław Zarzecki [0¬]     
1826Wiesław Żurawski [0¬]    
1827Wiesława Aleksandra Gardocka z d. Jaśkowska [0¬]    
1828Wiesława Alicja Smolińska z d. Borawska [0¬]     
1829Wiesława Borawska z d. Konopka [0¬]    
1830Wiesława Borkowska z d. Cwalina [0¬]    
1831Wiesława Bronakowska z d. Zalewska [0¬]     
1832Wiesława Chmielewska z d. Kacperska [0¬]    
1833Wiesława Choma z d. Tarnacka [0¬]    
1834Wiesława Chrzanowska *10-08-1953 Zalesie †08-09-1954 Zalesie /Wąsosz/   
1835Wiesława Cisło z d. Gołębiewska [0¬]    
1836Wiesława Cymkowska z d. Wójcicka [0¬]    
1837Wiesława Dąbrowska z d. Bagińska [0¬]    
1838Wiesława Dębowska z d. Kowalewska [0¬]    
1839Wiesława Domejko z d. Rydzewska [0¬]    
1840Wiesława Ferenc z d. Brzostowska [0¬]    
1841Wiesława Godlewska z d. Michałowska [0¬]    
1842Wiesława Godlewska z d. Chrzanowska [0¬]     
1843Wiesława Grela z d. Milewska [0¬]     
1844Wiesława Grondwald z d. Zycharo [0¬]     
1845Wiesława Grondwald z d. N [0¬]     
1846Wiesława Grondwald z d. N [0¬]     
1847Wiesława Hanna Kossakowska z d. Chojnowska [0¬]    
1848Wiesława Jaczyńska [0¬]    
1849Wiesława Jadwiga Polakowska *około 10-1944 Żebry †01-05-1945 Żebry  
1850Wiesława Jankowska z d. Drążek [0¬]    
1851Wiesława Jasińska *02-01-1943 Czerwonki †19-06-1943 Czerwonki /Wąsosz/  
1852Wiesława Kalicka z d. Tyszkiewicz *05-11-1937 Smolarze †14-10-1992 Piątnica /Piątnica/   
1853Wiesława Kamińska z d. Chylińska [0¬]     
1854Wiesława Konopko z d. Krasińska [0¬]     
1855Wiesława Kosińska *około 06-1951 Świdry †25-09-1951 Świdry /Wąsosz/   
1856Wiesława Kowalewska z d. Redlica [0¬]    
1857Wiesława Kowalewska z d. Domitrz [0¬]     
1858Wiesława Kozłowska *03-12-1942 Żebry †28-03-1943 Żebry /Wąsosz/  
1859Wiesława Kozłowska z d. Balewska [0¬]    
1860Wiesława Krymska z d. Kacner [0¬]     
1861Wiesława Krystyna Chodnicka z d. Chrzanowska [0¬]    
1862Wiesława Krzyżanowska z d. Jastrzębska [0¬]     
1863Wiesława Kuczyńska z d. Milewska [0¬]     
1864Wiesława Ladzińska z d. Zielińska [0¬]     
1865Wiesława Lewkowicz [0¬]    
1866Wiesława Liberadzka z d. Owsianko [0¬]    
1867Wiesława Łagodzińska z d. Wysocka [0¬]    
1868Wiesława Łempicka z d. Just [0¬]     
1869Wiesława Łempicka z d. Płochocka [0¬]     
1870Wiesława Malinowska z d. Słodzińska [0¬]    
1871Wiesława Marczykowska z d. Brakoniecka [0¬]    
1872Wiesława Maria Olszewska z d. Niebrzydowska [0¬]     
1873Wiesława Marianna Olgierd z d. Karwowska [0¬]    
1874Wiesława Marianna Paszkowska z d. Karulska [0¬]    
1875Wiesława Marianna Truskolaska z d. Sulewska [0¬]    
1876Wiesława Merchelska z d. Francuz [0¬]    
1877Wiesława Mieczysława Grzymkowska z d. Niklińska [0¬]    
1878Wiesława Mycek z d. Gryżwald [0¬]     
1879Wiesława Odachowska z d. Sakowska [0¬]    
1880Wiesława Oleksiej [0¬]    
1881Wiesława Piaszczyńska z d. Stępińska [0¬]    
1882Wiesława Płochocka z d. Sulińska [0¬]    
1883Wiesława Pogorzelska z d. Kotyńska [0¬]     
1884Wiesława Polakowska [0¬]    
1885Wiesława Polkowska z d. Gordon [0¬]    
1886Wiesława Poniatowska z d. Komosa [0¬]    
1887Wiesława Rutkowska z d. Skrodzka [0¬]     
1888Wiesława Skrodzka z d. Saniewska [0¬]    
1889Wiesława Stepnowska z d. Sokołowska [0¬]     
1890Wiesława Sulewska [0¬]    
1891Wiesława Szpak z d. Karwowska [0¬]    
1892Wiesława Szulc *około 05-1950 Wąsosz †19-11-1950 Grajewo  
1893Wiesława Tomaszewska z d. Kossakowska [0¬]    
1894Wiesława Walendzik [0¬]    
1895Wiesława Wiktoria Żbikowska z d. Kowalska [0¬]     
1896Wiesława Wiszowata z d. Żebrowska [0¬]     
1897Wiesława Wróbel z d. Łempicka [0¬]     
1898Wiesława Zarzecka *04-07-1955 Komosewo †30-07-1955 Komosewo /Wąsosz/   
1899Wiesława Zielińska z d. Łempicka [0¬]     
1900Wiesława Zielińska *około 12-1947 Sypytki †18-12-1948 Szczuczyn   
1901Wiesława Zielińska z d. Sowa *22-07-1949 Białaszewo †04-09-2013 Ełk /Białaszewo/  
1902Wigimin Chrzanowski  †po 24-11-1829   
1903Wiktor Akacki *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
1904Wiktor Aniśko [0¬]    
1905Wiktor Antoni Butkiewicz [0¬]    
1906Wiktor Antoni Mogielnicki *około 1852 Brzostowo †od 29-01-1901 do 12-11-1912   
1907Wiktor Antoni Przestrzelski *około 1809 Sambory †  
1908Wiktor Bagiński *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
1909Wiktor Bagiński *1867 Barzykowo †  
1910Wiktor Bagiński *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
1911Wiktor Banik [0¬]     
1912Wiktor Bartosiewicz *około 1895 Szczepankowo †  
1913Wiktor Barwikowski *około 1862 Chełchy †   
1914Wiktor Bauman *około 1837 Klimaszewnica †  
1915Wiktor Bazydło [0¬]    
1916Wiktor Biedrzycki *około 1836 Biodry †  
1917Wiktor Blaszko *około 1868 Wólka †  
1918Wiktor Bolesław Kuczewski *06-09-1871 Kucze Małe †  
1919Wiktor Borawski *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
1920Wiktor Borawski *około 1838 Supy †03-05-1881  
1921Wiktor Borawski *28-04-1842 Konopki †11-08-1901 Konopki  
1922Wiktor Borowski *19-02-1870 Dołęgi †  
1923Wiktor Boryszewski *około 1893 †  
1924Wiktor Bóbr  †po 20-02-1843  
1925Wiktor Brajczewski *około 1870 Szostaki †  
1926Wiktor Bronakowski *około 1869 Bronaki-Pietrasze †  
1927Wiktor Brzozowski *około 1815 Koniecki par. Wizna †przed 11-02-1863  
1928Wiktor Brzuchalski *06-1851 †02-07-1851 Kędziorowo /Wąsosz/  
1929Wiktor Brzuchalski [0¬]     
1930Wiktor Budny *30-08-1781 Budne †przed 30-09-1834  
1931Wiktor Burski *około 07-1879 Kieljany †31-01-1880 Kieljany  
1932Wiktor Chmielewski  †po 03-02-1897  
1933Wiktor Choiński *około 1846 Zanklewo †przed 14-02-1911  
1934Wiktor Chojnowski *03-07-1864 Danowo †   
1935Wiktor Chrostowski *około 1808 Chrostowo †15-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
1936Wiktor Chrostowski *około 1848 Karwowo-Polki †  
1937Wiktor Chrostowski *około 06-1890 †09-08-1890 Bagienice /Wąsosz/  
1938Wiktor Chyliński  †po 25-10-1875  
1939Wiktor Ciborowski  †po 07-02-1853  
1940Wiktor Cimoch *około 1847 Słucz †po 21-02-1905  
1941Wiktor Ciunowicz [0¬]    
1942Wiktor Cwaliński *około 1832 †po 06-08-1893  
1943Wiktor Cybulski *21-05-1916 Grabowo †  
1944Wiktor Czajkowski *około 1801 Brzostowo †28-01-1844  
1945Wiktor Czerkies  †11-12-1870  
1946Wiktor Danowski *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
1947Wiktor Danowski *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
1948Wiktor Dąbrowski  †  
1949Wiktor Dąbrowski  †  
1950Wiktor Dąbrowski  †22-03-1890  
1951Wiktor Derejko *około 1821 Jedwabne †1859  
1952Wiktor Dębiński  †  
1953Wiktor Dobkowski *około 1844 Zanklewo †  
1954Wiktor Dobrzycki  †  
1955Wiktor Dobrzycki *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
1956Wiktor Dominik Samborski *około 1820 Męczki †po 09-12-1890  
1957Wiktor Domisiewicz *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
1958Wiktor Domitr *około 1853 Kucze Wielkie †  
1959Wiktor Eugeniusz Wołowicz [0¬]    
1960Wiktor Filipkowski *20-10-1887 †  
1961Wiktor Franciszek Mieczkowski  †przed 04-06-1912  
1962Wiktor Franciszek Surawski *około 1837 Łękowo †od 26-11-1893 do 14-02-1898  
1963Wiktor Frączkowski  †  
1964Wiktor Gacki *około 1873 Wierciszewo †przed 15-02-1926  
1965Wiktor Gardocki *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
1966Wiktor Gardocki *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1967Wiktor Gardocki *20-12-1856 Sulewo Prusy †od 30-01-1921 do 23-11-1926  
1968Wiktor Gardocki *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
1969Wiktor Godlewski  †od 06-02-1900 do 21-01-1910  
1970Wiktor Godlewski *około 1812 Rydzewo Szlacheckie †07-07-1876 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1971Wiktor Godlewski *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
1972Wiktor Gołębiewski *około 1830 Chrzanowo †  
1973Wiktor Gosiewski *08-11-1912 Modzele †  
1974Wiktor Górski *17-10-1840 Kieljany †  
1975Wiktor Grabowski *około 1871 Szostaki †  
1976Wiktor Grądzki  †po 29-11-1848  
1977Wiktor Grądzki *około 1805 Jarnuty †od 27-11-1860 do 23-07-1866  
1978Wiktor Grądzki *1820 Jarnuty †  
1979Wiktor Grądzki *około 1820 Wizna †  
1980Wiktor Grądzki *około 1828 Jarnuty †  
1981Wiktor Gromadzki *około 1843 Wierciszewo †  
1982Wiktor Grondwald *13-10-1895 Niedźwiadna †14-04-1985 Pisz /Wąsosz/  
1983Wiktor Grunwald [0¬]    
1984Wiktor Grzybowski  †przed 01-03-1840   
1985Wiktor Hinc [0¬]    
1986Wiktor Iwanowski *13-04-1875 Kajetanowo †  
1987Wiktor Jaczyński  †od 27-01-1845 do 05-02-1850  
1988Wiktor Jaczyński *około 10-1839 Jaki †od 13-02-1882 do 22-08-1896  
1989Wiktor Jan Danowski *01-09-1831 Zalesie †   
1990Wiktor Jan Dębiński *03-1901 †02-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1991Wiktor Jan Wądołowski *około 1832 Koniecki par. Wizna †po 25-07-1880  
1992Wiktor Jan Zyskowski *około 1829 Kroszewo †  
1993Wiktor Janczyk *około 1897 Janczewo †  
1994Wiktor Jankowski  †od 21-11-1910 do 19-02-1912  
1995Wiktor Janowski *około 1884 Siestrzanki †  
1996Wiktor Jaworowski  †przed 07-02-1928  
1997Wiktor Jędrzejewski [0¬]    
1998Wiktor Jurski *około 1831 Kucze Małe †21-08-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1999Wiktor Kaczyński *około 03-1821 Cyprki †  
2000Wiktor Kaczyński *około 1844 Słucz †03-08-1893  
2001Wiktor Kalinowski *około 1875 Jambrzyki †  
2002Wiktor Kamalski  †  
2003Wiktor Kamalski *około 1850 Przytuły †po 11-02-1908  
2004Wiktor Kamiński  †  
2005Wiktor Karczewski  †  
2006Wiktor Karwowski  †  
2007Wiktor Karwowski *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †po 23-09-1919  
2008Wiktor Karwowski *około 1844 Bartki †po 21-07-1913  
2009Wiktor Karwowski *około 1874 Zaborowo †12-11-1949 Zaborowo  
2010Wiktor Kiełczewski  †od 14-02-1882 do 12-07-1904  
2011Wiktor Kłodkowski *około 1889 Białystok †  
2012Wiktor Kobryński  †po 05-02-1895  
2013Wiktor Kołakowski *06-03-1912 Łazarze †  
2014Wiktor Konik  †  
2015Wiktor Konopka *około 1821 Konopki Chude †od 16-05-1864 do 21-08-1876  
2016Wiktor Konopka *około 1828 Konopki †26-09-1863  
2017Wiktor Konopka *około 1832 Konopki par. Grabowo †po 24-11-1885  
2018Wiktor Konopka *około 1846 Konopki Chude †po 09-07-1912  
2019Wiktor Konopka *około 1871 Konopki Chude †   
2020Wiktor Konopka *około 1880 Konopki Chude †  
2021Wiktor Konopka *27-01-1887 Konopki †04-09-1962 Konopki /Wąsosz/  
2022Wiktor Kossakowski  †przed 18-11-1913  
2023Wiktor Kossakowski *około 1854 Sambory †przed 29-01-1907  
2024Wiktor Kotowski *około 1863 Sambory †  
2025Wiktor Kowalewski *około 1835 Przestrzele †  
2026Wiktor Kowalewski *około 1844 Janczewo †04-06-1896 Janczewo /Wizna/  
2027Wiktor Kowalewski *około 1860 Ławsk †21-03-1863 Ławsk /Wąsosz/  
2028Wiktor Kownacki *około 12-1869 Bagienice †25-05-1874 Bagienice /Wąsosz/  
2029Wiktor Kozikowski  †przed 26-11-1927  
2030Wiktor Kozikowski  †przed 26-02-1935  
2031Wiktor Kozłowski *1883 Kubra †  
2032Wiktor Kozłowski *02-08-1904 Ciemnoszyje †   
2033Wiktor Krasiński *około 1842 Surały †  
2034Wiktor Kropiewnicki *około 1825 Białosuknia †  
2035Wiktor Krukowski *około 1868 Popowo †  
2036Wiktor Kuczewski *około 1821 Kucze †07-11-1881 Kucze Małe /Jedwabne/  
2037Wiktor Kukowski *1881 Karwowo †1881 Karwowo /Radziłów/  
2038Wiktor Kulągowski *około 1867 Kucze Małe †  
2039Wiktor Kurpiewski *około 1825 Kosówka †  
2040Wiktor Kurzątkowski *około 1880 Bartki †  
2041Wiktor Laskowski *około 04-1842 Górki par. Jedwabne †po 11-02-1907  
2042Wiktor Leszczyński *około 1867 Piątnica †  
2043Wiktor Liszewski *około 1842 Siestrzanki †po 04-02-1908  
2044Wiktor Ludwik Wądołowski *około 1828 Koniecki-Wądołowo †po 10-02-1887  
2045Wiktor Luty [0¬]     
2046Wiktor Ławski *około 1852 Kowalewo †  
2047Wiktor Łempicki *06-02-1805 Bagienice †02-01-1809 Bagienice  
2048Wiktor Łempicki *17-03-1822 Bagienice †03-11-1839 Bagienice   
2049Wiktor Łęgowski *około 1860 Żebry †przed 18-02-1924  
2050Wiktor Maciorowski *około 1851 Ciemnoszyje †  
2051Wiktor Majewski  †  
2052Wiktor Makowski  †  
2053Wiktor Makowski *około 1841 †09-03-1865 Makowskie /Burzyn/  
2054Wiktor Makowski *około 1856 Warszawa †10-02-1920 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2055Wiktor Makowski *około 1865 Makowskie †po 18-11-1926  
2056Wiktor Makuszewski  †  
2057Wiktor Malinowski  †  
2058Wiktor Maliszewski  †24-12-1948 Maliszewo /Chlebiotki/  
2059Wiktor Marek Sulewski *25-04-1809 Sulewo Kownaty †03-03-1846 Sulewo Kownaty  
2060Wiktor Markowski *około 1856 Żebry †05-03-1857 Żebry  
2061Wiktor Masłowski *04-07-1849 Przytuły † Mocarze  
2062Wiktor Męczkowski *około 1835 Kokoszki †  
2063Wiktor Mieczkowski  †przed 29-05-1923  
2064Wiktor Mieczkowski  †po 30-01-1882  
2065Wiktor Mieczkowski  †  
2066Wiktor Mieczkowski *około 1831 Mieczki †  
2067Wiktor Mierzejewski *około 1877 Wysokie Mazowieckie †  
2068Wiktor Mikołajczyk *około 1841 Reszki †  
2069Wiktor Mikucki  †przed 14-11-1898  
2070Wiktor Mikucki  †przed 14-02-1870  
2071Wiktor Mikucki *około 1822 †po 18-06-1890  
2072Wiktor Mikucki *około 1824 Grajewo †po 05-02-1877  
2073Wiktor Mikulski  †po 22-10-1883  
2074Wiktor Milewski *około 1842 Koniecki par. Wizna †08-01-1871  
2075Wiktor Milewski *około 1866 Szostaki †  
2076Wiktor Milewski *26-05-1932 Niedźwiedzkie †11-09-1932 Niedźwiedzkie  
2077Wiktor Mocarski *około 1816 Rutkowskie †przed 13-09-1864  
2078Wiktor Mocarski *około 1848 Mocarze †  
2079Wiktor Modzelewski  †03-05-1868  
2080Wiktor Modzelewski *około 1906 Lipińskie †  
2081Wiktor Mrozik  †  
2082Wiktor Mrówka *około 1825 Radziłów †  
2083Wiktor Mróz *około 1869 Brzeziny †  
2084Wiktor Mścichowski *około 1839 Mścichy †05-08-1892  
2085Wiktor Myśliński *około 1853 Mikołajewo par. Burzyn †  
2086Wiktor Myśliński *około 1860 Szostaki †17-12-1909 Burzyn /Burzyn/  
2087Wiktor Narewski *około 1833 Siwki par. Romany †po 11-02-1889  
2088Wiktor Narewski *1852 Jagłówek †  
2089Wiktor Nerwiński *około 1858 Siestrzanki †  
2090Wiktor Niećkowski *około 1852 Bagienice par. Romany †  
2091Wiktor Niedźwiedzki  †przed 30-08-1891  
2092Wiktor Niedźwiedzki *około 1855 Gromadzyn-Wykno †po 12-02-1912  
2093Wiktor Nienałtowski *20-12-1862 Małachowo †15-11-1926 Małachowo   
2094Wiktor Nienałtowski *około 1864 †   
2095Wiktor Nitkowski *około 1819 Danówek †po 29-10-1883  
2096Wiktor Niziński *około 1848 Kotowo †przed 15-02-1904  
2097Wiktor Obrycki *30-01-1817 Godlewo †26-02-1890 Godlewo   
2098Wiktor Odachowski  †przed 29-08-1892  
2099Wiktor Odachowski *1866 Sokoły par. Romany †1867 Sokoły par. Romany /Romany/  
2100Wiktor Olszewski  †13-06-1847  
2101Wiktor Olszewski *około 1835 Grądy Małe †od 22-11-1892 do 19-11-1895  
2102Wiktor Ołdakowski *około 09-1849 †31-01-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
2103Wiktor Ołdakowski *06-03-1896 Wąsosz †11-09-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
2104Wiktor Organek  †19-05-1859  
2105Wiktor Orłowski *około 1861 Chojnowo †  
2106Wiktor Osiecki *24-10-1824 Bęćkowo †  
2107Wiktor Osiecki *15-12-1851 Bęćkowo †  
2108Wiktor Ożarowski *około 1862 Szostaki †30-08-1915 Bartki /Burzyn/   
2109Wiktor Paweł Cwaliński *około 1865 Rutki †  
2110Wiktor Piłatowski *około 1874 Kucze Małe †  
2111Wiktor Piotr Wądołowski *około 1857 Koniecki par. Wizna †  
2112Wiktor Piotrowski  †przed 21-01-1856  
2113Wiktor Piotrowski  †  
2114Wiktor Piotrowski  †przed 30-01-1883  
2115Wiktor Piotrowski *około 1876 Zanklewo †  
2116Wiktor Piotrowski *około 1903 Zanklewo †  
2117Wiktor Polkowski  †  
2118Wiktor Polkowski *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †  
2119Wiktor Popiołek  †po 06-11-1888  
2120Wiktor Popiołek *około 1841 Zanklewo †  
2121Wiktor Popławski *około 1886 Barany †  
2122Wiktor Proniewski *około 1842 Strękowa Góra †   
2123Wiktor Przechocki *około 1885 †po 07-10-1947  
2124Wiktor Pużarowski *około 1867 †  
2125Wiktor Rajmund Danowski *02-11-1910 Grabowo †  
2126Wiktor Ramotowski  †przed 24-01-1911  
2127Wiktor Ramotowski *około 1816 Męczki †przed 07-02-1876   
2128Wiktor Ramotowski *około 1834 Grądy †  
2129Wiktor Ramotowski *około 1850 Borawskie †  
2130Wiktor Rogiński *około 1877 Brzozowa Wólka †po 07-01-1944   
2131Wiktor Rogowski  †przed 29-10-1889  
2132Wiktor Roman  †po 18-11-1890  
2133Wiktor Rozwadowski *30-03-1850 Siestrzanki †   
2134Wiktor Rożyński  †po 27-11-1882  
2135Wiktor Rudzki *około 1898 Radomsko †  
2136Wiktor Rydzewski *około 1866 Golanki †przed 24-05-1925  
2137Wiktor Samborski *około 1829 Sambory †przed 08-02-1897  
2138Wiktor Samełko *1868 Kurejwa †27-11-1940 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2139Wiktor Sawicki *około 1844 Ciemianka †  
2140Wiktor Sieczkowski  †  
2141Wiktor Sielawa  †po 07-03-1943  
2142Wiktor Składanek *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
2143Wiktor Skrodzki  †od 11-02-1890 do 18-07-1900  
2144Wiktor Skrodzki  †po 26-05-1878  
2145Wiktor Skrodzki *około 1848 Surały †12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/  
2146Wiktor Skrzeczkowski  †po 18-02-1901  
2147Wiktor Smoliński *około 1869 †  
2148Wiktor Sokołowski  †  
2149Wiktor Sokołowski *około 1861 Dzięgiele †20-03-1928 Wąsosz /Wąsosz/  
2150Wiktor Stanisław Templin [0¬]    
2151Wiktor Strękowski  †po 24-11-1879  
2152Wiktor Strumiłowski *około 1822 Rutki †  
2153Wiktor Strynkowski  †po 03-02-1868  
2154Wiktor Strzegocki  †po 30-01-1900  
2155Wiktor Sulewski  †  
2156Wiktor Sulewski *17-06-1802 Sulewo Prusy †  
2157Wiktor Sulewski *około 1811 Sieburczyn †po 07-02-1859  
2158Wiktor Sulewski *19-06-1814 Zaborowo †  
2159Wiktor Sulewski *około 1816 †15-03-1820 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2160Wiktor Sulewski *27-09-1834 Sulewo Kownaty †  
2161Wiktor Sulewski *około 1859 Sieburczyn †po 09-02-1909  
2162Wiktor Sulewski *27-07-1870 Sulewo Prusy †  
2163Wiktor Suplicki  †przed 02-05-1945  
2164Wiktor Suplicki [0¬]    
2165Wiktor Szczech *około 1874 Pasichy †przed 15-09-1931  
2166Wiktor Szleszyński  †po 16-02-1886  
2167Wiktor Szmitka *około 1874 Kossaki par. Jedwabne †18-02-1926 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
2168Wiktor Szmitko  †  
2169Wiktor Szpadkowski  †  
2170Wiktor Szulc *15-12-1903 †29-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2171Wiktor Szymanowicz *około 1878 Jurzec Pański †  
2172Wiktor Szymanowski  †  
2173Wiktor Szymanowski *około 1819 Bagińskie †po 28-08-1882  
2174Wiktor Śledziewski  †  
2175Wiktor Śmiarowski *około 1832 Wąsosz †  
2176Wiktor Świderski *około 1862 †07-12-1865 Świdry /Wąsosz/  
2177Wiktor Świderski *około 1870 Świdry †po 16-01-1923   
2178Wiktor Święciński  †17-06-1895 Gardoty  
2179Wiktor Święciński  †przed 17-01-1889  
2180Wiktor Święciński *około 1853 Gutki †20-01-1857 Gutki  
2181Wiktor Święciński *27-02-1898 Brzeźnio †16-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2182Wiktor Tafiłowski *około 1866 Wyrzyki †  
2183Wiktor Tarachanowicz  †  
2184Wiktor Tarkowski [0¬]    
2185Wiktor Trojanowski *około 1860 Chojnówek †po 03-02-1920   
2186Wiktor Trojanowski *około 1898 Kamińskie †   
2187Wiktor Troks  †  
2188Wiktor Troks *około 1852 Siwki par. Romany †  
2189Wiktor Walewski *około 1830 Witynie †przed 04-02-1902  
2190Wiktor Wasilewski  †po 05-02-1837  
2191Wiktor Wasilewski *około 1783 Szczuczyn †  
2192Wiktor Wasiulewski  †  
2193Wiktor Waszkiewicz  †  
2194Wiktor Wądołowski *około 1834 Koniecki par. Wizna †przed 30-01-1899  
2195Wiktor Wądołowski *około 1843 Koniecki par. Wizna †po 17-02-1914  
2196Wiktor Wądołowski *około 1893 †  
2197Wiktor Wierciszewski *około 1796 †  
2198Wiktor Wierciszewski *14-08-1857 Szostaki †  
2199Wiktor Wierzbicki *około 1876 Grajewo †  
2200Wiktor Winkowski  †po 02-07-1929  
2201Wiktor Wiski  †  
2202Wiktor Wiśniewski  †  
2203Wiktor Wiśniewski *około 05-1825 Żebry †22-08-1854  
2204Wiktor Wiśniewski *około 1847 Kownatki †po 04-07-1911  
2205Wiktor Wiśniewski *około 1849 Żebry †26-05-1909 Żebry /Wąsosz/  
2206Wiktor Wiśniewski *około 1851 Słucz †przed 05-07-1914  
2207Wiktor Witkowski  †  
2208Wiktor Władysław Dąbrowski *około 1834 Bzury †  
2209Wiktor Wójcicki *około 1847 Chojnowo †  
2210Wiktor Wronkowski *około 1875 Chełchy †27-08-1940 Kędziorowo   
2211Wiktor Wyszomierski *05-09-1848 Rynołty †  
2212Wiktor Zabielski *około 1879 Kołaki Strumienie †  
2213Wiktor Zaborowski *około 1855 Wąsosz †06-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2214Wiktor Zacharzewski *około 1850 Przytuły †  
2215Wiktor Zakrzewski *około 1737 †13-12-1817 Wojsławy /Wąsosz/  
2216Wiktor Zakrzewski *01-03-1790 †24-08-1855 Wojsławy  
2217Wiktor Zakrzewski *około 1802 Romany †po 05-02-1855  
2218Wiktor Zakrzewski *22-12-1867 Wojsławy †13-01-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2219Wiktor Zakrzewski *około 1912 Wąsosz †30-05-1943 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2220Wiktor Zalewski *29-12-1852 Ruś †02-03-1853 Ruś /Wizna/   
2221Wiktor Zalewski *około 1864 Niedźwiedzkie †14-02-1888 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2222Wiktor Zalewski *10-12-1889 Kudłaczewo †  
2223Wiktor Zalewski *około 1895 †16-03-1897 Grozimy /Wąsosz/   
2224Wiktor Zarzecki  †   
2225Wiktor Zawadzki  †po 21-02-1881  
2226Wiktor Zawadzki *około 1822 Karwowo †29-06-1897 Mścichy /Radziłów/  
2227Wiktor Zieliński *około 1845 Wierzbowo †od 08-11-1897 do 15-11-1920  
2228Wiktoria (Anna) Walendzik z d. Dębińska *około 1866 Łempice †27-05-1916 Bzury /Wąsosz/  
2229Wiktoria (Marianna) Kaczyńska z d. Ramotowska *około 1856 Męczki †przed 29-07-1917  
2230Wiktoria (Marianna) Szulc z d. Grodzka  †po 21-01-1849  
2231Wiktoria (Rozalia) Piechowska z d. Zalewska  †po 12-11-1832  
2232Wiktoria ? Leszczyńska z d. N  †  
2233Wiktoria Akacka z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
2234Wiktoria Albińska z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
2235Wiktoria Albińska z d. Karwowska *około 1864 Ławsk †od 13-11-1911 do 28-01-1918  
2236Wiktoria Anatolia Wróblewska z d. Cukrowska *19-09-1902 Kędziorowo †19-09-1989 Rogale Wielkie  
2237Wiktoria Andrychowska z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
2238Wiktoria Aniela Karwowska z d. Kielian *17-12-1805 †po 09-11-1862  
2239Wiktoria Aniela Skrodzka z d. Rogińska (Bagińska)  †przed 25-11-1890  
2240Wiktoria Anna Karwowska z d. Filochowska *około 1890 Olszewo par. Romany †  
2241Wiktoria Apolonia Łempicka z d. Kurewo *około 05-1841 Niedźwiedzkie †  
2242Wiktoria Bagińska z d. Lipińska  †  
2243Wiktoria Bagińska z d. N [0¬]    
2244Wiktoria Bagińska z d. Trzaska  †  
2245Wiktoria Bagińska z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
2246Wiktoria Bagińska *02-09-1805 Bagienice †  
2247Wiktoria Bagińska z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
2248Wiktoria Bagińska z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
2249Wiktoria Bagińska z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2250Wiktoria Bałdyga z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
2251Wiktoria Bar z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
2252Wiktoria Barbara Łaguna *29-12-1843 Stawiane †  
2253Wiktoria Barbara Milewska z d. Dąbrowska *około 1831 Szostaki †po 16-06-1896  
2254Wiktoria Bargłowska z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
2255Wiktoria Bartnicka z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
2256Wiktoria Barwikowska z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
2257Wiktoria Barwikowska z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
2258Wiktoria Barwikowska z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †od 09-02-1914 do 09-1924  
2259Wiktoria Bełwanowska z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2260Wiktoria Berć z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2261Wiktoria Białowąs z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 09-11-1908  
2262Wiktoria Biedrzycka z d. Wądołowska  †  
2263Wiktoria Biedrzycka z d. Polkowska *około 1882 †  
2264Wiktoria Bober z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
2265Wiktoria Bobrowska z d. Serena *około 1872 Białaszewo †  
2266Wiktoria Bobryk z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
2267Wiktoria Bocianowska z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
2268Wiktoria Bogdańska z d. Zygmunt  †po 08-07-1930  
2269Wiktoria Bogumiła Żbikowska z d. Grabowska *około 08-1857 Czerwonki †po 06-02-1934  
2270Wiktoria Bogusz z d. Skrodzka *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †po 29-01-1929   
2271Wiktoria Bogusz z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †  
2272Wiktoria Boguszewska z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
2273Wiktoria Bołman z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
2274Wiktoria Borawska z d. Święszkowska  †przed 26-01-1891  
2275Wiktoria Borawska z d. Konopka [0¬]    
2276Wiktoria Borawska z d. Ogrodzka  †przed 03-11-1857   
2277Wiktoria Borawska z d. Sulewska *26-04-1796 Sulewo Prusy †26-03-1856 Konopki  
2278Wiktoria Borawska z d. Szleszyńska *około 1797 Mroczki †po 13-02-1854  
2279Wiktoria Borawska z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
2280Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 11-1825 Skroda Wielka †przed 10-1877  
2281Wiktoria Borawska z d. Toczyńska *około 1825 Koniecki par. Wizna †przed 12-02-1877  
2282Wiktoria Borawska z d. Wądołowska *około 1838 Bronaki-Olki †po 26-11-1883  
2283Wiktoria Borawska z d. Szymanowska *około 12-1847 Modzele †po 12-02-1912  
2284Wiktoria Borawska z d. Remiszewska *około 1855 Kokoszki †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
2285Wiktoria Borawska z d. Dębińska *około 1861 Skaje †  
2286Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 1872 Konopki-Białystok †  
2287Wiktoria Borawska z d. Konopka *około 1873 Konopki Chude †22-05-1906  
2288Wiktoria Borkowska z d. Wachulewicz *około 1827 Popowo †  
2289Wiktoria Borkowska z d. Orłowska *około 1872 Niećkowo †przed 12-1908  
2290Wiktoria Borkowska z d. Niedźwiedzka *05-06-1885 Niećkowo †  
2291Wiktoria Borzymowska z d. Borawska  †  
2292Wiktoria Bóbr z d. Kozicka *około 1872 Surały †przed 06-1909  
2293Wiktoria Brajczewska z d. Dąbrowska *około 1772 Szostaki †po 24-11-1835  
2294Wiktoria Brajczewska z d. Mościcka *około 1882 Karwowo par. Jedwabne †14-03-1912 Karwowo par. Jedwabne  
2295Wiktoria Brajczewska z d. Rutkowska *około 1882 Kamianki †  
2296Wiktoria Bryczkowska z d. Olszewska  †  
2297Wiktoria Brylo z d. Mitros  †  
2298Wiktoria Brzostowska z d. N  †przed 24-11-1829  
2299Wiktoria Brzostowska z d. Jeżewska  †po 20-02-1911  
2300Wiktoria Brzostowska z d. Mogielnicka *około 1799 Nadbory †od 23-02-1852 do 27-05-1861  
2301Wiktoria Brzostowska z d. Mroczkowska *około 1877 Karwowo-Polki †09-08-1914 Karwowo-Polki  
2302Wiktoria Brzostowska *około 1895 †25-02-1899 Chyliny /Burzyn/  
2303Wiktoria Brzuszkiewicz z d. Piotrowska *około 1806 Kucze Małe †  
2304Wiktoria Budzińska z d. Włodarska *około 1867 Okrasin †   
2305Wiktoria Bukowska z d. Jaczyńska  †15-08-1866  
2306Wiktoria Bukowska z d. Szretter  †po 30-01-1844  
2307Wiktoria Bukowska z d. Karwowska  †  
2308Wiktoria Bukowska z d. Szleszyńska *około 1794 Czachy †przed 27-11-1838  
2309Wiktoria Bukowska z d. Laskowska *około 1888 Chyliny †  
2310Wiktoria Charubin z d. Cichoz  †przed 29-01-1866  
2311Wiktoria Chełmińska z d. Kołpaczewska *około 1815 Tajenko †  
2312Wiktoria Chełmińska z d. Trzonkowska *07-01-1885 Niećkowo †przed 07-01-1939  
2313Wiktoria Chmielewska z d. Ladzińska *około 1857 Okół †  
2314Wiktoria Chmielewska z d. Niećkowska *około 1893 Niećkowo †  
2315Wiktoria Chodnicka z d. Łapińska *około 1899 Szczuczyn †  
2316Wiktoria Chodnicka z d. Zamojska *24-10-1910 Wąsosz †16-02-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2317Wiktoria Chojnowska z d. Borawska  †po 20-11-1832  
2318Wiktoria Chojnowska z d. Biedrzycka  †przed 22-11-1894  
2319Wiktoria Chojnowska z d. Bzura *około 1806 †12-03-1830 Guty  
2320Wiktoria Chojnowska z d. Zalewska *około 1860 Zalesie †po 05-02-1921   
2321Wiktoria Chojnowska z d. Sulkowska *12-02-1888 Cwaliny †14-03-1965 Pasichy /Wąsosz/  
2322Wiktoria Chojnowska z d. Borawska *około 1892 Wojsławy †28-08-1929 Pasichy  
2323Wiktoria Chorzelska z d. Kuczewska *około 1816 Stawiane †po 19-05-1855  
2324Wiktoria Chrostowska z d. Nerkowska  †  
2325Wiktoria Chrostowska  †  
2326Wiktoria Chrostowska z d. Kossakowska *około 1808 Kubrzany †  
2327Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1812 Brychy †po 15-02-1868  
2328Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1829 Brodowo †16-11-1907 Biodry /Burzyn/   
2329Wiktoria Chrostowska z d. Skrodzka *około 1840 Kubrzany †po 25-07-1904  
2330Wiktoria Chrostowska z d. Zakrzewska *około 1844 Przytuły †po 22-01-1912  
2331Wiktoria Chrostowska z d. Ramotowska *około 1874 Wagi †20-12-1941 Supy /Przytuły/  
2332Wiktoria Chrzanowska z d. Graczykowska  †  
2333Wiktoria Chrzanowska z d. Traczykowska  †po 12-02-1934  
2334Wiktoria Chrzanowska z d. Trzaska *około 1822 Supy †od 22-02-1876 do 03-01-1883  
2335Wiktoria Chrzanowska z d. Karwowska *około 1836 Makowskie †od 12-02-1901 do 26-10-1910  
2336Wiktoria Chrzanowska z d. Dąbkowska *około 1884 Szczuczyn †   
2337Wiktoria Chwieczkowska z d. Koniecko *około 1860 Grozimy †07-02-1929 Milewo  
2338Wiktoria Chylińska z d. Brzostowska *około 1805 Nadbory †  
2339Wiktoria Chylińska z d. Wierzbicka *około 1877 Skroda Wielka †03-03-1948 Sulewo Prusy  
2340Wiktoria Ciecierska *około 1882 Ławsk †18-03-1887 Ławsk  
2341Wiktoria Ciecierska *około 1886 †06-02-1888 Wąsosz  
2342Wiktoria Cieciuch  †1888 Czarnówek  
2343Wiktoria Ciesielska z d. Leszczyńska *około 1828 Niedźwiedzkie †04-07-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2344Wiktoria Ciszewska z d. Rózio *15-12-1906 Wojsławy †  
2345Wiktoria Cwalińska z d. Biedrzycka  †po 06-08-1833  
2346Wiktoria Cwalińska z d. Karwowska  †  
2347Wiktoria Cwalińska z d. Śmiarowska *1892 Mieczki †  
2348Wiktoria Czajkowska z d. Łuba *około 1849 Kumelsk †  
2349Wiktoria Czaplicka z d. Ossowska *około 1815 †  
2350Wiktoria Czaplicka z d. Kaszeta *01-04-1869 Niedźwiadna †04-02-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2351Wiktoria Czarnowska z d. Cichocka  †06-03-1916  
2352Wiktoria Czarnowska z d. Kosmaczewska *około 1871 Radziłów †po 15-02-1926  
2353Wiktoria Czech z d. Maciejowska  †  
2354Wiktoria Czesława Rogowska z d. Borawska *12-01-1929 Świdry Podleśne †  
2355Wiktoria Czyżewska z d. Trojanowska *około 1859 Chojnówek †26-04-1932 Wąsosz   
2356Wiktoria Czyżyńska  †  
2357Wiktoria Danowska  †  
2358Wiktoria Danowska *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
2359Wiktoria Danowska *około 06-1819 †13-03-1820  
2360Wiktoria Danowska *12-1826 Niećkowo †14-03-1827 Niećkowo  
2361Wiktoria Danowska *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
2362Wiktoria Danowska z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
2363Wiktoria Danowska z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
2364Wiktoria Danowska *20-10-1849 Sulewo Kownaty †20-12-1850 Sulewo Kownaty  
2365Wiktoria Danowska *24-02-1855 Sulewo Kownaty †02-03-1855 Sulewo Kownaty  
2366Wiktoria Dardzińska z d. Szparka  †  
2367Wiktoria Darwicka z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
2368Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska * Rutki Nory †po 04-06-1872  
2369Wiktoria Dąbrowska z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
2370Wiktoria Dąbrowska z d. Krajewska  †  
2371Wiktoria Dąbrowska z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
2372Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
2373Wiktoria Dąbrowska z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
2374Wiktoria Dąbrowska z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 10-02-1879 do 05-08-1889  
2375Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1855 †  
2376Wiktoria Dąbrowska z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
2377Wiktoria Dąbrowska z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
2378Wiktoria Dąbrowska *19-05-1917 Pluty †  
2379Wiktoria Dera z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
2380Wiktoria Dębińska z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2381Wiktoria Długołęcka *30-01-1876 Szczuczyn †  
2382Wiktoria Długołęcka *19-12-1894 Bęćkowo †  
2383Wiktoria Dobczyk z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2384Wiktoria Dobrońska z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2385Wiktoria Dobrzycka z d. Mikucka  †10-07-1854  
2386Wiktoria Doljasz z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
2387Wiktoria Dołęga z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
2388Wiktoria Dołęga z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
2389Wiktoria Domasiewicz z d. Kwiatkowska  †  
2390Wiktoria Domisiewicz z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
2391Wiktoria Domisiewicz *14-12-1862 Niećkowo †19-04-1864 Niećkowo  
2392Wiktoria Domitr z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
2393Wiktoria Domitr z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
2394Wiktoria Downar z d. Turwin  †po 26-02-1938  
2395Wiktoria Dresner z d. Ostrowska *około 1885 Bożejewo †  
2396Wiktoria Drzazgowska z d. Grabowska  †po 22-07-1932  
2397Wiktoria Dylik z d. Strużyńska  †  
2398Wiktoria Dzięgielewska z d. Niecikowska  †przed 26-11-1929  
2399Wiktoria Dzięgielewska z d. Obrycka *około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 03-02-1891  
2400Wiktoria Dzięgielewska z d. Modzelewska *27-04-1859 Stawiane †przed 12-1901  
2401Wiktoria Ekstowicz  †  
2402Wiktoria Ekstowicz z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
2403Wiktoria Elżbieta Sulewska z d. Kulikowska *około 1867 Lipińskie †09-01-1927 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2404Wiktoria Ewa Żbikowska *1851 Łękowo †02-08-1853 Łękowo /Grajewo/   
2405Wiktoria Fankulewska z d. Chmielewska  †po 26-02-1885  
2406Wiktoria Feliksa Żbikowska *1861 Łękowo †19-01-1866 Łękowo /Grajewo/  
2407Wiktoria Filipkowska z d. Gawrych  †przed 06-1926  
2408Wiktoria Filipkowska z d. Wietoska *około 1880 Andrychy †  
2409Wiktoria Florczyk z d. Konopka *około 1856 Konopki Chude †  
2410Wiktoria Gabrukiewicz  †   
2411Wiktoria Gajewska z d. Sakowska  †  
2412Wiktoria Galińska z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
2413Wiktoria Gałecka z d. Niedźwiedzka *około 1864 Wiszowate †po 03-02-1931  
2414Wiktoria Gałecka z d. Markowska *około 1869 Grozimy †  
2415Wiktoria Gardocka z d. Wierciszewska  †13-02-1905  
2416Wiktoria Gardocka z d. Krajewska  †po 11-05-1922  
2417Wiktoria Gardocka z d. Polkowska *około 1781 Szlasy †  
2418Wiktoria Gardocka *około 07-1859 Rydzewo Szlacheckie †16-07-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2419Wiktoria Gawecka z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †po 03-05-1908  
2420Wiktoria Gerlach z d. Wilczewska  †  
2421Wiktoria Gerlach z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
2422Wiktoria Glińska z d. Skrodzka *20-01-1850 Bukowo Małe †przed 18-02-1901  
2423Wiktoria Godlewska *około 01-1827 Zalesie †13-01-1828 Zalesie /Wąsosz/  
2424Wiktoria Godlewska z d. Górska *około 1860 Wagi †po 10-04-1923  
2425Wiktoria Godlewska z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
2426Wiktoria Godlewska z d. Skrodzka *1916 †  
2427Wiktoria Godlewska *około 1928 Rydzewo-Pieniążek †15-04-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2428Wiktoria Golińska z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2429Wiktoria Golińska z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2430Wiktoria Gołębiewska z d. Gryczewska  †po 27-01-1896  
2431Wiktoria Gosiewska z d. Rogowska  †po 19-09-1934  
2432Wiktoria Górska z d. Kotyńska  †  
2433Wiktoria Górska z d. N  †po 11-02-1828  
2434Wiktoria Górska z d. Roszkowska  †przed 31-01-1922  
2435Wiktoria Górska z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
2436Wiktoria Górska z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
2437Wiktoria Górska z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
2438Wiktoria Górska z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
2439Wiktoria Grabowska z d. Konopka *około 1830 Konopki Monety †po 16-05-1892  
2440Wiktoria Grabowska z d. Zawadzka *około 1844 Kramkowo †  
2441Wiktoria Grabowska *około 1937 †27-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
2442Wiktoria Grądzka z d. Mroczkowska  †przed 16-05-1830  
2443Wiktoria Grądzka z d. Rydzewska *około 1834 Rydzewo Szlacheckie †09-04-1869  
2444Wiktoria Grądzka z d. Bogusz *około 1869 Bukowo Małe †przed 01-02-1927  
2445Wiktoria Grądzka z d. Bronakowska *około 1875 Pstrągi †przed 06-1917  
2446Wiktoria Grelowska z d. Orłowska *około 1818 Wilczewo †24-11-1858 Okrasin /Radziłów/  
2447Wiktoria Grędo z d. Truszkowska *16-12-1886 Chełchy †17-11-1967 Woźnawieś /Wąsosz/  
2448Wiktoria Gromadzka z d. Skrodzka (Sieradzka)  †  
2449Wiktoria Grondwald z d. Just *około 1881 Chmielewo †  
2450Wiktoria Grosfeld z d. Popławska  †po 21-11-1898  
2451Wiktoria Gruntowicz z d. Bajgert  †przed 22-08-1931  
2452Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1859 Wąsosz †  
2453Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1865 Wąsosz †02-03-1930 Wąsosz   
2454Wiktoria Grzybowska z d. Karwowska  †po 18-02-1868  
2455Wiktoria Grzymała z d. Mościcka *około 1874 Makowskie †15-12-1895 Makowskie  
2456Wiktoria Gumięcka z d. Pieniążek  †21-01-1877  
2457Wiktoria Gurzęda z d. Opońska *około 1818 Siestrzanki †od 07-02-1869 do 24-02-1879  
2458Wiktoria Gutowska z d. Bronakowska  †po 05-04-1827  
2459Wiktoria Gutowska z d. Wiśniewska  †  
2460Wiktoria Gutowska z d. Rydzewska  †  
2461Wiktoria Gutowska z d. Zakrzewska *26-12-1819 Lipnik †po 12-06-1876  
2462Wiktoria Gutowska z d. Biedrzycka *około 1819 Janczewko †przed 04-1863  
2463Wiktoria Gutowska z d. Kierznowska *około 1839 Koniecki †po 12-11-1894  
2464Wiktoria Gutowska z d. Milewska *około 1856 Bzury †  
2465Wiktoria Gutowska *10-10-1863 Łempice †11-10-1863 Łempice  
2466Wiktoria Gutowska z d. Brajczewska *około 1867 Bartki †  
2467Wiktoria Gutowska z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †29-11-1947 Jambrzyki  
2468Wiktoria Gutowska z d. Sulimowicz *17-09-1893 Dołęgi †13-04-1951  
2469Wiktoria Gwiazdowska z d. Górska *około 1862 Skaje †  
2470Wiktoria Harasimowicz z d. Kozłowska *około 04-1856 Lipnik †  
2471Wiktoria Helena Strzelczyk z d. Mianowska *około 1885 Łętownica †  
2472Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †1860 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2473Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
2474Wiktoria Iwanowska z d. Lawendowska *około 1845 Kucze Małe †18-11-1909 Zanklewo /Wizna/  
2475Wiktoria Jabłońska z d. Konopka  †  
2476Wiktoria Jagodzińska z d. Gromadzka  †po 16-11-1898  
2477Wiktoria Jagodzińska z d. Mróz *około 1859 Wąsosz †  
2478Wiktoria Jakubowska *około 12-1889 Wąsosz †21-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
2479Wiktoria Janczewska z d. Cwalina  †  
2480Wiktoria Jankowska z d. Borawska  †14-01-1845  
2481Wiktoria Jankowska z d. Olszewska  †od 20-11-1833 do 24-01-1855  
2482Wiktoria Jankowska z d. Darwicka  †przed 02-03-1851  
2483Wiktoria Jankowska  †  
2484Wiktoria Jankowska z d. Kozikowska  †przed 19-06-1849  
2485Wiktoria Jankowska z d. Gardocka *około 1859 Rydzewo Szlacheckie †  
2486Wiktoria Janowska z d. Bronowicz *około 1876 Drozdowo †  
2487Wiktoria Jarząbek z d. Czarnecka *około 1874 Bęćkowo †  
2488Wiktoria Jaszczurowska z d. Cybulska *około 1856 Przytuły †  
2489Wiktoria Jaworska z d. Sulewska *około 1813 Sulewo Prusy †po 14-02-1876  
2490Wiktoria Jóźwik z d. Krawcewicz *około 1881 Rydzewo Szlacheckie †  
2491Wiktoria Jurewicz [0¬]     
2492Wiktoria Justyna Barbara Ramotowska z d. Mocarska *około 1818 Rutkowskie †przed 01-1858  
2493Wiktoria Kacprowska z d. Marczykowska *29-06-1915 Wąsosz †  
2494Wiktoria Kaczyńska z d. Brzostowska *około 1845 Wypychy †po 15-11-1898  
2495Wiktoria Kadłubowska z d. Koniecko *około 1873 Grozimy †od 07-02-1928 do 10-02-1931  
2496Wiktoria Kadłubowska *25-04-1907 Bzury †21-09-1985 Bzury  
2497Wiktoria Kalinowska z d. Łepkowska *10-10-1836 Stawiane †18-12-1901 Dołęgi /Wąsosz/  
2498Wiktoria Kaliszewska *około 1887 Wąsosz †07-09-1888 Wąsosz /Wąsosz/  
2499Wiktoria Kalwejt z d. Radzikowska  †przed 11-09-1906  
2500Wiktoria Kamalska z d. Duchnowska *około 1839 Kucze Małe †przed 06-02-1907  
2501Wiktoria Kamińska  †  
2502Wiktoria Kamińska z d. Jankowska  †  
2503Wiktoria Kamińska z d. Paszkowska  †przed 03-1866  
2504Wiktoria Kamińska z d. Wilińska  †  
2505Wiktoria Kamińska *20-09-1812 Obrytki †20-11-1813 Obrytki  
2506Wiktoria Kamińska z d. Zalewska *około 1831 Włodki †27-06-1862  
2507Wiktoria Kamionowska z d. Górska  †po 23-01-1934  
2508Wiktoria Kanicka z d. Sakowska *1880 Orlikowo †  
2509Wiktoria Kaplińska z d. Kalicka  †  
2510Wiktoria Karaś z d. Kosobudzka *około 1878 Grajewo †po 16-02-1931  
2511Wiktoria Karczewska z d. Gacka  †przed 14-07-1856  
2512Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †  
2513Wiktoria Karwowska z d. Trzaska [0¬]    
2514Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 04-02-1942  
2515Wiktoria Karwowska z d. Trzaska  †  
2516Wiktoria Karwowska z d. Gardocka * Mocarze †przed 14-02-1847  
2517Wiktoria Karwowska z d. Milewska  †po 04-08-1875   
2518Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 20-06-1905  
2519Wiktoria Karwowska z d. Cwalińska  †  
2520Wiktoria Karwowska z d. Ramotowska *około 1789 †28-09-1854 Brychy /Przytuły/  
2521Wiktoria Karwowska z d. Święcińska *około 1790 †27-12-1850 Święcienin /Radziłów/   
2522Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1796 Barwiki †po 26-07-1861  
2523Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1812 Łoje Awissa †od 03-02-1862 do 14-02-1876  
2524Wiktoria Karwowska z d. Łempicka *20-08-1820 Koniecki-Rostroszewo †po 07-02-1869  
2525Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1826 Bronaki-Pietrasze †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
2526Wiktoria Karwowska z d. Podbielska *około 1826 Grądy Wielkie †  
2527Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1832 Karwowo par. Jedwabne †  
2528Wiktoria Karwowska z d. Zalewska *około 1832 †  
2529Wiktoria Karwowska z d. Mroczkowska *około 1856 Kubrzany †  
2530Wiktoria Karwowska z d. Piaścik *około 1869 Zdrembisko †  
2531Wiktoria Karwowska z d. Mieczkowska *około 1878 Trzaski †07-09-1896 Trzaski /Przytuły/  
2532Wiktoria Karwowska z d. Zakrzewska *około 1899 †  
2533Wiktoria Kasieta z d. Skowrońska  †po 10-02-1887  
2534Wiktoria Kaszeta z d. Skowrońska *około 1837 Szczuczyn †30-01-1870 Niedźwiadna  
2535Wiktoria Kiełczewska z d. Krajewska  †  
2536Wiktoria Kierznowska z d. Pachucka *około 1867 Dębiec †  
2537Wiktoria Kleszczewska z d. Stefanowicz [0¬]    
2538Wiktoria Klimaszewska z d. Supińska *10-01-1793 Sulewo Kownaty †  
2539Wiktoria Klimaszewska z d. Bzura *23-12-1798 Kownatki †  
2540Wiktoria Kochmańska z d. Kuczyńska *16-09-1870 Sulewo Kownaty †  
2541Wiktoria Kolesińska z d. Danowska *03-08-1806 Sulewo Kownaty †   
2542Wiktoria Kołakowska z d. Dąbkowska *około 1868 Pieniążki †  
2543Wiktoria Koniecko z d. Milewska *około 1879 Bzury †24-06-1928 Grozimy  
2544Wiktoria Koniecko z d. Maciorowska *około 1888 †  
2545Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †przed 29-05-1876  
2546Wiktoria Konopka z d. Karwowska  †  
2547Wiktoria Konopka z d. Laszczkowska  †po 05-02-1929  
2548Wiktoria Konopka  †przed 06-02-1826  
2549Wiktoria Konopka  †  
2550Wiktoria Konopka  †  
2551Wiktoria Konopka z d. Mieczkowska  †  
2552Wiktoria Konopka z d. Truszkowska  †przed 01-11-1874  
2553Wiktoria Konopka z d. Gąsiewska  †po 20-02-1928  
2554Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †od 14-07-1896 do 28-02-1905  
2555Wiktoria Konopka z d. Osowska  †po 02-05-1887  
2556Wiktoria Konopka z d. Karwowska *około 1790 Kąty †  
2557Wiktoria Konopka z d. Wróblewska *około 1838 Kurki †od 09-02-1885 do 12-06-1899  
2558Wiktoria Konopka z d. Milewska *około 1856 Żebry †16-04-1908 Żebry /Wąsosz/  
2559Wiktoria Konopka z d. Chrostowska *około 1872 Supy †przed 24-07-1923  
2560Wiktoria Konopka z d. Taraskowska *około 1873 Borawskie par. Jedwabne †  
2561Wiktoria Konopka z d. Sokołowska *około 1877 Cedry †17-05-1905 Szczuczyn  
2562Wiktoria Konopka *około 1913 †  
2563Wiktoria Korytkowska *1873 Kąty †1979 Kąty /Burzyn/  
2564Wiktoria Korytkowska z d. Godlewska *około 1876 Wagi †po 04-02-1918  
2565Wiktoria Kosińska z d. Danowska  †po 24-11-1857  
2566Wiktoria Kosiorek z d. Olszewska *około 1812 Ruś †  
2567Wiktoria Kosmaczewska z d. Chrzanowska *około 1849 Trzaski †po 09-09-1912  
2568Wiktoria Kosmaczewska z d. Chmielewska *około 1871 Kurki †  
2569Wiktoria Kossakowska z d. N * Czachy †  
2570Wiktoria Kossakowska z d. Zakrzewska  †po 22-02-1914  
2571Wiktoria Kossakowska z d. Łojewska *około 1808 Łoje Awissa †przed 07-1827  
2572Wiktoria Kossakowska z d. Karwowska *1821 Brychy †po 10-05-1867  
2573Wiktoria Kossakowska z d. Włoczko (Chmielewska) *około 1846 Pieniążki †po 02-02-1913  
2574Wiktoria Kossakowska z d. Dobrzycka *około 1852 Skroda Wielka †20-02-1887 Kubrzany  
2575Wiktoria Kostka  †przed 06-02-1871  
2576Wiktoria Koszykowska z d. Napiórkowska  †przed 03-03-1835  
2577Wiktoria Kotowska z d. Konopka *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
2578Wiktoria Kotyńska z d. Olszewska  †po 13-11-1871  
2579Wiktoria Kowalewska z d. Kalinowska  †przed 22-11-1926  
2580Wiktoria Kowalewska z d. Iwanowska *około 1844 Zanklewo †od 21-02-1911 do 20-03-1918  
2581Wiktoria Kowalewska z d. Krajewska *około 1856 Kubrzany †11-12-1926 Jedwabne /Jedwabne/  
2582Wiktoria Kowalewska z d. Kołakowska *około 1861 Żebry †po 27-02-1905  
2583Wiktoria Kownacka z d. Zalewska *20-06-1816 Zalesie †po 19-11-1861   
2584Wiktoria Kozikowska z d. Kiełczewska  †po 17-09-1895  
2585Wiktoria Kozikowska z d. Sobolewska  †przed 21-01-1883  
2586Wiktoria Kozikowska z d. Zawadzka *około 1874 Ciemnoszyje †  
2587Wiktoria Kozikowska *29-12-1897 Wąsosz †  
2588Wiktoria Kozłowska z d. Archacka  †  
2589Wiktoria Kozłowska z d. Sulewska *29-04-1803 Godlewo †przed 31-10-1854  
2590Wiktoria Kozłowska [0¬]     
2591Wiktoria Krajewska *1851 †18-07-1852 Kubrzany /Jedwabne/  
2592Wiktoria Krawcewicz  †  
2593Wiktoria Kreska z d. Paszkowska *około 1864 Żebry †26-02-1933 Żebry  
2594Wiktoria Krukowska z d. Zamojska  †po 21-11-1898  
2595Wiktoria Kruszewska z d. Krzyżanowska *30-08-1890 Grędy †  
2596Wiktoria Krystowczyk  †  
2597Wiktoria Krystyna Sokołowska z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
2598Wiktoria Ksepka z d. Chojnowska  †przed 04-1892  
2599Wiktoria Kubrowska z d. Dąbrowska  †  
2600Wiktoria Kuczewska z d. Rubińska *około 1817 Sokoły †30-12-1887 Wąsosz  
2601Wiktoria Kuczewska z d. Klimaszewska *08-12-1826 Kędziorowo †  
2602Wiktoria Kuczyńska z d. Maciorowska  †   
2603Wiktoria Kuczyńska z d. Baranowska *około 1826 †  
2604Wiktoria Kuczyńska *27-01-1855 Sulewo Kownaty †30-01-1855 Sulewo Kownaty   
2605Wiktoria Kuczyńska z d. Pachucka *około 1876 Płochowo †19-03-1905  
2606Wiktoria Kuczyńska z d. Długołęcka *17-12-1894 Bęćkowo †16-03-1974 Grajewo  
2607Wiktoria Kukowska z d. Godlewska *około 1860 Zalesie †  
2608Wiktoria Kukowska *10-05-1883 Płochowo †  
2609Wiktoria Kulikowska z d. N  †po 20-02-1819  
2610Wiktoria Kulikowska z d. N  †  
2611Wiktoria Kulikowska z d. Kołakowska  †po 28-02-1859  
2612Wiktoria Kulikowska z d. Michnowska  †przed 13-02-1889  
2613Wiktoria Kulikowska z d. Zalewska  †przed 28-01-1829  
2614Wiktoria Kulikowska *19-01-1797 Żebry †  
2615Wiktoria Kulikowska *15-02-1850 Żebry †10-03-1850 Żebry /Wąsosz/  
2616Wiktoria Kunegunda Karwowska z d. Godlewska *około 1838 Godlewo †przed 12-1876   
2617Wiktoria Kurkowska z d. Ramotowska  †przed 06-02-1888  
2618Wiktoria Kurkowska z d. Borawska *09-05-1837 Konopki †po 14-07-1879  
2619Wiktoria Kurkowska z d. Dobrzycka *około 1843 Szymany †po 14-02-1899  
2620Wiktoria Kurzątkowska  †  
2621Wiktoria Kurzątkowska z d. Obiedzińska  †po 21-02-1911  
2622Wiktoria Kurzątkowska  †przed 10-06-1917  
2623Wiktoria Kurzątkowska *1894 Dzięgiele †1894 Dzięgiele  
2624Wiktoria Kurzyna z d. Laskowska  †przed 06-1896  
2625Wiktoria Kwiatkowska z d. Wiszowata *około 1840 Przyborowo †08-05-1900 Obrytki  
2626Wiktoria Kwiatkowska z d. Przyborowska *20-01-1868 Niedźwiedzkie †  
2627Wiktoria Kwitkowska z d. N  †11-1877  
2628Wiktoria Ladzińska z d. Rogińska *około 1837 Płochowo †05-01-1925 Wąsosz /Wąsosz/  
2629Wiktoria Ladzińska z d. Okulewicz *około 1855 Niedźwiadna †po 30-01-1906  
2630Wiktoria Lenkiewicz z d. Gutowska *około 1864 Niedźwiadna †  
2631Wiktoria Leonora Dębowska z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †  
2632Wiktoria Leszczyńska z d. Płońska  †  
2633Wiktoria Lichomska z d. Milewska *około 1807 Bzury †po 25-06-1856  
2634Wiktoria Lichota z d. Koniecko  †  
2635Wiktoria Lipińska z d. Karwowska [0¬]    
2636Wiktoria Lozola ? z d. Haraczek  †  
2637Wiktoria Łaguna *12-01-1889 Pasichy †06-03-1889 Pasichy /Wąsosz/  
2638Wiktoria Łakus z d. Pawełczyk *1839 Bogusze †07-09-1873 Chojnowo  
2639Wiktoria Łapińska z d. Kamińska *około 1878 Biodry †  
2640Wiktoria Łapińska z d. Bagińska *około 1901 Konopki Tłuste †  
2641Wiktoria Łempicka z d. Sulewska *około 1833 Sulewo Prusy †08-03-1899 Bagienice /Wąsosz/  
2642Wiktoria Łempicka z d. Kuczyńska *14-12-1903 Radziłów †12-02-1994 Monety /Wąsosz/   
2643Wiktoria Łepkowska z d. Rostkowska *1830 Rutki †  
2644Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1787 Szlasy †16-03-1847 Łoje  
2645Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1801 Szlasy †od 07-02-1864 do 12-02-1884  
2646Wiktoria Łojewska z d. Mocarska *około 1808 Rutkowskie †  
2647Wiktoria Łosiewicz *około 07-1890 †12-01-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2648Wiktoria Łuba z d. Malinowska  †po 27-01-1887  
2649Wiktoria Łukaszewska z d. Truchan  †przed 26-01-1897  
2650Wiktoria Łynko z d. Mieczkowska  †po 04-02-1930  
2651Wiktoria Maciejewska z d. Księżakowska *około 1887 Wąsosz †14-06-1940 Wąsosz  
2652Wiktoria Maciorowska z d. Zielińska  †  
2653Wiktoria Maciorowska z d. Orłowska  †po 25-04-1945  
2654Wiktoria Majrocka z d. Wasiulewska *około 1847 Glinki †przed 01-1880  
2655Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †13-02-1890 Rutki /Wizna/  
2656Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1833 Pluty †07-12-1867 Makowskie /Burzyn/  
2657Wiktoria Makowska z d. Orłowska *około 1859 Sieburczyn †  
2658Wiktoria Makowska z d. Brzostowska *około 1866 Brzostowo †09-12-1910 Makowskie /Burzyn/  
2659Wiktoria Makowska *około 1868 Makowskie †18-11-1926 Makowskie /Burzyn/  
2660Wiktoria Malecka z d. Zakaszewska *około 1856 Niećkowo †przed 12-09-1921  
2661Wiktoria Maleszewska z d. Kossakowska *około 1894 Biodry †04-08-1927 Jarnuty  
2662Wiktoria Malinowska z d. Szymanowska *około 1819 Surały †po 21-11-1898  
2663Wiktoria Malinowska z d. Trzaska *około 1905 †po 21-01-1953  
2664Wiktoria Malinowska *około 21-02-1907 †28-02-1907 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2665Wiktoria Małachowska z d. Grzymkowska *1848 Radziłów †  
2666Wiktoria Mańkowska [0¬]     
2667Wiktoria Marcińczyk z d. Cimoch *około 1878 Rydzewo Szlacheckie †21-11-1934 Niećkowo  
2668Wiktoria Marczykowska z d. Niecikowska *około 1875 Wąsosz †04-02-1936 Wąsosz  
2669Wiktoria Marianna Duzikowska z d. Śmiglewska *08-09-1909 Wąsosz †01-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
2670Wiktoria Marianna Sulewska z d. Przechocka *17-08-1857 Danowo †od 31-01-1910 do 03-08-1924  
2671Wiktoria Markowska z d. Czyżewska  †po 19-11-1849  
2672Wiktoria Matejko z d. Kamińska *około 1806 Łempice †16-12-1848  
2673Wiktoria Mazewska z d. Klimaszewska *około 1840 Rostki par. Jedwabne †  
2674Wiktoria Mazurska z d. Wysocka  †  
2675Wiktoria Micior z d. Szumowska *około 1905 Grądy Małe †  
2676Wiktoria Mieczkowska z d. Karwowska  †po 21-02-1830  
2677Wiktoria Mieczkowska z d. Mikucka  †przed 08-06-1922  
2678Wiktoria Mieczkowska z d. Sierbińska  †  
2679Wiktoria Mieczkowska z d. Szrejter  †po 17-01-1853  
2680Wiktoria Mieczkowska z d. Chludzińska *około 1822 Borawskie †  
2681Wiktoria Mieczkowska z d. Przestrzelska *około 1830 Mocarze †  
2682Wiktoria Mieczkowska z d. Bagińska *około 1846 Bagienice par. Romany †  
2683Wiktoria Mieczkowska z d. Sienicka *około 1863 †po 18-02-1908  
2684Wiktoria Mieczkowska z d. Kurzątkowska *19-07-1910 Sokoły par. Romany †  
2685Wiktoria Mieczkowska z d. Mikucka *25-01-1917 Grzymki †  
2686Wiktoria Mierzejewska z d. Rostkowska *około 1811 Rutki †14-12-1853  
2687Wiktoria Mikucka z d. Kalinowska  †  
2688Wiktoria Mikucka z d. Skrodzka *około 1838 Borawskie †od 03-02-1891 do 12-07-1904  
2689Wiktoria Mikucka z d. Chrostowska *około 1848 Bukowo Duże †09-01-1889 Bukowo Duże /Słucz/  
2690Wiktoria Milewska z d. Mocarska  †przed 23-02-1873  
2691Wiktoria Milewska z d. Górska  †  
2692Wiktoria Milewska z d. Rogowska  †od 11-02-1901 do 10-07-1906  
2693Wiktoria Milewska z d. Łosewska  †przed 09-02-1836  
2694Wiktoria Milewska z d. Sienkiewicz  †przed 23-01-1899  
2695Wiktoria Milewska z d. Tarnacka [0¬]    
2696Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1802 Szostaki †  
2697Wiktoria Milewska z d. Chylińska *25-02-1810 Sulewo Prusy †  
2698Wiktoria Milewska z d. Makowska *około 1810 Rutkowskie †po 27-05-1861  
2699Wiktoria Milewska z d. Borawska *około 1851 Borawskie †od 16-02-1909 do 25-11-1913  
2700Wiktoria Milewska z d. Gętkowska *około 1854 Chojnowo †po 03-02-1919  
2701Wiktoria Milewska *około 1863 †18-08-1885 Rumiejki  
2702Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1876 Chrostowo †21-10-1943 Brychy /Przytuły/  
2703Wiktoria Miłosek z d. Kalinowska  †przed 01-02-1928  
2704Wiktoria Mioduszewska z d. Bajkowska  †  
2705Wiktoria Mioduszewska z d. Bojkowska  †  
2706Wiktoria Mioduszewska z d. Waluś * Kudrynki †  
2707Wiktoria Mioduszewska z d. Zakrzewska  †  
2708Wiktoria Mioduszewska z d. Gryczan *około 1866 Niedźwiadna †po 22-02-1914  
2709Wiktoria Mocarska z d. Zajkowska  †  
2710Wiktoria Mocarska z d. Nawrocka [0¬]    
2711Wiktoria Mocarska z d. Supińska *około 1802 †27-09-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
2712Wiktoria Mocarska z d. Zaniewska *około 1811 Łoje †po 21-11-1853  
2713Wiktoria Mocarska z d. Kalinowska *około 1817 Brychy †po 11-02-1861  
2714Wiktoria Mocarska z d. Chrostowska *około 1821 Borawskie par. Jedwabne †  
2715Wiktoria Mocarska *około 1823 Bartki †po 16-02-1886  
2716Wiktoria Mocarska *1826 Pluty †przed 1830  
2717Wiktoria Mocarska z d. Chylińska *około 1827 Kąty †przed 21-02-1870  
2718Wiktoria Mocarska z d. Koszykowska *około 1828 Brzostowo †przed 01-1869  
2719Wiktoria Mocarska *1830 Pluty †  
2720Wiktoria Mocarska z d. Bronakowska *około 1837 Bronaki-Olki †przed 14-02-1887  
2721Wiktoria Mocarska z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †po 14-02-1895  
2722Wiktoria Mocarska z d. Rostkowska *około 1858 Rutki †03-10-1931 Bartki /Burzyn/  
2723Wiktoria Mocarska z d. Ramotowska *około 1883 Pluty †  
2724Wiktoria Modzelewska z d. Szymanowska *około 1828 Lipnik †po 22-01-1894  
2725Wiktoria Modzelewska z d. Zambrzycka *około 1838 Suwałki †17-09-1892 Świdry  
2726Wiktoria Modzelewska z d. Niebrzydowska *około 1839 Pieńczykowo †po 17-02-1896  
2727Wiktoria Modzelewska z d. Czaplicka *1844 Koziki †po 21-11-1882  
2728Wiktoria Modzelewska z d. Łaguna *około 1844 Stawiane †po 17-05-1904  
2729Wiktoria Modzelewska z d. Sulimowicz *około 04-1846 Wąsosz †  
2730Wiktoria Modzelewska z d. Wiszowata *1850 Świdry Podleśne †  
2731Wiktoria Modzelewska z d. Godlewska *około 1865 Godlewo †09-03-1935 Godlewo /Wąsosz/  
2732Wiktoria Modzelewska z d. Danowska *około 1870 Szymany †  
2733Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *23-12-1882 Niedźwiedzkie †23-04-1970 Niedźwiedzkie  
2734Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *około 1882 Niedźwiedzkie †przed 11-11-1942  
2735Wiktoria Modzelewska z d. Żebrowska *11-11-1902 Barzykowo †11-03-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2736Wiktoria Mościcka z d. Jaczyńska  †po 26-11-1861  
2737Wiktoria Mroczkowska z d. Gardocka  †po 04-09-1916  
2738Wiktoria Mroczkowska z d. Żebrowska *około 1827 Żebrki †po 28-10-1890  
2739Wiktoria Mroczkowska z d. Cwalińska *około 1830 †26-01-1880 Borawskie /Przytuły/  
2740Wiktoria Mroczkowska z d. Skrodzka *około 1835 Skroda Mała †27-09-1863 Mroczki /Przytuły/  
2741Wiktoria Mroczkowska z d. Bednarska *około 1844 Dobrzyce †po 07-11-1892  
2742Wiktoria Mścichowska z d. Jaworowska *12-05-1788 Gackie †przed 01-1834  
2743Wiktoria Mścichowska z d. Sulewska *około 1801 Zaborowo †  
2744Wiktoria Mścichowska z d. Maciorowska *1872 Brzozowa Wólka †  
2745Wiktoria Mścichowska z d. Żbikowska *około 1894 Łękowo †21-09-1975 Grajewo  
2746Wiktoria Murawska z d. Duńkowska *około 1786 Sieburczyn †po 09-11-1851  
2747Wiktoria Murawska z d. Gawęcka *około 1812 Radziłów †14-04-1852  
2748Wiktoria Murzyńska z d. Filter *około 1894 Pawełki †  
2749Wiktoria Musiałowska z d. Szyba  †  
2750Wiktoria Myszkowska *około 06-1886 Wąsosz †29-12-1887 Wąsosz  
2751Wiktoria Myślińska z d. Sokołowska *około 1803 Jedwabne †  
2752Wiktoria Napiórkowska z d. Włodkowska  †po 08-04-1845  
2753Wiktoria Niebrzydowska *około 1800 †20-08-1802 Dołęgi /Wąsosz/  
2754Wiktoria Niebrzydowska z d. Świderska *około 1862 Sokoły †przed 26-01-1929  
2755Wiktoria Niebrzydowska z d. Borawska *około 1873 Szyjki †po 16-02-1938  
2756Wiktoria Niebrzydowska z d. Sulewska *09-03-1899 Wąsosz †19-02-1977 Szczuczyn /Wąsosz/   
2757Wiktoria Niebrzydowska z d. Szulc *02-11-1899 Wąsosz †18-02-1985 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
2758Wiktoria Niedźwiedzka  †po 29-10-1837  
2759Wiktoria Niedźwiedzka z d. N  †po 12-11-1823  
2760Wiktoria Niedźwiedzka z d. Makowska  †po 06-02-1918  
2761Wiktoria Niedźwiedzka *około 06-03-1849 †16-06-1849 Kurki /Niedźwiadna/  
2762Wiktoria Nieradko z d. Lendo *około 1838 Ruda †  
2763Wiktoria Nietupska z d. Pruszyńska *około 1857 Rydzewo-Pieniążek †  
2764Wiktoria Niewiarowska z d. Żukowska  †przed 05-1862  
2765Wiktoria Nitkiewicz z d. Powichrowska  †  
2766Wiktoria Nitkowska z d. Niciewska  †przed 23-01-1929  
2767Wiktoria Nowakowska z d. Prokop  †  
2768Wiktoria Nowicka z d. Rudzka *około 1788 Łepki †po 13-11-1836  
2769Wiktoria Nowicka z d. Szumowska *około 1826 Witynie †po 03-02-1869  
2770Wiktoria Ofman z d. Kukowska  †po 08-02-1938  
2771Wiktoria Olszewska z d. Albrecht *około 1870 Kędziorowo †  
2772Wiktoria Olszewska z d. Kozłowska *około 1896 Świdry †  
2773Wiktoria Ołdakowska z d. Grabowska *około 1859 Wąsosz †30-12-1943 Wąsosz  
2774Wiktoria Orent z d. Dębnicka  †25-09-1848  
2775Wiktoria Orłowska z d. Zabłocka  †  
2776Wiktoria Orłowska z d. N  †przed 21-11-1809  
2777Wiktoria Orłowska z d. Łepkowska *11-06-1871 Bęćkowo †  
2778Wiktoria Orzechowska z d. Glińska *około 1820 Wiązownica †  
2779Wiktoria Orzoł [0¬]     
2780Wiktoria Ostrowska z d. Zajkowska  †po 07-11-1859  
2781Wiktoria Ostrowska z d. Dobrzycka  †przed 26-11-1866  
2782Wiktoria Owsianko z d. Olsztyn (Olszewska) *około 1832 Czarnowo †od 06-07-1891 do 20-07-1903  
2783Wiktoria Owsianko z d. Doliwa *około 1882 Chojnowo †30-10-1951 Łempice /Wąsosz/  
2784Wiktoria Pachucka z d. Jankiewicz  †po 14-07-1942  
2785Wiktoria Palczewska z d. Karwowska  †30-12-1852  
2786Wiktoria Panczewska z d. Karwowska *około 1816 Burzyn †  
2787Wiktoria Pawełczyk z d. Waldzińska *około 1819 Bronowo †po 11-10-1874  
2788Wiktoria Pawłowska z d. Koniecko *12-10-1869 Kędziorowo †04-02-1954 Kędziorowo /Wąsosz/   
2789Wiktoria Piechocińska z d. Cendrowska  †  
2790Wiktoria Piechowska z d. Narkowicz  †po 09-02-1891  
2791Wiktoria Pielna z d. Księżakowska *około 1859 Niedźwiadna †  
2792Wiktoria Pieńczykowska z d. Sulewska  †  
2793Wiktoria Pieńkowska z d. Nowicka  †  
2794Wiktoria Pieńkowska z d. Niska *około 1824 Grajewo †  
2795Wiktoria Pieńkowska z d. Olszewska *około 1833 Grądy Małe †przed 26-11-1894  
2796Wiktoria Pieńkowska z d. Niebrzydowska *22-12-1903 Glinki †   
2797Wiktoria Pietraszewicz z d. N  †po 23-11-1817  
2798Wiktoria Piotrowska z d. Leszczewska *około 1822 Kucze Wielkie †po 10-02-1873  
2799Wiktoria Płochocka *około 08-12-1871 Modzele †30-03-1872 Modzele  
2800Wiktoria Płochocka z d. Okulewicz *około 1878 Andrychy †30-07-1907 Andrychy  
2801Wiktoria Płońska z d. Jabłońska  †  
2802Wiktoria Podkowicz z d. Karwowska *około 1880 Surały †po 02-06-1941  
2803Wiktoria Polkowska  †1813 Kąty /Burzyn/  
2804Wiktoria Polkowska z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
2805Wiktoria Pomiatowska z d. Jaroszewicz  †30-12-1905 Czarnówek  
2806Wiktoria Poniatowska z d. Arusiewicz  †przed 26-11-1919  
2807Wiktoria Popławska z d. Rołownia (Wołownia, Ołownia))  †przed 23-01-1859  
2808Wiktoria Porowska  †przed 16-02-1896  
2809Wiktoria Porowska z d. Karwowska *około 1830 Kąty †  
2810Wiktoria Porowska z d. N *około 1831 †przed 24-09-1889  
2811Wiktoria Pospieszyńska z d. Rydelek *około 1896 Białaszewo †  
2812Wiktoria Potrzebka z d. Gutowska  †po 26-10-1875  
2813Wiktoria Prusicka z d. Łojewska *około 1830 Bartki †po 10-02-1879  
2814Wiktoria Pruszyńska z d. Kossakowska *około 1887 Grabowo †  
2815Wiktoria Przestrzelska z d. Polkowska  †po 10-02-1839  
2816Wiktoria Przestrzelska z d. Górska *około 1838 Chrostowo †  
2817Wiktoria Przestrzelska z d. Brzóska *około 1852 Racibory †05-02-1887  
2818Wiktoria Przestrzelska z d. Naturalista *około 1857 Turośl †11-05-1917 Kubra /Przytuły/  
2819Wiktoria Przestrzelska z d. Kozłowska *około 1874 Zaborowo †po 29-09-1925  
2820Wiktoria Puchalska z d. Piotruczak  †  
2821Wiktoria Puchalska *około 1841 Mocarze †04-04-1881 Mocarze /Burzyn/  
2822Wiktoria Purwin z d. Wasilewska  †  
2823Wiktoria Purwin z d. Modzelewska *08-12-1916 Surały †  
2824Wiktoria Ramotowska  †po 28-11-1826  
2825Wiktoria Ramotowska z d. Chrostowska *około 1826 Brodowo †po 07-11-1882  
2826Wiktoria Renkiewicz z d. Remiszewska  †przed 1842 Mścichy  
2827Wiktoria Reska z d. Letko *około 1882 Milewo †  
2828Wiktoria Robaczyńska z d. Raczkowska *24-10-1877 Ławsk †17-07-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2829Wiktoria Rodak [0¬]    
2830Wiktoria Rogala z d. Wysocka *około 1852 Łempice †po 03-02-1919  
2831Wiktoria Rogalska z d. Wierciszewska  †po 03-02-1852  
2832Wiktoria Rogalska z d. Niebrzydowska *około 1830 Jaki †05-12-1872 Jaki /Słucz/  
2833Wiktoria Rogalska z d. Jarmutowska *około 1865 †  
2834Wiktoria Rogowska z d. Cybula  †  
2835Wiktoria Rogowska z d. Trzaska  †po 26-11-1850  
2836Wiktoria Rogowska z d. Konopka *około 1801 Pluty †  
2837Wiktoria Rogowska z d. Korytkowska *około 1828 Pluty †  
2838Wiktoria Rogowska z d. Ramotowska *około 1831 Danowo †po 28-11-1888  
2839Wiktoria Rogowska z d. Roszkowska *około 1872 Konopki Chude †po 15-01-1937  
2840Wiktoria Rogowska z d. Klimaszewska *01-10-1888 Supy †przed 09-1917  
2841Wiktoria Rogowska z d. Grabowska *około 1913 Chrostowo †  
2842Wiktoria Rostek z d. Jabłońska *około 1888 Szczuczyn †  
2843Wiktoria Rostek z d. Marczykowska *około 1897 Wąsosz †14-07-1944 Wąsosz  
2844Wiktoria Rostkowska z d. Laskowska *około 1829 Przestrzele †  
2845Wiktoria Rostkowska z d. Strumiłowska *około 1833 Rutki †przed 10-1866  
2846Wiktoria Roszkowska z d. Ramotowska *około 1834 Wagi †  
2847Wiktoria Rożyńska z d. Gosiewska  †  
2848Wiktoria Rózio z d. Mikucka  †po 06-09-1932  
2849Wiktoria Rupińska z d. Bogusz *około 1827 Bukowo Małe †od 08-02-1875 do 14-02-1887  
2850Wiktoria Rupińska z d. Karwowska *około 1861 Karwowo †08-10-1891 Borawskie /Przytuły/  
2851Wiktoria Rutkowska z d. Rogińska  †po 27-01-1869  
2852Wiktoria Rydzewska z d. Lewicka *około 1843 Bagińskie †22-12-1891  
2853Wiktoria Rydzewska z d. Lipińska *około 1854 Obrytki †po 25-02-1895  
2854Wiktoria Rynkiewicz z d. Mocarska  †po 21-09-1864  
2855Wiktoria Ryżo (Rózio?) z d. Niebrzydowska ?  †  
2856Wiktoria Sadowska z d. Trojanowska  †  
2857Wiktoria Sadowska z d. Siejda *około 1872 Ławsk †  
2858Wiktoria Sakowska z d. Kokoszka *około 1871 Piątnica †przed 05-02-1929  
2859Wiktoria Salomea Godlewska *25-03-1811 Konopki †  
2860Wiktoria Samborska z d. Wądołowska *około 1835 Rutki †od 03-10-1883 do 26-01-1891  
2861Wiktoria Samluk z d. Wołkańska  †po 21-07-1912  
2862Wiktoria Saraczewska z d. Skrodzka *około 1833 Orlikowo †  
2863Wiktoria Sawicka z d. Łepkowska  †przed 17-02-1925  
2864Wiktoria Sawicka z d. Gryczkowska  †  
2865Wiktoria Sciuba z d. Gąsiewska *około 1888 Wilamowo †  
2866Wiktoria Siedlecka z d. Węcek *około 1877 Kędziorowo †przed 04-1909  
2867Wiktoria Siedlecka z d. Mściwujewska *około 1881 Cynty (Korniewo) †10-08-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
2868Wiktoria Siedlecka z d. Orłowska *05-09-1885 Niećkowo †27-03-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
2869Wiktoria Sielawa z d. Łowczyńska  †  
2870Wiktoria Sienicka z d. Świderska *około 1829 Golanki †  
2871Wiktoria Sieniła z d. Antosiewicz *około 1881 Wierzbowo †  
2872Wiktoria Sierakowska z d. Surawska *16-01-1900 Niedźwiedzkie †  
2873Wiktoria Sierbińska z d. Pogorzelska *około 1834 Popowo †  
2874Wiktoria Sikorska z d. Przyborowska *około 1810 Gałązki †05-09-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2875Wiktoria Sikorska z d. Surawska *około 1879 Niedźwiedzkie †przed 01-1900  
2876Wiktoria Skoczek z d. Tuzinowska *około 1862 Bęćkowo †po 09-02-1925  
2877Wiktoria Skrodzka z d. Niebrzydowska  †  
2878Wiktoria Skrodzka z d. Wierzbowska *około 1851 Wilamowo †przed 05-1891  
2879Wiktoria Skrodzka z d. Mroczkowska *około 1871 Kamińskie †  
2880Wiktoria Skrodzka z d. Orzechowska *około 1872 †  
2881Wiktoria Skubich z d. Zawadzka  †  
2882Wiktoria Skubich z d. Feltowicz *około 1880 Białosuknia †po 31-01-1942  
2883Wiktoria Sobolewska z d. Zyskowska  †od 18-11-1849 do 06-11-1853  
2884Wiktoria Sokołowska z d. Ramotowska  †po 12-02-1900  
2885Wiktoria Sokołowska z d. Wojsław *15-04-1805 Kownatki †po 30-06-1879   
2886Wiktoria Sokołowska z d. Karwowska *około 1826 Zaborowo †przed 22-07-1903  
2887Wiktoria Sokołowska z d. Dąbrowska *1858 Łoje Awissa †  
2888Wiktoria Sokołowska z d. Rafałowska *około 1879 Stawiski †  
2889Wiktoria Sosnowska z d. Zielińska  †po 24-01-1921  
2890Wiktoria Sosnowska z d. Przyborowska *18-10-1896 Bzury †23-08-1983 Szczuczyn  
2891Wiktoria Stanisława Rożyńska z d. Gosiewska *04-10-1873 Łojki par. Białaszewo †  
2892Wiktoria Stankiewicz z d. Modzelewska *około 1840 Pluty †14-09-1876  
2893Wiktoria Strzyżewska z d. Niebrzydowska *23-01-1839 Sulewo Prusy †  
2894Wiktoria Sulewska z d. Dąbrowska  †  
2895Wiktoria Sulewska *około 1784 †09-07-1786 Sulewo Prusy  
2896Wiktoria Sulewska z d. Łempicka *23-05-1798 Bagienice †  
2897Wiktoria Sulewska *28-01-1799 Sulewo Prusy †  
2898Wiktoria Sulewska *12-05-1805 Godlewo †  
2899Wiktoria Sulewska z d. Kurkowska *około 1808 Jaki †11-10-1873 Sulewo Kownaty   
2900Wiktoria Sulewska z d. Jaczyńska *około 1832 Jaki †po 07-08-1893  
2901Wiktoria Sulewska *21-12-1833 Sulewo Prusy †  
2902Wiktoria Sulewska z d. Malinowska *około 1839 Wąsosz †przed 18-05-1896  
2903Wiktoria Sulewska z d. Kondrat *około 1839 Grajewo †po 30-05-1881  
2904Wiktoria Sulewska *około 10-1847 Sulewo Kownaty †04-11-1847 Sulewo Kownaty   
2905Wiktoria Sulewska z d. Grodzicka *około 1855 Słucz †  
2906Wiktoria Sulewska *15-10-1857 Sulewo Kownaty †przed 1862  
2907Wiktoria Sulewska z d. Chojnowska *około 1866 Danowo †  
2908Wiktoria Sulewska z d. Budzińska *około 1881 Kudłaczewo †  
2909Wiktoria Sulińska z d. Karwowska *około 1808 Popowo †14-01-1872 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2910Wiktoria Sulińska z d. Zaborowska *około 1871 Sulewo Kownaty †przed 27-09-1923  
2911Wiktoria Supińska z d. Janiszewska  †przed 06-02-1905  
2912Wiktoria Supińska z d. Klimaszewska *około 1795 Dusze †przed 06-02-1844  
2913Wiktoria Sutkowska z d. Jankowska  †po 26-01-1932  
2914Wiktoria Syłak z d. Orłowska *05-12-1889 Grozimy †29-03-1963 Grozimy /Wąsosz/  
2915Wiktoria Synarska z d. Niedźwiedzka *około 1873 Bęćkowo †  
2916Wiktoria Szczawińska z d. Załęcka  †przed 20-10-1851  
2917Wiktoria Szczuka z d. Kulikowska *około 1835 Łojki par. Białaszewo †po 20-05-1889  
2918Wiktoria Szleszyńska z d. Kozikowska  †  
2919Wiktoria Szleszyńska z d. Karwowska *1803 Brychy †od 26-11-1844 do 24-11-1846  
2920Wiktoria Szleszyńska z d. Malinowska *1843 Bukowo Duże †12-03-1919 Bukowo Duże /Słucz/  
2921Wiktoria Szleszyńska z d. Sulewska *18-12-1848 Zalesie †po 25-01-1922  
2922Wiktoria Szleszyńska z d. Konopka *około 1872 Konopki Chude †po 09-05-1911  
2923Wiktoria Szleszyńska z d. Kalinowska *około 1875 Brychy †  
2924Wiktoria Szleszyńska z d. Skrodzka *06-03-1909 Konopki-Białystok †12-11-1986 Łubiane  
2925Wiktoria Szmitko z d. Boć  †  
2926Wiktoria Szorc z d. Jabłonowska  †po 31-01-1899  
2927Wiktoria Szumowska z d. Orłowska  †po 28-11-1933  
2928Wiktoria Szumowska z d. Surowska *około 1826 Kucze Małe †przed 04-1874 Przestrzele   
2929Wiktoria Szwam z d. Chylińska *około 1899 Konopki Chude †  
2930Wiktoria Szymanowicz z d. Grzymała  †po 15-02-1898  
2931Wiktoria Szymanowska z d. Kotowska  †po 05-02-1918  
2932Wiktoria Szymanowska z d. Sokołowska  †po 24-01-1887  
2933Wiktoria Szymanowska z d. Danowska *21-12-1779 Lipińskie †  
2934Wiktoria Szymanowska *22-05-1788 Kieljany †14-02-1790 Kieljany  
2935Wiktoria Szymanowska z d. Wojsław *13-12-1810 Wojsławy †  
2936Wiktoria Szymanowska z d. Borawska *około 1831 Borawskie †przed 27-11-1893  
2937Wiktoria Szymanowska z d. Karwowska *1855 Zakrzewo †przed 06-10-1909  
2938Wiktoria Szymanowska z d. Orłowska *około 1867 Niećkowo †  
2939Wiktoria Szymanowska z d. Klimaszewska *około 1870 Lipińskie †  
2940Wiktoria Szymanowska z d. Kowalewska *około 1879 Łosewo †21-02-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
2941Wiktoria Szymanowska z d. Łęgowska *około 1898 Żebry †  
2942Wiktoria Szymańczyk z d. Sokołowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †  
2943Wiktoria Szymborska z d. Strucińska *około 1874 Janczewo †  
2944Wiktoria Śliżewska  †   
2945Wiktoria Śmiglewska  †  
2946Wiktoria Świderska z d. Wiszowata  †  
2947Wiktoria Świderska z d. Kosmowska *około 1853 Szczuczyn †przed 19-02-1912  
2948Wiktoria Świderska z d. Danowska *14-06-1857 Zalesie †   
2949Wiktoria Świderska z d. Bogusz *około 1868 Bukowo Duże †08-02-1908 Bukowo  
2950Wiktoria Świderska z d. Wojsław *około 1876 Gałązki †  
2951Wiktoria Tarnacka z d. Wiśniewska *około 1895 Szwelczyn †10-09-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
2952Wiktoria Teofila Wysocka z d. Milewska *około 1838 Nadbory †  
2953Wiktoria Toczyłowska z d. Klimaszewska  †przed 07-11-1887  
2954Wiktoria Toczyńska z d. Wądołowska *około 1837 Rutki †po 03-02-1886  
2955Wiktoria Tołczyk z d. Gorzembowska  †po 06-02-1910  
2956Wiktoria Trepanowska z d. N  †  
2957Wiktoria Trojanowska z d. Czyżewska (Cydzyłska) *1846 Surały †po 06-03-1905  
2958Wiktoria Truszkowska z d. Mścichowska  †po 21-10-1872  
2959Wiktoria Truszkowska z d. Potapska  †  
2960Wiktoria Truszkowska z d. Szepietowska  †od 13-02-1871 do 05-02-1873  
2961Wiktoria Truszkowska z d. Klimaszewska *około 1827 Łosewo †03-01-1871  
2962Wiktoria Truszkowska z d. Zalewska *około 1832 Zalesie †po 11-11-1878   
2963Wiktoria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1811 Szostaki †przed 12-09-1864  
2964Wiktoria Trzonkowska z d. Puchalska  †po 20-05-1896  
2965Wiktoria Tyszka z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †06-05-1907 Pasichy /Wąsosz/  
2966Wiktoria Tyszkiewicz z d. Orłowska * Bęćkowo †  
2967Wiktoria Wajs z d. Trojanowska [0¬]    
2968Wiktoria Walewska z d. Filo *24-12-1863 Niedźwiadna †13-03-1915 Warszawa /Warszawa/  
2969Wiktoria Walewska *17-10-1898 Borzymy †  
2970Wiktoria Waniewska z d. Koryszewska *około 1860 Maliniak †po 26-09-1921  
2971Wiktoria Wasilewska z d. Dawidowska  †  
2972Wiktoria Wasilewska z d. Kossakowska  †   
2973Wiktoria Wasilewska z d. Cwalińska  †przed 20-07-1863  
2974Wiktoria Wasilewska z d. Bylica (Bilicz) *około 1822 Kownacin †po 05-11-1872  
2975Wiktoria Wasiulewska z d. Grzybowska *około 1817 Siestrzanki †13-11-1852  
2976Wiktoria Wasiulewska *około 15-12-1853 Bęćkowo †22-12-1853 Bęćkowo /Wąsosz/  
2977Wiktoria Wądołowska z d. Grądzka *około 1790 Jarnuty †po 28-10-1845   
2978Wiktoria Wądołowska z d. Chrostowska *około 1800 Biodry †od 13-05-1855 do 27-02-1865  
2979Wiktoria Wądołowska z d. Lipska *około 1808 Nadbory †przed 05-1831  
2980Wiktoria Wądołowska z d. Cwalińska *około 1833 Cwaliny †30-03-1908 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2981Wiktoria Wądołowska z d. Kurkowska *około 1845 Borawskie †  
2982Wiktoria Wąsowska z d. Sternicka  †po 02-09-1914  
2983Wiktoria Wejdo z d. Dworakowska  †20-08-1895  
2984Wiktoria Werner z d. Dobrzeniowska *około 10-1859 Lipnik †31-05-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2985Wiktoria Wesołowska z d. Chodnicka *17-09-1904 Ciemianka †30-09-1992 Chmielewo  
2986Wiktoria Wędrzycka z d. Kowalewska *około 1871 Kędziorowo †przed 04-02-1929  
2987Wiktoria Wicik z d. Kraińska *około 1873 Wólka Piaseczna †  
2988Wiktoria Wiczlińska [0¬]     
2989Wiktoria Wieczorek z d. Sokołek  †po 18-01-1818  
2990Wiktoria Wierciszewska z d. Dąbrowska *około 1855 Pluty †po 10-07-1906  
2991Wiktoria Wierzbowska z d. N  †po 07-09-1825  
2992Wiktoria Wierzbowska z d. Fabiszewska  †od 21-10-1872 do 19-02-1878  
2993Wiktoria Wietska z d. N  †  
2994Wiktoria Wiszowata z d. Świderska *25-05-1898 Rogaczów †  
2995Wiktoria Wiśniewska z d. Mieczkowska *około 1816 Miecze †po 25-02-1884  
2996Wiktoria Wiśniewska z d. Ruszczyk *20-02-1883 Sojczyn-Borowy †  
2997Wiktoria Wiśniewska z d. Samełko *25-12-1900 Niećkowo †22-12-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
2998Wiktoria Wiśniewska v. Glińska z d. Mocarska *około 1868 Rutkowskie †po 27-01-1925  
2999Wiktoria Witfińska z d. Krajewska  †   
3000Wiktoria Włodkowska z d. Karwowska *około 1847 Sokoły †po 13-07-1908  
3001Wiktoria Włodkowska z d. Dołęga *około 1865 Rutkowskie †  
3002Wiktoria Wojciechowska z d. Wasilewska *1822 †02-02-1864 Wąsosz  
3003Wiktoria Wojewoda z d. Antoniak  †  
3004Wiktoria Wojsław z d. Cwalina  †po 21-02-1881  
3005Wiktoria Wojsław z d. Budna  †przed 16-05-1809  
3006Wiktoria Wojsław z d. Tyszka  †po 25-05-1858  
3007Wiktoria Wojsław *około 1830 Obrytki †31-03-1892 Sokoły  
3008Wiktoria Wojsław z d. Obrycka *21-06-1864 Skroda Wielka †13-05-1888 Skroda Wielka /Grabowo/  
3009Wiktoria Wójcicka z d. Gałecka *1839 Załuski †  
3010Wiktoria Wróblewska z d. Gałecka  †  
3011Wiktoria Wróblewska z d. Dłużniewska  †po 31-01-1898  
3012Wiktoria Wróblewska z d. Przestrzelska *1870 Hipolitowo †18-10-1951 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3013Wiktoria Wszeborowska z d. Kiełczewska *około 1844 Guty Podleśne †  
3014Wiktoria Wszeborowska *25-01-1850 Stawiane †20-02-1856 Sokoły  
3015Wiktoria Wudy *około 1918 Poznań †09-04-1942 Wąsosz  
3016Wiktoria Wykowska z d. Sulewska  †  
3017Wiktoria Wysocka z d. Nieciecka  †przed 10-02-1896  
3018Wiktoria Wysocka z d. Jarosławska *około 1840 Ciemianka †po 22-01-1894  
3019Wiktoria Wysocka z d. Kołakowska *około 1890 Wąsosz †po 09-04-1950  
3020Wiktoria Wyszomierska z d. Szulc *około 1869 Szwelczyn †  
3021Wiktoria Wyszyńska z d. Kulikowska  †przed 04-07-1910  
3022Wiktoria Zabielska z d. Kozikowska  †od 29-02-1892 do 19-02-1900  
3023Wiktoria Zaborowska z d. Sulewska *10-10-1803 Sulewo Kownaty †po 14-02-1844  
3024Wiktoria Zając z d. Jaworowska [0¬]    
3025Wiktoria Zając z d. Jarocka  †od 30-01-1881 do 08-10-1889  
3026Wiktoria Zakrzewska z d. Kuczyńska  †12-10-1842  
3027Wiktoria Zakrzewska z d. Kotowska  †po 23-11-1829  
3028Wiktoria Zakrzewska *około 1793 †12-01-1795 Wojsławy  
3029Wiktoria Zakrzewska z d. Rogowska *około 1826 †po 26-09-1887  
3030Wiktoria Zakrzewska *07-08-1843 Wojsławy †17-02-1845 Wojsławy  
3031Wiktoria Zalewska z d. Kulikowska  †po 23-11-1825  
3032Wiktoria Zalewska z d. Lipka  †przed 24-11-1868  
3033Wiktoria Zalewska z d. Lenkowska  †  
3034Wiktoria Zalewska z d. Ciecierska  †po 23-02-1938  
3035Wiktoria Zalewska z d. Cybula *około 1829 Ruda †24-06-1861 Ruda /Białaszewo/  
3036Wiktoria Zalewska *18-11-1883 Wąsosz †24-11-1884 Wąsosz /Wąsosz/  
3037Wiktoria Załuska z d. Mieczkowska *około 1823 Milewo †11-03-1893 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3038Wiktoria Zamirowska z d. Cybulska  †22-08-1872  
3039Wiktoria Zamojska z d. Kurzątkowska *02-02-1873 Kownacin †05-02-1963 Skaje  
3040Wiktoria Zaniewska z d. Rogowska *około 1888 Czachy †  
3041Wiktoria Zaręba z d. Konopka  †przed 15-01-1907  
3042Wiktoria Zaręba z d. Rożyńska  †przed 05-02-1872  
3043Wiktoria Zarzecka z d. Sokołowska *około 1885 Wąsosz †przed 1909  
3044Wiktoria Zawadzka z d. Wróblewska  †po 24-01-1881  
3045Wiktoria Zawadzka z d. Rogalska *około 03-1852 Bukowo †16-05-1940 Wąsosz  
3046Wiktoria Zdankiewicz z d. Olszewska *około 1873 Kowalewo †  
3047Wiktoria Zdankowska z d. Jaskowska *około 05-1818 Klimaszewnica †po 10-02-1879  
3048Wiktoria Zdankowska z d. Milewska *około 1851 Borawskie †przed 04-1896  
3049Wiktoria Zejer z d. Malinowska  †po 20-06-1911  
3050Wiktoria Zielińska z d. Skrodzka *około 1828 Bukowo Małe †od 15-02-1885 do 04-03-1889  
3051Wiktoria Zielińska z d. Werno *12-03-1867 Łempice †  
3052Wiktoria Zielińska z d. Piotrowska *około 1886 Guty †  
3053Wiktoria Zielińska z d. Borzymowska *około 1898 Łękowo †  
3054Wiktoria Ziemkiewicz z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †  
3055Wiktoria Ziorkowska z d. Kołakowska  †  
3056Wiktoria Złotkowska z d. Gutowska  †  
3057Wiktoria Zwolińska z d. Orzechowska  †przed 23-02-1903  
3058Wiktoria Zyskowska z d. Krystowczyk *około 1893 Mazewo †przed 04-1946   
3059Wiktoria Żabiłowicz z d. Rybak *około 1888 Czarnówek †  
3060Wiktoria Żebrowska z d. Rybacka  †po 30-01-1899  
3061Wiktoria Żebrowska z d. Gutowska *około 1861 Guty Podleśne †  
3062Wiktoria Żelechowska z d. Ostrowska *około 1897 Makowskie †  
3063Wiktoria Żmijewska z d. Modzelewska  †przed 04-02-1856  
3064Wiktoria Żołnierzewicz z d. Sutkowska *około 1842 Białaszewo †16-02-1920 Święcienin /Radziłów/  
3065Wiktoria Żukowska z d. Piłatowska *około 1823 Kucze Wielkie †  
3066Wiktoria Żurawska z d. Siemion *około 1891 Świdry †27-05-1941 Świdry /Wąsosz/  
3067Wiktoria Żurawska *około 06-1892 †05-04-1893 Wąsosz  
3068Wiktoria Żurawska z d. Szabelska *około 1906 Radziłów †  
3069Wilhelm Blaszko  †przed 04-06-1878  
3070Wilhelm Butwiłowski *około 1832 †  
3071Wilhelm Drążek  †przed 16-10-1893  
3072Wilhelm Duda  †  
3073Wilhelm Dzięgielewski *około 1863 Prusy †12-02-1930 Kownatki  
3074Wilhelm Erlich  †przed 07-09-1862  
3075Wilhelm Hitte  †przed 19-07-1859  
3076Wilhelm Jagodziński  †po 28-01-1887  
3077Wilhelm Kerchner *około 1849 †  
3078Wilhelm Kiźling  †  
3079Wilhelm Klimkowski  †  
3080Wilhelm Kotowski  †przed 17-02-1852  
3081Wilhelm Namlik *około 1820 Świdry par. Skarżyn †  
3082Wilhelm Piszczatowski  †przed 17-02-1857  
3083Wilhelm Roda  †po 16-02-1859  
3084Wilhelm Sienkiewicz  †  
3085Wilhelm Skwitowski  †po 07-02-1831  
3086Wilhelm Stemporowski  †  
3087Wilhelm Wierzchowski  †przed 22-01-1894  
3088Wilhelm Zalc *około 1837 Pisz †06-02-1894  
3089Wilhelmina (Marianna) Sikora z d. Gajek  †po 01-02-1864  
3090Wilhelmina Albarus  †  
3091Wilhelmina Czerpakowska z d. Bera  †przed 09-1887  
3092Wilhelmina Dukert z d. Szymanowska  †  
3093Wilhelmina Emilia Jaźwińska z d. Wierzchowska *około 1830 Prusy †  
3094Wilhelmina Karolina Wądołowska z d. Zejfert *około 1831 Szczuczyn †  
3095Wilhelmina Karwowska z d. Trzcińska  †17-10-1864  
3096Wilhelmina Marcińczyk z d. Gabrat  †przed 05-04-1894  
3097Wilhelmina Obrycka z d. Mioduszewska *około 1855 Biała Piska †  
3098Wilhelmina Radkowska z d. Szulc *około 1846 Prusy †przed 23-02-1897  
3099Wilhelmina Stankiewicz z d. Dzucek ?  †przed 19-02-1870  
3100Wilim Jarosz  †  
3101Wilim Mikulski *około 1807 †  
3102William (Walter) Kobielski  †  
3103William B. Rittenbaugh [0¬]    
3104William C. Foster [0¬]     
3105William C. Foster *23-08-1977 Phoenixville, PA †08-2014  
3106William Foster *1930 †1990  
3107William Foster [0¬]    
3108William Przybylski  †  
3109Wincenta Bukowska z d. Meyer  †  
3110Wincenta Danowska z d. Kujałowicz [0¬]    
3111Wincenta Godlewska *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
3112Wincenta Gumowska z d. Godlewska  †  
3113Wincenta Łuksza z d. Martusewicz  †  
3114Wincenta Maria Pender z d. Wójcicka [0¬]    
3115Wincenta Mogielnicka *05-03-1890 Brzostowo †  
3116Wincenta Zalewska z d. Laskowska *29-01-1920 Nieławice †1981 Łomża /Jedwabne/   
3117Wincenty Adasiewicz *około 1771 †przed 23-05-1841  
3118Wincenty Apolinary Zalewski *około 07-1854 †02-03-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
3119Wincenty Awienik  †  
3120Wincenty Bagiński *05-04-1863 Stawiane †  
3121Wincenty Baranowski  †przed 08-02-1932  
3122Wincenty Baranowski *około 1786 †  
3123Wincenty Baranowski *1906 †  
3124Wincenty Barański  †  
3125Wincenty Baraszkiewicz *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
3126Wincenty Bargłowski *20-07-1884 Radziłów †  
3127Wincenty Beker *około 1841 Kurejwa †  
3128Wincenty Białasiewicz *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3129Wincenty Białobrzeski  †przed 16-05-1842  
3130Wincenty Bielski *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
3131Wincenty Biędzio  †  
3132Wincenty Błaszkiewicz [0¬]    
3133Wincenty Bogdan  †  
3134Wincenty Bogdan [0¬]    
3135Wincenty Bogusz  †  
3136Wincenty Bogusz *około 1794 Przytuły †18-04-1854   
3137Wincenty Bolesław Jaśkowski *22-07-1897 Wąsosz †1899 Wąsosz  
3138Wincenty Borawski *około 1848 Świdry Podleśne †  
3139Wincenty Borawski *16-04-1858 Konopki †  
3140Wincenty Borowski [0¬]    
3141Wincenty Borys  †  
3142Wincenty Boryszewski  †przed 08-01-1912  
3143Wincenty Brzostowski  †22-01-1842  
3144Wincenty Brzostowski  †przed 21-02-1859  
3145Wincenty Brzostowski *około 1857 Łoje Awissa †21-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
3146Wincenty Brzozowski *około 1864 Święcienin †  
3147Wincenty Brzozowski *około 1872 Mścichy †  
3148Wincenty Brzuchalski *około 1765 †06-06-1848 Wąsosz  
3149Wincenty Brzuchalski *około 1798 Kędziorowo †  
3150Wincenty Bułatowicz  †przed 04-09-1911  
3151Wincenty Cabertt  †po 04-09-1849  
3152Wincenty Chmielewski  †  
3153Wincenty Chmielewski *1863 Mścichy †  
3154Wincenty Chrostowski  †  
3155Wincenty Chrostowski *około 1841 Biodry †26-04-1914 Biodry /Burzyn/  
3156Wincenty Chrostowski *około 1847 Brodowo †po 25-11-1890  
3157Wincenty Chrostowski *około 1884 Przytuły †  
3158Wincenty Chrostowski *około 1900 Biodry †  
3159Wincenty Chrzanowski *około 1854 Wypychy †po 28-11-1922  
3160Wincenty Chrzanowski *21-07-1860 Kieljany †   
3161Wincenty Cichocki *około 1868 Wilamowo †  
3162Wincenty Cichomski  †  
3163Wincenty Ciecierski  †  
3164Wincenty Cimoch  †od 07-11-1843 do 23-01-1853  
3165Wincenty Cwalina  †  
3166Wincenty Cwalina [0¬]    
3167Wincenty Czerwonka *około 1845 Czerwonki †od 21-02-1911 do 22-03-1920  
3168Wincenty Czyżewski *20-01-1890 Wąsosz †24-01-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
3169Wincenty Ćwikłowski  †  
3170Wincenty Danowski *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo  
3171Wincenty Darwicki *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
3172Wincenty Dąbrowski  †  
3173Wincenty Dąbrowski *około 1855 Chojnowo †  
3174Wincenty Dobrzewicz  †przed 09-08-1857  
3175Wincenty Dołęga *około 1882 Makowskie †  
3176Wincenty Domaszewski  †przed 09-02-1839  
3177Wincenty Duchnowski  †przed 24-02-1884  
3178Wincenty Dworakowski  †przed 12-11-1900  
3179Wincenty Dymowski  †  
3180Wincenty Dymowski *około 1857 Stawiski †przed 21-06-1931  
3181Wincenty Falkowski  †przed 03-02-1850  
3182Wincenty Filo *około 03-1854 †05-05-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3183Wincenty Franciszek Górski *14-04-1814 Kieljany †08-02-1816 Kieljany  
3184Wincenty Franciszek Grabowski *1792 †przed 09-06-1862  
3185Wincenty Frączkiewicz  †po 09-07-1832  
3186Wincenty Frączkiewicz *około 1787 Wizna †  
3187Wincenty Gabrukiewicz  †   
3188Wincenty Gardocki *22-01-1931 Stawiane †06-04-1931 Stawiane  
3189Wincenty Gocłowski *około 1872 Kramarzewo †  
3190Wincenty Godlewski *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
3191Wincenty Gołąbek  †  
3192Wincenty Górski *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
3193Wincenty Górski *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
3194Wincenty Grabowski *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
3195Wincenty Grabowski [0¬]    
3196Wincenty Grochowski  †przed 09-08-1863  
3197Wincenty Grochowski *około 1860 Chojnowo par. Trzcianne †  
3198Wincenty Gromadzki  †po 07-02-1825  
3199Wincenty Grzymkowski *około 1862 Radziłów †02-11-1944 Słucz /Słucz/  
3200Wincenty Grzymkowski [0¬]    
3201Wincenty Gulski  †przed 02-09-1866  
3202Wincenty Hermanowski  †po 28-02-1881  
3203Wincenty Iwanowski *około 1876 Przytuły †   
3204Wincenty Iwaszkiewicz *około 1775 Jurzec †  
3205Wincenty Jacyna *około 1788 †  
3206Wincenty Jan Radzio [0¬]    
3207Wincenty Janczewski *około 1912 Janczewo †  
3208Wincenty Jasiński *14-10-1909 Radziłów †  
3209Wincenty Jaworowski *około 1839 Lachowo †około 1885  
3210Wincenty Jurski *około 1863 Czachy †  
3211Wincenty Kadłubowski  †po 26-01-1880  
3212Wincenty Kalinowski *około 03-1819 Wąsosz †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3213Wincenty Kamiński *około 07-1833 Wąsosz †po 01-07-1889  
3214Wincenty Kapica  †  
3215Wincenty Karwowski  †  
3216Wincenty Karwowski *około 1857 Pieńczykowo †  
3217Wincenty Karwowski *około 1876 Kędziorowo †19-07-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
3218Wincenty Karwowski *14-11-1897 Biodry †   
3219Wincenty Kiełczewski  †  
3220Wincenty Klepadło *około 1860 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
3221Wincenty Kocielski *około 1819 Szczuczyn †  
3222Wincenty Komosiński *15-01-1935 Wąsosz †04-06-1935 Wąsosz  
3223Wincenty Koniecko *29-07-1901 Kudłaczewo †  
3224Wincenty Konopka  †  
3225Wincenty Konopka *około 1801 Konopki par. Grabowo †  
3226Wincenty Konopka *około 1825 Konopki Chude †po 08-08-1870  
3227Wincenty Konopka *około 1865 Karwowo †26-02-1897  
3228Wincenty Kosobudzki *17-07-1791 †po 28-01-1844  
3229Wincenty Kossakowski *około 1859 Sambory †  
3230Wincenty Kossakowski *około 1889 Truszki-Kucze †  
3231Wincenty Kotowski *około 1910 Słucz †  
3232Wincenty Kowalewski [0¬]    
3233Wincenty Kozikowski  †  
3234Wincenty Kozłowski  †po 18-10-1904  
3235Wincenty Kozłowski *18-06-1907 Wąsosz †  
3236Wincenty Kozłowski *27-01-1940 Wąsosz †27-05-1940 Wąsosz  
3237Wincenty Krysztopa  †po 23-11-1862  
3238Wincenty Księżakowski *około 1857 Pieńki †27-04-1931 Wąsosz  
3239Wincenty Kuczewski  †od 03-06-1901 do 12-02-1917  
3240Wincenty Kuczyński *około 1906 Bełda †  
3241Wincenty Kulesza *około 1818 Wąsosz †12-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3242Wincenty Kumelski  †  
3243Wincenty Kumelski  †18-02-1829  
3244Wincenty Kurkowski  †przed 01-11-1853  
3245Wincenty Kurkowski *około 1797 Kurkowo †od 22-11-1858 do 22-07-1873   
3246Wincenty Kurkowski *około 1868 Czerwonki †  
3247Wincenty Ladziński *około 1807 †  
3248Wincenty Ladziński *05-04-1812 †  
3249Wincenty Laskowski  †28-03-1869  
3250Wincenty Leonard Goszczycki *około 1900 Cempkowo †  
3251Wincenty Lewandowski *około 1911 †  
3252Wincenty Lipski *około 1900 Kotowo Plac †  
3253Wincenty Litwicki [0¬]    
3254Wincenty Locman *13-12-1923 Żebry †04-11-1996 /Wąsosz/  
3255Wincenty Łaguna *24-01-1836 Stawiane †07-03-1917 Stawiane /Wąsosz/  
3256Wincenty Łempicki *05-04-1781 Bagienice †   
3257Wincenty Łepkowski *około 1849 Wąsosz †29-08-1919 Możdżenie /Wąsosz/  
3258Wincenty Łojewski *około 1847 Łoje Grężki †po 23-01-1890  
3259Wincenty Łoś *18-07-1816 Ławsk †przed 30-01-1888  
3260Wincenty Łynko *około 1888 Lachowice †  
3261Wincenty Maciejewski *około 1886 Kędziorowo †11-12-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
3262Wincenty Makuszewski *29-03-1869 Brzeźnio †po 31-07-1937  
3263Wincenty Maleszewski  †po 21-04-1923  
3264Wincenty Malinowski  †po 22-10-1900  
3265Wincenty Maliszewski *31-07-1907 Jeziorki †  
3266Wincenty Marcel Lisicki *około 1870 Przechody †  
3267Wincenty Marciszewski  †po 12-02-1924  
3268Wincenty Marczak  †  
3269Wincenty Markowski  †po 16-02-1857  
3270Wincenty Masłowski  †  
3271Wincenty Matejko *około 1786 Wąsosz †09-01-1856 Wąsosz  
3272Wincenty Matulewicz *około 1901 Wejsieje †  
3273Wincenty Mieczkowski *około 1826 Mieczki †  
3274Wincenty Mieczkowski *około 1889 Kownacin †11-02-1952 Godlewo /Wąsosz/  
3275Wincenty Mikołajczyk  †przed 29-01-1907  
3276Wincenty Mikołajczyk *około 1882 Szczuczyn †  
3277Wincenty Mikucki  †  
3278Wincenty Mikucki *05-04-1925 Ramoty †13-06-2000 Grajewo /Wąsosz/  
3279Wincenty Milewski *około 1780 †przed 21-02-1838  
3280Wincenty Milewski *03-04-1799 Milewo †  
3281Wincenty Milewski *około 1841 Kąty †  
3282Wincenty Milewski *około 1871 Brychy †przed 21-10-1943  
3283Wincenty Mioduszewski *około 1864 Kucze Małe †przed 07-02-1923  
3284Wincenty Mocarski  †od 20-11-1860 do 27-09-1879  
3285Wincenty Mocarski  †  
3286Wincenty Mocarski *około 1810 Nadbory †przed 21-02-1859  
3287Wincenty Mocarski *około 1818 Mocarze †po 11-02-1861  
3288Wincenty Mocarski *około 1834 Męczki †po 19-11-1901  
3289Wincenty Mocarski *około 1853 Rutkowskie †  
3290Wincenty Mocarski *około 1896 Brzostowo †  
3291Wincenty Modzelewski  †  
3292Wincenty Mogielnicki  †po 22-11-1836  
3293Wincenty Mroczek  †  
3294Wincenty Mroczkowski *około 1822 Radziłów †15-01-1858  
3295Wincenty Mrozowicz *około 1833 †przed 07-02-1886  
3296Wincenty Mścichowski  †  
3297Wincenty Murzyński *około 1831 †  
3298Wincenty Muszyński  †  
3299Wincenty Myśliński *około 1902 Szostaki †23-02-1967 Burzyn   
3300Wincenty Narkiewicz  †po 27-01-1891  
3301Wincenty Niebrzydowski *1888 Niedźwiedzkie †05-07-1960 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3302Wincenty Nieciecki *około 1898 †08-11-1918 Bartki /Burzyn/  
3303Wincenty Niećkowski *około 1864 Przytuły †12-04-1925 Biodry /Burzyn/  
3304Wincenty Nienałtowski *1799 Leśniewo Gołębie †14-05-1883 Małachowo /Wizna/   
3305Wincenty Nieradko  †przed 19-11-1854  
3306Wincenty Norucki  †przed 28-10-1845  
3307Wincenty Nowosacki  †po 22-11-1836  
3308Wincenty Obiedziński  †  
3309Wincenty Ołdakowski *08-04-1779 Wąsosz †od 23-11-1841 do 01-06-1856  
3310Wincenty Ołdakowski *24-12-1930 Wąsosz †11-09-1954 Otwock /Wąsosz/  
3311Wincenty Orłowski  †po 20-11-1854  
3312Wincenty Ostrowski *21-07-1811 Wąsosz †08-02-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
3313Wincenty Ostrowski *30-03-1815 Wąsosz †   
3314Wincenty Ostrowski *około 1856 Kędziorowo †   
3315Wincenty Owsianko *około 1858 Łepki †przed 02-06-1913  
3316Wincenty Pałasiewicz [0¬]    
3317Wincenty Pałasiewicz  †  
3318Wincenty Pieńczykowski *około 1791 Bzury †po 20-02-1865  
3319Wincenty Popowski  †po 01-07-1939  
3320Wincenty Prątnicki  †  
3321Wincenty Przestrzelski  †29-12-1844  
3322Wincenty Przyborowski *około 1896 †29-10-1952 Radziłów /Radziłów/  
3323Wincenty Puchalski  †  
3324Wincenty Puchalski *około 1838 Kowalewszczyzna †  
3325Wincenty Pytloski *około 1825 Księże Pole †przed 25-10-1875  
3326Wincenty Raguszkalis  †  
3327Wincenty Raulinajtys  †przed 18-02-1889  
3328Wincenty Rećko *około 1862 Kurejwa †  
3329Wincenty Reniewicki  †po 09-11-1891  
3330Wincenty Rogowski  †przed 25-11-1872  
3331Wincenty Rogowski *około 1899 Brodowo †  
3332Wincenty Rutkowski *około 1818 Rutkowskie †od 08-10-1882 do 01-1896 Rutkowskie  
3333Wincenty Rydzewski  †po 07-02-1869  
3334Wincenty Rydzewski *około 1777 Żelazki †10-01-1875 Żelazki /Romany/  
3335Wincenty Rynkiewicz *23-02-1921 Mścichy †10-02-1991 Mścichy /Radziłów/  
3336Wincenty Ryszard Bagiński *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
3337Wincenty Sankowski  †przed 04-02-1839  
3338Wincenty Sarnacki *około 1867 Wścieklice †  
3339Wincenty Siedlecki *około 1838 Wąsosz †27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/  
3340Wincenty Sienkiewicz  †przed 12-11-1832  
3341Wincenty Sikorski [0¬]    
3342Wincenty Siłkowski  †przed 07-10-1930  
3343Wincenty Smoliński *22-01-1912 Kędziorowo †  
3344Wincenty Sobolewski *1857 Mścichy †  
3345Wincenty Stanisław Wiśniewski *około 1900 Częstochowa †  
3346Wincenty Strumiłowski  †przed 22-02-1846  
3347Wincenty Strynkowski *około 1782 †08-01-1837  
3348Wincenty Strynkowski *około 1829 Rutki †12-09-1857 Grądy Małe /Jedwabne/  
3349Wincenty Suchocki  †przed 18-11-1866  
3350Wincenty Sulewski *05-04-1851 Sulewo Prusy †  
3351Wincenty Sulewski *05-04-1856 Sulewo Kownaty †  
3352Wincenty Sulimowicz *około 1857 Wąsosz †29-09-1861 Szwelczyn  
3353Wincenty Suliński *14-04-1900 Wąsosz †13-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3354Wincenty Supiński  †przed 04-02-1823  
3355Wincenty Sutkowski *około 1870 †przed 23-10-1924  
3356Wincenty Sykulski  †  
3357Wincenty Szkaradziński  †po 19-07-1921  
3358Wincenty Szkaradziński *około 1864 †  
3359Wincenty Szleszyński *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3360Wincenty Szwejkowski  †przed 06-06-1865  
3361Wincenty Szydłowski * Burzyn †po 22-10-1848  
3362Wincenty Szynkowski  †po 18-01-1885  
3363Wincenty Szynkowski *około 1865 †  
3364Wincenty Śmiarowski  †po 13-07-1858  
3365Wincenty Śmiarowski  †po 02-03-1840  
3366Wincenty Śmiarowski  †po 05-02-1907  
3367Wincenty Świerzyński [0¬]     
3368Wincenty Święcki  †  
3369Wincenty Święszkowski  †przed 18-02-1840  
3370Wincenty Święszkowski  †po 07-02-1831  
3371Wincenty Tafiłowski  †  
3372Wincenty Tarnacki  †  
3373Wincenty Tomaszczyk *około 1873 Mątwica †03-11-1947 Łempice  
3374Wincenty Tomaszewski  †  
3375Wincenty Wachla *około 1847 †   
3376Wincenty Wacław Mroczkowski *19-07-1881 Wojsławy †   
3377Wincenty Wasilewski *około 1838 †15-01-1891 Okół /Białaszewo/  
3378Wincenty Wądołowski *około 1885 Męczki †  
3379Wincenty Wern *około 1850 Borawskie †21-08-1853 Świdry  
3380Wincenty Werner *05-04-1827 Wąsosz †11-04-1897 Kieljany /Wąsosz/  
3381Wincenty Wierzbicki *około 1794 †przed 10-1831  
3382Wincenty Wileński  †po 03-11-1903  
3383Wincenty Wiśniewski *około 1854 †07-04-1920 Radziłów /Radziłów/  
3384Wincenty Wiśniewski *około 1908 Radziłów †28-10-1961  
3385Wincenty Witkowski  †po 23-11-1886  
3386Wincenty Wojciechowski *02-04-1858 Wąsosz †  
3387Wincenty Wojsław  †po 25-05-1858  
3388Wincenty Wojsław *około 1778 Wojsławy †28-05-1868 Wojsławy  
3389Wincenty Wolicki  †przed 25-02-1851  
3390Wincenty Wolnicki  †05-12-1846  
3391Wincenty Wołkowski  †przed 10-02-1858  
3392Wincenty Wołyniec  †przed 12-02-1884  
3393Wincenty Wołyniec *około 1857 Puńsk †od 26-01-1914 do 20-06-1932  
3394Wincenty Wranga  †przed 08-06-1896  
3395Wincenty Wróblewski *około 1879 Siestrzanki †  
3396Wincenty Wszeborowski *około 1859 Popki †  
3397Wincenty Zaborowski [0¬]     
3398Wincenty Zając *około 1877 Chrzanowo †  
3399Wincenty Zajkowski  †po 20-02-1828  
3400Wincenty Zalewski *około 1830 †  
3401Wincenty Zalewski *około 1868 Jaki †30-01-1933 Jaki /Słucz/  
3402Wincenty Zalewski *około 1869 Laskowiec par. Zambrów †  
3403Wincenty Zalewski *około 04-1911 Grozimy †28-12-1911 Grozimy /Wąsosz/   
3404Wincenty Zarzecki *około 1920 Żebry †11-02-1929 Żebry  
3405Wincenty Zawadzki *około 1874 Konopki par. Radziłów †przed 09-09-1931  
3406Wincenty Zduńczyk  †przed 28-02-1821  
3407Wincenty Zieliński *05-04-1914 Niećkowo †16-01-1990 Białystok /Wąsosz/   
3408Wincenty Zyskowski  †przed 30-01-1899  
3409Wincenty Żbikowski *około 1850 Łękowo †od 21-02-1906 do 27-11-1911  
3410Wincenty Żelechowski  †przed 09-02-1857  
3411Wincenty Żelechowski  †po 19-02-1816  
3412Wincentyna Zakrzewska z d. Kierznowska [0¬]    
3413Wioletta Bałdyga [0¬]     
3414Wioletta Borawska z d. Skrodzka [0¬]    
3415Wioletta Brakoniecka z d. Niecikowska [0¬]     
3416Wioletta Goszczyńska z d. Jakubiak [0¬]     
3417Wioletta Jaszkowska z d. Staniszewska [0¬]    
3418Wioletta Kwiatkowska [0¬]    
3419Wioletta Łepkowska z d. Bagińska [0¬]    
3420Wioletta Misztal z d. Wasilewska [0¬]     
3421Wioletta N [0¬]    
3422Wioletta Pawluczyk [0¬]     
3423Wioletta Popek z d. Majewska [0¬]    
3424Wioletta Raciborska z d. Walder Gnibba [0¬]    
3425Wioletta Tyszko *01-01-1975 Grajewo †30-06-1977 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3426Wioletta Wiczlińska [0¬]     
3427Wioletta Żbikowska z d. Bednarowicz [0¬]     
3428Wit (Witold) Rogiński *16-03-1877 Koziki †  
3429Wit Antoni Rostkowski *01-08-1888 Czaple †  
3430Wit Czaplicki *19-04-1910 Grabowo †  
3431Wit Socik *około 1784 †  
3432Wita Wojsław [0¬]     
3433Witalis (Witold) Sulewski *10-08-1901 Zaborowo †03-01-1954 Zaborowo /Wąsosz/  
3434Witalis Bartosiewicz  †  
3435Witalis Danowski  †  
3436Witalis Kozłowski  †  
3437Witalis Mierzejewski *około 1855 Dzbenin †05-02-1913 Boczki  
3438Witalis Milewski  †po 23-11-1858  
3439Witalis Stankiewicz  †  
3440Witalis Sulewski *około 10-1863 Zaborowo †26-08-1864 Zaborowo  
3441Witalis Świderski *03-07-1898 Sulewo Prusy †   
3442Witalis Walendzik *18-01-1895 Milewo †  
3443Witezlaw Zajiček [0¬]    
3444Witold Adam Matysiewicz [0¬]    
3445Witold Adasiewicz *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
3446Witold Adolf Łempicki *19-06-1855 Bagienice †07-02-1857 Bagienice   
3447Witold Albiński *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
3448Witold Bagiński *około 1915 Sokółka †  
3449Witold Bagiński [0¬]    
3450Witold Baranowski *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
3451Witold Baranowski *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
3452Witold Bitner *1887 †1940 Katyń  
3453Witold Boguszewski *około 1883 Dołęgi †  
3454Witold Borawski *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
3455Witold Borawski *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
3456Witold Brzóska *około 1822 Jabłoń Kikalskie †22-12-1874  
3457Witold Cichocki *30-06-1913 †24-11-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
3458Witold Czarnecki [0¬]    
3459Witold Czarnecki [0¬]    
3460Witold Czarnecki [0¬]    
3461Witold Czerwonka [0¬]    
3462Witold Danowski *10-06-1896 Surały †22-01-1982 Surały   
3463Witold Deniziuk [0¬]    
3464Witold Dęby *około 1898 Michny †  
3465Witold Duzikowski [0¬]    
3466Witold Filipkowski [0¬]    
3467Witold Franciszek Wiśniewski [0¬]    
3468Witold Gałecki *1887 Glinki †1888 Glinki /Słucz/  
3469Witold Gardocki *około 12-1902 Mocarze †19-01-1903 Mocarze /Burzyn/  
3470Witold Gazowski [0¬]    
3471Witold Gibas [0¬]    
3472Witold Giembalski *około 1832 †  
3473Witold Godlewski *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
3474Witold Górski *26-09-1907 Kramarzewo †  
3475Witold Grunwald *około 1946 Niedźwiedzkie †27-07-1949 Szczuczyn  
3476Witold Grygo [0¬]    
3477Witold Jerzy Ebner [0¬]     
3478Witold Józef Łempicki *10-01-1866 Bagienice †30-03-1874 Bagienice   
3479Witold Kacperski [0¬]    
3480Witold Kaczyński *23-04-1901 Folwark Gubernia †  
3481Witold Kalinowski *28-01-1901 Konopki par. Radziłów †  
3482Witold Karol Piotr Suchorzewski *około 1859 †  
3483Witold Karpicz [0¬]    
3484Witold Karwowski [0¬]    
3485Witold Kierchner *1909 †  
3486Witold Kok  †  
3487Witold Korneluk [0¬]    
3488Witold Kowalski [0¬]    
3489Witold Kramkowski  †po 26-01-1937  
3490Witold Kuczewski *około 1869 †  
3491Witold Kulikowski [0¬]    
3492Witold Łapiński [0¬]    
3493Witold Łempicki [0¬]     
3494Witold Łempicki *13-08-1890 Bagienice †   
3495Witold Łempicki *14-08-1901 Sulewo Kownaty †16-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
3496Witold Łempicki *08-09-1919 Sienickie †25-06-1998 Klusy /Klusy/   
3497Witold Łempicki [0¬]     
3498Witold Maciejewski *15-04-1908 Kędziorowo †  
3499Witold Majewski  †  
3500Witold Majewski [0¬]    
3501Witold Milewski  †  
3502Witold Mocarski [0¬]    
3503Witold Modzelewski [0¬]    
3504Witold Muczyński *około 1890 Szczuczyn †29-09-1910  
3505Witold Muczyński *około 1911 Folwark Gubernia †  
3506Witold Narewski [0¬]    
3507Witold Olszewski [0¬]    
3508Witold Opoński *26-01-1875 Siestrzanki †od 17-02-1925 do 09-09-1931  
3509Witold Opoński [0¬]     
3510Witold Piechociński *09-02-1913 Kędziorowo †  
3511Witold Piotrowski [0¬]    
3512Witold Piwko [0¬]    
3513Witold Płochocki *31-05-1958 Obrytki †24-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3514Witold Poniatowski [0¬]    
3515Witold Pruszyński *29-08-1912 Niećkowo †  
3516Witold Przechocki *około 01-1894 Kramarzewo †01-01-1895 Kramarzewo /Wąsosz/  
3517Witold Raciborski *17-03-1951 †25-04-1984 Żebry /Wąsosz/  
3518Witold Rokicki [0¬]     
3519Witold Rostkowski [0¬]    
3520Witold Roszkowski *około 1899 Łojki par. Białaszewo †  
3521Witold Roszuk [0¬]    
3522Witold Rydzewski [0¬]    
3523Witold Ryszard Chrzanowski [0¬]    
3524Witold Sadowski *08-02-1911 Bzury †  
3525Witold Saturnin Zalewski *29-11-1872 Suwałki †   
3526Witold Staniszewski *04-06-1934 Ławsk †13-09-1938 Ławsk  
3527Witold Staniszewski *01-01-1943 Ławsk †15-07-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
3528Witold Sulewski *około 08-1882 Bagienice †16-06-1883 Bagienice   
3529Witold Sulewski *20-07-1901 Sulewo Kownaty †01-03-1989 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3530Witold Sulewski [0¬]    
3531Witold Szymanowski  †  
3532Witold Święciński *około 1902 Święcienin †  
3533Witold Święszkowski *około 1899 Kucze Wielkie †  
3534Witold Tarnacki [0¬]    
3535Witold Wierciszewski [0¬]    
3536Witold Wiśniewski *11-02-1900 Żebry †  
3537Witold Wiśniewski [0¬]    
3538Witold Władysław Potocki [0¬]    
3539Witold Włodkowski  †  
3540Witold Wojsław [0¬]     
3541Witold Wróblewski [0¬]    
3542Witold Zakrzewski *około 02-05-1917 Wojsławy †16-05-1917 Wojsławy /Wąsosz/  
3543Witold Zygmunt Tarkowski [0¬]    
3544Wlenty Zyskowski  †przed 22-11-1822  
3545Władymir Dymitruk *około 1904 Grajewo †  
3546Władysław (Wincenty) Jan Wołyniec *około 1891 Karwowo †po 07-12-1940  
3547Władysław Adam Dzięgielewski *około 1869 Lipińskie †przed 15-07-1939  
3548Władysław Adamski  †  
3549Władysław Akacki [0¬]    
3550Władysław Akacki *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
3551Władysław Akacki *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
3552Władysław Albin Kacperski *około 1879 Bagienice †przed 19-01-1937   
3553Władysław Aleksander Lozola ? *około 1860 Błonie †  
3554Władysław Antoni Czajkowski *około 1836 Łomża †  
3555Władysław Antoni Gaj [0¬]    
3556Władysław Antoszewicz  †przed 03-07-1912  
3557Władysław Apolinary Gardocki  †21-09-1894 Taraskowo  
3558Władysław Apolinary Grądzki *07-11-1866 Czerwonki †18-09-1930 Zalesie  
3559Władysław Archacki *około 1888 Ruda †  
3560Władysław Baczewski  †  
3561Władysław Bagiński  †  
3562Władysław Bagiński *około 1843 Konopki-Białystok †  
3563Władysław Bagiński *około 1887 Stawiane †  
3564Władysław Bagiński *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
3565Władysław Bagiński *około 1919 †  
3566Władysław Bajkiewicz *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
3567Władysław Bajkiewicz *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
3568Władysław Bajkowski  †  
3569Władysław Bajkowski *około 1875 Motyka †  
3570Władysław Baldachowski *około 1904 Kucze Wielkie †   
3571Władysław Balejko *około 1899 Guty †03-06-1926   
3572Władysław Balicki *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
3573Władysław Bałdyga [0¬]    
3574Władysław Baranowski *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
3575Władysław Baranowski *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
3576Władysław Bargłowski *1871 Okrasin †  
3577Władysław Bargłowski [0¬]    
3578Władysław Barłowski *około 1874 Jedwabne †   
3579Władysław Barwikowski *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
3580Władysław Bazydło *około 1873 Klimaszewnica †  
3581Władysław Bądzio *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
3582Władysław Bebłowski *około 1873 Radziłów †  
3583Władysław Bednarowicz *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
3584Władysław Bender *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
3585Władysław Białosuknia  †  
3586Władysław Biedrzycki *około 1869 Rutkowskie †  
3587Władysław Bielawski *około 1887 †po 12-01-1943  
3588Władysław Bielicki  †  
3589Władysław Bielicki *około 1853 Kołaki Strumienie †  
3590Władysław Bielicki *około 1855 †po 22-09-1904  
3591Władysław Bieńkowski  †  
3592Władysław Bieńkowski *1845 Okrasin †1846 Okrasin /Radziłów/  
3593Władysław Bieńkowski *około 1865 Białaszewo †przed 11-02-1918  
3594Władysław Bieńkowski *15-12-1893 Okrasin †  
3595Władysław Bieńkowski *około 1897 Mścichy †  
3596Władysław Bieńkowski *około 1897 Mścichy †  
3597Władysław Bieńkowski [0¬]    
3598Władysław Biernacki *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
3599Władysław Bobik *około 1890 Kielce †  
3600Władysław Bobrowski [0¬]    
3601Władysław Bobrowski *około 1882 Popowo †  
3602Władysław Boguszewski *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/   
3603Władysław Boguszewski *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3604Władysław Bolesław Sulewski *około 1876 Zaborowo †13-02-1952 Zaborowo /Wąsosz/   
3605Władysław Bolesław Tarnacki *29-03-1900 Wąsosz †24-08-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
3606Władysław Borawski  †  
3607Władysław Borawski *około 1848 Niedźwiadna †  
3608Władysław Borawski *około 1851 Borawskie †  
3609Władysław Borawski *około 1857 Konopki †09-12-1916 Konopki /Wąsosz/   
3610Władysław Borawski *około 1859 Konopki †19-10-1860 Konopki /Wąsosz/  
3611Władysław Borawski *około 1865 Orlikowo †01-02-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3612Władysław Borawski *około 1874 Konopki †24-11-1878 Konopki  
3613Władysław Borawski *około 1874 Borawskie †30-01-1915  
3614Władysław Borawski *około 1878 Szymany †po 23-11-1938   
3615Władysław Borawski *21-07-1882 Konopki †08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/  
3616Władysław Borawski *około 1897 Supy †  
3617Władysław Borawski *około 1899 Przyborowo †  
3618Władysław Borawski *20-05-1910 Rakowo †  
3619Władysław Borawski *25-11-1912 Witynie †  
3620Władysław Borawski *około 02-1932 Czerwonki †23-09-1932 Czerwonki /Wąsosz/  
3621Władysław Borkowski [0¬]    
3622Władysław Brakoniecki *14-07-1905 Wilamowo †  
3623Władysław Brodowski *13-04-1889 Zalesie †06-01-1913 USA  
3624Władysław Brodowski *16-05-1931 Bagienice †27-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
3625Władysław Bronakowski *09-01-1937 Gnatowo †08-07-2000 /Wąsosz/  
3626Władysław Brzezicki  †  
3627Władysław Brzostowski * Nieławice †  
3628Władysław Brzozowski *20-07-1859 Zalesie †12-02-1930 Zalesie   
3629Władysław Bukar *około 1871 Stara Wieś (gm. Zakrzew) †  
3630Władysław Bukowski [0¬]    
3631Władysław Bukowski *około 1869 Kobylin †  
3632Władysław Bukowski *około 1908 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
3633Władysław Burzyński *1877 Słucz †  
3634Władysław Buziewicz *16-07-1907 Popowo †   
3635Władysław Cekała *około 07-1916 Szostaki †15-01-1918 Szostaki /Burzyn/  
3636Władysław Chabelski  †  
3637Władysław Chełmiński *około 1900 Niećkowo †  
3638Władysław Chełmiński *17-10-1911 Niećkowo †  
3639Władysław Chmielewski [0¬]    
3640Władysław Chmielewski *około 1849 Szczuczyn †  
3641Władysław Chojnowski *około 1860 Danowo †po 05-02-1921   
3642Władysław Chojnowski *10-12-1889 Wysokie †20-04-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
3643Władysław Chojnowski *09-02-1914 Jurzec †05-01-1939 Pasichy  
3644Władysław Chorosz *około 1897 Sojczynek †po 19-07-1930  
3645Władysław Chorosz *07-04-1899 Sojczyn-Borowy †13-03-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3646Władysław Chorosz *około 1926 Wąsosz †13-08-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
3647Władysław Chrostowski *około 1906 USA †  
3648Władysław Chrzanowski  †01-03-1921 Godlewo  
3649Władysław Chrzanowski  †przed 02-02-1932  
3650Władysław Chrzanowski *około 1864 Konopki †11-11-1916 Konopki /Wąsosz/  
3651Władysław Chrzanowski *1894 Nieciki †  
3652Władysław Chrzanowski *około 1895 Karwowo †  
3653Władysław Chrzanowski *około 1903 †  
3654Władysław Chrzanowski [0¬]    
3655Władysław Chye  †  
3656Władysław Chyliński *około 1862 Borawskie †  
3657Władysław Chyliński *około 1869 Sulewo Prusy †20-01-1940 Sulewo Prusy  
3658Władysław Chyliński *09-03-1896 Sulewo Prusy †22-02-1966 Grajewo /Wąsosz/  
3659Władysław Chyliński *około 1899 Sulewo Prusy †  
3660Władysław Chyliński [0¬]    
3661Władysław Chyliński [0¬]    
3662Władysław Chyliński [0¬]    
3663Władysław Cichocki *około 1876 Ławsk †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
3664Władysław Cichocki *około 03-1883 Wąsosz †02-09-1886 Wąsosz  
3665Władysław Ciecierski  †  
3666Władysław Cimoch *około 1898 Doliwy Aleksandrowo †  
3667Władysław Cimochowski *27-05-1904 Wąsosz †po 03-03-1942  
3668Władysław Cimochowski *05-04-1937 Wąsosz †26-12-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
3669Władysław Cimochowski *20-06-1939 Zaborowo †30-10-2000 Grajewo /Wąsosz/   
3670Władysław Cwalina  †po 22-02-1925  
3671Władysław Cwalina  †  
3672Władysław Cwalina *około 1867 Cwaliny Duże †po 20-02-1939  
3673Władysław Cybula *około 1878 Przechody †08-07-1937 Mścichy /Radziłów/  
3674Władysław Czado [0¬]    
3675Władysław Czajkowski *około 1882 Smolniki †  
3676Władysław Czaplicki *około 1873 Żebrki †12-01-1946 Danowo /Szczuczyn/  
3677Władysław Czarnecki *06-01-1865 Dołęgi †  
3678Władysław Czarnecki *16-07-1876 Guty †16-09-1947 Biała Piska  
3679Władysław Czarnecki *około 1879 Wilamowo †po 21-11-1927  
3680Władysław Czarnecki [0¬]    
3681Władysław Czarnecki [0¬]     
3682Władysław Czarnowski  †po 01-02-1939  
3683Władysław Czarnowski *około 1871 Borawskie †  
3684Władysław Czerwonka *około 1895 Czerwonki †  
3685Władysław Daniel Filter *około 1859 Konarzyce †  
3686Władysław Danowski  †  
3687Władysław Danowski  †  
3688Władysław Danowski *29-03-1864 Sulewo Kownaty †   
3689Władysław Danowski *około 1880 Sulewo Kownaty †  
3690Władysław Danowski *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
3691Władysław Danowski *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3692Władysław Danowski *14-05-1890 Łempice †  
3693Władysław Danowski *27-06-1900 Sulewo Kownaty †08-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3694Władysław Danowski *08-06-1911 Zalesie †   
3695Władysław Danowski *około 1913 Klimaszewnica †  
3696Władysław Darmetko  †przed 09-1926  
3697Władysław Dawidowski *około 1892 Popowo †  
3698Władysław Dąbrowski  †  
3699Władysław Dąbrowski  †  
3700Władysław Dąbrowski  †  
3701Władysław Dąbrowski  †  
3702Władysław Dąbrowski  †  
3703Władysław Dąbrowski *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
3704Władysław Dąbrowski *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
3705Władysław Dąbrowski *około 1889 Obrytki †09-11-1986 Sączów  
3706Władysław Dąbrowski *około 1901 Giełczyn †  
3707Władysław Dąbrowski *24-06-1916 Pluty †  
3708Władysław Dąbrowski *02-08-1920 Brychy †  
3709Władysław Dąbrowski [0¬]    
3710Władysław Dębiński *około 1873 Szczuczyn †  
3711Władysław Dębiński *około 1891 Świdry †  
3712Władysław Dębiński *04-08-1913 Szczuczyn †  
3713Władysław Dębiński *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
3714Władysław Dęby *około 1883 Michny †  
3715Władysław Długołęcki  †  
3716Władysław Długołęcki *01-03-1882 Bęćkowo †  
3717Władysław Dmochowski *około 16-09-1871 Stawiane †23-09-1871 Stawiane  
3718Władysław Dobrzycki [0¬]    
3719Władysław Dobrzycki *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
3720Władysław Dobrzycki *około 1886 Kownacin †  
3721Władysław Dobrzycki *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
3722Władysław Doliwa  †  
3723Władysław Doliwa *około 1878 Chojnowo †  
3724Władysław Doljasz *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
3725Władysław Dołęga *około 1859 †   
3726Władysław Domełło *06-09-1893 Niećkowo †  
3727Władysław Domełło *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
3728Władysław Domitr *około 1873 Witynie †  
3729Władysław Domitr *około 1909 Pawełki †  
3730Władysław Downar *około 1914 Szczuczyn †  
3731Władysław Drobiński *około 1874 Świdry †03-09-1938 Świdry  
3732Władysław Duzik *20-07-1939 Wąsosz †31-07-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
3733Władysław Duzikowski *01-12-1911 Wąsosz †15-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
3734Władysław Dybikowski *18-06-1892 Kramarzewo †14-02-1952 Springfield, MA  
3735Władysław Dzierżyk [0¬]    
3736Władysław Dzięgielewski  †przed 26-11-1912  
3737Władysław Dzięgielewski *18-12-1898 Kurki †  
3738Władysław Dzięgielewski *około 1899 †  
3739Władysław Ebner  †  
3740Władysław Ekstowicz *około 12-1877 †18-10-1878 Radziłów /Radziłów/  
3741Władysław Ekstowicz *około 1883 Radziłów †   
3742Władysław Eugeniusz Kuczyński [0¬]     
3743Władysław Fabrycki [0¬]    
3744Władysław Falkowski *około 1851 Wierzbowo †  
3745Władysław Farfałowski *09-02-1911 Kubra †  
3746Władysław Felicjan Brzostek [0¬]    
3747Władysław Fiertek [0¬]     
3748Władysław Filipkowski  †  
3749Władysław Filipkowski *około 1880 Bagienice par. Romany †  
3750Władysław Filipkowski *24-12-1886 Czerwonki †  
3751Władysław Filipkowski *02-03-1889 Glinki †  
3752Władysław Filipkowski *05-02-1895 Sienickie †  
3753Władysław Filochowski  †przed 14-05-1826  
3754Władysław Franciszek Bagiński *26-04-1892 Kurkowo †   
3755Władys