Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]5665

1W. L. Ciecierska z d. Bednarczyk    
2Wacław (Jan) Żebrowski *15-04-1930 Ławsk †03-04-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
3Wacław (Władysław) Danowski *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
4Wacław (Władysław) Drobiński  †przed 06-11-1859  
5Wacław (Wojciech) Łempicki *około 1833 Bagienice †03-03-1888 Niebrzydy /Słucz/   
6Wacław Albin Truszkowski *1887 Truszki-Patory †  
7Wacław Aleksander Dzięgielewski *około 1886 Milewo †  
8Wacław Aleksander Zyskowski * Wierzbowo   
9Wacław Andrukiewicz * Dąbrowa Białostocka   
10Wacław Balicki *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
11Wacław Balicki    
12Wacław Bar *03-10-1903 Milewo †  
13Wacław Bargłowski *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
14Wacław Barwikowski *15-01-1905 Grędy †  
15Wacław Bednarczyk *około 1911 Brzeźnio †  
16Wacław Bejgier * Ławsk    
17Wacław Berć  †  
18Wacław Białasiewicz *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
19Wacław Bitner *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
20Wacław Bolesław Jankowski *około 1878 Jankowo-Młodzianowo †  
21Wacław Borawski *około 09-1950 Konopki †23-03-1951 Konopki   
22Wacław Borawski *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
23Wacław Brodowski *około 1888 Modzele †  
24Wacław Bronakowski *około 1905 Bronaki-Olki †  
25Wacław Bronakowski *około 1884 Gnatowo †  
26Wacław Bruliński  †  
27Wacław Brzostowski *1881 †  
28Wacław Butkiewicz  †  
29Wacław Chodnicki * Łempice   
30Wacław Choiński *około 1855 Świdry †przed 26-10-1932  
31Wacław Chojnowski *24-05-1929 †14-06-1983 Kolno /Wąsosz/  
32Wacław Chojnowski *około 1896 Danowo †   
33Wacław Chrostowski *01-08-1912 Nadbory †13-05-1980  
34Wacław Chrzanowski *22-10-1922 Karwowo †25-07-1999 Grajewo /Wąsosz/  
35Wacław Chrzanowski *31-12-1905 Konopki †  
36Wacław Chrzanowski *23-01-1905 Łosewo †06-04-1964 Łosewo /Białaszewo/  
37Wacław Chrzanowski *około 1899 Brzostowo †17-07-1927 Brzostowo /Burzyn/  
38Wacław Cimochowski *03-03-1908 Wąsosz †25-06-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
39Wacław Cwalina *18-11-1905 Łempice †04-02-1962 Łempice /Wąsosz/  
40Wacław Cwaliński *18-04-1904 Mroczki †   
41Wacław Czarnecki *17-10-1906 Słucz †19-01-1935 Ławsk  
42Wacław Czyżewski *03-12-1923 Wąsosz †04-07-1976   
43Wacław Danowski *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
44Wacław Danowski *około 1904 Surały †  
45Wacław Danowski *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
46Wacław Danowski *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
47Wacław Dąbkowski *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
48Wacław Dąbkowski  †  
49Wacław Dąbrowski * Karwowo   
50Wacław Dąbrowski *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
51Wacław Dąbrowski *około 1894 Sienickie †  
52Wacław Dębowski  †  
53Wacław Dęby *1912 Kubra †  
54Wacław Dęby *około 1907 †  
55Wacław Długołęcki *19-02-1894 Szczuczyn †15-05-1894 Szczuczyn /Szczuczyn/  
56Wacław Długołęcki *17-03-1879 Żebry †  
57Wacław Dobrzycki * Sokoły   
58Wacław Doljasz *około 01-1927 †07-03-1928 Niećkowo  
59Wacław Domitrz *około 1910 Philadelphia, PA †  
60Wacław Drągowski  †  
61Wacław Drobiński *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo  
62Wacław Drobiński *24-09-1877 Świdry †  
63Wacław Dzięgielewski *około 1883 Mroczki †  
64Wacław Dzikowski *27-01-1903 Zakrzewo †  
65Wacław Edward Konopka *około 1893 Bronaki-Pietrasze †  
66Wacław Ekstowicz * Okrasin   
67Wacław Ekstowicz *1919 †08-10-1920 Radziłów /Radziłów/  
68Wacław Filipkowski *około 1910 Grzymki †   
69Wacław Franciszek Chrzanowski *około 1831 Brzostowo †po 12-02-1901  
70Wacław Franciszek Górski *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
71Wacław Franciszek Marczykowski * Szczuczyn   
72Wacław Gacki *13-09-1918 Kubra †  
73Wacław Gardocki *około 1907 Mieszołki †  
74Wacław Gardocki *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
75Wacław Gliński  †po 03-09-1956  
76Wacław Gnatowski * Bialiki par. Lachowo    
77Wacław Godlewski *07-05-1951 Zalesie †17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/  
78Wacław Godlewski * Grzymki   
79Wacław Godlewski *1914 †  
80Wacław Godlewski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
81Wacław Goliński *około 1905 Przytuły †  
82Wacław Gołębiewski * Lachowo    
83Wacław Górski * Grajewo    
84Wacław Górski *30-11-1912 Jaki †  
85Wacław Górski *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
86Wacław Górski  †przed 09-10-1945  
87Wacław Grabowski *około 1903 †  
88Wacław Grabowski    
89Wacław Gryczewski *około 1895 Orlikowo †  
90Wacław Grzymała  †przed 24-10-1842  
91Wacław Grzymkowski *06-04-1929 Ławsk †25-10-1969 Ełk /Wąsosz/  
92Wacław Gutowski * Żebrki   
93Wacław Gutowski *02-04-1898 Mierucie †  
94Wacław Gutowski *około 1884 Skaje †  
95Wacław Jakub Sierbiński *25-07-1923 †22-04-1992 Grajewo  
96Wacław Jamiołkowski    
97Wacław Jan Świderski *01-08-1950 Bagienice †26-01-1951 Bagienice   
98Wacław Januszewski *28-01-1914 Dołęgi †  
99Wacław Jaskółka  †  
100Wacław Jastrzębski *10-10-1886 Łyczkowo pow. Lida †  
101Wacław Jaśkowski *14-09-1903 Wąsosz †25-07-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
102Wacław Józef Hołodyński    
103Wacław Kalinowski *14-09-1903 Mieczki †  
104Wacław Kalinowski *28-09-1877 Szczuczyn †27-06-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
105Wacław Kalinowski    
106Wacław Kamiński *22-12-1901 Kucze Małe †   
107Wacław Kania *około 1915 Przechody †  
108Wacław Karczmarczyk *około 1886 Szczuczyn †  
109Wacław Karwacki    
110Wacław Karwowski * Zaborowo    
111Wacław Karwowski * Kubra   
112Wacław Karwowski *około 1911 Męczki †  
113Wacław Karwowski *29-10-1905 Zaborowo †17-09-1947 Zaborowo  
114Wacław Karwowski *05-08-1903 Brychy †  
115Wacław Karwowski *około 1902 †  
116Wacław Karwowski *około 1886 Nadbory †  
117Wacław Kiełczewski    
118Wacław Kisielewski *około 1890 Zakrzewo †  
119Wacław Kleszczewski *18-05-1915 Pieńczykowo †  
120Wacław Klimaszewski *około 1900 †  
121Wacław Komosiński *około 1923 Wąsosz †08-07-1930 Wąsosz  
122Wacław Konopka * Świdry-Dobrzyce   
123Wacław Konopka *około 1904 †  
124Wacław Konopka *około 1903 Żelazki †  
125Wacław Konopka *19-10-1889 Konopki †02-10-1965 Konopki  
126Wacław Konopka *około 1881 Karwowo †po 14-02-1928  
127Wacław Konopka *około 1876 Karwowo †  
128Wacław Kopeć *14-12-1920 Ogniwo †14-07-1988 Mostołty /Ełk/   
129Wacław Korzeniecki *23-02-1871 Siestrzanki †22-10-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
130Wacław Kosiński *około 1900 Jurzec Pański †  
131Wacław Koszorek * Myszyniec   
132Wacław Kotlarz *27-09-1928 Wąsosz †09-05-1969 Ławsk /Wąsosz/  
133Wacław Kotowski * Słucz   
134Wacław Kowalewicz  †  
135Wacław Kownacki  †  
136Wacław Kozłowski *08-12-1961 Szczuczyn †29-06-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
137Wacław Kozłowski *14-09-1912 Grajewo †  
138Wacław Kraiński *około 1889 Okrasin †przed 03-03-1930  
139Wacław Kryjak  †  
140Wacław Kulikowski * Słucz   
141Wacław Kulikowski *28-08-1833 Żebry †  
142Wacław Kulikowski  †po 06-05-1941  
143Wacław Kupiecki *około 1902 Dąbrówka †  
144Wacław Kurkowski * Kieljany   
145Wacław Kwiatkowski    
146Wacław Laszczkowski *około 1900 Kowalewo †  
147Wacław Lewiński *1944 Ostrybór †2001 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
148Wacław Lewiński *1911 Ostrybór †1979 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
149Wacław Lipiński  †po 27-05-1918  
150Wacław Łaguna    
151Wacław Łempicki *28-09-1941 Bagienice †12-01-1943 Bagienice /Wąsosz/   
152Wacław Łempicki * Nieciki    
153Wacław Łempicki *23-12-1911 Wąsosz †przed 10-01-1999   
154Wacław Łempicki *08-06-1832 Bagienice †11-11-1832 Bagienice   
155Wacław Łempicki *02-10-1830 Bagienice †29-04-1831   
156Wacław Łepkowski * Kubra   
157Wacław Łukowski    
158Wacław Maciorowski * Broad Brook, CT   
159Wacław Mackiewicz  †po 13-05-1945  
160Wacław Majewski  †  
161Wacław Maleszewski *około 1891 Poniat †  
162Wacław Malinowski * Wierzbowo   
163Wacław Malinowski    
164Wacław Marcińczyk *21-07-1910 Niećkowo †  
165Wacław Mariak *27-10-1905 Kucze Wielkie †09-11-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
166Wacław Mariak *29-09-1902 Kucze Wielkie †  
167Wacław Matejko *27-09-1783 Wąsosz †  
168Wacław Michał Borawski *28-09-1865 Konopki †14-12-1901 Konopki /Wąsosz/   
169Wacław Michna    
170Wacław Mieczkowski *14-11-1902 Łempice †27-10-1954 Łempice /Wąsosz/  
171Wacław Mieczkowski *około 1899 Kiełcze-Kopki †  
172Wacław Mieczysław Chmielewski *1925 †1987  
173Wacław Mieńkowski *25-08-1911 Wąsosz †  
174Wacław Mikucki *około 1900 †28-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
175Wacław Mikucki *1873 Ramoty †1873 Ramoty /Romany/  
176Wacław Mikulski    
177Wacław Milewski *10-02-1912 Małachowo †  
178Wacław Milewski *około 1888 Danowo †  
179Wacław Milewski  †  
180Wacław Mioduszewski *około 1906 Kotowo †  
181Wacław Młynarczyk *21-10-1912 Wąsosz †12-07-1986 Pisz /Wąsosz/   
182Wacław Mocarski *23-02-1912 Brzostowo †26-08-1995   
183Wacław Mocarski *09-08-1903 Kucze Małe †  
184Wacław Mocarski *około 1901 Kucze Małe †21-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
185Wacław Mocarski *około 1900 Szostaki †  
186Wacław Mocarski *około 1896 Rutkowskie †  
187Wacław Modzelewski *20-10-1910 Wąsosz †26-05-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
188Wacław Mogielnicki *około 1891 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
189Wacław Mościcki *1915 †  
190Wacław Mroczkowski *około 1903 Mroczki †  
191Wacław Mrozicki *1906 †  
192Wacław Mróz *około 1904 Kołodziąż †  
193Wacław Narucki    
194Wacław Niebrzydowski *około 1899 Sulewo Kownaty †28-01-1945 Wąsosz   
195Wacław Niebrzydowski *05-03-1887 Jaki †  
196Wacław Niebrzydowski *18-12-1886 Niedźwiedzkie †30-08-1968 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
197Wacław Niebrzydowski *około 1863 Obrytki †23-07-1945 Sokoły  
198Wacław Niebrzydowski *28-09-1862 Obrytki †  
199Wacław Nietupski  †  
200Wacław Olszewski * Ławsk   
201Wacław Ołdakowski *15-04-1961 Wąsosz †15-04-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
202Wacław Ołdakowski *30-06-1905 Wąsosz †31-12-1937 Wąsosz  
203Wacław Opiatowski *około 1820 Łempice †po 07-05-1879  
204Wacław Orłowski *około 03-1948 Niećkowo †27-09-1948 Niećkowo  
205Wacław Orłowski * Kownatki   
206Wacław Orłowski *29-09-1907 Niećkowo †17-10-1967 Bagienice /Wąsosz/  
207Wacław Orłowski *około 1900 Chojnowo †25-10-1948 Wąsosz  
208Wacław Orłowski *około 1882 Chojnowo †po 22-11-1933  
209Wacław Orłowski    
210Wacław Orłowski  †1939  
211Wacław Osiecki *około 1906 Orlikowo †04-05-1985 Orlikowo  
212Wacław Osowski    
213Wacław Ostrowski * Kędziorowo    
214Wacław Ostrowski *około 1919 †06-06-1945 Wąsosz   
215Wacław Ożarowski *około 1902 Kucze Wielkie †13-10-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
216Wacław Pałygiewicz * Petrykozy   
217Wacław Paszkowski *15-07-1896 Kownatki †03-05-1982 Kownatki /Wąsosz/   
218Wacław Piaścik *1921 †01-1985 New Britain, CT /New Britain, CT/  
219Wacław Piątek    
220Wacław Płochocki *27-10-1912 Obrytki †10-01-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
221Wacław Płochocki *02-05-1907 Łempice †15-12-1989 Grajewo /Wąsosz/  
222Wacław Płoński * Cyprki   
223Wacław Podbielski * Dołęgi   
224Wacław Podbielski  †  
225Wacław Polakowski *16-03-1908 Żebry †05-01-1971 Żebry /Wąsosz/  
226Wacław Polakowski *14-03-1899 Żebry †05-08-1971 Żebry /Wąsosz/  
227Wacław Polkowski *01-12-1898 Makowskie †  
228Wacław Ponichtera * Pieńczykówek    
229Wacław Popławski *około 20-03-1909 Soebu †27-03-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
230Wacław Popławski *około 28-12-1908 Sieburczyn †04-01-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
231Wacław Radziński  † Lipowiec /Lipowiec/  
232Wacław Rawa *około 1911 Bagienice †18-05-1934 Bagienice   
233Wacław Rąg *09-03-1907 Szczuczyn †  
234Wacław Redyk *około 1902 Stawiski †  
235Wacław Rogowski *1904 †  
236Wacław Rogowski *około 1821 Wagi †po 03-02-1862  
237Wacław Ruchała *1905 †  
238Wacław Rudzki    
239Wacław Rutkowski *1899 †1989 Grądy Wielkie  
240Wacław Rydzewski  †  
241Wacław Sadowski *14-08-1903 Bzury †  
242Wacław Sakowicz  †  
243Wacław Siedlecki * Kędziorowo   
244Wacław Siedlecki *28-09-1914 Kędziorowo †  
245Wacław Siedlecki *04-04-1907 Wąsosz †po 13-07-1981  
246Wacław Siedlecki *około 1898 †  
247Wacław Sikorski *17-03-1940 Żebry †07-05-1940 Żebry /Wąsosz/  
248Wacław Skrodzki *09-12-1918 Pasichy †28-06-2001 Pasichy /Wąsosz/  
249Wacław Skrodzki *1892 Skroda Wielka †26-11-1950 Pasichy  
250Wacław Skrzypkowski *około 1901 Orlikowo †   
251Wacław Sobolewski * Lachowo   
252Wacław Socha  †  
253Wacław Sochaczewski * Dąbrówka    
254Wacław Sokołowski *11-12-1902 Karwowo †   
255Wacław Stefanowicz *około 1915 †  
256Wacław Stepnowski *29-10-1912 Jambrzyki †07-02-1959 Jambrzyki  
257Wacław Stępień *około 1914 Wólka Dąbrowska †  
258Wacław Sulewski * Sulewo Kownaty    
259Wacław Sulewski *24-11-1940 Zalesie †31-12-1940 Zalesie   
260Wacław Sulewski *05-03-1939 Zalesie †22-02-1988 Prostki /Wąsosz/   
261Wacław Sulewski *24-02-1930 Sulewo Prusy †13-05-1985 Zaborowo /Wąsosz/   
262Wacław Suliński *28-09-1934 Niedźwiedzkie †25-05-1979 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
263Wacław Szczęsny  †  
264Wacław Szlejter  †  
265Wacław Szleszyński *25-02-1906 Lisy †  
266Wacław Szleszyński  †  
267Wacław Szumowski *16-04-1911 Przechody †30-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
268Wacław Szymanowski *około 1898 Grabowskie †  
269Wacław Szymanowski    
270Wacław Śmiarowski *około 1876 Mieczki †  
271Wacław Świderski *około 1902 Sulewo Prusy †20-07-1950 Sulewo Prusy   
272Wacław Świderski *01-11-1900 Bogusze †  
273Wacław Świderski *około 1866 Sokoły †  
274Wacław Święciński * Wierzbowo   
275Wacław Święszkowski  †  
276Wacław Tarnacki *około 1914 Ławsk †  
277Wacław Teodor Klimaszewski *27-04-1845 Bagienice †przed 10-11-1902  
278Wacław Tuźnik * Białaszewo   
279Wacław Tyszkiewicz *28-02-1905 Przechody †  
280Wacław Tyszko *28-09-1946 Pasichy †06-10-1984 Białystok /Wąsosz/   
281Wacław Walendzik *18-10-1909 Milewo †28-11-1961 Milewo /Wąsosz/  
282Wacław Wasiulewski *06-02-1934 Ławsk †26-10-1935 Ławsk /Wąsosz/  
283Wacław Wesołowski *około 1883 Przestrzele †  
284Wacław Wesołowski *około 1877 †25-05-1881 Przestrzele /Jedwabne/  
285Wacław Wincenty Soliński *08-10-1896 Wąsosz †   
286Wacław Wiszowaty *około 1898 †przed 29-05-1984  
287Wacław Witkowski  †09-03-1923 Łomża  
288Wacław Władysław Wiejak * Konopki   
289Wacław Wojsław * Wojsławy    
290Wacław Wojsław *około 1916 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
291Wacław Wróblewski * Jambrzyki   
292Wacław Wszeborowski    
293Wacław Wysocki * Łempice   
294Wacław Zalewski * Sojczyn-Borowy   
295Wacław Zalewski *28-10-1888 Zalesie †19-01-1889 Zalesie /Wąsosz/   
296Wacław Załęcki *08-06-1903 Chełchy †  
297Wacław Zamojski *około 1915 †  
298Wacław Zaręba * Wierzbowo    
299Wacław Zdankowski * Jambrzyki   
300Wacław Zieliński *około 08-1931 Wąsosz †03-03-1932 Wąsosz  
301Wacław Zwierewicz    
302Wacław Zyskowski *12-04-1912 Rydzewo †   
303Wacław Zyskowski *około 1881 Toczyłowo †  
304Wacław Żbikowski * Łękowo   
305Wacław Żbikowski *około 1910 Gackie †  
306Wacław Żbikowski *05-11-1794 Łękowo †20-09-1853 Łękowo /Grajewo/  
307Wacław Żebrowski *około 1921 †13-04-1928 Ławsk  
308Wacława Daniłowicz z d. Karczewska    
309Wacława Iwanowska z d. Czyżewska *21-09-1907 Ryczki †18-09-1984 Warszawa  
310Wacława Józefa Wanda Zalewska z d. Dawidowska *około 1876 Tarnowska Wola †   
311Wacława Karpińska z d. Malinowska  †  
312Wacława Kuczewska z d. Bujnowska * Szczuczyn   
313Wacława Lewkowicz z d. Lubianiecka    
314Wacława Petkowska z d. Sarnacka *18-07-1918 Syracuse, NY †29-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
315Wacława Piwko z d. Dąbkowska * Szczuczyn   
316Wacława Surawska z d. Seborowska  †przed 12-1940  
317Wacława Wiśniewska z d. Samluk    
318Wadim Wstawskow *17-10-1912 Minusińsk †  
319Waldemar Bednarowicz * Wąsosz   
320Waldemar Borawski * Jedwabne    
321Waldemar Borusiewicz    
322Waldemar Ciecierski * Szczuczyn    
323Waldemar Cimochowski * Wąsosz    
324Waldemar Cwalina * Łempice   
325Waldemar Czesław Łoś * Ławsk   
326Waldemar Drozd    
327Waldemar Duzikowski * Wąsosz   
328Waldemar Jan Dobrzycki * Szczuczyn   
329Waldemar Karwowski * Szczuczyn    
330Waldemar Kiełczewski *około 1952 †06-07-2014 /Grajewo/  
331Waldemar Koniecko *24-09-1971 Szczuczyn †14-10-2002 Żebry /Wąsosz/  
332Waldemar Koniecko * Wąsosz    
333Waldemar Kowalewski     
334Waldemar Kucharczyk * Wrocław   
335Waldemar Łaguna     
336Waldemar Łempicki * Szczuczyn    
337Waldemar Łempicki * Białaszewo   
338Waldemar Łoś * Wąsosz   
339Waldemar Maciorowski  †  
340Waldemar Organek * Białaszewo    
341Waldemar Ostrowski * Wąsosz    
342Waldemar Pogorzelski * Gołdap    
343Waldemar Polewczak * Zawiercie   
344Waldemar Rózio *10-10-1958 Szczuczyn †27-02-1959 Niećkowo /Wąsosz/   
345Waldemar Samełko * Szczuczyn   
346Waldemar Sawicki    
347Waldemar Soliński *01-09-1946 Ławsk †02-09-1946 Ławsk  
348Waldemar Suchoicki * Rogienice Piaseczne   
349Waldemar Śmiejkowski     
350Waldemar Tokarzewski *06-11-1962 Radziłów †  
351Waldemar Truszkowski  †po 06-02-1893  
352Waldemar Wechter     
353Waldemar Włodzimierz Maławski    
354Waldemar Wolff  †po 24-01-1855  
355Waldemar Zalewski     
356Walenty (Wawrzyniec) Mioduszewski *04-02-1798 Bęćkowo †przed 14-11-1841  
357Walenty Ajduk  †przed 16-05-1838  
358Walenty Andrusiewicz  †17-06-1852   
359Walenty Andrzejczyk  †przed 16-06-1862  
360Walenty Antoni Konopka *około 1857 Barwiki †  
361Walenty Bagiński    
362Walenty Baranowski *około 1796 †przed 20-11-1848  
363Walenty Bartliński *około 1842 Kubra †  
364Walenty Bartliński *około 1819 Radziłów †  
365Walenty Berliński  †przed 24-11-1885  
366Walenty Biedrzycki *około 1841 †przed 19-10-1896  
367Walenty Biedrzycki *około 1837 Nadbory †po 17-02-1895  
368Walenty Bogusz  †po 03-02-1885  
369Walenty Borawski  †przed 05-05-1823  
370Walenty Brzostowski *około 09-04-1866 †23-04-1866 Biodry /Burzyn/  
371Walenty Brzostowski *około 1832 Nadbory †od 20-02-1887 do 26-01-1897  
372Walenty Chodnicki * Zdedy    
373Walenty Chodorowski *około 1830 Burzyn †przed 1863   
374Walenty Chojnowski  †przed 29-02-1892  
375Walenty Chrzanowski *około 1845 Małachowo †od 08-07-1912 do 15-02-1926  
376Walenty Chrzanowski *około 1820 Wypychy †po 23-11-1874  
377Walenty Chrzanowski  †przed 03-02-1903  
378Walenty Chrzanowski  †  
379Walenty Chrzanowski  †przed 21-02-1860  
380Walenty Chrzanowski  †po 21-11-1842  
381Walenty Cwaliński  †  
382Walenty Cwaliński  †przed 28-11-1809  
383Walenty Cwaliński  †  
384Walenty Danowski *około 1862 Rutkowskie †  
385Walenty Domełło *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
386Walenty Domurat  †po 13-02-1929  
387Walenty Drobościelski  †po 29-07-1829  
388Walenty Ekstowicz *około 1863 Sośnia †  
389Walenty Ekstowicz  †  
390Walenty Filipkowski  †  
391Walenty Florczyk *około 1808 Giełczyn †od 30-09-1883 do 28-01-1896  
392Walenty Florczyk  †przed 14-10-1832  
393Walenty Gacki *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
394Walenty Gardocki *około 1864 Gardoty †przed 25-02-1924  
395Walenty Gardocki *około 1837 Cedry †12-03-1876  
396Walenty Gardocki  †  
397Walenty Gawecki *około 1851 Biodry †01-05-1925 Biodry /Burzyn/  
398Walenty Gawrychowski *około 1842 Stanisławowo †  
399Walenty Goliński *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
400Walenty Gołasz  †  
401Walenty Górski *około 1882 Grądy Wielkie †  
402Walenty Górski  †03-10-1876  
403Walenty Grabowski  †przed 22-11-1825  
404Walenty Grądzki *około 1852 Taraskowo †   
405Walenty Grądzki *około 1829 Jarnuty †po 18-11-1873   
406Walenty Grądzki *około 1817 Kubrzany †po 24-02-1879  
407Walenty Grądzki *około 1794 Jarnuty †przed 27-01-1874  
408Walenty Grzybowski *około 1907 Przechody †  
409Walenty Grzymkowski *około 1832 Ramoty †po 10-07-1893  
410Walenty Iwanowski *14-02-1936 Orlikowo †11-03-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
411Walenty Jakub Świderski *około 1857 Wszebory †  
412Walenty Jakubowski  †przed 26-02-1889  
413Walenty Janczewski  †przed 23-02-1925  
414Walenty Józef Dobrzycki *około 02-1856 †22-05-1856 Chełchy /Niedźwiadna/  
415Walenty Julian Dębiński *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
416Walenty Kacperski *około 1861 Radziłów †  
417Walenty Kacprowski *14-02-1810 Wąsosz †  
418Walenty Kadyszewski *około 1824 Mścichy †od 14-05-1877 do 15-02-1886  
419Walenty Karwowski *20-02-1891 Cwaliny †  
420Walenty Karwowski *około 1862 Skroda Wielka †po 30-01-1923  
421Walenty Karwowski *około 1806 Żebry †przed 12-10-1856  
422Walenty Karwowski *około 1802 Biodry †  
423Walenty Karwowski  †po 03-06-1862  
424Walenty Karwowski  †po 26-07-1861  
425Walenty Karwowski  †  
426Walenty Karwowski  †po 05-07-1848  
427Walenty Karwowski  †przed 20-06-1905  
428Walenty Karwowski  †  
429Walenty Kazimierz Skrodzki *około 1829 Skroda Wielka †przed 25-11-1890  
430Walenty Kochanowski  †  
431Walenty Koniecko *około 1737 †01-10-1843 Bęćkowo  
432Walenty Konopka *około 1835 Bronaki-Pietrasze †po 12-05-1908  
433Walenty Konopka *około 1829 Konopki Monety †przed 17-01-1888  
434Walenty Konopka *15-02-1821 Konopki †  
435Walenty Konopka *około 1810 Konopki Tłuste †przed 19-02-1855  
436Walenty Konopka *około 1807 Bronaki-Pietrasze †przed 30-01-1865  
437Walenty Konopka  †przed 21-06-1827  
438Walenty Kossakowski *około 1863 Grądy Wielkie †  
439Walenty Kossakowski *około 1837 Kotówek †  
440Walenty Kossakowski * Kotowo †  
441Walenty Kowalewski *około 1842 †25-01-1846 Wojsławy /Wąsosz/  
442Walenty Kozłowski *około 1834 Burzyn †27-11-1895 Sieburczyn /Burzyn/   
443Walenty Ksionka  †od 02-02-1834 do 06-05-1867  
444Walenty Kuczewski  †po 20-11-1817  
445Walenty Kukliński  †przed 12-01-1874  
446Walenty Kulikowski *około 1829 Koty †  
447Walenty Leopold Milewski *około 1836 Nadbory †po 18-02-1901  
448Walenty Lepalski *około 1808 Romartów †  
449Walenty Liberadzki  †po 24-11-1835  
450Walenty Łuba *około 1866 Kownacin †  
451Walenty Makowski *około 1860 Makowskie †  
452Walenty Makowski *około 1843 Makowskie †przed 28-11-1893  
453Walenty Makowski  †  
454Walenty Maleszewski  †  
455Walenty Malinowski *około 1859 Brodowo †  
456Walenty Marian Lewiński * Ostrybór    
457Walenty Masłowski *około 1880 Mocarze †30-03-1926 Mocarze /Burzyn/  
458Walenty Męczkowski *około 1843 Kamianki †około 1873  
459Walenty Mieczkowski  †po 23-11-1808  
460Walenty Mierkowski  †po 09-02-1847  
461Walenty Mikucki *około 1864 Mikuty †przed 25-02-1924  
462Walenty Milewski *około 1784 †20-03-1836 Turczyn  
463Walenty Mocarski *około 1867 Wierciszewo †  
464Walenty Mocarski *około 1855 Rutkowskie †po 13-02-1917  
465Walenty Mocarski *około 1769 Rutki Nory †przed 24-02-1840  
466Walenty Mocarski  †przed 09-02-1836  
467Walenty Mocarski * Rutkowskie †po 17-09-1832  
468Walenty Mogielnicki *około 1845 Brzostowo †10-12-1910 Brzostowo /Burzyn/  
469Walenty Mościcki  †  
470Walenty Mroczkowski *około 1792 Mroczki †25-08-1837 Mroczki /Przytuły/  
471Walenty Mroczkowski *około 1754 †10-02-1834 Wojsławy  
472Walenty Mrozicki  †przed 29-01-1901  
473Walenty Mścichowski  †   
474Walenty Mucharski *około 1851 Wizna †po 03-03-1919  
475Walenty Mucharski *około 1815 Wizna †po 13-02-1871  
476Walenty Myśliński *około 1843 Szostaki †23-10-1923 Szostaki /Burzyn/  
477Walenty Naturalista  †  
478Walenty Niebrzydowski *14-02-1832 Obrytki †przed 26-01-1929  
479Walenty Niebrzydowski  †po 17-02-1903  
480Walenty Niebrzydowski  †przed 27-01-1841  
481Walenty Nienałtowski *11-02-1896 Małachowo †23-02-1896   
482Walenty Nikonowicz *około 1870 Radziłów †  
483Walenty Ninkiewicz  †po 07-06-1881  
484Walenty Nitkiewicz *około 1831 Bronowo †po 07-11-1881  
485Walenty Nowakowski *około 1851 Sieburczyn †   
486Walenty Nowakowski *około 1829 Radziłów †przed 03-02-1897  
487Walenty Obrycki  †przed 29-04-1907  
488Walenty Obrycki  †przed 25-11-1856  
489Walenty Olechowicz *około 1823 Piątnica †  
490Walenty Olszewski  †przed 04-11-1833  
491Walenty Orzechowski *około 1817 Przytuły †  
492Walenty Orzechowski *około 1810 Jadłówek †po 27-01-1868  
493Walenty Orzechowski  †przed 06-05-1900  
494Walenty Osiecki *około 1826 Nieławice †po 24-01-1881  
495Walenty Ostrowski  †przed 20-11-1842  
496Walenty Pasiewicz *około 1819 Borawskie †przed 14-02-1876  
497Walenty Pawłowski  †  
498Walenty Perzanowski  †przed 22-02-1857  
499Walenty Piątek  †przed 09-02-1852  
500Walenty Pieńkowski  †  
501Walenty Plachlicz  †  
502Walenty Połocki  †  
503Walenty Przestrzelski *około 1814 Pluty †po 11-02-1872  
504Walenty Przytuła *około 1844 Zabiele †przed 21-11-1898  
505Walenty Rakowski  †po 30-01-1922  
506Walenty Ramotowski *około 1839 Grądy Wielkie †  
507Walenty Ramotowski  †po 17-11-1890  
508Walenty Rogalski  †  
509Walenty Rogalski  †po 25-02-1851  
510Walenty Rutkowski *15-01-1859 Rutkowskie †01-03-1922 Brzostowo   
511Walenty Sakowski *około 03-1847 Szczuczyn †  
512Walenty Sakowski    
513Walenty Sienicki *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
514Walenty Sierzputowski *około 1824 Nagórki †przed 17-06-1907  
515Walenty Skorupa  †  
516Walenty Skrodzki  †po 19-02-1811  
517Walenty Staniszewski *około 1858 Radziłów †  
518Walenty Stecz *około 1769 Wizna †04-10-1831  
519Walenty Suchański *około 1890 †po 14-10-1942  
520Walenty Sulewski *około 1831 Sieburczyn †05-02-1909 Sieburczyn /Burzyn/  
521Walenty Sulewski *około 1758 †  
522Walenty Sulewski  †po 23-11-1817  
523Walenty Sulewski * Sulewo Prusy †przed 25-11-1833  
524Walenty Sulimowicz *około 1816 Szwelczyn †01-06-1858 Szwelczyn  
525Walenty Sulimowicz *08-02-1778 Wąsosz †przed 19-11-1843  
526Walenty Sulimowicz  †przed 07-10-1832  
527Walenty Sulimowicz  †po 25-11-1819  
528Walenty Supiński  †przed 26-11-1828  
529Walenty Szeborowski  †przed 19-05-1866  
530Walenty Szlejter  †przed 25-02-1884  
531Walenty Szreter  †po 17-01-1875  
532Walenty Szumowski  †  
533Walenty Szymborski *około 1855 Janczewo †  
534Walenty Śledziewski *około 1881 †09-07-1919 Bartki /Burzyn/  
535Walenty Tarnacki *04-04-1939 Kędziorowo †05-09-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
536Walenty Wajcht  †  
537Walenty Wądołowski *około 1862 Bronaki-Olki †po 27-02-1911  
538Walenty Wądołowski *około 1856 Koniecki par. Wizna †  
539Walenty Wądołowski *około 1845 Makowskie †po 07-02-1893  
540Walenty Wądołowski *około 1840 †23-03-1854 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
541Walenty Wądołowski *około 1791 Koniecki par. Wizna †przed 05-03-1848  
542Walenty Wądołowski  †przed 28-02-1810  
543Walenty Wesołowski  †przed 28-04-1840  
544Walenty Wincenty Wądołowski *około 1838 Koniecki par. Wizna †  
545Walenty Wiśniewski *około 1802 Bronowo †po 13-11-1848  
546Walenty Wiśniewski  †  
547Walenty Włodarski  †po 03-02-1880  
548Walenty Włodkowski  †przed 23-02-1873  
549Walenty Włodkowski  †  
550Walenty Wróblewski *około 1819 Kurki †11-08-1853  
551Walenty Wykowski  †przed 26-02-1846  
552Walenty Wysocki  †  
553Walenty Zabielski *około 1783 †po 27-03-1848  
554Walenty Zaborowski *14-02-1777 Sulewo Kownaty †01-09-1839 Sulewo Kownaty  
555Walenty Zacharzewski  †po 25-02-1867  
556Walenty Zajkowski *około 1905 Szostaki †  
557Walenty Zalewski  †  
558Walenty Zalewski  †po 16-02-1846  
559Walenty Zawojski *około 1833 Bronowo †po 24-01-1881  
560Walenty Zawojski *około 1831 Bronowo †  
561Walenty Zyskowski  †przed 12-11-1846  
562Walenty Żelechowski  †po 09-07-1912  
563Walentyna Moksiewicz z d. Krumm  †  
564Walentyna (Waleria) Mogielnicka z d. Górska *około 1864 Rutki †po 02-10-1916   
565Walentyna Bitner z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
566Walentyna Delewska z d. Pochylińska * Skandawa   
567Walentyna Górska z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
568Walentyna Grodzka z d. Borawska *około 1874 Nieławice †  
569Walentyna Kotowska z d. Laskowska *około 1858 Wizna †  
570Walentyna Mieczkowska z d. Okurowska *około 1847 Nieławice †po 06-02-1912  
571Walentyna Mocarska z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †  
572Walentyna Napiórkowska z d. Borawska *około 1861 Nieławice †  
573Walentyna Nienałtowska *13-02-1884 Małachowo †05-12-1884 Małachowo   
574Walentyna Rogalska z d. Golonko    
575Walentyna Rutkowska z d. Laskowska *około 1876 Mroczki †  
576Walentyna Siedlecka z d. Bajkowska    
577Walentyna Skarżyńska z d. Gołaszewska  †  
578Walentyna Sulewska z d. Gutowska  †przed 06-1896  
579Walentyna Zalewska z d. Laskowska *około 1865 Nieławice †10-02-1890 Nieławice /Wizna/   
580Walera Chrzanowska z d. Mocarska *około 1869 Kąty †  
581Walera Drozdowska z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
582Walera Kosmaczewska z d. Brzostowska *około 1893 Biodry †14-10-1926  
583Walera Mazur z d. Borawska  †  
584Walera Mucharska z d. Grądzka *około 1874 Grądy Małe †  
585Walera Nowakowska *około 1869 Sieburczyn †12-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/   
586Walera Piekarska *1877 Mikołajewo par. Burzyn †   
587Walera Polkowska *około 1895 Biodry †11-10-1911 Biodry /Burzyn/  
588Walera Rogowska z d. Stankiewicz *około 1853 Nadbory †31-10-1909 Kąty /Burzyn/  
589Walera Rozwadowska z d. Rakowska  †przed 24-05-1908  
590Walera Sulewska *23-02-1886 Sulewo Kownaty †  
591Walera Surmaciewicz z d. Biędziszewska *około 1868 Burzyn †  
592Walera Truszkowska *około 1864 †08-01-1924 Truszki-Patory /Lachowo/  
593Walera Żbikowska z d. Lutostańska  †przed 24-11-1902  
594Waleria (Walentyna) Pieńkowska z d. Borawska *około 1899 Kąty †  
595Waleria Anna Sulewska *25-06-1867 Sulewo Prusy †27-02-1874 Sulewo Prusy  
596Waleria Bagińska *09-09-1862 Lipnik †11-10-1862 Lipnik  
597Waleria Barbara Modzelewska z d. Danowska *około 1856 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-05-1925  
598Waleria Bibiana Włodkowska z d. Bagińska *około 1851 Karwowo-Polki †po 02-09-1914  
599Waleria Borawska z d. Chrostowska *około 1874 Wagi †  
600Waleria Borawska z d. Polkowska *05-09-1863 Kąty †  
601Waleria Borawska z d. Szleszyńska *22-04-1862 Czachy †  
602Waleria Borawska z d. Wądołowska *około 1847 Koniecki par. Wizna †  
603Waleria Borkowska z d. Domełło *07-12-1889 Niećkowo †03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
604Waleria Brzostowska z d. Dołęga *około 1883 Makowskie †po 03-03-1930  
605Waleria Brzostowska z d. Kalinowska *około 1879 Kokoszki †   
606Waleria Burska *02-12-1862 Kieljany †16-01-1938 Kieljany  
607Waleria Chmielewska z d. Dobrzycka *około 1906 Biodry †  
608Waleria Chodnicka z d. Sanicka  †przed 17-01-1928  
609Waleria Chrostowska z d. Pieńkowska *około 1907 †  
610Waleria Chrostowska z d. Dąbrowska *około 1888 Pluty †  
611Waleria Chrostowska *12-1877 †23-12-1877 Nadbory /Burzyn/  
612Waleria Chrzanowska z d. Mocarska *około 1878 Kossaki †  
613Waleria Chrzanowska *około 11-1868 Koniecki †27-01-1869 Koniecki  
614Waleria Chrzanowska z d. Kaczyńska *około 1866 Wypychy †od 25-02-1908 do 26-06-1923  
615Waleria Chrzanowska z d. Bukowska *około 1853 Chyliny †  
616Waleria Czaplicka z d. Dzięgielewska *około 1857 Lipińskie †  
617Waleria Czarnecka z d. Poznańska *około 1852 Mikołajewo par. Burzyn †po 27-09-1896  
618Waleria Danowska z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
619Waleria Danowska z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †  
620Waleria Danowska z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
621Waleria Dąbrowska z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
622Waleria Dębińska z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
623Waleria Dobosz z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
624Waleria Drzazgowska z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
625Waleria Dubikowska z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
626Waleria Dzięgielewska *około 04-1873 Milewo †28-08-1874 Milewo /Niedźwiadna/  
627Waleria Dzięgielewska z d. Przestrzelska *około 1872 Kaimy †po 24-02-1936  
628Waleria Filipkowska z d. Świgońska  †  
629Waleria Franciszka Gardocka *29-05-1847 Mocarze †  
630Waleria Franciszka Wojsław z d. Modzelewska *około 1861 Modzele †po 04-10-1930   
631Waleria Gardocka z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
632Waleria Gardocka z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
633Waleria Gardocka z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
634Waleria Gardocka z d. Niecikowska  †  
635Waleria Gąsiewska z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
636Waleria Gerbada Brajczewska  †19-08-1905 Milewo par. Puchały  
637Waleria Godlewska z d. Nowicka *około 1854 Burzyn †12-02-1912 Dobrzyjałowo  
638Waleria Gosiewska z d. Malinowska  †przed 24-02-1941  
639Waleria Grabowska z d. Rogowska *około 1869 Mikuty †23-02-1900  
640Waleria Grądzka z d. Wesołowska *22-10-1898 Szostaki †22-08-1980 Jurzec Włościański  
641Waleria Grochowska z d. Świderska *około 1875 Golanki †  
642Waleria Grzymała z d. Przestrzelska  †po 24-11-1931  
643Waleria Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1890 Mocarze †  
644Waleria Jabłońska z d. Chrostowska *około 1898 †  
645Waleria Jankowska z d. Chrostowska *około 1883 Nadbory †  
646Waleria Jankowska z d. Polińska *około 1876 Nadbory †  
647Waleria Janowska z d. Wiśniewska *1873 Siestrzanki †   
648Waleria Janowska z d. Ciborowska  †po 11-02-1918  
649Waleria Jasińska z d. Malinowska *10-04-1900 Pluty †31-03-1976 Kramarzewo /Wąsosz/  
650Waleria Jastrzębska z d. Biedrzycka *około 1904 Stryjaki †  
651Waleria Jaśkowska z d. Dobrzycka *02-05-1896 Rosochate †12-06-1969 Możdżenie /Wąsosz/  
652Waleria Kalinowska z d. Kisielewska *08-12-1887 Zakrzewo †  
653Waleria Kalinowska z d. Ossowska  †  
654Waleria Karpińska z d. Karwowska *około 1884 Czerwonki †04-05-1933 Łękowo  
655Waleria Karwowska z d. Mogielnicka *około 1878 Brzostowo †  
656Waleria Karwowska z d. Borawska *1878 Mocarze †  
657Waleria Karwowska z d. Kossakowska *około 1870 Grądy Wielkie †przed 04-1909  
658Waleria Karwowska z d. Godlewska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
659Waleria Karwowska z d. Chrostowska *około 1865 Biodry †po 15-02-1926  
660Waleria Karwowska z d. Polkowska *około 1865 Kąty †26-08-1910 Brzostowo  
661Waleria Karwowska z d. Filipkowska  †  
662Waleria Kiełczewska z d. Kozikowska    
663Waleria Kizling z d. Borawska *około 1873 Kurki †  
664Waleria Klejno z d. Gurzęda *13-08-1873 Przestrzele †09-02-1921 Jedwabne   
665Waleria Klimaszewska z d. Mikucka *około 1874 Barwiki †po 21-10-1943  
666Waleria Klimaszewska z d. Filipkowska *około 1869 Kubrzany †  
667Waleria Klimkiewicz z d. Chojnowska *około 1840 Guty †  
668Waleria Komosa z d. Liszkiewicz *27-04-1866 Przytuły †po 08-11-1921   
669Waleria Komosińska z d. Pruszyńska *około 1883 Rydzewo †02-12-1923 Kędziorowo /Wąsosz/  
670Waleria Koniecko z d. Łepkowska *15-10-1898 Łempice †25-05-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
671Waleria Koniecko z d. Gutowska *około 1891 Skaje †  
672Waleria Konopka z d. Stankiewicz *około 1866 Nadbory †02-1916  
673Waleria Konopka z d. Dęby    
674Waleria Konopka z d. Cwalina  †po 21-02-1911  
675Waleria Konopko z d. Kozikowska *około 1875 Konopki Monety †  
676Waleria Kosiorek z d. Stanczak  †  
677Waleria Kossakowska z d. Mieczkowska *około 1906 †  
678Waleria Kossakowska z d. Karwowska *około 1880 Mocarze †  
679Waleria Kossakowska z d. Dąbrowska  †po 02-03-1908  
680Waleria Kossakowska z d. Laskowska  †przed 28-07-1925  
681Waleria Koszykowska z d. Lipska *około 1835 Nadbory †02-12-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
682Waleria Kotowska z d. Godlewska *około 1873 Wagi †  
683Waleria Kozłowska *15-12-1900 Sieburczyn †28-12-1900 Sieburczyn /Burzyn/   
684Waleria Kozłowska z d. Dąbrowska *około 1870 Chrostowo †  
685Waleria Kozłowska *12-03-1858 Sieburczyn †   
686Waleria Krymska z d. Kamińska *16-12-1886 Wąsosz †przed 08-1912  
687Waleria Krystowczyk z d. Baranowska *około 1880 Świdry †  
688Waleria Laskowska z d. Janowska *około 1849 Siestrzanki †po 16-05-1900  
689Waleria Lawendowska z d. Zalewska *13-02-1871 Kucze Małe †przed 22-11-1927   
690Waleria Lipińska z d. Łojewska *około 1875 †  
691Waleria Łaguna *około 1891 Stawiane †05-05-1892 Stawiane /Wąsosz/  
692Waleria Łapińska z d. Przestrzelska *około 1852 Brzostowo †23-04-1927 Brzostowo /Burzyn/  
693Waleria Łepkowska z d. Chrostowska *około 1900 Biodry †  
694Waleria Łęgowska z d. Łuczyńska *10-09-1906 †28-04-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
695Waleria Łoś z d. Przechocka *około 1902 Ławsk †27-05-1942 Ławsk /Wąsosz/  
696Waleria Makowska z d. Mościcka *około 1860 Makowskie †25-12-1918 Makowskie /Burzyn/  
697Waleria Malinowska z d. Stankiewicz *około 1892 Nadbory †14-12-1918  
698Waleria Malska z d. Pruszko *około 1868 Rutkowskie †po 26-04-1931  
699Waleria Mariak z d. Koszykowska *około 1878 Kucze Wielkie †  
700Waleria Mazurska z d. Borawska *około 1864 Konopki †  
701Waleria Męczkowska z d. Rostkowska  †przed 23-02-1925  
702Waleria Mieczkowska z d. Wszeborowska  †  
703Waleria Mikucka z d. Obiedzińska *około 1881 Karwowo par. Jedwabne †  
704Waleria Milewska z d. Wojsław *08-11-1906 USA †  
705Waleria Milewska *około 19-11-1868 Danowo †29-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
706Waleria Milewska z d. Buziewicz  †przed 07-1935  
707Waleria Mocarska z d. Brzostowska *około 1899 Chyliny †  
708Waleria Mocarska z d. Leosiewska *24-06-1898 Mocarze †  
709Waleria Mocarska *około 1895 Kucze Wielkie †14-10-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
710Waleria Mocarska *17-06-1888 Rutkowskie †  
711Waleria Mocarska z d. Borawska *około 1876 Karwowo par. Jedwabne †  
712Waleria Mocarska z d. Paszkowska *około 1872 Kucze Wielkie †  
713Waleria Mocarska z d. Zarzecka *około 1859 Witynie †12-12-1923 Mocarze /Burzyn/  
714Waleria Mocarska z d. Lipska *około 1837 Nadbory †po 04-03-1866  
715Waleria Modzelewska z d. Niecikowska *około 1887 Szymany †12-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
716Waleria Mucharska z d. Borawska *1875 Orlikowo †  
717Waleria Myślińska z d. Szumowska *około 1864 Mikołajewo par. Burzyn †   
718Waleria Myślińska z d. Wojtkiewicz *około 1862 Michałowo †  
719Waleria Napiórkowska z d. Zielińska *około 1835 Lisy †po 12-06-1894  
720Waleria Niebrzydowska z d. Dąbrowska *około 1905 Kownatki †  
721Waleria Niecikowska z d. Mocarska *około 1856 Mocarze †po 04-10-1914  
722Waleria Nienałtowska z d. N *około 1833 †22-02-1909 Małachowo   
723Waleria Nowak z d. Gurzęda *28-03-1898 Siestrzanki †  
724Waleria Obrycka *29-06-1890 Godlewo †   
725Waleria Olszewska z d. Zajączkowska *około 1870 Siestrzanki †  
726Waleria Olszewska z d. Świderska  †po 04-08-1958  
727Waleria Ołdakowska z d. Gutowska *około 1893 Wąsosz †po 23-02-1928  
728Waleria Opońska z d. Lipińska  †po 07-02-1893  
729Waleria Osiecka *15-12-1888 Bęćkowo †24-12-1888 Bęćkowo  
730Waleria Ożarowska z d. Polkowska *około 1870 Kąty †po 07-02-1922  
731Waleria Ożarowska *1868 Szostaki †  
732Waleria Pachucka z d. Rzadkowska *1870 Przytuły †  
733Waleria Piaszczyńska z d. Zaorska *około 1869 Korytki †13-09-1920 Łomża /Rydzewo/  
734Waleria Piekarowicz z d. Dzięgielewska *około 1862 Milewo †  
735Waleria Piekarska z d. Karwowska *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †06-11-1929 Karwowo-Polki /Jedwabne/   
736Waleria Pieńczykowska z d. Gutowska *około 1865 Guty †13-03-1933 Niedźwiedzkie  
737Waleria Podworny z d. Sobuta  †  
738Waleria Polkowska z d. Dąbrowska *około 1894 Chrostowo †  
739Waleria Przechocka *około 1889 Kramarzewo †17-04-1892 Kramarzewo /Wąsosz/  
740Waleria Przestrzelska *około 1885 Kąty †17-03-1907 Kąty  
741Waleria Przestrzelska z d. Rogowska *około 1878 Pluty †  
742Waleria Przestrzelska z d. Siemińska *około 1872 Kucze Wielkie †  
743Waleria Przestrzelska z d. Kaczyńska *około 1860 Kąty †22-02-1910 Pluty /Przytuły/  
744Waleria Przyborowska z d. Karwowska *około 1867 Kąty †  
745Waleria Przytuła z d. Szymanowska *około 1877 Zalesie †  
746Waleria Puchalska z d. Jurska *około 1912 †  
747Waleria Ramotowska *około 1891 †  
748Waleria Ramotowska z d. Mocarska *około 1834 Rutki †  
749Waleria Remiszewska z d. Klimowicz *około 1881 Budziska †  
750Waleria Rogalska z d. Chrzanowska *około 1887 Dzięgiele †  
751Waleria Rogowska z d. Przestrzelska *około 1905 Męczki †  
752Waleria Rogowska z d. Godlewska *około 1892 Zalesie †  
753Waleria Rogowska z d. Polkowska *14-04-1891 Kąty †18-04-1979 Kąty  
754Waleria Rogowska z d. Borawska *około 1880 Pluty †25-01-1942 Trzaski /Przytuły/  
755Waleria Rogowska z d. Chylińska *około 1878 Kąty †  
756Waleria Rostkowska z d. Brzostowska *około 1900 Brzostowo †03-08-1930 Makowskie /Burzyn/   
757Waleria Rostkowska z d. Górska *około 1875 Makowskie †   
758Waleria Rozwadowska z d. Zalewska *około 1903 Mocarze †   
759Waleria Rozwadowska z d. Polkowska *około 1894 Biodry †   
760Waleria Rutkowska z d. Laskowska *około 1878 Konopki †13-04-1940 Konopki /Wąsosz/  
761Waleria Rutkowska z d. Kownacka *około 1871 Turczyn †  
762Waleria Sierzputowska z d. Makarewicz *13-12-1899 Bzury †  
763Waleria Skrodzka z d. Kamińska  †przed 28-02-1927  
764Waleria Skrzeczkowska z d. Zalewska *1876 Mocarze †1909 Okrasin /Radziłów/  
765Waleria Smolińska z d. Sulewska *11-12-1916 Sulewo Prusy †14-01-1982 Łosewo /Białaszewo/   
766Waleria Sokołowska z d. Święcińska *1893 Poryte †05-12-1915 Razań  
767Waleria Staniszewska z d. Szumowska *około 1871 Burzyn †  
768Waleria Supińska z d. Kotowska *około 1893 Rutkowskie †  
769Waleria Surmacewicz z d. Chodorowska *około 1892 Burzyn †  
770Waleria Suszyńska z d. Domitr *około 1867 Przestrzele †  
771Waleria Szleszyńska z d. Przestrzelska *około 1905 Mocarze †   
772Waleria Tarnacka *około 1886 Modzele †07-03-1889 Pasichy /Wąsosz/  
773Waleria Tarnacka z d. Florczyk *około 1879 Mocarze Budne †  
774Waleria Tarnacka z d. Strzyżewska *około 1871 Kędziorowo †przed 29-10-1927  
775Waleria Teodora Karwowska z d. Borawska *około 1848 Nieławice †   
776Waleria Trepanowska z d. Ramotowska *około 1873 Męczki †  
777Waleria Truszkowska z d. Szymanowska *05-01-1878 Surały †  
778Waleria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1861 Brzostowo †po 20-01-1920  
779Waleria Trzonkowska z d. Nikonowicz *około 1872 Dzierzbia †przed 28-02-1916  
780Waleria Urbanowska z d. Zejer *około 1891 Orlikowo †  
781Waleria Wądołowska z d. Nieciecka *około 1879 Bartki †po 02-1936  
782Waleria Wierciszewska z d. Szmitka *około 1878 Stryjaki †  
783Waleria Wiktoria Karwowska z d. Rutkowska *około 1851 Kamianki †  
784Waleria Wileńska z d. Dąbrowska *około 1873 Burzyn †  
785Waleria Wityńska z d. Harasińska  †przed 13-11-1928  
786Waleria Włodkowska z d. Karwowska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †15-11-1895 Mieczki  
787Waleria Wnuszyńska z d. Kramkowska  †po 16-05-1928  
788Waleria Wojciechowska z d. Karwowska *około 1886 Chyliny †  
789Waleria Wroczyńska z d. Majewska *około 1860 Miecze †  
790Waleria Zajkowska z d. Niecikowska *około 1822 Murawy †przed 01-03-1886  
791Waleria Zakrzewska *około 1893 †15-02-1901 Zalesie /Wąsosz/   
792Waleria Zalewska *około 1894 †09-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
793Waleria Zalewska *około 1871 †06-07-1873 Szlasy /Przytuły/  
794Waleria Zalewska z d. Brzozowska *około 1870 Kamianki †po 16-10-1927  
795Waleria Zalewska z d. Jankowska *około 1861 Brzostowo †  
796Waleria Zarzecka z d. Wiśniewska *około 1904 Żebry †  
797Waleria Zawadzka z d. Łempicka *22-04-1885 Święcienin †po 29-11-1930  
798Waleria Zielińska z d. Szczepankowska  †przed 22-08-1945  
799Waleria Zubrycka z d. Adamska *1902 Ponikła †1984 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/   
800Waleria Zubrzycka z d. Gutowska *około 1880 Orlikowo †  
801Waleria Żebrowska z d. Orzechowska *około 1874 Surały †  
802Walerian Barwikowski *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
803Walerian Berć *25-03-1915 Kędziorowo †  
804Walerian Biedrzycki *około 1829 Guty-Poddenki †przed 01-03-1886  
805Walerian Borusiewicz *około 10-12-1869 Wąsosz †24-12-1869 Wąsosz  
806Walerian Brzostowski *14-12-1901 Konopki par. Radziłów †29-08-1903 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
807Walerian Ciesielski *około 09-1851 Niedźwiedzkie †  
808Walerian Czesław Zaborowski *27-01-1906 Zaborowo †  
809Walerian Gowgiel *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
810Walerian Grądzki *1902 †  
811Walerian Grzegorz Pawlik *około 1871 Łomża †  
812Walerian Kacprowski *około 1868 Wąsosz †13-03-1895  
813Walerian Karwowski *około 1909 †  
814Walerian Karwowski  †  
815Walerian Kierznowski *około 1881 Łojki par. Białaszewo †po 06-10-1949  
816Walerian Kowalewski  †  
817Walerian Laskowski *około 1868 Burzyn †przed 02-07-1943  
818Walerian Mieczkowski *około 1909 †  
819Walerian Piotrowski *około 1871 Guty †15-01-1877 Guty  
820Walerian Rutkiewicz *około 1865 Wąsosz †  
821Walerian Sierakowski *około 1860 Brzozowa par. Białaszwewo †  
822Walerian Skłodowski  †przed 26-01-1920  
823Walerian Sokalski *około 1901 Kucze Małe †  
824Walerian Szrejter *około 1802 Radziłów †  
825Walerian Śmiglewski *12-1856 Wąsosz †03-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
826Walerian Wierzchowski *około 1864 Chrzanowo †02-04-1906 Pluty  
827Walerian Włodkowski *około 1889 Mocarze †  
828Walery Bonifacy Przechocki *około 1861 Danowo †30-03-1889 Danowo  
829Walery Borawski *około 1842 Szczuczyn †  
830Walery Chrostowski *około 1859 Mocarze †  
831Walery Gardocki *około 1876 Mocarze †  
832Walery Górski *około 1890 Mroczki †  
833Walery Jaśkowski  †  
834Walery Kalinowski *27-11-1887 Mocarze †  
835Walery Kalski *1870 Burzyn †19-01-1881 Wizna /Wizna/  
836Walery Karwowski *około 1910 Brzostowo †24-09-1925 Brzostowo /Burzyn/   
837Walery Koniecko *17-12-1903 Grozimy †  
838Walery Leosiewski *01-10-1898 Mikołajewo par. Burzyn †06-03-1899 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/   
839Walery Lipiński *około 1884 Pieniążki †  
840Walery Mielnik    
841Walery Mocarski *31-07-1900 Mocarze Dziubiele †  
842Walery Mocarski *11-01-1900 Mocarze Dziubiele †  
843Walery Mocarski *około 1879 Mocarze †  
844Walery Mocarski    
845Walery Nieciecki *około 1884 Bartki †  
846Walery Piekarski *około 1897 Karwowo-Polki †   
847Walery Piotrowski *około 04-1930 Brzostowo †12-06-1930 Brzostowo /Burzyn/  
848Walery Przestrzelski *około 1895 Mocarze †  
849Walery Rogowski  †  
850Walery Rozwadowski *około 1888 Mocarze †   
851Walery Rutkowski * Łoje    
852Walery Ryszard Zawadzki * Kamianki    
853Walery Szleszyński * Czachy   
854Walery Świderski *około 1866 †po 10-10-1921  
855Walery Wesołowski *około 1881 Szostaki †12-04-1909 Szostaki /Burzyn/  
856Walery Wierzbicki  †po 18-11-1941  
857Walery Włodarski  †  
858Walter Dybik *04-09-1940 Springfield, MA †07-03-2005 Port Orange, FL  
859Walter Marion Dybik z d. Dybikowski *10-05-1915 †25-01-2008 Daytona Beach, FL  
860Walter Renkiewicz    
861Walter Wojciechowski    
862Wanda Adamczyk z d. N    
863Wanda Albińska z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †po 10-04-1956  
864Wanda Aniela Szumowska z d. Karp  †  
865Wanda Apolonia Markowska z d. Guberów * Wysocze   
866Wanda Apolonia Szymanowska z d. Kwaśniewska     
867Wanda Bar z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
868Wanda Bar z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
869Wanda Białasiewicz z d. Kozłowska * Wąsosz   
870Wanda Bielenica z d. Łojewska * Grabnik   
871Wanda Bieńkowska z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
872Wanda Borawska z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
873Wanda Borawska *około 07-1883 Konopki †12-11-1883 Konopki  
874Wanda Bronakowska z d. Szczepanowska    
875Wanda Bukowska z d. Sadowska *około 1887 Bzury †  
876Wanda Chodnicka *07-03-1960 Żebry †02-11-1969 Białystok /Wąsosz/  
877Wanda Chrzanowska z d. Zalewska  †po 06-04-1964  
878Wanda Chylińska z d. Zalewska *15-10-1883 Zalesie †01-02-1935 Zalesie /Wąsosz/   
879Wanda Danowska z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †po 18-11-1941  
880Wanda Dobrzycka z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
881Wanda Dobrzycka *28-01-1891 Sulewo Kownaty †   
882Wanda Doliwa z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
883Wanda Dybikowska z d. Wojsław *08-11-1890 Kownatki †03-08-1959 Springfield, MA  
884Wanda Dylewska z d. Sadowska  †po 10-08-1940  
885Wanda Ekstowicz z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
886Wanda Gałązka z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †  
887Wanda Gardocka z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †  
888Wanda Glińska z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
889Wanda Godlewska z d. Albińska * Żebry   
890Wanda Godlewska z d. Chrzanowska *24-01-1905 Łosewo †28-11-1995 Lipińskie  
891Wanda Godlewska z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
892Wanda Górska z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
893Wanda Grabowska *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
894Wanda Grajewska z d. Nietupska  †  
895Wanda Helena Chodnicka z d. Cygest  †  
896Wanda Helena Ordak z d. Miłek * Suski Stare   
897Wanda Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1901 Mocarze †  
898Wanda Jachimska z d. Kukowska *31-01-1887 Łazarze †24-04-1983 Marquette  
899Wanda Jakubowska z d. Marcińczyk *około 1893 Ławsk †  
900Wanda Józefa Konopka z d. Truszkowska  †  
901Wanda Julianes Derkovitz z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
902Wanda Kalinowska z d. Borowska *około 1893 Siestrzanki †  
903Wanda Kalinowska z d. Dąbkowska  †  
904Wanda Kamila Borawska z d. Sobolewska *około 1859 Szczuczyn †  
905Wanda Karwowska z d. Mogielnicka *08-11-1890 Brzostowo †  
906Wanda Kiełczewska z d. Burgraff *około 1924 †18-12-2014 /Grajewo/  
907Wanda Klimaszewska  †  
908Wanda Knieć Wróblewska    
909Wanda Kojro *08-05-1886 Niećkowo †  
910Wanda Konopka z d. Filipkowska *22-02-1910 Wojsławy †  
911Wanda Korbach z d. Osiep  †  
912Wanda Kosmaczewska z d. Rogowska  †przed 13-08-1927  
913Wanda Kowalczuk z d. Kondzior    
914Wanda Kowalewska z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
915Wanda Kramkowska z d. Borawska *20-10-1913 Konopki †   
916Wanda Kruszewicz z d. Śmiglewska *około 1894 Wąsosz †11-07-1931 Wąsosz   
917Wanda Kukowska z d. Szrejter  †  
918Wanda Ladzińska z d. Wróblewska *15-02-1906 Wąsosz †09-06-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
919Wanda Lisik z d. Zdanowicz     
920Wanda Liszewska z d. Pioniatowska  †  
921Wanda Łacińska z d. Ołdakowska * Wąsosz    
922Wanda Łaguna z d. Ptaszyńska * Kalisz †  
923Wanda Łoś z d. Jankowska  †  
924Wanda Malinowska z d. Krasińska *około 1899 Sulewo Kownaty †13-04-1951 Niećkowo  
925Wanda Maliszewska z d. Mroczkowska *31-03-1889 Czerwonki †   
926Wanda Maria Konopka z d. Nowakowska  †  
927Wanda Marianna Dzięgielewska z d. Gryżwald    
928Wanda Marianna Górska z d. Mocarska *około 1902 †  
929Wanda Marianna Gutowska z d. Ramotowska *około 1896 †  
930Wanda Marianna Wszeborowska z d. Niecikowska * Nieciki   
931Wanda Mieczkowska z d. Karwowska *około 1896 †po 29-07-1941  
932Wanda Mieńkowska z d. Chmielewska *26-09-1907 †22-06-2003 Boguszów-Gorce /Wąsosz/   
933Wanda Mieńkowska z d. Cwalina *11-07-1882 Nagórki †23-09-1955 Komosewo /Wąsosz/  
934Wanda Mocarska z d. Malska *około 1897 Rutkowskie †  
935Wanda Mocarska *14-12-1888 Nadbory †  
936Wanda Mocarska  †  
937Wanda Modzelewska z d. Żelechowska * Czerwonki    
938Wanda Mścichowska z d. Dzięgielewska *około 1901 Lipińskie †po 28-04-1936  
939Wanda Mściwujewska z d. Przyborowska *07-09-1907 Bzury †04-02-1986 Grajewo  
940Wanda Niczyporuk z d. Szurko    
941Wanda Obrycka z d. Zacharzewska * Brychy   
942Wanda Olszewska * Ławsk   
943Wanda Olszewska z d. Siedlecka    
944Wanda Orłowska *około 1896 Chojnowo †30-05-1934 Wąsosz  
945Wanda Pecko z d. Gierasimczuk    
946Wanda Pruszyńska z d. Samełko *29-11-1891 Niedźwiadna †20-01-1972 Niećkowo /Wąsosz/  
947Wanda Przechocka *około 1892 †05-01-1893 Kramarzewo /Wąsosz/  
948Wanda Przestrzelska z d. Bryszkowska *około 1880 Kotowo Plac †  
949Wanda Rogińska z d. Załuska *10-01-1908 Niedźwiedzkie †po 05-06-1943   
950Wanda Rogowska *11-09-1921 Kieljany †   
951Wanda Rutkowska *około 12-1895 Bagienice †22-01-1896 Bagienice /Wąsosz/  
952Wanda Sawicka z d. Jerzyńska    
953Wanda Serwatko z d. Kowalewska  †  
954Wanda Sobolewska z d. Sieńkowska    
955Wanda Staniszewska z d. Filipkowska    
956Wanda Suchorzewska z d. Radzimińska  †  
957Wanda Szleszyńska z d. Bagińska *około 1878 Lipnik †  
958Wanda Szymborska z d. Wstawskow * Supraśl   
959Wanda Świderska z d. Modzelewska *20-01-1911 Bagienice †21-08-1984 Bagienice /Wąsosz/   
960Wanda Świderska z d. Dumińska  †po 16-02-1941  
961Wanda Tarkowska z d. Jaszkowska * Wąsosz   
962Wanda Teodora Sulewska z d. Kotlewska *około 1895 Bartki †  
963Wanda Truszkowska z d. Bogucka *około 1859 †  
964Wanda Truszkowska z d. Lech    
965Wanda Turowska z d. Banachowska *06-04-1915 Siwki par. Romany †  
966Wanda Tyniecka z d. Marczykowska *około 1903 Zalesie †  
967Wanda Urbańska z d. Małaszkin    
968Wanda Wagner von Ankerburg z d. Pietrzycka  †  
969Wanda Wesołowska z d. Sulewska *około 1897 Sieburczyn †  
970Wanda Wicik z d. Łomotowska * Kubra   
971Wanda Wiktoria Wądołowska z d. Zakrzewska *1886 Rydzewo-Pieniążek †  
972Wanda Wiśniewska z d. Łempicka * Rajgród    
973Wanda Wronkowska z d. Ostrowska *20-07-1890 Kędziorowo †09-06-1969 Kędziorowo   
974Wanda Wyrzykowska z d. Wojsław  †po 24-11-1931  
975Wanda Wysocka z d. Kruszyńska *26-09-1910 Żebry †25-03-2004 /Wąsosz/  
976Wanda Zaborowska z d. Wierzbicka  †  
977Wanda Zakrzewska z d. Chylińska *02-11-1902 USA †15-08-1969 Bagienice /Wąsosz/   
978Wanda Zakrzewska z d. Karwowska *około 1891 Nadbory †  
979Wanda Zalewska z d. Bielska *około 1899 Mścichy †  
980Wanda Zalewska *04-09-1887 Zalesie †10-02-1888 Zalesie /Wąsosz/   
981Wanda Zamojska z d. Mroczkowska *17-12-1913 Mroczki †16-04-1981 Wodzisław Śląski  
982Wanda Zientara z d. Treder  †16-11-1988 Sopot /Sopot/  
983Wanda Zofia Fiszer z d. Kuklo    
984Wanda Zofia Jurska z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
985Wanda Zofia Kamińska z d. Doda    
986Wanda Żebrowska  †  
987Wanesa N    
988Wasili Sokołowski  †  
989Wasili Zwierewicz  †  
990Wawrzyniec (Ignacy) Barwikowski  †przed 24-10-1837  
991Wawrzyniec Adamski  †  
992Wawrzyniec Albiński *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
993Wawrzyniec Alencewicz  †przed 28-01-1942  
994Wawrzyniec Alenkiewicz  †po 18-11-1838  
995Wawrzyniec Alenkiewicz  †przed 29-10-1861  
996Wawrzyniec Bagiński *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
997Wawrzyniec Bagiński *11-08-1802 Bagienice †  
998Wawrzyniec Bagiński  †  
999Wawrzyniec Bagiński  †przed 06-02-1816  
1000Wawrzyniec Bagiński  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
1001Wawrzyniec Bałdyga * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1002Wawrzyniec Bardzikowski *około 1783 †  
1003Wawrzyniec Bardzikowski  †przed 06-07-1829  
1004Wawrzyniec Barwikowski *około 1829 Wąsosz †  
1005Wawrzyniec Barwikowski  †po 14-02-1876  
1006Wawrzyniec Bęćkowski *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
1007Wawrzyniec Biedrzycki *około 1830 Jedwabne †  
1008Wawrzyniec Biedrzycki *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 29-05-1876  
1009Wawrzyniec Bielecki  †przed 25-11-1819  
1010Wawrzyniec Blusiewicz  †przed 07-05-1866  
1011Wawrzyniec Borawski *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
1012Wawrzyniec Borawski *około 1801 †25-06-1802 Konopki  
1013Wawrzyniec Borawski *około 1796 Świdry Podleśne †przed 27-11-1838  
1014Wawrzyniec Borawski *około 1794 Nieławice †przed 22-11-1853  
1015Wawrzyniec Borawski *11-08-1794 Konopki †przed 01-07-1862  
1016Wawrzyniec Borawski  †przed 17-02-1890  
1017Wawrzyniec Borawski  †przed 13-04-1858  
1018Wawrzyniec Borawski  †po 08-02-1858  
1019Wawrzyniec Borowski  †przed 01-08-1858  
1020Wawrzyniec Borusiewicz *1857 †1857  
1021Wawrzyniec Borzymowski *około 1835 Konopki †  
1022Wawrzyniec Bukowski *06-08-1818 Kędziorowo †  
1023Wawrzyniec Chlęch *06-08-1795 Ciemianka †  
1024Wawrzyniec Chmielewski  †po 18-02-1848  
1025Wawrzyniec Chmielewski  †  
1026Wawrzyniec Chodnicki *około 1828 †po 08-02-1881  
1027Wawrzyniec Chojnowski  †po 02-03-1835  
1028Wawrzyniec Chrostowski  †  
1029Wawrzyniec Chrzanowski *07-08-1819 Kieljany †22-08-1819 Kieljany /Wąsosz/  
1030Wawrzyniec Ciecierski *18-04-1812 Wąsosz †  
1031Wawrzyniec Ciecierski *11-08-1803 Wąsosz †przed 03-1812  
1032Wawrzyniec Cieśmielewski  †przed 28-01-1856  
1033Wawrzyniec Cimochowski  †od 21-02-1876 do 03-02-1904  
1034Wawrzyniec Czaplicki *około 1818 Sienickie †  
1035Wawrzyniec Danielewski *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
1036Wawrzyniec Daniłowicz  †  
1037Wawrzyniec Danowski  †  
1038Wawrzyniec Dardziński *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1039Wawrzyniec Dąbrowski *około 1876 Szostaki †  
1040Wawrzyniec Dąbrowski *około 1789 †  
1041Wawrzyniec Dąbrowski  †po 24-09-1883  
1042Wawrzyniec Dąbrowski  †przed 28-02-1859  
1043Wawrzyniec Dąbrowski  †10-03-1833  
1044Wawrzyniec Dębiński  †przed 23-02-1925  
1045Wawrzyniec Dębiński  †po 15-05-1855  
1046Wawrzyniec Dobroński  †przed 28-02-1832  
1047Wawrzyniec Dobrzycki * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
1048Wawrzyniec Dołęga *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
1049Wawrzyniec Domeło  †przed 16-02-1885  
1050Wawrzyniec Dominik Leszczewski *około 1844 Radziłów †14-01-1890  
1051Wawrzyniec Domisiewicz *04-08-1832 Niećkowo †  
1052Wawrzyniec Drobiński *około 1839 Kurejwa †  
1053Wawrzyniec Drobiński  †przed 07-10-1832  
1054Wawrzyniec Drozdowski  †  
1055Wawrzyniec Dubowski *około 1851 Mocarze †przed 24-01-1910  
1056Wawrzyniec Duchnowski *około 1835 Kubrzany †po 19-11-1900  
1057Wawrzyniec Dumski  †po 28-02-1916  
1058Wawrzyniec Dworakowski  †przed 25-11-1812  
1059Wawrzyniec Dybikowski *około 1821 Borawskie †28-06-1906 Kramarzewo /Wąsosz/  
1060Wawrzyniec Dzięgielewski *około 1847 Milewo †po 08-02-1909  
1061Wawrzyniec Dzięgielewski *około 1823 Milewo par. Niedźwiadna †po 13-02-1888  
1062Wawrzyniec Dziórgowski  †04-06-1906 Glinki  
1063Wawrzyniec Filipkowski  †po 06-02-1816  
1064Wawrzyniec Filipkowski  †po 06-11-1825  
1065Wawrzyniec Frąckiewicz  †po 07-02-1876  
1066Wawrzyniec Galiński *około 1857 Zanklewo †19-11-1904 Borawskie  
1067Wawrzyniec Gardocki *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1068Wawrzyniec Godlewski *08-08-1776 Godlewo †po 18-02-1840  
1069Wawrzyniec Goliński  †  
1070Wawrzyniec Gołowacz  †przed 11-02-1900  
1071Wawrzyniec Gontowski *około 1880 †  
1072Wawrzyniec Gosiewski  †po 24-11-1840  
1073Wawrzyniec Górski *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
1074Wawrzyniec Górski  †po 11-02-1874  
1075Wawrzyniec Górski  †  
1076Wawrzyniec Grabowski *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
1077Wawrzyniec Grabowski *około 1764 †28-10-1824 Kędziorowo /Wąsosz/  
1078Wawrzyniec Grądzki *około 1819 Jarnuty †po 16-10-1882  
1079Wawrzyniec Grądzki  †od 09-11-1850 do 23-11-1858  
1080Wawrzyniec Grodzki  †po 27-05-1840  
1081Wawrzyniec Gromadzki *około 1792 Nieciki †  
1082Wawrzyniec Gromadzki  †przed 26-08-1824  
1083Wawrzyniec Grzybowski  †od 17-07-1831 do 07-02-1836  
1084Wawrzyniec Gutowski *około 1878 Modzele †10-09-1933 Łempice  
1085Wawrzyniec Gutowski *około 1834 Ławsk †po 23-10-1902  
1086Wawrzyniec Jagodziński *1833 Wąsosz †po 18-05-1875  
1087Wawrzyniec Janiszewski  †przed 02-03-1824  
1088Wawrzyniec Jarząbek *około 1795 Łempice †12-05-1856 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1089Wawrzyniec Jaworowski  †po 16-02-1859  
1090Wawrzyniec Jermacz  †  
1091Wawrzyniec Jezierski  †  
1092Wawrzyniec Józef Danowski *20-08-1813 Sulewo Kownaty †26-08-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1093Wawrzyniec Jóźwik *około 1856 Ławsk †  
1094Wawrzyniec Jóźwik  †po 12-11-1821  
1095Wawrzyniec Kaczkowski  †po 23-11-1891  
1096Wawrzyniec Kadłubowski  †przed 17-11-1834  
1097Wawrzyniec Kajetan Modzelewski *około 1841 Pieńki †  
1098Wawrzyniec Kajetan Zalewski *09-08-1774 Zalesie †05-05-1837 Zalesie  
1099Wawrzyniec Kalinowski *27-11-1885 Ławsk †  
1100Wawrzyniec Kalinowski *13-08-1860 Karwowo par. Jedwabne †  
1101Wawrzyniec Kalinowski *około 1772 Brychy †26-01-1824 Brychy /Przytuły/  
1102Wawrzyniec Kalinowski  †  
1103Wawrzyniec Kalinowski * Wąsosz †od 16-11-1817 do 03-11-1835  
1104Wawrzyniec Kamiński *około 1824 †21-11-1836 Czerwonki /Wąsosz/  
1105Wawrzyniec Karczewski *około 1823 Zakrzewo †  
1106Wawrzyniec Karwowski *około 1853 Koniecki †19-08-1854 Koniecki  
1107Wawrzyniec Karwowski *około 1845 Brychy †przed 13-05-1907  
1108Wawrzyniec Karwowski *około 05-1821 Święcienin †  
1109Wawrzyniec Karwowski *około 1779 Pluty †po 27-11-1838  
1110Wawrzyniec Karwowski *około 1769 †19-12-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/   
1111Wawrzyniec Karwowski  †po 29-11-1820  
1112Wawrzyniec Karwowski  †przed 01-05-1853  
1113Wawrzyniec Karwowski  †1810  
1114Wawrzyniec Karwowski  †przed 22-01-1828  
1115Wawrzyniec Karwowski  †po 23-02-1829  
1116Wawrzyniec Kisielewski  †przed 14-11-1841  
1117Wawrzyniec Kleszczewski  †po 26-08-1870  
1118Wawrzyniec Klimaszewski *około 1785 Dusze †od 28-08-1855 do 20-02-1859  
1119Wawrzyniec Kołakowski *06-08-1800 Jambrzyki †po 09-11-1874  
1120Wawrzyniec Kołomyjski  †przed 20-01-1835  
1121Wawrzyniec Kołpaczewski  †przed 20-05-1855  
1122Wawrzyniec Konik  †18-04-1848  
1123Wawrzyniec Konopka *około 1833 Konopki Chude †przed 07-02-1898  
1124Wawrzyniec Konopka *około 1808 Konopki Chude †około 1854  
1125Wawrzyniec Konopka  †  
1126Wawrzyniec Konopka  †przed 30-04-1817  
1127Wawrzyniec Kosiorek  †od 17-11-1828 do 31-07-1832  
1128Wawrzyniec Kosmowski *około 09-1855 Świdry †od 04-11-1901 do 21-03-1933  
1129Wawrzyniec Kossakowski  †przed 17-10-1832  
1130Wawrzyniec Kossakowski  †przed 09-11-1886  
1131Wawrzyniec Kossakowski  †przed 14-08-1836  
1132Wawrzyniec Kostka  †po 20-11-1849  
1133Wawrzyniec Koszykowski  †1848  
1134Wawrzyniec Kowalewski  †przed 02-11-1831  
1135Wawrzyniec Kozikowski *około 1842 Chyliny †  
1136Wawrzyniec Kozikowski *około 1820 Ramoty †  
1137Wawrzyniec Kozłowski *około 1852 Kossaki par. Jedwabne †11-12-1927 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
1138Wawrzyniec Kozłowski *około 1832 Wilamowo †przed 05-11-1894  
1139Wawrzyniec Krasiewski  †  
1140Wawrzyniec Kruszewicz  †przed 03-11-1844  
1141Wawrzyniec Krzeczkowski  †po 17-01-1832  
1142Wawrzyniec Kuczyński *11-08-1848 Sulewo Kownaty †  
1143Wawrzyniec Kuczyński *16-08-1806 Sulewo Kownaty †  
1144Wawrzyniec Kukliński *około 1827 †przed 26-11-1894  
1145Wawrzyniec Kulesza *około 1800 Niwkowo †po 21-11-1858  
1146Wawrzyniec Kurkowski *około 1812 Grzymki †po 26-02-1867  
1147Wawrzyniec Kurkowski  †przed 05-03-1832   
1148Wawrzyniec Kurkowski  †po 11-02-1839  
1149Wawrzyniec Lencewicz  †przed 26-11-1849  
1150Wawrzyniec Lenczewski *około 1816 Skaje †po 26-09-1881  
1151Wawrzyniec Lenczewski  †przed 06-07-1903  
1152Wawrzyniec Leoszewski  †po 16-02-1841  
1153Wawrzyniec Leszczewski *około 1800 Taraskowo †przed 25-11-1861  
1154Wawrzyniec Leszczyński *11-08-1855 Kędziorowo †  
1155Wawrzyniec Lewicki  †po 13-11-1842  
1156Wawrzyniec Lewkowicz *około 1817 Wąsosz †16-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1157Wawrzyniec Lewkowski *około 1810 Orlikowo †po 24-01-1860  
1158Wawrzyniec Lipiński *około 1826 Wizna †  
1159Wawrzyniec Lipski  †26-04-1860 Warszawa  
1160Wawrzyniec Liszewski  †po 13-02-1900  
1161Wawrzyniec Ładyżyński *około 1870 Wizna †  
1162Wawrzyniec Łapiński  †po 22-09-1822  
1163Wawrzyniec Łempicki *10-08-1866 Sulewo Kownaty †20-08-1866 Sulewo Kownaty   
1164Wawrzyniec Łempicki *18-08-1785 Sulewo Prusy †20-04-1847 Sulewo Kownaty   
1165Wawrzyniec Łempicki *około 1751 †28-01-1827 Kieljany /Wąsosz/  
1166Wawrzyniec Łempicki  †  
1167Wawrzyniec Łepkowski *około 1856 †od 10-08-1919 do 15-02-1922  
1168Wawrzyniec Łepkowski *około 1851 Ławsk †  
1169Wawrzyniec Łojewski *około 1797 Łoje Awissa †po 28-01-1862  
1170Wawrzyniec Makowski *około 1770 Makowskie †po 21-10-1834  
1171Wawrzyniec Malinowski *około 1846 Ławsk †po 27-01-1913  
1172Wawrzyniec Markiewicz  †  
1173Wawrzyniec Maściewicz  †przed 27-11-1849  
1174Wawrzyniec Mateuszczyk *około 1826 Bronowo †  
1175Wawrzyniec Matyszewski *około 1873 Niećkowo †04-11-1928 Niećkowo /Wąsosz/  
1176Wawrzyniec Mazgała  †przed 12-11-1890  
1177Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 29-08-1841  
1178Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 03-02-1852  
1179Wawrzyniec Mielnicki *1818 Wizna †  
1180Wawrzyniec Mierzejewski  †przed 11-02-1877  
1181Wawrzyniec Mikołajczyk  †1830  
1182Wawrzyniec Mikucki *około 1807 Grzymki †od 21-02-1854 do 21-02-1870  
1183Wawrzyniec Milewski *około 1840 Brychy †10-04-1887 Brychy  
1184Wawrzyniec Mioduszewski  †  
1185Wawrzyniec Mocarski *około 1800 Rutkowskie †  
1186Wawrzyniec Modzelewski *około 1866 Ławsk †12-09-1934 Ławsk  
1187Wawrzyniec Modzelewski *01-08-1815 Pieńki †  
1188Wawrzyniec Modzelewski  †  
1189Wawrzyniec Moniuszko  †przed 20-11-1837  
1190Wawrzyniec Mroczkowski *10-08-1800 Wojsławy †25-02-1839 Świdry   
1191Wawrzyniec Mroczkowski  †przed 26-05-1817  
1192Wawrzyniec Mrozicki *około 1808 Dołęgi †01-03-1856 Danowo  
1193Wawrzyniec Mrozicki  †przed 25-10-1863  
1194Wawrzyniec Mucharski *około 1822 Wizna †  
1195Wawrzyniec Mucharski  †przed 20-11-1827  
1196Wawrzyniec Murawski *około 1857 Opartowo †  
1197Wawrzyniec Murawski *10-08-1794 Wąsosz †  
1198Wawrzyniec Murawski *13-08-1793 Kędziorowo †około 1846  
1199Wawrzyniec Murawski  †przed 26-10-1816  
1200Wawrzyniec Myśliński *około 1831 Kucze Wielkie †  
1201Wawrzyniec Myśliński  †od 30-01-1832 do 26-09-1950  
1202Wawrzyniec Narkiewicz *około 1850 Ignatowizna †   
1203Wawrzyniec Niebrzydowski  †przed 07-07-1844  
1204Wawrzyniec Niebrzydowski  †od 09-02-1847 do 24-07-1855  
1205Wawrzyniec Nieciecki *około 1808 Szostaki †po 26-03-1868  
1206Wawrzyniec Niecikowski *około 1878 Gałązki †  
1207Wawrzyniec Nietupski  †przed 08-07-1873  
1208Wawrzyniec Niewodowski  †po 26-02-1889  
1209Wawrzyniec Nikonowicz *około 1875 Wąsosz †przed 11-02-1933  
1210Wawrzyniec Nikonowicz *09-08-1787 Szwelczyn †27-02-1832  
1211Wawrzyniec Obrycki  †przed 13-07-1836  
1212Wawrzyniec Okulewicz *około 1833 †od 18-11-1878 do 08-09-1903  
1213Wawrzyniec Olszewski *około 1809 Ławsk †14-10-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1214Wawrzyniec Olszewski * Kamianki †od 31-07-1832 do 06-03-1848  
1215Wawrzyniec Omelski *około 1762 †przed 25-10-1838  
1216Wawrzyniec Orłowski  †przed 21-02-1830  
1217Wawrzyniec Osiecki *1870 Orlikowo †  
1218Wawrzyniec Owsianko *około 1868 Bzury †przed 06-1922  
1219Wawrzyniec Petrajtys  †  
1220Wawrzyniec Pezowicz *około 1864 Mocarze †  
1221Wawrzyniec Pianko  †po 05-05-1856  
1222Wawrzyniec Piasecki *około 1881 Zaskrodzie †  
1223Wawrzyniec Piasecki  †przed 16-02-1847  
1224Wawrzyniec Piechowski *około 1806 Kosaki-Turki †po 25-11-1861  
1225Wawrzyniec Pieńkowski * Żelechy par. Drozdowo †po 07-02-1853  
1226Wawrzyniec Pieńkowski  †przed 15-02-1847  
1227Wawrzyniec Piotrowski  †od 30-06-1851 do 26-11-1861  
1228Wawrzyniec Piotrowski  †po 03-03-1851  
1229Wawrzyniec Pogorzelski *około 1834 †przed 08-08-1893  
1230Wawrzyniec Polakowski *około 1834 Żebry †po 09-02-1885  
1231Wawrzyniec Polkowski *około 1833 Wąsosz †około 1853  
1232Wawrzyniec Pruszko  †po 12-11-1860  
1233Wawrzyniec Przedworski *około 12-1900 †07-03-1901 Bzury /Wąsosz/  
1234Wawrzyniec Puchalski *około 1784 †po 06-02-1843  
1235Wawrzyniec Puchnowski  †przed 19-10-1856  
1236Wawrzyniec Ramotowski  †po 14-02-1849  
1237Wawrzyniec Robaczyński *około 08-1850 Możdżenie †21-12-1913 Milewo /Wąsosz/  
1238Wawrzyniec Rogiński  †  
1239Wawrzyniec Rogowski *około 1859 Trzaski †po 06-07-1930  
1240Wawrzyniec Rogowski *około 1853 Modzele †przed 13-10-1899  
1241Wawrzyniec Rogowski *około 1828 Trzaski †  
1242Wawrzyniec Rogowski  †  
1243Wawrzyniec Rostkowski  †przed 31-01-1816  
1244Wawrzyniec Rozwadowski *około 1844 Kucze Wielkie †20-01-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
1245Wawrzyniec Rudzki *około 1799 †po 28-02-1876  
1246Wawrzyniec Rutkowski *około 1823 Szostaki †  
1247Wawrzyniec Rutkowski  †przed 18-02-1821  
1248Wawrzyniec Sakowski  †przed 31-01-1847  
1249Wawrzyniec Samełka  †po 12-02-1872  
1250Wawrzyniec Samełko *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
1251Wawrzyniec Saraczewski  †przed 22-06-1874  
1252Wawrzyniec Sawicki *około 1825 Rakowo †po 06-02-1888  
1253Wawrzyniec Sienicki  †od 29-01-1856 do 16-02-1863  
1254Wawrzyniec Sienicki  †przed 09-08-1887  
1255Wawrzyniec Sierakowski *około 1818 Sienickie †po 15-02-1871  
1256Wawrzyniec Skrodzki *około 1859 Konopki-Białystok †  
1257Wawrzyniec Skrodzki *około 1803 Skroda †przed 11-05-1862  
1258Wawrzyniec Skrodzki  †po 15-05-1899  
1259Wawrzyniec Sobolewski *około 1864 Grajewo †  
1260Wawrzyniec Sobolewski  †przed 23-11-1840  
1261Wawrzyniec Sokołek *około 08-1847 Świdry †po 10-02-1902  
1262Wawrzyniec Sokołek  †od 24-11-1850 do 08-06-1857  
1263Wawrzyniec Sokołowski *04-08-1813 Godlewo †30-01-1849  
1264Wawrzyniec Sokołowski *13-08-1787 Ławsk †po 24-05-1850  
1265Wawrzyniec Sokołowski  †przed 14-11-1830  
1266Wawrzyniec Sosnowski *około 1820 Wojewodzin †po 18-11-1889  
1267Wawrzyniec Spilewski *około 1817 Stawek †przed 21-01-1878  
1268Wawrzyniec Stanisław Kiełczewski *około 1807 Guty-Poddenki †po 27-01-1888  
1269Wawrzyniec Staniszewski *około 1880 Ławsk †04-11-1886 Ławsk  
1270Wawrzyniec Strynkowski *około 1860 Strękowa Góra †  
1271Wawrzyniec Sulewski *04-08-1860 Sulewo Prusy †   
1272Wawrzyniec Sulewski *około 1828 Sulewo Kownaty †  
1273Wawrzyniec Sulewski *około 1827 Sulewo Kownaty †18-02-1889   
1274Wawrzyniec Sulewski * Danowo †przed 06-1810  
1275Wawrzyniec Sulimowicz  †  
1276Wawrzyniec Synarski *około 1868 Wierzbowo †  
1277Wawrzyniec Szczawiński *około 1825 Możdżenie †21-05-1854  
1278Wawrzyniec Szczęsny  †30-07-1831  
1279Wawrzyniec Szleszyński *około 1800 Szlasy †przed 25-02-1838  
1280Wawrzyniec Szleszyński *około 1770 †po 30-01-1837  
1281Wawrzyniec Szleszyński  †  
1282Wawrzyniec Szleszyński  †przed 21-02-1832  
1283Wawrzyniec Szymanowski  †po 09-05-1858  
1284Wawrzyniec Szymanowski  †  
1285Wawrzyniec Szymański  †po 24-11-1839  
1286Wawrzyniec Śliwecki  †przed 25-01-1898  
1287Wawrzyniec Tarnacki *około 1786 Ławsk †27-01-1859 Ławsk  
1288Wawrzyniec Tomaszewski *około 1835 Borawskie †  
1289Wawrzyniec Trobiński *07-08-1780 Milewo †przed 15-11-1841  
1290Wawrzyniec Trojan *około 1802 Milewo †przed 02-06-1855  
1291Wawrzyniec Truszkowski *30-07-1890 Truszki-Patory †  
1292Wawrzyniec Truszkowski *około 1825 Lipińskie †  
1293Wawrzyniec Tyl  †przed 06-11-1832  
1294Wawrzyniec Tyszka *około 1826 †09-04-1885 Szwelczyn /Wąsosz/  
1295Wawrzyniec Tyszka  †  
1296Wawrzyniec Tyszkiewicz  †przed 16-02-1857  
1297Wawrzyniec Tyszkiewicz  †po 07-02-1898  
1298Wawrzyniec Urbanowicz  †przed 20-02-1865  
1299Wawrzyniec Ustanczuk *10-08-1782 †  
1300Wawrzyniec Wasilewski  †  
1301Wawrzyniec Wądołowski *około 1858 Bronaki †27-09-1885 Mocarze  
1302Wawrzyniec Węckowski *około 1811 Szczuczyn †  
1303Wawrzyniec Wincenty Nienałtowski *10-08-1860 Małachowo †po 09-12-1887   
1304Wawrzyniec Wiszowaty  †  
1305Wawrzyniec Wiśniewski  †1864 Burzyn  
1306Wawrzyniec Witkowski  †przed 28-02-1832  
1307Wawrzyniec Włodkowski * Olszewek †od 12-08-1832 do 16-02-1841  
1308Wawrzyniec Wojsław *13-08-1835 Wojsławy †  
1309Wawrzyniec Wojsław *około 1749 †przed 02-1825  
1310Wawrzyniec Wojsław  †po 10-11-1828  
1311Wawrzyniec Wróblewski *około 1843 Mocarze †od 24-01-1898 do 14-02-1905  
1312Wawrzyniec Wróblewski *około 1840 Wierciszewo †po 15-02-1904  
1313Wawrzyniec Wróblewski *około 1794 Glinki †  
1314Wawrzyniec Wróblewski  †przed 14-10-1878  
1315Wawrzyniec Wysocki  †po 29-01-1856  
1316Wawrzyniec Zacharzewski *11-08-1825 Przytuły †  
1317Wawrzyniec Zacharzewski  †po 22-07-1873  
1318Wawrzyniec Zajkowski *około 1869 Budy Stawiskie †  
1319Wawrzyniec Zalewski *około 1819 Bęćkowo †przed 18-01-1869  
1320Wawrzyniec Zalewski *08-08-1802 Zalesie †   
1321Wawrzyniec Zalewski  †od 18-10-1846 do 25-11-1861  
1322Wawrzyniec Zamirowski *około 1856 Wólka Piaseczna †  
1323Wawrzyniec Zawojski  †przed 15-11-1824  
1324Wawrzyniec Zdankowski  †przed 24-11-1845  
1325Wawrzyniec Zieliński *około 1862 Chojnowo †  
1326Wawrzyniec Zieliński  †przed 22-01-1849  
1327Wawrzyniec Zieliński  †  
1328Wawrzyniec Zygmunt  †  
1329Wawrzyniec Zyskowski *około 1855 Rakowo †07-03-1857 Rakowo  
1330Wawrzyniec Zyskowski *około 1822 Skaje †  
1331Wawrzyniec Zyskowski  †przed 15-02-1810  
1332Wenanty Ekstowicz *około 1905 Radziłów †  
1333Wenanty Truszkowski *27-01-1799 Truszkowo †   
1334Wendy Millen z d. Dybik    
1335Weonika Mikucka z d. Klimaszewska  †  
1336Weronika Anastazja Potocka z d. Budna *około 1871 Budne †  
1337Weronika Apner z d. N  †12-02-1917 Suwałki  
1338Weronika Bagińska z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
1339Weronika Bagińska z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
1340Weronika Bagińska z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
1341Weronika Banachowska z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1342Weronika Baranowska z d. Wileńska *około 1876 Romany †  
1343Weronika Baranowska  †  
1344Weronika Bargłowska z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1345Weronika Bargłowska z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1346Weronika Bernhart z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
1347Weronika Biała z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
1348Weronika Bielska z d. Kadyszewska  †po 03-02-1896  
1349Weronika Bogusława Grabowiecka z d. Adamska * Ruda    
1350Weronika Borawska z d. Gromadzka *około 1867 Stary Gromadzyn †  
1351Weronika Borawska z d. Kolęda  †  
1352Weronika Brodowska z d. Karwowska *około 1870 Szlasy †  
1353Weronika Bronisława Dębińska z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
1354Weronika Bronisława Rutkowska z d. Skrodzka * Koniecki Małe   
1355Weronika Brozio z d. Bieńkowska  †  
1356Weronika Brzozowska z d. Bzura *około 1875 Niedźwiedzkie †  
1357Weronika Brzozowska z d. Bargłowska *około 1872 Okrasin †  
1358Weronika Buder z d. Borawska  †  
1359Weronika Bujnowska z d. Cybula *około 1878 Przechody †  
1360Weronika Chałustowska z d. Nieradko  †  
1361Weronika Choińska z d. N  †po 05-11-1815  
1362Weronika Chrapowicka z d. Szumowska *około 1896 Okrasin †23-04-1940 /Białaszewo/  
1363Weronika Chrzanowska z d. Grzymała  †po 15-02-1939  
1364Weronika Cieśnieleska  †po 13-02-1923  
1365Weronika Cimoch z d. Jeziewska  †  
1366Weronika Cimochowska z d. Ladzińska *30-09-1908 Wąsosz †11-11-2007  
1367Weronika Cwalina  †po 19-02-1855  
1368Weronika Cwalińska z d. Borawska *około 1834 Nadbory †  
1369Weronika Cwalińska z d. Włodkowska  †po 31-01-1850  
1370Weronika Cwalińska z d. Obrycka  †  
1371Weronika Cybula z d. Borkowska  †  
1372Weronika Czaplicka z d. Gosiewska  †po 25-11-1941  
1373Weronika Czarnecka z d. Lewańska    
1374Weronika Czarnecka z d. Hermanowska *1855 Mścichy †przed 10-02-1909  
1375Weronika Danowska     
1376Weronika Dąbrowska z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1377Weronika Dębińska z d. Koniecko * Surały   
1378Weronika Dmochowska z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †przed 27-01-1896  
1379Weronika Dobrzycka *około 1891 †18-01-1893 Sokoły /Wąsosz/  
1380Weronika Dołęga z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
1381Weronika Dołęga     
1382Weronika Domitr z d. Piechowska *około 1889 Biczki †  
1383Weronika Dzięgielewska z d. N  †  
1384Weronika Dzięgielewska z d. Karwowska  †od 21-07-1879 do 09-02-1886  
1385Weronika Falkowska z d. Zalewska  †po 03-02-1850  
1386Weronika Filipkowska z d. Wiśniewska *około 1866 Milewo †  
1387Weronika Filipkowska z d. Rogowska *około 1844 Trzaski †  
1388Weronika Filipkowska z d. Górska *około 1843 †22-05-1869 Kubrzany /Jedwabne/  
1389Weronika Filipkowska z d. Przestrzelska  †po 08-09-1926  
1390Weronika Franciszka Brzozowska *29-12-1854 Zalesie †  
1391Weronika Gardocka z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
1392Weronika Gardocka z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
1393Weronika Glińska z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1394Weronika Godlewska z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
1395Weronika Godlewska z d. Rydzewska  †15-02-1882 Zalesie  
1396Weronika Gołąbek z d. Świderska * Zaborowo   
1397Weronika Górska *03-04-1879 Kieljany †03-05-1879 Kieljany /Wąsosz/  
1398Weronika Górska z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
1399Weronika Górska z d. Gromadzka  †  
1400Weronika Grabowska z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
1401Weronika Grabowska z d. Święcińska *około 1867 Żebry †  
1402Weronika Grabowska *około 04-02-1867 Żebry †11-02-1867 Żebry /Wąsosz/  
1403Weronika Grądzka z d. Sulewska *04-02-1843 Zaborowo †  
1404Weronika Grzymkowska z d. Renkiewicz *około 1874 Mścichy †04-10-1899  
1405Weronika Gutowska z d. Chrzanowska  †po 27-02-1935  
1406Weronika Gwiazdowska z d. Kowalewska *około 1866 Kolno †  
1407Weronika Hermanowska z d. Potęga  †  
1408Weronika Iwanowska z d. Iglińska  †przed 06-1867  
1409Weronika Jabłońska z d. Reniewska *około 1820 Wilamowo †  
1410Weronika Jankowska z d. Jeżewska  †  
1411Weronika Janowska  †  
1412Weronika Jeżewska z d. Sztachelska *około 1881 Skaje †  
1413Weronika Just z d. Gerwin  †po 14-11-1905  
1414Weronika Kacperska z d. Bieńkowska *około 1903 Okrasin †  
1415Weronika Kadłubowska z d. Wróblewska *05-08-1900 Grędy †  
1416Weronika Kamińska *31-03-1898 Wierciszewo †23-04-1899 Wierciochy /Wizna/  
1417Weronika Kamińska z d. Maciorowska *około 1881 †  
1418Weronika Kamińska z d. Wasilewska  †przed 09-11-1886  
1419Weronika Kamińska z d. Ciszewska  †od 11-02-1877 do 01-10-1901  
1420Weronika Karolina Kozłowska z d. Nowicka *około 1867 Kossaki †  
1421Weronika Karwowska z d. Bogumił *około 1908 †po 01-09-1951  
1422Weronika Karwowska z d. Chrostowska *około 1849 Przytuły †po 26-01-1885  
1423Weronika Karwowska z d. Korytkowska *około 1849 Korytki †  
1424Weronika Karwowska z d. Mierzejewska *około 1832 Kąty †przed 12-1871  
1425Weronika Karwowska z d. Wierciszewska *około 1820 Rutki †16-05-1839  
1426Weronika Karwowska z d. N  †  
1427Weronika Kisiel z d. Gleba *około 1860 Ruda †  
1428Weronika Kochanowska z d. N  †  
1429Weronika Kocielska z d. Szulc (Sreyter)  †przed 07-11-1837  
1430Weronika Komosa z d. Kleszczewska *około 1823 Obrytki †po 09-11-1875  
1431Weronika Konert z d. Kotowska *około 1854 Okrasin †17-04-1889 Ostrowik /Radziłów/  
1432Weronika Konopka z d. Orzechowska *około 1878 Racibory †  
1433Weronika Konopka z d. Modzelewska *około 1867 Radziłów †przed 15-06-1925  
1434Weronika Konopka z d. Kozikowska *około 1824 Rutki †przed 28-02-1870  
1435Weronika Konopka z d. Śmiarowska  †po 02-02-1864  
1436Weronika Kopańska z d. Leśniewska  †po 22-01-1895  
1437Weronika Kornelia Ekstowicz z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †14-02-1916 Radziłów /Radziłów/  
1438Weronika Koryszewska z d. Kossakowska  †po 02-09-1884  
1439Weronika Kosińska z d. Nitkiewicz *około 1856 Wizna †   
1440Weronika Kossakowska z d. Obiedzińska *około 1902 Karwowo-Wszebory †  
1441Weronika Kossakowska z d. Porowska *około 1869 †po 03-07-1901  
1442Weronika Kossakowska z d. Mroczkowska *około 1833 Grądy Małe †przed 14-10-1890  
1443Weronika Kossakowska z d. Ramotowska  †  
1444Weronika Kowalewska z d. Wróbel *około 1881 Przechody †  
1445Weronika Kowalewska *około 1869 †25-09-1917 Ławsk /Wąsosz/  
1446Weronika Kowalewska z d. Górecka *około 1867 Poryte †po 31-01-1923  
1447Weronika Kowalewska z d. Mieczkowska *około 1845 Trzaski †po 25-05-1897  
1448Weronika Kowalska z d. Grabowska *około 1883 Żebrki †18-06-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
1449Weronika Kozikowska z d. Wiszowata  †przed 24-10-1892  
1450Weronika Kozłowska z d. Borusiewicz *około 1886 Szczuczyn †  
1451Weronika Kozłowska z d. Borawska *około 1866 Olszewo par. Romany †24-12-1905  
1452Weronika Koźlik z d. Węcek *około 1877 Żebry †15-11-1947 Żebry  
1453Weronika Kraińska z d. Duchnowska *około 1838 Kubra †po 25-02-1895  
1454Weronika Kraińska z d. Zaniewska *około 1835 Okrasin †przed 12-02-1889  
1455Weronika Krajewska z d. Arciszewska *około 1877 Przytuły †  
1456Weronika Krupa    
1457Weronika Krymska z d. Wszeborowska * Kownatki   
1458Weronika Kuberska z d. Kadyszewska *około 1910 Okrasin †  
1459Weronika Kulikowski z d. Kulaszewska *około 1868 Dzierzbia †po 13-11-1928  
1460Weronika Kumelska z d. Sarnacka  †po 09-02-1846  
1461Weronika Kurkowska z d. Śmiarowska *około 1836 Mieczki †18-11-1861 Borawskie /Przytuły/  
1462Weronika Laskowska z d. Rzadkowska *około 1853 †  
1463Weronika Laszczkowska z d. Godlewska * Zalesie   
1464Weronika Leosiewska z d. Łojewska *około 1864 Łoje Awissa †po 20-11-1920  
1465Weronika Leszczyńska *około 1844 Kędziorowo †20-12-1856 Kędziorowo  
1466Weronika Lichota z d. Bagińska *18-01-1900 Godlewo †20-10-1982 Grajewo  
1467Weronika Lipińska z d. Bzura  †przed 11-06-1894  
1468Weronika Lipska z d. Gwiazdowska *około 1853 Mścichy †po 16-02-1903  
1469Weronika Łazarz z d. Mądra  †  
1470Weronika Łęgowska z d. Kosmaczewska *około 1861 Radziłów †13-08-1891  
1471Weronika Łochowska * Ełk   
1472Weronika Łochowska z d. Borawska *20-10-1831 Konopki †przed 10-1872  
1473Weronika Łynko z d. Chodnicka  †  
1474Weronika Maciejak z d. Terebko  †przed 31-01-1887  
1475Weronika Majewicz * Ełk   
1476Weronika Makowska z d. Szulewska *około 1878 Dobrzyjałowo †  
1477Weronika Malinowska z d. Siemieńska *około 1849 Kossaki †przed 12-09-1904  
1478Weronika Malinowska z d. Kalinowska *około 1840 Wąsosz †przed 18-02-1902  
1479Weronika Malinowska z d. Staszewska *około 1817 Przytuły †po 09-11-1859  
1480Weronika Malinowska z d. Magnuszewska  †25-04-1856  
1481Weronika Malinowska z d. Pachucka  †po 18-10-1940  
1482Weronika Malinowska z d. Staszewska  †  
1483Weronika Maliszewska z d. Starzyńska  †po 19-04-1938  
1484Weronika Marianna Gromadzka z d. Danowska *17-07-1843 Zalesie †po 14-07-1902   
1485Weronika Markowska z d. Wyszyńska  †  
1486Weronika Marta Rydzewska z d. Mikucka  †przed 12-02-1901  
1487Weronika Męczkowska z d. Borawska  †  
1488Weronika Mierzejewska z d. Tomaszewska  †  
1489Weronika Mierzejewska z d. Kuklińska  †po 03-02-1891  
1490Weronika Mikucka z d. Karwowska *około 1814 Bukowo Duże †20-01-1859 Nieciki /Słucz/  
1491Weronika Milewska z d. Donkowska (Dobrzycka) *około 1860 †przed 12-01-1932  
1492Weronika Milewska z d. Masłowska *około 1841 †  
1493Weronika Milewska z d. Krasińska  †po 26-11-1924  
1494Weronika Mocarska z d. Karwowska *około 1896 †  
1495Weronika Mocarska z d. Janowska *około 1881 Mocarze †po 11-02-1929  
1496Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1843 Trzaski †14-11-1895 Rutkowskie /Burzyn/  
1497Weronika Mocarska z d. Strumiłowska *około 1823 Rutki †po 16-02-1886  
1498Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1812 Nadbory †od 20-02-1860 do 05-02-1861  
1499Weronika Modzelewska z d. Szymanowska *około 1888 Surały †20-01-1944 Świdry  
1500Weronika Modzelewska z d. Grzymkowska *około 1846 Okrasin †  
1501Weronika Modzelewska z d. Szyjka *około 1815 Pluty †po 26-11-1865  
1502Weronika Mroczkowska z d. Gardocka  †po 13-02-1859  
1503Weronika Niecikowska z d. Dobrzycka *około 1859 Chyliny †03-02-1884 Chyliny  
1504Weronika Niećkowska z d. Głowacka *około 1878 Ławsk †  
1505Weronika Nieradko z d. Lipska *około 1849 Karwowo †14-11-1930 Ostrowik  
1506Weronika Nietupska z d. Nieradko *około 1874 Przechody †  
1507Weronika Obrycka z d. Zawistowska *około 1849 Ruda †  
1508Weronika Obrycka z d. Gromadzka  †po 02-03-1835  
1509Weronika Ołdakowska z d. Piwko *około 1879 Kędziorowo †24-05-1957 Kędziorowo /Wąsosz/   
1510Weronika Ołdakowska z d. Dzięgielewska *około 1858 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-05-1928 Wąsosz  
1511Weronika Ołdakowska z d. Śmiarowska  †  
1512Weronika Orłowska z d. Brzuchalska  †  
1513Weronika Orzechowska z d. Gizewicz  †od 22-04-1888 do 23-09-1901  
1514Weronika Ostatkiewicz z d. Danowska  †  
1515Weronika Ostrowska z d. Rymkiewicz *około 1862 Korklany †   
1516Weronika Pawłowska z d. Godlewska *około 1863 Pieniążki †przed 21-11-1927  
1517Weronika Piasecka z d. Zduńczyk *około 1881 Zaskrodzie †21-03-1911 Zaskrodzie /Poryte/  
1518Weronika Piechowska z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †przed 08-02-1899  
1519Weronika Piechowska z d. Dąbrowska *około 1832 Siestrzanki †po 17-02-1903  
1520Weronika Pluszcz     
1521Weronika Pomian z d. Sulewska *18-01-1914 Sulewo Kownaty †07-02-1946 Sulewo Kownaty   
1522Weronika Pomian z d. Jabłonowska  †przed 10-1932  
1523Weronika Poniatowska z d. Waszkiewicz *około 1891 Kosówka †  
1524Weronika Porowska z d. Wierciszewska  †po 17-02-1857  
1525Weronika Prokopowicz z d. Baranowska  †  
1526Weronika Przyborowska z d. Milewska  †po 24-11-1839  
1527Weronika Ptaszyńska z d. Rutkowska *około 1852 Kubra †od 05-02-1907 do 21-05-1917  
1528Weronika Pytlińska *około 1854 Milewo †14-05-1879 Milewo /Wąsosz/  
1529Weronika Radziejewska z d. Choińska *około 1902 Niwkowo †  
1530Weronika Redyk z d. Dobrzycka  †  
1531Weronika Remiszewska *21-06-1894 Zaskrodzie †  
1532Weronika Rędzikowska z d. Kotfas  †  
1533Weronika Rodak    
1534Weronika Rogowska z d. Klimaszewska *około 1821 Pieńki †po 03-02-1862  
1535Weronika Rózio z d. Orłowska *25-12-1907 Niećkowo †20-05-2000 Ełk  
1536Weronika Rudnicka z d. Banach    
1537Weronika Rupińska *1823 Borawskie †1824 Borawskie /Przytuły/  
1538Weronika Rupińska z d. Przyborowska *około 1788 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
1539Weronika Rydzewska z d. Mieczkowska *około 1860 Mieczki †08-03-1895 Żelazki  
1540Weronika Rydzewska z d. Chrzanowska  †po 20-04-1937  
1541Weronika Rzadkowska z d. Cieśnielewska *około 1878 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
1542Weronika Sawicka * Olecko    
1543Weronika Skarżyńska z d. Kulikowska *około 1891 Zacieczki †  
1544Weronika Skrodzka z d. Danowska *07-11-1909 †14-12-1985 Pasichy /Wąsosz/  
1545Weronika Skrodzka z d. Biedrzycka  †od 14-02-1847 do 15-05-1858  
1546Weronika Sobolewska z d. Przestrzelska *około 1807 Kąty †  
1547Weronika Staniszewska z d. Szmitka *około 1840 Kossaki par. Jedwabne †  
1548Weronika Staniszewska z d. Mikucka  †po 11-02-1929  
1549Weronika Statkiewicz z d. Chodnicka *14-03-1892 Żebry †07-10-1974 Taczki /Wąsosz/  
1550Weronika Strzyżewska z d. Berć *21-01-1907 †19-12-1989 Kędziorowo /Wąsosz/  
1551Weronika Sulewska z d. Pieńkowska *około 1900 †  
1552Weronika Sulewska *około 16-03-1871 Sulewo Prusy †22-03-1871 Sulewo Prusy  
1553Weronika Sulewska z d. Karpińska  †  
1554Weronika Supińska z d. Bajkowska * Kędziorowo   
1555Weronika Supińska z d. Mieczkowska *około 1851 Mieczki †przed 21-07-1908  
1556Weronika Supińska z d. Pawłowska  †przed 13-05-1857  
1557Weronika Suszyńska z d. Leoszewsla  †po 09-02-1892  
1558Weronika Szarek z d. Kuszwalska *około 1869 Szczuczyn †  
1559Weronika Szarek z d. Brzostowska  †  
1560Weronika Szczesik z d. Piekarska    
1561Weronika Szelągowska z d. Laudańska *około 1876 Kownatki †  
1562Weronika Szliter z d. Kozikowska *około 1889 Ostrowik †   
1563Weronika Szumowska z d. Łoniewska *około 1873 Kapice †  
1564Weronika Śmiarowska z d. Konopka *około 1905 Korytki †  
1565Weronika Śmiarowska z d. Kamalska *1898 †   
1566Weronika Śmiarowska z d. Mieczkowska *około 1832 Warszawa †od 24-10-1884 do 21-07-1895  
1567Weronika Świderska z d. Wojsław *07-04-1848 Wojsławy †   
1568Weronika Świderska z d. Danczka     
1569Weronika Tafiłowska z d. Bagińska *około 1849 Mieczki †  
1570Weronika Tarasiewicz z d. Zalewska  †przed 11-02-1889  
1571Weronika Teofila Wiśniewska z d. Wiszowata *około 1874 Mieszołki †  
1572Weronika Tokarzewska *1853 Radziłów †1856 Radziłów /Radziłów/   
1573Weronika Tokarzewska *01-03-1843 Radziłów †1852 Radziłów /Radziłów/   
1574Weronika Tomaszewska  †  
1575Weronika Trojanowska z d. Ekstowicz *około 1827 Łubiane †22-02-1872 Surały /Grabowo/  
1576Weronika Trześniewska z d. Filipek  †  
1577Weronika Tyrol z d. Kiełczewska *08-01-1875 Konopki †  
1578Weronika Waldzińska z d. N *około 1784 †10-12-1851 Grądy /Wizna/  
1579Weronika Warecka z d. Narusiewicz  †  
1580Weronika Wasilewska z d. Danowska  †po 15-01-1891  
1581Weronika Waszkiewicz z d. Mikucka  †  
1582Weronika Wądołowska z d. Kulesza  †  
1583Weronika Wądołowska z d. Tyszka  †przed 21-09-1903  
1584Weronika Wierciszewska z d. Rogowska *około 1825 Trzaski †  
1585Weronika Wiśniewska z d. Łosiewicz *około 1842 Białaszewo †po 03-06-1912  
1586Weronika Wiśniewska z d. Danowska  †po 01-11-1945  
1587Weronika Właszczyńska z d. Mroczkowska  †przed 26-02-1900  
1588Weronika Włodkowska z d. Kozikowska  †  
1589Weronika Włoszczyńska z d. Zajkowska *około 1848 Łojki par. Białaszewo †  
1590Weronika Wołyniec z d. Śledziewska *około 1863 Karwowo †24-01-1904  
1591Weronika Wróblewska * Ełk   
1592Weronika Wszeborowska *około 1848 Marki †16-12-1853 Koniecki /Wąsosz/  
1593Weronika Wysocka z d. Laskowska *około 1814 Biodry †od 14-01-1853 do 25-11-1861  
1594Weronika Zacharzewska z d. Pieńska  †07-01-1899 Słucz  
1595Weronika Zalewska z d. Szymanowska *14-09-1904 Łempice †  
1596Weronika Zalewska z d. Jabłońska *około 1879 Żelechy par. Drozdowo †  
1597Weronika Zalewska z d. Niecikowska *około 1874 Nieciki †07-11-1918  
1598Weronika Zalewska z d. Nieradko *około 1856 Okrasin †po 23-11-1903  
1599Weronika Zalewska z d. Szklarzewska  †  
1600Weronika Załęska z d. Sokołowska  †28-07-1848  
1601Weronika Zamirowska z d. Guzowska  †po 22-06-1940  
1602Weronika Zarzecka z d. Pliszka  †  
1603Weronika Zarzecka z d. Leosiewska  †przed 22-09-1908  
1604Weronika Zawadzka z d. Zwolińska *około 1886 Ciemnoszyje †  
1605Weronika Zawadzka z d. Krymska  †  
1606Weronika Zielińska z d. Gardocka *około 1828 Mieszołki †  
1607Weronika Zyskowska z d. Chrapowicka *około 1883 Kapice †  
1608Weronika Zyskowska z d. Zawistowska *około 1868 †  
1609Weronika Żbikowska * Ełk    
1610Weronika Żebrowska z d. Sokołowska *około 1826 Ramoty †przed 05-1863  
1611Weronika Żebrowska z d. Szleszyńska  †przed 27-05-1844  
1612Weronika Żurawska z d. Karwacka *około 1872 Ciemianka †przed 28-01-1936  
1613Wielisława Wierciszewska z d. Ożarowska *1885 Karwowo par. Jedwabne †  
1614Wiera Brzuchalska z d. Baj    
1615Wiera Jacewicz z d. Dołżyńska  †  
1616Wiesław Antoni Bruliński * Strzeszewo   
1617Wiesław Antoni Bylica * Świdry   
1618Wiesław Antoni Czernecki * Szczebrzeszyn   
1619Wiesław Bagiński    
1620Wiesław Bolesław Bagiński * Kieljany   
1621Wiesław Borawski * Grabowo   
1622Wiesław Borzymowski    
1623Wiesław Brdys    
1624Wiesław Bronakowski * Słucz    
1625Wiesław Brzozowski * Brańsk   
1626Wiesław Chodnicki *24-03-1969 Szczuczyn †13-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/   
1627Wiesław Chrzanowski * Wąsosz    
1628Wiesław Chyliński     
1629Wiesław Chyliński     
1630Wiesław Ciecierski * Ławsk   
1631Wiesław Czaplicki * Szczuczyn   
1632Wiesław Danowski * Białaszewo   
1633Wiesław Dąbrowski *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1634Wiesław Dębiński *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
1635Wiesław Domełło    
1636Wiesław Dymkowski    
1637Wiesław Eugeniusz Orłowski * Wałbrzych   
1638Wiesław Filipkowski * Zalesie par. Dobrzyjałowo   
1639Wiesław Franciszek Cimochowski *15-06-1946 Szczuczyn †14-04-1948 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1640Wiesław Gajek * Maków Mazowiecki   
1641Wiesław Godlewski * Wyszomierz   
1642Wiesław Grela * Ełk    
1643Wiesław Grzymała * Małachowo    
1644Wiesław Gutowski *około 1939 Stawiane †07-03-1951 Grajewo  
1645Wiesław Himburg * Nidzica    
1646Wiesław Hryszko * Korycin   
1647Wiesław Ignacy Zawiska * Guzew   
1648Wiesław Intrys * Konin    
1649Wiesław Jaszkowski * Wąsosz    
1650Wiesław Jerzy Trypus * Gołdap    
1651Wiesław Jerzy Woźniak    
1652Wiesław Józef Ziemba * Adrespol   
1653Wiesław Karwowski * Wąsosz    
1654Wiesław Kaźmierczak     
1655Wiesław Konopka *23-01-1955 Świdry †22-11-1955 Świdry /Wąsosz/  
1656Wiesław Konopko *03-02-1943 Kownacin †10-12-2003 Bagienice /Wąsosz/   
1657Wiesław Kosiński *około 04-1948 Świdry †21-09-1948 Świdry   
1658Wiesław Kosmaczewski * Wąsosz   
1659Wiesław Kowalczuk * Barszczewo   
1660Wiesław Kowalewski * Wąsosz   
1661Wiesław Kozłowski *07-06-1957 †07-05-1987 Czekanów /Wąsosz/  
1662Wiesław Ladziński * Wąsosz   
1663Wiesław Leonard Pawluk * Szczuczyn   
1664Wiesław Łajewski *20-07-1949 Grozimy †19-08-1973 Białystok /Wąsosz/  
1665Wiesław Łempicki * Klusy    
1666Wiesław Łempicki * Bagienice    
1667Wiesław Maciej Motus * Stawiski   
1668Wiesław Markowski * Szczuczyn   
1669Wiesław Merchelski    
1670Wiesław Mieczkowski     
1671Wiesław Mieczysław Klimaszewski * Kosówka   
1672Wiesław Modzelewski * Białaszewo   
1673Wiesław Mroczkowski * Łomża    
1674Wiesław Mróź    
1675Wiesław Mścichowski * Białaszewo   
1676Wiesław Niedźwiedzki *01-09-1952 †07-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1677Wiesław Nitkowski * Białaszewo    
1678Wiesław Nitkowski     
1679Wiesław Okulewicz * Andrychy    
1680Wiesław Olszewski * Szczuczyn    
1681Wiesław Olszewski * Możdżenie   
1682Wiesław Ramotowski * Kramarzewo   
1683Wiesław Rogowski * Możdżenie   
1684Wiesław Rostkowski * Rydzewo-Pieniążek   
1685Wiesław Roszkowski * Mieczki   
1686Wiesław Ruszczyk * Wąsosz   
1687Wiesław Sobotka    
1688Wiesław Soliński *05-01-1946 †   
1689Wiesław Stanisław Krymski * Kownatki    
1690Wiesław Stepnowski *02-01-1943 Jambrzyki †22-03-2004 Grajewo /Szczuczyn/   
1691Wiesław Struś * Biała Piska   
1692Wiesław Szulc * Wąsosz   
1693Wiesław Szymocha * Dzierżoniów   
1694Wiesław Truchan * Suwałki   
1695Wiesław Turowski * Łabędnik   
1696Wiesław Tuźnik * Grajewo   
1697Wiesław Tyszka *29-04-1949 †27-11-1994 Pasichy /Wąsosz/   
1698Wiesław Tyszkiewicz  †  
1699Wiesław Tyszko    
1700Wiesław Tyszko *14-11-1941 Pasichy †02-01-1942 Pasichy   
1701Wiesław Wiktorowicz * Grajewo   
1702Wiesław Wiszowaty * Szczuczyn    
1703Wiesław Wiśniewski * Białaszewo   
1704Wiesław Wojewoda * Grajewo    
1705Wiesław Wolanowski    
1706Wiesław Zakrzewski * Niedźwiedzkie   
1707Wiesław Zamojski * Wąsosz   
1708Wiesław Zarzecki * Grajewo    
1709Wiesław Zarzecki *17-02-1956 Żebry †09-06-1956 Żebry /Wąsosz/  
1710Wiesław Żurawski * Wąsosz   
1711Wiesława Aleksandra Gardocka z d. Jaśkowska * Łempice   
1712Wiesława Alicja Smolińska z d. Borawska * Szczuczyn    
1713Wiesława Borawska z d. Konopka    
1714Wiesława Borkowska z d. Cwalina * Sokoły   
1715Wiesława Bronakowska z d. Zalewska * Zalesie    
1716Wiesława Chmielewska z d. Kacperska * Zaborowo   
1717Wiesława Choma z d. Tarnacka * Szczuczyn   
1718Wiesława Chrzanowska *10-08-1953 Zalesie †08-09-1954 Zalesie /Wąsosz/   
1719Wiesława Cymkowska z d. Wójcicka * Szczuczyn   
1720Wiesława Dąbrowska z d. Bagińska * Kudłaczewo   
1721Wiesława Dębowska z d. Kowalewska * Możdżenie   
1722Wiesława Domejko z d. Rydzewska * Koniecki-Rostroszewo   
1723Wiesława Ferenc z d. Brzostowska * Grajewo   
1724Wiesława Godlewska z d. Chrzanowska * Szczuczyn    
1725Wiesława Godlewska z d. Michałowska    
1726Wiesława Grela z d. Milewska     
1727Wiesława Grondwald z d. N     
1728Wiesława Grondwald z d. N     
1729Wiesława Grondwald z d. Zycharo     
1730Wiesława Hanna Kossakowska z d. Chojnowska * Pasichy   
1731Wiesława Jaczyńska * Wąsosz   
1732Wiesława Jadwiga Polakowska *około 10-1944 Żebry †01-05-1945 Żebry  
1733Wiesława Jankowska z d. Drążek    
1734Wiesława Jasińska *02-01-1943 Czerwonki †19-06-1943 Czerwonki /Wąsosz/  
1735Wiesława Kalicka z d. Tyszkiewicz *05-11-1937 Smolarze †14-10-1992 Piątnica /Piątnica/   
1736Wiesława Kamińska z d. Chylińska * Białaszewo    
1737Wiesława Konopko z d. Krasińska * Wąsosz    
1738Wiesława Kosińska *około 06-1951 Świdry †25-09-1951 Świdry /Wąsosz/   
1739Wiesława Kowalewska z d. Domitrz * Górki-Szewkowo    
1740Wiesława Kowalewska z d. Redlica    
1741Wiesława Kozłowska z d. Balewska * Żebry   
1742Wiesława Kozłowska *03-12-1942 Żebry †28-03-1943 Żebry /Wąsosz/  
1743Wiesława Krymska z d. Kacner     
1744Wiesława Krystyna Chodnicka z d. Chrzanowska * Wąsosz   
1745Wiesława Kuczyńska z d. Milewska * Bzury    
1746Wiesława Ladzińska z d. Zielińska * Wąsosz    
1747Wiesława Lewkowicz    
1748Wiesława Liberadzka z d. Owsianko * Szczuczyn   
1749Wiesława Łagodzińska z d. Wysocka    
1750Wiesława Łempicka z d. Płochocka * Szczuczyn    
1751Wiesława Łempicka z d. Just     
1752Wiesława Malinowska z d. Słodzińska * Szczuczyn   
1753Wiesława Marczykowska z d. Brakoniecka * Zbójna   
1754Wiesława Maria Olszewska z d. Niebrzydowska * Białaszewo    
1755Wiesława Marianna Olgierd z d. Karwowska * Żebry   
1756Wiesława Marianna Paszkowska z d. Karulska * Radziłów   
1757Wiesława Marianna Truskolaska z d. Sulewska * Rogale   
1758Wiesława Merchelska z d. Francuz * Mrągowo   
1759Wiesława Mieczysława Grzymkowska z d. Niklińska * Morąg   
1760Wiesława Mycek z d. Gryżwald * Szczuczyn    
1761Wiesława Odachowska z d. Sakowska    
1762Wiesława Oleksiej    
1763Wiesława Piaszczyńska z d. Stępińska * Żebry   
1764Wiesława Płochocka z d. Sulińska * Wąsosz   
1765Wiesława Pogorzelska z d. Kotyńska * Jedwabne    
1766Wiesława Polakowska * Żebry   
1767Wiesława Polkowska z d. Gordon * Wąsosz   
1768Wiesława Poniatowska z d. Komosa * Wąsosz   
1769Wiesława Rutkowska z d. Skrodzka * Świdry    
1770Wiesława Skrodzka z d. Saniewska * Kędziorowo   
1771Wiesława Stepnowska z d. Sokołowska     
1772Wiesława Sulewska    
1773Wiesława Szpak z d. Karwowska * Szczuczyn   
1774Wiesława Szulc *około 05-1950 Wąsosz †19-11-1950 Grajewo  
1775Wiesława Tomaszewska z d. Kossakowska    
1776Wiesława Walendzik * Niećkowo   
1777Wiesława Wiktoria Żbikowska z d. Kowalska     
1778Wiesława Wiszowata z d. Żebrowska     
1779Wiesława Wróbel z d. Łempicka * Wąsosz    
1780Wiesława Zarzecka *04-07-1955 Komosewo †30-07-1955 Komosewo /Wąsosz/   
1781Wiesława Zielińska *około 12-1947 Sypytki †18-12-1948 Szczuczyn   
1782Wiesława Zielińska z d. Łempicka * Świdry    
1783Wigimin Chrzanowski  †po 24-11-1829   
1784Wiktor Akacki *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
1785Wiktor Aniśko    
1786Wiktor Antoni Butkiewicz * Krasnopol   
1787Wiktor Antoni Mogielnicki *około 1852 Brzostowo †od 29-01-1901 do 12-11-1912   
1788Wiktor Antoni Przestrzelski *około 1809 Sambory †  
1789Wiktor Bagiński *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
1790Wiktor Bagiński *1867 Barzykowo †  
1791Wiktor Bagiński *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
1792Wiktor Banik * Grecja    
1793Wiktor Barwikowski *około 1862 Chełchy †   
1794Wiktor Bauman *około 1837 Klimaszewnica †  
1795Wiktor Bazydło    
1796Wiktor Biedrzycki *około 1836 Biodry †  
1797Wiktor Blaszko *około 1868 Wólka †  
1798Wiktor Bolesław Kuczewski *06-09-1871 Kucze Małe †  
1799Wiktor Borawski *28-04-1842 Konopki †11-08-1901 Konopki  
1800Wiktor Borawski *około 1838 Supy †03-05-1881  
1801Wiktor Borawski *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
1802Wiktor Borowski *19-02-1870 Dołęgi †  
1803Wiktor Boryszewski *około 1893 †  
1804Wiktor Bóbr  †po 20-02-1843  
1805Wiktor Brajczewski *około 1870 Szostaki †  
1806Wiktor Bronakowski *około 1869 Bronaki-Pietrasze †  
1807Wiktor Brzozowski *około 1815 Koniecki par. Wizna †przed 11-02-1863  
1808Wiktor Brzuchalski * Zalesie    
1809Wiktor Brzuchalski *06-1851 †02-07-1851 Kędziorowo /Wąsosz/  
1810Wiktor Budny *30-08-1781 Budne †przed 30-09-1834  
1811Wiktor Burski *około 07-1879 Kieljany †31-01-1880 Kieljany  
1812Wiktor Chmielewski  †po 03-02-1897  
1813Wiktor Choiński *około 1846 Zanklewo †przed 14-02-1911  
1814Wiktor Chojnowski *03-07-1864 Danowo †   
1815Wiktor Chrostowski *około 06-1890 †09-08-1890 Bagienice /Wąsosz/  
1816Wiktor Chrostowski *około 1848 Karwowo-Polki †  
1817Wiktor Chrostowski *około 1808 Chrostowo †15-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
1818Wiktor Chyliński  †po 25-10-1875  
1819Wiktor Ciborowski  †po 07-02-1853  
1820Wiktor Cimoch *około 1847 Słucz †po 21-02-1905  
1821Wiktor Ciunowicz    
1822Wiktor Cwaliński *około 1832 †po 06-08-1893  
1823Wiktor Cybulski *21-05-1916 Grabowo †  
1824Wiktor Czajkowski *około 1801 Brzostowo †28-01-1844  
1825Wiktor Czerkies  †11-12-1870  
1826Wiktor Danowski *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
1827Wiktor Danowski *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
1828Wiktor Dąbrowski  †  
1829Wiktor Dąbrowski  †22-03-1890  
1830Wiktor Dąbrowski  †  
1831Wiktor Derejko *około 1821 Jedwabne †1859  
1832Wiktor Dębiński  †  
1833Wiktor Dobkowski *około 1844 Zanklewo †  
1834Wiktor Dobrzycki *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
1835Wiktor Dobrzycki  †  
1836Wiktor Dominik Samborski *około 1820 Męczki †po 09-12-1890  
1837Wiktor Domisiewicz *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
1838Wiktor Domitr *około 1853 Kucze Wielkie †  
1839Wiktor Eugeniusz Wołowicz * Słucz   
1840Wiktor Franciszek Mieczkowski  †  
1841Wiktor Franciszek Surawski *około 1837 Łękowo †od 26-11-1893 do 14-02-1898  
1842Wiktor Frączkowski  †  
1843Wiktor Gardocki *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
1844Wiktor Gardocki *20-12-1856 Sulewo Prusy †od 30-01-1921 do 23-11-1926  
1845Wiktor Gardocki *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1846Wiktor Gardocki *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
1847Wiktor Godlewski *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
1848Wiktor Godlewski  †od 06-02-1900 do 21-01-1910  
1849Wiktor Godlewski  †po 23-02-1868  
1850Wiktor Gołębiewski *około 1830 Chrzanowo †  
1851Wiktor Gosiewski *08-11-1912 Modzele †  
1852Wiktor Górski *17-10-1840 Kieljany †  
1853Wiktor Grabowski *około 1871 Szostaki †  
1854Wiktor Grądzki *około 1828 Jarnuty †  
1855Wiktor Grądzki *około 1820 Wizna †  
1856Wiktor Grądzki *1820 Jarnuty †  
1857Wiktor Grądzki *około 1805 Jarnuty †od 27-11-1860 do 23-07-1866  
1858Wiktor Grądzki  †po 29-11-1848  
1859Wiktor Gromadzki *około 1843 Wierciszewo †  
1860Wiktor Grondwald *13-10-1895 Niedźwiadna †14-04-1985 Pisz /Wąsosz/  
1861Wiktor Grunwald    
1862Wiktor Grzybowski  †przed 01-03-1840   
1863Wiktor Hinc    
1864Wiktor Jaczyński *około 10-1839 Jaki †od 13-02-1882 do 22-08-1896  
1865Wiktor Jaczyński  †od 27-01-1845 do 05-02-1850  
1866Wiktor Jan Danowski *01-09-1831 Zalesie †   
1867Wiktor Jan Dębiński *03-1901 †02-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1868Wiktor Jan Wądołowski *około 1832 Koniecki par. Wizna †po 25-07-1880  
1869Wiktor Jan Zyskowski *około 1829 Kroszewo †  
1870Wiktor Jankowski  †od 21-11-1910 do 19-02-1912  
1871Wiktor Janowski *około 1884 Siestrzanki †  
1872Wiktor Jaworowski  †przed 07-02-1928  
1873Wiktor Jędrzejewski    
1874Wiktor Jurski *około 1831 Kucze Małe †21-08-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1875Wiktor Kaczyński *około 1844 Słucz †03-08-1893  
1876Wiktor Kaczyński *około 03-1821 Cyprki †  
1877Wiktor Kalinowski *około 1875 Jambrzyki †  
1878Wiktor Kamalski *około 1850 Przytuły †po 11-02-1908  
1879Wiktor Kamalski  †  
1880Wiktor Kamiński  †  
1881Wiktor Karczewski  †  
1882Wiktor Karwowski *około 1874 Zaborowo †12-11-1949 Zaborowo  
1883Wiktor Karwowski *około 1844 Bartki †po 21-07-1913  
1884Wiktor Karwowski *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †po 09-02-1909  
1885Wiktor Karwowski  †  
1886Wiktor Kiełczewski  †od 14-02-1882 do 12-07-1904  
1887Wiktor Kłodkowski *około 1889 Białystok †  
1888Wiktor Kobryński  †po 05-02-1895  
1889Wiktor Kołakowski *06-03-1912 Łazarze †  
1890Wiktor Konik  †  
1891Wiktor Konopka *27-01-1887 Konopki †04-09-1962 Konopki /Wąsosz/  
1892Wiktor Konopka *około 1880 Konopki Chude †  
1893Wiktor Konopka *około 1871 Konopki Chude †   
1894Wiktor Konopka *około 1846 Konopki Chude †po 09-07-1912  
1895Wiktor Konopka *około 1832 Konopki par. Grabowo †po 24-11-1885  
1896Wiktor Konopka *około 1828 Konopki †26-09-1863  
1897Wiktor Konopka *około 1821 Konopki Chude †od 16-05-1864 do 21-08-1876  
1898Wiktor Kossakowski *około 1854 Sambory †  
1899Wiktor Kossakowski  †przed 18-11-1913  
1900Wiktor Kotowski *około 1863 Sambory †  
1901Wiktor Kowalewski *około 1860 Ławsk †21-03-1863 Ławsk /Wąsosz/  
1902Wiktor Kowalewski *około 1844 Janczewo †04-06-1896 Janczewo /Wizna/  
1903Wiktor Kowalewski *około 1835 Przestrzele †  
1904Wiktor Kownacki *około 12-1869 Bagienice †25-05-1874 Bagienice /Wąsosz/  
1905Wiktor Kozikowski  †przed 26-11-1927  
1906Wiktor Kozikowski  †przed 26-02-1935  
1907Wiktor Kozłowski *02-08-1904 Ciemnoszyje †   
1908Wiktor Kozłowski *około 1883 Kubra †  
1909Wiktor Krasiński *około 1842 Surały †  
1910Wiktor Kropiewnicki *około 1825 Białosuknia †  
1911Wiktor Krukowski *około 1868 Popowo †  
1912Wiktor Kuczewski *około 1821 Kucze †07-11-1881 Kucze Małe /Jedwabne/  
1913Wiktor Kukowski *1881 Karwowo †1881 Karwowo /Radziłów/  
1914Wiktor Kulągowski *około 1867 Kucze Małe †  
1915Wiktor Kurpiewski *około 1825 Kosówka †  
1916Wiktor Kurzątkowski *około 1880 Bartki †  
1917Wiktor Leszczyński *około 1867 Piątnica †  
1918Wiktor Liszewski *około 1842 Siestrzanki †po 04-02-1908  
1919Wiktor Ludwik Wądołowski *około 1828 Koniecki-Wądołowo †po 10-02-1887  
1920Wiktor Luty * Dania    
1921Wiktor Ławski *około 1852 Kowalewo †  
1922Wiktor Łempicki *17-03-1822 Bagienice †03-11-1839 Bagienice   
1923Wiktor Łempicki *06-02-1805 Bagienice †02-01-1809 Bagienice  
1924Wiktor Łęgowski *około 1860 Żebry †  
1925Wiktor Maciorowski *około 1851 Ciemnoszyje †  
1926Wiktor Makowski *około 1865 Makowskie †po 18-11-1926  
1927Wiktor Makowski *około 1856 Warszawa †10-02-1920 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1928Wiktor Makowski *około 1841 †09-03-1865 Makowskie /Burzyn/  
1929Wiktor Makowski  †  
1930Wiktor Makuszewski  †  
1931Wiktor Malinowski  †  
1932Wiktor Maliszewski  †24-12-1948 Maliszewo /Chlebiotki/  
1933Wiktor Marek Sulewski *25-04-1809 Sulewo Kownaty †03-03-1846 Sulewo Kownaty  
1934Wiktor Markowski *około 1856 Żebry †05-03-1857 Żebry  
1935Wiktor Masłowski *04-07-1849 Przytuły †14-06-1901 Mocarze  
1936Wiktor Męczkowski *około 1835 Kokoszki †  
1937Wiktor Mieczkowski *około 1831 Mieczki †  
1938Wiktor Mieczkowski  †  
1939Wiktor Mieczkowski  †przed 29-05-1923  
1940Wiktor Mieczkowski  †po 30-01-1882  
1941Wiktor Mierzejewski *około 1877 Wysokie Mazowieckie †  
1942Wiktor Mikołajczyk *około 1841 Reszki †  
1943Wiktor Mikucki *około 1824 Grajewo †po 05-02-1877  
1944Wiktor Mikucki *około 1822 †po 18-06-1890  
1945Wiktor Mikucki  †przed 14-11-1898  
1946Wiktor Mikulski  †po 22-10-1883  
1947Wiktor Milewski *26-05-1932 Niedźwiedzkie †11-09-1932 Niedźwiedzkie  
1948Wiktor Milewski *około 1866 Szostaki †  
1949Wiktor Milewski *około 1842 Koniecki par. Wizna †08-01-1871  
1950Wiktor Mocarski *około 1848 Mocarze †  
1951Wiktor Mocarski *około 1816 Rutkowskie †przed 13-09-1864  
1952Wiktor Modzelewski *około 1906 Lipińskie †  
1953Wiktor Modzelewski  †03-05-1868  
1954Wiktor Mrówka *około 1825 Radziłów †  
1955Wiktor Mróz *około 1869 Brzeziny †  
1956Wiktor Mścichowski *około 1839 Mścichy †05-08-1892  
1957Wiktor Myśliński *około 1860 Szostaki †17-12-1909 Burzyn /Burzyn/  
1958Wiktor Myśliński *około 1853 Mikołajewo par. Burzyn †  
1959Wiktor Narewski *1852 Jagłówek †  
1960Wiktor Narewski *około 1833 Siwki par. Romany †po 11-02-1889  
1961Wiktor Nerwiński *około 1858 Siestrzanki †  
1962Wiktor Niećkowski *około 1852 Bagienice par. Romany †  
1963Wiktor Niedźwiedzki *około 1855 Gromadzyn-Wykno †po 12-02-1912  
1964Wiktor Nienałtowski *około 1864 †   
1965Wiktor Nienałtowski *20-12-1862 Małachowo †15-11-1926 Małachowo   
1966Wiktor Nitkowski *około 1819 Danówek †po 29-10-1883  
1967Wiktor Niziński *około 1848 Kotowo †przed 15-02-1904  
1968Wiktor Obrycki *30-01-1817 Godlewo †26-02-1890 Godlewo   
1969Wiktor Odachowski *1866 Sokoły par. Romany †1867 Sokoły par. Romany /Romany/  
1970Wiktor Odachowski  †przed 29-08-1892  
1971Wiktor Olszewski *około 1835 Grądy Małe †od 22-11-1892 do 19-11-1895  
1972Wiktor Olszewski  †13-06-1847  
1973Wiktor Ołdakowski *06-03-1896 Wąsosz †11-09-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
1974Wiktor Ołdakowski *około 09-1849 †31-01-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
1975Wiktor Organek  †19-05-1859  
1976Wiktor Orłowski *około 1861 Chojnowo †  
1977Wiktor Osiecki *15-12-1851 Bęćkowo †  
1978Wiktor Osiecki *24-10-1824 Bęćkowo †  
1979Wiktor Ożarowski *około 1862 Szostaki †30-08-1915 Bartki /Burzyn/   
1980Wiktor Paweł Cwaliński *około 1865 Rutki †  
1981Wiktor Piłatowski *około 1874 Kucze Małe †  
1982Wiktor Piotr Wądołowski *około 1857 Koniecki par. Wizna †  
1983Wiktor Piotrowski *około 1903 Zanklewo †  
1984Wiktor Piotrowski *około 1876 Zanklewo †  
1985Wiktor Piotrowski  †przed 30-01-1883  
1986Wiktor Piotrowski  †przed 21-01-1856  
1987Wiktor Piotrowski  †  
1988Wiktor Polkowski  †  
1989Wiktor Popiołek *około 1841 Zanklewo †  
1990Wiktor Popiołek  †po 06-11-1888  
1991Wiktor Popławski *około 1886 Barany †  
1992Wiktor Proniewski *około 1842 Strękowa Góra †   
1993Wiktor Przechocki *około 1885 †po 07-10-1947  
1994Wiktor Pużarowski *około 1867 †  
1995Wiktor Rajmund Danowski *02-11-1910 Grabowo †  
1996Wiktor Ramotowski *około 1850 Borawskie †  
1997Wiktor Ramotowski *około 1834 Grądy †  
1998Wiktor Ramotowski *około 1816 Męczki †przed 07-02-1876   
1999Wiktor Ramotowski  †przed 24-01-1911  
2000Wiktor Rogiński *około 1877 Brzozowa Wólka †po 07-01-1944   
2001Wiktor Rogowski  †przed 29-10-1889  
2002Wiktor Roman  †po 18-11-1890  
2003Wiktor Rozwadowski *30-03-1850 Siestrzanki †   
2004Wiktor Rożyński  †po 27-11-1882  
2005Wiktor Rudzki *około 1898 Radomsko †  
2006Wiktor Rydzewski  †przed 24-05-1925  
2007Wiktor Samborski *około 1829 Sambory †przed 08-02-1897  
2008Wiktor Samełko  †po 26-11-1912  
2009Wiktor Sawicki *około 1844 Ciemianka †  
2010Wiktor Składanek *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
2011Wiktor Skrodzki *około 1848 Surały †12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/  
2012Wiktor Skrodzki  †po 26-05-1878  
2013Wiktor Skrodzki  †od 11-02-1890 do 18-07-1900  
2014Wiktor Skrzeczkowski  †po 18-02-1901  
2015Wiktor Smoliński *około 1869 †  
2016Wiktor Sokołowski *około 1861 Dzięgiele †20-03-1928 Wąsosz /Wąsosz/  
2017Wiktor Sokołowski  †  
2018Wiktor Strękowski  †po 24-11-1879  
2019Wiktor Strumiłowski *około 1822 Rutki †  
2020Wiktor Strynkowski  †po 03-02-1868  
2021Wiktor Sulewski *27-07-1870 Sulewo Prusy †  
2022Wiktor Sulewski *około 1859 Sieburczyn †po 09-02-1909  
2023Wiktor Sulewski *27-09-1834 Sulewo Kownaty †  
2024Wiktor Sulewski *około 1816 †15-03-1820 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2025Wiktor Sulewski *19-06-1814 Zaborowo †  
2026Wiktor Sulewski *około 1811 Sieburczyn †po 07-02-1859  
2027Wiktor Sulewski *17-06-1802 Sulewo Prusy †  
2028Wiktor Sulewski  †  
2029Wiktor Suplicki * Kownatki   
2030Wiktor Suplicki  †przed 02-05-1945  
2031Wiktor Szczech *około 1874 Pasichy †przed 15-09-1931  
2032Wiktor Szleszyński  †po 16-02-1886  
2033Wiktor Szmitka *około 1874 Kossaki par. Jedwabne †18-02-1926 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
2034Wiktor Szmitko  †  
2035Wiktor Szpadkowski  †  
2036Wiktor Szulc *15-12-1903 †29-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2037Wiktor Szymanowicz *około 1878 Jurzec Pański †  
2038Wiktor Szymanowski *około 1819 Bagińskie †po 24-02-1879  
2039Wiktor Szymanowski  †  
2040Wiktor Śledziewski  †  
2041Wiktor Śmiarowski *około 1832 Wąsosz †  
2042Wiktor Świderski  †  
2043Wiktor Święciński *27-02-1898 Brzeźnio †16-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2044Wiktor Święciński *około 1853 Gutki †20-01-1857 Gutki  
2045Wiktor Święciński  †przed 17-01-1889  
2046Wiktor Święciński  †17-06-1895 Gardoty  
2047Wiktor Tafiłowski *około 1866 Wyrzyki †  
2048Wiktor Tarachanowicz  †  
2049Wiktor Tarkowski * Nidzica   
2050Wiktor Trojanowski *około 1898 Kamińskie †   
2051Wiktor Trojanowski *około 1860 Chojnówek †po 03-02-1920   
2052Wiktor Troks *około 1852 Siwki par. Romany †  
2053Wiktor Walewski *około 1830 Witynie †przed 04-02-1902  
2054Wiktor Wasilewski *około 1783 Szczuczyn †  
2055Wiktor Wasilewski  †po 05-02-1837  
2056Wiktor Wasiulewski  †  
2057Wiktor Waszkiewicz  †  
2058Wiktor Wądołowski *około 1893 †  
2059Wiktor Wądołowski *około 1843 Koniecki par. Wizna †po 17-02-1914  
2060Wiktor Wądołowski *około 1834 Koniecki par. Wizna †przed 30-01-1899  
2061Wiktor Wierciszewski *14-08-1857 Szostaki †  
2062Wiktor Wierciszewski *około 1796 †  
2063Wiktor Wierzbicki *około 1876 Grajewo †  
2064Wiktor Winkowski  †po 02-07-1929  
2065Wiktor Wiśniewski *około 1849 Żenry †26-05-1909 Żebry /Wąsosz/  
2066Wiktor Wiśniewski *około 1847 Kownatki †po 04-07-1911  
2067Wiktor Wiśniewski *około 05-1825 Żebry †22-08-1854  
2068Wiktor Wiśniewski  †przed 05-07-1914  
2069Wiktor Wiśniewski  †  
2070Wiktor Witkowski  †  
2071Wiktor Władysław Dąbrowski *około 1834 Bzury †  
2072Wiktor Wójcicki *około 1847 Chojnowo †  
2073Wiktor Wronkowski *około 1875 Chełchy †27-08-1940 Kędziorowo   
2074Wiktor Wyszomierski *05-09-1848 Rynołty †  
2075Wiktor Zabielski *około 1879 Kołaki Strumienie †  
2076Wiktor Zaborowski *około 1855 Wąsosz †06-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2077Wiktor Zacharzewski *około 1850 Przytuły †  
2078Wiktor Zakrzewski *około 1912 Wąsosz †30-05-1943 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2079Wiktor Zakrzewski *22-12-1867 Wojsławy †13-01-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2080Wiktor Zakrzewski *około 1802 Romany †po 05-02-1855  
2081Wiktor Zakrzewski *01-03-1790 †24-08-1855 Wojsławy  
2082Wiktor Zakrzewski *około 1737 †13-12-1817 Wojsławy /Wąsosz/  
2083Wiktor Zalewski *około 1895 †16-03-1897 Grozimy /Wąsosz/   
2084Wiktor Zalewski *10-12-1889 Kudłaczewo †  
2085Wiktor Zalewski *około 1864 Niedźwiedzkie †14-02-1888 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2086Wiktor Zalewski *29-12-1852 Ruś †02-03-1853 Ruś /Wizna/   
2087Wiktor Zarzecki  †   
2088Wiktor Zawadzki *około 1822 Karwowo †29-06-1897 Mścichy /Radziłów/  
2089Wiktor Zawadzki  †po 21-02-1881  
2090Wiktor Zieliński *około 1845 Wierzbowo †od 08-11-1897 do 15-11-1920  
2091Wiktoria (Anna) Walendzik z d. Dębińska *około 1866 Łempice †27-05-1916 Bzury /Wąsosz/  
2092Wiktoria (Marianna) Kaczyńska z d. Ramotowska *około 1856 Męczki †przed 29-07-1917  
2093Wiktoria (Marianna) Szulc z d. Grodzka  †po 21-01-1849  
2094Wiktoria (Rozalia) Piechowska z d. Zalewska  †po 12-11-1832  
2095Wiktoria ? Leszczyńska z d. N  †  
2096Wiktoria Akacka z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
2097Wiktoria Akus z d. Pawełczyk *1839 Bogusze †przed 24-02-1908  
2098Wiktoria Albińska z d. Karwowska *około 1867 †przed 28-01-1918  
2099Wiktoria Albińska z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
2100Wiktoria Anatolia Wróblewska z d. Cukrowska *19-09-1902 Kędziorowo †19-09-1989 Rogale Wielkie  
2101Wiktoria Andrychowska z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
2102Wiktoria Aniela Karwowska z d. Kielian *17-12-1805 †po 09-11-1862  
2103Wiktoria Aniela Skrodzka z d. Rogińska (Bagińska)  †przed 25-11-1890  
2104Wiktoria Apolonia Łempicka z d. Kurewo *około 05-1841 Niedźwiedzkie †  
2105Wiktoria Bagińska z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
2106Wiktoria Bagińska z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
2107Wiktoria Bagińska *02-09-1805 Bagienice †  
2108Wiktoria Bagińska z d. Tomaszewska  †  
2109Wiktoria Bagińska z d. N    
2110Wiktoria Bagińska z d. Trzaska  †  
2111Wiktoria Bagińska z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
2112Wiktoria Bałdyga z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
2113Wiktoria Bar z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
2114Wiktoria Barbara Łaguna *29-12-1843 Stawiane †  
2115Wiktoria Barbara Milewska z d. Dąbrowska *około 1831 Szostaki †po 16-06-1896  
2116Wiktoria Bargłowska z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
2117Wiktoria Bartnicka z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
2118Wiktoria Barwikowska z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †od 09-02-1914 do 09-1924  
2119Wiktoria Barwikowska z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
2120Wiktoria Barwikowska z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
2121Wiktoria Bełwanowska z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2122Wiktoria Berć z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2123Wiktoria Białowąs z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 09-11-1908  
2124Wiktoria Biedrzycka z d. Polkowska *około 1882 †  
2125Wiktoria Biedrzycka z d. Wądołowska  †  
2126Wiktoria Bobryk z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
2127Wiktoria Bocianowska z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
2128Wiktoria Bogumiła Żbikowska z d. Grabowska *około 08-1857 Czerwonki †po 06-02-1934  
2129Wiktoria Bogusz z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †  
2130Wiktoria Bogusz z d. Skrodzka  †po 29-01-1929  
2131Wiktoria Boguszewska z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
2132Wiktoria Bołman z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
2133Wiktoria Borawska z d. Konopka *około 1873 Konopki Chude †przed 06-02-1923  
2134Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 1872 Konopki-Białystok †  
2135Wiktoria Borawska z d. Dębińska *około 1861 Skaje †  
2136Wiktoria Borawska z d. Remiszewska *około 1855 Kokoszki †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
2137Wiktoria Borawska z d. Szymanowska *około 12-1847 Modzele †po 12-02-1912  
2138Wiktoria Borawska z d. Wądołowska *około 1838 Bronaki-Olki †po 26-11-1883  
2139Wiktoria Borawska z d. Toczyńska *około 1825 Koniecki par. Wizna †przed 12-02-1877  
2140Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 11-1825 Skroda Wielka †przed 10-1877  
2141Wiktoria Borawska z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
2142Wiktoria Borawska z d. Szleszyńska *około 1797 Mroczki †po 13-02-1854  
2143Wiktoria Borawska z d. Sulewska *26-04-1796 Sulewo Prusy †26-03-1856 Konopki  
2144Wiktoria Borawska z d. Ogrodzka  †przed 03-11-1857   
2145Wiktoria Borawska z d. Konopka    
2146Wiktoria Borawska z d. Święszkowska  †przed 26-01-1891  
2147Wiktoria Borkowska z d. Niedźwiedzka *05-06-1885 Niećkowo †  
2148Wiktoria Borkowska z d. Orłowska *około 1872 Niećkowo †przed 12-1908  
2149Wiktoria Borkowska z d. Wachulewicz *około 1827 Popowo †  
2150Wiktoria Borzymowska z d. Borawska  †  
2151Wiktoria Bóbr z d. Kozicka *około 1872 Surały †przed 06-1909  
2152Wiktoria Bóbr z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
2153Wiktoria Brajczewska z d. Mościcka *około 1882 Karwowo par. Jedwabne †14-03-1912 Karwowo par. Jedwabne  
2154Wiktoria Brajczewska z d. Rutkowska *około 1882 Kamianki †  
2155Wiktoria Brajczewska z d. Dąbrowska *około 1772 Szostaki †po 24-11-1835  
2156Wiktoria Bryczkowska z d. Olszewska  †  
2157Wiktoria Brzostowska *około 1895 †25-02-1899 Chyliny /Burzyn/  
2158Wiktoria Brzostowska z d. Mogielnicka *około 1799 Nadbory †od 23-02-1852 do 27-05-1861  
2159Wiktoria Brzostowska z d. N  †przed 24-11-1829  
2160Wiktoria Brzostowska z d. Jeżewska  †po 20-02-1911  
2161Wiktoria Brzuszkiewicz z d. Piotrowska *około 1806 Kucze Małe †  
2162Wiktoria Budzińska z d. Włodarska *około 1867 Okrasin †   
2163Wiktoria Bukowska z d. Laskowska *około 1888 Chyliny †  
2164Wiktoria Bukowska z d. Szleszyńska *około 1794 Czachy †przed 27-11-1838  
2165Wiktoria Bukowska z d. Karwowska  †  
2166Wiktoria Bukowska z d. Jaczyńska  †15-08-1866  
2167Wiktoria Bukowska z d. Szretter  †po 30-01-1844  
2168Wiktoria Charubin z d. Cichoz  †przed 29-01-1866  
2169Wiktoria Chełmińska z d. Trzonkowska *07-01-1885 Niećkowo †przed 07-01-1939  
2170Wiktoria Chełmińska z d. Kołpaczewska *około 1815 Tajenko †  
2171Wiktoria Chmielewska z d. Niećkowska *około 1893 Niećkowo †  
2172Wiktoria Chmielewska z d. Ladzińska *około 1857 Okół †  
2173Wiktoria Chodnicka z d. Zamojska *24-10-1910 Wąsosz †16-02-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2174Wiktoria Chojnowska z d. Borawska *około 1892 Wojsławy †28-08-1929 Pasichy  
2175Wiktoria Chojnowska z d. Sulkowska *12-02-1888 Cwaliny †14-03-1965 Pasichy /Wąsosz/  
2176Wiktoria Chojnowska z d. Zalewska *około 1860 Zalesie †po 05-02-1921   
2177Wiktoria Chojnowska z d. Bzura *około 1806 †12-03-1830 Guty  
2178Wiktoria Chojnowska z d. Borawska  †po 20-11-1832  
2179Wiktoria Chorzelska z d. Kuczewska *około 1816 Stawiane †po 19-05-1855  
2180Wiktoria Chrostowska z d. Ramotowska *około 1874 Wagi †20-12-1941 Supy /Przytuły/  
2181Wiktoria Chrostowska z d. Skrodzka *około 1840 Kubrzany †po 25-07-1904  
2182Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1829 Brodowo †16-11-1907 Biodry /Burzyn/   
2183Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1812 Brychy †po 15-02-1868  
2184Wiktoria Chrostowska z d. Kossakowska *około 1808 Kubrzany †  
2185Wiktoria Chrostowska  †  
2186Wiktoria Chrostowska z d. Nerkowska  †  
2187Wiktoria Chrzanowska z d. Dąbkowska *około 1884 Szczuczyn †   
2188Wiktoria Chrzanowska z d. Karwowska *około 1836 Makowskie †po 12-02-1901  
2189Wiktoria Chrzanowska z d. Trzaska *około 1822 Supy †od 22-02-1876 do 03-01-1883  
2190Wiktoria Chrzanowska z d. Graczykowska  †  
2191Wiktoria Chrzanowska z d. Traczykowska  †po 12-02-1934  
2192Wiktoria Chwieczkowska z d. Koniecko *około 1860 Grozimy †07-02-1929 Milewo  
2193Wiktoria Chylińska z d. Wierzbicka *około 1877 Skroda Wielka †03-03-1948 Sulewo Prusy  
2194Wiktoria Chylińska z d. Brzostowska *około 1805 Nadbory †  
2195Wiktoria Ciecierska *około 1886 †06-02-1888 Wąsosz  
2196Wiktoria Ciecierska *około 1882 Ławsk †18-03-1887 Ławsk  
2197Wiktoria Ciesielska z d. Leszczyńska *około 1828 Niedźwiedzkie †04-07-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2198Wiktoria Ciszewska z d. Rózio *15-12-1906 Wojsławy †  
2199Wiktoria Cwalińska z d. Biedrzycka  †po 06-08-1833  
2200Wiktoria Cwalińska z d. Karwowska  †  
2201Wiktoria Czajkowska z d. Łuba *około 1849 Kumelsk †  
2202Wiktoria Czaplicka z d. Kaszeta *01-04-1869 Niedźwiadna †04-02-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2203Wiktoria Czaplicka z d. Ossowska *około 1815 †  
2204Wiktoria Czarnowska z d. Kosmaczewska *około 1871 Radziłów †po 15-02-1926  
2205Wiktoria Czarnowska z d. Cichocka  †06-03-1916  
2206Wiktoria Czech z d. Maciejowska  †  
2207Wiktoria Czesława Rogowska z d. Borawska *12-01-1929 Świdry Podleśne †  
2208Wiktoria Czyżewska z d. Trojanowska *około 1859 Chojnówek †26-04-1932 Wąsosz   
2209Wiktoria Czyżyńska  †  
2210Wiktoria Danowska *24-02-1855 Sulewo Kownaty †02-03-1855 Sulewo Kownaty  
2211Wiktoria Danowska *20-10-1849 Sulewo Kownaty †20-12-1850 Sulewo Kownaty  
2212Wiktoria Danowska z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
2213Wiktoria Danowska z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
2214Wiktoria Danowska *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
2215Wiktoria Danowska *12-1826 Niećkowo †14-03-1827 Niećkowo  
2216Wiktoria Danowska *około 06-1819 †13-03-1820  
2217Wiktoria Danowska *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
2218Wiktoria Dardzińska z d. Szparka  †  
2219Wiktoria Darwicka z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
2220Wiktoria Dąbrowska * Pluty   
2221Wiktoria Dąbrowska z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
2222Wiktoria Dąbrowska z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
2223Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1855 †  
2224Wiktoria Dąbrowska z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 25-11-1873 do 05-08-1889  
2225Wiktoria Dąbrowska z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
2226Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
2227Wiktoria Dąbrowska z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
2228Wiktoria Dąbrowska z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
2229Wiktoria Dąbrowska z d. Krajewska  †  
2230Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska * Rutki Nory †po 09-05-1858  
2231Wiktoria Dera z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
2232Wiktoria Dębińska z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2233Wiktoria Długołęcka *19-12-1894 Bęćkowo †  
2234Wiktoria Długołęcka *30-01-1876 Szczuczyn †  
2235Wiktoria Dobczyk z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2236Wiktoria Dobrońska z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2237Wiktoria Dobrzycka z d. Mikucka  †10-07-1854  
2238Wiktoria Doljasz z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
2239Wiktoria Dołęga z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
2240Wiktoria Dołęga z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
2241Wiktoria Domasiewicz z d. Kwiatkowska  †  
2242Wiktoria Domisiewicz *14-12-1862 Niećkowo †19-04-1864 Niećkowo  
2243Wiktoria Domisiewicz z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
2244Wiktoria Domitr z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
2245Wiktoria Domitr z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
2246Wiktoria Downar z d. Turwin  †po 26-02-1938  
2247Wiktoria Dresne z d. Ostrowska  †  
2248Wiktoria Drzazgowska z d. Grabowska  †po 22-07-1932  
2249Wiktoria Dylik z d. Strużyńska  †  
2250Wiktoria Dzięgielewska z d. Modzelewska *27-04-1859 Stawiane †przed 12-1901  
2251Wiktoria Dzięgielewska z d. Obrycka *około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2252Wiktoria Dzięgielewska z d. Niecikowska  †przed 26-11-1929  
2253Wiktoria Ekstowicz z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
2254Wiktoria Ekstowicz  †  
2255Wiktoria Elżbieta Sulewska z d. Kulikowska *około 1867 Lipińskie †09-01-1927 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2256Wiktoria Ewa Żbikowska *1851 Łękowo †02-08-1853 Łękowo /Grajewo/   
2257Wiktoria Fankulewska z d. Chmielewska  †po 26-02-1885  
2258Wiktoria Feliksa Żbikowska *1861 Łękowo †19-01-1866 Łękowo /Grajewo/  
2259Wiktoria Filipkowska z d. Wietoska *około 1880 Andrychy †  
2260Wiktoria Filipkowska z d. Gawrych  †przed 06-1926  
2261Wiktoria Florczyk z d. Konopka *około 1856 Konopki Chude †  
2262Wiktoria Gabrukiewicz  †   
2263Wiktoria Gajkowska z d. Sakowska  †  
2264Wiktoria Galińska z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
2265Wiktoria Gałecka z d. Markowska *około 1869 Grozimy †  
2266Wiktoria Gardocka *około 07-1859 Rydzewo Szlacheckie †16-07-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2267Wiktoria Gardocka z d. Wierciszewska  †13-02-1905  
2268Wiktoria Gardocka z d. Krajewska  †po 11-05-1922  
2269Wiktoria Gawecka z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †  
2270Wiktoria Gierlach z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
2271Wiktoria Glińska z d. Skrodzka  †przed 18-02-1901  
2272Wiktoria Godlewska z d. Skrodzka *1916 †  
2273Wiktoria Godlewska z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
2274Wiktoria Godlewska *około 01-1827 Zalesie †13-01-1828 Zalesie /Wąsosz/  
2275Wiktoria Godlewska z d. Górska  †  
2276Wiktoria Golińska z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2277Wiktoria Golińska z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2278Wiktoria Gołębiewska z d. Gryczewska  †po 27-01-1896  
2279Wiktoria Gosiewska z d. Rogowska  †po 19-09-1934  
2280Wiktoria Górska z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
2281Wiktoria Górska z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
2282Wiktoria Górska z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
2283Wiktoria Górska z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
2284Wiktoria Górska z d. Roszkowska  †przed 31-01-1922  
2285Wiktoria Górska z d. Kotyńska  †  
2286Wiktoria Górska z d. N  †po 11-02-1828  
2287Wiktoria Grabowska *około 1937 †27-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
2288Wiktoria Grabowska z d. Zawadzka *około 1844 Kramkowo †  
2289Wiktoria Grabowska z d. Konopka *około 1830 Konopki Monety †przed 16-05-1892  
2290Wiktoria Grądzka z d. Bogusz *1878 Bukowo †18-03-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
2291Wiktoria Grądzka z d. Bronakowska *około 1875 Pstrągi †przed 06-1917  
2292Wiktoria Grądzka z d. Rydzewska  †09-04-1869  
2293Wiktoria Grądzka z d. Mroczkowska  †przed 16-05-1830  
2294Wiktoria Grelowska z d. Orłowska *około 1818 Wilczewo †24-11-1858 Okrasin /Radziłów/  
2295Wiktoria Grędo z d. Truszkowska *16-12-1886 Chełchy †17-11-1967 Woźnawieś /Wąsosz/  
2296Wiktoria Gromadzka z d. Skrodzka (Sieradzka)  †  
2297Wiktoria Grosfeld z d. Popławska  †po 21-11-1898  
2298Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1865 Wąsosz †02-03-1930 Wąsosz   
2299Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1859 Wąsosz †  
2300Wiktoria Grzybowska z d. Karwowska  †po 18-02-1868  
2301Wiktoria Grzymała z d. Mościcka *około 1874 Makowskie †15-12-1895 Makowskie  
2302Wiktoria Gumięcka z d. Pieniążek  †21-01-1877  
2303Wiktoria Gurzęda z d. Opońska *około 1818 Siestrzanki †od 07-02-1869 do 24-02-1879  
2304Wiktoria Gutowska z d. Sulimowicz *17-09-1893 Dołęgi †13-04-1951  
2305Wiktoria Gutowska z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †29-11-1947 Jambrzyki  
2306Wiktoria Gutowska z d. Brajczewska *około 1867 Bartki †  
2307Wiktoria Gutowska *10-10-1863 Łempice †11-10-1863 Łempice  
2308Wiktoria Gutowska z d. Milewska *około 1856 Bzury †  
2309Wiktoria Gutowska z d. Kierznowska *około 1839 Koniecki †po 12-11-1894  
2310Wiktoria Gutowska z d. Biedrzycka *około 1819 Janczewko †przed 04-1863  
2311Wiktoria Gutowska z d. Zakrzewska *26-12-1819 Lipnik †po 12-06-1876  
2312Wiktoria Gutowska z d. Bronakowska  †po 05-04-1827  
2313Wiktoria Gutowska z d. Rydzewska  †  
2314Wiktoria Gutowska z d. N  †  
2315Wiktoria Gwiazdowska z d. Górska *około 1862 Skaje †  
2316Wiktoria Harasimowicz z d. Kozłowska *około 04-1856 Lipnik †  
2317Wiktoria Helena Strzelczyk z d. Mianowska *około 1885 Łętownica †  
2318Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
2319Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †1860 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2320Wiktoria Iwanowska z d. Lawendowska *około 1845 Kucze Małe †18-11-1909 Zanklewo /Wizna/  
2321Wiktoria Jabłońska z d. Konopka  †  
2322Wiktoria Jagodzińska z d. Mróz *około 1859 Wąsosz †  
2323Wiktoria Jakubowska *około 12-1889 Wąsosz †21-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
2324Wiktoria Janczewska z d. Cwalina  †  
2325Wiktoria Jankowska z d. Gardocka *około 1859 Rydzewo Szlacheckie †  
2326Wiktoria Jankowska z d. Darwicka  †przed 02-03-1851  
2327Wiktoria Jankowska  †  
2328Wiktoria Jankowska z d. Borawska  †14-01-1845  
2329Wiktoria Jankowska z d. Kozikowska  †przed 19-06-1849  
2330Wiktoria Jankowska z d. Olszewska  †od 20-11-1833 do 24-01-1855  
2331Wiktoria Janowska z d. Bronowicz *około 1876 Drozdowo †  
2332Wiktoria Jarząbek z d. Czarnecka *około 1874 Bęćkowo †  
2333Wiktoria Jaszczurowska z d. Cybulska *około 1856 Przytuły †  
2334Wiktoria Jaworska z d. Sulewska *około 1813 Sulewo Prusy †po 14-02-1876  
2335Wiktoria Jurewicz     
2336Wiktoria Justyna Barbara Ramotowska z d. Mocarska *około 1818 Rutkowskie †przed 01-1858  
2337Wiktoria Kacprowska z d. Marczykowska *29-06-1915 Wąsosz †  
2338Wiktoria Kaczyńska z d. Brzostowska *około 1845 Wypychy †po 15-11-1898  
2339Wiktoria Kadłubowska *25-04-1907 Bzury †21-09-1985 Bzury  
2340Wiktoria Kadłubowska z d. Koniecko *około 1873 Grozimy †od 07-02-1928 do 10-02-1931  
2341Wiktoria Kalinowska z d. Łepkowska *10-10-1836 Stawiane †18-12-1901 Dołęgi /Wąsosz/  
2342Wiktoria Kaliszewska *około 1887 Wąsosz †07-09-1888 Wąsosz /Wąsosz/  
2343Wiktoria Kamińska z d. Zalewska *około 1831 Włodki †przed 26-09-1880  
2344Wiktoria Kamińska *20-09-1812 Obrytki †20-11-1813 Obrytki  
2345Wiktoria Kamińska z d. Wilińska  †  
2346Wiktoria Kamińska z d. Jankowska  †  
2347Wiktoria Kamińska  †  
2348Wiktoria Kamińska z d. Paszkowska  †przed 03-1866  
2349Wiktoria Kanicka z d. Sakowska *około 1881 Orlikowo †  
2350Wiktoria Kaplińska z d. Kalicka  †  
2351Wiktoria Karaś z d. Kosobudzka *około 1878 Grajewo †po 16-02-1931  
2352Wiktoria Karczewska z d. Gacka  †przed 14-07-1856  
2353Wiktoria Karwowska z d. Zakrzewska *około 1899 †  
2354Wiktoria Karwowska z d. Mieczkowska *około 1878 Trzaski †07-09-1896 Trzaski /Przytuły/  
2355Wiktoria Karwowska z d. Piaścik *około 1867 †  
2356Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1832 Karwowo par. Jedwabne †  
2357Wiktoria Karwowska z d. Zalewska *około 1832 †  
2358Wiktoria Karwowska z d. Podbielska *około 1826 Grądy Wielkie †  
2359Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1826 Bronaki-Pietrasze †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
2360Wiktoria Karwowska z d. Łempicka *20-08-1820 Koniecki-Rostroszewo †po 07-02-1869  
2361Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1812 Łoje Awissa †od 03-02-1862 do 14-02-1876  
2362Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1796 Barwiki †po 26-07-1861  
2363Wiktoria Karwowska z d. Święcińska *około 1790 †27-12-1850 Święcienin /Radziłów/   
2364Wiktoria Karwowska z d. Ramotowska *około 1789 †28-09-1854 Brychy /Przytuły/  
2365Wiktoria Karwowska z d. Mroczkowska  †  
2366Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †  
2367Wiktoria Karwowska z d. Milewska  †po 04-08-1875   
2368Wiktoria Karwowska z d. Trzaska    
2369Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 20-06-1905  
2370Wiktoria Karwowska z d. Gardocka * Mocarze †przed 14-02-1847  
2371Wiktoria Karwowska z d. Cwalińska  †  
2372Wiktoria Karwowska z d. Trzaska  †  
2373Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 04-02-1942  
2374Wiktoria Kasieta z d. Skowrońska  †po 10-02-1887  
2375Wiktoria Kaszeta z d. Skowrońska *około 1837 Szczuczyn †30-01-1870 Niedźwiadna  
2376Wiktoria Kiełczewska z d. Krajewska  †  
2377Wiktoria Kierznowska z d. Pachucka *około 1867 Dębiec †  
2378Wiktoria Kleszczewska z d. Stefanowicz    
2379Wiktoria Klimaszewska z d. Bzura *23-12-1798 Kownatki †  
2380Wiktoria Klimaszewska z d. Supińska *10-01-1793 Sulewo Kownaty †  
2381Wiktoria Kochmańska z d. Kuczyńska *16-09-1870 Sulewo Kownaty †  
2382Wiktoria Kolesińska z d. Danowska *03-08-1806 Sulewo Kownaty †   
2383Wiktoria Kołakowska z d. Dąbkowska *około 1868 Pieniążki †  
2384Wiktoria Koniecko z d. Maciorowska *około 1888 †  
2385Wiktoria Koniecko z d. Milewska *około 1879 Bzury †24-06-1928 Grozimy  
2386Wiktoria Konopka *około 1913 †  
2387Wiktoria Konopka z d. Sokołowska *około 1877 Cedry †17-05-1905 Szczuczyn  
2388Wiktoria Konopka z d. Taraskowska *około 1873 Borawskie par. Jedwabne †  
2389Wiktoria Konopka z d. Chrostowska *około 1872 Supy †przed 24-07-1923  
2390Wiktoria Konopka z d. Milewska *około 1856 Żebry †  
2391Wiktoria Konopka z d. Karwowska *około 1790 Kąty †  
2392Wiktoria Konopka  †  
2393Wiktoria Konopka z d. Wróblewska  †od 09-02-1885 do 12-06-1899  
2394Wiktoria Konopka z d. Osowska  †po 02-05-1887  
2395Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †przed 29-05-1876  
2396Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †od 14-07-1896 do 28-02-1905  
2397Wiktoria Konopka z d. Gąsiewska  †po 20-02-1928  
2398Wiktoria Konopka  †przed 06-02-1826  
2399Wiktoria Konopka z d. Karwowska  †  
2400Wiktoria Konopka z d. Laszczkowska  †po 05-02-1929  
2401Wiktoria Konopka  †  
2402Wiktoria Korytkowska z d. Godlewska *około 1876 Wagi †po 04-02-1918  
2403Wiktoria Korytkowska *1873 Kąty †1979 Kąty /Burzyn/  
2404Wiktoria Kosińska z d. Danowska  †po 24-11-1857  
2405Wiktoria Kosiorek z d. Olszewska *około 1812 Ruś †  
2406Wiktoria Kosmaczewska z d. Chrzanowska *około 1849 Trzaski †po 09-09-1912  
2407Wiktoria Kossakowska z d. Dobrzycka *około 1852 Skroda Wielka †20-02-1887 Kubrzany  
2408Wiktoria Kossakowska z d. Włoczko (Chmielewska) *około 1846 Pieniążki †po 02-02-1913  
2409Wiktoria Kossakowska z d. Karwowska *1821 Brychy †po 10-05-1867  
2410Wiktoria Kossakowska z d. Łojewska *około 1808 Łoje Awissa †przed 07-1827  
2411Wiktoria Kossakowska z d. N * Czachy †  
2412Wiktoria Kossakowska z d. Zakrzewska  †po 20-06-1905  
2413Wiktoria Kostka  †przed 06-02-1871  
2414Wiktoria Koszykowska z d. Napiórkowska  †przed 03-03-1835  
2415Wiktoria Kotowska z d. Konopka *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
2416Wiktoria Kotyńska z d. Olszewska  †po 13-11-1871  
2417Wiktoria Kowalewska z d. Kołakowska *około 1861 Żebry †po 27-02-1905  
2418Wiktoria Kowalewska z d. Krajewska *około 1856 Kubrzany †11-12-1926 Jedwabne /Jedwabne/  
2419Wiktoria Kowalewska z d. Iwanowska *około 1844 Zanklewo †od 21-02-1911 do 20-03-1918  
2420Wiktoria Kowalewska z d. Kalinowska  †przed 22-11-1926  
2421Wiktoria Kownacka z d. Zalewska *20-06-1816 Zalesie †po 19-11-1861   
2422Wiktoria Kozikowska *29-12-1897 Wąsosz †  
2423Wiktoria Kozikowska z d. Zawadzka *około 1874 Ciemnoszyje †  
2424Wiktoria Kozikowska z d. Sobolewska  †przed 21-01-1883  
2425Wiktoria Kozikowska z d. Kiełczewska  †po 17-09-1895  
2426Wiktoria Kozłowska * Niemcy    
2427Wiktoria Kozłowska z d. Sulewska *29-04-1803 Godlewo †przed 31-10-1854  
2428Wiktoria Krajewska *1851 †18-07-1852 Kubrzany /Jedwabne/  
2429Wiktoria Krawcewicz  †  
2430Wiktoria Krawcewicz  †  
2431Wiktoria Kreska z d. Paszkowska *około 1864 Żebry †26-02-1933 Żebry  
2432Wiktoria Kruszewska z d. Krzyżanowska *30-08-1890 Grędy †  
2433Wiktoria Krystowczyk  †  
2434Wiktoria Krystyna Sokołowska z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
2435Wiktoria Ksepka z d. Chojnowska  †przed 04-1892  
2436Wiktoria Kubrowska z d. Dąbrowska  †  
2437Wiktoria Kuczewska z d. Klimaszewska *08-12-1826 Kędziorowo †  
2438Wiktoria Kuczewska z d. Rubińska *około 1817 Sokoły †30-12-1887 Wąsosz  
2439Wiktoria Kuczyńska z d. Długołęcka *17-12-1894 Bęćkowo †16-03-1974 Grajewo  
2440Wiktoria Kuczyńska z d. Pachucka *około 1876 Płochowo †19-03-1905  
2441Wiktoria Kuczyńska *27-01-1855 Sulewo Kownaty †30-01-1855 Sulewo Kownaty   
2442Wiktoria Kuczyńska z d. Baranowska *około 1826 †  
2443Wiktoria Kuczyńska z d. Maciorowska  †   
2444Wiktoria Kukowska *10-05-1883 Płochowo †  
2445Wiktoria Kukowska z d. Godlewska *około 1860 Zalesie †  
2446Wiktoria Kulikowska *15-02-1850 Żebry †10-03-1850 Żebry /Wąsosz/  
2447Wiktoria Kulikowska *19-01-1797 Żebry †  
2448Wiktoria Kulikowska z d. N  †po 20-02-1819  
2449Wiktoria Kulikowska z d. Zalewska  †przed 28-01-1829  
2450Wiktoria Kulikowska z d. N  †  
2451Wiktoria Kunegunda Karwowska z d. Godlewska *około 1838 Godlewo †przed 12-1876   
2452Wiktoria Kurkowska z d. Dobrzycka *około 1843 Szymany †po 14-02-1899  
2453Wiktoria Kurkowska z d. Borawska *09-05-1837 Konopki †po 14-07-1879  
2454Wiktoria Kurkowska z d. Ramotowska  †przed 06-02-1888  
2455Wiktoria Kurzątkowska *1894 Dzięgiele †1894 Dzięgiele  
2456Wiktoria Kurzątkowska z d. Obiedzińska  †po 21-02-1911  
2457Wiktoria Kurzątkowska  †  
2458Wiktoria Kurzyna z d. Laskowska  †przed 06-1896  
2459Wiktoria Kwiatkowska z d. Przyborowska *20-01-1868 Niedźwiedzkie †  
2460Wiktoria Kwiatkowska z d. Wiszowata *około 1840 Przyborowo †08-05-1900 Obrytki  
2461Wiktoria Kwitkowska z d. N  †11-1877  
2462Wiktoria Ladzińska z d. Okulewicz *około 1855 Niedźwiadna †po 30-01-1906  
2463Wiktoria Ladzińska z d. Rogińska *około 1837 Płochowo †05-01-1925 Wąsosz /Wąsosz/  
2464Wiktoria Lenkiewicz z d. Gutowska *około 1864 Niedźwiadna †  
2465Wiktoria Leonora Dębowska z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †  
2466Wiktoria Leszczyńska z d. Płońska  †  
2467Wiktoria Lichomska z d. Milewska *około 1807 Bzury †po 25-06-1856  
2468Wiktoria Lichota z d. Koniecko  †  
2469Wiktoria Lipińska z d. Karwowska    
2470Wiktoria Lozola ? z d. Haraczek  †  
2471Wiktoria Łaguna *12-01-1889 Pasichy †06-03-1889 Pasichy /Wąsosz/  
2472Wiktoria Łapińska z d. Kamińska *około 1878 Biodry †  
2473Wiktoria Łempicka z d. Kuczyńska *14-12-1903 Radziłów †12-02-1994 Monety /Wąsosz/   
2474Wiktoria Łempicka z d. Sulewska *około 1833 Sulewo Prusy †08-03-1899 Bagienice /Wąsosz/  
2475Wiktoria Łepkowska z d. Rostkowska *1830 Rutki †  
2476Wiktoria Łojewska z d. Mocarska *około 1808 Rutkowskie †  
2477Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1801 Szlasy †po 07-02-1864  
2478Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1787 Szlasy †16-03-1847 Łoje  
2479Wiktoria Łosiewicz *około 07-1890 †12-01-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2480Wiktoria Łuba z d. Malinowska  †po 27-01-1887  
2481Wiktoria Łukaszewska z d. Truchan  †przed 26-01-1897  
2482Wiktoria Łynko z d. N  †  
2483Wiktoria Maciejewska z d. Księżakowska *około 1887 Wąsosz †14-06-1940 Wąsosz  
2484Wiktoria Maciorowska z d. Orłowska  †po 25-04-1945  
2485Wiktoria Maciorowska z d. Zielińska  †  
2486Wiktoria Majrocka z d. Wasiulewska  †przed 01-1880  
2487Wiktoria Makowska *około 1868 Makowskie †18-11-1926 Makowskie /Burzyn/  
2488Wiktoria Makowska z d. Brzostowska *około 1866 Brzostowo †09-12-1910 Makowskie /Burzyn/  
2489Wiktoria Makowska z d. Orłowska *około 1859 Sieburczyn †  
2490Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1833 Pluty †07-12-1867 Makowskie /Burzyn/  
2491Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †13-02-1890 Rutki /Wizna/  
2492Wiktoria Malecka z d. Zakaszewska *około 1856 Niećkowo †przed 12-09-1921  
2493Wiktoria Maleszewska z d. Kossakowska *około 1894 Biodry †  
2494Wiktoria Malinowska z d. Trzaska *około 1905 †po 21-01-1953  
2495Wiktoria Malinowska z d. Szymanowska  †po 21-11-1898  
2496Wiktoria Małachowska z d. Grzymkowska *1848 Radziłów †  
2497Wiktoria Mańkowska     
2498Wiktoria Marcińczyk z d. Cimoch *około 1878 Rydzewo Szlacheckie †21-11-1934 Niećkowo  
2499Wiktoria Marczykowska z d. Niecikowska *około 1875 Wąsosz †04-02-1936 Wąsosz  
2500Wiktoria Marianna Duzikowska z d. Śmiglewska *08-09-1909 Wąsosz †01-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
2501Wiktoria Marianna Sulewska z d. Przechocka *17-08-1857 Danowo †od 31-01-1910 do 03-08-1924  
2502Wiktoria Markowska z d. Czyżewska  †po 19-11-1849  
2503Wiktoria Matejko z d. Kamińska *około 1806 Łempice †16-12-1848  
2504Wiktoria Mazewska z d. Klimaszewska *około 1840 Rostki par. Jedwabne †  
2505Wiktoria Mazurska z d. Wysocka  †  
2506Wiktoria Micior z d. Szumowska *około 1905 Grądy Małe †  
2507Wiktoria Mieczkowska z d. Mikucka *25-01-1917 Grzymki †  
2508Wiktoria Mieczkowska z d. Sienicka *około 1863 †  
2509Wiktoria Mieczkowska z d. Bagińska *około 1846 Bagienice par. Romany †  
2510Wiktoria Mieczkowska z d. Przestrzelska *około 1830 Mocarze †  
2511Wiktoria Mieczkowska z d. Chludzińska *około 1822 Borawskie †  
2512Wiktoria Mieczkowska z d. Sierbińska  †  
2513Wiktoria Mieczkowska z d. Szrejter  †po 17-01-1853  
2514Wiktoria Mieczkowska z d. Karwowska  †po 21-02-1830  
2515Wiktoria Mierzejewska z d. Rostkowska *około 1811 Rutki †14-12-1853  
2516Wiktoria Mikucka z d. Chrostowska *około 1848 Bukowo Duże †  
2517Wiktoria Mikucka z d. Skrodzka *około 1838 Borawskie †od 03-02-1891 do 12-07-1904  
2518Wiktoria Mikucka z d. Kalinowska  †  
2519Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1876 Chrostowo †21-10-1943 Brychy /Przytuły/  
2520Wiktoria Milewska *około 1863 †18-08-1885 Rumiejki  
2521Wiktoria Milewska z d. Gętkowska *około 1854 Chojnowo †po 03-02-1919  
2522Wiktoria Milewska z d. Borawska *około 1851 Borawskie †po 16-02-1909  
2523Wiktoria Milewska z d. Makowska *około 1810 Rutkowskie †po 27-05-1861  
2524Wiktoria Milewska z d. Chylińska *25-02-1810 Sulewo Prusy †  
2525Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1802 Szostaki †  
2526Wiktoria Milewska z d. Mocarska  †przed 23-02-1873  
2527Wiktoria Milewska z d. Tarnacka    
2528Wiktoria Milewska z d. Łosewska  †przed 09-02-1836  
2529Wiktoria Milewska z d. Rogowska  †od 11-02-1901 do 10-07-1906  
2530Wiktoria Milewska z d. Górska  †  
2531Wiktoria Miłosek z d. Kalinowska  †przed 01-02-1928  
2532Wiktoria Mioduszewska z d. Gryczan *około 1866 Niedźwiadna †po 22-02-1914  
2533Wiktoria Mioduszewska z d. Zakrzewska  †  
2534Wiktoria Mioduszewska z d. Waluś * Kudrynki †  
2535Wiktoria Mioduszewska z d. Bojkowska  †  
2536Wiktoria Mioduszewska z d. Bajkowska  †  
2537Wiktoria Mocarska z d. Ramotowska *około 1883 Pluty †  
2538Wiktoria Mocarska z d. Rostkowska *około 1858 Rutki †03-10-1931 Bartki /Burzyn/  
2539Wiktoria Mocarska z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †po 14-02-1895  
2540Wiktoria Mocarska z d. Bronakowska *około 1837 Bronaki-Olki †przed 14-02-1887  
2541Wiktoria Mocarska z d. Koszykowska *około 1828 Brzostowo †przed 01-1869  
2542Wiktoria Mocarska z d. Chylińska *około 1827 Kąty †przed 21-02-1870  
2543Wiktoria Mocarska *około 1823 Bartki †po 16-02-1886  
2544Wiktoria Mocarska z d. Chrostowska *około 1821 Borawskie par. Jedwabne †  
2545Wiktoria Mocarska z d. Kalinowska *około 1817 Brychy †po 11-02-1861  
2546Wiktoria Mocarska z d. Zaniewska *około 1811 Łoje †po 21-11-1853  
2547Wiktoria Mocarska z d. Supińska *około 1802 †27-09-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
2548Wiktoria Mocarska z d. Nawrocka    
2549Wiktoria Modzelewska z d. Żebrowska *11-11-1902 Barzykowo †11-03-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2550Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *około 1882 Niedźwiedzkie †przed 11-11-1942  
2551Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *23-12-1882 Niedźwiedzkie †23-04-1970 Niedźwiedzkie  
2552Wiktoria Modzelewska z d. Danowska *około 1870 Szymany †  
2553Wiktoria Modzelewska z d. Godlewska *około 1865 Godlewo †09-03-1935 Godlewo /Wąsosz/  
2554Wiktoria Modzelewska z d. Wiszowata *1850 Świdry Podleśne †  
2555Wiktoria Modzelewska z d. Sulimowicz *około 04-1846 Wąsosz †  
2556Wiktoria Modzelewska z d. Łaguna *około 1844 Stawiane †po 17-05-1904  
2557Wiktoria Modzelewska z d. Czaplicka *1844 Koziki †po 21-11-1882  
2558Wiktoria Modzelewska z d. Niebrzydowska *około 1839 Pieńczykowo †po 17-02-1896  
2559Wiktoria Modzelewska z d. Zambrzycka *około 1838 Suwałki †17-09-1892 Świdry  
2560Wiktoria Modzelewska z d. Szymanowska *około 1828 Lipnik †po 22-01-1894  
2561Wiktoria Mościcka z d. Jaczyńska  †po 26-11-1861  
2562Wiktoria Mroczkowska z d. Bednarska *około 1844 Dobrzyce †po 07-11-1892  
2563Wiktoria Mroczkowska z d. Skrodzka *około 1835 Skroda Mała †27-09-1863 Mroczki /Przytuły/  
2564Wiktoria Mroczkowska z d. Cwalińska *około 1830 †26-01-1880 Borawskie /Przytuły/  
2565Wiktoria Mroczkowska z d. Żebrowska *około 1827 Żebrki †po 28-10-1890  
2566Wiktoria Mroczkowska z d. Gardocka  †po 04-09-1916  
2567Wiktoria Mścichowska z d. Żbikowska *około 1894 Łękowo †21-09-1975 Grajewo  
2568Wiktoria Mścichowska z d. Maciorowska *1872 Brzozowa Wólka †  
2569Wiktoria Mścichowska z d. Sulewska *około 1801 Zaborowo †  
2570Wiktoria Mścichowska z d. Jaworowska *12-05-1788 Gackie †przed 01-1834  
2571Wiktoria Murawska z d. Gawęcka *około 1812 Radziłów †14-04-1852  
2572Wiktoria Murawska z d. Duńkowska *około 1786 Sieburczyn †po 09-11-1851  
2573Wiktoria Myszkowska *około 06-1886 Wąsosz †29-12-1887 Wąsosz  
2574Wiktoria Myślińska z d. Sokołowska *około 1803 Jedwabne †  
2575Wiktoria Napiórkowska z d. Włodkowska  †po 08-04-1845  
2576Wiktoria Niebrzydowska z d. Szulc *02-11-1899 Wąsosz †18-02-1985 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
2577Wiktoria Niebrzydowska z d. Sulewska *09-03-1899 Wąsosz †19-02-1977 Szczuczyn /Wąsosz/   
2578Wiktoria Niebrzydowska z d. Borawska *około 1873 Szyjki †po 16-02-1938  
2579Wiktoria Niebrzydowska z d. Świderska *około 1862 Sokoły †przed 26-01-1929  
2580Wiktoria Niebrzydowska *około 1800 †20-08-1802 Dołęgi /Wąsosz/  
2581Wiktoria Niedźwiedzka *około 06-03-1849 †16-06-1849 Kurki /Niedźwiadna/  
2582Wiktoria Niedźwiedzka z d. N  †po 12-11-1823  
2583Wiktoria Niedźwiedzka  †po 29-10-1837  
2584Wiktoria Niedźwiedzka z d. Makowska  †po 06-02-1918  
2585Wiktoria Nieradko z d. Lendo *około 1838 Ruda †  
2586Wiktoria Nietupska z d. Pruszyńska *około 1857 Rydzewo-Pieniążek †  
2587Wiktoria Niewiarowska z d. Żukowska  †przed 05-1862  
2588Wiktoria Nitkiewicz z d. Powichrowska  †  
2589Wiktoria Nitkowska z d. Niciewska  †przed 23-01-1929  
2590Wiktoria Nowicka z d. Szumowska *około 1826 Witynie †po 03-02-1869  
2591Wiktoria Nowicka z d. Rudzka *około 1788 Łepki †po 13-11-1836  
2592Wiktoria Ofman z d. Kukowska  †po 08-02-1938  
2593Wiktoria Olszewska z d. Kozłowska *około 1896 Świdry †  
2594Wiktoria Olszewska z d. Albrecht *około 1870 Kędziorowo †  
2595Wiktoria Ołdakowska z d. Grabowska *około 1859 Wąsosz †30-12-1943 Wąsosz  
2596Wiktoria Orent z d. Dębnicka  †25-09-1848  
2597Wiktoria Orłowska z d. Łepkowska *11-06-1871 Bęćkowo †  
2598Wiktoria Orłowska z d. N  †przed 21-11-1809  
2599Wiktoria Orłowska z d. Zabłocka  †  
2600Wiktoria Orzechowska z d. Glińska *około 1820 Wiązownica †  
2601Wiktoria Orzoł * Toruń    
2602Wiktoria Ostrowska z d. Zajkowska  †po 07-11-1859  
2603Wiktoria Ostrowska z d. Dobrzycka  †przed 26-11-1866  
2604Wiktoria Owsianko z d. Doliwa *około 1882 Chojnowo †30-10-1951 Łempice /Wąsosz/  
2605Wiktoria Owsianko z d. Olsztyn (Olszewska) *około 1832 Czarnowo †od 06-07-1891 do 20-07-1903  
2606Wiktoria Pachucka z d. Jankiewicz  †po 14-07-1942  
2607Wiktoria Palczewska z d. Karwowska  †30-12-1852  
2608Wiktoria Panczewska z d. Karwowska *około 1816 Burzyn †  
2609Wiktoria Pawełczyk z d. Waldzińska *około 1819 Bronowo †po 11-10-1874  
2610Wiktoria Pawłowska z d. Koniecko *12-10-1869 Kędziorowo †04-02-1954 Kędziorowo /Wąsosz/   
2611Wiktoria Piechocińska z d. Cendrowska  †  
2612Wiktoria Piechowska z d. Narkowicz  †po 09-02-1891  
2613Wiktoria Pielna z d. Księżakowska *około 1859 Niedźwiadna †  
2614Wiktoria Pieńczykowska z d. Sulewska  †  
2615Wiktoria Pieńkowska z d. Niebrzydowska *około 1903 †   
2616Wiktoria Pieńkowska z d. Olszewska *około 1833 Grądy Małe †przed 26-11-1894  
2617Wiktoria Pieńkowska z d. Nowicka  †  
2618Wiktoria Pietraszewicz z d. N  †po 23-11-1817  
2619Wiktoria Piotrowska z d. Leszczewska  †po 10-02-1873  
2620Wiktoria Płochocka z d. Okulewicz *około 1878 Andrychy †  
2621Wiktoria Płochocka *około 08-12-1871 Modzele †30-03-1872 Modzele  
2622Wiktoria Płońska z d. Jabłońska  †  
2623Wiktoria Podkowicz z d. Karwowska *około 1880 Surały †po 02-06-1941  
2624Wiktoria Polkowska z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
2625Wiktoria Polkowska  †1813 Kąty /Burzyn/  
2626Wiktoria Pomiatowska z d. Jaroszewicz  †30-12-1905 Czarnówek  
2627Wiktoria Popławska z d. Rołownia (Wołownia, Ołownia))  †przed 23-01-1859  
2628Wiktoria Porowska z d. N *około 1831 †przed 24-09-1889  
2629Wiktoria Porowska z d. Karwowska *około 1830 Kąty †  
2630Wiktoria Porowska  †przed 16-02-1896  
2631Wiktoria Pospieszyńska z d. Rydelek *około 1896 Białaszewo †  
2632Wiktoria Potrzebka z d. Gutowska  †po 26-10-1875  
2633Wiktoria Prusicka z d. Łojewska *około 1830 Bartki †po 10-02-1879  
2634Wiktoria Pruszyńska z d. Kossakowska *około 1887 Grabowo †  
2635Wiktoria Przestrzelska z d. Kozłowska *około 1874 Zaborowo †po 29-09-1925  
2636Wiktoria Przestrzelska z d. Naturalista *około 1857 Turośl †11-05-1917 Kubra /Przytuły/  
2637Wiktoria Przestrzelska z d. Górska *około 1838 Chrostowo †  
2638Wiktoria Przestrzelska z d. Polkowska  †po 10-02-1839  
2639Wiktoria Przestrzelska z d. Stapiórska  †po 14-05-1907  
2640Wiktoria Przestrzelska z d. Brzóska  †05-02-1887  
2641Wiktoria Puchalska *około 1841 Mocarze †04-04-1881 Mocarze /Burzyn/  
2642Wiktoria Purwin z d. Modzelewska * Surały   
2643Wiktoria Purwin z d. Wasilewska  †  
2644Wiktoria Ramotowska z d. Chrostowska *około 1826 Brodowo †po 07-11-1882  
2645Wiktoria Ramotowska  †po 28-11-1826  
2646Wiktoria Remiszewska z d. Jaskowska *około 05-1818 Klimaszewnica †po 17-11-1861  
2647Wiktoria Renkiewicz z d. Remiszewska  †przed 1842 Mścichy  
2648Wiktoria Reska z d. Letko *około 1882 Milewo †  
2649Wiktoria Robaczyńska z d. Raczkowska *24-10-1877 Ławsk †17-07-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2650Wiktoria Rodak    
2651Wiktoria Rogala z d. Wysocka *około 1852 Łempice †po 03-02-1919  
2652Wiktoria Rogalska z d. Jarmutowska *około 1865 †  
2653Wiktoria Rogalska z d. Niebrzydowska *około 1830 Jaki †05-12-1872 Jaki /Słucz/  
2654Wiktoria Rogalska z d. Wierciszewska  †po 03-02-1852  
2655Wiktoria Rogowska z d. Grabowska *około 1913 Chrostowo †  
2656Wiktoria Rogowska z d. Klimaszewska *01-10-1888 Supy †przed 09-1917  
2657Wiktoria Rogowska z d. Roszkowska *około 1872 Konopki Chude †po 15-01-1937  
2658Wiktoria Rogowska z d. Ramotowska *około 1831 Danowo †po 28-11-1888  
2659Wiktoria Rogowska z d. Korytkowska *około 1828 Pluty †  
2660Wiktoria Rogowska z d. Konopka *około 1801 Pluty †  
2661Wiktoria Rogowska z d. Cybula  †  
2662Wiktoria Rogowska z d. Trzaska  †po 26-11-1850  
2663Wiktoria Rostek z d. Marczykowska *około 1897 Wąsosz †14-07-1944 Wąsosz  
2664Wiktoria Rostkowska z d. Strumiłowska *około 1833 Rutki †przed 10-1866  
2665Wiktoria Roszkowska z d. Ramotowska *około 1834 Wagi †  
2666Wiktoria Rożyńska z d. Gosiewska  †  
2667Wiktoria Rózio z d. Mikucka  †po 06-09-1932  
2668Wiktoria Rupińska z d. Karwowska *około 1861 Karwowo †08-10-1891 Borawskie /Przytuły/  
2669Wiktoria Rupińska z d. Bogusz  †przed 12-06-1893  
2670Wiktoria Rutkowska z d. Rogińska  †po 27-01-1869  
2671Wiktoria Rydzewska z d. Lipińska *około 1854 Obrytki †  
2672Wiktoria Rydzewska z d. Lewicka *około 1843 Bagińskie †22-12-1891  
2673Wiktoria Rynkiewicz z d. Mocarska  †po 21-09-1864  
2674Wiktoria Ryżo (Rózio?) z d. Niebrzydowska ?  †  
2675Wiktoria Sadowska z d. Siejda *około 1872 Ławsk †  
2676Wiktoria Sadowska z d. Trojanowska  †  
2677Wiktoria Sakowska z d. Kokoszka *około 1871 Piątnica †przed 05-02-1929  
2678Wiktoria Salomea Godlewska *25-03-1811 Konopki †  
2679Wiktoria Samborska z d. Wądołowska *około 1835 Rutki †od 03-10-1883 do 26-01-1891  
2680Wiktoria Samluk z d. Wołkańska  †po 21-07-1912  
2681Wiktoria Saraczewska z d. Skrodzka *około 1833 Orlikowo †  
2682Wiktoria Sawicka z d. Łepkowska  †przed 17-02-1925  
2683Wiktoria Sawicka z d. Gryczkowska  †  
2684Wiktoria Sciuba z d. Gąsiewska *około 1888 Wilamowo †  
2685Wiktoria Siedlecka z d. Orłowska *05-09-1885 Niećkowo †27-03-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
2686Wiktoria Siedlecka z d. Mściwujewska *około 1881 Cynty (Korniewo) †10-08-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
2687Wiktoria Siedlecka z d. Węcek *około 1877 Kędziorowo †przed 04-1909  
2688Wiktoria Sielawa z d. Łowczyńska  †  
2689Wiktoria Sienicka z d. Świderska *około 1829 Golanki †  
2690Wiktoria Sieniła z d. Antosiewicz *około 1881 Wierzbowo †  
2691Wiktoria Sierakowska z d. Surawska *16-01-1900 Niedźwiedzkie †  
2692Wiktoria Sierbińska z d. Pogorzelska *około 1834 Popowo †  
2693Wiktoria Sikorska z d. Surawska *około 1879 Niedźwiedzkie †przed 01-1900  
2694Wiktoria Sikorska z d. Przyborowska *około 1810 Gałązki †05-09-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2695Wiktoria Skoczek z d. Tuzinowska *około 1862 Bęćkowo †po 09-02-1925  
2696Wiktoria Skrodzka z d. Orzechowska *około 1872 †  
2697Wiktoria Skrodzka z d. Mroczkowska *około 1871 Kamińskie †  
2698Wiktoria Skrodzka z d. Wierzbowska *około 1851 Wilamowo †  
2699Wiktoria Skrodzka z d. Niebrzydowska  †  
2700Wiktoria Skubich z d. Feltowicz *około 1880 Białosuknia †po 31-01-1942  
2701Wiktoria Skubich z d. Zawadzka  †  
2702Wiktoria Sobolewska z d. Zyskowska  †od 18-11-1849 do 06-11-1853  
2703Wiktoria Sokołowska z d. Rafałowska *około 1879 Stawiski †  
2704Wiktoria Sokołowska z d. Dąbrowska *około 1858 Łoje Awissa †  
2705Wiktoria Sokołowska z d. Karwowska *około 1826 Zaborowo †przed 22-07-1903  
2706Wiktoria Sokołowska z d. Wojsław *15-04-1805 Kownatki †po 30-06-1879   
2707Wiktoria Sokołowska z d. Ramotowska  †po 12-02-1900  
2708Wiktoria Sosnowska z d. Przyborowska *18-10-1896 Bzury †23-08-1983 Szczuczyn  
2709Wiktoria Sosnowska z d. Zielińska  †po 24-01-1921  
2710Wiktoria Stanisława Rożyńska z d. Gosiewska *04-10-1873 Łojki par. Białaszewo †  
2711Wiktoria Stankiewicz z d. Modzelewska *około 1840 Pluty †14-09-1876  
2712Wiktoria Strzyżewska z d. Niebrzydowska *23-01-1839 Sulewo Prusy †  
2713Wiktoria Sulewska z d. Budzińska *około 1881 Kudłaczewo †  
2714Wiktoria Sulewska z d. Chojnowska *około 1866 Danowo †  
2715Wiktoria Sulewska *15-10-1857 Sulewo Kownaty †przed 1862  
2716Wiktoria Sulewska z d. Grodzicka *około 1855 Słucz †  
2717Wiktoria Sulewska *około 10-1847 Sulewo Kownaty †04-11-1847 Sulewo Kownaty   
2718Wiktoria Sulewska z d. Kondrat *około 1839 Grajewo †po 30-05-1881  
2719Wiktoria Sulewska z d. Malinowska *około 1839 Wąsosz †przed 18-05-1896  
2720Wiktoria Sulewska *21-12-1833 Sulewo Prusy †  
2721Wiktoria Sulewska z d. Kurkowska *około 1808 Jaki †11-10-1873 Sulewo Kownaty   
2722Wiktoria Sulewska *12-05-1805 Godlewo †  
2723Wiktoria Sulewska *28-01-1799 Sulewo Prusy †  
2724Wiktoria Sulewska z d. Łempicka *23-05-1798 Bagienice †  
2725Wiktoria Sulewska *około 1784 †09-07-1786 Sulewo Prusy  
2726Wiktoria Sulewska z d. Dąbrowska  †  
2727Wiktoria Sulińska z d. Zaborowska *około 1871 Sulewo Kownaty †przed 27-09-1923  
2728Wiktoria Sulińska z d. Karwowska *około 1808 Popowo †14-01-1872 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2729Wiktoria Supińska z d. Klimaszewska *około 1795 Dusze †przed 06-02-1844  
2730Wiktoria Supińska z d. Janiszewska  †przed 06-02-1905  
2731Wiktoria Sutkowska z d. Jankowska  †po 26-01-1932  
2732Wiktoria Syłak z d. Orłowska *05-12-1889 Grozimy †29-03-1963 Grozimy /Wąsosz/  
2733Wiktoria Synarska z d. Niedźwiedzka *około 1873 Bęćkowo †  
2734Wiktoria Szczawińska z d. Załęcka  †przed 20-10-1851  
2735Wiktoria Szczuka z d. Kulikowska *około 1835 Łojki par. Białaszewo †po 20-05-1889  
2736Wiktoria Szleszyńska z d. Skrodzka *06-03-1909 Konopki-Białystok †12-11-1986 Łubiane  
2737Wiktoria Szleszyńska z d. Kalinowska *około 1875 Brychy †  
2738Wiktoria Szleszyńska z d. Konopka *około 1872 Konopki Chude †po 09-05-1911  
2739Wiktoria Szleszyńska z d. Sulewska *18-12-1848 Zalesie †po 25-01-1922  
2740Wiktoria Szleszyńska z d. Malinowska *około 1845 Bukowo Duże †  
2741Wiktoria Szleszyńska z d. Karwowska *1803 Brychy †od 26-11-1844 do 24-11-1846  
2742Wiktoria Szmitko z d. Boć  †  
2743Wiktoria Szorc z d. Jabłonowska  †po 31-01-1899  
2744Wiktoria Szumowska z d. Surowska *około 1826 Kucze Małe †przed 04-1874 Przestrzele   
2745Wiktoria Szumowska z d. Orłowska  †po 28-11-1933  
2746Wiktoria Szymanowicz z d. Grzymała  †po 15-02-1898  
2747Wiktoria Szymanowska z d. Łęgowska *około 1898 Żebry †  
2748Wiktoria Szymanowska z d. Kowalewska *około 1879 Łosewo †21-02-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
2749Wiktoria Szymanowska z d. Klimaszewska *około 1870 Lipińskie †  
2750Wiktoria Szymanowska z d. Orłowska *około 1867 Niećkowo †  
2751Wiktoria Szymanowska z d. Karwowska *1855 Zakrzewo †przed 06-10-1909  
2752Wiktoria Szymanowska z d. Borawska *około 1831 Borawskie †przed 27-11-1893  
2753Wiktoria Szymanowska z d. Wojsław *13-12-1810 Wojsławy †  
2754Wiktoria Szymanowska *22-05-1788 Kieljany †14-02-1790 Kieljany  
2755Wiktoria Szymanowska z d. Danowska *21-12-1779 Lipińskie †  
2756Wiktoria Szymanowska z d. Kotowska  †po 05-02-1918  
2757Wiktoria Szymanowska z d. Sokołowska  †po 24-01-1887  
2758Wiktoria Szymańczyk z d. Sokołowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †  
2759Wiktoria Szymborska z d. Strucińska *około 1874 Janczewo †  
2760Wiktoria Śliżewska  †   
2761Wiktoria Śmiglewska  †  
2762Wiktoria Świderska z d. Wojsław *około 1876 Gałązki †  
2763Wiktoria Świderska z d. Danowska *14-06-1857 Zalesie †   
2764Wiktoria Świderska z d. Bogusz *około 1855 †08-02-1908 Bukowo  
2765Wiktoria Świderska z d. Kosmowska *około 1853 Szczuczyn †przed 19-02-1912  
2766Wiktoria Świderska z d. Wiszowata  †  
2767Wiktoria Tarnacka z d. Wiśniewska *około 1895 Szwelczyn †10-09-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
2768Wiktoria Teofila Wysocka z d. Milewska *około 1838 Nadbory †  
2769Wiktoria Toczyłowska z d. Klimaszewska  †przed 07-11-1887  
2770Wiktoria Toczyńska z d. Wądołowska *około 1837 Rutki †po 03-02-1886  
2771Wiktoria Tołczyk z d. Gorzembowska  †po 06-02-1910  
2772Wiktoria Trepanowska z d. N  †  
2773Wiktoria Trepanowska z d. Staniurska  †po 20-11-1899  
2774Wiktoria Trojanowska z d. Czyżewska (Cydzyłska) *1846 Surały †po 06-03-1905  
2775Wiktoria Truszkowska z d. Zalewska *około 1832 Zalesie †   
2776Wiktoria Truszkowska z d. Klimaszewska *około 1827 Łosewo †03-01-1871  
2777Wiktoria Truszkowska z d. Mścichowska  †po 21-10-1872  
2778Wiktoria Truszkowska z d. Szepietowska  †od 13-02-1871 do 05-02-1873  
2779Wiktoria Truszkowska z d. Potapska  †  
2780Wiktoria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1811 Szostaki †przed 12-09-1864  
2781Wiktoria Trzonkowska z d. Puchalska  †po 20-05-1896  
2782Wiktoria Tyszka z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †  
2783Wiktoria Tyszkiewicz z d. Orłowska * Bęćkowo †  
2784Wiktoria Wajs z d. Trojanowska    
2785Wiktoria Walewska *17-10-1898 Borzymy †  
2786Wiktoria Walewska z d. Filo *24-12-1863 Niedźwiadna †13-03-1915 Warszawa /Warszawa/  
2787Wiktoria Waniewska z d. Koryszewska *około 1860 Maliniak †po 26-09-1921  
2788Wiktoria Wasilewska z d. Bilicz (Bylica)  †po 05-11-1872  
2789Wiktoria Wasilewska z d. Dawidowska  †  
2790Wiktoria Wasiulewska *około 15-12-1853 Bęćkowo †22-12-1853 Bęćkowo /Wąsosz/  
2791Wiktoria Wasiulewska z d. Grzybowska *około 1817 Siestrzanki †przed 19-11-1865  
2792Wiktoria Wądołowska z d. Kurkowska *około 1845 Borawskie †  
2793Wiktoria Wądołowska z d. Cwalińska *około 1833 Cwaliny †30-03-1908 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2794Wiktoria Wądołowska z d. Lipska *około 1808 Nadbory †przed 05-1831  
2795Wiktoria Wądołowska z d. Chrostowska *około 1800 Biodry †od 13-05-1855 do 27-02-1865  
2796Wiktoria Wądołowska z d. Grądzka *około 1790 Jarnuty †po 28-10-1845   
2797Wiktoria Wejdo z d. Dworakowska  †20-08-1895  
2798Wiktoria Werner z d. Dobrzeniowska *około 10-1859 Lipnik †31-05-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2799Wiktoria Wesołowska z d. Chodnicka *17-09-1904 Ciemianka †30-09-1992 Chmielewo  
2800Wiktoria Wędrzycka z d. Kowalewska *około 1871 Kędziorowo †przed 04-02-1929  
2801Wiktoria Wicik z d. Kraińska *około 1873 Wólka Piaseczna †  
2802Wiktoria Wiczlińska     
2803Wiktoria Wieczorek z d. Sokołek  †po 18-01-1818  
2804Wiktoria Wierciszewska z d. Dąbrowska *około 1855 Pluty †po 10-07-1906  
2805Wiktoria Wierzbowska z d. Fabiszewska  †po 21-10-1872  
2806Wiktoria Wierzbowska z d. N  †po 07-09-1825  
2807Wiktoria Wietska z d. N  †  
2808Wiktoria Wiszowata z d. Świderska *25-05-1898 Rogaczów †  
2809Wiktoria Wiśniewska z d. Samełko *25-12-1900 Niećkowo †22-12-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
2810Wiktoria Wiśniewska z d. Ruszczyk *20-02-1883 Sojczyn-Borowy †  
2811Wiktoria Wiśniewska z d. Mieczkowska *około 1816 Miecze †po 25-02-1884  
2812Wiktoria Wiśniewska v. Glińska z d. Mocarska *około 1868 Rutkowskie †po 27-01-1925  
2813Wiktoria Witfińska z d. Krajewska  †   
2814Wiktoria Włodkowska z d. Dołęga *około 1865 Rutkowskie †  
2815Wiktoria Włodkowska z d. Karwowska *około 1847 Sokoły †po 25-07-1905  
2816Wiktoria Wojciechowska z d. Wasilewska *1822 †02-02-1864 Wąsosz  
2817Wiktoria Wojewoda z d. Antoniak  †  
2818Wiktoria Wojsław z d. Obrycka *21-06-1864 Skroda Wielka †13-05-1888 Skroda Wielka /Grabowo/  
2819Wiktoria Wojsław *około 1830 Obrytki †31-03-1892 Sokoły  
2820Wiktoria Wojsław z d. Tyszka  †po 25-05-1858  
2821Wiktoria Wojsław z d. Cwalina  †po 21-02-1881  
2822Wiktoria Wojsław z d. Budna  †przed 16-05-1809  
2823Wiktoria Wójcicka z d. Gałecka *1839 Załuski †  
2824Wiktoria Wróblewska z d. Przestrzelska *1870 Hipolitowo †18-10-1951 Jambrzyki /Szczuczyn/  
2825Wiktoria Wróblewska z d. Gałecka  †  
2826Wiktoria Wróblewska z d. Dłużniewska  †po 31-01-1898  
2827Wiktoria Wszeborowska *25-01-1850 Stawiane †20-02-1856 Sokoły  
2828Wiktoria Wudy *około 1918 Poznań †09-04-1942 Wąsosz  
2829Wiktoria Wykowska z d. Sulewska  †  
2830Wiktoria Wysocka z d. Kołakowska *około 1890 Wąsosz †po 09-04-1950  
2831Wiktoria Wysocka z d. Jarosławska *około 1840 Ciemianka †po 22-01-1894  
2832Wiktoria Wysocka z d. Nieciecka  †przed 10-02-1896  
2833Wiktoria Wyszomierska z d. Szulc *około 1869 Szwelczyn †  
2834Wiktoria Zabielska z d. Kozikowska  †od 29-02-1892 do 19-02-1900  
2835Wiktoria Zaborowska z d. Sulewska *10-10-1803 Sulewo Kownaty †po 14-02-1844  
2836Wiktoria Zając z d. Jarocka  †przed 08-10-1889  
2837Wiktoria Zając z d. Jaworowska    
2838Wiktoria Zakrzewska *07-08-1843 Wojsławy †17-02-1845 Wojsławy  
2839Wiktoria Zakrzewska z d. Rogowska *około 1826 †po 26-09-1887  
2840Wiktoria Zakrzewska *około 1793 †12-01-1795 Wojsławy  
2841Wiktoria Zakrzewska z d. Kotowska  †po 23-11-1829  
2842Wiktoria Zakrzewska z d. Kuczyńska  †12-10-1842  
2843Wiktoria Zalewska *18-11-1883 Wąsosz †24-11-1884 Wąsosz /Wąsosz/  
2844Wiktoria Zalewska z d. Cybula *około 1829 Ruda †24-06-1861 Ruda /Białaszewo/  
2845Wiktoria Zalewska z d. Lenkowska  †  
2846Wiktoria Zalewska z d. Lipka  †przed 24-11-1868  
2847Wiktoria Zalewska z d. Kulikowska  †po 23-11-1825  
2848Wiktoria Zalewska z d. Ciecierska  †po 23-02-1938  
2849Wiktoria Załuska z d. Mieczkowska *około 1823 Milewo †11-03-1893 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2850Wiktoria Zamirowska z d. Cybulska  †22-08-1872  
2851Wiktoria Zamojska z d. Kurzątkowska *02-02-1873 Kownacin †05-02-1963 Skaje  
2852Wiktoria Zaniewska z d. Rogowska *około 1888 Czachy †  
2853Wiktoria Zaręba z d. Konopka  †przed 15-01-1907  
2854Wiktoria Zaręba z d. Rożyńska  †przed 05-02-1872  
2855Wiktoria Zarzecka z d. Sokołowska *około 1885 Wąsosz †przed 1909  
2856Wiktoria Zawadzka z d. Rogalska *około 03-1852 Bukowo †16-05-1940 Wąsosz  
2857Wiktoria Zawadzka z d. Wróblewska  †po 24-01-1881  
2858Wiktoria Zdankiewicz z d. Olszewska *około 1873 Kowalewo †  
2859Wiktoria Zdankowska z d. Milewska *około 1851 Borawskie †przed 04-1896  
2860Wiktoria Zejer z d. Malinowska  †po 20-06-1911  
2861Wiktoria Zielińska z d. Piotrowska *około 1886 Guty †  
2862Wiktoria Zielińska z d. Werno *12-03-1867 Łempice †  
2863Wiktoria Zielińska z d. Skrodzka  †przed 04-03-1889  
2864Wiktoria Zielińska z d. Borzymowska  †  
2865Wiktoria Ziemkiewicz z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †  
2866Wiktoria Ziorkowska z d. Kołakowska  †  
2867Wiktoria Złotkowska z d. Gutowska  †  
2868Wiktoria Zwolińska z d. Orzechowska  †przed 23-02-1903  
2869Wiktoria Żebrowska z d. Gutowska *około 1861 Guty Podleśne †  
2870Wiktoria Żebrowska z d. Rybacka  †po 30-01-1899  
2871Wiktoria Żelechowska z d. Ostrowska *około 1897 Makowskie †  
2872Wiktoria Żmijewska z d. Modzelewska  †przed 04-02-1856  
2873Wiktoria Żołnierzewicz z d. Sutkowska *około 1842 Białaszewo †16-02-1920 Święcienin /Radziłów/  
2874Wiktoria Żukowska z d. Piłatowska *około 1823 Kucze Wielkie †  
2875Wiktoria Żurawska z d. Szabelska *około 1906 Radziłów †  
2876Wiktoria Żurawska *około 06-1892 †05-04-1893 Wąsosz  
2877Wiktoria Żurawska z d. Siemion *około 1875 †27-05-1941 Świdry  
2878Wiktoria Żurawska z d. Siemion  †27-05-1941 Świdry  
2879Wilhelm Blaszko  †przed 04-06-1878  
2880Wilhelm Butwiłowski *około 1832 †  
2881Wilhelm Drążek  †przed 16-10-1893  
2882Wilhelm Duda  †  
2883Wilhelm Dzięgielewski *około 1863 Prusy †12-02-1930 Kownatki  
2884Wilhelm Erlich  †przed 07-09-1862  
2885Wilhelm Jagodziński  †po 28-01-1887  
2886Wilhelm Kerchner *około 1849 †  
2887Wilhelm Kizling  †  
2888Wilhelm Kotowski  †przed 17-02-1852  
2889Wilhelm Namlik  †  
2890Wilhelm Roda  †po 16-02-1859  
2891Wilhelm Sienkiewicz  †  
2892Wilhelm Skwitowski  †po 07-02-1831  
2893Wilhelm Wierzchowski  †przed 22-01-1894  
2894Wilhelm Zalc *około 1837 Pisz †06-02-1894  
2895Wilhelmina (Marianna) Sikora z d. Gajek  †po 01-02-1864  
2896Wilhelmina Albarus  †  
2897Wilhelmina Czerpakowska z d. Bera  †przed 09-1887  
2898Wilhelmina Dukert z d. Szymanowska  †  
2899Wilhelmina Emilia Jaźwińska z d. Wierzchowska *około 1830 Prusy †  
2900Wilhelmina Karolina Wądołowska z d. Zejfert *około 1831 Szczuczyn †  
2901Wilhelmina Karwowska z d. Trzcińska  †17-10-1864  
2902Wilhelmina Marcińczyk z d. Gabrat  †przed 05-04-1894  
2903Wilhelmina Obrycka z d. Mioduszewska *około 1855 Biała Piska †  
2904Wilhelmina Radkowska z d. Szulc *około 1846 Prusy †przed 23-02-1897  
2905Wilim Mikulski *około 1807 †  
2906William (Walter) Kobielski  †  
2907William B. Rittenbaugh    
2908William C. Foster *23-08-1977 Phoenixville, PA †08-2014  
2909William C. Foster * Shamokin, PA    
2910William Foster    
2911William Foster *1930 †1990  
2912William Przybylski  †  
2913Wincenta Bukowska z d. Meyer  †  
2914Wincenta Danowska z d. Kujałowicz * Grajewo   
2915Wincenta Godlewska *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
2916Wincenta Gumowska z d. Godlewska  †  
2917Wincenta Maria Pender z d. Wójcicka * Niećkowo   
2918Wincenta Mogielnicka *05-03-1890 Brzostowo †  
2919Wincenta Zalewska z d. Laskowska *29-01-1920 Nieławice †1981 Łomża /Jedwabne/   
2920Wincenty Apolinary Zalewski *około 07-1854 †02-03-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
2921Wincenty Awienik  †  
2922Wincenty Bagiński *05-04-1863 Stawiane †  
2923Wincenty Baranowski *1906 †  
2924Wincenty Baranowski *około 1786 †  
2925Wincenty Baranowski  †przed 08-02-1932  
2926Wincenty Barański  †  
2927Wincenty Baraszkiewicz *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
2928Wincenty Bargłowski *20-07-1884 Radziłów †  
2929Wincenty Beker *około 1841 Kurejwa †  
2930Wincenty Białasiewicz *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2931Wincenty Białobrzeski  †przed 16-05-1842  
2932Wincenty Bielski *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
2933Wincenty Biędzio  †  
2934Wincenty Błaszkiewicz    
2935Wincenty Bogdan * Świdry   
2936Wincenty Bogusz  †  
2937Wincenty Bolesław Jaśkowski *22-07-1897 Wąsosz †1899 Wąsosz  
2938Wincenty Borawski *16-04-1858 Konopki †  
2939Wincenty Borawski *około 1848 Świdry Podleśne †  
2940Wincenty Borowski * Karwowo   
2941Wincenty Borys  †  
2942Wincenty Brzostowski *około 1857 Łoje Awissa †21-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
2943Wincenty Brzostowski  †przed 21-02-1859  
2944Wincenty Brzostowski  †22-01-1842  
2945Wincenty Brzozowski *około 1872 Mścichy †  
2946Wincenty Brzozowski *około 1864 Święcienin †  
2947Wincenty Brzuchalski *około 1798 Kędziorowo †  
2948Wincenty Brzuchalski *około 1765 †06-06-1848 Wąsosz  
2949Wincenty Bułatowicz  †przed 04-09-1911  
2950Wincenty Cabertt  †po 04-09-1849  
2951Wincenty Chmielewski *1863 Mścichy †  
2952Wincenty Chmielewski  †  
2953Wincenty Chrostowski *około 1900 Biodry †  
2954Wincenty Chrostowski *około 1847 Brodowo †po 25-11-1890  
2955Wincenty Chrostowski *około 1841 Biodry †26-04-1914 Biodry /Burzyn/  
2956Wincenty Chrzanowski *21-07-1860 Kieljany †   
2957Wincenty Chrzanowski  †po 28-11-1922  
2958Wincenty Cichocki *około 1868 Wilamowo †  
2959Wincenty Cichomski  †  
2960Wincenty Ciecierski  †  
2961Wincenty Cwalina * Śmiarowo   
2962Wincenty Cwalina  †  
2963Wincenty Czerwonka *około 1845 Czerwonki †od 21-02-1911 do 22-03-1920  
2964Wincenty Czyżewski *20-01-1890 Wąsosz †24-01-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
2965Wincenty Ćwikłowski  †  
2966Wincenty Danowski *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo  
2967Wincenty Darwicki *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
2968Wincenty Dąbrowski *około 1855 Chojnowo †  
2969Wincenty Dąbrowski  †  
2970Wincenty Dobrzewicz  †przed 09-08-1857  
2971Wincenty Dołęga *około 1882 Makowskie †  
2972Wincenty Domaszewski  †przed 09-02-1839  
2973Wincenty Duchnowski  †przed 24-02-1884  
2974Wincenty Dworakowski  †przed 12-11-1900  
2975Wincenty Dymowski *około 1857 Stawiski †przed 21-06-1931  
2976Wincenty Dymowski  †  
2977Wincenty Falkowski  †przed 03-02-1850  
2978Wincenty Filo *około 03-1854 †05-05-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2979Wincenty Franciszek Górski *14-04-1814 Kieljany †08-02-1816 Kieljany  
2980Wincenty Franciszek Grabowski *1792 †przed 09-06-1862  
2981Wincenty Frączkiewicz *około 1787 Wizna †  
2982Wincenty Frączkiewicz  †po 09-07-1832  
2983Wincenty Gabrukiewicz  †   
2984Wincenty Gardocki *22-01-1931 Stawiane †06-04-1931 Stawiane  
2985Wincenty Gocłowski *około 1872 Kramarzewo †  
2986Wincenty Godlewski *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
2987Wincenty Gołąbek  †  
2988Wincenty Górski *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
2989Wincenty Górski *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
2990Wincenty Grabowski * Tajno Łanowe   
2991Wincenty Grabowski *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
2992Wincenty Grochowski *około 1860 Chojnowo par. Trzcianne †  
2993Wincenty Grochowski  †przed 09-08-1863  
2994Wincenty Gromadzki  †po 07-02-1825  
2995Wincenty Grzymkowski * Ławsk   
2996Wincenty Gulski  †przed 02-09-1866  
2997Wincenty Hermanowski  †po 28-02-1881  
2998Wincenty Iwanowski *około 1876 Przytuły †   
2999Wincenty Iwaszkiewicz *około 1775 Jurzec †  
3000Wincenty Jacyna *około 1788 †  
3001Wincenty Jan Radzio    
3002Wincenty Janczewski *około 1912 Janczewo †  
3003Wincenty Jasiński *14-10-1909 Radziłów †  
3004Wincenty Jaworowski *około 1839 Lachowo †około 1885  
3005Wincenty Jurski *około 1863 Czachy †  
3006Wincenty Kalinowski *około 03-1819 Wąsosz †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3007Wincenty Kamiński *około 07-1833 Wąsosz †po 01-07-1889  
3008Wincenty Kapica  †  
3009Wincenty Karwowski *14-11-1897 Biodry †   
3010Wincenty Karwowski *około 1876 Kędziorowo †19-07-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
3011Wincenty Karwowski *około 1857 Pieńczykowo †  
3012Wincenty Kiełczewski  †  
3013Wincenty Klepadło *około 1860 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
3014Wincenty Kocielski *około 1819 Szczuczyn †  
3015Wincenty Komosiński *15-01-1935 Wąsosz †04-06-1935 Wąsosz  
3016Wincenty Koniecko *29-07-1901 Kudłaczewo †  
3017Wincenty Konopka *około 1865 Karwowo †26-02-1897  
3018Wincenty Konopka *około 1825 Konopki Chude †po 08-08-1870  
3019Wincenty Konopka *około 1801 Konopki par. Grabowo †  
3020Wincenty Konopka  †  
3021Wincenty Kosobudzki *17-07-1791 †po 28-01-1844  
3022Wincenty Kossakowski *około 1889 Truszki-Kucze †  
3023Wincenty Kossakowski *około 1859 Sambory †  
3024Wincenty Kotowski    
3025Wincenty Kowalewski * Ławsk   
3026Wincenty Kozikowski  †  
3027Wincenty Kozłowski *27-01-1940 Wąsosz †27-05-1940 Wąsosz  
3028Wincenty Kozłowski *18-06-1907 Wąsosz †  
3029Wincenty Kozłowski  †po 18-10-1904  
3030Wincenty Księżakowski *około 1857 Pieńki †27-04-1931 Wąsosz  
3031Wincenty Kuczewski  †po 03-06-1901  
3032Wincenty Kuczyński *około 1906 Bełda †  
3033Wincenty Kulesza *około 1818 Wąsosz †12-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3034Wincenty Kumelski  †18-02-1829  
3035Wincenty Kumelski  †  
3036Wincenty Kurkowski *około 1868 Czerwonki †  
3037Wincenty Kurkowski *około 1797 Kurkowo †od 22-11-1858 do 22-07-1873   
3038Wincenty Kurkowski  †przed 01-11-1853  
3039Wincenty Ladziński *05-04-1812 †  
3040Wincenty Ladziński *około 1807 †  
3041Wincenty Laskowski  †od 04-02-1868 do 07-02-1881  
3042Wincenty Leonard Goszczycki *około 1900 Cempkowo †  
3043Wincenty Lewandowski *około 1911 †  
3044Wincenty Lipski *około 1900 Kotowo Plac †  
3045Wincenty Litwicki * Pieńczykowo   
3046Wincenty Locman *13-12-1923 Żebry †04-11-1996 /Wąsosz/  
3047Wincenty Łaguna *24-01-1836 Stawiane †07-03-1917 Stawiane /Wąsosz/  
3048Wincenty Łempicki *05-04-1781 Bagienice †   
3049Wincenty Łepkowski *około 1849 Wąsosz †29-08-1919 Możdżenie /Wąsosz/  
3050Wincenty Łojewski *około 1847 Łoje Grężki †  
3051Wincenty Łoś *18-07-1816 Ławsk †przed 30-01-1888  
3052Wincenty Łynko  †  
3053Wincenty Maciejewski *około 1886 Kędziorowo †11-12-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
3054Wincenty Makuszewski *29-03-1869 Brzeźnio †po 31-07-1937  
3055Wincenty Maleszewski  †po 21-04-1923  
3056Wincenty Malinowski  †po 22-10-1900  
3057Wincenty Maliszewski *31-07-1907 Jeziorki †  
3058Wincenty Marcel Lisicki *około 1870 Przechody †  
3059Wincenty Marciszewski  †po 12-02-1924  
3060Wincenty Markiewicz  †  
3061Wincenty Markowski  †po 16-02-1857  
3062Wincenty Matejko *około 1786 Wąsosz †09-01-1856 Wąsosz  
3063Wincenty Matulewicz *około 1901 Wejsieje †  
3064Wincenty Mieczkowski *około 1889 Kownacin †11-02-1952 Godlewo /Wąsosz/  
3065Wincenty Mieczkowski *około 1826 Mieczki †  
3066Wincenty Mikołajczyk *około 1882 Szczuczyn †  
3067Wincenty Mikołajczyk  †przed 29-01-1907  
3068Wincenty Mikucki *05-04-1925 Ramoty †13-06-2000 Grajewo /Wąsosz/  
3069Wincenty Mikucki  †  
3070Wincenty Milewski *około 1871 Brychy †przed 21-10-1943  
3071Wincenty Milewski *około 1841 Kąty †  
3072Wincenty Milewski *03-04-1799 Milewo †  
3073Wincenty Milewski *około 1780 †przed 21-02-1838  
3074Wincenty Mioduszewski *około 1864 Kucze Małe †przed 07-02-1923  
3075Wincenty Mocarski *około 1896 Brzostowo †  
3076Wincenty Mocarski *około 1853 Rutkowskie †  
3077Wincenty Mocarski *około 1834 Męczki †po 19-11-1901  
3078Wincenty Mocarski *około 1818 Mocarze †po 11-02-1861  
3079Wincenty Mocarski *około 1810 Nadbory †przed 21-02-1859  
3080Wincenty Mocarski  †  
3081Wincenty Mocarski  †od 20-11-1860 do 27-09-1879  
3082Wincenty Modzelewski  †  
3083Wincenty Mogielnicki  †po 22-11-1836  
3084Wincenty Mroczek  †  
3085Wincenty Mroczkowski *około 1822 Radziłów †15-01-1858  
3086Wincenty Mrozowicz *około 1833 †przed 07-02-1886  
3087Wincenty Mścichowski  †  
3088Wincenty Murzyński *około 1831 †  
3089Wincenty Muszyński  †  
3090Wincenty Myśliński *około 1902 Szostaki †23-02-1967 Burzyn   
3091Wincenty Narkiewicz  †po 27-01-1891  
3092Wincenty Niebrzydowski *1888 Niedźwiedzkie †05-07-1960 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3093Wincenty Nieciecki *około 1898 †08-11-1918 Bartki /Burzyn/  
3094Wincenty Niećkowski *około 1864 Przytuły †12-04-1925 Biodry /Burzyn/  
3095Wincenty Nienałtowski *1799 Leśniewo Gołębie †14-05-1883 Małachowo /Wizna/   
3096Wincenty Nieradko  †przed 19-11-1854  
3097Wincenty Norucki  †przed 28-10-1845  
3098Wincenty Nowosacki  †po 22-11-1836  
3099Wincenty Ołdakowski *24-12-1930 Wąsosz †11-09-1954 Otwock /Wąsosz/  
3100Wincenty Ołdakowski *08-04-1779 Wąsosz †od 23-11-1841 do 01-06-1856  
3101Wincenty Orłowski  †po 20-11-1854  
3102Wincenty Ostrowski *około 1856 Kędziorowo †   
3103Wincenty Ostrowski *30-03-1815 Wąsosz †   
3104Wincenty Ostrowski *21-07-1811 Wąsosz †08-02-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
3105Wincenty Owsianko *około 1858 Łepki †przed 02-06-1913  
3106Wincenty Pałasiewicz  †  
3107Wincenty Pałasiewicz    
3108Wincenty Pieńczykowski *około 1791 Bzury †po 20-02-1865  
3109Wincenty Popowski  †po 01-07-1939  
3110Wincenty Przestrzelski  †29-12-1844  
3111Wincenty Przyborowski *około 1896 †29-10-1952 Radziłów /Radziłów/  
3112Wincenty Pytloski *około 1825 Księże Pole †przed 25-10-1875  
3113Wincenty Raulinajtys  †przed 18-02-1889  
3114Wincenty Rećko *około 1862 Kurejwa †  
3115Wincenty Reniewicki  †po 09-11-1891  
3116Wincenty Rogowski *około 1899 Brodowo †  
3117Wincenty Rogowski  †przed 14-02-1882  
3118Wincenty Rutkowski *około 1818 Rutkowskie †od 08-10-1882 do 01-1896 Rutkowskie  
3119Wincenty Rydzewski *około 1777 Żelazki †10-01-1875 Żelazki /Romany/  
3120Wincenty Rydzewski  †po 07-02-1869  
3121Wincenty Rynkiewicz *23-02-1921 Mścichy †10-02-1991 Mścichy /Radziłów/  
3122Wincenty Ryszard Bagiński *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
3123Wincenty Sankowski  †przed 04-02-1839  
3124Wincenty Sarnacki *około 1867 Wścieklice †  
3125Wincenty Siedlecki *około 1838 Wąsosz †27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/  
3126Wincenty Sienkiewicz  †przed 12-11-1832  
3127Wincenty Sikorski * Żebry   
3128Wincenty Smoliński *22-01-1912 Kędziorowo †  
3129Wincenty Sobolewski *około 1858 Mścichy †  
3130Wincenty Stanisław Wiśniewski *około 1900 Częstochowa †  
3131Wincenty Strumiłowski  †przed 22-02-1846  
3132Wincenty Strynkowski *około 1829 Rutki †12-09-1857 Grądy Małe /Jedwabne/  
3133Wincenty Strynkowski *około 1782 †08-01-1837  
3134Wincenty Suchocki  †przed 18-11-1866  
3135Wincenty Sulewski *05-04-1856 Sulewo Kownaty †  
3136Wincenty Sulewski *05-04-1851 Sulewo Prusy †  
3137Wincenty Sulimowicz *około 1857 Wąsosz †29-09-1861 Szwelczyn  
3138Wincenty Suliński *14-04-1900 Wąsosz †13-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3139Wincenty Supiński  †przed 04-02-1823  
3140Wincenty Sutkowski *około 1870 †przed 23-10-1924  
3141Wincenty Sykulski  †  
3142Wincenty Szkaradziński  †po 19-07-1921  
3143Wincenty Szleszyński *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3144Wincenty Szwajkowski  †przed 06-06-1865  
3145Wincenty Szydłowski * Burzyn †po 22-10-1848  
3146Wincenty Śmiarowski  †po 13-07-1858  
3147Wincenty Śmiarowski  †po 02-03-1840  
3148Wincenty Świerzyński * Modzele   
3149Wincenty Święcki  †  
3150Wincenty Święszkowski  †przed 18-02-1840  
3151Wincenty Święszkowski  †po 07-02-1831  
3152Wincenty Tafiłowski  †  
3153Wincenty Tarnacki  †  
3154Wincenty Tomaszczyk *około 1873 Mątwica †03-11-1947 Łempice  
3155Wincenty Tomaszewski  †  
3156Wincenty Wachla *około 1847 †   
3157Wincenty Wacław Mroczkowski *19-07-1881 Wojsławy †   
3158Wincenty Wasilewski *około 1838 †15-01-1891 Okół /Białaszewo/  
3159Wincenty Wądołowski *około 1885 Męczki †  
3160Wincenty Wern *około 1850 Borawskie †21-08-1853 Świdry  
3161Wincenty Werner *05-04-1827 Wąsosz †11-04-1897 Kieljany /Wąsosz/  
3162Wincenty Wierzbicki *około 1794 †przed 10-1831  
3163Wincenty Wileński  †po 03-11-1903  
3164Wincenty Wiśniewski *około 1908 Radziłów †28-10-1961  
3165Wincenty Wiśniewski *około 1854 †07-04-1920 Radziłów /Radziłów/  
3166Wincenty Witkowski  †po 23-11-1886  
3167Wincenty Wojciechowski *02-04-1858 Wąsosz †  
3168Wincenty Wojsław *około 1778 Wojsławy †28-05-1868 Wojsławy  
3169Wincenty Wojsław  †po 25-05-1858  
3170Wincenty Wolicki  †przed 25-02-1851  
3171Wincenty Wolnicki  †05-12-1846  
3172Wincenty Wołkowski  †przed 10-02-1858  
3173Wincenty Wołyniec *około 1857 Puńsk †od 26-01-1914 do 20-06-1932  
3174Wincenty Wołyniec  †przed 12-02-1884  
3175Wincenty Wranga  †przed 08-06-1896  
3176Wincenty Wróblewski *około 1879 Siestrzanki †  
3177Wincenty Wszeborowski *około 1859 Popki †  
3178Wincenty Zaborowski * Sulewo Kownaty    
3179Wincenty Zając *około 1877 Chrzanowo †  
3180Wincenty Zajkowski  †po 20-02-1828  
3181Wincenty Zalewski *około 04-1911 Grozimy †28-12-1911 Grozimy /Wąsosz/   
3182Wincenty Zalewski *około 1869 Laskowiec par. Zambrów †  
3183Wincenty Zalewski *około 1868 Jaki †30-01-1933 Jaki /Słucz/  
3184Wincenty Zalewski *około 1830 †  
3185Wincenty Zarzecki *około 1920 Żebry †11-02-1929 Żebry  
3186Wincenty Zawadzki *około 1874 Konopki par. Radziłów †przed 09-09-1931  
3187Wincenty Zduńczyk  †przed 28-02-1821  
3188Wincenty Zieliński *05-04-1914 Niećkowo †16-01-1990 Białystok /Wąsosz/   
3189Wincenty Zyskowski  †przed 30-01-1899  
3190Wincenty Żbikowski *około 1850 Łękowo †od 21-02-1906 do 27-11-1911  
3191Wincenty Żelechowski  †przed 09-02-1857  
3192Wincenty Żelechowski  †po 19-02-1816  
3193Wincentyna Zakrzewska z d. Kierznowska    
3194Wioletta Bałdyga * Pisz    
3195Wioletta Borawska z d. Skrodzka * Grabowo   
3196Wioletta Brakoniecka z d. Niecikowska     
3197Wioletta Goszczyńska z d. Jakubiak     
3198Wioletta Jaszkowska z d. Staniszewska    
3199Wioletta Kwiatkowska * Rzeszów   
3200Wioletta Łepkowska z d. Bagińska * Prostki   
3201Wioletta Majewska * Łomża   
3202Wioletta Misztal z d. Wasilewska * Zambrów    
3203Wioletta N    
3204Wioletta Pawluczyk * Ełk    
3205Wioletta Raciborska z d. Walder Gnibba * Gdańsk   
3206Wioletta Tyszko *01-01-1975 Grajewo †30-06-1977 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3207Wioletta Wiczlińska     
3208Wioletta Żbikowska z d. Bednarowicz * Ełk    
3209Wit (Witold) Rogiński *16-03-1877 Koziki †  
3210Wit Czaplicki *19-04-1910 Grabowo †  
3211Wit Socik *około 1784 †  
3212Wita Wojsław * Wojsławy    
3213Witalis (Witold) Sulewski *10-08-1901 Zaborowo †03-01-1954 Zaborowo /Wąsosz/  
3214Witalis Danowski  †  
3215Witalis Kozłowski  †  
3216Witalis Mierzejewski *około 1855 Dzbenin †05-02-1913 Boczki  
3217Witalis Milewski  †po 23-11-1858  
3218Witalis Stankiewicz  †  
3219Witalis Sulewski *około 10-1863 Zaborowo †26-08-1864 Zaborowo  
3220Witalis Świderski *03-07-1898 Sulewo Prusy †   
3221Witezlaw Zajiček * Lhotka, Czechy   
3222Witold Adam Matysiewicz * Rybczyzna   
3223Witold Adasiewicz *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
3224Witold Adolf Łempicki *19-06-1855 Bagienice †07-02-1857 Bagienice   
3225Witold Albiński *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
3226Witold Bagiński * Szczuczyn   
3227Witold Bagiński *około 1915 Sokółka †  
3228Witold Baranowski *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
3229Witold Baranowski *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
3230Witold Bitner *1887 †1940 Katyń  
3231Witold Boguszewski *około 1883 Dołęgi †  
3232Witold Borawski *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
3233Witold Borawski *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
3234Witold Brzóska *około 1822 Jabłoń Kikalskie †22-12-1874  
3235Witold Cichocki *30-06-1913 †24-11-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
3236Witold Czarnecki * Łomża   
3237Witold Czarnecki * Słucz   
3238Witold Czerwonka * Czerwonki   
3239Witold Danowski *około 1897 †   
3240Witold Deniziuk * Śledzianów   
3241Witold Dęby *około 1898 †  
3242Witold Duzikowski * Wąsosz   
3243Witold Filipkowski * Chojnowo   
3244Witold Franciszek Wiśniewski    
3245Witold Gardocki *około 12-1902 Mocarze †19-01-1903 Mocarze /Burzyn/  
3246Witold Gazowski * Żebry   
3247Witold Gibas    
3248Witold Giembalski *około 1832 †  
3249Witold Godlewski *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
3250Witold Górski *26-09-1907 Kramarzewo †  
3251Witold Grunwald *około 1946 Niedźwiedzkie †27-07-1949 Szczuczyn  
3252Witold Grygo * Kędziorowo   
3253Witold Jerzy Ebner * Łomża    
3254Witold Józef Łempicki *10-01-1866 Bagienice †30-03-1874 Bagienice   
3255Witold Kacperski    
3256Witold Kaczyński *23-04-1901 Folwark Gubernia †  
3257Witold Kalinowski *28-01-1901 Konopki par. Radziłów †  
3258Witold Karol Piotr Suchorzewski *około 1859 †  
3259Witold Karpicz    
3260Witold Karwowski    
3261Witold Kierchner *1909 †  
3262Witold Kok  †  
3263Witold Korneluk * Szczuczyn   
3264Witold Kowalski    
3265Witold Kramkowski  †po 26-01-1937  
3266Witold Kuczewski *około 1869 †  
3267Witold Kulikowski * Toczyłowo   
3268Witold Łapiński * Perki-Mazowsze   
3269Witold Łempicki * Sulewo Kownaty    
3270Witold Łempicki *08-09-1919 Sienickie †25-06-1998 Klusy /Klusy/   
3271Witold Łempicki *14-08-1901 Sulewo Kownaty †16-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
3272Witold Łempicki *13-08-1890 Bagienice †   
3273Witold Łempicki     
3274Witold Maciejewski *15-04-1908 Kędziorowo †  
3275Witold Majewski    
3276Witold Majewski  †  
3277Witold Milewski  †  
3278Witold Mocarski    
3279Witold Modzelewski * Sulewo Prusy   
3280Witold Muczyński *około 1911 Folwark Gubernia †  
3281Witold Muczyński *około 1890 Szczuczyn †29-09-1910  
3282Witold Narewski * Grabowskie   
3283Witold Olszewski    
3284Witold Opoński     
3285Witold Opoński *26-01-1875 Siestrzanki †od 17-02-1925 do 09-09-1931  
3286Witold Piechociński *09-02-1913 Kędziorowo †  
3287Witold Piotrowski    
3288Witold Piwko    
3289Witold Płochocki *31-05-1958 Obrytki †24-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3290Witold Poniatowski * Toczyłowo   
3291Witold Pruszyński *29-08-1912 Niećkowo †  
3292Witold Przechocki *około 01-1894 Kramarzewo †01-01-1895 Kramarzewo /Wąsosz/  
3293Witold Raciborski *17-03-1951 †25-04-1984 Żebry /Wąsosz/  
3294Witold Rokicki * Zambrów    
3295Witold Rostkowski * Kawęczyn   
3296Witold Roszkowski  †  
3297Witold Roszuk    
3298Witold Rydzewski * Lachowo   
3299Witold Ryszard Chrzanowski * Słucz   
3300Witold Sadowski *08-02-1911 Bzury †  
3301Witold Saturnin Zalewski *29-11-1872 Suwałki †   
3302Witold Staniszewski *01-01-1943 Ławsk †15-07-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
3303Witold Staniszewski *04-06-1934 Ławsk †13-09-1938 Ławsk  
3304Witold Sulewski * Chrzanowo   
3305Witold Sulewski *20-07-1901 Sulewo Kownaty †01-03-1989 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3306Witold Sulewski *około 08-1882 Bagienice †16-06-1883 Bagienice   
3307Witold Święciński *około 1902 Święcienin †  
3308Witold Święszkowski *około 1899 Kucze Wielkie †  
3309Witold Tarnacki * Ławsk   
3310Witold Wierciszewski * Sołki   
3311Witold Wiśniewski * Żebry   
3312Witold Wiśniewski *11-02-1900 Żebry †  
3313Witold Władysław Potocki    
3314Witold Włodkowski  †  
3315Witold Wojsław * Sokoły    
3316Witold Zakrzewski *około 02-05-1917 Wojsławy †16-05-1917 Wojsławy /Wąsosz/  
3317Witold Zygmunt Tarkowski * Niemcy   
3318Wlenty Zyskowski  †przed 22-11-1822  
3319Władymir Dymitruk *około 1904 Grajewo †  
3320Władymir Wołkowski  †  
3321Władysław (Wincenty) Jan Wołyniec *około 1891 Karwowo †po 07-12-1940  
3322Władysław Adamski  †  
3323Władysław Akacki *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
3324Władysław Akacki *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
3325Władysław Akacki    
3326Władysław Albin Kacperski *około 1879 Bagienice †przed 19-01-1937   
3327Władysław Aleksander Lozola ? *około 1860 Błonie †  
3328Władysław Antoni Czajkowski *około 1836 Łomża †  
3329Władysław Antoni Gaj    
3330Władysław Antoszewicz  †przed 03-07-1912  
3331Władysław Apolinary Gardocki  †21-09-1894 Taraskowo  
3332Władysław Apolinary Grądzki *07-11-1866 Czerwonki †18-09-1930 Zalesie  
3333Władysław Archacki *około 1888 Ruda †  
3334Władysław Baczewski  †  
3335Władysław Bagiński    
3336Władysław Bagiński *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
3337Władysław Bagiński *około 1887 Stawiane †  
3338Władysław Bagiński *około 1843 Konopki-Białystok †  
3339Władysław Bagiński  †  
3340Władysław Bajkiewicz *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
3341Władysław Bajkiewicz *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
3342Władysław Bajkowski *około 1875 Motyka †  
3343Władysław Bajkowski  †  
3344Władysław Baldachowski *około 1904 Kucze Wielkie †   
3345Władysław Balejko *około 1899 Guty †03-06-1926   
3346Władysław Balicki *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
3347Władysław Bałdyga    
3348Władysław Baranowski *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
3349Władysław Baranowski *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
3350Władysław Bargłowski * Kubra   
3351Władysław Bargłowski *1871 Okrasin †  
3352Władysław Barłowski *około 1874 Jedwabne †   
3353Władysław Barwikowski *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
3354Władysław Bazydło *około 1873 Klimaszewnica †  
3355Władysław Bądzio *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
3356Władysław Bebłowski *około 1873 Radziłów †  
3357Władysław Bednarowicz *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
3358Władysław Bender *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
3359Władysław Białosuknia  †  
3360Władysław Biedrzycki *około 1869 Rutkowskie †  
3361Władysław Bielawski *około 1887 †po 12-01-1943  
3362Władysław Bielicki *około 1855 †po 22-09-1904  
3363Władysław Bielicki *około 1853 Kołaki Strumienie †  
3364Władysław Bielicki  †  
3365Władysław Bieńkowski * Białowieża   
3366Władysław Bieńkowski *około 1865 Białaszewo †przed 05-02-1923  
3367Władysław Bieńkowski *1845 Okrasin †1846 Okrasin /Radziłów/  
3368Władysław Bieńkowski  †  
3369Władysław Biernacki *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
3370Władysław Bobik *około 1890 Kielce †  
3371Władysław Bobrowski *około 1882 Popowo †  
3372Władysław Bobrowski    
3373Władysław Boguszewski *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3374Władysław Boguszewski *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/   
3375Władysław Bolesław Sulewski *około 1876 Zaborowo †13-02-1952 Zaborowo /Wąsosz/   
3376Władysław Bolesław Tarnacki *29-03-1900 Wąsosz †24-08-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
3377Władysław Borawski *około 02-1932 Czerwonki †23-09-1932 Czerwonki /Wąsosz/  
3378Władysław Borawski *25-11-1912 Witynie †  
3379Władysław Borawski *20-05-1910 Rakowo †  
3380Władysław Borawski *około 1899 Przyborowo †  
3381Władysław Borawski *około 1897 Supy †  
3382Władysław Borawski *21-07-1882 Konopki †08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/  
3383Władysław Borawski *około 1878 Szymany †po 23-11-1938   
3384Władysław Borawski *około 1874 Konopki †24-11-1878 Konopki  
3385Władysław Borawski *około 1865 Orlikowo †01-02-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3386Władysław Borawski *około 1859 Konopki †19-10-1860 Konopki /Wąsosz/  
3387Władysław Borawski *około 1857 Konopki †09-12-1916 Konopki /Wąsosz/   
3388Władysław Borawski *około 1851 Borawskie †  
3389Władysław Borawski *około 1848 Niedźwiadna †  
3390Władysław Borawski  †  
3391Władysław Borkowski * Kurejwa   
3392Władysław Brakoniecki *14-07-1905 Wilamowo †  
3393Władysław Brodowski *16-05-1931 Bagienice †27-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
3394Władysław Brodowski *13-04-1889 Zalesie †06-01-1913 USA  
3395Władysław Bronakowski *09-01-1937 Gnatowo †08-07-2000 /Wąsosz/  
3396Władysław Brzezicki  †  
3397Władysław Brzostowski * Nieławice †  
3398Władysław Brzozowski *20-07-1859 Zalesie †12-02-1930 Zalesie   
3399Władysław Bukar *około 1871 Stara Wieś (gm. Zakrzew) †  
3400Władysław Bukowski *około 1869 Kobylin †  
3401Władysław Bukowski    
3402Władysław Burzyński *1877 Słucz †  
3403Władysław Buziewicz *16-07-1907 Popowo †   
3404Władysław Cekała *około 07-1916 Szostaki †15-01-1918 Szostaki /Burzyn/  
3405Władysław Chabelski  †  
3406Władysław Chełmiński *17-10-1911 Niećkowo †  
3407Władysław Chełmiński *około 1900 Niećkowo †  
3408Władysław Chmielewski *około 1849 Szczuczyn †  
3409Władysław Chmielewski    
3410Władysław Chojnowski *09-02-1914 Jurzec †05-01-1939 Pasichy  
3411Władysław Chojnowski *10-12-1889 Wysokie †20-04-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
3412Władysław Chojnowski *około 1860 Danowo †po 05-02-1921   
3413Władysław Chorosz *około 1926 Wąsosz †13-08-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
3414Władysław Chorosz *07-04-1899 Sojczyn-Borowy †13-03-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3415Władysław Chorosz *około 1897 Sojczynek †po 19-07-1930  
3416Władysław Chrostowski *około 1906 USA †  
3417Władysław Chrzanowski * Kieljany   
3418Władysław Chrzanowski *około 1903 †  
3419Władysław Chrzanowski *około 1895 Karwowo †  
3420Władysław Chrzanowski *1894 Nieciki †  
3421Władysław Chrzanowski *około 1864 Konopki †11-11-1916 Konopki /Wąsosz/  
3422Władysław Chrzanowski  †przed 02-02-1932  
3423Władysław Chrzanowski  †01-03-1921 Godlewo  
3424Władysław Chye  †  
3425Władysław Chyliński * Radziłów   
3426Władysław Chyliński * Sulewo Prusy   
3427Władysław Chyliński *około 1899 Sulewo Prusy †  
3428Władysław Chyliński *09-03-1896 Sulewo Prusy †22-02-1966 Grajewo /Wąsosz/  
3429Władysław Chyliński *około 1869 Sulewo Prusy †20-01-1940 Sulewo Prusy  
3430Władysław Chyliński *około 1862 Borawskie †  
3431Władysław Cichocki *około 03-1883 Wąsosz †02-09-1886 Wąsosz  
3432Władysław Cichocki *około 1876 Ławsk †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
3433Władysław Ciecierski  †  
3434Władysław Cimoch *około 1898 Doliwy Aleksandrowo †  
3435Władysław Cimochowski *20-06-1939 Zaborowo †30-10-2000 Grajewo /Wąsosz/   
3436Władysław Cimochowski *05-04-1937 Wąsosz †26-12-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
3437Władysław Cimochowski *27-05-1904 Wąsosz †po 03-03-1942  
3438Władysław Cwalina *około 1867 Cwaliny Duże †po 20-02-1939  
3439Władysław Cwalina  †  
3440Władysław Cwalina  †po 22-02-1925  
3441Władysław Cybula *około 1878 Przechody †08-07-1937 Mścichy /Radziłów/  
3442Władysław Czado    
3443Władysław Czajkowski *około 1882 Smolniki †  
3444Władysław Czaplicki *około 1873 Żebrki †12-01-1946 Danowo /Szczuczyn/  
3445Władysław Czarnecki * Świdry    
3446Władysław Czarnecki * Szczuczyn   
3447Władysław Czarnecki *około 1879 Wilamowo †po 21-11-1927  
3448Władysław Czarnecki *16-07-1876 Guty †16-09-1947 Biała Piska  
3449Władysław Czarnecki *06-01-1865 Dołęgi †  
3450Władysław Czarnowski *około 1871 Borawskie †  
3451Władysław Czarnowski  †po 01-02-1939  
3452Władysław Czerwonka *około 1895 Czerwonki †  
3453Władysław Daniel Filter *około 1859 Konarzyce †  
3454Władysław Danowski *około 1913 Klimaszewnica †  
3455Władysław Danowski *27-06-1900 Sulewo Kownaty †08-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3456Władysław Danowski *14-05-1890 Łempice †  
3457Władysław Danowski *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3458Władysław Danowski *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
3459Władysław Danowski *około 1880 Sulewo Kownaty †  
3460Władysław Danowski *29-03-1864 Sulewo Kownaty †   
3461Władysław Danowski  †  
3462Władysław Danowski  †  
3463Władysław Dawidowski *około 1892 Popowo †  
3464Władysław Dąbrowski * Ksebki   
3465Władysław Dąbrowski *24-06-1916 Pluty †  
3466Władysław Dąbrowski *około 1901 Giełczyn †  
3467Władysław Dąbrowski *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
3468Władysław Dąbrowski *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
3469Władysław Dąbrowski  †  
3470Władysław Dąbrowski  †  
3471Władysław Dąbrowski  †  
3472Władysław Dąbrowski  †  
3473Władysław Dębiński *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
3474Władysław Dębiński *04-08-1913 Szczuczyn †  
3475Władysław Dębiński *około 1891 Świdry †  
3476Władysław Dębiński *około 1873 Szczuczyn †  
3477Władysław Dęby  †  
3478Władysław Długołęcki *01-03-1882 Bęćkowo †  
3479Władysław Długołęcki  †  
3480Władysław Dmochowski *około 16-09-1871 Stawiane †23-09-1871 Stawiane  
3481Władysław Dobrzycki *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
3482Władysław Dobrzycki *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
3483Władysław Dobrzycki    
3484Władysław Doliwa *około 1878 Chojnowo †  
3485Władysław Doliwa    
3486Władysław Doljasz *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
3487Władysław Dołęga *około 1859 †   
3488Władysław Domełło *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
3489Władysław Domełło *06-09-1893 Niećkowo †  
3490Władysław Domitr *około 1909 Pawełki †  
3491Władysław Domitr *około 1873 Witynie †  
3492Władysław Downar *około 1914 Szczuczyn †  
3493Władysław Drobiński *około 1874 Świdry †03-09-1938 Świdry  
3494Władysław Duzik *20-07-1939 Wąsosz †31-07-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
3495Władysław Duzikowski *01-12-1911 Wąsosz †15-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
3496Władysław Dybikowski *18-06-1892 Kramarzewo †14-02-1952 Springfield, MA  
3497Władysław Dzierżyk    
3498Władysław Dzięgielewski *około 1899 †  
3499Władysław Dzięgielewski *18-12-1898 Kurki †  
3500Władysław Dzięgielewski  †przed 15-07-1939  
3501Władysław Ebner  †  
3502Władysław Ekstowicz *około 1883 Radziłów †   
3503Władysław Ekstowicz *około 12-1877 †18-10-1878 Radziłów /Radziłów/  
3504Władysław Eugeniusz Kuczyński * Szafranki    
3505Władysław Falkowski *około 1851 Wierzbowo †  
3506Władysław Farfałowski *09-02-1911 Kubra †  
3507Władysław Felicjan Brzostek * Tłuszcz   
3508Władysław Fiertek * Brzozowo par. Lachowo   
3509Władysław Filipkowski *02-03-1889 Glinki †  
3510Władysław Filipkowski *24-12-1886 Czerwonki †  
3511Władysław Filipkowski *około 1880 Bagienice par. Romany †  
3512Władysław Filipkowski  †  
3513Władysław Filipkowski  †  
3514Władysław Filochowski  †przed 14-05-1826  
3515Władysław Franciszek Bagiński *26-04-1892 Kurkowo †   
3516Władysław Franciszek Moczydłowski * Wąsosz    
3517Władysław Frąckiewicz *około 1885 Bożejewo †  
3518Władysław Gacki * Radziłów   
3519Władysław Gacki  †przed 29-07-1828  
3520Władysław Gałązka *28-10-1929 Wąsosz †20-05-1996 /Wąsosz/   
3521Władysław Gałązka  †  
3522Władysław Gałecki *około 1861 Danowo †po 18-11-1906  
3523Władysław Gardocki *16-08-1894 Łempice †14-09-1972 Łempice /Wąsosz/  
3524Władysław Gardocki *06-11-1887 Sulewo Prusy †03-01-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3525Władysław Gardocki *około 1876 Mieszołki †  
3526Władysław Gardocki    
3527Władysław Gąsiewski    
3528Władysław Gelbert  †  
3529Władysław Gleba  †po 16-02-1938  
3530Władysław Glinoscki *około 1832 Suwałki †  
3531Władysław Gliński *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
3532Władysław Gliński *25-01-1879 Zakrzewo †  
3533Władysław Gliński  †  
3534Władysław Godlewski *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
3535Władysław Godlewski  †po 01-02-1944  
3536Władysław Gołębiewski *około 1899 Mikołajewo par. Burzyn †  
3537Władysław Gołębiewski *około 1861 Łebki Małe †  
3538Władysław Gordon * Ławsk   
3539Władysław Gordon *02-09-1905 Klimaszewnica †28-09-1993 Popowo /Wąsosz/  
3540Władysław Gosk  †  
3541Władysław Górski *około 08-1910 †15-08-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3542Władysław Górski *około 1902 Jurzec Szlachecki †  
3543Władysław Górski *01-10-1900 Męczki †27-12-1900 Męczki   
3544Władysław Górski *około 1894 Kieljany †09-07-1916 Kieljany /Wąsosz/  
3545Władysław Górski *14-08-1889 Kramarzewo †28-07-1964 USA  
3546Władysław Górski *30-05-1880 Kieljany †25-01-1885 Kieljany  
3547Władysław Górski *około 1870 Szczuczyn †  
3548Władysław Górski *27-08-1860 Kieljany †przed 07-03-1942  
3549Władysław Górski *08-02-1858 Kędziorowo †17-12-1938 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3550Władysław Górski *około 1856 Bzury †21-03-1906 Bzury /Wąsosz/  
3551Władysław Górski  †  
3552Władysław Górski  †  
3553Władysław Górzan     
3554Władysław Grabowski * Ławsk   
3555Władysław Grabowski *około 1898 Gutki †  
3556Władysław Grabowski *1895 Czerwonki †10-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
3557Władysław Grabowski *około 1868 Czerwonki †09-09-1926  
3558Władysław Grabowski *25-02-1860 Czerwonki †04-09-1934 Czerwonki  
3559Władysław Grabowski    
3560Władysław Grabowski  †  
3561Władysław Graczewski *około 1885 Pieńczykówek †   
3562Władysław Grądzki *02-06-1890 Słucz †  
3563Władysław Grądzki *około 1876 †  
3564Władysław Grądzki *około 1873 Rydzewo Szlacheckie †  
3565Władysław Grądzki *około 1869 Nieławice †12-05-1929  
3566Władysław Grądzki *około 1856 Kubrzany †  
3567Władysław Grądzki  †  
3568Władysław Grela *19-01-1913 Sienickie †1913 Sienickie /Białaszewo/   
3569Władysław Grodzki  †  
3570Władysław Gromadzki *około 1867 Gromadzyn-Wykno †15-11-1919 Wąsosz /Wąsosz/  
3571Władysław Grondwald *24-03-1940 Wąsosz †   
3572Władysław Gryczan *około 11-1859 Niećkowo †przed 12-11-1900  
3573Władysław Gryczewski *około 1909 †  
3574Władysław Gryczewski  †po 11-10-1941  
3575Władysław Grześko  †przed 29-05-1928  
3576Władysław Grzymkowski *20-08-1933 †25-12-1934 Ławsk  
3577Władysław Grzymkowski *13-06-1906 Ławsk †02-01-1951 Ławsk  
3578Władysław Gurzęda *19-05-1897 Siestrzanki †09-04-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3579Władysław Gurzęda *około 1891 Siestrzanki †  
3580Władysław Gurzęda *1880 Kajetanowo †   
3581Władysław Gustaw Łojewski *około 1897 Zaborowo †   
3582Władysław Gutowski *20-04-1900 Chrzanowo †21-03-1966 Ławsk /Wąsosz/  
3583Władysław Gutowski *około 1865 Modzele †24-05-1933 Modzele /Wąsosz/  
3584Władysław Gutowski  †  
3585Władysław Gwiazdowski *około 1875 Poryte †  
3586Władysław Gwiazdowski  †  
3587Władysław Hermanowski *około 1905 Mścichy †  
3588Władysław Hermanowski *około 1859 Chojnowo †  
3589Władysław Iwanowski *29-03-1875 Kucze Małe †  
3590Władysław Iwanowski *15-09-1869 Kucze Małe †  
3591Władysław Iwanowski *około 1865 Orlikowo †   
3592Władysław Iwasiński  †po 18-09-1893  
3593Władysław Jabłoński *04-08-1910 Niećkowo †  
3594Władysław Jabłoński *około 1890 Wyłudzin †  
3595Władysław Jabłoński  †  
3596Władysław Jachimowicz  †po 28-01-1913  
3597Władysław Jachimski *11-03-1888 Koniecki †  
3598Władysław Jaczyński * Bukowo   
3599Władysław Jaczyński *15-02-1913 Wierzbowo †  
3600Władysław Jakub Szumski *około 1881 Wólka Piotrowska †   
3601Władysław Jakubczyk *około 1879 Kędziorowo †przed 28-10-1937  
3602Władysław Jakubczyk  †  
3603Władysław Jan Duzik *24-06-1898 Obrytki †19-01-1965 Obrytki  
3604Władysław Jan Kalicki *14-10-1775 Bzury †  
3605Władysław Jan Wysocki *około 1861 Sambory †  
3606Władysław Janczyk *około 1890 Jedwabne †  
3607Władysław Janiszewski *12-04-1909 Milewo †15-06-1952 Pisz /Wąsosz/  
3608Władysław Janiszewski *18-09-1901 Sulewo Kownaty †01-02-1978 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3609Władysław Jankowski *07-1928 Żebry †31-10-1928 Żebry  
3610Władysław Jankowski *około 1883 Andrychy †  
3611Władysław Jankowski *około 1868 Brzostowo †po 09-02-1909  
3612Władysław Jasiński *27-06-1928 Wąsosz †29-08-1993 Łomża /Wąsosz/   
3613Władysław Jasiński *31-07-1914 Kramarzewo †29-12-1997 /Wąsosz/  
3614Władysław Jasiński *około 1864 Wąsosz †przed 30-12-1941  
3615Władysław Jaśkowski * Łempice   
3616Władysław Jaśkowski * Możdżenie   
3617Władysław Jeżewski *10-08-1918 Ławsk †08-12-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3618Władysław Jeżewski *15-01-1893 Kędziorowo †od 21-11-1939 do 27-07-1981  
3619Władysław Jószkowski * Wąsosz   
3620Władysław Józef Kalinowski *04-02-1896 Konopki par. Radziłów †  
3621Władysław Józef Radzio * Prostki   
3622Władysław Julecki *27-09-1914 Wąsosz †18-12-1944 Szczuczyn   
3623Władysław Julian Gardocki *około 1835 †10-11-1895 Stawiski  
3624Władysław Jurkowski *14-10-1887 Czerwonki †przed 26-02-1930  
3625Władysław Jurski *12-09-1903 Kucze Wielkie †  
3626Władysław Kacperski *08-04-1914 Zaborowo †22-03-1989 Grajewo  
3627Władysław Kacprowski *24-09-1820 Wąsosz †  
3628Władysław Kaczyński *około 06-1873 Żebry †02-01-1888 Żebry  
3629Władysław Kadłubowski *21-10-1905 Bzury †  
3630Władysław Kalikst Bagiński *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
3631Władysław Kalinowski *04-09-1887 Szczuczyn †1890  
3632Władysław Kalinowski *około 1882 Konopki †13-12-1884 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
3633Władysław Kalinowski *około 1872 Wąsosz †23-07-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3634Władysław Kalski *około 1855 †10-03-1873 Szostaki /Burzyn/  
3635Władysław Kamiński  †  
3636Władysław Kapelewski *około 1874 Kramkowo †  
3637Władysław Kaplewicz *około 1880 Srebrowo †  
3638Władysław Karczewski *25-06-1863 †  
3639Władysław Karczmarczyk *12-10-1919 Korzeniste †28-06-1989 Pisz /Wąsosz/  
3640Władysław Karpiński *około 1896 Wólka Piaseczna †   
3641Władysław Karwowski * Kubra   
3642Władysław Karwowski *15-08-1913 Koniecki Małe †14-08-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
3643Władysław Karwowski *28-07-1907 Zaborowo †28-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
3644Władysław Karwowski *22-09-1900 Ławsk †20-11-1968 Ławsk /Wąsosz/  
3645Władysław Karwowski *około 10-1899 †20-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3646Władysław Karwowski *około 1888 Karwowo par. Jedwabne †  
3647Władysław Karwowski *około 1884 Wścieklice †  
3648Władysław Karwowski *około 1870 Mocarze †  
3649Władysław Karwowski *około 1855 Rutki †03-08-1905 Rutki  
3650Władysław Kędzierski    
3651Władysław Kędzierski *około 1935 Wąsosz †24-02-1945 Wąsosz  
3652Władysław Kędzierski *22-08-1921 †07-08-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
3653Władysław Kędzierski *04-10-1913 Wąsosz †  
3654Władysław Kiełczewski *15-02-1913 †23-01-1994 Łempice /Wąsosz/  
3655Władysław Kiełczewski *około 1893 Szczuczyn †  
3656Władysław Kiełczewski *1869 Popowo †12-04-1896 Popowo  
3657Władysław Kierznowski *08-09-1889 Szymany †  
3658Władysław Kierznowski *około 1870 Łojki par. Białaszewo †  
3659Władysław Kisielewski *14-03-1896 Dołęgi †18-06-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
3660Władysław Kisielewski *około 1890 †13-03-1898 Wąsosz /Wąsosz/  
3661Władysław Klejno *około 1898 Przestrzele †   
3662Władysław Kleszczewski *17-12-1874 Bukowo Małe †  
3663Władysław Klik * Żebry   
3664Władysław Klimaszewski *około 1905 Klimaszewnica †  
3665Władysław Klimaszewski *1899 Karwowo †27-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
3666Władysław Klimaszewski *około 1878 Ciemianka †  
3667Władysław Klimaszewski *około 1871 Klimaszewnica †przed 16-02-1942  
3668Władysław Kłoczko    
3669Władysław Kobryński *około 1905 †  
3670Władysław Kojro *15-08-1880 Niećkowo †  
3671Władysław Kołakowski  †  
3672Władysław Komosiński *08-11-1919 Wąsosz †20-12-2006 Gdynia /Skarżyn/  
3673Władysław Komosiński *18-03-1905 Wąsosz †10-06-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
3674Władysław Konarzewski *17-02-1913 Mikołajewo par. Burzyn †12-08-1999  
3675Władysław Koniecko *23-10-1905 Grozimy †21-04-1974 Żebry /Wąsosz/  
3676Władysław Koniecko *około 1882 Kędziorowo †   
3677Władysław Konopka *25-07-1942 Ławsk †14-06-1964 Wilamowo  
3678Władysław Konopka *15-10-1938 Wąsosz †19-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
3679Władysław Konopka *12-10-1920 Świdry †23-06-1988 Świdry /Wąsosz/  
3680Władysław Konopka * Stawiski   
3681Władysław Konopka *1909 Świdry †09-06-1944 Świdry  
3682Władysław Konopka *18-03-1908 Skroda Wielka †  
3683Władysław Konopka *około 1892 Zaborowo †15-02-1942 Zaborowo  
3684Władysław Konopka *około 1883 Karwowo par. Jedwabne †  
3685Władysław Konopka *15-04-1880 Konopki †09-04-1953 Konopki /Wąsosz/  
3686Władysław Konopka *około 1858 Chełchy †  
3687Władysław Konopka *około 1853 †23-05-1900 Cedry /Romany/  
3688Władysław Konopka  †po 24-11-1856  
3689Władysław Konopka  †  
3690Władysław Konopka  †po 05-12-1929  
3691Władysław Konopka  †przed 25-11-1861  
3692Władysław Konopka  †  
3693Władysław Kopras  †  
3694Władysław Korzeniecki *25-10-1904 Żebry †08-01-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
3695Władysław Korzeniecki *około 1901 Wąsosz †14-12-1988 Ełk  
3696Władysław Kosiński *13-05-1881 Ruś †   
3697Władysław Kosiorek * Brycyk   
3698Władysław Kosmaczewski  †  
3699Władysław Kosmowski *1921 Świdry †18-07-1943 Świdry /Wąsosz/  
3700Władysław Kosmowski  †  
3701Władysław Kosobudzki  †  
3702Władysław Kosowicz * Święcany   
3703Władysław Kossakowski *około 1901 Grądy Małe †  
3704Władysław Kossakowski *około 1880 Kubrzany †  
3705Władysław Kossakowski  †przed 10-02-1925  
3706Władysław Koszewski z d. Koszykowski *około 1898 Kucze Wielkie †31-12-1919 Kotówek /Jedwabne/  
3707Władysław Kotowski * Ruda   
3708Władysław Kotowski *07-10-1912 Rutkowskie †06-12-2003 Mocarze  
3709Władysław Kotyński     
3710Władysław Kowalewski * Szczuczyn    
3711Władysław Kowalewski * Chrzanowo   
3712Władysław Kowalewski *około 1886 Niećkowo †16-12-1889 Niećkowo  
3713Władysław Kowalewski *około 1871 Bronowo †  
3714Władysław Kowalewski *około 1869 Sokoły †09-06-1870 Sokoły /Wąsosz/  
3715Władysław Kowalewski *1861 Bzury †06-04-1862 Bzury /Wąsosz/  
3716Władysław Kowalik *około 1904 Szczepankowo †  
3717Władysław Kownacki  †  
3718Władysław Kozikowski *około 1877 Święcienin †  
3719Władysław Kozikowski *około 1863 Ciemnoszyje †  
3720Władysław Kozikowski *około 1863 Święcienin †17-12-1933 Kownatki /Wąsosz/  
3721Władysław Kozikowski  †  
3722Władysław Kozłowski *07-01-1928 Wąsosz †29-03-2006  
3723Władysław Kozłowski *04-07-1912 Sieburczyn †04-02-2000   
3724Władysław Kozłowski *około 1882 †  
3725Władysław Kraiński *około 1865 Chrzanowo †  
3726Władysław Kraiński  †  
3727Władysław Krajewski *około 1852 Krajewo-Ćwikły †04-01-1864 Wąsosz  
3728Władysław Krajewski  †  
3729Władysław Krasiński *około 1896 Sikora †11-10-1965 Sikora  
3730Władysław Krawczyk * Dobromyśl   
3731Władysław Kreska * Żebry    
3732Władysław Kruszewicz  †po 25-01-1938   
3733Władysław Krutul * Sojczyn-Borowy   
3734Władysław Krymski * Borawskie    
3735Władysław Krymski *około 1915 Kownatki †  
3736Władysław Krymski *około 1887 Konopki par. Radziłów †przed 09-10-1926   
3737Władysław Kryszczyński * Bukowo   
3738Władysław Krzykwa  †  
3739Władysław Krzyżanowski *02-08-1942 Ławsk †13-06-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
3740Władysław Kuczewski *około 1923 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn   
3741Władysław Kuczewski  †po 22-01-1901  
3742Władysław Kuczewski  †po 14-02-1942  
3743Władysław Kuczyński *około 1851 Budy Grodzie †przed 30-01-1932  
3744Władysław Kuleszczyk *około 1872 Kramkowo †  
3745Władysław Kulikowski *około 1871 Danówek †08-03-1907 Zalesie /Wąsosz/  
3746Władysław Kurzątkowski *około 1894 Kownacin †  
3747Władysław Kurzątkowski *15-12-1872 Kownacin †  
3748Władysław Kurzyna *około 1894 Pieniążki †