Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]49950    >> Strona 2

1 [0¬]     
2...ańska Anna z d. Buzow  †  
3...ańska Marianna z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
4...bich Marianna z d. Kamińska  †  
5...bich Marianna z d. Włodarska *1915 Borawskie †  
6? Helena z d. M. [0¬]    
7Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
8Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
9Abramowicz Justyna z d. Karwowska  †po 19-05-1917  
10Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
11Abramowicz Katarzyna z d. N  †  
12Abramowicz Regina z d. Żebrowska  †po 25-11-1821  
13Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
14Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
15Adamczuk Halina z d. Nikonowicz [0¬]    
16Adamczuk Helena z d. Kuczma  †  
17Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
18Adamczyk Wanda z d. N [0¬]    
19Adamkowska Anna z d. Niecikowska *około 1871 Niećkowo †23-04-1945 Niećkowo  
20Adamkowska Marianna z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
21Adamkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
22Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
23Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz  †  
24Adamowska Janina z d. Rabionka  †  
25Adamowska Janina z d. Kamińska [0¬]    
26Adamska Aleksandra z d. Rafałko [0¬]    
27Adamska Aleksandra z d. Wąsecka  †  
28Adamska Anna *1849 Racibory †1861 Brodowo /Radziłów/  
29Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
30Adamska Barbara z d. Janczewska *około 1832 Kubra †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
31Adamska Genowefa z d. Cwalińska [0¬]    
32Adamska Helena z d. Samluk  †po 09-08-1944  
33Adamska Henryka z d. Łoś [0¬]    
34Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska [0¬]    
35Adamska Józefata z d. Jeżewska *około 1866 Pluty †po 24-09-1911  
36Adamska Leokadia z d. Łempicka [0¬]     
37Adamska Lowiza z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
38Adamska Magdalena z d. Karczewska  †od 17-11-1851 do 09-02-1858  
39Adamska Marianna z d. Wiśniewska *około 1841 Radziłów †  
40Adamska Marianna z d. Baranowska  †  
41Adamska Marianna z d. N  †po 20-11-1827  
42Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
43Adamska Marianna z d. Wiśniewska  †  
44Adamska Marianna z d. N  †  
45Adamska Romualda z d. Poniatowska  †  
46Adamska Teofila z d. Pałaszewicz *około 1865 Karwowo †  
47Adasiewicz Agnieszka z d. N  †po 27-02-1832  
48Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania *05-11-1793 Osowiec †przed 18-11-1855  
49Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
50Adasiewicz Anna z d. Gawedzka [0¬]    
51Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
52Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska  †przed 09-09-1853  
53Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †przed 23-02-1868  
54Adasiewicz Ewa z d. N  †  
55Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †26-01-1859  
56Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska  †po 24-02-1879  
57Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska  †po 23-02-1862  
58Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska *około 1837 Kapice †  
59Adasiewicz Helena z d. Zarzecka *18-11-1920 Żebry †  
60Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka  †  
61Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska *około 1849 Osowiec †po 12-02-1909  
62Adasiewicz Klara z d. Bałdyga *około 1777 †  
63Adasiewicz Marianna z d. Waśkiewicz  †  
64Adasiewicz Petronella z d. Cimoch *około 08-1823 Jaki †  
65Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
66Adasiewicz Teresa z d. Łapińska  †przed 21-02-1854  
67Adasiewicz Zofia z d. Topczewska  †  
68Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska *około 1850 Szczuczyn †przed 09-1904  
69Aderek Rozalia z d. Gontowska  †po 09-11-1874  
70Aderek Teofila z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
71Adlejman Gotliba z d. Mazanek  †po 14-11-1852  
72Agaciak Aleksandra z d. Polakowska [0¬]    
73Aitken Hilda [0¬]    
74Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz [0¬]     
75Aitken Victoria [0¬]     
76Ajduk Anastazja z d. Nietupek  †przed 16-05-1838  
77Ajduk Marianna z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
78Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
79Ajdyn Balbina  †  
80Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †po 21-11-1940  
81Akacka Barbara *11-01-1960 Kramarzewo †19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/  
82Akacka Bogumiła z d. Chrubin [0¬]    
83Akacka Dominika *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
84Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
85Akacka Emilia z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
86Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
87Akacka Henryka z d. Kotarska *około 1929 †przed 19-05-2000  
88Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
89Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
90Akacka Julianna z d. Danowska  †po 04-02-1889  
91Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
92Akacka Katarzyna z d. Makowska *około 1868 Marki †  
93Akacka Katarzyna z d. Sikorska  †  
94Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
95Akacka Krystyna z d. Wiśniewska [0¬]    
96Akacka Leokadia z d. Dębowska *około 1911 Łojki par. Białaszewo †  
97Akacka Małgorzata Anna [0¬]    
98Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
99Akacka Marianna z d. Maciorowska [0¬]    
100Akacka Marianna z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
101Akacka Marianna z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
102Akacka Serafina z d. Myszkielewicz  †po 16-12-1951  
103Akacka Wiktoria z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
104Akacka Zofia z d. Narewska  †  
105Akacka Zofia z d. Gryszkiewicz [0¬]    
106Akacka Zofia z d. Hibner [0¬]    
107Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska [0¬]    
108Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
109Akierman Bogumiła z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
110Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda [0¬]    
111Akierman Krystyna z d. Dziedczyk [0¬]    
112Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
113Akierman Regina z d. Oncik  †po 10-08-1835  
114Akus Emilia z d. Moczul  †23-03-1863  
115Akus Franciszka *1828 †1830 /Grajewo/  
116Akus Helena z d. Siemion [0¬]    
117Akus Irena z d. Wiszowata [0¬]    
118Akus Jadwiga z d. Olszewska [0¬]    
119Akus Janina z d. Mroczkowska  †przed 01-1949  
120Akus Józefa z d. Makowska  †po 15-02-1904  
121Akus Katarzyna z d. Błasek  †po 20-11-1860  
122Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka [0¬]    
123Akus Ludwika z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
124Akus Marianna z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
125Akus Marianna z d. Purp (Purwin) *około 1816 †przed 25-01-1863  
126Akus Marianna z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
127Akus Stanisława  †  
128Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
129Akus Stefania z d. Mroczkowska *20-06-1899 Nieciki †  
130Akus Władysława z d. Wicik  †01-06-1913 Wilamowo  
131Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
132Albarus Wilhelmina  †  
133Albińska Anna *10-11-1940 Żebry †01-10-1942 Żebry /Wąsosz/  
134Albińska Anna z d. Zaręba  †po 20-01-1896  
135Albińska Anna z d. Królikowska *1846 Wola Zambrowska †  
136Albińska Anna z d. Sulewska [0¬]    
137Albińska Antonina *06-06-1789 Wąsosz †  
138Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
139Albińska Ewa z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
140Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz [0¬]    
141Albińska Helena Hieronima z d. Rogalska *około 1924 Bukowo †  
142Albińska Iwona z d. Grela [0¬]     
143Albińska Jadwiga z d. Truszkowska [0¬]    
144Albińska Jadwiga z d. Galanty [0¬]    
145Albińska Janina *około 04-1932 Żebry †23-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
146Albińska Józefa z d. Malinowska  †przed 28-10-1883  
147Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)  †  
148Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
149Albińska Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
150Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
151Albińska Konstancja z d. Kowalewska *około 1791 Kurki †29-10-1848  
152Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
153Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka *12-07-1787 †23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
154Albińska Regina z d. Locman [0¬]    
155Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
156Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †23-10-1925 Siankowizna  
157Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
158Albińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1864 Ławsk †od 13-11-1911 do 28-01-1918  
159Albińska Władysława z d. Nerkowska  †  
160Albrecht Anna *07-07-1867 Kędziorowo †  
161Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †09-10-1919 Szczuczyn  
162Albrecht Stefania z d. Gąsiewska  †  
163Albrecht Szarlota z d. Myszka  †po 25-02-1879  
164Albrecht Teofila z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
165Albrecht Teofila z d. Szelągowska *około 1832 Rajgród †po 22-11-1897  
166Albrecht Władysława z d. Sadowska *około 1899 Romany †07-10-1985 Szczuczyn  
167Albrecht Władysława z d. Górska  †  
168Aleksander Regina z d. Guziewska *około 1828 †przed 13-11-1893  
169Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
170Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
171Alencewicz Marianna z d. Sitek *około 1896 Topolnica †  
172Alencewicz Marianna z d. Konopka  †od 09-02-1920 do 28-01-1942  
173Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska  †po 29-10-1861  
174Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek  †po 18-11-1838  
175Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
176Alert Julianna  †po 24-11-1817  
177Alert Katarzyna z d. Mierzejewska  †od 06-02-1850 do 03-11-1863  
178Alert Katarzyna z d. Wyłucka *02-04-1781 †06-05-1829 Wąsosz  
179And...ewska Ludwika z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
180And...ewska Rozalia z d. Dawidowska  †  
181Andrej Anna z d. Płochocka *08-05-1904 Szczuczyn †  
182Andrej Augusta z d. Plaga  †  
183Andrej Ludwika z d. Enik *około 1858 Świdry †17-02-1924 Świdry  
184Andrews Kandra? [0¬]    
185Andrews Kelsee [0¬]    
186Andrews Lynette z d. Foster [0¬]    
187Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska [0¬]    
188Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko [0¬]    
189Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
190Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
191Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
192Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz [0¬]    
193Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka [0¬]    
194Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala *około 1843 Rakowo †  
195Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
196Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo  
197Andrusiewicz Stanisława *20-07-1943 Kędziorowo †07-11-1943 Kędziorowo  
198Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
199Andrychowska Marianna z d. Chwast  †  
200Andrychowska Rozalia z d. Heltwich  †przed 24-11-1833  
201Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
202Andrychowska Teofila z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
203Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
204Andryszewska Bolesława z d. Odachowska *około 1906 Romany †  
205Andryszewska Rozalia z d. Karulska  †  
206Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska [0¬]    
207Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska  †  
208Andrzejczyk Izabella Beata [0¬]    
209Andrzejczyk Karolina Dominika [0¬]    
210Andrzejczyk Katarzyna  †przed 12-07-1863  
211Andrzejczyk Rozalia z d. N  †przed 16-06-1862  
212Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin  †  
213Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
214Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska [0¬]    
215Andrzejkiewicz Antonina z d. Chojnowska  †  
216Anik Justyna z d. Szymańczyk  †przed 11-06-1867  
217Aniśko Bożena z d. Pawłowska [0¬]     
218Aniśko Maria z d. Zarecka [0¬]    
219Antoniak Anna z d. Żach  †  
220Antoniak Jadwiga z d. Leszak  †  
221Antoniak Józefa z d. Mocarska *około 1844 Kokoszki †  
222Antosiewicz Anna z d. Falkowska  †przed 09-02-1920  
223Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
224Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska  †przed 27-01-1919  
225Antosiewicz Józefa z d. Kalinowska *około 1891 Ławsk †14-06-1918  
226Antosiewicz Katarzyna z d. Zawistowska  †  
227Antosiewicz Marianna z d. Stefanowicz *około 1889 Mścichy †  
228Antosiewicz Marianna *około 1882 Wierzbowo †20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
229Antosiewicz Władysława z d. Danksz *około 1891 Wierzbowo †przed 09-1933  
230Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
231Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska  †po 03-07-1912  
232Antys Zofia z d. Bacewicz [0¬]    
233Anuszkiewicz Anna z d. Kierznowska  †przed 04-06-1924  
234Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk *24-08-1907 Szczuczyn †po 12-09-1945  
235Anzel Paulina z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
236Apner Brygida z d. Cichucka  †  
237Apner Karolina z d. Leosiewska *około 1852 Mocarze †   
238Apner Weronika z d. N  †12-02-1917 Suwałki  
239Apoń Stefania z d. Kulesza  †po 08-09-1924  
240Apoń Stefania z d. Chojnowska *około 1898 Klimaszewnica †   
241Arbsiajtyz Katarzyna  †przed 09-02-1904  
242Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska *1837 Przytuły †od 30-01-1888 do 03-03-1911  
243Arbsjajtys Dorota z d. Wejs  †od 08-11-1875 do 27-10-1890  
244Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska *około 1867 Przytuły †przed 30-01-1905  
245Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska *około 1845 Kubra †27-02-1890 Supy /Przytuły/  
246Archacka Anastazja  †przed 24-11-1863  
247Archacka Anna z d. Chorosz  †po 11-02-1855  
248Archacka Anna z d. Zalewska *około 1830 Ruda †przed 07-03-1886  
249Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
250Archacka Dominika z d. Wiśniewska [0¬]    
251Archacka Franciszka z d. Rogińska  †po 31-01-1927  
252Archacka Karolina z d. Gałecka *około 1843 Załuski †  
253Archacka Katarzyna z d. Kozikowska *po 04-01-1861 †  
254Archacka Marianna z d. Rogińska  †od 11-11-1839 do 28-01-1845  
255Archacka Rozalia z d. Rogińska  †przed 19-01-1829  
256Archacka Urszula z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
257Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
258Arciszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1848 Wąsosz †16-09-1873  
259Arciszewska Antonina z d. Kolankowska  †  
260Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz *około 1832 †14-01-1868 Żebry /Wąsosz/  
261Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
262Arciszewska Bronisława z d. Karwowska *około 1866 Konopki †po 09-02-1929  
263Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
264Arciszewska Franciszka z d. Konopka  †po 12-02-1895  
265Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska  †  
266Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska *około 1915 Kossaki †07-02-1997  
267Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka [0¬]    
268Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
269Arciszewska Halina *około 1940 Wąsosz †16-02-1948 Wąsosz  
270Arciszewska Halina z d. Olszewska [0¬]    
271Arciszewska Iwona z d. Wysocka [0¬]    
272Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
273Arciszewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Orzysz †po 29-08-1859  
274Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
275Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1837 Ławsk †30-03-1872 Wąsosz  
276Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
277Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska *około 1766 †29-07-1826  
278Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
279Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1857 Przytuły †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
280Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
281Arciszewska Marianna *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
282Arciszewska Marianna z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
283Arciszewska Marianna z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
284Arciszewska Marianna z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
285Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
286Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska [0¬]    
287Arciszewska Marianna z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
288Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
289Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
290Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
291Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
292Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
293Arciszewska Stanisława z d. Jakońska *około 1868 Chrzanowo †po 19-02-1926  
294Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska  †  
295Arciszewska Władysława z d. Lipińska  †06-11-1931 Orlikowo  
296Arciszewska Zofia z d. Walewska  †  
297Ardzińska Marcjanna z d. Turowska *około 1867 Lipnik †  
298Ardzińska Rozalia z d. Zyskowska  †  
299Armatowska Franciszka z d. N  †po 06-02-1837  
300Arych Marianna z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
301Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa *02-11-1956 Kruszewo †12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/  
302Augustowska Anna z d. Dankowska  †po 02-05-1921  
303Augustowska Antonina z d. Brzostowska *około 1863 †przed 02-02-1910  
304Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka  †po 18-02-1879  
305Augustowska Helena z d. Sierakowska *około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo †  
306Augustowska Józefa z d. Taczanowska  †  
307Augustowska Władysława z d. Mioduszewska *08-04-1904 Glinki †22-08-1926  
308Augustyn Barbara z d. Danowska [0¬]     
309Augustynowicz Aleksandra  †  
310Augustynowicz Antonina z d. Guzowska *około 1839 Białaszewo †po 19-11-1900  
311Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska [0¬]    
312Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
313Augustynowicz Marianna z d. Kudrycka  †przed 28-08-1860  
314Awienik Julianna z d. Downar  †  
315Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka [0¬]    
316Azarczyk Władysława z d. Prusin  †  
317B. Iga [0¬]     
318B. Kornelia z d. Kołakowska [0¬]     
319Babiej Ewa z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
320Babiej N z d. N [0¬]    
321Babij Antonina z d. Olszówka [0¬]    
322Babij Lucyna z d. Mroczkowska [0¬]     
323Babowicz Antonina z d. Barzykowska  †  
324Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska  †  
325Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
326Babowicz Weronika z d. Chojnicka *13-01-1898 Słucz †27-07-1961 Mrzezino  
327Backiel Anna z d. Kaliszczyk  †przed 31-10-1901  
328Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
329Baczewska Aniela z d. Jankowska  †przed 16-02-1909  
330Baczewska Anna z d. Malinowska  †po 31-05-1930  
331Baczewska Genowefa z d. Borawska [0¬]     
332Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
333Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
334Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska [0¬]    
335Baczewska Józefa z d. Maszczyk  †  
336Baczewska Leokadia z d. Bukowska *około 1907 Bełda †  
337Baczewska Marianna z d. Matyszewska  †11-11-1907  
338Baczewska Waleria z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
339Baćkowska Katarzyna z d. Kulągowska  †  
340Bagilcz Stanisława z d. Kozioł [0¬]    
341Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz [0¬]     
342Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
343Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
344Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
345Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
346Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
347Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
348Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
349Bagińska Agnieszka *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
350Bagińska Aleksandra z d. Puchalska *około 1864 Glinki †03-02-1947 Glinki /Słucz/  
351Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
352Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
353Bagińska Aleksandra z d. Borawska  †po 20-09-1927  
354Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1887 Gnatowo †po 10-02-1931  
355Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
356Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
357Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
358Bagińska Aleksandra z d. Chylińska  †04-03-1893  
359Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †po 01-12-1920  
360Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
361Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
362Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
363Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
364Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
365Bagińska Alfreda z d. Borawska [0¬]    
366Bagińska Alicja [0¬]    
367Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska [0¬]     
368Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska  †po 11-02-1839  
369Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
370Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
371Bagińska Aniela z d. Gołębiewska  †przed 08-11-1837  
372Bagińska Aniela z d. Karwowska  †  
373Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
374Bagińska Aniela z d. Skrodzka  †  
375Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †12-09-1926 Wąsosz  
376Bagińska Anna z d. Grajewska *około 1895 Bęćkowo †  
377Bagińska Anna z d. Zajczewska *około 1891 Okrasin †1940 Ostrowik  
378Bagińska Anna z d. Rogalska  †po 03-05-1922  
379Bagińska Anna z d. Sulkowska *około 1851 Konopki-Białystok †  
380Bagińska Anna  †przed 21-02-1832  
381Bagińska Anna z d. Kozikowska  †po 12-01-1904  
382Bagińska Anna z d. Zielińska *13-11-1918 Radziłów †  
383Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
384Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
385Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
386Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
387Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
388Bagińska Anna z d. Golińska  †od 13-11-1900 do 22-01-1907  
389Bagińska Anna [0¬]    
390Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
391Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
392Bagińska Anna z d. Górska [0¬]    
393Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †11-01-1922 Szczuczyn  
394Bagińska Anna z d. Dardzińska [0¬]    
395Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
396Bagińska Anna z d. Szczech *około 1919 Pasichy †  
397Bagińska Anna z d. Obrycka  †po 24-05-1921  
398Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
399Bagińska Anna z d. Konopka *29-08-1909 †19-03-1966 Łebki Małe /Grabowo/  
400Bagińska Anna *27-12-1850 Wąsosz †19-10-1852 Wąsosz /Wąsosz/  
401Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
402Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †02-11-1838 Bagienice /Wąsosz/  
403Bagińska Anna z d. Kurzętkowska  †przed 26-06-1821  
404Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
405Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
406Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
407Bagińska Antonina z d. Kiełczewska  †po 30-09-1845  
408Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
409Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
410Bagińska Antonina z d. Rogowska *około 1905 Białaszewo †19-08-1944 Białaszewo  
411Bagińska Antonina *około 1792 †po 06-02-1837  
412Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
413Bagińska Apolonia z d. Borawska *około 1896 Supy †30-10-1918 Wypychy  
414Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
415Bagińska Apolonia z d. Krajewska  †  
416Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
417Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1850 Guty-Poddenki †  
418Bagińska Balbina z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
419Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †1869  
420Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
421Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
422Bagińska Balbina z d. Jaczyńska  †po 19-02-1865  
423Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
424Bagińska Barbara z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
425Bagińska Barbara z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
426Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
427Bagińska Barbara z d. Ziomek [0¬]    
428Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
429Bagińska Barbara [0¬]     
430Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
431Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska [0¬]    
432Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
433Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
434Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo par. Niedźwiadna †  
435Bagińska Bronisława *około 1915 †04-03-1921 Glinki /Słubice/  
436Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
437Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
438Bagińska Bronisława  †  
439Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
440Bagińska Brygida z d. N  †  
441Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
442Bagińska Cecylia z d. Konopka  †  
443Bagińska Danuta z d. Karwowska [0¬]    
444Bagińska Dominika z d. Dobrzycka *około 1901 Brzeźnio †  
445Bagińska Elena z d. N  †  
446Bagińska Elżbieta z d. Polkowska  †  
447Bagińska Elżbieta z d. Chmielewska  †  
448Bagińska Elżbieta z d. N  †  
449Bagińska Elżbieta z d. Chylińska [0¬]     
450Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka [0¬]    
451Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1913 †  
452Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska *01-01-1920 Mieczki †  
453Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
454Bagińska Ewa z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
455Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
456Bagińska Ewa z d. Łaguna [0¬]    
457Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
458Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
459Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
460Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
461Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
462Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
463Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
464Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
465Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
466Bagińska Felicja *około 08-1878 Sokoły †18-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
467Bagińska Felicja *około 09-1881 Bagienice †25-01-1882 Bagienice   
468Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1884 Truszki-Patory †po 11-02-1923  
469Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †16-09-1927 Kieljany  
470Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
471Bagińska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 05-11-1895  
472Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska  †przed 28-02-1897  
473Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska  †przed 11-11-1901  
474Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
475Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *1840 Niebrzydy †  
476Bagińska Franciszka  †  
477Bagińska Franciszka z d. Rożeńska  †po 28-02-1859  
478Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
479Bagińska Franciszka z d. Świderska *około 1840 Golanki †05-02-1883 Surały /Grabowo/  
480Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †przed 03-02-1909  
481Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
482Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska  †po 27-01-1902  
483Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
484Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
485Bagińska Franciszka *około 02-1819 †17-02-1820 Bagienice  
486Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
487Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †   
488Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
489Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
490Bagińska Germania z d. Dzięgielewska *1849 Jaki †  
491Bagińska Halina z d. Łempicka [0¬]     
492Bagińska Halina z d. Czarnecka [0¬]    
493Bagińska Helena z d. Tafiłowska *około 1882 Brodowo †01-06-1917 Kurkowo  
494Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
495Bagińska Helena z d. Uszyńska  †21-09-1909 Łomża  
496Bagińska Helena z d. N  †przed 25-08-1817  
497Bagińska Helena z d. N  †  
498Bagińska Helena z d. Muszyńska [0¬]    
499Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
500Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
501Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
502Bagińska Helena z d. Kapla  †  
503Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
504Bagińska Henryka z d. Kołakowska [0¬]    
505Bagińska Hieronima z d. Karwowska [0¬]    
506Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 18-05-1943  
507Bagińska Honorata z d. Wileńska [0¬]     
508Bagińska Irena z d. Wicik [0¬]    
509Bagińska Irena [0¬]    
510Bagińska Izabela z d. Kiełczewska *około 1807 Guty †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
511Bagińska Jadwiga z d. Sikorska [0¬]    
512Bagińska Jadwiga z d. Wołkońska *02-06-1913 Słucz †  
513Bagińska Jadwiga z d. Skrodzka [0¬]    
514Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
515Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka [0¬]    
516Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989  
517Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
518Bagińska Janina z d. Szleszyńska *1920 †  
519Bagińska Janina *17-04-1930 Żebry †29-08-1930 Żebry  
520Bagińska Janina z d. Niewiadomska [0¬]    
521Bagińska Janina z d. Mieczkowska [0¬]    
522Bagińska Janina z d. Danowska [0¬]    
523Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
524Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
525Bagińska Joanna z d. Skubiszewska *13-06-1967 Wierzbica †  
526Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
527Bagińska Joanna z d. Świderska  †po 10-02-1857  
528Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska *około 1887 Borawskie †  
529Bagińska Józefa z d. Niecikowska *21-03-1895 Szymany †  
530Bagińska Józefa z d. Filipkowska  †  
531Bagińska Józefa z d. Wierciszewska [0¬]    
532Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
533Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
534Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
535Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
536Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 04-02-1931  
537Bagińska Józefa z d. Czaplicka  †15-02-1893  
538Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
539Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
540Bagińska Józefa  †  
541Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
542Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
543Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz [0¬]    
544Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
545Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
546Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
547Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
548Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
549Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †od 23-11-1874 do 31-12-1885  
550Bagińska Józefata z d. Sikorska *około 1814 Przyborowo †po 01-07-1862  
551Bagińska Józefata z d. Kozikowska *około 1823 Cedry †przed 01-1861  
552Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska *około 1799 Kurkowo †17-09-1859 Jaki /Słucz/  
553Bagińska Józefata z d. Karwowska  †po 23-11-1856  
554Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
555Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
556Bagińska Józefata z d. Gutowska  †przed 27-11-1876  
557Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
558Bagińska Józefata Franciszka z d. Gutowska *około 1819 Guty †  
559Bagińska Julia [0¬]     
560Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
561Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
562Bagińska Julianna z d. Rydzewska  †po 19-07-1888  
563Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
564Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
565Bagińska Julianna z d. Rogowska  †po 24-11-1840  
566Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
567Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
568Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
569Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
570Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Mroczki †23-08-1941 Łempice  
571Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
572Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
573Bagińska Julianna z d. Podsiad  †przed 21-02-1887  
574Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
575Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska *około 1899 Dzięgiele †  
576Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
577Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki par. Białaszewo †  
578Bagińska Karolina z d. Kotlewska  †przed 26-02-1889  
579Bagińska Karolina z d. Szepietowska  †przed 17-10-1832  
580Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
581Bagińska Karolina z d. Jurska  †po 15-02-1897  
582Bagińska Karolina z d. Mikucka  †przed 06-03-1905  
583Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
584Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
585Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
586Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
587Bagińska Katarzyna z d. Skrodzka  †po 09-02-1880  
588Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
589Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska  †po 26-02-1900  
590Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
591Bagińska Katarzyna z d. Milewska  †po 14-02-1839  
592Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska  †przed 26-11-1844  
593Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska  †od 10-02-1839 do 16-08-1864  
594Bagińska Katarzyna z d. Górska *28-04-1911 Konopki-Białystok †  
595Bagińska Katarzyna z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
596Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
597Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
598Bagińska Katarzyna z d. Konopka  †  
599Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
600Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
601Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska  †  
602Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
603Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
604Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1870 Radziłów †12-04-1942 Żebry /Wąsosz/  
605Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
606Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
607Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †  
608Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
609Bagińska Katarzyna Anna z d. Dobrzycka *około 1829 Przyborowo †  
610Bagińska Klara z d. Szemborowska  †przed 16-06-1872  
611Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
612Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
613Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
614Bagińska Krystyna z d. Sulewska  †   
615Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska [0¬]    
616Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
617Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
618Bagińska Kunegunda z d. Wojsław  †przed 18-11-1812  
619Bagińska Leokadia z d. Niecikowska [0¬]    
620Bagińska Leokadia z d. Zalewska  †  
621Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
622Bagińska Leokadia z d. Borawska [0¬]    
623Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
624Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
625Bagińska Lidia z d. Szymańska [0¬]    
626Bagińska Lucyna z d. Gutowska [0¬]    
627Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 02-02-1925  
628Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
629Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
630Bagińska Łucja z d. Skrodzka  †przed 27-11-1838  
631Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
632Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
633Bagińska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
634Bagińska Magdalena z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
635Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
636Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
637Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
638Bagińska Magdalena (Barbara) z d. Czaplicka  †przed 02-05-1830  
639Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
640Bagińska Małgorzata z d. Godlewska  †  
641Bagińska Małgorzata *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
642Bagińska Marcjanna z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †16-01-1880 Guty Stare /Grabowo/  
643Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 12-11-1906  
644Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
645Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
646Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
647Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska  †  
648Bagińska Marianna z d. Łojewska *około 1873 Łoje †  
649Bagińska Marianna  †przed 05-11-1822  
650Bagińska Marianna z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
651Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †po 14-02-1870  
652Bagińska Marianna z d. Szymanowska  †od 22-02-1927 do 30-12-1941  
653Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
654Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
655Bagińska Marianna  †  
656Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
657Bagińska Marianna z d. Mieczkowska  †  
658Bagińska Marianna z d. Skrodzka *około 1840 Skroda Wielka †po 23-01-1894  
659Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1875 Olszewo par. Romany †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
660Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †po 20-12-1918  
661Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
662Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
663Bagińska Marianna z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
664Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
665Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
666Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
667Bagińska Marianna z d. Górska *około 1868 †po 02-02-1926  
668Bagińska Marianna z d. N  †  
669Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
670Bagińska Marianna z d. Wądołowska  †  
671Bagińska Marianna *około 1829 Przyborowo †  
672Bagińska Marianna z d. N  †  
673Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
674Bagińska Marianna z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
675Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †  
676Bagińska Marianna  †  
677Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
678Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
679Bagińska Marianna z d. Galińska  †1864  
680Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
681Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
682Bagińska Marianna z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
683Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
684Bagińska Marianna  †po 09-02-1846  
685Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
686Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
687Bagińska Marianna z d. Kruszyńska [0¬]    
688Bagińska Marianna z d. Skrodzka [0¬]    
689Bagińska Marianna z d. Święszkowska  †przed 15-01-1866  
690Bagińska Marianna z d. Śmiarowska  †  
691Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
692Bagińska Marianna z d. Dobrzycka  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
693Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
694Bagińska Marianna z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
695Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
696Bagińska Marianna *19-08-1845 Wąsosz †26-09-1846 Wąsosz /Wąsosz/  
697Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
698Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
699Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
700Bagińska Marianna z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
701Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
702Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
703Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
704Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
705Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
706Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
707Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
708Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
709Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
710Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
711Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
712Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
713Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka [0¬]    
714Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
715Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
716Bagińska Mirosława  †  
717Bagińska N z d. N  †przed 02-1943  
718Bagińska N z d. N  †przed 10-1812  
719Bagińska N z d. N  †przed 01-1939  
720Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
721Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
722Bagińska Natalia z d. Mikucka *20-01-1904 Glinki †25-10-1978 /Wąsosz/  
723Bagińska Paulina z d. Wszeborowska  †po 1924  
724Bagińska Paulina *około 1869 Przyborowo †  
725Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
726Bagińska Paulina z d. Dąbrowska  †  
727Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
728Bagińska Paulina z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
729Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
730Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
731Bagińska Paulina z d. Grabowska  †  
732Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
733Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
734Bagińska Pelagia z d. Zawadzka [0¬]     
735Bagińska Petronela z d. Korytkowska  †po 03-02-1869  
736Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
737Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
738Bagińska Petronela z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
739Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
740Bagińska Regina z d. Rogalska [0¬]    
741Bagińska Regina z d. Łempicka [0¬]     
742Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 30-01-1859  
743Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
744Bagińska Rozalia z d. Świderska *około 1815 Przyborowo †  
745Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
746Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
747Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 07-02-1875  
748Bagińska Rozalia z d. Sawicka  †po 17-11-1863  
749Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
750Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska  †przed 11-02-1873  
751Bagińska Rozalia z d. Mikucka  †przed 23-04-1893  
752Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
753Bagińska Rozalia z d. Żmijewska  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
754Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
755Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
756Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
757Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
758Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
759Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska [0¬]     
760Bagińska Sabina z d. Gutowska [0¬]    
761Bagińska Salomea z d. Grądzka  †przed 26-11-1817  
762Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
763Bagińska Salomea *26-10-1809 Wąsosz †19-03-1811 Wąsosz /Wąsosz/  
764Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
765Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka *około 1832 Konopki-Białystok †po 10-02-1874  
766Bagińska Scholastyka z d. Borawska  †  
767Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka *około 1829 Rostki par. Romany †przed 21-02-1887  
768Bagińska Stanisława z d. Przyborowska  †  
769Bagińska Stanisława z d. Barwikowska *około 1901 Chełchy †  
770Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska  †przed 12-02-1920  
771Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
772Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
773Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
774Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
775Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
776Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
777Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
778Bagińska Stanisława z d. Czarnecka *1920 Słucz †  
779Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
780Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
781Bagińska Stefania z d. Górska *około 1898 Górskie †  
782Bagińska Stefania z d. Rogińska  †  
783Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
784Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
785Bagińska Tekla z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
786Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
787Bagińska Teodora z d. Przyborowska  †po 26-02-1927  
788Bagińska Teofila z d. Brzostowska *około 1899 Karwowo-Polki †  
789Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
790Bagińska Teofila z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
791Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
792Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
793Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
794Bagińska Teofila z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
795Bagińska Teofila z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
796Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
797Bagińska Teresa z d. Skrodzka  †po 01-03-1824  
798Bagińska Teresa  †po 21-01-1889  
799Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
800Bagińska Teresa z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
801Bagińska Teresa z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
802Bagińska Teresa [0¬]    
803Bagińska Teresa z d. Milewska [0¬]    
804Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
805Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
806Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
807Bagińska Weronika z d. Leszczewska *około 1886 Radziłów †25-02-1947 Glinki /Słucz/  
808Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
809Bagińska Weronika z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
810Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
811Bagińska Wiktoria z d. Kurkowska  †przed 26-06-1894  
812Bagińska Wiktoria z d. Żebrowska  †  
813Bagińska Wiktoria z d. Lipińska  †po 19-02-1935  
814Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
815Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
816Bagińska Wiktoria z d. Trzaska  †po 01-03-1897  
817Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
818Bagińska Wiktoria z d. N [0¬]    
819Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
820Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
821Bagińska Władysława z d. Tyszka *około 1897 Rogale †  
822Bagińska Władysława z d. Szurno *około 1898 Chojnowo †  
823Bagińska Władysława z d. Janczewska * Bronaki-Olki †12-11-1918 Bronaki  
824Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
825Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
826Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
827Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
828Bagińska Zofia z d. Białowąs *około 1906 Ławsk †  
829Bagińska Zofia z d. Wojno *03-05-1901 Aleksandrowo par. Przytuły †  
830Bagińska Zofia *07-01-1941 Słucz †13-04-1941 Słucz /Słucz/  
831Bagińska Zofia z d. Modzelewska [0¬]    
832Bagińska Zofia z d. N  †  
833Bagińska Zofia z d. Wesołowska  †przed 11-11-1941  
834Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
835Bagrejewska Marianna z d. Bagińska  †  
836Bagrejewska Urszula z d. Wszeborowska *około 1781 Guty Stare †po 11-02-1833  
837Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
838Bahlo Anna z d. Kelmer  †przed 20-01-1835  
839Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
840Bajkiewicz Anna [0¬]     
841Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska [0¬]    
842Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki par. Białaszewo †po 15-02-1904  
843Bajkiewicz Franciszka z d. N  †  
844Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
845Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
846Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
847Bajkiewicz Julia z d. Bogusz *19-05-1906 Bukowo †  
848Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
849Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska [0¬]     
850Bajkiewicz Marianna z d. N  †  
851Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska * Łojki par. Białaszewo †po 13-11-1864  
852Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
853Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
854Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
855Bajkowska Bronisława z d. Zielińska *około 1909 Niećkowo †  
856Bajkowska Bronisława z d. Grzybowska  †  
857Bajkowska Bronisława z d. Borkowska [0¬]    
858Bajkowska Elżbieta z d. Rutkowska  †  
859Bajkowska Halina [0¬]    
860Bajkowska Helena z d. Gacka  †  
861Bajkowska Irena z d. Tomaszewska [0¬]    
862Bajkowska Józefa z d. Łepkowska  †  
863Bajkowska Leokadia z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
864Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
865Bajkowska Marianna z d. N  †  
866Bajkowska Marianna z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
867Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
868Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
869Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz  †po 26-01-1903  
870Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *1869 Grądy Wielkie †po 26-11-1912  
871Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
872Bajor Cecylia z d. Berdys  †  
873Balasz Anna * Krosta †po 13-09-1840  
874Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
875Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
876Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
877Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
878Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
879Balcer Ludwika z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
880Balcer Marianna z d. Maliszewska  †  
881Balcer Marianna z d. Lendzian  †od 27-02-1829 do 16-07-1846  
882Balcewicz Janina z d. Zielińska [0¬]    
883Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
884Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
885Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
886Baldachowska Kazimiera z d. Wysocka  †po 22-11-1927  
887Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
888Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska  †przed 22-09-1828  
889Baldachowska Marianna z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
890Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
891Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
892Baldachowska Marianna z d. Krukner  †  
893Baldachowska N z d. Ptaszyńska  †  
894Balejko Aleksandra z d. Kuć  †po 27-01-1919  
895Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
896Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
897Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
898Balejko Katarzyna z d. N  †  
899Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
900Balejko Marianna z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
901Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
902Balejko Rozalia z d. Śmiarowska  †przed 20-05-1885  
903Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
904Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
905Balewicz Ewa z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
906Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
907Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
908Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
909Balewska Apolonia z d. Cimoch  †przed 20-11-1853  
910Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
911Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
912Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
913Balewska Helena z d. Mioduszewska *15-04-1908 Glinki †  
914Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
915Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
916Balewska Ludwika z d. Wykowska [0¬]    
917Balewska Marianna  †  
918Balewska Michalina z d. Śliwka *około 1867 Słucz †07-10-1930 Czaple /Słucz/  
919Balewska Rozalia  †po 17-11-1931  
920Balicka Amelia z d. Witeska [0¬]    
921Balicka Anna z d. Just [0¬]    
922Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
923Balicka Antonina z d. Mroczkowska *24-01-1901 Nieciki †  
924Balicka Barbara z d. Gutowska [0¬]    
925Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
926Balicka Halina z d. N  †przed 08-1995  
927Balicka Helena z d. Zalewska [0¬]    
928Balicka Helena Anna *08-08-1943 Wąsosz †26-12-1943 Wąsosz  
929Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
930Balicka Janina *około 12-1920 Wąsosz †22-07-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
931Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
932Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
933Balicka Katarzyna  †po 27-11-1893  
934Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
935Balicka Małgorzata z d. N  †  
936Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
937Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska  †przed 05-11-1839  
938Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 01-01-1929  
939Balicka Waleria z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo par. Niedźwiadna †przed 27-01-1925  
940Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
941Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
942Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel *18-01-1799 Przechody †  
943Bałdyga Aleksandra z d. Garder *około 1879 Bzury †po 09-01-1952  
944Bałdyga Alina z d. Ciszewska [0¬]    
945Bałdyga Anna z d. Popowska *około 1844 Kapice †  
946Bałdyga Antonina z d. Dzięgielewska *około 1901 Białaszewo †  
947Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska [0¬]     
948Bałdyga Bronisława z d. Duzik [0¬]    
949Bałdyga Danuta z d. Sobotka [0¬]    
950Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
951Bałdyga Eugenia z d. Marcak [0¬]    
952Bałdyga Franciszka z d. Kadłubowska *1864 Karwowo †13-01-1947 Białaszewo  
953Bałdyga Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1876 Sośnia †po 18-11-1930  
954Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)  †przed 23-07-1888  
955Bałdyga Irena z d. Sobotka [0¬]    
956Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka  †20-02-1991 Białaszewo  
957Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
958Bałdyga Jadwiga z d. Kamińska *22-03-1922 Radziłów †  
959Bałdyga Julianna z d. N  †  
960Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
961Bałdyga Katarzyna z d. N  †po 11-02-1822  
962Bałdyga Katarzyna z d. Maciora * Przechody †przed 04-1795  
963Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †przed 30-01-1848  
964Bałdyga Katarzyna z d. Kopka  †09-06-1858  
965Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
966Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
967Bałdyga Marianna z d. Iwanicka  †  
968Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz  †po 26-11-1836  
969Bałdyga Marianna z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
970Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk  †  
971Bałdyga N z d. N  †przed 08-1905  
972Bałdyga Paulina z d. Bukowska *1871 Białaszewo †po 02-02-1920   
973Bałdyga Rozalia z d. Murach  †  
974Bałdyga Salomea z d. Patalian  †przed 01-1886  
975Bałdyga Stanisława z d. Jasińska  †po 15-02-1928  
976Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
977Bałdyga Wiktoria z d. Gwiazdowska *około 1830 Wólka Piaseczna †  
978Bałdyga Wioletta [0¬]     
979Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
980Banach Barbara z d. Kacperska [0¬]    
981Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
982Banach Danuta Daniela z d. Godlewska [0¬]     
983Banach Katarzyna z d. Parzych  †przed 22-11-1933  
984Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
985Banach Rozalia z d. Parda [0¬]    
986Banach Teofila z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
987Banachowska Agata z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
988Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
989Banachowska Emilia z d. Ptaszyńska  †po 03-02-1897  
990Banachowska Franciszka z d. Baldachowska  †po 21-01-1930  
991Banachowska Genowefa z d. Grądzka *26-09-1910 Philadelphia, PA †  
992Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
993Banachowska Julianna z d. Kuczewska  †po 24-01-1853  
994Banachowska Julianna z d. Szymanowska  †po 14-11-1892  
995Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
996Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska [0¬]    
997Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
998Banachowska Magdalena z d. Janczewska  †  
999Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1000Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
1001Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
1002Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1003Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska [0¬]    
1004Banaś Janina z d. Staniszewska [0¬]    
1005Banaś Maria z d. Krejnart  †  
1006Bandach Franciszka z d. Drawińska  †przed 16-02-1892  
1007Bandach Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-05-1854  
1008Bandarzy Celina z d. Węcek [0¬]    
1009Bandasik Franciszka z d. Brzozowska  †od 29-01-1854 do 23-09-1860  
1010Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
1011Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
1012Bandurska Anna  †  
1013Bandurska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1898 Mścichy †  
1014Bandusik Anastazja z d. N  †  
1015Bandyszewska Teofila z d. Sokołowska [0¬]    
1016Banik Monika z d. Sulewska [0¬]     
1017Bankowska Marianna z d. Szulc [0¬]    
1018Bańkowska Teofila z d. Chylińska  †  
1019Bar Ewa z d. N  †  
1020Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1021Bar Katarzyna z d. N  †  
1022Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
1023Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
1024Bar Stanisława z d. Kozłowska  †około 07-1932  
1025Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
1026Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
1027Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
1028Bar Zofia z d. Leszczyńska  †przed 25-10-1824  
1029Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †  
1030Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *około 1841 Łojki par. Białaszewo †przed 12-02-1906  
1031Barankiewicz Ludwika z d. Malinowska *około 1862 Ciemnoszyje †  
1032Barankiewicz Paulina z d. Żanio  †23-07-1900  
1033Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
1034Baranowska Agnieszka z d. Łempicka [0¬]    
1035Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1036Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †po 04-02-1923  
1037Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
1038Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †  
1039Baranowska Alina *02-02-1957 Pisz †24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1040Baranowska Anastazja z d. Skrodzka *około 1899 Skroda Wielka †  
1041Baranowska Anna z d. Sokołowska  †po 10-09-1894  
1042Baranowska Anna z d. Żelazko ?  †przed 21-11-1841  
1043Baranowska Anna z d. N  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1044Baranowska Anna z d. Olszewska  †po 12-11-1836  
1045Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
1046Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
1047Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
1048Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
1049Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
1050Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
1051Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
1052Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)  †od 07-11-1831 do 01-1836  
1053Baranowska Apolonia z d. Konopka *1920 †  
1054Baranowska Bronisława z d. Bagińska [0¬]    
1055Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
1056Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
1057Baranowska Celina [0¬]    
1058Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1059Baranowska Franciszka z d. Bendzel  †po 22-06-1909  
1060Baranowska Franciszka z d. Magerska  †  
1061Baranowska Franciszka  †po 03-11-1903  
1062Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
1063Baranowska Genowefa z d. Szleter [0¬]    
1064Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
1065Baranowska Honorata z d. Szepietowska [0¬]    
1066Baranowska Ilona z d. Ptach [0¬]    
1067Baranowska Irena z d. Konopka [0¬]    
1068Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1069Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
1070Baranowska Janina z d. N [0¬]    
1071Baranowska Janina z d. Malinowska [0¬]    
1072Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
1073Baranowska Julianna z d. Puchalska *około 1819 †po 21-11-1864  
1074Baranowska Julianna  †  
1075Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
1076Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †15-01-1926 Świdry  
1077Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska  †po 28-10-1828  
1078Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
1079Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz  †  
1080Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
1081Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
1082Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
1083Baranowska Krystyna z d. Olszewska [0¬]    
1084Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1085Baranowska Łucja z d. Jodkucka ?  †po 25-11-1839  
1086Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
1087Baranowska Marianna z d. N  †  
1088Baranowska Marianna  †  
1089Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
1090Baranowska Marianna *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1091Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1092Baranowska Marianna z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1093Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †od 24-01-1910 do 24-05-1920  
1094Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †19-07-1943 Szczuczyn  
1095Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
1096Baranowska Paulina z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
1097Baranowska Pelagia z d. Rogalska [0¬]    
1098Baranowska Regina z d. Sadek  †po 16-11-1836  
1099Baranowska Rozalia z d. Rutkowska  †po 04-01-1904  
1100Baranowska Salomea z d. Glińska *około 1819 Konopki par. Jedwabne †  
1101Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)  †po 08-02-1932  
1102Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
1103Baranowska Stanisława z d. Bazydło  †  
1104Baranowska Stanisława z d. Arciszewska  †  
1105Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
1106Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1107Baranowska Teresa z d. Arciszewska [0¬]    
1108Baranowska Weronika  †  
1109Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †po 21-11-1918  
1110Baranowska Zofia z d. Kluska  †przed 28-07-1826   
1111Barańska Seweryna z d. Wierzbowska  †po 21-11-1881  
1112Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
1113Barańska Zofia z d. Świerczewska  †  
1114Baraszkiewicz Barbara *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
1115Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska [0¬]    
1116Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
1117Baraszkiewicz Rozalia z d. Pieniążek  †  
1118Barczak Danuta z d. Zalewska [0¬]     
1119Barczak Regina z d. Antończyk [0¬]    
1120Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
1121Barczewska Anna z d. Domańska  †26-02-1897 Jedwabne  
1122Barczewska Hanna z d. Kalicka *1962 Łomża †13-12-1989 Piątnica /Piątnica/   
1123Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka  †14-04-1900 Jedwabne  
1124Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)  †  
1125Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
1126Bardłowska Beata z d. Oszek [0¬]    
1127Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz [0¬]    
1128Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
1129Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
1130Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1131Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1132Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †po 13-01-1902  
1133Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
1134Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †przed 22-11-1881  
1135Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
1136Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 22-11-1815  
1137Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
1138Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska *około 1840 Szczuczyn †przed 12-1883  
1139Bardzikowska Salomea z d. Balcer  †przed 28-11-1876  
1140Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska  †  
1141Bardzińska z d. Wojsław [0¬]    
1142Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
1143Bardzińska Gabriela  †  
1144Bardzińska Józefa z d. Karwowska  †przed 27-02-1854  
1145Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
1146Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1147Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska  †1853  
1148Bargłowska A. z d. Mroczko [0¬]    
1149Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
1150Bargłowska Agata z d. N  †  
1151Bargłowska Agnieszka z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1152Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
1153Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
1154Bargłowska Aniela z d. Maciorowska *około 1846 Przechody †  
1155Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *1841 Okrasin †po 21-02-1905  
1156Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
1157Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
1158Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
1159Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
1160Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
1161Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
1162Bargłowska Anna [0¬]    
1163Bargłowska Anna z d. Malinowska *około 1818 Okrasin †28-06-1888 Okrasin /Radziłów/  
1164Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
1165Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
1166Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
1167Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
1168Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
1169Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
1170Bargłowska Cecylia *1864 Okrasin †1866 Okrasin /Radziłów/  
1171Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
1172Bargłowska Eleonora [0¬]    
1173Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
1174Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
1175Bargłowska Eugenia z d. Roman [0¬]    
1176Bargłowska Ewa z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1177Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
1178Bargłowska Halina z d. Korwek [0¬]    
1179Bargłowska Helena z d. Karpińska  †od 29-01-1839 do 28-11-1848  
1180Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
1181Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1182Bargłowska Helena z d. Chadaj [0¬]    
1183Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska *18-04-1919 Grabowo †  
1184Bargłowska Jadwiga z d. Chmielewska [0¬]    
1185Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska [0¬]    
1186Bargłowska Jadwiga [0¬]    
1187Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska [0¬]    
1188Bargłowska Janina z d. Grzymkowska [0¬]    
1189Bargłowska Janina [0¬]    
1190Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
1191Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
1192Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
1193Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
1194Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
1195Bargłowska Karolina z d. Lesoch  †po 29-07-1907  
1196Bargłowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Klimaszewnica †po 03-02-1875  
1197Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa  †1855  
1198Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
1199Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
1200Bargłowska Kazimiera z d. Kadłubowska *14-08-1908 Słucz †  
1201Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
1202Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
1203Bargłowska M. z d. Hanczyn [0¬]    
1204Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 07-02-1877  
1205Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
1206Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter *01-01-1921 Szlasy †  
1207Bargłowska Maria *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1208Bargłowska Marianna *1851 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
1209Bargłowska Marianna z d. Nieradko *około 1874 Okrasin †  
1210Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1211Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
1212Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
1213Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
1214Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
1215Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
1216Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
1217Bargłowska Marianna z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
1218Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
1219Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
1220Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
1221Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
1222Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
1223Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
1224Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
1225Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
1226Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
1227Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
1228Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
1229Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
1230Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
1231Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
1232Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
1233Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
1234Bargłowska Stefania z d. Maciorowska  †  
1235Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1236Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1237Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
1238Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
1239Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
1240Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
1241Bargłowska Zofia z d. Ptak  †po 06-09-1941  
1242Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
1243Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
1244Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
1245Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
1246Barłowska Karolina z d. Leś ?  †po 30-04-1893  
1247Barłowska Rozalia z d. Duchnowska  †przed 03-05-1896  
1248Baroszewicz Salomea z d. Sosnowska  †po 07-07-1923  
1249Barszczewska Anna z d. Taradynko  †  
1250Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1251Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1252Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
1253Barszczewska Maria Danuta z d. Radomska [0¬]    
1254Barszczewska Marianna z d. Gleba  †przed 19-02-1935  
1255Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
1256Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja  †  
1257Bartkowska Agata  †od 03-03-1867 do 14-08-1870  
1258Bartkowska Barbara z d. Gwiazdowska  †przed 07-1870  
1259Bartkowska Cecylia z d. Grzymkowska *około 1901 Okrasin †  
1260Bartkowska Józefata z d. Duchnowska *około 1887 Okrasin †po 02-02-1933  
1261Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1847 Sojczynek †przed 25-01-1904  
1262Bartkowska Marianna z d. Ćmielewska *około 1863 Radziłów †  
1263Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †27-01-1946 Ostrowik /Radziłów/  
1264Bartlińska Dorota z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
1265Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
1266Bartlińska Janina z d. Orłowska *około 1899 Radziłów †  
1267Bartlińska Katarzyna z d. N  †po 29-01-1826  
1268Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
1269Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
1270Bartlińska Marianna z d. Nowakowska *około 1861 Radziłów †przed 16-05-1921  
1271Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
1272Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
1273Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
1274Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
1275Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †po 23-01-1883  
1276Bartlińska Teresa z d. Wiśniewska  †16-08-1850  
1277Bartlińska Teresa z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
1278Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
1279Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
1280Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
1281Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †po 25-08-1948  
1282Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
1283Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
1284Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska  †  
1285Bartosiewicz Anna z d. Wilińska [0¬]    
1286Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska [0¬]    
1287Bartosiewicz Józefa z d. Rutkowska  †  
1288Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
1289Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
1290Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
1291Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
1292Bartosiewicz N z d. N  †przed 12-1922  
1293Bartosiewicz Rozalia z d. Jachimska *16-06-1898 Koniecki-Rostroszewo †18-12-1951 Szczuczyn /Grabowo/  
1294Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska *około 1835 †  
1295Bartoszek Cecylia z d. Polakowska [0¬]    
1296Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik [0¬]    
1297Bartoszewicz Czesława z d. Chrzanowska *około 1904 Kieljany †   
1298Bartoszewska Apolonia z d. Tyl  †  
1299Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
1300Barwikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1301Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
1302Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
1303Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
1304Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
1305Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
1306Barwikowska Anna z d. N  †  
1307Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
1308Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
1309Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
1310Barwikowska Antonina z d. Siedlecka [0¬]    
1311Barwikowska Apolonia z d. Bazydło  †  
1312Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
1313Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
1314Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
1315Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 19-11-1838  
1316Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
1317Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska  †przed 24-10-1837  
1318Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka  †przed 05-1902  
1319Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 10-11-1861  
1320Barwikowska Jadwiga z d. Kadłubowska [0¬]    
1321Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
1322Barwikowska Janina z d. Ołdakowska [0¬]    
1323Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
1324Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †28-03-1903 Bzury  
1325Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1326Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska *około 1849 Truszki †11-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/  
1327Barwikowska Katarzyna z d. Wróblewska  †  
1328Barwikowska Katarzyna  †przed 14-08-1848  
1329Barwikowska Katarzyna *1865 Chełchy †  
1330Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
1331Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/  
1332Barwikowska Konstancja *1870 Chełchy †  
1333Barwikowska Kornela z d. Karczewska *około 1863 Świdry Podleśne †przed 10-1890  
1334Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
1335Barwikowska Marianna z d. Potrzebka *14-04-1907 Zakrzewo †  
1336Barwikowska Marianna z d. Gutowska  †  
1337Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1338Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
1339Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1340Barwikowska Marianna z d. N  †  
1341Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
1342Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
1343Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
1344Barwikowska Paulina z d. Wszeborowska *około 1866 Wszebory †16-05-1941 Glinki /Słucz/  
1345Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
1346Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †  
1347Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
1348Barwikowska Rozalia z d. Błocka  †przed 04-02-1851  
1349Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1813 Kownacin †po 10-11-1861  
1350Barwikowska Stanisława *1874 Chełchy †  
1351Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
1352Barwikowska Stanisława z d. N [0¬]    
1353Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
1354Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
1355Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
1356Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †06-04-1924 Grędy  
1357Baryła Irena z d. Dzięgielewska [0¬]    
1358Baryła Katarzyna z d. Hernik  †po 09-07-1939  
1359Baryła Marianna z d. Kurzyna *około 1919 Pieniążki †  
1360Baryła Władysława z d. Nieznańska  †  
1361Barzykowska Ewa z d. Ekstowicz  †przed 19-02-1906  
1362Barzykowska Feliksa z d. Bagińska *około 1876 Sokoły †po 25-10-1922  
1363Barzykowska Hieronima z d. Bagińska [0¬]    
1364Barzykowska Magdalena z d. Mikucka  †  
1365Barzykowska Regina z d. Kuczyńska [0¬]     
1366Barzykowska Wiktoria z d. Zawadzka  †  
1367Bastek Jadwiga z d. Sobotka [0¬]    
1368Bastek Krystyna z d. Kulesza [0¬]     
1369Bastek NN [0¬]     
1370Bastek NN [0¬]     
1371Bastian Irena z d. Puzdrowska [0¬]    
1372Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska [0¬]     
1373Baszuk Janina z d. Banach [0¬]    
1374Bauer Marianna z d. Zalewska  †po 23-07-1894  
1375Bauer Romualda z d. Dobkowska *17-02-1900 †  
1376Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
1377Bauman Marianna z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
1378Bazydleńska Agnieszka  †  
1379Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
1380Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
1381Bazydło Anna z d. Łomotowska *29-12-1918 Przytuły †  
1382Bazydło Anna z d. Pytel [0¬]    
1383Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †po 05-04-1925  
1384Bazydło Balbina  †1812 Czernice  
1385Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
1386Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
1387Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz  †  
1388Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
1389Bazydło Franciszka z d. Banach  †po 27-02-1922  
1390Bazydło Genowefa z d. Świderska [0¬]    
1391Bazydło Helena z d. Lipińska *18-05-1907 Mocarze †  
1392Bazydło Helena z d. Grzymkowska [0¬]    
1393Bazydło Józefa z d. Makowska *około 1885 Konopki Tłuste †  
1394Bazydło Józefa z d. Bańkowska [0¬]    
1395Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
1396Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
1397Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
1398Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
1399Bazydło Karolina z d. Szutkowska *około 1872 Międzyrzec Podlaski †20-11-1920 Ławsk  
1400Bazydło Katarzyna z d. Wróblewska  †przed 20-11-1836  
1401Bazydło Małgorzata z d. Parda  †po 13-11-1864  
1402Bazydło Maria z d. Kruszyńska [0¬]    
1403Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
1404Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
1405Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska  †po 27-12-1942  
1406Bazydło Stefania z d. Niecikowska *26-11-1915 Żebrki †  
1407Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
1408Bączkowska Czesława z d. Barcikowska  †  
1409Bączkowska Marianna z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
1410Bądzio Anna z d. Dąbrowska *10-02-1891 Bagińskie †po 14-02-1939  
1411Bądzio Urszula z d. Zielińska  †  
1412Bąk Helena z d. Bryszkowska *około 1908 Kotowo Plac †  
1413Bąk Marianna z d. Kazimierczyk  †po 31-12-1924  
1414Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
1415Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska  †  
1416Bąkowska Janina z d. Szumowska  † Podgórze /Łomża/  
1417Bebłowska Anna z d. Mocarska * Radziłów †  
1418Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
1419Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz  †po 16-11-1859  
1420Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
1421Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
1422Bednarczyk Anna z d. Kędzierska  †po 16-02-1942  
1423Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
1424Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska *około 1921 Modzele †  
1425Bednarczyk Julianna z d. Dębowska  †po 22-10-1886  
1426Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
1427Bednarczyk Marianna z d. Zawadzka  †po 08-11-1927  
1428Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska [0¬]    
1429Bednarowicz Anna z d. Kalicka  †  
1430Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933  
1431Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
1432Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka [0¬]    
1433Bednarowicz Celina [0¬]    
1434Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka [0¬]    
1435Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
1436Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
1437Bednarowicz Helena z d. Łukasiak [0¬]    
1438Bednarowicz Irena [0¬]    
1439Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska [0¬]    
1440Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1441Bednarowicz Joanna z d. Oskierko [0¬]    
1442Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
1443Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)  †przed 11-11-1815  
1444Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962  
1445Bednarowicz Konstancja z d. Rągowska *około 1858 Szczuczyn †  
1446Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska *około 12-1833 Wąsosz †15-05-1877  
1447Bednarowicz Lucyna *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
1448Bednarowicz Łucja z d. Branicka  †21-03-1876  
1449Bednarowicz Marianna *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz  
1450Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
1451Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
1452Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †10-02-1924 Wąsosz  
1453Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
1454Bednarowicz Marianna z d. N  †  
1455Bednarowicz Marianna Bronisława *10-11-1867 Wąsosz †  
1456Bednarowicz Regina z d. Rostkowska [0¬]    
1457Bednarowicz Regina z d. Wiśniewska [0¬]    
1458Bednarowicz Rozalia z d. Gilewska  †przed 10-11-1873  
1459Bednarowicz Sabina z d. Kurzyna [0¬]    
1460Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/  
1461Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1462Bednarowicz Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †07-01-1920 Szczuczyn  
1463Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska [0¬]    
1464Bednarska Hieronima z d. Zielińska [0¬]    
1465Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak) *około 1799 Guty †07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/  
1466Bednarska Katarzyna z d. N  †  
1467Bednarska Marcjanna z d. Rutkowska  †  
1468Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
1469Bednarska Rozalia z d. Zielińska  †  
1470Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
1471Bejgier Alicja z d. Wawrzyniuk [0¬]    
1472Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
1473Bejgier Irena z d. Skrodzka [0¬]    
1474Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
1475Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/  
1476Bejgier Teresa z d. Konopka [0¬]    
1477Bejgier Zofia z d. Bardłowska [0¬]    
1478Beker Konstancja z d. Waszkiewicz  †29-01-1874  
1479Beker Marianna z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
1480Beker Marianna z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
1481Bekielewska Ewa z d. Bućko  †  
1482Bekielewska Katarzyna z d. Malinowska [0¬]    
1483Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
1484Bekurs Marianna  †po 10-05-1850  
1485Bełwanowska Marianna z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
1486Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
1487Bender Albertyna z d. Terej ?  †  
1488Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
1489Bender Ewa z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
1490Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
1491Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
1492Bender Marta Marianna z d. Sulewska *29-07-1859 Sulewo Prusy †  
1493Bender Salomea z d. Biernacka  †przed 07-1885  
1494Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
1495Bendyczuk Rozalia z d. Niedźwiedzka  †po 15-10-1894  
1496Bendzel Franciszka z d. Balewska *około 1834 Słucz †  
1497Bendzel Katarzyna  †  
1498Bendzia Joanna z d. Malinowska  †  
1499Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
1500Benedyczek Katarzyna z d. Zaniaczka  †po 20-11-1867  
1501Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun *około 1845 Wierzboły †po 17-02-1908  
1502Benko Rozalia z d. Cymerman  †po 24-11-1831  
1503Berć Anna z d. Wojnowska  †przed 22-11-1836  
1504Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
1505Berć Anna z d. Gałązka *około 1849 Szczuczyn †  
1506Berć Genowefa z d. Tyszkiewicz *około 1911 Sośnia †przed 09-1934  
1507Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †  
1508Berć Julianna z d. Garder *około 1852 Szczuczyn †  
1509Berć Kazimiera z d. Piwko [0¬]    
1510Berć Kazimiera z d. Wróblewska  †  
1511Berć Ludwika z d. Robaczyńska  †  
1512Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
1513Berć Marianna z d. Gacka *około 1836 Gać †po 04-02-1902  
1514Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
1515Berć Stanisława z d. Gałązka [0¬]    
1516Berć Teofila z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
1517Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
1518Berć Zuzanna z d. Szwarchop  †10-07-1831  
1519Berent Marianna z d. N  †po 03-06-1816  
1520Bergał Marianna z d. Skarżyńska  †  
1521Berlińska Aleksandra z d. Gardocka *około 1863 †po 06-02-1923  
1522Berlińska Anastazja z d. Niecikowska *około 1856 Bartki †  
1523Berlińska Franciszka z d. Wiszowata *około 1871 Guty-Poddenki †  
1524Berlińska Katarzyna z d. Kwiatkowska  †po 23-01-1899  
1525Berlińska Marianna z d. Kotowska *około 1864 Budy Poryckie †  
1526Berlińska Marianna z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
1527Berlińska Marianna z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
1528Berlińska Petronela z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
1529Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
1530Bernardczyk Marianna z d. Barwikowska  †  
1531Bernatajtys Jadwiga z d. Komosińska [0¬]    
1532Bernatajtys Kamila z d. Narwicz  †  
1533Bernatowicz Anna z d. Falińska [0¬]    
1534Bernecka Barbara z d. Sarnacka [0¬]    
1535Bernecka Leonora z d. Jasińska [0¬]    
1536Berner Katarzyna z d. Boguszewska  †przed 20-07-1914  
1537Bernhart Katarzyna z d. Konradt  †przed 18-05-1879  
1538Bernhart N z d. N  †przed 04-1879  
1539Bernhart Weronika z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
1540Berry Cynthia z d. Dybik [0¬]    
1541Betcher Marianna z d. Duchnowska  †  
1542Bezlak Rozalia z d. Kłodnicka  †po 24-01-1864  
1543Bębenek Katarzyna z d. Kuklińska  †przed 25-11-1866  
1544Bęćkowska Adolfa z d. Niebrzydowska *około 1868 Jaki †  
1545Bęćkowska Julianna z d. Kuczewska  †po 23-02-1886  
1546Bęćkowska Katarzyna z d. Balewska  †  
1547Bęćkowska Marianna z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
1548Biała Karolina z d. Mianowska  †po 12-07-1887  
1549Biała Weronika z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
1550Białach Julianna z d. Kwiatkowska (Kiełcz)  †po 29-01-1809  
1551Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska [0¬]    
1552Białasiewicz Celina z d. Grzymkowska [0¬]    
1553Białasiewicz Jadwiga *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
1554Białasiewicz Teofila z d. Chylińska  †po 03-03-1930  
1555Białasiewicz Wanda z d. Kozłowska [0¬]    
1556Białasiewicz Władysława *około 1943 Ławsk †15-01-1944 Ławsk  
1557Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk *01-01-1910 Ławsk †18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
1558Białkowska Apolonia z d. Nafalska  †  
1559Białkowska Janina z d. Karolik [0¬]    
1560Białobrzeska Agnieszka z d. Wiśniewska  †  
1561Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
1562Białobrzeska Cecylia z d. Święszkowska *około 1868 Borawskie †  
1563Białobrzeska Emilia z d. Bogdańska *około 1871 Wizna †  
1564Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska *około 1826 Bożejewo †  
1565Białobrzeska Franciszka z d. Tyszka *około 1868 Nieciki †  
1566Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1801 Bożejewo †przed 31-01-1847  
1567Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska *24-08-1825 Mroczki †  
1568Białobrzeska Franciszka *27-09-1853 Mroczki †  
1569Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska *około 1905 Bronaki-Pietrasze †  
1570Białobrzeska Julianna z d. Domalewska  †po 19-01-1885  
1571Białobrzeska Julianna z d. Supińska *około 1872 Supy †po 26-02-1924  
1572Białobrzeska Julianna z d. Bogucka *1883 Glinki †  
1573Białobrzeska Katarzyna z d. Laskowska *około 1796 Burzyn †  
1574Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
1575Białobrzeska Marcjanna z d. Żmijewska  †po 30-04-1885  
1576Białobrzeska Marianna z d. Obiedzińska  †po 26-11-1889  
1577Białobrzeska Marianna z d. Żmijewska  †  
1578Białobrzeska Marianna z d. Wiśniewska  †  
1579Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska *około 1826 Kurpiki †od 04-03-1889 do 29-02-1892  
1580Białobrzeska Urszula z d. Rembiszewska  †przed 16-05-1842  
1581Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska *około 1902 Taraskowo †  
1582Białosuknia Aleksandra z d. Staszewska  †po 10-11-1925  
1583Białosuknia Katarzyna z d. Filipkowska  †  
1584Białosuknia Lucyna z d. Ciszewska [0¬]    
1585Białowąs Aniela z d. Dmochowska *18-01-1918 Ciemianka †  
1586Białowąs Aniela z d. Dmochowska [0¬]    
1587Białowąs Anna z d. Jeziewska *około 1874 Ławsk †po 29-10-1932  
1588Białowąs Jadwiga z d. Kuczewska [0¬]    
1589Białowąs Jadwiga z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
1590Białowąs Katarzyna z d. Lemańska  †po 21-11-1852  
1591Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
1592Białowąs Salomea z d. Bujak  †  
1593Białowąs Stanisława z d. Gajda *13-05-1895 Niedźwiadna †31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/  
1594Białowąs Stefania z d. Trzaska *27-11-1912 Ławsk †po 24-02-1977  
1595Białowąs Teofila z d. Orłowska *około 1858 Bęćkowo †16-09-1938 Ławsk  
1596Białowąs Wiktoria z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 26-02-1927  
1597Białowąs Zofia z d. Zbrzeźna *16-01-1898 Rydzewo-Pieniążek †po 28-11-1945  
1598Biedrzycka Agnieszka z d. Dobrońska  †po 27-11-1827  
1599Biedrzycka Agnieszka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
1600Biedrzycka Albina z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
1601Biedrzycka Aleksandra z d. Skrodzka  †po 06-02-1946  
1602Biedrzycka Anastazja z d. Szymanowska  †przed 19-02-1844  
1603Biedrzycka Aniela z d. Bagińska  †po 28-02-1848  
1604Biedrzycka Aniela z d. Mocarska *około 1835 Nadbory †po 08-06-1886  
1605Biedrzycka Aniela z d. Górska *około 1818 Kieljany †po 29-05-1876  
1606Biedrzycka Anna z d. Rogowska *około 1875 Klimaszewnica †  
1607Biedrzycka Anna z d. Łempicka *około 1868 Niebrzydy †   
1608Biedrzycka Anna z d. Kotowska  †przed 27-02-1843  
1609Biedrzycka Anna z d. Szleszyńska *około 1796 Szyjki †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
1610Biedrzycka Anna z d. Mocarska *około 1838 Rutkowskie †  
1611Biedrzycka Anna z d. Gryczewska *około 1904 †   
1612Biedrzycka Anna z d. Mucharska *około 1887 Kucze Wielkie †  
1613Biedrzycka Anna z d. Borawska *około 1905 Brodowo †  
1614Biedrzycka Anna z d. Truszkowska [0¬]    
1615Biedrzycka Antonina  †1881 Nieławice /Wizna/  
1616Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska *około 1826 Kucze Wielkie †  
1617Biedrzycka Antonina z d. Bagińska *03-06-1870 Stawiane †  
1618Biedrzycka Barbara z d. Wiśniewska  †  
1619Biedrzycka Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1868 Pawełki †12-06-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
1620Biedrzycka Bronisława z d. Cwalińska *około 1861 Wyrzyki †22-11-1891 Kubrzany  
1621Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
1622Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska *około 1912 Janczewko †  
1623Biedrzycka Czesława z d. Małachowska *17-01-1913 Wiszowate †  
1624Biedrzycka Danuta z d. Skrodzka [0¬]    
1625Biedrzycka Dominika z d. Dzięgielewska *około 1890 Mieszołki †  
1626Biedrzycka Dominika z d. Gutowska  †  
1627Biedrzycka Elżbieta Rozalia z d. Kiełczewska *około 1793 Guty-Poddenki †11-05-1859 Guty-Poddenki /Grabowo/  
1628Biedrzycka Franciszka *około 1802 Biodry †14-12-1808 Biodry /Burzyn/  
1629Biedrzycka Franciszka z d. Pieńkowska  †przed 09-02-1847  
1630Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1842 †23-02-1887 Biodry  
1631Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska *około 1823 Rutki †  
1632Biedrzycka Franciszka z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
1633Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka *około 1811 Nadbory †od 18-11-1863 do 31-08-1874  
1634Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska *około 1810 Mieczki †po 21-11-1868  
1635Biedrzycka Franciszka z d. Wysocka *około 1863 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 26-08-1913  
1636Biedrzycka Franciszka z d. Milewska *około 1845 Łoje Awissa †od 17-02-1895 do 29-05-1917  
1637Biedrzycka Franciszka z d. Paszkowska *około 1873 Żebry †po 06-02-1923  
1638Biedrzycka Franciszka (Aleksandra) z d. Wojsław  †  
1639Biedrzycka Genowefa z d. Zaniewska *około 1919 USA †17-08-1949 Słucz /Słucz/  
1640Biedrzycka Gertruda z d. Zalewska [0¬]     
1641Biedrzycka Helena z d. Przestrzelska  †po 22-09-1828  
1642Biedrzycka Helena z d. Toczyłowska *około 1797 Zabiele †25-02-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
1643Biedrzycka Helena (Ewa) z d. Bagińska  †po 03-03-1930  
1644Biedrzycka Hieronima z d. Nienałtowska *20-10-1925 Małachowo †06-1953 Stare Guty gm. Grabowo /Grabowo/   
1645Biedrzycka Irena z d. Brzostowska [0¬]    
1646Biedrzycka Izabela z d. Wiszowata *03-04-1810 Guty Stare †od 09-02-1874 do 12-06-1876  
1647Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska *około 1821 †15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/  
1648Biedrzycka Józefa z d. Wszeborowska *około 1900 Brzeźnio †  
1649Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1904 Kąty †  
1650Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1885 Nadbory †  
1651Biedrzycka Józefa z d. Kozikowska *około 1873 Cedry †  
1652Biedrzycka Józefa z d. Sarnacka  †po 25-07-1904  
1653Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska *około 1881 Korytki †przed 24-11-1931  
1654Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska *około 1827 Przestrzele †przed 01-1859  
1655Biedrzycka Julianna z d. Dobrzycka *około 1848 Bagińskie †  
1656Biedrzycka Julianna *około 1804 †30-05-1809 Biodry /Burzyn/  
1657Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska  †  
1658Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska *około 1862 Łoje Awissa †  
1659Biedrzycka Julianna z d. Wądołowska  †przed 23-02-1903  
1660Biedrzycka Julianna z d. Gutowska *około 1801 †od 27-10-1846 do 05-09-1859  
1661Biedrzycka Katarzyna z d. Kościanko  †  
1662Biedrzycka Katarzyna z d. Grabowska *28-01-1869 Wizna †  
1663Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska *około 1900 Obrytki †  
1664Biedrzycka Katarzyna z d. Karwowska  †przed 17-01-1841  
1665Biedrzycka Katarzyna z d. Włodkowska  †przed 12-1893  
1666Biedrzycka Katarzyna z d. Dołęga  †  
1667Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
1668Biedrzycka Katarzyna z d. Niebrzydowska  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
1669Biedrzycka Kazimiera *12-02-1906 Guty-Poddenki †   
1670Biedrzycka Kazimiera *około 1886 †14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/  
1671Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska *około 1841 Przytuły †po 23-01-1907  
1672Biedrzycka Konstancja z d. Łojewska *około 1792 Łoje †po 16-02-1850  
1673Biedrzycka Łucja z d. Kołakowska  †przed 30-01-1894  
1674Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1675Biedrzycka Marcjanna z d. Przestrzelska  †po 03-07-1848  
1676Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †30-07-1910  
1677Biedrzycka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1883 Mieszołki †16-06-1907 Mieszołki  
1678Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
1679Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
1680Biedrzycka Marianna z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
1681Biedrzycka Marianna z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
1682Biedrzycka Marianna z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
1683Biedrzycka Marianna z d. Kowalewska  †przed 20-11-1848  
1684Biedrzycka Marianna z d. Karwowska * Nadbory †od 23-11-1816 do 27-02-1838  
1685Biedrzycka Marianna z d. Rostkowska  †  
1686Biedrzycka Marianna z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
1687Biedrzycka Marianna z d. Mocarska  †  
1688Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1689Biedrzycka Marianna z d. Brzostowska  †przed 27-11-1843  
1690Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
1691Biedrzycka Marianna z d. Burzyńska *około 1863 †  
1692Biedrzycka Marianna z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †26-12-1898 Kurki  
1693Biedrzycka Marianna z d. Mrówka  †przed 1857  
1694Biedrzycka Marianna z d. Pieniążek  †przed 16-01-1831  
1695Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
1696Biedrzycka Marianna z d. Kurkowska  †20-12-1862  
1697Biedrzycka Marianna z d. Mroczkowska  †przed 18-02-1862  
1698Biedrzycka Marianna z d. Sokalska *około 1831 Kucze Wielkie †  
1699Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska *około 1838 †12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/  
1700Biedrzycka N z d. N  †  
1701Biedrzycka N z d. N  †  
1702Biedrzycka Paulina z d. Świderska *około 1841 Chełchy †16-06-1909 Kurki /Niedźwiadna/  
1703Biedrzycka Paulina z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
1704Biedrzycka Regina z d. Mikucka *około 1858 Bronaki-Olki †po 06-02-1912  
1705Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz *około 1893 Mocarze †  
1706Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 02-02-1847  
1707Biedrzycka Rozalia z d. Supińska *około 1834 †przed 06-11-1900  
1708Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 11-02-1867  
1709Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska *około 1842 Nieławice †  
1710Biedrzycka Rozalia z d. Mroczkowska *około 1813 Przestrzele †przed 23-11-1869  
1711Biedrzycka Scholastyka z d. Szymanowicz *około 1788 Brzostowo †  
1712Biedrzycka Stanisława z d. Dobrzycka *1875 Rosochate †  
1713Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka *około 1902 Stryjaki †  
1714Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga *około 1876 Rutkowskie †  
1715Biedrzycka Stanisława z d. Makowska *około 1866 Makowskie †  
1716Biedrzycka Stanisława z d. Wasiulewska *około 1852 Mocarze †  
1717Biedrzycka Teofila z d. Kossakowska *1857 Nieławice †przed 10-1892  
1718Biedrzycka Teofila z d. Kołakowska *około 1865 Nieławice †po 22-02-1909  
1719Biedrzycka Teofila z d. Borawska *około 1863 Supy †02-04-1916 Supy  
1720Biedrzycka Teofila z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
1721Biedrzycka Teresa z d. Gutowska  †od 17-11-1845 do 18-10-1854  
1722Biedrzycka Urszula z d. Kamińska  †przed 07-02-1827  
1723Biedrzycka Weronika z d. Trzaska *około 1812 Kąty †  
1724Biedrzycka Wiktoria z d. Wądołowska  †  
1725Biedrzycka Wiktoria z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
1726Biedrzycka Zofia z d. Podowska  †  
1727Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
1728Biedrzycka Zofia *09-1920 Jedwabne †11-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
1729Biedrzycka Zofia z d. Świderska [0¬]    
1730Biedrzycka Zuzanna z d. Kossakowska *około 1828 Kubrzany †  
1731Bielaszczyk Katarzyna z d. Uliszewska  †  
1732Bielawska Adolfa z d. Kiźling *około 1889 Załuski †  
1733Bielawska Aleksandra z d. Szlejter *około 1874 Szlasy †  
1734Bielawska Aleksandra z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †po 16-02-1927   
1735Bielawska Aniela z d. Bluszewicz *około 1826 Stawiski †1896 Balcer /Szczuczyn/  
1736Bielawska Anna Ewa z d. Zajkowska  †  
1737Bielawska Bronisława z d. Waniewska *1916 †  
1738Bielawska Bronisława z d. Kobryńska *około 1907 †  
1739Bielawska Elżbieta z d. Dąbrowska  †  
1740Bielawska Eugenia z d. Łepkowska [0¬]     
1741Bielawska Eugenia z d. Modzelewska *około 1911 Modzele †10-02-1992 Modzele  
1742Bielawska Ewa z d. Kawecka  †  
1743Bielawska Jadwiga z d. Baranowska *około 1908 †  
1744Bielawska Janina z d. Cendrowska *1912 †  
1745Bielawska Józefa z d. Cwalińska *około 1871 Cwaliny †15-02-1944 Przytuły-Kolonie  
1746Bielawska Karolina z d. Gardocka *około 1868 Trzaski †11-01-1920 Przytuły  
1747Bielawska Katarzyna z d. Konopka *około 1814 †od 27-11-1888 do 30-08-1908  
1748Bielawska Katarzyna z d. Gosiewska  †przed 05-02-1872  
1749Bielawska Katarzyna z d. Gołębiewska *około 1867 †po 26-11-1912  
1750Bielawska Katarzyna z d. Wróblewska  †  
1751Bielawska Katarzyna z d. Ryszewska  †01-02-1845  
1752Bielawska Klementyna *1890 Przytuły †  
1753Bielawska Krystyna z d. Mioduszewska  †przed 09-11-1828  
1754Bielawska Ludwika z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
1755Bielawska Magdalena z d. Kosmaczewska *około 1828 Radziłów †12-03-1907  
1756Bielawska Marianna z d. Gutowska *około 1849 Chrzanowo †  
1757Bielawska Marianna z d. Modzelewska *około 1896 Modzele †  
1758Bielawska Marianna z d. Ostrowska  †  
1759Bielawska Marianna z d. Zalewska *1869 Ruda †26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/  
1760Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska *około 1824 Mocarze †  
1761Bielawska Matylda z d. Barańska *około 1915 †  
1762Bielawska Michalina z d. Jankowska *około 1870 Szymany †  
1763Bielawska Rozalia z d. Czerwińska  †przed 16-06-1869  
1764Bielawska Rozalia z d. Ostrowska *około 1849 Kubra †21-12-1887  
1765Bielawska Rozalia z d. Konopka  †przed 06-1905  
1766Bielawska Władysława *1893 Przytuły †  
1767Bielawska Zofia z d. Ciszewska *około 1793 †od 23-02-1857 do 21-02-1870  
1768Bielawska Zofia z d. Karwowska *30-05-1893 Kubra †12-01-1943 Kubra /Przytuły/  
1769Bielawska Zofia z d. Zajczewska *około 1806 Klimaszewnica †od 04-11-1855 do 25-10-1857  
1770Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1771Bielecka Franciszka z d. Siedlecka *03-10-1817 Obrytki †po 25-10-1886  
1772Bielecka Janina z d. Gizińska [0¬]    
1773Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1824 Sambory †  
1774Bielecka Katarzyna z d. Miklas *około 1829 Wąsosz †21-04-1854 Świdry /Wąsosz/  
1775Bielecka Katarzyna z d. Archacka *około 1822 Gackie †  
1776Bielecka Magdalena z d. Supińska  †  
1777Bielecka Marianna z d. Joszkowska  †przed 15-08-1923  
1778Bielecka Marianna z d. N  †przed 04-02-1828  
1779Bielecka Rozalia  †przed 13-06-1854  
1780Bielecka Rozalia z d. Zyskowska  †  
1781Bielecka Rozalia z d. N  †  
1782Bielecka Stanisława z d. Kryszpin *29-07-1901 Folwark Gubernia †  
1783Bielenica Anna z d. NN [0¬]    
1784Bielenica Czesława z d. Śliżewska [0¬]    
1785Bielenica Dorota z d. NN [0¬]    
1786Bielenica Janina z d. Łempicka [0¬]     
1787Bielenica Józefa  †  
1788Bielenica Małgorzata Anna [0¬]     
1789Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska [0¬]     
1790Bielenica Natalia z d. Andryszczyk [0¬]    
1791Bielenica Renata [0¬]    
1792Bielenica Wanda z d. Łojewska [0¬]    
1793Bielicka Bronisława z d. Sokalska *około 1863 Kucze Małe †  
1794Bielicka Bronisława z d. Sokalska  †16-09-1883 Kucze  
1795Bielicka Franciszka z d. Cwalina  †przed 21-11-1881  
1796Bielicka Julianna z d. Mogielnicka *około 1847 Brzostowo †22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/  
1797Bielicka Regina z d. Łaguna [0¬]     
1798Bielicka Teofila z d. Wyszyńska  †  
1799Bielicka Władysława z d. Karwowska *około 1906 Brzostowo †  
1800Bielińska Scholastyka z d. N  †  
1801Bielska Aleksandra z d. Zaniewska  †  
1802Bielska Anastazja z d. Chałustowska *około 1880 Mścichy †01-03-1901  
1803Bielska Anastazja z d. Renkiewicz *09-04-1843 Mścichy †po 11-11-1901  
1804Bielska Aniela *1862 Mścichy †1870 Mścichy /Radziłów/  
1805Bielska Anna *1862 Mścichy †1880 Mścichy /Radziłów/  
1806Bielska Anna z d. Maciora *około 1864 Ciemnoszyje †  
1807Bielska Anna *20-07-1906 Mścichy †  
1808Bielska Apolonia z d. Rynkiewicz *około 1865 Mścichy †po 16-05-1922  
1809Bielska Bronisława z d. Piotrowska *1898 Mścichy †  
1810Bielska Bronisława z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
1811Bielska Dominika z d. Maciorowska *około 1909 Ciemnoszyje †  
1812Bielska Emilia z d. Nieradko *około 1854 Okrasin †  
1813Bielska Ewa z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
1814Bielska Ewa z d. Jankowska *około 1869 Mścichy †po 20-05-1929  
1815Bielska Ewa z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †od 18-02-1930 do 07-03-1940  
1816Bielska Franciszka z d. Gąsiewska *około 1854 Dębówka †15-05-1920 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
1817Bielska Franciszka z d. Ziemkiewicz *około 1868 Sośnia †  
1818Bielska Franciszka z d. Janowska *około 1860 Mocarze †przed 26-02-1924  
1819Bielska Franciszka z d. Sielawa  †przed 06-11-1889  
1820Bielska Katarzyna z d. Chmielewska  †po 22-01-1881  
1821Bielska Konstancja z d. Chmielewska  †po 11-02-1901  
1822Bielska Marianna z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
1823Bielska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Brzozowska * Mścichy †08-10-1881 Mścichy /Radziłów/  
1824Bielska Rozalia z d. Święszkowska *około 1816 †24-09-1854 Radziłów /Radziłów/  
1825Bielska Urszula  †przed 30-01-1849  
1826Bielska Urszula z d. Koniak ?  †  
1827Bielska Weronika z d. Kadyszewska *około 1844 Okrasin †po 03-02-1896  
1828Bielska Zofia z d. Gwiazdowska  †po 30-05-1866  
1829Bielska Zofia z d. Kiełczewska  †przed 01-1904  
1830Bieniewska Anna z d. Malinowska  †  
1831Bieniewska Jadwiga z d. Chełmińska [0¬]    
1832Bieńko Marianna  †  
1833Bieńkowska Aleksandra z d. Kretuńska  †02-06-1927  
1834Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
1835Bieńkowska Aniela z d. Gacka *około 1864 Radziłów †  
1836Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska *około 1897 Kubra †  
1837Bieńkowska Anna z d. Tyszkiewicz *07-03-1915 Okrasin †  
1838Bieńkowska Anna z d. Orłowska *18-07-1909 Radziłów †  
1839Bieńkowska Anna z d. Matysiewicz  †przed 09-11-1846  
1840Bieńkowska Anna z d. Kuczyńska *około 1902 USA †  
1841Bieńkowska Anna z d. Kalankiewicz *około 1907 Ciemnoszyje †  
1842Bieńkowska Anna z d. Żebrowska *około 1879 Borawskie †  
1843Bieńkowska Anna z d. Leszczewska *około 1870 Radziłów †po 31-08-1926  
1844Bieńkowska Antonina z d. Zaniewska  †od 07-03-1848 do 09-02-1857  
1845Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska *około 1835 Okrasin †po 05-01-1901  
1846Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska *około 1833 Okrasin †przed 05-1869  
1847Bieńkowska Bronisława z d. Bystrzyk  †  
1848Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska *około 1887 Okrasin †po 24-11-1931  
1849Bieńkowska Dominika z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
1850Bieńkowska Donata z d. Danowska *około 1905 Radziłów †  
1851Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska [0¬]    
1852Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz *około 1840 Radziłów †po 01-03-1897  
1853Bieńkowska Emilia z d. Gwiazdowska *około 1850 †  
1854Bieńkowska Emilia z d. Piszczatowska *około 1871 Dębówka †  
1855Bieńkowska Ewa z d. Gutowska *około 1845 Chrzanowo †  
1856Bieńkowska Ewa z d. Sokołowska  †przed 30-09-1856  
1857Bieńkowska Florentyna *1903 Dębówka †  
1858Bieńkowska Franciszka z d. Kadyszewska  †po 26-02-1865  
1859Bieńkowska Gabriela z d. Pusz *24-01-1918 †18-03-2004 Sopot  
1860Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
1861Bieńkowska Halina z d. Goślicka [0¬]     
1862Bieńkowska Helena z d. Konopka *około 1903 Kamianki †  
1863Bieńkowska Helena z d. Leszczewska  †  
1864Bieńkowska Henryka z d. Bagińska [0¬]     
1865Bieńkowska Henryka z d. Skierska [0¬]     
1866Bieńkowska Jadwiga z d. Rydzewska [0¬]    
1867Bieńkowska Joanna z d. Janczewska *około 1901 †  
1868Bieńkowska Józefa z d. Chałustowska *około 1862 Mścichy †po 17-02-1925  
1869Bieńkowska Julianna z d. Zyskowska *1855 Kapice †po 21-06-1904  
1870Bieńkowska Justyna [0¬]     
1871Bieńkowska Karolina z d. Żukowska *około 1865 Racibory †14-08-1921  
1872Bieńkowska Katarzyna z d. Karwowska  †  
1873Bieńkowska Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
1874Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska *1908 †  
1875Bieńkowska Klementyna z d. Arbsjajtys *około 1866 Doliwy †po 12-02-1934  
1876Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
1877Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
1878Bieńkowska Ludwika z d. Kozikowska *około 1880 Radziłów †  
1879Bieńkowska Marianna z d. Krystowczyk *około 1872 †  
1880Bieńkowska Marianna *około 1907 Okrasin †  
1881Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska *około 1827 Mścichy †po 27-01-1891  
1882Bieńkowska Marianna z d. Pałaszewicz  †po 13-02-1899  
1883Bieńkowska Marianna z d. Chrostowska  †po 30-01-1882  
1884Bieńkowska Marianna z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
1885Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
1886Bieńkowska Marianna z d. Kwitkowska *około 1835 Okrasin †przed 06-02-1888  
1887Bieńkowska Marianna z d. Włodkowska *12-12-1874 Mieczki †po 31-08-1926  
1888Bieńkowska Paulina z d. Karwowska  †  
1889Bieńkowska Paulina z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
1890Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
1891Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska *około 1839 Białaszewo †18-04-1875  
1892Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
1893Bieńkowska Petronela  †  
1894Bieńkowska Regina [0¬]    
1895Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †od 07-02-1887 do 20-01-1891  
1896Bieńkowska Teofila z d. Bielska *około 1855 Mścichy †po 12-02-1900  
1897Bieńkowska Teofila z d. Komosińska *około 12-1849 Romany †09-11-1875 Romany /Romany/  
1898Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska *około 1849 Radziłów †24-03-1910 Okrasin  
1899Bieńkowska Teresa z d. Sosnowska *około 1861 Radziłów †po 09-02-1904  
1900Bieńkowska Teresa z d. Walewska *około 1871 Radziłów †po 05-02-1934  
1901Bieńkowska Walera z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
1902Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
1903Bieńkowska Weronika z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
1904Bieńkowska Władysława z d. Mikucka *około 1905 †  
1905Bieńkowska Zuzanna z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †przed 05-07-1927  
1906Bierkiewicz Krystyna z d. Dumezio ?  †  
1907Biernacka Anastazja z d. Szleszyńska  †przed 05-07-1868  
1908Biernacka Barbara z d. Wronkowska *około 1825 Wąsosz †  
1909Biernacka Franciszka z d. Kowalewska *około 1872 Świdry †po 11-12-1951  
1910Biernacka Józefa z d. Dąbrowska *19-09-1906 Niećkowo †  
1911Biernacka Karolina z d. Klingier  †przed 15-11-1858  
1912Biernacka Marianna z d. Wysocka  †po 06-11-1843  
1913Biernacka Teofila z d. Sulewska *około 1846 Sulewo Prusy †  
1914Bierzyńska Ludwika Maria z d. Czaplicka  †po 05-02-1921  
1915Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 07-02-1865  
1916Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 01-05-1864  
1917Biędzio Michalina z d. Miklewicz * Niewiarowo †  
1918Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
1919Biędziszewska Stanisława z d. Szymanowska *około 1874 Karwowo par. Jedwabne †  
1920Bigda Aniela z d. Nawrocka  †po 26-10-1892  
1921Bigda Helena z d. Kamalska *około 1885 Przytuły †  
1922Bigda Marianna z d. Miłosek *około 1853 Kąty †po 05-07-1908  
1923Bigda Stefania z d. Bryczkowska * Jedwabne †26-10-1921 Hempstead, NY  
1924Bigda Teofila z d. Błaskowska  †po 19-02-1878  
1925Bikowska Agnieszka z d. Masłowska  †przed 05-02-1891  
1926Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
1927Bikowska Anna z d. Albińska *około 1862 Surały †po 07-03-1907  
1928Bikowska Anna z d. Darwicka *około 1851 Konopki †  
1929Bikowska Dominika z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
1930Bikowska Franciszka z d. Smolińska [0¬]    
1931Bikowska Grażyna z d. Czarnecka [0¬]    
1932Bikowska Iwona [0¬]    
1933Bikowska Jadwiga *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
1934Bikowska Jadwiga z d. Wiszowata [0¬]    
1935Bikowska Karolina z d. N  †przed 12-11-1877  
1936Bikowska Katarzyna z d. Miesajło *około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo †28-12-1890 Świdry /Wąsosz/  
1937Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1811 Wąsosz †18-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
1938Bikowska Marianna z d. N  †  
1939Bikowska Marianna z d. Kiełczewska *około 1863 Wąsosz †przed 12-1894  
1940Bikowska Vanessa [0¬]    
1941Bilska Magdalena  †  
1942Bilska Władysława z d. Siedlecka [0¬]    
1943Binio Klaudia [0¬]    
1944Biskupska Irena z d. Łukasiak [0¬]    
1945Bitner z d. Mogilnicka  †  
1946Bitner Alina z d. Zatorska *1872 †28-05-1948  
1947Bitner Franciszka z d. Witkowska *30-10-1802 †od 21-11-1858 do 08-02-1863  
1948Bitner Marianna z d. Skrodzka ?  †  
1949Bitner Melania z d. Nowicka  †  
1950Bitner Walentyna z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
1951Biżyk Anna z d. Lewiesz  †po 02-05-1887  
1952Blachowska Blanka [0¬]     
1953Blachowska Nikolett [0¬]     
1954Bladowska Ewa z d. Bieńkowska [0¬]     
1955Blank Leanne z d. Foster [0¬]    
1956Blank Mariah [0¬]    
1957Blank Nicole [0¬]    
1958Blaszko Anna z d. Pieńkowska  †  
1959Blaszko Anna z d. Rogińska  †po 15-02-1928  
1960Blaszko Anna z d. Łempicka *około 1902 Bagienice †   
1961Blaszko Elżbieta z d. Adaszkiewicz  †30-01-1842  
1962Blaszko Franciszka z d. Łosewicz *około 1820 Białogrądy †przed 04-06-1878  
1963Blaszko Juliana z d. Zamirowska *około 1827 Osowiec †13-03-1867  
1964Blaszko Marianna z d. Żukowska *około 1847 Osowiec †  
1965Blaszko Paulina z d. Podchul *około 1875 Barany †  
1966Blaszko Rozalia z d. Ladzińska *około 1860 Wąsosz †  
1967Blattenberger Dolores G. z d. Dompkowski *07-09-1929 †01-01-2012  
1968Blaud Marianna z d. Bartosińska [0¬]    
1969Bloch Teresa z d. Solińska [0¬]    
1970Blok Balbina z d. Krajewska *około 1860 Kubrzany †  
1971Blok Ewa z d. Rode  †  
1972Blok Henryka z d. Bagińska [0¬]    
1973Blok Henryka z d. Wróblewska [0¬]    
1974Blum Bronisława z d. Budzińska *około 1906 †  
1975Blum Janina z d. Wojno *1908 †  
1976Blum Józefa z d. Piotrkowska  †  
1977Blum Katarzyna z d. Kozłowska *około 1872 Popiołki †po 05-11-1941  
1978Blum Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1870  
1979Blum Leokadia z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
1980Blum Marianna z d. Bukowska  †przed 09-02-1891  
1981Blusiewicz Helena z d. Żelazna *około 1905 Słucz †  
1982Blusiewicz Józefa z d. Roda *około 1837 Jedwabne †  
1983Blusiewicz Julianna z d. Bielińska [0¬]    
1984Blusiewicz Marianna z d. Frąckiewicz  †  
1985Blusiewicz Marianna z d. Uszyńska  †  
1986Blusiewicz Marianna z d. Filipkowska  †przed 01-1859  
1987Blusiewicz Marta z d. Glińska  †  
1988Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
1989Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska *około 1838 Marki †  
1990Blusiewicz Stefania z d. N  †  
1991Blusiewicz Teresa z d. Dobrzycka  †  
1992Blusiewicz Zofia z d. Kwiećkowska [0¬]    
1993Błaszczyk Krystyna z d. Szleszyńska [0¬]    
1994Błaszczyk Zofia z d. Koper  †  
1995Błaszkiewicz Barbara z d. Chrzanowska [0¬]    
1996Błaszkiewicz Jadwiga z d. Konieczna [0¬]    
1997Błońska Elżbieta z d. Sokołowska  †przed 01-08-1837  
1998Błyszczeńska Marianna z d. Markowska  †przed 17-07-1867  
1999Bober Marianna z d. Rogalska  †08-03-1849  
2000Bober Rozalia Emilia z d. Chrzanowska *1850 Wypychy †po 10-02-1904  
2001Bober Wiktoria z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
2002Bobik Józefa z d. N  †po 15-02-1911  
2003Bobik Stefania z d. Łepkowska *około 1888 Jambrzyki †  
2004Bobrowska Cecylia z d. Sulińska [0¬]    
2005Bobrowska Czesława z d. Wysocka *26-11-1908 Żebry †  
2006Bobrowska Dorota z d. Szostak  †  
2007Bobrowska Elżbieta z d. Płońska  †  
2008Bobrowska Eugenia z d. Godlewska  †  
2009Bobrowska Jadwiga z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
2010Bobrowska Jadwiga z d. Chrostowska [0¬]    
2011Bobrowska Krystyna z d. Kacperska [0¬]     
2012Bobrowska Lucyna z d. Bagińska [0¬]    
2013Bobrowska Magdalena z d. Nagórska  †przed 08-11-1847  
2014Bobrowska Maria z d. Sulińska [0¬]    
2015Bobrowska Marianna z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
2016Bobrowska Marianna z d. Konopka [0¬]    
2017Bobrowska Paulina z d. Kondracka  †  
2018Bobrowska Petronela (Marianna) z d. Sutkowska *około 1828 Białaszewo †od 17-01-1869 do 16-11-1874  
2019Bobrowska Regina z d. Kowalewska [0¬]    
2020Bobrowska Teofila z d. N  †  
2021Bobrowska Wiktoria z d. Serena *około 1872 Białaszewo †po 13-09-1921  
2022Bobrowska Zofia z d. Akacka [0¬]    
2023Bobryk Rozalia z d. Surawska [0¬]    
2024Bobryk Wiktoria z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
2025Bochenkowska Antonina z d. Kozikowska *około 1840 Dębówka †  
2026Bochenkowska Katarzyna z d. Szerzyńska  †po 20-11-1841  
2027Bocianowska Anna z d. Lewkowska *około 1841 Wizna †  
2028Bocianowska Anna z d. Rutkiewicz *około 1863 Wąsosz †  
2029Bocianowska Antonina z d. Piekarowicz *15-01-1893 Szczuczyn †  
2030Bocianowska Emilia z d. Kalętkowska  †przed 13-02-1888  
2031Bocianowska Katarzyna z d. Zakrzewska  †  
2032Bocianowska Marianna z d. Modlińska  †21-01-1923 Szczuczyn  
2033Bocianowska Walentyna z d. Kozubowska  †13-02-1920  
2034Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
2035Boczkowska Anna z d. Mogielnicka *około 1899 Brzostowo †  
2036Boczkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1899 Kamianki †22-04-1924 Kamianki /Burzyn/  
2037Bodal Joanna z d. Bieńkowska [0¬]     
2038Bogacka Alina z d. Owsianko [0¬]    
2039Bogdan Agata z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
2040Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska  †po 19-04-1983  
2041Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska *11-05-1912 Żebry †  
2042Bogdan Alina z d. Bylica [0¬]    
2043Bogdan Aniela z d. Olszewska  †  
2044Bogdan Anna z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
2045Bogdan Balbina z d. Kosmowska *03-12-1849 Lipnik †05-10-1895 Skaje  
2046Bogdan Barbara z d. Bagińska [0¬]    
2047Bogdan Ewa z d. Raczkowska *około 1873 Ławsk †przed 30-01-1923  
2048Bogdan Ewa z d. Orłowska *około 1835 Bukowo †12-01-1870  
2049Bogdan Franciszka z d. Orłowska *około 1841 Łempice †13-07-1870  
2050Bogdan Franciszka z d. Drobińska *11-03-1896 Świdry †20-09-1969 Świdry /Wąsosz/  
2051Bogdan Helena z d. Turowska  †  
2052Bogdan Helena z d. Orzechowska *około 1880 Łepki †03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/  
2053Bogdan Helena z d. Nieszała *27-01-1908 Kędziorowo †  
2054Bogdan Henryka z d. Kulikowska [0¬]    
2055Bogdan Jadwiga z d. Mikucka [0¬]    
2056Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska *09-11-1920 Możdżenie †  
2057Bogdan Józefa z d. Kamińska *około 1884 Niedźwiadna †  
2058Bogdan Józefa z d. Waszkiewicz *16-12-1859 Bęćkowo †16-07-1951 Wólka /Szczuczyn/  
2059Bogdan Katarzyna z d. Chodnik *około 1852 Kumelsk †02-04-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2060Bogdan Kazimiera z d. Kołakowska *około 1900 Wólka par. Szczuczyn †02-12-1986 Szczuczyn  
2061Bogdan Łucja z d. Karwowska [0¬]    
2062Bogdan Marcjanna z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †05-10-1906 Kędziorowo  
2063Bogdan Marianna z d. Bukrabian  †  
2064Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz *około 1885 Załuski †przed 14-05-1938  
2065Bogdan Marianna z d. Szleszyńska *około 1862 Czachy †  
2066Bogdan Marianna z d. Strzyżewska  †od 19-02-1871 do 21-02-1876  
2067Bogdan Marianna z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
2068Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
2069Bogdan Rozalia z d. Orłowska *około 1877 Skaje †  
2070Bogdan Rozalia z d. Borawska  †po 25-11-1860  
2071Bogdan Stefania z d. Siedlecka [0¬]    
2072Bogdan Teresa z d. Rynkiewicz [0¬]    
2073Bogdan Teresa z d. Orzechowska [0¬]    
2074Bogdan Teresa z d. Stachowska [0¬]    
2075Bogdan Władysława *15-04-1948 Kędziorowo †17-04-1948 Kędziorowo  
2076Bogdan Zdzisława z d. Zalewska [0¬]    
2077Bogdankowska Rozalia z d. Orłowska  †  
2078Bogdanowicz Czesława z d. Wojsław [0¬]    
2079Bogdanowicz Henryka z d. Mierzwińska [0¬]    
2080Bogdanowicz Jadwiga *10-02-1936 Kędziorowo †07-12-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
2081Bogdanowicz Janina z d. Tomaszewska [0¬]    
2082Bogdanowicz Małgorzata z d. N  †przed 03-10-1830  
2083Bogdanowicz Marianna z d. Szczawińska *około 1793 Niedźwiadna †  
2084Bogdanowicz Marianna z d. Konopka  †przed 09-1830  
2085Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
2086Bogdanowicz Marianna z d. Turowska *około 1900 †  
2087Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz *około 1897 Załuski †po 29-04-1943  
2088Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka *17-07-1918 Hamtrack, MI †25-04-1996 /Wąsosz/  
2089Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
2090Bogdańska Aniela z d. Markowska *około 1845 Wizna †przed 01-1868  
2091Bogdańska Balbina z d. Kalinowska  †przed 26-01-1847  
2092Bogdańska Brygida z d. Kosiorek  †przed 02-05-1836  
2093Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska *około 1832 Łomża †1870  
2094Bogdańska Elżbieta z d. Domurat *około 1837 Wizna †po 26-02-1889  
2095Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk *około 1833 Bronowo †  
2096Bogdańska Franciszka z d. Sulińska *około 1774 Burzyn †  
2097Bogdańska Franciszka z d. Stecz *około 1828 Wizna †  
2098Bogdańska Genowefa z d. Trzonkowska [0¬]    
2099Bogdańska Gertruda z d. Baczewska *13-04-1936 Kossaki †01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/  
2100Bogdańska Helena z d. Dąbrowska *około 1874 Włochówka †  
2101Bogdańska Isabella Bożena [0¬]    
2102Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka *około 1905 Kotówek †  
2103Bogdańska Józefa z d. Pazik *około 1859 Janczewo †  
2104Bogdańska Julia z d. Nizińska *około 1904 Kotowo †  
2105Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz *około 1847 Wizna †16-01-1900 Wizna /Wizna/  
2106Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †przed 24-10-1892  
2107Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1803 †28-01-1836 Niwkowo /Wizna/  
2108Bogdańska Katarzyna z d. Domurat *1851 Wizna †  
2109Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko *około 1885 Smolarze †  
2110Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska *około 1817 Wizna †po 08-03-1882  
2111Bogdańska Marianna z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
2112Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz *około 1843 Wizna †  
2113Bogdańska Marianna z d. N  †  
2114Bogdańska Marianna z d. Grodzka  †od 15-11-1824 do 17-11-1828  
2115Bogdańska Marianna z d. Olszewska *około 1798 Ruś †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
2116Bogdańska Marianna z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
2117Bogdańska Marianna z d. Wakuńska  †po 20-11-1827  
2118Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
2119Bogdańska Marianna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †14-07-1856  
2120Bogdańska Marianna z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
2121Bogdańska Marianna z d. Mocarska *około 1869 Wizna †08-10-1942  
2122Bogdańska Pamela z d. MacPherson [0¬]    
2123Bogdańska Rozalia z d. Zalewska *około 1846 Ruś †   
2124Bogdańska Wiktoria z d. Zygmunt  †po 08-07-1930  
2125Bogdańska Zofia z d. Karpińska  †1866  
2126Bogucka Antonina z d. Sokołowska *1848 Szymany †po 04-01-1908  
2127Bogucka Jadwiga z d. N  †przed 04-08-1822  
2128Bogucka Julianna z d. N  †po 03-02-1835  
2129Bogucka Marianna z d. Rogińska  †przed 25-11-1872  
2130Bogucka Marianna z d. Orłowska  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
2131Bogumił Karolina z d. Wądołowska  †  
2132Bogumił Marianna z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
2133Boguska Salomea z d. Suska  †przed 03-02-1885  
2134Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
2135Bogusławska Aniela *12-01-1895 Niećkowo †12-07-1958 Żebry /Wąsosz/  
2136Bogusławska Anna z d. K.  †przed 20-11-1848  
2137Bogusławska Antonina z d. Opalach  †  
2138Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska *około 1902 Sokoły †  
2139Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1835 Łosewo †po 14-02-1898  
2140Bogusławska Bronisława z d. Sokołowska *około 1905 Żebry †  
2141Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
2142Bogusławska Brygida z d. Wróblewska  †  
2143Bogusławska Eugenia z d. Kruszyńska *12-11-1927 Żebry †23-04-1997 /Wąsosz/  
2144Bogusławska Ewa z d. Skarżyńska *około 1866 Niewodowo par. Drozdowo †przed 01-08-1915  
2145Bogusławska Felicja Katarzyna z d. Łepkowska *około 1864 Czarnówek †przed 22-09-1926  
2146Bogusławska Franciszka z d. Gwiazdowska  †02-04-1853 Kownatki  
2147Bogusławska Janina z d. Kierznowska *20-02-1900 Kownatki †06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/  
2148Bogusławska Julianna z d. Wajs *06-08-1895 Przytuły †05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/  
2149Bogusławska Justyna z d. Kreska *około 1803 Ostrykół †  
2150Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska *około 1841 Kędziorowo †  
2151Bogusławska Katarzyna z d. Drobińska *około 1873 Słucz †po 26-01-1929  
2152Bogusławska Leokadia *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
2153Bogusławska Magdalena z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
2154Bogusławska Marcella z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
2155Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
2156Bogusławska Marianna *około 1900 †09-03-1901 Żebry /Wąsosz/  
2157Bogusławska Marianna z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
2158Bogusławska Marianna z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
2159Bogusławska Marianna z d. Ekstowicz (Kotowska)  †po 07-02-1887  
2160Bogusławska Marianna *około 1892 †po 07-05-1929  
2161Bogusławska Marianna z d. Żmijkowska  †  
2162Bogusławska Marta z d. Gołaszewska  †  
2163Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska [0¬]    
2164Bogusławska Paulina z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
2165Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska *około 1835 Witynie †po 05-02-1894  
2166Bogusz Bolesława z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
2167Bogusz Bronisława z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
2168Bogusz Danuta z d. N [0¬]    
2169Bogusz Emilia z d. Chojnowska  †po 16-02-1931  
2170Bogusz Ewa z d. N  †przed 09-02-1834  
2171Bogusz Ewa z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
2172Bogusz Franciszka z d. Sakowska *około 1895 †06-04-1981 /Jedwabne/  
2173Bogusz Franciszka z d. Żelechowska *około 1868 Brzostowo †przed 30-01-1923  
2174Bogusz Helena z d. Januszewska [0¬]     
2175Bogusz Janina [0¬]    
2176Bogusz Janina z d. Jakubowska [0¬]    
2177Bogusz Julianna z d. Karwowska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
2178Bogusz Karolina z d. Mierzejewska  †po 10-02-1885  
2179Bogusz Karolina z d. Gutowska *około 1824 Guty †od 10-11-1890 do 23-11-1897  
2180Bogusz Katarzyna z d. Skrodzka *około 1810 Świdry †05-10-1847 Przytuły  
2181Bogusz Krystyna z d. N [0¬]    
2182Bogusz Kunegunda z d. Sienicka *26-10-1794 Czerwonki †po 11-02-1846  
2183Bogusz Marianna z d. Mikucka *1935 †2019 /Romany/  
2184Bogusz Marianna z d. Strzelczuk *około 1866 Burzyn †  
2185Bogusz Marianna z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
2186Bogusz Marianna z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
2187Bogusz Marianna z d. Filochowska  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
2188Bogusz Marianna z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
2189Bogusz Marianna z d. Zaborowska (Żebrowska)  †po 11-02-1817  
2190Bogusz Marianna z d. Orłowska *około 09-1837 Wólka Piaseczna †od 07-02-1899 do 14-02-1905  
2191Bogusz Monika z d. Sienicka *13-05-1798 Czerwonki †przed 01-08-1849  
2192Bogusz Stanisława z d. Żebrowska  †  
2193Bogusz Stanisława z d. Przygocka  †  
2194Bogusz Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
2195Bogusz Teofila z d. Sokołowska  †po 03-02-1885  
2196Bogusz Teresa z d. Ostrowska *15-07-1939 Wąsosz †10-09-2003 /Wąsosz/  
2197Bogusz Wiktoria z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †po 08-11-1923  
2198Boguszewska Adolfina z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
2199Boguszewska Anna z d. Dębińska *około 1881 Łempice †  
2200Boguszewska Antonina z d. Chludzińska *około 1899 Szczuczyn †  
2201Boguszewska Ewa z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
2202Boguszewska Franciszka z d. Malinowska *około 1886 Milewo †  
2203Boguszewska Jadwiga z d. Modzelewska [0¬]    
2204Boguszewska Józefa z d. Rybak *około 1897 Niedźwiadna †po 11-01-1951  
2205Boguszewska Julianna z d. Świderska *około 1862 Szczuczyn †po 24-11-1920  
2206Boguszewska Julianna Faustyna z d. Wiśniewska *około 1850 Szczuczyn †09-1871  
2207Boguszewska Krystyna *około 11-1943 Wąsosz †22-07-1944 Wąsosz  
2208Boguszewska Marianna z d. Garoiez  †przed 10-09-1833  
2209Boguszewska Marianna z d. Chodorowska *około 1777 †przed 08-1833  
2210Boguszewska Marianna z d. Łepkowska *około 1842 Modzele †po 30-01-1899  
2211Boguszewska Monika z d. Sztachelska  †przed 06-05-1869  
2212Boguszewska Natalia *około 09-1889 †25-01-1890 Świdry /Wąsosz/  
2213Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska *13-11-1903 Wąsosz †08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/  
2214Boguszewska Stefania z d. Świerzyńska [0¬]    
2215Boguszewska Tekla z d. Milewska *około 1848 Sątrzaska †12-11-1889  
2216Boguszewska Teresa z d. Fiedorowicz [0¬]    
2217Boguszewska Wiktoria z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
2218Bojar Franciszka z d. Kadłubowska *około 1884 Bzury †  
2219Bojar Marianna z d. Kozłowska  †  
2220Bojar Rozalia z d. Antosiewicz  †  
2221Bołman Michalina z d. Mazur *22-03-1902 Mikuty †  
2222Bołman Wiktoria z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
2223Bołmańska Anna z d. Krymska *25-05-1901 Borawskie †  
2224Bomba Grażyna Jadwiga z d. Wiśniewska [0¬]    
2225Bomba Halina z d. Komarowska [0¬]    
2226Bonkart Elżbieta z d. Fogiel ?  †  
2227Borawska Adela z d. Niebrzydowska *27-06-1898 Glinki †03-05-1982 Glinki /Słucz/  
2228Borawska Adela *1893 Supy †  
2229Borawska Adela *30-06-1894 Konopki †  
2230Borawska Agata z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
2231Borawska Agnieszka z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 31-01-1859  
2232Borawska Agnieszka z d. Rykaczewska  †po 26-11-1821  
2233Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
2234Borawska Agnieszka z d. Sokołowska  †po 09-11-1831  
2235Borawska Agnieszka z d. Bękalska  †od 14-02-1836 do 28-02-1848  
2236Borawska Agnieszka z d. Kozikowska  †po 08-02-1858  
2237Borawska Agnieszka z d. Filipkowska  †  
2238Borawska Agnieszka z d. N  †po 18-05-1817  
2239Borawska Aleksandra z d. Mroczkowska *około 1864 Nieciki †  
2240Borawska Aleksandra z d. Wądołowska  †przed 13-02-1934  
2241Borawska Aleksandra z d. Zborowska  †  
2242Borawska Aleksandra *około 01-1913 Nadbory †15-06-1914 Nadbory /Burzyn/  
2243Borawska Aleksandra z d. Sulewska *około 1863 Klimaszewnica †01-04-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2244Borawska Aleksandra z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
2245Borawska Aleksandra z d. Ekstowicz  †  
2246Borawska Aleksandra *około 08-1861 Niedźwiadna †10-05-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2247Borawska Aleksandra z d. Obiedzińska *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
2248Borawska Aleksandra z d. Obrycka *około 1871 †  
2249Borawska Aleksandra z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
2250Borawska Aleksandra z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
2251Borawska Aleksandra *około 10-1864 †10-04-1866 Konopki  
2252Borawska Aleksandra Antonina z d. Chrzanowska *22-04-1867 Kieljany †przed 04-1917 /Wąsosz/  
2253Borawska Aleksandra Marianna z d. Chojnacka  †  
2254Borawska Anastazja [0¬]    
2255Borawska Aniela z d. N  †przed 24-11-1879  
2256Borawska Aniela z d. Chmielewska  †  
2257Borawska Aniela z d. N  †po 05-09-1862  
2258Borawska Aniela z d. Kukowska *29-11-1901 Ciemianka †26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2259Borawska Anna z d. Supińska *17-07-1903 Słucz †  
2260Borawska Anna z d. N  †po 13-04-1997  
2261Borawska Anna z d. Gwiazdowska *około 1876 Klimaszewnica †31-07-1958 Klimaszewnica  
2262Borawska Anna z d. Koniecko *około 1913 Klimaszewnica †10-06-1947 Klimaszewnica  
2263Borawska Anna  †przed 29-01-1884  
2264Borawska Anna z d. Szymanowska  †po 26-01-1904  
2265Borawska Anna *około 1883 Racibory †10-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2266Borawska Anna z d. Mieczkowska  †  
2267Borawska Anna z d. Bukowska *około 1861 Święcienin †po 29-10-1923  
2268Borawska Anna z d. N  †  
2269Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1845 Klimaszewnica †21-12-1904  
2270Borawska Anna z d. Chojnowska  †po 29-01-1907  
2271Borawska Anna z d. Chrostowska *około 1830 Wagi †przed 03-02-1886  
2272Borawska Anna z d. Karwowska  †przed 01-05-1844  
2273Borawska Anna *około 1820 Supy †po 03-02-1864  
2274Borawska Anna z d. Gutowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †  
2275Borawska Anna z d. Mogielnicka *około 1845 Brzostowo †  
2276Borawska Anna z d. Chrostowska  †przed 06-1850  
2277Borawska Anna z d. Kossakowska *około 1822 Karwowo-Polki †  
2278Borawska Anna z d. Makowska *około 1810 Makowskie †  
2279Borawska Anna z d. Polkowska  †po 23-11-1863  
2280Borawska Anna *około 06-1851 †23-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2281Borawska Anna z d. Karwowska *około 1835 Nadbory †przed 10-02-1903  
2282Borawska Anna z d. Downar  †  
2283Borawska Anna z d. Domełło *około 1861 Czarnowo †03-12-1929 Załuski /Niedźwiadna/  
2284Borawska Anna z d. Gutowska  †przed 20-09-1868  
2285Borawska Anna z d. Jóźwik *około 1822 Bęćkowo †  
2286Borawska Anna z d. Glińska *03-12-1876 Radziłów †22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2287Borawska Anna  †po 06-02-1899  
2288Borawska Anna z d. Szymanowska *około 1819 Chojnowo †14-08-1852 Rakowo  
2289Borawska Anna z d. Wierciszewska *około 1816 Borawskie †po 10-02-1902  
2290Borawska Anna z d. N  †przed 25-11-1820  
2291Borawska Anna z d. Karwowska *11-11-1864 Święcienin †  
2292Borawska Anna z d. Gałązka *około 1875 Milewo †12-04-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2293Borawska Anna z d. Łochowska *około 1865 Klimaszewnica †09-11-1934 Glinki /Słucz/  
2294Borawska Anna z d. Ćmielewska *26-06-1917 Radziłów †21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2295Borawska Anna z d. Murawska *około 1860 Łosewo †11-09-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
2296Borawska Anna *28-05-1872 Konopki †  
2297Borawska Anna z d. Zarzecka *15-12-1910 Wąsosz †10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/  
2298Borawska Anna z d. Bagińska [0¬]    
2299Borawska Anna z d. Roszkowska  †przed 14-07-1863  
2300Borawska Anna z d. Chylińska *30-09-1802 Sulewo Prusy †06-09-1859 Konopki  
2301Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1834 Klimaszewnica †03-04-1930 Konopki  
2302Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska *około 1844 Mścichy †przed 10-1881  
2303Borawska Antonina z d. Lenda *około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2304Borawska Antonina z d. Godlewska *około 1898 Modzele †  
2305Borawska Antonina z d. Karwowska *03-02-1896 Brychy †23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/  
2306Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska *około 1833 Zalesie †po 21-02-1881  
2307Borawska Apolonia z d. Sulewska *05-12-1796 Zaborowo †po 27-01-1847  
2308Borawska Balbina z d. Chrostowska *około 1866 Biodry †20-11-1928 Witynie  
2309Borawska Balbina z d. Waszkiewicz *około 1870 Bęćkowo †przed 06-1909  
2310Borawska Balbina z d. Zalewska *około 1857 Tarachy †  
2311Borawska Balbina  †  
2312Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska *około 1844 Konopki †po 28-11-1899  
2313Borawska Balwina z d. Zakrzewska *01-02-1850 Wojsławy †  
2314Borawska Barbara z d. Kalisz *około 1841 Kurzątki †28-11-1878 /Wąsosz/  
2315Borawska Barbara z d. Kossakowska *około 1814 Nieławice †  
2316Borawska Barbara  †po 06-11-1900  
2317Borawska Barbara z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
2318Borawska Barbara z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
2319Borawska Barbara z d. Niecikowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †  
2320Borawska Barbara z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
2321Borawska Barbara z d. Dąbrowska  †przed 01-08-1858  
2322Borawska Barbara Anna *21-11-1843 Konopki †03-07-1849 Konopki  
2323Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska [0¬]    
2324Borawska Bronisława z d. Kamińska *około 1904 Klimaszewnica †przed 23-12-1993  
2325Borawska Bronisława z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
2326Borawska Bronisława *19-09-1865 Szlasy †przed 16-01-1922  
2327Borawska Celina z d. Zalewska [0¬]     
2328Borawska Czesława z d. Gontowska  †  
2329Borawska Czesława *14-01-1912 Wąsosz †  
2330Borawska Czesława z d. Zalewska *20-07-1909 Zalesie †   
2331Borawska Danuta z d. Kosmaczewska [0¬]    
2332Borawska Delfina z d. Kiełczewska *około 1868 Gnatowo †przed 01-06-1926  
2333Borawska Domicela z d. Dąbrowska  †od 16-05-1827 do 30-07-1843  
2334Borawska Domicella z d. Kalinowska *około 1839 Mieczki †od 24-09-1886 do 04-05-1896  
2335Borawska Domicella z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
2336Borawska Dominika z d. Gutowska [0¬]    
2337Borawska Dominika z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
2338Borawska Dorota z d. Nader (Sopieńska)  †po 23-11-1828  
2339Borawska Elżbieta z d. Nieciecka  †  
2340Borawska Elżbieta z d. Fabrycka [0¬]    
2341Borawska Elżbieta z d. Supińska *około 1797 †06-03-1833 Rakowo  
2342Borawska Elżbieta (Józefa) *około 1816 Chojnowo †  
2343Borawska Emilia z d. Strumiłowska *około 1846 Rutki †  
2344Borawska Emilia z d. Mroczkowska *około 1828 Mikuty †1891 Karwowo /Radziłów/  
2345Borawska Emilia z d. Bzura *około 1871 Janczewko †  
2346Borawska Emilia z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
2347Borawska Emilia z d. Ramotowska *około 1840 Mocarze †  
2348Borawska Emilia *30-09-1834 Konopki †  
2349Borawska Eugenia *około 1929 †24-03-1931 Glinki /Słucz/  
2350Borawska Eugenia z d. Łuczyńska *14-02-1921 Zakrzewo †  
2351Borawska Eugenia z d. Albińska [0¬]    
2352Borawska Eugenia z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
2353Borawska Eugenia z d. Męczkowska *około 1920 Obrytki †  
2354Borawska Eugenia z d. Chrzanowska [0¬]    
2355Borawska Eugenia Klementyna z d. Piotrowska  †po 17-05-1937  
2356Borawska Ewa z d. Filipkowska *około 1843 Olszewo par. Romany †07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2357Borawska Ewa z d. Sobuczewska  †po 17-09-1851  
2358Borawska Ewa z d. Szymanowska  †od 19-11-1849 do 14-02-1859  
2359Borawska Ewa z d. Rogowska *około 1825 Pluty †po 22-06-1885  
2360Borawska Ewa z d. Konopka *około 1833 †od 03-02-1890 do 01-03-1897  
2361Borawska Ewa z d. Wądołowska  †  
2362Borawska Ewa z d. Szleszyńska  †  
2363Borawska Ewa z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
2364Borawska Ewa z d. N  †przed 22-01-1832  
2365Borawska Ewa z d. Jałbrzykowska  †przed 20-02-1843  
2366Borawska Ewa z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
2367Borawska Ewa z d. Łepkowska *około 1848 Drozdowo †29-05-1877  
2368Borawska Ewa z d. Dąbrowska *około 1788 Wagi †od 02-03-1840 do 09-02-1847  
2369Borawska Ewa z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
2370Borawska Ewa  †po 12-07-1864  
2371Borawska Ewa z d. Chylińska [0¬]    
2372Borawska Ewa z d. Podchul  †od 23-11-1841 do 13-04-1858  
2373Borawska Ewa z d. Tarwicka *około 1769 †13-10-1820 Konopki  
2374Borawska Ewelina [0¬]    
2375Borawska Felicja *1910 †  
2376Borawska Feliksa z d. Kiełczewska *około 1897 Gnatowo †  
2377Borawska Feliksa z d. Mocarska *około 1893 Kąty †  
2378Borawska Feliksa z d. Danowska *około 1862 Klimaszewnica †  
2379Borawska Feliksa z d. Sutkowska *20-07-1912 Kramarzewo †  
2380Borawska Franciszka z d. Kulasik  †  
2381Borawska Franciszka z d. Wysocka  †po 21-05-1894  
2382Borawska Franciszka z d. Mocarska *około 1888 Brzostowo †  
2383Borawska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1863 Rutki †  
2384Borawska Franciszka z d. Mieczkowska  †27-06-1859 Olszewo-Góra /Romany/  
2385Borawska Franciszka z d. Szleszyńska *około 1834 Barwiki †około 1891  
2386Borawska Franciszka *06-02-1917 Supy †  
2387Borawska Franciszka z d. Łojewska  †przed 13-09-1941  
2388Borawska Franciszka z d. Kimnoch ?  †po 07-03-1859  
2389Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1822 Kurki †03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/  
2390Borawska Franciszka z d. Wysocka *około 1827 Łempice †przed 10-11-1879  
2391Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1877 Grędy †  
2392Borawska Franciszka z d. Szymanowska  †przed 25-10-1869  
2393Borawska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1838 Jaki †przed 04-03-1889  
2394Borawska Franciszka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †przed 26-02-1900  
2395Borawska Franciszka z d. Piwko *około 08-1851 Rakowo †po 16-11-1903  
2396Borawska Genowefa z d. Godlewska *1932 Wagi †  
2397Borawska Genowefa z d. Malinowska [0¬]    
2398Borawska Genowefa [0¬]    
2399Borawska Grażyna z d. Barżykowska [0¬]    
2400Borawska Halina z d. Dziura [0¬]    
2401Borawska Halina z d. Zalewska [0¬]     
2402Borawska Hanna z d. Sulewska [0¬]    
2403Borawska Helena z d. Mrozicka *26-07-1902 Glinki †  
2404Borawska Helena z d. Dąbrowska *około 1908 Jarnuty †  
2405Borawska Helena z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
2406Borawska Helena z d. Mocarska *około 1883 Mocarze †  
2407Borawska Helena z d. Czerwonka *30-12-1905 Czerwonki †  
2408Borawska Helena z d. Wierciszewska *około 1898 †  
2409Borawska Helena z d. Obrycka *około 1888 Łojki par. Białaszewo †po 30-07-1929   
2410Borawska Helena z d. Kamińska *około 1922 †1991 /Burzyn/  
2411Borawska Helena z d. Wiśniewska [0¬]    
2412Borawska Helena z d. Burska *05-07-1911 Kieljany †   
2413Borawska Helena z d. Kuczewska [0¬]     
2414Borawska Helena z d. Skrodzka *04-04-1912 Skroda Wielka †29-10-1994 Kolno /Wąsosz/   
2415Borawska Henryka z d. Mikucka [0¬]    
2416Borawska Henryka *około 07-05-1951 Niedźwiedzkie †11-05-1951 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2417Borawska Hieronima *około 1914 †16-06-1928 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2418Borawska Hieronima z d. Grzymkowska *28-10-1930 Zaborowo †04-04-1999 Białystok /Wąsosz/  
2419Borawska Irena z d. Wiszowata *29-10-1905 Nieciki †2003 Konopki Monety  
2420Borawska Irena z d. Zalewska [0¬]     
2421Borawska Irena [0¬]    
2422Borawska Jadwiga z d. Mroczkowska [0¬]    
2423Borawska Jadwiga z d. Przybyszewska *około 1911 Klimaszewnica †23-05-1938  
2424Borawska Jadwiga z d. Mocarska  †  
2425Borawska Jadwiga z d. Danowska [0¬]    
2426Borawska Jadwiga *05-11-1922 Rakowo †  
2427Borawska Jadwiga z d. Cendrowska *około 1902 Kubra †  
2428Borawska Jadwiga z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
2429Borawska Jadwiga z d. Żelechowska [0¬]    
2430Borawska Jadwiga z d. Filipkowska  †  
2431Borawska Jadwiga z d. Grabowska [0¬]    
2432Borawska Jadwiga z d. Komosińska [0¬]    
2433Borawska Jadwiga z d. Rogalska [0¬]    
2434Borawska Jadwiga z d. Pasiewicz *02-10-1799 †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
2435Borawska Jadwiga z d. Kierznowska *18-10-1784 Łempice †od 20-11-1836 do 26-02-1843  
2436Borawska Jadwiga z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
2437Borawska Jadwiga *około 1931 Konopki †19-04-1950 Konopki  
2438Borawska Jadwiga *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
2439Borawska Jadwiga Karolina z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 21-11-1898  
2440Borawska Janina z d. Sokołowska *1905 Kurkowo †  
2441Borawska Janina z d. Chrostowska *08-02-1903 Gardoty †31-12-1979 Świdry Podleśne  
2442Borawska Janina z d. Szymanowska [0¬]     
2443Borawska Janina z d. Mroczkowska [0¬]    
2444Borawska Janina [0¬]     
2445Borawska Joanna z d. Gutowska  †przed 01-10-1843  
2446Borawska Joanna z d. Danowska [0¬]     
2447Borawska Joanna Konstancja z d. Truszkowska *około 1851 Czarnowo †po 14-02-1922  
2448Borawska Józefa z d. Kossakowska *około 1884 Sambory †  
2449Borawska Józefa *około 1905 Kucze Wielkie †23-09-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2450Borawska Józefa z d. Gurzęda  †  
2451Borawska Józefa z d. Mogielnicka *1886 Brzostowo †  
2452Borawska Józefa z d. Modzelewska *około 1845 Pieńki †po 09-02-1890  
2453Borawska Józefa z d. Karwowska *około 1837 Szlasy †po 25-06-1888  
2454Borawska Józefa z d. Ramotowska *około 1824 Chrostowo †przed 09-1863  
2455Borawska Józefa z d. Rydzewska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †24-05-1898 Świdry-Dobrzyce  
2456Borawska Józefa z d. Konopka  †  
2457Borawska Józefa *22-09-1861 Rakowo †  
2458Borawska Józefa z d. N [0¬]    
2459Borawska Józefa z d. Sulewska *około 1879 Sulewo Prusy †20-01-1941 Konopki  
2460Borawska Józefata z d. Karwowska *około 1845 Biodry †  
2461Borawska Józefata z d. Joszkowska *około 1840 Siwki par. Romany †przed 08-1903  
2462Borawska Józefata z d. Mocarska *około 1836 Kąty †29-12-1877  
2463Borawska Julia z d. Mieczkowska *08-02-1896 Mieczki †28-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
2464Borawska Juliana z d. Karwowska [0¬]    
2465Borawska Juliana z d. Chrzanowska  †przed 21-02-1925  
2466Borawska Julianna z d. Kamińska *około 1895 Karwowo †  
2467Borawska Julianna z d. Rogowska *około 1851 Brodowo †17-03-1875 Wiązownica /Słucz/  
2468Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1901 Kotówek †  
2469Borawska Julianna z d. Filochowska *około 1824 Łoje Grężki †  
2470Borawska Julianna z d. Konopka  †przed 06-1880  
2471Borawska Julianna z d. Mieczkowska *około 1847 Trzaski †od 16-06-1891 do 21-02-1898  
2472Borawska Julianna z d. N  †  
2473Borawska Julianna z d. Rafałowska *około 1809 Klimaszewnica †  
2474Borawska Julianna z d. Konopka *około 1812 Wagi †po 13-12-1847  
2475Borawska Julianna z d. Lipska *około 1794 Nadbory †przed 04-1832  
2476Borawska Julianna z d. Karwowska *około 1873 Supy †przed 10-02-1920  
2477Borawska Julianna *09-04-1799 Nadbory †po 04-08-1851  
2478Borawska Julianna  †  
2479Borawska Julianna z d. Rogowska  †  
2480Borawska Julianna z d. Lipska *około 1848 Nadbory †21-07-1888 Pluty /Przytuły/  
2481Borawska Julianna z d. Rogala  †przed 06-02-1853  
2482Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1826 Bartki †przed 20-01-1890  
2483Borawska Julianna z d. Wądołowska *około 1813 Makowskie †po 25-10-1864  
2484Borawska Julianna  †  
2485Borawska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Kurki †16-02-1892  
2486Borawska Julianna z d. Klimaszewska *około 1837 Klimaszewnica †po 11-02-1879  
2487Borawska Julianna z d. Perkowska *około 1838 Perki-Lachy †  
2488Borawska Julianna (Józefa) z d. Ramotowska *około 1837 Danowo †przed 10-1866  
2489Borawska Justyna z d. Rostkowska *około 1801 Rutki †przed 03-02-1868  
2490Borawska Justyna z d. Ostrowska *około 1821 †  
2491Borawska Kamila z d. Mioduszewska *około 1876 Niedźwiadna †  
2492Borawska Kamila z d. Kiełczewska *około 1872 Gnatowo †  
2493Borawska Karolina z d. Glińska *około 1825 Zakrzewo †po 05-11-1878  
2494Borawska Karolina z d. Biedrzycka  †przed 01-1866  
2495Borawska Karolina z d. Skrodzka *około 1835 Zalesie †przed 04-1862  
2496Borawska Karolina z d. Gosiewska *około 1848 Kotówek †od 15-02-1909 do 21-06-1920  
2497Borawska Karolina z d. Sokołowska *około 1889 Kurkowo †  
2498Borawska Karolina * Trzaski †po 04-02-1908  
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl