Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]5813

1Gabrielow Aleksander *około 1873 †  
2Gabrielow Marcin Stanisław  †po 24-11-1903  
3Gabrielow Marianna z d. Strzelczyk *około 1882 Jedwabne †  
4Gabrielow Marianna z d. Mieczkowska  †po 24-11-1903  
5Gabrukiewicz Bronisława  †  
6Gabrukiewicz Jan  †  
7Gabrukiewicz Józef  †  
8Gabrukiewicz Stefania    
9Gabrukiewicz Wiktoria  †   
10Gabrukiewicz Wincenty  †   
11Gabryelczuk Stanisław  †po 31-01-1825  
12Gabryelczuk Teresa z d. N  †po 31-01-1825  
13Gacioch Iwo     
14Gacioch Katarzyna z d. Orzoł * Kętrzyn    
15Gacioch Klementyna * Paris    
16Gacioch Tomasz * Paris    
17Gacka Angela z d. Karwowska *około 1800 Kąty †po 23-11-1858  
18Gacka Aniela z d. Biedrzycka *około 1830 Szyjki †od 24-02-1879 do 08-03-1886  
19Gacka Antonina z d. Zabielska  †przed 30-01-1815  
20Gacka Antonina z d. Klimaszewska *około 1798 Klimaszewnica †  
21Gacka Antonina z d. Dzięgielewska *około 1877 Mieczki †po 02-02-1926  
22Gacka Antonina z d. Długołęcka *03-12-1892 Szczuczyn †28-06-1979 Szczuczyn  
23Gacka Apolonia z d. N  †26-11-1817 Goniądz  
24Gacka Balbina z d. Nienałtowska *około 1845 Małachowo †   
25Gacka Barbara z d. Mocarska *około 1841 Szostaki †przed 01-1865  
26Gacka Eleonora z d. Korzeniecka *około 1869 Wąsosz †przed 01-1909  
27Gacka Elżbieta z d. Cimoch  †przed 11-02-1850  
28Gacka Ewa z d. Ramotowska *około 1876 Wagi †  
29Gacka Ewa * Łomża    
30Gacka Franciszka z d. Zalewska    
31Gacka Franciszka z d. Samborska  †od 28-02-1832 do 27-11-1853  
32Gacka Helena z d. Kossakowska *około 1869 Kokoszki †  
33Gacka Helena z d. Karwowska *około 1881 Radziłów †po 16-02-1925  
34Gacka Jadwiga z d. Ramotowska  †  
35Gacka Józefa z d. Świderska  †  
36Gacka Józefa z d. Krajewska *około 1882 Bronowo †  
37Gacka Józefa z d. Kowalewska *24-08-1878 Ławsk †przed 25-12-1930  
38Gacka Józefata z d. Karwowska *około 1804 Chyliny †po 21-02-1865  
39Gacka Julianna z d. Liszewska *około 1899 †po 09-02-1941  
40Gacka Karolina z d. Dudzińska *około 1843 Radziłów †po 21-05-1901  
41Gacka Katarzyna z d. Trzaska *około 1821 Kąty †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
42Gacka Katarzyna z d. Kossakowska  †po 10-03-1821  
43Gacka Katarzyna z d. Górska *około 1793 Rutki †   
44Gacka Kazimiera z d. Korytkowska * Pluty   
45Gacka Konstancja z d. Gogoleska  †1860  
46Gacka Krystyna z d. N  †przed 26-11-1838  
47Gacka Ludwika z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 13-02-1882  
48Gacka Małgorzata z d. Bagińska  †przed 22-02-1852  
49Gacka Maria z d. Zalewska * Zanklewo    
50Gacka Marianna z d. Tocicka *1903 Szostaki †1986  
51Gacka Marianna z d. Kotyńska *około 1835 Lipińskie †po 07-11-1893  
52Gacka Marianna z d. Kossakowska *około 1840 Bartki †po 17-02-1890  
53Gacka Marianna z d. Choińska *około 1838 Zanklewo †  
54Gacka Regina z d. Świderska * Zaborowo   
55Gacka Rozalia z d. Niedźwiedzka  †przed 29-07-1828  
56Gacka Rozalia z d. Modzelewska  †przed 04-09-1864  
57Gacka Rozalia z d. Mocarska *około 1797 Rutkowskie †po 02-1866  
58Gacka Rozalia z d. Gardocka *około 1823 Rydzewo Szlacheckie †  
59Gacka Rozalia z d. Borawska *około 1818 Supy †po 25-02-1862  
60Gacka Salomea z d. Konopka *około 1858 Łoje Awissa †21-01-1897 Supy  
61Gacka Stanisława z d. Siedlecka * Wąsosz   
62Gacka Stanisława z d. Grzymkowska  †  
63Gacka Teofila z d. Karaś *około 1834 Wąsosz †po 22-01-1894  
64Gacka Zofia z d. Karpińska *około 1905 Radziłów †  
65Gacki Adolf *23-12-1901 Supy †  
66Gacki Andrzej *około 1832 Supy †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
67Gacki Antoni *około 1868 Wąsosz †13-06-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
68Gacki Antoni *około 1828 Supy †po 08-03-1886  
69Gacki Damazy *około 1825 Słucz †  
70Gacki Filip  †przed 22-02-1852  
71Gacki Franciszek *około 1874 Ruś †  
72Gacki Franciszek * Zanklewo    
73Gacki Franciszek  †przed 26-11-1838  
74Gacki Franciszek  †po 10-03-1821  
75Gacki Franciszek  †  
76Gacki Jan *około 1870 Wierciszewo †  
77Gacki Jan *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
78Gacki Jan *29-11-1911 Wąsosz †  
79Gacki Jan *1920 †przed 05-1948  
80Gacki Jan *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
81Gacki Jan *1900 Zanklewo †1983  
82Gacki Jan *16-05-1871 Wąsosz †25-12-1930 Wąsosz  
83Gacki Jan  †  
84Gacki Józef *około 1884 Supy †  
85Gacki Józef *około 1874 Radziłów †przed 04-02-1925  
86Gacki Józef * Radziłów   
87Gacki Józef  †po 11-02-1850  
88Gacki Józef  †po 04-09-1864  
89Gacki Karol *około 1794 Kołaki †   
90Gacki Kazimierz *około 1835 Supy †  
91Gacki Ludwik *około 1841 Supy †po 21-05-1901  
92Gacki Ludwik *około 1838 †przed 12-01-1890  
93Gacki Ludwik  †  
94Gacki Maciej *10-02-1777 †  
95Gacki Marcel *około 1843 Wierciszewo †   
96Gacki Marcin *około 1827 Modzele †przed 07-11-1893  
97Gacki Marcin *około 1803 Wierciszewo †przed 25-02-1862  
98Gacki Mateusz  †przed 30-01-1815  
99Gacki Michał  †  
100Gacki Mikołaj  †od 28-02-1832 do 27-11-1853  
101Gacki Mirosław * Zambrów    
102Gacki Piotr *około 1839 Gać †po 22-01-1894  
103Gacki Romuald *około 1895 †przed 09-02-1941  
104Gacki Stanisław *około 1854 Supy †przed 02-02-1926  
105Gacki Szymon *około 1807 Wierciszewo †po 02-1866  
106Gacki Wacław *13-09-1918 Kubra †  
107Gacki Walenty *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
108Gacki Władysław * Radziłów   
109Gacki Władysław  †przed 29-07-1828  
110Gacki Wojciech *około 1821 Wierciszewo †po 13-02-1882  
111Gać Maria z d. Solarz    
112Gać Michał    
113Gać Mirosława z d. Chrzanowska * Zalesie    
114Gać Zdzisław Michał * Dziekanowice    
115Gadomska Aniela z d. Pasiewicz *około 1827 Mścichy †   
116Gadomska Aniela z d. Chrzanowska *około 1854 Trzaski †przed 03-02-1903  
117Gadomska Anna z d. Klimaszewska *około 1806 Modzele †04-09-1851  
118Gadomska Anna z d. Klimaszewska  †  
119Gadomska Bolesława z d. Sokołowska *około 1901 †  
120Gadomska Bronisława z d. Wiszowata *04-05-1909 Mieszołki †  
121Gadomska Franciszka z d. Gardocka *około 1779 †po 26-02-1838  
122Gadomska Franciszka Rozalia z d. Gardocka *około 1831 Gardoty †  
123Gadomska Helena z d. Iwanczewska * Kędziorowo   
124Gadomska Józefa Juliana z d. Chrzanowska *około 1848 Wypychy †  
125Gadomska Juliana z d. Mroczkowska *około 1880 Wypychy †  
126Gadomska Karolina z d. Rubińska *około 1810 Świdry †08-10-1887 Grozimy  
127Gadomska Katarzyna z d. Witkowska  †po 25-11-1855  
128Gadomska Katarzyna z d. Leszczyńska  †po 02-10-1849  
129Gadomska Ludwika z d. Jurska  †po 17-02-1877  
130Gadomska Marianna z d. Dmoch *około 1829 Ławsk †  
131Gadomska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †przed 19-02-1855  
132Gadomska Marianna *24-01-1848 Łosewo †  
133Gadomska Scholastyka z d. Czarnecka  †12-04-1855  
134Gadomska Teresa (Dorota) z d. Jaskowska (Laskowska) *około 1778 †12-12-1830 Grozimy /Wąsosz/  
135Gadomska Zofia z d. Ciecierska    
136Gadomska Zofia  †przed 16-09-1867  
137Gadomski Aleksander * Mroczki   
138Gadomski Andrzej *około 1768 †14-10-1841 Bęćkowo  
139Gadomski Apolinary  †  
140Gadomski Bolesław * Mroczki   
141Gadomski Franciszek *około 1815 Grozimy †05-03-1858  
142Gadomski Franciszek  †przed 25-11-1855  
143Gadomski Franciszek  †przed 02-10-1849  
144Gadomski Jakub *około 1893 †  
145Gadomski Jakub *około 1840 Mroczki †  
146Gadomski Jakub *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
147Gadomski Jan *około 1833 Mroczki †  
148Gadomski Jan *około 1831 Bęćkowo †  
149Gadomski Jan *około 1827 Pogorzel Wielka †  
150Gadomski Piotr *około 1876 Mroczki †  
151Gadomski Piotr *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
152Gadomski Piotr  †  
153Gadomski Stanisław *około 1851 Mroczki †po 03-02-1903  
154Gadomski Stanisław  †przed 01-1817  
155Gadomski Stanisław  †  
156Gadzałowska Marianna z d. Trojan  †po 03-10-1858  
157Gadzałowski Bogumił  †przed 03-10-1858  
158Gagnon Amy z d. Kozlowski * New Britain, CT    
159Gagnon Joshua * Hartford, CT    
160Gagnon Patrick     
161Gaj Helena z d. Modzelewska * Ławsk   
162Gaj Władysław Antoni    
163Gajda Katarzyna z d. Frączkowska  †  
164Gajda Stanisław  †przed 29-10-1932  
165Gajdzińska Anastazja z d. Cedroska  †  
166Gajdzińska Ewa z d. Gryglik *około 1860 Dzierzbia †  
167Gajdzińska Karolina z d. Mierzejewska  †  
168Gajdzińska Teofila z d. Grabowska  †  
169Gajdziński Antoni  †  
170Gajdziński Jan *około 1849 Stawiski †  
171Gajdziński Roch  †  
172Gajdziński Wojciech  †  
173Gajek Antoni  †   
174Gajek Edward  †  
175Gajek Karol  †30-01-1836  
176Gajek Leokadia    
177Gajek Lucjan    
178Gajek Maria    
179Gajek Regina z d. Radzińska *1927 †24-05-1987 Warszawa /Drążdżewo/   
180Gajek Stanisław *1920 †19-02-2004 Maków Mazowiecki /Drążdżewo/   
181Gajek Stanisława  †  
182Gajek Wiesław * Maków Mazowiecki   
183Gajek Władysława z d. Kuciej  †   
184Gajewska Bożenna z d. Krawczyk * Warszawa   
185Gajewska Halina z d. Kowalska *15-08-1918 Warszawa †17-05-1989 Ełk /Ełk/  
186Gajewska Izabela z d. N * Ełk   
187Gajewska Justyna    
188Gajewska Kamila    
189Gajewska Karolina    
190Gajewska Otylia z d. Lewandowska  † /Warszawa/  
191Gajewska Paulina    
192Gajewski Adam  †1959 Ełk  
193Gajewski Piotr * Ełk   
194Gajewski Wojciech * Ełk   
195Gajewski Zdzisław *03-05-1918 Warszawa †01-03-1974 Ełk /Ełk/  
196Gajkowska Franciszka z d. Poniatowska  †po 23-11-1874  
197Gajkowska Wiktoria z d. Sakowska  †  
198Gajkowski Józef  †przed 23-11-1874  
199Gajkowski Stanisław  †  
200Gajus Antoni    
201Gajus Antoni Zygmunt * Rudka Starościańska   
202Gajus Genowefa z d. Koperczak    
203Gajus Maria z d. Malinowska * Niećkowo   
204Galanty Anna z d. Węcek *około 1863 Żebry †24-01-1929 Żebry  
205Galanty Eugenia z d. Bagińska * Kieljany   
206Galanty Faustyna z d. Góralska  †przed 22-01-1883  
207Galanty Franciszek *około 1895 Grajewo †09-02-1987 Hamtrack, MI  
208Galanty Henryk * Żebry   
209Galanty Lucyna z d. Waszkiewicz * Łomża   
210Galanty Michał  †około 1926  
211Galanty Mieczysław *1925 Żebry †24-06-1936 Żebry  
212Galanty Norbert *około 1863 Kisielnica †przed 07-02-1923  
213Galanty Norbert  †po 22-01-1883  
214Galanty Stanisław *około 11-1949 Żebry †13-01-1950 Żebry  
215Galanty Stanisław * Szczuczyn   
216Galanty Stanisława z d. Wiśniewska * Żebry   
217Galanty Tadeusz * Żebry   
218Galanty Zofia z d. Borawska *27-09-1903 Czerwonki †16-11-1997 Detroit, MI  
219Galanty Zygmunt *1895 Żebry †24-06-1936  
220Galicka Bogumiła z d. Kierznowska *około 1855 Łojki par. Białaszewo †  
221Galicka Krystyna z d. Gregorczyk  †  
222Galicki Franciszek *około 1850 Wroceń †  
223Galicki Stefan  †  
224Galińska Anna z d. Muczyńska *około 1806 Zanklewo †  
225Galińska Elżbieta z d. Dobrońska *około 1851 Wizna †  
226Galińska Ewa z d. Kamińska  †od 30-10-1826 do 22-09-1828  
227Galińska Franciszka z d. Ostrowska *około 1875 Bronowo †po 08-07-1926  
228Galińska Helena z d. Brzostowska *26-01-1908 Radziłów †  
229Galińska Józefa z d. Przestrzelska *18-09-1875 Brychy †  
230Galińska Katarzyna z d. Zawojska *około 1842 Bronowo †po 28-01-1889  
231Galińska Krystyna z d. Solińska     
232Galińska Marianna z d. Rupińska * Borawskie †21-11-1895 Borawskie  
233Galińska Marianna z d. Ładyżyńska *około 1833 Wizna †  
234Galińska Marianna z d. Duchnowska  †przed 24-11-1828  
235Galińska Stanisława z d. Grabowska *około 1889 Wizna †08-12-1959  
236Galińska Wiktoria z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
237Galińska Zofia z d. Przyborowska  †przed 28-11-1845  
238Galiński Augustyn  †po 28-11-1845  
239Galiński Augustyn  †28-07-1846  
240Galiński Franciszek *około 1889 Zanklewo †  
241Galiński Jakub  †przed 24-11-1828  
242Galiński Jan *około 1841 Zanklewo †przed 28-01-1889  
243Galiński Józef *około 1869 Zanklewo †po 08-07-1926  
244Galiński Józef *około 1845 Zanklewo †  
245Galiński Marcin  †po 22-09-1828  
246Galiński Paweł *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
247Galiński Stanisław *około 1830 Zanklewo †  
248Galiński Stanisław *około 1799 Zanklewo †  
249Galiński Teofil  †  
250Galiński Wawrzyniec *około 1857 Zanklewo †  
251Gałązka Adolf *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
252Gałązka Agata * Milewo   
253Gałązka Agnieszka z d. Trojanowska  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
254Gałązka Agnieszka z d. Adamska  †  
255Gałązka Aleksander  †  
256Gałązka Andrzej *12-02-1898 Milewo †08-09-1977 Wąsosz /Wąsosz/   
257Gałązka Anna z d. Guzowska *około 1882 Obrytki †  
258Gałązka Antoni  †po 01-11-1820  
259Gałązka Cecylia z d. Malinowska    
260Gałązka Celina z d. Konopka *około 1924 †po 23-11-1999  
261Gałązka Franciszek *około 10-1853 Szczuczyn †od 30-01-1911 do 13-02-1928  
262Gałązka Helena z d. Czarnecka  †  
263Gałązka Ireneusz * Jurzec Pański   
264Gałązka Ireneusz  †  
265Gałązka Jadwiga z d. N  †po 01-11-1820  
266Gałązka Jakub *około 1855 Niedźwiedzkie †  
267Gałązka Jan *około 1826 Milewo †  
268Gałązka Jan *1855 Kurejewka †  
269Gałązka Jan  †przed 03-02-1828  
270Gałązka Janina z d. Kosińska  †  
271Gałązka Józef *około 1835 Gutki †przed 04-1911  
272Gałązka Józef *około 1820 Niećkowo †24-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
273Gałązka Józef *20-03-1919 Milewo †23-11-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
274Gałązka Józef  †  
275Gałązka Julianna z d. Bobrowska  †02-07-1880  
276Gałązka Julianna *około 07-1886 Bęćkowo †10-01-1888 Bęćkowo  
277Gałązka Julianna *1861 Kurejewka †1862 Kurejewka /Grajewo/  
278Gałązka Julianna ? z d. Mikulska *około 1864 †  
279Gałązka Katarzyna z d. Trzonkowska *około 1852 Ławsk †  
280Gałązka Katarzyna z d. Purzych  †po 15-02-1844  
281Gałązka Katarzyna z d. Kalinowska *około 1797 Szczuczyn †przed 09-11-1847  
282Gałązka Katarzyna z d. Jóźwik *około 1825 Bęćkowo †04-09-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
283Gałązka Katarzyna z d. Drobińska *około 1828 Sokoły †  
284Gałązka Kazimierz * Milewo   
285Gałązka Maciej *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
286Gałązka Marcin  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
287Gałązka Marcin  †  
288Gałązka Marianna z d. Szymanowska *około 1817 Przeszkoda †po 19-07-1875  
289Gałązka Marianna z d. Pytlińska *około 1858 Żebry †23-07-1899 Szczuczyn  
290Gałązka Marianna z d. Łepkowska *około 1819 Dołęgi †po 10-11-1873  
291Gałązka Marianna z d. Kulikowska  †  
292Gałązka Marianna z d. Gontowska  †po 26-11-1839  
293Gałązka Marianna z d. Bąk  †  
294Gałązka Marianna *1863 Kurejewka †1867 Kurejewka /Grajewo/  
295Gałązka Marianna *12-12-1930 Wąsosz †26-01-1968 Wąsosz /Wąsosz/   
296Gałązka Mateusz *około 1848 Bęćkowo †  
297Gałązka Mateusz  †po 26-11-1839  
298Gałązka Mateusz  †  
299Gałązka Michał *około 1855 †27-05-1857 Szczuczyn /Szczuczyn/  
300Gałązka Michał *około 1827 Szczuczyn †24-07-1865  
301Gałązka N z d. N  †przed 04-1909  
302Gałązka Paweł *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
303Gałązka Rozalia z d. Malinowska *około 10-1857 Niedźwiadna †po 13-02-1928  
304Gałązka Rozalia z d. Malinowska *25-12-1854 Niećkowo †10-12-1945 Milewo  
305Gałązka Rozalia z d. Bardyszewska  †  
306Gałązka Stanisław *około 1916 Zakrzewo †  
307Gałązka Stanisław *około 1889 Milewo †31-01-1947 Milewo  
308Gałązka Stanisław *około 1800 Niećkowo †przed 09-11-1847  
309Gałązka Stanisław *około 04-1856 †17-05-1856 Bęćkowo /Wąsosz/  
310Gałązka Stanisław *1858 Kurejewka †  
311Gałązka Stanisława z d. Czyżewska *19-07-1907 Wąsosz †04-02-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
312Gałązka Teresa z d. Gardocka * Zalesie    
313Gałązka Wanda z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †  
314Gałązka Władysław *28-10-1929 Wąsosz †20-05-1996 /Wąsosz/   
315Gałązka Władysław  †  
316Gałązka Władysława z d. Gosiewska *około 1913 Lachowo †  
317Gałązka Władysława z d. Berlińska *24-02-1895 Brzeźnio †04-09-1969 Milewo /Wąsosz/  
318Gałązka Wojciech *około 1819 Milewo †od 04-09-1855 do 25-01-1875  
319Gałązka Wojciech *około 1819 †30-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
320Gałczak Mateusz  †przed 07-02-1836  
321Gałczak Rozalia z d. N  †przed 07-02-1836  
322Gałczyńska Feliksa z d. Szałach    
323Gałczyńska Teresa z d. Chojnowska * Pasichy   
324Gałczyński Czesław * Beszowa   
325Gałczyński Marcjan  †  
326Gałecka Anastazja z d. Kalinowska *około 1902 Dołęgi †  
327Gałecka Czesława z d. Kalinowska  †  
328Gałecka Franciszka z d. Wróblewska *około 1835 Niedźwiadna †  
329Gałecka Franciszka z d. Sikorska *około 1836 Wąsosz †27-09-1878 Niećkowo  
330Gałecka Franciszka z d. Samełko *około 1860 †po 31-01-1921  
331Gałecka Franciszka z d. Borawska  †  
332Gałecka Franciszka *1860 Czarnówek †1860 Czarnówek /Niedźwiadna/  
333Gałecka Hieronima z d. Chmielnicka    
334Gałecka Jadwiga z d. Koniecko * Białaszewo    
335Gałecka Jadwiga z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
336Gałecka Joanna *około 05-1886 Zacieczki †02-11-1887 Zacieczki  
337Gałecka Józefa z d. Kierznowska *około 1872 Surały †  
338Gałecka Józefa *około 1864 †18-12-1924 Dołęgi /Wąsosz/  
339Gałecka Józefa  †  
340Gałecka Julianna Marianna z d. Onufry *około 1831 Szczuczyn †  
341Gałecka Karolina z d. Gryn *około 1840 Ławsk †przed 04-1910  
342Gałecka Katarzyna z d. Sadowska *około 1863 Bzury †po 18-11-1906  
343Gałecka Katarzyna z d. Kulońska  †  
344Gałecka Katarzyna z d. Krzyżanowska *około 1853 Zacieczki †  
345Gałecka Katarzyna z d. Kazimier  †po 14-11-1843  
346Gałecka Katarzyna z d. Jurczykowska *około 1814 Czarnówek †po 24-11-1863  
347Gałecka Kazimiera z d. Borzymowska  †po 20-05-1928  
348Gałecka Małgorzata z d. Zbień    
349Gałecka Maria Jadwiga z d. Wróblewska * Jambrzyki   
350Gałecka Marianna z d. Załuska *około 1850 Niedźwiedzkie †  
351Gałecka Marianna z d. Szablińska  †po 13-11-1837  
352Gałecka Marianna z d. Samełko  †po 17-11-1839  
353Gałecka Marianna z d. Rogalska  †  
354Gałecka Marianna z d. Pietrzykowska  †po 19-11-1837  
355Gałecka Marianna z d. Gutowska *około 1854 Niedźwiadna †  
356Gałecka Marianna z d. Dłużniewska *około 1816 Popowo †od 20-11-1864 do 10-02-1874  
357Gałecka Marianna  †  
358Gałecka Paulina z d. Łuba  †  
359Gałecka Paulina  †  
360Gałecka Rozalia z d. Komosińska *30-05-1899 Wąsosz †09-02-1964 Ełk /Wąsosz/  
361Gałecka Rozalia *około 1865 Bęćkowo †20-08-1887 Zacieczki  
362Gałecka Wiktoria z d. Markowska *około 1869 Grozimy †  
363Gałecka Władysława z d. Lipińska *około 1880 Chrzanowo-Cyprki †  
364Gałecka Zofia z d. Jabłońska  †  
365Gałecki Adolf Aleksander *około 1899 Mazewo †  
366Gałecki Aleksander  †  
367Gałecki Czesław * Jambrzyki   
368Gałecki Franciszek *około 1845 †przed 31-01-1921  
369Gałecki Franciszek *około 1842 Załuski †  
370Gałecki Franciszek *około 1811 Czarnówek †około 08-1844  
371Gałecki Franciszek Piotr *około 1892 Załuski †przed 09-02-1964  
372Gałecki Ignacy *około 1874 Szczepankowo †  
373Gałecki Jan *około 1866 Jambrzyki †  
374Gałecki Jan *około 1840 Załuski †  
375Gałecki Jan *około 1839 Czarnówek †  
376Gałecki Jan  †po 19-11-1837  
377Gałecki Jan  †po 17-11-1839  
378Gałecki Jan  †19-02-1873  
379Gałecki Józef *około 1852 Czarnówek †  
380Gałecki Józef *około 1838 Załuski †  
381Gałecki Józef  †  
382Gałecki Karol *około 1838 Załuski †  
383Gałecki Kazimierz *13-03-1900 Załuski †  
384Gałecki Konstanty    
385Gałecki Maciej *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
386Gałecki Maciej  †  
387Gałecki Maciej  †  
388Gałecki Michał *około 08-1849 †25-11-1851 Czarnówek /Niedźwiadna/  
389Gałecki Piotr *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
390Gałecki Piotr  †po 14-11-1843  
391Gałecki Piotr  †po 13-11-1837  
392Gałecki Ryszard * Jambrzyki   
393Gałecki Stanisław *około 1902 Kownacinek †  
394Gałecki Stanisław *około 1896 Załuski †20-05-1928 Wąsosz  
395Gałecki Stanisław *około 1817 Załuski †od 24-11-1863 do 20-11-1876  
396Gałecki Stanisław  †  
397Gałecki Tadeusz * Szczuczyn    
398Gałecki Władysław *około 1861 Danowo †po 18-11-1906  
399Gałgo Adam Paweł *około 1823 †  
400Gałgo Jan  †po 16-06-1850  
401Gałgo Karolina z d. Holsztyn  †po 16-06-1850  
402Gałgo Katarzyna z d. Danowska *około 1822 Koniecki †  
403Gałs Daniel  †po 24-11-1844  
404Gałs Ewa z d. Karwowska  †po 24-11-1844  
405Gałs Józefa *około 1848 Żebry †07-03-1850 Żebry /Wąsosz/  
406Gałs Marianna z d. Wojciechowska *około 1819 Rydzewo †  
407Gałs Wojciech *około 1817 Żebry †  
408Garbacz Cecylia z d. Łempicka * Święcienin    
409Garbacz E.     
410Gardejeff-Białowąs N  †przed 04-1961  
411Garder Dorota z d. Szleter  †przed 15-05-1864  
412Garder Ferdynand *około 1841 Kumelsk †przed 04-02-1907  
413Garder Franciszek *około 1847 Klimaszewnica †od 18-02-1895 do 20-02-1934  
414Garder Franciszka z d. Samełko *około 1855 Niećkowo †20-02-1934 Niećkowo  
415Garder Julian *około 1882 Kumelsk †  
416Garder Karol  †po 04-05-1874  
417Garder Stanisława z d. Szczawińska *około 1887 Mazewo †  
418Garder Teofila z d. Karpińska *około 01-1842 Bęćkowo †przed 04-02-1907  
419Gardocka Adela z d. Wądołowska *około 1868 †  
420Gardocka Adela z d. Rogowska *około 1868 Wagi †przed 06-1889  
421Gardocka Adela z d. Łojewska *około 1899 †  
422Gardocka Adela z d. Karwowska * Kubra   
423Gardocka Agnieszka z d. Rydzewska  †po 23-02-1897  
424Gardocka Agnieszka * Grajewo    
425Gardocka Agnieszka  †  
426Gardocka Aleksandra z d. Truszkowska *około 1869 Czarnowo †  
427Gardocka Aleksandra Franciszka z d. Karwowska *03-04-1897 Sokoły †27-03-1968 Grajewo  
428Gardocka Alina *04-1948 Sulewo Prusy †05-05-1948 Sulewo Prusy  
429Gardocka Anastazja z d. Makowska *około 1814 Wierciszewo †przed 07-02-1886  
430Gardocka Aniela z d. Supińska *około 1851 Mroczki †po 02-01-1924  
431Gardocka Aniela z d. Liszewska  †po 06-02-1865  
432Gardocka Aniela z d. Konopka  †przed 22-11-1859  
433Gardocka Aniela z d. Janczewska *około 1822 Janczewo †  
434Gardocka Aniela z d. Gałecka  †  
435Gardocka Aniela z d. Danowska  †przed 25-02-1867  
436Gardocka Aniela z d. Chrostowska *około 1816 Biodry †18-06-1853  
437Gardocka Aniela *05-04-1899 Mocarze †  
438Gardocka Aniela (Antonina) Helena z d. Drozdowska *około 10-1822 Surały †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
439Gardocka Aniołek *12-04-1848 Mocarze †12-04-1858 Mocarze /Burzyn/  
440Gardocka Anna z d. Wądołowska *około 1842 Karwowo par. Jedwabne †przed 12-1875  
441Gardocka Anna z d. Przestrzelska *około 1886 Gardoty †od 07-02-1931 do 26-01-1972  
442Gardocka Anna z d. Modzelewska  †po 16-10-1945  
443Gardocka Anna z d. Łojewska *około 1879 Łoje Polne †  
444Gardocka Anna z d. Koszykowska *około 1883 Klimaszewnica †28-12-1908  
445Gardocka Anna z d. Komosa  †po 15-02-1904  
446Gardocka Anna z d. Janczewska *około 1870 Korytki †przed 28-10-1943  
447Gardocka Anna z d. Graceska  †po 07-02-1848  
448Gardocka Anna z d. Danowska *około 1877 Sulewo Prusy †22-04-1902   
449Gardocka Anna z d. Cwalińska  †po 23-11-1824  
450Gardocka Anna z d. Chrzanowska *około 1915 Kieljany †  
451Gardocka Anna z d. Cedrowska  †po 10-02-1858  
452Gardocka Anna z d. Brzozowska *około 1856 Glinki †po 17-12-1885  
453Gardocka Anna *około 1854 Gardoty †20-09-1856 Gardoty /Romany/  
454Gardocka Anna *09-07-1872 Gardoty †  
455Gardocka Antonina z d. Karwowska *około 1797 Supy †27-07-1864 Gardoty  
456Gardocka Antonina z d. Dobrzycka *około 1849 Szymany †po 13-02-1911   
457Gardocka Antonina z d. Chrzanowska  †po 03-02-1925  
458Gardocka Antonina z d. Borawska * Klimaszewnica †po 31-01-1842  
459Gardocka Apolonia z d. N  †przed 29-06-1897  
460Gardocka Apolonia z d. Malska *około 1833 Rutkowskie †  
461Gardocka Apolonia  †po 30-10-1885  
462Gardocka Balbina z d. Sulewska *06-10-1832 Kownatki †od 08-02-1892 do 29-01-1900  
463Gardocka Balbina z d. Sokołowska  †po 19-11-1901  
464Gardocka Balbina z d. Rudzka  †po 26-03-1856  
465Gardocka Balbina z d. Rogowska *około 1862 Kąty †  
466Gardocka Barbara z d. Kossakowska *około 1875 Grądy Wielkie †przed 06-1902  
467Gardocka Barbara z d. Kosiorek     
468Gardocka Barbara z d. Dobrzycka  †  
469Gardocka Barbara z d. Borawska *około 1829 Trzaski †przed 29-05-1886  
470Gardocka Beata * Grajewo    
471Gardocka Bolesława z d. Chrostowska *około 1882 Brodowo †  
472Gardocka Bronisława z d. Orzechowska *około 1903 Czerwonki †  
473Gardocka Bronisława z d. Mroczkowska *około 1870 Karwowo-Polki †  
474Gardocka Bronisława z d. Karwowska  †  
475Gardocka Bronisława *około 1899 †19-05-1901 Łempice /Wąsosz/  
476Gardocka Celina z d. Borawska    
477Gardocka Daniela z d. Kiełczewska * Łempice   
478Gardocka Danuta z d. Gromadzka * Szczuczyn   
479Gardocka Danuta z d. Drobińska * Wąsosz   
480Gardocka Dominika z d. Skrodzka *25-02-1900 Konopki †25-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
481Gardocka Elżbieta z d. Wiszowata *około 1849 Wiszowate †przed 29-02-1892  
482Gardocka Elżbieta z d. Gutowska * Grabowo    
483Gardocka Eugenia z d. Straniawska    
484Gardocka Eugenia z d. Kownacka    
485Gardocka Eugenia Helena z d. Skrodzka *około 1901 Grozimy †  
486Gardocka Ewa z d. Truszkowska  †po 07-05-1865  
487Gardocka Ewa z d. Szymanowska * Łempice †przed 10-02-1823  
488Gardocka Ewa z d. Nowicka  †przed 07-11-1841  
489Gardocka Ewa z d. N  †  
490Gardocka Ewa z d. Dzięgielewska  †przed 05-1842  
491Gardocka Felicjanna z d. Mieczkowska  †po 13-02-1828  
492Gardocka Feliksa z d. Rogowska *około 1881 Klimaszewnica †przed 23-11-1926  
493Gardocka Feliksa z d. Cwalińska *około 1864 Czerwonki †po 15-02-1926  
494Gardocka Feliksa *około 1916 Zalesie †   
495Gardocka Franciszka z d. Żelechowska *około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-07-1869 Mroczki /Przytuły/  
496Gardocka Franciszka z d. Szymanowska  †po 30-01-1865  
497Gardocka Franciszka z d. Szczuka  †przed 27-11-1854  
498Gardocka Franciszka z d. Seborowska  †  
499Gardocka Franciszka z d. Sakowicz *około 1864 Siedlece †po 15-10-1918  
500Gardocka Franciszka z d. Ramotowska *około 1810 Mieczki †  
501Gardocka Franciszka z d. N  †  
502Gardocka Franciszka z d. Mroczkowska *około 1774 Mroczki †przed 01-1813  
503Gardocka Franciszka z d. Mikucka *około 1822 Gardoty †  
504Gardocka Franciszka z d. Mieczkowska  †po 06-02-1853  
505Gardocka Franciszka z d. Gutowska *około 1890 Guty Podleśne †  
506Gardocka Franciszka z d. Chmielewska  †przed 08-07-1866  
507Gardocka Franciszka *05-12-1861 Gardoty †  
508Gardocka Franciszka  †od 31-01-1853 do 02-02-1854  
509Gardocka Genowefa z d. Zelkowska    
510Gardocka Genowefa z d. Niecikowska *02-01-1901 Nieciki †14-01-1986 Nieciki  
511Gardocka Genowefa *12-07-1929 Stawiane †14-03-1930 Stawiane  
512Gardocka Hanna z d. Wiszowata * Wiszowate   
513Gardocka Helena z d. Zalewska * Zalesie    
514Gardocka Helena z d. Roszkowska *około 1854 Łomża †po 03-05-1903  
515Gardocka Helena z d. Przechocka *18-03-1896 Kramarzewo †23-02-1979 Kramarzewo /Wąsosz/  
516Gardocka Helena z d. Modzelewska * Modzele   
517Gardocka Helena z d. Kulesza *około 1885 Stare Wykno †  
518Gardocka Helena z d. Grądzka *około 1886 Wizna †23-06-1944 Koniecki Małe /Wąsosz/  
519Gardocka Helena z d. Godlewska *około 1901 Wagi †29-07-1924  
520Gardocka Helena z d. Drozdowska  †po 22-11-1887  
521Gardocka Hieronima z d. Niebrzydowska * Kownatki    
522Gardocka Irena *22-06-1955 Stawiane †13-12-1956 Stawiane /Wąsosz/   
523Gardocka Irena *20-11-1930 Łempice †09-12-1953 Łempice /Wąsosz/  
524Gardocka Izabella z d. Wierciszewska *około 1813 Bukowo †11-04-1841  
525Gardocka Jadwiga z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
526Gardocka Jadwiga z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
527Gardocka Jadwiga z d. Kadyszewska * Radziłów   
528Gardocka Jadwiga *około 03-1951 Stawiane †04-02-1952 Stawiane /Wąsosz/   
529Gardocka Jadwiga *29-01-1939 Łempice †23-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
530Gardocka Janina z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
531Gardocka Janina z d. Chrzanowska     
532Gardocka Joanna z d. Klewicka *około 1858 Wizna †  
533Gardocka Joanna z d. Dobrzycka *około 1847 Guty Podleśne †  
534Gardocka Józefa z d. Szleszyńska *około 1871 Rosochate †po 30-01-1922  
535Gardocka Józefa z d. Sobolewska *około 1882 Niećkowo †  
536Gardocka Józefa z d. Rózio *około 1861 Niećkowo †przed 05-1898  
537Gardocka Józefa z d. Pieńkowska *około 1905 Witynie †  
538Gardocka Józefa z d. Niebrzydowska *około 1877 Chełchy †  
539Gardocka Józefa z d. Kozłowska *17-03-1919 Zalesie †01-02-1992 Zalesie /Wąsosz/   
540Gardocka Józefa z d. Gosiewska *około 1834 Budne †  
541Gardocka Józefa z d. Chylińska *15-03-1917 Eire, PA †   
542Gardocka Józefa z d. Chrzanowska *około 1871 Brzostowo †  
543Gardocka Józefa z d. Borawska *20-11-1905 Sokoły †11-02-1992 Sokoły /Wąsosz/  
544Gardocka Józefa *około 1862 Rutkowskie †26-05-1865 Rutkowskie /Burzyn/  
545Gardocka Józefa *około 01-01-1890 Sulewo Prusy †20-01-1890 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
546Gardocka Józefa *26-01-1897 Mocarze †  
547Gardocka Józefata z d. Żebrowska *około 1823 Tafiły †  
548Gardocka Józefata *około 1852 Gardoty †02-09-1856 Gardoty /Romany/  
549Gardocka Józefata Teresa *około 1845 Gardoty †13-09-1856 Gardoty /Romany/  
550Gardocka Julianna z d. Wasilewska *około 1830 Łojki par. Białaszewo †23-01-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
551Gardocka Julianna z d. Rydziewska  †po 15-02-1903  
552Gardocka Julianna z d. Przyborowska *około 1868 Świdry Podleśne †  
553Gardocka Julianna z d. Polkowska *około 1810 †27-03-1872 Biodry  
554Gardocka Julianna z d. Barwikowska *około 1874 Tafiły †28-12-1924 Łempice /Wąsosz/  
555Gardocka Julianna *05-11-1910 Karwowo †  
556Gardocka Julianna Franciszka *około 1854 Gardoty †28-09-1856 Gardoty /Romany/  
557Gardocka Karolina z d. Roszkowska  †  
558Gardocka Karolina z d. Rogowska *około 1827 Rydzewo-Pieniążek †po 05-11-1877  
559Gardocka Karolina z d. Kurzątkowska  †po 24-11-1903  
560Gardocka Karolina z d. Kruszyńska *20-06-1846 Niećkowo †przed 01-1885  
561Gardocka Karolina z d. Jabłońska *około 1810 Wojsławy †  
562Gardocka Karolina z d. Brodowska *około 1819 †po 23-05-1893  
563Gardocka Karolina z d. Barwikowska *około 03-1850 Wąsosz †po 29-09-1908  
564Gardocka Katarzyna z d. Żebrowska *około 1858 Żebry †po 15-02-1922  
565Gardocka Katarzyna z d. Zalewska *20-11-1803 Zalesie †od 04-02-1869 do 19-02-1871   
566Gardocka Katarzyna z d. Sulewska *28-11-1801 Sulewo Prusy †  
567Gardocka Katarzyna z d. Sokołowska  †przed 24-11-1845  
568Gardocka Katarzyna z d. Sokołowska  †  
569Gardocka Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Rutkowskie †przed 04-11-1857  
570Gardocka Katarzyna z d. Olszewska *około 1829 Bukowo †po 08-08-1865  
571Gardocka Katarzyna z d. Konopka *około 1830 Konopki Monety †przed 09-02-1891  
572Gardocka Katarzyna z d. Konopka *około 1803 Konopki par. Grabowo †przed 07-03-1859  
573Gardocka Katarzyna z d. Karwowska *około 1794 †po 19-11-1855  
574Gardocka Katarzyna z d. Grądzka  †25-02-1891 Ramoty  
575Gardocka Katarzyna z d. Grajewska *około 1853 Białaszewo †  
576Gardocka Katarzyna z d. Godlewska  †po 08-02-1863  
577Gardocka Katarzyna z d. Bagińska *około 1894 Sokoły par. Romany †  
578Gardocka Kazimiera z d. Pieniążek  †  
579Gardocka Kazimiera z d. Mikucka *około 1901 Łempice †13-05-1929 Łempice /Wąsosz/  
580Gardocka Kazimiera z d. Karwowska * Zaborowo   
581Gardocka Kazimiera z d. Godlewska *13-01-1900 Chełchy †   
582Gardocka Kazimiera *01-07-1894 Rutkowskie †  
583Gardocka Klara z d. Mieczkowska  †przed 11-02-1850  
584Gardocka Klementyna z d. Kossakowska  †  
585Gardocka Konstancja z d. Klimaszewska  †po 31-01-1824  
586Gardocka Konstancja z d. Dobrzycka *17-10-1887 Sokoły †10-12-1954 Sokoły /Wąsosz/  
587Gardocka Konstancja z d. Czerwonka  †  
588Gardocka Konstancja *około 20-04-1854 Gardoty †28-04-1854 Gardoty /Romany/  
589Gardocka Kornela z d. Skarżyńska *około 1860 Rydzewo-Pieniążek †przed 21-05-1916  
590Gardocka Kornela z d. Skarżyńska  †po 10-11-1908  
591Gardocka Kornela z d. Rogalska *około 1856 Czaple †od 10-11-1908 do 22-11-1921  
592Gardocka Kornela z d. Mieczkowska  †przed 25-09-1911  
593Gardocka Kornela *04-03-1869 Gardoty †  
594Gardocka Kornelia z d. Karwowska *około 1866 Karwowo †po 26-02-1930  
595Gardocka Krystyna z d. Wierciszewska  †po 04-03-1821  
596Gardocka Krystyna z d. Śmiarowska *około 1802 Mieczki †od 23-11-1857 do 24-11-1868  
597Gardocka Krystyna z d. Konopka    
598Gardocka Kunegunda z d. N  †po 28-11-1838  
599Gardocka Kunegunda *około 05-1812 Mocarze Dziubiele †23-07-1812 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
600Gardocka Leokadia z d. Szydziak    
601Gardocka Ludwika z d. Rogalska *około 1849 Jaki †  
602Gardocka Ludwika z d. Danowska *20-03-1862 Sulewo Prusy †14-10-1899  
603Gardocka Łucja z d. Przyborowska *około 1824 †  
604Gardocka Łucja z d. Gromadzka  †po 16-11-1824  
605Gardocka Magdalena z d. Szczepkowska ?  †przed 14-11-1815  
606Gardocka Magdalena z d. Dobrzycka  †przed 21-02-1830  
607Gardocka Magdalena *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
608Gardocka Małgorzata z d. Konopka  †po 31-01-1853  
609Gardocka Marcjanna z d. Wierciszewska *około 1830 Gardoty †od 29-07-1896 do 08-02-1897  
610Gardocka Marcjanna z d. Mieczkowska * Mieczki Czarne †przed 02-02-1830  
611Gardocka Marcjanna z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
612Gardocka Marcjanna *około 1853 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
613Gardocka Marianna z d. Zalewska *28-01-1796 Zalesie †przed 24-11-1846  
614Gardocka Marianna z d. Zalewska  †przed 25-11-1874  
615Gardocka Marianna z d. Zalewska  †15-02-1843  
616Gardocka Marianna z d. Wierciszewska  †po 01-08-1842  
617Gardocka Marianna z d. Wądołowska  †  
618Gardocka Marianna z d. Tyszka  †08-06-1887 Gardoty  
619Gardocka Marianna z d. Śmiarowska *około 1828 Mieczki †po 22-01-1895  
620Gardocka Marianna z d. Szleszyńska *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
621Gardocka Marianna z d. Szleszyńska  †po 07-02-1923  
622Gardocka Marianna z d. Sulewska *około 1873 Zalesie †01-01-1929 Stawiane /Wąsosz/  
623Gardocka Marianna z d. Starzyńska * Ciemnoszyje   
624Gardocka Marianna z d. Sokołowska *04-12-1798 †27-05-1834 Godlewo  
625Gardocka Marianna z d. Skrodzka *około 1830 Skroda Mała †  
626Gardocka Marianna z d. Skrodzka  †przed 24-11-1823  
627Gardocka Marianna z d. Ramotowska *około 1801 Pluty †22-08-1863 Pieńki /Przytuły/  
628Gardocka Marianna z d. Ramotowska  †po 24-02-1943  
629Gardocka Marianna z d. Odachowska *około 1829 Konopki-Białystok †po 09-02-1880  
630Gardocka Marianna z d. N  †po 20-02-1838  
631Gardocka Marianna z d. N  †  
632Gardocka Marianna z d. Mocarska *około 1881 Mocarze †  
633Gardocka Marianna z d. Łojewska *około 1871 Czachy †  
634Gardocka Marianna z d. Kleszczewska *około 1831 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 04-10-1892  
635Gardocka Marianna z d. Karwowska  †  
636Gardocka Marianna z d. Graczewska *około 12-1847 Pieńczykowo †  
637Gardocka Marianna z d. Gołąbek    
638Gardocka Marianna z d. Filipkowska  †przed 02-02-1991  
639Gardocka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1794 Milewo †  
640Gardocka Marianna z d. Brajczewska  †przed 31-05-1853  
641Gardocka Marianna z d. Bagińska *19-10-1836 Sulewo Prusy †po 15-02-1898  
642Gardocka Marianna *około 10-1858 Rydzewo Szlacheckie †23-04-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
643Gardocka Michalina z d. Chrzanowska *15-08-1877 Kieljany †17-10-1960 Zalesie /Zalesie/   
644Gardocka Monika z d. Żmijewska     
645Gardocka Monika z d. Ciszewska *około 1901 Radziłów †  
646Gardocka N z d. N  †przed 11-07-1955  
647Gardocka N z d. N  †przed 10-1871  
648Gardocka N z d. N  †przed 08-1933  
649Gardocka N z d. N  †przed 01-1870  
650Gardocka N z d. N  †  
651Gardocka N z d. N  †  
652Gardocka Natalia z d. Górska *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
653Gardocka Paulina z d. Sulkowska *około 1862 Skroda Mała †  
654Gardocka Paulina z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
655Gardocka Placyda z d. Karwowska *około 1846 Brychy †01-12-1906 Mocarze /Burzyn/  
656Gardocka Placyda z d. Górska *około 1834 Chrostowo †01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
657Gardocka Placyda *około 1852 Gardoty †09-10-1856 Gardoty /Romany/  
658Gardocka Regina z d. Zelkowska (Olkowska) *27-08-1910 Rogale par. Stawiski †13-08-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
659Gardocka Regina z d. Konopka    
660Gardocka Romualda z d. Olszewska *około 1895 Czerwonki †12-02-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
661Gardocka Rozalia z d. Sulewska *27-08-1800 Zaborowo †przed 14-09-1851  
662Gardocka Rozalia z d. Kulikowska *około 1832 Lipińskie †przed 27-11-1882  
663Gardocka Rozalia z d. Konopka *około 1875 Konopki Monety †  
664Gardocka Rozalia z d. Gryżwald *04-08-1874 Sokoły †11-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
665Gardocka Rozalia z d. Dobrzycka *około 1865 Skroda Wielka †  
666Gardocka Rozalia z d. Danowska *około 1811 Sulewo Kownaty †  
667Gardocka Rozalia z d. Danowska  †od 17-02-1852 do 26-11-1861  
668Gardocka Rozalia z d. Brzostowska *około 1817 Nadbory †12-06-1874 Mocarze /Burzyn/  
669Gardocka Rozalia *28-10-1887 Łempice †  
670Gardocka Rozalia *21-10-1853 Mocarze †22-07-1878 Mocarze /Burzyn/  
671Gardocka Sabina z d. Bagińska    
672Gardocka Salomea z d. Rutkowska *około 1845 Rutkowskie †11-06-1892 Rutkowskie  
673Gardocka Salomea *około 01-1878 Rutkowskie †07-06-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
674Gardocka Scholastyka z d. Wierciszewska  †po 02-03-1851  
675Gardocka Stanisława z d. Obrycka *22-08-1898 Godlewo †10-09-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
676Gardocka Stanisława z d. Niecikowska *około 1869 Rydzewo Szlacheckie †po 25-02-1924  
677Gardocka Stanisława z d. Karwowska *około 1881 Olszewo †  
678Gardocka Stanisława z d. Kamińska *05-05-1903 Karwowo †  
679Gardocka Stanisława z d. Godlewska *około 1904 Wagi †  
680Gardocka Stanisława z d. Brzostowska *około 1905 Karwowo †  
681Gardocka Stanisława z d. Bagińska *30-07-1885 Boczki †21-01-1970 Koniecki Małe /Wąsosz/  
682Gardocka Stanisława *31-10-1906 Radziłów †  
683Gardocka Stefania z d. Miewczyńska  †  
684Gardocka Sylwia *01-07-1978 Szczuczyn †22-10-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
685Gardocka Teodora Leokadia *13-04-1913 Łempice †  
686Gardocka Teofila z d. Wiśniewska *06-08-1861 Radziłów †po 11-09-1911  
687Gardocka Teofila z d. Obrycka *około 1881 Mieszołki †  
688Gardocka Teofila z d. Mieczkowska  †15-03-1914  
689Gardocka Teofila z d. Lipińska  †przed 10-1897 Cedry  
690Gardocka Teofila z d. Chrostowska *około 1833 Biodry †1908 Pieńki  
691Gardocka Teofila z d. Bukowska *30-04-1839 Święcienin †po 17-02-1890  
692Gardocka Teofila *około 08-1844 †27-12-1844 Zalesie /Wąsosz/   
693Gardocka Teofila *20-10-1864 Gardoty †  
694Gardocka Teresa z d. Szleter * Bagienice    
695Gardocka Teresa z d. Sokołowska  †od 13-02-1831 do 27-05-1844  
696Gardocka Teresa z d. Orłowska * Białaszewo   
697Gardocka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1820 Dzięgiele †  
698Gardocka Teresa z d. Boguska  †przed 18-02-1844  
699Gardocka Teresa *15-06-1949 Sulewo Prusy †23-06-1949 Sulewo Prusy  
700Gardocka Teressa z d. Kozikowska *około 1827 Cedry †po 13-01-1894  
701Gardocka Urszula z d. Szleszyńska *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 08-03-1886 do 25-07-1904  
702Gardocka Waleria z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
703Gardocka Waleria z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
704Gardocka Waleria Franciszka *29-05-1847 Mocarze †  
705Gardocka Wanda z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †  
706Gardocka Weronika z d. Zalewska *około 1882 Szlasy †po 22-02-1930  
707Gardocka Weronika z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
708Gardocka Wiesława Aleksandra z d. Jaśkowska * Łempice   
709Gardocka Wiktoria z d. Wierciszewska  †13-02-1905  
710Gardocka Wiktoria z d. Krajewska  †po 11-05-1922  
711Gardocka Wiktoria *około 07-1859 Rydzewo Szlacheckie †16-07-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
712Gardocka Władysława z d. Mieczkowska *około 1864 Mieczki †od 18-02-1908 do 10-1913  
713Gardocka Władysława *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-05-1943 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
714Gardocka Zofia z d. Zalewska  †od 25-05-1852 do 08-02-1869  
715Gardocka Zofia z d. Święcińska *około 1882 Gutki †  
716Gardocka Zofia z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
717Gardocka Zofia z d. Mroczkowska *03-11-1913 Wojsławy †  
718Gardocka Zofia z d. Karwowska  †po 16-06-1817  
719Gardocka Zofia (Teofila) z d. Niebrzydowska  †od 08-01-1859 do 07-11-1880  
720Gardocki Adam *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †  
721Gardocki Adam *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
722Gardocki Adam *około 1873 Truszki-Kucze †  
723Gardocki Adam *około 1844 Skrodzkie †  
724Gardocki Adam *około 1826 Gardoty †21-08-1901 Gardoty /Romany/  
725Gardocki Adam *około 1798 Mocarze †24-08-1800 Mocarze /Burzyn/  
726Gardocki Adam *30-12-1900 Mocarze Dziubiele †29-05-1901 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
727Gardocki Adam *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
728Gardocki Adam *18-07-1868 Sulewo Prusy †  
729Gardocki Adam  †przed 23-02-1848  
730Gardocki Adam  †przed 08-07-1866  
731Gardocki Adam  †przed 04-03-1862  
732Gardocki Adam  †po 07-02-1923  
733Gardocki Adam Jan *około 1850 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
734Gardocki Adam Mateusz *około 1863 Gardoty †  
735Gardocki Adolf *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
736Gardocki Adolf Teodor *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
737Gardocki Aleksander *około 1875 Gardoty †  
738Gardocki Aleksander *około 1866 †po 28-12-1924  
739Gardocki Aleksander *około 1841 Mocarze †19-01-1881 Mocarze /Burzyn/  
740Gardocki Aleksander *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
741Gardocki Aleksander *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
742Gardocki Aleksander *25-02-1863 Gardoty †  
743Gardocki Aleksander Dominik *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-07-1904  
744Gardocki Aleksander Kazimierz *około 1871 Skrodzkie †  
745Gardocki Andrzej *około 1871 Gardoty †  
746Gardocki Andrzej *około 1870 Mieszołki †28-10-1943 Łempice /Wąsosz/  
747Gardocki Andrzej *około 1844 Łempice †17-12-1885 Słucz /Słucz/  
748Gardocki Andrzej  †przed 07-11-1841  
749Gardocki Andrzej  †po 16-06-1817  
750Gardocki Aniołek *06-09-1857 Gardoty †06-09-1857 Gardoty /Romany/  
751Gardocki Antoni * Modzele   
752Gardocki Antoni *około 1902 Rydzewo Szlacheckie †  
753Gardocki Antoni *około 1893 Bełda †  
754Gardocki Antoni *około 1891 Bełda †po 12-02-1933  
755Gardocki Antoni *około 1879 Sulewo Prusy †   
756Gardocki Antoni *około 1861 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-02-1930  
757Gardocki Antoni *około 1857 Rydzewo Szlacheckie †po 15-02-1922  
758Gardocki Antoni *około 1848 Bukowo †po 01-03-1897  
759Gardocki Antoni *31-07-1866 Gardoty †  
760Gardocki Antoni * Zalesie    
761Gardocki Antoni *24-05-1913 †11-08-1996 Grajewo /Wąsosz/   
762Gardocki Antoni *22-04-1912 Koniecki Małe †23-09-1999 Koniecki /Wąsosz/  
763Gardocki Antoni *1898 Sulewo Prusy †04-03-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
764Gardocki Antoni *13-10-1897 Chełchy †   
765Gardocki Antoni *12-01-1889 Niećkowo †  
766Gardocki Antoni  †przed 28-11-1838  
767Gardocki Antoni  †przed 16-10-1945  
768Gardocki Antoni    
769Gardocki Antoni    
770Gardocki Apolinary *około 1874 Mieszołki †  
771Gardocki Apolinary *05-07-1913 Sulewo Prusy †  
772Gardocki Bartłomiej  †przed 11-02-1850  
773Gardocki Bolesław *29-01-1897 Mocarze †22-02-1897 Mocarze /Burzyn/  
774Gardocki Bolesław *24-11-1911 Sulewo Prusy †  
775Gardocki Bolesław *15-12-1898 Mocarze †  
776Gardocki Bolesław *14-05-1897 Karwowo †  
777Gardocki Bronisław  †po 25-09-1911  
778Gardocki Bronisław  †  
779Gardocki Damian * Białystok    
780Gardocki Dionizy Wiktor *około 1837 Górskie †przed 27-11-1882  
781Gardocki Dominik *około 1876 Zalesie †01-12-1956 Zalesie /Wąsosz/   
782Gardocki Dominik *30-08-1909 Stawiane †15-10-1954 Stawiane /Wąsosz/  
783Gardocki Dominik * Sulewo Prusy    
784Gardocki Edward * Rydzewo Szlacheckie   
785Gardocki Eugeniusz * Mieszołki   
786Gardocki Feliks *31-08-1852 Sulewo Prusy †  
787Gardocki Feliks Mikołaj *06-12-1850 Mocarze †  
788Gardocki Franciszek *około 1862 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 04-02-1918 do 11-09-1942  
789Gardocki Franciszek *około 1859 Kupiski †  
790Gardocki Franciszek *około 1840 Gardoty †od 26-11-1902 do 02-01-1924  
791Gardocki Franciszek *około 1804 Truszki-Kucze †  
792Gardocki Franciszek *około 1802 Kownacinek †przed 07-02-1886  
793Gardocki Franciszek *około 1792 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-12-1870 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
794Gardocki Franciszek * Stawiane   
795Gardocki Franciszek *24-11-1894 Mocarze †  
796Gardocki Franciszek *24-03-1859 Gardoty †  
797Gardocki Franciszek *23-09-1905 Łempice †30-03-1995 Łempice /Wąsosz/  
798Gardocki Franciszek *22-11-1839 Zalesie †19-01-1896 Zalesie /Wąsosz/   
799Gardocki Franciszek * Mieszołki †  
800Gardocki Franciszek  †przed 25-02-1867  
801Gardocki Franciszek  †przed 22-11-1859  
802Gardocki Franciszek  †po 08-02-1863  
803Gardocki Franciszek  †od 04-08-1945 do 21-01-1970  
804Gardocki Franciszek  †  
805Gardocki Franciszek  †  
806Gardocki Franciszek Ksawery *około 1833 Gardoty †po 23-05-1893  
807Gardocki Gracjan *około 1806 Gardoty †31-03-1869  
808Gardocki Grzegorz *około 1855 †15-01-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
809Gardocki Grzegorz *około 1799 Szostaki †przed 1849  
810Gardocki Grzegorz  †przed 31-05-1853  
811Gardocki Grzegorz  †przed 07-05-1865  
812Gardocki Grzegorz  †  
813Gardocki Henryk *31-12-1970 Szczuczyn †17-02-1971 Kramarzewo /Wąsosz/   
814Gardocki Henryk *14-04-1900 Kramarzewo †07-03-1985 Kramarzewo /Wąsosz/  
815Gardocki Hipolit *około 1841 Łazarze †  
816Gardocki Hipolit *11-09-1891 Truszki-Kucze †  
817Gardocki Ignacy *około 1810 †30-10-1855  
818Gardocki Ignacy *23-11-1858 Kamianki †  
819Gardocki Ireneusz * Sokoły   
820Gardocki Jakub *około 1813 Gardoty †  
821Gardocki Jakub *około 1796 †przed 07-03-1859  
822Gardocki Jakub *1821 Gardoty †  
823Gardocki Jakub  †przed 20-02-1838  
824Gardocki Jakub Karol *około 1832 Gardoty †po 17-11-1903  
825Gardocki Jan *około 1871 Mieszołki †  
826Gardocki Jan *około 1865 Kiełcze-Kopki †  
827Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †po 23-01-1916  
828Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
829Gardocki Jan *około 1828 Szostaki †24-11-1892 Łomża  
830Gardocki Jan *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
831Gardocki Jan *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
832Gardocki Jan * Modzele   
833Gardocki Jan * Łempice   
834Gardocki Jan *20-05-1786 Rydzewo Szlacheckie †przed 24-11-1846  
835Gardocki Jan *18-09-1791 Rydzewo †17-05-1840 Godlewo  
836Gardocki Jan *18-07-1865 Mocarze †przed 15-10-1918  
837Gardocki Jan *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
838Gardocki Jan *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
839Gardocki Jan *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
840Gardocki Jan * Brodowo   
841Gardocki Jan * Wagi   
842Gardocki Jan  †po 10-02-1852  
843Gardocki Jan  †po 03-02-1925  
844Gardocki Jan  †po 02-03-1851  
845Gardocki Jan  †od 06-02-1865 do 02-06-1885  
846Gardocki Jan  †  
847Gardocki Jan  †  
848Gardocki Jan Baltazar *około 1851 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
849Gardocki Jan Ignacy *27-01-1914 USA †  
850Gardocki Jan Marian *około 1930 Sokoły †07-10-1941 Sokoły /Wąsosz/  
851Gardocki Jerzy * Zalesie    
852Gardocki Jerzy Wojciech *około 1844 Szostaki †03-05-1903 Rutkowskie /Burzyn/  
853Gardocki Joachim *około 1819 Szczuczyn †  
854Gardocki Józef *około 1896 †  
855Gardocki Józef *około 1879 Warszawa †  
856Gardocki Józef *około 1871 Gardoty †  
857Gardocki Józef *około 1864 Kiełcze †  
858Gardocki Józef *około 1859 Gardoty †przed 22-02-1930  
859Gardocki Józef *około 1853 Cedry †  
860Gardocki Józef *około 1852 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 10-11-1908 do 22-11-1921  
861Gardocki Józef *około 1845 Gardoty †po 29-02-1892  
862Gardocki Józef *około 1844 Glinki †po 15-02-1898  
863Gardocki Józef *około 1834 Mieszołki †13-01-1894 Mieszołki /Romany/  
864Gardocki Józef *około 1830 Rydzewo Szlacheckie †08-03-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
865Gardocki Józef *około 1825 Szostaki †przed 26-05-1865  
866Gardocki Józef *około 1805 Gardoty †21-08-1869 Gardoty /Romany/  
867Gardocki Józef *około 1793 Gardoty †od 06-02-1849 do 23-02-1852  
868Gardocki Józef *około 1788 †  
869Gardocki Józef *około 08-1932 Sulewo Prusy †01-11-1933 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
870Gardocki Józef *około 07-1888 †09-01-1893 Koniecki Małe /Wąsosz/  
871Gardocki Józef *29-03-1798 Rydzewo Szlacheckie †przed 14-09-1851  
872Gardocki Józef *27-01-1909 Sulewo Prusy †11-08-1968 Grajewo /Wąsosz/  
873Gardocki Józef * Łempice   
874Gardocki Józef * Karwowo   
875Gardocki Józef *16-05-1894 Mocarze †31-12-1974 Mocarze  
876Gardocki Józef *04-08-1860 Mocarze †po 11-09-1911  
877Gardocki Józef *03-1895 †04-04-1895 Ramoty /Romany/  
878Gardocki Józef *02-07-1849 Burzyn †  
879Gardocki Józef  †przed 28-11-1837  
880Gardocki Józef  †po 23-02-1897  
881Gardocki Józef  †po 21-11-1945  
882Gardocki Józef  †po 18-02-1844  
883Gardocki Józef  †po 02-02-1854  
884Gardocki Józef Mikołaj *około 1831 Gardoty †  
885Gardocki Józef Nikodem *17-09-1851 Mocarze †  
886Gardocki Józef Stanisław *około 1866 Gardoty †  
887Gardocki Julian *około 1904 †04-04-1906 Mocarze /Burzyn/  
888Gardocki Julian *około 1827 Gardoty †przed 27-11-1888  
889Gardocki Karol *około 1763 Gardoty †od 27-05-1844 do 19-11-1855  
890Gardocki Kazimierz *około 1843 Pieńki †  
891Gardocki Kazimierz *około 1787 Rydzewo Szlacheckie †02-02-1861 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
892Gardocki Kazimierz  †przed 06-1815  
893Gardocki Kazimierz  †przed 06-02-1853  
894Gardocki Kazimierz  †po 28-02-1870  
895Gardocki Kazimierz Julian *około 02-1856 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
896Gardocki Kleofas *około 1860 Sokoły †01-02-1930 Sokoły  
897Gardocki Kleofas *około 1837 Truszki †28-03-1860 Sokoły  
898Gardocki Konstanty *około 1871 Mocarze †  
899Gardocki Konstanty *około 1852 Gardoty †  
900Gardocki Konstanty  †po 23-06-1944  
901Gardocki Krzysztof * Sulewo Prusy   
902Gardocki Krzysztof  †przed 24-11-1823  
903Gardocki Krzysztof  †po 31-01-1824  
904Gardocki Leon *około 1874 Niećkowo †13-04-1945 Stawiane  
905Gardocki Leon * Truszki †przed 10-02-1823  
906Gardocki Ludwik *około 1862 Ramoty †po 16-02-1931  
907Gardocki Ludwik *około 1835 Obrytki †29-01-1901 Łempice /Wąsosz/  
908Gardocki Ludwik *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
909Gardocki Ludwik *około 1772 Mocarze †15-04-1807 Mocarze /Burzyn/  
910Gardocki Maciej *około 1825 Zaborowo †14-02-1845 Zaborowo  
911Gardocki Maciej *około 1794 Mieszołki †02-04-1854 Cedry /Romany/  
912Gardocki Maciej  †przed 21-02-1830  
913Gardocki Marcel *około 1833 Gardoty †po 27-03-1872  
914Gardocki Marian * Czerwonki   
915Gardocki Marian *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
916Gardocki Mateusz  †po 07-02-1848  
917Gardocki Michał *około 1840 Rogale †  
918Gardocki Michał  †przed 04-03-1821  
919Gardocki Mieczysław *około 1895 Sokoły †  
920Gardocki Mieczysław * Gardoty Romany    
921Gardocki Mieczysław Walerian *15-12-1942 Stawiane †22-01-1943 Stawiane   
922Gardocki Mikołaj *około 1828 Mieszołki †przed 09-02-1891  
923Gardocki Mikołaj *około 1771 Mocarze †23-03-1833 Mocarze  
924Gardocki Mikołaj * Rydzewo †po 31-01-1842  
925Gardocki Mikołaj  †  
926Gardocki N  †przed 07-1954  
927Gardocki N  †  
928Gardocki Napoleon (Apolinary) *06-12-1857 Bagienice par. Romany †po 14-02-1905  
929Gardocki Paulin *około 1862 Kiełcze-Kopki †  
930Gardocki Paweł *około 1843 Truszki †po 29-09-1908  
931Gardocki Paweł *około 1830 Cedry †  
932Gardocki Paweł *24-02-1955 Sulewo Prusy †03-03-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
933Gardocki Paweł *23-07-1887 Mocarze †  
934Gardocki Paweł *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
935Gardocki Paweł  †  
936Gardocki Piotr *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
937Gardocki Piotr *31-10-1926 Ramoty †  
938Gardocki Piotr *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
939Gardocki Piotr  †przed 24-02-1943  
940Gardocki Piotr  †po 15-02-1904  
941Gardocki Piotr  †po 08-02-1869  
942Gardocki Piotr  †  
943Gardocki Piotr Paweł *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
944Gardocki Piotr Teodor *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
945Gardocki Romuald *około 1899 Gardoty †  
946Gardocki Romuald  †  
947Gardocki Stanisław * Scranton, PA   
948Gardocki Stanisław *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †od 13-02-1912 do 15-02-1926  
949Gardocki Stanisław *około 1851 Rydzewo Szlacheckie †po 06-02-1917  
950Gardocki Stanisław *około 1825 Mieszołki †po 08-08-1865  
951Gardocki Stanisław *około 1822 †  
952Gardocki Stanisław *około 1817 Rydzewo †18-02-1849  
953Gardocki Stanisław *około 1816 Mocarze †po 08-02-1880  
954Gardocki Stanisław *około 13-09-1863 Borawskie †20-09-1863 Borawskie /Przytuły/  
955Gardocki Stanisław *22-07-1940 Łempice †25-09-2001 Babylon, NY /Wąsosz/  
956Gardocki Stanisław * Stawiane    
957Gardocki Stanisław     
958Gardocki Stanisław * Łempice   
959Gardocki Stanisław  †przed 25-11-1874  
960Gardocki Stanisław  †przed 16-11-1824  
961Gardocki Stanisław  †po 02-02-1991  
962Gardocki Stanisław  †od 13-02-1831 do 27-05-1844  
963Gardocki Stanisław  †  
964Gardocki Stanisław  †  
965Gardocki Stanisław  †  
966Gardocki Stanisław  †  
967Gardocki Stanisław Filip *około 1838 Gardoty †przed 17-02-1890  
968Gardocki Stanisław Jan *około 1829 Gardoty †  
969Gardocki Stefan  †przed 07-1822  
970Gardocki Szymon *około 1828 Gardoty †przed 29-05-1886  
971Gardocki Szymon *około 1810 Gardoty †  
972Gardocki Szymon *około 1804 Gardoty †po 19-02-1855  
973Gardocki Szymon  †przed 14-11-1815  
974Gardocki Szymon  †  
975Gardocki Szymon Franciszek  †  
976Gardocki Tadeusz *około 06-1928 Koniecki Małe †10-12-1929 Koniecki Małe /Wąsosz/  
977Gardocki Tadeusz *30-07-1925 †08-06-1983 Grajewo /Wąsosz/   
978Gardocki Tadeusz *15-04-1925 Stawiane †02-03-1994 Kolno /Wąsosz/   
979Gardocki Tadeusz Bogdan * Sulewo Prusy    
980Gardocki Telesfor  †po 24-11-1903  
981Gardocki Teodor  †  
982Gardocki Teofil *28-02-1871 Sulewo Kownaty †  
983Gardocki Teofil *08-08-1897 Mocarze †04-04-1898 Mocarze /Burzyn/  
984Gardocki Tomasz *około 1867 Gardoty †  
985Gardocki Wacław *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
986Gardocki Wacław  †  
987Gardocki Walenty *około 1864 Gardoty †przed 25-02-1924  
988Gardocki Walenty *około 1837 Cedry †12-03-1876  
989Gardocki Walenty  †  
990Gardocki Walery *około 1876 Mocarze †  
991Gardocki Wawrzyniec *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
992Gardocki Wiktor *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
993Gardocki Wiktor *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
994Gardocki Wiktor *20-12-1856 Sulewo Prusy †od 30-01-1921 do 23-11-1926  
995Gardocki Wiktor *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
996Gardocki Wincenty *22-01-1931 Stawiane †06-04-1931 Stawiane  
997Gardocki Witold *około 12-1902 Mocarze †19-01-1903 Mocarze /Burzyn/  
998Gardocki Władysław *około 1876 Mieszołki †  
999Gardocki Władysław *16-08-1894 Łempice †14-09-1972 Łempice /Wąsosz/  
1000Gardocki Władysław *06-11-1887 Sulewo Prusy †03-01-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1001Gardocki Władysław    
1002Gardocki Władysław Apolinary  †21-09-1894 Taraskowo  
1003Gardocki Wojciech *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †09-06-1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
1004Gardocki Wojciech *około 1828 Truszki-Kucze †  
1005Gardocki Wojciech *około 1823 Rydzewo †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1006Gardocki Wojciech  †po 22-11-1887  
1007Gardocki Wojciech  †po 19-11-1901  
1008Gardocki Wojciech Dominik *około 1817 Gardoty †10-04-1891 Zalesie   
1009Gardocki Wojciech Michał *około 1857 Gardoty †po 21-12-1913  
1010Gardug Augustyn *około 1844 Danowo par. Lachowo †  
1011Gardug Dorota z d. Szleter  †przed 19-10-1874  
1012Gardug Ewa z d. Bielecka *około 1852 Bęćkowo †  
1013Gardug Karol  †po 19-10-1874  
1014Gasińska Janina z d. Szczepańska  †  
1015Gasińska Marianna z d. Zalewska * Żebry    
1016Gasiński Antoni  †  
1017Gasiński Edward * Suwałki    
1018Gawecka Anna z d. Szczechowska * Stawiane   
1019Gawecka Balbina z d. Kurkowska *około 1865 Borawskie †30-03-1928 Kieljany  
1020Gawecka Franciszka z d. Łepkowska  †przed 13-01-1903  
1021Gawecka Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †  
1022Gawecka Józefata z d. Dąbrowska *około 1876 Konopki Chude †19-09-1901  
1023Gawecka Julianna z d. Chrostowska  †po 03-02-1874  
1024Gawecka Karolina z d. Wierzchowska *około 1838 †  
1025Gawecka Katarzyna z d. Rydzewska  †przed 23-02-1852  
1026Gawecka Katarzyna z d. Mogielnicka *około 1812 Brzostowo †07-07-1881 Brzostowo  
1027Gawecka Krystyna *20-03-1954 Żebry †12-02-1955 Żebry /Wąsosz/  
1028Gawecka Ludwika z d. Chylińska *około 1855 Kąty †po 16-02-1903  
1029Gawecka Marianna z d. Statkiewicz *około 1905 Czerwonki †  
1030Gawecka Marianna z d. Obrycka  †przed 13-05-1860  
1031Gawecka Marianna  †  
1032Gawecka Rozalia z d. Mikucka  †po 11-02-1908  
1033Gawecka Stefania z d. Wiewiórowska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1034Gawecka Teofila z d. Chełmińska *około 1874 Świdry †przed 23-02-1925  
1035Gawecka Wiktoria z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †  
1036Gawecki Franciszek *około 1904 Świdry †  
1037Gawecki Henryk * Żebry   
1038Gawecki Jan *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
1039Gawecki Jan *około 1882 Biodry †  
1040Gawecki Jan *około 1856 Racibory †  
1041Gawecki Jan  †przed 15-11-1864  
1042Gawecki Józef *około 1865 Racibory †  
1043Gawecki Konstanty *około 1873 Obrytki †przed 23-02-1925  
1044Gawecki Konstanty *14-08-1918 Rydzewo Szlacheckie †12-03-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1045Gawecki Konstanty  †przed 11-02-1908  
1046Gawecki Konstanty  †po 13-01-1903  
1047Gawecki Leon *około 1821 Biodry †  
1048Gawecki Maciej  †1867  
1049Gawecki Piotr *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1050Gawecki Walenty *około 1851 Biodry †po 16-02-1903  
1051Gawecki Wojciech  †po 23-02-1852  
1052Gawecki Wojciech  †po 13-05-1860  
1053Gawedzka Julianna z d. Wojsław    
1054Gawedzki Antoni *około 1913 †  
1055Gawelska Agata z d. Wojciechowska  †przed 03-02-1852  
1056Gawelska Anna z d. Tarnacka *około 1827 Wąsosz †  
1057Gawelska Anna z d. Myszkowska  †po 05-02-1890  
1058Gawelska Kunegunda z d. Kondrak *około 1768 †11-11-1838 Wąsosz  
1059Gawelski Bartłomiej *około 1784 †przed 03-02-1852  
1060Gawelski Jan *około 1748 †29-08-1828 Wąsosz  
1061Gawelski Paweł *około 1828 Wąsosz †13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
1062Gawelski Wojciech *około 1832 Wąsosz †  
1063Gawelski Wojciech  †przed 28-02-1876  
1064Gawęcka Janina z d. Darwicka * Kędziorowo   
1065Gawęcka Marianna z d. Nerkowska  †po 02-12-1875  
1066Gawęcka Marianna z d. Klimaszewska  †  
1067Gawęcka Marianna z d. Jaworowska *około 1785 †przed 01-07-1832  
1068Gawęcki Adam  †  
1069Gawęcki Augustyn  †po 02-12-1875  
1070Gawęcki Szymon  †  
1071Gawęcki Wojciech *około 1775 Budne †po 01-07-1832  
1072Gawkowska Magdalena z d. Dzierżanowska  †przed 01-11-1857  
1073Gawkowski Mateusz  †po 01-11-1857  
1074Gaworecka Anna z d. Sajło  †  
1075Gaworecka Rozalia z d. Cejżyk *około 1854 Szczuczyn †  
1076Gaworecki Antoni  †  
1077Gaworecki Jan *około 1844 †  
1078Gawrońska Anna z d. Komosińska *31-01-1940 Wąsosz †05-2012 Białystok /Białystok/  
1079Gawroński Zdzisław    
1080Gawrychowska Agnieszka z d. Serafińska  †po 30-01-1860  
1081Gawrychowska Franciszka (Zofia) z d. Grabowicz *około 1841 Wizna †po 23-01-1893  
1082Gawrychowska Marianna z d. Mateuszczyk *około 1850 Bronowo †  
1083Gawrychowski Adam *około 1841 Stanisławowo †po 23-01-1893  
1084Gawrychowski Bartłomiej  †po 30-01-1860  
1085Gawrychowski Walenty *około 1842 Stanisławowo †  
1086Gawrylczyk Barbara    
1087Gawrylczyk Dominika z d. Mościcka    
1088Gawrylczyk Janusz    
1089Gawrylczyk Joanna    
1090Gawrylczyk N    
1091Gawrylczyk N    
1092Gawrys Edmund Chester *13-03-1912 †29-09-1983 Lancaster, NY  
1093Gawrys Irene Josephine z d. Borowski *25-12-1912 †13-03-1979 Lancaster, NY  
1094Gawrys Konstanty  †  
1095Gawrys Kornela z d. Domitr *24-06-1884 Kucze Małe †  
1096Gawryś Anna z d. Duchnowska  †  
1097Gawryś Eugeniusz *10-06-1913 Modzele †  
1098Gawryś Jan *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
1099Gawryś Józef * Kumelsk   
1100Gawryś Karol  †  
1101Gawryś Kazimierz  †  
1102Gawryś Kornela Kamińska  †  
1103Gawryś Marianna z d. Niecikowska *08-09-1915 Niećkowo †  
1104Gawryś Marianna z d. Gładkowska  †po 12-02-1912  
1105Gawryś Stanisław  †po 12-02-1912  
1106Gawryś Stanisława z d. Orłowska * Modzele   
1107Gazowska Anna z d. Sulewska *01-02-1889 Sulewo Prusy †23-02-1978 Żebry  
1108Gazowska Barbara *12-01-1981 Łomża †14-01-1981 Łomża /Wąsosz/  
1109Gazowska Bronisława z d. Kreska *24-03-1894 Żebry †04-10-1972 Żebry /Wąsosz/  
1110Gazowska Franciszka z d. Kulikowska *około 1832 Żebry †09-08-1896 Żebry /Wąsosz/  
1111Gazowska Genowefa z d. Wysocka * Żebry   
1112Gazowska Irena Krystyna z d. Polakowska *15-06-1965 Szczuczyn †  
1113Gazowska Janina z d. Sokołowska * Żebry   
1114Gazowska Janina z d. Klik * Żebry   
1115Gazowska Janina z d. Anzel *03-10-1905 Podhajce †25-03-2004 Żebry /Wąsosz/  
1116Gazowska Józefata z d. Markowska *03-12-1796 †12-02-1867 Żebry  
1117Gazowska Konstancja z d. Siedlecka *około 1858 Wąsosz †19-06-1928 Żebry  
1118Gazowska Krystyna z d. Kreska * Mocarze   
1119Gazowska Marianna z d. Wójcicka *15-01-1875 Bzury †17-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1120Gazowska Natalia z d. Staniszewska *około 1898 Pawełki †21-03-1921 Żebry /Wąsosz/  
1121Gazowska Renata Agnieszka z d. Wysocka * Szczuczyn   
1122Gazowska Zofia z d. Ostrowska * Wąsosz    
1123Gazowski Adam *około 08-1859 Żebry †26-09-1929 Żebry  
1124Gazowski Bonifacy *14-05-1896 Żebry †27-04-1978 Żebry /Wąsosz/  
1125Gazowski Czesław *21-10-1909 Żebry †10-04-1991 Żebry /Wąsosz/  
1126Gazowski Dominik * Żebry   
1127Gazowski Franciszek *około 1862 †16-01-1864 Żebry  
1128Gazowski Henryk *około 1927 Żebry †26-03-1940 Żebry /Wąsosz/  
1129Gazowski Jan *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
1130Gazowski Jerzy * Wąsosz   
1131Gazowski Karol *około 1827 Żebry †po 09-08-1896  
1132Gazowski Kazimierz *około 1786 †po 12-02-1867  
1133Gazowski Lech * Radziłów   
1134Gazowski Lucjan * Żebry   
1135Gazowski N  †przed 17-05-1974  
1136Gazowski Ryszard * Żebry   
1137Gazowski Stanisław *12-08-1883 Żebry †12-11-1964 Żebry /Wąsosz/  
1138Gazowski Stefan * Żebry    
1139Gazowski Witold * Żebry   
1140Gąsiewska Anna z d. Ptaszyńska *około 1860 Kubra †  
1141Gąsiewska Eugenia z d. Łempicka * Radziłów    
1142Gąsiewska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1870 Mocarze †przed 04-02-1930  
1143Gąsiewska Magdalena z d. Kozłowska *około 1832 Święcienin †po 18-02-1895  
1144Gąsiewska Marianna z d. Olszewska  †po 10-02-1852  
1145Gąsiewska Marianna z d. Maciorowska *około 1873 Okrasin †przed 24-04-1938  
1146Gąsiewska Marianna z d. Leonowska    
1147Gąsiewska Marianna z d. Jurska *około 1843 †po 27-02-1911  
1148Gąsiewska Marianna z d. Adamska *około 1807 Racibory †od 03-03-1851 do 08-05-1864  
1149Gąsiewska Otolia z d. Duchnowska *około 1843 Kubra †27-09-1885  
1150Gąsiewska Romualda z d. Zalewska  †po 31-01-1961  
1151Gąsiewska Rozalia z d. Kobylińska  †  
1152Gąsiewska Stefania Bronisława z d. Kalinowska    
1153Gąsiewska Waleria z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
1154Gąsiewski Antoni  †przed 20-11-1827  
1155Gąsiewski Bartłomiej  †przed 10-02-1852  
1156Gąsiewski Błażej *około 1801 Okrasin †od 03-03-1851 do 08-05-1864  
1157Gąsiewski Franciszek *około 1865 Mocarze †przed 04-02-1930  
1158Gąsiewski Franciszek *około 1838 †przed 27-02-1911  
1159Gąsiewski Franciszek *02-04-1868 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1160Gąsiewski Franciszek * Racibory    
1161Gąsiewski Jan *około 1847 Kubra †po 17-01-1898  
1162Gąsiewski Józef *około 1833 Konopki par. Radziłów †po 18-02-1895  
1163Gąsiewski N  †przed 08-1950  
1164Gąsiewski Stanisław *13-08-1863 Mocarze †24-04-1938 Racibory /Radziłów/  
1165Gąsiewski Stanisław  †przed 31-01-1961  
1166Gąsiewski Stefan  †po 09-02-1834  
1167Gąsiewski Władysław    
1168Gąsińska Felicja z d. Karwowska *1910 †  
1169Gąsińska Michalina  †  
1170Gąsiński Franciszek *1907 †  
1171Gedrocz Aniela z d. Raczkowska  †po 14-05-1894  
1172Gedrocz Norbert *około 1872 Jedwabne †  
1173Gedrocz Paweł  †przed 27-11-1893  
1174Gedrocz Piotr *około 1875 Jedwabne †  
1175Gedrocz Rozalia z d. German *około 1870 Nowa Wieś †  
1176Gedrocz Stanisława z d. Łapińska *około 1868 Ożary †  
1177Gelbert Józefa z d. Gardocka  †  
1178Gelbert Władysław  †  
1179Gelcenleichter Anna Józefa z d. Zalewska *około 1826 Jedwabne †  
1180Gelcenleichter Dawid  †przed 06-02-1844  
1181Gelcenleichter Ferdynand *około 1821 †  
1182Gelcenleichter Katarzyna z d. Paykoska  †przed 06-02-1844  
1183Geraltowska Aniela z d. Chludzińska *1905 †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
1184Gerałtowska Elżbieta z d. Domitr *około 1847 Janczewo †  
1185Gerałtowska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1826 Wizna †  
1186Gerałtowska Marianna z d. Choińska *około 1810 Janczewo †24-02-1851  
1187Gerałtowska Tekla z d. Lipska  †przed 16-11-1830  
1188Gerałtowski Karol  †przed 16-11-1830  
1189Gerałtowski Maciej *około 1810 Szczodruchy †od 23-10-1850 do 03-11-1872  
1190Gerałtowski Stefan *około 1846 Bronowo †  
1191Gerlach Antonina z d. Wróblewska *22-11-1912 Grędy †  
1192Gerlach Henryk * Kurejwa   
1193Gerlach Leokadia z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
1194Gerlach Marian  †  
1195Gerlach Marian  †  
1196Gerlach Stanisława z d. Zalewska  †  
1197German Franciszka z d. Gutowska  †po 26-11-1894  
1198German Jan  †po 26-11-1894  
1199Gerwat Antoni *około 1874 Bożejewo †  
1200Gerwat Antoni  †przed 16-02-1896  
1201Gerwat Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1872 Srebrowo †  
1202Gerwat Ludwik *około 1882 Jeziorko †  
1203Gerwat Ludwika z d. Dąbrowska  †od 16-02-1896 do 25-01-1909  
1204Gerwat Marianna z d. Nejman *około 1886 Jedwabne †  
1205Getek Antoni *około 1884 Dobry Las †28-04-1938 Niedźwiedzkie  
1206Getek Jan  †  
1207Getek Pulcheria z d. N  †  
1208Gętek Anna z d. Zyskowska *około 1861 Kurejwa †  
1209Gętek Anna z d. Zielińska *około 1820 Chojnowo †po 18-11-1884  
1210Gętek Anna z d. Olszewska  †  
1211Gętek Antoni *około 1861 Chojnowo †  
1212Gętek Antoni  †przed 03-11-1839  
1213Gętek Antonina Karolina z d. Orłowska *około 1851 Szczuczyn †  
1214Gętek Józef *około 1847 Chojnowo †  
1215Gętek Kazimierz *około 1824 †26-12-1855 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1216Gętek Maciej *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
1217Gętek Marianna z d. Mioduszewska  †od 03-11-1839 do 23-11-1845  
1218Gętek Stanisław *22-05-1897 Chojnowo †  
1219Gibas Barbara z d. Rodak * Łękawica   
1220Gibas Marek    
1221Gibas Robert    
1222Gibas Witold    
1223Gibson Diana z d. Aitken * Hartford, CT    
1224Gibson John Joseph * Princeton, WV    
1225Gibson Seth     
1226Gibson Vivian Jo * Winfield, WV    
1227Giembalska Florentyna Teofila z d. Chrzanowska *około 1866 Karwowo †  
1228Giembalska Karolina z d. Maliszewska  †przed 29-04-1890  
1229Giembalski Antoni  †przed 29-04-1890  
1230Giembalski Witold *około 1832 †  
1231Gierczyńska Danuta z d. Karwowska * Wąsosz   
1232Gierczyńska Leokadia z d. Kaczmarek    
1233Gierczyński Janusz Henryk * Bychawa   
1234Gierczyński Stanisław  †  
1235Gierć Aniela z d. Kosińska  †  
1236Gierć Antoni  †  
1237Gierlach Bogumiła z d. Kabacz  †  
1238Gierlach Ferdynand  †  
1239Gierlach Jan *około 1851 Snopki †  
1240Gierlach Wiktoria z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
1241Gil Danuta z d. Borawska * Szczuczyn   
1242Gil Ignacy    
1243Gil Sabina z d. Dymko    
1244Gil Tadeusz * Koziniec par. Jasionówka   
1245Gilert Dorota z d. N  †przed 16-04-1869  
1246Gilert Jan  †przed 16-04-1869  
1247Gilewska Agnieszka z d. N  †po 24-11-1831  
1248Gilewska Julianna z d. Kadłubowska  †przed 09-08-1872  
1249Gilewska Katarzyna z d. Zambrowska  †26-06-1869  
1250Gilewska Marianna z d. Lendzian *około 1823 Kurki †po 22-11-1886  
1251Gilewski   †przed 24-11-1831  
1252Gilewski Antoni *około 1822 Glinki †  
1253Gilewski Jerzy  †przed 09-08-1872  
1254Giniewska Karolina z d. Szturmak  †przed 06-02-1853  
1255Giniewski Jan  †przed 06-02-1853  
1256Ginyard Blaise Antoni * Cary, NC    
1257Ginyard Eli     
1258Ginyard Magdalena z d. Łempicka * Gdańsk    
1259Ginyard Maya     
1260Ginyard Rolando     
1261Gis Karol  †  
1262Gis Ludwika z d. Ronga  †  
1263Gisko Anna z d. Bargłowska  †  
1264Gisko Marian  †  
1265Gizewicz Franciszka z d. Lewkowicz *około 1845 Bronowo †  
1266Giziewicz Józef *około 1839 Rutki Kościelne †  
1267Giziewicz Krystyna z d. Duchnowska  †po 23-11-1863  
1268Giziewicz Krystyna z d. Duchnowska  †po 09-11-1874  
1269Giziewicz Marianna z d. Kozłowska *24-03-1851 Sieburczyn †   
1270Giziewicz Mateusz *około 1852 Stare Bożejewo †   
1271Giziewicz Samuel  †przed 23-11-1863  
1272Giziewicz Samuel  †przed 09-11-1874  
1273Gizińska Marianna z d. Zalewska *około 1912 †  
1274Gizińska Marianna z d. Mazur  †  
1275Giziński Jan *około 1906 †  
1276Giziński Jan  †  
1277Giże Czesław Wincenty *07-07-1899 Warszawa †05-11-1975 Ławsk /Wąsosz/  
1278Giże Genowefa Paulina z d. Karwowska  †po 05-11-1975  
1279Giże Helena z d. Żurakowska *około 1873 Warszawa †02-02-1950 Ławsk /Wąsosz/  
1280Giże Jan  †przed 02-02-1950  
1281Gleba Andrzej  †po 26-02-1827  
1282Gleba Anna z d. Dmus (Dmuszewska)  †po 09-06-1861  
1283Gleba Antonina z d. Maciorowska  †  
1284Gleba Henryk *28-07-1913 Ruda †24-04-1951 Ełk  
1285Gleba Jakub  †przed 14-11-1854   
1286Gleba Jakub  †po 30-01-1842  
1287Gleba Jan  †po 30-01-1882  
1288Gleba Jan  †od 17-04-1853 do 09-06-1861  
1289Gleba Jan  †  
1290Gleba Katarzyna z d. Kalinowska  †po 25-11-1860   
1291Gleba Konstanty  †  
1292Gleba Marianna z d. Zielińska  †  
1293Gleba Marianna z d. Zarzecka  †po 26-02-1827  
1294Gleba Marianna z d. Wiśniewska  †przed 30-01-1882  
1295Gleba Marianna z d. Szumowska  †przed 30-01-1842  
1296Gleba Mateusz  †po 27-06-1832  
1297Gleba Michalina z d. Rogińska  †po 16-02-1938  
1298Gleba Paweł  †23-03-1868  
1299Gleba Rozalia z d. N  †przed 27-06-1832  
1300Gleba Władysław  †po 16-02-1938  
1301Glinka Andrzej  †  
1302Glinka Antoni  †   
1303Glinka Emilia (Teofila) z d. Frankowska  †  
1304Glinka Henryk     
1305Glinka Marianna z d. N  †   
1306Glinka Marianna z d. Dudzińska  †  
1307Glinka Stanisław  †przed 24-11-1856  
1308Glinka Tomasz  †18-06-1863  
1309Glinoscka Albina z d. Kailińska *około 1851 Sejny †  
1310Glinoscka Marianna z d. Lisowska  †  
1311Glinoscki Franciszek  †  
1312Glinoscki Władysław *około 1832 Suwałki †  
1313Glinowska Anna z d. Zembrzyc  †16-06-1876  
1314Glińska Aleksandra z d. Walewska *około 1873 Wilamowo †  
1315Glińska Aleksandra z d. Szczechowska *około 1870 Pasichy †po 22-02-1914  
1316Glińska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1880 Koniecki Małe †04-09-1914 Brzeźnio  
1317Glińska Anna z d. Zielińska * Ławsk   
1318Glińska Anna z d. Szumowska *około 1792 Łękowo †  
1319Glińska Anna z d. Szczepankowska  †przed 27-02-1876  
1320Glińska Anna z d. Gutowska  †  
1321Glińska Anna z d. Gętek  †  
1322Glińska Anna z d. Chodnicka *04-04-1919 Łempice †13-02-1971 Pisz /Wąsosz/  
1323Glińska Anna z d. Bieńkowska *około 1885 Dębówka †  
1324Glińska Anna z d. Bagińska * Bogusze †przed 01-1840  
1325Glińska Anna  †przed 26-11-1849  
1326Glińska Anna  †  
1327Glińska Antonina z d. Wiśniewska    
1328Glińska Barbara *około 1952 Łempice †12-04-1953 Łempice /Wąsosz/  
1329Glińska Bronisława z d. Szarek *około 1859 Szczuczyn †  
1330Glińska Dominika * Ławsk   
1331Glińska Elżbieta z d. Orłowska * Szczuczyn   
1332Glińska Eugenia *18-03-1934 Łempice †12-02-2001 Barczewo /Wąsosz/  
1333Glińska Feliksa z d. Szczepankowska *około 1848 Grądy Małe †  
1334Glińska Franciszka z d. Karpińska  †  
1335Glińska Helena z d. Wiśniewska * Kędziorowo   
1336Glińska Helena z d. Płochocka *31-12-1909 Łempice †04-09-1956 Białystok /Wąsosz/  
1337Glińska Henryka z d. Ziemkowska * Ciemnoszyje   
1338Glińska Henryna z d. Nadana ?    
1339Glińska Jadwiga z d. Łepkowska * Niećkowo   
1340Glińska Jadwiga z d. Filipkowska    
1341Glińska Jadwiga z d. Dobrońska  †po 25-01-1851  
1342Glińska Jadwiga *08-01-1963 Wąsosz †28-03-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
1343Glińska Janina z d. Karpińska *około 1916 Czerwonki †  
1344Glińska Joanna z d. N  †  
1345Glińska Józefa z d. Tarnacka * Wąsosz   
1346Glińska Józefa z d. Malinowska *01-06-1893 Ławsk †31-03-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
1347Glińska Józefa z d. Makuszewska *około 1867 Mazewo †13-01-1891 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1348Glińska Julianna z d. Grabowicz *około 1874 Wizna †  
1349Glińska Julianna z d. Chodnicka  †po 07-11-1870  
1350Glińska Justyna z d. Truszkowska  †po 16-11-1847  
1351Glińska Kazimiera z d. Rutkowska  †  
1352Glińska Konstancja z d. Wiewiórowska *około 1836 Łoje Awissa †po 16-11-1897  
1353Glińska Magdalena  †po 30-11-1826  
1354Glińska Małgorzata z d. N  †  
1355Glińska Marcjanna z d. Trepanowska *około 1856 Niwkowo †  
1356Glińska Maria Magdalena z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
1357Glińska Marianna z d. Wróblewska *około 1800 Łepki †po 16-11-1862  
1358Glińska Marianna z d. Tuzinowska  †  
1359Glińska Marianna z d. Tomkiewicz  †  
1360Glińska Marianna z d. Szymanowska * Wąsosz   
1361Glińska Marianna z d. Puczydłowska    
1362Glińska Marianna z d. Ostrowska  †po 08-11-1841  
1363Glińska Marianna z d. N  †przed 15-06-1830  
1364Glińska Marianna z d. N  †  
1365Glińska Marianna z d. Laszczkowska *około 04-1855 Ławsk †28-01-1939 Ławsk  
1366Glińska Marianna z d. Kadłubowska *około 1857 Zakrzewo †po 05-07-1910  
1367Glińska Marianna z d. Gutowska  †po 19-01-1904  
1368Glińska Michalina z d. Kiełczewska *20-04-1892 Łempice †05-12-1952 Łempice /Wąsosz/  
1369Glińska N z d. N  †  
1370Glińska Rozalia z d. Tomaszewska  †po 27-11-1876  
1371Glińska Rozalia z d. Rogalska *około 1891 Brzeźnio †  
1372Glińska Salomea z d. Wojciechowska *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †od 09-11-1875 do 17-02-1879  
1373Glińska Stanisława z d. Narewska *około 1877 Jadłówek †  
1374Glińska Teresa z d. Nieradko *około 1855 Radziłów †  
1375Glińska Wanda z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
1376Glińska Weronika z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1377Glińska Wiktoria z d. Skrodzka  †przed 18-02-1901  
1378Glińska Zofia z d. Klik * Żebry   
1379Glińska Zofia z d. Cimoch *około 1840 Słucz †po 22-09-1931  
1380Gliński Adam  †po 25-01-1851  
1381Gliński Aleksander *10-11-1894 Brzeźnio †  
1382Gliński Aleksander * Ławsk   
1383Gliński Aleksander    
1384Gliński Andrzej  †przed 15-06-1830  
1385Gliński Andrzej  †  
1386Gliński Andrzej  †  
1387Gliński Antoni *około 1849 Słucz †  
1388Gliński Antoni  †od 13-11-1842 do 16-11-1847  
1389Gliński Antoni    
1390Gliński Bolesław *około 1896 Rostki par. Jedwabne †  
1391Gliński Czesław *27-06-1957 Modzele †29-08-1957 Modzele /Wąsosz/  
1392Gliński Edward *02-02-1941 Łempice †23-04-1941 Łempice  
1393Gliński Franciszek *około 1870 Zakrzewo †  
1394Gliński Franciszek *około 1830 Brzeźnio †przed 05-09-1887  
1395Gliński Franciszek *około 1793 †21-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1396Gliński Franciszek *01-12-1925 Łempice †26-03-1981 Łempice /Wąsosz/  
1397Gliński Franciszek  †po 07-11-1870  
1398Gliński Franciszek  †  
1399Gliński Franciszek  †  
1400Gliński Franciszek  †  
1401Gliński Henryk *około 1910 Brzeźnio †  
1402Gliński Henryk * Rydzewo-Pieniążek   
1403Gliński Jakub *około 16-07-1899 †23-07-1899 Nadbory /Burzyn/  
1404Gliński Jakub  †przed 27-02-1876  
1405Gliński Jan *około 1863 Wizna †  
1406Gliński Jan *około 1850 Zakrzewo †po 05-07-1910  
1407Gliński Jan *około 1785 Bogusze †  
1408Gliński Jan *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
1409Gliński Jan * Czerwonki   
1410Gliński Jan * Łempice   
1411Gliński Jan  †przed 18-02-1901  
1412Gliński Jan  †po 19-01-1904  
1413Gliński Jan  †  
1414Gliński Jan  †  
1415Gliński Jan  †  
1416Gliński Jan    
1417Gliński Józef *około 1818 Rydzewo-Pieniążek †od 17-02-1879 do 27-11-1893  
1418Gliński Józef *około 07-1887 Ławsk †17-09-1887 Ławsk  
1419Gliński Józef *23-09-1894 Ławsk †19-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
1420Gliński Karol *około 1850 Wiązownica †od 27-01-1913 do 23-11-1920  
1421Gliński Karol *około 1843 Zakrzewo †po 22-09-1931  
1422Gliński Kazimierz * Szczuczyn   
1423Gliński Kazimierz *02-07-1956 Wojtele †10-04-1958 Guty /Wąsosz/  
1424Gliński Kazimierz  †po 27-11-1876  
1425Gliński Ksawery *około 1846 Rostki †  
1426Gliński Maciej  †  
1427Gliński Mateusz  †po 08-11-1841  
1428Gliński Michał *około 1853 Rydzewo-Pieniążek †  
1429Gliński Paweł *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
1430Gliński Paweł *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
1431Gliński Paweł *08-03-1931 Łempice †21-06-1956 Łempice /Wąsosz/  
1432Gliński Piotr  †  
1433Gliński Rajmund *około 1850 Dobrzyjałowo †  
1434Gliński Robert * Pieńczykowo   
1435Gliński Roch  †  
1436Gliński Stanisław * Łempice   
1437Gliński Stanisław *około 1876 Brzeźnio †przed 08-04-1942  
1438Gliński Stanisław *około 1864 Zakrzewo †  
1439Gliński Stanisław *około 1864 Brzeźnio †po 22-02-1914  
1440Gliński Stanisław *około 1825 Wiązownica †06-12-1850 Wiązownica  
1441Gliński Stanisław *05-01-1928 Ławsk †11-08-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
1442Gliński Stefan  †  
1443Gliński Wacław  †po 03-09-1956  
1444Gliński Wojciech *około 1842 Ruda †03-03-1879  
1445Gliński Zdzisław *około 08-1948 Wąsosz †15-11-1948 Wąsosz  
1446Gliński Zdzisław *12-12-1956 Szczuczyn †18-09-1957 Wojtele /Wąsosz/  
1447Gładkowska Antonina Rozalia z d. Zdankowska *około 1854 Jambrzyki †przed 19-07-1921  
1448Gładkowska Elżbieta z d. N  †przed 12-08-1827  
1449Gładkowska Franciszka z d. Rafałowska  †  
1450Gładkowska Franciszka z d. Chodorowska  †  
1451Gładkowska Helena z d. Kierznowska  †  
1452Gładkowska Helena z d. Jóźwik *około 1881 Skaje †  
1453Gładkowska Jadwiga z d. Sakowicz    
1454Gładkowska Janina z d. Włodarska *1910 †   
1455Gładkowska Katarzyna z d. Cymkowska *około 1858 Żebry †  
1456Gładkowska Marianna z d. N  †po 09-11-1818  
1457Gładkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1835 Rakowo †14-09-1874  
1458Gładkowska Regina z d. Szymanowska *około 1805 †od 26-10-1862 do 26-10-1874  
1459Gładkowska Rozalia z d. Przydworska *około 1837 Dołęgi †  
1460Gładkowska Teresa z d. Trzaska * Ławsk   
1461Gładkowski Feliks *około 1878 Szafranki †  
1462Gładkowski Franciszek *około 1869 Barany †  
1463Gładkowski Franciszek  †po 09-11-1818  
1464Gładkowski Grzegorz *około 1836 Boczki †09-11-1883  
1465Gładkowski Jan *około 1852 Kurejewka †po 19-07-1921  
1466Gładkowski Jan Bruno * Gdynia   
1467Gładkowski Józef *około 1840 Kurki †  
1468Gładkowski Konstanty  †  
1469Gładkowski Marcel  †  
1470Gładkowski Mateusz  †po 12-08-1827  
1471Gładkowski Paweł *około 1803 †przed 13-01-1856  
1472Gładkowski Stanisław *1912 †   
1473Gładkowski Stanisław  †  
1474Gładkowski Tomasz    
1475Gładyskowski Stanisław  †25-12-1860  
1476Głębocka Barbara z d. Kowalewska *około 1842 Kędziorowo †po 23-04-1893  
1477Głębocka Katarzyna z d. Krajewska  †przed 17-11-1858  
1478Głębocka Marianna z d. Bardyś  †  
1479Głębocka N z d. N  †przed 07-1920  
1480Głębocka Zofia z d. Wysocka *około 1894 Łempice †  
1481Głębocka Zofia  †  
1482Głębocki Ludwik  †  
1483Głębocki Michał  †przed 17-11-1858  
1484Głębocki Paweł *około 1871 Kurejwa †  
1485Głębocki Piotr *około 1840 Grajewo †po 23-04-1893  
1486Głębocki Teofil *około 1831 Rudka †27-03-1872  
1487Głębocki Teofil *19-03-1872 Żebry †04-12-1872 Żebry  
1488Głowacka Anna z d. Glińska *około 1850 Zakrzewo †po 20-01-1902  
1489Głowacka Marianna z d. Kobryś *około 1810 Łacha †24-11-1869 Ławsk /Wąsosz/  
1490Głowacka Marianna z d. Kobrych  †przed 16-01-1870  
1491Głowacki Franciszek *około 1815 †10-11-1886 Ławsk  
1492Głowacki Jan  †przed 16-01-1870  
1493Głowicka Janina    
1494Głowicka Małgorzata z d. Chodnicka * Prostki    
1495Głowicki Jerzy    
1496Głowicki Marek Konrad * Ełk    
1497Głódź Cecylia z d. Obrycka * Warszawa    
1498Głódź Jadwiga z d. Jarmoła    
1499Głódź Jan * Skindzierz    
1500Głódź Jan    
1501Główczyńska Dorota z d. Waszkiewicz  †po 18-11-1863  
1502Główczyńska Karolina z d. Karkowska  †po 23-09-1877  
1503Główczyńska Katarzyna z d. Waszkiewicz  †07-04-1901 Zabiele  
1504Główczyńska Marianna z d. Kowalewska *około 1853 Grędy †  
1505Główczyńska Paulina z d. Szleszyńska *około 1863 Barzykowo †  
1506Główczyński Jan  †przed 23-09-1877  
1507Główczyński Jan  †przed 18-11-1863  
1508Główczyński Józef *około 1833 Kowalewo †18-11-1863  
1509Główczyński Mateusz *około 1842 Danowo †  
1510Główczyński Rafał *około 1857 Lachowo †  
1511Gnatowska Katarzyna z d. Chludzińska  †  
1512Gnatowska Marianna z d. Łaguna * Stawiane    
1513Gnatowski Józef  †  
1514Gnatowski Wacław * Bialiki par. Lachowo    
1515Gniewiecka Agata *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1516Gniewiecka Małgorzata z d. Kozłowska *około 1765 †  
1517Gniewiecki Antoni *około 1807 †21-10-1809 Pasichy  
1518Gniewiecki Franciszek Ksawery *06-12-1804 Pasichy †  
1519Gniewiecki Maciej *około 1766 †  
1520Gniewiecki Wojciech *27-04-1811 Pasichy †02-08-1811 Pasichy  
1521Gniewowska Aniela z d. Chodnicka *około 1825 Doliwy †  
1522Gniewowska Dorota z d. Karpińska  †po 24-10-1870  
1523Gniewowska Emilia z d. Kamińska *około 1885 Kotowo Plac †  
1524Gniewowska Marianna z d. Mieczkowska  †po 28-02-1905  
1525Gniewowski Adam  †po 28-02-1905  
1526Gniewowski Antoni *około 1875 Rostki par. Jedwabne †  
1527Gniewowski Franciszek  †przed 24-10-1870  
1528Gniewowski Tomasz *około 1822 †  
1529Gniezińska Marianna z d. Wilczewska  †  
1530Gnieziński Jakub  †  
1531Gobiecka Teofila z d. Mazewska  †przed 01-1925  
1532Gobiecki Aleksander  †przed 01-1925  
1533Gocłowska Anna z d. Kadyszewska *około 1887 Mścichy †17-02-1944 Kramarzewo  
1534Gocłowska Anna z d. Godlewska *około 1919 Lipińskie †  
1535Gocłowska Anna z d. Gajdzińska  †przed 07-08-1874  
1536Gocłowska Emilia z d. Hermanowska  †po 30-04-1958  
1537Gocłowska Ewa (Anna) z d. Kisielewska *około 1860 Białaszewo †po 11-02-1908  
1538Gocłowska Franciszka z d. Żukowska *około 1854 Zakrzewo †po 05-03-1916  
1539Gocłowska Helena *około 1926 Kramarzewo †26-07-1932 Kramarzewo  
1540Gocłowska Jadwiga z d. Borawska * Wąsosz   
1541Gocłowska Janina z d. Wasilewska    
1542Gocłowska Józefa z d. Makowska *około 1844 Kramarzewo †po 20-11-1899  
1543Gocłowska Julianna z d. Szymczyk  †04-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/  
1544Gocłowska Julianna z d. Remiszewska *około 1827 Stary Gromadzyn †28-10-1863 Kramarzewo  
1545Gocłowska Marianna z d. Kreska *około 1875 Żebry †  
1546Gocłowska Romualda *około 1898 Kramarzewo †02-08-1917 Kramarzewo /Wąsosz/  
1547Gocłowska Stanisława *11-1882 Kramarzewo †03-12-1882 Kramarzewo /Wąsosz/  
1548Gocłowska Tekla z d. Karpińska  †przed 19-07-1883  
1549Gocłowski Adolf *około 1874 Kramarzewo †18-03-1901  
1550Gocłowski Aleksander  †przed 04-03-1920  
1551Gocłowski Antoni *około 1779 †07-08-1874 Kramarzewo /Wąsosz/  
1552Gocłowski Antoni *14-11-1910 Kramarzewo †22-01-1999 Grajewo  
1553Gocłowski Feliks *1885 Kramarzewo †30-04-1958 Kramarzewo /Wąsosz/  
1554Gocłowski Franciszek *około 1880 Kramarzewo †26-01-1882 Kramarzewo  
1555Gocłowski Jan  †przed 19-07-1883  
1556Gocłowski Józef *1890 Kramarzewo †01-02-1935 Kramarzewo /Wąsosz/  
1557Gocłowski Konstanty *około 1857 Kramarzewo †po 05-03-1916  
1558Gocłowski Maciej *około 1834 Stawiski †przed 31-01-1882  
1559Gocłowski Mieczysław    
1560Gocłowski Nikodem * Kramarzewo †po 11-02-1908  
1561Gocłowski Stefan *04-05-1931 Kramarzewo †10-06-1931 Kramarzewo  
1562Gocłowski Wincenty *około 1872 Kramarzewo †  
1563Godlewska Agata z d. Mieczkowska *około 1849 †14-08-1882 Wagi /Przytuły/  
1564Godlewska Agnieszka z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1565Godlewska Agnieszka z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1566Godlewska Agnieszka z d. Konopka  †przed 1839   
1567Godlewska Agnieszka z d. Karaś * Białaszewo †od 15-02-1892 do 26-01-1893  
1568Godlewska Agnieszka *24-01-1819 Godlewo †27-11-1819 Godlewo  
1569Godlewska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1892 Zalesie †30-05-1931 Zalesie   
1570Godlewska Aleksandra z d. Taraskowska *około 1869 Borawskie par. Jedwabne †  
1571Godlewska Aleksandra z d. Pieńczykowska  †  
1572Godlewska Aleksandra z d. Mroczkowska *04-11-1905 Nieciki †23-12-1988 Godlewo /Wąsosz/  
1573Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1866 Mieczki †  
1574Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska * Supy   
1575Godlewska Aleksandra z d. Gurzęda *około 1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
1576Godlewska Aleksandra z d. Filipkowska *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 29-01-1930  
1577Godlewska Aleksandra z d. Dąbrowska *27-01-1907 Wąsosz †10-02-1968 Gdynia  
1578Godlewska Aleksandra *około 1887 †15-10-1889 Witynie /Jedwabne/  
1579Godlewska Alfreda z d. Wyszomierska * Wyszomierz   
1580Godlewska Anastazja z d. Sturgulewska ?  †przed 10-11-1823  
1581Godlewska Anastazja z d. Jamiłajtys *około 1888 Barany †  
1582Godlewska Aniela z d. Mocarska *około 1874 Radziłów †  
1583Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1859 Szyjki †05-03-1903 Wagi  
1584Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1791 †po 14-02-1843  
1585Godlewska Anna z d. Ołdakowska *około 1880 Wąsosz †   
1586Godlewska Anna z d. Modzelewska *około 1844 Modzele †przed 07-1874  
1587Godlewska Anna z d. Kulikowska  †po 22-02-1846  
1588Godlewska Anna z d. Kossakowska *około 1799 †14-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
1589Godlewska Anna z d. Dobkowska *około 1839 Święcienin †07-09-1876  
1590Godlewska Anna z d. Dąbrowska *około 1847 †po 01-02-1914  
1591Godlewska Anna z d. Chrostowska  †po 20-01-1852  
1592Godlewska Anna z d. Borzymowska *około 1809 Łękowo †11-09-1868  
1593Godlewska Anna *około 1825 Godlewo †07-04-1845 Godlewo  
1594Godlewska Anna *20-09-1942 Zalesie †27-11-1943 Zalesie  
1595Godlewska Anna *1805 Wago †1823 Wagi /Przytuły/  
1596Godlewska Antonina z d. Rogowska  †  
1597Godlewska Antonina z d. Łosewska  †  
1598Godlewska Antonina z d. Kisielewska *około 1880 Wąsosz †od 03-02-1937 do 29-11-1953   
1599Godlewska Antonina *13-06-1845 Konopki †  
1600Godlewska Apolonia z d. Zalewska *09-02-1777 Zalesie †przed 24-11-1834  
1601Godlewska Apolonia z d. Rogowska  †po 09-02-1820  
1602Godlewska Balbina *26-04-1852 Godlewo †  
1603Godlewska Barbara z d. Włodkowska * Szczuczyn   
1604Godlewska Barbara z d. Sulewska *około 1827 Zaborowo †08-07-1855 Zalesie  
1605Godlewska Barbara *około 01-1795 †19-07-1797 Brodowo /Radziłów/  
1606Godlewska Bolesława z d. Modzelewska  †po 01-02-1944  
1607Godlewska Bronisława z d. Guzowska *około 1881 Łojki par. Białaszewo †po 17-08-1937  
1608Godlewska Bronisława z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
1609Godlewska Celina z d. Koniecko * Białaszewo    
1610Godlewska Celina *28-06-1941 Godlewo †22-01-1943 Godlewo  
1611Godlewska Czesława *16-05-1890 Zalesie †  
1612Godlewska Czesława * Wagi   
1613Godlewska Danuta z d. Dzięgielewska * Grajewo   
1614Godlewska Eleonora z d. Kurzątkowska  †  
1615Godlewska Eleonora z d. Chrzanowska *około 1846 Supy †  
1616Godlewska Eliza    
1617Godlewska Emilia z d. Przechocka *około 1875 Pieńki †  
1618Godlewska Emilia z d. Mieczkowska  †  
1619Godlewska Emilia *25-09-1808 Konopki †13-07-1816 Konopki /Wąsosz/  
1620Godlewska Eugenia (Genowefa) z d. Chrzanowska *16-11-1947 Kieljany †01-10-1975 Godlewo /Wąsosz/  
1621Godlewska Ewa z d. Mościcka *około 1770 †09-02-1842 Konopki  
1622Godlewska Ewa z d. Kulikowska *około 1796 Lipińskie †po 18-02-1840  
1623Godlewska Ewa z d. Danowska  †od 14-02-1831 do 30-01-1833  
1624Godlewska Ewa *11-10-1814 Godlewo †11-03-1818 Godlewo  
1625Godlewska Ewa *07-07-1854 Godlewo †  
1626Godlewska Ewa Emilia z d. Bukowska *około 06-1852 Borawskie †23-02-1927 Konopki /Wąsosz/  
1627Godlewska Feliksa z d. Karwowska *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
1628Godlewska Feliksa z d. Kaczyńska * Wypychy   
1629Godlewska Franciszka z d. Ramotowska *około 1839 Wagi †przed 23-02-1892  
1630Godlewska Franciszka z d. Lichomska  †po 25-06-1856  
1631Godlewska Franciszka z d. Kadłubowska *04-06-1789 †po 23-02-1846   
1632Godlewska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 05-1880  
1633Godlewska Franciszka z d. Borawska  †przed 28-11-1834  
1634Godlewska Franciszka *około 1871 Godlewo †11-11-1886 Godlewo  
1635Godlewska Franciszka *około 1820 Godlewo †od 23-11-1874 do 25-10-1880  
1636Godlewska Franciszka  †  
1637Godlewska Gabriela z d. Szczesik * Niedźwiedzkie   
1638Godlewska Genowefa z d. Glińska    
1639Godlewska Genowefa *16-04-1931 Wąsosz †20-05-1931 Wąsosz  
1640Godlewska Genowefa *03-10-1946 Godlewo †04-10-1946 Godlewo  
1641Godlewska Genowefa Siostra Karola * Komosewo   
1642Godlewska Helena z d. Ruszczyk *1886 Grajewo †02-06-1966 Cyprki /Wąsosz/  
1643Godlewska Helena z d. Mroczkowska * Czerwonki    
1644Godlewska Helena z d. Danowska *1888 Zalesie †17-02-1954 Zalesie /Wąsosz/  
1645Godlewska Hieronima z d. Brzóska *około 1830 Jabłoń Kikalskie †  
1646Godlewska Irena z d. Chylińska * Białaszewo   
1647Godlewska Izabela z d. Mścichowska *około 1860 Kramkowo †  
1648Godlewska Jadwiga z d. Kielian * Wąsosz    
1649Godlewska Jadwiga z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
1650Godlewska Jadwiga *około 1936 Zalesie †02-06-1943 Zalesie /Wąsosz/  
1651Godlewska Jadwiga *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
1652Godlewska Janina z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
1653Godlewska Janina *01-04-1935 Wąsosz †22-08-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
1654Godlewska Janina    
1655Godlewska Janina Siostra Mirona *1927 Komosewo †1963  
1656Godlewska Joanna    
1657Godlewska Józefa z d. Zakrzewska *07-03-1821 Wojsławy †przed 08-1873  
1658Godlewska Józefa z d. Sulewska *około 1843 Zalesie †01-10-1868 Zalesie   
1659Godlewska Józefa z d. Rybińska *około 1860 Bagienice †  
1660Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
1661Godlewska Józefa z d. Kaczyńska  †  
1662Godlewska Józefa z d. Górska  †  
1663Godlewska Józefa z d. Gardocka *około 1908 Gardoty †  
1664Godlewska Józefa z d. Chrostowska *około 1901 †  
1665Godlewska Józefa z d. Chrostowska * Wagi   
1666Godlewska Józefa *około 1886 †23-07-1893 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1667Godlewska Józefa *27-04-1847 Zalesie †  
1668Godlewska Józefa Anastazja z d. Sulewska *15-04-1854 Zalesie †po 25-11-1919  
1669Godlewska Józefata z d. Wierciszewska *około 1809 Borawskie †po 13-11-1871  
1670Godlewska Józefata z d. Górska *około 1814 Wagi †po 17-11-1874  
1671Godlewska Józefata Barbara *02-12-1810 Zalesie †  
1672Godlewska Julianna z d. Łaguna *18-04-1903 Rydzewo-Pieniążek †  
1673Godlewska Julianna z d. Konopka *około 1789 †27-06-1840 Zalesie /Wąsosz/  
1674Godlewska Justyna    
1675Godlewska Karolina z d. Wojsław *około 1815 Wojsławy †24-12-1874 Koniecki  
1676Godlewska Karolina z d. Tyszka  †przed 01-03-1886  
1677Godlewska Karolina z d. Karwowska *około 1825 †przed 22-02-1886   
1678Godlewska Karolina z d. Bagińska *około 1849 Zaborowo †po 07-11-1921  
1679Godlewska Karolina z d. Bagińska  †po 27-11-1905  
1680Godlewska Karolina Marianna *07-01-1818 Godlewo †01-12-1819 Godlewo  
1681Godlewska Katarzyna z d. Niebrzydowska *około 1781 Zalesie †12-03-1851 Zalesie  
1682Godlewska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1858 Jaki †  
1683Godlewska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1793 Pluty †08-03-1834 Wagi /Przytuły/  
1684Godlewska Katarzyna z d. Kielian *około 1844 Bagienice †13-02-1901 Zalesie /Wąsosz/  
1685Godlewska Katarzyna z d. Grzymała  †13-12-1901 Karwowo par. Jedwabne  
1686Godlewska Katarzyna z d. Dybikowska *26-11-1857 Kramarzewo †przed 19-11-1906  
1687Godlewska Katarzyna *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1888  
1688Godlewska Katarzyna *około 1769 Zalesie †03-02-1799 Zalesie /Wąsosz/  
1689Godlewska Katarzyna *około 12-1799 †28-05-1800 Brodowo /Radziłów/  
1690Godlewska Kazimiera z d. Lutostańska * Szumowo †  
1691Godlewska Klara *około 1726 †07-10-1816 Godlewo /Wąsosz/  
1692Godlewska Konstancja z d. Wierciszewska  †przed 05-07-1820  
1693Godlewska Konstancja z d. N  †  
1694Godlewska Konstancja z d. Kotlewska  †  
1695Godlewska Kornela *około 31-10-1881 Kownatki †21-11-1881 Kownatki /Wąsosz/  
1696Godlewska Kornelia Elżbieta z d. Sokołowska *około 1880 Sokoły †po 27-11-1928  
1697Godlewska Kunegunda z d. Konopka  †po 15-12-1841  
1698Godlewska Kunegunda z d. Karwowska  †od 26-07-1854 do 22-11-1858  
1699Godlewska Leokadia z d. Kozikowska *12-04-1925 Wąsosz †  
1700Godlewska Leokadia z d. Cybulska *09-12-1912 †  
1701Godlewska Leokadia *11-1903 Chełchy †04-12-1903 Chełchy /Niedźwiadna/   
1702Godlewska Ludwika z d. Święszkowska  †przed 05-1884  
1703Godlewska Ludwika z d. Borawska *około 1828 Borawskie †  
1704Godlewska Łucja  †po 31-10-1842  
1705Godlewska Magdalena z d. Karwowska  †  
1706Godlewska Magdalena z d. Grądzka  †  
1707Godlewska Magdalena z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
1708Godlewska Marcjanna z d. Sulewska  †po 29-02-1892  
1709Godlewska Marcjanna z d. Nieciecka *około 1872 Bartki †po 22-11-1921  
1710Godlewska Marcjanna z d. Niebrzydowska  †po 23-02-1868  
1711Godlewska Marcjanna z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
1712Godlewska Marcjanna z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
1713Godlewska Maria Siostra Romualda * Komosewo   
1714Godlewska Marianna z d. Szepietowska *około 1853 Wąsosz †przed 14-05-1917  
1715Godlewska Marianna z d. Sulimowicz *około 1829 Wąsosz †13-09-1898  
1716Godlewska Marianna z d. Staniszewska  †przed 04-1837  
1717Godlewska Marianna z d. Sokołowska  †  
1718Godlewska Marianna z d. Ruszczyk *około 1794 Sojczyn-Borowy †po 04-11-1856  
1719Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1891 Supy †21-12-1925 Wagi /Przytuły/  
1720Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1815 Trzaski †po 19-10-1863  
1721Godlewska Marianna z d. Rogińska *około 1805 Brzozowa Wólka †przed 03-02-1875  
1722Godlewska Marianna z d. Ramotowska *około 1835 Wagi †przed 07-11-1887  
1723Godlewska Marianna z d. Ramotowska     
1724Godlewska Marianna z d. Porowska *około 1810 Przestrzele †23-02-1865 Rutkowskie  
1725Godlewska Marianna z d. Pieńczykowska  †po 21-06-1843   
1726Godlewska Marianna z d. Ostaszewska *około 1853 Brzeźnio †  
1727Godlewska Marianna z d. Modzelewska  †22-03-1870  
1728Godlewska Marianna z d. Milewska *około 1839 Danowo †po 17-02-1890  
1729Godlewska Marianna z d. Łochowska *około 1835 Klimaszewnica †po 02-03-1908  
1730Godlewska Marianna z d. Łempicka * Jaki    
1731Godlewska Marianna z d. Lichomska *około 1834 Danówek †  
1732Godlewska Marianna z d. Kozłowska * Niećkowo   
1733Godlewska Marianna z d. Konopka *około 1831 †od 25-09-1889 do 17-02-1896  
1734Godlewska Marianna z d. Koniecko    
1735Godlewska Marianna z d. Kiełczewska *około 1852 Supy †  
1736Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1854 Wagi †po 05-02-1894  
1737Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kubrzany †po 22-11-1904  
1738Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kołaki †po 16-02-1887  
1739Godlewska Marianna z d. Karwowska  †przed 09-09-1849  
1740Godlewska Marianna z d. Kapelewska *około 1864 Wizna †23-01-1927 Jedwabne /Jedwabne/  
1741Godlewska Marianna z d. Gutowska *04-02-1871 Nieciki †08-02-1927 Godlewo /Wąsosz/  
1742Godlewska Marianna z d. Dzięgielewska *około 1900 Grzymki †  
1743Godlewska Marianna z d. Dobrzycka  †po 20-11-1837  
1744Godlewska Marianna z d. Chrzanowska *11-12-1802 Trzaski †po 11-11-1861  
1745Godlewska Marianna z d. Chojnacka  †po 09-06-1902  
1746Godlewska Marianna z d. Brzostowska *około 1841 Chyliny †24-04-1904 Witynie  
1747Godlewska Marianna z d. Borawska * Supy   
1748Godlewska Marianna z d. Borawska  †przed 22-02-1897  
1749Godlewska Marianna z d. Bikowska  †po 11-05-1845  
1750Godlewska Marianna *23-08-1813 Zalesie †przed 12-1828  
1751Godlewska Marianna *14-09-1781 Godlewo †  
1752Godlewska Marianna *10-09-1853 †07-05-1868 Zalesie /Wąsosz/  
1753Godlewska Marianna *07-11-1908 Konopki †  
1754Godlewska Marianna *03-03-1944 Zalesie †28-11-1944 Zalesie  
1755Godlewska Marianna  †  
1756Godlewska Marianna Adolfa *około 06-1865 Zalesie †03-12-1867 Zalesie   
1757Godlewska Mariola * Białaszewo    
1758Godlewska Melania (Amelia) z d. Szabrańska *24-12-1912 †28-01-1983 Zalesie /Wąsosz/  
1759Godlewska Monika z d. Andrulewicz  †  
1760Godlewska N z d. N  †przed 10-1804  
1761Godlewska N z d. N  †przed 04-1820  
1762Godlewska N z d. N  †przed 03-04-1959  
1763Godlewska N z d. N  †  
1764Godlewska N z d. N  †  
1765Godlewska N z d. N    
1766Godlewska Paulina z d. Sulewska *22-03-1859 Zalesie †od 14-08-1902 do 13-01-1908   
1767Godlewska Paulina z d. Ożarowska  †przed 11-08-1936  
1768Godlewska Paulina *około 1849 Modzele †przed 10-1879  
1769Godlewska Paulina *26-06-1867 Zalesie †   
1770Godlewska Paulina    
1771Godlewska Petronela z d. Rejno  †22-11-1867  
1772Godlewska Rozalia z d. Rogowska *około 1866 Trzaski †  
1773Godlewska Rozalia z d. Rogowska * Supy   
1774Godlewska Rozalia z d. Jaczyńska *około 1848 Jaki †  
1775Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 1843 Zalesie †po 14-02-1904   
1776Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 02-1852 Gardoty †po 21-11-1905  
1777Godlewska Rozalia z d. Chrzanowska *27-03-1876 Sokoły par. Romany †przed 23-02-1925  
1778Godlewska Rozalia *1801 Wagi †1801 Wagi /Przytuły/  
1779Godlewska Ryszarda z d. Kuczewska * Wąsosz    
1780Godlewska Salomea z d. Truszkowska *około 1826 Czarnowo †18-10-1861  
1781Godlewska Salomea z d. Sokołowska *około 1835 Godlewo †po 24-08-1886  
1782Godlewska Scholastyka z d. Karwowska *około 1861 Koniecki par. Wizna †  
1783Godlewska Stanisława z d. Zaborowska *26-12-1900 Święcienin †07-04-1982 /Wąsosz/  
1784Godlewska Stanisława z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 09-02-1904  
1785Godlewska Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1906 Grzymały †  
1786Godlewska Stanisława z d. Bober *około 1886 Gardoty †  
1787Godlewska Stanisława *około 1892 Wagi †  
1788Godlewska Stanisława Franciszka z d. Dobrzycka *około 1888 Rosochate †po 03-03-1943  
1789Godlewska Stefania *około 1885 †26-09-1889 Witynie /Jedwabne/  
1790Godlewska Teodozja Franciszka z d. Grądzka *około 1864 Czerwonki †  
1791Godlewska Teofila z d. Szleszyńska *około 1836 Niedźwiedzkie †24-12-1867  
1792Godlewska Teofila z d. Supińska *około 1859 Wagi †  
1793Godlewska Teresa z d. Wierciszewska  †przed 09-02-1820  
1794Godlewska Teresa z d. Tołczyk  †po 05-09-1928  
1795Godlewska Teresa z d. Polak    
1796Godlewska Urszula z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 25-11-1861  
1797Godlewska Wanda z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
1798Godlewska Wanda z d. Chrzanowska *24-01-1905 Łosewo †28-11-1995 Lipińskie  
1799Godlewska Wanda z d. Albińska * Żebry   
1800Godlewska Weronika z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
1801Godlewska Weronika z d. Rydzewska  †15-02-1882 Zalesie  
1802Godlewska Wiesława z d. Michałowska    
1803Godlewska Wiesława z d. Chrzanowska * Szczuczyn    
1804Godlewska Wiktoria z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
1805Godlewska Wiktoria z d. Skrodzka *1916 †  
1806Godlewska Wiktoria z d. Górska  †  
1807Godlewska Wiktoria *około 01-1827 Zalesie †13-01-1828 Zalesie /Wąsosz/  
1808Godlewska Wiktoria Salomea *25-03-1811 Konopki †  
1809Godlewska Wincenta *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
1810Godlewska Władysława z d. Szleszyńska *około 1910 Kurkowo †  
1811Godlewska Władysława Anna *06-04-1890 Kucze Wielkie †  
1812Godlewska Władysława Teofila z d. Konopka *około 1895 Karwowo †  
1813Godlewska Zenona z d. Gutowska * Możdżenie   
1814Godlewska Zofia z d. Zorczykowska * Wąsosz   
1815Godlewska Zofia z d. Zalewska  †po 05-02-1844  
1816Godlewska Zofia z d. N  †  
1817Godlewska Zofia z d. Komosińska * Wąsosz   
1818Godlewska Zofia z d. Glinka *około 1771 †21-03-1831 Czarnówek /Niedźwiadna/   
1819Godlewska Zofia z d. Brzozowska *05-11-1922 Zalesie †11-12-1976 Zalesie /Wąsosz/   
1820Godlewska Zofia *1923 Komosewo †około 1943  
1821Godlewska Zuzanna z d. Szymanowska  †po 18-11-1851  
1822Godlewski Adam *około 1825 Godlewo †przed 23-11-1874  
1823Godlewski Adam  †przed 1839   
1824Godlewski Adam    
1825Godlewski Adolf *około 1903 Wagi †  
1826Godlewski Adolf *około 1875 Witynie †  
1827Godlewski Aleksander *około 1906 Wagi †  
1828Godlewski Aleksander *około 1874 Wagi †  
1829Godlewski Aleksander *1899 †  
1830Godlewski Aleksander  †  
1831Godlewski Ambroży *około 1717 †16-12-1813 Godlewo  
1832Godlewski Andrzej *około 1821 Zalesie †około 1880  
1833Godlewski Andrzej * Wąsosz   
1834Godlewski Andrzej *06-08-1910 Wąsosz †   
1835Godlewski Andrzej * Zalesie    
1836Godlewski Aniołek *03-12-1954 Konopki †03-12-1954 Konopki  
1837Godlewski Antoni *około 1907 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1838Godlewski Antoni *około 1868 Kubrzany †  
1839Godlewski Antoni *około 1845 Wagi †po 22-10-1906  
1840Godlewski Antoni *około 1843 Godlewo †przed 17-02-1890  
1841Godlewski Antoni *około 1819 Godlewo †po 06-03-1859  
1842Godlewski Antoni *około 1789 †przed 25-11-1861  
1843Godlewski Antoni * Zalesie    
1844Godlewski Antoni *20-05-1916 Opartowo †  
1845Godlewski Antoni *1912 †  
1846Godlewski Antoni *18-03-1923 Wąsosz †03-02-1947 Wąsosz  
1847Godlewski Antoni *14-11-1912 Zalesie †14-01-1998 /Wąsosz/   
1848Godlewski Antoni *11-02-1810 Godlewo †  
1849Godlewski Antoni  †przed 21-06-1843   
1850Godlewski Antoni  †przed 09-02-1820  
1851Godlewski Antoni  †  
1852Godlewski Antoni Adam *14-12-1843 Zalesie †02-08-1845 Zalesie  
1853Godlewski Apolinary *około 1831 †po 17-02-1896  
1854Godlewski Apolinary * Wagi    
1855Godlewski Augustyn  †  
1856Godlewski Baltazar *około 1773 †06-08-1819 Godlewo /Wąsosz/  
1857Godlewski Baltazar *12-01-1856 Zalesie †11-08-1936 Zalesie  
1858Godlewski Bartłomiej  †przed 05-07-1820  
1859Godlewski Benedykt *18-03-1779 Godlewo †19-03-1834 Godlewo  
1860Godlewski Benedykt  †przed 09-09-1849  
1861Godlewski Bolesław *około 1906 Sokoły par. Romany †  
1862Godlewski Bolesław *około 1879 Witynie †po 29-01-1930  
1863Godlewski Bolesław *29-08-1895 Zalesie †05-03-1976 Zalesie /Zalesie/  
1864Godlewski Bolesław *03-05-1880 Konopki †  
1865Godlewski Czesław *24-02-1916 Wąsosz †  
1866Godlewski Czesław *18-10-1906 Danowo †   
1867Godlewski Daniel *około 1809 Konopki †przed 23-11-1869  
1868Godlewski Dariusz *25-11-1976 Grajewo †27-06-1977 Grajewo /Wąsosz/  
1869Godlewski Dionizy *około 1849 Wagi †po 05-02-1894  
1870Godlewski Dominik *około 1882 Danowo †16-03-1889 Danowo /Wąsosz/  
1871Godlewski Dominik *12-01-1897 Kotówek †  
1872Godlewski Dominik  †przed 27-11-1905  
1873Godlewski Dominik  †przed 03-09-1889  
1874Godlewski Edward *01-09-1931 Zalesie †02-09-1976 Zalesie /Wąsosz/  
1875Godlewski Eugeniusz *19-07-1926 Wyszomierz †01-05-2001 Wyszomierz /Szumowo/  
1876Godlewski Feliks *około 1866 Krasnopol †  
1877Godlewski Franciszek *około 1869 Wagi †  
1878Godlewski Franciszek *około 1848 Marki †  
1879Godlewski Franciszek *około 1832 Godlewo †11-01-1838 Godlewo /Wąsosz/  
1880Godlewski Franciszek *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †07-10-1898 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
1881Godlewski Franciszek *około 1793 Wagi †po 19-10-1863  
1882Godlewski Franciszek *1908 Wagi †  
1883Godlewski Franciszek *1874 Chełchy †16-07-1874 Chełchy /Niedźwiadna/  
1884Godlewski Franciszek *17-08-1857 Konopki †  
1885Godlewski Franciszek *12-09-1813 Godlewo †14-09-1813 Godlewo  
1886Godlewski Franciszek  †po 18-11-1851  
1887Godlewski Franciszek  †29-09-1817  
1888Godlewski Franciszek  †  
1889Godlewski Franciszek  †  
1890Godlewski Grzegorz *około 1902 Gardoty †  
1891Godlewski Grzegorz *08-03-1788 Lipińskie †po 04-11-1856  
1892Godlewski Henryk *około 1773 †12-07-1843 Zalesie  
1893Godlewski Henryk *22-11-1905 †07-04-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
1894Godlewski Idzi  †po 12-03-1851  
1895Godlewski Ignacy *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
1896Godlewski Ignacy *26-11-1818 Zalesie †  
1897Godlewski Ignacy  †31-03-1867  
1898Godlewski Ireneusz *10-05-1976 Szczuczyn †13-01-1977 Zalesie /Wąsosz/   
1899Godlewski Jacenty  †przed 07-10-1816  
1900Godlewski Jakub *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
1901Godlewski Jakub *około 1825 Zalesie †  
1902Godlewski Jakub *22-07-1798 Zalesie †  
1903Godlewski Jakub  †po 11-05-1845  
1904Godlewski Jakub  †  
1905Godlewski Jakub    
1906Godlewski Jan *około 1882 Kownatki †  
1907Godlewski Jan *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †  
1908Godlewski Jan *około 1868 Wagi †  
1909Godlewski Jan *około 1866 Wagi †po 22-11-1921  
1910Godlewski Jan *około 1862 Chełchy †   
1911Godlewski Jan *około 1834 Godlewo †  
1912Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †po 02-03-1908  
1913Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †  
1914Godlewski Jan *około 1816 Danowo †  
1915Godlewski Jan *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
1916Godlewski Jan *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
1917Godlewski Jan *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
1918Godlewski Jan *około 12-1862 †30-01-1863 Godlewo /Wąsosz/  
1919Godlewski Jan *około 06-1927 †09-05-1928 Zalesie  
1920Godlewski Jan *22-12-1811 Zalesie †  
1921Godlewski Jan * Wagi    
1922Godlewski Jan *19-05-1771 Godlewo †  
1923Godlewski Jan * Wagi    
1924Godlewski Jan *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
1925Godlewski Jan *03-06-1794 Niedźwiedzkie †21-06-1843 Godlewo   
1926Godlewski Jan  †przed 05-02-1844  
1927Godlewski Jan  †po 22-02-1846  
1928Godlewski Jan  †po 16-02-1942  
1929Godlewski Jan  †od 23-11-1830 do 24-11-1835  
1930Godlewski Jan  †  
1931Godlewski Jan  †  
1932Godlewski Jan  †  
1933Godlewski Jan  † Wyszomierz  
1934Godlewski Jan Gabriel * Rydzewo-Pieniążek   
1935Godlewski Jan Jakub *22-07-1842 Konopki †przed 09-02-1903  
1936Godlewski Jan Piotr * Obrytki par. Przytuły (Romany)   
1937Godlewski Janusz * Wyszomierz   
1938Godlewski Jerzy *25-07-1939 Zalesie †06-09-1939 Zalesie /Wąsosz/  
1939Godlewski Joachim Napoleon *około 1818 Lipińskie †  
1940Godlewski Józef *około 1944 Zalesie †21-04-1947 Zalesie  
1941Godlewski Józef *około 1882 Witynie †  
1942Godlewski Józef *około 1853 Godlewo †25-04-1892 Godlewo /Wąsosz/  
1943Godlewski Józef *około 1852 Wagi †  
1944Godlewski Józef *około 1837 Czarnowo †przed 01-02-1914  
1945Godlewski Józef *około 1799 Wagi †po 17-11-1874  
1946Godlewski Józef *około 1799 Danowo †03-1841  
1947Godlewski Józef *około 12-1895 Wagi †28-01-1896 Wagi /Przytuły/  
1948Godlewski Józef * Wagi   
1949Godlewski Józef *1910 †  
1950Godlewski Józef * Wąsosz   
1951Godlewski Józef *13-02-1818 Godlewo †14-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
1952Godlewski Józef *08-03-1816 Zalesie †po 27-11-1882  
1953Godlewski Józef *07-10-1875 Danowo †29-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
1954Godlewski Józef *05-11-1901 Godlewo †02-11-1966 Grajewo /Wąsosz/  
1955Godlewski Józef  †od 01-03-1886 do 22-11-1886  
1956Godlewski Józef  †  
1957Godlewski Józef  †  
1958Godlewski Józef  †  
1959Godlewski Józef Tadeusz *około 1842 Wagi †po 03-03-1919  
1960Godlewski Julian  †po 23-01-1927  
1961Godlewski Julian  †  
1962Godlewski Karol *około 1834 Danowo †po 14-02-1904   
1963Godlewski Karol *01-09-1803 Godlewo †19-01-1807 Godlewo  
1964Godlewski Kazimierz *około 1803 Zalesie †przed 03-02-1875  
1965Godlewski Kazimierz *około 01-1874 Chełchy †07-04-1874 Chełchy /Niedźwiadna/  
1966Godlewski Kazimierz * Wagi    
1967Godlewski Kazimierz *20-04-1942 Godlewo †23-07-1989 Łomża /Wąsosz/  
1968Godlewski Konstanty *około 1887 Grozimy †po 17-08-1937  
1969Godlewski Konstanty *około 1882 Zalesie †05-03-1886 Zalesie /Wąsosz/  
1970Godlewski Konstanty *około 1854 Modzele †  
1971Godlewski Konstanty *około 10-1878 Godlewo †17-01-1879 Godlewo  
1972Godlewski Konstanty *około 03-1882 Zalesie †26-11-1882 Zalesie  
1973Godlewski Krzysztof * Radziłów   
1974Godlewski Krzysztof  †  
1975Godlewski Krzysztof    
1976Godlewski Krzysztof Mirosław * Szczuczyn    
1977Godlewski Leopold *około 12-11-1855 †28-11-1855 Chełchy  
1978Godlewski Ludwik *około 1864 Wagi †  
1979Godlewski Ludwik *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
1980Godlewski Marcel *20-01-1852 Zalesie †po 25-11-1919  
1981Godlewski Marcin *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
1982Godlewski Marian *1930 Zalesie †02-09-1931 Zalesie   
1983Godlewski Marian * Gardoty   
1984Godlewski Mariusz *25-11-1975 Grajewo †27-05-1977 Godlewo /Wąsosz/  
1985Godlewski Mateusz *około 1790 †od 23-02-1852 do 27-02-1859  
1986Godlewski Mateusz *około 1753 †od 23-10-1832 do 20-11-1837  
1987Godlewski Mateusz *około 10-1855 Zalesie †22-12-1855 Zalesie  
1988Godlewski Mateusz *22-09-1822 Zalesie †  
1989Godlewski Mateusz  †przed 10-11-1823  
1990Godlewski Mateusz  †  
1991Godlewski Michał *około 1782 †po 14-02-1843  
1992Godlewski Michał *09-09-1828 Godlewo †  
1993Godlewski Michał  †po 20-01-1852  
1994Godlewski Mieczysław *10-09-1928 Godlewo †08-01-1931 Godlewo /Wąsosz/  
1995Godlewski Mieczysław    
1996Godlewski Mikołaj *10-12-1769 †  
1997Godlewski N  †przed 07-1975  
1998Godlewski N  †przed 01-1898  
1999Godlewski N  †  
2000Godlewski Onufry *około 1825 Siestrzanki †po 23-02-1865  
2001Godlewski Paweł *około 1880 Danowo †   
2002Godlewski Paweł *około 1872 Konopki †05-09-1928 Konopki  
2003Godlewski Paweł *około 1872 †po 27-02-1935  
2004Godlewski Paweł *około 1841 Godlewo †po 19-11-1906  
2005Godlewski Paweł *około 1792 †  
2006Godlewski Paweł *około 1749 †31-01-1829 Zalesie  
2007Godlewski Paweł *30-06-1871 Godlewo †03-04-1959 Godlewo /Wąsosz/  
2008Godlewski Paweł    
2009Godlewski Paweł  †przed 14-08-1855  
2010Godlewski Piotr *około 1859 Marki †21-02-1897  
2011Godlewski Piotr *około 1838 Wagi †po 18-07-1898  
2012Godlewski Piotr *około 1796 †30-01-1828 Wagi /Przytuły/  
2013Godlewski Piotr * Modzele   
2014Godlewski Piotr  †od 11-11-1851 do 26-07-1854  
2015Godlewski Piotr  †  
2016Godlewski Piotr    
2017Godlewski Rajmund  †od 26-11-1839 do 26-11-1850  
2018Godlewski Robert *18-10-1982 †08-10-1987 Grajewo /Wąsosz/   
2019Godlewski Roman  †  
2020Godlewski Ryszard * Modzele   
2021Godlewski Ryszard *01-01-1946 Zalesie †06-07-1973 Zalesie /Wąsosz/  
2022Godlewski Serafin *około 1827 Wagi †od 23-02-1892 do 19-07-1909  
2023Godlewski Stanisław *około 1893 Modzele †23-08-1934 Wąsosz  
2024Godlewski Stanisław *około 1884 Wagi †po 03-03-1943  
2025Godlewski Stanisław *około 1877 Zalesie †31-05-1945 Zalesie  
2026Godlewski Stanisław *około 1862 Lipińskie †  
2027Godlewski Stanisław *około 1852 Godlewo †po 13-01-1908   
2028Godlewski Stanisław *około 1845 Wagi †po 21-11-1905  
2029Godlewski Stanisław *około 1844 Zalesie †po 07-11-1921  
2030Godlewski Stanisław *około 1838 Rydzewo †  
2031Godlewski Stanisław *około 1831 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1879  
2032Godlewski Stanisław *około 1825 Wagi †przed 06-02-1888  
2033Godlewski Stanisław *około 05-01-1863 Zalesie †12-01-1863 Zalesie  
2034Godlewski Stanisław *25-09-1808 Zalesie †  
2035Godlewski Stanisław *23-09-1857 Zalesie †  
2036Godlewski Stanisław *14-07-1907 Wagi †  
2037Godlewski Stanisław * Popowo   
2038Godlewski Stanisław *03-05-1828 Zalesie †po 21-09-1886   
2039Godlewski Stanisław *01-05-1922 Zalesie †19-01-1974 Zalesie /Wąsosz/  
2040Godlewski Stanisław  †przed 19-10-1896  
2041Godlewski Stanisław  †od 28-11-1820 do 14-02-1831  
2042Godlewski Stanisław  †od 25-11-1851 do 20-04-1874  
2043Godlewski Stefan  †po 29-02-1892  
2044Godlewski Szczepan *02-12-1904 Chełchy †25-08-1962 Wojsławy /Wąsosz/   
2045Godlewski Szymon  †przed 21-03-1831   
2046Godlewski Tadeusz *około 1771 Wagi †  
2047Godlewski Tadeusz  †po 27-11-1832  
2048Godlewski Telesfor *około 1864 Lipińskie †  
2049Godlewski Teofil *około 1874 Wagi †  
2050Godlewski Teofil *około 1871 Gardoty †po 22-02-1930  
2051Godlewski Tomasz *około 1832 †po 22-02-1897  
2052Godlewski Tomasz *około 1779 Godlewo †po 23-02-1846   
2053Godlewski Tomasz * Zalesie †po 24-11-1813  
2054Godlewski Tomasz  †przed 28-11-1834  
2055Godlewski Tomasz  †po 23-05-1826  
2056Godlewski Tomasz  †  
2057Godlewski Tomasz Franciszek *14-09-1849 Wojsławy †  
2058Godlewski Wacław *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
2059Godlewski Wacław *1914 †  
2060Godlewski Wacław * Grzymki   
2061Godlewski Wacław *07-05-1951 Zalesie †17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/  
2062Godlewski Wawrzyniec *08-08-1776 Godlewo †po 18-02-1840  
2063Godlewski Wiesław * Wyszomierz   
2064Godlewski Wiktor *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
2065Godlewski Wiktor  †po 23-02-1868  
2066Godlewski Wincenty *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
2067Godlewski Witold *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
2068Godlewski Władysław *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
2069Godlewski Władysław  †po 01-02-1944  
2070Godlewski Wojciech *około 1841 Zalesie †11-10-1895 Zalesie /Wąsosz/  
2071Godlewski Zdzisław *19-11-1957 Wąsosz †21-12-1957 Zalesie  
2072Godlewski Zdzisław Waldemar * Zalesie    
2073Godlewski Zygmunt * Lipińskie   
2074Godziszewska Teresa z d. Malinowska  †  
2075Godziszewski Maciej  †przed 06-1822  
2076Godziszewski Maciej  †  
2077Gogolewska Bronisława z d. Fiłonczyk  †  
2078Gogolewska Zofia z d. Danowska * Sulewo Kownaty   
2079Gogolewski Aleksander  †  
2080Gogolewski Henryk * Fasty par. Choroszcz   
2081Gogołowska Aleksandra z d. Glińska  †  
2082Gogołowska Helena *około 10-1932 Ławsk †21-12-1932 Ławsk  
2083Gogołowska Józefa z d. Modzelewska *09-07-1907 USA †03-06-1992 Ławsk /Wąsosz/  
2084Gogołowski Franciszek  †  
2085Gogołowski Marian *około 1910 †przed 03-06-1992  
2086Golańska Franciszka z d. Wiśniewska ?    
2087Golański Antoni  †  
2088Golberg Ewa z d. Przyborowska *około 1795 Brzeźnio †  
2089Golberg Franciszek *około 1833 †15-12-1837 Bzury  
2090Golberg Jan *około 1790 Bajtkowo †  
2091Golberg Jan  †przed 28-01-1838  
2092Golberg Katarzyna z d. Siedmioradzka  †17-12-1837  
2093Golberg Katarzyna z d. N  †przed 28-01-1838  
2094Golczewska Anna z d. Niedziałko *26-01-1797 Łepki †05-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
2095Golczewska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1793 Rutkowskie †  
2096Golczewska Zofia z d. Kuklińska  †przed 20-11-1816  
2097Golczewski Ignacy *01-02-1795 Wąsosz †  
2098Golczewski Szymon  †przed 20-11-1816  
2099Goliczewska Katarzyna z d. Lichota  †przed 11-02-1855  
2100Goliczewska Marianna z d. Zyskowska  †  
2101Goliczewska Stanisława z d. Niedźwiedzka  †  
2102Goliczewski Adam  †  
2103Goliczewski Antoni  †  
2104Goliczewski Franciszek  †11-11-1862  
2105Goliczewski Maciej  †przed 11-02-1855  
2106Goliczewski Tadeusz *01-01-1932 Wojewodzin †przed 10-2006  
2107Golik Antonina z d. Kozłowska  †   
2108Golik Franciszek  †przed 24-11-1817  
2109Golik Franciszek  †przed 23-11-1816  
2110Golik Franciszka z d. Siedlecka  †  
2111Golik Jakub  †  
2112Golik Jan  †  
2113Golik Małgorzata z d. Smętek  †po 24-11-1817  
2114Golik Małgorzata z d. Adamska  †po 23-11-1816  
2115Golik Petronela z d. N  †  
2116Golik Stanisław  †   
2117Golikowska Anna z d. Zając *około 1807 Kubra †po 27-02-1854  
2118Golikowska Helena z d. Duchnowska *około 1910 †  
2119Golikowska Jadwiga z d. Supińska * Jebramki   
2120Golikowska Janina z d. Wądołowska * Chrzanowo   
2121Golikowska Marianna z d. Szydłowska  †  
2122Golikowska Marianna z d. Gutowska *około 1835 Kubra †  
2123Golikowska Marianna z d. Grzymkowska  †po 19-09-1942  
2124Golikowska Petronela z d. Skrzyputowska (Żarcikowska)  †po 09-02-1829  
2125Golikowska Scholastyka z d. Zając *około 1793 Kubra †przed 01-1829  
2126Golikowski Antoni *około 1862 †19-09-1942 Chrzanowo /Przytuły/  
2127Golikowski Antoni * Chrzanowo   
2128Golikowski Hilary *około 1796 Kubra †po 27-02-1854  
2129Golikowski Jacenty  †po 09-02-1829  
2130Golikowski Jan    
2131Golikowski Stanisław *około 1904 †  
2132Golikowski Stanisław *około 1830 Kubra †  
2133Golikowski Stanisław  †  
2134Golinbiewska Ludwika z d. Bojerska  †  
2135Golinbiewski Adam    
2136Golińska Anna z d. Siedlecka  †od 25-06-1849 do 04-1856  
2137Golińska Anna z d. Kerchner *około 1873 Kucze Małe †  
2138Golińska Balbina z d. Paszkowska *około 1848 Puchały †przed 12-1873  
2139Golińska Bronisława z d. Lipińska *około 1901 Kubra †  
2140Golińska Bronisława z d. Brakoniecka *około 1869 Wilamowo †  
2141Golińska Domicella z d. Mieczkowska  †od 27-01-1874 do 22-11-1892  
2142Golińska Eugenia z d. Gałecka  †11-1941  
2143Golińska Ewa z d. Wróblewska  †po 04-02-1902  
2144Golińska Franciszka z d. Wiewiórowska *około 1868 Borawskie †  
2145Golińska Franciszka z d. Polewaczyk *około 1880 Chmielewo †  
2146Golińska Franciszka z d. Brzuszewska *około 1797 Przytuły †  
2147Golińska Józefa z d. Kaniucka *około 1856 Pawełki †  
2148Golińska Julianna z d. Krasnowska *około 1852 Wizna †po 20-06-1905  
2149Golińska Karolina z d. N  †  
2150Golińska Łucja z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
2151Golińska Marianna z d. Zalewska *około 1867 Przechody †  
2152Golińska Marianna z d. Sulimowicz *około 1871 Wąsosz †  
2153Golińska Marianna z d. Lewkowska *około 1820 Pawełki †po 30-01-1893  
2154Golińska Marianna z d. Kryszczyńska *około 1904 †  
2155Golińska Marianna z d. Dziękiewicz *około 1823 Konopki par. Jedwabne †26-12-1845  
2156Golińska Marianna z d. Chrzanowska  †  
2157Golińska Marianna z d. Braczko *około 1843 Poryte †  
2158Golińska Marianna z d. Adamczyk  †  
2159Golińska Teofila z d. Adamska *około 1857 Kubra †po 15-02-1904  
2160Golińska Teresa z d. Pezowicz *około 1827 Mocarze †od 03-02-1891 do 17-02-1896  
2161Golińska Teresa z d. N  †przed 13-11-1854  
2162Golińska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2163Golińska Wiktoria z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2164Golińska Władysława z d. Wiśniewska *około 1870 Pawełki †23-12-1941 Przytuły /Przytuły/  
2165Golińska Zofia z d. Mazur *około 1901 †  
2166Golińska Zuzanna z d. Nagórska *około 1850 †po 15-02-1904  
2167Goliński Aleksander *około 1867 Pawełki †przed 23-12-1941  
2168Goliński Czesław *około 1898 †  
2169Goliński Franciszek *około 1862 Dobrzyjałowo †  
2170Goliński Franciszek *około 1857 Przechody †  
2171Goliński Franciszek *około 1822 Przytuły †po 30-01-1893  
2172Goliński Ignacy *około 1867 Mieszołki †  
2173Goliński Jan *około 1849 Pawełki †po 20-06-1905  
2174Goliński Jan *około 1824 Pawełki †  
2175Goliński Józef *około 1863 Przytuły †  
2176Goliński Józef *około 1827 Przytuły †po 17-02-1896  
2177Goliński Józef  †po 04-02-1902  
2178Goliński Kacper *około 1796 Kubra †  
2179Goliński Kacper  †po 13-11-1854  
2180Goliński Kazimierz *około 1790 †  
2181Goliński Kazimierz *około 1776 †  
2182Goliński Konstanty *około 1875 Mieszołki †  
2183Goliński Ludwik *około 1848 †po 15-02-1904  
2184Goliński Ludwik *23-08-1872 Mieszołki †  
2185Goliński Mateusz  †  
2186Goliński Stanisław *około 1903 †  
2187Goliński Stanisław *około 1869 Doliwy †  
2188Goliński Stanisław *około 1852 Pawełki †  
2189Goliński Stanisław *około 1834 Romany †06-10-1894 Doliwy Aleksandrowo /Przytuły/  
2190Goliński Stanisław *17-11-1893 Doliwy Aleksandrowo †  
2191Goliński Teofil *około 1863 Przytuły †  
2192Goliński Tomasz  †  
2193Goliński Walenty *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
2194Goliński Wawrzyniec  †  
2195Goliński Wojciech *około 1822 Pawełki †po 22-11-1892  
2196Golubiewska Bolesława z d. Szumska    
2197Golubiewska Franciszka z d. Rosochacka  †  
2198Golubiewska Grażyna z d. Drobińska * Szczuczyn    
2199Golubiewska Marianna z d. Konopka *01-02-1905 Lipnik †19-11-1996 Grajewo  
2200Golubiewski Bolesław *03-04-1960 Malinówka †   
2201Golubiewski Piotr    
2202Golubiewski Stanisław *14-03-1901 Grajewo †  
2203Golubiewski Tomasz  †  
2204Goluch Eleonora z d. Sztejno *02-07-1911 Żebry †  
2205Goluch Katarzyna z d. N  †  
2206Goluch Lucyna z d. Niebrzydowska * Modzele   
2207Goluch Ludwik  †po 27-02-1935  
2208Goluch Marianna z d. Nowak  †przed 27-02-1935  
2209Goluch Piotr Jan    
2210Goluch Stanisław  †  
2211Goluch Stefan *07-10-1910 Białogrądy †  
2212Gołaszewska Franciszka z d. Karczewska  †  
2213Gołaszewska Józefa  †po 02-03-1835  
2214Gołaszewska Józefata z d. N  †  
2215Gołaszewska Magdalena z d. Misztal     
2216Gołaszewska Marcella z d. Zalewska *około 1841 Jedwabne †po 22-11-1892  
2217Gołaszewska Marcjanna Weronika z d. Mikulewicz *około 1796 Jedwabne †przed 11-02-1862  
2218Gołaszewska N z d. N  †  
2219Gołaszewska Zofia z d. Mroczkowska * Wojsławy   
2220Gołaszewski Bolesław * Kroszewo   
2221Gołaszewski Franciszek *około 1837 Jedwabne †po 22-11-1892  
2222Gołaszewski Ignacy  †przed 02-03-1835  
2223Gołaszewski Jan  †  
2224Gołaszewski Jan  †  
2225Gołaszewski Józef *około 1805 Gołasze-Puszcza †przed 11-02-1862  
2226Gołaszewski Józef  †  
2227Gołaszewski Mariusz * Warszawa    
2228Gołaś Antoni *około 1905 †  
2229Gołaś Bronisława z d. Piwowarska  †  
2230Gołaś Leopold  †  
2231Gołaś Stefania z d. Zalewska *około 1908 †  
2232Gołąb Bogusław Władysław    
2233Gołąb Zofia z d. Rydzewska * Wąsosz   
2234Gołąbek Anna z d. Sajkowska  †  
2235Gołąbek Feliks *około 1812 Bęćkowo †06-03-1844  
2236Gołąbek Franciszek *około 1803 Wierzbiny †przed 22-05-1867  
2237Gołąbek Franciszek  †przed 25-02-1829  
2238Gołąbek Henryk * Białaszewo   
2239Gołąbek Jan  †przed 05-11-1855  
2240Gołąbek Katarzyna z d. Niedźwiedzka  †przed 16-10-1859  
2241Gołąbek Marianna z d. Szymanowska  †po 05-11-1855  
2242Gołąbek Marianna z d. Liberadzka *07-11-1796 †przed 12-11-1837  
2243Gołąbek Stanisława z d. Wielorańska  †  
2244Gołąbek Weronika z d. Świderska * Zaborowo   
2245Gołąbek Wincenty  †  
2246Gołąbek Wojciech  †przed 16-10-1859  
2247Gołębiewska Agnieszka z d. N  †przed 25-11-1838  
2248Gołębiewska Agnieszka z d. Mikucka  †  
2249Gołębiewska Aleksandra z d. Chmielewska *około 1874 Święcienin †10-08-1898 Przytuły /Przytuły/  
2250Gołębiewska Aniela z d. Obrycka *około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2251Gołębiewska Aniela z d. Lipińska *około 1824 Romany †28-08-1856  
2252Gołębiewska Aniela z d. Lenda *około 1860 Kubra †  
2253Gołębiewska Anna z d. Kozłowska *około 1878 Ksebki †  
2254Gołębiewska Anna z d. Kaczyńska  †przed 06-11-1831  
2255Gołębiewska Anna z d. Filipkowska  †  
2256Gołębiewska Barbara z d. Chojnowska  †po 29-05-1859  
2257Gołębiewska Emilia z d. Olszewska  †po 26-01-1930  
2258Gołębiewska Emilia z d. Burgraff *około 1868 Rutki Stare †  
2259Gołębiewska Florentyna z d. Chojnowska  †  
2260Gołębiewska Franciszka z d. Zajkowska *około 1821 Świdry-Dobrzyce †29-01-1861 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
2261Gołębiewska Franciszka z d. Rogowska  †po 14-02-1882  
2262Gołębiewska Franciszka z d. Gutowska  †  
2263Gołębiewska Helena z d. Kozłowska * Przytuły-Kolonie   
2264Gołębiewska Helena z d. Konopka *04-09-1916 Łoje Awissa †  
2265Gołębiewska Jadwiga  †  
2266Gołębiewska Janina z d. Brzozowska * Zalesie    
2267Gołębiewska Józefa z d. Karwowska *około 1878 Nadbory †  
2268Gołębiewska Józefa z d. Czerwińska *około 1843 Kotowo †  
2269Gołębiewska Julianna z d. Kaczyńska *około 1871 Wypychy †29-04-1942 Przytuły /Przytuły/  
2270Gołębiewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Prusy †  
2271Gołębiewska Katarzyna z d. Nieradko  †po 24-06-1851  
2272Gołębiewska Katarzyna z d. Domitr *około 1818 Witynie †  
2273Gołębiewska Katarzyna z d. Borawska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †10-02-1857 Chrzanowo-Cyprki  
2274Gołębiewska Konstancja z d. Zalewska *około 1815 Dobrzyjałowo †po 03-02-1869  
2275Gołębiewska Łucja z d. Baranowska  †  
2276Gołębiewska Magdalena z d. Szepietowska *około 1796 †  
2277Gołębiewska Marcjanna z d. Liszewska  †po 16-11-1841  
2278Gołębiewska Marianna z d. Zielińska *około 1824 Wilamowo †przed 15-05-1888  
2279Gołębiewska Marianna z d. Zielińska  †  
2280Gołębiewska Marianna z d. Rafałowska *około 1811 Kucze †po 16-02-1874  
2281Gołębiewska Marianna z d. N  †przed 16-01-1853  
2282Gołębiewska Rozalia z d. Szleszyńska  †po 19-11-1867  
2283Gołębiewska Salomea z d. Szczepankowska *około 1847 Grądy Małe †po 07-02-1899  
2284Gołębiewska Stanisława z d. Konopka  †  
2285Gołębiewska Stanisława z d. Kiełczewska  †  
2286Gołębiewska Teofila z d. Zalewska *około 1823 Popki †  
2287Gołębiewska Wiktoria z d. Gryczewska  †po 27-01-1896  
2288Gołębiewska Zofia z d. Przestrzelska *1913 †  
2289Gołębiewska Zofia z d. Łomotowska *około 1903 †  
2290Gołębiewski Aleksander  †  
2291Gołębiewski Andrzej  †przed 25-11-1838  
2292Gołębiewski Antoni *około 1867 Przytuły †  
2293Gołębiewski Antoni *około 1833 †  
2294Gołębiewski Antoni *1909 †  
2295Gołębiewski Antoni  †po 14-02-1882  
2296Gołębiewski Antoni  †od 26-11-1837 do 29-05-1859  
2297Gołębiewski Bolesław *około 1873 Burzyn †  
2298Gołębiewski Feliks *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †po 18-02-1889  
2299Gołębiewski Franciszek *około 1858 Chrzanowo-Cyprki †24-07-1890 Chrzanowo  
2300Gołębiewski Franciszek *około 1811 Chrzanowo-Cyprki †  
2301Gołębiewski Franciszek *około 1798 Chrzanowo-Cyprki †  
2302Gołębiewski Franciszek  †przed 16-01-1853  
2303Gołębiewski Franciszek  †od 12-06-1893 do 27-01-1896  
2304Gołębiewski Franciszek  †  
2305Gołębiewski Grzegorz  †przed 24-06-1851  
2306Gołębiewski Jakub *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
2307Gołębiewski Jakub  †po 06-11-1831  
2308Gołębiewski Jakub  †19-10-1834  
2309Gołębiewski Jan  †po 26-01-1930  
2310Gołębiewski Jan  †  
2311Gołębiewski Jan  †  
2312Gołębiewski Jan  †  
2313Gołębiewski Józef *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †  
2314Gołębiewski Józef *około 08-1847 Rostki par. Jedwabne †po 07-02-1899  
2315Gołębiewski Józef  †  
2316Gołębiewski Leon *około 1866 Przytuły †przed 29-04-1942  
2317Gołębiewski Maciej *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
2318Gołębiewski Marcin  †po 16-11-1841  
2319Gołębiewski Marian * Przytuły-Kolonie   
2320Gołębiewski Mikołaj *około 1818 Przytuły †  
2321Gołębiewski Mikołaj  †  
2322Gołębiewski Paweł Norbert *około 1842 Łepki †  
2323Gołębiewski Stanisław *około 1901 †  
2324Gołębiewski Stanisław *1916 †  
2325Gołębiewski Szczepan *około 1854 Przytuły †  
2326Gołębiewski Tadeusz  †  
2327Gołębiewski Tomasz *około 1802 Łebki Małe †13-07-1863 Łebki Małe /Grabowo/  
2328Gołębiewski Tomasz  †16-10-1856  
2329Gołębiewski Wacław * Lachowo    
2330Gołębiewski Wiktor *około 1830 Chrzanowo †  
2331Gołębiewski Władysław *około 1861 Łebki Małe †  
2332Gołowacz Rozalia z d. Brzozowska  †po 11-02-1900  
2333Gołowacz Wawrzyniec  †przed 11-02-1900  
2334Goman Ann  †przed 27-01-1852  
2335Goman Jan *około 1826 Wizna †  
2336Gomman Jan  †po 07-02-1854  
2337Gomman Rozalia z d. Pełna  †po 07-02-1854  
2338Gontowska Barbara z d. Sokołek *około 1825 Świdry †11-07-1869  
2339Gontowska Jadwiga z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
2340Gontowska Marianna z d. Żukowska  †po 06-10-1867  
2341Gontowska Marianna z d. Perkowska *około 1861 Milewo †  
2342Gontowska Marianna z d. Łepkowska *25-03-1789 Dołęgi †po 27-02-1870  
2343Gontowska Marianna z d. Gutowska *około 1868 Łempice †09-05-1928 Świdry  
2344Gontowska Paulina z d. Jakubowska  †  
2345Gontowska Rozalia z d. Danowska *13-09-1855 Sulewo Kownaty †28-11-1893 Świdry /Wąsosz/   
2346Gontowska Stefania z d. Zambrowska *29-01-1883 Karwowo †po 30-12-1942  
2347Gontowska Władysława z d. Borawska *27-08-1899 Rydzewo Szlacheckie †  
2348Gontowski Antoni *16-09-1882 Glinki †po 30-12-1942  
2349Gontowski Bolesław *16-07-1904 Świdry †01-06-1973 Świdry /Wąsosz/  
2350Gontowski Jakub *około 1776 Wólka †22-07-1856 Młyn Ławski  
2351Gontowski Jan *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
2352Gontowski Józef *około 10-1886 Świdry †02-04-1888 Świdry   
2353Gontowski Kazimierz *1851 Świdry †przed 09-05-1928   
2354Gontowski Ksawery  †  
2355Gontowski Paweł *29-01-1786 Wólka †przed 17-11-1844  
2356Gontowski Piotr *około 1858 Glinki †  
2357Gontowski Stanisław *około 1824 Rakowo †przed 10-10-1892   
2358Gontowski Wojciech *około 04-1857 Świdry †24-06-1857 Świdry /Wąsosz/  
2359Gordon Adam *około 1915 Klimaszewnica †  
2360Gordon Anna z d. Bardłowska * Ławsk   
2361Gordon Antoni *około 1912 Klimaszewnica †  
2362Gordon Antonina z d. Czarnecka  †przed 12-11-1929  
2363Gordon Barbara z d. Tyszkiewicz  †  
2364Gordon Bronisława z d. Ruszczyk  †po 17-02-1950  
2365Gordon Czesław *około 1873 †17-02-1950 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2366Gordon Czesław  †po 12-11-1929  
2367Gordon Czesława z d. Ofman * Ławsk   
2368Gordon Fabian  †  
2369Gordon Feliks  †  
2370Gordon Helena z d. Mazewska  †  
2371Gordon Henryk *07-11-1915 Klimaszewnica †  
2372Gordon Jan *16-07-1932 Ławsk †23-07-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2373Gordon Jan * Ławsk   
2374Gordon Joanna z d. Kamińska  †  
2375Gordon Józefa z d. Mierzejewska *28-10-1905 Ławsk †02-09-1987 Ławsk /Wąsosz/  
2376Gordon Józefa z d. Kamińska *18-03-1925 Żebry †  
2377Gordon Konstanty  †  
2378Gordon Melania z d. Klimaszewska *około 1917 Klimaszewnica †  
2379Gordon Stanisław * Ławsk   
2380Gordon Władysław * Ławsk   
2381Gordon Władysław *02-09-1905 Klimaszewnica †28-09-1993 Popowo /Wąsosz/  
2382Gordon Zofia z d. Podbielska * Ławsk   
2383Gorsun Jan  †  
2384Gorsun Katarzyna z d. Bielawska  †  
2385Gorzałkowska Marianna z d. Krzaczkowska  †przed 17-11-1844  
2386Gorzałkowski Franciszek  †przed 17-11-1844  
2387Gorzałkowski Stanisław *około 1821 Racibory †23-12-1845  
2388Gorzela Antoni  †  
2389Gorzela Zofia z d. Bujwidys *28-12-1909 Wąsosz †  
2390Gorzkowska Anna z d. Jakubowska  †przed 15-10-1848  
2391Gorzkowska Rozalia z d. Grucha ? *około 1821 Lipnik †  
2392Gorzkowski Franciszek  †przed 15-10-1848  
2393Gorzkowski Jan *około 1822 Toczyłowo †  
2394Gorzkowski Ludwik *około 1816 †  
2395Gosiewska Adela z d. Łojewska *06-06-1887 †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
2396Gosiewska Agnieszka z d. N  †  
2397Gosiewska Agnieszka z d. Łosewska *około 1826 Łojki par. Białaszewo †  
2398Gosiewska Agnieszka z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
2399Gosiewska Aleksandra *29-10-1898 Sulewo Kownaty †   
2400Gosiewska Aleksandra *13-09-1881 Łojki par. Białaszewo †02-12-1881 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2401Gosiewska Aleksandra *13-01-1898 Łojki par. Białaszewo †  
2402Gosiewska Alfreda Mary *06-10-1916 Westfield, MA †23-02-1989 West Springfield, MA   
2403Gosiewska Aniela Józefa *23-03-1877 Łojki par. Białaszewo †  
2404Gosiewska Anna z d. Sulewska *około 1876 †  
2405Gosiewska Anna z d. Siedlecka *około 1852 Wąsosz †po 06-02-1910  
2406Gosiewska Anna z d. Obrycka *06-01-1888 Godlewo †02-11-1983 USA   
2407Gosiewska Anna z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-02-1865  
2408Gosiewska Anna *około 1889 †13-06-1890 Lipińskie /Białaszewo/  
2409Gosiewska Apolonia z d. Modzelewska  †  
2410Gosiewska Bronisława z d. Sierakowska *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †po 11-05-1929  
2411Gosiewska Cecylia z d. Cimochowska * Niećkowo   
2412Gosiewska Dorota z d. Karwowska * Łojki par. Białaszewo †od 29-04-1823 do 20-02-1832  
2413Gosiewska Ewa *23-12-1770 Łojki par. Białaszewo †  
2414Gosiewska Felicja *29-10-1907 Konopki †  
2415Gosiewska Felicja *28-12-1885 Łojki par. Białaszewo †  
2416Gosiewska Floriana (Florentyna, Florfencja) z d. Zalewska  †przed 1793  
2417Gosiewska Franciszka z d. Modzelewska *17-09-1806 Modzele †przed 08-1834  
2418Gosiewska Franciszka z d. Haberek  †przed 15-11-1897  
2419Gosiewska Franciszka z d. Górska  †po 28-01-1856  
2420Gosiewska Genowefa z d. Zielińska * Bagienice    
2421Gosiewska Grażyna z d. Jamiołkowska    
2422Gosiewska Helena z d. Kamińska  †przed 08-11-1820  
2423Gosiewska Helena *19-09-1896 Sulewo Kownaty †29-01-1897 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2424Gosiewska Helena (Katarzyna) z d. Chrostowska  †przed 03-08-1828  
2425Gosiewska Helena Urszula *21-10-1879 Łojki par. Białaszewo †22-09-1880 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2426Gosiewska Irena z d. Karczmarczyk    
2427Gosiewska Irena z d. Bagińska * Wąsosz   
2428Gosiewska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
2429Gosiewska Jadwiga z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
2430Gosiewska Jadwiga *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
2431Gosiewska Jane Veronica *24-07-1913 Westfield, MA †17-02-2001 East Longmeadow, MA   
2432Gosiewska Janina z d. Modzelewska * Modzele   
2433Gosiewska Janina *29-10-1908 Łojki par. Białaszewo †   
2434Gosiewska Józefa z d. Ramotowska *około 1883 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2435Gosiewska Józefa z d. Piotrowska *około 1841 †25-08-1905 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2436Gosiewska Józefa Aleksandra *05-06-1910 Łojki par. Białaszewo †  
2437Gosiewska Julianna z d. Przestrzelska *około 1848 Boguszki †  
2438Gosiewska Julianna z d. Łempicka *24-01-1867 Sulewo Kownaty †30-01-1915 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2439Gosiewska Kamilla z d. Rogalska  †  
2440Gosiewska Karolina z d. Stypułkowska *około 1843 Sambory †1873  
2441Gosiewska Karolina z d. Kownacka *1828 Małachowo †16-04-1865 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2442Gosiewska Katarzyna z d. Taraskowska *około 1817 Górki par. Dobrzyjałowo †przed 24-01-1870  
2443Gosiewska Katarzyna z d. Mocarska *około 1836 Męczki †  
2444Gosiewska Kazimiera *13-07-1896 Konopki †15-05-1967 Konopki /Wąsosz/  
2445Gosiewska Kazimiera *04-03-1894 Sulewo Kownaty †   
2446Gosiewska Konstancja z d. Jurska  †po 27-02-1827  
2447Gosiewska Kornela z d. Rogowska  †po 13-02-1899  
2448Gosiewska Ludwika z d. Niedźwiedzka *około 1874 Niedźwiedzkie †  
2449Gosiewska Magdalena z d. Budna *około 1810 Danowo †  
2450Gosiewska Małgorzata z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
2451Gosiewska Małgorzata z d. Danowska *27-06-1795 †przed 05-1833  
2452Gosiewska Marcjanna z d. Błyszczeńska *około 1837 Przemyśl †po 19-07-1892  
2453Gosiewska Maria z d. Tarnacka * Wąsosz   
2454Gosiewska Marianna z d. Wasiulewska *około 1916 †po 30-10-1959  
2455Gosiewska Marianna z d. Świderska *około 1846 Łosewo †  
2456Gosiewska Marianna z d. Rogińska * Brzozowa Wólka   
2457Gosiewska Marianna z d. Podworna    
2458Gosiewska Marianna z d. Pieniążek *około 1831 Rydzewo-Pieniążek †29-10-1869 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2459Gosiewska Marianna z d. Kuligowska *około 1829 Lipińskie †po 13-02-1899  
2460Gosiewska Marianna z d. Kownacka *około 1823 Małachowo †przed 19-02-1882  
2461Gosiewska Marianna z d. Jałbrzykowska  †  
2462Gosiewska Marianna z d. Gleba *około 1904 †po 02-03-1956  
2463Gosiewska Marianna z d. Gawęcka  †przed 19-01-1853  
2464Gosiewska Marianna z d. Chrzanowska *13-09-1792 Łosewo †po 24-02-1852  
2465Gosiewska Marianna z d. Cendrowska *około 1899 †  
2466Gosiewska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
2467Gosiewska Marianna Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1849 Sambory †  
2468Gosiewska Michalina z d. Godlewska *około 1864 Godlewo †  
2469Gosiewska Natalia    
2470Gosiewska Paulina z d. Kozikowska *około 1836 Święcienin †07-02-1906 Łojki par. Białaszewo  
2471Gosiewska Paulina z d. Kamińska *około 1859 Klimaszewnica †po 01-03-1890  
2472Gosiewska Pelazia (Pearl) Anna *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
2473Gosiewska Petronela z d. Pieniążek *około 1836 Rydzewo-Pieniążek †przed 02-1886  
2474Gosiewska Regina z d. Karwowska * Kubra   
2475Gosiewska Regina *20-10-1909 Godlewo †18-07-1991 Springfield, MA   
2476Gosiewska Rozalia z d. Tyszka  †  
2477Gosiewska Rozalia z d. Kossakowska  †przed 24-11-1840  
2478Gosiewska Rozalia z d. Gawęcka *25-10-1799 Budne †przed 10-07-1842  
2479Gosiewska Stanisława z d. Nadarzyńska *26-04-1890 Modzele †przed 05-1926  
2480Gosiewska Teofila z d. Borawska *około 1871 Racibory †22-01-1906 Konopki /Wąsosz/  
2481Gosiewska Teresa z d. Danowska * Klimaszewnica †po 13-06-1843  
2482Gosiewska Waleria z d. Malinowska  †przed 24-02-1941  
2483Gosiewska Wiktoria z d. Rogowska  †po 19-09-1934  
2484Gosiewska Zelina *01-07-1915 Westfield, MA †01-07-1915 Westfield, MA   
2485Gosiewska Zofia z d. Zambrowska *11-04-1913 Żebry †  
2486Gosiewska Zofia z d. Mydło-Mydłowska    
2487Gosiewska Zofia *około 1924 †27-11-1928 Wąsosz  
2488Gosiewska Zofia *24-01-1953 Wąsosz †28-11-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
2489Gosiewska Zofia *20-04-1906 Sulewo Kownaty †   
2490Gosiewski Albin *około 1875 Kąty †  
2491Gosiewski Aleksander * Pieniążki   
2492Gosiewski Aleksander *około 1877 Przytuły †  
2493Gosiewski Aleksander *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2494Gosiewski Aleksander *15-07-1854 Lipińskie †  
2495Gosiewski Aleksander *08-04-1838 Łojki par. Białaszewo †02-02-1918 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2496Gosiewski Aleksander Stanisław *05-05-1883 Łojki par. Białaszewo †  
2497Gosiewski Alexander Bernard *20-08-1912 Westfield, MA †25-08-1912 Westfield, MA   
2498Gosiewski Andrzej Tomasz *29-11-1800 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 08-02-1863  
2499Gosiewski Aniołek *05-12-1887 Sulewo Kownaty †05-12-1887 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2500Gosiewski Antoni *około 1793 Mrówki †przed 23-10-1849  
2501Gosiewski Antoni *24-12-1895 Łojki par. Białaszewo †  
2502Gosiewski Antoni *14-12-1914 Wąsosz †30-10-1959 Sokoły /Wąsosz/  
2503Gosiewski Antoni *05-06-1798 Łojki par. Białaszewo †po 05-02-1854  
2504Gosiewski Antoni  †po 09-12-1949  
2505Gosiewski Antoni  †18-12-1871   
2506Gosiewski Arkadiusz    
2507Gosiewski Bartłomiej  †przed 1742  
2508Gosiewski Bolesław * Wąsosz   
2509Gosiewski Czesław * Wąsosz   
2510Gosiewski Dionizy *około 1821 Zawady †przed 07-02-1906  
2511Gosiewski Dominik *około 1819 Kotówek †przed 26-02-1865  
2512Gosiewski Dominik *07-08-1760 Łojki par. Białaszewo †od 03-08-1828 do 23-11-1836  
2513Gosiewski Dominik  †  
2514Gosiewski Donald Edmund * Springfield, MA    
2515Gosiewski Edmund Francis *29-01-1919 Westfield, MA †03-12-2003 Springfield, MA   
2516Gosiewski Eugeniusz * Wąsosz   
2517Gosiewski Franciszek *około 1843 Kotówek †  
2518Gosiewski Franciszek *około 1838 †  
2519Gosiewski Franciszek *14-05-1903 Kucze Wielkie †  
2520Gosiewski Franciszek *03-08-1835 Łojki par. Białaszewo †  
2521Gosiewski Franciszek *01-1881 Łojki par. Białaszewo †12-02-1881 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2522Gosiewski Franciszek Izydor *06-10-1907 Łojki par. Białaszewo †30-04-1976 Łojki par. Białaszewo  
2523Gosiewski Fredrick Joseph * Springfield, MA    
2524Gosiewski Henryk *27-01-1956 Wąsosz †08-04-1956 /Wąsosz/  
2525Gosiewski Henryk *06-06-1893 Konopki †  
2526Gosiewski Ignacy *około 1839 Nieławice †  
2527Gosiewski Ignacy *20-02-1767 Łojki par. Białaszewo †  
2528Gosiewski Jakub *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
2529Gosiewski Jakub *11-07-1763 Łojki par. Białaszewo †  
2530Gosiewski Jan *około 1849 Łojki par. Białaszewo †19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/  
2531Gosiewski Jan *około 1821 Budne †02-10-1857  
2532Gosiewski Jan *około 1784 Ramoty †od 21-11-1858 do 08-02-1875  
2533Gosiewski Jan *około 08-1933 Konopki †11-04-1934 Konopki  
2534Gosiewski Jan *30-03-1854 Łojki par. Białaszewo †01-03-1890 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2535Gosiewski Jan *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
2536Gosiewski Jan * Wąsosz   
2537Gosiewski Jan *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
2538Gosiewski Jan  †przed 24-02-1941  
2539Gosiewski Jan Feliks *13-11-1875 Łojki par. Białaszewo †12-07-1963   
2540Gosiewski Jerzy *około 01-1952 †08-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2541Gosiewski Józef *około 1825 Łojki par. Białaszewo †  
2542Gosiewski Józef *około 1810 Karwowo-Polki †przed 24-01-1870  
2543Gosiewski Józef *29-11-1846 Łojki par. Białaszewo †  
2544Gosiewski Józef *26-05-1957 Szczuczyn †18-09-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
2545Gosiewski Józef *20-07-1902 Łojki par. Białaszewo †  
2546Gosiewski Józef * Wąsosz   
2547Gosiewski Józef *08-11-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 10-07-1842  
2548Gosiewski Józef  †przed 19-01-1853  
2549Gosiewski Karol *około 1858 Kamianki †  
2550Gosiewski Karol  †  
2551Gosiewski Kazimierz *około 1866 Wólka Piotrowska †po 11-05-1929  
2552Gosiewski Kazimierz *około 1860 Łojki par. Białaszewo †19-09-1934 Konopki  
2553Gosiewski Kazimierz *30-11-1893 Łojki par. Białaszewo †  
2554Gosiewski Kazimierz *28-02-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 20-10-1841  
2555Gosiewski Kazimierz  †przed 28-01-1856  
2556Gosiewski Konstanty *około 1878 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2557Gosiewski Leonard *27-03-1912 Łojki par. Białaszewo †  
2558Gosiewski Ludwik *około 1895 †  
2559Gosiewski Ludwik *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
2560Gosiewski Łukasz  †przed 1793  
2561Gosiewski Maciej  †przed 25-01-1815  
2562Gosiewski Marcin  †przed 15-11-1897  
2563Gosiewski Michał *28-09-1854 Brzozowa par. Białaszwewo †13-06-1898  
2564Gosiewski Mieczysław * Kubra   
2565Gosiewski Mikołaj *13-09-1764 Łojki par. Białaszewo †  
2566Gosiewski Mikołaj  †przed 08-11-1820  
2567Gosiewski Mirosław * Wąsosz   
2568Gosiewski N z d. N     
2569Gosiewski Paulin *24-06-1886 Łojki par. Białaszewo †  
2570Gosiewski Paweł *około 1859 Lipińskie †przed 30-01-1915   
2571Gosiewski Paweł *około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-09-1886  
2572Gosiewski Paweł *około 1828 Łojki par. Białaszewo †23-06-1857  
2573Gosiewski Paweł *08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2574Gosiewski Paweł  †przed 27-02-1827  
2575Gosiewski Piotr *18-01-1789 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-02-1852  
2576Gosiewski Piotr  †po 13-02-1899  
2577Gosiewski Piotr  †  
2578Gosiewski Rafał    
2579Gosiewski Stanisław *około 1817 †15-06-1822 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2580Gosiewski Stanisław *około 03-1873 Wólka Piotrowska †20-10-1878 Łojki par. Białaszewo  
2581Gosiewski Stanisław *23-12-1905 Brzozowo par. Lachowo †  
2582Gosiewski Stanisław *10-05-1890 Wąsosz †02-03-1956 Rogale /Wąsosz/  
2583Gosiewski Stanisław *01-05-1930 Wąsosz †15-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2584Gosiewski Stefan * Wąsosz    
2585Gosiewski Szymon * Łojki par. Białaszewo †od 15-06-1824 do 08-11-1832  
2586Gosiewski Wawrzyniec  †po 24-11-1840  
2587Gosiewski Wiktor *08-11-1912 Modzele †  
2588Gosiewski Władysław Michał *około 1863 Lipińskie †1911   
2589Gosiewski Władysław Paweł *około 1854 Łojki par. Białaszewo †przed 17-02-1896  
2590Goszczyńska Alicja z d. Domitrz * Kucze Małe    
2591Goszczyńska Anna * Jedwabne    
2592Goszczyńska Wioletta z d. Jakubiak     
2593Goszczyński Emil     
2594Goszczyński Wojciech     
2595Gosznowski Maciej  †29-11-1844  
2596Gowgiel Felicja z d. Śliżewska * Mońkowce   
2597Gowgiel Walerian *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
2598Góralska Aleksandra z d. Lipińska *około 1843 Mocarze †po 15-02-1901  
2599Góralska Aniela z d. Zając *około 1856 Kubra †  
2600Góralska Franciszka z d. Kawecka *około 1756 †09-04-1836 Kubra /Przytuły/  
2601Góralska Krystyna z d. Kwiatkowska  †  
2602Góralska Marianna z d. Zajączkowska *około 1836 Siestrzanki †od 20-11-1888 do 17-09-1906  
2603Góralska Marianna z d. Szelągowska *około 1908 †  
2604Góralska Marianna z d. Kawecka  †po 16-11-1830  
2605Góralska Marianna z d. Domańska *około 1809 Jeże †po 30-05-1870  
2606Góralska Salomea z d. Barwikowska  †po 22-02-1892  
2607Góralski Bartłomiej *około 1780 †  
2608Góralski Bartłomiej  †po 16-11-1830  
2609Góralski Benedykt  †przed 09-04-1836  
2610Góralski Franciszek *około 1872 Mocarze †  
2611Góralski Jan *około 1836 Mocarze †15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/  
2612Góralski Karol *około 1809 Przytuły †przed 10-11-1863  
2613Góralski Kazimierz  †po 22-02-1892  
2614Góralski Mikołaj  †  
2615Góralski Rajmund *około 1849 Trzaski †od 20-11-1888 do 17-09-1906  
2616Góralski Stanisław *około 21-01-1885 Chyliny †24-01-1885 Chyliny /Burzyn/  
2617Góralski Stanisław *około 1907 †  
2618Górska Adela z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
2619Górska Agata z d. Szczerbińska  †przed 11-02-1874  
2620Górska Agata z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
2621Górska Agata     
2622Górska Agnieszka z d. Skrzeczkowska  †od 29-05-1864 do 26-09-1869  
2623Górska Agnieszka z d. Rydzewska (Chylińska) *około 1771 †13-02-1851 Kramarzewo  
2624Górska Agnieszka z d. Kędzierska  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
2625Górska Agnieszka z d. Karwowska  †przed 12-1922  
2626Górska Aleksandra z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †  
2627Górska Aleksandra z d. Danowska *25-09-1898 Sulewo Prusy †30-08-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2628Górska Aleksandra z d. Danowska *12-02-1871 Sulewo Kownaty †27-12-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2629Górska Aleksandra *11-04-1889 Bzury †26-06-1892 Bzury /Wąsosz/  
2630Górska Aleksandra     
2631Górska Aleksandra Kazimiera z d. Gawęcka *około 1859 Budne †  
2632Górska Alfreda z d. Chrzanowska * Kieljany    
2633Górska Amelia z d. Mrozowska  †  
2634Górska Anastazja z d. N  †przed 27-01-1811  
2635Górska Aniela z d. Mroczek *około 1823 Jarnuty †po 06-02-1865   
2636Górska Aniela z d. Mieczkowska *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †  
2637Górska Aniela z d. Kołakowska  †  
2638Górska Aniela z d. Karwowska *około 1804 Grądy Wielkie †11-09-1891 Męczki /Wizna/   
2639Górska Aniela z d. Dołęga *około 1810 Makowskie †  
2640Górska Aniela *30-01-1821 Sulewo Kownaty †24-02-1821 Sulewo Kownaty  
2641Górska Anna z d. Przestrzelska *około 1871 Brychy †  
2642Górska Anna z d. Piwko *około 1809 Rakowo †20-11-1873 Chojnowo /Niedźwiadna/  
2643Górska Anna z d. N * Grudziądz    
2644Górska Anna z d. Mikucka *około 1835 Bronaki-Olki †  
2645Górska Anna z d. Łepkowska *około 1880 Rutki †  
2646Górska Anna z d. Konopka *około 1873 Kąty †  
2647Górska Anna z d. Grądzka *około 1844 Kokoszki †   
2648Górska Anna z d. Dziekońska *około 1829 Racibory †po 26-02-1900  
2649Górska Anna z d. Danowska  †po 07-10-1849  
2650Górska Anna z d. Borawska *około 1870 †  
2651Górska Anna *26-09-1954 Grajewo †30-11-1954 Kramarzewo /Wąsosz/  
2652Górska Anna *06-07-1866 Kramarzewo †15-08-1866 Kramarzewo  
2653Górska Anna (Michalina) z d. Borawska *około 1873 Szymany †po 20-02-1939   
2654Górska Antonina z d. Świderska *13-01-1793 Świdry †  
2655Górska Antonina z d. Saniewska *około 1839 Klimaszewnica †05-08-1910 Kieljany /Wąsosz/  
2656Górska Antonina z d. Karwowska *około 1873 Brzostowo †  
2657Górska Apolonia z d. Piotrowska  †  
2658Górska Apolonia z d. Maleszewska *około 1892 Jarnuty †  
2659Górska Balbina *01-12-1828 Kieljany †10-12-1828 Kieljany  
2660Górska Balbina Paulina z d. Szymanowska *17-12-1816 Kieljany †07-05-1836 Kieljany  
2661Górska Barbara z d. Zawadzka *około 1868 †przed 17-12-1938  
2662Górska Barbara z d. Konopka *17-11-1848 †13-03-1906 Kramarzewo  
2663Górska Barbara z d. Kołakowska *około 1849 Rakowo †10-08-1881  
2664Górska Barbara z d. Kalicka * Łomża    
2665Górska Barbara z d. Czopek     
2666Górska Barbara z d. Cwalińska  †  
2667Górska Barbara *12-05-1835 Kramarzewo †30-08-1843 Kramarzewo  
2668Górska Bernarda z d. Grądzka * Jedwabne    
2669Górska Bronisława z d. Polakowska *14-11-1911 Wąsosz †  
2670Górska Bronisława z d. Kulikowska *13-08-1859 Budne †  
2671Górska Brygida z d. Skrodzka  †przed 04-1834   
2672Górska Cecylia z d. Karwowska *około 1841 Supy †od 23-02-1897 do 05-02-1904  
2673Górska Cecylia z d. Iwanowska * Wizna    
2674Górska Cecylia Helena z d. Dzięgielewska *15-05-1925 Nieciki †17-04-1998 Grajewo /Wąsosz/   
2675Górska Czesława *około 1937 Kudłaczewo †18-05-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2676Górska Czesława *15-07-1900 Kieljany †  
2677Górska Czesława     
2678Górska Danuta z d. Celińska     
2679Górska Dorota z d. Zamojska * Jambrzyki †po 23-10-1842  
2680Górska Dorota z d. Skrodzka *około 1819 Jambrzyki †po 26-10-1873  
2681Górska Dorota z d. Skrodzka  †  
2682Górska Eleonora z d. Truszkowska *około 1855 Laskowiec par. Stawiski †  
2683Górska Eliza *14-09-1984 Sulewo Kownaty †16-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
2684Górska Elżbieta     
2685Górska Emilia z d. Śmiarowska *około 1905 †  
2686Górska Emilia z d. Rogowska *około 1840 Supy †po 16-02-1903  
2687Górska Emilia z d. N  †  
2688Górska Eugenia z d. Zalewska  †po 13-02-1961  
2689Górska Ewa z d. Modzelewska     
2690Górska Ewa z d. Miller *około 1874 †  
2691Górska Ewa z d. Kalinowska *około 1837 Modzele †20-12-1865 Skaje /Szczuczyn/  
2692Górska Ewa z d. Borawska *24-12-1820 Konopki †28-06-1886 Kieljany  
2693Górska Franciszka z d. Wolwark  †po 09-10-1945  
2694Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1855 Przeszkoda †po 15-02-1922  
2695Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1811 Kurejwa †  
2696Górska Franciszka z d. Rutkowska *03-04-1810 Rutki †po 25-05-1869  
2697Górska Franciszka z d. Mroczkowska *1783 Mroczki †przed 21-07-1863  
2698Górska Franciszka z d. Mateuszczyk *około 1852 Wizna †  
2699Górska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 28-08-1836  
2700Górska Franciszka z d. Kiełczewska  †po 09-02-1891  
2701Górska Franciszka z d. Grzymała  †przed 20-06-1830  
2702Górska Franciszka z d. Gburek  †  
2703Górska Franciszka z d. Filipkowska *około 1854 †przed 27-02-1905  
2704Górska Franciszka z d. Filipkowska  †po 13-02-1832  
2705Górska Franciszka z d. Dobrzycka *około 1825 Rosochate †po 28-10-1878  
2706Górska Franciszka z d. Chrzanowska *27-10-1776 Wypychy †od 11-02-1835 do 19-02-1844  
2707Górska Franciszka  †przed 22-05-1845  
2708Górska Gabriela z d. Grzymkowska * Białaszewo    
2709Górska Genowefa z d. Duda * Ławsk   
2710Górska Gertruda z d. Kiełczewska  †przed 28-02-1832  
2711Górska Gertruda z d. Czerwionka  †  
2712Górska Grażyna z d. Słociak     
2713Górska Helena z d. Pieńkowska  †przed 03-1966  
2714Górska Helena z d. Kozikowska *około 1900 Święcienin †  
2715Górska Helena z d. Kacperska *18-09-1917 Żebry †10-03-1991 Żebry /Wąsosz/  
2716Górska Helena z d. Dzięgielewska  †po 16-02-1942  
2717Górska Helena *około 02-1951 Kramarzewo †16-04-1951 Kramarzewo /Wąsosz/  
2718Górska Helena *08-01-1899 Kieljany †  
2719Górska Helena *01-10-1899 Męczki †  
2720Górska Henryka     
2721Górska Hieronima z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
2722Górska Hieronima *28-01-1910 Sulewo Kownaty †03-08-1994 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2723Górska Ilona     
2724Górska Irena z d. Sulewska * Kieljany   
2725Górska Jadwiga z d. Rózio * Niećkowo   
2726Górska Jadwiga z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
2727Górska Jadwiga z d. Mieczkowska * Nieławice   
2728Górska Jadwiga z d. Klimaszewska * Supy   
2729Górska Jadwiga z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
2730Górska Jadwiga *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2731Górska Jadwiga *14-02-1907 Wagi †  
2732Górska Janina z d. Zarzecka *31-10-1914 Tajno Stare †  
2733Górska Janina z d. Kowalewska * Szczuczyn   
2734Górska Janina *19-05-1902 Sulewo Kownaty †02-02-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2735Górska Janina *03-07-1940 Kieljany †14-03-1941 Kieljany  
2736Górska Józefa z d. Wądołowska *około 1887 Makowskie †   
2737Górska Józefa z d. Trzaska *około 1826 Supy †  
2738Górska Józefa z d. Strenkowska  †29-04-1904 Nieławice  
2739Górska Józefa z d. Przestrzelska *około 1845 Mocarze †przed 24-11-1896  
2740Górska Józefa z d. Popowska  †po 24-02-1813  
2741Górska Józefa z d. Pieńkowska  †  
2742Górska Józefa z d. Kulikowska  †  
2743Górska Józefa z d. Karwowska *około 1825 Mocarze †przed 24-06-1893  
2744Górska Józefa z d. Dobrzycka *około 1860 Zalesie †18-05-1928 Jaki /Słucz/  
2745Górska Józefa z d. Chrostowska *około 1875 Biodry †03-02-1954 Męczki /Wizna/   
2746Górska Józefa z d. Brzuchalska *około 1880 Milewo †  
2747Górska Józefa z d. Boryszewska *1884 Męczki †04-10-1925 Kokoszki  
2748Górska Józefa z d. Biedrzycka *około 1884 Bronaki-Pietrasze †  
2749Górska Józefa *około 1865 †07-01-1868 Przestrzele /Jedwabne/  
2750Górska Józefa *10-01-1880 Męczki †   
2751Górska Józefata z d. Danowska *30-04-1861 Sulewo Kownaty †przed 29-01-1929   
2752Górska Józefata *około 04-1825 Sulewo Kownaty †28-07-1825 Sulewo Kownaty  
2753Górska Juliana z d. Strenkowska  †przed 06-03-1905  
2754Górska Julianna z d. Sulewska  †po 09-02-1820  
2755Górska Julianna z d. Rutkowska  †przed 15-01-1906  
2756Górska Julianna z d. N  †  
2757Górska Julianna z d. Michałowska  †po 22-01-1885  
2758Górska Julianna z d. Karwowska  †  
2759Górska Julianna z d. Grotowska  †około 1891 Łomża  
2760Górska Karolina z d. Czerwonka *18-07-1802 Czerwonki †02-09-1860 Kieljany  
2761Górska Karolina z d. Bzura *26-04-1795 †  
2762Górska Karolina *18-02-1838 Kramarzewo †04-09-1843 Kramarzewo  
2763Górska Katarzyna z d. Zyskowska  †przed 07-1836  
2764Górska Katarzyna z d. Wojciechowska  †przed 25-10-1851  
2765Górska Katarzyna z d. Wiszowata *około 1794 †02-10-1824 Danowo  
2766Górska Katarzyna z d. Tafiłowska *około 1856 Sokoły †po 15-10-1922  
2767Górska Katarzyna z d. Rapiej  †  
2768Górska Katarzyna z d. Podgórska  †po 20-02-1848  
2769Górska Katarzyna z d. N  †po 26-11-1838  
2770Górska Katarzyna z d. N     
2771Górska Katarzyna z d. Mocarska *około 1790 †18-05-1830 Rutki /Wizna/   
2772Górska Katarzyna z d. Kuczewska  †po 07-02-2872  
2773Górska Katarzyna z d. Krupa *około 1851 Sojczyn Grądowy †  
2774Górska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1851 Niećkowo †po 11-11-1906  
2775Górska Katarzyna z d. Kotowska  †  
2776Górska Katarzyna z d. Karwowska  †od 17-02-1846 do 13-02-1849  
2777Górska Katarzyna z d. Dzięgielewska *około 1866 Zabiele †20-05-1930 Szczuczyn  
2778Górska Katarzyna z d. Długołęcka  †przed 23-02-1851  
2779Górska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1791 Koniecki par. Wizna †po 19-02-1855   
2780Górska Katarzyna z d. Bzura  †przed 08-05-1787  
2781Górska Katarzyna z d. Borawska *około 1867 Borawskie †  
2782Górska Katarzyna *około 1805 Kieljany †20-07-1863 Kramarzewo  
2783Górska Katarzyna  †po 23-01-1844  
2784Górska Kazimiera z d. Zdankowska    
2785Górska Kazimiera z d. Kamińska *25-11-1906 Karwowo †  
2786Górska Kazimiera *około 06-1919 Jaki †11-08-1920 Jaki /Słucz/  
2787Górska Kazimiera *1899 Kieljany †1899 Kieljany  
2788Górska Klementyna z d. Wiśniewska *około 1866 †  
2789Górska Klementyna (Leontyna) z d. Chojnowska *około 1862 Kieljany †07-03-1942 Kieljany /Wąsosz/  
2790Górska Konstancja z d. Mroczkowska *około 1827 Karwowo-Polki †przed 06-1863  
2791Górska Konstancja z d. Łosiewicz *około 1822 Białaszewo †02-12-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2792Górska Konstancja Eleonora z d. Truszkowska *18-02-1853 Koniecki †1893  
2793Górska Kornela z d. Kownacka  †po 24-05-1921  
2794Górska Kornelia Waleria *27-11-1871 Kieljany †01-01-1946 Wąsosz  
2795Górska Krystyna z d. Sosnowska * Niećkowo   
2796Górska Krystyna z d. Chylińska * Sulewo Prusy    
2797Górska Leokadia z d. Olędzka  †  
2798Górska Leokadia *18-06-1899 Kieljany †18-06-1899 Kieljany  
2799Górska Ludwika z d. Waraszczyk  †przed 03-11-1846  
2800Górska Ludwika z d. Skrodzka *około 1874 Wścieklice †25-11-1941 Wagi /Przytuły/  
2801Górska Ludwika z d. Samełko *około 1847 Chojnowo †  
2802Górska Ludwika z d. Motyka  †po 10-11-1839  
2803Górska Łucja z d. Chojnowska *około 1850 Kownatki †22-02-1920 Kieljany  
2804Górska Magdalena z d. N  †  
2805Górska Magdalena z d. Klimaszewska *około 1786 †po 27-06-1843  
2806Górska Magdalena z d. Bocianowska  †po 24-01-1848  
2807Górska Maja     
2808Górska Małgorzata z d. N     
2809Górska Marcela z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
2810Górska Marcella (Marcjanna) z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
2811Górska Marcjanna z d. Mikucka  †przed 06-1898 Jurzec Szlachecki  
2812Górska Marcjanna z d. Leszczewska *około 1862 Wąsosz †  
2813Górska Marcjanna z d. Kossakowska *około 1850 Karwowo-Polki †po 12-02-1895   
2814Górska Marcjanna z d. Jurska *około 1862 Czachy †  
2815Górska Maria z d. Klekotko    
2816Górska Maria     
2817Górska Marianna z d. Żukowska  †po 27-02-1843  
2818Górska Marianna z d. Stypułkowska  †przed 21-02-1905  
2819Górska Marianna z d. Starzyńska *około 1825 †po 05-02-1872  
2820Górska Marianna z d. Skrodzka *około 1829 Kubrzany †  
2821Górska Marianna z d. Skrodzka  †  
2822Górska Marianna z d. Siedmioradzka *około 1807 Niećkowo †12-04-1859 Danowo  
2823Górska Marianna z d. Samełko  †po 19-02-1900  
2824Górska Marianna z d. Rutkowska *około 1875 Grądy Wielkie †po 15-02-1926  
2825Górska Marianna z d. Ramotowska *około 1866 Rutkowskie †  
2826Górska Marianna z d. Ramotowska *1918 †  
2827Górska Marianna z d. Ramotowska  †po 10-07-1906  
2828Górska Marianna z d. Przestrzelska *około 1899 Konopki Tłuste †  
2829Górska Marianna z d. Podbielska *około 1826 Troszyn †przed 01-1867  
2830Górska Marianna z d. Pawluk *około 1851 Barany †po 11-02-1901  
2831Górska Marianna z d. Ożarowska *około 1743 †21-01-1833 Rutki /Wizna/   
2832Górska Marianna z d. N *około 1880 †  
2833Górska Marianna z d. Mościcka *około 1891 Wierciszewo †   
2834Górska Marianna z d. Modzelewska *około 1909 †  
2835Górska Marianna z d. Malinowska  †  
2836Górska Marianna z d. Makowska *około 1844 Makowskie †od 06-02-1888 do 06-02-1900  
2837Górska Marianna z d. Kuczyńska *około 1911 Radziłów †  
2838Górska Marianna z d. Kotowska *około 1880 Bronaki-Olki †  
2839Górska Marianna z d. Konopka *około 1812 Korytki †przed 06-1860  
2840Górska Marianna z d. Konopka  †  
2841Górska Marianna z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-01-1892  
2842Górska Marianna z d. Kacperska *około 1816 Wąsosz †przed 27-10-1867  
2843Górska Marianna z d. Grabowska *około 1842 Wizna †  
2844Górska Marianna z d. Gacka *około 1862 †  
2845Górska Marianna z d. Dzięgielewska  †przed 28-07-1813  
2846Górska Marianna z d. Detkiewicz  †przed 12-11-1860  
2847Górska Marianna z d. Boryszewska  †przed 16-02-1927  
2848Górska Marianna z d. Bogdańska  †  
2849Górska Marianna z d. Barduszewska  †przed 12-1884  
2850Górska Marianna *około 1817 †09-02-1832 Danowo  
2851Górska Marianna *26-05-1808 Kieljany †27-12-1809 Kieljany  
2852Górska Marianna *12-02-1845 Kieljany †18-05-1845 Kieljany  
2853Górska Marianna *05-02-1939 Kudłaczewo †05-02-1945 Kudłaczewo   
2854Górska Marianna  †  
2855Górska Marianna Bogumiła *10-01-1835 Kieljany †24-06-1835 Kieljany  
2856Górska Michalina *21-09-1879 Kieljany †21-06-1882 Wąsosz  
2857Górska Monika * Łódź    
2858Górska Monika     
2859Górska N z d. N  †przed 09-1957  
2860Górska N z d. N  †przed 09-1842  
2861Górska N z d. N  †przed 04-1815  
2862Górska N z d. N  †przed 01-1795  
2863Górska N z d. N  †14-07-1928   
2864Górska Pelagia z d. Komosińska * Kędziorowo   
2865Górska Petronela z d. Rogowska  †po 23-02-1852  
2866Górska Petronela (Barbara) z d. Łaguna *około 1776 †10-12-1826 Kieljany  
2867Górska Regina * Sulewo Kownaty    
2868Górska Romualda z d. Polkowska *1915 †  
2869Górska Rozalia z d. Wojciechowska *1817 Czaple †po 07-05-1859  
2870Górska Rozalia z d. Sulkowska  †po 02-03-1840  
2871Górska Rozalia z d. Niedźwiedzka *około 1817 Chojnowo †przed 28-01-1868  
2872Górska Rozalia z d. N  †przed 01-1820  
2873Górska Rozalia z d. Michnowska *około 1781 †19-12-1831 Danowo  
2874Górska Rozalia z d. Kuczyńska  †przed 20-02-1911  
2875Górska Rozalia z d. Kowalewska *około 1875 Stryjaki †  
2876Górska Rozalia z d. Bagińska *1872 Grzymki †  
2877Górska Salomea z d. Truszkowska *około 1849 Jaki †  
2878Górska Salomea z d. Konopka *01-07-1804 Modzele †18-11-1858 Kieljany  
2879Górska Scholastyka z d. Przestrzelska *około 1846 Bartki †po 29-09-1908   
2880Górska Scholastyka z d. Chrostowska *około 1880 Brodowo †  
2881Górska Serafina z d. Zaborowska *około 1865 Zaborowo †23-09-1922 Jaki /Słucz/  
2882Górska Serafina z d. Gaińska     
2883Górska Stanisława z d. Brajczewska *15-10-1898 Szostaki †  
2884Górska Stanisława *31-08-1883 Kieljany †11-02-1920 Kieljany /Wąsosz/  
2885Górska Stanisława Michalina z d. Saniewska *około 1868 Brodowo †1925 Kieljany  
2886Górska Stefania z d. Wasilewska *14-01-1918 Skaje †  
2887Górska Stefania z d. Pieńkowska  †  
2888Górska Stefania z d. Laskowska *21-06-1894 Nieławice †przed 1947  
2889Górska Stefania z d. Konopka  †  
2890Górska Stefania z d. Akacka *18-07-1911 Grozimy †09-11-1997 Grajewo /Wąsosz/   
2891Górska Teofila z d. Rogalska  †przed 14-02-1928  
2892Górska Teofila z d. Kuczewska *około 1798 Małachowo †po 23-02-1852  
2893Górska Teofila z d. Dobrzycka *około 1853 Zalesie †19-01-1934 Zalesie  
2894Górska Teofila *08-03-1838 Kieljany †07-11-1848 Kieljany  
2895Górska Teresa z d. Karwowska  †po 19-02-1884  
2896Górska Teresa z d. Karwowska  †po 07-05-1854  
2897Górska Teresa z d. Bagińska * Kudłaczewo    
2898Górska Teresa Jadwiga z d. Kołakowska *około 1821 Kossaki †od 05-11-1878 do 11-06-1894  
2899Górska Teresa Jadwiga *15-10-1797 Kieljany †29-05-1819 Kieljany  
2900Górska Walentyna z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
2901Górska Wanda z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
2902Górska Wanda Marianna z d. Mocarska *około 1902 †  
2903Górska Weronika z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
2904Górska Weronika z d. Gromadzka  †  
2905Górska Weronika *03-04-1879 Kieljany †03-05-1879 Kieljany /Wąsosz/  
2906Górska Wiktoria z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
2907Górska Wiktoria z d. N  †po 11-02-1828  
2908Górska Wiktoria z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
2909Górska Wiktoria z d. Kotyńska  †  
2910Górska Wiktoria z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
2911Górska Wiktoria z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
2912Górska Władysława z d. Sokołowska  †  
2913Górska Władysława z d. Grądzka *około 1841 Jarnuty †03-06-1900 Męczki /Wizna/   
2914Górska Władysława *23-06-1902 Męczki †24-07-1903 Męczki  
2915Górska Władysława *23-05-1870 Kramarzewo †28-10-1872 Kramarzewo  
2916Górska Władysława *03-07-1906 Męczki †09-07-1906 Męczki /Wizna/   
2917Górska Zofia z d. Wysocka *około 1903 Bogusze †przed 16-02-1942  
2918Górska Zofia z d. Kilikowska  †  
2919Górska Zofia z d. Jaczyńska  †  
2920Górska Zofia z d. Dmochowska *około 1879 Wąsosz †  
2921Górska Zofia z d. Borawska *około 1911 Pluty †  
2922Górska Zofia *10-1923 Męczki †17-01-1924 Męczki  
2923Górski Adam *około 1879 Popowo †  
2924Górski Adam *około 1841 Rutki †przed 12-02-1912   
2925Górski Adam *około 1754 †19-08-1820 Rutki /Wizna/   
2926Górski Adam *27-12-1900 Kąty †  
2927Górski Adam  †  
2928Górski Adam     
2929Górski Adolf *około 1875 Jaki †po 29-01-1929  
2930Górski Aleksander *około 1882 Męczki †   
2931Górski Aleksander *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 24-11-1896  
2932Górski Aleksander *około 1838 Wagi †25-08-1868  
2933Górski Aleksander *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
2934Górski Aleksander *12-05-1855 Kieljany †29-09-1907 Kieljany  
2935Górski Aleksander *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2936Górski Aleksander *07-01-1854 Kieljany †09-01-1854 Kieljany  
2937Górski Aleksander  †28-10-1896 Karwowo par. Jedwabne  
2938Górski Aleksander  †  
2939Górski Aleksander Szczepan *około 1868 Górskie †  
2940Górski Ambroży *około 1797 Bzury †przed 26-11-1855  
2941Górski Andrzej *około 1878 Karwowo par. Jedwabne †  
2942Górski Andrzej *około 1847 Wizna †  
2943Górski Andrzej *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †  
2944Górski Andrzej  †  
2945Górski Antoni *około 1899 †  
2946Górski Antoni *około 1899 †  
2947Górski Antoni *około 1866 †  
2948Górski Antoni *około 1858 Nieciki †05-11-1943 Zalesie  
2949Górski Antoni *około 1847 Bzury †15-04-1895 Bzury /Wąsosz/  
2950Górski Antoni *około 1810 Barany †po 26-04-1874  
2951Górski Antoni *około 1780 Targonie Wity †od 13-11-1838 do 10-02-1861   
2952Górski Antoni *około 1769 Danowo †07-01-1832 Danowo  
2953Górski Antoni *28-04-1847 Kieljany †14-04-1881 Kieljany  
2954Górski Antoni *27-10-1863 Kramarzewo †01-06-1864 Kramarzewo  
2955Górski Antoni *21-09-1900 Sulewo Kownaty †24-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2956Górski Antoni *1892 Kieljany †  
2957Górski Antoni *11-06-1852 Niedźwiedzkie †  
2958Górski Antoni  †przed 27-01-1811  
2959Górski Antoni  †po 13-02-1832  
2960Górski Antoni  †  
2961Górski Antoni  †  
2962Górski Apolinary *około 1871 Męczki †   
2963Górski Apolinary *około 1862 Kudłaczewo †przed 29-01-1929   
2964Górski Apolinary  †przed 14-02-1928  
2965Górski Arkadiusz     
2966Górski Augustyn  †  
2967Górski Bartłomiej *około 1825 Konopki-Białystok †po 11-06-1894  
2968Górski Bartłomiej  †  
2969Górski Bolesław *około 1877 Rutki †  
2970Górski Bolesław *14-09-1907 Sulewo Kownaty †około 1944 Rosja   
2971Górski Bolesław *12-11-1897 Kąty †  
2972Górski Bolesław *05-06-1897 Męczki †  
2973Górski Bolesław  †  
2974Górski Bronisław  †po 11-02-1828  
2975Górski Bronisława z d. Klinicki  †  
2976Górski Cyprian  †po 20-02-1848  
2977Górski Czesław *23-01-1909 Rutki †  
2978Górski Czesław *1911 †  
2979Górski Czesław *09-1913 Męczki †29-07-1914 Męczki   
2980Górski Czesław *02-04-1935 Mroczki †  
2981Górski Damazy  †po 21-02-1905  
2982Górski Dariusz     
2983Górski Dominik *około 1821 Męczki †12-03-1859   
2984Górski Dominik *około 1810 Grądy Wielkie †23-07-1860  
2985Górski Dominik * Kudłaczewo    
2986Górski Dominik * Sulewo Kownaty    
2987Górski Edward *15-07-1900 †14-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
2988Górski Edward * Męczki    
2989Górski Edward * Białaszewo    
2990Górski Fabian  †przed 28-02-1813  
2991Górski Felicjan Paweł  †po 09-02-1891  
2992Górski Feliks *około 1873 Szczuczyn †  
2993Górski Feliks *około 1860 Kokoszki †  
2994Górski Feliks *około 1818 Kołaki †po 06-02-1865   
2995Górski Feliks  †przed 24-05-1921  
2996Górski Filip     
2997Górski Franciszek *około 1900 †  
2998Górski Franciszek *około 1883 Kokoszki †  
2999Górski Franciszek *około 1860 Kudłaczewo †  
3000Górski Franciszek *około 1853 Nieciki †przed 18-05-1928  
3001Górski Franciszek *około 1851 Barany †15-10-1922 Barany /Szczuczyn/  
3002Górski Franciszek *około 1849 Konopki †  
3003Górski Franciszek *około 1834 Lipnik †15-03-1873  
3004Górski Franciszek *około 1827 Nieciki †po 28-10-1878  
3005Górski Franciszek *około 1822 Wagi †  
3006Górski Franciszek * Jedwabne    
3007Górski Franciszek *27-03-1877 Kramarzewo †21-06-1877 Kramarzewo  
3008Górski Franciszek *26-09-1801 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1825  
3009Górski Franciszek *1864 Mroczki †  
3010Górski Franciszek *11-10-1834 Kramarzewo †01-01-1835 Kramarzewo  
3011Górski Franciszek *09-11-1842 Kieljany †08-08-1852 Kieljany  
3012Górski Franciszek * Sulewo Kownaty    
3013Górski Franciszek *04-12-1898 Męczki †03-09-1965 Męczki /Wizna/   
3014Górski Franciszek  †przed 06-03-1905  
3015Górski Franciszek  †po 26-11-1838  
3016Górski Franciszek  †po 19-02-1900  
3017Górski Franciszek  †po 15-01-1906  
3018Górski Franciszek  †po 03-11-1846  
3019Górski Franciszek  †po 02-03-1840  
3020Górski Franciszek  †1863  
3021Górski Franciszek  †  
3022Górski Franciszek  †  
3023Górski Franciszek Walenty *14-02-1881 Kramarzewo †09-05-1956 USA  
3024Górski Grzegorz *około 1789 Rutki †   
3025Górski Henryk *około 05-1944 Kudłaczewo †26-02-1945 Kudłaczewo   
3026Górski Hilary Ignacy *około 01-1831 †02-03-1831 Kieljany  
3027Górski Hipolit *1898 Kieljany †1898 Kieljany  
3028Górski Hipolit Julian *18-02-1910 Kieljany †  
3029Górski Ignacy *31-03-1805 Kramarzewo †15-12-1809 Kramarzewo  
3030Górski Ignacy *02-07-1819 Kramarzewo †  
3031Górski Jacek     
3032Górski Jakub *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
3033Górski Jan *około 1881 Barany †  
3034Górski Jan *około 1863 Wagi †przed 25-11-1941  
3035Górski Jan *około 1858 Kokoszki †  
3036Górski Jan *około 1846 Skaje †przed 13-07-1891  
3037Górski Jan *około 1844 Makowskie †przed 12-02-1895   
3038Górski Jan *około 1838 Wizna †  
3039Górski Jan *około 1825 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
3040Górski Jan *około 1824 Kossaki †  
3041Górski Jan *około 1816 †po 02-12-1893  
3042Górski Jan *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3043Górski Jan *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
3044Górski Jan *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
3045Górski Jan * Kudłaczewo    
3046Górski Jan *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
3047Górski Jan * Dybła   
3048Górski Jan *18-06-1835 Kieljany †02-06-1838 Kieljany  
3049Górski Jan *15-05-1841 Kieljany †17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/  
3050Górski Jan *10-04-1911 Barany †  
3051Górski Jan *08-04-1844 Kramarzewo †14-08-1908  
3052Górski Jan *06-04-1839 Kieljany †13-03-1909 Kieljany  
3053Górski Jan *06-02-1940 Sulewo Kownaty †13-09-1946 Sulewo Kownaty   
3054Górski Jan *05-08-1843 Bzury †10-02-1869  
3055Górski Jan  †przed 28-02-1832  
3056Górski Jan  †po 22-01-1885  
3057Górski Jan  †   
3058Górski Jan Franciszek *około 1895 Nieciki †  
3059Górski Jarosław     
3060Górski Jerzy *około 1765 †przed 21-07-1863  
3061Górski Jerzy * Jedwabne    
3062Górski Józef    
3063Górski Józef *około 1885 †   
3064Górski Józef *około 1880 Niećkowo †przed 30-08-1945  
3065Górski Józef *około 1878 Korytki †  
3066Górski Józef *około 1863 Wagi †  
3067Górski Józef *26-04-1913 Kąty †  
3068Górski Józef * Wąsosz   
3069Górski Józef *20-07-1788 †  
3070Górski Józef *16-04-1916 Barany †  
3071Górski Józef *11-10-1845 Męczki †po 29-09-1908   
3072Górski Józef *09-04-1855 Kędziorowo †  
3073Górski Józef *01-02-1830 Kieljany †24-02-1830 Kieljany  
3074Górski Józef  †przed 25-11-1902  
3075Górski Józef  †przed 07-05-1854  
3076Górski Józef  †po 25-10-1851  
3077Górski Józef  †po 16-02-1942  
3078Górski Józef  †po 08-05-1787  
3079Górski Józef  †  
3080Górski Józef  †  
3081Górski Józef    
3082Górski Julian *24-02-1907 Męczki †1992 Maków Mazowiecki /Maków Mazowiecki/   
3083Górski Julian *16-07-1894 Korytki †  
3084Górski Julian  †  
3085Górski Kacper     
3086Górski Kajetan *około 1798 †od 17-02-1846 do 13-02-1849  
3087Górski Kajetan *28-04-1877 Kieljany †  
3088Górski Kajetan *28-01-1845 Kieljany †  
3089Górski Kajetan *10-02-1842 Kramarzewo †27-08-1843 Kramarzewo  
3090Górski Kajetan Adam *02-08-1841 Kieljany †09-12-1876  
3091Górski Karol *około 1833 Zalesie par. Dobrzyjałowo †po 16-02-1903  
3092Górski Karol *14-09-1984 Sulewo Kownaty †17-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
3093Górski Kazimierz *około 1905 Kieljany †  
3094Górski Kazimierz *około 1868 Witynie †  
3095Górski Kazimierz *około 1829 Wagi †od 18-02-1874 do 24-06-1893  
3096Górski Kazimierz *około 03-1852 †14-05-1852 Chojnowo /Niedźwiadna/  
3097Górski Kazimierz * Skroda Mała   
3098Górski Kazimierz  †przed 28-08-1836  
3099Górski Kleofas  †przed 07-02-2872  
3100Górski Konrad *około 1744 †23-09-1830 Kieljany  
3101Górski Konstanty *około 1871 Męczki †03-02-1950 Męczki /Wizna/   
3102Górski Konstanty *około 07-1884 Zalesie †11-01-1886 Zalesie /Wąsosz/  
3103Górski Konstanty Marcin *około 1841 Konopki-Białystok †  
3104Górski Ksawery Ignacy *około 1818 Barany †po 26-10-1873  
3105Górski Leonard *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
3106Górski Lucjan *23-02-1901 Kieljany †  
3107Górski Lucjan *1900 Kieljany †22-01-1901 Kieljany  
3108Górski Ludwik *około 1892 Kumelsk †  
3109Górski Ludwik *25-08-1838 Męczki †21-01-1905 Męczki   
3110Górski Łukasz *15-10-1812 Kramarzewo †  
3111Górski Łukasz  †przed 24-01-1848  
3112Górski Łukasz  †przed 20-06-1830  
3113Górski Łukasz  †przed 01-1828  
3114Górski Maciej *około 1846 †po 28-02-1905  
3115Górski Maciej *około 1763 †11-05-1823 Kramarzewo  
3116Górski Maciej *23-02-1789 †  
3117Górski Maciej * Barany †przed 22-01-1832  
3118Górski Maciej  †po 20-02-1911  
3119Górski Maciej  †po 09-02-1858  
3120Górski Marcel *około 1845 Barany †po 11-02-1901  
3121Górski Marcel Józef *około 1838 Rutki †od 02-06-1890 do 06-02-1900  
3122Górski Marcell *około 1844 Skaje †  
3123Górski Marcin Józef *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
3124Górski Marian *18-10-1936 Sulewo Kownaty †2003 Białystok   
3125Górski Marian * Jedwabne    
3126Górski Marian Piotr *około 1909 Kramarzewo †  
3127Górski Mateusz *około 1826 Chrostowo †  
3128Górski Mateusz *około 1813 Rutki †01-10-1854   
3129Górski Mateusz *około 1800 †   
3130Górski Mateusz *około 1799 †po 25-05-1869  
3131Górski Mateusz  †przed 09-02-1820  
3132Górski Michał *około 1786 Wagi †po 23-02-1852  
3133Górski Michał  †od 21-11-1841 do 07-10-1849  
3134Górski Mieczysław * Kieljany   
3135Górski Mieczysław *02-12-1929 Sulewo Kownaty †   
3136Górski Mikołaj *około 1859 Jurzec Pański †1898  
3137Górski Mikołaj  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
3138Górski N  †przed 01-941  
3139Górski Nikodem *14-09-1769 †04-05-1830 Kieljany  
3140Górski Onufry    
3141Górski Paweł *około 1829 Zalesie †  
3142Górski Paweł *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
3143Górski Paweł *około 1795 Kieljany †18-10-1866  
3144Górski Paweł *29-06-1840 Kieljany †  
3145Górski Paweł *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
3146Górski Paweł  †przed 10-11-1839  
3147Górski Paweł     
3148Górski Piotr *około 1868 Nieciki †  
3149Górski Piotr *około 1858 †  
3150Górski Piotr *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3151Górski Piotr *01-08-1867 Kramarzewo †08-06-1936 Sulewo Kownaty   
3152Górski Piotr  †po 26-09-1869  
3153Górski Piotr  †  
3154Górski Piotr     
3155Górski Sabin *około 1910 †  
3156Górski Sławomir     
3157Górski Stanisław *około 1873 Witynie †  
3158Górski Stanisław *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †07-12-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3159Górski Stanisław *około 1846 Konopki-Białystok †  
3160Górski Stanisław *około 1784 Rutki †od 13-02-1851 do 19-02-1855   
3161Górski Stanisław *około 1776 †  
3162Górski Stanisław *30-04-1878 Kramarzewo †12-02-1959 USA  
3163Górski Stanisław *26-11-1893 Kudłaczewo †07-12-1971 Kudłaczewo /Wąsosz/   
3164Górski Stanisław *19-08-1901 Kieljany †24-11-1904 Kieljany /Wąsosz/  
3165Górski Stanisław *1903 †  
3166Górski Stanisław *07-10-1865 Supy †  
3167Górski Stanisław  †przed 16-02-1927  
3168Górski Stanisław  †po 10-02-1873  
3169Górski Stanisław  †  
3170Górski Stanisław Bonifacy *około 1812 Grądy Wielkie †  
3171Górski Stefan *08-02-1892 Męczki †24-06-1892 Męczki /Wizna/  
3172Górski Szymon  †po 24-02-1813  
3173Górski Tadeusz *19-07-1941 Sulewo Kownaty †11-11-1942 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3174Górski Tadeusz * Kieljany   
3175Górski Tadeusz    
3176Górski Teofil *28-12-1907 Dzierzbia †po 12-03-1991  
3177Górski Teofil *26-12-1874 Kieljany †  
3178Górski Tomasz *około 1800 Barany †od 28-01-1868 do 13-11-1870  
3179Górski Tomasz *30-12-1802 Kramarzewo †02-01-1869 Kramarzewo  
3180Górski Tomasz  †po 23-02-1851  
3181Górski Tomasz Ludwik *około 1866 Rutki †  
3182Górski Wacław *30-11-1912 Jaki †  
3183Górski Wacław * Grajewo    
3184Górski Wacław *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3185Górski Wacław  †przed 09-10-1945  
3186Górski Wacław Franciszek *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
3187Górski Walenty *około 1882 Grądy Wielkie †  
3188Górski Walenty  †03-10-1876  
3189Górski Wawrzyniec *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
3190Górski Wawrzyniec  †po 11-02-1874  
3191Górski Wawrzyniec  †  
3192Górski Wiktor *17-10-1840 Kieljany †  
3193Górski Wincenty *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
3194Górski Wincenty *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
3195Górski Wincenty Franciszek *14-04-1814 Kieljany †08-02-1816 Kieljany  
3196Górski Witold *26-09-1907 Kramarzewo †  
3197Górski Władysław *około 1902 Jurzec Szlachecki †  
3198Górski Władysław *około 1870 Szczuczyn †  
3199Górski Władysław *około 1856 Bzury †21-03-1906 Bzury /Wąsosz/  
3200Górski Władysław *około 08-1910 †15-08-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3201Górski Władysław *30-05-1880 Kieljany †25-01-1885 Kieljany  
3202Górski Władysław *27-08-1860 Kieljany †przed 07-03-1942  
3203Górski Władysław *14-08-1889 Kramarzewo †28-07-1964 USA  
3204Górski Władysław *08-02-1858 Kędziorowo †17-12-1938 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3205Górski Władysław *01-10-1900 Męczki †27-12-1900 Męczki   
3206Górski Wojciech *około 1821 †08-02-1832 Danowo  
3207Górski Wojciech *około 1815 Konopki †od 13-11-1888 do 05-02-1894  
3208Górski Wojciech *około 1800 Barany †przed 27-10-1867  
3209Górski Wojciech  †przed 28-07-1813  
3210Górski Wojciech  †  
3211Górski Zbigniew     
3212Górski Zygmunt * Siemiatycze   
3213Górski Zygmunt *około 1868 Koniecki †  
3214Górski Zygmunt *01-11-1938 Sulewo Kownaty †05-04-1939 Sulewo Kownaty   
3215Górski Zygmunt     
3216Grabczyk Ewa z d. N  †  
3217Grabczyk Wojciech  †  
3218Grabek Franciszek  †  
3219Grabek Marianna z d. Traks  †  
3220Grabek Regina z d. Gryczewska *1906 †   
3221Grabek Stanisław *1903 †   
3222Grabek Teresa *około 05-1943 Przytuły Las †11-01-1944 Przytuły Las /Przytuły/   
3223Grabińska Anna z d. N  †  
3224Grabiński Tyburcjusz  †  
3225Grableńska Brygida z d. Lesońska    
3226Grableński Franciszek    
3227Grabowicz Anna z d. Kapelewska  †przed 03-02-1879  
3228Grabowicz Franciszek *około 1859 Wizna †  
3229Grabowicz Franciszek  †po 25-02-1840  
3230Grabowicz Jakub  †po 03-02-1879  
3231Grabowicz Józef  †przed 30-01-1860  
3232Grabowicz Józef  †  
3233Grabowicz Katarzyna z d. Mocarska  †  
3234Grabowicz Marianna z d. Nierwińska *około 1864 Wizna †  
3235Grabowicz Marianna z d. N  †po 25-02-1840  
3236Grabowicz Zofia z d. Powichrowska  †po 30-01-1860  
3237Grabowiecka Weronika Bogusława z d. Adamska * Ruda    
3238Grabowiecki Antoni     
3239Grabowiecki Kamil     
3240Grabowiecki Wojciech  †po 31-01-1818  
3241Grabowska Agnieszka z d. Wysocka *około 1793 Szczuczyn †po 27-02-1843  
3242Grabowska Agnieszka z d. Trzonkowska  †przed 25-11-1851  
3243Grabowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1822 Golanki †  
3244Grabowska Agnieszka  †przed 31-07-1864  
3245Grabowska Aleksandra z d. Rutkowska *09-06-1895 Kamińskie †18-04-1978 Bukowo /Wąsosz/  
3246Grabowska Aleksandra z d. Konopka *05-08-1905 Konopki Monety †13-10-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
3247Grabowska Aniela z d. Zielińska *około 1830 Klimaszewnica †20-12-1887 Kownatki  
3248Grabowska Aniela z d. Kuć *około 1826 Kramkowo †od 03-02-1879 do 28-08-1883  
3249Grabowska Aniela Marianna z d. Szlejter *około 1862 Ostrowik †  
3250Grabowska Anna z d. Trzonkowska * Wąsosz    
3251Grabowska Anna z d. Trzonkowska * Ławsk   
3252Grabowska Anna z d. Szczęsna  †przed 09-02-1897  
3253Grabowska Anna z d. Poniatowska  †po 11-02-1925  
3254Grabowska Anna z d. Olszewska *około 1836 Bronowo †  
3255Grabowska Anna z d. N  †po 13-11-1808  
3256Grabowska Anna z d. N  †po 10-02-1814  
3257Grabowska Anna z d. Mroczkowska *około 1905 Sulewo Kownaty †   
3258Grabowska Anna z d. Mikulska *około 1820 Kapice †po 22-05-1882  
3259Grabowska Anna z d. Mikucka *24-07-1876 Barzykowo †  
3260Grabowska Anna z d. Kleszczewska *21-10-1937 Mareckie †16-06-2011  
3261Grabowska Anna z d. Kiełczewska *około 1812 Kiełcze †po 25-02-1880  
3262Grabowska Anna z d. Kadyszewska  †  
3263Grabowska Anna z d. Gwiazdowska *około 1788 Szostaki †po 31-01-1847  
3264Grabowska Anna z d. Ekstowicz * Radziłów   
3265Grabowska Anna z d. Dobrzycka  †po 10-02-1840  
3266Grabowska Anna z d. Czerwonka *23-06-1786 Czerwonki †05-02-1810 Czerwonki /Wąsosz/  
3267Grabowska Anna z d. Borawska *19-12-1860 Konopki †przed 19-11-1917  
3268Grabowska Anna z d. Basiewska    
3269Grabowska Anna *1873 Wąsosz †16-03-1933 Wąsosz  
3270Grabowska Antonina z d. Szymanowska *około 1802 Szymany †23-02-1841  
3271Grabowska Antonina z d. Gręda *około 1858 Białaszewo †  
3272Grabowska Antonina z d. Bagińska *11-12-1897 Koniecki Małe †14-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
3273Grabowska Antonina *1885 Wąsosz †28-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
3274Grabowska Antonina    
3275Grabowska Apolonia z d. Trzonkowska  †przed 20-02-1889  
3276Grabowska Balbina z d. Zarzecka *około 1849 Niwkowo †  
3277Grabowska Balbina z d. Zakrzewska *około 1880 †  
3278Grabowska Balbina z d. Sierzputowska  †po 20-09-1897  
3279Grabowska Barbara z d. Orłowska  †po 07-02-1810  
3280Grabowska Barbara z d. Duzik * Drygały   
3281Grabowska Bogusława z d. Danowska * Białaszewo   
3282Grabowska Bronisława z d. Golińska *około 1881 Mieszołki †  
3283Grabowska Bronisława z d. Burska *około 1874 Kieljany †przed 1908  
3284Grabowska Brygida z d. Kutnowska  †po 17-11-1839  
3285Grabowska Czesława z d. Zalewska * Zanklewo    
3286Grabowska Czesława z d. Modzelewska *31-05-1911 Koniecki-Rostroszewo †  
3287Grabowska Czesława *około 02-1915 Szczuczyn †04-05-1915 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3288Grabowska Daniela z d. Szczech * Pasichy   
3289Grabowska Elżbieta z d. Ignatowicz  †przed 20-05-1867  
3290Grabowska Emilia z d. Niedźwiedzka  †  
3291Grabowska Eugenia z d. Wojsław  †  
3292Grabowska Eugenia z d. Łempicka * Wąsosz   
3293Grabowska Ewa z d. Renkiewicz *około 1865 Mścichy †  
3294Grabowska Ewa z d. N  †po 31-01-1818  
3295Grabowska Ewa z d. Laszczkowska *01-01-1794 †  
3296Grabowska Ewa z d. Kisielewska  †po 02-02-1837  
3297Grabowska Ewa z d. Gawrychowska  †po 02-02-1852  
3298Grabowska Ewa z d. Archacka  †przed 03-02-1885  
3299Grabowska Feliksa Barbara z d. Pieniążek * Szczuczyn    
3300Grabowska Filomena z d. Załuska * Niedźwiedzkie   
3301Grabowska Franciszka z d. Zarzecka *około 1820 Niwkowo †przed 13-11-1888  
3302Grabowska Franciszka z d. Zajkowska  †po 24-09-1888  
3303Grabowska Franciszka z d. Supińska *około 1850 Chrostowo †przed 06-1876  
3304Grabowska Franciszka z d. Samełko *09-10-1788 Ławsk †po 31-01-1843  
3305Grabowska Franciszka z d. Samełko  †po 24-10-1837  
3306Grabowska Franciszka z d. Rogińska  †  
3307Grabowska Franciszka z d. Orłowska *około 1865 Modzele †  
3308Grabowska Franciszka z d. Kiełczewska  †po 24-02-1919  
3309Grabowska Franciszka z d. Jasińska *około 1824 Wąsosz †07-05-1855  
3310Grabowska Franciszka z d. Danowska *około 1831 Klimaszewnica †04-03-1880 Czerwonki /Wąsosz/  
3311Grabowska Franciszka z d. Cimoch *około 1830 Słucz †po 12-02-1895  
3312Grabowska Franciszka z d. Borzymowska  †po 24-11-1813  
3313Grabowska Franciszka z d. Blum *około 1844 Modzele †po 19-08-1902  
3314Grabowska Franciszka *około 1852 Czerwonki †26-05-1856 Czerwonki  
3315Grabowska Genowefa *około 1920 †23-02-1928 Ławsk  
3316Grabowska Halina z d. Skrodzka *13-02-1927 Rydzewo Szlacheckie †16-02-2001 Czerwonki /Wąsosz/  
3317Grabowska Helena z d. Krymska * Kownatki   
3318Grabowska Helena z d. Klimaszewska *około 1880 Klimaszewnica †po 19-06-1933  
3319Grabowska Henryka z d. Chrzanowska    
3320Grabowska Irena z d. Wiśniewska * Szczuczyn    
3321Grabowska Izabella *22-01-1810 Czerwonki †11-09-1818 Czerwonki  
3322Grabowska Jadwiga z d. Okulska *około 1913 †  
3323Grabowska Jadwiga z d. Ciecierska *1904 Żebrki †  
3324Grabowska Jadwiga z d. Burgraff * Kramarzewo   
3325Grabowska Jadwiga z d. Bergał    
3326Grabowska Janina z d. Krajewska    
3327Grabowska Joanna z d. Milewska  * Pisz    
3328Grabowska Joanna z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
3329Grabowska Józefa z d. Włodkowska  †po 10-11-1865  
3330Grabowska Józefa z d. Składanek *około 1864 Ruś †  
3331Grabowska Józefa z d. Kozłowska  †po 04-02-1902  
3332Grabowska Józefa z d. Kossakowska  †  
3333Grabowska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Czachy †11-04-1931 Wąsosz  
3334Grabowska Józefa *około 22-03-1866 Czerwonki †05-04-1866 Czerwonki  
3335Grabowska Józefata z d. Okulewicz *około 1863 Brzeźnio †od 29-01-1918 do 05-05-1958  
3336Grabowska Józefata z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
3337Grabowska Juliana  †  
3338Grabowska Julianna z d. Wiśniewska *około 1844 Bronowo †  
3339Grabowska Julianna z d. Liżewska *około 1837 Wizna †  
3340Grabowska Julianna z d. Grzybowska  †po 10-11-1861  
3341Grabowska Julianna z d. Gromadzka  †  
3342Grabowska Julianna *około 1828 †11-02-1842 Modzele /Wąsosz/  
3343Grabowska Justyna z d. Żmigrodzka *około 1793 Krosienko †  
3344Grabowska Karolina z d. Wojsław *04-10-1791 Wojsławy †po 26-02-1854  
3345Grabowska Katarzyna z d. Żukowska  †  
3346Grabowska Katarzyna z d. Witkowska *około 1832 Bęćkowo †  
3347Grabowska Katarzyna z d. Strzelczyk  †po 26-11-1848  
3348Grabowska Katarzyna z d. N  †po 23-11-1813  
3349Grabowska Katarzyna z d. N  †  
3350Grabowska Katarzyna z d. Milewska (Liszewska)  †przed 06-02-1869  
3351Grabowska Katarzyna z d. Makowska *około 1827 Makowskie †przed 06-1856  
3352Grabowska Katarzyna z d. Łempicka *około 1827 Skarżyn †przed 24-01-1881  
3353Grabowska Katarzyna z d. Krystowczyk  †po 21-11-1927  
3354Grabowska Katarzyna z d. Kamelska  †przed 10-1884  
3355Grabowska Katarzyna z d. Kalinowska  †przed 25-11-1884  
3356Grabowska Katarzyna z d. Kalinowska  †przed 23-02-1876  
3357Grabowska Katarzyna z d. Czerwonka *28-03-1796 †po 23-11-1859  
3358Grabowska Katarzyna z d. Brzostowska  †przed 13-11-1850  
3359Grabowska Konstancja z d. Malinowska *1833 Wojsławy †31-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3360Grabowska Konstancja z d. Konopka *około 1851 Kubrzany †  
3361Grabowska Konstancja z d. Dęby  †02-12-1903 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
3362Grabowska Kornela z d. Zawadzka  †  
3363Grabowska Kornela *około 1864 Kownatki †09-04-1869 Żebry /Wąsosz/  
3364Grabowska Kornelia z d. Górska *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †  
3365Grabowska Kornelia z d. Chrzanowska *około 1876 Kubra †  
3366Grabowska Krystyna z d. N  †po 16-02-1830  
3367Grabowska Krystyna z d. Babczyk    
3368Grabowska Krystyna *29-01-1939 Kramarzewo †17-07-1939 Kramarzewo /Wąsosz/  
3369Grabowska Kunegunda z d. Kozłowska *27-07-1799 Lipnik †10-11-1838  
3370Grabowska Leokadia z d. Rogalska  †09-09-1940 Bukowo  
3371Grabowska Leokadia z d. Kownacka *16-12-1896 Kownatki †14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/   
3372Grabowska Leokadia z d. Chrostowska  †  
3373Grabowska Ludwika z d. Kowalewska *około 1873 Lipnik †po 14-07-1931  
3374Grabowska Łucja z d. Wysocka *około 1825 Łempice †  
3375Grabowska Magdalena z d. N  †  
3376Grabowska Małgorzata z d. Kozłowska  †przed 11-01-1904  
3377Grabowska Małgorzata z d. Białosuknia  †po 17-02-1857  
3378Grabowska Marcjanna z d. Kania *około 1863 Sojczyn-Borowy †  
3379Grabowska Marcjanna z d. Godlewska  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
3380Grabowska Marcjanna z d. Adamska *około 1867 Kubra †po 03-03-1930  
3381Grabowska Maria z d. Duchnowska  †  
3382Grabowska Maria *08-09-1973 †25-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
3383Grabowska Marianna z d. Woronkowska *około 1829 †06-02-1867 Kownatki /Wąsosz/  
3384Grabowska Marianna z d. Witkowska  †  
3385Grabowska Marianna z d. Wierzbicka * Wizna †po 11-06-1928 Wizna  
3386Grabowska Marianna z d. Wesołowska *około 1842 Radziłów †  
3387Grabowska Marianna z d. Wądołowska *około 1876 Bartki †  
3388Grabowska Marianna z d. Skrodzka *około 1877 Skroda Wielka †  
3389Grabowska Marianna z d. Rutkowska *około 1892 Rutkowskie †  
3390Grabowska Marianna z d. Rutkowska *12-02-1778 Pasichy †  
3391Grabowska Marianna z d. Ramotowska *około 1831 Chrostowo †od 17-02-1903 do 05-02-1904  
3392Grabowska Marianna z d. Pruszko *około 1800 Wizna †po 16-11-1852  
3393Grabowska Marianna z d. Pożarowska *około 1817 Surały †13-01-1842 Modzele  
3394Grabowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1827 Jaki †21-12-1889 Czerwonki /Wąsosz/  
3395Grabowska Marianna z d. N  †po 11-02-1839  
3396Grabowska Marianna z d. N  †  
3397Grabowska Marianna z d. Mroczkowska *około 1834 †przed 03-1877   
3398Grabowska Marianna z d. Mazgulska *około 1797 Łempice †po 30-01-1870  
3399Grabowska Marianna z d. Maliszewska  †przed 09-10-1911  
3400Grabowska Marianna z d. Kulikowska *około 1735 †03-02-1837 Sulewo Prusy  
3401Grabowska Marianna z d. Kulawczyk *około 1840 Brodowo †  
3402Grabowska Marianna z d. Krajewska *około 1882 Kubrzany †  
3403Grabowska Marianna z d. Koniecko *około 1869 Słucz †  
3404Grabowska Marianna z d. Kiełczewska * Łempice   
3405Grabowska Marianna z d. Kiełczewska  †po 26-02-1843  
3406Grabowska Marianna z d. Kiełczewska  †  
3407Grabowska Marianna z d. Kielian  †od 20-02-1827 do 07-05-1865  
3408Grabowska Marianna z d. Kędziorek *około 1808 Bronowo †po 06-02-1853  
3409Grabowska Marianna z d. Kapelewska  †  
3410Grabowska Marianna z d. Janiszewska *około 1828 Ruda †przed 16-04-1894  
3411Grabowska Marianna z d. Gryniewska  †od 26-11-1817 do 12-11-1818  
3412Grabowska Marianna z d. Grygo *około 1852 Kędziorowo †  
3413Grabowska Marianna z d. Grabowicz *około 1861 Wizna †  
3414Grabowska Marianna z d. Gosiewska * Konopki   
3415Grabowska Marianna z d. Fiedorowicz *około 1876 Wólka Piaseczna †  
3416Grabowska Marianna z d. Dęba  †po 18-07-1900  
3417Grabowska Marianna *około 1925 †16-05-1928 Ławsk  
3418Grabowska Marianna *około 1923 Czerwonki †04-12-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
3419Grabowska Marianna *1883 Annopol †18-12-1933 Wąsosz  
3420Grabowska Marianna  †po 30-09-1829  
3421Grabowska Marianna  †  
3422Grabowska Marta z d. Buchalis  †  
3423Grabowska Marta Zofia z d. Łukomska    
3424Grabowska Michalina z d. Pawłowska * Godlewo   
3425Grabowska N z d. N  †przed 01-1909  
3426Grabowska Natalia *około 1883 Czerwonki †przed 28-11-1929  
3427Grabowska Paulina z d. Święczkowska *około 1852 Chełchy †  
3428Grabowska Paulina (Julianna) z d. Czarnecka *około 1861 Bęćkowo †22-06-1889 Kownatki  
3429Grabowska Placyda z d. Karwowska *około 1860 Wagi †od 29-05-1917 do 14-12-1931  
3430Grabowska Regina z d. Żelechowska * Czerwonki   
3431Grabowska Romualda z d. Mścichowska *20-08-1900 Sulewo Kownaty †15-03-1984 Grajewo  
3432Grabowska Rozalia z d. Wiśniewska *06-09-1796 Kędziorowo †przed 09-06-1862  
3433Grabowska Rozalia z d. Serafińska *około 1819 Kramkowo †18-05-1853  
3434Grabowska Salomea z d. Korczkowska  †przed 19-03-1829  
3435Grabowska Salomea z d. Dzięgielewska *około 1837 Kurkowo †  
3436Grabowska Saturnina Apolonia z d. Szmit * Kossaki par. Jedwabne   
3437Grabowska Scholastyka z d. Piotrowska *około 1791 Wizna †po 02-03-1835  
3438Grabowska Stanisława z d. Jakubowska * Wąsosz   
3439Grabowska Stanisława z d. Gacka  †  
3440Grabowska Stanisława z d. Drobińska * Świdry   
3441Grabowska Stanisława z d. Dobrzyniewska  †  
3442Grabowska Stanisława z d. Borawska *około 1907 †  
3443Grabowska Teofila z d. Kwiecińska *około 1815 Jedwabne †po 20-02-1865  
3444Grabowska Teofila z d. Karwowska *około 1830 Stawiane †po 22-10-1888  
3445Grabowska Teofila z d. Grądzka *około 1802 Czerwonki †22-04-1874 Czerwonki /Wąsosz/  
3446Grabowska Teofila z d. Gardocka *około 1882 Gardoty †  
3447Grabowska Teresa z d. Tyszko * Radziłów   
3448Grabowska Teresa z d. Niecikowska *około 1848 Nieciki †  
3449Grabowska Waleria z d. Rogowska *około 1869 Mikuty †23-02-1900  
3450Grabowska Wanda *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
3451Grabowska Weronika z d. Święcińska *około 1867 Żebry †  
3452Grabowska Weronika z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
3453Grabowska Weronika *około 04-02-1867 Żebry †11-02-1867 Żebry /Wąsosz/  
3454Grabowska Wiktoria z d. Zawadzka *około 1844 Kramkowo †  
3455Grabowska Wiktoria *około 1937 †27-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
3456Grabowska Władysława z d. Liszewska *16-05-1896 Bzury †30-04-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3457Grabowska Zofia z d. Śmiarowska  †  
3458Grabowska Zofia z d. Długołęcka * Słucz   
3459Grabowska Zofia *04-10-1783 Czerwonki †  
3460Grabowski Adam *około 1819 Białaszewo †przed 24-01-1881  
3461Grabowski Adam *około 1764 †26-11-1817 Modzele /Wąsosz/  
3462Grabowski Adam  †przed 20-02-1889  
3463Grabowski Adam  †po 13-11-1808  
3464Grabowski Adam  †  
3465Grabowski Aleksander *około 1870 Żebry †  
3466Grabowski Aleksander *25-11-1906 Ciemianka †  
3467Grabowski Aleksander *15-01-1915 Popowo †  
3468Grabowski Aleksander *15-01-1912 Kramarzewo †  
3469Grabowski Aleksander  †  
3470Grabowski Aleksander  †  
3471Grabowski Aleksander  †  
3472Grabowski Ambroży *około 1876 Dzierzbia †05-05-1958 Świdry /Wąsosz/  
3473Grabowski Andrzej *około 1843 Modzele †przed 19-08-1902  
3474Grabowski Andrzej *27-11-1785 Kędziorowo †  
3475Grabowski Antoni *około 1871 Grabowskie †  
3476Grabowski Antoni *około 1791 Grabowo †  
3477Grabowski Antoni  †po 24-09-1888  
3478Grabowski Antoni  †od 20-02-1827 do 07-05-1865  
3479Grabowski Antoni  †  
3480Grabowski Baltazar *06-01-1785 †przed 26-02-1854  
3481Grabowski Baltazar *02-01-1794 †  
3482Grabowski Bartłomiej * Pisz    
3483Grabowski Bolesław    
3484Grabowski Czesław * Czerwonki   
3485Grabowski Czesław Stanisław * Bukowo   
3486Grabowski Dionizy *około 1860 Szostaki †  
3487Grabowski Dominik *01-09-1903 Kramarzewo †  
3488Grabowski Dominik  †po 03-02-1885  
3489Grabowski Edmund  †  
3490Grabowski Edmund    
3491Grabowski Edward *około 1854 Jaki †14-12-1931 Czerwonki  
3492Grabowski Feliks  †przed 11-02-1925  
3493Grabowski Feliks  †  
3494Grabowski Filip  †przed 10-11-1865  
3495Grabowski Franciszek *około 1911 †  
3496Grabowski Franciszek *około 1892 Grabowskie †30-01-1933 Kownatki   
3497Grabowski Franciszek *około 1880 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3498Grabowski Franciszek *około 1873 Grabowskie †  
3499Grabowski Franciszek *około 1861 Słucz †  
3500Grabowski Franciszek *około 1856 Modzele †  
3501Grabowski Franciszek *około 1820 Bronowo †1863  
3502Grabowski Franciszek *około 1786 †przed 16-11-1852  
3503Grabowski Franciszek  †przed 25-11-1884  
3504Grabowski Franciszek  †przed 04-02-1904  
3505Grabowski Franciszek  †po 20-09-1897  
3506Grabowski Gabriel *około 09-1823 Grabowskie †  
3507Grabowski Grzegorz  †po 17-11-1839  
3508Grabowski Henryk * Czerwonki   
3509Grabowski Henryk * Wąsosz   
3510Grabowski Hipolit *28-02-1933 Czerwonki †13-06-2016 Grajewo  
3511Grabowski Ignacy *około 1854 Żebrki †  
3512Grabowski Ignacy *18-02-1817 Czerwonki †po 11-06-1900  
3513Grabowski Jacenty  †przed 15-11-1820  
3514Grabowski Jakub *około 1843 Bronowo †  
3515Grabowski Jakub *25-07-1948 Wąsosz †23-09-1948 Wąsosz  
3516Grabowski Jakub  †przed 23-11-1813  
3517Grabowski Jakub  †po 11-01-1904  
3518Grabowski Jan *około 1888 Grabowo †  
3519Grabowski Jan *około 1848 Żebrki †07-08-1904 Kędziorowo  
3520Grabowski Jan *około 1840 Brodowo †  
3521Grabowski Jan *około 1832 Łojki par. Białaszewo †po 11-11-1878  
3522Grabowski Jan *około 1832 Kamińskie †po 12-02-1895  
3523Grabowski Jan *około 1829 Modzele †przed 22-10-1888  
3524Grabowski Jan *około 1823 Kędziorowo †przed 16-04-1894  
3525Grabowski Jan *około 1785 Rogienice †przed 31-01-1847  
3526Grabowski Jan *13-05-1792 Kędziorowo †przed 10-1826  
3527Grabowski Jan *06-08-1821 Czerwonki †  
3528Grabowski Jan  †przed 19-03-1829  
3529Grabowski Jan  †przed 10-11-1861  
3530Grabowski Jan  †przed 04-02-1902  
3531Grabowski Jan  †przed 02-02-1837  
3532Grabowski Jan  †po 21-11-1927  
3533Grabowski Jan  †po 18-07-1900  
3534Grabowski Jan  †po 09-10-1911  
3535Grabowski Jan  †po 09-02-1897  
3536Grabowski Jan  †około 1925  
3537Grabowski Jan  †  
3538Grabowski Jan  †  
3539Grabowski Jan    
3540Grabowski Jan Andrzej *25-01-1960 Grajewo †11-07-1960 Czerwonki /Wąsosz/  
3541Grabowski Jan Mirosław    
3542Grabowski Janusz * Konopki Monety   
3543Grabowski Jerzy * Wąsosz   
3544Grabowski Józef *około 1895 Siwki par. Romany †od 11-04-1945 do 30-04-1981  
3545Grabowski Józef *około 1881 Szostaki †  
3546Grabowski Józef *około 1860 Żebrki †  
3547Grabowski Józef *około 1834 Bronowo †  
3548Grabowski Józef *około 1824 Wizna †przed 03-02-1879  
3549Grabowski Józef *około 1824 Kamińskie †  
3550Grabowski Józef *około 1801 Czerwonki †od 14-02-1858 do 22-04-1874  
3551Grabowski Józef *około 1796 Modzele †14-05-1856 Modzele  
3552Grabowski Józef *około 1783 †po 27-02-1843  
3553Grabowski Józef *około 1765 Wizna †od 02-03-1835 do 02-02-1845  
3554Grabowski Józef *około 11-1854 Czerwonki †28-05-1856 Czerwonki  
3555Grabowski Józef *około 10-1895 Czachy †13-01-1896 Czachy /Przytuły/  
3556Grabowski Józef *około 01-1928 Ławsk †28-10-1928 Ławsk  
3557Grabowski Józef *02-02-1779 Czerwonki †  
3558Grabowski Józef  †przed 10-02-1841  
3559Grabowski Józef  †po 26-02-1843  
3560Grabowski Józef  †po 25-11-1851  
3561Grabowski Józef  †  
3562Grabowski Józef  †  
3563Grabowski Kajetan *około 1862 Klimaszewnica †  
3564Grabowski Kajetan *około 1840 Grabowskie †13-01-1883   
3565Grabowski Kajetan *około 1806 Czerwonki †25-02-1880 Kramarzewo  
3566Grabowski Kajetan *około 11-1856 Kownatki †14-01-1857 Kownatki /Wąsosz/  
3567Grabowski Karol * Wizna †  
3568Grabowski Kazimierz *około 1863 Popowo †od 13-06-1922 do 29-08-1922  
3569Grabowski Kazimierz *30-01-1770 Czerwonki †26-06-1859 Czerwonki /Wąsosz/  
3570Grabowski Kazimierz *26-04-1938 †17-09-1985 Białystok /Wąsosz/  
3571Grabowski Kazimierz *1895 Czerwonki †08-06-1959 Czerwonki /Wąsosz/  
3572Grabowski Kazimierz  †  
3573Grabowski Krzysztof     
3574Grabowski Ludwik *około 1833 Bronowo †  
3575Grabowski Ludwik * Czerwonki   
3576Grabowski Ludwik *11-05-1910 Kramarzewo †  
3577Grabowski Maciej  †przed 20-05-1867  
3578Grabowski Maciej  †przed 13-11-1850  
3579Grabowski Maciej  †po 07-02-1810  
3580Grabowski Marcin *około 1844 Kownatki †  
3581Grabowski Marian * Biała Piska   
3582Grabowski Mateusz *około 1846 Bronowo †  
3583Grabowski Mateusz *około 1820 Ciemnoszyje †przed 22-05-1882  
3584Grabowski Mateusz *około 1771 Czerwonki †14-04-1869 Kramarzewo /Wąsosz/  
3585Grabowski Mateusz *21-09-1861 Wąsosz †21-09-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
3586Grabowski Michał *około 1854 Klimaszewnica †  
3587Grabowski Michał *14-04-1908 Wąsosz †09-09-1954  
3588Grabowski Michał  †przed 23-02-1876  
3589Grabowski Mieczysław * Grajewo    
3590Grabowski Mieczysław * Czerwonki   
3591Grabowski Mikołaj  †przed 10-02-1840  
3592Grabowski Mikołaj  †przed 10-02-1814  
3593Grabowski Mikołaj  †  
3594Grabowski Paweł *około 1865 Modzele †  
3595Grabowski Paweł *około 1858 Ciemnoszyje †  
3596Grabowski Paweł *około 1855 Wizna †  
3597Grabowski Paweł *około 1848 Żebrki †  
3598Grabowski Paweł *około 1848 Szostaki †  
3599Grabowski Paweł *około 1817 Bronowo †po 13-11-1888  
3600Grabowski Paweł *26-01-1790 Modzele †od 31-01-1850 do 30-01-1870  
3601Grabowski Paweł  †przed 30-06-1913  
3602Grabowski Paweł  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
3603Grabowski Piotr *około 1849 Grabowskie †  
3604Grabowski Piotr *29-06-1910 †09-04-1988 Niećkowo  
3605Grabowski Piotr *29-06-1780 Grabowskie †  
3606Grabowski Piotr * Dzierzbia   
3607Grabowski Romuald *16-03-1940 Niećkowo †24-04-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
3608Grabowski Sławomir *21-01-1957 Radziłów †30-04-1957 Kramarzewo /Wąsosz/  
3609Grabowski Stanisław *około 1902 Szymany †  
3610Grabowski Stanisław *około 1892 Giełczyn †  
3611Grabowski Stanisław *około 1877 Glinki †  
3612Grabowski Stanisław *około 1868 Szostaki †  
3613Grabowski Stanisław *około 1844 Bronowo †  
3614Grabowski Stanisław *około 1834 Modzele †  
3615Grabowski Stanisław *29-05-1893 Kramarzewo †   
3616Grabowski Stanisław *28-04-1786 Modzele †po 31-01-1843  
3617Grabowski Stanisław *20-11-1830 Czerwonki †po 09-02-1886  
3618Grabowski Stanisław *14-11-1904 USA †05-08-1932 Szczuczyn  
3619Grabowski Stanisław    
3620Grabowski Stanisław * Wąsosz   
3621Grabowski Stanisław  †przed 06-02-1869  
3622Grabowski Stanisław  †przed 01-02-1810  
3623Grabowski Stanisław  †po 24-10-1837  
3624Grabowski Stanisław  †od 26-11-1848 do 17-11-1862  
3625Grabowski Stanisław  †  
3626Grabowski Stanisław     
3627Grabowski Stanisław Franciszek *około 1832 Grabowskie †  
3628Grabowski Stefan *1822 Kędziorowo †po 31-01-1901  
3629Grabowski Tadeusz * Kramarzewo   
3630Grabowski Teofil  †od 07-06-1904 do 24-02-1919  
3631Grabowski Tomasz *około 1874 †  
3632Grabowski Tomasz *około 1807 Bronowo †po 06-02-1853  
3633Grabowski Tomasz  †przed 17-02-1857  
3634Grabowski Tomasz  †po 11-02-1839  
3635Grabowski Wacław *około 1903 †  
3636Grabowski Wacław    
3637Grabowski Walenty  †przed 22-11-1825  
3638Grabowski Wawrzyniec *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
3639Grabowski Wawrzyniec *około 1764 †28-10-1824 Kędziorowo /Wąsosz/  
3640Grabowski Wiktor *około 1871 Szostaki †  
3641Grabowski Wincenty *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
3642Grabowski Wincenty * Tajno Łanowe   
3643Grabowski Wincenty Franciszek *1792 †przed 09-06-1862  
3644Grabowski Władysław *około 1898 Gutki †  
3645Grabowski Władysław *około 1868 Czerwonki †09-09-1926  
3646Grabowski Władysław *25-02-1860 Czerwonki †04-09-1934 Czerwonki  
3647Grabowski Władysław * Ławsk   
3648Grabowski Władysław *1895 Czerwonki †10-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
3649Grabowski Władysław  †  
3650Grabowski Władysław    
3651Grabowski Wojciech * Kramarzewo   
3652Grabowski Wojciech  †po 03-11-1825  
3653Grabowski Wojciech  †  
3654Grabowski Zygmunt * Konopki Monety    
3655Grabowski Zygmunt *13-08-1930 Czerwonki †30-05-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
3656Grabowski Zygmunt *05-01-1879 Czerwonki †po 03-02-1932  
3657Graczewska Ewa z d. Ostrowska  †  
3658Graczewska Ewa z d. Kamińska  †  
3659Graczewska Michalina Rozalia z d. Szymanowska    
3660Graczewska Pelagia z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
3661Graczewska Regina z d. Lenkowska  †  
3662Graczewska Rozalia z d. Niebrzydowska  †po 25-02-1867  
3663Graczewska Stanisława z d. Chojnowska *21-03-1885 Danowo †   
3664Graczewski Franciszek  †  
3665Graczewski Jan  †po 25-02-1867  
3666Graczewski Jan  †  
3667Graczewski Jan  †  
3668Graczewski Stanisław  †  
3669Graczewski Władysław *około 1885 Pieńczykówek †   
3670Graczewski Zeniek * Pieńczykowo   
3671Grajewska Agnieszka z d. Konikowska  †od 20-11-1883 do 22-11-1892  
3672Grajewska Aleksandra z d. Karpińska  †  
3673Grajewska Anna z d. Ogul  †  
3674Grajewska Anna z d. Grądzka  †  
3675Grajewska Barbara z d. Święcińska *około 1841 Gutki †  
3676Grajewska Ewa z d. Kalinowska *około 1845 Kowalewo †  
3677Grajewska Franciszka z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †  
3678Grajewska Helena z d. Dmochowska *po 1910 Wąsosz † Szczuczyn /Szczuczyn/  
3679Grajewska Irena z d. Łempicka * Bagienice    
3680Grajewska Janina z d. Witkowska * Kubra   
3681Grajewska Józefa z d. Kowalewska *około 1884 Niećkowo †  
3682Grajewska Katarzyna z d. N *około 1761 †26-03-1831 Chojnowo  
3683Grajewska Katarzyna z d. Kwiatkowska *około 1818 Lipno †przed 20-03-1882  
3684Grajewska Krystyna z d. Wiśniewska * Ławsk   
3685Grajewska Marcjanna  †przed 27-01-1896  
3686Grajewska Marianna z d. Ossowska  †  
3687Grajewska Marianna z d. N  †  
3688Grajewska Marianna z d. Kąkoł  †po 05-11-1865  
3689Grajewska Marianna z d. Gołaszewska *około 1865 Kaimy †  
3690Grajewska Marianna z d. Chojnowska *1911 †  
3691Grajewska Marianna z d. Bukowska  †przed 12-07-1864  
3692Grajewska Michalina z d. Goliczewska *około 1859 Danowo †po 30-01-1911  
3693Grajewska Paulina z d. Janczewska *1818 Trzcianne †  
3694Grajewska Rozalia z d. Kamińska *około 1851 Chrzanowo †  
3695Grajewska Salomea z d. Sutkowska  †od 08-09-1884 do 20-06-1893  
3696Grajewska Teresa z d. Świerzbińska  †  
3697Grajewska Wanda z d. Nietupska  †  
3698Grajewski Aleksander *około 1885 Bęćkowo †  
3699Grajewski Aleksander  †po 12-07-1864  
3700Grajewski Antoni *1907 †  
3701Grajewski Bazyli  †  
3702Grajewski Bronisław  †  
3703Grajewski Franciszek * Szczuczyn   
3704Grajewski Franciszek  †  
3705Grajewski Jan *około 1810 Pogorzel Wielka †20-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
3706Grajewski Jan  †przed 11-02-1931  
3707Grajewski Jan  †przed 05-11-1865  
3708Grajewski Jan  †od 20-11-1883 do 22-11-1892  
3709Grajewski Jan  †  
3710Grajewski Józef *około 07-1856 Bęćkowo †przed 10-02-1907  
3711Grajewski Józef * Drygały   
3712Grajewski Józef  †  
3713Grajewski Ludwik  †przed 08-09-1884  
3714Grajewski Mateusz *około 1847 Prawdziska †  
3715Grajewski Michał  †  
3716Grajewski Michał    
3717Grajewski Paweł * Bargłówka    
3718Grajewski Piotr *około 1888 Bęćkowo †  
3719Grajewski Piotr *około 1822 Woźnawieś †  
3720Grajewski Stanisław *po 1932 Szczuczyn †1981 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3721Grajewski Stanisław *około 1870 Przytuły †  
3722Grajewski Stanisław  †  
3723Grajewski Tomasz Jan *około 1834 Brzostowo †  
3724Grajewski Wojciech  †przed 13-07-1822  
3725Grajewski Zygmunt * Szczuczyn   
3726Grajewski Zygmunt  †  
3727Gralewski Zbigniew Kazimierz     
3728Gramacka Bronisława z d. Borawska  †  
3729Gramacka Irena z d. Duzikowska * Wąsosz   
3730Gramacki Mieczysław * Płaska   
3731Gramacki Teofil  †  
3732Grądzka Adela z d. Mieczkowska *około 1883 Trzaski †03-09-1944 Trzaski  
3733Grądzka Adela z d. Kuczewska *około 1858 Kucze Małe †  
3734Grądzka Adela z d. Kownacka *około 1860 Małachowo †  
3735Grądzka Agnieszka z d. N  †po 05-11-1838  
3736Grądzka Agnieszka z d. Mocarska *około 1817 Mocarze †22-03-1860  
3737Grądzka Agnieszka z d. Kleczkowska  †po 01-03-1824  
3738Grądzka Aleksandra z d. Ruszczyk  †przed 30-12-1941  
3739Grądzka Aniela z d. Klimaszewska *około 1823 Dusze †  
3740Grądzka Aniela z d. Czerwonka *około 1829 Czerwonki †przed 27-11-1888  
3741Grądzka Anna z d. Przestrzelska *około 1840 Mocarze †od 19-02-1884 do 05-02-1894  
3742Grądzka Anna z d. Popowska *1914 †  
3743Grądzka Anna z d. Pieńkowska *około 1899 †  
3744Grądzka Anna z d. Mocarska *około 1861 Jarnuty †  
3745Grądzka Anna z d. Marcińczyk *około 1846 Budy Stawiskie †  
3746Grądzka Anna z d. Krajewska *około 1822 Kubrzany †10-11-1868 Kubrzany /Jedwabne/  
3747Grądzka Anna z d. Konopka *około 1810 Wizna †  
3748Grądzka Anna z d. Borawska *około 1866 Trzaski †  
3749Grądzka Anna z d. Biedrzycka *około 1882 Czerwonki †przed 03-02-1925  
3750Grądzka Anna *około 28-09-1890 †02-10-1890 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3751Grądzka Anna  †  
3752Grądzka Antonina z d. Łojewska *1821 Łoje Grężki †od 27-01-1868 do 15-04-1888  
3753Grądzka Bronisława z d. Chrzanowska *około 1895 †  
3754Grądzka Cecylia z d. Truszkowska  †po 03-03-1889  
3755Grądzka Eleonora z d. Kuczewska *około 1789 Chorzele †  
3756Grądzka Elżbieta z d. Wysocka  †po 13-02-1820  
3757Grądzka Elżbieta z d. Sulewska *około 1802 Zaborowo †02-04-1843 Zaborowo  
3758Grądzka Emilia z d. Gwiazdowska *około 1856 Dąbrówka †  
3759Grądzka Ewa z d. Brzóska *około 1820 Kokoszki †przed 26-11-1860  
3760Grądzka Franciszka z d. Sulewska *03-10-1784 Sulewo Kownaty †