Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]710

1Gabriel Bagiński *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
2Gabriel Bagiński  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
3Gabriel Błyszczeński  †przed 17-07-1867  
4Gabriel Bogusławski  †  
5Gabriel Dobrzycki  †  
6Gabriel Grabowski *około 09-1823 Grabowskie †  
7Gabriel Gutowski *około 1879 Białaszewo †  
8Gabriel Janczewski  †przed 05-02-1840  
9Gabriel Klimaszewski  †  
10Gabriel Kosmaczewski  †po 10-02-1885  
11Gabriel Koszykowski  †  
12Gabriel Łuczyński *około 1817 Kołaki †po 08-10-1883  
13Gabriel Matejkowski  †po 31-07-1832  
14Gabriel Mieczkowski  †przed 15-04-1850  
15Gabriel Mocarski  †przed 15-11-1836  
16Gabriel Najda *około 1825 Czarnowo †24-01-1870  
17Gabriel Niebrzydowski *około 1808 Niebrzydy †po 03-02-1875  
18Gabriel Sulewski *31-03-1782 Zaborowo †06-05-1852 Zaborowo  
19Gabriel Szymanowski *30-03-1808 Modzele †01-04-1808 Modzele  
20Gabriel Taraszewski  †przed 26-10-1862  
21Gabriel Wiśniewski *około 1888 Szwelczyn †po 03-05-1926  
22Gabriel Zakrzewski  †  
23Gabriela Bardzińska  †  
24Gabriela Byzdra z d. Petkowska * Ławsk    
25Gabriela Dębińska z d. Niedźwiedzka * Modzele    
26Gabriela Godlewska z d. Szczesik * Niedźwiedzkie   
27Gabriela Górska z d. Grzymkowska * Białaszewo    
28Gabriela Hinc z d. Myszkowska * Wąsosz   
29Gabriela Jadwiga Zaborowska z d. Chojnowska *18-03-1919 Lipnik †  
30Gabriela Janina Nikonowicz z d. Janowska *22-04-1919 †01-11-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
31Gabriela Karczewska * Ełk    
32Gabriela Koniecko z d. Godlewska    
33Gabriela Mazur z d. Jakubowska * Wąsosz   
34Gabriela Miklaszewska     
35Gabriela Modzelewska * Ławsk   
36Gabriela Niecikowska z d. Grygo * Kędziorowo   
37Gabriela Opońska * Białystok    
38Gabriela Puźniak z d. Trochim    
39Gabriela Sulewska    
40Gabriela Świtulska z d. Nikonowicz * Wąsosz   
41Gabriela Teresa Skrodzka z d. Grabowska    
42Gabriela Witkowska z d. Laszczkowska * Ławsk   
43Gabriella Kalinowski * Long Island, NY    
44Gaspar Paweł Zarzecki *09-01-1797 Wąsosz †  
45Gear McFarlane  †  
46Genevieve Slesinski z d. Kotyńska     
47Genowefa (Lucyna) Żbikowska *około 1914 Gackie †  
48Genowefa Adamska z d. Cwalińska * Rogale par. Stawiski   
49Genowefa Antonina Bóbr z d. Łempicka *17-01-1883 Koniecki †przed 21-02-1922  
50Genowefa Arciszewska z d. Siedlecka * Wąsosz   
51Genowefa Arciszewska z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
52Genowefa Bagińska z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †  
53Genowefa Bagińska *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
54Genowefa Bagińska *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
55Genowefa Baranowska z d. Szleter    
56Genowefa Barszczewska *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
57Genowefa Bazydło z d. Świderska * Wąsosz   
58Genowefa Berć z d. N  †przed 09-1934  
59Genowefa Bieńkowska z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
60Genowefa Bogdańska z d. Trzonkowska * Wąsosz    
61Genowefa Borawska z d. Malinowska * Niećkowo   
62Genowefa Borawska z d. Godlewska *1932 Wagi †  
63Genowefa Borawska * Wąsosz   
64Genowefa Bucoń z d. Czyżewska     
65Genowefa Bukowska z d. Górska *14-03-1903 Kramarzewo †  
66Genowefa Chmielewska z d. Cimoch    
67Genowefa Chodnicka z d. Łoś * Ławsk   
68Genowefa Chodnicka *23-11-1929 Łempice †08-09-1930 Łempice  
69Genowefa Chodnicka *06-01-1941 Łempice †03-02-1941 Łempice  
70Genowefa Chorosz z d. Żuryńska *06-09-1932 Wąsosz †12-08-2011  
71Genowefa Chorosz z d. Gardocka *14-07-1906 Sulewo Prusy †03-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
72Genowefa Chrostowska z d. Dzięgielewska *24-01-1908 Szwelczyn †10-09-1998 Komosewo /Wąsosz/   
73Genowefa Chrzanowska *11-11-1911 Zalesie †26-07-1969 Szczuczyn /Wąsosz/   
74Genowefa Chylińska z d. Kulikowska *24-02-1906 Zalesie †   
75Genowefa Ciecierska z d. Modzelewska * Ławsk   
76Genowefa Cimoch z d. Wesołowska    
77Genowefa Cimoch z d. Tyszka *około 1905 Grabowskie †  
78Genowefa Ciszewska z d. Świderska * Brzozowa par. Białaszwewo   
79Genowefa Cwalina *19-05-1904 Kucze Małe †18-02-1979 Kotówek  
80Genowefa Cybulska *13-11-1933 Ławsk †19-03-1935 Ławsk /Wąsosz/  
81Genowefa Czarnecka z d. Ramotowska * Ramoty   
82Genowefa Czarnecka z d. Kowalewska *17-03-1906 Świdry †27-03-1959 Szczuczyn /Wąsosz/   
83Genowefa Czarnecka z d. Ekstowicz * Radziłów   
84Genowefa Danowska z d. Zamirowska * Klimaszewnica   
85Genowefa Dardzińska z d. Świderska * Szczuczyn   
86Genowefa Darwicka z d. Marciszewska *około 1900 †  
87Genowefa Dąbrowska z d. Świderska * Wąsosz   
88Genowefa Dębińska z d. Mieczkowska * Łempice   
89Genowefa Długozima z d. Zajkowska * Wąsosz   
90Genowefa Dobrzycka z d. Borawska  †  
91Genowefa Dobrzycka *około 1931 Wąsosz †20-03-1936 Wąsosz  
92Genowefa Dołęga z d. Łempicka * Bagienice    
93Genowefa Domaradzka z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
94Genowefa Downarska z d. Rogalska  †  
95Genowefa Dubanowicz z d. Wierciszewska * Bagienice   
96Genowefa Dudek z d. Gajek  †  
97Genowefa Dudek    
98Genowefa Dybikowska *01-02-1934 Konopki †21-09-1934 Konopki /Wąsosz/  
99Genowefa Dziarnowska z d. Grunwald * Niedźwiedzkie   
100Genowefa Dziękiewicz z d. Orłowska *około 1907 Witynie †  
101Genowefa Dzwilewska z d. Orzechowska * Racibory   
102Genowefa Falkowska z d. Bobrowska    
103Genowefa Fiedorowicz z d. Mrówka *15-10-1905 Sośnia †11-07-1997 Wieliczka  
104Genowefa Filipkowska z d. Mścichowska *30-05-1897 Sulewo Kownaty †  
105Genowefa Frąckiewicz z d. Marczykowska * Wąsosz   
106Genowefa Gajus z d. Koperczak    
107Genowefa Gardocka z d. Zelkowska    
108Genowefa Gardocka z d. Niecikowska *02-01-1901 Nieciki †14-01-1986 Nieciki  
109Genowefa Gardocka *12-07-1929 Stawiane †14-03-1930 Stawiane  
110Genowefa Gazowska z d. Wysocka * Żebry   
111Genowefa Godlewska z d. Glińska    
112Genowefa Godlewska *16-04-1931 Wąsosz †20-05-1931 Wąsosz  
113Genowefa Godlewska *03-10-1946 Godlewo †04-10-1946 Godlewo  
114Genowefa Gosiewska z d. Zielińska * Bagienice    
115Genowefa Górska z d. Duda * Ławsk   
116Genowefa Grabowska *około 1920 †23-02-1928 Ławsk  
117Genowefa Grejcz z d. Gosiewska * Wąsosz   
118Genowefa Gryczan z d. Zalewska * Zalesie   
119Genowefa Grześko *około 1937 Grozimy †23-05-1941 Grozimy  
120Genowefa Grzymkowska z d. Żebrowska * Ławsk   
121Genowefa Grzymkowska z d. Jaczyńska * Czerwonki    
122Genowefa Gutowska z d. Dzięgielewska *12-09-1909 Stary Gromadzyn †27-03-1983 Możdżenie /Wąsosz/  
123Genowefa Gutowska z d. Dębińska * Łempice   
124Genowefa Hermanowska z d. Ekstowicz * Ostrowik   
125Genowefa Horubała z d. Rudnicka  †  
126Genowefa Jabłońska *01-08-1940 Żebry †19-11-1942 Żebry /Wąsosz/  
127Genowefa Jadwiga Daniłowicz z d. Ołdakowska * Wąsosz   
128Genowefa Jakubowska z d. Laszczkowska * Ławsk   
129Genowefa Janina Dorf z d. Obrycka * Godlewo    
130Genowefa Jankowska z d. Leszczyńska *około 1910 †  
131Genowefa Jasińska z d. Mieńkowska * Wąsosz    
132Genowefa Jaśkowska z d. Paszkowska *1902 Racibory †16-07-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
133Genowefa Jeżewska z d. Puczydłowska *18-05-1913 Ławsk †03-08-2002 Ławsk /Wąsosz/  
134Genowefa Kacmajor z d. Korzeniowska  †  
135Genowefa Kacprowska z d. Chrostowska * Wąsosz   
136Genowefa Kadłubowska z d. Czarnecka * Świdry    
137Genowefa Kalinowska z d. Sokołowska    
138Genowefa Kalinowska z d. Olsztyńska *około 1899 Dołęgi †  
139Genowefa Kalinowska z d. Grudzińska *około 1888 Ciemianka †  
140Genowefa Kamińska z d. Chojnowska  †  
141Genowefa Kamińska *około 18-03-1907 Kucze Małe †01-04-1907 Kucze Małe /Jedwabne/  
142Genowefa Kanicka z d. Cimochowska    
143Genowefa Karpicz z d. Grzymkowska * Wąsosz   
144Genowefa Karwowska z d. Malinowska * Wąsosz    
145Genowefa Karwowska z d. Danowska *26-04-1928 Wąsosz †17-05-2003 Łomża /Wąsosz/   
146Genowefa Karwowska *około 10-1896 †11-03-1897 Sokoły /Wąsosz/  
147Genowefa Karwowska    
148Genowefa Kikel z d. Podworna * Wąsosz   
149Genowefa Kochanowska z d. Nietupska *10-10-1910 Przechody †09-04-1995 Grajewo /Wąsosz/  
150Genowefa Komosińska * Wąsosz   
151Genowefa Koniecko z d. Bałdyga * Białaszewo   
152Genowefa Kotowska z d. Chmielewska    
153Genowefa Kowalewska z d. Ołdakowska * Wąsosz    
154Genowefa Kowalewska z d. Lawendowska *13-02-1904 Kucze Małe †   
155Genowefa Kowalewska z d. Grzymkowska *05-10-1907 Wąsosz †22-02-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
156Genowefa Kowalewska  †po 27-03-1918  
157Genowefa Kowalska z d. Pietrzykowska * Bagienice   
158Genowefa Kowalska z d. Olszewska * Wąsosz    
159Genowefa Kozdroń z d. Sulewska *1931 Zaborowo †  
160Genowefa Kozikowska z d. Chylińska *14-06-1909 Zalesie †04-04-1998 Nieciki   
161Genowefa Kozłowska z d. Bajkowska * Komosewo   
162Genowefa Koźlik z d. Bogusławska * Żebry   
163Genowefa Krzyżanowska *13-03-1931 Wąsosz †26-01-1933 Wąsosz  
164Genowefa Kulesza z d. Ramotowska * Ramoty    
165Genowefa Kulikowska z d. Dębowska *03-04-1904 Kędziorowo †23-06-1979 Kędziorowo /Wąsosz/  
166Genowefa Ladzińska z d. Zawadzka *08-02-1905 Mścichy †30-04-1934 Kownatki /Wąsosz/  
167Genowefa Ladzińska z d. Komosińska *10-01-1920 Wąsosz †26-12-1999 Pisz /Wąsosz/  
168Genowefa Ladzińska z d. Filipkowska *24-11-1914 Koziki †25-06-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
169Genowefa Laszczkowska z d. Olszewska *02-02-1929 Ławsk †10-04-1956 Grajewo /Wąsosz/  
170Genowefa Laszczkowska z d. Ciecierska *13-01-1914 Ławsk †02-08-1987 Ławsk /Wąsosz/  
171Genowefa Laszczkowska *18-06-1941 Ławsk †03-08-1941 Ławsk /Wąsosz/  
172Genowefa Lewicka z d. Zachowska  †po 21-11-1945  
173Genowefa Lewińska z d. Kosicka *1920 †1942 Ostrybór /Porzecze Marianskie/  
174Genowefa Łempicka z d. Wiśniewska * Bagienice    
175Genowefa Łempicka z d. Sulewska *27-06-1911 Zalesie †30-12-1984 Zalesie /Wąsosz/   
176Genowefa Łempicka *około 10-1921 Jaki †14-11-1921 Jaki /Słucz/  
177Genowefa Łempicka *około 10-1921 Bagienice †19-02-1922 Bagienice /Wąsosz/   
178Genowefa Łempicka *19-09-1882 Klimaszewnica †22-01-1887 Klimaszewnica /Białaszewo/  
179Genowefa Łempicka *02-01-1945 Bagienice †17-04-1977 Bagienice   
180Genowefa Łojewska z d. Świderska *05-10-1907 Zaborowo †   
181Genowefa Łojewska z d. Figiel  †  
182Genowefa Łuba z d. Podbielska * Wąsosz   
183Genowefa Łuczyńska *01-10-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz   
184Genowefa Łukasiak z d. Trzonkowska *około 1917 Ławsk †  
185Genowefa Malinowska z d. Gardocka *1911 †  
186Genowefa Malinowska z d. Chełmińska * Niećkowo   
187Genowefa Maria Bednarowicz z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
188Genowefa Michałowska z d. Rogalska    
189Genowefa Miciak z d. Orłowska * Wąsosz   
190Genowefa Mieczkowska z d. Rogińska *około 1909 †  
191Genowefa Mieczkowska z d. Kalinowska * Łempice   
192Genowefa Mieczkowska *1915 †22-07-1972  
193Genowefa Mierzejewska z d. Dzierżanowska  †  
194Genowefa Mierzejewska *około 1925 Niećkowo †07-07-1938 Niećkowo  
195Genowefa Mikucka z d. Dąbrowska    
196Genowefa Milewska z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
197Genowefa Mizińska z d. Kuberska    
198Genowefa Mocarska *około 09-1899 †27-10-1899 Karwowo /Radziłów/  
199Genowefa Moczydłowska z d. Ochendurska     
200Genowefa Modzelewska z d. Orłowska    
201Genowefa Modzelewska z d. Bar *15-11-1910 Milewo †  
202Genowefa Modzelewska *około 1909 Modzele †09-08-1930 Zaborowo  
203Genowefa Moniuszko z d. Szleszyńska *około 1818 Bukowo †  
204Genowefa Musiał z d. Karwowska    
205Genowefa Niecikowska z d. Sitek    
206Genowefa Niewodowska z d. Modzelewska *08-11-1916 Bagienice †   
207Genowefa Nikodema Łempicka *12-12-1951 Zdedy †14-06-2015 Międzylesie /Otwock/   
208Genowefa Nikonowicz z d. Niebrzydowska *17-07-1909 Sokoły †  
209Genowefa Nowacka z d. Dybikowska * Kramarzewo   
210Genowefa Olejniczak z d. Baczewska * Świdry    
211Genowefa Olszewska z d. Kalinowska * Ławsk   
212Genowefa Olszewska *około 01-1927 †19-04-1928 Ławsk  
213Genowefa Ołdakowska z d. Lenczewska *09-02-1922 Zacieczki †09-11-1952 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
214Genowefa Ołdakowska z d. Czyżewska *20-08-1923 Wąsosz †10-04-2002 Łazy /Wąsosz/   
215Genowefa Owsianko z d. Wysocka    
216Genowefa Paulina Giże z d. Karwowska  †po 05-11-1975  
217Genowefa Pawłowska *09-03-1930 Godlewo †15-04-1931 Godlewo  
218Genowefa Pochylińska z d. Marczykowska *08-06-1936 Wąsosz †28-11-1990 /Wąsosz/  
219Genowefa Podbielska z d. Modzelewska * Łempice   
220Genowefa Polakowska z d. Klik *02-06-1914 Utica, NY †  
221Genowefa Polkowska z d. Klimaszewska    
222Genowefa Popowska z d. Zalewska *1895 Zalesie †   
223Genowefa Popowska z d. Konopka * Konopki   
224Genowefa Przestrzelska z d. Albińska * Żebry   
225Genowefa Przestrzelska * Brychy   
226Genowefa Puczydłowska z d. Orłowska *około 1924 Białaszewo †  
227Genowefa Puczydłowska  †  
228Genowefa Pytel z d. Wileńska * Bagienice    
229Genowefa Radkowska z d. Wróblewska *18-12-1904 Białystok †11-05-1976 Grędy /Wąsosz/  
230Genowefa Radkowska *25-05-1940 Grędy †19-04-1941 Grędy  
231Genowefa Radzio z d. Zyskowska    
232Genowefa Rogińska z d. Danowska * Sulewo Prusy    
233Genowefa Rogowska z d. Dąbrowska    
234Genowefa Rozmysłowicz z d. Gurzęda * Siankowizna   
235Genowefa Rudnicka z d. Klimek * Żebry   
236Genowefa Rudzka z d. Laszczkowska *20-04-1931 Ławsk †10-03-1966 Warszawa /Wąsosz/  
237Genowefa Rykaczewska z d. Rynkiewicz * Mścichy   
238Genowefa Sadecka z d. Gosiewska * Bagienice    
239Genowefa Sadowska z d. Godlewska * Opartowo   
240Genowefa Samełko z d. Karwowska * Zaborowo   
241Genowefa Sarnacka z d. Komosa * Ławsk   
242Genowefa Siostra Karola Godlewska * Komosewo   
243Genowefa Smolińska z d. Janczewska *1906 †  
244Genowefa Socha z d. Orłowska * Wąsosz   
245Genowefa Stefańska z d. Kopeć * Mostołty    
246Genowefa Strzyżewska z d. Koniecko *15-10-1924 Grozimy †25-10-1998 Świdnica /Wąsosz/  
247Genowefa Sulewska *około 1885 Guty †19-05-1888 Guty   
248Genowefa Surawska z d. Sierakowska (Orkrasińska)  †po 21-10-1980  
249Genowefa Szlejter z d. Chałustowska *18-12-1915 Mścichy †  
250Genowefa Szulc z d. Dmochowska  †  
251Genowefa Szwałek z d. Kępa  †  
252Genowefa Szymanowska *około 1922 Chojnowo †13-12-1941 Milewo /Wąsosz/  
253Genowefa Świderska z d. Żebrowska * Niećkowo   
254Genowefa Świderska z d. Malinowska *28-09-1913 Sokoły †28-09-1970 Zaborowo /Wąsosz/   
255Genowefa Świderska *24-03-1956 Sulewo Kownaty †01-01-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
256Genowefa Świerzyńska z d. Skrodzka *24-03-1906 Zalesie †  
257Genowefa Święcińska z d. Zaborowska  †  
258Genowefa Święćkowska z d. Narewska  †  
259Genowefa Święszkowska z d. Ruchała    
260Genowefa Święszkowska z d. Gocłowska * Kramarzewo   
261Genowefa Tarnacka z d. Szymanowska * Wąsosz   
262Genowefa Trendel z d. Grabowska * Wąsosz   
263Genowefa Trepanowska    
264Genowefa Walendzik z d. Godlewska * Wąsosz   
265Genowefa Waleria Chrzanowska *16-12-1906 Kieljany †20-03-1995 Bronaki-Olki   
266Genowefa Waszkuć z d. Łempicka * Koty    
267Genowefa Wilamowska z d. Dziekońska    
268Genowefa Wileńska z d. Łempicka *19-07-1920 Bagienice †   
269Genowefa Wileńska z d. Komosińska * Wąsosz   
270Genowefa Wiszowata z d. Milewska * Łempice   
271Genowefa Wiśniewska z d. Szczech *05-08-1931 Pasichy †12-08-1998 Grajewo /Wąsosz/  
272Genowefa Wiśniewska z d. Dziekońska * Milewo   
273Genowefa Wojsław z d. Klimaszewska *05-11-1913 Wąsosz †  
274Genowefa Wojsław z d. Godlewska * Zalesie   
275Genowefa Wójcicka z d. Grabowska * Reims (Francja)   
276Genowefa Wysocka z d. Rogowska * Sośnia   
277Genowefa Zaborowska z d. Karwowska *27-01-1906 Sokoły †18-03-1947 Sulewo Kownaty   
278Genowefa Zaborowska *około 1901 Zaborowo †25-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
279Genowefa Zajczewska z d. Bielska  †  
280Genowefa Zakrzewska z d. Szczesik *około 1911 Niedźwiedzkie †  
281Genowefa Zalewska z d. Iwanczewska     
282Genowefa Załuska z d. Modzelewska *06-04-1907 Godlewo †przed 02-10-1973  
283Genowefa Załuska *06-11-1966 Szczuczyn †05-03-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
284Genowefa Zambrowska z d. Dąbrowska *11-04-1914 Świdry †23-08-1975 Grajewo /Wąsosz/  
285Genowefa Zarzecka z d. Stefanowicz *09-06-1921 Żebry †10-08-1990 Grajewo /Wąsosz/  
286Genowefa Zielińska z d. Nieszała * Kędziorowo    
287Genowefa Zielińska z d. Komosińska * Wąsosz   
288Genowefa Zielona z d. Prusińska    
289Genowefa Zofia Kotlewska z d. Sztejno * Żebry   
290Genowefa Zyskowska *około 1931 Wąsosz †23-07-1936 Wąsosz /Wąsosz/  
291Genowefa Żakowska z d. Jałoszewska    
292Genowefa Żbikowska z d. Wierciszewska * Pieniążki †2003 Prostki /Prostki/   
293George Yates  †  
294Gerard Lewandowski    
295Gerard Maryak    
296Gerard Michał Kruszyński *około 1844 Sokoły †  
297Gerard Piekarski    
298Gertruda Alfreda Milczunas z d. Kimont    
299Gertruda Biedrzycka z d. Zalewska * Zalesie    
300Gertruda Bogdańska z d. Baczewska *13-04-1936 Kossaki †01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/  
301Gertruda Górska z d. Kiełczewska  †przed 28-02-1832  
302Gertruda Górska z d. Czerwionka  †  
303Gertruda Karwowska z d. Supińska  †po 30-05-1830  
304Gertruda Krokosz z d. Byda  †przed 01-1828  
305Gertruda Malinowska z d. Lewkowicz  †1892 Sieburczyn   
306Gertruda Mianowska z d. Lewkiewicz  †po 24-11-1890  
307Gertruda Mocarska z d. Makowska  †przed 04-02-1827  
308Gertruda Organek z d. Wróbel    
309Gertruda Orłowska z d. Grzymek  †przed 23-11-1834  
310Gertruda Piszczatowska z d. Jakubecka    
311Gertruda Polakowska z d. Kasówka    
312Gertruda Ramotowska z d. Obrycka  †po 29-05-1827  
313Gertruda Rogaczewska z d. Zolc  †  
314Gertruda Rutkiewicz z d. Jagodzińska *07-03-1797 Wąsosz †09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
315Gertruda Wawrzyńczyk z d. Zawadzka    
316Gertruda Załoga z d. Kostuch * Sopot   
317Gerwazy Dziekoński *około 1864 Dziewięcin †przed 10-02-1926  
318Gienia Krynicka     
319Gienia Łochowska  †  
320Godfryd Cieciora  †przed 15-07-1866  
321Godfryd Littof  †  
322Godfryd Witkowski  †przed 29-09-1851  
323Gotlib (Bogumił) Braczko *około 1779 †29-01-1834  
324Gotlib (Bogumił) Karwowski vel Karaś *około 1843 Prusy †15-04-1879 Załuski /Niedźwiadna/  
325Gotlib (Jan) Sztrom  †od 10-11-1879 do 02-05-1887  
326Gotlib (Piotr) Szulc  †przed 21-01-1849  
327Gotlib Albrecht *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
328Gotlib Blok  †  
329Gotlib Borek *około 1788 Prusy †  
330Gotlib Cawalina  †przed 19-10-1862  
331Gotlib Cichocki  †przed 08-05-1861  
332Gotlib Czech  †  
333Gotlib Czerpakowski *około 1857 Dybowo †po 16-01-1899  
334Gotlib Dębowski  †przed 13-11-1893  
335Gotlib Dłużniewski  †po 17-11-1835  
336Gotlib Erfort  †przed 14-11-1809  
337Gotlib Hempel  †11-11-1827  
338Gotlib Henyk  †przed 11-06-1867  
339Gotlib Heruch  †przed 17-11-1835  
340Gotlib Kierślan *około 1801 Ryn †01-10-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
341Gotlib Kopka  †od 23-11-1836 do 23-11-1856  
342Gotlib Koss *około 1827 Świętajny †  
343Gotlib Krysz *około 1815 Ełk †  
344Gotlib Kudrzycki  †przed 30-09-1857  
345Gotlib Lipiński  †przed 13-05-1849  
346Gotlib Maksym  †przed 08-11-1832  
347Gotlib Mikucki  †06-03-1865  
348Gotlib Murza *około 1775 †po 17-02-1825  
349Gotlib Nowak *około 1801 Koziny par. Drygały †  
350Gotlib Orzechowski  †  
351Gotlib Potapski  †po 26-11-1843  
352Gotlib Randzio  †przed 24-11-1884  
353Gotlib Sobiech  †od 27-10-1830 do 03-11-1835  
354Gotlib Strzałka  †przed 02-03-1851  
355Gotlib Szteyn  †po 11-02-1839  
356Gotlib Szwarc  †  
357Gotlib Troks  †po 21-11-1870  
358Gotlib Troks  †  
359Gotlib Warda *około 1798 Szczuczyn †  
360Gotlib Wec  †  
361Gotlib Wiśniewski  †przed 14-11-1841  
362Gotliba Adlejman z d. Mazanek  †po 14-11-1852  
363Gracjan Biedrzycki *około 1813 Biodry †  
364Gracjan Bóbr  †przed 07-02-1853  
365Gracjan Brzóska  †przed 30-09-1942  
366Gracjan Bzura *około 1755 †05-06-1825 Bzury  
367Gracjan Chojnowski *30-12-1781 Guty †06-06-1844 Kownatki  
368Gracjan Czerwonka *20-11-1859 Czerwonki †  
369Gracjan Gardocki *około 1806 Gardoty †31-03-1869  
370Gracjan Karczewski  †19-10-1840  
371Gracjan Malinowski  †przed 25-11-1839  
372Gracjan Milewski *około 1806 Bzury †15-12-1865  
373Gracjan Milewski  †po 19-02-1931  
374Gracjan Mocarski *około 1800 Nadbory †21-04-1861  
375Gracjan Pisowacki  †od 04-02-1862 do 08-02-1875  
376Gracjan Przyborowski *około 1850 Gałązki †23-01-1910 Gałązki  
377Gracjan Sokołowski  †po 25-02-1908  
378Gracjan Stankiewicz *25-12-1894 Kramarzewo †28-01-1965 Kramarzewo /Wąsosz/  
379Gracjan Wojsław *07-11-1830 Gałązki †31-01-1894 Gałązki /Niedźwiadna/  
380Gracjan Zaborowski *15-04-1802 Sulewo Kownaty †  
381Gracjan Żelechowski *około 1793 Olszewo par. Romany †  
382Grażyna Bikowska z d. Czarnecka * Łomża   
383Grażyna Borawska z d. Barżykowska    
384Grażyna Burba z d. Arciszewska * Szczuczyn    
385Grażyna Cimochowska *26-06-1961 Wąsosz †27-05-1979 Łomża /Wąsosz/  
386Grażyna Czerwińska z d. Wiśniewska * Wąsosz   
387Grażyna Dąbrowska z d. Oleksiej * Ełk    
388Grażyna Dąbrowska z d. Danowska * Białaszewo   
389Grażyna Drozdowska z d. Szumowska * Łomża    
390Grażyna Duda z d. Brzozowska    
391Grażyna Golubiewska z d. Drobińska * Szczuczyn    
392Grażyna Gosiewska z d. Jamiołkowska    
393Grażyna Górska z d. Słociak     
394Grażyna Grzymkowska    
395Grażyna Jadwiga Solińska z d. Błażokiewicz     
396Grażyna Jarosz z d. Pasierb     
397Grażyna Kaczorowska z d. Karwowska * Wąsosz   
398Grażyna Kamińska z d. Oskierko * Wąsosz   
399Grażyna Karpińska z d. Mitros * Wąsosz   
400Grażyna Komosa z d. Pabich    
401Grażyna Korycka z d. Łempicka * Mostołty    
402Grażyna Litwiejko    
403Grażyna Łaguna z d. N     
404Grażyna Małolepszy z d. Zakrzewska * Zakrzewo   
405Grażyna Maria Kalinowska z d. Łaguna * Wąsosz    
406Grażyna Maria Surawska z d. Żórawska    
407Grażyna Maria Śmiarowska z d. Rydzewska * Szczuczyn    
408Grażyna Marianna Kacprowska z d. Stankiewicz    
409Grażyna Merchelska z d. Wonsewicz    
410Grażyna Motus z d. Perkowska * Szczuczyn   
411Grażyna Musialik z d. Nietupska *1955 †1988 Gdynia  
412Grażyna Nitkowska z d. Koniecko * Białaszewo    
413Grażyna Pietrzykowska z d. Zarzecka * Wąsosz    
414Grażyna Rapkiewicz z d. Modzelewska * Szczuczyn   
415Grażyna Rogowska z d. Gałązka * Wąsosz    
416Grażyna Sierbińska z d. Tomaszewska    
417Grażyna Sierbińska z d. Danowska * Białaszewo   
418Grażyna Szkaradzińska z d. Zamojska * Wąsosz   
419Grażyna Szmit z d. Żbikowska     
420Grażyna Szymanowska *04-10-1955 Grajewo †29-10-1955 Grozimy /Wąsosz/  
421Grażyna Świderska z d. Łempicka * Szczuczyn    
422Grażyna Truchan    
423Grażyna Tyszkiewicz    
424Grażyna Wilamowska z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
425Grażyna Wołowicz z d. Walendzik * Szczuczyn   
426Grażyna Wróblewska    
427Grażyna Zapert z d. Wiktorowicz * Wąsosz    
428Grażyna Zarzecka z d. Kiełczewska    
429Grażyna Zielińska z d. Saniewska * Szczuczyn   
430Gregory Aitken * Grecja    
431Grzegorz ? Grądzki  †przed 18-05-1869  
432Grzegorz Adam Osiecki * Sopot   
433Grzegorz Akacki  †  
434Grzegorz Andrzejczyk     
435Grzegorz Antoni Ławski  †po 11-02-1896  
436Grzegorz Baranowski  †  
437Grzegorz Barczewski  †  
438Grzegorz Bernecki    
439Grzegorz Bogusławski *około 1837 Klimaszewnica †przed 09-05-1887  
440Grzegorz Borawski *około 1851 Olszewo par. Romany †po 07-02-1910  
441Grzegorz Borawski *około 1817 Rakowo †27-11-1877 Niećkowo  
442Grzegorz Borawski *około 1813 Barzykowo †  
443Grzegorz Borawski *09-03-1777 Rakowo †19-09-1854 Rakowo /Wąsosz/  
444Grzegorz Borawski  †przed 05-02-1815  
445Grzegorz Borusiewicz *1897 †  
446Grzegorz Borzymowski  †przed 24-01-1859  
447Grzegorz Borzymowski  †przed 07-02-1893  
448Grzegorz Braciszewski  †po 04-11-1829  
449Grzegorz Brodowski  †przed 01-10-1854  
450Grzegorz Brzostowski *około 1793 Rutki Nory †po 27-05-1861  
451Grzegorz Brzuchalski *około 01-1859 Kędziorowo †przed 07-05-1929  
452Grzegorz Brzuchalski  †przed 18-11-1815  
453Grzegorz Bujwidys *około 1820 Wąsosz †19-11-1857  
454Grzegorz Bukowski *11-03-1816 Kędziorowo †   
455Grzegorz Bzura *około 1805 Kokoszki †po 09-06-1873  
456Grzegorz Chmielewski *około 1827 Przechody †12-03-1850  
457Grzegorz Chodnicki  †przed 23-11-1858  
458Grzegorz Chodnicki  †po 07-10-1850  
459Grzegorz Chodnicki  †od 24-01-1848 do 24-01-1859  
460Grzegorz Chrapowicki  †przed 28-10-1887  
461Grzegorz Chrostowski *około 1812 Wagi †przed 17-02-1862  
462Grzegorz Chyliński  †przed 17-10-1882  
463Grzegorz Cichocki * Grajewo    
464Grzegorz Cichocki *1976 †05-06-1997 Ełk /Ełk/   
465Grzegorz Ciecierski  †po 03-03-1930  
466Grzegorz Cudnik *około 1793 Doliwy †  
467Grzegorz Cwaliński  †po 04-08-1851  
468Grzegorz Cybula  †po 09-02-1874  
469Grzegorz Cybulski  †26-11-1880  
470Grzegorz Czerkieski  †przed 15-11-1846  
471Grzegorz Danowski *14-03-1830 Sulewo Kownaty †08-05-1831 Sulewo Kownaty   
472Grzegorz Danowski *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
473Grzegorz Danowski *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
474Grzegorz Danowski * Budne †  
475Grzegorz Danowski  †przed 18-09-1827  
476Grzegorz Danowski  †przed 10-1839  
477Grzegorz Danowski  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
478Grzegorz Danowski     
479Grzegorz Dąbrowski    
480Grzegorz Dłużniewski  †  
481Grzegorz Dubowski  †po 03-01-1847  
482Grzegorz Dudkowski *12-03-1801 Skaje †przed 24-11-1867  
483Grzegorz Dworakowski *około 1811 Świdry par. Grabowo †przed 19-11-1855  
484Grzegorz Esik z d. Jasik  †przed 17-01-1853  
485Grzegorz Eupsychiusz Jakub Kleszczewski  †po 14-06-1870  
486Grzegorz Filipkowski  †od 04-11-1839 do 21-11-1855  
487Grzegorz Gardocki *około 1855 †15-01-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
488Grzegorz Gardocki *około 1799 Szostaki †przed 1849  
489Grzegorz Gardocki  †przed 31-05-1853  
490Grzegorz Gardocki  †przed 07-05-1865  
491Grzegorz Gardocki  †  
492Grzegorz Gładkowski *około 1836 Boczki †09-11-1883  
493Grzegorz Godlewski *około 1902 Gardoty †  
494Grzegorz Godlewski *08-03-1788 Lipińskie †po 04-11-1856  
495Grzegorz Gołębiewski  †przed 24-06-1851  
496Grzegorz Górski *około 1789 Rutki †   
497Grzegorz Grabowski  †po 17-11-1839  
498Grzegorz Grądzki * Gołdap   
499Grzegorz Gregorowicz  †  
500Grzegorz Grygo *około 1827 Cyprki †  
501Grzegorz Grzybowski  †od 28-01-1846 do 24-11-1862  
502Grzegorz Grzymkowski *31-05-1790 Kędziorowo †16-04-1845  
503Grzegorz Gumowski  †  
504Grzegorz Gurzęda *około 1788 Siestrzanki †po 06-02-1842  
505Grzegorz Gwiazdowski  †po 03-02-1861  
506Grzegorz Heliński * Szczuczyn    
507Grzegorz Herbaczewski    
508Grzegorz Hinc  †przed 22-06-1830  
509Grzegorz Iwanowski  †przed 07-09-1834  
510Grzegorz Jakub Kownacki *około 1863 Bagienice †29-12-1928 Bagienice  
511Grzegorz Jan Bartoszek * Głuchów   
512Grzegorz Janiszewski  †przed 22-07-1888  
513Grzegorz Janowski *około 1801 Kleszczele †po 19-09-1859  
514Grzegorz Janowski  †po 01-10-1848  
515Grzegorz Januszewski *około 1801 Barany †25-12-1858  
516Grzegorz Józef Chrostowski *17-11-1859 Sulewo Prusy †   
517Grzegorz Jurski *około 1800 Konopki Chude †przed 04-02-1856  
518Grzegorz Jurski *około 1791 Doliwy †  
519Grzegorz Kalinowski *około 1856 Grędy †przed 02-02-1926  
520Grzegorz Kalinowski *1779 †08-02-1848 Wąsosz  
521Grzegorz Kalinowski  †przed 14-01-1844  
522Grzegorz Kalinowski  †przed 07-10-1849  
523Grzegorz Kalinowski  †po 13-11-1832  
524Grzegorz Kamiński *11-03-1818 Obrytki †31-01-1879 Obrytki /Wąsosz/  
525Grzegorz Karwowski *około 1816 Męczki †  
526Grzegorz Karwowski *około 1808 Kąty †  
527Grzegorz Karwowski *około 1784 Karwowo-Polki †19-07-1840  
528Grzegorz Karwowski  †przed 20-02-1843  
529Grzegorz Karwowski  †przed 16-07-1855  
530Grzegorz Karwowski  †przed 07-11-1841  
531Grzegorz Karwowski  †  
532Grzegorz Klimaszewski  †12-03-1828  
533Grzegorz Kobryński *około 1797 Obiedzino †  
534Grzegorz Kolator     
535Grzegorz Komrat  †po 09-11-1828  
536Grzegorz Konert *około 1878 Ostrowik †  
537Grzegorz Konopka *około 1768 Konopki †11-08-1774 Konopki  
538Grzegorz Konopka  †przed 21-02-1843  
539Grzegorz Konopka  †przed 10-02-1846  
540Grzegorz Konopka  †po 21-02-1911  
541Grzegorz Konopka  †od 24-08-1841 do 11-05-1864  
542Grzegorz Konopko *około 1868 Konopki Monety †  
543Grzegorz Kordaś  †przed 13-02-1849  
544Grzegorz Kowalewski  †przed 04-05-1831  
545Grzegorz Kozioł    
546Grzegorz Krajewski  †przed 29-01-1883  
547Grzegorz Krupa  †  
548Grzegorz Krysiewicz *około 1784 Bronowo †14-07-1831  
549Grzegorz Kuczewski *około 1763 †14-03-1833 Szwelczyn  
550Grzegorz Kuczyński *około 1821 Kamińskie †przed 27-11-1894   
551Grzegorz Kuczyński  †przed 18-11-1845  
552Grzegorz Kuczyński  †  
553Grzegorz Kulawczyk *około 1818 Bronowo †  
554Grzegorz Kulikowski     
555Grzegorz Kurzątkowski  †przed 19-01-1909  
556Grzegorz Kwiatkowski * Rzeszów   
557Grzegorz Lenda  †przed 18-09-1855  
558Grzegorz Lepieszka  †przed 25-02-1908  
559Grzegorz Leszczyński  †  
560Grzegorz Lewiński * Ełk    
561Grzegorz Łaguna    
562Grzegorz Łazowski  †przed 19-11-1867  
563Grzegorz Łepkowski *około 1799 †od 05-02-1854 do 19-10-1862  
564Grzegorz Machina *około 1838 Przechody †  
565Grzegorz Machina *około 1802 Przechody †przed 18-01-1882  
566Grzegorz Maciorowski *około 1874 Sojczyn Grądowy †  
567Grzegorz Makowski  †przed 27-11-1832  
568Grzegorz Makowski  †03-08-1851  
569Grzegorz Malinowski *16-03-1798 Surały †  
570Grzegorz Malinowski  †przed 14-05-1837  
571Grzegorz Małachowski *około 1867 Wiszowate †  
572Grzegorz Marek Walkowiak    
573Grzegorz Markowski *około 1820 Milewo †  
574Grzegorz Maszczyk *około 1793 Kamianki †po 06-11-1854  
575Grzegorz Mateuszczyk  †po 10-02-1814  
576Grzegorz Merchelski * Ełk   
577Grzegorz Metelski *około 1837 Pasichy †21-01-1861 Świdry /Wąsosz/  
578Grzegorz Mieczkowski  †przed 09-11-1851  
579Grzegorz Mieczkowski  †po 19-01-1909  
580Grzegorz Mikucki *15-05-1836 Obrytki †  
581Grzegorz Milewski  †po 20-06-1849  
582Grzegorz Mioduszewski *12-05-1778 †po 12-08-1837  
583Grzegorz Mitrofan  †  
584Grzegorz Mocarski *około 1793 Bartki †22-06-1829 Bartki  
585Grzegorz Mocarski  †przed 19-11-1833  
586Grzegorz Mocarski  †przed 14-11-1831  
587Grzegorz Modzelewski *08-11-1785 Modzele †przed 24-11-1845  
588Grzegorz Mogielnicki *około 1830 Brzostowo †od 13-02-1882 do 21-11-1887  
589Grzegorz Mogielnicki  †po 22-11-1836  
590Grzegorz Morawski     
591Grzegorz Mordasiewicz *około 1826 Radziłów †przed 21-11-1881  
592Grzegorz Mroczkowski *12-03-1797 Wojsławy †od 28-02-1843 do 09-02-1847   
593Grzegorz Myśliński * Rutki Nory †  
594Grzegorz Najda * Ełk    
595Grzegorz Nerecki  †przed 12-07-1857  
596Grzegorz Niebrzydowski *11-03-1849 Obrytki †03-11-1935 Wojsławy /Wąsosz/   
597Grzegorz Niedźwiedziński *około 1806 Boczki †  
598Grzegorz Niedźwiedzki *około 1802 Boczki †  
599Grzegorz Nowicki  †przed 16-02-1851  
600Grzegorz Opoński *26-11-1969 †05-08-1993 Popowo /Wąsosz/   
601Grzegorz Orłowski *około 02-1817 Modzele †po 18-09-1882  
602Grzegorz Orłowski  †od 09-11-1856 do 25-11-1867  
603Grzegorz Orzechowski  †przed 01-1817  
604Grzegorz Orzechowski  †  
605Grzegorz Osowski *około 1824 Wysokie Mazowieckie †przed 19-11-1901  
606Grzegorz Ostrowski *03-06-1812 Ławsk †30-08-1812 Ławsk  
607Grzegorz Pachucki  †przed 19-11-1854  
608Grzegorz Paszkowski  †od 06-02-1837 do 06-09-1857  
609Grzegorz Petkowski  †  
610Grzegorz Petkowski  †  
611Grzegorz Piekarski  †przed 14-10-1822  
612Grzegorz Pieńkowski  †po 18-02-1828  
613Grzegorz Pieńkowski     
614Grzegorz Piotr Miklaszewski    
615Grzegorz Płoskiewicz  †od 29-01-1827 do 27-06-1832  
616Grzegorz Potrzebka *około 1818 Słucz †  
617Grzegorz Przestrzelski *około 1845 Borawskie †przed 16-02-1925  
618Grzegorz Przestrzelski  †  
619Grzegorz Przyborowski *około 1861 Zalesie †15-02-1937 Wąsosz  
620Grzegorz Ramotowski *około 1806 Orlikowo †26-05-1832 Danowo  
621Grzegorz Rogiński  †  
622Grzegorz Rogowski *około 1856 Bartki †  
623Grzegorz Rogowski * Pluty †przed 09-02-1831  
624Grzegorz Roman *około 1808 Chełchy †  
625Grzegorz Ruszczyk * Wąsosz †po 19-02-1900 Wąsosz  
626Grzegorz Sakowski *około 1799 †  
627Grzegorz Sawicki  †przed 03-02-1839  
628Grzegorz Serba *około 1842 Słucz †  
629Grzegorz Siedlecki *około 1818 Wizna †po 23-02-1868  
630Grzegorz Skiba  †  
631Grzegorz Sokołowski  †  
632Grzegorz Stanisław Bagiński *14-05-1852 Koniecki †  
633Grzegorz Staniszewski *około 1831 Romany †przed 13-01-1896  
634Grzegorz Staniszewski * Warszawa   
635Grzegorz Stankiewicz *około 1824 Otole †przed 18-11-1872  
636Grzegorz Stankiewicz  †przed 23-11-1874  
637Grzegorz Starzyński *około 1787 Słucz †  
638Grzegorz Strumiłowski *około 1800 Rutki †27-05-1837  
639Grzegorz Strzelczyk *około 1852 Wizna †   
640Grzegorz Sulewski *około 1779 †po 25-11-1829  
641Grzegorz Sulewski *około 1734 †23-02-1816 Sulewo Prusy  
642Grzegorz Sulewski *15-03-1779 Zaborowo †  
643Grzegorz Sulewski  †przed 08-07-1855  
644Grzegorz Sulewski  †przed 04-1819  
645Grzegorz Surawski *około 1859 Szczuczyn †  
646Grzegorz Sylwester Brzozowski * Pisz    
647Grzegorz Szostak    
648Grzegorz Szumowski *około 1806 Janczewo †  
649Grzegorz Szymanowicz * Chyliny †przed 31-10-1827   
650Grzegorz Szymański *około 1795 Bronowo †  
651Grzegorz Śmiarowski *około 1858 Mieczki †  
652Grzegorz Tołczyk *około 1831 †  
653Grzegorz Trzaska *około 1807 Kąty †  
654Grzegorz Wacław Mikucki *około 1838 Górki-Sypniewo †  
655Grzegorz Wakulewski *około 1778 †01-10-1838 Lipnik  
656Grzegorz Wargulewski *około 1817 Rupin †22-10-1848  
657Grzegorz Wasilewski *około 1835 Andrychy †1873  
658Grzegorz Waszkuć     
659Grzegorz Waśkiewicz  †przed 02-06-1857  
660Grzegorz Wiszowaty * Szczuczyn    
661Grzegorz Wiśniewski *około 1863 Niedźwiadna †po 19-01-1920  
662Grzegorz Wiśniewski *około 1784 Milewo †przed 29-01-1850  
663Grzegorz Wiśniewski  †przed 30-08-1868  
664Grzegorz Wiśniewski  †po 27-11-1849  
665Grzegorz Witkowski  †przed 21-11-1830  
666Grzegorz Wojsław *13-03-1803 Wojsławy †  
667Grzegorz Woszczak    
668Grzegorz Wróblewski *około 1813 Wierciszewo †16-03-1884 Wierciszewo  
669Grzegorz Zajkowski  †przed 22-11-1852  
670Grzegorz Zajkowski  †po 07-02-1898  
671Grzegorz Zajkowski  †  
672Grzegorz Zalewski *około 1832 Zalesie †od 29-11-1902 do 28-05-1895   
673Grzegorz Zalewski *około 1776 †przed 13-02-1838   
674Grzegorz Załoga * Gdynia   
675Grzegorz Zawadzki  †przed 29-03-1828  
676Grzegorz Zdzisław Korycki * Ełk    
677Grzegorz Zieliński *około 1815 Wilamowo †  
678Grzegorz Zieliński *około 1781 †03-10-1855 Skaje  
679Grzegorz Zubrycki *1895 Dobrzyniewo Duże †1979 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/   
680Grzegorz Zyskowski *około 1804 Skaje †  
681Grzegorz Żebrowski  †  
682Grzegorz Żebrowski  †  
683Grzegorz Żurawski *około 1818 Wąsosz †05-01-1858  
684Grzegorz Żyliński  †  
685Gumpert Jankowski * Wąsosz   
686Günter Sontag *1930 †09-2012 Niemcy  
687Gustaw Chojnowski  †przed 01-10-1917  
688Gustaw Czerwonka *około 04-01-1944 Surały †25-01-1944 Czerwonki /Wąsosz/  
689Gustaw Czerwonka * Czerwonki   
690Gustaw Danowski *około 1898 Surały †  
691Gustaw Holeman    
692Gustaw Jan Wojsław *15-05-1895 Sokoły †26-12-1954 Sokoły /Wąsosz/  
693Gustaw Kacperski    
694Gustaw Kaszubski  †  
695Gustaw Kozicki *28-12-1888 Surały †  
696Gustaw Łempicki *12-09-1908 Bagienice †12-06-1984 Szczuczyn /Wąsosz/   
697Gustaw Łempicki     
698Gustaw Łoniewski *1913 Klimaszewnica †18-09-1993 Klusy /Klusy/   
699Gustaw Mroczkowski *10-08-1924 Borawskie †18-10-1973 Grajewo /Wąsosz/   
700Gustaw Niebrzydowski *06-10-1913 Świdry †06-04-2001 Świdry /Wąsosz/  
701Gustaw Piotr Lisowski    
702Gustaw Skłodowski *około 1896 Radziłów †przed 1928  
703Gustaw Skrodzki * Wojsławy   
704Gustaw Strzechocki *08-03-1940 Kędziorowo †08-05-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
705Gustaw Szymanowski * Szymany   
706Gustaw Wszeborowski  †po 18-10-1942  
707Gustaw Wszeborowski  †  
708Gustaw Zaborowski *około 02-1919 Sulewo Kownaty †27-08-1920 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
709Gustaw Zarzecki * Żebry   
710Gustawa Klimaszewska z d. Dąbrowska * Karwowo   
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl