Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]170

1Ebner Janina z d. Boguszewska * Świdry    
2Ebner Józefa z d. Trepanowska  †  
3Ebner Krystyna *12-11-1967 Pisz †15-04-1971 Ruda pow. Pisz /Wąsosz/   
4Ebner Witold Jerzy * Łomża    
5Ebner Władysław  †  
6Edukiewicz Franciszek  †przed 17-05-1834  
7Edukiewicz Helena z d. Bałdyga *około 1796 Białogrądy †  
8Edukiewicz Katarzyna z d. Gętek  †przed 17-05-1834  
9Edukiewicz Marianna z d. Jankowska  †przed 04-1834  
10Edukiewicz Stanisław *około 1778 Skaje †  
11Efir Jerzy * Hrubieszów   
12Efir Sabina z d. Dębińska * Lipińskie   
13Efir Zbigniew    
14Einszporn Fryderyk (Ferdynand) *około 1804 †przed 21-02-1870  
15Einszport Marianna z d. Klagiewicz *około 1826 †po 21-02-1870  
16Ejnik Andrzej  †  
17Ejnik Jakub *około 1868 Konopki †  
18Ejnik Marianna z d. Jakubowska  †  
19Ejnik Marianna z d. Doliwa *około 1867 Chojnowo †  
20Ejsmont Aleksander  †12-1977   
21Ekonomska Petronela z d. Maciejkowska  †przed 01-08-1887  
22Ekonomski Michał  †przed 01-08-1887  
23Eksterowicz Krystyna z d. Gowgiel    
24Ekstowicz Adam *około 1896 Pieniążki †  
25Ekstowicz Aleksander * Ostrowik   
26Ekstowicz Aleksander *15-07-1852 Trzaski †  
27Ekstowicz Aleksandra z d. Wądołowska *około 1857 Sambory †  
28Ekstowicz Aleksandra z d. Karwowska *około 1893 Kamianki †  
29Ekstowicz Andrzej *około 1842 Radziłów †27-01-1924  
30Ekstowicz Andrzej *około 1812 Radziłów †31-03-1855 Trzaski /Przytuły/  
31Ekstowicz Aniela z d. Malinowska *około 1833 Okrasin †po 05-02-1877  
32Ekstowicz Aniela z d. Kosmaczewska  †po 26-11-1869  
33Ekstowicz Anna z d. Maciejewska    
34Ekstowicz Anna z d. Konopka  †po 23-02-1881  
35Ekstowicz Anna z d. Konert  †  
36Ekstowicz Anna z d. Biedrzycka  †  
37Ekstowicz Antoni *około 1869 Radziłów †po 07-09-1926  
38Ekstowicz Antoni *około 1801 Radziłów †  
39Ekstowicz Antoni  †po 10-11-1861  
40Ekstowicz Antoni  †25-06-1870  
41Ekstowicz Antonina z d. Chrzanowska *około 1865 Pluty †  
42Ekstowicz Baltazar *około 1804 †09-11-1854 Radziłów /Radziłów/  
43Ekstowicz Barbara z d. N  †przed 25-07-1847  
44Ekstowicz Barbara z d. Leszczewska  †po 12-02-1893  
45Ekstowicz Barbara z d. Kosmaczewska  †  
46Ekstowicz Bartłomiej *około 1832 Radziłów †  
47Ekstowicz Bronisław *około 1900 Karwowo †  
48Ekstowicz Elżbieta z d. Klimaszewska *około 1900 Radziłów †  
49Ekstowicz Franciszek *około 1840 †  
50Ekstowicz Franciszek *16-11-1927 Radziłów †   
51Ekstowicz Franciszek *03-10-1848 Trzaski †  
52Ekstowicz Franciszek  †przed 25-07-1847  
53Ekstowicz Franciszek Tytus *1859 Radziłów †19-11-1894  
54Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska  †przed 18-06-1872  
55Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska  †po 02-05-1945  
56Ekstowicz Franciszka z d. Nowakowska *około 1832 Radziłów †  
57Ekstowicz Helena z d. Ladzińska  †  
58Ekstowicz Henryk * Kownatki   
59Ekstowicz J. z d. Drobińska    
60Ekstowicz Jan *około 1880 Radziłów †  
61Ekstowicz Jan *około 1849 Radziłów †  
62Ekstowicz Jan  †przed 23-02-1881  
63Ekstowicz Jan  †przed 01-08-1892  
64Ekstowicz Jan  †od 23-01-1853 do 09-11-1857  
65Ekstowicz Jan  †  
66Ekstowicz Janina z d. Godlewska *około 1908 Sokoły par. Romany †  
67Ekstowicz Józef *około 1904 Radziłów †  
68Ekstowicz Józef *około 1836 Radziłów †  
69Ekstowicz Józef *02-05-1850 Trzaski †  
70Ekstowicz Józef  †  
71Ekstowicz Józef Edward *1860 Radziłów †  
72Ekstowicz Józefa z d. Mogielnicka *około 1856 Brzostowo †po 01-06-1908  
73Ekstowicz Kamila z d. Wojno *około 1895 Okrasin †  
74Ekstowicz Katarzyna z d. Wiewiórowska *około 1846 Łoje †29-06-1899 Nadbory /Burzyn/  
75Ekstowicz Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1842 Sienickie †  
76Ekstowicz Konstancja z d. Glinka *około 1836 Bęćkowo †24-02-1900 Kucze Małe /Jedwabne/  
77Ekstowicz Leon  †po 26-11-1869  
78Ekstowicz Maciej  †po 18-06-1872  
79Ekstowicz Maciej  †  
80Ekstowicz Magdalena z d. Leszczeńska *około 1864 Radziłów †  
81Ekstowicz Marcin *około 1829 Radziłów †  
82Ekstowicz Marcjanna z d. Wróblewska  †od 09-11-1857 do 03-02-1861  
83Ekstowicz Marianna z d. Żebrowska *około 1806 †17-01-1830 Kownatki  
84Ekstowicz Marianna z d. Szumowska *około 1826 Witynie †  
85Ekstowicz Marianna z d. Kosmaczewska *około 1844 Radziłów †26-05-1895 Radziłów /Radziłów/  
86Ekstowicz Marianna z d. Konopka *około 1834 Mikuty †  
87Ekstowicz Marianna * Ostrowik   
88Ekstowicz Marianna  †  
89Ekstowicz Marianna  †  
90Ekstowicz Mateusz  †przed 18-04-1819  
91Ekstowicz Paulina z d. Górska *około 1854 Mroczki †  
92Ekstowicz Paweł *około 1881 Radziłów †  
93Ekstowicz Regina z d. Masłowska *około 1834 Sośnia †przed 04-1875  
94Ekstowicz Romuald *około 1859 Witynie †  
95Ekstowicz Rozalia z d. Rogulska  †po 02-02-1910  
96Ekstowicz Ryszard (Stanisław) * Kownatki   
97Ekstowicz Serafin  †06-08-1918 Krym  
98Ekstowicz Stanisław *19-05-1838 Radziłów †po 05-02-1877  
99Ekstowicz Stanisław  †po 02-05-1945  
100Ekstowicz Stefania z d. Zielińska *około 1890 Radziłów †  
101Ekstowicz Tadeusz * Kownatki   
102Ekstowicz Teofil *24-11-1845 Radziłów †24-08-1899 Radziłów /Radziłów/  
103Ekstowicz Teofila z d. Pieniążek *około 1833 Pieniążki †28-11-1886 Radziłów /Radziłów/  
104Ekstowicz Teresa z d. Kosmaczewska  †po 10-11-1861  
105Ekstowicz Teresa z d. Ciecierska *około 1766 †18-04-1819 Radziłów /Radziłów/  
106Ekstowicz Teresa z d. Budzińska * Radziłów    
107Ekstowicz Wacław * Okrasin   
108Ekstowicz Walenty  †  
109Ekstowicz Wanda z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
110Ekstowicz Wenanty  †  
111Ekstowicz Weronika Kornelia z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †przed 05-02-1923  
112Ekstowicz Wojciech  †przed 12-02-1893  
113Ekstowicz Zofia z d. Zalewska  †  
114Ekstowicz Zofia z d. Suplicka * Kownatki   
115Ekstowicz Zofia z d. Skitowska *około 1785 Wąsosz †  
116Elcner Anna z d. N  †przed 30-01-1855  
117Elcner Franciszek  †przed 30-01-1855  
118Eliasiewicz-Dobrzycka Katarzyna z d. Wiśniewska  †przed 13-11-1855  
119Eliasiewicz-Dobrzycka Marcjanna z d. Zalewska *30-06-1849 Kucze Małe †   
120Eliasiewicz-Dobrzycki Leopold  †od 13-11-1855 do 06-02-1872  
121Eliasiewicz-Dobrzycki Stanisław *około 1837 Guty †   
122Emler Anna z d. Piotrowska  †po 13-02-1844  
123Emler Augustyn *około 1821 Jedwabne †  
124Emler Julianna z d. Pieńkowska *około 1824 Męczki †  
125Emler Karol  †po 13-02-1844  
126Endzelis Anna z d. Łapińska  †przed 28-04-1889  
127Endzelis Jerzy *około 1865 Mankuny †   
128Endzelis Jerzy  †po 28-04-1889  
129Endzelis Teofila z d. Ostrowska *około 1859 Kędziorowo †   
130Enik Aleksander *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
131Enik Franciszek *około 1835 Ławsk †po 06-02-1911  
132Enik Franciszka z d. Modzelewska *około 1836 Ławsk †15-03-1885 Ławsk  
133Enik Frydryk *16-02-1835 Ławsk †  
134Enik Jakub *około 1822 †  
135Enik Jan *około 1864 Ławsk †14-04-1931 Ławsk  
136Enik Jan *około 1783 †przed 16-11-1862  
137Enik Julian *20-08-1856 Ławsk †  
138Enik Julianna z d. Staniszewska *około 1869 Glinki †  
139Enik Krystyna z d. Ząkła *około 1796 Prusy †20-08-1841 Ławsk  
140Enik Krystyna z d. Skrodzka *około 1879 Ławsk †20-03-1949 Ławsk  
141Enik Ludwik *01-01-1854 Świdry †  
142Enik Łucja z d. Łepkowska *około 1862 Ławsk †po 06-02-1911  
143Enik Marcella z d. Nieradko *około 1867 Okrasin †  
144Enik Matylda z d. Adlejmow (Artym) *około 1830 †  
145Enik Michał *około 1868 Ławsk †  
146Enik Paulina *23-09-1849 Niedźwiedzkie †  
147Enyk Jan  †od 06-01-1840 do 15-02-1857  
148Enyk Krystyna z d. Unkt (Zągt)  †po 06-01-1840  
149Erfort Anorta z d. N  †po 14-11-1809  
150Erfort Gotlib  †przed 14-11-1809  
151Erfort Jan *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
152Erfort Marianna z d. Domisiewicz *09-03-1822 Milewo †26-03-1886 Niećkowo  
153Erfort Zamel  †przed 10-1827  
154Erlich Julianna z d. Borawska  †po 07-02-1864  
155Erlich Wilhelm  †przed 07-09-1862  
156Esaman Ludwik z d. Esman  †15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek  
157Esik Grzegorz z d. Jasik  †przed 17-01-1853  
158Evert Clarence    
159Evert Leo    
160Evert Mildred z d. Boyer    
161Evert N    
162Ewald Elżbieta z d. N  †przed 12-11-1830  
163Ewald Ewa z d. Łynko *około 1808 Wąsosz †06-07-1876  
164Ewald Jerzy  †po 12-11-1830  
165Ewald Karolina z d. Łynko *około 1821 Pogorzel Wielka †  
166Ewald Szymon *około 1806 Kucze Wielkie †  
167Ezman Ewa z d. Marewska ?  †  
168Ezman Jan  †  
169Ezman Ksawery *około 1796 Biała Piska †  
170Ezman Ludwika z d. Pietraszewska *około 08-1910 Łomża †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl