Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]229

1Ebner Janina z d. Boguszewska [0¬]    
2Ebner Józefa z d. Trepanowska  †  
3Ebner Krystyna *12-11-1967 Pisz †15-04-1971 Ruda pow. Pisz /Wąsosz/  
4Ebner Witold Jerzy [0¬]    
5Ebner Władysław  †  
6Edukiewicz Franciszek  †przed 17-05-1834  
7Edukiewicz Helena z d. Bałdyga *około 1796 Białogrądy †  
8Edukiewicz Katarzyna z d. Gętek  †przed 17-05-1834  
9Edukiewicz Marianna z d. Jankowska  †przed 04-1834  
10Edukiewicz Stanisław *około 1778 Skaje †  
11Efir Jerzy [0¬]    
12Efir Sabina z d. Dębińska [0¬]    
13Efir Zbigniew [0¬]    
14Eichin Samuel [0¬]     
15Einszporn Fryderyk (Ferdynand) *około 1804 †przed 21-02-1870  
16Einszport Marianna z d. Klagiewicz *około 1826 †po 21-02-1870  
17Ejnik Andrzej  †  
18Ejnik Jakub *około 1868 Konopki †  
19Ejnik Marianna z d. Jakubowska  †  
20Ejnik Marianna z d. Doliwa *około 1867 Chojnowo †  
21Ejsmont Aleksander  †12-1977   
22Ekonomska Petronela z d. Maciejkowska  †przed 01-08-1887  
23Ekonomski Michał  †przed 01-08-1887  
24Eksterowicz Krystyna z d. Gowgiel [0¬]    
25Ekstowicz Adam *około 1896 Pieniążki †  
26Ekstowicz Aleksander *07-10-1913 Ostrowik †  
27Ekstowicz Aleksander *15-07-1852 Trzaski †  
28Ekstowicz Aleksandra z d. Lisiewicz *około 1898 Grądy Małe †  
29Ekstowicz Aleksandra *około 1917 †08-02-1922 Radziłów /Radziłów/  
30Ekstowicz Aleksandra z d. Wądołowska *około 1857 Sambory †  
31Ekstowicz Andrzej [0¬]    
32Ekstowicz Andrzej *około 1842 Radziłów †27-01-1924 Radziłów /Radziłów/  
33Ekstowicz Andrzej *około 1812 Radziłów †31-03-1855 Trzaski /Przytuły/  
34Ekstowicz Aniela z d. Kosmaczewska *około 1789 †18-04-1876 Radziłów /Radziłów/  
35Ekstowicz Aniela z d. Malinowska *około 1833 Okrasin †18-04-1920 Radziłów /Radziłów/  
36Ekstowicz Anna *1901 Ostrowik †1903 Ostrowik /Radziłów/  
37Ekstowicz Anna z d. Konert *około 1905 Ostrowik †  
38Ekstowicz Anna z d. Biedrzycka  †po 16-09-1929  
39Ekstowicz Anna z d. Konopka  †po 23-02-1881  
40Ekstowicz Anna z d. Maciejewska [0¬]    
41Ekstowicz Antoni *około 1869 Radziłów †po 07-09-1926  
42Ekstowicz Antoni *około 1816 Radziłów †25-06-1870  
43Ekstowicz Antoni *10-06-1796 Radziłów †  
44Ekstowicz Antoni Jan *około 1831 Radziłów †24-01-1884 Radziłów /Radziłów/  
45Ekstowicz Antoni Julian *17-02-1858 Radziłów †16-11-1922 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
46Ekstowicz Antonina z d. Chrzanowska *około 1865 Pluty †09-09-1929 Radziłów /Radziłów/  
47Ekstowicz Baltazar *około 1804 †09-11-1854 Radziłów /Radziłów/  
48Ekstowicz Barbara *23-06-1838 Radziłów †28-01-1846 Radziłów /Radziłów/  
49Ekstowicz Barbara z d. Walewska  †przed 25-07-1847  
50Ekstowicz Barbara z d. Kosmaczewska *około 1794 †27-11-1864 Radziłów /Radziłów/  
51Ekstowicz Barbara z d. Leszczewska *około 1849 Radziłów †po 12-02-1893  
52Ekstowicz Bartłomiej *około 1832 Radziłów †od 15-02-1885 do 21-01-1895  
53Ekstowicz Bronisław *około 1900 Karwowo †  
54Ekstowicz Bronisława z d. Grzymkowska *około 1885 Radziłów †   
55Ekstowicz Elżbieta z d. Klimaszewska *około 1900 Radziłów †  
56Ekstowicz Emilia z d. Bartkowska *około 1879 Ostrowik †  
57Ekstowicz Emilia *około 02-1872 †09-01-1873 Radziłów /Radziłów/  
58Ekstowicz Eugenia z d. Zajczewska *24-06-1923 Karwowo †  
59Ekstowicz Franciszek *1909 †1911 Mścichy  
60Ekstowicz Franciszek  †  
61Ekstowicz Franciszek *16-11-1927 Radziłów †   
62Ekstowicz Franciszek  †przed 25-07-1847  
63Ekstowicz Franciszek *około 1840 Dusze †08-09-1917 Nadbory /Burzyn/  
64Ekstowicz Franciszek *03-10-1848 Trzaski †  
65Ekstowicz Franciszek Tytus *1859 Radziłów †19-11-1894  
66Ekstowicz Franciszka  †1908 Okrasin  
67Ekstowicz Franciszka z d. Nowakowska *około 1832 Radziłów †  
68Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska *około 1823 Mścichy †21-05-1868 Radziłów /Radziłów/  
69Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska  †po 02-05-1945  
70Ekstowicz Genowefa *około 11-1924 †31-05-1927 Radziłów /Radziłów/  
71Ekstowicz Helena z d. Tarnacka [0¬]    
72Ekstowicz Helena z d. Danowska *około 1868 Nowa Wieś †16-02-1902  
73Ekstowicz Helena z d. Bieńkowska *około 1904 Radziłów †  
74Ekstowicz Helena z d. Ladzińska  †  
75Ekstowicz Henryk [0¬]    
76Ekstowicz J. z d. Drobińska [0¬]    
77Ekstowicz Jan *26-01-1862 Radziłów †  
78Ekstowicz Jan *około 01-1915 †06-10-1921 Radziłów /Radziłów/  
79Ekstowicz Jan  †po 18-01-1825  
80Ekstowicz Jan *około 1885 Radziłów †  
81Ekstowicz Jan *około 1849 Radziłów †19-05-1899  
82Ekstowicz Jan  †od 23-01-1853 do 09-11-1857  
83Ekstowicz Jan *około 1859 Karwowo par. Jedwabne †16-09-1929 Kaimy /Jedwabne/  
84Ekstowicz Jan *około 1880 Radziłów †19-11-1918 Kamianki /Burzyn/  
85Ekstowicz Jan  †przed 23-02-1881  
86Ekstowicz Janina z d. Godlewska *około 1908 Sokoły par. Romany †  
87Ekstowicz Józef *około 1897 Karwowo †11-03-1972 Kaimy  
88Ekstowicz Józef *około 1878 Radziłów †  
89Ekstowicz Józef *około 09-1929 †18-11-1931 Ostrowik /Radziłów/  
90Ekstowicz Józef  †  
91Ekstowicz Józef *1904 Ostrowik †  
92Ekstowicz Józef *około 1836 Radziłów †  
93Ekstowicz Józef *02-05-1850 Trzaski †  
94Ekstowicz Józef *około 1904 Radziłów †  
95Ekstowicz Józef Edward *1860 Radziłów †przed 09-09-1929  
96Ekstowicz Józefa z d. Modzelewska *około 1892 Racibory †  
97Ekstowicz Józefa z d. Mogielnicka *około 1856 Brzostowo †13-05-1923 Nadbory /Burzyn/  
98Ekstowicz Józefata z d. Grabowska  †po 18-01-1825  
99Ekstowicz Julianna z d. Skrzeczkowska *około 1871 Okrasin †  
100Ekstowicz Kamila z d. Wojno *około 1895 Okrasin †  
101Ekstowicz Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1842 Sienickie †  
102Ekstowicz Katarzyna z d. Wiewiórowska *około 1843 Łoje †29-06-1899 Nadbory /Burzyn/  
103Ekstowicz Konstancja z d. Glinka *około 1836 Bęćkowo †24-02-1900 Kucze Małe /Jedwabne/  
104Ekstowicz Leon *około 1799 Radziłów †30-04-1868 Radziłów /Radziłów/  
105Ekstowicz Maciej *około 1786 †10-02-1849 Radziłów /Radziłów/  
106Ekstowicz Maciej *około 1822 Radziłów †po 18-06-1872  
107Ekstowicz Marcin  †  
108Ekstowicz Marcin *około 1871 Radziłów †  
109Ekstowicz Marcin *około 1829 Radziłów †od 24-10-1887 do 26-01-1903  
110Ekstowicz Marcjanna z d. Wróblewska  †od 09-11-1857 do 03-02-1861  
111Ekstowicz Marianna z d. Skrodzka *około 1857 Wólka Piotrowska †po 22-11-1920  
112Ekstowicz Marianna z d. Elecka ?  †  
113Ekstowicz Marianna *około 1858 †23-07-1873 Radziłów /Radziłów/  
114Ekstowicz Marianna z d. Konopka *około 1834 Mikuty †05-10-1870 Radziłów /Radziłów/  
115Ekstowicz Marianna  †przed 19-11-1866  
116Ekstowicz Marianna z d. Kraińska *około 1829 †po 10-02-1879  
117Ekstowicz Marianna z d. Kosmaczewska *około 1844 Radziłów †26-05-1895 Radziłów /Radziłów/  
118Ekstowicz Marianna z d. Szumowska *około 1826 Witynie †  
119Ekstowicz Marianna  †  
120Ekstowicz Marianna z d. Żebrowska *około 1807 †17-01-1830 Kownatki  
121Ekstowicz Mateusz  †przed 18-04-1819  
122Ekstowicz Paulina z d. Górska *około 1854 Mroczki †  
123Ekstowicz Paweł *około 1881 Radziłów †  
124Ekstowicz Petronela  †przed 22-02-1872  
125Ekstowicz Petronela  †po 13-01-1858  
126Ekstowicz Piotr *06-04-1914 Radziłów †  
127Ekstowicz Regina z d. Masłowska *około 1834 Sośnia †przed 04-1875  
128Ekstowicz Romuald *około 1859 Witynie †  
129Ekstowicz Rozalia *około 1824 †15-12-1854 Radziłów /Radziłów/  
130Ekstowicz Rozalia z d. Rogulska *około 1839 Radziłów †po 02-02-1910  
131Ekstowicz Ryszard (Stanisław) [0¬]    
132Ekstowicz Serafin *około 1876 Radziłów †06-08-1918 Krym  
133Ekstowicz Stanisław *około 1885 †05-04-1898 Nadbory /Burzyn/  
134Ekstowicz Stanisław *około 1899 Radziłów †  
135Ekstowicz Stanisław *około 1877 Radziłów †15-02-1881 Radziłów /Radziłów/  
136Ekstowicz Stanisław *19-05-1838 Radziłów †od 24-01-1888 do 18-04-1920  
137Ekstowicz Stanisław  †po 02-05-1945  
138Ekstowicz Stanisława z d. Popowska [0¬]    
139Ekstowicz Stefania  †1909 Okrasin  
140Ekstowicz Stefania *1906 Ostrowik †1908 Ostrowik /Radziłów/  
141Ekstowicz Stefania z d. Zielińska *około 1890 Radziłów †  
142Ekstowicz Tadeusz *około 10-1918 †29-01-1922 Radziłów /Radziłów/  
143Ekstowicz Tadeusz [0¬]    
144Ekstowicz Teofil *24-11-1845 Radziłów †24-08-1899 Radziłów /Radziłów/  
145Ekstowicz Teofila z d. Pieniążek *około 1833 Pieniążki †28-11-1886 Radziłów /Radziłów/  
146Ekstowicz Teresa z d. Kosmaczewska  †po 10-11-1861  
147Ekstowicz Teresa z d. Ciecierska *około 1766 †18-04-1819 Radziłów /Radziłów/  
148Ekstowicz Teresa z d. Budzińska [0¬]     
149Ekstowicz Tomasz *około 1872 †29-11-1898 Nadbory /Burzyn/  
150Ekstowicz Wacław [0¬]    
151Ekstowicz Walenty *około 1863 Sośnia †  
152Ekstowicz Walenty  †  
153Ekstowicz Wanda z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
154Ekstowicz Wenanty *około 1905 Radziłów †  
155Ekstowicz Weronika Kornelia z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †14-02-1916 Radziłów /Radziłów/  
156Ekstowicz Wiktoria  †  
157Ekstowicz Wiktoria z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
158Ekstowicz Władysław *około 1883 Radziłów †   
159Ekstowicz Władysław *około 12-1877 †18-10-1878 Radziłów /Radziłów/  
160Ekstowicz Wojciech *22-04-1848 Radziłów †13-08-1876 Radziłów /Radziłów/  
161Ekstowicz Zofia z d. Zalewska *około 1904 Radziłów †  
162Ekstowicz Zofia z d. Skitowska *około 1785 Wąsosz †  
163Ekstowicz Zofia z d. Suplicka [0¬]    
164Elant August  †przed 27-11-1895  
165Elant Julianna z d. Just  †przed 27-11-1895  
166Elcner Anna z d. N  †przed 30-01-1855  
167Elcner Franciszek  †przed 30-01-1855  
168Eliasiewicz-Dobrzycka Katarzyna z d. Wiśniewska  †przed 13-11-1855  
169Eliasiewicz-Dobrzycka Marcjanna z d. Zalewska *30-06-1849 Kucze Małe †przed 08-06-1920   
170Eliasiewicz-Dobrzycki Leopold  †od 13-11-1855 do 06-02-1872  
171Eliasiewicz-Dobrzycki Stanisław *około 1837 Guty †przed 08-06-1920   
172Emler Anna z d. Piotrowska  †po 13-02-1844  
173Emler Augustyn *około 1821 Jedwabne †  
174Emler Julianna z d. Pieńkowska *około 1824 Męczki †  
175Emler Karol  †po 13-02-1844  
176Endzelis Anna z d. Łapińska  †przed 28-04-1889  
177Endzelis Jerzy  †po 28-04-1889  
178Endzelis Jerzy *około 1865 Mankuny †  
179Endzelis Teofila z d. Ostrowska *około 1859 Kędziorowo †  
180Enik Adolf  †  
181Enik Aleksander *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
182Enik Franciszek *około 1835 Ławsk †po 06-02-1911  
183Enik Franciszka z d. Modzelewska *około 1836 Ławsk †15-03-1885 Ławsk  
184Enik Franciszka z d. Kadyszewska *około 1879 Radziłów †  
185Enik Frydryk *16-02-1835 Ławsk †  
186Enik Jadwiga z d. Staniszewska *około 1899 Brzeźnio †21-11-1982 Szczuczyn  
187Enik Jakub *około 1822 †  
188Enik Jan *około 1898 Świdry †14-04-1981 Szczuczyn  
189Enik Jan *około 1783 †przed 16-11-1862  
190Enik Jan *około 1864 Ławsk †14-04-1931 Ławsk  
191Enik Józefa z d. Konopka  †  
192Enik Julian *20-08-1856 Ławsk †  
193Enik Julianna z d. Staniszewska *około 1869 Glinki †  
194Enik Krystyna z d. Ząkła *około 1796 Prusy †20-08-1841 Ławsk  
195Enik Krystyna z d. Skrodzka *około 1879 Ławsk †20-03-1949 Ławsk  
196Enik Ludwik *01-01-1854 Świdry †  
197Enik Łucja z d. Łepkowska *około 1862 Ławsk †po 06-02-1911  
198Enik Marcella z d. Nieradko *około 1867 Okrasin †  
199Enik Matylda z d. Adlejmow (Artym) *około 1830 †  
200Enik Michał *około 1868 Ławsk †  
201Enik Paulina *23-09-1849 Niedźwiedzkie †  
202Enyk Jan  †od 06-01-1840 do 15-02-1857  
203Enyk Krystyna z d. Unkt (Zągt)  †po 06-01-1840  
204Erfort Anorta z d. N  †po 14-11-1809  
205Erfort Gotlib  †przed 14-11-1809  
206Erfort Jan *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
207Erfort Marianna z d. Domisiewicz *09-03-1822 Milewo †26-03-1886 Niećkowo  
208Erfort Zamel  †przed 10-1827  
209Erlich Julianna z d. Borawska  †po 07-02-1864  
210Erlich Wilhelm  †przed 07-09-1862  
211Erynk Aleksandra z d. Myślińska *07-09-1912 Szostaki †   
212Erynk Lwon [0¬]    
213Esaman Józef z d. Esman  †przed 24-11-1840  
214Esaman Ludwik z d. Esman *około 1815 Żebry †15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek  
215Esaman Marianna z d. Goraj  †po 24-11-1840  
216Esik Grzegorz z d. Jasik  †przed 17-01-1853  
217Evert Clarence [0¬]    
218Evert Leo [0¬]    
219Evert Mildred z d. Boyer [0¬]    
220Evert N [0¬]    
221Ewald Elżbieta z d. N  †przed 12-11-1830  
222Ewald Ewa z d. Łynko *około 1808 Wąsosz †06-07-1876  
223Ewald Jerzy  †po 12-11-1830  
224Ewald Karolina z d. Łynko *około 1821 Pogorzel Wielka †  
225Ewald Szymon *około 1806 Kucze Wielkie †  
226Ezman Ewa z d. Marewska ?  †  
227Ezman Jan  †  
228Ezman Ksawery *około 1796 Biała Piska †  
229Ezman Ludwika z d. Pietraszewska *około 08-1810 Łomża †  
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl