Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [L] Indeks alfabetyczny [L]1786

1L. Cybula z d. Czarnowska    
2L. Milewski    
3Laura Dompkowska z d. Symszyk  †  
4Laura Żbikowska * Ełk    
5Leanne Blank z d. Foster * Phoenixville, PA   
6Lech Andrzej Delewski * Węgorzewo   
7Lech Borusiewicz * Szczuczyn   
8Lech Cymkowski * Szczuczyn   
9Lech Gazowski * Radziłów   
10Lech Jan Smoliński * Wąsosz    
11Lech Karwowski *25-03-1965 Wąsosz †11-01-1966 Białystok /Wąsosz/   
12Lech Kazimierz Karwowski     
13Lech Kołakowski * Kowale Oleckie    
14Lech Konopka * Szczuczyn   
15Lech Kukowski * Rajgród   
16Lech Łobodziec    
17Lech Łojewski *1948 †25-01-1999 Woszczele   
18Lech Malinowski * Surały   
19Lech Marian Lisik * Żebry    
20Lech Zbigniew Tarnacki * Ławsk   
21Lech Zyskowski * Popowo   
22Lechosław Chalecki    
23Lejba Faybowicz  †  
24Lena Krzewska * Bruksela   
25Lena Łyszkowska * Wyszków    
26Leo Evert    
27Leokadia Adamska z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
28Leokadia Alicja Polakowska z d. Burza    
29Leokadia Andrukiewicz z d. Staworko    
30Leokadia Anuszkiewicz z d. Jakubczyk  †  
31Leokadia Arciszewska z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
32Leokadia Baczewska z d. Bukowska  †  
33Leokadia Bagińska z d. Borawska * Zalesie   
34Leokadia Bagińska *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
35Leokadia Bagińska *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
36Leokadia Bagińska z d. Zalewska  †  
37Leokadia Bargłowska z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
38Leokadia Bedzkowska z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
39Leokadia Bieńkowska z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
40Leokadia Bieńkowska z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
41Leokadia Blum z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
42Leokadia Bogusławska *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
43Leokadia Borawska *około 1915 Zalesie †20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/  
44Leokadia Borawska z d. Wierzbicka  †  
45Leokadia Bronakowska z d. Mocarska *około 1909 Mocarze †24-07-1988  
46Leokadia Brozio z d. Gutowska *06-10-1901 Konopki †  
47Leokadia Brzostowska z d. Tarnacka * Łempice   
48Leokadia Brzostowska z d. Łuba * Rydzewo   
49Leokadia Bukowska z d. Kijek  †  
50Leokadia Burgraff z d. Zawistowska  †po 22-11-1949  
51Leokadia Chałustowska z d. Wiśniewska  †  
52Leokadia Chełmińska z d. Chodnicka *28-07-1912 †11-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
53Leokadia Chmielewska z d. Frączkowska *18-12-1914 Mścichy †  
54Leokadia Chmielewska z d. Niedźwiedzka *29-06-1909 Kownatki †05-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
55Leokadia Chodnicka z d. Brodowska *15-04-1917 Bagienice †2001 Ełk /Ełk/   
56Leokadia Chodnicka z d. Filter *około 1901 Pawełki †  
57Leokadia Chojnowska z d. Kuczewska *około 1900 Kucze Małe †  
58Leokadia Chojnowska z d. Gutowska  †przed 10-03-2000  
59Leokadia Cholewińska *około 02-1943 Zaborowo †03-06-1944 Zaborowo /Wąsosz/  
60Leokadia Chorosz z d. Tarnacka * Wąsosz   
61Leokadia Chrostowska z d. Hermanowska *około 1911 Scranton, PA †  
62Leokadia Chrostowska z d. Górska *14-05-1903 Kieljany †23-10-1976 Kieljany /Wąsosz/  
63Leokadia Chrostowska    
64Leokadia Chrzanowska z d. Karwowska *około 1901 Brzostowo †  
65Leokadia Chrzanowska z d. Modzelewska *około 1839 Mikuty †od 27-11-1883 do 08-1886  
66Leokadia Chylińska *14-05-1909 Sulewo Prusy †  
67Leokadia Cukrowska z d. Romanowska *28-01-1907 †20-07-1938  
68Leokadia Cwalina z d. Kotarska * Godlewo    
69Leokadia Cwalina z d. Kulikowska * Łempice   
70Leokadia Cwalina z d. Buźniak * Trzcianka   
71Leokadia Cwalina z d. Góralczyk  †  
72Leokadia Cybulska z d. Najda *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
73Leokadia Czerwonka z d. Szymanowska *05-04-1909 Andrychy †24-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
74Leokadia Dardzińska z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
75Leokadia Dąbrowska z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
76Leokadia Dąbrowska z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †  
77Leokadia Dąbrowska z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
78Leokadia Dobrzycka z d. Borawska    
79Leokadia Domitr *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
80Leokadia Duchnowska z d. Koszorek *24-10-1913 Myszyniec †  
81Leokadia Dworakowska z d. Sulewska * Borawskie   
82Leokadia Dybikowska z d. Jarmutowska *08-06-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †03-11-1990 Kramarzewo /Radziłów/  
83Leokadia Eugenia Kuczyńska z d. Zakrzewska *24-03-1918 Wojsławy †09-12-1990 Wojsławy /Wąsosz/   
84Leokadia Faltyn z d. Nikonowicz *około 1905 †  
85Leokadia Gajek    
86Leokadia Gardocka z d. Szydziak    
87Leokadia Gerlach z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
88Leokadia Gierczyńska z d. Kaczmarek    
89Leokadia Godlewska z d. Kozikowska *12-04-1925 Wąsosz †  
90Leokadia Godlewska z d. Cybulska *09-12-1912 †  
91Leokadia Godlewska *11-1903 Chełchy †04-12-1903 Chełchy /Niedźwiadna/   
92Leokadia Górska *18-06-1899 Kieljany †18-06-1899 Kieljany  
93Leokadia Górska z d. Olędzka  †  
94Leokadia Grabowska z d. Kownacka *16-12-1896 Kownatki †14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/   
95Leokadia Grabowska z d. Chrostowska  †  
96Leokadia Grabowska z d. Rogalska  †09-09-1940 Bukowo  
97Leokadia Grunwald z d. Podlas *06-03-1916 †24-05-1996 /Wąsosz/  
98Leokadia Grzymałowska z d. Bieńkowska *1907 Romany † Ełk  
99Leokadia Grzymkowska z d. Jenik *14-02-1916 Ławsk †31-07-1961 Ławsk /Wąsosz/  
100Leokadia Guzowska z d. Roszko    
101Leokadia Gwiazdowska z d. Tarnacka *08-03-1908 †  
102Leokadia Hinc z d. Mielewczyk    
103Leokadia Irena Cybula z d. Gocłowska * Kramarzewo   
104Leokadia Jachimska z d. Gutowska *około 1899 †  
105Leokadia Jaczyńska z d. Sienicka *26-01-1908 †28-03-1993 Czerwonki /Wąsosz/   
106Leokadia Janczewska z d. Popiołek *04-03-1914 Jedwabne †  
107Leokadia Jankowska z d. Dąbrowska *10-12-1921 Łoje Awissa †przed 08-1947  
108Leokadia Jarosińska z d. Kozikowska    
109Leokadia Jaskółka z d. Sulewska * Chrzanowo   
110Leokadia Józefa Pieńkowska z d. Łuba *około 1901 †  
111Leokadia Jóźwik z d. Piwko * Rakowo   
112Leokadia Kalinowska z d. Chojnowska    
113Leokadia Kaliszewska z d. Maciorowska * Bagienice   
114Leokadia Kalwejt z d. Ostrowska  †  
115Leokadia Karczewska z d. Czerwińska *około 1885 Świdry †przed 05-1915  
116Leokadia Karwowska z d. Rogowska *około 1915 †  
117Leokadia Karwowska z d. Zarzecka *19-07-1913 Żebry †13-05-1992 Żebry /Wąsosz/  
118Leokadia Karwowska z d. Bronakowska *około 1912 Bronaki-Olki †   
119Leokadia Karwowska *około 1910 †06-05-1928 Wąsosz  
120Leokadia Karwowska z d. Ramotowska *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
121Leokadia Kędzierska z d. Modzelewska *09-02-1914 Bagienice †przed 03-1958  
122Leokadia Kierchner z d. Mroczkowska *1913 †  
123Leokadia Kindeusz z d. Kalinowska    
124Leokadia Klimaszewska z d. Rogowska *około 1908 Doliwy †  
125Leokadia Klimaszewska z d. Święcica    
126Leokadia Klisiak z d. Remiszewska *18-11-1898 Zaskrodzie †  
127Leokadia Klukowska z d. Żach    
128Leokadia Kobryńska z d. Szczukowska  †  
129Leokadia Kołakowska z d. Borawska  †  
130Leokadia Konopka z d. Ciecierska * Radziłów   
131Leokadia Konopka z d. Borawska *26-04-1917 Trzaski †  
132Leokadia Konopka z d. Wiśniewska *10-10-1909 Żebry †  
133Leokadia Konopka z d. Sulewska *13-10-1905 Zalesie †  
134Leokadia Konopka z d. Owsianko *około 1901 Bzury †  
135Leokadia Konopko z d. Ołdakowska *18-01-1904 Wąsosz †11-01-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
136Leokadia Korbach z d. Łaguna * Milewo   
137Leokadia Kotarska z d. Siedlecka    
138Leokadia Kowalewska *07-09-1928 Wąsosz †14-01-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
139Leokadia Kowalewska z d. Grabowska *08-1911 Dobrzyjałowo †  
140Leokadia Kowalewska z d. Olszewska *23-09-1910 Niećkowo †  
141Leokadia Kozłowska z d. Dobrzycka *20-12-1909 Wąsosz †po 25-12-1945  
142Leokadia Kozłowska z d. Moczydłowska *20-11-1909 Wąsosz †24-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
143Leokadia Krajewska z d. Żukowska *02-12-1915 Ławsk †  
144Leokadia Kruszyńska z d. Nikonowicz * Kudłaczewo   
145Leokadia Kruszyńska z d. Chojnowska *12-04-1892 Budy †06-02-1954 Żebry /Wąsosz/  
146Leokadia Krymska z d. Szleter *około 1915 Klimaszewnica †  
147Leokadia Kryszczyńska z d. Barańska  †  
148Leokadia Krzyżanowska z d. Remiszewska *18-01-1902 Zaskrodzie †  
149Leokadia Łaguna z d. Górska *05-01-1938 Sulewo Kownaty †   
150Leokadia Łaguna z d. Frączkowska *11-05-1901 Ramoty †06-01-1980 Pasichy /Wąsosz/  
151Leokadia Łajewska *około 16-01-1930 †30-01-1930 Grozimy  
152Leokadia Łempicka z d. Gardocka *11-07-1929 Łempice †31-01-2001 /Wąsosz/   
153Leokadia Łempicka z d. Wysocka  †   
154Leokadia Łojewska z d. Dąbrowska * Kudłaczewo   
155Leokadia Łukasiak z d. Gacka *28-01-1922 Łoje †  
156Leokadia Maciejewska z d. Skibniewska  †  
157Leokadia Magdalena Tarka z d. Surawska *15-04-1902 Niedźwiedzkie †  
158Leokadia Makowska z d. Dołęga *około 1905 Makowskie †  
159Leokadia Malinowska *1924 Niećkowo †20-03-1956 Niećkowo /Wąsosz/  
160Leokadia Malinowska z d. Sulewska *około 1900 Bagienice †  
161Leokadia Malinowska z d. Chełmińska    
162Leokadia Marcińczyk z d. Ostatkiewicz *około 1896 Kossaki par. Jedwabne †  
163Leokadia Marianna Filipkowska z d. Grabowska *około 1867 Czerwonki †15-09-1924 Borawskie  
164Leokadia Matysiewicz z d. Chrościelewska  †  
165Leokadia Mieczkowska z d. Rudnicka  †  
166Leokadia Mieczkowska z d. Karczewska  †  
167Leokadia Mierzejewska z d. Biedrzycka *około 1924 Guty-Poddenki †  
168Leokadia Mikucka z d. Wiśniewska * Kędziorowo   
169Leokadia Mikucka z d. Bagińska *około 1891 Kieljany †  
170Leokadia Milewska *około 08-1909 Szostaki †20-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
171Leokadia Mocarska z d. Przestrzelska *około 1899 Brzostowo †  
172Leokadia Mocarska z d. Mazurska  †  
173Leokadia Modzelewska z d. Łaguna *31-10-1921 Lipnik †18-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
174Leokadia Modzelewska z d. Czerwonka *18-11-1912 Czerwonki †15-05-1994 Grajewo /Wąsosz/  
175Leokadia Modzelewska z d. Mroczkowska *11-05-1911 Wojsławy †13-10-1935 Wojsławy /Wąsosz/  
176Leokadia Mordasiewicz z d. Łuba * Łoje Awissa   
177Leokadia Mroczkowska *06-01-1934 †12-02-1935 Czerwonki /Wąsosz/   
178Leokadia Mroczkowska z d. Żbikowska * Czerwonki    
179Leokadia Mroczkowska z d. Kossakowska  †   
180Leokadia Mrozowicz z d. Olszewska * Wąsosz    
181Leokadia Mścichowska z d. Ołdakowska *11-11-1907 Kędziorowo †   
182Leokadia Mścichowska z d. Romanowska  †  
183Leokadia Niebrzydowska z d. Zalewska *07-06-1905 Wojsławy †04-04-2000 Wojsławy /Wąsosz/   
184Leokadia Niebrzydowska *22-09-1886 Sokoły †25-09-1957 Sokoły /Wąsosz/  
185Leokadia Niebrzydowska *około 1871 Czarnowo †22-11-1873 Czarnowo /Niedźwiadna/  
186Leokadia Nieciecka z d. Kossakowska *około 1900 Bartki †  
187Leokadia Niecikowska z d. Podworna * Wąsosz   
188Leokadia Nieradko z d. Mordasiewicz  †  
189Leokadia Nowak z d. Krakowska    
190Leokadia Ofman z d. Gardocka *02-10-1910 Ramoty †po 17-08-2000  
191Leokadia Olszewska z d. Nagórska *około 1916 †  
192Leokadia Orłowska z d. Szymanowska *03-02-1903 Wólka par. Szczuczyn †  
193Leokadia Orłowska z d. Zalewska *13-07-1900 Kucze Małe †   
194Leokadia Orłowska *około 1896 †23-02-1901 Grozimy /Wąsosz/  
195Leokadia Orłowska z d. Chalamońska *około 1884 Załuski †  
196Leokadia Ostrowska z d. Żurawska * Wąsosz   
197Leokadia Paszkowska z d. Supińska     
198Leokadia Petkowska z d. Rydzewska *około 1866 Wiązownica †  
199Leokadia Piotrowska z d. Tyszkiewicz *około 1898 Smolarze †  
200Leokadia Piórkowska z d. Rogowska *około 1920 Sośnia †  
201Leokadia Pisowacka z d. Łoniewska * Lipińskie k. Klus    
202Leokadia Płochocka *około 08-1939 Łempice †01-02-1941 Łempice  
203Leokadia Płochocka z d. Rutkowska *10-05-1917 †14-12-1995 /Wąsosz/  
204Leokadia Poniatowska z d. Ruszkowska  †  
205Leokadia Poznańska z d. Domitrz *12-01-1907 Kucze Małe †01-02-1977 Burzyn   
206Leokadia Przestrzelska z d. Bagińska *24-10-1921 Borawskie †  
207Leokadia Przestrzelska z d. Karwowska *12-08-1905 Brzostowo †11-12-1940 Brychy /Przytuły/  
208Leokadia Przestrzelska z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
209Leokadia Rakowska z d. Wądołowska *07-10-1916 Chrzanowo-Cyprki †  
210Leokadia Ramotowska *około 1899 Wierzbołów †05-10-1919 Wąsosz /Wąsosz/  
211Leokadia Rawska z d. Jucewicz *około 1885 Jedwabne †  
212Leokadia Redyk z d. Nieciecka *około 1902 Bartki †  
213Leokadia Rogowska z d. Łojewska *około 1910 †  
214Leokadia Rogowska *15-02-1906 Glinki †  
215Leokadia Rogowska z d. Łempicka *21-06-1885 Bagienice †   
216Leokadia Rostkowska z d. Gardocka *16-10-1910 Gardoty †  
217Leokadia Rudowska z d. Górska * Rakowo   
218Leokadia Rutkowska z d. Godlewska *1910 †  
219Leokadia Rutkowska z d. Zalewska *10-06-1903 Zalesie †01-08-1986 Nieciki  
220Leokadia Rutkowska z d. Trzaska *około 1901 Brzostowo †  
221Leokadia Sawicka z d. Kruszyńska *30-09-1915 Żebry †po 06-04-1998  
222Leokadia Skrodzka z d. Leszczewska *16-11-1911 Borawskie †  
223Leokadia Skrodzka z d. Żołnierowicz    
224Leokadia Sobolewska z d. Filonowicz *21-08-1914 †07-08-1984 Niećkowo /Wąsosz/  
225Leokadia Solińska *05-1933 Wąsosz †18-05-1933 Wąsosz   
226Leokadia Sosnowska z d. Rynkiewicz *30-01-1920 Mścichy †  
227Leokadia Sowińska z d. Klimaszewska *14-01-1907 Kubra †  
228Leokadia Stefanowska z d. Truchan    
229Leokadia Stelcwach z d. Sulewska *około 1864 Burzyn †  
230Leokadia Sulewska * Kieljany    
231Leokadia Sulewska z d. Chrostowska * Olszewo   
232Leokadia Sulewska *18-06-1913 Zaborowo †   
233Leokadia Sulewska *około 08-03-1901 †14-03-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
234Leokadia Szczech *około 1938 Pasichy †09-01-1941 Pasichy  
235Leokadia Szleszyńska z d. Jurska * Czachy   
236Leokadia Szleter z d. Karpińska * Czerwonki   
237Leokadia Sztachelska z d. Danowska * Niedźwiedzkie    
238Leokadia Szulc z d. Milewska *13-06-1923 Zacieczki †po 23-04-1943  
239Leokadia Szwalgin z d. Czerwonka *około 1907 †po 25-10-1949  
240Leokadia Szymanowska z d. Chrostowska * Wąsosz   
241Leokadia Śmiarowska z d. Kotowska  †  
242Leokadia Śmiarowska z d. Chludzińska  †przed 22-01-1924  
243Leokadia Świderska *około 1943 Wąsosz †06-02-1946 Wąsosz  
244Leokadia Świderska z d. Gwiazdowska * Radziłów   
245Leokadia Święćkowska z d. Zarzecka    
246Leokadia Tarnacka *23-05-1943 Wąsosz †12-02-1944 Wąsosz  
247Leokadia Tarnacka z d. Śmiarowska * Łempice    
248Leokadia Tarnowska z d. Mocarska *około 1903 Mocarze †  
249Leokadia Teodora Jarmutowska z d. Gardocka *13-04-1907 Zalesie †05-01-1984 Brzeźnio   
250Leokadia Tomaszewska z d. Walendzik *13-06-1906 Niećkowo †  
251Leokadia Truszkowska z d. Grzymała *około 1896 Grądy Wielkie †  
252Leokadia Trzaska z d. Maszczyk *około 1895 Rutkowskie †21-04-1978 Brzostowo  
253Leokadia Tuźnik z d. Filipkowska  †1993 Wesoła /Warszawa/   
254Leokadia Walendzik z d. Kwit  †  
255Leokadia Wasilewska z d. Kruszyńska * Żebry   
256Leokadia Wasilewska z d. Leszczewska *około 1911 Radziłów †27-02-1942 Ławsk  
257Leokadia Wasilewska z d. Kurkowska *około 1899 Guty †  
258Leokadia Werner z d. Chmielewska    
259Leokadia Werno z d. Truszkowska *28-05-1903 Niebrzydy †  
260Leokadia Wędrzycka z d. Pawełkowska  †przed 02-10-1980  
261Leokadia Wiśniewska z d. Rutkowska *02-02-1918 Radziłów †  
262Leokadia Włodarska z d. Mikucka *około 1907 †   
263Leokadia Wołyniec z d. Modzelewska * Modzele   
264Leokadia Wróblewska z d. Górska * Kudłaczewo    
265Leokadia Wróblewska *około 1919 Grędy †14-08-1940 Grędy  
266Leokadia Wróblewska z d. Kalinowska    
267Leokadia Wszeborowska z d. Modzelewska *około 1889 Kamianki †  
268Leokadia Wysocka z d. Dzięgielewska * Żebry   
269Leokadia Wysocka z d. Śmiarowska *około 1897 Mieczki †  
270Leokadia Wysocka z d. Gutowska *około 1837 †23-02-1866 Pasichy  
271Leokadia Zacharzewska z d. Filipkowska    
272Leokadia Zalewska z d. Liberacka * Klimaszewnica   
273Leokadia Zalewska z d. Polkowska * Szyjki   
274Leokadia Zalewska *około 1913 Słucz †29-11-1914 Zofiówka /Wąsosz/  
275Leokadia Zalewska *około 02-1910 †14-04-1910 Kudłaczewo /Wąsosz/  
276Leokadia Zalewska z d. Orłowska *około 1907 Witynie †   
277Leokadia Zalewska *około 10-1902 †25-01-1903 Kudłaczewo /Wąsosz/  
278Leokadia Zalewska z d. Pogonowska  †  
279Leokadia Zalewska z d. Zamojska  †02-12-1941 Szczuczyn  
280Leokadia Zalewska z d. Polkowska  †  
281Leokadia Załęcka z d. Mroczkowska  †  
282Leokadia Zamojska z d. Rutkowska    
283Leokadia Zarzecka z d. Zalewska *około 1923 Wąsosz †przed 07-1947  
284Leokadia Zarzecka z d. Karwowska *16-03-1909 Żebry †13-09-1954 Żebry /Wąsosz/  
285Leokadia Zawadzka * Święcienin   
286Leokadia Zawadzka z d. Rozwadowska *14-09-1876 Piecki †11-10-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
287Leokadia Zawistowska z d. Sarnacka  †  
288Leokadia Zelkowska z d. Domitrz *około 1910 Przestrzele †04-11-1998  
289Leokadia Zielińska *około 1923 Wąsosz †14-12-1939 /Wąsosz/  
290Leokadia Żbikowska z d. Dębińska * Lipińskie    
291Leokadia Żbikowska * Czerwonki   
292Leokadia Żurawska z d. Modzelewska *14-06-1913 Grajewo †11-02-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
293Leon (Paweł) Wronkowski *około 1847 Chełchy †  
294Leon Adamski  †  
295Leon Adolf Krasiński * Szymany   
296Leon Akacki *około 1803 Borki †  
297Leon Albert Soliński *około 1826 †od 04-11-1890 do 27-11-1899   
298Leon Aleksander Kołakowski *około 1784 †  
299Leon Antoni Chrostowski *14-06-1856 Biodry †  
300Leon Bagiński *20-09-1917 Ciemianka †  
301Leon Bagiński *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
302Leon Bagiński *około 1830 †  
303Leon Bagiński *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
304Leon Bagiński *16-04-1780 †przed 10-1821  
305Leon Bagiński  †  
306Leon Bajkiewicz *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
307Leon Baltazar Domurat *około 1794 †po 11-02-1851  
308Leon Białowąs  †po 28-11-1945  
309Leon Bogdan *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
310Leon Bogdański *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
311Leon Bolesław Kin *18-11-1882 Wąsosz †19-01-1939 Wąsosz  
312Leon Borawski *około 1843 Świdry Podleśne †przed 23-02-1897  
313Leon Borawski *około 1799 Nadbory †19-09-1845  
314Leon Borawski  †przed 23-11-1863  
315Leon Borawski  †przed 09-02-1820  
316Leon Boryszewski  †przed 15-02-1839  
317Leon Bronakowski  †po 24-02-1879  
318Leon Brzostowski *około 1834 Łoje Awissa †27-06-1881  
319Leon Burzyński *około 1874 Sieburczyn †   
320Leon Burzyński *08-08-1874 Sieburczyn †   
321Leon Bystrowski *około 1865 Saniki †  
322Leon Chodnicki  †po 17-01-1928  
323Leon Chojnowski  †  
324Leon Chrostowski * Bagienice    
325Leon Chrzanowski *około 1802 Małachowo †  
326Leon Chrzanowski *około 1801 †od 21-02-1862 do 20-06-1871  
327Leon Chrzanowski  †  
328Leon Chrzanowski  †przed 05-1812  
329Leon Czaplicki *około 1838 Sienickie †  
330Leon Czarnecki  †1832  
331Leon Czarnowski *13-03-1843 Guty par. Wąsosz †  
332Leon Czerwonka *około 1822 †29-08-1865 Czerwonki  
333Leon Czerwonka    
334Leon Danowski *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
335Leon Dardziński * Szczuczyn   
336Leon Dardziński *około 1880 Wąsosz †  
337Leon Darwicki *15-12-1912 Kownatki †  
338Leon Darwicki *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
339Leon Dawidowski *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
340Leon Dąbrowski *około 1902 Mocarze †  
341Leon Dera *20-04-1908 †  
342Leon Domaradzki *10-09-1901 Kozłówka †  
343Leon Downar *około 1849 Kownacin †  
344Leon Drągowski  †  
345Leon Dzięgielewski *około 1772 †po 16-11-1824  
346Leon Dzięgielewski * Sienickie † Szczecin /Szczecin/   
347Leon Dzwilewski *około 1918 Szczebra †  
348Leon Dzwilewski  †  
349Leon Ekstowicz *około 1799 Radziłów †30-04-1868 Radziłów /Radziłów/  
350Leon Filipkowski  †przed 31-01-1933  
351Leon Foltyński  †przed 16-11-1822  
352Leon Franciszek Kleszczewski *około 1903 Karwowo-Wszebory †  
353Leon Gardocki *około 1874 Niećkowo †13-04-1945 Stawiane  
354Leon Gardocki * Truszki †przed 10-02-1823  
355Leon Gawecki *około 1821 Biodry †  
356Leon Gołębiewski *około 1866 Przytuły †przed 29-04-1942  
357Leon Grądzki  †po 01-03-1848  
358Leon Gryczewski *około 1839 Murawy †przed 07-02-1899  
359Leon Gryczewski  †po 25-02-1906  
360Leon Grzymkowski *16-08-1898 Ławsk †  
361Leon Iwanowski *około 1881 Romany †  
362Leon Jagodziński *około 1830 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
363Leon Jakacki *około 1797 Jaki †29-07-1857 Bzury  
364Leon Jakub Sierakowski * Żelazki   
365Leon Jakubowski *około 1822 Wąsosz †24-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
366Leon Jan Chrapowicki *około 1827 Kapice †  
367Leon Janczewski  †po 07-03-1859  
368Leon Januszewski *około 10-1862 †10-01-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
369Leon Józef Grabowski *około 1830 Grabowskie †po 16-05-1892  
370Leon Julian Łempicki *05-11-1864 Sulewo Kownaty †01-08-1865 Sulewo Kownaty   
371Leon Kamiński *1853 Olszyny †   
372Leon Kamiński  †  
373Leon Karol Borawski *03-09-1818 Konopki †05-09-1818 Konopki  
374Leon Karwowski *25-11-1897 Turczyn †1962 /Rajgród/   
375Leon Karwowski *około 1895 †10-11-1918 Nadbory /Burzyn/  
376Leon Karwowski *około 13-10-1886 Zaborowo †27-10-1886 Zaborowo  
377Leon Karwowski *około 1835 Brychy †od 16-02-1885 do 02-01-1893  
378Leon Karwowski *około 1813 Brodowo †  
379Leon Kiełczewski *około 1857 Gnatowo †09-04-1905 Rydzewo Szlacheckie  
380Leon Kierznowski *około 1860 †31-05-1895 Szczuczyn  
381Leon Kisielewski *około 1812 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/   
382Leon Kiźliński *około 1919 USA †  
383Leon Kołakowski *około 1793 Wiśniewo †po 31-01-1849  
384Leon Kołdys *około 1877 Siwki par. Romany †  
385Leon Koniecko *02-02-1934 Grozimy †23-10-2004 Grozimy  
386Leon Koniecko *1900 Grozimy †25-07-1982 /Wąsosz/  
387Leon Koniecko *około 1843 Modzele †  
388Leon Koniecko  †po 29-01-1843  
389Leon Konopka * Czachy   
390Leon Konopka *około 1865 Konopki Monety †  
391Leon Konopka  †po 16-04-1833  
392Leon Koprowski  †po 20-07-1818  
393Leon Kosiorek *około 1911 †  
394Leon Kostuch *12-02-1916 †24-10-1968 Sopot /Sopot/  
395Leon Kowalewski *około 1891 Kurejwa †  
396Leon Kownacki  †po 03-04-1943  
397Leon Kozikowski *26-12-1909 Karwowo †  
398Leon Kozikowski *około 1828 Dębówka †po 08-02-1888  
399Leon Kozłowski *około 1885 Kędziorowo †03-04-1945  
400Leon Krawczyński  †  
401Leon Krukowski    
402Leon Kuczyński    
403Leon Kurzątkowski *około 1892 Mazewo †  
404Leon Lemański *22-06-1910 Modzele †  
405Leon Leosiewski *około 1772 Mocarze †od 17-11-1839 do 02-11-1845  
406Leon Leszczyński *01-12-1875 †24-03-1951 Rakowo /Szczuczyn/  
407Leon Lotkowski  †  
408Leon Łempicki *19-02-1901 Świdry †19-11-1910 Świdry /Wąsosz/   
409Leon Łempicki *30-08-1877 Niebrzydy †   
410Leon Łempicki *około 1728 †21-08-1770 Sokoły /Wąsosz/  
411Leon Łepkowski *około 1826 Łoje †  
412Leon Łepkowski  †po 06-02-1900  
413Leon Łojewski *1809 Łoje Grężki †  
414Leon Malc    
415Leon Malinowski *około 1851 Żebry †od 04-02-1918 do 07-02-1928  
416Leon Matyszewski  †po 27-08-1945  
417Leon Męczkowski  †  
418Leon Mierzejewski  †  
419Leon Mierzejewski  †  
420Leon Mikucki *około 1839 Przestrzele †23-12-1900 Rutkowskie /Burzyn/  
421Leon Mikucki  †po 11-02-1851  
422Leon Mikucki  †  
423Leon Milewski *14-11-1904 Bzury †  
424Leon Milewski *około 1890 Bzury †02-10-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
425Leon Milewski *około 1850 Sarnetki †  
426Leon Milewski *około 1824 Łoje Awissa †po 18-02-1862  
427Leon Moniuszko  †przed 10-02-1874  
428Leon Mroczkowski *około 1858 Wierciszewo †po 15-02-1909  
429Leon Mroczkowski *09-04-1794 Wojsławki †16-04-1794 Wojsławy  
430Leon Mścichowski *27-06-1788 †po 20-11-1842  
431Leon Mściwujewski *07-09-1906 Guty †  
432Leon Niecikowski *20-08-1772 †  
433Leon Niedźwiedzki *27-04-1906 Boczki †  
434Leon Odachowski *około 1865 Sokoły par. Romany †  
435Leon Odachowski  †  
436Leon Olszewski *31-03-1903 †02-08-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
437Leon Ołdakowski *16-01-1913 Wąsosz †   
438Leon Ołdakowski *04-04-1896 Wąsosz †06-12-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
439Leon Opoński *24-03-1906 Żebry †06-05-1952 Żebry /Wąsosz/  
440Leon Orłowski *25-07-1903 Świdry †16-03-1938  
441Leon Orłowski *około 1839 Możdżenie †po 02-03-1908  
442Leon Piechowski  †po 19-10-1909  
443Leon Pieniążek *1917 Kownatki †  
444Leon Piotrowski *około 1814 Kędziorowo †  
445Leon Piórkowski *około 1822 Racibory †od 26-11-1883 do 24-01-1893  
446Leon Polkowski *około 1816 Szyjki †po 10-10-1882  
447Leon Popławski     
448Leon Potęga *około 1838 Siwki par. Romany †od 16-11-1891 do 21-09-1896  
449Leon Poznański *1885 Mikołajewo par. Burzyn †   
450Leon Przestrzelski *około 1809 Chyliny †po 03-06-1872  
451Leon Rogowski  †19-08-1855  
452Leon Romanowski * Radziłów   
453Leon Romanowski  †  
454Leon Rostek *około 1872 Wąsosz †  
455Leon Rostkowski *około 1826 Grądy Wielkie †23-01-1893  
456Leon Ruszczyk  †po 28-10-1887  
457Leon Rydzewski *1857 Olszewo par. Romany †1857 Olszewo par. Romany /Romany/  
458Leon Samełko *10-1903 Chojnowo †18-11-1903 Chojnowo /Niedźwiadna/  
459Leon Sankowski *około 1815 Wąsosz †  
460Leon Sarnacki *06-11-1867 Ławsk †od 20-01-1913 do 03-12-1937  
461Leon Sawicki *około 1901 Skaje †  
462Leon Sikorski *około 1859 Wąsosz †04-08-1929 Wąsosz  
463Leon Sikorski  †  
464Leon Skrodzki *1858 Grabowskie †  
465Leon Słonicki  †przed 05-02-1827  
466Leon Smoliński  †20-12-1922 Barany  
467Leon Sokołowski *około 1896 Karwowo-Polki †28-02-1980 Karwowo  
468Leon Sokołowski *około 1796 Biodry †  
469Leon Soliński *około 1913 Wąsosz †  
470Leon Stanisław Kowalewski *11-04-1909 USA †  
471Leon Stępiński *26-12-1912 Żebry †  
472Leon Strzałkowski *25-06-1900 USA †09-05-1952 Szczuczyn /Wąsosz/  
473Leon Sulewski *10-03-1911 Sulewo Kownaty †31-08-2001 Grajewo /Wąsosz/   
474Leon Sulewski *20-02-1910 Zaborowo †   
475Leon Sulewski *17-06-1900 Godlewo †25-01-1973 Godlewo /Wąsosz/  
476Leon Sulewski *06-12-1890 Zaborowo †  
477Leon Sulewski *około 1850 †29-09-1886 Szostaki /Burzyn/  
478Leon Sulewski *09-04-1809 Sulewo Prusy †03-10-1810 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
479Leon Sulewski *03-01-1806 Sulewo Prusy †  
480Leon Sulewski  †przed 19-01-1835  
481Leon Supiński  †  
482Leon Surawski *około 1877 Niedźwiedzkie †  
483Leon Szemborowski  †przed 11-11-1815  
484Leon Szleszyński *około 1861 Przyborowo †po 10-02-1914  
485Leon Szleszyński *około 1835 Szlasy †  
486Leon Szulc *około 1876 Szwelczyn †24-12-1945 Wąsosz  
487Leon Szyszko * Białystok   
488Leon Świderski *30-07-1797 Łosewo †od 02-02-1864 do 01-03-1897  
489Leon Święszkowski *około 1867 Barwiki †po 13-02-1912  
490Leon Trzaska *około 1803 Mroczki †   
491Leon Trzonkowski *06-11-1893 Dołęgi †  
492Leon Wasilewski  †po 19-09-1881  
493Leon Wądołowski *około 1794 Kokoszki †od 13-02-1855 do 23-11-1857  
494Leon Wądołowski  †przed 18-09-1849  
495Leon Werner *około 1834 †15-11-1837 Konopki  
496Leon Węgoborski  †  
497Leon Wierciszewski  †przed 26-11-1832  
498Leon Wiszowaty *około 1825 Bagińskie †  
499Leon Wiśniewski * Opartowo   
500Leon Witkowski *około 1788 Słucz †  
501Leon Witkowski    
502Leon Władysław Karpiński * Białaszewo   
503Leon Wojsław *11-04-1842 Obrytki †28-09-1845 Obrytki  
504Leon Wojsław *12-04-1834 Obrytki †22-04-1851 Obrytki /Wąsosz/  
505Leon Wojsław *24-02-1833 Wojsławy †  
506Leon Wróblewski *około 1875 Wierciszewo †  
507Leon Wróblewski *około 1849 Niedźwiadna †  
508Leon Wróblewski  †  
509Leon Wysocki *23-02-1902 †27-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
510Leon Zalewski *17-09-1910 Zanklewo †29-09-2002 Zanklewo /Wizna/   
511Leon Zalewski *09-10-1884 Kucze Małe †16-05-1945 Kucze Małe   
512Leon Zalewski *około 1792 †przed 25-02-1862  
513Leon Zalewski *około 1769 †19-02-1775 Zalesie /Wąsosz/   
514Leon Zarzecki *16-06-1887 Szczuczyn †  
515Leon Zawłocki *około 1862 Chmielewo †przed 31-01-1921  
516Leon Zieliński *1897 Radziłów †  
517Leon Zientara  † Sopot /Sopot/  
518Leon Zygmunt Wiszowaty *22-02-1890 Surały †  
519Leon Żebrowski  †przed 12-05-1913  
520Leona Foster z d. Evert *20-07-1920 Mount Carmel, PA †13-02-2011 Pattstown, PA /Mount Carmel, PA/  
521Leona Januszewska z d. Koniecko  †  
522Leonard Adam Łempicki *20-02-1898 Bagienice †03-01-1970 Bagienice /Wąsosz/   
523Leonard Brajczewski *około 1815 Szostaki †przed 25-11-1872  
524Leonard Cendrowski *około 1797 †14-01-1829   
525Leonard Chilkiewicz *około 1846 Andrzejewo †po 26-05-1901  
526Leonard Chojnowski *05-05-1886 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †03-04-1975 Pasichy /Wąsosz/  
527Leonard Ciecierski *około 1801 Doliwy †po 17-02-1857  
528Leonard Gosiewski *27-03-1912 Łojki par. Białaszewo †  
529Leonard Górski *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
530Leonard Janowski *około 1858 Burzyn †po 13-02-1912  
531Leonard Kozłowski *około 1793 Sieburczyn †przed 06-02-1842   
532Leonard Ladziński *15-07-1836 Wąsosz †od 14-11-1892 do 05-01-1925  
533Leonard Łobodziec * Schwedt   
534Leonard Machina *około 1896 Przechody †  
535Leonard Mroczkowski *23-02-1912 Klimaszewnica †  
536Leonard Mroczkowski  †po 04-08-1949  
537Leonard Naguszewski *około 1878 Grudas †przed 09-03-1962  
538Leonard Nieciecki *około 1893 Bartki †  
539Leonard Okurowski *18-04-1894 Olszyny †  
540Leonard Popiołek *około 1813 Zanklewo †  
541Leonard Sutkowski *około 1903 Jankowo-Młodzianowo †  
542Leonard Święcikowski    
543Leonard Teodor Albiński *26-05-1791 Wąsosz †  
544Leonard Wądołowski *03-11-1833 Koniecki par. Wizna †przed 07-06-1881  
545Leonard Wiszowaty *około 1866 Wiszowate †  
546Leonard Władysław Łempicki *25-02-1859 Bagienice †30-12-1911 Bagienice /Wąsosz/   
547Leonard Wojciech Kuczewski *06-11-1864 Szwelczyn †24-01-1934 Wąsosz   
548Leonard Wojciech Pytliński    
549Leonard Wróblewski * Wierobie   
550Leonard Wysocki *około 1866 †przed 17-01-1910  
551Leonard Wysocki  †przed 15-02-1922  
552Leonard Zalewski *12-02-1924 Kotowo Plac †około 1945   
553Leonard Zalewski *07-11-1881 Zalesie †po 14-06-1943   
554Leonard Zambrzycki *około 1866 Łomża †   
555Leonarda (Eleonora) Danowska z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
556Leonarda Darwicka z d. Ważydrąg    
557Leonarda Dzięgielewska *około 04-1814 †11-07-1814 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
558Leonarda Łempicka * Sulewo Kownaty    
559Leonarda Mieńkowska z d. Chmielewska    
560Leonarda Wróblewska z d. Ignatowicz  †  
561Leonia Borawska z d. Cwalińska *około 1908 Janczewko †29-12-1996  
562Leonia Dąbrowska z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
563Leonia Maria Rogalska z d. Polkowska *około 1890 Kownatki †po 07-10-1942  
564Leonia Migos z d. Skrodzka *około 1893 Konopki-Białystok †  
565Leonia Skarżyńska z d. Bajkowska * Grozimy   
566Leonora Bagińska z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
567Leonora Bernecka z d. Jasińska    
568Leonora Borawska *około 1832 Konopki †23-12-1841 Konopki  
569Leonora Borusiewicz *około 1885 Wąsosz †16-04-1886 Wąsosz   
570Leonora Brajczewska z d. Wiśniewska  †przed 06-02-1849  
571Leonora Brodowska z d. Ekstowicz *około 1786 †  
572Leonora Kukowska z d. Łepkowska *około 1838 Surały †po 16-01-1900  
573Leonora Ludwika Skrodzka z d. Mroczkowska *około 1840 Wojsławy †przed 02-03-1908   
574Leonora Maksym z d. N  †przed 08-11-1832  
575Leonora Mocarska z d. Cekała *około 1876 Pianki par. Nowogród †  
576Leonora Mocarska z d. Gardocka *około 1873 Rutkowskie †  
577Leonora Modzelewska z d. Płoskiewicz *około 1830 Wąsosz †14-09-1854  
578Leonora Ożarowska *1869 Szostaki †1869 Szostaki /Burzyn/  
579Leonora Parlicz z d. Szwat  †po 27-11-1848  
580Leonora Rutkowska z d. Mogielnicka  †  
581Leonora Sokołowska z d. Rydzewska  †  
582Leonora Strynkowska z d. Chmielewska  †  
583Leonora Sulimowicz *około 1848 Wąsosz †07-01-1864 Wąsosz  
584Leonora Tacik z d. Taut  †przed 07-02-1970  
585Leonora Wesołowska z d. Paja ?  †po 10-07-1825  
586Leonora Wiszowata z d. Zielińska * Glinki   
587Leonora Wojsław z d. Jurkowska *14-09-1889 Czerwonki †przed 19-02-1935  
588Leonora Wysocka  †  
589Leonora Zakrzewska *11-1844 Wojsławy †15-12-1844 Wojsławy  
590Leontyna Akus z d. Niedźwiedzka    
591Leontyna Aleksandra Mordasiewicz z d. Jasińska *około 1891 Radziłów †  
592Leontyna Jaśkowska *08-04-1916 Wąsosz †28-02-1982 Szczuczyn /Wąsosz/  
593Leontyna Klementyna Ladzińska z d. Kamińska *około 1890 Radziłów †po 21-06-1943  
594Leontyna Krymska z d. Laszczkowska  †  
595Leontyna Nienałtowska z d. N  †   
596Leontyna Puacz z d. Mazik    
597Leontyna Świderska z d. Majewska * Szczuczyn † Góra Kalwaria  
598Leopold (Apolinary) Kalinowski *18-09-1872 Ławsk †19-09-1951 Ławsk /Wąsosz/  
599Leopold (Apolinary) Modzelewski *około 1816 Modzele †przed 18-06-1872  
600Leopold Ambroży Rutkowski *około 1860 Rogale par. Romany †  
601Leopold Apolinary Konopka *około 12-1813 Wścieklice †  
602Leopold Bagiński *około 1883 Wypychy †  
603Leopold Bagiński *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
604Leopold Barwikowski *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
605Leopold Bogumił *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
606Leopold Borawski  †  
607Leopold Borawski  †po 07-06-1914  
608Leopold Borawski  †po 12-02-1896  
609Leopold Brzozowski *17-07-1886 Zalesie †19-06-1956 Zalesie /Wąsosz/   
610Leopold Brzóska *około 1876 Chełchy †  
611Leopold Bylica *około 1871 Świdry †06-09-1944 Świdry  
612Leopold Bzura *12-09-1869 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-11-1927  
613Leopold Chilkiewicz *około 1844 Kuczyn †  
614Leopold Chmielewski  †przed 27-09-1913  
615Leopold Cimoch    
616Leopold Czarnecki *około 1881 Czarnówek †01-10-1948 Kramarzewo  
617Leopold Danowski *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
618Leopold Dobroński  †po 11-02-1929  
619Leopold Dobrzycki  †po 23-11-1874  
620Leopold Dubowski *około 1843 Brzostowo †  
621Leopold Eliasiewicz-Dobrzycki  †od 13-11-1855 do 06-02-1872  
622Leopold Ferdynand Rózio *około 1857 Niećkowo †od 26-01-1914 do 12-06-1921  
623Leopold Fiszer    
624Leopold Fiszer  †przed 09-11-1872  
625Leopold Frączkowski *około 1876 Niewodowo par. Drozdowo †  
626Leopold Frączkowski *około 1856 Motyka †20-08-1915  
627Leopold Frydrych  †  
628Leopold Gardocki  †  
629Leopold Godlewski *około 12-11-1855 †28-11-1855 Chełchy  
630Leopold Gołaś *około 1873 Borkowo †  
631Leopold Jabłoński *około 1868 Wilkowo †  
632Leopold Jankowski *około 1856 Mścichy †  
633Leopold Jentoch *około 11-1859 Witynie †po 30-01-1911  
634Leopold Kamiński  †  
635Leopold Karczewski *17-12-1859 Wąsosz †  
636Leopold Karwowski *około 1898 †po 18-04-1942  
637Leopold Karwowski *około 1898 Brzostowo †  
638Leopold Karwowski *około 1841 Kucze †po 17-02-1896  
639Leopold Karwowski *około 1832 Szlasy †po 16-02-1909  
640Leopold Kizling  †po 08-02-1904  
641Leopold Kiźlink *około 1851 Czarnowo †  
642Leopold Konopka *około 1860 Czachy †  
643Leopold Kostecki *około 1845 Okrasin †po 27-08-1917  
644Leopold Kotyński *około 1827 Burzyn †16-01-1864 Sieburczyn   
645Leopold Kowalewski *około 1829 Drygały †  
646Leopold Kozikowski  †  
647Leopold Krawcewicz *31-12-1905 Rydzewo-Pieniążek †  
648Leopold Kulikowski *około 1829 †po 16-10-1893  
649Leopold Kulikowski *17-11-1829 Żebry †  
650Leopold Ladziński *15-10-1887 Kownatki †21-06-1943 Kownatki /Wąsosz/  
651Leopold Laskowski *około 1858 Biodry †08-03-1895 Biodry /Burzyn/  
652Leopold Leosiewski *14-11-1846 Mocarze †przed 15-09-1919   
653Leopold Liszewski *około 1873 Orlikowo †przed 06-07-1924  
654Leopold Łaguna *03-08-1905 Stawiane †05-04-1985 Stawiane  
655Leopold Łochowski *około 1830 Klimaszewnica †  
656Leopold Łochowski  †16-07-1874  
657Leopold Marcin Bukowski *około 1880 Wólka Piotrowska †  
658Leopold Matysiewicz *około 1866 Kędziorowo †   
659Leopold Mieczkowski *około 08-1846 Bagienice par. Romany †  
660Leopold Mikołaj Chrostowski *11-09-1848 Biodry †  
661Leopold Milewski *około 1860 Gałązki †przed 21-05-1935   
662Leopold Miltner  †przed 24-11-1890  
663Leopold Modzelewski *około 1834 Pieńki Okopne †przed 05-02-1894  
664Leopold Modzelewski  †  
665Leopold Mścichowski *około 1867 Mścichy †   
666Leopold Murzyński *około 1864 Mściwuje †  
667Leopold Mużyński  †  
668Leopold Niebrzydowski *około 1876 Czarnowo †przed 15-09-1931  
669Leopold Nietupski  †  
670Leopold Ostrowski *około 1844 Wierciszewo †  
671Leopold Piotr Smoliński *10-11-1864 Danówek †1925 Białaszewo  
672Leopold Piotrkowski  †  
673Leopold Piórkowski *około 1873 Przytuły †  
674Leopold Rasimowicz *około 1821 †przed 03-1875  
675Leopold Rogowski  †po 08-06-1925  
676Leopold Romanowski *około 1868 Szczuczyn †  
677Leopold Rutkowski *około 1887 Kamińskie †  
678Leopold Rutkowski *około 1832 Rutkowskie †po 07-02-1887  
679Leopold Rutkowski  †przed 14-02-1905  
680Leopold Sadkowski *około 1825 Jagodne †  
681Leopold Sarnacki *około 1825 Wszebory †29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
682Leopold Składanek *około 1871 Ruś †  
683Leopold Sokołowski  †przed 12-02-1900  
684Leopold Sulewski *1895 Zaborowo †21-10-1959 Zaborowo  
685Leopold Szczuka *około 1824 Obiedzino †od 17-02-1879 do 30-06-1902  
686Leopold Szleszyński *około 1836 Czachy †  
687Leopold Szymanowski *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †  
688Leopold Świderski *około 1865 Sulewo Prusy †od 15-02-1920 do 07-09-1930   
689Leopold Świgoński *około 1832 Żebry †  
690Leopold Truszkowski * Truszki-Patory   
691Leopold Truszkowski * Truszki-Patory   
692Leopold Zalewski *około 1859 Radziłów †  
693Leopolda Wierciszewska z d. Rydzewska *około 1834 Rydzewo Szlacheckie †  
694Lesław Brdys *16-08-1954 Ełk †27-07-2010 Ełk /Ełk/   
695Lesław Habas    
696Lesław Łobodziec * Szczecin   
697Leszek Antoni Byl * Wąsosz   
698Leszek Antoni Wyrwas    
699Leszek Bagiński * Augustów    
700Leszek Bagiński * Szczuczyn    
701Leszek Brzuchalski * Zalesie    
702Leszek Ciecierski * Szczuczyn    
703Leszek Czarnecki *31-05-1943 †20-05-2003 Łomża  
704Leszek Danieluk  †2000 Sopot  
705Leszek Danowski     
706Leszek Dąbrowski *1961 Zambrów †   
707Leszek Dominik Liberadzki * Klimaszewnica   
708Leszek Domitrz     
709Leszek Hołub * Wola   
710Leszek Kazimierz Marzec * Niechanowo    
711Leszek Kazimierz Poniatowski * Grajewo    
712Leszek Komosiński * Wąsosz    
713Leszek Konopka * Białaszewo    
714Leszek Kruszyński * Grajewo   
715Leszek Kuczewski  †  
716Leszek Marek Cwalina *03-06-1964 Białaszewo †29-08-1964 Grajewo /Wąsosz/   
717Leszek Marian Raciborski *05-10-1956 Ławsk †01-01-1957 Ławsk /Wąsosz/  
718Leszek Modzelewski * Białaszewo   
719Leszek Modzelewski     
720Leszek Niecikowski     
721Leszek Obrycki *11-01-1977 Szczuczyn †22-01-2001 Grozimy /Wąsosz/   
722Leszek Piasecki * Gajówka   
723Leszek Piotr Chojnowski * Pasichy   
724Leszek Stencel  †przed 10-2010  
725Leszek Sulewski    
726Leszek Tylicki     
727Leszek Wrona    
728Leszek Zalewski * Grozimy    
729Lidia Bagińska z d. Szymańska    
730Lidia Borusiewicz z d. Deptuła * Szczytno    
731Lidia Jaszkowska z d. Rusik     
732Lidia Łajewska z d. Prymacka * Pańska Wola   
733Lidia Monika Danowska z d. Baranowska * Wąsosz   
734Lila Guzewicz    
735Lila Wilicka z d. Grondwald     
736Lila Wojsz z d. Kosk * Danowo   
737Lilia Aldona Łempicka z d. Białosuknia * Szczuczyn    
738Lilia Milczarek z d. Żbikowska * Grajewo    
739Lilia Róża Łempicka z d. Skrodzka     
740Lilia Tarnacka *około 07-1947 Wojny †19-04-1948 Wojny  
741Liliana Borucka z d. Łempicka     
742Lilianna Dobrenko     
743Lilianna Piaścik    
744Longin Stanisław Zakrzewski *około 1839 Budne †  
745Longina Gurzęda z d. Godlewska * Wąsosz   
746Lorelei Pearl Dybik z d. King * East Longmeadow, MA   
747Lota (Dotota) Rogowska z d. Buza  †od 30-01-1855 do 24-10-1870  
748Lota (Ludwika) Piwko z d. Wink  †przed 09-11-1863  
749Lota Liszkiewicz z d. Konderman  †po 24-11-1845  
750Lota Niewiarowska z d. Pasoń  †przed 22-11-1857  
751Lota Rózio z d. Soból *około 1840 Ełk †17-02-1877  
752Lota Sokołowska z d. Legat *około 1808 Czarnowo †  
753Lota Strzałka z d. Grzegorzewska  †po 02-03-1851  
754Lowiza (Marianna) Wierzchowska z d. Elert  †po 24-11-1850  
755Lowiza Adamska z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
756Lowiza Doner z d. Piów  †  
757Lowiza Fiszer z d. Zegatow  †przed 09-11-1872  
758Lowiza Jabłońska  †  
759Lowiza Jastrzębska z d. N  †  
760Lowiza Jentoch z d. Marcińczyk  †  
761Lowiza Kobuszewska z d. Uniejko  †po 26-01-1834  
762Lowiza Krysz z d. Węgorz  †przed 22-11-1842  
763Lowiza Legat z d. Szmird  †przed 22-08-1831  
764Lowiza Leszczyńska z d. Jężek (Jenill)  †od 04-11-1839 do 14-11-1881  
765Lowiza Merchelska z d. Niedziałko  †po 20-11-1842  
766Lowiza Soból z d. Dąbrowska  †  
767Lowiza Tańska z d. Enyk *około 1816 Kuty †  
768Lowiza Wojciechowska z d. Kruszewska  †przed 15-01-1837  
769Lowiza Zejfert z d. Felkner  †przed 25-05-1871  
770Lowiza Zielińska z d. Kryszpin  †przed 10-10-1858  
771Lowiza Zytkowska z d. Szak  †  
772Luba Prymacka    
773Lubomir Leon Chrzanowski *około 1839 Małachowo †03-05-1864  
774Luc Dublineau     
775Lucja Kuczyńska *11-12-1818 Sulewo Kownaty †  
776Lucjan Adasiewicz    
777Lucjan Antoni Smoliński * Szyba   
778Lucjan Bajkiewicz *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
779Lucjan Bardłowski * Żebry   
780Lucjan Bernardczyk *około 1878 Brzeźnio †  
781Lucjan Danowski *20-01-1863 Sulewo Kownaty †01-02-1863 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
782Lucjan Dąbrowski *około 1860 Filipki †  
783Lucjan Dmochowski  †07-08-1920 Skaje  
784Lucjan Filipkowski *około 1851 Gromadzyn par. Kolno †14-02-1909  
785Lucjan Gajek    
786Lucjan Gazowski * Żebry   
787Lucjan Górski *23-02-1901 Kieljany †  
788Lucjan Górski *1900 Kieljany †22-01-1901 Kieljany  
789Lucjan Jachimski * Wiązownica   
790Lucjan Kacprowski * Komosewo   
791Lucjan Krzyżanowski *01-12-1946 Wąsosz †18-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
792Lucjan Ksawery Karwowski *około 1841 Grajewo †18-10-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
793Lucjan Kulikowski *01-08-1910 Łojki par. Białaszewo †  
794Lucjan Lendo * Glinki   
795Lucjan Łaguna *16-01-1928 Stawiane †13-04-1988 Grajewo /Wąsosz/   
796Lucjan Mikucki * Mikuty    
797Lucjan Modzelewski *08-1843 Wąsosz †31-10-1843 Wąsosz  
798Lucjan Ostrowski *około 12-1919 Wąsosz †06-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/   
799Lucjan Płochocki * Szczuczyn   
800Lucjan Przestrzelski *około 1810 Kąty †  
801Lucjan Rutkowski *1909 †  
802Lucjan Samojlik *25-12-1917 Sucha Dolina †po 07-09-1975  
803Lucjan Sulewski    
804Lucjan Sulewski *19-05-1860 Zaborowo †10-02-1915 Zaborowo  
805Lucjan Szyszko    
806Lucjan Świderski  †  
807Lucjan Teofil Świderski *około 1866 Świdry †  
808Lucjan Tomasz Dmochowski *około 1851 Podliszewo par. Rajgród †  
809Lucjan Witkowski *25-04-1928 Pasieka †18-03-2004 Ełk  
810Lucjan Włodkowski *około 1888 Opole †  
811Lucjan Wojsław * Komosewo   
812Lucjusz Chrzanowski *około 1837 Kieljany †21-01-1860 Karwowo  
813Lucylla Kiełczewska z d. Sulewska  †  
814Lucylla Rogińska z d. Rawa *15-10-1907 Bagienice †   
815Lucyna Babij z d. Mroczkowska * Czerwonki    
816Lucyna Bagińska z d. Gutowska     
817Lucyna Bednarowicz *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
818Lucyna Białosuknia z d. Ciszewska    
819Lucyna Bobrowska z d. Bagińska * Kudłaczewo   
820Lucyna Burska z d. Górska * Jedwabne    
821Lucyna Butkiewicz z d. Kamińska    
822Lucyna Chludzińska z d. Maliszewska *28-02-1920 Maliszewo †2006 Maliszewo /Chlebiotki/  
823Lucyna Cimochowska z d. Kozłowska * Wąsosz   
824Lucyna Czerwonka *około 01-1948 Czerwonki †12-12-1948 Czerwonki   
825Lucyna Danowska z d. Gawęcka  †  
826Lucyna Dobrzycka z d. Smolińska * Wąsosz   
827Lucyna Drozdowska z d. Dardzińska * Żebry   
828Lucyna Duzik z d. Brzuchalska * Niećkowo   
829Lucyna Dyjach z d. Konopka * Białaszewo   
830Lucyna Frąckiewicz z d. Jakubowska *07-11-1912 Ławsk †  
831Lucyna Galanty z d. Waszkiewicz * Łomża   
832Lucyna Goluch z d. Niebrzydowska * Modzele   
833Lucyna Grygo z d. Wiśniewska * Szczuczyn   
834Lucyna Jagiełło z d. Grądzka * Nieławice   
835Lucyna Janina Rogowska *16-06-1917 Wąsosz †28-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
836Lucyna Kochanowska z d. Zielińska * Niećkowo    
837Lucyna Konopka z d. Gardocka * Łempice   
838Lucyna Kowalewska z d. Witkowska    
839Lucyna Kowalko z d. Kowalewska * Żebry   
840Lucyna Krasińska z d. Gutowska * Możdżenie   
841Lucyna Krawcewicz z d. Przechocka * Wąsosz   
842Lucyna Kulikowska z d. Gazowska * Wąsosz   
843Lucyna Kulikowska *15-03-1932 Zalesie †09-02-1934 Zalesie  
844Lucyna Leokadia Jasiuk z d. Zawadzka *13-12-1909 Ławsk †11-02-1982 Międzyrzec Podlaski  
845Lucyna Leszek z d. Najda * Pisz   
846Lucyna Lipska z d. Grądzka  †  
847Lucyna Łempicka z d. Włodkowska    
848Lucyna Maria Śmiarowska *23-10-1947 Kownatki †05-09-1948 Kownatki  
849Lucyna Milewska *około 11-03-1853 Turczyn †18-03-1853 Turczyn  
850Lucyna Modrzejewska z d. Chludzińska * Wysokie Mazowieckie   
851Lucyna Modzelewska z d. Łempicka * Białaszewo    
852Lucyna Mroczkowska z d. Bagińska * Białaszewo    
853Lucyna Niebrzydowska z d. Borawska     
854Lucyna Niedźwiedzka z d. Michałowska    
855Lucyna Nitkowska z d. Brzostowska * Szczuczyn    
856Lucyna Ochrymowicz z d. Ołdakowska *15-09-1953 Komosewo †27-06-2002 Łazy /Wąsosz/   
857Lucyna Ołdakowska *20-01-1936 Wąsosz †30-03-1936 Wąsosz   
858Lucyna Orzoł z d. Radziwon * Jedwabne    
859Lucyna Podworna z d. Komosińska * Kędziorowo   
860Lucyna Prokop z d. Danowska * Sulewo Prusy    
861Lucyna Rutkowska z d. Świderska * Sulewo Prusy    
862Lucyna Rydzewska z d. Skibniewska    
863Lucyna Siedlecka z d. Sikorska * Wąsosz   
864Lucyna Skrodzka z d. Łaguna *09-09-1928 Pasichy †22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/  
865Lucyna Stanisława Chodnicka z d. Wronkowska * Kędziorowo    
866Lucyna Stefanowicz z d. Siedlecka * Kędziorowo   
867Lucyna Świderska *30-06-1941 Wąsosz †12-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
868Lucyna Tarnacka z d. Wysocka * Szczuczyn    
869Lucyna Tarnacka z d. Mikucka * Wąsosz    
870Lucyna Tarnacka z d. Kurzyna    
871Lucyna Tomaszek z d. Mrózek    
872Lucyna Tyszka z d. Wyszomierska * Wyszomierz †12-1990 Wyszomierz  
873Lucyna Urbańska z d. Kozikowska * Kownatki   
874Lucyna Waszkiewicz z d. Matukin    
875Lucyna Węcek z d. Gosiewska * Wąsosz   
876Lucyna Wiszowata z d. Kędzierska * Wąsosz   
877Lucyna Wołyniec z d. Kowalska * Niećkowo   
878Lucyna Wróblewska z d. Świderska * Szczuczyn   
879Lucyna Wyłuda z d. Ostrowska *około 1856 Wąsosz †   
880Lucyna Zaborowska *około 03-1943 Sulewo Kownaty †27-12-1943 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
881Lucyna Zalewska *około 02-1957 Kotowo Plac †15-08-1957 Kotowo Plac /Jedwabne/   
882Lucyna Żelechowska z d. Chojnowska *około 1886 Modzele †  
883Ludomir Duzikowski *01-07-1932 Wąsosz †16-02-1933 Wąsosz  
884Ludomir Gizewicz  †przed 23-07-1907  
885Ludomir Żbikowski  †  
886Ludwik (Józef) Zolnik  †przed 14-02-1876  
887Ludwik (Paweł) Szymanowski *około 1780 †po 19-11-1851  
888Ludwik Adam Braczko  †  
889Ludwik Adolf Łaguna *23-08-1840 Stawiane †po 28-02-1905  
890Ludwik Akacki  †19-12-1890  
891Ludwik Akierman *około 1840 Szczuczyn †  
892Ludwik Andrzej Olszewski *około 1815 Szczuczyn †przed 26-11-1865  
893Ludwik Antoni Klimaszewski *21-09-1794 Klimaszewnica †od 12-07-1864 do 20-11-1876  
894Ludwik Arbsjajtys *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
895Ludwik Bagiński *około 1882 Mieszołki †  
896Ludwik Bagiński *około 1865 Bagińskie †  
897Ludwik Bagiński *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
898Ludwik Bagiński *26-08-1783 Dzięgiele †   
899Ludwik Bagiński    
900Ludwik Balcer *około 1831 Siwki par. Romany †  
901Ludwik Bandasik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
902Ludwik Bargłowski *02-12-1898 Radziłów †  
903Ludwik Bartłomiej Bagiński *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
904Ludwik Bartłomiej Zakrzewski *około 1834 Pachuczyn †przed 28-01-1890  
905Ludwik Bendzia  †  
906Ludwik Berć  †  
907Ludwik Biedrzycki *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
908Ludwik Biedrzycki *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
909Ludwik Bielawski  †  
910Ludwik Bielski *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
911Ludwik Bieńkowski *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
912Ludwik Bitner *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
913Ludwik Blum  †przed 09-02-1891  
914Ludwik Bogdan * Prostki   
915Ludwik Bogdan    
916Ludwik Bogdański *około 1864 Włochówka †  
917Ludwik Bogdański *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
918Ludwik Bolesław Jan Chrostowski *24-11-1894 Wyrzyki †  
919Ludwik Borawski * Konopki    
920Ludwik Borawski *około 1871 Klimaszewnica †  
921Ludwik Borawski *około 1867 Supy †po 23-02-1925  
922Ludwik Borawski *około 1856 Nieławice †  
923Ludwik Borawski *około 1853 Pieńki †  
924Ludwik Borawski *około 1847 Borawskie par. Jedwabne †przed 24-11-1897  
925Ludwik Borawski *26-04-1845 Konopki †09-08-1845 Konopki /Wąsosz/  
926Ludwik Borawski *około 1840 Klimaszewnica †  
927Ludwik Borawski *około 06-1819 Konopki †24-01-1820 Konopki /Wąsosz/  
928Ludwik Borawski  †  
929Ludwik Borawski  †przed 07-02-1898  
930Ludwik Boroń * Niedźwiadna   
931Ludwik Brodowski  †przed 27-11-1888  
932Ludwik Bronakowski *około 1841 Janczewko †przed 05-02-1901  
933Ludwik Brzostowski *około 1864 Chyliny †12-03-1926 Witynie /Jedwabne/  
934Ludwik Brzostowski *około 1844 Nadbory †  
935Ludwik Brzostowski *około 1844 Rutkowskie †przed 06-09-1898  
936Ludwik Buczyński *około 1831 Radziłów †  
937Ludwik Budny *około 1838 Budne †po 13-02-1888  
938Ludwik Budziński *około 1839 Przytuły †po 24-10-1892  
939Ludwik Chludziński  †przed 25-02-1838  
940Ludwik Chmielewski *około 09-1828 Zaborowo †11-03-1829 Zaborowo  
941Ludwik Chodorowski *około 1867 Burzyn †22-08-1923 Burzyn /Burzyn/  
942Ludwik Chodorowski *około 1825 Burzyn †od 21-11-1881 do 07-02-1898  
943Ludwik Chojnowski *około 1855 Grądy Małe †28-11-1925 Grądy Małe /Jedwabne/  
944Ludwik Chrapowicki *09-02-1882 Żebry †  
945Ludwik Chrapowicki *około 1835 Kapice †  
946Ludwik Chryzostom Rawa *około 1814 Budne †22-07-1852  
947Ludwik Chrzanowski *około 1890 Małachowo †1918 Łomża  
948Ludwik Chrzanowski *25-11-1856 Kąty †  
949Ludwik Chrzanowski *około 1847 Świdry Podleśne †po 27-01-1920   
950Ludwik Chrzanowski *około 1836 Kubra †przed 19-02-1895  
951Ludwik Chrzanowski *1826 Kubra †  
952Ludwik Chrzanowski *około 1812 Kubra †07-12-1866 Wypychy /Przytuły/  
953Ludwik Chrzanowski  †od 26-08-1895 do 13-07-1897  
954Ludwik Chrzanowski  †  
955Ludwik Ciborowski *około 1827 Kulesze †  
956Ludwik Ciecierski *około 1813 Cyprki †po 23-11-1875  
957Ludwik Ciecierski *12-10-1777 Wąsosz †przed 25-02-1829  
958Ludwik Cimochowski  †przed 09-02-1909  
959Ludwik Cukrowski *około 1941 Kędziorowo †31-08-1950  
960Ludwik Cwaliński *około 1821 Borawskie †10-09-1841  
961Ludwik Cymkowski *około 1857 Żebry †  
962Ludwik Czaplicki  †od 22-02-1892 do 26-02-1900  
963Ludwik Danowski * Niedźwiedzkie   
964Ludwik Danowski *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
965Ludwik Danowski  †po 30-01-1905  
966Ludwik Danowski    
967Ludwik Dąbrowski *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
968Ludwik Dąbrowski *około 1877 Obiedzino †  
969Ludwik Dąbrowski *około 1865 Rutki †po 09-02-1926  
970Ludwik Dąbrowski *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
971Ludwik Dąbrowski *około 1839 Bzury †15-12-1879  
972Ludwik Dąbrowski *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
973Ludwik Dąbrowski  †przed 15-02-1863  
974Ludwik Dąbrowski  †  
975Ludwik Dęby *około 1789 †  
976Ludwik Dęby  †po 16-02-1909  
977Ludwik Dobkowski *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
978Ludwik Dobrzycki  †przed 04-08-1828  
979Ludwik Dołęga *około 1833 Grądy Wielkie †  
980Ludwik Domitr *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
981Ludwik Domurat *około 1817 Wizna †po 08-03-1886  
982Ludwik Downar *około 1830 Zacieczki †przed 25-11-1882  
983Ludwik Duchnowski *około 1827 Kubra †przed 27-11-1877  
984Ludwik Dymnicki *około 1834 Wizna †  
985Ludwik Dzięgielewski  †16-03-1907 Gnatowo  
986Ludwik Ekstowicz *około 08-1926 †31-10-1926 Radziłów /Radziłów/  
987Ludwik Enik *01-01-1854 Świdry †  
988Ludwik Esaman z d. Esman  †15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek  
989Ludwik Faszcza  †  
990Ludwik Filipkowski *około 1869 †24-12-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
991Ludwik Filipkowski *około 10-1868 †12-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
992Ludwik Filipkowski  †po 13-02-1825  
993Ludwik Filipkowski  †od 12-10-1868 do 12-04-1869  
994Ludwik Florczyk *1878 Siestrzanki †po 29-01-1929   
995Ludwik Furman * Racławice   
996Ludwik Gacki *około 1841 Supy †po 21-05-1901  
997Ludwik Gacki *około 1838 †przed 12-01-1890  
998Ludwik Gacki  †  
999Ludwik Gardocki *około 1862 Ramoty †po 16-02-1931  
1000Ludwik Gardocki *około 1835 Obrytki †29-01-1901 Łempice /Wąsosz/  
1001Ludwik Gardocki *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
1002Ludwik Gardocki *około 1772 Mocarze †15-04-1807 Mocarze /Burzyn/  
1003Ludwik Gerwat *około 1882 Jeziorko †  
1004Ludwik Głębocki  †  
1005Ludwik Godlewski *około 1864 Wagi †  
1006Ludwik Godlewski *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
1007Ludwik Godlewski  †  
1008Ludwik Goliński *23-08-1872 Mieszołki †  
1009Ludwik Goliński *około 1848 †po 15-02-1904  
1010Ludwik Goluch  †po 27-02-1935  
1011Ludwik Gorzkowski *około 1816 †  
1012Ludwik Gosiewski *około 1895 †  
1013Ludwik Gosiewski *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
1014Ludwik Górski *około 1892 Kumelsk †  
1015Ludwik Górski *około 1868 Kokoszki †  
1016Ludwik Górski *25-08-1838 Męczki †21-01-1905 Męczki   
1017Ludwik Górski  †przed 31-01-1922  
1018Ludwik Grabowski * Czerwonki   
1019Ludwik Grabowski *11-05-1910 Kramarzewo †  
1020Ludwik Grabowski *1843 Wizna †  
1021Ludwik Grabowski *około 1833 Bronowo †  
1022Ludwik Grajewski  †przed 08-09-1884  
1023Ludwik Grądzki *około 1877 Jarnuty †   
1024Ludwik Grądzki *około 1853 Jarnuty †   
1025Ludwik Grądzki *około 1839 Jarnuty †  
1026Ludwik Grądzki  †po 03-03-1889  
1027Ludwik Grodzki *około 1870 Sambory †  
1028Ludwik Grodzki *około 1868 Kossaki †  
1029Ludwik Gryglik  †17-02-1861  
1030Ludwik Grzymkowski *12-08-1950 Wąsosz †30-01-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1031Ludwik Gurzęda *około 1816 Siestrzanki †31-05-1843   
1032Ludwik Gutowski *około 1821 Rożyńsk Kościelny †  
1033Ludwik Gutowski  †07-09-1854  
1034Ludwik Hinc  †przed 06-10-1890  
1035Ludwik Iwanowski *około 1817 †przed 07-1876  
1036Ludwik Jabłoński *około 1813 Bzury †23-03-1842 Bzury  
1037Ludwik Jackowski * Szczecin   
1038Ludwik Jaczyński * Szczuczyn   
1039Ludwik Jakub Rutkowski *08-07-1847 Rutkowskie †po 30-01-1918   
1040Ludwik Jan Komosiński *około 1857 Wąsosz †przed 29-01-1912  
1041Ludwik Jan Łempicki *02-06-1802 Łempice †07-09-1802 Wąsosz /Wąsosz/  
1042Ludwik Jan Rogowski *08-04-1852 Rutkowskie †przed 25-02-1922  
1043Ludwik Janczewski  †przed 26-02-1927  
1044Ludwik Janczewski  †po 24-02-1901  
1045Ludwik Jankowski *1912 †  
1046Ludwik Jankowski *około 1835 †13-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
1047Ludwik Jaskowski *około 1837 Klimaszewnica †  
1048Ludwik Jaśkowski *25-08-1891 Wąsosz †18-01-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1049Ludwik Joszkowski  †przed 28-11-1843  
1050Ludwik Józef Borusiewicz *23-08-1895 Wąsosz †29-02-1952 Ublik /Wąsosz/   
1051Ludwik Józef Konopka *około 1857 Karwowo †przed 08-01-1927  
1052Ludwik Józef Laszczkowski  †  
1053Ludwik Józef Leszczewski *około 1914 †  
1054Ludwik Jóźwik  †po 06-02-1899  
1055Ludwik Jurczyk  †  
1056Ludwik Jurczyk  †po 13-05-1907  
1057Ludwik Jurski *około 1830 Pluty †06-06-1869  
1058Ludwik Jurski *około 1793 †  
1059Ludwik Justyn Rostek *około 1817 Szczuczyn †  
1060Ludwik Kabasz czyli Zalewski z d. Kabasz *około 1859 Prusy †27-11-1887  
1061Ludwik Kaczyński *1914 †  
1062Ludwik Kaczyński *około 1846 Słucz †  
1063Ludwik Kaczyński *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †  
1064Ludwik Kaczyński  †przed 21-11-1898  
1065Ludwik Kaczyński  †  
1066Ludwik Kadłubowski  †  
1067Ludwik Kamalski *około 1855 Przytuły †po 10-02-1909  
1068Ludwik Kamiński *16-10-1882 Wierciszewo †27-12-1882 Wierciszewo /Wizna/  
1069Ludwik Kamiński *około 1848 Wilamowo †od 09-10-1905 do 13-02-1922  
1070Ludwik Kamiński    
1071Ludwik Kamiński  †  
1072Ludwik Karpiński  †przed 24-06-1874  
1073Ludwik Karwowski *02-01-1941 Kędziorowo †10-09-1947 Kędziorowo  
1074Ludwik Karwowski *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
1075Ludwik Karwowski *około 1866 Supy †21-02-1894 Supy  
1076Ludwik Karwowski *około 1857 Karwowo par. Dobrzyjałowo †przed 17-07-1916  
1077Ludwik Karwowski *22-08-1840 Wypychy †od 19-05-1890 do 20-08-1894   
1078Ludwik Karwowski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †przed 23-03-1903  
1079Ludwik Karwowski *około 1839 Brzostowo †po 09-09-1908  
1080Ludwik Karwowski *około 1820 Jarnuty †  
1081Ludwik Karwowski *około 1810 Brychy †po 31-01-1853  
1082Ludwik Karwowski *11-02-1810 Brychy †  
1083Ludwik Karwowski *około 1808 Brychy †  
1084Ludwik Karwowski  †  
1085Ludwik Karwowski  †od 19-11-1901 do 14-06-1915  
1086Ludwik Kaszuba *około 1816 Świdry †po 17-11-1873  
1087Ludwik Kaszubski *24-07-1905 Szczuczyn †  
1088Ludwik Kiełczewski  †po 10-02-1862  
1089Ludwik Kitzelmon  †  
1090Ludwik Kleszczewski *około 1871 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1091Ludwik Klimaszewski *około 1886 †przed 16-02-1942  
1092Ludwik Klimaszewski *około 1881 Klimaszewnica †  
1093Ludwik Klimaszewski  †przed 29-07-1941  
1094Ludwik Klimaszewski    
1095Ludwik Klimaszewski  †przed 21-10-1877  
1096Ludwik Kłodowski  †  
1097Ludwik Kobryński  †  
1098Ludwik Kobyliński *około 12-1846 Chojnowo †  
1099Ludwik Kojro  †1860  
1100Ludwik Komosiński * Wąsosz   
1101Ludwik Konopka *około 1899 Konopki Tłuste †  
1102Ludwik Konopka *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
1103Ludwik Konopka *około 1865 Gardoty †  
1104Ludwik Konopka *około 1855 Bronaki-Pietrasze †przed 26-02-1906  
1105Ludwik Konopka *około 1851 Konopki †od 11-10-1904 do 23-11-1921  
1106Ludwik Konopka *około 1849 Borawskie †przed 01-1881  
1107Ludwik Konopka *około 1849 Konopki Tłuste †28-10-1872 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1108Ludwik Konopka *około 1842 Bronaki †po 26-11-1907  
1109Ludwik Konopka *około 1808 Bukowo †  
1110Ludwik Konopka *około 1796 †po 28-01-1870  
1111Ludwik Konopka *około 1776 †od 11-11-1845 do 09-02-1857  
1112Ludwik Konopka  †  
1113Ludwik Konopka  †  
1114Ludwik Konopka  †po 21-02-1832  
1115Ludwik Korytkowski  †przed 26-02-1900  
1116Ludwik Kosiewski  †23-04-1887 Glinki  
1117Ludwik Kosiński *około 1872 Ruś †   
1118Ludwik Kosmaczewski *około 1864 Radziłów †przed 27-01-1919  
1119Ludwik Kossakowski *około 1903 Małachowo †  
1120Ludwik Kossakowski *około 1834 Rutki †  
1121Ludwik Kossakowski  †po 17-02-1914  
1122Ludwik Kownacki  †przed 23-11-1891  
1123Ludwik Kozikowski  †przed 04-05-1885  
1124Ludwik Kozikowski  †01-11-1885  
1125Ludwik Kozłowski *około 1876 Burzyn †po 15-04-1910   
1126Ludwik Kozłowski *17-08-1875 Burzyn †   
1127Ludwik Kozłowski *około 1861 Obrytki †06-05-1901 Koniecki /Wąsosz/  
1128Ludwik Kozłowski *około 1799 Konopki †18-04-1863  
1129Ludwik Kraiński *około 1803 Radziłów †przed 14-05-1877  
1130Ludwik Kramkowski *01-07-1907 Kramkówka Duża †   
1131Ludwik Kreska *około 1793 †przed 11-02-1839  
1132Ludwik Kruszyński * Żebry   
1133Ludwik Kruszyński *około 1823 Sulimy †05-01-1881 Żebry /Wąsosz/  
1134Ludwik Kuczwalski *około 1836 Szczuczyn †14-12-1859  
1135Ludwik Kuczyński  †przed 26-05-1819   
1136Ludwik Kuć *około 1888 Ruś †  
1137Ludwik Kuć *około 1842 Wizna †  
1138Ludwik Kuć  †od 20-09-1904 do 01-05-1910  
1139Ludwik Kukowski *25-12-1890 Mścichy †  
1140Ludwik Kurkowski *około 1822 Grzymki †przed 19-01-1892  
1141Ludwik Kuziak    
1142Ludwik Kwieciński  †po 29-01-1883  
1143Ludwik Lachowicz *około 1876 Barany †  
1144Ludwik Lenkiewicz  †po 09-11-1886  
1145Ludwik Lesiewicz  †od 21-02-1911 do 25-09-1923  
1146Ludwik Liberadzki  †po 26-11-1907  
1147Ludwik Liberadzki  †po 11-11-1832  
1148Ludwik Lipiński  †  
1149Ludwik Lipiński  †  
1150Ludwik Lipiński  †  
1151Ludwik Lipski *około 1830 Nadbory †po 19-11-1888  
1152Ludwik Łaguna *28-08-1859 Pasichy †31-08-1859 Pasichy  
1153Ludwik Łempicki * Niebrzydy    
1154Ludwik Łempicki *12-10-1926 Bagienice †18-05-1998 Bagienice /Wąsosz/   
1155Ludwik Łojewski *1811 Łoje Grężki †  
1156Ludwik Łojewski *około 1804 †po 14-02-1881  
1157Ludwik Łukawski  †przed 04-07-1905  
1158Ludwik Makowski *około 1843 Makowskie †03-04-1896 Makowskie /Burzyn/  
1159Ludwik Makowski *około 1828 Makowskie †od 25-02-1889 do 20-08-1895  
1160Ludwik Maleszewski *około 1842 †  
1161Ludwik Maleszewski *około 1835 Maleszewo †  
1162Ludwik Malinowski  †  
1163Ludwik Mankiewicz  †po 10-11-1895  
1164Ludwik Mańko  †  
1165Ludwik Marcel Mścichowski *około 1860 Pieniążki †  
1166Ludwik Matejkowski *około 1830 Bronowo †  
1167Ludwik Matejkowski *około 1825 Bronowo †  
1168Ludwik Męczkowski *około 1852 Kamianki †przed 09-02-1904  
1169Ludwik Męczkowski *około 1804 Kamianki †po 16-01-1858  
1170Ludwik Mieczkowski *około 1828 Mieczki †od 08-02-1875 do 11-02-1890  
1171Ludwik Mieczkowski  †  
1172Ludwik Mieczkowski  †przed 11-06-1890  
1173Ludwik Mieczkowski  †przed 30-01-1844  
1174Ludwik Mieczkowski  †  
1175Ludwik Mikołaj Chmielewski *około 1820 Szczuczyn †przed 19-01-1874  
1176Ludwik Mikucki *około 1835 Mikuty †po 25-06-1907  
1177Ludwik Mikucki  †przed 24-01-1860  
1178Ludwik Milewski *26-04-1870 Szostaki †  
1179Ludwik Milewski *31-01-1857 Szostaki †przed 04-1870  
1180Ludwik Milewski *około 1852 Chełchy †  
1181Ludwik Milewski *około 1843 Koniecki par. Wizna †  
1182Ludwik Miller *około 1802 Grabowo †05-01-1856 Opartowo /Wąsosz/  
1183Ludwik Miller  †po 06-11-1893  
1184Ludwik Mioduszewski *około 1840 Rożyńsk †  
1185Ludwik Mocarski *około 1866 Rutkowskie †  
1186Ludwik Mocarski *około 1855 Konopki †  
1187Ludwik Mocarski *około 1854 Kąty †po 23-11-1915  
1188Ludwik Mocarski  †po 21-02-1898  
1189Ludwik Modzelewski *około 1865 Pieńki †  
1190Ludwik Modzelewski *około 1861 Pieńki †  
1191Ludwik Modzelewski *około 1844 Ławsk †po 23-01-1905  
1192Ludwik Modzelewski  †  
1193Ludwik Mogielnicki * Brzostowo †od 02-08-1836 do 23-02-1852  
1194Ludwik Mogielnicki  †po 07-02-1910  
1195Ludwik Mościcki *około 1854 Karwowo par. Jedwabne †od 01-08-1910 do 23-02-1914  
1196Ludwik Mroczek *około 1820 Lisy †  
1197Ludwik Mroczkowski *około 1842 †14-09-1869 Makowskie /Burzyn/  
1198Ludwik Mroczkowski *około 1836 Mroczki †po 26-11-1888  
1199Ludwik Mroczkowski *około 1756 Mroczki †23-03-1824 Mroczki /Przytuły/   
1200Ludwik Mrozicki *około 1875 Wyłudzin †  
1201Ludwik Myśliński *około 1866 †  
1202Ludwik Napiórkowski *około 1851 Mieczki †  
1203Ludwik Nerkowski *około 1839 Stawiski †  
1204Ludwik Nerkowski  †po 29-05-1871  
1205Ludwik Niebrzydowski *12-04-1887 Sulewo Prusy †18-04-1887 Sulewo Prusy  
1206Ludwik Niedźwiedzki *około 1899 Kownatki †12-03-1932 Kownatki  
1207Ludwik Nienałtowski *18-12-1895 Małachowo †11-06-1896 Małachowo /Wizna/   
1208Ludwik Nienałtowski *01-10-1873 Małachowo †   
1209Ludwik Nienałtowski *około 1853 †29-07-1855 Małachowo   
1210Ludwik Nienałtowski  †  
1211Ludwik Nieradko *około 1840 Radziłów †1906 Radziłów  
1212Ludwik Nieradko  †po 21-01-1878  
1213Ludwik Niklewicz *około 1832 Wizna †  
1214Ludwik Niklewicz *około 1824 Wizna †18-12-1847  
1215Ludwik Nikodem Pieńkowski *około 1868 Wysokie Małe †  
1216Ludwik Nikonowicz *około 1832 Radziłów †po 15-02-1904  
1217Ludwik Nikonowicz  †  
1218Ludwik Nitkiewicz *1832 Wizna †  
1219Ludwik Nowakowski *około 1808 Koziny par. Drygały †po 25-09-1853  
1220Ludwik Obiedziński  †przed 26-11-1823  
1221Ludwik Obrycki  †  
1222Ludwik Olszewski *około 1891 †  
1223Ludwik Olszewski *około 1841 Bukowo Małe †po 26-01-1915  
1224Ludwik Oman *około 1814 †01-12-1862 Mazewo /Niedźwiadna/  
1225Ludwik Onufry  †przed 10-11-1861  
1226Ludwik Organowski  †przed 26-09-1950  
1227Ludwik Orłowski *około 1899 Wyłudzin †  
1228Ludwik Orłowski *05-10-1833 Łempice †po 01-06-1903  
1229Ludwik Ostrowski *około 1837 Rutkowskie †  
1230Ludwik Ożarowski *1874 Rutkowskie †  
1231Ludwik Ożarowski *około 1871 Szostaki †  
1232Ludwik Pachucki *1859 Radziłów †   
1233Ludwik Pachucki  †  
1234Ludwik Pachucki  †  
1235Ludwik Pakowski *około 1869 Kownatki †  
1236Ludwik Pawłowski  †przed 30-05-1892  
1237Ludwik Pełny  †przed 03-03-1889  
1238Ludwik Pianko *około 1832 Wizna †po 23-09-1908  
1239Ludwik Piekarowicz  †po 09-02-1862  
1240Ludwik Pielny  †po 24-10-1881  
1241Ludwik Pieńkowski *około 1877 Borawskie †   
1242Ludwik Pieńkowski  †przed 10-02-1919  
1243Ludwik Pieńkowski  †po 17-11-1903  
1244Ludwik Piotr Rostkowski *1839 Rutki †  
1245Ludwik Piotrkowski *około 1855 Smolarze †  
1246Ludwik Piotrowski *około 1872 Radziłów †przed 24-09-1923  
1247Ludwik Piotrowski *około 1836 Gorczyce †09-11-1876  
1248Ludwik Piotrowski *około 1817 †po 15-11-1868  
1249Ludwik Piotrowski  †od 07-02-1871 do 26-01-1885  
1250Ludwik Płochocki *26-09-1918 Łempice †11-07-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
1251Ludwik Pokropek *około 1835 Świętajny †14-01-1876  
1252Ludwik Pokropowicz  †przed 21-11-1854  
1253Ludwik Polakowski * Wąsosz    
1254Ludwik Polkowski *1846 Radziłów †po 21-07-1912  
1255Ludwik Polkowski *około 1816 Szlasy †  
1256Ludwik Popławski * Bęćkowo   
1257Ludwik Popławski  †  
1258Ludwik Potapski *około 1814 Gorczyce †przed 16-11-1862  
1259Ludwik Powichrowski *około 1839 Wizna †  
1260Ludwik Pruszko *około 1839 Krzewo †  
1261Ludwik Przestrzelski *około 1871 Konopki Tłuste †  
1262Ludwik Przestrzelski *około 1863 Konopki Tłuste †  
1263Ludwik Przestrzelski *około 1858 Kąty †  
1264Ludwik Przestrzelski  †po 11-09-1906  
1265Ludwik Przyborowski *15-10-1836 Bzury †  
1266Ludwik Ramotowski * Danowo   
1267Ludwik Ramotowski *około 1841 Męczki †po 09-07-1897  
1268Ludwik Ramotowski *około 1811 Pluty †po 19-02-1884  
1269Ludwik Ramotowski  †po 19-02-1895  
1270Ludwik Rogalski *około 1821 Rogale par. Romany †po 06-02-1882  
1271Ludwik Rogowski *około 1843 Rydzewo †21-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
1272Ludwik Rogowski  †przed 26-11-1941  
1273Ludwik Rogowski  †po 07-02-1869  
1274Ludwik Rostkowski *około 1850 Łoje Awissa †  
1275Ludwik Rózio * Niećkowo   
1276Ludwik Rózio *około 1841 Rydzewo †po 13-02-1899  
1277Ludwik Rupiński  †  
1278Ludwik Rusiński *około 1833 Czerwonki †25-03-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
1279Ludwik Rutkowski *około 1859 Rutkowskie †08-10-1931 Rutkowskie /Burzyn/  
1280Ludwik Rutkowski *około 1845 Rutkowskie †od 16-02-1896 do 18-02-1901  
1281Ludwik Rutkowski *około 1829 Radziłów †przed 14-02-1882  
1282Ludwik Rydelek *około 1825 Kamińskie †przed 04-05-1874  
1283Ludwik Rydzewski * Koniecki   
1284Ludwik Rydzewski *około 1840 Bukowo Małe †  
1285Ludwik Rydzewski  †03-03-1913 Gardoty  
1286Ludwik Rydzewski  †przed 09-02-1891  
1287Ludwik Rynkiewicz * Mścichy   
1288Ludwik Sadowski * Suwałki   
1289Ludwik Sakowski *około 1869 Kotowo †po 07-07-1928  
1290Ludwik Samełko *około 1912 Romany †  
1291Ludwik Saraczewski *około 1821 †30-07-1856 Stryjaki  
1292Ludwik Sawicki  †przed 22-02-1886  
1293Ludwik Serafiński *około 1869 Wizna †  
1294Ludwik Serafiński  †przed 22-06-1897  
1295Ludwik Siedlecki *około 1879 Wąsosz †01-12-1920 Wąsosz  
1296Ludwik Siedlecki *około 1851 †po 04-01-1904  
1297Ludwik Siemion  †  
1298Ludwik Sierbiński *około 1846 Mścichy †od 31-01-1922 do 15-06-1930  
1299Ludwik Siłkowski *około 1883 Naddawki †  
1300Ludwik Skitowski *około 1824 Kieljany †  
1301Ludwik Składanek *03-04-1895 Ruś †  
1302Ludwik Skłodowski  †przed 28-05-1889  
1303Ludwik Słowikowski  †przed 27-04-1937  
1304Ludwik Sobieski *około 1811 Szczuczyn †  
1305Ludwik Sobieski  †przed 16-01-1809  
1306Ludwik Sobolewski *około 1818 Prusy †27-11-1875  
1307Ludwik Sobolewski *około 1809 Kubra †  
1308Ludwik Sobuczyński *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
1309Ludwik Socik *23-09-1804 Bialiki par. Lachowo †20-04-1856 Grozimy  
1310Ludwik Sokołowski *około 1911 †  
1311Ludwik Sokołowski *około 1873 Słucz †11-12-1945 Żebry  
1312Ludwik Sokołowski *około 1865 Karwowo †  
1313Ludwik Sokołowski *około 1849 Konopki par. Radziłów †po 24-05-1908  
1314Ludwik Stankiewicz *około 1878 Nadbory †po 19-09-1922  
1315Ludwik Stankiewicz *około 1843 Nadbory †po 18-06-1893  
1316Ludwik Stankiewicz *1834 Wizna †  
1317Ludwik Stefan Sulewski *21-08-1783 Zaborowo †  
1318Ludwik Stefan Wróblewski *około 1847 Wierciszewo †  
1319Ludwik Stelcwach *około 1862 Janczewo †  
1320Ludwik Stelcwach  †przed 30-01-1888  
1321Ludwik Strumiłowski *około 1839 Męczki †  
1322Ludwik Strzelczyk *około 1826 Wizna †po 05-11-1872  
1323Ludwik Strzelecki  †przed 09-09-1883  
1324Ludwik Sulewski * Zalesie    
1325Ludwik Sulewski *około 1897 Borawskie †  
1326Ludwik Sulewski *22-08-1835 Wąsosz †25-08-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
1327Ludwik Surawski  †przed 08-02-1857  
1328Ludwik Szabelski *około 1828 Dybowo †  
1329Ludwik Szkodziński  †przed 12-11-1829  
1330Ludwik Szleszyński *około 1862 Chełchy †  
1331Ludwik Szleszyński *11-10-1810 Stawiane †  
1332Ludwik Szleszyński  †po 26-01-1846  
1333Ludwik Szleszyński  †od 13-11-1859 do 22-11-1869  
1334Ludwik Szleter *około 1888 Białaszewo †  
1335Ludwik Sztejn *około 1816 Ławsk †przed 21-11-1881  
1336Ludwik Szwarc *około 1812 †  
1337Ludwik Szwarc *około 1808 Olita †  
1338Ludwik Szymanowski *około 1906 Wiązownica †  
1339Ludwik Szymanowski *około 1868 Przyborowo †po 30-01-1934  
1340Ludwik Szymanowski *około 1839 Koty par. Grajewo †  
1341Ludwik Szymanowski  †przed 12-1895  
1342Ludwik Szymański *około 1835 Bronowo †19-07-1856  
1343Ludwik Śledziewski *około 1845 Kurpiki †  
1344Ludwik Śmiarowski *około 1827 Mieczki †od 24-10-1884 do 21-07-1895  
1345Ludwik Świderski *około 1866 Rostki †  
1346Ludwik Święszkowski *około 1872 Mieczki †  
1347Ludwik Święszkowski  †po 16-05-1891  
1348Ludwik Tacik  †przed 07-02-1970  
1349Ludwik Tarasiewicz  †przed 26-06-1870  
1350Ludwik Taraskowski *około 1840 †po 08-02-1897  
1351Ludwik Taraskowski *około 1840 †przed 12-02-1923  
1352Ludwik Tarkowski  †przed 26-11-1871  
1353Ludwik Tarnowski *około 1835 Milewo †po 14-02-1887  
1354Ludwik Tautt *około 1805 Radziłów †  
1355Ludwik Toczyński *około 1867 Rutki †przed 15-02-1927  
1356Ludwik Tolt  †przed 29-01-1872  
1357Ludwik Tomaszewski *27-03-1891 Rydzewo-Pieniążek †   
1358Ludwik Truszkowski  †po 10-04-1856  
1359Ludwik Trzaska *około 1849 Supy †  
1360Ludwik Tymiński *około 1823 Prostki †  
1361Ludwik Tyszka *około 1841 Dzięgiele †po 26-01-1891  
1362Ludwik Tyszka  †po 03-03-1851  
1363Ludwik Waldziński *około 1859 Karwowo par. Jedwabne †  
1364Ludwik Walejewski *około 1825 Okół †  
1365Ludwik Walewski *około 1861 Wizna †  
1366Ludwik Walewski  †przed 20-01-1931  
1367Ludwik Wasiulewski *około 1820 Słucz †od 24-09-1871 do 21-09-1885  
1368Ludwik Wądołowski *około 1872 Makowskie †przed 26-11-1929  
1369Ludwik Wądołowski *około 1825 Koniecki par. Wizna †po 21-02-1870  
1370Ludwik Wejro  †około 1887  
1371Ludwik Wernik *około 1835 Prostki †17-11-1891 Brzozowa par. Białaszwewo  
1372Ludwik Wesołowski *około 1826 Burzyn †przed 15-02-1885  
1373Ludwik Wesołowski  †przed 27-01-1862  
1374Ludwik Weyss *około 1824 Stulichy †  
1375Ludwik Węcek *25-08-1918 †16-04-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1376Ludwik Wilczewski  †po 05-02-1895  
1377Ludwik Wincenty Chrostowski *około 1833 Karwowo-Polki †  
1378Ludwik Wincenty Kowalewski    
1379Ludwik Wiszowaty  †po 12-07-1904  
1380Ludwik Wiśniewski *około 1841 Wola Zambrowska †  
1381Ludwik Witkowski *około 1809 Romany †  
1382Ludwik Włodkowski *około 1854 Mocarze †  
1383Ludwik Wojno *około 1820 †  
1384Ludwik Wojno  †przed 24-11-1884  
1385Ludwik Wróblewski *około 1812 Niedźwiadna †po 14-01-1865  
1386Ludwik Wysocki *około 1840 Dołęgi †przed 26-10-1919  
1387Ludwik Wysocki  †przed 04-02-1920  
1388Ludwik Zabielski *około 1886 Kołaki Strumienie †  
1389Ludwik Zabielski  †przed 18-02-1868  
1390Ludwik Zajkowski *1871 Rydzewo Szlacheckie †1880 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1391Ludwik Zakrzewski *około 1856 Przytuły †po 09-02-1908  
1392Ludwik Zalewski *około 1903 Radziłów †  
1393Ludwik Zalewski *około 1877 Zalesie Nowe †  
1394Ludwik Zalewski *około 1852 Radziłów †  
1395Ludwik Zalewski *1824 Srebrowo †  
1396Ludwik Zalewski *około 1789 †przed 25-11-1851  
1397Ludwik Zalewski  †  
1398Ludwik Załuska *około 1865 Piotrowo-Tyszki †   
1399Ludwik Zaniewski *około 1876 Okrasin †  
1400Ludwik Zaręba *około 1867 Wąsosz †  
1401Ludwik Zarzecki  †po 16-02-1874  
1402Ludwik Zarzecki  †po 24-11-1910  
1403Ludwik Zawadzki  †przed 31-01-1898  
1404Ludwik Zawadzki  †po 24-01-1881  
1405Ludwik Zawojski *około 1861 Bronowo †  
1406Ludwik Zieliński *1853 Radziłów †1858 Radziłów /Radziłów/  
1407Ludwik Zielkowski  †po 16-02-1892  
1408Ludwik Zygmunt  †11-10-1880 Ławsk  
1409Ludwik Zyluk *około 1864 Parczew †  
1410Ludwik Żochowski *około 1897 Sieburczyn †   
1411Ludwik Żołnierowicz  †  
1412Ludwika (Anna) Filipkowska z d. Polkowska *10-08-1852 Szlasy †po 26-02-1889  
1413Ludwika (Emilia) Karwowska z d. Trzcińska *około 1823 Suwałki †przed 09-10-1882  
1414Ludwika (Lowiza) Szmit z d. Kłos  †od 13-11-1853 do 13-05-1855  
1415Ludwika Akus z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
1416Ludwika And...ewska z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
1417Ludwika Andrej z d. Enik *około 1858 Świdry †  
1418Ludwika Arciszewska z d. Gołębiewska *około 1857 †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
1419Ludwika Bagińska *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
1420Ludwika Bagińska z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 25-02-1908  
1421Ludwika Bagińska z d. Podbielska *około 1833 †  
1422Ludwika Balcer z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
1423Ludwika Balewska z d. Wykowska    
1424Ludwika Banachowska z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1425Ludwika Barwikowska z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
1426Ludwika Bender z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
1427Ludwika Berć z d. Robaczyńska  †  
1428Ludwika Bielawska z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
1429Ludwika Borawska z d. Nerkowska *około 1874 Barzykowo †przed 01-1893  
1430Ludwika Borawska z d. Łempicka *25-06-1872 Bagienice †   
1431Ludwika Borawska z d. Polkowska *około 1867 Kąty †27-10-1915 Kąty /Burzyn/  
1432Ludwika Borawska z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †  
1433Ludwika Borawska z d. Szuba  †przed 10-1840  
1434Ludwika Borek z d. Borgul  †25-02-1858  
1435Ludwika Borkowska z d. Piotrowska *23-09-1849 Kucze Wielkie †  
1436Ludwika Borzymowska z d. Bukowska  †po 11-10-1929  
1437Ludwika Braczko z d. Zakrzewska  †  
1438Ludwika Budna z d. Danowska *około 1844 Budne †po 13-02-1888  
1439Ludwika Budzińska z d. Guziewicz  †po 07-01-1939  
1440Ludwika Bujnowska z d. Andrzejczyk *około 1835 Danowo †przed 04-1911  
1441Ludwika Bukowska *około 1868 Karwowo †  
1442Ludwika Bzura z d. Szczesik *około 1850 Niedźwiedzkie †03-05-1871 Niedźwiedzkie  
1443Ludwika Chmielewska *09-01-1888 Wąsosz †01-01-1946 Wąsosz  
1444Ludwika Chmielewska z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
1445Ludwika Chmielewska z d. Orłowska *około 1852 Milewo †  
1446Ludwika Chodnicka z d. Karwowska *około 1863 Sokoły †  
1447Ludwika Chodnicka *około 08-1862 †11-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1448Ludwika Choińska z d. Bagińska *około 1833 Bagińskie †21-03-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
1449Ludwika Chojnowska z d. Polacińska  †  
1450Ludwika Chrostowska *25-03-1864 Gardoty †   
1451Ludwika Chrzanowska z d. Brzozowska *około 1842 Kisielnica †po 25-10-1886  
1452Ludwika Chylińska z d. Moniuszko *około 1862 Kąty †  
1453Ludwika Chylińska z d. Kaczyńska *około 1836 Kąty †przed 01-1869  
1454Ludwika Cichocka z d. Gronowna  †przed 11-02-1872  
1455Ludwika Cichomska z d. Karpińska  †po 01-02-1857  
1456Ludwika Cwalińska z d. Śmiarowska  †po 11-02-1908  
1457Ludwika Czajewska z d. Gawęcka  †po 10-02-1879  
1458Ludwika Czech z d. Antrap  †  
1459Ludwika Czerwińska z d. Bagińska *16-01-1832 Lipnik †22-04-1875 Lipnik /Wąsosz/  
1460Ludwika Czerwińska z d. Chojnowska  †po 19-02-1841  
1461Ludwika Czypleńska z d. N  †po 08-12-1863  
1462Ludwika Czyszeska z d. Popławska *około 1832 Sieburczyn †   
1463Ludwika Danielczyk z d. Locman *około 1814 Włosty †  
1464Ludwika Danowska *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
1465Ludwika Danowska z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
1466Ludwika Dardzińska z d. Wykowska  †  
1467Ludwika Dąbrowska z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1468Ludwika Dąbrowska z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †przed 07-09-1901  
1469Ludwika Dąbrowska z d. Kulesza  †  
1470Ludwika Dębińska z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
1471Ludwika Dobczyk z d. Łempicka  †  
1472Ludwika Dobrońska z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
1473Ludwika Dobrzycka z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
1474Ludwika Domańska z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
1475Ludwika Domitr z d. Dobrzycka *około 1854 Janczewo †13-01-1891 Kucze Wielkie  
1476Ludwika Dorota Danowska z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki par. Białaszewo †po 14-02-1911  
1477Ludwika Dorota Grądzka z d. Męczkowska *około 1825 Kamianki †po 18-11-1873   
1478Ludwika Dubikowicz z d. Zambrowska *około 1809 Lachowo †  
1479Ludwika Dymko z d. Borawska *około 1825 Jabłońskie †24-02-1875 Adamowo  
1480Ludwika Ezman z d. Pietraszewska *około 08-1910 Łomża †  
1481Ludwika Felicja Borzymowska z d. Bukowska *około 1863 Wólka Piotrowska †  
1482Ludwika Feliksa Kocielska z d. Kuna *około 1840 Szczuczyn †  
1483Ludwika Florczyk z d. Maszczyk *około 1841 Kamianki †  
1484Ludwika Gacka z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 23-02-1879  
1485Ludwika Gadomska z d. Jurska  †po 17-02-1877  
1486Ludwika Gardocka z d. Danowska *20-03-1862 Sulewo Prusy †14-10-1899  
1487Ludwika Gardocka z d. Rogalska *około 1849 Jaki †  
1488Ludwika Gawecka z d. Chylińska *około 1855 Kąty †od 31-01-1910 do 01-05-1925  
1489Ludwika Gerwat z d. Dąbrowska  †od 16-02-1896 do 25-01-1909  
1490Ludwika Gis z d. Ronga  †  
1491Ludwika Godlewska z d. Borawska *około 1828 Borawskie †  
1492Ludwika Godlewska z d. Święszkowska  †przed 05-1884  
1493Ludwika Golinbiewska z d. Bojerska  †  
1494Ludwika Gosiewska z d. Niedźwiedzka *około 1874 Niedźwiedzkie †  
1495Ludwika Górska z d. Skrodzka *około 1874 Wścieklice †25-11-1941 Wagi /Przytuły/  
1496Ludwika Górska z d. Samełko *około 1847 Chojnowo †  
1497Ludwika Górska z d. Waraszczyk  †przed 03-11-1846  
1498Ludwika Górska z d. Motyka  †po 10-11-1839  
1499Ludwika Grabowska z d. Kowalewska *około 1873 Lipnik †po 14-07-1931  
1500Ludwika Grądzka z d. Nowakowska  †03-11-1843  
1501Ludwika Grochulska z d. Markowska  †  
1502Ludwika Gryń z d. Doljasz  †przed 22-03-1844  
1503Ludwika Grzymało z d. Surawska * Niedźwiedzkie   
1504Ludwika Grzymkowska z d. Niecikowska *około 1855 †  
1505Ludwika Gutowska z d. Supińska *około 1845 Korytki †  
1506Ludwika Gwiazdowska z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †po 19-02-1900  
1507Ludwika Iwner z d. Macht  †po 19-11-1839  
1508Ludwika Jabłońska z d. Czypleńska *około 1823 †08-12-1863 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1509Ludwika Jałbrzykowska z d. Suska *około 1834 Kossaki †  
1510Ludwika Januszewska z d. Wojtkielewicz *około 1852 Sośnia †  
1511Ludwika Jarząbek z d. Szulc  †po 20-06-1887  
1512Ludwika Jaśkowska *1839 Kędziorowo †26-07-1841 Kędziorowo /Wąsosz/  
1513Ludwika Jaworowska z d. Szulc  †przed 08-1883  
1514Ludwika Jaworska z d. Sulińska *około 1873 Chojnowo †  
1515Ludwika Jeżewska z d. Cybulska *około 03-1845 Ławsk †po 31-05-1921  
1516Ludwika Józefa Czarnecka z d. Raciborska *około 1858 Przestrzele †  
1517Ludwika Józefata Domurat z d. Nitkiewicz *1839 Wizna †  
1518Ludwika Julianna Janczewska z d. Czarnecka *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
1519Ludwika Jurczykowska z d. Charasimowicz *około 1837 †po 09-11-1886  
1520Ludwika Kacprzyńska z d. Wojciechowska  †przed 06-02-1850  
1521Ludwika Kalinowska z d. Święszkowska *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †od 25-05-1875 do 21-03-1884  
1522Ludwika Kalinowska z d. Cytrjan  †po 14-11-1837  
1523Ludwika Kamińska z d. Góralska *około 1867 Mocarze †  
1524Ludwika Kamińska z d. Cudnik  †po 28-02-1905  
1525Ludwika Karolina Michałowska z d. Karwowska *około 1858 Mikuty †  
1526Ludwika Karpińska z d. Sztrubow  †po 11-02-1885  
1527Ludwika Karwowska z d. Gardocka *około 1865 Gardoty †  
1528Ludwika Karwowska z d. Bukowska *około 1859 Karwowo †  
1529Ludwika Karwowska z d. Polkowska *około 1856 Kąty †po 30-01-1907  
1530Ludwika Karwowska z d. Polkowska *około 1852 Kąty †31-10-1875  
1531Ludwika Kłosek z d. N  †przed 19-02-1827  
1532Ludwika Kobryńska z d. N  †  
1533Ludwika Kokoszka z d. Iwanowska *około 1841 Kucze Wielkie †  
1534Ludwika Konopka z d. Bukowska *około 1859 Święcienin †  
1535Ludwika Konopka z d. Wądołowska *około 1831 †  
1536Ludwika Konopka z d. Naucz *około 1778 Prusy †01-04-1828 Kurki /Niedźwiadna/  
1537Ludwika Konopka z d. Chrostowska  †po 21-02-1911  
1538Ludwika Kordasiewicz z d. Baranowska *około 1828 Kucze Małe †  
1539Ludwika Kosiorek z d. Sulewska *około 1836 Sieburczyn †po 31-01-1898  
1540Ludwika Kosiorek z d. Domurat *około 1831 Wizna †przed 08-1868  
1541Ludwika Kosowicz z d. Berkowicz  †  
1542Ludwika Kossakowska z d. Strynkowska *około 1851 Kokoszki †po 12-02-1912  
1543Ludwika Kotowska z d. Samborska *około 1845 Męczki †po 04-02-1908  
1544Ludwika Kotyńska z d. Kozłowska *24-08-1858 Sieburczyn †około 1931   
1545Ludwika Kowalewska z d. Podworna *około 1841 Prusy †po 05-02-1894  
1546Ludwika Kowalewska z d. Gołębiewska *około 1820 Piątnica †po 27-10-1877  
1547Ludwika Kowalewska z d. Pragłowska  †14-12-1923  
1548Ludwika Kownacka z d. Sulewska *02-02-1839 Sulewo Prusy †24-10-1898 Kownatki  
1549Ludwika Kozikowska z d. Rogowska *1850 Pluty †  
1550Ludwika Kozłowska z d. Ołdakowska *03-09-1872 Wąsosz †25-01-1940 Wąsosz  
1551Ludwika Kozłowska z d. Chludzińska *około 1848 Zanklewo †od 06-02-1899 do 21-09-1905  
1552Ludwika Kozłowska z d. Sobieska  †po 18-10-1904  
1553Ludwika Kozłowska  †  
1554Ludwika Kozłowska z d. Zakaszewska  †po 02-10-1882  
1555Ludwika Kraińska z d. Górska  †10-02-1848  
1556Ludwika Krymska z d. Brzozowska *około 1851 Święcienin †08-11-1893  
1557Ludwika Kuczewska z d. Skrodzka  †po 04-09-1895  
1558Ludwika Kuczyńska z d. Masłowska *około 1842 Sośnia †  
1559Ludwika Kuć z d. Pruszyńska *około 1848 Bożejewo †  
1560Ludwika Kulesza z d. Śledziewska *około 1827 †16-01-1887 Sieburczyn /Burzyn/  
1561Ludwika Kurkowska z d. Enik  †po 06-02-1882  
1562Ludwika Kurzątkowska z d. Sokołowska  †po 27-11-1928  
1563Ludwika Kurzyna z d. Danowska  †  
1564Ludwika Lachowicz z d. Witkowska *około 1821 Kumelsk †  
1565Ludwika Lachowicz z d. Jurczyk  †13-10-1854  
1566Ludwika Ladzińska z d. Ołdakowska *25-08-1899 Wąsosz †15-08-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
1567Ludwika Laskowska z d. Obrycka *około 1849 †po 18-02-1908  
1568Ludwika Laskowska z d. Górska *około 1829 Rutki †  
1569Ludwika Laskowska z d. Nieradko  †po 23-02-1892  
1570Ludwika Laszczkowska z d. Karpińska  †po 02-02-1864  
1571Ludwika Lenkowska z d. Jankowska  †od 10-02-1868 do 04-03-1889  
1572Ludwika Letko z d. Broda *około 1816 Przerwanki †przed 01-1862  
1573Ludwika Lewicka *około 1832 Chojnowo †07-06-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1574Ludwika Liberadzka *1844 Radziłów †1847 Radziłów /Radziłów/  
1575Ludwika Lipińska z d. Mroczkowska *około 1850 Mikuty †po 18-02-1895  
1576Ludwika Lipińska z d. Rogowska  †po 26-11-1906  
1577Ludwika Liszewska z d. Fiszer *około 1835 Kowalewo †  
1578Ludwika Lulis z d. Kozłowska  †26-12-1876  
1579Ludwika Łapińska z d. Tesarko  †  
1580Ludwika Łojewska z d. Rudziewicz *około 1832 Rutkowskie †  
1581Ludwika Łoniewska z d. Gryszkiewicz *około 1893 Załuski †  
1582Ludwika Łowczykowska z d. Majewska *około 1848 Szczuczyn †  
1583Ludwika Łożewska z d. Malinowska  †  
1584Ludwika Łuczko z d. Butowska    
1585Ludwika Łynko z d. Frydrych  †przed 25-05-1843  
1586Ludwika Maciora z d. Malinowska  †  
1587Ludwika Makowska z d. Supińska  †po 20-02-1911  
1588Ludwika Makowska z d. Mierzejewska  †po 23-02-1897  
1589Ludwika Malinowska z d. Szymkiewicz  †przed 29-07-1879  
1590Ludwika Małecka  †  
1591Ludwika Marcinkiewicz z d. Łuba ?  †przed 24-11-1879  
1592Ludwika Marcinowska z d. Kozłowska *około 1849 Sieburczyn †   
1593Ludwika Marcińczyk z d. Kozłowska  †przed 06-02-1900  
1594Ludwika Maria Bierzyńska z d. Czaplicka  †po 05-02-1921  
1595Ludwika Marianna Sulewska z d. Nitkiewicz *około 1864 Wizna †przed 06-02-1929  
1596Ludwika Markowska z d. Maciejewska *około 1846 Przerośl †po 13-02-1905  
1597Ludwika Markowska z d. Bednarowicz  †po 16-02-1857  
1598Ludwika Maszczyk  †przed 31-01-1900  
1599Ludwika Matanowska z d. Wojnowska *około 1833 Koziki †15-05-1864  
1600Ludwika Matysiewicz z d. Brozio  †przed 28-01-1844  
1601Ludwika Merchelska z d. Kuyzer  †po 07-02-1838  
1602Ludwika Mieczkowska z d. Gadomska *około 1859 Mroczki †  
1603Ludwika Mieczkowska z d. Łojewska  †po 15-09-1896  
1604Ludwika Mikucka z d. Kownacka  †po 14-11-1934  
1605Ludwika Milewska z d. Dobrzyniewska *około 1859 Skaje †przed 03-1890  
1606Ludwika Milewska z d. Gardocka *około 1847 Zalesie †od 10-02-1892 do 20-11-1899   
1607Ludwika Milewska z d. Karwowska *około 1834 Biodry †od 30-01-1893 do 09-07-1912  
1608Ludwika Milewska z d. Mikołajewska *około 1834 Grajewo †31-12-1894 Wąsosz /Wąsosz/  
1609Ludwika Miodusz  †  
1610Ludwika Mioduszewska z d. Kudrzycka *około 1863 Niedźwiadna †  
1611Ludwika Mioduszewska  †przed 10-11-1873  
1612Ludwika Misztal z d. Sieklicka  †po 10-05-1944  
1613Ludwika Mocarska z d. Zajkowska *około 1802 †przed 25-11-1851  
1614Ludwika Mocarska z d. Mogielnicka  †przed 25-02-1862  
1615Ludwika Modzelewska z d. Karwowska *około 1869 Bagienice †przed 25-06-1940  
1616Ludwika Modzelewska z d. Bender *około 1868 Sokoły †od 13-02-1922 do 04-11-1924  
1617Ludwika Modzelewska z d. Mścichowska *około 1866 Sulewo Kownaty †po 21-02-1922  
1618Ludwika Modzelewska z d. Borawska *około 1830 †05-09-1862 Stawiane  
1619Ludwika Modzelewska z d. Iwner *około 1814 Ełk †od 04-11-1866 do 10-05-1881  
1620Ludwika Moniuszko z d. Niecikowska *około 1854 Nieciki †  
1621Ludwika Mroczkowska z d. Niebrzydowska *około 1869 †08-04-1945 Mroczki /Przytuły/  
1622Ludwika Mroczkowska z d. Maleszewska *około 1827 Wierciszewo †po 18-02-1879  
1623Ludwika Myślińska *około 1877 †  
1624Ludwika Myślińska *około 1872 Szostaki †  
1625Ludwika Myślińska z d. Leszczewska *około 1828 Kucze Wielkie †  
1626Ludwika Nejman z d. Knebel  †  
1627Ludwika Nerkowska z d. Grunwald *około 1834 Ławsk †przed 02-09-1902  
1628Ludwika Niebrzydowska z d. Łempicka *02-09-1828 Bagienice †   
1629Ludwika Nienałtowska *26-01-1864 Małachowo †28-08-1882 Małachowo   
1630Ludwika Nikulska  †  
1631Ludwika Obiedzińska z d. Mierzejewska  †po 26-11-1823  
1632Ludwika Obrycka z d. Szumowska  †  
1633Ludwika Okurowska z d. Kropiewnicka *około 1827 Łepki †  
1634Ludwika Okurowska z d. Skarżyńskaa  †po 07-11-1881  
1635Ludwika Olszewska  †po 08-11-1825  
1636Ludwika Olszewska z d. Majrocka  †po 22-11-1886  
1637Ludwika Oman z d. N  †  
1638Ludwika Orłowska z d. Kozłowska *około 1834 Lipnik †po 05-02-1901  
1639Ludwika Orzechowska z d. Brzezińska  †po 13-11-1859  
1640Ludwika Osowska z d. Werner *16-07-1863 Kieljany †  
1641Ludwika Paszkowska z d. Pawłowska *1865 Osewo †02-05-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1642Ludwika Pieńczykowska *około 1838 Sokoły †03-10-1841 Sokoły  
1643Ludwika Pieńczykowska z d. Godlewska *około 1838 Łękowo †od 26-11-1894 do 06-02-1899  
1644Ludwika Pieńczykowska z d. Sulewska *około 1834 Borawskie †  
1645Ludwika Piotrowska z d. Rutkowska  †po 08-06-1912  
1646Ludwika Piórkowska z d. N  †  
1647Ludwika Piwko z d. Karpińska *około 1803 Guty †od 21-11-1858 do 26-03-1869  
1648Ludwika Pogorzelska z d. Klimaszewska *około 1841 †po 24-10-1892  
1649Ludwika Poliks z d. Sulewska *około 1875 Bagienice †  
1650Ludwika Polkowska *11-01-1848 Kąty †  
1651Ludwika Popielska  †  
1652Ludwika Powichrowska z d. Serafińska *około 1842 Bożejewo †  
1653Ludwika Poznańska z d. Leosiewska *1875 Mocarze †po 21-10-1924   
1654Ludwika Przestrzelska z d. Konopka *około 1832 Konopki Chude †przed 02-1862  
1655Ludwika Przestrzelska *około 1832 Kaimy †po 19-02-1879  
1656Ludwika Rakowska z d. Kosiorek  †przed 12-1855  
1657Ludwika Raulin z d. Alenkiewicz *około 1834 Głębockie †  
1658Ludwika Rawa z d. Danowska  †  
1659Ludwika Rogalska z d. Rutkowska *około 1878 Nieławice †po 19-09-1922  
1660Ludwika Rogalska z d. Wierciszewska  †  
1661Ludwika Rogińska z d. Piotruchowska *około 1875 Białaszewo †przed 15-02-1928  
1662Ludwika Rogowska z d. Danowska *około 1862 Karwowo †od 15-10-1912 do 25-02-1924  
1663Ludwika Rogowska z d. Szabłowska *około 1855 †04-02-1902 Trzaski  
1664Ludwika Rogowska z d. Borawska *1855 Szyjki †   
1665Ludwika Rogowska z d. Mocarska *około 1850 Konopki Tłuste †od 26-06-1894 do 21-11-1905  
1666Ludwika Rogowska z d. Wiśniewska *około 1807 Szczuczyn †10-12-1859  
1667Ludwika Rogowska z d. Wierciszewska  †  
1668Ludwika Rost z d. Olszewska *około 1840 Szczuczyn †  
1669Ludwika Rost z d. Konterman  †po 20-11-1832  
1670Ludwika Rozalia Chrostowska z d. Komorowska *około 1835 Nagórki †  
1671Ludwika Ruchacz z d. Stankiewicz  †przed 11-11-1860  
1672Ludwika Rupińska z d. Konopka *około 1821 Popki †po 21-11-1870  
1673Ludwika Rutkowska z d. N *około 1876 †03-12-1899 Kuligi /Rajgród/  
1674Ludwika Rutkowska z d. Przestrzelska *około 1840 Kąty †przed 12-02-1889  
1675Ludwika Rutkowska z d. Mogielnicka *około 1809 Nadbory †przed 05-1853  
1676Ludwika Rybińska z d. Zakrzewska  †przed 24-02-1879  
1677Ludwika Sadowska z d. Walendzik *około 1829 Cyprki †25-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
1678Ludwika Sakowicz z d. Korzeniewska  †po 17-05-1896  
1679Ludwika Siemieńska z d. Ciuchnicka *około 1827 †po 18-02-1895  
1680Ludwika Sieniuch z d. Supińska *około 1849 Osowiec †  
1681Ludwika Sitek z d. Ołdak  †  
1682Ludwika Skrodzka *około 03-1885 †24-06-1885 Wagi /Przytuły/  
1683Ludwika Skrodzka z d. Klimaszewska  †08-02-1874  
1684Ludwika Skrodzka  †po 17-11-1890  
1685Ludwika Sobaszek z d. Bieńkowska * Romany    
1686Ludwika Sobieska z d. Łuba  †  
1687Ludwika Sobolewska z d. Rutkowska *około 1864 Sojczyn †  
1688Ludwika Sobolewska z d. Zwolińska *około 1803 Ciemnoszyje †po 22-10-1848  
1689Ludwika Sobolewska z d. Laczek ?  †przed 25-05-1843  
1690Ludwika Sokołowska z d. Rydzewska *około 1825 Bukowo Małe †  
1691Ludwika Stachowska z d. Łacińska  †  
1692Ludwika Staniszewska z d. Kaszeta *około 1818 Świdry par. Skarżyn †po 09-01-1885  
1693Ludwika Staniszewska z d. Frejlich  †po 20-01-1846  
1694Ludwika Staniszewska z d. Zalewska  †po 31-05-1840  
1695Ludwika Staniszewska z d. Kleczkowska  †  
1696Ludwika Stankiewicz z d. N  †  
1697Ludwika Strzałka z d. Grzegorzewska  †po 28-01-1845  
1698Ludwika Strzelczyk z d. Maszczyk *około 1848 Zanklewo †  
1699Ludwika Strzelczyk z d. Składanek *około 1848 Ruś †   
1700Ludwika Sulewska *około 01-1880 Sulewo Prusy †22-06-1880 Sulewo Prusy  
1701Ludwika Sulewska *28-11-1862 Sulewo Kownaty †17-06-1866 Sulewo Kownaty  
1702Ludwika Sulewska *około 1824 Zaborowo †po 06-02-1893  
1703Ludwika Sulewska z d. Leszczyńska *około 1813 Bagienice †01-02-1869 Sulewo Prusy  
1704Ludwika Sulewska  †  
1705Ludwika Supińska z d. Chojnowska  †przed 27-05-1844  
1706Ludwika Supińska z d. Szyjka  †  
1707Ludwika Szablińska z d. N  †po 29-10-1817  
1708Ludwika Szczawińska z d. Rutkowska *około 1862 Skaje †po 10-02-1908  
1709Ludwika Szczepankowska z d. Skrodzka *około 1833 Zalesie †po 18-02-1884  
1710Ludwika Szczerbińska z d. Mierwińska  †przed 28-01-1883  
1711Ludwika Szczęsna  †  
1712Ludwika Szleszyńska z d. Grabowska  †po 07-08-1832  
1713Ludwika Szleter z d. Skowron  †  
1714Ludwika Szmit z d. Szwarc  †po 01-03-1824  
1715Ludwika Szurno z d. Łepkowska  †po 25-09-1893  
1716Ludwika Szymanowska z d. Modzelewska *około 1853 Stawiane †20-04-1878  
1717Ludwika Szymanowska *około 06-1827 †18-12-1828 Kieljany  
1718Ludwika Szymanowska z d. Daniszewska  †  
1719Ludwika Świderska *około 1874 Sokoły †18-01-1932 Wąsosz  
1720Ludwika Tarnacka z d. Wojciechowska  †  
1721Ludwika Tarnowska z d. Tarnacka *około 1846 Ławsk †po 30-09-1895  
1722Ludwika Tocicka z d. Sokołowska *około 1838 Rutki †12-02-1926 Szostaki /Burzyn/  
1723Ludwika Tolt z d. Dąbrowska  †po 29-01-1872  
1724Ludwika Trepanowska z d. Michałowska *około 1854 Lubotyń †  
1725Ludwika Truszkowska z d. Popielska *około 1830 Szczuczyn †15-04-1879  
1726Ludwika Truszkowska *około 1830 †07-09-1844 Guty /Wąsosz/  
1727Ludwika Trzaska z d. Sznajder *około 1854 Kramkowo †10-09-1890 Sambory /Wizna/  
1728Ludwika Trzonkowska z d. Łazowska    
1729Ludwika Tuzinowska  †  
1730Ludwika Tykocka z d. Sulewska *około 1856 Ruś †  
1731Ludwika Tyszka z d. Zaborowska *około 1855 Zaborowo †13-03-1938 Wąsosz  
1732Ludwika Walejewska z d. Kotyńska  †przed 23-11-1847  
1733Ludwika Walewska z d. Mocarska *około 1871 Pluty †  
1734Ludwika Wasiulewska z d. Bagińska *26-08-1905 Zaborowo †05-05-1942 Zaborowo  
1735Ludwika Waszkiewicz z d. Żukowska  †  
1736Ludwika Wądołowska z d. Sobotka *około 1830 Orlikowo †09-11-1858 Bronaki /Jedwabne/  
1737Ludwika Wądołowska z d. Mroczkowska  †przed 21-10-1894  
1738Ludwika Werner z d. Zacharzewska *09-01-1829 Przytuły †05-07-1882 Kieljany  
1739Ludwika Wędrzycka z d. Lada  †przed 24-11-1839  
1740Ludwika Wiewiórowska z d. Staniszewska *około 1844 Biała Piska †15-07-1892 Doliwy  
1741Ludwika Wisember  †po 21-02-1870  
1742Ludwika Wiszowaty z d. Dąbrowska  †21-10-1901 Świdry-Dobrzyce  
1743Ludwika Wiśniewska z d. Strzałka *około 1821 Wydminy †po 06-05-1869  
1744Ludwika Wiśniewska z d. Chojnowska  †po 26-05-1909  
1745Ludwika Witkowska z d. Makowska  †po 17-09-1828  
1746Ludwika Włodkowska z d. Ramotowska  †po 09-02-1909  
1747Ludwika Włodkowska z d. Chludzińska  †  
1748Ludwika Wojsław *25-02-1871 Kownatki †  
1749Ludwika Wojtkielewicz z d. Czerwonka *17-12-1912 Czerwonki †  
1750Ludwika Wołkowska z d. Baoer  †  
1751Ludwika Wykowska z d. Myślińska *około 1827 Rutkowskie †  
1752Ludwika Wysk z d. Krajewska  †po 22-11-1897  
1753Ludwika Zaborowska z d. Chrzanowska *około 1829 Kieljany †30-07-1863 Sulewo Kownaty  
1754Ludwika Zając z d. Laskowska (Wróblewska)  †po 14-11-1841  
1755Ludwika Zajkowska  †po 17-01-1898  
1756Ludwika Zakrzewska z d. Wysocka  †przed 24-01-1869  
1757Ludwika Zalewska *około 1834 †  
1758Ludwika Zalewska z d. Iwanowska *około 1824 †od 09-02-1892 do 11-02-1896   
1759Ludwika Zalewska z d. N  †  
1760Ludwika Zalewska z d. Wnukowska  †  
1761Ludwika Zalewska z d. Karwowska  †  
1762Ludwika Zarzecka z d. Konopka *około 1844 Karwowo †  
1763Ludwika Zdankiewicz z d. Karaś *około 1804 †po 13-10-1850  
1764Ludwika Zielińska z d. Koniecko *około 1874 Kędziorowo †23-05-1950 Kędziorowo   
1765Ludwika Zielińska z d. Zejer *około 1860 Orlikowo †  
1766Ludwika Zofia Kisielewska z d. Kozłowska *25-08-1901 Świdry †27-12-1990 Guty  
1767Ludwika Zuzanna Kozłowska z d. Majewska *około 1856 Szczuczyn †  
1768Ludwika Zyskowska z d. Metelska *około 1833 Osowiec †  
1769Ludwika Zyskowska z d. Rakowska  †po 06-09-1857  
1770Ludwika Żelazko z d. Kozikowska  †20-11-1892  
1771Ludwika Żelechowska z d. Wysocka *około 1848 Kokoszki †po 15-12-1904  
1772Ludwika Żelno  †  
1773Ludwika Żmijewska z d. Gardocka *około 1858 Popowo †  
1774Ludwika Żochowska z d. Supińska  †po 21-01-1881  
1775Ludwil Rogalewski *około 1841 Wizna †  
1776Ludwina Foltyn z d. Kleszczewska  †przed 14-11-1841  
1777Luiza (Katarzyna) Broda z d. Letko  †po 18-11-1859  
1778Luiza Borkowska z d. Świtała  †przed 20-11-1865  
1779Luiza Brynza z d. Siera  †po 22-01-1830  
1780Luiza Kozłowska z d. Malinowska  †po 10-11-1879  
1781Luiza Salach z d. Smętek *około 1810 Borzymy †przed 11-02-1872  
1782Luiza Siedmioradzka z d. Trzonkowska *około 1785 †14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1783Luiza Wiśniewska z d. Balcer  †po 14-11-1841  
1784Lwon Erynk    
1785Lynette Andrews z d. Foster * Phoenixville, PA   
1786Lynn Thomas z d. Dybik    
Czas ucieka, wieczność czeka! (16 czerwca 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl