Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [L] Indeks alfabetyczny [L]1936

1L. Cybula z d. Czarnowska [0¬]    
2L. Milewski [0¬]    
3Laura Dompkowska z d. Symszyk  †  
4Laura Żbikowska [0¬]     
5Leanne Blank z d. Foster [0¬]    
6Lech Andrzej Delewski [0¬]    
7Lech Borusiewicz [0¬]    
8Lech Cymkowski [0¬]    
9Lech Gazowski [0¬]    
10Lech Jan Smoliński [0¬]     
11Lech Karwowski *25-03-1965 Wąsosz †11-01-1966 Białystok /Wąsosz/   
12Lech Kazimierz Karwowski [0¬]     
13Lech Kołakowski [0¬]     
14Lech Konopka [0¬]    
15Lech Kukowski [0¬]    
16Lech Łobodziec [0¬]    
17Lech Łojewski *1948 †25-01-1999 Woszczele   
18Lech Malinowski [0¬]    
19Lech Marian Lisik [0¬]     
20Lech Stanisław Gardocki *17-09-1950 Szczuczyn †11-02-2019 Białystok /Szczuczyn/  
21Lech Zbigniew Tarnacki [0¬]    
22Lech Zyskowski [0¬]    
23Lechosław Chalecki [0¬]    
24Ledon Gąsiewski  †  
25Lejba Faybowicz  †  
26Lena Krzewska [0¬]    
27Lena Łyszkowska [0¬]     
28Leo Evert [0¬]    
29Leokadia Adamska z d. Łempicka [0¬]     
30Leokadia Alicja Polakowska z d. Burza [0¬]    
31Leokadia Andrukiewicz z d. Staworko [0¬]    
32Leokadia Anna Szleszyńska z d. Kozicka [0¬]    
33Leokadia Anuszkiewicz z d. Jakubczyk  †  
34Leokadia Arciszewska z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
35Leokadia Baczewska z d. Bukowska  †  
36Leokadia Bagińska z d. Zalewska  †  
37Leokadia Bagińska *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
38Leokadia Bagińska *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
39Leokadia Bagińska z d. Niecikowska [0¬]    
40Leokadia Bagińska z d. Borawska [0¬]    
41Leokadia Bajkowska z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
42Leokadia Bargłowska z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
43Leokadia Bedzkowska z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
44Leokadia Bieńkowska z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
45Leokadia Bieńkowska z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
46Leokadia Blum z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
47Leokadia Bogusławska *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
48Leokadia Borawska z d. Wierzbicka  †  
49Leokadia Borawska *około 1915 Zalesie †20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/  
50Leokadia Borawska z d. Szczuka [0¬]    
51Leokadia Brodowska z d. Konopka *28-10-1918 Guty Podleśne †  
52Leokadia Bronakowska z d. Mocarska *około 1909 Mocarze †24-07-1988  
53Leokadia Brozio z d. Gutowska *06-10-1901 Konopki †  
54Leokadia Brzeczko z d. Trzaska *około 1896 Koniecki par. Wizna †16-03-1928 Jedwabne  
55Leokadia Brzostowska z d. Czarnowska *06-03-1901 Borawskie †  
56Leokadia Brzostowska z d. Łuba [0¬]    
57Leokadia Brzostowska z d. Tarnacka [0¬]    
58Leokadia Bukowska z d. Kijek  †  
59Leokadia Burgraff z d. Zawistowska  †po 22-11-1949  
60Leokadia Chałustowska z d. Wiśniewska  †  
61Leokadia Chełmińska z d. Chodnicka *28-07-1912 †11-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
62Leokadia Chmielewska z d. Niedźwiedzka *29-06-1909 Kownatki †05-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
63Leokadia Chmielewska z d. Frączkowska *18-12-1914 Mścichy †  
64Leokadia Chodnicka z d. Filter *około 1901 Pawełki †  
65Leokadia Chodnicka z d. Brodowska *15-04-1917 Bagienice †2001 Ełk /Ełk/   
66Leokadia Chojnowska z d. Kuczewska *około 1900 Kucze Małe †  
67Leokadia Chojnowska z d. Gutowska *04-02-1915 Rosochate †przed 10-03-2000  
68Leokadia Cholewińska *około 02-1943 Zaborowo †03-06-1944 Zaborowo /Wąsosz/  
69Leokadia Chorosz z d. Tarnacka [0¬]    
70Leokadia Chrostowska [0¬]    
71Leokadia Chrostowska z d. Górska *14-05-1903 Kieljany †23-10-1976 Kieljany /Wąsosz/  
72Leokadia Chrostowska z d. Hermanowska *około 1911 Scranton, PA †  
73Leokadia Chrzanowska z d. Modzelewska *około 1839 Mikuty †od 27-11-1883 do 08-1886  
74Leokadia Chrzanowska z d. Karwowska *około 1901 Brzostowo †  
75Leokadia Chylińska *14-05-1909 Sulewo Prusy †  
76Leokadia Cukrowska z d. Romanowska *28-01-1907 †20-07-1938  
77Leokadia Cwalina z d. Góralczyk  †  
78Leokadia Cwalina z d. Buźniak *około 1919 Trzcianka †  
79Leokadia Cwalina z d. Kulikowska [0¬]    
80Leokadia Cwalina z d. Kotarska [0¬]     
81Leokadia Cybulska z d. Najda *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
82Leokadia Czerwonka z d. Szymanowska *05-04-1909 Andrychy †24-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
83Leokadia Dardzińska z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
84Leokadia Dąbrowska z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
85Leokadia Dąbrowska z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †  
86Leokadia Dąbrowska z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
87Leokadia Dąbrowska z d. Glińska *około 1908 Wilamowo †  
88Leokadia Dobrzycka z d. Borawska [0¬]    
89Leokadia Domitr *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
90Leokadia Duchnowska z d. Iwanowska *około 1909 Romany †  
91Leokadia Duchnowska z d. Koszorek *24-10-1913 Myszyniec †  
92Leokadia Dworakowska z d. Sulewska [0¬]    
93Leokadia Dybikowska z d. Jarmutowska *08-06-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †03-11-1990 Kramarzewo /Radziłów/  
94Leokadia Eugenia Kuczyńska z d. Zakrzewska *24-03-1918 Wojsławy †09-12-1990 Wojsławy /Wąsosz/   
95Leokadia Faltyn z d. Nikonowicz *około 1905 †  
96Leokadia Gajek [0¬]    
97Leokadia Gardocka z d. Szydziak [0¬]    
98Leokadia Gerlach z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
99Leokadia Gierczyńska z d. Kaczmarek [0¬]    
100Leokadia Godlewska *11-1903 Chełchy †04-12-1903 Chełchy /Niedźwiadna/   
101Leokadia Godlewska z d. Cybulska *09-12-1912 †  
102Leokadia Godlewska z d. Kozikowska *12-04-1925 Wąsosz †  
103Leokadia Godlewska z d. Filipkowska [0¬]    
104Leokadia Gołębiewska z d. Karpowicz  †  
105Leokadia Górska z d. Olędzka  †  
106Leokadia Górska *18-06-1899 Kieljany †18-06-1899 Kieljany  
107Leokadia Grabowska z d. Chrostowska  †  
108Leokadia Grabowska z d. Kownacka *16-12-1896 Kownatki †14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/   
109Leokadia Grabowska z d. Rogalska *około 1897 Bukowo †09-09-1940 Bukowo  
110Leokadia Gromadzka z d. Dzięgielewska  †  
111Leokadia Grondwald z d. Podlas *06-03-1916 †24-05-1996 /Wąsosz/  
112Leokadia Grzymałowska z d. Bieńkowska *1907 Romany † Ełk  
113Leokadia Grzymkowska z d. Jenik *14-02-1916 Ławsk †31-07-1961 Ławsk /Wąsosz/  
114Leokadia Gutowska z d. Krystowczyk *1885 Pawełki †  
115Leokadia Guzowska z d. Roszko [0¬]    
116Leokadia Gwiazdowska z d. Tarnacka *08-03-1908 †  
117Leokadia Hinc z d. Mielewczyk [0¬]    
118Leokadia Irena Cybula z d. Gocłowska [0¬]    
119Leokadia Jachimska z d. Gutowska *około 1899 Chrzanowo †  
120Leokadia Jaczyńska z d. Sienicka *26-01-1908 †28-03-1993 Czerwonki /Wąsosz/   
121Leokadia Janczewska z d. Popiołek *04-03-1914 Jedwabne †  
122Leokadia Jankowska z d. Dąbrowska *10-12-1921 Łoje Awissa †przed 08-1947  
123Leokadia Jarosińska z d. Kozikowska [0¬]    
124Leokadia Jaskółka z d. Sulewska [0¬]    
125Leokadia Józefa Pieńkowska z d. Łuba *około 1901 †  
126Leokadia Jóźwik z d. Piwko [0¬]    
127Leokadia Kalinowska z d. Chojnowska [0¬]    
128Leokadia Kalinowska z d. Chalamońska *około 1884 Załuski †  
129Leokadia Kaliszewska z d. Maciorowska [0¬]    
130Leokadia Kalwejt z d. Ostrowska  †  
131Leokadia Karczewska z d. Czerwińska *około 1885 Świdry †przed 05-1915  
132Leokadia Karwowska z d. Ramotowska *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
133Leokadia Karwowska *około 1910 †06-05-1928 Wąsosz  
134Leokadia Karwowska z d. Bronakowska *około 1912 Bronaki-Olki †   
135Leokadia Karwowska z d. Zarzecka *19-07-1913 Żebry †13-05-1992 Żebry /Wąsosz/  
136Leokadia Karwowska z d. Rogowska *około 1915 †  
137Leokadia Kędzierska z d. Modzelewska *09-02-1914 Bagienice †przed 03-1958  
138Leokadia Kierchner z d. Mroczkowska *1913 †  
139Leokadia Kindeusz z d. Kalinowska [0¬]    
140Leokadia Klimaszewska z d. Święcicka [0¬]    
141Leokadia Klimaszewska z d. Rogowska *około 1908 Doliwy †  
142Leokadia Klisiak z d. Remiszewska *18-11-1898 Zaskrodzie †  
143Leokadia Klukowska z d. Żach [0¬]    
144Leokadia Kobryńska z d. Szczukowska  †  
145Leokadia Kołakowska z d. Borawska  †  
146Leokadia Konopka z d. Owsianko *około 1901 Bzury †  
147Leokadia Konopka z d. Sulewska *13-10-1905 Zalesie †  
148Leokadia Konopka z d. Wiśniewska *10-10-1909 Żebry †  
149Leokadia Konopka z d. Borawska *26-04-1917 Trzaski †  
150Leokadia Konopka *20-11-1922 Łoje †  
151Leokadia Konopka z d. Ciecierska [0¬]    
152Leokadia Konopko z d. Ołdakowska *18-01-1904 Wąsosz †11-01-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
153Leokadia Korbach z d. Łaguna [0¬]    
154Leokadia Kotarska z d. Siedlecka [0¬]    
155Leokadia Kowalewska z d. N  †po 06-03-1959  
156Leokadia Kowalewska z d. Olszewska *23-09-1910 Niećkowo †  
157Leokadia Kowalewska z d. Grabowska *08-1911 Dobrzyjałowo †  
158Leokadia Kowalewska *07-09-1928 Wąsosz †14-01-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
159Leokadia Kozłowska z d. Moczydłowska *20-11-1909 Wąsosz †24-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
160Leokadia Kozłowska z d. Dobrzycka *20-12-1909 Wąsosz †po 25-12-1945  
161Leokadia Krajewska z d. Żukowska *02-12-1915 Ławsk †  
162Leokadia Kruszyńska z d. Chojnowska *12-04-1892 Budy †06-02-1954 Żebry /Wąsosz/  
163Leokadia Kruszyńska z d. Nikonowicz [0¬]    
164Leokadia Krymska z d. Szleter *około 1915 Klimaszewnica †  
165Leokadia Kryszczyńska z d. Barańska *około 1862 Przytuły †po 07-07-1914  
166Leokadia Krzyżanowska z d. Remiszewska *18-01-1902 Zaskrodzie †  
167Leokadia Laszczkowska z d. Wasilewska *około 1902 †16-10-1957 Grajewo /Szczuczyn/  
168Leokadia Łaguna z d. Frączkowska *11-05-1901 Ramoty †06-01-1980 Pasichy /Wąsosz/  
169Leokadia Łaguna z d. Górska *05-01-1938 Sulewo Kownaty †   
170Leokadia Łajewska *około 16-01-1930 †30-01-1930 Grozimy  
171Leokadia Łempicka z d. Wysocka  †   
172Leokadia Łempicka z d. Gardocka *11-07-1929 Łempice †31-01-2001 /Wąsosz/   
173Leokadia Łojewska z d. Dąbrowska [0¬]    
174Leokadia Łukasiak z d. Gacka *28-01-1922 Łoje †  
175Leokadia Maciejewska z d. Skibniewska  †  
176Leokadia Magdalena Tarka z d. Surawska *15-04-1902 Niedźwiedzkie †  
177Leokadia Makowska z d. Dołęga *około 1905 Makowskie †  
178Leokadia Malinowska z d. Chełmińska [0¬]    
179Leokadia Malinowska z d. Sulewska *około 1900 Bagienice †  
180Leokadia Malinowska *1924 Niećkowo †20-03-1956 Niećkowo /Wąsosz/  
181Leokadia Malinowska z d. Danowska [0¬]     
182Leokadia Marcińczyk z d. Ostatkiewicz *około 1896 Kossaki par. Jedwabne †  
183Leokadia Marianna Dzięgielewska *około 02-1891 †14-10-1891 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
184Leokadia Marianna Filipkowska z d. Grabowska *około 1867 Czerwonki †15-09-1924 Borawskie  
185Leokadia Matysiewicz z d. Chrościelewska  †  
186Leokadia Mieczkowska z d. Rudnicka  †  
187Leokadia Mieczkowska z d. Karczewska  †  
188Leokadia Mieczkowska z d. Szwejkowska *około 1897 Karwowo par. Dobrzyjałowo †03-05-1919 Szyjki /Przytuły/  
189Leokadia Mierzejewska z d. Biedrzycka *około 1924 Guty-Poddenki †  
190Leokadia Mikucka z d. Bagińska *około 1891 Kieljany †  
191Leokadia Mikucka z d. Konopka [0¬]    
192Leokadia Mikucka z d. Wiśniewska [0¬]    
193Leokadia Milewska *około 08-1909 Szostaki †20-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
194Leokadia Mocarska z d. Mazurska  †  
195Leokadia Mocarska z d. Przestrzelska *około 1899 Brzostowo †  
196Leokadia Modzelewska z d. Mroczkowska *11-05-1911 Wojsławy †13-10-1935 Wojsławy /Wąsosz/  
197Leokadia Modzelewska z d. Czerwonka *18-11-1912 Czerwonki †15-05-1994 Grajewo /Wąsosz/  
198Leokadia Modzelewska z d. Łaguna *31-10-1921 Lipnik †18-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
199Leokadia Mordasiewicz z d. Łuba [0¬]    
200Leokadia Mroczkowska z d. Kossakowska  †   
201Leokadia Mroczkowska z d. Żbikowska [0¬]     
202Leokadia Mroczkowska *06-01-1934 †12-02-1935 Czerwonki /Wąsosz/   
203Leokadia Mrozowicz z d. Olszewska [0¬]     
204Leokadia Mścichowska z d. Romanowska  †  
205Leokadia Mścichowska z d. Ołdakowska *11-11-1907 Kędziorowo †   
206Leokadia Niebrzydowska *około 1871 Czarnowo †22-11-1873 Czarnowo /Niedźwiadna/  
207Leokadia Niebrzydowska *22-09-1886 Sokoły †25-09-1957 Sokoły /Wąsosz/  
208Leokadia Niebrzydowska z d. Zalewska *07-06-1905 Wojsławy †04-04-2000 Wojsławy /Wąsosz/   
209Leokadia Nieciecka z d. Kossakowska *około 1900 Bartki †  
210Leokadia Niecikowska z d. Sarnacka  †  
211Leokadia Niecikowska z d. Podworna [0¬]    
212Leokadia Nieradko z d. Mordasiewicz  †  
213Leokadia Nowak z d. Krakowska [0¬]    
214Leokadia Ofman z d. Gardocka *02-10-1910 Ramoty †po 17-08-2000  
215Leokadia Olszewska z d. Nagórska *około 1916 †  
216Leokadia Orłowska *około 1896 †23-02-1901 Grozimy /Wąsosz/  
217Leokadia Orłowska z d. Zalewska *13-07-1900 Kucze Małe †   
218Leokadia Orłowska z d. Szymanowska *03-02-1903 Wólka par. Szczuczyn †  
219Leokadia Ostrowska z d. Żurawska [0¬]    
220Leokadia Paszkowska z d. Supińska [0¬]     
221Leokadia Petkowska z d. Rydzewska *około 1866 Wiązownica †  
222Leokadia Piotrowska z d. Tyszkiewicz *około 1898 Smolarze †  
223Leokadia Piórkowska z d. Rogowska *około 1920 Sośnia †  
224Leokadia Pisowacka z d. Łoniewska [0¬]     
225Leokadia Płochocka z d. Rutkowska *10-05-1917 †14-12-1995 /Wąsosz/  
226Leokadia Płochocka *około 08-1939 Łempice †01-02-1941 Łempice  
227Leokadia Poniatowska z d. Roszkowska  †1932 Toczyłowo /Rydzewo Kościelne/  
228Leokadia Poznańska z d. Domitrz *12-01-1907 Kucze Małe †01-02-1977 Burzyn   
229Leokadia Przestrzelska z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
230Leokadia Przestrzelska z d. Karwowska *12-08-1905 Brzostowo †11-12-1940 Brychy /Przytuły/  
231Leokadia Przestrzelska z d. Bagińska *24-10-1921 Borawskie †  
232Leokadia Rakowska z d. Wądołowska *07-10-1916 Chrzanowo-Cyprki †  
233Leokadia Ramotowska *około 1899 Wierzbołów †05-10-1919 Wąsosz /Wąsosz/  
234Leokadia Rawska z d. Jucewicz *około 1885 Jedwabne †  
235Leokadia Redyk z d. Nieciecka *około 1902 Bartki †  
236Leokadia Rogowska z d. Łempicka *21-06-1885 Bagienice †28-12-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/   
237Leokadia Rogowska *15-02-1906 Glinki †  
238Leokadia Rogowska z d. Łojewska *około 1910 †  
239Leokadia Rostkowska z d. Jurska  †przed 02-02-1913  
240Leokadia Rostkowska z d. Gardocka *16-10-1910 Gardoty †  
241Leokadia Rudowska z d. Górska [0¬]    
242Leokadia Rutkowska z d. Trzaska *około 1901 Brzostowo †  
243Leokadia Rutkowska z d. Zalewska *10-06-1903 Zalesie †01-08-1986 Nieciki  
244Leokadia Rutkowska z d. Godlewska *1910 †  
245Leokadia Sawicka z d. Kruszyńska *30-09-1915 Żebry †po 06-04-1998  
246Leokadia Serba z d. Chrzanowska [0¬]    
247Leokadia Skrodzka z d. Żołnierowicz [0¬]    
248Leokadia Skrodzka [0¬]    
249Leokadia Skrodzka z d. Leszczewska *16-11-1911 Borawskie †  
250Leokadia Sobolewska z d. Filonowicz *21-08-1914 †07-08-1984 Niećkowo /Wąsosz/  
251Leokadia Sokołowska z d. Pachucka [0¬]     
252Leokadia Solińska *05-1933 Wąsosz †18-05-1933 Wąsosz   
253Leokadia Sosnowska z d. Rynkiewicz *30-01-1920 Mścichy †  
254Leokadia Sowińska z d. Klimaszewska *14-01-1907 Kubra †  
255Leokadia Stefanowska z d. Truchan *01-10-1951 Turówka Stara †25-07-2013 Suwałki /Suwałki/  
256Leokadia Stelcwach z d. Sulewska *około 1864 Burzyn †  
257Leokadia Stępińska z d. Ekstowicz [0¬]    
258Leokadia Sulewska *około 08-03-1901 †14-03-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
259Leokadia Sulewska *18-06-1913 Zaborowo †   
260Leokadia Sulewska z d. Chrostowska *31-05-1931 Olszewo †08-10-2011 /Wizna/  
261Leokadia Sulewska [0¬]     
262Leokadia Sutkowska z d. Kosmaczewska *około 1897 Radziłów †  
263Leokadia Sutowska z d. Konopka [0¬]    
264Leokadia Szczech *około 1938 Pasichy †09-01-1941 Pasichy  
265Leokadia Szleszyńska z d. Chrzanowska *13-12-1921 Łoje †  
266Leokadia Szleszyńska z d. Jurska [0¬]    
267Leokadia Szleter z d. Karpińska [0¬]    
268Leokadia Sztachelska z d. Danowska [0¬]     
269Leokadia Szulc z d. Milewska *13-06-1923 Zacieczki †  
270Leokadia Szwalgin z d. Czerwonka *około 1907 †po 25-10-1949  
271Leokadia Szymanowska z d. Chrostowska [0¬]    
272Leokadia Śmiarowska z d. Chludzińska  †od 17-06-1913 do 22-01-1924  
273Leokadia Śmiarowska z d. Kotowska  †  
274Leokadia Świderska z d. Gwiazdowska [0¬]    
275Leokadia Świderska *około 1943 Wąsosz †06-02-1946 Wąsosz  
276Leokadia Święćkowska z d. Zarzecka *02-12-1915 Brychy †  
277Leokadia Tarnacka z d. Śmiarowska [0¬]     
278Leokadia Tarnacka *23-05-1943 Wąsosz †12-02-1944 Wąsosz  
279Leokadia Tarnowska z d. Mocarska *około 1903 Mocarze †  
280Leokadia Teodora Jarmutowska z d. Gardocka *13-04-1907 Zalesie †05-01-1984 Brzeźnio   
281Leokadia Tomaszewska z d. Walendzik *13-06-1906 Niećkowo †  
282Leokadia Truszkowska z d. Górska  †  
283Leokadia Truszkowska z d. Grzymała *około 1896 Grądy Wielkie †  
284Leokadia Trzaska z d. Maszczyk *około 1895 Rutkowskie †21-04-1978 Brzostowo  
285Leokadia Tuźnik z d. Filipkowska  †1993 Wesoła /Warszawa/   
286Leokadia Tyszka z d. Ramotowska *około 1897 Kotowo Plac †19-01-1996 Białystok  
287Leokadia Ułanowicz z d. N  †  
288Leokadia Walendzik z d. Kwit  †  
289Leokadia Wasilewska z d. Kurkowska *około 1899 Guty †  
290Leokadia Wasilewska z d. Leszczewska *około 1911 Radziłów †27-02-1942 Ławsk  
291Leokadia Wasilewska z d. Kruszyńska *16-12-1917 Żebry †  
292Leokadia Werner z d. Chmielewska [0¬]    
293Leokadia Werner z d. Śmiglewska *około 1906 Wąsosz †   
294Leokadia Werno z d. Truszkowska *28-05-1903 Niebrzydy †  
295Leokadia Wędrzycka z d. Pawełkowska  †przed 02-10-1980  
296Leokadia Wierzbicka z d. Kołakowska  †  
297Leokadia Wiśniewska z d. Rutkowska *02-02-1918 Radziłów †  
298Leokadia Włodarska z d. Mikucka *około 1907 †   
299Leokadia Wołyniec z d. Modzelewska [0¬]    
300Leokadia Wróblewska *około 1919 Grędy †14-08-1940 Grędy  
301Leokadia Wróblewska z d. Górska [0¬]     
302Leokadia Wróblewska z d. Kalinowska [0¬]     
303Leokadia Wszeborowska z d. Modzelewska *około 1889 Kamianki †  
304Leokadia Wysocka z d. Gutowska *około 1837 †23-02-1866 Pasichy  
305Leokadia Wysocka z d. Śmiarowska *około 1897 Mieczki †  
306Leokadia Wysocka z d. Chmielewska *około 1899 Mścichy †  
307Leokadia Wysocka z d. Dzięgielewska [0¬]    
308Leokadia Zacharzewska z d. Filipkowska [0¬]    
309Leokadia Zalewska z d. Polkowska  †  
310Leokadia Zalewska z d. Zamojska  †02-12-1941 Szczuczyn  
311Leokadia Zalewska z d. Pogonowska  †  
312Leokadia Zalewska *około 10-1902 †25-01-1903 Kudłaczewo /Wąsosz/  
313Leokadia Zalewska z d. Orłowska *około 1907 Witynie †   
314Leokadia Zalewska *około 02-1910 †14-04-1910 Kudłaczewo /Wąsosz/  
315Leokadia Zalewska *około 1913 Słucz †29-11-1914 Zofiówka /Wąsosz/  
316Leokadia Zalewska z d. Polkowska [0¬]    
317Leokadia Zalewska z d. Liberacka [0¬]    
318Leokadia Załęcka z d. Mroczkowska  †  
319Leokadia Zamojska z d. Rutkowska *około 1918 Kamińskie †  
320Leokadia Zarzecka z d. Karwowska *16-03-1909 Żebry †13-09-1954 Żebry /Wąsosz/  
321Leokadia Zarzecka z d. Zalewska *około 1923 Wąsosz †przed 07-1947  
322Leokadia Zawadzka z d. Rozwadowska *14-09-1876 Piecki †11-10-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
323Leokadia Zawadzka [0¬]    
324Leokadia Zawistowska z d. Sarnacka  †  
325Leokadia Zelkowska z d. Domitrz *około 1910 Przestrzele †04-11-1998  
326Leokadia Zielińska *około 1923 Wąsosz †14-12-1939 /Wąsosz/  
327Leokadia Żaczek z d. Karwowska *około 1899 Kotowo Plac †  
328Leokadia Żbikowska [0¬]    
329Leokadia Żbikowska z d. Dębińska [0¬]     
330Leokadia Żurawska z d. N  †  
331Leokadia Żurawska z d. Modzelewska *14-06-1913 Grajewo †11-02-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
332Leon (Paweł) Wronkowski *około 1847 Chełchy †21-11-1912 Chełchy /Niedźwiadna/  
333Leon Adamski  †  
334Leon Adolf Krasiński [0¬]    
335Leon Akacki *około 1803 Borki †  
336Leon Albert Soliński *około 1826 †od 04-11-1890 do 27-11-1899   
337Leon Aleksander Kołakowski *około 1784 †  
338Leon Antoni Chrostowski *14-06-1856 Biodry †  
339Leon Bagiński  †  
340Leon Bagiński *16-04-1780 †przed 10-1821  
341Leon Bagiński *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
342Leon Bagiński *około 1830 †  
343Leon Bagiński *1841 †1916  
344Leon Bagiński *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
345Leon Bagiński *20-09-1917 Ciemianka †  
346Leon Bajkiewicz *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
347Leon Baltazar Domurat *około 1794 †po 11-02-1851  
348Leon Białowąs  †po 28-11-1945  
349Leon Bogdan *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
350Leon Bogdański *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
351Leon Bolesław Kin *18-11-1882 Wąsosz †19-01-1939 Wąsosz  
352Leon Borawski  †przed 09-02-1820  
353Leon Borawski  †przed 23-11-1863  
354Leon Borawski *około 1799 Nadbory †19-09-1845  
355Leon Borawski *około 1843 Świdry Podleśne †przed 23-02-1897  
356Leon Boryszewski  †przed 15-02-1839  
357Leon Brodowski *23-09-1896 Zakrzewo †po 22-02-1941  
358Leon Bronakowski  †po 24-02-1879  
359Leon Brzostowski *około 1834 Łoje Awissa †27-06-1881  
360Leon Burzyński *08-08-1874 Sieburczyn †   
361Leon Burzyński *około 1874 Sieburczyn †   
362Leon Bystrowski *około 1865 Saniki †  
363Leon Chodnicki  †po 17-01-1928  
364Leon Chojnowski  †przed 16-02-1931  
365Leon Chrostowski [0¬]     
366Leon Chrzanowski  †przed 05-1812  
367Leon Chrzanowski  †  
368Leon Chrzanowski *około 1801 †od 21-02-1862 do 20-06-1871  
369Leon Chrzanowski *około 1802 Małachowo †  
370Leon Czaplicki *około 1838 Sienickie †  
371Leon Czarnecki  †1832  
372Leon Czarnowski *13-03-1843 Guty par. Wąsosz †  
373Leon Czerwonka [0¬]    
374Leon Czerwonka *około 1822 †29-08-1865 Czerwonki  
375Leon Danowski *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
376Leon Dardziński *około 1880 Wąsosz †  
377Leon Dardziński [0¬]    
378Leon Darwicki *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
379Leon Darwicki *15-12-1912 Kownatki †  
380Leon Dawidowski *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
381Leon Dąbrowski *około 1902 Mocarze †  
382Leon Dera *20-04-1908 †  
383Leon Domaradzki *10-09-1901 Kozłówka †  
384Leon Domisiewicz [0¬]    
385Leon Downar *około 1849 Kownacin †  
386Leon Drągowski  †  
387Leon Duda  †  
388Leon Dzięgielewski * Sienickie † Szczecin /Szczecin/   
389Leon Dzięgielewski *około 1772 †po 18-02-1840  
390Leon Dzwilewski  †  
391Leon Dzwilewski *około 1918 Szczebra †  
392Leon Ekstowicz *około 1799 Radziłów †30-04-1868 Radziłów /Radziłów/  
393Leon Filipkowski  †przed 31-01-1933  
394Leon Foltyński  †przed 16-11-1822  
395Leon Franciszek Kleszczewski *około 1903 Karwowo-Wszebory †  
396Leon Gardocki * Truszki †przed 10-02-1823  
397Leon Gardocki *około 1874 Niećkowo †13-04-1945 Stawiane  
398Leon Gawecki *około 1821 Biodry †  
399Leon Gołębiewski *około 1866 Przytuły †przed 29-04-1942  
400Leon Górski *około 1915 Jaki †10-11-1944 Jaki /Słucz/  
401Leon Grądzki  †po 01-03-1848  
402Leon Gromadzki  †27-11-1906 USA  
403Leon Grondwald *około 1898 Wąsosz †  
404Leon Gryczewski *około 1839 Murawy †przed 07-02-1899  
405Leon Gryczewski *około 1855 Przytuły †po 25-02-1906  
406Leon Grzymkowski *16-08-1898 Ławsk †  
407Leon Iwanowski *około 1881 Romany †po 26-02-1930  
408Leon Jagodziński *około 1830 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
409Leon Jakacki *około 1797 Jaki †29-07-1857 Bzury  
410Leon Jakub Sierakowski [0¬]    
411Leon Jakubowski *około 1822 Wąsosz †24-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
412Leon Jan Chrapowicki *około 1827 Kapice †  
413Leon Janczewski  †po 07-03-1859  
414Leon Januszewski *około 10-1862 †10-01-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
415Leon Józef Grabowski *około 1830 Grabowskie †przed 02-09-1890  
416Leon Julian Łempicki *05-11-1864 Sulewo Kownaty †01-08-1865 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
417Leon Kalinowski *około 1889 Folwark Gubernia †  
418Leon Kamiński  †  
419Leon Kamiński *1853 Olszyny †   
420Leon Karol Borawski *03-09-1818 Konopki †05-09-1818 Konopki  
421Leon Karpiński [0¬]    
422Leon Karwowski *około 1813 Brodowo †  
423Leon Karwowski *około 1835 Brychy †od 16-02-1885 do 02-01-1893  
424Leon Karwowski *około 13-10-1886 Zaborowo †27-10-1886 Zaborowo  
425Leon Karwowski *około 1895 †10-11-1918 Nadbory /Burzyn/  
426Leon Karwowski *25-11-1897 Turczyn †1962 /Rajgród/   
427Leon Kiełczewski *około 1857 Gnatowo †09-04-1905 Rydzewo Szlacheckie  
428Leon Kierznowski  †  
429Leon Kierznowski *około 1860 †31-05-1895 Szczuczyn  
430Leon Kisielewski *około 1812 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/   
431Leon Kiźliński *około 1919 USA †  
432Leon Kołakowski *około 1793 Wiśniewo †po 31-01-1849  
433Leon Kołdys *około 1877 Siwki par. Romany †  
434Leon Koniecko  †po 29-01-1843  
435Leon Koniecko *około 1843 Modzele †  
436Leon Koniecko *1900 Grozimy †25-07-1982 /Wąsosz/  
437Leon Koniecko *02-02-1934 Grozimy †23-10-2004 Grozimy  
438Leon Konopka  †po 16-04-1833  
439Leon Konopka *około 1865 Konopki Monety †  
440Leon Konopka [0¬]    
441Leon Koprowski  †po 20-07-1818  
442Leon Kosiorek *około 1911 †  
443Leon Kostuch *12-02-1916 †24-10-1968 Sopot /Sopot/  
444Leon Kowalewski *około 1891 Kurejwa †  
445Leon Kownacki  †po 03-04-1943  
446Leon Kozikowski *około 1828 Dębówka †od 08-02-1888 do 26-11-1900  
447Leon Kozikowski *26-12-1909 Karwowo †  
448Leon Kozłowski *13-11-1885 Kędziorowo †03-04-1945  
449Leon Krawczyński  †  
450Leon Krukowski [0¬]    
451Leon Kuczyński [0¬]    
452Leon Kurzątkowski *około 1892 Mazewo †  
453Leon Lemański *22-06-1910 Modzele †  
454Leon Leosiewski *około 1772 Mocarze †od 17-11-1839 do 02-11-1845  
455Leon Leszczyński *01-12-1875 †24-03-1951 Rakowo /Szczuczyn/  
456Leon Lichota [0¬]    
457Leon Lotkowski  †  
458Leon Łempicki *około 1728 †21-08-1770 Sokoły /Wąsosz/  
459Leon Łempicki *30-08-1877 Niebrzydy †   
460Leon Łempicki *19-02-1901 Świdry †19-11-1910 Świdry /Wąsosz/   
461Leon Łepkowski  †po 06-02-1900  
462Leon Łepkowski *około 1826 Łoje †  
463Leon Łęgowski  †  
464Leon Łojewski *1809 Łoje Grężki †  
465Leon Malc [0¬]    
466Leon Malinowski *około 1851 Żebry †od 04-02-1918 do 07-02-1928  
467Leon Malinowski *około 09-1926 Niećkowo †06-07-1927 Niećkowo /Wąsosz/  
468Leon Matyszewski  †po 27-08-1945  
469Leon Męczkowski  †  
470Leon Mierzejewski  †  
471Leon Mierzejewski  †  
472Leon Mikucki  †po 11-02-1851  
473Leon Mikucki  †  
474Leon Mikucki *około 1839 Przestrzele †23-12-1900 Rutkowskie /Burzyn/  
475Leon Milewski *około 1824 Łoje Awissa †po 18-02-1862  
476Leon Milewski *około 1850 Sarnetki †  
477Leon Milewski *około 1890 Bzury †02-10-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
478Leon Milewski *14-11-1904 Bzury †  
479Leon Moniuszko  †przed 10-02-1874  
480Leon Mroczkowski *09-04-1794 Wojsławki †16-04-1794 Wojsławy  
481Leon Mroczkowski *około 1858 Wierciszewo †po 15-02-1909  
482Leon Mścichowski *27-06-1788 †po 20-11-1842  
483Leon Mściwujewski *07-09-1906 Guty †  
484Leon Niecikowski *20-08-1772 †  
485Leon Niedźwiedzki *27-04-1906 Boczki †  
486Leon Odachowski  †  
487Leon Odachowski *około 1865 Sokoły par. Romany †  
488Leon Olszewski *31-03-1903 †02-08-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
489Leon Ołdakowski *04-04-1896 Wąsosz †06-12-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
490Leon Ołdakowski *16-01-1913 Wąsosz †   
491Leon Opoński *24-03-1906 Żebry †06-05-1952 Żebry /Wąsosz/  
492Leon Orłowski *około 1839 Możdżenie †po 02-03-1908  
493Leon Orłowski *25-07-1903 Świdry †16-03-1938  
494Leon Piechowski  †po 19-10-1909  
495Leon Pieniążek *1917 Kownatki †  
496Leon Piotrowski *około 1814 Kędziorowo †  
497Leon Piórkowski *około 1822 Racibory †od 26-11-1883 do 24-01-1893  
498Leon Polkowski *około 1816 Szyjki †po 10-10-1882  
499Leon Popławski [0¬]     
500Leon Potęga *około 1838 Siwki par. Romany †od 16-11-1891 do 21-09-1896  
501Leon Poznański *1885 Mikołajewo par. Burzyn †   
502Leon Przestrzelski *około 1809 Chyliny †po 03-06-1872  
503Leon Rogowski  †19-08-1855  
504Leon Romanowski  †  
505Leon Romanowski [0¬]    
506Leon Rostek *około 1872 Wąsosz †  
507Leon Rostkowski *około 1826 Grądy Wielkie †23-01-1893  
508Leon Ruszczyk  †po 28-10-1887  
509Leon Rutkowski *około 1911 Radziłów †  
510Leon Rydzewski *1857 Olszewo par. Romany †1857 Olszewo par. Romany /Romany/  
511Leon Samełko *10-1903 Chojnowo †18-11-1903 Chojnowo /Niedźwiadna/  
512Leon Sankowski *około 1815 Wąsosz †  
513Leon Saraczewski  †  
514Leon Sarnacki *06-11-1867 Ławsk †od 20-01-1913 do 03-12-1937  
515Leon Sawicki *około 1901 Skaje †  
516Leon Siedlecki  †po 13-07-1944  
517Leon Sikorski  †  
518Leon Sikorski *około 1859 Wąsosz †04-08-1929 Wąsosz  
519Leon Skrodzki *1858 Grabowskie †  
520Leon Słonicki  †przed 05-02-1827  
521Leon Smoliński  †20-12-1922 Barany  
522Leon Sokołowski *około 1796 Biodry †  
523Leon Sokołowski *około 1896 Karwowo-Polki †28-02-1980 Karwowo  
524Leon Soliński *około 1913 Wąsosz †  
525Leon Stanisław Kowalewski *11-04-1909 USA †  
526Leon Stępiński *26-12-1912 Żebry †  
527Leon Strzałkowski *25-06-1900 USA †09-05-1952 Szczuczyn /Wąsosz/  
528Leon Stypułkowski *około 1907 Koty †  
529Leon Sulewski  †przed 19-01-1835  
530Leon Sulewski *03-01-1806 Sulewo Prusy †  
531Leon Sulewski *09-04-1809 Sulewo Prusy †03-10-1810 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
532Leon Sulewski *około 1850 †29-09-1886 Szostaki /Burzyn/  
533Leon Sulewski *06-12-1890 Zaborowo †  
534Leon Sulewski *17-06-1900 Godlewo †25-01-1973 Godlewo /Wąsosz/  
535Leon Sulewski *20-02-1910 Zaborowo †   
536Leon Sulewski *10-03-1911 Sulewo Kownaty †31-08-2001 Grajewo /Wąsosz/   
537Leon Sulkowski *około 1863 Konopki-Białystok †  
538Leon Supiński  †  
539Leon Surawski *około 1877 Niedźwiedzkie †  
540Leon Szemborowski  †przed 11-11-1815  
541Leon Szleszyński *około 1835 Szlasy †  
542Leon Szleszyński *około 1861 Przyborowo †po 10-02-1914  
543Leon Szulc *około 1876 Szwelczyn †24-12-1945 Wąsosz  
544Leon Szyszko [0¬]    
545Leon Świderski *30-07-1797 Łosewo †od 02-02-1864 do 01-03-1897  
546Leon Święszkowski *około 1867 Barwiki †po 13-02-1912  
547Leon Trzaska *około 1803 Mroczki †   
548Leon Trzonkowski *06-11-1893 Dołęgi †  
549Leon Wasilewski  †po 19-09-1881  
550Leon Wądołowski  †przed 18-09-1849  
551Leon Wądołowski *około 1794 Kokoszki †29-09-1855 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
552Leon Werner *około 1834 †15-11-1837 Konopki  
553Leon Węgoborski  †  
554Leon Wierciszewski  †przed 26-11-1832  
555Leon Wiszowaty *około 1825 Bagińskie †  
556Leon Wiśniewski [0¬]    
557Leon Witkowski [0¬]    
558Leon Witkowski *około 1788 Słucz †  
559Leon Władysław Karpiński [0¬]    
560Leon Wojsław *24-02-1833 Wojsławy †  
561Leon Wojsław *12-04-1834 Obrytki †22-04-1851 Obrytki /Wąsosz/  
562Leon Wojsław *11-04-1842 Obrytki †28-09-1845 Obrytki  
563Leon Wróblewski  †  
564Leon Wróblewski *około 1849 Niedźwiadna †  
565Leon Wróblewski *około 1875 Wierciszewo †  
566Leon Wszeborowski  †1918 Wszebory /Lachowo/  
567Leon Wysocki  †przed 30-09-1858  
568Leon Wysocki *23-02-1902 †27-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
569Leon Zalewski *około 1769 †19-02-1775 Zalesie /Wąsosz/   
570Leon Zalewski *około 1792 †przed 25-02-1862  
571Leon Zalewski *09-10-1884 Kucze Małe †16-05-1945 Kucze Małe   
572Leon Zalewski *17-09-1910 Zanklewo †29-09-2002 Zanklewo /Wizna/   
573Leon Zarzecki *16-06-1887 Szczuczyn †  
574Leon Zawłocki *około 1862 Chmielewo †przed 31-01-1921  
575Leon Zieliński *1897 Radziłów †  
576Leon Zientara  † Sopot /Sopot/  
577Leon Zygmunt Wiszowaty *22-02-1890 Surały †  
578Leon Żebrowski  †przed 19-07-1899  
579Leona Foster z d. Evert *20-07-1920 Mount Carmel, PA †13-02-2011 Pattstown, PA /Mount Carmel, PA/  
580Leona Januszewska z d. Koniecko  †  
581Leonard Adam Łempicki *20-02-1898 Bagienice †03-01-1970 Bagienice /Wąsosz/   
582Leonard Brajczewski *około 1815 Szostaki †przed 25-11-1872  
583Leonard Cendrowski *około 1797 †14-01-1829   
584Leonard Chilkiewicz *około 1846 Andrzejewo †  
585Leonard Chojnowski *05-05-1886 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †03-04-1975 Pasichy /Wąsosz/  
586Leonard Ciecierski *około 1801 Doliwy †od 17-02-1857 do 05-10-1863  
587Leonard Gosiewski *27-03-1912 Łojki par. Białaszewo †  
588Leonard Górski *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
589Leonard Janowski *około 1858 Burzyn †po 13-02-1912  
590Leonard Kozłowski *około 1793 Sieburczyn †przed 06-02-1842   
591Leonard Ladziński *15-07-1836 Wąsosz †od 14-11-1892 do 05-01-1925  
592Leonard Łobodziec [0¬]    
593Leonard Machina *około 1896 Przechody †  
594Leonard Mroczkowski  †po 04-08-1949  
595Leonard Mroczkowski *23-02-1912 Klimaszewnica †  
596Leonard Naguszewski *około 1878 Grudas †przed 09-03-1962  
597Leonard Nieciecki *około 1893 Bartki †  
598Leonard Okurowski *18-04-1894 Olszyny †  
599Leonard Piekarski  †przed 21-06-1864  
600Leonard Popiołek *około 1813 Zanklewo †  
601Leonard Powichrowski  †przed 05-11-1850  
602Leonard Sutkowski *około 1903 Jankowo-Młodzianowo †  
603Leonard Święcikowski [0¬]    
604Leonard Wądołowski *03-11-1833 Koniecki par. Wizna †przed 07-06-1881  
605Leonard Wiszowaty *około 1866 Wiszowate †  
606Leonard Władysław Łempicki *25-02-1859 Bagienice †30-12-1911 Bagienice /Wąsosz/   
607Leonard Wojciech Kuczewski *06-11-1864 Szwelczyn †24-01-1934 Wąsosz   
608Leonard Wojciech Pytliński [0¬]    
609Leonard Wróblewski [0¬]    
610Leonard Wysocki  †przed 15-02-1922  
611Leonard Wysocki *około 1866 †przed 17-01-1910  
612Leonard Zalewski *07-11-1881 Zalesie †po 14-06-1943   
613Leonard Zalewski *12-02-1924 Kotowo Plac †około 1945   
614Leonard Zambrzycki *około 1866 Łomża †   
615Leonarda (Eleonora) Danowska z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
616Leonarda Darwicka z d. Ważydrąg [0¬]    
617Leonarda Dzięgielewska *około 04-1814 †11-07-1814 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
618Leonarda Łempicka [0¬]     
619Leonarda Mieńkowska z d. Chmielewska [0¬]    
620Leonarda Wróblewska z d. Ignatowicz  †  
621Leonia Borawska z d. Cwalińska *około 1908 Janczewko †29-12-1996  
622Leonia Dąbrowska z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
623Leonia Maria Rogalska z d. Polkowska *około 1890 Kownatki †po 07-10-1942  
624Leonia Migos z d. Skrodzka *około 1893 Konopki-Białystok †  
625Leonia Siedlecka z d. Polkowska *około 1898 Radziłów †  
626Leonia Skarżyńska z d. Bajkowska [0¬]    
627Leonora Bagińska z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
628Leonora Bernecka z d. Jasińska [0¬]    
629Leonora Borawska *około 1832 Konopki †23-12-1841 Konopki  
630Leonora Borusiewicz *około 1885 Wąsosz †16-04-1886 Wąsosz   
631Leonora Brajczewska z d. Wiśniewska  †przed 06-02-1849  
632Leonora Brodowska z d. Ekstowicz *około 1786 †  
633Leonora Goclowski *około 05-1921 †  
634Leonora Kukowska z d. Łepkowska *około 1838 Surały †po 16-01-1900  
635Leonora Ludwika Skrodzka z d. Mroczkowska *około 1840 Wojsławy †przed 02-03-1908   
636Leonora Maksym z d. N  †przed 08-11-1832  
637Leonora Mocarska z d. Gardocka *około 1873 Rutkowskie †  
638Leonora Mocarska z d. Cekała *około 1876 Pianki par. Nowogród †  
639Leonora Modzelewska z d. Płoskiewicz *około 1830 Wąsosz †14-09-1854  
640Leonora Ożarowska *1869 Szostaki †1869 Szostaki /Burzyn/  
641Leonora Parlicz z d. Szwat  †po 27-11-1848  
642Leonora Rutkowska z d. Mogielnicka  †  
643Leonora Sokołowska z d. Rydzewska  †  
644Leonora Strynkowska z d. Chmielewska  †  
645Leonora Sulimowicz *około 1848 Wąsosz †07-01-1864 Wąsosz  
646Leonora Tacik z d. Taut  †przed 07-02-1970  
647Leonora Wesołowska z d. Paja ?  †po 10-07-1825  
648Leonora Wiszowata z d. Zielińska [0¬]    
649Leonora Wojsław z d. Jurkowska *14-09-1889 Czerwonki †przed 19-02-1935  
650Leonora Wysocka  †  
651Leonora Wysocka *około 1913 Żebry †15-07-1927 Żebry /Wąsosz/  
652Leonora Zakrzewska *11-1844 Wojsławy †15-12-1844 Wojsławy  
653Leontyna Akus z d. Niedźwiedzka [0¬]    
654Leontyna Aleksandra Mordasiewicz z d. Jasińska *około 1891 Radziłów †  
655Leontyna Jaśkowska *08-04-1916 Wąsosz †28-02-1982 Szczuczyn /Wąsosz/  
656Leontyna Klementyna Ladzińska z d. Kamińska *około 1890 Radziłów †po 21-06-1943  
657Leontyna Krymska z d. Laszczkowska  †  
658Leontyna Nienałtowska z d. N  †   
659Leontyna Puacz z d. Mazik [0¬]    
660Leontyna Świderska z d. Majewska * Szczuczyn † Góra Kalwaria  
661Leopold (Apolinary) Kalinowski *18-09-1872 Ławsk †19-09-1951 Ławsk /Wąsosz/  
662Leopold (Apolinary) Modzelewski *około 1816 Modzele †przed 18-06-1872  
663Leopold Aleksander Wądołowski *około 1828 †  
664Leopold Ambroży Rutkowski *około 1860 Rogale par. Romany †  
665Leopold Apolinary Konopka *około 12-1813 Wścieklice †  
666Leopold Bagiński *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
667Leopold Bagiński *około 1881 Mroczki †  
668Leopold Bagiński *około 1883 Wypychy †  
669Leopold Barwikowski *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
670Leopold Bogumił *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
671Leopold Borawski  †  
672Leopold Borawski  †po 07-06-1914  
673Leopold Borawski  †po 12-02-1896  
674Leopold Brzozowski *17-07-1886 Zalesie †19-06-1956 Zalesie /Wąsosz/   
675Leopold Brzóska *około 1876 Chełchy †  
676Leopold Bylica *około 1871 Świdry †06-09-1944 Świdry  
677Leopold Bzura *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
678Leopold Bzura *12-09-1869 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-11-1927  
679Leopold Chilkiewicz *około 1844 Kuczyn †  
680Leopold Chmielewski  †przed 27-09-1913  
681Leopold Cimoch [0¬]    
682Leopold Czarnecki *około 1881 Czarnówek †01-10-1948 Kramarzewo  
683Leopold Danowski *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
684Leopold Dobroński  †po 11-02-1929  
685Leopold Dobrzycki  †po 23-11-1874  
686Leopold Dobrzycki  †  
687Leopold Dubowski *około 1843 Brzostowo †  
688Leopold Eliasiewicz-Dobrzycki  †od 13-11-1855 do 06-02-1872  
689Leopold Ferdynand Rózio *około 1857 Niećkowo †od 26-01-1914 do 12-06-1921  
690Leopold Fiszer [0¬]    
691Leopold Fiszer  †przed 09-11-1872  
692Leopold Frączkowski *około 1856 Motyka †20-08-1915  
693Leopold Frączkowski *około 1876 Niewodowo par. Drozdowo †  
694Leopold Frydrych  †  
695Leopold Gardocki  †  
696Leopold Godlewski *około 12-11-1855 †28-11-1855 Chełchy  
697Leopold Gołaś *około 1873 Borkowo †  
698Leopold Jabłoński *około 1868 Wilkowo †  
699Leopold Jankowski *około 1856 Mścichy †  
700Leopold Jentoch *około 11-1859 Witynie †po 30-01-1911  
701Leopold Kalinowski *około 1837 Modzele †przed 15-02-1897  
702Leopold Kamiński  †  
703Leopold Karczewski *17-12-1859 Wąsosz †  
704Leopold Karwowski *około 1832 Szlasy †po 16-02-1909  
705Leopold Karwowski *około 1841 Kucze †po 17-02-1896  
706Leopold Karwowski *około 1898 Brzostowo †  
707Leopold Karwowski *około 1898 †po 18-04-1942  
708Leopold Kiźling *około 1851 Czarnowo †05-06-1930 Załuski /Niedźwiadna/  
709Leopold Kleszczewski  †  
710Leopold Konopka *około 1860 Czachy †  
711Leopold Kostecki *około 1845 Okrasin †po 27-08-1917  
712Leopold Kotyński *około 1827 Burzyn †16-01-1864 Sieburczyn   
713Leopold Kowalewski *około 1829 Drygały †  
714Leopold Kozikowski  †  
715Leopold Krawcewicz *31-12-1905 Rydzewo-Pieniążek †  
716Leopold Kulikowski *17-11-1829 Żebry †po 16-10-1893  
717Leopold Ladziński *15-10-1887 Kownatki †21-06-1943 Kownatki /Wąsosz/  
718Leopold Laskowski *około 1858 Biodry †08-03-1895 Biodry /Burzyn/  
719Leopold Leosiewski *14-11-1846 Mocarze †przed 15-09-1919   
720Leopold Liszewski *około 1873 Orlikowo †od 08-01-1912 do 06-07-1924  
721Leopold Łaguna *03-08-1905 Stawiane †05-04-1985 Stawiane  
722Leopold Łochowski  †16-07-1874  
723Leopold Łochowski *około 1830 Klimaszewnica †  
724Leopold Maciej Rogowski *około 1900 Glinki †  
725Leopold Marcin Bukowski *około 1880 Wólka Piotrowska †  
726Leopold Matysiewicz *około 1866 Kędziorowo †   
727Leopold Mieczkowski  †po 24-03-1906  
728Leopold Mieczkowski *około 08-1846 Bagienice par. Romany †  
729Leopold Mikołaj Chrostowski *11-09-1848 Biodry †  
730Leopold Milewski *około 1860 Gałązki †przed 21-05-1935   
731Leopold Miltner  †przed 24-11-1890  
732Leopold Modzelewski  †  
733Leopold Modzelewski *około 1834 Pieńki Okopne †przed 05-02-1894  
734Leopold Mścichowski *około 1867 Mścichy †   
735Leopold Murzyński *około 1864 Mściwuje †  
736Leopold Mużyński  †  
737Leopold Niebrzydowski *około 1864 Niebrzydy †  
738Leopold Niebrzydowski *około 1876 Czarnowo †przed 15-09-1931  
739Leopold Nietupski *11-05-1883 Rydzewo-Pieniążek †  
740Leopold Ostrowski *około 1844 Wierciszewo †  
741Leopold Piotr Smoliński *10-11-1864 Danówek †1925 Białaszewo  
742Leopold Piórkowski *około 1873 Przytuły †  
743Leopold Pruszyński *około 1873 †  
744Leopold Rasimowicz *około 1821 †przed 03-1875  
745Leopold Rogowski *16-11-1859 Kubra †20-06-1939 /Burzyn/  
746Leopold Romanowski *około 1868 Szczuczyn †  
747Leopold Rutkowski  †przed 14-02-1905  
748Leopold Rutkowski *około 1832 Rutkowskie †po 07-02-1887  
749Leopold Rutkowski *około 1887 Kamińskie †  
750Leopold Sadkowski *około 1825 Jagodne †  
751Leopold Sarnacki  †  
752Leopold Sarnacki *około 1825 Wszebory †29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
753Leopold Składanek *około 1871 Ruś †  
754Leopold Sokołowski  †przed 12-02-1900  
755Leopold Sulewski *1895 Zaborowo †21-10-1959 Zaborowo  
756Leopold Szczuka *około 1824 Obiedzino †od 17-02-1879 do 30-06-1902  
757Leopold Szklarzewski [0¬]    
758Leopold Szleszyński *około 1836 Czachy †  
759Leopold Szymanowski *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †  
760Leopold Świderski *około 1865 Sulewo Prusy †od 26-11-1923 do 07-09-1930   
761Leopold Świgoński *około 1832 Żebry †  
762Leopold Truszkowski *16-08-1883 Truszki-Patory †  
763Leopold Truszkowski [0¬]    
764Leopold Wiszowaty *około 1809 Mroczki †po 06-03-1859  
765Leopold Wszeborowski  †przed 20-02-1860  
766Leopold Zalewski *około 1859 Radziłów †19-02-1942 Kubra /Przytuły/  
767Leopolda Wierciszewska z d. Rydzewska *około 1834 Rydzewo Szlacheckie †  
768Lesław Brdys *16-08-1954 Ełk †27-07-2010 Ełk /Ełk/   
769Lesław Habas [0¬]    
770Lesław Łobodziec [0¬]    
771Leszek Antoni Byl [0¬]    
772Leszek Antoni Wyrwas [0¬]    
773Leszek Bagiński [0¬]     
774Leszek Bagiński [0¬]     
775Leszek Brzuchalski [0¬]     
776Leszek Ciecierski [0¬]     
777Leszek Czarnecki *31-05-1943 †20-05-2003 Łomża  
778Leszek Danieluk  †2000 Sopot  
779Leszek Danowski [0¬]     
780Leszek Dąbrowski *1961 Zambrów †   
781Leszek Dominik Liberadzki [0¬]    
782Leszek Domitrz [0¬]     
783Leszek Hołub [0¬]    
784Leszek Kazimierz Marzec [0¬]     
785Leszek Kazimierz Poniatowski [0¬]     
786Leszek Komosiński [0¬]     
787Leszek Konopka [0¬]     
788Leszek Kruszyński [0¬]    
789Leszek Kuczewski  †  
790Leszek Marek Cwalina *03-06-1964 Białaszewo †29-08-1964 Grajewo /Wąsosz/   
791Leszek Marian Raciborski *05-10-1956 Ławsk †01-01-1957 Ławsk /Wąsosz/  
792Leszek Modzelewski [0¬]     
793Leszek Modzelewski [0¬]    
794Leszek Niecikowski [0¬]     
795Leszek Obrycki *11-01-1977 Szczuczyn †22-01-2001 Grozimy /Wąsosz/   
796Leszek Pachucki [0¬]    
797Leszek Piasecki [0¬]    
798Leszek Piotr Chojnowski [0¬]    
799Leszek Stencel  †przed 10-2010  
800Leszek Sulewski [0¬]    
801Leszek Tylicki [0¬]     
802Leszek Wrona [0¬]    
803Leszek Zalewski [0¬]     
804Lidia Bagińska z d. Szymańska [0¬]    
805Lidia Borusiewicz z d. Deptuła [0¬]     
806Lidia Jaszkowska z d. Rusik [0¬]     
807Lidia Łajewska z d. Prymacka [0¬]    
808Lidia Monika Danowska z d. Baranowska [0¬]    
809Lila Guzewicz [0¬]    
810Lila Wilicka z d. Grondwald [0¬]     
811Lila Wojsz z d. Kosk [0¬]    
812Lilia Aldona Łempicka z d. Białosuknia [0¬]     
813Lilia Milczarek z d. Żbikowska [0¬]     
814Lilia Róża Łempicka z d. Skrodzka [0¬]     
815Lilia Tarnacka *około 07-1947 Wojny †19-04-1948 Wojny  
816Liliana Borucka z d. Łempicka [0¬]     
817Lilianna Dobrenko [0¬]     
818Lilianna Piaścik [0¬]    
819Longin Stanisław Zakrzewski *około 1839 Budne †  
820Longina Gurzęda z d. Godlewska [0¬]    
821Lorelei Pearl Dybik z d. King [0¬]    
822Lota (Dotota) Rogowska z d. Buza  †od 30-01-1855 do 24-10-1870  
823Lota (Ludwika) Piwko z d. Wink  †przed 09-11-1863  
824Lota Liszkiewicz z d. Konderman  †po 24-11-1845  
825Lota Niewiarowska z d. Pasoń  †przed 22-11-1857  
826Lota Rózio z d. Soból *około 1840 Ełk †17-02-1877  
827Lota Sokołowska z d. Legat *około 1808 Czarnowo †  
828Lota Strzałka z d. Grzegorzewska  †po 02-03-1851  
829Lowiza (Marianna) Wierzchowska z d. Elert  †po 24-11-1850  
830Lowiza Adamska z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
831Lowiza Aleksandra Wróblewska z d. Malecka *około 1847 Prusy †  
832Lowiza Doner z d. Piów  †  
833Lowiza Fiszer z d. Zegatow  †przed 09-11-1872  
834Lowiza Jabłońska  †  
835Lowiza Jastrzębska z d. N  †  
836Lowiza Jentoch z d. Marcińczyk  †  
837Lowiza Kobuszewska z d. Uniejko  †po 26-01-1834  
838Lowiza Krysz z d. Węgorz  †przed 22-11-1842  
839Lowiza Legat z d. Szmird  †przed 22-08-1831  
840Lowiza Leszczyńska z d. Jężek (Jenill)  †od 04-11-1839 do 14-11-1881  
841Lowiza Merchelska z d. Niedziałko  †po 20-11-1842  
842Lowiza Olbrych z d. Kamińska  †przed 15-10-1866  
843Lowiza Soból z d. Dąbrowska  †  
844Lowiza Tańska z d. Enyk *około 1816 Kuty †  
845Lowiza Wojciechowska z d. Kruszewska  †przed 15-01-1837  
846Lowiza Zejfert z d. Felkner  †przed 25-05-1871  
847Lowiza Zielińska z d. Kryszpin  †przed 10-10-1858  
848Lowiza Zytkowska z d. Szak  †  
849Luba Prymacka [0¬]    
850Lubomir Leon Chrzanowski *około 1839 Małachowo †03-05-1864  
851Luc Dublineau  †30-09-2018   
852Lucja Kuczyńska *11-12-1818 Sulewo Kownaty †  
853Lucjan Adasiewicz [0¬]    
854Lucjan Antoni Smoliński [0¬]    
855Lucjan Bajkiewicz *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
856Lucjan Bardłowski [0¬]    
857Lucjan Bernardczyk *około 1878 Brzeźnio †  
858Lucjan Chrzanowski [0¬]    
859Lucjan Danowski *20-01-1863 Sulewo Kownaty †01-02-1863 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
860Lucjan Dąbrowski *około 1860 Filipki †  
861Lucjan Dmochowski  †07-08-1920 Skaje  
862Lucjan Filipkowski *około 1851 Gromadzyn par. Kolno †14-02-1909  
863Lucjan Gajek [0¬]    
864Lucjan Gazowski [0¬]    
865Lucjan Górski *1900 Kieljany †22-01-1901 Kieljany  
866Lucjan Górski *23-02-1901 Kieljany †  
867Lucjan Jachimski [0¬]    
868Lucjan Kacprowski [0¬]    
869Lucjan Karwowski *około 1904 Chyliny †20-05-1927 Chyliny /Burzyn/  
870Lucjan Krzyżanowski *01-12-1946 Wąsosz †18-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
871Lucjan Ksawery Karwowski *około 1841 Grajewo †18-10-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
872Lucjan Kulikowski *01-08-1910 Łojki par. Białaszewo †  
873Lucjan Lendo [0¬]    
874Lucjan Łaguna *16-01-1928 Stawiane †13-04-1988 Grajewo /Wąsosz/   
875Lucjan Mikucki [0¬]     
876Lucjan Modzelewski *08-1843 Wąsosz †31-10-1843 Wąsosz  
877Lucjan Ostrowski *około 12-1919 Wąsosz †06-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/   
878Lucjan Płochocki [0¬]    
879Lucjan Rutkowski *1909 †  
880Lucjan Samojlik *25-12-1917 Sucha Dolina †po 07-09-1975  
881Lucjan Sulewski *19-05-1860 Zaborowo †10-02-1915 Zaborowo  
882Lucjan Sulewski [0¬]    
883Lucjan Szyszko [0¬]    
884Lucjan Świderski  †  
885Lucjan Teofil Świderski *około 1866 Świdry †  
886Lucjan Tomasz Dmochowski *około 1851 Podliszewo par. Rajgród †  
887Lucjan Witkowski *25-04-1928 Pasieka †18-03-2004 Ełk  
888Lucjan Włodkowski *około 1888 Opole †  
889Lucjan Wojsław [0¬]    
890Lucjusz Chrzanowski *około 1837 Kieljany †21-01-1860 Karwowo  
891Lucylla Kiełczewska z d. Sulewska  †  
892Lucylla Przyborowska *około 02-07-1928 Gałązki †07-07-1929 Gałązki /Niedźwiadna/  
893Lucylla Rogińska z d. Rawa *15-10-1907 Bagienice †   
894Lucyna Babij z d. Mroczkowska [0¬]     
895Lucyna Bagińska z d. Gutowska [0¬]     
896Lucyna Bednarowicz *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
897Lucyna Białosuknia z d. Ciszewska [0¬]    
898Lucyna Bobrowska z d. Bagińska [0¬]    
899Lucyna Burska z d. Górska [0¬]     
900Lucyna Butkiewicz z d. Kamińska [0¬]    
901Lucyna Chludzińska z d. Maliszewska *28-02-1920 Maliszewo †2006 Maliszewo /Chlebiotki/  
902Lucyna Cimochowska z d. Kozłowska [0¬]    
903Lucyna Czerwonka *około 01-1948 Czerwonki †12-12-1948 Czerwonki   
904Lucyna Danowska z d. Gawęcka  †  
905Lucyna Dobrzycka z d. Smolińska [0¬]    
906Lucyna Drozdowska z d. Dardzińska [0¬]    
907Lucyna Duzik z d. Brzuchalska [0¬]    
908Lucyna Dyjach z d. Konopka [0¬]    
909Lucyna Frąckiewicz z d. Jakubowska *07-11-1912 Ławsk †  
910Lucyna Galanty z d. Waszkiewicz [0¬]    
911Lucyna Goluch z d. Niebrzydowska [0¬]    
912Lucyna Grądzka z d. Wiśniewska [0¬]    
913Lucyna Grygo z d. Wiśniewska [0¬]    
914Lucyna Jagiełło z d. Grądzka [0¬]    
915Lucyna Janina Rogowska *16-06-1917 Wąsosz †28-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
916Lucyna Kochanowska z d. Zielińska [0¬]     
917Lucyna Konopka z d. Gardocka [0¬]    
918Lucyna Kowalewska z d. Witkowska [0¬]    
919Lucyna Kowalko z d. Kowalewska [0¬]    
920Lucyna Krasińska z d. Gutowska [0¬]    
921Lucyna Krawcewicz z d. Przechocka [0¬]    
922Lucyna Kulikowska *15-03-1932 Zalesie †09-02-1934 Zalesie  
923Lucyna Kulikowska z d. Gazowska [0¬]    
924Lucyna Leokadia Jasiuk z d. Zawadzka *13-12-1909 Ławsk †11-02-1982 Międzyrzec Podlaski  
925Lucyna Leszek z d. Najda [0¬]    
926Lucyna Lipska z d. Grądzka  †  
927Lucyna Łempicka z d. Włodkowska [0¬]    
928Lucyna Maria Śmiarowska *23-10-1947 Kownatki †05-09-1948 Kownatki  
929Lucyna Milewska *około 11-03-1853 Turczyn †18-03-1853 Turczyn  
930Lucyna Modrzejewska z d. Chludzińska [0¬]    
931Lucyna Modzelewska z d. Łempicka [0¬]     
932Lucyna Mroczkowska z d. Bagińska [0¬]     
933Lucyna Niebrzydowska z d. Borawska [0¬]     
934Lucyna Niedźwiedzka z d. Michałowska [0¬]    
935Lucyna Nitkowska z d. Brzostowska [0¬]     
936Lucyna Obrycka z d. Stępińska [0¬]    
937Lucyna Ochrymowicz z d. Ołdakowska *15-09-1953 Komosewo †27-06-2002 Łazy /Wąsosz/   
938Lucyna Ołdakowska *20-01-1936 Wąsosz †30-03-1936 Wąsosz   
939Lucyna Orzoł z d. Radziwon [0¬]     
940Lucyna Podworna z d. Komosińska [0¬]    
941Lucyna Prokop z d. Danowska [0¬]     
942Lucyna Rutkowska z d. Świderska [0¬]     
943Lucyna Rydzewska z d. Skibniewska [0¬]    
944Lucyna Siedlecka z d. Sikorska [0¬]    
945Lucyna Skrodzka z d. Łaguna *09-09-1928 Pasichy †22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/  
946Lucyna Stanisława Chodnicka z d. Wronkowska [0¬]     
947Lucyna Stefanowicz z d. Siedlecka [0¬]    
948Lucyna Świderska *30-06-1941 Wąsosz †12-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
949Lucyna Tarnacka z d. Mikucka [0¬]     
950Lucyna Tarnacka z d. Kurzyna [0¬]    
951Lucyna Tarnacka z d. Wysocka [0¬]     
952Lucyna Tomaszek z d. Mrózek [0¬]    
953Lucyna Tyszka z d. Wyszomierska * Wyszomierz †12-1990 Wyszomierz  
954Lucyna Urbańska z d. Kozikowska [0¬]    
955Lucyna Waszkiewicz z d. Matukin [0¬]    
956Lucyna Węcek z d. Gosiewska [0¬]    
957Lucyna Wiszowata z d. Kędzierska [0¬]    
958Lucyna Wołyniec z d. Kowalska [0¬]    
959Lucyna Wróblewska z d. Świderska [0¬]     
960Lucyna Wyłuda z d. Ostrowska *około 1856 Wąsosz †   
961Lucyna Zaborowska *około 03-1943 Sulewo Kownaty †27-12-1943 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
962Lucyna Zalewska *około 02-1957 Kotowo Plac †15-08-1957 Kotowo Plac /Jedwabne/   
963Lucyna Żelechowska z d. Chojnowska *około 1886 Modzele †  
964Ludmiła Maria Dziekońska z d. Gołębiewska [0¬]    
965Ludomir Duzikowski *01-07-1932 Wąsosz †16-02-1933 Wąsosz  
966Ludomir Żbikowski  †  
967Ludwik (Józef) Zolnik  †przed 14-02-1876  
968Ludwik (Paweł) Szymanowski *około 1780 †po 19-11-1851  
969Ludwik Adam Braczko  †  
970Ludwik Adolf Łaguna *23-08-1840 Stawiane †po 28-02-1905  
971Ludwik Akacki  †19-12-1890  
972Ludwik Akierman *około 1840 Szczuczyn †  
973Ludwik Andrzej Olszewski *około 1815 Szczuczyn †przed 26-11-1865  
974Ludwik Antoni Klimaszewski *21-09-1794 Klimaszewnica †od 12-07-1864 do 20-11-1876  
975Ludwik Arbsjajtys *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
976Ludwik Bagiński [0¬]    
977Ludwik Bagiński *26-08-1783 Dzięgiele †   
978Ludwik Bagiński *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
979Ludwik Bagiński *około 1865 Bagińskie †  
980Ludwik Bagiński *około 1882 Mieszołki †  
981Ludwik Balcer *około 1831 Siwki par. Romany †  
982Ludwik Bandasik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
983Ludwik Bargłowski *02-12-1898 Radziłów †  
984Ludwik Bartłomiej Bagiński *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
985Ludwik Bartłomiej Zakrzewski *około 1834 Pachuczyn †przed 28-01-1890  
986Ludwik Bendzia  †  
987Ludwik Berć  †  
988Ludwik Biedrzycki *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
989Ludwik Biedrzycki *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
990Ludwik Bielawski  †  
991Ludwik Bielski *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
992Ludwik Bieńkowski *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
993Ludwik Bitner *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
994Ludwik Blum  †przed 09-02-1891  
995Ludwik Bogdan [0¬]    
996Ludwik Bogdan [0¬]    
997Ludwik Bogdański *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
998Ludwik Bogdański *około 1864 Włochówka †  
999Ludwik Bolesław Jan Chrostowski *24-11-1894 Wyrzyki †  
1000Ludwik Borawski  †  
1001Ludwik Borawski  †przed 07-02-1898  
1002Ludwik Borawski *około 06-1819 Konopki †24-01-1820 Konopki /Wąsosz/  
1003Ludwik Borawski *około 1840 Klimaszewnica †  
1004Ludwik Borawski *26-04-1845 Konopki †09-08-1845 Konopki /Wąsosz/  
1005Ludwik Borawski *około 1847 Borawskie par. Jedwabne †przed 24-11-1897  
1006Ludwik Borawski *około 1853 Pieńki †  
1007Ludwik Borawski *około 1856 Nieławice †  
1008Ludwik Borawski *około 1867 Supy †po 23-02-1925  
1009Ludwik Borawski *około 1871 Klimaszewnica †  
1010Ludwik Borawski [0¬]     
1011Ludwik Boroń [0¬]    
1012Ludwik Brodowski  †przed 27-11-1888  
1013Ludwik Bronakowski *około 1841 Janczewko †przed 05-02-1901  
1014Ludwik Brzeczko  †  
1015Ludwik Brzostowski *około 1844 Nadbory †  
1016Ludwik Brzostowski *około 1844 Rutkowskie †przed 06-09-1898  
1017Ludwik Brzostowski *około 1864 Chyliny †12-03-1926 Witynie /Jedwabne/  
1018Ludwik Buczyński *około 1831 Radziłów †  
1019Ludwik Budny *około 1838 Budne †po 13-02-1888  
1020Ludwik Budziński *około 1839 Przytuły †po 24-10-1892  
1021Ludwik Chludziński  †przed 25-02-1838  
1022Ludwik Chmielewski *około 09-1828 Zaborowo †11-03-1829 Zaborowo  
1023Ludwik Chmielewski *około 1864 Słucz †  
1024Ludwik Chodorowski *około 1825 Burzyn †od 21-11-1881 do 07-02-1898  
1025Ludwik Chodorowski *około 1867 Burzyn †22-08-1923 Burzyn /Burzyn/  
1026Ludwik Chojnowski *około 1855 Grądy Małe †28-11-1925 Grądy Małe /Jedwabne/  
1027Ludwik Chrapowicki *około 1835 Kapice †  
1028Ludwik Chrapowicki *09-02-1882 Żebry †  
1029Ludwik Chryzostom Rawa *około 1814 Budne †22-07-1852  
1030Ludwik Chrzanowski  †po 06-02-1917  
1031Ludwik Chrzanowski *około 1812 Kubra †07-12-1866 Wypychy /Przytuły/  
1032Ludwik Chrzanowski *1826 Kubra †po 11-02-1879  
1033Ludwik Chrzanowski *około 1832 Supy †od 26-08-1895 do 13-07-1897  
1034Ludwik Chrzanowski *około 1836 Kubra †przed 19-02-1895  
1035Ludwik Chrzanowski *około 1847 Świdry Podleśne †po 27-01-1920   
1036Ludwik Chrzanowski *25-11-1856 Kąty †  
1037Ludwik Chrzanowski *około 1890 Małachowo †1918 Łomża  
1038Ludwik Ciborowski *około 1827 Kulesze †  
1039Ludwik Ciecierski *12-10-1777 Wąsosz †przed 25-02-1829  
1040Ludwik Ciecierski *około 1813 Cyprki †po 23-11-1875  
1041Ludwik Cimoch *około 1856 Glinki †przed 11-02-1907  
1042Ludwik Cukrowski *około 1941 Kędziorowo †31-08-1950  
1043Ludwik Cwaliński  †przed 11-07-1894  
1044Ludwik Cwaliński *około 1821 Borawskie †10-09-1841  
1045Ludwik Cwaliński *około 1890 Cwaliny †  
1046Ludwik Cymkowski *około 1857 Żebry †  
1047Ludwik Czaplicki  †od 22-02-1892 do 26-02-1900  
1048Ludwik Danowski *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
1049Ludwik Danowski *około 1855 Orlikowo †po 30-01-1905  
1050Ludwik Danowski [0¬]     
1051Ludwik Danowski [0¬]    
1052Ludwik Dąbrowski  †  
1053Ludwik Dąbrowski  †przed 15-02-1863  
1054Ludwik Dąbrowski *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1055Ludwik Dąbrowski *około 1839 Bzury †15-12-1879  
1056Ludwik Dąbrowski *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
1057Ludwik Dąbrowski *około 1865 Rutki †20-04-1927 Rutkowskie /Burzyn/  
1058Ludwik Dąbrowski *około 1877 Obiedzino †  
1059Ludwik Dąbrowski *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1060Ludwik Dęby  †po 16-02-1909  
1061Ludwik Dęby *około 1789 †  
1062Ludwik Dobkowski *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
1063Ludwik Dobrzycki  †przed 04-08-1828  
1064Ludwik Dołęga *około 1833 Grądy Wielkie †  
1065Ludwik Domitr *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
1066Ludwik Domurat *około 1817 Wizna †po 08-03-1886  
1067Ludwik Downar *około 1830 Zacieczki †przed 25-11-1882  
1068Ludwik Duchnowski *około 1827 Kubra †przed 27-11-1877  
1069Ludwik Dymnicki *około 1834 Wizna †  
1070Ludwik Dzięgielewski  †16-03-1907 Gnatowo  
1071Ludwik Ekstowicz *około 08-1926 †31-10-1926 Radziłów /Radziłów/  
1072Ludwik Enik *01-01-1854 Świdry †  
1073Ludwik Esaman z d. Esman  †15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek  
1074Ludwik Faszcza  †  
1075Ludwik Filipkowski  †od 12-10-1868 do 12-04-1869  
1076Ludwik Filipkowski  †po 13-02-1825  
1077Ludwik Filipkowski *około 10-1868 †12-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1078Ludwik Filipkowski *około 1871 Truszki-Kucze †24-12-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1079Ludwik Florczyk *1878 Siestrzanki †po 29-01-1929   
1080Ludwik Formański  †po 11-02-1873  
1081Ludwik Furman [0¬]    
1082Ludwik Gacki  †  
1083Ludwik Gacki *około 1838 †przed 12-01-1890  
1084Ludwik Gacki *około 1841 Supy †  
1085Ludwik Gałecki *około 1867 Szczepankowo †przed 03-02-1931  
1086Ludwik Gardocki *około 1772 Mocarze †15-04-1807 Mocarze /Burzyn/  
1087Ludwik Gardocki *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
1088Ludwik Gardocki *około 1835 Obrytki †29-01-1901 Łempice /Wąsosz/  
1089Ludwik Gardocki *około 1862 Ramoty †po 16-02-1931  
1090Ludwik Gawecki *około 1887 Racibory †  
1091Ludwik Gerwat *około 1882 Jeziorko †  
1092Ludwik Giziewicz  †przed 23-07-1907  
1093Ludwik Głębocki  †  
1094Ludwik Godlewski  †  
1095Ludwik Godlewski  †  
1096Ludwik Godlewski *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
1097Ludwik Godlewski *około 1864 Wagi †  
1098Ludwik Goliński *około 1848 †po 15-02-1904  
1099Ludwik Goliński *23-08-1872 Mieszołki †  
1100Ludwik Goluch  †po 27-02-1935  
1101Ludwik Gorzkowski *około 1816 †  
1102Ludwik Gosiewski *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
1103Ludwik Gosiewski *około 1895 †  
1104Ludwik Górski  †przed 31-01-1922  
1105Ludwik Górski *25-08-1838 Męczki †21-01-1905 Męczki   
1106Ludwik Górski *około 1868 Kokoszki †  
1107Ludwik Górski *około 1892 Kumelsk †  
1108Ludwik Grabowski *około 1833 Bronowo †  
1109Ludwik Grabowski *1843 Wizna †  
1110Ludwik Grabowski *11-05-1910 Kramarzewo †  
1111Ludwik Grabowski [0¬]    
1112Ludwik Grajewski  †przed 08-09-1884  
1113Ludwik Grądzki  †po 03-02-1891  
1114Ludwik Grądzki *około 1839 Jarnuty †29-06-1907 Kubrzany /Jedwabne/  
1115Ludwik Grądzki *około 1853 Jarnuty †   
1116Ludwik Grądzki *około 1877 Jarnuty †   
1117Ludwik Grodzki *około 1868 Kossaki †  
1118Ludwik Grodzki *około 1870 Sambory †  
1119Ludwik Gryglik  †17-02-1861  
1120Ludwik Grzymkowski *12-08-1950 Wąsosz †30-01-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1121Ludwik Gurzęda *około 1816 Siestrzanki †31-05-1843   
1122Ludwik Gutowski  †07-09-1854  
1123Ludwik Gutowski *około 1821 Rożyńsk Kościelny †  
1124Ludwik Hinc  †przed 06-10-1890  
1125Ludwik Iwanowski *około 1817 †przed 07-1876  
1126Ludwik Iwanowski *04-09-1872 Jedwabne †  
1127Ludwik Jabłoński *około 1813 Bzury †23-03-1842 Bzury  
1128Ludwik Jackowski [0¬]    
1129Ludwik Jaczyński [0¬]    
1130Ludwik Jakub Rutkowski *08-07-1847 Rutkowskie †po 30-01-1918   
1131Ludwik Jan Komosiński *około 1857 Wąsosz †przed 29-01-1912  
1132Ludwik Jan Łempicki *02-06-1802 Łempice †07-09-1802 Wąsosz /Wąsosz/  
1133Ludwik Jan Rogowski *08-04-1852 Rutkowskie †przed 25-02-1922  
1134Ludwik Janczewski  †po 24-02-1901  
1135Ludwik Janczewski *około 1872 †przed 26-02-1927  
1136Ludwik Jankowski *około 1835 †13-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
1137Ludwik Jankowski *około 1882 Brzostowo †  
1138Ludwik Jankowski *1912 †  
1139Ludwik Jaskowski *około 1837 Klimaszewnica †  
1140Ludwik Jaśkowski *25-08-1891 Wąsosz †18-01-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1141Ludwik Joszkowski  †przed 28-11-1843  
1142Ludwik Józef Borusiewicz *23-08-1895 Wąsosz †29-02-1952 Ublik /Wąsosz/   
1143Ludwik Józef Konopka *około 1857 Karwowo †15-03-1911 Korytki  
1144Ludwik Józef Laszczkowski  †  
1145Ludwik Józef Leszczewski *około 1914 †  
1146Ludwik Jóźwik  †po 06-02-1899  
1147Ludwik Jurczyk  †przed 19-08-1917  
1148Ludwik Jurczyk  †po 13-05-1907  
1149Ludwik Jurski *około 1793 †  
1150Ludwik Jurski *około 1830 Pluty †06-06-1869  
1151Ludwik Justyn Rostek *około 1817 Szczuczyn †  
1152Ludwik Kabasz czyli Zalewski z d. Kabasz *około 1859 Prusy †27-11-1887  
1153Ludwik Kaczyński  †  
1154Ludwik Kaczyński  †przed 21-11-1898  
1155Ludwik Kaczyński *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †  
1156Ludwik Kaczyński *około 1846 Słucz †przed 19-08-1917  
1157Ludwik Kaczyński *1914 †  
1158Ludwik Kadłubowski *około 1867 Słucz †  
1159Ludwik Kamalski *około 1855 Przytuły †po 10-02-1909  
1160Ludwik Kamiński [0¬]    
1161Ludwik Kamiński  †  
1162Ludwik Kamiński *około 1848 Wilamowo †od 09-10-1905 do 13-02-1922  
1163Ludwik Kamiński *16-10-1882 Wierciszewo †27-12-1882 Wierciszewo /Wizna/  
1164Ludwik Karpiński  †przed 24-06-1874  
1165Ludwik Karwowski  †po 14-06-1910  
1166Ludwik Karwowski  †od 21-11-1910 do 22-08-1931  
1167Ludwik Karwowski  †od 19-11-1901 do 14-06-1915  
1168Ludwik Karwowski *około 1808 Brychy †  
1169Ludwik Karwowski *11-02-1810 Brychy †  
1170Ludwik Karwowski *około 1810 Brychy †po 31-01-1853  
1171Ludwik Karwowski *około 1820 Jarnuty †  
1172Ludwik Karwowski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †przed 23-03-1903  
1173Ludwik Karwowski *około 1839 Brzostowo †po 09-09-1908  
1174Ludwik Karwowski *22-08-1840 Wypychy †od 19-05-1890 do 20-08-1894   
1175Ludwik Karwowski *około 1857 Karwowo par. Dobrzyjałowo †przed 17-07-1916  
1176Ludwik Karwowski *około 1866 Supy †21-02-1894 Supy  
1177Ludwik Karwowski *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
1178Ludwik Karwowski *02-01-1941 Kędziorowo †10-09-1947 Kędziorowo  
1179Ludwik Kaszuba *około 1816 Świdry †po 17-11-1873  
1180Ludwik Kaszubski *24-07-1905 Szczuczyn †  
1181Ludwik Kiełczewski  †po 10-02-1862  
1182Ludwik Kitzelmon  †  
1183Ludwik Kiźling  †po 14-01-1913  
1184Ludwik Kleszczewski *około 1871 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1185Ludwik Klimaszewski [0¬]    
1186Ludwik Klimaszewski  †przed 21-10-1877  
1187Ludwik Klimaszewski *około 1881 Klimaszewnica †  
1188Ludwik Klimaszewski *około 1885 Supy †przed 29-07-1941  
1189Ludwik Kłodowski  †  
1190Ludwik Kobryński  †  
1191Ludwik Kobyliński *około 12-1846 Chojnowo †  
1192Ludwik Kojro  †1860  
1193Ludwik Komosiński [0¬]    
1194Ludwik Konopka  †  
1195Ludwik Konopka  †  
1196Ludwik Konopka  †po 21-02-1832  
1197Ludwik Konopka *około 1776 †od 11-11-1845 do 09-02-1857  
1198Ludwik Konopka *około 1796 †po 28-01-1870  
1199Ludwik Konopka *około 1808 Bukowo †  
1200Ludwik Konopka *około 1842 Bronaki †po 26-11-1907  
1201Ludwik Konopka *około 1849 Konopki Tłuste †28-10-1872 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1202Ludwik Konopka *około 1849 Borawskie †przed 01-1881  
1203Ludwik Konopka *około 1851 Konopki †od 11-10-1904 do 23-11-1921  
1204Ludwik Konopka *około 1855 Bronaki-Pietrasze †przed 26-02-1906  
1205Ludwik Konopka *około 1865 Gardoty †  
1206Ludwik Konopka *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
1207Ludwik Konopka *około 1899 Konopki Tłuste †  
1208Ludwik Korytkowski  †przed 24-11-1896  
1209Ludwik Kosiewski  †23-04-1887 Glinki  
1210Ludwik Kosiński *około 1872 Ruś †   
1211Ludwik Kosmaczewski *około 1864 Radziłów †przed 12-06-1917  
1212Ludwik Kossakowski  †po 17-02-1914  
1213Ludwik Kossakowski *około 1834 Rutki †  
1214Ludwik Kossakowski *około 1888 Grądy Wielkie †  
1215Ludwik Kossakowski *około 1903 Małachowo †  
1216Ludwik Kownacki  †przed 23-11-1891  
1217Ludwik Kozikowski  †przed 04-05-1885  
1218Ludwik Kozikowski  †30-01-1852  
1219Ludwik Kozikowski *około 1843 Zawady Ełckie †01-11-1885  
1220Ludwik Kozłowski *około 1799 Konopki †18-04-1863  
1221Ludwik Kozłowski *około 1861 Obrytki †06-05-1901 Koniecki /Wąsosz/  
1222Ludwik Kozłowski *17-08-1875 Burzyn †   
1223Ludwik Kozłowski *około 1876 Burzyn †po 15-04-1910   
1224Ludwik Kraiński *około 1803 Radziłów †przed 14-05-1877  
1225Ludwik Krajewski  †przed 16-09-1912  
1226Ludwik Kramkowski *01-07-1907 Kramkówka Duża †   
1227Ludwik Kreska *około 1793 †przed 11-02-1839  
1228Ludwik Kruszyński *około 1823 Sulimy †05-01-1881 Żebry /Wąsosz/  
1229Ludwik Kruszyński [0¬]    
1230Ludwik Kuczwalski *około 1836 Szczuczyn †14-12-1859  
1231Ludwik Kuczyński  †przed 26-05-1819   
1232Ludwik Kuć  †od 20-09-1904 do 01-05-1910  
1233Ludwik Kuć *około 1842 Wizna †  
1234Ludwik Kuć *około 1888 Ruś †  
1235Ludwik Kukowski *25-12-1890 Mścichy †  
1236Ludwik Kurkowski *około 1822 Grzymki †przed 19-01-1892  
1237Ludwik Kuzak *około 1821 †  
1238Ludwik Kuziak [0¬]    
1239Ludwik Kwieciński  †po 29-01-1883  
1240Ludwik Lachowicz *około 1876 Barany †  
1241Ludwik Lenkiewicz  †po 09-11-1886  
1242Ludwik Lesiewicz  †od 21-02-1911 do 25-09-1923  
1243Ludwik Liberadzki  †po 11-11-1832  
1244Ludwik Liberadzki  †po 26-11-1907  
1245Ludwik Lipiński  †  
1246Ludwik Lipiński  †  
1247Ludwik Lipiński  †  
1248Ludwik Lipski *około 1830 Nadbory †po 19-11-1888  
1249Ludwik Łaguna *28-08-1859 Pasichy †31-08-1859 Pasichy  
1250Ludwik Łempicki *12-10-1926 Bagienice †18-05-1998 Bagienice /Wąsosz/   
1251Ludwik Łempicki [0¬]     
1252Ludwik Łepkowski  †przed 26-01-1869  
1253Ludwik Łepkowski  †przed 11-02-1884  
1254Ludwik Łojewski *około 1804 †po 14-02-1881  
1255Ludwik Łojewski *1811 Łoje Grężki †  
1256Ludwik Łukawski  †przed 04-07-1905  
1257Ludwik Makowski *około 1828 Makowskie †od 25-02-1889 do 20-08-1895  
1258Ludwik Makowski *około 1843 Makowskie †03-04-1896 Makowskie /Burzyn/  
1259Ludwik Maleszewski *około 1835 Maleszewo †  
1260Ludwik Maleszewski *około 1842 †przed 12-08-1907  
1261Ludwik Malinowski  †  
1262Ludwik Mankiewicz  †po 10-11-1895  
1263Ludwik Mańko  †  
1264Ludwik Marcel Mścichowski *około 1860 Pieniążki †  
1265Ludwik Matejkowski *około 1825 Bronowo †  
1266Ludwik Matejkowski *około 1830 Bronowo †  
1267Ludwik Męczkowski *około 1804 Kamianki †po 16-01-1858  
1268Ludwik Męczkowski *około 1852 Kamianki †przed 09-02-1904  
1269Ludwik Mieczkowski  †przed 30-01-1844  
1270Ludwik Mieczkowski  †  
1271Ludwik Mieczkowski  †od 30-01-1854 do 11-06-1890  
1272Ludwik Mieczkowski  †  
1273Ludwik Mieczkowski *około 1828 Mieczki †od 08-02-1875 do 11-02-1890  
1274Ludwik Mieczkowski *1897 Bagienice par. Romany †  
1275Ludwik Mikołaj Chmielewski *około 1820 Szczuczyn †przed 19-01-1874  
1276Ludwik Mikucki  †przed 24-01-1860  
1277Ludwik Mikucki *około 1819 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1883  
1278Ludwik Mikucki *około 1835 Mikuty †po 25-06-1907  
1279Ludwik Milewski *około 1843 Koniecki par. Wizna †  
1280Ludwik Milewski *około 1852 Chełchy †  
1281Ludwik Milewski *31-01-1857 Szostaki †przed 04-1870  
1282Ludwik Milewski *26-04-1870 Szostaki †  
1283Ludwik Miller *około 1802 Grabowo †05-01-1856 Opartowo /Wąsosz/  
1284Ludwik Miller *około 1834 Grabowo †po 29-01-1894  
1285Ludwik Mioduszewski *około 1840 Rożyńsk †  
1286Ludwik Mocarski  †po 21-02-1898  
1287Ludwik Mocarski *około 1854 Kąty †po 23-11-1915  
1288Ludwik Mocarski *około 1855 Konopki †  
1289Ludwik Mocarski *około 1866 Rutkowskie †  
1290Ludwik Modzelewski  †  
1291Ludwik Modzelewski *około 1844 Ławsk †po 23-01-1905  
1292Ludwik Modzelewski *około 1861 Pieńki †  
1293Ludwik Modzelewski *około 1865 Pieńki †po 20-01-1913  
1294Ludwik Mogielnicki * Brzostowo †od 02-08-1836 do 23-02-1852  
1295Ludwik Mogielnicki  †po 19-02-1912  
1296Ludwik Mościcki *około 1854 Karwowo par. Jedwabne †od 01-08-1910 do 23-02-1914  
1297Ludwik Mroczek *około 1820 Lisy †  
1298Ludwik Mroczkowski  †przed 15-02-1927  
1299Ludwik Mroczkowski *około 1756 Mroczki †23-03-1824 Mroczki /Przytuły/   
1300Ludwik Mroczkowski *około 1836 Mroczki †po 26-11-1888  
1301Ludwik Mroczkowski *około 1842 †14-09-1869 Makowskie /Burzyn/  
1302Ludwik Mrozicki *około 1875 Wyłudzin †  
1303Ludwik Myśliński *około 1866 †  
1304Ludwik Napiórkowski *około 1851 Mieczki †  
1305Ludwik Nerkowski *około 1808 Kuczyny †po 29-05-1871  
1306Ludwik Nerkowski *około 1839 Stawiski †  
1307Ludwik Niebrzydowski *12-04-1887 Sulewo Prusy †18-04-1887 Sulewo Prusy  
1308Ludwik Niedźwiedzki *około 1899 Kownatki †12-03-1932 Kownatki  
1309Ludwik Nienałtowski  †  
1310Ludwik Nienałtowski *około 1853 †29-07-1855 Małachowo   
1311Ludwik Nienałtowski *01-10-1873 Małachowo †   
1312Ludwik Nienałtowski *18-12-1895 Małachowo †11-06-1896 Małachowo /Wizna/   
1313Ludwik Nieradko  †po 21-01-1878  
1314Ludwik Nieradko *około 1840 Radziłów †1906 Radziłów  
1315Ludwik Niklewicz *około 1824 Wizna †18-12-1847  
1316Ludwik Niklewicz *około 1832 Wizna †  
1317Ludwik Nikodem Pieńkowski *około 1868 Wysokie Małe †  
1318Ludwik Nikonowicz  †  
1319Ludwik Nikonowicz *około 1832 Radziłów †po 15-02-1904  
1320Ludwik Nitkiewicz *1832 Wizna †  
1321Ludwik Niziński  †po 08-07-1930  
1322Ludwik Nowakowski *około 1808 Koziny par. Drygały †po 25-09-1853  
1323Ludwik Obiedziński  †przed 26-11-1823  
1324Ludwik Obrycki  †  
1325Ludwik Olszewski *około 1841 Bukowo Małe †po 26-01-1915  
1326Ludwik Olszewski *około 1891 Grądy Małe †  
1327Ludwik Oman *około 1814 †01-12-1862 Mazewo /Niedźwiadna/  
1328Ludwik Onufry  †przed 10-11-1861  
1329Ludwik Organowski  †przed 26-09-1950  
1330Ludwik Orłowski *05-10-1833 Łempice †po 01-06-1903  
1331Ludwik Orłowski *około 1899 Wyłudzin †  
1332Ludwik Ostapowicz  †  
1333Ludwik Ostrowski *około 1837 Rutkowskie †  
1334Ludwik Ożarowski *około 1871 Szostaki †  
1335Ludwik Ożarowski *1874 Rutkowskie †  
1336Ludwik Pachucki  †  
1337Ludwik Pachucki  †  
1338Ludwik Pachucki *1859 Radziłów †   
1339Ludwik Pakowski *około 1869 Kownatki †  
1340Ludwik Pawłowski  †przed 30-05-1892  
1341Ludwik Pełny  †przed 03-03-1889  
1342Ludwik Pianko *około 1832 Wizna †po 23-09-1908  
1343Ludwik Piekarowicz  †po 09-02-1862  
1344Ludwik Pielny  †po 24-10-1881  
1345Ludwik Pieńkowski  †po 17-11-1903  
1346Ludwik Pieńkowski  †przed 10-02-1919  
1347Ludwik Pieńkowski *około 1821 Jurzec Szlachecki †  
1348Ludwik Pieńkowski *około 1877 Borawskie †   
1349Ludwik Piotr Rostkowski *1839 Rutki †  
1350Ludwik Piotrkowski *około 1855 Smolarze †  
1351Ludwik Piotrowski  †od 07-02-1871 do 26-01-1885  
1352Ludwik Piotrowski *około 1817 †po 15-11-1868  
1353Ludwik Piotrowski *około 1836 Gorczyce †09-11-1876  
1354Ludwik Piotrowski *około 1872 Radziłów †przed 24-09-1923  
1355Ludwik Płochocki *26-09-1918 Łempice †11-07-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
1356Ludwik Pokropek *około 1835 Świętajny †14-01-1876  
1357Ludwik Pokropowicz  †przed 21-11-1854  
1358Ludwik Polakowski [0¬]     
1359Ludwik Polkowski *około 1816 Szlasy †  
1360Ludwik Polkowski *1846 Radziłów †po 21-07-1912  
1361Ludwik Polkowski *około 1896 Supy †  
1362Ludwik Popławski  †  
1363Ludwik Popławski [0¬]    
1364Ludwik Potapski *około 1814 Gorczyce †przed 16-11-1862  
1365Ludwik Powichrowski *około 1839 Wizna †  
1366Ludwik Pruszko *około 1839 Krzewo †  
1367Ludwik Przestrzelski  †po 05-07-1904  
1368Ludwik Przestrzelski  †po 11-09-1906  
1369Ludwik Przestrzelski *około 1858 Kąty †  
1370Ludwik Przestrzelski *około 1863 Konopki Tłuste †  
1371Ludwik Przestrzelski *około 1871 Konopki Tłuste †  
1372Ludwik Przyborowski *15-10-1836 Bzury †  
1373Ludwik Przyborowski *około 1846 Gałązki †  
1374Ludwik Ramotowski  †po 19-02-1895  
1375Ludwik Ramotowski *około 1811 Pluty †po 19-02-1884  
1376Ludwik Ramotowski *około 1841 Męczki †od 09-07-1897 do 15-09-1902  
1377Ludwik Ramotowski [0¬]    
1378Ludwik Rejchert  †  
1379Ludwik Rogalewski *około 1841 Wizna †  
1380Ludwik Rogalski *około 1821 Rogale par. Romany †od 06-02-1882 do 04-08-1914  
1381Ludwik Rogowski  †przed 26-11-1941  
1382Ludwik Rogowski  †po 07-02-1869  
1383Ludwik Rogowski *około 1834 Trzaski †  
1384Ludwik Rogowski *około 1843 Rydzewo †21-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
1385Ludwik Rostkowski *około 1850 Łoje Awissa †  
1386Ludwik Rózio *około 1841 Rydzewo †po 13-02-1899  
1387Ludwik Rózio [0¬]    
1388Ludwik Rupiński  †  
1389Ludwik Rusiński *około 1833 Czerwonki †25-03-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
1390Ludwik Rutkowski *około 1829 Radziłów †przed 14-02-1882  
1391Ludwik Rutkowski *około 1845 Rutkowskie †od 16-02-1896 do 18-02-1901  
1392Ludwik Rutkowski *około 1858 Brychy †14-06-1888  
1393Ludwik Rutkowski *około 1859 Rutkowskie †08-10-1931 Rutkowskie /Burzyn/  
1394Ludwik Rydelek *około 1825 Kamińskie †przed 04-05-1874  
1395Ludwik Rydzewski  †03-03-1913 Gardoty  
1396Ludwik Rydzewski  †przed 09-02-1891  
1397Ludwik Rydzewski *około 1840 Bukowo Małe †  
1398Ludwik Rydzewski [0¬]    
1399Ludwik Rynkiewicz [0¬]    
1400Ludwik Sadowski [0¬]    
1401Ludwik Sakowski *około 1869 Kotowo †po 07-07-1928  
1402Ludwik Samełko *około 1912 Romany †  
1403Ludwik Saraczewski *około 1821 †30-07-1856 Stryjaki  
1404Ludwik Sawicki  †przed 22-02-1886  
1405Ludwik Serafiński  †przed 22-06-1897  
1406Ludwik Serafiński *około 1869 Wizna †  
1407Ludwik Siedlecki *około 1851 †po 04-01-1904  
1408Ludwik Siedlecki *około 1879 Wąsosz †01-12-1920 Wąsosz  
1409Ludwik Siemion  †  
1410Ludwik Sierbiński *około 1846 Mścichy †od 31-01-1922 do 15-06-1930  
1411Ludwik Sikorski *około 1869 Tyszki †  
1412Ludwik Siłkowski *około 1883 Naddawki †  
1413Ludwik Skitowski *około 1824 Kieljany †  
1414Ludwik Składanek *03-04-1895 Ruś †  
1415Ludwik Skłodowski  †przed 28-05-1889  
1416Ludwik Słowikowski  †przed 27-04-1937  
1417Ludwik Sobieski  †przed 16-01-1809  
1418Ludwik Sobieski *około 1811 Szczuczyn †  
1419Ludwik Sobolewski *około 1809 Kubra †  
1420Ludwik Sobolewski *około 1818 Prusy †27-11-1875  
1421Ludwik Sobuczyński *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
1422Ludwik Socik *23-09-1804 Bialiki par. Lachowo †20-04-1856 Grozimy  
1423Ludwik Sokołowski *około 1812 Ramoty †przed 23-01-1865  
1424Ludwik Sokołowski *około 1843 Ramoty †24-08-1869 Ramoty /Romany/  
1425Ludwik Sokołowski *około 1849 Konopki par. Radziłów †po 24-05-1908  
1426Ludwik Sokołowski *około 1865 Karwowo †  
1427Ludwik Sokołowski *około 1873 Słucz †11-12-1945 Żebry  
1428Ludwik Sokołowski *około 1911 †  
1429Ludwik Stankiewicz *1834 Wizna †  
1430Ludwik Stankiewicz *około 1843 Nadbory †po 18-06-1893  
1431Ludwik Stankiewicz *około 1878 Nadbory †po 19-09-1922  
1432Ludwik Stec  †po 26-01-1880  
1433Ludwik Stefan Sulewski *21-08-1783 Zaborowo †  
1434Ludwik Stefan Wróblewski *około 1847 Wierciszewo †  
1435Ludwik Stelcwach  †przed 30-01-1888  
1436Ludwik Stelcwach *około 1862 Janczewo †  
1437Ludwik Strumiłowski *około 1839 Męczki †  
1438Ludwik Strzelczyk *około 1826 Wizna †  
1439Ludwik Strzelecki  †przed 09-09-1883  
1440Ludwik Sulewski *22-08-1835 Wąsosz †25-08-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
1441Ludwik Sulewski *około 1897 Borawskie †  
1442Ludwik Sulewski [0¬]    
1443Ludwik Sulewski [0¬]     
1444Ludwik Surawski  †przed 08-02-1857  
1445Ludwik Szabelski *około 1828 Dybowo †  
1446Ludwik Szkodziński  †przed 12-11-1829  
1447Ludwik Szleszyński  †od 13-11-1859 do 22-11-1869  
1448Ludwik Szleszyński  †po 26-01-1846  
1449Ludwik Szleszyński *11-10-1810 Stawiane †  
1450Ludwik Szleszyński *około 1862 Chełchy †  
1451Ludwik Szrejter *około 1888 Białaszewo †  
1452Ludwik Szrejter *około 02-1890 †27-09-1890 Ostrowik /Radziłów/  
1453Ludwik Sztejn *około 1816 Ławsk †przed 21-11-1881  
1454Ludwik Szumowski *około 1839 Janczewo †1870  
1455Ludwik Szwarc *około 1808 Olita †  
1456Ludwik Szwarc *około 1812 †  
1457Ludwik Szwejkowski  †przed 03-05-1919  
1458Ludwik Szymanowski  †przed 12-1895  
1459Ludwik Szymanowski *około 1839 Koty par. Grajewo †  
1460Ludwik Szymanowski *około 1868 Przyborowo †po 30-01-1934  
1461Ludwik Szymanowski *około 1906 Wiązownica †  
1462Ludwik Szymański *około 1835 Bronowo †19-07-1856  
1463Ludwik Śledziewski *około 1845 Kurpiki †  
1464Ludwik Śmiarowski *około 1827 Mieczki †od 24-10-1884 do 21-07-1895  
1465Ludwik Świderski *około 1866 Rostki †  
1466Ludwik Święszkowski  †po 16-05-1891  
1467Ludwik Święszkowski *około 1872 Mieczki †22-10-1924 Mieczki /Przytuły/  
1468Ludwik Tacik  †przed 07-02-1970  
1469Ludwik Tarasiewicz  †przed 26-06-1870  
1470Ludwik Taraskowski *około 1840 †po 08-02-1897  
1471Ludwik Taraskowski *około 1840 †przed 12-02-1923  
1472Ludwik Tarkowski  †przed 26-11-1871  
1473Ludwik Tarnowski *około 1835 Milewo †po 14-02-1887  
1474Ludwik Tautt *około 1805 Radziłów †  
1475Ludwik Toczyński *około 1867 Rutki †przed 15-02-1927  
1476Ludwik Tolt  †przed 29-01-1872  
1477Ludwik Tomaszewski *27-03-1891 Rydzewo-Pieniążek †   
1478Ludwik Truszkowski  †po 10-04-1856  
1479Ludwik Trzaska *około 1849 Supy †przed 05-1916  
1480Ludwik Tymiński *około 1823 Prostki †  
1481Ludwik Tyszka  †po 03-03-1851  
1482Ludwik Tyszka *około 1841 Dzięgiele †po 26-01-1891  
1483Ludwik Waldziński *około 1859 Karwowo par. Jedwabne †  
1484Ludwik Walejewski *około 1825 Okół †  
1485Ludwik Walewski *około 1861 Wizna †  
1486Ludwik Walewski *około 1865 Słucz †przed 20-01-1931  
1487Ludwik Wasiulewski *około 1820 Słucz †od 24-09-1871 do 21-09-1885  
1488Ludwik Wądołowski *około 1825 Koniecki par. Wizna †po 21-02-1870  
1489Ludwik Wądołowski *około 1872 Makowskie †przed 26-11-1929  
1490Ludwik Wejro  †około 1887  
1491Ludwik Wernik *około 1835 Prostki †17-11-1891 Brzozowa par. Białaszwewo  
1492Ludwik Wesołowski  †przed 27-01-1862  
1493Ludwik Wesołowski *około 1826 Burzyn †przed 15-02-1885  
1494Ludwik Weyss *około 1824 Stulichy †  
1495Ludwik Węcek *25-08-1918 †16-04-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1496Ludwik Wilczewski  †po 05-02-1895  
1497Ludwik Wincenty Chrostowski *około 1833 Karwowo-Polki †  
1498Ludwik Wincenty Kowalewski [0¬]    
1499Ludwik Wiszowaty  †po 12-07-1904  
1500Ludwik Wiśniewski *około 1841 Wola Zambrowska †  
1501Ludwik Witkowski *około 1809 Romany †  
1502Ludwik Włodkowski *około 1854 Mocarze †  
1503Ludwik Wojno  †przed 24-11-1884  
1504Ludwik Wojno *około 1820 †  
1505Ludwik Wróblewski *około 1812 Niedźwiadna †po 14-01-1865  
1506Ludwik Wysocki  †przed 04-02-1920  
1507Ludwik Wysocki *około 1840 Dołęgi †przed 26-10-1919  
1508Ludwik Zabielski  †przed 18-02-1868  
1509Ludwik Zabielski *około 1886 Kołaki Strumienie †  
1510Ludwik Zajkowski *1871 Rydzewo Szlacheckie †1880 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1511Ludwik Zakrzewski *około 1856 Przytuły †  
1512Ludwik Zalewski  †  
1513Ludwik Zalewski *około 1789 †przed 25-11-1851  
1514Ludwik Zalewski *1824 Srebrowo †  
1515Ludwik Zalewski *około 1852 Radziłów †po 06-02-1912  
1516Ludwik Zalewski *około 1877 Zalesie Nowe †  
1517Ludwik Zalewski *około 1903 Radziłów †  
1518Ludwik Załuska *około 1865 Piotrowo-Tyszki †   
1519Ludwik Zaniewski *około 1876 Okrasin †  
1520Ludwik Zaręba *około 1867 Wąsosz †  
1521Ludwik Zarzecki  †po 16-02-1874  
1522Ludwik Zarzecki *około 1858 Żebry †od 24-11-1910 do 01-10-1916  
1523Ludwik Zawadzki  †przed 31-01-1898  
1524Ludwik Zawadzki  †po 24-01-1881  
1525Ludwik Zawojski *około 1861 Bronowo †  
1526Ludwik Zieliński *1853 Radziłów †1858 Radziłów /Radziłów/  
1527Ludwik Zielkowski  †po 16-02-1892  
1528Ludwik Zygmunt  †11-10-1880 Ławsk  
1529Ludwik Zyluk *około 1864 Parczew †  
1530Ludwik Żochowski *około 1897 Sieburczyn †   
1531Ludwik Żołnierowicz  †  
1532Ludwika (Anna) Filipkowska z d. Polkowska *10-08-1852 Szlasy †po 11-07-1911  
1533Ludwika (Emilia) Karwowska z d. Trzcińska *około 1823 Suwałki †przed 09-10-1882  
1534Ludwika (Lowiza) Szmit z d. Kłos  †od 13-11-1853 do 13-05-1855  
1535Ludwika Akus z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
1536Ludwika And...ewska z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
1537Ludwika Andrej z d. Enik *około 1858 Świdry †  
1538Ludwika Arciszewska z d. Gołębiewska *około 1857 Przytuły †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
1539Ludwika Bagińska z d. Podbielska *około 1833 †  
1540Ludwika Bagińska z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 15-02-1915  
1541Ludwika Bagińska *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
1542Ludwika Balcer z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
1543Ludwika Balewska z d. Wykowska [0¬]    
1544Ludwika Banachowska z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1545Ludwika Barwikowska z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
1546Ludwika Bender z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
1547Ludwika Berć z d. Robaczyńska  †  
1548Ludwika Bielawska z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
1549Ludwika Bieńkowska z d. Kozikowska *około 1880 Radziłów †  
1550Ludwika Borawska z d. Szuba  †przed 10-1840  
1551Ludwika Borawska z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †  
1552Ludwika Borawska z d. Polkowska *około 1867 Kąty †27-10-1915 Kąty /Burzyn/  
1553Ludwika Borawska z d. Łempicka *25-06-1872 Bagienice †   
1554Ludwika Borawska z d. Nerkowska *około 1874 Barzykowo †przed 01-1893  
1555Ludwika Borek z d. Borgul  †25-02-1858  
1556Ludwika Borkowska z d. Piotrowska *23-09-1849 Kucze Wielkie †  
1557Ludwika Boroń z d. Maruzik  †po 31-10-1921  
1558Ludwika Braczko z d. Zakrzewska  †  
1559Ludwika Brzostowska z d. Nieradko *około 1825 †po 07-03-1894  
1560Ludwika Brzozowska z d. Makowska  †przed 05-03-1848  
1561Ludwika Budna z d. Danowska *około 1844 Budne †po 13-02-1888  
1562Ludwika Budzińska z d. Guziewicz  †po 07-01-1939  
1563Ludwika Bujnowska z d. Andrzejczyk *około 1835 Danowo †przed 04-1911  
1564Ludwika Bukowska *około 1868 Karwowo †  
1565Ludwika Bukowska z d. Konopka *około 1897 Karwowo †  
1566Ludwika Bzura z d. Szczesik *około 1850 Niedźwiedzkie †03-05-1871 Niedźwiedzkie  
1567Ludwika Chmielewska z d. Orłowska *około 1852 Milewo †  
1568Ludwika Chmielewska z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
1569Ludwika Chmielewska *09-01-1888 Wąsosz †01-01-1946 Wąsosz  
1570Ludwika Chodnicka *około 08-1862 †11-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1571Ludwika Chodnicka z d. Karwowska *około 1863 Sokoły †  
1572Ludwika Choińska z d. Bagińska *około 1833 Bagińskie †21-03-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
1573Ludwika Chojnowska z d. Polacińska  †  
1574Ludwika Chrostowska *25-03-1864 Gardoty †   
1575Ludwika Chrzanowska z d. Brzozowska *około 1842 Kisielnica †po 19-10-1891  
1576Ludwika Chylińska z d. Kaczyńska *około 1836 Kąty †przed 01-1869  
1577Ludwika Chylińska z d. Moniuszko *około 1862 Kąty †  
1578Ludwika Cichocka z d. Gronowna  †przed 11-02-1872  
1579Ludwika Cichocka z d. Gryn  †po 18-06-1865  
1580Ludwika Cichomska z d. Karpińska  †po 01-02-1857  
1581Ludwika Cwalińska z d. Śmiarowska  †po 11-02-1908  
1582Ludwika Czajewska z d. Gawęcka  †po 10-02-1879  
1583Ludwika Czech z d. Antrap  †  
1584Ludwika Czerwińska z d. Chojnowska  †po 19-02-1841  
1585Ludwika Czerwińska z d. Bagińska *16-01-1832 Lipnik †22-04-1875 Lipnik /Wąsosz/  
1586Ludwika Czypleńska z d. N  †po 08-12-1863  
1587Ludwika Czyszeska z d. Popławska *około 1832 Sieburczyn †   
1588Ludwika Danielczyk z d. Locman *około 1814 Włosty †  
1589Ludwika Danowska z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
1590Ludwika Danowska *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
1591Ludwika Dardzińska z d. Wykowska  †  
1592Ludwika Dąbrowska z d. Kulesza  †  
1593Ludwika Dąbrowska z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †od 13-02-1889 do 07-09-1901  
1594Ludwika Dąbrowska z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1595Ludwika Dąbrowska z d. Ostrowska *około 1902 Słucz †04-11-1940 Łomża /Słucz/  
1596Ludwika Dębińska z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
1597Ludwika Dobczyk z d. Łempicka  †  
1598Ludwika Dobrońska z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
1599Ludwika Dobrzycka z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
1600Ludwika Domańska z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
1601Ludwika Domitr z d. Dobrzycka *około 1854 Janczewo †13-01-1891 Kucze Wielkie  
1602Ludwika Dorota Danowska z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki par. Białaszewo †po 14-02-1911  
1603Ludwika Dorota Grądzka z d. Męczkowska *około 1825 Kamianki †po 18-11-1873   
1604Ludwika Dubikowicz z d. Zambrowska *około 1809 Lachowo †  
1605Ludwika Dymko z d. Borawska *około 1825 Jabłońskie †24-02-1875 Adamowo  
1606Ludwika Ezman z d. Pietraszewska *około 08-1810 Łomża †  
1607Ludwika Felicja Borzymowska z d. Bukowska *około 1863 Wólka Piotrowska †po 11-10-1929  
1608Ludwika Feliksa Kocielska z d. Kuna *około 1840 Szczuczyn †  
1609Ludwika Filipkowska z d. Strumiłowska  †  
1610Ludwika Florczyk z d. Maszczyk *około 1841 Kamianki †  
1611Ludwika Gacka z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 23-02-1879  
1612Ludwika Gadomska z d. Jurska  †po 17-02-1877  
1613Ludwika Gardocka z d. Rogalska *około 1849 Jaki †  
1614Ludwika Gardocka z d. Danowska *20-03-1862 Sulewo Prusy †14-10-1899  
1615Ludwika Gawecka z d. Chylińska *około 1855 Kąty †od 31-01-1910 do 01-05-1925  
1616Ludwika Gerwat z d. Dąbrowska  †od 16-02-1896 do 25-01-1909  
1617Ludwika Gis z d. Ronga  †po 03-03-1867  
1618Ludwika Godlewska z d. Święszkowska  †przed 05-1884  
1619Ludwika Godlewska z d. Borawska *około 1828 Borawskie †  
1620Ludwika Golinbiewska z d. Bojerska  †  
1621Ludwika Gosiewska z d. Niedźwiedzka *około 1874 Niedźwiedzkie †  
1622Ludwika Górska z d. Motyka  †po 10-11-1839  
1623Ludwika Górska z d. Waraszczyk  †przed 03-11-1846  
1624Ludwika Górska z d. Samełko *około 1847 Chojnowo †  
1625Ludwika Górska z d. Skrodzka *około 1874 Wścieklice †25-11-1941 Wagi /Przytuły/  
1626Ludwika Grabowska z d. Kowalewska *około 1873 Lipnik †po 14-07-1931  
1627Ludwika Grądzka z d. Nowakowska  †03-11-1843  
1628Ludwika Grochulska z d. Markowska  †  
1629Ludwika Gryń z d. Doljasz  †przed 22-03-1844  
1630Ludwika Grzymało z d. Surawska [0¬]    
1631Ludwika Grzymkowska z d. Niecikowska *około 1855 †  
1632Ludwika Gutowska z d. Supińska *około 1845 Korytki †  
1633Ludwika Gwiazdowska z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †po 19-02-1900  
1634Ludwika Iwner z d. Macht  †po 19-11-1839  
1635Ludwika Izbicka *1887 Brzozówka †  
1636Ludwika Jabłońska z d. Czypleńska *około 1823 †08-12-1863 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1637Ludwika Jałbrzykowska z d. Suska *około 1834 Kossaki †  
1638Ludwika Januszewska z d. Wojtkielewicz *około 1852 Sośnia †  
1639Ludwika Jarząbek z d. Szulc  †po 20-06-1887  
1640Ludwika Jaśkowska *1839 Kędziorowo †26-07-1841 Kędziorowo /Wąsosz/  
1641Ludwika Jaworowska z d. Szulc  †przed 08-1883  
1642Ludwika Jaworska z d. Sulińska *około 1873 Chojnowo †  
1643Ludwika Jeżewska z d. Cybulska *około 03-1845 Ławsk †po 31-05-1921  
1644Ludwika Józefa Czarnecka z d. Raciborska *około 1858 Przestrzele †  
1645Ludwika Józefata Domurat z d. Nitkiewicz *1839 Wizna †  
1646Ludwika Julianna Janczewska z d. Czarnecka *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
1647Ludwika Jurczykowska z d. Charasimowicz *około 1837 †od 09-11-1886 do 17-12-1912  
1648Ludwika Kacperska z d. Bielawska *około 1882 Przytuły †  
1649Ludwika Kacprzyńska z d. Wojciechowska  †przed 06-02-1850  
1650Ludwika Kalinowska z d. Cytrjan  †po 14-11-1837  
1651Ludwika Kalinowska z d. Święszkowska *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †od 25-05-1875 do 21-03-1884  
1652Ludwika Kamińska z d. Cudnik  †po 14-11-1911  
1653Ludwika Kamińska z d. Góralska *około 1867 Mocarze †  
1654Ludwika Kamińska z d. Szlejter *około 1871 Białaszewo †po 21-02-1922  
1655Ludwika Karolina Michałowska z d. Karwowska *około 1858 Mikuty †  
1656Ludwika Karpińska z d. Sztrubow  †po 11-02-1885  
1657Ludwika Karwowska z d. Bardzikowska *około 1801 †16-02-1841 Olszewo par. Romany /Romany/  
1658Ludwika Karwowska z d. Polkowska *około 1852 Kąty †31-10-1875  
1659Ludwika Karwowska z d. Polkowska *około 1856 Kąty †po 21-01-1908  
1660Ludwika Karwowska z d. Bukowska *około 1859 Karwowo †  
1661Ludwika Karwowska z d. Gardocka *około 1865 Gardoty †  
1662Ludwika Kłosek z d. N  †przed 19-02-1827  
1663Ludwika Kobryńska z d. N  †  
1664Ludwika Kokoszka z d. Iwanowska *około 1841 Kucze Wielkie †  
1665Ludwika Konopka z d. Chrostowska  †po 14-05-1912  
1666Ludwika Konopka z d. Naucz *około 1778 Prusy †01-04-1828 Kurki /Niedźwiadna/  
1667Ludwika Konopka z d. Wądołowska *około 1831 †  
1668Ludwika Konopka z d. Bukowska *około 1859 Święcienin †  
1669Ludwika Kordasiewicz z d. Baranowska *około 1828 Kucze Małe †  
1670Ludwika Kosiorek z d. Domurat *około 1831 Wizna †przed 08-1868  
1671Ludwika Kosiorek z d. Sulewska *około 1836 Sieburczyn †po 31-01-1898  
1672Ludwika Kosowicz z d. Berkowicz  †  
1673Ludwika Kossakowska z d. Strynkowska *około 1851 Kokoszki †po 12-02-1912  
1674Ludwika Kotowska z d. Samborska *około 1845 Męczki †po 04-02-1908  
1675Ludwika Kotyńska z d. Kozłowska *24-08-1858 Sieburczyn †około 1931   
1676Ludwika Kowalewska z d. Pragłowska  †14-12-1923  
1677Ludwika Kowalewska z d. Gołębiewska *około 1820 Piątnica †po 27-10-1877  
1678Ludwika Kowalewska z d. Podworna *około 1841 Prusy †po 05-02-1894  
1679Ludwika Kownacka z d. Sulewska *02-02-1839 Sulewo Prusy †24-10-1898 Kownatki  
1680Ludwika Kozikowska z d. Szulc  †po 03-03-1867  
1681Ludwika Kozikowska z d. Nieradko *około 1836 Radziłów †po 03-02-1896  
1682Ludwika Kozikowska z d. Rogowska *1850 Pluty †  
1683Ludwika Kozłowska  †  
1684Ludwika Kozłowska z d. Sobieska  †po 18-10-1904  
1685Ludwika Kozłowska z d. Zakaszewska  †po 02-10-1882  
1686Ludwika Kozłowska z d. Chludzińska *około 1848 Zanklewo †od 06-02-1899 do 21-09-1905  
1687Ludwika Kozłowska z d. Ołdakowska *03-09-1872 Wąsosz †25-01-1940 Wąsosz  
1688Ludwika Kraińska z d. Górska  †10-02-1848  
1689Ludwika Krymska z d. Brzozowska *około 1851 Święcienin †08-11-1893  
1690Ludwika Kuczewska z d. Skrodzka  †po 04-09-1895  
1691Ludwika Kuczyńska z d. Masłowska *około 1842 Sośnia †  
1692Ludwika Kuć z d. Pruszyńska *około 1848 Bożejewo †  
1693Ludwika Kulesza z d. Śledziewska *około 1827 †16-01-1887 Sieburczyn /Burzyn/  
1694Ludwika Kurkowska z d. Enik  †po 06-02-1882  
1695Ludwika Kurzątkowska z d. Sokołowska  †po 27-11-1928  
1696Ludwika Kurzyna z d. Danowska  †  
1697Ludwika Lachowicz z d. Jurczyk  †13-10-1854  
1698Ludwika Lachowicz z d. Witkowska *około 1821 Kumelsk †  
1699Ludwika Ladzińska z d. Ołdakowska *25-08-1899 Wąsosz †15-08-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
1700Ludwika Laskowska z d. Górska *około 1829 Rutki †  
1701Ludwika Laskowska z d. Obrycka *około 1849 †po 18-02-1908  
1702Ludwika Laszczkowska z d. Karpińska  †po 02-02-1864  
1703Ludwika Lenkowska z d. Jankowska  †od 10-02-1868 do 04-03-1889  
1704Ludwika Letko z d. Broda *około 1816 Przerwanki †przed 01-1862  
1705Ludwika Lewicka *około 1832 Chojnowo †07-06-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1706Ludwika Liberadzka *1844 Radziłów †1847 Radziłów /Radziłów/  
1707Ludwika Lipińska z d. Rogowska  †po 26-11-1906  
1708Ludwika Lipińska z d. Mroczkowska *około 1850 Mikuty †po 18-02-1895  
1709Ludwika Liszewska z d. Fiszer *około 1835 Kowalewo †  
1710Ludwika Lulis z d. Kozłowska  †26-12-1876  
1711Ludwika Łapińska z d. Tesarko  †  
1712Ludwika Łojewska z d. Rudziewicz *około 1832 Rutkowskie †  
1713Ludwika Łoniewska z d. Gryszkiewicz *około 1893 Załuski †  
1714Ludwika Łowczykowska z d. Majewska *około 1848 Szczuczyn †  
1715Ludwika Łożewska z d. Malinowska  †  
1716Ludwika Łuczko z d. Butowska [0¬]    
1717Ludwika Łynko z d. Frydrych  †przed 25-05-1843  
1718Ludwika Maciora z d. Malinowska  †po 26-01-1873  
1719Ludwika Makowska z d. Mierzejewska  †po 23-02-1897  
1720Ludwika Makowska z d. Supińska  †po 20-02-1911  
1721Ludwika Malinowska z d. Szymkiewicz  †przed 29-07-1879  
1722Ludwika Małachowska z d. Niebrzydowska  †po 06-11-1843  
1723Ludwika Małecka  †  
1724Ludwika Marcinkiewicz z d. Łuba ?  †przed 24-11-1879  
1725Ludwika Marcinowska z d. Kozłowska *około 1849 Sieburczyn †   
1726Ludwika Marcińczyk z d. Kozłowska  †przed 06-02-1900  
1727Ludwika Maria Bierzyńska z d. Czaplicka  †po 05-02-1921  
1728Ludwika Marianna Sulewska z d. Nitkiewicz *około 1864 Wizna †przed 06-02-1929  
1729Ludwika Markowska z d. Bednarowicz  †po 16-02-1857  
1730Ludwika Markowska z d. Maciejewska *około 1846 Przerośl †po 13-02-1905  
1731Ludwika Maszczyk  †przed 31-01-1900  
1732Ludwika Matanowska z d. Wojnowska *około 1833 Koziki †15-05-1864  
1733Ludwika Matysiewicz z d. Brozio  †przed 28-01-1844  
1734Ludwika Merchelska z d. Kuyzer  †po 07-02-1838  
1735Ludwika Mieczkowska z d. Łojewska  †po 15-09-1896  
1736Ludwika Mieczkowska z d. Gadomska *około 1859 Mroczki †  
1737Ludwika Mielnicka z d. Bruszkiewicz *około 1847 Grądy †  
1738Ludwika Mikucka z d. Kownacka  †po 14-11-1934  
1739Ludwika Milewska z d. Karwowska *około 1834 Biodry †od 30-01-1893 do 09-07-1912  
1740Ludwika Milewska z d. Mikołajewska *około 1834 Grajewo †31-12-1894 Wąsosz /Wąsosz/  
1741Ludwika Milewska z d. Gardocka *około 1847 Zalesie †od 10-02-1892 do 20-11-1899   
1742Ludwika Milewska z d. Dobrzyniewska *około 1859 Skaje †przed 03-1890  
1743Ludwika Miodusz  †  
1744Ludwika Mioduszewska  †przed 10-11-1873  
1745Ludwika Mioduszewska z d. Kudrzycka *około 1863 Niedźwiadna †  
1746Ludwika Misztal z d. Sieklicka  †po 10-05-1944  
1747Ludwika Mocarska z d. Mogielnicka  †przed 25-02-1862  
1748Ludwika Mocarska z d. Zajkowska *około 1802 †przed 25-11-1851  
1749Ludwika Modzelewska z d. Iwner *około 1814 Ełk †od 04-11-1866 do 10-05-1881  
1750Ludwika Modzelewska z d. Borawska *około 1830 †05-09-1862 Stawiane  
1751Ludwika Modzelewska z d. Mścichowska *około 1866 Sulewo Kownaty †po 21-02-1922  
1752Ludwika Modzelewska z d. Bender *około 1868 Sokoły †od 13-02-1922 do 04-11-1924  
1753Ludwika Modzelewska z d. Karwowska *około 1869 Bagienice †przed 25-06-1940  
1754Ludwika Mogielnicka z d. Łojewska *około 1894 Łoje Awissa †  
1755Ludwika Moniuszko z d. Niecikowska *około 1854 Nieciki †  
1756Ludwika Mroczkowska z d. Maleszewska *około 1827 Wierciszewo †po 18-02-1879  
1757Ludwika Mroczkowska z d. Niebrzydowska *około 1869 †08-04-1945 Mroczki /Przytuły/  
1758Ludwika Myślińska z d. Leszczewska *około 1828 Kucze Wielkie †przed 28-07-1906  
1759Ludwika Myślińska *około 1872 Szostaki †  
1760Ludwika Myślińska *około 1877 †  
1761Ludwika Nejman z d. Knebel  †  
1762Ludwika Nerkowska z d. Grunwald *około 1834 Ławsk †przed 02-09-1902  
1763Ludwika Niebrzydowska z d. Łempicka *02-09-1828 Bagienice †   
1764Ludwika Niedźwiedzka z d. Roszkowska  †przed 30-08-1891  
1765Ludwika Nienałtowska *26-01-1864 Małachowo †28-08-1882 Małachowo   
1766Ludwika Nikulska  †  
1767Ludwika Obiedzińska z d. Mierzejewska  †po 26-11-1823  
1768Ludwika Obrycka z d. Szumowska  †  
1769Ludwika Okurowska z d. Skarżyńskaa  †po 07-11-1881  
1770Ludwika Okurowska z d. Kropiewnicka *około 1827 Łepki †  
1771Ludwika Olszewska  †po 08-11-1825  
1772Ludwika Olszewska z d. Majrocka *1825 Mazewo †po 22-11-1886  
1773Ludwika Oman z d. N  †  
1774Ludwika Orłowska z d. Kozłowska *około 1834 Lipnik †po 05-02-1901  
1775Ludwika Orzechowska z d. Brzezińska  †po 13-11-1859  
1776Ludwika Osowska z d. Werner *16-07-1863 Kieljany †  
1777Ludwika Paszkowska z d. Pawłowska *1865 Łosewo †02-05-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1778Ludwika Pieńczykowska z d. Sulewska *około 1834 Borawskie †  
1779Ludwika Pieńczykowska *około 1838 Sokoły †03-10-1841 Sokoły /Wąsosz/  
1780Ludwika Pieńczykowska z d. Godlewska *około 1838 Łękowo †od 26-11-1894 do 06-02-1899  
1781Ludwika Pieńczykowska *około 1848 †11-09-1854 Sokoły /Wąsosz/  
1782Ludwika Piotrowska z d. Rutkowska  †po 08-06-1912  
1783Ludwika Piórkowska z d. N  †  
1784Ludwika Piwko z d. Karpińska *około 1803 Guty †od 21-11-1858 do 26-03-1869  
1785Ludwika Pogorzelska z d. Klimaszewska *około 1841 †od 24-10-1892 do 26-02-1906  
1786Ludwika Poliks z d. Drągowska  †przed 30-01-1849  
1787Ludwika Poliks z d. Sulewska *około 1875 Bagienice †  
1788Ludwika Polkowska *11-01-1848 Kąty †  
1789Ludwika Popielska  †  
1790Ludwika Powichrowska z d. Serafińska *około 1842 Bożejewo †  
1791Ludwika Poznańska z d. Leosiewska *1875 Mocarze †po 21-10-1924   
1792Ludwika Przestrzelska *około 1832 Kaimy †po 19-02-1879  
1793Ludwika Przestrzelska z d. Konopka *około 1832 Konopki Chude †przed 02-1862  
1794Ludwika Przybyszewska z d. Karwowska  †przed 07-11-1843  
1795Ludwika Rakowska z d. Kosiorek  †przed 12-1855  
1796Ludwika Raulin z d. Alenkiewicz *około 1834 Głębockie †  
1797Ludwika Rawa z d. Danowska  †  
1798Ludwika Rogalska z d. Wierciszewska  †  
1799Ludwika Rogalska z d. Rutkowska *około 1878 Nieławice †po 19-09-1922  
1800Ludwika Rogińska z d. Piotruchowska *około 1875 Białaszewo †przed 15-02-1928  
1801Ludwika Rogowska z d. Wierciszewska  †  
1802Ludwika Rogowska z d. Wiśniewska *około 1806 Szczuczyn †10-12-1859  
1803Ludwika Rogowska z d. Mocarska *około 1850 Konopki Tłuste †od 26-06-1894 do 21-11-1905  
1804Ludwika Rogowska z d. Borawska *1855 Szyjki †po 04-02-1908   
1805Ludwika Rogowska z d. Szabłowska *około 1855 †04-02-1902 Trzaski  
1806Ludwika Rogowska z d. Danowska *około 1862 Karwowo †od 15-10-1912 do 25-02-1924  
1807Ludwika Rost z d. Konterman  †po 20-11-1832  
1808Ludwika Rost z d. Olszewska *około 1840 Szczuczyn †  
1809Ludwika Rozalia Chrostowska z d. Komorowska *około 1835 Nagórki †  
1810Ludwika Ruchacz z d. Stankiewicz  †przed 11-11-1860  
1811Ludwika Rupińska z d. Konopka *około 1821 Popki †po 21-11-1870  
1812Ludwika Rutkowska z d. Mogielnicka *około 1809 Nadbory †przed 05-1853  
1813Ludwika Rutkowska z d. Przestrzelska *około 1840 Kąty †przed 12-02-1889  
1814Ludwika Rutkowska z d. N *około 1876 †03-12-1899 Kuligi /Rajgród/  
1815Ludwika Rybińska z d. Zakrzewska  †przed 24-02-1879  
1816Ludwika Sadowska z d. Walendzik *około 1829 Cyprki †25-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
1817Ludwika Sakowicz z d. Korzeniewska  †po 17-05-1896  
1818Ludwika Sarnacka z d. Bagińska  †  
1819Ludwika Siemieńska z d. Ciuchnicka *około 1827 †po 18-02-1895  
1820Ludwika Sieniuch z d. Supińska *około 1849 Osowiec †  
1821Ludwika Sitek z d. Ołdak  †  
1822Ludwika Skrodzka z d. Klimaszewska  †08-02-1874  
1823Ludwika Skrodzka  †po 17-11-1890  
1824Ludwika Skrodzka *około 03-1885 †24-06-1885 Wagi /Przytuły/  
1825Ludwika Sobaszek z d. Bieńkowska [0¬]     
1826Ludwika Sobieska z d. Łuba  †  
1827Ludwika Sobolewska z d. Laczek ?  †przed 25-05-1843  
1828Ludwika Sobolewska z d. Zwolińska *około 1803 Ciemnoszyje †po 22-10-1848  
1829Ludwika Sobolewska z d. Rutkowska *około 1864 Sojczyn †  
1830Ludwika Sokołowska z d. Rydzewska *około 1825 Bukowo Małe †  
1831Ludwika Stachowska z d. Łacińska  †  
1832Ludwika Staniszewska z d. Frejlich  †po 20-01-1846  
1833Ludwika Staniszewska z d. Zalewska  †po 31-05-1840  
1834Ludwika Staniszewska z d. Kleczkowska  †  
1835Ludwika Staniszewska z d. Kaszeta *około 1818 Świdry par. Skarżyn †po 09-01-1885  
1836Ludwika Staniurska z d. Tworkowska  †  
1837Ludwika Stankiewicz z d. N  †  
1838Ludwika Starszewska z d. Skrodzka *około 1842 Skroda Mała †  
1839Ludwika Strzałka z d. Grzegorzewska  †po 28-01-1845  
1840Ludwika Strzelczyk z d. Składanek *około 1848 Ruś †   
1841Ludwika Strzelczyk z d. Maszczyk *około 1848 Zanklewo †  
1842Ludwika Sulewska  †  
1843Ludwika Sulewska z d. Leszczyńska *około 1813 Bagienice †01-02-1869 Sulewo Prusy  
1844Ludwika Sulewska *około 1824 Zaborowo †po 06-02-1893  
1845Ludwika Sulewska *28-11-1862 Sulewo Kownaty †17-06-1866 Sulewo Kownaty  
1846Ludwika Sulewska *około 01-1880 Sulewo Prusy †22-06-1880 Sulewo Prusy  
1847Ludwika Supińska z d. Chojnowska  †przed 27-05-1844  
1848Ludwika Supińska z d. Szyjka  †  
1849Ludwika Szablińska z d. N  †po 29-10-1817  
1850Ludwika Szczawińska z d. Rutkowska *około 1862 Skaje †po 10-02-1908  
1851Ludwika Szczepankowska z d. Skrodzka *około 1833 Zalesie †po 18-02-1884  
1852Ludwika Szczerbińska z d. Mierwińska  †przed 28-01-1883  
1853Ludwika Szczęsna  †  
1854Ludwika Szleszyńska z d. Grabowska  †po 07-08-1832  
1855Ludwika Szleter z d. Skowron  †  
1856Ludwika Szmit z d. Szwarc  †po 01-03-1824  
1857Ludwika Szurno z d. Łepkowska *około 1829 Dołęgi †25-11-1894 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1858Ludwika Szymanowska z d. Daniszewska  †  
1859Ludwika Szymanowska *około 06-1827 †18-12-1828 Kieljany  
1860Ludwika Szymanowska z d. Modzelewska *około 1853 Stawiane †20-04-1878  
1861Ludwika Szymańska z d. Cichocka  †przed 31-01-1923  
1862Ludwika Świderska *około 1874 Sokoły †18-01-1932 Wąsosz  
1863Ludwika Tarnacka z d. Wojciechowska  †  
1864Ludwika Tarnowska z d. Tarnacka *około 1846 Ławsk †po 30-09-1895  
1865Ludwika Tocicka z d. Sokołowska *około 1838 Rutki †12-02-1926 Szostaki /Burzyn/  
1866Ludwika Tolt z d. Dąbrowska  †po 29-01-1872  
1867Ludwika Trepanowska z d. Michałowska *około 1854 Lubotyń †  
1868Ludwika Truszkowska  †po 06-02-1929  
1869Ludwika Truszkowska z d. Popielska *około 1830 Szczuczyn †15-04-1879  
1870Ludwika Truszkowska *około 1830 †07-09-1844 Guty /Wąsosz/  
1871Ludwika Trzaska z d. Sznajder *około 1854 Kramkowo †10-09-1890 Sambory /Wizna/  
1872Ludwika Trzonkowska z d. Łazowska [0¬]    
1873Ludwika Tuzinowska  †  
1874Ludwika Tykocka z d. Sulewska *około 1856 Ruś †  
1875Ludwika Tyszka z d. Zaborowska *około 1855 Zaborowo †13-03-1938 Wąsosz  
1876Ludwika Walejewska z d. Kotyńska  †przed 23-11-1847  
1877Ludwika Walewska z d. Mocarska *około 1871 Pluty †  
1878Ludwika Wasiulewska z d. Bagińska *26-08-1905 Zaborowo †05-05-1942 Zaborowo  
1879Ludwika Waszkiewicz z d. Żukowska  †  
1880Ludwika Wądołowska z d. Mroczkowska  †przed 21-10-1894  
1881Ludwika Wądołowska z d. Sobotka *około 1830 Orlikowo †09-11-1858 Bronaki /Jedwabne/  
1882Ludwika Werner z d. Zacharzewska *09-01-1829 Przytuły †05-07-1882 Kieljany  
1883Ludwika Wędrzycka z d. Lada  †przed 24-11-1839  
1884Ludwika Wicik z d. Wiśniewska  †przed 09-1893  
1885Ludwika Wiewiórowska z d. Staniszewska *około 1844 Biała Piska †15-07-1892 Doliwy  
1886Ludwika Wisember  †po 21-02-1870  
1887Ludwika Wiszowaty z d. Dąbrowska  †21-10-1901 Świdry-Dobrzyce  
1888Ludwika Wiszowaty z d. Kiełczewska  †po 14-11-1854  
1889Ludwika Wiśniewska z d. Chojnowska  †po 26-05-1909  
1890Ludwika Wiśniewska z d. Romanowska  †po 23-09-1878  
1891Ludwika Wiśniewska z d. Strzałka *około 1821 Wydminy †po 06-05-1869  
1892Ludwika Witkowska z d. Makowska  †po 17-09-1828  
1893Ludwika Włodkowska z d. Chludzińska  †  
1894Ludwika Włodkowska z d. Ramotowska  †po 09-02-1909  
1895Ludwika Wojciechowska z d. Zajkowska  †  
1896Ludwika Wojewoda z d. Smogorzewska  †  
1897Ludwika Wojsław *25-02-1871 Kownatki †  
1898Ludwika Wojtkielewicz z d. Czerwonka *17-12-1912 Czerwonki †  
1899Ludwika Wołkońska z d. Bauer *około 1873 Stawiski †03-04-1943 Słucz /Słucz/  
1900Ludwika Wykowska z d. Myślińska *około 1827 Rutkowskie †  
1901Ludwika Wysk z d. Krajewska  †po 22-11-1897  
1902Ludwika Zaborowska z d. Chrzanowska *około 1829 Kieljany †30-07-1863 Sulewo Kownaty  
1903Ludwika Zając z d. Laskowska (Wróblewska)  †od 14-11-1841 do 19-11-1849  
1904Ludwika Zajkowska  †po 17-01-1898  
1905Ludwika Zakrzewska z d. Wysocka  †przed 24-01-1869  
1906Ludwika Zalewska z d. Wnukowska  †  
1907Ludwika Zalewska z d. N  †  
1908Ludwika Zalewska z d. Karwowska  †  
1909Ludwika Zalewska z d. Iwanowska *około 1824 †od 09-02-1892 do 11-02-1896   
1910Ludwika Zalewska *około 1834 †  
1911Ludwika Zarzecka z d. Konopka *około 1844 Karwowo †  
1912Ludwika Zawadzka z d. Waszkiewicz *około 1821 †13-01-1851 Radziłów /Radziłów/  
1913Ludwika Zdankiewicz z d. Karaś *około 1804 †po 13-10-1850  
1914Ludwika Zielińska z d. N  †31-01-1852 Jaki  
1915Ludwika Zielińska z d. Zejer *około 1860 Orlikowo †  
1916Ludwika Zielińska z d. Koniecko *około 1874 Kędziorowo †23-05-1950 Kędziorowo   
1917Ludwika Zofia Kisielewska z d. Kozłowska *25-08-1901 Świdry †27-12-1990 Guty  
1918Ludwika Zuzanna Kozłowska z d. Majewska *około 1856 Szczuczyn †  
1919Ludwika Zyskowska z d. Rakowska  †po 06-09-1857  
1920Ludwika Zyskowska z d. Metelska *około 1833 Osowiec †  
1921Ludwika Żelazko z d. Kozikowska  †20-11-1892  
1922Ludwika Żelechowska z d. Wysocka *około 1848 Kokoszki †po 15-12-1904  
1923Ludwika Żelno  †  
1924Ludwika Żmijewska z d. Gardocka *około 1858 Popowo †  
1925Ludwika Żochowska z d. Supińska  †po 21-01-1881  
1926Ludwina Foltyn z d. Kleszczewska  †przed 14-11-1841  
1927Luiza (Katarzyna) Broda z d. Letko  †po 18-11-1859  
1928Luiza Borkowska z d. Świtała  †przed 26-10-1862  
1929Luiza Brynza z d. Siera  †po 22-01-1830  
1930Luiza Kozłowska z d. Malinowska  †po 10-11-1879  
1931Luiza Salach z d. Smętek *około 1810 Borzymy †przed 11-02-1872  
1932Luiza Siedmioradzka z d. Trzonkowska *około 1785 †14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1933Luiza Wiśniewska z d. Balcer  †po 14-11-1841  
1934Lwon Erynk [0¬]    
1935Lynette Andrews z d. Foster [0¬]    
1936Lynn Thomas z d. Dybik [0¬]    
Czas ucieka, wieczność czeka!
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl