Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [Ł] Indeks alfabetyczny [Ł]342

1Łucja (Lucyna) Chrzanowska z d. Niebrzydowska  †po 19-01-1987  
2Łucja (Marianna) Mroczkowska z d. Rydzewska  †przed 14-02-1817  
3Łucja Andryszkiewicz z d. Dziekońska * Milewo   
4Łucja Bagińska z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
5Łucja Bagińska z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
6Łucja Bednarowicz z d. Branicka  †21-03-1876  
7Łucja Biedrzycka z d. Kołakowska  †przed 30-01-1894  
8Łucja Bogdan z d. Karwowska * Żebry   
9Łucja Borawska z d. N  †  
10Łucja Borawska z d. Godlewska *około 1795 Wagi †przed 23-11-1853  
11Łucja Borysiewicz *14-12-1786 Wąsosz †03-09-1788 Wąsosz  
12Łucja Brajczewska  †przed 29-07-1839  
13Łucja Chrzanowska z d. Mydlińska  †przed 26-10-1851  
14Łucja Chrzanowska z d. Włodkowska *około 1825 Borawskie †19-08-1848  
15Łucja Chrzanowska *około 1890 †  
16Łucja Chrzanowska z d. Wądołowska  †  
17Łucja Chrzanowska z d. Supińska *15-12-1803 Sulewo Kownaty †po 23-05-1871  
18Łucja Cyprkowska z d. Grabowska  †przed 18-11-1823  
19Łucja Cywińska z d. Malinowska  †po 21-11-1881  
20Łucja Czyżewska z d. Kędzierska *08-12-1787 Wąsosz †28-10-1840 Wąsosz   
21Łucja Danowska z d. Milewska *13-12-1759 †  
22Łucja Danowska z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
23Łucja Danowska *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
24Łucja Dąbrowska z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
25Łucja Dęba z d. Godlewska  †po 17-02-1817  
26Łucja Długołęcka z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
27Łucja Domisiewicz *22-11-1790 Niećkowo †  
28Łucja Duchnowska z d. Męczkowska * Obrytki   
29Łucja Dziękiewicz z d. Karpińska  †po 16-02-1852  
30Łucja Enik z d. Łepkowska *około 1862 Ławsk †po 06-02-1911  
31Łucja Faszczewska  †  
32Łucja Franciszka Tarnacka *13-12-1902 Wąsosz †  
33Łucja Gardocka z d. Gromadzka  †po 16-11-1824  
34Łucja Gardocka z d. Przyborowska *około 1824 †  
35Łucja Godlewska  †po 31-10-1842  
36Łucja Golińska z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
37Łucja Gołębiewska z d. Baranowska  †  
38Łucja Gosk z d. Kalinowska  †przed 25-11-1896  
39Łucja Górska z d. Chojnowska *około 1850 Kownatki †22-02-1920 Kieljany  
40Łucja Grabowska z d. Wysocka *około 1825 Łempice †  
41Łucja Gromadzka z d. Wszeborowska  †po 26-08-1824  
42Łucja Gromadzka z d. Drożęcka  †  
43Łucja Grzymała z d. Wierciszewska  †po 27-02-1827  
44Łucja Grzymkowska z d. Leszczewska * Kieljany   
45Łucja Gurzęda *1868 Kucze Wielkie †1877 Kajetanowo   
46Łucja Gutowska *około 06-1861 Kędziorowo †31-12-1863 Kędziorowo  
47Łucja Hinc z d. Kopornagel ?  †po 21-11-1841  
48Łucja Iwanowska z d. Januszczyk *około 1838 †28-01-1870 Zanklewo /Wizna/  
49Łucja Izabella Sulewska z d. Mścichowska *około 1805 Pieniążki †26-12-1876 Sulewo Prusy  
50Łucja Jankowska z d. Mazewska  †po 06-03-1859  
51Łucja Jankowska z d. Łuba  †  
52Łucja Jentoch z d. Wiśniewska *około 1824 Witynie †18-01-1874 Witynie /Jedwabne/  
53Łucja Jurska z d. Ramotowska  †po 11-02-1817  
54Łucja Kalinowska z d. Łukomska  †  
55Łucja Kamińska z d. Mazgulska *17-12-1816 Łempice †12-02-1849 Obrytki  
56Łucja Karaś z d. Szarama  †przed 18-02-1844  
57Łucja Karpińska z d. Chmielewska  †po 24-04-1833  
58Łucja Karpińska z d. Staniszewska *około 1832 Ławsk †po 25-11-1878  
59Łucja Karwowska  †  
60Łucja Kochanowska z d. Sianko  †od 12-11-1828 do 05-1832  
61Łucja Komosińska *około 1860 Białogrądy †01-07-1952 Komosewo /Wąsosz/  
62Łucja Konopka z d. Karwowska *około 1806 Karwowo par. Jedwabne †  
63Łucja Konopka z d. Borawska *29-01-1892 Rydzewo Szlacheckie †  
64Łucja Konopka z d. Makowska  †przed 06-02-1893  
65Łucja Kopczewska z d. Chodnicka  †przed 28-01-1889  
66Łucja Korytkowska z d. Rogowska *około 1911 †  
67Łucja Kukowska z d. Bukowska  †  
68Łucja Kurzątkowska z d. Brajczewska  †przed 21-02-1848  
69Łucja Kwiatkowska z d. Wasilewska *10-12-1780 †  
70Łucja Laszczkowska *około 1838 Ławsk †10-12-1839 Ławsk  
71Łucja Lewicka z d. N  †przed 20-02-1834  
72Łucja Liszewska z d. Kuczborska  †po 29-08-1870  
73Łucja Łempicka *13-12-1799 Obrytki †  
74Łucja Malewska z d. Witkowska  †po 26-01-1857  
75Łucja Malska z d. Brzostowska *około 1790 Nadbory †od 23-01-1849 do 26-06-1855  
76Łucja Maszczyk z d. Chmielewska  †po 05-03-1832  
77Łucja Męczkowska z d. Konopka  †przed 05-02-1815  
78Łucja Mieczkowska z d. Grądzka  †przed 15-04-1850  
79Łucja Mieczkowska z d. Filipkowska  †  
80Łucja Milewska z d. Roman  †po 20-02-1849  
81Łucja Milewska *13-11-1850 Turczyn †  
82Łucja Modzelewska z d. Karwowska  †  
83Łucja Modzelewska z d. Samełko *około 1816 Żebrki †po 03-02-1891  
84Łucja Mogielnicka z d. Chrzanowska *około 1879 †  
85Łucja Mońko z d. Krukowska  †  
86Łucja Mrówka z d. Kraińska  †przed 09-02-1857  
87Łucja Mrówka z d. N  †przed 27-05-1812  
88Łucja Murawska z d. Ołdakowska *około 1796 †11-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
89Łucja Nawrocka z d. Petkowska  †po 25-02-1889  
90Łucja Nietupska z d. Borawska *14-12-1912 Ławsk †  
91Łucja Okulewicz z d. Wróblewska *około 1844 Łebki Duże †po 01-10-1906  
92Łucja Olechowicz z d. N *około 1824 †  
93Łucja Olszewska z d. Gardocka *około 1894 Wąsosz †przed 07-1924  
94Łucja Olszewska z d. Laszczkowska *około 1823 Ławsk †05-03-1854 Wąsosz  
95Łucja Orłowska *29-11-1820 Modzele †  
96Łucja Orłowska *06-12-1807 Modzele †przed 1820  
97Łucja Ostapkowicz z d. Adasiewicz  †po 06-02-1853  
98Łucja Pawłowska z d. Rudzka  †przed 18-05-1828  
99Łucja Perzanowska z d. Gleba  †  
100Łucja Piasecka z d. Kamińska  †przed 15-01-1865  
101Łucja Piaskowska z d. Kamińska *09-12-1804 Obrytki †  
102Łucja Pliszka z d. Olszewska *23-11-1790 Ławsk †1832  
103Łucja Podchul z d. Ozieg    
104Łucja Polkowska z d. Kielian  †  
105Łucja Pruszko z d. Nowosadzka  †po 12-11-1860  
106Łucja Przyborowska z d. Dzięgielewska  †po 21-02-1841  
107Łucja Przykopa z d. Dąbrowska *około 1838 Niećkowo †  
108Łucja Przytulska z d. Tomaszewska *około 1847 Żebry †  
109Łucja Ptaszyńska z d. Nowosacka  †po 24-11-1851  
110Łucja Ramotowska z d. Sulewska  †od 21-02-1821 do 12-11-1828  
111Łucja Rogińska z d. N  †po 13-04-1834  
112Łucja Ruta Kossakowska * Warszawa   
113Łucja Rutkowska z d. Borkowska  †  
114Łucja Rydzewska z d. Łapińska    
115Łucja Samełko z d. N  †  
116Łucja Samełko z d. Zakrzewska  †po 16-11-1862  
117Łucja Sokołowska  †  
118Łucja Solińska *25-10-1856 Wąsosz †   
119Łucja Stanisława Sulewska *13-12-1863 Sulewo Kownaty †13-02-1933 Zaborowo  
120Łucja Stanisławska z d. Mioduszewska  †przed 02-02-1851  
121Łucja Staniszewska z d. Samełko *07-12-1788 Ławsk †przed 04-1830  
122Łucja Stepnowska * Grajewo    
123Łucja Sulewska z d. Gardocka  †przed 20-01-1851  
124Łucja Sulewska z d. Jaczyńska  †przed 08-07-1855  
125Łucja Sulińska z d. Drzazgowska *około 1800 †25-02-1838 Żebry  
126Łucja Szczepankowska z d. N  †  
127Łucja Szulc z d. Sulewska *około 1830 Srebrowo †po 20-02-1882  
128Łucja Szwarc z d. Sawicka * Kędziorowo   
129Łucja Szymanowska z d. N  †  
130Łucja Szymkiewicz z d. Szumowska *około 1836 Przechody †05-04-1861  
131Łucja Szyszko z d. Piekurko    
132Łucja Święszkowska z d. N  †przed 07-02-1831  
133Łucja Truszkowska z d. Modzelewska  †przed 06-02-1853  
134Łucja Truszkowska z d. Sulewska  †  
135Łucja Turczyńska z d. Barszczewska  †  
136Łucja Tyszkiewicz z d. Sokół  †przed 02-03-1851  
137Łucja Wądołowska z d. Makowska  †  
138Łucja Wicik z d. Czarnecka  †przed 31-05-1840  
139Łucja Wierciszewska z d. Konopka  †po 14-02-1843  
140Łucja Wiśniewska z d. Werno *10-12-1848 Żebry †29-11-1903 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
141Łucja Włodkowska z d. Karwowska  †od 12-08-1832 do 16-02-1841  
142Łucja Wróblewska z d. Kosieradzka    
143Łucja Wróblewska z d. Erfort *około 1864 Niećkowo †16-02-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
144Łucja Wyszomirska  †1904 Klukowo /Kuczyn/  
145Łucja Zajkowska z d. Strąkowska  †od 17-02-1828 do 20-02-1828  
146Łucja Zakrzewska *13-12-1799 Obrytki †14-02-1807 Obrytki  
147Łucja Zalewska z d. Kosmaczewska  †przed 10-11-1857  
148Łucja Zalewska z d. Kacperska  †  
149Łucja Załuska z d. Kowalewska  †po 23-11-1851  
150Łucja Zaręba z d. Zakrzewska  †  
151Łucja Zyskowska z d. Gałązka *około 1851 Niedźwiedzkie †  
152Łucjan Bednarczyk  †po 16-02-1942  
153Łucjan Filipkowski  †po 26-01-1904  
154Łukasz Aleksander Danowski *22-10-1870 Wąsosz †  
155Łukasz Aleksander Grzybowski *1840 Boczki †przed 17-02-1903  
156Łukasz Bagiński  †po 14-02-1839  
157Łukasz Bagiński  †przed 26-06-1821  
158Łukasz Bagiński *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
159Łukasz Bielenica * Olecko   
160Łukasz Bogdański *około 1767 Włochówka †po 15-11-1824  
161Łukasz Bogucki  †przed 25-11-1872  
162Łukasz Borawski *około 1802 Łempice †  
163Łukasz Borawski  †przed 23-07-1883  
164Łukasz Borawski *około 1820 Sambory †  
165Łukasz Borzymowski  †  
166Łukasz Brajczewski  †  
167Łukasz Brakoniecki * Łomża    
168Łukasz Brzostowski  †  
169Łukasz Brzostowski  †  
170Łukasz Brzostowski *około 1807 Szlasy †po 22-11-1864  
171Łukasz Brzostowski  †przed 30-01-1837  
172Łukasz Brzozowski  †przed 13-09-1825  
173Łukasz Brzozowski * Pisz    
174Łukasz Bzura *około 1824 Janczewko †przed 31-01-1893  
175Łukasz Chalecki    
176Łukasz Chochlewski  †przed 27-01-1836  
177Łukasz Chrostowski  †  
178Łukasz Chrzanowski * Kieljany †przed 30-05-1827  
179Łukasz Chyliński    
180Łukasz Cwaliński  †  
181Łukasz Czarnecki  †od 06-02-1893 do 13-02-1900  
182Łukasz Czarnecki *około 1871 Wilamowo †  
183Łukasz Czarnecki *około 1823 Glinki †  
184Łukasz Danielewski    
185Łukasz Dąbrowski *około 1766 Szostaki †  
186Łukasz Dąbrowski  †  
187Łukasz Dąbrowski  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
188Łukasz Dmoch  †  
189Łukasz Dmoch *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
190Łukasz Dmoch  †03-08-1843  
191Łukasz Dmochowski  †  
192Łukasz Dołęga  †po 27-11-1837  
193Łukasz Domitr *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
194Łukasz Downar *około 1814 Mazewo †przed 19-11-1878  
195Łukasz Dzięgielewski  †po 23-11-1814  
196Łukasz Feliks Łojewski *około 1822 Supy †po 26-11-1894  
197Łukasz Frączkowski  †przed 17-10-1905  
198Łukasz Gosiewski  †przed 1793  
199Łukasz Górski  †przed 24-01-1848  
200Łukasz Górski  †przed 01-1828  
201Łukasz Górski  †przed 20-06-1830  
202Łukasz Górski *15-10-1812 Kramarzewo †  
203Łukasz Grondwald * Ełk    
204Łukasz Gryglik *około 1816 †16-06-1856 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
205Łukasz Grzymkowski  †przed 17-01-1841  
206Łukasz Gutowski *około 1781 †od 20-11-1849 do 24-11-1861  
207Łukasz Jabłoński  †  
208Łukasz Jabłoński  †  
209Łukasz Jabłoński  †po 30-01-1888  
210Łukasz Jagodziński *14-10-1789 Szwelczyn †31-03-1858  
211Łukasz Jarząbek * Ełk    
212Łukasz Jasiński *około 1832 Kamińskie †  
213Łukasz Jasiński *około 1858 Wąsosz †  
214Łukasz Jurkowski  †17-06-1901 Czerwonki  
215Łukasz Jurkowski *około 1844 Łyski †po 18-02-1901  
216Łukasz Kalinowski *około 1832 Grędy †07-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
217Łukasz Kamiński  †po 29-05-1895  
218Łukasz Kamiński *około 1816 Wąsosz †  
219Łukasz Kamiński *około 1761 †02-10-1823 Obrytki  
220Łukasz Kapelewski  †przed 31-01-1859  
221Łukasz Karwowski  †22-04-1889 Kubra  
222Łukasz Karwowski  †  
223Łukasz Kaźmierczak     
224Łukasz Kiełczewski *około 1856 Łempice †przed 22-11-1920  
225Łukasz Klimaszewski *około 1818 Dusze †przed 19-11-1895  
226Łukasz Kołakowski  †od 26-02-1851 do 07-05-1854  
227Łukasz Kołakowski *około 1806 Jambrzyki †12-10-1887 Rakowo  
228Łukasz Kopańczyk  †po 16-11-1863  
229Łukasz Korytkowski  †przed 27-05-1844  
230Łukasz Kosiński    
231Łukasz Kossakowski  †21-05-1869  
232Łukasz Kossakowski  †po 31-08-1847  
233Łukasz Kotowski *około 1783 †  
234Łukasz Kowalewski  †  
235Łukasz Kownacki  †po 26-11-1834   
236Łukasz Kozikowski  †przed 26-02-1865  
237Łukasz Kozikowski *około 1809 Koziki †po 23-08-1881  
238Łukasz Kraiński  †  
239Łukasz Krajewski  †przed 27-11-1827  
240Łukasz Kryszczyński *około 1797 Kubra †  
241Łukasz Kulikowski  †  
242Łukasz Kuźmiński *około 1821 Augustów †  
243Łukasz Leosiewski  †przed 05-02-1843  
244Łukasz Lipiński *około 1839 Kubra †przed 24-01-1898  
245Łukasz Lipka *około 1800 Świdry †19-07-1855 Wąsosz  
246Łukasz Lipski *około 1811 Nadbory †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
247Łukasz Lisowski * Ełk    
248Łukasz Lorenc  †  
249Łukasz Ładyżyński *około 1779 Wizna †od 06-02-1842 do 13-02-1849  
250Łukasz Łempicki *21-10-1779 Bagienice †   
251Łukasz Łepkowski *1831 Grabowo †  
252Łukasz Łepkowski  †po 10-11-1844  
253Łukasz Łochowski * Ełk    
254Łukasz Łojewski  †przed 14-11-1848  
255Łukasz Machina  †  
256Łukasz Maciorowski    
257Łukasz Malinowski  †po 22-10-1828  
258Łukasz Malinowski *około 1860 Ławsk †od 05-02-1918 do 26-07-1940  
259Łukasz Marczykowski *12-10-1798 Wąsosz †przed 26-06-1851  
260Łukasz Mieczkowski  †  
261Łukasz Mieczkowski *około 1841 Wagi †13-01-1894 Supy  
262Łukasz Milewski * Koniecki par. Wizna †przed 26-02-1840  
263Łukasz Mocarski *około 1836 Rutkowskie †po 18-02-1901  
264Łukasz Mocarski *około 1833 Kąty †po 26-11-1899  
265Łukasz Modzelewski *około 1808 Ławsk †po 03-02-1891  
266Łukasz Mogielnicki *około 1801 Brzostowo †30-03-1846  
267Łukasz Mroczkowski *12-11-1805 Wojsławy †09-03-1807 Wojsławy /Wąsosz/  
268Łukasz Murawski *około 1780 †04-11-1838 Wąsosz  
269Łukasz Nieradko  †po 18-11-1851  
270Łukasz Nowakowski    
271Łukasz Obrycki *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
272Łukasz Obrycki *15-10-1820 Godlewo †  
273Łukasz Olszewski *około 1831 Guty †  
274Łukasz Olszewski  †po 02-03-1829  
275Łukasz Olszewski *około 1816 Ławsk †po 07-03-1889  
276Łukasz Ołdakowski *21-10-1815 Wąsosz †18-11-1883 Wąsosz  
277Łukasz Ołdakowski *około 1852 Wąsosz †06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
278Łukasz Opiatowski *około 1791 †przed 25-01-1847  
279Łukasz Ostrowski *około 1814 Kubra †  
280Łukasz Ostrowski *09-12-1808 Wąsosz †08-10-1818 Wąsosz  
281Łukasz Paszkowski *około 1862 Ławsk †09-03-1918 Ławsk /Wąsosz/  
282Łukasz Pieńkowski *około 1787 Pieńki †przed 04-1812  
283Łukasz Pliszka *około 1760 †  
284Łukasz Polkowski *około 1810 Kąty †13-06-1831  
285Łukasz Polkowski *około 1845 Szyjki †od 10-02-1890 do 10-02-1897  
286Łukasz Potęga *około 1839 Siwki par. Romany †po 18-09-1899  
287Łukasz Przestrzelski *około 1788 Boguszki †  
288Łukasz Przestrzelski *około 1820 Kąty †przed 20-02-1887  
289Łukasz Przyborowski *około 10-1819 Gnatowo †po 23-07-1889  
290Łukasz Ramotowski *około 1854 Mieczki †  
291Łukasz Rostkowski  †przed 07-11-1898  
292Łukasz Rydzewski *około 1826 Żelazki †przed 13-11-1900  
293Łukasz Rydzewski  †przed 31-07-1895  
294Łukasz Samełka *około 1828 Chojnowo †  
295Łukasz Siedlecki  †przed 09-03-1874  
296Łukasz Siedlecki *około 1821 Kubra †03-03-1856  
297Łukasz Siedlecki *około 1874 Szwelczyn †27-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
298Łukasz Sikorski *około 1820 Wąsosz †po 21-02-1898  
299Łukasz Skitowski  †przed 20-11-1826  
300Łukasz Skrodzki *18-10-1774 Bukowo Małe †   
301Łukasz Sokołowski  †przed 10-01-1827  
302Łukasz Stefański *około 1861 Miastkowo †10-11-1921 Jedwabne  
303Łukasz Sulewski *19-10-1775 Sulewo Prusy †  
304Łukasz Sulewski *10-10-1783 Bagienice †19-10-1809 Bagienice  
305Łukasz Sulewski  †przed 27-01-1811   
306Łukasz Sulewski *19-10-1790 Sulewo Prusy †23-03-1836 Sulewo Prusy   
307Łukasz Sulimowicz *około 1764 †28-08-1837 Wąsosz  
308Łukasz Szczepankowski  †przed 27-01-1815  
309Łukasz Szczuka *około 1839 Obrytki par. Przytuły (Romany) †26-10-1882  
310Łukasz Szepietowski  †przed 18-05-1875  
311Łukasz Szumowski  †po 05-11-1826  
312Łukasz Szymanowski *około 1841 Pieńki †po 19-02-1895  
313Łukasz Szymanowski  †  
314Łukasz Szymborowski  †przed 22-04-1845  
315Łukasz Szymon Guzowski *około 1849 Gackie †  
316Łukasz Szymon Kowalczyk *około 1808 Kąty †  
317Łukasz Świderski *18-10-1853 Bagienice †   
318Łukasz Świderski  †po 26-11-1929  
319Łukasz Tafiłowski  †przed 12-02-1816  
320Łukasz Tarnacki *około 1871 Wąsosz †  
321Łukasz Tomaszek    
322Łukasz Trepanowski  †  
323Łukasz Trzonkowski *08-10-1782 †  
324Łukasz Tuzinowski *17-10-1813 Koniecki †24-11-1841  
325Łukasz Tyszko *około 1791 Świdry †przed 08-11-1859  
326Łukasz Wasiulewski  †po 13-11-1842  
327Łukasz Wileński  †po 26-11-1865  
328Łukasz Wiśniewski *około 1758 †29-02-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
329Łukasz Wiśniewski  †po 24-02-1884  
330Łukasz Wiśniewski *około 1767 †od 19-11-1825 do 04-02-1834  
331Łukasz Wojciechowski  †przed 15-01-1837  
332Łukasz Wolski *około 1815 Wąsosz †  
333Łukasz Wróblewski *około 1844 Jambrzyki †po 21-01-1902  
334Łukasz Wysocki * Chrostowo †  
335Łukasz Wysocki *około 1835 Niedźwiadna †  
336Łukasz Wysocki *około 1834 Łempice †27-04-1856 Łempice  
337Łukasz Zakrzewski *około 1802 Przytuły †  
338Łukasz Zakrzewski *21-10-1795 Wojsławy †04-03-1855 Koniecki  
339Łukasz Zalewski * Ełk   
340Łukasz Załuska  †przed 23-11-1851  
341Łukasz Zamojski *około 1794 †29-05-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
342Łukasz Zawadzki     
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl