Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [Ł] Indeks alfabetyczny [Ł]366

1Łucja (Anna) Borawska z d. Leszczewska *około 1864 Radziłów †17-12-1895 Witynie  
2Łucja (Lucyna) Chrzanowska z d. Niebrzydowska *28-06-1926 Niebrzydy †po 19-01-1987  
3Łucja (Marianna) Mroczkowska z d. Rydzewska  †przed 14-02-1817  
4Łucja Andryszkiewicz z d. Dziekońska [0¬]    
5Łucja Bagińska z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
6Łucja Bagińska z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
7Łucja Baranowska z d. Jodkucka ?  †po 25-11-1839  
8Łucja Bednarowicz z d. Branicka  †21-03-1876  
9Łucja Biedrzycka z d. Kołakowska  †przed 30-01-1894  
10Łucja Bogdan z d. Karwowska [0¬]    
11Łucja Borawska z d. N  †  
12Łucja Borawska z d. Godlewska *około 1795 Wagi †przed 23-11-1853  
13Łucja Borysiewicz *14-12-1786 Wąsosz †03-09-1788 Wąsosz  
14Łucja Brajczewska  †przed 29-07-1839  
15Łucja Chrzanowska z d. Mydlińska  †przed 26-10-1851  
16Łucja Chrzanowska z d. Supińska *15-12-1803 Sulewo Kownaty †po 23-05-1871  
17Łucja Chrzanowska z d. Włodkowska *około 1825 Borawskie †19-08-1848  
18Łucja Chrzanowska z d. Wądołowska *około 1888 Koniecki par. Wizna †  
19Łucja Chrzanowska *około 1890 †  
20Łucja Ciszewska z d. Popkowska  †  
21Łucja Cyprkowska z d. Grabowska  †przed 18-11-1823  
22Łucja Cywińska z d. Malinowska *około 1824 Modzele †po 21-11-1881  
23Łucja Czyżewska z d. Kędzierska *08-12-1787 Wąsosz †28-10-1840 Wąsosz   
24Łucja Danowska z d. Milewska *13-12-1759 †  
25Łucja Danowska z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
26Łucja Danowska *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
27Łucja Dąbrowska z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
28Łucja Dęba z d. Godlewska  †po 17-02-1817  
29Łucja Długołęcka z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
30Łucja Domisiewicz *22-11-1790 Niećkowo †  
31Łucja Duchnowska z d. Męczkowska [0¬]    
32Łucja Dziękiewicz z d. Karpińska  †po 16-02-1852  
33Łucja Enik z d. Łepkowska *około 1862 Ławsk †po 06-02-1911  
34Łucja Faszczewska  †  
35Łucja Florczyk *około 12-1911 Siestrzanki †25-01-1912 Siestrzanki /Burzyn/  
36Łucja Franciszka Tarnacka *13-12-1902 Wąsosz †  
37Łucja Gardocka z d. Gromadzka  †po 16-11-1824  
38Łucja Gardocka z d. Przyborowska *około 1824 †  
39Łucja Godlewska  †po 31-10-1842  
40Łucja Golińska z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
41Łucja Gołębiewska z d. Baranowska  †  
42Łucja Gosk z d. Kalinowska  †przed 25-11-1896  
43Łucja Górska z d. Chojnowska *około 1850 Kownatki †22-02-1920 Kieljany  
44Łucja Grabowska z d. Wysocka *około 1825 Łempice †  
45Łucja Gromadzka z d. Drożęcka  †  
46Łucja Gromadzka z d. Wszeborowska  †po 26-08-1824  
47Łucja Grzymała z d. Wierciszewska  †po 27-02-1827  
48Łucja Grzymkowska z d. Leszczewska [0¬]    
49Łucja Gurzęda *1868 Kucze Wielkie †1877 Kajetanowo   
50Łucja Gutowska *około 06-1861 Kędziorowo †31-12-1863 Kędziorowo  
51Łucja Hinc z d. Kopornagel ?  †po 21-11-1841  
52Łucja Iwanowska z d. Januszczyk *około 1838 †28-01-1870 Zanklewo /Wizna/  
53Łucja Izabella Sulewska z d. Mścichowska *około 1805 Pieniążki †26-12-1876 Sulewo Prusy  
54Łucja Jankowska z d. Łuba  †  
55Łucja Jankowska z d. Mazewska  †po 06-03-1859  
56Łucja Jentoch z d. Wiśniewska *około 1824 Witynie †18-01-1874 Witynie /Jedwabne/  
57Łucja Jurska z d. Ramotowska  †po 11-02-1817  
58Łucja Kalinowska z d. Łukomska  †  
59Łucja Kamińska z d. Mazgulska *17-12-1816 Łempice †12-02-1849 Obrytki  
60Łucja Karaś z d. Szarama  †przed 18-02-1844  
61Łucja Karpińska z d. Chmielewska  †po 24-04-1833  
62Łucja Karpińska z d. Staniszewska *około 1832 Ławsk †po 25-11-1878  
63Łucja Karwowska  †  
64Łucja Kiluk z d. Kiersznowska [0¬]    
65Łucja Kochanowska z d. Sianko  †od 12-11-1828 do 05-1832  
66Łucja Komosińska *około 1860 Białogrądy †01-07-1952 Komosewo /Wąsosz/  
67Łucja Konarzewska z d. Ostrowska *28-02-1897 Ignacewo †  
68Łucja Konopka z d. Makowska  †przed 06-02-1893  
69Łucja Konopka z d. Karwowska *około 1806 Karwowo par. Jedwabne †  
70Łucja Konopka z d. Borawska *29-01-1892 Rydzewo Szlacheckie †  
71Łucja Kopczewska z d. Chodnicka  †przed 28-01-1889  
72Łucja Korytkowska z d. Rogowska *około 1911 †  
73Łucja Kuferska z d. Juszkowska *około 1856 Świdry-Dobrzyce †  
74Łucja Kukowska z d. Bukowska  †  
75Łucja Kurzątkowska z d. Brajczewska  †przed 21-02-1848  
76Łucja Kwiatkowska z d. Wasilewska *10-12-1780 †  
77Łucja Laszczkowska *około 1838 Ławsk †10-12-1839 Ławsk  
78Łucja Lewicka z d. N  †przed 20-02-1834  
79Łucja Liszewska z d. Kuczborska  †po 29-08-1870  
80Łucja Łempicka *13-12-1799 Obrytki †  
81Łucja Malewska z d. Witkowska  †po 26-01-1857  
82Łucja Malska z d. Brzostowska *około 1790 Nadbory †od 23-01-1849 do 26-06-1855  
83Łucja Maszczyk z d. Chmielewska  †po 05-03-1832  
84Łucja Męczkowska z d. Konopka  †przed 05-02-1815  
85Łucja Mieczkowska z d. Filipkowska  †  
86Łucja Mieczkowska z d. Grądzka  †przed 15-04-1850  
87Łucja Milewska z d. Roman  †po 20-02-1849  
88Łucja Milewska *13-11-1850 Turczyn †  
89Łucja Modzelewska z d. Karwowska  †  
90Łucja Modzelewska z d. N  †przed 07-04-1829  
91Łucja Modzelewska z d. Karwowska  †  
92Łucja Modzelewska z d. Gacka *1779 Modzele †po 24-11-1829   
93Łucja Modzelewska z d. Samełko *około 1816 Żebrki †po 03-02-1891  
94Łucja Mogielnicka z d. Chrzanowska *około 1879 †  
95Łucja Mońko z d. Krukowska  †  
96Łucja Mrówka z d. Kraińska  †przed 09-02-1857  
97Łucja Mrówka z d. N  †przed 27-05-1812  
98Łucja Murawska z d. Ołdakowska *około 1796 †11-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
99Łucja Nawrocka z d. Petkowska  †po 25-02-1889  
100Łucja Nietupska z d. Borawska *14-12-1912 Ławsk †  
101Łucja Okulewicz z d. Wróblewska *około 1844 Łebki Duże †po 01-10-1906  
102Łucja Olechowicz z d. N *około 1824 †  
103Łucja Olszewska z d. Laszczkowska *około 1823 Ławsk †05-03-1854 Wąsosz  
104Łucja Olszewska z d. Gardocka *około 1894 Wąsosz †przed 07-1924  
105Łucja Orłowska *06-12-1807 Modzele †przed 1820  
106Łucja Orłowska *29-11-1820 Modzele †  
107Łucja Ostapkowicz z d. Adasiewicz  †po 06-02-1853  
108Łucja Otylia Serdyńska z d. Tarnacka *około 1906 Jedwabne †  
109Łucja Pawłowska z d. Rudzka  †przed 18-05-1828  
110Łucja Perzanowska z d. Gleba  †  
111Łucja Piasecka z d. Kamińska  †przed 15-01-1865  
112Łucja Piaskowska z d. Kamińska *09-12-1804 Obrytki †  
113Łucja Pliszka z d. Olszewska *23-11-1790 Ławsk †1832  
114Łucja Podchul z d. Ozieg [0¬]    
115Łucja Polkowska z d. Kielian  †  
116Łucja Pruszko z d. Nowosadzka  †po 12-11-1860  
117Łucja Przyborowska z d. Dzięgielewska  †po 21-02-1841  
118Łucja Przykopa z d. Dąbrowska *około 1838 Niećkowo †  
119Łucja Przytulska z d. Tomaszewska *około 1847 Żebry †  
120Łucja Ptaszyńska z d. Nowosacka  †po 24-11-1851  
121Łucja Ramotowska z d. Sulewska  †od 21-02-1821 do 12-11-1828  
122Łucja Rogińska z d. N  †po 13-04-1834  
123Łucja Ruta Kossakowska [0¬]    
124Łucja Rutkowska z d. Borkowska  †  
125Łucja Rydzewska z d. Łapińska [0¬]    
126Łucja Samełko z d. Zakrzewska  †po 16-11-1862  
127Łucja Samełko z d. N  †  
128Łucja Siemion z d. Karczewska  †od 02-10-1827 do 02-04-1831  
129Łucja Sokołowska  †  
130Łucja Solińska *25-10-1856 Wąsosz †   
131Łucja Stanisława Sulewska *13-12-1863 Sulewo Kownaty †13-02-1933 Zaborowo  
132Łucja Stanisławska z d. Mioduszewska  †przed 02-02-1851  
133Łucja Staniszewska z d. Samełko *07-12-1788 Ławsk †przed 04-1830  
134Łucja Stepnowska [0¬]     
135Łucja Sulewska z d. Jaczyńska  †przed 08-07-1855  
136Łucja Sulewska z d. Gardocka  †przed 20-01-1851  
137Łucja Sulińska z d. Drzazgowska *około 1800 †25-02-1838 Żebry  
138Łucja Szczepankowska z d. N  †  
139Łucja Szulc z d. Sulewska *około 1830 Srebrowo †po 20-02-1882  
140Łucja Szwarc z d. Sawicka [0¬]    
141Łucja Szymanowska z d. N  †  
142Łucja Szymkiewicz z d. Szumowska *około 1836 Przechody †05-04-1861  
143Łucja Szyszko z d. Piekurko [0¬]    
144Łucja Święszkowska z d. N  †przed 07-02-1831  
145Łucja Truszkowska z d. Sulewska  †  
146Łucja Truszkowska z d. Modzelewska  †przed 06-02-1853  
147Łucja Turczyńska z d. Barszczewska  †  
148Łucja Tyszkiewicz z d. Sokół  †od 06-08-1838 do 02-03-1851  
149Łucja Wądołowska z d. Makowska  †  
150Łucja Wicik z d. Staniszewska  †po 16-10-1893  
151Łucja Wicik z d. Czarnecka  †przed 31-05-1840  
152Łucja Wierciszewska z d. Konopka *około 1778 †po 01-07-1844  
153Łucja Wiśniewska z d. Werno *10-12-1848 Żebry †29-11-1903 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
154Łucja Włodkowska z d. Karwowska  †od 12-08-1832 do 16-02-1841  
155Łucja Wróblewska z d. Kosieradzka [0¬]    
156Łucja Wróblewska z d. Erfort *około 1864 Niećkowo †16-02-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
157Łucja Wyszomirska  †1904 Klukowo /Kuczyn/  
158Łucja Zajkowska z d. Strąkowska  †od 17-02-1828 do 20-02-1828  
159Łucja Zakrzewska *13-12-1799 Obrytki †14-02-1807 Obrytki  
160Łucja Zalewska z d. Kacperska  †  
161Łucja Zalewska z d. Kosmaczewska  †przed 10-11-1857  
162Łucja Załuska z d. Kowalewska  †po 23-11-1851  
163Łucja Zaręba z d. Zakrzewska  †  
164Łucja Zyskowska z d. Gałązka *około 1851 Niedźwiedzkie †  
165Łucjan Bednarczyk  †po 16-02-1942  
166Łucjan Filipkowski  †po 26-01-1904  
167Łukasz Aleksander Danowski *22-10-1870 Wąsosz †  
168Łukasz Aleksander Grzybowski *1840 Boczki †przed 17-02-1903  
169Łukasz Bagiński  †przed 26-06-1821  
170Łukasz Bagiński  †po 14-02-1839  
171Łukasz Bagiński *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
172Łukasz Bielenica [0¬]    
173Łukasz Bogdański *około 1767 Włochówka †  
174Łukasz Bogucki  †przed 25-11-1872  
175Łukasz Borawski  †przed 23-07-1883  
176Łukasz Borawski *około 1802 Łempice †  
177Łukasz Borawski *około 1820 Sambory †  
178Łukasz Borzymowski  †  
179Łukasz Brajczewski  †  
180Łukasz Brakoniecki [0¬]     
181Łukasz Brzostowski  †  
182Łukasz Brzostowski  †przed 30-01-1837  
183Łukasz Brzostowski  †przed 14-02-1870  
184Łukasz Brzostowski *około 1807 Szlasy †po 22-11-1864  
185Łukasz Brzozowski  †przed 13-09-1825  
186Łukasz Brzozowski [0¬]     
187Łukasz Bzura *około 1824 Janczewko †przed 31-01-1893  
188Łukasz Chalecki [0¬]    
189Łukasz Chochlewski  †przed 27-01-1836  
190Łukasz Chrostowski  †  
191Łukasz Chrzanowski * Kieljany †przed 30-05-1827  
192Łukasz Chyliński [0¬]    
193Łukasz Cimoch *około 1821 Glinki †  
194Łukasz Cwaliński  †  
195Łukasz Czarnecki  †od 06-02-1893 do 13-02-1900  
196Łukasz Czarnecki *około 1823 Glinki †  
197Łukasz Czarnecki *około 1871 Wilamowo †  
198Łukasz Danielewski [0¬]    
199Łukasz Dąbkowski  †po 27-01-1818  
200Łukasz Dąbrowski  †  
201Łukasz Dąbrowski  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
202Łukasz Dąbrowski *około 1766 Szostaki †  
203Łukasz Dmoch  †  
204Łukasz Dmoch  †03-08-1843  
205Łukasz Dmoch *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
206Łukasz Dmochowski  †  
207Łukasz Dołęga  †po 27-11-1837  
208Łukasz Domitr *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
209Łukasz Downar *około 1814 Mazewo †przed 19-11-1878  
210Łukasz Dzięgielewski  †po 23-11-1814  
211Łukasz Feliks Łojewski *około 1822 Supy †od 26-11-1894 do 19-06-1916  
212Łukasz Frączkowski  †przed 17-10-1905  
213Łukasz Gosiewski  †przed 1793  
214Łukasz Górski  †przed 01-1828  
215Łukasz Górski  †przed 24-01-1848  
216Łukasz Górski  †przed 20-06-1830  
217Łukasz Górski *15-10-1812 Kramarzewo †  
218Łukasz Grondwald [0¬]     
219Łukasz Gryglik *około 1816 †16-06-1856 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
220Łukasz Grzymkowski  †przed 17-01-1841  
221Łukasz Gutowski *około 1781 †od 20-11-1849 do 24-11-1861  
222Łukasz Jabłoński  †  
223Łukasz Jabłoński  †po 30-01-1888  
224Łukasz Jabłoński  †  
225Łukasz Jagodziński *14-10-1789 Szwelczyn †31-03-1858  
226Łukasz Jarząbek [0¬]     
227Łukasz Jasiński *około 1832 Kamińskie †  
228Łukasz Jasiński *około 1858 Wąsosz †  
229Łukasz Jurkowski  †17-06-1901 Czerwonki  
230Łukasz Jurkowski *około 1844 Łyski †po 18-02-1901  
231Łukasz Kalinowski *około 1832 Grędy †07-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
232Łukasz Kamiński  †przed 26-01-1858  
233Łukasz Kamiński  †po 29-05-1895  
234Łukasz Kamiński *około 1761 †02-10-1823 Obrytki  
235Łukasz Kamiński *około 1816 Wąsosz †  
236Łukasz Kapelewski  †przed 31-01-1859  
237Łukasz Karwowski  †  
238Łukasz Karwowski  †22-04-1889 Kubra  
239Łukasz Kaźmierczak [0¬]     
240Łukasz Kiełczewski *około 1856 Łempice †przed 22-11-1920  
241Łukasz Klimaszewski *około 1818 Dusze †od 05-02-1883 do 19-11-1895  
242Łukasz Kołakowski  †od 26-02-1851 do 07-05-1854  
243Łukasz Kołakowski *około 1806 Jambrzyki †12-10-1887 Rakowo  
244Łukasz Kopańczyk  †po 16-11-1863  
245Łukasz Korytkowski  †przed 27-05-1844  
246Łukasz Kosiński [0¬]    
247Łukasz Kossakowski  †21-05-1869  
248Łukasz Kossakowski  †po 31-08-1847  
249Łukasz Kotowski *około 1783 †  
250Łukasz Kowalewski  †  
251Łukasz Kownacki  †po 26-11-1834   
252Łukasz Kozikowski  †przed 26-02-1865  
253Łukasz Kozikowski *około 1809 Koziki †po 23-08-1881  
254Łukasz Kraiński *1843 Okrasin †po 23-02-1897  
255Łukasz Krajewski  †przed 27-11-1827  
256Łukasz Kryszczyński *około 1797 Kubra †  
257Łukasz Kulikowski  †  
258Łukasz Kuźmiński *około 1821 Augustów †  
259Łukasz Leosiewski  †przed 05-02-1843  
260Łukasz Lipiński *około 1839 Kubra †przed 24-01-1898  
261Łukasz Lipka *około 1800 Świdry †19-07-1855 Wąsosz  
262Łukasz Lipski *około 1811 Nadbory †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
263Łukasz Lisowski [0¬]     
264Łukasz Lorenc  †  
265Łukasz Ładyżyński *około 1779 Wizna †od 06-02-1842 do 13-02-1849  
266Łukasz Łempicki *21-10-1779 Bagienice †   
267Łukasz Łepkowski  †po 10-11-1844  
268Łukasz Łepkowski *1831 Grabowo †  
269Łukasz Łochowski [0¬]     
270Łukasz Łojewski  †przed 14-11-1848  
271Łukasz Machina  †  
272Łukasz Maciorowski [0¬]    
273Łukasz Malinowski  †po 22-10-1828  
274Łukasz Malinowski *około 1860 Ławsk †od 05-02-1918 do 26-07-1940  
275Łukasz Marczykowski *12-10-1798 Wąsosz †przed 26-06-1851  
276Łukasz Mieczkowski  †  
277Łukasz Mieczkowski *około 1841 Wagi †13-01-1894 Supy  
278Łukasz Milewski * Koniecki par. Wizna †przed 26-02-1840  
279Łukasz Miller *około 1866 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
280Łukasz Mocarski *około 1833 Kąty †po 26-11-1899  
281Łukasz Mocarski *około 1836 Rutkowskie †po 18-02-1901  
282Łukasz Modzelewski *około 1808 Ławsk †po 03-02-1891  
283Łukasz Mogielnicki *około 1801 Brzostowo †30-03-1846  
284Łukasz Mroczkowski *12-11-1805 Wojsławy †09-03-1807 Wojsławy /Wąsosz/  
285Łukasz Murawski  †04-11-1838 Wąsosz  
286Łukasz Nieradko  †po 18-11-1851  
287Łukasz Nowakowski [0¬]    
288Łukasz Obrycki *15-10-1820 Godlewo †  
289Łukasz Obrycki *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
290Łukasz Olszewski  †po 02-03-1829  
291Łukasz Olszewski *około 1816 Ławsk †po 07-03-1889  
292Łukasz Olszewski *około 1831 Guty †przed 08-1874  
293Łukasz Ołdakowski *21-10-1815 Wąsosz †18-11-1883 Wąsosz  
294Łukasz Ołdakowski *około 1852 Wąsosz †06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
295Łukasz Opiatowski *około 1791 †przed 25-01-1847  
296Łukasz Ormanowski  †przed 20-11-1853  
297Łukasz Ostrowski *09-12-1808 Wąsosz †08-10-1818 Wąsosz  
298Łukasz Ostrowski *około 1814 Kubra †  
299Łukasz Owsianko [0¬]    
300Łukasz Pachucki *1848 Radziłów †  
301Łukasz Paszkowski *około 1862 Ławsk †09-03-1918 Ławsk /Wąsosz/  
302Łukasz Pieńkowski *około 1787 Pieńki †przed 04-1812  
303Łukasz Pliszka *około 1760 †  
304Łukasz Polkowski *około 1810 Kąty †13-06-1831  
305Łukasz Polkowski *około 1845 Szyjki †od 10-02-1890 do 10-02-1897  
306Łukasz Potęga *około 1839 Siwki par. Romany †po 18-09-1899   
307Łukasz Przestrzelski *około 1788 Boguszki †  
308Łukasz Przestrzelski *około 1820 Kąty †przed 20-02-1887  
309Łukasz Przyborowski *około 10-1819 Gnatowo †po 23-07-1889  
310Łukasz Ramotowski *1853 Mieczki †  
311Łukasz Rostkowski  †przed 07-11-1898  
312Łukasz Rydzewski  †przed 31-07-1895  
313Łukasz Rydzewski *około 1826 Żelazki †przed 13-11-1900  
314Łukasz Samełka *około 1828 Chojnowo †  
315Łukasz Siedlecki  †przed 09-03-1874  
316Łukasz Siedlecki *około 1821 Kubra †03-03-1856  
317Łukasz Siedlecki *około 1874 Szwelczyn †27-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
318Łukasz Siemion *1798 Grabowo †  
319Łukasz Sikorski *około 1820 Wąsosz †po 21-02-1898  
320Łukasz Skitowski  †przed 20-11-1826  
321Łukasz Skrodzki  †przed 04-02-1883  
322Łukasz Skrodzki *18-10-1774 Bukowo Małe †przed 09-02-1834   
323Łukasz Sokołowski  †przed 10-01-1827  
324Łukasz Stefański *około 1861 Miastkowo †10-11-1921 Jedwabne  
325Łukasz Sulewski  †przed 27-01-1811   
326Łukasz Sulewski *19-10-1775 Sulewo Prusy †  
327Łukasz Sulewski *10-10-1783 Bagienice †19-10-1809 Bagienice  
328Łukasz Sulewski *19-10-1790 Sulewo Prusy †23-03-1836 Sulewo Prusy   
329Łukasz Sulimowicz *około 1764 †28-08-1837 Wąsosz  
330Łukasz Sulkowski *około 1833 Laskowiec †po 24-11-1874  
331Łukasz Szczepankowski  †przed 27-01-1815  
332Łukasz Szczuka *około 1839 Obrytki par. Przytuły (Romany) †26-10-1882  
333Łukasz Szepietowski  †przed 18-05-1875  
334Łukasz Szumowski  †po 05-11-1826  
335Łukasz Szymanowski *około 1841 Pieńki †  
336Łukasz Szymborowski  †przed 22-04-1845  
337Łukasz Szymon Guzowski *około 1849 Gackie †  
338Łukasz Szymon Kowalczyk *około 1808 Kąty †  
339Łukasz Świderski  †po 26-11-1929  
340Łukasz Świderski *18-10-1853 Bagienice †   
341Łukasz Tafiłowski  †przed 12-02-1816  
342Łukasz Tarnacki *około 1871 Wąsosz †  
343Łukasz Tomaszek [0¬]    
344Łukasz Trepanowski  †  
345Łukasz Trzonkowski *08-10-1782 †  
346Łukasz Tuzinowski *17-10-1813 Koniecki †24-11-1841  
347Łukasz Tyszko *około 1791 Świdry †przed 08-11-1859  
348Łukasz Wasiulewski  †od 13-11-1842 do 17-01-1853  
349Łukasz Wileński  †po 26-11-1865  
350Łukasz Wiszowaty  †po 26-11-1859  
351Łukasz Wiśniewski  †po 24-02-1884  
352Łukasz Wiśniewski *około 1758 †29-02-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
353Łukasz Wiśniewski *około 1767 †od 19-11-1825 do 04-02-1834  
354Łukasz Włodarski  †przed 07-10-1861  
355Łukasz Wojciechowski  †przed 15-01-1837  
356Łukasz Wolski *około 1815 Wąsosz †  
357Łukasz Wróblewski *około 1844 Jambrzyki †po 21-01-1902  
358Łukasz Wysocki * Chrostowo †  
359Łukasz Wysocki *około 1834 Łempice †27-04-1856 Łempice  
360Łukasz Wysocki *około 1835 Niedźwiadna †po 30-12-1888  
361Łukasz Zakrzewski *21-10-1795 Wojsławy †04-03-1855 Koniecki  
362Łukasz Zakrzewski *około 1802 Przytuły †przed 21-11-1864  
363Łukasz Zalewski [0¬]    
364Łukasz Załuska  †przed 23-11-1851  
365Łukasz Zamojski *około 1794 †29-05-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
366Łukasz Zawadzki [0¬]     
Czas ucieka, wieczność czeka!
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl