Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]2524

1P. Janczewska z d. Męczkowska  †  
2Pamela Bogdańska z d. MacPherson * Boston, MA   
3Pantaleon Niecikowski  †od 28-11-1843 do 27-01-1845  
4Pascal Radziwon     
5Patricia Lou Rynkiewicz z d. Thies    
6Patricja Konopka * Grajewo    
7Patrick Gagnon     
8Patrick McMahon    
9Patros Jonan * Syria    
10Patrycja Chludzińska * Łomża    
11Patrycja Chylińska    
12Patrycja Danowska     
13Patrycja Dobrenko    
14Patrycja Jamiołkowska    
15Patrycja Komosa * Ełk   
16Patrycja Korycka * Ełk    
17Patrycja Lewińska * Ełk    
18Patrycja Lisowska * Mińsk Mazowiecki    
19Patrycja Sochaj    
20Patrycja Sztachelska z d. Kowalewska     
21Patrycja Wądołowska     
22Patrycja Żbikowska * Grajewo    
23Patryk Czarnecki * Łomża   
24Patryk Janicki * Olsztyn    
25Patryk Jędzul    
26Patryk Kołakowski * Wejherowo    
27Patryk Krawczyk * Pszczyna   
28Patryk Łempicki * Szczytno    
29Patryk Mieczkowski    
30Patryk Modzelewski    
31Patryk Mordasiewicz     
32Patryk Tyszko    
33Patryk Wolanowski * New York, NY    
34Paula Pogorzelska z d. Changizi     
35Paulin Dmochowski *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
36Paulin Dobkowski  †po 02-04-1934  
37Paulin Filipkowski *około 1845 Żebry †po 26-02-1889  
38Paulin Gardocki *około 1862 Kiełcze-Kopki †  
39Paulin Gosiewski *24-06-1886 Łojki par. Białaszewo †  
40Paulin Jan Nienałtowski *23-04-1857 Małachowo †   
41Paulin Jan Zakrzewski *17-06-1890 Rydzewo-Pieniążek †21-04-1967 Kownatki /Wąsosz/   
42Paulin Łempicki *24-12-1855 Święcienin †po 14-12-1912  
43Paulin Łukasik  †  
44Paulin Modzelewski *około 1864 Grajewo †  
45Paulin Świderski  †po 03-03-1930  
46Paulin Trześniewski  †14-01-1883  
47Paulin Wiszowaty  †  
48Paulina (Julianna) Grabowska z d. Czarnecka *około 1861 Bęćkowo †22-06-1889 Kownatki  
49Paulina (Karolina) Zamirowska z d. Orłowska *około 1842 Wólka Piaseczna †  
50Paulina Adelajda Wądołowska z d. Romanowska *około 1831 Szczuczyn †po 10-02-1887  
51Paulina Aniela Zawistowska z d. Modzelewska *07-01-1848 Modzele †  
52Paulina Anna Surawska z d. Chrostowska *około 1839 Niedźwiedzkie †26-11-1893 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
53Paulina Antonina Dąbrowska z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †po 13-02-1899  
54Paulina Antonina Konopka z d. Bukowska *około 1861 Borawskie †od 05-02-1901 do 14-02-1911  
55Paulina Antonina Laszczkowska z d. Sarnacka *około 1848 Ławsk †14-04-1881 Ławsk  
56Paulina Antonina Mogielnicka z d. Laskowska *około 1830 Biodry †25-04-1895 Brzostowo /Burzyn/  
57Paulina Anzel z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
58Paulina Bagińska z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
59Paulina Bagińska z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
60Paulina Bagińska z d. Grzybowska  †  
61Paulina Bagińska *24-06-1838 Bagienice †  
62Paulina Bagińska *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
63Paulina Bagińska *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
64Paulina Bagińska *01-07-1860 Sulewo Prusy †07-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
65Paulina Balwina Borawska *24-03-1840 Konopki †  
66Paulina Bałdyga z d. Bukowska *około 1871 Białaszewo †  
67Paulina Banachowska z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
68Paulina Baranowska z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
69Paulina Barwikowska z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
70Paulina Benedykta Nienałtowska *21-04-1851 Małachowo †   
71Paulina Biedrzycka z d. Świderska *około 1841 Chełchy †  
72Paulina Biedrzycka z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
73Paulina Bieńkowska z d. Mocarska  †po 16-02-1931  
74Paulina Bieńkowska z d. Karwowska  †  
75Paulina Bieńkowska z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
76Paulina Blaszko z d. Podchul *około 1875 Barany †  
77Paulina Blusiewicz z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
78Paulina Bobrowska z d. Kondracka  †  
79Paulina Bogusławska z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
80Paulina Borawska z d. Trzaska  †  
81Paulina Borawska z d. Mikucka *około 1894 Możdżenie †  
82Paulina Borawska z d. Kosmowska *około 1865 Bęćkowo †przed 01-05-1928  
83Paulina Borawska z d. Czerwonka *około 1859 Czerwonki †przed 07-1894  
84Paulina Borawska *17-04-1870 Konopki †  
85Paulina Borzymowska z d. Bagińska  †po 26-11-1900  
86Paulina Bożko ? z d. Mnich  †  
87Paulina Brajczewska z d. Nienałtowska *około 1830 Drogoszewo †   
88Paulina Brzóska z d. Wróblewska  †  
89Paulina Brzóska z d. Skrodzka  †po 30-09-1942  
90Paulina Brzóska z d. Bielenica * Ełk    
91Paulina Budzińska *około 1877 Kudłaczewo †14-05-1892 Kudłaczewo /Wąsosz/  
92Paulina Bukowska z d. Czarnowska *około 1835 Guty par. Wąsosz †po 19-02-1878  
93Paulina Bzura z d. Szleszyńska *około 1830 Czachy †02-01-1862 Janczewko /Jedwabne/  
94Paulina Chalamońska z d. Truszkowska *około 1838 Guty †przed 01-1908  
95Paulina Chałustowska  †1890 /Radziłów/  
96Paulina Chmielewska z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
97Paulina Chmielewska z d. Ruszczyk *około 1858 Sojczynek †  
98Paulina Chodnicka *12-11-1865 Możdżenie †  
99Paulina Chrostowska z d. Zalewska  †po 14-02-1898  
100Paulina Chrostowska z d. Przestrzelska *około 1835 Kąty †20-01-1902 Biodry /Burzyn/  
101Paulina Chrostowska z d. Karwowska *około 1865 Pieńki †przed 08-1930  
102Paulina Chrostowska z d. Karwowska *08-11-1867 Wypychy †   
103Paulina Chrzanowska z d. Rogowska  †przed 07-02-1888  
104Paulina Chrzanowska z d. Rogińska *około 1803 †po 18-05-1879  
105Paulina Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1855 Danowo †przed 19-11-1901  
106Paulina Chrzanowska *około 1861 †08-02-1865 Brzostowo /Burzyn/  
107Paulina Chylińska z d. Małachowska *około 1854 Wiszowate †po 06-02-1912  
108Paulina Chylińska z d. Kalinowska *około 1832 Czachy †30-09-1849  
109Paulina Cichocka *około 23-01-1874 Wąsosz †30-01-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
110Paulina Ciecierska z d. Wietoska *około 1863 Modzele †19-09-1931 Modzele /Wąsosz/  
111Paulina Ciecierska * Ateny    
112Paulina Cimoch z d. Bagińska *około 1850 Rydzewo Szlacheckie †od 25-01-1904 do 06-06-1945  
113Paulina Cimochowska *28-07-1885 Zalesie †07-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
114Paulina Ciszewska z d. Okrasińska  †  
115Paulina Cwalina z d. Mocarska *około 1864 Karwowo †  
116Paulina Cybula z d. Kisielewska *około 1876 Sojczyn Grądowy †27-09-1946 Wąsosz  
117Paulina Czajkowska z d. Maliszewska (Sokołowska)  †po 14-09-1858  
118Paulina Czarnowska z d. Dobrzycka *około 1863 Borawskie †przed 08-11-1924  
119Paulina Czerkies z d. Godlewska *około 1861 Wąsosz †po 09-06-1919  
120Paulina Czyżewska z d. Solińska *1828 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/   
121Paulina Danowska z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †  
122Paulina Danowska z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
123Paulina Dawidowska z d. Maciorowska  †po 14-11-1945  
124Paulina Dawidowska  †po 03-03-1930  
125Paulina Dąbkowska z d. Kossakowska  †  
126Paulina Dąbrowska z d. Jabłonowska  †po 19-02-1895  
127Paulina Dąbrowska * Ełk    
128Paulina Długołęcka z d. Bartnicka *około 1865 †  
129Paulina Długołęcka *około 12-1866 Bęćkowo †04-05-1869 Bęćkowo  
130Paulina Dmoch z d. Wiktorowicz *1903 †   
131Paulina Dmochowska z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
132Paulina Dmochowska z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
133Paulina Dmochowska *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
134Paulina Dobkowska z d. Jankowska  †po 02-04-1934  
135Paulina Dobrenko z d. Sadkowska * Ełk    
136Paulina Dobrzycka z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
137Paulina Dobrzycka z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
138Paulina Dobrzyniewska z d. Gryszkiewicz  †  
139Paulina Dołęga z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
140Paulina Downar z d. Szulc *około 1880 Wąsosz †przed 02-06-1926  
141Paulina Drobińska z d. Godlewska  †po 21-11-1932 /Wąsosz/  
142Paulina Drzazgowska z d. Szymanowska *około 1864 Modzele †  
143Paulina Dubikowska z d. Lipińska *około 1878 Trzaski †  
144Paulina Duzik *28-06-1859 Wąsosz †  
145Paulina Dworakowska z d. Łapińska  †przed 12-11-1900  
146Paulina Dybikowska *25-01-1852 Kramarzewo †27-09-1853 Kramarzewo /Wąsosz/  
147Paulina Dymko z d. Sosnowska *około 1872 Słucz †  
148Paulina Dzięgielewska z d. Serena *około 1880 Białaszewo †  
149Paulina Dzięgielewska z d. Czerwonka *23-05-1917 Czerwonki †  
150Paulina Dzięgielewska *1882 Nieciki †1885 Nieciki /Słucz/  
151Paulina Ekstowicz z d. Górska *około 1854 Mroczki †  
152Paulina Enik *23-09-1849 Niedźwiedzkie †  
153Paulina Filipkowska z d. Żebrowska *około 1850 Przyborowo †przed 10-11-1896  
154Paulina Filipkowska z d. Zelkowska  †  
155Paulina Filipkowska z d. Truszkowska  †  
156Paulina Filipkowska z d. Ramotowska *około 1829 Kubrzany †przed 22-11-1897  
157Paulina Filipowicz z d. Lusińska *około 1838 Kupiski †  
158Paulina Filter z d. Marks  †przed 05-02-1894  
159Paulina Filter z d. Marks  †  
160Paulina Gajewska    
161Paulina Gałecka z d. Łuba  †  
162Paulina Gałecka  †  
163Paulina Gardocka z d. Sulkowska *około 1862 Skroda Mała †  
164Paulina Gardocka z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
165Paulina Główczyńska z d. Szleszyńska *około 1863 Barzykowo †  
166Paulina Godlewska z d. Sulewska *22-03-1859 Zalesie †od 14-08-1902 do 13-01-1908   
167Paulina Godlewska z d. Ożarowska  †przed 11-08-1936  
168Paulina Godlewska *około 1849 Modzele †przed 10-1879  
169Paulina Godlewska *26-06-1867 Zalesie †   
170Paulina Godlewska    
171Paulina Gontowska z d. Jakubowska  †  
172Paulina Gosiewska z d. Kozikowska *około 1836 Święcienin †07-02-1906 Łojki par. Białaszewo  
173Paulina Gosiewska z d. Kamińska *około 1859 Klimaszewnica †po 01-03-1890  
174Paulina Grabowska z d. Święczkowska *około 1852 Chełchy †  
175Paulina Grajewska z d. Janczewska *1818 Trzcianne †  
176Paulina Grądzka z d. Modzelewska *około 1874 Przytuły †  
177Paulina Gromadzka z d. Filipkowska  †przed 01-1926  
178Paulina Gulska z d. Kossakowska  †  
179Paulina Gutowska z d. Zielińska *około 03-1855 Skaje †  
180Paulina Gutowska z d. Wińkowska  †po 16-07-1929  
181Paulina Gutowska z d. Ptaszyńska *około 1860 Lachowo †po 10-02-1909  
182Paulina Gutowska z d. Polkowska *około 1876 Kownatki †po 19-11-1924  
183Paulina Gutowska z d. Jagodzińska *około 1866 Wąsosz †  
184Paulina Gutowska z d. Dobrzycka *około 1874 Zabiele †  
185Paulina Iwanowska z d. Żelechowska  †przed 10-1867  
186Paulina Iwanowska z d. Zalewska *07-10-1882 Kucze Małe †po 04-04-1954   
187Paulina Jabłońska z d. Wróblewska *około 1875 Brzeźnio †  
188Paulina Jabłońska z d. Mrozicka *około 1834 Jambrzyki †przed 07-06-1880  
189Paulina Jaczyńska z d. Kisiel  †po 23-01-1934  
190Paulina Jaczyńska z d. Brzóska *około 1864 Chełchy †  
191Paulina Jagodzińska z d. Żmijewska  †po 19-02-1884  
192Paulina Jamińska z d. Rutkowska  †po 14-06-1944  
193Paulina Jankowska z d. Grądzka *około 1848 Łoje Grężki †  
194Paulina Jaśkowska z d. Rogowska *1873 Modzele †przed 27-01-1920  
195Paulina Jaśkowska *22-03-1886 Wąsosz †  
196Paulina Jaśkowska *21-10-1870 Wąsosz †28-10-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
197Paulina Jurska z d. Sokołowska  †po 04-02-1902  
198Paulina Jurska z d. Rogowska  †  
199Paulina Just z d. Szmitka *około 1865 Kossaki †  
200Paulina Kalinowska z d. Wierciszewska *około 1857 Gackie †  
201Paulina Kalinowska z d. Turczyńska *około 1864 Niećkowo †przed 10-1897  
202Paulina Kalinowska z d. Dąbrowska *około 1880 †po 27-06-1952  
203Paulina Kalinowska z d. Chmielewska *około 1831 †05-02-1901 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
204Paulina Kamalska z d. Wilczewska *1863 Przytuły †  
205Paulina Kamińska z d. Grabowska *około 1855 Modzele †  
206Paulina Kania z d. Wyszyńska *około 1848 Rajgród †  
207Paulina Kania z d. Ruszczyk *około 1860 Sojczyn-Borowy †28-05-1905 Przechody /Białaszewo/  
208Paulina Karwowska z d. Szczep *około 1842 Sieburczyn †  
209Paulina Karwowska z d. Mogielnicka *około 1887 Brzostowo †  
210Paulina Karwowska z d. Łochowska *około 1863 Klimaszewnica †  
211Paulina Karwowska z d. Kulikowska  †przed 09-02-1885  
212Paulina Karwowska z d. Chrzanowska *około 1815 Wypychy †od 07-02-1869 do 08-11-1881   
213Paulina Karwowska z d. Chmielewska  †  
214Paulina Karwowska z d. Borawska *około 1862 Borawskie †  
215Paulina Kaszeta z d. Siedlecka *około 1858 Jambrzyki †  
216Paulina Katarzyna Świderska z d. Karwowska *około 1896 Zaborowo †30-06-1952 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
217Paulina Kierznowska z d. Popławska *około 1862 Bęćkowo †  
218Paulina Kisielewska z d. Pachucka  †  
219Paulina Klimaszewska z d. Załuska *około 1843 Ostrowik †24-07-1868  
220Paulina Klimaszewska z d. Wygnalska  †  
221Paulina Klimaszewska z d. Karwowska *około 1849 Mikuty †  
222Paulina Klimaszewska z d. Górska  †przed 08-02-1893  
223Paulina Klimaszewska *25-01-1843 Bagienice †19-04-1844 Bagienice /Wąsosz/  
224Paulina Kobryńska z d. Trzaska *około 1872 Brzostowo †  
225Paulina Komosińska z d. Kuczyńska *10-03-1911 †03-03-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
226Paulina Koniecko z d. Ziemkiewicz *około 1913 Klimaszewnica †  
227Paulina Konopka z d. Truszkowska  †  
228Paulina Konopka z d. Sulewska *około 1859 Borawskie †po 21-02-1911  
229Paulina Konopka z d. Rutkowska *około 1873 Kamianki †  
230Paulina Konopka z d. Obrycka  †po 01-05-1899  
231Paulina Konopka z d. Kurkowska *około 1861 Konopki †po 23-11-1921  
232Paulina Konopka z d. Kurkowska *około 1855 Jaki †od 26-02-1900 do 04-1907  
233Paulina Konopka z d. Górska  †po 03-02-1890  
234Paulina Konopka z d. Dzięgielewska *około 1885 Dzięgiele †  
235Paulina Konopka z d. Chrzanowska *około 1852 Konopki †27-09-1940 Konopki /Wąsosz/  
236Paulina Konopka *17-04-1857 Koniecki †  
237Paulina Kornela Polkowska z d. Chrostowska *około 1852 Brodowo †  
238Paulina Kotlewska z d. Wykowska  †  
239Paulina Kowalewska *01-1854 Bzury †07-02-1854 Bzury /Wąsosz/  
240Paulina Kownacka z d. Święcińska *około 1845 Gutki †  
241Paulina Kozikowska z d. Karwowska  †przed 26-11-1927  
242Paulina Kozikowska z d. Gromadzka  †po 19-02-1884  
243Paulina Kozikowska z d. Bukowska *około 1878 Karwowo †  
244Paulina Kozłowska z d. Orłowska  †  
245Paulina Kozłowska z d. Cybulska *około 1852 Guty †po 15-11-1901  
246Paulina Kraińska z d. Sobocińska *około 1864 †  
247Paulina Krasińska z d. Przekopowska  †po 03-03-1919  
248Paulina Krygier z d. Rózio *około 1892 Bzury †15-05-1946 Niećkowo  
249Paulina Kuczewska z d. Robaczyńska *około 1844 Wąsosz †  
250Paulina Kuczyńska z d. Budzińska *około 1856 Obrytki †przed 19-03-1920  
251Paulina Kuklińska z d. German *około 1862 Jedwabne †  
252Paulina Kukowska z d. Kuczyńska *około 1859 Płochowo †16-11-1904  
253Paulina Kumelska z d. Grądzka  †  
254Paulina Kuna z d. Karska (Kargiel)  †po 03-08-1872  
255Paulina Kurzątkowska z d. Sokołowska  †przed 15-02-1898  
256Paulina Kurzątkowska z d. Mogielnicka *około 1867 Brzostowo †  
257Paulina Kurzątkowska z d. Grzymkowska  †po 12-02-1939  
258Paulina Kuźmińska z d. Chełmińska *25-01-1859 Wąsosz †15-12-1938 Świdry /Wąsosz/  
259Paulina Ladzińska z d. Paszkowska *około 1871 Łękowo †przed 22-10-1924  
260Paulina Ladzińska z d. Jakubowska *około 1882 Wąsosz †16-08-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
261Paulina Laskowska z d. Wiśniewska  †po 03-02-1931  
262Paulina Laskowska z d. Siedlecka *około 1878 Siestrzanki †  
263Paulina Laskowska z d. Rutkowska *około 1829 Rutkowskie †  
264Paulina Lejman z d. Zyskowska *około 1862 Kapice †  
265Paulina Leszczewska z d. Kozikowska *około 1851 Święcienin †przed 28-06-1938  
266Paulina Leszczyńska z d. Malinowska  †po 15-02-1904  
267Paulina Leszczyńska z d. Ciecierska *21-01-1858 Danowo †po 18-02-1917  
268Paulina Ludwika Rogowska z d. Ożarowska *około 1829 Rutkowskie †po 09-11-1895   
269Paulina Ładyżyńska z d. Iwanowska *około 1877 Zanklewo †  
270Paulina Łaguna z d. Tyszko *około 1835 Kurki †25-06-1904 Kurki /Niedźwiadna/  
271Paulina Łajewska z d. Kuczyńska *około 1871 Wólka Piaseczna †  
272Paulina Łaszczuk z d. Jakubowska *około 1845 Pieniążki †  
273Paulina Ławska z d. Frączkowska *około 1858 Milewo †  
274Paulina Łempicka z d. Toczyłowska *około 1817 †  
275Paulina Łempicka *16-10-1860 Sulewo Kownaty †11-07-1866 Sulewo Kownaty   
276Paulina Łempicka *13-01-1888 Święcienin †  
277Paulina Maciejewska z d. Skarżyńska *28-08-1872 Wąsosz †  
278Paulina Maciora z d. Wasilewska *około 1851 Glinki †  
279Paulina Maciorowska z d. Zyskowska *18-09-1872 Rakowo †po 26-11-1935  
280Paulina Makosiewicz z d. Kraińska *około 1833 Pawełki †  
281Paulina Makowska z d. Mrówka *13-06-1886 Łojki par. Białaszewo †28-08-1964 Białaszewo /Białaszewo/  
282Paulina Makowska z d. Karwowska *około 1862 Brzostowo †  
283Paulina Maleszewska z d. Porowska *około 1859 Mieczki †  
284Paulina Malinowska z d. Ladzińska *28-06-1843 Wąsosz †  
285Paulina Małz z d. Kruszyńska (Krupa)  †po 22-07-1922  
286Paulina Marczykowska z d. Korzeniecka *około 1868 Wąsosz †06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
287Paulina Marczykowska z d. Ciecierska *14-01-1871 Wąsosz †30-03-1935  
288Paulina Marianna Bagińska z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
289Paulina Markowska z d. Wyszyńska  †po 02-03-1901  
290Paulina Mateuszczyk z d. Domurat *około 1834 Wizna †  
291Paulina Mieczkowska z d. Sokołowska *około 1844 Czaple †po 15-01-1895  
292Paulina Mieczkowska z d. Mroczkowska *około 1871 Borawskie †  
293Paulina Mieczkowska z d. Kotlewska  †przed 11-02-1952  
294Paulina Mieczkowska z d. Karwowska *około 1860 Karwowo-Polki †  
295Paulina Mikucka z d. Malinowska *około 1872 Surały †  
296Paulina Milewska z d. Wądołowska *około 1850 Koniecki par. Wizna †  
297Paulina Milewska z d. Wądołowska  †po 24-11-1896  
298Paulina Milewska z d. Kosmaczewska *około 1834 Radziłów †  
299Paulina Milewska z d. Górska *około 05-1871 Milewo †  
300Paulina Miodus z d. Kamf *około 1845 Czarnówek †  
301Paulina Mocarska z d. Truszkowska  †przed 12-1894  
302Paulina Mocarska z d. Gutowska *około 1852 Janczewko †  
303Paulina Modzelewska z d. Sulewska *około 1828 Grądy Małe †po 03-03-1886  
304Paulina Modzelewska z d. Staniszewska *około 1850 Ławsk †po 23-01-1905  
305Paulina Modzelewska z d. Jaczyńska *około 1865 Jaki †   
306Paulina Modzelewska z d. Bukowska *około 1878 Karwowo †  
307Paulina Mogielnicka z d. Karwowska *około 1866 Boguszki †14-03-1901 Brzostowo  
308Paulina Mroczkowska z d. Załuska *około 1856 Niedźwiedzkie †po 21-02-1911  
309Paulina Mroczkowska z d. Sutkowska *15-01-1885 Kramarzewo †02-01-1963 Kownatki /Wąsosz/  
310Paulina Mroczkowska z d. Darwicka *około 1867 Konopki †przed 06-1931  
311Paulina Mrozowicz z d. Porowska *17-04-1868 Pluty †  
312Paulina Mrówka z d. Borawska *około 1859 Święcienin †  
313Paulina Mścichowska z d. Obrycka *około 1871 Karwowo †przed 09-1904  
314Paulina Mścichowska z d. Kurkowska *około 1864 Zalesie †   
315Paulina Nerkowska z d. Bronakowska *około 1872 Wąsosz †  
316Paulina Niebrzydowska z d. Ramotowska *11-02-1861 Lipnik †po 03-07-1917  
317Paulina Niebrzydowska z d. Konopka *około 06-1845 Chełchy †po 23-09-1903  
318Paulina Niebrzydowska  †1890 Jaki /Słucz/  
319Paulina Niecikowska z d. Wronczewska  †  
320Paulina Niecikowska z d. Sulewska *około 1850 Borawskie †po 17-05-1920  
321Paulina Niecikowska z d. Skrodzka  †  
322Paulina Niedźwiedzka z d. Rydzewska    
323Paulina Nietupska z d. Jóźwik *około 02-1844 Antonia †po 07-11-1899  
324Paulina Niewodowska z d. Czajewska  †po 26-02-1889  
325Paulina Obiedzińska z d. Białobrzeska  †po 31-01-1870  
326Paulina Okurowska z d. Niebrzydowska *około 1820 Szymany †03-01-1865   
327Paulina Olkowska z d. Szeborowska *około 1822 Ławsk †  
328Paulina Olkowska z d. Sulewska *około 1824 Sulewo Kownaty †05-01-1875   
329Paulina Olszewska z d. Zduńczyk  †po 23-11-1909  
330Paulina Olszewska z d. Wydra  †  
331Paulina Olszewska z d. Mróz *24-01-1855 Wąsosz † Wąsosz  
332Paulina Ołdakowska *około 1861 Wąsosz †07-03-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
333Paulina Orłowska z d. Walendzik *około 07-1847 Guty †26-05-1869  
334Paulina Orłowska z d. Opońska *około 1860 †15-05-1943 Kazachstan  
335Paulina Orłowska z d. Nieradko *około 1835 Okrasin †  
336Paulina Orłowska z d. Kozłowska *około 06-1853 Bęćkowo †po 30-05-1898  
337Paulina Osiecka *25-01-1859 Kędziorowo †  
338Paulina Ostapkowicz z d. Kuczyńska  †  
339Paulina Ostrowska z d. Modzelewska *15-12-1863 Wąsosz †przed 04-1903   
340Paulina Palasiewicz z d. Kraińska *około 1869 Orlikowo †  
341Paulina Pasoń z d. Kamińska  †po 14-09-1896  
342Paulina Pawłowska z d. Borawska *około 1864 Karwowo par. Jedwabne †05-02-1914 Chyliny  
343Paulina Perzanowska z d. Olender  †  
344Paulina Pieńkowska z d. Włodkowska  †  
345Paulina Pieńkowska z d. Łojewska *około 1830 Łoje †  
346Paulina Pieńkowska z d. Grabowska *około 1851 Czerwonki †po 08-02-1893  
347Paulina Pietrzykowska z d. Blaud *około 1888 Świdry †  
348Paulina Piotrkowska z d. Piotrowska *08-08-1843 Dołęgi †  
349Paulina Piotrowska z d. Szrejter  †po 12-02-1889  
350Paulina Piotrowska z d. Remiszewska *około 1861 Janczewo †  
351Paulina Piotrowska z d. Bocianowska  †  
352Paulina Piskorska z d. Dzięgielewska *19-06-1838 Lipnik †  
353Paulina Piwko z d. Gałecka *około 1866 Czarnówek †po 24-09-1906  
354Paulina Płochocka z d. Witkowska *około 08-1848 Czaple †po 22-02-1911  
355Paulina Podbielska z d. Niedźwiedzka *27-08-1904 Kownatki †28-10-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
356Paulina Podbielska z d. Jóźwik *około 1867 Skaje †po 25-02-1924  
357Paulina Polkowska z d. Turłoj  †przed 21-11-1865  
358Paulina Poniatowska z d. Sienkiewicz  †po 05-02-1912  
359Paulina Popławska z d. Danowska  †  
360Paulina Potocka z d. Biernacka  †przed 13-02-1888  
361Paulina Przechocka z d. Zalewska *około 1830 Lipińskie †25-04-1853 Danowo  
362Paulina Przestrzelska z d. Mikucka *około 1842 Barwiki †po 19-11-1901  
363Paulina Przestrzelska z d. Dobrzyńska  †po 16-02-1897  
364Paulina Raczkowska z d. Karwowska *około 1859 Makowskie †  
365Paulina Rakowska z d. Chmielewska  †  
366Paulina Ramotowska z d. Sulewska *około 1861 †po 19-09-1922  
367Paulina Ramotowska z d. Polkowska *około 1864 Szyjki †  
368Paulina Ramotowska z d. Dobrzycka  †przed 24-01-1911  
369Paulina Renkiewicz *13-04-1879 Mścichy †29-07-1882 Mścichy /Radziłów/  
370Paulina Rogalska z d. Gutowska  †przed 01-1897  
371Paulina Rogalska z d. Górska *około 1855 Nieciki †po 02-09-1907  
372Paulina Rogalska z d. Dzięgielewska *około 1876 Konopki †  
373Paulina Rogińska z d. Cybula  †  
374Paulina Rogowska z d. Wojsław *15-12-1842 Wojsławy †   
375Paulina Rogowska z d. Chylińska *około 1850 Chyliny †  
376Paulina Romejko z d. Malinowska  †po 10-02-1908  
377Paulina Rozwadowska z d. Chodorowska *około 1862 Sieburczyn †po 09-02-1914   
378Paulina Rózio z d. Zyskowska *około 1856 Milewo †po 12-06-1921  
379Paulina Rózio z d. Łepkowska *około 1862 Niećkowo †06-04-1896 Niećkowo /Wąsosz/  
380Paulina Ruchaczewska z d. Bargłowska *około 1864 Niećkowo †  
381Paulina Rutkowska z d. Niecikowska  †po 20-02-1906  
382Paulina Rutkowska z d. Kielian *około 07-1848 Bagienice †po 28-01-1896  
383Paulina Rutkowska z d. Filipkowska  †po 04-02-1918  
384Paulina Rutkowska z d. Danowska *około 1829 Budne †po 03-03-1889  
385Paulina Rutkowska z d. Chylińska *około 1867 Chrostowo †  
386Paulina Rutkowska z d. Chylińska  †po 21-01-1902  
387Paulina Rutkowska z d. Biedrzycka *około 1848 Święcienin †przed 17-02-1908  
388Paulina Sadowska z d. Godlewska *około 1853 Danowo †14-02-1929 Kramarzewo  
389Paulina Sakowska z d. Chrościelewska  †po 16-05-1921  
390Paulina Salkowska z d. Borawska  †po 14-11-1893  
391Paulina Siedlecka z d. Sikorska *około 1851 Wąsosz †po 12-02-1919  
392Paulina Siedlecka z d. Bagińska *około 1887 Wąsosz †po 27-04-1940  
393Paulina Siedlecka z d. Bagińska *17-11-1888 Wąsosz †02-02-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
394Paulina Siemińska z d. Łuczyńska *około 1883 Zakrzewo †  
395Paulina Sienicka z d. Zyskowska *około 1864 Wąsosz †  
396Paulina Sierakowska z d. Mścichowska  †po 30-09-1924  
397Paulina Sierakowska z d. Danowska *08-11-1869 Sulewo Prusy †  
398Paulina Sikorska z d. Wszeborowska  †przed 25-01-1897  
399Paulina Skarżyńska z d. Puchowska  †  
400Paulina Skrodzka z d. Sawicka *około 1890 Skaje †  
401Paulina Skrodzka z d. Mroczkowska  †  
402Paulina Skrodzka z d. Dzięgielewska *około 1867 Bagińskie †przed 1922  
403Paulina Sobolewska z d. Rogowska  †14-01-1906 Mścichy  
404Paulina Sobolewska z d. Kurkowska *około 1860 Łempice †  
405Paulina Sobolewska z d. Jagielska *około 1880 Niećkowo †  
406Paulina Sokołowska z d. N  †  
407Paulina Sokołowska z d. Mocarska *około 1888 Kąty †  
408Paulina Sokołowska z d. Mieczkowska *około 1841 Mieczki †  
409Paulina Sokół z d. Chrapowicka *około 1859 Kapice †  
410Paulina Solińska *20-06-1858 Wąsosz †   
411Paulina Stankiewicz z d. Borawska *około 1837 Nadbory †14-02-1875  
412Paulina Stepnowska z d. Kossakowska *około 1863 Barszcze †  
413Paulina Suchodolska z d. Karwowska *około 1872 Ławsk †04-11-1945 Ławsk  
414Paulina Sulewska z d. Rutkowska *około 1856 Sulewo Prusy †  
415Paulina Sulewska z d. Konopka  †  
416Paulina Sulewska z d. Gutowska *około 1862 Kolno †  
417Paulina Sulewska z d. Górska *około 1770 †10-11-1810 Zaborowo /Wąsosz/  
418Paulina Sulewska z d. Bóbr  †po 01-05-1885  
419Paulina Sulewska *około 19-02-1850 Sulewo Kownaty †01-03-1850 Sulewo Kownaty   
420Paulina Sulewska *22-04-1858 Zaborowo †18-07-1860 Zaborowo  
421Paulina Sypytkowska z d. Tyszko *około 1884 Szczuczyn †  
422Paulina Sypytkowska z d. Klimaszewska *około 1859 Lipińskie †  
423Paulina Szklarzewska z d. Statkiewicz *około 1866 Kędziorowo †08-09-1902 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
424Paulina Szleszyńska z d. Wszeborowska  †po 06-02-1899  
425Paulina Szleszyńska z d. Filipkowska *około 1867 †po 09-11-1927  
426Paulina Sznajder z d. Orłowska *około 1854 Modzele †  
427Paulina Szrejter z d. Lipińska *około 1860 Chrzanowo †  
428Paulina Sztachelska z d. Zamirowska  †przed 29-01-1894  
429Paulina Szulc z d. Krajewska *około 1865 Krajewo-Ćwikły †od 09-06-1913 do 17-01-1921  
430Paulina Szulc z d. Chrzanowska  †po 03-09-1964  
431Paulina Szurno z d. Zielińska  †przed 08-1893  
432Paulina Szurno z d. Kozikowska * Skroda Mała †po 05-11-1919  
433Paulina Szymanowska z d. Zakrzewska *12-11-1837 Wojsławy †przed 23-02-1897  
434Paulina Śliwińska z d. Grobicka  †przed 05-06-1859  
435Paulina Śmiarowska z d. Kołakowska *około 1833 Doliwy †23-09-1895 Doliwy  
436Paulina Świderska z d. Święszkowska *około 1840 Bronaki-Pietrasze †po 23-06-1902  
437Paulina Świderska z d. Sakowska *około 1853 Szczuczyn †  
438Paulina Świderska z d. Matyszewicz *około 1835 Mścichy †po 16-11-1885   
439Paulina Świderska z d. Jagodzińska  †po 10-07-1929  
440Paulina Świderska *1878 Wiszowate †1881 Wiszowate /Grabowo/  
441Paulina Święszkowska z d. Karwowska *około 1865 Pluty †  
442Paulina Święszkowska z d. Górska  †16-11-1876  
443Paulina Tarnacka z d. Myszkowska *około 1838 Wąsosz †11-06-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
444Paulina Trepanowska z d. Zawadzka *około 1835 Kramkowo †  
445Paulina Truszkowska z d. Sulewska  †po 27-02-1922  
446Paulina Truszkowska z d. Skrodzka *około 1879 Skroda Wielka †  
447Paulina Truszkowska z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †  
448Paulina Truszkowska z d. Czerwonka *około 1873 Czerwonki †  
449Paulina Truszkowska z d. Bukowska *około 1842 Święcienin †  
450Paulina Trzaska z d. Chrzanowska *około 1828 Kubra †od 21-06-1881 do 14-11-1894  
451Paulina Trzonkowska z d. Kacperska *około 1863 Zaborowo †  
452Paulina Tyszkiewicz z d. Pachucka *około 1867 Dębiec †  
453Paulina Waleria Sulewska z d. Tocicka *około 1851 Szostaki †09-01-1893  
454Paulina Walewska z d. Orłowska  †po 27-11-1893  
455Paulina Walewska z d. Leszczewska  †przed 25-11-1908  
456Paulina Wasilewska z d. Dobrzyniewska *około 1876 Barany †po 17-07-1937  
457Paulina Waszkiewicz z d. Nietupska  †po 04-02-1907  
458Paulina Wądołowska z d. Rogińska *około 1879 Białogrądy †  
459Paulina Wądołowska z d. Lipińska *23-06-1894 Nadbory †  
460Paulina Weronika Klimaszewska z d. Bukowska *około 1895 Karwowo †20-03-1963 Grajewo  
461Paulina Wesołowska z d. Szleszyńska *około 1866 Zabiele †  
462Paulina Węcek z d. Gutowska *około 1855 Skaje †14-04-1937 Żebry /Wąsosz/  
463Paulina Wieczorek *około 1837 Wąsosz †23-01-1842 Wąsosz  
464Paulina Wierciszewska z d. Gacka *około 1869 Wierciszewo †29-06-1891 Wierciszewo /Wizna/   
465Paulina Wiktorowicz z d. Sulewska *29-06-1862 Wąsosz †przed 04-1894  
466Paulina Wiktorowicz z d. Glińska *około 1851 †14-05-1941  
467Paulina Wiszowata z d. Makowska *około 1864 †  
468Paulina Wiszowata z d. Filipkowska  †  
469Paulina Wiśniewska z d. Orłowska *około 1857 Lipnik †  
470Paulina Wiśniewska z d. Mrówka  †przed 08-11-1892  
471Paulina Wiśniewska z d. Liszkiewicz *około 1870 Przytuły †   
472Paulina Witkowska z d. Olszewska *około 1850 Słucz †przed 06-1914  
473Paulina Witkowska z d. Kalinowska *około 1851 Grędy †  
474Paulina Witkowska z d. Chodnicka  †  
475Paulina Witkowska *około 04-1856 Dołęgi †28-01-1857 Dołęgi /Wąsosz/  
476Paulina Włodkowska z d. Gardocka *około 1880 Bagienice par. Romany †  
477Paulina Wojno z d. Szarnacka  †  
478Paulina Wojsław z d. Dobrzycka *około 1862 Chełchy †14-08-1897 Chełchy /Niedźwiadna/  
479Paulina Wojtkielewicz z d. Zalewska  †  
480Paulina Wronkowska z d. Mioduszewska  †po 04-02-1883  
481Paulina Wróblewska z d. Laszczkowska *około 1883 Kowalewo †04-10-1945 Grędy  
482Paulina Wróblewska z d. Borusiewicz *około 1832 Wąsosz †po 30-01-1899  
483Paulina Wszeborowska z d. Kiełczewska *około 1850 Konopki-Białystok †  
484Paulina Wszeborowska z d. Bagińska *około 1853 Bagińskie †  
485Paulina Wyłuda z d. Mroczkowska *około 1853 Wojsławy †  
486Paulina Wysk z d. Płochocka *około 1878 Łempice †  
487Paulina Wyszomierska z d. Górska *około 1886 Barany †18-04-1939 Barany /Szczuczyn/  
488Paulina Zaborowska z d. Sulewska *15-01-1865 Godlewo †  
489Paulina Zaborowska z d. Modzelewska  †  
490Paulina Zaborowska z d. Adamkowska *około 1854 Rakowo †30-04-1878  
491Paulina Zajączkowska z d. Łepkowska  †przed 08-1903  
492Paulina Zajkowska z d. Dąbrowska  †po 02-03-1908  
493Paulina Zakrzewska z d. Rutkowska *około 1877 Bagienice †22-01-1951 Bagienice /Wąsosz/   
494Paulina Zalewska z d. Ramotowska *około 02-1849 Danowo †po 17-09-1918   
495Paulina Zalewska z d. Ocheńkowska  †przed 01-1877  
496Paulina Zalewska z d. Chrzanowska *około 1868 Pluty †po 23-04-1929  
497Paulina Zalewska *około 01-1883 Bęćkowo †05-03-1883 Bęćkowo /Wąsosz/  
498Paulina Zamirowska z d. Sokołowska *około 1863 Kapice †  
499Paulina Zamojska z d. Kuczyńska *około 1855 Guty †po 04-07-1919  
500Paulina Zamojska z d. Kojro *20-06-1872 Niećkowo †04-09-1897 Skaje /Szczuczyn/  
501Paulina Zasuńska z d. Truszkowska *około 08-1861 Wścieklice †  
502Paulina Zielińska z d. Jagodzińska *około 1866 Wąsosz †od 21-01-1913 do 01-07-1930  
503Paulina Ziemkowska z d. Maciorowska *około 1869 †25-12-1931 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
504Paulina Zyskowska z d. Sulima  †  
505Paulina Zyskowska z d. Łajewska *około 1858 Płochowo †  
506Paulina Zyskowska z d. Chojnowska *około 1836 Szczuczyn †po 17-01-1898  
507Paulina Zyskowska *około 12-1880 Wąsosz †30-12-1881 Wąsosz  
508Paulina Żbikowska z d. Szymanowska  †03-12-1873  
509Paulina Żbikowska * Augustów    
510Paulina Żmigrodzka *około 12-1830 †09-01-1832 Świdry  
511Paweł (Karol) Lizio  †od 13-02-1838 do 28-01-1851  
512Paweł ? Sulewski  †  
513Paweł Adamski  †przed 18-02-1844  
514Paweł Adasiewicz *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
515Paweł Aleksiejczuk  †  
516Paweł Andrzej Grygo * Kędziorowo   
517Paweł Antoni Cichocki *1871 Ławsk †18-12-1937 Wąsosz  
518Paweł Antoni Klimaszewski *około 1847 Klimaszewnica †przed 19-02-1931  
519Paweł Antoni Podchul * Wąsosz   
520Paweł Arciszewski *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
521Paweł Augustowski  †  
522Paweł Bagiński *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
523Paweł Bagiński *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
524Paweł Bagiński * Bagienice †przed 11-02-1809  
525Paweł Bagiński  †przed 19-09-1832  
526Paweł Bagiński  †po 25-02-1895  
527Paweł Bagiński  †  
528Paweł Bagiński  †  
529Paweł Bagiński  †  
530Paweł Bajkiewicz  †przed 13-11-1864  
531Paweł Baranowski *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
532Paweł Baranowski *około 1825 Świdry †29-05-1889  
533Paweł Baranowski  †przed 28-10-1828  
534Paweł Bargłowski *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
535Paweł Bartłomiej Bagiński *24-08-1846 Koniecki †  
536Paweł Bebłowski  †przed 16-11-1859  
537Paweł Bednarczyk  †przed 22-10-1886  
538Paweł Berć *około 1894 Szczuczyn †przed 11-04-1945  
539Paweł Bęćkowski  †  
540Paweł Bielawski *około 25-01-1848 Przytuły †01-02-1848 Przytuły /Przytuły/  
541Paweł Bigda  †przed 19-02-1878  
542Paweł Bogdański *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
543Paweł Bogdański  †  
544Paweł Borawski *około 1832 Święcienin †po 25-06-1888  
545Paweł Borawski *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 18-05-1874  
546Paweł Borawski *około 1817 Wyrzyki †  
547Paweł Borawski *około 1804 Gołdap †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
548Paweł Borawski *około 1801 Olszewo par. Romany †po 27-11-1854  
549Paweł Borawski *23-01-1848 Konopki †24-11-1849 Konopki   
550Paweł Borawski *15-04-1872 Konopki †20-11-1873 Konopki  
551Paweł Borawski * Glinki   
552Paweł Borawski  †przed 14-07-1863  
553Paweł Borawski  †  
554Paweł Borusiewicz  †przed 07-02-1916  
555Paweł Borysiewicz *20-01-1778 Wąsosz †13-04-1784 Wąsosz  
556Paweł Borzymowski *około 1839 Łękowo †  
557Paweł Brdys * Ełk    
558Paweł Bronakowski *około 1844 Bronaki-Olki †przed 19-11-1901  
559Paweł Bronakowski  †  
560Paweł Brusiewski *około 1824 Przytuły †  
561Paweł Brzeziński    
562Paweł Brzostowski  †  
563Paweł Brzozowski  †  
564Paweł Brzóska *około 1838 Kokoszki †  
565Paweł Brzuchalski *około 1807 Kędziorowo †od 27-10-1862 do 18-05-1873  
566Paweł Bukowski *29-06-1820 Kędziorowo †  
567Paweł Bukowski  †przed 26-11-1895  
568Paweł Bukowski  †przed 13-05-1818  
569Paweł Bukowski  †po 18-02-1862  
570Paweł Bylica *około 1840 Surały †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
571Paweł Bylica  †przed 07-11-1837  
572Paweł Bzura *około 1875 Janczewo †  
573Paweł Chludziński * Łomża    
574Paweł Chludziński * Maliszewo   
575Paweł Chludziński    
576Paweł Chmielewski *około 1841 Radziłów †po 07-02-1898  
577Paweł Chmielewski *03-07-1809 †12-07-1809 Pachuczyn /Kolno/  
578Paweł Chmielewski  †przed 29-01-1871  
579Paweł Chodnicki *około 1838 Danowo †od 14-01-1895 do 02-05-1921  
580Paweł Chodnicki *około 1834 Kumelsk †27-12-1889   
581Paweł Choiński *około 12-1870 Chełchy †12-05-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
582Paweł Choiński  †przed 24-01-1837  
583Paweł Choiński  †od 16-11-1830 do 30-10-1845  
584Paweł Choroś *około 1829 Ruda †23-05-1862  
585Paweł Chrostowski *około 1871 Biodry †  
586Paweł Chrostowski *05-04-1899 Dzięgiele †   
587Paweł Chrostowski  †po 27-01-1896  
588Paweł Chrostowski  †od 06-02-1826 do 03-06-1829  
589Paweł Chrostowski  †  
590Paweł Chrzanowski *około 1794 †po 25-02-1840   
591Paweł Chrzanowski *około 1789 †od 11-06-1844 do 27-07-1849  
592Paweł Chrzanowski *około 1770 †27-11-1843 Kieljany  
593Paweł Chrzanowski  †przed 08-02-1836  
594Paweł Chrzanowski  †  
595Paweł Chyliński  †od 23-02-1829 do 27-11-1838  
596Paweł Cichocki  †po 27-02-1854  
597Paweł Ciecierski *15-01-1869 Wąsosz †07-03-1870 Wąsosz  
598Paweł Cikorowski  †przed 30-10-1911  
599Paweł Cukrowski *17-08-1910 Kędziorowo †20-12-1949 Kędziorowo  
600Paweł Cwaliński *około 1784 †po 05-02-1839  
601Paweł Cwaliński *około 1777 †06-08-1833 Janczewko /Jedwabne/  
602Paweł Cybulski  †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
603Paweł Czaplicki *około 1873 †  
604Paweł Czarnecki *około 1830 Glinki †05-04-1876 Mazewo /Niedźwiadna/  
605Paweł Czarnecki  †przed 16-01-1809  
606Paweł Czarnecki    
607Paweł Czerwonka  †przed 03-08-1829  
608Paweł Czyżewski *23-01-1878 Wąsosz †przed 04-11-1941   
609Paweł Czyżewski *14-01-1799 †11-02-1839   
610Paweł Danowski *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
611Paweł Danowski *około 1768 †po 31-01-1826  
612Paweł Danowski *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty   
613Paweł Danowski *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
614Paweł Danowski *26-01-1849 Sulewo Kownaty †22-10-1850 Sulewo Kownaty  
615Paweł Danowski *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
616Paweł Danowski *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
617Paweł Danowski *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
618Paweł Danowski *12-08-1929 Sulewo Kownaty †22-12-1929 Sulewo Kownaty  
619Paweł Danowski  †po 03-02-1914  
620Paweł Danowski  †18-04-1830 Stara Łomża  
621Paweł Danowski  †   
622Paweł Danowski  †  
623Paweł Danowski     
624Paweł Darwicki *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
625Paweł Dąbkowski  †po 23-09-1889  
626Paweł Dąbrowski *około 1887 Kurejewka †  
627Paweł Dąbrowski *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
628Paweł Dąbrowski *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
629Paweł Dąbrowski *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
630Paweł Dąbrowski *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
631Paweł Dąbrowski  †po 22-01-1816  
632Paweł Dąbrowski  †  
633Paweł Dębiński *około 1791 Szczuczyn †po 13-02-1849  
634Paweł Dębiński  †przed 31-01-1836  
635Paweł Dębiński  †przed 16-08-1900  
636Paweł Długołęcki  †przed 25-11-1818  
637Paweł Długołęcki  †18-12-1835  
638Paweł Długozima  †przed 09-05-1892  
639Paweł Dmochowski * Grajewo    
640Paweł Dobroński  †po 07-05-1860  
641Paweł Dobrzycki *około 1800 Dobrzyce †  
642Paweł Dobrzycki *około 1796 Przyborowo †po 26-02-1838  
643Paweł Domaradzki  †przed 23-06-1936  
644Paweł Domisiewicz *1796 Niećkowo †24-04-1861 Niećkowo  
645Paweł Domitr *około 1824 Witynie †  
646Paweł Domitr  †od 11-02-1827 do 11-02-1834  
647Paweł Domurat *około 1815 Wizna †po 23-11-1858  
648Paweł Downar *około 1817 Niedźwiadna †20-09-1858  
649Paweł Drążek  †po 25-10-1886  
650Paweł Duchnowski  †przed 13-11-1831  
651Paweł Duchnowski  †  
652Paweł Dudkowski *około 1842 Niećkowo †  
653Paweł Dudkowski *około 1807 Wąsosz †  
654Paweł Dudkowski * Wąsosz    
655Paweł Duńczyk  †przed 12-11-1838  
656Paweł Duńkowski *około 1843 Wólka †10-03-1917 Ławsk /Wąsosz/  
657Paweł Dybikowski *około 1857 Kramarzewo †21-11-1866 Kramarzewo  
658Paweł Dybikowski *29-03-1899 Kramarzewo †18-02-1900 Kramarzewo /Wąsosz/  
659Paweł Dybikowski *18-11-1900 Kramarzewo †02-06-1991 Kramarzewo /Radziłów/  
660Paweł Dymitruk  †przed 14-09-1927  
661Paweł Dziakiewicz *około 1850 Kapice †  
662Paweł Dziekoński  †  
663Paweł Dzieniszewski  †  
664Paweł Dzięgielewski *około 1860 Grzymki †przed 06-02-1929  
665Paweł Dzięgielewski *około 1853 Milewo †22-12-1919 Stawiane /Wąsosz/  
666Paweł Dzięgielewski  †22-06-1857  
667Paweł Dzikowski  †po 18-01-1898  
668Paweł Ekstowicz *około 1881 Radziłów †  
669Paweł Faszcza *około 1870 Wólka †  
670Paweł Filipkowski *około 1861 Chełchy †17-01-1933 Wojsławy  
671Paweł Filipkowski  †przed 20-02-1870  
672Paweł Filipkowski  †po 06-02-1837  
673Paweł Filipkowski  †21-11-1872 Chełchy  
674Paweł Filipkowski  †  
675Paweł Filo *około 1792 Konopki †przed 15-10-1861  
676Paweł Frąckiewicz  †  
677Paweł Galiński *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
678Paweł Gałązka *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
679Paweł Gardocki *około 1843 Truszki †po 29-09-1908  
680Paweł Gardocki *około 1830 Cedry †  
681Paweł Gardocki *24-02-1955 Sulewo Prusy †03-03-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
682Paweł Gardocki *23-07-1887 Mocarze †  
683Paweł Gardocki *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
684Paweł Gardocki  †  
685Paweł Gawelski *około 1828 Wąsosz †13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
686Paweł Gedrocz  †przed 27-11-1893  
687Paweł Gleba  †23-03-1868  
688Paweł Gliński *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
689Paweł Gliński *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
690Paweł Gliński *08-03-1931 Łempice †21-06-1956 Łempice /Wąsosz/  
691Paweł Gładkowski *około 1803 †przed 13-01-1856  
692Paweł Głębocki *około 1871 Kurejwa †  
693Paweł Godlewski *około 1880 Danowo †   
694Paweł Godlewski *około 1872 Konopki †05-09-1928 Konopki  
695Paweł Godlewski *około 1872 †po 27-02-1935  
696Paweł Godlewski *około 1841 Godlewo †po 19-11-1906  
697Paweł Godlewski *około 1792 †  
698Paweł Godlewski *około 1749 †31-01-1829 Zalesie  
699Paweł Godlewski *30-06-1871 Godlewo †03-04-1959 Godlewo /Wąsosz/  
700Paweł Godlewski    
701Paweł Godlewski  †przed 14-08-1855  
702Paweł Gontowski *29-01-1786 Wólka †przed 17-11-1844  
703Paweł Gosiewski *około 1859 Lipińskie †przed 30-01-1915   
704Paweł Gosiewski *około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-09-1886  
705Paweł Gosiewski *około 1828 Łojki par. Białaszewo †23-06-1857  
706Paweł Gosiewski *08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo †  
707Paweł Gosiewski  †przed 27-02-1827  
708Paweł Górski *około 1829 Zalesie †  
709Paweł Górski *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
710Paweł Górski *około 1795 Kieljany †18-10-1866  
711Paweł Górski *29-06-1840 Kieljany †  
712Paweł Górski *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
713Paweł Górski  †przed 10-11-1839  
714Paweł Górski     
715Paweł Grabowski *około 1865 Modzele †  
716Paweł Grabowski *około 1858 Ciemnoszyje †  
717Paweł Grabowski *około 1855 Wizna †  
718Paweł Grabowski *około 1848 Żebrki †  
719Paweł Grabowski *około 1848 Szostaki †  
720Paweł Grabowski *około 1817 Bronowo †po 13-11-1888  
721Paweł Grabowski *26-01-1790 Modzele †od 31-01-1850 do 30-01-1870  
722Paweł Grabowski  †przed 30-06-1913  
723Paweł Grabowski  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
724Paweł Grajewski * Bargłówka    
725Paweł Grądzki *około 1825 Brzostowo †  
726Paweł Gromadzki  †przed 18-07-1865  
727Paweł Grunwald * Niedźwiedzkie   
728Paweł Gryczan *24-01-1795 †  
729Paweł Grzymkowski *około 1861 Okrasin †28-06-1900  
730Paweł Grzymkowski  †po 04-02-1851  
731Paweł Gumowski  †16-03-1857  
732Paweł Gutowski *około 1869 Kieljany †  
733Paweł Gutowski *około 1843 Jabłonowo par. Kaletnik †po 06-02-1905  
734Paweł Gutowski *27-06-1911 Kownatki †  
735Paweł Gutowski *23-03-1817 Ławsk †  
736Paweł Gutowski *10-07-1772 Ławsk †12-03-1840 Ławsk  
737Paweł Gutowski  †przed 30-10-1858  
738Paweł Gutowski  †przed 28-10-1860  
739Paweł Gutowski  †przed 08-11-1825  
740Paweł Gutowski  †przed 06-1816  
741Paweł Gutowski  †  
742Paweł Gwiazdowski  †po 16-02-1931  
743Paweł Hilary Rogowski *13-01-1855 Supy †  
744Paweł Holda     
745Paweł Hryniewski  †  
746Paweł Iwanowski *około 1802 †po 24-02-1862  
747Paweł Iwanowski  †po 26-05-1833  
748Paweł Jabłonowski  †przed 14-02-1827  
749Paweł Jachimski  †  
750Paweł Jaczyński  †po 06-02-1831  
751Paweł Jaczyński  †po 03-02-1858  
752Paweł Jamiołkowski *około 1786 †  
753Paweł Jamiołkowski  †przed 01-1820  
754Paweł Jamiołkowski    
755Paweł Jan Łempicki *31-01-1805 Koniecki †12-04-1810 Koniecki /Wąsosz/  
756Paweł Janczewski *1817 Trzcianne †  
757Paweł Janiszewski  †po 13-02-1893  
758Paweł Jankowski  †przed 19-06-1849  
759Paweł Jankowski  †przed 01-02-1926  
760Paweł January Konopko *około 1855 Bagienice †przed 22-11-1921  
761Paweł Janusz Sochaczewski * Olszyny   
762Paweł Jaworowski *około 1849 Krzeczkowo †  
763Paweł Jorczyk  †przed 1805  
764Paweł Joszkowski *około 1819 Ciemianka †po 17-01-1865  
765Paweł Józef Karwowski *około 1837 Bagienice †08-05-1882  
766Paweł Józef Wojsław *20-03-1838 Obrytki †  
767Paweł Jóźwik  †od 01-05-1869 do 25-11-1878  
768Paweł Julecki *1865 Wąsosz †14-02-1936 Wąsosz   
769Paweł Jurczyk  †17-01-1837  
770Paweł Jurkowski  †przed 13-01-1858  
771Paweł Jurski *około 1827 Czachy †17-02-1866  
772Paweł Kabasz  †  
773Paweł Kacperski  †po 14-11-1853  
774Paweł Kacprzyński *około 1833 Milewo †  
775Paweł Kadłubowski *około 1849 †  
776Paweł Kadłubowski *około 1802 Bzury †25-04-1851  
777Paweł Kadłubowski * Kownacino †przed 04-1817  
778Paweł Kajetan Chojnowski *25-01-1866 Danowo †  
779Paweł Kajetan Woliński *około 1854 Ruś †  
780Paweł Kalicki  †przed 20-06-1810  
781Paweł Kalinowski *około 1832 Wąsosz †18-10-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
782Paweł Kalinowski  †przed 27-11-1877  
783Paweł Kalinowski  †przed 25-04-1869  
784Paweł Kałaburda *około 1825 Pawłówka †25-03-1872  
785Paweł Kamiński *około 1822 Kubra †po 19-11-1894  
786Paweł Kamiński *około 1811 Romany †od 16-06-1862 do 01-06-1869  
787Paweł Kamiński *25-01-1840 Kucze Wielkie †po 22-01-1901  
788Paweł Kamiński *20-01-1793 †po 03-02-1850  
789Paweł Kamiński *1753 †07-10-1833 Wąsosz  
790Paweł Kamiński *16-01-1803 Obrytki †po 14-02-1860  
791Paweł Kamiński  †przed 20-01-1879  
792Paweł Kamiński  †po 18-02-1884  
793Paweł Kamiński  †po 01-03-1848  
794Paweł Kamiński  †  
795Paweł Kamiński  †  
796Paweł Kamiński  †  
797Paweł Kamiński     
798Paweł Kania *około 1802 Przechody †17-12-1850 Grozimy  
799Paweł Karpiński  †przed 24-01-1837  
800Paweł Karwowski *około 1876 †od 04-07-1928 do 06-05-1930  
801Paweł Karwowski *około 1827 Stawiane †  
802Paweł Karwowski *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1875  
803Paweł Karwowski *około 1814 †  
804Paweł Karwowski *około 1809 Chyliny †po 26-01-1864  
805Paweł Karwowski *25-03-1854 Sokoły †20-01-1856 Sokoły /Wąsosz/  
806Paweł Karwowski *25-01-1802 Koniecki †20-04-1864 Zaborowo /Wąsosz/   
807Paweł Karwowski  †przed 03-02-1902  
808Paweł Karwowski  †po 31-01-1899  
809Paweł Karwowski  †po 22-05-1882  
810Paweł Karwowski  †od 30-05-1826 do 19-09-1837  
811Paweł Karwowski  †  
812Paweł Kiełczewski *około 1836 Filipki Duże †po 15-02-1904  
813Paweł Kiełczewski *około 1751 †30-03-1834 Łempice  
814Paweł Kiełczewski *25-01-1887 Łempice †13-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
815Paweł Kierznowski *09-01-1794 Świdry †po 04-11-1849  
816Paweł Kisielewski *około 1817 Wąsosz †17-08-1868  
817Paweł Kisielewski  †  
818Paweł Klimaszewski *około 1846 Dusze †  
819Paweł Klimaszewski *28-01-1819 Kędziorowo †  
820Paweł Klimaszewski *04-09-1758 Klimaszewnica †  
821Paweł Klimaszewski  †po 13-01-1807   
822Paweł Kłoczko * Prostki   
823Paweł Kochanowski *około 1822 Niećkowo †08-06-1858 Żebry  
824Paweł Kojro *około 1853 Radziłów †  
825Paweł Koliszczyk  †po 17-11-1813  
826Paweł Kołakowski *około 1847 Wólka †31-03-1875  
827Paweł Kołakowski *około 1842 Górki †  
828Paweł Kołakowski * Kowale Oleckie    
829Paweł Kołakowski  †przed 02-05-1848  
830Paweł Kołakowski  †1957 Kowale Oleckie   
831Paweł Kołakowski    
832Paweł Komendecki  †  
833Paweł Komosa *około 1830 Ławsk †07-05-1856 Ławsk  
834Paweł Komosa * Ełk   
835Paweł Konopka *około 1838 Konopki Tłuste †po 16-02-1903  
836Paweł Konopka *około 1838 Ciemnoszyje †  
837Paweł Konopka *około 1822 Zabiele †  
838Paweł Konopka  †przed 16-04-1818  
839Paweł Konopka  †  
840Paweł Koryciński  †przed 14-10-1862  
841Paweł Korytkowski  †przed 18-02-1828  
842Paweł Kosiorek *około 1814 Ruś †  
843Paweł Kosiorek  †po 29-01-1877  
844Paweł Kosiorek  †po 16-02-1886  
845Paweł Kosmaczewski *około 1850 Radziłów †10-10-1875   
846Paweł Kosmaczewski *około 1844 Radziłów †  
847Paweł Kosmaczewski  †po 22-02-1848  
848Paweł Kosmaczewski  †po 12-02-1867  
849Paweł Kossakowski *około 1896 Brodowo †  
850Paweł Kossakowski *około 1805 Wypychy †05-01-1834 Trzaski /Przytuły/  
851Paweł Kossakowski *około 1797 †przed 25-02-1851  
852Paweł Kossakowski *29-05-1885 Kossaki par. Jedwabne †  
853Paweł Kossakowski  †  
854Paweł Koszykowski *około 1800 †przed 11-11-1862  
855Paweł Koszykowski  †od 25-11-1833 do 27-10-1851  
856Paweł Kotarski  †przed 18-02-1901  
857Paweł Kotowski  †przed 20-05-1826  
858Paweł Kotowski  †po 27-05-1840  
859Paweł Kotyński *około 1785 †przed 11-05-1875  
860Paweł Kotyński * Kramarzewo †przed 13-07-1841  
861Paweł Kowalewski *02-02-1849 Grędy †przed 21-11-1927  
862Paweł Kowalewski  †przed 11-11-1849  
863Paweł Kowalski *około 1823 Łempice †przed 13-07-1891  
864Paweł Kownacki *około 1855 Kownatki †przed 25-03-1949  
865Paweł Kownacki *22-03-1867 Kownatki †20-12-1945 Kownatki   
866Paweł Kownacki * Kownatki    
867Paweł Kozikowski  †po 25-02-1930  
868Paweł Kozikowski  †po 19-02-1884  
869Paweł Kozłowski *około 1880 Wąsosz †od 24-08-1932 do 07-03-1962  
870Paweł Kozłowski *około 1826 Górki †  
871Paweł Kozłowski *około 1768 †13-09-1838 Lipnik  
872Paweł Kozłowski *1803 †15-08-1844 Wąsosz  
873Paweł Kozłowski *04-06-1859 Koniecki †  
874Paweł Krawcewicz *około 1810 Mieczki †około 1876   
875Paweł Kreska *około 1820 Kramarzewo †po 15-02-1874  
876Paweł Krupa    
877Paweł Krysiewicz * Łomża   
878Paweł Krystowczyk *około 1856 Jedwabne †18-07-1899 Jedwabne /Jedwabne/  
879Paweł Kryszczyński  †przed 18-11-1827  
880Paweł Kryszczyński  †  
881Paweł Kryszpin  †przed 24-07-1876  
882Paweł Krzyżan *około 1867 †  
883Paweł Krzyżanowski *około 1802 Dołęgi †przed 15-10-1861  
884Paweł Kuczyński *około 1828 Łękowo †  
885Paweł Kuczyński  †po 26-08-1907  
886Paweł Kuczyński  †  
887Paweł Kuczyński  †  
888Paweł Kuczyński  †  
889Paweł Kuczyński  †  
890Paweł Kuć  †po 26-10-1863  
891Paweł Kulawczyk *około 1848 Bronowo †  
892Paweł Kulesza *około 1891 †21-06-1892 Sieburczyn /Burzyn/  
893Paweł Kulesza  †przed 25-09-1911  
894Paweł Kulikowski *około 1829 Konopki †przed 27-10-1891  
895Paweł Kulikowski  †  
896Paweł Kurkowski *około 1876 Konopki †   
897Paweł Kurkowski *około 07-1909 Zaborowo †26-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
898Paweł Kurkowski * Jedwabne    
899Paweł Kurzyna *około 1809 Pieniążki †po 30-05-1871  
900Paweł Kusielczuk  †przed 21-02-1859  
901Paweł Ladziński *około 07-1945 Wąsosz †14-10-1945 Wąsosz  
902Paweł Laskowski *około 1884 Łebki Małe †  
903Paweł Laskowski *około 1871 Dębowce †  
904Paweł Laskowski  †przed 12-1800  
905Paweł Laskowski  †  
906Paweł Laszczkowski *około 1854 Wąsosz †   
907Paweł Laszczkowski *około 1761 †przed 10-1819  
908Paweł Laszczkowski  †od 16-11-1828 do 29-10-1837  
909Paweł Lenczewski  †  
910Paweł Lenczewski  †  
911Paweł Leosiewski *około 1814 Mocarze †od 03-02-1885 do 26-02-1895  
912Paweł Leszczyński *około 1839 Jambrzyki †po 14-01-1895  
913Paweł Lewkowski  †przed 20-11-1871  
914Paweł Lipiński  †przed 07-02-1931  
915Paweł Lipiński  †  
916Paweł Lisowski * Ełk    
917Paweł Liżewski  †  
918Paweł Lubiecki  †przed 15-06-1891  
919Paweł Ładyżyński  †przed 19-07-1814  
920Paweł Łajewski  †przed 11-02-1849  
921Paweł Łapiński * Brzozowa Wólka †po 24-11-1821  
922Paweł Łempicki *29-06-1974 †1989 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/   
923Paweł Łempicki *27-01-1784 Bagienice †31-12-1792 Bagienice   
924Paweł Łempicki * Ełk    
925Paweł Łempicki *23-01-1776 Bagienice †06-04-1776 Bagienice   
926Paweł Łempicki *16-01-1854 Sulewo Kownaty †22-01-1854 Sulewo Kownaty   
927Paweł Łepkowski *około 1790 Ławsk †po 26-10-1858  
928Paweł Łepkowski  †przed 08-11-1835  
929Paweł Łepkowski  †po 24-10-1855  
930Paweł Łepkowski  †  
931Paweł Łochowski * Ełk   
932Paweł Łojewski *około 1875 Ławsk †przed 19-03-1920  
933Paweł Łojewski *około 1804 Łoje Grężki †  
934Paweł Łojewski *około 1804 †14-05-1852 Łoje Awissa /Przytuły/  
935Paweł Łukaszewski *około 1827 Jakać †po 03-10-1883  
936Paweł Łupiński *około 1829 Łupianka †  
937Paweł Łynko  †  
938Paweł Maciorowski *około 1822 Ciemnoszyje †przed 28-11-1888  
939Paweł Maczkowski  †  
940Paweł Magierski  †po 12-02-1832  
941Paweł Majewski  †  
942Paweł Makarewicz  †przed 26-07-1869  
943Paweł Makosiewicz  †przed 13-01-1849  
944Paweł Makowski *około 1806 †od 05-06-1859 do 08-01-1865  
945Paweł Makowski  †przed 20-02-1862  
946Paweł Makuszewski *około 1844 Pasichy †po 19-11-1888  
947Paweł Malinowski *około 1853 Ciemnoszyje †przed 01-02-1942  
948Paweł Malinowski *około 1840 Ciemnoszyje †  
949Paweł Malinowski *około 1830 Bronowo †  
950Paweł Malinowski  †przed 26-11-1843  
951Paweł Malinowski  †przed 20-01-1829  
952Paweł Malinowski  †przed 16-11-1857  
953Paweł Malinowski  †  
954Paweł Malski *około 1794 †08-09-1828  
955Paweł Marchwiński  †20-07-1831  
956Paweł Maszczyk *około 1791 Kamianki †przed 19-02-1855  
957Paweł Matyjas *około 1874 Bronowo †przed 28-02-1927  
958Paweł Mazurczyk *około 1805 †przed 10-1854  
959Paweł Mazurczyk  †przed 29-10-1854  
960Paweł Mazurski  †przed 09-11-1862  
961Paweł Merchelski  †  
962Paweł Michałowski  †przed 04-11-1862  
963Paweł Mieczkowski *około 1779 †03-04-1839 Mieczki /Przytuły/  
964Paweł Mieczkowski *około 1776 †  
965Paweł Mieczkowski  †przed 21-02-1898  
966Paweł Mieczkowski  †po 30-01-1910  
967Paweł Mieczkowski  †po 30-01-1844  
968Paweł Mieczkowski  †po 27-02-1870  
969Paweł Mieczysław Rydzewski *około 1924 Zaborowo †10-09-1947 Zaborowo  
970Paweł Mikucki  †po 09-05-1845  
971Paweł Mikucki  †od 22-07-1857 do 24-11-1890  
972Paweł Mikulski *około 1843 Osowiec †przed 06-02-1905  
973Paweł Mikulski  †przed 17-02-1833  
974Paweł Milewski  †przed 29-01-1817  
975Paweł Mioduszewski *około 1799 †po 27-02-1854  
976Paweł Mioduszewski  †17-02-1873 Glinki  
977Paweł Mocarski *około 1823 Nieławice †po 30-01-1883  
978Paweł Mocarski *około 1813 Kucze Małe †po 21-11-1853  
979Paweł Mocarski * Pisz   
980Paweł Mocarski    
981Paweł Mocarski  †po 14-02-1887  
982Paweł Moczydłowski *około 12-1843 Wąsosz †18-01-1856 Wąsosz  
983Paweł Moczydłowski * Wąsosz   
984Paweł Modzelewski *22-03-1824 Ławsk †po 03-03-1886  
985Paweł Morawski  †przed 29-01-1837  
986Paweł Mroczkowski *około 1812 Karwowo-Polki †przed 16-02-1863  
987Paweł Mroczkowski  †przed 22-11-1820  
988Paweł Mrowski  †  
989Paweł Mścichowski  †  
990Paweł Myśliński  †przed 07-02-1847  
991Paweł Niebrzydowski *24-01-1836 Sulewo Kownaty †07-02-1836 Sulewo Kownaty   
992Paweł Niebrzydowski * Świdry   
993Paweł Niebrzydowski  †  
994Paweł Nieciecki  †  
995Paweł Niecikowski *około 1886 Wąsosz †  
996Paweł Niecikowski     
997Paweł Niećkowski *około 1853 †  
998Paweł Niećkowski  †po 12-02-1879  
999Paweł Niedziałko  †po 20-11-1816  
1000Paweł Niedźwiedzki *około 1855 Przechody †17-08-1896  
1001Paweł Niedźwiedzki *około 1782 †25-03-1852 Niedźwiedzkie  
1002Paweł Niedźwiedzki  †  
1003Paweł Nieradko *około 1885 Ostrowik †  
1004Paweł Nieradko *około 1845 Mścichy †od 31-01-1892 do 05-02-1906  
1005Paweł Nieradko  †przed 03-11-1861  
1006Paweł Nikonowicz *około 1836 Radziłów †po 12-02-1901  
1007Paweł Niksa  †po 21-02-1881  
1008Paweł Nitkiewicz  †  
1009Paweł Norbert Gołębiewski *około 1842 Łepki †  
1010Paweł Nowakowski *około 1816 Kownaty †przed 16-02-1861   
1011Paweł Nowicki  †  
1012Paweł Obiedziński *około 1843 Zabiele †  
1013Paweł Obrycki  †  
1014Paweł Okurowski *około 1827 Koniecki †  
1015Paweł Olszewski *około 1859 †  
1016Paweł Olszewski *około 1853 Bronowo †  
1017Paweł Olszewski  †przed 10-01-1837  
1018Paweł Olszewski  †przed 02-11-1817  
1019Paweł Olszewski  †po 05-11-1872  
1020Paweł Ołdakowski *31-01-1907 Wąsosz †13-01-1993 Grajewo   
1021Paweł Ołdakowski *23-03-1845 Wąsosz †07-05-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
1022Paweł Opoński *około 1834 Makowskie †  
1023Paweł Organek  †po 28-01-1931  
1024Paweł Orłowski *około 1863 Grozimy †31-10-1928 Grozimy  
1025Paweł Orłowski *około 1832 Łempice †  
1026Paweł Orłowski *około 1806 Popowo †od 06-11-1858 do 10-10-1869  
1027Paweł Orłowski *28-01-1825 Modzele †12-07-1829 Modzele  
1028Paweł Orłowski  †po 24-11-1824  
1029Paweł Orzechowski *około 1878 Konopki †27-02-1882 Konopki  
1030Paweł Osiewicz  †przed 22-08-1818  
1031Paweł Oskierko  †przed 26-10-1862  
1032Paweł Ostatkiewicz *około 1828 Kownaty †  
1033Paweł Ostatkiewicz  †  
1034Paweł Ostrowski *około 1839 Bronowo †  
1035Paweł Ostrowski * Giżycko    
1036Paweł Ostrowski *1735 †04-10-1807 Wąsosz   
1037Paweł Ostrowski *16-01-1791 Wąsosz †23-02-1795 Wąsosz   
1038Paweł Owczarski *18-01-1788 †  
1039Paweł Owsianko  †przed 10-09-1833  
1040Paweł Pachucki *około 1860 Płochowo †  
1041Paweł Paszkowski  †od 27-05-1833 do 23-01-1838  
1042Paweł Pawełczyk *około 1799 †  
1043Paweł Pawłowski *około 1834 Mścichy †od 31-01-1887 do 22-01-1895  
1044Paweł Pawłowski * Grajewo    
1045Paweł Pazik  †po 06-09-1920  
1046Paweł Perkowski  †przed 27-02-1821  
1047Paweł Piątkowski  †przed 12-01-1864  
1048Paweł Pieńkowski  †po 09-02-1903  
1049Paweł Piłatowski  †od 09-11-1845 do 28-09-1852  
1050Paweł Piłatowski  †  
1051Paweł Piotr Konopka *około 1810 Okurowo †przed 26-11-1865  
1052Paweł Piotr Sulewski *19-01-1774 Sulewo Prusy †  
1053Paweł Piotr Świderski *29-06-1843 Bagienice †po 21-02-1887   
1054Paweł Piotr Zdankiewicz * Świdry   
1055Paweł Piórkowski *27-01-1782 Brodowo †10-12-1841 Racibory /Przytuły/  
1056Paweł Pliszka *24-10-1760 †  
1057Paweł Pliszka *1743 †06-02-1813 Ławsk  
1058Paweł Pluszcz     
1059Paweł Płochocki *około 1842 Łempice †  
1060Paweł Polkowski *około 1871 Doliwy †po 23-03-1941  
1061Paweł Polkowski *około 1816 Karwowo-Wszebory †przed 26-01-1896  
1062Paweł Poniatowski  †po 22-02-1897  
1063Paweł Poniatowski  †  
1064Paweł Popowski  †  
1065Paweł Porowski *około 1785 †  
1066Paweł Proskien  †   
1067Paweł Protasiewicz  †  
1068Paweł Pruszko *około 1834 Wizna †  
1069Paweł Pruszko  †przed 25-11-1821  
1070Paweł Pruszyński  †przed 21-11-1847  
1071Paweł Pruszyński  †od 23-11-1829 do 03-02-1853  
1072Paweł Przechocki *13-01-1793 Pieńki †od 22-05-1848 do 19-06-1853  
1073Paweł Przestrzelski *około 1869 Męczki †po 10-06-1925  
1074Paweł Przestrzelski *około 1786 Kąty †przed 10-02-1850  
1075Paweł Przyborowski *około 1873 †17-11-1900 Rogale par. Romany  
1076Paweł Przyborowski  †przed 30-09-1820  
1077Paweł Puchalski *1805 †po 22-11-1857  
1078Paweł Putro  †przed 12-11-1828  
1079Paweł Pycia *około 1860 Grabowo †  
1080Paweł Raciborski *około 1833 Bukowo †08-05-1894 Bukowo Małe /Słucz/  
1081Paweł Rakowski *około 1835 Przyborowo †16-01-1901  
1082Paweł Rakowski *około 1821 Wilamowo †od 31-01-1869 do 18-04-1893  
1083Paweł Ramotowski *około 1796 Pluty †od 27-02-1859 do 13-02-1860  
1084Paweł Ramotowski *około 1745 †po 12-11-1828  
1085Paweł Ramotowski     
1086Paweł Ramotowski  †przed 03-02-1829  
1087Paweł Ramotowski  †po 28-11-1821  
1088Paweł Ramotowski  †po 26-11-1895  
1089Paweł Ramotowski  †po 05-11-1837  
1090Paweł Ramotowski  †  
1091Paweł Ramotowski  †  
1092Paweł Ramotowski  †  
1093Paweł Rawa *25-03-1935 Bagienice †27-04-1935 Bagienice /Wąsosz/   
1094Paweł Remiszewski  †przed 23-10-1853  
1095Paweł Reszka  †po 21-02-1830  
1096Paweł Robaczyński  †przed 26-11-1834  
1097Paweł Robaczyński  †przed 18-05-1821  
1098Paweł Rogala *około 1850 Rakowo †  
1099Paweł Rogiński *około 1874 Brzozowa Wólka †od 15-02-1928 do 24-10-1942  
1100Paweł Rogowski *około 1861 Trzaski †przed 27-07-1929  
1101Paweł Rogowski *około 1851 Supy †  
1102Paweł Rogowski *około 1825 Brychy †  
1103Paweł Rogowski *około 1797 Wagi †po 28-02-1859  
1104Paweł Rogowski  †29-08-1850  
1105Paweł Rolkowski  †  
1106Paweł Roman  †po 07-08-1832  
1107Paweł Romanowski  †przed 22-11-1835  
1108Paweł Rożyński *około 1853 Flesze †  
1109Paweł Rubiński *około 1782 †po 19-11-1837  
1110Paweł Ruchaczewski  †po 24-11-1890  
1111Paweł Rumiński    
1112Paweł Ruszczyk *około 1862 Sojczynek †  
1113Paweł Rutkowski *około 1834 Łempice †przed 31-01-1881  
1114Paweł Rutkowski  †  
1115Paweł Rydzewski * Rydzewo Szlacheckie   
1116Paweł Rydzewski  †  
1117Paweł Ryżewski  †   
1118Paweł Sacewski  †przed 22-11-1840  
1119Paweł Samełko *około 1809 Ławsk †  
1120Paweł Sankowski *około 1811 Zanklewo †  
1121Paweł Sankowski *17-01-1788 †od 02-03-1851 do 20-02-1859  
1122Paweł Sawicki *około 1888 Kędziorowo †14-03-1947 Kędziorowo  
1123Paweł Sawicki *24-08-1916 †26-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1124Paweł Sawicki  †przed 31-05-1857  
1125Paweł Scech *około 1865 Pasichy †31-03-1932 Pasichy  
1126Paweł Sepczyński  †  
1127Paweł Serena  †po 11-02-1866  
1128Paweł Siedlecki *około 1798 Wąsosz †11-05-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
1129Paweł Siedlecki  †  
1130Paweł Sierbiński  †od 21-10-1863 do 15-02-1874  
1131Paweł Sitkowski * Warszawa   
1132Paweł Skocki *28-01-1790 †przed 24-11-1839  
1133Paweł Skrodzki *około 1869 Łubiane †  
1134Paweł Skrodzki  †przed 07-07-1851  
1135Paweł Skrodzki  †po 03-02-1824  
1136Paweł Słonicki  †po 26-10-1862  
1137Paweł Sokołowski *około 1800 Guty †18-01-1851  
1138Paweł Sokołowski *około 1783 †  
1139Paweł Sokołowski *25-01-1789 Godlewo †przed 21-10-1874  
1140Paweł Sokołowski  †przed 28-01-1879  
1141Paweł Sokołowski  †przed 06-02-1877  
1142Paweł Sokołowski  †po 02-1825  
1143Paweł Sokół *około 1860 Kapice †  
1144Paweł Sosnowski  †po 17-05-1823  
1145Paweł Sosnowski  †po 13-11-1870  
1146Paweł Sosnowski    
1147Paweł Sowa     
1148Paweł Staniszewski *około 1860 Ławsk †27-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
1149Paweł Staniszewski *około 1825 Ławsk †od 17-02-1886 do 14-11-1892  
1150Paweł Staniszewski  †po 24-01-1837  
1151Paweł Stankiewicz *około 1805 †od 08-02-1865 do 15-02-1885  
1152Paweł Stankiewicz *około 1803 Supy †po 05-02-1866  
1153Paweł Statkiewicz *około 1835 Kędziorowo †od 07-10-1895 do 02-05-1921  
1154Paweł Statkiewicz *około 1766 Niedźwiedzkie †  
1155Paweł Stefan Moczydłowski *22-01-1843 Wąsosz †22-03-1843 Wąsosz  
1156Paweł Stepnowski *około 1868 Jambrzyki †  
1157Paweł Stepnowski *około 1847 Jambrzyki †  
1158Paweł Strzyżewski *około 1807 Łubiane †od 17-02-1868 do 23-11-1873   
1159Paweł Strzyżewski *13-05-1947 Kędziorowo †01-06-1947 Kędziorowo  
1160Paweł Stypułkowski  †  
1161Paweł Sulewski *około 1831 Borawskie †21-06-1851 Wąsosz  
1162Paweł Sulewski *około 1829 Prusy †  
1163Paweł Sulewski *około 1776 †29-06-1843 Zalesie /Wąsosz/  
1164Paweł Sulewski *około 01-1820 †07-02-1820 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1165Paweł Sulewski *27-06-1785 Zaborowo †  
1166Paweł Sulewski *26-01-1779 Sulewo Prusy †  
1167Paweł Sulewski *17-01-1792 Sulewo Prusy †08-01-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1168Paweł Sulewski *16-01-1820 Sulewo Kownaty †  
1169Paweł Sulewski *06-07-1784 Borawskie †przed 29-10-1850  
1170Paweł Sulewski  †przed 28-04-1850  
1171Paweł Sulewski  †przed 02-1823  
1172Paweł Sulewski  †po 05-06-1810  
1173Paweł Sulewski  †  
1174Paweł Sulima *około 1812 Grozimy †po 26-02-1865  
1175Paweł Supiński *około 1795 Barwiki †  
1176Paweł Supiński * Szczuczyn    
1177Paweł Supiński  †przed 06-02-1905  
1178Paweł Supiński  †po 30-01-1888  
1179Paweł Supiński  †po 23-02-1925  
1180Paweł Supiński  †od 27-10-1868 do 04-02-1869  
1181Paweł Surawski  †przed 14-11-1852  
1182Paweł Surowski  †przed 02-02-1826  
1183Paweł Szabelski  †przed 25-11-1890  
1184Paweł Szczawiński *około 1820 Możdżenie †po 07-11-1887  
1185Paweł Szczawiński *około 1793 †po 22-11-1840  
1186Paweł Szczawiński *09-02-1802 Grędy †  
1187Paweł Szczawiński  †przed 20-06-1925  
1188Paweł Szczechowski *około 1860 Wykowo †  
1189Paweł Szczecin  †przed 12-11-1839  
1190Paweł Szczepkowski *około 1872 Mieszołki †  
1191Paweł Szczesik  †po 01-02-1868  
1192Paweł Szczesik  †od 16-05-1864 do 19-05-1891  
1193Paweł Szczubełek *około 1829 †  
1194Paweł Szkaradziński *około 1887 Lachowo †  
1195Paweł Szleszyński *około 1819 Barzykowo †przed 17-05-1875  
1196Paweł Szleszyński *około 1814 Czachy †od 26-01-1864 do 06-02-1888  
1197Paweł Szleszyński  †po 06-07-1853  
1198Paweł Szmit  †  
1199Paweł Sztachelek  †po 24-02-1851  
1200Paweł Szulc *około 1826 Wąsosz †  
1201Paweł Szulc  †  
1202Paweł Szumowski  †po 05-02-1827  
1203Paweł Szydłowski *około 1787 Kramkowo †od 21-11-1847 do 22-10-1849  
1204Paweł Szymanowski *około 1921 Zalesie †04-03-1944 Zalesie /Wąsosz/   
1205Paweł Szymanowski *około 1881 Zalesie †12-02-1886 Zalesie /Wąsosz/   
1206Paweł Szymanowski *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †po 06-10-1909  
1207Paweł Szymanowski *około 1853 †07-08-1856 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1208Paweł Szymanowski *około 1821 Przeszkoda †  
1209Paweł Szymanowski *około 1815 Chojnowo †  
1210Paweł Szymanowski *12-01-1862 Łempice †  
1211Paweł Szymanowski  †od 24-11-1828 do 05-02-1840  
1212Paweł Szymkiewicz *około 1835 Sojczyn-Borowy †  
1213Paweł Śmiarowski *około 1831 Doliwy †  
1214Paweł Śmiglewski *około 1815 Słucz †20-03-1843  
1215Paweł Świderski *około 1791 Świdry †  
1216Paweł Świderski *1796 Golanki †po 26-01-1852  
1217Paweł Świderski *02-07-1795 †przed 11-11-1844  
1218Paweł Święszkowski  †26-12-1851  
1219Paweł Święszkowski  †15-03-1876  
1220Paweł Tarnacki *około 1874 Wąsosz †16-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1221Paweł Tarnacki *około 1827 Poryte †19-12-1869 Ławsk  
1222Paweł Tarnacki * Wąsosz    
1223Paweł Tarnacki  †po 11-11-1820  
1224Paweł Tarnacki  †około 1844  
1225Paweł Toczyłowski  †przed 16-09-1834  
1226Paweł Toczyłowski  †  
1227Paweł Tomaszczyk *25-01-1900 Łempice †  
1228Paweł Tomaszek    
1229Paweł Tomaszewski *około 1829 Rydzewo-Pieniążek †po 20-05-1872  
1230Paweł Tomaszewski *około 1777 †po 25-11-1822  
1231Paweł Trepanowski *około 1791 Niwkowo †od 15-11-1852 do 27-09-1874  
1232Paweł Trojanowski  †  
1233Paweł Trzaska  †przed 12-05-1833  
1234Paweł Trzaska  †od 03-02-1823 do 13-02-1832  
1235Paweł Trzaski  †  
1236Paweł Trzonkowski *14-01-1904 Ciemianka †  
1237Paweł Trzonkowski    
1238Paweł Turłaj     
1239Paweł Tyburski *około 1767 †po 17-02-1825  
1240Paweł Tyszka  †przed 13-07-1864  
1241Paweł Tyszkiewicz *około 1862 Kapice †  
1242Paweł Tyszkiewicz *15-11-1860 Białaszewo †10-08-1939 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1243Paweł Tyszkiewicz  †po 08-05-1871  
1244Paweł Waldemar Sarapuk * Prostki    
1245Paweł Walendzik *około 1865 Bzury †04-09-1946 Bzury  
1246Paweł Walewski *22-01-1833 Wąsosz †przed 05-02-1883   
1247Paweł Walewski  †po 19-01-1897  
1248Paweł Walicki  †  
1249Paweł Waniewski *około 1834 Wizna †po 17-11-1890  
1250Paweł Waniewski *około 1810 Bronowo †od 18-11-1855 do 26-10-1862  
1251Paweł Waniewski *około 1790 Bronowo †18-05-1824  
1252Paweł Wardziński *około 1796 Waniewo †05-11-1858 Niećkowo  
1253Paweł Wasilewski *około 1820 Rajgród †15-08-1895 Janczewo /Wizna/  
1254Paweł Wasilewski *około 07-1817 Niedźwiadna †po 07-02-1864  
1255Paweł Wasilewski    
1256Paweł Wądołowski  †  
1257Paweł Węcek  †przed 09-10-1822  
1258Paweł Wędrzycki *około 1851 Brzeźnio †od 24-11-1913 do 02-05-1929  
1259Paweł Wędrzycki  †przed 08-11-1875  
1260Paweł Wędrzycki  †  
1261Paweł Wicik  †przed 26-02-1851  
1262Paweł Wieczorek *22-01-1795 Wąsosz †od 21-11-1843 do 12-09-1854  
1263Paweł Wierciszewski *około 1844 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1264Paweł Wierciszewski  †przed 20-08-1839  
1265Paweł Wierciszewski  †  
1266Paweł Wieteska  †przed 24-02-1884  
1267Paweł Wiktorowicz *około 1874 Wąsosz †   
1268Paweł Wiktorowicz *1823 Lipnik †16-06-1829 Lipnik  
1269Paweł Wiktorowicz  †przed 02-09-1815  
1270Paweł Wiktorowicz  †po 07-02-1945  
1271Paweł Wincenty Borusiewicz *21-02-1904 Wąsosz †29-08-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1272Paweł Wiszowaty  †przed 29-11-1820  
1273Paweł Wiszowaty  †od 28-02-1876 do 16-02-1885  
1274Paweł Wiśniewski *około 1852 Klimaszewnica †przed 04-10-1922  
1275Paweł Wiśniewski *28-01-1911 Ciemianka †  
1276Paweł Wiśniewski  †przed 30-04-1860  
1277Paweł Wiśniewski  †przed 18-11-1855  
1278Paweł Wiśniewski  †przed 17-05-1863  
1279Paweł Witkowski *około 1850 Ławsk †31-07-1919 Ławsk /Wąsosz/  
1280Paweł Włoch  †04-02-1830  
1281Paweł Włodkowski  †po 28-11-1821  
1282Paweł Wojno *około 1873 Doliwy †  
1283Paweł Wojsław *około 1837 †po 21-11-1887  
1284Paweł Wojsław *26-03-1820 Wojsławy †po 22-02-1897   
1285Paweł Wojsław *25-01-1795 Obrytki †16-02-1796 Obrytki  
1286Paweł Wojtkielewicz  †po 28-05-1855  
1287Paweł Wróblewski *około 1853 Łebki Duże †  
1288Paweł Wyłuda *około 1831 Kapice †przed 07-07-1879  
1289Paweł Wysocki *około 1836 Wyrzyki †  
1290Paweł Wysocki *około 1810 Łempice †przed 15-06-1862  
1291Paweł Wysocki  †przed 01-05-1815  
1292Paweł Wysocki  †po 28-02-1938  
1293Paweł Wysocki  †po 23-05-1859  
1294Paweł Wysocki  †1819  
1295Paweł Wyszomierski *około 1860 Wyszomierz †  
1296Paweł Zabielski  †  
1297Paweł Zając  †po 08-10-1889  
1298Paweł Zając  †od 17-11-1822 do 25-11-1833  
1299Paweł Zajączkowski *około 1875 Drogoszewo †  
1300Paweł Zajk  †  
1301Paweł Zakrzewski *około 1875 Rydzewo-Pieniążek †  
1302Paweł Zakrzewski * Wąsosz   
1303Paweł Zalewski *około 1897 Grozimy †15-08-1898 Grozimy /Wąsosz/   
1304Paweł Zalewski *około 1858 Radziłów †  
1305Paweł Zalewski *około 1826 Mieszołki †  
1306Paweł Zalewski *około 1815 Wizna †  
1307Paweł Zalewski * Łomża    
1308Paweł Zalewski *22-06-1914 Chicago, IL †  
1309Paweł Zalewski *22-01-1775 †przed 17-12-1832  
1310Paweł Zalewski *1840 Radziłów †po 18-01-1892  
1311Paweł Zalewski  †przed 04-05-1856  
1312Paweł Zalewski  †przed 01-1886  
1313Paweł Zalewski  †po 01-11-1837  
1314Paweł Zalewski  †od 01-03-1840 do 06-03-1848  
1315Paweł Zalewski lub Janczewski  †  
1316Paweł Załuska  †przed 27-01-1880  
1317Paweł Zambrowski *około 1826 Grabowo †po 06-02-1893  
1318Paweł Zamojski  †przed 18-11-1823  
1319Paweł Zaręba *27-06-1902 Wąsosz †07-05-1974 Komosewo /Wąsosz/  
1320Paweł Zaręba  †po 09-02-1852  
1321Paweł Zarzecki *około 1810 †po 16-08-1883  
1322Paweł Zawadzki *około 1868 Kramkowo †przed 29-01-1929  
1323Paweł Zawadzki  †przed 04-1907 Kramkowo  
1324Paweł Zawalich * Bukowo   
1325Paweł Zawalich  †  
1326Paweł Zduńczyk *około 1843 Kumelsk †  
1327Paweł Zieliński *około 1866 Chojnowo †  
1328Paweł Zieliński *około 1855 Wilamowo †  
1329Paweł Zieliński *około 1850 Mieszołki †  
1330Paweł Zieliński *około 1849 Wąsosz †przed 03-10-1898  
1331Paweł Zieliński  †przed 10-10-1858  
1332Paweł Ziemkiewicz *około 1843 Sośnia †  
1333Paweł Ziemkowski  †przed 18-02-1849  
1334Paweł Zwoliński  †po 23-02-1903  
1335Paweł Zyskowski *około 1868 Rakowo †przed 10-1895  
1336Paweł Zyskowski    
1337Paweł Żbikowski  †po 14-02-1819  
1338Paweł Żebrowski  †przed 11-11-1907  
1339Paweł Żebrowski  †po 27-05-1844  
1340Paweł Żelechowski *około 1792 Kokoszki †przed 29-10-1872  
1341Paweł Żołnierzewicz *około 1843 †przed 16-02-1920  
1342Paweł Żukowski *około 1822 Świdry †po 07-02-1887  
1343Paweł Żurawski *około 1832 Wąsosz †24-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1344Paweł Żurawski *29-08-1910 Wąsosz †13-01-1982 Grajewo /Wąsosz/  
1345Pelagia Alina Zarzecka z d. Kozikowska * Kownatki   
1346Pelagia Anna Borawska *około 06-1857 Łempice †29-12-1857 Łempice  
1347Pelagia Bagińska z d. Zawadzka * Kieljany    
1348Pelagia Baranowska z d. Rogalska    
1349Pelagia Barbara Łempicka *10-03-1863 Koniecki †21-04-1863 Koniecki  
1350Pelagia Bieńkowska z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
1351Pelagia Brzostowska *08-05-1933 Kędziorowo †03-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
1352Pelagia Chylińska z d. Kownacka * Kownatki    
1353Pelagia Dąbrowska z d. Wojsław * Kownatki   
1354Pelagia Dąbrowska  †  
1355Pelagia Dobrowolska z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
1356Pelagia Dobrzycka z d. Duda    
1357Pelagia Górska z d. Komosińska * Kędziorowo   
1358Pelagia Graczewska z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
1359Pelagia Grela z d. Waszkiewicz *1933 Szymany †03-10-1988 Ełk /Ełk/   
1360Pelagia Grondwald z d. N     
1361Pelagia Konopka z d. Bazydleńska  †  
1362Pelagia Łempicka z d. Szczech * Pasichy    
1363Pelagia Markowska z d. Sierbińska *17-11-1928 Żebry †03-10-2011 /Grajewo/  
1364Pelagia Modzelewska z d. Frasunkiewicz *około 1858 Bońkowo †  
1365Pelagia Morze z d. Sieczkowska  †  
1366Pelagia Mroczkowska z d. Sakowska  †  
1367Pelagia Niebrzydowska *29-12-1931 Obrytki †20-07-1933 Obrytki /Wąsosz/  
1368Pelagia Nowakowska z d. Wojno  †  
1369Pelagia Orłowska z d. Drągowska *około 1842 Świętojeziory †przed 21-09-1891  
1370Pelazia (Pearl) Anna Gosiewska *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
1371Peter Neill     
1372Petronela (Barbara) Górska z d. Łaguna *około 1776 †10-12-1826 Kieljany  
1373Petronela Bagińska z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
1374Petronela Bagińska z d. Kornecka  †  
1375Petronela Bagińska z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
1376Petronela Bagińska *04-07-1783 Bagienice †  
1377Petronela Berlińska z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
1378Petronela Borawska *30-05-1783 Godlewo †  
1379Petronela Chełchowska z d. Brzóska  †przed 18-06-1834  
1380Petronela Chojnowska  †  
1381Petronela Chrostowska z d. Karwowska *około 1784 †przed 12-1833  
1382Petronela Chrzanowska z d. N  †przed 16-05-1815  
1383Petronela Chrzanowska *około 1803 †przed 10-1857  
1384Petronela Cimoch z d. Kadłubowska *około 1829 Zakrzewo †  
1385Petronela Ciszewska z d. Piotrowska *około 1838 Kobusy †10-01-1874  
1386Petronela Czyszeska z d. Zalewska *przed 17-09-1854 †  
1387Petronela Dargiewicz z d. Suchodolska  †  
1388Petronela Dąbrowska z d. Przygoda  †przed 20-07-1896  
1389Petronela Domżyńska z d. N  †  
1390Petronela Drozdowska z d. N  †  
1391Petronela Duchnowska z d. Wiśniewska *19-10-1893 Wąsosz †09-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1392Petronela Ekonomska z d. Maciejkowska  †przed 01-08-1887  
1393Petronela Filipkowska z d. Ramotowska  †przed 06-02-1816  
1394Petronela Filipkowska z d. Górska  †  
1395Petronela Godlewska z d. Rejno  †22-11-1867  
1396Petronela Golik z d. N  †  
1397Petronela Golikowska z d. Skrzyputowska (Żarcikowska)  †po 09-02-1829  
1398Petronela Gosiewska z d. Pieniążek *około 1836 Rydzewo-Pieniążek †przed 02-1886  
1399Petronela Górska z d. Rogowska  †po 23-02-1852  
1400Petronela Gulska z d. Tarasko *około 1827 Borawskie †  
1401Petronela Hermanowska z d. Karpińska *około 1836 Radziłów †po 15-02-1887  
1402Petronela Iwasińska z d. Lubowidzka  †przed 18-09-1893  
1403Petronela Jabłońska z d. Kamińska  †przed 06-05-1866  
1404Petronela Jankowska z d. Siekulska  †po 09-11-1874  
1405Petronela Jaśkowska *15-09-1844 Kędziorowo †17-09-1845 Kędziorowo /Wąsosz/  
1406Petronela Jóźwik z d. Lis *około 1829 Antonia †01-05-1869 Ławsk  
1407Petronela Jurkowska z d. Suchocka *około 1841 Czerwonki †przed 06-02-1888  
1408Petronela Kamińska z d. Niedźwiedzka *1824 Wąsosz †26-11-1864  
1409Petronela Kamińska z d. Mróz *około 1808 Wąsosz †przed 23-07-1856  
1410Petronela Karolina Owsianko z d. Mikicińska *28-04-1803 †od 05-02-1864 do 15-06-1897  
1411Petronela Karwowska  †po 04-03-1832  
1412Petronela Kierznowska z d. Zalewska *22-05-1801 Pieniążki †po 04-11-1849  
1413Petronela Kobryńska z d. Odachowska *około 1795 Korzeniste †24-11-1861 Przytuły /Przytuły/  
1414Petronela Kołakowska z d. Ramotowska *około 1849 Nieławice †  
1415Petronela Kołakowska z d. Jabłońska  †przed 03-1889  
1416Petronela Konik z d. Wróblewska *około 1827 †05-08-1897 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1417Petronela Konopka z d. Rydzewska *około 1811 Konopki par. Jedwabne †po 28-10-1872  
1418Petronela Konopka z d. Polkowska *około 1792 Kąty †  
1419Petronela Korzeniecka z d. Szczepankowska *około 1858 Wąsosz †przed 10-1894  
1420Petronela Kossakowska z d. Rutkowska *około 1864 Sulewo Prusy †  
1421Petronela Kossakowska z d. Kiełczewska  †przed 27-07-1842  
1422Petronela Kotowska z d. Kownacka  †  
1423Petronela Kowalewska z d. Gałecka  †przed 25-11-1861  
1424Petronela Kuczewska z d. Mikulska (Kiełczewska) *około 1793 †19-01-1843 Kramarzewo  
1425Petronela Kuczewska z d. Laszczkowska *08-06-1796 Modzele †po 26-10-1856  
1426Petronela Kujel z d. Nowicka  †  
1427Petronela Kurkowska z d. Świderska *około 1839 Chełchy †14-08-1904 Bagienice  
1428Petronela Kurkowska z d. Bagińska  †od 05-06-1848 do 17-02-1852  
1429Petronela Kurzątkowska z d. Bylica  †przed 16-10-1893  
1430Petronela Laskowska z d. Rutkowska  †  
1431Petronela Leosiewska z d. Tyszka  †przed 06-06-1842  
1432Petronela Leszczyńska z d. Niedźwiedzka *około 1844 Bęćkowo †po 14-01-1895  
1433Petronela Lipińska z d. Brzostowska  †po 12-11-1894  
1434Petronela Liszewska z d. N  †po 26-06-1849  
1435Petronela Łempicka *29-06-1776 Bagienice †08-11-1776 Bagienice   
1436Petronela Łuniewska z d. Krystym  †  
1437Petronela Maciora z d. Potacka ?  †po 05-02-1821  
1438Petronela Makoszewska z d. Narewska  †po 16-01-1876  
1439Petronela Malewska z d. Kotowska  †przed 29-04-1855  
1440Petronela Malinowska z d. Narewska *około 1824 Siwki par. Romany †  
1441Petronela Metelska  †po 02-03-1862  
1442Petronela Męczkowska z d. Zakrzewska  †  
1443Petronela Mieczkowska  †po 24-02-1819  
1444Petronela Mierzejewska z d. Gutowska *około 1822 Bronaki-Pietrasze †  
1445Petronela Milewska z d. N  †przed 02-03-1829  
1446Petronela Mocarska z d. Rogowska *około 1833 Pluty †1851  
1447Petronela Moczydłowska z d. Sokołowska *około 1842 Wąsosz †od 29-10-1906 do 07-09-1919  
1448Petronela Myślińska z d. Jurska  †przed 16-10-1848  
1449Petronela Nieradko z d. Bieńkowska  †po 04-11-1866  
1450Petronela Nietupska z d. Pachucka *17-05-1804 Brzozowa Wólka †po 08-02-1858  
1451Petronela Niewiarowska z d. Pruszyńska *około 1842 Bożejewo †1866  
1452Petronela Nieznańska z d. N  †  
1453Petronela Obrycka z d. Kacprzyńska *około 1867 Szczuczyn †  
1454Petronela Obrycka z d. Godlewska  †po 26-06-1856  
1455Petronela Olender z d. Chojnowska *około 1810 Kotowo †  
1456Petronela Olszewska z d. Zacharzewska *około 1848 Wilkowyszki †  
1457Petronela Olszewska z d. Staniszewska *około 1819 Ławsk †03-10-1853  
1458Petronela Orzechowska z d. Sadkowska *około 1821 Zanklewo †przed 06-11-1871  
1459Petronela Ostapkowicz z d. Adasiewicz  †przed 19-02-1844  
1460Petronela Ostrowska *03-06-1812 Ławsk †29-01-1813 Ławsk  
1461Petronela Pachucka z d. Kuczyńska  †po 01-05-1849  
1462Petronela Pacyńska z d. Lewońska  †przed 30-08-1843  
1463Petronela Pieńkowska z d. Wądołowska  †po 09-02-1903  
1464Petronela Pieńkowska z d. Mirkowska *około 1817 Piątnica †  
1465Petronela Podbielska z d. Supińska  †przed 20-11-1848  
1466Petronela Połomska z d. Długozima  †po 26-01-1851  
1467Petronela Popiołek z d. Jakubówna  †po 25-11-1811  
1468Petronela Pożarska z d. Gilewska  †przed 03-09-1856  
1469Petronela Prusińska z d. Lenkowska *około 1853 Żebry †  
1470Petronela Pruszyńska z d. Mankiewicz  †przed 23-06-1862  
1471Petronela Przestrzelska  †  
1472Petronela Rafałowska z d. Żuk  †po 06-02-1853  
1473Petronela Rogińska z d. Żebrowska  †  
1474Petronela Rogowska z d. Jałbrzykowska *około 1810 Sambory †  
1475Petronela Roman z d. Lisiewska  †po 07-08-1832  
1476Petronela Rutkowska z d. N  †  
1477Petronela Saciłowska z d. N  †  
1478Petronela Saniewska z d. N  †  
1479Petronela Sawicka z d. Borawska  †od 18-10-1846 do 20-02-1849  
1480Petronela Siedlecka z d. Dzięgielewska *około 1848 †po 03-02-1908  
1481Petronela Siuchnicka z d. Podchajska  †po 16-11-1897  
1482Petronela Skrodzka z d. Dobrzycka *około 1858 Chełchy †po 29-01-1918  
1483Petronela Sokołowska z d. Gwiazdowska  †  
1484Petronela Stelmaszyńska z d. Palczewska *około 1847 Czarnówek †  
1485Petronela Sulewska z d. Ładuga *około 1803 Szczuczyn †przed 10-1832  
1486Petronela Sulewska *01-06-1784 Sulewo Kownaty †  
1487Petronela Sulewska  †po 05-11-1843  
1488Petronela Sulimowicz z d. Łuczykowska *29-06-1797 Wąsosz †przed 28-01-1846  
1489Petronela Szmitka z d. Ołdakowska *około 1810 Pawełki †po 25-11-1861  
1490Petronela Szuranowska z d. Korzeniecka *31-05-1784 Wąsosz †od 26-10-1841 do 23-10-1864  
1491Petronela Szymanowska z d. Rakowska *około 1842 Przyborowo †przed 10-1885  
1492Petronela Świderska z d. Kiełczewska  †po 09-02-1820  
1493Petronela Tarasko z d. Przedworska *około 1829 Chojnowo †07-04-1858 Wąsosz  
1494Petronela Trzonkowska z d. Grabowska  †po 28-01-1866  
1495Petronela Wiśniewska z d. Przyborowska *około 1780 †od 09-02-1820 do 13-07-1829  
1496Petronela Wiśniewska z d. Metelska *około 1796 Ławsk †  
1497Petronela Włodkowska z d. Dobrzycka  †przed 25-08-1817  
1498Petronela Wojno z d. Średnicka  †  
1499Petronela Wróblewska z d. Boruszewska  †przed 25-05-1851  
1500Petronela Wysocka z d. Orłowska *około 1812 Modzele †od 24-01-1864 do 18-05-1881  
1501Petronela Zakrzewska z d. Łapińska *około 1825 Ciemnoszyje †od 21-02-1887 do 21-01-1902  
1502Petronela Zamojska z d. Czarnecka  †przed 03-11-1833  
1503Petronela Zarzecka z d. Grzymkowska *około 1838 Wąsosz †od 07-02-1898 do 11-11-1901  
1504Petronela Zawadzka z d. Borawska  †  
1505Petronela Zielińska z d. Sztachelska *około 1820 †  
1506Petronela Zuzga z d. Telek  †przed 26-11-1837  
1507Petronella Kamińska z d. Grądzka *około 1825 Kotówek †po 05-02-1895  
1508Petronella Kiełczewska z d. Gutowska  †przed 30-04-1817  
1509Petronella Kierznowska z d. N  †przed 28-02-1810  
1510Petronella Kowalewska z d. Szumowska *około 1832 Witynie †  
1511Petronella Łucja Łempicka z d. Chrzanowska *14-12-1841 Barwiki †27-03-1909 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/  
1512Petronella Panasewicz z d. Gładkowska *26-10-1796 †  
1513Petronella Pieniążek z d. Glińska  †po 24-11-1824  
1514Petronella Pieńkowska z d. Ramotowska *około 1834 Męczki †  
1515Petronella Podbielska z d. Waszkiewicz  †przed 16-02-1846  
1516Petronella Sokołowska z d. N  †po 09-11-1808  
1517Petronella Sulewska *04-07-1811 Sulewo Prusy †  
1518Petronella Wiśniewska z d. Jaczyńska  †przed 23-11-1847  
1519Petronella Żurawska z d. Czyżewska *07-12-1798 Wąsosz †po 18-11-1845   
1520Piotr (Alphonse) Konopka *31-01-1903 Chicago, IL †  
1521Piotr (Jan) Puchnowski *28-06-1863 Ławsk †31-03-1929 Kudłaczewo  
1522Piotr (Paweł) Zyskowski *około 1829 †  
1523Piotr Adamski  †  
1524Piotr Adasiewicz *około 1800 Osowiec †  
1525Piotr Aleksander Wasilewski    
1526Piotr Andrusiewicz *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
1527Piotr Andrzej Wasilewski *około 1820 Szczuczyn †03-10-1866  
1528Piotr Antoni Kiełczewski    
1529Piotr Antoni Kuczyński *24-02-1893 Mazewo †  
1530Piotr Arciszewski *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
1531Piotr Arciszewski *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1532Piotr Arciszewski  †przed 20-11-1928  
1533Piotr Augustyn Trepanowski *około 1902 Wizna †  
1534Piotr Bagiński *około 1873 Bagińskie †  
1535Piotr Bagiński *około 1849 Wąsosz †  
1536Piotr Bagiński *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
1537Piotr Bagiński *około 1823 †po 12-02-1890  
1538Piotr Bagiński *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
1539Piotr Bagiński *około 1791 †1856  
1540Piotr Bagiński *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
1541Piotr Bagiński * Kieljany   
1542Piotr Bagiński *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
1543Piotr Bagiński *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
1544Piotr Bagiński *1884 Golanki †  
1545Piotr Bagiński *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
1546Piotr Bagiński * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
1547Piotr Bagiński  †po 11-02-1873  
1548Piotr Bajkowski *około 1880 Rakowo-Czachy †  
1549Piotr Baldachowski *około 1786 †  
1550Piotr Balejko *około 1860 Szczuczyn †  
1551Piotr Balicki  †  
1552Piotr Baltazar Zaborowski *02-05-1816 Zaborowo †  
1553Piotr Banachowski *około 1895 †  
1554Piotr Banachowski  †po 14-11-1892  
1555Piotr Baranowski *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1556Piotr Baranowski  †   
1557Piotr Bargłowski *1910 †  
1558Piotr Barwikowski *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
1559Piotr Barwikowski  †  
1560Piotr Bednarski  †  
1561Piotr Biedrzycki  †przed 23-11-1816  
1562Piotr Biedrzycki  †od 26-11-1850 do 11-02-1867  
1563Piotr Biedrzycki  †21-03-1862  
1564Piotr Bielawski  †  
1565Piotr Bielski *około 1853 Mścichy †1881 Mścichy /Radziłów/  
1566Piotr Bieńkowski *około 1866 Mścichy †  
1567Piotr Bieńkowski *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
1568Piotr Bieńkowski *1910 Romany † USA  
1569Piotr Bikowski  †przed 12-11-1877  
1570Piotr Bogdan *około 1832 Bęćkowo †po 05-02-1894  
1571Piotr Bogdański *około 1903 Włochówka †  
1572Piotr Bogdański *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
1573Piotr Bogusz * Bukowo    
1574Piotr Bogusz     
1575Piotr Borawski *około 1879 Racibory †od 27-01-1925 do 24-02-1941  
1576Piotr Borawski *około 1859 Szczuczyn †  
1577Piotr Borawski *około 1840 Jambrzyki †przed 15-08-1909  
1578Piotr Borawski *około 1832 Biodry †  
1579Piotr Borawski *około 1792 Nieławice †przed 03-02-1868  
1580Piotr Borawski *około 1770 Obrytki †  
1581Piotr Borawski *29-06-1802 Nadbory †po 22-11-1859  
1582Piotr Borawski *01-02-1828 Konopki †05-02-1828 Konopki /Wąsosz/  
1583Piotr Borawski  †przed 03-11-1857   
1584Piotr Borawski  †przed 01-10-1843  
1585Piotr Borawski  †po 25-07-1847  
1586Piotr Borawski  †  
1587Piotr Borusiewicz *23-02-1934 Wąsosz †1995  
1588Piotr Borusiewicz *1902 †  
1589Piotr Boruszewicz *około 1767 †  
1590Piotr Borysiewicz *29-06-1783 Wąsosz †  
1591Piotr Borysiewicz  †przed 16-11-1822  
1592Piotr Brodowski  †  
1593Piotr Brzezicki  †po 12-01-1836  
1594Piotr Brzostowski *około 1883 Nadbory †  
1595Piotr Brzostowski *około 1840 Brzostowo †około 1873  
1596Piotr Brzostowski *około 1783 Nadbory †po 21-11-1831  
1597Piotr Brzostowski  †przed 23-11-1897  
1598Piotr Brzostowski  †po 16-02-1944  
1599Piotr Brzozowski *około 1817 Łomża †30-07-1842  
1600Piotr Brzozowski *15-10-1876 Ruda †17-10-1951 Skaje /Szczuczyn/  
1601Piotr Brzozowski  †po 24-10-1858  
1602Piotr Bucoń     
1603Piotr Budziński  †po 12-02-1827  
1604Piotr Bukowski *około 1903 Karwowo †  
1605Piotr Butlejewski  †przed 18-01-1842  
1606Piotr Bylica *około 1852 Surały †  
1607Piotr Celestyn Konopka  †  
1608Piotr Chabowski  †  
1609Piotr Chludziński  †po 19-02-1882  
1610Piotr Chludziński  †  
1611Piotr Chmielewski *około 1836 Ławsk †06-01-1855 Ławsk  
1612Piotr Chmielewski *20-11-1905 Słucz †  
1613Piotr Chmielewski  †przed 27-01-1942  
1614Piotr Chmielewski  †po 10-02-1836  
1615Piotr Chmielewski  †  
1616Piotr Chodnicki *około 1871 Żebry †  
1617Piotr Chojnowski  †przed 22-02-1890  
1618Piotr Chojnowski  †  
1619Piotr Chorosz  †po 25-11-1867  
1620Piotr Chorzelski  †od 19-02-1843 do 25-11-1848  
1621Piotr Chrapowicki  †przed 16-02-1851  
1622Piotr Chrostowski *około 1891 †  
1623Piotr Chrostowski *około 1868 Biodry †  
1624Piotr Chrostowski *około 1865 Biodry †  
1625Piotr Chrostowski *około 1838 Biodry †po 03-05-1904  
1626Piotr Chrostowski *30-06-1915 Zakrzewo †  
1627Piotr Chrostowski *05-04-1899 Dzięgiele †   
1628Piotr Chrzanowski *około 1868 Supy †  
1629Piotr Chrzanowski *około 1862 Łoje Awissa †po 10-07-1906  
1630Piotr Chrzanowski *około 1854 Karwowo †przed 27-11-1919  
1631Piotr Chrzanowski *około 1839 Mikuty †od 19-10-1897 do 21-08-1916  
1632Piotr Chrzanowski *około 1811 Supy †po 04-02-1868  
1633Piotr Chrzanowski *około 1802 Wypychy †przed 22-06-1858  
1634Piotr Chrzanowski  †przed 27-02-1865  
1635Piotr Chrzanowski  †  
1636Piotr Cichocki *około 1867 Glinki †  
1637Piotr Cichocki *28-06-1879 Wąsosz †  
1638Piotr Ciecierski *około 1859 Miastkowo †  
1639Piotr Ciecierski *około 1811 †25-01-1853 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1640Piotr Ciecierski *01-08-1864 Wąsosz †15-10-1864 Wąsosz  
1641Piotr Cieśnielewski  †po 19-02-1865  
1642Piotr Cimoch  †  
1643Piotr Cudnikowski  †po 02-03-1851  
1644Piotr Cukrowski *około 1900 Kędziorowo †  
1645Piotr Cwalina  †  
1646Piotr Cwaliński *około 1833 Cwaliny †  
1647Piotr Cypliński  †  
1648Piotr Czajko * Woźnawieś   
1649Piotr Czaplicki *około 1868 †  
1650Piotr Czaplicki *1868 Łebki Duże †po 04-02-1893  
1651Piotr Czarnecki *około 1889 Szczuczyn †  
1652Piotr Czarnecki *29-01-1901 Wilamowo †20-12-1980 Łomża /Łomża/  
1653Piotr Czarnecki *19-04-1869 Burzyn †  
1654Piotr Czyżewski *29-04-1819 Wąsosz †07-05-1819 Wąsosz   
1655Piotr Czyżewski  †13-05-1981   
1656Piotr Ćmielewski *około 1875 Radziłów †  
1657Piotr Damian Borusiewicz *14-03-1901 Wąsosz †13-04-1966 Zambrów   
1658Piotr Danowski *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
1659Piotr Danowski *28-07-1871 Sulewo Kownaty †02-03-1873 Sulewo Kownaty  
1660Piotr Danowski * Sulewo Kownaty   
1661Piotr Danowski *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
1662Piotr Danowski *01-1773 Sulewo Prusy †  
1663Piotr Danowski     
1664Piotr Dardziński  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
1665Piotr Dawidowski  †  
1666Piotr Dąbrowski *około 1877 Czachy †  
1667Piotr Dąbrowski *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1668Piotr Dąbrowski * Święcienin   
1669Piotr Dąbrowski  †przed 30-01-1917  
1670Piotr Dębiński *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
1671Piotr Dębiński  †przed 21-01-1838  
1672Piotr Dębowski *około 1842 Giełczyn †  
1673Piotr Dmochowski *około 1814 Grabowo †  
1674Piotr Dmochowski *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
1675Piotr Dmochowski * Szczytno    
1676Piotr Dmowski    
1677Piotr Dobkowski  †przed 30-09-1850  
1678Piotr Dobrenko    
1679Piotr Dobrzeniewski *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
1680Piotr Dobrzycki *około 1842 †  
1681Piotr Dobrzycki *około 1833 Przyborowo †  
1682Piotr Dobrzycki *około 1793 Rosochate †  
1683Piotr Dobrzycki *22-11-1896 Brzeźnio †  
1684Piotr Dobrzycki * Kurkowo    
1685Piotr Dobrzycki *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
1686Piotr Dobrzycki  †po 17-01-1888  
1687Piotr Dołęga *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
1688Piotr Domański  †  
1689Piotr Domasiewicz  †  
1690Piotr Domisiewicz *28-04-1875 Niećkowo †  
1691Piotr Domisiewicz *08-07-1792 Niećkowo †  
1692Piotr Domitr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
1693Piotr Domurat  †po 23-11-1813  
1694Piotr Domurat  †po 07-02-1876  
1695Piotr Dorf  †  
1696Piotr Downar *około 1819 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1697Piotr Drobiński *około 1836 Szczuczyn †  
1698Piotr Drozdowski     
1699Piotr Drzazgowski *12-09-1796 Żebry †po 28-07-1861  
1700Piotr Dubowski  †przed 24-01-1827  
1701Piotr Duda *około 1863 Kozioł †  
1702Piotr Duda *około 1827 Dudy Nadrzeczne †19-08-1861 Ławsk  
1703Piotr Dudkowski *27-06-1807 Wąsosz †05-07-1807 Wąsosz  
1704Piotr Dudkowski *01-08-1895 Wąsosz †20-12-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
1705Piotr Dudkowski  †po 08-02-1933   
1706Piotr Dybikowski *18-04-1862 Kramarzewo †16-07-1934 Kramarzewo /Wąsosz/  
1707Piotr Dymnicki  †przed 24-11-1823  
1708Piotr Dymnicki  †przed 11-11-1822  
1709Piotr Dziakiewicz  †przed 11-02-1872  
1710Piotr Dzięgielewski *około 1863 Marki †przed 08-11-1919  
1711Piotr Dzięgielewski * Sienickie †   
1712Piotr Falkowski     
1713Piotr Filipkowski *około 1878 Szlasy †przed 08-02-1926  
1714Piotr Filipkowski  †  
1715Piotr Filipkowski     
1716Piotr Franciszek Danowski *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
1717Piotr Franciszek Konopka *około 1878 Pasichy †  
1718Piotr Franciszek Konopka *02-02-1795 Okurowo †po 22-02-1879  
1719Piotr Franciszek Mieczkowski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 10-04-1877  
1720Piotr Franciszek Podchul *01-08-1920 †11-02-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1721Piotr Franciszek Sulewski *18-09-1867 Sulewo Prusy †24-09-1867 Sulewo Prusy  
1722Piotr Franciszek Wisember *około 09-1845 Słucz †  
1723Piotr Frasunkiewicz  †  
1724Piotr Gacki *około 1839 Gać †po 22-01-1894  
1725Piotr Gadomski *około 1876 Mroczki †  
1726Piotr Gadomski *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
1727Piotr Gadomski  †  
1728Piotr Gajewski * Ełk   
1729Piotr Gałecki *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
1730Piotr Gałecki  †po 14-11-1843  
1731Piotr Gałecki  †po 13-11-1837  
1732Piotr Gardocki *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
1733Piotr Gardocki *31-10-1926 Ramoty †  
1734Piotr Gardocki *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
1735Piotr Gardocki  †przed 24-02-1943  
1736Piotr Gardocki  †po 15-02-1904  
1737Piotr Gardocki  †po 08-02-1869  
1738Piotr Gardocki  †  
1739Piotr Gawecki *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1740Piotr Gedrocz *około 1875 Jedwabne †  
1741Piotr Gliński  †  
1742Piotr Głębocki *około 1840 Grajewo †po 23-04-1893  
1743Piotr Godlewski *około 1859 Marki †21-02-1897  
1744Piotr Godlewski *około 1838 Wagi †po 18-07-1898  
1745Piotr Godlewski *około 1796 †30-01-1828 Wagi /Przytuły/  
1746Piotr Godlewski * Modzele   
1747Piotr Godlewski  †od 11-11-1851 do 26-07-1854  
1748Piotr Godlewski  †  
1749Piotr Godlewski    
1750Piotr Golubiewski    
1751Piotr Gontowski *około 1858 Glinki †  
1752Piotr Gosiewski *18-01-1789 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-02-1852  
1753Piotr Gosiewski  †po 13-02-1899  
1754Piotr Gosiewski  †  
1755Piotr Górski *około 1868 Nieciki †  
1756Piotr Górski *około 1858 †  
1757Piotr Górski *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1758Piotr Górski *01-08-1867 Kramarzewo †08-06-1936 Sulewo Kownaty   
1759Piotr Górski  †po 26-09-1869  
1760Piotr Górski  †  
1761Piotr Górski     
1762Piotr Grabowski *około 1849 Grabowskie †  
1763Piotr Grabowski *29-06-1910 †09-04-1988 Niećkowo  
1764Piotr Grabowski *29-06-1780 Grabowskie †  
1765Piotr Grabowski * Dzierzbia   
1766Piotr Grajewski *około 1888 Bęćkowo †  
1767Piotr Grajewski *około 1822 Woźnawieś †  
1768Piotr Grądzki *1835 Czerwonki †  
1769Piotr Grądzki * Klimaszewnica †przed 20-11-1815  
1770Piotr Grądzki  †przed 06-08-1832  
1771Piotr Grędo *około 1866 Białaszewo †   
1772Piotr Grochulski *około 1824 Szczuczyn †po 26-11-1871  
1773Piotr Grochulski  †przed 14-01-1844  
1774Piotr Grodzicki *około 1814 Glinki †przed 03-11-1886  
1775Piotr Gromadzki  †przed 28-05-1868  
1776Piotr Gromadzki  †  
1777Piotr Grondwald z d. Grunwald *około 1900 Wąsosz †przed 1943 Wąsosz   
1778Piotr Grondwald  †  
1779Piotr Grudziński *około 1854 Mścichy †29-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/  
1780Piotr Grunwald  †od 11-06-1888 do 22-05-1921  
1781Piotr Gryguć  †  
1782Piotr Grzybowski *około 1879 Boczki †  
1783Piotr Grzymkowski *około 1881 Radziłów †   
1784Piotr Grzymkowski *około 1811 Kubra †  
1785Piotr Grzymkowski  †po 29-01-1855  
1786Piotr Grzymkowski  †  
1787Piotr Gumowski  †przed 29-09-1871  
1788Piotr Gurzęda *około 1840 Siestrzanki †przed 19-01-1897  
1789Piotr Gutowski *około 1869 Guty Podleśne †  
1790Piotr Gutowski *około 1851 Lipnik †31-10-1854 Lipnik  
1791Piotr Gutowski *około 1842 Guty †27-11-1868 Janczewko /Jedwabne/  
1792Piotr Gutowski *30-06-1906 Modzele †10-05-1939 Łomża /Wąsosz/  
1793Piotr Gutowski *29-06-1889 Przyborowo †  
1794Piotr Gutowski  †przed 28-01-1867  
1795Piotr Gutowski  †przed 11-02-1849  
1796Piotr Gwiazdowski *około 1860 Radziłów †   
1797Piotr Gwiazdowski *26-01-1907 Mścichy †   
1798Piotr Gwiazdowski  †przed 01-06-1829  
1799Piotr Gwiazdowski  †  
1800Piotr Hermanowski  †  
1801Piotr Ignaciuk * Uhowo   
1802Piotr Ignacy Rutkowski *około 1831 Rutkowskie †  
1803Piotr Ignacy Świderski *około 1833 Golanki †przed 25-02-1895  
1804Piotr Iwanowski *01-02-1887 Orlikowo †   
1805Piotr Iwanowski  †  
1806Piotr Izbicki * Ławsk   
1807Piotr Jabłoński *około 1898 Konopki par. Grajewo †  
1808Piotr Jabłoński  †  
1809Piotr Jakub Krupiński *około 1847 Łomża †  
1810Piotr Jakubczyk * Pisz   
1811Piotr Jan Goluch    
1812Piotr Jan Kondracki *około 1860 Budne †  
1813Piotr Janczewski *około 1870 Kaimy †przed 26-11-1941  
1814Piotr Janicki * Olsztyn    
1815Piotr Janiszewski  †przed 09-12-1898  
1816Piotr Janiszewski  †przed 07-11-1858  
1817Piotr Jankowski  †przed 26-02-1854  
1818Piotr Januszewski  †  
1819Piotr Jarząbek *około 1814 Sulewo Prusy †27-03-1876 Załuski /Brzeźnio/  
1820Piotr Jarząbkowski *około 1822 Chojnowo †  
1821Piotr Jasiński *około 1876 Radziłów †przed 19-01-1944  
1822Piotr Jasiński *1872 Radziłów †21-12-1934 Kramarzewo  
1823Piotr Jastrzębski  †  
1824Piotr Jawdyński *około 1814 Grabowo †  
1825Piotr Jaworowski *około 1895 Popowo †   
1826Piotr Jaworowski  †  
1827Piotr Jerzy Mścichowski * Kownatki    
1828Piotr Jeziorkowski  †  
1829Piotr Józef Cwalina *około 1851 Górskie †  
1830Piotr Jóźwik *17-01-1896 Skaje †  
1831Piotr Jóźwik *01-01-1914 Skaje †  
1832Piotr Jurczykowski *około 1871 Tarachy †  
1833Piotr Jurski *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
1834Piotr Jurski * Czachy   
1835Piotr Jurski *14-05-1916 Czachy †  
1836Piotr Jurski  †przed 31-01-1816  
1837Piotr Kaczorowski * Świdnica   
1838Piotr Kadłubowski *około 1817 Bzury †23-08-1864  
1839Piotr Kadłubowski  †po 21-11-1881  
1840Piotr Kadyszewski *około 1813 Okrasin †  
1841Piotr Kalinowski *około 1863 Mocarze †  
1842Piotr Kalinowski *około 1853 Bzury †od 21-11-1904 do 30-01-1912  
1843Piotr Kalinowski *około 1840 Wąsosz †  
1844Piotr Kalinowski *około 1816 Modzele †  
1845Piotr Kalinowski *około 1811 Radziłów †   
1846Piotr Kalinowski *około 1809 Augustów †13-12-1876 Wąsosz  
1847Piotr Kalinowski *23-02-1817 Wąsosz †20-03-1850  
1848Piotr Kalinowski * Szymany    
1849Piotr Kalinowski  †  
1850Piotr Kalinowski    
1851Piotr Kaliszewski *około 1901 Warszawa †07-09-1949 Wąsosz  
1852Piotr Kamiński *około 1835 Chrzanowo †  
1853Piotr Kamiński *28-06-1809 Obrytki †17-03-1850 Obrytki /Wąsosz/  
1854Piotr Kamiński  †przed 12-09-1870  
1855Piotr Kamiński  †  
1856Piotr Kamiński  †  
1857Piotr Kania  †12-09-1898  
1858Piotr Kapica *około 1877 Znoski †  
1859Piotr Karpicz    
1860Piotr Karwowski *około 1887 Klimaszewnica †  
1861Piotr Karwowski *około 1856 Święcienin †  
1862Piotr Karwowski *około 1813 Stryjaki †po 27-02-1854  
1863Piotr Karwowski *18-10-1903 Karwowo †  
1864Piotr Karwowski  †po 13-02-1832  
1865Piotr Karwowski  †  
1866Piotr Kazimierz Grzegorz Wądołowski *około 1786 Koniecki par. Wizna †po 24-11-1857  
1867Piotr Kiełczewski *około 1843 Gnatowo †po 04-02-1902  
1868Piotr Kiełczewski *około 1827 Łempice †po 28-01-1884  
1869Piotr Kiełczewski *20-05-1787 †przed 22-07-1849  
1870Piotr Kiełczewski  †przed 07-02-1900  
1871Piotr Kisielewski  †przed 23-11-1847  
1872Piotr Klepadło  †przed 11-02-1885  
1873Piotr Klimaszewski * Supy   
1874Piotr Klimaszewski *około 1861 Supy †  
1875Piotr Klimaszewski *około 1814 Wąsosz †  
1876Piotr Kłodkowski  †po 19-06-1910  
1877Piotr Koliszczyk *około 1793 Janczewo †od 13-10-1844 do 02-03-1862  
1878Piotr Kołakowski  †  
1879Piotr Komosiński *około 1797 Ławsk †od 22-02-1852 do 02-08-1855  
1880Piotr Komosiński *23-02-1897 Wąsosz †23-01-1964 Komosewo /Wąsosz/  
1881Piotr Konopka *około 1905 Grajewo †  
1882Piotr Konopka *około 1881 Rupin †  
1883Piotr Konopka *około 1865 Konopki-Białystok †  
1884Piotr Konopka *około 1839 Konopki Tłuste †po 15-02-1909  
1885Piotr Konopka * Wysokie Małe   
1886Piotr Konopka *11-03-1926 Jaki †05-09-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
1887Piotr Konopka  †przed 31-01-1842  
1888Piotr Konopka  †przed 02-05-1880  
1889Piotr Konopka  †po 22-01-1861  
1890Piotr Konopka  †09-06-1903 Marki  
1891Piotr Konopka  †  
1892Piotr Konopka  †  
1893Piotr Kopańczyk z d. Kopański *około 1868 Mikołajka †  
1894Piotr Kopańczyk *około 1842 Dobrzyjałowo †  
1895Piotr Korytkowski *około 1891 Pluty †15-09-1962 Pluty  
1896Piotr Korzeniecki *około 1856 Wąsosz †16-06-1899 Wąsosz  
1897Piotr Kosiński  †przed 06-02-1859  
1898Piotr Kosobudzki *około 1838 Bzury †19-02-1917 Bzury /Wąsosz/  
1899Piotr Kotlewski  †  
1900Piotr Kotowski *około 1811 Kotówek †przed 23-11-1858  
1901Piotr Kotowski *około 1810 †15-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
1902Piotr Kotowski  †przed 19-02-1849  
1903Piotr Kowalczuk z d. Kowalczul  †  
1904Piotr Kownacki *około 1833 Czachy †po 29-01-1894  
1905Piotr Kozikowski *około 1867 Karwowo †  
1906Piotr Kozikowski *około 1839 Koziki †  
1907Piotr Kozikowski *około 1834 Dębówka †po 19-11-1894  
1908Piotr Kozłowski *około 1827 Ławsk †  
1909Piotr Kozłowski *około 1797 Zakrzewo †od 18-11-1851 do 16-12-1853  
1910Piotr Kozłowski *1864 Wąsosz †02-12-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1911Piotr Kozłowski  †przed 29-08-1827  
1912Piotr Kozłowski  †po 08-02-1825  
1913Piotr Kozłowski  †od 22-11-1809 do 05-11-1834  
1914Piotr Kraiński  †przed 29-01-1895  
1915Piotr Kraiński  †przed 26-11-1894  
1916Piotr Krajewski  †przed 22-05-1849  
1917Piotr Krajewski  †przed 07-02-1826  
1918Piotr Kręciewski    
1919Piotr Krupa    
1920Piotr Krysiewicz * Łomża   
1921Piotr Kryszpin *około 1878 Obrytki †  
1922Piotr Ksepka  †przed 23-05-1892  
1923Piotr Kucharski * Grudziewszczyzna   
1924Piotr Kuczewski *1896 Kramarzewo †15-06-1945 Kędziorowo   
1925Piotr Kuczyński *02-07-1786 †od 17-02-1841 do 13-02-1854   
1926Piotr Kuczyński  †przed 27-01-1861  
1927Piotr Kuczyński  †po 26-12-1934  
1928Piotr Kuczyński  †  
1929Piotr Kuferski *około 1893 Obrytki †  
1930Piotr Kukowski *około 1832 Romany †przed 04-09-1856  
1931Piotr Kukowski  †po 27-11-1882  
1932Piotr Kuleszczyk  †18-11-1900 Bożejewo  
1933Piotr Kulikowski *około 1898 Zalesie †29-09-1919 Zalesie /Wąsosz/  
1934Piotr Kulikowski *około 1875 Zalesie †20-01-1933 Łempice  
1935Piotr Kulikowski *około 1858 Racibory †przed 04-02-1925  
1936Piotr Kulikowski *około 1840 †przed 27-10-1896  
1937Piotr Kulikowski *1907 †  
1938Piotr Kupiecki *około 1863 Niećkowo †po 16-02-1914  
1939Piotr Kupiecki  †od 22-11-1815 do 25-11-1827  
1940Piotr Kur *około 1820 Pęchratka †po 06-02-1865  
1941Piotr Kura * Brzesko   
1942Piotr Kurkowski * Olsztyn    
1943Piotr Kurzątkowski  †przed 27-11-1894  
1944Piotr Kurzątkowski  †przed 02-02-1920  
1945Piotr Kurzątkowski  †  
1946Piotr Kuźmiński  †przed 19-10-1885  
1947Piotr Kwiatkowski *około 1788 †  
1948Piotr Kwiatkowski  †23-04-1840  
1949Piotr Ladziński *około 1817 Łojki par. Białaszewo †przed 27-11-1899  
1950Piotr Ladziński *około 1776 †14-12-1841 Wąsosz  
1951Piotr Ladziński *08-09-1906 Wąsosz †  
1952Piotr Laskowski * Kramarzewo    
1953Piotr Laskowski * Biodry   
1954Piotr Laskowski  †  
1955Piotr Laskowski  †  
1956Piotr Laszczkowski *około 1865 Klimaszewnica †  
1957Piotr Laszczkowski  †przed 25-11-1812  
1958Piotr Lawendowski *około 1828 †19-07-1836 Kucze Małe  
1959Piotr Lemański *około 1862 Dzierzbia †  
1960Piotr Lendo  †  
1961Piotr Leopold Zalewski *05-07-1850 Zalesie †03-08-1929 Żebry   
1962Piotr Leosiewski *około 1857 Mocarze †  
1963Piotr Lesiewicz *około 1830 Wizna †  
1964Piotr Lewicki  †  
1965Piotr Lewoński *około 1811 Wąsosz †  
1966Piotr Liberadzki *około 1830 Radziłów †po 03-02-1892  
1967Piotr Lipiński *około 1867 Bęćkowo †  
1968Piotr Lipiński *około 1861 Biodry †  
1969Piotr Lipiński  †po 18-02-1901  
1970Piotr Lipski *około 1864 Mścichy †  
1971Piotr Lipski  †  
1972Piotr Liszewski  †  
1973Piotr Lusiński *około 1845 Kupiski †  
1974Piotr Ładyżyński *24-02-1885 Wizna †  
1975Piotr Łaguna *29-10-1905 Kędziorowo †27-06-1941 Calais   
1976Piotr Łaguna *24-11-1868 Borzymy †01-03-1950 Zalesie /Wąsosz/  
1977Piotr Łaguna *1779 Stawiane †11-07-1812 Stawiane  
1978Piotr Łaguna    
1979Piotr Łajewski  †od 10-02-1850 do 26-02-1854  
1980Piotr Łapiński *około 1822 Ciemnoszyje †23-04-1856  
1981Piotr Łempicki *około 1807 †19-10-1810 Koniecki /Wąsosz/  
1982Piotr Łempicki *30-06-1890 Bagienice †   
1983Piotr Łempicki *29-06-1736 Bagienice †   
1984Piotr Łempicki *25-06-1806 Sulewo Prusy †28-06-1806 /Wąsosz/   
1985Piotr Łempicki *25-02-1933 Jaki †2012  
1986Piotr Łempicki *23-02-1898 Sulewo Kownaty †16-04-1969 Pisz /Wąsosz/   
1987Piotr Łempicki *19-05-1909 Wąsosz †po 10-01-1943   
1988Piotr Łempicki *19-04-1871 Bagienice †   
1989Piotr Łempicki *12-01-1936 Sienickie †18-11-2006 Ełk /Ełk/   
1990Piotr Łempicki     
1991Piotr Łempicki *10-05-1902 Zalesie †12-05-1944 Zalesie   
1992Piotr Łepkowski *około 1882 †przed 29-09-1941  
1993Piotr Łepkowski *około 1832 Lipnik †od 28-02-1888 do 03-02-1903  
1994Piotr Łepkowski *21-02-1893 Modzele †09-12-1948 Modzele  
1995Piotr Łepkowski  †po 14-11-1881  
1996Piotr Łepkowski  †  
1997Piotr Łepkowski  †  
1998Piotr Łojewski *około 1877 Łoje Grężki †przed 22-02-1927  
1999Piotr Łojewski *około 1847 Łoje Grężki †19-03-1881  
2000Piotr Łojewski  †po 26-11-1890  
2001Piotr Łomotowski *około 1858 Przytuły †  
2002Piotr Łoniewski  †po 28-01-1918  
2003Piotr Łosewski *około 1817 Sojczyn †  
2004Piotr Łosiewicz  †  
2005Piotr Łoś *10-01-1981 †28-02-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
2006Piotr Maciej Chrostowski *około 1823 Wagi †przed 02-1886  
2007Piotr Maciejak *około 1849 Poryte †  
2008Piotr Majewski *około 1825 Orlikowo †przed 02-02-1890  
2009Piotr Makowski *04-01-1900 Wąsosz †13-04-1982 Grozimy  
2010Piotr Makowski  †przed 26-01-1857  
2011Piotr Makowski  †przed 11-02-1851  
2012Piotr Maleszewski  †  
2013Piotr Malewski  †przed 04-11-1868  
2014Piotr Malinowski  †przed 17-02-1903  
2015Piotr Malinowski  †po 07-03-1848  
2016Piotr Malinowski  †  
2017Piotr Marczykowski *około 13-03-1886 Wąsosz †18-03-1886 Wąsosz  
2018Piotr Marczykowski *20-06-1888 Wąsosz †od 04-02-1936 do 11-07-1972  
2019Piotr Marek Koniecko *24-04-1902 †28-12-1982 Grozimy /Wąsosz/  
2020Piotr Markowski *około 1840 Wąsosz †25-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
2021Piotr Markwart *około 1833 Bożejewo †  
2022Piotr Matejkowski  †przed 18-02-1827  
2023Piotr Matejkowski  †po 24-01-1826  
2024Piotr Maurycy Karwowski *około 1845 Sokoły †po 16-04-1913  
2025Piotr Mazurkiewicz  †przed 19-05-1851  
2026Piotr Merski *około 1854 Przechody †  
2027Piotr Merski  †  
2028Piotr Michnowski *około 1785 †  
2029Piotr Mieczkowski *około 1899 †  
2030Piotr Mieczkowski *około 1880 Łempice †05-02-1946 Łempice  
2031Piotr Mieczkowski *około 1872 Mieczki †21-03-1944 Mieczki /Przytuły/  
2032Piotr Mieczkowski *około 1859 Łoje Awissa †04-12-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
2033Piotr Mieczkowski *1909 Łempice †24-01-1960 Łempice /Wąsosz/  
2034Piotr Mieczkowski *16-01-1882 Łempice †po 12-02-1941  
2035Piotr Mieczkowski  †przed 19-01-1858  
2036Piotr Mieczkowski  †przed 18-02-1857  
2037Piotr Mieczkowski  †przed 09-11-1841  
2038Piotr Mieczkowski  †  
2039Piotr Mieczkowski  †  
2040Piotr Mierzejewski  †  
2041Piotr Migos *około 1889 Żurobice †  
2042Piotr Mikucki *około 1901 Mikuty †  
2043Piotr Mikucki *około 1826 †przed 09-02-1892  
2044Piotr Mikucki * Ramoty   
2045Piotr Mikulski *około 1793 Kapice †przed 23-02-1862  
2046Piotr Milewski *około 1883 Jeziorko †   
2047Piotr Milewski *około 1835 Niedźwiedzkie †  
2048Piotr Milewski *około 1816 Mocarze †  
2049Piotr Milewski  †po 20-02-1849  
2050Piotr Miłosek  †przed 01-02-1928  
2051Piotr Mioduszewski *około 1901 †  
2052Piotr Mioduszewski  †przed 23-01-1865  
2053Piotr Mirkowski  †przed 19-11-1848  
2054Piotr Misztal     
2055Piotr Młodzianowski * Netta   
2056Piotr Młynarczyk *około 1805 Ławsk †przed 05-01-1888  
2057Piotr Mocarski *około 1872 Bartki †  
2058Piotr Mocarski *około 1812 Rutkowskie †po 19-11-1861  
2059Piotr Mocarski *około 1795 Rutkowskie †20-03-1839  
2060Piotr Mocarski *06-07-1889 Karwowo †  
2061Piotr Mocarski  †02-06-1834  
2062Piotr Moczydłowski * Wąsosz   
2063Piotr Modzelewski *około 1904 Bzury †  
2064Piotr Modzelewski *około 1879 Stawiane †przed 02-06-1943  
2065Piotr Modzelewski *około 1866 Modzele †  
2066Piotr Modzelewski *około 1831 Ławsk †08-12-1880 Ławsk /Wąsosz/  
2067Piotr Modzelewski *około 1823 Grabowo †przed 30-01-1893  
2068Piotr Modzelewski *około 1808 †od 15-01-1854 do 07-02-1864  
2069Piotr Modzelewski * Ełk   
2070Piotr Modzelewski  †od 18-11-1832  
2071Piotr Modzelewski  †  
2072Piotr Mordasiewicz *około 1848 Radziłów †przed 24-01-1898  
2073Piotr Mordasiewicz *24-04-1909 Radziłów †  
2074Piotr Mościcki    
2075Piotr Mroczkowski *około 1819 Wojsławy †przed 22-01-1883  
2076Piotr Mroczkowski *około 1789 Wierciszewo †  
2077Piotr Mroczkowski  †przed 01-03-1824  
2078Piotr Mrozowicz *około 1838 Chyliny †od 09-02-1886 do 12-02-1912  
2079Piotr Mrówka  †przed 30-01-1854  
2080Piotr Mścichowski    
2081Piotr Murawski *około 1847 Grozimy †  
2082Piotr Murawski *około 1825 Pieniążki †przed 20-01-1879  
2083Piotr Myszkowski *28-11-1904 Wąsosz †24-03-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2084Piotr N  †  
2085Piotr Nagóski  †  
2086Piotr Narewski  †przed 27-10-1868  
2087Piotr Nerkowski *1909 †  
2088Piotr Nerkowski  †  
2089Piotr Nerkowski    
2090Piotr Niebrzydowski *około 1878 Kumelsk †  
2091Piotr Niebrzydowski *około 1866 Mroczki †po 16-02-1938  
2092Piotr Niebrzydowski *26-06-1781 Wojsławki †  
2093Piotr Niebrzydowski *18-10-1868 Danowo †  
2094Piotr Niebrzydowski *14-12-1907 Stawiane †10-05-1987 Stawiane /Wąsosz/  
2095Piotr Niebrzydowski * Niebrzydy   
2096Piotr Niecikowski     
2097Piotr Niedźwiedzki *około 1897 Modzele †   
2098Piotr Niedźwiedzki *około 1878 Niedźwiedzkie †przed 07-1937  
2099Piotr Niedźwiedzki *około 1855 Przechody †  
2100Piotr Niedźwiedzki *około 1815 †29-09-1855 Barany  
2101Piotr Niedźwiedzki  †  
2102Piotr Nienałtowski *1762 †   
2103Piotr Nienałtowski  †   
2104Piotr Nienałtowski  †   
2105Piotr Nieradko *około 1836 Okrasin †po 13-06-1893  
2106Piotr Nieradko * Radziłów   
2107Piotr Nierwiński * Siestrzanki †od 10-10-1830 do 18-11-1832   
2108Piotr Nietupski  †  
2109Piotr Nikonowicz  †przed 04-05-1931  
2110Piotr Nowicki *około 1774 Łękowo †  
2111Piotr Obiedziński    
2112Piotr Obrycki  †15-03-1835  
2113Piotr Ogonowski  †  
2114Piotr Okulewicz *około 1866 Niedźwiadna †  
2115Piotr Olszewski *około 1880 Turczyn †  
2116Piotr Olszewski *około 1869 Kowalewo †  
2117Piotr Olszewski *około 1852 Marki †  
2118Piotr Olszewski *04-12-1902 Czerwonki †  
2119Piotr Olszewski  †po 17-11-1891  
2120Piotr Ołdakowski *około 1856 Wąsosz †23-01-1934  
2121Piotr Ołdakowski *około 1847 Wąsosz †przed 20-08-1904  
2122Piotr Ołdakowski  †  
2123Piotr Orłowski *około 1860 Wojsławy †po 13-01-1919  
2124Piotr Orłowski *około 1831 Kapice †  
2125Piotr Orłowski *15-08-1802 Stawiski †po 22-10-1870  
2126Piotr Orłowski  †od 20-02-1854 do 23-11-1862  
2127Piotr Orzechowski    
2128Piotr Ostatkiewicz  †przed 25-07-1870  
2129Piotr Ostrowski *21-10-1810 Wąsosz †12-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/   
2130Piotr Ośliński  †przed 06-02-1849  
2131Piotr Ośliński  †po 30-01-1831  
2132Piotr Ożarowski *około 1902 Szostaki †  
2133Piotr Palasiewicz *około 1866 Karwowo †  
2134Piotr Pasierb  †  
2135Piotr Paweł Danowski *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
2136Piotr Paweł Danowski *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2137Piotr Paweł Dąbrowski *około 1853 Okół †  
2138Piotr Paweł Gardocki *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2139Piotr Paweł Grądzki *około 06-1800 Nieławice †przed 21-11-1853  
2140Piotr Paweł Kuć *około 1871 Wizna †po 06-02-1929  
2141Piotr Paweł Kulesza *około 1866 Wizna †  
2142Piotr Paweł Łojewski *około 1868 Supy †przed 13-03-1945  
2143Piotr Paweł Łojewski *29-06-1883 Mikuty †   
2144Piotr Paweł Markowski *około 1836 Wąsosz †08-01-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2145Piotr Paweł Moczydłowski *30-06-1900 Wąsosz †23-07-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2146Piotr Paweł Mroczkowski *30-06-1800 Wojsławy †19-07-1802 Wojsławy  
2147Piotr Paweł Ołdakowski *02-06-1897 Wąsosz †17-11-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
2148Piotr Paweł Rostkowski *około 1904 Rydzewo-Pieniążek †  
2149Piotr Paweł Sulewski *29-06-1858 Zalesie †25-07-1858 Zalesie  
2150Piotr Paweł Tocicki *około 1831 Szostaki †przed 03-03-1886  
2151Piotr Paweł Zakrzewski *19-11-1844 Wojsławy †15-02-1889 Wojsławy  
2152Piotr Pawluk  †  
2153Piotr Pawłowski * Szczuczyn    
2154Piotr Pawłowski *17-01-1932 Godlewo †14-12-1932 Godlewo  
2155Piotr Perkowski z d. Petkowski  †  
2156Piotr Perkowski  †od 12-11-1906 do 12-1909  
2157Piotr Perzanowski  †  
2158Piotr Pętkowski ?  †przed 10-1896  
2159Piotr Pieńczykowski *około 1903 Karwowo †  
2160Piotr Pieńczykowski *około 1841 Bzury †  
2161Piotr Pieńczykowski  †od 26-10-1829 do 12-11-1832  
2162Piotr Pieńczykowski    
2163Piotr Pieńkowski *około 1912 Pluty †przed 09-1946  
2164Piotr Pieńkowski *około 1776 †20-09-1826 Kucze Małe /Jedwabne/  
2165Piotr Pietrzyk  †przed 09-10-1864  
2166Piotr Piotrkowski  †przed 07-09-1889  
2167Piotr Piotrowski *około 1891 Surały †  
2168Piotr Piotrowski *około 1866 Bronaki-Pietrasze †  
2169Piotr Pisański  †po 25-02-1895  
2170Piotr Pisynko  †po 13-02-1888  
2171Piotr Piszczatowski  †przed 20-08-1929  
2172Piotr Piwko *około 1879 Grabowskie †  
2173Piotr Pliszka  †przed 11-11-1812  
2174Piotr Płochocki *około 1811 Łempice †19-07-1856 Łempice  
2175Piotr Płon  †po 17-02-1873  
2176Piotr Płoński  †01-09-1855  
2177Piotr Płoskiewicz  †przed 07-02-1826  
2178Piotr Podchul *około 1865 Barany †od 22-02-1914 do 02-06-1926  
2179Piotr Pogorzelski *około 1874 Doliwy †  
2180Piotr Polakowski *około 1880 †  
2181Piotr Polakowski *około 1865 Przytuły †  
2182Piotr Polakowski *16-01-1900 Podliszewo par. Rajgród †  
2183Piotr Polakowski *15-10-1881 Wąsosz †27-06-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
2184Piotr Polewczak    
2185Piotr Polkowski *około 1836 Kąty †  
2186Piotr Polkowski * Radziłów   
2187Piotr Polkowski  †przed 02-03-1835  
2188Piotr Poniatowski *około 1883 Kosówka †  
2189Piotr Poniatowski  †przed 22-02-1909  
2190Piotr Popowski  †  
2191Piotr Potęga  †przed 23-11-1862  
2192Piotr Pruszko *około 1808 Wizna †po 14-02-1887  
2193Piotr Pruszyński *około 1830 Żebry †po 03-02-1880  
2194Piotr Przechocki *około 1862 Marianki †21-01-1946 Ławsk  
2195Piotr Przechocki *około 1837 Pieńki †po 23-02-1903  
2196Piotr Przedworski *około 1872 Bzury †po 31-01-1921  
2197Piotr Przestrzelski *około 1892 Sośnia †  
2198Piotr Przestrzelski *około 1872 Chyliny †  
2199Piotr Przestrzelski *około 1841 Kaimy †po 17-10-1905  
2200Piotr Przestrzelski *około 1831 Kaimy †po 12-02-1877  
2201Piotr Przestrzelski *około 1828 Kąty †po 18-02-1896  
2202Piotr Przestrzelski *około 1819 Bartki †po 24-01-1885  
2203Piotr Przestrzelski  †przed 21-12-1913  
2204Piotr Przestrzelski  †przed 10-02-1852  
2205Piotr Przestrzelski  †przed 01-1825  
2206Piotr Przestrzelski  †po 12-02-1849  
2207Piotr Przestrzelski  †po 09-02-1897  
2208Piotr Przestrzelski  †  
2209Piotr Przyborowski *około 1900 †10-05-1945  
2210Piotr Puchnowski z d. Pachnowski *około 1821 †po 25-02-1895  
2211Piotr Radziwon *około 1776 †23-10-1827   
2212Piotr Radziwon  †przed 16-02-1835  
2213Piotr Rakowski * Wilamowo   
2214Piotr Ramotowski *około 1897 †  
2215Piotr Ramotowski *około 1896 †  
2216Piotr Ramotowski *25-06-1798 Orlikowo †26-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
2217Piotr Ramotowski     
2218Piotr Ramotowski    
2219Piotr Rawa *około 1914 Bagienice †   
2220Piotr Renkiewicz *około 1825 Mścichy †07-07-1894 Mścichy /Radziłów/  
2221Piotr Rogiński *około 31-07-1945 Lipnik †04-08-1945 Lipnik /Szczuczyn/  
2222Piotr Rogiński *16-02-1802 Brzozowa Wólka †po 26-02-1865  
2223Piotr Rogiński  †przed 26-02-1865  
2224Piotr Rogowski *około 1851 Supy †  
2225Piotr Rogowski *około 1830 Brychy †14-03-1873  
2226Piotr Rogowski  †po 18-11-1823  
2227Piotr Rolczyk  †przed 20-09-1815  
2228Piotr Romanowicz *około 1807 †  
2229Piotr Romanowicz  †  
2230Piotr Romanowski *około 1831 Tajenko †po 13-02-1882  
2231Piotr Rostkowski *około 1812 Janczewko †  
2232Piotr Rostkowski  †przed 14-06-1832  
2233Piotr Rostkowski  †  
2234Piotr Rozwadowski *około 1873 Przytuły †05-08-1943 Przytuły /Przytuły/   
2235Piotr Rozwadowski *około 1796 Siestrzanki †przed 14-02-1841   
2236Piotr Rozwadowski  †przed 26-11-1849  
2237Piotr Ruchała  †  
2238Piotr Rutkiewicz *około 1821 Wąsosz †po 01-09-1885  
2239Piotr Rutkowski *około 1807 Rutkowskie †  
2240Piotr Ryczanowski *około 1879 Konopki-Białystok †  
2241Piotr Rydelek *około 1835 Kamińskie †po 25-01-1892  
2242Piotr Rydelek *21-05-1860 Łubiane †  
2243Piotr Rydzewski *około 1904 Jurzec Szlachecki †  
2244Piotr Rydzewski *około 1776 †  
2245Piotr Rydzewski     
2246Piotr Rydzewski  †po 20-02-1854  
2247Piotr Rynkiewicz *31-05-1910 Mścichy †23-07-1991 Grajewo /Radziłów/  
2248Piotr Rzadkowski *około 1817 Okrasin †  
2249Piotr Sadowski *około 1877 Sośnia †  
2250Piotr Sakowski *20-07-1920 Ciemianka †12-07-1993 Stare Juchy  
2251Piotr Samełko *około 1777 Ławsk †15-10-1832 Ławsk  
2252Piotr Sawicki *28-01-1901 Czarnówek †   
2253Piotr Sendrowski  †po 07-02-1893  
2254Piotr Serena *około 1848 Białaszewo †od 22-11-1886 do 21-02-1898  
2255Piotr Sieniawski *około 1790 †przed 08-1823 /Romany/  
2256Piotr Sienicki *około 1798 †06-11-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
2257Piotr Sienicki *około 1792 †  
2258Piotr Sienicki * Czerwonki   
2259Piotr Sienicki  †  
2260Piotr Sienkiewicz  †przed 07-02-1860  
2261Piotr Sienkiewicz  †po 22-02-1946  
2262Piotr Sierakowski *około 1822 Sienickie †przed 15-10-1888  
2263Piotr Sikorski * Surały    
2264Piotr Sikorski *około 1795 Bronowo †od 07-11-1859 do 04-01-1861  
2265Piotr Sikorski *20-05-1779 Wąsosz †08-08-1833 Wąsosz  
2266Piotr Skarżyński  †  
2267Piotr Skrodzki *około 1866 Konopki-Białystok †przed 16-02-1914  
2268Piotr Skrodzki *19-05-1900 Surały †  
2269Piotr Skrodzki  †po 21-11-1870  
2270Piotr Skrodzki  †po 06-02-1900  
2271Piotr Skrodzki  †po 05-08-1889  
2272Piotr Skrodzki  †  
2273Piotr Słowikowski *około 12-1872 Kaimy †30-03-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2274Piotr Smoliński *około 1888 Kędziorowo †05-1952  
2275Piotr Smoliński *02-01-1909 Kędziorowo †  
2276Piotr Sobolewski *około 1865 Mścichy †02-08-1923  
2277Piotr Sobolewski *27-01-1884 Gackie †  
2278Piotr Sokołowski *około 1871 †03-08-1896  
2279Piotr Sokołowski  †przed 26-02-1816  
2280Piotr Sokołowski  †przed 18-02-1941  
2281Piotr Sokołowski  †po 09-11-1808  
2282Piotr Sokołowski  †  
2283Piotr Sosnowski * USA   
2284Piotr Stanisławski *około 1829 Siestrzanki †  
2285Piotr Staniszewski  †po 20-01-1846  
2286Piotr Staniszewski  †po 14-11-1843  
2287Piotr Stankiewicz  †  
2288Piotr Starzyński  †po 27-11-1838  
2289Piotr Stec  †przed 24-11-1926  
2290Piotr Stefanowicz *około 1919 Kędziorowo †07-02-1920 Kędziorowo /Wąsosz/   
2291Piotr Stefanowicz *około 1828 Żebry †po 22-10-1877  
2292Piotr Stefanowski    
2293Piotr Stefańczyk    
2294Piotr Stepnowski *23-01-1909 Jambrzyki †21-02-1969 Jambrzyki /Szczuczyn/  
2295Piotr Stromski  †  
2296Piotr Stypułkowski  †  
2297Piotr Sulewski *około 1787 †29-09-1791 Zaborowo  
2298Piotr Sulewski *około 12-1882 Guty †17-08-1883 Guty   
2299Piotr Sulewski *około 06-1872 Sulewo Kownaty †29-10-1872 Sulewo Kownaty   
2300Piotr Sulewski *31-07-1771 Sulewo Prusy †04-01-1777  
2301Piotr Sulewski *24-06-1798 Zaborowo †06-06-1832  
2302Piotr Sulewski *24-06-1794 †01-07-1794 Zaborowo  
2303Piotr Sulewski *18-05-1840 Zaborowo †po 30-05-1881  
2304Piotr Sulewski *01-07-1783 Sulewo Prusy †08-07-1786 Sulewo Prusy  
2305Piotr Sulewski * Sulewo Prusy †przed 01-06-1821  
2306Piotr Sulewski  †od 15-02-1817 do 28-10-1820  
2307Piotr Suliński  †od 03-02-1833 do 29-02-1840  
2308Piotr Supiński *około 1849 Kleszcze †  
2309Piotr Supiński *około 01-1913 Supy †29-06-2010 Łomża /Przytuły/   
2310Piotr Supiński  †przed 27-10-1879  
2311Piotr Supiński  †przed 27-05-1844  
2312Piotr Szczawiński *około 1788 Zanklewo †  
2313Piotr Szczepankowski *około 1828 Wąsosz †06-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2314Piotr Szczuka *około 1869 Olszewo par. Romany †  
2315Piotr Szczuka  †03-09-1904  
2316Piotr Szczygieł    
2317Piotr Szelągowski  †  
2318Piotr Szemborowski *06-1882 Wąsosz †07-07-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
2319Piotr Szklarzewski  †po 07-09-1879  
2320Piotr Szkodziński  †po 29-04-1912  
2321Piotr Szleszyński *około 1886 Cedry †po 06-02-1929  
2322Piotr Szleszyński *około 1804 Szlasy †19-10-1832  
2323Piotr Szleszyński  †  
2324Piotr Szleszyński  †  
2325Piotr Szmit     
2326Piotr Sznajder *około 1884 Żebry †  
2327Piotr Szuela *1901 Konopki †  
2328Piotr Szulc  †  
2329Piotr Szumowski  †  
2330Piotr Szydłowski *około 1838 Mocarze †  
2331Piotr Szyłak *22-03-1917 Kędziorowo †19-05-1996 /Wąsosz/   
2332Piotr Szymanowski *około 08-1884 Zalesie †13-02-1886 Zalesie /Wąsosz/   
2333Piotr Szymanowski    
2334Piotr Szymanowski  †od 23-02-1817 do 22-02-1835  
2335Piotr Szymanowski  †  
2336Piotr Szymkiewicz  †po 03-02-1875  
2337Piotr Szymkiewicz  †  
2338Piotr Śmiarowski *około 1868 Grzymki †  
2339Piotr Świątkowski  †  
2340Piotr Świderski *około 1897 †  
2341Piotr Świderski *około 1885 Czyżewo †  
2342Piotr Świderski *około 1848 Sulewo Prusy †17-09-1918 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2343Piotr Świderski *około 1830 Łosewo †  
2344Piotr Świderski * Łosewo †przed 01-02-1824  
2345Piotr Świderski  †po 18-02-1824  
2346Piotr Świderski  †po 09-02-1820  
2347Piotr Święciński *około 08-1887 †13-05-1889 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2348Piotr Święszkowski *około 1863 †  
2349Piotr Święszkowski  †przed 26-02-1840  
2350Piotr Tarnacki *około 1897 †07-08-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
2351Piotr Tarnacki *28-06-1867 Wąsosz †po 29-10-1927  
2352Piotr Tarnacki * Łempice    
2353Piotr Tarnacki *01-04-1928 Kędziorowo †11-01-1998 /Wąsosz/  
2354PIotr Tarnacki  †po 29-04-1993  
2355Piotr Teodor Gardocki *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2356Piotr Tokarzewski *około 1815 Karwowo †od 24-11-1863 do 26-01-1869  
2357Piotr Tomaszczyk  †20-12-1884  
2358Piotr Tomaszewski *około 1821 Rydzewo-Pieniążek †po 03-02-1902  
2359Piotr Tomaszewski  †przed 03-11-1819  
2360Piotr Truszkowski *24-06-1886 Niedźwiedzkie †  
2361Piotr Truszkowski  †  
2362Piotr Truszkowski  †  
2363Piotr Trzaska *około 1844 Supy †20-01-1886 Supy  
2364Piotr Trzonkowski  †przed 24-11-1861  
2365Piotr Trzonkowski  †od 01-05-1824 do 20-01-1835  
2366Piotr Turos  †  
2367Piotr Turowski  †  
2368Piotr Twardowski *1907 Goniądz †09-05-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2369Piotr Tyborowski  †  
2370Piotr Typiński  †20-12-1854  
2371Piotr Tyszkiewicz  †przed 25-09-1831  
2372Piotr Ustanczuk  †przed 12-11-1809  
2373Piotr Walejewski *około 1802 Budne †po 16-10-1848  
2374Piotr Wardziuk  †  
2375Piotr Wasilewski *około 1866 Barany †przed 04-02-1930  
2376Piotr Wasilewski  †po 21-01-1818  
2377Piotr Waszkiewicz *około 1867 Szczuczyn †  
2378Piotr Wądołowski *około 1862 Koniecki †przed 30-07-1929  
2379Piotr Wejdo  †przed 10-02-1896  
2380Piotr Wejs *około 1885 Romany †  
2381Piotr Werner *około 1875 Klimaszewnica †po 23-06-1923  
2382Piotr Werner *około 07-1852 Żebry †08-01-1854 Żebry  
2383Piotr Wesołowski *29-06-1929 Kieljany †23-02-1930 Kieljany  
2384Piotr Wesołowski  †  
2385Piotr Wesołowski  †  
2386Piotr Wicik  †od 05-02-1855 do 16-11-1868  
2387Piotr Wierciszewski *około 1843 Makowskie †po 20-02-1900  
2388Piotr Wierciszewski *około 1838 Brzostowo †po 30-06-1902  
2389Piotr Wierciszewski *około 1791 Makowskie †po 07-03-1859  
2390Piotr Wierciszewski  †po 21-02-1859  
2391Piotr Wierzbicki  †po 28-11-1899  
2392Piotr Wierzbowski *około 07-1842 Mieszołki †  
2393Piotr Wiktor Pieńkowski *około 1816 Pieniążki †  
2394Piotr Wiszowaty *około 1863 Świdry Podleśne †  
2395Piotr Wiszowaty *około 1798 Michny †25-04-1832  
2396Piotr Wiszowaty *około 1755 †po 14-11-1815  
2397Piotr Wiśniewski *około 1847 Wyłudzin †  
2398Piotr Wiśniewski *około 1842 Siestrzanki †po 25-02-1908   
2399Piotr Wiśniewski *około 1821 Osowiec †od 16-02-1874 do 19-01-1891  
2400Piotr Wiśniewski *około 1803 Ruś par. Wyszonki †po 27-02-1854  
2401Piotr Wiśniewski *około 1797 Świdry †po 21-02-1856  
2402Piotr Wiśniewski  †od 16-01-1837 do 29-07-1838  
2403Piotr Wiśniewski  †  
2404Piotr Wiśniewski  †  
2405Piotr Włodkowski *około 1906 †  
2406Piotr Włost *około 1804 Szczuczyn †przed 27-02-1859  
2407Piotr Wojciech Jurski *około 1873 Czachy †  
2408Piotr Wojciechowski  †przed 13-11-1838  
2409Piotr Wojno  †  
2410Piotr Wojsław *około 1858 Surały †  
2411Piotr Wojsław *około 1823 Kownatki †16-03-1897 Konopki /Wąsosz/  
2412Piotr Wojsław *około 1753 †29-10-1803 Obrytki  
2413Piotr Wojsław *29-04-1845 Wojsławy †10-07-1848 Wojsławy  
2414Piotr Wolanowski    
2415Piotr Wójcicki  †przed 11-06-1928  
2416Piotr Wróblewski  †02-01-1844  
2417Piotr Wszeborowski *około 1879 †  
2418Piotr Wykowski  †  
2419Piotr Wyłuda *około 1852 Szczuczyn †  
2420Piotr Wyłuda  †od 08-07-1832 do 25-11-1850  
2421Piotr Wysocki  †po 22-01-1912  
2422Piotr Wyszomirski  †przed 31-08-1886  
2423Piotr Zabłocki *około 1859 Ciemianka †  
2424Piotr Zaborowski *około 1777 Zaborowo †przed 03-02-1836   
2425Piotr Zaborowski *około 05-1856 Suwałki †  
2426Piotr Zaborowski  †przed 19-11-1877  
2427Piotr Zacharzewski *około 1866 Niedźwiadna †  
2428Piotr Zacharzewski *około 1843 Mocarze †  
2429Piotr Zając  †przed 06-11-1859  
2430Piotr Zajączkowski *około 1837 Siestrzanki †od 30-01-1888 do 21-02-1898  
2431Piotr Zakrzewski *29-04-1822 Lipnik †  
2432Piotr Zakrzewski *15-05-1830 Wojsławy †  
2433Piotr Zakrzewski *06-10-1890 Przytuły †   
2434Piotr Zakrzewski *02-08-1852 Wojsławy †14-10-1852 Wojsławy  
2435Piotr Zakrzewski  †przed 13-02-1889  
2436Piotr Zalenski *około 1875 Bagińskie †  
2437Piotr Zalewski *około 1863 Ruda †  
2438Piotr Zalewski *około 1862 Radziłów †  
2439Piotr Zalewski *około 1860 Radziłów †  
2440Piotr Zalewski *około 1833 Zalesie †   
2441Piotr Zalewski *około 1829 Słucz †po 31-01-1910  
2442Piotr Zalewski *około 1825 Ruda †  
2443Piotr Zalewski *około 1823 †24-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2444Piotr Zalewski *około 1815 Szlasy †po 13-02-1888  
2445Piotr Zalewski *21-02-1803 Zalesie †17-02-1835   
2446Piotr Zalewski     
2447Piotr Zalewski * Czachy   
2448Piotr Zalewski *1910 Szlasy †  
2449Piotr Zalewski * Kownatki   
2450Piotr Zalewski  †przed 30-01-1945  
2451Piotr Zalewski  †przed 08-05-1842  
2452Piotr Załęcki * Toczyłowo   
2453Piotr Zambrowski  †przed 21-01-1842  
2454Piotr Zamojski *około 1911 Szwelczyn †16-12-1933 Szwelczyn /Wąsosz/  
2455Piotr Zamojski *14-02-1895 Skaje †  
2456Piotr Zasuński  †po 22-04-1883  
2457Piotr Zawadzki *około 1862 Mścichy †  
2458Piotr Zawadzki  †przed 28-11-1854  
2459Piotr Zawadzki  †przed 10-02-1830  
2460Piotr Zdanowicz *około 1857 Kapice †  
2461Piotr Zdanowicz *około 1828 Ławsk †po 14-02-1898  
2462Piotr Zdanowicz * Kapice †  
2463Piotr Zdanowicz  †27-06-1853  
2464Piotr Zieliński *około 1876 Ławsk †20-05-1878 Ławsk  
2465Piotr Zieliński *około 1831 Mieszołki †  
2466Piotr Zieliński *26-01-1911 Kędziorowo †25-03-1976 Kędziorowo /Wąsosz/   
2467Piotr Zieliński  †przed 19-02-1870  
2468Piotr Zieliński  †30-11-1868 Szczuczyn  
2469Piotr Zielony  †  
2470Piotr Ziemkowski *około 1814 Ciemnoszyje †24-12-1843  
2471Piotr Złotocha  †przed 13-02-1928  
2472Piotr Zyskowski *około 1889 Szymany †  
2473Piotr Zyskowski  †od 16-02-1836 do 29-04-1854  
2474Piotr Zyskowski  †  
2475Piotr Żebrowski  †po 26-01-1880  
2476Piotr Żelechowski *około 1863 Korytki †  
2477Piotr Żmijewski  †przed 30-10-1831  
2478Piotr Żmijewski  †przed 04-02-1856  
2479Piotr Żochowski *około 1827 Wierciszewo †  
2480Piotr Żubrowski    
2481Piotr Żukowski *1902 †11-03-1961 Radziłów /Radziłów/  
2482Piotr Żukowski  †przed 20-02-1898  
2483Piotr Żukowski  †po 23-01-1872  
2484Piotr Żurawski *1856 Wąsosz †01-03-1938 Wąsosz  
2485Pius Dubikowicz  †po 23-10-1843  
2486Pius Tomaszewski  †  
2487Placyda Anna Mocarska z d. Chrzanowska *około 1836 Małachowo †po 05-07-1904  
2488Placyda Brzostowska z d. Gacka *około 1857 Biodry †  
2489Placyda Chludzińska *30-10-1860 Rostki par. Romany †  
2490Placyda Chylińska z d. Rogowska *około 1842 Pieńki †  
2491Placyda Chylińska z d. Rogowska  †po 25-02-1884  
2492Placyda Gardocka z d. Karwowska *około 1846 Brychy †01-12-1906 Mocarze /Burzyn/  
2493Placyda Gardocka z d. Górska *około 1834 Chrostowo †01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
2494Placyda Gardocka *około 1852 Gardoty †09-10-1856 Gardoty /Romany/  
2495Placyda Grabowska z d. Karwowska *około 1860 Wagi †od 29-05-1917 do 14-12-1931  
2496Placyda Grądzka z d. Rogowska *około 1830 Brychy †  
2497Placyda Karwowska z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †10-03-1887 Boguszki  
2498Placyda Klimaszewska *około 1872 †10-09-1874 Trzaski /Przytuły/  
2499Placyda Lipska z d. Rogowska  †po 19-02-1903  
2500Placyda Łojewska z d. Szyjka *około 1847 Pluty †  
2501Placyda Ramotowska z d. Karwowska *około 1879 Boguszki †  
2502Placyda Rogowska z d. Szleszyńska *około 1862 Szlasy †  
2503Placyda Rogowska z d. Kalinowska *19-06-1852 Brychy †  
2504Placyda Rogowska z d. Godlewska *około 1837 Wagi †  
2505Placyda Rogowska *około 11-1840 Mikuty †przed 01-05-1899  
2506Placyda Romanowska z d. Koszykowska *około 1835 Czachy †  
2507Placyda Szymanowska z d. Karwowska  †przed 10-1885  
2508Placyda Zambrowska z d. Sulewska *31-01-1854 Zaborowo †  
2509Polikarp Chrzanowski *około 1826 Godlewo †po 06-02-1901  
2510Polikarp Kierznowski *około 1815 Radziłów †23-03-1850 Radziłów /Radziłów/  
2511Polikarp Kulikowski *18-02-1848 Żebry †  
2512Prokop Pawłowicz  †  
2513Prosper Franciszek Dzięgielewski *około 1847 Kurki †przed 09-05-1922  
2514Protazy Świderski  †przed 20-01-1815  
2515Prter Waring    
2516Przemysław Antoni Drobiński * Kudłaczewo    
2517Przemysław Grzymała * Łomża    
2518Przemysław Heynar * Gdańsk    
2519Przemysław Kowalewski     
2520Przemysław Marzec     
2521Przemysław Mieczkowski    
2522Przemysław Rogowski     
2523Przemysław Święcikowski *18-02-1965 Szczecin †16-11-1997 Szczecin  
2524Pulcheria Getek z d. N  †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl