Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]2549

1Pantaleon Niecikowski  †od 28-11-1843 do 27-01-1845  
2Paulin Dmochowski *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
3Paulin Dobkowski  †po 02-04-1934  
4Paulin Filipkowski *około 1845 Żebry †po 26-02-1889  
5Paulin Gardocki *około 1862 Kiełcze-Kopki †  
6Paulin Gosiewski *24-06-1886 Łojki par. Białaszewo †  
7Paulin Jan Nienałtowski *23-04-1857 Małachowo †   
8Paulin Jan Zakrzewski *17-06-1890 Rydzewo-Pieniążek †21-04-1967 Kownatki /Wąsosz/   
9Paulin Kosmaczewski *około 1890 Radziłów †  
10Paulin Łada *około 1893 Księże Pole †  
11Paulin Łempicki *24-12-1855 Święcienin †po 14-12-1912  
12Paulin Łukasik  †  
13Paulin Modzelewski *około 1864 Grajewo †  
14Paulin Suszyński *około 1866 †po 19-11-1912  
15Paulin Świderski  †po 03-03-1930  
16Paulin Trześniewski  †14-01-1883  
17Paulin Wiszowaty  †  
18Paulin Wiszowaty  †  
19Paulina (Apolonia) Olszewska z d. Weronko *około 1888 Karasiewo †  
20Paulina (Julianna) Grabowska z d. Czarnecka *około 1861 Bęćkowo †22-06-1889 Kownatki  
21Paulina (Karolina) Zamirowska z d. Orłowska *około 1842 Wólka Piaseczna †  
22Paulina Adelajda Wądołowska z d. Romanowska *około 1831 Szczuczyn †po 10-02-1887  
23Paulina Aniela Zawistowska z d. Modzelewska *07-01-1848 Modzele †  
24Paulina Anna Surawska z d. Chrostowska *około 1839 Niedźwiedzkie †26-11-1893 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
25Paulina Antonina Dąbrowska z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †po 23-11-1909  
26Paulina Antonina Konopka z d. Bukowska *około 1861 Borawskie †od 05-02-1901 do 14-02-1911  
27Paulina Antonina Laszczkowska z d. Sarnacka *około 1848 Ławsk †14-04-1881 Ławsk  
28Paulina Antonina Mogielnicka z d. Laskowska *około 1830 Biodry †25-04-1895 Brzostowo /Burzyn/  
29Paulina Anzel z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
30Paulina Bagińska *około 1869 Przyborowo †  
31Paulina Bagińska z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
32Paulina Bagińska z d. Dąbrowska  †  
33Paulina Bagińska *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
34Paulina Bagińska z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
35Paulina Bagińska *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
36Paulina Bagińska z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
37Paulina Bagińska z d. Grzybowska  †  
38Paulina Bagińska *01-07-1860 Sulewo Prusy †07-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
39Paulina Bagińska *24-06-1838 Bagienice †  
40Paulina Balwina Borawska *24-03-1840 Konopki †  
41Paulina Bałdyga z d. Bukowska *około 1871 Białaszewo †  
42Paulina Banachowska z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
43Paulina Baranowska z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
44Paulina Barbara Konopka z d. Górska  †po 03-02-1890  
45Paulina Barwikowska z d. Wszeborowska *około 1866 Wszebory †16-05-1941 Glinki /Słucz/  
46Paulina Barwikowska z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
47Paulina Benedykta Nienałtowska *21-04-1851 Małachowo †   
48Paulina Biedrzycka z d. Świderska *około 1841 Chełchy †od 10-06-1903 do 04-06-1912  
49Paulina Biedrzycka z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
50Paulina Bieńkowska z d. Kraińska *około 1898 Okrasin †  
51Paulina Bieńkowska z d. Karwowska  †  
52Paulina Bieńkowska z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
53Paulina Bieńkowska z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
54Paulina Blaszko z d. Podchul *około 1875 Barany †  
55Paulina Blusiewicz z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
56Paulina Bobrowska z d. Kondracka  †  
57Paulina Bogusławska z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
58Paulina Borawska z d. Trzaska  †  
59Paulina Borawska z d. Mikucka *około 1894 Możdżenie †  
60Paulina Borawska *17-04-1870 Konopki †  
61Paulina Borawska z d. Czerwonka *około 1859 Czerwonki †przed 07-1894  
62Paulina Borawska z d. Kosmowska *około 1865 Bęćkowo †przed 01-05-1928  
63Paulina Borzymowska z d. Bagińska  †po 26-11-1900  
64Paulina Bożko ? z d. Mnich  †  
65Paulina Brajczewska z d. Nienałtowska *około 1830 Drogoszewo †   
66Paulina Brzóska z d. Wróblewska *około 1876 Chełchy †  
67Paulina Brzóska z d. Skrodzka  †po 30-09-1942  
68Paulina Budzińska *około 1877 Kudłaczewo †14-05-1892 Kudłaczewo /Wąsosz/  
69Paulina Bukowska z d. Czarnowska *około 1835 Guty par. Wąsosz †po 19-02-1878  
70Paulina Bzura z d. Szleszyńska *około 1830 Czachy †02-01-1862 Janczewko /Jedwabne/  
71Paulina Chalamońska z d. Truszkowska *około 1838 Guty †przed 01-1908  
72Paulina Chałustowska  †1890 /Radziłów/  
73Paulina Cherubin z d. Witek  †  
74Paulina Chmielewska z d. Ruszczyk *około 1858 Sojczynek †  
75Paulina Chmielewska z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
76Paulina Chodnicka *12-11-1865 Możdżenie †  
77Paulina Chrostowska z d. Staszewska *około 1884 Rostki par. Romany †  
78Paulina Chrostowska z d. Zalewska *około 1846 Radziłów †po 14-02-1898  
79Paulina Chrostowska z d. Karwowska *około 1865 Pieńki †przed 08-1930  
80Paulina Chrostowska z d. Przestrzelska *około 1835 Kąty †20-01-1902 Biodry /Burzyn/  
81Paulina Chrostowska z d. Karwowska *08-11-1867 Wypychy †   
82Paulina Chrzanowska *około 1861 †08-02-1865 Brzostowo /Burzyn/  
83Paulina Chrzanowska z d. Rogowska  †przed 07-02-1888  
84Paulina Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1855 Danowo †przed 19-11-1901  
85Paulina Chrzanowska z d. Rogińska *około 1803 †po 18-05-1879  
86Paulina Chylińska z d. Małachowska *około 1854 Wiszowate †po 06-02-1912  
87Paulina Chylińska z d. Kalinowska *około 1832 Czachy †30-09-1849  
88Paulina Ciborowska  †po 26-11-1907  
89Paulina Ciborowska z d. Piszczatowska  †09-09-1906 Nowe Grabowo  
90Paulina Cichocka *około 23-01-1874 Wąsosz †30-01-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
91Paulina Ciecierska z d. Wietoska *około 1863 Modzele †19-09-1931 Modzele /Wąsosz/  
92Paulina Cimoch z d. Bagińska *około 1850 Rydzewo Szlacheckie †od 25-01-1904 do 06-06-1945  
93Paulina Cimochowska *28-07-1885 Zalesie †07-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
94Paulina Ciszewska z d. Okrasińska  †  
95Paulina Cwalina z d. Mocarska *około 1864 Karwowo †  
96Paulina Cybula z d. Dziakiewicz  †  
97Paulina Cybula z d. Kisielewska *około 1876 Sojczyn Grądowy †27-09-1946 Wąsosz  
98Paulina Czajkowska z d. Maliszewska (Sokołowska)  †po 14-09-1858  
99Paulina Czarnowska z d. Dobrzycka *około 1863 Borawskie †przed 08-11-1924  
100Paulina Czerkies z d. Godlewska *około 1861 Wąsosz †po 09-06-1919  
101Paulina Czyżewska z d. Solińska *1828 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/   
102Paulina Danowska z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †  
103Paulina Danowska z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
104Paulina Dawidowska z d. Maciorowska  †po 14-11-1945  
105Paulina Dawidowska  †po 03-03-1930  
106Paulina Dąbkowska z d. Kossakowska  †  
107Paulina Dąbrowska z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
108Paulina Dąbrowska z d. Jabłonowska  †od 19-02-1895 do 06-02-1899  
109Paulina Długołęcka z d. Bartnicka *około 1865 †  
110Paulina Długołęcka *około 12-1866 Bęćkowo †04-05-1869 Bęćkowo  
111Paulina Dmoch z d. Wiktorowicz *1903 †   
112Paulina Dmochowska z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
113Paulina Dmochowska z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
114Paulina Dmochowska *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
115Paulina Dobkowska z d. Jankowska  †po 02-04-1934  
116Paulina Dobrzycka z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
117Paulina Dobrzycka z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
118Paulina Dobrzyniewska z d. Gryszkiewicz  †  
119Paulina Dołęga z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
120Paulina Downar z d. Szulc *około 1880 Wąsosz †22-10-1905 Niedźwiadna  
121Paulina Drobińska z d. Godlewska  †po 21-11-1932 /Wąsosz/  
122Paulina Drzazgowska z d. Szymanowska *około 1864 Modzele †  
123Paulina Dubikowska z d. Lipińska *około 1878 Trzaski †  
124Paulina Duzik *28-06-1859 Wąsosz †  
125Paulina Dworakowska z d. Łapińska  †przed 12-11-1900  
126Paulina Dybikowska *25-01-1852 Kramarzewo †27-09-1853 Kramarzewo /Wąsosz/  
127Paulina Dymko z d. Sosnowska *około 1872 Słucz †  
128Paulina Dzięgielewska *1882 Nieciki †1885 Nieciki /Słucz/  
129Paulina Dzięgielewska z d. Serena *około 1880 Białaszewo †  
130Paulina Dzięgielewska z d. Czerwonka *23-05-1917 Czerwonki †  
131Paulina Ekstowicz z d. Górska *około 1854 Mroczki †  
132Paulina Enik *23-09-1849 Niedźwiedzkie †  
133Paulina Filipkowska z d. Truszkowska  †  
134Paulina Filipkowska z d. Ramotowska *około 1829 Kubrzany †przed 22-11-1897  
135Paulina Filipkowska z d. Żebrowska *około 1850 Przyborowo †przed 10-11-1896  
136Paulina Filipkowska z d. Zelkowska  †  
137Paulina Filipowicz z d. Lusińska *około 1838 Kupiski †  
138Paulina Filter z d. Marks  †przed 05-02-1894  
139Paulina Filter z d. Marks  †  
140Paulina Gałecka z d. Łuba  †po 26-11-1889  
141Paulina Gałecka  †  
142Paulina Gardocka z d. Sulkowska *około 1862 Skroda Mała †  
143Paulina Gardocka z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
144Paulina Główczyńska z d. Szleszyńska *około 1862 Barzykowo †  
145Paulina Godlewska z d. Wiśniewska  †od 23-11-1874 do 28-04-1912  
146Paulina Godlewska *około 1849 Modzele †przed 10-1879  
147Paulina Godlewska *26-06-1867 Zalesie †   
148Paulina Godlewska z d. Ożarowska  †przed 11-08-1936  
149Paulina Godlewska z d. Sulewska *22-03-1859 Zalesie †od 14-08-1902 do 13-01-1908   
150Paulina Gontowska z d. Wiśniewska  †  
151Paulina Gontowska z d. Jakubowska  †  
152Paulina Gosiewska z d. Kamińska *około 1859 Klimaszewnica †po 01-03-1890  
153Paulina Gosiewska z d. Kozikowska *około 1836 Święcienin †07-02-1906 Łojki par. Białaszewo  
154Paulina Górska z d. Wiszowata  †  
155Paulina Górska  †po 21-01-1895  
156Paulina Górska  †przed 17-01-1908  
157Paulina Grabowska z d. Święczkowska *około 1852 Chełchy †  
158Paulina Grajewska z d. Janczewska *1818 Trzcianne †  
159Paulina Grądzka z d. Mikucka  †przed 08-02-1899  
160Paulina Grądzka z d. Modzelewska *około 1874 Przytuły †  
161Paulina Gromadzka z d. Filipkowska  †przed 01-1926  
162Paulina Gulska z d. Kossakowska  †  
163Paulina Gutowska z d. Wesołowska *około 1901 Szostaki †  
164Paulina Gutowska z d. Dobrzycka *około 1874 Zabiele †  
165Paulina Gutowska z d. Ptaszyńska *około 1860 Lachowo †po 10-02-1909  
166Paulina Gutowska z d. Zielińska *około 03-1855 Skaje †  
167Paulina Gutowska z d. Jagodzińska *około 1866 Wąsosz †  
168Paulina Gutowska z d. Polkowska *około 1876 Kownatki †po 19-11-1924  
169Paulina Gutowska z d. Wińkowska  †po 16-07-1929  
170Paulina Iwanowska z d. Żelechowska  †przed 10-1867  
171Paulina Iwanowska z d. Zalewska *07-10-1882 Kucze Małe †po 04-04-1954   
172Paulina Jabłońska z d. Wróblewska *około 1875 Brzeźnio †  
173Paulina Jabłońska z d. Mrozicka *około 1834 Jambrzyki †przed 07-06-1880  
174Paulina Jaczyńska z d. Brzóska *około 1864 Chełchy †  
175Paulina Jaczyńska z d. Kisiel  †po 23-01-1934  
176Paulina Jagodzińska z d. Żmijewska  †po 19-02-1884  
177Paulina Jamińska z d. Rutkowska  †po 14-06-1944  
178Paulina Jankowska z d. Grądzka *około 1848 Łoje Grężki †  
179Paulina Jastrzębska z d. Babińska  †  
180Paulina Jaśkowska z d. Rogowska *1873 Modzele †przed 27-01-1920  
181Paulina Jaśkowska *21-10-1870 Wąsosz †28-10-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
182Paulina Jaśkowska *22-03-1886 Wąsosz †  
183Paulina Jurska z d. Sokołowska  †po 04-02-1902  
184Paulina Jurska z d. Rogowska  †  
185Paulina Just z d. Szmitka *około 1865 Kossaki †  
186Paulina Kaczyńska z d. Górska  †po 06-03-1905  
187Paulina Kalinowska z d. Wierciszewska *około 1857 Gackie †  
188Paulina Kalinowska z d. Chmielewska *około 1831 †05-02-1901 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
189Paulina Kalinowska z d. Turczyńska *około 1864 Niećkowo †przed 10-1897  
190Paulina Kalinowska z d. Dąbrowska *około 1880 †po 27-06-1952  
191Paulina Kamalska z d. Wilczewska *1863 Przytuły †po 10-02-1909  
192Paulina Kamińska z d. Grabowska *około 1855 Modzele †06-01-1900 Szczuczyn  
193Paulina Kania z d. Ruszczyk *około 1860 Sojczyn-Borowy †28-05-1905 Przechody /Białaszewo/  
194Paulina Kania z d. Wyszyńska *około 1848 Rajgród †  
195Paulina Karwowska z d. Gutowska  †  
196Paulina Karwowska z d. Borawska *około 1862 Borawskie †  
197Paulina Karwowska z d. Mogielnicka *około 1887 Brzostowo †  
198Paulina Karwowska z d. Rożeńska *około 1844 Danówek †od 02-02-1902 do 30-01-1912  
199Paulina Karwowska z d. Szczep *około 1842 Sieburczyn †  
200Paulina Karwowska z d. Chrzanowska *około 1815 Wypychy †od 07-02-1869 do 08-11-1881   
201Paulina Karwowska z d. Kulikowska  †przed 09-02-1885  
202Paulina Karwowska z d. Łochowska *około 1863 Klimaszewnica †  
203Paulina Karwowska z d. Chmielewska  †  
204Paulina Kaszeta z d. Sobieska *około 1850 Jambrzyki †po 25-11-1907  
205Paulina Katarzyna Świderska z d. Karwowska *około 1896 Zaborowo †30-06-1952 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
206Paulina Kierznowska z d. Popławska *około 1862 Bęćkowo †  
207Paulina Kisielewska z d. Pachucka  †  
208Paulina Klimaszewska z d. Wygnalska  †  
209Paulina Klimaszewska z d. Karwowska *około 1849 Mikuty †  
210Paulina Klimaszewska z d. Górska  †przed 08-02-1893  
211Paulina Klimaszewska z d. Załuska *około 1843 Ostrowik †24-07-1868  
212Paulina Klimaszewska *25-01-1843 Bagienice †19-04-1844 Bagienice /Wąsosz/  
213Paulina Kobryńska z d. Trzaska *około 1872 Brzostowo †  
214Paulina Komosińska z d. Kuczyńska *10-03-1911 †03-03-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
215Paulina Koniecko z d. Ziemkiewicz *około 1913 Klimaszewnica †  
216Paulina Konopka z d. Sulewska *około 1859 Borawskie †po 21-02-1911  
217Paulina Konopka z d. Truszkowska  †  
218Paulina Konopka z d. Kurkowska *1854 Jaki †od 26-02-1900 do 04-1907  
219Paulina Konopka z d. Dzięgielewska *około 1885 Dzięgiele †  
220Paulina Konopka z d. Rutkowska *około 1873 Kamianki †  
221Paulina Konopka z d. Kurkowska *około 1861 Konopki †po 23-11-1921  
222Paulina Konopka z d. Chrzanowska *około 1852 Konopki †27-09-1940 Konopki /Wąsosz/  
223Paulina Konopka z d. Obrycka  †po 01-05-1899  
224Paulina Konopka *17-04-1857 Koniecki †  
225Paulina Kornela Polkowska z d. Chrostowska *około 1852 Brodowo †  
226Paulina Kosmaczewska z d. Niedźwiedzka  †  
227Paulina Kotlewska z d. Wykowska  †  
228Paulina Kowalewska *01-1854 Bzury †07-02-1854 Bzury /Wąsosz/  
229Paulina Kownacka z d. Święcińska *około 1845 Gutki †  
230Paulina Kozikowska z d. Karwowska  †przed 26-11-1927  
231Paulina Kozikowska z d. Bukowska *około 1878 Karwowo †  
232Paulina Kozikowska z d. Gromadzka  †po 19-02-1884  
233Paulina Kozłowska z d. Jaworowska *około 1879 †po 22-05-1921  
234Paulina Kozłowska z d. Orłowska  †  
235Paulina Kozłowska z d. Cybulska *około 1852 Guty †po 15-11-1901  
236Paulina Kraińska z d. Sobocińska *około 1864 †  
237Paulina Krasińska z d. Przekopowska  †po 03-03-1919  
238Paulina Krygier z d. Rózio *około 1892 Bzury †15-05-1946 Niećkowo  
239Paulina Kuczewska z d. Robaczyńska *około 1844 Wąsosz †  
240Paulina Kuczyńska z d. Budzińska *około 1856 Obrytki †13-10-1896 Mazewo /Niedźwiadna/  
241Paulina Kuklińska z d. German *około 1862 Jedwabne †  
242Paulina Kukowska z d. Kuczyńska *około 1859 Płochowo †16-11-1904  
243Paulina Kumelska z d. Grądzka  †  
244Paulina Kuna z d. Karska (Kargiel)  †po 03-08-1872  
245Paulina Kurzątkowska z d. Mościcka *około 1890 Makowskie †  
246Paulina Kurzątkowska z d. Sokołowska  †przed 15-02-1898  
247Paulina Kurzątkowska z d. Grzymkowska  †po 12-02-1939  
248Paulina Kurzątkowska z d. Mogielnicka *około 1867 Brzostowo †04-10-1914 Mocarze  
249Paulina Kuźmińska z d. Chełmińska *25-01-1859 Wąsosz †15-12-1938 Świdry /Wąsosz/  
250Paulina Ladzińska z d. Paszkowska *około 1871 Łękowo †przed 22-10-1924  
251Paulina Ladzińska z d. Jakubowska *około 1882 Wąsosz †16-08-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
252Paulina Laskowska z d. Siedlecka *około 1878 Siestrzanki †  
253Paulina Laskowska z d. Wiśniewska  †po 03-02-1931  
254Paulina Lejman z d. Zyskowska *około 1862 Kapice †  
255Paulina Leszczewska z d. Kozikowska *około 1851 Święcienin †przed 28-06-1938  
256Paulina Leszczyńska z d. Malinowska  †po 15-02-1904  
257Paulina Leszczyńska z d. Ciecierska *21-01-1858 Danowo †po 18-02-1917  
258Paulina Lipska z d. Serba *około 1828 Kubra †  
259Paulina Ludwika Bieńkowska z d. Chrzanowska *około 1839 Białaszewo †18-04-1875  
260Paulina Ludwika Rogowska z d. Ożarowska *około 1829 Rutkowskie †od 09-11-1895 do 06-11-1905   
261Paulina Łada z d. Kamińska ?  †  
262Paulina Ładyżyńska z d. Iwanowska *około 1877 Zanklewo †  
263Paulina Łaguna z d. Tyszka *około 1835 Kurki †25-06-1904 Kurki /Niedźwiadna/  
264Paulina Łajewska z d. Kuczyńska *około 1871 Wólka Piaseczna †  
265Paulina Łaszczuk z d. Jakubowska *około 1845 Pieniążki †  
266Paulina Ławska z d. Frączkowska *około 1858 Milewo †  
267Paulina Łempicka *13-01-1888 Święcienin †  
268Paulina Łempicka z d. Toczyłowska *około 1817 †  
269Paulina Łempicka *16-10-1860 Sulewo Kownaty †11-07-1866 Sulewo Kownaty   
270Paulina Łuba z d. Boć  †  
271Paulina Maciejewska z d. Skarżyńska *28-08-1872 Wąsosz †  
272Paulina Maciora z d. Wasilewska *około 1851 Glinki †  
273Paulina Maciorowska z d. Zyskowska *18-09-1872 Rakowo †po 26-11-1935  
274Paulina Makosiewicz z d. Kraińska *około 1833 Pawełki †  
275Paulina Makowska z d. Mrówka *13-06-1886 Łojki par. Białaszewo †28-08-1964 Białaszewo /Białaszewo/  
276Paulina Makowska z d. Karwowska *około 1862 Brzostowo †po 10-02-1926  
277Paulina Maleszewska z d. Porowska *około 1859 Mieczki †po 01-07-1912  
278Paulina Malinowska z d. Lipińska *około 1875 Mocarze †  
279Paulina Malinowska z d. Ladzińska *28-06-1843 Wąsosz †  
280Paulina Małz z d. Kruszyńska (Krupa)  †po 22-07-1922  
281Paulina Marczykowska z d. Korzeniecka *około 1868 Wąsosz †06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
282Paulina Marczykowska z d. Ciecierska *14-01-1871 Wąsosz †30-03-1935  
283Paulina Marianna Bagińska z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
284Paulina Markowska z d. Wyszyńska  †po 02-03-1901  
285Paulina Masłowska z d. Obrycka  †po 30-01-1912  
286Paulina Mateuszczyk z d. Domurat *około 1834 Wizna †  
287Paulina Mieczkowska z d. Chrzanowska *około 1862 Supy †22-07-1886  
288Paulina Mieczkowska z d. Karwowska *około 1860 Karwowo-Polki †  
289Paulina Mieczkowska z d. Sokołowska *około 1844 Czaple †po 15-01-1895  
290Paulina Mieczkowska z d. Mroczkowska *około 1871 Borawskie †  
291Paulina Mieczkowska z d. Kotlewska  †przed 11-02-1952  
292Paulina Miklińska z d. Godlewska  †po 19-07-1899  
293Paulina Mikucka z d. Malinowska *około 1872 Surały †  
294Paulina Milewska z d. Wądołowska *około 1850 Koniecki par. Wizna †  
295Paulina Milewska z d. Kosmaczewska *około 1834 Radziłów †  
296Paulina Milewska z d. Wądołowska  †po 24-11-1896  
297Paulina Milewska z d. Górska *około 05-1871 Milewo †  
298Paulina Miodus z d. Kamf *około 1845 Czarnówek †  
299Paulina Mocarska z d. Gutowska *około 1852 Janczewko †  
300Paulina Mocarska z d. Truszkowska  †przed 12-1894  
301Paulina Modzelewska z d. Jaczyńska *około 1865 Jaki †   
302Paulina Modzelewska z d. Bukowska *około 1878 Karwowo †  
303Paulina Modzelewska z d. Sulewska *około 1828 Grądy Małe †po 03-03-1886  
304Paulina Modzelewska z d. Staniszewska *około 1850 Ławsk †po 23-01-1905  
305Paulina Mogielnicka z d. Karwowska *około 1866 Boguszki †14-03-1901 Brzostowo  
306Paulina Mroczek z d. Moniuszko  †  
307Paulina Mroczkowska z d. Załuska *około 1856 Niedźwiedzkie †po 21-02-1911  
308Paulina Mroczkowska z d. Darwicka *około 1867 Konopki †przed 06-1931  
309Paulina Mroczkowska z d. Sutkowska *15-01-1885 Kramarzewo †02-01-1963 Kownatki /Wąsosz/  
310Paulina Mrozowicz z d. Porowska *17-04-1868 Pluty †12-03-1920 Chyliny /Burzyn/  
311Paulina Mrówka z d. Borawska *około 1859 Święcienin †  
312Paulina Mścichowska z d. Obrycka *około 1871 Karwowo †przed 09-1904  
313Paulina Mścichowska z d. Kurkowska *około 1864 Zalesie †   
314Paulina Najda z d. Malewska *około 1888 Rostki par. Jedwabne †  
315Paulina Nerkowska z d. Bronakowska *około 1872 Wąsosz †  
316Paulina Niebrzydowska  †1890 Jaki /Słucz/  
317Paulina Niebrzydowska z d. Konopka *około 06-1845 Chełchy †po 23-09-1903  
318Paulina Niebrzydowska z d. Ramotowska *11-02-1861 Lipnik †po 03-07-1917  
319Paulina Niecikowska z d. Wronczewska  †  
320Paulina Niecikowska z d. Sulewska *około 1850 Borawskie †po 17-05-1920  
321Paulina Niecikowska z d. Skrodzka  †  
322Paulina Nietupska z d. Jóźwik *około 02-1844 Antonia †po 15-04-1918  
323Paulina Niewodowska z d. Czajewska  †po 26-02-1889  
324Paulina Obiedzińska z d. Białobrzeska  †od 31-01-1870 do 03-05-1898  
325Paulina Obrycka *1874 Skroda Wielka †  
326Paulina Okurowska z d. Niebrzydowska *około 1820 Szymany †03-01-1865   
327Paulina Olkowska z d. Szeborowska *około 1822 Ławsk †  
328Paulina Olkowska z d. Sulewska *około 1824 Sulewo Kownaty †05-01-1875   
329Paulina Olszewska z d. Zduńczyk  †po 23-11-1909  
330Paulina Olszewska z d. Wydra  †  
331Paulina Olszewska z d. Mróz *24-01-1855 Wąsosz † Wąsosz  
332Paulina Ołdakowska *około 1861 Wąsosz †07-03-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
333Paulina Orłowska z d. Nieradko *około 1835 Okrasin †przed 11-09-1894  
334Paulina Orłowska z d. Kozłowska *około 06-1853 Bęćkowo †po 30-05-1898  
335Paulina Orłowska z d. Walendzik *około 07-1847 Guty †26-05-1869  
336Paulina Orłowska z d. Opońska *około 1860 †15-05-1943 Kazachstan  
337Paulina Osiecka *25-01-1859 Kędziorowo †  
338Paulina Ostapkowicz z d. Kuczyńska  †  
339Paulina Ostrowska z d. Modzelewska *15-12-1863 Wąsosz †przed 04-1903   
340Paulina Palasiewicz z d. Kraińska *około 1869 Orlikowo †  
341Paulina Pasoń z d. Kamińska  †po 14-09-1896  
342Paulina Pawłowska z d. Borawska *około 1864 Karwowo par. Jedwabne †05-02-1914 Chyliny /Burzyn/  
343Paulina Perzanowska z d. Olender  †  
344Paulina Pieńkowska z d. Łojewska *około 1830 Łoje †  
345Paulina Pieńkowska z d. Włodkowska  †po 06-02-1910  
346Paulina Pieńkowska z d. Grabowska *około 1851 Czerwonki †po 08-02-1893  
347Paulina Pietrzykowska z d. Blaud *około 1888 Świdry †  
348Paulina Piotrkowska z d. Piotrowska *08-08-1843 Dołęgi †  
349Paulina Piotrowska z d. Szrejter  †po 12-02-1889  
350Paulina Piotrowska z d. Remiszewska *około 1861 Janczewo †  
351Paulina Piotrowska z d. Bocianowska  †  
352Paulina Piskorska z d. Dzięgielewska *19-06-1838 Lipnik †  
353Paulina Piwko z d. Gałecka *około 1866 Czarnówek †po 24-09-1906  
354Paulina Płochocka z d. Witkowska *około 08-1848 Czaple †po 22-02-1911  
355Paulina Podbielska z d. Jóźwik *około 1867 Skaje †po 25-02-1924  
356Paulina Podbielska z d. Niedźwiedzka *27-08-1904 Kownatki †28-10-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
357Paulina Polkowska z d. Turłoj  †przed 21-11-1865  
358Paulina Poniatowska z d. Sienkiewicz  †po 05-02-1912  
359Paulina Popiołek z d. Dąbrowska *około 1890 Karwowo par. Jedwabne †po 13-01-1919  
360Paulina Popławska z d. Danowska  †  
361Paulina Potocka z d. Biernacka  †przed 13-02-1888  
362Paulina Przechocka z d. Zalewska *około 1830 Lipińskie †25-04-1853 Danowo  
363Paulina Przestrzelska z d. Cieciuch *1871 Czarnówek †  
364Paulina Przestrzelska z d. Mikucka *około 1842 Barwiki †od 19-11-1901 do 06-02-1912  
365Paulina Przestrzelska z d. Dobrzyńska  †po 11-09-1906  
366Paulina Raczkowska z d. Karwowska *około 1859 Makowskie †  
367Paulina Rakowska z d. Chmielewska  †  
368Paulina Ramotowska z d. Sulewska *około 1861 †po 19-09-1922  
369Paulina Ramotowska z d. Polkowska *około 1864 Szyjki †  
370Paulina Ramotowska z d. Dobrzycka  †przed 24-01-1911  
371Paulina Renkiewicz *13-04-1879 Mścichy †29-07-1882 Mścichy /Radziłów/  
372Paulina Rogalska z d. Górska *około 1855 Nieciki †po 02-09-1907  
373Paulina Rogalska z d. Gutowska  †przed 01-1897  
374Paulina Rogalska z d. Dzięgielewska *około 1876 Konopki †  
375Paulina Rogińska z d. Kuczyńska *około 1881 Płochowo †  
376Paulina Rogińska z d. Cybula  †  
377Paulina Rogowska z d. Chylińska *około 1850 Chyliny †  
378Paulina Rogowska z d. Wojsław *15-12-1842 Wojsławy †   
379Paulina Romejko z d. Malinowska  †po 10-02-1908  
380Paulina Roszkowska z d. Tomkiewicz  †po 19-01-1904  
381Paulina Rozwadowska z d. Chodorowska *około 1862 Sieburczyn †12-11-1918 Mocarze   
382Paulina Rózio z d. Łepkowska *około 1862 Niećkowo †06-04-1896 Niećkowo /Wąsosz/  
383Paulina Rózio z d. Zyskowska *około 1856 Milewo †po 12-06-1921  
384Paulina Ruchaczewska z d. Bargłowska *około 1864 Niećkowo †  
385Paulina Ruszczyk z d. Górecka  †po 09-08-1921  
386Paulina Rutkowska z d. Chylińska *około 1867 Chrostowo †po 29-12-1930  
387Paulina Rutkowska z d. Biedrzycka *około 1848 Święcienin †przed 17-02-1908  
388Paulina Rutkowska z d. Niecikowska  †po 20-02-1906  
389Paulina Rutkowska z d. Filipkowska  †po 04-02-1918  
390Paulina Rutkowska z d. Danowska *około 1829 Budne †po 03-03-1889  
391Paulina Rutkowska z d. Kielian *około 07-1848 Bagienice †po 28-01-1896  
392Paulina Rutkowska z d. Chylińska  †po 21-01-1902  
393Paulina Sadowska z d. Godlewska *około 1853 Danowo †14-02-1929 Kramarzewo  
394Paulina Sakowska z d. Chrościelewska  †po 16-05-1921  
395Paulina Salkowska z d. Borawska  †po 14-11-1893  
396Paulina Samełko  †  
397Paulina Serba z d. Skrodzka  †po 02-09-1941  
398Paulina Siedlecka z d. Bagińska *około 1887 Wąsosz †po 27-04-1940  
399Paulina Siedlecka z d. Bagińska *17-11-1888 Wąsosz †02-02-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
400Paulina Siedlecka z d. Sikorska *około 1851 Wąsosz †po 12-02-1919  
401Paulina Siemińska z d. Łuczyńska *około 1883 Zakrzewo †  
402Paulina Sienicka z d. Zyskowska *około 1864 Wąsosz †  
403Paulina Sierakowska z d. Mścichowska  †od 30-09-1924 do 06-04-1942  
404Paulina Sierakowska z d. Danowska *08-11-1869 Sulewo Prusy †  
405Paulina Sikorska z d. Wszeborowska  †przed 25-01-1897  
406Paulina Skarżyńska z d. Puchowska  †  
407Paulina Skrodzka z d. Grabowska *około 1863 Grabowskie †  
408Paulina Skrodzka z d. Wiszowata *około 1854 Bagińskie †28-12-1895  
409Paulina Skrodzka z d. Mroczkowska  †  
410Paulina Skrodzka z d. Dzięgielewska *około 1867 Bagińskie †przed 1922  
411Paulina Skrodzka z d. Sawicka *około 1890 Skaje †  
412Paulina Sobolewska z d. Kurkowska *około 1860 Łempice †  
413Paulina Sobolewska z d. Rogowska  †14-01-1906 Mścichy  
414Paulina Sobolewska z d. Jagielska *około 1880 Niećkowo †  
415Paulina Sokołowska z d. Kaczyńska *około 1870 Pluty †  
416Paulina Sokołowska z d. Mocarska *około 1888 Kąty †  
417Paulina Sokołowska z d. N  †  
418Paulina Sokołowska z d. Mieczkowska *około 1841 Mieczki †  
419Paulina Sokół z d. Chrapowicka *około 1859 Kapice †  
420Paulina Solińska *20-06-1858 Wąsosz †   
421Paulina Stankiewicz z d. Borawska *około 1837 Nadbory †14-02-1875  
422Paulina Stepnowska z d. Kossakowska *około 1863 Barszcze †  
423Paulina Strękowska z d. Kosiorek  †  
424Paulina Suchodolska z d. Karwowska *około 1872 Ławsk †04-11-1945 Ławsk  
425Paulina Sulewska z d. Gutowska *około 1862 Kolno †  
426Paulina Sulewska z d. Rutkowska *około 1856 Sulewo Prusy †  
427Paulina Sulewska z d. Konopka  †  
428Paulina Sulewska *około 19-02-1850 Sulewo Kownaty †01-03-1850 Sulewo Kownaty   
429Paulina Sulewska *22-04-1858 Zaborowo †18-07-1860 Zaborowo  
430Paulina Sulewska z d. Górska *około 1770 †10-11-1810 Zaborowo /Wąsosz/  
431Paulina Sulewska z d. Bóbr  †po 01-05-1885  
432Paulina Sypytkowska z d. Klimaszewska *około 1859 Lipińskie †  
433Paulina Sypytkowska z d. Tyszko *około 1884 Szczuczyn †  
434Paulina Szklarzewska z d. Statkiewicz *około 1866 Kędziorowo †08-09-1902 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
435Paulina Szleszyńska z d. Filipkowska *około 1867 †po 09-11-1927  
436Paulina Szleszyńska z d. Wszeborowska *około 1840 Marki †po 25-09-1899  
437Paulina Sznajder z d. Orłowska *około 1854 Modzele †  
438Paulina Szrejter z d. Lipińska *około 1860 Chrzanowo †  
439Paulina Sztachelek z d. Wojtkielewicz *około 1836 Sośnia †  
440Paulina Sztachelska z d. Zamirowska  †przed 29-01-1894  
441Paulina Szulc z d. Chrzanowska  †po 03-09-1964  
442Paulina Szulc z d. Krajewska *około 1865 Krajewo-Ćwikły †21-04-1916 Szwelczyn /Wąsosz/  
443Paulina Szurno z d. Kozikowska * Skroda Mała †po 05-11-1919  
444Paulina Szurno z d. Zielińska  †przed 08-1893  
445Paulina Szymanowska z d. Zakrzewska *12-11-1837 Wojsławy †przed 23-02-1897  
446Paulina Śliwińska z d. Grobicka  †przed 05-06-1859  
447Paulina Śmiarowska z d. Kołakowska *około 1833 Doliwy †23-09-1895 Doliwy  
448Paulina Świderska *1878 Wiszowate †1881 Wiszowate /Grabowo/  
449Paulina Świderska z d. Święszkowska *około 1840 Bronaki-Pietrasze †po 23-06-1902  
450Paulina Świderska z d. Sakowska *około 1853 Szczuczyn †  
451Paulina Świderska z d. Matyszewicz *około 1835 Mścichy †po 16-11-1885   
452Paulina Świderska z d. Jagodzińska *około 1878 Laskowiec †po 10-07-1929  
453Paulina Święszkowska z d. Konopka *około 1833 Karwowo †  
454Paulina Święszkowska z d. Karwowska *około 1865 Pluty †  
455Paulina Święszkowska z d. Górska  †16-11-1876  
456Paulina Świgońska z d. Szydłowska *około 1885 Przytuły †  
457Paulina Tarnacka z d. Myszkowska *około 1838 Wąsosz †11-06-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
458Paulina Trepanowska z d. Zawadzka *około 1835 Kramkowo †  
459Paulina Truszkowska z d. Skrodzka *około 1879 Skroda Wielka †  
460Paulina Truszkowska z d. Sulewska  †po 27-02-1922  
461Paulina Truszkowska z d. Bukowska *około 1842 Święcienin †  
462Paulina Truszkowska z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †  
463Paulina Truszkowska z d. Czerwonka *około 1873 Czerwonki †  
464Paulina Trzaska z d. Chrzanowska *około 1828 Kubra †od 21-06-1881 do 14-11-1894  
465Paulina Trzonkowska z d. Kacperska *około 1863 Zaborowo †  
466Paulina Tyszkiewicz z d. Pachucka *około 1867 Dębiec †  
467Paulina Waleria Sulewska z d. Tocicka *około 1851 Szostaki †09-01-1893  
468Paulina Walewska z d. Orłowska  †po 27-11-1893  
469Paulina Walewska z d. Leszczewska  †przed 25-11-1908  
470Paulina Wasilewska z d. Dobrzyniewska *około 1876 Barany †po 17-07-1937  
471Paulina Waszkiewicz z d. Nietupska  †po 04-02-1907  
472Paulina Wądołowska z d. Rogińska *około 1879 Białogrądy †  
473Paulina Wądołowska z d. Lipska *23-06-1894 Nadbory †  
474Paulina Weronika Klimaszewska z d. Bukowska *około 1895 Karwowo †20-03-1963 Grajewo  
475Paulina Wesołowska z d. Szleszyńska *około 1866 Zabiele †po 23-10-1923  
476Paulina Węcek z d. Gutowska *około 1855 Skaje †14-04-1937 Żebry /Wąsosz/  
477Paulina Wieczorek *około 1837 Wąsosz †23-01-1842 Wąsosz  
478Paulina Wierciszewska z d. Gacka *około 1869 Wierciszewo †29-06-1891 Wierciszewo /Wizna/   
479Paulina Wiktorowicz z d. Glińska *około 1851 †14-05-1941  
480Paulina Wiktorowicz z d. Sulewska *29-06-1862 Wąsosz †przed 04-1894  
481Paulina Wiszowata z d. Konopka  †  
482Paulina Wiszowata z d. Makowska *około 1865 Golanki †  
483Paulina Wiszowata z d. Filipkowska  †  
484Paulina Wiszowaty z d. Konopka *około 1833 Guty Podleśne †przed 03-02-1885  
485Paulina Wiśniewska z d. Konopka  †przed 17-02-1942  
486Paulina Wiśniewska z d. Mrówka  †przed 08-11-1892  
487Paulina Wiśniewska z d. Orłowska *około 1857 Lipnik †  
488Paulina Wiśniewska z d. Liszkiewicz *około 1870 Przytuły †   
489Paulina Witkowska *około 04-1856 Dołęgi †28-01-1857 Dołęgi /Wąsosz/  
490Paulina Witkowska z d. Kalinowska *około 1851 Grędy †  
491Paulina Witkowska z d. Olszewska *około 1850 Słucz †przed 06-1914  
492Paulina Witkowska z d. Chodnicka  †  
493Paulina Włodkowska z d. Gardocka *około 1880 Bagienice par. Romany †  
494Paulina Wojno z d. Szarnacka  †  
495Paulina Wojsław z d. Dobrzycka *około 1862 Chełchy †14-08-1897 Chełchy /Niedźwiadna/  
496Paulina Wojtkielewicz z d. Zalewska  †  
497Paulina Wroceńska z d. Kulikowska  †  
498Paulina Wronkowska z d. Mioduszewska  †po 04-02-1883  
499Paulina Wróblewska z d. Wojsław  †po 10-02-1903  
500Paulina Wróblewska z d. Borusiewicz *około 1832 Wąsosz †po 30-01-1899  
501Paulina Wróblewska z d. Laszczkowska *około 1883 Kowalewo †04-10-1945 Grędy  
502Paulina Wszeborowska *około 06-1927 Obrytki †14-08-1927 Obrytki /Wąsosz/  
503Paulina Wszeborowska z d. Bagińska *około 1853 Bagińskie †  
504Paulina Wszeborowska z d. Kiełczewska *około 1850 Konopki-Białystok †  
505Paulina Wyłuda z d. Mroczkowska *około 1853 Wojsławy †  
506Paulina Wysk z d. Płochocka *około 1878 Łempice †  
507Paulina Wyszomierska z d. Górska *około 1886 Barany †18-04-1939 Barany /Szczuczyn/  
508Paulina Zaborowska z d. Adamkowska *około 1854 Rakowo †30-04-1878  
509Paulina Zaborowska z d. Modzelewska  †  
510Paulina Zaborowska z d. Sulewska *15-01-1865 Godlewo †  
511Paulina Zając z d. Rogowska *26-07-1892 Ciemianka †  
512Paulina Zajączkowska z d. Łepkowska  †przed 08-1903  
513Paulina Zajkowska z d. Dąbrowska  †po 02-03-1908  
514Paulina Zakrzewska z d. Rutkowska *około 1877 Bagienice †22-01-1951 Bagienice /Wąsosz/   
515Paulina Zalewska *13-01-1884 Bzury †18-09-1909 Bzury /Wąsosz/  
516Paulina Zalewska z d. Grigetys *około 1888 Siestrzanki †  
517Paulina Zalewska z d. Ocheńkowska  †przed 01-1877  
518Paulina Zalewska z d. Chrzanowska *około 1868 Pluty †po 23-04-1929  
519Paulina Zalewska *12-01-1883 Bęćkowo †05-03-1883 Bęćkowo /Wąsosz/  
520Paulina Zalewska z d. Ramotowska *około 02-1849 Danowo †16-04-1919 Zalesie   
521Paulina Zamirowska z d. Sokołowska *około 1863 Kapice †  
522Paulina Zamojska z d. Kuczyńska *około 1855 Guty †po 04-07-1919  
523Paulina Zamojska z d. Kojro *20-06-1872 Niećkowo †04-09-1897 Skaje /Szczuczyn/  
524Paulina Zasuńska z d. Truszkowska *około 08-1861 Wścieklice †  
525Paulina Zduńczyk z d. Supińska  †po 31-01-1933  
526Paulina Zielińska z d. Jagodzińska *około 1866 Wąsosz †od 21-01-1913 do 01-07-1930  
527Paulina Ziemkowska z d. Maciorowska *około 1869 †25-12-1931 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
528Paulina Zyskowska z d. Łajewska *około 1858 Płochowo †  
529Paulina Zyskowska z d. Chojnowska *około 1836 Szczuczyn †po 17-01-1898  
530Paulina Zyskowska z d. Sulima  †  
531Paulina Zyskowska *około 12-1880 Wąsosz †30-12-1881 Wąsosz  
532Paulina Żbikowska z d. Szymanowska  †03-12-1873  
533Paulina Żmigrodzka *około 12-1830 †09-01-1832 Świdry  
534Paulina Żukowska z d. Wiśniewska *około 1883 Karwowo †  
535Paweł (Karol) Lizio  †od 13-02-1838 do 28-01-1851  
536Paweł ? Sulewski  †  
537Paweł Adamski  †przed 18-02-1844  
538Paweł Adasiewicz *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
539Paweł Aleksiejczuk  †  
540Paweł Antoni Cichocki *1871 Ławsk †18-12-1937 Wąsosz  
541Paweł Antoni Klimaszewski *około 1847 Klimaszewnica †przed 19-02-1931  
542Paweł Arciszewski *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
543Paweł Augustowski  †  
544Paweł Bagiński  †  
545Paweł Bagiński  †  
546Paweł Bagiński  †po 25-02-1895  
547Paweł Bagiński  †  
548Paweł Bagiński *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
549Paweł Bagiński *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
550Paweł Bagiński  †przed 19-09-1832  
551Paweł Bagiński * Bagienice †przed 11-02-1809  
552Paweł Bajkiewicz  †przed 13-11-1864  
553Paweł Baldachowski  †przed 22-11-1927  
554Paweł Baranowski  †przed 28-10-1828  
555Paweł Baranowski *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
556Paweł Baranowski *około 1825 Świdry †29-05-1889  
557Paweł Bargłowski *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
558Paweł Bartłomiej Bagiński *24-08-1846 Koniecki †  
559Paweł Barzykowski *około 1876 Kuczyny †  
560Paweł Bebłowski  †przed 16-11-1859  
561Paweł Bednarczyk  †przed 22-10-1886  
562Paweł Berć *około 1894 Szczuczyn †przed 11-04-1945  
563Paweł Bęćkowski  †  
564Paweł Bielawski *około 25-01-1848 Przytuły †01-02-1848 Przytuły /Przytuły/  
565Paweł Bigda  †przed 19-02-1878  
566Paweł Bogdański  †  
567Paweł Bogdański *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
568Paweł Borawski  †  
569Paweł Borawski *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 18-05-1874  
570Paweł Borawski *około 1801 Olszewo par. Romany †po 27-11-1854  
571Paweł Borawski *około 1832 Święcienin †po 25-06-1888  
572Paweł Borawski *około 1804 Gołdap †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
573Paweł Borawski  †przed 14-07-1863  
574Paweł Borawski *około 1817 Wyrzyki †  
575Paweł Borawski *15-04-1872 Konopki †20-11-1873 Konopki  
576Paweł Borawski *23-01-1848 Konopki †24-11-1849 Konopki   
577Paweł Borusiewicz  †przed 07-02-1916  
578Paweł Borys *około 1879 Niedźwiadna †  
579Paweł Borysiewicz *20-01-1778 Wąsosz †13-04-1784 Wąsosz  
580Paweł Borzymowski *około 1839 Łękowo †  
581Paweł Bronakowski *około 1844 Bronaki-Olki †przed 19-11-1901  
582Paweł Bronakowski  †  
583Paweł Brusiewski *około 1824 Przytuły †  
584Paweł Brzostowski  †  
585Paweł Brzozowski  †  
586Paweł Brzóska *około 1838 Kokoszki †  
587Paweł Brzuchalski *około 1807 Kędziorowo †od 27-10-1862 do 18-05-1873  
588Paweł Bukowski  †przed 26-11-1895  
589Paweł Bukowski  †po 18-02-1862  
590Paweł Bukowski  †przed 13-05-1818  
591Paweł Bukowski *29-06-1820 Kędziorowo †  
592Paweł Bylica  †przed 07-11-1837  
593Paweł Bylica *około 1840 Surały †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
594Paweł Bzura *około 1875 Janczewo †  
595Paweł Chmielewski *około 1900 Brzeźnio †   
596Paweł Chmielewski  †przed 29-01-1871  
597Paweł Chmielewski *około 1841 Radziłów †po 07-02-1898  
598Paweł Chmielewski *03-07-1809 †12-07-1809 Pachuczyn /Kolno/  
599Paweł Chodnicki *około 1838 Danowo †od 14-01-1895 do 02-05-1921  
600Paweł Chodnicki *około 1834 Kumelsk †27-12-1889   
601Paweł Choiński  †od 16-11-1830 do 30-10-1845  
602Paweł Choiński  †przed 24-01-1837  
603Paweł Choiński *około 12-1870 Chełchy †12-05-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
604Paweł Choroś *około 1829 Ruda †23-05-1862  
605Paweł Chrostowski *05-04-1899 Dzięgiele †   
606Paweł Chrostowski  †od 06-02-1826 do 03-06-1829  
607Paweł Chrostowski *około 1871 Biodry †po 12-02-1924  
608Paweł Chrostowski  †  
609Paweł Chrostowski  †po 27-01-1896  
610Paweł Chrzanowski  †przed 08-02-1836  
611Paweł Chrzanowski *około 1789 †od 11-06-1844 do 27-07-1849  
612Paweł Chrzanowski  †  
613Paweł Chrzanowski *około 1794 †po 25-02-1840   
614Paweł Chrzanowski *około 1770 †27-11-1843 Kieljany  
615Paweł Chyliński  †od 23-02-1829 do 27-11-1838  
616Paweł Cichocki  †od 27-02-1854 do 16-10-1871  
617Paweł Ciecierski *około 1847 Radziłów †  
618Paweł Ciecierski *15-01-1869 Wąsosz †07-03-1870 Wąsosz  
619Paweł Cikorowski  †przed 30-10-1911  
620Paweł Cukrowski *17-08-1910 Kędziorowo †20-12-1949 Kędziorowo  
621Paweł Cwaliński *około 1777 †06-08-1833 Janczewko /Jedwabne/  
622Paweł Cwaliński *około 1784 †po 05-02-1839  
623Paweł Cybulski  †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
624Paweł Czaplicki *około 1873 †  
625Paweł Czarnecki  †przed 16-01-1809  
626Paweł Czarnecki *około 1830 Glinki †05-04-1876 Mazewo /Niedźwiadna/  
627Paweł Czarnowski *około 1901 Borawskie †  
628Paweł Czerwonka  †przed 03-08-1829  
629Paweł Czyżewski *14-01-1799 †11-02-1839   
630Paweł Czyżewski *23-01-1878 Wąsosz †przed 04-03-1941   
631Paweł Danowski  †18-04-1830 Stara Łomża  
632Paweł Danowski  †   
633Paweł Danowski *12-08-1929 Sulewo Kownaty †22-12-1929 Sulewo Kownaty  
634Paweł Danowski *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
635Paweł Danowski *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
636Paweł Danowski *około 1854 Klimaszewnica †po 03-02-1914  
637Paweł Danowski *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
638Paweł Danowski *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
639Paweł Danowski *około 1768 †po 31-01-1826  
640Paweł Danowski *26-01-1849 Sulewo Kownaty †22-10-1850 Sulewo Kownaty  
641Paweł Danowski *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
642Paweł Danowski *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty   
643Paweł Darwicki *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
644Paweł Dąbkowski  †po 23-09-1889  
645Paweł Dąbrowski *około 1829 Okół †przed 29-01-1883  
646Paweł Dąbrowski *około 1887 Kurejewka †  
647Paweł Dąbrowski  †  
648Paweł Dąbrowski  †po 22-01-1816  
649Paweł Dąbrowski *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
650Paweł Dąbrowski *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
651Paweł Dąbrowski *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
652Paweł Dąbrowski *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
653Paweł Dębiński  †przed 31-01-1836  
654Paweł Dębiński *około 1791 Szczuczyn †po 13-02-1849  
655Paweł Dębiński  †przed 16-08-1900  
656Paweł Długołęcki  †18-12-1835  
657Paweł Długołęcki  †przed 25-11-1818  
658Paweł Długozima  †przed 09-05-1892  
659Paweł Dobroński  †po 18-02-1867  
660Paweł Dobrzycki *około 1800 Dobrzyce †  
661Paweł Dobrzycki *około 1796 Przyborowo †po 23-11-1842  
662Paweł Domaradzki  †przed 23-06-1936  
663Paweł Domisiewicz *1796 Niećkowo †24-04-1861 Niećkowo  
664Paweł Domitr *około 1824 Witynie †  
665Paweł Domitr  †od 11-02-1827 do 11-02-1834  
666Paweł Domurat *około 1815 Wizna †po 23-11-1858  
667Paweł Downar *około 1817 Niedźwiadna †20-09-1858  
668Paweł Drążek  †po 25-10-1886  
669Paweł Duchnowski  †  
670Paweł Duchnowski  †przed 13-11-1831  
671Paweł Dudkowski *około 1842 Niećkowo †przed 28-10-1912  
672Paweł Dudkowski *około 1807 Wąsosz †  
673Paweł Duńczyk  †przed 12-11-1838  
674Paweł Duńkowski *około 1843 Wólka par. Bargłów †10-03-1917 Ławsk /Wąsosz/  
675Paweł Dybikowski *18-11-1900 Kramarzewo †02-06-1991 Kramarzewo /Radziłów/  
676Paweł Dybikowski *29-03-1899 Kramarzewo †18-02-1900 Kramarzewo /Wąsosz/  
677Paweł Dybikowski *około 1857 Kramarzewo †21-11-1866 Kramarzewo  
678Paweł Dymitruk  †przed 14-09-1927  
679Paweł Dziakiewicz *około 1850 Kapice †  
680Paweł Dziekoński  †  
681Paweł Dzieniszewski  †  
682Paweł Dzięgielewski  †22-06-1857  
683Paweł Dzięgielewski *około 1853 Milewo †22-12-1919 Stawiane /Wąsosz/  
684Paweł Dzięgielewski *około 1860 Grzymki †przed 06-02-1929  
685Paweł Dzikowski  †po 18-01-1898  
686Paweł Ekstowicz *około 1881 Radziłów †  
687Paweł Fadrowski  †  
688Paweł Faszcza *około 1870 Wólka †  
689Paweł Filipkowski  †po 06-02-1837  
690Paweł Filipkowski  †  
691Paweł Filipkowski  †przed 20-02-1870  
692Paweł Filipkowski *około 1837 Świdry Podleśne †21-11-1872 Chełchy  
693Paweł Filipkowski *około 1861 Chełchy †17-01-1933 Wojsławy  
694Paweł Filo *około 1792 Konopki †przed 15-10-1861  
695Paweł Frąckiewicz  †  
696Paweł Galiński *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
697Paweł Gałązka *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
698Paweł Gardocki *około 1830 Cedry †  
699Paweł Gardocki  †  
700Paweł Gardocki *23-07-1887 Mocarze †  
701Paweł Gardocki *24-02-1955 Sulewo Prusy †03-03-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
702Paweł Gardocki *około 1843 Truszki †po 29-09-1908  
703Paweł Gardocki *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
704Paweł Gawelski *około 1828 Wąsosz †13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
705Paweł Gedrocz  †przed 27-11-1893  
706Paweł Gleba  †23-03-1868  
707Paweł Gliński *około 1787 †  
708Paweł Gliński *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
709Paweł Gliński *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
710Paweł Gliński *08-03-1931 Łempice †21-06-1956 Łempice /Wąsosz/  
711Paweł Gładkowski *około 1803 †przed 13-01-1856  
712Paweł Głębocki *około 1871 Kurejwa †  
713Paweł Godlewski *około 1874 Kotówek †  
714Paweł Godlewski  †od 07-02-1853 do 14-08-1855  
715Paweł Godlewski *około 1792 †  
716Paweł Godlewski *około 1841 Godlewo †po 19-11-1906  
717Paweł Godlewski *30-06-1871 Godlewo †03-04-1959 Godlewo /Wąsosz/  
718Paweł Godlewski *około 1880 Danowo †   
719Paweł Godlewski *około 1872 Konopki †05-09-1928 Konopki  
720Paweł Godlewski *około 1749 †31-01-1829 Zalesie  
721Paweł Godlewski *około 1872 †po 27-02-1935  
722Paweł Gołaś  †po 20-11-1917  
723Paweł Gontowski *29-01-1786 Wólka †przed 17-11-1844  
724Paweł Gosiewski  †przed 27-02-1827  
725Paweł Gosiewski *08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo †  
726Paweł Gosiewski *około 1828 Łojki par. Białaszewo †23-06-1857  
727Paweł Gosiewski *około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-09-1886  
728Paweł Gosiewski *około 1859 Lipińskie †przed 30-01-1915   
729Paweł Górski  †przed 10-11-1839  
730Paweł Górski *około 1829 Zalesie †  
731Paweł Górski *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
732Paweł Górski *29-06-1840 Kieljany †  
733Paweł Górski *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
734Paweł Górski *około 1795 Kieljany †18-10-1866  
735Paweł Grabowski  †przed 12-1821  
736Paweł Grabowski *około 1858 Ciemnoszyje †  
737Paweł Grabowski *około 1855 Wizna †przed 13-02-1926  
738Paweł Grabowski  †przed 30-06-1913  
739Paweł Grabowski *około 1817 Bronowo †po 13-11-1888  
740Paweł Grabowski *około 1848 Szostaki †po 16-02-1909  
741Paweł Grabowski *około 1848 Żebrki †  
742Paweł Grabowski *26-01-1790 Modzele †od 31-01-1850 do 30-01-1870  
743Paweł Grabowski *około 1865 Modzele †  
744Paweł Grabowski  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
745Paweł Grądzki *około 1825 Brzostowo †  
746Paweł Gromadzki  †przed 18-07-1865  
747Paweł Gryczan *24-01-1795 †  
748Paweł Grzymkowski  †przed 28-02-1876  
749Paweł Grzymkowski  †po 04-02-1851  
750Paweł Grzymkowski *około 1861 Okrasin †28-06-1900  
751Paweł Gumowski  †16-03-1857  
752Paweł Gutowski *27-06-1911 Kownatki †  
753Paweł Gutowski  †przed 28-10-1860  
754Paweł Gutowski  †  
755Paweł Gutowski *około 1843 Jabłonowo par. Kaletnik †po 06-02-1905  
756Paweł Gutowski *10-07-1772 Ławsk †12-03-1840 Ławsk  
757Paweł Gutowski  †przed 06-1816  
758Paweł Gutowski *23-03-1817 Ławsk †  
759Paweł Gutowski  †przed 30-10-1858  
760Paweł Gutowski  †przed 08-11-1825  
761Paweł Gutowski *około 1869 Kieljany †  
762Paweł Gwiazdowski  †po 16-02-1931  
763Paweł Hilary Rogowski *13-01-1855 Supy †  
764Paweł Hryniewski  †  
765Paweł Iwanowski *około 1802 †po 24-02-1862  
766Paweł Iwanowski  †po 26-05-1833  
767Paweł Jabłonowski  †po 26-11-1912  
768Paweł Jabłonowski  †przed 14-02-1827  
769Paweł Jachimski  †  
770Paweł Jaczyński  †po 03-02-1858  
771Paweł Jaczyński  †po 06-02-1831  
772Paweł Jamiołkowski  †przed 01-1820  
773Paweł Jamiołkowski *około 1786 †  
774Paweł Jan Łempicki *31-01-1805 Koniecki †12-04-1810 Koniecki /Wąsosz/  
775Paweł Janczewski *1817 Trzcianne †  
776Paweł Janiszewski  †po 13-02-1893  
777Paweł Jankowski  †przed 19-06-1849  
778Paweł Jankowski  †przed 01-02-1926  
779Paweł January Konopko *około 1855 Bagienice †przed 22-11-1921  
780Paweł Jaworowski *około 1849 Krzeczkowo †  
781Paweł Jorczyk  †przed 1805  
782Paweł Joszkowski *około 1819 Ciemianka †po 17-01-1865  
783Paweł Józef Karwowski *około 1837 Bagienice †08-05-1882  
784Paweł Józef Wojsław *20-03-1838 Obrytki †  
785Paweł Jóźwik  †od 01-05-1869 do 25-11-1878  
786Paweł Julecki *1865 Wąsosz †14-02-1936 Wąsosz   
787Paweł Jurczyk  †17-01-1837  
788Paweł Jurkowski  †przed 13-01-1858  
789Paweł Jurski *około 1827 Czachy †17-02-1866  
790Paweł Just  †po 27-01-1903  
791Paweł Kabasz  †  
792Paweł Kacperski  †po 14-11-1853  
793Paweł Kacprzyński *około 1833 Milewo †  
794Paweł Kadłubowski *około 1849 †  
795Paweł Kadłubowski * Kownacino †przed 04-1817  
796Paweł Kadłubowski *około 1802 Bzury †25-04-1851  
797Paweł Kajetan Chojnowski *25-01-1866 Danowo †  
798Paweł Kajetan Woliński *około 1854 Ruś †  
799Paweł Kalicki  †przed 20-06-1810  
800Paweł Kalinowski  †przed 27-11-1877  
801Paweł Kalinowski *około 1832 Wąsosz †18-10-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
802Paweł Kalinowski  †przed 25-04-1869  
803Paweł Kałaburda *około 1825 Pawłówka †25-03-1872  
804Paweł Kamalski  †po 11-02-1929  
805Paweł Kamiński  †  
806Paweł Kamiński *około 1786 †przed 06-02-1833  
807Paweł Kamiński  †po 01-03-1848  
808Paweł Kamiński  †przed 20-01-1879  
809Paweł Kamiński *około 1822 Kubra †po 19-11-1894  
810Paweł Kamiński  †  
811Paweł Kamiński  †  
812Paweł Kamiński *około 1811 Romany †od 16-06-1862 do 01-06-1869  
813Paweł Kamiński  †  
814Paweł Kamiński *20-01-1793 †po 03-02-1850  
815Paweł Kamiński *1753 †07-10-1833 Wąsosz  
816Paweł Kamiński *16-01-1803 Obrytki †po 14-02-1860  
817Paweł Kamiński *25-01-1840 Kucze Wielkie †od 22-01-1901 do 28-04-1912  
818Paweł Kania *około 1802 Przechody †17-12-1850 Grozimy  
819Paweł Karolak  †  
820Paweł Karpiński  †przed 24-01-1837  
821Paweł Karwowski  †przed 24-11-1862  
822Paweł Karwowski  †  
823Paweł Karwowski *około 1814 †  
824Paweł Karwowski *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1875  
825Paweł Karwowski  †od 30-05-1826 do 19-09-1837  
826Paweł Karwowski *około 1809 Chyliny †po 26-01-1864  
827Paweł Karwowski  †  
828Paweł Karwowski  †po 31-01-1899  
829Paweł Karwowski *około 1827 Stawiane †  
830Paweł Karwowski  †po 22-05-1882  
831Paweł Karwowski  †przed 03-02-1902  
832Paweł Karwowski *około 1876 †od 04-07-1928 do 06-05-1930  
833Paweł Karwowski *25-03-1854 Sokoły †20-01-1856 Sokoły /Wąsosz/  
834Paweł Karwowski *25-01-1802 Koniecki †20-04-1864 Zaborowo /Wąsosz/   
835Paweł Kiełczewski *około 1836 Filipki Duże †po 15-02-1904  
836Paweł Kiełczewski *około 1751 †30-03-1834 Łempice  
837Paweł Kiełczewski *25-01-1887 Łempice †13-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
838Paweł Kierznowski *09-01-1794 Świdry †po 04-11-1849  
839Paweł Kisielewski  †przed 24-01-1910  
840Paweł Kisielewski *około 1817 Wąsosz †17-08-1868  
841Paweł Klimaszewski *04-09-1758 Klimaszewnica †  
842Paweł Klimaszewski *około 1846 Dusze †  
843Paweł Klimaszewski  †po 13-01-1807   
844Paweł Klimaszewski *28-01-1819 Kędziorowo †  
845Paweł Kochanowski *około 1822 Niećkowo †08-06-1858 Żebry  
846Paweł Kojro *około 1853 Radziłów †po 28-01-1895  
847Paweł Koliszczyk  †po 17-11-1813  
848Paweł Kołakowski  †przed 02-05-1848  
849Paweł Kołakowski *około 1841 Górki-Szewkowo †  
850Paweł Kołakowski *około 1847 Wólka †31-03-1875  
851Paweł Kołakowski  †1957 Kowale Oleckie   
852Paweł Kołdys  †przed 14-11-1898  
853Paweł Komendecki  †  
854Paweł Komosa *około 1830 Ławsk †07-05-1856 Ławsk  
855Paweł Konopka  †  
856Paweł Konopka *około 1838 Ciemnoszyje †  
857Paweł Konopka *około 1822 Zabiele †  
858Paweł Konopka *około 1838 Konopki Tłuste †po 16-02-1903  
859Paweł Konopka  †  
860Paweł Konopka  †przed 16-04-1818  
861Paweł Koryciński  †od 27-02-1854 do 14-10-1862  
862Paweł Korytkowski  †przed 18-02-1828  
863Paweł Kosiorek  †po 29-01-1877  
864Paweł Kosiorek *około 1814 Ruś †  
865Paweł Kosiorek  †po 16-02-1886  
866Paweł Kosmaczewski *około 1850 Radziłów †10-10-1875   
867Paweł Kosmaczewski  †po 22-02-1848  
868Paweł Kosmaczewski  †po 12-02-1867  
869Paweł Kosmaczewski *około 1844 Radziłów †  
870Paweł Kossakowski *około 1857 Bartki †03-03-1920 Bartki /Burzyn/  
871Paweł Kossakowski *29-05-1885 Kossaki par. Jedwabne †  
872Paweł Kossakowski  †  
873Paweł Kossakowski *około 1805 Wypychy †05-01-1834 Trzaski /Przytuły/  
874Paweł Kossakowski *około 1797 †przed 25-02-1851  
875Paweł Kossakowski *około 1896 Brodowo †  
876Paweł Koszykowski  †od 25-11-1833 do 27-10-1851  
877Paweł Koszykowski *około 1800 †przed 11-11-1862  
878Paweł Kotarski  †przed 18-02-1901  
879Paweł Kotowski  †  
880Paweł Kotowski  †po 27-05-1840  
881Paweł Kotowski  †przed 20-05-1826  
882Paweł Kotyński *około 1785 †przed 11-05-1875  
883Paweł Kotyński * Kramarzewo †przed 13-07-1841  
884Paweł Kowalewski  †przed 11-11-1849  
885Paweł Kowalewski *02-02-1849 Grędy †20-08-1910 Czarnówek  
886Paweł Kowalski *około 1823 Łempice †przed 13-07-1891  
887Paweł Kownacki *około 1855 Kownatki †przed 25-03-1949  
888Paweł Kownacki *22-03-1867 Kownatki †20-12-1945 Kownatki   
889Paweł Kozikowski  †po 25-02-1930  
890Paweł Kozikowski  †po 19-02-1884  
891Paweł Kozłowski *około 1826 Górki †  
892Paweł Kozłowski *1803 †15-08-1844 Wąsosz  
893Paweł Kozłowski *04-06-1859 Koniecki †  
894Paweł Kozłowski *około 1880 Wąsosz †od 24-08-1932 do 07-03-1962  
895Paweł Kozłowski *około 1768 †13-09-1838 Lipnik  
896Paweł Krawcewicz *około 1810 Mieczki †około 1876   
897Paweł Kreska *około 1820 Kramarzewo †po 15-02-1874  
898Paweł Krystowczyk *około 1856 Jedwabne †18-07-1899 Jedwabne /Jedwabne/  
899Paweł Kryszczyński  †  
900Paweł Kryszczyński  †przed 18-11-1827  
901Paweł Kryszpin  †przed 24-07-1876  
902Paweł Krzyżan *około 1867 †  
903Paweł Krzyżanowski *około 1802 Dołęgi †przed 15-10-1861  
904Paweł Kuczyński  †  
905Paweł Kuczyński *około 1828 Łękowo †  
906Paweł Kuczyński  †  
907Paweł Kuczyński  †  
908Paweł Kuczyński  †po 26-08-1907  
909Paweł Kuczyński  †  
910Paweł Kuć  †po 26-10-1863  
911Paweł Kukowski  †przed 13-02-1922  
912Paweł Kulawczyk *około 1848 Bronowo †  
913Paweł Kulesza  †przed 25-09-1911  
914Paweł Kulesza *około 1891 †21-06-1892 Sieburczyn /Burzyn/  
915Paweł Kulikowski  †przed 28-02-1859  
916Paweł Kulikowski *około 1829 Konopki †przed 27-10-1891  
917Paweł Kulikowski  †  
918Paweł Kurkowski *około 07-1909 Zaborowo †26-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
919Paweł Kurkowski *około 1876 Konopki †   
920Paweł Kurzyna *około 1809 Pieniążki †po 30-05-1871  
921Paweł Kusielczuk  †przed 21-02-1859  
922Paweł Ladziński *około 07-1945 Wąsosz †14-10-1945 Wąsosz  
923Paweł Laskowski  †  
924Paweł Laskowski  †przed 12-1800  
925Paweł Laskowski *około 1884 Łebki Małe †  
926Paweł Laskowski *około 1871 Dębowce †  
927Paweł Laszczkowski *około 1761 †przed 10-1819  
928Paweł Laszczkowski  †od 16-11-1828 do 29-10-1837  
929Paweł Laszczkowski *około 1854 Wąsosz †   
930Paweł Lenczewski  †  
931Paweł Lenczewski  †  
932Paweł Leosiewski *około 1814 Mocarze †od 03-02-1885 do 26-02-1895  
933Paweł Leszczyński *około 1839 Jambrzyki †po 14-01-1895  
934Paweł Lewkowski  †przed 20-11-1871  
935Paweł Lipiński *1878 Surały †1882 Surały /Grabowo/  
936Paweł Lipiński  †  
937Paweł Lipiński *1882 Mocarze †przed 07-02-1931  
938Paweł Liżewski  †  
939Paweł Lubiecki  †przed 15-06-1891  
940Paweł Ładyżyński  †przed 19-07-1814  
941Paweł Łajewski  †przed 11-02-1849  
942Paweł Łapiński * Brzozowa Wólka †po 24-11-1821  
943Paweł Łempicki *07-02-1917 Niebrzydy †   
944Paweł Łempicki *27-01-1784 Bagienice †31-12-1792 Bagienice   
945Paweł Łempicki *23-01-1776 Bagienice †06-04-1776 Bagienice   
946Paweł Łempicki *16-01-1854 Sulewo Kownaty †22-01-1854 Sulewo Kownaty   
947Paweł Łempicki *29-06-1974 †1989 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/   
948Paweł Łepkowski *około 1790 Ławsk †po 26-10-1858  
949Paweł Łepkowski  †przed 08-11-1835  
950Paweł Łepkowski  †po 24-10-1855  
951Paweł Łepkowski  †  
952Paweł Łojewski *około 1804 †14-05-1852 Łoje Awissa /Przytuły/  
953Paweł Łojewski *około 1804 Łoje Grężki †  
954Paweł Łojewski *około 1875 Ławsk †przed 19-03-1920  
955Paweł Łukaszewski *około 1827 Jakać †po 03-10-1883  
956Paweł Łupiński *około 1829 Łupianka †  
957Paweł Łynko  †  
958Paweł Maciorowski *około 1822 Ciemnoszyje †przed 28-11-1888  
959Paweł Maczkowski  †  
960Paweł Magierski  †po 12-02-1832  
961Paweł Majewski  †  
962Paweł Makarewicz  †przed 26-07-1869  
963Paweł Makosiewicz  †przed 13-01-1849  
964Paweł Makowski *około 1806 †od 05-06-1859 do 08-01-1865  
965Paweł Makowski  †przed 20-02-1862  
966Paweł Makuszewski *około 1844 Pasichy †po 19-11-1888  
967Paweł Malinowski *około 1901 Ciemnoszyje †  
968Paweł Malinowski  †03-09-1952 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
969Paweł Malinowski *około 1830 Bronowo †  
970Paweł Malinowski  †przed 26-11-1843  
971Paweł Malinowski  †  
972Paweł Malinowski *około 1853 Ciemnoszyje †przed 01-02-1942  
973Paweł Malinowski  †przed 16-11-1857  
974Paweł Malinowski *około 1840 Ciemnoszyje †  
975Paweł Malinowski  †przed 20-01-1829  
976Paweł Malski *około 1794 †08-09-1828  
977Paweł Marchwiński  †20-07-1831  
978Paweł Maszczyk *około 1791 Kamianki †przed 19-02-1855  
979Paweł Matyjas *około 1874 Bronowo †przed 28-02-1927  
980Paweł Mazurczyk *około 1805 †przed 10-1854  
981Paweł Mazurczyk  †przed 29-10-1854  
982Paweł Mazurski  †przed 09-11-1862  
983Paweł Merchelski  †  
984Paweł Michałowski  †przed 04-11-1862  
985Paweł Mieczkowski  †po 30-01-1910  
986Paweł Mieczkowski  †od 27-02-1870 do 16-11-1886  
987Paweł Mieczkowski  †po 30-01-1844  
988Paweł Mieczkowski *około 1776 †  
989Paweł Mieczkowski  †przed 21-02-1898  
990Paweł Mieczkowski *około 1779 †03-04-1839 Mieczki /Przytuły/  
991Paweł Mieczysław Rydzewski *około 1924 Zaborowo †10-09-1947 Zaborowo  
992Paweł Mikucki  †po 09-05-1845  
993Paweł Mikucki  †od 22-07-1857 do 24-11-1890  
994Paweł Mikulski  †przed 17-02-1833  
995Paweł Mikulski *około 1843 Osowiec †przed 06-02-1905  
996Paweł Milewski  †przed 29-01-1817  
997Paweł Mioduszewski  †17-02-1873 Glinki  
998Paweł Mioduszewski *około 1799 †po 27-02-1854  
999Paweł Mocarski *około 1873 Żelechy par. Drozdowo †  
1000Paweł Mocarski *około 1813 Kucze Małe †po 21-11-1853  
1001Paweł Mocarski *około 1823 Nieławice †po 30-01-1883  
1002Paweł Mocarski *około 1840 Rutkowskie †po 21-02-1887  
1003Paweł Moczydłowski *około 12-1843 Wąsosz †18-01-1856 Wąsosz  
1004Paweł Modzelewski *22-03-1824 Ławsk †po 03-03-1886  
1005Paweł Morawski  †przed 29-01-1837  
1006Paweł Mroczkowski *około 1812 Karwowo-Polki †przed 16-02-1863  
1007Paweł Mroczkowski  †przed 22-11-1820  
1008Paweł Mrowski  †  
1009Paweł Mścichowski  †  
1010Paweł Myśliński  †przed 07-02-1847  
1011Paweł Niebrzydowski *około 1853 Bronaki †  
1012Paweł Niebrzydowski *24-01-1836 Sulewo Kownaty †07-02-1836 Sulewo Kownaty   
1013Paweł Nieciecki  †  
1014Paweł Niecikowski *około 1903 Nadbory †  
1015Paweł Niecikowski *około 1886 Wąsosz †  
1016Paweł Niećkowski *około 1853 †  
1017Paweł Niećkowski  †po 12-02-1879  
1018Paweł Niedziałko  †po 20-11-1816  
1019Paweł Niedźwiedzki *około 1855 Przechody †17-08-1896  
1020Paweł Niedźwiedzki  †  
1021Paweł Niedźwiedzki *około 1782 †25-03-1852 Niedźwiedzkie  
1022Paweł Nieradko *około 1885 Ostrowik †  
1023Paweł Nieradko *około 1845 Mścichy †od 31-01-1892 do 05-02-1906  
1024Paweł Nieradko  †przed 03-11-1861  
1025Paweł Nikonowicz *około 1836 Radziłów †po 12-02-1901  
1026Paweł Niksa  †po 21-02-1881  
1027Paweł Nitkiewicz  †  
1028Paweł Norbert Gołębiewski *około 1842 Łepki †  
1029Paweł Nowakowski *około 1816 Kownaty †przed 16-02-1861   
1030Paweł Nowicki  †  
1031Paweł Obiedziński *około 1843 Zabiele †  
1032Paweł Obrycki  †  
1033Paweł Okurowski *około 1827 Koniecki †  
1034Paweł Olszewski  †przed 02-11-1817  
1035Paweł Olszewski *około 1853 Bronowo †  
1036Paweł Olszewski *około 1859 †  
1037Paweł Olszewski  †po 05-11-1872  
1038Paweł Olszewski  †przed 10-01-1837  
1039Paweł Ołdakowski *31-01-1907 Wąsosz †13-01-1993 Grajewo   
1040Paweł Ołdakowski *23-03-1845 Wąsosz †07-05-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
1041Paweł Opoński *około 1834 Makowskie †  
1042Paweł Organek  †po 28-01-1931  
1043Paweł Orłowski  †po 24-11-1824  
1044Paweł Orłowski *około 1832 Łempice †  
1045Paweł Orłowski *28-01-1825 Modzele †12-07-1829 Modzele  
1046Paweł Orłowski *około 1806 Popowo †od 06-11-1858 do 10-10-1869  
1047Paweł Orłowski *około 1863 Grozimy †31-10-1928 Grozimy  
1048Paweł Orzechowski *około 1878 Konopki †27-02-1882 Konopki  
1049Paweł Osiewicz  †przed 22-08-1818  
1050Paweł Oskierko  †przed 26-10-1862  
1051Paweł Ostatkiewicz *około 1828 Kownaty †  
1052Paweł Ostatkiewicz  †  
1053Paweł Ostrowski  †  
1054Paweł Ostrowski *około 1839 Bronowo †  
1055Paweł Ostrowski *16-01-1791 Wąsosz †23-02-1795 Wąsosz   
1056Paweł Ostrowski *1735 †04-10-1807 Wąsosz   
1057Paweł Owczarski *18-01-1788 †  
1058Paweł Owsianko  †przed 10-09-1833  
1059Paweł Pachucki *około 1860 Płochowo †  
1060Paweł Paszkowski  †od 27-05-1833 do 23-01-1838  
1061Paweł Pawełczyk *około 1799 †po 27-01-1851  
1062Paweł Pawłowski *około 1834 Mścichy †od 31-01-1887 do 22-01-1895  
1063Paweł Pazik  †po 06-09-1920  
1064Paweł Perkowski  †przed 27-02-1821  
1065Paweł Piątkowski  †przed 12-01-1864  
1066Paweł Pieńkowski  †po 09-02-1903  
1067Paweł Piłatowski  †od 09-11-1845 do 28-09-1852  
1068Paweł Piotr Konopka *około 1810 Okurowo †przed 26-11-1865  
1069Paweł Piotr Sulewski *19-01-1774 Sulewo Prusy †  
1070Paweł Piotr Świderski *29-06-1843 Bagienice †po 21-02-1887   
1071Paweł Piórkowski *27-01-1782 Brodowo †10-12-1841 Racibory /Przytuły/  
1072Paweł Pliszka *1743 †06-02-1813 Ławsk  
1073Paweł Pliszka *24-10-1760 †  
1074Paweł Plona z d. Płon *około 1882 †  
1075Paweł Płochocki *około 1842 Łempice †  
1076Paweł Polkowski *około 1871 Doliwy †po 23-03-1941  
1077Paweł Polkowski *około 1816 Karwowo-Wszebory †przed 26-01-1896  
1078Paweł Poniatowski  †po 22-02-1897  
1079Paweł Poniatowski  †  
1080Paweł Popowski  †  
1081Paweł Porowski *około 1785 †  
1082Paweł Proskien  †   
1083Paweł Protasiewicz  †  
1084Paweł Pruszko *około 1834 Wizna †  
1085Paweł Pruszko  †przed 25-11-1821  
1086Paweł Pruszyński  †przed 21-11-1847  
1087Paweł Pruszyński  †od 23-11-1829 do 03-02-1853  
1088Paweł Przechocki *13-01-1793 Pieńki †od 22-05-1848 do 19-06-1853  
1089Paweł Przestrzelski *około 1869 Męczki †po 10-06-1925  
1090Paweł Przestrzelski *około 1786 Kąty †przed 10-02-1850  
1091Paweł Przyborowski  †przed 30-09-1820  
1092Paweł Przyborowski *około 1873 †17-11-1900 Rogale par. Romany  
1093Paweł Puchalski *1805 †po 22-11-1857  
1094Paweł Putro  †przed 12-11-1828  
1095Paweł Pycia *około 1860 Grabowo †  
1096Paweł Raciborski *około 1833 Bukowo †08-05-1894 Bukowo Małe /Słucz/  
1097Paweł Rakowski *około 1835 Przyborowo †16-01-1901  
1098Paweł Rakowski *około 1821 Wilamowo †od 31-01-1869 do 18-04-1893  
1099Paweł Ramotowski  †  
1100Paweł Ramotowski  †po 26-11-1895  
1101Paweł Ramotowski  †  
1102Paweł Ramotowski  †przed 03-02-1829  
1103Paweł Ramotowski  †po 05-11-1837  
1104Paweł Ramotowski  †po 28-11-1821  
1105Paweł Ramotowski  †  
1106Paweł Ramotowski *około 1796 Pluty †od 27-02-1859 do 13-02-1860  
1107Paweł Ramotowski *około 1745 †po 12-11-1828  
1108Paweł Rawa *25-03-1935 Bagienice †27-04-1935 Bagienice /Wąsosz/   
1109Paweł Remiszewski  †przed 23-10-1853  
1110Paweł Reszka  †po 21-02-1830  
1111Paweł Robaczyński  †przed 18-05-1821  
1112Paweł Robaczyński  †przed 26-11-1834  
1113Paweł Rogala *około 1850 Rakowo †  
1114Paweł Rogiński *około 1874 Brzozowa Wólka †od 15-02-1928 do 24-10-1942  
1115Paweł Rogowski *około 1825 Brychy †  
1116Paweł Rogowski *około 1851 Supy †  
1117Paweł Rogowski  †29-08-1850  
1118Paweł Rogowski *około 1797 Wagi †po 28-02-1859  
1119Paweł Rogowski *około 1861 Trzaski †20-10-1924 Trzaski  
1120Paweł Rolkowski  †  
1121Paweł Roman  †po 07-08-1832  
1122Paweł Romanowski *około 1884 Andrychy †  
1123Paweł Romanowski  †przed 22-11-1835  
1124Paweł Rożyński *około 1853 Flesze †  
1125Paweł Rubiński *około 1782 †po 19-11-1837  
1126Paweł Ruchaczewski  †po 24-11-1890  
1127Paweł Ruszczyk *około 1862 Sojczynek †  
1128Paweł Rutkowski  †  
1129Paweł Rutkowski *około 1834 Łempice †przed 31-01-1881  
1130Paweł Rydzewski *około 1869 Rydzewo Szlacheckie †03-11-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1131Paweł Rydzewski  †  
1132Paweł Ryżewski  †   
1133Paweł Sacewski  †przed 22-11-1840  
1134Paweł Samełko *około 1809 Ławsk †  
1135Paweł Sankowski *około 1811 Zanklewo †  
1136Paweł Sankowski *17-01-1788 †od 02-03-1851 do 20-02-1859  
1137Paweł Sawicki  †przed 31-05-1857  
1138Paweł Sawicki *24-08-1916 †26-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1139Paweł Sawicki *około 1888 Kędziorowo †14-03-1947 Kędziorowo  
1140Paweł Scech *około 1865 Pasichy †31-03-1932 Pasichy  
1141Paweł Sepczyński  †  
1142Paweł Serena  †po 11-02-1866  
1143Paweł Siedlecki *około 01-1915 Wąsosz †02-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1144Paweł Siedlecki *około 1798 Wąsosz †11-05-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
1145Paweł Sierbiński  †od 21-10-1863 do 15-02-1874  
1146Paweł Skocki *28-01-1790 †przed 24-11-1839  
1147Paweł Skrodzki  †po 03-02-1824  
1148Paweł Skrodzki  †przed 07-07-1851  
1149Paweł Skrodzki *około 1869 Łubiane †  
1150Paweł Słonicki  †po 26-10-1862  
1151Paweł Sokołowski *około 1872 Dzięgiele †  
1152Paweł Sokołowski *około 1783 †  
1153Paweł Sokołowski  †przed 06-02-1877  
1154Paweł Sokołowski  †przed 28-01-1879  
1155Paweł Sokołowski *około 1800 Guty †18-01-1851  
1156Paweł Sokołowski  †po 02-1825  
1157Paweł Sokołowski *25-01-1789 Godlewo †przed 21-10-1874  
1158Paweł Sokół *około 1860 Kapice †  
1159Paweł Sosnowski  †  
1160Paweł Sosnowski  †po 17-05-1823  
1161Paweł Sosnowski  †po 30-01-1882  
1162Paweł Staniszewski *około 1860 Ławsk †27-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
1163Paweł Staniszewski  †po 24-01-1837  
1164Paweł Staniszewski *około 1825 Ławsk †od 17-02-1886 do 14-11-1892  
1165Paweł Stankiewicz *około 1805 †od 08-02-1865 do 15-02-1885  
1166Paweł Stankiewicz *około 1803 Supy †po 05-02-1866  
1167Paweł Starszewski  † /Nowe Miasto nad Pilicą/  
1168Paweł Statkiewicz *około 1766 Niedźwiedzkie †  
1169Paweł Statkiewicz *około 1835 Kędziorowo †od 07-10-1895 do 02-05-1921  
1170Paweł Stefan Moczydłowski *22-01-1843 Wąsosz †22-03-1843 Wąsosz  
1171Paweł Stepnowski *około 1868 Jambrzyki †  
1172Paweł Stepnowski *około 1847 Jambrzyki †przed 18-02-1908  
1173Paweł Strzyżewski *13-05-1947 Kędziorowo †01-06-1947 Kędziorowo  
1174Paweł Strzyżewski *około 1807 Łubiane †od 17-02-1868 do 23-11-1873   
1175Paweł Stypułkowski  †  
1176Paweł Sulewski  †przed 02-1823  
1177Paweł Sulewski *06-07-1784 Borawskie †przed 20-01-1846  
1178Paweł Sulewski *26-01-1779 Sulewo Prusy †  
1179Paweł Sulewski *17-01-1792 Sulewo Prusy †08-01-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1180Paweł Sulewski *około 01-1820 †07-02-1820 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1181Paweł Sulewski *27-06-1785 Zaborowo †  
1182Paweł Sulewski *około 1831 Borawskie †21-06-1851 Wąsosz  
1183Paweł Sulewski  †przed 28-04-1850  
1184Paweł Sulewski *około 1829 Prusy †  
1185Paweł Sulewski *około 1776 †29-06-1843 Zalesie /Wąsosz/  
1186Paweł Sulewski  †  
1187Paweł Sulewski  †po 05-06-1810  
1188Paweł Sulewski *16-01-1820 Sulewo Kownaty †  
1189Paweł Sulima *około 1812 Grozimy †po 26-02-1865  
1190Paweł Supiński  †po 23-02-1925  
1191Paweł Supiński *około 1795 Barwiki †  
1192Paweł Supiński  †po 30-01-1888  
1193Paweł Supiński  †przed 06-02-1905  
1194Paweł Supiński  †od 27-10-1868 do 04-02-1869  
1195Paweł Surawski  †przed 14-11-1852  
1196Paweł Surowski  †przed 02-02-1826  
1197Paweł Szabelski  †od 29-01-1861 do 25-11-1890  
1198Paweł Szczawiński  †po 20-10-1851  
1199Paweł Szczawiński  †przed 20-06-1925  
1200Paweł Szczawiński *około 1820 Możdżenie †po 07-11-1887  
1201Paweł Szczawiński *około 1793 †po 22-11-1840  
1202Paweł Szczawiński *09-02-1802 Grędy †  
1203Paweł Szczechowski *około 1860 Wykowo †  
1204Paweł Szczecin  †przed 12-11-1839  
1205Paweł Szczepkowski *około 1872 Mieszołki †  
1206Paweł Szczesik  †od 16-05-1864 do 19-05-1891  
1207Paweł Szczesik  †po 01-02-1868  
1208Paweł Szczęsny  †  
1209Paweł Szczubełek *około 1829 †  
1210Paweł Szkaradziński *około 1887 Lachowo †  
1211Paweł Szleszyński  †  
1212Paweł Szleszyński *około 1819 Barzykowo †przed 17-05-1875  
1213Paweł Szleszyński *około 1814 Czachy †od 26-01-1864 do 06-02-1888  
1214Paweł Szleszyński  †od 06-07-1853 do 23-11-1869  
1215Paweł Szmitka *około 1882 Kossaki par. Jedwabne †  
1216Paweł Sztachelek  †od 24-02-1851 do 16-01-1853  
1217Paweł Szulc  †  
1218Paweł Szulc *około 1826 Wąsosz †  
1219Paweł Szumowski  †po 05-02-1827  
1220Paweł Szydłowski *około 1787 Kramkowo †od 21-11-1847 do 22-10-1849  
1221Paweł Szymanowski *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †po 06-10-1909  
1222Paweł Szymanowski *12-01-1862 Łempice †  
1223Paweł Szymanowski *około 1881 Zalesie †12-02-1886 Zalesie /Wąsosz/   
1224Paweł Szymanowski  †od 24-11-1828 do 05-02-1840  
1225Paweł Szymanowski *około 1853 †07-08-1856 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1226Paweł Szymanowski *około 1921 Zalesie †04-03-1944 Zalesie /Wąsosz/   
1227Paweł Szymanowski *około 1815 Chojnowo †  
1228Paweł Szymanowski *około 1821 Przeszkoda †  
1229Paweł Szymkiewicz *około 1835 Sojczyn-Borowy †  
1230Paweł Śmiarowski *około 1831 Doliwy †  
1231Paweł Śmiglewski *około 1815 Słucz †20-03-1843  
1232Paweł Świderski *1796 Golanki †po 26-01-1852  
1233Paweł Świderski *02-07-1795 †przed 11-11-1844  
1234Paweł Świderski *około 1791 Świdry †  
1235Paweł Święszkowski  †26-12-1851  
1236Paweł Święszkowski *około 1847 Borawskie †15-03-1876  
1237Paweł Tafiłowski *około 1895 Grozimy †06-04-1923 Grozimy /Wąsosz/  
1238Paweł Tarnacki  †około 1844  
1239Paweł Tarnacki  †po 11-11-1820  
1240Paweł Tarnacki *około 1827 Poryte †19-12-1869 Ławsk  
1241Paweł Tarnacki *około 1874 Wąsosz †16-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1242Paweł Tchórzewski  †po 23-02-1925  
1243Paweł Toczyłowski  †  
1244Paweł Toczyłowski  †przed 16-09-1834  
1245Paweł Tomaszczyk *25-01-1900 Łempice †  
1246Paweł Tomaszewski *około 1777 †po 25-11-1822  
1247Paweł Tomaszewski *około 1829 Rydzewo-Pieniążek †po 20-05-1872  
1248Paweł Trepanowski *około 1791 Niwkowo †od 15-11-1852 do 27-09-1874  
1249Paweł Trojanowski  †  
1250Paweł Trzaska  †od 03-02-1823 do 13-02-1832  
1251Paweł Trzaska  †przed 12-05-1833  
1252Paweł Trzaski  †  
1253Paweł Trzonkowski *14-01-1904 Ciemianka †  
1254Paweł Tyburski *około 1767 †po 17-02-1825  
1255Paweł Tyszka *około 01-1916 Pasichy †20-05-1916 Pasichy /Wąsosz/  
1256Paweł Tyszka  †przed 13-07-1864  
1257Paweł Tyszkiewicz *około 1862 Kapice †  
1258Paweł Tyszkiewicz  †po 08-05-1871  
1259Paweł Tyszkiewicz *15-11-1860 Białaszewo †10-08-1939 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1260Paweł Walendzik *około 1865 Bzury †04-09-1946 Bzury  
1261Paweł Walewski  †po 19-01-1897  
1262Paweł Walewski *22-01-1833 Wąsosz †przed 05-02-1883   
1263Paweł Walicki  †  
1264Paweł Waniewski *około 1790 Bronowo †18-05-1824  
1265Paweł Waniewski *około 1810 Bronowo †od 18-11-1855 do 26-10-1862  
1266Paweł Waniewski *około 1834 Wizna †po 01-02-1891  
1267Paweł Wardziński *około 1796 Waniewo †05-11-1858 Niećkowo  
1268Paweł Wasilewski *około 1820 Rajgród †15-08-1895 Janczewo /Wizna/  
1269Paweł Wasilewski *około 07-1817 Niedźwiadna †po 07-02-1864  
1270Paweł Wądołowski  †  
1271Paweł Weronko  †  
1272Paweł Węcek  †przed 09-10-1822  
1273Paweł Wędrzycki  †  
1274Paweł Wędrzycki  †przed 08-11-1875  
1275Paweł Wędrzycki *około 1851 Brzeźnio †od 24-11-1913 do 02-05-1929  
1276Paweł Wicik  †przed 26-02-1851  
1277Paweł Wieczorek *22-01-1795 Wąsosz †od 21-11-1843 do 12-09-1854  
1278Paweł Wierciszewski  †przed 20-08-1839  
1279Paweł Wierciszewski *około 1844 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-01-1915  
1280Paweł Wierciszewski  †  
1281Paweł Wieteska  †przed 24-02-1884  
1282Paweł Wiktorowicz *około 1874 Wąsosz †   
1283Paweł Wiktorowicz *1823 Lipnik †16-06-1829 Lipnik  
1284Paweł Wiktorowicz  †przed 02-09-1815  
1285Paweł Wiktorowicz  †po 07-02-1945  
1286Paweł Wincenty Borusiewicz *21-02-1904 Wąsosz †29-08-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1287Paweł Wiszowaty  †przed 29-11-1820  
1288Paweł Wiszowaty  †od 28-02-1876 do 16-02-1885  
1289Paweł Wiśniewski *około 1852 Klimaszewnica †przed 04-10-1922  
1290Paweł Wiśniewski  †przed 17-05-1863  
1291Paweł Wiśniewski  †przed 18-11-1855  
1292Paweł Wiśniewski *28-01-1911 Ciemianka †  
1293Paweł Wiśniewski  †przed 30-04-1860  
1294Paweł Witkowski *około 1850 Ławsk †31-07-1919 Ławsk /Wąsosz/  
1295Paweł Włoch  †04-02-1830  
1296Paweł Włodkowski  †po 28-11-1821  
1297Paweł Wojno *około 1873 Doliwy †  
1298Paweł Wojsław *około 1837 †po 21-11-1887  
1299Paweł Wojsław *25-01-1795 Obrytki †16-02-1796 Obrytki  
1300Paweł Wojsław *26-03-1820 Wojsławy †po 22-02-1897   
1301Paweł Wojtkielewicz  †po 28-05-1855  
1302Paweł Wróblewski *około 1853 Łebki Duże †  
1303Paweł Wyłuda *około 1831 Kapice †przed 07-07-1879  
1304Paweł Wysocki  †po 23-11-1863  
1305Paweł Wysocki  †1883 Pasichy /Wąsosz/  
1306Paweł Wysocki  †1819  
1307Paweł Wysocki  †po 23-05-1859  
1308Paweł Wysocki *około 1836 Wyrzyki †  
1309Paweł Wysocki  †przed 01-05-1815  
1310Paweł Wysocki *około 1810 Łempice †przed 15-06-1862  
1311Paweł Wysocki *około 1864 Niedźwiadna †po 28-02-1938  
1312Paweł Wyszomierski *około 1860 Wyszomierz †  
1313Paweł Zabielski  †  
1314Paweł Zając  †po 08-10-1889  
1315Paweł Zając  †od 17-11-1822 do 25-11-1833  
1316Paweł Zajączkowski *około 1875 Drogoszewo †  
1317Paweł Zajk  †  
1318Paweł Zakrzewski  †przed 20-09-1945  
1319Paweł Zakrzewski *około 1875 Rydzewo-Pieniążek †  
1320Paweł Zalewski *około 1776 †przed 23-11-1845  
1321Paweł Zalewski *około 1815 Wizna †  
1322Paweł Zalewski *około 1858 Radziłów †  
1323Paweł Zalewski *1840 Radziłów †po 18-01-1892  
1324Paweł Zalewski *około 1768 †17-04-1838 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
1325Paweł Zalewski *około 1826 Mieszołki †12-04-1904 Kubrzany /Jedwabne/  
1326Paweł Zalewski *około 1897 Grozimy †15-08-1898 Grozimy /Wąsosz/   
1327Paweł Zalewski  †od 01-03-1840 do 06-03-1848  
1328Paweł Zalewski  †przed 01-1886  
1329Paweł Zalewski *22-01-1775 †przed 17-12-1832  
1330Paweł Zalewski  †po 01-11-1837  
1331Paweł Zalewski *22-06-1914 Chicago, IL †  
1332Paweł Zalewski lub Janczewski  †  
1333Paweł Załuska  †przed 27-01-1880  
1334Paweł Zambrowski *około 1826 Grabowo †po 06-02-1893  
1335Paweł Zamojski  †przed 18-11-1823  
1336Paweł Zaręba  †po 09-02-1852  
1337Paweł Zaręba *27-06-1902 Wąsosz †07-05-1974 Komosewo /Wąsosz/  
1338Paweł Zarzecki *1908 †  
1339Paweł Zarzecki *około 1810 †po 16-08-1883  
1340Paweł Zawadzki *około 1868 Kramkowo †przed 29-01-1929  
1341Paweł Zawadzki  †przed 04-1907 Kramkowo  
1342Paweł Zawalich  †  
1343Paweł Zduńczyk  †przed 14-11-1841  
1344Paweł Zduńczyk *około 1843 Kumelsk †  
1345Paweł Zieliński *około 1850 Mieszołki †  
1346Paweł Zieliński *około 1855 Wilamowo †  
1347Paweł Zieliński *około 1866 Chojnowo †  
1348Paweł Zieliński  †przed 10-10-1858  
1349Paweł Zieliński *około 1849 Wąsosz †przed 03-10-1898  
1350Paweł Ziemkiewicz *około 1843 Sośnia †  
1351Paweł Ziemkowski  †przed 18-02-1849  
1352Paweł Zwoliński  †po 23-02-1903  
1353Paweł Zyskowski  †po 25-02-1919  
1354Paweł Zyskowski *około 1868 Rakowo †przed 10-1895  
1355Paweł Żbikowski *około 1759 †01-07-1829 Łękowo  
1356Paweł Żebrowski  †po 27-05-1844  
1357Paweł Żebrowski  †przed 11-11-1907  
1358Paweł Żelechowski *około 1792 Kokoszki †przed 29-10-1872  
1359Paweł Żołnierzewicz *około 1843 †przed 16-02-1920  
1360Paweł Żukowski *około 1822 Świdry †po 07-02-1887  
1361Paweł Żurawski *około 1832 Wąsosz †24-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1362Paweł Żurawski *29-08-1910 Wąsosz †13-01-1982 Grajewo /Wąsosz/  
1363Pelagia Anna Borawska *około 06-1857 Łempice †29-12-1857 Łempice  
1364Pelagia Barbara Łempicka *10-03-1863 Koniecki †21-04-1863 Koniecki  
1365Pelagia Bieńkowska z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
1366Pelagia Brodowska z d. Ruszczyk *25-01-1896 Ignacewo †po 22-02-1941  
1367Pelagia Brzostowska *08-05-1933 Kędziorowo †03-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
1368Pelagia Dąbrowska  †  
1369Pelagia Dobrowolska z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
1370Pelagia Górna z d. Koca  †  
1371Pelagia Grela z d. Waszkiewicz *1933 Szymany †03-10-1988 Ełk /Ełk/   
1372Pelagia Konopka z d. Bazydleńska  †  
1373Pelagia Koszykowska z d. Święczkowska  †  
1374Pelagia Łempicka z d. Rogińska *02-01-1913 Szymany †   
1375Pelagia Markowska z d. Sierbińska *17-11-1928 Żebry †03-10-2011 /Grajewo/  
1376Pelagia Modzelewska z d. Frasunkiewicz *około 1858 Bońkowo †  
1377Pelagia Morze z d. Sieczkowska  †  
1378Pelagia Mroczkowska z d. Sakowska  †  
1379Pelagia Niebrzydowska *29-12-1931 Obrytki †20-07-1933 Obrytki /Wąsosz/  
1380Pelagia Nowakowska z d. Wojno  †  
1381Pelagia Orłowska z d. Drągowska *około 1842 Świętojeziory †przed 21-09-1891  
1382Pelazia (Pearl) Anna Gosiewska *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
1383Petronela (Barbara) Górska z d. Łaguna *około 1776 †10-12-1826 Kieljany  
1384Petronela Bagińska z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
1385Petronela Bagińska z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
1386Petronela Bagińska z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
1387Petronela Bagińska *04-07-1783 Bagienice †  
1388Petronela Berlińska z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
1389Petronela Bieńkowska  †  
1390Petronela Borawska *30-05-1783 Godlewo †  
1391Petronela Chełchowska z d. Brzóska  †przed 18-06-1834  
1392Petronela Chojnowska  †  
1393Petronela Chrostowska z d. Karwowska *około 1784 †przed 12-1833  
1394Petronela Chrzanowska *około 1803 †przed 10-1857  
1395Petronela Chrzanowska z d. N  †przed 16-05-1815  
1396Petronela Cimoch z d. Kadłubowska *około 1829 Zakrzewo †przed 10-11-1884  
1397Petronela Ciszewska z d. Piotrowska *około 1838 Kobusy †10-01-1874  
1398Petronela Czyszeska z d. Zalewska *przed 17-09-1854 †  
1399Petronela Dargiewicz z d. Suchodolska  †  
1400Petronela Dąbrowska z d. Cichocka  †po 13-02-1848  
1401Petronela Dąbrowska z d. Przygoda  †przed 20-07-1896  
1402Petronela Domżyńska z d. N  †  
1403Petronela Drozdowska z d. N  †  
1404Petronela Duchnowska z d. Wiśniewska *19-10-1893 Wąsosz †09-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1405Petronela Ekonomska z d. Maciejkowska  †przed 01-08-1887  
1406Petronela Ekstowicz  †przed 22-02-1872  
1407Petronela Ekstowicz  †po 13-01-1858  
1408Petronela Filipkowska z d. Ramotowska  †przed 06-02-1816  
1409Petronela Filipkowska z d. Górska  †  
1410Petronela Godlewska z d. Rejno  †22-11-1867  
1411Petronela Golik z d. N  †  
1412Petronela Golikowska z d. Skrzyputowska (Żarcikowska)  †po 09-02-1829  
1413Petronela Gosiewska z d. Pieniążek *około 1836 Rydzewo-Pieniążek †przed 02-1886  
1414Petronela Górska z d. Rogowska  †po 23-02-1852  
1415Petronela Gulska z d. Tarasko *około 1827 Borawskie †  
1416Petronela Hermanowska z d. Karpińska *około 1836 Radziłów †po 15-02-1887  
1417Petronela Iwasińska z d. Lubowidzka  †przed 18-09-1893  
1418Petronela Jabłońska z d. Kamińska  †przed 06-05-1866  
1419Petronela Jankowska z d. Siekulska  †po 09-11-1874  
1420Petronela Jaśkowska *15-09-1844 Kędziorowo †17-09-1845 Kędziorowo /Wąsosz/  
1421Petronela Jóźwik z d. Lis *około 1829 Antonia †01-05-1869 Ławsk  
1422Petronela Jurkowska z d. Suchocka *około 1841 Czerwonki †przed 06-02-1888  
1423Petronela Kaczyńska z d. Żelazko  †przed 20-02-1900  
1424Petronela Kamińska z d. Mróz *około 1808 Wąsosz †przed 23-07-1856  
1425Petronela Kamińska z d. Niedźwiedzka *1824 Wąsosz †26-11-1864  
1426Petronela Karolina Owsianko z d. Mikicińska *28-04-1803 †od 05-02-1864 do 15-06-1897  
1427Petronela Karwowska  †po 04-03-1832  
1428Petronela Kierznowska z d. Zalewska *22-05-1801 Pieniążki †po 04-11-1849  
1429Petronela Kobryńska z d. Odachowska *około 1795 Korzeniste †24-11-1861 Przytuły /Przytuły/  
1430Petronela Kołakowska z d. Ramotowska *około 1849 Nieławice †  
1431Petronela Kołakowska z d. Jabłońska  †przed 03-1889  
1432Petronela Konik z d. Wróblewska *około 1827 †05-08-1897 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1433Petronela Konopka z d. Borawska *około 1865 Świdry Podleśne †06-04-1911 Konopki Monety  
1434Petronela Konopka z d. Rydzewska *około 1811 Konopki par. Jedwabne †po 28-10-1872  
1435Petronela Konopka z d. Polkowska *około 1792 Kąty †  
1436Petronela Korzeniecka z d. Szczepankowska *około 1858 Wąsosz †przed 10-1894  
1437Petronela Kosmaczewska z d. N  †  
1438Petronela Kossakowska z d. Załuska  †  
1439Petronela Kossakowska z d. Rutkowska *około 1864 Sulewo Prusy †  
1440Petronela Kossakowska z d. Kiełczewska  †przed 27-07-1842  
1441Petronela Kotowska z d. Kownacka  †  
1442Petronela Kowalewska z d. Gałecka  †przed 25-11-1861  
1443Petronela Kuczewska z d. Laszczkowska *08-06-1796 Modzele †po 26-10-1856  
1444Petronela Kuczewska z d. Mikulska (Kiełczewska) *około 1793 †19-01-1843 Kramarzewo  
1445Petronela Kujel z d. Nowicka  †  
1446Petronela Kurkowska z d. Bagińska  †od 05-06-1848 do 17-02-1852  
1447Petronela Kurkowska z d. Świderska *około 1839 Chełchy †14-08-1904 Bagienice  
1448Petronela Kurzątkowska z d. Bylica  †przed 16-10-1893  
1449Petronela Laskowska z d. Rutkowska  †  
1450Petronela Leosiewska z d. Tyszka  †przed 06-06-1842  
1451Petronela Leszczyńska z d. Niedźwiedzka *około 1844 Bęćkowo †po 14-01-1895  
1452Petronela Lipińska z d. Brzostowska  †po 12-11-1894  
1453Petronela Liszewska z d. N  †po 26-06-1849  
1454Petronela Łempicka *29-06-1776 Bagienice †08-11-1776 Bagienice   
1455Petronela Łuniewska z d. Krystym  †  
1456Petronela Maciora z d. Potacka ?  †po 05-02-1821  
1457Petronela Makoszewska z d. Narewska  †po 16-01-1876  
1458Petronela Malewska z d. Kotowska  †przed 29-04-1855  
1459Petronela Malinowska z d. Narewska *około 1824 Siwki par. Romany †  
1460Petronela Metelska  †po 02-03-1862  
1461Petronela Męczkowska z d. Zakrzewska  †  
1462Petronela Mieczkowska  †po 24-02-1819  
1463Petronela Mierzejewska z d. Gutowska *około 1822 Bronaki-Pietrasze †  
1464Petronela Milewska z d. N  †przed 02-03-1829  
1465Petronela Mocarska z d. Rogowska *około 1833 Pluty †1851  
1466Petronela Moczydłowska z d. Sokołowska *około 1842 Wąsosz †od 29-10-1906 do 07-09-1919  
1467Petronela Myślińska z d. Jurska  †przed 16-10-1848  
1468Petronela Nieradko z d. Bieńkowska  †po 04-11-1866  
1469Petronela Nietupska z d. Pachucka *17-05-1804 Brzozowa Wólka †po 08-02-1858  
1470Petronela Niewiarowska z d. Pruszyńska *około 1842 Bożejewo †1866  
1471Petronela Nieznańska z d. N  †  
1472Petronela Obrycka z d. Godlewska  †po 26-06-1856  
1473Petronela Obrycka z d. Kacprzyńska *około 1867 Szczuczyn †  
1474Petronela Olender z d. Chojnowska *około 1810 Kotowo †  
1475Petronela Olszewska z d. Zacharzewska *około 1848 Wilkowyszki †  
1476Petronela Olszewska z d. Staniszewska *około 1819 Ławsk †03-10-1853  
1477Petronela Orzechowska z d. Sadkowska *około 1821 Zanklewo †przed 06-11-1871  
1478Petronela Ostapkowicz z d. Adasiewicz  †przed 19-02-1844  
1479Petronela Ostrowska z d. Siemion  †  
1480Petronela Ostrowska *03-06-1812 Ławsk †29-01-1813 Ławsk  
1481Petronela Pachucka z d. Kuczyńska  †po 01-05-1849  
1482Petronela Pacyńska z d. Lewońska  †przed 30-08-1843  
1483Petronela Pieńkowska z d. Wądołowska  †po 09-02-1903  
1484Petronela Pieńkowska z d. Mirkowska *około 1817 Piątnica †  
1485Petronela Podbielska z d. Supińska  †przed 20-11-1848  
1486Petronela Połomska z d. Długozima  †po 26-01-1851  
1487Petronela Popiołek z d. Jakubówna  †po 25-11-1811  
1488Petronela Potrzebka z d. Filipkowska *około 1824 Słucz †po 07-10-1878  
1489Petronela Pożarska z d. Gilewska  †przed 03-09-1856  
1490Petronela Prusińska z d. Lenkowska *około 1853 Żebry †  
1491Petronela Pruszyńska z d. Mankiewicz  †15-02-1856  
1492Petronela Przestrzelska  †  
1493Petronela Rafałowska z d. Żuk  †po 06-02-1853  
1494Petronela Rogińska z d. Żebrowska  †  
1495Petronela Rogowska z d. Górska  †  
1496Petronela Rogowska z d. Jałbrzykowska *około 1810 Sambory †  
1497Petronela Roman *1855 Chełchy †1860 Chełchy /Niedźwiadna/  
1498Petronela Roman z d. Lisiewska  †po 07-08-1832  
1499Petronela Rutkowska z d. N  †  
1500Petronela Saciłowska z d. Śliwińska  †przed 12-02-1827  
1501Petronela Saniewska z d. N  †  
1502Petronela Sawicka z d. Borawska  †od 18-10-1846 do 20-02-1849  
1503Petronela Siedlecka z d. Dzięgielewska *około 1848 †po 03-02-1908  
1504Petronela Siuchnicka z d. Podchajska  †po 16-11-1897  
1505Petronela Skrodzka z d. Pożarowska  †po 31-01-1848  
1506Petronela Skrodzka z d. Dobrzycka *około 1858 Chełchy †po 29-01-1918  
1507Petronela Sokołowska z d. Gwiazdowska  †  
1508Petronela Stelmaszyńska z d. Palczewska *około 1847 Czarnówek †  
1509Petronela Sulewska z d. Ładuga *około 1803 Szczuczyn †przed 10-1832  
1510Petronela Sulewska  †po 05-11-1843  
1511Petronela Sulewska *01-06-1784 Sulewo Kownaty †  
1512Petronela Sulimowicz z d. Łuczykowska *29-06-1797 Wąsosz †przed 28-01-1846  
1513Petronela Szmitka z d. Ołdakowska *około 1810 Pawełki †po 25-11-1861  
1514Petronela Szuranowska z d. Korzeniecka *31-05-1784 Wąsosz †od 26-10-1841 do 23-10-1864  
1515Petronela Szymanowska z d. Rakowska *około 1842 Przyborowo †przed 10-1885  
1516Petronela Świderska z d. Kiełczewska  †po 09-02-1820  
1517Petronela Tarasko z d. Przedworska *około 1829 Chojnowo †07-04-1858 Wąsosz  
1518Petronela Trzonkowska z d. Grabowska  †po 28-01-1866  
1519Petronela Wasilewska  †po 23-11-1903  
1520Petronela Wiśniewska z d. Przyborowska *około 1780 †od 09-02-1820 do 13-07-1829  
1521Petronela Wiśniewska z d. Metelska *około 1796 Ławsk †  
1522Petronela Włodkowska z d. Dobrzycka  †przed 25-08-1817  
1523Petronela Wojno z d. Średnicka  †  
1524Petronela Wróblewska z d. Boruszewska  †przed 25-05-1851  
1525Petronela Wysocka z d. Orłowska *około 1812 Modzele †od 24-01-1864 do 18-05-1881  
1526Petronela Zakrzewska z d. Łapińska *około 1825 Ciemnoszyje †od 21-02-1887 do 21-01-1902  
1527Petronela Zamojska z d. Czarnecka  †przed 03-11-1833  
1528Petronela Zarzecka z d. Grzymkowska *około 1838 Wąsosz †od 07-02-1898 do 11-11-1901  
1529Petronela Zawadzka z d. Borawska  †  
1530Petronela Zielińska z d. Sztachelska *około 1820 †  
1531Petronela Zuzga z d. Telek  †przed 26-11-1837  
1532Petronela Żelechowska z d. Steczkowska *około 1819 Boguszki †po 03-02-1886  
1533Petronella Kamińska z d. Grądzka *około 1825 Kotówek †po 05-02-1895  
1534Petronella Kiełczewska z d. Gutowska  †przed 30-04-1817  
1535Petronella Kierznowska z d. N  †przed 28-02-1810  
1536Petronella Kowalewska z d. Szumowska *około 1832 Witynie †  
1537Petronella Łucja Łempicka z d. Chrzanowska *14-12-1841 Barwiki †27-03-1909 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/  
1538Petronella Panasewicz z d. Gładkowska *26-10-1796 †  
1539Petronella Pieniążek z d. Glińska  †po 24-11-1824  
1540Petronella Pieńkowska z d. Ramotowska *około 1834 Męczki †  
1541Petronella Piwko z d. Kurkowska *około 1829 Nieciki †przed 19-10-1873  
1542Petronella Podbielska z d. Waszkiewicz  †przed 16-02-1846  
1543Petronella Sokołowska z d. N  †po 09-11-1808  
1544Petronella Sulewska *04-07-1811 Sulewo Prusy †  
1545Petronella Wiśniewska z d. Jaczyńska  †przed 23-11-1847  
1546Petronella Żurawska z d. Czyżewska *07-12-1798 Wąsosz †po 18-11-1845   
1547Piotr (Alphonse) Konopka *31-01-1903 Chicago, IL †  
1548Piotr (Jan) Puchnowski *28-06-1863 Ławsk †31-03-1929 Kudłaczewo  
1549Piotr (Paweł) Zyskowski *około 1829 †  
1550Piotr Adamski  †  
1551Piotr Adasiewicz *około 1800 Osowiec †  
1552Piotr Andrusiewicz *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
1553Piotr Andrzej Wasilewski *około 1820 Szczuczyn †03-10-1866  
1554Piotr Antoni Kuczyński *24-02-1893 Mazewo †  
1555Piotr Apner  †  
1556Piotr Arciszewski *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
1557Piotr Arciszewski  †przed 20-11-1928  
1558Piotr Arciszewski *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1559Piotr Augustyn Trepanowski *około 1902 Wizna †  
1560Piotr Bagiński  †po 12-01-1904  
1561Piotr Bagiński *1879 Przyborowo †  
1562Piotr Bagiński *1884 Golanki †  
1563Piotr Bagiński *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
1564Piotr Bagiński *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
1565Piotr Bagiński *około 1823 †po 12-02-1890  
1566Piotr Bagiński  †po 11-02-1873  
1567Piotr Bagiński *około 1873 Bagińskie †  
1568Piotr Bagiński *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
1569Piotr Bagiński *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
1570Piotr Bagiński *około 1791 †1856  
1571Piotr Bagiński *około 1849 Wąsosz †  
1572Piotr Bagiński *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
1573Piotr Bagiński *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
1574Piotr Bajkowski *około 1880 Rakowo-Czachy †  
1575Piotr Baldachowski *około 1786 †  
1576Piotr Balejko *około 1860 Szczuczyn †  
1577Piotr Balicki  †  
1578Piotr Baltazar Zaborowski *02-05-1816 Zaborowo †  
1579Piotr Banachowski *1895 Siwki par. Romany †  
1580Piotr Banachowski  †po 14-11-1892  
1581Piotr Baranowski  †  
1582Piotr Baranowski *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1583Piotr Bargłowski *1910 †  
1584Piotr Barwikowski  †  
1585Piotr Barwikowski *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
1586Piotr Bednarski  †  
1587Piotr Biedrzycki  †od 26-11-1850 do 11-02-1867  
1588Piotr Biedrzycki  †przed 23-11-1816  
1589Piotr Biedrzycki  †21-03-1862  
1590Piotr Bielawski *około 1819 Przytuły †  
1591Piotr Bielski *około 1853 Mścichy †08-05-1881 Mścichy /Radziłów/  
1592Piotr Bieńkowski *około 1866 Mścichy †  
1593Piotr Bieńkowski *1910 Romany † USA  
1594Piotr Bieńkowski *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
1595Piotr Bikowski  †przed 12-11-1877  
1596Piotr Bogdan *około 1832 Bęćkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
1597Piotr Bogdański *około 1903 Włochówka †  
1598Piotr Bogdański *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
1599Piotr Bogusz *około 1864 Olszyny †  
1600Piotr Borawski *około 1792 Nieławice †przed 03-02-1868  
1601Piotr Borawski *około 1879 Racibory †17-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1602Piotr Borawski  †  
1603Piotr Borawski  †po 25-07-1847  
1604Piotr Borawski *około 1832 Biodry †  
1605Piotr Borawski *około 1859 Szczuczyn †  
1606Piotr Borawski *29-06-1802 Nadbory †po 22-11-1859  
1607Piotr Borawski  †przed 01-10-1843  
1608Piotr Borawski *około 1770 Obrytki †  
1609Piotr Borawski  †przed 03-11-1857   
1610Piotr Borawski *około 1840 Jambrzyki †przed 15-08-1909  
1611Piotr Borawski *01-02-1828 Konopki †05-02-1828 Konopki /Wąsosz/  
1612Piotr Borusiewicz *23-02-1934 Wąsosz †1995  
1613Piotr Borusiewicz *1902 †  
1614Piotr Boruszewicz *około 1767 †  
1615Piotr Borysiewicz  †przed 16-11-1822  
1616Piotr Borysiewicz *29-06-1783 Wąsosz †  
1617Piotr Brodowski  †  
1618Piotr Brzezicki  †po 12-01-1836  
1619Piotr Brzostowski *około 1840 Brzostowo †około 1873  
1620Piotr Brzostowski  †przed 23-11-1897  
1621Piotr Brzostowski *około 1883 Nadbory †14-02-1909 Nadbory /Burzyn/  
1622Piotr Brzostowski *około 1783 Nadbory †po 21-11-1831  
1623Piotr Brzostowski  †po 16-02-1944  
1624Piotr Brzozowski *około 1817 Łomża †30-07-1842  
1625Piotr Brzozowski *15-10-1876 Ruda †17-10-1951 Skaje /Szczuczyn/  
1626Piotr Brzozowski  †po 24-10-1858  
1627Piotr Buczyński *około 1832 Radziłów †od 14-02-1881 do 03-02-1891  
1628Piotr Budziński  †po 12-02-1827  
1629Piotr Bujnorowski  †  
1630Piotr Bukowski *około 1903 Karwowo †  
1631Piotr Butlejewski  †przed 18-01-1842  
1632Piotr Bylica *około 1852 Surały †  
1633Piotr Celestyn Konopka  †  
1634Piotr Chabowski  †  
1635Piotr Chludziński  †po 19-02-1882  
1636Piotr Chludziński  †  
1637Piotr Chmielewski  †  
1638Piotr Chmielewski  †po 10-02-1836  
1639Piotr Chmielewski *około 1861 Racibory †przed 27-01-1942  
1640Piotr Chmielewski *około 1836 Ławsk †06-01-1855 Ławsk  
1641Piotr Chmielewski *20-11-1905 Słucz †  
1642Piotr Chodnicki *około 1895 Stawiski †  
1643Piotr Chodnicki *około 1871 Żebry †  
1644Piotr Chojnowski *około 1895 Jarnuty †  
1645Piotr Chojnowski  †przed 22-02-1890  
1646Piotr Chojnowski  †  
1647Piotr Chorosz  †po 25-11-1867  
1648Piotr Chorzelski  †od 19-02-1843 do 25-11-1848  
1649Piotr Chrapowicki  †przed 16-02-1851  
1650Piotr Chrostowski  †  
1651Piotr Chrostowski *05-04-1899 Dzięgiele †   
1652Piotr Chrostowski *około 1868 Biodry †12-01-1918 Biodry /Burzyn/  
1653Piotr Chrostowski *około 1865 Biodry †po 27-02-1922  
1654Piotr Chrostowski *30-06-1915 Zakrzewo †  
1655Piotr Chrostowski *około 1891 †  
1656Piotr Chrostowski *około 1838 Biodry †po 03-05-1904  
1657Piotr Chrzanowski  †28-03-1920 Dunajowce  
1658Piotr Chrzanowski *około 1862 Łoje Awissa †po 10-07-1906  
1659Piotr Chrzanowski  †przed 27-02-1865  
1660Piotr Chrzanowski *około 1854 Karwowo †przed 27-11-1919  
1661Piotr Chrzanowski *około 1811 Supy †po 04-02-1868  
1662Piotr Chrzanowski *około 1868 Supy †  
1663Piotr Chrzanowski *około 1802 Wypychy †przed 22-06-1858  
1664Piotr Chrzanowski *około 1839 Mikuty †od 19-10-1897 do 21-08-1916  
1665Piotr Chyliński  †  
1666Piotr Chyliński  †30-05-1916 Kąty  
1667Piotr Cichocki *28-06-1879 Wąsosz †  
1668Piotr Cichocki *około 1867 Glinki †  
1669Piotr Ciecierski *około 1859 Miastkowo †  
1670Piotr Ciecierski *około 1811 †25-01-1853 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1671Piotr Ciecierski *01-08-1864 Wąsosz †15-10-1864 Wąsosz  
1672Piotr Cieśnielewski  †po 19-02-1865  
1673Piotr Cimoch  †  
1674Piotr Cudnikowski  †po 02-03-1851  
1675Piotr Cukrowski *około 1900 Kędziorowo †  
1676Piotr Cwalina  †  
1677Piotr Cwaliński  †przed 01-09-1902  
1678Piotr Cwaliński *około 1833 Cwaliny †  
1679Piotr Cypliński  †  
1680Piotr Czaplicki *1868 Łebki Duże †po 04-02-1893  
1681Piotr Czaplicki *około 1868 †  
1682Piotr Czarnecki *19-04-1869 Burzyn †  
1683Piotr Czarnecki *około 1889 Szczuczyn †  
1684Piotr Czarnecki *29-01-1901 Wilamowo †20-12-1980 Łomża /Łomża/  
1685Piotr Czyżewski *29-04-1819 Wąsosz †07-05-1819 Wąsosz   
1686Piotr Czyżewski  †13-05-1981   
1687Piotr Ćmielewski *około 1875 Radziłów †  
1688Piotr Damian Borusiewicz *14-03-1901 Wąsosz †13-04-1966 Zambrów   
1689Piotr Danowski *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
1690Piotr Danowski *01-1773 Sulewo Prusy †  
1691Piotr Danowski *28-07-1871 Sulewo Kownaty †02-03-1873 Sulewo Kownaty  
1692Piotr Danowski *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
1693Piotr Dardziński  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
1694Piotr Dawidowski  †  
1695Piotr Dąbrowski *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1696Piotr Dąbrowski  †przed 30-01-1917  
1697Piotr Dąbrowski *około 1877 Czachy †  
1698Piotr Dąbrowski *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1699Piotr Dębiński  †przed 21-01-1838  
1700Piotr Dębiński *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
1701Piotr Dębowski *około 1842 Giełczyn †  
1702Piotr Dmochowski *około 1814 Grabowo †  
1703Piotr Dmochowski *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
1704Piotr Dobkowski  †przed 30-09-1850  
1705Piotr Dobroński *około 1831 Wizna †po 20-05-1878  
1706Piotr Dobrzeniewski *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
1707Piotr Dobrzycki *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
1708Piotr Dobrzycki  †po 17-01-1888  
1709Piotr Dobrzycki *22-11-1896 Brzeźnio †  
1710Piotr Dobrzycki *około 1833 Przyborowo †  
1711Piotr Dobrzycki *około 1842 †po 09-02-1914  
1712Piotr Dobrzycki *około 1793 Rosochate †  
1713Piotr Dołęga *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
1714Piotr Domański  †  
1715Piotr Domasiewicz  †  
1716Piotr Domisiewicz *08-07-1792 Niećkowo †  
1717Piotr Domisiewicz *28-04-1875 Niećkowo †  
1718Piotr Domitr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
1719Piotr Domurat  †po 23-11-1813  
1720Piotr Domurat  †po 07-02-1876  
1721Piotr Dorf  †  
1722Piotr Downar *około 1819 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1723Piotr Drobiński *około 1836 Szczuczyn †  
1724Piotr Drzazgowski *12-09-1796 Żebry †po 28-07-1861  
1725Piotr Dubowski  †przed 24-01-1827  
1726Piotr Duda *około 1863 Kozioł †  
1727Piotr Duda *około 1827 Dudy Nadrzeczne †19-08-1861 Ławsk  
1728Piotr Dudkowski  †po 08-02-1933   
1729Piotr Dudkowski *01-08-1895 Wąsosz †20-12-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
1730Piotr Dudkowski *27-06-1807 Wąsosz †05-07-1807 Wąsosz  
1731Piotr Dybikowski *18-04-1862 Kramarzewo †16-07-1934 Kramarzewo /Wąsosz/  
1732Piotr Dymnicki  †przed 11-11-1822  
1733Piotr Dymnicki  †przed 24-11-1823  
1734Piotr Dziakiewicz  †przed 11-02-1872  
1735Piotr Dzięgielewski *około 1843 Marki †16-04-1869 Bagińskie  
1736Piotr Dzięgielewski *około 1863 Marki †przed 08-11-1919  
1737Piotr Dzięgielewski * Sienickie †   
1738Piotr Edward Dzięgielewski  †  
1739Piotr Ekstowicz *06-04-1914 Radziłów †  
1740Piotr Filipkowski *około 1878 Szlasy †przed 08-02-1926  
1741Piotr Filipkowski *około 1888 Truszki-Patory †  
1742Piotr Franciszek Danowski *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
1743Piotr Franciszek Konopka *około 1878 Pasichy †  
1744Piotr Franciszek Konopka *02-02-1795 Okurowo †po 22-02-1879  
1745Piotr Franciszek Mieczkowski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 10-04-1877  
1746Piotr Franciszek Podchul *01-08-1920 †11-02-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1747Piotr Franciszek Sulewski *18-09-1867 Sulewo Prusy †24-09-1867 Sulewo Prusy  
1748Piotr Franciszek Wisember *około 09-1845 Słucz †  
1749Piotr Frasunkiewicz  †  
1750Piotr Gacki *około 1839 Gać †po 22-01-1894  
1751Piotr Gadomski *około 1876 Mroczki †  
1752Piotr Gadomski  †  
1753Piotr Gadomski *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
1754Piotr Gałecki  †po 14-11-1843  
1755Piotr Gałecki  †po 13-11-1837  
1756Piotr Gałecki *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
1757Piotr Gardocki *31-10-1926 Ramoty †  
1758Piotr Gardocki *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
1759Piotr Gardocki  †  
1760Piotr Gardocki  †po 15-02-1904  
1761Piotr Gardocki  †po 08-02-1869  
1762Piotr Gardocki  †przed 24-02-1943  
1763Piotr Gardocki *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
1764Piotr Gawecki *około 1864 Biodry †28-09-1909 Biodry /Burzyn/  
1765Piotr Gawecki *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1766Piotr Gedrocz *około 1875 Jedwabne †  
1767Piotr Gliński  †  
1768Piotr Głębocki *około 1840 Grajewo †po 23-04-1893  
1769Piotr Godlewski *około 1796 †30-01-1828 Wagi /Przytuły/  
1770Piotr Godlewski *około 1838 Wagi †po 18-07-1898  
1771Piotr Godlewski  †od 11-11-1851 do 26-07-1854  
1772Piotr Godlewski  †  
1773Piotr Godlewski *około 1859 Marki †21-02-1897  
1774Piotr Gontowski *około 1858 Glinki †  
1775Piotr Gosiewski  †  
1776Piotr Gosiewski  †po 13-02-1899  
1777Piotr Gosiewski *18-01-1789 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-02-1852  
1778Piotr Górski  †22-02-1938  
1779Piotr Górski *około 1858 †  
1780Piotr Górski  †  
1781Piotr Górski *około 1868 Nieciki †  
1782Piotr Górski  †po 26-09-1869  
1783Piotr Górski *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1784Piotr Górski *01-08-1867 Kramarzewo †08-06-1936 Sulewo Kownaty   
1785Piotr Grabowski *około 1849 Grabowskie †  
1786Piotr Grabowski *29-06-1780 Grabowskie †  
1787Piotr Grabowski *29-06-1910 †09-04-1988 Niećkowo  
1788Piotr Grajewski *około 1888 Bęćkowo †  
1789Piotr Grajewski *około 1822 Woźnawieś †  
1790Piotr Grądzki * Klimaszewnica †przed 20-11-1815  
1791Piotr Grądzki  †przed 06-08-1832  
1792Piotr Grądzki *1835 Czerwonki †  
1793Piotr Grędo *około 1866 Białaszewo †   
1794Piotr Grochulski *około 1824 Szczuczyn †po 26-11-1871  
1795Piotr Grochulski  †przed 14-01-1844  
1796Piotr Grodzicki *około 1814 Glinki †przed 03-11-1886  
1797Piotr Gromadzki  †przed 28-05-1868  
1798Piotr Gromadzki  †  
1799Piotr Grondwald  †  
1800Piotr Grondwald z d. Grunwald *około 1900 Wąsosz †przed 1943 Wąsosz   
1801Piotr Grudziński *około 1854 Mścichy †29-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/  
1802Piotr Grunwald  †od 11-06-1888 do 22-05-1921  
1803Piotr Gryguć  †  
1804Piotr Grzybowski *około 1879 Boczki †28-09-1909 Brzeźnio  
1805Piotr Grzymała  †po 13-06-1910  
1806Piotr Grzymkowski *około 1881 Radziłów †   
1807Piotr Grzymkowski  †od 23-02-1873 do 14-02-1881  
1808Piotr Grzymkowski *około 1811 Kubra †  
1809Piotr Grzymkowski *około 1883 Okrasin †  
1810Piotr Gumowski  †przed 29-09-1871  
1811Piotr Gurzęda *około 1840 Siestrzanki †przed 19-01-1897  
1812Piotr Gutowski  †przed 07-02-1898  
1813Piotr Gutowski  †po 26-10-1875  
1814Piotr Gutowski *około 1869 Guty Podleśne †przed 18-02-1941  
1815Piotr Gutowski *29-06-1889 Przyborowo †  
1816Piotr Gutowski  †przed 11-02-1849  
1817Piotr Gutowski *około 1842 Guty †27-11-1868 Janczewko /Jedwabne/  
1818Piotr Gutowski *około 1851 Lipnik †31-10-1854 Lipnik  
1819Piotr Gutowski  †przed 28-01-1867  
1820Piotr Gutowski *30-06-1906 Modzele †10-05-1939 Łomża /Wąsosz/  
1821Piotr Guzowski *około 1825 Budne †  
1822Piotr Gwiazdowski *około 1860 Radziłów †   
1823Piotr Gwiazdowski  †przed 01-06-1829  
1824Piotr Gwiazdowski  †  
1825Piotr Gwiazdowski *26-01-1907 Mścichy †   
1826Piotr Hermanowski  †  
1827Piotr Ignacy Rutkowski *około 1831 Rutkowskie †  
1828Piotr Ignacy Świderski *około 1833 Golanki †przed 25-02-1895  
1829Piotr Iwanowski  †  
1830Piotr Iwanowski *01-02-1887 Orlikowo †   
1831Piotr Jabłoński  †  
1832Piotr Jabłoński *około 1898 Konopki par. Grajewo †  
1833Piotr Jakub Krupiński *około 1847 Łomża †  
1834Piotr Jan Kondracki *około 1860 Budne †  
1835Piotr Janczewski *około 1870 Kaimy †przed 26-11-1941  
1836Piotr Janiszewski  †przed 07-11-1858  
1837Piotr Janiszewski  †przed 09-12-1898  
1838Piotr Jankowski  †przed 26-02-1854  
1839Piotr Januszewski *około 1848 Kramkówka Duża †  
1840Piotr Januszewski  †  
1841Piotr Jarząbek *około 1814 Sulewo Prusy †27-03-1876 Załuski /Brzeźnio/  
1842Piotr Jarząbkowski *około 1822 Chojnowo †  
1843Piotr Jasiński *około 1876 Radziłów †od 06-03-1923 do 19-01-1944  
1844Piotr Jasiński *1872 Radziłów †21-12-1934 Kramarzewo  
1845Piotr Jastrzębski  †  
1846Piotr Jawdyński *około 1814 Grabowo †  
1847Piotr Jaworowski *około 1895 Popowo †   
1848Piotr Jaworowski  †  
1849Piotr Jeziorkowski  †  
1850Piotr Jonowski  †po 26-11-1861  
1851Piotr Józef Cwalina *około 1851 Górskie †  
1852Piotr Józef Rogiński  †przed 23-09-1927  
1853Piotr Jóźwik *01-01-1914 Skaje †  
1854Piotr Jóźwik *17-01-1896 Skaje †  
1855Piotr Jurczykowski *około 1871 Tarachy †  
1856Piotr Jurski *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
1857Piotr Jurski  †przed 31-01-1816  
1858Piotr Jurski *14-05-1916 Czachy †  
1859Piotr Kadłubowski  †po 21-11-1881  
1860Piotr Kadłubowski *około 1817 Bzury †23-08-1864  
1861Piotr Kadyszewski *około 1813 Okrasin †  
1862Piotr Kalinowski  †po 28-07-1920  
1863Piotr Kalinowski  †  
1864Piotr Kalinowski *około 1811 Radziłów †   
1865Piotr Kalinowski *około 1863 Mocarze †  
1866Piotr Kalinowski *około 1816 Modzele †  
1867Piotr Kalinowski *około 1840 Wąsosz †  
1868Piotr Kalinowski *około 1853 Bzury †od 21-11-1904 do 30-01-1912  
1869Piotr Kalinowski *około 1809 Augustów †13-12-1876 Wąsosz  
1870Piotr Kalinowski *23-02-1817 Wąsosz †20-03-1850  
1871Piotr Kaliszewski *około 1901 Warszawa †07-09-1949 Wąsosz  
1872Piotr Kamiński  †  
1873Piotr Kamiński  †przed 12-09-1870  
1874Piotr Kamiński *około 1835 Chrzanowo †  
1875Piotr Kamiński  †  
1876Piotr Kamiński *28-06-1809 Obrytki †17-03-1850 Obrytki /Wąsosz/  
1877Piotr Kamionowski *26-01-1909 Konopki Monety †  
1878Piotr Kania  †12-09-1898  
1879Piotr Kapica *około 1877 Znoski †  
1880Piotr Karwowski *około 1856 Święcienin †  
1881Piotr Karwowski  †  
1882Piotr Karwowski  †po 13-02-1832  
1883Piotr Karwowski *około 1813 Stryjaki †po 27-02-1854  
1884Piotr Karwowski *18-10-1903 Karwowo †  
1885Piotr Karwowski *około 1887 Klimaszewnica †  
1886Piotr Kazimierz Grzegorz Wądołowski *około 1786 Koniecki par. Wizna †po 24-11-1857  
1887Piotr Kiełczewski  †przed 07-02-1900  
1888Piotr Kiełczewski *około 1843 Gnatowo †po 04-02-1902  
1889Piotr Kiełczewski *20-05-1787 †przed 22-07-1849  
1890Piotr Kiełczewski *około 1827 Łempice †po 28-01-1884  
1891Piotr Kisielewski  †przed 23-11-1847  
1892Piotr Klepadło  †przed 11-02-1885  
1893Piotr Klimaszewski *około 1861 Supy †  
1894Piotr Klimaszewski *około 1814 Wąsosz †  
1895Piotr Klockowski  †  
1896Piotr Kłodkowski  †po 19-06-1910  
1897Piotr Koliszczyk *około 1793 Janczewo †od 13-10-1844 do 02-03-1862  
1898Piotr Kołakowski *około 1899 Marki †  
1899Piotr Kołakowski  †  
1900Piotr Komosiński *około 1797 Ławsk †od 22-02-1852 do 02-08-1855  
1901Piotr Komosiński *23-02-1897 Wąsosz †23-01-1964 Komosewo /Wąsosz/  
1902Piotr Konopka *około 1898 Konopki Tłuste †  
1903Piotr Konopka *26-03-1920 †  
1904Piotr Konopka *około 1887 Konopki Tłuste †  
1905Piotr Konopka  †przed 03-02-1925  
1906Piotr Konopka  †przed 02-05-1880  
1907Piotr Konopka *około 1839 Konopki Tłuste †po 15-02-1909  
1908Piotr Konopka  †przed 31-01-1842  
1909Piotr Konopka  †  
1910Piotr Konopka  †09-06-1903 Marki  
1911Piotr Konopka  †po 22-01-1861  
1912Piotr Konopka *około 1881 Rupin †  
1913Piotr Konopka *około 1865 Konopki-Białystok †  
1914Piotr Konopka  †  
1915Piotr Konopka *11-03-1926 Jaki †05-09-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
1916Piotr Konopka *około 1905 Grajewo †  
1917Piotr Kopańczyk z d. Kopański *około 1868 Mikołajka †  
1918Piotr Kopańczyk *około 1842 Dobrzyjałowo †  
1919Piotr Kornego  †przed 22-10-1894  
1920Piotr Korytkowski *około 1891 Pluty †15-09-1962 Pluty  
1921Piotr Korzeniecki  †  
1922Piotr Korzeniecki *około 1856 Wąsosz †16-06-1899 Wąsosz  
1923Piotr Kosiński  †przed 06-02-1859  
1924Piotr Kosobudzki *około 1838 Bzury †19-02-1917 Bzury /Wąsosz/  
1925Piotr Kossakowski *około 1885 Kokoszki †  
1926Piotr Koszewski  †  
1927Piotr Kotlewski  †  
1928Piotr Kotowski  †przed 19-02-1849  
1929Piotr Kotowski *około 1811 Kotówek †przed 23-11-1858  
1930Piotr Kotowski *około 1810 †15-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
1931Piotr Kowalczuk z d. Kowalczul  †  
1932Piotr Kowalewski *około 1900 Stryjaki †  
1933Piotr Kownacki *około 1921 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
1934Piotr Kownacki *około 1833 Czachy †po 29-01-1894  
1935Piotr Kozikowski *około 1867 Karwowo †  
1936Piotr Kozikowski *około 1834 Dębówka †po 19-11-1894  
1937Piotr Kozikowski *około 1839 Koziki †po 17-02-1908  
1938Piotr Kozłowski  †  
1939Piotr Kozłowski  †od 22-11-1809 do 05-11-1834  
1940Piotr Kozłowski *około 1827 Ławsk †  
1941Piotr Kozłowski  †przed 29-08-1827  
1942Piotr Kozłowski *około 1797 Zakrzewo †od 18-11-1851 do 16-12-1853  
1943Piotr Kozłowski  †po 08-02-1825  
1944Piotr Kozłowski *1864 Wąsosz †02-12-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1945Piotr Kraiński  †przed 26-11-1894  
1946Piotr Kraiński *około 1844 Okrasin †przed 29-01-1895  
1947Piotr Krajewski  †przed 22-05-1849  
1948Piotr Krajewski  †przed 07-02-1826  
1949Piotr Krystowczyk *około 1807 Kotówek †  
1950Piotr Kryszpin *około 1878 Obrytki †  
1951Piotr Ksepka  †przed 23-05-1892  
1952Piotr Kuczewski *1896 Kramarzewo †15-06-1945 Kędziorowo   
1953Piotr Kuczyński  †przed 27-01-1861  
1954Piotr Kuczyński  †od 17-02-1841 do 13-02-1854   
1955Piotr Kuczyński  †  
1956Piotr Kuczyński  †po 26-12-1934  
1957Piotr Kuferski *około 1893 Obrytki †  
1958Piotr Kukowski *1849 Borawskie †1909 Jedwabne  
1959Piotr Kukowski *około 1832 Romany †przed 04-09-1856  
1960Piotr Kukowski  †po 27-11-1882  
1961Piotr Kuleszczyk *około 1860 Bożejewo †18-11-1900 Bożejewo  
1962Piotr Kulikowski *około 1898 Zalesie †29-09-1919 Zalesie /Wąsosz/  
1963Piotr Kulikowski *około 1858 Racibory †przed 04-02-1925  
1964Piotr Kulikowski *1907 †  
1965Piotr Kulikowski *około 1840 †przed 27-10-1896  
1966Piotr Kulikowski *około 1875 Zalesie †20-01-1933 Łempice  
1967Piotr Kupiecki  †od 22-11-1815 do 25-11-1827  
1968Piotr Kupiecki *około 1863 Niećkowo †po 16-02-1914  
1969Piotr Kur *około 1820 Pęchratka †po 06-02-1865  
1970Piotr Kurzątkowski  †przed 27-11-1894  
1971Piotr Kurzątkowski *około 1865 Kownacin †przed 11-11-1918  
1972Piotr Kurzątkowski  †  
1973Piotr Kuźmiński  †przed 19-10-1885  
1974Piotr Kwiatkowski *około 1788 †  
1975Piotr Kwiatkowski  †23-04-1840  
1976Piotr Ladziński *około 1817 Łojki par. Białaszewo †przed 27-11-1899  
1977Piotr Ladziński *08-09-1906 Wąsosz †  
1978Piotr Ladziński *około 1776 †14-12-1841 Wąsosz  
1979Piotr Laskowski  †  
1980Piotr Laskowski *około 1897 Biodry †  
1981Piotr Laszczkowski  †przed 25-11-1812  
1982Piotr Laszczkowski *około 1865 Klimaszewnica †  
1983Piotr Lawendowski *około 1828 †19-07-1836 Kucze Małe  
1984Piotr Lemański *około 1862 Dzierzbia †  
1985Piotr Lendo  †  
1986Piotr Leopold Zalewski *05-07-1850 Zalesie †03-08-1929 Żebry   
1987Piotr Leosiewski *około 1857 Mocarze †06-02-1926 Mocarze /Burzyn/  
1988Piotr Lesiewicz *około 1830 Wizna †  
1989Piotr Lewicki  †  
1990Piotr Lewoński *około 1811 Wąsosz †  
1991Piotr Liberadzki *około 1830 Radziłów †po 03-02-1892  
1992Piotr Lipiński *około 1867 Bęćkowo †  
1993Piotr Lipiński *około 1861 Biodry †  
1994Piotr Lipski *około 1864 Mścichy †  
1995Piotr Lipski  †  
1996Piotr Liszewski  †  
1997Piotr Lusiński *około 1845 Kupiski †  
1998Piotr Ładyżyński *24-02-1885 Wizna †  
1999Piotr Łaguna *1779 Stawiane †11-07-1812 Stawiane  
2000Piotr Łaguna *29-10-1905 Kędziorowo †27-06-1941 Calais   
2001Piotr Łaguna *24-11-1868 Borzymy †01-03-1950 Zalesie /Wąsosz/  
2002Piotr Łajewski  †od 10-02-1850 do 26-02-1854  
2003Piotr Łapiński *około 1822 Ciemnoszyje †23-04-1856  
2004Piotr Łempicki *30-06-1890 Bagienice †   
2005Piotr Łempicki *29-06-1736 Bagienice †   
2006Piotr Łempicki *25-02-1933 Jaki †2012  
2007Piotr Łempicki *19-05-1909 Wąsosz †13-05-1979 Suczki   
2008Piotr Łempicki *25-06-1806 Sulewo Prusy †28-06-1806 /Wąsosz/   
2009Piotr Łempicki *około 1807 †19-10-1810 Koniecki /Wąsosz/  
2010Piotr Łempicki *19-04-1871 Bagienice †   
2011Piotr Łempicki *23-02-1898 Sulewo Kownaty †16-04-1969 Pisz /Wąsosz/   
2012Piotr Łempicki *10-05-1902 Zalesie †12-05-1944 Zalesie   
2013Piotr Łempicki *12-01-1936 Sienickie †18-11-2006 Ełk /Ełk/   
2014Piotr Łepkowski  †  
2015Piotr Łepkowski *21-02-1893 Modzele †09-12-1948 Modzele  
2016Piotr Łepkowski *17-01-1879 Kubra †przed 29-09-1941   
2017Piotr Łepkowski  †  
2018Piotr Łepkowski  †po 14-11-1881  
2019Piotr Łepkowski *około 1832 Lipnik †od 28-02-1888 do 03-02-1903  
2020Piotr Łojewski *około 1847 Łoje Grężki †19-03-1881  
2021Piotr Łojewski  †po 26-11-1890  
2022Piotr Łojewski *około 1877 Łoje Grężki †przed 22-02-1927  
2023Piotr Łomotowski *około 1858 Przytuły †po 05-02-1907  
2024Piotr Łoniewski  †po 28-01-1918  
2025Piotr Łosewski *około 1817 Sojczyn †  
2026Piotr Łosiewicz  †  
2027Piotr Łoś *10-01-1981 †28-02-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
2028Piotr Maciej Chrostowski *około 1823 Wagi †przed 02-1886  
2029Piotr Maciejak *około 1849 Poryte †  
2030Piotr Majewski *około 1825 Orlikowo †przed 02-02-1890  
2031Piotr Makowski *około 1891 Makowskie †  
2032Piotr Makowski *04-01-1900 Wąsosz †13-04-1982 Grozimy  
2033Piotr Makowski  †przed 26-01-1857  
2034Piotr Maleszewski  †  
2035Piotr Malewski  †przed 04-11-1868  
2036Piotr Malinowski  †po 07-03-1848  
2037Piotr Malinowski  †przed 17-02-1903  
2038Piotr Malinowski  †  
2039Piotr Marczykowski *około 13-03-1886 Wąsosz †18-03-1886 Wąsosz  
2040Piotr Marczykowski *20-06-1888 Wąsosz †od 04-02-1936 do 11-07-1972  
2041Piotr Marek Koniecko *24-04-1902 †28-12-1982 Grozimy /Wąsosz/  
2042Piotr Markowski *około 1840 Wąsosz †25-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
2043Piotr Markwart *około 1833 Bożejewo †  
2044Piotr Matejkowski  †po 24-01-1826  
2045Piotr Matejkowski  †przed 18-02-1827  
2046Piotr Maurycy Karwowski *około 1845 Sokoły †po 16-04-1913  
2047Piotr Mazurkiewicz  †przed 19-05-1851  
2048Piotr Merski *około 1854 Przechody †  
2049Piotr Merski  †  
2050Piotr Metelski  †  
2051Piotr Michnowski *około 1785 †  
2052Piotr Mieczkowski *około 1899 Mocarze †  
2053Piotr Mieczkowski  †przed 09-11-1841  
2054Piotr Mieczkowski  †przed 19-01-1858  
2055Piotr Mieczkowski  †przed 10-10-1831  
2056Piotr Mieczkowski  †przed 18-02-1857  
2057Piotr Mieczkowski *około 1872 Mieczki †21-03-1944 Mieczki /Przytuły/  
2058Piotr Mieczkowski *około 1859 Łoje Awissa †04-12-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
2059Piotr Mieczkowski *około 1880 Łempice †05-02-1946 Łempice  
2060Piotr Mieczkowski  †  
2061Piotr Mieczkowski *16-01-1882 Łempice †po 12-02-1941  
2062Piotr Mieczkowski *1909 Łempice †24-01-1960 Łempice /Wąsosz/  
2063Piotr Mielnicki *około 1791 †po 25-11-1845  
2064Piotr Mierzejewski  †  
2065Piotr Migos *około 1889 Żurobice †  
2066Piotr Mikucki *około 1901 Mikuty †  
2067Piotr Mikucki *około 1826 †przed 09-02-1892  
2068Piotr Mikulski  †przed 13-11-1854  
2069Piotr Mikulski *około 1793 Kapice †przed 23-02-1862  
2070Piotr Milewski *około 1816 Mocarze †  
2071Piotr Milewski *około 1883 Jeziorko †   
2072Piotr Milewski  †po 20-02-1849  
2073Piotr Milewski *około 1835 Niedźwiedzkie †  
2074Piotr Miłosek  †przed 01-02-1928  
2075Piotr Mioduszewski  †przed 23-01-1865  
2076Piotr Mioduszewski *około 1901 †  
2077Piotr Mirkowski  †przed 19-11-1848  
2078Piotr Młynarczyk *około 1805 Ławsk †przed 05-01-1888  
2079Piotr Mocarski *06-07-1889 Karwowo †  
2080Piotr Mocarski  †02-06-1834  
2081Piotr Mocarski *około 1872 Bartki †  
2082Piotr Mocarski *około 1795 Rutkowskie †20-03-1839  
2083Piotr Mocarski *około 1812 Rutkowskie †po 19-11-1861  
2084Piotr Modzelewski  †przed 06-09-1875  
2085Piotr Modzelewski *około 1904 Bzury †  
2086Piotr Modzelewski  †  
2087Piotr Modzelewski *około 1808 †od 15-01-1854 do 07-02-1864  
2088Piotr Modzelewski *około 1866 Modzele †  
2089Piotr Modzelewski *około 1823 Grabowo †przed 30-01-1893  
2090Piotr Modzelewski *około 1831 Ławsk †08-12-1880 Ławsk /Wąsosz/  
2091Piotr Modzelewski  †od 18-11-1832  
2092Piotr Modzelewski *około 1879 Stawiane †przed 02-06-1943  
2093Piotr Mordasiewicz *około 1848 Radziłów †przed 26-11-1894  
2094Piotr Mordasiewicz *24-04-1909 Radziłów †  
2095Piotr Mroczkowski  †przed 01-03-1824  
2096Piotr Mroczkowski *około 1789 Wierciszewo †  
2097Piotr Mroczkowski *około 1819 Wojsławy †przed 22-01-1883  
2098Piotr Mrozowicz *około 1838 Chyliny †02-12-1909 Mocarze /Burzyn/  
2099Piotr Mrówka  †przed 30-01-1854  
2100Piotr Murawski *około 1847 Grozimy †  
2101Piotr Murawski *około 1825 Pieniążki †przed 20-01-1879  
2102Piotr Myszkowski *28-11-1904 Wąsosz †24-03-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2103Piotr N  †  
2104Piotr Nagóski  †  
2105Piotr Narewski  †przed 27-10-1868  
2106Piotr Nerkowski *1909 †  
2107Piotr Nerkowski  †  
2108Piotr Niebrzydowski *około 1878 Kumelsk †  
2109Piotr Niebrzydowski *14-12-1907 Stawiane †10-05-1987 Stawiane /Wąsosz/  
2110Piotr Niebrzydowski *około 1866 Mroczki †po 16-02-1938  
2111Piotr Niebrzydowski *26-06-1781 Wojsławki †  
2112Piotr Niebrzydowski *18-10-1868 Danowo †  
2113Piotr Niedźwiedzki  †  
2114Piotr Niedźwiedzki *około 1855 Przechody †  
2115Piotr Niedźwiedzki *około 1815 †29-09-1855 Barany  
2116Piotr Niedźwiedzki *około 1897 Modzele †   
2117Piotr Niedźwiedzki *około 1878 Niedźwiedzkie †przed 07-1937  
2118Piotr Nienałtowski  †   
2119Piotr Nienałtowski  †   
2120Piotr Nienałtowski *1762 †   
2121Piotr Nieradko *około 1836 Okrasin †po 13-06-1893  
2122Piotr Nierwiński * Siestrzanki †od 10-10-1830 do 18-11-1832   
2123Piotr Nietupski  †  
2124Piotr Nikonowicz  †przed 04-05-1931  
2125Piotr Nowicki *około 1774 Łękowo †  
2126Piotr Obrycki  †15-03-1835  
2127Piotr Ogonowski  †  
2128Piotr Okulewicz *około 1866 Niedźwiadna †przed 28-05-1917  
2129Piotr Olszewski  †po 17-11-1891  
2130Piotr Olszewski *około 1852 Marki †  
2131Piotr Olszewski *około 1880 Turczyn †  
2132Piotr Olszewski *04-12-1902 Czerwonki †  
2133Piotr Olszewski *około 1869 Kowalewo †  
2134Piotr Ołdakowski *około 1847 Wąsosz †przed 20-08-1904  
2135Piotr Ołdakowski  †  
2136Piotr Ołdakowski *około 1856 Wąsosz †23-01-1934  
2137Piotr Orłowski  †po 23-02-1846  
2138Piotr Orłowski *około 1829 Czarna Wieś †  
2139Piotr Orłowski *około 1831 Kapice †  
2140Piotr Orłowski *około 1860 Wojsławy †po 13-01-1919  
2141Piotr Orłowski  †od 20-02-1854 do 23-11-1862  
2142Piotr Orłowski *15-08-1802 Stawiski †po 22-10-1870  
2143Piotr Ostatkiewicz  †1833  
2144Piotr Ostatkiewicz  †przed 25-07-1870  
2145Piotr Ostrowski *1839 Wizna †  
2146Piotr Ostrowski *21-10-1810 Wąsosz †12-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/   
2147Piotr Ośliński  †po 26-02-1843  
2148Piotr Ośliński  †po 30-01-1831  
2149Piotr Ośliński  †przed 06-02-1849  
2150Piotr Ożarowski *około 1902 Szostaki †  
2151Piotr Palasiewicz *około 1866 Karwowo †  
2152Piotr Pasierb  †  
2153Piotr Paweł Danowski *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2154Piotr Paweł Danowski *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
2155Piotr Paweł Dąbrowski *około 1853 Okół †  
2156Piotr Paweł Gardocki *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2157Piotr Paweł Grądzki *około 06-1800 Nieławice †przed 21-11-1853  
2158Piotr Paweł Kuć *1870 Wizna †po 06-02-1929  
2159Piotr Paweł Kulesza *około 1866 Wizna †  
2160Piotr Paweł Lipiński *1844 Surały †po 18-02-1901  
2161Piotr Paweł Łojewski *29-06-1883 Mikuty †   
2162Piotr Paweł Łojewski *około 1868 Supy †przed 15-02-1926  
2163Piotr Paweł Markowski *około 1836 Wąsosz †08-01-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2164Piotr Paweł Moczydłowski *30-06-1900 Wąsosz †23-07-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2165Piotr Paweł Mroczkowski *30-06-1800 Wojsławy †19-07-1802 Wojsławy  
2166Piotr Paweł Ołdakowski *02-06-1897 Wąsosz †17-11-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
2167Piotr Paweł Rostkowski *około 1904 Rydzewo-Pieniążek †  
2168Piotr Paweł Sulewski *29-06-1858 Zalesie †25-07-1858 Zalesie  
2169Piotr Paweł Tocicki *około 1831 Szostaki †przed 03-03-1886  
2170Piotr Paweł Wiśniewski *około 1898 Radziłów †20-10-1977  
2171Piotr Paweł Zakrzewski *19-11-1844 Wojsławy †15-02-1889 Wojsławy  
2172Piotr Pawluk  †  
2173Piotr Pawłowski *17-01-1932 Godlewo †14-12-1932 Godlewo  
2174Piotr Perkowski z d. Petkowski  †  
2175Piotr Perkowski  †od 12-11-1906 do 12-1909  
2176Piotr Perzanowski  †  
2177Piotr Pętkowski ?  †przed 10-1896  
2178Piotr Piechowski  †przed 19-01-1873  
2179Piotr Pieńczykowski *około 1903 Karwowo †  
2180Piotr Pieńczykowski *około 1841 Bzury †  
2181Piotr Pieńczykowski  †od 26-10-1829 do 12-11-1832  
2182Piotr Pieńkowski  †  
2183Piotr Pieńkowski *około 1776 †20-09-1826 Kucze Małe /Jedwabne/  
2184Piotr Pieńkowski *około 1912 Pluty †przed 09-1946  
2185Piotr Pietrzyk  †przed 09-10-1864  
2186Piotr Piotrkowski  †przed 07-09-1889  
2187Piotr Piotrowski *około 1891 Surały †  
2188Piotr Piotrowski *około 1866 Bronaki-Pietrasze †  
2189Piotr Pisański  †po 25-02-1895  
2190Piotr Pisynko  †po 13-02-1888  
2191Piotr Piszczatowski  †po 03-03-1878  
2192Piotr Piszczatowski  †przed 20-08-1929  
2193Piotr Piwko *około 1879 Grabowskie †  
2194Piotr Pliszka  †przed 11-11-1812  
2195Piotr Płochocki *około 1811 Łempice †19-07-1856 Łempice  
2196Piotr Płon  †po 17-02-1873  
2197Piotr Płoński  †01-09-1855  
2198Piotr Płoskiewicz  †przed 07-02-1826  
2199Piotr Podchul *około 1865 Barany †od 22-02-1914 do 02-06-1926  
2200Piotr Pogorzelski *około 1874 Doliwy †  
2201Piotr Polakowski *około 1880 †  
2202Piotr Polakowski *16-01-1900 Podliszewo par. Rajgród †  
2203Piotr Polakowski *około 1865 Przytuły †  
2204Piotr Polakowski *15-10-1881 Wąsosz †27-06-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
2205Piotr Polkowski *około 1836 Kąty †  
2206Piotr Polkowski  †przed 02-03-1835  
2207Piotr Poniatowski *około 1883 Kosówka †  
2208Piotr Poniatowski  †przed 22-02-1909  
2209Piotr Popowski *około 1845 Kapice †  
2210Piotr Potęga  †przed 23-11-1862  
2211Piotr Pruszko *28-06-1900 Chyliny †  
2212Piotr Pruszko *około 1808 Wizna †po 14-02-1887  
2213Piotr Pruszyński *około 1830 Żebry †po 03-02-1880  
2214Piotr Przechocki *około 1837 Pieńki †po 26-02-1906  
2215Piotr Przechocki *około 1862 Marianki †21-01-1946 Ławsk  
2216Piotr Przedworski *około 1872 Bzury †po 31-01-1921  
2217Piotr Przestrzelski  †przed 21-12-1913  
2218Piotr Przestrzelski *około 1872 Chyliny †  
2219Piotr Przestrzelski  †  
2220Piotr Przestrzelski *około 1892 Sośnia †  
2221Piotr Przestrzelski  †po 09-02-1897  
2222Piotr Przestrzelski  †przed 01-1825  
2223Piotr Przestrzelski *około 1831 Kaimy †po 19-02-1879  
2224Piotr Przestrzelski  †po 12-02-1849  
2225Piotr Przestrzelski *około 1828 Kąty †po 18-02-1896  
2226Piotr Przestrzelski *około 1819 Bartki †po 24-01-1885  
2227Piotr Przestrzelski *około 1841 Kaimy †po 17-10-1905  
2228Piotr Przestrzelski  †przed 10-02-1852  
2229Piotr Przyborowski *około 1900 †10-05-1945  
2230Piotr Puchnowski z d. Pachnowski *około 1821 †po 25-02-1895  
2231Piotr Radziwon  †przed 16-02-1835  
2232Piotr Radziwon *około 1776 †23-10-1827   
2233Piotr Rafałko *około 1871 Prostki †  
2234Piotr Ramotowski  †po 06-05-1918  
2235Piotr Ramotowski  †przed 12-11-1894  
2236Piotr Ramotowski *około 1896 †  
2237Piotr Ramotowski *25-06-1798 Orlikowo †26-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
2238Piotr Ramotowski *około 1897 †  
2239Piotr Rawa *około 1914 Bagienice †   
2240Piotr Renkiewicz *około 1825 Mścichy †07-07-1894 Mścichy /Radziłów/  
2241Piotr Rogiński  †przed 26-02-1865  
2242Piotr Rogiński *16-02-1802 Brzozowa Wólka †po 26-02-1865  
2243Piotr Rogiński *około 31-07-1945 Lipnik †04-08-1945 Lipnik /Szczuczyn/  
2244Piotr Rogowski  †  
2245Piotr Rogowski  †po 18-11-1823  
2246Piotr Rogowski *około 1851 Supy †  
2247Piotr Rogowski *około 1830 Brychy †14-03-1873  
2248Piotr Rolczyk  †przed 20-09-1815  
2249Piotr Romanowicz  †  
2250Piotr Romanowicz *około 1807 †  
2251Piotr Romanowski *około 1831 Tajenko †po 13-02-1882  
2252Piotr Rostkowski  †przed 14-06-1832  
2253Piotr Rostkowski *około 1812 Janczewko †  
2254Piotr Rostkowski  †  
2255Piotr Rozwadowski *1874 Biodry †1878 Biodry /Burzyn/   
2256Piotr Rozwadowski *około 1873 Przytuły †05-08-1943 Przytuły /Przytuły/   
2257Piotr Rozwadowski  †przed 26-11-1849  
2258Piotr Rozwadowski *około 1796 Siestrzanki †przed 14-02-1841   
2259Piotr Ruchała  †  
2260Piotr Ruszczyk  †po 09-08-1921  
2261Piotr Rutkiewicz *około 1821 Wąsosz †po 01-09-1885  
2262Piotr Rutkowski *około 1807 Rutkowskie †  
2263Piotr Ryczanowski *około 1879 Konopki-Białystok †  
2264Piotr Rydelek *21-05-1860 Łubiane †  
2265Piotr Rydelek *około 1835 Kamińskie †po 25-01-1892  
2266Piotr Rydzewski *około 1904 Jurzec Szlachecki †  
2267Piotr Rydzewski  †po 20-02-1854  
2268Piotr Rydzewski *około 1776 †  
2269Piotr Rynkiewicz *31-05-1910 Mścichy †23-07-1991 Grajewo /Radziłów/  
2270Piotr Rzadkowski *około 1817 Okrasin †  
2271Piotr Saciłowski *około 1905 Sośnia †  
2272Piotr Saciłowski *1796 Sośnia †  
2273Piotr Sadowski *około 1877 Sośnia †  
2274Piotr Sakowski *20-07-1920 Ciemianka †12-07-1993 Stare Juchy  
2275Piotr Samełko *około 1882 Niedźwiadna †  
2276Piotr Samełko *około 1777 Ławsk †15-10-1832 Ławsk  
2277Piotr Sawicki *28-01-1901 Czarnówek †   
2278Piotr Sendrowski  †po 07-02-1893  
2279Piotr Serena *około 1848 Białaszewo †od 22-11-1886 do 21-02-1898  
2280Piotr Sieniawski *około 1790 †przed 08-1823 /Romany/  
2281Piotr Sienicki  †  
2282Piotr Sienicki *około 1798 †06-11-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
2283Piotr Sienicki *około 1792 †  
2284Piotr Sienkiewicz  †po 22-02-1946  
2285Piotr Sienkiewicz  †przed 07-02-1860  
2286Piotr Sierakowski *około 1822 Sienickie †przed 15-10-1888  
2287Piotr Sikorski *około 1795 Bronowo †od 07-11-1859 do 04-01-1861  
2288Piotr Sikorski *20-05-1779 Wąsosz †08-08-1833 Wąsosz  
2289Piotr Skarżyński  †  
2290Piotr Skrodzki  †przed 12-02-1934  
2291Piotr Skrodzki  †po 21-11-1870  
2292Piotr Skrodzki  †po 05-08-1889  
2293Piotr Skrodzki *19-05-1900 Surały †  
2294Piotr Skrodzki  †  
2295Piotr Skrodzki *około 1866 Konopki-Białystok †przed 16-02-1914  
2296Piotr Skrodzki  †po 06-02-1900  
2297Piotr Słowikowski *około 12-1872 Kaimy †30-03-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2298Piotr Smoliński *02-01-1909 Kędziorowo †  
2299Piotr Smoliński *około 1888 Kędziorowo †05-1952  
2300Piotr Sobolewski *około 1865 Mścichy †02-08-1923  
2301Piotr Sobolewski *27-01-1884 Gackie †  
2302Piotr Sokołowski *około 1871 †03-08-1896  
2303Piotr Sokołowski  †przed 26-02-1816  
2304Piotr Sokołowski  †po 09-11-1808  
2305Piotr Sokołowski  †  
2306Piotr Sokołowski  †przed 18-02-1941  
2307Piotr Stanisławski *około 1829 Siestrzanki †  
2308Piotr Staniszewski  †po 14-11-1843  
2309Piotr Staniszewski  †po 20-01-1846  
2310Piotr Stankiewicz  †  
2311Piotr Starszewski *03-07-1842 Bagińskie †  
2312Piotr Starzyński  †po 27-11-1838  
2313Piotr Stec  †przed 24-11-1926  
2314Piotr Stefanowicz *około 1919 Kędziorowo †07-02-1920 Kędziorowo /Wąsosz/   
2315Piotr Stefanowicz *około 1828 Żebry †po 22-10-1877  
2316Piotr Stepnowski *23-01-1909 Jambrzyki †21-02-1969 Jambrzyki /Szczuczyn/  
2317Piotr Stromski *około 1869 Łomża †  
2318Piotr Stypułkowski  †  
2319Piotr Sulewski *24-06-1794 †01-07-1794 Zaborowo  
2320Piotr Sulewski *około 1787 †29-09-1791 Zaborowo  
2321Piotr Sulewski *01-07-1783 Sulewo Prusy †08-07-1786 Sulewo Prusy  
2322Piotr Sulewski *18-05-1840 Zaborowo †po 30-05-1881  
2323Piotr Sulewski *około 06-1872 Sulewo Kownaty †29-10-1872 Sulewo Kownaty   
2324Piotr Sulewski *około 12-1882 Guty †17-08-1883 Guty   
2325Piotr Sulewski *24-06-1798 Zaborowo †06-06-1832  
2326Piotr Sulewski *31-07-1771 Sulewo Prusy †04-01-1777  
2327Piotr Sulewski  †od 15-02-1817 do 28-10-1820  
2328Piotr Sulewski * Sulewo Prusy †przed 01-06-1821  
2329Piotr Suliński  †od 03-02-1833 do 29-02-1840  
2330Piotr Supiński *około 1891 Siestrzanki †  
2331Piotr Supiński  †przed 27-05-1844  
2332Piotr Supiński  †przed 27-10-1879  
2333Piotr Supiński *około 1849 Kleszcze †  
2334Piotr Supiński *około 01-1913 Supy †29-06-2010 Łomża /Przytuły/   
2335Piotr Szczawiński *około 1788 Zanklewo †  
2336Piotr Szczepankowski *około 1828 Wąsosz †06-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2337Piotr Szczuka *około 1869 Olszewo par. Romany †  
2338Piotr Szczuka  †03-09-1904  
2339Piotr Szelągowski  †  
2340Piotr Szemborowski *06-1882 Wąsosz †07-07-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
2341Piotr Szklarzewski  †po 07-09-1879  
2342Piotr Szkodziński  †po 29-04-1912  
2343Piotr Szleszyński  †  
2344Piotr Szleszyński *około 1886 Cedry †po 06-02-1929  
2345Piotr Szleszyński  †  
2346Piotr Szleszyński *około 1804 Szlasy †19-10-1832  
2347Piotr Sznajder *około 1884 Żebry †  
2348Piotr Szuela *1901 Konopki †  
2349Piotr Szulc  †  
2350Piotr Szumowski  †  
2351Piotr Szydłowski *około 1838 Mocarze †14-11-1918 Mocarze /Burzyn/  
2352Piotr Szyłak *22-03-1917 Kędziorowo †19-05-1996 /Wąsosz/   
2353Piotr Szymanowski *około 08-1884 Zalesie †13-02-1886 Zalesie /Wąsosz/   
2354Piotr Szymanowski  †  
2355Piotr Szymanowski  †od 23-02-1817 do 22-02-1835  
2356Piotr Szymkiewicz  †  
2357Piotr Szymkiewicz  †po 03-02-1875  
2358Piotr Śmiarowski *około 1868 Grzymki †  
2359Piotr Świątkowski  †  
2360Piotr Świderski  †po 18-02-1824  
2361Piotr Świderski  †po 09-02-1820  
2362Piotr Świderski *około 1897 †  
2363Piotr Świderski * Łosewo †przed 01-02-1824  
2364Piotr Świderski *około 1885 Czyżewo †  
2365Piotr Świderski *około 1830 Łosewo †  
2366Piotr Świderski *około 1848 Sulewo Prusy †17-09-1918 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2367Piotr Święciński *około 08-1887 †13-05-1889 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2368Piotr Święszkowski  †przed 26-02-1840  
2369Piotr Święszkowski *około 1863 †  
2370Piotr Tarnacki *około 1897 †07-08-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
2371PIotr Tarnacki  †po 29-04-1993  
2372Piotr Tarnacki *01-04-1928 Kędziorowo †11-01-1998 /Wąsosz/  
2373Piotr Tarnacki *28-06-1867 Wąsosz †po 29-10-1927  
2374Piotr Teodor Gardocki *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2375Piotr Tokarzewski *około 1815 Karwowo †od 24-11-1863 do 26-01-1869  
2376Piotr Tomaszczyk  †20-12-1884  
2377Piotr Tomaszewski  †przed 03-11-1819  
2378Piotr Tomaszewski *około 1821 Rydzewo-Pieniążek †po 03-02-1902  
2379Piotr Truszkowski *24-06-1886 Niedźwiedzkie †  
2380Piotr Truszkowski  †  
2381Piotr Truszkowski  †  
2382Piotr Trzaska *około 1862 †  
2383Piotr Trzaska *około 1844 Supy †20-01-1886 Supy  
2384Piotr Trzonkowski  †przed 24-11-1861  
2385Piotr Trzonkowski  †od 01-05-1824 do 20-01-1835  
2386Piotr Turos  †  
2387Piotr Turowski  †  
2388Piotr Twardowski *1907 Goniądz †09-05-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2389Piotr Tyborowski  †  
2390Piotr Typiński  †20-12-1854  
2391Piotr Tyszka *około 01-1916 Pasichy †07-07-1916 Pasichy /Wąsosz/  
2392Piotr Tyszkiewicz *1858 Białaszewo †  
2393Piotr Tyszkiewicz  †przed 25-09-1831  
2394Piotr Ustanczuk  †przed 12-11-1809  
2395Piotr Walejewski *około 1802 Budne †po 16-10-1848  
2396Piotr Wardziuk  †  
2397Piotr Wasilewski *około 1881 Brzeźnio †   
2398Piotr Wasilewski  †po 21-01-1818  
2399Piotr Wasilewski *około 1866 Barany †przed 04-02-1930  
2400Piotr Waszkiewicz *około 1867 Szczuczyn †  
2401Piotr Wądołowski *około 1862 Koniecki †przed 30-07-1929  
2402Piotr Wejdo  †przed 10-02-1896  
2403Piotr Wejs *około 1885 Romany †  
2404Piotr Werner *około 1875 Klimaszewnica †po 23-06-1923  
2405Piotr Werner *około 07-1852 Żebry †08-01-1854 Żebry  
2406Piotr Wesołowski  †  
2407Piotr Wesołowski  †  
2408Piotr Wesołowski *29-06-1929 Kieljany †23-02-1930 Kieljany  
2409Piotr Wicik  †od 05-02-1855 do 16-11-1868  
2410Piotr Wierciszewski  †po 21-02-1859  
2411Piotr Wierciszewski *około 1843 Makowskie †po 20-02-1900  
2412Piotr Wierciszewski *około 1791 Makowskie †po 07-03-1859  
2413Piotr Wierciszewski *około 1838 Brzostowo †po 30-06-1902  
2414Piotr Wierzbicki  †po 28-11-1899  
2415Piotr Wierzbowski *około 07-1842 Mieszołki †  
2416Piotr Wiktor Pieńkowski *około 1816 Pieniążki †  
2417Piotr Wiszowaty *około 1755 †po 14-11-1815  
2418Piotr Wiszowaty *około 1798 Michny †25-04-1832  
2419Piotr Wiszowaty *około 1863 Świdry Podleśne †  
2420Piotr Wiśniewski *około 1847 Wyłudzin †  
2421Piotr Wiśniewski *około 1803 Ruś par. Wyszonki †po 27-02-1854  
2422Piotr Wiśniewski *około 1842 Siestrzanki †po 25-02-1908   
2423Piotr Wiśniewski *około 1797 Świdry †po 21-02-1856  
2424Piotr Wiśniewski  †  
2425Piotr Wiśniewski  †  
2426Piotr Wiśniewski *około 1821 Osowiec †od 16-02-1874 do 19-01-1891  
2427Piotr Wiśniewski  †od 16-01-1837 do 29-07-1838  
2428Piotr Witkowski  †03-02-1856  
2429Piotr Włodkowski *około 1906 †  
2430Piotr Włost *około 1804 Szczuczyn †przed 27-02-1859  
2431Piotr Wojciech Jurski *około 1873 Czachy †  
2432Piotr Wojciechowski  †przed 13-08-1850  
2433Piotr Wojciechowski  †przed 13-11-1838  
2434Piotr Wojno  †  
2435Piotr Wojsław *około 1858 Surały †  
2436Piotr Wojsław *około 1823 Kownatki †16-03-1897 Konopki /Wąsosz/  
2437Piotr Wojsław *29-04-1845 Wojsławy †10-07-1848 Wojsławy  
2438Piotr Wojsław *około 1753 †29-10-1803 Obrytki  
2439Piotr Wójcicki  †przed 11-06-1928  
2440Piotr Wroceński *około 1903 Wroceń †  
2441Piotr Wróblewski  †02-01-1844  
2442Piotr Wszeborowski *1879 Grabowo †  
2443Piotr Wykowski  †po 25-11-1850  
2444Piotr Wyłuda *około 1852 Szczuczyn †  
2445Piotr Wyłuda  †od 08-07-1832 do 25-11-1850  
2446Piotr Wysocki  †  
2447Piotr Wysocki  †po 22-01-1912  
2448Piotr Wyszomirski  †przed 31-08-1886  
2449Piotr Zabłocki *około 1859 Ciemianka †  
2450Piotr Zaborowski  †przed 19-11-1877  
2451Piotr Zaborowski *około 05-1856 Suwałki †14-02-1889  
2452Piotr Zaborowski *około 1777 Zaborowo †przed 03-02-1836   
2453Piotr Zacharzewski *około 1843 Mocarze †  
2454Piotr Zacharzewski *około 1866 Niedźwiadna †  
2455Piotr Zając  †przed 06-11-1859  
2456Piotr Zajączkowski *około 1837 Siestrzanki †od 30-01-1888 do 21-02-1898  
2457Piotr Zajkowski  †  
2458Piotr Zakrzewski *06-10-1890 Przytuły †   
2459Piotr Zakrzewski  †przed 13-02-1889  
2460Piotr Zakrzewski *02-08-1852 Wojsławy †14-10-1852 Wojsławy  
2461Piotr Zakrzewski *15-05-1830 Wojsławy †  
2462Piotr Zakrzewski *29-04-1822 Lipnik †  
2463Piotr Zalenski *około 1875 Bagińskie †  
2464Piotr Zalewski *około 10-1912 Kramarzewo †25-12-1912 Kramarzewo /Wąsosz/  
2465Piotr Zalewski *około 1860 Radziłów †  
2466Piotr Zalewski  †przed 08-05-1842  
2467Piotr Zalewski *około 1862 Radziłów †po 26-02-1924  
2468Piotr Zalewski *około 1815 Szlasy †po 13-02-1888  
2469Piotr Zalewski *26-06-1910 Szlasy †  
2470Piotr Zalewski  †przed 30-01-1945  
2471Piotr Zalewski *około 1823 †24-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2472Piotr Zalewski *około 1833 Zalesie †   
2473Piotr Zalewski *około 1825 Ruda †  
2474Piotr Zalewski *około 1829 Słucz †14-09-1914 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2475Piotr Zalewski *około 1863 Ruda †  
2476Piotr Zalewski *21-02-1803 Zalesie †17-02-1835   
2477Piotr Zambrowski  †przed 21-01-1842  
2478Piotr Zamojski *14-02-1895 Skaje †  
2479Piotr Zamojski *około 1911 Szwelczyn †16-12-1933 Szwelczyn /Wąsosz/  
2480Piotr Zarzecki  †  
2481Piotr Zasuński  †po 22-04-1883  
2482Piotr Zawadzki *około 1862 Mścichy †  
2483Piotr Zawadzki  †przed 28-11-1854  
2484Piotr Zawadzki  †przed 10-02-1830  
2485Piotr Zawłocki  †  
2486Piotr Zdanowicz *około 1857 Kapice †  
2487Piotr Zdanowicz * Kapice †  
2488Piotr Zdanowicz  †27-06-1853  
2489Piotr Zdanowicz *około 1828 Ławsk †po 14-02-1898  
2490Piotr Zduńczyk  †przed 31-01-1933  
2491Piotr Zieliński *około 1831 Mieszołki †przed 1855  
2492Piotr Zieliński  †30-11-1868 Szczuczyn  
2493Piotr Zieliński *około 1876 Ławsk †20-05-1878 Ławsk  
2494Piotr Zieliński *26-01-1911 Kędziorowo †25-03-1976 Kędziorowo /Wąsosz/   
2495Piotr Zieliński  †przed 19-02-1870  
2496Piotr Zielony  †  
2497Piotr Ziemkowski *około 1814 Ciemnoszyje †24-12-1843  
2498Piotr Ziółkowski  †przed 21-11-1858  
2499Piotr Złotocha  †przed 13-02-1928  
2500Piotr Zyskowski  †  
2501Piotr Zyskowski  †od 16-02-1836 do 29-04-1854  
2502Piotr Zyskowski *około 1889 Szymany †  
2503Piotr Żebrowski  †po 26-01-1880  
2504Piotr Żelechowski *około 1863 Korytki †  
2505Piotr Żmijewski  †przed 04-02-1856  
2506Piotr Żmijewski  †przed 30-10-1831  
2507Piotr Żochowski *około 1827 Wierciszewo †przed 20-03-1916   
2508Piotr Żukowski *1902 †11-03-1961 Radziłów /Radziłów/  
2509Piotr Żukowski  †przed 20-02-1898  
2510Piotr Żukowski  †po 23-01-1872  
2511Piotr Żurawski *1856 Wąsosz †01-03-1938 Wąsosz  
2512Pius Dubikowicz  †po 23-10-1843  
2513Pius Tomaszewski  †  
2514Placyda Anna Mocarska z d. Chrzanowska *około 1836 Małachowo †23-01-1909 Bartki /Burzyn/  
2515Placyda Brzostowska z d. Gacka *około 1857 Biodry †po 21-01-1914  
2516Placyda Chludzińska *30-10-1860 Rostki par. Romany †  
2517Placyda Chylińska z d. Rogowska *około 1842 Pieńki †  
2518Placyda Chylińska z d. Rogowska  †po 25-02-1884  
2519Placyda Gardocka *około 1852 Gardoty †09-10-1856 Gardoty /Romany/  
2520Placyda Gardocka z d. Karwowska *około 1846 Brychy †01-12-1906 Mocarze /Burzyn/  
2521Placyda Gardocka z d. Górska *około 1834 Chrostowo †01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
2522Placyda Grabowska z d. Karwowska *około 1860 Wagi †od 29-05-1917 do 14-12-1931  
2523Placyda Grądzka z d. Rogowska *około 1830 Brychy †po 27-01-1874  
2524Placyda Karwowska z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †10-03-1887 Boguszki  
2525Placyda Klimaszewska *około 1872 †10-09-1874 Trzaski /Przytuły/  
2526Placyda Kurkowska z d. Niecikowska *około 1855 Obrytki †24-03-1880  
2527Placyda Lipska z d. Rogowska  †po 19-02-1903  
2528Placyda Łojewska z d. Szyjka *około 1847 Pluty †  
2529Placyda Przestrzelska z d. Rydzewska  †  
2530Placyda Przestrzelska z d. Karwowska *około 1861 Boguszki †  
2531Placyda Ramotowska z d. Mikucka  †po 06-05-1918  
2532Placyda Ramotowska z d. Karwowska *około 1879 Boguszki †  
2533Placyda Rogowska z d. Szleszyńska *około 1862 Szlasy †  
2534Placyda Rogowska z d. Godlewska *około 1837 Wagi †  
2535Placyda Rogowska z d. Kalinowska *19-06-1852 Brychy †  
2536Placyda Rogowska *około 11-1840 Mikuty †przed 01-05-1899  
2537Placyda Romanowska z d. Koszykowska *około 1835 Czachy †  
2538Placyda Szymanowska z d. Karwowska  †przed 10-1885  
2539Placyda Zambrowska z d. Sulewska *31-01-1854 Zaborowo †  
2540Polikarp Chrzanowski *około 1826 Godlewo †po 06-02-1901  
2541Polikarp Kierznowski *około 1815 Radziłów †23-03-1850 Radziłów /Radziłów/  
2542Polikarp Kulikowski *18-02-1848 Żebry †  
2543Potencjanna Janczewska z d. Męczkowska  †  
2544Prokop Pawłowicz  †  
2545Prosper Franciszek Dzięgielewski *około 1847 Kurki †przed 09-05-1922  
2546Protazy Świderski  †przed 20-01-1815  
2547Przemysław Święcikowski *18-02-1965 Szczecin †16-11-1997 Szczecin  
2548Pudycjanna Szydłowska z d. Włodkowska *około 1833 Drożęcin par. Piątnica †  
2549Pulcheria Getek z d. N  †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (25 października 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl