Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]2320

1E. Garbacz     
2Edawrd Milewski *03-07-1966 †02-11-1990 Węgorzewo /Wąsosz/  
3Eddie Sierra     
4Edeltrauda Helena Rynkiewicz z d. Iaschuk    
5Edmund (Edward) Lewkowski *08-11-1929 Barzykowo †19-07-1992 Obrytki /Wąsosz/  
6Edmund Aleksander Milewski * Grajewo   
7Edmund Bagiński * Skrodzkie    
8Edmund Borawski * Konopki Monety   
9Edmund Budziński  †  
10Edmund Chester Gawrys *13-03-1912 †29-09-1983 Lancaster, NY  
11Edmund Czarnowski     
12Edmund Danowski     
13Edmund Dobrzycki * Szymany   
14Edmund Francis Gosiewski *29-01-1919 Westfield, MA †03-12-2003 Springfield, MA   
15Edmund Grabowski  †  
16Edmund Grabowski    
17Edmund Janiszewski *27-07-1937 Ruda †  
18Edmund Kazimierz Rogaczewski *25-09-1933 †25-12-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
19Edmund Kozłowski    
20Edmund Krasnowski * Chrzanowo   
21Edmund Łempicki *11-09-1928 Święcienin †12-11-1928 Święcienin /Radziłów/   
22Edmund Łosiewski *05-04-1946 Bukowo †  
23Edmund Mikucki * Boczki   
24Edmund Mocarski *06-07-1942 Szczuczyn †02-08-1942 Szczuczyn  
25Edmund Musiał * Święcienin   
26Edmund Olszewski *około 1927 Wąsosz †14-04-1933 Wąsosz  
27Edmund Olszewski * Michałowo   
28Edmund Ręczkowski  †  
29Edmund Rutkowski * Kamińskie    
30Edmund Siedlecki * Kędziorowo   
31Edmund Szymkiewicz * Sojczyn-Borowy    
32Edmund Szymon Barański *około 1911 †  
33Edmund Śmierzchała    
34Edmund Świderski *18-03-1965 Szczuczyn †09-12-2003 Świdry /Wąsosz/  
35Edmund Świderski    
36Edmund Święciński *16-10-1925 Święcienin †  
37Edmund Truszkowski *około 1905 †  
38Edmund Tyszko * Białystok    
39Edmund Wiszowaty * Wiszowate    
40Edmund Wszeborowski * Łempice   
41Edmund Zalewski *06-09-1912 Kotowo Plac †26-06-1961 Kotowo Plac /Jedwabne/   
42Edmund Zalewski *05-1944 Zanklewo †09-06-1945 Zanklewo /Wizna/   
43Edmund Zygmunt Wojsław * Gałązki   
44Edmund Żebrowski *29-04-1945 Modzele †03-10-1992 Łubiane /Wąsosz/  
45Edward Aderek *około 1849 Glinki †  
46Edward Aleksander Wolwark *13-10-1863 Grajewo †  
47Edward Bagiński *14-09-1853 Koniecki †28-02-1854 Koniecki /Wąsosz/  
48Edward Barwikowski *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
49Edward Bednarski    
50Edward Bielenica *1925 †29-06-1987 /Grabnik/   
51Edward Blok    
52Edward Bogdanowicz * Kędziorowo   
53Edward Boguszewski * Czajewszczyzna   
54Edward Borawski *około 1895 Czarnowo †  
55Edward Borawski *około 1869 Świdry Podleśne †  
56Edward Borkowski    
57Edward Borzymowski *22-05-1939 Kędziorowo †15-06-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
58Edward Brzostowski *17-04-1896 Konopki par. Radziłów †07-07-1896 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
59Edward Brzuchalski * Milewo   
60Edward Buder  †  
61Edward Bugnacki    
62Edward Burgraff *około 1865 Grabowo †od 27-11-1919 do 18-09-1923  
63Edward Byl *01-01-1937 Komosewo †21-01-1986 Grajewo /Wąsosz/   
64Edward Bystrejewski    
65Edward Chalecki  †  
66Edward Chełmiński * Świdry   
67Edward Chorosz * Wąsosz   
68Edward Chorosz * Wąsosz   
69Edward Chyliński *28-10-1928 Sulewo Prusy †16-12-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
70Edward Chyliński * Białaszewo    
71Edward Cimoch *około 1900 Sikora †po 02-05-1980 Sikora  
72Edward Cwalina * Cwaliny Duże   
73Edward Cymkowski * Milewo   
74Edward Czarnecki *15-07-1930 Hołowacze †19-07-1988 Łomża /Łomża/  
75Edward Czarnecki * Wilamowo   
76Edward Czyżewski *10-1888 Wąsosz †27-01-1889 Wąsosz   
77Edward Danowski *około 1834 †04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
78Edward Danowski * Sulewo Kownaty    
79Edward Darwicki *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
80Edward Dawidowski * Popowo    
81Edward Dąbrowski * Supy   
82Edward Dąbrowski  †przed 08-09-1926  
83Edward Dobkowski *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
84Edward Dobrzycki    
85Edward Dziekoński * Milewo   
86Edward Dzięgielewski *około 1879 Nieciki †po 06-02-1929  
87Edward Filipkowski *około 1892 Glinki †  
88Edward Filipkowski *około 1888 Boczki †   
89Edward Gajek  †  
90Edward Gardocki * Rydzewo Szlacheckie   
91Edward Gasiński * Suwałki    
92Edward Gliński *02-02-1941 Łempice †23-04-1941 Łempice  
93Edward Godlewski *01-09-1931 Zalesie †02-09-1976 Zalesie /Wąsosz/  
94Edward Górski *15-07-1900 †14-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
95Edward Górski * Męczki    
96Edward Górski * Białaszewo    
97Edward Grabowski *około 1854 Jaki †14-12-1931 Czerwonki  
98Edward Grela *1929 Sienickie †1934 Sienickie /Białaszewo/   
99Edward Grzymkowski * Okrasin   
100Edward Guligowski * Łódź   
101Edward Hano    
102Edward Janiszewski *około 04-1926 †20-12-1929 Sulewo Kownaty  
103Edward Józef Dobkowski *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
104Edward Jurski * Pluty   
105Edward Kadłubowski  †  
106Edward Kalinowski * Ełk    
107Edward Kaliszewski * Wąsosz   
108Edward Karczewski * Siwki par. Romany   
109Edward Karol Kozłowski *około 1860 Barany †przed 24-10-1937  
110Edward Kiełczewski *13-10-1931 †09-09-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
111Edward Kleszczewski  †   
112Edward Klukowski    
113Edward Kolczykiewicz    
114Edward Kołakowski *02-01-1907 Skrodzkie †  
115Edward Komarzewski    
116Edward Końsko  †  
117Edward Kotyński *01-12-1921 Michigan, IL †16-05-2007 Michigan, IL   
118Edward Kowalewski *25-09-1931 †19-10-1998 Żebry /Wąsosz/  
119Edward Kowalski * Pomiany    
120Edward Kownacki * Szczuczyn    
121Edward Kozikowski * Wąsosz   
122Edward Kozłowski     
123Edward Krukowski * Popowo    
124Edward Leszczyński  †po 12-02-1890  
125Edward Liberacki * Klimaszewnica   
126Edward Lipiński    
127Edward Łazarski * Olecko   
128Edward Łazarski    
129Edward Łempicki *13-10-1891 Święcienin †14-09-1892 Święcienin /Radziłów/  
130Edward Łempicki *01-09-1909 Niebrzydy †16-09-1909 Niebrzydy /Słucz/   
131Edward Łoniewski * Ełk   
132Edward Maciorowski    
133Edward Malinowski *około 1876 Trzcianne †  
134Edward Malinowski * Białaszewo    
135Edward Małolepszy *03-03-1929 Kędziorowo †27-03-1984 Kędziorowo /Wąsosz/  
136Edward Mieczkowski * Lipsk    
137Edward Mieńkowski *19-05-1938 †02-07-1938 Wąsosz   
138Edward Mierzwiński  †   
139Edward Mirosław Masłowski * Sośnia   
140Edward Modzelewski *około 1913 Modzele †  
141Edward Modzelewski *około 1835 Modzele †  
142Edward Morze  †  
143Edward Mroczkowski * Wojsławy   
144Edward Nieciecki * Szostaki   
145Edward Obrycki * Święcienin   
146Edward Obrycki * Sokoły    
147Edward Ołdakowski *31-01-1948 Rogale Wielkie †27-05-1948 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
148Edward Oskierko *około 1885 Kramarzewo †  
149Edward Oskwarek    
150Edward Pawelec    
151Edward Pender * Białogard   
152Edward Piotrowicz * Szczuczyn   
153Edward Podworny *24-09-1926 Wąsosz †14-12-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
154Edward Popławski    
155Edward Ramotowski *około 1901 †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
156Edward Ramotowski *około 1868 Danowo †30-01-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
157Edward Ramotowski *około 1846 †po 18-11-1913  
158Edward Raulin * Szczuczyn    
159Edward Renkiewicz *1917 †  
160Edward Rogalski *około 1883 †  
161Edward Rogowski * Możdżenie   
162Edward Rogowski * Konopki   
163Edward Ryszard Okołowicz    
164Edward Sadowski * Szczuczyn   
165Edward Sagała    
166Edward Sarnacki *około 1865 Żebry †  
167Edward Siemion *około 1886 Grabowo †  
168Edward Slesinski  †  
169Edward Slesinski  †   
170Edward Stanisław Czerwonka *około 1848 Kurki †  
171Edward Stasiak    
172Edward Sulewski * Rożyńsk   
173Edward Sulewski *18-04-1935 Bagienice †06-05-1935 Bagienice /Wąsosz/   
174Edward Sulewski *13-10-1862 Bagienice †   
175Edward Sulewski *12-02-1933 Zalesie †10-06-1982 /Wąsosz/  
176Edward Sulewski *02-01-1941 Sulewo Kownaty †20-02-2011 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
177Edward Szczepan Dzięgielewski *1878 Nieciki †  
178Edward Szelig    
179Edward Szklarzewski *około 1950 Godlewo †25-06-1951 Godlewo  
180Edward Szulc *14-10-1907 Szwelczyn †  
181Edward Szumowski * Łomża    
182Edward Szumowski  † /Dobrzyjałowo/  
183Edward Szymanowski *około 1873 Bagińskie †  
184Edward Świderski *30-09-1907 Załuski †05-03-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
185Edward Świderski * Wąsosz    
186Edward Świderski * Wąsosz   
187Edward Świderski  †  
188Edward Święćkowski * Bęćkowo   
189Edward Święszkowski * Borawskie   
190Edward Tadeusz Domitrz * Jedwabne    
191Edward Tadeusz Niwiński    
192Edward Tomasz Łaguna *09-12-1842 Stawiane †  
193Edward Truszkowski *11-02-1889 Niedźwiedzkie †  
194Edward Tyszkiewicz * Ełk    
195Edward Wacław Oborski * Śmiadówka   
196Edward Waleczko    
197Edward Walendzik *07-10-1937 Niećkowo †18-10-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
198Edward Walter Dompkowski *27-06-1919 Lackawanna, NY †28-03-1995 Buffalo, NY  
199Edward Wasiulewski *15-09-1886 Zakrzewo †po 15-02-1939  
200Edward Waszkiewicz * Grajewo   
201Edward Wiktorowicz * Wąsosz    
202Edward Wiszowaty *około 1871 Guty-Poddenki †  
203Edward Wiśniewski *11-12-1933 Wąsosz †09-07-1934 Wąsosz  
204Edward Wiśniewski *09-05-1965 Szczuczyn †22-08-1966 Grajewo /Wąsosz/  
205Edward Wyszyński    
206Edward Zalewski *23-08-1910 Kotowo Plac †1981 Łomża /Jedwabne/   
207Edward Zalewski *14-04-1932 Zalesie †05-10-1972 Zalesie /Wąsosz/   
208Edward Zyskowski *13-09-1935 †11-05-1992 Pisz /Wąsosz/  
209Edward Żbikowski *09-02-1941 Sienickie †29-08-2003 Prostki /Prostki/   
210Edwin Konopko * Kownacin   
211Edwin Kotyński *08-11-1922 Przestrzele †   
212Edyta Kaim z d. Filipkowska     
213Edyta Kozikowska *16-09-1976 Szczuczyn †15-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
214Edyta Makuszewska    
215Edyta Pietruchowska     
216Edyta Skoczeń     
217Eileen Kozlowski z d. Capanelli * New Britain, CT    
218Elanor Danko z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
219Elena Antonina Ofman z d. Vera * Włochy   
220Elena Bagińska z d. N  †  
221Eleonora (Aleksandra) Kojro z d. Karasińska *około 1855 Stawiski †po 07-02-1898  
222Eleonora (Leokadia) Leokadia Karwowska z d. Rogowska  †po 20-05-1942  
223Eleonora Alenkiewicz z d. Syperek  †po 18-11-1838  
224Eleonora Bałdyga z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
225Eleonora Baranowska z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
226Eleonora Bardzikowska z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †  
227Eleonora Barwikowska z d. Brzuchalska  †po 13-01-1902  
228Eleonora Bieńkowska z d. Bargłowska * Radziłów   
229Eleonora Brzozowska z d. Szymanowska *05-01-1918 Zalesie †23-12-2003 Zalesie /Wąsosz/   
230Eleonora Butkiewicz z d. Stankiewicz  †po 27-11-1876  
231Eleonora Bylica z d. Toczyłowska  †przed 23-11-1846  
232Eleonora Chrostowska z d. Skrodzka * Gackie   
233Eleonora Chrostowska z d. Karwowska  †  
234Eleonora Chrostowska z d. Cwalina *około 1875 †  
235Eleonora Chrzanowska z d. Sulewska *09-04-1916 Zalesie †22-04-1995 Grajewo /Wąsosz/   
236Eleonora Chylińska z d. Nieradko *około 1897 †20-12-1923 Radziłów /Radziłów/  
237Eleonora Ciecierska z d. Kulesza *około 1773 †16-10-1830 Wąsosz  
238Eleonora Cybulska z d. Kuna  †po 30-10-1893  
239Eleonora Danowska z d. Zduńczyk  †  
240Eleonora Dąbrowska z d. Szelczyk * Burzyn † Orzysz /Orzysz/   
241Eleonora Dąbrowska z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
242Eleonora Dąbrowska  †przed 27-11-1848  
243Eleonora Deniziuk z d. Kalinowska * Ławsk   
244Eleonora Dębińska z d. Truszkowska *około 09-1852 Wścieklice †  
245Eleonora Dębińska z d. Grygo *około 1856 Kędziorowo †22-05-1928 Obrytki  
246Eleonora Dmochowska z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
247Eleonora Dobrzycka z d. Chylińska *około 1846 Borawskie †po 14-11-1887  
248Eleonora Drążek z d. Kruszyńska *około 1894 Niećkowo †15-04-1929 Niećkowo  
249Eleonora Drobińska z d. Jaworska  †  
250Eleonora Duchnowska *około 03-1928 Wąsosz †05-10-1928 Wąsosz  
251Eleonora Faszcza z d. Jakubiak *1873 Śniadowo †02-03-1953 Ławsk /Wąsosz/  
252Eleonora Filipkowska z d. Szczesik *około 1879 Wąsosz †  
253Eleonora Filipkowska z d. Niedźwiedzka  †29-07-1897  
254Eleonora Filipkowska z d. Mikucka *około 1847 †przed 15-02-1904  
255Eleonora Filonowicz  †  
256Eleonora Gacka z d. Korzeniecka *około 1869 Wąsosz †przed 01-1909  
257Eleonora Godlewska z d. Kurzątkowska  †  
258Eleonora Godlewska z d. Chrzanowska *około 1846 Supy †  
259Eleonora Goluch z d. Sztejno *02-07-1911 Żebry †  
260Eleonora Górska z d. Truszkowska *około 1855 Laskowiec par. Stawiski †  
261Eleonora Grądzka z d. Kuczewska *około 1789 Chorzele †  
262Eleonora Gromadzka z d. Cwalina *około 1870 Pachuczyn †24-11-1891  
263Eleonora Gryczewska z d. Smolińska *1916 USA †  
264Eleonora Gutowska z d. Zaręba *05-12-1916 Wąsosz †  
265Eleonora Habas z d. Sulewska * Niećkowo   
266Eleonora Jakońska z d. Marcińczyk *około 1881 Kucze Małe †  
267Eleonora Janczewska z d. Trzaska *około 1838 Supy †  
268Eleonora Józefa Brzostowska z d. Karwowska *około 1830 Brzostowo †przed 25-11-1881  
269Eleonora Józefa Szymanowska z d. Kuczwalska *około 1886 Szczuczyn †  
270Eleonora Kalinowska z d. Waszkiewicz     
271Eleonora Kalinowska z d. Rawa *około 1876 Bagienice †po 03-08-1953   
272Eleonora Kalinowska  †  
273Eleonora Karwowska z d. Rogińska    
274Eleonora Karwowska z d. Łempicka    
275Eleonora Karwowska z d. Kamińska *1876 Kotowo Plac †  
276Eleonora Karwowska z d. Dąbrowska  †  
277Eleonora Karwowska z d. Chrostowska *około 1906 †  
278Eleonora Kaszeta z d. Mikucka *około 1856 Przyborowo †  
279Eleonora Klimaszewska z d. Dziekońska *około 1727 †13-01-1807 Klimaszewnica /Białaszewo/   
280Eleonora Konatowska  †  
281Eleonora Konert z d. Leszczewska *około 1891 Radziłów †  
282Eleonora Konopka z d. Wądołowska  †po 06-02-1837  
283Eleonora Konopka z d. Skrodzka *około 1873 Konopki-Białystok †  
284Eleonora Konopka z d. Ramotowska *około 1798 Wagi †po 21-02-1870  
285Eleonora Konopka z d. Mikucka *24-04-1912 Szymany †  
286Eleonora Konopka z d. Karwowska *około 1842 Boguszki †po 15-02-1909  
287Eleonora Kozłowska z d. Pachucka *około 1823 Brzozowa Wólka †  
288Eleonora Kuczyńska z d. Sulewska *około 1779 †14-01-1849 Sulewo Kownaty  
289Eleonora Kuferska z d. Sulewska *około 1896 Godlewo †  
290Eleonora Kuszwalska z d. Mierzejewska  †  
291Eleonora Ladzińska z d. Lendzian *10-12-1846 Wąsosz †po 23-01-1905  
292Eleonora Leszczewska z d. Zalewska  †po 10-02-1961  
293Eleonora Lewkowicz z d. Zalewska  †  
294Eleonora Lipińska *12-1899 †19-01-1900 Biodry /Burzyn/  
295Eleonora Łempicka z d. Sienicka *około 1869 Golanki †07-08-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/   
296Eleonora Łempicka z d. Pomian *około 1732 †03-07-1805 Sokoły  
297Eleonora Łempicka *około 06-1933 Bagienice †07-07-1933 Bagienice /Wąsosz/   
298Eleonora Łojewska z d. Jarmutowska *około 1882 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 22-02-1945 Szczuczyn  
299Eleonora Majewska z d. Kiełczewska *około 1861 †02-04-1919 Szczuczyn  
300Eleonora Makowska z d. Węcek *około 1861 Kędziorowo †  
301Eleonora Malinowska z d. Piotrkowska (Karpin)  †po 26-01-1822  
302Eleonora Malinowska z d. Olsztyńska *około 1886 Orlikowo †  
303Eleonora Małolepsza z d. Łęczycka *28-02-1898 Rakowo †10-04-1967 Białystok /Wąsosz/  
304Eleonora Marczykowska z d. Korzeniecka *około 1873 Wąsosz †po 15-02-1927  
305Eleonora Mariak *22-02-1914 Kucze Wielkie †  
306Eleonora Marianna Choińska z d. Wiszowata *około 1825 Świdry Podleśne †  
307Eleonora Markowska z d. Budzińska *15-04-1797 Łempice †28-05-1850 Wąsosz  
308Eleonora Merchelska z d. Szulc *27-04-1914 Wąsosz †19-05-1986 Wąsosz /Wąsosz/   
309Eleonora Michalina Ciszewska z d. Cabertt *około 1854 Szczuczyn †  
310Eleonora Mieczkowska z d. Łojewska *około 1833 Łoje Awissa †przed 12-02-1890  
311Eleonora Mieczkowska z d. Kosmowska * Ławsk   
312Eleonora Mikulska z d. Markowska *około 1854 Smolniki †po 12-11-1917  
313Eleonora Milewska z d. Trzaska *około 1830 Kamianki †  
314Eleonora Milewska z d. Dobrzycka *15-10-1910 Szymany †  
315Eleonora Modzelewska *około 01-1927 †31-05-1928 Bagienice  
316Eleonora Mościcka z d. Przestrzelska *około 1902 †  
317Eleonora Mroczkowska z d. Sulewska     
318Eleonora Mroczkowska z d. Stepnowska  †  
319Eleonora Mroczkowska z d. Sieczkowska * Kędziorowo   
320Eleonora Mroczkowska z d. Godlewska *około 1755 †12-12-1835 Wojsławy   
321Eleonora Mroczkowska z d. Chylińska  †11-08-1853   
322Eleonora Murawska z d. Marczykowska *11-04-1809 Wąsosz †10-06-1844 Wąsosz  
323Eleonora Niebrzydowska z d. Rutkowska *około 1905 Okrasin †  
324Eleonora Niebrzydowska z d. Mikucka  †po 19-11-1900  
325Eleonora Niebrzydowska *około 10-1872 Danowo †28-12-1873 Danowo  
326Eleonora Niebrzydowska *20-02-1930 Wojsławy †09-03-1930 Wojsławy   
327Eleonora Niecikowska z d. Gardocka *25-12-1922 Rydzewo Szlacheckie †  
328Eleonora Niecikowska z d. Feltyn *około 05-1832 Wąsosz †przed 16-01-1894  
329Eleonora Nikonowicz z d. Lenkiewicz *około 1903 †  
330Eleonora Norbertyna Wiszowata z d. Szymanowska *około 1818 Surały †przed 01-1885  
331Eleonora Okurowska z d. Wszeborowska  †  
332Eleonora Ołdakowska z d. Kozłowska *05-10-1898 Świdry †31-03-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
333Eleonora Ołdakowska z d. Jagodzińska *1887 Wąsosz †17-01-1942 Wąsosz  
334Eleonora Opacka z d. Polakowska * Czerwonki   
335Eleonora Orłowska z d. Przyborowska *15-05-1915 Wąsosz †03-04-1994 Bagienice /Wąsosz/   
336Eleonora Pachucka z d. Piwko    
337Eleonora Perkowska z d. Kupiecka *około 1809 †po 16-01-1857  
338Eleonora Perkowska  †przed 27-02-1821  
339Eleonora Perzanowska z d. Gontowska *około 1872 Świdry †31-07-1939 Świdry   
340Eleonora Piotrowska z d. Stromska  †25-09-1924  
341Eleonora Płochocka z d. Piotrowska *około 1894 Radziłów †29-05-1930 Łempice  
342Eleonora Popławska z d. Siedlecka  †po 13-02-1952  
343Eleonora Proszyńska z d. Sulkowska  †  
344Eleonora Przyborowska z d. N  †  
345Eleonora Przyborowska z d. Mścichowska  †  
346Eleonora Przyborowska z d. Kurejwo *około 1834 Niedźwiedzkie †po 29-01-1895  
347Eleonora Ramotowska z d. Sokołowska  †  
348Eleonora Rogalska z d. Sulewska *około 1897 Zalesie †  
349Eleonora Rogowska z d. Konopka  †  
350Eleonora Rozalia Niebrzydowska z d. Trzaska *około 1885 Borawskie †po 16-02-1942  
351Eleonora Rutkowska z d. Dąbrowska *około 1803 Szostaki †przed 26-11-1850  
352Eleonora Rydzewska z d. Moniuszko *około 1890 Olszewo †  
353Eleonora Ryżewska z d. N  †   
354Eleonora Samełka z d. Orłowska *około 1868 Kurkowo †  
355Eleonora Sikorska z d. Mioduszewska *około 1897 Szczuczyn †  
356Eleonora Sokołowska  †po 25-02-1908  
357Eleonora Sulewska *14-05-1903 Godlewo †  
358Eleonora Sulimowicz z d. Tomaszewska *około 1752 †10-04-1818 Wąsosz  
359Eleonora Suska  †  
360Eleonora Szczęsny z d. Prusek  †  
361Eleonora Szleszyńska *1855 †  
362Eleonora Szymanowska z d. Niedźwiedzka *06-12-1912 Niedźwiedzkie †17-06-1951 Grajewo  
363Eleonora Śmiarowska z d. Grzymała  †przed 11-02-1828  
364Eleonora Świderska z d. Samełko * Ławsk   
365Eleonora Święczkowska z d. Truszkowska  †przed 22-06-1834  
366Eleonora Święczkowska z d. Cybulska *30-08-1911 Wiązownica †  
367Eleonora Truszkowska z d. Wysocka *około 1840 Mazewo †  
368Eleonora Wanda Milewska z d. Skrodzka * Świdry   
369Eleonora Wasiulewska z d. Bylica *11-04-1926 Świdry †25-08-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
370Eleonora Wądołowska z d. Brajczewska  †po 08-06-1842  
371Eleonora Wesołowska z d. Kiełczewska *około 1900 Konopki †13-05-1941 Konopki  
372Eleonora Wicik z d. Walewska  †po 04-08-1942  
373Eleonora Wietoska z d. Okulewicz *około 1889 Andrychy †14-05-1961 Andrychy  
374Eleonora Wiszowata z d. Kossakowska *około 1876 Wiszowate †  
375Eleonora Wolff z d. Dzierdziejowska  †po 24-01-1855  
376Eleonora Wranga z d. Rudzka *około 1871 Ławsk †przed 08-1902  
377Eleonora Zając z d. Ptaszyńska *około 1822 Racibory †od 05-02-1883 do 27-10-1890  
378Eleonora Zajączkowska z d. Okulewicz *około 1883 Niedźwiadna †20-03-1926 Ławsk /Wąsosz/  
379Eleonora Zajączkowska z d. Niebrzydowska *około 1884 Obrytki †  
380Eleonora Zalewska z d. Sokołowska     
381Eleonora Zdanowicz z d. Ostrowska *około 1902 †  
382Eleonora Zduńczyk z d. Patolanow  †przed 01-1901  
383Eleonora Zegarow z d. Kosińska *15-08-1911 Nieciki †  
384Eleonora Zelkowska z d. Kiełczewska  †  
385Eleonora Zyskowska z d. Mikucka *13-06-1916 Bęćkowo †  
386Eleonora Żubrowska z d. Sulimowicz *około 1826 Wąsosz †  
387Eleonora Żurek z d. Kieliszek  †  
388Eli Ginyard     
389Eliza Bróździńska z d. Zalewska * Pisz    
390Eliza Brzozowska z d. N     
391Eliza Godlewska    
392Eliza Górska *14-09-1984 Sulewo Kownaty †16-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
393Eliza Sawicka     
394Eliza Sontag z d. Duda * Zdedy   
395Elka Faybiwicz z d. Mortkowicz  †  
396Elsie D. Johnson    
397Elsie McFarlane z d. Gray  †  
398Elwira Dmochowska     
399Elżbieta (Anna) Koniecko z d. Bar *09-09-1794 †przed 17-01-1853  
400Elżbieta (Józefa) Borawska *około 1816 Chojnowo †  
401Elżbieta Abramowicz z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
402Elżbieta Akacka z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
403Elżbieta Augustowska z d. Potrzebka  †po 18-02-1879  
404Elżbieta Bagińska z d. N  †  
405Elżbieta Bagińska z d. Chylińska * Białaszewo    
406Elżbieta Barbara Jackowska z d. Męczkowska * Szczuczyn   
407Elżbieta Bednarowicz z d. Płochocka * Szczuczyn   
408Elżbieta Biedrzycka z d. Kiełczewska  †od 27-11-1849 do 13-10-1863  
409Elżbieta Błońska z d. Sokołowska  †przed 01-08-1837  
410Elżbieta Bobrowska z d. Płońska  †  
411Elżbieta Bogdańska z d. Domurat *około 1837 Wizna †po 26-02-1889  
412Elżbieta Borawska z d. Supińska *około 1797 †06-03-1833 Rakowo  
413Elżbieta Borawska z d. Fabrycka    
414Elżbieta Borusiewicz *29-10-1959 Wąsosz †19-03-1966 Wąsosz /Wąsosz/   
415Elżbieta Borusiewicz    
416Elżbieta Borzymowska z d. Borawska  †przed 29-01-1821  
417Elżbieta Brzostowska z d. Korytko  †  
418Elżbieta Brzóska  †  
419Elżbieta Bucia z d. Ceronek  †  
420Elżbieta Budzikowska z d. Malinowska *1965 †2004 USA  
421Elżbieta Bukowska z d. Szymanowska  †przed 13-05-1818  
422Elżbieta Bylica z d. Rogińska *około 1832 Brzozowa Wólka †po 08-02-1874  
423Elżbieta Celińska *około 1761 †  
424Elżbieta Chlęch z d. Laszczkowska *26-08-1792 †od 07-11-1841 do 04-1846  
425Elżbieta Chludzińska z d. N  †po 30-10-1815  
426Elżbieta Chodnicka z d. Lenczewska *około 1826 Kubra †po 01-10-1877  
427Elżbieta Chodorowska z d. Nahamowicz (Najmowicz, Lamowicz)  †przed 06-11-1838  
428Elżbieta Chodorowska z d. Kostka *około 1797 Burzyn †po 22-11-1852  
429Elżbieta Choińska z d. Śmiarowska  †przed 28-05-1848  
430Elżbieta Choińska z d. Powichrowska *około 1852 Wizna †  
431Elżbieta Choińska z d. Dmochowska  †po 09-11-1835  
432Elżbieta Chylińska z d. N  †przed 14-04-1858  
433Elżbieta Chylińska z d. Bujnowska  †po 18-11-1930  
434Elżbieta Chylińska    
435Elżbieta Cichocka z d. Kierznowska  †przed 21-11-1809  
436Elżbieta Cieciora z d. N  †przed 20-06-1825  
437Elżbieta Cwalińska z d. Filipkowska  †przed 16-07-1838  
438Elżbieta Cybulska z d. Sarnacka * Ławsk   
439Elżbieta Czajewska z d. N  †po 20-02-1838  
440Elżbieta Czarnecka z d. Niwińska * Szczecinek   
441Elżbieta Czarnecka *19-04-1963 Szczuczyn †07-08-1963 Świdry /Wąsosz/  
442Elżbieta Czesława Rogowska z d. Jaśkowska * Szczuczyn   
443Elżbieta Danowska z d. Żmijewska  †  
444Elżbieta Danowska z d. N  †  
445Elżbieta Danowska z d. Łempicka * Bagienice    
446Elżbieta Dąbrowska z d. Wróblewska *około 1839 Mocarze †po 03-07-1900  
447Elżbieta Dąbrowska z d. Wiśniewska  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
448Elżbieta Dąbrowska z d. Kreska *28-11-1785 †po 11-02-1849  
449Elżbieta Dąbrowska z d. Jaworska *około 1788 †przed 09-1828  
450Elżbieta Dąbrowska z d. Gowgiel    
451Elżbieta Dąbrowska z d. Bugnacka * Pisz    
452Elżbieta Dąbrowska     
453Elżbieta Detkiewicz z d. Jagielska  †po 07-02-1871  
454Elżbieta Dębińska z d. Stefanowicz * Żebry    
455Elżbieta Dobrońska z d. Górska  †po 11-02-1929  
456Elżbieta Dobrzeniecka z d. Gutowska  †od 22-11-1857 do 18-02-1862  
457Elżbieta Dobrzycka z d. Albińska    
458Elżbieta Domańska z d. N  †przed 26-05-1834  
459Elżbieta Dominiak z d. Chodnicka * Szczuczyn   
460Elżbieta Domisiewicz z d. Zabielska *1756 †30-11-1816 Niećkowo  
461Elżbieta Domitr z d. Kowalewska *około 1814 Janczewo †przed 24-09-1870  
462Elżbieta Domitr z d. Chmielewska *około 1861 Sieburczyn †30-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
463Elżbieta Domurat z d. Trębicka  †po 30-01-1854  
464Elżbieta Domurat z d. Sienkiewicz *około 1908 Ruś †przed 07-1927  
465Elżbieta Domurat z d. Michałowska  †po 07-02-1876  
466Elżbieta Domurat z d. Kapelewska  †po 10-02-1839  
467Elżbieta Downar z d. Węgorz  †przed 03-02-1836  
468Elżbieta Drozdowska z d. Piotrowska *około 1800 Kędziorowo †13-07-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
469Elżbieta Duchnowska z d. Gryczewska *około 1835 Murawy †przed 27-11-1877  
470Elżbieta Dymko z d. Przechocka  †  
471Elżbieta Ekstowicz z d. Klimaszewska *około 1900 Radziłów †  
472Elżbieta Ewa Surawska z d. Przybylska  †  
473Elżbieta Ewald z d. N  †przed 12-11-1830  
474Elżbieta Fabian z d. Cimochowska * Wąsosz   
475Elżbieta Filipkowska z d. Górska  †przed 23-11-1862  
476Elżbieta Filipkowska z d. Chrzanowska * Szczuczyn   
477Elżbieta Frączkowska z d. Chodnicka  †od 18-02-1889 do 06-02-1893  
478Elżbieta Gacka z d. Cimoch  †przed 11-02-1850  
479Elżbieta Galińska z d. Dobrońska *około 1851 Wizna †  
480Elżbieta Gardocka z d. Wiszowata *około 1849 Wiszowate †przed 29-02-1892  
481Elżbieta Gardocka z d. Gutowska * Grabowo    
482Elżbieta Gerałtowska z d. Domitr *około 1847 Janczewo †  
483Elżbieta Glińska z d. Orłowska * Szczuczyn   
484Elżbieta Gładkowska z d. N  †przed 12-08-1827  
485Elżbieta Górska     
486Elżbieta Grabowska z d. Ignatowicz  †przed 20-05-1867  
487Elżbieta Grądzka z d. Wysocka  †po 13-02-1820  
488Elżbieta Grądzka z d. Sulewska *około 1802 Zaborowo †02-04-1843 Zaborowo  
489Elżbieta Grondwald     
490Elżbieta Gryzełko z d. Laszczak  †  
491Elżbieta Grzymkowska z d. Walewska *około 1889 Radziłów †   
492Elżbieta Grzymkowska z d. Knapicka  †przed 07-1988  
493Elżbieta Gurzęda z d. Golik *około 1784 Kubra †po 06-02-1842  
494Elżbieta Gutowska z d. Porowska  †od 05-05-1863 do 27-11-1868  
495Elżbieta Gutowska z d. N  †  
496Elżbieta Gutowska z d. Janczewska  †po 30-04-1872  
497Elżbieta Gutowska z d. Duchnowska *około 1875 Chrzanowo-Cyprki †  
498Elżbieta Gutowska z d. Baranowska * Wąsosz   
499Elżbieta Herman z d. Grędo  †  
500Elżbieta Hermanowska z d. Letko *około 1890 Milewo †  
501Elżbieta Hertel z d. Chign  †  
502Elżbieta Iwanowska *17-11-1837 Kucze Wielkie †   
503Elżbieta Jabłońska z d. Zdankiewicz  †  
504Elżbieta Jabłońska z d. Łoś * Wąsosz   
505Elżbieta Jachimowicz z d. N  †  
506Elżbieta Jakubczyk z d. Łepkowska * Wąsosz   
507Elżbieta Jakubczyk z d. Kadyszewska *około 1803 Racibory †05-12-1858 Godlewo  
508Elżbieta Jałbrzykowska z d. Stypułkowska  †25-01-1954  
509Elżbieta Jamczyk z d. Koniecko  †przed 22-01-1867  
510Elżbieta Jarząbek z d. Rasimowicz  †  
511Elżbieta Jasińska z d. Frączek    
512Elżbieta Jasińska z d. Bieńkowska *około 1873 Okrasin †przed 19-01-1944  
513Elżbieta Jasińska *26-06-1956 Szczuczyn †22-02-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
514Elżbieta Jaśkowska z d. Zarrach    
515Elżbieta Jaworowska z d. Sokołowska  †  
516Elżbieta Jaworowska z d. N  †  
517Elżbieta Jonan z d. Ciecierska * Wąsosz    
518Elżbieta Józefa Sierbińska *18-03-1955 Obrytki †30-07-1955 Obrytki /Wąsosz/  
519Elżbieta Jurczykowska z d. Kopczyńska *około 1823 Osowiec †  
520Elżbieta Kacperska *02-01-1914 Bagienice †16-05-1961 Bagienice /Wąsosz/   
521Elżbieta Kacprowska z d. Cichocka  †od 01-05-1825 do 07-11-1832  
522Elżbieta Kadłubowska z d. Nowakowska *około 1823 Mazewo †po 29-01-1877  
523Elżbieta Kalinowska z d. Majewska  †  
524Elżbieta Kalinowska z d. Łempicka * Bajtkowo    
525Elżbieta Kalinowska z d. Chojnowska *około 1770 †08-03-1840 Wąsosz  
526Elżbieta Kalinowska z d. Andruszewicz *około 1754 †29-01-1822 Wąsosz  
527Elżbieta Kamińska z d. Naguszewska     
528Elżbieta Kapelewska z d. Dobrońska *około 1842 Wizna †1871  
529Elżbieta Karolina Świderska *około 1804 Przyborowo †po 26-01-1852  
530Elżbieta Karwowska z d. Wądołowska  †po 16-07-1855  
531Elżbieta Karwowska z d. Tarnacka * Szczuczyn   
532Elżbieta Karwowska z d. Piekarska (Piórkowska)  †od 19-11-1901 do 14-06-1915  
533Elżbieta Karwowska z d. Konopka *około 1769 †04-03-1825 Skroda Wielka /Grabowo/  
534Elżbieta Karwowska z d. Chrostowska  †od 19-02-1855 do 07-02-1869  
535Elżbieta Karwowska z d. Barwikowska    
536Elżbieta Karwowska  †od 04-02-1850 do 27-07-1853  
537Elżbieta Katarzyna Jabłońska z d. Piotrkowska *około 1826 Sokoły †  
538Elżbieta Kaźmierczak z d. Chmielewska     
539Elżbieta Kiełczewska *03-01-1953 Niećkowo †23-09-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
540Elżbieta Kiełczewska  †przed 08-11-1886  
541Elżbieta Kierlewicz z d. Szczęsna  †od 18-02-1851 do 12-11-1860  
542Elżbieta Klewicka z d. Lipińska *około 1821 Wizna †01-06-1855  
543Elżbieta Klimaszewska z d. N  †przed 05-02-1826  
544Elżbieta Klimaszewska z d. Kulikowska * Wąsosz   
545Elżbieta Klimaszewska z d. Jakubowska *około 1828 Bęćkowo †  
546Elżbieta Knorr z d. Medlek ?  †przed 02-09-1829  
547Elżbieta Komosińska z d. N    
548Elżbieta Konopka z d. Chylińska * Sulewo Kownaty    
549Elżbieta Konopko z d. Sulewska * Zalesie    
550Elżbieta Konoplanik  †  
551Elżbieta Koprowska z d. Borawska * Grajewo    
552Elżbieta Kordaś z d. Wolgannt ?  †przed 13-02-1849  
553Elżbieta Kortas z d. Smolińska * Kędziorowo   
554Elżbieta Kosmaczewska z d. Ciborowska    
555Elżbieta Kossakowska z d. Szymanowska  †po 28-02-1813  
556Elżbieta Kossakowska    
557Elżbieta Kowalczuk z d. Wiśniewska * Wąsosz   
558Elżbieta Kowalewska z d. Szepietowska *około 1846 Wąsosz †  
559Elżbieta Kowalewska z d. Niedźwiedzka    
560Elżbieta Kowalewska z d. Dąbrowska  †przed 1841  
561Elżbieta Kowalska z d. Strzyżewska * Szczuczyn   
562Elżbieta Kozikowska z d. Zawadzka *około 1814 Ciemnoszyje †po 07-09-1879  
563Elżbieta Kozikowska z d. Wróblewska  †przed 26-11-1850  
564Elżbieta Kozikowska    
565Elżbieta Kraińska z d. Łajewska *około 1853 Sośnia †  
566Elżbieta Krasińska z d. Wiśniewska *około 1894 Kędziorowo †  
567Elżbieta Krawczyk z d. Sarnecka * Pułtusk   
568Elżbieta Kreska z d. Szwarc  †przed 13-11-1811  
569Elżbieta Krusiewicz z d. Grabowska  †po 03-10-1864  
570Elżbieta Krysiewicz z d. Czarnecka * Łomża   
571Elżbieta Ksawera Nienałtowska z d. Szewczyk     
572Elżbieta Książek z d. Merchel  †przed 22-10-1860  
573Elżbieta Księżakowska z d. Romanowska *około 1855 Kędziorowo †28-04-1929 Kędziorowo  
574Elżbieta Kuczewska z d. Czyżewska *06-06-1894 Wąsosz †19-04-1986 Wąsosz   
575Elżbieta Kuczewska  †po 05-02-1901  
576Elżbieta Kukowska z d. Kuczyńska *około 1855 Płochowo †od 18-06-1898 do 30-04-1923  
577Elżbieta Kur z d. N  †przed 15-01-1866  
578Elżbieta Kurnatowska  †  
579Elżbieta Kurpiewska z d. N  †przed 04-02-1827  
580Elżbieta Laskowska z d. Domitr *około 1834 Przestrzele †  
581Elżbieta Lawendowska z d. Raczek  †po 14-11-1841  
582Elżbieta Lawendowska z d. Kozłowska  †po 22-11-1847  
583Elżbieta Leokadia Mścichowska z d. Koniecko    
584Elżbieta Lidia Kaczyńska z d. Gutowska     
585Elżbieta Lipińska z d. Duchnowska *około 1839 Kubra †  
586Elżbieta Lizio z d. Pawluk *około 1848 Barany †  
587Elżbieta Locman z d. Zdankowska * Wąsosz   
588Elżbieta Lulis z d. Braun *około 1797 Białystok †22-11-1853 Ławsk  
589Elżbieta Łaguna z d. Świderska * Białaszewo    
590Elżbieta Łaguna z d. Skrodzka *około 1861 Skroda †01-02-1942 Pasichy  
591Elżbieta Łaguna z d. Rawa * Wąsosz    
592Elżbieta Łaguna *05-11-1892 Stawiane †  
593Elżbieta Łempicka z d. Zyskowska * Szczuczyn    
594Elżbieta Łempicka * Białystok    
595Elżbieta Łempicka *10-04-1944 Świdry †18-04-1945 Świdry  
596Elżbieta Łoś z d. Zalewska    
597Elżbieta Łoś z d. Pastuszka    
598Elżbieta Łuczykowska z d. Sokołowska  †od 21-02-1859 do 16-04-1860  
599Elżbieta Łukaszewska z d. Dymitr *około 1826 Witynie †przed 03-10-1883  
600Elżbieta Maciora z d. Merska * Przechody †od 03-11-1844 do 02-11-1863  
601Elżbieta Maciorowska z d. Chylińska * Białaszewo    
602Elżbieta Majewicz z d. Komosa * Ełk   
603Elżbieta Majewska z d. Łaguńska  †  
604Elżbieta Malinowska z d. Zwolińska *około 1854 Ciemnoszyje †  
605Elżbieta Malinowska z d. Kowalska    
606Elżbieta Malinowska z d. Brdys    
607Elżbieta Mankiewicz z d. Baranowska *18-04-1837 Ruś †  
608Elżbieta Marcińczyk z d. Mleczko  †  
609Elżbieta Marczykowska z d. Dawidowicz * Gołdap   
610Elżbieta Maria Bagińska z d. Mikucka * Kownatki   
611Elżbieta Maria Łempicka z d. Bosiak     
612Elżbieta Maria Makuszewska z d. Cepowska * Zielona Góra   
613Elżbieta Maria Mierzejewska z d. Komosa * Wąsosz   
614Elżbieta Matejko z d. Januszkiewicz  †przed 09-01-1856  
615Elżbieta Matejkowska z d. Szydłowska *około 1831 Kramkowo †  
616Elżbieta Matejkowska z d. Kołomyjska *około 1825 Kalinówka †  
617Elżbieta Mazur z d. Wójcik  †  
618Elżbieta Merska z d. Maciorowska  †przed 14-02-1881  
619Elżbieta Męczkowska *12-1944 Obrytki †12-01-1945 Obrytki  
620Elżbieta Mieczkowska z d. Kurkowska  †po 02-02-1836  
621Elżbieta Mieczkowska  †  
622Elżbieta Milewska z d. Zajkowska *około 1839 Niwkowo †  
623Elżbieta Milewska z d. Lipińska  †  
624Elżbieta Milewska z d. Borawska  †  
625Elżbieta Milewska *16-12-1962 Kalinowo †21-01-1963 Łempice  
626Elżbieta Mocarska z d. Siedlecka *około 1846 Wizna †po 07-02-1887  
627Elżbieta Mocarska z d. Bronakowska  †po 20-11-1877  
628Elżbieta Modzelewska z d. Sobolewska  †przed 01-03-1829  
629Elżbieta Modzelewska z d. N    
630Elżbieta Modzelewska z d. Gosiewska *19-12-1760 Łojki par. Białaszewo †przed 08-1794  
631Elżbieta Morawska z d. Małonowicz * Świdry    
632Elżbieta Mordasiewicz z d. Nieradko *około 1849 Okrasin †po 16-02-1903  
633Elżbieta Mościcka  †przed 25-11-1849  
634Elżbieta Mroczek z d. N  †  
635Elżbieta Mroczkowska z d. Świderska *około 1864 Golanki †  
636Elżbieta Mroczkowska z d. Chrzanowska *około 1821 Wypychy †po 29-12-1879  
637Elżbieta Mścichowska z d. Sulewska * Wąsosz    
638Elżbieta Mucharska z d. Kulesza *około 1837 Bronowo †po 26-11-1894  
639Elżbieta Myślińska z d. Lawendowska *około 1878 Kucze Małe †  
640Elżbieta Napiórkowska z d. Biedrzycka  †18-09-1853  
641Elżbieta Nienałtowska z d. Skłodowska  †   
642Elżbieta Nieradko z d. Zalewska  †po 18-11-1851  
643Elżbieta Nitkowska z d. Popowska  †po 15-11-1898  
644Elżbieta Nizińska *około 1882 Zanklewo †06-11-1898 Zanklewo /Wizna/  
645Elżbieta Odziemczyk z d. Danowska * Godlewo   
646Elżbieta Olszewska z d. Polakowska    
647Elżbieta Olszewska z d. Duda    
648Elżbieta Ołdakowska z d. Kowalczuk *09-09-1905 Orepicze †17-04-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
649Elżbieta Opacka z d. Broś  †  
650Elżbieta Orłowska z d. N  †  
651Elżbieta Ostrowska z d. Zając  †po 18-02-1816  
652Elżbieta Ostrowska z d. Ładyżyńska *około 1848 Wizna †  
653Elżbieta Ostrowska z d. Grabowska *około 1837 Wizna †  
654Elżbieta Oślińska z d. Mroczkowska  †po 20-11-1871  
655Elżbieta Owczarska z d. Jankowska *06-09-1798 †  
656Elżbieta Pelagia Nowak z d. Polakowska * Żebry   
657Elżbieta Peluszynska z d. Dec * Ełk   
658Elżbieta Piaskowska z d. Grabowska  †przed 23-02-1846  
659Elżbieta Piątkowska    
660Elżbieta Pieniążek z d. Wojsław *około 1799 Kownatki †po 28-02-1876  
661Elżbieta Piłatowska z d. Podworna  †od 01-10-1843 do 09-11-1845  
662Elżbieta Piłatowska z d. Gurzęda  †  
663Elżbieta Piotrowska z d. Płudkiewicz    
664Elżbieta Piotrowska z d. Brzostowska *około 1799 †po 21-11-1847  
665Elżbieta Pisowacka z d. Turowska    
666Elżbieta Pliszka z d. Ostrowska *21-08-1796 Ławsk †15-01-1838 Ławsk /Wąsosz/  
667Elżbieta Pluszczewicz z d. Łaguna * Wąsosz    
668Elżbieta Podchul z d. Konopka * Wąsosz   
669Elżbieta Podworna *02-05-1963 Wąsosz †18-09-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
670Elżbieta Podworny z d. Godlewska * Wąsosz   
671Elżbieta Popiołek z d. Hertel *około 1826 †  
672Elżbieta Poznańska z d. Olszewska  †  
673Elżbieta Proniewska z d. Sobocińska *około 1864 Janczewo †  
674Elżbieta Purzeczko z d. Mroczkowska * Grajewo    
675Elżbieta Puźniak z d. Cichocka * Wąsosz   
676Elżbieta Radziwon z d. Sadowska * Drozdowo    
677Elżbieta Radziwon z d. Jamiołkowska * Wysokie Mazowieckie    
678Elżbieta Radziwon  †1816   
679Elżbieta Romańska z d. Grabowska *około 1864 Wizna †  
680Elżbieta Romejko * Kudłaczewo   
681Elżbieta Rozwadowska z d. Cimoch *około 1788 Słucz †  
682Elżbieta Rudnikowska z d. N  †przed 29-10-1815  
683Elżbieta Ruszczyk z d. Kisielewska  †  
684Elżbieta Rutkowska z d. Grzymkowska *około 1856 Okrasin †przed 06-1909  
685Elżbieta Rzecińska z d. Grela * Białaszewo    
686Elżbieta Saciłowska z d. Tyszkiewicz  †  
687Elżbieta Sarnacka z d. Zamojska    
688Elżbieta Sarnacka z d. Izbicka * Grajewo   
689Elżbieta Serba z d. Szczepankowska  †przed 28-01-1845  
690Elżbieta Siedlecka z d. Kozłowska (Ołdakowska)  †po 07-05-1879  
691Elżbieta Siemieńska z d. Gacka *około 1872 Ruś †  
692Elżbieta Sienkiewicz z d. Ziembińska  †  
693Elżbieta Sienkiewicz z d. Szarkowska  †  
694Elżbieta Sierzputowska z d. Jurska *około 1874 Kubra †po 16-05-1928  
695Elżbieta Skibniewska z d. Kapla  †  
696Elżbieta Składanek z d. Mielnicka  †przed 01-1816  
697Elżbieta Skrodzka z d. N  †  
698Elżbieta Skrodzka z d. Dobrzycka * Szczuczyn   
699Elżbieta Skrodzka z d. Chludzińska  †przed 24-11-1839  
700Elżbieta Sowa     
701Elżbieta Starzyńska z d. Godziszewska *około 1798 Burzyn †  
702Elżbieta Stefania Soroka z d. Szymanowska * Niedźwiedzkie   
703Elżbieta Strojny z d. Sulimowicz * Wąsosz    
704Elżbieta Strumiłowska z d. Wierciszewska  †przed 14-05-1849  
705Elżbieta Struś z d. Koniecko * Ełk   
706Elżbieta Strzelczuk z d. N  †przed 22-11-1825  
707Elżbieta Strzyżewska z d. Smolińska *około 12-1850 Kędziorowo †po 15-09-1918  
708Elżbieta Sulewska z d. Kruszczyńska  †po 03-02-1875  
709Elżbieta Sulewska z d. Kamalska *około 1815 Kubra †po 07-02-1859  
710Elżbieta Sulewska * Sulewo Kownaty   
711Elżbieta Sulewska *10-09-1788 Sulewo Prusy †  
712Elżbieta Sulińska z d. Makowska  †  
713Elżbieta Supińska z d. Nurkowska  †przed 30-01-1888  
714Elżbieta Supińska z d. Mieczkowska *około 1827 Mieczki †przed 04-02-1891  
715Elżbieta Sykulska *17-08-1958 Olecko †20-10-1959 Szczuczyn  
716Elżbieta Sypytkowska z d. Popowska * Klimaszewnica   
717Elżbieta Szarejko z d. Grela * Ełk    
718Elżbieta Szczepek z d. Bujnowska  †13-04-1859  
719Elżbieta Szejna *16-03-1967 Wąsosz †25-04-1967 Żebry /Wąsosz/  
720Elżbieta Szmigielska z d. Laszczkowska  †przed 19-09-1831  
721Elżbieta Szmitka z d. Brzuszkiewicz  †przed 10-10-1830  
722Elżbieta Szmurło z d. Nienałtowska * Małachowo    
723Elżbieta Szulewska z d. Kurkowska  †  
724Elżbieta Szumowska  †po 06-02-1911  
725Elżbieta Szydłowska z d. Ciszewska *około 1803 †13-01-1849   
726Elżbieta Szymanowska z d. Domurat     
727Elżbieta Szymańska z d. Grabowska *około 1808 Bronowo †od 20-11-1853 do 25-11-1867  
728Elżbieta Świderska z d. Truszkowska  †od 09-11-1859 do 15-02-1874  
729Elżbieta Talmant z d. Letko  †po 17-01-1864  
730Elżbieta Toczyńska z d. Kossakowska  †po 31-01-1831  
731Elżbieta Truszkowska z d. Górska  †  
732Elżbieta Truszkowska z d. Gardocka  †przed 29-01-1850  
733Elżbieta Tyburska z d. Samoska  †po 17-02-1825  
734Elżbieta Tyszka z d. Gnatowska     
735Elżbieta Tyszkiewicz z d. Kraińska  †  
736Elżbieta Wanda Solińska z d. Jadacka * Myszyniec    
737Elżbieta Waniewska z d. Stecz *około 1831 Wizna †  
738Elżbieta Wasilewska z d. N  †po 21-01-1818  
739Elżbieta Wasilewska z d. Lipińska  †po 15-08-1895  
740Elżbieta Wasilewska z d. Kuczyńska  †po 05-09-1869  
741Elżbieta Waśkiewicz z d. N  †przed 17-02-1828  
742Elżbieta Wądołowska z d. Górska *14-11-1848 Makowskie †   
743Elżbieta Wądołowska z d. Bzura  †od 25-01-1811 do 29-11-1820  
744Elżbieta Wechter     
745Elżbieta Węcek z d. N     
746Elżbieta Wiejak z d. Siedlecka * Wąsosz    
747Elżbieta Wiercińska z d. Jagielska  †po 04-05-1874  
748Elżbieta Wierciszewska z d. Mościcka  †przed 10-1832  
749Elżbieta Wiesława Collins z d. Kozłowska *15-11-1957 Orzysz †21-02-2005 Jacksonville, NC /Jacksonville, NC/   
750Elżbieta Wiesława Niecikowska z d. Zakrzewska * Kownatki   
751Elżbieta Wiktorowicz *30-10-1825 Bęćkowo †28-06-1829 Lipnik  
752Elżbieta Wiszowata z d. Grabowska * Kramarzewo   
753Elżbieta Wiszowata  †po 14-02-1839  
754Elżbieta Wiśniewska z d. Wysocka *około 1869 Przestrzele †  
755Elżbieta Wiśniewska z d. Muczyńska  †1860  
756Elżbieta Władysława Wojciechowska z d. Pietrzykowska    
757Elżbieta Wojciula z d. Koniecko * Białaszewo   
758Elżbieta Wojno z d. Wiśniewska  †po 24-11-1884  
759Elżbieta Wolska z d. Żurawska * Wąsosz   
760Elżbieta Wróblewska z d. Brzuchalska * Szczuczyn   
761Elżbieta Wróblewska    
762Elżbieta Wszeborowska z d. Męczkowska *około 1821 Marki †20-08-1854  
763Elżbieta Wyłuda z d. Orłowska  †04-09-1854  
764Elżbieta Wysocka *około 1922 †29-12-1998 Klusy /Klusy/  
765Elżbieta Zaborowska z d. Moczydłowska * Wąsosz   
766Elżbieta Zajączkowska z d. Bałdyga *około 1854 Poryte †13-03-1928 Ławsk  
767Elżbieta Zalewska z d. Zajączkowska  †od 17-06-1855 do 11-02-1862  
768Elżbieta Zalewska z d. Stefanowicz * Szczuczyn    
769Elżbieta Zalewska z d. Petkowska * Szczuczyn   
770Elżbieta Zalewska z d. Kumińska  †  
771Elżbieta Zalewska z d. Godlewska  †12-01-1867  
772Elżbieta Zalewska z d. Gazowska * Żebry   
773Elżbieta Zalewska z d. Dąbrowska *około 1827 Sieburczyn †od 07-11-1881 do 03-01-1905   
774Elżbieta Zalewska z d. Bućko  †przed 07-11-1858  
775Elżbieta Zaniewska z d. Kraińska  †po 05-06-1864  
776Elżbieta Zarzecka z d. Trzonkowska *10-08-1906 Ławsk †16-01-1979 Żebry /Wąsosz/  
777Elżbieta Zarzecka z d. Napiórkowska *około 1799 †po 10-11-1851  
778Elżbieta Zarzecka z d. Murawska  †  
779Elżbieta Zdankiewicz z d. Milewska  †po 18-02-1844  
780Elżbieta Zdankiewicz z d. Jankowska  †po 17-11-1839  
781Elżbieta Zyskowska z d. N  †po 22-11-1822  
782Elżbieta Żakowska z d. Tarnacka * Wąsosz   
783Elżbieta Żelechowska  †przed 21-11-1842  
784Elżbieta Żukowska z d. Serafińska  †od 04-07-1870 do 21-11-1881  
785Emellia Zajkowska z d. Maliszewska  †po 13-06-1887  
786Emerencjanna Greloch z d. Żukowska  †  
787Emil Bzura *około 1857 Prusy †  
788Emil Goszczyński     
789Emil Jamiołkowski    
790Emil Sowa    
791Emilia (Aniela, Amelia) Bagińska z d. Obrycka *około 1913 †  
792Emilia (Mina, Wilhelma) Kruszyńska z d. Rózio  †po 27-10-1873  
793Emilia (Teofila) Glinka z d. Frankowska  †  
794Emilia ? Brzostowska z d. N  †  
795Emilia Akacka z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
796Emilia Akus z d. Moczul  †23-03-1863  
797Emilia Andrusiewicz z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
798Emilia Anna Szymczak z d. Truszkowska     
799Emilia Arciszewska *12-01-1868 Żebry †15-01-1868 /Wąsosz/  
800Emilia Balbina Kozikowska z d. Mścichowska *około 1832 Niedźwiedzkie †  
801Emilia Barbara Szabelska z d. Jasińska *około 1870 Radziłów †po 14-02-1928  
802Emilia Bargłowska z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
803Emilia Bargłowska z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
804Emilia Białobrzeska z d. Bogdańska *około 1871 Wizna †  
805Emilia Bielska z d. Nieradko *około 1854 Okrasin †  
806Emilia Bieńkowska z d. Piszczatowska  †  
807Emilia Bieńkowska z d. Mordasiewicz *około 1840 Radziłów †po 01-03-1897  
808Emilia Bocianowska z d. Kalętkowska  †przed 13-02-1888  
809Emilia Borawska z d. Supińska *około 1868 Wagi †  
810Emilia Borawska z d. Ramotowska *około 1840 Mocarze †  
811Emilia Borawska z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
812Emilia Borawska z d. Bzura *około 1874 Janczewko †  
813Emilia Borawska *30-09-1834 Konopki †  
814Emilia Boryszewska z d. Szefler  †  
815Emilia Bryczkowska z d. Kyl  †po 22-06-1898  
816Emilia Brzostowska z d. Łojewska *około 1868 Łoje Awissa †  
817Emilia Brzostowska z d. Karwowska  †po 18-02-1901  
818Emilia Brzostowska z d. Chrostowska *około 1832 Chrostowo †po 07-02-1898  
819Emilia Brzostowska *około 1895 Rydzewo-Pieniążek †03-11-1933 Ławsk /Wąsosz/  
820Emilia Bzura z d. Szczuka *około 1841 Olszewo par. Romany †po 31-01-1893  
821Emilia Bzura z d. Chrostowska *około 1813 †04-10-1837 Bzury  
822Emilia Cecylia Woszczak z d. Szczepankowska * Wąsosz   
823Emilia Chałustowska z d. Kukowska *30-06-1878 Karwowo †po 04-05-1940  
824Emilia Chodorowska z d. Biędzio *około 1841 Burzyn †po 07-02-1898  
825Emilia Chojnacka    
826Emilia Chojnowska z d. Karwowska *około 1871 Brzostowo †  
827Emilia Chrostowska z d. Lipska *około 1844 Nadbory †  
828Emilia Chrzanowska z d. Olek    
829Emilia Chrzanowska z d. Kosmaczewska *około 1856 Radziłów †19-12-1898  
830Emilia Chrzanowska z d. Gardocka *około 1857 Kurkowo †  
831Emilia Cimoch z d. Mocarska  †  
832Emilia Cimochowska z d. Chylińska *około 1895 Borawskie †  
833Emilia Cwalińska z d. Rogińska *około 1890 Niewodowo par. Drozdowo †  
834Emilia Czarnecka z d. Kowalewska  †  
835Emilia Czarnecka *1980 Łomża †2000  
836Emilia Czyżewska     
837Emilia Danowska z d. Chrzanowska *około 1843 Łosewo †przed 09-02-1902  
838Emilia Danowska z d. Borawska *około 1829 Konopki †09-04-1872 Konopki  
839Emilia Dardzińska *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
840Emilia Dąbkowska z d. Ruchała *około 1870 Stawiski †  
841Emilia Dąbrowska z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †przed 23-11-1873  
842Emilia Dąbrowska z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
843Emilia Dąbrowska  †  
844Emilia Dec * Ełk    
845Emilia Dobrzycka z d. Trzaska  †po 23-07-1929  
846Emilia Dobrzycka z d. Klimaszewska *około 1831 Warszawa †  
847Emilia Dołęga z d. Supińska *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
848Emilia Dołęga z d. Chojnowska  †  
849Emilia Dołęga     
850Emilia Domańska z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
851Emilia Dybikowska z d. Nowakowska  †  
852Emilia Dymowska z d. Biedrzycka  †29-11-1910 Biodry  
853Emilia Dzieniszewska z d. Piotrowska *około 1838 Sieburczyn †20-04-1898 Sieburczyn /Burzyn/   
854Emilia Dzięgielewska z d. Zielińska  †28-07-1878  
855Emilia Dzięgielewska z d. Borawska *około 1856 Konopki †09-06-1936 Kędziorowo  
856Emilia Filipkowska z d. Ramotowska *około 1872 Świdry-Dobrzyce †  
857Emilia Gniewowska z d. Kamińska *około 1885 Kotowo Plac †  
858Emilia Gocłowska z d. Hermanowska  †po 30-04-1958  
859Emilia Godlewska z d. Przechocka *około 1875 Pieńki †  
860Emilia Godlewska z d. Mieczkowska  †  
861Emilia Godlewska *25-09-1808 Konopki †13-07-1816 Konopki /Wąsosz/  
862Emilia Gołębiewska z d. Olszewska  †po 26-01-1930  
863Emilia Gołębiewska z d. Burgraff *około 1868 Rutki Stare †  
864Emilia Górska z d. Śmiarowska *około 1905 †  
865Emilia Górska z d. Rogowska *około 1840 Supy †po 16-02-1903  
866Emilia Górska z d. N  †  
867Emilia Grabowska z d. Niedźwiedzka  †  
868Emilia Grądzka z d. Gwiazdowska *około 1856 Dąbrówka †  
869Emilia Grenda z d. Nietupska *25-04-1894 Bełda †21-12-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
870Emilia Grochowska z d. Chrzanowska *około 1871 Brzostowo †  
871Emilia Grochulska z d. Rost *około 1842 Szczuczyn †po 10-10-1868  
872Emilia Gryczewska z d. Szelągowska  †po 11-10-1941  
873Emilia Gutowska z d. Kowalewska *około 1841 Stryjaki †01-08-1864  
874Emilia Gutowska z d. Czarnecka *około 1885 Kucze Małe †  
875Emilia Hader z d. Stapińska    
876Emilia Hermanowska z d. Wojna  †po 28-02-1881  
877Emilia Iwanowska z d. Bogdańska *około 1873 Zanklewo †16-03-1929  
878Emilia Jachimska z d. Serba  †po 15-02-1909  
879Emilia Jaczyńska z d. Gardocka *około 1857 Rydzewo Szlacheckie †  
880Emilia Janczewska *około 1873 Janczewo †  
881Emilia Jankowska z d. Wolff *około 1833 Troszyn †przed 11-02-1896  
882Emilia Jankowska z d. Karwowska *około 1850 Koniecki par. Wizna †przed 07-1877  
883Emilia Jankowska z d. Chrzanowska *około 1835 †po 13-05-1902  
884Emilia Janowska z d. Mocarska *około 1828 Boguszki †po 06-06-1876  
885Emilia Jurczyk z d. N  †  
886Emilia Jurowska z d. Miklaszewicz  †  
887Emilia Jurska z d. Kalinowska *około 1860 Łoje Awissa †  
888Emilia Kalisiewicz z d. Romańska  †przed 03-02-1885  
889Emilia Kamińska z d. Jankowska *około 1857 Święcienin †30-01-1893  
890Emilia Kamińska z d. Chrostowska *około 1849 Borawskie †24-02-1875 Supy /Przytuły/  
891Emilia Kapelewska z d. Kossakowska *około 1865 Rutki †  
892Emilia Karczewska  †  
893Emilia Karolina Dąbrowska z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
894Emilia Karwowska z d. Rogowska *około 1865 Pieńki †  
895Emilia Karwowska z d. Ołdakowska * Szwelczyn    
896Emilia Karwowska z d. Mioduszewska *około 1814 Biała Piska †  
897Emilia Karwowska z d. Górska *około 1843 Rutki †po 13-02-1912  
898Emilia Karwowska z d. Dąbrowska *około 1839 Pluty †przed 09-02-1891  
899Emilia Karwowska z d. Chrzanowska *około 1844 Supy †po 04-02-1902  
900Emilia Karwowska z d. Chojnowska *około 1869 †22-02-1890 Jurzec Pański  
901Emilia Kiełczewska z d. Sokołowska *około 1841 Słucz †po 15-02-1904  
902Emilia Kierznowska z d. Modzelewska *około 1871 Radziłów †  
903Emilia Klimaszewska z d. Karwowska  †  
904Emilia Klimaszewska z d. Chrzanowska *około 1838 Kubra †  
905Emilia Kobryńska z d. Śmiarowska  †  
906Emilia Kobryńska z d. Karwowska *około 1865 Przytuły †  
907Emilia Kołakowska     
908Emilia Kołakowska     
909Emilia Konarzewska z d. Leosiewska *około 1852 Burzyn †po 02-02-1913  
910Emilia Konopka z d. Ramotowska *około 1836 Grądy Małe †przed 14-02-1911  
911Emilia Konopka z d. Męczkowska *około 1882 Kamianki †  
912Emilia Konopka *około 1842 Konopki Chude †po 15-02-1904  
913Emilia Kopańczyk z d. Dąbrowska *około 1867 Siestrzanki †  
914Emilia Kosmaczewska z d. Brzóska  †  
915Emilia Kosmaczewska z d. Bargłowska *około 1855 Okrasin †przed 06-02-1899  
916Emilia Kossakowska z d. Borawska *około 1841 Boguszki †  
917Emilia Kostko z d. Siedlecka *około 1851 Siestrzanki †  
918Emilia Kowalewska z d. Gwiazdowska *około 1862 Mocarze †przed 10-1894  
919Emilia Kozikowska z d. Rydzewska *około 1837 Bukowo Małe †29-05-1879  
920Emilia Kozikowska z d. Leszczewska  †po 12-04-1920  
921Emilia Kozikowska z d. Komosińska *około 1827 Rydzewo par. Rajgród †28-10-1855 Świdry /Wąsosz/  
922Emilia Kozikowska z d. Grabowska  †przed 18-01-1881  
923Emilia Kozikowska z d. Godlewska *około 1899 †  
924Emilia Kozłowska z d. Zambrowska  †  
925Emilia Kozłowska z d. Wądołowska *około 1878 Bronaki-Pietrasze †po 25-11-1930  
926Emilia Kraińska z d. Wesołowska  †  
927Emilia Krasińska z d. Ławska  †23-04-1891  
928Emilia Krawczyk * Mikołów   
929Emilia Krymska z d. Chojnowska  †  
930Emilia Kulesza z d. Perkowska *około 1867 Perki-Lachy †  
931Emilia Kulikowska z d. Tyszka *około 1841 Nieciki †  
932Emilia Kurkowska z d. Zalewska *około 1814 Szlasy †po 23-07-1870  
933Emilia Kurkowska z d. Zalewska  †przed 27-09-1892  
934Emilia Kurkowska z d. Łepkowska *około 1829 Łoje †28-03-1853 Borawskie /Przytuły/  
935Emilia Kurzątkowska z d. Dąbrowska *około 1829 Mocarze †  
936Emilia Laszczkowska z d. Sztrom *około 1860 Czarnówek †  
937Emilia Leszczewska z d. Wiśniewska  †po 19-08-1941  
938Emilia Lipińska z d. Modzelewska *około 1836 Pieńki †przed 30-01-1899  
939Emilia Liszewska z d. Piotrowska *około 1877 Mścichy †  
940Emilia Łaguna     
941Emilia Łepkowska z d. Truszkowska  †  
942Emilia Łepkowska z d. Domisiewicz *około 1859 Przytuły †od 23-01-1905 do 01-1906  
943Emilia Łęgowska z d. Kukowska *24-10-1873 Mścichy †  
944Emilia Łojewska z d. Borawska *około 1871 Trzaski †  
945Emilia Łoniewska z d. Glińska  †po 04-04-1930  
946Emilia Maciejewska z d. Dykiert  †po 27-07-1891  
947Emilia Maciorowska z d. Ziorkowska  †  
948Emilia Maciorowska z d. Gołębiewska  †  
949Emilia Makowska z d. Białobrzeska  †przed 29-01-1929  
950Emilia Małolepsza z d. Piotrowicz *około 1873 Augustów †  
951Emilia Marcella Mścichowska z d. Szymanowska *26-02-1819 Kieljany †03-04-1841 Kieljany  
952Emilia Marcińczyk z d. Gabraczewska  †po 06-11-1888  
953Emilia Matejkowska z d. Grądzka *około 1844 Nieławice †  
954Emilia Matysiewicz z d. Kukowska *około 1853 Mścichy †  
955Emilia Mieczkowska z d. Dąbrowska  †od 29-01-1894 do 19-01-1903  
956Emilia Mierzejewska z d. Karwowska *około 1857 Szlasy †przed 10-1910  
957Emilia Migos z d. Romaszkiewicz  †przed 16-02-1914  
958Emilia Mikucka z d. Karwowska *około 1852 Brychy †  
959Emilia Mikucka z d. Karwowska *około 1840 Brychy †przed 23-02-1892  
960Emilia Milewska z d. Milewska  * Pisz    
961Emilia Mocarska z d. Mogielnicka *około 1838 Nadbory †przed 19-02-1895  
962Emilia Mocarska z d. Grzymkowska *około 1863 Okrasin †  
963Emilia Modzelewska z d. Zajączkowska *około 1881 Ławsk †31-10-1950 Ławsk  
964Emilia Modzelewska z d. Sulewska *około 1874 Zaborowo †po 09-04-1936  
965Emilia Mościcka z d. Dołęga *około 1859 Makowskie †05-10-1901 Makowskie /Burzyn/  
966Emilia Mroczko z d. Babińska  †  
967Emilia Mścichowska z d. Czerwonka *około 1817 Czerwonki †  
968Emilia Mścichowska  †  
969Emilia Nasalska z d. Szewczyk    
970Emilia Niebrzydowska *29-06-1856 Obrytki †18-04-1875 Obrytki  
971Emilia Nitkiewicz z d. Oślińska  †przed 17-02-1925  
972Emilia Olechowicz z d. Karwowska *około 1830 Karwowo-Polki †09-02-1870 Kucze  
973Emilia Ołdakowska z d. Ruszczyk     
974Emilia Oniszczuk z d. Małyszczuk    
975Emilia Orzoł * Londyn    
976Emilia Ostrowska z d. Dudzińska *około 1874 Burzyn †po 04-07-1928  
977Emilia Pasolina z d. Kędzierska * Wąsosz   
978Emilia Pawłowska z d. Gurzęda *około 1838 Siestrzanki †po 02-09-1883  
979Emilia Pawłowska * Szczuczyn    
980Emilia Pender    
981Emilia Perkowska z d. Kornikowska *około 1805 Budziszewicze †  
982Emilia Petkowska z d. Gutowska *około 1868 †przed 18-02-1912  
983Emilia Pieniążek z d. Konopka *około 1850 Barwiki †  
984Emilia Pieńkowska * Ostrów Mazowiecka    
985Emilia Piotrowska z d. Trzaska *około 1839 Supy †po 03-02-1891  
986Emilia Piotrowska z d. Lawendowska *28-09-1855 Kucze Małe †po 26-01-1902  
987Emilia Piotrowska z d. Ekstowicz *około 1857 Okrasin †  
988Emilia Piotruchowska z d. Kiszel *około 1850 Białaszewo †  
989Emilia Polkowska z d. Rogińska *około 1850 Sojczynek †po 09-02-1897  
990Emilia Polkowska z d. Przestrzelska *około 1849 Pluty †przed 10-07-1906  
991Emilia Polkowska z d. Lipska *około 1832 Nadbory †około 1858  
992Emilia Polkowska z d. Dąbrowska  †  
993Emilia Przestrzelska z d. Kruszewska *około 1876 Srebrowo †po 10-06-1925  
994Emilia Ramotowska z d. Rogowska *około 1844 Wagi †po 05-02-1901  
995Emilia Ramotowska z d. Mieczkowska *około 1877 Łoje Awissa †06-04-1908 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
996Emilia Ramotowska  †  
997Emilia Rąg z d. Olszewska  †przed 08-11-1937  
998Emilia Rogalska z d. Konopka *około 1872 Niedźwiedzkie †przed 08-1910  
999Emilia Rogalska z d. Brodowska *około 1834 Czaple †po 24-01-1882  
1000Emilia Rogińska z d. Drozdowska  †  
1001Emilia Rogińska z d. Chrzanowska *około 1872 Supy †  
1002Emilia Rogowska z d. Zumer  †przed 29-01-1894  
1003Emilia Rogowska z d. Makowska *około 1859 Czerwonki †  
1004Emilia Rogowska z d. Borawska *około 1868 Racibory †24-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
1005Emilia Rostkowska z d. Dołęga *około 1823 Boguszki †przed 16-06-1873  
1006Emilia Rostkowska z d. Derejko *około 1883 †09-06-1943 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
1007Emilia Roszkowska z d. Karwowska *około 1858 Pluty †po 09-02-1903  
1008Emilia Rózio z d. Radzikowska *około 1855 Brzóski †  
1009Emilia Rudlewska  †przed 16-11-1891  
1010Emilia Rutkowska z d. Cimochowska *około 1872 Zanklewo †  
1011Emilia Rutkowska *około 1868 Radziłów †  
1012Emilia Rydzewska z d. Wojsław *11-07-1851 Kownatki †31-08-1891 Kownatki /Wąsosz/  
1013Emilia Sawicka z d. Domitrz *06-08-1878 Kucze Małe †  
1014Emilia Sienicka z d. Rydzewska *około 1864 Bukowo Małe †przed 05-1899  
1015Emilia Skrodzka z d. Filipkowska *około 1869 Szczuczyn †28-08-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1016Emilia Sobol z d. Sawicka * Czarnówek †14-03-1988 Szczuczyn  
1017Emilia Sokołowska *około 1881 Dzięgiele †  
1018Emilia Stachowska z d. Czerwińska  †  
1019Emilia Staniszewska z d. Kierznowska *około 1857 Radziłów †  
1020Emilia Stankiewicz z d. Niecikowska  †  
1021Emilia Statkiewicz z d. Waszkiewicz *około 1860 Szczuczyn †  
1022Emilia Stefańska z d. Choińska *około 1891 Zanklewo †  
1023Emilia Strużyńska z d. Sadowska  †  
1024Emilia Strzelecka z d. Kadłubowska *około 1859 Radziłów †  
1025Emilia Sulewska z d. Przestrzelska *około 1829 Kąty †po 15-04-1893 Racibory  
1026Emilia Sulewska z d. Niedźwiedzka *około 1848 Witkowo †  
1027Emilia Sulewska z d. Konopka  †  
1028Emilia Sulewska z d. Cichomska *około 1824 Bajtkowo †  
1029Emilia Supińska z d. Borawska *około 1857 Borawskie †  
1030Emilia Szleszyńska z d. Łojewska *około 1868 Łoje Grężki †  
1031Emilia Szleszyńska z d. Karwowska *około 1841 Chyliny †przed 27-01-1891  
1032Emilia Szleszyńska z d. Bukowska *około 1834 Święcienin †po 09-02-1892  
1033Emilia Szliter z d. Wysocka  †przed 11-11-1878  
1034Emilia Szmitka z d. Wilczewska  †około 1888 Kossaki par. Jedwabne  
1035Emilia Sztachelek z d. Zamirowska *około 1864 Wólka Piaseczna †  
1036Emilia Szymanowska z d. Iwanczewska *około 1871 Łojki par. Białaszewo †  
1037Emilia Świgońska z d. Karwowska *około 1836 Kownatki †  
1038Emilia Taraskowska z d. Kozłowska  †20-03-1932  
1039Emilia Tarnacka z d. Komosińska *22-03-1884 Wąsosz †24-11-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1040Emilia Tarnowska z d. Sendrowska *około 1874 Dobry Las †  
1041Emilia Teofila Wysocka z d. Szwejkowska *około 1840 Niećkowo †po 03-02-1902  
1042Emilia Tokarzewska z d. Sulińska *około 1843 Radziłów †przed 01-1878  
1043Emilia Trzaska z d. Karwowska *około 1841 Mikuty †przed 06-1876  
1044Emilia Wajs z d. Tarnacka * Wąsosz    
1045Emilia Walewska z d. Zielińska *około 1845 Radziłów †po 28-02-1897  
1046Emilia Walewska z d. Zarzecka  †przed 26-01-1891  
1047Emilia Walewska z d. Liberadzka  †  
1048Emilia Wasilewska z d. Wiśniewska *około 1861 †  
1049Emilia Wądołowska z d. Szleszyńska *około 1811 Czachy †1871  
1050Emilia Wądołowska *około 1825 Koniecki par. Wizna †po 07-06-1881  
1051Emilia Wicik z d. Mioduszewska *około 1847 Glinki †po 04-11-1912  
1052Emilia Wierciszewska *26-01-1863 Sieburczyn †11-10-1864 Sieburczyn /Burzyn/  
1053Emilia Wiktoria Mścichowska z d. Konopka *około 1851 Karwowo †  
1054Emilia Wiszowata z d. Sarnacka    
1055Emilia Wołkowska z d. Chyłkowska *około 1841 Glinki †  
1056Emilia Wszeborowska z d. Kozikowska *około 1874 Świdry Podleśne †  
1057Emilia Wykowska z d. Konopka *około 1825 Wścieklice †  
1058Emilia Wysocka z d. Sulewska *około 1869 Borawskie †12-02-1938 Wąsosz  
1059Emilia Wysocka z d. Pianko *około 1874 Wizna †23-09-1908 Sambory /Wizna/  
1060Emilia Zaborowska z d. Kołaczyńska *około 1892 Rosja †12-05-1925 Wąsosz  
1061Emilia Zacharzewska z d. Karwowska *około 1873 Brzostowo †  
1062Emilia Zając z d. Iwanowska *około 1877 Kucze Małe †  
1063Emilia Zając z d. Gis (Gizio, Pis) *około 1853 Grabowo †  
1064Emilia Zalewska z d. Nieradko *około 1838 Radziłów †po 18-01-1892  
1065Emilia Zalewska z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †po 21-05-1901  
1066Emilia Zalewska z d. Dobkowska *około 1868 Radziłów †   
1067Emilia Zalewska z d. Dłużniewska  †  
1068Emilia Zalewska z d. Borawska *około 1835 Konopki †od 26-07-1896 do 12-02-1901  
1069Emilia Zarzecka z d. Lipińska  †po 24-11-1910  
1070Emilia Zawadzka z d. Kraińska  †03-04-1844  
1071Emilia Zawistowska z d. Maciorowska  †przed 12-1893  
1072Emilia Zawistowska z d. Grzybek *około 1843 Radziłów †  
1073Emilia Zejer z d. Sztyl  †po 02-02-1848  
1074Emilia Zielińska z d. Modzelewska *około 1907 Rutki †  
1075Emilia Ziółkowska z d. Nejman  †przed 16-06-1884  
1076Emilia Żukowska z d. Szydłowska *około 1846 Mocarze †po 05-02-1894  
1077Emilia Żukowska z d. Kacperska    
1078Emilia Żukowska    
1079Emilian Nerkowski  †po 26-06-1906  
1080Emilian Niewodowski *około 1863 Sobieski †po 16-02-1942   
1081Emma Rose N     
1082Eryk Dyl * Łomża    
1083Eryka Scech z d. Parch    
1084Estera (Anna) Sianko z d. Danowska  †po 23-11-1830  
1085Estera (Katarzyna) Kruszyńska z d. Kraszka (Kruszel, Kruszka)  †  
1086Estera (Teresa) Locman z d. Karpińska *około 1805 †od 15-11-1863 do 20-01-1873  
1087Estera (Teresa) Mioduszewska z d. Żuchowska *około 1797 Wojsławy †przed 14-11-1841  
1088Estera Bujan z d. Wnuk  †po 06-11-1870  
1089Estera Bylica z d. Frejlś  †przed 07-11-1837  
1090Estera Cybulińska z d. Wnuk  †po 02-02-1845  
1091Estera Długołęcka  †po 25-10-1829  
1092Estera Dubnicka z d. Cybulska  †przed 17-11-1836  
1093Estera Heruch z d. N  †przed 17-11-1835  
1094Estera Kierślan z d. Gutowska *około 1795 Prusy †08-07-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1095Estera Pietrzykowska z d. N  †po 21-02-1810  
1096Estera Pietrzykowska z d. Foltyn *około 1817 Kurzątki †  
1097Estera Rogowska z d. N  †  
1098Estera Rosławska z d. N  †  
1099Estera Sulewska z d. Makusiewicz *około 1795 †12-05-1865 Sulewo Kownaty  
1100Estera Zbrzeźna z d. Jeleń  †  
1101Euan McFarlane     
1102Eufemia Barwikowska z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
1103Eufemia Dąbrowska z d. Bobrowska  †przed 20-10-1845  
1104Eufemia Foltyńska z d. Rudzka  †przed 16-11-1822  
1105Eufemia Janczewska z d. N  †po 18-01-1826  
1106Eufemia Kamińska z d. Niewiadomska  †06-08-1845  
1107Eufemia Kossakowska z d. Mocarska  †po 11-06-1810  
1108Eufemia Rozwadowska z d. Chmielewska  †przed 14-11-1830   
1109Eufrazyna Szczepkowska z d. Górska *około 1881 Karwowo par. Jedwabne †  
1110Eufrozyna Stanisława Komosa *16-11-1892 Romany †   
1111Eugene Domełło * Ełk   
1112Eugene Ławski    
1113Eugene Maryak    
1114Eugene Stypułkowski    
1115Eugenia (Genowefa) Godlewska z d. Chrzanowska *16-11-1947 Kieljany †01-10-1975 Godlewo /Wąsosz/  
1116Eugenia Bagińska z d. Śmiarowska * Mieczki   
1117Eugenia Bałdyga z d. Marcak    
1118Eugenia Banaszkiewicz z d. Olszewska * Dębówka   
1119Eugenia Bargłowska z d. Roman * Radziłów   
1120Eugenia Bielawska z d. Łepkowska * Kubra   
1121Eugenia Bobrowska z d. Godlewska  †  
1122Eugenia Bogusławska z d. Kruszyńska *12-11-1927 Żebry †23-04-1997 /Wąsosz/  
1123Eugenia Borawska z d. Męczkowska * Obrytki   
1124Eugenia Borawska z d. Łuczyńska * Zakrzewo   
1125Eugenia Borawska z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
1126Eugenia Borawska z d. Chrzanowska * Konopki   
1127Eugenia Borawska z d. Albińska * Żebry   
1128Eugenia Borusiewicz z d. Ołdakowska * Wąsosz    
1129Eugenia Borzymowska z d. Orzechowska *1910 †1998 /Grajewo/  
1130Eugenia Brulińska z d. Zyskowska * Komosewo   
1131Eugenia Brzostowska z d. Krukowska    
1132Eugenia Brzóska z d. Bogusz    
1133Eugenia Chludzińska z d. Dąbrowska * Szczuczyn   
1134Eugenia Chmielewska *30-01-1939 Wąsosz †08-05-1939 Wąsosz  
1135Eugenia Chojnowska z d. Kozłowska * Wąsosz   
1136Eugenia Chojnowska z d. Braczko *15-01-1928 Radziłów †17-01-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1137Eugenia Chylińska z d. Łempicka * Sulewo Prusy    
1138Eugenia Ciecierska *15-09-1805 Wąsosz †  
1139Eugenia Cimochowska z d. Ołdakowska * Wąsosz    
1140Eugenia Ciszewska z d. Konopka *10-03-1926 Święcienin †31-08-2003 Białystok /Wąsosz/  
1141Eugenia Czaplicka z d. Barwikowska *około 1884 Chełchy †  
1142Eugenia Dardzińska * Wąsosz   
1143Eugenia Dąbrowska z d. Ditchen    
1144Eugenia Dmochowska z d. Potęga * Modzele   
1145Eugenia Domełło z d. Zamojska * Modzele   
1146Eugenia Drobińska z d. Ostrowska * Wąsosz    
1147Eugenia Dziekońska z d. Budzińska * Radziłów    
1148Eugenia Elżbieta Burgraff z d. Sulińska * Wólka par. Szczuczyn   
1149Eugenia Filipkowska z d. Drobińska *22-01-1963 Szczuczyn †   
1150Eugenia Franciszka Kurkowska z d. Modzelewska * Święcienin   
1151Eugenia Galanty z d. Bagińska * Kieljany   
1152Eugenia Gardocka z d. Straniawska    
1153Eugenia Gardocka z d. Kownacka    
1154Eugenia Gąsiewska z d. Łempicka * Radziłów    
1155Eugenia Glińska *18-03-1934 Łempice †12-02-2001 Barczewo /Wąsosz/  
1156Eugenia Golińska z d. Gałecka  †11-1941  
1157Eugenia Górska z d. Zalewska  †po 13-02-1961  
1158Eugenia Grabowska z d. Wojsław  †  
1159Eugenia Grabowska z d. Łempicka * Wąsosz   
1160Eugenia Gromadzka z d. Szczepankowska * Modzele   
1161Eugenia Gromadzka *około 1945 Wąsosz †17-09-1946 Wąsosz  
1162Eugenia Gwiazdowska z d. Rutkowska *około 1914 Radziłów †  
1163Eugenia Helena Dąbrowska z d. Kopeć * Białaszewo   
1164Eugenia Helena Gardocka z d. Skrodzka *około 1901 Grozimy †  
1165Eugenia Jaczyńska z d. Kisielewska *14-02-1936 Guty †24-06-1999 Białystok /Wąsosz/  
1166Eugenia Jerch z d. Płochocka * Żebry   
1167Eugenia Jurska z d. Truszkowska * Gutki   
1168Eugenia Kaczyńska *11-01-1938 †29-08-1939 Karwowo /Radziłów/  
1169Eugenia Kadłubowska z d. Konopka *21-10-1919 Bzury †po 16-07-1944  
1170Eugenia Kadyszewska z d. Zalewska * Zalesie    
1171Eugenia Kalinowska z d. Uścińska  †  
1172Eugenia Kalinowska z d. Karaś    
1173Eugenia Kamińska z d. Ramotowska *około 1898 †przed 12-1922  
1174Eugenia Kamińska z d. Kaczyńska    
1175Eugenia Kamińska z d. Domurat  †  
1176Eugenia Kamińska *około 06-1909 †25-02-1910 Kucze Małe /Jedwabne/  
1177Eugenia Karwowska z d. Raciborska  †  
1178Eugenia Karwowska z d. Łosiewicz  †  
1179Eugenia Karwowska z d. Kosmaczewska *25-12-1917 Radziłów †  
1180Eugenia Kędzierska z d. Kowalewska * Wąsosz   
1181Eugenia Kędzierska *24-08-1938 Bagienice †15-11-1939 Bagienice /Wąsosz/  
1182Eugenia Kiełczewska z d. Baranowska    
1183Eugenia Kisielewska z d. Ramotowska *01-06-1896 Danowo †  
1184Eugenia Klara H. z d. Mierzejewska * Wąsosz   
1185Eugenia Klementyna Borawska z d. Piotrowska  †po 17-05-1937  
1186Eugenia Kojro z d. Polakowska *19-11-1912 Wąsosz †  
1187Eugenia Koniecko z d. Czaplicka * Klimaszewnica   
1188Eugenia Konopka z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
1189Eugenia Kordak z d. Zarzecka * Wąsosz   
1190Eugenia Kowalewska z d. Polakowska * Wąsosz    
1191Eugenia Kozłowska z d. Ślepska    
1192Eugenia Kozłowska z d. Pieńczykowska * Danowo   
1193Eugenia Kozłowska *17-09-1913 †14-11-1984 Koniecki Duże /Wąsosz/  
1194Eugenia Krajewska z d. Jakubowska * Wąsosz   
1195Eugenia Kruszewska z d. Wiśniewska * Łempice   
1196Eugenia Krzyżanowska z d. Komorowska  †  
1197Eugenia Kukowska z d. Nerkowska * Wąsosz   
1198Eugenia Lipińska z d. Waszkiewicz *09-08-1913 Szczuczyn †  
1199Eugenia Łaguna z d. Witkowska * Łempice   
1200Eugenia Łempicka z d. Niecikowska * Nieciki    
1201Eugenia Łempicka z d. Nerkowska *18-05-1935 Ciemianka †24-08-2004 Zambrów /Wąsosz/   
1202Eugenia Łempicka z d. Leszczewska *12-09-1921 Radziłów †   
1203Eugenia Łempicka z d. Dzięgielewska *22-09-1906 Nieciki †   
1204Eugenia Łempicka *13-03-1936 Bagienice †14-09-1936 Bagienice   
1205Eugenia Łempicka *01-11-1942 Kieljany †14-10-1943 Kieljany   
1206Eugenia Łepkowska z d. Szydłowska * Kubra   
1207Eugenia Łoś *01-01-1948 Wąsosz †18-08-1948 Wąsosz  
1208Eugenia Marchewka z d. Charkot    
1209Eugenia Maria Kotowska z d. Bagińska * Kieljany   
1210Eugenia Męczkowska z d. Dobrzycka * Możdżenie   
1211Eugenia Mieńkowska * Wąsosz    
1212Eugenia Milewska z d. Kruszewicz *04-01-1921 Wąsosz †28-07-2004 Zambrów /Wąsosz/   
1213Eugenia Mioduszewska * Radziłów   
1214Eugenia Mocarska z d. Ramotowska *około 1896 Danowo †  
1215Eugenia Mocarska z d. Karwowska * Kubra   
1216Eugenia Modzelewska z d. Supińska *01-01-1923 Chojnówek †11-03-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1217Eugenia Modzelewska z d. N * Zakrzewo   
1218Eugenia Nienałtowska *26-10-1929 Małachowo †16-01-1930 Małachowo   
1219Eugenia Olszewska z d. Polakowska    
1220Eugenia Olszewska z d. Dmochowska * Wąsosz    
1221Eugenia Olszewska z d. Chodnicka * Wąsosz    
1222Eugenia Olszewska *około 06-1927 †24-12-1928 Wąsosz   
1223Eugenia Ołdakowska z d. Ostrowska *08-07-1922 Wąsosz †14-08-1970 Choroszcz /Wąsosz/   
1224Eugenia Ołdakowska z d. Barwikowska * Wąsosz    
1225Eugenia Orzechowska z d. Kozłowska    
1226Eugenia Orzechowska z d. Koniecko * Grozimy   
1227Eugenia Osiecka  †  
1228Eugenia Pawłowska z d. Szleszyńska    
1229Eugenia Petkowska z d. Starszewska    
1230Eugenia Piaścik *1927 †2004 /New Britain, CT/  
1231Eugenia Pieńczykowska z d. Szymanowska *24-10-1915 Zalesie †   
1232Eugenia Pieńkowska z d. Mieczkowska *około 1905 Nieławice †  
1233Eugenia Polakowska z d. Ołdakowska * Wąsosz   
1234Eugenia Polkowska z d. Wyrzykowska *08-10-1902 Janczewko †19-05-1968 Jedwabne  
1235Eugenia Pruszyńska z d. Detz    
1236Eugenia Przybyszewska z d. Wesołowska * Kieljany   
1237Eugenia Radkowska z d. Przyborowska    
1238Eugenia Ramotowska z d. Karwowska * Pluty   
1239Eugenia Rawa z d. Piotrowska *04-11-1929 Radziłów †przed 01-1971   
1240Eugenia Rogińska *09-08-1933 Wąsosz †17-08-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1241Eugenia Rogowska z d. Szleszyńska *1926 †przed 04-1948  
1242Eugenia Rogowska * Trzaski   
1243Eugenia Rostek *około 05-1929 Wąsosz †28-12-1929 Wąsosz  
1244Eugenia Rózio z d. Sulewska *25-04-1937 Bagienice †   
1245Eugenia Rutkowska z d. Załuska *14-08-1905 Kotowo Plac †  
1246Eugenia Rzadkowska z d. N    
1247Eugenia Skrodzka z d. Modzelewska  †  
1248Eugenia Skrodzka z d. Dobrzycka * Borawskie   
1249Eugenia Smolińska z d. Czerwonka * Czerwonki   
1250Eugenia Sobolewska z d. Kowalska * Świdry   
1251Eugenia Sosnowska z d. Łojewska * Łoje   
1252Eugenia Stefanowicz z d. Lipińska    
1253Eugenia Strojewska z d. Statkiewicz *22-02-1929 Stawiane †15-10-1954 Grajewo /Szczuczyn/  
1254Eugenia Strzyżewska z d. Bajkowska * Grozimy   
1255Eugenia Sulewska z d. Szyjko *01-12-1904 Łosewo †01-01-1974 Mońki /Wąsosz/  
1256Eugenia Supińska z d. Ptak  †  
1257Eugenia Szleszyńska z d. Wysocka *16-08-1930 Żebry †przed 09-1980  
1258Eugenia Sztrom z d. Biżyk *około 1863 Siejwy †  
1259Eugenia Szumska z d. Rogowska * Doliwy    
1260Eugenia Szydłowska z d. Chrzanowska * Kubra   
1261Eugenia Szymanowska z d. Werpachowska    
1262Eugenia Śmiarowska z d. Modzelewska *13-08-1904 †05-05-1982 /Wąsosz/  
1263Eugenia Świderska z d. Przyborowska *14-10-1931 Wąsosz †07-02-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
1264Eugenia Święcińska z d. Domitrz * Radziłów   
1265Eugenia Tkaczyk z d. Sadowska * Bzury   
1266Eugenia Wasilewska z d. Konopka    
1267Eugenia Wesołowska *około 08-1925 †07-01-1932 Konopki  
1268Eugenia Wiewiórowska z d. Albińska * Wąsosz   
1269Eugenia Wiktorowicz *10-1928 Wąsosz †18-11-1928 Wąsosz   
1270Eugenia Wiśniewska z d. Śmiglewska * Niećkowo   
1271Eugenia Wiśniewska z d. Mocarska * Wierciszewo    
1272Eugenia Witkowska z d. Bikowska * Łempice   
1273Eugenia Wróblewska z d. Gałecka * Jambrzyki   
1274Eugenia Wszeborowska z d. Zabielska    
1275Eugenia Zajączkowska z d. Skrodzka *06-11-1906 Grabowskie †  
1276Eugenia Zalewska z d. Popowska * Łoje   
1277Eugenia Zalewska z d. Iwanowska *17-11-1922 Zanklewo †02-09-1999 Łomża   
1278Eugenia Zalewska *około 05-1919 Zalesie †10-09-1919 Zalesie /Wąsosz/  
1279Eugenia Załęcka z d. Fiedorowicz  †  
1280Eugenia Załęcka z d. Dzieniuś    
1281Eugenia Zamojska z d. Kosobudzka *20-05-1912 Bzury †  
1282Eugenia Zawalich z d. Szymańska * Żebry   
1283Eugenia Zawisza z d. Kulikowska *około 1883 Szczuczyn †  
1284Eugenia Zdankowska z d. Szleter    
1285Eugenia Zielińska z d. Wysocka * Żebry    
1286Eugenia Żmijewska *około 1900 †27-09-1922 Gutki /Szczuczyn/  
1287Eugeniusz (Henryk) Jakubowski * Wąsosz   
1288Eugeniusz Adam Chudzik * Cichostów    
1289Eugeniusz Adam Łempicki * Bagienice    
1290Eugeniusz Babiej *25-01-1942 †07-11-1997  
1291Eugeniusz Bagiński *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
1292Eugeniusz Barwikowski *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
1293Eugeniusz Biedrzycki *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
1294Eugeniusz Biedrzycki * Bronaki-Olki   
1295Eugeniusz Bieńkowski *około 1910 Dębówka †  
1296Eugeniusz Bogdan * Świdry   
1297Eugeniusz Borawski *około 1903 Konopki †01-06-1945 Konopki   
1298Eugeniusz Borawski * Olszewo-Góra    
1299Eugeniusz Borawski * Rydzewo Szlacheckie   
1300Eugeniusz Borawski *10-11-1928 Zalesie †13-09-1929 Zalesie  
1301Eugeniusz Borawski *03-01-1928 Kędziorowo †15-04-1963 Prostki /Wąsosz/   
1302Eugeniusz Brzóska    
1303Eugeniusz Bukowski * Popowo   
1304Eugeniusz Chludziński * Danowo   
1305Eugeniusz Chmielewski *około 1885 Danowo par. Lachowo †  
1306Eugeniusz Chodnicki *15-05-1920 Wąsosz †18-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
1307Eugeniusz Chodnicki *11-06-1932 Łempice †15-10-1973 Biała Piska /Wąsosz/  
1308Eugeniusz Chojnowski * Pasichy   
1309Eugeniusz Cholewiński * Zaborowo   
1310Eugeniusz Chrostowski *około 1928 Bagienice †10-11-1931 Bagienice  
1311Eugeniusz Chrostowski * Kieljany   
1312Eugeniusz Chrzanowski *1930 Kieljany †24-07-1934 Kieljany  
1313Eugeniusz Chyliński *17-10-1911 Sulewo Kownaty †11-12-1993 Szczecin   
1314Eugeniusz Chyliński * Borawskie   
1315Eugeniusz Cichocki * Wąsosz   
1316Eugeniusz Ciecierski * Radziłów   
1317Eugeniusz Cimoch * Wilamowo   
1318Eugeniusz Cimochowski *około 01-1928 Czarnowo †08-10-1928 Ławsk  
1319Eugeniusz Cimochowski * Borawskie   
1320Eugeniusz Cimochowski * Wąsosz   
1321Eugeniusz Cwalina * Mieczki    
1322Eugeniusz Cybulski *09-01-1933 †17-01-1933 Ławsk  
1323Eugeniusz Danowski *13-03-1931 Sulewo Kownaty †15-01-1932 Sulewo Kownaty  
1324Eugeniusz Danowski *03-01-1932 †11-02-1985 Grajewo /Wąsosz/   
1325Eugeniusz Danowski * Szerenosy   
1326Eugeniusz Darwicki * Kędziorowo   
1327Eugeniusz Długozima *około 05-1951 Żebry †10-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
1328Eugeniusz Doliwa * Wąsosz   
1329Eugeniusz Doljasz * Ławsk   
1330Eugeniusz Drozdowski *około 1908 Kownatki †  
1331Eugeniusz Dudkowski * Monety   
1332Eugeniusz Duzikowski * Wąsosz   
1333Eugeniusz Dziekoński * Żebrki   
1334Eugeniusz Dzięgielewski *około 1932 Kownatki †07-02-1952 Kownatki /Wąsosz/  
1335Eugeniusz Gardocki * Mieszołki   
1336Eugeniusz Gawryś *10-06-1913 Modzele †  
1337Eugeniusz Godlewski *19-07-1926 Wyszomierz †01-05-2001 Wyszomierz /Szumowo/  
1338Eugeniusz Gosiewski * Wąsosz   
1339Eugeniusz Grela *30-11-1911 Sienickie †07-01-1983 Białaszewo /Białaszewo/   
1340Eugeniusz Gromadzki  †  
1341Eugeniusz Grunwald * Wąsosz   
1342Eugeniusz Gryza * Elbląg   
1343Eugeniusz Gwiazdowski * Klimaszewnica   
1344Eugeniusz Jaczyński * Wierzbowo   
1345Eugeniusz Jagłowski * Szymany   
1346Eugeniusz Jamiołkowski    
1347Eugeniusz Jan Obrycki * Godlewo    
1348Eugeniusz Jankowski *25-01-1922 Żebry †29-05-1988 Ławsk /Wąsosz/  
1349Eugeniusz Jurski * Pluty   
1350Eugeniusz Kacperski    
1351Eugeniusz Kacprowski * Wąsosz   
1352Eugeniusz Kalinowski *21-05-1962 Szczuczyn †14-07-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
1353Eugeniusz Kalinowski *08-11-1915 †  
1354Eugeniusz Kamiński *10-02-1917 Kucze Małe †  
1355Eugeniusz Karpiński *18-04-1913 Czerwonki †  
1356Eugeniusz Karulski * Borawskie   
1357Eugeniusz Karwowski * Kędziorowo   
1358Eugeniusz Klimaszewski * Supy   
1359Eugeniusz Kobryński *04-01-1934 Cedry †23-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
1360Eugeniusz Kojro *22-01-1939 Niećkowo †08-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1361Eugeniusz Komosiński *około 1908 Wąsosz †18-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1362Eugeniusz Komosiński * Komosewo    
1363Eugeniusz Komosiński *01-04-1933 Wąsosz †15-11-1957 Nowogród /Wąsosz/  
1364Eugeniusz Konopka * Ławsk   
1365Eugeniusz Konopka * Ławsk   
1366Eugeniusz Kotarski *12-09-1949 Godlewo †01-08-1950 Godlewo  
1367Eugeniusz Kowalewski    
1368Eugeniusz Kowalewski * Wąsosz   
1369Eugeniusz Kozłowski *15-01-1903 Jedwabne †  
1370Eugeniusz Kozłowski * Trzonki    
1371Eugeniusz Kozłowski *07-03-1922 Burzyn †16-01-1988 New Britain, CT /New Britain, CT/   
1372Eugeniusz Kozłowski *04-08-1939 †26-08-1940 Wąsosz  
1373Eugeniusz Kozłowski *01-10-1919 Koniecki Duże †13-04-1984 Ełk /Wąsosz/  
1374Eugeniusz Krajewski    
1375Eugeniusz Krukowski * Popowo    
1376Eugeniusz Krzyżanowski *16-07-1930 †15-08-1931 Wąsosz  
1377Eugeniusz Krzyżanowski *01-02-1933 Wąsosz †20-04-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
1378Eugeniusz Kuczewski *około 09-1930 Wąsosz †05-03-1932 Wąsosz   
1379Eugeniusz Kurkowski *około 1906 Nieciki †  
1380Eugeniusz Kurkowski *01-11-1826 Grzymki †   
1381Eugeniusz Ladziński *28-08-1926 Wąsosz †08-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1382Eugeniusz Ladziński    
1383Eugeniusz Litwicki * Kędziorowo   
1384Eugeniusz Łempicki *29-05-1960 Borawskie †19-09-1973 Borawskie /Radziłów/  
1385Eugeniusz Łempicki * Bagienice    
1386Eugeniusz Łempicki * Wąsosz    
1387Eugeniusz Łempicki *10-10-1929 Bagienice †14-05-1993 Bartoszyce   
1388Eugeniusz Łempicki *04-01-1956 Drygały †22-04-1956 Wąsosz /Wąsosz/  
1389Eugeniusz Łempicki  †   
1390Eugeniusz Łepkowski * Modzele   
1391Eugeniusz Łoś * Ławsk   
1392Eugeniusz Łoś *04-08-1912 Wąsosz †przed 01-01-1949  
1393Eugeniusz Malinowski * Okrasin   
1394Eugeniusz Marczykowski *23-07-1960 Szczuczyn †23-07-1960 Szczuczyn /Wąsosz/   
1395Eugeniusz Marczykowski *20-02-1925 Wąsosz †08-04-1982 /Wąsosz/   
1396Eugeniusz Matys    
1397Eugeniusz Merchelski *13-08-1932 Wąsosz †20-11-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
1398Eugeniusz Mielnik    
1399Eugeniusz Mierzejewski *około 1914 Gutki †  
1400Eugeniusz Mierzejewski * Zacieczki   
1401Eugeniusz Mikoda    
1402Eugeniusz Mikucki * Mikuty   
1403Eugeniusz Milewski *24-01-1902 Nagórki †  
1404Eugeniusz Milewski    
1405Eugeniusz Mocarski *około 10-1896 †09-09-1897 Karwowo /Radziłów/  
1406Eugeniusz Moczydłowski *02-09-1930 Wąsosz †09-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1407Eugeniusz Modzelewski    
1408Eugeniusz Moniuszko * Jedwabne   
1409Eugeniusz Mroczkowski *01-05-1937 Wojsławy †17-07-1949 Wojsławy /Wąsosz/  
1410Eugeniusz N.    
1411Eugeniusz Niebrzydowski * Wojsławy    
1412Eugeniusz Niecikowski * Rydzewo Szlacheckie    
1413Eugeniusz Ołdakowski *24-12-1944 Wąsosz †25-09-1997 USA   
1414Eugeniusz Orłowski * Niećkowo   
1415Eugeniusz Orłowski    
1416Eugeniusz Orszulik    
1417Eugeniusz Orzechowski * Sojczyn-Borowy   
1418Eugeniusz Orzoł * Baranowo    
1419Eugeniusz Pasierb *1937 Szamocin †  
1420Eugeniusz Pazik *20-04-1934 Janczewo †01-02-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1421Eugeniusz Perkowski *01-01-1916 Bagienice †05-07-1955 Bagienice /Wąsosz/  
1422Eugeniusz Pochyliński    
1423Eugeniusz Polakowski * Wąsosz   
1424Eugeniusz Popiołek  †  
1425Eugeniusz Popowski * Kapice   
1426Eugeniusz Prątnicki    
1427Eugeniusz Prusinowski    
1428Eugeniusz Przestrzelski * Wierciszewo    
1429Eugeniusz Przestrzelski * Hipolitowo   
1430Eugeniusz Przyborowski * Wąsosz    
1431Eugeniusz Przyborowski *15-03-1910 Wąsosz †   
1432Eugeniusz Raczek    
1433Eugeniusz Ramotowski * Mroczki   
1434Eugeniusz Ramotowski *02-11-1901 Danowo †  
1435Eugeniusz Remiszewski * Ławsk   
1436Eugeniusz Rodak * Łękawica   
1437Eugeniusz Rogalski *10-11-1946 Sokoły †  
1438Eugeniusz Rogowski * Bagienice   
1439Eugeniusz Rydzewski * Zaborowo   
1440Eugeniusz Siedlecki *19-01-1954 Wąsosz †23-01-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1441Eugeniusz Sienicki * Wąsosz    
1442Eugeniusz Sikorski * Wąsosz    
1443Eugeniusz Skrodzki * Ławsk   
1444Eugeniusz Skrodzki * Cedry   
1445Eugeniusz Skrodzki *12-11-1928 †09-02-1984 Białystok /Wąsosz/  
1446Eugeniusz Skrodzki * Niedźwiedzkie   
1447Eugeniusz Smoliński *20-03-1909 Wąsosz †28-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1448Eugeniusz Smoliński * Kędziorowo   
1449Eugeniusz Sobolewski * Grajewo   
1450Eugeniusz Soliński *25-03-1937 Wąsosz †28-04-1938 Wąsosz /Wąsosz/   
1451Eugeniusz Soliński *14-04-1908 Wąsosz †30-05-1970 Wąsosz /Wąsosz/   
1452Eugeniusz Soliński *01-02-1941 Wąsosz †07-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
1453Eugeniusz Sontag    
1454Eugeniusz Stanisław Bajkiewicz * Siankowizna   
1455Eugeniusz Stanisław Fudali * Hucisko Nienadowskie   
1456Eugeniusz Staniszewski * Wąsosz   
1457Eugeniusz Stefanowicz    
1458Eugeniusz Sulewski *28-11-1904 Sulewo Prusy †05-02-1964 Grajewo /Wąsosz/  
1459Eugeniusz Sulewski *1926 Chrzanowo †  
1460Eugeniusz Sulewski * Zaborowo    
1461Eugeniusz Supiński * Supy   
1462Eugeniusz Surawski *17-11-1930 †28-12-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
1463Eugeniusz Surawski * Wąsosz   
1464Eugeniusz Szczesik * Niećkowo   
1465Eugeniusz Szlejter *31-08-1936 †03-11-1939 Ostrowik /Radziłów/  
1466Eugeniusz Szymanowski *1929 Niedźwiedzkie †02-04-1936 Niedźwiedzkie  
1467Eugeniusz Świderski * Kumelsk   
1468Eugeniusz Świderski *02-01-1936 Wąsosz †27-09-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
1469Eugeniusz Świderski    
1470Eugeniusz Tarka * Grajewo   
1471Eugeniusz Tarnacki * Wąsosz   
1472Eugeniusz Tarnacki *01-10-1937 Wąsosz †14-11-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
1473Eugeniusz Truszkowski *08-04-1909 Czarnowo †   
1474Eugeniusz Truszkowski * Jaki    
1475Eugeniusz Tyszkiewicz * Klimaszewnica   
1476Eugeniusz Waniewski * Przytuły-Kolonie   
1477Eugeniusz Wasilewski *08-09-1907 Wąsosz †  
1478Eugeniusz Wasilewski * Nitki   
1479Eugeniusz Wądołowski * Mroczki   
1480Eugeniusz Węcek * Ruda   
1481Eugeniusz Węgoborski * Wojewodzin    
1482Eugeniusz Wiktor Wołowicz    
1483Eugeniusz Wiśniewski *15-11-1940 Bagienice †27-10-1999 Bagienice /Wąsosz/  
1484Eugeniusz Wróbel     
1485Eugeniusz Wróblewski *22-09-1913 Jambrzyki †  
1486Eugeniusz Wysocki *1927 Kramarzewo †01-03-1945 Świdry  
1487Eugeniusz Wysocki     
1488Eugeniusz Zaborowski *30-09-1911 Guty †  
1489Eugeniusz Zaborowski *15-12-1938 Sulewo Kownaty †20-01-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1490Eugeniusz Zalewski *20-10-1929 Zalesie †12-07-1976 Zalesie /Wąsosz/   
1491Eugeniusz Zalewski * Zalesie    
1492Eugeniusz Załuska *01-06-1942 Niedźwiedzkie †31-08-1942 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
1493Eugeniusz Zamojski *04-11-1933 Modzele †17-08-1935 Modzele /Wąsosz/  
1494Eustachy Franciszek Buczyłowski *około 1847 Łazarze †  
1495Ewa (Anna) Gocłowska z d. Kisielewska *około 1860 Białaszewo †po 11-02-1908  
1496Ewa (Anna) Orent z d. Owsianko  †przed 07-11-1841  
1497Ewa (Apolonia) Niedźwiedzka z d. Pieńczykowska  †przed 02-1829  
1498Ewa (Franciszka) Kuczyńska z d. Danowska *około 1765 †20-01-1819 Sulewo Kownaty   
1499Ewa (Józefata) Spilewska z d. Jeżewska *około 1816 Romany †przed 21-01-1878  
1500Ewa (Katarzyna) Walewska  †przed 22-01-1820  
1501Ewa (Rozalia) Chalamońska z d. Jarosławska  †18-11-1882  
1502Ewa (Wiktoria) Bukowska z d. Święcińska  †przed 21-11-1854  
1503Ewa Adasiewicz z d. Trojanowska  †przed 09-09-1853  
1504Ewa Adasiewicz z d. N  †  
1505Ewa Adasiewicz z d. Jeglińska  †przed 23-02-1868  
1506Ewa Adasiewicz z d. Jeglińska  †26-01-1859  
1507Ewa Albińska z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
1508Ewa Alina Łochowska z d. Zakrzewska * Ełk    
1509Ewa Antonina Skitowska z d. Kosmowska *około 1867 Radziłów †  
1510Ewa Apolonia Dębińska z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1511Ewa Babiej z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
1512Ewa Bagińska z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
1513Ewa Bagińska z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
1514Ewa Bagińska z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
1515Ewa Bagińska z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
1516Ewa Bagińska z d. Łaguna * Szczuczyn   
1517Ewa Bagińska z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
1518Ewa Bagińska z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
1519Ewa Bagińska z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
1520Ewa Bagińska *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
1521Ewa Bagińska *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
1522Ewa Bagińska *24-12-1848 Bzury †  
1523Ewa Bajkiewicz z d. Karwowska *około 1843 Łojki par. Białaszewo †po 15-02-1904  
1524Ewa Balewicz z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
1525Ewa Balewska z d. N  †  
1526Ewa Balewska z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
1527Ewa Bar z d. N  †  
1528Ewa Barbara Kowalewska z d. Statkiewicz * Świdry   
1529Ewa Bargłowska z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
1530Ewa Bargłowska z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1531Ewa Barwikowska z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
1532Ewa Bazydło z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
1533Ewa Bednarowicz z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
1534Ewa Bender z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
1535Ewa Białobrzeska z d. Pogorzelska *około 1826 Bożejewo †  
1536Ewa Bielawska z d. Kawecka  †  
1537Ewa Bielska z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †przed 07-03-1940  
1538Ewa Bielska z d. Jankowska *około 1869 Mścichy †po 20-05-1929  
1539Ewa Bielska z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
1540Ewa Bieńkowska z d. Sokołowska  †przed 12-10-1858  
1541Ewa Bladowska z d. Bieńkowska     
1542Ewa Blok z d. Rode  †  
1543Ewa Bogdan z d. Raczkowska *około 1873 Ławsk †  
1544Ewa Bogdan z d. Orłowska *około 1835 Bukowo †12-01-1870  
1545Ewa Bogdańska z d. Mateuszczyk *około 1833 Bronowo †  
1546Ewa Bogusławska z d. Skarżyńska *około 1866 Niewodowo par. Drozdowo †przed 01-08-1915  
1547Ewa Bogusz z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
1548Ewa Boguszewska z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
1549Ewa Borawska z d. Wądołowska  †  
1550Ewa Borawska z d. Tarwicka *około 1769 †13-10-1820 Konopki  
1551Ewa Borawska z d. Szymanowska  †od 07-02-1844 do 14-02-1859  
1552Ewa Borawska z d. Szleszyńska  †  
1553Ewa Borawska z d. Sobuczewska  †po 17-09-1851  
1554Ewa Borawska z d. Rogowska *około 1825 Pluty †po 22-06-1885  
1555Ewa Borawska z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
1556Ewa Borawska z d. Podchul  †przed 13-04-1858  
1557Ewa Borawska z d. N  †przed 22-01-1832  
1558Ewa Borawska z d. Łepkowska *około 1848 Drozdowo †  
1559Ewa Borawska z d. Konopka *około 1833 †po 03-02-1890  
1560Ewa Borawska z d. Jałbrzykowska  †przed 20-02-1843  
1561Ewa Borawska z d. Filipkowska *około 1843 Olszewo par. Romany †07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1562Ewa Borawska z d. Filipkowska *około 1843 †po 19-02-1903  
1563Ewa Borawska z d. Dąbrowska  †od 02-03-1840 do 25-07-1847  
1564Ewa Borawska z d. Chylińska * Białaszewo   
1565Ewa Borawska z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
1566Ewa Borawska z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
1567Ewa Borawska  †po 12-07-1864  
1568Ewa Borchert z d. Hym  †16-04-1856  
1569Ewa Borusiewicz z d. Zalewska  †przed 12-01-1830  
1570Ewa Borusiewicz    
1571Ewa Borusiewicz    
1572Ewa Borysiewicz z d. Ciecierska *30-12-1796 Wąsosz †07-06-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
1573Ewa Borzymowska z d. Wojsław *około 1800 Wojsławy †  
1574Ewa Brajczewska z d. Polkowska  †  
1575Ewa Broda z d. Laszczkowska *około 1840 Ławsk †  
1576Ewa Brzezińska z d. Kłys  †przed 16-11-1842  
1577Ewa Brzostowska z d. Wądołowska  †  
1578Ewa Brzostowska z d. Grądzka *około 1744 †21-09-1794 Nadbory /Burzyn/  
1579Ewa Brzuchalska z d. Klimaszewska *około 1831 Wąsosz †  
1580Ewa Brzuchalska z d. Grygo *około 1825 Boczki †  
1581Ewa Buczyńska z d. Nieradko  †przed 26-05-1852  
1582Ewa Budna *około 16-01-1801 †23-01-1801 Danowo  
1583Ewa Budzińska z d. Gołąbek *około 1838 Kędziorowo †  
1584Ewa Bujnowska z d. Szymanowska * Szczuczyn †  
1585Ewa Bukowska z d. Szczesik *około 1838 Boczki †po 13-02-1899  
1586Ewa Bukowska z d. Osowska  †  
1587Ewa Bukowska z d. Grajewska  †  
1588Ewa Bury z d. Komosińska    
1589Ewa Celińska z d. N  †  
1590Ewa Chełmińska z d. Potapska (Zawadzka) *około 1813 Cyprki †25-02-1857 Niećkowo  
1591Ewa Chełmińska z d. Dąbrowska  †1940 /Grajewo/  
1592Ewa Chludzińska z d. Skrodzka *około 1859 Koziki †09-02-1884  
1593Ewa Chludzińska z d. Choińska  †przed 08-05-1842  
1594Ewa Chmielewska z d. Szemborowska *około 1882 Niedzbórz †przed 01-1920  
1595Ewa Chmielewska z d. Nerkowska  †przed 21-05-1871  
1596Ewa Chmielewska z d. Mordasiewicz  †przed 21-10-1828  
1597Ewa Chmielewska z d. Maciora *około 1834 Sojczyn Grądowy †przed 30-01-1899  
1598Ewa Chmielewska z d. Gocłowska *około 1820 †10-07-1885 Racibory /Przytuły/  
1599Ewa Chodnicka z d. Szczuka (Szczech)  †od 16-11-1874 do 13-02-1888  
1600Ewa Chodnicka z d. Pruszyńska * Radziłów   
1601Ewa Chodnicka z d. Obrycka *około 1838 Gackie †21-06-1882 Sokoły  
1602Ewa Choińska z d. Makowska *około 1809 †05-10-1842 Chełchy /Niedźwiadna/  
1603Ewa Choińska z d. Karwacka  †po 03-02-1873  
1604Ewa Chojnowska z d. Filipkowska  †25-09-1842  
1605Ewa Cholewińska z d. Bieńkowska *około 1894 Mścichy †po 14-04-1942  
1606Ewa Choromańska z d. Sakowska *1789 †28-11-1843 Wąsosz /Wąsosz/  
1607Ewa Chorosz z d. Ruszczyk  †  
1608Ewa Chorosz z d. Dąbrowska  †przed 25-11-1873  
1609Ewa Chrapowicka z d. Poniatowska  †od 31-01-1847 do 15-02-1857  
1610Ewa Chrostowska z d. Wiśniewska  †10-12-1853  
1611Ewa Chrostowska z d. Samełko *około 1814 Ławsk †po 21-11-1854  
1612Ewa Chrostowska z d. Kozikowska  †przed 31-05-1870  
1613Ewa Chrostowska z d. Godlewska *około 1848 Konopki †po 25-11-1890  
1614Ewa Chrzanowska z d. Sulewska *około 1882 Sulewo Prusy †   
1615Ewa Chrzanowska z d. Rogowska  †20-11-1871  
1616Ewa Chrzanowska z d. Kiełczewska  †od 15-06-1813 do 17-02-1824  
1617Ewa Chrzanowska z d. Godlewska *około 1820 Godlewo †przed 27-11-1882  
1618Ewa Chrzanowska z d. Danowska *około 1829 Sulewo Prusy †19-01-1901 Kieljany /Wąsosz/  
1619Ewa Chrzanowska *26-09-1857 Kieljany †  
1620Ewa Chylińska z d. Godlewska *około 1818 Modzele †  
1621Ewa Ciborowska z d. Saniewska  †po 06-06-1876  
1622Ewa Cichocka z d. Wasiulewska  †przed 13-08-1894  
1623Ewa Cichocka z d. Staniszewska *około 1850 Ławsk †  
1624Ewa Cichocka z d. Kuciłowska  †  
1625Ewa Ciecierska z d. Markowska *około 1823 Wąsosz †10-11-1868 Wąsosz  
1626Ewa Cimoch z d. Kotowska *1843 Okrasin †przed 01-1877  
1627Ewa Cimochowska z d. Sulewska *około 1835 Klimaszewnica †przed 16-02-1903  
1628Ewa Cwalina z d. N  †przed 07-06-1815  
1629Ewa Cwalińska z d. Laskowska *około 1803 Nieławice †po 09-02-1863  
1630Ewa Cybulska z d. Chodorowska  †po 19-11-1877  
1631Ewa Czarnecka z d. Huczka (Frąc, Frączkowska)  †przed 13-11-1848  
1632Ewa Czarnowska z d. Chylińska  †  
1633Ewa Czerwonka z d. Sienicka *23-12-1884 †23-05-1982 /Wąsosz/  
1634Ewa Czerwonka z d. Danowska *16-01-1802 Klimaszewnica †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
1635Ewa Czerwonka *02-08-1881 Czerwonki †  
1636Ewa Danielewska z d. Grabowska *około 1792 Bronowo †po 13-02-1854  
1637Ewa Daniszewska z d. Kucharska  †po 10-11-1874  
1638Ewa Danowska z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1639Ewa Danowska z d. Kozikowska * Klimaszewnica †przed 06-1811  
1640Ewa Danowska *22-08-1974 Szczuczyn †14-10-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
1641Ewa Danowska *14-09-1814 Sulewo Kownaty †18-09-1814 Sulewo Kownaty  
1642Ewa Danowska *09-04-1817 Sulewo Kownaty †13-04-1817 Sulewo Kownaty  
1643Ewa Darwicka z d. Łuba *około 1838 Łojki par. Białaszewo †po 06-02-1899  
1644Ewa Darwicka *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
1645Ewa Dawidowska z d. Czerniewska *około 1780 †po 23-06-1818  
1646Ewa Dąbrowska z d. Wolska  †od 26-11-1843 do 28-01-1845  
1647Ewa Dąbrowska z d. Wawrzyńczyk * Lubliniec   
1648Ewa Dąbrowska z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1649Ewa Dąbrowska z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1650Ewa Dąbrowska z d. Ołdakowska  †po 04-05-1885  
1651Ewa Dąbrowska z d. Kaszuba  †  
1652Ewa Dąbrowska z d. Górska *około 1851 Wagi †przed 03-02-1903  
1653Ewa Dąbrowska z d. Dydzińska * Suwałki    
1654Ewa Dąbrowska z d. Dudkowska *około 1858 Milewo †  
1655Ewa Dąbrowska z d. Danowska *05-10-1852 Sulewo Prusy †16-10-1916 /Wąsosz/  
1656Ewa Dermond z d. Ramotowska  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
1657Ewa Dębińska z d. Pawłowska    
1658Ewa Długołęcka z d. Furmańska *około 1840 Ełk †po 15-02-1892  
1659Ewa Długołęcka *09-12-1873 Bęćkowo †  
1660Ewa Dmochowska z d. Sawicka *około 04-1852 Bęćkowo †  
1661Ewa Dobrońska z d. Dmochowska  †po 02-02-1869  
1662Ewa Dobrzyniewska  †  
1663Ewa Doliwa z d. Piwko *około 1840 Bęćkowo †po 06-11-1893  
1664Ewa Dołęga z d. N     
1665Ewa Domisiewicz z d. Wardzińska *23-12-1850 Niećkowo †1918 USA  
1666Ewa Domisiewicz z d. Górska *około 1828 Bęćkowo †po 26-11-1894  
1667Ewa Domitr z d. Rakoszewska  †po 12-10-1834  
1668Ewa Domurat z d. Górska *około 1820 Wizna †po 05-11-1877  
1669Ewa Downar z d. Skrodzka *około 1855 Surały †  
1670Ewa Drobińska z d. Banachowska *około 1852 Surały †po 24-01-1893  
1671Ewa Drozdowska z d. N  †  
1672Ewa Dubowska z d. Domitr *około 1794 †przed 12-1826  
1673Ewa Dudkowska z d. Żurawska *około 1827 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz   
1674Ewa Dudkowska z d. Modzelewska  †przed 14-02-1882  
1675Ewa Dudkowska *27-12-1791 Wąsosz †  
1676Ewa Duzik z d. Skrzeczkowska *1838 Danówek †1923 Wąsosz  
1677Ewa Duzik z d. Andrzejewska  †przed 01-05-1831  
1678Ewa Duzik *04-01-1832 †  
1679Ewa Dybikowska z d. Tyszkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †22-02-1893 Kramarzewo /Wąsosz/  
1680Ewa Dybowska z d. Dardzińska *1879 Wąsosz †07-04-1944 Kownatki  
1681Ewa Dziekońska z d. Dąbkowska  †  
1682Ewa Dzieniszewska z d. N  †  
1683Ewa Dzierzgowska z d. Sosnowska *około 1818 Wojewodzin †03-04-1856  
1684Ewa Dzierzgowska z d. Dąbrowska *około 1825 Szczuczyn †po 23-02-1876  
1685Ewa Dzięgielewska z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †01-10-1844 Godlewo  
1686Ewa Dzięgielewska z d. Kowalewska *około 1792 †po 27-11-1848  
1687Ewa Dzięgielewska * Grajewo    
1688Ewa Dzięgielewska     
1689Ewa Dziorisz z d. Szczygieł  †  
1690Ewa Elżbieta Pokropowicz z d. Ciszewska *około 1828 Wizna †  
1691Ewa Emilia Godlewska z d. Bukowska *około 06-1852 Borawskie †23-02-1927 Konopki /Wąsosz/  
1692Ewa Ewald z d. Łynko *około 1808 Wąsosz †06-07-1876  
1693Ewa Ezman z d. Marewska ?  †  
1694Ewa Fiedorowicz z d. Zawadzka *około 1852 Konopki par. Radziłów †  
1695Ewa Filipkowska z d. Sulkowska  †  
1696Ewa Filipkowska z d. Strzyżewska  †od 26-11-1844 do 01-02-1852  
1697Ewa Filipkowska z d. Potęga  †po 26-11-1855  
1698Ewa Filipkowska z d. Krukowska  †po 14-05-1877  
1699Ewa Formańska z d. Zalewska *około 1884 Szczuczyn †  
1700Ewa Franciszka Jaworowska z d. Supińska *około 1826 Szostaki †przed 16-08-1870  
1701Ewa Frąckiewicz z d. Waniewska  †17-11-1891 Taraskowo  
1702Ewa Frąckiewicz z d. Kuć *około 1781 †od 20-10-1844 do 23-02-1846   
1703Ewa Frączek z d. Mordaszewska  †przed 04-10-1848  
1704Ewa Gacka z d. Ramotowska *około 1876 Wagi †  
1705Ewa Gacka * Łomża    
1706Ewa Gajdzińska z d. Gryglik *około 1860 Dzierzbia †  
1707Ewa Galińska z d. Kamińska  †od 30-10-1826 do 22-09-1828  
1708Ewa Gałs z d. Karwowska  †po 24-11-1844  
1709Ewa Gardocka z d. Truszkowska  †po 07-05-1865  
1710Ewa Gardocka z d. Szymanowska * Łempice †przed 10-02-1823  
1711Ewa Gardocka z d. Nowicka  †przed 07-11-1841  
1712Ewa Gardocka z d. N  †  
1713Ewa Gardocka z d. Dzięgielewska  †przed 05-1842  
1714Ewa Gardug z d. Bielecka *około 1852 Bęćkowo †  
1715Ewa Godlewska z d. Mościcka *około 1770 †09-02-1842 Konopki  
1716Ewa Godlewska z d. Kulikowska *około 1796 Lipińskie †po 18-02-1840  
1717Ewa Godlewska z d. Danowska  †od 14-02-1831 do 30-01-1833  
1718Ewa Godlewska *11-10-1814 Godlewo †11-03-1818 Godlewo  
1719Ewa Godlewska *07-07-1854 Godlewo †  
1720Ewa Golberg z d. Przyborowska *około 1795 Brzeźnio †  
1721Ewa Golińska z d. Wróblewska  †po 04-02-1902  
1722Ewa Gosiewska *23-12-1770 Łojki par. Białaszewo †  
1723Ewa Górska z d. Modzelewska     
1724Ewa Górska z d. Miller *około 1874 †  
1725Ewa Górska z d. Kalinowska *około 1837 Modzele †20-12-1865 Skaje /Szczuczyn/  
1726Ewa Górska z d. Borawska *24-12-1820 Konopki †28-06-1886 Kieljany  
1727Ewa Grabczyk z d. N  †  
1728Ewa Grabowska z d. Renkiewicz *około 1865 Mścichy †  
1729Ewa Grabowska z d. N  †po 31-01-1818  
1730Ewa Grabowska z d. Laszczkowska *01-01-1794 †  
1731Ewa Grabowska z d. Kisielewska  †po 02-02-1837  
1732Ewa Grabowska z d. Gawrychowska  †po 02-02-1852  
1733Ewa Grabowska z d. Archacka  †przed 03-02-1885  
1734Ewa Graczewska z d. Ostrowska  †  
1735Ewa Graczewska z d. Kamińska  †  
1736Ewa Grajewska z d. Kalinowska *około 1845 Kowalewo †  
1737Ewa Grażyna Solińska z d. Fiedoryszyn * Ełk    
1738Ewa Grądzka z d. Brzóska *około 1820 Kokoszki †przed 26-11-1860  
1739Ewa Gręda z d. Zawadzka  †przed 16-04-1894  
1740Ewa Grochowska z d. Piotrowska *około 1817 †od 28-05-1859 do 26-10-1863  
1741Ewa Grodzicka z d. Żukowska *około 1808 Wizna †po 24-11-1857  
1742Ewa Gromadzka z d. Wiszowata  †po 18-02-1895  
1743Ewa Gromadzka z d. Rydzewska  †po 17-11-1840  
1744Ewa Gromadzka z d. N  †  
1745Ewa Grondwald z d. N     
1746Ewa Grondwald *05-01-1881 Niedźwiadna †05-01-1881 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1747Ewa Gryczewska z d. Wilczewska  †po 25-02-1906  
1748Ewa Gryczewska z d. Pogorzelska *około 1826 Doliwy †  
1749Ewa Grygo z d. Szulc *około 1825 Niećkowo †13-05-1891  
1750Ewa Gryśkiewicz z d. Gałecka *około 1812 Czarnówek †od 10-10-1862 do 18-05-1884  
1751Ewa Grzymała z d. Dzięgielewska  †po 28-11-1905  
1752Ewa Gutowska z d. Zalewska  †przed 17-01-1815  
1753Ewa Gutowska z d. Witkowska  †przed 28-01-1867  
1754Ewa Gutowska z d. Mocarska  †po 25-02-1840  
1755Ewa Gutowska z d. Łoś *07-05-1842 Ławsk †24-11-1865 Ławsk  
1756Ewa Gutowska z d. Liszewska *około 1869 Siestrzanki †  
1757Ewa Gutowska z d. Karpińska *około 1867 Mierucie †  
1758Ewa Gutowska z d. Godlewska *około 1843 Łękowo †  
1759Ewa Gwiazdowska z d. Szczawińska *około 1845 Koniecki †05-09-1881  
1760Ewa Hecht z d. Szymanowska *około 1811 Przeszkoda †  
1761Ewa Hennel z d. Szlagatys *około 1841 Janczewko †  
1762Ewa Henych z d. Dulias *około 1832 Kruchlanka †  
1763Ewa Hudzik z d. Bzura * Szczuczyn   
1764Ewa Ignatowicz z d. Biedrzycka  †po 07-11-1843  
1765Ewa Iwanowska *około 1867 †16-05-1873 Ruś /Wizna/  
1766Ewa Iwanowska *około 1840 Kucze Wielkie †09-02-1862 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1767Ewa Jadwiga Borawska *18-01-1955 Komosewo †10-02-1955 Komosewo /Wąsosz/  
1768Ewa Jadwiga Zalewska *25-02-1844 Zalesie †   
1769Ewa Jakońska z d. Rutkowska *około 1847 Kubra †po 15-02-1904  
1770Ewa Jakubowska z d. Karwowska *27-11-1771 Wąsosz †24-06-1841 Wąsosz  
1771Ewa Jałbrzykowska z d. Rutkowska *około 1816 Rutkowskie †  
1772Ewa Jamiołkowska    
1773Ewa Janczewska z d. N  †  
1774Ewa Jankiewicz z d. Kochanowska  †  
1775Ewa Jankowska z d. Cieślik  †przed 04-11-1839  
1776Ewa Janowska z d. Wicik *około 1839 Bukowo Duże †  
1777Ewa Janowska z d. Bobińska  †przed 23-08-1887  
1778Ewa Januszewska z d. Pietrzyk *około 1841 Toczyłowo †  
1779Ewa Jasińska z d. Jóźwik  †  
1780Ewa Jaszczurowska  †  
1781Ewa Jaśkowska z d. Szulc  †  
1782Ewa Jezgar z d. Cieślik  †po 28-06-1937  
1783Ewa Joszkowska z d. Niebrzydowska  †przed 21-02-1838  
1784Ewa Józefa Dzięgielewska z d. Niebrzydowska *około 1920 Niebrzydy †po 12-01-1959  
1785Ewa Jóźwik z d. Konik *16-07-1799 †od 15-11-1843 do 05-05-1846  
1786Ewa Jóźwik z d. Koniecko  †od 17-11-1818 do 12-11-1821  
1787Ewa Julianna Konopka z d. Karwowska *około 1793 Mieczki †po 11-11-1845  
1788Ewa Jurczykowska z d. N  †po 03-02-1897  
1789Ewa Jurska z d. Kadłubowska *około 1786 Czaple †  
1790Ewa Kaczyńska z d. Nowicka  †  
1791Ewa Kadłubowska z d. Zawadzka  †  
1792Ewa Kadłubowska z d. Chmielewska  †  
1793Ewa Kadłubowska  †  
1794Ewa Kadyszewska z d. Zdankowska *około 1820 Klimaszewnica †od 13-10-1872 do 14-05-1877  
1795Ewa Kalinowska z d. Wróblewska *około 1799 †przed 10-1835  
1796Ewa Kalinowska z d. Chrzanowska *około 1841 Milewo †03-12-1867 Grędy  
1797Ewa Kamińska z d. Wierciszewska  †  
1798Ewa Kamińska z d. Szymkiewicz  †od 30-06-1834 do 03-11-1844  
1799Ewa Kamińska z d. Szumowska *około 1833 Witynie †19-07-1857 Witynie /Jedwabne/  
1800Ewa Kamińska z d. Niedźwiedzka * Szczuczyn    
1801Ewa Kanowska z d. Wiśniewska  †przed 21-02-1881  
1802Ewa Kaplińska z d. Czarnecka  †  
1803Ewa Karasińska z d. Ślebińska  †  
1804Ewa Karczewska z d. Malinowska  †od 23-11-1840 do 21-02-1859  
1805Ewa Karwowska z d. Trzaska  †przed 09-02-1834  
1806Ewa Karwowska z d. Szczuka  †po 13-07-1828  
1807Ewa Karwowska z d. Niecikowska *około 1810 Karwowo-Polki †po 11-02-1867  
1808Ewa Karwowska z d. Mieczkowska *około 1901 †  
1809Ewa Karwowska z d. Lipska  †przed 22-05-1826  
1810Ewa Karwowska z d. Krukow  †  
1811Ewa Karwowska z d. Koprowska  †przed 24-02-1895  
1812Ewa Karwowska z d. Komrat *około 1801 Dybła †11-07-1847 Żebry  
1813Ewa Karwowska z d. Chylińska *około 1811 Karwowo †przed 31-01-1853  
1814Ewa Karwowska z d. Blaszko  †przed 26-01-1880  
1815Ewa Karwowska z d. Blaszka  †  
1816Ewa Karwowska z d. Biedrzycka *około 1833 Kaimy †po 08-03-1886  
1817Ewa Karwowska *1817 Brychy †  
1818Ewa Katarzyna Korytkowska *1878 Kąty †1878 Kąty /Burzyn/  
1819Ewa Kazimiera Sokołowska z d. Sulewska *24-11-1903 Sulewo Kownaty †   
1820Ewa Kiełczewska z d. Rawa *około 1849 Budne †po 21-08-1894  
1821Ewa Kiełczewska z d. Konopka *16-08-1785 †przed 22-07-1849  
1822Ewa Klekner z d. N  †przed 31-01-1842  
1823Ewa Klewicka z d. Grabowska *około 1824 Wizna †przed 07-02-1886  
1824Ewa Klewińska z d. Niewiara  †  
1825Ewa Klimaszewska z d. Zalewska *około 1814 Lipińskie †po 20-11-1876  
1826Ewa Klimaszewska z d. Ramotowska  †przed 01-1841  
1827Ewa Klimaszewska z d. Przyborowska *około 1835 Brzozowa par. Białaszwewo †po 25-02-1889  
1828Ewa Klimaszewska z d. Orzechowska *około 1798 Szczuczyn †po 02-02-1847  
1829Ewa Klimaszewska z d. Grądzka  †po 19-02-1860  
1830Ewa Klimaszewska  †przed 23-11-1846  
1831Ewa Klimaszewska  †przed 06-02-1853  
1832Ewa Kobylińska z d. N  †przed 22-09-1853  
1833Ewa Kołakowska z d. Rogowska * Ełk    
1834Ewa Kołakowska z d. Drewnowska *około 1839 Chojnówek †03-03-1869 Zacieczki  
1835Ewa Komosa z d. Walewska  †przed 20-11-1827  
1836Ewa Komosa z d. Tomaszewska *około 1855 Rydzewo-Pieniążek †  
1837Ewa Komosa *około 1822 †20-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
1838Ewa Koniecko z d. Pawłowska  †przed 25-11-1843  
1839Ewa Koniecko z d. Danowska *08-08-1853 Sulewo Prusy †po 03-02-1913   
1840Ewa Koniecko *około 10-1868 Grozimy †18-04-1875 Grozimy /Wąsosz/  
1841Ewa Konopka z d. Wyrzykowska  †po 13-02-1820  
1842Ewa Konopka z d. Mocarska *około 1801 Mocarze †  
1843Ewa Konopka z d. Danowska  †po 27-01-1862  
1844Ewa Konopka z d. Bagińska *około 1850 Skroda Mała †po 21-11-1898  
1845Ewa Konopka     
1846Ewa Kopczyńska z d. Dąbrowska *około 1831 Białaszewo †  
1847Ewa Korycińska z d. Wesołowska  †przed 14-10-1862  
1848Ewa Korycka     
1849Ewa Korzeniecka z d. Dudkowska *około 1853 Wąsosz †po 29-01-1900   
1850Ewa Korzeniecka *07-02-1932 †21-03-1932 Niećkowo  
1851Ewa Kosińska z d. Duzik *około 1829 Wąsosz †po 19-04-1859  
1852Ewa Kosmaczewska z d. Leszczewska  †przed 11-06-1889  
1853Ewa Kossakowska z d. Dudzińska * Warszawa   
1854Ewa Kostecka z d. Plewka * Plewki †  
1855Ewa Koszykowska z d. Doljasz *około 1872 Ławsk †po 10-02-1928  
1856Ewa Kotowska z d. Makowska * Ełk    
1857Ewa Kowalewska z d. Walendzik *około 1865 Chojnówek †01-06-1932 Niećkowo  
1858Ewa Kowalewska z d. Trzmielewska *około 1812 Radziłów †26-02-1876 Ławsk /Wąsosz/  
1859Ewa Kowalewska z d. Świgońska *24-12-1873 Załuski †19-12-1919 Grędy /Wąsosz/  
1860Ewa Kowalewska z d. Deburska     
1861Ewa Kowalewska z d. Borys *około 1844 Wierzbowo †12-02-1889 Kędziorowo  
1862Ewa Kowalewska *1824 Kędziorowo †08-12-1838 Kędziorowo  
1863Ewa Kowalewska * Ełk   
1864Ewa Kownacka z d. Łempicka *24-12-1874 Zaborowo †06-06-1959 /Kownaty/   
1865Ewa Kozianko z d. Knot *02-03-1787 †przed 18-01-1846  
1866Ewa Kozikowska z d. Zwolińska *około 1844 Ciemnoszyje †  
1867Ewa Kozikowska z d. Skrodzka  †przed 03-11-1874  
1868Ewa Kozikowska z d. Rydzewska  †przed 03-02-1890  
1869Ewa Kozikowska z d. Kołakowska *około 1864 Wólka †  
1870Ewa Kozikowska *31-03-1978 Szczuczyn †07-06-1978 Grajewo /Wąsosz/  
1871Ewa Kozłowska z d. Dąbrowska *23-09-1798 †po 30-10-1864  
1872Ewa Kozłowska z d. Baranowska  †od 18-11-1832 do 12-11-1843   
1873Ewa Kozłowska z d. Arciszewska (Orzechowska)  †po 18-08-1827  
1874Ewa Kraińska z d. Nowakowska *25-07-1866 Radziłów †19-02-1940 Radziłów /Radziłów/  
1875Ewa Kreska z d. Stefanowicz *około 1779 †29-06-1827 Żebry  
1876Ewa Kreska z d. Bieńkowska *około 1840 Okrasin †po 10-02-1886  
1877Ewa Krom z d. Chojnowska  †po 08-07-1924  
1878Ewa Krukowska z d. Popławska *około 1798 Boczki †przed 24-10-1858  
1879Ewa Krupa z d. Mańkowska  †  
1880Ewa Krykszczun z d. Pankiewicz  †przed 20-11-1867  
1881Ewa Krystowczyk z d. Wrzesińska  †przed 10-10-1841  
1882Ewa Krystyna Witkowska z d. Mierzejewska * Szczuczyn   
1883Ewa Kryszczyńska z d. Zając  †od 09-11-1817 do 09-11-1823  
1884Ewa Kryszpin z d. Sianko *około 1827 Żebry †28-03-1853  
1885Ewa Kryś z d. Wróblewska  †  
1886Ewa Kuczewska z d. Niedźwiedzka * Bzury   
1887Ewa Kuczewska z d. Kąkolewska  †po 19-11-1850  
1888Ewa Kuczyńska z d. Skrodzka *około 1836 Kamińskie †   
1889Ewa Kuczyńska z d. Mroczkowska *30-12-1792 Wojsławy †od 17-02-1841 do 13-02-1854   
1890Ewa Kuczyńska z d. Kudrzycka *około 1832 Ełk †po 31-10-1859  
1891Ewa Kuczyńska z d. Kozikowska *03-01-1805 Ciemnoszyje †po 04-06-1854  
1892Ewa Kuczyńska *10-08-1810 Sulewo Kownaty †   
1893Ewa Kuczyńska    
1894Ewa Kuć z d. Rogowska  †przed 26-10-1863  
1895Ewa Kuć z d. Choińska  †po 01-05-1910  
1896Ewa Kulawczyk z d. Matejkowska *około 1825 Bronowo †19-10-1874  
1897Ewa Kulikowska z d. Danowska *około 1823 †po 21-10-1896  
1898Ewa Kunegunda Niebrzydowska z d. Czerwonka *około 1835 Czerwonki †od 18-02-1879 do 16-02-1897  
1899Ewa Kurkowska z d. Dobrzycka  †przed 27-07-1847  
1900Ewa Kurnatowska z d. Grądzka *około 1807 Nieławice †  
1901Ewa Lachowicz z d. Miodus  †przed 13-02-1855  
1902Ewa Lachowicz z d. Czarnecka  †przed 08-06-1851  
1903Ewa Laskowska z d. Samełko *23-12-1796 Ławsk †06-04-1876 Ławsk /Wąsosz/  
1904Ewa Laskowska z d. Domitr *około 1798 Kucze †26-07-1868 Nowa Wieś par. Jedwabne /Jedwabne/  
1905Ewa Laszczkowska z d. Orłowska *około 1821 Modzele †po 23-11-1874  
1906Ewa Laszczkowska z d. Komosa *około 1833 Ławsk †14-07-1860 Ławsk  
1907Ewa Lemańska z d. Markwart  †  
1908Ewa Lemańska z d. Kruszewska *około 1834 †02-04-1872 Janczewo /Wizna/  
1909Ewa Lencewicz z d. Koniecko *około 1835 Bzury †  
1910Ewa Lenczewska z d. Kruszyńska *około 1842 Niećkowo †po 06-11-1899  
1911Ewa Lenda z d. Wiśniewska *około 07-1836 Ruda †  
1912Ewa Leokadia Marianna Łepkowska z d. Tyfczyńska *około 1883 Grabowo †  
1913Ewa Leosiewska z d. Piekarska *około 1842 Burzyn †26-12-1894 Mocarze /Burzyn/  
1914Ewa Leszczyńska  †  
1915Ewa Lewińska z d. Wolczak     
1916Ewa Lipińska z d. Łojewska  †po 19-11-1894  
1917Ewa Liszewska z d. Koniecko *1817 Solistówka †po 09-11-1872  
1918Ewa Litwiejko  †  
1919Ewa Lizio z d. Wiechman  †od 13-02-1838 do 28-01-1851  
1920Ewa Lutostańska z d. Kossakowska  †przed 16-01-1883  
1921Ewa Łabuszewska z d. Cieciuch  †przed 24-11-1852  
1922Ewa Ładyżyńska z d. Karwowska  †przed 19-07-1814  
1923Ewa Łaguna z d. Niebrzydowska  †  
1924Ewa Łaguna *06-08-1961 †05-03-1962  
1925Ewa Łaguna    
1926Ewa Łajewska z d. Zajko  †  
1927Ewa Łapińska z d. Pachucka  †przed 20-02-1843  
1928Ewa Łempicka *27-12-1823 Kieljany †  
1929Ewa Łepkowska z d. Wróblewska  †przed 08-11-1835  
1930Ewa Łepkowska z d. Mieczkowska  †od 23-02-1892 do 06-02-1900  
1931Ewa Łepkowska z d. Gontowska (Gutowska) *27-12-1796 Bęćkowo †04-10-1847 Lipnik  
1932Ewa Łepkowska z d. Chrzanowska  †po 27-01-1942  
1933Ewa Łojewska z d. Pieńkowska *około 1794 Pieńki †po 25-01-1854  
1934Ewa Łoniewska z d. Popowska *około 1840 Kapice †po 20-04-1905  
1935Ewa Łoś z d. Laszczkowska *06-02-1868 Ławsk †06-05-1947 Wąsosz /Wąsosz/  
1936Ewa Łuba z d. Murza  †przed 31-08-1875  
1937Ewa Łuba z d. Lemańska  †przed 25-11-1884  
1938Ewa Łuczykowska z d. Kondracka  †po 24-08-1877  
1939Ewa Łuczyńska z d. Szulc  †przed 03-02-1839  
1940Ewa Łuczyńska z d. Sawicka *około 1820 Ciemianka †po 08-10-1883  
1941Ewa Maciorska z d. Kochanowska *około 1802 Niećkowo †  
1942Ewa Maczkowska z d. Maksym *około 1796 Szczuczyn †po 07-05-1858  
1943Ewa Madowska ? z d. Górska  †  
1944Ewa Makowska z d. Polkowska *około 1818 Kąty †11-11-1862 Kąty  
1945Ewa Makowska z d. Kochanowska  †po 06-03-1859  
1946Ewa Maleszewska z d. Nieciecka  †przed 20-02-1867  
1947Ewa Malinowska z d. Ziemkowska *około 1824 Ciemnoszyje †od 01-09-1879 do 11-02-1884  
1948Ewa Malinowska z d. Trojanowska (Adamska) *około 1824 Grajewo †25-05-1877  
1949Ewa Malinowska z d. Sarnacka *około 1876 Ławsk †  
1950Ewa Malinowska z d. N  †  
1951Ewa Malinowska z d. Gadomska *20-12-1803 †  
1952Ewa Malska z d. Wądołowska  †przed 30-01-1832  
1953Ewa Malska z d. Domitr *około 1846 Janczewo †  
1954Ewa Małgorzata Dobrzycka z d. Mroczkowska *około 1838 Milewo †  
1955Ewa Marcjanna Szulc z d. Muraska *03-01-1800 Wąsosz †po 23-11-1858  
1956Ewa Marczykowska z d. Zawadzka *1770 Wąsosz †02-01-1838 Wąsosz  
1957Ewa Margielska z d. Morawska  †  
1958Ewa Maria Kolator-Brzozowska z d. Brzozowska * Pisz    
1959Ewa Maria Miklaszewska * Augustów   
1960Ewa Maria Nikonowicz z d. Saniewska    
1961Ewa Maria Trzaska z d. Przybylska * Nieżychowo   
1962Ewa Marianna Makuszewicz z d. Sadowska *około 1814 Grabowo †24-06-1847  
1963Ewa Marianna Wiśniewska z d. Kołpaczewska *około 1815 Chojnówek †25-10-1860  
1964Ewa Marianna Zamojska *około 04-11-1840 †25-11-1840 Stawiane /Wąsosz/  
1965Ewa Masłowska z d. Czyżewska  †po 12-02-1860  
1966Ewa Matanowska z d. Sosnowska  †  
1967Ewa Matanowska z d. Kołakowska  †przed 06-02-1900  
1968Ewa Mateuszczyk z d. N  †po 31-01-1842  
1969Ewa Mateuszczyk z d. N  †po 27-08-1821  
1970Ewa Mateuszczyk z d. Murawska  †przed 26-10-1856  
1971Ewa Matyszewska z d. Kosobudzka *około 1820 Bzury †od 28-01-1866 do 12-11-1877  
1972Ewa Mieczkowska z d. Ostrowska  †20-01-1870  
1973Ewa Mieczkowska  †od 06-05-1853 do 11-02-1861  
1974Ewa Mielnicka z d. N  †po 16-02-1817  
1975Ewa Mierzejewska z d. N  †  
1976Ewa Mikucka z d. Łempicka  †przed 25-11-1818  
1977Ewa Mikucka *około 1878 Bęćkowo †19-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
1978Ewa Mikulska z d. Łajewska *około 1830 Białogrądy †  
1979Ewa Milewska z d. Trzaska *około 1820 Kąty †po 18-02-1862  
1980Ewa Mocarska z d. Rutkowska *około 1764 Rutkowskie †02-12-1804 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
1981Ewa Mocarska z d. Niecikowska *około 1797 Brzostowo †od 20-02-1838 do 09-07-1844  
1982Ewa Mocarska z d. Brzostowska *około 1788 Makowskie †od 30-10-1832 do 01-1838  
1983Ewa Mocarska z d. Baranowska  †  
1984Ewa Moczarska z d. Kisielska ?  †przed 09-11-1870  
1985Ewa Moczydłowska *22-11-1968 Szczuczyn †22-10-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
1986Ewa Modzelewska z d. Sulewska  †przed 23-02-1848  
1987Ewa Modzelewska z d. Saniewska *25-10-1798 Klimaszewnica †po 12-03-1864  
1988Ewa Modzelewska z d. Rutkowska *około 1841 Koniecki †po 14-06-1897  
1989Ewa Modzelewska z d. Niecikowska * Ławsk   
1990Ewa Modzelewska z d. Laszczkowska *około 1834 Ławsk †po 22-11-1887  
1991Ewa Modzelewska z d. Kosut  †przed 22-08-1889  
1992Ewa Modzelewska z d. Gosiewska  †po 27-11-1964  
1993Ewa Modzelewska z d. Gąsiewska  †  
1994Ewa Modzelewska z d. Dzięgielewska *około 1856 Białaszewo †  
1995Ewa Modzelewska *około 1878 Godlewo †15-08-1883 Godlewo  
1996Ewa Motornia  †  
1997Ewa Mroczkowska z d. Chrzanowska *około 1853 †  
1998Ewa Mroczkowska z d. Brzostowska  †przed 02-03-1829  
1999Ewa Mroczkowska  †po 22-11-1820  
2000Ewa Mrówka z d. Mordasiewicz *około 1810 Radziłów †18-01-1888 Radziłów /Radziłów/  
2001Ewa Mścichowska z d. Saniewska *około 1831 Klimaszewnica †22-10-1855  
2002Ewa Mścichowska z d. Kuligowska *około 1822 Lipińskie †od 03-1886 do 25-11-1889  
2003Ewa Mścichowska z d. Kozikowska *około 1818 †po 09-06-1873  
2004Ewa Murawska z d. Sulimowicz *23-12-1792 Wąsosz †po 22-06-1851  
2005Ewa Murawska z d. N  †przed 16-02-1820  
2006Ewa Murawska z d. Gufrowska  †  
2007Ewa Murawska *około 1833 Wąsosz †04-11-1836 Wąsosz  
2008Ewa Myślińska z d. Paraszkiewicz ?  †po 01-02-1903  
2009Ewa Nadarzyńska z d. Barwikowska  †przed 27-06-1880  
2010Ewa Namlik z d. Malinowska *około 1859 Surały †  
2011Ewa Narkiewicz z d. Odachowska *około 1870 Chmielewo †  
2012Ewa Naturalista z d. Ruszczyk  †  
2013Ewa Niebrzydowska z d. Rostkowska  †po 14-02-1922  
2014Ewa Niebrzydowska z d. Chełchowska  †przed 09-02-1835   
2015Ewa Niebrzydowska *08-04-1848 Sulewo Prusy †  
2016Ewa Niedźwiedzka z d. Sulewska *11-04-1862 Godlewo †  
2017Ewa Niedźwiedzka z d. Orłowska *około 1830 Bęćkowo †po 18-02-1901  
2018Ewa Niemiec z d. Mazur  †  
2019Ewa Nikonowicz z d. Rydzewska  †po 04-05-1931  
2020Ewa Norucka z d. Kucewicz  †przed 03-02-1861  
2021Ewa Obrycka z d. Żebrowska  †  
2022Ewa Obrycka z d. Tyszka  †  
2023Ewa Olszewska z d. Klimaszewska  †  
2024Ewa Olszewska  †po 13-02-1893  
2025Ewa Ołdakowska z d. Zarzecka  †  
2026Ewa Ołdakowska z d. N  †przed 30-05-1816  
2027Ewa Ołdakowska *około 02-1867 Wąsosz †20-08-1874 Wąsosz  
2028Ewa Orłowska z d. N  †  
2029Ewa Orłowska z d. Cybulska  †po 26-11-1850  
2030Ewa Orłowska z d. Cybula *około 1862 Kapice †  
2031Ewa Orłowska z d. Bazydło * Szczuczyn   
2032Ewa Ormanowska z d. Chmielewska  †po 07-11-1881  
2033Ewa Orzechowska z d. Zyskowska  †przed 13-05-1939  
2034Ewa Orzechowska z d. Zalewska *około 1825 Ruda †po 29-01-1865  
2035Ewa Orzechowska z d. Organek *około 1856 Sojczyn-Borowy †  
2036Ewa Orzechowska z d. Łosiewicz  †po 19-01-1868  
2037Ewa Orzechowska z d. Łosiewicz  †po 14-11-1841  
2038Ewa Orzechowska z d. Krupa  †po 06-07-1891  
2039Ewa Orzechowska  †  
2040Ewa Ostaszewska z d. Czerkieska  †04-01-1851 /Grajewo/  
2041Ewa Ostaszewska z d. Cichocka *około 1777 †po 29-01-1827  
2042Ewa Ostrowska z d. Woronkowska *około 1829 Borawskie †po 21-11-1892   
2043Ewa Ostrowska z d. Chrapowicka * Bronowo †po 10-11-1872  
2044Ewa Pachucka z d. Piekarska  †po 16-02-1896  
2045Ewa Pachucka z d. Kucharska  †  
2046Ewa Pachucka z d. Dabińska  †  
2047Ewa Pacyńska z d. Kołakowska *około 1812 Rakowo †  
2048Ewa Palczewska z d. Łojewska *około 1819 Orzysz †przed 23-01-1882  
2049Ewa Paszkowska z d. Wojsław *07-06-1894 Kownatki †29-11-1968 Żebry /Wąsosz/   
2050Ewa Paszkowska z d. Niebrzydowska  †przed 01-1836  
2051Ewa Paszkowska z d. Borawska  †po 02-02-1836  
2052Ewa Pawluczyk     
2053Ewa Pawłowska z d. Płochocka *około 1833 Łempice †  
2054Ewa Pawłowska z d. Dominik  †  
2055Ewa Pawłowska * Grajewo    
2056Ewa Petkowska z d. Modzelewska  †po 13-02-1843  
2057Ewa Petkowska z d. Karpińska *około 1839 Ławsk †po 16-02-1903  
2058Ewa Piątek z d. Piaścik  †po 09-02-1852  
2059Ewa Piechowska z d. Wilińska *około 1810 Burzyn †przed 25-11-1861  
2060Ewa Pieńczykowska z d. Rydzewska  †  
2061Ewa Pieńkowska z d. Męczkowska  †po 16-02-1841  
2062Ewa Pietrzyk z d. Ogrodnicka  †przed 09-10-1864  
2063Ewa Piotrowicz z d. Świątkowska  †  
2064Ewa Piotrowska z d. Tafiłowska *30-12-1797 Kędziorowo †przed 13-11-1849  
2065Ewa Piotrowska z d. Górska *około 1831 Wizna †26-08-1855  
2066Ewa Piotrowska z d. Bylica *około 1827 Surały †  
2067Ewa Pisańska z d. Lawendowska  †po 25-02-1895  
2068Ewa Piwko z d. Zduńczyk *około 1889 Dzierzbia †  
2069Ewa Piwko z d. Śmiarowska *około 1820 Wąsosz †16-12-1872  
2070Ewa Pliszka z d. N  †przed 11-11-1812  
2071Ewa Płocharczyk z d. Bugnacka * Pisz   
2072Ewa Płochocka z d. Czerkies *około 1844 Ławsk †  
2073Ewa Płońska z d. Orłowska *około 1873 Skaje †  
2074Ewa Podchul z d. Poniatowska *około 1837 Grajewo †po 22-01-1894  
2075Ewa Poliks z d. Karwowska *około 1837 Wierzbowo †14-07-1866 Glinki  
2076Ewa Pomichowska z d. Wieczorkowska  †po 21-02-1881  
2077Ewa Popiołek z d. Magierska *około 1793 Zanklewo †po 24-11-1856  
2078Ewa Popko z d. Samełka *około 1844 Dybła †  
2079Ewa Popławska z d. Pawłowska  †od 27-05-1844 do 18-05-1862  
2080Ewa Popławska z d. Osiecka *30-06-1855 Bęćkowo †po 24-02-1919  
2081Ewa Popławska z d. Dejtc (Borszukiewicz)  †po 09-11-1874  
2082Ewa Popowska z d. Piekarowicz *około 1837 Szczuczyn †  
2083Ewa Potapska z d. Kalicka  †po 26-11-1843  
2084Ewa Potęga z d. Olszewska  †04-11-1899  
2085Ewa Proniewska z d. Radziwon *08-11-1848 Janczewo †02-07-1883 Janczewo /Wizna/   
2086Ewa Proszynski z d. Niecikowska     
2087Ewa Przestrzelska z d. Żelechowska * Kokoszki †  
2088Ewa Przestrzelska z d. N  †po 02-02-1826  
2089Ewa Przestrzelska z d. Godlewska  †po 18-02-1828  
2090Ewa Putro z d. Domeło *około 1808 Szczuczyn †  
2091Ewa Pytel z d. Zyguła    
2092Ewa Radzio z d. Sosnowska * Szczuczyn   
2093Ewa Radziwon z d. Zajkowska *około 1820 Bronowo †   
2094Ewa Ramotowska z d. Kurkowska *około 1863 Borawskie †  
2095Ewa Ramotowska z d. Karwowska *około 1826 Brychy †przed 10-1874  
2096Ewa Renkiewicz *20-03-1845 Mścichy †  
2097Ewa Rogalewska z d. Karwowska  †  
2098Ewa Rogińska z d. Rafałowska  †  
2099Ewa Rogowska z d. Święcińska  †  
2100Ewa Rogowska z d. Mieczkowska  †  
2101Ewa Rogowska z d. Kołakowska  †przed 17-02-1824  
2102Ewa Rogowska z d. Gardocka * Mocarze †  
2103Ewa Rogowska z d. Bukowska  †po 04-02-1828  
2104Ewa Rogowska  †przed 06-02-1888  
2105Ewa Romanowska z d. Strzyżewska  †od 22-11-1835 do 03-05-1846  
2106Ewa Romanowska z d. Rutkiewicz *22-12-1799 Wąsosz †30-01-1869 Koniecki /Wąsosz/  
2107Ewa Romanowska z d. N  †przed 10-11-1839  
2108Ewa Romanowska z d. Kosakowska  †przed 03-03-1862  
2109Ewa Rostkowska z d. Gardocka *około 1802 Mocarze Dziubiele †przed 01-1825  
2110Ewa Rozalia Czarnecka z d. Sawicka *około 1820 †05-10-1843 Milewo  
2111Ewa Rozalia Karwowska z d. Makowska *około 1810 Makowskie †od 03-03-1867 do 29-05-1886  
2112Ewa Ruchacz z d. Sosnowska *około 1844 Grajewo †  
2113Ewa Rudzka *17-04-1866 Ławsk †  
2114Ewa Rusgis z d. Mroczkowska  †po 12-05-1943  
2115Ewa Ruszczyk z d. Makuszewska * Wąsosz   
2116Ewa Rutkiewicz z d. Wojciechowska  †przed 04-06-1860  
2117Ewa Rutkiewicz z d. Kozłowska *05-09-1788 †przed 01-1820  
2118Ewa Rutkowska *24-12-1780 Bagienice †  
2119Ewa Sakowska z d. Rakowska  †przed 19-06-1868  
2120Ewa Sakowska z d. Piotrowska  †przed 31-01-1847  
2121Ewa Sakowska z d. Brzostowska  †1831  
2122Ewa Samełka z d. Wasilewska  †po 25-10-1863  
2123Ewa Saniewska z d. Krzeczkowska  †po 06-02-1888  
2124Ewa Saniewska z d. Klimaszewska  †  
2125Ewa Saraczewska z d. Sobotka  †przed 26-11-1850  
2126Ewa Saraczewska z d. Koryszewska *około 1798 Przytuły †07-03-1839 Orlikowo  
2127Ewa Sawicka z d. Zejer *około 1844 Jadłówek †  
2128Ewa Sawicka z d. Chmielewska  †po 25-10-1904  
2129Ewa Scech z d. Dębowska  †przed 14-06-1902  
2130Ewa Sciuba z d. Antoniuk  †przed 27-02-1911  
2131Ewa Serena z d. Zacharzewska *około 1848 Klimaszewnica †po 21-02-1898  
2132Ewa Siedlecka z d. Modzelewska *około 1799 Wąsosz †od 19-01-1862 do 13-04-1875  
2133Ewa Siedlecka z d. Gacka *około 1830 Bęćkowo †po 11-02-1896  
2134Ewa Siejda z d. Żelazko  †przed 09-10-1859  
2135Ewa Sielawa z d. Budzińska *około 1857 Chojnówek †  
2136Ewa Sienicka z d. Czerwonka *około 1774 †02-10-1839 Czerwonki  
2137Ewa Sierakowska z d. Modzelewska *około 1857 Białaszewo †26-05-1937 Godlewo /Wąsosz/  
2138Ewa Sierakowska z d. Karwowska *około 1816 Gackie †przed 02-03-1862  
2139Ewa Sierzputowska z d. Potęga *około 1871 Modzele †  
2140Ewa Sikorska z d. Strzelczyk (Szczęsna)  †przed 03-11-1819  
2141Ewa Sikorska z d. Kielian *około 1841 Bagienice †po 21-02-1898  
2142Ewa Składanek z d. Laskowska *około 1832 Wilamowo †po 13-02-1893  
2143Ewa Skrodzka z d. Sulewska *29-04-1849 Sulewo Prusy †  
2144Ewa Skrodzka z d. Laszczkowska  †przed 21-11-1896  
2145Ewa Skrodzka z d. Dzięgielewska *około 1827 Milewo par. Niedźwiadna †03-01-1858  
2146Ewa Skrodzka z d. Downar  †po 15-05-1899  
2147Ewa Skrodzka z d. Chrostowska  †po 07-07-1851  
2148Ewa Skutnik z d. Olechno  †  
2149Ewa Sobolewska z d. Danowska  †po 24-02-1851  
2150Ewa Sokalska z d. Sarnacka  †przed 23-11-1846  
2151Ewa Sokalska *26-09-1858 Kucze Małe †   
2152Ewa Sokołowska z d. Maciorowska  †  
2153Ewa Sokołowska z d. Kossykowska  †po 11-02-1850  
2154Ewa Sokołowska  †po 30-10-1842  
2155Ewa Sosnowska z d. Perzanowska *około 1827 Ruda †  
2156Ewa Sowa z d. Żbikowska * Warszawa    
2157Ewa Stankiewicz z d. Szymanowska *około 1793 Wizna †po 19-02-1838  
2158Ewa Stankiewicz z d. Czarnecka  †  
2159Ewa Stefani z d. Święcica  †  
2160Ewa Stefanowicz z d. Mioduszewska *około 1871 Świdry †  
2161Ewa Stroniawska z d. Szczuka  †  
2162Ewa Stroniawska z d. Chrzanowska *około 1813 Wypychy †  
2163Ewa Strumiłowska z d. Boryszewska *około 1838 Męczki †przed 23-11-1869  
2164Ewa Strumiłowska z d. Boryszewska  †1863  
2165Ewa Strynkowska z d. Brzóska  †po 03-02-1868  
2166Ewa Sulewska z d. Zalewska *około 1864 Burzyn †05-02-1901 Burzyn /Burzyn/   
2167Ewa Sulewska z d. Zaborowska *około 1826 Sulewo Prusy †16-02-1867 Sulewo Prusy  
2168Ewa Sulewska z d. Sokołowska  †przed 03-02-1853  
2169Ewa Sulewska z d. N *około 1732 †13-12-1812 Sulewo Prusy  
2170Ewa Sulewska z d. N  †przed 28-01-1818  
2171Ewa Sulewska z d. Łękowska *około 1766 Koty †30-12-1836 Sulewo Prusy  
2172Ewa Sulewska z d. Łempicka *29-05-1799 Sulewo Prusy †02-08-1820 Sulewo Prusy   
2173Ewa Sulewska z d. Bagińska *około 1829 Bagienice †przed 1887  
2174Ewa Sulewska *około 1828 Borawskie †po 25-11-1889  
2175Ewa Sulewska *18-08-1805 Zaborowo †  
2176Ewa Sulewska * Karwowo    
2177Ewa Sulewska *01-11-1856 Zaborowo †  
2178Ewa Sulimowicz z d. Kalinowska *około 1869 Dołęgi †po 02-02-1913  
2179Ewa Sulimowicz z d. Downar *około 1823 Brzeźnio †  
2180Ewa Sulimowicz *22-01-1797 Wąsosz †  
2181Ewa Szabelska z d. Dębińska  †przed 25-11-1890  
2182Ewa Szakowska z d. Zielińska  †przed 03-02-1856  
2183Ewa Szczawińska    
2184Ewa Szczepankowska z d. N  †przed 21-11-1881  
2185Ewa Szemborowska z d. Wolszczak    
2186Ewa Szklarzewska z d. Grabowska  †przed 10-11-1896  
2187Ewa Szleszyńska z d. Trzaska *około 1786 Kąty †po 26-11-1838  
2188Ewa Szleszyńska z d. Kalinowska  †  
2189Ewa Szleszyńska z d. Chrzanowska  †po 04-06-1823  
2190Ewa Szleszyńska z d. Cedrowska  †przed 27-11-1832  
2191Ewa Szleszyńska z d. Bukowska  †  
2192Ewa Szrejter z d. Zalewska *około 1877 Szlasy †  
2193Ewa Sztachelek z d. Sobolewska *około 1833 Czarna Wieś †  
2194Ewa Szulc z d. Łepkowska *około 1837 Szwelczyn †po 25-11-1901  
2195Ewa Szumowska z d. Siedlecka *14-01-1911 †13-06-1988 Grajewo /Wąsosz/  
2196Ewa Szumowska z d. Malska *około 1810 Kamianki †po 28-05-1854  
2197Ewa Szumowska z d. Jentoch *około 1823 Witynie †przed 10-1857  
2198Ewa Szymanowska z d. Rawa *około 1812 Budne †  
2199Ewa Szymanowska z d. Popiołek (Pawlik)  †od 23-02-1813 do 21-02-1819  
2200Ewa Szymanowska z d. Jankowicz  †  
2201Ewa Szymanowska  †  
2202Ewa Śmiarowska  †  
2203Ewa Śmiglewska z d. Kadyszewska *około 1815 †  
2204Ewa Świderska z d. Sienicka *15-11-1793 †przed 08-1831  
2205Ewa Świderska z d. Ostrowska *25-12-1817 Wąsosz †01-01-1874   
2206Ewa Świderska z d. Niklewicz *około 1822 Wizna †  
2207Ewa Święszkowska z d. Sokołowska  †po 26-11-1889  
2208Ewa Świgońska z d. N  †  
2209Ewa Tarasiewicz z d. Stefanowicz *około 1857 Kędziorowo †przed 27-11-1901  
2210Ewa Tarnacka z d. Łepkowska  †przed 10-1818  
2211Ewa Tarnacka z d. Karwowska *około 1883 Borawskie †02-11-1947 Wąsosz /Wąsosz/  
2212Ewa Tokarzewska z d. Wasilewska  †02-06-1859  
2213Ewa Tomaszewska z d. Gryczan *około 1821 Grajewo †28-04-1886 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2214Ewa Tomaszewska  †przed 14-11-1841  
2215Ewa Towras z d. Szukaniewicz ?  †  
2216Ewa Trepanowska z d. N  †  
2217Ewa Trepanowska z d. N  †  
2218Ewa Trojanowska z d. Konopka *około 15-11-1844 Sośnia †  
2219Ewa Truszkowska z d. Górska  †  
2220Ewa Trzaska z d. Szleszyńska *około 1809 Szyjki †  
2221Ewa Trzaska z d. Niedźwiedzka *03-01-1784 Niedźwiedzkie †od 02-05-1828 do 01-07-1843   
2222Ewa Trzaska z d. Czarnecka * Łomża   
2223Ewa Turczyńska z d. Mioduszewska *około 1825 Bęćkowo †  
2224Ewa Turowska z d. Opońska * Szczuczyn    
2225Ewa Tyl z d. Nieradko *około 1818 Okrasin †  
2226Ewa Tyl z d. Duda  †przed 09-10-1822  
2227Ewa Tyszkiewicz z d. Łapińska  †po 28-01-1884  
2228Ewa Tyszkiewicz  †  
2229Ewa Warda  †przed 22-11-1841  
2230Ewa Wasilewska z d. Piekarowicz  †po 03-10-1866  
2231Ewa Wasiulewska z d. Sokołowska *około 1838 †po 23-02-1886  
2232Ewa Wasiulewska z d. Czarnecka *około 1848 Słucz †  
2233Ewa Waszeć z d. Glińska  †przed 04-02-1851  
2234Ewa Werner *01-03-1819 Kramarzewo †  
2235Ewa Wesołowska z d. Mroczkowska *około 1841 Cyprki †po 14-09-1886  
2236Ewa Wesołowska z d. Konopka *około 1793 Bagińskie †przed 06-1849  
2237Ewa Wierciszewska z d. Szczep  †  
2238Ewa Wierciszewska z d. Bukowska  †przed 11-02-1839  
2239Ewa Wierzbicka z d. Skrodzka  †po 19-05-1862  
2240Ewa Wierzbowska z d. Ramotowska *około 1831 Ramoty †po 14-07-1891  
2241Ewa Wileńska z d. Szlagatys  †przed 30-04-1888  
2242Ewa Wiszowata z d. Polewacka    
2243Ewa Wiszowata z d. Kowalewska *około 1873 Kędziorowo †  
2244Ewa Wiśniewska z d. Statkiewicz *około 1812 Wąsosz †19-01-1891 Kownatki /Wąsosz/  
2245Ewa Wiśniewska z d. Sobieska *około 1814 Przytuły †od 04-02-1861 do 05-02-1877  
2246Ewa Wiśniewska z d. Rusiecka *około 1888 Święcienin †po 03-05-1926  
2247Ewa Wiśniewska z d. Kołpaczewska  †przed 20-07-1879  
2248Ewa Wiśniewska z d. Karwowska *około 1833 Grozimy †po 30-05-1892  
2249Ewa Wiśniewska z d. Kadłubowska  †po 14-02-1882  
2250Ewa Wiśniewska z d. Jezierska *około 1810 Szczuczyn †po 17-11-1863  
2251Ewa Wiśniewska z d. Borawska *około 1812 Konopki †po 08-01-1865  
2252Ewa Witkowska z d. Zyskowska  †przed 28-02-1832  
2253Ewa Witkowska z d. S.  †po 22-11-1823  
2254Ewa Witkowska z d. Orzechowska *około 1816 Sojczyn-Borowy †  
2255Ewa Witkowska z d. Budzińska  †  
2256Ewa Włodarska z d. Sienicka  †po 03-02-1880  
2257Ewa Włodarska z d. Sienicka  †  
2258Ewa Wojciechowska z d. Sawicka *14-05-1820 Przeszkoda †  
2259Ewa Wojsław z d. Paszkowska *15-12-1889 Kownatki †04-03-1968 Kownatki /Wąsosz/   
2260Ewa Wojsław z d. Kamińska *około 1817 Klimaszewnica †  
2261Ewa Wrona z d. Zwierewicz    
2262Ewa Wróblewska z d. Sokołowska  †17-04-1884 Przechody /Białaszewo/  
2263Ewa Wróblewska z d. Pisowacka * Giżycko   
2264Ewa Wróblewska z d. Orłowska *około 1862 Skaje †  
2265Ewa Wszeborowska z d. Kiełczewska  †  
2266Ewa Wysocka z d. Przyborowska *24-12-1780 Możdżenie †  
2267Ewa Wysocka z d. Budzińska * Łempice †po 23-02-1839  
2268Ewa Zabielska z d. Żebrowska  †  
2269Ewa Zaborowska z d. Sienicka  †  
2270Ewa Zaborowska *około 1811 †13-07-1813 Zaborowo  
2271Ewa Zacharzewska z d. Milewska *około 1849 Brychy †  
2272Ewa Zacharzewska z d. Kondracka  †od 27-11-1865 do 11-07-1876  
2273Ewa Zajączkowska z d. Sulewska *około 1837 Szostaki †po 21-02-1898  
2274Ewa Zajkowska z d. Koniecko *około 1843 Czarnówek †po 26-11-1901 Dołęgi  
2275Ewa Zakaszewska z d. Dąbrowska *01-01-1798 Przeszkoda †przed 10-1831  
2276Ewa Zakaszewska *około 1776 †23-04-1826 Niećkowo  
2277Ewa Zakrzewska z d. Rogowska  †09-01-1869  
2278Ewa Zalewska z d. Zaniewska  †  
2279Ewa Zalewska z d. Tyszka *około 1867 Tyszki †  
2280Ewa Zalewska z d. Szymanowska  †po 06-02-1849  
2281Ewa Zalewska z d. Supińska * Brychy †po 09-04-1856  
2282Ewa Zalewska z d. Stępińska  †po 18-10-1880  
2283Ewa Zalewska z d. Kosmaczewska  †po 08-11-1848  
2284Ewa Zalewska z d. Konopka  †przed 22-05-1921  
2285Ewa Zalewska z d. Gwiazdowska *około 1848 Klimaszewnica †przed 01-1910  
2286Ewa Zalewska z d. Bronakowska *około 1842 Gnatowo †od 13-07-1897 do 04-07-1905  
2287Ewa Zalewska *około 02-1817 †19-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
2288Ewa Zamojska z d. Wysocka *około 1902 Niedźwiadna †21-05-1932 Modzele  
2289Ewa Zarzecka z d. Sulińska  †po 14-02-1830  
2290Ewa Zarzecka z d. Kraińska *około 1795 Karwowo †14-05-1857 Czerwonki /Wąsosz/  
2291Ewa Zawadzka z d. Salwon  †przed 15-11-1852  
2292Ewa Zawadzka z d. N  †po 29-03-1828  
2293Ewa Zawadzka z d. Bieńkowska  †po 06-02-1837  
2294Ewa Zielińska z d. Zacharzewska *około 1887 Brychy †21-11-1942 Brychy /Przytuły/  
2295Ewa Zielińska *12-1858 Guty †24-01-1859 Guty /Wąsosz/  
2296Ewa Ziemkiewicz z d. Dąbrowska *około 1867 Sośnia †  
2297Ewa Ziemkowska z d. N  †  
2298Ewa Zofia Strzyżewska z d. Medyńska * Wrocław   
2299Ewa Zyskowska z d. Mieńkowska *około 1832 Wąsosz †po 27-01-1890  
2300Ewa Zyskowska z d. Kisielewska *około 1883 Wąsosz †22-04-1953 /Wąsosz/  
2301Ewa Zyskowska z d. Doliwa *około 1830 †przed 08-1892  
2302Ewa Zyskowska  †  
2303Ewa Żabińska z d. Milewska *około 1869 Marki †  
2304Ewa Żebrowska z d. Wierciszewska  †po 28-02-1848  
2305Ewa Żebrowska z d. Szleszyńska *około 1809 Przyborowo †od 25-11-1872 do 27-07-1884  
2306Ewa Żebrowska z d. Skrodzka *24-06-1881 Ławsk †07-05-1975 Ławsk /Wąsosz/  
2307Ewa Żelazko z d. Popławska  †przed 20-07-1862  
2308Ewalda Szpak z d. Sieńko    
2309Ewdoka Fedorczuk z d. Danieluk  †  
2310Ewelina Borawska * Islip, NY   
2311Ewelina Danowska     
2312Ewelina Dylik z d. Popławska  †  
2313Ewelina Jędzul    
2314Ewelina Kaszuba z d. Mańkowska     
2315Ewelina Kossakowska z d. Niebrzydowska  †  
2316Ewelina Łempicka * Mrągowo    
2317Ewelina Łempicka     
2318Ewelina Tyszka * Łomża   
2319Ewelina Wanta     
2320Ezechiel Baranowski *10-04-1905 Leszczewek †   
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl