Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]6606

1B. Iga     
2B. Kacper     
3B. Kornelia z d. Kołakowska     
4B. Maciej     
5Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
6Babiej Ewa z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
7Babiej Mirosław    
8Babiej N z d. N    
9Babij Antoni    
10Babij Antonina z d. Olszówka    
11Babij Józef Antoni * Jasna    
12Babij Lucyna z d. Mroczkowska * Czerwonki    
13Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
14Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
15Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska  †  
16Babowicz Stanisław  †  
17Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
18Backiel Anna z d. Kaliszczyk  †przed 31-10-1901  
19Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
20Backiel Franciszek  †przed 31-10-1901  
21Baczewska Anna z d. Malinowska  †po 31-05-1930  
22Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
23Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska * Wąsosz   
24Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
25Baczewska Józefa z d. Maszczyk  †  
26Baczewska Leokadia z d. Bukowska  †  
27Baczewski Jakub  †  
28Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
29Baczewski Kazimierz * Boczki   
30Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
31Baczewski Stanisław  †przed 31-05-1930  
32Baczewski Władysław  †  
33Bagilcz Aleksander    
34Bagilcz Andrzej Szczepan * Białystok    
35Bagilcz Stanisława z d. Kozioł    
36Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
37Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
38Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
39Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
40Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
41Bagińska Agnieszka *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
42Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
43Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
44Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
45Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
46Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
47Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
48Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
49Bagińska Aleksandra *około 08-1884 Wąsosz †17-07-1885 Wąsosz  
50Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
51Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
52Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
53Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
54Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †  
55Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
56Bagińska Aleksandra z d. Borawska  †po 20-09-1927  
57Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska  †po 10-02-1931  
58Bagińska Aleksandra z d. Chylińska  †04-03-1893  
59Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
60Bagińska Alfreda z d. Borawska * Konopki   
61Bagińska Alicja    
62Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska     
63Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
64Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska  †po 11-02-1839  
65Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
66Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †po 09-06-1913   
67Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
68Bagińska Aniela *03-11-1806 Bagienice †09-11-1806 Bagienice  
69Bagińska Aniela z d. Karwowska  †  
70Bagińska Aniela z d. Skrodzka  †  
71Bagińska Aniołek *01-07-1860 Sulewo Prusy †01-07-1860 Sulewo Prusy  
72Bagińska Anna * Mroczki   
73Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
74Bagińska Anna z d. Górska * Jaki   
75Bagińska Anna z d. Szczech * Pasichy   
76Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
77Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
78Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †  
79Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
80Bagińska Anna *27-12-1850 Wąsosz †19-10-1852 Wąsosz /Wąsosz/  
81Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
82Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
83Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
84Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
85Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
86Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
87Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
88Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
89Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †przed 23-11-1841  
90Bagińska Anna z d. Markowska  †przed 03-05-1915  
91Bagińska Anna z d. Golińska  †od 13-11-1900 do 22-01-1907  
92Bagińska Anna z d. Kurzętkowska  †przed 26-06-1821  
93Bagińska Anna z d. Dardzińska    
94Bagińska Anna z d. Obrycka  †po 24-05-1921  
95Bagińska Anna z d. Konopka  †  
96Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
97Bagińska Antonina *około 09-1878 Wąsosz †04-09-1879 Wąsosz  
98Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
99Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
100Bagińska Antonina *około 1792 †po 06-02-1837  
101Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
102Bagińska Antonina z d. Rogowska  †  
103Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
104Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
105Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
106Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
107Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †  
108Bagińska Balbina z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
109Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
110Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
111Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
112Bagińska Barbara z d. Ziomek    
113Bagińska Barbara z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
114Bagińska Barbara z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
115Bagińska Barbara     
116Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
117Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska * Wąsosz   
118Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
119Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
120Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo †  
121Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
122Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
123Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
124Bagińska Bronisława *21-07-1866 Sulewo Prusy †03-03-1868 Sulewo Prusy  
125Bagińska Bronisława  †  
126Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
127Bagińska Brygida z d. N  †  
128Bagińska Danuta z d. Karwowska    
129Bagińska Elena z d. N  †  
130Bagińska Elżbieta z d. Chylińska * Białaszewo    
131Bagińska Elżbieta z d. N  †  
132Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka * Kownatki   
133Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1913 †  
134Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska * Mieczki   
135Bagińska Ewa z d. Łaguna * Szczuczyn   
136Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
137Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
138Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
139Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
140Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
141Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
142Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
143Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
144Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
145Bagińska Ewa z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
146Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
147Bagińska Felicja *około 09-1881 Bagienice †25-01-1882 Bagienice   
148Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
149Bagińska Felicja *około 08-1878 Sokoły †18-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
150Bagińska Feliksa *około 01-1883 Wąsosz †04-08-1883 Wąsosz  
151Bagińska Feliksa *około 30-06-1874 Sulewo Prusy †06-07-1874 Sulewo Prusy  
152Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
153Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †od 28-05-1917 do 20-09-1927  
154Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
155Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
156Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
157Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †przed 03-02-1909  
158Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
159Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
160Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *około 1841 Niebrzydy †  
161Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
162Bagińska Franciszka *około 02-1819 †17-02-1820 Bagienice  
163Bagińska Franciszka *26-01-1819 Wąsosz †01-02-1819 Wąsosz  
164Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska  †przed 11-11-1901  
165Bagińska Franciszka  †  
166Bagińska Franciszka z d. Rożeńska  †po 28-02-1859  
167Bagińska Franciszka z d. Świderska  †przed 18-07-1887  
168Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska  †po 27-01-1902  
169Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska  †przed 28-02-1897  
170Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
171Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †  
172Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
173Bagińska Halina z d. Łempicka * Szczuczyn    
174Bagińska Halina z d. Czarnecka * Świdry    
175Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
176Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
177Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
178Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
179Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
180Bagińska Helena z d. Muszyńska    
181Bagińska Helena z d. N  †przed 25-08-1817  
182Bagińska Helena z d. Uszyńska  †21-09-1909 Łomża  
183Bagińska Helena z d. N  †  
184Bagińska Helena z d. Kapla  †  
185Bagińska Henryka z d. Kołakowska * Sokoły   
186Bagińska Henryka Danuta *06-02-1954 Kudłaczewo †23-08-1954 Kudłaczewo /Wąsosz/  
187Bagińska Hieronima z d. Karwowska * Pieniążki   
188Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 06-07-1941  
189Bagińska Honorata z d. Wileńska * Bagienice    
190Bagińska Irena z d. Wicik * Czaple   
191Bagińska Irena    
192Bagińska Izabela z d. Kiełczewska  †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
193Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
194Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
195Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka * Możdżenie   
196Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989   
197Bagińska Jadwiga z d. Wołkowska *02-06-1913 Słucz †  
198Bagińska Jadwiga z d. Skrodzka    
199Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
200Bagińska Janina z d. Niewiadomska * Dybła   
201Bagińska Janina *17-04-1930 Żebry †29-08-1930 Żebry  
202Bagińska Janina z d. Szleszyńska    
203Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
204Bagińska Janina z d. Danowska    
205Bagińska Janina z d. Mieczkowska    
206Bagińska Joanna z d. Skubiszewska *13-06-1967 Wierzbica †   
207Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
208Bagińska Joanna z d. Świderska  †po 10-02-1857  
209Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz * Polkowo   
210Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
211Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
212Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
213Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
214Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
215Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
216Bagińska Józefa *16-03-1862 Wąsosz †05-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
217Bagińska Józefa *19-03-1855 Wąsosz †29-03-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
218Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
219Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
220Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
221Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
222Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
223Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
224Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
225Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 04-02-1931  
226Bagińska Józefa z d. Czaplicka  †15-02-1893  
227Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 23-11-1874  
228Bagińska Józefa  †  
229Bagińska Józefata *1864 Grzymki †1864 Grzymki /Romany/  
230Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
231Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
232Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
233Bagińska Józefata z d. Kozikowska  †przed 12-02-1867  
234Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska  †po 20-11-1844  
235Bagińska Józefata z d. Karwowska  †  
236Bagińska Józefata z d. Gutowska  †przed 27-11-1876  
237Bagińska Julia * Białystok    
238Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
239Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
240Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
241Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Łempice †23-08-1941 Łempice  
242Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
243Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
244Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
245Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
246Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
247Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
248Bagińska Julianna *21-10-1853 Sulewo Prusy †12-12-1853 Sulewo Prusy  
249Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
250Bagińska Julianna z d. Rogowska  †po 24-11-1840   
251Bagińska Julianna z d. Podsiad  †przed 21-02-1887  
252Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
253Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
254Bagińska Kamila *16-04-1866 Lipnik †24-01-1867 Lipnik  
255Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska  †  
256Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki par. Białaszewo †  
257Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
258Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
259Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
260Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
261Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
262Bagińska Karolina z d. Szepietowska  †przed 17-10-1832  
263Bagińska Karolina z d. Mikucka  †przed 06-03-1905  
264Bagińska Karolina z d. Jurska  †po 15-02-1897  
265Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
266Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
267Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
268Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
269Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1870 Radziłów †12-04-1942 Żebry /Wąsosz/  
270Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
271Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
272Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
273Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
274Bagińska Katarzyna *15-05-1830 Sulewo Kownaty †  
275Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
276Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
277Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †   
278Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
279Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska  †po 26-02-1900  
280Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska  †od 10-02-1839 do 16-08-1864  
281Bagińska Katarzyna z d. Milewska  †po 14-02-1839  
282Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska  †  
283Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska  †przed 26-11-1844  
284Bagińska Katarzyna z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
285Bagińska Katarzyna z d. Konopka  †  
286Bagińska Klara z d. Szemborowska  †przed 16-06-1872  
287Bagińska Klementyna *12-10-1861 Kieljany †06-02-1862 Kieljany /Wąsosz/  
288Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
289Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
290Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
291Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska * Sulewo Kownaty   
292Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
293Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
294Bagińska Kunegunda z d. Wojsław  †przed 18-11-1812  
295Bagińska Leokadia z d. Borawska * Zalesie   
296Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
297Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
298Bagińska Leokadia z d. Zalewska  †  
299Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
300Bagińska Lidia z d. Szymańska    
301Bagińska Lucyna z d. Gutowska     
302Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
303Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 25-02-1908  
304Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
305Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
306Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
307Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †od 07-02-1899 do 28-02-1905  
308Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
309Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
310Bagińska Magdalena z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
311Bagińska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
312Bagińska Małgorzata *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
313Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
314Bagińska Małgorzata z d. Godlewska  †  
315Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 20-02-1906  
316Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
317Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
318Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
319Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska  †  
320Bagińska Marianna z d. Kruszyńska * Szczuczyn   
321Bagińska Marianna *około 08-1952 †03-10-1952 Kudłaczewo  
322Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
323Bagińska Marianna z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
324Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
325Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
326Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
327Bagińska Marianna *około 03-1888 Lipnik †30-06-1888 Lipnik  
328Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
329Bagińska Marianna *około 01-02-1877 Wąsosz †15-02-1877 Wąsosz  
330Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
331Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
332Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
333Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
334Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
335Bagińska Marianna *06-09-1861 Koniecki †23-11-1861 Koniecki /Wąsosz/  
336Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
337Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
338Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
339Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
340Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †  
341Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
342Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
343Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
344Bagińska Marianna *19-08-1845 Wąsosz †26-09-1846 Wąsosz /Wąsosz/  
345Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
346Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
347Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
348Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
349Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
350Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
351Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
352Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
353Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
354Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
355Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
356Bagińska Marianna *09-09-1808 Koniecki Małe †13-08-1809 Koniecki  
357Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †po 24-11-1862  
358Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
359Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
360Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
361Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
362Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
363Bagińska Marianna z d. Mieczkowska  †  
364Bagińska Marianna z d. Wądołowska  †  
365Bagińska Marianna z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
366Bagińska Marianna z d. Szymanowicz  †po 22-02-1927  
367Bagińska Marianna  †  
368Bagińska Marianna z d. Wiszowata  †po 21-04-1823  
369Bagińska Marianna z d. Skrodzka  †  
370Bagińska Marianna z d. Borawska  †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
371Bagińska Marianna z d. N  †  
372Bagińska Marianna z d. N  †  
373Bagińska Marianna z d. Galińska  †1864  
374Bagińska Marianna z d. Górska  †po 02-02-1926  
375Bagińska Marianna z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
376Bagińska Marianna z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
377Bagińska Marianna z d. Dobrzycka  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
378Bagińska Marianna  †po 09-02-1846  
379Bagińska Marianna z d. Święćkowska  †przed 15-01-1866  
380Bagińska Marianna z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
381Bagińska Marianna  †  
382Bagińska Marianna z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
383Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †  
384Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
385Bagińska Marianna Ewa z d. Mikucka *około 08-1822 Grajewo †  
386Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka * Szczuczyn   
387Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
388Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
389Bagińska Mirosława  †  
390Bagińska N z d. N  †przed 10-1812  
391Bagińska N z d. N  †przed 01-1939  
392Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
393Bagińska Natalia z d. Mikucka *około 1904 †25-10-1978 /Wąsosz/  
394Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
395Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
396Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
397Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
398Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
399Bagińska Paulina *01-07-1860 Sulewo Prusy †07-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
400Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
401Bagińska Paulina z d. Dąbrowska  †  
402Bagińska Paulina z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
403Bagińska Paulina z d. Grzybowska  †  
404Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
405Bagińska Pelagia z d. Zawadzka * Kieljany    
406Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
407Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
408Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
409Bagińska Petronela z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
410Bagińska Regina z d. Rogalska * Sokoły   
411Bagińska Regina z d. Łempicka * Bagienice    
412Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
413Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
414Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
415Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
416Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
417Bagińska Rozalia *14-05-1838 Bzury †04-12-1838 Bzury  
418Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
419Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
420Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
421Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
422Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
423Bagińska Rozalia z d. Sawicka  †po 17-11-1863  
424Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 07-02-1875  
425Bagińska Rozalia z d. Żmijewska  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
426Bagińska Rozalia z d. Mikucka  †przed 23-04-1893  
427Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska  †przed 11-02-1873  
428Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska * Grajewo    
429Bagińska Sabina z d. Gutowska * Szczuczyn   
430Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
431Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
432Bagińska Salomea *26-10-1809 Wąsosz †19-03-1811 Wąsosz /Wąsosz/  
433Bagińska Salomea z d. Grądzka  †przed 31-07-1843  
434Bagińska Scholastyka z d. Borawska  †  
435Bagińska Scholastyka z d. Rudzka  †przed 21-02-1887  
436Bagińska Stanisława z d. Czarnecka * Słucz   
437Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
438Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
439Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
440Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
441Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
442Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
443Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
444Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
445Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
446Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska  †przed 12-02-1920  
447Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
448Bagińska Stefania z d. Rogińska  †  
449Bagińska Tekla z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
450Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
451Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
452Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
453Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
454Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
455Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
456Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
457Bagińska Teofila z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
458Bagińska Teofila z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
459Bagińska Teofila z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
460Bagińska Teresa z d. Milewska * Sulewo Kownaty   
461Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
462Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
463Bagińska Teresa  †po 21-01-1889  
464Bagińska Teresa z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
465Bagińska Teresa z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
466Bagińska Teresa    
467Bagińska Teresa Katarzyna *01-04-1845 Koniecki †05-05-1845 Koniecki /Wąsosz/  
468Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
469Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
470Bagińska Waleria *09-09-1862 Lipnik †11-10-1862 Lipnik  
471Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
472Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
473Bagińska Weronika z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
474Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
475Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
476Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
477Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska  †  
478Bagińska Wiktoria z d. N    
479Bagińska Wiktoria z d. Trzaska  †  
480Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
481Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
482Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
483Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
484Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
485Bagińska Władysława z d. Janczewska * Bronaki-Olki †12-11-1918 Bronaki  
486Bagińska Zofia z d. Modzelewska * Szczuczyn   
487Bagińska Zofia z d. N  †  
488Bagińska Zofia z d. Wesołowska  †przed 11-11-1941  
489Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
490Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †  
491Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
492Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
493Bagiński Adam  †  
494Bagiński Adam  †po 20-09-1927  
495Bagiński Adam     
496Bagiński Adam  †przed 11-11-1941  
497Bagiński Adolf *11-09-1870 Kieljany †11-02-1871 Kieljany /Wąsosz/  
498Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
499Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
500Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
501Bagiński Adolf  †  
502Bagiński Aleksander * Żebry   
503Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
504Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
505Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
506Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
507Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
508Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
509Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
510Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
511Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz   
512Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
513Bagiński Aleksander *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
514Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †  
515Bagiński Aleksander  †przed 23-11-1909  
516Bagiński Aleksander * Świdry   
517Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
518Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
519Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
520Bagiński Andrzej *22-11-1859 Lipnik †16-06-1860 Lipnik /Wąsosz/  
521Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 25-02-1908  
522Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
523Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
524Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
525Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
526Bagiński Andrzej  †przed 28-07-1861  
527Bagiński Andrzej  †przed 13-02-1820  
528Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †  
529Bagiński Aniołek *19-11-1862 Sulewo Prusy †19-11-1862 Sulewo Prusy  
530Bagiński Aniołek *29-04-1860 †29-04-1860  
531Bagiński Antoni * Świdry    
532Bagiński Antoni * Koniecki Małe    
533Bagiński Antoni * Guty Stare   
534Bagiński Antoni * Sulewo Prusy   
535Bagiński Antoni * Kieljany   
536Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
537Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
538Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
539Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
540Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
541Bagiński Antoni *około 01-1860 Koniecki †30-03-1860 Koniecki  
542Bagiński Antoni *około 1849 †  
543Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
544Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
545Bagiński Antoni  †  
546Bagiński Antoni  †  
547Bagiński Antoni  †przed 25-08-1817  
548Bagiński Antoni  †po 16-08-1864  
549Bagiński Antoni  †01-01-1864 Mścichy  
550Bagiński Antoni  †po 12-02-1920  
551Bagiński Antoni  †przed 03-02-1852  
552Bagiński Antoni * Bagińskie †  
553Bagiński Antoni Roman * Szczuczyn   
554Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
555Bagiński Arkadiusz *około 01-1885 Lipnik †23-12-1885 Lipnik  
556Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †po 24-11-1862  
557Bagiński Augustyn *około 1790 †  
558Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
559Bagiński Baltazar  †przed 23-05-1870  
560Bagiński Bartłomiej  †przed 07-06-1853  
561Bagiński Bartosz * Ełk    
562Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
563Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
564Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
565Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
566Bagiński Bonawentura  †po 12-04-1822  
567Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
568Bagiński Bonifacy (Bonawentura)  †po 26-11-1844  
569Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
570Bagiński Czesław    
571Bagiński Daniel Mateusz *03-01-1829 Sulewo Prusy †14-02-1829 Sulewo Prusy  
572Bagiński Dariusz * Szczuczyn    
573Bagiński Dominik * Kieljany   
574Bagiński Dominik    
575Bagiński Edmund * Skrodzkie    
576Bagiński Edward *14-09-1853 Koniecki †28-02-1854 Koniecki /Wąsosz/  
577Bagiński Eugeniusz *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
578Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
579Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
580Bagiński Feliks *około 10-1876 Bagienice †29-12-1876 Bagienice  
581Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
582Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
583Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †po 11-06-1888  
584Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
585Bagiński Feliks  †przed 11-11-1901  
586Bagiński Feliks  †po 09-02-1846  
587Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
588Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
589Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
590Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
591Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
592Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
593Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
594Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
595Bagiński Franciszek *około 1866 †  
596Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
597Bagiński Franciszek *28-01-1864 Wąsosz †26-08-1864 Wąsosz  
598Bagiński Franciszek *06-07-1849 Koniecki †31-05-1851 Koniecki /Wąsosz/  
599Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
600Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
601Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
602Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
603Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
604Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
605Bagiński Franciszek  †  
606Bagiński Franciszek  †przed 21-04-1823  
607Bagiński Franciszek  †przed 28-02-1859  
608Bagiński Franciszek  †po 23-11-1874  
609Bagiński Franciszek  †16-09-1900  
610Bagiński Franciszek  †po 07-06-1904  
611Bagiński Franciszek  †przed 23-02-1914  
612Bagiński Franciszek  †od 17-02-1819 do 26-01-1839  
613Bagiński Franciszek Józef *02-01-1866 Kieljany †23-04-1866 Kieljany /Wąsosz/  
614Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
615Bagiński Gabriel  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
616Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
617Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
618Bagiński Henryk * Białaszewo   
619Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
620Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
621Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
622Bagiński Hipolit  †przed 28-02-1897  
623Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
624Bagiński Ignacy *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
625Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
626Bagiński Ignacy  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
627Bagiński Jacenty  †przed 26-02-1816  
628Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
629Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
630Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
631Bagiński Jakub *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
632Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
633Bagiński Jakub *około 1789 †  
634Bagiński Jakub  †przed 23-11-1868  
635Bagiński Jakub  †  
636Bagiński Jakub  †  
637Bagiński Jan * Łempice    
638Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
639Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
640Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
641Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
642Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
643Bagiński Jan *1875 Grzymki †1875 Grzymki /Romany/  
644Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
645Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
646Bagiński Jan *30-03-1864 Sulewo Prusy †03-04-1864 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
647Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
648Bagiński Jan *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
649Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
650Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
651Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
652Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
653Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
654Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
655Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
656Bagiński Jan    
657Bagiński Jan  †przed 28-07-1878  
658Bagiński Jan  †27-11-1843  
659Bagiński Jan  †po 03-02-1891  
660Bagiński Jan  †  
661Bagiński Jan  †  
662Bagiński Jan  †  
663Bagiński Jan  †  
664Bagiński Jan  †16-01-1850  
665Bagiński Jan  †  
666Bagiński Jan  †przed 10-02-1931  
667Bagiński Jan  †  
668Bagiński Jan  †po 16-06-1872  
669Bagiński Jan    
670Bagiński Jan  †przed 10-02-1857  
671Bagiński Jan  †  
672Bagiński Jan Franciszek *07-03-1865 Sulewo Prusy †29-06-1865 Sulewo Prusy  
673Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
674Bagiński Jan Pius * Ramoty   
675Bagiński Jarosław     
676Bagiński Jerzy *16-01-1950 Świdry †14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
677Bagiński Jerzy * Mroczki   
678Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
679Bagiński Joachim  †przed 15-01-1866  
680Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
681Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
682Bagiński Józef *około 07-1914 Szostaki †09-09-1914 Szostaki /Burzyn/  
683Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
684Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
685Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †  
686Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
687Bagiński Józef *03-1877 Sokoły †29-03-1877 Sokoły  
688Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
689Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
690Bagiński Józef *około 01-10-1874 Niedźwiadna †08-10-1874 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
691Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
692Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
693Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
694Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 28-05-1941  
695Bagiński Józef *22-11-1859 Lipnik †13-12-1859 Lipnik /Wąsosz/  
696Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
697Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
698Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
699Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
700Bagiński Józef *18-06-1821 Lipnik †19-01-1822 Lipnik  
701Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
702Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
703Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
704Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
705Bagiński Józef  †przed 22-02-1927  
706Bagiński Józef  †  
707Bagiński Józef  †przed 21-01-1889  
708Bagiński Józef  †od 07-02-1853 do 27-02-1865  
709Bagiński Józef  †po 06-02-1893  
710Bagiński Józef  †przed 17-11-1863  
711Bagiński Józef  †po 27-11-1876  
712Bagiński Józef    
713Bagiński Józef  †  
714Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
715Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
716Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
717Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
718Bagiński Kacper *około 1790 †  
719Bagiński Kacper  †przed 12-02-1890  
720Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
721Bagiński Kajetan Grzegorz *17-11-1854 Kieljany †21-12-1854 Kieljany /Wąsosz/  
722Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
723Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
724Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
725Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
726Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
727Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
728Bagiński Konstanty *30-07-1860 Stawiane †07-08-1860 Stawiane  
729Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
730Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
731Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
732Bagiński Konstanty *około 1814 Bagińskie †  
733Bagiński Konstanty  †  
734Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
735Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
736Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
737Bagiński Ksawery  †po 24-01-1894  
738Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
739Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
740Bagiński Leon *około 1830 †  
741Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
742Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
743Bagiński Leon  †  
744Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
745Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
746Bagiński Leszek * Augustów    
747Bagiński Leszek * Szczuczyn    
748Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
749Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
750Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
751Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †   
752Bagiński Ludwik    
753Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
754Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
755Bagiński Łukasz  †po 14-02-1839  
756Bagiński Łukasz  †przed 26-06-1821  
757Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
758Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
759Bagiński Maciej  †  
760Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
761Bagiński Marcell *18-01-1861 Koniecki †15-02-1861 Koniecki  
762Bagiński Marcelli *06-06-1843 Sulewo Prusy †28-06-1843 Sulewo Prusy  
763Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
764Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
765Bagiński Marcin  †przed 14-02-1899  
766Bagiński Marian *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
767Bagiński Marian * Kieljany   
768Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
769Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
770Bagiński Mateusz  †przed 20-11-1844  
771Bagiński Mateusz * Bzury †przed 24-09-1833  
772Bagiński Mateusz  †po 21-10-1827  
773Bagiński Mateusz  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
774Bagiński Michał *około 11-1881 Sokoły †11-03-1882 Sokoły  
775Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 29-06-1864  
776Bagiński Michał  †przed 18-11-1812  
777Bagiński Mieczysław * Koniecki Małe    
778Bagiński Mieczysław *1905 †  
779Bagiński Mieczysław    
780Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †po 02-03-1886  
781Bagiński Mikołaj  †przed 04-02-1931  
782Bagiński Mikołaj  †przed 26-11-1844  
783Bagiński Mikołaj  †  
784Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
785Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
786Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
787Bagiński Paweł  †  
788Bagiński Paweł  †  
789Bagiński Paweł  †po 25-02-1895  
790Bagiński Paweł * Bagienice †przed 11-02-1809  
791Bagiński Paweł  †przed 19-09-1832  
792Bagiński Paweł  †  
793Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
794Bagiński Piotr * Kieljany   
795Bagiński Piotr * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
796Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
797Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
798Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
799Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
800Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
801Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
802Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
803Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
804Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
805Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
806Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
807Bagiński Piotr  †po 11-02-1873  
808Bagiński Rajmund  †  
809Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
810Bagiński Ryszard    
811Bagiński Ryszard Jan * Kudłaczewo   
812Bagiński Sebastian  †przed 17-10-1832  
813Bagiński Stanisław * Łempice    
814Bagiński Stanisław * Koniecki Małe   
815Bagiński Stanisław * Kurkowo   
816Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/   
817Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
818Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
819Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
820Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
821Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
822Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
823Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
824Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
825Bagiński Stanisław *10-05-1846 Lipnik †19-11-1846 Lipnik  
826Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †  
827Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †po 03-02-1909  
828Bagiński Stanisław *około 1841 Flesze †08-10-1917 Żebry /Wąsosz/  
829Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
830Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
831Bagiński Stanisław *około 1779 †  
832Bagiński Stanisław  †przed 01-10-1878  
833Bagiński Stanisław  †  
834Bagiński Stanisław  †przed 15-06-1841  
835Bagiński Stanisław  †przed 12-02-1867  
836Bagiński Stanisław  †przed 06-03-1905  
837Bagiński Stanisław  †przed 23-04-1893  
838Bagiński Stanisław  †przed 21-02-1887  
839Bagiński Stanisław  †przed 20-11-1853  
840Bagiński Stanisław  †przed 15-02-1897  
841Bagiński Stanisław  †  
842Bagiński Stanisław  †przed 03-05-1915  
843Bagiński Stanisław Adam * Białaszewo    
844Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 20-02-1906  
845Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
846Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
847Bagiński Sylwester * Szczuczyn   
848Bagiński Sylwester  †po 22-01-1907  
849Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
850Bagiński Szczepan *14-12-1864 Lipnik †03-03-1865 Lipnik /Wąsosz/  
851Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
852Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
853Bagiński Szymon *11-12-1864 Koniecki †24-12-1864 Koniecki  
854Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
855Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
856Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
857Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
858Bagiński Szymon  †  
859Bagiński Szymon  †przed 10-04-1899  
860Bagiński Tadeusz * Kurkowo    
861Bagiński Tadeusz *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
862Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
863Bagiński Telesfor  †po 02-02-1926  
864Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
865Bagiński Teodor  †przed 31-07-1843  
866Bagiński Teodor  †  
867Bagiński Teofil * Sulewo Prusy   
868Bagiński Teofil * Siwki par. Romany   
869Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
870Bagiński Teofil *około 1859 Ciędry ? †  
871Bagiński Teofil  †  
872Bagiński Teofil  †przed 20-02-1939  
873Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
874Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
875Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
876Bagiński Walenty    
877Bagiński Wawrzyniec *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
878Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
879Bagiński Wawrzyniec  †  
880Bagiński Wawrzyniec  †przed 06-02-1816  
881Bagiński Wawrzyniec  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
882Bagiński Wiesław    
883Bagiński Wiesław Bolesław * Kieljany   
884Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
885Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
886Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
887Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †  
888Bagiński Wincenty Ryszard *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
889Bagiński Witold * Szczuczyn   
890Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
891Bagiński Władysław    
892Bagiński Władysław *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
893Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
894Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
895Bagiński Władysław  †  
896Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
897Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
898Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
899Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
900Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
901Bagiński Wojciech *29-05-1852 Bzury †10-08-1852 Bzury /Wąsosz/  
902Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
903Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
904Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
905Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
906Bagiński Wojciech *około 08-1789 †10-06-1790 Bagienice  
907Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
908Bagiński Zdzisław * Świdry   
909Bagiński Zdzisław * Koniecki Małe   
910Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
911Bahlo Andrzej *około 1791 †  
912Bahlo Anna z d. Kelmer  †przed 20-01-1835  
913Bahlo Daniel  †przed 20-01-1835  
914Bajkiewicz Anna * Prostki    
915Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
916Bajkiewicz Bartłomiej  †  
917Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska    
918Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław * Siankowizna   
919Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki par. Białaszewo †po 15-02-1904  
920Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
921Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
922Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
923Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
924Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
925Bajkiewicz Karol * Prostki    
926Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
927Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
928Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska * Prostki    
929Bajkiewicz Marek * Prostki    
930Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska * Łojki par. Białaszewo †po 13-11-1864  
931Bajkiewicz Marianna z d. N  †  
932Bajkiewicz Paweł  †przed 13-11-1864  
933Bajkiewicz Rafał * Prostki    
934Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
935Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
936Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
937Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
938Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
939Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
940Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
941Bajkowska Bronisława z d. Borkowska * Niećkowo   
942Bajkowska Halina * Niećkowo   
943Bajkowska Helena z d. Gacka  †  
944Bajkowska Irena z d. Tomaszewska    
945Bajkowska Józefa z d. Łepkowska  †  
946Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
947Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
948Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
949Bajkowska Marianna z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
950Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz  †po 26-01-1903  
951Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *około 1870 Grądy Wielkie †  
952Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
953Bajkowski Czesław * Wąsosz   
954Bajkowski Ignacy  †po 26-01-1903  
955Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
956Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
957Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
958Bajkowski Marcel  †  
959Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
960Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
961Bajkowski Stanisław * Grozimy   
962Bajkowski Stanisław  †po 09-11-1903  
963Bajkowski Stanisław  †przed 27-10-1846  
964Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
965Bajkowski Władysław  †  
966Bajor Cecylia z d. Berdys  †  
967Bajor Józef  †  
968Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
969Balasz Anna * Krosta †po 13-09-1840  
970Balasz Frydryk  †przed 13-09-1840  
971Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
972Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
973Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
974Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
975Balcer Jan  †przed 16-07-1846  
976Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
977Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
978Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
979Balcer Ludwika z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
980Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
981Balcer Marianna z d. Lendzian  †po 16-07-1846  
982Balcer Marianna z d. Maliszewska  †  
983Balcer Michał  †przed 21-01-1855  
984Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
985Balcer Tomasz  †  
986Balcewicz Czesław    
987Balcewicz Janina z d. Zielińska * Wąsosz   
988Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
989Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
990Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
991Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
992Baldachowska Kazimiera z d. Wysocka  †po 22-11-1927  
993Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska  †przed 22-09-1828  
994Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
995Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
996Baldachowska Marianna z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
997Baldachowska Marianna z d. Krukner  †  
998Baldachowska N z d. Ptaszyńska  †  
999Baldachowski Adam  †po 09-07-1912  
1000Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
1001Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
1002Baldachowski Jakub  †przed 22-09-1828  
1003Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
1004Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
1005Baldachowski Paweł  †przed 22-11-1927  
1006Baldachowski Piotr *około 1786 †  
1007Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
1008Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
1009Balejko Aleksandra z d. Kuć  †po 27-01-1919  
1010Balejko Antoni * Sulewo Prusy    
1011Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
1012Balejko Franciszek  †  
1013Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
1014Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
1015Balejko Ignacy  †przed 19-02-1924  
1016Balejko Ignacy Adam * Zalesie †  
1017Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
1018Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
1019Balejko Józef  †przed 20-05-1885  
1020Balejko Katarzyna z d. N  †  
1021Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
1022Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
1023Balejko Marianna z d. Niedźwiedzka  †po 19-02-1924  
1024Balejko Marianna z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
1025Balejko Mateusz  †przed 26-02-1840  
1026Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
1027Balejko Rozalia z d. Śmiarowska  †przed 20-05-1885  
1028Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
1029Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
1030Balewicz Adam  †przed 29-05-1859  
1031Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
1032Balewicz Ewa z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
1033Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
1034Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
1035Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
1036Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
1037Balewska Apolonia z d. Cimoch  †przed 20-11-1853  
1038Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
1039Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
1040Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
1041Balewska Ewa z d. N  †  
1042Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
1043Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
1044Balewska Ludwika z d. Wykowska    
1045Balewska Michalina z d. Śliwka  †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1046Balewska Rozalia  †po 17-11-1931  
1047Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1048Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
1049Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 09-11-1879  
1050Balewski Jerzy * Wąsosz   
1051Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
1052Balewski Michał  †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
1053Balewski Tomasz  †  
1054Balewski Tomasz  †przed 20-11-1853  
1055Balicka Amelia z d. Witeska     
1056Balicka Anna z d. Just * Wąsosz    
1057Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
1058Balicka Barbara z d. Gutowska * Szczuczyn   
1059Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
1060Balicka Halina z d. N  †przed 08-1995   
1061Balicka Helena z d. Zalewska    
1062Balicka Helena Anna *08-08-1943 Wąsosz †26-12-1943 Wąsosz   
1063Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
1064Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
1065Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
1066Balicka Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
1067Balicka Katarzyna  †po 27-11-1893  
1068Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
1069Balicka Małgorzata z d. N  †  
1070Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
1071Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 13-01-1902  
1072Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska  †przed 05-11-1839  
1073Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1074Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1075Balicki Jan *około 1851 Glinki †po 13-01-1902  
1076Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
1077Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
1078Balicki Jan  †po 05-11-1839  
1079Balicki Piotr  †  
1080Balicki Stanisław * Wąsosz   
1081Balicki Stanisław Zenon * Grajewo   
1082Balicki Tadeusz * Wąsosz    
1083Balicki Tomasz *około 1816 †  
1084Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †przed 24-01-1870  
1085Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
1086Balicki Wacław    
1087Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
1088Balicki Zygmunt *16-10-1933 †25-05-1934 Wąsosz  
1089Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1090Ballo Andrzej  †przed 19-01-1869  
1091Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
1092Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
1093Bałdyga Adam *około 1871 Białaszewo †  
1094Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel  †  
1095Bałdyga Aleksander * Zalesie pow. Ostrołęka   
1096Bałdyga Aleksandra z d. Garder *około 1879 Bzury †  
1097Bałdyga Alina z d. Ciszewska * Konopki   
1098Bałdyga Antoni  †  
1099Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska * Nieławice    
1100Bałdyga Bolesław  †  
1101Bałdyga Bronisław  †  
1102Bałdyga Bronisława z d. Duzik * Obrytki   
1103Bałdyga Danuta z d. Sobotka    
1104Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
1105Bałdyga Eugenia z d. Marcak    
1106Bałdyga Feliks  †po 15-02-1928  
1107Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
1108Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
1109Bałdyga Franciszek  †przed 28-01-1889  
1110Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)  †przed 23-07-1888  
1111Bałdyga Irena z d. Sobotka    
1112Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka  †  
1113Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
1114Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1115Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †  
1116Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
1117Bałdyga Jan  †30-05-1838  
1118Bałdyga Jan  †  
1119Bałdyga Jan  †  
1120Bałdyga Jerzy *27-04-1948 Wesołe †06-05-1948 /Szczuczyn/  
1121Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
1122Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
1123Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
1124Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †  
1125Bałdyga Katarzyna z d. Maciora * Przechody †przed 04-1795  
1126Bałdyga Katarzyna z d. Kopka  †09-06-1858  
1127Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
1128Bałdyga Kazimierz  †przed 20-02-1859  
1129Bałdyga Maciej  †po 26-11-1836  
1130Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
1131Bałdyga Marianna z d. Iwanicka  †  
1132Bałdyga Marianna z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
1133Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk  †  
1134Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz  †po 26-11-1836  
1135Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †  
1136Bałdyga Michał  †przed 30-01-1853  
1137Bałdyga N z d. N  †przed 08-1905  
1138Bałdyga Paulina z d. Bukowska *około 1871 Białaszewo †  
1139Bałdyga Rozalia z d. Murach  †  
1140Bałdyga Salomea z d. Patalian  †przed 01-1886  
1141Bałdyga Stanisław * Radziłów   
1142Bałdyga Stanisława z d. Jasińska  †po 15-02-1928  
1143Bałdyga Teofila z d. Sztachelek  †po 20-02-1859  
1144Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1145Bałdyga Tomasz  †przed 23-07-1888  
1146Bałdyga Wawrzyniec * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1147Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
1148Bałdyga Wioletta * Pisz    
1149Bałdyga Władysław    
1150Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1151Bałdyga Zygmunt * Łączki    
1152Bames N    
1153Banach Aleksander    
1154Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
1155Banach Barbara z d. Kacperska * Zambrów   
1156Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
1157Banach Danuta Daniela z d. Godlewska * Zalesie    
1158Banach Jan  †przed 22-11-1933  
1159Banach Katarzyna z d. Parzych  †przed 22-11-1933  
1160Banach Mieczysław * Serafin    
1161Banach N  †przed 31-03-1998  
1162Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1163Banach Rozalia z d. Parda    
1164Banach Stanisław    
1165Banach Stanisław  †przed 17-01-1922  
1166Banach Teofila z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
1167Banachowska Agata z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1168Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
1169Banachowska Franciszka z d. Baldachowska  †po 27-02-1922  
1170Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
1171Banachowska Julianna z d. Kuczewska  †po 24-01-1853  
1172Banachowska Julianna z d. Szymanowska  †po 14-11-1892  
1173Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
1174Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska * Rakowo   
1175Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1176Banachowska Magdalena z d. Janczewska  †  
1177Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1178Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
1179Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
1180Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1181Banachowski Adam  †po 24-01-1853  
1182Banachowski Aleksander  †  
1183Banachowski Hieronim * Siwki par. Romany   
1184Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
1185Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
1186Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
1187Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
1188Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
1189Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
1190Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †przed 23-10-1924  
1191Banachowski Konstanty  †od 06-02-1917 do 24-01-1922  
1192Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
1193Banachowski Piotr  †po 14-11-1892  
1194Banachowski Tomasz  †przed 12-11-1848  
1195Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska * Dębówka   
1196Banaszkiewicz Jan    
1197Banaś Hejne * Nowe Guty   
1198Banaś Jan  †  
1199Banaś Janina z d. Staniszewska * Ławsk   
1200Banaś Maria z d. Krejnart  †  
1201Bandach Franciszek  †po 16-02-1892  
1202Bandach Franciszka z d. Drawińska  †przed 16-02-1892  
1203Bandach Jan  †przed 28-05-1854  
1204Bandach Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-05-1854  
1205Bandarzy Celina z d. Węcek * Kędziorowo   
1206Bandarzy Stanisław * Dobrzynówka   
1207Bandasik Franciszka z d. Brzozowska  †od 29-01-1854 do 23-09-1860  
1208Bandasik Jakub  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
1209Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
1210Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
1211Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
1212Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
1213Bandusik Anastazja z d. N  †  
1214Bandusik Andrzej  †przed 22-11-1825  
1215Bandyszewska Teofila z d. Sokołowska    
1216Banik Marcin * Niedźwiedź    
1217Banik Monika z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
1218Banik Wiktor * Grecja    
1219Bankowska Marianna z d. Szulc * Wąsosz   
1220Bankowski Tadeusz Jerzy    
1221Bańkowska Teofila z d. Chylińska  †  
1222Bańkowski Franciszek  †  
1223Bar Alojzy  †  
1224Bar Andrzej *około 1859 Danowo †od 30-01-1911 do 29-10-1930  
1225Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
1226Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
1227Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
1228Bar Ewa z d. N  †  
1229Bar Jan *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
1230Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1231Bar Katarzyna z d. N  †  
1232Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
1233Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
1234Bar Michał  †  
1235Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
1236Bar Stanisława z d. Kozłowska  †około 07-1932  
1237Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
1238Bar Tomasz  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
1239Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
1240Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
1241Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
1242Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
1243Bar Zofia z d. Leszczyńska  †przed 25-10-1824  
1244Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
1245Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †  
1246Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †po 12-02-1906  
1247Barankiewicz Francis  †przed 23-11-1862  
1248Barankiewicz Jan *około 1879 Łojki par. Białaszewo †  
1249Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *około 1841 Łojki par. Białaszewo †przed 12-02-1906  
1250Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
1251Baranowska Agnieszka z d. Łempicka * Grajewo   
1252Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1253Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
1254Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †  
1255Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †   
1256Baranowska Alina *02-02-1957 Pisz †24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1257Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
1258Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
1259Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
1260Baranowska Anna z d. Olszewska  †po 12-11-1836  
1261Baranowska Anna z d. N  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1262Baranowska Anna z d. Sokołowska  †po 10-09-1894  
1263Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
1264Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
1265Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
1266Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
1267Baranowska Apolonia z d. Konopka    
1268Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)  †od 07-11-1831 do 01-1836  
1269Baranowska Bronisława z d. Bagińska * Modzele   
1270Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
1271Baranowska Celina    
1272Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
1273Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1274Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
1275Baranowska Franciszka z d. Bendzel  †po 22-06-1909  
1276Baranowska Franciszka  †po 03-11-1903  
1277Baranowska Franciszka z d. Magerska  †  
1278Baranowska Genowefa z d. Szleter    
1279Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
1280Baranowska Honorata z d. Szepietowska    
1281Baranowska Ilona z d. Ptach    
1282Baranowska Irena z d. Konopka * Świdry   
1283Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1284Baranowska Janina z d. Malinowska * Ławsk   
1285Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
1286Baranowska Janina z d. N    
1287Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
1288Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †przed 23-06-1932  
1289Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
1290Baranowska Julianna  †  
1291Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
1292Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
1293Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska  †po 28-10-1828  
1294Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz  †  
1295Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
1296Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
1297Baranowska Krystyna z d. Olszewska * Wąsosz   
1298Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1299Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1817 Ruś †po 19-02-1867  
1300Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
1301Baranowska Marianna *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1302Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †  
1303Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1304Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
1305Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
1306Baranowska Marianna z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1307Baranowska Marianna  †  
1308Baranowska Paulina z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
1309Baranowska Pelagia z d. Rogalska    
1310Baranowska Regina z d. Sadek  †po 16-11-1836  
1311Baranowska Rozalia z d. Rutkowska  †po 04-01-1904  
1312Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)  †po 08-02-1932  
1313Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
1314Baranowska Stanisława z d. Bazydło  †  
1315Baranowska Stanisława z d. Arciszewska  †  
1316Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
1317Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1318Baranowska Teresa z d. Arciszewska * Wąsosz   
1319Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †  
1320Baranowska Weronika  †  
1321Baranowska Zofia z d. Kluska  †przed 28-07-1826   
1322Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
1323Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
1324Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1325Baranowski Antoni  †  
1326Baranowski Bartłomiej  †po 12-11-1836  
1327Baranowski Bogdan *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
1328Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †  
1329Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1330Baranowski Czesław  †  
1331Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †   
1332Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
1333Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †  
1334Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1335Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
1336Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
1337Baranowski Franciszek  †po 16-11-1836  
1338Baranowski Grzegorz  †  
1339Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
1340Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1341Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
1342Baranowski Jakub *około 1805 †  
1343Baranowski Jakub  †przed 28-07-1826   
1344Baranowski Jan * Rajgród   
1345Baranowski Jan * Wąsosz   
1346Baranowski Jan * Wąsosz   
1347Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
1348Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
1349Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
1350Baranowski Jan    
1351Baranowski Jan  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1352Baranowski Jan  †przed 10-09-1894  
1353Baranowski Jan  †przed 04-01-1904  
1354Baranowski Józef * Żebrki   
1355Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
1356Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †  
1357Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
1358Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
1359Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
1360Baranowski Michał  †po 22-06-1909  
1361Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
1362Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
1363Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
1364Baranowski Paweł  †przed 28-10-1828  
1365Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1366Baranowski Piotr  †  
1367Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1368Baranowski Stanisław *1909 †  
1369Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
1370Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
1371Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
1372Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
1373Baranowski Stanisław  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1374Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1375Baranowski Stefan *około 1905 †  
1376Baranowski Stefan    
1377Baranowski Tadeusz * Szczuczyn   
1378Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
1379Baranowski Wincenty *1906 †  
1380Baranowski Wincenty *około 1786 †  
1381Baranowski Wincenty  †przed 08-02-1932  
1382Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
1383Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1384Baranowski Władysław *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
1385Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
1386Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
1387Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
1388Barańska Zofia z d. Świerczewska  †  
1389Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
1390Barański Wincenty  †  
1391Baraszkiewicz Andrzej *04-01-1962 †22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/  
1392Baraszkiewicz Barbara *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
1393Baraszkiewicz Bogdan *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
1394Baraszkiewicz Bolesław  †  
1395Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska * Koniecki   
1396Baraszkiewicz Janusz *23-09-1965 Wąsosz †01-04-2003 Guty /Wąsosz/  
1397Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska    
1398Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
1399Barczak Andrzej Józef * Jastrzębie-Zdrój    
1400Barczak Danuta z d. Zalewska * Szczuczyn    
1401Barczak Jan    
1402Barczak Regina z d. Antończyk    
1403Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
1404Barczewska Anna z d. Domańska  †26-02-1897 Jedwabne  
1405Barczewska Hanna z d. Kalicka *1962 Łomża †13-12-1989 Piątnica /Piątnica/   
1406Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka  †14-04-1900 Jedwabne  
1407Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)  †  
1408Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
1409Barczewski Grzegorz  †  
1410Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
1411Bardłowska Beata z d. Oszek    
1412Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz    
1413Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
1414Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
1415Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1416Bardłowski Bolesław * Żebry   
1417Bardłowski Czesław * Ławsk   
1418Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
1419Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
1420Bardłowski Lucjan * Żebry   
1421Bardłowski Stanisław *28-03-1935 Żebry †03-04-1935 Żebry /Wąsosz/  
1422Bardłowski Stanisław *około 05-1929 Żebry †22-08-1929 Żebry  
1423Bardzikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1424Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1425Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †  
1426Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
1427Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †  
1428Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
1429Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska  †przed 12-1883  
1430Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
1431Bardzikowska Salomea z d. Balcer  †przed 28-11-1876  
1432Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska  †  
1433Bardzikowski Jakub *około 1819 Chełchy †  
1434Bardzikowski Jerzy  †  
1435Bardzikowski Józef *około 1825 Chełchy †  
1436Bardzikowski Julian * Chełchy †  
1437Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
1438Bardzikowski Szymon *około 1849 Brzeźnio †  
1439Bardzikowski Tadeusz  †przed 28-11-1876  
1440Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
1441Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
1442Bardzikowski Wawrzyniec  †przed 06-07-1829  
1443Bardzińska z d. Wojsław * Kownatki   
1444Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
1445Bardzińska Gabriela  †  
1446Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
1447Bardzińska Józefa z d. Karwowska  †przed 27-02-1854  
1448Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1449Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska  †1853  
1450Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
1451Bardziński Mateusz  †przed 27-02-1854  
1452Bardziński Stanisław * Brzostowo   
1453Bardziński Stanisław *1881 Brzostowo †1881 Brzostowo /Burzyn/  
1454Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
1455Bargłowska A. z d. Mroczko    
1456Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
1457Bargłowska Agata z d. N  †  
1458Bargłowska Agnieszka z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1459Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
1460Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
1461Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
1462Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *około 1844 Okrasin †po 21-02-1905  
1463Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
1464Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
1465Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
1466Bargłowska Anna * Okrasin   
1467Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
1468Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
1469Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
1470Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
1471Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
1472Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
1473Bargłowska Anna z d. Malinowska  †po 22-11-1887  
1474Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
1475Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
1476Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
1477Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
1478Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
1479Bargłowska Eugenia z d. Roman * Radziłów   
1480Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
1481Bargłowska Ewa z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1482Bargłowska Halina z d. Korwek * Ławsk   
1483Bargłowska Halina *02-01-1940 Racibory †11-01-1940 Racibory /Radziłów/  
1484Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1485Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
1486Bargłowska Helena z d. Chadaj    
1487Bargłowska Helena z d. N    
1488Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska * Grabowo   
1489Bargłowska Jadwiga * Radziłów   
1490Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska * Radziłów   
1491Bargłowska Jadwiga z d. Chmielewska * Rydzewo Szlacheckie   
1492Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska * Żebry   
1493Bargłowska Janina * Radziłów   
1494Bargłowska Janina z d. Grzymkowska * Okrasin   
1495Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
1496Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
1497Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
1498Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
1499Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
1500Bargłowska Karolina z d. Lesoch  †po 29-07-1907  
1501Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
1502Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
1503Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa  †1855  
1504Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
1505Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
1506Bargłowska M. z d. Hanczyn    
1507Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1508Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter * Szlasy   
1509Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
1510Bargłowska Maria *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1511Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
1512Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
1513Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
1514Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1515Bargłowska Marianna *1877 Okrasin †1877 Okrasin /Radziłów/  
1516Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
1517Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
1518Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
1519Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
1520Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
1521Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
1522Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
1523Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
1524Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
1525Bargłowska Marianna z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
1526Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
1527Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
1528Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
1529Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
1530Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
1531Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
1532Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
1533Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
1534Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
1535Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
1536Bargłowska Stefania z d. Maciorowska  †  
1537Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1538Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1539Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
1540Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
1541Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
1542Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
1543Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
1544Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
1545Bargłowska Zofia z d. Ptak  †po 06-09-1941  
1546Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
1547Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
1548Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
1549Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
1550Bargłowski Adolf  †  
1551Bargłowski Aleksander * Radziłów   
1552Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
1553Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
1554Bargłowski Aleksander *1911 Racibory †  
1555Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
1556Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
1557Bargłowski Antoni * Ławsk   
1558Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
1559Bargłowski Antoni * Radziłów   
1560Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
1561Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
1562Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
1563Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1564Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
1565Bargłowski Bartłomiej  †  
1566Bargłowski Bronisław *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
1567Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
1568Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
1569Bargłowski Franciszek * Radziłów   
1570Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
1571Bargłowski Franciszek *1905 †  
1572Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
1573Bargłowski Franciszek *1881 Okrasin †1881 Okrasin /Radziłów/  
1574Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
1575Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
1576Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
1577Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
1578Bargłowski Franciszek  †przed 06-09-1941  
1579Bargłowski Franciszek  †przed 21-11-1841  
1580Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
1581Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
1582Bargłowski Jan * Radziłów   
1583Bargłowski Jan * Radziłów   
1584Bargłowski Jan * Radziłów   
1585Bargłowski Jan *1909 †  
1586Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
1587Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
1588Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
1589Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
1590Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
1591Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
1592Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
1593Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
1594Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
1595Bargłowski Jan  †po 22-11-1887  
1596Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
1597Bargłowski Józef * Żebry   
1598Bargłowski Józef * Radziłów   
1599Bargłowski Józef * Okrasin   
1600Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
1601Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
1602Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
1603Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
1604Bargłowski Józef  †przed 29-07-1907  
1605Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
1606Bargłowski Maciej  †przed 22-11-1824  
1607Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
1608Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1609Bargłowski Marcin *około 1832 Radziłów †po 24-11-1890  
1610Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
1611Bargłowski Michał  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1612Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
1613Bargłowski Mikołaj  †przed 27-02-1854  
1614Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
1615Bargłowski Piotr *1910 †  
1616Bargłowski Ryszard Stanisław *13-12-1938 Okrasin †20-01-1939 Okrasin /Radziłów/  
1617Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
1618Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
1619Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
1620Bargłowski Stanisław * Radziłów   
1621Bargłowski Stanisław *około 11-1922 †11-01-1923 Radziłów /Radziłów/  
1622Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
1623Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
1624Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
1625Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
1626Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
1627Bargłowski Sylwester *około 09-1939 Grozimy †12-03-1940 Grozimy /Wąsosz/  
1628Bargłowski Szymon  †  
1629Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
1630Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
1631Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
1632Bargłowski Władysław * Kubra   
1633Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
1634Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
1635Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
1636Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
1637Barłowska Karolina z d. Leś ?  †po 30-04-1893  
1638Barłowska Rozalia z d. Duchnowska  †przed 03-05-1896  
1639Barłowski Bartłomiej  †przed 03-05-1896  
1640Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
1641Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
1642Barszczewska Anna z d. Taradynko  †  
1643Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1644Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1645Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
1646Barszczewska Maria Danuta z d. Radomska * Sojczynek   
1647Barszczewska Marianna z d. Gleba  †przed 19-02-1935  
1648Barszczewski Antoni  †przed 19-02-1935  
1649Barszczewski Eugeniusz * Bondary   
1650Barszczewski Włodzimierz  †  
1651Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
1652Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
1653Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja  †  
1654Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
1655Bartkiewicz Kazimierz  †  
1656Bartkowska Agata z d. N  †po 03-03-1867  
1657Bartkowska Józefata z d. Duchnowska  †po 02-02-1933  
1658Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk  †  
1659Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †  
1660Bartkowski Franciszek  †  
1661Bartkowski Franciszek  †przed 03-03-1867  
1662Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
1663Bartkowski Stanisław  †przed 02-02-1933  
1664Bartlińska Dorota z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
1665Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
1666Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
1667Bartlińska Katarzyna z d. N  †po 29-01-1826  
1668Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
1669Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
1670Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
1671Bartlińska Marianna z d. Malinowska  †  
1672Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
1673Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
1674Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †  
1675Bartlińska Teresa z d. N  †16-08-1850  
1676Bartlińska Teresa z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
1677Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
1678Bartliński Hilary  †po 29-01-1826  
1679Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †  
1680Bartliński Jan  †przed 22-11-1857  
1681Bartliński Józef  †przed 16-09-1850  
1682Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
1683Bartliński Tomasz  †przed 25-11-1861  
1684Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
1685Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †  
1686Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
1687Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
1688Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
1689Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †   
1690Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
1691Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki par. Białaszewo †  
1692Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
1693Bartnicki Jan  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
1694Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †   
1695Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
1696Bartosiewicz Aleksander  †  
1697Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska  †  
1698Bartosiewicz Anna z d. Wilińska    
1699Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
1700Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska * Wąsosz   
1701Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
1702Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
1703Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
1704Bartosiewicz Jan    
1705Bartosiewicz Jan  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
1706Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
1707Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
1708Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
1709Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
1710Bartosiewicz Michał Grzegorz * Szczuczyn   
1711Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska  †  
1712Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
1713Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
1714Bartoszek Bronisław  †  
1715Bartoszek Cecylia z d. Polakowska * Wąsosz   
1716Bartoszek Grzegorz Jan * Głuchów   
1717Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik    
1718Bartoszewska Apolonia z d. Tyl  †  
1719Bartoszewski Franciszek  †przed 17-11-1821  
1720Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
1721Barwikowska Agnieszka z d. Świderska  †17-02-1869  
1722Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
1723Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
1724Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
1725Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
1726Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
1727Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
1728Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
1729Barwikowska Anna z d. N  †  
1730Barwikowska Antonina z d. Siedlecka * Wąsosz    
1731Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
1732Barwikowska Apolonia z d. N  †  
1733Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
1734Barwikowska Eleonora z d. Brzuchalska  †po 13-01-1902  
1735Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
1736Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
1737Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka  †przed 05-1902  
1738Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska  †przed 24-10-1837  
1739Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 19-11-1838  
1740Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
1741Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 21-10-1849  
1742Barwikowska Janina z d. Ołdakowska * Wąsosz   
1743Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
1744Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
1745Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
1746Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †  
1747Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska  †po 18-11-1907  
1748Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
1749Barwikowska Katarzyna z d. Wróblewska  †przed 22-11-1881  
1750Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †  
1751Barwikowska Kornela z d. Karczewska  †przed 10-1890  
1752Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
1753Barwikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †  
1754Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
1755Barwikowska Marianna *04-03-1932 Grędy †04-04-1932 Grędy  
1756Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1757Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
1758Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
1759Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1760Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
1761Barwikowska Marianna z d. Gutowska  †  
1762Barwikowska Marianna z d. Ostaszewska  †po 14-02-1876  
1763Barwikowska Marianna z d. N  †  
1764Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
1765Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †   
1766Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
1767Barwikowska Rozalia z d. Błocka  †przed 04-02-1851  
1768Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1815 Kownacin †po 12-11-1851  
1769Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
1770Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
1771Barwikowska Stanisława z d. N    
1772Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †od 09-02-1914 do 09-1924  
1773Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
1774Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
1775Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †przed 24-01-1969   
1776Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1777Barwikowski Aleksander  †  
1778Barwikowski Aleksander  †  
1779Barwikowski Bartłomiej * Godlewo †przed 17-07-1832  
1780Barwikowski Bolesław *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
1781Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
1782Barwikowski Eugeniusz *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
1783Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
1784Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
1785Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
1786Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
1787Barwikowski Jakub *około 1817 Chełchy †  
1788Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
1789Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
1790Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1791Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
1792Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1793Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †przed 23-01-1918  
1794Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
1795Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
1796Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1797Barwikowski Józef  †28-08-1903 Przeszkoda  
1798Barwikowski Józef  †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
1799Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
1800Barwikowski Maciej (Wojciech)  †przed 26-10-1862  
1801Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
1802Barwikowski Mateusz  †przed 19-11-1838  
1803Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
1804Barwikowski Piotr  †  
1805Barwikowski Roch *około 1790 †przed 04-02-1851  
1806Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
1807Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
1808Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
1809Barwikowski Szymon  †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
1810Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
1811Barwikowski Teofil  †po 18-11-1907  
1812Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
1813Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
1814Barwikowski Tomasz  †  
1815Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
1816Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
1817Barwikowski Walerian *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
1818Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †  
1819Barwikowski Wawrzyniec  †po 14-02-1876  
1820Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)  †przed 24-10-1837  
1821Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
1822Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
1823Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
1824Barwikowski Wojciech  †po 17-02-1903  
1825Barwikowski Wojciech  †  
1826Barwikowski Wojciech  †  
1827Baryła Andrzej  †  
1828Baryła Irena z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
1829Baryła Józef * Białaszewo   
1830Baryła Marianna z d. Kurzyna    
1831Baryła Stefan    
1832Baryła Władysława z d. Nieznańska  †  
1833Barzykowska Hieronima z d. Bagińska    
1834Barzykowska Magdalena z d. Mikucka  †  
1835Barzykowska Regina z d. Kuczyńska * Wojsławy    
1836Barzykowski Andrzej * Kuczyny    
1837Barzykowski Jan  †  
1838Barzykowski Maksymilian    
1839Bastek Jadwiga z d. Sobotka    
1840Bastek Krystyna z d. Kulesza     
1841Bastek NN     
1842Bastek NN     
1843Bastek Stanisław     
1844Bastian Irena z d. Puzdrowska    
1845Bastian Kazimierz    
1846Bastian Mariusz Witold * Kartuzy    
1847Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska * Szczuczyn    
1848Baszuk Janina z d. Banach * Bzury   
1849Baszuk Sławomir    
1850Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
1851Bauman Maciej  †po 20-11-1864  
1852Bauman Marianna z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
1853Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
1854Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
1855Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
1856Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
1857Bazydło Aleksander  †po 27-12-1942  
1858Bazydło Anna z d. Łomotowska * Przytuły   
1859Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
1860Bazydło Anna z d. Pytel    
1861Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †  
1862Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
1863Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
1864Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
1865Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz  †  
1866Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
1867Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †po 29-10-1916  
1868Bazydło Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
1869Bazydło Helena z d. Grzymkowska * Ławsk   
1870Bazydło Izydor    
1871Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
1872Bazydło Jan *około 1910 †  
1873Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1874Bazydło Jan *17-08-1863 Ławsk †08-04-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1875Bazydło Jerzy Piotr * Ławsk   
1876Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
1877Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
1878Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
1879Bazydło Józefa z d. Bańkowska    
1880Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
1881Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
1882Bazydło Kacper  †  
1883Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
1884Bazydło Karolina z d. Szutkowska  †przed 18-02-1930  
1885Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
1886Bazydło Maciej  †po 13-11-1864  
1887Bazydło Małgorzata z d. Parda  †po 13-11-1864  
1888Bazydło Maria z d. Kruszyńska * Ławsk   
1889Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
1890Bazydło Ruszard * Chrzanowo par. Ełk   
1891Bazydło Ryszard * Ławsk   
1892Bazydło Stanisław * Ławsk   
1893Bazydło Stanisław *02-01-1934 Ławsk †05-05-1934 Ławsk  
1894Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
1895Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska  †po 27-12-1942  
1896Bazydło Wiktor    
1897Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
1898Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
1899Bączkowska Czesława z d. Barcikowska  †  
1900Bączkowska Marianna z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
1901Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
1902Bączkowski Jan  †po 17-11-1874  
1903Bączkowski Józef  †  
1904Bądzio Anna z d. Dąbrowska  †po 14-02-1939  
1905Bądzio Janina *około 03-1928 †01-05-1928 Bzury  
1906Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
1907Bądzio Stanisław  †po 14-02-1939  
1908Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
1909Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
1910Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska  †  
1911Bąkowska Janina z d. Szumowska  † Podgórze /Łomża/  
1912Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
1913Bąkowski Franciszek  †  
1914Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
1915Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz  †po 16-11-1859  
1916Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
1917Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
1918Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
1919Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
1920Bebłowski Paweł  †przed 16-11-1859  
1921Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
1922Bednarczyk Anna z d. Kędzierska  †po 16-02-1942  
1923Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
1924Bednarczyk Franciszek  †po 10-11-1873  
1925Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska * Modzele   
1926Bednarczyk Jan *około 1851 Pieńczykowo †  
1927Bednarczyk Józef *około 12-1889 Brzeźnio †13-02-1890 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1928Bednarczyk Julianna z d. Dębowska  †po 22-10-1886  
1929Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †  
1930Bednarczyk Łucjan  †po 16-02-1942  
1931Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
1932Bednarczyk Paweł  †przed 22-10-1886  
1933Bednarczyk Rozalia z d. Gilewska (Sulewska?)  †przed 10-11-1873  
1934Bednarczyk Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †  
1935Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
1936Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
1937Bednarowicz Aleksander * Barany †  
1938Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska * Ławsk   
1939Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933   
1940Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
1941Bednarowicz Anna z d. Kalicka  †  
1942Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka    
1943Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/   
1944Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
1945Bednarowicz Antoni    
1946Bednarowicz Celina * Wąsosz    
1947Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/   
1948Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka * Szczuczyn   
1949Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
1950Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
1951Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
1952Bednarowicz Franciszek  †  
1953Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919   
1954Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
1955Bednarowicz Helena z d. Łukasiak * Ławsk   
1956Bednarowicz Henryk * Grajewo   
1957Bednarowicz Irena * Wąsosz   
1958Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska     
1959Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1960Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
1961Bednarowicz Jan * Wąsosz   
1962Bednarowicz Jan * Wąsosz    
1963Bednarowicz Jerzy * Szczuczyn   
1964Bednarowicz Joanna z d. Oskierko * Wąsosz   
1965Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
1966Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
1967Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
1968Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)  †przed 11-11-1815  
1969Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962   
1970Bednarowicz Kazimierz * Wąsosz   
1971Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska *około 12-1833 Wąsosz †15-05-1877   
1972Bednarowicz Lucyna *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
1973Bednarowicz Łucja z d. Branicka  †21-03-1876  
1974Bednarowicz Maciej *1754 †29-10-1827 Świdry  
1975Bednarowicz Marianna *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz   
1976Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
1977Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †przed 10-1924  
1978Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
1979Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
1980Bednarowicz Marianna z d. N  †  
1981Bednarowicz Marianna Bronisława *10-11-1867 Wąsosz †   
1982Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1983Bednarowicz Regina z d. Wiśniewska * Wąsosz   
1984Bednarowicz Regina z d. Rostkowska * Gnatowo   
1985Bednarowicz Sabina z d. Kurzyna    
1986Bednarowicz Sławomir Franciszek * Wąsosz   
1987Bednarowicz Stanisław * Wąsosz   
1988Bednarowicz Stanisław *05-1827 Świdry †07-08-1827 Świdry  
1989Bednarowicz Stanisław Franciszek *około 07-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
1990Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/   
1991Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1992Bednarowicz Tadeusz * Szczuczyn   
1993Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska * Ławsk   
1994Bednarowicz Waldemar * Wąsosz   
1995Bednarowicz Władysław *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
1996Bednarowicz Wojciech  †  
1997Bednarowicz Wojciech Feliks *około 1840 Wąsosz †od 29-01-1894 do 09-10-1912   
1998Bednarska Hieronima z d. Zielińska * Rakowo   
1999Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak) *około 1799 Guty †07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/  
2000Bednarska Katarzyna z d. N  †  
2001Bednarska Marcjanna z d. Rutkowska  †  
2002Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
2003Bednarski Edward    
2004Bednarski Michał *około 1798 Guty †  
2005Bednarski Michał  †przed 29-06-1829  
2006Bednarski Piotr  †  
2007Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
2008Bejgier Alicja z d. Wawrzyniuk * Grzybów    
2009Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
2010Bejgier Franciszek  †przed 13-10-1939  
2011Bejgier Henryk * Ławsk    
2012Bejgier Irena z d. Skrodzka * Grajewo    
2013Bejgier Kazimierz * Ławsk    
2014Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
2015Bejgier Stanisław * Ławsk   
2016Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/   
2017Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/   
2018Bejgier Teresa z d. Konopka * Ławsk   
2019Bejgier Wacław * Ławsk    
2020Bejgier Zofia z d. Bardłowska * Komosewo    
2021Beker Franciszek  †przed 27-04-1874  
2022Beker Konstancja z d. Waszkiewicz  †29-01-1874  
2023Beker Marianna z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
2024Beker Marianna z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
2025Beker Wincenty *około 1841 Kurejwa †  
2026Bekielewska Katarzyna z d. N    
2027Bekielewski Andrzej  †  
2028Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
2029Bekor Józef  †  
2030Bekurs Andrzej  †przed 10-05-1850  
2031Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
2032Bekurs Marianna  †po 10-05-1850  
2033Bełwanowska Marianna z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
2034Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2035Bełwanowski Józef *około 1843 Kownaty †  
2036Bełwanowski Kacper  †przed 27-11-1865  
2037Bender Adolf Antoni *około 1851 Sadowo †  
2038Bender Albertyna z d. Terej ?  †  
2039Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
2040Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
2041Bender Ewa z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
2042Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
2043Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
2044Bender Jan *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
2045Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
2046Bender Marta Marianna z d. Sulewska *29-07-1859 Sulewo Prusy †  
2047Bender Michał  †  
2048Bender Salomea z d. Biernacka  †przed 07-1885  
2049Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
2050Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
2051Bendyczuk Rozalia z d. Niedźwiedzka  †po 15-10-1894  
2052Bendyczuk Szymon  †po 15-10-1894  
2053Bendzel Franciszka z d. Balewska *około 1834 Słucz †  
2054Bendzel Katarzyna  †  
2055Bendzel Wojciech *około 1834 Doliwy †  
2056Bendzia Jan *około 1864 Niewiarowo †  
2057Bendzia Joanna z d. Malinowska  †  
2058Bendzia Ludwik  †  
2059Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
2060Benedyczek Katarzyna z d. Zaniaczka  †po 20-11-1867  
2061Benedyczek Mateusz  †przed 20-11-1867  
2062Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun *około 1845 Wierzboły †po 17-02-1908  
2063Benedyczek Szymon *około 1841 Sapieżyszki †po 17-02-1908  
2064Benko Jan  †przed 24-11-1831  
2065Benko Rozalia z d. Cymerman  †po 24-11-1831  
2066Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
2067Berć Anna z d. Gałązka *około 1849 Szczuczyn †  
2068Berć Apolinary Jakub *około 1843 Szczuczyn †przed 12-05-1908  
2069Berć Franciszek * Marki   
2070Berć Franciszek * Rajgród   
2071Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
2072Berć Genowefa z d. N  †przed 09-1934  
2073Berć Jan *około 1871 Szczuczyn †przed 16-10-1934  
2074Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
2075Berć Józef *około 08-12-1945 †18-12-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2076Berć Józef *18-09-1910 USA †   
2077Berć Józef  †przed 04-02-1902  
2078Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †   
2079Berć Julianna z d. Garder *około 1852 Szczuczyn †  
2080Berć Kazimiera z d. Piwko * Szczuczyn   
2081Berć Kazimiera z d. Wróblewska  †  
2082Berć Ludwik  †  
2083Berć Ludwika z d. Robaczyńska  †  
2084Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
2085Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
2086Berć Marianna z d. Gacka  †po 04-02-1902  
2087Berć Michał  †25-05-1846  
2088Berć Michał  †od 17-01-1842 do 09-05-1855  
2089Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †przed 11-04-1945  
2090Berć Stanisława z d. Gałązka * Milewo   
2091Berć Szczepan *około 1873 Szczuczyn †  
2092Berć Teofil Mateusz *około 1834 Szczuczyn †  
2093Berć Teofila z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
2094Berć Wacław  †  
2095Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
2096Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2097Berć Zuzanna z d. Szwarchop  †przed 01-11-1836  
2098Berent Maciej  †po 03-06-1816  
2099Berent Marianna z d. N  †po 03-06-1816  
2100Bergał Andrzej  †  
2101Bergał Marianna z d. Skarżyńska  †  
2102Berlińska Aleksandra z d. Gardocka *około 1863 †po 06-03-1905  
2103Berlińska Anastazja z d. Niecikowska *około 1856 Bartki †  
2104Berlińska Franciszka z d. Wiszowata *około 1871 Guty-Poddenki †  
2105Berlińska Katarzyna z d. Kwiatkowska  †po 23-01-1899  
2106Berlińska Marianna z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
2107Berlińska Marianna z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
2108Berlińska Petronela z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
2109Berliński Antoni  †przed 29-01-1894  
2110Berliński Apolinary *około 1857 †po 06-03-1905  
2111Berliński Jakub *około 1869 Świdry Podleśne †  
2112Berliński Konstanty *około 1862 Żebrki †  
2113Berliński Stanisław *około 1863 Kąty †  
2114Berliński Walenty  †przed 24-11-1885  
2115Berliński Wojciech  †przed 22-11-1881  
2116Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
2117Bernardczyk Konstanty  †  
2118Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
2119Bernardczyk Marianna z d. Barwikowska  †  
2120Bernatajtys Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
2121Bernatajtys Józef  †  
2122Bernatajtys Kamila z d. Narwicz  †  
2123Bernatajtys Zdzisław Józef * Wiżajny   
2124Bernatowicz Anna z d. Falińska    
2125Bernatowicz Czesław    
2126Bernecka Barbara z d. Sarnacka * Wąsosz   
2127Bernecka Leonora z d. Jasińska    
2128Bernecki Grzegorz    
2129Bernecki Jan * Dowiaciszki   
2130Bernecki Józef    
2131Bernhart Aleksander *około 1840 Wilanów †  
2132Bernhart Katarzyna z d. Konradt  †przed 18-05-1879  
2133Bernhart N z d. N  †przed 04-1879  
2134Bernhart Samuel  †przed 18-05-1879  
2135Bernhart Weronika z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
2136Berry Cynthia z d. Dybik    
2137Betcher Adam  †  
2138Betcher Marianna z d. Duchnowska  †  
2139Bezlak Adam  †po 24-01-1864  
2140Bezlak Rozalia z d. Kłodnicka  †po 24-01-1864  
2141Bębenek Jan  †przed 25-11-1866  
2142Bębenek Katarzyna z d. Kuklińska  †przed 25-11-1866  
2143Bęćkowska Katarzyna z d. Balewska  †  
2144Bęćkowska Marianna z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
2145Bęćkowski Mateusz  †przed 21-11-1859  
2146Bęćkowski Paweł  †  
2147Bęćkowski Wawrzyniec *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
2148Biała Karolina z d. Mianowska  †po 12-07-1887  
2149Biała Weronika z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
2150Białach Daniel  †po 29-01-1809  
2151Białach Julianna z d. Kwiatkowska (Kiełcz)  †po 29-01-1809  
2152Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska * Wysokie Mazowieckie   
2153Białasiewicz Celina z d. Grzymkowska * Ławsk   
2154Białasiewicz Henryk *08-02-1944 †20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2155Białasiewicz Jadwiga *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
2156Białasiewicz Mirosław * Wąsosz   
2157Białasiewicz Stanisław  †przed 03-03-1930  
2158Białasiewicz Tadeusz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
2159Białasiewicz Teofila z d. Chylińska  †po 03-03-1930  
2160Białasiewicz Wacław *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
2161Białasiewicz Wanda z d. Kozłowska * Wąsosz   
2162Białasiewicz Wincenty *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2163Białasiewicz Władysława *około 1943 Ławsk †15-01-1944 Ławsk  
2164Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk *01-01-1910 Ławsk †18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
2165Białobrzeska Agnieszka z d. Wiśniewska  †  
2166Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
2167Białobrzeska Cecylia z d. Święszkowska *około 1868 Borawskie †  
2168Białobrzeska Emilia z d. Bogdańska *około 1871 Wizna †  
2169Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska *około 1826 Bożejewo †  
2170Białobrzeska Franciszka *27-09-1853 Mroczki †  
2171Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska *24-08-1825 Mroczki †  
2172Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1801 Bożejewo †przed 31-01-1847  
2173Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska *około 1905 Bronaki-Pietrasze †  
2174Białobrzeska Julianna z d. Bogucka *1883 Glinki †  
2175Białobrzeska Julianna z d. Supińska *około 1872 Supy †po 26-02-1924  
2176Białobrzeska Julianna z d. Domalewska  †po 19-01-1885  
2177Białobrzeska Katarzyna z d. Laskowska *około 1796 Burzyn †  
2178Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
2179Białobrzeska Marianna z d. Żmijewska  †  
2180Białobrzeska Marianna z d. Wiśniewska  †  
2181Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska *około 1826 Kurpiki †od 04-03-1889 do 29-02-1892  
2182Białobrzeska Urszula z d. Rembiszewska  †przed 16-05-1842  
2183Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska *około 1902 Taraskowo †  
2184Białobrzeski Adam *około 1903 Bożejewo †  
2185Białobrzeski Andrzej  †po 19-01-1885  
2186Białobrzeski Antoni *około 1864 Bożejewo †  
2187Białobrzeski Antoni *około 1864 Mroczki †  
2188Białobrzeski Antoni *około 1826 Bożejewo †  
2189Białobrzeski Bolesław *około 1906 †  
2190Białobrzeski Ignacy *około 1817 Obiedzino †  
2191Białobrzeski Jan  †  
2192Białobrzeski Józef *około 1896 Bożejewo †  
2193Białobrzeski Józef *około 1788 Bożejewo †przed 31-01-1847  
2194Białobrzeski Karol *około 1826 Obiedzino †04-07-1872 Mroczki /Przytuły/  
2195Białobrzeski Kazimierz *około 1824 Bożejewo †od 07-10-1872 do 04-03-1889  
2196Białobrzeski Michał *około 1862 Nowe Bożejewo †przed 26-02-1924  
2197Białobrzeski Michał *około 1783 Bożejewo †  
2198Białobrzeski Rajmund  †  
2199Białobrzeski Stanisław *około 1882 Flesze †   
2200Białobrzeski Wincenty  †przed 16-05-1842  
2201Białobrzeski Wojciech *około 1866 Mroczki †  
2202Białosuknia Aleksandra z d. Staszewska  †  
2203Białosuknia Jan    
2204Białosuknia Katarzyna z d. Filipkowska  †  
2205Białosuknia Lucyna z d. Ciszewska    
2206Białosuknia Nikodem  †  
2207Białosuknia Władysław  †  
2208Białowąs Aleksander *około 1900 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
2209Białowąs Aniela z d. Dmochowska    
2210Białowąs Anna z d. Jeziewska *około 1874 Ławsk †po 29-10-1932  
2211Białowąs Antoni *05-01-1909 Ławsk †18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2212Białowąs Franciszek *około 1883 Ławsk †przed 29-10-1932  
2213Białowąs Franciszek *około 1819 Kolno †przed 24-10-1881  
2214Białowąs Hipolit *13-08-1912 Ławsk †24-02-1977 Ławsk  
2215Białowąs Ignacy *około 1861 Ławsk †przed 09-11-1908  
2216Białowąs Jadwiga z d. Kuczewska * Ławsk   
2217Białowąs Jadwiga z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
2218Białowąs Jan *około 1858 Ławsk †od 26-09-1910 do 16-09-1938  
2219Białowąs Katarzyna z d. Lemańska  †po 21-11-1852  
2220Białowąs Leon  †po 28-11-1945  
2221Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
2222Białowąs Mateusz  †przed 21-11-1852  
2223Białowąs N  †przed 04-1946  
2224Białowąs Ryszard * Skroda Wielka   
2225Białowąs Salomea z d. Bujak  †  
2226Białowąs Stanisław *19-12-1889 Ławsk †  
2227Białowąs Stanisław    
2228Białowąs Stanisława z d. Gajda *13-05-1895 Niedźwiadna †31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/  
2229Białowąs Stefania z d. Trzaska *27-11-1912 Ławsk †po 24-02-1977  
2230Białowąs Teofila z d. Orłowska *około 1858 Bęćkowo †16-09-1938 Ławsk  
2231Białowąs Wiktoria z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 09-11-1908  
2232Białowąs Zofia z d. Brzeźnio  †po 28-11-1945  
2233Biały Józef *około 1859 †  
2234Biały Maciej  †przed 12-07-1887  
2235Biedrzycka Agnieszka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
2236Biedrzycka Agnieszka z d. Dobrońska  †po 27-11-1827  
2237Biedrzycka Albina z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
2238Biedrzycka Anastazja z d. Szymanowska  †przed 19-02-1844  
2239Biedrzycka Aniela z d. Mocarska *około 1835 Nadbory †po 08-06-1886  
2240Biedrzycka Aniela z d. Górska *około 1818 Kieljany †po 29-05-1876  
2241Biedrzycka Aniela z d. Bagińska  †po 28-02-1848  
2242Biedrzycka Anna z d. Truszkowska * Sulewo Kownaty   
2243Biedrzycka Anna z d. Gryczewska *około 1904 †   
2244Biedrzycka Anna z d. Rogowska *około 1875 Klimaszewnica †  
2245Biedrzycka Anna z d. Łempicka *około 1868 Niebrzydy †   
2246Biedrzycka Anna z d. Mocarska *około 1838 Rutkowskie †  
2247Biedrzycka Anna z d. Szleszyńska *około 1796 Szyjki †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
2248Biedrzycka Anna z d. Mucharska  †  
2249Biedrzycka Anna z d. Kotowska  †przed 27-02-1843  
2250Biedrzycka Antonina z d. Bagińska *03-06-1870 Stawiane †  
2251Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska *około 1826 Kucze Wielkie †  
2252Biedrzycka Antonina  †1881 Nieławice /Wizna/  
2253Biedrzycka Barbara z d. Wiśniewska  †  
2254Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
2255Biedrzycka Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1868 Pawełki †12-06-1899  
2256Biedrzycka Bronisława z d. Cwalińska *około 1861 Wyrzyki †22-11-1891 Kubrzany  
2257Biedrzycka Czesława z d. Małachowska *17-01-1913 Wiszowate †  
2258Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska *około 1912 Janczewko †  
2259Biedrzycka Elżbieta z d. Kiełczewska  †od 27-11-1849 do 13-10-1863  
2260Biedrzycka Franciszka z d. Paszkowska *około 1873 Żebry †  
2261Biedrzycka Franciszka z d. Wysocka *około 1863 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 26-08-1913  
2262Biedrzycka Franciszka z d. Milewska *około 1845 Łoje Awissa †po 17-02-1895  
2263Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1842 †23-02-1887 Biodry  
2264Biedrzycka Franciszka z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
2265Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska *około 1823 Rutki †  
2266Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka *około 1811 Nadbory †od 18-11-1863 do 31-08-1874  
2267Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska *około 1810 Mieczki †po 21-11-1868  
2268Biedrzycka Franciszka (Aleksandra) z d. Wojsław  †  
2269Biedrzycka Gertruda z d. Zalewska * Zalesie    
2270Biedrzycka Helena z d. N *około 1797 Zabiele †25-02-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2271Biedrzycka Helena z d. Bagińska  †  
2272Biedrzycka Helena z d. Przestrzelska  †po 22-09-1828  
2273Biedrzycka Hieronima z d. Nienałtowska *20-10-1925 Małachowo †06-1953 Stare Guty gm. Grabowo /Grabowo/   
2274Biedrzycka Irena z d. Brzostowska * Zalesie   
2275Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska *około 1821 †15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/  
2276Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1885 Nadbory †  
2277Biedrzycka Józefa z d. Kozikowska *około 1873 Cedry †  
2278Biedrzycka Józefa z d. Sarnacka  †po 25-07-1904  
2279Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska *około 1881 Korytki †przed 24-11-1931  
2280Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska *około 1827 Przestrzele †przed 01-1859  
2281Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska *około 1862 Łoje Awissa †  
2282Biedrzycka Julianna z d. Gutowska *około 1801 †od 27-10-1846 do 05-09-1859  
2283Biedrzycka Julianna z d. Wądołowska  †przed 23-02-1903  
2284Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska *około 1900 Obrytki †  
2285Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
2286Biedrzycka Katarzyna z d. Grabowska  †  
2287Biedrzycka Katarzyna z d. Niebrzydowska  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
2288Biedrzycka Katarzyna z d. Karwowska  †przed 17-01-1841  
2289Biedrzycka Katarzyna z d. Włodkowska  †przed 12-1893  
2290Biedrzycka Kazimiera *12-02-1906 Guty-Poddenki †   
2291Biedrzycka Kazimiera *około 1886 †14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/  
2292Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska *około 1841 Przytuły †po 23-01-1907  
2293Biedrzycka Konstancja z d. Łojewska *około 1792 Łoje †po 16-02-1850  
2294Biedrzycka Łucja z d. Kołakowska  †przed 30-01-1894  
2295Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2296Biedrzycka Marcjanna z d. Przestrzelska  †po 03-07-1848  
2297Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
2298Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
2299Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †  
2300Biedrzycka Marianna z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
2301Biedrzycka Marianna z d. Burzyńska *około 1863 †  
2302Biedrzycka Marianna z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †  
2303Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
2304Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
2305Biedrzycka Marianna z d. Sokalska *około 1831 Kucze Wielkie †  
2306Biedrzycka Marianna z d. Bagińska *około 1829 Przyborowo †po 01-03-1886  
2307Biedrzycka Marianna z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
2308Biedrzycka Marianna z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
2309Biedrzycka Marianna z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
2310Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2311Biedrzycka Marianna z d. Kurkowska  †20-12-1862  
2312Biedrzycka Marianna z d. Brzostowska  †przed 27-11-1843  
2313Biedrzycka Marianna z d. Mrówka  †przed 1857  
2314Biedrzycka Marianna z d. Mroczkowska  †przed 18-02-1862  
2315Biedrzycka Marianna z d. Kowalewska  †przed 20-11-1848  
2316Biedrzycka Marianna z d. Pieniążek  †przed 16-01-1831  
2317Biedrzycka Marianna z d. Mocarska  †  
2318Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska  †przed 19-10-1896  
2319Biedrzycka Marianna z d. Rostkowska  †  
2320Biedrzycka Marianna z d. Karwowska  †po 23-11-1816  
2321Biedrzycka N z d. N  †  
2322Biedrzycka N z d. N  †  
2323Biedrzycka Paulina z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
2324Biedrzycka Paulina z d. Świderska *około 1841 Chełchy †  
2325Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz *około 1893 Mocarze †  
2326Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska *około 1842 Nieławice †  
2327Biedrzycka Rozalia z d. Supińska *około 1834 †przed 06-11-1900  
2328Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 11-02-1867  
2329Biedrzycka Rozalia z d. Mroczkowska  †przed 23-11-1869  
2330Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 02-02-1847  
2331Biedrzycka Scholastyka z d. Szymanowicz *około 1788 Brzostowo †  
2332Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka *około 1902 Stryjaki †  
2333Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga *około 1876 Rutkowskie †  
2334Biedrzycka Stanisława z d. Makowska *około 1866 Makowskie †  
2335Biedrzycka Stanisława z d. Wasiulewska *około 1852 Mocarze †  
2336Biedrzycka Teofila z d. Kołakowska *około 1865 Nieławice †po 22-02-1909  
2337Biedrzycka Teofila z d. Borawska *około 1863 Supy †  
2338Biedrzycka Teofila z d. Kossakowska *1857 Nieławice †przed 10-1892  
2339Biedrzycka Teofila z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
2340Biedrzycka Teresa z d. Gutowska  †od 17-11-1845 do 18-10-1854  
2341Biedrzycka Urszula z d. Kamińska  †przed 07-02-1827  
2342Biedrzycka Wiktoria z d. Polkowska *około 1882 †  
2343Biedrzycka Wiktoria z d. Wądołowska  †  
2344Biedrzycka Zofia z d. Świderska * Piaski   
2345Biedrzycka Zofia *09-1920 Jedwabne †11-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
2346Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
2347Biedrzycka Zofia z d. Podowska  †  
2348Biedrzycki Adam *około 1856 Bagińskie †  
2349Biedrzycki Adam  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
2350Biedrzycki Adolf *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
2351Biedrzycki Adolf *około 1859 Guty Podleśne †   
2352Biedrzycki Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
2353Biedrzycki Aleksander *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
2354Biedrzycki Aleksander  †  
2355Biedrzycki Aleksander  †  
2356Biedrzycki Antoni *około 1905 †   
2357Biedrzycki Antoni *03-01-1895 Guty-Poddenki †   
2358Biedrzycki Antoni *około 1862 Burzyn †po 26-08-1913  
2359Biedrzycki Antoni *około 1822 Biodry †przed 09-11-1885  
2360Biedrzycki Antoni  †18-09-1889 Biodry  
2361Biedrzycki Antoni  †po 13-10-1863  
2362Biedrzycki Antoni  †04-07-1849  
2363Biedrzycki Antoni  †  
2364Biedrzycki Antoni  †przed 22-09-1828  
2365Biedrzycki Antoni Jan *około 1869 Żebry †  
2366Biedrzycki Antoni Wojciech *15-07-1899 Guty-Poddenki †   
2367Biedrzycki Bolesław *około 1888 Nieławice †  
2368Biedrzycki Bolesław *1884 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
2369Biedrzycki Bonawentura *około 1856 Nadbory †  
2370Biedrzycki Bronisław *około 1889 †  
2371Biedrzycki Damazy *1888 Nieławice †1889 Nieławice /Wizna/  
2372Biedrzycki Damazy *około 1854 Nadbory †  
2373Biedrzycki Daniel *około 1794 Kowalewo †08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2374Biedrzycki Dominik *około 1797 †przed 16-01-1854  
2375Biedrzycki Eugeniusz * Bronaki-Olki   
2376Biedrzycki Eugeniusz *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
2377Biedrzycki Felicjan *około 1835 Wypychy †20-02-1915 Rutkowskie  
2378Biedrzycki Felicjan  †  
2379Biedrzycki Felicjan Jakub *około 1824 Nadbory †przed 26-01-1892  
2380Biedrzycki Feliks  †przed 12-11-1894  
2381Biedrzycki Franciszek *16-02-1917 Bagińskie †  
2382Biedrzycki Franciszek *około 1901 Kubrzany †1977  
2383Biedrzycki Franciszek *około 1893 Stryjaki †  
2384Biedrzycki Franciszek *około 1890 Pluty †  
2385Biedrzycki Franciszek *około 1877 Koniecki par. Wizna †  
2386Biedrzycki Franciszek *około 1871 Łoje Awissa †  
2387Biedrzycki Franciszek *około 1858 Kubrzany †po 25-01-1927  
2388Biedrzycki Franciszek *około 1858 Nadbory †  
2389Biedrzycki Franciszek *około 1832 Bronaki-Pietrasze †po 07-06-1881  
2390Biedrzycki Franciszek *około 1827 Stryjaki †  
2391Biedrzycki Franciszek *około 1815 †15-11-1864 Nadbory  
2392Biedrzycki Franciszek  †od 18-02-1862 do 05-02-1877  
2393Biedrzycki Franciszek  †przed 23-11-1869  
2394Biedrzycki Franciszek  †  
2395Biedrzycki Gracjan *około 1813 Biodry †  
2396Biedrzycki Jakub *około 1820 Biodry †28-03-1845  
2397Biedrzycki Jakub *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
2398Biedrzycki Jakub  †  
2399Biedrzycki Jan *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
2400Biedrzycki Jan *około 1848 Biodry †  
2401Biedrzycki Jan *około 1831 Guty Stare †po 10-01-1881  
2402Biedrzycki Jan *około 1786 Biodry †  
2403Biedrzycki Jan  †po 19-02-1844  
2404Biedrzycki Jan  †po 19-01-1848  
2405Biedrzycki Jan  †po 23-02-1903  
2406Biedrzycki Jan  †przed 20-11-1848  
2407Biedrzycki Jan  †  
2408Biedrzycki Józef * Łoje Awissa    
2409Biedrzycki Józef *około 1897 Orlikowo †  
2410Biedrzycki Józef *około 1883 Łoje Awissa †  
2411Biedrzycki Józef *około 1871 Rutkowskie †15-05-1908 Exeter, PA  
2412Biedrzycki Józef *około 1871 Bronaki-Pietrasze †16-01-1913 Bronaki-Pietrasze  
2413Biedrzycki Józef *około 1862 Bronaki-Pietrasze †po 22-02-1909  
2414Biedrzycki Józef *około 1850 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
2415Biedrzycki Józef  †  
2416Biedrzycki Karol *około 1824 Stryjaki †po 06-11-1900  
2417Biedrzycki Karol  †09-07-1905 Czerwonki  
2418Biedrzycki Kazimierz *około 1866 Gałązki †  
2419Biedrzycki Kazimierz *około 1853 †  
2420Biedrzycki Kazimierz *około 1835 Mieczki †po 27-02-1905  
2421Biedrzycki Ludwik *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
2422Biedrzycki Ludwik *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2423Biedrzycki Maciej *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
2424Biedrzycki Maciej  †przed 16-01-1831  
2425Biedrzycki Maciej  †przed 27-02-1843  
2426Biedrzycki Marian *15-07-1927 Stryjaki †16-07-1927 Stryjaki /Jedwabne/  
2427Biedrzycki Marian     
2428Biedrzycki Mateusz  †po 30-01-1894  
2429Biedrzycki Michał  †po 03-07-1848  
2430Biedrzycki Mikołaj  †po 18-10-1854  
2431Biedrzycki N  †przed 05-1936  
2432Biedrzycki N  †przed 10-1825  
2433Biedrzycki Piotr  †21-03-1862  
2434Biedrzycki Piotr  †od 26-11-1850 do 11-02-1867  
2435Biedrzycki Piotr  †przed 23-11-1816  
2436Biedrzycki Rajmund *około 1823 Wyrzyki †  
2437Biedrzycki Stanisław * Guty-Poddenki   
2438Biedrzycki Stanisław *około 1889 Burzyn †  
2439Biedrzycki Stanisław *około 1881 †21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/  
2440Biedrzycki Stanisław *około 1864 Stryjaki †  
2441Biedrzycki Stanisław *około 1864 Żebry †  
2442Biedrzycki Stanisław *około 1851 †  
2443Biedrzycki Stanisław *około 1844 Nadbory †  
2444Biedrzycki Stanisław *około 1815 Biodry †  
2445Biedrzycki Stanisław *około 1785 Biodry †przed 16-02-1850  
2446Biedrzycki Stanisław  †przed 17-01-1841  
2447Biedrzycki Tadeusz * Bagińskie   
2448Biedrzycki Tadeusz  †przed 28-02-1848  
2449Biedrzycki Tadeusz  †przed 07-02-1827  
2450Biedrzycki Tomasz *około 1829 Biodry †przed 08-06-1886  
2451Biedrzycki Tomasz  †  
2452Biedrzycki Tomasz  †po 02-02-1847  
2453Biedrzycki Walenty *około 1841 †przed 19-10-1896  
2454Biedrzycki Walenty *około 1837 Nadbory †po 17-02-1895  
2455Biedrzycki Walerian *około 1829 Guty-Poddenki †przed 01-03-1886  
2456Biedrzycki Wawrzyniec *około 1830 Jedwabne †  
2457Biedrzycki Wawrzyniec *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 29-05-1876  
2458Biedrzycki Wiktor *około 1836 Biodry †  
2459Biedrzycki Władysław *około 1869 Rutkowskie †  
2460Biedrzycki Wojciech *około 1767 †po 27-11-1827  
2461Bielawska Aleksandra z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †   
2462Bielawska Aleksandra z d. Szlejter *około 1874 Szlasy †  
2463Bielawska Aniela z d. Bluszewicz  †  
2464Bielawska Antonina z d. Blusiewicz  †po 07-05-1859  
2465Bielawska Bronisława z d. Waniewska *1916 †  
2466Bielawska Bronisława z d. Kobryńska *około 1907 †  
2467Bielawska Elżbieta z d. Dąbrowska  †  
2468Bielawska Eugenia z d. Łepkowska * Kubra   
2469Bielawska Ewa z d. Kawecka  †  
2470Bielawska Jadwiga z d. Baranowska *około 1908 †  
2471Bielawska Janina z d. Cendrowska *1912 †  
2472Bielawska Józefa z d. Cwalińska *około 1871 Cwaliny †15-02-1944 Przytuły-Kolonie  
2473Bielawska Karolina z d. Gardocka *około 1868 Trzaski †  
2474Bielawska Katarzyna z d. Gołębiewska *około 1867 †  
2475Bielawska Katarzyna z d. Konopka *około 1814 †po 27-11-1888  
2476Bielawska Katarzyna z d. Wróblewska  †  
2477Bielawska Katarzyna z d. N  †01-02-1845  
2478Bielawska Katarzyna z d. Gosiewska  †przed 05-02-1872  
2479Bielawska Klementyna *1890 Przytuły †  
2480Bielawska Krystyna z d. Mioduszewska  †przed 09-11-1828  
2481Bielawska Ludwika z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
2482Bielawska Marianna z d. Zalewska *1869 Ruda †26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/  
2483Bielawska Marianna z d. Ostrowska  †  
2484Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska *około 1824 Mocarze †  
2485Bielawska Matylda z d. Barańska *około 1915 †  
2486Bielawska Rozalia z d. Ostrowska *około 1849 Kubra †21-12-1887  
2487Bielawska Rozalia z d. Konopka  †przed 06-1905  
2488Bielawska Władysława *1893 Przytuły †  
2489Bielawska Zofia z d. Karwowska *30-05-1893 Kubra †12-01-1943 Kubra /Przytuły/  
2490Bielawska Zofia z d. Zajczewska *około 1806 Klimaszewnica †od 04-11-1855 do 25-10-1857  
2491Bielawska Zofia z d. Ciszewska *około 1793 †po 23-02-1857  
2492Bielawski Adam *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
2493Bielawski Andrzej *około 1846 Przytuły †po 07-02-1893  
2494Bielawski Andrzej  †  
2495Bielawski Andrzej  †po 05-02-1872  
2496Bielawski Andrzej  †przed 09-11-1828  
2497Bielawski Antoni *około 1913 †  
2498Bielawski Antoni *28-07-1893 Kubra †  
2499Bielawski Antoni  †przed 02-02-1814  
2500Bielawski Bolesław *około 1868 Przytuły †przed 26-03-1950  
2501Bielawski Bonifacy  †  
2502Bielawski Franciszek *około 1872 Grajewo †   
2503Bielawski Franciszek *około 1867 Przytuły †  
2504Bielawski Franciszek *około 1818 †przed 13-10-1857  
2505Bielawski Ignacy *około 1775 †  
2506Bielawski Jan * Kubra   
2507Bielawski Jan *1910 †  
2508Bielawski Jan *około 1836 Przytuły †  
2509Bielawski Jan *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
2510Bielawski Józef *około 1904 †  
2511Bielawski Kacper  †  
2512Bielawski Ludwik  †  
2513Bielawski Paweł *około 25-01-1848 Przytuły †01-02-1848 Przytuły /Przytuły/  
2514Bielawski Piotr *około 1819 Przytuły †  
2515Bielawski Rajmund *około 1901 †  
2516Bielawski Rajmund *około 1863 Przytuły †  
2517Bielawski Tadeusz  †  
2518Bielawski Tomasz *około 1834 Przytuły †po 27-11-1888  
2519Bielawski Władysław *około 1887 †po 12-01-1943  
2520Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2521Bielecka Franciszka z d. Siedlecka *03-10-1817 Obrytki †po 25-10-1886  
2522Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1824 Sambory †  
2523Bielecka Katarzyna z d. Miklas *około 1829 Wąsosz †21-04-1854 Świdry /Wąsosz/  
2524Bielecka Katarzyna z d. Archacka *około 1822 Gackie †  
2525Bielecka Magdalena z d. Supińska  †  
2526Bielecka Marianna z d. N  †przed 04-02-1828  
2527Bielecka Rozalia  †przed 13-06-1854  
2528Bielecka Rozalia z d. N  †  
2529Bielecka Rozalia z d. Zyskowska  †  
2530Bielecki Adam  †  
2531Bielecki Andrzej *około 1817 †po 25-10-1886  
2532Bielecki Antoni *około 1860 Bęćkowo †przed 12-1904  
2533Bielecki Józef *około 1931 Bęćkowo †01-03-1945 Bęćkowo  
2534Bielecki Józef *około 1901 Bęćkowo †po 08-01-1948  
2535Bielecki Józef *około 1820 Jedwabne †  
2536Bielecki Kazimierz *około 1814 Brzeźnio †  
2537Bielecki Kazimierz  †  
2538Bielecki Michał  †  
2539Bielecki Wawrzyniec  †przed 25-11-1819  
2540Bielenica Adolf  †   
2541Bielenica Anna z d. NN    
2542Bielenica Antoni * Olecko   
2543Bielenica Czesław * Sopockinie    
2544Bielenica Czesława z d. Śliżewska * Mońkowce    
2545Bielenica Dariusz * Ełk   
2546Bielenica Dorota z d. NN    
2547Bielenica Edward *1925 †29-06-1987 /Grabnik/   
2548Bielenica Jacek * Ełk   
2549Bielenica Jan * Woszczele    
2550Bielenica Janina z d. Łempicka * Koty    
2551Bielenica Józef *1931 Kodziowce †1985 Grodno  
2552Bielenica Józefa  †   
2553Bielenica Krzysztof * Olecko   
2554Bielenica Łukasz * Olecko   
2555Bielenica Małgorzata Anna * Ełk    
2556Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska * Gdańsk    
2557Bielenica Mateusz * Ełk    
2558Bielenica Natalia z d. Andryszczyk    
2559Bielenica Renata    
2560Bielenica Stanisław * Grodno   
2561Bielenica Wanda z d. Łojewska * Grabnik   
2562Bielicka Bronisława z d. Sokalska *około 1863 Kucze Małe †  
2563Bielicka Bronisława z d. Sokalska  †16-09-1883 Kucze  
2564Bielicka Franciszka z d. Cwalina  †przed 21-11-1881  
2565Bielicka Julianna z d. Mogielnicka *około 1847 Brzostowo †22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/  
2566Bielicka Regina z d. Łaguna * Stawiane    
2567Bielicka Teofila z d. Wyszyńska  †  
2568Bielicka Władysława z d. Karwowska *około 1906 Brzostowo †  
2569Bielicki Aleksander *około 1909 Brzostowo †  
2570Bielicki Jan *01-02-1917 Wiszowate †   
2571Bielicki Teofil  †po 21-11-1881  
2572Bielicki Władysław *około 1855 †po 22-09-1904  
2573Bielicki Władysław *około 1853 Kołaki Strumienie †  
2574Bielicki Władysław  †  
2575Bielska Aleksandra z d. Zaniewska  †  
2576Bielska Anastazja z d. Chałustowska *około 1880 Mścichy †01-03-1901  
2577Bielska Anastazja z d. Renkiewicz * Mścichy †po 11-11-1901  
2578Bielska Aniela *1862 Mścichy †1870 Mścichy /Radziłów/  
2579Bielska Anna *20-07-1906 Mścichy †  
2580Bielska Anna z d. Maciora *około 1864 Ciemnoszyje †  
2581Bielska Anna *1862 Mścichy †1880 Mścichy /Radziłów/  
2582Bielska Apolonia z d. Rynkiewicz *około 1865 Mścichy †  
2583Bielska Bronisława z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
2584Bielska Emilia z d. Nieradko *około 1854 Okrasin †  
2585Bielska Ewa z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †przed 07-03-1940  
2586Bielska Ewa z d. Jankowska *około 1869 Mścichy †po 20-05-1929  
2587Bielska Ewa z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
2588Bielska Franciszka z d. Ziemkiewicz *około 1868 Sośnia †  
2589Bielska Franciszka z d. Janowska *około 1860 Mocarze †przed 26-02-1924  
2590Bielska Franciszka z d. Sielawa  †przed 06-11-1889  
2591Bielska Katarzyna z d. Chmielewska  †po 22-01-1881  
2592Bielska Konstancja z d. Chmielewska  †po 03-02-1885  
2593Bielska Marianna z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
2594Bielska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Brzozowska *około 1831 Mścichy †08-10-1881 Mścichy /Radziłów/  
2595Bielska Rozalia z d. Święszkowska *około 1816 †24-09-1854 Radziłów /Radziłów/  
2596Bielska Urszula z d. Koniak ?  †  
2597Bielska Weronika z d. Kadyszewska  †po 03-02-1896  
2598Bielska Zofia z d. Gwiazdowska  †po 10-02-1861  
2599Bielska Zofia z d. Kiełczewska  †przed 01-1904  
2600Bielski Andrzej *1850 Mścichy †1853 Mścichy /Radziłów/  
2601Bielski Antoni *około 1865 Mścichy †  
2602Bielski Antoni *około 1858 Mścichy †  
2603Bielski Franciszek *około 1867 Okrasin †  
2604Bielski Franciszek *około 1849 Mścichy †  
2605Bielski Jakub *1871 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
2606Bielski Jan *11-02-1902 Mścichy †  
2607Bielski Jan *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
2608Bielski Jan *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
2609Bielski Jan *około 1816 Słucz †  
2610Bielski Jan  †po 03-02-1896  
2611Bielski Józef *około 1897 Mścichy †  
2612Bielski Józef *około 1837 Mścichy †po 11-11-1901  
2613Bielski Kazimierz  †  
2614Bielski Konstanty  †20-03-1926  
2615Bielski Ludwik *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
2616Bielski Maciej  †przed 10-02-1861  
2617Bielski Marcin  †18-06-1911  
2618Bielski Mateusz *20-09-1869 Okrasin †07-03-1940 Okrasin /Radziłów/  
2619Bielski Mateusz *1864 Mścichy †1864 Mścichy /Radziłów/  
2620Bielski Mateusz  †po 03-02-1885  
2621Bielski Mikołaj *około 1858 Mścichy †  
2622Bielski N  †przed 1900  
2623Bielski Piotr *około 1853 Mścichy †08-05-1881 Mścichy /Radziłów/  
2624Bielski Stanisław *28-04-1910 Mścichy †  
2625Bielski Stanisław *1860 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
2626Bielski Wincenty *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
2627Bielski Wojciech  †po 22-01-1881  
2628Bielski Wojciech  †po 06-11-1889  
2629Bieniewska Anna z d. Malinowska  †  
2630Bieniewska Jadwiga z d. Chełmińska * Niećkowo   
2631Bieniewski Jan * Nowa Wieś par. Trzcianne   
2632Bieniewski Teofil  †  
2633Bieńko Marianna  †  
2634Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
2635Bieńkowska Aleksandra z d. Kretuńska  †02-06-1927  
2636Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska *około 1897 †  
2637Bieńkowska Aniela z d. Gacka  †  
2638Bieńkowska Anna z d. Żebrowska *około 1879 Borawskie †  
2639Bieńkowska Anna z d. Leszczewska *około 1870 Radziłów †po 05-02-1923  
2640Bieńkowska Anna z d. Kalankiewicz  †  
2641Bieńkowska Anna z d. Matysiewicz  †przed 09-11-1846  
2642Bieńkowska Antonina z d. Zaniewska  †od 07-03-1848 do 09-02-1857  
2643Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska *około 1835 Okrasin †po 05-01-1901  
2644Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska *około 1833 Okrasin †przed 05-1869  
2645Bieńkowska Bronisława z d. Bystrzyk  †  
2646Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska *około 1887 Okrasin †po 24-11-1931  
2647Bieńkowska Dominika z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
2648Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska * Radziłów   
2649Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz *około 1840 Radziłów †po 01-03-1897  
2650Bieńkowska Emilia z d. Piszczatowska  †  
2651Bieńkowska Ewa z d. Sokołowska  †przed 12-10-1858  
2652Bieńkowska Franciszka z d. Kadyszewska  †po 26-02-1865  
2653Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
2654Bieńkowska Halina z d. Goślicka     
2655Bieńkowska Helena z d. Konopka *około 1903 Kamianki †  
2656Bieńkowska Helena z d. Leszczewska  †  
2657Bieńkowska Henryka z d. Skierska * Skarwosieki    
2658Bieńkowska Henryka z d. Bagińska     
2659Bieńkowska Jadwiga z d. Rydzewska * Milewo   
2660Bieńkowska Joanna z d. Janczewska *około 1901 †  
2661Bieńkowska Józefa z d. Chałustowska *około 1862 Mścichy †  
2662Bieńkowska Julianna z d. Zyskowska *1855 Kapice †po 21-06-1904  
2663Bieńkowska Justyna * Płock    
2664Bieńkowska Karolina z d. Żukowska *około 1865 Racibory †  
2665Bieńkowska Katarzyna z d. Łepkowska  †przed 17-02-1879  
2666Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska *1908 †  
2667Bieńkowska Klementyna z d. Arbsjajtys *około 1866 Doliwy †po 12-02-1934  
2668Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
2669Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
2670Bieńkowska Marianna z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
2671Bieńkowska Marianna *około 1907 Okrasin †  
2672Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
2673Bieńkowska Marianna z d. Włodkowska *12-12-1874 Mieczki †po 31-08-1926  
2674Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska *około 1827 Mścichy †po 27-01-1891  
2675Bieńkowska Marianna z d. Pałaszewicz  †po 13-02-1899  
2676Bieńkowska Marianna z d. Chrostowska  †po 30-01-1882  
2677Bieńkowska Paulina z d. Kraińska *około 1898 Okrasin †  
2678Bieńkowska Paulina z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
2679Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
2680Bieńkowska Paulina z d. Karwowska  †  
2681Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska *około 1839 Białaszewo †przed 30-01-1888  
2682Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
2683Bieńkowska Petronela  †  
2684Bieńkowska Regina * Okrasin   
2685Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †od 07-02-1887 do 20-01-1891  
2686Bieńkowska Teofila z d. Bielska *około 1855 Mścichy †po 12-02-1900  
2687Bieńkowska Teofila z d. Komosińska *około 12-1849 Romany †09-11-1875 Romany /Romany/  
2688Bieńkowska Teresa z d. Walewska *około 1871 Radziłów †po 19-11-1928  
2689Bieńkowska Teresa z d. Sosnowska *około 1861 Radziłów †po 09-02-1904  
2690Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska *około 1849 Radziłów †po 11-07-1904  
2691Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
2692Bieńkowska Władysława z d. Mikucka *około 1905 †  
2693Bieńkowska Zuzanna z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †przed 05-07-1927  
2694Bieńkowski Adam *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
2695Bieńkowski Adam *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
2696Bieńkowski Adam  †przed 13-02-1899  
2697Bieńkowski Adolf  †07-01-1894 Romany  
2698Bieńkowski Aleksander * Romany    
2699Bieńkowski Aleksander *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
2700Bieńkowski Aleksander *około 1908 Okrasin †  
2701Bieńkowski Aleksander *1900 Romany †1966 Romany  
2702Bieńkowski Aleksander *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
2703Bieńkowski Andrzej *około 09-1842 Okrasin †przed 16-02-1897  
2704Bieńkowski Andrzej  †po 26-02-1865  
2705Bieńkowski Antoni *około 1812 Okrasin †02-02-1847  
2706Bieńkowski Antoni  †  
2707Bieńkowski Antoni  †  
2708Bieńkowski Bolesław *1918 Radziłów †  
2709Bieńkowski Bolesław *około 1897 Okrasin †  
2710Bieńkowski Bolesław *około 1877 Okrasin †  
2711Bieńkowski Eugeniusz *około 1910 Dębówka †  
2712Bieńkowski Feliks *około 1827 Okrasin †od 10-11-1896 do 24-04-1900  
2713Bieńkowski Franciszek *około 1899 †  
2714Bieńkowski Franciszek *około 1870 Okrasin †po 05-07-1927  
2715Bieńkowski Franciszek *około 1858 Okrasin †po 09-02-1904  
2716Bieńkowski Franciszek *około 1824 Okrasin †przed 27-01-1891  
2717Bieńkowski Franciszek  †po 30-01-1882  
2718Bieńkowski Jakub *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
2719Bieńkowski Jan * Mścichy   
2720Bieńkowski Jan *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
2721Bieńkowski Jan *1911 †  
2722Bieńkowski Jan *około 1898 Okrasin †  
2723Bieńkowski Jan *około 1897 †  
2724Bieńkowski Jan *około 1868 Radziłów †  
2725Bieńkowski Jan *około 1837 Okrasin †po 07-02-1888  
2726Bieńkowski Jan *około 1825 Okrasin †po 11-07-1904  
2727Bieńkowski Jan  †  
2728Bieńkowski Jan  †  
2729Bieńkowski Józef *około 1902 Radziłów †  
2730Bieńkowski Józef *około 1901 Okrasin †  
2731Bieńkowski Józef *około 1869 Radziłów †przed 08-02-1926  
2732Bieńkowski Józef *około 1866 Okrasin †przed 19-11-1928  
2733Bieńkowski Józef  †po 17-10-1858  
2734Bieńkowski Kacper  †  
2735Bieńkowski Karol  †przed 12-10-1858  
2736Bieńkowski Ludwik *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
2737Bieńkowski Marcel *około 1896 Okrasin †  
2738Bieńkowski Mateusz *około 1879 Okrasin †przed 24-11-1931  
2739Bieńkowski Michał *około 1905 Dębówka †  
2740Bieńkowski Michał *około 1864 Okrasin †  
2741Bieńkowski Michał  †  
2742Bieńkowski Michał  †po 18-11-1872  
2743Bieńkowski Mieczysław *1916 Romany †  
2744Bieńkowski Piotr *1910 Romany † USA  
2745Bieńkowski Piotr *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
2746Bieńkowski Piotr *około 1866 Mścichy †  
2747Bieńkowski Romuald *13-01-1932 Romany †08-2012 Płock   
2748Bieńkowski Stanisław *01-05-1940 Romany †2006 Romany /Romany/   
2749Bieńkowski Stanisław * Radziłów   
2750Bieńkowski Stanisław *13-05-1897 Romany † USA  
2751Bieńkowski Stanisław *około 1883 †  
2752Bieńkowski Stanisław  †  
2753Bieńkowski Stefan *około 1852 Święcienin †  
2754Bieńkowski Tomasz *około 1861 Radziłów †  
2755Bieńkowski Władysław * Białowieża   
2756Bieńkowski Władysław *około 1865 Białaszewo †przed 05-02-1923  
2757Bieńkowski Władysław *1845 Okrasin †1846 Okrasin /Radziłów/  
2758Bieńkowski Władysław  †  
2759Bieńkowski Wojciech     
2760Bierkiewicz Józef  †  
2761Bierkiewicz Krystyna z d. Dumezio ?  †  
2762Biernacka Barbara z d. Wronkowska *około 1825 Wąsosz †  
2763Biernacka Franciszka z d. Kowalewska *około 1872 Świdry †po 11-12-1951  
2764Biernacka Józefa z d. Dąbrowska *19-09-1906 Niećkowo †  
2765Biernacka Marianna z d. Wysocka  †po 06-11-1843  
2766Biernacka Teofila z d. Sulewska  †  
2767Biernacki Feliks *13-08-1903 Szczuczyn †  
2768Biernacki Jakub  †  
2769Biernacki Jan *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
2770Biernacki Jan  †po 06-11-1843  
2771Biernacki Karol *około 1821 Kurejwa †  
2772Biernacki Władysław *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
2773Bierzyńska Ludwika Maria z d. Czaplicka  †po 05-02-1921  
2774Bierzyński Stanisław  †po 05-02-1921  
2775Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 01-05-1864  
2776Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 07-02-1865  
2777Biędzio Mateusz  †przed 21-11-1864  
2778Biędzio Michalina z d. Miklewicz *około 1912 Niewiarowo †  
2779Biędzio Michał  †przed 09-05-1858  
2780Biędzio Wincenty  †  
2781Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
2782Biędziszewska Stanisława z d. Szymanowska *około 1874 Karwowo par. Jedwabne †  
2783Biędziszewski Aleksander *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
2784Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio *około 1838 Burzyn †  
2785Bigda Aniela z d. Nawrocka  †po 26-10-1892  
2786Bigda Franciszek  †po 26-10-1892  
2787Bigda Jan *około 1858 Budy Poryckie †  
2788Bigda Konstanty * Jedwabne †  
2789Bigda Maciej *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
2790Bigda Marianna z d. Miłosek *około 1853 Kąty †  
2791Bigda Paweł  †przed 19-02-1878  
2792Bigda Stefania z d. Bryczkowska * Jedwabne †26-10-1921 Hempstead, NY  
2793Bigda Teofila z d. Błaskowska  †po 19-02-1878  
2794Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
2795Bikowska Agnieszka z d. Masłowska  †przed 05-02-1891  
2796Bikowska Anna z d. Albińska *około 1862 Surały †  
2797Bikowska Anna z d. Darwicka *około 1851 Konopki †  
2798Bikowska Dominika z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
2799Bikowska Franciszka z d. Smolińska * Łosewo   
2800Bikowska Grażyna z d. Czarnecka * Łomża   
2801Bikowska Iwona * Łomża   
2802Bikowska Jadwiga *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
2803Bikowska Jadwiga z d. Wiszowata    
2804Bikowska Karolina z d. N  †przed 12-11-1877  
2805Bikowska Katarzyna z d. Miesajło *około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo †28-12-1890 Świdry /Wąsosz/  
2806Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1811 Wąsosz †18-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
2807Bikowska Marianna z d. Kiełczewska *około 1863 Wąsosz †przed 12-1894  
2808Bikowska Marianna z d. N  †  
2809Bikowska Vanessa    
2810Bikowski Adam  †od 27-11-1883 do 21-01-1895  
2811Bikowski Antoni *około 07-1847 Modzele †27-07-1917 Łempice /Wąsosz/  
2812Bikowski Franciszek *około 1850 Kumelsk †  
2813Bikowski Ignacy * Łomża   
2814Bikowski Jan  †przed 05-02-1891  
2815Bikowski Józef * Łempice   
2816Bikowski Józef *około 1841 Okurowo †  
2817Bikowski Kazimierz *10-03-1888 Łempice †28-08-1963 Łempice  
2818Bikowski Piotr  †przed 12-11-1877  
2819Bikowski Romuald *17-08-1930 Łempice †29-03-2002 Łempice /Wąsosz/  
2820Bikowski Szczepan  †  
2821Bilska Magdalena  †  
2822Bilska Władysława z d. Siedlecka * Wąsosz   
2823Bilski Józef  †  
2824Bilski Stanisław Zygmunt * Parzniewiczki   
2825Binio Klaudia * Szczecin   
2826Biskupska Irena z d. Łukasiak * Ławsk   
2827Biskupski Henryk    
2828Bitner z d. Mogilnicka  †  
2829Bitner Alina z d. Zatorska *1872 †28-05-1948  
2830Bitner Andrzej  †  
2831Bitner Czesław    
2832Bitner Franciszka z d. Witkowska *30-10-1802 †od 21-11-1858 do 08-02-1863  
2833Bitner Karol  †  
2834Bitner Krzysztof Wacław *07-01-1927 Warszawa †22-07-2005  
2835Bitner Ludwik *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
2836Bitner Marianna z d. Skrodzka ?  †  
2837Bitner Melania z d. Nowicka  †  
2838Bitner Mikołaj  †  
2839Bitner Ryszard *25-07-1867 Wierchoważja †16-09-1935 Brańszczyk   
2840Bitner Seweryn    
2841Bitner Seweryn  †1830  
2842Bitner Stanisław Ryszard    
2843Bitner Wacław *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
2844Bitner Walentyna z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
2845Bitner Witold *1887 †1940 Katyń  
2846Biżyk Anna z d. Lewiesz  †po 02-05-1887  
2847Biżyk Marcin  †po 02-05-1887  
2848Blachowska Blanka     
2849Blachowska Nikolett     
2850Bladowska Ewa z d. Bieńkowska     
2851Blank Clayton    
2852Blank Leanne z d. Foster * Phoenixville, PA   
2853Blank Mariah    
2854Blank Nicole    
2855Blaszko Anna z d. Łempicka *około 1902 Bagienice †   
2856Blaszko Anna z d. Pieńkowska  †  
2857Blaszko Anna z d. Rogińska  †po 15-02-1928  
2858Blaszko Franciszek *około 1899 Płochowo †   
2859Blaszko Franciszka z d. Łosiewicz  †przed 04-06-1878  
2860Blaszko Jan  †  
2861Blaszko Józef *około 1858 Białogrądy †  
2862Blaszko Konstanty  †po 15-02-1928  
2863Blaszko Paulina z d. Podchul *około 1875 Barany †  
2864Blaszko Rozalia z d. Ladzińska *około 1860 Wąsosz †  
2865Blaszko Wiktor *około 1868 Wólka †  
2866Blaszko Wilhelm  †przed 04-06-1878  
2867Blattenberger Delmar P.  †około 2000  
2868Blattenberger Dolores G. z d. Dompkowski *07-09-1929 †01-01-2012  
2869Blaud Jakub  †  
2870Blaud Marianna z d. Bartosińska    
2871Bloch Czesław     
2872Bloch Teresa z d. Solińska * Wąsosz    
2873Blok Balbina z d. Krajewska *około 1860 Kubrzany †  
2874Blok Edward    
2875Blok Ewa z d. Rode  †  
2876Blok Ferdynand *około 1855 Stawiski †  
2877Blok Gotlib  †  
2878Blok Henryka z d. Bagińska    
2879Blok Henryka Blok z d. Wróblewska * Niećkowo   
2880Blok Tadeusz * Szczuczyn   
2881Blum Andrzej  †przed 30-01-1870  
2882Blum Bolesław *około 1903 †  
2883Blum Bronisława z d. Budzińska *około 1906 †  
2884Blum Henryk *25-11-1913 Kubra †  
2885Blum Jan *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
2886Blum Jan  †  
2887Blum Janina z d. Wojno *1908 †  
2888Blum Józefa z d. Piotrkowska  †  
2889Blum Katarzyna z d. Kozłowska *około 1872 Popiołki †po 05-11-1941  
2890Blum Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1870  
2891Blum Leokadia z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
2892Blum Ludwik  †przed 09-02-1891  
2893Blum Marianna z d. Bukowska  †przed 09-02-1891  
2894Blum Stanisław *1901 †  
2895Blusiewicz Antoni  †  
2896Blusiewicz Jakub *około 1831 Stawiski †  
2897Blusiewicz Jan *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
2898Blusiewicz Jan *około 1825 Stawiski †  
2899Blusiewicz Józefa z d. Roda *około 1837 Jedwabne †  
2900Blusiewicz Julian Aleksander    
2901Blusiewicz Marianna z d. Filipkowska  †przed 01-1859  
2902Blusiewicz Marianna z d. N  †  
2903Blusiewicz Michał  †przed 16-02-1859  
2904Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
2905Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska *około 1838 Marki †  
2906Blusiewicz Stefania z d. N  †  
2907Blusiewicz Teresa z d. Dobrzycka  †  
2908Blusiewicz Wawrzyniec  †przed 07-05-1866  
2909Blusiewicz Zofia z d. Kwiećkowska * Milewo   
2910Błaszkiewicz Barbara z d. Chrzanowska * Konopki   
2911Błaszkiewicz Czesław Witold * Strzałkowo   
2912Błaszkiewicz Jadwiga z d. Konieczna    
2913Błaszkiewicz Wincenty    
2914Błońska Elżbieta z d. Sokołowska  †przed 01-08-1837  
2915Błoński Józef  †przed 01-08-1837  
2916Błyszczeńska Marianna z d. Markowska  †przed 17-07-1867  
2917Błyszczeński Gabriel  †przed 17-07-1867  
2918Bobik Józefa z d. N  †po 15-02-1911  
2919Bobik Nikodem  †przed 15-02-1911  
2920Bobik Stefania z d. Łepkowska *około 1888 Jambrzyki †  
2921Bobik Władysław *około 1890 Kielce †  
2922Bobrowska Cecylia z d. Sulińska * Wąsosz   
2923Bobrowska Czesława z d. Wysocka *26-11-1908 Żebry †  
2924Bobrowska Elżbieta z d. Płońska  †  
2925Bobrowska Eugenia z d. Godlewska  †  
2926Bobrowska Jadwiga z d. Chrostowska * Bagienice   
2927Bobrowska Jadwiga z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
2928Bobrowska Krystyna z d. Kacperska * Wąsosz    
2929Bobrowska Lucyna z d. Bagińska * Kudłaczewo   
2930Bobrowska Maria z d. Sulińska * Wąsosz   
2931Bobrowska Marianna z d. Konopka * Świdry   
2932Bobrowska Marianna z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
2933Bobrowska Marianna z d. Sutkowska  †po 17-01-1869  
2934Bobrowska Paulina z d. Kondracka  †  
2935Bobrowska Regina z d. Kowalewska    
2936Bobrowska Teofila z d. N  †  
2937Bobrowski Aleksander * Popowo   
2938Bobrowski Aleksander  †  
2939Bobrowski Czesław * Szymany    
2940Bobrowski Czesław    
2941Bobrowski Jakub  †po 17-01-1869  
2942Bobrowski Jan * Popowo   
2943Bobrowski Jan  †  
2944Bobrowski Józef * Popowo   
2945Bobrowski Kazimierz *24-12-1906 Rydzewo †  
2946Bobrowski Kazimierz  †  
2947Bobrowski Mieczysław * Grajewo   
2948Bobrowski Roman * Popowo   
2949Bobrowski Władysław *około 1882 Popowo †  
2950Bobrowski Władysław    
2951Bobrowski Zygmunt * Popowo   
2952Bobryk Jan  †przed 20-09-1885  
2953Bobryk Kazimierz *około 1864 Okół †  
2954Bobryk Rozalia z d. Surawska    
2955Bobryk Wiktoria z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
2956Bochenkowska Katarzyna z d. Szerzyńska  †po 20-11-1841  
2957Bochenkowski Józef *około 1817 Kramkówka Duża †16-07-1850  
2958Bochenkowski Tomasz  †przed 20-11-1841  
2959Bocianowska Anna z d. Rutkiewicz *około 1863 Wąsosz †  
2960Bocianowska Anna z d. Lewkowska *około 1841 Wizna †  
2961Bocianowska Emilia z d. Kalętkowska  †przed 13-02-1888  
2962Bocianowska Katarzyna z d. Zakrzewska  †  
2963Bocianowska Marianna z d. Modlińska  †21-01-1923 Szczuczyn  
2964Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
2965Bocianowski Adam  †  
2966Bocianowski Antoni Wincenty *około 1857 Tykocin †  
2967Bocianowski Jan *około 1877 Radziłów †  
2968Bocianowski Symforian *około 1821 Radziłów †  
2969Boczkowska Anna z d. Mogielnicka *około 1899 Brzostowo †  
2970Boczkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1899 Kamianki †22-04-1924 Kamianki /Burzyn/  
2971Boczkowski Franciszek *około 1898 Grądy Małe †  
2972Bodal Joanna z d. Bieńkowska * Płock    
2973Bogacka Alina z d. Owsianko * Modzele   
2974Bogacki Bogdan    
2975Bogdan Agata z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
2976Bogdan Aleksander *około 1882 Skaje †  
2977Bogdan Aleksander *około 1864 Kędziorowo †przed 10-02-1925  
2978Bogdan Aleksander  †przed 14-05-1938  
2979Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska *11-05-1922 Żebry †  
2980Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska    
2981Bogdan Alina z d. Bylica * Świdry   
2982Bogdan Anna z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †po 05-02-1894  
2983Bogdan Antoni *07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn †25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
2984Bogdan Antoni *około 1867 Wólka †  
2985Bogdan Balbina z d. Kosmowska *03-12-1849 Lipnik †  
2986Bogdan Czesław *31-05-1931 Kędziorowo †01-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
2987Bogdan Eugeniusz * Świdry   
2988Bogdan Ewa z d. Raczkowska *około 1873 Ławsk †  
2989Bogdan Ewa z d. Orłowska *około 1835 Bukowo †12-01-1870  
2990Bogdan Fabian  †po 25-11-1860  
2991Bogdan Franciszek *około 1895 Wólka †24-09-1951 Świdry /Wąsosz/  
2992Bogdan Franciszek *około 1865 Skaje †  
2993Bogdan Franciszek  †przed 03-07-1954  
2994Bogdan Franciszka z d. Drobińska *11-03-1896 Świdry †20-09-1969 Świdry /Wąsosz/  
2995Bogdan Franciszka z d. Orłowska *około 1841 Łempice †13-07-1870  
2996Bogdan Helena z d. Nieszała *27-01-1908 Kędziorowo †  
2997Bogdan Helena z d. Orzechowska *około 1880 Łepki †03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/  
2998Bogdan Henryka z d. Kulikowska * Kędziorowo   
2999Bogdan Jadwiga z d. Mikucka * Wąsosz   
3000Bogdan Jan * Skaje   
3001Bogdan Jan *około 1834 Brzeźnio †po 18-02-1895  
3002Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska * Możdżenie   
3003Bogdan Janusz Ryszard * Szczuczyn   
3004Bogdan Józef *około 1854 Wólka par. Szczuczyn †od 29-01-1918 do 08-05-1928  
3005Bogdan Józef    
3006Bogdan Józefa z d. Waszkiewicz *16-12-1859 Bęćkowo †16-07-1951 Wólka /Szczuczyn/  
3007Bogdan Kazimierz *04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn †  
3008Bogdan Leon *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
3009Bogdan Ludwik * Prostki   
3010Bogdan Ludwik    
3011Bogdan Łucja z d. Karwowska * Żebry   
3012Bogdan Marcjanna z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †przed 10-02-1925  
3013Bogdan Marianna z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
3014Bogdan Marianna z d. Szleszyńska *około 1862 Czachy †  
3015Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz  †przed 14-05-1938  
3016Bogdan Marianna z d. Strzyżewska  †od 19-02-1871 do 21-02-1876  
3017Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
3018Bogdan Mieczysław    
3019Bogdan Piotr *około 1832 Bęćkowo †po 05-02-1894  
3020Bogdan Rozalia z d. Orłowska *około 1877 Skaje †  
3021Bogdan Rozalia z d. Borawska  †po 25-11-1860  
3022Bogdan Stanisław *31-10-1957 Żebry †05-11-1957 Żebry /Wąsosz/  
3023Bogdan Stanisław * Wólka par. Szczuczyn   
3024Bogdan Stanisław *22-07-1912 Kędziorowo †08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/  
3025Bogdan Stanisław *około 1885 Wólka †po 06-02-1935  
3026Bogdan Stanisław *około 1841 Brzeźnio †przed 1889  
3027Bogdan Stanisław    
3028Bogdan Stanisław  †po 19-02-1871  
3029Bogdan Stefania z d. Siedlecka * Grajewo   
3030Bogdan Teresa z d. Rynkiewicz * Mścichy   
3031Bogdan Teresa z d. Stachowska    
3032Bogdan Teresa z d. Orzechowska    
3033Bogdan Wincenty * Świdry   
3034Bogdan Władysława *15-04-1948 Kędziorowo †17-04-1948 Kędziorowo  
3035Bogdan Zdzisława z d. Zalewska * Białaszewo   
3036Bogdankowska Rozalia z d. Orłowska  †  
3037Bogdankowski Jan  †  
3038Bogdankowski Stanisław *około 1866 Skaje †  
3039Bogdanowicz Antoni *21-11-1920 †04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3040Bogdanowicz Antoni *około 1895 Kędziorowo †29-04-1943 Kędziorowo  
3041Bogdanowicz Bogumił *07-01-1939 Kędziorowo †23-08-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
3042Bogdanowicz Bolesław *około 1900 †  
3043Bogdanowicz Czesława z d. Wojsław    
3044Bogdanowicz Edward * Kędziorowo   
3045Bogdanowicz Franciszek    
3046Bogdanowicz Henryka z d. Mierzwińska    
3047Bogdanowicz Jadwiga *10-02-1936 Kędziorowo †07-12-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
3048Bogdanowicz Jan *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
3049Bogdanowicz Jan  †przed 03-10-1830  
3050Bogdanowicz Małgorzata z d. N  †przed 03-10-1830  
3051Bogdanowicz Marianna z d. Turowska *około 1900 †  
3052Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
3053Bogdanowicz Marianna z d. Szczawińska *około 1793 Niedźwiadna †  
3054Bogdanowicz Marianna z d. Konopka  †przed 09-1830  
3055Bogdanowicz Stanisław *około 1809 †  
3056Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz *około 1895 †po 29-04-1943  
3057Bogdanowicz Szymon *około 1790 Jedwabne †  
3058Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka *16-07-1918 †25-04-1996 /Wąsosz/  
3059Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
3060Bogdańska Aniela z d. Markowska *około 1845 Wizna †przed 01-1868  
3061Bogdańska Balbina z d. Kalinowska  †przed 26-01-1847  
3062Bogdańska Brygida z d. Kosiorek  †przed 02-05-1836  
3063Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska *około 1832 Łomża †1870  
3064Bogdańska Elżbieta z d. Domurat *około 1837 Wizna †po 26-02-1889  
3065Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk *około 1833 Bronowo †  
3066Bogdańska Franciszka z d. Stecz *około 1828 Wizna †  
3067Bogdańska Franciszka z d. Sulińska *około 1774 Burzyn †  
3068Bogdańska Genowefa z d. Trzonkowska * Wąsosz    
3069Bogdańska Gertruda z d. Baczewska *13-04-1936 Kossaki †01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/  
3070Bogdańska Helena z d. Dąbrowska *około 1874 Włochówka †  
3071Bogdańska Isabella Bożena    
3072Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka *około 1905 Kotówek †  
3073Bogdańska Józefa z d. Pazik *około 1859 Janczewo †  
3074Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz *około 1847 Wizna †16-01-1900 Wizna /Wizna/  
3075Bogdańska Katarzyna z d. Domurat *1851 Wizna †  
3076Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †przed 24-10-1892  
3077Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska *około 1817 Wizna †po 08-03-1882  
3078Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1803 †28-01-1836 Niwkowo /Wizna/  
3079Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko  †  
3080Bogdańska Marianna z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
3081Bogdańska Marianna z d. Mocarska *około 1869 Wizna †08-10-1942  
3082Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz *około 1843 Wizna †  
3083Bogdańska Marianna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †14-07-1856  
3084Bogdańska Marianna z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
3085Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
3086Bogdańska Marianna z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
3087Bogdańska Marianna z d. Olszewska *około 1798 Ruś †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
3088Bogdańska Marianna z d. Wakuńska  †po 20-11-1827  
3089Bogdańska Marianna z d. N  †  
3090Bogdańska Marianna z d. Grodzka  †od 15-11-1824 do 17-11-1828  
3091Bogdańska Pamela z d. MacPherson * Boston, MA   
3092Bogdańska Rozalia z d. Zalewska *około 1846 Ruś †   
3093Bogdańska Zofia z d. Karpińska  †1866  
3094Bogdański Antoni *około 1840 Wizna †   
3095Bogdański Franciszek * Wizna   
3096Bogdański Franciszek *około 1845 Niwkowo †  
3097Bogdański Franciszek *około 1834 Włochówka †po 26-02-1889  
3098Bogdański Franciszek *około 1832 Włochówka †  
3099Bogdański Franciszek *około 1808 Włochówka †po 28-01-1851  
3100Bogdański Grzegorz *około 1903 Włochówka †  
3101Bogdański Jakub  †  
3102Bogdański Jan *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
3103Bogdański Jan *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
3104Bogdański Józef *około 1812 Wizna †przed 24-10-1892  
3105Bogdański Józef  †po 20-11-1827  
3106Bogdański Józef     
3107Bogdański Kazimierz *około 1793 Włochówka †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
3108Bogdański Leon *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
3109Bogdański Ludwik *około 1864 Włochówka †  
3110Bogdański Ludwik *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
3111Bogdański Łukasz *około 1767 Włochówka †po 15-11-1824  
3112Bogdański Maciej *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
3113Bogdański Matthew Franciszek    
3114Bogdański Paweł *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
3115Bogdański Paweł  †  
3116Bogdański Piotr *około 1903 Włochówka †  
3117Bogdański Piotr *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
3118Bogdański Stanisław *około 1823 Włochówka †  
3119Bogdański Tomasz *około 1836 Wizna †31-08-1881  
3120Bogdański Wojciech *około 1866 Włochówka †  
3121Bogdański Wojciech  †przed 26-01-1847  
3122Bogdański Wojciech  †od 02-05-1836 do 05-03-1848  
3123Bogdański Zbyszard * Montreal, QC   
3124Bogucka Antonina z d. Sokołowska *1848 Szymany †po 17-07-1905  
3125Bogucka Jadwiga z d. N  †przed 04-08-1822  
3126Bogucka Julianna z d. N  †po 03-02-1835  
3127Bogucka Marianna z d. Rogińska  †przed 25-11-1872  
3128Bogucka Marianna z d. Orłowska  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
3129Bogucki Bartłomiej  †przed 04-08-1822  
3130Bogucki Jan  †po 03-02-1835  
3131Bogucki Łukasz  †przed 25-11-1872  
3132Bogucki Stanisław  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
3133Bogucki Tomasz *około 1848 Kołaki †po 17-07-1905  
3134Bogumił Karolina z d. Wądołowska  †  
3135Bogumił Leopold *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
3136Bogumił Maciej  †  
3137Bogumił Marianna z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
3138Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
3139Bogusławska Aniela *12-01-1895 Niećkowo †12-07-1958 Żebry /Wąsosz/  
3140Bogusławska Anna z d. K.  †przed 20-11-1848  
3141Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska *około 1902 Sokoły †  
3142Bogusławska Antonina z d. Opalach  †  
3143Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1835 Łosewo †po 14-02-1898  
3144Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
3145Bogusławska Brygida z d. Wróblewska  †  
3146Bogusławska Eugenia z d. Kruszyńska *12-11-1927 Żebry †23-04-1997 /Wąsosz/  
3147Bogusławska Ewa z d. Skarżyńska *około 1866 Niewodowo par. Drozdowo †przed 01-08-1915  
3148Bogusławska Felicja Katarzyna z d. Łepkowska *około 1864 Czarnówek †przed 05-05-1936  
3149Bogusławska Franciszka z d. Gwiazdowska *około 1809 †02-04-1853 Kownatki  
3150Bogusławska Janina z d. Kierznowska *20-02-1900 Kownatki †06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/  
3151Bogusławska Julianna z d. Wajs *06-08-1895 Przytuły †05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/  
3152Bogusławska Justyna z d. Kreska *około 1803 Ostrykół †  
3153Bogusławska Katarzyna z d. Drobińska *około 1873 Słucz †po 26-01-1929  
3154Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska *około 1841 Kędziorowo †  
3155Bogusławska Leokadia *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
3156Bogusławska Magdalena z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
3157Bogusławska Marcella z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
3158Bogusławska Marianna *około 1900 †09-03-1901 Żebry /Wąsosz/  
3159Bogusławska Marianna *około 1892 †po 07-05-1929  
3160Bogusławska Marianna z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
3161Bogusławska Marianna z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
3162Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
3163Bogusławska Marianna z d. Ekstowicz (Kotowska)  †po 07-02-1887  
3164Bogusławska Marianna z d. Żmijkowska  †  
3165Bogusławska Marta z d. Gołaszewska  †  
3166Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska * Sulewo Prusy   
3167Bogusławska Paulina z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
3168Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska *około 1835 Witynie †po 05-02-1894  
3169Bogusławski Adam *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
3170Bogusławski Aleksander *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
3171Bogusławski Antoni *około 1873 Żebry †20-04-1912 Żebry  
3172Bogusławski Antoni  †przed 06-07-1978  
3173Bogusławski Bronisław *29-09-1906 Żebry †  
3174Bogusławski Czesław *03-12-1924 Żebry †11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
3175Bogusławski Feliks *około 1902 Niećkowo †  
3176Bogusławski Franciszek *05-01-1887 Żebry †  
3177Bogusławski Franciszek *31-07-1849 Kownatki †przed 10-09-1916  
3178Bogusławski Gabriel  †  
3179Bogusławski Grzegorz *około 1837 Klimaszewnica †przed 09-05-1887  
3180Bogusławski Jan *09-02-1901 Żebry †  
3181Bogusławski Jan *około 1860 Żebry †od 12-05-1918 do 26-01-1929  
3182Bogusławski Jan *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
3183Bogusławski Józef *około 1774 Kurianka †od 08-11-1858 do 22-01-1865  
3184Bogusławski Józef  †po 20-11-1848  
3185Bogusławski Józef Jerzy    
3186Bogusławski Kajetan *około 1861 Kownatki †02-03-1930 Żebry  
3187Bogusławski Kazimierz *około 1855 Żebry †przed 05-05-1936  
3188Bogusławski Stanisław *około 1822 Brodowo †  
3189Bogusławski Stanisław *około 1821 †  
3190Bogusławski Stanisław  †po 24-11-1890  
3191Bogusławski Stanisław  †  
3192Bogusławski Szczepan *08-08-1896 Żebry †  
3193Bogusławski Wojciech *około 1842 Kownatki †  
3194Bogusz Andrzej *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †po 25-11-1924  
3195Bogusz Antoni *około 1893 Kucze Wielkie †  
3196Bogusz Antoni *około 1828 Bukowo Małe †po 14-02-1905  
3197Bogusz Antoni  †  
3198Bogusz Bolesława z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
3199Bogusz Bronisława z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
3200Bogusz Czesław *około 1904 Bukowo †  
3201Bogusz Emilia z d. Chojnowska  †po 27-11-1925  
3202Bogusz Ewa z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
3203Bogusz Franciszek *około 1865 Karwowo-Wszebory †27-11-1925 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3204Bogusz Franciszek *około 1812 Przytuły †po 06-09-1877  
3205Bogusz Franciszka z d. Żelechowska *około 1868 Brzostowo †przed 30-01-1923  
3206Bogusz Helena z d. Januszewska * Komosewo    
3207Bogusz Jakub *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
3208Bogusz Jan *15-08-1890 Kucze Wielkie †  
3209Bogusz Jan *około 1869 Bukowo Duże †  
3210Bogusz Jan *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
3211Bogusz Jan  †po 11-02-1817  
3212Bogusz Jan Adam  *około 1818 Czerwonki †przed 23-11-1897  
3213Bogusz Janina z d. Jakubowska * Wąsosz   
3214Bogusz Józef *około 07-1906 †12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3215Bogusz Julianna z d. Karwowska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
3216Bogusz Karolina z d. Gutowska *około 1824 Guty †przed 23-11-1897  
3217Bogusz Kazimierz * Kielce   
3218Bogusz Kazimierz *około 1838 Orlikowo †po 26-01-1892  
3219Bogusz Kunegunda z d. Sienicka *26-10-1794 Czerwonki †po 11-02-1846  
3220Bogusz Marianna z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
3221Bogusz Marianna z d. Strzelczuk *około 1866 Burzyn †  
3222Bogusz Marianna z d. Orłowska *około 09-1837 Wólka Piaseczna †od 07-02-1899 do 14-02-1905  
3223Bogusz Marianna z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
3224Bogusz Marianna z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
3225Bogusz Marianna z d. Zaborowska (Żebrowska)  †po 11-02-1817  
3226Bogusz Marianna z d. Bagińska  †  
3227Bogusz Marianna z d. Filochowska  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
3228Bogusz Monika z d. Sienicka *13-05-1798 Czerwonki †przed 20-02-1854  
3229Bogusz Norbert *11-06-1799 Bukowo †przed 20-02-1854  
3230Bogusz Piotr * Bukowo    
3231Bogusz Piotr *około 1864 Olszyny †  
3232Bogusz Piotr     
3233Bogusz Stanisław *około 1909 †  
3234Bogusz Stanisława z d. Przygocka  †  
3235Bogusz Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
3236Bogusz Teofil *około 1873 Bukowo Duże †18-01-1939 Bukowo /Słucz/  
3237Bogusz Teofila z d. Sokołowska  †po 03-02-1885  
3238Bogusz Teresa z d. Ostrowska *15-07-1939 Wąsosz †10-09-2003 /Wąsosz/   
3239Bogusz Walenty  †po 03-02-1885  
3240Bogusz Wiktoria z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †  
3241Bogusz Wiktoria z d. Skrodzka  †po 29-01-1929  
3242Bogusz Wincenty  †  
3243Bogusz Wojciech  †przed 29-01-1929  
3244Bogusz Wojciech  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
3245Boguszewska Adolfina z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
3246Boguszewska Anna z d. Dębińska *około 1881 Łempice †  
3247Boguszewska Ewa z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
3248Boguszewska Franciszka z d. Malinowska *około 1886 Milewo †  
3249Boguszewska Jadwiga z d. Modzelewska * Wąsosz   
3250Boguszewska Józefa z d. Rybak  †po 11-01-1951  
3251Boguszewska Julianna Faustyna z d. Wiśniewska *około 1850 Szczuczyn †09-1871  
3252Boguszewska Justyna z d. Świderska *około 1862 Szczuczyn †  
3253Boguszewska Krystyna *około 11-1943 Wąsosz †22-07-1944 Wąsosz   
3254Boguszewska Marianna z d. Łepkowska *około 1842 Modzele †po 30-01-1899  
3255Boguszewska Marianna z d. Chodorowska *około 1777 †przed 08-1833  
3256Boguszewska Marianna z d. Garoiez  †przed 10-09-1833  
3257Boguszewska Monika z d. Sztachelska  †przed 06-05-1869  
3258Boguszewska Natalia *około 09-1889 †25-01-1890 Świdry /Wąsosz/  
3259Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska *13-11-1903 Wąsosz †08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/   
3260Boguszewska Stefania z d. Świerzyńska    
3261Boguszewska Tekla z d. Milewska *około 1848 Sątrzaska †przed 06-1890  
3262Boguszewska Teresa z d. Fiedorowicz     
3263Boguszewska Wiktoria z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
3264Boguszewski Aleksander *około 1873 Łempice †  
3265Boguszewski Andrzej *około 1867 Łempice †przed 06-02-1921  
3266Boguszewski Bartłomiej  †przed 06-05-1869  
3267Boguszewski Edward * Czajewszczyzna   
3268Boguszewski Franciszek *11-10-1874 Łempice †  
3269Boguszewski Franciszek *około 1848 Pawełki †  
3270Boguszewski Franciszek  †  
3271Boguszewski Jan *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
3272Boguszewski Kazimierz *około 1786 Oszmiana †od 13-11-1842 do 01-05-1853  
3273Boguszewski Kazimierz  †przed 10-09-1833  
3274Boguszewski Kazimierz Władysław * Wąsosz    
3275Boguszewski Witold *około 1883 Dołęgi †  
3276Boguszewski Władysław *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3277Boguszewski Władysław *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/   
3278Bojar Franciszka z d. Kadłubowska *około 1884 Bzury †  
3279Bojar Jan *około 1883 Wierzbowo †  
3280Bojar Jan  †  
3281Bojar Marianna z d. Kozłowska  †  
3282Bojar Michał  †  
3283Bojar Rozalia z d. Antosiewicz  †  
3284Bołman Józef *około 1859 Siwki par. Romany †przed 08-11-1924  
3285Bołman Maciej  †25-04-1864  
3286Bołman Wiktoria z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
3287Bołmańska Anna z d. Krymska *25-05-1901 Borawskie †  
3288Bołmański Józef *18-10-1906 Bzury †  
3289Bomba Andrzej    
3290Bomba Dariusz * Wysokie Mazowieckie   
3291Bomba Grażyna Jadwiga z d. Wiśniewska * Białaszewo   
3292Bomba Halina z d. Komarowska    
3293Borawska Adela *30-06-1894 Konopki †  
3294Borawska Agata z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
3295Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
3296Borawska Agnieszka z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 22-11-1853  
3297Borawska Agnieszka z d. Rykaczewska  †po 26-11-1821  
3298Borawska Agnieszka z d. Filipkowska  †  
3299Borawska Agnieszka z d. N  †po 18-05-1817  
3300Borawska Agnieszka z d. Bękalska  †od 14-02-1836 do 28-02-1848  
3301Borawska Agnieszka z d. Sokołowska  †po 09-11-1831  
3302Borawska Agnieszka z d. Kozikowska  †po 08-02-1858  
3303Borawska Aleksanda *około 01-1913 Nadbory †15-06-1914 Nadbory /Burzyn/  
3304Borawska Aleksanda z d. Zborowska  †  
3305Borawska Aleksandra z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
3306Borawska Aleksandra z d. Łempicka *08-01-1889 Bagienice †po 23-11-1938   
3307Borawska Aleksandra z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
3308Borawska Aleksandra z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
3309Borawska Aleksandra z d. Obiedzińska *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
3310Borawska Aleksandra *około 10-1864 †10-04-1866 Konopki  
3311Borawska Aleksandra z d. Sulewska *około 1863 Klimaszewnica †  
3312Borawska Aleksandra *około 08-1861 Niedźwiadna †10-05-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3313Borawska Aleksandra *około 19-04-1859 Konopki †17-05-1859 Konopki  
3314Borawska Aleksandra z d. Obrycka  †  
3315Borawska Aleksandra z d. Ekstowicz  †  
3316Borawska Aleksandra Antonina z d. Chrzanowska *22-04-1867 Kieljany †przed 04-1917 /Wąsosz/  
3317Borawska Anastazja * Andrychy   
3318Borawska Aniela z d. Kukowska *29-11-1901 Ciemianka †26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3319Borawska Aniela z d. Chmielewska  †  
3320Borawska Aniela z d. N  †przed 24-11-1879  
3321Borawska Aniela z d. N  †po 05-09-1862  
3322Borawska Anna *25-07-1956 Komosewo †30-10-1956 Komosewo /Wąsosz/  
3323Borawska Anna z d. Bagińska * Kieljany   
3324Borawska Anna z d. Ćmielewska *26-06-1917 Radziłów †21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
3325Borawska Anna z d. Zarzecka *15-12-1910 Wąsosz †10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/  
3326Borawska Anna z d. Glińska *03-12-1876 Radziłów †22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/  
3327Borawska Anna z d. Gałązka *około 1875 Milewo †  
3328Borawska Anna *28-05-1872 Konopki †  
3329Borawska Anna z d. Łochowska *około 1865 Klimaszewnica †  
3330Borawska Anna z d. Karwowska *11-11-1864 Święcienin †  
3331Borawska Anna z d. Bukowska *około 1861 Święcienin †  
3332Borawska Anna z d. Domełło *około 1861 Czarnowo †po 25-04-1904  
3333Borawska Anna z d. Murawska *około 1860 Łosewo †11-09-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
3334Borawska Anna *około 06-1851 †23-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3335Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1845 Klimaszewnica †21-12-1904  
3336Borawska Anna z d. Mogielnicka *około 1845 Brzostowo †  
3337Borawska Anna z d. Karwowska *około 1835 Nadbory †przed 10-02-1903  
3338Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1834 Klimaszewnica †03-04-1930 Konopki  
3339Borawska Anna z d. Gutowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †  
3340Borawska Anna z d. Chrostowska *około 1830 Wagi †przed 03-02-1886  
3341Borawska Anna z d. Jóźwik *około 1822 Bęćkowo †  
3342Borawska Anna z d. Kossakowska *około 1822 Karwowo-Polki †  
3343Borawska Anna *około 1820 Supy †po 03-02-1864  
3344Borawska Anna z d. Szymanowska *około 1819 Chojnowo †14-08-1852 Rakowo  
3345Borawska Anna z d. Wierciszewska *około 1816 Borawskie †po 10-02-1902  
3346Borawska Anna z d. Makowska *około 1810 Makowskie †  
3347Borawska Anna z d. Chylińska *30-09-1802 Sulewo Prusy †06-09-1859 Konopki  
3348Borawska Anna z d. Leszczewska  †17-12-1895 Witynie  
3349Borawska Anna z d. Chojnowska  †po 26-02-1900  
3350Borawska Anna z d. N  †  
3351Borawska Anna  †po 06-02-1899  
3352Borawska Anna z d. Gutowska  †przed 20-09-1868  
3353Borawska Anna z d. Downar  †  
3354Borawska Anna z d. Polkowska  †po 23-11-1863  
3355Borawska Anna z d. Chrostowska  †przed 06-1850  
3356Borawska Anna z d. Roszkowska  †przed 14-07-1863  
3357Borawska Anna z d. N  †przed 25-11-1820  
3358Borawska Anna z d. Karwowska  †przed 01-05-1844  
3359Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska *około 1844 Mścichy †przed 10-1881  
3360Borawska Antonina z d. Karwowska *03-02-1896 Brychy †23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/  
3361Borawska Antonina *19-01-1893 Załuski †  
3362Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska *około 1833 Zalesie †po 21-02-1881  
3363Borawska Apolonia z d. Sulewska *05-12-1796 Zaborowo †  
3364Borawska Balbina z d. Waszkiewicz *około 1870 Bęćkowo †przed 06-1909  
3365Borawska Balbina z d. Chrostowska *około 1866 Biodry †20-11-1928 Witynie  
3366Borawska Balbina z d. Zalewska *około 1857 Tarachy †  
3367Borawska Balbina  †  
3368Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska *około 1844 Konopki †po 28-11-1899  
3369Borawska Balwina z d. Zakrzewska *01-02-1850 Wojsławy †  
3370Borawska Barbara z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
3371Borawska Barbara z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
3372Borawska Barbara z d. Niecikowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †  
3373Borawska Barbara z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
3374Borawska Barbara  †po 06-11-1900  
3375Borawska Barbara z d. Dąbrowska  †przed 01-08-1858  
3376Borawska Barbara Anna *21-11-1843 Konopki †03-07-1849 Konopki  
3377Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska * Grajewo   
3378Borawska Bronisława z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
3379Borawska Bronisława *19-09-1865 Szlasy †  
3380Borawska Celina z d. Zalewska * Grozimy    
3381Borawska Czesława *14-01-1912 Wąsosz †  
3382Borawska Czesława z d. Zalewska *20-07-1909 Zalesie †   
3383Borawska Danuta z d. Kosmaczewska * Grajewo   
3384Borawska Delfina z d. Kiełczewska *około 1868 Gnatowo †  
3385Borawska Domicela z d. Dąbrowska  †od 16-05-1827 do 30-07-1843  
3386Borawska Domicella z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
3387Borawska Domicella z d. Kalinowska *około 1839 Mieczki †od 24-09-1886 do 04-05-1896  
3388Borawska Dominika z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
3389Borawska Dominika z d. Gutowska    
3390Borawska Dorota z d. Nader (Sopieńska)  †po 23-11-1828  
3391Borawska Elżbieta z d. Supińska *około 1797 †06-03-1833 Rakowo  
3392Borawska Elżbieta z d. Nieciecka  †  
3393Borawska Elżbieta z d. Fabrycka    
3394Borawska Elżbieta (Józefa) *około 1816 Chojnowo †  
3395Borawska Emilia z d. Bzura *około 1871 Janczewko †  
3396Borawska Emilia z d. Supińska *około 1868 Wagi †  
3397Borawska Emilia z d. Ramotowska *około 1840 Mocarze †  
3398Borawska Emilia *30-09-1834 Konopki †  
3399Borawska Emilia z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
3400Borawska Eugenia z d. Chrzanowska * Konopki   
3401Borawska Eugenia z d. Albińska * Żebry   
3402Borawska Eugenia z d. Łuczyńska * Zakrzewo   
3403Borawska Eugenia z d. Męczkowska * Obrytki   
3404Borawska Eugenia z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
3405Borawska Eugenia Klementyna z d. Piotrowska  †po 17-05-1937  
3406Borawska Ewa z d. Chylińska * Białaszewo   
3407Borawska Ewa z d. Łepkowska *około 1848 Drozdowo †29-05-1877  
3408Borawska Ewa z d. Filipkowska *około 1843 Olszewo par. Romany †07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3409Borawska Ewa z d. Konopka *około 1833 †po 03-02-1890  
3410Borawska Ewa z d. Rogowska *około 1825 Pluty †po 22-06-1885  
3411Borawska Ewa z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
3412Borawska Ewa z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
3413Borawska Ewa z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
3414Borawska Ewa z d. Tarwicka *około 1769 †13-10-1820 Konopki  
3415Borawska Ewa z d. Sobuczewska  †po 17-09-1851  
3416Borawska Ewa z d. Dąbrowska  †od 02-03-1840 do 25-07-1847  
3417Borawska Ewa z d. Jałbrzykowska  †przed 20-02-1843  
3418Borawska Ewa z d. Szleszyńska  †  
3419Borawska Ewa  †po 12-07-1864  
3420Borawska Ewa z d. Podchul  †przed 13-04-1858  
3421Borawska Ewa z d. Wądołowska  †  
3422Borawska Ewa z d. Szymanowska  †od 07-02-1844 do 14-02-1859  
3423Borawska Ewa z d. N  †przed 22-01-1832  
3424Borawska Ewa Jadwiga *18-01-1955 Komosewo †10-02-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3425Borawska Ewelina * Islip, NY   
3426Borawska Felicja *1910 †  
3427Borawska Feliksa z d. Sutkowska *20-07-1912 Kramarzewo †  
3428Borawska Feliksa z d. Kiełczewska *około 1897 Gnatowo †  
3429Borawska Feliksa z d. Mocarska *około 1893 Kąty †  
3430Borawska Feliksa z d. Danowska *około 1862 Klimaszewnica †  
3431Borawska Franciszka *06-02-1917 Supy †  
3432Borawska Franciszka z d. Mocarska *około 1888 Brzostowo †  
3433Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1877 Grędy †  
3434Borawska Franciszka z d. Trzaska *około 1864 Brzostowo †  
3435Borawska Franciszka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †przed 26-02-1900  
3436Borawska Franciszka z d. Piwko *około 08-1851 Rakowo †po 16-11-1903  
3437Borawska Franciszka *około 02-1843 †04-11-1843 Bęćkowo  
3438Borawska Franciszka z d. Sulewska *około 1841 Sulewo Prusy †   
3439Borawska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1838 Jaki †przed 04-03-1889  
3440Borawska Franciszka z d. Szleszyńska *około 1834 Barwiki †około 1891  
3441Borawska Franciszka z d. Wysocka *około 1827 Łempice †przed 10-11-1879  
3442Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1822 Kurki †03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/  
3443Borawska Franciszka z d. Mieczkowska  †27-06-1859 Olszewo-Góra /Romany/  
3444Borawska Franciszka z d. Szymanowska  †przed 25-10-1869  
3445Borawska Franciszka z d. Łojewska  †przed 13-09-1941  
3446Borawska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
3447Borawska Franciszka z d. Kimnoch ?  †po 07-03-1859  
3448Borawska Franciszka z d. Wysocka  †po 21-05-1894  
3449Borawska Genowefa z d. Malinowska * Niećkowo   
3450Borawska Genowefa * Wąsosz   
3451Borawska Genowefa z d. Godlewska *1932 Wagi †  
3452Borawska Grażyna z d. Barżykowska    
3453Borawska Halina *05-04-1959 Wąsosz †29-04-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3454Borawska Halina z d. Zalewska * Grozimy    
3455Borawska Halina z d. Dziura    
3456Borawska Hanna z d. Sulewska * Grajewo   
3457Borawska Helena z d. Wiśniewska * Komosewo   
3458Borawska Helena z d. Kuczewska * Wąsosz    
3459Borawska Helena z d. Skrodzka *04-04-1912 Skroda Wielka †29-10-1994 Kolno /Wąsosz/   
3460Borawska Helena z d. Burska *05-07-1911 Kieljany †   
3461Borawska Helena z d. Dąbrowska *około 1908 Jarnuty †  
3462Borawska Helena z d. Czerwonka *30-12-1905 Czerwonki †  
3463Borawska Helena z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
3464Borawska Helena z d. Wierciszewska *około 1898 †  
3465Borawska Helena z d. Mocarska *około 1883 Mocarze †  
3466Borawska Helena z d. Kamińska    
3467Borawska Henryka *około 07-05-1951 Niedźwiedzkie †11-05-1951 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3468Borawska Henryka z d. Mikucka    
3469Borawska Hieronima *01-02-1933 Grozimy †08-03-1933 Grozimy  
3470Borawska Hieronima z d. Grzymkowska *28-10-1930 Zaborowo †04-04-1999 Białystok /Wąsosz/  
3471Borawska Irena z d. Zalewska     
3472Borawska Irena *około 11-1948 Komosewo †29-01-1949 Komosewo  
3473Borawska Irena * Konopki   
3474Borawska Irena z d. Wiszowata *1903 Nieciki †2003 Konopki Monety  
3475Borawska Jadwiga z d. Komosińska * Wąsosz   
3476Borawska Jadwiga *około 1931 Konopki †19-04-1950 Konopki  
3477Borawska Jadwiga *05-11-1922 Rakowo †  
3478Borawska Jadwiga z d. Danowska * Klimaszewnica   
3479Borawska Jadwiga *około 05-1918 †07-08-1918 Nadbory /Burzyn/  
3480Borawska Jadwiga z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
3481Borawska Jadwiga z d. Cendrowska *około 1902 Kubra †  
3482Borawska Jadwiga z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
3483Borawska Jadwiga *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
3484Borawska Jadwiga z d. Pasiewicz *02-10-1799 †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
3485Borawska Jadwiga z d. Kierznowska *18-10-1784 Łempice †od 20-11-1836 do 26-02-1843  
3486Borawska Jadwiga z d. Rogalska    
3487Borawska Jadwiga z d. Żelechowska    
3488Borawska Jadwiga z d. Filipkowska  †  
3489Borawska Jadwiga Karolina z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 21-11-1898  
3490Borawska Janina * Konopki    
3491Borawska Janina z d. Mroczkowska * Wojsławy   
3492Borawska Janina z d. Chrostowska *08-02-1903 Gardoty †31-12-1979 Świdry Podleśne  
3493Borawska Janina z d. Sokołowska  †  
3494Borawska Janina z d. Szymanowska     
3495Borawska Joanna z d. Danowska * Białaszewo    
3496Borawska Joanna z d. Gutowska  †przed 01-10-1843  
3497Borawska Joanna Konstancja z d. Truszkowska *około 1851 Czarnowo †po 14-02-1922  
3498Borawska Józefa z d. Mogielnicka *1886 Brzostowo †  
3499Borawska Józefa z d. Sulewska *około 1879 Sulewo Prusy †20-01-1941 Konopki  
3500Borawska Józefa *22-09-1861 Rakowo †  
3501Borawska Józefa z d. Rydzewska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †24-05-1898 Świdry-Dobrzyce  
3502Borawska Józefa z d. Modzelewska *około 1845 Pieńki †po 09-02-1890  
3503Borawska Józefa z d. Karwowska *około 1837 Szlasy †po 25-06-1888  
3504Borawska Józefa z d. Ramotowska *około 1824 Chrostowo †przed 09-1863  
3505Borawska Józefa z d. Gurzęda  †  
3506Borawska Józefa z d. N    
3507Borawska Józefa z d. Konopka  †  
3508Borawska Józefata z d. Karwowska *około 1845 Biodry †  
3509Borawska Józefata z d. Mocarska *około 1836 Kąty †29-12-1877  
3510Borawska Józefata z d. Joszkowska  †przed 08-1903  
3511Borawska Julia z d. Mieczkowska *08-02-1896 Mieczki †28-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
3512Borawska Juliana z d. Chrzanowska  †przed 21-02-1925  
3513Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1901 Kotówek †  
3514Borawska Julianna *1879 Nadbory †1879 Nadbory /Burzyn/  
3515Borawska Julianna z d. Karwowska *około 1873 Supy †  
3516Borawska Julianna z d. Lipska *około 1848 Nadbory †21-07-1888 Pluty /Przytuły/  
3517Borawska Julianna z d. Mieczkowska *około 1847 Trzaski †od 16-06-1891 do 21-02-1898  
3518Borawska Julianna z d. Perkowska *około 1838 Perki-Lachy †  
3519Borawska Julianna z d. Klimaszewska *około 1837 Klimaszewnica †po 11-02-1879  
3520Borawska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Kurki †16-02-1892  
3521Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1826 Bartki †przed 20-01-1890  
3522Borawska Julianna z d. Wądołowska *około 1813 Makowskie †po 25-10-1864  
3523Borawska Julianna z d. Konopka *około 1812 Wagi †  
3524Borawska Julianna z d. Rafałowska *około 1809 Klimaszewnica †  
3525Borawska Julianna *09-04-1799 Nadbory †po 04-08-1851  
3526Borawska Julianna z d. Lipska *około 1794 Nadbory †przed 04-1832  
3527Borawska Julianna  †  
3528Borawska Julianna z d. Konopka  †przed 06-1880  
3529Borawska Julianna  †  
3530Borawska Julianna z d. Rogowska  †  
3531Borawska Julianna z d. Rogala  †przed 06-02-1853  
3532Borawska Julianna z d. N  †  
3533Borawska Julianna (Józefa) z d. Ramotowska *około 1837 Danowo †przed 10-1866  
3534Borawska Julianna Marianna *około 31-12-1856 Konopki †07-01-1857 Konopki /Wąsosz/  
3535Borawska Justyna z d. Ostrowska *około 1821 †  
3536Borawska Justyna z d. Rostkowska *około 1801 Rutki †przed 03-02-1868  
3537Borawska Kamila z d. Mioduszewska *około 1876 Niedźwiadna †  
3538Borawska Kamila z d. Kiełczewska *około 1864 †  
3539Borawska Karolina z d. Sokołowska *około 1889 Kurkowo †  
3540Borawska Karolina *02-01-1862 Niećkowo †  
3541Borawska Karolina z d. Okulewicz *około 1856 Brzeźnio †  
3542Borawska Karolina z d. Rogowska *około 1851 Trzaski †po 11-02-1896  
3543Borawska Karolina z d. Gosiewska *około 1848 Kotówek †od 15-02-1909 do 21-06-1920  
3544Borawska Karolina *26-04-1845 Konopki †08-08-1845 Konopki  
3545Borawska Karolina z d. Ramotowska *około 1836 Danowo †od 19-01-1893 do 09-02-1903   
3546Borawska Karolina z d. Skrodzka *około 1835 Zalesie †przed 04-1862  
3547Borawska Karolina z d. Karwowska *około 1832 Święcienin †09-04-1885 Bzury /Wąsosz/  
3548Borawska Karolina z d. Biedrzycka  †przed 01-1866  
3549Borawska Karolina * Trzaski †po 16-02-1897  
3550Borawska Kasylda z d. Rogowska  †  
3551Borawska Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1870 Kędziorowo †po 12-05-1934   
3552Borawska Katarzyna z d. Dobrzycka *około 1864 Chełchy †po 03-03-1930  
3553Borawska Katarzyna z d. Mikucka *około 1864 Mikuty †  
3554Borawska Katarzyna z d. Kozikowska *około 1860 Mścichy †1887  
3555Borawska Katarzyna z d. Polkowska *około 1851 Supy †08-09-1870 Supy  
3556Borawska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1846 Żebrki †po 25-01-1910  
3557Borawska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1845 Wojsławy †18-08-1884  
3558Borawska Katarzyna z d. Rogowska *około 1840 Brodowo †przed 10-1867  
3559Borawska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1828 Wagi †przed 18-05-1874  
3560Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1828 Brzostowo †  
3561Borawska Katarzyna z d. Kozikowska *około 1827 Święcienin †  
3562Borawska Katarzyna z d. Sobieska *około 1822 Przytuły †  
3563Borawska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Dybła †25-01-1881 Konopki /Wąsosz/  
3564Borawska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1814 Boguszki †przed 27-01-1863  
3565Borawska Katarzyna z d. Mocarska *około 1812 Bartki †przed 01-1852  
3566Borawska Katarzyna z d. Łempicka *13-01-1811 Bagienice †po 30-01-1854   
3567Borawska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1802 Rutkowskie †  
3568Borawska Katarzyna z d. Pieńkowska *około 1789 Pieńki †od 14-11-1841 do 26-10-1863  
3569Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1786 Supy †po 03-03-1862  
3570Borawska Katarzyna z d. Borkowska *około 1766 †10-02-1816 Rakowo  
3571Borawska Katarzyna  †przed 06-1885  
3572Borawska Katarzyna z d. Smolińska  †przed 10-11-1840  
3573Borawska Katarzyna z d. Szymborowska  †przed 16-11-1846  
3574Borawska Katarzyna z d. Jankowska    
3575Borawska Katarzyna z d. Karwowska  †po 18-02-1840  
3576Borawska Katarzyna z d. Zalewska  †po 23-07-1883  
3577Borawska Katarzyna z d. Popielska  †przed 05-05-1833  
3578Borawska Katarzyna z d. Wysocka  †03-06-1854  
3579Borawska Katarzyna z d. Suska  †  
3580Borawska Katarzyna z d. Rostkowska  †  
3581Borawska Katarzyna z d. N  †po 09-02-1820  
3582Borawska Katarzyna z d. N  †po 23-11-1835  
3583Borawska Katarzyna z d. Wierciszewska  †przed 06-02-1838  
3584Borawska Kazimiera z d. Skrodzka *17-01-1907 Skroda Wielka †03-11-1976 Ełk /Wąsosz/  
3585Borawska Kazimiera z d. Roszkowska *około 1906 Konopki Tłuste †  
3586Borawska Kazimiera z d. Wojsław    
3587Borawska Konstancja z d. Szymanowska *około 1885 Bagińskie †  
3588Borawska Konstancja *około 02-1882 Konopki †12-03-1882 Konopki  
3589Borawska Konstancja z d. Jankowska *około 1881 Mścichy †po 24-02-1941  
3590Borawska Konstancja z d. N  †  
3591Borawska Konstancja z d. Wądołowska  †po 09-02-1834  
3592Borawska Konstancja z d. Rogalska  †przed 12-02-1896  
3593Borawska Konstancja z d. Chrostowska  †przed 16-02-1836  
3594Borawska Kornela z d. Wędrzycka *około 1871 Marki †  
3595Borawska Kornela z d. Chrostowska *około 1865 Wagi †po 20-02-1926  
3596Borawska Kornela z d. Kurzątkowska  †po 30-01-1944  
3597Borawska Krystyna z d. N  †po 22-02-1827  
3598Borawska Leokadia *około 1915 Zalesie †20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/  
3599Borawska Leokadia z d. Wierzbicka  †  
3600Borawska Leonia z d. Cwalińska *około 1908 Janczewko †29-12-1996  
3601Borawska Leonora *około 1832 Konopki †23-12-1841 Konopki  
3602Borawska Ludwika z d. Nerkowska *około 1874 Barzykowo †przed 01-1893  
3603Borawska Ludwika z d. Łempicka *25-06-1872 Bagienice †   
3604Borawska Ludwika z d. Polkowska *około 1867 Kąty †27-10-1915 Kąty /Burzyn/  
3605Borawska Ludwika z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †  
3606Borawska Ludwika z d. Szuba  †przed 10-1840  
3607Borawska Łucja z d. Godlewska *około 1795 Wagi †przed 23-11-1853  
3608Borawska Łucja z d. N  †  
3609Borawska Magdalena z d. Karwowska  †po 25-11-1835  
3610Borawska Małgorzata z d. Bronakowska  †przed 06-11-1826  
3611Borawska Małgorzata z d. Zemborska  †po 07-11-1843  
3612Borawska Marcjanna z d. Ołdakowska *21-01-1888 Wąsosz †po 18-08-1960  
3613Borawska Marcjanna z d. Statkiewicz *około 1859 Borawskie †przed 15-08-1909  
3614Borawska Marcjanna z d. Gacka  †po 17-02-1890  
3615Borawska Maria    
3616Borawska Marianna z d. Zielińska *15-01-1931 Kędziorowo †   
3617Borawska Marianna z d. Wojsław *14-09-1914 Łempice †po 11-04-1974  
3618Borawska Marianna z d. Kozikowska *około 1910 Ciemnoszyje †  
3619Borawska Marianna z d. Romaniuk (Nadolna) *18-06-1908 Drogoszewo †03-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3620Borawska Marianna z d. Buczyńska *08-11-1907 Radziłów †04-07-1977 Konopki /Wąsosz/  
3621Borawska Marianna z d. Chrostowska *około 1901 †  
3622Borawska Marianna *około 1900 †19-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
3623Borawska Marianna z d. Karwowska *20-03-1895 Biodry †12-01-1975 Nadbory   
3624Borawska Marianna z d. Tyszka *około 1893 Wąsosz †po 05-11-1939  
3625Borawska Marianna z d. Ołdakowska *około 1885 Wąsosz †22-12-1975 /Wąsosz/  
3626Borawska Marianna z d. Rutkowska *około 1878 Grądy Wielkie †  
3627Borawska Marianna z d. Polkowska *około 1876 Korytki †  
3628Borawska Marianna *1872 Nadbory †1880 Nadbory /Burzyn/  
3629Borawska Marianna z d. Sawicka *około 1871 Bęćkowo †przed 01-1892  
3630Borawska Marianna z d. Karwowska *około 1868 Brychy †22-01-1955 Konopki /Wąsosz/   
3631Borawska Marianna *24-03-1868 Bagienice †  
3632Borawska Marianna z d. Niećkowska *około 1865 Kąty †przed 01-1917  
3633Borawska Marianna z d. Mocarska *około 1861 Mocarze †po 12-06-1923  
3634Borawska Marianna z d. Konopka *około 1855 Barwiki †   
3635Borawska Marianna z d. Kownacka *około 1852 Kownatki †po 04-02-1902  
3636Borawska Marianna z d. Rogowska *około 1850 Trzaski †05-11-1883  
3637Borawska Marianna z d. Bukowska *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †po 19-11-1901  
3638Borawska Marianna z d. Mścichowska *około 1847 Mścichy †po 06-03-1905  
3639Borawska Marianna z d. Mikucka *około 1846 Łepki †po 29-01-1918  
3640Borawska Marianna z d. Kossakowska *około 1842 Brodowo †  
3641Borawska Marianna z d. Drewnowska *około 1840 Chojnówek †23-04-1915 Zacieczki /Szczuczyn/  
3642Borawska Marianna z d. Karwowska *około 1837 Brychy †po 13-11-1883  
3643Borawska Marianna z d. Wierzbicka *około 1836 Skroda Wielka †  
3644Borawska Marianna *15-09-1836 †30-04-1847 Konopki   
3645Borawska Marianna z d. Dobrzycka *około 1835 Nadbory †przed 17-02-1896  
3646Borawska Marianna z d. Skrzeczkowska *około 1833 Danówek †12-02-1856 Rakowo  
3647Borawska Marianna z d. Miklas *około 1832 Szczuczyn †przed 1884  
3648Borawska Marianna z d. Giniewska *około 1827 Barany †24-09-1854 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3649Borawska Marianna z d. Kulikowska *około 1827 Kędziorowo †przed 07-11-1892   
3650Borawska Marianna z d. Szleszyńska *około 1827 Konopki Chude †  
3651Borawska Marianna z d. N *około 1826 †  
3652Borawska Marianna z d. Grzymała *około 1825 Grądy Wielkie †po 06-02-1888   
3653Borawska Marianna z d. Samełko *około 1821 Kurejwa †po 04-11-1884  
3654Borawska Marianna z d. Ignatowicz *około 1821 Szczuczyn †po 25-06-1888  
3655Borawska Marianna z d. Dąbrowska *około 1820 Szostaki †od 26-01-1864 do 13-05-1883  
3656Borawska Marianna z d. Danowska *około 1818 Klimaszewnica †przed 25-02-1878  
3657Borawska Marianna z d. Gutowska *około 1817 Niedźwiadna †od 06-07-1874 do 29-01-1883  
3658Borawska Marianna z d. Filipkowska *około 1816 Borawskie †  
3659Borawska Marianna z d. Kaszuba *około 1814 Świdry †06-06-1843 Rakowo  
3660Borawska Marianna z d. Sawicka *około 1813 Bęćkowo †05-09-1854 Bęćkowo /Wąsosz/  
3661Borawska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †13-05-1857 Konopki /Wąsosz/  
3662Borawska Marianna z d. Sobiech *około 1810 Jambrzyki †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
3663Borawska Marianna z d. Dębińska *około 1804 Szczuczyn †przed 30-07-1865  
3664Borawska Marianna z d. Ramotowska *23-06-1803 †przed 06-11-1859  
3665Borawska Marianna z d. Klimaszewska *08-02-1800 Klimaszewnica †20-07-1854 Konopki  
3666Borawska Marianna z d. Zakrzewska *około 1798 †od 24-01-1843 do 06-1843  
3667Borawska Marianna z d. Danowska *17-03-1796 Klimaszewnica †28-06-1819 Kownatki  
3668Borawska Marianna z d. Wądołowska *około 1795 Rutki †przed 16-02-1841  
3669Borawska Marianna z d. Łochowska *około 1793 Klimaszewnica †przed 01-07-1862  
3670Borawska Marianna z d. Szczawińska *29-01-1793 Łempice †po 29-05-1830  
3671Borawska Marianna z d. Godlewska *około 1765 †przed 22-11-1818  
3672Borawska Marianna z d. N *około 1751 †08-08-1831 Konopki /Wąsosz/  
3673Borawska Marianna z d. Mocarska  †  
3674Borawska Marianna  †przed 07-02-1922  
3675Borawska Marianna z d. Kołakowska  †  
3676Borawska Marianna z d. Mieczkowska  †po 10-02-1903  
3677Borawska Marianna z d. Kardasz  †przed 19-07-1885  
3678Borawska Marianna z d. Obrycka  †12-05-1858 Rostki  
3679Borawska Marianna z d. Dobrzycka  †  
3680Borawska Marianna z d. Szymanowska  †przed 23-02-1897  
3681Borawska Marianna z d. Szymanowska  †  
3682Borawska Marianna z d. Chmielewska  †  
3683Borawska Marianna z d. Czerwińska  †przed 07-02-1898  
3684Borawska Marianna z d. Szymanowska  †przed 25-11-1856  
3685Borawska Marianna z d. Sokołowska  †po 31-07-1923  
3686Borawska Marianna z d. Krajewska  †od 03-02-1845 do 13-05-1856  
3687Borawska Marianna z d. C.    
3688Borawska Marianna z d. Wasilewska  †przed 25-06-1854  
3689Borawska Marianna z d. Chludzińska  †przed 05-05-1823  
3690Borawska Marianna z d. Szleszyńska  †po 19-11-1883  
3691Borawska Marianna z d. Konopka * Konopki †przed 11-02-1824  
3692Borawska Marianna z d. Chorzelska  †  
3693Borawska Marianna z d. Osiecka  †po 23-11-1847  
3694Borawska Marianna z d. Mieczkowska  †przed 16-02-1897  
3695Borawska Marianna z d. Chrostowska  †po 28-08-1855  
3696Borawska Marianna  †  
3697Borawska Marianna z d. N  †po 03-06-1816  
3698Borawska Marianna z d. Grabowska  †po 24-07-1923  
3699Borawska Marianna z d. Szleszyńska  †przed 26-07-1875  
3700Borawska Marianna z d. Saniewska  †przed 22-11-1840  
3701Borawska Marianna z d. Sokołowska  †po 06-06-1843  
3702Borawska Marianna z d. Rogalska  †od 18-02-1840 do 03-02-1853  
3703Borawska Marianna z d. Mieczkowska  †14-12-1857  
3704Borawska Marianna z d. Sierbińska  †  
3705Borawska Marianna z d. Kossakowska  †po 26-11-1849  
3706Borawska Marianna z d. Rogowska  †przed 15-05-1832  
3707Borawska Marianna (Anna) z d. Skadzińska (Łatuszyńska)  †przed 23-11-1840  
3708Borawska Marianna Katarzyna z d. Chmielewska *1849 Kurki †przed 05-11-1908  
3709Borawska Marianna Konstancja z d. Mikucka *około 1872 Mikuty †przed 05-1911  
3710Borawska Melania *około 01-1929 Grozimy †30-08-1929 Grozimy  
3711Borawska Michalina z d. Pawłowska *około 1875 Miecze †  
3712Borawska Michalina z d. Dąbrowska *około 1868 Czachy †przed 23-02-1925  
3713Borawska Michalina z d. Kosmowska *około 1858 Bęćkowo †  
3714Borawska Michalina  †  
3715Borawska Mieczysława z d. Gontowska *02-12-1898 Świdry †  
3716Borawska Monika z d. Rogowska *około 1785 †przed 24-01-1842  
3717Borawska Monika z d. Sokołowska  †po 16-02-1853  
3718Borawska N z d. N  †przed 01-1919  
3719Borawska N z d. N  †przed 10-1809  
3720Borawska N z d. N  †przed 01-1852  
3721Borawska N z d. N  †przed 09-11-1971  
3722Borawska N z d. N  †przed 04-1823  
3723Borawska N z d. N  †przed 10-1840  
3724Borawska N z d. N  †  
3725Borawska N z d. N  †przed 01-1816  
3726Borawska N z d. N  †  
3727Borawska Natalia z d. Niebrzydowska  †  
3728Borawska Otolia z d. Szymanowska  †przed 12-02-1897  
3729Borawska Paulina z d. Mikucka *około 1894 Możdżenie †  
3730Borawska Paulina *17-04-1870 Konopki †  
3731Borawska Paulina z d. Kosmowska *około 1865 Bęćkowo †przed 01-05-1928  
3732Borawska Paulina z d. Czerwonka *około 1859 Czerwonki †przed 07-1894  
3733Borawska Paulina z d. Trzaska  †  
3734Borawska Paulina Balwina *24-03-1840 Konopki †  
3735Borawska Pelagia Anna *około 06-1857 Łempice †29-12-1857 Łempice  
3736Borawska Petronela *30-05-1783 Godlewo †  
3737Borawska Regina z d. Ramotowska * Kramarzewo   
3738Borawska Regina z d. Gutowska * Glinki   
3739Borawska Regina z d. Cwalińska *26-12-1915 Grozimy †  
3740Borawska Regina z d. Ołdakowska *04-08-1912 Wąsosz †17-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
3741Borawska Romualda z d. Karwowska  †  
3742Borawska Rozalia z d. Żebrowska *około 1900 Kurki †  
3743Borawska Rozalia z d. Cwalina *około 1878 Łempice †  
3744Borawska Rozalia z d. Bogdan *około 1874 Skaje †03-02-1955 Woszczele /Szczuczyn/  
3745Borawska Rozalia z d. Bukowska *około 1867 Białaszewo †  
3746Borawska Rozalia z d. Karwowska *około 1862 Pieńki †  
3747Borawska Rozalia z d. Dobrzycka *około 1860 Zabiele †  
3748Borawska Rozalia z d. Mogielnicka *około 1850 Brzostowo †  
3749Borawska Rozalia z d. Wasilewska *około 1841 Barany †  
3750Borawska Rozalia z d. Chrzanowska *około 1834 Kieljany †  
3751Borawska Rozalia z d. Chrostowska *około 1830 Biodry †po 03-02-1891  
3752Borawska Rozalia z d. Trzaska *około 1816 Supy †po 12-02-1878  
3753Borawska Rozalia z d. Karwowska *około 1815 Supy †11-05-1849  
3754Borawska Rozalia z d. Bujnowska *około 1814 Grozimy †po 05-06-1859  
3755Borawska Rozalia z d. Sulewska *około 1800 Borawskie †17-09-1870 Konopki  
3756Borawska Rozalia z d. Dłużniewska  †przed 21-11-1870  
3757Borawska Rozalia z d. Makowska  †od 21-11-1831 do 09-02-1836  
3758Borawska Rozalia z d. Pieńkowska  †przed 21-02-1832  
3759Borawska Rozalia z d. Kamińska  †po 12-11-1845  
3760Borawska Rozalia z d. N  †przed 01-05-1831  
3761Borawska Rozalia z d. Bieńko  †  
3762Borawska Rozalia z d. Gardocka  †  
3763Borawska Rozalia z d. Dłużniewska  †18-03-1861  
3764Borawska Rozalia Marianna z d. Gardocka *około 1817 Świdry par. Grabowo †  
3765Borawska Sabina z d. Sawicka * Skaje   
3766Borawska Salomea z d. Kurkowska *około 1892 Borawskie †  
3767Borawska Salomea z d. Łojewska *21-06-1879 Chyliny †  
3768Borawska Salomea z d. Krajewska *około 1841 Grądy Małe †przed 06-02-1900  
3769Borawska Salomea z d. Kamińska *około 1831 Obrytki †przed 07-10-1888  
3770Borawska Salomea z d. Grądzka * Kotówek †po 11-07-1898  
3771Borawska Salomea z d. Dymnicka  †od 07-09-1844 do 10-11-1865  
3772Borawska Scholastyka z d. Mieczkowska *około 1809 †od 19-11-1861 do 13-05-1889  
3773Borawska Scholastyka Bronisława z d. Bagińska *10-02-1863 Kieljany †12-11-1918 Konopki /Wąsosz/  
3774Borawska Stanisława z d. Lewkowicz *08-05-1916 Skaje †  
3775Borawska Stanisława *1914 †  
3776Borawska Stanisława z d. Rydzewska *27-08-1909 Glinki †24-08-1940 Kramarzewo /Wąsosz/  
3777Borawska Stanisława z d. Konopka *około 1887 Borawskie par. Jedwabne †  
3778Borawska Stanisława z d. Górska *1886 Zalesie †11-02-1958 Zalesie /Wąsosz/  
3779Borawska Stanisława z d. Dobrzycka *około 1881 Klimaszewnica †  
3780Borawska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1877 Nadbory †  
3781Borawska Stanisława z d. Modzelewska *około 1876 Świdry Podleśne †po 23-01-1923  
3782Borawska Stanisława z d. Łojewska *około 1872 Supy †  
3783Borawska Stanisława z d. Chylińska *około 1868 Kąty †  
3784Borawska Stanisława z d. Toczyńska *około 1867 Wierciszewo †przed 05-07-1927  
3785Borawska Stanisława z d. Górska *około 1861 Konopki-Białystok †  
3786Borawska Stanisława z d. Chrostowska  †  
3787Borawska Stanisława z d. Konopka  †  
3788Borawska Stanisława Franciszka z d. Zaręba *około 1853 Pieniążki †  
3789Borawska Stefania z d. Sarnacka * Ławsk   
3790Borawska Stefania *około 1926 Kędziorowo †13-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
3791Borawska Stefania z d. Supińska *około 1899 †  
3792Borawska Stefania z d. Piotrkowska    
3793Borawska Sylwia * Warszawa   
3794Borawska Tekla z d. Wądołowska *około 1858 Koniecki par. Wizna †  
3795Borawska Teofila z d. Białobrzeska *około 1859 Mroczki †  
3796Borawska Teofila z d. Wiszowata *około 1854 Cwaliny †13-05-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3797Borawska Teofila z d. Rogowska *około 1837 Wagi †przed 28-01-1890  
3798Borawska Teofila *22-12-1827 Szlasy †  
3799Borawska Teofila z d. Pieńkowska *około 1826 Pieńki †po 26-11-1890  
3800Borawska Teofila *12-03-1822 Konopki †  
3801Borawska Teofila z d. Nieszała  †27-11-1905 Glinki  
3802Borawska Teofila z d. Dąbrowska  †przed 04-07-1883  
3803Borawska Teresa z d. Wojsław *około 1843 Wojsławy †  
3804Borawska Teresa z d. N    
3805Borawska Urszula z d. Niebrzydowska *18-05-1951 Sulewo Prusy †23-11-1985 Szymany /Wąsosz/   
3806Borawska Urszula z d. Klimaszewska *23-10-1815 Klimaszewnica †po 03-03-1867  
3807Borawska Urszula z d. Berent *17-06-1788 †  
3808Borawska Waleria z d. Chrostowska *około 1874 Wagi †  
3809Borawska Waleria z d. Polkowska *05-09-1863 Kąty †  
3810Borawska Waleria z d. Szleszyńska *22-04-1862 Czachy †  
3811Borawska Waleria z d. Wądołowska *około 1847 Koniecki par. Wizna †  
3812Borawska Wanda z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
3813Borawska Wanda *około 07-1883 Konopki †12-11-1883 Konopki  
3814Borawska Wanda Kamila z d. Sobolewska *około 1859 Szczuczyn †  
3815Borawska Weronika z d. Gromadzka *około 1867 Stary Gromadzyn †  
3816Borawska Weronika z d. Kolęda  †  
3817Borawska Wiesława z d. Konopka    
3818Borawska Wiktoria z d. Konopka *około 1873 Konopki Chude †przed 06-02-1923  
3819Borawska Wiktoria z d. Skrodzka *około 1872 Konopki-Białystok †  
3820Borawska Wiktoria z d. Dębińska *około 1861 Skaje †  
3821Borawska Wiktoria z d. Remiszewska *około 1855 Kokoszki †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
3822Borawska Wiktoria z d. Szymanowska *około 12-1847 Modzele †po 12-02-1912  
3823Borawska Wiktoria z d. Wądołowska *około 1838 Bronaki-Olki †po 26-11-1883  
3824Borawska Wiktoria z d. Toczyńska *około 1825 Koniecki par. Wizna †przed 12-02-1877  
3825Borawska Wiktoria z d. Skrodzka *około 11-1825 Skroda Wielka †przed 10-1877  
3826Borawska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
3827Borawska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1797 Mroczki †po 13-02-1854  
3828Borawska Wiktoria z d. Sulewska *26-04-1796 Sulewo Prusy †26-03-1856 Konopki  
3829Borawska Wiktoria z d. Ogrodzka  †przed 03-11-1857   
3830Borawska Wiktoria z d. Konopka    
3831Borawska Wiktoria z d. Święszkowska  †przed 26-01-1891  
3832Borawska Wioletta z d. Skrodzka * Grabowo   
3833Borawska Władysława z d. Zalewska * Zanklewo    
3834Borawska Władysława z d. Łempicka *29-04-1914 Wąsosz †  
3835Borawska Władysława z d. Truszkowska *około 1872 Truszki-Patory †01-06-1947 Konopki /Wąsosz/   
3836Borawska Władysława z d. Górska *19-02-1862 Kieljany †  
3837Borawska Władysława z d. Kosmowska  †  
3838Borawska Zofia z d. Mioduszewska * Ławsk   
3839Borawska Zofia z d. Wróblewska * Grędy   
3840Borawska Zofia z d. Rogowska * USA   
3841Borawska Zofia z d. Czaplicka *17-10-1908 Gackie †28-03-1991 Konopki /Wąsosz/  
3842Borawska Zofia z d. Szumowska *około 1906 Witynie †  
3843Borawska Zofia z d. Karwowska *około 1903 †przed 17-02-1943  
3844Borawska Zofia z d. Modzelewska *około 1901 †  
3845Borawska Zofia z d. Saniewska *około 1833 Klimaszewnica †27-04-1875 Konopki  
3846Borawska Zofia z d. Włodarska    
3847Borawski Adam *około 1900 Rakowo †   
3848Borawski Adam *1872 Orlikowo †1873 Orlikowo /Jedwabne/  
3849Borawski Adam *około 1845 Racibory †przed 09-02-1890  
3850Borawski Adam *około 1838 Wagi †  
3851Borawski Adam *około 1837 Trzaski †po 21-02-1898  
3852Borawski Adam *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
3853Borawski Adam *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki