Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]2727

1B. Samełko  †przed 17-11-1816  
2Balbina (Albina) Janiszewska z d. Modzelewska *około 1840 Pieńki Okopne †po 13-11-1882  
3Balbina (Elżbieta) Lachowicz z d. Górska *około 1846 Barany †przed 06-1895  
4Balbina Bagińska z d. Wiszowata *około 1821 Guty †  
5Balbina Bagińska z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
6Balbina Bagińska z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
7Balbina Bagińska z d. Kraszewska *około 1833 Guty †  
8Balbina Bargłowska *02-12-1898 Radziłów †  
9Balbina Bednarczyk z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
10Balbina Blok z d. Krajewska *około 1860 Kubrzany †  
11Balbina Bogdan z d. Kosmowska *03-12-1849 Lipnik †  
12Balbina Bogdańska z d. Kalinowska  †przed 26-01-1847  
13Balbina Borawska z d. Zalewska *około 1857 Tarachy †  
14Balbina Borawska z d. Waszkiewicz *około 1870 Bęćkowo †przed 06-1909  
15Balbina Borawska z d. Chrostowska *około 1866 Biodry †  
16Balbina Borawska  †  
17Balbina Brzostowska z d. Kalinowska *13-02-1868 Brychy †20-06-1920 Kieljany /Radziłów/  
18Balbina Brzozowska *16-12-1870 Zalesie †  
19Balbina Chilkiewicz z d. Sulewska *06-04-1855 Zaborowo †po 22-08-1898  
20Balbina Chmielewska z d. Zalewska *około 1863 Wąsosz †przed 10-1896  
21Balbina Chorosz z d. Łepkowska *około 1853 Lipnik †  
22Balbina Chrostowska z d. Ramotowska *około 1833 Danowo †przed 27-01-1888  
23Balbina Chrostowska z d. Biedrzycka *około 1825 Biodry †  
24Balbina Chylińska z d. Sulewska *15-12-1856 Bagienice †   
25Balbina Chylińska z d. Brzostowska *około 1846 Kąty †  
26Balbina Czarnecka z d. Ciecierska *około 1857 Konopki Chude †  
27Balbina Czerwonka *około 1835 Czerwonki †  
28Balbina Danowska z d. Dobrzycka *około 1896 Niedźwiedzkie †  
29Balbina Danowska *około 1854 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1862 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
30Balbina Danowska *07-06-1853 Sulewo Kownaty †   
31Balbina Dąbrowska z d. Świderska *18-04-1845 Bagienice †przed 12-1882   
32Balbina Dobrzycka z d. Kowalewska *około 1847 Koniecki †po 19-07-1892  
33Balbina Dołęga z d. Łempicka *26-09-1853 Bagienice †   
34Balbina Domisiewicz *13-04-1860 Niećkowo †26-04-1860  
35Balbina Domitr z d. Sarnacka *około 1841 Kucze Wielkie †12-10-1924 Orlikowo /Jedwabne/  
36Balbina Dorota Drozdowska z d. Karwowska *25-04-1821 Sokoły †po 16-02-1874  
37Balbina Downar z d. Długołęcka *około 1871 Bęćkowo †  
38Balbina Duchnowska z d. Odejewska  †05-04-1892 Kubra  
39Balbina Duchnowska z d. Laskowska  †po 19-11-1900  
40Balbina Dybikowska *około 1856 Kramarzewo †12-04-1863 Kramarzewo  
41Balbina Dzięgielewska z d. Chrostowska  †23-05-1887 Rutkowskie  
42Balbina Filipkowska z d. Gromadzka  †po 26-02-1900  
43Balbina Franciszka Dobrzycka *01-04-1829 Koniecki †  
44Balbina Franciszka Filipkowska z d. Rogowska *około 1850 Pluty †po 25-01-1892  
45Balbina Gacka z d. Nienałtowska *około 1845 Małachowo †   
46Balbina Gardocka z d. Sulewska *06-10-1832 Kownatki †od 08-02-1892 do 29-01-1900  
47Balbina Gardocka z d. Sokołowska  †po 19-11-1901  
48Balbina Gardocka z d. Rudzka  †po 26-03-1856  
49Balbina Gardocka z d. Rogowska *około 1862 Kąty †  
50Balbina Gawecka z d. Kurkowska *około 1865 Borawskie †30-03-1928 Kieljany  
51Balbina Godlewska *26-04-1852 Godlewo †  
52Balbina Golińska z d. Paszkowska *około 1848 Puchały †przed 12-1873  
53Balbina Górska *01-12-1828 Kieljany †10-12-1828 Kieljany  
54Balbina Grabowska z d. Zarzecka *około 1849 Niwkowo †  
55Balbina Grabowska z d. Zakrzewska *około 1880 †  
56Balbina Grabowska z d. Sierzputowska  †po 20-09-1897  
57Balbina Grędziszewska z d. Rutkowska *około 1839 Rutkowskie †09-01-1859  
58Balbina Gutowska z d. Modzelewska *około 1873 Stawiane †  
59Balbina Jabłońska z d. Krzyżanowska *około 1834 Niedźwiadna †03-10-1884 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
60Balbina Jachimczyk z d. Żukowska *około 1874 Kucze Małe †   
61Balbina Jankowska z d. Kobylińska  †przed 24-11-1835  
62Balbina Jasińska z d. Szrejter *około 1863 Szlasy †  
63Balbina Jurska z d. Statkiewicz *około 1875 Karwowo †po 21-02-1922  
64Balbina Kalinowska z d. Przestrzelska *około 1837 Kąty †21-10-1906 Radziłów /Radziłów/  
65Balbina Kalinowska z d. Ołdakowska *15-03-1905 †20-01-1984 Komosewo /Wąsosz/   
66Balbina Kalinowska z d. Albrecht *około 1862 Kędziorowo †17-03-1933 Niećkowo  
67Balbina Kalinowska *01-09-1856 †21-10-1857 Brychy /Przytuły/  
68Balbina Kamińska z d. Wasilewska *około 1863 Mocarze Budne †   
69Balbina Kamińska z d. Chrzanowska *około 1863 Grędy †  
70Balbina Kapelewska z d. Malinowska *około 1856 Kramkowo †po 09-02-1928  
71Balbina Karwowska z d. Tyszka  †po 25-06-1888  
72Balbina Karwowska z d. Przestrzelska *około 1861 †po 30-01-1899  
73Balbina Karwowska z d. Godlewska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-02-1906  
74Balbina Karwowska z d. Chrzanowska *około 1843 Wypychy †po 19-11-1895  
75Balbina Karwowska *około 1860 Boguszki †01-01-1890 Grądy Małe  
76Balbina Kierznowska z d. Łosiewicz *około 1841 Białaszewo †po 21-01-1906  
77Balbina Kochanowska z d. Orłowska *około 1877 Niećkowo †31-08-1948 Niećkowo  
78Balbina Kołakowska z d. Niebrzydowska *12-05-1855 Obrytki †  
79Balbina Kołomiejska  †po 21-10-1913  
80Balbina Komosińska z d. Rogalska *około 1860 Rydzewo †po 19-01-1920  
81Balbina Koniecko z d. Gardocka *około 1857 Sulewo Prusy †od 25-11-1908 do 11-07-1921  
82Balbina Konopka z d. Trzaska *około 1881 Brzostowo †  
83Balbina Konopka z d. Karwowska *około 1852 Brzostowo †  
84Balbina Korzeniecka z d. Roman *około 1832 Wąsosz †przed 10-02-1890  
85Balbina Kotarska z d. Zielińska *około 1872 Rakowo †przed 21-01-1936  
86Balbina Kownacka z d. Rogowska *18-10-1882 Pieńki †  
87Balbina Kreska z d. Laszczkowska *około 1852 Słucz †13-04-1929 Żebry  
88Balbina Kuczyńska z d. Perkowska *01-03-1914 Milewo †17-11-1940 Milewo  
89Balbina Kulikowska z d. Godlewska *około 1821 Lipińskie †1887 Sienickie /Białaszewo/  
90Balbina Kurkowska  †  
91Balbina Kurzątkowska z d. Dzięgielewska *około 1874 Dzięgiele †po 15-01-1929  
92Balbina Laszczkowska z d. Orłowska *około 1871 Bęćkowo †po 20-06-1945  
93Balbina Leosiewska z d. Kozłowska *około 1822 Górki †22-08-1852  
94Balbina Leszczewska z d. Myślińska *około 1886 †  
95Balbina Lewkowicz z d. Moniuszko *około 1872 Kąty †  
96Balbina Łepkowska z d. Konopka *około 1885 Konopki Monety †  
97Balbina Łepkowska *około 1882 Ławsk †  
98Balbina Łojewska z d. Modzelewska *około 1838 Supy †od 17-02-1890 do 26-11-1894  
99Balbina Łojewska z d. Filochowska  †po 26-11-1890  
100Balbina Majewska z d. Wojsław *30-11-1865 Kownatki †  
101Balbina Makowska z d. Wądołowska *około 1845 Makowskie †  
102Balbina Marcjanna Borawska z d. Chrzanowska *około 1844 Konopki †po 28-11-1899  
103Balbina Mariak z d. Mocarska *około 1863 Kąty †przed 09-08-1918  
104Balbina Marianna Kędzierska z d. Zalewska *około 1879 Zalesie †27-12-1939 /Wąsosz/   
105Balbina Marianna Łempicka z d. Skarżyńska *około 1790 †  
106Balbina Marianna Wojsław z d. Biedrzycka *około 1822 Guty Stare †przed 06-1851  
107Balbina Matysiewicz z d. Łepkowska *około 1859 Niećkowo †11-05-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
108Balbina Matyszewska z d. Łepkowska  †przed 25-11-1918  
109Balbina Matyszewska z d. Górska *12-08-1878 Niećkowo †02-07-1965 Niećkowo /Wąsosz/  
110Balbina Mieczkowska z d. Rogowska  †po 30-01-1910  
111Balbina Mieczkowska z d. Łojewska *około 1868 Pieniążki par. Romany †  
112Balbina Mieczkowska z d. Kleszczewska *około 1815 †15-09-1840 Mieczki /Przytuły/  
113Balbina Mieczkowska z d. Chrzanowska *około 1867 Borawskie †27-01-1946 Łoje /Przytuły/  
114Balbina Mieczkowska *około 1851 †27-12-1857 Trzaski /Przytuły/  
115Balbina Mierzejewska z d. Bukowska *około 1831 Święcienin †około 1849  
116Balbina Mikucka z d. Śmiarowska *około 1836 Mieczki †  
117Balbina Milewska z d. Przestrzelska *około 1848 Konopki Monety †  
118Balbina Milewska z d. Modzelewska *około 1858 Modzele †przed 05-1920  
119Balbina Milewska z d. Mocarska *około 1862 Biodry †  
120Balbina Miłosek z d. Grajek  †1884 /Jedwabne/   
121Balbina Mocarska z d. Sulewska *około 1849 Wierciszewo †  
122Balbina Mocarska z d. Korytkowska *około 1836 Pluty †po 14-02-1898  
123Balbina Modzelewska z d. Chylińska *około 1863 Łosewo †  
124Balbina Modzelewska *około 1840 Pieńki †  
125Balbina Mroczkowska z d. Kurkowska *około 1840 Nieciki †  
126Balbina Mróz z d. Klepadło  †  
127Balbina Mścichowska z d. Dobrzycka *około 1851 Rosochate †przed 12-02-1899  
128Balbina Mściwujewska z d. Bagińska  †  
129Balbina Napiórkowska z d. Toczyńska *około 1859 Nieławice †po 06-02-1912  
130Balbina Niebrzydowska z d. Statkiewicz *około 1868 Karwowo †20-01-1952 Świdry /Wąsosz/  
131Balbina Niebrzydowska z d. Mikucka  †po 10-02-1861  
132Balbina Niecikowska z d. Rydzewska *około 1824 Rydzewo Szlacheckie †przed 02-03-1886  
133Balbina Niedźwiedzka z d. Leszczyńska  †po 29-09-1855  
134Balbina Niedźwiedzka z d. Koniecko *około 1868 Grozimy †  
135Balbina Nienałtowska *02-03-1895 Małachowo †22-04-1895 Małachowo /Wizna/   
136Balbina Nieszała z d. Koprowska  †  
137Balbina Niklewicz z d. Makowska *około 1825 Pniewo †  
138Balbina Nikonowicz z d. Godlewska *18-12-1849 Zalesie †przed 12-02-1901  
139Balbina Organek z d. Kopczyńska *około 1850 Konopki †po 29-01-1912  
140Balbina Orłowska z d. Szymanowska *około 1851 Modzele †  
141Balbina Osiecka *24-07-1860 Bęćkowo †26-04-1875 Bęćkowo  
142Balbina Pachucka z d. Zalewska *około 1876 Kubra †  
143Balbina Paulina Górska z d. Szymanowska *17-12-1816 Kieljany †07-05-1836 Kieljany  
144Balbina Pieńczykowska z d. Jaczyńska *około 1863 Jaki †   
145Balbina Piotrowska z d. Zalewska *10-02-1873 Bęćkowo †19-02-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
146Balbina Podchul z d. Surawska *około 1861 Skaje †  
147Balbina Polkowska z d. Korytkowska *około 1864 Supy †04-12-1902 Supy  
148Balbina Popiołek z d. Brzostowska *około 1874 Brzostowo †  
149Balbina Popławska z d. Domisiewicz *około 1864 Kubra †  
150Balbina Przechocka z d. Głowacka *około 1874 Ławsk †07-01-1934 Ławsk  
151Balbina Przestrzelska z d. Kaczyńska *około 1867 Kąty †  
152Balbina Przyborowska z d. Dzięgielewska  †po 24-11-1908  
153Balbina Przybyszewska z d. Drozdowska *około 1883 Wojsławy †  
154Balbina Rakowska z d. Dobrzycka  †  
155Balbina Ramotowska z d. Rogowska  †przed 22-11-1892  
156Balbina Ramotowska z d. Łaguna *15-02-1824 Stawiane †06-07-1844  
157Balbina Rogowska z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †21-02-1872  
158Balbina Rogowska z d. Karwowska *około 1847 Wypychy †  
159Balbina Roszkowska z d. Karwowska  †po 22-01-1929  
160Balbina Rutkowska z d. Szleszyńska  †przed 23-02-1897  
161Balbina Rybacka z d. Korytkowska *około 1820 Olszewo par. Romany †  
162Balbina Rydzewska z d. Zabielska  †  
163Balbina Rydzewska z d. Świderska  †przed 09-02-1891  
164Balbina Sokołowska z d. Truszkowska  †po 11-02-1885  
165Balbina Sokołowska *około 1833 †26-11-1843 Gutki /Wąsosz/  
166Balbina Stanisława Ramotowska z d. Górska *około 1835 Rutki †  
167Balbina Sulewska z d. Zakrzewska *12-01-1863 Wojsławy †24-02-1901 Zaborowo /Wąsosz/  
168Balbina Sulewska z d. Rydzewska *około 1838 Bukowo Małe †31-05-1880 Sulewo Prusy  
169Balbina Sulewska z d. Bóbr *około 1823 Sulewo Kownaty †po 21-09-1895  
170Balbina Sulewska *30-08-1856 Sulewo Kownaty †03-09-1856 Sulewo Kownaty  
171Balbina Sulewska *28-03-1836 Sulewo Prusy †02-02-1837 Sulewo Prusy  
172Balbina Sulewska *02-12-1840 Sulewo Prusy †01-09-1851 Sulewo Prusy  
173Balbina Sulimowicz z d. Sokołowska *około 1846 Godlewo †od 03-02-1891 do 31-01-1898  
174Balbina Supińska z d. Mieczkowska  †przed 16-09-1930  
175Balbina Szczepankowska z d. Turowska *około 1843 Lipnik †26-03-1929 Wąsosz  
176Balbina Szczęsna z d. Matejkowska *około 1857 Bronowo †  
177Balbina Szleszyńska *około 1817 Rosochate †  
178Balbina Szymanowska z d. Kownacka *około 1840 Kownatki †09-08-1890 Kownatki /Wąsosz/   
179Balbina Szymanowska z d. Dębińska *około 1851 Szczuczyn †  
180Balbina Szymanowska *około 1839 Kieljany †06-07-1858 Kieljany  
181Balbina Śmiarowska z d. Wądołowska *około 1873 Bronaki-Pietrasze †  
182Balbina Śmiarowska z d. Szleszyńska  †  
183Balbina Świderska z d. Łempicka *około 1878 Bagienice †14-01-1947 Bagienice  
184Balbina Świderska z d. Borzymowska *około 1873 Wiszowate †  
185Balbina Świderska *31-03-1841 Świdry †  
186Balbina Święszkowska z d. Konopka *około 1820 Wścieklice †po 18-11-1879  
187Balbina Truszkowska z d. Gromadzka  †  
188Balbina Trzaska z d. Szleszyńska *około 1850 Szyjki †  
189Balbina Trzaska z d. Korytkowska  †po 18-05-1869  
190Balbina Wachulewicz z d. Niedźwiedzka *około 1872 †po 20-06-1922  
191Balbina Waniewska z d. Słonicka *około 1843 Bronowo †  
192Balbina Waszkiewicz z d. Szeborowska *około 1829 Wścieklice †  
193Balbina Wądołowska z d. Toczyńska *około 1859 Rutki †  
194Balbina Wiszowata z d. Bagińska  †przed 27-10-1890  
195Balbina Wiśniewska z d. Zalewska *około 1870 Bęćkowo †  
196Balbina Wojsław *około 11-1863 Kownatki †07-05-1868 Kownatki  
197Balbina Wojsław *24-11-1849 Kownatki †  
198Balbina Wójcicka z d. Górska *około 07-1852 Bzury †po 23-01-1918  
199Balbina Wróblewska z d. Jabłońska *około 1882 Bzury †  
200Balbina Wysocka z d. Serba  †przed 27-08-1906  
201Balbina Zabłocka z d. Kalinowska  †  
202Balbina Zajkowska z d. Mioduszewska *około 1876 Kucze Małe †  
203Balbina Zakrzewska z d. Skrodzka *około 1848 Nieciki †przed 07-02-1899   
204Balbina Zalewska z d. Sulewska *29-08-1851 Zalesie †po 26-11-1916   
205Balbina Zalewska z d. Łepkowska *około 1862 Bęćkowo †13-01-1890 Kudłaczewo /Wąsosz/  
206Balbina Zalewska z d. Gryczewska *około 1834 Przytuły †po 17-02-1896  
207Balbina Zalewska z d. Górska *15-12-1832 Kramarzewo †09-01-1895 Kramarzewo /Wąsosz/  
208Balbina Zalewska z d. Dzięgielewska *około 1875 Lipińskie †po 20-05-1929  
209Balbina Zalewska z d. Bagińska *około 1826 Lipnik †11-08-1905 Zalesie /Wąsosz/   
210Balbina Zalewska *29-09-1872 Bęćkowo †  
211Balbina Załuska z d. Mścichowska  †przed 12-01-1931  
212Balbina Zamojska z d. Grodzka  †  
213Balbina Zarzecka z d. Orłowska *około 12-1844 Grozimy †po 26-11-1906  
214Balbina Żelechowska z d. Karwowska *około 1834 Kąty †29-05-1884 Brzostowo /Burzyn/  
215Balbina Żelechowska z d. Biedrzycka *około 1875 Nieławice †  
216Balbina Żukowska z d. Grądzka *około 1864 Męczki †  
217Balbina Żurawska z d. Borawska  †po 05-01-1933  
218Balcer (Wojciech) Rydzewski  †przed 19-02-1838  
219Baltazar Bagiński *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
220Baltazar Bagiński  †przed 23-05-1870  
221Baltazar Borawski *około 1817 Świdry †od 04-03-1878 do 21-11-1887  
222Baltazar Borawski  †przed 25-11-1856  
223Baltazar Brzozowski *około 1807 Wizna †  
224Baltazar Bzura *11-01-1801 Niedźwiedzkie †31-10-1810 Niedźwiedzkie  
225Baltazar Chojnowski *około 1822 Konopki †16-12-1901 Kramarzewo /Wąsosz/  
226Baltazar Chojnowski  †po 02-03-1851  
227Baltazar Chrzanowski *około 1860 Kubra †  
228Baltazar Chrzanowski *około 1837 Supy †  
229Baltazar Chrzanowski *13-12-1856 Koniecki Małe †26-05-1931   
230Baltazar Chrzanowski *12-08-1842 Kieljany †  
231Baltazar Chrzanowski  †  
232Baltazar Czerwonka *około 1827 Czerwonki †przed 27-11-1883  
233Baltazar Czyżewski *06-01-1828 Wąsosz †1895   
234Baltazar Domisiewicz *09-01-1799 Niećkowo †  
235Baltazar Dymnicki *około 1838 Wizna †  
236Baltazar Ekstowicz *około 1804 †09-11-1854 Radziłów /Radziłów/  
237Baltazar Filipkowski  †  
238Baltazar Godlewski *około 1773 †06-08-1819 Godlewo /Wąsosz/  
239Baltazar Godlewski *12-01-1856 Zalesie †11-08-1936 Zalesie  
240Baltazar Grabowski *06-01-1785 †przed 26-02-1854  
241Baltazar Grabowski *02-01-1794 †  
242Baltazar Gryczewski *około 1800 †przed 28-02-1859  
243Baltazar Gurzęda *około 1830 Siestrzanki †po 09-09-1883  
244Baltazar Jakacki  †od 10-02-1880 do 13-02-1893  
245Baltazar Janiszewski  †  
246Baltazar Jankowski  †  
247Baltazar Jaworski *około 1849 †16-08-1856 Koniecki  
248Baltazar Jeżewski *około 1824 Romany †po 22-02-1892  
249Baltazar Kacper Melchior Łempicki *10-01-1802 Bagienice †23-08-1882 Bagienice  
250Baltazar Kacperski *10-01-1785 Wąsosz †przed 09-1831  
251Baltazar Kadłubowski *około 1812 Radziłów †przed 21-02-1862  
252Baltazar Kamiński *1757 †21-04-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
253Baltazar Karwowski  †przed 10-11-1891  
254Baltazar Karwowski  †03-12-1889  
255Baltazar Klimaszewski *03-01-1800 Klimaszewnica †  
256Baltazar Klimaszewski  †od 06-10-1861 do 08-02-1870  
257Baltazar Kołakowski  †  
258Baltazar Kozikowski  †przed 24-10-1892  
259Baltazar Kozłowski *około 1829 †  
260Baltazar Kuberski  †  
261Baltazar Kuczewski *około 1827 Pasichy †22-06-1872 Przytuły  
262Baltazar Kulikowski *06-01-1919 Żebry †  
263Baltazar Laskowski  †przed 24-01-1899  
264Baltazar Lipiński *około 1799 Biodry †po 07-02-1864  
265Baltazar Łaguna *02-01-1822 Stawiane †04-08-1894 Pasichy  
266Baltazar Łempicki *około 1762 †13-02-1807 Bagienice /Wąsosz/  
267Baltazar Łempicki *22-01-1807 Sokoły †  
268Baltazar Mieczkowski *około 1837 Bartki †  
269Baltazar Mieńkowski *13-01-1860 Wąsosz †  
270Baltazar Mikucki *około 1838 Kownatki †od 17-02-1890 do 19-11-1900  
271Baltazar Mikucki *około 1820 Skroda †po 17-07-1870  
272Baltazar Mikucki  †od 10-07-1832 do 21-05-1844  
273Baltazar Milewski *około 02-1842 Bzury †20-02-1896 Bzury /Wąsosz/  
274Baltazar Mościcki * Pluty   
275Baltazar Mścichowski *około 1853 Obiedzino †  
276Baltazar Niebrzydowski  †po 26-05-1885  
277Baltazar Niecikowski  †przed 10-1799  
278Baltazar Niećkowski  †od 16-02-1886 do 20-05-1890  
279Baltazar Niedźwiedzki *około 1798 Niedźwiedzkie †przed 26-11-1855  
280Baltazar Obiedziński *około 1803 Obiedzino †przed 1838  
281Baltazar Pawełczyk *około 1801 Niwkowo †przed 11-10-1874  
282Baltazar Pionkowski *około 1828 Pieńki †  
283Baltazar Podworny *około 1850 Glinki †po 15-02-1904  
284Baltazar Przestrzelski *około 1873 Radziłów †   
285Baltazar Ruchaczewski  †  
286Baltazar Ruszczyk *około 1871 †  
287Baltazar Rutkowski *około 1831 Mieczki †  
288Baltazar Rutkowski *07-01-1810 Bagienice †  
289Baltazar Rydzewski *około 1822 Bukowo †11-12-1852 Bukowo Małe  
290Baltazar Rydzewski *około 1810 Mieczki †przed 24-11-1858  
291Baltazar Siedlecki *około 1883 Wąsosz †po 26-11-1941  
292Baltazar Sienicki *około 1793 †19-03-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
293Baltazar Sikorski  †przed 23-11-1847  
294Baltazar Sokalski *około 1827 †10-05-1871   
295Baltazar Sulewski *około 1801 Sulewo Prusy †04-01-1867 Sulewo Prusy  
296Baltazar Sulewski *02-01-1806 Sulewo Kownaty †przed 23-10-1860  
297Baltazar Suliński *około 1867 †przed 27-09-1923  
298Baltazar Szczuka *29-01-1780 Łojki par. Białaszewo †przed 29-11-1827  
299Baltazar Szleszyński *około 1839 Szyjki †przed 24-06-1895  
300Baltazar Szymanowski *18-01-1787 †24-04-1842 Milewo  
301Baltazar Święciński *około 1835 Święcienin †po 11-02-1896  
302Baltazar Tomasz Borawski *16-12-1808 Konopki †od 03-02-1858 do 03-03-1867  
303Baltazar Truszkowski  †po 11-02-1896  
304Baltazar Trzaska *około 1864 Borawskie †po 29-05-1917  
305Baltazar Trzonkowski *około 1841 Łubiane †od 21-05-1895 do 30-01-1905  
306Baltazar Tyszka  †  
307Baltazar Wierciński  †po 04-05-1874  
308Baltazar Wiszowaty  †przed 07-11-1837  
309Baltazar Wojsław *około 1864 Gałązki †  
310Baltazar Wojsław *około 1791 †po 09-02-1847  
311Baltazar Wojsław *09-01-1792 Wojsławy †06-12-1850 Wojsławy  
312Baltazar Wysocki *około 1834 Łempice †  
313Baltazar Wysocki *20-10-1915 Łempice †02-04-1978 Łempice /Wąsosz/  
314Baltazar Zakrzewski * Wojsławy †przed 16-10-1854  
315Baltazar Zamirowski  †po 27-11-1883  
316Baltazar Zawadzki  †po 18-05-1873  
317Baltazar Zdankiewicz *około 1827 Milewo †  
318Baltazar Zdankiewicz *30-12-1786 Milewo †przed 02-02-1847  
319Baltazar Zdankowski  †  
320Balwina Borawska z d. Zakrzewska *01-02-1850 Wojsławy †  
321Balwina Zadroga  †  
322Barbara (Dorota) Butrynowicz z d. Chludzińska *07-04-1794 Łempice †po 23-02-1852  
323Barbara (Halina) Kulikowska z d. Polakowska * Czerwonki   
324Barbara (Julianna) Chrzanowska z d. N  †po 26-02-1827  
325Barbara Adamska z d. Janczewska  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
326Barbara Akacka *11-01-1960 Kramarzewo †19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/  
327Barbara Albińska z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
328Barbara Aleksandra Konopka z d. Serwatowicz  †  
329Barbara Anastazja Ślusarczyk z d. Grygo * Kędziorowo   
330Barbara Andrukiewicz z d. Jabłońska * Szczuczyn   
331Barbara Ann Cropp z d. Rynkiewicz    
332Barbara Anna Borawska *21-11-1843 Konopki †03-07-1849 Konopki  
333Barbara Arbsjajtys z d. Pogorzelska *około 1838 Przytuły †po 30-01-1888  
334Barbara Ashkenazie (Kraśko) z d. Doliwa *02-11-1956 Kruszewo †12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/  
335Barbara Augustyn z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
336Barbara Bagińska z d. Ziomek    
337Barbara Bagińska z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
338Barbara Bagińska z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
339Barbara Bagińska z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
340Barbara Bagińska z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
341Barbara Bagińska z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
342Barbara Bagińska     
343Barbara Balewska z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
344Barbara Balicka z d. Gutowska * Szczuczyn   
345Barbara Bałdyga z d. Mieczkowska * Nieławice   
346Barbara Banach z d. Kacperska * Zambrów   
347Barbara Banachowska z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
348Barbara Baraszkiewicz *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
349Barbara Bargłowska z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
350Barbara Bernecka z d. Sarnacka * Wąsosz   
351Barbara Biedrzycka z d. Wiśniewska  †  
352Barbara Bieńkowska z d. Grzymkowska *około 1833 Okrasin †przed 05-1869  
353Barbara Biernacka z d. Wronkowska *około 1825 Wąsosz †  
354Barbara Błaszkiewicz z d. Chrzanowska * Konopki   
355Barbara Borawska z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
356Barbara Borawska z d. Niecikowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †  
357Barbara Borawska z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
358Barbara Borawska z d. Dąbrowska  †przed 01-08-1858  
359Barbara Borawska z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
360Barbara Borawska  †po 06-11-1900  
361Barbara Borkowska z d. Komosińska * Szczuczyn   
362Barbara Borkowska z d. Duchnowska  †po 29-01-1872  
363Barbara Borusiewicz z d. Blusiewicz    
364Barbara Borusiewicz * Wąsosz    
365Barbara Borusiewicz    
366Barbara Bronakowska z d. Okurowska *około 1843 Nieławice †po 09-02-1891  
367Barbara Bronisława Karwowska z d. Osowska *około 1876 Nowogród †przed 05-1915  
368Barbara Brulińska z d. Orłowska * Ławsk   
369Barbara Brzostowska z d. Troszyn  †  
370Barbara Brzostowska z d. Szymańska  †po 09-07-1832  
371Barbara Brzostowska z d. Przestrzelska *około 1775 †po 21-11-1831  
372Barbara Brzostowska z d. Borawska *około 1851 Konopki †  
373Barbara Brzozowska z d. Biędzio *około 1836 Burzyn †przed 04-02-1889  
374Barbara Brzuchalska z d. Bil * Wąsosz    
375Barbara Buczyńska z d. Walewska  †po 24-02-1851  
376Barbara Budzińska z d. Zacharzewska *około 1808 Przytuły †po 24-09-1865  
377Barbara Bukowska z d. Wierciszewska *około 1824 Bagienice par. Romany †23-03-1864 Karwowo /Radziłów/  
378Barbara Bukowska z d. Kielian  †przed 06-1810  
379Barbara Bukowska  †  
380Barbara Butryn z d. Wysocka  †po 08-04-1885  
381Barbara Byl z d. Marczykowska * Wąsosz   
382Barbara Bylica z d. Werner * Radziłów   
383Barbara Cejżyk z d. Piekarowicz  †przed 10-1831  
384Barbara Chlęch z d. Bogucka *około 1828 Modzele †  
385Barbara Chmielewska z d. Sawicka *około 1849 Skaje †  
386Barbara Chorosz z d. Komosińska * Wąsosz   
387Barbara Chrostowska z d. Wysocka *około 1820 Chrostowo †26-07-1880  
388Barbara Chrostowska z d. Trzaska *około 1828 Supy †od 11-02-1873 do 10-06-1895  
389Barbara Chrostowska z d. Karwowska *około 1821 Borawskie †24-01-1849  
390Barbara Chrostowska z d. Biedrzycka *około 1822 Biodry †przed 07-02-1876  
391Barbara Chrostowska *około 29-11-1874 Sulewo Prusy †06-12-1874 Sulewo Prusy   
392Barbara Chrostowska *08-12-1854 Biodry †  
393Barbara Chrostowska *07-12-1841 Sulewo Prusy †   
394Barbara Chrzanowska z d. Modzelewska *09-12-1854 Modzele †03-12-1938 Kieljany /Wąsosz/  
395Barbara Chrzanowska z d. Kitowska    
396Barbara Chrzanowska z d. Cieniewicz  †przed 11-02-1851  
397Barbara Chrzanowska z d. Chylińska * Wąsosz    
398Barbara Chylińska z d. Hołodyńska * Grajewo    
399Barbara Ciborowska z d. Korytkowska *około 1833 Pluty †  
400Barbara Cichocka z d. Wiśniewska  †przed 22-05-1916  
401Barbara Cichocka z d. Modzelewska *około 1840 Wąsosz †przed 21-01-1895  
402Barbara Ciecierska z d. Zacharzewska *około 1810 †04-04-1838 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
403Barbara Ciecierska z d. Komosińska * Łomża    
404Barbara Cimochowska z d. Malinowska * Wąsosz    
405Barbara Ciszewska z d. Domitr  †po 28-10-1828   
406Barbara Cwalina z d. Wszeborowska  †po 13-02-1900  
407Barbara Cwalińska z d. Rydzewska  †przed 05-1824  
408Barbara Cybulska z d. Dyż    
409Barbara Czaplicka z d. Zyskowska  †  
410Barbara Czarnecka z d. N  †po 09-11-1816  
411Barbara Czarnecka z d. Leśniewska    
412Barbara Czarnecka z d. Dąbrowska * Łomża   
413Barbara Czarniawska z d. Bielenica     
414Barbara Czarnowska z d. Szleszyńska  †przed 14-02-1882  
415Barbara Czerniewska z d. N  †przed 17-10-1824  
416Barbara Czyżewska *04-12-1848 Wąsosz †12-04-1851 Wąsosz   
417Barbara Daniłowska z d. Kulesza * Rutki    
418Barbara Danowska z d. Mścichowska *około 1859 Brzozowa par. Białaszwewo †  
419Barbara Danowska z d. Kacperska *około 01-1846 Zaborowo †13-01-1885 Sulewo Kownaty  
420Barbara Danowska z d. Filipkowska *około 1900 †   
421Barbara Danowska z d. Filipkowska  †po 06-02-1893  
422Barbara Danuta Norkowska z d. Wocial    
423Barbara Dąbrowska z d. Karczmarczyk * Ławsk   
424Barbara Dąbrowska z d. Gałęziewicz * Suwałki    
425Barbara Dąbrowska z d. Borawska *około 1841 Supy †przed 11-02-1896  
426Barbara Dec z d. Łempicka * Skomack Wielki    
427Barbara Dmoch z d. N  †przed 08-05-1840  
428Barbara Dobnarek z d. Cwalińska  †po 18-02-1833  
429Barbara Dołęga z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
430Barbara Domełło z d. Kruszyńska * Grabowo   
431Barbara Domitr z d. Annielska  †przed 09-02-1834  
432Barbara Domysiewicz z d. Przeczek    
433Barbara Downar z d. Grabowska *około 1816 Kamińskie †02-11-1860  
434Barbara Downar z d. Czerwińska *około 1853 Klimaszewnica †  
435Barbara Dudkowska z d. Jakubowska *około 1858 Wąsosz †po 09-09-1917   
436Barbara Dudzińska z d. Liberadzka *około 1846 Siestrzanki †przed 11-10-1896  
437Barbara Dziekońska z d. Majewska * Łomża   
438Barbara Dzięgielewska z d. Stasiak     
439Barbara Ekstowicz z d. N  †przed 25-07-1847  
440Barbara Ekstowicz z d. Leszczewska  †po 12-02-1893  
441Barbara Ekstowicz z d. Kosmaczewska  †  
442Barbara Ewa Borawska z d. Grzymkowska * Grajewo   
443Barbara Fejerska z d. N  †przed 27-10-1862  
444Barbara Filipkowska z d. Mścichowska *około 1860 Sulewo Kownaty †  
445Barbara Filipkowska z d. Kraińska *około 1849 Łojki par. Białaszewo †przed 16-02-1914  
446Barbara Filipkowska z d. Gutowska *około 1863 Chrzanowo †przed 08-1904  
447Barbara Foltyńska z d. Olszewska * Ławsk   
448Barbara Franciszka Januszkiewicz z d. Modzelewska * Ławsk   
449Barbara Frąckiewicz z d. Waniewska *około 1791 Bronowo †  
450Barbara Gacka z d. Mocarska *około 1841 Szostaki †przed 01-1865  
451Barbara Gardocka z d. Kossakowska *około 1875 Grądy Wielkie †przed 06-1902  
452Barbara Gardocka z d. Kosiorek     
453Barbara Gardocka z d. Dobrzycka  †  
454Barbara Gardocka z d. Borawska *około 1829 Trzaski †przed 29-05-1886  
455Barbara Gawrylczyk    
456Barbara Gazowska *12-01-1981 Łomża †14-01-1981 Łomża /Wąsosz/  
457Barbara Genowefa Dąbrowska z d. Janczewska *około 1904 †  
458Barbara Gibas z d. Rodak * Łękawica   
459Barbara Glińska *około 1952 Łempice †12-04-1953 Łempice /Wąsosz/  
460Barbara Głębocka z d. Kowalewska *około 1842 Kędziorowo †po 23-04-1893  
461Barbara Godlewska z d. Włodkowska * Szczuczyn   
462Barbara Godlewska z d. Sulewska *około 1827 Zaborowo †08-07-1855 Zalesie  
463Barbara Godlewska *około 01-1795 †19-07-1797 Brodowo /Radziłów/  
464Barbara Gołębiewska z d. Chojnowska  †po 29-05-1859  
465Barbara Gontowska z d. Sokołek *około 1825 Świdry †11-07-1869  
466Barbara Gordon z d. Tyszkiewicz  †  
467Barbara Górska z d. Zawadzka *około 1868 †przed 17-12-1938  
468Barbara Górska z d. Konopka *17-11-1848 †13-03-1906 Kramarzewo  
469Barbara Górska z d. Kołakowska *około 1849 Rakowo †10-08-1881  
470Barbara Górska z d. Kalicka * Łomża    
471Barbara Górska z d. Czopek     
472Barbara Górska z d. Cwalińska  †  
473Barbara Górska *12-05-1835 Kramarzewo †30-08-1843 Kramarzewo  
474Barbara Grabowska z d. Orłowska  †po 07-02-1810  
475Barbara Grabowska z d. Duzik * Drygały   
476Barbara Grajewska z d. Święcińska *około 1841 Gutki †  
477Barbara Grażyna Kordyjak z d. Pawłowska * Grajewo   
478Barbara Grela *1954 †1954   
479Barbara Grodzicka z d. Morawska *około 11-1810 Słucz †  
480Barbara Gromadzka  †po 30-01-1894  
481Barbara Grondwald z d. Sulkowska *około 1858 Skroda Mała †przed 05-1888  
482Barbara Grudzińska z d. Długozima *około 1849 Jeziorki †  
483Barbara Grygo z d. Brzuchalska *około 1837 Kędziorowo †po 21-10-1889  
484Barbara Grzymkowska z d. Polkowska  †przed 17-02-1852  
485Barbara Grzymkowska z d. Grudzińska *około 1861 Glinki †   
486Barbara Gutowska z d. Rutkowska  †  
487Barbara Gutowska z d. N  †od 17-11-1817 do 04-10-1847  
488Barbara Gwiazdowska z d. Mrówka *około 1864 Ostrowik †  
489Barbara Gwiazdowska z d. Kiełczewska * Sulewo Kownaty    
490Barbara Gwiazdowska z d. Ekstowicz *około 1839 Radziłów †po 27-02-1920  
491Barbara Halina Grela z d. Kaczyńska * Białaszewo    
492Barbara Halina Kacmajor z d. Kalinowska * Wąsosz   
493Barbara Halina Tyszkiewicz z d. Gajewska * Ełk    
494Barbara Halina Wróblewska z d. Nerkowska * Wąsosz   
495Barbara Helena Wysocka z d. Bagińska * Kieljany   
496Barbara Helińska z d. Grondwald * Szczuczyn    
497Barbara Heynar z d. Wodyńska    
498Barbara Iwanowska z d. Pruszko  †przed 24-01-1841  
499Barbara Jabłońska z d. Wróblewska  †przed 30-05-1817  
500Barbara Janina Laskowska z d. Jankowska     
501Barbara Janina Ostrowska z d. Chorosz * Wąsosz   
502Barbara Jankowska z d. Ołdakowska * Wąsosz   
503Barbara Jankowska z d. Dołęga *około 1808 Makowskie †04-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
504Barbara Jankowska z d. Brajczewska *około 1817 Szostaki †04-05-1887 Szostaki /Burzyn/  
505Barbara Jankowska    
506Barbara Januszewska z d. Wysocka * Szczuczyn   
507Barbara Jarząbek z d. Jakubowska  †  
508Barbara Jarząbek z d. Budzińska *08-12-1796 Pasichy †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
509Barbara Jastrzębska z d. N  †  
510Barbara Jaśkowska z d. Tyszkiewicz  †przed 23-11-1858  
511Barbara Jaśkowska *24-03-1884 Wąsosz †06-01-1900 Wąsosz /Wąsosz/  
512Barbara Jaśkowska * Gdańsk   
513Barbara Józefa Klimaszewska z d. Bukowska  †07-02-1893 Karwowo  
514Barbara Julianna Mroczkowska z d. Chrzanowska *11-12-1794 †przed 24-11-1841  
515Barbara Jurska z d. Śmiarowska *około 1797 Mieczki †  
516Barbara Jurska z d. Łojewska *około 1797 Łoje Awissa †przed 14-02-1843  
517Barbara Kacperska z d. Zalewska * Popki †  
518Barbara Kacprowska *11-1825 Wąsosz †03-12-1825 Wąsosz  
519Barbara Kalinowska z d. Grądzka *około 1848 Borawskie †  
520Barbara Kamińska *17-12-1806 Obrytki †18-12-1806  
521Barbara Karpińska z d. Nikonowicz *1874 Radziłów †  
522Barbara Karwowska z d. Trzaska *około 1814 Kąty †po 12-11-1873  
523Barbara Karwowska z d. Smolińska * Kędziorowo    
524Barbara Karwowska z d. Konopka  †po 20-02-1843  
525Barbara Karwowska z d. Danowska *02-07-1861 Sulewo Kownaty †po 14-11-1911   
526Barbara Karwowska *około 11-1813 Karwowo par. Jedwabne †od 25-02-1862 do 30-01-1882  
527Barbara Karwowska *około 01-12-1951 Sokoły †10-12-1951 Sokoły /Wąsosz/  
528Barbara Karwowska *02-12-1854 Żebry †  
529Barbara Katarzyna Bagińska z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
530Barbara Kędzierska z d. Ołdakowska  †przed 20-11-1819  
531Barbara Kierchner z d. Kordal  †  
532Barbara Kisielewska z d. Samełko * Ławsk   
533Barbara Klimowicz z d. Elikmowicz  †przed 10-09-1866  
534Barbara Kochanowska z d. Łempicka * Bagienice    
535Barbara Kocielska z d. Gromadzka *około 1819 Gromadzyn-Wykno †  
536Barbara Kojro z d. Strzelecka *około 1852 Radziłów †  
537Barbara Komosa z d. Marczykowska *04-12-1800 Wąsosz †od 20-04-1854 do 11-05-1858  
538Barbara Komosińska z d. Olszewska *około 1836 Klimaszewnica †22-05-1884 Wąsosz  
539Barbara Komosińska z d. Komosa * Wąsosz   
540Barbara Komosińska    
541Barbara Koniecko *09-01-1977 Grajewo †07-11-2000 Grozimy  
542Barbara Konopka z d. Skrodzka  †po 06-02-1854  
543Barbara Konopka z d. Rostkowska  †od 21-02-1841 do 27-11-1849  
544Barbara Konopka z d. Nieradko  †13-01-1891 Okrasin  
545Barbara Konopka z d. Langiewicz    
546Barbara Konopka z d. Kossakowska *około 1846 Chrostowo †  
547Barbara Konopka z d. Karwowska *około 1845 Karwowo par. Jedwabne †przed 01-1878  
548Barbara Konopka z d. Gałązka * Szczuczyn   
549Barbara Konopka z d. Dąbrowska *około 1882 Chrostowo †  
550Barbara Konopka z d. Chrostowska * Wąsosz   
551Barbara Konopka z d. Brzostowska *około 1820 Nadbory †przed 12-1857  
552Barbara Konopka *około 1855 Konopki †11-01-1857 Konopki /Wąsosz/  
553Barbara Kopicka z d. Bagińska * Konopki   
554Barbara Korytkowska z d. Konopka  †po 27-05-1844  
555Barbara Korytkowska z d. Kiełczewska *około 1842 Supy †po 13-02-1899  
556Barbara Kosiorek z d. Kurkowska  †od 26-11-1861 do 09-1868  
557Barbara Kosmowska z d. Grzyszkiewicz  †po 16-11-1874  
558Barbara Kosmowska z d. Cieśnielewska  †po 04-11-1862  
559Barbara Kossakowska z d. Mieczkowska  †od 22-06-1843 do 12-05-1868  
560Barbara Kossakowska z d. Karwowska *około 1838 Nadbory †  
561Barbara Kossakowska z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
562Barbara Kossakowska z d. Chrostowska *około 1791 Biodry †  
563Barbara Kossakowska z d. Brzostowska  †po 07-02-1842  
564Barbara Kościelewska z d. Orłowska *około 1804 Modzele †13-03-1853  
565Barbara Kowalewska z d. Tarnacka *około 1902 Wąsosz †   
566Barbara Kowalewska z d. Sokołek  †przed 31-01-1881  
567Barbara Kowalewska z d. Pisiak  †  
568Barbara Kozikowska z d. N  †01-1872  
569Barbara Kozikowska z d. Kraińska  †przed 29-05-1859  
570Barbara Kozikowska z d. Karwowska *około 1803 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
571Barbara Kozioł    
572Barbara Kozłowska z d. Torbińska *około 1768 †07-07-1848 Lipnik  
573Barbara Kozłowska z d. Mieczkowska  †po 10-11-1844  
574Barbara Kozłowska z d. Konieczna * Wałbrzych    
575Barbara Kozłowska z d. Gryśkiewicz *około 1819 Czarnówek †po 10-11-1861  
576Barbara Krasińska z d. Żebrowska  †  
577Barbara Krasińska z d. Malinowska  †po 17-02-1862  
578Barbara Krasińska z d. Jabłońska (Zakrzewska)  †  
579Barbara Kretuńska z d. Okrasińska  †po 26-09-1889  
580Barbara Kretuńska z d. Gocłowska *około 1893 Kramarzewo †  
581Barbara Krystowczyk z d. Tyszko * Kramarzewo    
582Barbara Krystowczyk z d. Staniszewska *około 1834 Pawełki †przed 12-02-1901  
583Barbara Krystyna Wysocka z d. Konopka * Szczuczyn    
584Barbara Kuczewska z d. Jałbrzykowska *około 1803 Sambory †przed 14-02-1858  
585Barbara Kuczewska *około 1851 Kramarzewo †17-07-1874 Kramarzewo  
586Barbara Kuczyńska z d. N  †  
587Barbara Kuczyńska *około 21-10-1824 Wąsosz †27-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
588Barbara Kuczyńska *02-12-1853 Sulewo Kownaty †10-12-1853 Sulewo Kownaty  
589Barbara Kukowska z d. Pałaszewicz *około 1860 Karwowo †  
590Barbara Kuna  †  
591Barbara Kura z d. Zych * Jadowniki   
592Barbara Kurkowska z d. Śmiglewska *około 1863 Wąsosz †1942   
593Barbara Kurkowska z d. Rusiecka  †przed 12-11-1896  
594Barbara Kurkowska z d. Duchnowska  †po 10-02-1902  
595Barbara Kurkowska  †1854  
596Barbara Kwiatkowska z d. Suchodolska * Ławsk   
597Barbara Ladzińska z d. Grondwald     
598Barbara Laskowska z d. Gwiazdowska *około 1804 Wyszomierz †po 18-09-1848  
599Barbara Laszczkowska z d. Sokołek *około 1821 Wąsosz †po 19-08-1870   
600Barbara Lendo z d. Sztachelek  †po 06-03-1859  
601Barbara Lendzian z d. Jankowska (Brodowska, Sulimowicz, Kordasz)  †przed 15-11-1815  
602Barbara Leszczewska z d. Panasiuk    
603Barbara Leszczewska z d. Chylińska *około 1827 Konopki †po 08-03-1886  
604Barbara Lewandowska z d. Świderska * Białaszewo    
605Barbara Lewko z d. Zyskowska * Szczuczyn   
606Barbara Lewkowska z d. Orzechowska  †od 18-11-1832 do 13-02-1844  
607Barbara Liberadzka z d. Kamińska *około 1851 Radziłów †  
608Barbara Lipińska z d. Turowska  †po 03-02-1896  
609Barbara Lipińska z d. Grzymała *około 1802 Kownatki †  
610Barbara Locman z d. Polkowska * Wąsosz   
611Barbara Lucyna Sarnacka z d. N    
612Barbara Łacińska z d. Nowak    
613Barbara Łapińska z d. Polkowska *około 1825 Kąty †przed 29-01-1883  
614Barbara Łapińska z d. Chrostowska *około 1791 Biodry †po 27-10-1854  
615Barbara Łazarska z d. Hoffmann    
616Barbara Łempicka z d. Zyskowska * Wąsosz   
617Barbara Łempicka z d. Wysocka * Wąsosz    
618Barbara Łempicka z d. Wołyniec    
619Barbara Łempicka z d. Szybowicz     
620Barbara Łempicka z d. Sulewska *14-12-1791 Sulewo Prusy †15-11-1849 Bagienice   
621Barbara Łempicka z d. Rutkowska *około 1809 †18-06-1838 Bagienice  
622Barbara Łempicka *24-05-1872 Sulewo Kownaty †07-08-1885 Sulewo Kownaty   
623Barbara Łempicka *10-04-1944 Świdry †30-08-1944 Świdry  
624Barbara Łepkowska z d. Myszkowska *około 1806 †od 05-02-1855 do 06-11-1860  
625Barbara Łochowska z d. Krzeczkowska *około 1798 †przed 03-1834  
626Barbara Łojewska z d. Brzostowska *około 1814 Pluty †18-09-1864 Burzyn /Burzyn/  
627Barbara Łomotowska z d. Sieniawska  †po 26-05-1902  
628Barbara Łoś *05-06-1970 Białystok †15-06-1970 Białystok /Wąsosz/  
629Barbara Łucja Szymanowska z d. Mrówka *około 1816 Wąsosz †01-08-1865  
630Barbara Łukowska z d. Ptaszyńska * Ławsk   
631Barbara MacPherson z d. Sidorowicz    
632Barbara Majewska z d. Łempicka * Sulewo Prusy    
633Barbara Majewska z d. Frejman    
634Barbara Makowska z d. Kossakowska  †przed 12-11-1832  
635Barbara Makowska z d. Karwowska  †przed 28-11-1827  
636Barbara Maleszewska z d. Polkowska *około 1798 Kąty †po 23-11-1845  
637Barbara Malinowska z d. N  †  
638Barbara Malinowska z d. Kędzierska *około 1876 Wąsosz †   
639Barbara Malinowska z d. Kamińska  †po 14-11-1892  
640Barbara Malinowska z d. Dybikowska *około 1854 Borawskie †od 25-01-1904 do 16-01-1917  
641Barbara Małecka z d. Komosa * Ełk   
642Barbara Marczykowska z d. Kisielewska *około 1804 Wąsosz †po 04-02-1862   
643Barbara Maria Niedźwiedzka *około 12-1931 Niećkowo †05-08-1932 Niećkowo  
644Barbara Marianna Łempicka *08-12-1959 Wąsosz †22-01-1960 Bagienice /Wąsosz/   
645Barbara Marianna Święcińska z d. Filipkowska *03-12-1797 †11-06-1835 Gutki /Wąsosz/  
646Barbara Maszczyk z d. Choińska *około 1803 Zanklewo †27-03-1839  
647Barbara Matejko *10-1822 Wąsosz †24-10-1823 Wąsosz  
648Barbara Matysiewicz  †  
649Barbara Matyszewska z d. Reda *około 1831 Czarnówek †30-12-1862  
650Barbara Merchelska z d. Lendo *około 1875 Bzury †18-12-1949 Wąsosz  
651Barbara Merchelska *17-02-1895 Wąsosz †  
652Barbara Męczkowska *19-03-1959 Szczuczyn †19-10-1959 Obrytki /Wąsosz/  
653Barbara Michnowska z d. Konopka *około 1773 †21-11-1836 Koniecki /Wąsosz/  
654Barbara Mieczkowska z d. Konopka  †przed 09-02-1897  
655Barbara Mieczkowska z d. Dąbrowska *około 1841 Bartki †przed 09-1862  
656Barbara Mieczkowska *około 1815 Przytuły †po 17-11-1879  
657Barbara Mieczkowska *1820 Borawskie †  
658Barbara Mieńkowska z d. Zgoda    
659Barbara Miodus z d. Konik *około 1821 Bęćkowo †  
660Barbara Mioduszewska z d. Wasiulewska  †po 26-11-1865  
661Barbara Mocarska z d. Kotyńska *około 1850 Nadbory †  
662Barbara Mocarska z d. Kamińska *około 1835 Koniecki par. Wizna †po 23-02-1886  
663Barbara Mocarska z d. Biedrzycka *około 1821 Biodry †po 19-02-1882  
664Barbara Mocarska *02-11-1958 Wąsosz †20-11-1958 Wąsosz /Wąsosz/   
665Barbara Modzelewska z d. Wysocka *około 1835 Radziłów †02-06-1859 /Radziłów/  
666Barbara Modzelewska z d. Gutowska * Modzele   
667Barbara Modzelewska z d. Grabowska *około 1869 Klimaszewnica †  
668Barbara Modzelewska z d. Godlewska *około 1829 Lipińskie †po 30-01-1888  
669Barbara Modzelewska z d. Brzozowska * Zalesie    
670Barbara Mowińska z d. Zacharzewska *około 1816 Budy †przed 01-1856  
671Barbara Mroczkowska z d. Wyrzykowska *około 1801 †od 28-01-1845 do 26-11-1861  
672Barbara Mroczkowska z d. Sokołowska *około 1837 †przed 13-07-1896  
673Barbara Mroczkowska z d. Chrzanowska *około 1862 Wypychy †  
674Barbara Mroczkowska z d. Bagińska  †po 04-02-1880  
675Barbara Mroczkowska  †przed 27-01-1845  
676Barbara Mrozicka z d. Bzura *około 1843 Wyrzyki †po 10-07-1892  
677Barbara Mścichowska z d. Śmiarowska * Kownatki    
678Barbara Mścichowska z d. Dobrzycka * Wąsosz   
679Barbara Murawska z d. Lewońska *03-12-1783 Wąsosz †od 12-04-1827 do 29-10-1850  
680Barbara Myszkowska z d. Matejko  †po 14-03-1833  
681Barbara Narewska z d. Duchnowska *około 1834 Kubra †po 11-02-1889  
682Barbara Nerkowska z d. Solińska * Wąsosz   
683Barbara Niebrzydowska z d. Wojsław *około 1831 Chełchy †30-05-1854  
684Barbara Niecikowska z d. N     
685Barbara Niecikowska z d. Jabłońska    
686Barbara Niecikowska z d. Jabłonowska     
687Barbara Niedźwiedzka *około 1938 Wąsosz †07-05-1946 Wąsosz  
688Barbara Nieradko z d. Zalewska  †przed 17-09-1871  
689Barbara Nieradko z d. Niebrzydowska * Świdry   
690Barbara Nieradko z d. Bieńkowska  †przed 19-06-1864  
691Barbara Niewczas z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
692Barbara Niewiarowska z d. Domitr *około 1838 Bronaki †  
693Barbara Oborska z d. Czyżyńska * Łempice   
694Barbara Obrycka z d. Saniewska *około 1831 Klimaszewnica †po 13-02-1871  
695Barbara Obrycka z d. Lipińska  †po 11-11-1850  
696Barbara Ochman z d. Wójcicka * Wąsosz   
697Barbara Okulska z d. Bieńkowska *około 1893 †16-05-1945 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
698Barbara Olender z d. Konopka  †przed 26-01-1834  
699Barbara Olszewska z d. Zalewska *około 1827 Radziłów †03-10-1877 Załuski  
700Barbara Olszewska z d. Metelska  †  
701Barbara Olszewska z d. Malinowska  †po 27-01-1931  
702Barbara Olszewska z d. Karpińska * Czerwonki   
703Barbara Olszewska z d. Dudzińska  †  
704Barbara Ołdakowska z d. Sakowska * Słupsk   
705Barbara Ołdakowska z d. Danowska *około 1822 Danowo †19-04-1856 Wąsosz  
706Barbara Organek z d. Gardocka * Wąsosz    
707Barbara Orłowska z d. Smitka  †przed 03-02-1834  
708Barbara Orłowska z d. N  †po 21-02-1830  
709Barbara Orłowska z d. Chorzelska ?  †przed 13-11-1849  
710Barbara Pachucka z d. Piotrowska  †  
711Barbara Pachucka z d. Grądzka  †  
712Barbara Pałasiewicz z d. Leszczewska  †  
713Barbara Pawłowska z d. N  †  
714Barbara Piaszczyńska z d. Bednarowicz * Wąsosz   
715Barbara Piekarowicz z d. Rymkiewicz *około 1850 Kroże †  
716Barbara Piekarska z d. Rusgis * Ławsk   
717Barbara Piotrowska z d. Liberadzka *10-03-1789 †od 27-01-1835 do 20-11-1848  
718Barbara Piotrowska z d. Bieńkowska  †  
719Barbara Podworna *22-02-1957 Wąsosz †06-08-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
720Barbara Polkowska z d. Gawecka *około 1873 Rydzewo †13-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
721Barbara Prusinowska  †po 14-11-1842  
722Barbara Przechocka z d. Supińska  †po 18-02-1824  
723Barbara Przedborska z d. Wiśniewska  †przed 28-10-1860  
724Barbara Przedworska z d. N  †przed 31-01-1831  
725Barbara Przestrzelska z d. Wądołowska *około 1810 Rutkowskie †  
726Barbara Przestrzelska *04-10-1847 Brzostowo †  
727Barbara Przyborowska z d. Danowska *01-01-1848 Klimaszewnica †  
728Barbara Puchalska z d. Denarek  †przed 24-02-1851  
729Barbara Pużarowska z d. Strzyżewska * Brzeźnio †od 20-11-1842 do 22-01-1877  
730Barbara Pycia z d. Danowska  †przed 07-1889  
731Barbara Rakowska z d. Karwowska  †po 05-02-1894  
732Barbara Ramotowska     
733Barbara Rejmontowicz z d. Dąbrowska * Rutki    
734Barbara Reniewska z d. Kozłowska  †po 26-04-1853  
735Barbara Rodak    
736Barbara Rogińska z d. Osiecka  †po 26-11-1848  
737Barbara Rogowska z d. Konopko * Białaszewo    
738Barbara Rogowska z d. Danowska * Białaszewo    
739Barbara Rogowska z d. Chrzanowska *około 1806 Wypychy †po 28-02-1859  
740Barbara Romanowska z d. Wojtko  †  
741Barbara Roszkowska z d. Włodkowska  †po 13-02-1893  
742Barbara Ruchała z d. Łepkowska  †  
743Barbara Rudnicka z d. Cichacz  †  
744Barbara Rudnik z d. Roszek (Rostek)  †od 13-02-1860 do 25-06-1868  
745Barbara Rutkiewicz z d. Dudkowska *1743 †17-07-1817 Wąsosz  
746Barbara Rutkowska z d. Przyborowska  †po 20-11-1837  
747Barbara Rutkowska z d. N  †  
748Barbara Rutkowska z d. Kotowska *około 1787 Rutki Nory †po 27-02-1843  
749Barbara Rutkowska z d. Godlewska *23-08-1864 Wagi †  
750Barbara Rutkowska *05-12-1822 Bagienice †10-10-1844 Bagienice /Wąsosz/  
751Barbara Rydzewska z d. Konopka *około 1832 Konopki †  
752Barbara Rydzewska z d. Chrostowska *około 1834 Chrostowo †  
753Barbara Sacewska z d. Rafałowska  †po 22-11-1840  
754Barbara Sadowska z d. Skrodzka * Obrytki    
755Barbara Sadowska z d. N  †przed 24-11-1844  
756Barbara Sadowska *1853 †  
757Barbara Sakowska    
758Barbara Sapielska z d. Modzelewska * Szczuczyn   
759Barbara Saraszewska z d. Szymanowska *około 1841 Wąsosz †  
760Barbara Serba z d. Balicka  †przed 29-01-1867  
761Barbara Siedlecka z d. Szczawińska  †przed 21-01-1878  
762Barbara Siedlecka z d. N  †  
763Barbara Siedlecka z d. Modzelewska * Szczuczyn   
764Barbara Siedlecka * Wąsosz    
765Barbara Sierakowska z d. Zarzecka * Wąsosz   
766Barbara Skrodzka z d. Orłowska     
767Barbara Skrodzka z d. Kiełczewska  †po 13-11-1859  
768Barbara Skrodzka z d. Giże * Ławsk   
769Barbara Skrodzka z d. Chochlewska  †przed 22-11-1822  
770Barbara Skrzyniarz z d. Matyszewska * Modzele   
771Barbara Słodzińska z d. Dudkowska * Wąsosz    
772Barbara Sobieska z d. Szczawińska *około 1816 Możdżenie †04-06-1852  
773Barbara Sokołowska z d. N    
774Barbara Solińska *21-07-1951 Wąsosz †11-01-1961 Choroszcz /Wąsosz/   
775Barbara Sosnowska z d. Zaręba *19-08-1977 Białystok †04-11-2001 Łomża /Wąsosz/  
776Barbara Staniszewska z d. Wróblewska *około 1827 †19-06-1865 Ławsk  
777Barbara Staniszewska z d. Sulewska  †po 07-11-1882  
778Barbara Staniszewska z d. Karwowska *około 1862 Tyszki †  
779Barbara Staniszewska    
780Barbara Stankiewicz z d. Godlewska *około 1812 Szostaki †przed 12-02-1866  
781Barbara Stankiewicz z d. Godlewska  †po 20-11-1860  
782Barbara Statkiewicz z d. Robak *około 1823 Obrytki †przed 30-09-1884  
783Barbara Stecz z d. Nowosadzka  †przed 03-03-1867  
784Barbara Steczkowska z d. Rybińska  †27-04-1841  
785Barbara Strumiłowska z d. Rutkowska *około 1822 Rutkowskie †  
786Barbara Stypułkowska z d. Włodkowska  †po 11-05-1903  
787Barbara Suchodolska z d. Derna    
788Barbara Sulewska z d. Wojsław *około 1833 Grędy †25-03-1875  
789Barbara Sulewska z d. Witkowska *około 1812 Kołaki †od 13-09-1864 do 12-02-1866  
790Barbara Sulewska z d. Piotrowicz  †przed 08-11-1832  
791Barbara Sulewska *około 1799 †05-05-1802 Bagienice  
792Barbara Sulewska *24-09-1863 Sulewo Kownaty †24-02-1867 Sulewo Kownaty  
793Barbara Sulewska *13-09-1812 Sulewo Prusy †28-09-1812 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
794Barbara Sulewska *02-12-1844 Zaborowo †  
795Barbara Sulkowska  †przed 23-07-1849  
796Barbara Supińska z d. Cybulska  †po 30-10-1893  
797Barbara Supińska *10-04-1955 Niećkowo †06-11-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
798Barbara Szczechowska z d. Malinowska  †po 07-11-1843  
799Barbara Szczesik z d. Siedlecka *około 1876 Wąsosz †  
800Barbara Szepietowska z d. Samełko  †po 19-02-1879  
801Barbara Szepietowska z d. Jastrzębska *około 1835 Czarnowo †29-07-1885 Obrytki /Wąsosz/  
802Barbara Szklarzewska z d. Popławska    
803Barbara Szlagatys z d. N  †przed 13-02-1833  
804Barbara Szleszyńska z d. Wiszowata  †  
805Barbara Szleter z d. Ciszewska * Konopki   
806Barbara Szulc z d. Nienałtowska *11-06-1874 Małachowo †   
807Barbara Szymanowska z d. Kalinowska * Wąsosz   
808Barbara Szymanowska z d. Bukowska  †  
809Barbara Szymanowska z d. Biedrzycka *około 1780 †05-04-1860 Łempice /Wąsosz/  
810Barbara Śmiarowska z d. Przestrzelska *około 1829 Borawskie †1854  
811Barbara Śmiarowska z d. Nowacka (Ciecierska)  †od 27-01-1835 do 05-02-1837  
812Barbara Śmiglewska z d. Bednarowicz *06-12-1818 Świdry †09-12-1844 Milewo  
813Barbara Śmiglewska *około 1854 Wąsosz †25-12-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
814Barbara Świderska z d. Słodzińska * Szczuczyn   
815Barbara Świderska z d. Łempicka *około 1775 †17-11-1835 Bagienice   
816Barbara Świderska z d. Łempicka * Wąsosz    
817Barbara Święcińska z d. Górska *08-12-1829 Kieljany †17-07-1859 Święcienin  
818Barbara Taraszkowska z d. Zalewska * Wąsosz    
819Barbara Tarkowska z d. Rucińska  †  
820Barbara Tarnacka z d. Lipińska * Grajewo    
821Barbara Tarnacka z d. Chylińska * Białaszewo    
822Barbara Teresa Karwowska z d. Lenda    
823Barbara Teresa Niecikowska z d. Bikowska * Szczuczyn   
824Barbara Todorowska z d. Niebrzydowska  †po 21-02-1841  
825Barbara Tokarzewska z d. Bajkowska * Wąsosz   
826Barbara Tomaszek z d. Rodak *1928 † /Łękawica/  
827Barbara Tomaszewska z d. Bogusławska *około 1818 Brodowo †16-10-1868  
828Barbara Truszkowska z d. Sokołowska  †przed 17-02-1817  
829Barbara Trzaska z d. Milewska  †  
830Barbara Trzaska z d. Chrzanowska  †  
831Barbara Trzaska z d. Chrostowska  †przed 09-02-1846  
832Barbara Trzonkowska z d. Froncek  †przed 20-01-1835  
833Barbara Tuźnik z d. Perkowska * Szczuczyn   
834Barbara Walewska z d. Durdzińska *około 1811 †  
835Barbara Wasilewska z d. Potrzebka *około 1804 Wiązownica †  
836Barbara Waszkiewicz z d. Malinowska *około 1793 †przed 01-02-1857  
837Barbara Wądołowska z d. Kotowska  †przed 25-11-1851  
838Barbara Werenc z d. Kłodowska    
839Barbara Werner z d. Płoszkiewicz *około 1877 Mścichy †  
840Barbara Wesołowska z d. Domitr *około 1810 Kucze Wielkie †od 27-09-1857 do 11-02-1861  
841Barbara Wesołowska *około 11-1943 Kownatki †07-03-1945 Kownatki  
842Barbara Wędrzycka z d. Andruszewicz *około 1859 Kędziorowo †przed 05-02-1902  
843Barbara Wicik z d. Cimoch  †po 26-11-1865  
844Barbara Wierciszewska z d. Supińska *około 1832 Szostaki †  
845Barbara Wierzbicka z d. Gardocka *około 1871 Sulewo Prusy †  
846Barbara Wileńska z d. N    
847Barbara Wileńska    
848Barbara Wiśniewska z d. Wędrzycka *około 1780 †22-04-1840 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
849Barbara Wiśniewska z d. Gwiazdowska *około 1876 Radziłów †przed 08-07-1925  
850Barbara Wiśniewska z d. Borawska *około 1821 Kownatki †08-01-1870 Kownatki  
851Barbara Witkowska z d. Łomotowska  †po 28-01-1931  
852Barbara Witkowska z d. Karwowska  †  
853Barbara Wnuszyńska z d. Gutowska * Szczuczyn   
854Barbara Wojsław z d. Dziekońska * Kownatki   
855Barbara Wszeborowska z d. Majewska *około 1844 Miecze †  
856Barbara Wyłuda z d. Chodorowska *około 1822 Szczuczyn †po 09-02-1880  
857Barbara Wysocka z d. N  †po 01-05-1815  
858Barbara Zaborowska z d. Górska *03-12-1799 †od 31-01-1848 do 14-11-1854  
859Barbara Zacharzewska z d. Chalecka *około 1816 Ławsk †po 12-02-1872  
860Barbara Zajkowska z d. Laszczkowska *około 1900 Ławsk †  
861Barbara Zakrzewska z d. Zalewska * Zalesie    
862Barbara Zakrzewska *14-12-1856 Wojsławy †21-12-1856 Wojsławy  
863Barbara Zalewska z d. Ładyżyńska *14-03-1918 Zanklewo †2007 Zanklewo /Wizna/   
864Barbara Zalewska z d. Grzymkowska *około 1871 Radziłów †  
865Barbara Zalewska *około 10-1917 Grozimy †12-07-1918 Grozimy /Wąsosz/   
866Barbara Zarzecka z d. Wileńska *około 1832 Borawskie †przed 01-1872  
867Barbara Zawadzka z d. Kuczyńska  †po 10-02-1850  
868Barbara Zielińska z d. Szabelska *około 1815 Bęćkowo †18-11-1847 Bęćkowo  
869Barbara Zielińska z d. N  †po 15-11-1836  
870Barbara Ziółkowska z d. Zwolińska  †  
871Barbara Zwierewicz    
872Barbara Zyskowska *około 1865 Wąsosz †09-02-1932 Szwelczyn  
873Barbara Żelechowska z d. Tyszko  †  
874Barbara Żmijewska z d. Sokołowska *około 1874 Gutki †08-01-1950 Gutki /Szczuczyn/  
875Barbara Żukowska z d. Czarnecka * Łomża   
876Barnaba Brzóska  †po 22-11-1855  
877Bartłomiej Bagiński  †przed 07-06-1853  
878Bartłomiej Bajkiewicz  †  
879Bartłomiej Baranowski  †po 12-11-1836  
880Bartłomiej Bargłowski  †  
881Bartłomiej Barłowski  †przed 03-05-1896  
882Bartłomiej Barwikowski * Godlewo †przed 17-07-1832  
883Bartłomiej Bogucki  †przed 04-08-1822  
884Bartłomiej Boguszewski  †przed 06-05-1869  
885Bartłomiej Borawski *około 1777 †przed 24-01-1842  
886Bartłomiej Borusiewicz     
887Bartłomiej Brzóska *około 1800 Kokoszki †przed 08-02-1859  
888Bartłomiej Bucoń     
889Bartłomiej Budziński *około 1849 Kędziorowo †po 15-02-1904  
890Bartłomiej Budziński *około 1807 Łempice †21-11-1846 Obrytki  
891Bartłomiej Budziński  †przed 16-01-1853  
892Bartłomiej Chmielewski *około 1836 Rydzewo Szlacheckie †  
893Bartłomiej Chmielewski *około 1812 Ławsk †przed 01-10-1887  
894Bartłomiej Chmielewski *około 1804 Wizna †przed 24-08-1845  
895Bartłomiej Chmielewski  †26-12-1900 Wilamowo  
896Bartłomiej Cichocki  †30-01-1920  
897Bartłomiej Cwaliński *około 1819 Makowskie †przed 07-02-1864  
898Bartłomiej Cwaliński *około 1785 †przed 09-02-1863  
899Bartłomiej Dardziński *około 1841 Rakowo †po 25-01-1897  
900Bartłomiej Dąbrowski *około 1847 Obiedzino †  
901Bartłomiej Dąbrowski *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
902Bartłomiej Dąbrowski  †przed 25-02-1889   
903Bartłomiej Dębiński *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
904Bartłomiej Dębiński  †  
905Bartłomiej Dobrzycki  †przed 26-05-1844  
906Bartłomiej Duda  †przed 19-02-1867  
907Bartłomiej Ekstowicz *około 1832 Radziłów †  
908Bartłomiej Filipkowski  †po 24-11-1819  
909Bartłomiej Franciszek Dębiński *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
910Bartłomiej Gardocki  †przed 11-02-1850  
911Bartłomiej Gawelski *około 1784 †przed 03-02-1852  
912Bartłomiej Gawrychowski  †po 30-01-1860  
913Bartłomiej Gąsiewski  †przed 10-02-1852  
914Bartłomiej Godlewski  †przed 05-07-1820  
915Bartłomiej Gosiewski  †przed 1742  
916Bartłomiej Góralski *około 1780 †  
917Bartłomiej Góralski  †po 16-11-1830  
918Bartłomiej Górski *około 1825 Konopki-Białystok †po 11-06-1894  
919Bartłomiej Górski  †  
920Bartłomiej Grabowski * Pisz    
921Bartłomiej Gutowski *około 1818 Bronaki-Pietrasze †21-02-1858  
922Bartłomiej Humięcki  †  
923Bartłomiej Izbicki  †od 25-10-1880 do 21-01-1883  
924Bartłomiej Jackowski  †przed 10-11-1891  
925Bartłomiej Jan Karpiński *1870 Radziłów †  
926Bartłomiej Janczewski  †przed 03-02-1846  
927Bartłomiej Janiszewski  †przed 09-06-1862  
928Bartłomiej Jankowski  †przed 10-10-1831  
929Bartłomiej Januszewski  †przed 16-11-1864  
930Bartłomiej Januszewski  †  
931Bartłomiej Kacprowski *26-08-1817 Wąsosz †03-09-1817 Wąsosz  
932Bartłomiej Kadłubowski *około 1814 Wąsosz †przed 29-01-1894  
933Bartłomiej Kadłubowski  †po 1818   
934Bartłomiej Kalankiewicz  †po 07-02-1841  
935Bartłomiej Kalfas    
936Bartłomiej Kamiński *około 1836 Obrytki †  
937Bartłomiej Kamiński *26-06-1798 Ciemnoszyje †  
938Bartłomiej Kamiński  †  
939Bartłomiej Karwowski *około 1796 Karwowo-Polki †przed 11-02-1867  
940Bartłomiej Karwowski  †przed 26-01-1858  
941Bartłomiej Karwowski  †po 27-02-1854  
942Bartłomiej Kędzierski  †  
943Bartłomiej Klepacki  †przed 02-02-1885  
944Bartłomiej Kołakowski *około 1830 Mścichy †  
945Bartłomiej Kołakowski  †  
946Bartłomiej Komosa *26-08-1821 Ławsk †  
947Bartłomiej Konopka  †po 18-02-1833  
948Bartłomiej Kossakowski  †przed 12-11-1828  
949Bartłomiej Kossakowski  †od 22-06-1843 do 12-05-1868  
950Bartłomiej Koszykowski *około 1821 Brzostowo †  
951Bartłomiej Kowalewski *około 1836 Ławsk †po 03-02-1896  
952Bartłomiej Kownacki     
953Bartłomiej Kozłowski  †po 02-11-1845  
954Bartłomiej Kropiewnicki  †przed 19-10-1857  
955Bartłomiej Kuć  †przed 06-10-1822  
956Bartłomiej Kuleszczyk  †przed 02-02-1869  
957Bartłomiej Kulikowski  †przed 10-02-1825  
958Bartłomiej Kurewo  †  
959Bartłomiej Leszczewski *około 1819 Borawskie †po 08-03-1886  
960Bartłomiej Lipiński  †  
961Bartłomiej Łajewski  †przed 04-02-1861  
962Bartłomiej Łempicki * Ełk    
963Bartłomiej Łepkowski  †przed 29-08-1827  
964Bartłomiej Łojewski  †przed 27-05-1867  
965Bartłomiej Łojewski  †  
966Bartłomiej Maciora  †po 07-02-1858  
967Bartłomiej Mieczkowski  †przed 06-02-1838  
968Bartłomiej Mieczkowski  †  
969Bartłomiej Milewski  †przed 29-06-1834  
970Bartłomiej Milewski  †przed 14-11-1841  
971Bartłomiej Milewski  †  
972Bartłomiej Mroczkowski  †przed 29-07-1832  
973Bartłomiej Mroczkowski  †przed 04-02-1834  
974Bartłomiej Murawski  †  
975Bartłomiej Myśliński *około 1834 Burzyn †17-01-1868  
976Bartłomiej Niebrzydowski  †po 27-07-1847  
977Bartłomiej Niecikowski *około 1790 †06-04-1830 Kownatki  
978Bartłomiej Niecikowski  †  
979Bartłomiej Niećkowski  †po 18-02-1889  
980Bartłomiej Nietupski  †po 15-11-1863  
981Bartłomiej Nowosacki  †przed 24-02-1862  
982Bartłomiej Olszewski *23-08-1784 Ławsk †przed 07-11-1841  
983Bartłomiej Olszewski  †przed 12-11-1809  
984Bartłomiej Ołdakowski *około 1760 †21-07-1830 Wąsosz  
985Bartłomiej Ołdakowski *20-08-1794 Wąsosz †po 11-02-1861  
986Bartłomiej Ostrowski *1749 †18-06-1809 Wąsosz  
987Bartłomiej Pachucki  †od 14-08-1842 do 11-02-1849  
988Bartłomiej Pawluk  †przed 01-07-1834  
989Bartłomiej Perkowski *21-08-1808 Niećkowo †  
990Bartłomiej Popławski *około 1817 Ciszewo †21-08-1872 Bęćkowo  
991Bartłomiej Popowski *około 1829 Kapice †  
992Bartłomiej Pruszyński  †  
993Bartłomiej Przyborowski *około 1799 Brzeźnio †  
994Bartłomiej Radkowski  †po 26-05-1867  
995Bartłomiej Ramotowski *około 1791 †29-12-1838  
996Bartłomiej Ramotowski *23-08-1795 †14-08-1831 Sulewo Prusy  
997Bartłomiej Rogowski *około 1824 †05-04-1857 Supy /Przytuły/  
998Bartłomiej Rogowski  †od 28-01-1833 do 09-05-1842  
999Bartłomiej Rostkowski  †  
1000Bartłomiej Ruszczyk *około 1820 Sojczyn-Borowy †07-05-1854  
1001Bartłomiej Rutkowski  †przed 20-11-1837  
1002Bartłomiej Rutkowski  †1825  
1003Bartłomiej Sadowski * Białystok   
1004Bartłomiej Sarnacki  †przed 18-11-1832  
1005Bartłomiej Siemiński *około 1835 Kucze Wielkie †po 15-02-1904  
1006Bartłomiej Sierbiński  †przed 12-1812  
1007Bartłomiej Sierzputowski  †przed 30-05-1870  
1008Bartłomiej Sobolewski *około 1809 Orlikowo †przed 13-11-1856  
1009Bartłomiej Sowa     
1010Bartłomiej Staniszewski  †przed 15-11-1842   
1011Bartłomiej Staniszewski  †przed 07-06-1836  
1012Bartłomiej Sulewski *około 1812 †09-01-1814 Bagienice  
1013Bartłomiej Szelągowski *około 1864 Maliniak †  
1014Bartłomiej Szepietowski *12-08-1798 Wąsosz †31-03-1835  
1015Bartłomiej Szleszyński *około 1785 Czachy †przed 21-11-1842  
1016Bartłomiej Szurno  †po 24-01-1842  
1017Bartłomiej Śmiarowski  †przed 31-10-1812  
1018Bartłomiej Świgoński *około 1833 Możdżenie †03-06-1876  
1019Bartłomiej Tadeusz Włodkowski *około 1800 Chludnie †przed 23-11-1842  
1020Bartłomiej Trzmielewski  †przed 02-11-1831  
1021Bartłomiej Tuzinowski  †przed 11-11-1832  
1022Bartłomiej Tyszkiewicz  †  
1023Bartłomiej Ulecki  †przed 14-11-1859  
1024Bartłomiej Wasilewski *około 1771 †po 30-01-1818  
1025Bartłomiej Wądołowski  †po 20-06-1826  
1026Bartłomiej Wądołowski  †po 17-02-1822  
1027Bartłomiej Wicik  †przed 09-06-1849  
1028Bartłomiej Wierciszewski *przed 09-02-1839 Kokoszki †  
1029Bartłomiej Wierzbicki  †przed 11-02-1855  
1030Bartłomiej Wincenty Ladziński *około 1806 Wąsosz †po 03-02-1861  
1031Bartłomiej Wiszowaty  †po 26-11-1844  
1032Bartłomiej Witkowski  †przed 11-02-1827  
1033Bartłomiej Witkowski  †przed 05-11-1854  
1034Bartłomiej Wojtkielewicz  †przed 23-06-1834  
1035Bartłomiej Zaborowski *22-08-1783 Zaborowo †od 31-01-1848 do 31-01-1853  
1036Bartłomiej Zakrzewski *około 1810 Mazewo †16-07-1842  
1037Bartłomiej Zalewski  †przed 17-02-1846  
1038Bartłomiej Zamojski *28-08-1804 Jambrzyki †28-08-1855 Wojsławy  
1039Bartłomiej Zamojski * Jambrzyki †przed 20-11-1821  
1040Bartłomiej Zaręba *około 1823 †  
1041Bartłomiej Zawojski *około 1798 †po 24-02-1862  
1042Bartłomiej Zieliński  †po 25-01-1876  
1043Bartłomiej Zuzga  †przed 26-11-1837  
1044Bartłomiej Zyskowski  †przed 25-11-1832  
1045Bartłomiej Zyskowski  †  
1046Bartosz Bagiński * Ełk    
1047Bartosz Bróździński * Olsztyn    
1048Bartosz Czarnecki * Łódź   
1049Bartosz Czyżewski     
1050Bartosz Korycki * Ełk    
1051Bartosz Kurkowski     
1052Bartosz Piotr Intrys     
1053Bartosz Tyszka    
1054Bazyli Chmielewski *około 1798 Radziłów †22-10-1865 Konopki  
1055Bazyli Dańkowski *około 1813 †  
1056Bazyli Grajewski  †  
1057Bazyli Jurewicz  †  
1058Bazyli Kołaczyński  †  
1059Bazyli Markowski  †  
1060Bazyli Mioduszewski  †  
1061Bazyli Ostaszewicz  †przed 01-10-1854  
1062Bazyli Wacław Wolski    
1063Bazyli Worawko  †  
1064Bazyli Wstawskow  †  
1065Beata Bardłowska z d. Oszek    
1066Beata Białasiewicz z d. Stypułkowska * Wysokie Mazowieckie   
1067Beata Bosko z d. Stefańska * Kościerzyna    
1068Beata Czarnecka z d. Łoś * Gdańsk    
1069Beata Falkowska z d. Górska     
1070Beata Falkowska z d. Danowska * Grajewo    
1071Beata Fudali * Wrocław   
1072Beata Gardocka * Grajewo    
1073Beata Hanif z d. Truszkowska     
1074Beata Izbicka *02-09-1965 Wąsosz †23-08-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
1075Beata Jankowska z d. Przestrzelska * Łomża    
1076Beata Kalinowska z d. Borawska * Grajewo    
1077Beata Kasiak z d. Krzynówek * Grajewo   
1078Beata Klasa z d. Petkowska * Kościerzyna   
1079Beata Konopka     
1080Beata Łempicka z d. Babiej * Olsztyn    
1081Beata Majewska * Łomża   
1082Beata Malinowska z d. Drobiszewska    
1083Beata Małgorzata Herbaczewska z d. Czarnecka * Szczecinek   
1084Beata Marciniak z d. Śledziewska     
1085Beata Miklaszewska z d. Kownacka * Szczuczyn    
1086Beata Modzelewska z d. Górska * Gdynia   
1087Beata Ptak z d. Ert * Ełk    
1088Beata Rodak z d. Kolonko    
1089Beata Święcińska     
1090Beata Trzaska z d. Mierzejewska * Łomża   
1091Beata Wileńska    
1092Beata Winko z d. Bikowska * Łomża   
1093Beata Wolanowska z d. Ruszczyk * Mały Płock    
1094Beata Zamojska z d. Sarnacka * Szczuczyn   
1095Beata Zielony z d. N    
1096Beata Zwierewicz z d. Pisowacka * Orzysz    
1097Beata Żbikowska z d. Szulc * Augustów    
1098Beata Żbikowska z d. Nowicka * Prostki    
1099Beata Żbikowska z d. Kukier * Ełk    
1100Benedykt Bartłomiej Koniecko *20-08-1790 †przed 26-11-1854  
1101Benedykt Bonawentura Kurzątkowski *około 1783 Mocarze Dziubiele †przed 12-11-1832  
1102Benedykt Borysiewicz *21-03-1796 Wąsosz †  
1103Benedykt Chrostowski  †od 30-01-1826 do 09-05-1842  
1104Benedykt Chyliński *25-03-1785 Borawskie †przed 26-11-1839  
1105Benedykt Czarnecki * Glinki †od 31-10-1812 do 16-10-1843  
1106Benedykt Danowski *31-03-1788 Sulewo Kownaty †   
1107Benedykt Danowski *30-03-1854 Sulewo Kownaty †21-05-1854 Sulewo Kownaty  
1108Benedykt Domitr *około 1798 Kucze Wielkie †przed 28-02-1859  
1109Benedykt Domitr  †przed 20-02-1860  
1110Benedykt Duchnowski  †przed 18-11-1829  
1111Benedykt Duchnowski  †  
1112Benedykt Godlewski *18-03-1779 Godlewo †19-03-1834 Godlewo  
1113Benedykt Godlewski  †przed 09-09-1849  
1114Benedykt Góralski  †przed 09-04-1836  
1115Benedykt Kamiński  †  
1116Benedykt Karwowski *około 1811 Święcienin †30-11-1871 Święcienin /Radziłów/  
1117Benedykt Kiełczewski  †  
1118Benedykt Kozikowski *około 1801 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
1119Benedykt Kozikowski  †  
1120Benedykt Kulawczyk  †od 13-02-1831 do 14-11-1837  
1121Benedykt Lejman *21-03-1878 Czarnówek †30-10-1958 Zdedy /Wąsosz/  
1122Benedykt Leszczewski  †po 20-11-1842  
1123Benedykt Lusiński  †po 11-10-1874  
1124Benedykt Łaszczuk  †przed 06-1832  
1125Benedykt Łempicki *31-03-1738 Bagienice †   
1126Benedykt Malinowski  †przed 14-01-1846  
1127Benedykt Michałowski * Ostrowik   
1128Benedykt Nieradko  †po 07-03-1886  
1129Benedykt Opiatowski *około 1769 Niedźwiadna †07-05-1831 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1130Benedykt Pachucki  †przed 30-01-1842  
1131Benedykt Piaścik  †przed 11-02-1889  
1132Benedykt Pieńczykowski  †przed 25-11-1848  
1133Benedykt Puchalski  †  
1134Benedykt Rogiński  †przed 20-07-1844  
1135Benedykt Rozwadowski  †  
1136Benedykt Sierzputowski  †od 22-11-1852 do 20-11-1865  
1137Benedykt Skrodzki  †02-10-1915 Wojsławy  
1138Benedykt Stankiewicz  †  
1139Benedykt Steczkowski  †przed 29-08-1841  
1140Benedykt Sulewski *20-03-1791 Sulewo Prusy †09-06-1802 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1141Benedykt Supiński  †po 13-02-1838  
1142Benedykt Supiński  †  
1143Benedykt Truszkowski *około 1856 Augustów †  
1144Benedykt Trzaski  †przed 31-07-1832  
1145Benedykt Wierciszewski *około 1827 Wierciszewo †  
1146Benedykt Wykowski  †po 20-02-1865  
1147Benedykt Zyskowski  †przed 12-05-1825  
1148Benedykta Chrzanowska z d. Święszkowska *około 1866 Borawskie †  
1149Benedykta Mocarska z d. Nienałtowska *1851 Małachowo †21-11-1877 Małachowo   
1150Beniamin Bronisław Tański *około 1842 Ławsk †  
1151Beniamin Kwiryn Konopka *około 1842 Okurowo †od 05-02-1901 do 14-02-1911  
1152Bernaby Cebuliński * Rumiejki   
1153Bernadyna Ołdakowska *06-1922 Wąsosz †17-07-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
1154Bernard (Wawrzyniec) Zduńczyk  †przed 04-02-1895  
1155Bernard Antoni Szymanowski *około 1828 Bagińskie †  
1156Bernard Bagiński *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
1157Bernard Cejżyk  †przed 17-02-1830  
1158Bernard Chełchowski  †przed 21-04-1844  
1159Bernard Chrzanowski *około 1797 Barany †od 29-04-1866 do 25-01-1874  
1160Bernard Ciecierski *1874 Wąsosz †22-10-1945 Ławsk  
1161Bernard Dymko *około 1812 †od 12-11-1883 do 11-11-1895  
1162Bernard Jankowski  †przed 17-10-1823  
1163Bernard Klimaszewski *około 1809 Biała Piska †  
1164Bernard Konopka  †przed 17-02-1862  
1165Bernard Kossakowski *około 1801 Karwowo-Polki †po 26-01-1853  
1166Bernard Kwintyn Sulewski *20-08-1811 Bagienice †  
1167Bernard Lenczewski  †od 19-11-1839 do 26-10-1847  
1168Bernard Leon Wojsław *około 09-1815 Kownacin †po 08-07-1879  
1169Bernard Majewski *około 1804 Grabowo †  
1170Bernard Maleszewski *około 1830 Maleszewo †  
1171Bernard Mocarski  †przed 26-11-1827  
1172Bernard Modzelewski  †  
1173Bernard Mroczkowski  †od 16-09-1834 do 05-05-1863  
1174Bernard Mrozewicz  †przed 03-02-1845  
1175Bernard Murawski  †przed 14-02-1830  
1176Bernard Nietupski    
1177Bernard Stankiewicz *około 1799 Brzostowo †przed 12-02-1866  
1178Bernard Strynkowski  †po 14-02-1887  
1179Bernard Sulewski *18-08-1785 Sulewo Prusy †przed 12-02-1825   
1180Bernard Szabłowski  †  
1181Bernard Szleszyński  †  
1182Bernard Werner *około 1786 Prusy †30-12-1835 Wąsosz  
1183Bernard Zobiński  †przed 31-01-1882  
1184Bernarda Aleksandra Sadowska z d. Gutowska * Żebry   
1185Bernarda Górska z d. Grądzka * Jedwabne    
1186Bernarda Halina Bagińska z d. Duzikowska * Wąsosz   
1187Bernarda Pługow z d. Wolter  †  
1188Bernarda Wanda Kiełczewska z d. Cimochowska * Wąsosz   
1189Berttha Lowitz z d. Tomashefski *12-08-1916 Plymouth, PA †  
1190Beth Waring    
1191Bibianna Franciszka Barbara Łempicka *02-12-1834 Koniecki Wielkie †09-01-1835 Koniecki  
1192Bibianna Kamińska z d. Wiśniewska *około 1839 †po 22-01-1901  
1193Bibianna Niebrzydowska *29-11-1816 Modzele †  
1194Bibianna Wesołowska z d. Wojsław *01-12-1848 Bagienice †18-09-1889  
1195Bibianna Wojsław *około 1849 †przed 27-01-1896  
1196Bird McFarlane  †  
1197Blaise Antoni Ginyard * Cary, NC    
1198Blanche Tomaszewska z d. Tomashefski *19-08-1925 Plymouth, PA †  
1199Blanka Blachowska     
1200Błażej Albiński *02-02-1862 Wąsosz †  
1201Błażej Brzostowski *18-05-1877 Zakrzewo †  
1202Błażej Bukowski *około 1840 Kosówka †  
1203Błażej Chmielewski  †po 15-02-1887  
1204Błażej Ciecierski *04-02-1844 Wąsosz †od 25-11-1889 do 05-09-1921  
1205Błażej Franciszek Piotrowski *około 1838 Pieńczykowo †  
1206Błażej Gąsiewski *około 1801 Okrasin †od 03-03-1851 do 08-05-1864  
1207Błażej Haberek  †po 18-10-1921  
1208Błażej Modzelewski *około 1850 Stawiane †12-04-1852 Stawiane  
1209Błażej Pachucki *około 1857 Radziłów †22-12-1916 Kubra /Przytuły/  
1210Błażej Sobolewski *około 1805 Słucz †  
1211Błażej Sulewski *około 1798 †09-07-1803 Zalesie  
1212Błażej Sulewski *31-01-1787 Zaborowo †  
1213Błażej Sulewski *02-02-1808 Zalesie †09-07-1813 Zalesie  
1214Błażej Śmiarowski  †od 05-02-1837 do 23-01-1844  
1215Błażej Tarnacki *około 1832 Ławsk †przed 09-09-1883  
1216Błażej Zawadzki  †14-03-1860 Łomża  
1217Bogdan Andrzej Makuszewski *04-02-1965 Wąsosz †05-08-2004 /Wąsosz/  
1218Bogdan Baranowski *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
1219Bogdan Baraszkiewicz *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
1220Bogdan Bogacki    
1221Bogdan Borawski * Przyborowo   
1222Bogdan Borusiewicz    
1223Bogdan Cimochowski *01-11-1956 †31-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
1224Bogdan Cymkowski    
1225Bogdan Dołęga     
1226Bogdan Dzięgielewski * Grajewo    
1227Bogdan Gromadzki *04-12-1972 Szczuczyn †20-03-1998 Józefowo /Wąsosz/  
1228Bogdan Holda     
1229Bogdan Iwanowski *1959 †1989  
1230Bogdan Jamiołkowski    
1231Bogdan Jan Bryk * Słupsk   
1232Bogdan Jasiński *około 1931 Wąsosz †18-05-1936 Wąsosz  
1233Bogdan Kamiński * Dybła    
1234Bogdan Karwowski *29-05-1959 Wąsosz †  
1235Bogdan Kazimierz Kuczewski * Kuczewskie   
1236Bogdan Klimaszewski * Radziłów   
1237Bogdan Kołakowski * Mostołty    
1238Bogdan Kotyński *06-01-1967 Jedwabne †11-11-1967 Sieburczyn /Burzyn/   
1239Bogdan Kowalczuk    
1240Bogdan Kownacki * Szczuczyn   
1241Bogdan Kulikowski * Wąsosz   
1242Bogdan Merchelski * Białystok   
1243Bogdan Mieńkowski     
1244Bogdan Mirosław Werenc * Wąsosz    
1245Bogdan Mocarski    
1246Bogdan Obłoza    
1247Bogdan Olszewski * Tumiany   
1248Bogdan Smoliński     
1249Bogdan Styczyński  †  
1250Bogdan Sulewski *12-04-1960 Prostki †10-06-1965 Miechowo /Wąsosz/   
1251Bogdan Szmit     
1252Bogdan Wiśniewski * Toruń    
1253Bogdan Witkowski *09-03-1953 Nowa Wieś Ełcka †23-03-2009 Gdynia /Gdynia/   
1254Bogdan Wójtowicz     
1255Bogdan Wykowski * Drozdowo   
1256Bogdan Zalewski * Zanklewo    
1257Bogdan Zawadzki    
1258Bogdan Zielony    
1259Bogdan Żbikowski * Prostki    
1260Bogumił (Gotlib) Fieder  †  
1261Bogumił (Gotlib) Jan Znoiński  †od 12-10-1875 do 01-01-1893  
1262Bogumił (Gotlib) Kreska  †przed 29-06-1827  
1263Bogumił (Gotlib) Locman *około 1816 Włosty †po 21-11-1869  
1264Bogumił Augustowski  †przed 18-02-1879  
1265Bogumił Bender *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
1266Bogumił Bogdanowicz *07-01-1939 Kędziorowo †23-08-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
1267Bogumił Borkowski *około 1827 Piłaki †15-02-1869  
1268Bogumił Cejżyk *około 1794 Szczuczyn †przed 24-04-1866  
1269Bogumił Dudziński *około 1805 Radziłów †po 25-02-1862  
1270Bogumił Gadzałowski  †przed 03-10-1858  
1271Bogumił Hecht *około 1811 †  
1272Bogumił Humott *około 1829 Sucholaski †  
1273Bogumił Januszewski  †po 01-06-1851  
1274Bogumił Karwowski vel Karaś  †  
1275Bogumił Klimczak * Łódź   
1276Bogumił Konopka  †po 30-10-1882  
1277Bogumił Konopko     
1278Bogumił Krom  †po 08-07-1924  
1279Bogumił Kurkowski  †przed 06-02-1882  
1280Bogumił Miklas  †po 26-11-1844  
1281Bogumił Orłowski *około 1833 Szymonka †  
1282Bogumił Sobieski *około 1825 Rakowo †  
1283Bogumił Strzałka  †po 28-01-1845  
1284Bogumił Świderski  †po 22-01-1849  
1285Bogumił Tolsdorf *około 1819 Stawiski †  
1286Bogumił Wylucki  †18-12-1894  
1287Bogumiła Akacka z d. Chrubin    
1288Bogumiła Akierman z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
1289Bogumiła Beata Zalewska z d. Milewska * Łomża    
1290Bogumiła Chrzanowska z d. Rydzewska  †  
1291Bogumiła Chrzanowska *12-06-1972 Białaszewo †07-12-1972 Szczuczyn /Wąsosz/  
1292Bogumiła Ciszewska z d. Kulikowska  †po 05-06-1876  
1293Bogumiła Cwalińska z d. Zalewska  †po 04-08-1851  
1294Bogumiła Czaplicka z d. Organek *około 1859 Brzozowa Wólka †  
1295Bogumiła Czyżewska z d. Siedlecka * Szczuczyn    
1296Bogumiła Danowska z d. Rogowska *około 1826 †  
1297Bogumiła Danowska z d. Dobrowolska     
1298Bogumiła Danowska *około 1828 Budne †po 20-11-1876  
1299Bogumiła Dobrzeniewska z d. Laszczkowska *około 05-1844 Białaszewo †po 14-12-1880  
1300Bogumiła Franciszka Bagińska z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
1301Bogumiła Galicka z d. Kierznowska *około 1855 Łojki par. Białaszewo †  
1302Bogumiła Gierlach z d. Kabacz  †  
1303Bogumiła Grodzka z d. Jałbrzykowska *około 1798 Sambory †po 24-11-1863  
1304Bogumiła Grzymała z d. Górska *około 1816 Grądy Wielkie †23-03-1855 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
1305Bogumiła Gutowska z d. Wszeborowska    
1306Bogumiła Kazimiera Domitrz z d. Panko * Rychwał    
1307Bogumiła Korytkowska z d. Ramotowska *około 1803 Pluty †  
1308Bogumiła Kowalska z d. Dijanowska    
1309Bogumiła Kukiełka z d. Brzozowska * Zalesie    
1310Bogumiła Kuklińska z d. Tyszka  †przed 12-01-1874  
1311Bogumiła Ludwika Świderska z d. Bagińska *około 1804 †po 28-02-1859  
1312Bogumiła Łempicka *19-08-1726 Bagienice †06-06-1738 Bagienice   
1313Bogumiła Maleszewska  †po 23-02-1886  
1314Bogumiła Malinowska z d. Wiśniewska  †po 07-03-1848  
1315Bogumiła Maygrodzka z d. Sk...  †  
1316Bogumiła Mikucka z d. Kurkowska *około 1833 Kurkowo †po 17-02-1897  
1317Bogumiła Modzelewska z d. Górska *04-08-1840 Kramarzewo †  
1318Bogumiła Modzelewska z d. Danowska *16-03-1837 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1319Bogumiła Mroczkowska z d. Górska *04-04-1851 Kieljany †  
1320Bogumiła N z d. Domitrz     
1321Bogumiła Niedźwiedzka z d. Rydzewska  †po 13-11-1882  
1322Bogumiła Nowos z d. Forbriner  †przed 06-02-1882  
1323Bogumiła Obrycka *13-05-1803 Godlewo †  
1324Bogumiła Orłowska z d. Skrodzka  †od 26-01-1853 do 29-01-1877  
1325Bogumiła Pacewicz z d. Wojciechowska  †po 06-02-1877  
1326Bogumiła Perzanowska z d. Ruszczyk *około 1855 Sojczyn-Borowy †  
1327Bogumiła Pieniążek z d. Konopka *około 08-1851 Konopki †po 06-02-1906  
1328Bogumiła Pietraszewska z d. N  †przed 29-03-1828  
1329Bogumiła Piotrowska z d. Rybińska  †po 25-02-1867  
1330Bogumiła Raciborska  †po 13-01-1888  
1331Bogumiła Ramotowska z d. Górska  †  
1332Bogumiła Samborska z d. Grądzka  †  
1333Bogumiła Sarnacka z d. Orzechowska *1872 Sojczyn-Borowy †26-03-1957 Klimaszewnica /Wąsosz/  
1334Bogumiła Sierbińska z d. Markowska *około 1847 Osinki †  
1335Bogumiła Sztolberg z d. Waliszewska  †przed 06-1836  
1336Bogumiła Szulc z d. Ilert  †  
1337Bogumiła Szymanowska z d. Pieńczykowska  †po 29-01-1858  
1338Bogumiła Świderska z d. Dziekońska *12-01-1852 Kieljany †po 16-08-1930  
1339Bogumiła Tarnacka z d. Wądołowska * Opole   
1340Bogumiła Wicik z d. Rusiecka  †po 08-02-1888  
1341Bogumiła Wierciszewska z d. Rogowska  †22-02-1886  
1342Bogumiła Wiśniewska z d. Modzelewska * Wąsosz   
1343Bogumiła Zalewska z d. Szyjka *około 1812 Pluty †przed 03-1840  
1344Bogumiła Zalewska z d. Brzostowska * Wąsosz   
1345Bogumiła Załuska z d. Rogińska  †po 02-03-1862  
1346Bogumiła Zamojska *21-03-1967 Wąsosz †10-04-1967 Ławsk /Wąsosz/  
1347Bogumiła Zawalik z d. Frojc  †przed 10-02-1892  
1348Bogumiła Żukowska z d. Olszewska  †przed 09-02-1904  
1349Bogusław Chełmiński *15-03-1974 Szczuczyn †22-11-1975 Białystok /Wąsosz/  
1350Bogusław Grzymała * Małachowo    
1351Bogusław Kazimierz Walczak * Rogowo   
1352Bogusław Kłodawski * Jenin   
1353Bogusław Maciorowski * Grajewo    
1354Bogusław Sitkowski    
1355Bogusław Tarnacki * Wąsosz    
1356Bogusław Witkowski * Grajewo   
1357Bogusław Władysław Gołąb    
1358Bogusława Drobińska z d. Kojro * Szczuczyn   
1359Bogusława Grabowska z d. Danowska * Białaszewo   
1360Bogusława Mikucka z d. Łempicka * Bagienice    
1361Bogusława Wolińska-Zalewska z d. Sulewska     
1362Bohdan Wróblewski *05-07-1945 Grędy †04-07-1964 Chrzanów /Wąsosz/  
1363Bolesław (Władysław) Mścichowski *około 1891 Sulewo Kownaty †22-10-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1364Bolesław Adasiewicz *około 1883 Białaszewo †  
1365Bolesław Aleksander Święciński *około 1872 Gutki †29-07-1899 Danowo  
1366Bolesław Antoni Szczuka *około 1863 Brodowo †  
1367Bolesław Augustynowicz  †  
1368Bolesław Bagiński *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
1369Bolesław Balewski *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1370Bolesław Balewski *14-05-1907 Czaple †  
1371Bolesław Bałdyga  †  
1372Bolesław Baranowski *około 1895 Szczuczyn †  
1373Bolesław Baranowski *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1374Bolesław Baraszkiewicz  †  
1375Bolesław Bardłowski * Żebry   
1376Bolesław Barwikowski *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
1377Bolesław Białobrzeski *około 1906 †  
1378Bolesław Biedrzycki *około 1888 Nieławice †  
1379Bolesław Bielawski *około 1868 Przytuły †przed 26-03-1950  
1380Bolesław Bieńkowski *około 1877 Okrasin †  
1381Bolesław Bieńkowski *1918 Radziłów †  
1382Bolesław Blum *około 1903 †  
1383Bolesław Bogdanowicz *około 1900 †  
1384Bolesław Borawski *około 1900 †08-06-1975  
1385Bolesław Borawski *około 1876 Konopki †02-02-1955 Konopki /Wąsosz/   
1386Bolesław Borawski *około 01-1882 Kieljany †14-02-1882 Kieljany  
1387Bolesław Borawski *31-08-1888 Konopki †21-10-1963 Konopki /Wąsosz/  
1388Bolesław Borawski *30-03-1911 Kędziorowo †30-12-1940 Kędziorowo  
1389Bolesław Borawski * Zalesie    
1390Bolesław Borawski *13-03-1870 Konopki †24-11-1873 Konopki  
1391Bolesław Borawski *09-06-1867 Konopki †27-07-1867 Konopki /Wąsosz/  
1392Bolesław Borawski *07-01-1876 Modzele †05-11-1939 Wąsosz  
1393Bolesław Borawski *03-02-1889 Konopki †28-07-1960 Konopki  
1394Bolesław Borawski  †  
1395Bolesław Borusiewicz *około 1896 Osowiec †27-09-1919 Bęćkowo  
1396Bolesław Borusiewicz *18-10-1944 Wąsosz †22-03-1964 Szczuczyn /Wąsosz/   
1397Bolesław Borusiewicz *17-02-1891 Wąsosz †15-02-1967 Boston, MA   
1398Bolesław Borzymowski *20-07-1905 Kołaki †24-07-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1399Bolesław Borzymowski *02-1948 Kędziorowo †16-03-1948 Kędziorowo  
1400Bolesław Brzostowski *około 1873 Brychy †  
1401Bolesław Brzostowski *1914 †  
1402Bolesław Brzostowski  †  
1403Bolesław Buczyński *około 1889 Romany †  
1404Bolesław Budny *14-05-1899 Osowiec †  
1405Bolesław Budny  †  
1406Bolesław Budziński * Szymany   
1407Bolesław Budziński  †przed 07-01-1939  
1408Bolesław Bukowski *około 1889 Popowo †  
1409Bolesław Cendrowski *około 1899 †  
1410Bolesław Chałustowski *12-05-1913 Mścichy †31-03-1914 Mścichy /Radziłów/  
1411Bolesław Chełmiński *około 1899 Świdry †07-02-1949 Świdry  
1412Bolesław Chludziński *07-06-1915 Kurpiki †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
1413Bolesław Chludziński *01-09-1866 Rostki par. Romany †  
1414Bolesław Chmielewski *05-01-1907 Wąsosz †12-10-1973 Szczuczyn  
1415Bolesław Chodnicki *02-01-1923 †19-03-1990 Żebry /Wąsosz/  
1416Bolesław Chojnowski *25-11-1882 Danowo †  
1417Bolesław Chrostowski *około 1902 Bagienice †08-03-1932 Bagienice  
1418Bolesław Chrostowski *26-01-1906 Bagienice †01-04-1983 Bagienice /Wąsosz/  
1419Bolesław Chrostowski *26-01-1886 Wąsosz †31-03-1947 Wąsosz  
1420Bolesław Chrostowski  †  
1421Bolesław Chrzanowski *około 1891 †  
1422Bolesław Chrzanowski *około 1870 Czachy †  
1423Bolesław Chrzanowski *30-04-1915 Kieljany †  
1424Bolesław Chrzanowski * Łoje   
1425Bolesław Chyliński *około 1904 †  
1426Bolesław Chyliński * Niedźwiedzkie    
1427Bolesław Cichocki *około 1915 Jambrzyki †23-06-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1428Bolesław Czaplicki * Szczuczyn   
1429Bolesław Czarnecki *25-12-1912 Słucz †26-05-1986 Słucz  
1430Bolesław Czarnecki *1879 Zakrzewo †po 03-02-1942  
1431Bolesław Czarnecki *16-08-1908 Wilamowo †03-01-2007   
1432Bolesław Czerwonka *około 1881 Czerwonki †przed 12-1919  
1433Bolesław Czerwonka * Żebry   
1434Bolesław Czyżewski *13-11-1902 Wąsosz †31-12-1941 Niemcy   
1435Bolesław Czyżewski  †  
1436Bolesław Danowski * Surały   
1437Bolesław Danowski *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1438Bolesław Danowski *około 1868 Klimaszewnica †28-03-1871 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1439Bolesław Danowski *31-03-1903 Klimaszewnica †  
1440Bolesław Danowski * Surały   
1441Bolesław Danowski  †  
1442Bolesław Dawidowicz    
1443Bolesław Dąbkowski  †  
1444Bolesław Dąbrowski *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1445Bolesław Dąbrowski * Bzury   
1446Bolesław Dezyderyn Tarnacki *około 1898 †   
1447Bolesław Dębek  †  
1448Bolesław Dębiński *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1449Bolesław Dęby *około 1896 †  
1450Bolesław Dmochowski *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
1451Bolesław Dmochowski  †  
1452Bolesław Dobrzycki  †  
1453Bolesław Domeło *około 1905 †  
1454Bolesław Drążek *około 1892 Ławsk †przed 11-02-1929  
1455Bolesław Drobiński *25-03-1894 Kudłaczewo †01-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1456Bolesław Drobiński *21-07-1883 Modzele †  
1457Bolesław Drozdowski *13-01-1910 Niećkowo †23-12-1964 Niećkowo /Wąsosz/  
1458Bolesław Duchnowski *około 1903 †  
1459Bolesław Duchnowski  †  
1460Bolesław Dzięgielewski *około 1907 Białaszewo †  
1461Bolesław Dzięgielewski *26-01-1889 Załuski †  
1462Bolesław Dzięgielewski  †  
1463Bolesław Farfałowski *1916 Kubra †  
1464Bolesław Feliks Horubała * Nowa Wieś (Czernięcin)   
1465Bolesław Frączkowski *około 1894 †  
1466Bolesław Gadomski * Mroczki   
1467Bolesław Gardocki *29-01-1897 Mocarze †22-02-1897 Mocarze /Burzyn/  
1468Bolesław Gardocki *24-11-1911 Sulewo Prusy †  
1469Bolesław Gardocki *15-12-1898 Mocarze †  
1470Bolesław Gardocki *14-05-1897 Karwowo †  
1471Bolesław Gliński *około 1896 Rostki par. Jedwabne †  
1472Bolesław Godlewski *około 1906 Sokoły par. Romany †  
1473Bolesław Godlewski *około 1879 Witynie †po 29-01-1930  
1474Bolesław Godlewski *29-08-1895 Zalesie †05-03-1976 Zalesie /Zalesie/  
1475Bolesław Godlewski *03-05-1880 Konopki †  
1476Bolesław Golubiewski *03-04-1960 Malinówka †   
1477Bolesław Gołaszewski * Kroszewo   
1478Bolesław Gołębiewski *około 1873 Burzyn †  
1479Bolesław Gontowski *16-07-1904 Świdry †01-06-1973 Świdry /Wąsosz/  
1480Bolesław Gosiewski * Wąsosz   
1481Bolesław Górski *około 1877 Rutki †  
1482Bolesław Górski *14-09-1907 Sulewo Kownaty †około 1944 Rosja   
1483Bolesław Górski *12-11-1897 Kąty †  
1484Bolesław Górski *05-06-1897 Męczki †  
1485Bolesław Górski  †  
1486Bolesław Grabowski    
1487Bolesław Grądzki  †po 30-12-1941  
1488Bolesław Grochowski *około 1885 Wiktorzyn †  
1489Bolesław Gromadzki  †  
1490Bolesław Grunwald *02-11-1915 †14-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1491Bolesław Grycio  †po 01-05-1940  
1492Bolesław Gryżwald *około 10-1892 Świdry †01-01-1893 Świdry /Wąsosz/  
1493Bolesław Grzymała  †  
1494Bolesław Grzymkowski *około 22-08-1888 Wąsosz †29-08-1888 Wąsosz /Wąsosz/  
1495Bolesław Gutowski *około 1895 †  
1496Bolesław Gutowski * Przytuły   
1497Bolesław Guzowski    
1498Bolesław Ignaciuk  †  
1499Bolesław Iwanowski *około 10-1896 Ruś †08-01-1897 Ruś /Wizna/  
1500Bolesław Iwanowski *około 06-1895 Orlikowo †03-12-1898 Orlikowo /Jedwabne/   
1501Bolesław Izbicki *około 1861 Kisielnica †   
1502Bolesław Jabłoński * Żebry   
1503Bolesław Jaczyński *około 1878 Jaki †  
1504Bolesław Jagodziński  †po 13-02-1928  
1505Bolesław Jan Bagiński *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
1506Bolesław Jan Cholewiński *około 1894 Borawskie †po 14-04-1942  
1507Bolesław Jan Chrostowski *24-11-1896 Brzeźnio †  
1508Bolesław Janczewski  †  
1509Bolesław Janczyk  †  
1510Bolesław Janiszewski *06-04-1890 Bzury †  
1511Bolesław Jankowski *1911 Kubra †  
1512Bolesław Jarząbek *24-03-1915 Załuski †przed 09-07-1994  
1513Bolesław Jaśkowski * Danówek   
1514Bolesław Józef Sosnowski *około 1881 Rakowo †09-03-1950 Rakowo /Szczuczyn/  
1515Bolesław Julecki *09-02-1910 Wąsosz †28-06-1997 /Wąsosz/   
1516Bolesław Kacperski *około 1902 Przytuły-Kolonie †  
1517Bolesław Kacprowski *około 1888 Wąsosz †  
1518Bolesław Kacprowski *20-10-1902 Wąsosz †13-01-1977 Komosewo /Wąsosz/  
1519Bolesław Kaczyński *około 1888 Męczki †08-11-1898 Męczki /Wizna/  
1520Bolesław Kaczyński  †  
1521Bolesław Kalinowski *około 1905 Kramkowo †  
1522Bolesław Kalinowski *01-01-1927 Grędy †15-02-2003 Grędy /Wąsosz/  
1523Bolesław Kaliszewski *około 1892 Gosie Sokola Łąka †20-07-1960 Grajewo /Wąsosz/  
1524Bolesław Kamiński *około 1880 †14-07-1892 Sieburczyn /Burzyn/   
1525Bolesław Kap *08-1882 Bzury †24-09-1882 Bzury  
1526Bolesław Karaszkiewicz *około 1888 †  
1527Bolesław Karwowski *około 1891 †  
1528Bolesław Karwowski *około 1870 Karwowo par. Jedwabne †  
1529Bolesław Karwowski *15-03-1918 Zaborowo †19-09-1989 Grajewo /Wąsosz/  
1530Bolesław Kędzierski *25-02-1893 Wąsosz †09-08-1944  
1531Bolesław Kędzierski *04-08-1905 Wąsosz †  
1532Bolesław Kisielewski *15-07-1885 Dołęgi †  
1533Bolesław Kleszczewski *około 1909 Obrytki †  
1534Bolesław Klimaszewski *około 1891 †  
1535Bolesław Klimek * Żebry   
1536Bolesław Kojro *13-05-1906 Niećkowo †07-12-1945 Niećkowo  
1537Bolesław Kojro *09-12-1895 Milewo †  
1538Bolesław Komosa *około 02-1900 Romany †14-07-1900 Romany /Romany/   
1539Bolesław Komosiński *30-12-1910 Wąsosz †23-09-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
1540Bolesław Komosiński *26-08-1914 Wąsosz †22-01-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1541Bolesław Komosiński *09-05-1914 Wąsosz †03-06-1950 Wąsosz  
1542Bolesław Komosiński *07-04-1927 Wąsosz †29-08-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1543Bolesław Komosiński *05-02-1898 Wąsosz †22-08-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
1544Bolesław Konieczny    
1545Bolesław Konopka *22-05-1913 Guty Podleśne †  
1546Bolesław Konopka * Łoje   
1547Bolesław Konopka * Świdry   
1548Bolesław Konopka *02-10-1893 Barwiki †  
1549Bolesław Konopka  †przed 27-02-1935  
1550Bolesław Korwek  †  
1551Bolesław Kosmaczewski *około 1907 Radziłów †  
1552Bolesław Kosmowski  †  
1553Bolesław Kossakowski *1909 †  
1554Bolesław Kossakowski *06-12-1890 Biodry †  
1555Bolesław Kossakowski  †  
1556Bolesław Kowalewski *około 1909 Świdry †19-06-1937 Świdry /Wąsosz/   
1557Bolesław Kowalewski * Możdżenie   
1558Bolesław Kowalewski *07-09-1907 Grędy †11-01-1979 Kolno /Wąsosz/  
1559Bolesław Kowalewski  †po 20-03-1918  
1560Bolesław Kowalski *20-11-1910 Niećkowo †01-02-1998 Dybła  
1561Bolesław Kownacki *około 01-1881 Kownatki †30-07-1882 Kownatki /Wąsosz/  
1562Bolesław Kozikowski *około 1863 Karwowo †przed 16-01-1934  
1563Bolesław Kozłowski *około 1899 †30-09-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1564Bolesław Kozłowski *około 1895 Andrychy †  
1565Bolesław Kozłowski *około 1889 Zanklewo †  
1566Bolesław Kozłowski *04-02-1915 Szczuczyn †  
1567Bolesław Kożuchowski *około 1880 Boczki †  
1568Bolesław Krzyżanowski *około 1895 Grędy †  
1569Bolesław Kucharski    
1570Bolesław Kuczewski *około 1902 Kucze Małe †  
1571Bolesław Kuczewski *19-09-1914 Szczuczyn †  
1572Bolesław Kuczewski  †  
1573Bolesław Kuczyński *około 1907 Płochowo †  
1574Bolesław Kuczyński *1913 †  
1575Bolesław Kurzątkowski *około 1903 Sokoły par. Romany †  
1576Bolesław Kwiatkowski *około 1894 Uścianek †  
1577Bolesław Ladziński *15-07-1901 Wąsosz †12-05-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
1578Bolesław Ladziński *06-11-1897 Wąsosz †24-11-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
1579Bolesław Laskowski *około 1889 Mrówki †   
1580Bolesław Laszczkowski *około 1902 Radziłów †15-09-1982 Radziłów  
1581Bolesław Laszczkowski *25-09-1929 Ławsk †21-04-1950 Szczuczyn  
1582Bolesław Laszczkowski *01-06-1932 Wąsosz †22-04-1971 Grajewo /Wąsosz/  
1583Bolesław Lebiedziński *08-07-1909 Wierzbowo †  
1584Bolesław Leszczyński *08-12-1894 Wąsosz †23-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/   
1585Bolesław Liberadzki  †po 16-07-1938  
1586Bolesław Lipski *16-05-1907 Kotowo Plac †  
1587Bolesław Lucjan Kuczewski *około 1901 Wąsosz †05-10-1948 Wąsosz   
1588Bolesław Łempicki *około 1915 Wąsosz †09-02-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
1589Bolesław Łempicki *około 1895 Bagienice †23-10-1956 Bagienice /Wąsosz/   
1590Bolesław Łempicki *około 11-1919 Jaki †13-08-1920 Jaki /Słucz/  
1591Bolesław Łempicki *31-08-1886 Niebrzydy †   
1592Bolesław Łempicki *29-03-1890 Szwelczyn †przed 27-08-1986   
1593Bolesław Łempicki *28-07-1901 Święcienin †06-05-1902 Święcienin /Radziłów/  
1594Bolesław Łempicki *22-01-1894 Sulewo Kownaty †18-09-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1595Bolesław Łempicki *14-01-1907 Wąsosz †03-03-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
1596Bolesław Łempicki *13-10-1898 Wąsosz †10-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1597Bolesław Łepkowski *około 1870 Nowiny Bargłowskie †31-05-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1598Bolesław Łepkowski *08-04-1896 Łempice †  
1599Bolesław Łepkowski  †  
1600Bolesław Łomotowski *1917 Przytuły †  
1601Bolesław Łukowski *około 1876 Obuchowizna †  
1602Bolesław Maciorowski *około 1899 Okrasin †  
1603Bolesław Maciorowski    
1604Bolesław Makary Grzymała * Kurki   
1605Bolesław Makuszewski *20-05-1941 Wąsosz †przed 15-09-1999 USA  
1606Bolesław Maleszewski *około 1872 Kubrzany †  
1607Bolesław Malewski *28-08-1882 Klimaszewnica †  
1608Bolesław Malinowski *19-04-1884 Ławsk †13-08-1954 Lipińskie /Wąsosz/  
1609Bolesław Maliszewski *około 1878 Sambory †   
1610Bolesław Markowski *około 1898 Grozimy †po 08-02-1936  
1611Bolesław Merchelski * Żebry   
1612Bolesław Merchelski *20-07-1889 Żebry †21-12-1938 Nanticoke, PA  
1613Bolesław Merchelski *14-11-1908 Wąsosz †22-12-1995 /Wąsosz/  
1614Bolesław Merchelski *06-01-1903 †   
1615Bolesław Męczkowski *03-07-1926 Obrytki †03-02-2001 Obrytki /Wąsosz/  
1616Bolesław Mieczkowski *około 1873 Nieławice †  
1617Bolesław Mieńkowski *14-02-1901 Wąsosz †16-05-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
1618Bolesław Mierzejewski *14-02-1915 Biodry †przed 01-1947  
1619Bolesław Mikołaj Frydrych * Wilamowo   
1620Bolesław Mikucki *około 1886 Kurki †  
1621Bolesław Mikucki *11-02-1870 Mikuty †przed 28-01-1931  
1622Bolesław Milczunas * Białystok    
1623Bolesław Milewski *10-01-1932 Grędy †16-01-1934 Grędy  
1624Bolesław Mioduszewski *około 1895 Wólka Piaseczna †  
1625Bolesław Mocarski *około 1908 †21-11-1910 Karwowo /Radziłów/  
1626Bolesław Mocarski *około 1866 Karwowo †  
1627Bolesław Mocarski *12-04-1905 Mocarze †  
1628Bolesław Modzelewski * Lipińskie   
1629Bolesław Modzelewski *14-09-1906 Czaple †  
1630Bolesław Modzelewski *08-12-1901 Ławsk †23-04-1987 Ławsk /Wąsosz/  
1631Bolesław Modzelewski *03-04-1904 Ławsk †01-02-1969 Ławsk /Wąsosz/  
1632Bolesław Modzelewski    
1633Bolesław Motycki *20-08-1894 Skaje †24-02-1965 Skaje  
1634Bolesław Mroczkowski *około 1908 †  
1635Bolesław Mroczkowski *około 1887 Czerwonki †28-05-1947 Konopki   
1636Bolesław Mroczkowski *około 09-1881 Wojsławy †04-03-1882 Wojsławy   
1637Bolesław Niebrzydowski *25-02-1926 Sulewo Prusy †po 18-03-1989 /Wąsosz/   
1638Bolesław Niebrzydowski *25-02-1899 Obrytki †24-07-1937 Obrytki /Wąsosz/  
1639Bolesław Niebrzydowski *1879 Jaki †1887 Jaki /Słucz/  
1640Bolesław Niebrzydowski *16-10-1890 Wojsławy †07-02-1968 Wojsławy /Wąsosz/   
1641Bolesław Nieciecki *około 1903 Kubrzany †  
1642Bolesław Niecikowski *02-02-1913 Niećkowo †11-03-1976 Niećkowo /Wąsosz/  
1643Bolesław Niedźwiedzki  †  
1644Bolesław Nikonowicz *około 1898 †  
1645Bolesław Obrycki *około 1903 Klimaszewnica †   
1646Bolesław Obrycki *24-01-1886 Godlewo †   
1647Bolesław Olszewski *26-12-1897 Ławsk †30-09-1968 Grajewo /Wąsosz/  
1648Bolesław Olszewski *25-02-1892 Zaskrodzie †04-03-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1649Bolesław Olszewski *14-03-1909 †09-06-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
1650Bolesław Olszewski  †   
1651Bolesław Ołdakowski *31-07-1910 †18-05-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1652Bolesław Ołdakowski    
1653Bolesław Organek *27-09-1907 Sojczyn-Borowy †  
1654Bolesław Orłowski *25-12-1924 Wąsosz †12-09-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1655Bolesław Osowski *około 1870 Kołaki Strumienie †po 14-07-1904  
1656Bolesław Ostrowski *około 1929 Wąsosz †15-05-1947 Wąsosz   
1657Bolesław Ostrowski *28-01-1898 Kędziorowo †22-02-1932 Kędziorowo   
1658Bolesław Ostrowski *05-11-1894 Wąsosz †11-02-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
1659Bolesław Ostrowski *01-11-1902 Wąsosz †   
1660Bolesław Owsianko *28-03-1897 Łempice †10-06-1955 Łempice /Wąsosz/  
1661Bolesław Piotrowicz *około 1870 Augustów †  
1662Bolesław Piotrowski *około 1899 Smolarze †  
1663Bolesław Płochocki *14-02-1900 Wąsosz †27-03-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
1664Bolesław Płochocki *09-12-1914 Obrytki †01-04-1993 Obrytki /Wąsosz/  
1665Bolesław Płochocki *03-09-1893 Łempice †14-01-1982 Łempice /Wąsosz/  
1666Bolesław Płochocki  †po 24-02-1941  
1667Bolesław Płochocki    
1668Bolesław Podbielski *24-11-1897 Wąsosz †  
1669Bolesław Podchul *14-01-1906 Wąsosz †16-04-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
1670Bolesław Podchul *11-11-1911 Niećkowo †  
1671Bolesław Podworny *16-11-1912 Wąsosz †  
1672Bolesław Podworny *01-04-1888 Wąsosz †19-03-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
1673Bolesław Polkowski  †05-06-1937 Łomża  
1674Bolesław Polkowski  †  
1675Bolesław Popowski *około 1871 Kapice †przed 16-02-1942  
1676Bolesław Popowski  †po 04-03-1946  
1677Bolesław Przechocki *29-02-1904 †06-06-1981 Ławsk /Wąsosz/  
1678Bolesław Przestrzelski *1913 Brychy †  
1679Bolesław Przestrzelski    
1680Bolesław Ptaszyński *11-10-1895 Kubra †05-01-1978 Ławsk /Wąsosz/  
1681Bolesław Puczydłowski *około 1888 Rydzewo †26-12-1933 Ławsk /Wąsosz/  
1682Bolesław Pytel    
1683Bolesław Raciborski *21-09-1907 Bukowo †  
1684Bolesław Radziwon *20-10-1906 Ruś †1950 Francja /Francja/   
1685Bolesław Radziwon * Francja    
1686Bolesław Ramotowski *około 1863 Danowo †przed 20-01-1941   
1687Bolesław Ramotowski *1910 †  
1688Bolesław Ramotowski *15-01-1908 Pluty †  
1689Bolesław Redyk  †  
1690Bolesław Remiszewski *01-02-1894 Dzierzbia †15-04-1959 Ławsk /Wąsosz/  
1691Bolesław Rogiński *około 1918 Wąsosz †21-04-1931 Wąsosz   
1692Bolesław Rogiński *08-09-1912 Wąsosz †27-01-1973 Komosewo /Wąsosz/  
1693Bolesław Rogowski *około 1870 Rydzewo-Pieniążek †   
1694Bolesław Rogowski *1916 Trzaski †  
1695Bolesław Rogowski  †po 29-06-1942  
1696Bolesław Roman  †  
1697Bolesław Romankiewicz    
1698Bolesław Ruchaczewski *około 1898 †po 24-10-1945  
1699Bolesław Rudnicki  †po 29-08-1945  
1700Bolesław Rudnicki    
1701Bolesław Rudzki *17-01-1913 Ławsk †  
1702Bolesław Ruszczyk *około 1872 Sojczynek †po 08-02-1938  
1703Bolesław Ruszczyk *08-02-1874 Sojczyn-Borowy †  
1704Bolesław Rutkowski  †po 05-06-1933  
1705Bolesław Rutkowski  †  
1706Bolesław Rutkowski  †  
1707Bolesław Rychlik * Krzewo   
1708Bolesław Rydzewski *około 1908 Zaborowo †11-04-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
1709Bolesław Sadowski *około 1884 Bzury †po 26-02-1955  
1710Bolesław Sadowski *28-03-1906 Bzury †  
1711Bolesław Samełko  †  
1712Bolesław Sankowski *03-07-1908 Wąsosz †20-11-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
1713Bolesław Scech *26-09-1906 Wąsosz †15-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1714Bolesław Sieczkowski *01-11-1895 Kędziorowo †26-09-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1715Bolesław Siedlecki *1903 †  
1716Bolesław Siedlecki *14-12-1913 †16-11-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1717Bolesław Siedlecki *05-01-1927 Wąsosz †06-09-2003 /Wąsosz/  
1718Bolesław Siemionko    
1719Bolesław Sierbiński *21-08-1915 †25-01-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1720Bolesław Sikorski *około 1882 Bagińskie †  
1721Bolesław Skrodzki *około 1882 Skroda Wielka †  
1722Bolesław Skrodzki *około 1882 Skroda Wielka †  
1723Bolesław Skrodzki *30-06-1915 Niedźwiedzkie †20-08-1995 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1724Bolesław Skrodzki * Skroda Wielka    
1725Bolesław Skrodzki *15-02-1914 Koniecki Duże †02-02-1971 Obrytki /Wąsosz/   
1726Bolesław Skrodzki *11-08-1910 Niećkowo †06-12-1972 Ławsk /Wąsosz/  
1727Bolesław Skrodzki  †  
1728Bolesław Smoliński *około 06-1874 Kędziorowo †11-12-1877 Kędziorowo  
1729Bolesław Smoliński    
1730Bolesław Sobolewski *11-09-1922 Niećkowo †31-12-1982 Grajewo /Wąsosz/  
1731Bolesław Sobolewski * Niećkowo   
1732Bolesław Sokołowski  †  
1733Bolesław Soliński * Wąsosz    
1734Bolesław Soroka  †  
1735Bolesław Stanisław Cwaliński *około 1880 Łempice †  
1736Bolesław Staniszewski *25-02-1905 Ławsk †29-08-1962 Ławsk /Wąsosz/  
1737Bolesław Stefanowicz *około 1881 Białaszewo †  
1738Bolesław Stefanowicz *29-07-1913 Żebry †10-09-1992 Żebry /Wąsosz/  
1739Bolesław Stepnowski *19-01-1892 Jambrzyki †  
1740Bolesław Strumiłowski *około 1901 Rutki †  
1741Bolesław Strzyżewski *około 1877 Kędziorowo †30-12-1948 Kędziorowo  
1742Bolesław Sulewski *około 1899 †  
1743Bolesław Sulewski *około 09-1880 Danowo †29-12-1880 Danowo /Wąsosz/  
1744Bolesław Sulewski *30-09-1880 Sulewo Prusy †06-10-1880 Sulewo Prusy  
1745Bolesław Sulewski *20-11-1914 Zalesie †13-04-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
1746Bolesław Sulewski *1902 Sulewo Prusy †12-04-1960 Świdry /Wąsosz/  
1747Bolesław Sulewski * Kownatki    
1748Bolesław Sulewski *13-12-1887 Zaborowo †  
1749Bolesław Sulewski *11-11-1971 Kownatki †15-11-1971 Grajewo /Wąsosz/   
1750Bolesław Sulewski *08-01-1907 Sulewo Prusy †  
1751Bolesław Sulimowicz *około 1910 Wąsosz †17-04-1950 Wąsosz  
1752Bolesław Sulimowicz *22-04-1895 Dołęgi †  
1753Bolesław Surawski *około 1862 Niedźwiedzkie †05-09-1932 Niedźwiedzkie  
1754Bolesław Surawski *20-09-1913 Wąsosz †13-09-1977 Białystok /Wąsosz/  
1755Bolesław Surawski *16-04-1899 Chojnowo †  
1756Bolesław Surawski *02-07-1959 Wąsosz †08-09-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
1757Bolesław Sutkowski *około 1865 Wizna †  
1758Bolesław Syłak *1920 Grozimy †07-06-1960 Grozimy /Wąsosz/  
1759Bolesław Szczepankowski * Radziłów   
1760Bolesław Szczepankowski  †  
1761Bolesław Szczęsny *około 1893 Świdry †po 17-05-1951   
1762Bolesław Szepietowski  †  
1763Bolesław Szlejter *około 1899 †05-08-1943 Barwiki /Przytuły/  
1764Bolesław Szleszyński *około 1901 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1765Bolesław Szleszyński *około 1899 †  
1766Bolesław Szleszyński *około 1875 Wykowo †  
1767Bolesław Szleszyński *1909 †  
1768Bolesław Szleter *około 1898 †11-03-1949 Grajewo /Białaszewo/  
1769Bolesław Szleter *26-11-1908 Klimaszewnica †  
1770Bolesław Szleter * Klimaszewnica   
1771Bolesław Szymanowski *około 1871 Szymany †  
1772Bolesław Szymanowski *14-04-1870 Kownatki †14-01-1935 Kownatki   
1773Bolesław Szymanowski * Kownatki    
1774Bolesław Szymanowski  †23-06-1941 Rakowo  
1775Bolesław Śmiarowski *21-05-1928 Świdry †02-03-2002 Świdry /Wąsosz/  
1776Bolesław Śmiarowski *20-01-1898 Mieczki †  
1777Bolesław Śmiglewski *1906 Wąsosz †  
1778Bolesław Świderski *około 09-1932 Świdry †02-03-1933 Świdry  
1779Bolesław Świderski *16-01-1910 Załuski †16-04-1952 Szczuczyn  
1780Bolesław Święciński *około 1906 Gutki †  
1781Bolesław Tarfułowski *około 1895 †  
1782Bolesław Tarnacki *1900 †  
1783Bolesław Tarnacki *13-08-1904 Wąsosz †28-10-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1784Bolesław Tarnacki *11-11-1911 Ławsk †20-11-1991 Pisz /Wąsosz/  
1785Bolesław Tarnacki *05-02-1917 Wąsosz †13-10-1990 Wąsosz /Wąsosz/   
1786Bolesław Tomaszewski *15-11-1906 Żebry †  
1787Bolesław Trepanowski *18-08-1888 Wizna †  
1788Bolesław Trojanowski  †przed 24-05-1938  
1789Bolesław Trzaska *około 1897 †po 02-08-1943  
1790Bolesław Trzaska * Kubra   
1791Bolesław Trzaska  †  
1792Bolesław Trzonkowski *1912 †  
1793Bolesław Trzonkowski *07-07-1910 Niećkowo †20-03-1938 Zaborowo  
1794Bolesław Walendzik *02-06-1896 Bzury †14-08-1967 Popowo  
1795Bolesław Walewski *08-06-1907 Czaple †03-10-1975 Gdynia  
1796Bolesław Węcek *26-05-1909 Milewo †21-11-1995 Olecko  
1797Bolesław Wierciszewski * Mroczki   
1798Bolesław Wierciszewski  †po 14-11-1945  
1799Bolesław Wiktorowicz *około 1898 Wąsosz †  
1800Bolesław Wincenty Kozikowski  †przed 14-02-1928  
1801Bolesław Wiśniewski *około 1868 Mścichy †   
1802Bolesław Wiśniewski *03-09-1899 †20-03-1985 Zalesie /Wąsosz/  
1803Bolesław Wiśniewski  †po 16-04-1967  
1804Bolesław Witkowski *08-01-1908 Rydzewo-Pieniążek †  
1805Bolesław Witold Laszczkowski *30-04-1904 Ławsk †13-05-1983 Ławsk /Wąsosz/  
1806Bolesław Włodkowski *około 1900 †  
1807Bolesław Włodkowski *1890 Mieczki †1891 Mieczki /Romany/  
1808Bolesław Włodkowski  †  
1809Bolesław Wojsław *około 1922 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
1810Bolesław Wojsław *około 1881 Wojsławy †19-12-1883 Wojsławy /Wąsosz/   
1811Bolesław Wojsław *29-01-1886 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
1812Bolesław Wojsław *27-09-1899 Kownatki †05-11-1944  
1813Bolesław Wróblewski *około 1883 Jambrzyki †  
1814Bolesław Wróblewski *09-03-1906 Wąsosz †10-10-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1815Bolesław Wróblewski *06-03-1908 †  
1816Bolesław Wszeborowski *14-10-1900 Kiełcze Stare †01-04-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
1817Bolesław Wykowski  †  
1818Bolesław Wyrwat    
1819Bolesław Wysocki *około 1922 †28-06-1987 Klusy /Klusy/  
1820Bolesław Wysocki *około 1885 Pasichy †  
1821Bolesław Wyszomierski * Wyszomierz † Wyszomierz  
1822Bolesław Zajczewski  †  
1823Bolesław Zakrzewski *około 06-1878 Wojsławy †28-06-1879 Wojsławy  
1824Bolesław Zakrzewski *20-12-1912 Niedźwiedzkie †  
1825Bolesław Zalewski *około 1894 Zalesie †   
1826Bolesław Zalewski *około 1878 Szlasy †12-08-1941 Szlasy /Przytuły/  
1827Bolesław Zalewski *około 1868 Lipińskie †przed 15-07-1939  
1828Bolesław Zalewski *około 06-1880 Kurki †12-02-1881 Kurki /Niedźwiadna/  
1829Bolesław Zalewski *26-08-1919 Zanklewo †16-09-1995 USA /Wizna/   
1830Bolesław Zalewski *26-04-1951 Wąsosz †13-11-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
1831Bolesław Zalewski *22-12-1877 Kucze Małe † Kazachstan   
1832Bolesław Zalewski *20-04-1910 Kramarzewo †02-08-1958 Białystok /Wąsosz/  
1833Bolesław Zalewski *1917 Kucze Małe †   
1834Bolesław Zalewski *1908 †  
1835Bolesław Zalewski *17-04-1909 Zanklewo †przed 31-07-1919 Zanklewo   
1836Bolesław Zalewski *05-12-1884 Grabowo †  
1837Bolesław Zalewski *03-01-1911 Kamianki †  
1838Bolesław Zalewski *02-1956 Kotowo Plac †11-12-1956 Kotowo Plac /Jedwabne/   
1839Bolesław Zalewski *02-01-1885 Zalesie †24-12-1960 Zalesie /Wąsosz/   
1840Bolesław Zalewski  †po 18-04-1947   
1841Bolesław Zalewski  †  
1842Bolesław Zamojski *16-03-1889 Szczuczyn †28-03-1890 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1843Bolesław Zarzecki *około 1906 Żebry †01-03-1929 Żebry  
1844Bolesław Zarzecki *około 1904 Chrzanowo †  
1845Bolesław Zarzecki *około 1901 Żebry †24-02-1942 Żebry /Wąsosz/  
1846Bolesław Zawadzki *około 1899 Konopki par. Radziłów †  
1847Bolesław Zawistowski  †  
1848Bolesław Zieliński *15-05-1939 Kędziorowo †01-07-1939 Kędziorowo /Wąsosz/   
1849Bolesław Złotkowski *19-08-1884 Grajewo †po 10-04-1939  
1850Bolesław Złotkowski *08-11-1914 Grajewo †  
1851Bolesław Zorczykowski *30-03-1908 Wąsosz †05-12-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
1852Bolesław Zyskowski *około 1901 †po 04-03-1946  
1853Bolesław Zyskowski *30-04-1906 Wąsosz †18-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1854Bolesław Żebrowski *1901 †  
1855Bolesław Żebrowski  †  
1856Bolesław Żurawski *około 1886 Wąsosz †04-09-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
1857Bolesława Archacka z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
1858Bolesława Bagińska z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
1859Bolesława Bagińska z d. Małachowska *około 1890 Milewo †  
1860Bolesława Barwikowska *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
1861Bolesława Białobrzeska z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
1862Bolesława Bogusz z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
1863Bolesława Chmielewska z d. Jurska  †  
1864Bolesława Chrostowska z d. Mocarska *około 1913 †  
1865Bolesława Chwaszczewska *1902 †13-02-1986  
1866Bolesława Cimochowska z d. Rydzewska *13-04-1897 Zaborowo †15-06-1966 Zaborowo /Wąsosz/   
1867Bolesława Cwalina z d. Zaborowska * Sulewo Kownaty    
1868Bolesława Czarnecka z d. Zalewska *18-01-1908 Zakrzewo †  
1869Bolesława Czarnecka z d. Dzięgielewska *06-10-1895 Gromadzyn Stary †po 31-08-1947  
1870Bolesława Czarniawska z d. Chwaszczewska *03-07-1924 Bielsk Podlaski †09-08-2004 Ełk  
1871Bolesława Czerwonka *05-12-1907 †07-10-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
1872Bolesława Danowska *około 06-1895 Sulewo Kownaty †26-03-1896 Sulewo Kownaty  
1873Bolesława Dawidowska  †  
1874Bolesława Dąbrowska z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1875Bolesława Filipkowska z d. Konopka *około 1891 Żelazki †  
1876Bolesława Gadomska z d. Sokołowska *około 1901 †  
1877Bolesława Gardocka z d. Chrostowska *około 1882 Brodowo †  
1878Bolesława Godlewska z d. Modzelewska  †po 01-02-1944  
1879Bolesława Golubiewska z d. Szumska    
1880Bolesława Gurzęda z d. Jakubowska *20-11-1896 Wąsosz †05-10-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1881Bolesława Iwanowska z d. Wysocka  †  
1882Bolesława Jaśkowska z d. Wróblewska  †  
1883Bolesława Kacperska *14-02-1913 Bagienice †10-08-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
1884Bolesława Kacperska  †  
1885Bolesława Kaczyńska z d. Wysocka *1916 †  
1886Bolesława Kadłubowska z d. Grela    
1887Bolesława Kamalska z d. Tarnacka * Borawskie    
1888Bolesława Karpińska z d. Rawa *około 1898 Budne †   
1889Bolesława Karwowska z d. Skrodzka  †  
1890Bolesława Karwowska  †  
1891Bolesława Kędzierska z d. Zaborowska *19-01-1910 Łomża †  
1892Bolesława Kędzierska z d. Gałecka *około 1899 Załuski †15-04-1932 Wąsosz  
1893Bolesława Kiełczewska z d. Grądzka *około 1878 Czerwonki †30-03-1964  
1894Bolesława Kiełczewska *24-07-1896 Konopki †19-05-1973 Konopki /Wąsosz/  
1895Bolesława Klimaszewska z d. Kulikowska *około 1866 Łojki par. Białaszewo †przed 01-1889  
1896Bolesława Komorowska z d. Gołębiewska  †  
1897Bolesława Konopka *01-10-1892 Konopki †03-03-1978 Konopki /Wąsosz/  
1898Bolesława Korzeniecka z d. Kurkowska *około 1914 Kieljany †  
1899Bolesława Kossakowska z d. Rogowska *około 1912 †  
1900Bolesława Kossakowska z d. Dołęcka  †przed 04-1921  
1901Bolesława Kowińska z d. Szymanowska *17-02-1900 Niećkowo †18-11-1985 Opole  
1902Bolesława Kownacka z d. Łempicka *19-04-1891 Kownatki †22-10-1952 Kownatki /Wąsosz/   
1903Bolesława Kozikowska z d. Niecikowska * Nieciki   
1904Bolesława Kukowska z d. Przestrzelska *około 1871 Kubrzany †23-01-1902 Kubrzany  
1905Bolesława Lachowicz z d. Tuzinowska *około 1870 Słucz †  
1906Bolesława Ladzińska z d. Kalinowska *około 1906 †  
1907Bolesława Ladzińska *około 1926 Kownatki †06-04-1929 Kownatki /Wąsosz/  
1908Bolesława Leniek z d. Górska *26-11-1894 Kramarzewo †08-12-1986 USA  
1909Bolesława Leszczewska z d. Adamska  †po 05-11-1941  
1910Bolesława Leszczyńska z d. Bargłowska *20-10-1913 Grozimy †25-02-1969 Grozimy /Wąsosz/  
1911Bolesława Lipińska z d. Zając *około 1911 †  
1912Bolesława Łempicka z d. Sulewska *23-01-1897 Sulewo Prusy †11-11-1979 Bagienice /Wąsosz/   
1913Bolesława Łempicka *08-07-1891 Bagienice †18-11-1892 Bagienice /Wąsosz/   
1914Bolesława Łomotowska z d. Adamska *około 1905 †  
1915Bolesława Matyszewska z d. Smolińska *30-04-1926 †08-12-1995  
1916Bolesława Mieczkowska z d. Śmiarowska * Mieczki   
1917Bolesława Mikucka z d. Kozicka  †  
1918Bolesława Modzelewska z d. Godlewska  †  
1919Bolesława Modzelewska z d. Brodowska *09-10-1904 Ławsk †18-04-1991 Ławsk /Wąsosz/  
1920Bolesława Mroczkowska z d. Karwowska *21-11-1904 †16-01-1988 Wojsławy /Wąsosz/  
1921Bolesława Mścichowska  †  
1922Bolesława N z d. Kulikowska *05-05-1906 Żebry †  
1923Bolesława Nowik z d. Borysiewicz    
1924Bolesława Orłowska z d. Ruchaczewska * Szczuczyn   
1925Bolesława Płochocka z d. Komosa *23-11-1922 Jambrzyki †  
1926Bolesława Płochocka *22-01-1920 †06-04-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1927Bolesława Pogorzelska z d. Danowska *około 1874 Białaszewo †  
1928Bolesława Polkowska z d. Golińska *około 1868 †  
1929Bolesława Popławska z d. Wojno *około 1903 †  
1930Bolesława Prusińska z d. N *1902 †10-08-1974 /Lutry/  
1931Bolesława Przestrzelska z d. Konopka *około 1874 Racibory †  
1932Bolesława Radkowska z d. Borawska *około 1887 Załuski †  
1933Bolesława Ramotowska z d. Rejno *19-11-1913 Radziłów †  
1934Bolesława Rawa z d. Przyborowska *19-12-1896 Bukowo †08-02-1976 Bagienice /Wąsosz/   
1935Bolesława Rogowska z d. Klimaszewska *około 1906 †  
1936Bolesława Rogowska z d. Filipkowska *1908 †  
1937Bolesława Rogowska *około 1900 †02-06-1929 Trzaski  
1938Bolesława Rogowska  †  
1939Bolesława Rutkowska z d. Rafałowska *02-02-1888 Kownatki †13-12-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1940Bolesława Rutkowska z d. Karwowska  †  
1941Bolesława Samluk z d. Gryczewska * Przytuły   
1942Bolesława Sawicka z d. Zyskowska *około 1886 †  
1943Bolesława Sokołowska z d. Grądzka  †  
1944Bolesława Sokołowska z d. Górska *21-12-1882 Kieljany †24-01-1969 Kieljany /Wąsosz/  
1945Bolesława Stefanowicz z d. Moczydłowska *28-02-1911 Wąsosz †po 10-09-1981   
1946Bolesława Supińska z d. Nienałtowska * Małachowo    
1947Bolesława Szczepankowska z d. Bargłowska *24-02-1907 Żebry †  
1948Bolesława Szleszyńska z d. Sulewska *około 1881 Sulewo Kownaty †02-10-1943 Sulewo Kownaty  
1949Bolesława Szleszyńska z d. Mroczkowska *10-08-1914 Wojsławy †02-06-1998  
1950Bolesława Święszkowska z d. Grabowska *około 1891 Czerwonki †  
1951Bolesława Truszkowska z d. Korytkowska *około 1897 †  
1952Bolesława Truszkowska z d. Duchnowska *1910 †  
1953Bolesława Wasilewska z d. Długołęcka *około 1901 Bęćkowo †  
1954Bolesława Wierciszewska z d. Pachucka  †po 14-11-1945  
1955Bolesława Wiśniewska * Wąsosz   
1956Bolesława Wróblewska z d. Piechocińska *20-01-1916 Kędziorowo †10-10-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1957Bolesława Wszeborowska z d. Sokołowska  †  
1958Bolesława Zaborowska z d. Łempicka *31-08-1886 Sulewo Kownaty †przed 06-1920   
1959Bolesława Zalewska z d. Staniszewska *około 1908 Pawełki †  
1960Bolesława Zalewska z d. Rogalska *19-01-1905 Brzeźnio †28-05-1973 Szczuczyn /Wąsosz/   
1961Bolesława Zalewska *około 1895 †02-05-1896 Zalesie /Wąsosz/   
1962Bolesława Zalewska *16-12-1890 Łojki par. Białaszewo †   
1963Bolesława Zalewska *11-08-1896 Zalesie †09-11-1966 Zalesie /Wąsosz/   
1964Bolesława Zdankowska z d. Sulewska *15-06-1898 †25-11-1981 Żebry /Wąsosz/  
1965Bolesława Zyskowska z d. Sobolewska *1920 Niećkowo †  
1966Bonawentura Bagiński  †po 12-04-1822  
1967Bonawentura Biedrzycki *około 1856 Nadbory †  
1968Bonawentura Łapiński  †  
1969Bonawentura Rydzewski  †  
1970Bonifacja Grzymkowska z d. Magnuszewska  †przed 11-02-1861  
1971Bonifacy (Bonawentura) Bagiński  †po 26-11-1844  
1972Bonifacy Andrzej Szczuka *około 1828 Brodowo †  
1973Bonifacy Bagiński *około 1790 †  
1974Bonifacy Bielawski  †  
1975Bonifacy Danowski *około 1792 Barwiki †12-09-1827 Barwiki /Przytuły/  
1976Bonifacy Gazowski *14-05-1896 Żebry †27-04-1978 Żebry /Wąsosz/  
1977Bonifacy Grzybek  †po 24-11-1839  
1978Bonifacy Karwowski *około 1782 Karwowo par. Jedwabne †  
1979Bonifacy Karwowski  †  
1980Bonifacy Krajewski  †przed 30-01-1844  
1981Bonifacy Krajewski  †przed 28-07-1835  
1982Bonifacy Krusiewicz  †po 03-10-1864  
1983Bonifacy Kulikowski *16-05-1875 Łojki par. Białaszewo †26-06-1951 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
1984Bonifacy Mocarski  †przed 03-02-1836  
1985Bonifacy Mroczkowski  †przed 28-10-1890  
1986Bonifacy Mścichowski  †po 19-06-1877  
1987Bonifacy Nienałtowski  †   
1988Bonifacy Pieńkowski  †po 24-11-1840  
1989Bonifacy Polkowski *około 1770 †09-02-1812 Biodry  
1990Bonifacy Rogowski  †przed 20-02-1827  
1991Bonifacy Stanisław Szymanowski *15-05-1809 Modzele †  
1992Bonifacy Szumowicz  †po 23-10-1859  
1993Bonifacy Walewski  †przed 22-01-1820  
1994Bonifacy Żuchowski  †po 12-11-1854  
1995Bożena Alicja Kołakowska z d. Chrzanowska * Szczuczyn   
1996Bożena Aniśko z d. Pawłowska * Białaszewo   
1997Bożena Anna Chylińska z d. Styczyńska * Grajewo    
1998Bożena Ciecierska z d. Kamińska     
1999Bożena Czajko z d. Zaborowska * Wąsosz   
2000Bożena Danowska z d. Chylińska *09-02-1958 Sulewo Prusy †11-05-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2001Bożena Dąbrowska z d. Modzelewska * Białaszewo   
2002Bożena Domitrz z d. Karpowicz * Białystok    
2003Bożena Filipkowska *26-02-1961 Wąsosz †17-10-1964 Ławsk /Wąsosz/  
2004Bożena Grzymkowska z d. N    
2005Bożena Heynar z d. Jasińska * Wąsosz    
2006Bożena Jamiołkowska z d. Stypułkowska    
2007Bożena Januszewska z d. Cimochowska * Wąsosz   
2008Bożena Jaśkowska *03-10-1953 Świdry †23-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
2009Bożena Jędzul z d. Maciorowska * Ełk   
2010Bożena Joanna Konopka *19-06-1963 Wąsosz †26-02-1964 Szczuczyn /Wąsosz/  
2011Bożena Juszkiewicz z d. Zakrzewska    
2012Bożena Kołakowska z d. Romanowska     
2013Bożena Kryspina Piątek z d. Wszeborowska * Obrytki   
2014Bożena Kudrawiec z d. Świderska * Wąsosz    
2015Bożena Lucyna Gutowska z d. Podworna * Wąsosz   
2016Bożena Łempicka z d. Konopka * Ełk    
2017Bożena Makuszewska z d. Borusiewicz    
2018Bożena Markiewicz z d. Bames    
2019Bożena Młodzianowska z d. Olszewska * Szczuczyn   
2020Bożena Moniuszko z d. Borawska * Wąsosz   
2021Bożena Mroczkowska z d. Duzik * Szczuczyn   
2022Bożena N z d. Staniszewska    
2023Bożena Nowikowska z d. Bielenica * Woszczele   
2024Bożena Orzoł z d. Gutowska * Wąsosz   
2025Bożena Pawluczyk z d. Dzięgielewska * Ełk    
2026Bożena Przyborowska z d. Kaszewska    
2027Bożena Rogowska z d. Zielińska * Drygały    
2028Bożena Sarnacka z d. Żurawska * Białaszewo   
2029Bożena Szczepińska z d. Jaszkowska * Wąsosz    
2030Bożena Szuba z d. Sosnowska * Szczuczyn   
2031Bożena Szymanowska z d. Siedlecka     
2032Bożena Tyszko z d. Malinowska    
2033Bożena Woch z d. Rawa * Wąsosz    
2034Bożena Wojciechowska z d. Krzynówek * Wąsosz   
2035Bożena Wołk z d. Łaguna    
2036Bożena Wszeborowska *06-06-1970 Szczuczyn †17-07-1970 Grajewo /Wąsosz/  
2037Bożena Wysocka    
2038Bożena Zach z d. Płochocka * Szczuczyn   
2039Bożena Zajkowska z d. Podchul * Wąsosz   
2040Bożena Zalewska z d. Byl * Komosewo   
2041Bożena Zofia Kadłubowska z d. Pukilowska * Olszyna par. Gryfów Śląski   
2042Bożena Żebrowska z d. Łempicka * Wąsosz   
2043Bożenna Gajewska z d. Krawczyk * Warszawa   
2044Brian Collins     
2045Britney Collins     
2046Bronisław Antoni Kulwaz    
2047Bronisław Arciszewski  †  
2048Bronisław Bałdyga  †  
2049Bronisław Bargłowski *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
2050Bronisław Bartoszek  †  
2051Bronisław Bernard Czarnecki *1897 †  
2052Bronisław Biedrzycki *około 1889 †  
2053Bronisław Bogusławski *29-09-1906 Żebry †  
2054Bronisław Borawski *27-01-1906 Konopki †14-03-1949 Konopki  
2055Bronisław Borawski *1876 Konopki †25-10-1960 Zalesie /Wąsosz/  
2056Bronisław Borawski *07-01-1912 Szymany †   
2057Bronisław Borkowski *19-04-1906 Niećkowo †28-08-1973 Kędziorowo /Wąsosz/  
2058Bronisław Borusiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
2059Bronisław Brzostowski *około 1909 †  
2060Bronisław Budny *około 1879 †  
2061Bronisław Bukowski *19-03-1916 Popowo †   
2062Bronisław Choiński *09-07-1927 Niećkowo †05-08-1966 Grajewo /Wąsosz/  
2063Bronisław Chrostowski *16-10-1894 Dzięgiele †   
2064Bronisław Chrzanowski *20-08-1906 Kieljany †11-05-1935 Kieljany /Wąsosz/  
2065Bronisław Chrzanowski *17-10-1887 Kieljany †26-03-1959 Kieljany  
2066Bronisław Chyliński *około 1897 †  
2067Bronisław Cybula  †  
2068Bronisław Czyżewski *14-09-1909 Wąsosz †30-07-1962 Grajewo /Słucz/   
2069Bronisław Danowski *około 1865 Stawiski †  
2070Bronisław Dębiński * Święcienin    
2071Bronisław Domusiewicz *około 1889 Barany †przed 15-07-1952  
2072Bronisław Drobiński *około 04-1882 Świdry †07-07-1882 Świdry /Wąsosz/  
2073Bronisław Drozdowski  †  
2074Bronisław Dudkowski *26-02-1941 Wąsosz †10-10-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
2075Bronisław Dziekoński *około 1879 Kownatki †  
2076Bronisław Dziekoński *29-07-1903 Kownatki †18-08-1989 Grajewo /Wąsosz/  
2077Bronisław Ekstowicz *około 1900 Karwowo †  
2078Bronisław Feliks Laszczkowski *28-09-1906 Ławsk †  
2079Bronisław Franciszek Przestrzelski *około 1877 Boguszki †  
2080Bronisław Frąckiewicz * Wizna    
2081Bronisław Fudali    
2082Bronisław Gardocki  †po 25-09-1911  
2083Bronisław Gardocki  †  
2084Bronisław Górski  †po 11-02-1828  
2085Bronisław Grajewski  †  
2086Bronisław Grześko *około 1902 Litwa †  
2087Bronisław Gutowski *1894 Chrzanowo †po 13-04-1951  
2088Bronisław Gutowski *14-02-1922 Słucz †przed 07-1960  
2089Bronisław Jakubik     
2090Bronisław Jaworski  †  
2091Bronisław Józef Chełmiński *07-09-1908 Świdry †10-03-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
2092Bronisław Jurczuk  †  
2093Bronisław Kacper Mieczkowski *około 1888 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2094Bronisław Kadłubowski *około 1859 Ciemniewko †04-08-1899 Rutki  
2095Bronisław Kalski *około 1905 Sieburczyn †  
2096Bronisław Karulski  †  
2097Bronisław Karwowski *22-05-1910 Chyliny †  
2098Bronisław Karwowski *12-09-1906 Żebry †27-06-1993 Żebry /Wąsosz/  
2099Bronisław Karwowski *09-05-1913 Biodry †  
2100Bronisław Kojro *10-12-1936 Niećkowo †18-09-1998 Niećkowo /Wąsosz/  
2101Bronisław Konopka *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
2102Bronisław Konopka *16-01-1906 Szymany †  
2103Bronisław Korbach  †  
2104Bronisław Kotlarz * Wąsosz   
2105Bronisław Kotyński  †około 2002 Michigan, IL   
2106Bronisław Kowalczuk z d. Kowalczul *18-12-1914 Studzienniki †  
2107Bronisław Kowalewski *21-10-1902 Zabiele †  
2108Bronisław Kownacki *08-09-1912 Sulewo Prusy †30-01-1956 Sulewo Prusy  
2109Bronisław Kruszyński *14-11-1914 Żebry †  
2110Bronisław Krzynówek  †  
2111Bronisław Kubiak    
2112Bronisław Kulikowski *1912 Łempice †15-09-1958 Łempice /Wąsosz/  
2113Bronisław Kupczyk *około 1867 Wyszków †  
2114Bronisław Kwiatkowski * Łukawiec   
2115Bronisław Lachowicz *około 1886 Barany †  
2116Bronisław Ladziński *1904 Wąsosz †05-09-1944 Wąsosz  
2117Bronisław Leonard Jaworowski *około 1877 Wólka Piotrowska †  
2118Bronisław Liewinko    
2119Bronisław Łempicki *31-05-1927 Bagienice †05-07-2002 Bagienice /Wąsosz/   
2120Bronisław Łepkowski *24-07-1901 Modzele †20-11-1952 Modzele /Wąsosz/  
2121Bronisław Merchelski *14-07-1930 Żebry †15-09-1968 Żebry /Wąsosz/  
2122Bronisław Michałowski    
2123Bronisław Mieczkowski  †po 08-02-1937  
2124Bronisław Mieczkowski  †  
2125Bronisław Milewski *13-07-1887 Rumiejki †29-08-1887 Rumiejki  
2126Bronisław Mogielnicki *około 1889 †  
2127Bronisław Mroczkowski *około 1894 Wojsławy †  
2128Bronisław N  †  
2129Bronisław Niecikowski *około 02-1886 Milewo †29-08-1888 Milewo /Wąsosz/  
2130Bronisław Niecikowski    
2131Bronisław Niedźwiedzki *około 03-1928 †10-12-1928 Bzury  
2132Bronisław Nitkowski *23-12-1893 Szymany †22-10-1975 Grozimy /Wąsosz/  
2133Bronisław Nowik * Planteczka   
2134Bronisław Okurowski *około 1850 Nieławice †  
2135Bronisław Olszewski *około 1929 Ławsk †02-04-1947 Ławsk  
2136Bronisław Olszewski *1913 Czerwonki †29-09-1990 /Radziłów/  
2137Bronisław Ołdakowski *17-08-1928 Wąsosz †26-12-2001 Grajewo /Wąsosz/  
2138Bronisław Orłowski *około 1877 Grozimy †po 28-01-1931  
2139Bronisław Orłowski *około 1876 Grędy †  
2140Bronisław Orłowski *około 07-1893 Grozimy †01-01-1894 Grozimy /Wąsosz/  
2141Bronisław Orłowski * Wąsosz   
2142Bronisław Orłowski    
2143Bronisław Orzechowski *15-10-1892 Szczuczyn †18-01-1978 Szymany  
2144Bronisław Owsianko *05-09-1916 Łempice †23-07-1965 Łempice /Wąsosz/  
2145Bronisław Pachucki    
2146Bronisław Perkowski *około 1869 Niećkowo †  
2147Bronisław Petkowski *około 04-1919 Ławsk †27-03-1920 Ławsk /Wąsosz/  
2148Bronisław Piotrowski *około 1911 Smolarze †  
2149Bronisław Plasota  †  
2150Bronisław Polak *07-04-1945 Zagaje †przed 09-1979  
2151Bronisław Pruszyński  †  
2152Bronisław Puczydłowski *16-04-1909 Ławsk †  
2153Bronisław Rakowski *około 1882 Kotowo †  
2154Bronisław Rawa  †  
2155Bronisław Rozwadowski  †  
2156Bronisław Rózio *około 1891 Niećkowo †przed 14-02-1942  
2157Bronisław Rutkowski *około 1886 Kamińskie †  
2158Bronisław Samełko *około 1916 Ławsk †09-12-1945 Ławsk  
2159Bronisław Skrodzki  †  
2160Bronisław Sobolewski *około 1893 Szczuczyn †   
2161Bronisław Sokołowski *02-02-1913 Żebry †19-11-1979 Szczuczyn /Wąsosz/   
2162Bronisław Stefaniuk    
2163Bronisław Stelcwach *około 1874 Karolin †  
2164Bronisław Stypułkowski *około 1874 Szymany †  
2165Bronisław Suplicki    
2166Bronisław Szumlas    
2167Bronisław Szydłowski    
2168Bronisław Szymanowski *około 1877 Szymany †  
2169Bronisław Szymanowski *11-12-1876 Zalesie †16-05-1964 Zalesie /Wąsosz/   
2170Bronisław Śmiarowski *03-08-1898 †01-03-1987 Świdry /Wąsosz/  
2171Bronisław Tomaszewski *około 1900 Rydzewo-Pieniążek †  
2172Bronisław Tomaszewski *19-10-1903 Szczuczyn †   
2173Bronisław Truszkowski *1910 †  
2174Bronisław Tyszkiewicz *około 1910 Ciemnoszyje †  
2175Bronisław Wachulewicz *16-03-1924 Kędziorowo †25-03-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2176Bronisław Wasiulewski *około 1875 †  
2177Bronisław Werneo *około 1894 Lipnik †  
2178Bronisław Wojsław *26-08-1907 Kownatki †25-04-1978 Grajewo  
2179Bronisław Wyszomierski *13-04-1889 Czyżew †  
2180Bronisław Zalewski * Czaple   
2181Bronisław Zalewski  †po 23-02-1938  
2182Bronisław Zambrowski  †  
2183Bronisław Zarzecki *około 1914 Żebry †15-03-1929 Żebry /Wąsosz/  
2184Bronisław Zarzecki *około 1881 Żebry †24-10-1930 Żebry  
2185Bronisław Zarzecki *około 08-1925 †20-02-1928 Wąsosz  
2186Bronisław Zobiński *około 1888 †21-01-1893 Kurki /Niedźwiadna/  
2187Bronisław Żołnierowicz *05-01-1906 Święcienin †przed 04-1937   
2188Bronisław Żukowski *około 1871 Wilamowo †  
2189Bronisława Adasiewicz z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
2190Bronisława Albrecht z d. Sulewska *około 1892 Boczki †  
2191Bronisława Aleksandra Zalewska z d. Grzymkowska *około 1864 Okrasin †18-04-1892 Radziłów /Radziłów/  
2192Bronisława Arciszewska z d. Karwowska *około 1866 Konopki †  
2193Bronisława Arciszewska z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2194Bronisława Bagińska z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
2195Bronisława Bagińska *21-07-1866 Sulewo Prusy †03-03-1868 Sulewo Prusy  
2196Bronisława Bagińska *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
2197Bronisława Bagińska  †  
2198Bronisława Bajkowska z d. Borkowska * Niećkowo   
2199Bronisława Bałdyga z d. Duzik * Obrytki   
2200Bronisława Baranowska z d. Bagińska * Modzele   
2201Bronisława Bazydło z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
2202Bronisława Bazydło z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
2203Bronisława Biedrzycka z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
2204Bronisława Biedrzycka z d. Dzięgielewska *około 1868 Pawełki †12-06-1899  
2205Bronisława Biedrzycka z d. Cwalińska *około 1861 Wyrzyki †22-11-1891 Kubrzany  
2206Bronisława Bielawska z d. Waniewska *1916 †  
2207Bronisława Bielawska z d. Kobryńska *około 1907 †  
2208Bronisława Bielicka z d. Sokalska *około 1863 Kucze Małe †  
2209Bronisława Bielicka z d. Sokalska  †16-09-1883 Kucze  
2210Bronisława Bielska z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
2211Bronisława Bieńkowska z d. Bystrzyk  †  
2212Bronisława Blum z d. Budzińska *około 1906 †  
2213Bronisława Bogusławska z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
2214Bronisława Bogusz z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
2215Bronisława Borawska z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
2216Bronisława Borawska *19-09-1865 Szlasy †  
2217Bronisława Borkowska z d. Ornowska    
2218Bronisława Borkowska z d. Borawska *około 1846 Wyrzyki †po 26-11-1907  
2219Bronisława Brakoniecka z d. Walewska  †przed 04-07-1928  
2220Bronisława Bronowicz z d. Krajewska *około 1876 Kubrzany †  
2221Bronisława Brzostowska z d. Sokołowska *około 1906 Dzięgiele †  
2222Bronisława Brzostowska z d. Gutowska *25-08-1902 Modzele †13-04-1975 Modzele /Wąsosz/  
2223Bronisława Budna  †  
2224Bronisława Bukowska z d. Rutkowska *13-06-1857 Karwowo †przed 01-1893  
2225Bronisława Bukowska z d. Niebrzydowska *26-01-1913 Sulewo Kownaty †04-08-1996 Grajewo   
2226Bronisława Bukowska z d. Chrostowska *około 1894 Bagienice †29-04-1965 Popowo  
2227Bronisława Bzura z d. Godlewska *15-05-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2228Bronisława Chmielewska z d. Wykowska  †po 27-09-1913  
2229Bronisława Chodnicka z d. Sakowska *około 1903 Klimaszewnica †  
2230Bronisława Chojnowska z d. Hryniewska *około 1875 Szczuczyn †  
2231Bronisława Chojnowska z d. Drozdowska  †  
2232Bronisława Chrostowska z d. Rogowska *około 1866 Trzaski †19-05-1895 Supy  
2233Bronisława Chrostowska z d. Kacperska * Bagienice    
2234Bronisława Chrzanowska z d. Kalinowska *około 1868 Łoje Awissa †przed 10-07-1906  
2235Bronisława Chrzanowska z d. Gardocka *około 1896 Karwowo †  
2236Bronisława Chrzanowska * USA   
2237Bronisława Chylińska z d. Humięcka *około 1839 Rydzewo-Pieniążek †07-04-1872   
2238Bronisława Chylińska z d. Dobrzycka *08-02-1888 Mareckie †11-08-1963 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2239Bronisława Ciecierska *około 08-1925 Wąsosz †25-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/   
2240Bronisława Cimochowska z d. Godlewska *około 1864 Zalesie †po 21-01-1933   
2241Bronisława Ciszewska z d. Orłowska *19-08-1901 †10-05-1995 Niećkowo /Wąsosz/  
2242Bronisława Cwalina z d. Malinowska  †po 01-10-1932  
2243Bronisława Cwalina *około 1871 †po 07-09-1935  
2244Bronisława Cwalińska z d. Gałązka ?    
2245Bronisława Cybula z d. Stefanowicz *około 1909 Kędziorowo †   
2246Bronisława Czajkowska z d. Leszczyńska *około 1885 Skaje †  
2247Bronisława Czaplicka z d. Wojsław *około 1876 Kędziorowo †po 12-01-1946  
2248Bronisława Czech z d. Kozłowska *23-10-1906 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2249Bronisława Danowska z d. Czerwonka  †  
2250Bronisława Darwicka z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
2251Bronisława Darwicka z d. Krajewska * Bęćkowo   
2252Bronisława Dąbrowska z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
2253Bronisława Dąbrowska  †przed 21-07-1908  
2254Bronisława Dębińska z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
2255Bronisława Dębska z d. Sobczyńska    
2256Bronisława Długołęcka z d. Kryś  †  
2257Bronisława Dobrzycka z d. Karwowska *około 1874 Koniecki Małe †29-11-1901  
2258Bronisława Dołęga z d. Makowska *około 1872 Makowskie †  
2259Bronisława Domełło z d. Karwowska vel Karaś *około 1868 Załuski †przed 04-1901  
2260Bronisława Domisiewicz *12-08-1899 Niećkowo †  
2261Bronisława Domurat z d. Kalinowska  †po 13-02-1929  
2262Bronisława Drobińska z d. Budzińska *około 1888 Wąsosz †   
2263Bronisława Drozdowska *około 04-12-1874 Niećkowo †11-12-1874 Niećkowo /Wąsosz/  
2264Bronisława Duchnowska z d. Piórkowska *około 1866 Racibory †  
2265Bronisława Dudkowska z d. Nowaszko  †  
2266Bronisława Duzikowska z d. Cimochowska *05-11-1913 Wąsosz †  
2267Bronisława Dybikowska *20-03-1899 Kramarzewo †  
2268Bronisława Dziekońska z d. Ciborowska  †  
2269Bronisława Dziekońska *30-03-1934 Kownatki †11-11-1938 Kownatki /Wąsosz/  
2270Bronisława Faszcza z d. Makarewicz *05-03-1902 Romany †09-09-1945 Ławsk  
2271Bronisława Filipkowska z d. Rostkowska *około 1909 †  
2272Bronisława Filipkowska z d. Karwowska *około 1877 Święcienin †  
2273Bronisława Filipkowska z d. Bielska  †  
2274Bronisława Foltyńska z d. Lenczewska *około 1890 Rakowo †  
2275Bronisława Franciszka Aniela Talmant z d. Grochulska *około 1845 Szczuczyn †po 09-03-1903  
2276Bronisława Frączkowska z d. Przestrzelska *około 1876 Kaimy †  
2277Bronisława Frydrych z d. Mikulska * Żebry   
2278Bronisława Gabrukiewicz  †  
2279Bronisława Gadomska z d. Wiszowata *04-05-1909 Mieszołki †  
2280Bronisława Gardocka z d. Orzechowska *około 1903 Czerwonki †  
2281Bronisława Gardocka z d. Mroczkowska *około 1870 Karwowo-Polki †  
2282Bronisława Gardocka z d. Karwowska  †  
2283Bronisława Gardocka *około 1899 †19-05-1901 Łempice /Wąsosz/  
2284Bronisława Gazowska z d. Kreska *24-03-1894 Żebry †04-10-1972 Żebry /Wąsosz/  
2285Bronisława Glińska z d. Szarek *około 1859 Szczuczyn †  
2286Bronisława Godlewska z d. Guzowska *około 1881 Łojki par. Białaszewo †po 17-08-1937  
2287Bronisława Godlewska z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
2288Bronisława Gogolewska z d. Fiłonczyk  †  
2289Bronisława Golińska z d. Lipińska *około 1901 Kubra †  
2290Bronisława Golińska z d. Brakoniecka *około 1869 Wilamowo †  
2291Bronisława Gołaś z d. Piwowarska  †  
2292Bronisława Gordon z d. Ruszczyk  †po 17-02-1950  
2293Bronisława Gosiewska z d. Sierakowska *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †po 11-05-1929  
2294Bronisława Górska z d. Polakowska *14-11-1911 Wąsosz †  
2295Bronisława Górska z d. Kulikowska *13-08-1859 Budne †  
2296Bronisława Górski z d. Klinicki  †  
2297Bronisława Grabowska z d. Golińska *około 1881 Mieszołki †  
2298Bronisława Grabowska z d. Burska *około 1874 Kieljany †przed 1908  
2299Bronisława Gramacka z d. Borawska  †  
2300Bronisława Grądzka z d. Chrzanowska *około 1895 †  
2301Bronisława Grochulska z d. Orłowska *około 1896 Bęćkowo †  
2302Bronisława Grosfeld z d. Łempicka *18-08-1898 Szczuczyn †   
2303Bronisława Gryczan z d. Glińska *1862 Brzeźnio †po 21-12-1903  
2304Bronisława Gryczewska z d. Orłowska *około 1884 Skaje †po 14-11-1945  
2305Bronisława Grzybowska z d. Orłowska *około 1883 Milewo †  
2306Bronisława Gurzęda z d. Filipkowska *31-12-1876 Kubrzany †  
2307Bronisława Gutowska z d. Zarzecka  †  
2308Bronisława Gutowska z d. Mroczkowska *08-01-1909 Kownatki †  
2309Bronisława Gutowska z d. Koniecko *11-08-1881 Kudłaczewo †18-08-1944 Kudłaczewo  
2310Bronisława Gutowska z d. Grabowska *około 1891 Wiązownica †27-06-1941 Chrzanowo /Przytuły/  
2311Bronisława Gutowska *19-10-1898 Guty Stare †  
2312Bronisława Gwiazdowska z d. Biędzio *około 1912 Niewiarowo †13-04-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2313Bronisława Hołodyńska z d. Zajkowska    
2314Bronisława Iwanowska z d. Siemińska *około 1873 Kucze Wielkie †   
2315Bronisława Iwanowska z d. Dąbrowska  †  
2316Bronisława Iwanowska *30-12-1897 Ruś †  
2317Bronisława Jabłońska z d. Samełko *14-02-1897 Niećkowo †17-12-1982 Niećkowo /Wąsosz/  
2318Bronisława Jachimska z d. Drewnowska *około 1893 †  
2319Bronisława Jackowska z d. Kamalska *około 1867 Przytuły †  
2320Bronisława Jakubczyk z d. Dąbkowska *około 1886 Szczuczyn †po 28-10-1937  
2321Bronisława Jamiłajtys z d. Dąbkowska *około 1887 Szczuczyn †  
2322Bronisława Janczewska z d. Dzięgielewska *około 1901 Grzymki †  
2323Bronisława Jankowska z d. Szostak * Gołdap    
2324Bronisława Jankowska z d. Bogusławska *około 1893 †12-02-1929 Żebry  
2325Bronisława Jaśkowska z d. Powałka  †  
2326Bronisława Jaśkowska *04-11-1892 Wąsosz †1893 Wąsosz  
2327Bronisława Jaworska z d. Dąbrowska  †  
2328Bronisława Julecka z d. Milewska  †13-11-1938 Szczuczyn   
2329Bronisława Jurska z d. Mocarska *około 1883 Pluty †  
2330Bronisława Kacperska z d. Rawa *około 1847 Budne †przed 12-1893   
2331Bronisława Kacperska z d. Kozikowska    
2332Bronisława Kacperska    
2333Bronisława Kacprowska z d. Pieńczykowska *03-09-1902 Niedźwiedzkie † Wąsosz /Wąsosz/  
2334Bronisława Kaczyńska z d. Łempicka *02-11-1898 Świdry †   
2335Bronisława Kadelska z d. Dąbrowska  †  
2336Bronisława Kadłubowska z d. Kondracka *około 1886 Drozdowo †przed 10-10-1945  
2337Bronisława Kaleczyńska z d. Biernacka *około 1883 Dybła †  
2338Bronisława Kalinowska z d. Niećkowska *12-06-1881 Mocarze †  
2339Bronisława Kalinowska z d. Gurzęda *około 1894 Siestrzanki †   
2340Bronisława Kalinowska *około 1885 Niećkowo †11-08-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
2341Bronisława Kamalska z d. Gołębiewska  †  
2342Bronisława Kamalska z d. Filipkowska  †  
2343Bronisława Kamińska z d. Wileńska *05-06-1906 Szczuczyn †28-05-1997 /Wąsosz/  
2344Bronisława Kamińska z d. Polakowska *około 1907 †   
2345Bronisława Kamińska z d. Lichota  †po 08-03-1943  
2346Bronisława Kamińska *około 1868 Bęćkowo †19-07-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
2347Bronisława Kamińska *15-08-1869 Sieburczyn †   
2348Bronisława Karaszkiewicz z d. Gałecka *około 1893 Uścianek †  
2349Bronisława Karwowska z d. Zalewska *około 1895 Grozimy †po 18-02-1967   
2350Bronisława Karwowska z d. Wysocka *około 1872 Żebry †01-11-1940 Żebry /Wąsosz/  
2351Bronisława Karwowska z d. Stankiewicz *około 1879 Konopki Chude †  
2352Bronisława Karwowska z d. Pieńkowska *około 1882 Witynie †  
2353Bronisława Karwowska z d. Paszkowska *około 1861 †  
2354Bronisława Karwowska z d. Locman *13-07-1907 Żebry †22-10-1991 Pisz /Wąsosz/  
2355Bronisława Karwowska z d. Konopka *około 1898 Konopki par. Jedwabne †  
2356Bronisława Karwowska z d. Gromadzka  †  
2357Bronisława Karwowska z d. Czaplicka *02-01-1881 Klimaszewnica †24-06-1955 Zaborowo /Wąsosz/  
2358Bronisława Karwowska z d. Brzostowska *około 1880 Łoje Awissa †  
2359Bronisława Karwowska z d. Biedrzycka *około 1861 Nadbory †po 09-10-1911  
2360Bronisława Karwowska z d. Bagińska *około 1859 Karwowo-Polki †  
2361Bronisława Karwowska *około 1912 Żebry †13-08-1931 Żebry  
2362Bronisława Kielian z d. Laszczkowska *około 1884 † Ławsk  
2363Bronisława Kisielewska z d. Zaborowska *około 1860 Zaborowo †  
2364Bronisława Klimaszewska z d. Sierbińska *około 1874 Lipińskie †  
2365Bronisława Klimaszewska z d. N  †  
2366Bronisława Kochanowska z d. Adasiewicz  †  
2367Bronisława Komosińska z d. Strzyżewska *02-06-1917 Kędziorowo †12-11-2001 Kędziorowo  
2368Bronisława Komosińska z d. Chrostowska *około 1871 Wąsosz †03-11-1948 Wąsosz  
2369Bronisława Komosińska z d. Bieńkowska *1899 Romany †  
2370Bronisława Kondracka z d. Zajkowska *28-04-1904 Szczuczyn †  
2371Bronisława Koniecko z d. Orłowska *około 1895 Grozimy †  
2372Bronisława Koniecko z d. Gąsiewska *około 1911 Racibory †  
2373Bronisława Konopka z d. Przestrzelska  †  
2374Bronisława Konopka z d. Niecikowska *około 1878 Rydzewo Szlacheckie †  
2375Bronisława Konopka z d. Godlewska *około 1865 Wagi †  
2376Bronisława Konopka z d. Czerwińska *około 1879 Lipnik †01-01-1948 Świdry  
2377Bronisława Konopka z d. Chrzanowska *około 1863 Łosewo †przed 20-02-1924  
2378Bronisława Konopka z d. Brzostowska  †  
2379Bronisława Korzeniecka z d. Sulewska  †  
2380Bronisława Korzeniecka z d. Markowska *08-04-1891 Godlewo †  
2381Bronisława Korzińska z d. Zalewska *22-07-1878 Ruś †17-10-1964 McDonald, PA  
2382Bronisława Kosmowska z d. Grudzińska *około 1869 Glinki †07-01-1888 Bęćkowo  
2383Bronisława Kossakowska z d. Mroczkowska *około 1876 Wojsławy †   
2384Bronisława Kotarska z d. Górska *około 1904 Kudłaczewo †   
2385Bronisława Kowalewska z d. Matyjas *około 1879 Bronowo †  
2386Bronisława Kowalewska z d. Maszczyk *około 1906 Ruś †  
2387Bronisława Kowalewska  †po 27-03-1918  
2388Bronisława Kowalewska  †po 20-03-1918  
2389Bronisława Kozikowska z d. Szymkiewicz  †  
2390Bronisława Kozikowska z d. Obrycka  †  
2391Bronisława Kozikowska z d. Cybulska *około 1865 Morgowniki †po 16-01-1934  
2392Bronisława Kozikowska *1883 Okrasin †1897 Ostrowik /Radziłów/  
2393Bronisława Kozłowska z d. Krzyżanowska *23-02-1889 Grędy †05-12-1973 Koniecki /Wąsosz/  
2394Bronisława Kraińska z d. Sakowska *około 1873 Drożęcin par. Piątnica †przed 19-02-1926  
2395Bronisława Krasnowska z d. Zarzecka *około 1895 †po 04-02-1942  
2396Bronisława Krukowska z d. Borawska  †  
2397Bronisława Kruszyńska z d. Rogowska *25-12-1911 †08-03-1989 Żebry /Wąsosz/  
2398Bronisława Krzyżanowska z d. Tomaszewska *około 1897 Żebry †  
2399Bronisława Kuberska z d. Właszczyńska  †  
2400Bronisława Kuczyńska z d. Maciorowska *około 1898 Białogrądy †13-04-1945 Wąsosz  
2401Bronisława Kuczyńska z d. Cybulska *około 1883 Białogrądy †  
2402Bronisława Kuczyńska *02-1875 Sulewo Kownaty †11-03-1875 Sulewo Kownaty  
2403Bronisława Kuczyńska    
2404Bronisława Kukowska *09-05-1897 Ciemianka †  
2405Bronisława Kulągowska z d. Serafińska *około 1874 †  
2406Bronisława Kulikowska *17-03-1906 Kędziorowo †  
2407Bronisława Ladzińska z d. Zorczykowska *14-02-1907 Wąsosz †31-07-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
2408Bronisława Laskowska z d. Klimaszewska *około 1873 Klimaszewnica †od 26-11-1930 do 19-12-1945  
2409Bronisława Laszczkowska z d. Wędrzycka  †po 06-03-1951  
2410Bronisława Laszczkowska z d. Ciecierska *około 1900 Ławsk †po 26-08-1971  
2411Bronisława Latuszek z d. Osuch    
2412Bronisława Lenczewska z d. Domisiewicz *29-07-1915 Niećkowo †31-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
2413Bronisława Lendo z d. Tutas  †  
2414Bronisława Lenkowska z d. Mroczkowska *około 1863 Borawskie †   
2415Bronisława Lewkowicz z d. Bargłowska *11-03-1917 Żebry †12-06-2001  
2416Bronisława Lewkowska z d. Niebrzydowska * Wąsosz   
2417Bronisława Liewinko z d. Szeląg    
2418Bronisława Liszewska z d. Łojewska  †  
2419Bronisława Locman z d. Jankowska * Żebry   
2420Bronisława Łapińska z d. Konopka  †  
2421Bronisława Łempicka z d. Żbikowska *1897 Sienickie †26-01-1979 Mostołty /Ełk/   
2422Bronisława Łempicka z d. Tyborowska *22-08-1894 Wszerzecz †   
2423Bronisława Łempicka z d. Truszkowska *03-04-1889 Wąsosz †  
2424Bronisława Łempicka z d. Drobińska *04-12-1912 Sosnowa Wola †17-04-2002 Pisz /Wąsosz/  
2425Bronisława Łempicka z d. Czerwonka *około 1891 Czerwonki †po 28-02-1975  
2426Bronisława Łempicka *około 1915 †07-01-1917 Bagienice /Wąsosz/   
2427Bronisława Łempicka *24-08-1892 Bagienice †   
2428Bronisława Łepkowska *30-10-1887 Skaje †  
2429Bronisława Łojewska z d. Zalewska *około 1903 †  
2430Bronisława Łojewska z d. Bagińska *08-01-1899 Sulewo Prusy †  
2431Bronisława Łomotowska z d. Grajewska *około 1880 †  
2432Bronisława Łoniewska z d. Wróblewska * Jambrzyki   
2433Bronisława Łoniewska z d. Łakus  †po 28-01-1918  
2434Bronisława Łosiewicz z d. Turowska *około 1899 Modzele †10-12-1939 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2435Bronisława Łosiewicz z d. Maciorowska  †po 19-02-1941  
2436Bronisława Łuba z d. Rózio  †  
2437Bronisława Łuba z d. Korzeniecka * Niećkowo   
2438Bronisława Łukowska z d. Lejman *około 1874 †  
2439Bronisława Makarewicz z d. Dawidowska *14-10-1909 Czarnówek †  
2440Bronisława Makarewicz z d. Białowąs *19-04-1890 Ławsk †przed 03-03-1930  
2441Bronisława Makuszewska z d. Zajkowska  †  
2442Bronisława Malinowska z d. Zorczykowska * Wąsosz   
2443Bronisława Malinowska z d. Wiśniewska * Niećkowo   
2444Bronisława Malinowska * Niećkowo   
2445Bronisława Marianna Rożyńska z d. Orłowska *około 1888 Skaje †   
2446Bronisława Markowska z d. Zalewska *około 1905 Kudłaczewo †po 02-06-1941  
2447Bronisława Merchelska z d. Sierbińska *06-07-1903 Żebry †po 27-05-1947  
2448Bronisława Mieczkowska z d. Zając *około 1876 Chrzanowo-Cyprki †przed 13-09-1941  
2449Bronisława Mieczkowska z d. Jarmutowska *około 1904 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2450Bronisława Mieńkowska * Wąsosz    
2451Bronisława Mikucka z d. Kurzątkowska *około 1889 Dzięgiele †  
2452Bronisława Milewska z d. Gawrychowska    
2453Bronisława Milewska  †  
2454Bronisława Miller z d. Wądołowska *około 1854 Wąsosz †  
2455Bronisława Miłosek *15-10-1881 Kotowo Plac †  
2456Bronisława Miłosek *12-07-1879 Kotowo Plac †11-01-1881 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2457Bronisława Mioduszewska z d. Leszczewska *około 1902 Kotowo †  
2458Bronisława Mocarska z d. Mroczkowska *06-09-1894 Czerwonki †13-08-1983 Czerwonki /Wąsosz/   
2459Bronisława Mocarska z d. Mroczkowska *03-10-1893 Czerwonki †   
2460Bronisława Mocarska z d. Kuczewska *około 1866 Kucze Małe †15-04-1904 Kucze Małe  
2461Bronisława Mocarska z d. Kownacka *30-10-1864 Kownatki †   
2462Bronisława Modzelewska z d. Zakrzewska *28-08-1885 Rydzewo-Pieniążek †  
2463Bronisława Modzelewska z d. Perkowska *20-09-1882 Poniat †01-12-1967 Stawiane /Wąsosz/  
2464Bronisława Mogielnicka z d. Sławska *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
2465Bronisława Mogielnicka z d. Godlewska  †  
2466Bronisława Mordasiewicz z d. Dzięgielewska *około 1901 Stawiane †przed 25-11-1942  
2467Bronisława Mościcka z d. Mroczkowska  †  
2468Bronisława Mroczkowska z d. Zalewska * Zalesie    
2469Bronisława Mroczkowska z d. Truszkowska *około 1854 Czarnowo †18-11-1932 Świdry   
2470Bronisława Mroczkowska z d. Górska *około 1848 Wagi †po 03-08-1909  
2471Bronisława Mroczkowska *około 1896 †27-03-1901 Czerwonki /Wąsosz/   
2472Bronisława Mrówka *19-07-1890 Sośnia †  
2473Bronisława Mróz z d. Janowska *około 1875 Mocarze †  
2474Bronisława Mścichowska z d. Sienicka *około 1860 Czerwonki †  
2475Bronisława Mścichowska z d. Łoniewska *04-04-1921 Klimaszewnica † Ełk /Ełk/  
2476Bronisława Myszkowska z d. Dziekońska *01-06-1904 †09-03-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
2477Bronisława Myślińska z d. Bujwidys * Wąsosz   
2478Bronisława Myślińska *około 1863 Kucze Wielkie †04-12-1872 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2479Bronisława Niebrzydowska z d. Wiszowata *około 1882 Rostki par. Romany †  
2480Bronisława Niebrzydowska z d. Mikucka *około 1870 Mikuty †12-12-1936 /Wąsosz/  
2481Bronisława Niecikowska z d. Komosińska *około 1881 Glinki †08-01-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2482Bronisława Niecikowska z d. Gardocka *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 15-02-1944  
2483Bronisława Niecikowska z d. Gardocka    
2484Bronisława Niedzielewska z d. Zarycht  †  
2485Bronisława Niedźwiedzka z d. Wiśniewska *05-03-1892 Niećkowo †22-12-1961 Niećkowo /Wąsosz/  
2486Bronisława Niedźwiedzka z d. Marcińczyk *14-04-1908 Ławsk †  
2487Bronisława Nienałtowska z d. Konopka *30-10-1903 Borawskie †12-05-1985 Małachowo /Wizna/   
2488Bronisława Nikonowicz z d. Gryczewska *około 1896 †   
2489Bronisława Norkowska z d. Śmiarowska *16-09-1906 Mieczki †28-11-1986 Choroszcz /Wąsosz/  
2490Bronisława Nowicka z d. Hardej  †po 15-02-1926  
2491Bronisława Obiedzińska z d. Żelechowska *około 1874 Makowskie †  
2492Bronisława Obrycka z d. Mroczkowska    
2493Bronisława Obrycka z d. Bukowska *15-11-1913 Karwowo †  
2494Bronisława Ogonowska z d. Cimochowska *05-11-1911 Wąsosz †08-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2495Bronisława Olszewska z d. Petkowska *około 1872 Ławsk †14-04-1930 Ławsk  
2496Bronisława Olszewska z d. Kowalewska  †  
2497Bronisława Olszewska z d. Banach  †  
2498Bronisława Olszewska *około 1889 Zanklewo †08-03-1904 Zanklewo  
2499Bronisława Olszewska *około 08-1902 †11-01-1903 Niećkowo /Wąsosz/  
2500Bronisława Ołdakowska z d. Sawicka *14-01-1903 Skaje †20-01-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
2501Bronisława Ołdakowska z d. Krzyżanowska  †   
2502Bronisława Ołdakowska z d. Koniecko *24-10-1904 Żebry †03-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
2503Bronisława Ołdakowska z d. Chrostowska *około 1875 Wąsosz †  
2504Bronisława Ołdakowska z d. Bogdańska *27-04-1901 Wizna †13-12-1960 Konopki  
2505Bronisława Ołdakowska *około 08-1917 Ławsk †16-10-1917 Ławsk  
2506Bronisława Orłowska z d. Rogala *01-05-1879 Skaje †21-05-1952 Skaje /Szczuczyn/  
2507Bronisława Orłowska z d. Palczewska *około 1878 Ruś †  
2508Bronisława Orłowska z d. Pachucka  †po 04-02-1954   
2509Bronisława Orłowska z d. Mieczkowska *około 1883 Witynie †  
2510Bronisława Orłowska z d. Gołębiewska *około 1902 †  
2511Bronisława Orłowska z d. Gardocka *około 1902 Czachy †  
2512Bronisława Orłowska *06-01-1938 †05-07-1938 Świdry  
2513Bronisława Orzechowska z d. Olszewska *około 1878 Bronowo †  
2514Bronisława Ostrowska *około 1883 Wąsosz †24-04-1886 Wąsosz   
2515Bronisława Owsianko z d. Wróblewska *02-03-1907 †13-07-1968 Grajewo /Wąsosz/  
2516Bronisława Ożarowska z d. Supińska *około 1907 Jarnuty †   
2517Bronisława Pachucka z d. Wiśniewska *około 1902 Bagienice †  
2518Bronisława Pasternak z d. Bargłowska * Racibory   
2519Bronisława Perzanowska z d. Gardocka *około 1868 Ramoty †po 30-01-1917  
2520Bronisława Pieńkiewicz z d. Małz *około 1887 Konopki par. Grajewo †  
2521Bronisława Piotrowska *16-01-1876 Kucze Wielkie †  
2522Bronisława Poznańska z d. Dąbrowska *około 1872 Siestrzanki †przed 06-1919  
2523Bronisława Prymas z d. Plakwicz  †17-06-1923 Zacieczki  
2524Bronisława Przechocka z d. Karwowska  †po 03-11-1944  
2525Bronisława Przechocka *01-05-1897 Ławsk †19-01-1973 Ławsk /Wąsosz/  
2526Bronisława Przestrzelska z d. Włodkowska *około 1907 Bagienice par. Romany †  
2527Bronisława Przyborowska z d. Gardocka *około 1883 Rogale par. Romany †  
2528Bronisława Radomska z d. Ruszczyk  †  
2529Bronisława Rafałowska z d. Orłowska *około 1879 Skaje †  
2530Bronisława Rakowska z d. Nieradko  †  
2531Bronisława Ramotowska z d. Kamalska * Przytuły-Kolonie   
2532Bronisława Rawa z d. Wawrukiewicz  †  
2533Bronisława Rogowska z d. Żelno *około 1863 †  
2534Bronisława Rogowska z d. Wysocka *około 1876 Chrostowo †25-11-1902  
2535Bronisława Rogowska z d. Kiełczewska *około 1885 Supy †  
2536Bronisława Rogowska z d. Bielecka * Bęćkowo   
2537Bronisława Rostek z d. Albińska *około 1877 Wąsosz †  
2538Bronisława Rozalia Izbicka z d. Malinowska *około 1902 Milewo †24-07-1929 Milewo  
2539Bronisława Rózio z d. Borkowska *13-12-1889 Niećkowo †18-11-1979 Niećkowo /Wąsosz/  
2540Bronisława Ruchaczewska z d. Sokolik *około 1881 †  
2541Bronisława Rusiecka z d. Chełmińska  †przed 17-11-1872  
2542Bronisława Ruszczyk *31-12-1885 Sojczyn-Borowy †  
2543Bronisława Rutkowska z d. Grądzka *około 1863 Czerwonki †  
2544Bronisława Rybińska z d. Kowalewska *około 1858 Orlikowo †04-12-1892 Przestrzele /Jedwabne/  
2545Bronisława Rydzewska z d. Zalewska *1901 Zalesie †   
2546Bronisława Rydzewska z d. Czyżewska *12-02-1914 Wąsosz †17-06-1985 Grajewo /Wąsosz/   
2547Bronisława Rynkiewicz z d. Perzanowska *09-06-1909 Mścichy †24-01-1991 Mścichy /Radziłów/  
2548Bronisława Sadowska z d. Kalinowska  †  
2549Bronisława Serba z d. Zienkiewicz  †  
2550Bronisława Siarkowska z d. Mroczkowska *12-08-1905 Wojsławy †   
2551Bronisława Siedlecka *około 1897 †14-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2552Bronisława Siedlecka *26-08-1913 Kędziorowo †19-11-1978 Łomża  
2553Bronisława Sierbińska z d. Wysocka  †  
2554Bronisława Sierbińska z d. Wiśniewska *06-08-1900 Kurejewka †02-10-1976 Żebry /Wąsosz/  
2555Bronisława Skibniewska z d. Jaśkowska  †  
2556Bronisława Skrodzka z d. Truszkowska  †  
2557Bronisława Skrodzka z d. Kamińska  †po 31-01-1942  
2558Bronisława Skrodzka *około 06-1928 Wąsosz †06-02-1934 Szwelczyn /Wąsosz/  
2559Bronisława Smolińska z d. Organek  †po 17-04-1992  
2560Bronisława Smolińska *około 07-1874 Kędziorowo †12-03-1875 Kędziorowo  
2561Bronisława Sobolewska z d. Marczykowska *około 1897 Mazewo †04-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2562Bronisława Sokołowska z d. Kurkowska *około 1886 Rostki †po 16-02-1931  
2563Bronisława Sokołowska z d. Gutowska *około 1896 Żebry †  
2564Bronisława Stanisława Drzazgowska z d. Rydzewska *1872 Tajenko †17-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
2565Bronisława Staniszewska z d. Romanowska *03-01-1882 Koniecki-Rostroszewo †07-04-1953 Koniecki /Wąsosz/  
2566Bronisława Staniszewska z d. Romanowska * Koniecki Duże †po 27-09-1952  
2567Bronisława Starszewska z d. Kossakowska    
2568Bronisława Stefania Brzóska z d. Kalinowska *15-02-1914 Kamianki †  
2569Bronisława Stefanowicz z d. Szczawińska *około 1890 †  
2570Bronisława Stefanowicz z d. Drzewakowska *około 1888 Wąsosz †po 15-11-1945  
2571Bronisława Stefanowicz *13-01-1876 Białaszewo †  
2572Bronisława Stępińska z d. Koniecko *01-01-1883 Grozimy †14-03-1970 Borki /Wąsosz/  
2573Bronisława Strzechocka z d. Kurkowska  †  
2574Bronisława Stypułkowska z d. Kazimierska  †  
2575Bronisława Sulewska z d. Wiśniewska *24-12-1889 Kędziorowo †  
2576Bronisława Sulewska z d. N    
2577Bronisława Sulewska z d. Kamalska *około 1872 Kucze †   
2578Bronisława Sulewska z d. Jeżewska *około 1895 Kędziorowo †  
2579Bronisława Sulewska z d. Górska *12-04-1865 Kieljany †  
2580Bronisława Sulewska z d. Gąsiewska  †  
2581Bronisława Sulewska z d. Brzozowska *08-06-1904 Zalesie †02-07-1973 Grajewo /Wąsosz/   
2582Bronisława Sulewska *około 1867 Burzyn †24-03-1868 Burzyn /Burzyn/  
2583Bronisława Sulewska *25-07-1869 Sulewo Kownaty †29-11-1869 Sulewo Kownaty  
2584Bronisława Szleszyńska z d. M.    
2585Bronisława Szleszyńska z d. Filipkowska *około 1876 Kubrzany †  
2586Bronisława Szleter z d. Jóźwik *około 1877 Skaje †  
2587Bronisława Szmitko z d. Siemińska *05-01-1908 Kucze Wielkie †25-04-1991  
2588Bronisława Szorc z d. Trzaska *około 1871 Brzostowo †  
2589Bronisława Szumska z d. Żbikowska  †  
2590Bronisława Szyjko z d. Rogowska  †  
2591Bronisława Szymanowska z d. Stypułkowska *około 1884 Szymany †  
2592Bronisława Szymanowska z d. Nitkowska * Grozimy   
2593Bronisława Śmiarowska *29-06-1935 Świdry †11-10-1935 Świdry /Wąsosz/  
2594Bronisława Świderska z d. Zakrzewska *około 1873 Załuski †  
2595Bronisława Świderska z d. Kulikowska  †po 27-11-1907  
2596Bronisława Świderska z d. Dzięgielewska *około 1867 Kurki †  
2597Bronisława Świerzyńska z d. Modzelewska  †  
2598Bronisława Święszkowska z d. Odachowska *26-06-1902 Romany †  
2599Bronisława Tarnacka z d. Święszkowska *około 1898 †   
2600Bronisława Tarnacka z d. Strzyżewska *10-07-1876 Kędziorowo †18-04-1954 Kędziorowo /Wąsosz/  
2601Bronisława Tarnacka z d. N    
2602Bronisława Tarnacka *24-08-1887 Szczuczyn †  
2603Bronisława Tarnacka *1882 Ławsk †15-12-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2604Bronisława Teofila Strumiłowska z d. Nienałtowska *09-02-1847 Małachowo †30-12-1871 Małachowo   
2605Bronisława Tomaszewska *około 08-1871 Rydzewo-Pieniążek †05-04-1872 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2606Bronisława Trepanowska *12-03-1905 Niwkowo †03-12-1988 Niwkowo  
2607Bronisława Trojanowska z d. Kuczyńska *04-01-1862 Niedźwiedzkie †po 03-02-1920   
2608Bronisława Truchan z d. Ułanowicz  †  
2609Bronisława Truszkowska z d. Zalewska *21-02-1911 Konopki-Białystok †01-07-1966 Grajewo /Wąsosz/   
2610Bronisława Truszkowska z d. Gosiewska *02-02-1884 Wąsosz †15-03-1967 Koniecki /Wąsosz/  
2611Bronisława Trzaska z d. Grabowska    
2612Bronisława Tyl *około 02-1884 Niećkowo †17-08-1885 Niećkowo /Wąsosz/  
2613Bronisława Tyszka z d. Drążek *19-02-1916 Szczuczyn †  
2614Bronisława Walewska z d. Koniecko *około 1888 Czarnowo †  
2615Bronisława Wasilewska z d. Downar *14-05-1913 Niedźwiadna †31-05-1978 Pisz /Wąsosz/  
2616Bronisława Waszkiewicz z d. Niebrzydowska *około 1878 Świdry †  
2617Bronisława Wądołowska z d. Zalewska *około 1878 Sieburczyn †  
2618Bronisława Wądołowska z d. Kasieta *około 1866 Mazewo †po 11-06-1928  
2619Bronisława Wejdo z d. Szleszyńska *około 1877 Szyjki †  
2620Bronisława Werenc z d. Komosa *03-09-1896 Ławsk †01-12-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
2621Bronisława Wesołowska *około 1930 †20-05-1933 Kownatki /Kownatki/  
2622Bronisława Węcek z d. Lenczewska *03-11-1914 Niećkowo †  
2623Bronisława Wierciszewska z d. Niecikowska *około 1881 Borawskie †  
2624Bronisława Wierciszewska z d. Konarzewska *około 1880 Burzyn †  
2625Bronisława Wiktorowicz z d. Łoś *18-04-1900 Wąsosz †07-01-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
2626Bronisława Wiszowata z d. Filipkowska  †  
2627Bronisława Wiszowata z d. Czaplicka *około 1879 †  
2628Bronisława Wiszowata z d. Bagińska    
2629Bronisława Wiśniewska z d. Zaręba *około 1888 Wąsosz †09-05-1951 Wąsosz  
2630Bronisława Wiśniewska z d. Wiktorowicz * Komosewo    
2631Bronisława Wiśniewska z d. Słonicka *około 1854 Bronowo †  
2632Bronisława Wiśniewska z d. Capowicz  †  
2633Bronisława Włodkowska  †1890 Mieczki /Romany/  
2634Bronisława Wojno z d. Szelągowska *około 1870 Maliniak †  
2635Bronisława Wojsław z d. Świderska *18-10-1874 Brzozowo par. Lachowo †17-02-1966 Wojsławy /Wąsosz/   
2636Bronisława Wojsław *18-02-1864 Wojsławy †27-05-1867 Wojsławy   
2637Bronisława Wróblewska z d. Zarzecka *14-09-1907 Wąsosz †02-09-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
2638Bronisława Wróblewska z d. Koniecko *około 1874 Przeszkoda †  
2639Bronisława Wysocka z d. Stępińska *03-06-1920 Żebry †30-07-2008  
2640Bronisława Wysocka z d. Chełmińska *około 1892 Niećkowo †  
2641Bronisława Wysocka *około 1922 Żebry †04-08-1930 Żebry  
2642Bronisława Zabielska *18-11-1891 Radziłów †1893  
2643Bronisława Zadroga z d. Tarnacka * Wąsosz   
2644Bronisława Zakrzewska z d. Niedźwiedzka * Niećkowo   
2645Bronisława Zalenska z d. Łepkowska *około 1886 Doliwy †  
2646Bronisława Zalewska z d. Żebrowska  †25-01-1911 USA  
2647Bronisława Zalewska z d. Szleszyńska  †  
2648Bronisława Zalewska z d. Szlejter *około 1897 †  
2649Bronisława Zalewska z d. Solińska *05-07-1853 Wąsosz †od 02-03-1908 do 04-11-1942   
2650Bronisława Zalewska z d. Modzelewska *około 1878 Pieńki †  
2651Bronisława Zalewska z d. Mieczkowska *08-01-1912 Łempice †24-09-1984 Grajewo  
2652Bronisława Zalewska z d. Gwiazdowska *około 1910 †  
2653Bronisława Zalewska z d. Gardocka *13-11-1898 Sokoły †07-01-1928  
2654Bronisława Zalewska z d. Danowska  †  
2655Bronisława Zarzecka z d. Sulewska * Kieljany   
2656Bronisława Zarzecka *26-05-1907 Żebry †1986 Grajewo  
2657Bronisława Zawistowska z d. Werno  †po 18-09-1923  
2658Bronisława Zawojska z d. Chmielewska *około 1859 Męczki †  
2659Bronisława Zielińska z d. Wierzbicka *około 1882 Rajgród †20-06-1905 Rajgród  
2660Bronisława Zielińska z d. Płochocka *około 1872 Łempice †  
2661Bronisława Zielińska z d. Niedźwiedzka *20-03-1889 Niećkowo †  
2662Bronisława Zielińska *02-02-1890 Ławsk †19-01-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
2663Bronisława Żebrowska z d. Duzikowska * Wąsosz   
2664Bronisława Żmijewska z d. Chrzanowska *około 1872 Kieljany †  
2665Brunkilda Cwalina z d. Blum    
2666Bruno Rogowski *około 1751 †02-01-1831 Brychy /Przytuły/  
2667Brunon Obiedziński  †  
2668Brunon Ptach  †2003 Miechucino /Miechucino/  
2669Brunon Walder    
2670Brygida (Regina, Zina) Sadowska z d. Pisowacka  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
2671Brygida Bagińska z d. N  †  
2672Brygida Bagińska *07-10-1785 Bagienice †  
2673Brygida Baranowska z d. N *około 1784 †  
2674Brygida Bogdańska z d. Kosiorek  †przed 05-03-1848  
2675Brygida Bogusławska z d. Wróblewska  †  
2676Brygida Chylińska z d. Chrostowska *około 1806 Chrostowo †  
2677Brygida Cimochowska z d. Choińska    
2678Brygida Danowska z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
2679Brygida Danowska *06-10-1786 Sulewo Prusy †03-02-1787 Sulewo Prusy  
2680Brygida Dąbrowska z d. Grabowska  †od 07-05-1837 do 12-11-1843   
2681Brygida Dmoch z d. Olszewska  †przed 29-10-1834  
2682Brygida Drzazgowska z d. Zarzecka (Karpińska) *około 1777 Żebry †26-03-1833 Żebry  
2683Brygida Duchnowska z d. Mocarska  †przed 18-11-1829  
2684Brygida Filipkowska z d. Grzymkowska  †po 04-11-1849  
2685Brygida Franciszka Truszkowska z d. Janiszewska *około 1816 Łazarze †  
2686Brygida Górska z d. Skrodzka  †przed 04-1834   
2687Brygida Grableńska z d. Lesońska    
2688Brygida Grabowska z d. Kutnowska  †po 17-11-1839  
2689Brygida Grochowska z d. Gacka  †przed 26-11-1839  
2690Brygida Grzymkowska z d. Zalewska *około 1807 Wąsosz †od 31-01-1865 do 13-05-1872  
2691Brygida Hlińska z d. Michniewicz (Mickiewicz)  †po 23-11-1846  
2692Brygida Jasińska z d. N  †28-08-1883  
2693Brygida Konopka z d. Karwowska  †od 06-05-1851 do 26-06-1872  
2694Brygida Kotowska z d. Czachowska  †po 20-05-1826  
2695Brygida Kotyńska z d. N  †od 13-10-1830 do 20-02-1836  
2696Brygida Kuczykowska z d. Mankiewicz *około 1798 Bronowo †po 20-11-1848  
2697Brygida Kurzątkowska z d. Szleszyńska  †przed 24-05-1840  
2698Brygida Lichomska *14-07-1781 Kędziorowo †przed 1788  
2699Brygida Łojewska z d. Chrzanowska  †  
2700Brygida Malinowska z d. Masłowska *02-02-1796 Sośnia †po 28-05-1850  
2701Brygida Mankiewicz z d. Brodowska  †  
2702Brygida Marianna Laszczkowska z d. Drzazgowska *01-02-1775 Żebry †  
2703Brygida Metelska z d. Rogowska *około 1824 †przed 05-1879  
2704Brygida Metelska z d. Maksiej  †  
2705Brygida Milewska z d. Zalewska  †przed 14-11-1841  
2706Brygida Modzelewska z d. Budzińska *około 1780 †15-07-1840 Łempice /Wąsosz/  
2707Brygida Mroczkowska z d. Wierciszewska *około 1787 †po 23-02-1841  
2708Brygida Nitkiewicz z d. Klewicka  †po 14-11-1859  
2709Brygida Odachowska z d. N  †  
2710Brygida Orzechowska z d. Zalewska  †przed 11-11-1832  
2711Brygida Owsianko z d. Gutowska (Karwowska)  †przed 10-09-1833  
2712Brygida Putro z d. Borkowska  †od 12-11-1828 do 08-02-1832  
2713Brygida Rutkowska z d. Bogucka (Rogowska)  †od 25-02-1878 do 18-02-1895  
2714Brygida Rydzewska z d. Górska  †po 28-11-1815  
2715Brygida Sulewska z d. Lichomska *07-10-1788 Zalesie †13-04-1858 Danowo /Wąsosz/  
2716Brygida Sulewska *04-10-1791 Sulewo Kownaty †  
2717Brygida Supińska z d. Mścichowska (Gacka) *około 1764 Sulewo Kownaty †20-10-1810 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2718Brygida Szleszyńska z d. Przestrzelska  †przed 02-02-1825  
2719Brygida Szleszyńska z d. Makowska  †  
2720Brygida Śmiarowska z d. Sokołek  †  
2721Brygida Święszkowska z d. Karwowska * Borawskie †po 02-03-1840  
2722Brygida Wieczorek z d. N  †przed 26-02-1816  
2723Brygida Wieczorek  †  
2724Brygida Wojtkielewicz z d. Grzymkowska  †po 29-10-1866  
2725Brygida Zalewska z d. Janczewska *około 1821 †od 29-01-1884 do 29-01-1884   
2726Brygida Zalewska z d. Baranowska  †po 09-11-1816  
2727Brygida Zambrowska z d. Petkowska  †po 18-02-1884  
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl