Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [M] Indeks alfabetyczny [M]11866

1M. Bargłowska z d. Hanczyn    
2M. Łempicka z d. Jabłońska     
3Maciej (Marcin) Krymski *około 1827 Barany †przed 23-11-1874  
4Maciej (Mateusz) Kaszeta *około 1779 †od 20-01-1846 do 15-04-1854  
5Maciej (Tomasz) Trojanowski  †przed 29-01-1832  
6Maciej (Wojciech) Barwikowski  †przed 26-10-1862  
7Maciej Adamkowski *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
8Maciej Adasiewicz  †  
9Maciej Aleksander Grzymkowski *1840 Radziłów †1842 Radziłów /Radziłów/  
10Maciej Aleksander Łaguna *24-02-1838 Stawiane †  
11Maciej Antoni Wiśniewski *1841 Radziłów †03-10-1865 Radziłów /Radziłów/  
12Maciej Arciszewski *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
13Maciej B.     
14Maciej Bagiński *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
15Maciej Bagiński *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
16Maciej Bagiński  †  
17Maciej Balcer *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
18Maciej Bałdyga  †po 26-11-1836  
19Maciej Bargłowski  †przed 22-11-1824  
20Maciej Bauman  †po 20-11-1864  
21Maciej Bazydło  †po 13-11-1864  
22Maciej Bednarowicz *1754 †29-10-1827 Świdry  
23Maciej Berent  †po 03-06-1816  
24Maciej Biały  †przed 12-07-1887  
25Maciej Biedrzycki *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
26Maciej Biedrzycki  †przed 16-01-1831  
27Maciej Biedrzycki  †przed 27-02-1843  
28Maciej Bielski  †przed 10-02-1861  
29Maciej Bigda *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
30Maciej Bogdański *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
31Maciej Bogumił  †  
32Maciej Bołman  †25-04-1864  
33Maciej Borawski *około 1853 Rakowo †  
34Maciej Borawski *około 1795 †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
35Maciej Borawski  †  
36Maciej Borawski  †po 23-11-1828  
37Maciej Borawski  †  
38Maciej Borawski  †po 12-02-1897  
39Maciej Borawski  †po 01-05-1844  
40Maciej Borawski  †przed 18-12-1808  
41Maciej Borawski  †przed 04-1817  
42Maciej Borkowski  †od 12-02-1820 do 26-11-1837  
43Maciej Borowicz  †przed 21-09-1874  
44Maciej Borusiewicz     
45Maciej Boryszewski  †przed 14-10-1862  
46Maciej Brdys * Ełk    
47Maciej Brzozowski  †przed 08-05-1849  
48Maciej Brzuchalski *około 1817 †przed 28-11-1876  
49Maciej Brzuchalski  †  
50Maciej Budny  †po 30-11-1809  
51Maciej Budziński  †przed 19-01-1818   
52Maciej Bukowski *około 1825 Karwowo †21-11-1864 Karwowo /Radziłów/  
53Maciej Bukowski *około 1819 Karwowo †18-09-1849  
54Maciej Burzyński  †przed 17-10-1864  
55Maciej Butrynowicz *około 1785 †po 23-02-1852  
56Maciej Chludziński *około 1791 Bagińskie †po 24-11-1851  
57Maciej Chmielewski *około 1802 Białaszewo †13-04-1862  
58Maciej Chodnicki  †po 13-02-1888  
59Maciej Chodorowski  †przed 06-11-1831  
60Maciej Cholewiński  †przed 11-11-1872   
61Maciej Chorzelski *około 1835 Niećkowo †24-01-1873  
62Maciej Chrostowski  †  
63Maciej Chrzanowski *około 1795 Kieljany †od 03-08-1859 do 29-10-1874  
64Maciej Chrzanowski  †przed 11-02-1851  
65Maciej Chyliński *13-02-1787 †po 23-07-1853  
66Maciej Chyliński  †od 21-02-1848 do 24-11-1850  
67Maciej Ciecierski  †przed 27-02-1870  
68Maciej Cimoch  †po 04-11-1839  
69Maciej Cwaliński * Cwaliny †  
70Maciej Czaplicki  †od 16-01-1837 do 25-02-1838  
71Maciej Czaplicki  †przed 26-01-1847  
72Maciej Czarnecki  †przed 09-11-1816  
73Maciej Czerwiński *około 1862 Kurpiki †  
74Maciej Danielewski    
75Maciej Danowski *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
76Maciej Danowski  †  
77Maciej Dąbrowski *około 1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
78Maciej Dąbrowski  †przed 26-02-1867  
79Maciej Dąbrowski  †przed 29-04-1855  
80Maciej Dąbrowski  †przed 16-02-1868  
81Maciej Dąbrowski  †po 23-11-1870  
82Maciej Długołęcki *około 1829 †  
83Maciej Długołęcki *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
84Maciej Dmochowski  †przed 29-10-1834  
85Maciej Dobkowski  †  
86Maciej Dobroński  †od 13-11-1821 do 17-11-1828  
87Maciej Dobrzycki *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
88Maciej Dobrzycki  †28-03-1832  
89Maciej Dołęga  †przed 20-06-1830  
90Maciej Domeło *około 1861 Czarnowo †  
91Maciej Dominiecki *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
92Maciej Domisiewicz *04-02-1788 Niećkowo †przed 27-11-1865  
93Maciej Domitr  †przed 26-02-1827  
94Maciej Drzewakowski  †  
95Maciej Duchnowski *około 1810 Kubra †przed 03-11-1861  
96Maciej Duchnowski  †po 27-02-1871  
97Maciej Duzik *25-02-1857 Wąsosz †14-05-1858 Wąsosz  
98Maciej Duzikowski *około 1811 Wąsosz †22-06-1858  
99Maciej Dziesiński *04-02-1788 Wąsosz †  
100Maciej Dzięgielewski *około 1824 Glinki †od 20-09-1880 do 22-10-1882  
101Maciej Dzięgielewski *około 1813 Bagienice par. Romany †  
102Maciej Dzięgielewski *około 1783 Dzięgiele †  
103Maciej Ekstowicz *około 1822 Radziłów †po 18-06-1872  
104Maciej Ekstowicz *około 1786 †10-02-1849 Radziłów /Radziłów/  
105Maciej Falkowski     
106Maciej Filipkowski  †po 04-11-1849  
107Maciej Filipkowski  †przed 27-11-1837  
108Maciej Gacki *10-02-1777 †  
109Maciej Gałązka *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
110Maciej Gałecki *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
111Maciej Gałecki  †  
112Maciej Gałecki  †  
113Maciej Gardocki *około 1825 Zaborowo †14-02-1845 Zaborowo  
114Maciej Gardocki *około 1794 Mieszołki †02-04-1854 Cedry /Romany/  
115Maciej Gardocki  †przed 21-02-1830  
116Maciej Gawecki  †1867  
117Maciej Gerałtowski *około 1810 Szczodruchy †od 23-10-1850 do 03-11-1872  
118Maciej Gętek *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
119Maciej Gliński  †  
120Maciej Gniewiecki *około 1766 †  
121Maciej Gocłowski *około 1834 Stawiski †przed 31-01-1882  
122Maciej Godziszewski  †  
123Maciej Godziszewski  †przed 06-1822  
124Maciej Goliczewski  †przed 11-02-1855  
125Maciej Gołębiewski *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
126Maciej Gosiewski  †przed 25-01-1815  
127Maciej Gosk  †  
128Maciej Gosznowski  †29-11-1844  
129Maciej Górski *około 1847 Grądy †od 28-02-1905 do 04-03-1919  
130Maciej Górski *23-02-1789 †  
131Maciej Górski *około 1763 †11-05-1823 Kramarzewo  
132Maciej Górski  †po 20-02-1911  
133Maciej Górski  †  
134Maciej Górski  †po 09-02-1858  
135Maciej Górski * Barany †przed 22-01-1832  
136Maciej Grabowski  †po 07-02-1810  
137Maciej Grabowski  †przed 13-11-1850  
138Maciej Grabowski  †przed 20-05-1867  
139Maciej Grądzki *około 1810 Kraków †  
140Maciej Grochowski  †przed 26-11-1839  
141Maciej Grodzki *około 1785 Męczki †przed 07-02-1853  
142Maciej Gromadzki *około 1824 Świdry Podleśne †  
143Maciej Gryglik  †  
144Maciej Grzymkowski  †przed 24-01-1825  
145Maciej Gutowski *1872 Guty Podleśne †  
146Maciej Gutowski *około 1864 †  
147Maciej Gutowski *około 1834 Guty Podleśne †po 21-02-1881  
148Maciej Gutowski *około 1796 Guty †  
149Maciej Gutowski (Gątoski) z d. Gutowski  †przed 21-11-1810  
150Maciej Iwanczewski *02-1792 Kramówka Mała †od 13-11-1853 do 25-04-1870  
151Maciej Jabłoński *około 1821 Załuski †  
152Maciej Jagielski  †  
153Maciej Jagodziński *1744 †21-02-1814 Wąsosz  
154Maciej Jakubiak  †  
155Maciej Janczewski  †przed 06-02-1844  
156Maciej Jarząbek *08-02-1788 Łempice †  
157Maciej Jarząbek  †  
158Maciej Józef Karwowski *22-01-1806 Zaborowo †po 27-02-1865  
159Maciej Jóźwik *około 1828 †  
160Maciej Jóźwik  †  
161Maciej Julian Kojro *24-02-1834 Głębocz †po 11-02-1895  
162Maciej Jurski *około 1810 Kamianki †1856  
163Maciej Kacperski *około 1821 †05-11-1839 Kucze Małe /Jedwabne/  
164Maciej Kaczyński  †po 10-11-1839  
165Maciej Kadyszewski *około 1821 Grozimy †  
166Maciej Kadyszewski  †po 29-10-1883  
167Maciej Kalękiewicz  †po 30-07-1884  
168Maciej Kalękiewicz  †  
169Maciej Kalinowski *1848 Racibory †   
170Maciej Kalinowski  †przed 28-04-1844  
171Maciej Kalinowski  †przed 03-03-1889  
172Maciej Kalinowski  †przed 17-02-1828  
173Maciej Kalinowski  †przed 22-11-1825  
174Maciej Kamalski *około 1845 Kucze Wielkie †przed 07-02-1893  
175Maciej Kamiński *około 1842 Sieburczyn †12-06-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
176Maciej Kamiński *około 1795 Wilamowo †przed 19-07-1866  
177Maciej Kamiński  †przed 18-11-1827  
178Maciej Karpiński *około 1775 †15-06-1813 Sośnia  
179Maciej Karwowski *około 1828 Obiedzino †09-07-1878 Zaborowo  
180Maciej Karwowski *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †01-1843  
181Maciej Karwowski *około 1805 †  
182Maciej Karwowski  †  
183Maciej Karwowski  †  
184Maciej Karwowski  †przed 19-01-1847  
185Maciej Karwowski  †przed 22-11-1842  
186Maciej Karwowski  †od 16-05-1827 do 21-11-1831  
187Maciej Karwowski  †od 23-06-1818 do 09-1824  
188Maciej Karwowski  †od 17-01-1827 do 09-07-1832  
189Maciej Karwowski  †od 26-02-1827 do 23-10-1832  
190Maciej Karwowski  †  
191Maciej Kaszuba     
192Maciej Kazimierz Popławski *około 1827 Wojdy †przed 04-02-1879  
193Maciej Kiełczewski *około 1817 Konopki †przed 17-11-1867  
194Maciej Kiełczewski *około 1815 Łempice †16-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
195Maciej Kiełczewski  †przed 02-02-1891  
196Maciej Kierznowski  †po 07-11-1882  
197Maciej Klimaszewski  †przed 27-09-1815  
198Maciej Klimaszewski  †przed 07-02-1843  
199Maciej Kołomyjski  †przed 11-02-1850  
200Maciej Komosa * Ełk   
201Maciej Komosa *12-02-1794 Ławsk †przed 20-04-1854  
202Maciej Konik *około 1826 †  
203Maciej Konik  †po 05-08-1897  
204Maciej Konopka *około 1904 Sośnia †  
205Maciej Konopka *około 1859 Sośnia †przed 15-06-1925  
206Maciej Konopka *około 1784 Łoje †  
207Maciej Konopka *około 1763 †12-11-1823 Konopki  
208Maciej Konopka  †  
209Maciej Konopka  †od 20-11-1838 do 06-03-1848  
210Maciej Konopka  †po 07-02-1842  
211Maciej Konopka  †przed 28-09-1870  
212Maciej Konopka  †od 08-07-1827 do 21-02-1841  
213Maciej Konopka  †po 07-02-1842  
214Maciej Konopka  †przed 25-11-1822  
215Maciej Kopczyński  †  
216Maciej Koryszewski  †po 26-01-1830  
217Maciej Korytkowski  †przed 09-02-1820  
218Maciej Kossakowski *24-03-1883 Wilamowo †20-12-1963 Niećkowo /Wąsosz/  
219Maciej Kossakowski *około 1810 Nieławice †  
220Maciej Kossakowski *około 1805 Janczewo †18-07-1847  
221Maciej Kossakowski  †przed 07-02-1842  
222Maciej Kostecki *około 1811 Ślesin †  
223Maciej Koszykowski  †przed 01-03-1813  
224Maciej Kotowski *około 1787 Rutki Nory †przed 25-07-1843  
225Maciej Kowalewski *16-02-1843 Wojsławy †  
226Maciej Kowalewski  †po 16-02-1897  
227Maciej Kowalewski  †  
228Maciej Kowalewski  †przed 26-04-1853  
229Maciej Kownacki  †przed 20-11-1820  
230Maciej Kozikowski *około 1830 Ciemnoszyje †  
231Maciej Kozikowski  †po 18-01-1881  
232Maciej Kozikowski  †od 18-11-1889 do 25-04-1904  
233Maciej Kozikowski  †po 21-01-1896  
234Maciej Kozikowski  †przed 10-07-1895  
235Maciej Kozioł    
236Maciej Kozłowski *około 1853 Gardoty †25-12-1893 Bronaki-Olki  
237Maciej Kozłowski  †przed 25-01-1875  
238Maciej Kozłowski  †przed 11-01-1815  
239Maciej Kraiński *około 1813 Okrasin †po 25-11-1884  
240Maciej Krasnowski *około 1843 Wizna †1869  
241Maciej Kropiewnicki *około 1859 Romany †  
242Maciej Krupa  †przed 20-11-1899  
243Maciej Krzyżanowski *około 1794 †16-12-1855 Czarnówek  
244Maciej Kubrowski  †  
245Maciej Kucharski  †po 10-02-1816  
246Maciej Kuczewski *22-02-1850 Szwelczyn †  
247Maciej Kuczewski  †przed 24-11-1833  
248Maciej Kuczewski  †przed 21-05-1843  
249Maciej Kuczyński *około 1809 †   
250Maciej Kuczyński *około 03-1808 Płochowo †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
251Maciej Kuczyński *18-02-1794 Guty †15-08-1833  
252Maciej Kukliński  †po 28-01-1839  
253Maciej Kulczyński * Wrocław    
254Maciej Kulikowski *17-02-1794 Żebry †po 26-11-1854  
255Maciej Kulikowski *około 1791 Sienickie †po 21-07-1861  
256Maciej Kumkowski  †po 20-05-1850  
257Maciej Kura * Brzesko    
258Maciej Kurkowski *około 1812 Jaki †13-10-1841 Jaki  
259Maciej Kurkowski  †przed 27-07-1847  
260Maciej Kurkowski  †przed 05-06-1848  
261Maciej L.  †  
262Maciej Lachowicz *około 1811 Skaje †przed 16-01-1868  
263Maciej Lachowicz  †  
264Maciej Laskowski *około 1801 Kucze †  
265Maciej Laskowski  †od 17-11-1813 do 22-11-1817  
266Maciej Laskowski  †przed 15-02-1858  
267Maciej Laszczkowski *około 1814 Ławsk †przed 25-11-1866  
268Maciej Laszczkowski  †przed 14-11-1841  
269Maciej Lenczewski  †przed 07-10-1850  
270Maciej Lendzian *około 07-1821 †06-07-1822 Grozimy /Wąsosz/  
271Maciej Lendzian  †przed 15-11-1815  
272Maciej Leosiewski  †17-02-1907 Siestrzanki /Burzyn/  
273Maciej Leszczewski *około 1808 Kucze Wielkie †od 24-07-1871 do 09-07-1888  
274Maciej Leszczewski  †po 12-02-1817  
275Maciej Leszczyński *około 1763 †31-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
276Maciej Lipiński *około 1868 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
277Maciej Lipiński *około 1858 Kubra †  
278Maciej Lipiński *około 1831 Kubra †po 29-01-1883  
279Maciej Lipiński  †po 12-11-1894  
280Maciej Lisowski * Ełk    
281Maciej Locman *około 1852 Wierzbowo †  
282Maciej Lubelski  †przed 20-09-1815  
283Maciej Łempicki *około 1801 Bagienice †18-07-1845 Bagienice  
284Maciej Łempicki *26-01-1777 Bagienice †   
285Maciej Łempicki *16-02-1748 Bagienice †23-04-1826 Bagienice   
286Maciej Łepkowski  †od 18-05-1862 do 30-07-1884  
287Maciej Łojewski *około 1800 Łoje Awissa †po 27-11-1854  
288Maciej Łojewski *około 1796 Łoje †przed 24-11-1847  
289Maciej Łojewski  †przed 13-02-1825  
290Maciej Łosiewicz  †przed 26-01-1834  
291Maciej Łuba  †przed 24-11-1846  
292Maciej Maciora *około 1830 Przechody †po 15-02-1887  
293Maciej Magnuszewski  †  
294Maciej Majewicz * Ełk   
295Maciej Makoszewicz  †po 20-11-1811  
296Maciej Makowski *około 1816 Wyrzyki †po 13-02-1890  
297Maciej Makowski *około 1812 Rutkowskie †  
298Maciej Makowski *około 1811 †  
299Maciej Makowski  †  
300Maciej Makowski  †przed 03-02-1824  
301Maciej Makowski  †po 23-11-1863  
302Maciej Malinowski *około 1818 Wąsosz †  
303Maciej Malinowski  †po 29-07-1879  
304Maciej Malinowski  †przed 22-01-1816  
305Maciej Malinowski  †  
306Maciej Malinowski  †po 06-02-1893  
307Maciej Marcinowski  †przed 06-02-1872  
308Maciej Marcińczyk  †15-02-1853  
309Maciej Mariusz Domitrz * Białystok    
310Maciej Markowski *około 1799 Ławsk †  
311Maciej Markowski  †przed 16-01-1906  
312Maciej Markowski  †przed 15-02-1874  
313Maciej Marzewski * Ełk   
314Maciej Masłowski *około 1818 Kubra †od 16-11-1891 do 23-09-1901  
315Maciej Mateuszczyk *około 1826 Wizna †  
316Maciej Matysiewicz *około 1808 Mścichy †27-04-1855 Bagienice  
317Maciej Metelski *około 1856 Osowiec †  
318Maciej Metelski *około 1809 Ławsk †14-10-1865 Obrytki  
319Maciej Metelski  †przed 02-03-1862  
320Maciej Michał Rutkowski *około 1890 Radziłów †przed 16-02-1931  
321Maciej Mieczkowski  †po 16-02-1837  
322Maciej Mikucki  †po 25-01-1854  
323Maciej Mikulewicz *około 1813 Jedwabne †  
324Maciej Milewski *około 1844 Bzury †po 03-02-1919  
325Maciej Milewski  †po 04-02-1828  
326Maciej Milewski  †  
327Maciej Mocarski *około 1841 Radziłów †1897  
328Maciej Mocarski  †po 24-10-1843  
329Maciej Modzelewski *około 1823 Radziłów †31-03-1893 Radziłów /Radziłów/  
330Maciej Modzelewski *23-02-1794 Wąsosz †od 26-11-1837 do 22-02-1854  
331Maciej Modzelewski  †po 13-11-1843  
332Maciej Modzelewski  †przed 29-05-1859  
333Maciej Mogielnicki  †przed 27-02-1821   
334Maciej Moniuszko *około 1798 †po 23-11-1853  
335Maciej Mońko  †  
336Maciej Mozgoła *około 1773 †  
337Maciej Mozgoła *około 1765 †  
338Maciej Mroczkowski *około 1856 Borawskie †  
339Maciej Mroczkowski *02-1848 Wypychy †06-03-1848 Wypychy /Przytuły/  
340Maciej Mroczkowski *około 1830 Wierciszewo †po 14-02-1882  
341Maciej Mroczkowski *około 1817 Wojsławy †od 09-02-1891 do 14-02-1893  
342Maciej Mroczkowski *10-02-1789 Wojsławy †   
343Maciej Mroczkowski  †od 13-02-1849 do 07-02-1853  
344Maciej Mrówka  †przed 14-11-1841  
345Maciej Mróz  †  
346Maciej Mścichowski *około 1834 Mścichy †29-03-1920 Mścichy /Radziłów/  
347Maciej Mucharski  †przed 21-11-1858  
348Maciej Musialik * Gdynia   
349Maciej Napiórkowski  †po 26-10-1853  
350Maciej Narolewski  †przed 10-1908  
351Maciej Nasiadka  †  
352Maciej Niebrzydowski *20-02-1791 Nieciki †przed 21-11-1847  
353Maciej Niebrzydowski  †przed 19-02-1838  
354Maciej Niebrzydowski  †po 21-07-1861  
355Maciej Nieciecki  †przed 29-10-1865  
356Maciej Nienałtowski *1648 †   
357Maciej Nieradko *około 1841 Okrasin †25-07-1890 Okrasin /Radziłów/  
358Maciej Nieradko  †przed 06-03-1859  
359Maciej Nieradko  †przed 19-06-1864  
360Maciej Nieradko  †przed 16-08-1840  
361Maciej Nowak  †przed 01-11-1840  
362Maciej Nowakowski  †po 16-02-1925  
363Maciej Obrycki  †przed 11-11-1900  
364Maciej Odachowski  †  
365Maciej Okurowski  †przed 24-11-1897  
366Maciej Olszewski *około 1846 Klimaszewnica †po 15-02-1904  
367Maciej Olszewski  †przed 25-11-1866  
368Maciej Ołdakowski *około 1857 Wąsosz †03-07-1864 Wąsosz   
369Maciej Organek  †po 09-06-1861  
370Maciej Orzechowski *około 1808 Kamieniec †po 29-01-1866  
371Maciej Orzechowski  †po 24-11-1851  
372Maciej Orzechowski  †po 09-05-1846  
373Maciej Osowski *około 1748 †06-11-1828 Niedźwiedzkie  
374Maciej Ostapkowicz  †przed 06-02-1853  
375Maciej Ostaszewski *około 1818 †13-08-1855  
376Maciej Owsianko *20-02-1797 Dybła †05-02-1864 Bzury /Wąsosz/  
377Maciej Pasiewicz  †od 09-11-1851 do 18-02-1855  
378Maciej Paszkowski *około 1782 †po 31-01-1847  
379Maciej Pawłowski *około 1804 †08-06-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
380Maciej Perkowski *około 1803 †przed 16-01-1857  
381Maciej Piaseczny  †przed 29-09-1896  
382Maciej Pieńczykowski  †  
383Maciej Pieńkowski  †po 04-02-1809  
384Maciej Piotr Szumowicz *około 1836 Tobyłka †  
385Maciej Piotrkowski *25-02-1838 Sokoły †  
386Maciej Piotrkowski  †przed 14-11-1892  
387Maciej Piotrowski  †po 11-02-1855  
388Maciej Piwko *około 1812 Barany †  
389Maciej Podgórski *około 1835 Wizna †  
390Maciej Pogorzelski *około 1840 Przytuły †po 24-10-1892  
391Maciej Polkowski  †od 26-11-1832 do 01-06-1858  
392Maciej Polkowski  †  
393Maciej Popławski  †  
394Maciej Popławski  †przed 27-05-1844  
395Maciej Popowski *około 1812 Kapice †po 22-02-1862  
396Maciej Protasiewicz  †  
397Maciej Pruszyński *około 1830 Rydzewo-Pieniążek †po 13-02-1888  
398Maciej Przestrzelski  †  
399Maciej Przestrzelski  †  
400Maciej Przyborowski  †  
401Maciej Raczek    
402Maciej Rajski *około 1799 Słucz †przed 16-11-1857  
403Maciej Ramotowski *około 1874 †  
404Maciej Ramotowski *około 1872 Ramoty †  
405Maciej Ramotowski *około 1823 Mieczki †21-04-1873 Rutkowskie /Burzyn/  
406Maciej Ramotowski *około 1807 Mieczki †po 31-01-1859  
407Maciej Ramotowski * Orlikowo †12-01-1905 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
408Maciej Ramotowski  †po 06-03-1848  
409Maciej Ramotowski  †przed 06-02-1839  
410Maciej Ramotowski  †  
411Maciej Ramotowski  †przed 29-05-1827  
412Maciej Ramotowski  †po 01-06-1826  
413Maciej Renkiewicz *1859 Mścichy †przed 11-1901  
414Maciej Robaczyński *28-01-1799 Kędziorowo †27-11-1848 Kędziorowo  
415Maciej Robaczyński *około 1797 †  
416Maciej Rogalski *około 1860 Rogale †po 06-02-1921  
417Maciej Rogalski *około 1843 Jaki †  
418Maciej Rogalski *około 1796 Bronaki-Pietrasze †po 26-10-1858  
419Maciej Rogalski  †  
420Maciej Rogalski  †  
421Maciej Rogiński * Brzozowa Wólka †przed 24-11-1821  
422Maciej Rogowski *około 1838 Wagi †  
423Maciej Rogowski *około 1815 Pluty †14-07-1851  
424Maciej Rogowski *02-1807 †01-03-1807 Brychy /Przytuły/  
425Maciej Rogowski *około 1792 Pluty †24-03-1838 Pluty /Przytuły/  
426Maciej Rogowski  †  
427Maciej Rogowski  †07-01-1835  
428Maciej Rogowski  †przed 16-11-1851   
429Maciej Romanowski  †  
430Maciej Rozwadowski  †po 05-11-1826  
431Maciej Rozwadowski  †  
432Maciej Ruchacz *około 1839 Rajgród †  
433Maciej Ruchaczewski *około 1857 Szczuczyn †  
434Maciej Rudnicki  †przed 20-01-1861  
435Maciej Rudnicki  †  
436Maciej Rudnik  †przed 13-02-1860  
437Maciej Rusiński *około 1789 †02-12-1842 Czerwonki  
438Maciej Ruszczyk *około 1834 Brzozowa Wólka †30-08-1870  
439Maciej Rutkowski *około 1827 Wasilówka †od 21-02-1887 do 07-11-1893  
440Maciej Rutkowski *około 1816 Kamińskie †  
441Maciej Rutkowski  †po 09-02-1858  
442Maciej Rybiński  †po 01-11-1826  
443Maciej Rydzewski  †po 25-02-1816  
444Maciej Rzadkowski *1852 Okrasin †1853 Okrasin /Radziłów/  
445Maciej Saciłowski *około 1802 Sośnia †  
446Maciej Sadowski  †po 19-02-1834  
447Maciej Samełka  †  
448Maciej Saniewski  †  
449Maciej Siedlecki *około 1876 Wąsosz †01-10-1946 Kędziorowo  
450Maciej Siedlecki *około 1846 Wąsosz †  
451Maciej Siedlecki  †po 23-11-1847  
452Maciej Sierbiński  †od 17-02-1851 do 06-12-1853  
453Maciej Sikorski *około 1868 Gałązki †  
454Maciej Sikorski *około 1797 Przyborowo †od 03-02-1856 do 06-11-1864  
455Maciej Sikorski  †  
456Maciej Skrodzki  †po 27-02-1854  
457Maciej Skrodzki  †po 23-11-1825  
458Maciej Skrodzki * Skroda †przed 19-05-1829  
459Maciej Skrodzki  †przed 10-02-1885  
460Maciej Skrodzki  †po 14-02-1865  
461Maciej Skrzypkowski  †  
462Maciej Slebicki  †po 30-01-1853  
463Maciej Słowicki  †przed 22-02-1857  
464Maciej Sobolewski *około 1815 Niećkowo †09-09-1865 Niećkowo  
465Maciej Sobolewski  †przed 26-11-1811  
466Maciej Sokołek *26-02-1780 Wąsosz †przed 04-1831  
467Maciej Sokołowski *około 1846 Sokoły par. Romany †  
468Maciej Sokołowski  †przed 06-06-1836  
469Maciej Sokołowski  †  
470Maciej Sosnowski  †od 26-11-1837 do 09-05-1847  
471Maciej Stachurzewski * Ełk    
472Maciej Stanisław Bagiński *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
473Maciej Staniszewski *około 1852 Ławsk †15-04-1930 Ławsk  
474Maciej Staniszewski *23-02-1784 Ławsk †  
475Maciej Staniszewski  †przed 02-02-1845  
476Maciej Staniszewski  †przed 18-11-1838  
477Maciej Stypułkowski  †przed 03-02-1875  
478Maciej Sulewski * Grecja    
479Maciej Sulewski *około 1865 Sieburczyn †   
480Maciej Sulewski *około 1801 Sieburczyn †  
481Maciej Sulewski *10-02-1800 †  
482Maciej Sulewski *około 1798 †od 26-11-1834 do 27-11-1889  
483Maciej Sulewski *15-02-1790 Zaborowo †15-04-1851 Zaborowo   
484Maciej Sulewski *23-02-1786 Sulewo Prusy †  
485Maciej Sulewski *około 1782 Sieburczyn †przed 08-11-1840   
486Maciej Sulewski  †przed 22-11-1840  
487Maciej Sulewski  †przed 28-01-1818  
488Maciej Sulimowicz *15-02-1749 Wąsosz †29-12-1818 Wąsosz  
489Maciej Surawski *około 1866 Guty †  
490Maciej Sylwester Zielony * Gdynia    
491Maciej Szablak * Ruda †po 15-02-1825  
492Maciej Szabłowski  †  
493Maciej Szczep *około 1831 Giełczyn †  
494Maciej Szczepek  †przed 20-06-1859  
495Maciej Szleszyński *około 1837 Mieszołki †14-07-1869 Mieszołki /Romany/  
496Maciej Szleszyński  †po 04-06-1823  
497Maciej Szliwiński *około 1813 †  
498Maciej Sztachelek *około 1813 Białogrądy †17-01-1848  
499Maciej Szumowski  †przed 03-06-1832  
500Maciej Szyjka  †  
501Maciej Szyjka  †przed 26-11-1832  
502Maciej Szymanowski *około 1783 Kurejwa †od 20-02-1843 do 08-11-1846  
503Maciej Szymanowski  †  
504Maciej Szymanowski  †przed 22-11-1815  
505Maciej Szymański  †  
506Maciej Śmiarowski *około 1863 Mieczki †16-01-1941 Świdry  
507Maciej Śmiarowski *około 1825 Mieczki Czarne †  
508Maciej Śmiarowski  †przed 11-02-1817  
509Maciej Świderski *30-01-1798 Świdry †  
510Maciej Świderski  †po 28-11-1820  
511Maciej Świderski  †  
512Maciej Święciński *około 1753 Gutki †09-03-1851 Gutki  
513Maciej Święczkowski  †przed 20-11-1833  
514Maciej Świgoński *1748 †11-03-1833 Żebry  
515Maciej Tarnacki * Grajewo    
516Maciej Tarnacki *około 1828 Ławsk †po 18-02-1895  
517Maciej Tomaszewski *około 1823 Rydzewo-Pieniążek †przed 09-05-1894  
518Maciej Trepanowski *około 1799 Wizna †od 07-11-1853 do 23-02-1873  
519Maciej Trepanowski *około 1790 Wizna †przed 25-11-1855  
520Maciej Trojanowski *około 1805 †01-05-1881 Surały /Grabowo/  
521Maciej Trzonkowski *około 1795 Niedźwiadna †  
522Maciej Tyszka  †po 26-11-1865  
523Maciej Walendzik *około 1848 Bzury †16-10-1874 Bzury  
524Maciej Walewski *23-02-1798 Wąsosz †06-06-1831  
525Maciej Walewski  †  
526Maciej Waniewski  †  
527Maciej Wasilewski  †przed 31-10-1852  
528Maciej Wasiulewski  †przed 17-06-1851  
529Maciej Wądołowski *około 1821 Łojewek †25-08-1888 Bronaki-Pietrasze  
530Maciej Wądołowski  †przed 29-01-1839  
531Maciej Wądołowski  †przed 30-01-1837  
532Maciej Wądołowski  †  
533Maciej Węgorz *około 1793 †  
534Maciej Wieczorek  †przed 26-02-1816  
535Maciej Wierciszewski  †  
536Maciej Wierzbowski  †po 07-09-1825  
537Maciej Wietoska *około 1783 Szczuczyn †  
538Maciej Wietoszko  †przed 02-02-1842  
539Maciej Wiszowaty  †06-04-1832  
540Maciej Wiszowaty  †przed 02-02-1813  
541Maciej Wiśniewski *około 1864 Mścichy †  
542Maciej Wiśniewski *około 1827 Skaje †  
543Maciej Wiśniewski *około 1799 Szczuczyn †05-01-1860  
544Maciej Wiśniewski *około 1798 Kramkowo †po 05-10-1874  
545Maciej Wiśniewski *21-02-1790 Kędziorowo †od 26-11-1843 do 20-02-1847  
546Maciej Wiśniewski  †po 12-11-1854  
547Maciej Wiśniewski  †po 02-02-1847  
548Maciej Wiśniewski  †przed 29-10-1854  
549Maciej Wiśniewski  †przed 02-02-1847   
550Maciej Wojnowski  †  
551Maciej Wojsław *02-03-1788 Grędy †02-01-1857 Grędy  
552Maciej Wojsław  †przed 23-02-1857  
553Maciej Woliński  †od 24-11-1839 do 18-01-1853  
554Maciej Wołągiewicz  †przed 11-07-1854  
555Maciej Wołyniec  †  
556Maciej Wójcicki *około 1806 Kapice †przed 11-02-1884  
557Maciej Wróblewski *około 1854 Mocarze †od 24-10-1910 do 14-05-1927  
558Maciej Wykowski  †od 11-02-1868 do 19-02-1882  
559Maciej Wyłuda  †po 25-01-1846  
560Maciej Wysocki *1860 Niedźwiadna †  
561Maciej Wysocki *około 1815 Wysokie †przed 25-11-1861  
562Maciej Wysocki *około 1798 †przed 19-06-1848  
563Maciej Wysocki  †po 24-01-1893  
564Maciej Wysocki * Chrostowo †od 19-02-1855 do 29-01-1874  
565Maciej Wysocki  †  
566Maciej Zajkowski  †po 18-11-1832  
567Maciej Zajkowski  †po 30-01-1888  
568Maciej Zajkowski  †po 23-02-1852  
569Maciej Zakaszewski  †przed 07-02-1815  
570Maciej Zalewski *około 1838 Wścieklice †po 17-02-1896  
571Maciej Zalewski *około 1826 Wizna †27-01-1890 Wizna /Wizna/  
572Maciej Zalewski *1814 Ruda †  
573Maciej Zalewski  †po 20-02-1887  
574Maciej Zalewski  †przed 07-02-1819  
575Maciej Załągowski  †  
576Maciej Zamojski *23-02-1850 Możdżenie †  
577Maciej Zaniewski *około 1842 Okrasin †przed 28-01-1895  
578Maciej Zelkowski  †przed 24-01-1856  
579Maciej Zieliński  †przed 27-02-1859  
580Maciej Zygmunt Malecki *około 1882 Szczuczyn †  
581Maciej Zyskowski *około 1823 Kapice †po 18-11-1872  
582Maciej Żebrowski *około 1850 Borawskie †09-06-1890 Borawskie  
583Maciej Żukowski  †po 27-11-1827  
584Madgalen Duchnowska z d. Piotrowska  †po 15-09-1877  
585Magda Holda     
586Magda Kapelewska z d. Gacka * Łomża    
587Magda Konopka * Grajewo    
588Magda Mordasiewicz     
589Magda Obrembska z d. Sochaczewska * Warszawa   
590Magda Smolińska z d. Chylińska     
591Magda? Żbikowska     
592Magdalena Adamska z d. N  †przed 09-02-1858  
593Magdalena Albińska z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
594Magdalena Anna Chrostowska *około 1801 Wagi †przed 01-1828  
595Magdalena Bagińska z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †od 07-02-1899 do 28-02-1905  
596Magdalena Bagińska z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
597Magdalena Bagińska z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
598Magdalena Bagińska z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
599Magdalena Bagińska z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
600Magdalena Balasz z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
601Magdalena Banachowska z d. Janczewska  †  
602Magdalena Baraszkiewicz z d. Krasińska    
603Magdalena Barzykowska z d. Mikucka  †  
604Magdalena Bielecka z d. Supińska  †  
605Magdalena Bilska  †  
606Magdalena Bogusławska z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
607Magdalena Borawska z d. Karwowska  †po 25-11-1835  
608Magdalena Borowicz z d. Miller  †przed 21-09-1874  
609Magdalena Borusiewicz     
610Magdalena Brajczewska z d. Godlewska *około 1854 Konopki †  
611Magdalena Bronakowska z d. Gutowska  †  
612Magdalena Brusiewska z d. Bielawska  †przed 20-10-1850  
613Magdalena Brykner z d. Żakowska  †przed 31-01-1859  
614Magdalena Brzuszewska z d. Bielawska  †po 23-02-1830  
615Magdalena Bzura  †przed 20-02-1865  
616Magdalena Chodnicka z d. Dąbrowska *około 1853 Bzury †przed 02-05-1921  
617Magdalena Chodnicka z d. Żylińska (Zieleńska)  †od 16-10-1849 do 21-06-1868  
618Magdalena Chojnowska z d. Szwajkowska  †przed 15-07-1849  
619Magdalena Chrostowska z d. Łempicka *21-05-1813 Sulewo Prusy †od 21-01-1851 do 27-01-1874   
620Magdalena Chrzanowska z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †25-08-1874 Wąsosz  
621Magdalena Chrzanowska z d. Sulewska *26-05-1823 Godlewo †przed 16-07-1883  
622Magdalena Chrzanowska z d. Godlewska *około 1809 Danowo †02-11-1852  
623Magdalena Chrzanowska z d. Karwowska  †po 27-10-1835  
624Magdalena Chylińska z d. Ślaska  †przed 17-10-1882  
625Magdalena Cichocka *około 1809 †21-02-1811 Wąsosz  
626Magdalena Ciecierska z d. Marczykowska *około 1841 Grabowskie †19-12-1880 Wąsosz  
627Magdalena Ciecierska *16-05-1799 Wąsosz †  
628Magdalena Cimoch z d. Czarnecka  †od 06-02-1850 do 14-10-1866  
629Magdalena Cwalińska z d. Niebrzydowska *około 1801 Niebrzydy †06-12-1858  
630Magdalena Czarnecka z d. Walewska *około 1813 Żebry †23-04-1876  
631Magdalena Czarnecka z d. N  †  
632Magdalena Czyżewska *25-05-1784 Wąsosz †   
633Magdalena Ćmielewska z d. Zalewska  †po 07-02-1854  
634Magdalena Ćmielewska z d. Ciszewska  †przed 21-09-1896  
635Magdalena Danielczyk z d. Wiśniewska  †po 30-01-1837  
636Magdalena Danuta Herczyńska * Szczecin   
637Magdalena Dąbrowska z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
638Magdalena Dąbrowska z d. N  †przed 10-07-1840  
639Magdalena Dęba z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
640Magdalena Dobkowska z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
641Magdalena Dobrońska  †przed 28-02-1832  
642Magdalena Dołęga z d. Strąkowska  †przed 05-1818  
643Magdalena Domitrz z d. Niedziałkowska     
644Magdalena Drozdowska *około 1829 Kędziorowo †11-01-1838 Kędziorowo /Wąsosz/  
645Magdalena Dubowska z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
646Magdalena Duchnowska z d. Kamińska *około 1823 †po 12-02-1884  
647Magdalena Duchnowska z d. Gutowska  †po 24-02-1884  
648Magdalena Dziekońska z d. Chodorowska  †przed 26-09-1881  
649Magdalena Figurska z d. Gacka  †po 02-02-1830   
650Magdalena Filipkowska z d. Gardocka  †  
651Magdalena Filipkowska z d. Małachowska  †po 30-08-1826  
652Magdalena Filipkowska z d. Cimoch  †po 21-11-1847  
653Magdalena Frączkiewicz z d. Ofierzyńska  †przed 09-07-1832  
654Magdalena Frączkowska z d. Ławska  †05-05-1880  
655Magdalena Gardocka *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 21-11-1922  
656Magdalena Gardocka z d. Szczepkowska ?  †przed 14-11-1815  
657Magdalena Gardocka z d. Dobrzycka  †przed 21-02-1830  
658Magdalena Gawkowska z d. Dzierżanowska  †przed 01-11-1857  
659Magdalena Gąsiewska z d. Kozłowska *około 1832 Święcienin †po 18-02-1895  
660Magdalena Ginyard z d. Łempicka * Gdańsk    
661Magdalena Glińska  †po 30-11-1826  
662Magdalena Godlewska z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
663Magdalena Godlewska z d. Karwowska  †  
664Magdalena Godlewska z d. Grądzka  †  
665Magdalena Gołaszewska z d. Misztal     
666Magdalena Gołębiewska z d. Szepietowska *około 1796 †  
667Magdalena Gosiewska z d. Budna *około 1810 Danowo †  
668Magdalena Górska z d. Klimaszewska *około 1786 †po 27-06-1843  
669Magdalena Górska z d. N  †  
670Magdalena Górska z d. Bocianowska  †po 24-01-1848  
671Magdalena Grabowska z d. N  †po 06-02-1842  
672Magdalena Grądzka z d. Makowska *około 1798 Makowskie †  
673Magdalena Grądzka z d. Brzostowska *około 1795 Brzostowo †przed 13-02-1854  
674Magdalena Grądzka z d. Konopka *około 1788 Konopki Chude †  
675Magdalena Grądzka z d. N  †przed 17-02-1840  
676Magdalena Gromadzka z d. Zabielska  †  
677Magdalena Grzymkowska    
678Magdalena Grzymkowska z d. Kuczyńska ?  †przed 19-09-1928  
679Magdalena Gumowska z d. Bzura  †przed 19-11-1850  
680Magdalena Gurzyńska z d. N  †  
681Magdalena Irena Marzec z d. Żydło * Bogatynia    
682Magdalena Iwanowska z d. Śliwoska  †po 26-05-1833  
683Magdalena Jaczyńska z d. Czerwonka *około 1868 Kurki †po 22-02-1922  
684Magdalena Jaczyńska  †po 06-02-1854  
685Magdalena Jagodzińska z d. Kozłowska *około 1761 †19-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
686Magdalena Jankowska z d. Brykner *około 1834 Warszawa †  
687Magdalena Jarząbek * Ełk    
688Magdalena Jaśkowska z d. N    
689Magdalena Jaźwińska z d. Fiedrych *około 1797 Bilwinowo †28-02-1872 Mazewo  
690Magdalena Jesionowska z d. Janicka  †  
691Magdalena Joanna Ewa Dobrzycka z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
692Magdalena Jolanta Paździor z d. Szymborska    
693Magdalena Józefa Borkowska z d. Trzonkowska *około 1867 Niećkowo †po 19-11-1930  
694Magdalena Jóźwik z d. Rykaczewska  †przed 04-09-1849  
695Magdalena Jurska z d. Skrodzka *około 1791 †  
696Magdalena Kacperska z d. Gołębiewska *około 1828 Radziłów †po 14-09-1887  
697Magdalena Kacperska z d. Dąbrowska *około 1822 Siestrzanki †  
698Magdalena Kaleczyńska z d. Fadrowska  †  
699Magdalena Kalicka z d. Glinka  †przed 20-06-1810  
700Magdalena Kalinowska z d. Umilijanowska  †po 30-01-1899  
701Magdalena Kamińska z d. Sikorska *około 1814 Wąsosz †11-09-1864 Wąsosz  
702Magdalena Karczewska z d. Baraczkowska  †  
703Magdalena Karwowska z d. Brzuchalska *około 05-1846 Kędziorowo †po 30-01-1893  
704Magdalena Karwowska z d. Borawska *około 1843 Nadbory †po 03-02-1897  
705Magdalena Karwowska *około 1835 Bagienice †07-03-1885 Bagienice  
706Magdalena Karwowska z d. Szleszyńska *około 1832 Szyjki †  
707Magdalena Karwowska z d. Zakrzewska *około 1800 †przed 02-02-1863  
708Magdalena Karwowska z d. Sokołowska *28-05-1797 Godlewo †przed 06-02-1861   
709Magdalena Karwowska z d. Filochowska *około 1784 Łoje †po 20-11-1832  
710Magdalena Karwowska z d. Przestrzelska  †  
711Magdalena Karwowska z d. N  †  
712Magdalena Karwowska  †przed 26-01-1886  
713Magdalena Karwowska  †przed 20-02-1836  
714Magdalena Karwowska z d. N  †  
715Magdalena Karwowska  †przed 04-02-1862  
716Magdalena Karwowska z d. Wojsław  †09-01-1856  
717Magdalena Kiełczewska z d. Gardocka *około 1837 Zalesie †przed 13-06-1921   
718Magdalena Kierznowska z d. Zwolińska *1855 Ciemnoszyje †  
719Magdalena Klimaszewska z d. Kurzyna *około 1814 Lipińskie †  
720Magdalena Kołakowska z d. Grądzka *około 1789 Konopki Tłuste †przed 01-1846  
721Magdalena Komosa * Ełk   
722Magdalena Koniecko z d. Kulikowska *około 1833 Żebry †  
723Magdalena Konik z d. Berlińska  †  
724Magdalena Konopka z d. Sulkowska  †przed 16-02-1836  
725Magdalena Kosiorek z d. Jałbrzykowska  †po 28-02-1859  
726Magdalena Kosmaczewska z d. Jasińska  †przed 09-09-1853  
727Magdalena Kosobudzka z d. Klimaszewska *24-03-1833 Kędziorowo †  
728Magdalena Kosowska z d. Kalinowska  †po 24-08-1845  
729Magdalena Kossakowska z d. Mocarska *około 1820 Rutkowskie †  
730Magdalena Kossakowska z d. Korytkowska  †przed 17-10-1832  
731Magdalena Kossakowska z d. Karwowska  †przed 07-02-1842  
732Magdalena Kossakowska z d. Szczerbińska  †przed 23-02-1857  
733Magdalena Kossakowska z d. Filipkowska  †od 23-11-1830 do 26-11-1850  
734Magdalena Koszykowska z d. Witkowska  †21-01-1865  
735Magdalena Kownacka z d. Pieńkowska  †po 26-02-1867  
736Magdalena Kozikowska z d. Wasiulewska *około 1835 Płochowo †przed 30-01-1893  
737Magdalena Kozłowska z d. Kiełczewska *około 1854 Guty †  
738Magdalena Kozłowska *23-08-1847 Burzyn †   
739Magdalena Kozłowska z d. Węcek *około 1839 Żebry †  
740Magdalena Kozłowska z d. Popławska *około 1798 †od 20-11-1842 do 28-10-1849   
741Magdalena Kozłowska z d. Remiszewska  †przed 16-02-1852  
742Magdalena Krajewska z d. Nowosacka *około 1808 Wizna †przed 18-02-1862  
743Magdalena Krajewska z d. Rytelewska *około 1784 †po 24-01-1848  
744Magdalena Krajewska z d. Święczkowska  †po 23-01-1882  
745Magdalena Krawczyk z d. Szczerbowska    
746Magdalena Kreska z d. Wysocka *około 1827 Żebry †przed 26-01-1886  
747Magdalena Krukowska z d. Zaborowska  †przed 08-06-1845  
748Magdalena Kryszpin z d. Dudkowska *około 1863 Wąsosz †29-01-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
749Magdalena Krzeczkowska z d. Konopka *około 1842 Karwowo †23-05-1864  
750Magdalena Księżakowska z d. Banach  †  
751Magdalena Kuczyńska  †  
752Magdalena Kuć z d. Chmielewska *23-07-1837 Wizna †  
753Magdalena Kulikowska z d. Brzuchalska *około 1792 †przed 01-1819  
754Magdalena Kulikowska  †  
755Magdalena Kurzątkowska z d. Dołęga *około 1836 Makowskie †od 22-07-1888 do 21-02-1892  
756Magdalena Lachowicz z d. Jamiłajtys  †  
757Magdalena Laszczkowska z d. Makowska  †po 20-01-1863  
758Magdalena Leosiewska z d. Rozwadowska *około 1817 †22-05-1881 Mocarze   
759Magdalena Lepieszki z d. Stobowiecka?  †po 21-11-1847  
760Magdalena Lewońska z d. Maliszewska (Ciepier)  †przed 07-02-1810  
761Magdalena Lipińska z d. Ciecierska  †po 17-11-1822  
762Magdalena Łaguna z d. Rutkowska *około 1841 Kamińskie †02-01-1934 Stawiane  
763Magdalena Łempicka *12-05-1786 Bagienice †   
764Magdalena Łepkowska z d. Siedlecka *około 1832 Wąsosz †po 28-01-1884  
765Magdalena Łojewska z d. Szleszyńska *około 1817 †16-12-1857 Supy /Przytuły/  
766Magdalena Łoniewska z d. N  †  
767Magdalena Łyszkowska z d. Łempicka * Wyszków    
768Magdalena Maciorowska z d. Chmielewska *około 1867 Święcienin †  
769Magdalena Magnuszewska z d. Szulborska *około 1796 Zajki †  
770Magdalena Magnuszewska z d. Wiszowata  †przed 10-1826  
771Magdalena Makarewicz z d. Śmiarowska  †przed 26-07-1869  
772Magdalena Malinowska z d. N  †po 18-05-1818  
773Magdalena Mankiewicz  †  
774Magdalena Marianna Supińska z d. Godlewska *około 1836 Wagi †po 26-02-1900  
775Magdalena Markiewicz z d. Dąbrowska  †  
776Magdalena Markowska z d. Karwowska *28-05-1792 Żebry †od 14-04-1839 do 24-11-1846  
777Magdalena Masłowska z d. Supińska *około 1867 Przytuły †12-05-1901 Mocarze  
778Magdalena Mąka z d. Wiszowata * Szczuczyn    
779Magdalena Mieczkowska z d. Zalewska  †po 30-01-1844  
780Magdalena Mieczkowska z d. Jaczyńska  †przed 04-1879  
781Magdalena Mierzejewska z d. Koszykowska  †przed 26-02-1838  
782Magdalena Mikucka z d. Ramotowska *około 1835 †po 04-02-1891  
783Magdalena Mikucka z d. Sierbińska  †po 14-02-1859  
784Magdalena Milczewska z d. Strużyńska *około 1868 Łomża †  
785Magdalena Milewska * Grajewo    
786Magdalena Milewska *21-11-1843 Turczyn †  
787Magdalena Mocarska z d. Wyszyńska *około 1800 Kobylin †24-06-1844  
788Magdalena Mocarska z d. Wądołowska *około 1789 Koniecki-Wądołowo †przed 24-02-1840  
789Magdalena Mocarska z d. Mordasiewicz  †po 26-11-1860  
790Magdalena Mocarska z d. Przestrzelska  †  
791Magdalena Mocarska z d. Mogielnicka  †po 25-11-1833  
792Magdalena Moczydłowska z d. Dzierzgowska  †  
793Magdalena Modzelewska z d. Leszczyńska *około 1864 Radziłów †po 18-02-1928  
794Magdalena Modzelewska z d. Szepietowska *około 1814 Wąsosz †13-03-1874  
795Magdalena Modzelewska z d. Zalewska  †od 18-07-1821 do 15-02-1837  
796Magdalena Modzelewska z d. Grzybowska  †od 17-02-1829 do 24-11-1835  
797Magdalena Modzelewska  †po 05-02-1827  
798Magdalena Mościcka z d. Murawska *około 1822 Sieburczyn †  
799Magdalena Mościcka z d. Modzelewska  †  
800Magdalena Motyczka  †  
801Magdalena Mroczkowska z d. Sikorska *około 1829 Przyborowo †po 14-07-1884  
802Magdalena Mroczkowska z d. Skrodzka *około 03-1816 Kubrzany †  
803Magdalena Mroczkowska *01-07-1790 Wojsławy †25-10-1790 Wojsławy  
804Magdalena Mroczkowska z d. Krajewska  †po 26-11-1860  
805Magdalena Mroczkowska z d. Grądzka  †po 16-02-1842  
806Magdalena Mucharska z d. Trębicka  †od 20-11-1827 do 05-02-1833  
807Magdalena Muczyńska z d. N  †po 24-11-1828  
808Magdalena Narkiewicz z d. Dębowska  †po 27-01-1891  
809Magdalena Niebrzydowska z d. Kurkowska *około 1838 Jaki †  
810Magdalena Niecikowska z d. Dobrzycka *około 1816 Szymany †po 07-11-1865  
811Magdalena Niedźwiedzka z d. N  †  
812Magdalena Nieradko z d. Fiedorowicz *około 1845 Wólka Piaseczna †  
813Magdalena Nowakowska z d. Dąbrowska  †przed 16-02-1925  
814Magdalena Nowicka z d. Kadłubowska  †po 16-02-1851  
815Magdalena Nowicka z d. Kadłubowska  †  
816Magdalena Obrycka z d. Modzelewska  †po 27-01-1851  
817Magdalena Odejewska z d. Wierciszewska *około 1822 Wierciszewo †  
818Magdalena Olszewska z d. Przybyszewska *około 1855 Białaszewo †przed 15-02-1904  
819Magdalena Olsztyńska z d. N  †przed 21-10-1832  
820Magdalena Orzechowska z d. Orłowska  †przed 27-11-1882  
821Magdalena Ostrowska z d. Milewska *około 1818 Wierzbowo †05-01-1888 Kędziorowo   
822Magdalena Ostrowska z d. Gałczak *około 1808 Kubra †  
823Magdalena Owsianko z d. Szczecin  †przed 21-01-1857  
824Magdalena Paszkowska z d. Drzazgowska *26-09-1865 Żebry †od 20-01-1914 do 21-11-1922  
825Magdalena Paszkowska z d. Karpińska *około 1830 Żebry †przed 30-05-1871  
826Magdalena Paszkowska z d. Orłowska  †przed 27-05-1833  
827Magdalena Perzanowska z d. Mordasiewicz  †przed 16-07-1905  
828Magdalena Pieniążek z d. Czerwonka *20-07-1843 Czerwonki †09-10-1875  
829Magdalena Pieńkowska z d. Rogińska  †przed 17-11-1903  
830Magdalena Piotrowska z d. Hermanowska *około 1853 Mścichy †10-01-1914 Biodry /Burzyn/  
831Magdalena Piotrowska z d. Nowosadzka  †1855  
832Magdalena Podbielska z d. Michnowska *około 1841 Koniecki †  
833Magdalena Polkowska z d. Chrostowska *około 1796 Pluty †25-01-1847 Karwowo par. Jedwabne  
834Magdalena Popławska z d. Figurska *około 1800 †przed 20-11-1848   
835Magdalena Pospieszyńska z d. Larkowska  †  
836Magdalena Protasiewicz z d. Janiszewska *1822 Łazarze †  
837Magdalena Przestrzelska z d. Kuczyńska *około 1873 Kamińskie †   
838Magdalena Przestrzelska z d. Klimaszewska * Czerwonki †przed 10-07-1815  
839Magdalena Przyborowska z d. Najda * Ełk    
840Magdalena Przytuła z d. Kowalczyk  †od 22-11-1868 do 13-05-1888  
841Magdalena Ramotowska z d. Krajewska *około 1834 Grądy Małe †30-09-1886  
842Magdalena Remiszewska z d. Śmiarowska  †po 14-05-1827  
843Magdalena Renkiewicz z d. K.  †  
844Magdalena Rogowska z d. Sierbińska *około 1802 †  
845Magdalena Romaniuk z d. Gadomska (Gądowska)  †  
846Magdalena Rozwadowska *04-1805 Siestrzanki †05-05-1805 Siestrzanki /Burzyn/  
847Magdalena Rożyńska z d. N  †  
848Magdalena Rudzka z d. Brzozowska  †po 14-11-1837  
849Magdalena Ruszczyk  †  
850Magdalena Rutkowska z d. Sulewska *około 1825 Sieburczyn †  
851Magdalena Rutkowska z d. Jankowska  †przed 11-06-1953  
852Magdalena Rutkowska z d. Mordasiewicz  †po 04-06-1855  
853Magdalena Rybacka z d. Rutkowska  †przed 04-1941  
854Magdalena Rydzewska     
855Magdalena Rydzewska z d. Zaręba *około 1841 †03-02-1892 Wólka Mała  
856Magdalena Rydzewska z d. Chrostowska  †po 11-02-1872  
857Magdalena Rymkiewicz z d. Bielska  †po 20-02-1878  
858Magdalena Rzadkowska z d. Kraińska  †po 30-01-1865  
859Magdalena Rzemieszczyk z d. Zakaszewska  †przed 21-01-1842  
860Magdalena Sakowska z d. Koryszewska *około 1825 Przestrzele †  
861Magdalena Sakowska z d. Kopczyńska *około 1779 Rajgród †  
862Magdalena Salomońska z d. Majewska    
863Magdalena Sankowska z d. Choińska  †od 04-02-1839 do 17-02-1851  
864Magdalena Serba z d. Kordyńska  †przed 17-05-1868  
865Magdalena Sierbińska z d. Danowska *około 1834 †po 16-02-1896  
866Magdalena Sikorska z d. Dudkowska *około 1827 Wąsosz †27-12-1882 Wąsosz  
867Magdalena Sikorska z d. Modzelewska  †przed 11-1833  
868Magdalena Skrodzka  †po 29-11-1820  
869Magdalena Skrodzka z d. Niebrzydowska  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
870Magdalena Skrzypkowska z d. Tarnacka  †przed 02-1840  
871Magdalena Smolińska z d. Wiśniewska  †od 24-11-1856 do 09-11-1885  
872Magdalena Sobolewska z d. Chrzanowska *około 1893 Bęćkowo †   
873Magdalena Sokołek z d. Wieczorek  †przed 05-02-1827  
874Magdalena Sokołowska z d. Andrychowska  †  
875Magdalena Stankiewicz z d. Chmielewska *około 1811 Wizna †  
876Magdalena Sulewska z d. Szczepankowska *około 1861 Wąsosz †po 02-02-1915   
877Magdalena Sulewska *07-05-1834 Sulewo Prusy †20-06-1836 Sulewo Prusy  
878Magdalena Sulewska z d. Perkowska *około 1823 Zakrzewo †po 19-11-1877   
879Magdalena Sulewska *27-09-1818 Godlewo †  
880Magdalena Sulewska *27-12-1812 Godlewo †  
881Magdalena Sulewska z d. Wierciszewska *około 1809 Mroczki †po 13-02-1854  
882Magdalena Sulewska *29-04-1804 Zaborowo †  
883Magdalena Sulewska *19-09-1799 Zaborowo †  
884Magdalena Sulewska *25-08-1799 Zaborowo †01-09-1799 Zaborowo /Wąsosz/  
885Magdalena Sulewska *03-06-1787 Zaborowo †  
886Magdalena Sulewska z d. Łempicka *około 1773 †21-02-1843 Sulewo Prusy   
887Magdalena Sulewska z d. Bagińska *około 1771 †16-12-1841 Bagienice  
888Magdalena Sulewska z d. Mańkiewicz  †przed 05-1853  
889Magdalena Sulimowicz z d. Dąbrowska *około 1763 †06-03-1826 Wąsosz  
890Magdalena Sylwia Jarząbek * Sierpc   
891Magdalena Szczepankowska z d. Żurawska *27-05-1792 Wąsosz †  
892Magdalena Szczuka z d. Karwowska *około 1864 Wagi †po 26-02-1924  
893Magdalena Szleszyńska z d. Kowalewska  †po 13-05-1901  
894Magdalena Szrelcz ? Milczewska  †  
895Magdalena Szulc z d. Waniewska  †  
896Magdalena Szymanowska z d. Laskowska *około 1815 Przestrzele †  
897Magdalena Szymanowska z d. Mierzejewska  †przed 07-02-1843  
898Magdalena Świderska z d. Wiszowata *około 1804 Wiszowate †  
899Magdalena Tafiłowska z d. Danowska *29-05-1791 Zalesie †24-03-1839 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
900Magdalena Toczyłowska z d. Niedźwiedzka  †  
901Magdalena Tołczyk z d. Trzaska *około 1826 Brzostowo †  
902Magdalena Truchan    
903Magdalena Trzaska z d. Brzostowska *około 1868 †  
904Magdalena Trzaska z d. Borawska (Łojewska?) *około 1797 Łoje Awissa †od 23-11-1842 do 11-02-1850  
905Magdalena Trzaska z d. Bagińska  †przed 04-1818  
906Magdalena Trzonkowska z d. Zalewska *około 1823 Wąsosz †07-09-1855 Wąsosz  
907Magdalena Tyszkiewicz * Ełk    
908Magdalena Walczuk z d. Wiśniewska *16-12-1798 Kędziorowo †  
909Magdalena Wasiulewska z d. Serba  †po 13-11-1842  
910Magdalena Waszkuć     
911Magdalena Wądołowska z d. Bzura  †po 06-02-1815  
912Magdalena Wierciszewska z d. Murawska *około 1833 †po 31-01-1881  
913Magdalena Wierciszewska z d. Górska  †po 13-02-1839  
914Magdalena Winkowska z d. Chrościelewska  †po 02-07-1929  
915Magdalena Winograd z d. Kudłacz  †  
916Magdalena Wiszowata z d. Wojsław  †przed 13-02-1870  
917Magdalena Wiszowata  †przed 14-11-1881  
918Magdalena Wiśniewska z d. Mścichowska *około 1878 Święcienin †po 05-11-1936  
919Magdalena Wiśniewska z d. Mierzejewska *około 1789 †21-08-1832 Milewo /Niedźwiadna/  
920Magdalena Wiśniewska z d. Remiszewska  †po 29-05-1855  
921Magdalena Wiśniewska z d. Dąbrowska  †  
922Magdalena Wojciechowska z d. Markowska *około 1813 Kędziorowo †po 21-11-1870  
923Magdalena Wojciechowska z d. N  †  
924Magdalena Wojsław z d. Bagińska *około 1766 †27-06-1846 Obrytki  
925Magdalena Wuehr z d. Pogorzelska * Des Plaines, IL    
926Magdalena Zakaszewska z d. Karwowska *około 1835 Żebry †  
927Magdalena Zakrzewska z d. Borawska  †po 17-01-1910  
928Magdalena Zalewska     
929Magdalena Zalewska z d. Parafinowicz *około 1856 Górki †  
930Magdalena Zalewska z d. Szleszyńska *około 1783 †po 21-11-1842  
931Magdalena Zalewska z d. N  †  
932Magdalena Zalewska z d. Milewska (Piechowska)  †od 26-11-1823 do 25-01-1826  
933Magdalena Załuska z d. Frączek *około 1864 Mazewo †  
934Magdalena Zambrzycka z d. Miłońska  †przed 05-04-1888  
935Magdalena Zarzecka z d. Dermond *około 1848 Mścichy †  
936Magdalena Zarzecka z d. Mroczkowska  †20-03-1846  
937Magdalena Zarzecka z d. Drozdowska  †od 17-11-1863 do 16-08-1883  
938Magdalena Zawadzka z d. Zyskowska  †  
939Magdalena Zawadzka z d. Ciszewska  †04-11-1889 Kolno  
940Magdalena Zawadzka z d. Wojciechowska  †przed 02-02-1842  
941Magdalena Zawistowska z d. Kozikowska  †po 12-11-1854  
942Magdalena Zdankowska z d. N  †  
943Magdalena Zielińska z d. Jankiewicz (Zienkowska)  †po 03-02-1834  
944Magdalena Zielińska z d. Zyskowska  †  
945Magdalena Zielona    
946Magdalena Zyskowska z d. Michałowska  †przed 07-02-1855  
947Magdalena Zyskowska z d. Wojciechowska  †przed 07-1836  
948Magdalena Zyskowska z d. Cybula  †  
949Magdalena Zyskowska z d. Kozłowska * Lipnik †po 12-02-1827  
950Magdalena Żukowska z d. Filipkowska  †po 10-10-1830  
951Magdalena Żurawska z d. Zalewska *22-07-1800 Wąsosz †po 19-02-1855  
952Magnolena Małatkiewicz z d. N  †przed 14-05-1863  
953Maja Górska     
954Maja Jurewicz     
955Maja N * New York, NY    
956Maja Pawłocka * Gdańsk    
957Maja Rogalska     
958Maja Szostak    
959Makary Jagodziński *około 1819 †po 19-02-1884  
960Makary Kamiński *około 1869 †po 20-01-1923  
961Makary Rybiński  †po 10-06-1809  
962Makary Wojsław *04-01-1835 Wojsławy †  
963Makary Zminczuk  †  
964Maks Kolator     
965Makselian Kukowski *06-07-1888 Mścichy †  
966Maksymilian Barzykowski    
967Maksymilian Borusiewicz     
968Maksymilian Brzostowski *około 1817 Łoje Awissa †po 30-05-1871  
969Maksymilian Choiński  †27-08-1872  
970Maksymilian Dobkowski *około 1849 Radziłów †   
971Maksymilian Dzięgielewski *około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 23-09-1873  
972Maksymilian Kamiński  †od 11-02-1877 do 01-10-1901  
973Maksymilian Karwowski * Nadbory †  
974Maksymilian Kozikowski  †od 23-02-1938 do 29-07-1941  
975Maksymilian Kraiński *około 1844 Okrasin †  
976Maksymilian Kukowski *około 1889 Mścichy †09-02-1903 Mścichy /Radziłów/  
977Maksymilian Łempicki * Olsztyn    
978Maksymilian Piotrowski *około 1893 †  
979Maksymilian Piotrowski *około 1819 Radziłów †przed 05-02-1877  
980Maksymilian Przestrzelski  †od 13-02-1828 do 14-02-1836  
981Maksymilian Przyborowski * Kiełcze Stare †  
982Maksymilian Rutkowski *około 1844 Kamianki †09-04-1900 Kamianki /Burzyn/  
983Maksymilian Stanisław Brzozowski *15-10-1856 Zalesie †20-04-1857 Zalesie  
984Maksymilian Wojno *1840 Okrasin †po 06-02-1889  
985Maksymilian Żołądź * Olsztyn   
986Mala Broziatys  †  
987Malwina Grzymkowska    
988Malwina Ladzińska z d. Romanowska  †po 14-12-1936  
989Malwina Pliszewska z d. Sobolewska  †  
990Malwina Wójtowicz * Giżycko    
991Małgorzata (Marianna) Ramotowska z d. Borawska  †po 16-08-1831  
992Małgorzata alias Marianna Ramotowska z d. Jaczyńska  †po 02-02-1852  
993Małgorzata Anna Akacka * Gdańsk   
994Małgorzata Anna Bielenica * Ełk    
995Małgorzata Antonina Danowska *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
996Małgorzata Apolonia Kleszczewska z d. Gardocka *około 1821 Gardoty †przed 06-1874  
997Małgorzata Arciszewska z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
998Małgorzata Bagińska *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
999Małgorzata Bagińska z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
1000Małgorzata Bagińska z d. Godlewska  †  
1001Małgorzata Bajkiewicz z d. Żbikowska * Prostki    
1002Małgorzata Balicka z d. N  †  
1003Małgorzata Baranowska z d. Panczewska *około 1817 Ruś †po 19-02-1867  
1004Małgorzata Bargłowska z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1005Małgorzata Bazydło z d. Parda  †po 13-11-1864  
1006Małgorzata Białowąs z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
1007Małgorzata Bogdanowicz z d. N  †przed 03-10-1830  
1008Małgorzata Borawska z d. Bronakowska  †przed 06-11-1826  
1009Małgorzata Borawska z d. Zemborska  †po 07-11-1843  
1010Małgorzata Borusiewicz     
1011Małgorzata Bronakowska z d. Rogalska  †przed 14-11-1832  
1012Małgorzata Brzostowska z d. Borawska  †  
1013Małgorzata Chalecka z d. Alicka    
1014Małgorzata Chełchowska z d. Malinowska *około 1804 Przechody †po 15-11-1854  
1015Małgorzata Chmielewska z d. Górska *około 1805 Danowo †po 06-05-1866  
1016Małgorzata Chmielewska z d. Cwalińska  †po 24-11-1818  
1017Małgorzata Chojnowska z d. Ołdakowska  †po 08-02-1945  
1018Małgorzata Chojnowska z d. Bagińska  †po 13-07-1824  
1019Małgorzata Chrostowska z d. Roszkowska *około 1880 Konopki Chude †po 25-02-1930  
1020Małgorzata Chrostowska z d. Grądzka *około 1843 Łoje Grężki †po 20-05-1901  
1021Małgorzata Chrostowska z d. Trzonkowska *około 1790 Świdry †po 12-11-1854  
1022Małgorzata Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1797 †10-03-1827 Kieljany /Wąsosz/  
1023Małgorzata Chrzanowska z d. Modzelewska  †po 20-11-1837  
1024Małgorzata Chrzanowska z d. Supińska  †po 20-11-1837   
1025Małgorzata Chylińska z d. Przestrzelska * Łomża    
1026Małgorzata Chylińska z d. Jachimowicz *około 1896 †  
1027Małgorzata Ciemała     
1028Małgorzata Cimoch z d. Jagodzińska *17-07-1789 Wąsosz †  
1029Małgorzata Cwalińska z d. Zakrzewska *około 1789 Pachuczyn †po 13-08-1832  
1030Małgorzata Cwalińska z d. Borawska  †przed 01-09-1902  
1031Małgorzata Cybulska z d. Iwanowska *około 1819 Przytuły †  
1032Małgorzata Czaplicka z d. Mieczkowska  †po 23-01-1838  
1033Małgorzata Czerwonka z d. Godlewska  †po 06-05-1839  
1034Małgorzata Danowska z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1035Małgorzata Danuta Wojsław z d. Zalewska * Białaszewo   
1036Małgorzata Dąbrowska z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1037Małgorzata Dąbrowska z d. Krajewska  †po 21-02-1860  
1038Małgorzata Dąbrowska z d. Skarżyńska  †  
1039Małgorzata Dąbrowska z d. Tymińska  †przed 08-02-1887  
1040Małgorzata Długołęcka  †  
1041Małgorzata Długołęcka z d. Milewska ?  †  
1042Małgorzata Długozima z d. Gutowska  †przed 09-05-1892  
1043Małgorzata Dmochowska z d. Komosa  †przed 09-1834  
1044Małgorzata Dubowska z d. Wierciszewska (Karwowska)  †przed 24-01-1827  
1045Małgorzata Duchnowska z d. Zając *około 1814 Kubra †  
1046Małgorzata Duchnowska z d. Ostrowska *około 1794 Kubra †po 26-01-1857  
1047Małgorzata Duńkowska z d. Laszczkowska *około 1845 Ławsk †po 10-03-1917  
1048Małgorzata Dziekońska *13-07-1872 Kownatki †29-07-1872 Kownatki  
1049Małgorzata Dzierzek z d. Sulewska *około 1885 Szczuczyn †  
1050Małgorzata Dzięgielewska z d. Klimaszewska * Białaszewo   
1051Małgorzata Dzięgielewska z d. Strzygielska     
1052Małgorzata Elżbieta Gwiazdowska z d. Żukowska *około 1795 Racibory †przed 09-11-1841  
1053Małgorzata Ewa Bielenica z d. Lewińska * Gdańsk    
1054Małgorzata Ewa Witkowska z d. Kanowska *20-11-1867 Ławsk †06-05-1961 Ławsk /Wąsosz/  
1055Małgorzata Filipkowska z d. Wiszowata  †  
1056Małgorzata Frąckiewicz z d. Krysiewicz  †po 21-01-1835  
1057Małgorzata Gacka z d. Bagińska  †przed 22-02-1852  
1058Małgorzata Gałecka z d. Zbień    
1059Małgorzata Gardocka z d. Konopka  †po 31-01-1853  
1060Małgorzata Glińska z d. N  †  
1061Małgorzata Głowicka z d. Chodnicka * Prostki    
1062Małgorzata Gniewiecka z d. Kozłowska *około 1765 †  
1063Małgorzata Golik z d. Adamska  †po 23-11-1816  
1064Małgorzata Golik z d. Smętek  †po 24-11-1817  
1065Małgorzata Gosiewska z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
1066Małgorzata Gosiewska z d. Danowska *27-06-1795 †przed 05-1833  
1067Małgorzata Górska z d. N     
1068Małgorzata Górzan     
1069Małgorzata Grabowska z d. Białosuknia  †po 17-02-1857  
1070Małgorzata Grabowska z d. Kozłowska  †przed 11-01-1904  
1071Małgorzata Grądzka * Gołdap   
1072Małgorzata Grzymkowska z d. Borusiewicz *12-10-1912 Wąsosz †20-12-1995 /Wąsosz/  
1073Małgorzata Gutowska z d. Buczyńska *około 1874 Radziłów †  
1074Małgorzata Gutowska z d. Kiełczewska  †po 04-02-1903  
1075Małgorzata Gutowska z d. Gromadzka  †przed 18-11-1912  
1076Małgorzata Jabłońska z d. Olszewska  †  
1077Małgorzata Jabłońska z d. Sawicka  †przed 01-1819  
1078Małgorzata Janicka z d. Wolska * Olsztyn    
1079Małgorzata Jankowska z d. Przestrzelska  †przed 11-02-1839  
1080Małgorzata Janowska z d. Bracłaska  †po 01-10-1848  
1081Małgorzata Januszewska z d. Laszczkowska  †24-12-1831  
1082Małgorzata Jaworowska     
1083Małgorzata Kaczyńska  †  
1084Małgorzata Kadłubowska z d. Kwitkowska *02-06-1868 Radziłów †  
1085Małgorzata Kalfas z d. Rodak * Łękawica   
1086Małgorzata Kalinowska z d. Modzelewska *10-06-1805 Modzele †przed 18-11-1867  
1087Małgorzata Kalinowska z d. Wierciszewska  †po 05-05-1858  
1088Małgorzata Kamalska z d. Lipińska *około 1818 Przytuły †  
1089Małgorzata Kamalska z d. Góralska *około 1817 Przytuły †po 26-11-1861  
1090Małgorzata Kamalska z d. Kowalewska  †05-04-1850  
1091Małgorzata Kamińska z d. Ołdakowska *około 1814 Wąsosz †od 21-02-1870 do 02-03-1886  
1092Małgorzata Kamińska z d. Grabowska  †przed 14-02-1847  
1093Małgorzata Kamińska z d. N  †  
1094Małgorzata Kamińska z d. Makowska  †przed 25-06-1861  
1095Małgorzata Kaplińska *1796 Woźnawieś †  
1096Małgorzata Karpicz    
1097Małgorzata Karpińska z d. N  †po 23-11-1817  
1098Małgorzata Karwowska z d. Wojsław * Kownatki †przed 12-1823  
1099Małgorzata Karwowska z d. Rydzewska  †po 07-02-1842  
1100Małgorzata Katarzyna Czerwonka z d. Mikucka *około 1822 Łebki Duże †przed 24-11-1878  
1101Małgorzata Katarzyna Ladzińska *11-04-1815 Wąsosz †24-11-1819 Wąsosz  
1102Małgorzata Kierznowska z d. Łepkowska  †po 07-11-1892  
1103Małgorzata Klimaszewska z d. Łempicka *11-07-1810 Bagienice †po 13-02-1860  
1104Małgorzata Klimaszewska *22-05-1769 Klimaszewnica †  
1105Małgorzata Klimaszewska z d. Borawska  †po 03-02-1890  
1106Małgorzata Kochanowska z d. Brańka    
1107Małgorzata Kołakowska z d. Kalinowska *około 1845 Obrytki †  
1108Małgorzata Kołakowska z d. Sokołowska  †po 02-05-1848  
1109Małgorzata Kołakowska z d. Filipkowska  †  
1110Małgorzata Komorowska z d. Włodkowska  †przed 31-01-1859  
1111Małgorzata Komosa z d. Mróz *08-11-1833 Wąsosz †25-01-1861 Wąsosz  
1112Małgorzata Komosa z d. Kossakowska    
1113Małgorzata Komosińska z d. Olszewska *06-05-1901 †23-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1114Małgorzata Kondracka z d. Walejewska  †przed 24-01-1858  
1115Małgorzata Konert z d. Cieślik  †przed 03-02-1875  
1116Małgorzata Konopka z d. Włodkowska *około 1867 Łoje Awissa †  
1117Małgorzata Konopka z d. Łojewska  †po 21-02-1881  
1118Małgorzata Konopka z d. Brajczewska  †po 25-06-1844  
1119Małgorzata Konopka z d. Przyborowska  †przed 12-11-1828  
1120Małgorzata Kordyńska z d. N  †  
1121Małgorzata Kornęga z d. Krajewska *około 1831 Grądy Małe †  
1122Małgorzata Korzeniecka z d. Grzech *około 1858 Zabiele †  
1123Małgorzata Kosińska z d. N  †przed 09-11-1844  
1124Małgorzata Kossakowska z d. Pieńkowska *około 1821 †30-05-1881 Bartki /Burzyn/  
1125Małgorzata Kossakowska     
1126Małgorzata Kostka z d. Sokołowska  †od 19-01-1835 do 14-02-1848  
1127Małgorzata Kotowska z d. Bagińska *około 1822 Kotówek †17-08-1853 Kotówek /Jedwabne/  
1128Małgorzata Kozikowska z d. Mocarska *około 1836 Karwowo †przed 01-1862  
1129Małgorzata Kozikowska z d. Skrodzka  †  
1130Małgorzata Kozikowska z d. Bagińska  †  
1131Małgorzata Kozłowska z d. Malinowska *około 1836 Wąsosz †od 27-11-1893 do 25-05-1903  
1132Małgorzata Kozłowska  †po 05-03-1810  
1133Małgorzata Kraińska z d. Ptaszyńska *około 1822 †03-04-1882 Kubra /Przytuły/  
1134Małgorzata Krajewska z d. Modzelewska  †przed 29-01-1883  
1135Małgorzata Kryszczyńska z d. Zajączkowska  †przed 18-11-1827  
1136Małgorzata Kuczewska *29-03-1858 Szwelczyn †  
1137Małgorzata Kuczyńska z d. Wyszyńska  †  
1138Małgorzata Kuczyńska z d. N  †  
1139Małgorzata Kuć z d. Ladzińska  †po 06-10-1822  
1140Małgorzata Kukowska z d. Pomian  †po 27-11-1882  
1141Małgorzata Kur z d. Cygler  †przed 06-02-1865  
1142Małgorzata Kurkowska z d. Kurzątkowska  †przed 01-11-1853  
1143Małgorzata Laskowska z d. Ołdakowska  †po 05-10-1835  
1144Małgorzata Laszczkowska z d. Konopka * Wąsosz   
1145Małgorzata Lejman z d. Olszewska *około 1826 Kolno †  
1146Małgorzata Lenczewska z d. Sadowska  †po 11-07-1855  
1147Małgorzata Leszczyńska z d. Miodusz  †przed 20-11-1831  
1148Małgorzata Lewkowicz z d. Grabowska *07-07-1789 Kędziorowo †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1149Małgorzata Lipińska z d. Karwowska *około 1869 Skroda Wielka †  
1150Małgorzata Lipska z d. Danowska *około 1795 Danowo †po 05-02-1855  
1151Małgorzata Łempicka z d. Wasińska     
1152Małgorzata Łempicka z d. Modzelewska * Białaszewo    
1153Małgorzata Łempicka *22-06-1773 Bagienice †20-09-1775 Bagienice   
1154Małgorzata Łempicka *około 1730 †26-07-1733 Sokoły /Wąsosz/  
1155Małgorzata Łepkowska z d. Modzelewska *około 1886 Modzele †  
1156Małgorzata Łochowska z d. Kamińska  †po 27-02-1824  
1157Małgorzata Maciorowska    
1158Małgorzata Makowska z d. Dołęga *około 1804 Makowskie †przed 22-06-1857  
1159Małgorzata Maleszewska z d. Sokołowska  †  
1160Małgorzata Malinowska z d. Rasimowicz *29-06-1800 Modzele †16-11-1843  
1161Małgorzata Marcinczyk z d. Czyżewska     
1162Małgorzata Marianna Klimaszewska z d. Karwowska *około 1878 Witynie †  
1163Małgorzata Maściewicz z d. Baldachowska  †od 27-11-1849 do 28-01-1861  
1164Małgorzata Matejkowska z d. Dmochowska  †po 31-07-1832  
1165Małgorzata Merchelska *23-01-1972 Białystok †23-01-1972 Białystok  
1166Małgorzata Merchelska *07-07-1849 Wąsosz †15-08-1850 Wąsosz  
1167Małgorzata Michałowska z d. Domurat  †po 13-02-1854  
1168Małgorzata Mieczkowska z d. N     
1169Małgorzata Mikucka *około 07-1871 Wąsosz †28-01-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
1170Małgorzata Mikucka z d. Długołęcka *około 1793 †po 26-02-1838  
1171Małgorzata Mikucka z d. Filipkowska  †po 21-02-1843  
1172Małgorzata Milewska z d. Milewska  * Pisz    
1173Małgorzata Milewska * Szczuczyn    
1174Małgorzata Mioduszewska z d. Nieradko *około 1840 Okrasin †po 31-01-1887  
1175Małgorzata Mocarska z d. Borawska * Łomża   
1176Małgorzata Mocarska z d. Chylińska  †od 12-11-1845 do 11-02-1849  
1177Małgorzata Mocarska z d. Mikucka  †przed 11-02-1863  
1178Małgorzata Mocarska z d. Wądołowska  †  
1179Małgorzata Modzelewska z d. Szymkiewicz * Pisz   
1180Małgorzata Modzelewska z d. Kiszel  †przed 13-11-1853  
1181Małgorzata Modzelewska z d. Kurzątkowska  †po 19-02-1867  
1182Małgorzata Mogielnicka z d. Konopka *około 1896 Konopki †  
1183Małgorzata Moniuszko z d. Chrzanowska *około 1798 †przed 28-02-1848  
1184Małgorzata Mościcka z d. Malska  †  
1185Małgorzata Mroczkowska z d. Grądzka  †przed 01-03-1824  
1186Małgorzata Mroczkowska z d. Karwowska  †po 14-02-1860  
1187Małgorzata Mścichowska z d. Jaczyńska  †po 30-10-1859  
1188Małgorzata Mścichowska z d. Polkowska  †  
1189Małgorzata Mścichowska z d. Święcińska  †  
1190Małgorzata N z d. Chalecka    
1191Małgorzata Narewska z d. Kamińska  †przed 27-10-1868  
1192Małgorzata Nasiadka z d. Żubrowska *około 1867 Dobry Las †01-09-1920 Niećkowo  
1193Małgorzata Niecikowska z d. Danowska *06-06-1776 Danowo †po 13-07-1824  
1194Małgorzata Niecikowska z d. N  †po 16-11-1817  
1195Małgorzata Niedźwiedzka z d. Rydzewska  †  
1196Małgorzata Nosarzewska z d. Drozdowska  †przed 19-02-1873  
1197Małgorzata Nowosacka z d. Grabowska  †po 30-10-1826  
1198Małgorzata Obrycka z d. Ramotowska *04-04-1898 Kownatki †  
1199Małgorzata Ojrzyńska z d. Łaguna    
1200Małgorzata Olszewska z d. Zalewska  †05-11-1851  
1201Małgorzata Ołdakowska z d. Borusiewicz *20-06-1888 Wąsosz †07-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/   
1202Małgorzata Organek z d. Orzechowska *około 1843 Ruda †przed 01-1878  
1203Małgorzata Orzechowska z d. Orłowska  †przed 16-05-1870  
1204Małgorzata Orzechowska z d. N  †po 01-03-1829  
1205Małgorzata Osiecka z d. Górecka  †przed 22-06-1843  
1206Małgorzata Ostaszewska z d. Jasińska (Widelska, Wesołek) *05-06-1798 †około 1851  
1207Małgorzata Ostrowska z d. Kędzierska * Giżycko    
1208Małgorzata Ostrowska z d. Zielińska  †  
1209Małgorzata Ostrowska z d. Zielińska  †po 29-05-1888  
1210Małgorzata Ostrowska z d. Michałowska  †po 26-02-1843  
1211Małgorzata Ostrowska z d. Waniewska  †po 13-02-1831  
1212Małgorzata Pachucka z d. Maciora * Białogrądy †po 07-02-1825  
1213Małgorzata Pasierb     
1214Małgorzata Pawluk z d. Dziesońska  †przed 09-06-1846  
1215Małgorzata Penkała z d. Sasiuk  †po 12-05-1902  
1216Małgorzata Petkowska z d. Szumowska * Jedwabne    
1217Małgorzata Piątkowska z d. Obrycka  †przed 12-01-1864  
1218Małgorzata Piechocińska z d. Borawska *19-09-1913 Wąsosz †27-04-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1219Małgorzata Pieńkowska z d. Polkowska *około 1830 Szlasy †  
1220Małgorzata Pieńkowska z d. Górska  †przed 23-11-1824  
1221Małgorzata Pieńkowska z d. Danowska * Budne †po 26-06-1848  
1222Małgorzata Pionkowska z d. Filipkowska  †po 07-02-1854  
1223Małgorzata Piotrkowska z d. Łepkowska  †po 22-11-1892  
1224Małgorzata Piotrowska z d. Grela (Grzywacz, Zielazko)  †przed 09-11-1834  
1225Małgorzata Połomska z d. Brzuchalska *około 1851 Wąsosz †08-07-1928 Wąsosz  
1226Małgorzata Porowska z d. Karwowska  †od 06-06-1831 do 16-02-1836  
1227Małgorzata Prokopowicz z d. Kaczyńska *około 1776 Burzyn †przed 12-11-1843  
1228Małgorzata Przestrzelska z d. Polkowska *około 1800 Kąty †  
1229Małgorzata Przyborowska z d. Święszkowska  †przed 30-09-1820  
1230Małgorzata Radkowska z d. Zamojska * Wąsosz   
1231Małgorzata Radziwon * Gliwice    
1232Małgorzata Rafałowska z d. Tyszkiewicz *około 1832 Brzozowa Wólka †po 27-01-1896  
1233Małgorzata Ramotowska z d. Dąbrowska *około 1862 Pluty †  
1234Małgorzata Ramotowska z d. Danowska *około 1820 Budne †przed 25-05-1880  
1235Małgorzata Ramotowska z d. Rostkowska  †po 22-07-1856  
1236Małgorzata Rawa z d. Rutkowska  †21-06-1836  
1237Małgorzata Renata Kownacka z d. Zielińska * Ełk    
1238Małgorzata Robaczyńska *około 1851 Wąsosz †18-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
1239Małgorzata Rogowska *około 1780 Brychy †od 02-03-1840 do 03-02-1845  
1240Małgorzata Rogowska z d. Ramotowska  †przed 20-06-1826  
1241Małgorzata Romanowska z d. Strzyżewska  †przed 28-10-1862  
1242Małgorzata Romanowska z d. Orzechowska  †1845  
1243Małgorzata Ruszczyk z d. Kożuchowska  †po 29-01-1843  
1244Małgorzata Rutkowska z d. Dołęga *około 1840 Makowskie †od 21-06-1887 do 05-02-1901  
1245Małgorzata Rutkowska *10-07-1782 Sulewo Prusy †  
1246Małgorzata Rydzewska z d. Konopka *około 1875 Kąty †przed 14-03-1929  
1247Małgorzata Rydzewska z d. Bagińska  †  
1248Małgorzata Sankowska z d. Borusiewicz  †przed 02-02-1830  
1249Małgorzata Sawic z d. Ziarko  †  
1250Małgorzata Sawicka z d. Osiecka *02-07-1779 †przed 21-11-1841  
1251Małgorzata Sawicka z d. Kuczewska  †  
1252Małgorzata Sienkiewicz z d. Mieczkowska *około 1838 †  
1253Małgorzata Skitowska z d. Murawska  †przed 20-11-1826  
1254Małgorzata Skrodzka z d. Gutowska *około 1883 Guty Podleśne †po 06-02-1929  
1255Małgorzata Skrodzka z d. Akacka    
1256Małgorzata Skrodzka z d. N  †przed 24-01-1859  
1257Małgorzata Sobieska z d. Jawdyńska *około 1824 †po 21-02-1881  
1258Małgorzata Sobolewska z d. Golik *około 1784 †po 07-02-1836  
1259Małgorzata Sokołowska z d. Popkowska  †po 26-11-1902  
1260Małgorzata Sokołowska z d. Żebrowska  †od 24-07-1832 do 21-11-1847  
1261Małgorzata Solińska z d. Czyżewska *01-06-1823 Wąsosz †po 29-10-1883   
1262Małgorzata Sulewska *25-10-1957 Szczuczyn †26-10-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
1263Małgorzata Sulewska z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †  
1264Małgorzata Sulewska z d. Gutowska * Żebry    
1265Małgorzata Sulińska z d. Drozdowska *08-06-1776 Kędziorowo †po 21-11-1841  
1266Małgorzata Supińska z d. Mocarska *około 1817 Rutkowskie †przed 29-01-1867  
1267Małgorzata Supińska z d. Grzymała *około 1794 Grądy Wielkie †przed 05-09-1836  
1268Małgorzata Supińska  †  
1269Małgorzata Supińska z d. Ramotowska  †od 27-10-1868 do 04-02-1869  
1270Małgorzata Szemborowska *27-05-1813 Wąsosz †  
1271Małgorzata Szleszyńska z d. Szrejter *około 1835 Szlasy †od 27-01-1891 do 12-06-1916  
1272Małgorzata Sztachelek z d. Zyskowska  †od 26-11-1836 do 20-11-1842  
1273Małgorzata Szulimowicz z d. Dębińska  †od 23-11-1858 do 29-01-1864  
1274Małgorzata Szuluk z d. Kurzyp * Warszawa   
1275Małgorzata Szumowska z d. Mariak  †po 14-02-1928  
1276Małgorzata Szymanowska z d. Szablińska *około 1788 †po 19-11-1851  
1277Małgorzata Szymanowska z d. Turkowska  †przed 05-06-1810  
1278Małgorzata Śmiarowska z d. Włodkowska  †po 17-02-1857  
1279Małgorzata Śmiarowska z d. Białowąs  †przed 18-11-1895  
1280Małgorzata Święcińska z d. Sokołowska * Zaborowo †od 29-01-1827 do 09-03-1851  
1281Małgorzata Tadeuszewicz z d. Baranowska *około 1841 Świdry †  
1282Małgorzata Tadeuszewicz z d. N  †przed 17-10-1869  
1283Małgorzata Tafiłowska z d. Statkiewicz *około 1761 †29-08-1841 Kędziorowo  
1284Małgorzata Tarnacka z d. Samełko *05-03-1800 †przed 21-01-1844  
1285Małgorzata Trepanowska z d. Janczewska *około 1799 Smolarze †po 14-02-1858  
1286Małgorzata Trębicka z d. Sienkiewicz  †przed 10-02-1834  
1287Małgorzata Trojanowska z d. N  †  
1288Małgorzata Truszkowska z d. Bączek  †  
1289Małgorzata Trzonkowska z d. Gutowska *około 1824 Ławsk †07-12-1872 Ławsk  
1290Małgorzata Twarowska z d. Zamojska  †przed 14-11-1822  
1291Małgorzata Ulecka z d. Gajek  †przed 14-11-1859  
1292Małgorzata Walewska z d. Modzelewska *około 1807 Ławsk †przed 01-1832  
1293Małgorzata Wądołowska z d. Zalewska * Grajewo    
1294Małgorzata Wądołowska z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1877  
1295Małgorzata Wądołowska z d. Chrzanowska *około 1806 †14-08-1867 Nadbory  
1296Małgorzata Wądołowska z d. Grądzka  †od 23-10-1844 do 08-02-1859  
1297Małgorzata Werner *04-06-1823 Wąsosz †  
1298Małgorzata Wierciszewska z d. Grochowska  †przed 16-08-1832  
1299Małgorzata Wierciszewska z d. Grochowska  †  
1300Małgorzata Wierzbicka z d. N  †  
1301Małgorzata Wieteszko z d. Popławska *około 1830 Ciszewo †  
1302Małgorzata Wiktorowicz *około 06-1892 †09-01-1893 Wąsosz /Wąsosz/   
1303Małgorzata Wiszowata z d. N  †po 04-03-1821  
1304Małgorzata Wiszowata z d. Malska  †  
1305Małgorzata Wiśniewska *około 1875 Kędziorowo †07-07-1876 Kędziorowo /Wąsosz/  
1306Małgorzata Wiśniewska z d. Bardzikowska *około 1797 Chełchy †  
1307Małgorzata Wiśniewska z d. Borawska  †przed 30-08-1868  
1308Małgorzata Witkowska z d. Maciora *około 1809 Przechody †po 22-02-1862  
1309Małgorzata Witkowska z d. Milewska  †po 12-11-1854  
1310Małgorzata Włodkowska z d. Ramotowska  †przed 12-1813  
1311Małgorzata Wojsław z d. Truskolaska  †po 13-02-1838  
1312Małgorzata Zabierek z d. Gajewska * Ełk   
1313Małgorzata Zaborowska z d. Jakubowska *około 07-1859 Wąsosz †26-09-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1314Małgorzata Zalewska *05-06-1783 Zalesie †   
1315Małgorzata Zalewska z d. N  †przed 01-11-1837  
1316Małgorzata Zalewska z d. Mikucka  †  
1317Małgorzata Zalewska z d. Bagińska  †  
1318Małgorzata Zalewska z d. Modzelewska  †od 25-11-1834 do 07-02-1844  
1319Małgorzata Zalewska z d. Arciszewska * Borawskie †   
1320Małgorzata Zalewska z d. Skrzegocka  †po 09-11-1868  
1321Małgorzata Załuska z d. Szreter  †po 22-02-1886  
1322Małgorzata Zawadzka z d. Gutowska *około 1873 Chrzanowo †  
1323Małgorzata Zielińska z d. Niecikowska *około 1818 Wąsosz †21-04-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
1324Małgorzata Zielińska z d. Rakowska  †od 13-02-1849 do 10-11-1861  
1325Małgorzata Ziemkowska z d. Łajewska *około 1837 Ciemnoszyje †  
1326Małgorzata Ziemkowska z d. Rogińska  †od 21-02-1841 do 28-05-1850  
1327Małgorzata Żbikowska z d. Rozwadowska *09-07-1863 Przytuły †14-09-1932 Sienickie /Białaszewo/   
1328Małgorzata Żbikowska z d. Rożyńska  †  
1329Małgorzata Żelechowska z d. Szymanowska     
1330Małgorzata Żukowska z d. Filipkowska *około 1808 †po 21-11-1854  
1331Małgorzata Żukowska z d. Ołdakowska  †po 26-11-1849  
1332Małka Moszkiewicz z d. N  †  
1333Marcel (Marcjan) Chodnicki *około 1865 Żebry †25-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1334Marcel Andrzej Majewski *około 1861 Szczuczyn †31-07-1928 Szczuczyn  
1335Marcel Bajkowski  †  
1336Marcel Bargłowski *około 1875 Okrasin †  
1337Marcel Bargłowski *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1338Marcel Bieńkowski *około 1896 Okrasin †  
1339Marcel Borawski *około 1864 Kędziorowo †  
1340Marcel Brakoniecki *około 1859 Wilamowo †przed 04-02-1930  
1341Marcel Brzozowski *01-06-1832 Flesze †19-07-1873  
1342Marcel Brzuchalski *około 1893 Niećkowo †29-08-1941 Szczuczyn  
1343Marcel Ciecierski *27-10-1864 Wąsosz †08-03-1867 Wąsosz  
1344Marcel Cimochowski *29-10-1883 Wąsosz †09-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1345Marcel Cimochowski *01-04-1878 Szwelczyn †  
1346Marcel Cybula * Przechody   
1347Marcel Cybula *około 1870 Kapice †  
1348Marcel Cybula  †  
1349Marcel Cybula  †przed 17-11-1844  
1350Marcel Czaplicki *około 1864 Łosewo †  
1351Marcel Danowski *02-1879 Sulewo Kownaty †14-04-1879 Sulewo Kownaty  
1352Marcel Danowski *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1353Marcel Danowski *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
1354Marcel Danowski *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
1355Marcel Danowski *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
1356Marcel Danowski *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
1357Marcel Dąbrowski *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
1358Marcel Dąbrowski *około 1848 Brodowo †  
1359Marcel Długołęcki *około 1895 Bęćkowo †  
1360Marcel Dobrzycki *około 1873 Sokoły †  
1361Marcel Dołęga *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
1362Marcel Domitr *około 1862 Przestrzele †  
1363Marcel Drewnowski *około 1818 Kurejewka †przed 03-03-1869  
1364Marcel Dudkowski *16-01-1802 Wąsosz †  
1365Marcel Duzik *około 1891 Obrytki †  
1366Marcel Filipkowski *około 1843 Toczyłowo †po 16-02-1914  
1367Marcel Filochowski *około 1881 Kubrzany †  
1368Marcel Gacki *około 1843 Wierciszewo †   
1369Marcel Gardocki *około 1833 Gardoty †po 27-03-1872  
1370Marcel Gładkowski  †  
1371Marcel Godlewski *20-01-1852 Zalesie †po 25-11-1919  
1372Marcel Górski *około 1845 Barany †po 11-02-1901  
1373Marcel Grela *1863 Kumelsk †po 07-02-1911   
1374Marcel Grochowski *około 1861 Srebrowo †  
1375Marcel Grzybowski  †po 18-02-1868  
1376Marcel Gwiazdowski *około 1871 Klimaszewnica †przed 05-02-1929  
1377Marcel Gwiazdowski *około 1860 Ciemnoszyje †  
1378Marcel Jaczyński *około 1886 Wąsosz †04-08-1936 Wąsosz  
1379Marcel Jan Domitrz *około 1906 Przestrzele †  
1380Marcel Jegliński *około 1847 Osowiec †  
1381Marcel Józef Górski *około 1838 Rutki †od 02-06-1890 do 06-02-1900  
1382Marcel Kajetan Perkowski *30-10-1864 Bagienice †05-11-1941 Bagienice  
1383Marcel Kalski *1863 Burzyn †przed 31-01-1911  
1384Marcel Kamiński *22-01-1852 Koniecki-Wądołowo †około 1951 Wizna  
1385Marcel Karwowski    
1386Marcel Karwowski *16-01-1875 Święcienin †  
1387Marcel Karwowski *około 1864 Karwowo †  
1388Marcel Karwowski *około 1842 Supy †26-12-1884  
1389Marcel Kaszuba     
1390Marcel Klik *około 1873 Bobrówka †  
1391Marcel Klimaszewski *około 1859 Dusze †  
1392Marcel Koniecko *08-01-1874 Grozimy †22-08-1947 Wąsosz  
1393Marcel Konopka *około 1855 Boczki †18-09-1868 Lipnik  
1394Marcel Konopka *około 1844 Borawskie par. Jedwabne †  
1395Marcel Kotarski *około 1874 Dybła †  
1396Marcel Kowalewski  †przed 15-02-1933  
1397Marcel Kowalewski vel Dobrzeniewski *około 1858 Kumelsk †  
1398Marcel Kozikowski *około 1867 Ciemnoszyje †  
1399Marcel Kozikowski  †przed 29-11-1944  
1400Marcel Kożuchowski  †  
1401Marcel Kraiński *około 1849 Radziłów †przed 12-02-1906  
1402Marcel Krasiński  †przed 22-02-1914  
1403Marcel Krzemiński  †przed 19-07-1924  
1404Marcel Kuczyński *około 1849 Płochowo †  
1405Marcel Kulikowski *23-04-1851 Żebry †16-12-1853 Żebry /Wąsosz/  
1406Marcel Kurkowski *około 1849 Bagińskie †  
1407Marcel Laszczkowski  †po 15-02-1920  
1408Marcel Leszczyński *około 1834 Kumelsk †  
1409Marcel Łempicki *17-03-1870 Sulewo Kownaty †   
1410Marcel Łempicki *29-10-1866 Bagienice †23-02-1940 Bagienice   
1411Marcel Łempicki *29-04-1860 Bagienice †22-12-1864 Bagienice   
1412Marcel Łojewski  †  
1413Marcel Łuba *około 1860 Łoje †30-12-1925 /Przytuły/  
1414Marcel Maciorowski *około 1839 Przechody †przed 09-01-1893  
1415Marcel Maciorowski  †  
1416Marcel Makowski *około 1863 †10-02-1926 Kamianki /Burzyn/  
1417Marcel Malinowski *około 1889 Okrasin †  
1418Marcel Mateusz Jaworowski *około 1883 Wólka Piotrowska †  
1419Marcel Mieczkowski *około 1855 Mieczki †  
1420Marcel Mocarski *około 12-1898 †31-01-1899 Bartki /Burzyn/  
1421Marcel Mocarski *05-07-1884 Mocarze †  
1422Marcel Mocarski *około 1877 Bartki †po 27-01-1920  
1423Marcel Mocarski *około 1863 Radziłów †  
1424Marcel Modzelewski *około 1855 Wąsosz †06-10-1876  
1425Marcel Modzelewski *około 1819 Modzele †po 18-04-1884  
1426Marcel Muzykiewicz *20-04-1904 Ślesin †20-11-1975 Grajewo /Wąsosz/  
1427Marcel Napiórkowski *około 1845 Kuczyny †po 30-01-1899  
1428Marcel Niebrzydowski *około 1849 Jaki †  
1429Marcel Niecikowski *około 1869 Nieciki †11-11-1922 Szczuczyn   
1430Marcel Niedźwiedzki *około 1890 Przechody †  
1431Marcel Nienałtowski *01-1850 †29-04-1850 Małachowo   
1432Marcel Okulski *około 1884 Przytuły †  
1433Marcel Okurowski *około 1878 Nieławice †  
1434Marcel Ołdakowski *około 1880 Wąsosz †11-03-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1435Marcel Organek *około 1853 Sojczyn-Borowy †od 16-01-1898 do 29-01-1912  
1436Marcel Orłowski *około 15-01-1881 Niećkowo †25-01-1881 Niećkowo /Wąsosz/  
1437Marcel Orłowski *około 1850 Wólka Piaseczna †  
1438Marcel Piechociński *około 1851 Olszyny †  
1439Marcel Piotrowski *około 1870 Zanklewo †  
1440Marcel Poniatowski  †po 20-02-1922  
1441Marcel Popławski *około 1897 Sieburczyn †   
1442Marcel Popławski *około 1864 Bęćkowo †po 22-01-1912  
1443Marcel Popowski *około 1873 Kapice †  
1444Marcel Przestrzelski  †przed 09-02-1897  
1445Marcel Przyborowski  †po 05-01-1943  
1446Marcel Purwin  †  
1447Marcel Ramotowski  †po 13-02-1917  
1448Marcel Rogowski  †po 14-02-1843  
1449Marcel Rydzewski *około 1865 Zaborowo †przed 26-02-1930   
1450Marcel Rydzewski *około 1859 Truszki †  
1451Marcel Rydzewski *około 1844 Cyprki †  
1452Marcel Siemieński *około 1848 Kossaki †po 15-02-1904  
1453Marcel Skarżyński *około 1838 Konopki †  
1454Marcel Skitowski *około 1861 Klimaszewnica †  
1455Marcel Sokołowski *około 1875 Kurkowo †  
1456Marcel Sokół *około 1874 †  
1457Marcel Soliński *10-1848 Wąsosz †19-12-1848 Wąsosz   
1458Marcel Sosnowski  †przed 24-01-1921  
1459Marcel Stachowski  †  
1460Marcel Stanisław Kielian *około 1879 Łomża †  
1461Marcel Sulewski *około 01-1871 Sulewo Kownaty †14-02-1871 Sulewo Kownaty  
1462Marcel Sulewski *05-05-1865 Zaborowo †11-12-1868 Zaborowo  
1463Marcel Sulewski *około 09-1853 Zaborowo †28-03-1854 Zaborowo  
1464Marcel Szczesik *około 1861 Niedźwiedzkie †od 25-01-1920 do 07-02-1923  
1465Marcel Szrejter *około 1829 Borawskie †po 07-02-1893  
1466Marcel Szulc *około 1853 Wąsosz †od 11-11-1906 do 14-01-1929  
1467Marcel Szumowski *około 1872 Przechody †  
1468Marcel Szymanowski *około 1860 Łempice †06-10-1930 Niedźwiedzkie  
1469Marcel Święczkowski  †po 14-02-1898  
1470Marcel Tadeusz Przyborowski *około 1893 Radziłów †  
1471Marcel Wierzbicki  †  
1472Marcel Wierzbowski  †po 03-02-1891  
1473Marcel Wiśniewski *około 01-1890 Mścichy †21-06-1890 Mścichy /Radziłów/   
1474Marcel Wiśniewski *około 1872 Żebry †02-05-1929 Bagienice  
1475Marcel Zacharzewski *około 1864 Jurzec †  
1476Marcel Zalewski *około 1869 Bęćkowo †  
1477Marcel Zalewski *około 07-1842 Płochowo †19-05-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1478Marcel Załęcki *około 1856 Golanki †  
1479Marcel Zarzecki *około 1842 Wilczewo †po 26-11-1906  
1480Marcel Ziółkowski *około 1880 Ciemnoszyje †  
1481Marcel Zwoliński *około 1847 Ciemnoszyje †  
1482Marcel Zyskowski *około 1879 Kapice †  
1483Marcel Zyskowski *około 1831 Skaje †przed 07-02-1898  
1484Marcel Żbikowski *1833 Łękowo †19-12-1840 Łękowo /Grajewo/  
1485Marcel Żebrowski  †  
1486Marcel Żebrowski  †po 24-02-1943  
1487Marcela (Marcjanna) Filipkowska z d. Kurzątkowska *około 1826 Łojki par. Białaszewo †  
1488Marcela (Marcjanna) Gurzęda z d. Kamińska *około 1842 Kucze Małe †po 12-09-1904  
1489Marcela (Marcjanna) Nacewicz z d. Karwowska *około 1890 Przestrzele †30-12-1924 Jedwabne /Jedwabne/  
1490Marcela (Marcjanna) Piotrowska  †  
1491Marcela (Marcjanna) Zamojska z d. Tarnacka *23-02-1886 Wąsosz †26-03-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
1492Marcela (Marcjanna) Zduńczyk z d. Jarząbek *około 1855 Niedźwiadna †  
1493Marcela (Marcjanna) Zyskowska z d. Wróblewska  †  
1494Marcela (Marianna) Stelcwach z d. Cieśnielewska *około 1874 Mocarze †  
1495Marcela Antonina Jawidzyk z d. Pożarska *około 1828 Szczuczyn †  
1496Marcela Białobrzeska z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
1497Marcela Chmielewska z d. Wojno *około 1869 Okrasin †po 27-01-1942  
1498Marcela Ciszewska z d. Bieńkowska  †po 16-02-1931  
1499Marcela Danowska z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †  
1500Marcela Dębowska z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
1501Marcela Dobkowska z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
1502Marcela Dołęga *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
1503Marcela Dołęga z d. Pieńkowska  †  
1504Marcela Drożęcka z d. Ożarowska *około 1886 Szostaki †  
1505Marcela Dzięgielewska z d. Borawska *około 1823 Olszewo †  
1506Marcela Górska z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
1507Marcela Gurzęda z d. Sokalska *około 1883 Drozdowo †   
1508Marcela Gwiazdowska z d. Chałustowska  †po 03-06-1930  
1509Marcela Kalinowska z d. Barwikowska *około 1847 Barwiki †  
1510Marcela Karpińska z d. Kuć *1865 Wizna †  
1511Marcela Karwowska z d. Konopka *około 1887 Karwowo par. Jedwabne †  
1512Marcela Klozińska z d. Buik  †  
1513Marcela Kossakowska z d. Makowska *około 1890 Makowskie †  
1514Marcela Kowalewska *około 1878 †  
1515Marcela Kozłowska z d. Sokołowska  †przed 04-1907  
1516Marcela Krawcewicz z d. N  †04-02-1910 Łomża  
1517Marcela Kuczyńska z d. Zielińska  †przed 18-11-1845  
1518Marcela Łempicka z d. Biedrzycka *około 1857 Guty †przed 22-07-1919   
1519Marcela Łepkowska z d. Łosiewicz *około 1852 Białaszewo †  
1520Marcela Milewska z d. Mroczkowska *około 1867 Mieczki †  
1521Marcela Mroczkowska z d. Leszczewska  †po 15-01-1940  
1522Marcela Mroczkowska z d. Wiszowata  †  
1523Marcela N z d. Ramotowska *około 1849 Marki †  
1524Marcela Obrycka *01-01-1893 Godlewo †   
1525Marcela Okurowska z d. Męczkowska  †przed 24-11-1897  
1526Marcela Ostapkowicz z d. Orłowska  †  
1527Marcela Połocka z d. Okraszyńska  †  
1528Marcela Pruszko *około 1895 †01-02-1915 Rutkowskie /Burzyn/  
1529Marcela Przestrzelska z d. Dzięgielewska *około 1880 Korytki †  
1530Marcela Przyborowska z d. Gutowska  †  
1531Marcela Rafałowska z d. Grabowska *około 1851 Ciemnoszyje †po 17-02-1908  
1532Marcela Ramotowska z d. Karwowska *około 1862 Witynie †po 16-02-1909  
1533Marcela Ramotowska z d. Konopka *około 1859 Łoje Awissa †przed 10-1884  
1534Marcela Roman z d. Tyszka  †przed 18-11-1890  
1535Marcela Ruchaczewska z d. Wasilewska *1864 Słucz †po 29-09-1922  
1536Marcela Sarnacka z d. Łoś *26-10-1869 Ławsk †przed 05-1905  
1537Marcela Skrodzka z d. Sulewska  †  
1538Marcela Szrejter z d. Dąbkowska  †po 29-01-1883  
1539Marcela Tarnacka *26-06-1890 Łempice †  
1540Marcela Wasiulewska z d. Sulewska  †  
1541Marcela Wiśniewska z d. Wądołowska *około 1852 Koniecki par. Wizna †20-04-1870  
1542Marcela Zawadzka z d. Trepanowska *około 1874 Niwkowo †po 29-01-1929  
1543Marcela Żebrowska z d. Przestrzelska *około 1899 †  
1544Marceli (Marcjan, Marian) Szczesik *14-01-1907 Niećkowo †19-06-1980 Rogale /Wąsosz/  
1545Marceli Borawski *31-10-1846 Konopki †po 26-06-1911  
1546Marceli Danowski *29-01-1842 Sulewo Kownaty †19-08-1843  
1547Marceli Kalski  †przed 16-11-1926  
1548Marceli Karwowski *04-05-1907 Kędziorowo †03-10-1949 Szczuczyn  
1549Marceli Łaguna *11-02-1899 Słucz †09-08-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1550Marceli Łojewski *około 1876 †22-02-1945 Szczuczyn  
1551Marceli Malinowski *około 1886 Ciemnoszyje †22-06-1943 Sokoły /Wąsosz/  
1552Marceli Rogiński *około 1882 Brzozowa Wólka †15-09-1945 Wąsosz  
1553Marceli Siedlecki *około 1893 Wąsosz †04-02-1951 Wąsosz   
1554Marceli Skrodzki    
1555Marceli Stanisław Miklaszewski * Szczuczyn   
1556Marceli Sulewski *28-07-1846 Sulewo Kownaty †od 19-02-1900 do 21-06-1922   
1557Marceli Tarnacki *15-11-1902 Szwelczyn †27-10-1975 Gdynia  
1558Marceli Wiśniewski *18-01-1864 Kędziorowo †24-03-1931 Kędziorowo  
1559Marceli Zalewski *około 1866 Burzyn †16-10-1927 Kamianki /Burzyn/  
1560Marceli Zielony    
1561Marcell Bagiński *18-01-1861 Koniecki †15-02-1861 Koniecki  
1562Marcell Burzyński  †po 23-02-1903  
1563Marcell Górski *około 1844 Skaje †  
1564Marcell Koniecko *około 1880 †  
1565Marcell Mścichowski *06-01-1848 Klimaszewnica †  
1566Marcell Tomasz Chrzanowski *24-09-1822 Małachowo †  
1567Marcella (Marcjanna) Dzięgielewska z d. Dębowska *około 1848 Milewo †po 08-02-1909  
1568Marcella (Marcjanna) Górska z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
1569Marcella (Marcjanna) Malinowska z d. Cybulska *około 1841 Sojczyn-Borowy †po 03-02-1897  
1570Marcella (Marcjanna) Michałowska z d. Rogowska *około 1820 Trzaski †po 07-05-1871  
1571Marcella (Marcjanna) Paszkowska z d. Kozikowska  †  
1572Marcella (Marcjanna) Żelechowska z d. Remiszewska *około 1836 Grzymki †po 23-01-1899  
1573Marcella Albarus z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
1574Marcella Biedrzycka z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1575Marcella Bogusławska z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
1576Marcella Chrzanowska z d. Szleszyńska *około 1835 Czachy †po 02-03-1886  
1577Marcella Dębińska z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
1578Marcella Dziekońska z d. Rafałowska *około 1875 Kieljany †  
1579Marcella Enik z d. Nieradko *około 1867 Okrasin †  
1580Marcella Gołaszewska z d. Zalewska *około 1841 Jedwabne †po 22-11-1892  
1581Marcella Kalinowska z d. Dubowska *około 1860 †13-03-1929 Mocarze  
1582Marcella Kalinowska z d. Borawska  †przed 11-07-1905  
1583Marcella Karolina Chojnowska z d. Milewska *około 1833 Milewo †  
1584Marcella Karolina Wojsław z d. Stankiewicz *około 12-1855 Borawskie †po 27-11-1907   
1585Marcella Karpińska z d. Gleba *około 1777 †po 15-06-1813  
1586Marcella Karwowska z d. Płochocka *18-10-1876 Łempice †10-06-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
1587Marcella Karwowska z d. Łempicka *20-10-1801 Bagienice †10-12-1859 Bagienice /Wąsosz/  
1588Marcella Kozikowska z d. Rogińska *około 1814 Brzozowa Wólka †13-04-1834 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
1589Marcella Kulesza z d. Przestrzelska *około 1870 Niwkowo †  
1590Marcella Lawendowska z d. Paszkowska *około 1851 †po 13-02-1906  
1591Marcella Ładyżyńska z d. Zalewska *około 1898 Wizna †  
1592Marcella Mioduszewska z d. Wójcicka *około 1772 †02-11-1812 Bęćkowo  
1593Marcella Modzelewska z d. Gosiewska *około 1828 Łojki par. Białaszewo †po 23-11-1880  
1594Marcella Mrozowicz z d. Łojewska  †po 14-11-1821  
1595Marcella Nienałtowska *18-07-1864 Małachowo †27-05-1874 Małachowo   
1596Marcella Piotrowska z d. Orłowska *około 1813 Bęćkowo †03-06-1852  
1597Marcella Poniatowska z d. Ostrowska    
1598Marcella Popowska z d. Wyłuda *około 01-1842 Kapice †  
1599Marcella Przestrzelska z d. Mościcka *około 1879 Makowskie †10-06-1906 Konopki Tłuste  
1600Marcella Sobolewska z d. Wójcicka *około 1831 Kurejwa †  
1601Marcella Wiszowaty z d. Grabowska  †  
1602Marcella Wróblewska z d. Jabłońska  †po 30-10-1864  
1603Marcella Zaborowska *13-11-1821 Sulewo Kownaty †  
1604Marcella Zakrzewska *około 1854 Wojsławy †09-11-1868 Wojsławy  
1605Marcella Zalewska z d. Mieczkowska *około 1863 Bagienice †po 18-11-1913  
1606Marcella Żukowska z d. N  †przed 29-01-1843  
1607Marcelli Bagiński *06-06-1843 Sulewo Prusy †28-06-1843 Sulewo Prusy  
1608Marcelli Wasilewski *10-01-1903 Wąsosz †  
1609Marcin ?  †  
1610Marcin Albrecht  †przed 25-02-1879  
1611Marcin Alert *31-10-1797 †po 20-11-1838  
1612Marcin Alert  †po 24-11-1817  
1613Marcin Antoniak  †  
1614Marcin Bagiński *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
1615Marcin Bagiński *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
1616Marcin Bagiński  †przed 14-02-1899  
1617Marcin Banik * Niedźwiedź    
1618Marcin Bargłowski *około 1832 Radziłów †po 24-11-1890  
1619Marcin Bielski  †18-06-1911  
1620Marcin Biżyk  †po 02-05-1887  
1621Marcin Borawski *około 1864 Rydzewo Szlacheckie †po 03-03-1930  
1622Marcin Borawski *około 1790 Konopki †17-02-1807 Konopki  
1623Marcin Borawski  †  
1624Marcin Borawski  †przed 09-02-1834  
1625Marcin Borawski  †przed 06-02-1853  
1626Marcin Borawski  †  
1627Marcin Borawski  †przed 15-05-1832  
1628Marcin Borkowski *około 1829 Kurejwa †  
1629Marcin Borusiewicz *około 1823 Wąsosz †po 15-01-1894  
1630Marcin Bosko * Ełk    
1631Marcin Brzostowski *około 1816 Łoje Awissa †  
1632Marcin Brzozowski *około 1826 Wizna †  
1633Marcin Bukowski *10-11-1782 Święcienin †po 11-02-1850  
1634Marcin Burzyński *około 1830 Srebrowo †24-09-1911 Sieburczyn /Burzyn/   
1635Marcin Bzura  †  
1636Marcin Chełmiński *03-11-1799 Żebry †po 22-11-1857  
1637Marcin Chełmiński *około 1797 Kieljany †  
1638Marcin Chojnowski * Gdynia    
1639Marcin Chojnowski  †przed 16-02-1852  
1640Marcin Chorosz    
1641Marcin Chrostowski *około 1819 Borawskie par. Jedwabne †przed 10-06-1895  
1642Marcin Chrostowski  †po 18-03-1832  
1643Marcin Chrostowski  †od 04-02-1834 do 11-02-1850  
1644Marcin Chrzanowski *około 1864 Czarnowo †  
1645Marcin Chrzanowski *około 10-1816 Kieljany †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
1646Marcin Chrzanowski *około 1795 Karwowo-Polki †12-07-1867 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1647Marcin Chrzanowski  †po 27-10-1835  
1648Marcin Chrzanowski  †przed 10-05-1863  
1649Marcin Chutkowski  †przed 20-09-1911  
1650Marcin Chwieczkowski *około 1837 Dybła †przed 15-02-1904  
1651Marcin Chyliński *około 1818 Konopki †przed 29-11-1893  
1652Marcin Chyliński  †przed 24-11-1823  
1653Marcin Ciszewski  †po 05-06-1876  
1654Marcin Ciurapiński * Olsztyn    
1655Marcin Cybula *około 1856 Przechody †po 12-02-1900  
1656Marcin Cybula  †  
1657Marcin Cybulak     
1658Marcin Czaplicki *przed 1816 †  
1659Marcin Czaplicki *około 1805 Przyborowo †po 24-08-1855 Wojsławy  
1660Marcin Czarnecki  †przed 24-01-1848  
1661Marcin Czarnecki  †  
1662Marcin Czarniawski * Ełk    
1663Marcin Danielczyk *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1664Marcin Danowski *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
1665Marcin Danowski *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
1666Marcin Danowski *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
1667Marcin Danowski *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
1668Marcin Danowski  †  
1669Marcin Dąbrowski *około 1863 Tarachy †  
1670Marcin Dąbrowski *około 1818 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1671Marcin Dąbrowski *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1672Marcin Derewicz *około 1809 †  
1673Marcin Detkiewicz *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1674Marcin Dębiński  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
1675Marcin Dębiński  †od 26-11-1834 do 20-01-1841  
1676Marcin Dębiński  †  
1677Marcin Dębowski  †  
1678Marcin Długołęcki *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1679Marcin Dmochowski *10-11-1793 Ławsk †  
1680Marcin Dmowski  †  
1681Marcin Dobkowski *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
1682Marcin Dobrenko    
1683Marcin Dobroński  †po 11-02-1839  
1684Marcin Dołęga  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
1685Marcin Domurat  †przed 01-03-1840  
1686Marcin Doner *około 1777 Gąbin †  
1687Marcin Drzazgowski  †przed 18-11-1812  
1688Marcin Duchnowski *około 1848 Kubra †  
1689Marcin Duchnowski *około 1801 †  
1690Marcin Duchnowski  †od 09-11-1834 do 08-11-1846  
1691Marcin Duńkowski *około 1834 Wólka par. Bargłów †po 16-11-1896  
1692Marcin Duńkowski  †   
1693Marcin Dymko  †  
1694Marcin Dymnicki  †od 23-02-1852 do 11-11-1862  
1695Marcin Dzierzek *około 1870 Dzierzki †  
1696Marcin Dzierzgowski *około 1807 Szczuczyn †  
1697Marcin Dzięgielewski * Sosnowiec    
1698Marcin Ekstowicz *około 1871 Radziłów †  
1699Marcin Ekstowicz *około 1829 Radziłów †od 24-10-1887 do 26-01-1903  
1700Marcin Ekstowicz  †  
1701Marcin Farfałowski *1845 Kubra †  
1702Marcin Filipkowski *około 1864 Słucz †przed 11-02-1929  
1703Marcin Filipkowski *około 1814 Słucz †przed 09-02-1885  
1704Marcin Filipkowski  †  
1705Marcin Filo *04-11-1837 Brzeźnio †  
1706Marcin Foltyn  †przed 26-11-1843  
1707Marcin Furman  †  
1708Marcin Gacki *około 1827 Modzele †przed 07-11-1893  
1709Marcin Gacki *około 1803 Wierciszewo †przed 25-02-1862  
1710Marcin Galiński  †po 22-09-1828  
1711Marcin Gałązka  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
1712Marcin Gałązka  †  
1713Marcin Godlewski *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
1714Marcin Gołębiewski  †po 16-11-1841  
1715Marcin Gosiewski  †przed 15-11-1897  
1716Marcin Grabowski *około 1844 Kownatki †  
1717Marcin Grądzki *około 1823 Czerwonki †22-01-1881 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1718Marcin Grądzki  †przed 19-11-1811   
1719Marcin Grądzki  †  
1720Marcin Grędziszewski  †przed 31-07-1858  
1721Marcin Grochulski  †  
1722Marcin Grunwald  †po 23-11-1858  
1723Marcin Grzegorz Jaworski *około 1844 Szczuczyn †przed 03-03-1908  
1724Marcin Gutowski  †  
1725Marcin Guzowski *około 1871 Białaszewo †01-11-1909 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1726Marcin Guzowski  †przed 12-05-1873  
1727Marcin Gwiazdowski  †przed 26-11-1928  
1728Marcin Jabłoński *około 1804 †od 27-10-1857 do 16-02-1874  
1729Marcin Jabłoński *08-11-1762 †przed 21-11-1836  
1730Marcin Jabłoński  †od 24-11-1844 do 19-11-1848  
1731Marcin Jabłoński  †od 30-05-1817 do 19-10-1822  
1732Marcin Jabłoński  †26-11-1845  
1733Marcin Jabłoński  †przed 06-05-1866  
1734Marcin Jachimowicz *około 1798 Święta Lipka †23-12-1845  
1735Marcin Jagielski *około 1796 Wizna †po 30-01-1853  
1736Marcin Jakubowski *10-11-1794 Wąsosz †od 23-11-1857 do 21-02-1876  
1737Marcin Jan Samborski *około 1860 Sambory †  
1738Marcin Janiszewski *około 1834 Ruda †przed 28-01-1889  
1739Marcin Janiszewski *około 1834 †  
1740Marcin Jasiński  †  
1741Marcin Jaskowski *około 1813 Klimaszewnica †przed 08-02-1863  
1742Marcin Jaśkowski  †przed 14-10-1878  
1743Marcin Jeziorko    
1744Marcin Joachimczak  †przed 06-02-1821  
1745Marcin Józef Górski *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
1746Marcin Jurski *około 1789 †od 21-11-1842 do 07-02-1859  
1747Marcin Kacprzyński *około 01-1832 Danowo †15-09-1868  
1748Marcin Kadłubowski  †  
1749Marcin Kadyszewski *około 1851 Okrasin †po 11-02-1901  
1750Marcin Kadyszewski  †przed 14-10-1884  
1751Marcin Kalinowski  †  
1752Marcin Kalinowski  †przed 16-01-1933  
1753Marcin Kamiński *około 1851 Pieńki †  
1754Marcin Kamiński *około 1824 Klimaszewnica †  
1755Marcin Kanowski *około 1841 Dybła †po 31-01-1898  
1756Marcin Karczewski  †przed 14-07-1856  
1757Marcin Karol Intrys     
1758Marcin Karpiński  †przed 21-02-1854  
1759Marcin Karpiński  †przed 28-11-1854  
1760Marcin Karwowski *około 1833 Wąsosz †22-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
1761Marcin Karwowski *około 1829 Kąty †po 07-11-1893  
1762Marcin Karwowski *13-11-1810 Zaborowo †po 15-02-1874  
1763Marcin Karwowski *około 1790 Kąty †przed 20-02-1860  
1764Marcin Karwowski  †  
1765Marcin Karwowski  †przed 17-07-1827  
1766Marcin Karwowski  †po 22-11-1851  
1767Marcin Karwowski  †  
1768Marcin Karwowski  †  
1769Marcin Karwowski  †  
1770Marcin Karwowski  †  
1771Marcin Kędziorek  †po 13-02-1831  
1772Marcin Kierznowski  †przed 24-11-1850  
1773Marcin Klepadło  †po 07-02-1893  
1774Marcin Klimaszewski *około 1792 Klimaszewnica †przed 23-11-1857  
1775Marcin Klimaszewski *12-07-1770 †przed 17-01-1832  
1776Marcin Klimaszewski  †  
1777Marcin Klimaszewski  †po 23-06-1818  
1778Marcin Klimaszewski  †przed 24-02-1824  
1779Marcin Kochanowski *około 11-1859 Niećkowo †07-12-1859 Niećkowo /Wąsosz/  
1780Marcin Kochanowski *około 1806 Niećkowo †po 13-11-1870  
1781Marcin Komosa *około 1834 Wąsosz †21-06-1869 Wąsosz  
1782Marcin Komosiński * Szczuczyn    
1783Marcin Koniecko *około 1879 Chojnowo †  
1784Marcin Koniecko *01-10-1792 Bęćkowo †od 13-11-1843 do 18-11-1860  
1785Marcin Kopczewski *około 1865 Wyłudzin †  
1786Marcin Kopka  †przed 21-11-1841  
1787Marcin Kordaś  †  
1788Marcin Kosiński *około 1825 †18-08-1895 Kotowo Plac  
1789Marcin Kosiński  †  
1790Marcin Kosmowski *około 1823 Świdry par. Skarżyn †01-02-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
1791Marcin Kossakowski  †  
1792Marcin Kostuch * Gdynia   
1793Marcin Kowalewski *1828 Kędziorowo †12-08-1841 Kędziorowo  
1794Marcin Kowalewski    
1795Marcin Kozikowski *około 1776 †  
1796Marcin Kozikowski  †przed 03-02-1856  
1797Marcin Kozikowski  †przed 12-02-1860  
1798Marcin Kozłowski  †15-11-1836  
1799Marcin Kozłowski  †przed 07-02-1859  
1800Marcin Krupa  †przed 31-01-1855  
1801Marcin Krupiński  †  
1802Marcin Kruszyński  †przed 21-11-1870  
1803Marcin Krystowczyk  †  
1804Marcin Krystowczyk  †przed 25-11-1849  
1805Marcin Kryszewicz  †przed 08-11-1825  
1806Marcin Krzyżanowski *około 1804 Szczuczyn †23-04-1847  
1807Marcin Ksepka *około 1856 Ksebki †  
1808Marcin Książek *około 1834 Kalinowo †  
1809Marcin Kuczyński  †po 25-02-1821  
1810Marcin Kurzyna *29-11-1880 Pieniążki †11-06-1951 Pieniążki /Białaszewo/  
1811Marcin Kwiatkowski  †po 05-02-1837  
1812Marcin Kwiatkowski  †  
1813Marcin Ladziński *08-11-1807 Wąsosz †12-06-1827 Wąsosz  
1814Marcin Lendzian *około 1790 Prusy †po 11-11-1855  
1815Marcin Lendzian  †po 09-08-1872  
1816Marcin Lenkiewicz *1861 Mazewo †  
1817Marcin Leszczewski *około 1825 Radziłów †04-05-1890  
1818Marcin Leszczyński *około 1836 Skaje †  
1819Marcin Liberadzki *około 1755 †15-01-1811 Kramarzewo  
1820Marcin Lipski *około 1847 Brodowo †  
1821Marcin Liszkiewicz *około 10-1832 Jedwabne †25-11-1832 Jedwabne /Jedwabne/  
1822Marcin Ludwik Kuna *około 1836 Szczuczyn †01-04-1865  
1823Marcin Łaguna *około 1761 †05-02-1811 Stawiane  
1824Marcin Łajewski  †po 19-02-1900  
1825Marcin Łapiński  †  
1826Marcin Łempicki *10-11-1807 Koniecki †  
1827Marcin Łepkowski *około 1825 Lipnik †od 25-11-1902 do 04-02-1907  
1828Marcin Łepkowski *około 1802 Dołęgi †  
1829Marcin Łojewski  †przed 09-02-1820  
1830Marcin Łuniewski *około 1834 Stawiski †po 03-02-1904  
1831Marcin Maciora  †  
1832Marcin Maciorowski *około 1858 Sojczyn Grądowy †  
1833Marcin Maciorowski  †  
1834Marcin Majewski *około 1790 Prusy †  
1835Marcin Maleszewski  †przed 21-02-1911  
1836Marcin Markowski *około 1776 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz  
1837Marcin Marks  †  
1838Marcin Masłowski *około 1817 Kubra †przed 19-06-1871  
1839Marcin Masłowski  †po 12-02-1860  
1840Marcin Matejkowski  †po 18-06-1820  
1841Marcin Maziul  †  
1842Marcin Merchelski  †przed 30-05-1836  
1843Marcin Mikucki  †po 06-02-1906  
1844Marcin Mikulski *około 1842 Kapice †  
1845Marcin Mikulski *około 1836 Przechody †  
1846Marcin Milewski *około 26-10-1823 Milewo †01-11-1823 Milewo  
1847Marcin Milewski  †od 17-12-1830 do 31-08-1851  
1848Marcin Mioduszewski  †przed 23-11-1846  
1849Marcin Mocarski *około 1842 Radziłów †po 14-02-1895  
1850Marcin Mocarski  †23-03-1856  
1851Marcin Mocarski  †przed 28-08-1827  
1852Marcin Modzelewski *około 1806 Ławsk †po 12-10-1880  
1853Marcin Modzelewski *około 1799 †od 27-01-1861 do 20-11-1874  
1854Marcin Modzelewski *około 1787 †  
1855Marcin Modzelewski  †po 24-01-1823  
1856Marcin Modzelewski  †  
1857Marcin Modzelewski  †od 24-11-1844 do 10-02-1850  
1858Marcin Modzelewski  †  
1859Marcin Modzelewski  †przed 15-05-1815  
1860Marcin Mordasiewicz  †po 28-02-1859  
1861Marcin Mroczkowski  †po 29-01-1839  
1862Marcin Mrozicki  †przed 23-08-1880  
1863Marcin Mścichowski  †przed 06-03-1859  
1864Marcin Mścichowski  †  
1865Marcin Narewski  †przed 02-02-1864  
1866Marcin Narkiewicz *około 1865 Szczuczyn †  
1867Marcin Niekrasz  †  
1868Marcin Niemiec  †  
1869Marcin Nierwiński *około 1820 Siestrzanki †po 14-02-1882  
1870Marcin Nowak  †od 29-01-1832 do 29-01-1837  
1871Marcin Okulewicz  †przed 22-02-1827  
1872Marcin Olszewski *11-1844 †12-12-1844 Ławsk /Wąsosz/  
1873Marcin Olszewski  †po 21-11-1859  
1874Marcin Olszewski  †po 26-02-1854  
1875Marcin Ołdakowski *około 1807 Wąsosz †po 08-06-1856  
1876Marcin Ołdakowski *09-11-1795 Wąsosz †  
1877Marcin Orłowski *około 10-1844 Milewo †26-11-1844 Milewo  
1878Marcin Orłowski *10-11-1804 †07-09-1856 Skaje /Szczuczyn/  
1879Marcin Orzechowski *około 1842 Kieljany †  
1880Marcin Orzechowski *około 1820 Sojczyn-Borowy †po 29-01-1865  
1881Marcin Orzechowski  †po 13-11-1859  
1882Marcin Osiecki *około 1830 Białaszewo †przed 1862  
1883Marcin Ostaszewski  †przed 21-01-1851  
1884Marcin Ostrowski *około 1862 Kubra †  
1885Marcin Ostrowski *07-11-1796 Wąsosz †06-03-1842 Wąsosz   
1886Marcin Ostrowski  †  
1887Marcin Ostrowski  †  
1888Marcin Patro *około 1804 †po 17-11-1862  
1889Marcin Perkowski  †przed 09-02-1833  
1890Marcin Piechowski *około 1827 Przestrzele †przed 08-02-1899  
1891Marcin Piechowski *około 1795 Kossaki †po 07-11-1870  
1892Marcin Piekarski * Warszawa   
1893Marcin Pieniążek  †po 24-11-1824  
1894Marcin Piotrowski *około 1835 Czachy †po 10-01-1914  
1895Marcin Piotrowski *około 1830 Grajewo †  
1896Marcin Piotrowski *około 1830 Czachy †  
1897Marcin Pogorzelski  †przed 05-03-1848  
1898Marcin Polkowski *około 1818 Szlasy †przed 03-03-1867  
1899Marcin Popielski  †27-11-1868  
1900Marcin Popławski *około 1864 Sieburczyn †   
1901Marcin Popowski *około 1798 Kapice †po 19-05-1870  
1902Marcin Przestrzelski * Jarnuty †przed 10-07-1815  
1903Marcin Ptaszyński  †od 04-10-1841 do 03-02-1858  
1904Marcin Radzikowski  †przed 26-11-1888  
1905Marcin Rafał Wawrzyczek     
1906Marcin Rajski  †przed 30-04-1837  
1907Marcin Rogalski *około 1867 Rogale †  
1908Marcin Rostek *około 1852 Szczuczyn †od 20-01-1919 do 13-01-1935  
1909Marcin Rostek  †  
1910Marcin Rozwadowski *około 1809 Siestrzanki †02-03-1810 Siestrzanki /Burzyn/   
1911Marcin Rożenek  †po 26-11-1832  
1912Marcin Rożyński  †po 25-02-1884  
1913Marcin Ruszczyk *około 1822 Sojczynek †po 29-01-1883  
1914Marcin Ruszczyk  †  
1915Marcin Sadowski * Białystok   
1916Marcin Sakowski  †14-01-1830  
1917Marcin Samełko *15-10-1892 Ławsk †18-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
1918Marcin Samełko *około 1867 Ławsk †25-05-1929 Wąsosz  
1919Marcin Saniewski  †przed 06-02-1888  
1920Marcin Saniewski  †przed 23-06-1818  
1921Marcin Saniewski  †po 09-10-1904  
1922Marcin Sarnacki  †przed 26-11-1843  
1923Marcin Sawicki *około 1816 Bęćkowo †02-04-1843  
1924Marcin Sawicki *około 1805 Rakowo †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
1925Marcin Sianko  †po 23-11-1830  
1926Marcin Sienkiewicz *około 1851 Prusy †  
1927Marcin Sikorski  †  
1928Marcin Słotwiński * Ełk   
1929Marcin Sobolewski *około 1780 †przed 28-04-1833  
1930Marcin Sobolewski  †  
1931Marcin Sobuta  †  
1932Marcin Sokołek *około 1864 Świdry †  
1933Marcin Sokołowski  †02-03-1835  
1934Marcin Soliński     
1935Marcin Stanisław Gabrielow  †po 24-11-1903  
1936Marcin Stepnowski *około 12-1818 †20-06-1819 Brzeźno /Niedźwiadna/  
1937Marcin Strzelczuk  †przed 22-11-1825  
1938Marcin Sulewski *22-06-1917 Sulewo Prusy †  
1939Marcin Sulewski *około 1844 Sambory †  
1940Marcin Sulewski *03-11-1812 Sulewo Kownaty †02-02-1867 Sulewo Kownaty   
1941Marcin Sulewski *13-11-1796 Sulewo Prusy †  
1942Marcin Sulewski  †po 05-02-1828  
1943Marcin Suliński *około 1818 Wiązownica †16-05-1861  
1944Marcin Suliński  †20-06-1865  
1945Marcin Supiński  †po 07-02-1869  
1946Marcin Surawski *około 1824 Dybła †  
1947Marcin Sypytkowski *około 1858 Sośnia †  
1948Marcin Szarejko  †  
1949Marcin Szarek  †  
1950Marcin Szklarzewski *około 1838 Okrasin †  
1951Marcin Szklarzewski  †  
1952Marcin Szleszyński *około 1794 †26-08-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
1953Marcin Szleszyński  †od 02-02-1818 do 02-02-1825  
1954Marcin Szleszyński * Szlasy †po 23-11-1830  
1955Marcin Szleszyński  †przed 27-11-1832  
1956Marcin Szleszyński  †przed 13-02-1822  
1957Marcin Szostak    
1958Marcin Szumowski  †27-05-1844  
1959Marcin Szumowski  †po 28-11-1933  
1960Marcin Szwalgin  †przed 15-05-1905  
1961Marcin Śliwka  †przed 01-03-1824  
1962Marcin Śliwowski  †  
1963Marcin Tacholski  †  
1964Marcin Tadeusz Karwowski *około 1772 †03-02-1832 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
1965Marcin Tafiłowski  †po 06-02-1855  
1966Marcin Tarasko *około 1820 Borawskie †  
1967Marcin Tarfułowski  †  
1968Marcin Toczyłowski  †  
1969Marcin Tomaszewski *około 1854 Rydzewo-Pieniążek †przed 13-01-1919  
1970Marcin Trepanowski  †  
1971Marcin Trojanowski *około 1836 Osowiec †  
1972Marcin Truszkowski *około 1817 Łojki par. Białaszewo †przed 07-06-1865   
1973Marcin Truszkowski  †przed 13-05-1827  
1974Marcin Trzonkowski *około 1801 Niedźwiadna †od 23-02-1857 do 02-03-1862  
1975Marcin Tyszkiewicz    
1976Marcin Walendzik  †po 07-11-1904  
1977Marcin Wanta     
1978Marcin Wasilewski *około 1784 Szczuczyn †  
1979Marcin Wasilewski *około 1779 Szczuczyn †przed 25-09-1831  
1980Marcin Wasiulewski  †przed 23-05-1857  
1981Marcin Wesołowski  †przed 10-07-1825  
1982Marcin Wieczorek *około 1831 Wąsosz †05-01-1867 Wąsosz  
1983Marcin Wierciszewski  †od 11-02-1839 do 21-02-1841  
1984Marcin Wietoska  †przed 15-02-1865  
1985Marcin Wiktorowicz *około 1835 Skaje †od 23-06-1891 do 29-05-1894  
1986Marcin Wilimczyk  †od 21-10-1828 do 16-11-1836  
1987Marcin Winko    
1988Marcin Winko    
1989Marcin Wiśniewski *około 1849 Bzury †22-01-1920 Bzury /Wąsosz/  
1990Marcin Wiśniewski *około 1828 Radziłów †  
1991Marcin Wiśniewski  †przed 19-02-1851  
1992Marcin Wiśniewski  †po 26-01-1880  
1993Marcin Wiśniewski  †przed 13-02-1912  
1994Marcin Wiśniewski  †po 20-07-1879  
1995Marcin Witkowski  †po 05-02-1907  
1996Marcin Wojnowski *około 1821 †19-10-1824 Kędziorowo  
1997Marcin Wolski * Olsztyn    
1998Marcin Wróblewski *około 1834 Wierciszewo †przed 06-02-1888  
1999Marcin Wróblewski *około 1814 Przechody †od 05-02-1877 do 16-06-1884  
2000Marcin Wróblewski *około 1779 †od 20-11-1838 do 23-11-1840  
2001Marcin Wyłucki  †przed 24-11-1817  
2002Marcin Wysocki  †po 02-02-1845  
2003Marcin Zając *około 1821 Kubra †od 27-10-1890 do 23-11-1909  
2004Marcin Zajkowski *około 1808 Zajki †  
2005Marcin Zajkowski  †przed 18-11-1855  
2006Marcin Zalewski *około 1752 †30-05-1846 Bęćkowo /Wąsosz/  
2007Marcin Zalewski  †przed 23-02-1813  
2008Marcin Zalewski  †przed 07-11-1858  
2009Marcin Zaniewski *około 1908 †  
2010Marcin Zaniewski  †przed 05-06-1864  
2011Marcin Zaniewski  †po 14-02-1939  
2012Marcin Zaręba  †przed 16-09-1871  
2013Marcin Zawadzki *około 1828 Białaszewo †15-10-1855  
2014Marcin Zawadzki  †po 05-03-1883  
2015Marcin Zieliński *około 1797 Sojczyn †01-11-1839  
2016Marcin Zieliński *około 1749 †po 29-11-1809  
2017Marcin Zieliński  †przed 04-03-1889  
2018Marcin Zieliński  †przed 20-01-1851  
2019Marcin Ziemkowski *06-11-1786 Ciemnoszyje †przed 30-01-1842  
2020Marcin Ziółkowski  †  
2021Marcin Zorczykowski *28-03-1906 Wąsosz †25-08-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
2022Marcin Zorczykowski *około 1829 Ławsk †22-07-1877 Wąsosz  
2023Marcin Zyskowski *około 1832 Skaje †  
2024Marcin Zyskowski *około 1802 †25-07-1832 Skaje  
2025Marcin Zyskowski  †przed 16-01-1899  
2026Marcin Żukowski  †przed 05-11-1824  
2027Marcin Żukowski  †przed 20-07-1816  
2028Marcin Żukowski  †przed 29-01-1843  
2029Marcjan (Marcel) Mieńkowski *około 1902 Wąsosz †02-12-1945 Szczuczyn  
2030Marcjan Antoni Sulewski *około 1848 Borawskie †  
2031Marcjan Borawski *około 1845 Świdry Podleśne †po 02-03-1908  
2032Marcjan Borysiewicz *18-08-1855 Wąsosz †28-11-1855  
2033Marcjan Cimochowski *25-05-1913 Niećkowo †21-10-1953 Grajewo /Wąsosz/  
2034Marcjan Gałczyński  †  
2035Marcjan Iwanowski *25-04-1874 Jedwabne †  
2036Marcjan Jagodziński *około 1845 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
2037Marcjan Jentoch *około 1887 Glinki †   
2038Marcjan Karwowski *17-06-1867 Kędziorowo †  
2039Marcjan Konopka *około 1836 Konopki Chude †  
2040Marcjan Mroczkowski *30-01-1838 Wojsławy †po 19-06-1894  
2041Marcjan Niebrzydowski *13-01-1805 Dołęgi †  
2042Marcjan Perkowski *około 1889 Mieczki †  
2043Marcjan Sieniuch *około 08-1853 Stawiane †  
2044Marcjan Szulc *około 1859 Wąsosz †18-10-1882 Wąsosz  
2045Marcjan Tomasz Modzelewski *1863 Radziłów †1866 Radziłów /Radziłów/  
2046Marcjan Żebrowski  †przed 01-03-1824  
2047Marcjanna (Agnieszka) Szmitka z d. Dzieniszewska *około 1808 Mężynin †20-11-1848 Orlikowo /Jedwabne/  
2048Marcjanna (Marcela) Bałdyga z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
2049Marcjanna (Marcela) Downar z d. Wiśniewska *około 1822 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
2050Marcjanna (Marcela) Kołakowska z d. Konopka *około 1868 Konopki par. Jedwabne †  
2051Marcjanna (Marcela) Szlejter z d. Zajk (Zajkowska)  †po 13-02-1888  
2052Marcjanna (Marianna) Bagińska z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
2053Marcjanna (Marianna) Dzięgielewska z d. Szymanowska *około 1791 †23-07-1846 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2054Marcjanna (Marianna) Frąckiewicz z d. Konert  †  
2055Marcjanna (Marianna) Grądzka z d. Remiszewska  †przed 24-01-1854  
2056Marcjanna (Marianna) Gurzęda z d. Nirwińska (Ruzy)  †  
2057Marcjanna (Marianna) Kadłubowska z d. Ekstowicz *około 1795 †11-09-1855 Radziłów /Radziłów/  
2058Marcjanna (Marianna) Przestrzelska z d. Karwowska  †przed 18-11-1850  
2059Marcjanna (Marianna) Rakowska z d. Nizińska  †po 21-10-1907  
2060Marcjanna (Marianna) Waniewska z d. Chmielewska *około 1874 Słucz †po 26-02-1924  
2061Marcjanna (Marianna) Wierciszewska z d. Dzięgielewska  †od 19-11-1850 do 26-11-1855  
2062Marcjanna Aniela Łempicka *28-12-1792 Pasichy †  
2063Marcjanna Bagińska z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 20-02-1906  
2064Marcjanna Bagińska *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
2065Marcjanna Bagińska *12-05-1803 Bagienice †  
2066Marcjanna Bajkowska z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
2067Marcjanna Banachowska z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
2068Marcjanna Bardzikowska z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
2069Marcjanna Bargłowska z d. Szlejter * Szlasy   
2070Marcjanna Bargłowska z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
2071Marcjanna Bartlińska z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
2072Marcjanna Bartnicka z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
2073Marcjanna Bartosiewicz z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
2074Marcjanna Barwikowska z d. Wiśniewska  †  
2075Marcjanna Bednarska z d. Rutkowska  †  
2076Marcjanna Biedrzycka z d. Przestrzelska  †po 03-07-1848  
2077Marcjanna Bogdan z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †przed 10-02-1925  
2078Marcjanna Borawska z d. Ołdakowska *21-01-1888 Wąsosz †po 18-08-1960  
2079Marcjanna Borawska z d. Statkiewicz *około 1859 Borawskie †przed 15-08-1909  
2080Marcjanna Borawska z d. Gacka  †po 17-02-1890  
2081Marcjanna Borysiewicz *17-04-1793 Wąsosz †  
2082Marcjanna Bronakowska z d. Grądzka *około 1803 Jarnuty †po 19-11-1860  
2083Marcjanna Bronakowska z d. Bagińska  †29-04-1830  
2084Marcjanna Brzostowska z d. Pieniążek *około 1884 Biodry †02-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
2085Marcjanna Brzostowska z d. Rutkowska  †po 10-08-1932  
2086Marcjanna Brzozowska z d. Michałowska *około 1842 Romany †  
2087Marcjanna Bućkowska z d. Kalska *1858 Burzyn †  
2088Marcjanna Bukowska z d. Święcińska  †po 12-11-1866  
2089Marcjanna Cekała z d. Parzych  †przed 21-09-1896  
2090Marcjanna Chalamońska z d. Dudkiewicz *około 1840 Łomża †  
2091Marcjanna Chełchowska z d. Kiełczewska  †przed 23-01-1844  
2092Marcjanna Chmielewska z d. Brzostowska *około 1872 Rostki †   
2093Marcjanna Chmielewska *1842 Mścichy †1863 Mścichy /Radziłów/  
2094Marcjanna Chmielewska z d. Wądołowska *około 1792 †przed 19-01-1846  
2095Marcjanna Choińska z d. Wiszowata  †przed 21-10-1887  
2096Marcjanna Chrostowska z d. Mocarska  †przed 03-06-1829  
2097Marcjanna Chrzanowska z d. Supińska *około 1834 Szlasy †przed 30-01-1893  
2098Marcjanna Chrzanowska z d. Rydzewska *około 1833 Bukowo Małe †po 12-02-1877  
2099Marcjanna Chrzanowska z d. Rydzewska *około 1831 †po 15-02-1904  
2100Marcjanna Chyłkowska z d. Albińska *13-09-1850 Wąsosz †  
2101Marcjanna Ciborowska z d. Wądołowska  †  
2102Marcjanna Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †  
2103Marcjanna Ciesielska z d. Szrejber  †przed 21-11-1876  
2104Marcjanna Cieśnielewska z d. Masłowska *około 1876 Mocarze †po 16-04-1904  
2105Marcjanna Ciurzycka z d. Szliwińska *około 1830 Białogrądy †  
2106Marcjanna Cwalińska z d. Bogusz *około 1834 Bukowo Małe †od 10-02-1891 do 01-07-1912  
2107Marcjanna Czaplicka z d. Arych *około 1845 Opartowo †  
2108Marcjanna Czarnecka z d. Witkowska  †przed 09-11-1822  
2109Marcjanna Czarnowska z d. Chrostowska *około 1834 Brodowo †05-08-1860  
2110Marcjanna Danowska *09-10-1850 Sulewo Kownaty †13-11-1850 Sulewo Kownaty  
2111Marcjanna Danowska z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2112Marcjanna Danowska z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
2113Marcjanna Dąbrowska z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
2114Marcjanna Dąbrowska z d. Biedrzycka  †  
2115Marcjanna Dąbrowska z d. Szczuka  †po 25-02-1884  
2116Marcjanna Dębińska z d. Sulewska *około 1867 Obrytki †23-10-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2117Marcjanna Dębińska z d. Dąbrowska  †  
2118Marcjanna Długołęcka *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
2119Marcjanna Dmochowska z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
2120Marcjanna Dobkowska z d. Borawska  †po 20-02-1860  
2121Marcjanna Dobrzycka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2122Marcjanna Dobrzycka z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
2123Marcjanna Doliwa z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
2124Marcjanna Domisiewicz z d. Wiśniewska *około 1871 Kędziorowo †  
2125Marcjanna Domisiewicz z d. Czerkies *około 1845 Wierzbowo †12-03-1867 Obrytki  
2126Marcjanna Duchnowska z d. Kraińska *około 1837 Przytuły †28-11-1880 Chrzanowo /Przytuły/  
2127Marcjanna Duda *około 1863 Ławsk †10-01-1864 Ławsk  
2128Marcjanna Dybikowska z d. Magnuszewska *około 1829 †18-01-1890 Kramarzewo /Wąsosz/  
2129Marcjanna Dzieniszewska z d. Sulewska * Sieburczyn †przed 05-11-1832  
2130Marcjanna Dzieniszewska z d. Trzaska  †po 10-10-1830  
2131Marcjanna Ekstowicz z d. Wróblewska  †od 09-11-1857 do 03-02-1861  
2132Marcjanna Eliasiewicz-Dobrzycka z d. Zalewska *30-06-1849 Kucze Małe †   
2133Marcjanna Filipkowska *około 1892 Chełchy †22-01-1895 Wojsławy /Wąsosz/  
2134Marcjanna Filipkowska z d. Milewska *około 1879 †po 24-12-1949  
2135Marcjanna Filochowska z d. Karwowska *około 1822 Karwowo par. Jedwabne †  
2136Marcjanna Foltyńska z d. Borysiewicz *około 1798 †25-06-1844  
2137Marcjanna Gardocka z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
2138Marcjanna Gardocka *około 1853 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
2139Marcjanna Gardocka z d. Wierciszewska *około 1830 Gardoty †od 29-07-1896 do 08-02-1897  
2140Marcjanna Gardocka z d. Mieczkowska * Mieczki Czarne †przed 02-02-1830  
2141Marcjanna Glińska z d. Trepanowska *około 1856 Niwkowo †  
2142Marcjanna Godlewska z d. Nieciecka *około 1872 Bartki †po 22-11-1921  
2143Marcjanna Godlewska z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
2144Marcjanna Godlewska z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
2145Marcjanna Godlewska z d. Niebrzydowska  †po 23-02-1868  
2146Marcjanna Godlewska z d. Sulewska  †po 29-02-1892  
2147Marcjanna Gołębiewska z d. Liszewska  †po 16-11-1841  
2148Marcjanna Gosiewska z d. Błyszczeńska *około 1837 Przemyśl †po 19-07-1892  
2149Marcjanna Górska z d. Leszczewska *około 1862 Wąsosz †  
2150Marcjanna Górska z d. Jurska *około 1862 Czachy †  
2151Marcjanna Górska z d. Kossakowska *około 1850 Karwowo-Polki †01-06-1914 Makowskie /Burzyn/   
2152Marcjanna Górska z d. Mikucka  †przed 06-1898 Jurzec Szlachecki  
2153Marcjanna Grabowska z d. Adamska *około 1867 Kubra †po 03-03-1930  
2154Marcjanna Grabowska z d. Kania *około 1863 Sojczyn-Borowy †  
2155Marcjanna Grabowska z d. Godlewska  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
2156Marcjanna Grajewska  †przed 27-01-1896  
2157Marcjanna Grajewska  †przed 22-01-1907  
2158Marcjanna Grądzka z d. Mierzejewska *około 1828 Kąty †przed 04-1858  
2159Marcjanna Grzymkowska z d. Mroczkowska *około 1842 Mroczki †po 30-01-1893  
2160Marcjanna Grzymkowska z d. Ramotowska  †  
2161Marcjanna Gutowska *1871 Guty Stare †26-08-1872 Guty Stare /Grabowo/  
2162Marcjanna Gutowska z d. Gromadzka *około 1834 Guty Stare †  
2163Marcjanna Gutowska z d. Celińska *około 1807 Wojsławy †  
2164Marcjanna Gwiazdowska z d. Tarnacka *około 1864 Szwelczyn †przed 11-02-1925  
2165Marcjanna Janczewska z d. Wądołowska *około 1873 Rutki †23-03-1911 Kaimy  
2166Marcjanna Janczewska z d. Konopka *około 1836 Borawskie par. Jedwabne †po 13-09-1897  
2167Marcjanna Jankowska z d. Klimaszewska *około 1874 Trzaski †  
2168Marcjanna Janowska z d. Kossakowska *około 1807 Bronaki-Pietrasze †po 09-02-1862  
2169Marcjanna Jaskowska z d. Formuz  †  
2170Marcjanna Jastrzębska z d. Gawoch  †po 18-11-1924  
2171Marcjanna Jaworowska z d. Romanowska  †  
2172Marcjanna Jeżewska z d. Kraińska *około 1823 Pawełki †po 13-11-1864  
2173Marcjanna Jurska z d. Milewska *około 1833 Kąty †  
2174Marcjanna Kadłubowska z d. Szepietowska *około 1860 Dołęgi †  
2175Marcjanna Kadłubowska z d. Milewska *około 1810 Danowo †24-05-1840 Barany /Wąsosz/  
2176Marcjanna Kalinowska z d. Piotrkowska *około 1856 Sokoły †przed 02-02-1926  
2177Marcjanna Kamalska z d. Mazurczyk *około 1832 Siestrzanki †po 26-01-1896  
2178Marcjanna Kamińska z d. Chełchowska *09-01-1857 Chełchy †  
2179Marcjanna Karwowska z d. Sznajder *około 1891 Ławsk †  
2180Marcjanna Karwowska z d. Szlejter *około 1860 Klimaszewnica †  
2181Marcjanna Karwowska z d. Polkowska *około 1851 Szlasy †26-02-1886  
2182Marcjanna Karwowska z d. Bagińska *około 1845 Sokoły †1890 Brychy  
2183Marcjanna Karwowska z d. Mogielnicka *około 1828 Brzostowo †przed 06-02-1888  
2184Marcjanna Karwowska *około 1821 Szlasy †  
2185Marcjanna Karwowska *około 1804 Kąty †19-04-1839  
2186Marcjanna Karwowska z d. Polkowska  †  
2187Marcjanna Kędzierska z d. Ostrowska *01-01-1843 †od 20-06-1905 do 05-06-1911   
2188Marcjanna Kiełczewska *13-01-1896 Wąsosz †27-06-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2189Marcjanna Kiełczewska z d. Gwiazdowska *około 1822 Mścichy †  
2190Marcjanna Kisielewska z d. Sikorska *około 1859 Wąsosz †po 23-11-1907  
2191Marcjanna Klimaszewska z d. Dębińska *około 1883 Kownacin †  
2192Marcjanna Klimaszewska z d. Marczykowska *około 1809 Wąsosz †po 21-02-1876  
2193Marcjanna Kłos z d. Piotrowska *około 1849 Grajewo †05-11-1902 Łomża  
2194Marcjanna Kochanowska z d. Łepkowska *11-07-1875 Niećkowo †08-11-1945 Niećkowo  
2195Marcjanna Kołomyjska z d. Klimaszewska  †  
2196Marcjanna Konarowska z d. Święcińska *około 1849 Gutki †przed 22-01-1907  
2197Marcjanna Koniecko z d. Chojnacka *około 1837 Kędziorowo †po 29-01-1894  
2198Marcjanna Koniecko z d. Zielińska  †po 17-02-1887  
2199Marcjanna Konopka z d. Modzelewska *około 1880 Pieńki †  
2200Marcjanna Konopka *około 1869 Konopki Tłuste †25-04-1904 Gardoty  
2201Marcjanna Konopka z d. Karwowska *około 1847 Boguszki †1871  
2202Marcjanna Konopka *około 1819 Łoje Awissa †09-03-1858 Łoje Awissa /Przytuły/  
2203Marcjanna Konopka z d. Bagińska  †przed 05-07-1846  
2204Marcjanna Koronoska  †po 22-11-1857  
2205Marcjanna Kosińska z d. Karwowska  †  
2206Marcjanna Kosobudzka z d. Sadowska *około 1874 Bzury †po 03-08-1919  
2207Marcjanna Kotowska z d. Chojnowska  †  
2208Marcjanna Kowalewska z d. Cybulska *około 1858 Morgowniki †  
2209Marcjanna Kozikowska z d. Szumowska  †po 23-01-1888  
2210Marcjanna Kozłowska z d. Sulewska *06-06-1897 Wąsosz †07-03-1970 Wąsosz /Wąsosz/   
2211Marcjanna Kozłowska z d. Moczydłowska *14-08-1883 Wąsosz †07-03-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
2212Marcjanna Kozłowska z d. Gromadzka *około 1869 Wąsosz †08-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2213Marcjanna Kozłowska z d. Karwowska *około 1772 Rostki par. Jedwabne †po 18-04-1829  
2214Marcjanna Krajewska z d. Klimaszewska  †po 26-01-1886  
2215Marcjanna Królikowska  †po 13-11-1864  
2216Marcjanna Krymska z d. Mroczkowska *08-03-1905 Borawskie †09-04-1980 Kownatki /Wąsosz/  
2217Marcjanna Krystowczyk z d. Borecka *około 1817 †od 17-05-1864 do 01-1876  
2218Marcjanna Kuczykowska z d. Marczak  †po 11-02-1827  
2219Marcjanna Kuczyńska *04-02-1845 Sulewo Kownaty †01-10-1848 Sulewo Kownaty  
2220Marcjanna Kuczyńska z d. Chrzanowska *około 1827 Świdry Podleśne †przed 27-11-1894   
2221Marcjanna Kulesza z d. Jarska  †po 23-11-1808  
2222Marcjanna Kulikowska *około 10-1865 Żebry †27-04-1874 Żebry /Wąsosz/  
2223Marcjanna Kurkowska z d. Gardocka  †28-03-1903 Ramoty  
2224Marcjanna Kwiecińska z d. Zajk *około 1864 Brzozowa Wólka †  
2225Marcjanna Laskowska z d. Chrostowska *około 1821 Biodry †od 21-02-1881 do 08-03-1895  
2226Marcjanna Lewkowicz z d. Kuć  †przed 23-11-1863  
2227Marcjanna Lipińska *około 07-1867 Mocarze †11-01-1869 Mocarze /Burzyn/  
2228Marcjanna Lipińska z d. Danowska *około 1843 Borawskie †24-02-1873 Surały /Grabowo/  
2229Marcjanna Łempicka *około 1845 Sulewo Kownaty †22-01-1854 Sulewo Kownaty   
2230Marcjanna Łempicka *20-02-1841 Sulewo Kownaty †przed 1845   
2231Marcjanna Łepkowska z d. Gryglik *około 1865 Kubra †  
2232Marcjanna Łepkowska z d. Baranowska *około 01-1850 Świdry †po 04-02-1907  
2233Marcjanna Łepkowska z d. Nerecka *około 1827 Szymany †  
2234Marcjanna Łepkowska z d. Osiecka  †od 29-11-1865 do 25-01-1875  
2235Marcjanna Łojewska z d. Śmiarowska *około 1833 Olszewo †29-12-1870 Łoje Awissa /Przytuły/  
2236Marcjanna Łosiewska z d. Rożyńska  †przed 01-02-1880  
2237Marcjanna Maciora *1857 Brzozowa Wólka †  
2238Marcjanna Maciora z d. Malinowska  †  
2239Marcjanna Makowska z d. Supińska *około 1864 Szostaki †02-02-1930 Makowskie /Burzyn/  
2240Marcjanna Makowska z d. Godlewska *około 1810 Wagi †przed 01-1844  
2241Marcjanna Makowska z d. Serena  †przed 15-02-1874  
2242Marcjanna Maleszewska z d. Pogorzelska  †po 21-02-1911  
2243Marcjanna Malinowska z d. Lebiedzińska  †  
2244Marcjanna Malinowska z d. Chodnicka  †po 03-02-1891  
2245Marcjanna Malinowska z d. Sobolewska  †po 14-02-1819  
2246Marcjanna Małachowska z d. Chmielewska *około 1850 †  
2247Marcjanna Markowska z d. Czyżewska *około 1830 Wąsosz †11-02-1857 Wąsosz   
2248Marcjanna Maszczyk z d. Choińska  †przed 13-02-1865  
2249Marcjanna Matyszewska z d. Pieńkowska  †po 22-01-1912  
2250Marcjanna Mieczkowska z d. Ramotowska *około 1864 Wagi †po 23-02-1905  
2251Marcjanna Mieczkowska z d. Niebrzydowska *około 1843 Mroczki †  
2252Marcjanna Mieczkowska *około 1827 Mieczki †przed 26-01-1892  
2253Marcjanna Mieczkowska z d. Bagińska  †  
2254Marcjanna Mieczkowska z d. N  †  
2255Marcjanna Mikucka z d. Kotowska *około 1843 Kotówek †po 20-02-1900  
2256Marcjanna Mikucka z d. Rogowska *około 1838 †od 16-02-1909 do 30-01-1917  
2257Marcjanna Mikucka z d. Obrycka  †przed 26-11-1850  
2258Marcjanna Milewska z d. Dąbrowska *około 1824 Chrostowo †po 06-02-1888  
2259Marcjanna Milewska z d. Maszczyk *około 1822 †  
2260Marcjanna Milewska z d. Bargłowska *około 1820 Przytuły †przed 10-1854  
2261Marcjanna Milewska z d. Borkowska *około 1766 †22-02-1811 Kędziorowo  
2262Marcjanna Młynarczyk z d. Wędrzycka *1884 Kędziorowo †09-02-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
2263Marcjanna Moczydłowska *około 1876 Wąsosz †28-03-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2264Marcjanna Modzelewska z d. Malinowska *około 1843 Ciemnoszyje †  
2265Marcjanna Modzelewska z d. Brzozowska *około 1797 Koniecki par. Wizna †03-08-1826 Pieńki /Przytuły/  
2266Marcjanna Modzelewska *27-02-1791 Modzele †przed 23-02-1851  
2267Marcjanna Modzelewska z d. Rogowska  †od 27-11-1827 do 26-06-1832  
2268Marcjanna Moniuszko z d. Polkowska *około 1833 Kąty †od 24-06-1895 do 31-01-1910  
2269Marcjanna Mroczkowska *około 1847 †20-01-1852 Milewo /Niedźwiadna/  
2270Marcjanna Mroczkowska z d. Rogowska *08-10-1831 Wagi †przed 09-07-1888  
2271Marcjanna Mroczkowska z d. Supińska *około 1819 Chrostowo †  
2272Marcjanna Mroczkowska z d. Trzaska  †  
2273Marcjanna Mrówka z d. Nieradko  †przed 14-11-1841  
2274Marcjanna Mścichowska z d. Czyżyk *około 1831 Brzozowa par. Białaszwewo †od 15-02-1874 do 15-02-1886  
2275Marcjanna Mścichowska z d. Budna *około 1830 Budne †26-05-1852  
2276Marcjanna Mścichowska z d. Metelska  †  
2277Marcjanna Myszkowska z d. Jaczyńska *15-01-1859 Szwelczyn †  
2278Marcjanna Myszkowska z d. Modzelewska  †  
2279Marcjanna Myślińska z d. Kulesza  †przed 07-11-1838  
2280Marcjanna Niebrzydowska *około 1875 Świdry †po 24-02-1936   
2281Marcjanna Niebrzydowska z d. Janczewska *około 1797 †09-03-1827 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
2282Marcjanna Nieciecka z d. Mocarska *około 1840 Mocarze †około 1878  
2283Marcjanna Niecikowska z d. Wojsław *około 1821 Przyborowo †po 15-11-1880  
2284Marcjanna Niedźwiedzka z d. Kozikowska *około 1867 Ciemnoszyje †  
2285Marcjanna Nieradko z d. Bielska *około 1844 Mścichy †przed 12-1869  
2286Marcjanna Nietupska z d. Sikorska  †przed 15-11-1863  
2287Marcjanna Niewiarowska z d. Zacharzewska  †po 28-01-1844  
2288Marcjanna Nitkiewicz z d. Gerałtowska *około 1831 Janczewo †przed 07-11-1881  
2289Marcjanna Okurowska z d. N *po 07-05-1837 †  
2290Marcjanna Olszewska z d. Filipkowska  †przed 28-09-1869  
2291Marcjanna Olszewska  †przed 17-11-1861  
2292Marcjanna Ołdakowska z d. Sulimowicz *około 1834 Szwelczyn †20-01-1856 Wąsosz  
2293Marcjanna Orłowska z d. Ołdakowska *około 1868 Wąsosz †po 07-02-1922  
2294Marcjanna Orłowska z d. Chodnicka *około 1858 †23-12-1949 Modzele /Wąsosz/  
2295Marcjanna Orzołek z d. Kosiorek  †  
2296Marcjanna Ostrowska z d. Witkowska *około 07-1860 Wąsosz †przed 01-1892   
2297Marcjanna Ostrowska z d. Szymanowska *około 1838 Wizna †1872  
2298Marcjanna Ostrowska z d. Ptaszyńska *około 1837 Kubra †przed 28-01-1902  
2299Marcjanna Ostrowska z d. Kozikowska  †przed 08-1889   
2300Marcjanna Pachnowska z d. Witoszka *około 1833 Ławsk †po 25-02-1895  
2301Marcjanna Pachucka z d. Jakubowska *około 1839 Wąsosz †  
2302Marcjanna Paulina Sulewska *24-03-1854 Zalesie †   
2303Marcjanna Piaścik z d. Pieńkowska *około 1826 Pieńki †od 06-04-1889 do 21-01-1893  
2304Marcjanna Piotrowska z d. Wądołowska *17-10-1891 Makowskie †  
2305Marcjanna Piwowarska z d. Rajnko ?  †przed 30-12-1913  
2306Marcjanna Płoszkiewicz z d. Dermond  †od 25-11-1895 do 17-01-1898  
2307Marcjanna Polkowska z d. Trzaska *około 1826 Kąty †02-11-1869  
2308Marcjanna Popowska z d. Kozikowska *około 1837 Ciemnoszyje †  
2309Marcjanna Potrzebka z d. Filipkowska *około 1827 Słucz †  
2310Marcjanna Pozarzecka z d. Gołębiewska *około 1848 Romany †  
2311Marcjanna Przestrzelska z d. Brzuchalska *31-07-1890 Milewo †  
2312Marcjanna Przestrzelska z d. Modzelewska *około 1858 Modzele †  
2313Marcjanna Przestrzelska z d. Godlewska *około 1803 Wagi †od 07-09-1857 do 26-02-1872  
2314Marcjanna Przestrzelska z d. Grądzka *około 1803 Kubrzany †przed 03-02-1858  
2315Marcjanna Ramotowska z d. Śmiarowska *około 1854 Mieczki †po 30-01-1911  
2316Marcjanna Ramotowska *około 1829 Ramoty †  
2317Marcjanna Ramotowska z d. Chrostowska *około 1812 Borawskie par. Jedwabne †przed 10-1838  
2318Marcjanna Ramotowska z d. Wądołowska  †po 10-02-1874  
2319Marcjanna Rawa z d. Łosiewicz *03-08-1882 Kędziorowo †22-12-1963 Bagienice /Wąsosz/   
2320Marcjanna Rogalska z d. Gutowska *około 1839 Bronaki-Pietrasze †przed 09-02-1897  
2321Marcjanna Rogalska z d. Porowska *około 1812 Przestrzele †po 26-10-1858  
2322Marcjanna Rogińska z d. Chrzanowska *około 1868 †24-08-1894 Niewodowo par. Drozdowo /Drozdowo/  
2323Marcjanna Rogowska *około 1825 Pluty †po 21-02-1881  
2324Marcjanna Rogowska z d. Klimaszewska *około 1791 Dusze †przed 09-05-1842  
2325Marcjanna Rogowska  †od 26-02-1827 do 29-01-1833  
2326Marcjanna Rostek z d. Milewska *około 1831 Danówek †przed 20-01-1896  
2327Marcjanna Rozwadowska *15-10-1878 Kucze Małe †  
2328Marcjanna Rutkowska z d. Kraińska *około 1855 Okrasin †  
2329Marcjanna Rutkowska z d. Koszykowska *około 1834 Brzostowo †po 07-02-1887  
2330Marcjanna Rutkowska z d. Trzaska  †przed 08-06-1829  
2331Marcjanna Sadowska z d. Witkowska  †po 08-05-1861  
2332Marcjanna Sankowska z d. Małatkiewicz (Wałatkiewicz) *około 1823 Lejpuny †po 27-01-1874  
2333Marcjanna Sapielska z d. Nieradko  †  
2334Marcjanna Sawicka z d. Skrodzka *około 1818 Jambrzyki †  
2335Marcjanna Sieczkowska z d. Smolińska  †po 20-02-1924  
2336Marcjanna Siemion z d. Stankiewicz  †po 19-05-1913  
2337Marcjanna Sikorska *około 1821 †06-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
2338Marcjanna Skowrońska z d. N  †przed 04-11-1857  
2339Marcjanna Sokołowska z d. Dzięgielewska *około 1824 Dzięgiele †  
2340Marcjanna Stankiewicz z d. Czachowska *około 1841 Łoje Grężki †po 04-02-1896  
2341Marcjanna Strumiłowska z d. Kaczyńska  †  
2342Marcjanna Strynkowska z d. Bagińska *około 1826 †05-12-1872 Kokoszki /Wizna/  
2343Marcjanna Strzelecka z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †  
2344Marcjanna Sulewska z d. Stefanowicz *około 1875 Kędziorowo †po 14-05-1928  
2345Marcjanna Sulewska z d. Sokołek *około 1866 Świdry †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2346Marcjanna Sulewska z d. Godlewska *09-11-1788 Zalesie †przed 20-01-1846  
2347Marcjanna Sulewska *04-11-1776 Sulewo Prusy †  
2348Marcjanna Sulewska z d. Kuczyńska *około 1764 Sulewo Kownaty †26-04-1840 Zalesie /Wąsosz/  
2349Marcjanna Sulewska z d. Górska *08-11-1763 Sulewo Kownaty †01-04-1828 Zaborowo /Wąsosz/  
2350Marcjanna Sulewska z d. Gardocka  †przed 06-06-1892  
2351Marcjanna Sulewska z d. Mankiewicz  †przed 31-07-1832  
2352Marcjanna Sulewska  †przed 28-04-1850  
2353Marcjanna Sulewska z d. Zalewska  †  
2354Marcjanna Sulimowicz z d. Koniecko *około 1864 Grozimy †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
2355Marcjanna Supińska z d. Kostek *około 1855 †  
2356Marcjanna Supińska z d. Rogowska *około 1853 Trzaski †  
2357Marcjanna Supińska z d. Ramotowska *około 1822 Chrostowo †po 20-11-1871  
2358Marcjanna Supińska z d. Niedźwiedzka    
2359Marcjanna Surawska z d. Rybacka *około 1856 Czarnówek †  
2360Marcjanna Surgiewicz z d. Butowicz  †  
2361Marcjanna Szepietowska z d. Zaręba  †  
2362Marcjanna Szleszyńska z d. Mikucka *około 1873 Męczki †  
2363Marcjanna Szleszyńska z d. Mieczkowska  †po 14-07-1869  
2364Marcjanna Szleszyńska z d. Wądołowska  †po 22-11-1869  
2365Marcjanna Szleszyńska z d. Rogalska  †przed 04-1836  
2366Marcjanna Szumowska z d. Kotowska *około 1878 Okrasin †po 20-02-1928  
2367Marcjanna Szymanowska *06-01-1857 Łempice †  
2368Marcjanna Szymanowska z d. Ciecierska *około 1848 Kubra †  
2369Marcjanna Szymanowska z d. Ostrowska *około 1804 Wąsosz †18-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/  
2370Marcjanna Szymańska z d. Wiśniewska *około 1826 Bożejewo †przed 05-1868  
2371Marcjanna Szyszkiewicz z d. Święcka  †po 03-02-1858  
2372Marcjanna Świderska z d. Godlewska *około 1809 Konopki †po 13-10-1863  
2373Marcjanna Święcińska z d. Łoszewska  †po 24-07-1877  
2374Marcjanna Tarnacka z d. Szeborowska *około 1862 Bzury †19-06-1887 Możdżenie  
2375Marcjanna Tarnacka z d. Niebrzydowska *około 1832 Sulewo Kownaty †przed 09-1890   
2376Marcjanna Tomaszewska z d. Matejko *23-01-1779 Wąsosz †przed 21-02-1830  
2377Marcjanna Tomaszewska z d. Zielińska  †  
2378Marcjanna Truszkowska z d. Aderek *około 1876 Szczuczyn †  
2379Marcjanna Trzaska z d. Bieńkowska  †przed 14-02-1905  
2380Marcjanna Trzonkowska z d. Zielińska *17-12-1890 Zakrzewo †przed 01-1919  
2381Marcjanna Turska z d. Kowalczyk  †po 14-05-1942  
2382Marcjanna Twarowska z d. Trzaska *około 1830 Supy †po 20-02-1900  
2383Marcjanna Tyszka z d. Konopka  †po 29-05-1817  
2384Marcjanna Walendzik z d. Rafałowska *około 1869 Milewo †przed 21-02-1922  
2385Marcjanna Walewska z d. Kulikowska *19-01-1797 Żebry †15-05-1849 Żebry /Wąsosz/  
2386Marcjanna Wasiulewska z d. Kamińska *około 1826 Klimaszewnica †  
2387Marcjanna Wądołowska z d. Trzaska *około 1826 Brzostowo †1865  
2388Marcjanna Wądołowska z d. Mocarska *około 1786 Rutki Nory †po 26-11-1855  
2389Marcjanna Wądołowska  †po 17-02-1822  
2390Marcjanna Wądołowska z d. Zakrzewska  †przed 06-02-1888  
2391Marcjanna Werner z d. Markowska *około 1810 Łempice †20-11-1847 Żebry  
2392Marcjanna Weronika Gołaszewska z d. Mikulewicz *około 1796 Jedwabne †przed 11-02-1862  
2393Marcjanna Wędrzycka *około 11-1851 †07-02-1852 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2394Marcjanna Wierciszewska z d. Mroczkowska *około 1833 Wierciszewo †po 15-02-1904  
2395Marcjanna Wierzbicka z d. Kozikowska  †po 03-02-1885  
2396Marcjanna Wierzbowska z d. Gryczewska *około 1871 Przytuły †   
2397Marcjanna Wiktorowicz *24-01-1868 Wąsosz †13-07-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
2398Marcjanna Winkowska z d. Znoińska *około 1859 Guty †  
2399Marcjanna Wiszowata z d. Świderska  †przed 08-02-1893  
2400Marcjanna Wiśniewska z d. Gołębiewska *około 1846 Przytuły †przed 12-01-1904  
2401Marcjanna Wiśniewska z d. Godlewska *około 1816 Rydzewo †20-08-1888 Doliwy /Przytuły/  
2402Marcjanna Włodkowska z d. Filipkowska *około 1836 Borawskie †po 14-02-1898  
2403Marcjanna Wojsław z d. Rydzewska *około 1819 Rydzewo Szlacheckie †przed 19-02-1865  
2404Marcjanna Wróblewska z d. Mrozik *około 1874 Kotowo †  
2405Marcjanna Wysocka z d. Godlewska *około 1829 Wagi †od 26-06-1894 do 17-02-1896 Chrostowo  
2406Marcjanna Zakrzewska *03-02-1856 Wojsławy †  
2407Marcjanna Zalewska z d. Lipińska *około 1805 Przytuły †  
2408Marcjanna Zaręba z d. Królikowska  †przed 05-1888  
2409Marcjanna Zawadzka z d. Sulewska *około 1744 †30-10-1794 Wąsosz  
2410Marcjanna Zielińska z d. Gołębiewska *około 1819 Chrzanowo-Cyprki †przed 1846  
2411Marcjanna Zyskowska z d. Mroczek  †19-09-1877  
2412Marcjanna Żmijewska z d. Modzelewska *około 1807 Danowo †05-10-1840 Danowo /Wąsosz/  
2413Marek Akierman * Ełk   
2414Marek Bajkiewicz * Prostki    
2415Marek Bogumił Wawrzyczek     
2416Marek Bucoń     
2417Marek Butkiewicz * Kolno   
2418Marek Cwalina *11-08-1975 Białystok †13-08-1975 Białystok /Wąsosz/  
2419Marek Cwaliński * Grabowo   
2420Marek Czarnecki * Łódź   
2421Marek Czyżewski     
2422Marek Dobrenko * Grabnik    
2423Marek Duda    
2424Marek Dzięgielewski * Grajewo    
2425Marek Franciszek Marczykowski * Szczuczyn   
2426Marek Gibas    
2427Marek Grela     
2428Marek Grondwald     
2429Marek Jaczyński    
2430Marek Janusz Kalinowski * Szczuczyn   
2431Marek Jarosław Milewski * Woźnawieś   
2432Marek Kardyński     
2433Marek Kierznowski  †przed 24-11-1829  
2434Marek Klimaszewski  †  
2435Marek Kocnieczka    
2436Marek Koniecko     
2437Marek Konrad Głowicki * Ełk    
2438Marek Kossakowski     
2439Marek Kozikowski *około 1813 Dębowo †od 30-01-1865 do 04-02-1886  
2440Marek Kozioł    
2441Marek Krajewski *21-02-1972 Grabowo †25-06-2003 Gdańsk /Wąsosz/  
2442Marek Kulikowski *29-06-1979 Żebry †25-04-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
2443Marek Łoś * Gdańsk    
2444Marek Łukasz Łempicki * Ełk    
2445Marek Maciorowski    
2446Marek Majewicz    
2447Marek Małecki    
2448Marek Marzewski    
2449Marek Masłowski * Barciany k. Kętrzyna    
2450Marek Merchelski * Ełk   
2451Marek Musialik    
2452Marek Nowikowski * Gołdap   
2453Marek Petkowski * Ełk    
2454Marek Proszynski     
2455Marek Rodak    
2456Marek Strzałkowski * Woźnawieś   
2457Marek Sylwester Łaguna * Wąsosz    
2458Marek Szczechowski  †przed 07-11-1843  
2459Marek Szymanowski * Jedwabne    
2460Marek Tomaszek * Łękawica   
2461Marek Wajs * Wąsosz    
2462Marek Walerian Słotwiński * Sucholaski   
2463Marek Wechter     
2464Marek Werenc * Wąsosz   
2465Marek Wojciech Cadrzyński * Ełk    
2466Marek Wojciech Kokoszka *około 1837 Piątnica †  
2467Marek Wróblewski * Grajewo   
2468Marek Zaręba *04-07-1969 Ełk †27-06-1997 /Wąsosz/  
2469Marek Zubrycki     
2470Marfiann Mocarska z d. Konopka  †  
2471Margaret Elizabeth Kotynski z d. Redden     
2472Marguerite Tomashefska z d. N  †  
2473Maria (Winia) Wysocka z d. Poniatowska    
2474Maria Aniśko z d. Zarecka    
2475Maria Anna Herczyńska z d. Zemka    
2476Maria Anna Zorczykowska z d. Strawiak * Bąków Górny   
2477Maria Banaś z d. Krejnart  †  
2478Maria Bargłowska *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2479Maria Bazydło z d. Kruszyńska * Ławsk   
2480Maria Bobrowska z d. Sulińska * Wąsosz   
2481Maria Bogusława Skrodzka z d. Wróblewska * Kędziorowo   
2482Maria Borawska    
2483Maria Borusiewicz *02-06-1964 Wąsosz †17-08-1964 Wąsosz /Wąsosz/   
2484Maria Borzymowska *08-09-1957 Kędziorowo †21-11-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
2485Maria Bożena Szymanowska *05-10-1957 Prostki †15-10-1957 Prostki /Wąsosz/  
2486Maria Brakoniecka z d. Bieńkowska *08-08-1945 Kazachstan †06-2000 Romany /Romany/   
2487Maria Bruszewska z d. Żarska    
2488Maria Bryk z d. Gronek    
2489Maria Brzostowska z d. N  †1916 Warszawa  
2490Maria Brzozowska z d. Sosnowska    
2491Maria Burczyńska z d. Zalewska * Wąsosz   
2492Maria Celina Danowska z d. Dębińska * Łempice   
2493Maria Chałustowska z d. N *03-03-1926 †19-09-2007  
2494Maria Chełmińska z d. Prus * Białowieża   
2495Maria Chodnicka *08-08-1954 Szczuczyn †21-08-1954 Łempice /Wąsosz/  
2496Maria Chojnowska z d. Perzyńska  †po 13-01-1922  
2497Maria Chylińska * Kieljany   
2498Maria Chylińska z d. Sulewska * Sulewo Prusy    
2499Maria Chylińska * Zalesie    
2500Maria Ciecierska z d. Siejda * Wąsosz   
2501Maria Cybula z d. Modzelewska * Lipińskie    
2502Maria Cybulska z d. N    
2503Maria Czop z d. Cepil  †  
2504Maria Danowska z d. Grodzka    
2505Maria Danowska z d. Oskwarek     
2506Maria Danuta Barszczewska z d. Radomska * Sojczynek   
2507Maria Danuta Zaniewska z d. Modzelewska * Godlewo   
2508Maria Dąbrowska *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
2509Maria Dąbrowska z d. Ramotowska    
2510Maria Domełło z d. Samełko * Wąsosz   
2511Maria Domian z d. Giże * Ławsk   
2512Maria Domitrz z d. Kotowska     
2513Maria Donata Sokół z d. Żbikowska * Sienickie    
2514Maria Dudkowska z d. Rada  †przed 22-05-1871  
2515Maria Dudkowska z d. Gromadzka  †  
2516Maria Dydzińska z d. Bankiewicz * Bajki Stare   
2517Maria Dzięgielewska z d. Pawluczyk * Ełk    
2518Maria Elżbieta Jankowska z d. Karwowska * Słucz   
2519Maria Fiszer z d. Zamojska * Wąsosz   
2520Maria Foster z d. Łempicka * Koty    
2521Maria Fudali z d. Norek    
2522Maria Gacka z d. Zalewska * Zanklewo    
2523Maria Gać z d. Solarz    
2524Maria Gajek    
2525Maria Gajus z d. Malinowska * Niećkowo   
2526Maria Gardocka z d. Borawska *około 1874 Andrychy †  
2527Maria Genowefa Wiktorowicz z d. Sikorska * Wąsosz    
2528Maria Gołębiewska z d. Karwowska *około 1904 Jedwabne †  
2529Maria Gosiewska z d. Tarnacka * Wąsosz   
2530Maria Górska z d. Klekotko    
2531Maria Górska     
2532Maria Grabowska *08-09-1973 †25-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
2533Maria Grabowska z d. Duchnowska  †  
2534Maria Grażyna Bryk z d. Rydzewska * Szczuczyn   
2535Maria Gurzęda     
2536Maria Gutowska *02-02-1966 Wąsosz †09-04-1967 Łempice /Wąsosz/  
2537Maria Gutowska *01-06-1953 Modzele †29-09-1953 Modzele /Wąsosz/  
2538Maria Gutowska z d. Filipkowska * Wojsławy    
2539Maria Gutowska z d. Wiszowata    
2540Maria Gutowska z d. Wołyniec  †  
2541Maria Jabłońska z d. Stefanowska    
2542Maria Jaczyńska z d. Żebrowska * Przyborowo   
2543Maria Jadwiga Bagińska z d. Zawistowska  †  
2544Maria Jadwiga Gałecka z d. Wróblewska * Jambrzyki   
2545Maria Janina Murawska z d. Ciszewska * Grajewo   
2546Maria Janowska z d. Kuca  †  
2547Maria Jarosz z d. Remfeld  †  
2548Maria Jaszkowska z d. Jankowska * Wąsosz   
2549Maria Jaszkowska z d. Borusiewicz * Wąsosz    
2550Maria Jaśkowska z d. Bieńkowska * Wąsosz   
2551Maria Jaworowska z d. Solińska * Wąsosz    
2552Maria Jaworowska z d. Kamińska    
2553Maria Joanna Bronisława Laskowska z d. Lambl  †  
2554Maria Jolanta Koniecko z d. Zaborowska * Białaszewo   
2555Maria Jolanta Konopka z d. Malinowska * Szczuczyn   
2556Maria Jolanta Milewska *10-10-1953 Szczuczyn †05-02-1954 Świdry  
2557Maria Jolanta Niecikowska z d. Saniewska * Kędziorowo   
2558Maria Jolanta Prusinowska z d. Filipkowska * Białaszewo   
2559Maria Kalinowska z d. Bednarowicz * Wąsosz    
2560Maria Karulska z d. Samełko * Niećkowo   
2561Maria Kazimiera Solińska z d. Dolik     
2562Maria Klimaszewska z d. Danowska *18-08-1899 Klimaszewnica †  
2563Maria Kochanowska *około 03-1952 Niećkowo †04-04-1952 Niećkowo /Wąsosz/  
2564Maria Kołacz z d. Rogacz  †  
2565Maria Kołakowska z d. Sowa * Białaszewo    
2566Maria Komosińska z d. Gustof    
2567Maria Konopka z d. Wysocka    
2568Maria Konopko *09-05-1986 †12-05-1986 Białystok /Wąsosz/   
2569Maria Kordyjak z d. Postrzech    
2570Maria Korzińska  †   
2571Maria Kotyńska z d. Mariak  † Sieburczyn /Burzyn/   
2572Maria Kozikowska z d. Wojsław * Kownatki   
2573Maria Kozioł z d. Tomaszek    
2574Maria Krawcewicz z d. Ryczkowska    
2575Maria Krynicka     
2576Maria Krzyżanowska z d. Frauke    
2577Maria Kukawska z d. Jaśkowska *1932 Wąsosz †2008 Więcbork  
2578Maria Ladzińska z d. Kordaś *08-09-1889 Białaszewo †26-10-1964 /Białaszewo/  
2579Maria Ladzińska z d. Węgrzyn    
2580Maria Laszczkowska z d. Surawska * Wąsosz   
2581Maria Lewińska z d. Kopeć * Wąsosz    
2582Maria Lewińska z d. Andruszczyk  †  
2583Maria Lewko z d. Andruk    
2584Maria Ludwika Cabertt *około 08-1857 †16-09-1857 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2585Maria Łempicka z d. Chojnowska * Klimaszewnica   
2586Maria Łempicka     
2587Maria Łepkowska z d. Wizner    
2588Maria Łosiewicz z d. Sarnacka *15-06-1918 Ławsk †  
2589Maria Łoś * Wąsosz   
2590Maria Magdalena Drobińska z d. Opońska *około 1877 Siestrzanki †28-12-1932  
2591Maria Magdalena Glińska z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
2592Maria Magdalena Kajko z d. Rydzewska  †po 20-05-1901  
2593Maria Magdalena Mocarska z d. Danowska *30-05-1903 Rutkowskie †  
2594Maria Magdalena Remiszewska z d. Gogołowska *07-12-1904 Dzierzbia †16-04-1993 Dzierzbia  
2595Maria Magusiewicz z d. Golanko    
2596Maria Makuszewska z d. Piechocińska * Wąsosz   
2597Maria Malc z d. Kaczkowska    
2598Maria Malinowska    
2599Maria Mariak z d. Wądołowska *około 1904 Koniecki par. Wizna †  
2600Maria Matyszewska *28-04-1953 Niećkowo †31-08-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
2601Maria Merchelska z d. Łukaszewicz * Bagnówka   
2602Maria Miciak z d. Kowalska  †  
2603Maria Mieczkowska z d. Mścichowska * Radziłów    
2604Maria Mieczkowska z d. Przestrzelska *około 1886 Chyliny †po 14-02-1928  
2605Maria Mieczkowska z d. Jaczyńska  †  
2606Maria Mieczkowska z d. Wróblewska    
2607Maria Mikołajczyk z d. Grynczel  †  
2608Maria Mioduszewska z d. Dylewska * Szczuczyn   
2609Maria Miśkiewicz z d. Kostucha    
2610Maria Modzelewska z d. Merchelska * Żebry   
2611Maria Mroczkowska z d. Dąbrowska *około 1874 Konopki Chude †  
2612Maria Muraszko z d. Stankiewicz  †po 19-09-1932  
2613Maria Niedbała z d. Pupek    
2614Maria Nowak z d. Ostrowska * Wąsosz    
2615Maria Oleksiej  †  
2616Maria Ołdakowska z d. Truszkowska     
2617Maria Opacka z d. Dardzińska    
2618Maria Osiecka *01-02-1922 Rydzewo † Łomża  
2619Maria Osowska z d. Małolepsza * Kędziorowo   
2620Maria Ostrowska *30-06-1961 Wąsosz †30-06-1961 Wąsosz /Wąsosz/   
2621Maria Pawłowicz z d. Piotrowska  †  
2622Maria Piotrowicz z d. Kowalewska * Dołęgi   
2623Maria Polakowska z d. Śmiglewska *około 1859 Wąsosz †po 24-10-1904  
2624Maria Przyborowska z d. Ołdakowska * Wąsosz    
2625Maria Przyborowska z d. Ołdakowska     
2626Maria Ptaszyńska z d. Kuźnik    
2627Maria Pytel * Londyn    
2628Maria Raczek    
2629Maria Razniak z d. Kura * Brzesko   
2630Maria Recke z d. Chodnicka * Zdedy    
2631Maria Redlich z d. Ciglerowa    
2632Maria Rędzikowska z d. Kulikowska * Kędziorowo   
2633Maria Rogalska z d. Solińska * Szczuczyn    
2634Maria Rogalska z d. Żebrowska    
2635Maria Rożyńska z d. Kulikowska *około 1914 Łojki par. Białaszewo †  
2636Maria Rózio z d. Malinowska * Niećkowo   
2637Maria Rudzińska z d. Jaśkowska *24-12-1893 Wąsosz †1978 Wrocław  
2638Maria Rydzewska *05-08-1953 Wąsosz †06-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
2639Maria Rynkiewicz *13-04-1966 Mścichy †01-08-1966 Mścichy /Radziłów/  
2640Maria Sadowska z d. Tecław *30-07-1908 Żebry †  
2641Maria Sadowska z d. Rutkowska    
2642Maria Sarnacka z d. Konopka * Modzele   
2643Maria Sikorska z d. Dmochowska * Wąsosz    
2644Maria Siostra Romualda Godlewska * Komosewo   
2645Maria Siwik z d. Miler    
2646Maria Skrodzka z d. Augustowska *około 1890 Szczuczyn †  
2647Maria Slesinski  †  
2648Maria Sobolewska z d. Ostrowska  †  
2649Maria Sochaczewska z d. Dmochowska * Wąsosz    
2650Maria Sokołowska z d. Wachtiechowska    
2651Maria Statkiewicz z d. N  †  
2652Maria Stefania Karwowska z d. Wolanin    
2653Maria Stefania Ulatowska z d. Zawadzka * Wąsosz   
2654Maria Stodoła    
2655Maria Strzałka z d. Bielak  †  
2656Maria Sulewska    
2657Maria Sulewska z d. Brzozowska * Zalesie    
2658Maria Sulewska z d. Rogalska *28-10-1928 Zalesie †01-08-1997 Grajewo /Wąsosz/   
2659Maria Supińska z d. Wysocka *13-10-1952 Chrostowo †27-12-2006 Olsztyn /Olsztyn/   
2660Maria Sykulska z d. Polakowska * Żebry   
2661Maria Szczawińska z d. Bieńkowska *1902 Romany † Warszawa  
2662Maria Szumowska *02-02-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz  
2663Maria Szymanowska z d. Wróblewska * Szczuczyn   
2664Maria Świderska     
2665Maria Święszkowska z d. Baraszkiewicz * Wąsosz   
2666Maria Tarnacka z d. Grzymkowska * Ławsk    
2667Maria Tarnacka z d. Karwowska * Klimaszewnica   
2668Maria Tarnacka z d. Szumowska *12-02-1917 Kownaty †14-08-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
2669Maria Tarnacka z d. Kurantowicz     
2670Maria Teresa Szemborowska z d. Dorsz    
2671Maria Trepanowska    
2672Maria Trzaska z d. Matyszewska * Niećkowo   
2673Maria Tuźnik z d. Gręda * Białaszewo   
2674Maria Tymińska z d. Łempicka     
2675Maria Tyszkiewicz     
2676Maria Vera z d. N  †  
2677Maria Wanda Borusiewicz-Tylicka z d. Borusiewicz * Zambrów    
2678Maria Wawrzyczek z d. Śliwka  †  
2679Maria Werenc z d. Ciecierska * Wąsosz    
2680Maria Werner z d. Koniecko * Klimaszewnica   
2681Maria Wicik z d. Kalinowska * Niećkowo   
2682Maria Wierciszewska z d. Niecikowska *20-11-1910 Rydzewo Szlacheckie †  
2683Maria Wilanowicz z d. Mazurkiewicz  †po 01-02-1922  
2684Maria Wiśniewska z d. Olszewska  †po 15-05-1970  
2685Maria Włodkowska *08-09-1961 Wąsosz †25-12-1961 Ławsk /Wąsosz/  
2686Maria Włodkowska z d. Zalewska    
2687Maria Wojciula z d. Wesołowska    
2688Maria Wojsław z d. Malinowska *około 1906 Brzozowa Wólka †  
2689Maria Worawko z d. Kamińska  †  
2690Maria Wójtowicz z d. Przyborowska * Wąsosz    
2691Maria Zajączkowska z d. Chludzińska * Maliszewo   
2692Maria Zajicek z d. Polak    
2693Maria Zakrzewska z d. Klimaszewska * Klimaszewnica    
2694Maria Zalewska z d. Matyjasiak     
2695Maria Zdanowicz z d. Udziejewska  †  
2696Maria Zielona    
2697Maria Zminczuk z d. N  †  
2698Maria Zofia Kownacka z d. Miklaszewska *04-02-1914 Szczuczyn †  
2699Maria Zwierewicz z d. Pięcyk  †  
2700Maria Żebrowska z d. Kisiel * Prostki   
2701Mariaa Tomczak z d. Szczawińska *około 1900 Romany †  
2702Mariah Blank    
2703Marian Albiński *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
2704Marian Bagiński *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2705Marian Bagiński * Kieljany   
2706Marian Bagiński *około 1878 Pieńki †  
2707Marian Bajkowski *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
2708Marian Baltazar Mikucki *04-08-1902 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/   
2709Marian Biedrzycki *15-07-1927 Stryjaki †16-07-1927 Stryjaki /Jedwabne/  
2710Marian Biedrzycki     
2711Marian Borawski *10-09-1961 Kędziorowo †26-11-1961 Kędziorowo /Wąsosz/  
2712Marian Borawski *15-03-1906 Konopki †11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
2713Marian Borawski *15-11-1891 Świdry-Dobrzyce †22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
2714Marian Borzymowski * Kędziorowo   
2715Marian Bronisław Niecikowski *około 1903 Rydzewo Szlacheckie †  
2716Marian Brozio * Doliwy   
2717Marian Brzostek  †  
2718Marian Bylica *15-10-1931 Wąsosz †03-10-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
2719Marian Chełmiński * Niećkowo   
2720Marian Chodnicki *29-07-1910 Pasichy †04-07-1975 Pasichy /Wąsosz/  
2721Marian Chrostowski * Biodry   
2722Marian Chrzanowski * Godlewo   
2723Marian Chrzanowski * Przytuły   
2724Marian Chrzanowski *14-06-1913 Zalesie †23-09-1996 Zalesie /Wąsosz/   
2725Marian Chrzanowski *09-08-1912 Kurejwa †  
2726Marian Chrzanowski *02-08-1911 Konopki †  
2727Marian Chye * Białaszewo   
2728Marian Chyliński * Sulewo Prusy   
2729Marian Ciecierski * Radziłów   
2730Marian Ciecierski *03-03-1931 Szczuczyn †01-03-2017 Grajewo /Wąsosz/   
2731Marian Ciunowicz     
2732Marian Cwalina * Mieczki    
2733Marian Czesław Mieńkowski *10-08-1907 Wąsosz †03-02-1966 Wąsosz /Wąsosz/   
2734Marian Czyżewski *1949 †2009   
2735Marian Danowski *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
2736Marian Dardziński * Stara Łomża   
2737Marian Dąbrowski *około 1902 Wierzbowo †  
2738Marian Dąbrowski *około 1861 Brychy †  
2739Marian Dębiński * Grajewo   
2740Marian Dębiński *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
2741Marian Długołęcki * Przytuły   
2742Marian Długołęcki *około 02-1900 Szczuczyn †18-06-1900 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2743Marian Dołęga *około 1875 Rakowo-Czachy †  
2744Marian Domisiewicz * Niećkowo   
2745Marian Domitrz *około 03-1929 Kotowo Plac †30-01-1931 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2746Marian Domitrz *około 12-1927 Kucze Małe †15-04-1928 Kucze Małe /Jedwabne/  
2747Marian Domurat    
2748Marian Duchnowski *12-08-1921 Białaszewo †  
2749Marian Dyjach * Frampol   
2750Marian Dzięgielewski * Rożyńsk    
2751Marian Dzięgielewski * Białaszewo   
2752Marian Dzięgielewski *23-06-1911 Nieciki †  
2753Marian Felicjański    
2754Marian Filipkowski * Wojsławy    
2755Marian Finfando    
2756Marian Franciszek Frąckiewicz *30-01-1915 Jaki †  
2757Marian Franciszek Ladziński *16-07-1895 Wąsosz †02-09-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
2758Marian Frąckiewicz *15-01-1914 Jaki †09-08-1998 Stargard Szczeciński /Stargard Szczeciński/  
2759Marian Gardocki * Czerwonki   
2760Marian Gardocki *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
2761Marian Gardocki *około 1872 Osowiec †  
2762Marian Gerlach  †  
2763Marian Gerlach  †  
2764Marian Gisko  †  
2765Marian Godlewski *1930 Zalesie †02-09-1931 Zalesie   
2766Marian Godlewski * Gardoty   
2767Marian Gogołowski *około 1910 †przed 03-06-1992  
2768Marian Gołębiewski * Przytuły-Kolonie   
2769Marian Górski * Jedwabne    
2770Marian Górski *18-10-1936 Sulewo Kownaty †2003 Białystok   
2771Marian Grabowski * Biała Piska   
2772Marian Grądzki *1927 Nieławice †26-04-2000  
2773Marian Grela *15-11-1941 Szymany †1975   
2774Marian Grela *1925 Sienickie †04-02-2004 Ełk /Ełk/   
2775Marian Gryżwald *01-01-1932 Świdry †05-04-1998 Szczuczyn /Wąsosz/   
2776Marian Grzymkowski * Ławsk   
2777Marian Grzymkowski    
2778Marian Gutowski * Brzeźnio    
2779Marian Gutowski    
2780Marian Hieronim Doliwa *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
2781Marian Iwanczewski *około 02-02-1949 Kędziorowo †12-02-1949 Kędziorowo  
2782Marian Jaczyński *12-02-1923 Możdżenie †07-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2783Marian Janicki    
2784Marian Jaśkowski * Klimaszewnica    
2785Marian Józef Kulikowski *około 1908 Łojki par. Białaszewo †przed 03-1974  
2786Marian Kacmajor  †  
2787Marian Kamiński *26-07-1925 Wąsosz †18-08-1999 Wąsosz /Wąsosz/   
2788Marian Kamiński    
2789Marian Kapusta    
2790Marian Karpiński *04-03-1937 Czerwonki †31-03-1975 Jeziorko /Wąsosz/  
2791Marian Karwowski *08-12-1959 †16-04-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2792Marian Karwowski * Wąsosz    
2793Marian Karwowski * Wąsosz   
2794Marian Karwowski *03-05-1934 Brychy †15-03-2002 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2795Marian Karwowski *05-01-1921 Zaborowo †07-07-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
2796Marian Kazimierz Domełło *25-02-1893 Załuski †  
2797Marian Kiełczewski  †  
2798Marian Klemens Maleszewski *około 1885 Maleszewo †  
2799Marian Kłodawski    
2800Marian Kłodowski * Jawor Kolonia   
2801Marian Kołakowski *około 1900 Górki-Sypniewo †  
2802Marian Kołakowski  †  
2803Marian Konopka * Świdry   
2804Marian Konopka *21-03-1935 †02-09-1935 Świdry /Wąsosz/  
2805Marian Konopko * Niećkowo   
2806Marian Kosiński    
2807Marian Kossakowski *około 1906 Łempice †  
2808Marian Krzyżan * Niedźwiadna   
2809Marian Kulikowski     
2810Marian Kurkowski *około 1889 Grzymki †  
2811Marian Kurkowski  †  
2812Marian Kurpiewski * Stare Kupiski    
2813Marian Kurpiewski  †  
2814Marian Kuźmin * Osowiec   
2815Marian Ladziński * Wąsosz    
2816Marian Laskowski * Mrówki    
2817Marian Łapiński * Konopki par. Puchały    
2818Marian Łempicki *02-02-1930 †26-12-1933 Zaborowo /Wąsosz/   
2819Marian Łosiewicz * Kudłaczewo   
2820Marian Maciejewski * Grajewo   
2821Marian Maciorowski  †17-10-1937  
2822Marian Makarewicz *07-12-1914 †  
2823Marian Makowski  †  
2824Marian Malinowski * Niećkowo   
2825Marian Merchelski * Wąsosz   
2826Marian Metelski * Klimaszewnica   
2827Marian Mieczkowski * Mieczki   
2828Marian Miklaszewski    
2829Marian Milewski * Gałązki    
2830Marian Młodzieniak    
2831Marian Mocarski * Męczki    
2832Marian Mocarski * Czerwonki    
2833Marian Modzelewski * Białaszewo   
2834Marian Modzelewski *21-02-1945 Ławsk †26-02-1945 Ławsk  
2835Marian Modzelewski *12-07-1941 Ławsk †przed 01-1945  
2836Marian Modzelewski * Modzele   
2837Marian Modzelewski * Klimaszewnica    
2838Marian Modzelewski  †  
2839Marian Mroczkowski * Czerwonki    
2840Marian Muszyński * Kurki   
2841Marian Nastarowicz * Łódź   
2842Marian Niczyporuk    
2843Marian Niebrzydowski *15-01-1931 Sulewo Kownaty †07-09-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2844Marian Niebrzydowski *16-02-1905 Obrytki †10-06-1988 Obrytki /Wąsosz/  
2845Marian Niebrzydowski *około 1898 Glinki †  
2846Marian Niedźwiedzki *11-04-1937 Kędziorowo †19-03-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2847Marian Nikonowicz *01-02-1940 Wąsosz †19-02-1940 Wąsosz  
2848Marian Nikonowicz *21-07-1902 †  
2849Marian Nitkowski *22-02-1923 Grozimy †08-04-1992 Ełk /Wąsosz/  
2850Marian Nowik    
2851Marian Obrycki *11-12-1910 Święcienin †  
2852Marian Odachowski    
2853Marian Olszewski  †  
2854Marian Ołdakowski *03-10-1936 Ławsk †20-12-1936 Ławsk  
2855Marian Opacki * Chraboły   
2856Marian Piaszczyński *06-11-1927 †02-08-2007  
2857Marian Piaszczyński *15-07-1899 Łomżyca †17-02-1966 Dziarniki  
2858Marian Piaścik    
2859Marian Piechociński *około 1950 †02-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2860Marian Piotr Górski *około 1909 Kramarzewo †  
2861Marian Polakowski * Żebry   
2862Marian Ramotowski *24-04-1908 Kotowo Plac †  
2863Marian Rawa * Bagienice    
2864Marian Remiszewski *około 01-1918 Dzierzbia †29-06-1919 Dzierzbia /Poryte/  
2865Marian Rędzikowski * Rębów   
2866Marian Rodzewicz  †przed 10-01-1933  
2867Marian Rogalski *24-02-1917 Brzeźnio †25-04-2003 Szczuczyn /Wąsosz/  
2868Marian Rogowski * Trzaski   
2869Marian Rudowski * Rębkowo   
2870Marian Rutkowski *około 1913 Kamińskie †  
2871Marian Rydzewski *około 1917 Lachowo †  
2872Marian Rynkiewicz * Mścichy   
2873Marian Samborski *około 1898 †  
2874Marian Siedlecki *20-09-1923 Niećkowo †14-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
2875Marian Sierakowski *około 1915 Sienickie †  
2876Marian Siwik * Czerwone   
2877Marian Sokołowski * Kownatki   
2878Marian Sokołowski *około 1924 Kieljany †07-04-1942 Kieljany  
2879Marian Sokołowski * Kownatki    
2880Marian Soliński * Wąsosz    
2881Marian Sowa * Białaszewo   
2882Marian Stanisław Łukaszewicz * Guzki   
2883Marian Stelmach * Pietrasze   
2884Marian Strzałka * Dąbrowice    
2885Marian Strzyżewski *20-04-1955 Kędziorowo †25-11-2000 Białystok /Wąsosz/  
2886Marian Sulewski *około 1932 Chrostowo †14-02-1945 Sulewo Prusy   
2887Marian Sulewski * Kownatki    
2888Marian Supiński * Supy    
2889Marian Szczepan Wróblewski * Jambrzyki   
2890Marian Szejna * Kopaczówka   
2891Marian Szklarzewski * Wąsosz   
2892Marian Szydłowski * Przytuły   
2893Marian Szymanowski *około 12-1896 Kownatki †26-01-1897 Kownatki /Wąsosz/   
2894Marian Śmiarowski * Rakowo-Czachy    
2895Marian Śmiglewski * Wąsosz    
2896Marian Świderski * Bagienice    
2897Marian Święćkowski    
2898Marian Tadeusz Jaśkowski *08-09-1952 Szczuczyn †27-11-1952 Świdry /Wąsosz/  
2899Marian Truszkowski *08-09-1921 Truszki †01-02-2000 /Wąsosz/  
2900Marian Truszkowski *03-08-1914 Niebrzydy †  
2901Marian Truszkowski *1907 †  
2902Marian Truszkowski     
2903Marian Tyszkiewicz  †  
2904Marian Tyszko *05-08-1914 Rydzewo Szlacheckie †  
2905Marian Walery Mroczkowski *20-11-1878 Świdry †14-07-1957 Świdry /Wąsosz/   
2906Marian Wasiulewski * Nitki   
2907Marian Węcek    
2908Marian Wieczorkowski     
2909Marian Wierciszewski    
2910Marian Wiewiórowski * Aleksandrowo par. Przytuły   
2911Marian Wiśniewski * Toruń    
2912Marian Włodkowski * Mareckie   
2913Marian Włodkowski    
2914Marian Wojsław *20-03-1911 Wojsławy †   
2915Marian Wojtasik *1925 †2005 Grajewo   
2916Marian Wronkowski * Kędziorowo    
2917Marian Wróblewski * Niećkowo   
2918Marian Wszeborowski * Wąsosz   
2919Marian Wszeborowski *06-03-1929 Kownatki †30-10-1929 Kownatki  
2920Marian Wysocki    
2921Marian Zalewski *około 05-1899 †04-11-1901 Kownatki /Wąsosz/  
2922Marian Załoga *30-08-1953 †29-07-2003 Gdańsk /Gdańsk/  
2923Marian Zarzecki  †  
2924Marian Zawalich *05-10-1905 Danowo †   
2925Marian Zieliński *09-03-1953 Szczuczyn †25-08-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2926Marian Zygmunt Mrozowicz * Tarachy    
2927Marian Zygmunt Sulewski * Wąsosz    
2928Marian Żbikowski *28-02-1943 Sienickie †2001   
2929Marian Żbikowski *1931 Sienickie †   
2930Marian Żukowski  †  
2931Marianna (Agnieszka) Orłowska z d. Zyskowska  †przed 26-11-1854  
2932Marianna (Anna) Borawska z d. Skadzińska (Łatuszyńska)  †przed 23-11-1840  
2933Marianna (Anna) Koniecko z d. Zawadzka  †po 09-02-1891  
2934Marianna (Anna) Rostek z d. Pietrzykowska *21-07-1791 Szczuczyn †od 06-11-1837  
2935Marianna (Anna) Żukowska z d. Dębińska *około 1803 †od 25-11-1851 do 23-01-1865  
2936Marianna (Józefa) Rogowska *około 1838 Trzaski †20-04-1908  
2937Marianna (Julianna) Karwowska z d. Szyjka *około 1809 Pluty †przed 04-1844  
2938Marianna (Katarzyna) Dobrońska z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †przed 24-02-1862  
2939Marianna (Katarzyna) Grodzka z d. Mościcka *około 1812 †18-03-1863 Makowskie  
2940Marianna (Katarzyna) Zając z d. Szumowska  †od 06-11-1825 do 09-02-1829  
2941Marianna (Klementyna) Paszkowska z d. Brodowska  †  
2942Marianna (Lowiza) Komrat z d. Salach  †po 09-11-1828  
2943Marianna (Magdalena) Bargłowska z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
2944Marianna (Magdalena) Statkiewicz z d. Jagodzińska *09-12-1784 †po 24-11-1849  
2945Marianna (Marcela) Kalankiewicz z d. Zawadzka *około 1813 Płochowo †około 1833  
2946Marianna (Marcela) Mścichowska z d. Ołdakowska *20-04-1834 Niećkowo †po 29-01-1883  
2947Marianna (Marcjanna Marcela) Bielska z d. Brzozowska *około 1831 Mścichy †08-10-1881 Mścichy /Radziłów/  
2948Marianna (Marcjanna Marcela) Gosiewska z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
2949Marianna (Marcjanna) Czarnecka z d. Kadyszewska *około 1845 Okrasin †  
2950Marianna (Marcjanna) Gutowska z d. Zakrzewska  †od 20-10-1850 do 03-02-1861  
2951Marianna (Marcjanna) Karwowska *około 1830 Boguszki †od 07-02-1882 do 28-11-1899  
2952Marianna (Marcjanna) Konopka  †po 21-05-1901  
2953Marianna (Marcjanna) Kozłowska z d. Feszkowska  †przed 07-02-1859  
2954Marianna (Marcjanna) Marczak z d. N  †po 28-01-1827  
2955Marianna (Marcjanna) Ostaszewska z d. Nerwińska *około 1852 Kotowo †  
2956Marianna (Marcjanna) Rozwadowska z d. Koszykowska *około 1839 Biodry †01-09-1911 Biodry /Burzyn/   
2957Marianna (Marcjanna, Marcela) Zalewska z d. Kalinowska  †od 04-01-1861 do 25-02-1867  
2958Marianna (Rozalia) Domełło z d. Sawicka  †przed 06-07-1874  
2959Marianna (Rozalia) Lachowicz z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †04-02-1857  
2960Marianna (Salomea) Modzelewska z d. Filipkowska  †  
2961Marianna (Urszula) Osiecka z d. N  †po 13-02-1811  
2962Marianna ...ańska z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
2963Marianna ...bich z d. Włodarska *1915 Borawskie †   
2964Marianna ...bich z d. Kamińska  †  
2965Marianna ? Saciłowska *około 1812 Sośnia †15-05-1813 Sośnia /Białaszewo/  
2966Marianna Adamczyk z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
2967Marianna Adamkowska z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
2968Marianna Adamkowska z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
2969Marianna Adamska z d. Polakowska *około 1901 †  
2970Marianna Adamska z d. Baranowska  †  
2971Marianna Adamska z d. Wiśniewska  †  
2972Marianna Adamska z d. N  †po 20-11-1827  
2973Marianna Adamska z d. NN  †   
2974Marianna Adasiewicz z d. Waśkiewicz  †  
2975Marianna Adolfa Godlewska *około 06-1865 Zalesie †03-12-1867 Zalesie   
2976Marianna Agata Zdankiewicz z d. Gałecka *około 1819 Czarnówek †  
2977Marianna Ajduk z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
2978Marianna Ajduk z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
2979Marianna Akacka *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
2980Marianna Akacka z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
2981Marianna Akacka z d. Maciorowska    
2982Marianna Akacka z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
2983Marianna Akierman z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
2984Marianna Akus z d. Purp *około 1816 †przed 25-01-1863  
2985Marianna Akus z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
2986Marianna Akuś z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
2987Marianna Albrecht z d. Myszka *po 25-02-1879 †  
2988Marianna Aldona Wierzbicka z d. Bogusławska * Szczuczyn   
2989Marianna Aleksanda Godlewska z d. Liszewska *około 1913 Prusy †  
2990Marianna Aleksandra Konarowska *22-06-1874 †17-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2991Marianna Aleksandra Wądołowska z d. Męczkowska *około 1835 Kamianki †po 08-03-1886  
2992Marianna Alencewicz z d. Sitek  †  
2993Marianna Alencewicz z d. Konopka  †przed 28-01-1942  
2994Marianna Anastazja Karwowska z d. Opońska *05-04-1872 Balcer †22-02-1954 Sokoły /Wąsosz/  
2995Marianna Andrusiewicz z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo   
2996Marianna Andrusiewicz z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
2997Marianna Andrzejewska z d. Jaśkowska * Łempice   
2998Marianna Aniela Bagińska *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
2999Marianna Aniela Łaguna *30-10-1797 Stawiane †17-06-1799 Stawiane  
3000Marianna Aniela Wojsław *22-01-1818 Obrytki †09-03-1818 Obrytki /Wąsosz/  
3001Marianna Anna Bronakowska z d. Kownacka *około 1780 Kownatki †od 08-02-1836 do 02-03-1862  
3002Marianna Anna Brzozowska *20-03-1858 Zalesie †  
3003Marianna Anna Gutowska z d. Olszewska *około 1854 Danowo †  
3004Marianna Anna Marczykowska z d. Królczyk    
3005Marianna Anna Milewska *19-08-1829 Turczyn †od 18-02-1889 do 25-07-1893  
3006Marianna Anna Pieńczykowska *1789 Turczyn †  
3007Marianna Anna Rejno z d. Olszewska *13-07-1917 Ławsk †  
3008Marianna Anna Rostek z d. Grochulska *około 1827 Wąsosz †08-07-1869 Wąsosz  
3009Marianna Antonina Czerwonka *około 06-1853 †08-05-1854 Kurki /Niedźwiadna/  
3010Marianna Antonina Kaplińska *1792 Woźnawieś †  
3011Marianna Antonina Opońska z d. Kreska * Żebry    
3012Marianna Antonina Ramotowska z d. Konopka *około 1883 Kramarzewo †10-11-1946  
3013Marianna Arbajtys z d. Zając *około 1844 Kubra †  
3014Marianna Archacka z d. Rogińska  †po 11-11-1839  
3015Marianna Arciszewska z d. Moczydłowska * Wąsosz   
3016Marianna Arciszewska *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3017Marianna Arciszewska z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
3018Marianna Arciszewska z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
3019Marianna Arciszewska *około 10-12-1864 Wąsosz †13-12-1864 Wąsosz  
3020Marianna Arciszewska z d. Zalewska *około 08-1853 Kędziorowo †  
3021Marianna Arciszewska z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
3022Marianna Arciszewska z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
3023Marianna Arciszewska z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
3024Marianna Arciszewska z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
3025Marianna Arciszewska z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
3026Marianna Arciszewska z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
3027Marianna Arciszewska z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
3028Marianna Arych z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
3029Marianna Augustynowicz z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
3030Marianna Bagińska z d. Kruszyńska * Szczuczyn   
3031Marianna Bagińska *około 08-1952 †03-10-1952 Kudłaczewo  
3032Marianna Bagińska *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
3033Marianna Bagińska z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
3034Marianna Bagińska z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
3035Marianna Bagińska z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
3036Marianna Bagińska z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
3037Marianna Bagińska *około 03-1888 Lipnik †30-06-1888 Lipnik  
3038Marianna Bagińska z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
3039Marianna Bagińska *około 01-02-1877 Wąsosz †15-02-1877 Wąsosz  
3040Marianna Bagińska z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
3041Marianna Bagińska z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
3042Marianna Bagińska z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
3043Marianna Bagińska *około 1863 Surały †  
3044Marianna Bagińska z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
3045Marianna Bagińska *06-09-1861 Koniecki †23-11-1861 Koniecki /Wąsosz/  
3046Marianna Bagińska z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
3047Marianna Bagińska *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
3048Marianna Bagińska *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
3049Marianna Bagińska z d. Wasilewska *około 1851 †  
3050Marianna Bagińska z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †  
3051Marianna Bagińska z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
3052Marianna Bagińska z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
3053Marianna Bagińska *15-11-1845 Bagienice †  
3054Marianna Bagińska *19-08-1845 Wąsosz †26-09-1846 Wąsosz /Wąsosz/  
3055Marianna Bagińska z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
3056Marianna Bagińska z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
3057Marianna Bagińska *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
3058Marianna Bagińska z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
3059Marianna Bagińska z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
3060Marianna Bagińska z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
3061Marianna Bagińska *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
3062Marianna Bagińska z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
3063Marianna Bagińska z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
3064Marianna Bagińska z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
3065Marianna Bagińska z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
3066Marianna Bagińska *09-09-1808 Koniecki Małe †13-08-1809 Koniecki  
3067Marianna Bagińska z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
3068Marianna Bagińska z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †po 24-11-1862  
3069Marianna Bagińska z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
3070Marianna Bagińska z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
3071Marianna Bagińska z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3072Marianna Bagińska *21-09-1777 Bagienice †  
3073Marianna Bagińska z d. Mieczkowska  †  
3074Marianna Bagińska z d. Wądołowska  †  
3075Marianna Bagińska z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
3076Marianna Bagińska  †  
3077Marianna Bagińska z d. Szymanowicz  †po 22-02-1927  
3078Marianna Bagińska z d. Wiszowata  †po 21-04-1823  
3079Marianna Bagińska z d. Skrodzka  †  
3080Marianna Bagińska z d. Borawska  †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
3081Marianna Bagińska z d. N  †  
3082Marianna Bagińska z d. N  †  
3083Marianna Bagińska z d. Galińska  †1864  
3084Marianna Bagińska z d. Górska  †po 02-02-1926  
3085Marianna Bagińska z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
3086Marianna Bagińska z d. Dobrzycka  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
3087Marianna Bagińska z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
3088Marianna Bagińska z d. Święćkowska  †przed 15-01-1866  
3089Marianna Bagińska  †po 09-02-1846  
3090Marianna Bagińska z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
3091Marianna Bagińska  †  
3092Marianna Bagińska z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
3093Marianna Bagińska z d. Ramotowska  †  
3094Marianna Bajkiewicz z d. Pacuska * Łojki par. Białaszewo †po 13-11-1864  
3095Marianna Bajkiewicz z d. N  †  
3096Marianna Bajkowska z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
3097Marianna Bajkowska z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
3098Marianna Bajkowska z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
3099Marianna Balbina Brzostowska z d. Cudnikowska *około 1829 Olszewo par. Romany †  
3100Marianna Balbina Burska z d. Kielian *20-07-1839 Kieljany †po 25-11-1901  
3101Marianna Balcer z d. Lendzian  †po 16-07-1846  
3102Marianna Balcer z d. Maliszewska  †  
3103Marianna Baldachowska z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
3104Marianna Baldachowska z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
3105Marianna Baldachowska z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
3106Marianna Baldachowska z d. Krukner  †  
3107Marianna Balejko z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
3108Marianna Balejko z d. Niedźwiedzka  †po 19-02-1924  
3109Marianna Balejko z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
3110Marianna Balewicz z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
3111Marianna Balicka z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
3112Marianna Bałdyga z d. Iwanicka  †  
3113Marianna Bałdyga z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
3114Marianna Bałdyga z d. Dawidczyk  †  
3115Marianna Bałdyga z d. Adasiewicz  †po 26-11-1836  
3116Marianna Banachowska z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
3117Marianna Bandasik z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
3118Marianna Bankowska z d. Szulc * Wąsosz   
3119Marianna Bar z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
3120Marianna Baranowska z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
3121Marianna Baranowska *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3122Marianna Baranowska z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †  
3123Marianna Baranowska z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3124Marianna Baranowska z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
3125Marianna Baranowska z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
3126Marianna Baranowska z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
3127Marianna Baranowska  †  
3128Marianna Barbara Kalinowska z d. Downar *około 1855 Niedźwiadna †14-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
3129Marianna Barbara Łempicka *około 12-1814 Sokoły †30-05-1815 Sokoły  
3130Marianna Barbara Szleter z d. Łempicka *12-04-1909 Bagienice †15-03-1993 Bagienice /Wąsosz/   
3131Marianna Bardłowska *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
3132Marianna Bardzikowska z d. Węgorzewska  †przed 12-1883  
3133Marianna Bardzikowska z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
3134Marianna Bardzińska z d. Mieczkowska  †1853  
3135Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
3136Marianna Bargłowska *23-07-1899 Okrasin †  
3137Marianna Bargłowska z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
3138Marianna Bargłowska *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
3139Marianna Bargłowska *1877 Okrasin †1877 Okrasin /Radziłów/  
3140Marianna Bargłowska z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
3141Marianna Bargłowska z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
3142Marianna Bargłowska z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
3143Marianna Bargłowska z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
3144Marianna Bargłowska z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
3145Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
3146Marianna Bargłowska z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
3147Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
3148Marianna Bargłowska z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
3149Marianna Bargłowska z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
3150Marianna Barszczewska z d. Gleba  †przed 19-02-1935  
3151Marianna Bartkowska z d. Ruszczyk  †  
3152Marianna Bartlińska z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
3153Marianna Bartlińska z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
3154Marianna Bartlińska z d. Malinowska  †  
3155Marianna Bartnicka z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
3156Marianna Barwikowska *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
3157Marianna Barwikowska *04-03-1932 Grędy †04-04-1932 Grędy  
3158Marianna Barwikowska z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
3159Marianna Barwikowska z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
3160Marianna Barwikowska z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
3161Marianna Barwikowska z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
3162Marianna Barwikowska z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
3163Marianna Barwikowska z d. Gutowska  †  
3164Marianna Barwikowska z d. Ostaszewska  †po 14-02-1876  
3165Marianna Barwikowska z d. N  †  
3166Marianna Baryła z d. Kurzyna    
3167Marianna Bauman z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
3168Marianna Bazydło z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
3169Marianna Bączkowska z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
3170Marianna Bednarczyk z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
3171Marianna Bednarowicz *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz   
3172Marianna Bednarowicz z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
3173Marianna Bednarowicz z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †przed 10-1924  
3174Marianna Bednarowicz z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
3175Marianna Bednarowicz z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
3176Marianna Bednarowicz z d. N  †  
3177Marianna Bednarska z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
3178Marianna Bejgier z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
3179Marianna Beker z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
3180Marianna Beker z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
3181Marianna Bekurs  †po 10-05-1850  
3182Marianna Bełwanowska z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
3183Marianna Berć z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
3184Marianna Berć z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
3185Marianna Berć z d. Gacka  †po 04-02-1902  
3186Marianna Berent z d. N  †po 03-06-1816  
3187Marianna Bergał z d. Skarżyńska  †  
3188Marianna Berlińska z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
3189Marianna Berlińska z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
3190Marianna Bernardczyk z d. Barwikowska  †  
3191Marianna Betcher z d. Duchnowska  †  
3192Marianna Bęćkowska z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
3193Marianna Białobrzeska z d. Żmijewska  †  
3194Marianna Białobrzeska z d. Wiśniewska  †  
3195Marianna Biedrzycka z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
3196Marianna Biedrzycka z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
3197Marianna Biedrzycka z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †  
3198Marianna Biedrzycka z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
3199Marianna Biedrzycka z d. Burzyńska *około 1863 †  
3200Marianna Biedrzycka z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †  
3201Marianna Biedrzycka z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
3202Marianna Biedrzycka z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
3203Marianna Biedrzycka z d. Sokalska *około 1831 Kucze Wielkie †  
3204Marianna Biedrzycka z d. Bagińska *około 1829 Przyborowo †po 01-03-1886  
3205Marianna Biedrzycka z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
3206Marianna Biedrzycka z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
3207Marianna Biedrzycka z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
3208Marianna Biedrzycka z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3209Marianna Biedrzycka z d. Kurkowska  †20-12-1862  
3210Marianna Biedrzycka z d. Brzostowska  †przed 27-11-1843  
3211Marianna Biedrzycka z d. Mrówka  †przed 1857  
3212Marianna Biedrzycka z d. Mroczkowska  †przed 18-02-1862  
3213Marianna Biedrzycka z d. Kowalewska  †przed 20-11-1848  
3214Marianna Biedrzycka z d. Pieniążek  †przed 16-01-1831  
3215Marianna Biedrzycka z d. Mocarska  †  
3216Marianna Biedrzycka z d. Kiełczewska  †przed 19-10-1896  
3217Marianna Biedrzycka z d. Rostkowska  †  
3218Marianna Biedrzycka z d. Karwowska  †po 23-11-1816  
3219Marianna Bielawska z d. Zalewska *1869 Ruda †26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/  
3220Marianna Bielawska z d. Ostrowska  †  
3221Marianna Bielecka z d. N  †przed 04-02-1828  
3222Marianna Bielska z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
3223Marianna Bieńko  †  
3224Marianna Bieńkowska z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
3225Marianna Bieńkowska *około 1907 Okrasin †  
3226Marianna Bieńkowska z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
3227Marianna Bieńkowska z d. Włodkowska *12-12-1874 Mieczki †po 31-08-1926  
3228Marianna Bieńkowska z d. Piotrowska *około 1827 Mścichy †po 27-01-1891  
3229Marianna Bieńkowska z d. Pałaszewicz  †po 13-02-1899  
3230Marianna Bieńkowska z d. Chrostowska  †po 30-01-1882  
3231Marianna Biernacka z d. Wysocka  †po 06-11-1843  
3232Marianna Bigda z d. Miłosek *około 1853 Kąty †  
3233Marianna Bikowska z d. Kiełczewska *około 1863 Wąsosz †przed 12-1894  
3234Marianna Bikowska z d. N  †  
3235Marianna Bitner z d. Skrodzka ?  †  
3236Marianna Blaud z d. Bartosińska    
3237Marianna Blum z d. Bukowska  †przed 09-02-1891  
3238Marianna Blusiewicz z d. Filipkowska  †przed 01-1859  
3239Marianna Blusiewicz z d. N  †  
3240Marianna Błyszczeńska z d. Markowska  †przed 17-07-1867  
3241Marianna Bobrowska z d. Konopka * Świdry   
3242Marianna Bobrowska z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
3243Marianna Bobrowska z d. Sutkowska  †po 17-01-1869  
3244Marianna Bocianowska z d. Modlińska  †21-01-1923 Szczuczyn  
3245Marianna Bogdan z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
3246Marianna Bogdan z d. Szleszyńska *około 1862 Czachy †  
3247Marianna Bogdan z d. Zdankiewicz  †przed 14-05-1938  
3248Marianna Bogdan z d. Strzyżewska  †od 19-02-1871 do 21-02-1876  
3249Marianna Bogdanowicz z d. Turowska *około 1900 †  
3250Marianna Bogdanowicz z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
3251Marianna Bogdanowicz z d. Szczawińska *około 1793 Niedźwiadna †  
3252Marianna Bogdanowicz z d. Konopka  †przed 09-1830  
3253Marianna Bogdańska z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
3254Marianna Bogdańska z d. Mocarska *około 1869 Wizna †08-10-1942  
3255Marianna Bogdańska z d. Stankiewicz *około 1843 Wizna †  
3256Marianna Bogdańska z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †14-07-1856  
3257Marianna Bogdańska z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
3258Marianna Bogdańska z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
3259Marianna Bogdańska z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
3260Marianna Bogdańska z d. Olszewska *około 1798 Ruś †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
3261Marianna Bogdańska z d. Wakuńska  †po 20-11-1827  
3262Marianna Bogdańska z d. N  †  
3263Marianna Bogdańska z d. Grodzka  †od 15-11-1824 do 17-11-1828  
3264Marianna Bogucka z d. Rogińska  †przed 25-11-1872  
3265Marianna Bogucka z d. Orłowska  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
3266Marianna Bogumił z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
3267Marianna Bogumiła Górska *10-01-1835 Kieljany †24-06-1835 Kieljany  
3268Marianna Bogumiła Mizińska z d. Komosińska * Kędziorowo   
3269Marianna Bogusławska *około 1900 †09-03-1901 Żebry /Wąsosz/  
3270Marianna Bogusławska *około 1892 †po 07-05-1929  
3271Marianna Bogusławska z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
3272Marianna Bogusławska z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
3273Marianna Bogusławska z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
3274Marianna Bogusławska z d. Ekstowicz (Kotowska)  †po 07-02-1887  
3275Marianna Bogusławska z d. Żmijkowska  †  
3276Marianna Bogusz z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
3277Marianna Bogusz z d. Strzelczuk *około 1866 Burzyn †  
3278Marianna Bogusz z d. Orłowska *około 09-1837 Wólka Piaseczna †od 07-02-1899 do 14-02-1905  
3279Marianna Bogusz z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
3280Marianna Bogusz z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
3281Marianna Bogusz z d. Zaborowska (Żebrowska)  †po 11-02-1817  
3282Marianna Bogusz z d. Bagińska  †  
3283Marianna Bogusz z d. Filochowska  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
3284Marianna Boguszewska z d. Łepkowska *około 1842 Modzele †po 30-01-1899  
3285Marianna Boguszewska z d. Chodorowska *około 1777 †przed 08-1833  
3286Marianna Boguszewska z d. Garoiez  †przed 10-09-1833  
3287Marianna Bojar z d. Kozłowska  †  
3288Marianna Bolesława Bogdan z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
3289Marianna Borawska z d. Zielińska *15-01-1931 Kędziorowo †   
3290Marianna Borawska z d. Wojsław *14-09-1914 Łempice †po 11-04-1974  
3291Marianna Borawska z d. Kozikowska *około 1910 Ciemnoszyje †  
3292Marianna Borawska z d. Romaniuk (Nadolna) *18-06-1908 Drogoszewo †03-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3293Marianna Borawska z d. Buczyńska *08-11-1907 Radziłów †04-07-1977 Konopki /Wąsosz/  
3294Marianna Borawska z d. Chrostowska *około 1901 †  
3295Marianna Borawska *około 1900 †19-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
3296Marianna Borawska z d. Karwowska *20-03-1895 Biodry †12-01-1975 Nadbory   
3297Marianna Borawska z d. Tyszka *około 1893 Wąsosz †po 05-11-1939  
3298Marianna Borawska z d. Ołdakowska *około 1885 Wąsosz †22-12-1975 /Wąsosz/  
3299Marianna Borawska z d. Rutkowska *około 1878 Grądy Wielkie †  
3300Marianna Borawska z d. Polkowska *około 1876 Korytki †  
3301Marianna Borawska *1872 Nadbory †1880 Nadbory /Burzyn/  
3302Marianna Borawska z d. Sawicka *około 1871 Bęćkowo †przed 01-1892  
3303Marianna Borawska z d. Karwowska *około 1868 Brychy †22-01-1955 Konopki /Wąsosz/   
3304Marianna Borawska *24-03-1868 Bagienice †  
3305Marianna Borawska z d. Niećkowska *około 1865 Kąty †przed 01-1917  
3306Marianna Borawska z d. Mocarska *około 1861 Mocarze †po 12-06-1923  
3307Marianna Borawska z d. Konopka *około 1855 Barwiki †   
3308Marianna Borawska z d. Kownacka *około 1852 Kownatki †po 04-02-1902  
3309Marianna Borawska z d. Rogowska *około 1850 Trzaski †05-11-1883  
3310Marianna Borawska z d. Bukowska *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †po 19-11-1901  
3311Marianna Borawska z d. Mścichowska *około 1847 Mścichy †po 06-03-1905  
3312Marianna Borawska z d. Mikucka *około 1846 Łepki †po 29-01-1918  
3313Marianna Borawska z d. Kossakowska *około 1842 Brodowo †  
3314Marianna Borawska z d. Drewnowska *około 1840 Chojnówek †23-04-1915 Zacieczki /Szczuczyn/  
3315Marianna Borawska z d. Karwowska *około 1837 Brychy †po 13-11-1883  
3316Marianna Borawska z d. Wierzbicka *około 1836 Skroda Wielka †  
3317Marianna Borawska *15-09-1836 †30-04-1847 Konopki   
3318Marianna Borawska z d. Dobrzycka *około 1835 Nadbory †przed 17-02-1896  
3319Marianna Borawska z d. Skrzeczkowska *około 1833 Danówek †12-02-1856 Rakowo  
3320Marianna Borawska z d. Miklas *około 1832 Szczuczyn †przed 1884  
3321Marianna Borawska z d. Kulikowska *około 1827 Kędziorowo †przed 07-11-1892   
3322Marianna Borawska z d. Giniewska *około 1827 Barany †24-09-1854 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3323Marianna Borawska z d. Szleszyńska *około 1827 Konopki Chude †  
3324Marianna Borawska z d. N *około 1826 †  
3325Marianna Borawska z d. Grzymała *około 1825 Grądy Wielkie †po 06-02-1888   
3326Marianna Borawska z d. Samełko *około 1821 Kurejwa †po 04-11-1884  
3327Marianna Borawska z d. Ignatowicz *około 1821 Szczuczyn †po 25-06-1888  
3328Marianna Borawska z d. Dąbrowska *około 1820 Szostaki †od 26-01-1864 do 13-05-1883  
3329Marianna Borawska z d. Danowska *około 1818 Klimaszewnica †przed 25-02-1878  
3330Marianna Borawska z d. Gutowska *około 1817 Niedźwiadna †od 06-07-1874 do 29-01-1883  
3331Marianna Borawska z d. Filipkowska *około 1816 Borawskie †  
3332Marianna Borawska z d. Kaszuba *około 1814 Świdry †06-06-1843 Rakowo  
3333Marianna Borawska z d. Sawicka *około 1813 Bęćkowo †05-09-1854 Bęćkowo /Wąsosz/  
3334Marianna Borawska z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †13-05-1857 Konopki /Wąsosz/  
3335Marianna Borawska z d. Sobiech *około 1810 Jambrzyki †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
3336Marianna Borawska z d. Dębińska *około 1804 Szczuczyn †przed 30-07-1865  
3337Marianna Borawska z d. Ramotowska *23-06-1803 †przed 06-11-1859  
3338Marianna Borawska z d. Klimaszewska *08-02-1800 Klimaszewnica †20-07-1854 Konopki  
3339Marianna Borawska z d. Zakrzewska *około 1798 †od 24-01-1843 do 06-1843  
3340Marianna Borawska z d. Danowska *17-03-1796 Klimaszewnica †28-06-1819 Kownatki  
3341Marianna Borawska z d. Wądołowska *około 1795 Rutki †przed 16-02-1841  
3342Marianna Borawska z d. Łochowska *około 1793 Klimaszewnica †przed 01-07-1862  
3343Marianna Borawska z d. Szczawińska *29-01-1793 Łempice †po 29-05-1830  
3344Marianna Borawska z d. Godlewska *około 1765 †przed 22-11-1818  
3345Marianna Borawska z d. N *około 1751 †08-08-1831 Konopki /Wąsosz/  
3346Marianna Borawska z d. Mocarska  †  
3347Marianna Borawska  †przed 07-02-1922  
3348Marianna Borawska z d. Kołakowska  †  
3349Marianna Borawska z d. Mieczkowska  †po 10-02-1903  
3350Marianna Borawska z d. Kardasz  †przed 19-07-1885  
3351Marianna Borawska z d. Obrycka  †12-05-1858 Rostki  
3352Marianna Borawska z d. Dobrzycka  †  
3353Marianna Borawska z d. Szymanowska  †przed 23-02-1897  
3354Marianna Borawska z d. Szymanowska  †  
3355Marianna Borawska z d. Chmielewska  †  
3356Marianna Borawska z d. Czerwińska  †przed 07-02-1898  
3357Marianna Borawska z d. Szymanowska  †przed 25-11-1856  
3358Marianna Borawska z d. Sokołowska  †po 31-07-1923  
3359Marianna Borawska z d. Krajewska  †od 03-02-1845 do 13-05-1856  
3360Marianna Borawska z d. C.    
3361Marianna Borawska z d. Wasilewska  †przed 25-06-1854  
3362Marianna Borawska z d. Chludzińska  †przed 05-05-1823  
3363Marianna Borawska z d. Szleszyńska  †po 19-11-1883  
3364Marianna Borawska z d. Konopka * Konopki †przed 11-02-1824  
3365Marianna Borawska z d. Chorzelska  †  
3366Marianna Borawska z d. Osiecka  †po 23-11-1847  
3367Marianna Borawska z d. Mieczkowska  †przed 16-02-1897  
3368Marianna Borawska z d. Chrostowska  †po 28-08-1855  
3369Marianna Borawska z d. Szleszyńska  †przed 26-07-1875  
3370Marianna Borawska z d. N  †po 03-06-1816  
3371Marianna Borawska  †  
3372Marianna Borawska z d. Grabowska  †po 24-07-1923  
3373Marianna Borawska z d. Saniewska  †przed 22-11-1840  
3374Marianna Borawska z d. Sokołowska  †po 06-06-1843  
3375Marianna Borawska z d. Rogalska  †od 18-02-1840 do 03-02-1853  
3376Marianna Borawska z d. Mieczkowska  †14-12-1857  
3377Marianna Borawska z d. Sierbińska  †  
3378Marianna Borawska z d. Kossakowska  †po 26-11-1849  
3379Marianna Borawska z d. Rogowska  †przed 15-05-1832  
3380Marianna Borkowska z d. Domełło *około 1837 Grajewo †05-07-1864 Niećkowo  
3381Marianna Borkowska z d. Grabowska  †od 28-01-1867 do 18-11-1872  
3382Marianna Borkowska z d. Sarnacka  †od 26-02-1840 do 24-11-1851  
3383Marianna Borkowska z d. N  †przed 12-02-1820  
3384Marianna Borusiewicz *około 11-1903 Wąsosz †12-05-1905 Wąsosz   
3385Marianna Borusiewicz z d. Brzuchalska *02-03-1843 Wąsosz †27-12-1901 Wąsosz  
3386Marianna Borycka z d. Walendzik  †  
3387Marianna Borysiewicz z d. Krzyżanowska *około 1876 Niedźwiadna †  
3388Marianna Borysiewicz z d. Okulewicz *około 1851 Niedźwiadna †  
3389Marianna Borysiewicz *27-07-1848 †03-09-1850  
3390Marianna Borysiewicz z d. Markowska *12-02-1813 Wąsosz †09-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
3391Marianna Borysiewicz z d. Jaworska *około 1811 Szczuczyn †od 26-02-1851 do 01-02-1857  
3392Marianna Borysiewicz z d. Sakowska *około 1805 Świdry †16-11-1828  
3393Marianna Borysiewicz *13-01-1799 Wąsosz †  
3394Marianna Borysiewicz z d. Murawska *27-10-1788 Wąsosz †po 22-11-1830  
3395Marianna Borysiewicz *10-01-1785 Wąsosz †26-03-1791 Wąsosz  
3396Marianna Boryszewska z d. Polkowska *około 1901 †przed 01-1928  
3397Marianna Borzymowska z d. Pieńczykowska *około 1841 Niedźwiedzkie †  
3398Marianna Borzymowska z d. Niecikowska *około 1821 Nieciki †  
3399Marianna Borzymowska z d. Śliwińska    
3400Marianna Borzymowska z d. Kossakowska  †przed 24-11-1896  
3401Marianna Borzymowska z d. Rogowska  †  
3402Marianna Bożejewicz  †  
3403Marianna Bożenna Niebrzydowska *05-11-1948 Wojsławy †31-12-1948 Wojsławy   
3404Marianna Bóbr z d. Rogalska  †08-03-1849  
3405Marianna Braciszewska z d. Duchnowska  †po 04-11-1829  
3406Marianna Brajczewska *około 1867 Bartki †17-07-1927 Bartki /Burzyn/  
3407Marianna Brajczewska z d. Owczarska *około 1817 Burzyn †po 15-02-1874  
3408Marianna Brajczewska z d. Rutkowska  †przed 02-02-1826  
3409Marianna Brakoniecka z d. Grabowska *około 1873 Dzierzbia †po 04-02-1930 Wilamowo  
3410Marianna Brakoniecka z d. Bitner  †przed 08-02-1927  
3411Marianna Brodowska z d. Szyłak *około 1896 Kędziorowo †  
3412Marianna Brodowska z d. Godlewska *około 1871 Grozimy †  
3413Marianna Brodowska z d. Narewska *około 1859 Chrzanowo-Cyprki †  
3414Marianna Brodowska z d. Sokołowska *około 1837 Godlewo †po 16-02-1909  
3415Marianna Brodowska z d. Popko  †  
3416Marianna Brodowska z d. Zawistowska     
3417Marianna Bronakowska z d. Olszewska *15-08-1859 Słucz †  
3418Marianna Bronakowska z d. Filipkowska *około 1827 Kubrzany †po 11-11-1895  
3419Marianna Bronakowska z d. Mocarska *około 1799 †po 26-11-1855  
3420Marianna Bronakowska z d. Mroczkowska *około 1792 Bronaki-Olki †przed 26-11-1850  
3421Marianna Bronakowska z d. Koniecko  †  
3422Marianna Bronakowska z d. Męczkowska  †  
3423Marianna Bronisława Bednarowicz *10-11-1867 Wąsosz †   
3424Marianna Bronisława Mrozowicz z d. Chrzanowska *01-11-1852 Brzostowo †  
3425Marianna Bronisława Ramotowska z d. Rydzewska *około 1867 Wólka Mała †  
3426Marianna Bronowicz z d. Szumowska  †po 10-02-1902  
3427Marianna Broziatus z d. Malinowska *około 1822 Zacieczki †  
3428Marianna Broziatus z d. Zalewska *około 1816 Bęćkowo †  
3429Marianna Bróździńska z d. Siemianowska  †  
3430Marianna Brulińska z d. Głębocka    
3431Marianna Brusiewska z d. Gutowska *około 1826 Niedźwiadna †  
3432Marianna Brygida Chrostowska z d. Laskowska *około 1809 Biodry †po 13-02-1854  
3433Marianna Brzezińska z d. Klimaszewska  †po 26-11-1900  
3434Marianna Brzostowska z d. Karwowska *około 1901 Karwowo-Wszebory †  
3435Marianna Brzostowska z d. Karwowska *około 1893 Brzostowo †  
3436Marianna Brzostowska z d. Piska *około 1887 Ławsk †  
3437Marianna Brzostowska z d. Obrycka *27-08-1884 Jaki †  
3438Marianna Brzostowska z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1923  
3439Marianna Brzostowska *1870 Bronaki-Pietrasze †1871 Bronaki-Pietrasze  
3440Marianna Brzostowska z d. Wileńska *około 1868 Mikołajewo par. Burzyn †przed 30-01-1911  
3441Marianna Brzostowska z d. Hejno *około 1868 Chrzanowo †po 10-02-1925  
3442Marianna Brzostowska z d. Trzaska *około 1860 Brzostowo †przed 30-06-1914  
3443Marianna Brzostowska z d. Kalinowska *około 1853 Mocarze †14-04-1918 Mocarze /Burzyn/  
3444Marianna Brzostowska z d. Supińska *około 1851 Łoje Awissa †po 11-06-1894  
3445Marianna Brzostowska z d. Kossakowska *około 1845 Bartki †12-1873  
3446Marianna Brzostowska z d. Górska *około 1845 Rutki †po 27-08-1907   
3447Marianna Brzostowska z d. Makowska *około 1844 †po 06-09-1898  
3448Marianna Brzostowska z d. Ewald *około 1838 Szczuczyn †  
3449Marianna Brzostowska z d. Iwanowska *27-01-1835 Kucze Wielkie †po 16-02-1892   
3450Marianna Brzostowska z d. Mocarska *około 1834 †20-06-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
3451Marianna Brzostowska z d. Dębińska *około 1830 Rakowo †  
3452Marianna Brzostowska z d. Koszykowska *około 1800 †29-08-1876 Brzostowo /Burzyn/  
3453Marianna Brzostowska z d. Makowska  †  
3454Marianna Brzostowska z d. N  †  
3455Marianna Brzostowska z d. Ramotowska  †przed 12-02-1822  
3456Marianna Brzostowska z d. Wądołowska  †po 09-02-1836  
3457Marianna Brzostowska z d. Filipkowska  †przed 06-02-1893  
3458Marianna Brzostowska z d. Dąbrowska  †  
3459Marianna Brzostowska z d. Konopka  †po 12-03-1926  
3460Marianna Brzostowska z d. N  †  
3461Marianna Brzostowska z d. N  †przed 12-07-1840  
3462Marianna Brzozowska z d. N *około 1933 †11-08-2013 /Płock/  
3463Marianna Brzozowska z d. Gulska *około 1844 Płochowo †  
3464Marianna Brzozowska z d. Zajkowska *około 1812 Brodowo †  
3465Marianna Brzozowska z d. N  †  
3466Marianna Brzozowska z d. Jachimska  †  
3467Marianna Brzozowska z d. Wierciszewska  †po 16-06-1850  
3468Marianna Brzozowska z d. Piaskowska  †1895 Wizna  
3469Marianna Brzóska z d. Bagińska *około 1880 Chełchy †  
3470Marianna Brzóska z d. Obuchowicz *około 1810 †  
3471Marianna Brzóska z d. Żelechowska  †po 05-02-1839  
3472Marianna Brzóska z d. Twarowska  †po 22-11-1855  
3473Marianna Brzuchalska z d. Kurkowska * Kramarzewo   
3474Marianna Brzuchalska z d. Matyszewska *około 1899 Niećkowo †01-02-1949 Milewo  
3475Marianna Brzuchalska z d. Sikorska *19-04-1787 †od 23-11-1834 do 10-1835  
3476Marianna Brzuchalska z d. Robaczyńska *około 1771 †09-01-1817 Kędziorowo  
3477Marianna Brzuchalska z d. Stodolska  †po 08-11-1840  
3478Marianna Brzuchalska z d. N  †przed 18-11-1815  
3479Marianna Brzuchalska z d. Rybaczewska  †przed 29-01-1817  
3480Marianna Brzuszkiewicz z d. Cichocka  †przed 13-05-1860  
3481Marianna Brzuszkiewicz z d. Olszewska  †od 19-01-1834 do 05-10-1858  
3482Marianna Buczkowska z d. Kot  †  
3483Marianna Buczyńska z d. Stromska *około 1898 Radziłów †  
3484Marianna Buczyńska z d. Zalewska *01-12-1855 Radziłów †po 22-11-1899  
3485Marianna Buczyńska z d. Dobkowska *około 1839 Radziłów †22-02-1875 Radziłów /Radziłów/  
3486Marianna Buczyńska z d. Ćmielewska *około 1835 Radziłów †po 03-02-1891  
3487Marianna Buczyńska z d. Kosmaczewska *około 1834 Radziłów †  
3488Marianna Bućko z d. Szczęsna  †przed 21-10-1860  
3489Marianna Bućkowska z d. Grabowska  †przed 05-02-1929  
3490Marianna Budna z d. Gosiewska *około 1816 Łojki par. Białaszewo †po 20-09-1863  
3491Marianna Budna z d. Mikulska  †przed 24-01-1869  
3492Marianna Budna z d. N  †po 30-11-1809  
3493Marianna Budna z d. Wykowska  †przed 14-02-1810  
3494Marianna Budna z d. Gęślicka  †od 12-05-1819 do 20-02-1836  
3495Marianna Budzińska z d. Pogorzelska *około 1870 Doliwy †  
3496Marianna Budzińska z d. Dudzińska *około 1831 Radziłów †po 11-11-1879  
3497Marianna Budzińska z d. Brzuchalska *około 1819 Przechody †po 17-06-1879  
3498Marianna Budzińska z d. Ruszczyk  †po 25-05-1891  
3499Marianna Bujnowska z d. Lenczewska *około 1850 Szczuczyn †po 25-08-1908  
3500Marianna Bujnowska z d. Jankowska *około 1809 Reszki †przed 10-1844  
3501Marianna Bujnowska z d. Danowska *około 1791 †  
3502Marianna Bujnowska z d. Wasilewska (Zyskowska)  †po 20-02-1849  
3503Marianna Bujwidys z d. Kędzierska *02-02-1914 Kędziorowo †08-10-1999 Wiktorowo /Wąsosz/   
3504Marianna Bukar z d. Żukowska  †przed 18-06-1901  
3505Marianna Bukowska z d. Paszkowska * Żebry    
3506Marianna Bukowska z d. Łepkowska *około 1879 Bęćkowo †  
3507Marianna Bukowska z d. Danowska *08-11-1865 Sulewo Prusy †22-03-1938 Święcienin /Radziłów/   
3508Marianna Bukowska z d. Kaczyńska *około 1854 Kąty †po 11-02-1901  
3509Marianna Bukowska z d. Konopka *około 1841 Karwowo †  
3510Marianna Bukowska *około 1841 Sulewo Prusy †28-03-1856 Sulewo Prusy   
3511Marianna Bukowska z d. Mieczkowska *około 1834 Karwowo †po 27-11-1894  
3512Marianna Bukowska z d. Mścichowska *około 1831 Klimaszewnica †od 24-11-1885 do 13-02-1899  
3513Marianna Bukowska z d. Danowska *19-06-1802 Klimaszewnica †przed 11-02-1850  
3514Marianna Bukowska z d. Danowska *03-05-1785 †  
3515Marianna Bukowska  †po 18-02-1862  
3516Marianna Bukowska z d. Jasińska  †po 12-10-1863  
3517Marianna Bukowska z d. Skrodzka    
3518Marianna Bukowska z d. N  †  
3519Marianna Bukowska z d. Dąbrowska  †po 20-06-1871  
3520Marianna Burbicka z d. Leśnicka  †przed 31-01-1859  
3521Marianna Burzyńska z d. Szydłowska  †po 23-02-1903  
3522Marianna Butlejewska  †  
3523Marianna Butrynowicz *09-12-1824 Zacieczki †  
3524Marianna Butrynowicz z d. Kuczyńska *około 1807 Miecze †  
3525Marianna Buźniak z d. Markowska *01-08-1917 Żebry †11-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
3526Marianna Buźniak z d. Uchal  †po 02-12-1933  
3527Marianna Bylica z d. Wędrzycka *19-02-1887 Kędziorowo †13-08-1953 Świdry /Wąsosz/  
3528Marianna Bylica z d. Sztachelek *około 1864 †07-09-1928 Sośnia /Białaszewo/  
3529Marianna Bylica z d. Wędrzycka *około 1844 Brzeźnio †03-05-1870 Świdry  
3530Marianna Bylica z d. Skrodzka  †od 18-11-1866 do 04-07-1870  
3531Marianna Bzura z d. Święszkowska *około 1904 †  
3532Marianna Bzura z d. Zajczewska *30-06-1900 Rydzewo Szlacheckie † Obrytki par. Przytuły (Romany)  
3533Marianna Bzura z d. Chojnowska *31-05-1895 †19-07-1982 /Wąsosz/  
3534Marianna Bzura z d. Cedrowska *około 1842 †po 15-12-1904  
3535Marianna Bzura z d. Żmijewska *około 1820 †12-11-1845 Niedźwiedzkie  
3536Marianna Bzura z d. Kurkowska  †przed 25-11-1849  
3537Marianna Bzura z d. Borawska  †od 26-11-1827 do 03-02-1834  
3538Marianna Bzura z d. Janczewska  †po 07-03-1859  
3539Marianna Cawalina z d. Zielińska  †po 19-10-1862  
3540Marianna Cebulińska z d. Leszczewska * Kieljany   
3541Marianna Cebulińska z d. Lenczewska  †  
3542Marianna Cecylia Walewska *21-11-1884 Jedwabne †04-01-1885 Jedwabne /Jedwabne/  
3543Marianna Cejżyk z d. Bar *około 1804 Kurejwa †po 24-04-1866  
3544Marianna Cekała z d. Gartek  †po 17-11-1857  
3545Marianna Cendrowska z d. Orłowska *około 1906 †  
3546Marianna Cendrowska z d. Kulągowska *około 1898 Olszyny †  
3547Marianna Cendrowska z d. Malinowska *około 1873 Chrzanowo †po 14-08-1928  
3548Marianna Cendrowska z d. Gołębiewska *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †  
3549Marianna Cendrowska z d. Supińska  †po 19-02-1924  
3550Marianna Cendrowska z d. Borawska  †  
3551Marianna Chalamońska z d. Chodnicka  †  
3552Marianna Chalamońska z d. Olszewska  †  
3553Marianna Chałustowska z d. Mrówka * Ostrowik   
3554Marianna Chałustowska *1897 †1898 /Radziłów/  
3555Marianna Chałustowska z d. Zawadzka *około 1834 Mścichy †od 30-01-1882 do 22-04-1904  
3556Marianna Chałustowska z d. Orzechowska  †przed 29-01-1854  
3557Marianna Chełchowska z d. Dobrzycka *około 1853 Chełchy †po 23-11-1903  
3558Marianna Chełmińska z d. Gorsun *około 1857 Brzozówka †przed 04-1898  
3559Marianna Chełmińska z d. Kadyszewska *około 1836 Klimaszewnica †od 28-01-1889 do 03-04-1901  
3560Marianna Chełmińska z d. N  †przed 18-11-1820  
3561Marianna Chełmińska z d. Chylińska  †  
3562Marianna Chełmińska z d. Sobolewska  †  
3563Marianna Chludzińska z d. Łosewska  †po 25-02-1838  
3564Marianna Chludzińska z d. Kosiorek  †po 21-11-1870  
3565Marianna Chmielewska z d. Mierzejewska * Niećkowo   
3566Marianna Chmielewska *około 1901 Wąsosz †23-09-1931 Wąsosz  
3567Marianna Chmielewska z d. Rogalska *około 1894 Brzeźnio †   
3568Marianna Chmielewska z d. Zarzecka *15-01-1885 Czaple †  
3569Marianna Chmielewska z d. Kalankiewicz *około 1868 Ciemnoszyje †  
3570Marianna Chmielewska z d. Berć *około 1862 Lachowo †  
3571Marianna Chmielewska z d. Zarzecka *około 1851 Glinki †po 03-02-1908  
3572Marianna Chmielewska z d. Borawska *około 1843 Skroda Wielka †  
3573Marianna Chmielewska z d. Masłowska *około 1831 †po 10-07-1893  
3574Marianna Chmielewska z d. Samełko *05-08-1818 Ławsk †18-05-1848 Ławsk  
3575Marianna Chmielewska z d. Bielska *około 1817 †od 13-11-1882 do 12-02-1889  
3576Marianna Chmielewska z d. Komosa *22-09-1811 Ławsk †po 17-05-1868  
3577Marianna Chmielewska z d. Murawska *23-05-1794 †  
3578Marianna Chmielewska z d. Chrzanowska  †  
3579Marianna Chmielewska z d. Filipkowska  †po 26-11-1906  
3580Marianna Chmielewska z d. Dębińska  †  
3581Marianna Chmielewska z d. Kozłowska  †po 24-11-1896  
3582Marianna Chmielewska z d. Nietupska  †po 01-02-1852  
3583Marianna Chmielewska z d. Wszeborowska  †po 03-02-1897  
3584Marianna Chmielewska z d. Szlejter  †po 15-02-1887  
3585Marianna Chmielewska z d. Kwitkowska  †po 18-02-1848  
3586Marianna Chmielewska z d. Borawska  †po 10-02-1836  
3587Marianna Chmielewska z d. N  †po 10-01-1816  
3588Marianna Chochlewska z d. Truszkowska *około 1807 Truszki-Patory †  
3589Marianna Chodnicka z d. Wiśniewska * Łempice   
3590Marianna Chodnicka z d. Wasilewska * Wąsosz   
3591Marianna Chodnicka z d. Tarnacka *17-10-1896 Wąsosz †19-06-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
3592Marianna Chodnicka z d. Leszczyńska *07-10-1874 Skaje †25-06-1953 Komosewo /Wąsosz/  
3593Marianna Chodnicka z d. Wysocka *około 1847 Dołęgi †  
3594Marianna Chodnicka z d. Górska *około 1828 Wagi †14-12-1858  
3595Marianna Chodnicka z d. Golińska *około 1803 Kumelsk †11-02-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3596Marianna Chodnicka z d. Ruchalska  †  
3597Marianna Chodnicka z d. Dobrzycka  †  
3598Marianna Chodnicka z d. Zdaniewicz  †  
3599Marianna Chodnicka z d. Malinowska  †po 19-02-1862  
3600Marianna Chodnicka z d. Foltyńska  †  
3601Marianna Chodnicka z d. Zając  †  
3602Marianna Chodnik z d. Skoczek  †  
3603Marianna Chodnik z d. N  †  
3604Marianna Chodorowska *13-10-1912 Burzyn †  
3605Marianna Chodorowska z d. Sadowska  †po 06-11-1831  
3606Marianna Chodorowska z d. Sikora  †przed 10-1838  
3607Marianna Choińska z d. Perkowska *około 1887 Miecze †20-03-1947 Niećkowo  
3608Marianna Choińska z d. Domurat *około 1861 Wizna †  
3609Marianna Choińska z d. Zalewska *około 1855 Wizna †1893 Sieburczyn  
3610Marianna Choińska z d. N *około 1849 †   
3611Marianna Choińska z d. Piekarska *około 1846 Sieburczyn †od 17-01-1887 do 01-1889  
3612Marianna Choińska z d. Kurkowska *około 1846 Ruskołęka †po 01-02-1897  
3613Marianna Choińska z d. Bandach *około 1828 Żelechy par. Drozdowo †  
3614Marianna Choińska z d. Trzonkowska *około 1825 Niedźwiadna †przed 01-1851  
3615Marianna Choińska z d. Borkowska  †przed 19-11-1860  
3616Marianna Choińska z d. Śmiarowska  †przed 06-1832  
3617Marianna Choińska z d. Kosiorek  †  
3618Marianna Choińska z d. Woroniewicz  †od 30-01-1826 do 23-11-1835  
3619Marianna Chojnowska z d. Kozłowska *około 1908 †  
3620Marianna Chojnowska z d. Gardocka *około 1907 Ramoty †  
3621Marianna Chojnowska z d. Górska *około 1898 Kucze Wielkie †  
3622Marianna Chojnowska *około 1897 †13-09-1898 Poryte /Poryte/  
3623Marianna Chojnowska z d. Godlewska *około 1873 Czarnowo †  
3624Marianna Chojnowska z d. Rogowska *około 1873 Wizna †  
3625Marianna Chojnowska z d. Rogowska *około 1870 Sambory †10-12-1942 Pluty /Przytuły/  
3626Marianna Chojnowska z d. Konopka *około 1859 Konopki Monety †  
3627Marianna Chojnowska z d. Kołakowska *około 1844 Górki †30-03-1930 Pasichy  
3628Marianna Chojnowska z d. Kordaś *około 1842 Białaszewo †  
3629Marianna Chojnowska z d. Rutkowska *około 1829 Rutkowskie †  
3630Marianna Chojnowska z d. Chrostowska *1826 Nieciki †27-11-1891  
3631Marianna Chojnowska z d. Szymanowska *1824 Borawskie †po 28-01-1875  
3632Marianna Chojnowska z d. Wądołowska *około 1813 Koniecki par. Wizna †po 27-02-1854  
3633Marianna Chojnowska z d. N *około 1804 Trojany †  
3634Marianna Chojnowska z d. Sulewska *19-07-1795 Zaborowo †04-02-1826 Guty  
3635Marianna Chojnowska z d. Zaborowska  †  
3636Marianna Chojnowska z d. Brzostowska  †po 28-11-1925  
3637Marianna Chojnowska z d. Kurp  †przed 10-02-1926  
3638Marianna Chojnowska z d. Kijewska  †po 26-11-1839  
3639Marianna Chojnowska z d. Sypytkowska  †przed 20-02-1849