Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [D] Indeks alfabetyczny [D]512

1Damazy Biedrzycki *1888 Nieławice †1889 Nieławice /Wizna/  
2Damazy Biedrzycki *około 1854 Nadbory †  
3Damazy Borawski  †po 26-11-1849  
4Damazy Borawski *około 1809 Mieczki †po 15-06-1853  
5Damazy Chyliński *około 1822 Kąty †  
6Damazy Feliks Wysocki *około 1877 Żebry †09-02-1945 Żebry  
7Damazy Foltyński  †po 16-01-1899  
8Damazy Foltyński *około 1839 Niedźwiadna †od 18-09-1899 do 05-09-1910  
9Damazy Gacki *około 1825 Słucz †  
10Damazy Górski  †po 24-08-1911  
11Damazy Ignacy Dębiński *około 1836 Barany †po 18-02-1901  
12Damazy Kossakowski *około 1832 Bartki †przed 03-07-1901  
13Damazy Kownacki  †przed 24-02-1851  
14Damazy Matejko *około 1737 †21-09-1807 Wąsosz  
15Damazy Mościcki *około 1835 Makowskie †  
16Damazy Mroczkowski *około 1823 Wierciszewo †od 11-02-1872 do 18-02-1879  
17Damazy Orłowski * Wąsosz †  
18Damazy Rajmund Okurowski *około 1841 Nieławice †  
19Damazy Rogowski *1820 Pluty †1822 Pluty /Przytuły/  
20Damazy Siedlecki *15-12-1903 Kędziorowo †19-11-1975 Łomża /Wąsosz/  
21Damazy Wicik *13-12-1785 Glinki †  
22Damian Ladziński *03-10-1861 Wąsosz †  
23Daniel (Michał) Dejdż  †przed 14-11-1852  
24Daniel Akierman *około 1808 Prusy †  
25Daniel Antoniak *około 1820 Korzeniste †  
26Daniel Bahlo  †przed 20-01-1835  
27Daniel Baltazar Pieńczykowski *09-01-1757 Łazarze †  
28Daniel Białach  †po 29-01-1809  
29Daniel Biedrzycki *około 1794 Kowalewo †08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
30Daniel Bylica  †przed 10-02-1861  
31Daniel Bylica  †przed 23-11-1846  
32Daniel Cwaliński *około 1823 Cwaliny †  
33Daniel Downar  †   
34Daniel Dudek *około 1799 Prusy †przed 07-07-1856  
35Daniel Gałs  †po 24-11-1844  
36Daniel Godlewski *1871 Kotówek †  
37Daniel Godlewski *około 1809 Konopki †przed 23-11-1869  
38Daniel Kalinowski  †przed 03-02-1828  
39Daniel Karwowski  †po 11-02-1850  
40Daniel Karwowski *około 1805 Biodry †przed 28-02-1859  
41Daniel Konopka *około 1791 Konopki Chude †  
42Daniel Konopka  †od 20-02-1844 do 03-02-1858  
43Daniel Konoplanik *10-11-1912 Nowy Łomożyn †  
44Daniel Kossakowski *około 1869 Nieławice †03-05-1944 Łoje /Przytuły/  
45Daniel Kotowski *około 1813 Jurzec †  
46Daniel Kozianka *20-07-1777 †przed 18-01-1846  
47Daniel Kuczewski  †po 04-09-1895  
48Daniel Łynko  †po 25-05-1843  
49Daniel Mateusz Bagiński *03-01-1829 Sulewo Prusy †14-02-1829 Sulewo Prusy  
50Daniel Męczkowski  †przed 18-02-1851  
51Daniel Męczkowski  †przed 30-12-1908  
52Daniel Mieczkowski  †  
53Daniel Mieczkowski *1871 †  
54Daniel Modzelewski *około 1795 Pieńki †przed 14-07-1854  
55Daniel Mścichowski * Pieniążki †po 17-01-1842  
56Daniel Nowicki *około 1828 Witynie †po 03-02-1869  
57Daniel Orłowski *około 1833 Wilczewo †przed 13-10-1891  
58Daniel Orłowski  †przed 26-01-1891  
59Daniel Przestrzelski  †po 18-02-1828  
60Daniel Rudek  †od 19-01-1845 do 22-01-1850  
61Daniel Sebastian Kalinowski *15-01-1974 Grajewo †23-08-1997 /Wąsosz/  
62Daniel Sienicki *około 1865 †  
63Daniel Sulewski  †przed 08-11-1832  
64Daniel Święszkowski  †05-07-1868  
65Daniel Todorowski  †przed 21-02-1841  
66Daniel Walewski *02-1860 Bronaki-Olki †po 13-03-1915  
67Daniel Wiewiórowski *około 1778 Czachy †  
68Daniel Wiśniewski *04-01-1908 Żebry †11-02-1945 Kędziorowo  
69Daniel Wojnowski  †po 12-11-1853  
70Daniel Załęski  †przed 07-02-1928  
71Daniel Zambrowski  †przed 25-11-1854  
72Daniela Chodnicka *13-04-1966 Szczuczyn †24-03-1967 Łempice /Wąsosz/  
73Daniela Dybikowska *około 1940 Kramarzewo †25-04-1945 Kramarzewo  
74Daniela Kalinowska *około 08-1947 Jambrzyki †12-04-1948 Jambrzyki /Szczuczyn/  
75Daniela Kreska *20-09-1936 Żebry †22-08-1937 Żebry /Wąsosz/   
76Daniela Krzyżanowska *około 01-1943 Wąsosz †30-07-1944 Wąsosz  
77Daniela Łaguna *około 12-1944 †07-09-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
78Daniela Łempicka *17-03-1944 Bagienice †12-08-1944 Bagienice   
79Daniela Rutkowska z d. Chojnowska *około 1847 Kownatki †  
80Daniela Skrodzka *około 06-1947 Niedźwiedzkie †18-11-1947 Niedźwiedzkie  
81Daniela Świderska z d. Karwowska  †po 03-10-1945  
82Daniela Świderska z d. Karwowska *03-01-1871 Kędziorowo †27-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
83Daniela Wasilewska z d. Wędrzycka *około 1892 Kędziorowo †  
84Danuta Chylińska z d. Rogińska  †   
85Danuta Łempicka *06-1955 Mostołty †08-1955 Mostołty /Ełk/   
86Danuta Matys z d. Akacka *09-08-1960 Grajewo †  
87Danuta Podwórny z d. Glińska *29-10-1959 Wąsosz †  
88Danuta Siedlecka *26-11-1964 Wąsosz †28-11-1964 Szczuczyn /Wąsosz/  
89Danuta Staniszewska *30-10-1970 Szczuczyn †21-01-1971 Szczuczyn   
90Danuta Sulińska *około 12-1956 Wąsosz †26-03-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
91Danuta Trzaska *1978 Stare Juchy †27-02-1978 Niećkowo /Wąsosz/  
92Danuta Trzaska *15-04-1964 Wąsosz †08-02-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
93Danuta Wiesława Sykulska *03-01-1955 Olecko †31-01-1955 Żebry /Wąsosz/  
94Danuta Wysocka *25-07-1971 Wąsosz †25-03-1993 /Wąsosz/  
95Dariusz Godlewski *25-11-1976 Grajewo †27-06-1977 Grajewo /Wąsosz/  
96David Foster *04-10-1956 Phoenixville, PA †08-2007  
97Dawid Akierman *około 1810 †  
98Dawid Burzyński  †przed 27-01-1851  
99Dawid Dubnicki  †przed 17-11-1836  
100Dawid Dudziński  †przed 16-08-1840  
101Dawid Gelcenleichter  †przed 06-02-1844  
102Dawid Rogala  †po 29-01-1809  
103Dawid Rogala *18-12-1783 Drygały †08-03-1830  
104Dawid Rostek *30-12-1787 †przed 06-11-1837  
105Dawid Szczęsny  †przed 27-01-1861  
106Debora Foster z d. Johnson *04-11-1953 †10-06-2005  
107Delfina Borawska z d. Kiełczewska *około 1868 Gnatowo †  
108Delfina Dzikowska z d. Krajewska  †po 18-01-1898  
109Delfina Konopka z d. Bagińska  †  
110Delfina Sokołowska z d. Kołakowska *około 1875 Cedry †  
111Delmar P. Blattenberger  †około 2000  
112Dionizja (Dominika) Jasińska z d. Grabowska *20-10-1907 Czerwonki †07-06-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
113Dionizy (Dominik) Chodnicki *około 1852 Dołęgi †przed 01-10-1905  
114Dionizy (Dominik) Wądołowski *około 1834 Bronaki-Olki †przed 05-06-1899  
115Dionizy Borawski *1853 Racibory †  
116Dionizy Borawski *około 1867 Karwowo par. Jedwabne †  
117Dionizy Borawski *około 1850 Karwowo par. Jedwabne †po 19-11-1901  
118Dionizy Borawski *około 1837 Nadbory †przed 17-02-1896  
119Dionizy Chrostowski *około 1861 Wagi †18-10-1918 Kubrzany /Jedwabne/  
120Dionizy Chrostowski *około 1906 Karwowo par. Jedwabne †  
121Dionizy Dobkowski  †przed 20-02-1848  
122Dionizy Dominik Rostkowski *około 1809 Janczewko †  
123Dionizy Dybikowski *około 1830 Borawskie †  
124Dionizy Figurski *około 1834 Wierciszewo †21-06-1900 Makowskie /Burzyn/   
125Dionizy Godlewski *około 1849 Wagi †po 26-02-1906  
126Dionizy Gosiewski *około 1821 Zawady †przed 07-02-1906  
127Dionizy Grabowski *około 1860 Szostaki †  
128Dionizy Jaczyński *około 1863 Rogale par. Romany †  
129Dionizy Karwowski  †przed 04-1874  
130Dionizy Konopka *około 1822 †  
131Dionizy Konopka *około 1874 Łoje Awissa †  
132Dionizy Kruszewski *około 1819 Zanklewo †   
133Dionizy Kwieciński *około 1818 †  
134Dionizy Makowski  †przed 18-08-1862  
135Dionizy Mariak *11-04-1909 Kucze Wielkie †  
136Dionizy Mocarski *około 1824 Bartki †po 16-02-1886  
137Dionizy Mroczkowski *08-04-1875 Borawskie †  
138Dionizy Rydzewski *1859 Żelazki †  
139Dionizy Strynkowski *około 1830 Kokoszki †przed 11-11-1890  
140Dionizy Sulewski *10-10-1862 Bagienice †15-10-1862 Bagienice   
141Dionizy Supiński *około 1883 Witynie †  
142Dionizy Szczęsny *1827 Bronowo †  
143Dionizy Szrejter *około 1800 Racibory †od 11-11-1856 do 27-05-1867  
144Dionizy Trzaska *około 1822 Brzostowo †08-11-1848  
145Dionizy Wiktor Gardocki *około 1837 Górskie †przed 27-11-1882  
146Dolores G. Blattenberger z d. Dompkowski *07-09-1929 †01-01-2012  
147Domicela Borawska z d. Dąbrowska  †od 16-05-1827 do 30-07-1843  
148Domicela Borowska  †po 24-11-1885  
149Domicela Mieczkowska z d. Laskowska *około 1797 Biodry †od 28-11-1849 do 16-06-1872  
150Domicela Mucharska z d. Wierciszewska *około 1824 Wierciszewo †przed 26-09-1886  
151Domicela Nowakowska z d. Wierciszewska *około 1848 Sieburczyn †   
152Domicela Pilczuk  †  
153Domicella (Dominika) Rogowska z d. Olszewska *około 1806 Wagi †po 26-11-1861  
154Domicella Borawska z d. Kalinowska *około 1839 Mieczki †od 24-09-1886 do 04-05-1896  
155Domicella Borawska z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
156Domicella Dąbrowska z d. Wasilewska *około 1776 †12-04-1834 Bzury  
157Domicella Filipkowska z d. Ramotowska  †przed 09-05-1842  
158Domicella Golińska z d. Mieczkowska  †od 27-01-1874 do 22-11-1892  
159Domicella Miklas z d. Kuklińska  †po 02-05-1869  
160Domicella Porowska z d. Grądzka  †przed 25-02-1827  
161Domin (Dominik) Sadowski  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
162Dominic (Eddie) Konopka *14-09-1900 Chicago, IL †  
163Dominic Konopka *06-07-1898 Chicago, IL †29-06-1899 Chicago, IL  
164Dominik (Dionizy) Koszykowski *około 1826 Biodry †10-10-1852 Warszawa  
165Dominik (Dionizy) Wądołowski  †  
166Dominik Adam Konopka *około 1844 Karwowo †od 27-11-1899 do 13-12-1911  
167Dominik Akacki *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
168Dominik Biedrzycki *około 1797 †przed 16-01-1854  
169Dominik Borawski  †przed 17-05-1937  
170Dominik Borysiewicz *około 1797 †25-08-1799 Wąsosz  
171Dominik Brzostowski *około 1897 †  
172Dominik Bukowski *około 1904 Borawskie †  
173Dominik Burgraff *04-08-1901 Kramarzewo †11-07-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
174Dominik Chodnicki *około 1883 Kumelsk †  
175Dominik Chodnicki  †  
176Dominik Choiński *około 1794 Niwkowo †1831  
177Dominik Chojnowski  †przed 20-02-1849  
178Dominik Chojnowski *około 1873 Danowo †  
179Dominik Chrostowski  †przed 20-02-1865  
180Dominik Chrostowski *1893 Bagienice †30-07-1953 Bagienice /Wąsosz/  
181Dominik Chrzanowski  †   
182Dominik Chrzanowski *14-10-1907 Konopki †08-09-1987 Konopki  
183Dominik Chyliński *około 08-1904 Sulewo Prusy †20-04-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
184Dominik Chyliński *około 1888 †07-04-1896 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
185Dominik Chyliński  †  
186Dominik Chyliński *29-09-1906 Kownatki †25-01-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
187Dominik Czerwonka *15-01-1943 Czerwonki †02-12-1992 Grajewo /Wąsosz/   
188Dominik Czerwonka *14-10-1912 Czerwonki †21-09-1992 Czerwonki /Wąsosz/   
189Dominik Danowski *17-08-1837 Klimaszewnica †  
190Dominik Danowski *1751 Pomiany †  
191Dominik Danowski *31-10-1945 Sulewo Prusy †24-08-1949   
192Dominik Danowski *24-09-1844 Sulewo Kownaty †  
193Dominik Dąbrowski *05-07-1925 Kędziorowo †20-01-1939 Kędziorowo  
194Dominik Domitr  †po 18-11-1832  
195Dominik Dudkowski *25-05-1948 Wąsosz †02-10-1948   
196Dominik Dzierzgowski *około 08-1828 Modzele †09-09-1853  
197Dominik Filipkowski  †przed 22-01-1834  
198Dominik Frąckiewicz *około 1844 Bożejewo †  
199Dominik Gardocki *około 1876 Zalesie †01-12-1956 Zalesie /Wąsosz/   
200Dominik Gardocki *30-08-1909 Stawiane †15-10-1954 Stawiane /Wąsosz/  
201Dominik Godlewski *około 1827 Kotówek †13-08-1895 Kotówek /Jedwabne/  
202Dominik Godlewski *około 1882 Danowo †16-03-1889 Danowo /Wąsosz/  
203Dominik Godlewski *12-01-1897 Kotówek †  
204Dominik Godlewski  †przed 03-09-1889  
205Dominik Gosiewski  †  
206Dominik Gosiewski *około 1819 Kotówek †przed 26-02-1865  
207Dominik Gosiewski *07-08-1760 Łojki par. Białaszewo †od 03-08-1828 do 23-11-1836  
208Dominik Górski *około 1810 Grądy Wielkie †23-07-1860  
209Dominik Górski *około 1821 Męczki †12-03-1859   
210Dominik Grabowski  †po 03-02-1885  
211Dominik Grabowski *01-09-1903 Kramarzewo †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
212Dominik Grądzki *około 1788 Wąsosz †  
213Dominik Gręda  †  
214Dominik Grzymkowski *14-11-1874 Ramoty †01-01-1908 Scranton, PA  
215Dominik Jaczyński *około 1919 Możdżenie †04-12-1941 Gornaja Bałklej pod Stalingradem  
216Dominik Jakubczyk *około 1807 Zabłudów †po 07-05-1883  
217Dominik Jan Kalinowski *04-08-1849 Brychy †po 11-07-1905  
218Dominik Jan Kurkowski *około 06-1948 Kieljany †12-08-1948 Kieljany  
219Dominik Janczewski *około 1836 Korytki †przed 30-01-1894  
220Dominik Jundziłł *1764 †1845  
221Dominik Jurczykowski *około 1884 Załuski †07-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
222Dominik Kamiński *około 1873 Srebrowo †  
223Dominik Karwowski  †przed 07-11-1854  
224Dominik Karwowski *około 1822 Stryjaki †od 07-02-1876 do 17-09-1906  
225Dominik Karwowski *około 1800 Brzostowo †  
226Dominik Konopka *15-08-1900 Konopki †20-08-1970 Ełk /Wąsosz/  
227Dominik Korytkowski  †przed 19-02-1867  
228Dominik Korzeniecki  †15-03-1855  
229Dominik Korzeniecki  †przed 23-11-1858  
230Dominik Kossakowski *około 1833 Bartki †  
231Dominik Kownacki *około 1851 Barzykowo †  
232Dominik Kownacki *14-02-1910 †08-1979 Szczuczyn /Szczuczyn/  
233Dominik Kozikowski *01-01-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
234Dominik Kropiewnicki  †  
235Dominik Kuczewski *08-04-1941 Kędziorowo †2008  
236Dominik Kuczyński *11-10-1834 Sulewo Kownaty †25-12-1835 Sulewo Kownaty   
237Dominik Kurkowski *17-02-1912 Nieciki †  
238Dominik Lepak *27-04-1904 Bogusze †   
239Dominik Lipiński *około 1883 Mocarze †  
240Dominik Lipiński  †  
241Dominik Liszewski *08-08-1890 Niećkowo †31-03-1946 Szczuczyn  
242Dominik Łempicki *27-11-1897 Święcienin †25-10-1915 Święcienin /Radziłów/  
243Dominik Łempicki *14-01-1928 Bagienice †16-01-2010 /Wąsosz/   
244Dominik Łosewski  †przed 13-06-1843  
245Dominik Makowski *około 1904 Kamianki †  
246Dominik Malinowski *około 1823 Niwkowo †  
247Dominik Mieczkowski  †przed 30-06-1869  
248Dominik Mieczysław Skrodzki *01-01-1942 Obrytki †23-04-1997 /Wąsosz/   
249Dominik Mielnicki *1855 Wizna †  
250Dominik Mikulski *03-07-1900 Kosówka †03-08-1976 Grajewo  
251Dominik Modzelewski  †  
252Dominik Modzelewski  †przed 21-11-1842  
253Dominik Modzelewski *około 1888 Niećkowo †  
254Dominik Modzelewski *03-08-1792 Wąsosz †po 15-02-1874  
255Dominik Moksiewicz *1865 †1929 /Wilno/  
256Dominik Mordasiewicz  †po 02-02-1869  
257Dominik Mroczkowski  †przed 02-03-1829  
258Dominik Mroczkowski  †przed 06-02-1929  
259Dominik Mróz *około 1753 †po 19-11-1809  
260Dominik Myśliński *około 1880 Stawiski †  
261Dominik Myśliński *13-11-1898 Kucze Małe †   
262Dominik Niebrzydowski *18-07-1940 Żebry †07-06-1942 Żebry /Wąsosz/  
263Dominik Niecikowski  †  
264Dominik Niewiarowski *około 1857 Janczewo †04-11-1910 Janczewo /Wizna/  
265Dominik Norucki *około 1817 †  
266Dominik Obrycki *20-12-1907 Klimaszewnica †   
267Dominik Orłowski  †przed 24-11-1862  
268Dominik Owsianko *04-12-1886 Bzury †  
269Dominik Prusicki *około 1824 †  
270Dominik Przestrzelski  †po 02-02-1826  
271Dominik Rajmund Kleszczewski *około 1828 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 12-02-1889  
272Dominik Ramotowski *około 1898 Bzury †  
273Dominik Ramotowski *14-11-1884 Bzury †22-12-1934 Danowo   
274Dominik Ramotowski *15-04-1920 Kramarzewo †21-12-1973 Grajewo /Wąsosz/  
275Dominik Rutkowski *około 1876 Kamianki †  
276Dominik Sadowski *09-03-1908 Bzury †  
277Dominik Sadowski *około 1792 †20-10-1852 Bzury   
278Dominik Sadowski *około 1868 Bzury †  
279Dominik Serba *28-01-1900 Rydzewo-Pieniążek †20-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/  
280Dominik Sierbiński *około 1900 †po 25-03-1951  
281Dominik Sobota  †przed 24-02-1827  
282Dominik Sokołek *04-08-1770 Wąsosz †przed 12-01-1830   
283Dominik Stanisław Grądzki *około 1854 Czerwonki †po 26-11-1918  
284Dominik Stanisław Michałowski *16-03-1915 USA †  
285Dominik Stecz  †po 24-11-1851  
286Dominik Strynkowski *około 1833 Kokoszki †  
287Dominik Sulewski *23-09-1867 Zaborowo †14-06-1900 Zaborowo  
288Dominik Sulewski *około 1911 Sulewo Prusy †po 1992 /Radziłów/   
289Dominik Sulewski *21-01-1936 Sulewo Prusy †05-01-2002 Dzierzbia /Wąsosz/   
290Dominik Surawski  †przed 26-11-1865  
291Dominik Szczęsny  †przed 14-02-1887  
292Dominik Szczuka  †przed 22-06-1856  
293Dominik Szleter *około 1928 Bagienice †01-03-1949 Bagienice   
294Dominik Szmitka *około 1806 Kotówek †od 08-02-1875 do 05-02-1894  
295Dominik Szulc  †przed 16-02-1897  
296Dominik Szumowski  †  
297Dominik Szymanowski *około 1828 Kubra †  
298Dominik Szymanowski *21-09-1907 †  
299Dominik Szymanowski *1898 Kownatki †09-12-1955 Kownatki /Wąsosz/   
300Dominik Tałenkiewicz *03-08-1789 †  
301Dominik Tałenkiewicz *około 1809 Wąsosz †  
302Dominik Tomaszewski  †  
303Dominik Tomaszewski *01-03-1915 Rydzewo-Pieniążek †   
304Dominik Tomaszewski  †  
305Dominik Trzaska *02-03-1930 Nadbory †24-08-2013 Madryt  
306Dominik Trzaska *około 1830 Kąty †około 1852  
307Dominik Wądołowski  †po 15-05-1820  
308Dominik Węcek  †  
309Dominik Wiszowaty  †przed 25-02-1895  
310Dominik Wiśniewski  †  
311Dominik Włodkowski  †po 06-02-1837  
312Dominik Zacharzewski  †11-05-1854  
313Dominik Zajczewski *02-05-1934 Rydzewo Szlacheckie †08-03-2008 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/   
314Dominik Zajkowski  †1901  
315Dominik Zakrzewski  †po 18-09-1827  
316Dominik Zalewski *około 04-1906 †14-12-1906 Zalesie /Wąsosz/   
317Dominik Zalewski *około 03-1912 Zalesie †01-07-1915 Zalesie /Wąsosz/   
318Dominik Zalewski *22-09-1907 Zalesie †   
319Dominik Zalewski *13-01-1898 Zalesie †17-10-1970 Szczuczyn /Wąsosz/   
320Dominik Załuska *około 1868 Niedźwiedzkie †09-11-1905 Niedźwiedzkie   
321Dominik Załuska *02-01-1913 Niedźwiedzkie †  
322Dominik Zawadzki *około 1818 Okrasin †po 30-01-1881  
323Dominik Zawistowski  †przed 06-10-1862  
324Dominik Zwoliński  †przed 28-11-1854  
325Dominika (Domicela) Samełka z d. Sobolewska *około 1790 †po 24-11-1835  
326Dominika (Donata) Śmiglewska z d. Sulewska *20-02-1919 Chrzanowo †10-02-2003 Szczuczyn /Wąsosz/  
327Dominika Akacka *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
328Dominika Biedrzycka z d. Gutowska  †  
329Dominika Bieńkowska z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
330Dominika Bikowska z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
331Dominika Borawska z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
332Dominika Bukowska z d. Pieńkowska *około 1901 Pluty †  
333Dominika Chrostowska z d. Barzykowska *27-10-1898 Kuczyny †   
334Dominika Danowska *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
335Dominika Dąbrowska z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
336Dominika Domisiewicz *1877 †  
337Dominika Dzięgielewska z d. Śmiarowska *około 1859 Borawskie †  
338Dominika Gardocka *około 08-1927 †29-09-1927 Mocarze /Burzyn/  
339Dominika Gardocka z d. Skrodzka *25-02-1900 Konopki †25-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
340Dominika Kaczyńska z d. Skrodzka *około 1920 †25-11-2007  
341Dominika Kalinowska *11-09-1836 Mieczki †  
342Dominika Karwowska z d. Chrzanowska *11-08-1916 Supy †  
343Dominika Kozłowska z d. Orłowska *około 1871 Rajgród †przed 09-10-1945  
344Dominika Kurzątkowska z d. Gałecka *około 1889 Załuski †  
345Dominika Kurzątkowska z d. Dobrzycka *około 1892 Rosochate †  
346Dominika Łempicka *14-03-1908 Świdry †   
347Dominika Łempicka z d. Drzazgowska *13-02-1921 Wąsosz †22-08-1989 Grajewo /Wąsosz/  
348Dominika Mroczek z d. Borawska *około 1901 Kucze Wielkie †  
349Dominika Mścichowska z d. Konopka *07-10-1922 Sulewo Kownaty †23-06-2000 Grajewo /Wąsosz/  
350Dominika Nagóska z d. Kurzątkowska  †  
351Dominika Okulewicz z d. Sawicka *około 1897 Czarnówek †  
352Dominika Piórkowska z d. Kowalewska *około 1852 Koniecki †  
353Dominika Potocka z d. Sulewska *01-10-1910 Sulewo Kownaty †   
354Dominika Rupińska z d. Mieczkowska  †  
355Dominika Siedlecka z d. Rydzewska  †29-10-1944  
356Dominika Sokołowska z d. Skrodzka  †  
357Dominika Sulewska *20-02-1931 †05-05-1931 Zaborowo   
358Dominika Sulewska z d. Zalewska  †  
359Dominika Szczepankowska *około 1920 Rydzewo Szlacheckie †21-11-1940 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/   
360Dominika Szymanowska z d. Zalewska *około 1897 Jaki †27-12-1946 Niedźwiedzkie  
361Dominika Tyszka z d. Chrostowska *około 1903 Biodry †28-09-1990 Poniat  
362Dominika Wasiulewska z d. Wiśniewska *około 1858 Puchały †  
363Dominika Wszeborowska *04-08-1922 †26-08-2000 Bartoszyce /Wąsosz/  
364Dominika Zakrzewska *około 02-1951 Kownatki †04-09-1951 Kownatki  
365Dominika Zamojska z d. Sadowska *około 1888 Orlikowo †  
366Dominika Żbikowska *20-01-1940 Czerwonki †11-03-1941 Czerwonki  
367Donata Bargłowska z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
368Donata Bukowska z d. Gromadzka *około 1898 Karwowo †  
369Donata Chrzanowska z d. Żukowska  †po 29-04-1890  
370Donata Wądołowska z d. Rogowska *około 1889 †  
371Donata Wiszowata *1934 Obrytki †05-05-1954 Strzelin /Wąsosz/  
372Dorota (Lota) Lencewicz z d. Dębińska  †po 12-09-1858  
373Dorota Agnieszka Gryczan z d. Pruszyńska  †przed 09-11-1828  
374Dorota Alenkiewicz z d. Dębowska  †po 29-10-1861  
375Dorota Arbsjajtys z d. Wejs  †od 08-11-1875 do 27-10-1890  
376Dorota Bartlińska z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
377Dorota Bazydło z d. Waśkiewicz  †  
378Dorota Bogdańska z d. Ptaszyńska *około 1832 Łomża †1870  
379Dorota Borawska z d. Nader (Sopieńska)  †po 23-11-1828  
380Dorota Borek z d. Ratko  †  
381Dorota Borowska z d. Tyszkiewicz *1759 †28-09-1841 Wąsosz  
382Dorota Bóbr z d. Świderska *około 1817 Łempice †przed 05-1894  
383Dorota Choroś z d. Malinowska  †przed 21-11-1852  
384Dorota Chrapowicka z d. N *około 1864 Grabowo †  
385Dorota Chrostowska z d. Makowska  †po 25-11-1829  
386Dorota Chrzanowska z d. N  †przed 10-05-1863  
387Dorota Ciecierska z d. Gutowska *około 1842 Nieciki †  
388Dorota Czarnecka z d. Samełko *03-01-1797 †przed 18-11-1846  
389Dorota Dąbrowska z d. Anik *około 1828 Sucholaski †  
390Dorota Dąbrowska z d. Szymanowska  †od 25-02-1889 do 15-02-1892   
391Dorota Dąbrowska z d. Troks *około 1826 †przed 09-05-1892  
392Dorota Dębińska z d. Gałązka  †po 15-11-1843  
393Dorota Dłużniewska z d. Kalinowska  †  
394Dorota Dmochowska z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
395Dorota Dołęga z d. Bronkowska  †  
396Dorota Downar z d. Bartnicka *około 1815 Jagodne †przed 09-02-1891  
397Dorota Drozdowska  †  
398Dorota Garder z d. Szleter  †przed 15-05-1864  
399Dorota Gardug z d. Szleter  †przed 19-10-1874  
400Dorota Gilert z d. N  †przed 16-04-1869  
401Dorota Główczyńska z d. Waszkiewicz  †po 18-11-1863  
402Dorota Gniewowska z d. Karpińska  †po 24-10-1870  
403Dorota Gosiewska z d. Karwowska * Łojki par. Białaszewo †od 29-04-1823 do 20-02-1832  
404Dorota Górska z d. Skrodzka  †  
405Dorota Górska z d. Zamojska * Jambrzyki †po 23-10-1842  
406Dorota Górska z d. Skrodzka *około 1819 Jambrzyki †po 26-10-1873  
407Dorota Gryczan z d. Ciplińska *około 1831 Niekrasze †po 26-09-1904  
408Dorota Gryśkiewicz z d. Grobek (Dobrzejewska)  †od 19-11-1837 do 01-06-1846  
409Dorota Gutowska z d. Górska  †przed 05-10-1863  
410Dorota Gutowska z d. Skrodzka  †po 21-04-1823  
411Dorota Hecht z d. N  †przed 08-06-1835  
412Dorota Jakubowska  †  
413Dorota Januszewska z d. Kacper  †przed 01-06-1851  
414Dorota Jaśkowska *01-02-1970 Szczuczyn †11-02-1976 Białystok /Wąsosz/  
415Dorota Jaworska z d. Witkowska  †od 09-11-1834 do 09-05-1858  
416Dorota Jurkowska z d. N  †  
417Dorota Kacprzyńska z d. Krusieska  †przed 12-02-1851  
418Dorota Kaczyńska *22-07-1980 Grajewo †16-01-1984  
419Dorota Karpińska z d. Walicka *około 1806 Kamionka par. Bargłów Kościelny †26-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
420Dorota Karwowska z d. Szleszyńska  †przed 28-02-1832  
421Dorota Karwowska z d. Samełko  †  
422Dorota Karwowska z d. Maszczyk * Kamianki †po 26-11-1848  
423Dorota Kiełczewska z d. Karwowska *około 1796 Kąty †  
424Dorota Koliszczyk z d. Lucht (Jucht) *około 1794 Prusy †po 13-10-1844  
425Dorota Koniecko z d. Jasik *około 1830 Świętajny †17-01-1872  
426Dorota Konopka z d. Duchnowska  †  
427Dorota Konstancja Księżakowska z d. Karniłowicz (Brzuszkiewicz)  †po 04-03-1889  
428Dorota Kossakowska z d. Lipska *około 1800 Nadbory †08-02-1837  
429Dorota Kryszpin z d. Tyszka  †przed 24-07-1876  
430Dorota Kudrzycka  †  
431Dorota Kuleszczyk z d. Sagowna ?  †przed 22-04-1888  
432Dorota Laszczkowska  †przed 18-11-1812  
433Dorota Lejman z d. Gruzdowska  †  
434Dorota Leszczyńska z d. Heterowicz  †  
435Dorota Lewkowicz z d. Samluk  †  
436Dorota Liszewska z d. Walukowska (Walicka, Balicka)  †po 14-02-1858  
437Dorota Locman z d. Brant  †po 30-01-1853  
438Dorota Locman z d. Jastrzębska *około 1788 †20-11-1838 Chojnowo /Niedźwiadna/  
439Dorota Lucht z d. N  †po 17-11-1813  
440Dorota Łapińska z d. Kowalewska  †  
441Dorota Łepkowska z d. Kozłowska  †przed 14-02-1875  
442Dorota Łojewska z d. Brodowska  †po 20-01-1837  
443Dorota Łojewska z d. Amborg (Anzbork)  †od 22-11-1840 do 21-03-1844  
444Dorota Łucja Pieńczykowska *1787 Karwowo †  
445Dorota Machina z d. N  †  
446Dorota Majewska z d. Asman  †po 02-02-1831  
447Dorota Marks z d. Kierut  †przed 01-11-1836  
448Dorota Merchelska z d. Jankowska  †po 06-02-1888  
449Dorota Metelska z d. Grądzka  †23-01-1843  
450Dorota Miklas z d. Olszewska  †od 17-01-1822 do 02-1829  
451Dorota Moczarska z d. Ramotowska *około 1809 Grądy Wielkie †  
452Dorota Modzelewska z d. Kulikowska * Sienickie †od 29-04-1823 do 10-02-1830  
453Dorota Murzyńska z d. Mroczkowska  †po 23-11-1892  
454Dorota Niedźwiedzka z d. Wiszowata  †  
455Dorota Olszewska *22-05-1972 Grajewo †23-05-1972 Grajewo /Wąsosz/  
456Dorota Olszewska z d. Zawadzka *30-03-1809 Wąsosz †  
457Dorota Orłowska z d. Kozłowska *11-02-1809 Lipnik †po 26-09-1867  
458Dorota Orzechowska z d. Bartkowska *około 1821 Lachowo †  
459Dorota Orzechowska z d. N  †  
460Dorota Pawluk z d. Karwowska *około 1831 Kołaki †  
461Dorota Piasecka z d. Gajek  †przed 16-02-1847  
462Dorota Pieńkowska z d. Nowakowska  †po 18-02-1828  
463Dorota Plewka z d. Habrak  †przed 05-07-1846  
464Dorota Plôgê z d. Kruszewska  †po 28-04-1828  
465Dorota Płochocka z d. Dąbrowska *około 1830 Bogusze †  
466Dorota Płońska z d. Bębenek  †przed 16-09-1901  
467Dorota Przedworska z d. Dębowska *około 1803 Sypitki par. Gołdap †  
468Dorota Przedworska z d. Jarząbek  †przed 23-01-1859  
469Dorota Przedworska z d. Budzińska *17-01-1806 Pasichy †08-12-1843  
470Dorota Przybyszewska z d. Broda *około 1819 Kuty †  
471Dorota Purwin z d. Wojnowska  †przed 20-05-1889  
472Dorota Puzarowska z d. Rudzka  †  
473Dorota Radlińska z d. Lawendowska  †przed 18-08-1839  
474Dorota Radlińska z d. Albrecht *około 1819 Świętajny †  
475Dorota Rafałowska z d. Chrostowska  †po 24-02-1840  
476Dorota Rowek  †  
477Dorota Ruszczyk z d. Szymkiewicz ?  †  
478Dorota Rykaczewska z d. Starszewska (Tarszewska)  †około 1845  
479Dorota Rykaczewska z d. Niedźwiedzka *około 1819 Wąsosz †  
480Dorota Samborska z d. N  †  
481Dorota Samełka z d. N  †  
482Dorota Samełka z d. Czarnecka *około 1771 †po 01-02-1831  
483Dorota Sarnacka z d. Ostrowska (Glinka)  †przed 19-11-1848  
484Dorota Sokołowska *04-02-1817 Godlewo †  
485Dorota Solińska z d. Konwerska  †  
486Dorota Sosnowska z d. Boryszewska  †  
487Dorota Statkiewicz z d. Drozd  †przed 09-11-1819  
488Dorota Sulewska z d. Popławska * Sieburczyn †przed 17-09-1828  
489Dorota Sulewska z d. Bukowska *około 1780 †26-10-1824 Zaborowo  
490Dorota Sulimowicz z d. N  †  
491Dorota Szabelska z d. Pstrąg  †przed 10-01-1842  
492Dorota Szostak z d. Weyss *około 1820 Stulichy †  
493Dorota Szurno z d. Truszkowska *około 1862 Bagińskie †14-01-1890 Chojnowo /Niedźwiadna/  
494Dorota Szymanowska z d. Pieńczykowska  †przed 22-11-1815  
495Dorota Świderska z d. Milewska  †po 14-01-1833  
496Dorota Tarasiewicz z d. Wiśniewska *około 1865 Kędziorowo †  
497Dorota Tarnacka z d. Ostrowska *około 1823 Ławsk †06-01-1857 Ławsk /Wąsosz/  
498Dorota Tarnacka z d. N  †przed 29-10-1820  
499Dorota Teofila Pachucka z d. Zawadzka *około 1820 Ciemnoszyje †  
500Dorota Truszkowska z d. Grabowska *około 1844 Prusy †   
501Dorota Trzaska *1814 Supy †   
502Dorota Trzaska z d. Dąbrowska  †przed 13-08-1839  
503Dorota Tyszkiewicz z d. Wiśniewska  †przed 08-05-1871  
504Dorota Wiszowaty z d. Milewska  †po 26-11-1844  
505Dorota Zalewska  †przed 09-02-1851  
506Dorota Zambrowska z d. Synowczyk  †09-12-1848  
507Dorota Zamojska z d. Monikowska *około 1793 Grudziądz †  
508Dorota Zawadzka z d. Łapińska  †od 22-06-1834 do 14-08-1842  
509Dorota Zawadzka z d. Zyskowska *około 1876 Wąsosz †przed 13-06-1929  
510Dorota Zielińska z d. N  †po 02-10-1839  
511Dorota Żukowska z d. N  †przed 20-07-1816  
512dwa Aniołki Sulewska *24-02-1854 Sulewo Kownaty †24-02-1854 Sulewo Kownaty  
Czas ucieka, wieczność czeka! (25 października 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl