Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [U] Indeks alfabetyczny [U]127

1Urszula (Jadwiga) Teresa Petkowska z d. Stępińska [0¬]    
2Urszula (Marianna) Drozdowska z d. Kulikowska *około 1787 †27-11-1847 Kędziorowo  
3Urszula Archacka z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
4Urszula Bagińska z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
5Urszula Bagińska z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
6Urszula Bagrejewska z d. Wszeborowska *około 1781 Guty Stare †po 11-02-1833  
7Urszula Barbara Obrycka z d. Tomaszewska [0¬]     
8Urszula Bądzio z d. Zielińska  †  
9Urszula Białobrzeska z d. Rembiszewska  †przed 16-05-1842  
10Urszula Biedrzycka z d. Kamińska  †przed 07-02-1827  
11Urszula Bielska  †przed 30-01-1849  
12Urszula Bielska z d. Koniak ?  †  
13Urszula Borawska z d. Klimaszewska *23-10-1815 Klimaszewnica †po 03-03-1867  
14Urszula Borawska z d. Berent *17-06-1788 †  
15Urszula Borawska z d. Niebrzydowska *18-05-1951 Sulewo Prusy †23-11-1985 Szymany /Wąsosz/   
16Urszula Buda z d. Jaśkowska [0¬]    
17Urszula Chełchowska z d. Chodnik *około 1794 †17-05-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
18Urszula Chmielewska z d. Gwiazdowska *około 1899 Mścichy †  
19Urszula Chojnowska z d. Drozdowska  †  
20Urszula Chrostowska z d. Mikucka [0¬]    
21Urszula Chrzanowska z d. Konopka  †od 02-03-1835 do 31-01-1850  
22Urszula Ciecierska z d. Ogonowska [0¬]     
23Urszula Cimochowska z d. Zielińska [0¬]    
24Urszula Czaplicka z d. Borawska [0¬]    
25Urszula Czarnecka z d. Pruszyńska  †przed 18-11-1839  
26Urszula Czerkies z d. Filipkowska *około 1822 †20-07-1882 Modzele  
27Urszula Danieluk z d. Treder  †po 1979 Sopot /Sopot/  
28Urszula Danowska z d. Kamińska  †przed 28-10-1782   
29Urszula Danowska *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
30Urszula Dmowska [0¬]    
31Urszula Domisiewicz *31-10-1785 Niećkowo †  
32Urszula Dybikowska *08-03-1966 Radziłów †26-01-1969 Kramarzewo /Wąsosz/   
33Urszula Dziekońska z d. Danowska [0¬]    
34Urszula Fiedorowicz z d. Zyskowska  †przed 03-02-1861  
35Urszula Filochowska z d. Jurska  †przed 14-05-1826  
36Urszula Gardocka z d. Szleszyńska *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 08-03-1886 do 25-07-1904  
37Urszula Godlewska z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 23-09-1862  
38Urszula Gołębiewska z d. Gardocka  †  
39Urszula Grądzka z d. Kossakowska  †przed 17-02-1833  
40Urszula Grochowska z d. Węgrowska  †1891 Chojnowo par. Trzcianne  
41Urszula Grzymkowska [0¬]    
42Urszula Gulska z d. Kadyszewska *około 1819 Karwowo †20-09-1864  
43Urszula Gutowska [0¬]     
44Urszula Jankowska z d. Kleszczewska  †po 16-02-1903  
45Urszula Kadłubowska z d. Suchodolska *około 1841 Glinki †po 10-06-1906  
46Urszula Kalinowska z d. Ciecierska  †przed 28-04-1844  
47Urszula Kamalska z d. Bielawska *około 1822 Przytuły †  
48Urszula Karwowska z d. Chojnowska  †  
49Urszula Karwowska z d. Jankowska *około 1774 †przed 04-1847  
50Urszula Karwowska z d. Górska *około 1791 †od 02-02-1845 do 23-01-1856  
51Urszula Kierznowska z d. Kamińska  †  
52Urszula Kiźling z d. Borawska  †  
53Urszula Klekner z d. Zarzecka [0¬]     
54Urszula Kobylińska z d. Chodnicka [0¬]     
55Urszula Kosiorek z d. Zdanewicz *około 1818 Kapice †po 25-11-1860  
56Urszula Kotyńska  †od 20-11-1848 do 04-07-1858   
57Urszula Kowalewska z d. Gorzyńska  †po 07-09-1834  
58Urszula Kozikowska z d. Szklarzewska *1852 Okrasin †po 11-02-1901  
59Urszula Kreska z d. Kozikowska *około 1819 Karwowo †22-01-1887 Żebry /Wąsosz/  
60Urszula Krystyna Sochaj z d. Sarnecka [0¬]    
61Urszula Laskowska z d. Bialik [0¬]    
62Urszula Lorek z d. Dąbrowska [0¬]     
63Urszula Łempicka z d. Sulewska *około 1756 Sulewo Prusy †27-07-1806 Bagienice /Wąsosz/   
64Urszula Łempicka z d. Radzio [0¬]     
65Urszula Majewska [0¬]    
66Urszula Makowska z d. Górska  †po 05-06-1832  
67Urszula Matejkowska z d. Chmielewska  †po 18-06-1820  
68Urszula Mielnicka z d. Nitkiewicz *około 1787 †po 25-11-1845  
69Urszula Mierzejewska z d. Górska  †przed 28-02-1832  
70Urszula Mioduszewska z d. N  †  
71Urszula Mirosława Strzyżewska z d. Kosek [0¬]    
72Urszula Mocarska z d. Maleszewska *około 1778 Maleszewo †  
73Urszula Modzelewska *około 1934 Wąsosz †04-09-1940 Wąsosz  
74Urszula Mogielnicka z d. Chrostowska *około 1878 Nadbory †28-05-1903  
75Urszula Mościcka z d. Porowska  †przed 21-11-1831  
76Urszula Mrówka z d. Popowska *około 1827 Kapice †  
77Urszula Murawska z d. Prokopowicz *około 1792 Sieburczyn †  
78Urszula Myszkowska z d. Marczykowska  †od 30-01-1837 do 21-10-1866  
79Urszula Myślińska z d. Borawska  †przed 12-08-1844  
80Urszula N z d. Duda [0¬]    
81Urszula Nerkowska z d. Wysocka  †przed 01-1881  
82Urszula Niebrzydowska z d. Płochocka *25-04-1959 Szczuczyn †26-01-1999 Białystok /Wąsosz/   
83Urszula Niedźwiedzka z d. N  †  
84Urszula Nierwińska z d. Sulewska *około 1816 Sieburczyn †23-08-1855  
85Urszula Nowak z d. Bajkiewicz [0¬]    
86Urszula Ołdakowska z d. Bogusławska [0¬]    
87Urszula Pachucka z d. Domitr *około 1807 Witynie †po 12-10-1856  
88Urszula Płońska z d. Kalinowska  †po 06-02-1923  
89Urszula Podlasin z d. N  †  
90Urszula Przechocka z d. Samełko [0¬]    
91Urszula Przestrzelska z d. Kołomieńska *około 1850 Orlikowo †10-09-1904 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
92Urszula Przestrzelska z d. Karwowska [0¬]    
93Urszula Raczek z d. Tomaszek [0¬]    
94Urszula Rogaczewska z d. Komosińska *05-05-1960 Wąsosz †   
95Urszula Ruszczyk z d. Pachucka  †po 21-10-1860  
96Urszula Rutkowska z d. Nieradko  †po 09-11-1857  
97Urszula Rzadkowska z d. Bieńkowska *około 1820 Okrasin †  
98Urszula Saniewska *30-04-1965 Szczuczyn †05-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
99Urszula Siedlecka z d. Cimoch  †po 21-11-1855  
100Urszula Skarżyńska z d. Leszczyńska  †przed 04-11-1860  
101Urszula Skrodzka z d. Nowosacka  †po 29-01-1833  
102Urszula Skrodzka z d. Tyszka  †  
103Urszula Sokołowska z d. Janczewska  †po 11-05-1924  
104Urszula Stankiewicz z d. Ławnitowicz  †  
105Urszula Statkiewicz z d. Klimaszewska *25-10-1781 Kędziorowo †  
106Urszula Stefanowicz z d. Czerny [0¬]    
107Urszula Sulewska *29-10-1779 Sulewo Prusy †  
108Urszula Szleszyńska z d. Kierznowska  †przed 29-11-1899  
109Urszula Szumowska z d. Domitr  †po 23-11-1859  
110Urszula Świderska z d. Sieńko  †po 26-04-1896  
111Urszula Świderska z d. Borzymowska  †od 23-11-1830 do 14-02-1831  
112Urszula Święszkowska z d. Sikorska  †  
113Urszula Truszkowska [0¬]    
114Urszula Walendzik z d. Wojtkielewicz *około 1881 Sośnia †09-10-1933  
115Urszula Walewska z d. Gromadzka *około 1788 †08-04-1828 Witynie /Jedwabne/  
116Urszula Walewska z d. Domitr *około 1808 Witynie †29-12-1868 Witynie /Jedwabne/  
117Urszula Wądołowska z d. Wysocka  †  
118Urszula Wiszowata z d. Wierzbicka  †po 25-02-1895  
119Urszula Wronkowska z d. Truszkowska  †po 12-02-1923  
120Urszula Wróblewska z d. Cytryjan  †przed 23-11-1870  
121Urszula Wszeborowska z d. Ladzińska [0¬]    
122Urszula Wysocka z d. Chmielewska *około 1859 Żebry †przed 08-1884  
123Urszula Zabielska z d. Kołakowska  †przed 27-01-1841  
124Urszula Zajączkowska z d. Krzyżanowska *około 1809 Pawełki †  
125Urszula Zalc z d. Drosel *około 1887 Sztabin par. Krasnybór †  
126Urszula Zalewska z d. Łempicka [0¬]     
127Urszula Zofia Zalewska z d. Wiśniewska [0¬]    
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl