Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [U] Indeks alfabetyczny [U]114

1Urszula (Jadwiga) Teresa Petkowska z d. Stępińska * Żebry   
2Urszula (Marianna) Drozdowska z d. Kulikowska *około 1787 †27-11-1847 Kędziorowo  
3Urszula Archacka z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
4Urszula Bagińska z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
5Urszula Bagińska z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
6Urszula Barbara Obrycka z d. Tomaszewska * Sulewo Kownaty    
7Urszula Białobrzeska z d. Rembiszewska  †przed 16-05-1842  
8Urszula Biedrzycka z d. Kamińska  †przed 07-02-1827  
9Urszula Bielska z d. Koniak ?  †  
10Urszula Borawska z d. Klimaszewska *23-10-1815 Klimaszewnica †po 03-03-1867  
11Urszula Borawska z d. Berent *17-06-1788 †  
12Urszula Borawska z d. Niebrzydowska *18-05-1951 Sulewo Prusy †23-11-1985 Szymany /Wąsosz/   
13Urszula Buda z d. Jaśkowska * Wąsosz   
14Urszula Chełchowska z d. Chodnik *około 1794 †17-05-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
15Urszula Chojnowska z d. Drozdowska  †  
16Urszula Chrostowska z d. Mikucka * Kownatki   
17Urszula Chrzanowska z d. Konopka  †od 02-03-1835 do 31-01-1850  
18Urszula Ciecierska z d. Ogonowska * Wąsosz    
19Urszula Cimochowska z d. Zielińska * Wąsosz   
20Urszula Czaplicka z d. Borawska * Uśnik   
21Urszula Czarnecka z d. Pruszyńska  †  
22Urszula Czerkies z d. Filipkowska *około 1822 †20-07-1882 Modzele  
23Urszula Danieluk z d. Treder  †po 1979 Sopot /Sopot/  
24Urszula Danowska z d. Kamińska  †przed 28-10-1782   
25Urszula Danowska *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
26Urszula Dmowska    
27Urszula Domisiewicz *31-10-1785 Niećkowo †  
28Urszula Dybikowska *08-03-1966 Radziłów †26-01-1969 Kramarzewo /Wąsosz/   
29Urszula Dziekońska z d. Danowska * Sulewo Kownaty   
30Urszula Filochowska z d. Jurska  †przed 14-05-1826  
31Urszula Gardocka z d. Szleszyńska *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 08-03-1886 do 25-07-1904  
32Urszula Godlewska z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 25-11-1861  
33Urszula Gołębiewska z d. Gardocka  †  
34Urszula Grądzka z d. Kossakowska  †przed 17-02-1833  
35Urszula Grochowska z d. Węgrowska  †1891 Chojnowo par. Trzcianne  
36Urszula Grzymkowska    
37Urszula Gulska z d. Karaszewska  †20-09-1864  
38Urszula Gutowska * Chicago, IL    
39Urszula Kalinowska z d. Ciecierska  †przed 28-04-1844  
40Urszula Kamalska z d. Bielawska *około 1822 Przytuły †  
41Urszula Karwowska z d. Chojnowska  †  
42Urszula Karwowska z d. Jankowska *około 1774 †po 30-01-1833  
43Urszula Karwowska z d. Górska *około 1791 †od 02-02-1845 do 23-01-1856  
44Urszula Kierznowska z d. Kamińska  †  
45Urszula Kizling z d. Borawska  †  
46Urszula Klekner z d. Zarzecka * Radziłów    
47Urszula Kobylińska z d. Chodnicka * Zdedy    
48Urszula Kosiorek z d. Zdanewicz *około 1818 Kapice †po 25-11-1860  
49Urszula Kotyńska  †przed 04-07-1858  
50Urszula Kotyńska  †po 20-11-1848   
51Urszula Kowalewska z d. Gorzyńska  †po 07-09-1834  
52Urszula Kozikowska z d. Szklarzewska *około 1853 Okrasin †po 11-02-1901  
53Urszula Kozikowska *23-08-1958 †06-10-1958 Kownatki /Wąsosz/  
54Urszula Krystyna Sochaj z d. Sarnecka * Wałbrzych   
55Urszula Kulikowska *23-10-1803 Żebry †19-08-1804 Żebry  
56Urszula Lachowska z d. Kadyszewska  †po 10-02-1861  
57Urszula Laskowska z d. Bialik    
58Urszula Lorek z d. Dąbrowska * Suwałki    
59Urszula Łempicka z d. Sulewska * Sulewo Prusy †po 26-10-1808   
60Urszula Łempicka z d. Radzio     
61Urszula Majewska    
62Urszula Makowska z d. Górska  †po 05-06-1832  
63Urszula Matejkowska z d. Chmielewska  †po 18-06-1820  
64Urszula Mierzejewska z d. Górska  †przed 28-02-1832  
65Urszula Mioduszewska z d. N  †  
66Urszula Mirosława Strzyżewska z d. Kosek    
67Urszula Mocarska z d. Maleszewska *około 1778 Maleszewo †  
68Urszula Modzelewska *około 1934 Wąsosz †04-09-1940 Wąsosz  
69Urszula Mogielnicka z d. Chrostowska *około 1878 Nadbory †  
70Urszula Mościcka z d. Porowska  †przed 21-11-1831  
71Urszula Mrówka z d. Popowska *około 1827 Kapice †  
72Urszula Murawska z d. Prokopowicz *około 1792 Sieburczyn †  
73Urszula Myszkowska z d. Marczykowska  †od 30-01-1837 do 21-10-1866  
74Urszula Myślińska z d. Borawska  †przed 12-08-1844  
75Urszula N z d. Duda    
76Urszula Niebrzydowska z d. Płochocka *25-04-1959 Szczuczyn †26-01-1999 Białystok /Wąsosz/   
77Urszula Nierwińska z d. Sulewska *około 1816 Sieburczyn †23-08-1855  
78Urszula Nowak z d. Bajkiewicz * Siankowizna   
79Urszula Ołdakowska z d. Bogusławska * Szczuczyn   
80Urszula Pachucka z d. Domitr *około 1807 Witynie †po 12-10-1856  
81Urszula Płońska z d. Kalinowska  †po 06-02-1923  
82Urszula Podlasin z d. N  †  
83Urszula Przechocka z d. Samełko * Wąsosz   
84Urszula Przestrzelska z d. Kołomieńska *około 1850 Orlikowo †10-09-1904 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
85Urszula Przestrzelska z d. Karwowska * Żebry   
86Urszula Raczek z d. Tomaszek    
87Urszula Rogaczewska z d. Komosińska *05-05-1960 Wąsosz †   
88Urszula Ruszczyk z d. Pachucka  †po 21-10-1860  
89Urszula Rzadkowska z d. Bieńkowska *około 1820 Okrasin †  
90Urszula Saniewska *30-04-1965 Szczuczyn †05-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
91Urszula Siedlecka z d. Cimoch  †po 23-11-1847  
92Urszula Skarżyńska z d. Leszczyńska  †przed 04-11-1860  
93Urszula Skrodzka z d. Nowosacka  †po 29-01-1833  
94Urszula Skrodzka z d. Tyszka  †  
95Urszula Statkiewicz z d. Klimaszewska *25-10-1781 Kędziorowo †  
96Urszula Stefanowicz z d. Czerny     
97Urszula Stępińska *około 05-1951 Żebry †25-08-1951 Żebry  
98Urszula Sulewska z d. Zyskowska  †  
99Urszula Sulewska *29-10-1779 Sulewo Prusy †  
100Urszula Szleszyńska z d. Kierznowska  †przed 29-11-1899  
101Urszula Szumowska z d. Domitr  †po 23-11-1859  
102Urszula Świderska z d. Borzymowska  †od 23-11-1830 do 14-02-1831  
103Urszula Truszkowska     
104Urszula Walewska z d. Gromadzka *około 1788 †08-04-1828 Witynie /Jedwabne/  
105Urszula Walewska z d. Domitr *około 1808 Witynie †29-12-1868 Witynie /Jedwabne/  
106Urszula Wiszowata z d. Wierzbicka  †po 25-02-1895  
107Urszula Wróblewska z d. Cytryjan  †przed 23-11-1870  
108Urszula Wszeborowska z d. Ladzińska * Wąsosz   
109Urszula Wysocka z d. Chmielewska *około 1859 Żebry †  
110Urszula Zabielska z d. Kołakowska  †przed 27-01-1841  
111Urszula Zajączkowska z d. Krzyżanowska *około 1809 Pawełki †  
112Urszula Zalc z d. Drosel *około 1887 Sztabin par. Krasnybór †  
113Urszula Zalewska z d. Łempicka * Bagienice    
114Urszula Zofia Zalewska z d. Wiśniewska    
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl