Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]2708

1Tadeusz (Mateusz) Grodzicki  †od 10-07-1843 do 29-10-1870  
2Tadeusz Akacki *28-06-1955 Grozimy †21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/  
3Tadeusz Akacki * Kramarzewo   
4Tadeusz Akus * Bęćkowo    
5Tadeusz Antoni Bagiński *03-03-1930 Chełchy †   
6Tadeusz Antoni Klimaszewski * Klimaszewnica   
7Tadeusz Arciszewski *01-10-1957 Szczuczyn †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
8Tadeusz Bagiński * Kurkowo    
9Tadeusz Bagiński *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
10Tadeusz Balicki * Wąsosz    
11Tadeusz Bar *około 1841 Lejpuny †  
12Tadeusz Baranowski * Szczuczyn   
13Tadeusz Bardzikowski  †przed 28-11-1876  
14Tadeusz Barwikowski *około 1813 Załuski †  
15Tadeusz Bednarowicz * Szczuczyn   
16Tadeusz Białasiewicz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
17Tadeusz Biedrzycki * Bagińskie   
18Tadeusz Biedrzycki  †przed 28-02-1848  
19Tadeusz Biedrzycki  †przed 07-02-1827  
20Tadeusz Bielawski  †  
21Tadeusz Blok * Szczuczyn   
22Tadeusz Bogdan Gardocki * Sulewo Prusy    
23Tadeusz Borchet    
24Tadeusz Brzostowski *około 1833 †od 26-03-1892 do 26-01-1897   
25Tadeusz Brzozowski *26-03-1929 Zalesie †31-03-1929 Zalesie /Wąsosz/   
26Tadeusz Brzozowski    
27Tadeusz Brzuchalski *17-03-1941 Zalesie †23-04-1941 Zalesie   
28Tadeusz Chełmiński * Niećkowo   
29Tadeusz Chmielewski  †  
30Tadeusz Chojnowski     
31Tadeusz Chrostowski * Kieljany   
32Tadeusz Chrostowski *20-01-1932 Wąsosz †16-02-1932 Wąsosz  
33Tadeusz Chrzanowski * Konopki   
34Tadeusz Chrzanowski *23-04-1932 Kieljany †12-03-1933 Kieljany  
35Tadeusz Chrzanowski *około 1825 Kołaki †po 30-01-1893  
36Tadeusz Chyliński *około 1900 Mrówki †  
37Tadeusz Cimochowski * Wąsosz   
38Tadeusz Cimochowski    
39Tadeusz Cukrowski *08-09-1935 Koniecki Duże †02-09-1940 Koniecki Duże  
40Tadeusz Cwalina  †  
41Tadeusz Cybulski    
42Tadeusz Cytryjan  †po 31-10-1830  
43Tadeusz Czaplicki * Szczuczyn   
44Tadeusz Czerwonka * Czerwonki   
45Tadeusz Danowski     
46Tadeusz Danowski *około 1929 Sulewo Prusy †10-02-1945 Sulewo Prusy   
47Tadeusz Danowski *około 1743 †09-02-1813 Sulewo Prusy  
48Tadeusz Danowski  †  
49Tadeusz Dąbkowski * Szymany   
50Tadeusz Dąbrowski *22-05-1908 Chrzanowo †  
51Tadeusz Dąbrowski    
52Tadeusz Dąbrowski  †przed 20-07-1816  
53Tadeusz Derejko  †po 21-11-1843  
54Tadeusz Długozima * Żebry   
55Tadeusz Dmochowski * Wąsosz    
56Tadeusz Dobrzycki *28-10-1925 †16-09-1986 Możdżenie /Wąsosz/  
57Tadeusz Doliwa * Grędy   
58Tadeusz Domasiewicz * Szczuczyn   
59Tadeusz Domisiewicz *23-10-1783 Niećkowo †po 23-02-1851  
60Tadeusz Domisiewicz  †po 15-11-1843  
61Tadeusz Domitr *13-01-1902 Kotowo Plac †  
62Tadeusz Domysiewicz * Niećkowo   
63Tadeusz Drobiński * Świdry   
64Tadeusz Duchnowski * Wąsosz   
65Tadeusz Duchnowski  †  
66Tadeusz Duzikowski *30-09-1938 Wąsosz †03-03-2003 Białystok /Wąsosz/  
67Tadeusz Dziekoński * Kownatki   
68Tadeusz Ekstowicz * Kownatki   
69Tadeusz Ekstowicz *około 10-1918 †29-01-1922 Radziłów /Radziłów/  
70Tadeusz Feliks Dąbrowski *około 1843 †po 08-02-1885  
71Tadeusz Filipkowski * Świdry Podleśne    
72Tadeusz Finfando * Stare Krzywe    
73Tadeusz Florian Łempicki *około 07-1903 †30-01-1905 Bagienice /Wąsosz/   
74Tadeusz Florian Ołdakowski *05-05-1955 Wąsosz †15-11-2001 Słupsk /Wąsosz/  
75Tadeusz Franciszek Mocarski *około 1903 Rutkowskie †  
76Tadeusz Franciszek Turowski    
77Tadeusz Galanty * Żebry   
78Tadeusz Gałecki * Szczuczyn    
79Tadeusz Gardocki *około 06-1928 Koniecki Małe †10-12-1929 Koniecki Małe /Wąsosz/  
80Tadeusz Gardocki *30-07-1925 †08-06-1983 Grajewo /Wąsosz/   
81Tadeusz Gardocki *15-04-1925 Stawiane †02-03-1994 Kolno /Wąsosz/   
82Tadeusz Gil * Koziniec par. Jasionówka   
83Tadeusz Godlewski *około 1771 Wagi †  
84Tadeusz Godlewski  †po 27-11-1832  
85Tadeusz Goliczewski *01-01-1932 Wojewodzin †przed 10-2006  
86Tadeusz Gołębiewski  †  
87Tadeusz Górski *19-07-1941 Sulewo Kownaty †11-11-1942 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
88Tadeusz Górski * Kieljany   
89Tadeusz Górski    
90Tadeusz Grabowski * Kramarzewo   
91Tadeusz Grela *1952 †1952   
92Tadeusz Grondwald *04-01-1934 Wąsosz †22-02-1935 Wąsosz   
93Tadeusz Gryzełko * Stara Wieś   
94Tadeusz Grzymkowski * Wąsosz   
95Tadeusz Grzymkowski *03-02-1930 Radziłów †25-09-1997 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
96Tadeusz Grzymkowski  †przed 22-01-1812  
97Tadeusz Hader * Grodzisko Dolne   
98Tadeusz Henryk Danowski * Sulewo Kownaty    
99Tadeusz Herczyński    
100Tadeusz Hipolit Osada * Bogusze   
101Tadeusz Iwon Łempicki *19-05-1844 Koniecki †12-02-1873 Łempice  
102Tadeusz Jachimski    
103Tadeusz Jackowski    
104Tadeusz Jan Przyborowski *około 1875 Gnatowo †  
105Tadeusz Jan Święszkowski *około 1835 Rostki par. Romany †  
106Tadeusz Janiszewski    
107Tadeusz Jankowski * Komosewo    
108Tadeusz Januszewski *01-01-1926 Wąsosz †10-08-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
109Tadeusz Jastrzębski * Kumelsk   
110Tadeusz Jaśkowski *1929 Wąsosz †1974 Warszawa /Warszawa/  
111Tadeusz Jaśkowski *07-01-1905 Modzele †13-11-1976 Łempice /Wąsosz/  
112Tadeusz Jerzy Bankowski    
113Tadeusz Jerzy Szepietowski * Koty-Rybno   
114Tadeusz Józef Jankowski * Żebry   
115Tadeusz Józef Jurkowski * Dziemięrzyce   
116Tadeusz Jurski  †po 11-02-1817  
117Tadeusz Kacperski *10-1951 Wąsosz †13-11-1951 Szczuczyn /Wąsosz/   
118Tadeusz Kacprowski *31-03-1935 Wąsosz †09-04-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
119Tadeusz Kaczyński *02-01-1940 Wypychy †14-01-2018 Łomża  
120Tadeusz Kaczyński *28-02-1936 †03-04-1936 Radziłów /Radziłów/  
121Tadeusz Kalinowski * Wąsosz   
122Tadeusz Kalinowski *17-09-1822 Brychy †12-03-1896 /Radziłów/  
123Tadeusz Karczmarz    
124Tadeusz Karwowski *17-01-1922 Żebry †15-02-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
125Tadeusz Karwowski *około 1884 Górki-Sypniewo †  
126Tadeusz Karwowski *28-10-1869 Koniecki †12-03-1921 Koniecki Małe /Wąsosz/  
127Tadeusz Karwowski  †  
128Tadeusz Kędzierski *11-05-1940 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
129Tadeusz Klekner *28-06-1916 Zanklewo †10-07-1998 Żebry /Wąsosz/   
130Tadeusz Klimaszewski    
131Tadeusz Klimaszewski  †po 08-02-1893  
132Tadeusz Klimaszewski  †  
133Tadeusz Kojro *02-12-1939 Niećkowo †07-09-1940 Niećkowo  
134Tadeusz Kołakowski  †  
135Tadeusz Komosiński * Wąsosz    
136Tadeusz Komosiński * Ławsk   
137Tadeusz Komosiński *15-12-1867 Wąsosz †27-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/  
138Tadeusz Konopka * Bzury   
139Tadeusz Konstanty Brzostowski *01-03-1890 Nadbory †  
140Tadeusz Kordyjak    
141Tadeusz Korzeniecki  †  
142Tadeusz Kosmaczewski * Radziłów   
143Tadeusz Kossakowski  †  
144Tadeusz Kossakowski  †przed 12-02-1900  
145Tadeusz Kostecki     
146Tadeusz Kostuch * Gdańsk   
147Tadeusz Kotarski * Rożyńsk   
148Tadeusz Kotyński *około 1922 Sieburczyn †03-02-1924 Sieburczyn /Burzyn/   
149Tadeusz Kozikowski * Kownatki   
150Tadeusz Kozikowski  †  
151Tadeusz Kozłowski * Wąsosz    
152Tadeusz Kozłowski * Niećkowo   
153Tadeusz Krzyżanowski *28-06-1941 Wąsosz †22-05-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
154Tadeusz Krzyżanowski * Wąsosz   
155Tadeusz Kuczewski * Żebry   
156Tadeusz Kuczyński * Wąsosz   
157Tadeusz Kulesza *01-09-1935 Kurpiki †1978 Bronowo /Bronowo/   
158Tadeusz Kwiećkowski * Milewo   
159Tadeusz Lechmira * Słomczyn   
160Tadeusz Leszczewski * Wąsosz   
161Tadeusz Lipiński *około 1864 Mocarze †21-01-1918 Mocarze /Burzyn/  
162Tadeusz Łapiński *około 1859 Biodry †przed 02-10-1916  
163Tadeusz Łempicki * Szczuczyn    
164Tadeusz Łempicki * Wąsosz    
165Tadeusz Łempicki *28-03-1946 Sulewo Kownaty †01-11-2010 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
166Tadeusz Łempicki * Kieljany    
167Tadeusz Łempicki * Święcienin    
168Tadeusz Łempicki *1926 Bagienice †08-09-1955 Grajewo /Wąsosz/   
169Tadeusz Łempicki *14-01-1914 Niebrzydy †20-10-1976 Sokoły /Wąsosz/   
170Tadeusz Łepkowski * Bęćkowo   
171Tadeusz Łepkowski    
172Tadeusz Łojewski * Bogusze   
173Tadeusz Łuczko    
174Tadeusz Łuczyński *około 1891 †  
175Tadeusz Łukowski * Olecko   
176Tadeusz Malinowski *03-04-1944 Wąsosz †08-04-1944 Wąsosz  
177Tadeusz Marczykowski * Wąsosz   
178Tadeusz Marian Szymkiewicz * Sojczyn-Borowy   
179Tadeusz Merchelski *około 1953 †18-07-2010 /Wąsosz/  
180Tadeusz Michał Bruszewski * Bielsk Podlaski   
181Tadeusz Mieczkowski     
182Tadeusz Mielnik     
183Tadeusz Mierzejewski * Niećkowo   
184Tadeusz Mikucki * Bęćkowo   
185Tadeusz Milewski *15-07-1935 Grędy †25-08-1940 Grędy  
186Tadeusz Mitrofan    
187Tadeusz Młynarczyk *23-05-1951 Wąsosz †27-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
188Tadeusz Mocarski * Czerwonki    
189Tadeusz Mocarski *03-05-1903 Bartki †  
190Tadeusz Mocarski *około 1892 Mocarze †  
191Tadeusz Moczydłowski * Wąsosz   
192Tadeusz Modzelewski * Janowicze-Kolonia   
193Tadeusz Modzelewski * Niećkowo   
194Tadeusz Mroczkowski *11-02-1938 Wojsławy †27-03-1939 Wojsławy  
195Tadeusz Mroczkowski * Niedźwiedzkie   
196Tadeusz Mścichowski * Grajewo   
197Tadeusz Mścichowski *12-05-1925 Sulewo Kownaty †31-08-1984 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
198Tadeusz Nawrocki *około 1866 Grabowo †  
199Tadeusz Neill z d. Nienałtowski *08-01-1923 Małachowo †05-07-2013   
200Tadeusz Niecikowski *07-05-1952 Niećkowo †15-02-1999 Grajewo /Wąsosz/  
201Tadeusz Niedźwiedzki * Niećkowo   
202Tadeusz Nienałtowski * Małachowo    
203Tadeusz Nienałtowski  †   
204Tadeusz Norbert Tarkowski  †  
205Tadeusz Nowakowski *około 1927 Sieburczyn †06-04-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
206Tadeusz Olszewski *14-05-1929 Wąsosz †2011 Gdynia   
207Tadeusz Ołdakowski * Wąsosz   
208Tadeusz Ołdakowski * Wąsosz    
209Tadeusz Orłowski *07-08-1942 Kownatki †02-08-2000 Białystok /Wąsosz/  
210Tadeusz Pasierb *14-03-1940 Szamocin †   
211Tadeusz Pawłowski * Mazewo    
212Tadeusz Pecko    
213Tadeusz Perkowski *17-12-1928 Milewo †02-04-2001 Milewo /Wąsosz/  
214Tadeusz Perkowski * Bagienice    
215Tadeusz Perkowski    
216Tadeusz Piechociński * Wąsosz   
217Tadeusz Pieniążek  †  
218Tadeusz Pieńkowski    
219Tadeusz Pietrzak * Zawady   
220Tadeusz Piotr Sokołowski *13-04-1920 Lipnik †przed 01-1954  
221Tadeusz Piotr Wojsław * Gałązki   
222Tadeusz Piotrowski  †od 22-01-1812 do 21-11-1820   
223Tadeusz Piwowarski * Szczuczyn   
224Tadeusz Podkowicz *około 1913 Surały †   
225Tadeusz Polakowski *14-09-1902 Wąsosz †05-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
226Tadeusz Polkowski *około 1794 Kąty †przed 01-1820  
227Tadeusz Porębski * Chobot    
228Tadeusz Przestrzelski * Brychy   
229Tadeusz Przestrzelski  †przed 03-10-1831  
230Tadeusz Przyborowski *około 1832 Pasichy †po 29-01-1895  
231Tadeusz Ptaszyński * Ławsk   
232Tadeusz Purwin * Szczuczyn   
233Tadeusz Purzeczko * Niedźwiadna    
234Tadeusz Raciborski *20-12-1932 Bukowo †22-02-2000 Grajewo /Wąsosz/  
235Tadeusz Radziwon * Ruś    
236Tadeusz Ramotowski * Kramarzewo   
237Tadeusz Ramotowski *około 1907 †27-05-1944 Borawskie /Przytuły/  
238Tadeusz Ramotowski *28-10-1787 Danowo †przed 23-11-1841  
239Tadeusz Rećko  †przed 21-06-1897  
240Tadeusz Rejno *05-05-1937 Ławsk †09-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
241Tadeusz Rogiński *około 1904 Nowa Wieś †  
242Tadeusz Romuald Malinowski *około 09-02-1951 Niećkowo †16-02-1951 Niećkowo  
243Tadeusz Rożyński *około 1880 Klimaszewnica †   
244Tadeusz Ryszard Łempicki * Sokoły    
245Tadeusz Sakowski  †przed 22-01-1828  
246Tadeusz Sarnecki *01-11-1930 Budy Sienickie †06-12-2005 Kraków  
247Tadeusz Sawicki     
248Tadeusz Siedlecki *29-03-1943 Wąsosz †23-04-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
249Tadeusz Siedlecki * Mieczki   
250Tadeusz Siemieniewicz * Wólka Karwowska    
251Tadeusz Skrodzki * Szczuczyn   
252Tadeusz Skrodzki * Wojsławy   
253Tadeusz Skrodzki * Pasichy   
254Tadeusz Skrodzki * Łubiane    
255Tadeusz Smoliński *08-08-1954 Wąsosz †16-01-1955 Wąsosz  
256Tadeusz Smoliński *około 1863 †od 29-01-1917 do 24-01-1922  
257Tadeusz Smoliński *około 1862 Kędziorowo †  
258Tadeusz Sobolewski *około 1916 Niećkowo †01-07-1919 Niećkowo /Wąsosz/  
259Tadeusz Socha * Hajnówka   
260Tadeusz Sokołowski * Truszki   
261Tadeusz Soliński * Radziłów    
262Tadeusz Starszewski * Surały   
263Tadeusz Stefan  †  
264Tadeusz Stefanowicz * Kędziorowo    
265Tadeusz Stępień *01-08-1955 Orzysz †17-08-2006 Warszawa   
266Tadeusz Stypułkowski  †  
267Tadeusz Sulewski * Sulewo Kownaty    
268Tadeusz Sulewski * Rożyńsk   
269Tadeusz Sulewski * Szczuczyn   
270Tadeusz Sulewski *08-11-1938 Zalesie †21-11-1938 Zalesie /Wąsosz/   
271Tadeusz Sulewski *30-01-1936 Zaborowo †27-02-1936 Zaborowo  
272Tadeusz Sulewski *29-05-1930 Zalesie †06-08-1930 Zalesie /Wąsosz/   
273Tadeusz Sulewski *22-01-1929 Sulewo Prusy †13-02-1929 Sulewo Prusy   
274Tadeusz Sulewski *02-04-1872 Sulewo Kownaty †14-06-1873 Sulewo Kownaty  
275Tadeusz Suliński *28-10-1770 †  
276Tadeusz Suliński    
277Tadeusz Supiński * Supy    
278Tadeusz Surawski * Wąsosz    
279Tadeusz Szczech * Pasichy   
280Tadeusz Szczech *28-01-1930 Pasichy †24-02-1930 Pasichy  
281Tadeusz Szczech * Kolno   
282Tadeusz Szczubełek * Filipki Małe    
283Tadeusz Szelążek * Grajewo   
284Tadeusz Szepietowski  †przed 01-03-1824  
285Tadeusz Szleszyński  †po 12-02-1829  
286Tadeusz Szmurło     
287Tadeusz Szumski * Łękowo   
288Tadeusz Szumski * Łękowo    
289Tadeusz Szumski    
290Tadeusz Szymanowski * Niedźwiedzkie    
291Tadeusz Szymkiewicz * Sojczyn-Borowy   
292Tadeusz Śmiarowski * Kownatki   
293Tadeusz Śmiarowski * Ławsk   
294Tadeusz Świderski * Zaborowo    
295Tadeusz Świderski * Brzeźnio    
296Tadeusz Święcicki * Kadzidło   
297Tadeusz Tadeuszewicz  †przed 17-10-1869  
298Tadeusz Taraszkowski * Łomża    
299Tadeusz Taraszkowski    
300Tadeusz Tarnacki * Wąsosz    
301Tadeusz Tarnacki *13-04-1940 Wąsosz †14-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
302Tadeusz Teodor Łempicki *09-11-1868 Koniecki †18-09-1870 Świdry   
303Tadeusz Tomczyk * Białaszewo   
304Tadeusz Trzonkowski * Piątnica   
305Tadeusz Turowski    
306Tadeusz Tymiński  †   
307Tadeusz Tyszka * Pasichy    
308Tadeusz Tyszkiewicz * Kudłaczewo    
309Tadeusz Tyszkiewicz *02-03-1940 Kudłaczewo †02-02-1941 Kudłaczewo  
310Tadeusz Wajs * Wąsosz    
311Tadeusz Walendzik * Niećkowo   
312Tadeusz Walenty Kiełczewski * Popowo   
313Tadeusz Walewski *10-01-1925 Radziłów †przed 12-1988   
314Tadeusz Wechter     
315Tadeusz Wiaksa    
316Tadeusz Wiszowaty *05-01-1927 Żebrki †14-04-1985 Żebrki /Grabowo/   
317Tadeusz Wiśniewski z d. Wiśniewski  * Toruń    
318Tadeusz Wiśniewski *06-01-1931 Kędziorowo †12-03-1935 Kędziorowo  
319Tadeusz Wiśniewski * Szymany   
320Tadeusz Wiśniewski  †przed 14-02-1882  
321Tadeusz Witkowski *01-01-1933 Ławsk †02-10-1993 Ławsk /Wąsosz/  
322Tadeusz Władysław Kotlewski * Laskowiec par. Stawiski   
323Tadeusz Władysław Michalski  †  
324Tadeusz Wojsław * Wojsławy    
325Tadeusz Wróbel     
326Tadeusz Wróblewski * Krzynowłoga Mała   
327Tadeusz Wróblewski *03-06-1934 Grądy-Michały †15-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
328Tadeusz Wszeborowski *12-01-1926 † Łempice  
329Tadeusz Wszeborowski *około 1835 Kiełcze †od 12-02-1895 do 12-02-1906  
330Tadeusz Wysocki *09-12-1924 Żebry †08-09-1984 Białystok /Wąsosz/  
331Tadeusz Wysocki * Chrostowo   
332Tadeusz Wysocki *około 1833 Żebry †od 10-02-1902 do 14-07-1913  
333Tadeusz Wysocki  †po 11-11-1839  
334Tadeusz Zabielski * Chełchy    
335Tadeusz Zakrzewski *02-1933 Kownatki †01-11-2000 Ełk /Bajtkowo/   
336Tadeusz Zalewski *08-08-1955 Szczuczyn †07-12-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
337Tadeusz Zalewski * Zalesie   
338Tadeusz Zalewski *04-1944 †29-05-1944 Grozimy /Wąsosz/   
339Tadeusz Zalewski *10-05-1930 Kucze Małe †   
340Tadeusz Zalewski * Zalesie    
341Tadeusz Zalewski *02-02-1915 Kotowo Plac †06-10-1989 Łomża   
342Tadeusz Zamojski * Modzele   
343Tadeusz Zawistowski *20-08-1956 Szczuczyn †15-10-1956 Niećkowo /Wąsosz/  
344Tadeusz Zduńczyk *około 1771 †  
345Tadeusz Zdzisław Kwiatkowski    
346Tadeusz Zorczykowski    
347Tadeusz Zyskowski *1914 Szczuczyn †  
348Tadeusz Żebrowski * Wąsosz   
349Tajda Łoś *20-07-1858 Ławsk †  
350Takla Obiedzińska z d. Niebrzydowska  †27-11-1898 Zabiele  
351Tamara Polakowska z d. Dragim    
352Tamara Śliżewska    
353Tamara Śliżewska    
354Tatiana Aleksandrovna Kharchenko-Brzozowski z d. Kharchenko * Kazań    
355Tatiana Nowosad z d. Jurgak  †przed 19-10-1909  
356Tatiana Zyskowska z d. Zminczuk *około 1906 Долбнева †22-03-1991 Szczuczyn  
357Tekla Anna Cichocka *23-09-1802 Wąsosz †  
358Tekla Bagińska z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
359Tekla Bagińska z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
360Tekla Bagińska z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
361Tekla Boguszewska z d. Milewska *około 1848 Sątrzaska †przed 06-1890  
362Tekla Borawska z d. Wądołowska *około 1858 Koniecki par. Wizna †  
363Tekla Brzuchalska z d. Staniszewska *około 1817 Ławsk †od 18-05-1873 do 17-02-1879  
364Tekla Chmielewska z d. Łukowska  †po 19-02-1844  
365Tekla Chmurzyńska z d. Grzymała  †przed 20-10-1861  
366Tekla Chodnicka z d. Skrodzka *około 1840 Wypychy †  
367Tekla Chojnowska z d. Mieczkowska *około 1866 Wąsosz †  
368Tekla Chojnowska z d. Komelska *około 1854 †13-01-1894 Grądy Małe /Jedwabne/  
369Tekla Chojnowska *1828 Guty †07-04-1830 Guty  
370Tekla Chrostowska z d. Chrzanowska *około 1809 Brzostowo †przed 07-1842  
371Tekla Chylińska z d. Kielian *25-09-1801 Bagienice †22-10-1853 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
372Tekla Ciecierska *22-09-1848 Wąsosz †11-09-1855 Wąsosz  
373Tekla Cwalińska z d. Popkowska  †po 13-02-1899  
374Tekla Czaplicka z d. Bardzikowska (Barwikowska) *około 1816 Chełchy †przed 18-07-1865  
375Tekla Dąbrowska z d. Polkowska  †od 04-02-1817 do 23-01-1821  
376Tekla Domitr  †przed 13-11-1848  
377Tekla Duda z d. Kiełczewska *04-02-1824 Łempice †od 06-02-1882 do 01-1884  
378Tekla Feltyn z d. Marczykowska *około 1799 Wąsosz †24-01-1859 Wąsosz /Wąsosz/  
379Tekla Filipowicz z d. Szymkowska  †po 20-11-1870  
380Tekla Filomena Mroczkowska z d. Walewska  †po 03-11-1918  
381Tekla Foltyńska z d. Marczykowska *28-09-1802 Wąsosz †  
382Tekla Franciszka Karwowska z d. Bronakowska *około 1821 Bronaki-Olki †od 21-02-1881 do 24-04-1900  
383Tekla Franciszka Owsianko z d. Złotkowska  †  
384Tekla Frąckiewicz z d. Kutnowska *około 1780 Bronowo †przed 05-1828  
385Tekla Gerałtowska z d. Lipska  †przed 16-11-1830  
386Tekla Gocłowska z d. Karpińska  †przed 19-07-1883  
387Tekla Goszczycka z d. Ramotowska *około 1908 Grądy Małe †  
388Tekla Gromadzka z d. Brzostowska *około 1770 Rutki Nory †od 22-11-1826 do 23-11-1831  
389Tekla Gulska z d. Sienkiewicz  †przed 02-09-1866  
390Tekla Halina Ramotowska z d. Rogowska * Szczuczyn   
391Tekla Izabella Chojnowska *około 10-1866 †05-03-1867 Kownatki  
392Tekla Janczewska z d. Męczkowska  †po 10-10-1831  
393Tekla Jankowska z d. Gosiewska *około 1875 Karwowo-Polki †  
394Tekla Jankowska z d. Borawska *około 1865 Bartki †  
395Tekla Kalinowska z d. Kizling *około 1880 Załuski †  
396Tekla Kamińska *22-09-1867 Obrytki †19-09-1868 Obrytki  
397Tekla Karwowska z d. Maleszewska *około 1789 Wierciszewo †po 27-11-1849  
398Tekla Kiełczewska z d. Chrostowska *około 1873 Kubrzany †  
399Tekla Klimaszewska z d. Wierciszewska *około 1813 Rostki par. Jedwabne †przed 15-09-1863  
400Tekla Komorowska z d. Szymanowicz *około 1811 Brzostowo †  
401Tekla Kondrasiak z d. Wasiuk  †przed 04-11-1862  
402Tekla Kossakowska z d. Suska  †po 05-02-1826  
403Tekla Kowalewska *około 1855 Danowo †01-04-1862 Bzury /Wąsosz/  
404Tekla Kozikowska z d. Szleszyńska *około 1870 Chełchy †  
405Tekla Krupa z d. Maciorowska  †po 25-11-1872  
406Tekla Kuczewska z d. Wądołowska *około 1790 Koniecki par. Wizna †po 01-06-1846  
407Tekla Laszczkowska z d. Ołdakowska *około 1833 Wąsosz †27-02-1856 Wąsosz   
408Tekla Lewkowska z d. Wiśniewska  †przed 16-02-1874  
409Tekla Łosiewicz z d. Wojsław *około 1878 Ławsk †przed 03-02-1942  
410Tekla Łosiewska z d. Wojsław  †po 28-02-1927  
411Tekla Makowska z d. Wysocka  †po 19-01-1848  
412Tekla Malinowska z d. Ostatkiewicz *około 1846 Górki par. Jedwabne †  
413Tekla Mieczkowska z d. Mocarska *około 1796 Biodry †po 23-11-1853  
414Tekla Mieńkowska z d. Modzelewska  †po 26-11-1827  
415Tekla Mocarska z d. Chrostowska *około 1827 Wagi †13-10-1900 Rutkowskie /Burzyn/  
416Tekla Modzelewska z d. Górska *około 1880 Szczuczyn †  
417Tekla Mościcka z d. Kuczewska  †po 31-01-1837  
418Tekla Mrówka z d. Sikorska *około 1819 †30-10-1854  
419Tekla Nawrocka z d. Wega  †  
420Tekla Niebrzydowska *29-09-1778 Wojsławki †  
421Tekla Niedźwiedzińska z d. Kacprowska  †po 23-02-1830  
422Tekla Niedźwiedzka z d. Kacprowska  †  
423Tekla Okulewicz z d. Grabczyk *około 1805 †20-01-1827 Brzeźnio  
424Tekla Piaszczyńska z d. Janowska  †  
425Tekla Piaszczyńska z d. Janowska  †  
426Tekla Piotrowska z d. N  †  
427Tekla Plon z d. Grala  †po 06-02-1893  
428Tekla Pomian z d. Konaszewska  †przed 16-11-1932  
429Tekla Prus z d. Pawłowska  †  
430Tekla Pużarowska z d. Zielińska  †  
431Tekla Rogalska z d. Gutowska *około 1799 †05-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
432Tekla Rostek z d. Zakrzewska *około 1817 Wojsławy †  
433Tekla Rozalia Pieńczykowska z d. Łempicka *28-08-1813 Sokoły †po 29-06-1856  
434Tekla Rydzewska z d. Borawska * Szczuczyn   
435Tekla Satary z d. Sikorska *około 1801 Jedwabne †  
436Tekla Sierzputowska z d. Grzymała  †przed 30-05-1870  
437Tekla Skrodzka z d. Mikucka *około 1846 Niećkowo †po 15-01-1895  
438Tekla Skrodzka z d. Chludzińska  †po 14-02-1871  
439Tekla Słowicka z d. Wasilewska  †  
440Tekla Sobolewska z d. Owczarska  †po 28-10-1832  
441Tekla Sulewska *24-09-1786 Sulewo Prusy †08-02-1865 Zaborowo  
442Tekla Szczepańska z d. Płoskiewicz *około 1836 Wąsosz †  
443Tekla Szleszyńska z d. Przestrzelska *około 1786 Boguszki †  
444Tekla Śledziewska z d. Walewska  †przed 31-01-1847  
445Tekla Świderska z d. Guzowska  †po 01-05-1842  
446Tekla Święcka z d. Duczynińska ?  †  
447Tekla Święczkowska z d. Sulewska *około 1792 Borawskie †  
448Tekla Tomczyk z d. Głowacka  †po 23-03-1950  
449Tekla Trojanowska z d. Owsianko  †od 29-01-1832 do 11-06-1849  
450Tekla Wardzińska z d. Szkodzińska (Staniszewska) *około 1791 †10-01-1863 Niećkowo /Wąsosz/  
451Tekla Wierciszewska z d. Koszykowska *około 1803 †od 27-10-1861 do 26-11-1866  
452Tekla Wiszowata z d. Ramotowska  †po 03-02-1902  
453Tekla Wiszowaty z d. Jaczyńska (Gutowska)  †  
454Tekla Wiśniewska z d. Walewska  †  
455Tekla Wojciechowska z d. Malinowska *około 1773 †04-04-1843 Sulewo Prusy  
456Tekla Wojsław z d. Dzięgielewska *około 1899 Dołęgi †14-11-1929 Kownatki  
457Tekla Wronkowska z d. Konopka *około 1847 Chełchy †  
458Tekla Zaborowska z d. Wojsław *19-09-1784 Wojsławy †10-01-1837 Sulewo Kownaty  
459Tekla Zajkowska  †  
460Tekla Zawadzka z d. Andrychowska  †  
461Tekla Zawojska z d. Danielewska  †po 10-02-1834  
462Tekla Zduńczyk z d. Chodnicka  †przed 04-02-1895  
463Telesfor Aleksander Zalewski *około 1866 Strzemieczne-Wiosny †05-11-1928 Grądy Małe /Jedwabne/  
464Telesfor Bagiński  †po 02-02-1926  
465Telesfor Brodowski *05-01-1901 Bagienice †25-03-1984 Bagienice /Wąsosz/   
466Telesfor Cwalina *około 1871 Cwaliny Duże †przed 10-02-1931  
467Telesfor Czarnecki *08-01-1901 Kramarzewo †26-05-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
468Telesfor Czerwonka *około 1905 †  
469Telesfor Gardocki  †po 24-11-1903  
470Telesfor Godlewski *około 1864 Lipińskie †  
471Telesfor Grzymkowski * Ławsk   
472Telesfor Jachimski *około 1895 †  
473Telesfor Kołowski *około 1889 Rząśnik †  
474Telesfor Komosa *16-05-1889 Rydzewo-Pieniążek †  
475Telesfor Konstanty Borawski *około 1841 Borawskie †  
476Telesfor Kurzątkowski  †przed 15-02-1898  
477Telesfor Łukasiak * Ławsk   
478Telesfor Merchelski *09-01-1900 Żebry †12-12-1931 Żebry  
479Telesfor Mieczkowski *około 1852 Mieczki †po 27-09-1913  
480Telesfor Muszyński *około 1871 Łomża †  
481Telesfor Niebrzydowski *05-01-1868 Sulewo Kownaty †22-02-1935 Sulewo Kownaty   
482Telesfor Olszewski * Ławsk   
483Telesfor Olszewski * Ławsk   
484Telesfor Piwko *24-02-1917 Brzozowa Wólka †   
485Telesfor Sierakowski *około 1841 Brzozowa par. Białaszwewo †  
486Telesfor Sikorski  †  
487Telesfor Staniszewski * Ławsk   
488Telesfor Sutkowski *około 1877 Kramarzewo †  
489Telesfor Śmiarowski *około 1897 Mieczki †  
490Telesfor Święciński *1859 Gardoty †  
491Telesfor Truszkowski *około 12-1845 Lipnik †13-11-1866  
492Telesfor Włodarski *około 1870 Racibory †przed 24-04-1937   
493Telesfor Wojsław *około 1898 Chełchy †  
494Telesfor Zawadzki  †  
495Teodor Aleksander Łempicki *11-04-1791 Szwelczyn †26-02-1832 Drobin /Drobin/  
496Teodor Bagiński *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
497Teodor Bagiński  †przed 31-07-1843  
498Teodor Bagiński  †  
499Teodor Chryzanty Świderski *30-03-1849 Bagienice †   
500Teodor Chrzanowski *około 1897 †  
501Teodor Ciecierski *19-08-1846 Wąsosz †26-10-1848 Wąsosz  
502Teodor Ciecierski *30-03-1812 Wąsosz †  
503Teodor Czarnecki *około 1824 Chojnowo †19-03-1897  
504Teodor Danowski *02-04-1866 Sulewo Prusy †04-01-1867 Sulewo Prusy  
505Teodor Danowski *około 1842 Klimaszewnica †po 14-02-1911  
506Teodor Danowski *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
507Teodor Danowski  †  
508Teodor Danowski  †  
509Teodor Dzierzgowski *około 1822 Surały †21-03-1874  
510Teodor Gardocki  †  
511Teodor Gosiewski  †  
512Teodor Górski *około 1889 Korytki †08-07-1919 Korytki  
513Teodor Gryśkiewicz  †od 18-10-1823 do 17-11-1830  
514Teodor Gwiazdowski *09-11-1902 Klimaszewnica †  
515Teodor Hader  †  
516Teodor Jamiński *około 1907 Bełda †  
517Teodor Janiszewski *06-04-1888 Bagienice †   
518Teodor Janowski  †po 12-11-1828  
519Teodor Józef Walenty Łempicki *12-02-1810 Łempice †  
520Teodor Kalinowski *około 1845 Jambrzyki †po 08-02-1904  
521Teodor Kamiński *około 1831 Klimaszewnica †od 25-11-1878 do 26-01-1880  
522Teodor Klimaszewski  †od 21-05-1855 do 13-11-1871  
523Teodor Koszykowski *około 1870 Borawskie †po 30-06-1928  
524Teodor Kowalewski *10-1855 Bzury †29-11-1855 Bzury /Wąsosz/  
525Teodor Kozłowski  †  
526Teodor Kreska *19-04-1873 Żebry †22-12-1938 Żebry  
527Teodor Łempicki *25-03-1804 Sokoły †14-03-1831 Warszawa  
528Teodor Łochowski *około 1839 Klimaszewnica †po 25-11-1901  
529Teodor Malinowski *około 1901 Surały †  
530Teodor Milewski *około 1831 Milewo †30-10-1869  
531Teodor Miodus *około 1816 Bęćkowo †  
532Teodor Modzelewski *około 1882 Modzele †13-06-1951 Modzele /Białaszewo/  
533Teodor Modzelewski *około 1829 Modzele †przed 13-05-1888  
534Teodor Mróz  †  
535Teodor Niecikowski *1907 †  
536Teodor Niziński *około 1870 Osowiec †  
537Teodor Nowosad  †przed 19-10-1909  
538Teodor Obrycki *około 1901 Poryte †  
539Teodor Pachucki *około 1862 Ciemnoszyje †  
540Teodor Pruszyński *około 1895 Rydzewo-Pieniążek †  
541Teodor Przechocki  †po 18-02-1824  
542Teodor Rogiński  †29-12-1897 Skroda Mała  
543Teodor Rogowski *około 1838 Klimaszewnica †po 29-01-1900  
544Teodor Rudlewski *około 1826 Mocarze †24-07-1888 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
545Teodor Rutkowski *około 1843 Kamianki †po 05-02-1901  
546Teodor Saniewski  †po 05-02-1907  
547Teodor Sokół     
548Teodor Sulewski *08-11-1843 Sulewo Prusy †01-01-1850 Sulewo Prusy  
549Teodor Świderski *około 07-1821 †04-07-1822 Łempice /Łempice/  
550Teodor Targoński  †  
551Teodor Tomaszewski *około 1801 Wojsławki †przed 11-11-1838  
552Teodor Wądołowski  †po 21-09-1903  
553Teodor Wojsław *około 1809 Siwki par. Romany †  
554Teodor Wróblewski    
555Teodor Zalewski *około 1904 Grozimy †16-03-1919 Grozimy /Wąsosz/   
556Teodor Zalewski *około 1787 Bęćkowo †od 20-11-1843 do 21-06-1841  
557Teodora Chełmińska z d. Brzuchalska *około 1880 Kędziorowo †  
558Teodora Chmielewska z d. Kołakowska  †  
559Teodora Danowska *11-02-1869 Sulewo Kownaty †   
560Teodora Danowska *31-03-1868 Sulewo Prusy †29-12-1887 Sulewo Prusy  
561Teodora Dzięgielewska z d. Śmiarowska *około 1870 Mieczki †  
562Teodora Dzięgielewska z d. Niecikowska  †po 26-06-1856  
563Teodora Gutowska z d. Zalewska  †przed 09-1848  
564Teodora Jakubiak z d. Kowalewska  †  
565Teodora Jałbrzykowska z d. Grabowska  †przed 07-1836  
566Teodora Jarząbek z d. Kadłubowska *około 1863 Wąsosz †  
567Teodora Kamińska *1841 Obrytki †14-09-1842 Obrytki  
568Teodora Kiełczewska z d. Jaśkowska * Łempice   
569Teodora Konopka z d. Wiszowata *01-05-1940 Okół †18-12-1994 New York, NY /New York, NY/  
570Teodora Konopka z d. Borawska * Świdry Podleśne   
571Teodora Konopka z d. Kurkowska *około 1906 †  
572Teodora Kowalczuk z d. Białasiewicz * Ławsk   
573Teodora Kozikowska z d. Rogińska *około 1878 Brzozowa Wólka †  
574Teodora Krystowczyk z d. Zyskowska *24-06-1913 Grędy †03-10-1990 Łodygowo   
575Teodora Kulikowska z d. Skrodzka  †przed 15-02-1928  
576Teodora Leokadia Gardocka *13-04-1913 Łempice †  
577Teodora Leszczewska z d. Ramotowska  †   
578Teodora Mikulewicz z d. Dobrońska  †przed 26-07-1832  
579Teodora Mroczkowska *14-11-1822 Wierciszewo †  
580Teodora Mścichowska z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
581Teodora Ramotowska z d. Kurkowska *około 1888 Borawskie †  
582Teodora Sadowska z d. Kosmowska * Świdry   
583Teodora Skrodzka z d. Tołczyk  †18-10-1846  
584Teodora Sokołowska z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
585Teodora Strynkowska z d. Maleszewska  †przed 14-02-1887  
586Teodora Sulewska z d. Nienałtowska  †przed 10-02-1926  
587Teodora Sulimowicz *około 1841 †20-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
588Teodora Szczech z d. Zyskowska * Szczuczyn   
589Teodora Szleter z d. Kołakowska * Godlewo   
590Teodora Włodkowska z d. Sulewska *06-01-1900 Zalesie †  
591Teodora Wojciechowska z d. Mocarska *około 1911 Rutkowskie †  
592Teodora Zabielska z d. Kozikowska  †przed 18-02-1868  
593Teodora Zakrzewska *około 05-06-1876 Wojsławy †12-06-1876 Wojsławy  
594Teodora Zalewska *około 12-1918 †04-03-1919 Nadbory /Burzyn/  
595Teodora Zambrowska z d. Zalewska *01-07-1913 Grozimy †09-09-2000 Rybnik   
596Teodozja Adela Konopka z d. Modzelewska  †przed 06-1893  
597Teodozja Bzura z d. Czarnowska  †  
598Teodozja Cywińska z d. Narewska *1861 Jadłówek †  
599Teodozja Czyżyńska z d. Kacperska * Zaborowo   
600Teodozja Dmochowska z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
601Teodozja Drzazgowska z d. Szulc *18-09-1911 Szwelczyn †24-02-1947 Wąsosz  
602Teodozja Franciszka Godlewska z d. Grądzka *około 1864 Czerwonki †  
603Teodozja Jaczyńska z d. Danowska *08-12-1846 Sulewo Kownaty †po 10-11-1902   
604Teodozja Julecka z d. Ostrowska *20-05-1916 Wąsosz †   
605Teodozja Karwowska *17-01-1835 Czarnówek †  
606Teodozja Konopka z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
607Teodozja Konopko z d. Smolińska * Sulewo Prusy    
608Teodozja Kwiećkowska z d. Antoniak * Malinowo   
609Teodozja Łaguna *03-06-1930 †06-07-1931 Pasichy  
610Teodozja Marianna Czyżewska z d. Łempicka *15-12-1846 Bagienice †14-01-1912 Wąsosz   
611Teodozja Niecikowska z d. Rogowska *około 1900 Grabowo †  
612Teodozja Pieniążek z d. Mościcka *około 1818 Grądy Wielkie †  
613Teodozja Rogowska z d. Tarnacka * Kędziorowo   
614Teodozja Sulewska *około 04-1933 Zaborowo †08-02-1934 Zaborowo  
615Teodozja Truszkowska z d. Smolińska *około 1914 †07-06-2003  
616Teodozja Walendzik z d. Szczesik * Szczuczyn   
617Teodozja Zalewska z d. Zakrzewska * Niedźwiedzkie    
618Teodozja Zdanowska z d. Chodakowska  †  
619Teodozja Zyskowska z d. Wiszowata    
620Teofil (Feliks) Chrzanowski  †  
621Teofil (Józef) Niebrzydowski *około 1828 Wojsławki †po 04-01-1903  
622Teofil Albiński *około 1890 Świdry †przed 1925  
623Teofil Bagiński * Siwki par. Romany   
624Teofil Bagiński *31-10-1893 Radziłów †  
625Teofil Bagiński *około 1859 Ciędry ? †  
626Teofil Bagiński  †  
627Teofil Bagiński  †przed 20-02-1939  
628Teofil Barwikowski  †po 18-11-1907  
629Teofil Bielicki  †po 21-11-1881  
630Teofil Bieniewski  †  
631Teofil Bogusz *około 1873 Bukowo Duże †18-01-1939 Bukowo /Słucz/  
632Teofil Borawski *około 1876 Rostki par. Romany †  
633Teofil Borawski *około 04-1869 Danowo †17-07-1869 Danowo /Wąsosz/  
634Teofil Borawski *około 1851 Borawskie †  
635Teofil Brodowski *około 1893 Czarna Wieś †  
636Teofil Brozio *około 1855 Przytuły †13-01-1899  
637Teofil Brzuchalski *około 1886 Milewo †  
638Teofil Bzura  †  
639Teofil Cendrowski  †  
640Teofil Chmielewski *około 1871 Nieciki †przed 06-02-1921   
641Teofil Chodnicki *około 1871 Modzele †  
642Teofil Chorosz *około 1833 Ruda †  
643Teofil Chorosz  †  
644Teofil Chyliński *22-09-1960 Sulewo Prusy †15-10-1960 Sulewo Prusy  
645Teofil Chyliński *około 1898 Rutkowskie †  
646Teofil Chyliński *28-04-1843 Sulewo Prusy †18-12-1926 Erie, PA /Erie, PA/  
647Teofil Chyliński  †po 11-08-1963  
648Teofil Ciecierski *około 1895 Radziłów †  
649Teofil Czarnecki *około 1864 Kucze Małe †  
650Teofil Czech *16-02-1905 Korzeniste †  
651Teofil Danowski *16-12-1855 Sulewo Kownaty †08-09-1873 Zaborowo   
652Teofil Dąbrowski *około 02-1940 Łoje Awissa †17-09-1941 Łoje Awissa /Przytuły/  
653Teofil Dąbrowski *około 1905 Rutki †  
654Teofil Dąbrowski *około 1903 Świdry †1943  
655Teofil Dąbrowski *około 1870 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz  
656Teofil Dąbrowski *około 1865 Brodowo †  
657Teofil Dąbrowski *około 1846 Popowo †od 24-11-1891 do 18-08-1895  
658Teofil Dąbrowski *około 1833 Wścieklice †po 23-11-1891  
659Teofil Dmochowski *05-01-1866 Wojsławy †  
660Teofil Domański *około 1867 Płochowo †  
661Teofil Domitr *około 1883 Witynie †  
662Teofil Drobiński *około 1870 Świdry †17-10-1949 Świdry  
663Teofil Dzięgielewski *około 1878 Załuski †  
664Teofil Dzięgielewski *około 1865 Grzymki †po 11-07-1921  
665Teofil Ekstowicz *24-11-1845 Radziłów †24-08-1899 Radziłów /Radziłów/  
666Teofil Eugeniusz Konopka * Borawskie   
667Teofil Feliks Soliński *03-11-1864 Wąsosz †   
668Teofil Filipkowski  †  
669Teofil Frączkowski *około 1855 Dobrzyjałowo †po 09-02-1903  
670Teofil Galiński  †  
671Teofil Gardocki *08-08-1897 Mocarze †04-04-1898 Mocarze /Burzyn/  
672Teofil Gardocki *28-02-1871 Sulewo Kownaty †  
673Teofil Głębocki *19-03-1872 Żebry †04-12-1872 Żebry  
674Teofil Głębocki *około 1831 Rudka †27-03-1872  
675Teofil Godlewski *około 1874 Wagi †  
676Teofil Godlewski *około 1871 Gardoty †po 22-02-1930  
677Teofil Goliński *około 1863 Przytuły †  
678Teofil Górski *28-12-1907 Dzierzbia †po 12-03-1991  
679Teofil Górski *26-12-1874 Kieljany †  
680Teofil Grabowski *około 1802 Rogienice †  
681Teofil Grabowski  †od 07-06-1904 do 24-02-1919  
682Teofil Gracjan Załuska *01-03-1802 Niedźwiedzkie †  
683Teofil Gramacki  †  
684Teofil Gutowski *około 1863 Guty Stare †po 13-02-1885  
685Teofil Gutowski *około 1859 †od 04-02-1903 do 26-01-1921  
686Teofil Jaczyński  †  
687Teofil Jurski *około 1855 Czachy †  
688Teofil Karasiński  †przed 17-11-1879  
689Teofil Karczewski *około 1860 Świdry Podleśne †06-09-1890  
690Teofil Karwacki  †  
691Teofil Karwowski *około 1869 Karwowo †  
692Teofil Karwowski *około 1798 Kąty †przed 19-06-1848  
693Teofil Karwowski  †  
694Teofil Kazimierz Łempicki *01-03-1794 Pasichy †  
695Teofil Kiełczewski *około 1865 Guty-Poddenki †  
696Teofil Komosiński *około 1863 Wąsosz †od 03-02-1938 do 20-10-1939  
697Teofil Konopka *około 1850 Konopki par. Grabowo †  
698Teofil Kossakowski *około 1872 Kossaki par. Jedwabne †   
699Teofil Kotowski *około 1823 Kotówek †przed 17-09-1895  
700Teofil Kotowski  †  
701Teofil Kozłowski  †  
702Teofil Kozłowski  †  
703Teofil Krukowski  †  
704Teofil Kuczewski *około 1880 Janczewo †  
705Teofil Kuczewski    
706Teofil Kuczyński *15-02-1844 Sulewo Kownaty †   
707Teofil Kurkowski  †po 06-02-1888  
708Teofil Kurzątkowski  †po 21-02-1911  
709Teofil Leopold Piotr Makowski *około 1805 Bartki †przed 11-02-1851  
710Teofil Litwicki  †  
711Teofil Makowski *około 1874 Kajetanowo †  
712Teofil Malinowski  †03-01-1913  
713Teofil Marcel Nawrocki *około 1859 Osowiec †po 12-02-1934  
714Teofil Marcjan Kownacki *około 1838 Turczyn †  
715Teofil Mariak *około 1859 Janowo †09-08-1918 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
716Teofil Markowski *06-11-1886 Wąsosz †  
717Teofil Markowski *26-02-1864 Niećkowo †  
718Teofil Mateusz Berć *około 1834 Szczuczyn †  
719Teofil Mieczkowski *około 1829 Bagienice par. Romany †przed 22-01-1894  
720Teofil Mikucki *około 1831 Grzymki †przed 09-02-1891  
721Teofil Milewski *około 1849 Koniecki par. Wizna †  
722Teofil Milewski *około 1818 Danowo †24-01-1820 Danowo /Wąsosz/  
723Teofil Mocarski *około 1861 Bartki †przed 03-02-1913  
724Teofil Mocarski *około 1839 Bartki †po 21-08-1896  
725Teofil Mocarski  †  
726Teofil Modzelewski *około 1870 Przyborowo †15-03-1928 Bzury  
727Teofil Mordasiewicz *04-05-1886 Radziłów †  
728Teofil Mroczkowski *28-07-1886 Kownatki †  
729Teofil Niebrzydowski *około 1871 Jaki †   
730Teofil Nienałtowski *07-10-1901 Małachowo †04-06-1979 Małachowo /Wizna/   
731Teofil Obrycki *około 1873 Święcienin †przed 08-02-1937  
732Teofil Obrycki  †  
733Teofil Olszewski *około 1869 Tarachy †  
734Teofil Pieńkowski  †  
735Teofil Piotrkowski *około 1832 Sokoły †28-06-1859 Sokoły  
736Teofil Piwko *około 1877 Rakowo †05-07-1953 Włosty /Szczuczyn/  
737Teofil Piwko  †  
738Teofil Podbielski *około 1895 Wąsosz †30-11-1948 Ławsk  
739Teofil Podworny *30-05-1849 Kucze Wielkie †  
740Teofil Polakowski *około 1859 Żebry †od 12-11-1917 do 17-02-1919  
741Teofil Ramotowski *około 1842 Grądy Wielkie †po 27-01-1903  
742Teofil Ramotowski *około 01-1835 Danowo †06-01-1837 Danowo  
743Teofil Remiszewski *około 1878 †po 14-12-1901  
744Teofil Remiszewski *około 1867 Kokoszki †  
745Teofil Rogiński  †  
746Teofil Rogowski *około 1872 Sojczynek †  
747Teofil Rogowski *około 1833 Rydzewo †  
748Teofil Rostkowski  †30-05-1900 Kuczyny  
749Teofil Rutkiewicz *około 1862 †10-01-1864 Wąsosz  
750Teofil Rydelek *około 1870 Dołęgi †  
751Teofil Salkowski  †po 14-11-1893  
752Teofil Samluk  †  
753Teofil Sawicki *27-12-1911 Kędziorowo †  
754Teofil Sendrowski *około 1866 Dobry Las †  
755Teofil Sikorski *około 1873 Żebry †  
756Teofil Skrodzki *około 1864 Wścieklice †  
757Teofil Sokołowski *około 1864 Cedry †  
758Teofil Stankiewicz  †  
759Teofil Suchocki *około 1845 Suwałki †  
760Teofil Sulewski * Rożyńsk   
761Teofil Sulewski *około 1879 Bagienice †przed 09-1920  
762Teofil Sulimowicz *około 1868 Szwelczyn †po 02-02-1913  
763Teofil Suliński *około 1867 Chojnowo †  
764Teofil Szczawiński  †09-08-1886  
765Teofil Szczesik *około 1878 Niedźwiedzkie †po 12-08-1937  
766Teofil Szleszyński *około 1861 Cedry †przed 16-02-1909  
767Teofil Szleszyński  †po 12-02-1901  
768Teofil Szomberk *około 1875 Morgowniki †  
769Teofil Szrejder *około 1863 Grajewo †  
770Teofil Szumski *około 1907 Łękowo †  
771Teofil Świderski  †po 20-01-1914  
772Teofil Świderski  †  
773Teofil Święciński *1871 Gardoty †  
774Teofil Święciński *1826 Kamińskie †  
775Teofil Święszkowski *około 1856 Zabiele †  
776Teofil Tarasiewicz *około 1815 Nowa Wieś par. Wigry †po 23-09-1889  
777Teofil Tarnacki *około 1918 Wąsosz †11-08-1924 Wąsosz /Wąsosz/  
778Teofil Tarnacki  †  
779Teofil Teodor Czerwonka *około 1834 Mocarze †przed 27-11-1889  
780Teofil Truszkowski *około 1794 Czarnowo †14-01-1851 Adamowo  
781Teofil Truszkowski  †  
782Teofil Truszkowski  †  
783Teofil Wawrzyniec Ostrowski *około 1866 Ignacewo †  
784Teofil Wądołowski *około 1897 †  
785Teofil Wądołowski *około 1845 Bronaki-Pietrasze †przed 23-02-1892  
786Teofil Wiszowaty *około 1825 Bagińskie †  
787Teofil Wiszowaty  †przed 22-01-1946  
788Teofil Wiśniewski *02-11-1867 Kudłaczewo †25-07-1938 Kudłaczewo  
789Teofil Wiśniewski *około 1857 Szwelczyn †15-09-1894  
790Teofil Wiśniewski  †  
791Teofil Wiśniewski  †28-03-1942 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Hamburg-Neuengamme  
792Teofil Władysław Kozikowski *02-05-1909 USA †   
793Teofil Wojno *około 1859 Brzóski-Tatary †  
794Teofil Zaborowski *06-03-1872 Sulewo Kownaty †08-09-1921   
795Teofil Zakrzewski *około 05-03-1874 Wojsławy †26-03-1874 Wojsławy  
796Teofil Zalewski *23-01-1863 Niedźwiedzkie †24-01-1863 Niedźwiedzkie  
797Teofil Zalewski  †po 25-11-1851  
798Teofil Zejer *około 1863 Orlikowo †po 17-02-1908  
799Teofil Zieliński *około 1875 Rakowo †  
800Teofil Zyskowski *około 1874 Popowo †  
801Teofil Zyskowski  †po 13-02-1911  
802Teofil Żmijewski *około 1861 Flesze †  
803Teofila (Bogumiła) Chrostowska z d. Szczuka  †po 23-11-1869  
804Teofila (Wiktoria) Jaczyńska z d. Łempicka *28-02-1826 Bagienice †po 30-11-1893   
805Teofila Adasiewicz z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
806Teofila Aderek z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
807Teofila Albrecht z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
808Teofila Albrecht z d. Szeląg  †po 22-11-1897  
809Teofila Andrusiewicz z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
810Teofila Andrychowska z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
811Teofila Aniela Gutowska z d. Jaworowska *około 1826 Wojdy †  
812Teofila Bagińska z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
813Teofila Bagińska z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
814Teofila Bagińska z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
815Teofila Bagińska z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
816Teofila Bagińska z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
817Teofila Bagińska z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
818Teofila Bagińska z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
819Teofila Bagińska z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
820Teofila Bałdyga z d. Sztachelek  †po 20-02-1859  
821Teofila Banach z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
822Teofila Bandyszewska z d. Sokołowska    
823Teofila Bańkowska z d. Chylińska  †  
824Teofila Barankiewicz z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
825Teofila Bartlińska z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †  
826Teofila Bednarczyk z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †  
827Teofila Bendzia z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
828Teofila Berć z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
829Teofila Białasiewicz z d. Chylińska  †po 03-03-1930  
830Teofila Białowąs z d. Orłowska *około 1858 Bęćkowo †16-09-1938 Ławsk  
831Teofila Biedrzycka z d. Kołakowska *około 1865 Nieławice †po 22-02-1909  
832Teofila Biedrzycka z d. Borawska *około 1863 Supy †  
833Teofila Biedrzycka z d. Kossakowska *1857 Nieławice †przed 10-1892  
834Teofila Biedrzycka z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
835Teofila Bielicka z d. Wyszyńska  †  
836Teofila Bieńkowska z d. Bielska *około 1855 Mścichy †po 12-02-1900  
837Teofila Bieńkowska z d. Komosińska *około 12-1849 Romany †09-11-1875 Romany /Romany/  
838Teofila Biernacka z d. Sulewska  †  
839Teofila Bigda z d. Błaskowska  †po 19-02-1878  
840Teofila Bobrowska z d. N  †  
841Teofila Bogusz z d. Sokołowska  †po 03-02-1885  
842Teofila Borawska z d. Białobrzeska *około 1859 Mroczki †  
843Teofila Borawska z d. Wiszowata *około 1854 Cwaliny †13-05-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
844Teofila Borawska z d. Rogowska *około 1837 Wagi †przed 28-01-1890  
845Teofila Borawska *22-12-1827 Szlasy †  
846Teofila Borawska z d. Pieńkowska *około 1826 Pieńki †po 26-11-1890  
847Teofila Borawska *12-03-1822 Konopki †  
848Teofila Borawska z d. Nieszała  †27-11-1905 Glinki  
849Teofila Borawska z d. Dąbrowska  †przed 04-07-1883  
850Teofila Brodowska z d. Olkowska  †po 17-02-1908  
851Teofila Brzostowska z d. Mieczkowska *około 1904 †  
852Teofila Brzostowska z d. Chylińska *około 10-1849 Kieljany †  
853Teofila Brzostowska z d. Łojewska *około 1818 Łoje Grężki †przed 05-1849  
854Teofila Brzuchalska *około 1853 Niećkowo †17-09-1854 Niećkowo /Wąsosz/  
855Teofila Brzuszkiewicz z d. Wietoska *około 1882 Andrychy †  
856Teofila Budna z d. Kalinowska *około 1862 Niedźwiedzkie †29-08-1915 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
857Teofila Budna *około 1834 †22-12-1836 Wojsławy /Wąsosz/  
858Teofila Bujnowska z d. Mścichowska *około 1853 Sulewo Kownaty †  
859Teofila Bukowska z d. Brzozowska *około 1831 Słucz †  
860Teofila Bukowska z d. Wierciszewska  †po 31-01-1869  
861Teofila Bułatowicz z d. Sobolewska  †przed 04-09-1911  
862Teofila Burbicka z d. Szumowska *około 1832 Siestrzanki †  
863Teofila Chałustowska z d. Lipska *około 1850 Mścichy †po 15-02-1904  
864Teofila Chludzińska z d. Gardocka *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-01-1901  
865Teofila Chmielewska z d. Renkiewicz *18-04-1856 Mścichy †  
866Teofila Chodnicka *około 1851 Witynie †12-04-1854 Żebry /Wąsosz/  
867Teofila Chodorowska z d. Sulewska *1851 Ruś †po 28-01-1901   
868Teofila Choińska z d. Wysocka *około 1820 Zanklewo †07-05-1852  
869Teofila Choińska z d. Zajkowska  †po 07-02-1899  
870Teofila Chojnowska z d. Dąbrowska *około 1871 Chrostowo †  
871Teofila Chojnowska z d. Mikucka *około 1868 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
872Teofila Chojnowska z d. Grabowska *1828 Kramarzewo †przed 23-02-1873  
873Teofila Chojnowska *1808 †27-03-1812 Guty  
874Teofila Chrapowicka z d. Iwanowska *około 1832 Zanklewo †przed 10-1856  
875Teofila Chrostowska *około 04-1895 †13-12-1895 Biodry /Burzyn/  
876Teofila Chrostowska *około 1894 Kąty †20-10-1911 Kąty /Burzyn/  
877Teofila Chrostowska z d. Karwowska *02-03-1861 Wypychy †30-07-1889 Wypychy /Przytuły/  
878Teofila Chrostowska z d. Mścichowska *około 1810 Niedźwiedzkie †13-12-1849 Niedźwiedzkie  
879Teofila Chrzanowska z d. Czaplicka *27-02-1878 Chełchy †06-07-1954 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
880Teofila Chrzanowska z d. Karwowska *około 1859 Pluty †  
881Teofila Chrzanowska z d. Sulewska *13-05-1844 Sulewo Prusy †po 19-11-1907  
882Teofila Chrzanowska z d. Kossakowska *1834 Wypychy †po 05-02-1878  
883Teofila Chrzanowska z d. Rydzewska *około 1825 Kubra †12-05-1859 Kieljany  
884Teofila Chrzanowska z d. Mocarska  †po 02-02-1932  
885Teofila Chylińska z d. Konopka *około 1876 Łoje Awissa †po 08-08-1927  
886Teofila Chylińska z d. Kossakowska *około 1838 Chrostowo †po 13-02-1899  
887Teofila Chylińska z d. Rybińska *około 1830 Górskie †19-02-1863 Sulewo Prusy  
888Teofila Cichocka z d. Kurzątkowska  †przed 20-09-1910  
889Teofila Ciecierska *02-11-1848 Wąsosz †05-01-1849 Wąsosz  
890Teofila Cimochowska z d. Galińska  †od 21-02-1876 do 03-02-1904  
891Teofila Ciszewska z d. Wróblewska *około 1859 Przechody †  
892Teofila Cwalina z d. Górska  †  
893Teofila Cwalina z d. Ramotowska  †po 22-09-1909  
894Teofila Cwalina z d. Tyszka  †przed 14-02-1882  
895Teofila Cwalińska z d. Grądzka *02-11-1878 Konopki Tłuste †01-01-1937 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
896Teofila Cybulska z d. Kalinowska *około 1855 Biodry †   
897Teofila Cymkowska z d. Kreska *około 1832 Żebry †po 18-11-1901  
898Teofila Czaplicka z d. Wronkowska *około 1822 Wąsosz †przed 25-01-1897  
899Teofila Czaplicka z d. Cywińska *około 1820 Koniecki †  
900Teofila Czyżewska z d. Kalinowska *około 1817 Jambrzyki †po 20-10-1863   
901Teofila Danowska z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
902Teofila Danowska *24-08-1867 Sulewo Prusy †17-03-1870 Sulewo Prusy  
903Teofila Danowska *14-09-1861 Sulewo Kownaty †20-09-1862 Sulewo Kownaty  
904Teofila Danowska z d. Sulewska *18-10-1848 Zaborowo †19-09-1939 Niećkowo  
905Teofila Danowska z d. Łempicka *04-08-1844 Sulewo Kownaty †   
906Teofila Danowska *12-07-1844 Sulewo Kownaty †   
907Teofila Danowska z d. Cwalińska *około 1828 Mroczki †po 23-07-1883  
908Teofila Danowska z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
909Teofila Danowska  †  
910Teofila Dąbrowska z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
911Teofila Dąbrowska z d. Gacka *około 1868 †23-09-1898 Zanklewo /Wizna/  
912Teofila Dąbrowska z d. Jurska *około 1861 Czachy †  
913Teofila Dąbrowska z d. Rutkowska  †po 24-01-1942  
914Teofila Dębińska z d. Rakowska *około 07-1841 Wąsosz †  
915Teofila Dębowska z d. Modzelewska *około 1860 Łojki par. Białaszewo †  
916Teofila Długołęcka z d. Orzechowska *około 1837 Surały †31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
917Teofila Dobrzycka z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †  
918Teofila Dobrzycka z d. Wiszowata  †przed 17-03-1892  
919Teofila Dolińska z d. Obrycka *około 1829 Przasnysz †  
920Teofila Dołęga z d. Karwowska *około 1857 Bronaki-Pietrasze †03-01-1905 Makowskie /Burzyn/  
921Teofila Domitr z d. Sulewska *około 1865 Burzyn †przed 15-09-1936  
922Teofila Domitr z d. Ciecierska *około 1851 Kubrzany †17-01-1903 Przestrzele  
923Teofila Domurat z d. Maleszewska  †09-10-1900 Wizna  
924Teofila Duchnowska z d. Trepanowska *około 1843 Wizna †  
925Teofila Dudkowska z d. Modzelewska  †24-04-1861  
926Teofila Duńkowska z d. Mikucka *około 1851 Przyborowo †  
927Teofila Dybikowska z d. Danowska *04-01-1832 Danowo †po 31-07-1902  
928Teofila Dziakiewicz z d. Tyszkiewicz *około 1849 Kapice †  
929Teofila Dzięgielewska z d. Konopka *około 1853 Bronaki-Pietrasze †po 22-11-1904  
930Teofila Dzięgielewska z d. Klimaszewska  †1892 /Szczuczyn/  
931Teofila Ekstowicz z d. Pieniążek *około 1833 Pieniążki †28-11-1886 Radziłów /Radziłów/  
932Teofila Eleonora Romanowska z d. Bzura *1808 Bzury †przed 05-02-1861  
933Teofila Endzelis z d. Ostrowska *około 1859 Kędziorowo †   
934Teofila Ewa Makowska z d. Karwowska *około 1813 Chyliny †przed 10-1851  
935Teofila Farfałowska z d. Duchnowska *około 1841 Kubra †15-09-1874  
936Teofila Filipkowska z d. Gardocka  †  
937Teofila Franciszka Chrzanowska z d. Wiszowata *1840 Świdry Podleśne †po 03-08-1909  
938Teofila Gacka z d. Karaś *około 1834 Wąsosz †po 22-01-1894  
939Teofila Gajdzińska z d. Grabowska  †  
940Teofila Garder z d. Karpińska *około 01-1842 Bęćkowo †przed 04-02-1907  
941Teofila Gardocka z d. Obrycka *około 1881 Mieszołki †  
942Teofila Gardocka *20-10-1864 Gardoty †  
943Teofila Gardocka z d. Wiśniewska *06-08-1861 Radziłów †po 06-11-1923  
944Teofila Gardocka *około 08-1844 †27-12-1844 Zalesie /Wąsosz/   
945Teofila Gardocka z d. Bukowska *30-04-1839 Święcienin †po 17-02-1890  
946Teofila Gardocka z d. Chrostowska *około 1833 Biodry †1908 Pieńki  
947Teofila Gardocka z d. Lipińska  †przed 10-1897 Cedry  
948Teofila Gardocka z d. Mieczkowska  †15-03-1914  
949Teofila Gawecka z d. Chełmińska *około 1874 Świdry †przed 23-02-1925  
950Teofila Gobiecka z d. Mazewska  †przed 01-1925  
951Teofila Godlewska z d. Dąbrowska *około 1881 Brodowo †po 10-02-1931  
952Teofila Godlewska z d. Karwowska *około 1866 Karwowo-Polki †  
953Teofila Godlewska z d. Supińska *około 1859 Wagi †  
954Teofila Godlewska z d. Szleszyńska *około 1836 Niedźwiedzkie †24-12-1867  
955Teofila Golińska z d. Adamska *około 1857 Kubra †po 15-02-1904  
956Teofila Gołębiewska z d. Zalewska *około 1823 Popki †  
957Teofila Gosiewska z d. Borawska *około 1871 Racibory †22-01-1906 Konopki /Wąsosz/  
958Teofila Górska z d. Dobrzycka *około 1853 Zalesie †19-01-1934 Zalesie  
959Teofila Górska *08-03-1838 Kieljany †07-11-1848 Kieljany  
960Teofila Górska z d. Kuczewska *około 1798 Małachowo †po 23-02-1852  
961Teofila Górska z d. Rogalska  †przed 14-02-1928  
962Teofila Grabowska z d. Gardocka *około 1882 Gardoty †  
963Teofila Grabowska z d. Karwowska *około 1830 Stawiane †po 22-10-1888  
964Teofila Grabowska z d. Kwiecińska *około 1815 Jedwabne †po 20-02-1865  
965Teofila Grabowska z d. Grądzka *około 1802 Czerwonki †22-04-1874 Czerwonki /Wąsosz/  
966Teofila Grabowska z d. Wyszomierska  †  
967Teofila Grądzka z d. Zając *około 1838 Kubra †po 19-09-1904  
968Teofila Grądzka z d. Rutkowska  †  
969Teofila Grochowska z d. Berlińska *około 1875 Świdry par. Grabowo †  
970Teofila Grodzicka z d. Rogińska *około 1838 Brychy †przed 06-1877  
971Teofila Grodzicka z d. Sierzputowska *około 1838 Krzewo †przed 30-04-1888  
972Teofila Gromadzka z d. Bzura *około 1832 Janczewko †po 10-09-1894  
973Teofila Gromadzka z d. Trześniewska  †przed 01-1897  
974Teofila Gryczewska z d. Chrzanowska *około 1838 Kucze Wielkie †po 26-02-1906  
975Teofila Gryglik z d. Borzymowska  †  
976Teofila Grzymała z d. Choińska *około 1872 Janczewo †przed 03-09-1932  
977Teofila Grzymała z d. Wierciszewska *około 1815 Rutkowskie †  
978Teofila Grzymkowska z d. Gwiazdowska *około 1851 Radziłów †po 30-07-1912  
979Teofila Grzymkowska z d. Skrodzka  †  
980Teofila Gutowska z d. Naturalista *około 1868 Popiołki †  
981Teofila Iwanowska z d. Lusińska *około 1850 †po 28-04-1913  
982Teofila Iwanowska *około 12-1829 †02-06-1830 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
983Teofila Jachimowicz z d. Szydłowska *około 1884 Kubra †  
984Teofila Jaczyńska z d. Sokołowska  †po 14-11-1892  
985Teofila Jagodzińska z d. Sulimowicz *25-10-1803 †od 18-11-1851 do 29-01-1872  
986Teofila Jamczyk z d. Biedrzycka *około 1827 Kaimy †  
987Teofila Janczewska z d. Korytkowska *około 1826 Korytki †po 12-02-1872  
988Teofila Janiszewska z d. Sulewska *12-11-1851 Bagienice †   
989Teofila Jankowska z d. Borawska *około 1855 †09-09-1889 Dobrzyjałowo /Dobrzyjałowo/  
990Teofila Jankowska z d. Korytkowska *około 1833 Pluty †przed 12-1867  
991Teofila Jasińska z d. Nowakowska *28-05-1796 Wąsosz †od 07-11-1848 do 22-01-1856  
992Teofila Jasińska z d. Ossowska  †  
993Teofila Jasińska z d. Niedźwiedzka  †po 03-02-1902  
994Teofila Jurska z d. Domitrz *06-10-1872 Kucze Małe †po 14-12-1918  
995Teofila Kacprzyńska z d. Jasińska *około 1829 Szczuczyn †  
996Teofila Kaczyńska z d. Mocarska *około 1883 Kąty †  
997Teofila Kaczyńska z d. Kurkowska *około 1860 Mikuty †  
998Teofila Kadyszewska z d. Matanowska *około 1866 Radziłów †  
999Teofila Kalinowska z d. Kuć *około 1875 Sambory †  
1000Teofila Kalinowska z d. Makowska *około 1870 Grądy Małe †28-07-1920 Jedwabne /Jedwabne/  
1001Teofila Kalinowska z d. Ciecierska *01-03-1813 Wąsosz †od 29-01-1877 do 14-02-1887  
1002Teofila Kalinowska z d. Karwowska *około 1808 Mścichy †01-03-1870 Brychy /Przytuły/  
1003Teofila Kamińska *około 1864 †23-04-1881 Sieburczyn   
1004Teofila Kamińska z d. Gacka *około 1858 Supy †  
1005Teofila Kaniucka z d. Betcher *około 1858 Dobrzyjałowo †  
1006Teofila Kaplińska z d. Metelska *około 1843 Osowiec †  
1007Teofila Karczewska z d. Liszewska  †po 14-02-1881  
1008Teofila Karpińska z d. Grądzka *około 1830 Jarnuty †  
1009Teofila Karwacka z d. Rostek  †po 20-05-1890  
1010Teofila Karwowska z d. Chrzanowska *około 1848 Wypychy †  
1011Teofila Karwowska z d. Kalinowska *około 1837 Jambrzyki †od 23-01-1899 do 04-1907  
1012Teofila Karwowska z d. Chrzanowska *około 1836 Wypychy †po 16-02-1909  
1013Teofila Karwowska *około 1833 †  
1014Teofila Karwowska z d. Kotyńska *około 1821 Dziewięcin †przed 11-02-1867  
1015Teofila Karwowska *1818 Brychy †1819 Brychy /Przytuły/  
1016Teofila Karwowska z d. Borawska *około 1816 Chrostowo †  
1017Teofila Karwowska z d. Dąbrowska  †  
1018Teofila Karwowska z d. Śmiarowska  †po 08-10-1891  
1019Teofila Karwowska z d. Niebrzydowska  †  
1020Teofila Kiełczewska z d. Konopka *około 1840 Guty Podleśne †po 28-11-1893  
1021Teofila Kiełczewska z d. Konopka *około 1815 Trzaski †po 23-09-1872  
1022Teofila Kierznowska z d. Kosobudzka *około 1833 Bzury †20-11-1909 Dołęgi /Wąsosz/  
1023Teofila Kleszczewska z d. Żelechowska *około 1841 Mroczki †po 30-01-1893  
1024Teofila Klimaszewska z d. Karwowska *około 1893 †  
1025Teofila Klimaszewska z d. Karwowska *około 1863 Szlasy †  
1026Teofila Klimaszewska z d. Karwowska *25-10-1855 Supy †po 06-11-1905  
1027Teofila Klimaszewska z d. Godlewska *około 1829 Lipińskie †04-04-1868  
1028Teofila Klimaszewska z d. Barwikowska *około 1815 †03-11-1842 Dusze /Przytuły/  
1029Teofila Klozińska z d. Gawkowska *około 1832 †  
1030Teofila Kocielska z d. Dąbrowska *około 1816 Szczuczyn †  
1031Teofila Kołomyjska z d. Domitr *około 1834 Kucze Wielkie †  
1032Teofila Komosińska z d. Płoskiewicz  †od 22-01-1889 do 28-05-1900  
1033Teofila Konarowska z d. Kiełczewska  †27-05-1864  
1034Teofila Kondracka z d. Janowska  †  
1035Teofila Konert z d. Kretuńska *około 1860 Dębówka †po 18-02-1924  
1036Teofila Konopka z d. Grajewska *około 1875 Czachy †  
1037Teofila Konopka z d. Zalewska *około 1863 Szlasy †przed 07-08-1917  
1038Teofila Konopka *05-04-1847 Wścieklice †  
1039Teofila Konopka z d. Karwowska *około 1836 Szlasy †po 28-02-1897  
1040Teofila Konopka z d. Skrodzka *około 1835 Skroda Mała †  
1041Teofila Konopka z d. Chrostowska *około 1824 Wagi †  
1042Teofila Konopka z d. Sokołowska *około 1818 Karwowo †od 20-02-1865 do 01-1869  
1043Teofila Konopka z d. Sarnacka  †od 21-02-1911 do 07-02-1923  
1044Teofila Konopka z d. Trzaska  †po 15-05-1864  
1045Teofila Konopka z d. Gutowska  †przed 25-07-1893  
1046Teofila Konopka z d. Polkowska  †po 24-11-1903  
1047Teofila Konopka z d. Makowska  †po 05-06-1931  
1048Teofila Konopka z d. Rutkowska  †po 10-07-1882  
1049Teofila Kordas z d. Narewska *około 1834 †  
1050Teofila Korzeniecka z d. N  †  
1051Teofila Kosińska *1866 Ruś †   
1052Teofila Kosmaczewska z d. Kacperska  †po 16-10-1848  
1053Teofila Kosmaczewska z d. Ekstowicz  †przed 22-02-1848  
1054Teofila Kossakowska z d. Domitr *około 1820 Pawełki †  
1055Teofila Kossakowska z d. Filipkowska  †po 17-02-1914  
1056Teofila Kotyńska z d. Rożyńska *około 1826 Klimaszewnica †od 11-11-1873 do 30-01-1888  
1057Teofila Kowalewska *około 05-1865 Lipnik †15-01-1867 Lipnik /Wąsosz/  
1058Teofila Kowalewska *około 05-1864 Kownatki †25-11-1864 Kownatki /Wąsosz/  
1059Teofila Kowalewska *około 12-11-1854 Grędy †19-11-1854 Grędy /Wąsosz/  
1060Teofila Kowalewska z d. Żukowska *1847 Wizna †22-05-1897 Stryjaki /Jedwabne/  
1061Teofila Kowalewska z d. Rutkowska *około 1844 Kossaki †po 09-02-1904  
1062Teofila Kowalewska z d. Sulewska *około 05-1844 Zalesie †  
1063Teofila Kowalewska z d. Ramotowska *około 1825 Danowo †24-01-1872 Lipnik  
1064Teofila Kownacka z d. Danowska  †  
1065Teofila Kozikowska z d. Bieńkowska (Kosykowska)  †po 27-02-1900  
1066Teofila Kozikowska z d. Mścichowska  †od 22-11-1864 do 21-01-1896  
1067Teofila Kozłowska z d. Perkowska *około 1871 Bagienice †23-02-1929 Wąsosz  
1068Teofila Kozłowska z d. Szczepkowska *około 1869 Mieczki †przed 26-07-1930  
1069Teofila Kozłowska z d. Szmitka  †po 11-12-1927  
1070Teofila Koźlarzewska z d. Skowrońska *około 1832 †od 21-10-1884 do 18-02-1901  
1071Teofila Kraińska z d. Kadłubowska *około 1830 Radziłów †  
1072Teofila Kraińska z d. Liberadzka *około 1816 Białaszewo †po 14-05-1877  
1073Teofila Krasińska z d. Jastrzębska *około 1863 Szymany †po 15-08-1929  
1074Teofila Krasińska z d. Smolińska  †po 11-02-1901  
1075Teofila Kreska *około 09-1856 Wąsosz †18-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
1076Teofila Krom z d. Bikowska  †po 28-04-1918  
1077Teofila Krukowska z d. Wójcicka  †od 12-02-1865 do 06-02-1882  
1078Teofila Krusiewicz z d. Kraińska  †po 24-01-1853  
1079Teofila Krysiewicz z d. Popławska *1874 Sieburczyn †   
1080Teofila Kryszpin z d. Leszczyńska *około 1878 Korzeniste †  
1081Teofila Ksepka z d. Chmielewska *około 1865 Przechody †  
1082Teofila Kuczyńska z d. Chrzanowska *30-12-1821 Kieljany †przed 10-1871   
1083Teofila Kuczyńska z d. Kożuchowska  †  
1084Teofila Kuczyńska z d. Łojewska  †po 26-12-1934  
1085Teofila Kukowska *około 05-1872 Karwowo †10-03-1873 Karwowo /Radziłów/  
1086Teofila Kulikowska z d. Pieńczykowska *około 1871 Niedźwiedzkie †przed 10-02-1942  
1087Teofila Kulikowska z d. Mścichowska *około 1820 Bzury †  
1088Teofila Kulikowska z d. Rogowska  †  
1089Teofila Kupczyk z d. Kropiewnicka *około 1869 Sikory-Piotrowięta †  
1090Teofila Kurkowska *1870 Szymany †1870 Szymany /Słucz/  
1091Teofila Kurkowska z d. Laskowska *około 1866 Nieławice †  
1092Teofila Kurzątkowska z d. Kościńska  †po 13-02-1893  
1093Teofila Kurzyna z d. Tyszka *około 1834 Tyszki †  
1094Teofila Kwitkowska z d. Kadyszewska  †po 03-11-1857  
1095Teofila L. z d. Lendo  †  
1096Teofila Ladzińska z d. Lepak  †21-02-1855 Surały  
1097Teofila Laskowska z d. Polkowska *około 1861 Osowiec †  
1098Teofila Lendzian z d. Balcer  †po 09-08-1872  
1099Teofila Leszczyńska z d. Kamińska *około 1882 †po 22-05-1948  
1100Teofila Leszczyńska z d. Brzuchalska *około 1859 Kędziorowo †  
1101Teofila Leszczyńska z d. Jasińska *około 1848 Szczuczyn †  
1102Teofila Letko z d. Modzelewska *około 1817 Niedźwiedzkie †po 17-06-1870  
1103Teofila Lewońska z d. Śmiarowska *około 1819 Wąsosz †09-03-1852  
1104Teofila Liberadzka z d. Szmitka *około 1851 Stryjaki †  
1105Teofila Liszewska z d. Piątek *około 1874 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 06-07-1924  
1106Teofila Locman z d. Letko *około 1852 Boczki †  
1107Teofila Ludwika Kurzątkowska z d. Wesołowska *około 1828 Burzyn †po 29-01-1872  
1108Teofila Łapińska z d. Szumowska *około 1865 Przechody †  
1109Teofila Łapińska z d. Popiołek *około 1860 Zanklewo †  
1110Teofila Łapińska z d. Mieczkowska *około 1816 Rostki par. Romany †  
1111Teofila Łapińska z d. Rogińska  †przed 22-11-1904  
1112Teofila Łempicka *24-02-1851 Bagienice †   
1113Teofila Łojewska z d. Filipkowska *1890 †po 07-03-1945  
1114Teofila Łojewska z d. Szrejter *11-01-1832 Barwiki †po 17-02-1890  
1115Teofila Łomotowska z d. Chmielewska *około 1865 Racibory †po 05-02-1907  
1116Teofila Łosiewska z d. Filipkowska  †po 11-06-1906  
1117Teofila Łukaska z d. Pośmian  †po 25-04-1904  
1118Teofila Maciorowska z d. Bielska *około 1862 Mścichy †  
1119Teofila Makowska z d. Mieczkowska *około 1901 Pluty †  
1120Teofila Makuszewska z d. Jaźwińska *około 1826 Ławsk †po 19-11-1888  
1121Teofila Maleszewska  †po 02-03-1862  
1122Teofila Malinowska z d. Orłowska *około 1858 Kapice †  
1123Teofila Malinowska z d. Baniewska  †  
1124Teofila Maliszewska z d. Barwikowska  †  
1125Teofila Małachowska *1872 Wiszowate †1877 Wiszowate /Grabowo/  
1126Teofila Marianna Grzybowska z d. Rydzewska *około 1828 Popowo †  
1127Teofila Markowska z d. Olszewska *około 1861 Wąsosz †przed 01-1898  
1128Teofila Maszczyk z d. Kurkowska  †po 10-02-1923  
1129Teofila Męczkowska z d. Wysocka *około 1898 Chrostowo †  
1130Teofila Męczkowska z d. Mocarska *26-04-1890 Mocarze †  
1131Teofila Michałowska z d. Nienałtowska *13-10-1898 Małachowo †28-01-1984 Wizna /Wizna/   
1132Teofila Michałowska z d. Zalewska *około 1843 Kubra †19-03-1884 Okrasin  
1133Teofila Mieczkowska z d. Mocarska *około 1824 Pluty †po 07-02-1881  
1134Teofila Mieczkowska z d. Konopka *około 1808 Wagi †  
1135Teofila Mieczkowska z d. Sulewska  †po 16-02-1897  
1136Teofila Mierzejewska z d. Bałdyga (Zając) *1863 Poryte †02-09-1938 Ławsk  
1137Teofila Mikucka z d. Świderska *około 1857 Sokoły †  
1138Teofila Mikucka  †po 06-02-1906  
1139Teofila Mikulska z d. Machina *około 1852 Przechody †18-01-1882  
1140Teofila Milewska z d. Dąbrowska *około 1850 Zalesie †  
1141Teofila Milewska z d. Wądołowska *około 1850 Koniecki par. Wizna †  
1142Teofila Milewska z d. Świderska *około 1813 Świdry †przed 16-11-1885  
1143Teofila Milewska z d. Potocka  †przed 27-11-1899  
1144Teofila Mocarska *około 1898 †25-03-1899 Mocarze /Burzyn/  
1145Teofila Mocarska z d. Gardocka *około 1879 Mocarze †  
1146Teofila Mocarska z d. Wądołowska *około 1872 Koniecki par. Wizna †08-04-1902 Bartki  
1147Teofila Mocarska z d. Makowska *około 1863 Makowskie †  
1148Teofila Mocarska z d. Wysocka *około 1857 Chrostowo †po 01-05-1905  
1149Teofila Mocarska z d. Kossakowska *około 1819 Kubrzany †przed 09-07-1871  
1150Teofila Mocarska z d. Rutkowska  †przed 19-02-1882  
1151Teofila Modzelewska z d. Wysocka *około 1890 Chrostowo †   
1152Teofila Modzelewska z d. Kraińska *około 1866 Okrasin †przed 29-01-1907  
1153Teofila Modzelewska z d. Chmielewska *1851 Mścichy †1900 Radziłów /Radziłów/  
1154Teofila Modzelewska z d. Gacka *około 1843 Wierciszewo †po 20-07-1891  
1155Teofila Modzelewska z d. Olszewska  †przed 01-03-1886  
1156Teofila Modzelewska z d. Chrzanowska  †przed 29-05-1859  
1157Teofila Mroczek z d. Myślińska  †przed 19-11-1839  
1158Teofila Mroczkowska *25-05-1827 Mroczki †  
1159Teofila Mroczkowska z d. Szleszyńska *około 1823 Szyjki †31-03-1865 Mroczki /Przytuły/  
1160Teofila Mroczkowska z d. Chrzanowska  †  
1161Teofila Mrozewicz z d. Krajewska  †po 03-02-1845  
1162Teofila Mroziewska z d. Tarnacka *około 1873 Łempice †13-10-1955 Wąsosz /Wąsosz/   
1163Teofila Mścichowska *około 1852 Sulewo Kownaty †08-08-1855 Sulewo Kownaty  
1164Teofila Mściwujewska z d. Pietruchowska *około 1872 Kurejewka †  
1165Teofila Narewska z d. Plon *około 1875 Dobry Las †  
1166Teofila Nerkowska z d. Kozikowska  †po 28-02-1881  
1167Teofila Nerkowska z d. Konopka  †po 26-11-1890  
1168Teofila Niebrzydowska z d. Chrostowska *około 1891 Chrostowo †   
1169Teofila Niebrzydowska z d. Danowska *14-09-1849 Sulewo Kownaty †  
1170Teofila Niebrzydowska z d. Godlewska *około 1833 Zalesie †przed 09-08-1882  
1171Teofila Niecikowska z d. Koniecko *około 1836 Rajgród †po 16-10-1893  
1172Teofila Niedźwiedzka z d. Modzelewska *około 1822 Danowo †  
1173Teofila Nieradko z d. Kamińska *około 1885 Radziłów †  
1174Teofila Nieradko z d. Zyskowska *około 1863 Wólka †  
1175Teofila Nieradko z d. Mordasiewicz *około 1835 Radziłów †po 06-02-1889  
1176Teofila Nieradko z d. Bargłowska  †  
1177Teofila Nikonowicz z d. Kacperska *około 1866 †  
1178Teofila Nikonowicz z d. Karwowska *około 1837 †13-04-1887  
1179Teofila Nitkiewicz z d. Twarowska *około 1836 Wojny †  
1180Teofila Nizińska z d. Choińska *około 1845 Zanklewo †  
1181Teofila Nowakowska z d. Rozwadowska *około 1886 Mocarze †   
1182Teofila Nowakowska z d. Sulewska *około 1817 Sieburczyn †przed 16-02-1861   
1183Teofila Nowakowska z d. Gleba *około 1811 Wąsosz †  
1184Teofila Obiedzińska z d. Remiszewska  †około 1884 Obiedzino  
1185Teofila Obrycka z d. Gołębiewska *około 1823 Chrzanowo-Cyprki †  
1186Teofila Okonowicz z d. Gerej  †po 26-11-1883  
1187Teofila Okulewicz z d. Chodnicka  †  
1188Teofila Okurowska z d. Rogowska *około 1822 Brychy †przed 01-05-1877  
1189Teofila Olszewska *około 1866 Możdżenie †  
1190Teofila Ołdakowska z d. Szymanowska *około 1834 Bagińskie †17-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
1191Teofila Opońska z d. Pacewicz *około 1859 Suwałki †po 28-10-1909  
1192Teofila Orłowska z d. Pawłowska *1859 Niedźwiadna †po 13-01-1919  
1193Teofila Orzechowska z d. Ostrowska *około 1842 Kubra †po 17-02-1903  
1194Teofila Osiecka z d. Chrzanowska *około 1844 Skaje †  
1195Teofila Oskierko z d. Wiśniewska  †przed 26-10-1862  
1196Teofila Osowska z d. Bogusz *około 1834 Bukowo †  
1197Teofila Ostrowska *02-06-1840 †  
1198Teofila Ożarowska z d. Supińska  †po 26-02-1927  
1199Teofila Pachucka z d. Remiszewska *około 1852 Kokoszki †  
1200Teofila Pachucka z d. Matejko *około 1825 †31-05-1875 Radziłów /Radziłów/  
1201Teofila Paszkowska *około 1848 Żebry †21-05-1855 Żebry  
1202Teofila Perkowska z d. Zyskowska *około 1876 Miecze †  
1203Teofila Perkowska z d. N  †  
1204Teofila Pezowicz z d. Zając *około 1859 Chrzanowo †02-11-1926 Mocarze /Burzyn/  
1205Teofila Pezowicz z d. Szydłowska *około 1824 Przytuły †po 10-02-1890   
1206Teofila Piątek z d. Pogorzelska *około 1871 Pawełki †  
1207Teofila Piechocińska z d. Osiecka  †przed 06-1892  
1208Teofila Piekarska z d. Konopka *około 1906 †21-12-1927 Czachy  
1209Teofila Pieniążek z d. Grabowska *20-06-1802 Czerwonki †od 05-02-1856 do 26-10-1861  
1210Teofila Pieńkowska z d. Niebrzydowska *około 1880 Witynie †03-06-1919   
1211Teofila Pieńkowska z d. Borawska *około 1835 Nieławice †  
1212Teofila Pieńkowska z d. Szymanowska  †  
1213Teofila Pietraszewska z d. Zając  †przed 19-07-1908  
1214Teofila Pietruchowska z d. Mioduszewska  †  
1215Teofila Piotrowska z d. Kozłowska *03-05-1862 Sieburczyn †   
1216Teofila Piórkowska z d. Lipińska *około 1836 Kubra †  
1217Teofila Piórkowska z d. Staszewska *około 1831 Przytuły †po 11-02-1896  
1218Teofila Polakowska z d. Rogowska *około 1829 Czerwonki †06-06-1895 Żebry /Wąsosz/  
1219Teofila Polkowska z d. Chrzanowska *około 1849 Supy †od 10-02-1890 do 10-02-1897  
1220Teofila Polkowska z d. Bukowska *około 1846 Karwowo †po 26-01-1896  
1221Teofila Popławska z d. Bardyszewska  †po 24-11-1919  
1222Teofila Pruszko z d. Choińska *około 1841 Ruś †przed 01-1887  
1223Teofila Pruszko z d. Mrozowicz *około 1835 Chyliny †po 26-11-1894  
1224Teofila Przestrzelska z d. Karwowska *około 1912 †  
1225Teofila Przestrzelska z d. Polkowska *około 1886 Kąty †  
1226Teofila Przestrzelska z d. Konopka *około 1879 Konopki Tłuste †  
1227Teofila Przestrzelska z d. Kalinowska *około 1863 Łoje Awissa †  
1228Teofila Przestrzelska z d. Brzostowska *około 1825 Nadbory †19-09-1852  
1229Teofila Przestrzelska z d. Włodkowska  †po 15-02-1904  
1230Teofila Przestrzelska z d. Mieczkowska  †  
1231Teofila Przyborowska z d. Rogowska *około 1874 Pieńki †  
1232Teofila Przyborowska z d. Owsianko *około 02-1847 Bzury †przed 10-02-1904  
1233Teofila Przyborowska z d. Żebrowska  †przed 19-11-1901  
1234Teofila Przybyszewska z d. Laskowska  †przed 03-02-1873  
1235Teofila Przybyszewska z d. Trawińska  †przed 06-02-1899  
1236Teofila Rachubek z d. N  †  
1237Teofila Rafałowska z d. Piwko *około 1866 Chojnowo †  
1238Teofila Rakowska z d. Rutkowska  †  
1239Teofila Ramotowska z d. Gutowska *około 1874 Janczewo †  
1240Teofila Ramotowska z d. Bukowska *około 1856 Święcienin †  
1241Teofila Ramotowska z d. Milewska *około 1833 Bzury †18-04-1901 Bzury /Wąsosz/  
1242Teofila Ramotowska z d. Kadłubowska *około 1831 Bzury †21-12-1862  
1243Teofila Ramotowska z d. Ciśnielewska *około 1826 Kucze Małe †  
1244Teofila Ramotowska z d. Kiełczewska  †przed 23-06-1890  
1245Teofila Ramotowska z d. Mroczkowska  †  
1246Teofila Redyk z d. Banach  †  
1247Teofila Renkiewicz *14-10-1876 Mścichy †29-12-1878 Mścichy /Radziłów/  
1248Teofila Renkiewicz *31-12-1856 Mścichy †  
1249Teofila Renkiewicz z d. Kowalewska *około 1851 Stryjaki †28-03-1889 Mścichy /Radziłów/  
1250Teofila Rodak z d. Raczek * Łękawica   
1251Teofila Rogalska z d. Żebrowska  †  
1252Teofila Rogińska  †po 20-01-1902  
1253Teofila Rogowska z d. Niebrzydowska *około 1896 Witynie †  
1254Teofila Rogowska z d. Gutowska *około 1879 Przestrzele †  
1255Teofila Rogowska z d. Chrostowska *około 1869 Supy †09-11-1918 Trzaski  
1256Teofila Rogowska z d. Mikucka *około 1855 Czachy †24-02-1903 Czachy  
1257Teofila Rogowska z d. Godlewska *około 1844 Kotówek †po 30-01-1899  
1258Teofila Rogowska z d. Karwowska *około 1812 Brychy †  
1259Teofila Rogowska *około 1811 Trzaski †po 16-06-1868  
1260Teofila Rogowska z d. Wiszowata  †po 20-11-1901  
1261Teofila Romanowska z d. Sokołowska *około 1852 Przyborowo †po 13-09-1922  
1262Teofila Romanowska z d. Ostrowska *około 1844 Kubra †  
1263Teofila Rostkowska z d. Kurkowska *około 1862 Grzymki †  
1264Teofila Rostkowska z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †23-06-1882 Rutki  
1265Teofila Rubińska *około 1825 †04-02-1832 Świdry  
1266Teofila Ruchaczewska z d. Piotrowska *około 1863 Łojki par. Białaszewo †  
1267Teofila Ruchaczewska z d. Kiełczewska  †przed 04-1885  
1268Teofila Ruszczyk z d. Łojewska *około 1843 Ciemnoszyje †  
1269Teofila Rutkowska z d. Kołakowska *około 1831 Szymany †  
1270Teofila Rutkowska z d. Nerkowska *około 1815 Kuczyn †  
1271Teofila Rutkowska z d. Szczuka  †  
1272Teofila Rutkowska z d. Mieczkowska * Mieczki †przed 21-11-1853  
1273Teofila Rydzewska *około 1878 †20-02-1882 Chrostowo /Jedwabne/  
1274Teofila Sadowska z d. Jabłońska *około 1836 Bzury †18-01-1874  
1275Teofila Samborska z d. Rogińska *około 1886 Rakowo-Czachy †  
1276Teofila Samborska z d. Kamińska  †po 23-11-1858  
1277Teofila Samełko z d. Walendzik *około 1865 Bzury †23-05-1941 Niećkowo  
1278Teofila Sawicka z d. Orłowska *około 1849 Bęćkowo †po 21-11-1898  
1279Teofila Sepczyńska z d. Prusinowska  †po 24-04-1923  
1280Teofila Sienkiewicz z d. Kamalska  †po 25-09-1922  
1281Teofila Sikorska z d. Gutowska *około 1857 Guty Podleśne †  
1282Teofila Sikorska z d. Akacka  †przed 21-09-1891  
1283Teofila Skarżyńska z d. Chmielewska *około 1876 Mścichy †  
1284Teofila Skitowska z d. Kulikowska *około 1817 Kędziorowo †  
1285Teofila Składanek z d. Popławska *około 1818 Sieburczyn †przed 08-1854   
1286Teofila Skrodzka z d. Konopka *około 1866 Janczewo †  
1287Teofila Skrodzka z d. Żebrowska  †po 07-02-1899  
1288Teofila Skrodzka z d. Borzymowska  †16-11-1895 Konopki-Białystok  
1289Teofila Smolińska z d. Węcek *19-12-1909 Kędziorowo †  
1290Teofila Smolińska z d. Romejko *około 1890 Kędziorowo †1944  
1291Teofila Smolińska z d. Wiszowata *około 1875 Wiszowate †około 1929 /Białaszewo/  
1292Teofila Sokołowska z d. Mieńkowska * Poryte †28-12-1900  
1293Teofila Sokołowska z d. Mikucka  †po 13-02-1900  
1294Teofila Sokołowska z d. Konarzewska  †  
1295Teofila Sosnowska z d. Konopka *około 1886 Czachy †  
1296Teofila Stromska z d. Piotrowska  †  
1297Teofila Strucińska z d. Zalewska *około 1832 Przytuły †po 11-07-1892  
1298Teofila Strumiłowska z d. Łepkowska *około 1900 Rutki †  
1299Teofila Sulewska *około 1946 †około 1946  
1300Teofila Sulewska z d. Danowska *około 1876 Sulewo Kownaty †25-12-1946 Zaborowo /Wąsosz/  
1301Teofila Sulewska *14-12-1864 Sulewo Kownaty †26-12-1864 Sulewo Kownaty  
1302Teofila Sulewska *04-03-1860 Sulewo Kownaty †06-06-1861 Sulewo Kownaty  
1303Teofila Sulewska *24-06-1853 Sulewo Kownaty †23-05-1859 Sulewo Kownaty  
1304Teofila Sulewska *28-04-1852 Sulewo Prusy †   
1305Teofila Sulewska z d. Karwowska *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †od 27-01-1875 do 25-02-1889  
1306Teofila Sulimowicz z d. Jagodzińska  †  
1307Teofila Sulińska z d. Mieszało *około 1840 Brzozowo par. Lachowo †po 15-11-1898  
1308Teofila Sulińska z d. Żbikowska  †  
1309Teofila Supińska z d. Karwowska *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †  
1310Teofila Szczepankowska z d. Łempicka *17-12-1894 Niebrzydy †   
1311Teofila Szczesik z d. Danowska *13-01-1842 Sulewo Kownaty †przed 30-05-1871  
1312Teofila Szczuka z d. Rudzka  †przed 12-1892  
1313Teofila Szleszyńska z d. Mikucka  †  
1314Teofila Szleszyńska z d. Skrodzka  †od 06-07-1853 do 23-11-1869  
1315Teofila Sztachelek z d. Gleba *około 1831 Ruda †  
1316Teofila Szumowska z d. Iwanowska *około 1873 Kaimy †  
1317Teofila Szumowska z d. Kukowska *około 1837 Borawskie †  
1318Teofila Szumowska z d. Toczyńska  †  
1319Teofila Szymanowska z d. Ostrowska *około 1836 Wąsosz †04-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/   
1320Teofila Szymanowska z d. Dobrzycka  †po 06-10-1930  
1321Teofila Śledziewska z d. Murawska *około 1849 Wizna †  
1322Teofila Śliżewska z d. Łuczykowska *około 1821 Stryjaki †  
1323Teofila Śmiglewska z d. Kierznowska *około 1826 Dołęgi †  
1324Teofila Świderska z d. Łempicka *19-12-1822 Bagienice †23-11-1871 Bagienice /Wąsosz/   
1325Teofila Świderska z d. Grzybowska  †po 03-03-1930  
1326Teofila Święcicka z d. Markowska  †  
1327Teofila Święcińska z d. Bukowska *około 1870 Karwowo †  
1328Teofila Święcińska z d. Wierciszewska  †po 06-02-1910  
1329Teofila Święcińska z d. Porowska  †po 25-12-1881  
1330Teofila Święszkowska z d. Obiedzińska *około 1830 Obiedzino †  
1331Teofila Święszkowska z d. Śmiarowska  †17-02-1897 Karwowo  
1332Teofila Świgońska z d. Rostek  †  
1333Teofila Tarasiewicz z d. Sulińska *około 1829 Żebry †24-10-1876 Kędziorowo  
1334Teofila Tarnacka z d. Ekstowicz *około 1832 Surały †  
1335Teofila Tokarzewska *1850 Radziłów †1865 Radziłów /Radziłów/   
1336Teofila Tołczyk z d. Mieczkowska *około 1887 Bartki †  
1337Teofila Tomaszewska z d. Chmielewska *03-1859 Żebry †05-02-1881 Żebry /Wąsosz/  
1338Teofila Trepanowska z d. Olszewska *około 1837 Ruś †  
1339Teofila Trepanowska z d. N  †  
1340Teofila Truszkowska z d. Supińska *około 1857 Supy †14-10-1893 Gutki /Szczuczyn/  
1341Teofila Truszkowska z d. Danowska *08-08-1846 Sulewo Prusy †   
1342Teofila Truszkowska z d. Filipkowska  †04-12-1909 Konopki-Białystok  
1343Teofila Truszkowska z d. Górska  †po 06-02-1893  
1344Teofila Trzaska z d. Mroczkowska *około 1851 Olszewo †  
1345Teofila Trzaska *1833 Przytuły †   
1346Teofila Trzasko z d. Gacka  †  
1347Teofila Trzonkowska z d. Bagińska *około 1867 Przyborowo †  
1348Teofila Tyszka z d. Gierć *około 1836 †  
1349Teofila Tyszka z d. Andrychowska  †od 21-10-1891 do 05-02-1895  
1350Teofila Tyszkiewicz z d. Konopka *około 1893 Konopki †po 18-11-1941  
1351Teofila Tyszko z d. Niedźwiedzka *około 1817 Niedźwiedzkie †12-02-1864  
1352Teofila Ulecka z d. Mroczkowska *około 1818 Wojsławy †05-01-1862  
1353Teofila Waldzińska z d. Piłatowska *około 1859 Biczki †  
1354Teofila Walendzik z d. Koniecko *25-03-1858 Bzury †po 05-02-1918  
1355Teofila Wasilewska z d. Ostrowska *około 1841 Kubra †29-10-1865 Kubra /Przytuły/  
1356Teofila Wasilewska z d. Mścichowska *około 1834 Szczuczyn †  
1357Teofila Wądołowska z d. Grądzka *około 1844 Jarnuty †  
1358Teofila Wądołowska z d. Szyjka *około 1819 Pluty †  
1359Teofila Wądołowska z d. Ramotowska  †po 21-02-1881  
1360Teofila Wądołowska z d. Śledziewska  †  
1361Teofila Wądołowska z d. Chojnowska  †po 12-11-1889  
1362Teofila Wern z d. Bielska *około 1874 Mścichy †  
1363Teofila Wesołowska z d. Czaplicka *1833 Czarnowo †po 21-02-1881  
1364Teofila Wieczorek z d. Laszczkowska *około 1812 Żebry †24-12-1859 Wąsosz /Wąsosz/  
1365Teofila Wierciszewska z d. Godlewska *około 1837 Wagi †po 23-02-1886  
1366Teofila Wiszowata z d. Grabowska *około 1866 Grabowskie †po 12-02-1906  
1367Teofila Wiszowata z d. Cwalińska  †  
1368Teofila Wiśniewska z d. Zawadzka  †  
1369Teofila Wiśniewska v. Glińska z d. Rozwadowska *około 1823 †05-05-1872  
1370Teofila Witkowska z d. Jankowska *około 1812 †  
1371Teofila Włodarska z d. Sapieska  †  
1372Teofila Wolińska z d. Samborska *około 1814 Sambory †po 21-11-1881  
1373Teofila Wróblewska z d. Lewkowska *około 1844 Jedwabne †  
1374Teofila Wróblewska z d. Piekarska *około 1819 Sieburczyn †  
1375Teofila Wykowska z d. Wiśniewska  †po 25-11-1850  
1376Teofila Wyrzykowska z d. Konopka *około 1844 Bronaki-Pietrasze †po 13-02-1899  
1377Teofila Wysocka z d. Górska *około 1876 Szczuczyn †  
1378Teofila Zaborowska z d. Mścichowska *około 1822 Klimaszewnica †od 01-11-1891 do 07-02-1893  
1379Teofila Zaborowska z d. Sulewska *22-01-1797 Zaborowo †przed 21-11-1854  
1380Teofila Zając z d. Gołębiewska *około 1856 Przytuły †  
1381Teofila Zajczewska z d. Wieczorek *około 1865 Wąsosz †  
1382Teofila Zalewska *około 1857 Kolno †10-10-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
1383Teofila Zalewska z d. Kulikowska *01-04-1837 Łojki par. Białaszewo †po 10-04-1899  
1384Teofila Zalewska z d. Wierciszewska *około 1831 Mroczki †przed 13-11-1882  
1385Teofila Zalewska z d. Rydzewska *około 1822 Bukowo Małe †  
1386Teofila Zalewska z d. Nieradko *około 1821 Okrasin †28-12-1854  
1387Teofila Zalewska z d. Biedrzycka *około 1819 Biodry †po 13-02-1888  
1388Teofila Zalewska z d. Karwowska *około 05-1812 Łojki par. Białaszewo †po 30-05-1871  
1389Teofila Zalewska  †  
1390Teofila Zalewska z d. Kossakowska  †po 27-04-1881  
1391Teofila Załuska *19-09-1896 †   
1392Teofila Zambrowska z d. Markowska *około 1867 Cisowiec †  
1393Teofila Zambrowska z d. Kukowska *około 1858 Turczyn †  
1394Teofila Zaręba z d. Korczakowska  †po 09-02-1852  
1395Teofila Zdankowska z d. Ramotowska *05-04-1822 Sulewo Prusy †  
1396Teofila Zdanowicz z d. Kierznowska *około 1873 Dołęgi †po 18-07-1928  
1397Teofila Zdanowicz z d. Ciszewska *około 1858 Kapice †  
1398Teofila Zolnik z d. Wierzbicka  †przed 01-1876  
1399Teofila Zwolińska z d. Rogińska *około 1837 Brzozowa Wólka †po 11-02-1895  
1400Teofila Zyskowska z d. Orłowska *około 1830 Szczuczyn †  
1401Teofila Żelechowska z d. Mroczkowska *około 1836 Mroczki †  
1402Teofila Żmijewska z d. Modzelewska *około 1830 Poryte †  
1403Teofila Żuka z d. Wyszyńska ?  †  
1404Teofila Żukowska z d. Nerwińska *około 1871 Grądy †  
1405Teofina Janiszewska *1829 †  
1406Teofol Kamiński *1855 Radziłów †1855 Radziłów /Radziłów/  
1407Teresa (Dorota) Gadomska z d. Jaskowska (Laskowska) *około 1778 †12-12-1830 Grozimy /Wąsosz/  
1408Teresa (Dorota) Rogalska z d. Ramotowska *około 1797 Grądy Wielkie †16-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1409Teresa (Estera) Kryszpin z d. Jorczyk *02-11-1798 Drygały †24-01-1849  
1410Teresa (Estera) Rągowska z d. Brozio  †15-03-1853  
1411Teresa (Estera) Sianko z d. Marcińczyk (Jańczyk) *około 1803 Żebry †przed 18-02-1849  
1412Teresa (Franciszka) Kalicka z d. Szymanowska *około 1803 Skarżyn †  
1413Teresa (Franciszka) Szymanowska z d. Dawidowska  †  
1414Teresa (Teofila) Załuska z d. Zalewska *około 1837 Zakrzewo †12-07-1881  
1415Teresa Adasiewicz z d. Łapińska  †przed 21-02-1854  
1416Teresa Agata Łempicka z d. Dziuda     
1417Teresa Alina Yates z d. Kulikowska * Wąsosz    
1418Teresa Anna Chrzanowska z d. Bagińska * Koniecki Małe   
1419Teresa Anna Grzymkowska z d. Dziekońska *około 1837 Kamińskie †przed 04-1876  
1420Teresa Apolonia Wojak z d. Domisiewicz * Wąsosz    
1421Teresa Bagińska z d. Milewska * Sulewo Kownaty   
1422Teresa Bagińska z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
1423Teresa Bagińska z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
1424Teresa Bagińska  †po 21-01-1889  
1425Teresa Bagińska z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
1426Teresa Bagińska z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
1427Teresa Bagińska    
1428Teresa Baranowska *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1429Teresa Baranowska z d. Arciszewska * Wąsosz   
1430Teresa Bardłowska *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1431Teresa Bartlińska z d. N  †16-08-1850  
1432Teresa Bartlińska z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
1433Teresa Bednarowicz z d. Kosmaczewska * Ławsk   
1434Teresa Bejgier z d. Konopka * Ławsk   
1435Teresa Biedrzycka z d. Gutowska  †po 13-11-1842  
1436Teresa Biedrzycka z d. Gutowska  †od 17-11-1845 do 18-10-1854  
1437Teresa Bieńkowska z d. Walewska *około 1871 Radziłów †po 19-11-1928  
1438Teresa Bieńkowska z d. Sosnowska *około 1861 Radziłów †po 09-02-1904  
1439Teresa Bieńkowska z d. Modzelewska *około 1849 Radziłów †po 11-07-1904  
1440Teresa Bloch z d. Solińska * Wąsosz    
1441Teresa Blusiewicz z d. Dobrzycka  †  
1442Teresa Bogdan z d. Rynkiewicz * Mścichy   
1443Teresa Bogdan z d. Orzechowska    
1444Teresa Bogdan z d. Stachowska    
1445Teresa Bogusz z d. Ostrowska *15-07-1939 Wąsosz †10-09-2003 /Wąsosz/   
1446Teresa Boguszewska z d. Fiedorowicz     
1447Teresa Borawska z d. Wojsław *około 1843 Wojsławy †  
1448Teresa Borawska z d. N    
1449Teresa Borusiewicz z d. Strzelecka * Szczytno    
1450Teresa Borusiewicz z d. Sękowska * Ciemianka    
1451Teresa Borzymowska z d. Dzięgielewska  †przed 24-01-1859  
1452Teresa Bronakowska z d. Dobrzycka *około 1851 Chełchy †  
1453Teresa Bruzgo z d. Łempicka * Wąsosz    
1454Teresa Brygida Kulikowska z d. Zaruska *około 1853 Flesze †  
1455Teresa Brzostowska z d. Tyszka  †po 22-06-1974  
1456Teresa Brzostowska z d. Mieczkowska  †  
1457Teresa Brzozowska *05-08-1931 Zalesie †26-02-1932 Zalesie   
1458Teresa Brzóska z d. Wróblewska  †po 17-11-1834  
1459Teresa Brzuchalska z d. Kulikowska *około 1819 Żebry †od 28-11-1876 do 06-02-1888  
1460Teresa Brzuchalska z d. Lach    
1461Teresa Buczyłowska z d. Tomaszewska *około 1852 Rydzewo †  
1462Teresa Buczyńska z d. Tomaszewska  †po 27-01-1908  
1463Teresa Budzińska z d. Darwicka * Kędziorowo   
1464Teresa Budzińska z d. Ryżewska *11-10-1790 Wąsosz †od 19-11-1844 do 17-11-1846   
1465Teresa Bukowska z d. Kotarska * Godlewo   
1466Teresa Bukowska z d. Rydzewska  †  
1467Teresa Bylica z d. Akacka * Kownatki   
1468Teresa Ceci z d. Kozłowska     
1469Teresa Chełmińska z d. Szabłowska * Srokowo   
1470Teresa Chludzińska z d. Zabłocka  †po 11-02-1839  
1471Teresa Chmielewska z d. Petkowska * Ławsk   
1472Teresa Chmielewska z d. Zalewska *około 1840 Radziłów †przed 07-02-1898  
1473Teresa Choińska z d. Krymska * Kownatki   
1474Teresa Choińska z d. Chełchowska *około 1844 Chełchy †po 05-02-1894  
1475Teresa Chorosz *około 1938 †14-07-1944 Wąsosz  
1476Teresa Chrostowska * Konopki par. Radziłów   
1477Teresa Chrostowska *02-03-1935 Wąsosz †24-03-1936 Wąsosz  
1478Teresa Chrostowska z d. Konopka  †po 26-02-1843  
1479Teresa Chrzanowska z d. Ulatowska  †po 24-11-1829   
1480Teresa Chutkowska z d. Dołęga  †  
1481Teresa Chwiedorczyk z d. Cirzycka  †po 08-11-1820  
1482Teresa Chylińska *około 12-1945 Sulewo Prusy †29-09-1946 Sulewo Prusy   
1483Teresa Chylińska z d. Karwowska *około 1814 Stryjaki †po 03-02-1874  
1484Teresa Cichocka z d. Kozikowska *około 1868 Racibory †  
1485Teresa Cimochowska *02-11-1954 Wąsosz †06-11-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1486Teresa Cimochowska z d. Glińska  †przed 05-02-1872  
1487Teresa Ciurzycka z d. N  †po 23-11-1817  
1488Teresa Cwalina z d. Paszkowska *11-08-1920 Kownatki †05-05-2003 Żebry /Wąsosz/   
1489Teresa Czaplicka z d. Gutowska *około 1837 Guty †  
1490Teresa Czarnecka z d. Piotrkowska *około 1807 Milewo †przed 08-1838  
1491Teresa Czarnowska z d. Tomaszewska * Świdry    
1492Teresa Czerwińska z d. Wiśniewska    
1493Teresa Czerwonka z d. Bagińska * Kieljany   
1494Teresa Danielewska z d. Majewska    
1495Teresa Danowska *19-05-1855 Sulewo Kownaty †22-05-1855 Sulewo Kownaty  
1496Teresa Danowska z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
1497Teresa Danowska *14-10-1792 Sulewo Prusy †06-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1498Teresa Danowska *20-10-1782 Sulewo Kownaty †  
1499Teresa Danowska z d. Konopka    
1500Teresa Danowska z d. Dąbrowska     
1501Teresa Dardzińska z d. Mścichowska    
1502Teresa Dawidowska z d. Smolińska * Kędziorowo   
1503Teresa Dąbrowska z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1504Teresa Dąbrowska z d. Skrodzka  †po 27-02-1865  
1505Teresa Dębińska z d. Wiśniewska * Szczuczyn   
1506Teresa Dębińska z d. N * Grajewo   
1507Teresa Długołęcka *około 1825 †08-01-1846 Bęćkowo  
1508Teresa Długołęcka z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
1509Teresa Długołęcka z d. Żmijewska  †  
1510Teresa Długozima *około 1936 Żebry †03-11-1946 Żebry  
1511Teresa Dmochowska z d. Swierczyńska * Szczytno    
1512Teresa Dmochowska *10-05-1935 Wąsosz †18-04-1955 Warszawa /Wąsosz/  
1513Teresa Dobrzycka *03-10-1952 Grajewo †05-12-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1514Teresa Dobrzycka z d. Niekrasz *około 1873 †11-09-1909 Doliwy /Przytuły/  
1515Teresa Dobrzycka z d. Ołdakowska *około 1844 Wąsosz †  
1516Teresa Dobrzycka z d. Dzięgielewska *około 1789 Rosochate †po 26-10-1859  
1517Teresa Dobrzycka z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
1518Teresa Doljasz z d. Dudek * Ławsk   
1519Teresa Drozdowska z d. Płoskiewicz  †przed 16-11-1819  
1520Teresa Dudkowska z d. Chmielewska * Wąsosz    
1521Teresa Dudkowska z d. Łapińska *około 1815 Dybła †  
1522Teresa Dudkowska z d. Kacperska *10-10-1797 Wąsosz †od 18-11-1845 do 18-05-1856  
1523Teresa Dziekońska z d. Śmiarowska * Kownatki   
1524Teresa Dziekońska z d. Konopka    
1525Teresa Dzierzgowska z d. Rasimowicz *około 1813 Modzele †09-04-1849  
1526Teresa Dzięgielewska z d. Sierbińska * Żebry   
1527Teresa Dzięgielewska z d. Dziczek     
1528Teresa Dziękiewicz z d. Zalewska *około 1870 Radziłów †  
1529Teresa Ekstowicz z d. Budzińska * Radziłów    
1530Teresa Ekstowicz z d. Ciecierska *około 1766 †18-04-1819 Radziłów /Radziłów/  
1531Teresa Ekstowicz z d. Kosmaczewska  †po 10-11-1861  
1532Teresa Filipkowska z d. Kownacka * Szczuczyn   
1533Teresa Filipkowska z d. Walewska *około 1894 Żebry †  
1534Teresa Filipkowska z d. Bogucka *około 1820 Świdry †po 09-06-1873  
1535Teresa Filipkowska z d. Ślubowska    
1536Teresa Gabryelczuk z d. N  †po 31-01-1825  
1537Teresa Gałązka z d. Gardocka * Zalesie    
1538Teresa Gałczyńska z d. Chojnowska * Pasichy   
1539Teresa Gardocka z d. Orłowska * Białaszewo   
1540Teresa Gardocka *15-06-1949 Sulewo Prusy †23-06-1949 Sulewo Prusy  
1541Teresa Gardocka z d. Szleter * Bagienice    
1542Teresa Gardocka z d. Dzięgielewska *około 1820 Dzięgiele †  
1543Teresa Gardocka z d. Boguska  †przed 18-02-1844  
1544Teresa Gardocka z d. Sokołowska  †od 13-02-1831 do 27-05-1844  
1545Teresa Glińska z d. Nieradko *około 1855 Radziłów †  
1546Teresa Gładkowska z d. Trzaska * Ławsk   
1547Teresa Godlewska z d. Tołczyk  †po 05-09-1928  
1548Teresa Godlewska z d. Polak    
1549Teresa Godlewska z d. Wierciszewska  †przed 09-02-1820  
1550Teresa Godziszewska z d. Malinowska  †  
1551Teresa Golińska z d. Pezowicz *około 1827 Mocarze †od 03-02-1891 do 17-02-1896  
1552Teresa Golińska z d. N  †przed 13-11-1854  
1553Teresa Gosiewska z d. Danowska * Klimaszewnica †po 13-06-1843  
1554Teresa Górska z d. Bagińska * Kudłaczewo    
1555Teresa Górska z d. Karwowska  †po 07-05-1854  
1556Teresa Górska z d. Karwowska  †po 19-02-1884  
1557Teresa Grabek *około 05-1943 Przytuły Las †11-01-1944 Przytuły Las /Przytuły/   
1558Teresa Grabowska z d. Tyszko * Radziłów   
1559Teresa Grabowska z d. Niecikowska *około 1848 Nieciki †  
1560Teresa Grajewska z d. Świerzbińska  †  
1561Teresa Grażyna Wysocka z d. Milewska * Kosiły   
1562Teresa Gryczan z d. Zdankowska *około 1801 Milewo †przed 13-10-1850  
1563Teresa Gryza z d. Śmigowska    
1564Teresa Grzymała z d. Targońska *około 1784 †16-08-1848 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
1565Teresa Grzymkowska z d. Bieńkowska *około 1870 Okrasin †  
1566Teresa Grzymkowska z d. Ćmielewska *około 1847 Radziłów †po 03-02-1891  
1567Teresa Grzymkowska z d. Piotrowska    
1568Teresa Grzymkowska z d. Kadyszewska  †  
1569Teresa Gulska z d. Bałdyga  †po 18-11-1866  
1570Teresa Gutowska z d. Drzazgowska * Wąsosz   
1571Teresa Gutowska z d. Zarzecka *około 1872 Glinki †01-11-1929 Modzele  
1572Teresa Gutowska z d. Borysiewicz *około 1807 Czarnowo †przed 08-1843  
1573Teresa Gwiazdowska z d. Piechocińska * Wąsosz   
1574Teresa Gwiazdowska z d. Płoszkiewicz *około 1873 Mścichy †  
1575Teresa Gwiazdowska z d. Pieńkowska  †  
1576Teresa Halina Michałowska z d. Zalewska * Szczuczyn   
1577Teresa Halina Siedlecka z d. Krysiak    
1578Teresa Henryka Kreska z d. Bednarowicz * Wąsosz    
1579Teresa Imierska z d. Maciorowska    
1580Teresa Iwanowska z d. Gutowska *około 1833 Pawełki †przed 06-02-1899  
1581Teresa Iwanowska z d. Uszyńska *około 1801 †  
1582Teresa Jabłońska *04-08-1950 Niećkowo †04-08-1950 Niećkowo  
1583Teresa Jabłońska z d. Szczech * Żebry   
1584Teresa Jabłońska z d. Malinowska  †  
1585Teresa Jadwiga Górska z d. Kołakowska *około 1821 Kossaki †od 05-11-1878 do 11-06-1894  
1586Teresa Jadwiga Górska *15-10-1797 Kieljany †29-05-1819 Kieljany  
1587Teresa Jadwiga Karwowska *18-07-1948 Kędziorowo †28-07-1948 Kędziorowo  
1588Teresa Jadwiga Kwiećkowska z d. Klimek * Chorzów   
1589Teresa Jadwiga Werenc z d. Ułanowicz * Dobry Las   
1590Teresa Jadwiga Węcek z d. Sankowska * Wąsosz   
1591Teresa Jakubczyk z d. Laszczkowska * Klimaszewnica    
1592Teresa Jakubowska z d. Walewska  †po 02-02-1825  
1593Teresa Janiuk z d. Grabowska    
1594Teresa Januszewska z d. Domełło * Wąsosz    
1595Teresa Jarząbek z d. Jabłońska *około 1803 †01-01-1848  
1596Teresa Jaśkowska z d. Konopka * Rosja   
1597Teresa Jaśkowska z d. Bogdan * Świdry   
1598Teresa Jeziorko z d. Tyszkiewicz    
1599Teresa Joanna Mścichowska z d. Łempicka *14-08-1904 Bagienice †13-01-1979 Gackie   
1600Teresa Jószkowska z d. Karwowska * Grajewo   
1601Teresa Jurska z d. Kruszewska *około 1807 Zanklewo †po 10-11-1856  
1602Teresa Kadłubowska z d. Milewska (Chełmińska)  †przed 26-11-1832  
1603Teresa Kadyszewska z d. Rogińska  †po 29-01-1843  
1604Teresa Kalinowska z d. Karwowska *około 1777 †16-01-1832 Brychy /Przytuły/  
1605Teresa Kamalska     
1606Teresa Kamińska z d. Modzelewska * Wąsosz    
1607Teresa Kamińska z d. Kuklińska *około 1819 Okół †  
1608Teresa Kamińska z d. Barwikowska *1778 †po 31-01-1837  
1609Teresa Karaś z d. Kadyszewska  †po 27-11-1871  
1610Teresa Karczewska z d. Dzięgielewska  †po 26-11-1854  
1611Teresa Karpińska z d. Szyszkowska    
1612Teresa Karwowska z d. Witkowska * Ławsk   
1613Teresa Karwowska z d. Truszkowska * Koniecki   
1614Teresa Karwowska *09-02-1828 Zaborowo †  
1615Teresa Karwowska *11-02-1798 Pasichy †  
1616Teresa Karwowska z d. N *około 1785 †21-03-1816 Wąsosz  
1617Teresa Karwowska z d. Kosmaczewska  †  
1618Teresa Karwowska z d. Szleszyńska * Szlasy †po 07-08-1832  
1619Teresa Karwowska z d. Kulikowska  †od 26-11-1832 do 24-11-1840  
1620Teresa Karwowska  †przed 18-02-1828  
1621Teresa Katarzyna Bagińska *01-04-1845 Koniecki †05-05-1845 Koniecki /Wąsosz/  
1622Teresa Kiełczewska z d. Kuczewska *25-06-1785 †przed 17-02-1846  
1623Teresa Kierznowska z d. Matejko  †przed 07-11-1882  
1624Teresa Klejszta z d. Godlewska * Wąsosz   
1625Teresa Kleszczewska z d. Dzięgielewska  †przed 26-08-1870  
1626Teresa Klimaszewska z d. Kramkowska  †   
1627Teresa Klimaszewska z d. Rudnik  †  
1628Teresa Klimaszewska z d. Jurek  †  
1629Teresa Kojro z d. Skrodzka    
1630Teresa Kołpaczewska z d. Jaworska (Grabowska)  †przed 20-05-1855  
1631Teresa Komosińska *05-06-1942 Wąsosz †28-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1632Teresa Komosińska z d. Małolepsza *04-04-1927 Wąsosz †19-04-2003 Pisz /Skarżyn/  
1633Teresa Koniecko z d. Olszewska  †po 21-01-1866  
1634Teresa Koniecko z d. Gryczan    
1635Teresa Koniecko z d. Rabnowska  †  
1636Teresa Konopka *09-03-1953 Ławsk †27-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1637Teresa Konopka z d. Baranowska * Niedźwiedzkie   
1638Teresa Konopka *około 1810 Konopki Tłuste †  
1639Teresa Konopka z d. Samborska  †przed 07-02-1869  
1640Teresa Konopko z d. Romanowska    
1641Teresa Korytkowska z d. Jankowska  †po 03-02-1846  
1642Teresa Korzeniecka z d. Rutkowska  †po 18-11-1890  
1643Teresa Kosińska *10-05-1939 Świdry †17-09-1940 Świdry /Wąsosz/   
1644Teresa Kosiorek z d. Grabowska  †  
1645Teresa Kossakowska z d. Janczewska (Męczkowska)  †od 17-10-1830 do 31-08-1847  
1646Teresa Kotynski z d. Manrique     
1647Teresa Kotyńska z d. Klimaszewska * Klimaszewnica †  
1648Teresa Kowalewska z d. Łojewska    
1649Teresa Kownacka z d. Dmochowska * Wąsosz    
1650Teresa Kownacka *10-05-1931 †15-09-1935 Kownatki /Wąsosz/   
1651Teresa Kozikowska  †  
1652Teresa Kozikowska z d. Aponowicz    
1653Teresa Kozłowska *16-05-1955 Kędziorowo †28-05-1955 Kędziorowo  
1654Teresa Kozłowska z d. Szydek    
1655Teresa Kozłowska z d. Popławska *około 1899 Sieburczyn †   
1656Teresa Krajewska z d. Sulewska * Białaszewo   
1657Teresa Kramkowska z d. N  †  
1658Teresa Kreska z d. Walewska *około 1824 Żebry †po 01-10-1883  
1659Teresa Krokosz z d. Budzińska (Wieczorek) *około 1784 Łempice †przed 07-11-1841  
1660Teresa Krzyżan z d. Laszczkowska * Ławsk   
1661Teresa Krzyżanowska z d. Grabowska *około 1762 †10-08-1809 Dołęgi /Wąsosz/  
1662Teresa Kuczewska *11-01-1938 Ławsk †17-08-1938 Ławsk  
1663Teresa Kuczewska z d. Cylwik    
1664Teresa Kuczewska z d. Krajewska  †po 30-10-1836  
1665Teresa Kuczyńska z d. Baraszkiewicz * Szczuczyn   
1666Teresa Kulikowska z d. Locman * Żebry   
1667Teresa Kuna z d. Orłowska *około 1824 Szczuczyn †17-03-1882 Świdry /Wąsosz/  
1668Teresa Kurkowska z d. Reniewicka *około 1874 Mścichy †  
1669Teresa Kurkowska z d. Szleszyńska *około 03-1822 Rosochate †  
1670Teresa Kutnowska z d. Lipińska  †przed 24-01-1810  
1671Teresa Ladzińska z d. Bargłowska * Grozimy   
1672Teresa Laskowska z d. Chrzanowska * Łosewo    
1673Teresa Laskowska z d. Siemion  †po 22-11-1817  
1674Teresa Laszczkowska *25-09-1940 Ławsk †18-12-1940 Ławsk /Wąsosz/  
1675Teresa Laszczkowska z d. Sulewska * Bagienice    
1676Teresa Laszczkowska z d. Milewska *06-08-1933 Grędy †20-07-1989 Kolno /Wąsosz/  
1677Teresa Lendzian z d. Godlewska *około 1799 Godlewo †30-11-1836 Godlewo /Wąsosz/  
1678Teresa Leonowicz z d. Grajewska *około 1792 †przed 04-02-1844  
1679Teresa Leosiewska z d. Zalewska  †przed 05-02-1843  
1680Teresa Leszczewska z d. Zalewska *około 1844 Radziłów †26-11-1868  
1681Teresa Liberadzka z d. Wolińska  †po 18-11-1855  
1682Teresa Liewinko z d. Sienicka * Czerwonki   
1683Teresa Lucyna Zadrożna z d. Barwikowska * Sokoły   
1684Teresa Łaguna z d. Machitko    
1685Teresa Łaguna z d. Witkowska  †od 06-02-1888 do 07-11-1898  
1686Teresa Łempicka z d. Cwalina * Bagienice    
1687Teresa Łempicka * Bagienice    
1688Teresa Łempicka *17-10-1793 Sulewo Prusy †13-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1689Teresa Łempicka z d. Mieńkowska    
1690Teresa Łepkowska z d. Kozłowska     
1691Teresa Łochowska z d. Żukowska    
1692Teresa Łoniewska z d. Małyszko    
1693Teresa Łosiewicz z d. N  †  
1694Teresa Łyszkowska z d. Budna  †  
1695Teresa Maciejewska *29-03-1930 †29-12-2010  
1696Teresa Maciora z d. Merska *04-10-1789 Przechody †  
1697Teresa Maciora z d. Łojewska  †  
1698Teresa Maciora z d. Mikulska  †po 16-10-1848  
1699Teresa Maciora z d. Szumowska  †po 09-06-1861  
1700Teresa Malc z d. Kalinowska * Wąsosz   
1701Teresa Malinowska z d. Trzaska * Ławsk   
1702Teresa Malinowska     
1703Teresa Malinowska z d. Kowalska * Niećkowo   
1704Teresa Malinowska z d. Żukowska  †po 04-12-1843  
1705Teresa Maliszewska z d. Korwek * Ławsk   
1706Teresa Małachowska z d. Łempicka * Bagienice    
1707Teresa Mankiewicz z d. Sadkowska * Bajki Zalesie   
1708Teresa Maria Łaguna z d. N    
1709Teresa Maria Maleszewska z d. Kulikowska * Wąsosz   
1710Teresa Marianna Gwiazdowska z d. Tokarzewska *około 1867 Radziłów †po 14-11-1952  
1711Teresa Marianna Ołdakowska z d. Ochman     
1712Teresa Marianna Wieczorkowska z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
1713Teresa Masłowska z d. Lemańska    
1714Teresa Masłowska z d. Jasińska  †przed 30-05-1934  
1715Teresa Matulewicz z d. Rostek  †przed 24-11-1853  
1716Teresa Matyszewska z d. Dobrzyń * Ełk   
1717Teresa Mazur z d. Sieczkowska * Kędziorowo   
1718Teresa Mazurczyk z d. Kamińska *około 1805 Kucze Małe †po 26-01-1862  
1719Teresa Merchelska *12-09-1959 Żebry †28-09-1959 Żebry /Wąsosz/  
1720Teresa Merchelska *01-04-1934 Żebry †02-08-1934 Żebry  
1721Teresa Męczkowska *16-10-1795 Marki †  
1722Teresa Męczkowska z d. Borkowska (Chojnowska) *około 1786 †przed 30-10-1837  
1723Teresa Michalska z d. Mroczek    
1724Teresa Mieczkowska z d. Chrzanowska * Karwowo   
1725Teresa Mieńkowska *około 01-1950 Wąsosz †06-07-1951 Wąsosz /Wąsosz/   
1726Teresa Mieńkowska *28-01-1941 Wąsosz †18-08-1942 Wąsosz   
1727Teresa Mierzejewska z d. Wykowska *około 1802 Wykowo †18-04-1859 Bukowo Duże /Słucz/  
1728Teresa Mierzejewska z d. Chojnowska    
1729Teresa Mierzwińska z d. Łempicka *20-06-1938 †13-11-2004   
1730Teresa Mikucka z d. Borawska  †przed 25-01-1854  
1731Teresa Milewska z d. Gutowska *około 1858 Guty Stare †17-12-1893  
1732Teresa Milewska z d. Karwowska *około 1809 Kąty †po 13-02-1860  
1733Teresa Mioduszewska z d. Leszczyńska  †14-04-1841 Szczuczyn  
1734Teresa Mirosława Olszewska z d. Kozłowska * Wąsosz    
1735Teresa Modzelewska z d. Bogusławska * Żebry   
1736Teresa Modzelewska z d. Domasiewicz * Przytuły   
1737Teresa Modzelewska *23-04-1932 Wąsosz †28-10-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1738Teresa Modzelewska z d. Truszkowska *około 1886 Bukowo †  
1739Teresa Modzelewska z d. Lendo *około 1874 Bzury †03-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
1740Teresa Modzelewska *1850 Radziłów †1858 Radziłów /Radziłów/  
1741Teresa Modzelewska z d. Bebłowska *około 1819 Radziłów †13-03-1890 Radziłów /Radziłów/  
1742Teresa Modzelewska z d. Rutkowska  †  
1743Teresa Modzelewska z d. Budna  †od 16-04-1833 do 05-10-1840  
1744Teresa Mościcka    
1745Teresa Mroczkowska z d. Julecka * Ławsk    
1746Teresa Mroczkowska z d. Mroczek *około 1809 Mroczki †przed 07-02-1864  
1747Teresa Mroczkowska z d. N  †po 04-02-1834  
1748Teresa Mrozik z d. Sempkowska     
1749Teresa Mrówka z d. Wszeborowska * Obrytki   
1750Teresa Mścichowska z d. Zakrzewska * Szczuczyn    
1751Teresa Mściwujewska z d. Mościcka  †po 16-11-1859  
1752Teresa Myślińska z d. Wądołowska *około 1778 Rutki Nory †po 26-07-1810   
1753Teresa Najda z d. Łempicka * Ełk    
1754Teresa Napiórkowska z d. Dzięgielewska *około 1833 Mieczki †  
1755Teresa Natalia Lechmira z d. Getek * Zaruzie   
1756Teresa Niebrzydowska *04-09-1945 Wojsławy †21-09-1945 Wojsławy   
1757Teresa Niebrzydowska z d. Rydzewska *około 1784 Turczyn †26-11-1840 Wojsławki  
1758Teresa Niebrzydowska z d. Nieradko    
1759Teresa Niecikowska z d. Łempicka *16-03-1956 Bagienice †22-07-1987 Gdynia /Wąsosz/   
1760Teresa Niecikowska z d. Skrodzka  †po 24-01-1881  
1761Teresa Niecikowska z d. Bzura  †po 29-07-1816  
1762Teresa Niedźwiedzka z d. Chmielewska  †przed 11-02-1890  
1763Teresa Nieradko z d. Mordasiewicz *około 1842 Radziłów †  
1764Teresa Nietupska z d. Kalinowska  †przed 08-07-1873  
1765Teresa Nietupska z d. N  †po 07-02-1825  
1766Teresa Niewierowska z d. Borzymowska * Elżbiecin   
1767Teresa Niwińska z d. Doliwa * Grędy   
1768Teresa NN z d. Dawidowska * Popowo    
1769Teresa Nosarzewska z d. N  †przed 30-06-1828  
1770Teresa Nowicka z d. Adamska     
1771Teresa Nowogrodzka z d. Żukowska  †po 24-11-1844  
1772Teresa Obłoza z d. Wasilewska  †  
1773Teresa Obrycka z d. Danowska *15-12-1911 Sulewo Kownaty †22-12-1997 Nieciki  
1774Teresa Obrycka z d. Godlewska  †przed 24-06-1832  
1775Teresa Obrycka z d. Sławińska     
1776Teresa Obrycka z d. Mikucka  †przed 25-11-1856  
1777Teresa Odachowska z d. Filipkowska  †po 06-02-1865  
1778Teresa Olkowska z d. Smoleńska  †przed 21-02-1848  
1779Teresa Olszewska z d. Suchodolska * Ławsk   
1780Teresa Olszewska z d. Świderska * Zaborowo    
1781Teresa Olszewska *około 08-1932 †07-01-1933 Ławsk  
1782Teresa Olszewska z d. Turowska    
1783Teresa Ołdakowska z d. Komosa * Grajewo   
1784Teresa Ołdakowska z d. Świderska *około 1835 Świdry Podleśne †od 14-05-1882 do 15-05-1894  
1785Teresa Orłowska z d. Śmiarowska * Kownatki   
1786Teresa Orłowska z d. Karpińska * Wąsosz   
1787Teresa Orłowska z d. Drobińska *około 1836 Kurejwa †  
1788Teresa Orłowska z d. Kraińska  †po 20-11-1854  
1789Teresa Orzechowska z d. Brzezicka *około 1812 †po 02-07-1865  
1790Teresa Orzechowska z d. Trzonkowska  †od 22-11-1840 do 09-05-1846  
1791Teresa Ostrowska *02-01-1940 †09-06-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
1792Teresa Ostrowska z d. N  †po 24-02-1840  
1793Teresa Otmianowska z d. Solińska * Wąsosz    
1794Teresa Owsianko z d. Brzóska  †  
1795Teresa Owsianko z d. Załęcka    
1796Teresa Pacewicz z d. Szwejkowska *05-10-1794 †przed 31-01-1860  
1797Teresa Pachucka z d. Łepkowska * Grajewo   
1798Teresa Patro z d. Gorczyczan  †od 13-01-1833 do 15-11-1835  
1799Teresa Paź z d. Chorosz * Sojczynek   
1800Teresa Perkowska * Milewo   
1801Teresa Petkowska z d. Kiedrowska * Kościerzyna   
1802Teresa Petkowska z d. Modzelewska * Ławsk    
1803Teresa Pieniążek z d. Grubba     
1804Teresa Pieńczykowska z d. Pieniążek *około 1804 †1854 Pieńczykówek /Rajgród/  
1805Teresa Pietrzykowska z d. Osiecka (Osiak)  †  
1806Teresa Piotrowska z d. Stec  †od 16-02-1819 do 20-02-1821  
1807Teresa Piotrowska z d. Rokosz  †przed 24-02-1851  
1808Teresa Piórkowska *27-10-1776 Brodowo †  
1809Teresa Pliszka z d. Zielińska * Ławsk   
1810Teresa Płochocka z d. Trzonkowska * Wąsosz   
1811Teresa Płonowska z d. Świderska * Obrytki   
1812Teresa Polakowska z d. Łoś *03-10-1946 Wąsosz †  
1813Teresa Polakowska z d. Łoś    
1814Teresa Polakowska z d. Jakacka    
1815Teresa Polewczak z d. Doljasz * Wąsosz   
1816Teresa Polkowska z d. Mścichowska  †  
1817Teresa Popławska z d. N  †przed 12-11-1834  
1818Teresa Popławska z d. N  †  
1819Teresa Potęga z d. Łepkowska * Niećkowo   
1820Teresa Potęga z d. Korzeniecka *25-05-1934 Niećkowo †  
1821Teresa Pruszyńska z d. Rutkowska *około 1829 Karwowo †po 13-02-1888  
1822Teresa Przestrzelska z d. Rydzewska  †przed 05-05-1818  
1823Teresa Przestrzelska z d. Dziekońska  †przed 27-11-1894  
1824Teresa Przyborowska z d. Łubnicka  †przed 27-11-1833  
1825Teresa Ptaszyńska z d. Duchnowska  †po 29-10-1829  
1826Teresa Puchalska z d. Siedlecka  †  
1827Teresa Puchalska z d. Danowska  †  
1828Teresa Puczydłowska z d. Skilnik    
1829Teresa Puczydłowska z d. N  †  
1830Teresa Pycińska z d. Szymanowska * Wąsosz   
1831Teresa Pytloska z d. Karwowska *około 1827 Żebry †od 14-05-1879 do 07-11-1881  
1832Teresa Pytloska z d. Zielawska  †przed 11-02-1849  
1833Teresa Ramotowska z d. Stankiewicz     
1834Teresa Ramotowska z d. Rydzewska  †przed 13-11-1848  
1835Teresa Ramotowska z d. Kaczmarek    
1836Teresa Ramotowska z d. Cwalińska  †po 03-02-1829  
1837Teresa Rąg *około 1933 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1838Teresa Rąg *03-01-1933 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
1839Teresa Rektor z d. Zarzecka * Wąsosz    
1840Teresa Rodzim z d. Mieńkowska * Wąsosz    
1841Teresa Rogalska z d. Niebrzydowska  †po 10-02-1862   
1842Teresa Rogowska z d. Gorczyca    
1843Teresa Roman z d. Łempicka * Wąsosz    
1844Teresa Roman *1837 Chełchy †1840 Chełchy /Niedźwiadna/  
1845Teresa Romanowska z d. Żebrowska  †  
1846Teresa Rozalia Mikulska z d. Jarząbek * Kudłaczewo   
1847Teresa Rożyńska z d. Zielińska * Wąsosz   
1848Teresa Rózio *19-03-1939 Niećkowo †27-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1849Teresa Rudnik z d. Godlewska  †przed 18-11-1862  
1850Teresa Ruszczyk z d. Bejgier * Ławsk    
1851Teresa Ruszczyk z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
1852Teresa Ruszczyk z d. Orłowska *około 1840 Kapice †  
1853Teresa Rutkowska z d. Bargłowska * Radziłów   
1854Teresa Rutkowska z d. Jasińska  †po 30-01-1832  
1855Teresa Sawicka z d. Zalewska *05-04-1950 Zanklewo †06-05-1997 /Wizna/   
1856Teresa Siedlecka *19-10-1952 Kędziorowo †19-12-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
1857Teresa Siedlecka z d. Olszewska * Wąsosz    
1858Teresa Siedmioradzka z d. Patro * Biała Piska †  
1859Teresa Siemińska z d. Siedlecka  †po 16-08-1852  
1860Teresa Sienkiewicz z d. Koźlik * Żebry   
1861Teresa Sierbińska * Obrytki   
1862Teresa Sierbińska *14-07-1934 †25-11-1937 Żebry /Wąsosz/  
1863Teresa Sierbińska z d. Potrzebka  †  
1864Teresa Sikorska z d. Żebrowska  †po 18-02-1903  
1865Teresa Sikorska z d. Świderska  †po 07-08-1832  
1866Teresa Skrodzka z d. Chrzanowska * Ławsk   
1867Teresa Skrodzka z d. Niecikowska *około 1816 Nieciki †  
1868Teresa Skrodzka z d. Konopka *około 1805 Konopki par. Grabowo †po 11-05-1862  
1869Teresa Skrodzka z d. Godlewska * Godlewo †od 01-08-1841 do 22-01-1850  
1870Teresa Skrodzka z d. Kurzątkowska    
1871Teresa Skrodzka z d. Czaplicka  †po 18-02-1849  
1872Teresa Smolińska z d. Grygo * Kędziorowo   
1873Teresa Smolińska * Kędziorowo   
1874Teresa Smolińska z d. Żukowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †27-05-1884 Kędziorowo  
1875Teresa Sokołowska *17-08-1796 Godlewo †  
1876Teresa Sokołowska z d. Danowska *1791 Klimaszewnica †przed 28-02-1848  
1877Teresa Sokołowska z d. Wieczorek *24-10-1788 Zalesie †po 31-10-1842  
1878Teresa Sokołowska z d. Niedźwiedzka  †po 02-1825  
1879Teresa Sokołowska z d. Suchcicka  †przed 22-06-1874  
1880Teresa Staszewska z d. Kozikowska *około 1867 Grabowo †21-06-1927 Ławsk /Wąsosz/  
1881Teresa Statkiewicz z d. Śliwowska  †15-04-1832  
1882Teresa Statkiewicz z d. N  †przed 27-09-1815  
1883Teresa Strzelec z d. Szulc * Wąsosz   
1884Teresa Strzyżewska z d. Bogdanowicz * Kędziorowo   
1885Teresa Strzyżewska z d. Kuczyńska *około 1810 Kuczyny †od 26-10-1858 do 18-02-1867   
1886Teresa Sulewska z d. Mroczkowska * Szczuczyn    
1887Teresa Sulewska z d. Sypytkowska * Łempice   
1888Teresa Sulewska *10-01-1818 Sulewo Prusy †  
1889Teresa Sulewska z d. Bagińska *około 1764 †05-02-1828 Kownatki  
1890Teresa Sulewska z d. Staszewska  †po 05-06-1853  
1891Teresa Sulewska z d. N  †przed 27-11-1813  
1892Teresa Sulimowicz z d. Śliwowska  †przed 29-01-1833  
1893Teresa Supińska z d. Szkodzińska * Wąsosz   
1894Teresa Supińska z d. Brzóska  †przed 10-1833  
1895Teresa Suplicka z d. Darwicka * Kownatki   
1896Teresa Surawska z d. Olszewska * Ławsk   
1897Teresa Sutkowska z d. Mocarska *około 1870 Radziłów †19-03-1947 Kramarzewo  
1898Teresa Sypytkowska *około 12-1942 Łempice †31-08-1944 Łempice  
1899Teresa Sypytkowska z d. Zielińska  †po 20-01-1851  
1900Teresa Szczech z d. Czygier    
1901Teresa Szepietowska z d. Kalinowska  †od 26-11-1837 do 14-02-1844  
1902Teresa Szeszkowska z d. Bagińska  †przed 27-06-1859  
1903Teresa Szleszyńska z d. Karwowska  †od 20-02-1859 do 11-01-1867  
1904Teresa Szleszyńska z d. Zalewska    
1905Teresa Szumowska z d. Zawadzka  †  
1906Teresa Szwarc *10-04-1964 Szczuczyn †25-02-1966 Łomża /Wąsosz/  
1907Teresa Szydłowska z d. Konopka * Konopki   
1908Teresa Szymanowska z d. Leonowicz *około 1835 Suwałki †  
1909Teresa Szymanowska z d. Gardocka  †od 10-11-1828 do 20-11-1833  
1910Teresa Szymanowska z d. Bagińska  †od 24-11-1828 do 05-02-1840  
1911Teresa Szymkiewicz z d. Rydzewska    
1912Teresa Śledziewska z d. Dziekońska * Kownatki   
1913Teresa Śliwecka z d. Koszykowska  †przed 19-07-1924  
1914Teresa Śliwowska z d. N  †po 06-02-1820  
1915Teresa Śmiarowska z d. Zdankowska * Kownatki   
1916Teresa Śmiarowska z d. Modzelewska * Świdry   
1917Teresa Śmiarowska *12-04-1934 Świdry †30-03-1935 Świdry /Wąsosz/  
1918Teresa Śmiarowska z d. Borawska *około 1821 Olszewo par. Romany †przed 04-02-1862  
1919Teresa Śmiglewska z d. Kuczewska * Wąsosz    
1920Teresa Świderska *29-05-1950 Sulewo Prusy †05-03-1951 Sulewo Prusy   
1921Teresa Świderska z d. Gajdzińska *około 1822 Cedry †  
1922Teresa Święćkowska z d. Chodnicka * Wąsosz    
1923Teresa Tarachanowicz z d. Myszkowska * Wąsosz   
1924Teresa Tarnacka *27-07-1959 Wąsosz †28-09-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1925Teresa Tarnacka z d. Karwowska * Wąsosz   
1926Teresa Tarnacka z d. Sarnacka * Ławsk    
1927Teresa Tarnacka z d. Śmiglewska *14-10-1803 Ławsk †przed 21-10-1887  
1928Teresa Tarnacka z d. N  †  
1929Teresa Tarnacka z d. Modzelewska  †po 23-02-1851  
1930Teresa Tokarzewska z d. Gołębiewska *około 1862 Radziłów †  
1931Teresa Tomaszewicz z d. Ołdakowska * Wąsosz   
1932Teresa Trepanowska z d. Piotrowska *około 1829 Dziadkowice †po 27-11-1876  
1933Teresa Trepanowska z d. Romańska *około 1806 Wizna †04-10-1843  
1934Teresa Truchel z d. Orłowska  †  
1935Teresa Trykoszko z d. Gardocka * Modzele   
1936Teresa Trzaska z d. Górska * Radziłów   
1937Teresa Trzonkowska z d. Drobińska * Świdry    
1938Teresa Trzonkowska z d. Sobolewska  †po 09-11-1862  
1939Teresa Turowska z d. Kostrzewska    
1940Teresa Tyszka z d. Kołakowska *około 1795 †od 26-02-1843 do 27-02-1870  
1941Teresa Tyszka z d. Wszeborowska  †przed 09-02-1902  
1942Teresa Tyszka  †przed 01-1907  
1943Teresa Walendzik *17-06-1937 Milewo †19-08-1937 Milewo /Wąsosz/  
1944Teresa Walewska z d. Trepanowska *około 1858 Wizna †  
1945Teresa Walewska z d. Kadłubowska *około 1840 Radziłów †  
1946Teresa Walewska z d. Kamińska  †  
1947Teresa Wanda Klimaszewska z d. Godlewska * Godlewo   
1948Teresa Wanda Śmiglewska *24-05-1952 Grajewo †02-06-1952 Wojewodzin /Wąsosz/  
1949Teresa Wanda Wilczewska z d. Wróblewska * Szczuczyn   
1950Teresa Wanta z d. Stańczyk    
1951Teresa Warda z d. Drag *około 1816 Warszawa †  
1952Teresa Wasilewska z d. Siekacz  †  
1953Teresa Wądołowska z d. Mroczkowska *około 1808 Konopki Tłuste †  
1954Teresa Wądołowska z d. Kocz (Nimińska)  †od 12-02-1822 do 16-02-1825  
1955Teresa Werenc *18-03-1954 Ławsk †18-03-1954 Ławsk /Wąsosz/  
1956Teresa Wesołowska *około 02-1933 Kramarzewo †01-08-1933 Kramarzewo /Wąsosz/  
1957Teresa Węcek z d. Zajczewska    
1958Teresa Wędrzycka *10-10-1938 Kędziorowo †25-10-1938 Kędziorowo  
1959Teresa Wierciszewska z d. Tyszka *około 1836 Nieciki †  
1960Teresa Wiesława Olszewska z d. Komosińska * Wąsosz    
1961Teresa Wiktoria Łochowska z d. Dobrzycka    
1962Teresa Wiktoria Sulewska z d. Modzelewska *około 1846 Stawiane †przed 17-02-1908  
1963Teresa Wiszowata z d. Święcińska  †  
1964Teresa Wiszowata z d. Bagińska  †po 04-08-1833  
1965Teresa Wiszowata  †  
1966Teresa Wiśniewska *03-10-1955 Niećkowo †10-10-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
1967Teresa Wiśniewska z d. Kamińska * Łempice   
1968Teresa Wiśniewska z d. Suchodolska    
1969Teresa Włodkowska z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †  
1970Teresa Włost z d. Waszeć  †po 24-11-1831  
1971Teresa Wojsław z d. Bóbr *około 1835 †po 21-11-1887  
1972Teresa Wojsław z d. Borawska     
1973Teresa Wróbel z d. Karwowska * Wąsosz    
1974Teresa Wróblewska *około 1951 Kędziorowo †31-10-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1975Teresa Wróblewska z d. Komosińska * Kędziorowo   
1976Teresa Wróblewska z d. Janiszewska  †po 28-09-1885  
1977Teresa Wszeborowska *04-01-1940 Łempice †14-08-1940 Łempice /Wąsosz/  
1978Teresa Wypart z d. Sulewska     
1979Teresa Wysocka z d. Wachulewicz * Kędziorowo   
1980Teresa Zajączkowska z d. Bajkowska  †po 13-10-1833  
1981Teresa Zakrzewska z d. Chmielewska *około 1826 †19-11-1863 Radziłów /Radziłów/  
1982Teresa Zakrzewska *około 1804 †28-02-1806 Wojsławy /Wąsosz/  
1983Teresa Zalewska * Ławsk   
1984Teresa Zalewska z d. Gleba *około 1834 Ruda †po 08-02-1896  
1985Teresa Zalewska z d. Bylica *około 1822 †20-06-1856 Bożejewo /Wizna/  
1986Teresa Zalewska z d. Niebrzydowska *około 1785 †przed 16-06-1854  
1987Teresa Zalewska z d. Mścichowska *około 1775 †20-05-1808 Zalesie   
1988Teresa Zalewska z d. Orozel     
1989Teresa Załęcka z d. Rutkowska *około 1818 Świdry †przed 01-1853  
1990Teresa Załęska z d. Chrostowska  †po 07-02-1928  
1991Teresa Zamojska z d. Dobrzycka    
1992Teresa Zaruska z d. Rydzewska  †przed 20-05-1850  
1993Teresa Zawadzka z d. Klimaszewska  †  
1994Teresa Zawistowska z d. Zalewska *16-10-1799 Ruda †przed 27-01-1861  
1995Teresa Zdankowska z d. Wysocka  †22-08-1900 Szczuczyn  
1996Teresa Zielińska z d. Ruszczyk * Komosewo   
1997Teresa Zielińska z d. Księżakowska * Wąsosz   
1998Teresa Zielińska z d. Ekstowicz *około 1821 †23-03-1884 Radziłów /Radziłów/  
1999Teresa Zielińska z d. Wiszowata  †10-08-1868  
2000Teresa Zielona z d. Grzymkowska * Radziłów   
2001Teresa Ziemba z d. Bardłowska * Ławsk   
2002Teresa Złotocha z d. Danowska * Sulewo Prusy    
2003Teresa Zmikowska z d. Mikołajek  †przed 10-1826  
2004Teresa Zwolińska z d. Zielińska * Kędziorowo    
2005Teresa Zyskowska z d. Wędrzycka * Kędziorowo   
2006Teresa Zyskowska z d. Rydzewska  †  
2007Teresa Żbikowska     
2008Teresa Żbikowska z d. N  †  
2009Teresa Żebrowska z d. Wiszowata  †po 13-02-1871  
2010Teresa Żebrowska z d. Grabowska  †przed 01-03-1824  
2011Teresa Żebrowska z d. Ramotowska  †przed 07-07-1815  
2012Teresa Żelechowska z d. Jurska  †od 10-07-1815 do 18-04-1842  
2013Teresa Żurawska z d. Żebrowska * Ławsk   
2014Teressa Dobrzycka z d. Grabowska  †po 13-02-1844  
2015Teressa Gardocka z d. Kozikowska *około 1827 Cedry †po 13-01-1894  
2016Teressa Kozikowska *około 12-1845 †19-06-1847 Karwowo /Radziłów/  
2017Teressa Mroczkowska z d. Filipkowska *około 1797 Srebrowo †po 06-02-1844  
2018Terri Plotkin z d. Dybik    
2019Tersa Pliszka *21-10-1810 Ławsk †  
2020Tersa Walewska z d. Nowakowska *około 1874 Radziłów †przed 11-02-1929  
2021Theodore Polychronis     
2022Theresa Maryak z d. Swegzda    
2023Thomas A. Woislaw *1922 †1997  
2024Thomas Dybik z d. Dybikowski *04-03-1917 Springfield, MA †02-06-1971 Springfield, MA  
2025Timotiej Kowalczuk  †przed 21-01-1935  
2026Tobiasz Jóźwik  †przed 10-1829  
2027Tomasz ? Przestrzelski  †  
2028Tomasz Adam Barwikowski *około 1817 Wąsosz †  
2029Tomasz Adam Niedźwiedzki *1774 Niedźwiedzkie †   
2030Tomasz Adam Ramotowski *około 1831 Grądy Małe †  
2031Tomasz Adamczuk  †  
2032Tomasz Andrzej Kalinowski * Ełk    
2033Tomasz Archacki * Ruda   
2034Tomasz Arciszewski *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
2035Tomasz Bagiński *około 1832 Mieczki †  
2036Tomasz Bagiński *około 1822 Witkowo †  
2037Tomasz Bagiński *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
2038Tomasz Balcer  †  
2039Tomasz Balewski  †  
2040Tomasz Balewski  †przed 20-11-1853  
2041Tomasz Balicki *około 1816 Modzele †przed 24-01-1870  
2042Tomasz Balicki *około 1816 †  
2043Tomasz Bałdyga *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
2044Tomasz Bałdyga  †przed 23-07-1888  
2045Tomasz Banachowski  †przed 12-11-1848  
2046Tomasz Bar  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
2047Tomasz Bardzikowski *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
2048Tomasz Bargłowski *około 1816 Radziłów †  
2049Tomasz Bartliński  †przed 25-11-1861  
2050Tomasz Barwikowski *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
2051Tomasz Barwikowski *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
2052Tomasz Barwikowski  †  
2053Tomasz Biedrzycki *około 1829 Biodry †przed 08-06-1886  
2054Tomasz Biedrzycki  †po 02-02-1847  
2055Tomasz Bielawski *około 1834 Przytuły †po 27-11-1888  
2056Tomasz Bieńkowski *około 1861 Radziłów †  
2057Tomasz Bochenkowski  †przed 20-11-1841  
2058Tomasz Bogdan Adamczuk * Ruda Żurawiecka   
2059Tomasz Bogdański *około 1836 Wizna †31-08-1881  
2060Tomasz Bogucki *około 1848 Kołaki †po 17-07-1905  
2061Tomasz Borawski *około 1873 Koniecki †06-01-1942 Konopki  
2062Tomasz Borawski *około 1837 Kąty †  
2063Tomasz Borawski *około 1831 Szlasy †po 03-02-1891  
2064Tomasz Borawski *około 1816 Racibory †po 10-02-1902  
2065Tomasz Borawski *około 1815 Chrostowo †po 20-02-1871  
2066Tomasz Borawski  †przed 07-02-1898  
2067Tomasz Borawski  †przed 07-11-1843  
2068Tomasz Borkowski *około 1837 Bronowo †  
2069Tomasz Borkowski  †przed 24-10-1858  
2070Tomasz Borowski *około 1812 Wąsosz †16-12-1855 Wąsosz   
2071Tomasz Borusiewicz *1961 †2002 Szczytno   
2072Tomasz Borzymowski *08-01-1798 †  
2073Tomasz Bronakowski  †przed 14-11-1832  
2074Tomasz Brzostowski  †przed 06-02-1893  
2075Tomasz Brzostowski  †  
2076Tomasz Brzozowski  †przed 02-09-1834  
2077Tomasz Brzóska  †po 12-11-1888  
2078Tomasz Brzóska  †od 03-10-1842 do 26-11-1850  
2079Tomasz Budziński * Ełk   
2080Tomasz Budziński *około 1827 Łempice †  
2081Tomasz Budziński *18-12-1786 Łempice †16-04-1859 Wąsosz   
2082Tomasz Bujnowski  †10-07-1845  
2083Tomasz Bukar  †przed 18-06-1901  
2084Tomasz Bukowski *około 1845 Borawskie †od 14-11-1899 do 18-02-1908  
2085Tomasz Bukowski *około 1831 Karwowo †po 26-01-1891  
2086Tomasz Bukowski *około 1806 †po 20-06-1871  
2087Tomasz Bukowski *około 1795 Święcienin †po 27-11-1838  
2088Tomasz Bukowski  †przed 17-11-1913  
2089Tomasz Bukowski  †  
2090Tomasz Bukowski  †po 23-11-1847  
2091Tomasz Cendrowski  †przed 19-02-1924  
2092Tomasz Chmielewski *około 1830 Żebry †04-06-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
2093Tomasz Chodnicki  †przed 19-02-1862  
2094Tomasz Choiński *około 1821 Zanklewo †  
2095Tomasz Choiński *około 1795 Zanklewo †1851  
2096Tomasz Choiński  †przed 08-07-1838  
2097Tomasz Choiński  †przed 03-02-1834  
2098Tomasz Chojnowski *około 1868 Grądy Małe †  
2099Tomasz Chonorzewski ? z d. Chonorzewski  †  
2100Tomasz Chrostowski *około 1861 Biodry †po 19-10-1909  
2101Tomasz Chrostowski *około 1824 Biodry †od 10-02-1890 do 28-02-1892   
2102Tomasz Chrostowski *około 1771 Biodry †03-03-1849  
2103Tomasz Chrostowski  †   
2104Tomasz Chrostowski  †przed 30-10-1837  
2105Tomasz Chrzanowski *1881 Trzaski †  
2106Tomasz Chrzanowski *około 1861 Kieljany †od 25-11-1919 do 11-02-1929  
2107Tomasz Chrzanowski *około 1833 Kurkowo †od 19-01-1891 do 24-11-1903  
2108Tomasz Chrzanowski *około 1828 Supy †21-11-1846  
2109Tomasz Chrzanowski *około 1808 Chrzanowo †27-10-1848  
2110Tomasz Chrzanowski  †po 20-11-1837  
2111Tomasz Chrzanowski  †po 20-11-1837   
2112Tomasz Chrzanowski  †od 01-10-1818 do 07-06-1824  
2113Tomasz Cichocki  †przed 21-11-1809  
2114Tomasz Ciecierski *15-12-1817 Wąsosz †  
2115Tomasz Cieśluk     
2116Tomasz Cimoch *19-12-1791 Ławsk †  
2117Tomasz Cimoch  †przed 25-11-1860  
2118Tomasz Cimoch  †  
2119Tomasz Cimochowski *około 1813 Rydzewo-Pieniążek †07-03-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
2120Tomasz Cwalina *około 1862 Nagórki †  
2121Tomasz Cwaliński *około 1813 Cwaliny †  
2122Tomasz Cybula  †przed 23-01-1899  
2123Tomasz Czaplicki *około 1820 Chełchy †  
2124Tomasz Czaplicki *12-12-1800 Klimaszewnica †30-04-1839  
2125Tomasz Czarnecki *około 1784 Czarnówek †przed 26-09-1858  
2126Tomasz Czarnecki  †  
2127Tomasz Czerwiński *około 1801 Laski par. Czerwińsk †  
2128Tomasz Cześniochowski  †przed 03-06-1821  
2129Tomasz Czyżewski *27-07-1821 Wąsosz †02-08-1821 Wąsosz   
2130Tomasz Czyżewski  †przed 09-12-1815   
2131Tomasz Danowski *około 1870 Kossaki par. Jedwabne †przed 03-06-1930  
2132Tomasz Danowski *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
2133Tomasz Danowski *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
2134Tomasz Danowski *10-12-1771 Sulewo Prusy †03-02-1772 Sulewo Prusy  
2135Tomasz Danowski *około 1750 Sulewo Kownaty †20-12-1790  
2136Tomasz Danowski  †przed 24-02-1885  
2137Tomasz Danowski  †  
2138Tomasz Danowski  †   
2139Tomasz Dardziński *około 1874 Wąsosz †  
2140Tomasz Dawidowski  †  
2141Tomasz Dąbrowski *około 1890 Osowiec †   
2142Tomasz Dąbrowski *około 1840 Wścieklice †  
2143Tomasz Dąbrowski *około 1836 Sieburczyn †po 05-07-1867  
2144Tomasz Dąbrowski *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
2145Tomasz Dąbrowski  †  
2146Tomasz Dąbrowski  †przed 01-1813  
2147Tomasz Derewicz  †przed 18-01-1846  
2148Tomasz Deroń  †  
2149Tomasz Detkiewicz  †po 07-02-1871  
2150Tomasz Dębiński *około 1867 Szczuczyn †  
2151Tomasz Dębiński *około 1852 Obrytki †od 09-10-1916 do 22-05-1928  
2152Tomasz Dmochowski * Łomża    
2153Tomasz Dmochowski *około 1788 †01-02-1836  
2154Tomasz Dobkowski  †  
2155Tomasz Dobroński *około 1803 Wizna †po 03-02-1868  
2156Tomasz Dobroński  †po 02-02-1869  
2157Tomasz Dobrzycki *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 14-02-1905  
2158Tomasz Dobrzyniewski  †  
2159Tomasz Domisiewicz *15-11-1844 Obrytki †  
2160Tomasz Domisiewicz *07-02-1828 Świdry †  
2161Tomasz Domisiewicz *13-01-1774 Niećkowo †  
2162Tomasz Domitrz * Białystok    
2163Tomasz Drozdowski *około 1850 Surały †27-02-1889  
2164Tomasz Drzazgowski *około 1866 Żebry †  
2165Tomasz Drzazgowski *około 1806 Żebry †24-06-1840 Żebrki /Wąsosz/  
2166Tomasz Drzazgowski  †przed 21-01-1930  
2167Tomasz Duchnowski  †przed 15-09-1877  
2168Tomasz Duchnowski  †przed 05-11-1824  
2169Tomasz Duchnowski  †przed 18-02-1816  
2170Tomasz Duda  †przed 22-05-1866  
2171Tomasz Dybikowski *06-01-1906 Kramarzewo †  
2172Tomasz Dymnicki *około 1840 Wizna †  
2173Tomasz Dziękiewicz *około 1819 Konopki par. Jedwabne †przed 27-02-1905  
2174Tomasz Ekstowicz *około 1872 †29-11-1898 Nadbory /Burzyn/  
2175Tomasz Fedorczuk  †  
2176Tomasz Feliks Gutowski *1835 Guty Podleśne †po 14-11-1892  
2177Tomasz Feltyński  †26-02-1853  
2178Tomasz Filipkowski *około 1799 †od 30-08-1869 do 22-11-1897  
2179Tomasz Foltyński *08-06-1797 †od 20-11-1848 do 22-11-1868  
2180Tomasz Formejster * Ełk    
2181Tomasz Franciszek Godlewski *14-09-1849 Wojsławy †  
2182Tomasz Franciszek Marciszewski *około 1816 †02-04-1838 Łempice /Wąsosz/  
2183Tomasz Gacioch * Paris    
2184Tomasz Gardocki *około 1867 Gardoty †  
2185Tomasz Glinka  †18-06-1863  
2186Tomasz Gładkowski    
2187Tomasz Gniewowski *około 1822 †  
2188Tomasz Godlewski *około 1832 †po 22-02-1897  
2189Tomasz Godlewski *około 1779 Godlewo †po 23-02-1846   
2190Tomasz Godlewski  †  
2191Tomasz Godlewski * Zalesie †po 24-11-1813  
2192Tomasz Godlewski  †po 23-05-1826  
2193Tomasz Godlewski  †przed 28-11-1834  
2194Tomasz Goliński  †  
2195Tomasz Golubiewski  †  
2196Tomasz Gołębiewski *około 1802 Łebki Małe †13-07-1863 Łebki Małe /Grabowo/  
2197Tomasz Gołębiewski  †16-10-1856  
2198Tomasz Górski *30-12-1802 Kramarzewo †02-01-1869 Kramarzewo  
2199Tomasz Górski *około 1800 Barany †od 28-01-1868 do 13-11-1870  
2200Tomasz Górski  †po 23-02-1851  
2201Tomasz Grabowski *około 1874 †  
2202Tomasz Grabowski *około 1807 Bronowo †po 06-02-1853  
2203Tomasz Grabowski  †przed 17-02-1857  
2204Tomasz Grabowski  †po 11-02-1839  
2205Tomasz Grądzki  †  
2206Tomasz Grodzicki  †po 24-11-1829  
2207Tomasz Grodzki  †po 09-11-1863  
2208Tomasz Grodzki  †  
2209Tomasz Gromadzki  †przed 17-11-1840  
2210Tomasz Gryczan *około 1800 Milewo †po 13-10-1850  
2211Tomasz Gryczan  †przed 20-03-1820  
2212Tomasz Grzymkowski *około 1858 Okrasin †  
2213Tomasz Gutowski *20-12-1891 Kiełcze-Kopki †  
2214Tomasz Gutowski *około 1855 Niedźwiadna †16-10-1880  
2215Tomasz Gutowski *około 1828 Guty †po 27-11-1894  
2216Tomasz Gutowski *około 1807 Pawełki †po 04-05-1874  
2217Tomasz Gutowski  †po 21-04-1823  
2218Tomasz Gutowski  †  
2219Tomasz Gutowski  †po 23-11-1818  
2220Tomasz Gutowski  †przed 21-11-1841  
2221Tomasz Gutowski  †  
2222Tomasz Gwiazdowski  †przed 20-02-1882  
2223Tomasz Hermanowski  †  
2224Tomasz Himburg     
2225Tomasz Iwanowski *około 1816 Jedwabne †po 26-11-1866  
2226Tomasz Iwanowski *około 1812 Mocarze †  
2227Tomasz Jagiełło * Kietrz Śląski   
2228Tomasz Jamczyk *około 1820 Jedwabne †05-01-1901 Żelechy par. Drozdowo /Drozdowo/  
2229Tomasz Jamiołkowski    
2230Tomasz Jan Grajewski *około 1834 Brzostowo †  
2231Tomasz Jankowski *22-12-1869 Wścieklice †  
2232Tomasz Jankowski *około 1834 Słucz †  
2233Tomasz Jankowski  †  
2234Tomasz Jarmutowski *około 1870 †po 24-01-1928  
2235Tomasz Jaworowski     
2236Tomasz Jaworski  †przed 09-11-1834  
2237Tomasz Jaźwiński  †od 18-09-1864 do 29-08-1869  
2238Tomasz Jeżewski  †przed 19-02-1849  
2239Tomasz Jurski *około 1903 †  
2240Tomasz Kalinowski    
2241Tomasz Kalinowski *około 1809 Brodowo †od 08-08-1869 do 26-02-1873  
2242Tomasz Kamalski *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904   
2243Tomasz Kamiński *około 1828 Bronowo †20-07-1848  
2244Tomasz Kamiński  †po 18-08-1890  
2245Tomasz Kamiński  †po 31-01-1836   
2246Tomasz Kamiński (Kopczyński) z d. Kamiński *około 1829 Kubra †05-12-1884  
2247Tomasz Kania  †po 24-11-1873  
2248Tomasz Kapelewski *około 1822 Wizna †po 26-01-1885  
2249Tomasz Karaś  †przed 18-02-1844  
2250Tomasz Karwowski *około 1891 Chyliny †  
2251Tomasz Karwowski *około 1879 Czaple †  
2252Tomasz Karwowski *około 1845 Chyliny †  
2253Tomasz Karwowski *około 1839 Nadbory †po 20-02-1906  
2254Tomasz Karwowski *około 1839 Biodry †08-06-1904 Biodry /Burzyn/  
2255Tomasz Karwowski *około 1821 Chyliny †przed 11-02-1867  
2256Tomasz Karwowski *około 1810 Karwowo-Polki †przed 23-02-1868  
2257Tomasz Karwowski *około 1809 Brychy †po 12-02-1889  
2258Tomasz Karwowski *14-12-1807 Zaborowo †03-03-1812 Zaborowo /Wąsosz/  
2259Tomasz Karwowski *około 1753 †07-11-1840 Brychy /Przytuły/  
2260Tomasz Karwowski    
2261Tomasz Karwowski  †14-05-1840 Zakrzewo  
2262Tomasz Karwowski  †  
2263Tomasz Karwowski  †  
2264Tomasz Karwowski  †  
2265Tomasz Karwowski  †po 21-11-1887  
2266Tomasz Karwowski  †  
2267Tomasz Karwowski  †przed 04-02-1862  
2268Tomasz Kędzierski *około 1833 Strumiłowo †przed 13-02-1900  
2269Tomasz Kiełczewski  †  
2270Tomasz Kiełczewski  †przed 03-07-1842  
2271Tomasz Kierznowski *09-09-1871 Zacieczki †  
2272Tomasz Klekner *około 1874 Zanklewo †   
2273Tomasz Klimaszewski  †  
2274Tomasz Kłosek *około 1851 Ożarki †  
2275Tomasz Kobyliński  †  
2276Tomasz Kobyłko  †  
2277Tomasz Kolesiński  †przed 30-01-1831  
2278Tomasz Kołakowski * Sopot    
2279Tomasz Kołakowski *około 1827 Szymany †od 10-02-1890 do 01-03-1897  
2280Tomasz Kołakowski  †po 05-07-1892  
2281Tomasz Komorowski *około 1824 Nagórki †  
2282Tomasz Komosiński *około 1878 Wąsosz †01-04-1929 Wąsosz  
2283Tomasz Komosiński  †  
2284Tomasz Koniecko * Słucz   
2285Tomasz Koniecko *około 1800 Prusy †po 27-10-1873  
2286Tomasz Konopka *około 1864 Kubrzany †  
2287Tomasz Konopka *około 1836 Konopki †16-10-1838 Konopki  
2288Tomasz Konopka *około 1833 Konopki Tłuste †po 02-1886  
2289Tomasz Konopka *około 1832 Karwowo †po 17-07-1900  
2290Tomasz Konopka *około 1809 Konopki par. Jedwabne †od 19-02-1865 do 04-10-1893  
2291Tomasz Konopka *około 1779 †31-10-1843 Łoje Awissa  
2292Tomasz Konopka  †po 16-11-1829  
2293Tomasz Kopańczyk *około 1860 Mikołajka †  
2294Tomasz Korzeniecki  †od 21-02-1870 do 26-01-1880  
2295Tomasz Kosiński *1863 Ruś †   
2296Tomasz Kossakowski  †przed 17-02-1822  
2297Tomasz Kossakowski  †  
2298Tomasz Kowalczyk  †  
2299Tomasz Kowalewski *około 1794 Mińsk †przed 11-03-1863  
2300Tomasz Kownacki *około 1834 Wąsosz †przed 21-11-1898  
2301Tomasz Kozikowski *około 1866 Mścichy †  
2302Tomasz Kozikowski *około 1853 Święcienin †po 13-02-1917  
2303Tomasz Kozikowski  †przed 03-02-1902  
2304Tomasz Kozłowski * Wąsosz   
2305Tomasz Kozłowski *30-06-1909 Wąsosz †25-12-1945 Wąsosz  
2306Tomasz Kozłowski  †przed 07-02-1893  
2307Tomasz Kraiński  †od 05-02-1816 do 10-07-1837  
2308Tomasz Kraiński  †po 04-02-1868  
2309Tomasz Krawcewicz  †przed 20-05-1866  
2310Tomasz Krzeczkowski  †przed 10-02-1822  
2311Tomasz Kuczborski  †przed 16-02-1862  
2312Tomasz Kuczewski *około 1805 Wąsosz †24-11-1845  
2313Tomasz Kuczyński *około 1822 †  
2314Tomasz Kuczyński *około 1806 Wierzbowo †  
2315Tomasz Kuczyński *16-12-1801 Sulewo Kownaty †26-06-1802 Sulewo Kownaty  
2316Tomasz Kuczyński *16-12-1765 †24-09-1819 Sulewo Kownaty   
2317Tomasz Kulawczyk  †przed 16-11-1840  
2318Tomasz Kulikowski * Żebry   
2319Tomasz Kulikowski *22-12-1785 Żebry †10-03-1786 Żebry  
2320Tomasz Kulikowski  †przed 13-11-1859  
2321Tomasz Kulisza  †  
2322Tomasz Kuplicki * Krasnosielc   
2323Tomasz Kura * Brzesko    
2324Tomasz Kurkowski *około 1773 †przed 02-03-1840  
2325Tomasz Kurnatowski *około 1806 Radziłów †  
2326Tomasz Kurzątkowski *około 1878 Mocarze †12-12-1884 Mocarze /Burzyn/  
2327Tomasz Kurzyna *około 1776 Sienickie †po 24-11-1845  
2328Tomasz Kwiatkowski *około 1839 Szczuczyn †przed 05-1910  
2329Tomasz Lachowicz *około 1810 Skaje †  
2330Tomasz Laskowski *około 1804 Radziłów †po 28-02-1859  
2331Tomasz Laszczkowski *około 1864 Ławsk †od 31-01-1921 do 29-03-1936  
2332Tomasz Lemański  †  
2333Tomasz Lenkowski  †od 19-07-1836 do 20-02-1847  
2334Tomasz Leszczewski *09-12-1794 Brodowo †od 12-02-1844 do 27-01-1852  
2335Tomasz Liberadzki * Radziłów    
2336Tomasz Liberadzki *1852 Radziłów †  
2337Tomasz Lombardi * Bruksela   
2338Tomasz Ludwik Górski *około 1866 Rutki †  
2339Tomasz Łaguna *04-10-1857 Pasichy †11-10-1935 Pasichy /Wąsosz/  
2340Tomasz Łaguna  †przed 1810  
2341Tomasz Łapiński *około 1864 Górki-Sypniewo †  
2342Tomasz Łapiński *około 1854 Biodry †po 04-05-1914  
2343Tomasz Łempicki *około 02-1849 Święcienin †16-08-1850 Święcienin /Radziłów/  
2344Tomasz Łempicki *07-03-1807 Bagienice †  
2345Tomasz Łempicki *około 1759 †06-04-1813 Koniecki /Wąsosz/  
2346Tomasz Łękowski *19-12-1784 Żebry †od 15-11-1840 do 02-02-1847  
2347Tomasz Łojewski *około 1867 Łoje †   
2348Tomasz Łojewski *około 1796 †09-02-1840 Szyjki /Przytuły/  
2349Tomasz Łosiewicz *około 1844 Kramarzewo †po 23-01-1899  
2350Tomasz Łosiewicz  †po 19-02-1941  
2351Tomasz Łoszewicz (Łoszewski)  †  
2352Tomasz Łuba *około 1819 Kałęczyny †10-04-1861  
2353Tomasz Łupiński  †  
2354Tomasz Maciej Kuplicki  †  
2355Tomasz Maciorowski  †  
2356Tomasz Maciorowski  †  
2357Tomasz Magierski *około 1793 Zanklewo †przed 01-1821  
2358Tomasz Majewski * Łomża    
2359Tomasz Majewski  †przed 02-02-1831  
2360Tomasz Makowski  †od 17-02-1828 do 14-05-1837  
2361Tomasz Malinowski *około 1912 Czerwonki †27-05-1916 Czerwonki /Wąsosz/  
2362Tomasz Malinowski *około 1816 Ciemnoszyje †po 20-11-1870  
2363Tomasz Malinowski  †  
2364Tomasz Malinowski  †po 10-02-1873  
2365Tomasz Mańkowski     
2366Tomasz Marczykowski  †przed 09-11-1862  
2367Tomasz Mariak *16-12-1907 Kucze Wielkie †26-11-1908 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2368Tomasz Markowski  †przed 01-1817  
2369Tomasz Maszczyk *około 1857 Rutkowskie †02-05-1899 Rutkowskie /Burzyn/   
2370Tomasz Matejkowski *około 1800 Wizna †13-03-1853 Kieljany  
2371Tomasz Mateuszczyk *około 1828 Wizna †  
2372Tomasz Metelski  †od 07-02-1855 do 27-01-1861  
2373Tomasz Męczkowski *około 1847 Grądy Wielkie †24-03-1894 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2374Tomasz Michał Kuplicki *25-03-1982 †10-07-2011 Sopot   
2375Tomasz Michałowski  †po 13-02-1854  
2376Tomasz Mieczkowski *około 1816 Bagienice †1855  
2377Tomasz Mieczkowski *około 1815 Mieczki †  
2378Tomasz Mieczkowski *około 1812 Mieczki †po 02-06-1869  
2379Tomasz Mieczkowski  †po 29-10-1902  
2380Tomasz Mikucki *około 1831 Barwiki †od 09-02-1880 do 25-11-1890  
2381Tomasz Mikucki *około 1808 Mikuty †po 08-06-1858  
2382Tomasz Mikucki  †przed 13-07-1842  
2383Tomasz Mikulski *około 1827 Kapice †  
2384Tomasz Milewski *około 1811 Bzury †przed 16-11-1885  
2385Tomasz Milewski *około 1799 †  
2386Tomasz Misztal     
2387Tomasz Miśkiewicz    
2388Tomasz Miziński * Osowiec   
2389Tomasz Mocarski *01-06-1847 Mocarze †od 06-02-1912 do 11-02-1918  
2390Tomasz Mocarski *około 1821 Bartki †  
2391Tomasz Mocarski *około 1812 †  
2392Tomasz Mocarski  †przed 12-02-1866  
2393Tomasz Mocarski  †przed 25-02-1862  
2394Tomasz Mocarski  †przed 20-11-1877  
2395Tomasz Moczydłowski *około 1784 Stawiski †  
2396Tomasz Modzelewski *około 1906 Pieńki Okopne †  
2397Tomasz Modzelewski *około 1841 Radziłów †  
2398Tomasz Modzelewski  †29-09-1891  
2399Tomasz Modzelewski * Modzele †po 10-02-1830  
2400Tomasz Modzelewski  †od 17-02-1829 do 24-11-1835  
2401Tomasz Mogielnicki *około 1813 †23-11-1873 Nadbory /Burzyn/  
2402Tomasz Mogielnicki *około 1813 Nadbory †po 11-02-1872  
2403Tomasz Mogielnicki *około 1806 Nadbory †przed 01-1854  
2404Tomasz Mordaszewski  †po 08-02-1817  
2405Tomasz Mowiński  †przed 26-06-1853  
2406Tomasz Mroczek  †  
2407Tomasz Mroczkowski *około 1790 †18-07-1824 Wierciszewo  
2408Tomasz Mroczkowski *około 1782 Karwowo par. Jedwabne †  
2409Tomasz Murawski  †  
2410Tomasz Muszyński *około 1873 †  
2411Tomasz Myśliński *około 1800 Szostaki †  
2412Tomasz N    
2413Tomasz Napiórkowski *około 1819 Bronowo †przed 11-05-1888  
2414Tomasz Narewski *około 1855 Siwki par. Romany †  
2415Tomasz Nerkowski *około 1849 Rutki †  
2416Tomasz Nerwiński *około 1865 Sokoły †06-11-1939 Sokoły /Wąsosz/  
2417Tomasz Nerwiński *około 1843 Ruś †po 21-06-1892  
2418Tomasz Nieciecki *około 1817 Bartki †25-04-1852  
2419Tomasz Niecikowski *około 1855 Karwowo †  
2420Tomasz Niecikowski  †przed 26-05-1844  
2421Tomasz Niecikowski  †przed 20-10-1845  
2422Tomasz Niecikowski  †  
2423Tomasz Nienałtowski *27-02-1897 Małachowo †1920   
2424Tomasz Nienałtowski *21-12-1861 Małachowo †14-05-1900 Małachowo /Wizna/   
2425Tomasz Nienałtowski *20-12-1837 Małachowo †28-02-1911 Małachowo   
2426Tomasz Nienałtowski *1720 †1780   
2427Tomasz Nieradko  †przed 24-02-1846  
2428Tomasz Nietupski *około 1851 Przechody †  
2429Tomasz Nietupski    
2430Tomasz Nitkiewicz *około 1821 Wizna †przed 23-02-1879  
2431Tomasz Nowakowski  †po 13-06-1848  
2432Tomasz Okulski * Przytuły-Kolonie   
2433Tomasz Olszewski *1855 †19-01-1934 Zanklewo  
2434Tomasz Olsztyński *01-04-1885 Dołęgi †20-04-1953 Dołęgi /Szczuczyn/  
2435Tomasz Ołdakowski *09-05-1848 Wąsosz †od 13-01-1902 do 23-12-1906   
2436Tomasz Ołdakowski *około 1822 Wąsosz †od 14-05-1882 do 15-05-1894  
2437Tomasz Ołdakowski *30-12-1804 Wąsosz †od 05-02-1850 do 03-07-1864   
2438Tomasz Ołdakowski  †przed 27-01-1896  
2439Tomasz Omelski *około 1816 Czaple †  
2440Tomasz Organista *około 1823 Tajno Stare †20-06-1856  
2441Tomasz Orłowski *około 1872 Witynie †  
2442Tomasz Orłowski *około 1866 Wilczewo †  
2443Tomasz Orłowski *około 1752 †po 25-11-1822  
2444Tomasz Orłowski  †przed 21-11-1820  
2445Tomasz Orłowski  †przed 24-01-1832  
2446Tomasz Osipowski  †przed 01-07-1834  
2447Tomasz Osliński  †przed 25-11-1812  
2448Tomasz Ostatkiewicz *około 1865 Kossaki †po 27-11-1923  
2449Tomasz Ostrowski *07-03-1895 Wąsosz †około 1928   
2450Tomasz Ostrowski *około 1845 Wizna †  
2451Tomasz Ostrowski *około 1818 Słucz †18-05-1858  
2452Tomasz Ostrowski *około 1814 Bronowo †po 10-11-1872  
2453Tomasz Ośliński *około 1845 Wizna †  
2454Tomasz Ożarowski *1870 Szostaki †1870 Szostaki /Burzyn/  
2455Tomasz Pacewicz  †po 06-02-1877  
2456Tomasz Pachucki *około 1825 Brzozowa Wólka †po 25-11-1872  
2457Tomasz Pachucki *około 1805 Brzozowa Wólka †po 15-04-1880  
2458Tomasz Paszkowski  †po 06-02-1860  
2459Tomasz Paszkowski  †po 03-02-1873  
2460Tomasz Pawłowski *około 1780 †26-03-1830 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2461Tomasz Piasecki  †przed 03-10-1911  
2462Tomasz Piasecki  †przed 08-11-1904  
2463Tomasz Pieniążek *15-12-1803 Rydzewo †przed 18-02-1849  
2464Tomasz Pietraszewicz  †przed 23-11-1817  
2465Tomasz Piotrowski  †  
2466Tomasz Piotrowski  †2005 Gdynia   
2467Tomasz Piórkowski *około 1824 Trzaski †od 04-02-1884 do 06-05-1895  
2468Tomasz Płochocki *około 1873 Szczuczyn †  
2469Tomasz Podbielski *około 06-1888 Wąsosz †03-01-1893 Wąsosz  
2470Tomasz Podbielski *około 1848 Przestrzele †po 17-02-1914  
2471Tomasz Podgórski *około 1800 Wizna †przed 23-11-1858  
2472Tomasz Polkowski *około 1845 Biodry †po 31-01-1910  
2473Tomasz Polkowski *około 1829 Szyjki †przed 03-08-1887  
2474Tomasz Połomski  †przed 26-01-1851  
2475Tomasz Poniatowski *20-03-1900 Kuligi †   
2476Tomasz Poniatowski  †  
2477Tomasz Popiołek *około 1819 Zanklewo †od 07-02-1869 do 20-11-1888  
2478Tomasz Popiołek  †po 25-11-1811  
2479Tomasz Popowski  †przed 14-06-1880  
2480Tomasz Porowski  †przed 17-02-1857  
2481Tomasz Potęga *około 1877 Kramarzewo †przed 26-11-1949  
2482Tomasz Przedworski *około 1800 Mazewo †  
2483Tomasz Przestrzelski *około 1904 Kąty †  
2484Tomasz Przestrzelski *około 1863 Borawskie †  
2485Tomasz Przestrzelski *około 1863 Pluty †15-12-1921 Burzyn  
2486Tomasz Przestrzelski *około 1843 Męczki †po 22-04-1902  
2487Tomasz Przestrzelski *około 1805 Mocarze †po 07-11-1870  
2488Tomasz Przestrzelski  †  
2489Tomasz Przyborowski *około 1862 Obiedzino †  
2490Tomasz Przyborowski  †  
2491Tomasz Puchalski  †  
2492Tomasz Puchalski  †przed 21-11-1847  
2493Tomasz Radgowski  †  
2494Tomasz Radosław Grygo *14-08-1983 †29-11-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
2495Tomasz Radziwon * Białystok    
2496Tomasz Rakowski  †  
2497Tomasz Rakowski  †przed 18-02-1901  
2498Tomasz Rakowski  †przed 10-11-1844  
2499Tomasz Ramotowski     
2500Tomasz Ramotowski *około 1870 Grądy Małe †przed 28-05-1927  
2501Tomasz Ramotowski *około 1845 Pluty †  
2502Tomasz Rawa *około 1923 †25-03-1945 Szczuczyn  
2503Tomasz Rejno *01-03-1909 Radziłów †  
2504Tomasz Remiszewski *około 1791 †przed 12-11-1843  
2505Tomasz Rogiński *około 1901 Rogienice Piaseczne †  
2506Tomasz Rogowski *około 1864 Pluty †  
2507Tomasz Rogowski *około 1862 Brodowo †10-06-1919 Siestrzanki /Burzyn/  
2508Tomasz Rogowski *około 1856 Klimaszewnica †  
2509Tomasz Rogowski *około 1819 Kucze †  
2510Tomasz Rogowski *około 12-1803 †02-03-1804 Brychy /Przytuły/  
2511Tomasz Rogowski *30-12-1788 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 13-05-1860  
2512Tomasz Rogowski *18-12-1785 Goniądz †od 20-11-1842 do 19-11-1848  
2513Tomasz Rogowski *około 1774 Pluty †od 09-05-1842 do 07-03-1853  
2514Tomasz Rogowski *około 1770 †  
2515Tomasz Rogowski *około 1762 †10-03-1815 Brychy  
2516Tomasz Rogowski  †  
2517Tomasz Rogowski  †  
2518Tomasz Rogowski  †  
2519Tomasz Rogowski  †  
2520Tomasz Rogowski  †przed 12-02-1833  
2521Tomasz Rolczyk *06-12-1773 Grędy †15-03-1839  
2522Tomasz Rolkowski *około 1766 †14-03-1839 Wąsosz /Wąsosz/  
2523Tomasz Roman  †21-02-1836  
2524Tomasz Rostek *około 1860 Dębówka †po 29-10-1905  
2525Tomasz Roszkowski *około 1867 †12-07-1929 Konopki Chude /Jedwabne/  
2526Tomasz Roszkowski  †  
2527Tomasz Rozwadowski *około 1822 Siestrzanki †po 27-11-1882   
2528Tomasz Rozwadowski *około 1788 Siestrzanki †przed 11-02-1863   
2529Tomasz Ruchała    
2530Tomasz Ruszczyk *02-10-1875 Sojczyn-Borowy †  
2531Tomasz Ruszczyk *około 1809 Sojczyn †od 06-02-1859 do 30-04-1871  
2532Tomasz Ruszczyk  †  
2533Tomasz Rutkowski  †po 26-01-1830  
2534Tomasz Rydzewski *około 1819 Żelazki †przed 25-11-1889  
2535Tomasz Saciłowski *1810 Sośnia †  
2536Tomasz Sakowski *około 1805 Wąsosz †16-04-1835  
2537Tomasz Salkowski *około 1869 Ignacewo †  
2538Tomasz Samełko *około 1831 †24-07-1865 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2539Tomasz Samełko  †  
2540Tomasz Samełko  †przed 07-02-1855  
2541Tomasz Sankowski  †przed 19-11-1809  
2542Tomasz Sapielski  †  
2543Tomasz Sarnacki  †po 26-11-1826  
2544Tomasz Sawicki  †po 12-11-1867  
2545Tomasz Serba  †  
2546Tomasz Serba  †przed 18-11-1850  
2547Tomasz Siedlecki *około 1801 Wąsosz †przed 14-02-1859  
2548Tomasz Siedlecki *09-12-1796 †przed 11-11-1844  
2549Tomasz Siedlecki  †przed 20-02-1844  
2550Tomasz Sienicki *około 1831 †przed 24-11-1874  
2551Tomasz Sierbiński *około 1824 Łękowo †  
2552Tomasz Sikorski *około 1836 Bronowo †1866  
2553Tomasz Skarżyński  †przed 25-11-1862  
2554Tomasz Skowroński  †  
2555Tomasz Skóra  †  
2556Tomasz Skrodzki *około 1813 Jambrzyki †od 01-07-1878 do 01-06-1891  
2557Tomasz Skrodzki  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
2558Tomasz Skrodzki  †przed 20-01-1874  
2559Tomasz Skrzypkowski *około 1863 †  
2560Tomasz Słonicki  †od 10-11-1867 do 26-02-1889  
2561Tomasz Sobolewski  †przed 22-11-1826  
2562Tomasz Stanisławski  †przed 02-02-1851  
2563Tomasz Staniszewski *około 1856 Niedźwiedzkie †  
2564Tomasz Staniszewski  †przed 06-11-1859  
2565Tomasz Stefanowicz *około 1825 Żebry †po 06-03-1905  
2566Tomasz Struciński *około 1830 Janczewo †po 11-07-1892  
2567Tomasz Struciński  †od 05-06-1899 do 14-05-1907  
2568Tomasz Strumiłowski *około 1876 Rutki †  
2569Tomasz Strynkowski  †10-04-1869 Łomża  
2570Tomasz Stypułkowski *około 1821 Maleszewo †po 26-02-1865  
2571Tomasz Sulewski *około 1823 Sulewo Prusy †przed 29-10-1882   
2572Tomasz Sulewski *około 1806 Sulewo Kownaty †  
2573Tomasz Sulewski *23-12-1787 Sulewo Prusy †  
2574Tomasz Sulewski *około 1769 Zaborowo †17-05-1829 Zaborowo  
2575Tomasz Sulewski  †  
2576Tomasz Sulewski * Sieburczyn †od 24-11-1833 do 31-10-1841  
2577Tomasz Sulewski  †przed 03-02-1819  
2578Tomasz Sulewski  †przed 22-11-1818  
2579Tomasz Sulimowicz *około 1796 Wąsosz †po 27-01-1852  
2580Tomasz Suliński *około 1835 Wiązownica †po 15-11-1898  
2581Tomasz Suliński *około 1782 Sieburczyn †  
2582Tomasz Suliński  †  
2583Tomasz Sułek  †  
2584Tomasz Supiński *około 1800 Szostaki †13-01-1838  
2585Tomasz Supiński  †przed 09-02-1825  
2586Tomasz Surawski  †przed 08-11-1846  
2587Tomasz Sylwester Szymanowski *około 1763 †  
2588Tomasz Szarek  †przed 01-06-1852  
2589Tomasz Szczech  †  
2590Tomasz Szczepankowski  †przed 26-05-1830  
2591Tomasz Szczepankowski  †po 10-06-1879  
2592Tomasz Szemborowski  †przed 21-02-1838  
2593Tomasz Szemita  †przed 14-11-1825  
2594Tomasz Szleszyński *około 1830 Rosochate †  
2595Tomasz Szleszyński *około 1812 †po 11-01-1867  
2596Tomasz Szleszyński *około 1793 Szyjki †13-11-1826  
2597Tomasz Szleszyński  †po 18-07-1901  
2598Tomasz Sztolberg  †przed 10-02-1823  
2599Tomasz Szumowski  †około 1884 Kownaty  
2600Tomasz Szymanowski  †przed 24-07-1831  
2601Tomasz Szymanowski  †po 29-01-1827  
2602Tomasz Szymanowski  †po 12-02-1942  
2603Tomasz Szymanowski  †od 23-02-1813 do 21-02-1819  
2604Tomasz Śmigiel     
2605Tomasz Świątkowski *około 1798 Słucz †21-01-1838  
2606Tomasz Świderski *około 1825 Łosewo †  
2607Tomasz Świderski  †po 04-03-1821  
2608Tomasz Świderski  †przed 25-09-1831  
2609Tomasz Świderski  †od 14-02-1831 do 02-06-1842  
2610Tomasz Święciński *około 1802 †od 06-02-1866 do 24-07-1877  
2611Tomasz Święciński *14-12-1794 †1866 Gutki /Wąsosz/  
2612Tomasz Święciński  †  
2613Tomasz Święszkowski *około 1840 Rostki par. Jedwabne †po 09-07-1894  
2614Tomasz Świgoński  †  
2615Tomasz Tarasek  †  
2616Tomasz Trepanowski *około 1795 Wizna †14-08-1831  
2617Tomasz Trojanowski  †  
2618Tomasz Truchan    
2619Tomasz Truszkowski  †przed 19-02-1860  
2620Tomasz Truszkowski  †po 24-11-1823  
2621Tomasz Trzaska *około 1785 †przed 21-02-1841  
2622Tomasz Trzaska  †06-06-1900 Sokoły  
2623Tomasz Trzonkowski *około 1825 Ciemianka †po 03-02-1891  
2624Tomasz Trzonkowski  †od 23-11-1835 do 26-11-1843  
2625Tomasz Turowski  †  
2626Tomasz Tyszka *około 1828 Rogale †  
2627Tomasz Tyszkiewicz     
2628Tomasz Tyszkiewicz *około 1835 Kapice †  
2629Tomasz Walerian Chrostowski * Biodry †  
2630Tomasz Walewski *około 1846 Radziłów †po 28-02-1897  
2631Tomasz Walewski  †  
2632Tomasz Walewski  †przed 13-11-1811  
2633Tomasz Waniewski  †przed 09-02-1873  
2634Tomasz Waniewski  †po 08-03-1886  
2635Tomasz Wasilewski  †od 23-01-1907 do 06-11-1923  
2636Tomasz Wądołowski *około 1822 Górki †  
2637Tomasz Wądołowski *około 1793 Koniecki par. Wizna †po 31-01-1859  
2638Tomasz Wesołowski *około 1839 †po 01-03-1897  
2639Tomasz Wędrzycki *około 1843 Guty Podleśne †przed 07-1894  
2640Tomasz Węgorz  †przed 20-11-1836  
2641Tomasz Wicik *około 1830 †  
2642Tomasz Wicik  †po 13-02-1900  
2643Tomasz Wieczorek *około 1859 Świdry-Dobrzyce †  
2644Tomasz Wierciszewski  †przed 18-04-1842  
2645Tomasz Wietochowski  †  
2646Tomasz Wiktorowicz * Wąsosz    
2647Tomasz Wiktorowicz *01-01-1894 Wąsosz †23-11-1938 Wąsosz /Wąsosz/   
2648Tomasz Wileński * Burzyn †03-09-1892 Grądy Małe /Jedwabne/  
2649Tomasz Wiszowaty  †od 09-02-1825 do 14-01-1833  
2650Tomasz Wiśniewski *1855 Okrasin †1857 Okrasin /Radziłów/  
2651Tomasz Wiśniewski *około 1822 Żebry †przed 21-01-1889  
2652Tomasz Wiśniewski *około 1807 Bronowo †  
2653Tomasz Witkowski  †  
2654Tomasz Witoszka *około 12-1841 Ławsk †  
2655Tomasz Władysław Konopka    
2656Tomasz Włodarski  †  
2657Tomasz Wojsław *około 1862 Chełchy †  
2658Tomasz Wojsław *około 1836 Kownatki †30-01-1909 Danowo /Wąsosz/  
2659Tomasz Wojsław *około 1826 †20-02-1870 Wojsławy   
2660Tomasz Wojtkielewicz  †przed 29-10-1866  
2661Tomasz Woronkowski z d. Wronkowski  †  
2662Tomasz Wróblewski *około 1828 Burzyn †   
2663Tomasz Wróblewski  †  
2664Tomasz Wróblewski  †po 26-02-1851  
2665Tomasz Wróblewski  †przed 09-02-1863  
2666Tomasz Wysocki *około 1876 Pasichy †przed 30-10-1966  
2667Tomasz Wysocki *około 1858 Żebry †30-04-1899 Żebry  
2668Tomasz Wysocki *około 1796 Łempice †po 13-11-1864  
2669Tomasz Wysocki  †przed 24-11-1813  
2670Tomasz Zabielski  †po 05-03-1821  
2671Tomasz Zacharewicz *około 1819 Mocarze †  
2672Tomasz Zacharzewski  †przed 13-11-1864  
2673Tomasz Zacharzewski  †przed 27-11-1865  
2674Tomasz Zacharzewski  †po 03-02-1869  
2675Tomasz Zajkowski  †po 26-03-1919  
2676Tomasz Zajkowski  †  
2677Tomasz Zakrzewski *około 1798 Wojsławy †27-11-1845 Wojsławy  
2678Tomasz Zakrzewski  †przed 17-01-1910  
2679Tomasz Zakrzewski  †przed 18-11-1868   
2680Tomasz Zalewski *01-10-1954 Zalesie †05-02-1955 Zalesie /Wąsosz/   
2681Tomasz Zalewski *około 1856 Radziłów †  
2682Tomasz Zalewski *około 1824 Wizna †  
2683Tomasz Zalewski *około 1814 Radziłów †26-07-1896 Radziłów /Radziłów/  
2684Tomasz Zaniewski *około 1837 Okrasin †  
2685Tomasz Zaręba  †  
2686Tomasz Zawadzki * Dzierżoniów    
2687Tomasz Zawadzki  †po 29-01-1854  
2688Tomasz Zduńczyk  †  
2689Tomasz Zieliński *28-11-1923 Wąsosz †07-03-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
2690Tomasz Zieliński *około 1861 Ruda †  
2691Tomasz Zieliński *około 1831 Czarnówek par. Ostrykół †przed 19-11-1888  
2692Tomasz Zieliński *około 1819 Józefowo †19-11-1903 Radziłów /Radziłów/  
2693Tomasz Zieliński  †przed 19-02-1832  
2694Tomasz Zyskowski  †  
2695Tomasz Żabiński  †  
2696Tomasz Żbikowski * Łomża   
2697Tomasz Żelechowski *około 1814 Kokoszki †od 18-11-1867 do 26-04-1880  
2698Tomasz Żukowski  †przed 09-02-1904  
2699Tomina Mioduszewska z d. Sulewska *około 1911 Kotowo †  
2700Tomisława Dawidowska z d. Wróbel  †po 14-07-1896  
2701Tośka Śliżewska    
2702Tunia Młodzianowska    
2703Tyburcjusz Grabiński  †  
2704Tymon Czarniawski * Ełk    
2705Tymon Polewczak * Łódź   
2706Tytus Karol Paulin Zaruski *około 1823 Górskie †  
2707Tytus Klimaszewski  †  
2708Tytus Niebrzydowski  †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (16 czerwca 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl