Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [D] Indeks alfabetyczny [D]5242

1Danielczyk Ignacy *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
2Danielczyk Ludwika z d. Locman *około 1814 Włosty †  
3Danielczyk Magdalena z d. Wiśniewska  †po 30-01-1837  
4Danielczyk Marcin *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
5Danielczyk Marianna z d. Mioduszewska  †po 30-01-1848  
6Danielczyk Marianna z d. Dąbrowska  †po 29-03-1848  
7Danielczyk Rozalia z d. Ciuchnicka *około 1817 Kossaki par. Jedwabne †po 21-11-1858  
8Danielczyk Wojciech *około 1816 Szczuczyn †  
9Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1837  
10Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1848  
11Danielczyk Wojciech  †przed 27-01-1839  
12Danielewska Dorota    
13Danielewska Ewa z d. Grabowska *około 1792 Bronowo †po 13-02-1854  
14Danielewska Franciszka z d. N  †  
15Danielewska Julianna z d. Mateuszczyk *około 1821 Bronowo †przed 30-01-1882  
16Danielewska Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1826  
17Danielewska Mariola    
18Danielewska Scholastyka z d. Trepanowska *około 1866 Niwkowo †  
19Danielewska Teresa z d. Majewska    
20Danielewska Władysława z d. Choińska *około 1909 Niwkowo †  
21Danielewski Antoni  †po 30-01-1826  
22Danielewski Czesław    
23Danielewski Jan  †  
24Danielewski Łukasz    
25Danielewski Maciej    
26Danielewski Rajmund *około 1904 Niwkowo †  
27Danielewski Rajmund *około 1859 Niwkowo †  
28Danielewski Wawrzyniec *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
29Danielewski Wojciech *około 1820 Bronowo †przed 30-01-1882  
30Danieluk Alfons  †1997 Sopot /Sopot/  
31Danieluk Leszek  †2000 Sopot  
32Danieluk Roman    
33Danieluk Urszula z d. Treder  †po 1979 Sopot /Sopot/  
34Daniłowicz Franciszka z d. Kuczyńska  †  
35Daniłowicz Genowefa Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
36Daniłowicz Jan * Przykopka   
37Daniłowicz Józef    
38Daniłowicz Wacława z d. Karczewska    
39Daniłowicz Wawrzyniec  †  
40Daniłowska Barbara z d. Kulesza * Rutki    
41Daniłowska Helena z d. Karwowska * Konopki par. Radziłów   
42Daniłowska Monika     
43Daniłowska Stefania z d. Waszkiewicz  †  
44Daniłowski      
45Daniłowski Aleksander  †  
46Daniłowski-Wandalin Jan * Bajki Zalesie   
47Danisz Czesława z d. Sulewska * Chrzanowo   
48Danisz Jan    
49Daniszewska Ewa z d. Kucharska  †po 10-11-1874  
50Daniszewski Jan  †przed 10-11-1874  
51Danko Elanor z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
52Danko Stephen  †  
53Dankowska Irena z d. Lecyk    
54Dankowska Zofia z d. Chodnicka * Wąsosz   
55Dankowski Jerzy    
56Dankowski Wojciech * Grajewo   
57Danowska ? Regina ?  †po 1803   
58Danowska Adela *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
59Danowska Adolfa *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
60Danowska Adolfa *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
61Danowska Agnieszka z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
62Danowska Agnieszka z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
63Danowska Agnieszka z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
64Danowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
65Danowska Agnieszka z d. Szymanowska  †po 07-02-1869  
66Danowska Agnieszka z d. Borzymowska  †przed 21-11-1815  
67Danowska Agnieszka (Katarzyna) z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
68Danowska Agnieszka Anna z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
69Danowska Aleksandra z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
70Danowska Aleksandra z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
71Danowska Aleksandra *24-08-1872 Sulewo Prusy †28-07-1875 Sulewo Prusy  
72Danowska Aleksandra z d. Chojnowska    
73Danowska Aleksandra z d. Orłowska    
74Danowska Alicja z d. Ladzińska * Wąsosz   
75Danowska Alicja z d. Zalewska * Warszawa    
76Danowska Alina     
77Danowska Alina z d. Staszewska    
78Danowska Amalia Stanisława *około 10-1889 Szwelczyn †18-04-1905 Szwelczyn /Wąsosz/  
79Danowska Anastazja z d. Sulewska *12-02-1806 Zaborowo †01-12-1845 Sulewo Prusy   
80Danowska Aniela *23-11-1851 Sulewo Kownaty †04-12-1851 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
81Danowska Aniela *14-06-1847 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty  
82Danowska Aniela *04-06-1844 Sulewo Kownaty †  
83Danowska Aniela z d. Borawska *około 1829 Konopki †po 27-10-1879  
84Danowska Aniela z d. Szemborowska *około 1823 †po 20-07-1891   
85Danowska Aniela *08-10-1821 Sulewo Prusy †21-10-1821 Sulewo Prusy  
86Danowska Aniela *27-01-1799 Sulewo Kownaty †02-01-1823 Sulewo Prusy   
87Danowska Aniela z d. Borawska *05-11-1792 Konopki †08-09-1867 Sulewo Kownaty  
88Danowska Aniela z d. Chrzanowska  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
89Danowska Aniołek *19-05-1856 Sulewo Kownaty †19-05-1856 Sulewo Kownaty  
90Danowska Aniołek *03-05-1803 Sulewo Kownaty †03-05-1803 Sulewo Kownaty  
91Danowska Anna z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
92Danowska Anna z d. Komosińska * Wąsosz   
93Danowska Anna z d. Żuryńska * Wąsosz   
94Danowska Anna z d. Sulewska *27-10-1919 Sulewo Prusy †10-02-1996 /Wąsosz/   
95Danowska Anna z d. Żbikowska *27-12-1914 †01-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
96Danowska Anna z d. Kacperska *14-02-1913 Bagienice †28-07-1979 Sulewo Kownaty   
97Danowska Anna z d. Witkowska *31-10-1910 Rydzewo-Pieniążek †  
98Danowska Anna *około 01-1905 †21-02-1905 Sulewo Kownaty  
99Danowska Anna *28-03-1902 †05-04-1982 /Wąsosz/  
100Danowska Anna *25-08-1895 Szwelczyn †05-02-1976 Komosewo  
101Danowska Anna z d. Gardocka *24-12-1890 Sulewo Prusy †29-05-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
102Danowska Anna *25-05-1887 Sulewo Prusy †26-05-1887  
103Danowska Anna *28-12-1883 Sulewo Prusy †14-12-1970 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
104Danowska Anna z d. Godlewska *23-02-1878 Konopki †przed 1930 Zalesie /Wąsosz/   
105Danowska Anna *09-06-1873 Sulewo Kownaty †   
106Danowska Anna *06-08-1872 Danowo †12-03-1873 Danowo  
107Danowska Anna z d. Łempicka *04-03-1864 Koniecki †przed 03-01-1945   
108Danowska Anna z d. Rutkowska *około 1857 Kamińskie †po 03-02-1914  
109Danowska Anna *31-03-1838 Sulewo Kownaty †12-12-1853 Sulewo Kownaty  
110Danowska Anna z d. Kryszpin *02-11-1836 Wąsosz †  
111Danowska Anna *20-03-1833 Sulewo Prusy †27-05-1834 Sulewo Prusy  
112Danowska Anna z d. Lipińska *około 1824 †  
113Danowska Anna z d. Modzelewska *około 1823 Modzele †po 05-11-1884  
114Danowska Anna z d. Filipkowska *około 1821 Tyszki-Łabno †13-09-1871 Białaszewo /Białaszewo/  
115Danowska Anna z d. Kozikowska *1816 †po 22-11-1880   
116Danowska Anna *19-12-1814 Sulewo Prusy †od 19-05-1868 do 24-04-1893   
117Danowska Anna z d. Klimaszewska *17-05-1802 Klimaszewnica †09-06-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
118Danowska Anna z d. Podleśna *około 1791 Gutki †od 06-11-1849 do 22-10-1861  
119Danowska Anna z d. Godlewska *około 1753 †02-02-1839   
120Danowska Anna z d. Dobrzycka  †  
121Danowska Anna z d. Milewska  †po 24-11-1835  
122Danowska Anna     
123Danowska Anna z d. Jaworowska  †  
124Danowska Anna z d. Szymanowska  †od 22-11-1840 do 28-02-1848  
125Danowska Anna z d. Porowska  †po 26-09-1863   
126Danowska Anna (Hanna) z d. Suchodolska * Szczuczyn   
127Danowska Antonina z d. Podbielska *około 1905 Dołęgi †  
128Danowska Antonina *około 1881 Sulewo Kownaty †23-01-1882 Sulewo Kownaty   
129Danowska Antonina *około 1878 Koniecki †02-10-1879 Koniecki  
130Danowska Antonina z d. Gontowska *około 1876 Świdry †   
131Danowska Antonina z d. Czaplicka *około 1831 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
132Danowska Antonina *23-06-1805 Sulewo Kownaty †24-04-1874 Sulewo Prusy  
133Danowska Antonina *05-07-1783 Sulewo Kownaty †   
134Danowska Antonina z d. Rydzewska *około 1757 †przed 05-02-1815  
135Danowska Antonina z d. Hanasiuk  †  
136Danowska Apolonia *24-02-1779 Sulewo Kownaty †09-10-1788 Sulewo Kownaty   
137Danowska Apolonia z d. Tafiłowska *około 1772 †18-02-1845 Sulewo Prusy   
138Danowska Apolonia z d. Skrodzka  †po 18-02-1878  
139Danowska Apolonia Anna z d. Skrodzka *około 1823 Konopki †  
140Danowska Balbina z d. Dobrzycka *około 1896 Niedźwiedzkie †  
141Danowska Balbina *około 1854 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1862 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
142Danowska Balbina *07-06-1853 Sulewo Kownaty †   
143Danowska Barbara z d. Filipkowska *około 1900 †   
144Danowska Barbara z d. Mścichowska *około 1859 Brzozowa par. Białaszwewo †  
145Danowska Barbara z d. Kacperska *około 01-1846 Zaborowo †13-01-1885 Sulewo Kownaty  
146Danowska Barbara z d. Filipkowska  †po 06-02-1893  
147Danowska Bogumiła *około 1828 Budne †po 20-11-1876  
148Danowska Bogumiła z d. Rogowska *około 1826 †  
149Danowska Bogumiła z d. Dobrowolska     
150Danowska Bolesława *około 06-1895 Sulewo Kownaty †26-03-1896 Sulewo Kownaty  
151Danowska Bożena z d. Chylińska *09-02-1958 Sulewo Prusy †11-05-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
152Danowska Bronisława z d. Czerwonka  †  
153Danowska Brygida z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
154Danowska Brygida *06-10-1786 Sulewo Prusy †03-02-1787 Sulewo Prusy  
155Danowska Celina *02-01-1948 Sulewo Prusy †10-01-1948 Sulewo Prusy  
156Danowska Celina z d. Śliwińska     
157Danowska Celina Anna z d. Zielińska * Guty   
158Danowska Danuta z d. Malinowska * Wąsosz   
159Danowska Danuta z d. Podchul * Wąsosz    
160Danowska Dominika *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
161Danowska Eleonora z d. Zduńczyk  †  
162Danowska Elżbieta z d. Łempicka * Bagienice    
163Danowska Elżbieta z d. N  †  
164Danowska Elżbieta z d. Żmijewska  †  
165Danowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1843 Łosewo †przed 09-02-1902  
166Danowska Emilia z d. Borawska *około 1829 Konopki †09-04-1872 Konopki  
167Danowska Ewa *22-08-1974 Szczuczyn †14-10-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
168Danowska Ewa z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
169Danowska Ewa *09-04-1817 Sulewo Kownaty †13-04-1817 Sulewo Kownaty  
170Danowska Ewa *14-09-1814 Sulewo Kownaty †18-09-1814 Sulewo Kownaty  
171Danowska Ewa z d. Kozikowska * Klimaszewnica †przed 06-1811  
172Danowska Ewelina     
173Danowska Felicja z d. Wysocka *około 1879 Obrytki †  
174Danowska Feliksa z d. Borawska * Konopki    
175Danowska Feliksa *około 1863 Klimaszewnica †19-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
176Danowska Feliksa *około 1859 Klimaszewnica †29-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
177Danowska Filomena (Salomea) z d. Chrzanowska *około 1849 Kieljany †  
178Danowska Franciszka *23-12-1857 Sulewo Kownaty †09-07-1879 Wąsosz   
179Danowska Franciszka *22-04-1851 Sulewo Prusy †07-06-1870 Sulewo Prusy   
180Danowska Franciszka *21-09-1849 Zalesie †23-08-1855 Zalesie   
181Danowska Franciszka *29-01-1846 Niećkowo †  
182Danowska Franciszka *około 14-08-1825 Niećkowo †21-08-1825 Niećkowo  
183Danowska Franciszka *12-09-1824 Sulewo Prusy †  
184Danowska Franciszka *08-01-1822 Niećkowo †17-01-1822 Niećkowo  
185Danowska Franciszka *26-02-1819 Sulewo Prusy †  
186Danowska Franciszka *14-07-1818 Bagienice †04-03-1820 Sulewo Prusy  
187Danowska Franciszka z d. Bogusz *około 1816 Orlikowo †po 27-08-1866  
188Danowska Franciszka *29-12-1816 Sulewo Prusy †14-06-1819 Sulewo Prusy  
189Danowska Franciszka *około 24-04-1804 Sulewo Kownaty †04-05-1804 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
190Danowska Franciszka z d. Bagińska  †  
191Danowska Franciszka  †przed 30-10-1838  
192Danowska Franciszka z d. Łupińska  †przed 10-01-1858  
193Danowska Franciszka z d. Akacka  †po 24-02-1885  
194Danowska Franciszka z d. Jakacka  †po 23-10-1895  
195Danowska Franciszka z d. Mroczkowska (Owczarska)  †po 25-05-1830  
196Danowska Genowefa z d. Zamirowska * Klimaszewnica   
197Danowska Halina z d. Zaborowska * Wąsosz    
198Danowska Halina * Wąsosz   
199Danowska Halina *06-1941 Niedźwiedzkie †15-07-1941 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
200Danowska Halina z d. Chojnowska    
201Danowska Helena *15-09-1906 Sulewo Kownaty †07-08-1916 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
202Danowska Helena z d. Dobrzycka *20-12-1893 Niedźwiedzkie †od 14-02-1939 do 14-05-1959  
203Danowska Helena z d. Mocarska *około 1888 Mocarze †  
204Danowska Helena *27-02-1847 Sulewo Kownaty †   
205Danowska Henryka Jolanta z d. Nietupska     
206Danowska Hieronima * Sulewo Prusy    
207Danowska Hipolita *około 1881 Koniecki Małe †23-04-1930 Wąsosz  
208Danowska Irena z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
209Danowska Irena z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
210Danowska Irena Natalia z d. Płochocka * Koniecki   
211Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska * Modzele   
212Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska * Lipińskie   
213Danowska Jadwiga z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
214Danowska Jadwiga z d. Modzelewska * Modzele    
215Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1921 Lipińskie †  
216Danowska Jadwiga  †  
217Danowska Jadwiga z d. Kownacka  †  
218Danowska Jadwiga Anastazja z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
219Danowska Janina z d. Bzura * Niedźwiedzkie   
220Danowska Janina *24-06-1926 Dołęgi †  
221Danowska Janina z d. Świderska *26-01-1904 Lipińskie †13-02-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
222Danowska Janina z d. Stypułkowska    
223Danowska Józefa z d. Milewska *około 1888 Koniecki par. Wizna †po 15-05-1928  
224Danowska Józefa z d. Karwowska *około 1874 Wąsosz †20-07-1944 Wąsosz  
225Danowska Józefa *30-08-1867 Sulewo Kownaty †01-09-1867 Sulewo Kownaty   
226Danowska Józefa z d. Sulimowicz *około 1862 Szwelczyn †po 27-01-1913  
227Danowska Józefa *22-02-1862 Sulewo Prusy †26-11-1862 Sulewo Prusy  
228Danowska Józefa *20-03-1859 Sulewo Kownaty †  
229Danowska Józefa z d. Rogowska *około 1858 Pluty †przed 05-1887  
230Danowska Józefa *29-05-1849 Sulewo Prusy †18-11-1852 Sulewo Prusy   
231Danowska Józefa *16-02-1819 Niećkowo †02-12-1828 Niećkowo  
232Danowska Józefa *20-03-1808 Zalesie †  
233Danowska Józefa z d. Karasińska  †po 02-01-1936  
234Danowska Józefa Salomea z d. Sulewska *03-04-1865 Sulewo Prusy †od 22-02-1933 do 01-09-1936  
235Danowska Józefata z d. Łempicka *30-12-1828 Bagienice †24-07-1868   
236Danowska Józefata z d. Dąbrowska *około 1826 Mocarze †przed 08-11-1892  
237Danowska Józefata z d. Łempicka *05-02-1823 Bagienice †po 01-07-1878   
238Danowska Józefata *20-04-1802 Sulewo Kownaty †  
239Danowska Juliana *około 1866 †16-09-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
240Danowska Juliana *około 03-1863 †30-09-1869 /Białaszewo/  
241Danowska Julianna z d. Łaguna *22-09-1855 Pasichy †przed 06-1891  
242Danowska Julianna z d. Bagińska *około 1839 Bagińskie †  
243Danowska Julianna z d. Łapińska *około 1818 Brzozowa Wólka †  
244Danowska Julianna z d. Sadowska  †  
245Danowska Julianna z d. Supińska * Barwiki †po 17-02-1896  
246Danowska Kamila z d. Kozicka *około 1866 Surały †  
247Danowska Kamila z d. Świderska  †po 10-11-1896  
248Danowska Karolina *około 11-1881 Sulewo Kownaty †21-07-1882 Sulewo Kownaty  
249Danowska Karolina *25-10-1863 Sulewo Kownaty †29-11-1863 Sulewo Kownaty  
250Danowska Karolina z d. Pawłowska *około 1859 Gackie †  
251Danowska Karolina *13-09-1858 Sulewo Kownaty †15-01-1863 Sulewo Kownaty   
252Danowska Karolina z d. Łempicka *26-01-1849 Bagienice †24-11-1919 sulewo Kownaty /Wąsosz/   
253Danowska Karolina z d. Zaborowska *około 1848 Sulewo Kownaty †po 02-08-1910   
254Danowska Karolina *05-11-1847 Danowo †29-11-1849 Danowo  
255Danowska Karolina z d. Sulewska *około 1838 Sulewo Prusy †po 06-10-1903   
256Danowska Karolina *21-03-1829 Sulewo Prusy †15-06-1830 Sulewo Prusy  
257Danowska Karolina z d. Zalewska *04-02-1826 Zalesie †05-08-1858 Niedźwiedzkie   
258Danowska Karolina z d. Czerwonka *około 1822 Czerwonki †od 10-11-1873 do 05-02-1877  
259Danowska Karolina *około 1821 †18-12-1824 Sulewo Kownaty  
260Danowska Karolina *07-05-1820 Sulewo Prusy †przed 27-10-1825  
261Danowska Karolina z d. Kulikowska *około 1819 Karwowo †01-04-1863  
262Danowska Karolina z d. Pilchowska *około 1811 †po 28-07-1880  
263Danowska Karolina z d. Rożyńska *około 1801 Flesze †06-03-1832 Zalesie   
264Danowska Karolina z d. Skibińska  †20-06-1880  
265Danowska Karolina z d. Pachucka  †po 21-04-1823   
266Danowska Katarzyna *04-1871 Sulewo Kownaty †12-01-1872 Sulewo Kownaty  
267Danowska Katarzyna z d. Baranowska *około 04-1855 Szczuczyn †  
268Danowska Katarzyna *23-11-1851 Sulewo Kownaty †22-08-1855 Sulewo Kownaty   
269Danowska Katarzyna *02-12-1850 Sulewo Kownaty †przed 23-11-1851   
270Danowska Katarzyna *01-05-1842 Sulewo Kownaty †  
271Danowska Katarzyna z d. Kacperska *1841 Zaborowo †12-03-1880 Sulewo Kownaty  
272Danowska Katarzyna *28-11-1840 Sulewo Kownaty †21-05-1855   
273Danowska Katarzyna z d. Kuczyńska *26-11-1838 Sulewo Kownaty †   
274Danowska Katarzyna *28-04-1821 Sulewo Prusy †31-03-1830 Sulewo Prusy  
275Danowska Katarzyna *07-11-1820 Niećkowo †15-11-1820 Niećkowo /Wąsosz/  
276Danowska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1819 Borawskie †od 25-11-1878 do 04-1891  
277Danowska Katarzyna *11-02-1816 Sulewo Kownaty †10-03-1816 Sulewo Kownaty  
278Danowska Katarzyna *22-08-1805 Sulewo Prusy †24-09-1807 Sulewo Prusy  
279Danowska Katarzyna z d. Bagińska *31-05-1795 Koniecki †25-01-1844 Koniecki  
280Danowska Katarzyna *09-04-1791 Sulewo Prusy †  
281Danowska Katarzyna *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
282Danowska Katarzyna *06-05-1777 Sulewo Prusy †  
283Danowska Katarzyna z d. Saniewska *około 1765 Klimaszewnica †15-11-1811 Sulewo Kownaty  
284Danowska Katarzyna  †  
285Danowska Katarzyna z d. Kulikowska  †po 13-11-1822  
286Danowska Katarzyna z d. Sulewska  †przed 24-10-1865  
287Danowska Katarzyna z d. Waga  †  
288Danowska Kazimiera z d. Brodowska *około 1880 Modzele †  
289Danowska Klara z d. Pachucka  †  
290Danowska Klara z d. Kulikowska  †  
291Danowska Konstancja z d. Szwajkowska *około 1817 Szczuczyn †po 20-12-1883  
292Danowska Konstancja z d. Zakrzewska *21-02-1815 Wojsławy †13-04-1857 Sulewo Kownaty  
293Danowska Konstancja z d. Magnuszewska *około 1809 Borawskie †19-10-1862 Klimaszewnica /Białaszewo/  
294Danowska Konstancja z d. Chrzanowska *około 1733 †16-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
295Danowska Krystyna z d. Dzięgielewska * Lipińskie k. Klus    
296Danowska Krystyna * Sulewo Kownaty    
297Danowska Krystyna z d. Klimaszewska * Lipińskie   
298Danowska Kunegunda z d. Sulewska *około 1771 †po 24-11-1823  
299Danowska Kunegunda z d. Zalewska  †przed 31-01-1826  
300Danowska Kunegunda z d. N  †  
301Danowska Leonarda (Eleonora) z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
302Danowska Lidia Monika z d. Baranowska * Wąsosz   
303Danowska Lucyna z d. Gawęcka  †  
304Danowska Ludwika *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
305Danowska Ludwika z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
306Danowska Ludwika Dorota z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki par. Białaszewo †po 14-02-1911  
307Danowska Łucja *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
308Danowska Łucja z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
309Danowska Łucja z d. Milewska *13-12-1759 †  
310Danowska Małgorzata z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
311Danowska Małgorzata Antonina *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
312Danowska Marcela z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †  
313Danowska Marcjanna *09-10-1850 Sulewo Kownaty †13-11-1850 Sulewo Kownaty  
314Danowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
315Danowska Marcjanna z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
316Danowska Maria z d. Grodzka    
317Danowska Maria z d. Oskwarek     
318Danowska Maria Celina z d. Dębińska * Łempice   
319Danowska Marianna *około 1926 Sulewo Kownaty †18-06-1948 Sulewo Kownaty  
320Danowska Marianna z d. Szleszyńska *30-05-1918 Łubiane †po 31-07-1973  
321Danowska Marianna *około 1892 Sulewo Prusy †09-04-1894 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
322Danowska Marianna *około 1888 Warszawa †17-03-1944 Sulewo Kownaty  
323Danowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1887 Radziłów †po 28-02-1938  
324Danowska Marianna z d. Zaborowska *01-02-1885 Bagienice †05-08-1964 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
325Danowska Marianna *około 1884 Klimaszewnica †30-05-1885 Klimaszewnica /Białaszewo/  
326Danowska Marianna *około 1882 Sulewo Kownaty †22-07-1885 Sulewo Kownaty   
327Danowska Marianna *około 03-1880 Sulewo Prusy †06-04-1880 Sulewo Prusy   
328Danowska Marianna *około 1878 Sulewo Kownaty †11-07-1882 Sulewo Kownaty   
329Danowska Marianna *około 1876 Sulewo Kownaty †16-10-1878 Sulewo Kownaty   
330Danowska Marianna z d. Trojanowska *około 1874 Surały †po 25-02-1924  
331Danowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1871 Łosewo †  
332Danowska Marianna z d. Borzymowska *około 1868 Wiszowate †przed 09-1895  
333Danowska Marianna *około 04-1863 Klimaszewnica †17-11-1867 Klimaszewnica /Białaszewo/  
334Danowska Marianna *24-03-1862 Sulewo Kownaty †25-05-1862 Sulewo Kownaty   
335Danowska Marianna *26-12-1860 Sulewo Prusy †01-03-1861 Sulewo Prusy  
336Danowska Marianna *27-10-1858 Sulewo Kownaty †02-11-1858 Sulewo Kownaty   
337Danowska Marianna *11-07-1852 Sulewo Prusy †24-07-1852   
338Danowska Marianna *05-04-1852 Sulewo Kownaty †24-06-1852 Sulewo Kownaty  
339Danowska Marianna z d. Czerwonka *około 1848 Czerwonki †  
340Danowska Marianna z d. Gosiewska *22-02-1848 Brzozowa par. Białaszwewo †  
341Danowska Marianna *13-01-1844 Niećkowo †06-06-1846 Niećkowo  
342Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1837 Toczyłowo †06-02-1885 Budne /Białaszewo/  
343Danowska Marianna *09-11-1834 Sulewo Kownaty †   
344Danowska Marianna *26-07-1834 Sulewo Prusy †10-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
345Danowska Marianna *19-03-1831 Sulewo Prusy †08-09-1836 Sulewo Prusy  
346Danowska Marianna z d. Downar *około 1827 Sokoły Jeziorne †od 09-09-1883 do 20-05-1893  
347Danowska Marianna *11-02-1827 Sulewo Kownaty †od 28-05-1895 do 31-12-1901  
348Danowska Marianna *27-10-1825 Sulewo Prusy †25-12-1825 Sulewo Prusy  
349Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1824 Godlewo †  
350Danowska Marianna *około 1822 Niećkowo †16-07-1836 Niećkowo  
351Danowska Marianna z d. Godlewska *07-11-1819 Zalesie †28-02-1860 Sulewo Kownaty  
352Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Lipińskie †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
353Danowska Marianna z d. Bukowska *około 1810 Czachy †29-04-1875 Danowo /Wąsosz/  
354Danowska Marianna *27-02-1810 Sulewo Prusy †24-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
355Danowska Marianna *07-04-1806 Zalesie †12-06-1812 Zalesie /Wąsosz/  
356Danowska Marianna *08-09-1805 Sulewo Prusy †  
357Danowska Marianna z d. Łempicka *01-07-1802 Bagienice †13-12-1835 Sulewo Prusy  
358Danowska Marianna *17-02-1800 Zalesie †17-02-1800 Zalesie /Wąsosz/  
359Danowska Marianna z d. Klimaszewska *29-01-1797 Klimaszewnica †18-03-1869 Klimaszewnica /Białaszewo/  
360Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1794 †27-10-1822 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
361Danowska Marianna z d. Świderska *26-01-1792 Świdry †02-08-1833 Świdry   
362Danowska Marianna *około 17-08-1788 †24-08-1788 Sulewo Prusy  
363Danowska Marianna *14-09-1781 Sulewo Kownaty †po 09-01-1836   
364Danowska Marianna *około 1780 †po 29-01-1823  
365Danowska Marianna z d. Grabowska *około 1763 †20-09-1845  
366Danowska Marianna z d. Chrzanowska  †  
367Danowska Marianna z d. Pansko    
368Danowska Marianna z d. Łempicka  †przed 1779  
369Danowska Marianna z d. Zagrabieńska  †po 11-02-1829  
370Danowska Marianna z d. Wasilewska  †od 31-01-1837 do 23-11-1840  
371Danowska Marianna z d. Ruchała  †  
372Danowska Marianna z d. N  †  
373Danowska Marianna z d. Żurawska  †  
374Danowska Marianna z d. Konopka  †po 11-02-1839  
375Danowska Marianna z d. N  †  
376Danowska Marianna z d. N  †   
377Danowska Marianna z d. Sulewska  †przed 1790   
378Danowska Marianna z d. Jaczyńska  †przed 04-09-1811  
379Danowska Marianna z d. N  †przed 02-02-1825  
380Danowska Marianna z d. N  †przed 26-11-1832  
381Danowska Marianna z d. Rutkowska  †po 17-02-1819  
382Danowska Michalina *około 1940 Sulewo Prusy †11-10-1947 Sulewo Prusy  
383Danowska Michalina *około 01-1884 Sulewo Kownaty †16-07-1885 Sulewo Kownaty   
384Danowska Michalina *06-10-1861 Zalesie †13-03-1864 Zalesie   
385Danowska Michalina z d. Zalewska *około 1855 Zalesie †16-12-1940 Sulewo Kownaty   
386Danowska Mirosława z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
387Danowska N z d. N  †  
388Danowska N z d. N     
389Danowska N z d. N  †przed 13-11-1938  
390Danowska Natalia z d. Ramotowska *16-10-1899 †11-01-1989 Grajewo /Wąsosz/   
391Danowska Otylia *15-12-1873 Sulewo Kownaty †11-08-1874 Sulewo Kownaty   
392Danowska Patrycja     
393Danowska Paulina z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
394Danowska Paulina z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †  
395Danowska Regina z d. Chojnowska * Pasichy   
396Danowska Regina z d. Sulewska *około 1753 †20-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
397Danowska Renata z d. Tyszkiewicz * Grajewo   
398Danowska Roksana Kinga     
399Danowska Romualda *01-05-1924 Sulewo Kownaty †27-04-1939 Sulewo Kownaty  
400Danowska Rozalia z d. Orłowska *około 1894 Kędziorowo †  
401Danowska Rozalia z d. Kamińska *około 1875 Klimaszewnica †  
402Danowska Rozalia z d. Konopka *około 1869 Konopki Monety †  
403Danowska Rozalia *30-08-1859 Sulewo Prusy †  
404Danowska Rozalia *30-12-1855 Sulewo Prusy †10-08-1863 Sulewo Prusy   
405Danowska Rozalia *24-09-1855 Sulewo Prusy †21-11-1855 Sulewo Prusy  
406Danowska Rozalia *23-05-1848 Sulewo Prusy †  
407Danowska Rozalia z d. Świderska *około 1847 Łosewo †po 13-02-1888  
408Danowska Rozalia *08-08-1839 Danowo †26-09-1841 Danowo  
409Danowska Rozalia *21-01-1801 Sulewo Kownaty †11-11-1879 Sulewo Prusy  
410Danowska Rozalia  †po 21-11-1847  
411Danowska Róża *12-08-1808 Sulewo Kownaty †  
412Danowska Sabina z d. Brzóska  †po 15-04-1979   
413Danowska Salomea z d. Przyborowska *około 1821 Pasichy †17-08-1848  
414Danowska Salomea z d. Szymanowska *około 1806 Danowo †09-02-1877 Zalesie   
415Danowska Scholastyka z d. Kuczyńska *09-02-1812 Sulewo Kownaty †16-04-1883 Sulewo Kownaty  
416Danowska Serafina *22-01-1913 Sulewo Kownaty †  
417Danowska Stanisława *około 1896 †01-02-1897 Stawiane /Wąsosz/  
418Danowska Stanisława *10-09-1887 Sulewo Kownaty †   
419Danowska Stanisława *około 1877 Sulewo Kownaty †12-10-1881 Sulewo Kownaty  
420Danowska Stanisława *około 1876 Sulewo Kownaty †07-04-1877 Sulewo Kownaty   
421Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1873 Surały †po 28-11-1945  
422Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1871 Guty Podleśne †po 29-01-1918  
423Danowska Stanisława z d. Sierbińska *11-07-1871 Brzozowa par. Białaszwewo †08-11-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
424Danowska Stanisława  †przed 20-02-1835  
425Danowska Stanisława z d. Modzelewska  †  
426Danowska Stanisława z d. Golińska  †po 30-01-1905  
427Danowska Stanisława z d. Gętek  †   
428Danowska Stefania z d. Walewska *około 1911 Radziłów †15-11-1930 Klimaszewnica  
429Danowska Stefania z d. Grędo *18-08-1910 Białaszewo †  
430Danowska Stefania z d. Nerkowska *09-07-1903 Zabiele †  
431Danowska Stefania z d. Konopko    
432Danowska Stefania z d. Borawska  †  
433Danowska Sylwia     
434Danowska Teodora *11-02-1869 Sulewo Kownaty †   
435Danowska Teodora *31-03-1868 Sulewo Prusy †29-12-1887 Sulewo Prusy  
436Danowska Teofila z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
437Danowska Teofila *24-08-1867 Sulewo Prusy †17-03-1870 Sulewo Prusy  
438Danowska Teofila *14-09-1861 Sulewo Kownaty †20-09-1862 Sulewo Kownaty  
439Danowska Teofila z d. Sulewska *18-10-1848 Zaborowo †19-09-1939 Niećkowo  
440Danowska Teofila z d. Łempicka *04-08-1844 Sulewo Kownaty †   
441Danowska Teofila *12-07-1844 Sulewo Kownaty †   
442Danowska Teofila z d. Cwalińska *około 1828 Mroczki †po 23-07-1883  
443Danowska Teofila z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
444Danowska Teofila  †  
445Danowska Teresa *19-05-1855 Sulewo Kownaty †22-05-1855 Sulewo Kownaty  
446Danowska Teresa z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
447Danowska Teresa *14-10-1792 Sulewo Prusy †06-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
448Danowska Teresa *20-10-1782 Sulewo Kownaty †  
449Danowska Teresa z d. Konopka    
450Danowska Teresa z d. Dąbrowska     
451Danowska Urszula *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
452Danowska Urszula z d. Kamińska  †przed 28-10-1782   
453Danowska Waleria z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
454Danowska Waleria z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †  
455Danowska Waleria z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
456Danowska Wanda z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †po 18-11-1941  
457Danowska Weronika     
458Danowska Wiktoria *24-02-1855 Sulewo Kownaty †02-03-1855 Sulewo Kownaty  
459Danowska Wiktoria *20-10-1849 Sulewo Kownaty †20-12-1850 Sulewo Kownaty  
460Danowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
461Danowska Wiktoria z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
462Danowska Wiktoria *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
463Danowska Wiktoria *12-1826 Niećkowo †14-03-1827 Niećkowo  
464Danowska Wiktoria *około 06-1819 †13-03-1820  
465Danowska Wiktoria *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
466Danowska Wincenta z d. Kujałowicz * Grajewo   
467Danowska Władysława z d. Łempicka *14-12-1917 Wąsosz †04-05-1963 Komosewo /Wąsosz/   
468Danowska Władysława z d. Tarnowska *14-09-1905 Słucz †  
469Danowska Władysława *około 06-1896 †27-07-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
470Danowska Władysława z d. Truszkowska *30-10-1887 Sulewo Kownaty †25-09-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
471Danowska Władysława *07-02-1886 Sulewo Kownaty †   
472Danowska Władysława z d. Bronakowska *około 1879 Bronaki-Olki †  
473Danowska Władysława z d. Rutkowska *około 1868 Rutkowskie †11-11-1915  
474Danowska Władysława z d. Płon *około 1852 Mianowo †  
475Danowska Zofia z d. Modzelewska *14-08-1911 Modzele †01-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
476Danowska Zofia z d. Mikucka *około 1883 Kownatki †od 24-02-1943 do 04-02-1954  
477Danowska Zofia *22-03-1773 Sulewo Prusy †  
478Danowska Zofia z d. Żebrowska  †przed 24-11-1818  
479Danowska Zofia z d. Karwowska  †po 02-07-1825  
480Danowska Zofia z d. Konopka    
481Danowski Adam *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
482Danowski Adam *około 1834 Klimaszewnica †  
483Danowski Adam *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
484Danowski Adam *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo  
485Danowski Adam  †  
486Danowski Adolf *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy   
487Danowski Adolf *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
488Danowski Adolf *13-06-1857 Sulewo Kownaty †31-05-1859 Sulewo Kownaty  
489Danowski Adolf Antoni *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
490Danowski Adrian     
491Danowski Aleksander *około 1912 Klimaszewnica †  
492Danowski Aleksander *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
493Danowski Aleksander *05-08-1868 Sulewo Kownaty †   
494Danowski Aleksander *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †  
495Danowski Aleksander *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
496Danowski Aleksander  †  
497Danowski Aleksander    
498Danowski Aleksander  †po 06-02-1893  
499Danowski Ambroży *10-12-1771 Sulewo Prusy †28-12-1771 Sulewo Prusy  
500Danowski Andrzej *27-01-1953 Sulewo Kownaty †23-05-1953 Szczuczyn /Wąsosz/   
501Danowski Andrzej *04-09-1863 Sulewo Prusy †26-07-1864 Sulewo Prusy  
502Danowski Andrzej *30-11-1824 Koniecki †30-04-1832 Koniecki /Wąsosz/  
503Danowski Andrzej *24-11-1812 Niećkowo †  
504Danowski Andrzej  †  
505Danowski Andrzej  †  
506Danowski Andrzej     
507Danowski Aniołek *15-11-1862 Sulewo Kownaty †15-11-1862  
508Danowski Aniołek *16-08-1860 Sulewo Kownaty †16-08-1860   
509Danowski Antoni * Sulewo Kownaty    
510Danowski Antoni * Sulewo Prusy    
511Danowski Antoni * Sulewo Kownaty   
512Danowski Antoni *17-01-1919 †07-06-1991 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
513Danowski Antoni *12-12-1907 Sulewo Kownaty †10-03-1966 Białystok /Wąsosz/   
514Danowski Antoni *08-11-1904 †24-04-1996 /Wąsosz/  
515Danowski Antoni *około 1886 Klimaszewnica †  
516Danowski Antoni *około 09-01-1886 Łempice †23-01-1886 Łempice /Wąsosz/  
517Danowski Antoni *około 1883 Borawskie †przed 15-05-1928  
518Danowski Antoni *10-1874 Zalesie †18-11-1875 Zalesie   
519Danowski Antoni *około 11-1871 Klimaszewnica †24-09-1872 Klimaszewnica /Białaszewo/  
520Danowski Antoni *01-01-1870 Sulewo Kownaty †   
521Danowski Antoni *około 1863 Brzozowa par. Białaszwewo †  
522Danowski Antoni *około 11-1862 Klimaszewnica †15-02-1863 Klimaszewnica /Białaszewo/  
523Danowski Antoni *około 02-1859 Klimaszewnica †30-03-1860 Klimaszewnica /Białaszewo/  
524Danowski Antoni *12-11-1854 Sulewo Kownaty †21-08-1855 Sulewo Kownaty  
525Danowski Antoni *około 1853 Sulewo Prusy †po 02-08-1910   
526Danowski Antoni *około 1851 Klimaszewnica †  
527Danowski Antoni *około 1848 Żebrki †po 27-01-1913  
528Danowski Antoni *18-01-1845 Sulewo Kownaty †22-01-1845 Sulewo Kownaty  
529Danowski Antoni *około 1840 Orlikowo †  
530Danowski Antoni *17-10-1827 Sulewo Prusy †02-01-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
531Danowski Antoni *20-11-1821 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
532Danowski Antoni *około 1820 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
533Danowski Antoni *15-06-1818 Sulewo Kownaty †04-08-1825 Sulewo Kownaty  
534Danowski Antoni *22-05-1816 Niećkowo †  
535Danowski Antoni *31-12-1812 Sulewo Kownaty †06-12-1889 Sulewo Kownaty  
536Danowski Antoni *04-08-1812 Sulewo Kownaty †10-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
537Danowski Antoni *około 05-1812 Budne †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
538Danowski Antoni *około 11-06-1807 Sulewo Prusy †18-06-1807 Sulewo Prusy  
539Danowski Antoni *około 1803 †po 10-04-1853  
540Danowski Antoni *około 1794 †przed 06-11-1849  
541Danowski Antoni *05-05-1793 Sulewo Kownaty †05-12-1819 Sulewo Kownaty   
542Danowski Antoni *10-06-1781 Sulewo Prusy †  
543Danowski Antoni *13-02-1774 Sulewo Kownaty †   
544Danowski Antoni *około 1769 †15-03-1832 Sulewo Kownaty  
545Danowski Antoni    
546Danowski Antoni * Klimaszewnica †12-11-1823  
547Danowski Antoni  †  
548Danowski Antoni (Stanisław) *20-10-1916 Klimaszewnica †15-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
549Danowski Antoni Feliks *13-11-1858 Sulewo Kownaty †  
550Danowski Antoni Kielian *około 1800 Zalesie †14-06-1872 Zalesie   
551Danowski Antoni Maciej *14-04-1850 Sulewo Kownaty †07-09-1852 Sulewo Kownaty   
552Danowski Antoni Wincenty *około 1839 Szymany †po 13-02-1888  
553Danowski Apolinary *około 1900 Sulewo Kownaty †28-08-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
554Danowski Apolinary *31-05-1887 Sulewo Prusy †17-02-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
555Danowski Arkadiusz     
556Danowski Augustyn *12-01-1803 Sulewo Kownaty †04-09-1807 Zalesie  
557Danowski Benedykt *30-03-1854 Sulewo Kownaty †21-05-1854 Sulewo Kownaty  
558Danowski Benedykt *31-03-1788 Sulewo Kownaty †   
559Danowski Bolesław * Surały   
560Danowski Bolesław * Surały   
561Danowski Bolesław *31-03-1903 Klimaszewnica †  
562Danowski Bolesław *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
563Danowski Bolesław *około 1868 Klimaszewnica †28-03-1871 Klimaszewnica /Białaszewo/  
564Danowski Bolesław  †  
565Danowski Bonifacy *około 1792 Barwiki †12-09-1827 Barwiki /Przytuły/  
566Danowski Bronisław *około 1865 Stawiski †  
567Danowski Czesław *06-09-1938 Sulewo Prusy †18-08-1939 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
568Danowski Czesław * Sulewo Kownaty   
569Danowski Czesław *03-08-1922 Szczuczyn †11-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
570Danowski Czesław *23-03-1920 Sulewo Kownaty †11-01-1983 Grajewo /Wąsosz/   
571Danowski Daniel     
572Danowski Dominik *31-10-1945 Sulewo Prusy †24-08-1949   
573Danowski Dominik *24-09-1844 Sulewo Kownaty †  
574Danowski Dominik *17-08-1837 Klimaszewnica †  
575Danowski Dominik *1751 Pomiany †  
576Danowski Edmund     
577Danowski Edward * Sulewo Kownaty    
578Danowski Edward *około 1834 †04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
579Danowski Eugeniusz * Szerenosy   
580Danowski Eugeniusz *03-01-1932 Sulewo Kownaty †11-02-1985 Grajewo /Wąsosz/   
581Danowski Eugeniusz *13-03-1931 Sulewo Kownaty †15-01-1932 Sulewo Kownaty  
582Danowski Feliks *około 1899 Sulewo Prusy †30-04-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
583Danowski Feliks *30-05-1873 Sulewo Kownaty †10-08-1874 Sulewo Kownaty   
584Danowski Feliks *około 1871 Surały †po 28-11-1945  
585Danowski Feliks *19-01-1864 Sulewo Prusy †10-04-1867 Sulewo Prusy  
586Danowski Feliks *około 1855 Sulewo Prusy †  
587Danowski Ferdynand *około 1824 Klimaszewnica †po 20-11-1876  
588Danowski Franciszek *14-11-1909 Radziłów †06-01-1988 Grajewo  
589Danowski Franciszek *09-1889 Sulewo Kownaty †19-10-1889 Sulewo Kownaty   
590Danowski Franciszek *04-12-1886 Wąsosz †14-09-1968 Komosewo /Wąsosz/   
591Danowski Franciszek *27-10-1858 Sulewo Kownaty †   
592Danowski Franciszek *18-08-1855 Zalesie †10-03-1856 Zalesie   
593Danowski Franciszek *06-12-1854 Sulewo Kownaty †   
594Danowski Franciszek *16-09-1852 Sulewo Kownaty †22-09-1855 Sulewo Kownaty  
595Danowski Franciszek *24-03-1850 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty   
596Danowski Franciszek *13-07-1849 Sulewo Kownaty †24-07-1849 Sulewo Kownaty   
597Danowski Franciszek *12-05-1843 Sulewo Prusy †12-02-1844 Sulewo Prusy  
598Danowski Franciszek *około 1833 Surały †od 20-05-1893 do 03-02-1896  
599Danowski Franciszek *około 01-1831 †30-12-1836 Sulewo Prusy  
600Danowski Franciszek *03-02-1815 Niećkowo †09-04-1815 Niećkowo  
601Danowski Franciszek *około 1814 Budne †20-12-1883 Budne /Białaszewo/  
602Danowski Franciszek *09-08-1805 Klimaszewnica †28-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
603Danowski Franciszek *około 1778 †przed 31-01-1837  
604Danowski Franciszek *około 1772 Sulewo Kownaty †10-04-1853 Zalesie  
605Danowski Franciszek  †po 07-02-1869  
606Danowski Franciszek  †1891 Borawskie /Radziłów/  
607Danowski Franciszek  †przed 20-02-1835  
608Danowski Franciszek  †po 02-02-1839   
609Danowski Franciszek Ksawery *1794 Łosewo †  
610Danowski Franciszek Leopold *01-11-1826 Zalesie †   
611Danowski Franciszek Piotr *24-06-1835 Sulewo Prusy †od 09-02-1891 do 10-02-1901  
612Danowski Fryzanty *19-02-1840 Sulewo Kownaty †od 06-02-1905 do 24-11-1919   
613Danowski Grzegorz *14-03-1830 Sulewo Kownaty †08-05-1831 Sulewo Kownaty   
614Danowski Grzegorz *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
615Danowski Grzegorz *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
616Danowski Grzegorz  †przed 18-09-1827  
617Danowski Grzegorz * Budne †  
618Danowski Grzegorz  †przed 10-1839  
619Danowski Grzegorz  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
620Danowski Grzegorz     
621Danowski Gustaw *około 1898 Surały †  
622Danowski Henryk *około 11-1904 †15-01-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
623Danowski Henryk Antoni *02-01-1959 Godlewo †14-07-1959 Grajewo  
624Danowski Hipolit * Klimaszewnica   
625Danowski Hipolit *14-01-1914 Sulewo Kownaty †03-12-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
626Danowski Ignacy *1803 †  
627Danowski Izydor Aleksander *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
628Danowski Jakub *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
629Danowski Jakub *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
630Danowski Jakub *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
631Danowski Jakub *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
632Danowski Jakub *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
633Danowski Jakub *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
634Danowski Jakub  †  
635Danowski Jakub Antoni *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
636Danowski Jan * Budne   
637Danowski Jan * Sulewo Kownaty    
638Danowski Jan * Bagińskie   
639Danowski Jan * Ciemianka   
640Danowski Jan *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
641Danowski Jan *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
642Danowski Jan *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
643Danowski Jan *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
644Danowski Jan *05-1883 Sulewo Kownaty †19-08-1883 Sulewo Kownaty  
645Danowski Jan *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
646Danowski Jan *około 11-1876 Sulewo Prusy †13-11-1876 Sulewo Prusy  
647Danowski Jan *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
648Danowski Jan *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
649Danowski Jan *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
650Danowski Jan *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
651Danowski Jan *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
652Danowski Jan *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice  
653Danowski Jan *27-05-1851 Koniecki †  
654Danowski Jan *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
655Danowski Jan *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
656Danowski Jan *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
657Danowski Jan *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
658Danowski Jan *28-08-1835 Koniecki †  
659Danowski Jan *około 1817 Budne †  
660Danowski Jan *około 1816 †  
661Danowski Jan *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
662Danowski Jan *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
663Danowski Jan *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
664Danowski Jan *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
665Danowski Jan *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
666Danowski Jan *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
667Danowski Jan *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
668Danowski Jan *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
669Danowski Jan *1776 Danowo †  
670Danowski Jan  †po 24-11-1818  
671Danowski Jan  †po 24-07-1876  
672Danowski Jan    
673Danowski Jan  †  
674Danowski Jan  †przed 24-10-1865  
675Danowski Jan  †  
676Danowski Jan  †po 21-04-1823   
677Danowski Jan  †po 10-01-1858  
678Danowski Jan  †  
679Danowski Jan  †  
680Danowski Jan  †przed 11-02-1839  
681Danowski Jan  †przed 27-06-1843  
682Danowski Jan Gwalbert *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
683Danowski Jan Lucjusz *12-02-1849 Sulewo Kownaty †23-05-1853 Sulewo Prusy   
684Danowski Jan Norbert *05-06-1796 Sulewo Kownaty †10-11-1856 Sulewo Kownaty   
685Danowski Jan Stanisław *27-12-1836 Sulewo Prusy †08-06-1839 Sulewo Prusy  
686Danowski Jarosław     
687Danowski Jarosław *28-03-1966 Sulewo Kownaty †20-08-1982 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
688Danowski Jerzy *29-09-1950 †18-05-1998 Wrocław /Wąsosz/   
689Danowski Jerzy *około 10-10-1814 Sulewo Kownaty †17-10-1814 Sulewo Kownaty  
690Danowski Józef *03-07-1953 Godlewo †11-08-1953 Godlewo /Wąsosz/  
691Danowski Józef * Sulewo Kownaty   
692Danowski Józef *18-03-1941 Wąsosz †23-10-1980 Białystok /Wąsosz/  
693Danowski Józef *15-10-1932 Sulewo Kownaty †06-11-1932 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
694Danowski Józef *około 1920 †02-05-1921 Klimaszewnica /Białaszewo/  
695Danowski Józef *27-08-1911 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1979   
696Danowski Józef *20-03-1911 Sulewo Prusy †15-04-1979 Łomża /Wąsosz/   
697Danowski Józef *07-11-1907 Jurzec Pański †  
698Danowski Józef *06-04-1906 Sulewo Prusy †06-01-1990 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
699Danowski Józef *około 1900 Sulewo Kownaty †04-04-1948 Sulewo Kownaty   
700Danowski Józef *10-05-1898 Sulewo Kownaty †16-09-1981 Grajewo   
701Danowski Józef *około 1883 Łempice †14-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
702Danowski Józef *12-12-1871 Zalesie †   
703Danowski Józef *około 1869 Bialiki par. Lachowo †  
704Danowski Józef *około 1865 Surały †po 25-02-1924  
705Danowski Józef *około 1863 Klimaszewnica †18-04-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
706Danowski Józef *04-07-1863 Sulewo Prusy †   
707Danowski Józef *około 11-1860 Brzozowa par. Białaszwewo †23-03-1861 Brzozowa par. Białaszwewo  
708Danowski Józef *około 1859 Niećkowo †  
709Danowski Józef *19-05-1858 Sulewo Prusy †30-05-1858 Sulewo Prusy   
710Danowski Józef *11-07-1846 Sulewo Kownaty †16-03-1885 Sulewo Kownaty  
711Danowski Józef *19-11-1844 Danowo †  
712Danowski Józef *19-02-1844 Sulewo Kownaty †30-05-1877 Sulewo Kownaty   
713Danowski Józef *około 1841 Borawskie †  
714Danowski Józef *30-03-1838 Zalesie †26-09-1863 Zalesie   
715Danowski Józef *09-02-1832 Sulewo Kownaty †25-11-1857 Sulewo Kownaty   
716Danowski Józef *około 12-1831 Sulewo Prusy †21-03-1832 Sulewo Prusy  
717Danowski Józef *około 1829 Sulewo Kownaty †po 19-03-1894   
718Danowski Józef *około 1829 Niećkowo †12-03-1873 Wąsosz  
719Danowski Józef *13-07-1827 Sulewo Kownaty †   
720Danowski Józef *20-03-1826 Sulewo Prusy †11-05-1826 Sulewo Prusy  
721Danowski Józef *15-05-1824 Sulewo Prusy †06-07-1869 Sulewo Prusy   
722Danowski Józef *około 1822 Koniecki †16-02-1872 Koniecki  
723Danowski Józef *około 12-1822 †21-03-1823 Sulewo Prusy  
724Danowski Józef *31-07-1822 Sulewo Prusy †24-01-1823 Sulewo Prusy   
725Danowski Józef *około 12-1819 Sulewo Prusy †04-05-1820 Sulewo Prusy  
726Danowski Józef *15-03-1817 Sulewo Kownaty †14-02-1867 Sulewo Kownaty   
727Danowski Józef *09-10-1814 Sulewo Kownaty †19-10-1814 Sulewo Kownaty  
728Danowski Józef *około 1804 Lachowice †przed 21-02-1860  
729Danowski Józef *10-05-1802 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty   
730Danowski Józef *08-03-1797 Sulewo Kownaty †  
731Danowski Józef *16-03-1788 Sulewo Prusy †24-03-1788 Sulewo Prusy  
732Danowski Józef *1787 Klimaszewnica †przed 22-11-1840  
733Danowski Józef *10-07-1786 Sulewo Kownaty †05-02-1790 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
734Danowski Józef  †  
735Danowski Józef    
736Danowski Józef  †  
737Danowski Józef  †po 24-11-1835  
738Danowski Józef  †przed 26-11-1832  
739Danowski Józef  †po 17-02-1819  
740Danowski Józef Grzegorz *17-03-1843 Sulewo Kownaty †po 03-02-1902  
741Danowski Julian *około 1881 Łosewo †  
742Danowski Julian *około 02-1870 Klimaszewnica †08-07-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
743Danowski Julian *04-10-1866 Sulewo Kownaty †29-07-1929 Sulewo Kownaty   
744Danowski Julian *około 1845 Brzozowa par. Białaszwewo †po 09-02-1902  
745Danowski Kajetan *07-08-1856 Sulewo Prusy †30-08-1861 Sulewo Prusy   
746Danowski Kajetan *05-08-1836 Zalesie †13-05-1838 Zalesie   
747Danowski Kazimierz * Dołęgi   
748Danowski Kazimierz *13-04-1949 Niedźwiedzkie †18-10-1998 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
749Danowski Kazimierz * Klimaszewnica   
750Danowski Kazimierz *około 1887 Klimaszewnica †po 18-11-1941  
751Danowski Kazimierz *16-08-1870 Sulewo Kownaty †18-05-1873 Sulewo Kownaty   
752Danowski Kazimierz *18-06-1853 Sulewo Kownaty †08-03-1895   
753Danowski Kazimierz *28-02-1830 Sulewo Prusy †04-03-1830 Sulewo Prusy  
754Danowski Kazimierz *około 1823 Sulewo Kownaty †01-08-1825 Sulewo Kownaty  
755Danowski Kazimierz *03-03-1821 Sulewo Kownaty †przed 1823  
756Danowski Kazimierz *28-02-1820 Sulewo Kownaty †04-03-1888 Sulewo Kownaty  
757Danowski Kazimierz *17-09-1818 Sulewo Kownaty †przed 28-02-1820  
758Danowski Kazimierz *około 05-1789 †27-11-1789 Sulewo Kownaty  
759Danowski Kazimierz *29-02-1772 Sulewo Kownaty †01-02-1817 Sulewo Kownaty  
760Danowski Kazimierz  †po 10-11-1896  
761Danowski Kazimierz Jakub *1842 †  
762Danowski Konstanty *02-09-1939 Sulewo Kownaty †25-06-2002 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
763Danowski Konstanty *około 1891 Wąsosz †28-04-1892 Wojsławy /Wąsosz/  
764Danowski Konstanty *17-03-1888 Sulewo Kownaty †po 05-08-1964   
765Danowski Konstanty *około 1869 Surały †05-08-1935 Sulewo Prusy  
766Danowski Konstanty *26-08-1853 Sulewo Kownaty †25-02-1874 Sulewo Kownaty   
767Danowski Konstanty *07-04-1851 Sulewo Kownaty †02-06-1853 Sulewo Kownaty  
768Danowski Konstanty Władysław *około 1857 Klimaszewnica †  
769Danowski Konstantyn *około 1854 Kolno †  
770Danowski Krzysztof  †przed 25-05-1830  
771Danowski Ksawery *19-12-1858 Sulewo Kownaty †10-09-1859 Sulewo Kownaty   
772Danowski Ksawery *08-04-1826 Sulewo Prusy †  
773Danowski Ksawery *około 1821 †  
774Danowski Ksawery *około 1820 Sulewo Kownaty †22-07-1880 Sulewo Kownaty   
775Danowski Leon *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
776Danowski Leopold *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
777Danowski Leszek     
778Danowski Lucjan *20-01-1863 Sulewo Kownaty †01-02-1863 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
779Danowski Ludwik * Niedźwiedzkie   
780Danowski Ludwik *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
781Danowski Ludwik  †po 30-01-1905  
782Danowski Ludwik    
783Danowski Łukasz Aleksander *22-10-1870 Wąsosz †  
784Danowski Maciej *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
785Danowski Maciej  †  
786Danowski Marcel *02-1879 Sulewo Kownaty †14-04-1879 Sulewo Kownaty  
787Danowski Marcel *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
788Danowski Marcel *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
789Danowski Marcel *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
790Danowski Marcel *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
791Danowski Marcel *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
792Danowski Marceli *29-01-1842 Sulewo Kownaty †19-08-1843  
793Danowski Marcin *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
794Danowski Marcin *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
795Danowski Marcin *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
796Danowski Marcin *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
797Danowski Marcin  †  
798Danowski Marian *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
799Danowski Mariusz Adam     
800Danowski Mateusz *14-06-1824 Sulewo Kownaty †  
801Danowski Mateusz *20-09-1815 Sulewo Kownaty †25-05-1820 Sulewo Kownaty  
802Danowski Mateusz *około 1801 Orlikowo †przed 27-08-1866  
803Danowski Mateusz *około 1785 Danowo †  
804Danowski Mateusz *17-09-1775 Danowo †  
805Danowski Mateusz *około 1733 †05-03-1813 Sulewo Prusy  
806Danowski Mateusz  †przed 24-09-1894  
807Danowski Michał *około 1845 Borawskie †   
808Danowski Michał *około 1739 †29-01-1799 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
809Danowski Michał  †  
810Danowski Michał     
811Danowski Mieczysław * Szczuczyn   
812Danowski Mieczysław z d. Łempicki *17-11-1934 †04-11-1988   
813Danowski Mikołaj Jan *12-1882 Łempice †23-01-1883 Łempice /Wąsosz/  
814Danowski Nikodem *15-09-1866 Sulewo Kownaty †30-11-1930 Sulewo Kownaty  
815Danowski Nikodem *04-07-1847 Sulewo Kownaty †25-04-1849 Sulewo Kownaty  
816Danowski Nikodem *około 1838 Budne †  
817Danowski Paweł *12-08-1929 Sulewo Kownaty †22-12-1929 Sulewo Kownaty  
818Danowski Paweł *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
819Danowski Paweł *około 1854 Klimaszewnica †po 03-02-1914  
820Danowski Paweł *26-01-1849 Sulewo Kownaty †22-10-1850 Sulewo Kownaty  
821Danowski Paweł *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
822Danowski Paweł *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
823Danowski Paweł *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
824Danowski Paweł *około 1768 †po 31-01-1826  
825Danowski Paweł *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty   
826Danowski Paweł *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
827Danowski Paweł    
828Danowski Paweł  †   
829Danowski Paweł     
830Danowski Paweł  †18-04-1830 Stara Łomża  
831Danowski Piotr * Sulewo Kownaty   
832Danowski Piotr *28-07-1871 Sulewo Kownaty †02-03-1873 Sulewo Kownaty  
833Danowski Piotr *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
834Danowski Piotr *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
835Danowski Piotr *01-1773 Sulewo Prusy †  
836Danowski Piotr     
837Danowski Piotr Franciszek *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
838Danowski Piotr Paweł *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
839Danowski Piotr Paweł *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
840Danowski Radosław     
841Danowski Robert     
842Danowski Ryszard * Sulewo Kownaty   
843Danowski Sebastian *około 1733 †20-01-1813 Sulewo Kownaty   
844Danowski Stanisław     
845Danowski Stanisław * Sulewo Kownaty   
846Danowski Stanisław *01-11-1930 Sulewo Kownaty †15-07-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
847Danowski Stanisław *20-02-1910 Sulewo Kownaty †31-07-1973 Sulewo Kownaty  
848Danowski Stanisław *12-05-1869 Zalesie †19-04-1940 Zalesie /Wąsosz/   
849Danowski Stanisław *około 1859 Klimaszewnica †09-10-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
850Danowski Stanisław *07-11-1849 Sulewo Prusy †  
851Danowski Stanisław *01-05-1838 Sulewo Kownaty †24-08-1843 Sulewo Kownaty  
852Danowski Stanisław *18-05-1837 Sulewo Kownaty †   
853Danowski Stanisław *około 1826 Szymany †  
854Danowski Stanisław *około 1819 †  
855Danowski Stanisław *01-02-1819 Sulewo Prusy †13-05-1819 Sulewo Prusy  
856Danowski Stanisław *20-11-1803 Sulewo Prusy †  
857Danowski Stanisław *09-05-1803 Sulewo Kownaty †  
858Danowski Stanisław *około 1793 Danowo †26-01-1868 Danowo /Wąsosz/  
859Danowski Stanisław *około 1790 Klimaszewnica †26-05-1865 Klimaszewnica /Białaszewo/  
860Danowski Stanisław *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
861Danowski Stanisław *07-09-1790 Sulewo Kownaty †   
862Danowski Stanisław *16-04-1761 Klimaszewnica †po 13-11-1822  
863Danowski Stanisław *14-11-1745 Sulewo Prusy †13-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
864Danowski Stanisław  †  
865Danowski Stanisław  †05-07-1821  
866Danowski Stanisław  †30-03-1834  
867Danowski Stanisław  †  
868Danowski Stanisław Jan *około 1840 Niedźwiadna †po 26-09-1887  
869Danowski Stanisław Nikodem *12-09-1840 Zalesie †30-05-1879 Zalesie   
870Danowski Stanisław Tomasz *05-02-1850 Sulewo Kownaty †26-08-1931 Sulewo Kownaty   
871Danowski Sylwester *01-01-1847 Brzozowa par. Białaszwewo †  
872Danowski Szczepan *17-02-1902 Sulewo Kownaty †  
873Danowski Szczepan *05-04-1886 Sulewo Prusy †   
874Danowski Szczepan *13-01-1853 Suwałki †13-11-1938 Sulewo Kownaty  
875Danowski Szymon *około 06-1880 Sulewo Kownaty †05-03-1881 Sulewo Kownaty  
876Danowski Szymon *około 1823 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
877Danowski Szymon *22-10-1769 Sulewo Kownaty †09-01-1836 Sulewo Kownaty   
878Danowski Szymon * Sulewo Kownaty †od 15-11-1811 do 23-10-1860  
879Danowski Szymon  †przed 02-07-1825  
880Danowski Szymon  †przed 02-02-1825  
881Danowski Tadeusz     
882Danowski Tadeusz *około 1929 Sulewo Prusy †10-02-1945 Sulewo Prusy   
883Danowski Tadeusz *około 1743 †09-02-1813 Sulewo Prusy  
884Danowski Tadeusz  †  
885Danowski Tadeusz Henryk * Sulewo Kownaty    
886Danowski Teodor *02-04-1866 Sulewo Prusy †04-01-1867 Sulewo Prusy  
887Danowski Teodor *około 1842 Klimaszewnica †po 14-02-1911  
888Danowski Teodor *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
889Danowski Teodor  †  
890Danowski Teodor  †  
891Danowski Teofil *16-12-1855 Sulewo Kownaty †08-09-1873 Zaborowo   
892Danowski Tomasz *około 1870 Kossaki par. Jedwabne †przed 03-06-1930  
893Danowski Tomasz *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
894Danowski Tomasz *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
895Danowski Tomasz *10-12-1771 Sulewo Prusy †03-02-1772 Sulewo Prusy  
896Danowski Tomasz *około 1750 Sulewo Kownaty †20-12-1790  
897Danowski Tomasz  †przed 24-02-1885  
898Danowski Tomasz  †  
899Danowski Tomasz  †   
900Danowski Wacław *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
901Danowski Wacław *około 1904 Surały †  
902Danowski Wacław *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
903Danowski Wacław *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
904Danowski Wacław (Władysław) *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
905Danowski Walenty *około 1862 Rutkowskie †  
906Danowski Wawrzyniec  †  
907Danowski Wawrzyniec Józef *20-08-1813 Sulewo Kownaty †26-08-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
908Danowski Wiesław * Białaszewo   
909Danowski Wiktor *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
910Danowski Wiktor *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
911Danowski Wiktor Jan *01-09-1831 Zalesie †   
912Danowski Wiktor Rajmund *02-11-1910 Grabowo †  
913Danowski Wincenty *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo  
914Danowski Witalis  †  
915Danowski Witold *około 1897 †   
916Danowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †  
917Danowski Władysław *27-06-1900 Sulewo Kownaty †08-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
918Danowski Władysław *14-05-1890 Łempice †  
919Danowski Władysław *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
920Danowski Władysław *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
921Danowski Władysław *około 1880 Sulewo Kownaty †  
922Danowski Władysław *29-03-1864 Sulewo Kownaty †   
923Danowski Władysław  †  
924Danowski Władysław  †  
925Danowski Wojciech *około 1868 Klimaszewnica †  
926Danowski Wojciech *16-06-1844 Sulewo Kownaty †po 04-02-1908  
927Danowski Wojciech *około 1830 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
928Danowski Wojciech *około 1827 Surały †  
929Danowski Wojciech *19-04-1825 Sulewo Prusy †  
930Danowski Wojciech *15-04-1814 Sulewo Prusy †18-04-1814 Sulewo Prusy  
931Danowski Wojciech *14-04-1778 Sulewo Kownaty †  
932Danowski Wojciech *około 1768 Sulewo Kownaty †09-05-1772 Sulewo Kownaty   
933Danowski Wojciech *1759 Klimaszewnica †przed 05-02-1815  
934Danowski Wojciech  †  
935Danowski Wojciech  †przed 21-11-1815  
936Danowski Wojciech  †po 18-02-1878  
937Danowski Wojciech  †  
938Danowski Zdzisław *03-11-1954 Sulewo Prusy †29-12-1954 Grajewo  
939Danowski Zygmunt * Sulewo Kownaty    
940Danowski Zygmunt *11-09-1948 Sulewo Prusy †17-07-1952 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
941Danowski Zygmunt *25-01-1903 Sulewo Kownaty †28-11-1979 Sulewo Kownaty  
942Dańkowska Anna z d. Wszeborowska *około 1820 Gackie †  
943Dańkowska Marianna z d. Smutska  †przed 01-12-1848  
944Dańkowski Bazyli *około 1813 †  
945Dańkowski Kazimierz  †przed 01-12-1848  
946Dardzińska Aleksandra z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
947Dardzińska Anna z d. Alert *około 1838 Wąsosz †16-11-1878 Wąsosz  
948Dardzińska Danuta Elżbieta z d. Bielecka    
949Dardzińska Emilia *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
950Dardzińska Eugenia * Wąsosz   
951Dardzińska Franciszka z d. Duzik *około 1814 Wąsosz †18-12-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
952Dardzińska Genowefa z d. Świderska * Szczuczyn   
953Dardzińska Julianna z d. Laszczkowska *03-05-1875 Wąsosz †15-06-1968 Wąsosz   
954Dardzińska Kamila z d. Lipińska    
955Dardzińska Karolina (Katarzyna, Rozalia) z d. Niedbała *około 1811 †17-11-1863 Wąsosz  
956Dardzińska Katarzyna z d. Koniecko *około 1861 Przeszkoda †  
957Dardzińska Kazimiera z d. Jarząbek *około 1884 Załuski †po 29-01-1924  
958Dardzińska Leokadia z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
959Dardzińska Ludwika z d. Wykowska  †  
960Dardzińska Marianna z d. Bogusławska *08-02-1889 Kownatki †  
961Dardzińska Marianna z d. Chmielewska *około 1853 Żebry †  
962Dardzińska N z d. N  †przed 08-1916  
963Dardzińska Regina z d. Męczkowska * Obrytki   
964Dardzińska Romualda z d. Jankowska * Żebry   
965Dardzińska Rozalia z d. Sypytkowska *około 1877 Guty †przed 08-1905  
966Dardzińska Rozalia z d. Modzelewska  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
967Dardzińska Salomea (Cecylia) z d. Merchelska *19-11-1844 Wąsosz †23-04-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
968Dardzińska Stanisława z d. Zyskowska *14-04-1910 Wąsosz †05-08-1950 Szczuczyn  
969Dardzińska Stanisława z d. Gałecka *około 1889 Załuski †19-09-1933 Wąsosz  
970Dardzińska Stanisława z d. Metelska *około 1874 Klimaszewnica †  
971Dardzińska Stanisława z d. Kowalewska * Orlikowo †po 27-03-1918  
972Dardzińska Teresa z d. Mścichowska    
973Dardzińska Wiktoria z d. Szparka  †  
974Dardzińska Zofia * Żebry   
975Dardzińska Zofia z d. Archacka  †  
976Dardziński Adam *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry   
977Dardziński Aleksander  †  
978Dardziński Andrzej  †  
979Dardziński Bartłomiej *około 1841 Rakowo †po 25-01-1897  
980Dardziński Czesław *około 1922 Wąsosz †11-04-1945  
981Dardziński Franciszek *około 1835 Rakowo †07-06-1881  
982Dardziński Henryk    
983Dardziński Ignacy *około 1847 Wąsosz †  
984Dardziński Jan * Żebry   
985Dardziński Jan *około 1843 †20-10-1884  
986Dardziński Jan Aleksander *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
987Dardziński Józef    
988Dardziński Julian *około 1881 Wąsosz †10-11-1934 Wąsosz  
989Dardziński Julian *około 1861 Kędziorowo †  
990Dardziński Leon * Szczuczyn   
991Dardziński Leon *około 1880 Wąsosz †  
992Dardziński Marian * Stara Łomża   
993Dardziński Michał * Stawiski †  
994Dardziński N  †przed 10-1926  
995Dardziński Piotr  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
996Dardziński Stanisław *29-03-1914 Żebry †  
997Dardziński Stanisław *około 1893 Jurzec Pański †  
998Dardziński Stanisław *10-12-1866 Wąsosz †  
999Dardziński Stanisław  †  
1000Dardziński Tomasz *około 1874 Wąsosz †  
1001Dardziński Wawrzyniec *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1002Dargiewicz Helena z d. Bargłowska * Grozimy   
1003Dargiewicz Jan  †  
1004Dargiewicz Kazimierz * Walerianówka   
1005Dargiewicz Petronela z d. Suchodolska  †  
1006Darwicka Agnieszka Marcjanna z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
1007Darwicka Anna z d. Gwiazdowska *około 1826 Mścichy †przed 10-05-1880  
1008Darwicka Anna z d. Borawska *około 1788 †18-04-1828 Konopki  
1009Darwicka Bronisława z d. Krajewska * Bęćkowo   
1010Darwicka Bronisława z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
1011Darwicka Ewa *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
1012Darwicka Ewa z d. Łuba *około 1838 Łojki par. Białaszewo †po 06-02-1899  
1013Darwicka Genowefa z d. Marciszewska *około 1900 †  
1014Darwicka Helena z d. Bajkowska *31-07-1915 Grozimy †26-02-1978 Kędziorowo /Wąsosz/  
1015Darwicka Hieronima * Kędziorowo   
1016Darwicka Hieronima z d. Dziekońska *14-02-1911 Kownatki †  
1017Darwicka Józefa z d. Niecikowska *około 1884 Niećkowo †  
1018Darwicka Kamilla z d. Oskierko *około 1873 Kramarzewo †po 20-06-1932  
1019Darwicka Katarzyna z d. Miesała *około 1857 Niećkowo †po 06-10-1903  
1020Darwicka Konstancja z d. Czaplicka  †  
1021Darwicka Leonarda z d. Ważydrąg    
1022Darwicka Marianna z d. Akacka * Kownatki   
1023Darwicka Marianna z d. Siedlecka *15-06-1911 Kędziorowo †12-03-1942 Kędziorowo  
1024Darwicka Marianna z d. Wronkowska *około 1877 Słucz †15-10-1952 Kownatki  
1025Darwicka Marianna z d. Grabowska *około 1851 †przed 05-02-1900  
1026Darwicka Salomea z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †09-10-1862  
1027Darwicka Wiktoria z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
1028Darwicka Władysława z d. Dybowska *21-10-1881 Kownatki †  
1029Darwicka Zofia *07-11-1936 Kędziorowo †24-11-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
1030Darwicki Antoni *25-09-1909 Kownatki †20-02-1975 Kędziorowo /Wąsosz/  
1031Darwicki Edward *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
1032Darwicki Eugeniusz * Kędziorowo   
1033Darwicki Ferdynand *około 1852 Konopki †  
1034Darwicki Franciszek *17-10-1904 Kownatki †  
1035Darwicki Franciszek *około 1883 Bęćkowo †  
1036Darwicki Henryk * Kownatki   
1037Darwicki Henryk *18-10-1884 Brodowo †  
1038Darwicki Jan *21-09-1953 Kędziorowo †13-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1039Darwicki Jan *około 04-1881 Konopki †27-10-1881 Konopki  
1040Darwicki Jan  †  
1041Darwicki Joachim *około 1841 †po 05-02-1900  
1042Darwicki Józef *około 1849 Konopki †po 06-10-1903  
1043Darwicki Kajetan *około 1877 Konopki †13-02-1882 Konopki  
1044Darwicki Leon *15-12-1912 Kownatki †  
1045Darwicki Leon *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
1046Darwicki Mateusz  †od 20-02-1848 do 22-01-1849  
1047Darwicki Paweł *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
1048Darwicki Stanisław *26-11-1899 Konopki †  
1049Darwicki Wincenty *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
1050Darwicki Zbigniew *20-08-1966 Wąsosz †14-09-1966 Kownatki /Wąsosz/  
1051Dawidowicz Bolesław    
1052Dawidowicz Halina z d. Smolińska    
1053Dawidowska Agnieszka  †przed 12-11-1837  
1054Dawidowska Anna z d. Dąbrowska  †przed 09-1824  
1055Dawidowska Anna z d. Zakaszewska    
1056Dawidowska Bolesława  †  
1057Dawidowska Ewa z d. Czerniewska *około 1780 †po 23-06-1818  
1058Dawidowska Ewa z d. Szklarzewska  †  
1059Dawidowska Józefa z d. Sulewska *około 1900 Godlewo †  
1060Dawidowska Józefa z d. Łowczykowska  †przed 26-01-1920  
1061Dawidowska Kazimiera z d. Lemańska  †  
1062Dawidowska Krystyna z d. Trojanowska  †  
1063Dawidowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1917 Rydzewo Szlacheckie †  
1064Dawidowska Marianna z d. Łepkowska *około 1855 Bęćkowo †  
1065Dawidowska Marianna z d. Drzewakowska  †  
1066Dawidowska Marianna z d. N  †przed 17-10-1824  
1067Dawidowska Paulina z d. Maciorowska  †po 14-11-1945  
1068Dawidowska Paulina  †po 03-03-1930  
1069Dawidowska Regina z d. Grela *02-01-1924 Sienickie †04-2007 Popowo /Grajewo/   
1070Dawidowska Rozalia z d. N  †  
1071Dawidowska Teresa z d. Smolińska * Kędziorowo   
1072Dawidowska Tomisława z d. Wróbel  †po 14-07-1896  
1073Dawidowski Andrzej *około 12-1859 Dybła †  
1074Dawidowski Andrzej *około 1771 †  
1075Dawidowski Edward * Popowo    
1076Dawidowski Jan * Boczki   
1077Dawidowski Józef * Dybła   
1078Dawidowski Józef  †po 14-11-1945  
1079Dawidowski Kazimierz  †  
1080Dawidowski Konrad  †przed 14-07-1896  
1081Dawidowski Konstanty  †  
1082Dawidowski Leon *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
1083Dawidowski Mateusz  †przed 17-10-1824  
1084Dawidowski Piotr  †  
1085Dawidowski Ryszard * Popowo    
1086Dawidowski Stanisław  †  
1087Dawidowski Stanisław  †  
1088Dawidowski Tomasz  †  
1089Dawidowski Władysław *około 1892 Popowo †  
1090Dawidowski Wojciech  †  
1091Dawidowski Wojciech  †przed 26-01-1920  
1092Dąbkowska Adela  †  
1093Dąbkowska Agnieszka z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
1094Dąbkowska Agnieszka z d. Twarowska  †po 23-11-1841  
1095Dąbkowska Emilia z d. Ruchała *około 1870 Stawiski †  
1096Dąbkowska Faustyna z d. Maciejewska *14-02-1897 Kędziorowo †03-11-1984 Szczuczyn  
1097Dąbkowska Helena z d. Podbielska * Wąsosz   
1098Dąbkowska Helena z d. Szumowska  †04-07-1993 Wizna  
1099Dąbkowska Julianna z d. Sieńkowska *około 1862 †po 13-02-1905  
1100Dąbkowska Krystyna z d. Wierzbicka  †przed 23-09-1889  
1101Dąbkowska Marianna z d. Wiśniewska *około 06-1880 Milewo †  
1102Dąbkowska Marianna z d. Popielska *około 1800 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1103Dąbkowska Marianna z d. Mścichowska  †po 10-11-1896  
1104Dąbkowska Marianna z d. Mściwujewska  †po 18-06-1890  
1105Dąbkowska Marianna z d. Krukowska    
1106Dąbkowska Marianna z d. Witkowska  †po 25-11-1827  
1107Dąbkowska Marianna z d. Malinowska  †  
1108Dąbkowska Marianna z d. Szyszka  †przed 04-07-1940  
1109Dąbkowska Paulina z d. Kossakowska  †  
1110Dąbkowska Rozalia z d. Bobrocz  †  
1111Dąbkowska Zofia z d. Kozłowska * Wąsosz   
1112Dąbkowski Adam *1912 †30-08-1982 Wizna  
1113Dąbkowski Antoni *około 1828 Barany †  
1114Dąbkowski Antoni *około 1808 Wizna †1844  
1115Dąbkowski Antoni  †przed 04-07-1940  
1116Dąbkowski Bolesław  †  
1117Dąbkowski Franciszek *około 1854 †przed 19-01-1903  
1118Dąbkowski Franciszek  †  
1119Dąbkowski Jan *około 1875 Cwaliny Duże †  
1120Dąbkowski Joachim  †przed 25-11-1827  
1121Dąbkowski Józef *około 1802 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1122Dąbkowski Konstanty  †  
1123Dąbkowski Mateusz *około 1869 Szczuczyn †  
1124Dąbkowski Mateusz  †po 18-06-1890  
1125Dąbkowski Metodiusz  †po 10-11-1896  
1126Dąbkowski Paweł  †po 23-09-1889  
1127Dąbkowski Stefan  †przed 05-11-1832  
1128Dąbkowski Tadeusz * Szymany   
1129Dąbkowski Wacław *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1130Dąbkowski Wacław  †  
1131Dąbkowski Zdzisław * Grajewo   
1132Dąbrowska Adela z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1133Dąbrowska Adolfa Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
1134Dąbrowska Agata z d. Kasztelan * Ełk    
1135Dąbrowska Agnieszka z d. Ruszczyk  †przed 29-01-1883  
1136Dąbrowska Albertyna z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
1137Dąbrowska Albertyna z d. N  †przed 05-06-1843  
1138Dąbrowska Aleksanda *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
1139Dąbrowska Aleksandra z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
1140Dąbrowska Aleksandra z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
1141Dąbrowska Aleksandra z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
1142Dąbrowska Aleksandra z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
1143Dąbrowska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1867 Mroczki †  
1144Dąbrowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1864 Rutkowskie †po 17-02-1925  
1145Dąbrowska Aleksandra z d. Rakowska  †po 14-01-1928  
1146Dąbrowska Anastazja z d. Dubowska *około 1843 Burzyn †po 16-02-1903  
1147Dąbrowska Anastazja z d. Stankiewicz *około 1803 Brzostowo †od 23-02-1852 do 12-11-1860  
1148Dąbrowska Aniela z d. Konopka *około 1834 Konopki Chude †od 05-07-1898 do 27-01-1903  
1149Dąbrowska Aniela z d. Klimaszewska *około 1827 Dusze †przed 12-1860  
1150Dąbrowska Anna    
1151Dąbrowska Anna z d. Mieczkowska *około 1887 †  
1152Dąbrowska Anna z d. Ramotowska *około 1870 Kownatki †24-03-1926 Kownatki /Wąsosz/  
1153Dąbrowska Anna z d. Skrodzka *około 1869 Brychy †  
1154Dąbrowska Anna z d. Przyborowska *16-01-1869 Bzury †po 20-06-1922  
1155Dąbrowska Anna z d. Żelechowska *około 1867 Rutki †po 16-02-1920  
1156Dąbrowska Anna z d. Sulewska *07-08-1852 Sulewo Prusy †  
1157Dąbrowska Anna z d. Dobrzycka *około 1845 Szymany †  
1158Dąbrowska Anna z d. Urbanowicz *około 1842 †od 14-02-1898 do 27-03-1924   
1159Dąbrowska Anna z d. Biedrzycka *19-08-1837 Jedwabne †05-07-1867 Jedwabne /Jedwabne/  
1160Dąbrowska Anna z d. Markowska *około 1824 Wąsosz †13-09-1855  
1161Dąbrowska Anna z d. Kossakowska *około 1821 Przestrzele †przed 05-1857  
1162Dąbrowska Anna z d. Supińska *około 1807 Szostaki †po 04-08-1871  
1163Dąbrowska Anna z d. Żukowska *02-02-1791 †przed 26-01-1847  
1164Dąbrowska Anna z d. Karpińska  †przed 11-11-1832  
1165Dąbrowska Anna z d. Karwowska  †od 10-02-1829 do 15-10-1832  
1166Dąbrowska Anna z d. Łubowicz  †  
1167Dąbrowska Anna  †przed 05-09-1959  
1168Dąbrowska Anna z d. Andruk  †po 29-07-1881  
1169Dąbrowska Anna Izabela z d. Święszkowska  †po 26-02-1867  
1170Dąbrowska Antonina *około 1912 Wąsosz †  
1171Dąbrowska Antonina z d. Łuczyńska *około 1884 Zakrzewo †  
1172Dąbrowska Antonina z d. Szumowska *około 1858 Burzyn †21-12-1931 Burzyn /Burzyn/  
1173Dąbrowska Antonina z d. Radziwon *około 1823 Kramkowo †31-12-1889 Wizna /Wizna/   
1174Dąbrowska Antonina z d. Chrzanowska *około 1797 Trzaski †od 23-01-1860 do 01-08-1866  
1175Dąbrowska Antonina z d. Sobocińska  †przed 05-02-1900  
1176Dąbrowska Antonina z d. Zarzecka  †przed 20-07-1816  
1177Dąbrowska Antonina z d. Łojewska  †od 29-01-1839 do 10-02-1857  
1178Dąbrowska Apolonia z d. Owczarska *około 1845 Rutkowskie †  
1179Dąbrowska Apolonia z d. Szumowska    
1180Dąbrowska Apolonia z d. N  †1920  
1181Dąbrowska Balbina z d. Świderska *18-04-1845 Bagienice †przed 12-1882   
1182Dąbrowska Barbara z d. Karczmarczyk * Ławsk   
1183Dąbrowska Barbara z d. Borawska *około 1841 Supy †przed 11-02-1896  
1184Dąbrowska Barbara z d. Gałęziewicz * Suwałki    
1185Dąbrowska Barbara Genowefa z d. Janczewska *około 1904 †  
1186Dąbrowska Bolesława z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1187Dąbrowska Bożena z d. Modzelewska * Białaszewo   
1188Dąbrowska Bronisława z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
1189Dąbrowska Bronisława z d. Świgońska *około 1877 Załuski †  
1190Dąbrowska Bronisława z d. Mazurska *około 1871 Siestrzanki †  
1191Dąbrowska Bronisława  †przed 21-07-1908  
1192Dąbrowska Bronisława z d. Kossakowska  †  
1193Dąbrowska Brygida z d. Grabowska  †od 07-05-1837 do 12-11-1843   
1194Dąbrowska Czesława z d. Zaręba  †  
1195Dąbrowska Domicella z d. Wasilewska *około 1776 †12-04-1834 Bzury  
1196Dąbrowska Dominika z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
1197Dąbrowska Dorota z d. Kapla * Ełk    
1198Dąbrowska Dorota z d. Anik *około 1828 Sucholaski †  
1199Dąbrowska Dorota z d. Troks *około 1826 †przed 09-05-1892  
1200Dąbrowska Dorota z d. Szymanowska  †od 25-02-1889 do 15-02-1892   
1201Dąbrowska Eleonora z d. Strzelczyk *około 1898 Burzyn †  
1202Dąbrowska Eleonora z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
1203Dąbrowska Eleonora z d. Szelczyk * Burzyn † Orzysz /Orzysz/   
1204Dąbrowska Eleonora  †przed 27-11-1848  
1205Dąbrowska Elżbieta z d. Klimaszewska * Grajewo    
1206Dąbrowska Elżbieta z d. Bugnacka * Pisz    
1207Dąbrowska Elżbieta     
1208Dąbrowska Elżbieta z d. Gowgiel    
1209Dąbrowska Elżbieta z d. Wróblewska *około 1839 Mocarze †po 03-07-1900  
1210Dąbrowska Elżbieta z d. Jaworska *około 1788 †przed 09-1828  
1211Dąbrowska Elżbieta z d. Kreska *28-11-1785 †po 11-02-1849  
1212Dąbrowska Elżbieta z d. Grądzka  †po 24-09-1883  
1213Dąbrowska Elżbieta z d. Wiśniewska  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1214Dąbrowska Emilia z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †06-03-1854  
1215Dąbrowska Emilia z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
1216Dąbrowska Emilia z d. Osiecka  †po 19-02-1906  
1217Dąbrowska Emilia  †  
1218Dąbrowska Emilia Karolina z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
1219Dąbrowska Eufemia z d. Bobrowska  †przed 20-10-1845  
1220Dąbrowska Eugenia z d. Ditchen    
1221Dąbrowska Eugenia Helena z d. Kopeć * Białaszewo    
1222Dąbrowska Ewa z d. Tyszkiewicz * Grajewo    
1223Dąbrowska Ewa z d. Dydzińska * Suwałki    
1224Dąbrowska Ewa z d. Wawrzyńczyk * Lubliniec   
1225Dąbrowska Ewa z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1226Dąbrowska Ewa z d. Dudkowska *około 1858 Milewo †  
1227Dąbrowska Ewa z d. Danowska *05-10-1852 Sulewo Prusy †16-10-1916 /Wąsosz/  
1228Dąbrowska Ewa z d. Górska *około 1851 Wagi †przed 03-02-1903  
1229Dąbrowska Ewa z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1230Dąbrowska Ewa z d. Kaszuba  †  
1231Dąbrowska Ewa z d. Ołdakowska  †po 04-05-1885  
1232Dąbrowska Ewa z d. Wolska  †od 26-11-1843 do 28-01-1845  
1233Dąbrowska Feliksa z d. Chylińska *około 1869 Borawskie †przed 20-05-1930  
1234Dąbrowska Filomena z d. Święszkowska *około 1884 Kamianki †31-05-1910 Kamianki /Burzyn/  
1235Dąbrowska Florentyna z d. Chmielewska  †09-01-1900 Mocarze  
1236Dąbrowska Frances *około 26-08-1919 †29-08-1919 Rutkowskie /Burzyn/  
1237Dąbrowska Franciszka z d. Borawska *23-08-1908 Kędziorowo †09-11-1948 Kędziorowo /Wąsosz/   
1238Dąbrowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1875 Janczewko †po 16-11-1926  
1239Dąbrowska Franciszka z d. Mikucka *około 1874 Łoje Awissa †  
1240Dąbrowska Franciszka z d. Baranowska *około 1859 Szczuczyn †  
1241Dąbrowska Franciszka z d. Mogielnicka *około 1858 Brzostowo †  
1242Dąbrowska Franciszka z d. Karwowska *około 1856 Szczuczyn †  
1243Dąbrowska Franciszka z d. Niecikowska *około 1853 †po 09-02-1909  
1244Dąbrowska Franciszka z d. Rogowska *około 1852 Supy †po 13-02-1917  
1245Dąbrowska Franciszka z d. Siedlecka *około 1844 Wąsosz †po 27-01-1902  
1246Dąbrowska Franciszka z d. Dybikowska *około 1833 Święcienin †  
1247Dąbrowska Franciszka z d. Górska *około 1829 Chrostowo †po 30-01-1883  
1248Dąbrowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1811 Bzury †  
1249Dąbrowska Franciszka z d. Galińska *około 1806 Zanklewo †  
1250Dąbrowska Franciszka z d. Waniewska *około 1795 Bronowo †  
1251Dąbrowska Franciszka z d. Łojewska  †  
1252Dąbrowska Franciszka z d. Bielicka  †po 21-08-1894  
1253Dąbrowska Franciszka z d. Kurkowska  †przed 01-08-1841  
1254Dąbrowska Franciszka z d. Reniewicka  †po 16-08-1832  
1255Dąbrowska Franciszka z d. N  †  
1256Dąbrowska Franciszka z d. Chrzanowska  †po 08-09-1926  
1257Dąbrowska Franciszka z d. Żebrowska  †29-06-1905  
1258Dąbrowska Franciszka z d. Trzaska  †  
1259Dąbrowska Franciszka z d. Ramotowska  †  
1260Dąbrowska Franciszka z d. Brzostowska  †  
1261Dąbrowska Genowefa z d. Świderska * Wąsosz   
1262Dąbrowska Grażyna z d. Danowska * Białaszewo   
1263Dąbrowska Grażyna z d. Oleksiej * Ełk    
1264Dąbrowska Halina z d. Borzymowska * Kędziorowo   
1265Dąbrowska Helena z d. Nienałtowska * Małachowo    
1266Dąbrowska Helena z d. Truszkowska * Truszki   
1267Dąbrowska Helena z d. Karwowska *około 1905 †  
1268Dąbrowska Helena z d. Chojnowska *około 1891 Danowo †   
1269Dąbrowska Helena *około 03-1884 Niećkowo †12-09-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1270Dąbrowska Helena z d. Murawska  †przed 19-05-1834  
1271Dąbrowska Helena z d. Siejda  †  
1272Dąbrowska Helena z d. Mogielnicka  †po 22-01-1816  
1273Dąbrowska Helena Klementyna z d. Rogowska *30-11-1890 Bukowo †  
1274Dąbrowska Henryka * Szczuczyn   
1275Dąbrowska Henryka z d. Szumowska *01-05-1923 Kownaty † Drozdowo /Drozdowo/  
1276Dąbrowska Hieronima z d. Ramotowska * Pluty   
1277Dąbrowska Honorata *około 03-07-1910 Szostaki †24-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1278Dąbrowska Irena z d. Iwanow    
1279Dąbrowska Irena Helena z d. Kossakowska    
1280Dąbrowska Jadwiga z d. Trzaska * Ławsk   
1281Dąbrowska Jadwiga z d. Łempicka * Sienickie    
1282Dąbrowska Jadwiga z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1283Dąbrowska Jadwiga z d. Borawska * Czerwonki   
1284Dąbrowska Jadwiga z d. Jurska * Czachy   
1285Dąbrowska Jadwiga z d. Włodkowska * Łoje   
1286Dąbrowska Jadwiga *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1287Dąbrowska Janina z d. Raciborska * Danowo   
1288Dąbrowska Janina    
1289Dąbrowska Józefa z d. Chrzanowska * Supy   
1290Dąbrowska Józefa z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1291Dąbrowska Józefa z d. Wierciszewska *około 1903 Sieburczyn †  
1292Dąbrowska Józefa z d. Karwowska *około 1901 †  
1293Dąbrowska Józefa *25-02-1900 Pluty †  
1294Dąbrowska Józefa z d. Smolińska *około 1899 Kędziorowo †17-04-1931 Kędziorowo  
1295Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1894 Rutkowskie †  
1296Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1884 Łoje Grężki †  
1297Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1882 Mocarze †  
1298Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1882 Łoje Awissa †  
1299Dąbrowska Józefa z d. Wiśniewska *około 1880 Szwelczyn †20-01-1949 Komosewo  
1300Dąbrowska Józefa z d. Ramotowska *około 1877 Pluty †  
1301Dąbrowska Józefa z d. Orzechowska *około 1877 Łebki Duże †  
1302Dąbrowska Józefa z d. Nowakowska *około 1867 Sieburczyn †   
1303Dąbrowska Józefa *1865 Sieburczyn †po 21-02-1911   
1304Dąbrowska Józefa z d. Kotowska *około 1862 Rutkowskie †po 09-02-1926  
1305Dąbrowska Józefa *około 1852 Szostaki †po 04-05-1914  
1306Dąbrowska Józefa z d. Grądzka *około 1828 Jarnuty †od 29-02-1892 do 04-08-1899  
1307Dąbrowska Józefa z d. Strzyżewska *około 1827 Wólka †od 09-10-1876 do 01-1886  
1308Dąbrowska Józefa z d. Zalewska  †  
1309Dąbrowska Józefa z d. Brzóska  †  
1310Dąbrowska Józefa z d. Wolwark  †  
1311Dąbrowska Julianna z d. Dybikowska *12-01-1860 Kramarzewo †  
1312Dąbrowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †około 1873  
1313Dąbrowska Julianna z d. Sadowska *około 1835 Kolno †po 12-11-1889  
1314Dąbrowska Julianna z d. Stankiewicz *około 1832 Niedźwiadna †  
1315Dąbrowska Julianna z d. Wądołowska *około 1831 Koniecki par. Wizna †od 03-02-1892 do 09-02-1904  
1316Dąbrowska Julianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
1317Dąbrowska Julianna z d. Orłowska  †  
1318Dąbrowska Justyna z d. Karwowska *około 1825 Brzostowo †16-07-1900 Brzostowo /Burzyn/  
1319Dąbrowska Justyna z d. Karwowska  †po 23-11-1870  
1320Dąbrowska Kamila z d. Rutkowska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1321Dąbrowska Kamilla z d. Niedźwiedzka  †  
1322Dąbrowska Karolina z d. Danowska *12-12-1859 Sulewo Prusy †01-04-1940 Kędziorowo  
1323Dąbrowska Karolina z d. Chrzanowska *około 1845 Brzostowo †04-12-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1324Dąbrowska Karolina z d. Mścichowska  †po 16-02-1868  
1325Dąbrowska Karolina z d. Trol (Truł)  †po 14-02-1898  
1326Dąbrowska Karolina z d. Gruchawka  †  
1327Dąbrowska Kasylda z d. Tołczyk  †przed 15-02-1863  
1328Dąbrowska Katarzyna z d. Gurzęda *około 1887 Siestrzanki †   
1329Dąbrowska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1886 Pluty †  
1330Dąbrowska Katarzyna z d. Borawska *około 1872 Glinki †  
1331Dąbrowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1864 Szostaki †18-03-1912 Szostaki  
1332Dąbrowska Katarzyna z d. Adamska *około 1853 Kubra †  
1333Dąbrowska Katarzyna z d. N *około 1841 †  
1334Dąbrowska Katarzyna z d. Łojewska *około 1837 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1335Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1827 Brychy †12-01-1858  
1336Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Biodry †  
1337Dąbrowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1818 Łoje Awissa †po 18-05-1880  
1338Dąbrowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1802 Wierciszewo †po 03-02-1864  
1339Dąbrowska Katarzyna z d. N  †przed 26-01-1820  
1340Dąbrowska Katarzyna z d. Dzienisz  †  
1341Dąbrowska Katarzyna z d. Karpińska  †po 11-02-1884  
1342Dąbrowska Katarzyna z d. Rutkowska  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1343Dąbrowska Katarzyna  †po 29-04-1855  
1344Dąbrowska Katarzyna z d. Niecikowska  †przed 02-05-1858  
1345Dąbrowska Katarzyna z d. Samborska  †przed 15-02-1847  
1346Dąbrowska Katarzyna z d. Chrostowska  †po 07-02-1869  
1347Dąbrowska Katarzyna z d. Domurat  †  
1348Dąbrowska Katarzyna  †  
1349Dąbrowska Katarzyna  †po 16-02-1861  
1350Dąbrowska Kazimiera *około 1885 †13-04-1899 Burzyn /Burzyn/  
1351Dąbrowska Klementyna z d. Mocarska *około 1905 Szostaki †  
1352Dąbrowska Klementyna z d. Rutkowska *około 1885 Kamianki †  
1353Dąbrowska Klementyna z d. N  †  
1354Dąbrowska Konstancja z d. Konopka *około 1815 Mocarze †po 07-02-1882  
1355Dąbrowska Konstancja z d. N  †  
1356Dąbrowska Konstancja Scholastyka *12-03-1956 Kędziorowo †19-03-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1357Dąbrowska Leokadia z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
1358Dąbrowska Leokadia z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †  
1359Dąbrowska Leokadia z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
1360Dąbrowska Leonia z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
1361Dąbrowska Ludwika z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1362Dąbrowska Ludwika z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †przed 07-09-1901  
1363Dąbrowska Ludwika z d. Kulesza  †  
1364Dąbrowska Łucja z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
1365Dąbrowska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
1366Dąbrowska Magdalena z d. N  †przed 10-07-1840  
1367Dąbrowska Małgorzata z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1368Dąbrowska Małgorzata z d. Krajewska  †po 21-02-1860  
1369Dąbrowska Małgorzata z d. Skarżyńska  †  
1370Dąbrowska Małgorzata z d. Tymińska  †przed 08-02-1887  
1371Dąbrowska Marcjanna z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
1372Dąbrowska Marcjanna z d. Biedrzycka  †  
1373Dąbrowska Marcjanna z d. Szczuka  †po 25-02-1884  
1374Dąbrowska Maria *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
1375Dąbrowska Maria z d. Ramotowska    
1376Dąbrowska Marianna z d. Staniszewska *01-12-1940 Ławsk †  
1377Dąbrowska Marianna z d. Szczesik * Niećkowo   
1378Dąbrowska Marianna z d. Dzięgielewska * Kownatki   
1379Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1916 †  
1380Dąbrowska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Mocarze †  
1381Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1902 Nadbory †  
1382Dąbrowska Marianna z d. Łosiewicz *30-03-1902 †01-12-1985 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1383Dąbrowska Marianna z d. Dołęga *około 1895 Makowskie †06-01-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1384Dąbrowska Marianna *około 01-1884 †02-05-1884 Brzostowo /Burzyn/  
1385Dąbrowska Marianna z d. Myślińska *około 1879 Szostaki †  
1386Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1876 †  
1387Dąbrowska Marianna z d. Iwanowska *około 1875 Kucze Wielkie †  
1388Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1873 Brzeźnio †  
1389Dąbrowska Marianna *13-04-1870 Wąsosz †25-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
1390Dąbrowska Marianna z d. Zaborowska *około 1868 Sulewo Kownaty †  
1391Dąbrowska Marianna *około 1866 Szostaki †po 10-08-1927  
1392Dąbrowska Marianna z d. Polkowska *około 1861 Kąty †  
1393Dąbrowska Marianna z d. Laszczkowska *około 1859 Wąsosz †   
1394Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska *około 1855 Karwowo †  
1395Dąbrowska Marianna z d. Pachucka *około 1855 Brzozowa Wólka †  
1396Dąbrowska Marianna z d. Żebrowska *około 1855 Borawskie †po 19-01-1909  
1397Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1855 Konopki Chude †  
1398Dąbrowska Marianna z d. Chrostowska *około 1851 Kąty †od 18-06-1916 do 17-05-1920  
1399Dąbrowska Marianna z d. Wysocka *około 1847 Chrostowo †po 16-02-1903  
1400Dąbrowska Marianna z d. Krukowska *około 1845 Popowo †18-08-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
1401Dąbrowska Marianna z d. Rogowska *około 1843 Trzaski †  
1402Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska *około 1842 Kubrzany †od 03-07-1906 do 11-02-1908  
1403Dąbrowska Marianna z d. Dzierżyk *około 1842 Sieburczyn †11-04-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1404Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1839 Karwowo †po 23-11-1891  
1405Dąbrowska Marianna z d. Makowska *około 1834 Rutkowskie †przed 01-1879  
1406Dąbrowska Marianna z d. Remiszewska *około 1824 Boguszki †1865  
1407Dąbrowska Marianna z d. Dębińska *około 1824 Danowo †  
1408Dąbrowska Marianna z d. Łojewska *około 1796 Łoje Awissa †przed 22-06-1858  
1409Dąbrowska Marianna z d. Danowska *około 1777 †26-05-1838  
1410Dąbrowska Marianna  †po 09-02-1914  
1411Dąbrowska Marianna z d. Zalewska  †po 22-02-1909  
1412Dąbrowska Marianna z d. Niebrzydowska  †przed 18-05-1858  
1413Dąbrowska Marianna z d. Wądołowska  †przed 07-10-1828  
1414Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska  †przed 30-01-1917  
1415Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †około 1884 Konopki par. Jedwabne  
1416Dąbrowska Marianna z d. Podgórska  †po 26-01-1852  
1417Dąbrowska Marianna z d. Kurkowska  †przed 23-02-1903  
1418Dąbrowska Marianna z d. Szumowska  †po 03-02-1902  
1419Dąbrowska Marianna z d. Karczewska  †przed 18-11-1885  
1420Dąbrowska Marianna z d. Krymska    
1421Dąbrowska Marianna z d. Malinowska (Kalinowska)  †po 07-02-1842  
1422Dąbrowska Marianna z d. Kuklińska  †po 25-11-1856  
1423Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska  †przed 25-10-1887  
1424Dąbrowska Marianna  †  
1425Dąbrowska Marianna z d. Mieczkowska  †  
1426Dąbrowska Marianna  †  
1427Dąbrowska Marianna z d. Karpińska  †  
1428Dąbrowska Marianna z d. Markowska  †09-12-1943 Wierzbowo  
1429Dąbrowska Marianna z d. Chrzanowska  †przed 20-11-1942  
1430Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †  
1431Dąbrowska Marianna z d. Konopka  †przed 01-09-1903  
1432Dąbrowska Matylda z d. Krzewska  †przed 19-02-1906  
1433Dąbrowska Michalina z d. Zalewska *około 1898 †  
1434Dąbrowska Michalina z d. Zdankiewicz *29-09-1877 Kowalewo †04-02-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1435Dąbrowska Michalina z d. Andrusiewicz *około 1866 Kędziorowo †przed 12-1916   
1436Dąbrowska Michalina z d. Dymko *około 03-1865 Adamowo †  
1437Dąbrowska Michalina z d. Małachowska  †  
1438Dąbrowska Miriam     
1439Dąbrowska Monika z d. N     
1440Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1908  
1441Dąbrowska N z d. N  †przed 07-1841  
1442Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1811  
1443Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1843  
1444Dąbrowska N z d. N  †przed 01-1845  
1445Dąbrowska N z d. N  †przed 09-10-1970  
1446Dąbrowska N z d. N     
1447Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1820  
1448Dąbrowska Natalia z d. Zalewska *1911 †  
1449Dąbrowska Paulina * Ełk    
1450Dąbrowska Paulina z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
1451Dąbrowska Paulina z d. Jabłonowska  †po 19-02-1895  
1452Dąbrowska Paulina Antonina z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †po 23-11-1909  
1453Dąbrowska Pelagia z d. Wojsław * Kownatki   
1454Dąbrowska Pelagia  †  
1455Dąbrowska Petronela z d. Cichocka  †po 13-02-1848  
1456Dąbrowska Petronela z d. Przygoda  †przed 20-07-1896  
1457Dąbrowska Regina z d. Konopka * Konopki   
1458Dąbrowska Rozalia z d. Kotlewska *około 1866 Bartki †  
1459Dąbrowska Rozalia z d. Mocarska *około 1824 Konopki Chude †  
1460Dąbrowska Rozalia    
1461Dąbrowska Rozalia z d. Andrzejczyk    
1462Dąbrowska Rozalia z d. Filipkowska  †przed 16-02-1886  
1463Dąbrowska Sabina z d. Jastrzębska *około 1847 Puławy †23-12-1907 Jedwabne  
1464Dąbrowska Sabina z d. Wierzbicka    
1465Dąbrowska Salomea z d. Poniatowska *około 1902 Grajewo †08-03-1976 Grajewo  
1466Dąbrowska Salomea z d. Karwowska *około 1846 Skroda Wielka †po 08-02-1885  
1467Dąbrowska Salomea z d. Rogowska *około 1823 †17-11-1848 Pluty /Przytuły/  
1468Dąbrowska Scholastyka z d. Nieciecka *około 1831 Szostaki †22-04-1912 Szostaki /Burzyn/  
1469Dąbrowska Scholastyka z d. Zajkowska  †przed 28-02-1859  
1470Dąbrowska Stanisława z d. Siedlecka *05-11-1917 Wąsosz †09-08-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1471Dąbrowska Stanisława z d. Łojewska *około 1905 Supy †  
1472Dąbrowska Stanisława *około 1904 Rutkowskie †  
1473Dąbrowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1888 Kubrzany †po 03-02-1942  
1474Dąbrowska Stanisława z d. Karwowska *około 1886 Supy †  
1475Dąbrowska Stanisława z d. Sulewska *około 1881 Szostaki †  
1476Dąbrowska Stanisława z d. Rogalska *około 1880 Rogale par. Romany †  
1477Dąbrowska Stanisława z d. Świderska *około 1863 Golanki †  
1478Dąbrowska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1862 Nadbory †po 23-07-1907  
1479Dąbrowska Stanisława *około 1850 †01-01-1890 Burzyn /Burzyn/  
1480Dąbrowska Stefania z d. Górska  †  
1481Dąbrowska Tekla z d. Polkowska  †od 04-02-1817 do 23-01-1821  
1482Dąbrowska Teofila z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
1483Dąbrowska Teofila z d. Gacka *około 1868 †23-09-1898 Zanklewo /Wizna/  
1484Dąbrowska Teofila z d. Jurska *około 1861 Czachy †  
1485Dąbrowska Teofila z d. Rutkowska  †po 24-01-1942  
1486Dąbrowska Teresa z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1487Dąbrowska Teresa z d. Skrodzka  †po 27-02-1865  
1488Dąbrowska Waleria z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
1489Dąbrowska Weronika z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1490Dąbrowska Wiesława z d. Bagińska * Kudłaczewo   
1491Dąbrowska Wiktoria * Pluty   
1492Dąbrowska Wiktoria z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
1493Dąbrowska Wiktoria z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
1494Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1855 †  
1495Dąbrowska Wiktoria z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 25-11-1873 do 05-08-1889  
1496Dąbrowska Wiktoria z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
1497Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
1498Dąbrowska Wiktoria z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
1499Dąbrowska Wiktoria z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
1500Dąbrowska Wiktoria z d. Krajewska  †  
1501Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska * Rutki Nory †po 09-05-1858  
1502Dąbrowska Władysława z d. Borusiewicz * Wąsosz    
1503Dąbrowska Władysława z d. Modzelewska *około 1908 †  
1504Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1505Dąbrowska Władysława z d. Wiśniewska *około 1895 Grajewo †  
1506Dąbrowska Władysława z d. Kulikowska *około 1894 Kędziorowo †  
1507Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1876 Brychy †  
1508Dąbrowska Zofia z d. Kryspin * Wąsosz    
1509Dąbrowska Zofia z d. Danowska * Modzele   
1510Dąbrowska Zofia z d. Konopka *około 1899 †  
1511Dąbrowska Zofia z d. Szpadkowska *około 1872 Łuby †28-08-1916 Niećkowo /Wąsosz/  
1512Dąbrowska Zofia z d. Leszczewska  †  
1513Dąbrowska Zofia z d. Kuczewska  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1514Dąbrowska Zoja z d. Owerczuk     
1515Dąbrowski  * Rutki    
1516Dąbrowski Adam *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
1517Dąbrowski Adam *około 1843 †po 09-02-1909  
1518Dąbrowski Adam *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
1519Dąbrowski Adam  †po 31-07-1871  
1520Dąbrowski Adam  †po 11-02-1850  
1521Dąbrowski Adam     
1522Dąbrowski Adam  †  
1523Dąbrowski Adam Michał * Stawiski   
1524Dąbrowski Adolf *około 1894 Karwowo †  
1525Dąbrowski Aleksander * Ełk    
1526Dąbrowski Aleksander *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
1527Dąbrowski Aleksander *15-03-1902 Niećkowo †  
1528Dąbrowski Aleksander *około 1901 †  
1529Dąbrowski Aleksander *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
1530Dąbrowski Aleksander *1898 †  
1531Dąbrowski Aleksander *13-11-1893 Pluty †  
1532Dąbrowski Aleksander *około 1880 Burzyn †  
1533Dąbrowski Aleksander *około 1875 Ożary †  
1534Dąbrowski Aleksander *około 1872 Siestrzanki †  
1535Dąbrowski Aleksander *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
1536Dąbrowski Aleksander Sylwester *około 1871 Pluty †  
1537Dąbrowski Andrzej * Drygały    
1538Dąbrowski Andrzej *około 1873 Tarachy †  
1539Dąbrowski Andrzej *około 1873 Wojewodzin †  
1540Dąbrowski Andrzej *około 1848 Pluty †przed 03-02-1903  
1541Dąbrowski Andrzej *około 1817 Chrostowo †  
1542Dąbrowski Andrzej *około 1808 Srebrowo †  
1543Dąbrowski Andrzej *około 1778 †  
1544Dąbrowski Andrzej  †  
1545Dąbrowski Andrzej  †po 07-02-1869  
1546Dąbrowski Andrzej  †od 12-11-1843 do 17-02-1849   
1547Dąbrowski Andrzej (Maciej, Wawrzyniec)  †przed 17-02-1835  
1548Dąbrowski Andrzej Romuald *15-06-1889 Łoje Awissa †  
1549Dąbrowski Antoni * Rutki    
1550Dąbrowski Antoni *04-05-1922 Kędziorowo †05-03-1991 Bagienice /Wąsosz/  
1551Dąbrowski Antoni *około 1889 Barany †  
1552Dąbrowski Antoni *około 1864 Łazarze †  
1553Dąbrowski Antoni *około 1859 Brodowo †od 03-03-1919 do 14-02-1922  
1554Dąbrowski Antoni *około 1838 Wierciszewo †21-10-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1555Dąbrowski Antoni *około 1824 Koniecki par. Wizna †przed 12-11-1889  
1556Dąbrowski Antoni  †przed 05-06-1843  
1557Dąbrowski Antoni  †  
1558Dąbrowski Antoni Bonifacy * Czerwonki   
1559Dąbrowski Apolinary *około 1902 Szostaki †  
1560Dąbrowski Apolinary *około 1894 Rutki †po 01-01-1930  
1561Dąbrowski Augustyn *około 1815 Siestrzanki †od 06-02-1865 do 27-01-1890  
1562Dąbrowski Augustyn  †przed 20-10-1845  
1563Dąbrowski Bartłomiej *około 1847 Obiedzino †04-05-1914 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
1564Dąbrowski Bartłomiej *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
1565Dąbrowski Bartłomiej  †przed 25-02-1889   
1566Dąbrowski Bernaby    
1567Dąbrowski Bolesław * Bzury   
1568Dąbrowski Bolesław *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1569Dąbrowski Czesław * Kudłaczewo   
1570Dąbrowski Czesław *1908 †  
1571Dąbrowski Czesław *27-11-1896 Niećkowo †30-04-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1572Dąbrowski Damian * Ełk    
1573Dąbrowski Dariusz * Ełk    
1574Dąbrowski Dawid     
1575Dąbrowski Dominik *05-07-1925 Kędziorowo †20-01-1939 Kędziorowo  
1576Dąbrowski Edward * Supy   
1577Dąbrowski Edward  †przed 08-09-1926  
1578Dąbrowski Fabian *około 1819 †przed 09-05-1892  
1579Dąbrowski Felicjan *około 1827 Szostaki †od 04-02-1894 do 05-02-1901  
1580Dąbrowski Feliks *27-07-1916 Chrzanowo †  
1581Dąbrowski Feliks *około 1877 Wąsosz †06-06-1940 Kudłaczewo  
1582Dąbrowski Feliks *około 1853 Niećkowo †  
1583Dąbrowski Filip Tomasz     
1584Dąbrowski Francis  †  
1585Dąbrowski Franciszek * Burzyn   
1586Dąbrowski Franciszek *14-09-1914 Pluty †  
1587Dąbrowski Franciszek *23-11-1913 Łoje †po 04-03-1944  
1588Dąbrowski Franciszek *około 09-1909 Szostaki †21-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
1589Dąbrowski Franciszek *około 1897 †  
1590Dąbrowski Franciszek *około 1894 Wola Smolana †  
1591Dąbrowski Franciszek *około 1864 Chrostowo †  
1592Dąbrowski Franciszek *około 1863 Brychy †  
1593Dąbrowski Franciszek *około 1859 Szkocja †przed 09-02-1914  
1594Dąbrowski Franciszek *16-01-1859 Załuski †  
1595Dąbrowski Franciszek *około 1855 Rutki †od 15-02-1904 do 17-02-1925  
1596Dąbrowski Franciszek *około 1851 Sośnia †  
1597Dąbrowski Franciszek *około 1848 Brzostowo †05-04-1885 Brzostowo  
1598Dąbrowski Franciszek *około 1845 Łoje Awissa †18-06-1916 Łoje /Przytuły/  
1599Dąbrowski Franciszek *około 1842 Niećkowo †19-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1600Dąbrowski Franciszek *około 1836 †  
1601Dąbrowski Franciszek *około 1829 Rutki †  
1602Dąbrowski Franciszek *około 1829 Trzaski †po 11-02-1896  
1603Dąbrowski Franciszek *około 1823 Brodowo †po 07-09-1901  
1604Dąbrowski Franciszek *około 1799 Szostaki †20-01-1828  
1605Dąbrowski Franciszek  †przed 16-08-1832  
1606Dąbrowski Franciszek  †przed 07-10-1828  
1607Dąbrowski Franciszek  †przed 19-05-1834  
1608Dąbrowski Franciszek  †po 11-02-1884  
1609Dąbrowski Franciszek  †od 17-02-1852 do 21-02-1860  
1610Dąbrowski Franciszek  †od 15-02-1847 do 06-02-1866  
1611Dąbrowski Franciszek  †01-09-1889  
1612Dąbrowski Franciszek  †  
1613Dąbrowski Franciszek  †po 08-02-1887  
1614Dąbrowski Franciszek  †1951 Monety /Drygały/   
1615Dąbrowski Franciszek  †  
1616Dąbrowski Gracjan Ignacy  †po 22-02-1909  
1617Dąbrowski Grzegorz    
1618Dąbrowski Henryk *03-09-1958 Rutki †07-2012 Łomża /Łomża/   
1619Dąbrowski Henryk * Ełk    
1620Dąbrowski Henryk *16-03-1929 †06-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
1621Dąbrowski Henryk * Kędziorowo   
1622Dąbrowski Henryk *14-03-1912 Łoje †  
1623Dąbrowski Hilary *około 1815 Kamianki †około 1861  
1624Dąbrowski Hubert * Ełk    
1625Dąbrowski Ignacy *około 1867 Koniecki par. Wizna †przed 16-02-1920  
1626Dąbrowski Ignacy *około 1854 Brodowo †07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1627Dąbrowski Jakub *23-07-1910 Świdry †  
1628Dąbrowski Jakub *około 1869 Chrostowo †przed 25-09-1927  
1629Dąbrowski Jakub *około 1863 Chrostowo †po 18-03-1912  
1630Dąbrowski Jakub *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
1631Dąbrowski Jakub  †  
1632Dąbrowski Jan * Mostołty    
1633Dąbrowski Jan * Rakowo-Czachy   
1634Dąbrowski Jan * Chrzanowo   
1635Dąbrowski Jan *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
1636Dąbrowski Jan * Grajewo   
1637Dąbrowski Jan *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
1638Dąbrowski Jan *23-10-1908 Drozdowo †  
1639Dąbrowski Jan *około 1902 Kołodziej †  
1640Dąbrowski Jan *około 1898 †  
1641Dąbrowski Jan *około 1896 †  
1642Dąbrowski Jan *około 1896 Kurejewka †  
1643Dąbrowski Jan *11-11-1895 Siestrzanki †   
1644Dąbrowski Jan *około 1891 †  
1645Dąbrowski Jan *około 1884 Rutki †  
1646Dąbrowski Jan *około 1878 Konopki Chude †  
1647Dąbrowski Jan *około 1871 Łoje Awissa †  
1648Dąbrowski Jan *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
1649Dąbrowski Jan *około 1864 Szostaki †  
1650Dąbrowski Jan *około 1864 Sieburczyn †po 29-11-1923   
1651Dąbrowski Jan *około 1856 Rutki †  
1652Dąbrowski Jan *około 1855 Chrostowo †10-08-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
1653Dąbrowski Jan *około 1853 Szczuczyn †  
1654Dąbrowski Jan *około 1851 Sobolewo †   
1655Dąbrowski Jan *około 1845 Nieciki †  
1656Dąbrowski Jan *około 1845 Mocarze †  
1657Dąbrowski Jan *około 1844 Wizna †  
1658Dąbrowski Jan *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
1659Dąbrowski Jan *około 1837 †od 29-10-1883 do 06-02-1893  
1660Dąbrowski Jan *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
1661Dąbrowski Jan *około 1827 Wąsosz †  
1662Dąbrowski Jan *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
1663Dąbrowski Jan *około 1814 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
1664Dąbrowski Jan *około 1809 Siestrzanki †   
1665Dąbrowski Jan *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
1666Dąbrowski Jan *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
1667Dąbrowski Jan  †przed 10-07-1840  
1668Dąbrowski Jan  †po 01-08-1841  
1669Dąbrowski Jan  †przed 05-02-1900  
1670Dąbrowski Jan  †po 13-02-1848  
1671Dąbrowski Jan  †  
1672Dąbrowski Jan  †po 26-01-1852  
1673Dąbrowski Jan  †po 03-02-1902  
1674Dąbrowski Jan  †po 23-02-1903  
1675Dąbrowski Jan  †przed 02-05-1858  
1676Dąbrowski Jan * Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
1677Dąbrowski Jan  †28-11-1839 Pluty  
1678Dąbrowski Jan  †przed 28-05-1923  
1679Dąbrowski Jan  †po 12-05-1949  
1680Dąbrowski Jan  †  
1681Dąbrowski Jan  †przed 04-02-1817  
1682Dąbrowski Jan  †po 20-11-1942  
1683Dąbrowski Jan Antoni *09-01-1955 Kownatki †28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/  
1684Dąbrowski Jan Grzegorz *około 1880 Gosie †  
1685Dąbrowski Jan Kazimierz * Jedwabne   
1686Dąbrowski Janusz * Grajewo   
1687Dąbrowski Jarosław * Prostki    
1688Dąbrowski Jerzy *06-01-1773 †od 24-09-1844 do 27-02-1848  
1689Dąbrowski Józef *25-09-1953 Kędziorowo †07-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1690Dąbrowski Józef * Kędziorowo   
1691Dąbrowski Józef * Czachy   
1692Dąbrowski Józef *około 1899 Niedźwiadna †31-08-1981 Grajewo  
1693Dąbrowski Józef *około 1899 Burzyn †  
1694Dąbrowski Józef *około 1898 Szostaki †  
1695Dąbrowski Józef *około 1893 †  
1696Dąbrowski Józef *około 1892 Szczuczyn †  
1697Dąbrowski Józef *około 1887 Łoje Awissa †przed 03-02-1942  
1698Dąbrowski Józef *około 1868 Szostaki †po 16-11-1926  
1699Dąbrowski Józef *około 1862 Wścieklice †  
1700Dąbrowski Józef *około 1860 Mocarze †po 21-02-1911   
1701Dąbrowski Józef *około 1856 Burzyn †od 03-02-1902 do 24-10-1910  
1702Dąbrowski Józef *około 1854 Konopki Chude †  
1703Dąbrowski Józef *około 1852 Szczuczyn †  
1704Dąbrowski Józef *około 1851 †po 23-07-1907  
1705Dąbrowski Józef *około 1850 Łoje Awissa †02-11-1927 Mocarze /Burzyn/  
1706Dąbrowski Józef *około 1848 Gardoty †po 19-01-1909  
1707Dąbrowski Józef *około 1834 Wierciszewo †  
1708Dąbrowski Józef *około 1792 Wagi †przed 12-11-1832 Warszawa  
1709Dąbrowski Józef  †po 23-09-1898  
1710Dąbrowski Józef  †  
1711Dąbrowski Józef  †po 19-02-1906  
1712Dąbrowski Józef * Koniecki par. Wizna †przed 09-05-1858  
1713Dąbrowski Józef  †po 18-11-1885  
1714Dąbrowski Józef  †  
1715Dąbrowski Józef  †  
1716Dąbrowski Józef  †  
1717Dąbrowski Józef  †po 14-02-1898  
1718Dąbrowski Józef  †od 20-02-1843 do 10-02-1857  
1719Dąbrowski Józef  †  
1720Dąbrowski Józef Bolesław    
1721Dąbrowski Kajetan *około 1820 Szostaki †po 11-02-1885  
1722Dąbrowski Karol * Suwałki    
1723Dąbrowski Karol *około 1896 †  
1724Dąbrowski Karol *około 1842 Chrostowo †po 11-02-1908  
1725Dąbrowski Karol  †przed 11-11-1832  
1726Dąbrowski Karol  †  
1727Dąbrowski Karol  †przed 16-02-1886  
1728Dąbrowski Kazimierz * Kudłaczewo   
1729Dąbrowski Kazimierz *około 1807 Nieciki †11-02-1849 Nieciki  
1730Dąbrowski Kazimierz  †przed 26-01-1820  
1731Dąbrowski Kazimierz  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1732Dąbrowski Kazimierz  †przed 18-05-1858  
1733Dąbrowski Kazimierz  †przed 27-02-1865  
1734Dąbrowski Konstanty  †przed 19-02-1906  
1735Dąbrowski Krzysztof  †przed 25-10-1887  
1736Dąbrowski Ksawery *około 1857 Łoje †  
1737Dąbrowski Ksawery *około 1834 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1738Dąbrowski Leon *około 1902 Mocarze †  
1739Dąbrowski Leszek *1961 Zambrów †   
1740Dąbrowski Lucjan *około 1860 Filipki †  
1741Dąbrowski Ludwik *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1742Dąbrowski Ludwik *około 1877 Obiedzino †  
1743Dąbrowski Ludwik *około 1865 Rutki †po 09-02-1926  
1744Dąbrowski Ludwik *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
1745Dąbrowski Ludwik *około 1839 Bzury †15-12-1879  
1746Dąbrowski Ludwik *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1747Dąbrowski Ludwik  †przed 15-02-1863  
1748Dąbrowski Ludwik  †  
1749Dąbrowski Łukasz *około 1766 Szostaki †  
1750Dąbrowski Łukasz  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1751Dąbrowski Łukasz  †  
1752Dąbrowski Maciej *około 1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
1753Dąbrowski Maciej  †przed 26-02-1867  
1754Dąbrowski Maciej  †przed 29-04-1855  
1755Dąbrowski Maciej  †przed 16-02-1868  
1756Dąbrowski Maciej  †po 23-11-1870  
1757Dąbrowski Marcel *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
1758Dąbrowski Marcel *około 1848 Brodowo †  
1759Dąbrowski Marcin *około 1863 Tarachy †  
1760Dąbrowski Marcin *około 1818 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1761Dąbrowski Marcin *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1762Dąbrowski Marian *około 1902 Wierzbowo †  
1763Dąbrowski Marian *około 1861 Brychy †  
1764Dąbrowski Mateusz *około 1871 Szostaki †  
1765Dąbrowski Mateusz *około 1865 Mocarze †  
1766Dąbrowski Mateusz *około 1824 Szczuczyn †  
1767Dąbrowski Mateusz *około 1820 Łoje †17-07-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1768Dąbrowski Mateusz *około 1804 Zawady †przed 14-02-1859  
1769Dąbrowski Mateusz *około 1795 Toruń †  
1770Dąbrowski Mateusz  †  
1771Dąbrowski Mateusz  †po 14-11-1827  
1772Dąbrowski Mateusz  †przed 24-01-1942  
1773Dąbrowski Mateusz  †po 29-07-1881  
1774Dąbrowski Mateusz Stanisław *około 1875 Niećkowo †  
1775Dąbrowski Michał *około 1823 Rutki †od 04-02-1883 do 31-12-1889   
1776Dąbrowski Michał *około 1791 Łoje Awissa †po 25-06-1844  
1777Dąbrowski Michał  †od 05-02-1837 do 26-11-1843  
1778Dąbrowski Mikołaj *około 1864 Łoje †  
1779Dąbrowski Mikołaj *około 1791 Szostaki †przed 06-03-1848  
1780Dąbrowski Mikołaj  †  
1781Dąbrowski Mirosław * Ełk    
1782Dąbrowski N  †przed 05-1924  
1783Dąbrowski N  †przed 07-1925  
1784Dąbrowski Nikodem *około 1861 Szostaki †14-01-1928 Szostaki /Burzyn/  
1785Dąbrowski Paweł *około 1887 Kurejewka †  
1786Dąbrowski Paweł *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
1787Dąbrowski Paweł *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
1788Dąbrowski Paweł *około 1829 Okół †przed 29-01-1883  
1789Dąbrowski Paweł *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
1790Dąbrowski Paweł *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
1791Dąbrowski Paweł  †  
1792Dąbrowski Paweł  †po 22-01-1816  
1793Dąbrowski Piotr * Święcienin   
1794Dąbrowski Piotr *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1795Dąbrowski Piotr *około 1877 Czachy †  
1796Dąbrowski Piotr *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1797Dąbrowski Piotr  †przed 30-01-1917  
1798Dąbrowski Piotr Paweł *około 1853 Okół †  
1799Dąbrowski Rafał * Ełk    
1800Dąbrowski Romuald *około 1902 Szostaki †  
1801Dąbrowski Romuald *około 1892 Koniecki par. Wizna †przed 12-1927  
1802Dąbrowski Romuald  †po 07-02-1842  
1803Dąbrowski Ryszard * Szczuczyn    
1804Dąbrowski Ryszard *28-05-1938 Białaszewo †   
1805Dąbrowski Stanisław * Słucz   
1806Dąbrowski Stanisław * Niećkowo   
1807Dąbrowski Stanisław *około 04-1929 Mocarze †03-01-1930 Mocarze /Burzyn/  
1808Dąbrowski Stanisław *14-12-1904 Wąsosz †06-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1809Dąbrowski Stanisław *około 1890 Kownatki †03-11-1918 Kownatki  
1810Dąbrowski Stanisław *około 1878 Pluty †  
1811Dąbrowski Stanisław *około 1872 †22-12-1880 Sieburczyn /Burzyn/   
1812Dąbrowski Stanisław *około 1868 Sieburczyn †09-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/  
1813Dąbrowski Stanisław *około 1867 Pieniążki †po 30-04-1931   
1814Dąbrowski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †  
1815Dąbrowski Stanisław *około 1861 Gardoty †  
1816Dąbrowski Stanisław *około 1856 Wojewodzin †  
1817Dąbrowski Stanisław *około 1850 Szostaki †po 16-02-1903  
1818Dąbrowski Stanisław *około 1846 Brzostowo †po 04-12-1920  
1819Dąbrowski Stanisław *około 1834 Łoje Awissa †01-08-1888 Pluty   
1820Dąbrowski Stanisław *około 1832 Nadbory †przed 05-07-1898  
1821Dąbrowski Stanisław *około 1828 Chrostowo †po 09-02-1904  
1822Dąbrowski Stanisław *około 1821 Brodowo †przed 30-01-1883  
1823Dąbrowski Stanisław *około 1817 Łoje Awissa †  
1824Dąbrowski Stanisław  †przed 21-07-1908  
1825Dąbrowski Stanisław  †po 21-08-1894  
1826Dąbrowski Stanisław  †  
1827Dąbrowski Stanisław  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1828Dąbrowski Stanisław    
1829Dąbrowski Stanisław  †po 20-07-1896  
1830Dąbrowski Stanisław  †  
1831Dąbrowski Stanisław  †przed 01-09-1903  
1832Dąbrowski Stefan *1929 Burzyn †18-09-1988 Ełk /Ełk/   
1833Dąbrowski Stefan  †  
1834Dąbrowski Szymon *około 1832 Szostaki †od 13-02-1899 do 23-11-1909  
1835Dąbrowski Szymon  †przed 10-02-1829  
1836Dąbrowski Tadeusz *22-05-1908 Chrzanowo †  
1837Dąbrowski Tadeusz    
1838Dąbrowski Tadeusz  †przed 20-07-1816  
1839Dąbrowski Tadeusz Feliks *około 1843 †po 08-02-1885  
1840Dąbrowski Teofil *około 02-1940 Łoje Awissa †17-09-1941 Łoje Awissa /Przytuły/  
1841Dąbrowski Teofil *około 1905 Rutki †  
1842Dąbrowski Teofil *około 1903 Świdry †1943  
1843Dąbrowski Teofil *około 1870 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz  
1844Dąbrowski Teofil *około 1865 Brodowo †  
1845Dąbrowski Teofil *około 1846 Popowo †od 24-11-1891 do 18-08-1895  
1846Dąbrowski Teofil *około 1833 Wścieklice †po 23-11-1891  
1847Dąbrowski Tomasz *około 1890 Osowiec †   
1848Dąbrowski Tomasz *około 1840 Wścieklice †  
1849Dąbrowski Tomasz *około 1836 Sieburczyn †po 05-07-1867  
1850Dąbrowski Tomasz *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
1851Dąbrowski Tomasz  †  
1852Dąbrowski Tomasz  †przed 01-1813  
1853Dąbrowski Wacław * Karwowo   
1854Dąbrowski Wacław *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
1855Dąbrowski Wacław *około 1894 Sienickie †  
1856Dąbrowski Wawrzyniec *około 1876 Szostaki †  
1857Dąbrowski Wawrzyniec *około 1789 †  
1858Dąbrowski Wawrzyniec  †po 24-09-1883  
1859Dąbrowski Wawrzyniec  †przed 28-02-1859  
1860Dąbrowski Wawrzyniec  †10-03-1833  
1861Dąbrowski Wiesław *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1862Dąbrowski Wiktor  †  
1863Dąbrowski Wiktor  †22-03-1890  
1864Dąbrowski Wiktor  †  
1865Dąbrowski Wiktor Władysław *około 1834 Bzury †  
1866Dąbrowski Wincenty *około 1855 Chojnowo †  
1867Dąbrowski Wincenty  †  
1868Dąbrowski Władysław * Ksebki   
1869Dąbrowski Władysław *24-06-1916 Pluty †  
1870Dąbrowski Władysław *około 1901 Giełczyn †  
1871Dąbrowski Władysław *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
1872Dąbrowski Władysław *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
1873Dąbrowski Władysław  †  
1874Dąbrowski Władysław  †  
1875Dąbrowski Władysław  †  
1876Dąbrowski Władysław  †  
1877Dąbrowski Wojciech * Ełk    
1878Dąbrowski Wojciech *około 1872 Pluty †  
1879Dąbrowski Wojciech *27-08-1870 Sieburczyn †   
1880Dąbrowski Wojciech *około 1868 Łomża †przed 20-06-1922  
1881Dąbrowski Wojciech *około 1857 Szostaki †20-05-1930 Szostaki /Burzyn/  
1882Dąbrowski Wojciech *około 1817 Brodowo †po 09-02-1861  
1883Dąbrowski Wojciech *około 1802 Zacieczki †od 12-02-1865 do 12-05-1884  
1884Dąbrowski Wojciech  †po 19-02-1895  
1885Dąbrowski Wojciech  †przed 25-02-1884  
1886Dąbrowski Wojciech  †  
1887Dąbrowski Wojciech Konstanty *około 1841 Sieburczyn †27-03-1924 Małachowo /Wizna/   
1888Dąbrowski Zbigniew * Prostki    
1889Dąbrowski Zygmunt * Kudłaczewo   
1890Dąbrowski Zygmunt     
1891Dąbrowski Zygmunt *03-09-1896 Sienickie †13-09-1956 Kędziorowo /Wąsosz/   
1892Dec Anna z d. Kuczyńska  †przed 24-01-1847  
1893Dec Antoni *1938 †21-11-2005 Ełk /Ełk/  
1894Dec Barbara z d. Łempicka * Skomack Wielki    
1895Dec Dariusz * Ełk    
1896Dec Emilia * Ełk    
1897Dec Jadwiga z d. Kożuchowska    
1898Dec Jakub * Ełk    
1899Dec Krzysztof  †przed 24-01-1847  
1900Dejdż Agnieszka z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1901Dejdż Agnieszka z d. Komosa  †po 27-02-1859  
1902Dejdż Daniel (Michał)  †przed 14-11-1852  
1903Dejdż Karol *około 1819 Klusy †  
1904Dejdż Karolina (Ludwika) z d. Adlejman *około 1815 Szczuczyn †27-01-1855  
1905Dekson Franciszek  †po 15-01-1924  
1906Dekson Kazimiera z d. Czarnecka  †po 15-01-1924  
1907Delewska Janina z d. Wasilewska    
1908Delewska Walentyna z d. Pochylińska * Skandawa   
1909Delewski Jan    
1910Delewski Lech Andrzej * Węgorzewo   
1911Deniziuk Eleonora z d. Kalinowska * Ławsk   
1912Deniziuk Jadwiga z d. Lewczuk  †  
1913Deniziuk Jan  †  
1914Deniziuk Witold * Śledzianów   
1915Depciuch Marianna z d. Chrzanowska * Kieljany   
1916Depciuch Stanisław    
1917Depta Józef *02-09-1913 Milejów †09-03-1978 Olsztyn /Wąsosz/  
1918Depta Julianna z d. Szczepaniak  †  
1919Depta Kazimierz  †  
1920Depta Rozalia z d. Mioduszewska *13-08-1916 Ławsk †02-04-1994 Włosty /Wąsosz/  
1921Dera Anna z d. Szpadkowska  †po 25-05-1903  
1922Dera Karol  †przed 25-05-1903  
1923Dera Leon *20-04-1908 †  
1924Dera Stanisław *około 1877 Mareckie †po 04-03-1935  
1925Dera Stefania Franciszka z d. Karwowska *31-08-1904 Sokoły †  
1926Dera Wiktoria z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
1927Derejko Józefa z d. Gryczewska *około 1853 Przytuły †  
1928Derejko Marianna z d. Balejko  †po 21-11-1843  
1929Derejko Stanisław *około 1847 Makowskie †  
1930Derejko Tadeusz  †po 21-11-1843  
1931Derejko Wiktor *około 1821 Jedwabne †1859  
1932Derewicz Joanna Franciszka z d. Milewska *około 1823 Szczuczyn †  
1933Derewicz Julianna z d. Grodzicka *około 1820 Jabłońskie †  
1934Derewicz Katarzyna z d. Smętek *około 1813 Biała Piska †  
1935Derewicz Katarzyna z d. Milewska (Cieślik)  †przed 18-01-1846  
1936Derewicz Marcin *około 1809 †  
1937Derewicz Stanisław *około 1814 Chojnówek †  
1938Derewicz Stanisław  †  
1939Derewicz Tomasz  †przed 18-01-1846  
1940Derkovitz Martin  †  
1941Derkovitz Wanda Julianes z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
1942Dermond Andrzej  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
1943Dermond Ewa z d. Ramotowska  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
1944Deroń Aniela z d. Misztal  †  
1945Deroń Janina z d. Lenczewska * Niećkowo   
1946Deroń Janina z d. Bargłowska * Grozimy   
1947Deroń Michał * Jawór Solecki   
1948Deroń Ryszard    
1949Deroń Tomasz  †  
1950Detkiewicz Andrzej *około 1852 Smolarze †  
1951Detkiewicz Anna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †po 11-1866  
1952Detkiewicz Antoni *około 1812 Wizna †  
1953Detkiewicz Elżbieta z d. Jagielska  †po 07-02-1871  
1954Detkiewicz Franciszek  †od 27-01-1833 do 27-11-1843  
1955Detkiewicz Franciszka z d. Żochowska *około 1814 Strumiłowo †29-11-1846  
1956Detkiewicz Jakub  †po 01-1856  
1957Detkiewicz Jan *około 1817 Smolarze †1877   
1958Detkiewicz Jan  †przed 30-07-1868  
1959Detkiewicz Julianna z d. Wiercińska *około 1820 Wizna †28-03-1856  
1960Detkiewicz Katarzyna z d. Krajewska *około 1788 †02-09-1855  
1961Detkiewicz Konstancja z d. Jankowska *około 1857 Wizna †  
1962Detkiewicz Kunegunda z d. Kuczykowska  †przed 27-01-1833  
1963Detkiewicz Marcin *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1964Detkiewicz Marianna z d. Zawadzka *około 1812 Bronowo †  
1965Detkiewicz Marianna z d. Baczkowska  †przed 30-07-1868  
1966Detkiewicz Tomasz  †po 07-02-1871  
1967Dęba Aleksander *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
1968Dęba Anna z d. Chylińska *30-09-1859 Sulewo Prusy †18-04-1940 Godlewo /Wąsosz/  
1969Dęba Antonina z d. Chrzanowska  †po 10-04-1893  
1970Dęba Ignacy *około 1826 Michny †  
1971Dęba Ignacy  †przed 08-02-1870  
1972Dęba Jan  †po 21-02-1848  
1973Dęba Józefata z d. Barzykowska  †po 08-02-1870  
1974Dęba Karol  †przed 10-04-1893  
1975Dęba Katarzyna z d. Dąbrowska  †po 21-02-1848  
1976Dęba Łucja z d. Godlewska  †po 17-02-1817  
1977Dęba Magdalena z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
1978Dęba Marianna z d. Truszkowska *około 1795 †  
1979Dęba Stefania z d. Janczewska *około 1895 †  
1980Dębek Aleksandra z d. Piotrowska  †  
1981Dębek Bolesław  †  
1982Dębek Henryk * Wincenta   
1983Dębek Irena z d. Maciorowska * Bagienice   
1984Dębińska Agnieszka z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
1985Dębińska Agnieszka z d. Kupiecka  †przed 26-01-1847  
1986Dębińska Aniela * Bagienice    
1987Dębińska Anna z d. Wiszowata *31-03-1938 †18-12-1993 Choroszcz /Wąsosz/  
1988Dębińska Anna z d. Bukowska *około 1892 Święcienin †22-02-1932 Bagienice /Wąsosz/   
1989Dębińska Anna z d. Kierznowska *około 1887 Łempice †  
1990Dębińska Anna z d. Jaśkowska *około 1879 Osowiec †  
1991Dębińska Anna z d. Sztolberg *około 1828 Kędziorowo †  
1992Dębińska Anna z d. Tarasiewicz *około 1817 Wigry †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1993Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †  
1994Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †po 09-11-1862  
1995Dębińska Anna z d. N    
1996Dębińska Anna z d. Gołębiewska  †przed 25-11-1856  
1997Dębińska Antonina z d. Orłowska *11-08-1900 Grędy †08-06-1981 Grędy /Wąsosz/  
1998Dębińska Antonina z d. Leszczyńska *około 1858 Skaje †przed 01-1897  
1999Dębińska Antonina z d. Zyskowska  †przed 18-11-1829  
2000Dębińska Apolonia z d. Laszczkowska * Szczuczyn   
2001Dębińska Bronisława z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
2002Dębińska Dorota z d. Tarnacka * Szczuczyn   
2003Dębińska Dorota z d. Gałązka  †po 15-11-1843  
2004Dębińska Eleonora z d. Grygo *około 1856 Kędziorowo †22-05-1928 Obrytki  
2005Dębińska Eleonora z d. Truszkowska *około 09-1852 Wścieklice †  
2006Dębińska Elżbieta z d. Stefanowicz * Żebry    
2007Dębińska Ewa z d. Pawłowska    
2008Dębińska Ewa Apolonia z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2009Dębińska Feliksa z d. Truszkowska  †po 05-03-1968  
2010Dębińska Franciszka z d. Mikucka *około 1820 Grozimy †po 14-11-1858  
2011Dębińska Franciszka z d. Malinowska *około 1796 Szczuczyn †18-11-1848  
2012Dębińska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 10-11-1840  
2013Dębińska Gabriela z d. Niedźwiedzka * Modzele    
2014Dębińska Genowefa z d. Mieczkowska * Łempice   
2015Dębińska Halina z d. Grygo *14-02-1916 †  
2016Dębińska Helena Magdalena z d. Orłowska *około 1834 Marki †  
2017Dębińska Honorata *11-01-1957 Łempice †19-09-1957 Łempice  
2018Dębińska Irena Teofila z d. Zakrzewska * Bagienice    
2019Dębińska Janina *około 1928 Wąsosz †05-09-1940 Wąsosz  
2020Dębińska Janina z d. Gardocka * Koniecki Małe   
2021Dębińska Józefa z d. Kruszyńska *około 1881 Żebry †  
2022Dębińska Józefa z d. Wędrzycka *około 1865 Kurki †16-05-1891 Kędziorowo /Wąsosz/  
2023Dębińska Józefa *około 1864 Łempice †06-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
2024Dębińska Józefa z d. Rost *około 1833 Szczuczyn †przed 10-02-1885  
2025Dębińska Józefa z d. Skowrońska  †po 12-11-1900  
2026Dębińska Julia *około 1829 Wojsławy †  
2027Dębińska Julianna z d. Niemiec *około 1842 †  
2028Dębińska Kamilla *około 01-1929 Bagienice †05-10-1929 Bagienice   
2029Dębińska Karolina z d. Witkowska *około 01-1844 Czaple †od 02-05-1887 do 09-1892  
2030Dębińska Karolina z d. Gorzkowska *około 1820 Wierzbowo †od 26-11-1874 do 07-06-1880  
2031Dębińska Katarzyna *około 1868 †przed 13-01-1919  
2032Dębińska Katarzyna z d. Kobuszewska  †przed 16-08-1900  
2033Dębińska Katarzyna z d. Zielińska  †  
2034Dębińska Krystyna  †po 30-01-1899  
2035Dębińska Krystyna z d. Zielińska  †  
2036Dębińska Ludwika z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
2037Dębińska Marcella z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
2038Dębińska Marcjanna z d. Sulewska *około 1867 Obrytki †23-10-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2039Dębińska Marcjanna z d. Dąbrowska  †  
2040Dębińska Marianna z d. Zabielska *około 1860 Zabiele †przed 19-11-1877  
2041Dębińska Marianna z d. Kozikowska *około 1846 Koziki †  
2042Dębińska Marianna z d. Jabłońska *około 1815 Bzury †27-09-1848  
2043Dębińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1812 Pogorzel Wielka †  
2044Dębińska Marianna z d. Gętek  †przed 21-01-1838  
2045Dębińska Marianna z d. N  †  
2046Dębińska Marianna  †przed 23-10-1853  
2047Dębińska Marianna z d. Niedźwiedzka (Gutowska)  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
2048Dębińska Marianna z d. Gałecka  †po 04-02-1855  
2049Dębińska Marianna z d. Niecikowska  †  
2050Dębińska Marianna z d. Gutowska  †przed 06-02-1888  
2051Dębińska Marianna  †po 28-10-1912  
2052Dębińska Marianna Emilia z d. Kilanowska *około 1871 Wykowo †  
2053Dębińska N z d. N  †przed 02-08-1984  
2054Dębińska Natalia *około 1925 †15-05-1928 Bagienice   
2055Dębińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1883 Szczuczyn †  
2056Dębińska Rozalia z d. Płochocka *około 1879 Łempice †  
2057Dębińska Rozalia z d. Zbrzezna *około 1816 Kucze †17-09-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2058Dębińska Rozalia z d. Lebiedzińska  †po 23-02-1925  
2059Dębińska Rozalia z d. Frydrych  †przed 07-1841  
2060Dębińska Sabina z d. Górska *około 1867 Szczuczyn †  
2061Dębińska Stanisława z d. Gosiewska *1909 Lipińskie †28-06-1993 Prostki /Białaszewo/  
2062Dębińska Stanisława z d. Załęcka *31-05-1904 Przeszkoda †  
2063Dębińska Stanisława z d. Sikorska  †po 11-02-1943  
2064Dębińska Stefania z d. Borkowska *około 1885 Romany †  
2065Dębińska Stefania ? z d. ? *około 1876 Szczuczyn †  
2066Dębińska Teofila z d. Rakowska *około 07-1841 Wąsosz †  
2067Dębińska Teresa z d. Wiśniewska * Szczuczyn   
2068Dębińska Teresa z d. N * Grajewo   
2069Dębińska Waleria z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
2070Dębińska Weronika z d. Koniecko * Surały   
2071Dębińska Weronika Bronisława z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
2072Dębińska Wiktoria z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2073Dębińska Zofia z d. Szkodzińska *około 1893 Szczuczyn †  
2074Dębińska Zofia z d. N  †przed 15-05-1855  
2075Dębiński Adam *około 1872 Radziłów †  
2076Dębiński Adam *około 1847 Świdry †23-07-1877  
2077Dębiński Adam *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
2078Dębiński Adam  †07-09-1850 Załuski  
2079Dębiński Aleksander *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
2080Dębiński Aleksander * Grędy   
2081Dębiński Aleksander *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
2082Dębiński Aleksander  †po 22-02-1932   
2083Dębiński Andrzej *około 1859 Szczuczyn †  
2084Dębiński Antoni *23-08-1896 Szczuczyn †1973 Grajewo  
2085Dębiński Arkadiusz * Rajgród   
2086Dębiński Bartłomiej *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
2087Dębiński Bartłomiej  †  
2088Dębiński Bartłomiej Franciszek *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
2089Dębiński Bolesław *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2090Dębiński Bronisław * Święcienin    
2091Dębiński Damazy Ignacy *około 1836 Barany †po 18-02-1901  
2092Dębiński Fabian *1912 Radziłów †12-04-1978 Lipińskie /Białaszewo/  
2093Dębiński Feliks *około 1838 Wierzbowo †  
2094Dębiński Franciszek *około 1861 Łempice †  
2095Dębiński Franciszek *około 1852 Bzury †  
2096Dębiński Franciszek *około 10-1847 Szczuczyn †  
2097Dębiński Franciszek *około 11-1841 Barany †po 10-11-1902  
2098Dębiński Franciszek  †01-03-1847  
2099Dębiński Franciszek  †przed 26-01-1847  
2100Dębiński Ignacy *około 1862 Szczuczyn †przed 07-1906  
2101Dębiński Jakub *około 1901 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2102Dębiński Jakub *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
2103Dębiński Jakub  †  
2104Dębiński Jan *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
2105Dębiński Jan * Szczuczyn   
2106Dębiński Jan * Świdnica    
2107Dębiński Jan * Szczuczyn   
2108Dębiński Jan *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
2109Dębiński Jan *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
2110Dębiński Jan *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2111Dębiński Jan *około 1830 Kieljany †  
2112Dębiński Jan *około 1829 Niedźwiedzkie †  
2113Dębiński Jan *około 1829 Rakowo †  
2114Dębiński Jan *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2115Dębiński Jan *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
2116Dębiński Jan  †30-01-1870 Białaszewo  
2117Dębiński Jan  †po 06-02-1888  
2118Dębiński Józef *11-08-1952 †04-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
2119Dębiński Józef *około 1890 Szczuczyn †  
2120Dębiński Józef *około 1876 Obrytki †  
2121Dębiński Józef *około 1873 Łempice †12-02-1912 Łempice  
2122Dębiński Józef *około 1849 Kurki †  
2123Dębiński Józef *około 1824 Świdry †  
2124Dębiński Józef *około 1821 Wólka †  
2125Dębiński Józef *11-03-1779 †1860  
2126Dębiński Józef  †przed 15-05-1831  
2127Dębiński Józef  †po 18-11-1829  
2128Dębiński Józef  †przed 12-11-1900  
2129Dębiński Józef  †  
2130Dębiński Kacper * Grajewo   
2131Dębiński Kacper  †  
2132Dębiński Kazimierz *08-03-1961 Wąsosz †11-06-1961 Łempice /Wąsosz/  
2133Dębiński Kazimierz * Bagienice    
2134Dębiński Kazimierz *02-01-1946 Łempice †28-05-2001 Łempice /Wąsosz/  
2135Dębiński Kazimierz *20-10-1912 Święcienin †16-01-2001 Grajewo /Wąsosz/   
2136Dębiński Kazimierz *26-02-1907 Łempice †05-03-1968 Łempice  
2137Dębiński Marcin  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
2138Dębiński Marcin  †od 26-11-1834 do 20-01-1841  
2139Dębiński Marcin  †  
2140Dębiński Marian * Grajewo   
2141Dębiński Marian *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
2142Dębiński Mateusz *około 12-1848 †05-05-1849 Świdry /Wąsosz/  
2143Dębiński Mateusz  †przed 09-11-1862  
2144Dębiński N  †przed 11-1952  
2145Dębiński Paweł *około 1791 Szczuczyn †po 13-02-1849  
2146Dębiński Paweł  †przed 16-08-1900  
2147Dębiński Paweł  †przed 31-01-1836  
2148Dębiński Piotr *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
2149Dębiński Piotr  †przed 21-01-1838  
2150Dębiński Stanisław * Mazewo   
2151Dębiński Stanisław *około 1880 Łempice †  
2152Dębiński Stanisław *około 1875 Szczuczyn †  
2153Dębiński Stanisław *około 1874 Grajewo †  
2154Dębiński Szymon  †przed 25-11-1856  
2155Dębiński Tomasz *około 1867 Szczuczyn †  
2156Dębiński Tomasz *około 1852 Obrytki †od 09-10-1916 do 22-05-1928  
2157Dębiński Walenty Julian *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
2158Dębiński Wawrzyniec  †przed 23-02-1925  
2159Dębiński Wawrzyniec  †po 15-05-1855  
2160Dębiński Wiesław *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
2161Dębiński Wiktor  †  
2162Dębiński Wiktor Jan *03-1901 †02-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
2163Dębiński Władysław *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
2164Dębiński Władysław *04-08-1913 Szczuczyn †  
2165Dębiński Władysław *około 1891 Świdry †  
2166Dębiński Władysław *około 1873 Szczuczyn †  
2167Dębnicka Anna  †  
2168Dębowska Albina z d. Byzet  †przed 23-11-1846  
2169Dębowska Apolonia z d. Kuczyńska  †przed 03-1913  
2170Dębowska Franciszka z d. Pietko  †przed 06-1870  
2171Dębowska Julianna z d. N  †  
2172Dębowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1853 Rutkowskie †  
2173Dębowska Katarzyna z d. Urbanowska  †po 19-02-1871  
2174Dębowska Marcela z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
2175Dębowska Marianna z d. Potapska  †  
2176Dębowska N z d. N  †  
2177Dębowska Stefania z d. Kossakowska *około 1851 Nieławice †  
2178Dębowska Teofila z d. Modzelewska *około 1860 Łojki par. Białaszewo †  
2179Dębowska Wiesława z d. Kowalewska * Możdżenie   
2180Dębowska Wiktoria Leonora z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †  
2181Dębowska Władysława z d. Karwowska *około 1885 Sokoły †  
2182Dębowski Andrzej *około 1867 Flesze †  
2183Dębowski Antoni *około 1872 Cyprki †  
2184Dębowski Ferdynand *około 1820 Kumelsk †  
2185Dębowski Franciszek *około 1848 Zawady †  
2186Dębowski Franciszek  †24-12-1905 Kowalewo  
2187Dębowski Gotlib  †przed 13-11-1893  
2188Dębowski Jan *około 1858 Konopki †  
2189Dębowski Karol  †  
2190Dębowski Karol  †po 23-11-1846  
2191Dębowski Marcin  †  
2192Dębowski Piotr *około 1842 Giełczyn †  
2193Dębowski Stanisław  †po 19-02-1871  
2194Dębowski Wacław  †  
2195Dębska Aniela z d. Niecikowska *28-10-1887 Niećkowo †po 16-01-1933  
2196Dębska Bronisława z d. Sobczyńska    
2197Dębska Helena z d. Milewska *22-08-1907 Niedźwiedzkie †02-01-1987 Świnoujście  
2198Dębska Józefa z d. Fiedorowicz  †przed 10-02-1908  
2199Dębska Marianna z d. Łajewska * Zakrzewo   
2200Dębski Adam *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
2201Dębski Adam  †przed 10-02-1908  
2202Dębski Jan *22-10-1910 Grajewo †  
2203Dębski Jan    
2204Dębski Stanisław Zygmunt * Radwanica   
2205Dęby Anna z d. Chmielewska  †po 16-02-1909  
2206Dęby Antonina z d. Chrzanowska  †  
2207Dęby Bolesław *około 1896 †  
2208Dęby Bolesław *około 1885 Michny †  
2209Dęby Czesław * Boczki   
2210Dęby Czesław  †  
2211Dęby Franciszek  †  
2212Dęby Helena z d. Chrzanowska * Kubra   
2213Dęby Jadwiga z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †  
2214Dęby Jadwiga Halina z d. Śmiarowska * Świdry   
2215Dęby Józef  †po 17-02-1817  
2216Dęby Józefa z d. Skrodzka  †  
2217Dęby Józefa  †  
2218Dęby Józefa z d. Jeżewska  †  
2219Dęby Karol  †  
2220Dęby Kielian *około 1864 Świdry Podleśne †  
2221Dęby Ludwik *około 1789 †  
2222Dęby Ludwik  †po 16-02-1909  
2223Dęby Rozalia z d. Polkowska *około 1900 †  
2224Dęby Rozalia z d. Bóbr *około 1862 Gardoty †  
2225Dęby Stanisław *16-05-1911 Kubra †  
2226Dęby Stanisława z d. Karwowska  †  
2227Dęby Szczepan  †  
2228Dęby Wacław *1912 Kubra †  
2229Dęby Wacław *około 1907 †  
2230Dęby Witold *około 1898 †  
2231Dęby Władysław  †  
2232Dęby Władysława z d. Chrostowska *około 1908 †  
2233Dęby Zofia z d. Milewska *około 1891 Nadbory †  
2234Dęby Zofia z d. Skrodzka  †  
2235Długołęcka Aleksandra z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
2236Długołęcka Aleksandra *13-03-1896 Bęćkowo †  
2237Długołęcka Aleksandra *30-03-1889 Bęćkowo †  
2238Długołęcka Aleksandra *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
2239Długołęcka Aniela *około 1897 Bęćkowo †  
2240Długołęcka Aniołek *15-11-1884 Bęćkowo †15-11-1884  
2241Długołęcka Aniołek *08-06-1883 Bęćkowo †08-06-1883  
2242Długołęcka Aniołek *26-07-1876 Bęćkowo †26-07-1876 Bęćkowo  
2243Długołęcka Anna *około 1839 Bęćkowo †05-09-1841 Bęćkowo  
2244Długołęcka Anna *około 1837 Bęćkowo †11-09-1841 Bęćkowo  
2245Długołęcka Anna z d. Goliczewska *około 1819 Konopki †13-12-1872 Obrytki  
2246Długołęcka Anna z d. Gętkowska *około 1768 †22-03-1848 Bęćkowo  
2247Długołęcka Antonina z d. Komosińska *około 1885 †  
2248Długołęcka Antonina *27-12-1878 Rakowo †20-01-1879 Rakowo /Wąsosz/  
2249Długołęcka Bronisława z d. Kryś  †  
2250Długołęcka Czesława z d. Modzelewska *około 1905 Ławsk †  
2251Długołęcka Estera  †po 25-10-1829  
2252Długołęcka Ewa *09-12-1873 Bęćkowo †  
2253Długołęcka Ewa z d. Furmańska *około 1840 Ełk †po 15-02-1892  
2254Długołęcka Franciszka *25-05-1890 Bęćkowo †  
2255Długołęcka Franciszka z d. Sokołowska *około 1888 Kapice †01-09-1920 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2256Długołęcka Franciszka z d. Lenczewska *około 1866 Szczuczyn †  
2257Długołęcka Franciszka *28-03-1864 Bęćkowo †26-10-1864 Bęćkowo  
2258Długołęcka Franciszka *04-08-1849 Bęćkowo †05-03-1852 Bęćkowo /Wąsosz/  
2259Długołęcka Franciszka z d. Mikucka *około 1844 Koty par. Grajewo †  
2260Długołęcka Franciszka z d. Gardocka *około 1832 Mroczki †05-06-1867 Mroczki /Przytuły/  
2261Długołęcka Helena z d. Malinowska (Gacka) * Bęćkowo †od 16-05-1831 do 02-02-1841  
2262Długołęcka Jadwiga z d. Siemińska * Zakrzewo   
2263Długołęcka Józefa z d. Wicik * Wilamowo   
2264Długołęcka Józefa *07-02-1886 Bęćkowo †  
2265Długołęcka Józefa z d. Bielecka *30-12-1854 Bęćkowo †01-03-1926 Bęćkowo  
2266Długołęcka Józefa *20-03-1852 Bęćkowo †04-07-1852 Bęćkowo  
2267Długołęcka Józefata z d. Leszczyńska *około 1853 Rakowo †  
2268Długołęcka Józefata z d. Modzelewska *około 1828 Jałówka †21-01-1863 Mroczki /Przytuły/  
2269Długołęcka Julianna *16-05-1891 Obrytki †  
2270Długołęcka Karolina z d. Gicelman (Kitzelmon) *około 1864 Prusy †  
2271Długołęcka Katarzyna *16-11-1881 Mocarze †18-11-1881 Mocarze  
2272Długołęcka Katarzyna *11-02-1879 Bęćkowo †30-09-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2273Długołęcka Katarzyna *28-11-1855 Bęćkowo †20-04-1857 Bęćkowo  
2274Długołęcka Katarzyna z d. Locman *około 1851 Kędziorowo †  
2275Długołęcka Łucja z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
2276Długołęcka Małgorzata  †  
2277Długołęcka Małgorzata z d. Milewska ?  †  
2278Długołęcka Marcjanna *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
2279Długołęcka Marianna z d. Komosińska *około 1904 Kędziorowo †przed 01-1926  
2280Długołęcka Marianna *01-02-1892 Bęćkowo †27-10-1892 Bęćkowo  
2281Długołęcka Marianna *15-11-1879 Bęćkowo †  
2282Długołęcka Marianna *07-06-1873 Szczuczyn †  
2283Długołęcka Marianna z d. Borawska *około 1872 Rakowo †  
2284Długołęcka Marianna z d. Rydzewska *około 1868 †  
2285Długołęcka Marianna z d. Mikucka *około 1834 Niećkowo †16-09-1856  
2286Długołęcka Marianna z d. Dębińska *około 1813 Skaje †27-09-1843 Świdry  
2287Długołęcka Marianna z d. Domełło *około 1799 Barany †03-09-1854 Bęćkowo  
2288Długołęcka Marianna z d. Gleba  †24-10-1921 Mierucie  
2289Długołęcka Marianna  †  
2290Długołęcka Marianna  †przed 24-01-1865  
2291Długołęcka Natalia *14-11-1885 Bęćkowo †  
2292Długołęcka Paulina *około 12-1866 Bęćkowo †04-05-1869 Bęćkowo  
2293Długołęcka Paulina z d. Bartnicka *około 1865 †  
2294Długołęcka Rozalia *19-09-1887 Bęćkowo †  
2295Długołęcka Rozalia *około 1841 †05-08-1843 Bęćkowo  
2296Długołęcka Rozalia z d. Sawicka *około 1819 Bęćkowo †05-02-1889 Bęćkowo  
2297Długołęcka Stanisława z d. Uszkiewicz *około 1873 †  
2298Długołęcka Stefania z d. Sulewska *około 1877 Bagienice †   
2299Długołęcka Teofila z d. Orzechowska *około 1837 Surały †31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2300Długołęcka Teresa *około 1825 †08-01-1846 Bęćkowo  
2301Długołęcka Teresa z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
2302Długołęcka Teresa z d. Żmijewska  †  
2303Długołęcka Wiktoria *19-12-1894 Bęćkowo †  
2304Długołęcka Wiktoria *30-01-1876 Szczuczyn †  
2305Długołęcka Zofia *21-06-1893 Barany †  
2306Długołęcki Adam *25-04-1883 Świdry †  
2307Długołęcki Adam *13-05-1853 Bęćkowo †  
2308Długołęcki Adam *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
2309Długołęcki Aleksander *12-07-1884 Bęćkowo †  
2310Długołęcki Aleksander *10-09-1871 Bęćkowo †22-02-1873 Bęćkowo  
2311Długołęcki Aleksander *26-03-1859 Obrytki †  
2312Długołęcki Aniołek *12-03-1887 Bęćkowo †12-03-1887 Bęćkowo  
2313Długołęcki Aniołek *14-07-1876 Bęćkowo †14-07-1876  
2314Długołęcki Aniołek *19-04-1875 Bęćkowo †19-04-1875  
2315Długołęcki Antoni *02-01-1904 Zacieczki †  
2316Długołęcki Antoni *29-10-1893 Bęćkowo †  
2317Długołęcki Antoni *27-10-1891 Bęćkowo †  
2318Długołęcki Antoni *05-09-1876 Bęćkowo †01-12-1877 Bęćkowo  
2319Długołęcki Antoni *około 12-1874 Obrytki †05-01-1875 Obrytki  
2320Długołęcki Antoni *20-05-1870 Szczuczyn †  
2321Długołęcki Feliks *około 1860 Obrytki †  
2322Długołęcki Franciszek *14-08-1916 Niedźwiedzkie †  
2323Długołęcki Franciszek *15-10-1876 Obrytki †  
2324Długołęcki Franciszek *21-10-1842 Bęćkowo †  
2325Długołęcki Jakub *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
2326Długołęcki Jan *27-06-1906 Zacieczki †  
2327Długołęcki Jan *około 1890 †  
2328Długołęcki Jan *01-11-1890 Bęćkowo †  
2329Długołęcki Jan *29-03-1889 Obrytki †29-12-1890 Obrytki /Wąsosz/  
2330Długołęcki Jan *28-01-1888 Bęćkowo †  
2331Długołęcki Jan *01-07-1877 Bęćkowo †   
2332Długołęcki Jan *26-08-1873 Obrytki †25-11-1875 Obrytki  
2333Długołęcki Jan *22-04-1862 Bęćkowo †  
2334Długołęcki Jan *około 1851 Bęćkowo †  
2335Długołęcki Jan *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
2336Długołęcki Jan *około 1834 Bęćkowo †  
2337Długołęcki Jan *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
2338Długołęcki Jan *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
2339Długołęcki Józef * Przytuły   
2340Długołęcki Józef *28-11-1882 Bęćkowo †  
2341Długołęcki Józef *06-10-1855 Bęćkowo †  
2342Długołęcki Karol *około 1827 Barany †po 15-02-1892  
2343Długołęcki Maciej *około 1829 †  
2344Długołęcki Maciej *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2345Długołęcki Marcel *około 1895 Bęćkowo †  
2346Długołęcki Marcin *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2347Długołęcki Marian * Przytuły   
2348Długołęcki Marian *około 02-1900 Szczuczyn †18-06-1900 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2349Długołęcki Mateusz *około 1851 Białaszewo †24-02-1922 Bęćkowo  
2350Długołęcki Michał *około 1798 Bęćkowo †06-08-1881 Bęćkowo  
2351Długołęcki Paweł  †18-12-1835  
2352Długołęcki Paweł  †przed 25-11-1818  
2353Długołęcki Stanisław *21-09-1911 Ławsk †  
2354Długołęcki Stanisław *17-12-1879 Bęćkowo †09-01-1880 Bęćkowo  
2355Długołęcki Stanisław *13-12-1873 Bęćkowo †  
2356Długołęcki Stanisław *17-10-1872 Bęćkowo †21-11-1872 Bęćkowo  
2357Długołęcki Wacław *19-02-1894 Szczuczyn †15-05-1894 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2358Długołęcki Wacław *17-03-1879 Żebry †  
2359Długołęcki Władysław *01-03-1882 Bęćkowo †  
2360Długołęcki Władysław  †  
2361Długołęcki Wojciech *29-04-1860 Bęćkowo †21-03-1862 Bęćkowo  
2362Długołęcki Wojciech *około 1799 Bęćkowo †02-05-1842 Bęćkowo  
2363Długołęcki Wojciech *około 1744 Bęćkowo †16-05-1831 Bęćkowo  
2364Długołęcki Wojciech  †po 25-10-1829  
2365Długozima Anna z d. Albińska *04-07-1929 Żebry †29-07-1995 Rogowo k. Choroszczy /Wąsosz/  
2366Długozima Czesław *11-09-1952 Wąsosz †06-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2367Długozima Czesław *27-04-1930 Żebry †23-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
2368Długozima Eugeniusz *około 05-1951 Żebry †10-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
2369Długozima Franciszek *18-10-1926 Żebry †19-04-1952 /Wąsosz/  
2370Długozima Franciszek *31-10-1895 Żebry †16-06-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
2371Długozima Genowefa z d. Zajkowska * Wąsosz   
2372Długozima Józefa z d. Dąbrowska *około 1854 Ławsk †22-04-1926  
2373Długozima Małgorzata z d. Gutowska  †przed 09-05-1892  
2374Długozima Marianna z d. Barzyk  †przed 04-1892  
2375Długozima Mateusz *około 1842 Kolno †przed 19-05-1919  
2376Długozima Paweł  †przed 09-05-1892  
2377Długozima Tadeusz * Żebry   
2378Długozima Teresa *około 1936 Żebry †03-11-1946 Żebry  
2379Długozima Zofia z d. Milewska *08-10-1894 Gutki †30-11-1978 Żebry /Wąsosz/  
2380Dłużniewska Anna z d. N  †przed 17-11-1835  
2381Dłużniewska Dorota z d. Kalinowska  †  
2382Dłużniewski Gotlib  †po 17-11-1835  
2383Dłużniewski Grzegorz  †  
2384Dłużniewski Jakub *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
2385Dmoch Agnieszka z d. Chmielewska  †po 09-11-1816  
2386Dmoch Andrzej  †przed 25-11-1855  
2387Dmoch Anna z d. Załuska *około 1789 Ciemianka †18-09-1854 Ławsk /Wąsosz/  
2388Dmoch Barbara z d. N  †przed 08-05-1840  
2389Dmoch Bolesława z d. Ramotowska *około 1884 Grądy Małe †  
2390Dmoch Brygida z d. Olszewska  †przed 29-10-1834  
2391Dmoch Franciszka z d. Olszewska *około 1784 Ławsk †od 15-11-1846 do 25-10-1873  
2392Dmoch Jan *około 1774 Ławsk †  
2393Dmoch Józef *1902 †   
2394Dmoch Józef *około 1879 Miastkowo †  
2395Dmoch Łukasz *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
2396Dmoch Łukasz  †03-08-1843  
2397Dmoch Łukasz  †  
2398Dmoch Marianna z d. Sokół  †  
2399Dmoch Marianna z d. Staniszewska  †przed 01-1834  
2400Dmoch Paulina z d. Wiktorowicz *1903 †   
2401Dmoch Stanisław  †przed 01-05-1910  
2402Dmoch Szymon  †przed 09-11-1816  
2403Dmoch Zofia z d. Sokołowska  †przed 01-05-1910  
2404Dmochowska Adela z d. Romanowska  †  
2405Dmochowska Agnieszka *około 04-1840 †06-06-1840 Ławsk /Wąsosz/  
2406Dmochowska Alicja z d. Duda * Grajewo    
2407Dmochowska Anna z d. Kossakowska *około 1882 Modzele †  
2408Dmochowska Anna *16-08-1868 Obrytki †  
2409Dmochowska Anna z d. Kamińska *około 1836 Wąsosz †po 16-02-1903  
2410Dmochowska Anna z d. Płochocka *około 1814 Łempice †  
2411Dmochowska Antonina z d. Śmiarowska *około 1814 Ławsk †  
2412Dmochowska Celina z d. Komosińska * Wąsosz   
2413Dmochowska Dorota z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
2414Dmochowska Eleonora z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
2415Dmochowska Elwira     
2416Dmochowska Eugenia z d. Potęga * Modzele   
2417Dmochowska Ewa z d. Sawicka *około 04-1852 Bęćkowo †  
2418Dmochowska Feliksa z d. Chrzanowska *około 1876 Godlewo †11-05-1947 Wąsosz  
2419Dmochowska Franciszka z d. Olszewska *około 1871 Wąsosz †  
2420Dmochowska Franciszka z d. Bikowska *około 1854 Obrytki †  
2421Dmochowska Franciszka z d. Wróblewska  †po 24-10-1837  
2422Dmochowska Franciszka z d. Milewska  †przed 27-11-1832  
2423Dmochowska Jadwiga z d. Filipkowska  †  
2424Dmochowska Janina z d. Sikorska * Wąsosz   
2425Dmochowska Józefa *około 08-1868 Obrytki †21-06-1874 Kownacin /Niedźwiadna/  
2426Dmochowska Konstancja z d. Jachimska *około 1825 Bagińskie †13-12-1886 Wąsosz  
2427Dmochowska Kornelia z d. Tyszka *1868 Rydzewo †24-03-1939 Wąsosz  
2428Dmochowska Małgorzata z d. Komosa  †przed 09-1834  
2429Dmochowska Marcjanna z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
2430Dmochowska Marianna z d. Kozikowska *27-09-1904 Wąsosz †19-08-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2431Dmochowska Marianna z d. Niebrzydowska *06-04-1904 Świdry †30-09-1949 Sokoły  
2432Dmochowska Marianna z d. Dobrzycka *15-07-1891 Ławsk †21-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2433Dmochowska Marianna z d. Samełko *14-09-1783 Ławsk †  
2434Dmochowska Marianna z d. N  †  
2435Dmochowska Marianna z d. N  †  
2436Dmochowska Marta Maria z d. Przytuła *16-06-1913 Büthberg †  
2437Dmochowska Monika z d. Bernecka * Grajewo    
2438Dmochowska N z d. N    
2439Dmochowska NN z d. Grajewska    
2440Dmochowska Paulina *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
2441Dmochowska Paulina z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
2442Dmochowska Paulina z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
2443Dmochowska Romualda *około 1925 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn  
2444Dmochowska Stanisława z d. Ostaszewska *1888 Brzeźnio †18-03-1958 Grędy /Wąsosz/  
2445Dmochowska Stanisława z d. N  †  
2446Dmochowska Teodozja z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
2447Dmochowska Teresa z d. Swierczyńska * Szczytno    
2448Dmochowska Teresa *10-05-1935 Wąsosz †18-04-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2449Dmochowska Weronika z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †przed 27-01-1896  
2450Dmochowski Adolf *około 1848 Stawiane †  
2451Dmochowski Aleksander *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2452Dmochowski Aleksander *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
2453Dmochowski Antoni *23-01-1915 †  
2454Dmochowski Bolesław *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
2455Dmochowski Bolesław  †  
2456Dmochowski Cezary * Grajewo    
2457Dmochowski Franciszek *06-10-1858 Stawiane †  
2458Dmochowski Franciszek *około 1857 Wąsosz †07-03-1921 Szwelczyn /Wąsosz/  
2459Dmochowski Franciszek  †przed 27-11-1832  
2460Dmochowski Ignacy *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
2461Dmochowski Jan *02-12-1956 Wąsosz †23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
2462Dmochowski Jan * Wąsosz   
2463Dmochowski Jan * Szwelczyn   
2464Dmochowski Jan *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2465Dmochowski Jan *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2466Dmochowski Jan *około 1872 Pasichy †  
2467Dmochowski Jan *około 1853 Stawiane †  
2468Dmochowski Jan *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
2469Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
2470Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †  
2471Dmochowski Jan  †  
2472Dmochowski Jan  †  
2473Dmochowski Jan Zdzisław *28-10-1898 Rydzewo, par. Miastkowo †po 30-09-1949  
2474Dmochowski Józef *02-03-1941 Wąsosz †06-08-2005 Szczytno /Szczytno/   
2475Dmochowski Józef *około 1863 †20-08-1885 Wąsosz  
2476Dmochowski Józef  †  
2477Dmochowski Kazimierz *02-03-1867 Wąsosz †  
2478Dmochowski Konstanty *około 07-1864 Stawiane †29-10-1864 Stawiane  
2479Dmochowski Konstanty  †  
2480Dmochowski Lucjan  †07-08-1920 Skaje  
2481Dmochowski Lucjan Tomasz *około 1851 Podliszewo par. Rajgród †  
2482Dmochowski Łukasz  †  
2483Dmochowski Maciej  †przed 29-10-1834  
2484Dmochowski Marcin *10-11-1793 Ławsk †  
2485Dmochowski Mateusz     
2486Dmochowski Mieczysław Aleksander *01-01-1957 Wąsosz †04-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2487Dmochowski Paulin *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
2488Dmochowski Paweł * Grajewo    
2489Dmochowski Piotr * Szczytno    
2490Dmochowski Piotr *około 1814 Grabowo †  
2491Dmochowski Piotr *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
2492Dmochowski Stanisław * Ciemianka   
2493Dmochowski Stanisław *09-05-1909 Wąsosz †15-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/   
2494Dmochowski Stanisław *05-05-1768 †  
2495Dmochowski Tadeusz * Wąsosz    
2496Dmochowski Teofil *05-01-1866 Wojsławy †  
2497Dmochowski Tomasz * Łomża    
2498Dmochowski Tomasz *około 1788 †01-02-1836  
2499Dmochowski Władysław *około 16-09-1871 Stawiane †23-09-1871 Stawiane  
2500Dmochowski Wojciech  †  
2501Dmochowski Wojciech  †przed 12-02-1827  
2502Dmowska Anna    
2503Dmowska Anna z d. Jemilit  †  
2504Dmowska Krystyna z d. Sulewska * Rożyńsk   
2505Dmowska Urszula    
2506Dmowski Marcin  †  
2507Dmowski Piotr    
2508Dmowski Roman    
2509Dmowski Ryszard    
2510Dmuszewska Anna z d. Zawistowska  †po 23-06-1834  
2511Dmuszewski Jakub  †po 23-06-1834  
2512Dobczyk Franciszek *około 1847 Zambrów †  
2513Dobczyk Jan  †  
2514Dobczyk Ludwika z d. Łempicka  †  
2515Dobczyk Wiktoria z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2516Dobieski Jan  †01-04-1833  
2517Dobkowska Agata z d. N  †  
2518Dobkowska Agnieszka z d. Łempicka  †po 20-02-1848  
2519Dobkowska Anna z d. Łajewska *około 1832 Białogrądy †po 04-03-1889  
2520Dobkowska Anna z d. Jankowska *około 1832 Szymany †  
2521Dobkowska Anna z d. Ormanowska  †  
2522Dobkowska Antonina z d. Olszewska *około 1827 Zanklewo †  
2523Dobkowska Apolonia z d. Olszewska *około 1902 Grądy Wielkie †  
2524Dobkowska Franciszka z d. Żebrowska *około 1881 Borawskie †  
2525Dobkowska Helena z d. Biedrzycka *około 1913 Łoje Awissa †  
2526Dobkowska Jadwiga z d. Karpińska  †  
2527Dobkowska Jadwiga Franciszka z d. Szczesik * Niećkowo   
2528Dobkowska Janina z d. Łempicka *01-06-1909 Koniecki †  
2529Dobkowska Józefa z d. Czerwonka *około 1901 Czerwonki †po 30-07-1953   
2530Dobkowska Józefa z d. Zawadzka  †po 23-08-1876  
2531Dobkowska Józefa z d. Zielińska  †przed 10-1905  
2532Dobkowska Julianna z d. Karwowska *około 1853 Sokoły †  
2533Dobkowska Julianna z d. Dubikowicz *około 1822 Męczki †po 16-01-1869  
2534Dobkowska Katarzyna z d. Domurat *około 1841 Wizna †  
2535Dobkowska Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1820 Okrasin †04-02-1854  
2536Dobkowska Katarzyna z d. Góralska *około 1817 †07-09-1850 Radziłów /Radziłów/  
2537Dobkowska Magdalena z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
2538Dobkowska Marcela z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
2539Dobkowska Marcjanna z d. Borawska  †po 20-02-1860  
2540Dobkowska Marianna z d. Orzechowska *około 1872 Srebrowo †  
2541Dobkowska Marianna z d. Truszkowska *około 1828 Łosewo †  
2542Dobkowska Marianna z d. Galińska  †  
2543Dobkowska Marianna z d. Zalewska  †przed 30-09-1850  
2544Dobkowska Marianna z d. Łepkowska  †  
2545Dobkowska Marianna z d. N  †po 21-11-1815  
2546Dobkowska Paulina z d. Jankowska  †po 02-04-1934  
2547Dobkowska Zuzanna z d. N  †14-08-1882  
2548Dobkowski Adam *około 1827 Zanklewo †  
2549Dobkowski Adam Wojciech *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
2550Dobkowski Bolesław *około 1899 Zanklewo †  
2551Dobkowski Dionizy  †przed 20-02-1848  
2552Dobkowski Edward *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
2553Dobkowski Edward Józef *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
2554Dobkowski Feliks  †po 23-08-1876  
2555Dobkowski Franciszek  †  
2556Dobkowski Henryk  †  
2557Dobkowski Jan *około 1875 Kramkowo †  
2558Dobkowski Jan *około 1870 Zanklewo †  
2559Dobkowski Jan  †po 21-11-1815  
2560Dobkowski Jan Maksymilian * Radziłów   
2561Dobkowski Kacper *około 1794 Zanklewo †po 14-02-1847  
2562Dobkowski Kazimierz  †  
2563Dobkowski Ludwik *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
2564Dobkowski Maciej  †  
2565Dobkowski Maksymilian *około 1849 Radziłów †   
2566Dobkowski Marcin *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
2567Dobkowski Paulin  †po 02-04-1934  
2568Dobkowski Piotr  †przed 30-09-1850  
2569Dobkowski Stanisław  †przed 20-02-1860  
2570Dobkowski Stefan *około 1905 Zanklewo †  
2571Dobkowski Tomasz  †  
2572Dobkowski Wiktor *około 1844 Zanklewo †  
2573Dobkowski Wojciech *około 1824 Załuski par. Czerwin †  
2574Dobnarek Barbara z d. Cwalińska  †po 18-02-1833  
2575Dobnarek Józef  †przed 18-02-1833  
2576Dobosz Antoni *około 1910 Olszyny †  
2577Dobosz Józef  †przed 23-01-1932  
2578Dobosz Julianna z d. Śliwecka *około 1919 Jedwabne †  
2579Dobosz Waleria z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
2580Dobrenko Iwona    
2581Dobrenko Klaudia    
2582Dobrenko Krystyna z d. N    
2583Dobrenko Lilianna     
2584Dobrenko Marcin    
2585Dobrenko Marek * Grabnik    
2586Dobrenko Mariusz    
2587Dobrenko Monika z d. N    
2588Dobrenko Patrycja    
2589Dobrenko Paulina z d. Sadkowska * Ełk    
2590Dobrenko Piotr    
2591Dobrodziej Janina z d. Klimaszewska * Kubra   
2592Dobrodziej Stefan    
2593Dobrońska Anna z d. Brzozowska  †po 18-02-1867  
2594Dobrońska Elżbieta z d. Górska  †po 11-02-1929  
2595Dobrońska Ewa z d. Dmochowska  †po 02-02-1869  
2596Dobrońska Franciszka z d. Węzełek (Bęzełek)  †  
2597Dobrońska Katarzyna z d. Smarkiewicz  †po 07-02-1848  
2598Dobrońska Katarzyna z d. Zalewska  †po 17-11-1828  
2599Dobrońska Ludwika z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
2600Dobrońska Magdalena  †przed 28-02-1832  
2601Dobrońska Marianna z d. Kapelewska *około 1844 Wizna †  
2602Dobrońska Marianna z d. Smarkiewicz *około 1807 Wizna †po 25-02-1851  
2603Dobrońska Marianna z d. N  †po 11-02-1839  
2604Dobrońska Marianna (Katarzyna) z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †przed 24-02-1862  
2605Dobrońska Wiktoria z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2606Dobroński Adrian *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
2607Dobroński Antoni *około 1804 Wizna †  
2608Dobroński Antoni *około 1799 Wizna †po 04-02-1851  
2609Dobroński Antoni  †po 07-02-1848  
2610Dobroński Jan  †  
2611Dobroński Józef *około 1835 Wizna †  
2612Dobroński Józef  †około 1877  
2613Dobroński Leopold  †po 11-02-1929  
2614Dobroński Maciej  †od 13-11-1821 do 17-11-1828  
2615Dobroński Marcin  †po 11-02-1839  
2616Dobroński Paweł  †po 18-02-1867  
2617Dobroński Piotr *około 1831 Wizna †po 20-05-1878  
2618Dobroński Tomasz *około 1803 Wizna †po 03-02-1868  
2619Dobroński Tomasz  †po 02-02-1869  
2620Dobroński Wawrzyniec  †przed 28-02-1832  
2621Dobrowolska Agnieszka z d. Piaścik  †przed 21-05-1828  
2622Dobrowolska Anna z d. Żyłowska  †  
2623Dobrowolska Franciszka z d. Puchalska *około 1809 Mocarze Dziubiele †  
2624Dobrowolska Józefa z d. Greloch *1843 Zaskrodzie †  
2625Dobrowolska Katarzyna z d. Kędzierska  †08-05-1821  
2626Dobrowolska Marianna z d. Karwowska  †przed 11-11-1829  
2627Dobrowolska Marianna z d. Nagórska  †po 25-01-1927  
2628Dobrowolska Marianna Franciszka z d. Łempicka *07-04-1808 Łempice †26-06-1832  
2629Dobrowolska Marianna Ludwika z d. Bzura *08-07-1810 Bzury †03-12-1846  
2630Dobrowolska Pelagia z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
2631Dobrowolska Regina z d. Karpińska * Czerwonki   
2632Dobrowolska Władysława z d. Remiszewska *17-12-1904 Zaskrodzie †  
2633Dobrowolski Franciszek *25-11-1905 Zaskrodzie †  
2634Dobrowolski Ignacy  †po 25-01-1927  
2635Dobrowolski Józef  †od 11-11-1829 do 09-02-1847  
2636Dobrowolski Karol  †  
2637Dobrowolski Konstanty *około 1808 Wojdy †  
2638Dobrowolski Mateusz *1842 Zaborowo †  
2639Dobrowolski Stanisław *około 1796 Dobry Las †  
2640Dobrowolski Wojciech  †przed 21-05-1828  
2641Dobrowolski Zdzisław Stanisław    
2642Dobrowska Stanisława z d. Serafin  †  
2643Dobrowski Józef  †  
2644Dobrzeniecka Elżbieta z d. Gutowska  †od 22-11-1857 do 18-02-1862  
2645Dobrzeniewska Bogumiła z d. Laszczkowska *około 05-1844 Białaszewo †po 14-12-1880  
2646Dobrzeniewski Jan *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
2647Dobrzeniewski Piotr *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
2648Dobrzeniowska Józefa z d. Domełło  †po 26-11-1906  
2649Dobrzeniowski Józef  †przed 15-02-1904  
2650Dobrzewicz Marianna z d. Bojar  †przed 09-08-1857  
2651Dobrzewicz Wincenty  †przed 09-08-1857  
2652Dobrzycka Agata z d. Święszkowska  †  
2653Dobrzycka Aleksandra z d. Dzięgielewska  †  
2654Dobrzycka Alicja z d. Wiśniewska    
2655Dobrzycka Anastazja z d. Modzelewska *19-06-1924 Bukowo †30-07-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2656Dobrzycka Anastazja z d. Gutowska  †  
2657Dobrzycka Aniela z d. Karwowska *około 1887 Wypychy †  
2658Dobrzycka Aniela z d. Bagińska  †  
2659Dobrzycka Anna z d. Ramotowska *około 1905 †po 04-03-1945  
2660Dobrzycka Anna z d. Kacperska *około 1890 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
2661Dobrzycka Anna z d. Biedrzycka *około 1844 †od 23-02-1903 do 01-11-1909  
2662Dobrzycka Anna z d. Sokołowska  †od 27-02-1870 do 09-02-1880  
2663Dobrzycka Anna Genowefa z d. Wileńska * Bagienice    
2664Dobrzycka Antonina *około 07-1878 Sokoły †28-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
2665Dobrzycka Antonina z d. Konopka  †  
2666Dobrzycka Balbina z d. Kowalewska *około 1847 Koniecki †po 19-07-1892  
2667Dobrzycka Balbina Franciszka *01-04-1829 Koniecki †  
2668Dobrzycka Bolesława z d. Borawska *18-11-1889 Bagienice par. Romany †po 15-02-1929   
2669Dobrzycka Bronisława z d. Karwowska *około 1874 Koniecki Małe †29-11-1901  
2670Dobrzycka Celina z d. Rogalska    
2671Dobrzycka Daniela z d. Pieniążek * Wojsławy    
2672Dobrzycka Eleonora z d. Chylińska *około 1846 Borawskie †po 14-11-1887  
2673Dobrzycka Elżbieta z d. Albińska    
2674Dobrzycka Emilia z d. Klimaszewska *około 1831 Warszawa †po 14-02-1905  
2675Dobrzycka Emilia z d. Trzaska  †po 23-07-1929  
2676Dobrzycka Ewa Małgorzata z d. Mroczkowska *około 1838 Milewo †  
2677Dobrzycka Franciszka z d. Rutkowska *15-10-1910 Sulewo Prusy †20-08-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2678Dobrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1849 †  
2679Dobrzycka Franciszka z d. Gawecka *około 1847 Biodry †23-03-1869 Biodry /Burzyn/  
2680Dobrzycka Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Gałązki †  
2681Dobrzycka Franciszka z d. Nerwińska  †  
2682Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1900  
2683Dobrzycka Franciszka z d. Rogalska  †  
2684Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1849  
2685Dobrzycka Franciszka Rozalia *około 1829 Skroda Wielka †przed 09-1859  
2686Dobrzycka Genowefa *około 1931 Wąsosz †20-03-1936 Wąsosz  
2687Dobrzycka Genowefa z d. Borawska  †  
2688Dobrzycka Halina z d. N    
2689Dobrzycka Helena z d. Januszewska * Szczuczyn    
2690Dobrzycka Helena  †przed 11-02-1861  
2691Dobrzycka Hieronima z d. Skrodzka *około 1871 Świdry-Dobrzyce †przed 11-02-1929  
2692Dobrzycka Irena *17-10-1952 Wąsosz †26-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2693Dobrzycka Jadwiga z d. Zyskowska * Wąsosz   
2694Dobrzycka Jadwiga z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
2695Dobrzycka Jadwiga z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
2696Dobrzycka Jadwiga z d. Rogalska  †po 20-02-1935  
2697Dobrzycka Janina z d. Gardocka     
2698Dobrzycka Józefa z d. Skrodzka *24-03-1888 Skroda Wielka †18-05-1972 Możdżenie /Wąsosz/  
2699Dobrzycka Józefa z d. Miełowska *około 1884 Korytki Borowe †  
2700Dobrzycka Józefa z d. Borawska *około 1880 Nieławice †  
2701Dobrzycka Józefa *09-12-1877 Janczewo †   
2702Dobrzycka Józefa z d. Niecikowska *około 1865 Kiełcze-Kopki †po 31-01-1921  
2703Dobrzycka Józefa z d. Zalewska *około 1860 Kramarzewo †  
2704Dobrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1835 Chyliny †po 16-02-1897  
2705Dobrzycka Józefa z d. Rupińska *około 1822 Borawskie †26-03-1867 Borawskie /Przytuły/  
2706Dobrzycka Julianna z d. Szleszyńska *około 1841 Barzykowo †po 13-05-1908  
2707Dobrzycka Julianna z d. Mogielnicka *około 1809 Brzostowo †przed 22-11-1859  
2708Dobrzycka Karolina z d. Sulewska *29-07-1851 Sulewo Kownaty †przed 17-02-1937   
2709Dobrzycka Karolina z d. Karwowska  †po 27-02-1856  
2710Dobrzycka Katarzyna z d. N  †  
2711Dobrzycka Katarzyna z d. Konopka  †  
2712Dobrzycka Katarzyna  †przed 30-10-1885  
2713Dobrzycka Katarzyna    
2714Dobrzycka Konstancja z d. Wojsław  †przed 04-08-1828  
2715Dobrzycka Kornelia z d. Święczkowska *około 1859 Zabiele †od 13-02-1917 do 11-02-1932  
2716Dobrzycka Krystyna z d. Chrostowska * Wąsosz   
2717Dobrzycka Kunegunda z d. Niecikowska  †od 25-11-1856 do 22-06-1863  
2718Dobrzycka Leokadia z d. Borawska    
2719Dobrzycka Lucyna z d. Smolińska * Wąsosz   
2720Dobrzycka Ludwika z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
2721Dobrzycka Magdalena Joanna Ewa z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
2722Dobrzycka Marcjanna z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2723Dobrzycka Marcjanna z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
2724Dobrzycka Marianna z d. Borawska * Kurkowo   
2725Dobrzycka Marianna z d. Karwowska *około 1896 Biodry †  
2726Dobrzycka Marianna z d. Supińska *około 1874 Szostaki †13-10-1899 Szostaki  
2727Dobrzycka Marianna z d. Stankiewicz *około 1867 Nadbory †15-03-1921 Biodry /Burzyn/  
2728Dobrzycka Marianna z d. Klimaszewska *około 1867 Lipińskie †przed 30-01-1911  
2729Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1866 Rutkowskie †po 26-08-1913  
2730Dobrzycka Marianna z d. Bierkiewicz *około 1842 Kantaliszki †  
2731Dobrzycka Marianna z d. Polkowska *około 1839 Kąty †po 13-09-1904  
2732Dobrzycka Marianna z d. Czaplicka *około 1826 Chełchy †przed 29-01-1877  
2733Dobrzycka Marianna *około 1821 Rosochate †po 23-02-1876  
2734Dobrzycka Marianna z d. Mroczkowska *około 1819 Mroczki †  
2735Dobrzycka Marianna z d. Milewska *około 1804 Milewo †  
2736Dobrzycka Marianna z d. Skrodzka *około 1788 †przed 05-02-1837  
2737Dobrzycka Marianna z d. Jastrzębska  †12-09-1882  
2738Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska    
2739Dobrzycka Marianna z d. Barzykowska  †przed 17-01-1888  
2740Dobrzycka Marianna z d. Święczkowska  †przed 26-11-1821  
2741Dobrzycka Michalina z d. Zakrzewska *25-09-1864 Łempice †po 16-10-1927  
2742Dobrzycka N z d. N  †przed 07-1928  
2743Dobrzycka N z d. N  †przed 01-1841  
2744Dobrzycka Paulina z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
2745Dobrzycka Paulina z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
2746Dobrzycka Pelagia z d. Duda    
2747Dobrzycka Regina z d. Kochanowska * Niećkowo   
2748Dobrzycka Regina z d. Rogowska *26-10-1903 †11-06-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
2749Dobrzycka Regina z d. Górska  †po 24-11-1868  
2750Dobrzycka Romualda z d. Kozłowska *07-02-1932 Wąsosz †20-06-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
2751Dobrzycka Rozalia z d. Grądzka *około 1882 Konopki Tłuste †01-09-1952 Sokoły /Wąsosz/  
2752Dobrzycka Rozalia z d. Domitr *około 1869 Witynie †  
2753Dobrzycka Rozalia z d. Niećkowska *około 1847 †  
2754Dobrzycka Rozalia *około 1835 Skroda Wielka †  
2755Dobrzycka Rozalia z d. Tyszka *około 1832 Nieciki †po 11-02-1890  
2756Dobrzycka Rozalia z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †po 25-02-1889  
2757Dobrzycka Rozalia z d. Kozikowska *około 1819 Skroda †  
2758Dobrzycka Rozalia z d. Szymborowska *około 1815 Przyborowo †10-08-1848 Szymany  
2759Dobrzycka Rozalia z d. Borawska *około 1798 Świdry Podleśne †po 28-11-1877  
2760Dobrzycka Rozalia z d. Mościcka * Makowskie †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
2761Dobrzycka Rozalia z d. Skrodzka  †przed 17-02-1896  
2762Dobrzycka Salomea z d. Karwowska *około 1873 Przytuły †  
2763Dobrzycka Salomea z d. Bagińska *17-03-1793 Koniecki †od 21-11-1843 do 16-06-1850  
2764Dobrzycka Salomea z d. Filipkowska  †po 18-08-1943  
2765Dobrzycka Stanisława z d. Sokołowska *około 1877 Lipnik †  
2766Dobrzycka Stanisława *około 1871 †18-01-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2767Dobrzycka Teofila z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †  
2768Dobrzycka Teofila z d. Wiszowata  †przed 17-03-1892  
2769Dobrzycka Teresa *03-10-1952 Grajewo †05-12-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2770Dobrzycka Teresa z d. Niekrasz *około 1873 †11-09-1909 Doliwy /Przytuły/  
2771Dobrzycka Teresa z d. Ołdakowska *około 1844 Wąsosz †  
2772Dobrzycka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1789 Rosochate †po 26-10-1859  
2773Dobrzycka Teresa z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
2774Dobrzycka Teressa z d. Grabowska  †po 13-02-1844  
2775Dobrzycka Wanda z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
2776Dobrzycka Wanda *28-01-1891 Sulewo Kownaty †   
2777Dobrzycka Weronika *około 1891 †18-01-1893 Sokoły /Wąsosz/  
2778Dobrzycka Wiktoria z d. Mikucka  †10-07-1854  
2779Dobrzycka Władysława *14-03-1894 Sulewo Kownaty †19-12-1894 Sulewo Kownaty   
2780Dobrzycka Zofia * Świdry   
2781Dobrzycka Zofia z d. Obrycka * Konopki-Białystok   
2782Dobrzycka Zofia z d. Zalewska *1915 †  
2783Dobrzycka Zofia *około 02-1903 †15-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2784Dobrzycka Zofia z d. Klimaszewska  †po 23-11-1814  
2785Dobrzycka Zofia z d. Kiełczewska  †  
2786Dobrzycka Zofia z d. Milewska  †  
2787Dobrzycki Adam  †po 24-11-1868  
2788Dobrzycki Aleksander *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
2789Dobrzycki Aleksander *około 1902 Nadbory †  
2790Dobrzycki Andrzej *12-10-1879 Janczewo †   
2791Dobrzycki Andrzej *około 11-1857 Zalesie †18-01-1859 Zalesie  
2792Dobrzycki Andrzej  †  
2793Dobrzycki Antoni *około 1931 Sulewo Prusy †07-05-1941 Sulewo Prusy  
2794Dobrzycki Antoni *około 08-1903 †18-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2795Dobrzycki Antoni *24-05-1899 Sokoły †31-03-1969 Grajewo /Wąsosz/  
2796Dobrzycki Antoni *15-01-1886 Rosochate †06-08-1962 Możdżenie /Wąsosz/  
2797Dobrzycki Antoni *około 1873 Biodry †  
2798Dobrzycki Antoni *około 1870 Sokoły †po 16-10-1927  
2799Dobrzycki Antoni *1868 †  
2800Dobrzycki Antoni *około 1863 Szymany †przed 11-02-1929  
2801Dobrzycki Antoni *około 1863 Zalesie †05-12-1867 Zalesie  
2802Dobrzycki Antoni *około 1856 Przyborowo †  
2803Dobrzycki Antoni *około 1849 Szymany †17-02-1937 Sulewo Kownaty   
2804Dobrzycki Antoni *około 1836 †przed 24-01-1899  
2805Dobrzycki Antoni *około 1822 Mroczki †po 27-11-1875  
2806Dobrzycki Antoni *około 1786 Skroda Wielka †po 26-01-1853  
2807Dobrzycki Antoni *około 1786 Rosochate †po 26-10-1859  
2808Dobrzycki Antoni  †  
2809Dobrzycki Antoni    
2810Dobrzycki Antoni  †13-04-1869  
2811Dobrzycki Augustyn *około 1847 †  
2812Dobrzycki Bartłomiej  †przed 26-05-1844  
2813Dobrzycki Bolesław  †  
2814Dobrzycki Edmund * Szymany   
2815Dobrzycki Edward    
2816Dobrzycki Feliks  †po 20-02-1935  
2817Dobrzycki Franciszek *03-09-1903 Golanki †30-05-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2818Dobrzycki Franciszek *około 1878 Janczewo †przed 15-02-1929   
2819Dobrzycki Franciszek *około 1871 Rosochate †  
2820Dobrzycki Franciszek *około 1848 Rosochate †po 21-02-1911  
2821Dobrzycki Franciszek *około 1822 Rosochate †przed 14-02-1887  
2822Dobrzycki Franciszek  †po 23-07-1929  
2823Dobrzycki Franciszek  †  
2824Dobrzycki Franciszek  †przed 27-02-1856  
2825Dobrzycki Franciszek  †przed 26-11-1821  
2826Dobrzycki Gabriel  †  
2827Dobrzycki Henryk *01-10-1928 Wąsosz †25-03-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2828Dobrzycki Henryk *16-09-1909 Jaki †   
2829Dobrzycki Jakub *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
2830Dobrzycki Jakub *około 1870 Chyliny †  
2831Dobrzycki Jakub  †po 12-11-1894  
2832Dobrzycki Jan *03-05-1930 Możdżenie †08-12-1930 Możdżenie  
2833Dobrzycki Jan *około 1864 Biodry †  
2834Dobrzycki Jan *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
2835Dobrzycki Jan *około 1856 Rosochate †od 13-02-1917 do 11-02-1932 Możdżenie  
2836Dobrzycki Jan *około 1833 Szymany †po 11-02-1890  
2837Dobrzycki Jan *około 1796 Biodry †około 1851  
2838Dobrzycki Jan *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
2839Dobrzycki Jan  †przed 25-11-1856  
2840Dobrzycki Jan  †przed 21-05-1837  
2841Dobrzycki Jan  †przed 26-11-1900  
2842Dobrzycki Jan  †przed 13-02-1844  
2843Dobrzycki Jan  †  
2844Dobrzycki Jan  †28-11-1862  
2845Dobrzycki Jan Ireneusz * Sokoły   
2846Dobrzycki Jan Zdzisław * Brzeźnio   
2847Dobrzycki Jerzy Bonifacy     
2848Dobrzycki Józef *26-05-1939 Możdżenie †09-09-2001 Możdżenie /Wąsosz/  
2849Dobrzycki Józef *1909 †  
2850Dobrzycki Józef *15-03-1898 Brzeźno †15-03-1962 Możdżenie  
2851Dobrzycki Józef *29-03-1879 Sulewo Kownaty †27-07-1935 Sulewo Kownaty   
2852Dobrzycki Józef *25-02-1876 Borawskie †14-03-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
2853Dobrzycki Józef *około 1854 Rosochate †  
2854Dobrzycki Józef *23-09-1854 Zalesie †  
2855Dobrzycki Józef *około 1842 Sokoły †po 19-07-1892  
2856Dobrzycki Józef *około 1823 Kurkowo †  
2857Dobrzycki Józef *około 1822 Bagińskie †przed 23-02-1876  
2858Dobrzycki Józef  †  
2859Dobrzycki Julian *około 1842 Biodry †po 13-09-1904  
2860Dobrzycki Karol *około 1815 Skroda †  
2861Dobrzycki Karol  †przed 17-02-1896  
2862Dobrzycki Kazimierz *około 01-1896 †22-03-1896 Sokoły /Wąsosz/  
2863Dobrzycki Kazimierz *około 1838 Szymany †przed 19-02-1882  
2864Dobrzycki Kazimierz *około 1828 Rosochate †po 25-02-1889  
2865Dobrzycki Konstanty *około 1862 Skroda Wielka †17-03-1892  
2866Dobrzycki Leopold  †po 23-11-1874  
2867Dobrzycki Ludwik  †przed 04-08-1828  
2868Dobrzycki Maciej *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
2869Dobrzycki Maciej  †28-03-1832  
2870Dobrzycki Marcel *około 1873 Sokoły †  
2871Dobrzycki Mateusz *około 1883 Rosochate †  
2872Dobrzycki Mateusz *około 1866 Skroda Wielka †  
2873Dobrzycki Mateusz *około 1835 †11-11-1909 Sokoły /Wąsosz/  
2874Dobrzycki Mieczysław *02-07-1926 †31-12-1989 Białystok /Wąsosz/  
2875Dobrzycki N     
2876Dobrzycki Paweł *około 1800 Dobrzyce †  
2877Dobrzycki Paweł *około 1796 Przyborowo †po 23-11-1842  
2878Dobrzycki Piotr * Kurkowo    
2879Dobrzycki Piotr *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
2880Dobrzycki Piotr *22-11-1896 Brzeźnio †  
2881Dobrzycki Piotr *około 1842 †  
2882Dobrzycki Piotr *około 1833 Przyborowo †  
2883Dobrzycki Piotr *około 1793 Rosochate †  
2884Dobrzycki Piotr  †po 17-01-1888  
2885Dobrzycki Rajmund *28-10-1932 †21-03-1982 /Wąsosz/  
2886Dobrzycki Stanisław *około 06-1951 Świdry †02-12-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
2887Dobrzycki Stanisław *14-11-1928 Możdżenie †10-05-1953 Zabrze /Wąsosz/  
2888Dobrzycki Stanisław *31-01-1867 Sokoły †25-04-1941 Sokoły  
2889Dobrzycki Stanisław *około 11-1862 Zalesie †19-01-1863 Zalesie  
2890Dobrzycki Stanisław *około 1861 Kurkowo †po 03-02-1914  
2891Dobrzycki Stanisław *około 1827 Bagińskie †od 04-03-1878 do 16-07-1882  
2892Dobrzycki Stanisław *około 1794 Przyborowo †  
2893Dobrzycki Stanisław  †przed 23-11-1814  
2894Dobrzycki Stanisław  †przed 11-02-1861  
2895Dobrzycki Stanisław  †po 07-02-1887  
2896Dobrzycki Stanisław  †po 18-08-1943  
2897Dobrzycki Stefan *około 12-1926 †24-03-1928 Wąsosz  
2898Dobrzycki Stefan  †  
2899Dobrzycki Szczepan *około 1861 Rosochate †po 02-03-1919  
2900Dobrzycki Szczepan *około 1833 Rosochate †przed 24-11-1903  
2901Dobrzycki Tadeusz *28-10-1925 †16-09-1986 Możdżenie /Wąsosz/  
2902Dobrzycki Tomasz *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 14-02-1905  
2903Dobrzycki Wacław * Sokoły   
2904Dobrzycki Waldemar Jan * Szczuczyn   
2905Dobrzycki Walenty Józef *około 02-1856 †22-05-1856 Chełchy /Niedźwiadna/  
2906Dobrzycki Wawrzyniec * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
2907Dobrzycki Wiktor *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
2908Dobrzycki Wiktor  †  
2909Dobrzycki Władysław *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
2910Dobrzycki Władysław *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
2911Dobrzycki Władysław    
2912Dobrzycki Wojciech *około 1824 Szymany †  
2913Dobrzycki Wojciech *około 1819 Mroczki †  
2914Dobrzycki Wojciech  †  
2915Dobrzycki Zdzisław * Stawiski    
2916Dobrzyniecka Marianna z d. Borawska *około 1822 Rakowo †po 27-06-1881  
2917Dobrzyniecki Adam  †po 02-02-1864  
2918Dobrzyniecki Józef *około 12-1863 †08-02-1864 Lipnik /Wąsosz/  
2919Dobrzyniecki Józef *około 1832 Boczki †po 27-06-1881  
2920Dobrzyniewska Ewa  †  
2921Dobrzyniewska Józefa z d. Górska  †  
2922Dobrzyniewska Paulina z d. Gryszkiewicz  †  
2923Dobrzyniewska Zofia z d. Gąsiewska  †  
2924Dobrzyniewski Franciszek  †  
2925Dobrzyniewski Franciszek  †  
2926Dobrzyniewski Stanisław Andrzej *około 1865 Załuski †25-07-1886  
2927Dobrzyniewski Tomasz  †  
2928Dobrzyń Antoni    
2929Dobrzyń Janina z d. Bogdan    
2930Dolińska Marianna z d. Czerwińska  †po 11-11-1850  
2931Dolińska Teofila z d. Obrycka *około 1829 Przasnysz †  
2932Doliński Kajetan *około 1828 Kubra †  
2933Doliński Kazimierz  †przed 11-11-1850  
2934Doliwa Adam *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
2935Doliwa Adolf *około 1879 Chojnowo †  
2936Doliwa Aneta *30-09-1977 Grędy †19-11-1977 Grędy /Wąsosz/  
2937Doliwa Anna z d. Żuchowska  †przed 24-10-1859  
2938Doliwa Antonina z d. Balicka *około 1882 Czarnowo †  
2939Doliwa Antonina *około 07-1873 Chojnowo †17-04-1874 Chojnowo /Niedźwiadna/  
2940Doliwa Cecylia z d. Mierzejewska    
2941Doliwa Danuta z d. Grajewska    
2942Doliwa Eugeniusz * Wąsosz   
2943Doliwa Ewa z d. Piwko *około 1840 Bęćkowo †po 20-07-1903  
2944Doliwa Franciszek * Mazewo   
2945Doliwa Halina *około 1938 Grędy †26-06-1943 Grędy /Wąsosz/  
2946Doliwa Helena z d. Orłowska *20-04-1907 Grędy †24-04-1993 Kolno /Wąsosz/  
2947Doliwa Helena z d. N    
2948Doliwa Jakub  †przed 24-10-1859  
2949Doliwa Jan *około 1861 Rakowo †  
2950Doliwa Józef *20-01-1908 Czarnówek †27-09-1969 Grędy /Wąsosz/  
2951Doliwa Józefa z d. Szkaradzińska    
2952Doliwa Karolina z d. Ofman *około 1868 Czarnówek †przed 23-02-1914  
2953Doliwa Marcjanna z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
2954Doliwa Marian Hieronim *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
2955Doliwa Marianna z d. Gutowska * Stawiane   
2956Doliwa Marianna z d. Żebrowska *20-04-1925 Ławsk †06-11-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2957Doliwa Marianna z d. Wróblewska *około 1889 Jambrzyki †  
2958Doliwa N  †przed 02-2003  
2959Doliwa Renata *17-09-1972 Grajewo †06-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2960Doliwa Rozalia z d. Ladzińska * Wąsosz   
2961Doliwa Stanisław *około 1865 Chojnowo †  
2962Doliwa Stefan *10-09-1951 Kruszewo †06-05-2003 Świdry Kościelne /Wąsosz/  
2963Doliwa Tadeusz * Grędy   
2964Doliwa Wanda z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
2965Doliwa Władysław *około 1878 Chojnowo †  
2966Doliwa Władysław    
2967Doliwa Zygmunt * Chojnowo   
2968Doljasz Aleksander *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
2969Doljasz Aleksander *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
2970Doljasz Anna z d. Tarnacka * Łempice   
2971Doljasz Anna z d. Brzeźna *około 1905 Rydzewo-Pieniążek †po 13-06-1949  
2972Doljasz Czesław *07-06-1932 Ławsk †02-08-1933 Ławsk /Wąsosz/  
2973Doljasz Eugeniusz * Ławsk   
2974Doljasz Fryderyk  †  
2975Doljasz Henryka z d. Suchodolska * Ławsk   
2976Doljasz Irena *około 1938 Ławsk †01-09-1947 Ławsk  
2977Doljasz Jadwiga z d. Kiluk * Bogusze   
2978Doljasz Jadwiga z d. Staszewska  †po 22-02-1962  
2979Doljasz Jan * Ławsk   
2980Doljasz Jan *około 1852 Łempice †  
2981Doljasz Jan *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
2982Doljasz Jan  †po 21-02-1922  
2983Doljasz Józefa z d. Stefanowicz *około 1856 Żebry †11-04-1935 Ławsk /Wąsosz/  
2984Doljasz Józefa z d. Kalinowska *około 1855 Ławsk †  
2985Doljasz Józefa z d. Tomaszewska  †po 02-02-1920  
2986Doljasz Justyna z d. Brodowska  †03-10-1859  
2987Doljasz Karolina *około 1882 Ławsk †23-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
2988Doljasz Katarzyna z d. Komosa *około 1835 Ławsk †po 30-10-1893  
2989Doljasz Katarzyna z d. Blaszko  †  
2990Doljasz Marianna z d. Plon  †po 21-02-1922  
2991Doljasz Michał *około 1889 Przytuły †26-08-1933 Niećkowo  
2992Doljasz Michał *około 1854 Ławsk †od 20-11-1911 do 11-04-1935  
2993Doljasz Michał  †po 02-02-1920  
2994Doljasz Stanisław *10-07-1940 Ławsk †27-09-1941 Ławsk  
2995Doljasz Stanisław *30-11-1930 Ławsk †02-07-1931 Ławsk  
2996Doljasz Stanisław *około 1912 Ławsk †  
2997Doljasz Stanisław *około 1885 Ławsk †26-02-1887 Ławsk /Wąsosz/  
2998Doljasz Stefan * Ławsk   
2999Doljasz Teresa z d. Dudek * Ławsk   
3000Doljasz Wacław *około 01-1927 †07-03-1928 Niećkowo  
3001Doljasz Wiktoria z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
3002Doljasz Władysław *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
3003Dołęga Agnieszka     
3004Dołęga Aleksander *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
3005Dołęga Aleksander *około 1905 Makowskie †   
3006Dołęga Aleksandra *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
3007Dołęga Aleksandra z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
3008Dołęga Andrzej *około 1836 Makowskie †po 17-01-1888  
3009Dołęga Andrzej *około 1828 Makowskie †14-05-1897 Makowskie /Burzyn/  
3010Dołęga Aniela z d. Sutkowska  †  
3011Dołęga Anna z d. Makowska  †po 22-11-1904  
3012Dołęga Anna     
3013Dołęga Anna z d. Wądołowska  †  
3014Dołęga Anurta z d. Kotowska  †przed 13-06-1858  
3015Dołęga Balbina z d. Łempicka *26-09-1853 Bagienice †   
3016Dołęga Barbara z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
3017Dołęga Bogdan     
3018Dołęga Bolesław *około 1878 Rutkowskie †po 29-01-1929  
3019Dołęga Bronisława *około 09-1898 †06-03-1899 Makowskie /Burzyn/  
3020Dołęga Bronisława *około 10-1894 †03-04-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
3021Dołęga Bronisława z d. Makowska *około 1872 Makowskie †  
3022Dołęga Dorota z d. Bronkowska  †  
3023Dołęga Emilia z d. Supińska *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
3024Dołęga Emilia z d. Chojnowska  †  
3025Dołęga Emilia     
3026Dołęga Eugeniusz *około 1904 Makowskie †  
3027Dołęga Ewa z d. N     
3028Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 30-11-1909  
3029Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 17-11-1908  
3030Dołęga Felicjan *około 1832 Makowskie †od 05-02-1894 do 18-04-1905  
3031Dołęga Florentyna z d. Makowska *około 1904 Makowskie †  
3032Dołęga Franciszek *około 1871 Makowskie †  
3033Dołęga Franciszek *około 1859 †22-09-1919 Makowskie /Burzyn/  
3034Dołęga Franciszek *około 1829 Makowskie †przed 15-09-1890  
3035Dołęga Franciszek  †  
3036Dołęga Franciszka *około 1796 Grajewo †po 01-08-1846  
3037Dołęga Genowefa z d. Łempicka * Bagienice    
3038Dołęga Irena Zofia z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
3039Dołęga Jadwiga z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
3040Dołęga Jadwiga *około 1817 Makowskie †  
3041Dołęga Jakub *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
3042Dołęga Jakub *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
3043Dołęga Jakub Józef *około 1841 Grądy Wielkie †  
3044Dołęga Jan *około 1887 Makowskie †  
3045Dołęga Jan *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
3046Dołęga Jan *około 1842 Makowskie †przed 13-02-1896  
3047Dołęga Jan *około 1829 Szostaki †  
3048Dołęga Jan *około 1828 Ełk †  
3049Dołęga Jan *około 1801 Makowskie †  
3050Dołęga Jan  †  
3051Dołęga Jan  †  
3052Dołęga Jan  †przed 13-02-1828  
3053Dołęga Jan  †przed 13-06-1858  
3054Dołęga Jan  †  
3055Dołęga Jan  †  
3056Dołęga Janina z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
3057Dołęga Janina z d. Zalewska *09-03-1908 Kucze Małe †   
3058Dołęga Jerzy     
3059Dołęga Joachim  †  
3060Dołęga Józef * Grajewo    
3061Dołęga Józef *około 1868 Rutkowskie †  
3062Dołęga Józef *około 1862 Makowskie †  
3063Dołęga Józef *około 1800 Makowskie †po 21-11-1876  
3064Dołęga Józef  †po 22-11-1904  
3065Dołęga Józef  †  
3066Dołęga Józefa z d. Rutkowska *około 1898 Biodry †  
3067Dołęga Józefa z d. Włodkowska *1884 Mocarze †po 29-01-1929  
3068Dołęga Józefa z d. Kamionowska *około 1878 †30-11-1918 Makowskie /Burzyn/  
3069Dołęga Józefa z d. Makowska *około 1860 Makowskie †  
3070Dołęga Józefa z d. Żukowska *około 1848 Jedwabne †  
3071Dołęga Józefa Stanisława z d. Święszkowska *około 1844 Kamianki †  
3072Dołęga Julianna z d. Dzięgielewska *około 1885 Janczewo †  
3073Dołęga Julianna z d. Chojnowska *około 1857 Grądy Małe †17-10-1921  
3074Dołęga Julianna z d. Koszykowska *około 1850 Bartki †13-02-1896 Makowskie /Burzyn/  
3075Dołęga Julianna z d. Mogielnicka *około 1834 Brzostowo †po 13-02-1900  
3076Dołęga Julianna z d. Wierciszewska *około 1834 Makowskie †18-04-1905 Makowskie /Burzyn/  
3077Dołęga Julianna Wiktoria z d. Mocarska *około 1843 Rutkowskie †30-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/  
3078Dołęga Karolina z d. Chojnowska *około 1832 Grądy Małe †  
3079Dołęga Katarzyna z d. Makowska *około 1888 Makowskie †  
3080Dołęga Katarzyna z d. Saraczewska *około 1825 †przed 05-1872  
3081Dołęga Kazimierz *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
3082Dołęga Kazimierz  †  
3083Dołęga Konstanty *około 1853 Grądy †  
3084Dołęga Krystyna z d. Wierciszewska  †  
3085Dołęga Ludwik *około 1833 Grądy Wielkie †  
3086Dołęga Łukasz  †po 27-11-1837  
3087Dołęga Maciej  †przed 20-06-1830  
3088Dołęga Magdalena z d. Strąkowska  †przed 05-1818  
3089Dołęga Marcel *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
3090Dołęga Marcela *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
3091Dołęga Marcela z d. Pieńkowska  †  
3092Dołęga Marcin  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
3093Dołęga Marian *około 1875 Rakowo-Czachy †  
3094Dołęga Marianna *około 1916 Makowskie †17-02-1918 Makowskie /Burzyn/  
3095Dołęga Marianna z d. Glińska *około 1907 Nadbory †  
3096Dołęga Marianna *08-1896 Makowskie †08-09-1896 Makowskie /Burzyn/  
3097Dołęga Marianna z d. Wądołowska *około 1875 Korytki †po 30-01-1923  
3098Dołęga Marianna z d. Mikucka *około 1869 Cedry †25-07-1891 Rutkowskie /Burzyn/  
3099Dołęga Marianna z d. Olszewska *około 1842 Grądy Małe †  
3100Dołęga Marianna z d. Chrostowska *około 1828 Borawskie par. Jedwabne †po 15-09-1890  
3101Dołęga Marianna z d. Makowska *około 1814 Makowskie †po 16-11-1863  
3102Dołęga Marianna z d. Ejsmont  †przed 13-02-1828  
3103Dołęga Marianna z d. Pęska  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
3104Dołęga Marianna z d. Makowska  †po 20-06-1830  
3105Dołęga Marianna z d. Gumowska * Kokoszki †po 27-11-1838  
3106Dołęga Marianna Zofia z d. Święszkowska *około 1835 Kaimy †  
3107Dołęga Mateusz *około 1778 †od 13-02-1828 do 10-02-1830  
3108Dołęga Mieczysław *24-04-1941 Białaszewo †25-02-1994 Grajewo /Wąsosz/   
3109Dołęga Mirosław Piotr * Białaszewo   
3110Dołęga Napoleon (Apolinary) *około 1874 Makowskie †  
3111Dołęga Paulina z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
3112Dołęga Piotr *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
3113Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1826 Makowskie †przed 09-1858  
3114Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1799 Makowskie †1855  
3115Dołęga Stanisław * Białaszewo   
3116Dołęga Stanisław *około 1900 Makowskie †  
3117Dołęga Stanisław *około 1897 †25-04-1925 Makowskie /Burzyn/  
3118Dołęga Stanisław *około 1868 Makowskie †05-11-1915 Makowskie /Burzyn/  
3119Dołęga Stanisława *około 08-1909 Makowskie †01-10-1910 Makowskie /Burzyn/  
3120Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1871 Makowskie †12-01-1897 Makowskie /Burzyn/  
3121Dołęga Stanisława z d. Mogielnicka *około 1868 Brzostowo †14-08-1894 Makowskie /Burzyn/  
3122Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1854 Makowskie †po 17-11-1908  
3123Dołęga Stanisława z d. Wądołowska  †  
3124Dołęga Stefania *około 1901 Makowskie †01-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
3125Dołęga Stefania z d. Mocarska *około 1886 Wierciszewo †20-09-1930 Bartki /Burzyn/  
3126Dołęga Stefania z d. Janiszewska  †  
3127Dołęga Sylwester *około 1809 Makowskie †przed 16-11-1863  
3128Dołęga Teofila z d. Karwowska *około 1857 Bronaki-Pietrasze †03-01-1905 Makowskie /Burzyn/  
3129Dołęga Wawrzyniec *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
3130Dołęga Weronika z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
3131Dołęga Weronika     
3132Dołęga Wiktoria z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
3133Dołęga Wiktoria z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
3134Dołęga Wincenty *około 1882 Makowskie †  
3135Dołęga Władysław *około 1859 †   
3136Dołęga Zofia     
3137Domagalska Irena z d. Darwicka * Kędziorowo   
3138Domagalski Franciszek Andrzej    
3139Domalewska Anna z d. Ptaszyńska  †  
3140Domalewska Anna z d. Bandasik  †  
3141Domalewska Helena z d. Dobkowska  †  
3142Domalewska Marianna z d. Trepanowska *około 1863 Niwkowo †  
3143Domalewski Andrzej *około 1863 Kramkowo †  
3144Domalewski Jan  †  
3145Domalewski Stanisław *około 1870 Kramkowo †  
3146Domalewski Stanisław  †  
3147Domańska Anna z d. Borusiewicz * Wąsosz    
3148Domańska Danuta z d. Gosiewska * Wąsosz   
3149Domańska Elżbieta z d. N  †przed 26-05-1834  
3150Domańska Emilia z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
3151Domańska Helena z d. Banach    
3152Domańska Katarzyna z d. Klimaszewska  †po 03-02-1903  
3153Domańska Katarzyna z d. Sokołowska  †po 16-11-1830  
3154Domańska Ludwika z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
3155Domańska Michalina z d. Zarzecka  †  
3156Domańska N z d. N  †przed 01-1903  
3157Domański Andrzej *około 1868 †  
3158Domański Antoni    
3159Domański Ignacy  †przed 03-02-1903  
3160Domański Jan  †przed 26-05-1834  
3161Domański Jan  †przed 16-11-1830  
3162Domański Piotr  †  
3163Domański Stanisław * Cieciory   
3164Domański Teofil *około 1867 Płochowo †  
3165Domaradzka Genowefa z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
3166Domaradzka Julianna z d. Jagodzińska    
3167Domaradzka Monika z d. Majewska * Łomża   
3168Domaradzki Leon *10-09-1901 Kozłówka †  
3169Domaradzki Paweł  †przed 23-06-1936  
3170Domaser Adam Ryszard * Poznań   
3171Domaser Janina z d. Komosińska * Kędziorowo   
3172Domaser Marta z d. Kazimierczak  †  
3173Domaser Sylwester  †  
3174Domasiewicz Aleksander *około 1908 †  
3175Domasiewicz Aleksandra z d. Zarzecka *około 1898 †po 30-12-1969  
3176Domasiewicz Alina z d. Łepkowska * Szczuczyn   
3177Domasiewicz Anna z d. Kozłowska *około 1911 †  
3178Domasiewicz Antoni * Chrzanowo   
3179Domasiewicz Antoni *23-03-1889 Zakrzewo †30-12-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
3180Domasiewicz Franciszka Maria z d. Gurzęda * Siankowizna   
3181Domasiewicz Jan  †  
3182Domasiewicz Józef *19-03-1925 †14-07-1999 Niećkowo /Wąsosz/  
3183Domasiewicz Juliana z d. Bieńkowska  †  
3184Domasiewicz Krystyna Wiesława *18-02-1947 Zacieczki †14-05-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
3185Domasiewicz Piotr  †  
3186Domasiewicz Regina z d. Kruszyńska *07-09-1919 Zacieczki †  
3187Domasiewicz Stanisław  †  
3188Domasiewicz Stanisława z d. Raciborska  †  
3189Domasiewicz Tadeusz * Szczuczyn   
3190Domasiewicz Wiktoria z d. Kwiatkowska  †  
3191Domasiewicz Zygmunt * Zakrzewo   
3192Domaszewska Anastazja z d. Dubińska ?  †przed 09-02-1839  
3193Domaszewska Rozalia z d. Grunwald *około 1819 Mareckie †  
3194Domaszewski Kazimierz *około 1812 Raczki †  
3195Domaszewski Wincenty  †przed 09-02-1839  
3196Domejko Józefat  †  
3197Domejko Stanisława z d. Bazewicz  †  
3198Domejko Wiesława z d. Rydzewska * Koniecki-Rostroszewo   
3199Domejko Zdzisław Jan Tadeusz * Górowo Iławeckie   
3200Domełło Adam *około 1839 Bęćkowo †po 28-04-1912  
3201Domełło Aleksandra z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
3202Domełło Anastazja z d. Zielińska *25-12-1897 Wąsosz †06-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
3203Domełło Anna z d. Borawska *około 1850 Rakowo †po 05-03-1916  
3204Domełło Antoni * Modzele   
3205Domełło Antoni *11-07-1887 Niećkowo †po 14-02-1946  
3206Domełło Antoni  †przed 06-07-1874  
3207Domełło Antonina z d. Łoś * Ławsk   
3208Domełło Barbara z d. Kruszyńska * Grabowo   
3209Domełło Bronisława z d. Karwowska vel Karaś *około 1868 Załuski †przed 04-1901  
3210Domełło Czesława z d. Murawska  †  
3211Domełło Eugene * Ełk   
3212Domełło Eugenia z d. Zamojska * Modzele   
3213Domełło Franciszek *około 09-1872 Załuski †11-02-1875 Załuski /Niedźwiadna/  
3214Domełło Franciszek *około 1836 Barany †od 06-02-1888 do 05-03-1916  
3215Domełło Franciszka z d. Długołęcka *około 1803 Bęćkowo †od 13-09-1868 do 12-05-1884  
3216Domełło Helena z d. Chorosz * Wąsosz   
3217Domełło Helena z d. Brzostowska *07-07-1921 Modzele †06-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
3218Domełło Helena z d. Matyszewska *około 1890 Niećkowo †14-02-1946 Niećkowo  
3219Domełło Hieronim *02-07-1915 Ławsk †17-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3220Domełło Jan * Modzele   
3221Domełło Jan * Wąsosz    
3222Domełło Jan *około 1866 Załuski †  
3223Domełło Józef *03-09-1933 Wąsosz †14-12-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
3224Domełło Józef *około 1828 Barany †01-05-1889 Załuski /Niedźwiadna/  
3225Domełło Józefa *około 11-1924 †06-05-1928 Wąsosz  
3226Domełło Józefa *20-09-1880 Niećkowo †05-01-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
3227Domełło Karolina z d. Wierzchowska *około 1832 Chojnowo †10-04-1874 Załuski /Niedźwiadna/  
3228Domełło Karolina z d. Łepkowska *około 1829 Czarnówek †po 19-11-1883  
3229Domełło Katarzyna z d. Górska  †przed 25-10-1829  
3230Domełło Maria z d. Samełko * Wąsosz   
3231Domełło Marian Kazimierz *25-02-1893 Załuski †  
3232Domełło Marianna z d. Siedlecka * Wąsosz    
3233Domełło Marianna z d. Witkowska *około 1875 Ławsk †21-10-1939 Modzele /Wąsosz/  
3234Domełło Marianna z d. Kmicińska *około 1854 Nieciki †przed 21-02-1911  
3235Domełło Marianna z d. Kadyszewska *około 1849 Milewo †przed 04-1884  
3236Domełło Marianna (Rozalia) z d. Sawicka  †przed 06-07-1874  
3237Domełło Michał *około 1794 Barany †przed 24-10-1858  
3238Domełło Mikołaj  †przed 25-10-1829  
3239Domełło Stanisław *22-08-1960 Wąsosz †16-02-1961 Szczuczyn   
3240Domełło Stanisław *18-07-1956 Chełchy †25-04-1958 Ełk /Wąsosz/  
3241Domełło Stanisław *1893 Załuski †06-06-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
3242Domełło Walenty *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
3243Domełło Wiesław    
3244Domełło Władysław *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
3245Domełło Władysław *06-09-1893 Niećkowo †  
3246Domeło Anna z d. Jurczykowska  †po 23-04-1894  
3247Domeło Antoni  †przed 08-02-1832  
3248Domeło Bolesław *około 1905 †  
3249Domeło Jan *około 1873 Załuski †  
3250Domeło Józefa z d. Wileńska *około 1863 Łepki †  
3251Domeło Katarzyna z d. Romanowska  †przed 08-02-1832  
3252Domeło Maciej *około 1861 Czarnowo †  
3253Domeło Marianna z d. Kalinowska *około 1884 Jambrzyki †  
3254Domeło Mieczysława z d. Polakowska * Żebry   
3255Domeło Stanisław * Modzele   
3256Domeło Wawrzyniec  †przed 16-02-1885  
3257Domeło Władysława z d. Wasiulewska *około 1910 †  
3258Domian Czesław * Wejdo   
3259Domian Maria z d. Giże * Ławsk   
3260Domian Marianna z d. Popielak  †  
3261Domian Stanisław  †  
3262Dominiak Alina z d. Kondej    
3263Dominiak Elżbieta z d. Chodnicka * Szczuczyn   
3264Dominiak Henryk    
3265Dominiak Kazimierz * Garwolin   
3266Dominiecka Franciszka z d. Markowska *około 1840 Huta par. Suwałki †przed 06-02-1899  
3267Dominiecka Justyna z d. Miodus *około 1832 Prusy †06-03-1872 Zacieczki /Wąsosz/  
3268Dominiecka Katarzyna z d. Piasecka *około 1823 Brzeźnio †  
3269Dominiecka Katarzyna z d. Wiśniewska  †od 19-11-1837 do 26-10-1852  
3270Dominiecka Marianna z d. Kalinowska *14-02-1799 Jambrzyki †22-06-1861  
3271Dominiecka Stanisława *około 01-1872 Dołęgi †03-07-1872 Zacieczki /Wąsosz/  
3272Dominiecki Jakub *około 07-1834 Skaje †24-06-1855  
3273Dominiecki Maciej *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
3274Dominiecki Mateusz *około 1827 Skaje †  
3275Dominiecki Mateusz  †po 23-10-1861  
3276Domisiewicz Aleksander * Rakowo   
3277Domisiewicz Aleksander  †  
3278Domisiewicz Aleksandra z d. Żuryńska *22-05-1875 Upartowo †22-08-1958 Niećkowo /Wąsosz/  
3279Domisiewicz Andrzej *30-11-1868 Niećkowo †po 08-09-1923  
3280Domisiewicz Andrzej *19-11-1847 Obrytki †12-12-1847 Obrytki  
3281Domisiewicz Andrzej  †  
3282Domisiewicz Aniela z d. Gryczan *1792 †04-04-1831 Świdry  
3283Domisiewicz Aniołek *07-06-1858 Wojsławy †07-06-1858 Wojsławy  
3284Domisiewicz Anna *27-01-1868 Niećkowo †28-01-1868 Niećkowo  
3285Domisiewicz Anna *22-07-1857 Niećkowo †11-08-1857 Niećkowo  
3286Domisiewicz Anna *28-06-1834 Niećkowo †  
3287Domisiewicz Anna *13-02-1825 Milewo †  
3288Domisiewicz Antoni *19-03-1898 Niećkowo †23-12-1924 USA  
3289Domisiewicz Antoni *05-06-1897 Niećkowo †12-10-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
3290Domisiewicz Antoni *10-06-1819 Milewo †06-1877  
3291Domisiewicz Antonina *05-01-1855 Wojsławy †05-03-1855 Wojsławy  
3292Domisiewicz Antonina *11-06-1778 Niećkowo †  
3293Domisiewicz Balbina *13-04-1860 Niećkowo †26-04-1860  
3294Domisiewicz Baltazar *09-01-1799 Niećkowo †  
3295Domisiewicz Bronisława *12-08-1899 Niećkowo †  
3296Domisiewicz Dominika *1877 †  
3297Domisiewicz Elżbieta z d. Zabielska *1756 †30-11-1816 Niećkowo  
3298Domisiewicz Ewa z d. Wardzińska *23-12-1850 Niećkowo †1918 USA  
3299Domisiewicz Ewa z d. Górska *około 1828 Bęćkowo †po 26-11-1894  
3300Domisiewicz Felicja *1890 †  
3301Domisiewicz Feliksa z d. Wysocka *19-02-1917 Żebry †po 12-10-1966  
3302Domisiewicz Franciszek *20-07-1901 Niećkowo †   
3303Domisiewicz Franciszek *26-11-1855 Niećkowo †16-01-1857 Niećkowo /Wąsosz/  
3304Domisiewicz Franciszek *12-07-1842 Obrytki †1911 Jedwabne  
3305Domisiewicz Franciszek *12-09-1794 Niećkowo †  
3306Domisiewicz Franciszka z d. Orłowska *około 1874 Skaje †po 08-09-1923  
3307Domisiewicz Franciszka *20-10-1858 Niećkowo †26-02-1859 Niećkowo  
3308Domisiewicz Hilary *10-01-1798 Niećkowo †  
3309Domisiewicz Jan *1929 Niećkowo †23-09-1942 Niećkowo  
3310Domisiewicz Jan *27-12-1870 Niećkowo †  
3311Domisiewicz Jan *około 1852 Barany †przed 01-10-1905  
3312Domisiewicz Jan *07-08-1850 Obrytki †29-05-1852 Załuski /Niedźwiadna/  
3313Domisiewicz Jan *06-01-1841 Niećkowo †26-02-1843 Niećkowo  
3314Domisiewicz Jan *07-07-1832 Niećkowo †04-09-1833 Niećkowo  
3315Domisiewicz Janina * Wąsosz    
3316Domisiewicz Janina *około 02-1918 Niećkowo †13-09-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
3317Domisiewicz Józef *11-12-1872 Niećkowo † USA  
3318Domisiewicz Józef *08-10-1870 Niećkowo †08-03-1946 Niećkowo  
3319Domisiewicz Józef *24-03-1831 Świdry †  
3320Domisiewicz Józefa *23-04-1905 Niećkowo †  
3321Domisiewicz Karolina z d. Zacharzewska *około 1848 Słucz †  
3322Domisiewicz Katarzyna *13-03-1838 Niećkowo †  
3323Domisiewicz Katarzyna *1825 †11-08-1833 Niećkowo  
3324Domisiewicz Katarzyna z d. Lendzian *1787 Świdry par. Skarżyn †po 13-02-1855  
3325Domisiewicz Katarzyna (Marianna) z d. N *1742 †13-12-1792 Niećkowo  
3326Domisiewicz Kazimierz *1730 †17-12-1820 Niećkowo  
3327Domisiewicz Krystyna z d. Gwiazdowska    
3328Domisiewicz Łucja *22-11-1790 Niećkowo †  
3329Domisiewicz Maciej *04-02-1788 Niećkowo †przed 27-11-1865  
3330Domisiewicz Marcjanna z d. Wiśniewska *około 1871 Kędziorowo †  
3331Domisiewicz Marcjanna z d. Czerkies *około 1845 Wierzbowo †12-03-1867 Obrytki  
3332Domisiewicz Marian * Niećkowo   
3333Domisiewicz Marianna z d. Sulewska *15-04-1904 Wąsosz †   
3334Domisiewicz Marianna *21-08-1853 Niećkowo †18-01-1857 Niećkowo  
3335Domisiewicz Marianna *1829 †03-08-1833 Niećkowo  
3336Domisiewicz Marianna z d. Stankiewicz *około 1821 †24-04-1858 Przytuły /Przytuły/  
3337Domisiewicz Marianna z d. Skrodzka *1807 Kurki †przed 27-11-1865  
3338Domisiewicz Marianna z d. Jarzębska  †przed 23-02-1851  
3339Domisiewicz Marianna z d. Grabowska  †przed 15-11-1843  
3340Domisiewicz Marianna z d. Pakowska  †  
3341Domisiewicz Mateusz *około 1843 Romany †  
3342Domisiewicz Michalina *09-09-1864 Niećkowo †  
3343Domisiewicz Michał *około 1817 Drygały †od 23-10-1864 do 06-11-1876  
3344Domisiewicz Michał *22-09-1816 Niećkowo †  
3345Domisiewicz Mikołaj *19-11-1847 Obrytki †28-07-1848 Obrytki  
3346Domisiewicz N z d. N  †  
3347Domisiewicz Paweł *1796 Niećkowo †24-04-1861 Niećkowo  
3348Domisiewicz Piotr *28-04-1875 Niećkowo †  
3349Domisiewicz Piotr *08-07-1792 Niećkowo †  
3350Domisiewicz Rozalia z d. Dębińska *około 1812 Skaje †od 06-11-1876 do 19-11-1878  
3351Domisiewicz Rozalia z d. Kania *około 1796 †po 16-11-1851  
3352Domisiewicz Salomea z d. Szczawińska *10-05-1818 Możdżenie †  
3353Domisiewicz Stanisław *08-05-1953 Niećkowo †26-11-1955 Szczuczyn /Wąsosz/  
3354Domisiewicz Stanisława *14-06-1938 Wąsosz †02-08-1938 Wąsosz   
3355Domisiewicz Stanisława z d. Gutowska * Modzele   
3356Domisiewicz Stanisława z d. Bogdan *około 1903 Skaje †08-12-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
3357Domisiewicz Szczepan Adam *24-12-1867 Niećkowo †  
3358Domisiewicz Tadeusz *23-10-1783 Niećkowo †po 23-02-1851  
3359Domisiewicz Tadeusz  †po 15-11-1843  
3360Domisiewicz Tomasz *15-11-1844 Obrytki †  
3361Domisiewicz Tomasz *07-02-1828 Świdry †  
3362Domisiewicz Tomasz *13-01-1774 Niećkowo †  
3363Domisiewicz Urszula *31-10-1785 Niećkowo †  
3364Domisiewicz Wawrzyniec *04-08-1832 Niećkowo †  
3365Domisiewicz Wiktor *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
3366Domisiewicz Wiktoria *14-12-1862 Niećkowo †19-04-1864 Niećkowo  
3367Domisiewicz Wiktoria z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
3368Domitr Adam *18-08-1862 Kucze Wielkie †15-09-1936 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3369Domitr Adam *około 1849 Witynie †30-09-1924 Witynie /Jedwabne/  
3370Domitr Adam *24-12-1842 Kucze Wielkie †przed 25-10-1904  
3371Domitr Adam  †po 28-03-1927  
3372Domitr Agnieszka z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
3373Domitr Aleksander *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
3374Domitr Aleksander *około 1900 Kucze Wielkie †  
3375Domitr Aleksander *około 1898 Kucze Małe †  
3376Domitr Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1899 Mieczki †  
3377Domitr Aleksandra z d. Szleszyńska *1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3378Domitr Aleksandra z d. Sakowska *około 1885 Orlikowo †  
3379Domitr Aleksandra z d. Czarnecka *około 1861 Wilamowo †28-03-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3380Domitr Anastazja z d. Kublewska  †po 11-02-1834  
3381Domitr Aniela z d. Sarnacka *około 1826 Kucze Wielkie †po 19-02-1867  
3382Domitr Aniołek *03-03-1907 Kotowo Plac †03-03-1907 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3383Domitr Anna z d. Karwowska *około 1857 Karwowo-Polki †15-10-1927 Stawiski /Stawiski/  
3384Domitr Anna z d. Ostrowska  †  
3385Domitr Anna (Marianna) z d. Szumowska *około 1829 Witynie †od 24-11-1873 do 10-04-1877  
3386Domitr Antoni *31-01-1914 Witynie †  
3387Domitr Antoni *około 1879 Przestrzele †  
3388Domitr Antoni *25-12-1875 Kucze Małe †  
3389Domitr Antoni *około 1841 Przestrzele †13-12-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
3390Domitr Antoni *około 1809 Kucze †po 28-05-1883  
3391Domitr Antoni *20-05-1793 Witynie †od 11-11-1844 do 22-02-1852  
3392Domitr Apolonia z d. Dąbrowska *około 1885 Pluty †  
3393Domitr Apolonia z d. Bujnowska *około 1835 Wizna †przed 04-1883  
3394Domitr Balbina z d. Sarnacka *około 1841 Kucze Wielkie †12-10-1924 Orlikowo /Jedwabne/  
3395Domitr Barbara z d. Annielska  †przed 09-02-1834  
3396Domitr Benedykt *około 1798 Kucze Wielkie †przed 28-02-1859  
3397Domitr Benedykt  †przed 20-02-1860  
3398Domitr Bolesław *10-06-1914 Przestrzele †  
3399Domitr Cecylia z d. Wysocka *około 1809 Zanklewo †od 28-01-1867 do 28-05-1883  
3400Domitr Dominik  †po 18-11-1832  
3401Domitr Elżbieta z d. Chmielewska *około 1861 Sieburczyn †30-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
3402Domitr Elżbieta z d. Kowalewska *około 1814 Janczewo †przed 24-09-1870  
3403Domitr Eugenia *około 09-1930 Sieburczyn †30-07-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
3404Domitr Ewa z d. Rakoszewska  †po 12-10-1834  
3405Domitr Felicjan *25-04-1861 Kucze Małe †01-06-1868 Kucze Małe /Jedwabne/  
3406Domitr Franciszek *około 1872 †po 30-08-1921  
3407Domitr Franciszek *23-01-1848 Kucze Wielkie †  
3408Domitr Franciszek *około 1840 Janczewo †  
3409Domitr Franciszek *07-10-1839 Kucze Wielkie †16-04-1840 Kucze Wielkie  
3410Domitr Franciszek  †  
3411Domitr Franciszka z d. Sobota *około 1802 †24-02-1827 Witynie /Jedwabne/  
3412Domitr Franciszka z d. Szumowska ?  †  
3413Domitr Helena z d. Rutkowska *około 1911 Radziłów †26-02-1999 Grajewo  
3414Domitr Helena z d. Mieczkowska *około 1906 Jedwabne †  
3415Domitr Helena z d. Frąckiewicz *około 1803 Bożejewo †przed 11-11-1860  
3416Domitr Henryk *28-03-1905 Witynie †  
3417Domitr Jakub *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3418Domitr Jakub  †przed 09-02-1834  
3419Domitr Jan *około 1895 Kucze Wielkie †  
3420Domitr Jan *około 1887 Witynie †  
3421Domitr Jan *około 1870 Przestrzele †12-06-1930 Orlikowo /Jedwabne/  
3422Domitr Jan *około 1859 Bartki †po 15-10-1927  
3423Domitr Jan *około 1827 Grądy Wielkie †po 19-02-1867  
3424Domitr Jan *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
3425Domitr Jan *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
3426Domitr Jan *około 1797 Witynie †po 25-11-1838  
3427Domitr Jan  †przed 29-10-1815  
3428Domitr Janina *około 1927 †15-05-1929 Witynie /Jedwabne/  
3429Domitr Janina *około 1916 Nowy Borek †02-02-1919 Przestrzele /Jedwabne/  
3430Domitr Józef *08-06-1914 Przestrzele †  
3431Domitr Józef *18-03-1914 Orlikowo †  
3432Domitr Józef *06-12-1862 Kucze Małe †20-03-1922 Kucze Małe /Jedwabne/  
3433Domitr Józef *około 1857 Zanklewo †przed 10-1889  
3434Domitr Józef *około 1850 Kucze Małe †po 24-01-1921  
3435Domitr Józef *30-07-1836 Kucze Wielkie †27-03-1848 Kucze Wielkie  
3436Domitr Józefa z d. Kamalska *około 1902 Bronaki-Pietrasze †03-04-1993 Pawełki  
3437Domitr Józefa z d. Banachowska *około 1900 Siwki par. Romany †  
3438Domitr Józefa z d. Gutowska *około 1867 Pawełki †22-12-1919 Pawełki /Jedwabne/  
3439Domitr Józefa z d. Sulewska *około 1853 Sieburczyn †16-07-1881 Sieburczyn /Burzyn/  
3440Domitr Józefata z d. Leszczewska *około 1850 Kucze Małe †od 16-02-1909 do 30-09-1924  
3441Domitr Julia *14-08-1905 Pawełki †29-09-1917 Pawełki /Jedwabne/  
3442Domitr Julia z d. Zalewska *około 1903 Grądy Małe †  
3443Domitr Julian *około 1835 Zanklewo †przed 19-06-1910  
3444Domitr Julianna z d. Rafałowska *około 1829 Kubra †  
3445Domitr Julianna z d. Sulewska *około 1828 Prusy †  
3446Domitr Julianna z d. Janczewska  †po 22-11-1881  
3447Domitr Julianna z d. Sulewska  †przed 10-01-1881  
3448Domitr Kacper  †  
3449Domitr Karol *około 1842 Zanklewo †  
3450Domitr Karolina z d. Koliszczyk *około 1839 Janczewo †  
3451Domitr Karolina z d. Zielińska *około 1827 Kotowo †20-02-1898 Kucze Wielkie  
3452Domitr Katarzyna z d. Borkowska *około 1848 Bronowo †  
3453Domitr Katarzyna z d. Cierkowska  †przed 01-1834  
3454Domitr Klara z d. Remiszewska *około 1820 †16-02-1882 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3455Domitr Klementyna z d. Masłowska *około 1894 Witynie †  
3456Domitr Konstancja z d. Choińska *około 1843 Zanklewo †po 19-06-1910  
3457Domitr Konstancja z d. Karwowska *około 1835 Chrostowo †po 20-05-1914  
3458Domitr Leokadia *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
3459Domitr Ludwik *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
3460Domitr Ludwika z d. Dobrzycka *około 1854 Janczewo †13-01-1891 Kucze Wielkie  
3461Domitr Łukasz *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
3462Domitr Maciej  †przed 26-02-1827  
3463Domitr Marcel *około 1862 Przestrzele †  
3464Domitr Marianna z d. Mieczkowska *około 1886 Witynie †  
3465Domitr Marianna z d. Kamińska *około 1866 Płock †02-04-1921 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3466Domitr Marianna *27-09-1856 Kucze †  
3467Domitr Marianna z d. Saraczewska *15-01-1844 Orlikowo †po 26-02-1906  
3468Domitr Marianna z d. Rutkowska *około 1804 Rutki †  
3469Domitr Marianna z d. Wronkowska *około 1803 Wojsławy †  
3470Domitr Marianna z d. Cwalińska *około 1801 Grądy †po 03-02-1863  
3471Domitr Marianna z d. Rudnikowska *06-12-1792 Żebry †przed 05-1843  
3472Domitr Marianna z d. Jędruczek *około 1790 Sierki †  
3473Domitr Marianna z d. Podworna (Nadworna) *około 1787 Siestrzanki †28-02-1833 Kucze Wielkie  
3474Domitr Marianna z d. Sarnacka  †przed 26-02-1827  
3475Domitr Marianna z d. Sobolewska  †po 20-02-1860  
3476Domitr Marianna z d. Walewska  †od 06-05-1827 do 20-06-1843  
3477Domitr Marianna z d. Gutowska  †po 18-11-1832  
3478Domitr Marianna z d. N  †  
3479Domitr Mateusz *około 1811 Witynie †po 24-07-1871  
3480Domitr Mateusz  †przed 22-11-1881  
3481Domitr Mateusz  †  
3482Domitr Michał *około 1830 Witynie †po 10-04-1877  
3483Domitr Mikołaj *01-01-1837 Janczewo †  
3484Domitr N  †przed 1859  
3485Domitr Paweł *około 1824 Witynie †  
3486Domitr Paweł  †od 11-02-1827 do 11-02-1834  
3487Domitr Piotr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
3488Domitr Rozalia z d. Golińska *około 1855 Pawełki †przed 03-11-1891  
3489Domitr Rozalia z d. Łuczykowska *około 1821 Stryjaki †01-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
3490Domitr Rozalia z d. Orzechowska *około 1815 Srebrowo †  
3491Domitr Rozalia z d. Tuzinowska *17-10-1810 Koniecki †25-11-1859 Kucze Małe  
3492Domitr Ryszard *10-07-1934 Orlikowo †26-01-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
3493Domitr Salomea z d. Sakowska *około 1883 Orlikowo †27-05-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
3494Domitr Stanisław *około 1899 Kotowo Plac †  
3495Domitr Stanisław *około 1894 Sieburczyn †   
3496Domitr Stanisław *około 09-1889 †20-12-1889 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3497Domitr Stanisław *około 1860 †od 22-12-1919 do 16-02-1920  
3498Domitr Stanisław *około 1850 Witynie †25-01-1920 Pawełki /Jedwabne/  
3499Domitr Stanisław *około 1844 Kucze Wielkie †po 13-01-1891  
3500Domitr Stanisław *około 1829 Konopki Chude †  
3501Domitr Stanisław *około 1818 Witynie †09-03-1859  
3502Domitr Stanisława z d. Chync  †  
3503Domitr Stanisława z d. Mroczkowska  †  
3504Domitr Sylwester *około 1837 Przestrzele †20-05-1914 Przestrzele /Jedwabne/  
3505Domitr Tadeusz *13-01-1902 Kotowo Plac †  
3506Domitr Tekla  †przed 13-11-1848  
3507Domitr Teofil *około 1883 Witynie †  
3508Domitr Teofila z d. Sulewska *około 1865 Burzyn †przed 15-09-1936  
3509Domitr Teofila z d. Ciecierska *około 1851 Kubrzany †17-01-1903 Przestrzele  
3510Domitr Weronika z d. Piechowska *około 1889 Biczki †  
3511Domitr Wiktor *około 1853 Kucze Wielkie †  
3512Domitr Wiktoria z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
3513Domitr Wiktoria z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
3514Domitr Władysław *około 1909 Pawełki †  
3515Domitr Władysław *około 1873 Witynie †  
3516Domitr Władysława z d. Grądzka *około 1852 Olszyny †  
3517Domitr Władysława z d. Żukowska  †po 20-03-1922  
3518Domitr Wojciech *około 1784 Kucze Wielkie †od 12-11-1843 do 16-04-1860  
3519Domitr Wojciech  †po 12-10-1834  
3520Domitr Zofia *30-12-1900 Sieburczyn †27-02-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
3521Domitr Zofia z d. Dąbrowska *05-10-1898 Sieburczyn †   
3522Domitrz Adela z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
3523Domitrz Aleksandra *około 02-1924 Kotowo Plac †03-04-1924 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3524Domitrz Aleksandra z d. Orłowska *około 1910 Zakrzewo †   
3525Domitrz Amelia     
3526Domitrz Antoni *około 1900 Kucze Małe †   
3527Domitrz Bogumiła Kazimiera z d. Panko * Rychwał    
3528Domitrz Bożena z d. Karpowicz * Białystok    
3529Domitrz Edward Tadeusz * Jedwabne    
3530Domitrz Feliks *11-01-1869 Nowa Wieś par. Jedwabne †13-01-1943 Kucze Małe   
3531Domitrz Franciszek *05-09-1856 Kucze †po 26-02-1933   
3532Domitrz Franciszka *około 1897 †23-05-1898 Kucze Małe /Jedwabne/   
3533Domitrz Henryk * Kucze Małe    
3534Domitrz Henryk *28-02-1904 Kucze Małe †09-1989   
3535Domitrz Jadwiga Henryka z d. Chmielewska  †   
3536Domitrz Jan * Kucze Małe    
3537Domitrz Jan *23-03-1866 Kucze Małe †  
3538Domitrz Janina z d. N     
3539Domitrz Janina *22-09-1923 Przestrzele †24-09-1923 Przestrzele /Jedwabne/  
3540Domitrz Józef *21-07-1894 Kucze Małe †09-01-1975 Kucze Małe   
3541Domitrz Józefa z d. Kraińska *około 1906 Bożejewo †02-02-1935  
3542Domitrz Józefa z d. Żukowska *około 1859 †26-02-1933 Kucze Małe /Jedwabne/   
3543Domitrz Justyna z d. Czyż     
3544Domitrz Kacper