Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [D] Indeks alfabetyczny [D]4579

1Danielczyk Ignacy *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
2Danielczyk Ludwika z d. Locman *około 1814 Włosty †  
3Danielczyk Magdalena z d. Wiśniewska  †po 30-01-1837  
4Danielczyk Marcin *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
5Danielczyk Marianna z d. Mioduszewska  †po 30-01-1848  
6Danielczyk Marianna z d. Dąbrowska  †po 29-03-1848  
7Danielczyk Rozalia z d. Ciuchnicka *około 1817 Kossaki par. Jedwabne †po 21-11-1858  
8Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1837  
9Danielczyk Wojciech *około 1816 Szczuczyn †  
10Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1848  
11Danielczyk Wojciech  †przed 27-01-1839  
12Danielewska Ewa z d. Grabowska *około 1792 Bronowo †po 13-02-1854  
13Danielewska Franciszka z d. N  †  
14Danielewska Julianna z d. Mateuszczyk *około 1821 Bronowo †przed 30-01-1882  
15Danielewska Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1826  
16Danielewska Scholastyka z d. Trepanowska *około 1866 Niwkowo †  
17Danielewska Władysława z d. Choińska *około 1909 Niwkowo †  
18Danielewski Antoni  †po 30-01-1826  
19Danielewski Jan  †  
20Danielewski Rajmund *około 1904 Niwkowo †  
21Danielewski Rajmund *około 1859 Niwkowo †  
22Danielewski Wawrzyniec *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
23Danielewski Wojciech *około 1820 Bronowo †przed 30-01-1882  
24Danieluk Alfons  †1997 Sopot /Sopot/  
25Danieluk Leszek  †2000 Sopot  
26Danieluk Urszula z d. Treder  †po 1979 Sopot /Sopot/  
27Daniłowicz Franciszka z d. Kuczyńska  †  
28Daniłowicz Wawrzyniec  †  
29Daniłowska Stefania z d. Waszkiewicz  †  
30Daniłowski Aleksander  †  
31Daniszewska Ewa z d. Kucharska  †po 10-11-1874  
32Daniszewski Jan  †przed 10-11-1874  
33Danko Elanor z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
34Danko Stephen  †  
35Danksz August  †  
36Danksz Konstancja z d. Niczewska  †po 27-01-1919  
37Danowska ? Regina ?  †po 1803   
38Danowska Adela *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
39Danowska Adolfa *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
40Danowska Adolfa *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
41Danowska Agnieszka z d. Szymanowska  †po 07-02-1869  
42Danowska Agnieszka z d. Borzymowska  †przed 21-11-1815  
43Danowska Agnieszka z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
44Danowska Agnieszka z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
45Danowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
46Danowska Agnieszka z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
47Danowska Agnieszka (Katarzyna) z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
48Danowska Agnieszka Anna z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
49Danowska Aleksandra z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
50Danowska Aleksandra *24-08-1872 Sulewo Prusy †28-07-1875 Sulewo Prusy  
51Danowska Aleksandra z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
52Danowska Amalia Stanisława *około 10-1889 Szwelczyn †18-04-1905 Szwelczyn /Wąsosz/  
53Danowska Anastazja z d. Sulewska *12-02-1806 Zaborowo †01-12-1845 Sulewo Prusy   
54Danowska Aniela z d. Chrzanowska  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
55Danowska Aniela z d. Borawska *około 1829 Konopki †po 27-10-1879  
56Danowska Aniela *08-10-1821 Sulewo Prusy †21-10-1821 Sulewo Prusy  
57Danowska Aniela *27-01-1799 Sulewo Kownaty †02-01-1823 Sulewo Prusy   
58Danowska Aniela *04-06-1844 Sulewo Kownaty †  
59Danowska Aniela z d. Borawska *05-11-1792 Konopki †08-09-1867 Sulewo Kownaty  
60Danowska Aniela *14-06-1847 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty  
61Danowska Aniela *23-11-1851 Sulewo Kownaty †04-12-1851 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
62Danowska Aniela z d. Szemborowska *około 1823 †po 20-07-1891   
63Danowska Aniołek *19-05-1856 Sulewo Kownaty †19-05-1856 Sulewo Kownaty  
64Danowska Aniołek *03-05-1803 Sulewo Kownaty †03-05-1803 Sulewo Kownaty  
65Danowska Anna z d. Witkowska *31-10-1910 Rydzewo-Pieniążek †  
66Danowska Anna *około 01-1905 †21-02-1905 Sulewo Kownaty  
67Danowska Anna z d. Lipińska *około 1824 †  
68Danowska Anna z d. Jaworowska  †  
69Danowska Anna z d. Modzelewska *około 1823 Modzele †po 05-11-1884  
70Danowska Anna z d. Szymanowska  †od 22-11-1840 do 28-02-1848  
71Danowska Anna *25-08-1895 Szwelczyn †05-02-1976 Komosewo  
72Danowska Anna z d. Filipkowska *około 1821 Tyszki-Łabno †13-09-1871 Białaszewo /Białaszewo/  
73Danowska Anna z d. Klimaszewska *17-05-1802 Klimaszewnica †09-06-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
74Danowska Anna z d. Podleśna *około 1791 Gutki †od 06-11-1849 do 22-10-1861  
75Danowska Anna z d. Rutkowska *około 1857 Kamińskie †po 03-02-1914  
76Danowska Anna z d. Dobrzycka  †  
77Danowska Anna z d. Godlewska *23-02-1878 Konopki †przed 1930 Zalesie /Wąsosz/   
78Danowska Anna z d. Kacperska *14-02-1913 Bagienice †28-07-1979 Sulewo Kownaty   
79Danowska Anna z d. Żbikowska *27-12-1914 †01-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
80Danowska Anna z d. Sulewska *27-10-1919 Sulewo Prusy †10-02-1996 /Wąsosz/   
81Danowska Anna z d. Gardocka *24-12-1890 Sulewo Prusy †29-05-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
82Danowska Anna *28-03-1902 †05-04-1982 /Wąsosz/  
83Danowska Anna *06-08-1872 Danowo †12-03-1873 Danowo  
84Danowska Anna z d. Milewska  †po 24-11-1835  
85Danowska Anna *25-05-1887 Sulewo Prusy †26-05-1887  
86Danowska Anna *19-12-1814 Sulewo Prusy †od 19-05-1868 do 24-04-1893   
87Danowska Anna *31-03-1838 Sulewo Kownaty †12-12-1853 Sulewo Kownaty  
88Danowska Anna z d. Łempicka *04-03-1864 Koniecki †przed 03-01-1945   
89Danowska Anna z d. Kozikowska *1816 †po 22-11-1880   
90Danowska Anna *09-06-1873 Sulewo Kownaty †   
91Danowska Anna *20-03-1833 Sulewo Prusy †27-05-1834 Sulewo Prusy  
92Danowska Anna z d. Godlewska *około 1753 †02-02-1839   
93Danowska Anna z d. Porowska  †po 26-09-1863   
94Danowska Anna *28-12-1883 Sulewo Prusy †14-12-1970 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
95Danowska Anna z d. Kryszpin *02-11-1836 Wąsosz †  
96Danowska Antonina z d. Podbielska *około 1905 Dołęgi †  
97Danowska Antonina z d. Rydzewska *około 1757 †przed 05-02-1815  
98Danowska Antonina z d. Hanasiuk  †  
99Danowska Antonina z d. Gontowska *około 1876 Świdry †   
100Danowska Antonina *około 1878 Koniecki †02-10-1879 Koniecki  
101Danowska Antonina z d. Czaplicka *około 1831 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
102Danowska Antonina *05-07-1783 Sulewo Kownaty †   
103Danowska Antonina *około 1881 Sulewo Kownaty †23-01-1882 Sulewo Kownaty   
104Danowska Antonina *23-06-1805 Sulewo Kownaty †24-04-1874 Sulewo Prusy  
105Danowska Apolonia z d. Skrodzka  †po 18-02-1878  
106Danowska Apolonia *24-02-1779 Sulewo Kownaty †09-10-1788 Sulewo Kownaty   
107Danowska Apolonia z d. Tafiłowska *około 1772 †18-02-1845 Sulewo Prusy   
108Danowska Apolonia Anna z d. Skrodzka *około 1823 Konopki †  
109Danowska Balbina z d. Dobrzycka *około 1896 Niedźwiedzkie †  
110Danowska Balbina *około 1854 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1862 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
111Danowska Balbina *07-06-1853 Sulewo Kownaty †   
112Danowska Barbara z d. Mścichowska *około 1859 Brzozowa par. Białaszwewo †  
113Danowska Barbara z d. Filipkowska *około 1900 †   
114Danowska Barbara z d. Filipkowska  †po 06-02-1893  
115Danowska Barbara z d. Kacperska *około 01-1846 Zaborowo †13-01-1885 Sulewo Kownaty  
116Danowska Bogumiła z d. Rogowska *około 1826 †  
117Danowska Bogumiła *około 1828 Budne †po 20-11-1876  
118Danowska Bolesława *około 06-1895 Sulewo Kownaty †26-03-1896 Sulewo Kownaty  
119Danowska Bożena z d. Chylińska *09-02-1958 Sulewo Prusy †11-05-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
120Danowska Bronisława z d. Czerwonka  †  
121Danowska Brygida *06-10-1786 Sulewo Prusy †03-02-1787 Sulewo Prusy  
122Danowska Brygida z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
123Danowska Celina *02-01-1948 Sulewo Prusy †10-01-1948 Sulewo Prusy  
124Danowska Dominika *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
125Danowska Eleonora z d. Zduńczyk  †  
126Danowska Elżbieta z d. Żmijewska  †  
127Danowska Elżbieta z d. N  †  
128Danowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1843 Łosewo †przed 09-02-1902  
129Danowska Emilia z d. Borawska *około 1829 Konopki †09-04-1872 Konopki  
130Danowska Ewa z d. Kozikowska * Klimaszewnica †przed 06-1811  
131Danowska Ewa *22-08-1974 Szczuczyn †14-10-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
132Danowska Ewa *14-09-1814 Sulewo Kownaty †18-09-1814 Sulewo Kownaty  
133Danowska Ewa *09-04-1817 Sulewo Kownaty †13-04-1817 Sulewo Kownaty  
134Danowska Ewa z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
135Danowska Felicja z d. Wysocka *około 1879 Obrytki †  
136Danowska Feliksa *około 1863 Klimaszewnica †19-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
137Danowska Feliksa *około 1859 Klimaszewnica †29-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
138Danowska Filomena (Salomea) z d. Chrzanowska *około 1849 Kieljany †  
139Danowska Franciszka z d. Mroczkowska (Owczarska)  †po 25-05-1830  
140Danowska Franciszka z d. Bogusz *około 1816 Orlikowo †po 03-02-1875  
141Danowska Franciszka z d. Łupińska  †przed 10-01-1858  
142Danowska Franciszka z d. Bagińska  †  
143Danowska Franciszka  †przed 30-10-1838  
144Danowska Franciszka *29-01-1846 Niećkowo †  
145Danowska Franciszka *08-01-1822 Niećkowo †17-01-1822 Niećkowo  
146Danowska Franciszka *23-12-1857 Sulewo Kownaty †09-07-1879 Wąsosz   
147Danowska Franciszka *około 24-04-1804 Sulewo Kownaty †04-05-1804 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
148Danowska Franciszka *12-09-1824 Sulewo Prusy †  
149Danowska Franciszka *26-02-1819 Sulewo Prusy †  
150Danowska Franciszka *29-12-1816 Sulewo Prusy †14-06-1819 Sulewo Prusy  
151Danowska Franciszka z d. Akacka  †po 24-02-1885  
152Danowska Franciszka *14-07-1818 Bagienice †04-03-1820 Sulewo Prusy  
153Danowska Franciszka *21-09-1849 Zalesie †23-08-1855 Zalesie   
154Danowska Franciszka *22-04-1851 Sulewo Prusy †07-06-1870 Sulewo Prusy   
155Danowska Franciszka *około 14-08-1825 Niećkowo †21-08-1825 Niećkowo  
156Danowska Franciszka z d. Jakacka  †po 23-10-1895  
157Danowska Halina *06-1941 Niedźwiedzkie †15-07-1941 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
158Danowska Helena z d. Mocarska *około 1888 Mocarze †  
159Danowska Helena *15-09-1906 Sulewo Kownaty †07-08-1916 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
160Danowska Helena z d. Dobrzycka *20-12-1893 Niedźwiedzkie †od 14-02-1939 do 14-05-1959  
161Danowska Helena *27-02-1847 Sulewo Kownaty †   
162Danowska Hipolita *około 1881 Koniecki Małe †23-04-1930 Wąsosz  
163Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1921 Lipińskie †  
164Danowska Jadwiga z d. Kownacka  †  
165Danowska Jadwiga  †  
166Danowska Jadwiga z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
167Danowska Jadwiga Anastazja z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
168Danowska Janina *24-06-1926 Dołęgi †  
169Danowska Janina z d. Świderska *26-01-1904 Lipińskie †13-02-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
170Danowska Józefa z d. Karasińska  †po 02-01-1936  
171Danowska Józefa z d. Rogowska *około 1858 Pluty †przed 05-1887  
172Danowska Józefa z d. Milewska *około 1888 Koniecki par. Wizna †po 15-05-1928  
173Danowska Józefa z d. Karwowska *około 1874 Wąsosz †20-07-1944 Wąsosz  
174Danowska Józefa *16-02-1819 Niećkowo †02-12-1828 Niećkowo  
175Danowska Józefa *20-03-1808 Zalesie †  
176Danowska Józefa *29-05-1849 Sulewo Prusy †18-11-1852 Sulewo Prusy   
177Danowska Józefa *20-03-1859 Sulewo Kownaty †  
178Danowska Józefa z d. Sulimowicz *około 1862 Szwelczyn †po 27-01-1913  
179Danowska Józefa *30-08-1867 Sulewo Kownaty †01-09-1867 Sulewo Kownaty   
180Danowska Józefa *22-02-1862 Sulewo Prusy †26-11-1862 Sulewo Prusy  
181Danowska Józefa Salomea z d. Sulewska *03-04-1865 Sulewo Prusy †od 22-02-1933 do 01-09-1936  
182Danowska Józefata z d. Dąbrowska *około 1826 Mocarze †przed 08-11-1892  
183Danowska Józefata z d. Łempicka *05-02-1823 Bagienice †po 01-07-1878   
184Danowska Józefata z d. Łempicka *30-12-1828 Bagienice †24-07-1868   
185Danowska Józefata *20-04-1802 Sulewo Kownaty †  
186Danowska Juliana *około 1866 †16-09-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
187Danowska Juliana *około 03-1863 †30-09-1869 /Białaszewo/  
188Danowska Julianna z d. Bagińska *około 1839 Bagińskie †  
189Danowska Julianna z d. Sadowska  †  
190Danowska Julianna z d. Łapińska *około 1818 Brzozowa Wólka †  
191Danowska Julianna z d. Łaguna *22-09-1855 Pasichy †przed 06-1891  
192Danowska Julianna z d. Supińska * Barwiki †po 17-02-1896  
193Danowska Kamila z d. Kozicka *około 1866 Surały †  
194Danowska Kamila z d. Świderska  †po 10-11-1896  
195Danowska Karolina z d. Kulikowska *około 1819 Karwowo †01-04-1863  
196Danowska Karolina z d. Pawłowska *około 1859 Gackie †  
197Danowska Karolina z d. Czerwonka *około 1822 Czerwonki †od 10-11-1873 do 05-02-1877  
198Danowska Karolina z d. Zalewska *04-02-1826 Zalesie †05-08-1858 Niedźwiedzkie   
199Danowska Karolina *13-09-1858 Sulewo Kownaty †15-01-1863 Sulewo Kownaty   
200Danowska Karolina z d. Skibińska  †20-06-1880  
201Danowska Karolina z d. Pilchowska *około 1811 †po 28-07-1880  
202Danowska Karolina *około 1821 †18-12-1824 Sulewo Kownaty  
203Danowska Karolina *21-03-1829 Sulewo Prusy †15-06-1830 Sulewo Prusy  
204Danowska Karolina *07-05-1820 Sulewo Prusy †przed 27-10-1825  
205Danowska Karolina z d. Rożyńska *około 1801 Flesze †06-03-1832 Zalesie   
206Danowska Karolina *05-11-1847 Danowo †29-11-1849 Danowo  
207Danowska Karolina z d. Zaborowska *około 1848 Sulewo Kownaty †po 02-08-1910   
208Danowska Karolina z d. Pachucka  †po 21-04-1823   
209Danowska Karolina *około 11-1881 Sulewo Kownaty †21-07-1882 Sulewo Kownaty  
210Danowska Karolina z d. Łempicka *26-01-1849 Bagienice †24-11-1919 sulewo Kownaty /Wąsosz/   
211Danowska Karolina *25-10-1863 Sulewo Kownaty †29-11-1863 Sulewo Kownaty  
212Danowska Karolina z d. Sulewska *około 1838 Sulewo Prusy †po 06-10-1903   
213Danowska Katarzyna z d. Waga  †  
214Danowska Katarzyna  †  
215Danowska Katarzyna z d. Kulikowska  †po 13-11-1822  
216Danowska Katarzyna z d. Sulewska  †przed 24-10-1865  
217Danowska Katarzyna z d. Baranowska *około 04-1855 Szczuczyn †  
218Danowska Katarzyna *07-11-1820 Niećkowo †15-11-1820 Niećkowo /Wąsosz/  
219Danowska Katarzyna *22-08-1805 Sulewo Prusy †24-09-1807 Sulewo Prusy  
220Danowska Katarzyna *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
221Danowska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1819 Borawskie †od 25-11-1878 do 04-1891  
222Danowska Katarzyna *06-05-1777 Sulewo Prusy †  
223Danowska Katarzyna z d. Saniewska *około 1765 Klimaszewnica †15-11-1811 Sulewo Kownaty  
224Danowska Katarzyna *28-04-1821 Sulewo Prusy †31-03-1830 Sulewo Prusy  
225Danowska Katarzyna *11-02-1816 Sulewo Kownaty †10-03-1816 Sulewo Kownaty  
226Danowska Katarzyna *04-1871 Sulewo Kownaty †12-01-1872 Sulewo Kownaty  
227Danowska Katarzyna *09-04-1791 Sulewo Prusy †  
228Danowska Katarzyna z d. Kacperska *1841 Zaborowo †12-03-1880 Sulewo Kownaty  
229Danowska Katarzyna *01-05-1842 Sulewo Kownaty †  
230Danowska Katarzyna *28-11-1840 Sulewo Kownaty †21-05-1855   
231Danowska Katarzyna z d. Kuczyńska *26-11-1838 Sulewo Kownaty †   
232Danowska Katarzyna *23-11-1851 Sulewo Kownaty †22-08-1855 Sulewo Kownaty   
233Danowska Katarzyna *02-12-1850 Sulewo Kownaty †przed 23-11-1851   
234Danowska Katarzyna z d. Bagińska *31-05-1795 Koniecki †25-01-1844 Koniecki  
235Danowska Kazimiera z d. Brodowska *około 1880 Modzele †  
236Danowska Klara z d. Pachucka  †  
237Danowska Klara z d. Kulikowska  †  
238Danowska Konstancja z d. Szwajkowska *około 1817 Szczuczyn †po 20-12-1883  
239Danowska Konstancja z d. Magnuszewska *około 1809 Borawskie †19-10-1862 Klimaszewnica /Białaszewo/  
240Danowska Konstancja z d. Chrzanowska *około 1733 †16-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
241Danowska Konstancja z d. Zakrzewska *21-02-1815 Wojsławy †13-04-1857 Sulewo Kownaty  
242Danowska Kunegunda z d. N  †  
243Danowska Kunegunda z d. Zalewska  †przed 31-01-1826  
244Danowska Kunegunda z d. Sulewska *około 1771 †po 24-11-1823  
245Danowska Leonarda (Eleonora) z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
246Danowska Lucyna z d. Gawęcka  †  
247Danowska Ludwika z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
248Danowska Ludwika *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
249Danowska Ludwika Dorota z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki par. Białaszewo †po 14-02-1911  
250Danowska Łucja z d. Milewska *13-12-1759 †  
251Danowska Łucja z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
252Danowska Łucja *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
253Danowska Małgorzata z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
254Danowska Małgorzata Antonina *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
255Danowska Marcela z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †  
256Danowska Marcjanna *09-10-1850 Sulewo Kownaty †13-11-1850 Sulewo Kownaty  
257Danowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
258Danowska Marcjanna z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
259Danowska Marianna *około 1892 Sulewo Prusy †09-04-1894 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
260Danowska Marianna z d. Chrzanowska  †  
261Danowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1871 Łosewo †  
262Danowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1887 Radziłów †po 28-02-1938  
263Danowska Marianna z d. Żurawska  †  
264Danowska Marianna z d. N  †  
265Danowska Marianna *około 1884 Klimaszewnica †30-05-1885 Klimaszewnica /Białaszewo/  
266Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1837 Toczyłowo †06-02-1885 Budne /Białaszewo/  
267Danowska Marianna z d. Gosiewska *22-02-1848 Brzozowa par. Białaszwewo †  
268Danowska Marianna *około 04-1863 Klimaszewnica †17-11-1867 Klimaszewnica /Białaszewo/  
269Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Lipińskie †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
270Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1824 Godlewo †  
271Danowska Marianna z d. Klimaszewska *29-01-1797 Klimaszewnica †18-03-1869 Klimaszewnica /Białaszewo/  
272Danowska Marianna z d. N  †   
273Danowska Marianna z d. N  †przed 02-02-1825  
274Danowska Marianna z d. Trojanowska *około 1874 Surały †po 25-02-1924  
275Danowska Marianna z d. Ruchała  †  
276Danowska Marianna *około 1822 Niećkowo †16-07-1836 Niećkowo  
277Danowska Marianna z d. Downar *około 1827 Sokoły Jeziorne †od 09-09-1883 do 20-05-1893  
278Danowska Marianna z d. Gutowska  †przed 14-08-1939  
279Danowska Marianna z d. Borzymowska *około 1868 Wiszowate †przed 09-1895  
280Danowska Marianna z d. Konopka  †po 11-02-1839  
281Danowska Marianna *około 1888 Warszawa †17-03-1944 Sulewo Kownaty  
282Danowska Marianna z d. Szleszyńska *30-05-1918 Łubiane †po 31-07-1973  
283Danowska Marianna z d. Zaborowska *01-02-1885 Bagienice †05-08-1964 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
284Danowska Marianna *13-01-1844 Niećkowo †06-06-1846 Niećkowo  
285Danowska Marianna *08-09-1805 Sulewo Prusy †  
286Danowska Marianna *około 17-08-1788 †24-08-1788 Sulewo Prusy  
287Danowska Marianna z d. Sulewska  †przed 1790   
288Danowska Marianna *17-02-1800 Zalesie †17-02-1800 Zalesie /Wąsosz/  
289Danowska Marianna z d. Zagrabieńska  †po 11-02-1829  
290Danowska Marianna z d. Wasilewska  †od 31-01-1837 do 23-11-1840  
291Danowska Marianna z d. Świderska *26-01-1792 Świdry †02-08-1833 Świdry   
292Danowska Marianna *około 03-1880 Sulewo Prusy †06-04-1880 Sulewo Prusy   
293Danowska Marianna *19-03-1831 Sulewo Prusy †08-09-1836 Sulewo Prusy  
294Danowska Marianna z d. Bukowska *około 1810 Czachy †29-04-1875 Danowo /Wąsosz/  
295Danowska Marianna *05-04-1852 Sulewo Kownaty †24-06-1852 Sulewo Kownaty  
296Danowska Marianna *27-02-1810 Sulewo Prusy †24-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
297Danowska Marianna *07-04-1806 Zalesie †12-06-1812 Zalesie /Wąsosz/  
298Danowska Marianna *11-07-1852 Sulewo Prusy †24-07-1852   
299Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1794 †27-10-1822 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
300Danowska Marianna z d. Łempicka  †przed 1779  
301Danowska Marianna z d. Godlewska *07-11-1819 Zalesie †28-02-1860 Sulewo Kownaty  
302Danowska Marianna z d. Jaczyńska  †przed 04-09-1811  
303Danowska Marianna *14-09-1781 Sulewo Kownaty †po 09-01-1836   
304Danowska Marianna *około 1878 Sulewo Kownaty †11-07-1882 Sulewo Kownaty   
305Danowska Marianna *27-10-1858 Sulewo Kownaty †02-11-1858 Sulewo Kownaty   
306Danowska Marianna *11-02-1827 Sulewo Kownaty †od 28-05-1895 do 31-12-1901  
307Danowska Marianna *27-10-1825 Sulewo Prusy †25-12-1825 Sulewo Prusy  
308Danowska Marianna z d. Łempicka *01-07-1802 Bagienice †13-12-1835 Sulewo Prusy  
309Danowska Marianna *około 1780 †po 29-01-1823  
310Danowska Marianna *26-12-1860 Sulewo Prusy †01-03-1861 Sulewo Prusy  
311Danowska Marianna *26-07-1834 Sulewo Prusy †10-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
312Danowska Marianna z d. Grabowska *około 1763 †20-09-1845  
313Danowska Marianna *09-11-1834 Sulewo Kownaty †   
314Danowska Marianna *około 1876 Sulewo Kownaty †16-10-1878 Sulewo Kownaty   
315Danowska Marianna *około 1882 Sulewo Kownaty †22-07-1885 Sulewo Kownaty   
316Danowska Marianna *24-03-1862 Sulewo Kownaty †25-05-1862 Sulewo Kownaty   
317Danowska Marianna *około 1926 Sulewo Kownaty †18-06-1948 Sulewo Kownaty  
318Danowska Marianna z d. Czerwonka *około 1848 Czerwonki †  
319Danowska Marianna z d. N  †przed 26-11-1832  
320Danowska Marianna z d. Rutkowska  †po 17-02-1819  
321Danowska Michalina *około 1940 Sulewo Prusy †11-10-1947 Sulewo Prusy  
322Danowska Michalina z d. Zalewska *około 1855 Zalesie †16-12-1940 Sulewo Kownaty   
323Danowska Michalina *około 01-1884 Sulewo Kownaty †16-07-1885 Sulewo Kownaty   
324Danowska Michalina *06-10-1861 Zalesie †13-03-1864 Zalesie   
325Danowska N z d. N  †  
326Danowska N z d. N  †przed 13-11-1938  
327Danowska Natalia z d. Ramotowska *16-10-1899 †11-01-1989 Grajewo /Wąsosz/   
328Danowska Otylia *15-12-1873 Sulewo Kownaty †11-08-1874 Sulewo Kownaty   
329Danowska Paulina z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †  
330Danowska Paulina z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
331Danowska Regina z d. Sulewska *około 1753 †20-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
332Danowska Romualda *01-05-1924 Sulewo Kownaty †27-04-1939 Sulewo Kownaty  
333Danowska Rozalia z d. Świderska *około 1847 Łosewo †po 13-02-1888  
334Danowska Rozalia z d. Kamińska *około 1875 Klimaszewnica †  
335Danowska Rozalia z d. Konopka *około 1869 Konopki Monety †  
336Danowska Rozalia  †po 21-11-1847  
337Danowska Rozalia z d. Orłowska *około 1894 Kędziorowo †  
338Danowska Rozalia *08-08-1839 Danowo †26-09-1841 Danowo  
339Danowska Rozalia *30-12-1855 Sulewo Prusy †10-08-1863 Sulewo Prusy   
340Danowska Rozalia *30-08-1859 Sulewo Prusy †  
341Danowska Rozalia *24-09-1855 Sulewo Prusy †21-11-1855 Sulewo Prusy  
342Danowska Rozalia *23-05-1848 Sulewo Prusy †  
343Danowska Rozalia *21-01-1801 Sulewo Kownaty †11-11-1879 Sulewo Prusy  
344Danowska Róża *12-08-1808 Sulewo Kownaty †  
345Danowska Sabina z d. Brzóska  †po 15-04-1979   
346Danowska Salomea z d. Przyborowska *około 1821 Pasichy †17-08-1848  
347Danowska Salomea z d. Szymanowska *około 1806 Danowo †09-02-1877 Zalesie   
348Danowska Scholastyka z d. Kuczyńska *09-02-1812 Sulewo Kownaty †16-04-1883 Sulewo Kownaty  
349Danowska Serafina *22-01-1913 Sulewo Kownaty †  
350Danowska Stanisława z d. Golińska *około 1855 Przytuły †po 30-01-1905  
351Danowska Stanisława *10-09-1887 Sulewo Kownaty †   
352Danowska Stanisława *około 1896 †01-02-1897 Stawiane /Wąsosz/  
353Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1871 Guty Podleśne †po 29-01-1918  
354Danowska Stanisława  †przed 20-02-1835  
355Danowska Stanisława z d. Modzelewska  †  
356Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1873 Surały †po 28-11-1945  
357Danowska Stanisława *około 1877 Sulewo Kownaty †12-10-1881 Sulewo Kownaty  
358Danowska Stanisława z d. Gętek  †   
359Danowska Stanisława *około 1876 Sulewo Kownaty †07-04-1877 Sulewo Kownaty   
360Danowska Stanisława z d. Sierbińska *11-07-1871 Brzozowa par. Białaszwewo †08-11-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
361Danowska Stefania z d. Borawska  †  
362Danowska Stefania z d. Nerkowska *09-07-1903 Zabiele †  
363Danowska Stefania z d. Walewska *około 1911 Radziłów †15-11-1930 Klimaszewnica  
364Danowska Stefania z d. Grędo *18-08-1910 Białaszewo †  
365Danowska Teodora *31-03-1868 Sulewo Prusy †29-12-1887 Sulewo Prusy  
366Danowska Teodora *11-02-1869 Sulewo Kownaty †   
367Danowska Teofila  †  
368Danowska Teofila z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
369Danowska Teofila z d. Cwalińska *około 1828 Mroczki †po 23-07-1883  
370Danowska Teofila z d. Sulewska *18-10-1848 Zaborowo †19-09-1939 Niećkowo  
371Danowska Teofila *14-09-1861 Sulewo Kownaty †20-09-1862 Sulewo Kownaty  
372Danowska Teofila z d. Łempicka *04-08-1844 Sulewo Kownaty †   
373Danowska Teofila *24-08-1867 Sulewo Prusy †17-03-1870 Sulewo Prusy  
374Danowska Teofila *12-07-1844 Sulewo Kownaty †   
375Danowska Teofila z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
376Danowska Teresa *14-10-1792 Sulewo Prusy †06-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
377Danowska Teresa *19-05-1855 Sulewo Kownaty †22-05-1855 Sulewo Kownaty  
378Danowska Teresa z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
379Danowska Teresa *20-10-1782 Sulewo Kownaty †  
380Danowska Urszula z d. Kamińska  †przed 28-10-1782   
381Danowska Urszula *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
382Danowska Waleria z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
383Danowska Waleria z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
384Danowska Waleria z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †  
385Danowska Wanda z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †po 18-11-1941  
386Danowska Wiktoria  †  
387Danowska Wiktoria z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
388Danowska Wiktoria *około 06-1819 †13-03-1820  
389Danowska Wiktoria *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
390Danowska Wiktoria *24-02-1855 Sulewo Kownaty †02-03-1855 Sulewo Kownaty  
391Danowska Wiktoria *20-10-1849 Sulewo Kownaty †20-12-1850 Sulewo Kownaty  
392Danowska Wiktoria *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
393Danowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
394Danowska Wiktoria *12-1826 Niećkowo †14-03-1827 Niećkowo  
395Danowska Władysława *około 06-1896 †27-07-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
396Danowska Władysława z d. Tarnowska *14-09-1905 Słucz †  
397Danowska Władysława z d. Bronakowska *około 1879 Bronaki-Olki †  
398Danowska Władysława *07-02-1886 Sulewo Kownaty †   
399Danowska Władysława z d. Rutkowska *około 1868 Rutkowskie †11-11-1915  
400Danowska Władysława z d. Łempicka *14-12-1917 Wąsosz †04-05-1963 Komosewo /Wąsosz/   
401Danowska Władysława z d. Płon *około 1852 Mianowo †  
402Danowska Władysława z d. Truszkowska *30-10-1887 Sulewo Kownaty †25-09-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
403Danowska Zofia z d. Żebrowska  †przed 24-11-1818  
404Danowska Zofia z d. Karwowska  †po 02-07-1825  
405Danowska Zofia z d. Modzelewska *14-08-1911 Modzele †01-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
406Danowska Zofia z d. Mikucka *około 1883 Kownatki †od 24-02-1943 do 04-02-1954  
407Danowska Zofia *22-03-1773 Sulewo Prusy †  
408Danowski Adam  †  
409Danowski Adam *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
410Danowski Adam *około 1834 Klimaszewnica †  
411Danowski Adam *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo  
412Danowski Adam *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
413Danowski Adolf *13-06-1857 Sulewo Kownaty †31-05-1859 Sulewo Kownaty  
414Danowski Adolf *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy   
415Danowski Adolf *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
416Danowski Adolf Antoni *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
417Danowski Aleksander *około 1912 Klimaszewnica †  
418Danowski Aleksander *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †  
419Danowski Aleksander *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
420Danowski Aleksander  †po 06-02-1893  
421Danowski Aleksander *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
422Danowski Aleksander  †  
423Danowski Aleksander *05-08-1868 Sulewo Kownaty †   
424Danowski Ambroży *10-12-1771 Sulewo Prusy †28-12-1771 Sulewo Prusy  
425Danowski Andrzej  †  
426Danowski Andrzej  †  
427Danowski Andrzej *27-01-1953 Sulewo Kownaty †23-05-1953 Szczuczyn /Wąsosz/   
428Danowski Andrzej *24-11-1812 Niećkowo †  
429Danowski Andrzej *04-09-1863 Sulewo Prusy †26-07-1864 Sulewo Prusy  
430Danowski Andrzej *30-11-1824 Koniecki †30-04-1832 Koniecki /Wąsosz/  
431Danowski Aniołek *15-11-1862 Sulewo Kownaty †15-11-1862  
432Danowski Aniołek *16-08-1860 Sulewo Kownaty †16-08-1860   
433Danowski Antoni *około 1840 Orlikowo †  
434Danowski Antoni *około 1886 Klimaszewnica †  
435Danowski Antoni *około 1863 Brzozowa par. Białaszwewo †  
436Danowski Antoni  †  
437Danowski Antoni *około 02-1859 Klimaszewnica †30-03-1860 Klimaszewnica /Białaszewo/  
438Danowski Antoni *około 11-1862 Klimaszewnica †15-02-1863 Klimaszewnica /Białaszewo/  
439Danowski Antoni *około 11-1871 Klimaszewnica †24-09-1872 Klimaszewnica /Białaszewo/  
440Danowski Antoni *około 05-1812 Budne †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
441Danowski Antoni * Klimaszewnica †12-11-1823  
442Danowski Antoni *około 09-01-1886 Łempice †23-01-1886 Łempice /Wąsosz/  
443Danowski Antoni *około 1851 Klimaszewnica †  
444Danowski Antoni *około 1883 Borawskie †przed 15-05-1928  
445Danowski Antoni *około 1820 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
446Danowski Antoni *około 1794 †przed 06-11-1849  
447Danowski Antoni *12-12-1907 Sulewo Kownaty †10-03-1966 Białystok /Wąsosz/   
448Danowski Antoni *17-01-1919 †07-06-1991 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
449Danowski Antoni *22-05-1816 Niećkowo †  
450Danowski Antoni *10-06-1781 Sulewo Prusy †  
451Danowski Antoni *04-08-1812 Sulewo Kownaty †10-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
452Danowski Antoni *13-02-1774 Sulewo Kownaty †   
453Danowski Antoni *około 1853 Sulewo Prusy †po 02-08-1910   
454Danowski Antoni *18-01-1845 Sulewo Kownaty †22-01-1845 Sulewo Kownaty  
455Danowski Antoni *20-11-1821 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
456Danowski Antoni *05-05-1793 Sulewo Kownaty †05-12-1819 Sulewo Kownaty   
457Danowski Antoni *15-06-1818 Sulewo Kownaty †04-08-1825 Sulewo Kownaty  
458Danowski Antoni *31-12-1812 Sulewo Kownaty †06-12-1889 Sulewo Kownaty  
459Danowski Antoni *około 1848 Żebrki †po 27-01-1913  
460Danowski Antoni *01-01-1870 Sulewo Kownaty †   
461Danowski Antoni *17-10-1827 Sulewo Prusy †02-01-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
462Danowski Antoni *10-1874 Zalesie †18-11-1875 Zalesie   
463Danowski Antoni *około 1803 †po 10-04-1853  
464Danowski Antoni *12-11-1854 Sulewo Kownaty †21-08-1855 Sulewo Kownaty  
465Danowski Antoni *około 1769 †15-03-1832 Sulewo Kownaty  
466Danowski Antoni *około 11-06-1807 Sulewo Prusy †18-06-1807 Sulewo Prusy  
467Danowski Antoni *08-11-1904 †24-04-1996 /Wąsosz/  
468Danowski Antoni (Stanisław) *20-10-1916 Klimaszewnica †15-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
469Danowski Antoni Feliks *13-11-1858 Sulewo Kownaty †  
470Danowski Antoni Kielian *około 1800 Zalesie †14-06-1872 Zalesie   
471Danowski Antoni Maciej *14-04-1850 Sulewo Kownaty †07-09-1852 Sulewo Kownaty   
472Danowski Antoni Wincenty *około 1839 Szymany †po 13-02-1888  
473Danowski Apolinary *około 1900 Sulewo Kownaty †28-08-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
474Danowski Apolinary *31-05-1887 Sulewo Prusy †17-02-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
475Danowski Augustyn *12-01-1803 Sulewo Kownaty †04-09-1807 Zalesie  
476Danowski Benedykt *31-03-1788 Sulewo Kownaty †   
477Danowski Benedykt *30-03-1854 Sulewo Kownaty †21-05-1854 Sulewo Kownaty  
478Danowski Bolesław  †  
479Danowski Bolesław *31-03-1903 Klimaszewnica †  
480Danowski Bolesław *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
481Danowski Bolesław *około 1868 Klimaszewnica †28-03-1871 Klimaszewnica /Białaszewo/  
482Danowski Bonifacy *około 1792 Barwiki †12-09-1827 Barwiki /Przytuły/  
483Danowski Bronisław *około 1865 Stawiski †  
484Danowski Czesław *06-09-1938 Sulewo Prusy †18-08-1939 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
485Danowski Czesław *03-08-1922 Szczuczyn †11-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
486Danowski Czesław *23-03-1920 Sulewo Kownaty †11-01-1983 Grajewo /Wąsosz/   
487Danowski Dominik *17-08-1837 Klimaszewnica †  
488Danowski Dominik *1751 Pomiany †  
489Danowski Dominik *31-10-1945 Sulewo Prusy †24-08-1949   
490Danowski Dominik *24-09-1844 Sulewo Kownaty †  
491Danowski Edward *około 1834 †04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
492Danowski Eugeniusz *03-01-1932 Sulewo Kownaty †11-02-1985 Grajewo /Wąsosz/   
493Danowski Eugeniusz *13-03-1931 Sulewo Kownaty †15-01-1932 Sulewo Kownaty  
494Danowski Feliks *około 1899 Sulewo Prusy †30-04-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
495Danowski Feliks *około 1871 Surały †po 28-11-1945  
496Danowski Feliks *około 1855 Sulewo Prusy †  
497Danowski Feliks *30-05-1873 Sulewo Kownaty †10-08-1874 Sulewo Kownaty   
498Danowski Feliks *19-01-1864 Sulewo Prusy †10-04-1867 Sulewo Prusy  
499Danowski Ferdynand *około 1824 Klimaszewnica †po 20-11-1876  
500Danowski Franciszek  †po 07-02-1869  
501Danowski Franciszek  †1891 Borawskie /Radziłów/  
502Danowski Franciszek *14-11-1909 Radziłów †06-01-1988 Grajewo  
503Danowski Franciszek *około 1814 Budne †20-12-1883 Budne /Białaszewo/  
504Danowski Franciszek *09-08-1805 Klimaszewnica †28-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
505Danowski Franciszek  †przed 20-02-1835  
506Danowski Franciszek *około 1833 Surały †od 20-05-1893 do 03-02-1896  
507Danowski Franciszek *03-02-1815 Niećkowo †09-04-1815 Niećkowo  
508Danowski Franciszek *06-12-1854 Sulewo Kownaty †   
509Danowski Franciszek *około 1778 †przed 31-01-1837  
510Danowski Franciszek *około 01-1831 †30-12-1836 Sulewo Prusy  
511Danowski Franciszek *16-09-1852 Sulewo Kownaty †22-09-1855 Sulewo Kownaty  
512Danowski Franciszek *27-10-1858 Sulewo Kownaty †   
513Danowski Franciszek  †po 02-02-1839   
514Danowski Franciszek *18-08-1855 Zalesie †10-03-1856 Zalesie   
515Danowski Franciszek *około 1772 Sulewo Kownaty †10-04-1853 Zalesie  
516Danowski Franciszek *12-05-1843 Sulewo Prusy †12-02-1844 Sulewo Prusy  
517Danowski Franciszek *24-03-1850 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty   
518Danowski Franciszek *09-1889 Sulewo Kownaty †19-10-1889 Sulewo Kownaty   
519Danowski Franciszek *13-07-1849 Sulewo Kownaty †24-07-1849 Sulewo Kownaty   
520Danowski Franciszek *04-12-1886 Wąsosz †14-09-1968 Komosewo /Wąsosz/   
521Danowski Franciszek Ksawery *1794 Łosewo †  
522Danowski Franciszek Leopold *01-11-1826 Zalesie †   
523Danowski Franciszek Piotr *24-06-1835 Sulewo Prusy †od 09-02-1891 do 10-02-1901  
524Danowski Fryzanty *19-02-1840 Sulewo Kownaty †od 06-02-1905 do 24-11-1919   
525Danowski Grzegorz * Budne †  
526Danowski Grzegorz  †przed 10-1839  
527Danowski Grzegorz  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
528Danowski Grzegorz  †przed 18-09-1827  
529Danowski Grzegorz *14-03-1830 Sulewo Kownaty †08-05-1831 Sulewo Kownaty   
530Danowski Grzegorz *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
531Danowski Grzegorz *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
532Danowski Gustaw *około 1898 Surały †  
533Danowski Henryk *około 11-1904 †15-01-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
534Danowski Henryk Antoni *02-01-1959 Godlewo †14-07-1959 Grajewo  
535Danowski Hipolit *14-01-1914 Sulewo Kownaty †03-12-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
536Danowski Ignacy *1803 †  
537Danowski Izydor Aleksander *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
538Danowski Jakub *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
539Danowski Jakub *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
540Danowski Jakub  †  
541Danowski Jakub *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
542Danowski Jakub *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
543Danowski Jakub *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
544Danowski Jakub *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
545Danowski Jakub Antoni *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
546Danowski Jan  †  
547Danowski Jan  †po 24-11-1818  
548Danowski Jan *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
549Danowski Jan *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
550Danowski Jan *1776 Danowo †  
551Danowski Jan  †  
552Danowski Jan  †  
553Danowski Jan *około 1817 Budne †  
554Danowski Jan  †przed 27-06-1843  
555Danowski Jan *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
556Danowski Jan  †po 10-01-1858  
557Danowski Jan  †po 24-07-1876  
558Danowski Jan *około 1816 †  
559Danowski Jan  †przed 24-10-1865  
560Danowski Jan  †  
561Danowski Jan *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
562Danowski Jan  †przed 11-02-1839  
563Danowski Jan  †  
564Danowski Jan *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
565Danowski Jan *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
566Danowski Jan *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
567Danowski Jan *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
568Danowski Jan *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
569Danowski Jan  †po 21-04-1823   
570Danowski Jan *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice  
571Danowski Jan *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
572Danowski Jan *05-1883 Sulewo Kownaty †19-08-1883 Sulewo Kownaty  
573Danowski Jan *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
574Danowski Jan *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
575Danowski Jan *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
576Danowski Jan *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
577Danowski Jan *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
578Danowski Jan *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
579Danowski Jan *około 11-1876 Sulewo Prusy †13-11-1876 Sulewo Prusy  
580Danowski Jan *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
581Danowski Jan *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
582Danowski Jan *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
583Danowski Jan *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
584Danowski Jan *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
585Danowski Jan *27-05-1851 Koniecki †  
586Danowski Jan *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
587Danowski Jan *28-08-1835 Koniecki †  
588Danowski Jan Gwalbert *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
589Danowski Jan Lucjusz *12-02-1849 Sulewo Kownaty †23-05-1853 Sulewo Prusy   
590Danowski Jan Norbert *05-06-1796 Sulewo Kownaty †10-11-1856 Sulewo Kownaty   
591Danowski Jan Stanisław *27-12-1836 Sulewo Prusy †08-06-1839 Sulewo Prusy  
592Danowski Jarosław *28-03-1966 Sulewo Kownaty †20-08-1982 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
593Danowski Jerzy *29-09-1950 †18-05-1998 Wrocław /Wąsosz/   
594Danowski Jerzy *około 10-10-1814 Sulewo Kownaty †17-10-1814 Sulewo Kownaty  
595Danowski Józef  †  
596Danowski Józef *około 1920 †02-05-1921 Klimaszewnica /Białaszewo/  
597Danowski Józef *07-11-1907 Jurzec Pański †  
598Danowski Józef *około 11-1860 Brzozowa par. Białaszwewo †23-03-1861 Brzozowa par. Białaszwewo  
599Danowski Józef *około 1863 Klimaszewnica †18-04-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
600Danowski Józef *1787 Klimaszewnica †przed 22-11-1840  
601Danowski Józef *około 1869 Bialiki par. Lachowo †  
602Danowski Józef *około 1865 Surały †po 25-02-1924  
603Danowski Józef  †  
604Danowski Józef *15-10-1932 Sulewo Kownaty †06-11-1932 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
605Danowski Józef *około 1859 Niećkowo †  
606Danowski Józef *około 1900 Sulewo Kownaty †04-04-1948 Sulewo Kownaty   
607Danowski Józef *18-03-1941 Wąsosz †23-10-1980 Białystok /Wąsosz/  
608Danowski Józef *20-03-1911 Sulewo Prusy †15-04-1979 Łomża /Wąsosz/   
609Danowski Józef *około 1883 Łempice †14-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
610Danowski Józef *03-07-1953 Godlewo †11-08-1953 Godlewo /Wąsosz/  
611Danowski Józef *27-08-1911 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1979   
612Danowski Józef *09-10-1814 Sulewo Kownaty †19-10-1814 Sulewo Kownaty  
613Danowski Józef *około 1804 Lachowice †przed 21-02-1860  
614Danowski Józef *16-03-1788 Sulewo Prusy †24-03-1788 Sulewo Prusy  
615Danowski Józef *około 1841 Borawskie †  
616Danowski Józef *około 12-1822 †21-03-1823 Sulewo Prusy  
617Danowski Józef *13-07-1827 Sulewo Kownaty †   
618Danowski Józef *10-07-1786 Sulewo Kownaty †05-02-1790 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
619Danowski Józef *08-03-1797 Sulewo Kownaty †  
620Danowski Józef *19-11-1844 Danowo †  
621Danowski Józef  †po 24-11-1835  
622Danowski Józef *około 12-1819 Sulewo Prusy †04-05-1820 Sulewo Prusy  
623Danowski Józef *19-05-1858 Sulewo Prusy †30-05-1858 Sulewo Prusy   
624Danowski Józef *31-07-1822 Sulewo Prusy †24-01-1823 Sulewo Prusy   
625Danowski Józef *około 12-1831 Sulewo Prusy †21-03-1832 Sulewo Prusy  
626Danowski Józef *20-03-1826 Sulewo Prusy †11-05-1826 Sulewo Prusy  
627Danowski Józef *11-07-1846 Sulewo Kownaty †16-03-1885 Sulewo Kownaty  
628Danowski Józef *19-02-1844 Sulewo Kownaty †30-05-1877 Sulewo Kownaty   
629Danowski Józef *15-03-1817 Sulewo Kownaty †14-02-1867 Sulewo Kownaty   
630Danowski Józef *około 1829 Sulewo Kownaty †po 19-03-1894   
631Danowski Józef *30-03-1838 Zalesie †26-09-1863 Zalesie   
632Danowski Józef *12-12-1871 Zalesie †   
633Danowski Józef *04-07-1863 Sulewo Prusy †   
634Danowski Józef *15-05-1824 Sulewo Prusy †06-07-1869 Sulewo Prusy   
635Danowski Józef *09-02-1832 Sulewo Kownaty †25-11-1857 Sulewo Kownaty   
636Danowski Józef *10-05-1802 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty   
637Danowski Józef *06-04-1906 Sulewo Prusy †06-01-1990 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
638Danowski Józef *około 1822 Koniecki †16-02-1872 Koniecki  
639Danowski Józef *10-05-1898 Sulewo Kownaty †16-09-1981 Grajewo   
640Danowski Józef  †przed 26-11-1832  
641Danowski Józef  †po 17-02-1819  
642Danowski Józef *około 1829 Niećkowo †12-03-1873 Wąsosz  
643Danowski Józef Grzegorz *17-03-1843 Sulewo Kownaty †po 03-02-1902  
644Danowski Julian *około 1845 Brzozowa par. Białaszwewo †po 09-02-1902  
645Danowski Julian *około 02-1870 Klimaszewnica †08-07-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
646Danowski Julian *około 1881 Łosewo †  
647Danowski Julian *04-10-1866 Sulewo Kownaty †29-07-1929 Sulewo Kownaty   
648Danowski Kajetan *05-08-1836 Zalesie †13-05-1838 Zalesie   
649Danowski Kajetan *07-08-1856 Sulewo Prusy †30-08-1861 Sulewo Prusy   
650Danowski Kazimierz *około 1887 Klimaszewnica †po 18-11-1941  
651Danowski Kazimierz  †po 10-11-1896  
652Danowski Kazimierz *13-04-1949 Niedźwiedzkie †18-10-1998 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
653Danowski Kazimierz *około 05-1789 †27-11-1789 Sulewo Kownaty  
654Danowski Kazimierz *28-02-1820 Sulewo Kownaty †04-03-1888 Sulewo Kownaty  
655Danowski Kazimierz *03-03-1821 Sulewo Kownaty †przed 1823  
656Danowski Kazimierz *28-02-1830 Sulewo Prusy †04-03-1830 Sulewo Prusy  
657Danowski Kazimierz *około 1823 Sulewo Kownaty †01-08-1825 Sulewo Kownaty  
658Danowski Kazimierz *17-09-1818 Sulewo Kownaty †przed 28-02-1820  
659Danowski Kazimierz *29-02-1772 Sulewo Kownaty †01-02-1817 Sulewo Kownaty  
660Danowski Kazimierz *18-06-1853 Sulewo Kownaty †08-03-1895   
661Danowski Kazimierz *16-08-1870 Sulewo Kownaty †18-05-1873 Sulewo Kownaty   
662Danowski Kazimierz Jakub *1842 †  
663Danowski Konstanty *około 1891 Wąsosz †28-04-1892 Wojsławy /Wąsosz/  
664Danowski Konstanty *02-09-1939 Sulewo Kownaty †25-06-2002 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
665Danowski Konstanty *17-03-1888 Sulewo Kownaty †po 05-08-1964   
666Danowski Konstanty *07-04-1851 Sulewo Kownaty †02-06-1853 Sulewo Kownaty  
667Danowski Konstanty *26-08-1853 Sulewo Kownaty †25-02-1874 Sulewo Kownaty   
668Danowski Konstanty *około 1869 Surały †05-08-1935 Sulewo Prusy  
669Danowski Konstanty Władysław *około 1857 Klimaszewnica †  
670Danowski Konstantyn *około 1854 Kolno †  
671Danowski Krzysztof  †przed 25-05-1830  
672Danowski Ksawery *około 1821 †  
673Danowski Ksawery *08-04-1826 Sulewo Prusy †  
674Danowski Ksawery *19-12-1858 Sulewo Kownaty †10-09-1859 Sulewo Kownaty   
675Danowski Ksawery *około 1820 Sulewo Kownaty †22-07-1880 Sulewo Kownaty   
676Danowski Leon *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
677Danowski Leopold *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
678Danowski Lucjan *20-01-1863 Sulewo Kownaty †01-02-1863 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
679Danowski Ludwik *około 1855 Orlikowo †po 30-01-1905  
680Danowski Ludwik *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
681Danowski Łukasz Aleksander *22-10-1870 Wąsosz †  
682Danowski Maciej *około 1856 Surały †14-08-1939 Surały /Grabowo/  
683Danowski Maciej *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
684Danowski Marcel *02-1879 Sulewo Kownaty †14-04-1879 Sulewo Kownaty  
685Danowski Marcel *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
686Danowski Marcel *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
687Danowski Marcel *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
688Danowski Marcel *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
689Danowski Marcel *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
690Danowski Marceli *29-01-1842 Sulewo Kownaty †19-08-1843  
691Danowski Marcin  †  
692Danowski Marcin *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
693Danowski Marcin *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
694Danowski Marcin *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
695Danowski Marcin *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
696Danowski Marian *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
697Danowski Mateusz *około 1801 Orlikowo †przed 27-08-1866  
698Danowski Mateusz *17-09-1775 Danowo †  
699Danowski Mateusz *20-09-1815 Sulewo Kownaty †25-05-1820 Sulewo Kownaty  
700Danowski Mateusz *14-06-1824 Sulewo Kownaty †  
701Danowski Mateusz *około 1785 Danowo †  
702Danowski Mateusz *około 1733 †05-03-1813 Sulewo Prusy  
703Danowski Mateusz  †przed 24-09-1894  
704Danowski Michał  †  
705Danowski Michał *około 1845 Borawskie †   
706Danowski Michał *około 1739 †29-01-1799 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
707Danowski Mieczysław z d. Łempicki *17-11-1934 †04-11-1988   
708Danowski Mikołaj Jan *12-1882 Łempice †23-01-1883 Łempice /Wąsosz/  
709Danowski Nikodem *około 1838 Budne †  
710Danowski Nikodem *15-09-1866 Sulewo Kownaty †30-11-1930 Sulewo Kownaty  
711Danowski Nikodem *04-07-1847 Sulewo Kownaty †25-04-1849 Sulewo Kownaty  
712Danowski Paweł  †18-04-1830 Stara Łomża  
713Danowski Paweł  †   
714Danowski Paweł *12-08-1929 Sulewo Kownaty †22-12-1929 Sulewo Kownaty  
715Danowski Paweł *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
716Danowski Paweł *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
717Danowski Paweł *około 1854 Klimaszewnica †po 03-02-1914  
718Danowski Paweł *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
719Danowski Paweł *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
720Danowski Paweł *około 1768 †po 31-01-1826  
721Danowski Paweł *26-01-1849 Sulewo Kownaty †22-10-1850 Sulewo Kownaty  
722Danowski Paweł *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
723Danowski Paweł *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty   
724Danowski Piotr *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
725Danowski Piotr *01-1773 Sulewo Prusy †  
726Danowski Piotr *28-07-1871 Sulewo Kownaty †02-03-1873 Sulewo Kownaty  
727Danowski Piotr *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
728Danowski Piotr Franciszek *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
729Danowski Piotr Paweł *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
730Danowski Piotr Paweł *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
731Danowski Sebastian *około 1733 †20-01-1813 Sulewo Kownaty   
732Danowski Stanisław  †  
733Danowski Stanisław *około 1793 Danowo †26-01-1868 Danowo /Wąsosz/  
734Danowski Stanisław *około 1826 Szymany †  
735Danowski Stanisław  †  
736Danowski Stanisław *około 1859 Klimaszewnica †09-10-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
737Danowski Stanisław  †30-03-1834  
738Danowski Stanisław *około 1790 Klimaszewnica †26-05-1865 Klimaszewnica /Białaszewo/  
739Danowski Stanisław  †05-07-1821  
740Danowski Stanisław *około 1819 †  
741Danowski Stanisław *16-04-1761 Klimaszewnica †po 13-11-1822  
742Danowski Stanisław *20-02-1910 Sulewo Kownaty †31-07-1973 Sulewo Kownaty  
743Danowski Stanisław *12-05-1869 Zalesie †19-04-1940 Zalesie /Wąsosz/   
744Danowski Stanisław *07-09-1790 Sulewo Kownaty †   
745Danowski Stanisław *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
746Danowski Stanisław *09-05-1803 Sulewo Kownaty †  
747Danowski Stanisław *01-05-1838 Sulewo Kownaty †24-08-1843 Sulewo Kownaty  
748Danowski Stanisław *01-02-1819 Sulewo Prusy †13-05-1819 Sulewo Prusy  
749Danowski Stanisław *07-11-1849 Sulewo Prusy †  
750Danowski Stanisław *14-11-1745 Sulewo Prusy †13-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
751Danowski Stanisław *18-05-1837 Sulewo Kownaty †   
752Danowski Stanisław *20-11-1803 Sulewo Prusy †  
753Danowski Stanisław *01-11-1930 Sulewo Kownaty †15-07-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
754Danowski Stanisław Jan *około 1840 Niedźwiadna †po 26-09-1887  
755Danowski Stanisław Nikodem *12-09-1840 Zalesie †30-05-1879 Zalesie   
756Danowski Stanisław Tomasz *05-02-1850 Sulewo Kownaty †26-08-1931 Sulewo Kownaty   
757Danowski Sylwester *01-01-1847 Brzozowa par. Białaszwewo †  
758Danowski Szczepan *05-04-1886 Sulewo Prusy †   
759Danowski Szczepan *13-01-1853 Suwałki †13-11-1938 Sulewo Kownaty  
760Danowski Szczepan *17-02-1902 Sulewo Kownaty †  
761Danowski Szymon *około 1823 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
762Danowski Szymon  †przed 02-02-1825  
763Danowski Szymon  †przed 02-07-1825  
764Danowski Szymon * Sulewo Kownaty †od 15-11-1811 do 23-10-1860  
765Danowski Szymon *22-10-1769 Sulewo Kownaty †09-01-1836 Sulewo Kownaty   
766Danowski Szymon *około 06-1880 Sulewo Kownaty †05-03-1881 Sulewo Kownaty  
767Danowski Tadeusz  †  
768Danowski Tadeusz *około 1743 †09-02-1813 Sulewo Prusy  
769Danowski Tadeusz *około 1929 Sulewo Prusy †10-02-1945 Sulewo Prusy   
770Danowski Teodor *około 1842 Klimaszewnica †po 14-02-1911  
771Danowski Teodor  †  
772Danowski Teodor  †  
773Danowski Teodor *02-04-1866 Sulewo Prusy †04-01-1867 Sulewo Prusy  
774Danowski Teodor *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
775Danowski Teofil *16-12-1855 Sulewo Kownaty †08-09-1873 Zaborowo   
776Danowski Tomasz *około 1870 Kossaki par. Jedwabne †przed 03-06-1930  
777Danowski Tomasz  †  
778Danowski Tomasz *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
779Danowski Tomasz  †   
780Danowski Tomasz *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
781Danowski Tomasz  †przed 24-02-1885  
782Danowski Tomasz *10-12-1771 Sulewo Prusy †03-02-1772 Sulewo Prusy  
783Danowski Tomasz *około 1750 Sulewo Kownaty †20-12-1790  
784Danowski Wacław *około 1904 Surały †  
785Danowski Wacław *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
786Danowski Wacław *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
787Danowski Wacław *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
788Danowski Wacław (Władysław) *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
789Danowski Walenty *około 1862 Rutkowskie †  
790Danowski Wawrzyniec  †  
791Danowski Wawrzyniec Józef *20-08-1813 Sulewo Kownaty †26-08-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
792Danowski Wiktor *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
793Danowski Wiktor *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
794Danowski Wiktor Jan *01-09-1831 Zalesie †   
795Danowski Wiktor Rajmund *02-11-1910 Grabowo †  
796Danowski Wincenty *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo  
797Danowski Witalis  †  
798Danowski Witold *około 1897 †   
799Danowski Władysław  †  
800Danowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †  
801Danowski Władysław  †  
802Danowski Władysław *14-05-1890 Łempice †  
803Danowski Władysław *27-06-1900 Sulewo Kownaty †08-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
804Danowski Władysław *około 1880 Sulewo Kownaty †  
805Danowski Władysław *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
806Danowski Władysław *29-03-1864 Sulewo Kownaty †   
807Danowski Władysław *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
808Danowski Wojciech  †przed 21-11-1815  
809Danowski Wojciech *około 1868 Klimaszewnica †  
810Danowski Wojciech  †  
811Danowski Wojciech *1759 Klimaszewnica †przed 05-02-1815  
812Danowski Wojciech  †  
813Danowski Wojciech  †po 18-02-1878  
814Danowski Wojciech *około 1827 Surały †  
815Danowski Wojciech *14-04-1778 Sulewo Kownaty †  
816Danowski Wojciech *około 1830 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
817Danowski Wojciech *15-04-1814 Sulewo Prusy †18-04-1814 Sulewo Prusy  
818Danowski Wojciech *19-04-1825 Sulewo Prusy †  
819Danowski Wojciech *16-06-1844 Sulewo Kownaty †po 04-02-1908  
820Danowski Wojciech *około 1768 Sulewo Kownaty †09-05-1772 Sulewo Kownaty   
821Danowski Zdzisław *03-11-1954 Sulewo Prusy †29-12-1954 Grajewo  
822Danowski Zygmunt *11-09-1948 Sulewo Prusy †17-07-1952 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
823Danowski Zygmunt *25-01-1903 Sulewo Kownaty †28-11-1979 Sulewo Kownaty  
824Dańkowska Anna z d. Wszeborowska *około 1820 Gackie †  
825Dańkowska Marianna z d. Smutska  †przed 01-12-1848  
826Dańkowski Bazyli *około 1813 †  
827Dańkowski Kazimierz  †przed 01-12-1848  
828Dardzińska Aleksandra z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
829Dardzińska Anna z d. Alert *około 1838 Wąsosz †16-11-1878 Wąsosz  
830Dardzińska Emilia *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
831Dardzińska Franciszka z d. Duzik *około 1814 Wąsosz †18-12-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
832Dardzińska Julianna z d. Laszczkowska *03-05-1875 Wąsosz †15-06-1968 Wąsosz   
833Dardzińska Karolina (Katarzyna, Rozalia) z d. Niedbała *około 1811 †17-11-1863 Wąsosz  
834Dardzińska Katarzyna z d. Koniecko *około 1861 Przeszkoda †  
835Dardzińska Kazimiera z d. Jarząbek *około 1884 Załuski †po 29-01-1924  
836Dardzińska Leokadia z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
837Dardzińska Ludwika z d. Wykowska  †  
838Dardzińska Marianna z d. Bogusławska *08-02-1889 Kownatki †  
839Dardzińska Marianna z d. Chmielewska *około 1853 Żebry †  
840Dardzińska N z d. N  †przed 08-1916  
841Dardzińska Rozalia z d. Sypytkowska *około 1877 Guty †przed 08-1905  
842Dardzińska Rozalia z d. Modzelewska  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
843Dardzińska Salomea (Cecylia) z d. Merchelska *19-11-1844 Wąsosz †23-04-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
844Dardzińska Stanisława z d. Metelska *około 1874 Klimaszewnica †  
845Dardzińska Stanisława z d. Kowalewska * Orlikowo †po 27-03-1918  
846Dardzińska Stanisława z d. Zyskowska *14-04-1910 Wąsosz †05-08-1950 Szczuczyn  
847Dardzińska Stanisława z d. Gałecka *około 1887 Załuski †19-09-1933 Wąsosz  
848Dardzińska Wiktoria z d. Szparka  †  
849Dardzińska Zofia z d. Archacka  †  
850Dardziński Adam *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry   
851Dardziński Aleksander  †  
852Dardziński Andrzej  †  
853Dardziński Bartłomiej *około 1841 Rakowo †po 04-02-1908  
854Dardziński Czesław *około 1922 Wąsosz †11-04-1945  
855Dardziński Franciszek *około 1835 Rakowo †07-06-1881  
856Dardziński Ignacy *około 1847 Wąsosz †  
857Dardziński Jan *około 1843 †20-10-1884  
858Dardziński Jan Aleksander *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
859Dardziński Julian *około 1884 Wąsosz †10-11-1934 Wąsosz  
860Dardziński Julian *około 1861 Kędziorowo †  
861Dardziński Leon *około 1880 Wąsosz †  
862Dardziński Michał * Stawiski †  
863Dardziński N  †przed 10-1926  
864Dardziński Piotr  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
865Dardziński Stanisław *około 1893 Jurzec Pański †  
866Dardziński Stanisław  †  
867Dardziński Stanisław *10-12-1866 Wąsosz †  
868Dardziński Stanisław *29-03-1914 Żebry †  
869Dardziński Tomasz *około 1874 Wąsosz †  
870Dardziński Wawrzyniec *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
871Dargiewicz Jan  †  
872Dargiewicz Petronela z d. Suchodolska  †  
873Darwicka Agnieszka Marcjanna z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
874Darwicka Anna z d. Gwiazdowska *około 1826 Mścichy †przed 10-05-1880  
875Darwicka Anna z d. Borawska *około 1788 †18-04-1828 Konopki  
876Darwicka Bronisława z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
877Darwicka Ewa *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
878Darwicka Ewa z d. Łuba *około 1838 Łojki par. Białaszewo †po 06-02-1899  
879Darwicka Genowefa z d. Marciszewska *około 1900 †  
880Darwicka Helena z d. Bajkowska *31-07-1915 Grozimy †26-02-1978 Kędziorowo /Wąsosz/  
881Darwicka Hieronima z d. Dziekońska *14-02-1911 Kownatki †  
882Darwicka Józefa z d. Niecikowska *około 1884 Niećkowo †  
883Darwicka Kamilla z d. Oskierko *około 1873 Kramarzewo †po 20-06-1932  
884Darwicka Katarzyna z d. Miesała *około 1857 Niećkowo †po 06-10-1903  
885Darwicka Konstancja z d. Czaplicka  †  
886Darwicka Marianna z d. Siedlecka *15-06-1911 Kędziorowo †12-03-1942 Kędziorowo  
887Darwicka Marianna z d. Grabowska *około 1851 †przed 05-02-1900  
888Darwicka Marianna z d. Wronkowska *około 1877 Słucz †15-10-1952 Kownatki  
889Darwicka Salomea z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †09-10-1862  
890Darwicka Wiktoria z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
891Darwicka Władysława z d. Dybowska *21-10-1881 Kownatki †  
892Darwicka Zofia *07-11-1936 Kędziorowo †24-11-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
893Darwicki Antoni *25-09-1909 Kownatki †20-02-1975 Kędziorowo /Wąsosz/  
894Darwicki Edward *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
895Darwicki Ferdynand *około 1852 Konopki †  
896Darwicki Franciszek *około 1883 Bęćkowo †  
897Darwicki Franciszek *17-10-1904 Kownatki †  
898Darwicki Henryk *18-10-1884 Brodowo †  
899Darwicki Jan  †  
900Darwicki Jan *21-09-1953 Kędziorowo †13-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
901Darwicki Jan *około 04-1881 Konopki †27-10-1881 Konopki  
902Darwicki Joachim *około 1841 †po 05-02-1900  
903Darwicki Józef *około 1849 Konopki †po 06-10-1903  
904Darwicki Kajetan *około 1877 Konopki †13-02-1882 Konopki  
905Darwicki Leon *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
906Darwicki Leon *15-12-1912 Kownatki †  
907Darwicki Mateusz  †od 20-02-1848 do 22-01-1849  
908Darwicki Paweł *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
909Darwicki Stanisław *26-11-1899 Konopki †  
910Darwicki Wincenty *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
911Darwicki Zbigniew *20-08-1966 Wąsosz †14-09-1966 Kownatki /Wąsosz/  
912Dawidowska Agnieszka  †przed 12-11-1837  
913Dawidowska Anna z d. Dąbrowska  †przed 09-1824  
914Dawidowska Bolesława  †  
915Dawidowska Ewa z d. Szklarzewska  †  
916Dawidowska Ewa z d. Czerniewska *około 1780 †po 23-06-1818  
917Dawidowska Józefa z d. Łowczykowska  †przed 26-01-1920  
918Dawidowska Józefa z d. Sulewska *około 1900 Godlewo †  
919Dawidowska Kazimiera z d. Lemańska  †  
920Dawidowska Krystyna z d. Trojanowska  †  
921Dawidowska Marianna z d. N  †przed 17-10-1824  
922Dawidowska Marianna z d. Łepkowska *około 1855 Bęćkowo †  
923Dawidowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1917 Rydzewo Szlacheckie †  
924Dawidowska Marianna z d. Drzewakowska  †  
925Dawidowska Paulina z d. Maciorowska  †po 14-11-1945  
926Dawidowska Paulina  †po 03-03-1930  
927Dawidowska Regina z d. Grela *02-01-1924 Sienickie †04-2007 Popowo /Grajewo/   
928Dawidowska Rozalia z d. N  †  
929Dawidowska Tomisława z d. Wróbel  †po 14-07-1896  
930Dawidowski Andrzej *około 1771 †  
931Dawidowski Andrzej *około 12-1859 Dybła †  
932Dawidowski Józef  †po 14-11-1945  
933Dawidowski Kazimierz  †  
934Dawidowski Konrad  †przed 14-07-1896  
935Dawidowski Konstanty  †  
936Dawidowski Leon *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
937Dawidowski Mateusz  †przed 17-10-1824  
938Dawidowski Piotr  †  
939Dawidowski Stanisław  †  
940Dawidowski Stanisław  †  
941Dawidowski Tomasz  †  
942Dawidowski Władysław *około 1892 Popowo †  
943Dawidowski Wojciech  †  
944Dawidowski Wojciech  †przed 26-01-1920  
945Dąbkowska Adela  †  
946Dąbkowska Agnieszka z d. Twarowska  †po 23-11-1841  
947Dąbkowska Agnieszka z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
948Dąbkowska Emilia z d. Ruchała *około 1870 Stawiski †  
949Dąbkowska Faustyna z d. Maciejewska *14-02-1897 Kędziorowo †03-11-1984 Szczuczyn  
950Dąbkowska Helena z d. Szumowska  †04-07-1993 Wizna  
951Dąbkowska Julianna z d. Sieńkowska *około 1862 †po 13-02-1905  
952Dąbkowska Krystyna z d. Wierzbicka  †przed 23-09-1889  
953Dąbkowska Marianna z d. Szyszka  †przed 04-07-1940  
954Dąbkowska Marianna z d. Mściwujewska  †po 18-06-1890  
955Dąbkowska Marianna z d. Mścichowska  †po 10-11-1896  
956Dąbkowska Marianna z d. Malinowska  †  
957Dąbkowska Marianna z d. Witkowska  †po 25-11-1827  
958Dąbkowska Marianna z d. Wiśniewska *około 06-1880 Milewo †  
959Dąbkowska Marianna z d. Popielska *około 1800 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
960Dąbkowska Paulina z d. Kossakowska  †  
961Dąbkowska Rozalia z d. Bobrocz  †  
962Dąbkowski Adam *1912 †30-08-1982 Wizna  
963Dąbkowski Antoni  †przed 04-07-1940  
964Dąbkowski Antoni *około 1808 Wizna †1844  
965Dąbkowski Antoni *około 1828 Barany †  
966Dąbkowski Bolesław  †  
967Dąbkowski Franciszek *około 1854 †przed 19-01-1903  
968Dąbkowski Franciszek  †  
969Dąbkowski Jan *około 1875 Cwaliny Duże †  
970Dąbkowski Joachim  †przed 25-11-1827  
971Dąbkowski Józef *około 1802 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
972Dąbkowski Konstanty  †  
973Dąbkowski Mateusz  †po 18-06-1890  
974Dąbkowski Mateusz *około 1869 Szczuczyn †  
975Dąbkowski Metodiusz  †po 10-11-1896  
976Dąbkowski Paweł  †po 23-09-1889  
977Dąbkowski Stefan  †przed 05-11-1832  
978Dąbkowski Wacław  †  
979Dąbkowski Wacław *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
980Dąbrowska Adela z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
981Dąbrowska Adolfa Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
982Dąbrowska Agnieszka z d. Ruszczyk  †przed 29-01-1883  
983Dąbrowska Albertyna z d. N  †przed 05-06-1843  
984Dąbrowska Albertyna z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
985Dąbrowska Aleksanda z d. Kościelecka  †  
986Dąbrowska Aleksanda z d. Frączkowska *około 1898 Milewo †  
987Dąbrowska Aleksanda *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
988Dąbrowska Aleksandra z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
989Dąbrowska Aleksandra z d. Rakowska *około 1878 Rakowo-Czachy †po 14-01-1928  
990Dąbrowska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1867 Mroczki †  
991Dąbrowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1864 Rutkowskie †po 17-02-1925  
992Dąbrowska Aleksandra z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
993Dąbrowska Aleksandra z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
994Dąbrowska Aleksandra z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
995Dąbrowska Anastazja z d. Stankiewicz *około 1803 Brzostowo †od 23-02-1852 do 12-11-1860  
996Dąbrowska Anastazja z d. Dubowska *około 1843 Burzyn †po 16-02-1903  
997Dąbrowska Aniela z d. Klimaszewska *około 1827 Dusze †przed 12-1860  
998Dąbrowska Aniela z d. Konopka *około 1834 Konopki Chude †od 05-07-1898 do 27-01-1903  
999Dąbrowska Anna z d. Żelechowska *około 1867 Rutki †po 16-02-1920  
1000Dąbrowska Anna z d. Łubowicz  †  
1001Dąbrowska Anna z d. Dobrzycka *około 1845 Szymany †  
1002Dąbrowska Anna z d. Ramotowska *około 1870 Kownatki †24-03-1926 Kownatki /Wąsosz/  
1003Dąbrowska Anna z d. Skrodzka *około 1869 Brychy †  
1004Dąbrowska Anna  †przed 05-09-1959  
1005Dąbrowska Anna z d. Biedrzycka *19-08-1837 Jedwabne †05-07-1867 Jedwabne /Jedwabne/  
1006Dąbrowska Anna z d. Kossakowska *około 1821 Przestrzele †przed 05-1857  
1007Dąbrowska Anna z d. Karwowska  †od 10-02-1829 do 15-10-1832  
1008Dąbrowska Anna z d. Mieczkowska *około 1887 †  
1009Dąbrowska Anna z d. Karpińska  †przed 11-11-1832  
1010Dąbrowska Anna z d. Urbanowicz *około 1842 †od 14-02-1898 do 27-03-1924   
1011Dąbrowska Anna z d. Markowska *około 1824 Wąsosz †13-09-1855  
1012Dąbrowska Anna z d. Żukowska *02-02-1791 †przed 26-01-1847  
1013Dąbrowska Anna z d. Supińska *około 1807 Szostaki †po 04-08-1871  
1014Dąbrowska Anna z d. Przyborowska *16-01-1869 Bzury †po 20-06-1922  
1015Dąbrowska Anna z d. Sulewska *07-08-1852 Sulewo Prusy †  
1016Dąbrowska Anna z d. Andruk  †po 29-07-1881  
1017Dąbrowska Anna Izabela z d. Święszkowska  †po 26-02-1867  
1018Dąbrowska Antonina z d. Liszewska *około 1889 Sokoły par. Romany †19-12-1930 Mieczki  
1019Dąbrowska Antonina z d. Sobocińska  †przed 05-02-1900  
1020Dąbrowska Antonina z d. Łuczyńska *około 1884 Zakrzewo †  
1021Dąbrowska Antonina z d. Radziwon *około 1823 Kramkowo †31-12-1889 Wizna /Wizna/   
1022Dąbrowska Antonina z d. Chrzanowska *około 1797 Trzaski †od 23-01-1860 do 01-08-1866  
1023Dąbrowska Antonina z d. Łojewska  †od 29-01-1839 do 10-02-1857  
1024Dąbrowska Antonina z d. Szumowska *około 1858 Burzyn †21-12-1931 Burzyn /Burzyn/  
1025Dąbrowska Antonina z d. Zarzecka  †przed 20-07-1816  
1026Dąbrowska Antonina *około 1912 Wąsosz †  
1027Dąbrowska Apolonia z d. N  †1920  
1028Dąbrowska Apolonia z d. Owczarska *około 1845 Rutkowskie †  
1029Dąbrowska Balbina z d. Świderska *18-04-1845 Bagienice †przed 12-1882   
1030Dąbrowska Barbara z d. Borawska *około 1841 Supy †przed 11-02-1896  
1031Dąbrowska Barbara Genowefa z d. Janczewska *około 1904 †  
1032Dąbrowska Bolesława z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1033Dąbrowska Bronisława z d. Mazurska *około 1871 Siestrzanki †  
1034Dąbrowska Bronisława z d. Kossakowska  †  
1035Dąbrowska Bronisława z d. Świgońska *około 1877 Załuski †  
1036Dąbrowska Bronisława  †przed 21-07-1908  
1037Dąbrowska Bronisława z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
1038Dąbrowska Brygida z d. Grabowska  †od 07-05-1837 do 12-11-1843   
1039Dąbrowska Czesława z d. Zaręba  †  
1040Dąbrowska Domicella z d. Wasilewska *około 1776 †12-04-1834 Bzury  
1041Dąbrowska Dominika z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
1042Dąbrowska Dorota z d. Anik *około 1828 Sucholaski †  
1043Dąbrowska Dorota z d. Szymanowska  †od 25-02-1889 do 15-02-1892   
1044Dąbrowska Dorota z d. Troks *około 1826 †przed 09-05-1892  
1045Dąbrowska Eleonora z d. Strzelczyk *około 1898 Burzyn †  
1046Dąbrowska Eleonora  †przed 27-11-1848  
1047Dąbrowska Eleonora z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
1048Dąbrowska Eleonora z d. Szelczyk * Burzyn † Orzysz /Orzysz/   
1049Dąbrowska Elżbieta z d. Grądzka  †po 24-09-1883  
1050Dąbrowska Elżbieta z d. Jaworska *około 1788 †przed 09-1828  
1051Dąbrowska Elżbieta z d. Wiśniewska  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1052Dąbrowska Elżbieta z d. Wróblewska *około 1839 Mocarze †po 03-07-1900  
1053Dąbrowska Elżbieta z d. Kreska *28-11-1785 †po 11-02-1849  
1054Dąbrowska Emilia z d. Osiecka  †po 19-02-1906  
1055Dąbrowska Emilia z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †06-03-1854  
1056Dąbrowska Emilia  †  
1057Dąbrowska Emilia z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
1058Dąbrowska Emilia Karolina z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
1059Dąbrowska Eufemia z d. Bobrowska  †przed 20-10-1845  
1060Dąbrowska Ewa z d. Kaszuba  †  
1061Dąbrowska Ewa z d. Górska *około 1851 Wagi †przed 03-02-1903  
1062Dąbrowska Ewa z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1063Dąbrowska Ewa z d. Ołdakowska  †po 04-05-1885  
1064Dąbrowska Ewa z d. Wolska  †od 26-11-1843 do 28-01-1845  
1065Dąbrowska Ewa z d. Dudkowska *około 1858 Milewo †  
1066Dąbrowska Ewa z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1067Dąbrowska Ewa z d. Danowska *05-10-1852 Sulewo Prusy †16-10-1916 /Wąsosz/  
1068Dąbrowska Feliksa z d. Chylińska *około 1869 Borawskie †przed 20-05-1930  
1069Dąbrowska Filomena z d. Święszkowska *około 1884 Kamianki †31-05-1910 Kamianki /Burzyn/  
1070Dąbrowska Florentyna z d. Chmielewska  †09-01-1900 Mocarze  
1071Dąbrowska Frances *około 26-08-1919 †29-08-1919 Rutkowskie /Burzyn/  
1072Dąbrowska Franciszka z d. Galińska *około 1806 Zanklewo †  
1073Dąbrowska Franciszka z d. Waniewska *około 1795 Bronowo †  
1074Dąbrowska Franciszka z d. Kurkowska  †przed 01-08-1841  
1075Dąbrowska Franciszka z d. N  †  
1076Dąbrowska Franciszka z d. Łojewska  †  
1077Dąbrowska Franciszka z d. Mikucka *około 1874 Łoje Awissa †  
1078Dąbrowska Franciszka z d. Reniewicka  †po 16-08-1832  
1079Dąbrowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1875 Janczewko †po 16-11-1926  
1080Dąbrowska Franciszka z d. Ramotowska  †  
1081Dąbrowska Franciszka z d. Trzaska  †  
1082Dąbrowska Franciszka z d. Rogowska *około 1852 Supy †po 13-02-1917  
1083Dąbrowska Franciszka z d. Brzostowska  †  
1084Dąbrowska Franciszka z d. Górska *około 1829 Chrostowo †po 30-01-1883  
1085Dąbrowska Franciszka z d. Mogielnicka *około 1858 Brzostowo †  
1086Dąbrowska Franciszka z d. Żebrowska  †29-06-1905  
1087Dąbrowska Franciszka z d. Chrzanowska  †po 08-09-1926  
1088Dąbrowska Franciszka z d. Niecikowska *około 1853 †po 09-02-1909  
1089Dąbrowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1811 Bzury †  
1090Dąbrowska Franciszka z d. Karwowska *około 1856 Szczuczyn †  
1091Dąbrowska Franciszka z d. Baranowska *około 1859 Szczuczyn †  
1092Dąbrowska Franciszka z d. Bielicka  †po 21-08-1894  
1093Dąbrowska Franciszka z d. Dybikowska *około 1833 Święcienin †  
1094Dąbrowska Franciszka z d. Siedlecka *około 1844 Wąsosz †po 27-01-1902  
1095Dąbrowska Franciszka z d. Borawska *23-08-1908 Kędziorowo †09-11-1948 Kędziorowo /Wąsosz/   
1096Dąbrowska Helena z d. Chojnowska *około 1891 Danowo †   
1097Dąbrowska Helena z d. Karwowska *około 1905 †  
1098Dąbrowska Helena z d. Mogielnicka  †po 22-01-1816  
1099Dąbrowska Helena *około 03-1884 Niećkowo †12-09-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1100Dąbrowska Helena z d. Murawska  †przed 19-05-1834  
1101Dąbrowska Helena z d. Siejda  †  
1102Dąbrowska Helena Klementyna z d. Rogowska *30-11-1890 Bukowo †  
1103Dąbrowska Henryka z d. Szumowska *01-05-1923 Kownaty † Drozdowo /Drozdowo/  
1104Dąbrowska Honorata *około 03-07-1910 Szostaki †24-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1105Dąbrowska Jadwiga *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1106Dąbrowska Jadwiga z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1107Dąbrowska Józefa z d. Janczewska *około 1906 Kaimy †  
1108Dąbrowska Józefa z d. Zalewska  †  
1109Dąbrowska Józefa z d. Wierciszewska *około 1903 Sieburczyn †  
1110Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1894 Rutkowskie †  
1111Dąbrowska Józefa z d. Brzóska  †  
1112Dąbrowska Józefa *25-02-1900 Pluty †  
1113Dąbrowska Józefa z d. Nowakowska *około 1867 Sieburczyn †   
1114Dąbrowska Józefa z d. Grądzka *około 1828 Jarnuty †od 29-02-1892 do 04-08-1899  
1115Dąbrowska Józefa z d. Karwowska *około 1901 †  
1116Dąbrowska Józefa z d. Kotowska *około 1862 Rutkowskie †po 09-02-1926  
1117Dąbrowska Józefa z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1118Dąbrowska Józefa z d. Orzechowska *około 1877 Łebki Duże †  
1119Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1884 Łoje Grężki †  
1120Dąbrowska Józefa z d. Ramotowska *około 1877 Pluty †  
1121Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1882 Mocarze †  
1122Dąbrowska Józefa *1865 Sieburczyn †po 21-02-1911   
1123Dąbrowska Józefa *około 1852 Szostaki †po 04-05-1914  
1124Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1882 Łoje Awissa †  
1125Dąbrowska Józefa z d. Wiśniewska *około 1880 Szwelczyn †20-01-1949 Komosewo  
1126Dąbrowska Józefa z d. Wolwark  †  
1127Dąbrowska Józefa z d. Smolińska *około 1899 Kędziorowo †17-04-1931 Kędziorowo  
1128Dąbrowska Józefa z d. Strzyżewska *około 1827 Wólka †od 09-10-1876 do 01-1886  
1129Dąbrowska Julianna z d. Orłowska  †  
1130Dąbrowska Julianna z d. Sadowska *około 1835 Kolno †po 12-11-1889  
1131Dąbrowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †około 1873  
1132Dąbrowska Julianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
1133Dąbrowska Julianna z d. Wądołowska *około 1831 Koniecki par. Wizna †od 03-02-1892 do 09-02-1904  
1134Dąbrowska Julianna z d. Stankiewicz *około 1832 Niedźwiadna †  
1135Dąbrowska Julianna z d. Dybikowska *12-01-1860 Kramarzewo †  
1136Dąbrowska Justyna z d. Karwowska *około 1825 Brzostowo †16-07-1900 Brzostowo /Burzyn/  
1137Dąbrowska Justyna z d. Karwowska  †po 23-11-1870  
1138Dąbrowska Kamila z d. Rutkowska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1139Dąbrowska Kamilla z d. Niedźwiedzka  †  
1140Dąbrowska Karolina z d. Chrzanowska *około 1845 Brzostowo †04-12-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1141Dąbrowska Karolina z d. Gruchawka  †  
1142Dąbrowska Karolina z d. Trol (Truł)  †po 14-02-1898  
1143Dąbrowska Karolina z d. Mścichowska  †po 16-02-1868  
1144Dąbrowska Karolina z d. Danowska *12-12-1859 Sulewo Prusy †01-04-1940 Kędziorowo  
1145Dąbrowska Kasylda z d. Tołczyk  †przed 15-02-1863  
1146Dąbrowska Katarzyna  †  
1147Dąbrowska Katarzyna z d. Gurzęda *około 1887 Siestrzanki †   
1148Dąbrowska Katarzyna z d. N  †przed 26-01-1820  
1149Dąbrowska Katarzyna z d. Karpińska  †po 11-02-1884  
1150Dąbrowska Katarzyna z d. Adamska *około 1853 Kubra †  
1151Dąbrowska Katarzyna  †  
1152Dąbrowska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1886 Pluty †  
1153Dąbrowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1818 Łoje Awissa †po 18-05-1880  
1154Dąbrowska Katarzyna z d. Chrostowska  †po 07-02-1869  
1155Dąbrowska Katarzyna  †po 16-02-1861  
1156Dąbrowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1864 Szostaki †18-03-1912 Szostaki  
1157Dąbrowska Katarzyna z d. Domurat  †  
1158Dąbrowska Katarzyna z d. Samborska  †przed 15-02-1847  
1159Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1827 Brychy †12-01-1858  
1160Dąbrowska Katarzyna z d. Łojewska *około 1837 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1161Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Biodry †  
1162Dąbrowska Katarzyna z d. Rutkowska  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1163Dąbrowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1802 Wierciszewo †po 03-02-1864  
1164Dąbrowska Katarzyna z d. Borawska *około 1872 Glinki †  
1165Dąbrowska Katarzyna z d. N *około 1841 †  
1166Dąbrowska Katarzyna  †po 29-04-1855  
1167Dąbrowska Katarzyna z d. Niecikowska  †przed 02-05-1858  
1168Dąbrowska Katarzyna z d. Dzienisz  †  
1169Dąbrowska Kazimiera *około 1885 †13-04-1899 Burzyn /Burzyn/  
1170Dąbrowska Klementyna z d. Mocarska *około 1905 Szostaki †  
1171Dąbrowska Klementyna z d. Rutkowska *około 1885 Kamianki †  
1172Dąbrowska Klementyna z d. N  †  
1173Dąbrowska Konstancja z d. Konopka *około 1815 Mocarze †po 07-02-1882  
1174Dąbrowska Konstancja z d. N  †  
1175Dąbrowska Konstancja Scholastyka *12-03-1956 Kędziorowo †19-03-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1176Dąbrowska Leokadia z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
1177Dąbrowska Leokadia z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †  
1178Dąbrowska Leokadia z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
1179Dąbrowska Leonia z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
1180Dąbrowska Ludwika z d. Kulesza  †  
1181Dąbrowska Ludwika z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †przed 07-09-1901  
1182Dąbrowska Ludwika z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1183Dąbrowska Łucja z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
1184Dąbrowska Magdalena z d. N  †przed 10-07-1840  
1185Dąbrowska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
1186Dąbrowska Małgorzata z d. Tymińska  †przed 08-02-1887  
1187Dąbrowska Małgorzata z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1188Dąbrowska Małgorzata z d. Krajewska  †po 21-02-1860  
1189Dąbrowska Małgorzata z d. Skarżyńska  †  
1190Dąbrowska Marcjanna z d. Biedrzycka  †  
1191Dąbrowska Marcjanna z d. Szczuka  †po 25-02-1884  
1192Dąbrowska Marcjanna z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
1193Dąbrowska Maria *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
1194Dąbrowska Marianna  †  
1195Dąbrowska Marianna  †po 09-02-1914  
1196Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1902 Nadbory †  
1197Dąbrowska Marianna z d. Pachucka *około 1855 Brzozowa Wólka †  
1198Dąbrowska Marianna z d. Zalewska  †po 22-02-1909  
1199Dąbrowska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Mocarze †  
1200Dąbrowska Marianna z d. Dołęga *około 1895 Makowskie †06-01-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1201Dąbrowska Marianna z d. Remiszewska *około 1824 Boguszki †1865  
1202Dąbrowska Marianna z d. Wądołowska  †przed 07-10-1828  
1203Dąbrowska Marianna z d. Niebrzydowska  †przed 18-05-1858  
1204Dąbrowska Marianna z d. Karczewska  †przed 18-11-1885  
1205Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska *około 1855 Karwowo †  
1206Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska  †przed 30-01-1917  
1207Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1839 Karwowo †po 23-11-1891  
1208Dąbrowska Marianna z d. Polkowska *około 1861 Kąty †  
1209Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †około 1884 Konopki par. Jedwabne  
1210Dąbrowska Marianna z d. Iwanowska *około 1875 Kucze Wielkie †  
1211Dąbrowska Marianna z d. Rogowska *około 1843 Trzaski †  
1212Dąbrowska Marianna z d. Mieczkowska  †  
1213Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska *około 1842 Kubrzany †od 03-07-1906 do 11-02-1908  
1214Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †  
1215Dąbrowska Marianna z d. Łojewska *około 1796 Łoje Awissa †przed 22-06-1858  
1216Dąbrowska Marianna z d. Malinowska (Kalinowska)  †po 07-02-1842  
1217Dąbrowska Marianna *około 01-1884 †02-05-1884 Brzostowo /Burzyn/  
1218Dąbrowska Marianna z d. Chrzanowska  †przed 20-11-1942  
1219Dąbrowska Marianna z d. Makowska *około 1834 Rutkowskie †przed 01-1879  
1220Dąbrowska Marianna z d. Konopka  †przed 01-09-1903  
1221Dąbrowska Marianna z d. Wysocka *około 1847 Chrostowo †po 16-02-1903  
1222Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1855 Konopki Chude †  
1223Dąbrowska Marianna z d. Danowska *około 1777 †26-05-1838  
1224Dąbrowska Marianna z d. Żebrowska *około 1855 Borawskie †po 19-01-1909  
1225Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1876 †  
1226Dąbrowska Marianna z d. Kurkowska  †przed 23-02-1903  
1227Dąbrowska Marianna z d. Podgórska  †po 26-01-1852  
1228Dąbrowska Marianna z d. Myślińska *około 1879 Szostaki †  
1229Dąbrowska Marianna z d. Dzierżyk *około 1842 Sieburczyn †11-04-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1230Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1916 †  
1231Dąbrowska Marianna z d. Chrostowska *około 1851 Kąty †od 18-06-1916 do 17-05-1920  
1232Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska  †przed 25-10-1887  
1233Dąbrowska Marianna *około 1866 Szostaki †po 10-08-1927  
1234Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1873 Brzeźnio †  
1235Dąbrowska Marianna *13-04-1870 Wąsosz †25-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
1236Dąbrowska Marianna z d. Kuklińska  †po 25-11-1856  
1237Dąbrowska Marianna z d. Zaborowska *około 1868 Sulewo Kownaty †  
1238Dąbrowska Marianna z d. Staniszewska *01-12-1940 Ławsk †  
1239Dąbrowska Marianna z d. Laszczkowska *około 1859 Wąsosz †   
1240Dąbrowska Marianna z d. Szumowska  †po 03-02-1902  
1241Dąbrowska Marianna z d. Dębińska *około 1824 Danowo †  
1242Dąbrowska Marianna z d. Markowska  †09-12-1943 Wierzbowo  
1243Dąbrowska Marianna z d. Karpińska  †  
1244Dąbrowska Marianna  †  
1245Dąbrowska Marianna z d. Krukowska *około 1845 Popowo †18-08-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
1246Dąbrowska Marianna z d. Łosiewicz *30-03-1902 †01-12-1985 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1247Dąbrowska Matylda z d. Krzewska  †przed 19-02-1906  
1248Dąbrowska Michalina z d. Zalewska *około 1898 †  
1249Dąbrowska Michalina z d. Małachowska  †  
1250Dąbrowska Michalina z d. Dymko *około 03-1865 Adamowo †  
1251Dąbrowska Michalina z d. Zdankiewicz *29-09-1877 Kowalewo †04-02-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1252Dąbrowska Michalina z d. Andrusiewicz *około 1866 Kędziorowo †przed 12-1916   
1253Dąbrowska N z d. N  †przed 07-1841  
1254Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1908  
1255Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1820  
1256Dąbrowska N z d. N  †przed 01-1845  
1257Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1843  
1258Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1811  
1259Dąbrowska Natalia z d. Zalewska *1911 †  
1260Dąbrowska Paulina z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
1261Dąbrowska Paulina z d. Jabłonowska  †od 19-02-1895 do 06-02-1899  
1262Dąbrowska Paulina Antonina z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †po 23-11-1909  
1263Dąbrowska Pelagia  †  
1264Dąbrowska Petronela z d. Cichocka  †po 13-02-1848  
1265Dąbrowska Petronela z d. Przygoda  †przed 20-07-1896  
1266Dąbrowska Rozalia z d. Mocarska *około 1824 Konopki Chude †  
1267Dąbrowska Rozalia z d. Kotlewska *około 1866 Bartki †  
1268Dąbrowska Rozalia z d. Bagińska  †  
1269Dąbrowska Rozalia z d. Filipkowska  †przed 16-02-1886  
1270Dąbrowska Sabina z d. Jastrzębska *około 1847 Puławy †23-12-1907 Jedwabne  
1271Dąbrowska Salomea z d. Poniatowska *około 1902 Grajewo †08-03-1976 Grajewo  
1272Dąbrowska Salomea z d. Karwowska *około 1846 Skroda Wielka †po 08-02-1885  
1273Dąbrowska Salomea z d. Rogowska *około 1823 †17-11-1848 Pluty /Przytuły/  
1274Dąbrowska Scholastyka z d. Zajkowska  †przed 28-02-1859  
1275Dąbrowska Scholastyka z d. Nieciecka *około 1831 Szostaki †22-04-1912 Szostaki /Burzyn/  
1276Dąbrowska Stanisława *około 1904 Rutkowskie †  
1277Dąbrowska Stanisława z d. Świderska *około 1863 Golanki †  
1278Dąbrowska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1862 Nadbory †po 23-07-1907  
1279Dąbrowska Stanisława z d. Sulewska *około 1881 Szostaki †  
1280Dąbrowska Stanisława z d. Karwowska *około 1886 Supy †  
1281Dąbrowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1888 Kubrzany †po 03-02-1942  
1282Dąbrowska Stanisława z d. Łojewska *około 1905 Supy †  
1283Dąbrowska Stanisława *około 1850 †01-01-1890 Burzyn /Burzyn/  
1284Dąbrowska Stanisława z d. Rogalska *około 1880 Rogale par. Romany †  
1285Dąbrowska Stanisława z d. Siedlecka *05-11-1917 Wąsosz †09-08-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1286Dąbrowska Stefania z d. Górska  †  
1287Dąbrowska Tekla z d. Polkowska  †od 04-02-1817 do 23-01-1821  
1288Dąbrowska Teofila z d. Rutkowska *około 1881 Radziłów †po 24-01-1942  
1289Dąbrowska Teofila z d. Gacka *około 1868 †23-09-1898 Zanklewo /Wizna/  
1290Dąbrowska Teofila z d. Jurska *około 1861 Czachy †  
1291Dąbrowska Teofila z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
1292Dąbrowska Teresa z d. Skrodzka  †po 27-02-1865  
1293Dąbrowska Teresa z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1294Dąbrowska Waleria z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
1295Dąbrowska Weronika z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1296Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska * Rutki Nory †po 09-05-1858  
1297Dąbrowska Wiktoria z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
1298Dąbrowska Wiktoria z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 25-11-1873 do 05-08-1889  
1299Dąbrowska Wiktoria z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
1300Dąbrowska Wiktoria z d. Krajewska  †  
1301Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
1302Dąbrowska Wiktoria z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
1303Dąbrowska Wiktoria z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
1304Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1855 †  
1305Dąbrowska Wiktoria z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
1306Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1307Dąbrowska Władysława z d. Wiśniewska *około 1895 Grajewo †  
1308Dąbrowska Władysława z d. Kulikowska *około 1894 Kędziorowo †  
1309Dąbrowska Władysława z d. Modzelewska *około 1908 †  
1310Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1876 Brychy †  
1311Dąbrowska Zofia z d. Doboszewska *około 1905 Olszyny †  
1312Dąbrowska Zofia z d. Kuczewska  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1313Dąbrowska Zofia z d. Leszczewska  †  
1314Dąbrowska Zofia z d. Konopka *około 1899 †  
1315Dąbrowska Zofia z d. Szpadkowska *około 1872 Łuby †28-08-1916 Niećkowo /Wąsosz/  
1316Dąbrowski Adam  †  
1317Dąbrowski Adam  †po 31-07-1871  
1318Dąbrowski Adam *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
1319Dąbrowski Adam  †po 11-02-1850  
1320Dąbrowski Adam *około 1843 †po 09-02-1909  
1321Dąbrowski Adam *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
1322Dąbrowski Adolf *około 1894 Karwowo †  
1323Dąbrowski Aleksander *około 1872 Siestrzanki †  
1324Dąbrowski Aleksander *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
1325Dąbrowski Aleksander *około 1875 Ożary †  
1326Dąbrowski Aleksander *1898 †  
1327Dąbrowski Aleksander *13-11-1893 Pluty †  
1328Dąbrowski Aleksander *około 1880 Burzyn †  
1329Dąbrowski Aleksander *około 1901 †  
1330Dąbrowski Aleksander *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
1331Dąbrowski Aleksander *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
1332Dąbrowski Aleksander *15-03-1902 Niećkowo †  
1333Dąbrowski Aleksander Sylwester *około 1871 Pluty †  
1334Dąbrowski Andrzej *około 1873 Tarachy †  
1335Dąbrowski Andrzej *około 1778 †  
1336Dąbrowski Andrzej  †  
1337Dąbrowski Andrzej *około 1848 Pluty †przed 03-02-1903  
1338Dąbrowski Andrzej  †po 07-02-1869  
1339Dąbrowski Andrzej *około 1808 Srebrowo †  
1340Dąbrowski Andrzej *około 1873 Wojewodzin †  
1341Dąbrowski Andrzej *około 1817 Chrostowo †  
1342Dąbrowski Andrzej  †od 12-11-1843 do 17-02-1849   
1343Dąbrowski Andrzej (Maciej, Wawrzyniec)  †przed 17-02-1835  
1344Dąbrowski Andrzej Romuald *15-06-1889 Łoje Awissa †  
1345Dąbrowski Antoni *około 1859 Brodowo †od 03-03-1919 do 14-02-1922  
1346Dąbrowski Antoni *około 1864 Łazarze †  
1347Dąbrowski Antoni  †przed 05-06-1843  
1348Dąbrowski Antoni *około 1824 Koniecki par. Wizna †przed 12-11-1889  
1349Dąbrowski Antoni *około 1838 Wierciszewo †21-10-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1350Dąbrowski Antoni *około 1889 Barany †  
1351Dąbrowski Antoni  †  
1352Dąbrowski Antoni *04-05-1922 Kędziorowo †05-03-1991 Bagienice /Wąsosz/  
1353Dąbrowski Apolinary *około 1894 Rutki †po 01-01-1930  
1354Dąbrowski Apolinary *około 1902 Szostaki †  
1355Dąbrowski Augustyn  †przed 20-10-1845  
1356Dąbrowski Augustyn *około 1815 Siestrzanki †od 06-02-1865 do 27-01-1890  
1357Dąbrowski Bartłomiej *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
1358Dąbrowski Bartłomiej *około 1847 Obiedzino †04-05-1914 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
1359Dąbrowski Bartłomiej  †przed 25-02-1889   
1360Dąbrowski Bolesław *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1361Dąbrowski Czesław *1908 †  
1362Dąbrowski Czesław *27-11-1896 Niećkowo †30-04-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1363Dąbrowski Dominik *05-07-1925 Kędziorowo †20-01-1939 Kędziorowo  
1364Dąbrowski Edward  †przed 08-09-1926  
1365Dąbrowski Fabian *około 1819 †przed 09-05-1892  
1366Dąbrowski Felicjan *około 1827 Szostaki †od 04-02-1894 do 05-02-1901  
1367Dąbrowski Feliks *27-07-1916 Chrzanowo †  
1368Dąbrowski Feliks *około 1853 Niećkowo †  
1369Dąbrowski Feliks *około 1877 Wąsosz †06-06-1940 Kudłaczewo  
1370Dąbrowski Francis  †  
1371Dąbrowski Franciszek *około 1906 Mikołajewo par. Burzyn †  
1372Dąbrowski Franciszek *około 1894 Wola Smolana †  
1373Dąbrowski Franciszek *około 09-1909 Szostaki †21-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
1374Dąbrowski Franciszek *około 1851 Sośnia †  
1375Dąbrowski Franciszek *około 1823 Brodowo †po 07-09-1901  
1376Dąbrowski Franciszek  †przed 07-10-1828  
1377Dąbrowski Franciszek  †po 11-02-1884  
1378Dąbrowski Franciszek *16-01-1859 Załuski †  
1379Dąbrowski Franciszek *około 1863 Brychy †  
1380Dąbrowski Franciszek  †przed 16-08-1832  
1381Dąbrowski Franciszek *około 1829 Trzaski †po 11-02-1896  
1382Dąbrowski Franciszek  †  
1383Dąbrowski Franciszek *około 1829 Rutki †  
1384Dąbrowski Franciszek *około 1836 †  
1385Dąbrowski Franciszek  †01-09-1889  
1386Dąbrowski Franciszek  †od 15-02-1847 do 06-02-1866  
1387Dąbrowski Franciszek  †po 08-02-1887  
1388Dąbrowski Franciszek *około 1897 †  
1389Dąbrowski Franciszek *około 1799 Szostaki †20-01-1828  
1390Dąbrowski Franciszek  †od 17-02-1852 do 21-02-1860  
1391Dąbrowski Franciszek *około 1848 Brzostowo †05-04-1885 Brzostowo  
1392Dąbrowski Franciszek *około 1864 Chrostowo †  
1393Dąbrowski Franciszek *23-11-1913 Łoje †po 04-03-1944  
1394Dąbrowski Franciszek *około 1855 Rutki †od 15-02-1904 do 17-02-1925  
1395Dąbrowski Franciszek *około 1845 Łoje Awissa †18-06-1916 Łoje /Przytuły/  
1396Dąbrowski Franciszek *14-09-1914 Pluty †  
1397Dąbrowski Franciszek *około 1842 Niećkowo †19-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1398Dąbrowski Franciszek  †przed 19-05-1834  
1399Dąbrowski Franciszek  †  
1400Dąbrowski Franciszek *około 1859 Szkocja †przed 09-02-1914  
1401Dąbrowski Franciszek  †1951 Monety /Drygały/   
1402Dąbrowski Gracjan Ignacy  †po 22-02-1909  
1403Dąbrowski Henryk *14-03-1912 Łoje †  
1404Dąbrowski Henryk *16-03-1929 †06-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
1405Dąbrowski Henryk *03-09-1958 Rutki †07-2012 Łomża /Łomża/   
1406Dąbrowski Hilary *około 1815 Kamianki †około 1861  
1407Dąbrowski Ignacy *około 1854 Brodowo †07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1408Dąbrowski Ignacy *około 1867 Koniecki par. Wizna †przed 16-02-1920  
1409Dąbrowski Jakub *23-07-1910 Świdry †  
1410Dąbrowski Jakub  †  
1411Dąbrowski Jakub *około 1869 Chrostowo †przed 25-09-1927  
1412Dąbrowski Jakub *około 1863 Chrostowo †po 18-03-1912  
1413Dąbrowski Jakub *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
1414Dąbrowski Jan  †  
1415Dąbrowski Jan *około 1891 Rządkowo †  
1416Dąbrowski Jan *około 1899 Mieczki †  
1417Dąbrowski Jan *około 1895 Siestrzanki †   
1418Dąbrowski Jan *około 1902 Kołodziej †  
1419Dąbrowski Jan *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
1420Dąbrowski Jan  †przed 28-05-1923  
1421Dąbrowski Jan  †po 13-02-1848  
1422Dąbrowski Jan *około 1878 Konopki Chude †  
1423Dąbrowski Jan  †przed 05-02-1900  
1424Dąbrowski Jan  †po 01-08-1841  
1425Dąbrowski Jan  †  
1426Dąbrowski Jan *około 1845 Nieciki †  
1427Dąbrowski Jan *około 1896 Kurejewka †  
1428Dąbrowski Jan *około 1871 Łoje Awissa †  
1429Dąbrowski Jan  †przed 10-07-1840  
1430Dąbrowski Jan *około 1814 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
1431Dąbrowski Jan *około 1898 †  
1432Dąbrowski Jan *około 1891 †  
1433Dąbrowski Jan *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
1434Dąbrowski Jan  †po 20-11-1942  
1435Dąbrowski Jan *około 1864 Sieburczyn †po 29-11-1923   
1436Dąbrowski Jan  †  
1437Dąbrowski Jan *około 1856 Rutki †  
1438Dąbrowski Jan  †przed 04-02-1817  
1439Dąbrowski Jan *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
1440Dąbrowski Jan *około 1845 Mocarze †  
1441Dąbrowski Jan *około 1864 Szostaki †  
1442Dąbrowski Jan  †po 23-02-1903  
1443Dąbrowski Jan  †po 26-01-1852  
1444Dąbrowski Jan *około 1896 †  
1445Dąbrowski Jan *około 1884 Rutki †  
1446Dąbrowski Jan  †28-11-1839 Pluty  
1447Dąbrowski Jan *około 1844 Wizna †  
1448Dąbrowski Jan *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
1449Dąbrowski Jan *około 1837 †od 29-10-1883 do 06-02-1893  
1450Dąbrowski Jan *około 1855 Chrostowo †10-08-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
1451Dąbrowski Jan *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
1452Dąbrowski Jan *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
1453Dąbrowski Jan  †przed 02-05-1858  
1454Dąbrowski Jan  †po 03-02-1902  
1455Dąbrowski Jan *około 1827 Wąsosz †  
1456Dąbrowski Jan *11-11-1895 Siestrzanki †   
1457Dąbrowski Jan *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
1458Dąbrowski Jan *około 1851 Sobolewo †   
1459Dąbrowski Jan *około 1891 Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
1460Dąbrowski Jan *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
1461Dąbrowski Jan *około 1853 Szczuczyn †  
1462Dąbrowski Jan *23-10-1908 Drozdowo †  
1463Dąbrowski Jan Antoni *09-01-1955 Kownatki †28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/  
1464Dąbrowski Jan Grzegorz *około 1880 Gosie †  
1465Dąbrowski Jerzy *06-01-1773 †od 24-09-1844 do 27-02-1848  
1466Dąbrowski Józef *około 1899 Burzyn †  
1467Dąbrowski Józef *około 1899 Niedźwiadna †31-08-1981 Grajewo  
1468Dąbrowski Józef  †po 19-02-1906  
1469Dąbrowski Józef  †po 18-11-1885  
1470Dąbrowski Józef  †  
1471Dąbrowski Józef  †  
1472Dąbrowski Józef  †po 23-09-1898  
1473Dąbrowski Józef *około 1834 Wierciszewo †  
1474Dąbrowski Józef *około 1851 †po 23-07-1907  
1475Dąbrowski Józef * Koniecki par. Wizna †przed 09-05-1858  
1476Dąbrowski Józef *około 1868 Szostaki †po 16-11-1926  
1477Dąbrowski Józef *około 1850 Łoje Awissa †02-11-1927 Mocarze /Burzyn/  
1478Dąbrowski Józef  †od 20-02-1843 do 10-02-1857  
1479Dąbrowski Józef  †  
1480Dąbrowski Józef *około 1892 Szczuczyn †  
1481Dąbrowski Józef *około 1854 Konopki Chude †  
1482Dąbrowski Józef *około 1792 Wagi †przed 12-11-1832 Warszawa  
1483Dąbrowski Józef *około 1862 Wścieklice †  
1484Dąbrowski Józef *około 1848 Gardoty †po 19-01-1909  
1485Dąbrowski Józef *około 1893 †  
1486Dąbrowski Józef *około 1887 Łoje Awissa †przed 03-02-1942  
1487Dąbrowski Józef *około 1898 Szostaki †  
1488Dąbrowski Józef  †po 14-02-1898  
1489Dąbrowski Józef  †  
1490Dąbrowski Józef *około 1856 Burzyn †od 03-02-1902 do 24-10-1910  
1491Dąbrowski Józef *około 1860 Mocarze †po 21-02-1911   
1492Dąbrowski Józef *około 1852 Szczuczyn †  
1493Dąbrowski Józef *25-09-1953 Kędziorowo †07-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1494Dąbrowski Józef  †  
1495Dąbrowski Kajetan *około 1820 Szostaki †po 11-02-1885  
1496Dąbrowski Karol *około 1842 Chrostowo †po 11-02-1908  
1497Dąbrowski Karol  †przed 11-11-1832  
1498Dąbrowski Karol  †  
1499Dąbrowski Karol *około 1896 †  
1500Dąbrowski Karol  †przed 16-02-1886  
1501Dąbrowski Kazimierz  †przed 26-01-1820  
1502Dąbrowski Kazimierz *około 1807 Nieciki †11-02-1849 Nieciki  
1503Dąbrowski Kazimierz  †przed 18-05-1858  
1504Dąbrowski Kazimierz  †przed 27-02-1865  
1505Dąbrowski Kazimierz  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1506Dąbrowski Konstanty  †przed 19-02-1906  
1507Dąbrowski Krzysztof  †przed 25-10-1887  
1508Dąbrowski Ksawery *około 1857 Łoje †  
1509Dąbrowski Ksawery *około 1834 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1510Dąbrowski Leon *około 1902 Mocarze †  
1511Dąbrowski Leszek *1961 Zambrów †   
1512Dąbrowski Lucjan *około 1860 Filipki †  
1513Dąbrowski Ludwik  †przed 15-02-1863  
1514Dąbrowski Ludwik *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1515Dąbrowski Ludwik *około 1877 Obiedzino †  
1516Dąbrowski Ludwik *około 1865 Rutki †po 09-02-1926  
1517Dąbrowski Ludwik *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
1518Dąbrowski Ludwik  †  
1519Dąbrowski Ludwik *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1520Dąbrowski Ludwik *około 1839 Bzury †15-12-1879  
1521Dąbrowski Łukasz *około 1766 Szostaki †  
1522Dąbrowski Łukasz  †  
1523Dąbrowski Łukasz  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1524Dąbrowski Maciej  †przed 26-02-1867  
1525Dąbrowski Maciej *około 1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
1526Dąbrowski Maciej  †po 23-11-1870  
1527Dąbrowski Maciej  †przed 29-04-1855  
1528Dąbrowski Maciej  †przed 16-02-1868  
1529Dąbrowski Marcel *około 1848 Brodowo †  
1530Dąbrowski Marcel *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
1531Dąbrowski Marcin *około 1818 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1532Dąbrowski Marcin *około 1863 Tarachy †  
1533Dąbrowski Marcin *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1534Dąbrowski Marian *około 1861 Brychy †  
1535Dąbrowski Marian *około 1902 Wierzbowo †  
1536Dąbrowski Mateusz *około 1876 Pluty †przed 24-01-1942  
1537Dąbrowski Mateusz *około 1795 Toruń †  
1538Dąbrowski Mateusz *około 1865 Mocarze †  
1539Dąbrowski Mateusz *około 1820 Łoje †17-07-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1540Dąbrowski Mateusz *około 1871 Szostaki †  
1541Dąbrowski Mateusz *około 1804 Zawady †przed 14-02-1859  
1542Dąbrowski Mateusz  †  
1543Dąbrowski Mateusz  †po 14-11-1827  
1544Dąbrowski Mateusz *około 1824 Szczuczyn †  
1545Dąbrowski Mateusz  †po 29-07-1881  
1546Dąbrowski Mateusz Stanisław *około 1875 Niećkowo †  
1547Dąbrowski Michał *około 1823 Rutki †od 04-02-1883 do 31-12-1889   
1548Dąbrowski Michał *około 1791 Łoje Awissa †po 25-06-1844  
1549Dąbrowski Michał  †od 05-02-1837 do 26-11-1843  
1550Dąbrowski Mikołaj  †  
1551Dąbrowski Mikołaj *około 1791 Szostaki †przed 06-03-1848  
1552Dąbrowski Mikołaj *około 1864 Łoje †  
1553Dąbrowski N  †przed 05-1924  
1554Dąbrowski N  †przed 07-1925  
1555Dąbrowski Nikodem *1862 Szostaki †14-01-1928 Szostaki /Burzyn/  
1556Dąbrowski Paweł *około 1829 Okół †przed 29-01-1883  
1557Dąbrowski Paweł *około 1887 Kurejewka †  
1558Dąbrowski Paweł  †  
1559Dąbrowski Paweł  †po 22-01-1816  
1560Dąbrowski Paweł *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
1561Dąbrowski Paweł *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
1562Dąbrowski Paweł *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
1563Dąbrowski Paweł *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
1564Dąbrowski Piotr *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1565Dąbrowski Piotr  †przed 30-01-1917  
1566Dąbrowski Piotr *około 1877 Czachy †  
1567Dąbrowski Piotr *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1568Dąbrowski Piotr Paweł *około 1853 Okół †  
1569Dąbrowski Romuald *około 1902 Szostaki †  
1570Dąbrowski Romuald *około 1892 Koniecki par. Wizna †przed 12-1927  
1571Dąbrowski Romuald  †po 07-02-1842  
1572Dąbrowski Ryszard *28-05-1938 Białaszewo †   
1573Dąbrowski Stanisław *około 04-1929 Mocarze †03-01-1930 Mocarze /Burzyn/  
1574Dąbrowski Stanisław  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1575Dąbrowski Stanisław *około 1890 Kownatki †03-11-1918 Kownatki  
1576Dąbrowski Stanisław  †przed 21-07-1908  
1577Dąbrowski Stanisław *około 1846 Brzostowo †po 04-12-1920  
1578Dąbrowski Stanisław *około 1861 Gardoty †  
1579Dąbrowski Stanisław *około 1878 Pluty †  
1580Dąbrowski Stanisław *około 1868 Sieburczyn †09-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/  
1581Dąbrowski Stanisław *około 1834 Łoje Awissa †01-08-1888 Pluty   
1582Dąbrowski Stanisław  †przed 01-09-1903  
1583Dąbrowski Stanisław *około 1821 Brodowo †przed 30-01-1883  
1584Dąbrowski Stanisław *około 1850 Szostaki †po 16-02-1903  
1585Dąbrowski Stanisław *około 1872 †22-12-1880 Sieburczyn /Burzyn/   
1586Dąbrowski Stanisław *około 1817 Łoje Awissa †  
1587Dąbrowski Stanisław *około 1832 Nadbory †przed 05-07-1898  
1588Dąbrowski Stanisław *około 1828 Chrostowo †po 09-02-1904  
1589Dąbrowski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †  
1590Dąbrowski Stanisław  †po 21-08-1894  
1591Dąbrowski Stanisław  †  
1592Dąbrowski Stanisław *około 1856 Wojewodzin †  
1593Dąbrowski Stanisław  †po 20-07-1896  
1594Dąbrowski Stanisław *14-12-1904 Wąsosz †06-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1595Dąbrowski Stanisław *około 1867 Pieniążki †po 30-04-1931   
1596Dąbrowski Stanisław  †  
1597Dąbrowski Stefan  †  
1598Dąbrowski Stefan *1929 Burzyn †18-09-1988 Ełk /Ełk/   
1599Dąbrowski Szymon  †przed 10-02-1829  
1600Dąbrowski Szymon *około 1832 Szostaki †od 13-02-1899 do 23-11-1909  
1601Dąbrowski Tadeusz *22-05-1908 Chrzanowo †  
1602Dąbrowski Tadeusz  †przed 20-07-1816  
1603Dąbrowski Tadeusz Feliks *około 1843 †po 08-02-1885  
1604Dąbrowski Teofil *około 1833 Wścieklice †po 23-11-1891  
1605Dąbrowski Teofil *około 02-1940 Łoje Awissa †17-09-1941 Łoje Awissa /Przytuły/  
1606Dąbrowski Teofil *około 1865 Brodowo †  
1607Dąbrowski Teofil *około 1846 Popowo †od 24-11-1891 do 18-08-1895  
1608Dąbrowski Teofil *około 1870 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz  
1609Dąbrowski Teofil *około 1903 Świdry †1943  
1610Dąbrowski Teofil *około 1905 Rutki †  
1611Dąbrowski Tomasz  †  
1612Dąbrowski Tomasz *około 1840 Wścieklice †  
1613Dąbrowski Tomasz *około 1890 Osowiec †   
1614Dąbrowski Tomasz *około 1836 Sieburczyn †po 05-07-1867  
1615Dąbrowski Tomasz *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
1616Dąbrowski Tomasz  †przed 01-1813  
1617Dąbrowski Wacław *około 1894 Sienickie †  
1618Dąbrowski Wacław *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
1619Dąbrowski Wawrzyniec  †po 24-09-1883  
1620Dąbrowski Wawrzyniec  †10-03-1833  
1621Dąbrowski Wawrzyniec  †przed 28-02-1859  
1622Dąbrowski Wawrzyniec *około 1789 †  
1623Dąbrowski Wawrzyniec *około 1876 Szostaki †  
1624Dąbrowski Wiesław *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1625Dąbrowski Wiktor  †22-03-1890  
1626Dąbrowski Wiktor  †  
1627Dąbrowski Wiktor  †  
1628Dąbrowski Wiktor Władysław *około 1834 Bzury †  
1629Dąbrowski Wincenty *około 1855 Chojnowo †  
1630Dąbrowski Wincenty  †  
1631Dąbrowski Władysław  †  
1632Dąbrowski Władysław *około 1901 Giełczyn †  
1633Dąbrowski Władysław  †  
1634Dąbrowski Władysław *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
1635Dąbrowski Władysław *24-06-1916 Pluty †  
1636Dąbrowski Władysław *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
1637Dąbrowski Władysław  †  
1638Dąbrowski Władysław  †  
1639Dąbrowski Władysław  †  
1640Dąbrowski Wojciech *27-08-1870 Sieburczyn †   
1641Dąbrowski Wojciech *około 1857 Szostaki †20-05-1930 Szostaki /Burzyn/  
1642Dąbrowski Wojciech  †przed 25-02-1884  
1643Dąbrowski Wojciech *około 1817 Brodowo †po 09-02-1861  
1644Dąbrowski Wojciech  †od 19-02-1895 do 06-02-1899  
1645Dąbrowski Wojciech  †  
1646Dąbrowski Wojciech *około 1872 Pluty †  
1647Dąbrowski Wojciech *około 1802 Zacieczki †od 12-02-1865 do 12-05-1884  
1648Dąbrowski Wojciech *około 1868 Łomża †przed 20-06-1922  
1649Dąbrowski Wojciech Konstanty *około 1841 Sieburczyn †27-03-1924 Małachowo /Wizna/   
1650Dąbrowski Zygmunt *03-09-1896 Sienickie †13-09-1956 Kędziorowo /Wąsosz/   
1651Dec Anna z d. Kuczyńska  †przed 24-01-1847  
1652Dec Antoni *1938 †21-11-2005 Ełk /Ełk/  
1653Dec Krzysztof  †przed 24-01-1847  
1654Dejdż Agnieszka z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1655Dejdż Agnieszka z d. Komosa  †po 27-02-1859  
1656Dejdż Daniel (Michał)  †przed 14-11-1852  
1657Dejdż Karol *około 1819 Klusy †  
1658Dejdż Karolina (Ludwika) z d. Adlejman *około 1815 Szczuczyn †27-01-1855  
1659Dekson Franciszek  †po 15-01-1924  
1660Dekson Kazimiera z d. Czarnecka  †po 15-01-1924  
1661Deniziuk Jadwiga z d. Lewczuk  †  
1662Deniziuk Jan  †  
1663Depta Józef *02-09-1913 Milejów †09-03-1978 Olsztyn /Wąsosz/  
1664Depta Julianna z d. Szczepaniak  †  
1665Depta Kazimierz  †  
1666Depta Rozalia z d. Mioduszewska *13-08-1916 Ławsk †02-04-1994 Włosty /Wąsosz/  
1667Dera Anna z d. Szpadkowska  †po 25-05-1903  
1668Dera Karol  †przed 25-05-1903  
1669Dera Leon *20-04-1908 †  
1670Dera Stanisław *około 1877 Mareckie †po 04-03-1935  
1671Dera Stefania Franciszka z d. Karwowska *31-08-1904 Sokoły †  
1672Dera Wiktoria z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
1673Derejko Aleksander *około 1848 Makowskie †  
1674Derejko Józefa z d. Gryczewska *około 1853 Przytuły †  
1675Derejko Julianna z d. Borawska *około 1851 Nadbory †  
1676Derejko Marianna z d. Balejko  †po 21-11-1843  
1677Derejko Stanisław *około 1847 Makowskie †  
1678Derejko Tadeusz  †po 21-11-1843  
1679Derejko Wiktor *około 1821 Jedwabne †1859  
1680Derewicz Joanna Franciszka z d. Milewska *około 1823 Szczuczyn †  
1681Derewicz Julianna z d. Grodzicka *około 1820 Jabłońskie †  
1682Derewicz Katarzyna z d. Smętek *około 1813 Biała Piska †  
1683Derewicz Katarzyna z d. Milewska (Cieślik)  †przed 18-01-1846  
1684Derewicz Marcin *około 1809 †  
1685Derewicz Stanisław  †  
1686Derewicz Stanisław *około 1814 Chojnówek †  
1687Derewicz Tomasz  †przed 18-01-1846  
1688Derkovitz Martin  †  
1689Derkovitz Wanda Julianes z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
1690Dermond Andrzej  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
1691Dermond Ewa z d. Ramotowska  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
1692Deroń Aniela z d. Misztal  †  
1693Deroń Tomasz  †  
1694Detkiewicz Andrzej *około 1852 Smolarze †  
1695Detkiewicz Anna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †po 11-1866  
1696Detkiewicz Antoni *około 1812 Wizna †  
1697Detkiewicz Elżbieta z d. Jagielska  †po 07-02-1871  
1698Detkiewicz Franciszek  †od 27-01-1833 do 27-11-1843  
1699Detkiewicz Franciszka z d. Żochowska *około 1814 Strumiłowo †29-11-1846  
1700Detkiewicz Jakub  †po 01-1856  
1701Detkiewicz Jan  †przed 30-07-1868  
1702Detkiewicz Jan *około 1817 Smolarze †1877   
1703Detkiewicz Julianna z d. Wiercińska *około 1820 Wizna †28-03-1856  
1704Detkiewicz Katarzyna z d. Krajewska *około 1788 †02-09-1855  
1705Detkiewicz Konstancja z d. Jankowska *około 1857 Wizna †  
1706Detkiewicz Kunegunda z d. Kuczykowska  †przed 27-01-1833  
1707Detkiewicz Marcin *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1708Detkiewicz Marianna z d. Zawadzka *około 1812 Bronowo †  
1709Detkiewicz Marianna z d. Baczkowska  †przed 30-07-1868  
1710Detkiewicz Tomasz  †po 07-02-1871  
1711Dęba Aleksander *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
1712Dęba Anna z d. Chylińska *30-09-1859 Sulewo Prusy †18-04-1940 Godlewo /Wąsosz/  
1713Dęba Antonina z d. Chrzanowska  †po 10-04-1893  
1714Dęba Ignacy *około 1826 Michny †  
1715Dęba Ignacy  †przed 08-02-1870  
1716Dęba Jan  †po 21-02-1848  
1717Dęba Józefata z d. Barzykowska  †po 08-02-1870  
1718Dęba Karol  †przed 10-04-1893  
1719Dęba Katarzyna z d. Dąbrowska  †po 21-02-1848  
1720Dęba Łucja z d. Godlewska  †po 17-02-1817  
1721Dęba Magdalena z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
1722Dęba Marianna z d. Truszkowska *około 1795 †  
1723Dęba Stefania z d. Janczewska *około 1895 †  
1724Dębek Aleksandra z d. Piotrowska  †  
1725Dębek Bolesław  †  
1726Dębińska Agnieszka z d. Kupiecka  †przed 26-01-1847  
1727Dębińska Agnieszka z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
1728Dębińska Anna z d. Jaśkowska *około 1879 Osowiec †  
1729Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †  
1730Dębińska Anna z d. Wiszowata *31-03-1938 †18-12-1993 Choroszcz /Wąsosz/  
1731Dębińska Anna z d. Gołębiewska  †przed 25-11-1856  
1732Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †po 09-11-1862  
1733Dębińska Anna z d. Sztolberg *około 1828 Kędziorowo †  
1734Dębińska Anna z d. Kierznowska *około 1887 Łempice †  
1735Dębińska Anna z d. Tarasiewicz *około 1817 Wigry †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1736Dębińska Anna z d. Bukowska *około 1892 Święcienin †22-02-1932 Bagienice /Wąsosz/   
1737Dębińska Antonina z d. Zyskowska  †przed 18-11-1829  
1738Dębińska Antonina z d. Orłowska *11-08-1900 Grędy †08-06-1981 Grędy /Wąsosz/  
1739Dębińska Antonina z d. Leszczyńska *około 1858 Skaje †przed 01-1897  
1740Dębińska Bronisława z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
1741Dębińska Dorota z d. Gałązka  †po 15-11-1843  
1742Dębińska Eleonora z d. Truszkowska *około 09-1852 Wścieklice †  
1743Dębińska Eleonora z d. Grygo *około 1856 Kędziorowo †22-05-1928 Obrytki  
1744Dębińska Ewa Apolonia z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1745Dębińska Feliksa z d. Truszkowska  †po 05-03-1968  
1746Dębińska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 10-11-1840  
1747Dębińska Franciszka z d. Malinowska *około 1796 Szczuczyn †18-11-1848  
1748Dębińska Franciszka z d. Mikucka *około 1820 Grozimy †po 14-11-1858  
1749Dębińska Halina z d. Grygo *14-02-1916 †  
1750Dębińska Helena Magdalena z d. Orłowska *około 1834 Marki †  
1751Dębińska Honorata *11-01-1957 Łempice †19-09-1957 Łempice  
1752Dębińska Janina *około 1928 Wąsosz †05-09-1940 Wąsosz  
1753Dębińska Józefa *około 1864 Łempice †06-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
1754Dębińska Józefa z d. Wędrzycka *około 1865 Kurki †16-05-1891 Kędziorowo /Wąsosz/  
1755Dębińska Józefa z d. Rost *około 1833 Szczuczyn †przed 10-02-1885  
1756Dębińska Józefa z d. Skowrońska  †po 12-11-1900  
1757Dębińska Józefa z d. Kruszyńska *około 1881 Żebry †  
1758Dębińska Julia *około 1829 Wojsławy †  
1759Dębińska Julianna z d. Niemiec *około 1842 †  
1760Dębińska Kamilla *około 01-1929 Bagienice †05-10-1929 Bagienice   
1761Dębińska Karolina z d. Gorzkowska *około 1820 Wierzbowo †od 26-11-1874 do 07-06-1880  
1762Dębińska Karolina z d. Witkowska *około 01-1844 Czaple †od 02-05-1887 do 09-1892  
1763Dębińska Katarzyna *około 1868 †przed 13-01-1919  
1764Dębińska Katarzyna z d. Zielińska  †  
1765Dębińska Katarzyna z d. Kobuszewska  †przed 16-08-1900  
1766Dębińska Krystyna z d. Zielińska  †  
1767Dębińska Krystyna  †po 30-01-1899  
1768Dębińska Ludwika z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
1769Dębińska Marcella z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
1770Dębińska Marcjanna z d. Dąbrowska  †  
1771Dębińska Marcjanna z d. Sulewska *około 1867 Obrytki †23-10-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1772Dębińska Marianna z d. N  †  
1773Dębińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1812 Pogorzel Wielka †  
1774Dębińska Marianna  †po 28-10-1912  
1775Dębińska Marianna z d. Gutowska  †przed 06-02-1888  
1776Dębińska Marianna z d. Jabłońska *około 1815 Bzury †27-09-1848  
1777Dębińska Marianna z d. Zabielska *około 1860 Zabiele †przed 19-11-1877  
1778Dębińska Marianna  †przed 23-10-1853  
1779Dębińska Marianna z d. Niecikowska  †  
1780Dębińska Marianna z d. Gałecka  †po 04-02-1855  
1781Dębińska Marianna z d. Gętek  †przed 21-01-1838  
1782Dębińska Marianna z d. Kozikowska *około 1846 Koziki †  
1783Dębińska Marianna z d. Niedźwiedzka (Gutowska)  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
1784Dębińska Marianna Emilia z d. Kilanowska *około 1871 Wykowo †  
1785Dębińska N z d. N  †przed 02-08-1984  
1786Dębińska Natalia *około 1925 †15-05-1928 Bagienice   
1787Dębińska Rozalia z d. Lebiedzińska  †po 23-02-1925  
1788Dębińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1883 Szczuczyn †  
1789Dębińska Rozalia z d. Frydrych  †przed 07-1841  
1790Dębińska Rozalia z d. Zbrzezna *około 1816 Kucze †17-09-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1791Dębińska Rozalia z d. Płochocka *około 1879 Łempice †  
1792Dębińska Sabina z d. Górska *około 1867 Szczuczyn †  
1793Dębińska Stanisława z d. Sikorska  †po 11-02-1943  
1794Dębińska Stanisława z d. Załęcka *31-05-1904 Przeszkoda †  
1795Dębińska Stanisława z d. Gosiewska *1909 Lipińskie †28-06-1993 Prostki /Białaszewo/  
1796Dębińska Stefania z d. Borkowska *około 1885 Romany †  
1797Dębińska Stefania ? z d. ? *około 1876 Szczuczyn †  
1798Dębińska Teofila z d. Rakowska *około 07-1841 Wąsosz †  
1799Dębińska Waleria z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
1800Dębińska Weronika Bronisława z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
1801Dębińska Wiktoria z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
1802Dębińska Zofia z d. Szkodzińska *około 1893 Szczuczyn †  
1803Dębińska Zofia z d. N  †przed 15-05-1855  
1804Dębiński Adam  †07-09-1850 Załuski  
1805Dębiński Adam *około 1872 Radziłów †  
1806Dębiński Adam *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
1807Dębiński Adam *około 1847 Świdry †23-07-1877  
1808Dębiński Aleksander *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
1809Dębiński Aleksander  †po 22-02-1932   
1810Dębiński Aleksander *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1811Dębiński Andrzej *około 1859 Szczuczyn †  
1812Dębiński Antoni *23-08-1896 Szczuczyn †1973 Grajewo  
1813Dębiński Bartłomiej  †  
1814Dębiński Bartłomiej *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
1815Dębiński Bartłomiej Franciszek *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
1816Dębiński Bolesław *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1817Dębiński Damazy Ignacy *około 1836 Barany †po 18-02-1901  
1818Dębiński Fabian *1912 Radziłów †12-04-1978 Lipińskie /Białaszewo/  
1819Dębiński Feliks *około 1838 Wierzbowo †  
1820Dębiński Franciszek *około 1852 Bzury †  
1821Dębiński Franciszek *około 10-1847 Szczuczyn †  
1822Dębiński Franciszek *około 1861 Łempice †  
1823Dębiński Franciszek  †przed 26-01-1847  
1824Dębiński Franciszek  †01-03-1847  
1825Dębiński Franciszek *około 11-1841 Barany †po 10-11-1902  
1826Dębiński Ignacy *około 1862 Szczuczyn †przed 07-1906  
1827Dębiński Jakub  †  
1828Dębiński Jakub *około 1901 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1829Dębiński Jakub *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
1830Dębiński Jan *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
1831Dębiński Jan  †30-01-1870 Białaszewo  
1832Dębiński Jan *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1833Dębiński Jan *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
1834Dębiński Jan *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
1835Dębiński Jan  †po 06-02-1888  
1836Dębiński Jan *około 1829 Rakowo †  
1837Dębiński Jan *około 1830 Kieljany †  
1838Dębiński Jan *około 1829 Niedźwiedzkie †  
1839Dębiński Jan *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1840Dębiński Jan *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
1841Dębiński Józef *około 1876 Obrytki †  
1842Dębiński Józef  †przed 15-05-1831  
1843Dębiński Józef  †po 18-11-1829  
1844Dębiński Józef *około 1890 Szczuczyn †  
1845Dębiński Józef  †  
1846Dębiński Józef *około 1849 Kurki †  
1847Dębiński Józef *około 1821 Wólka †  
1848Dębiński Józef *11-08-1952 †04-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
1849Dębiński Józef *około 1873 Łempice †12-02-1912 Łempice  
1850Dębiński Józef *11-03-1779 †1860  
1851Dębiński Józef  †przed 12-11-1900  
1852Dębiński Józef *około 1824 Świdry †  
1853Dębiński Kacper  †  
1854Dębiński Kazimierz *02-01-1946 Łempice †28-05-2001 Łempice /Wąsosz/  
1855Dębiński Kazimierz *26-02-1907 Łempice †05-03-1968 Łempice  
1856Dębiński Kazimierz *08-03-1961 Wąsosz †11-06-1961 Łempice /Wąsosz/  
1857Dębiński Kazimierz *20-10-1912 Święcienin †16-01-2001 Grajewo /Wąsosz/   
1858Dębiński Marcin  †  
1859Dębiński Marcin  †od 26-11-1834 do 20-01-1841  
1860Dębiński Marcin  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
1861Dębiński Marian *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1862Dębiński Mateusz *około 12-1848 †05-05-1849 Świdry /Wąsosz/  
1863Dębiński Mateusz  †przed 09-11-1862  
1864Dębiński N  †przed 11-1952  
1865Dębiński Paweł  †przed 31-01-1836  
1866Dębiński Paweł *około 1791 Szczuczyn †po 13-02-1849  
1867Dębiński Paweł  †przed 16-08-1900  
1868Dębiński Piotr  †przed 21-01-1838  
1869Dębiński Piotr *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
1870Dębiński Stanisław *około 1880 Łempice †  
1871Dębiński Stanisław *około 1875 Szczuczyn †  
1872Dębiński Stanisław *około 1874 Grajewo †  
1873Dębiński Szymon  †przed 25-11-1856  
1874Dębiński Tomasz *około 1867 Szczuczyn †  
1875Dębiński Tomasz *około 1852 Obrytki †od 09-10-1916 do 22-05-1928  
1876Dębiński Walenty Julian *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
1877Dębiński Wawrzyniec  †przed 23-02-1925  
1878Dębiński Wawrzyniec  †po 15-05-1855  
1879Dębiński Wiesław *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
1880Dębiński Wiktor  †  
1881Dębiński Wiktor Jan *03-1901 †02-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1882Dębiński Władysław *04-08-1913 Szczuczyn †  
1883Dębiński Władysław *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1884Dębiński Władysław *około 1891 Świdry †  
1885Dębiński Władysław *około 1873 Szczuczyn †  
1886Dębnicka Anna  †  
1887Dębowska Albina z d. Byzet  †przed 23-11-1846  
1888Dębowska Apolonia z d. Kuczyńska  †przed 03-1913  
1889Dębowska Franciszka z d. Pietko  †przed 06-1870  
1890Dębowska Julianna z d. N  †  
1891Dębowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1853 Rutkowskie †  
1892Dębowska Katarzyna z d. Urbanowska  †po 19-02-1871  
1893Dębowska Marcela z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
1894Dębowska Marianna z d. Potapska  †  
1895Dębowska N z d. N  †  
1896Dębowska Stefania z d. Kossakowska *około 1851 Nieławice †  
1897Dębowska Teofila z d. Modzelewska *około 1860 Łojki par. Białaszewo †  
1898Dębowska Wiktoria Leonora z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †  
1899Dębowska Władysława z d. Karwowska *około 1885 Sokoły †  
1900Dębowski Andrzej *około 1867 Flesze †  
1901Dębowski Antoni *około 1872 Cyprki †  
1902Dębowski Ferdynand *około 1820 Kumelsk †  
1903Dębowski Franciszek *około 1848 Zawady †  
1904Dębowski Franciszek  †24-12-1905 Kowalewo  
1905Dębowski Gotlib  †przed 13-11-1893  
1906Dębowski Jan *około 1858 Konopki †  
1907Dębowski Karol  †  
1908Dębowski Karol  †po 23-11-1846  
1909Dębowski Marcin  †  
1910Dębowski Piotr *około 1842 Giełczyn †  
1911Dębowski Stanisław  †po 19-02-1871  
1912Dębowski Wacław  †  
1913Dębska Aniela z d. Niecikowska *28-10-1887 Niećkowo †po 16-01-1933  
1914Dębska Helena z d. Milewska *22-08-1907 Niedźwiedzkie †02-01-1987 Świnoujście  
1915Dębska Józefa z d. Fiedorowicz  †przed 10-02-1908  
1916Dębski Adam  †przed 10-02-1908  
1917Dębski Adam *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
1918Dębski Jan *22-10-1910 Grajewo †  
1919Dęby Anna z d. Chmielewska  †po 16-02-1909  
1920Dęby Antonina z d. Chrzanowska  †  
1921Dęby Bolesław *około 1885 Michny †  
1922Dęby Bolesław *około 1896 †  
1923Dęby Czesław  †  
1924Dęby Franciszek  †  
1925Dęby Jadwiga z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †  
1926Dęby Józef  †po 17-02-1817  
1927Dęby Józefa z d. Jeżewska  †  
1928Dęby Józefa  †  
1929Dęby Józefa z d. Skrodzka  †  
1930Dęby Karol  †  
1931Dęby Kielian *około 1864 Świdry Podleśne †  
1932Dęby Ludwik  †po 16-02-1909  
1933Dęby Ludwik *około 1789 †  
1934Dęby Rozalia z d. Bóbr *około 1862 Gardoty †  
1935Dęby Rozalia z d. Polkowska *około 1900 †  
1936Dęby Stanisław *16-05-1911 Kubra †  
1937Dęby Stanisława z d. Karwowska  †  
1938Dęby Szczepan  †  
1939Dęby Wacław *około 1907 †  
1940Dęby Wacław *1912 Kubra †  
1941Dęby Witold *około 1898 †  
1942Dęby Władysław  †  
1943Dęby Władysława z d. Chrostowska *około 1908 †  
1944Dęby Zofia z d. Milewska *około 1891 Nadbory †  
1945Dęby Zofia z d. Skrodzka  †  
1946Długołęcka Aleksandra z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
1947Długołęcka Aleksandra *13-03-1896 Bęćkowo †  
1948Długołęcka Aleksandra *30-03-1889 Bęćkowo †  
1949Długołęcka Aleksandra *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
1950Długołęcka Aniela *około 1897 Bęćkowo †  
1951Długołęcka Aniołek *15-11-1884 Bęćkowo †15-11-1884  
1952Długołęcka Aniołek *08-06-1883 Bęćkowo †08-06-1883  
1953Długołęcka Aniołek *26-07-1876 Bęćkowo †26-07-1876 Bęćkowo  
1954Długołęcka Anna *około 1839 Bęćkowo †05-09-1841 Bęćkowo  
1955Długołęcka Anna *około 1837 Bęćkowo †11-09-1841 Bęćkowo  
1956Długołęcka Anna z d. Goliczewska *około 1819 Konopki †13-12-1872 Obrytki  
1957Długołęcka Anna z d. Gętkowska *około 1768 †22-03-1848 Bęćkowo  
1958Długołęcka Antonina *27-12-1878 Rakowo †20-01-1879 Rakowo /Wąsosz/  
1959Długołęcka Antonina z d. Komosińska *około 1885 †  
1960Długołęcka Bronisława z d. Kryś  †  
1961Długołęcka Czesława z d. Modzelewska *około 1905 Ławsk †  
1962Długołęcka Estera  †po 25-10-1829  
1963Długołęcka Ewa *09-12-1873 Bęćkowo †  
1964Długołęcka Ewa z d. Furmańska *około 1840 Ełk †po 15-02-1892  
1965Długołęcka Franciszka z d. Sokołowska *około 1888 Kapice †01-09-1920 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1966Długołęcka Franciszka *25-05-1890 Bęćkowo †  
1967Długołęcka Franciszka z d. Gardocka *około 1832 Mroczki †05-06-1867 Mroczki /Przytuły/  
1968Długołęcka Franciszka z d. Lenczewska *około 1866 Szczuczyn †  
1969Długołęcka Franciszka *04-08-1849 Bęćkowo †05-03-1852 Bęćkowo /Wąsosz/  
1970Długołęcka Franciszka *28-03-1864 Bęćkowo †26-10-1864 Bęćkowo  
1971Długołęcka Franciszka z d. Mikucka *około 1844 Koty par. Grajewo †  
1972Długołęcka Helena z d. Malinowska (Gacka) * Bęćkowo †od 16-05-1831 do 02-02-1841  
1973Długołęcka Józefa *07-02-1886 Bęćkowo †  
1974Długołęcka Józefa *20-03-1852 Bęćkowo †04-07-1852 Bęćkowo  
1975Długołęcka Józefa z d. Bielecka *30-12-1854 Bęćkowo †01-03-1926 Bęćkowo  
1976Długołęcka Józefata z d. Modzelewska *około 1828 Jałówka †21-01-1863 Mroczki /Przytuły/  
1977Długołęcka Józefata z d. Leszczyńska *około 1853 Rakowo †  
1978Długołęcka Julianna *16-05-1891 Obrytki †  
1979Długołęcka Karolina z d. Gicelman (Kitzelmon) *około 1864 Prusy †  
1980Długołęcka Katarzyna *11-02-1879 Bęćkowo †30-09-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1981Długołęcka Katarzyna *16-11-1881 Mocarze †18-11-1881 Mocarze  
1982Długołęcka Katarzyna *28-11-1855 Bęćkowo †20-04-1857 Bęćkowo  
1983Długołęcka Katarzyna z d. Locman *około 1851 Kędziorowo †  
1984Długołęcka Łucja z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
1985Długołęcka Małgorzata  †  
1986Długołęcka Małgorzata z d. Milewska ?  †  
1987Długołęcka Marcjanna *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
1988Długołęcka Marianna z d. Komosińska *około 1904 Kędziorowo †przed 01-1926  
1989Długołęcka Marianna z d. Gleba  †24-10-1921 Mierucie  
1990Długołęcka Marianna z d. Rydzewska *około 1868 †  
1991Długołęcka Marianna *15-11-1879 Bęćkowo †  
1992Długołęcka Marianna *07-06-1873 Szczuczyn †  
1993Długołęcka Marianna z d. Borawska *około 1872 Rakowo †  
1994Długołęcka Marianna *01-02-1892 Bęćkowo †27-10-1892 Bęćkowo  
1995Długołęcka Marianna z d. Dębińska *około 1813 Skaje †27-09-1843 Świdry  
1996Długołęcka Marianna z d. Domełło *około 1799 Barany †03-09-1854 Bęćkowo  
1997Długołęcka Marianna z d. Mikucka *około 1834 Niećkowo †16-09-1856  
1998Długołęcka Marianna  †  
1999Długołęcka Marianna  †przed 24-01-1865  
2000Długołęcka Natalia *14-11-1885 Bęćkowo †  
2001Długołęcka Paulina z d. Bartnicka *około 1865 †  
2002Długołęcka Paulina *około 12-1866 Bęćkowo †04-05-1869 Bęćkowo  
2003Długołęcka Rozalia *19-09-1887 Bęćkowo †  
2004Długołęcka Rozalia *około 1841 †05-08-1843 Bęćkowo  
2005Długołęcka Rozalia z d. Sawicka *około 1819 Bęćkowo †05-02-1889 Bęćkowo  
2006Długołęcka Stanisława z d. Uszkiewicz *około 1873 †  
2007Długołęcka Stefania z d. Sulewska *około 1877 Bagienice †   
2008Długołęcka Teofila z d. Orzechowska *około 1837 Surały †31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2009Długołęcka Teresa *około 1825 †08-01-1846 Bęćkowo  
2010Długołęcka Teresa z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
2011Długołęcka Teresa z d. Żmijewska  †  
2012Długołęcka Wiktoria *19-12-1894 Bęćkowo †  
2013Długołęcka Wiktoria *30-01-1876 Szczuczyn †  
2014Długołęcka Zofia *21-06-1893 Barany †  
2015Długołęcki Adam *25-04-1883 Świdry †  
2016Długołęcki Adam *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
2017Długołęcki Adam *13-05-1853 Bęćkowo †  
2018Długołęcki Aleksander *12-07-1884 Bęćkowo †  
2019Długołęcki Aleksander *26-03-1859 Obrytki †  
2020Długołęcki Aleksander *10-09-1871 Bęćkowo †22-02-1873 Bęćkowo  
2021Długołęcki Aniołek *19-04-1875 Bęćkowo †19-04-1875  
2022Długołęcki Aniołek *14-07-1876 Bęćkowo †14-07-1876  
2023Długołęcki Aniołek *12-03-1887 Bęćkowo †12-03-1887 Bęćkowo  
2024Długołęcki Antoni *02-01-1904 Zacieczki †  
2025Długołęcki Antoni *27-10-1891 Bęćkowo †  
2026Długołęcki Antoni *29-10-1893 Bęćkowo †  
2027Długołęcki Antoni *20-05-1870 Szczuczyn †  
2028Długołęcki Antoni *około 12-1874 Obrytki †05-01-1875 Obrytki  
2029Długołęcki Antoni *05-09-1876 Bęćkowo †01-12-1877 Bęćkowo  
2030Długołęcki Feliks *około 1860 Obrytki †  
2031Długołęcki Franciszek *14-08-1916 Niedźwiedzkie †  
2032Długołęcki Franciszek *15-10-1876 Obrytki †  
2033Długołęcki Franciszek *21-10-1842 Bęćkowo †  
2034Długołęcki Jakub *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
2035Długołęcki Jan *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
2036Długołęcki Jan *27-06-1906 Zacieczki †  
2037Długołęcki Jan *29-03-1889 Obrytki †29-12-1890 Obrytki /Wąsosz/  
2038Długołęcki Jan *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
2039Długołęcki Jan *28-01-1888 Bęćkowo †  
2040Długołęcki Jan *01-11-1890 Bęćkowo †  
2041Długołęcki Jan *około 1890 †  
2042Długołęcki Jan *22-04-1862 Bęćkowo †  
2043Długołęcki Jan *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
2044Długołęcki Jan *26-08-1873 Obrytki †25-11-1875 Obrytki  
2045Długołęcki Jan *około 1834 Bęćkowo †  
2046Długołęcki Jan *około 1851 Bęćkowo †  
2047Długołęcki Jan *01-07-1877 Bęćkowo †   
2048Długołęcki Józef *28-11-1882 Bęćkowo †  
2049Długołęcki Józef *06-10-1855 Bęćkowo †  
2050Długołęcki Karol *około 1827 Barany †po 15-02-1892  
2051Długołęcki Maciej *około 1829 †  
2052Długołęcki Maciej *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2053Długołęcki Marcel *około 1895 Bęćkowo †  
2054Długołęcki Marcin *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2055Długołęcki Marian *około 02-1900 Szczuczyn †18-06-1900 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2056Długołęcki Mateusz *około 1851 Białaszewo †24-02-1922 Bęćkowo  
2057Długołęcki Michał *około 1798 Bęćkowo †06-08-1881 Bęćkowo  
2058Długołęcki Paweł  †18-12-1835  
2059Długołęcki Paweł  †przed 25-11-1818  
2060Długołęcki Stanisław *13-12-1873 Bęćkowo †  
2061Długołęcki Stanisław *17-10-1872 Bęćkowo †21-11-1872 Bęćkowo  
2062Długołęcki Stanisław *17-12-1879 Bęćkowo †09-01-1880 Bęćkowo  
2063Długołęcki Stanisław *21-09-1911 Ławsk †  
2064Długołęcki Wacław *19-02-1894 Szczuczyn †15-05-1894 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2065Długołęcki Wacław *17-03-1879 Żebry †  
2066Długołęcki Władysław  †  
2067Długołęcki Władysław *01-03-1882 Bęćkowo †  
2068Długołęcki Wojciech *29-04-1860 Bęćkowo †21-03-1862 Bęćkowo  
2069Długołęcki Wojciech *około 1744 Bęćkowo †16-05-1831 Bęćkowo  
2070Długołęcki Wojciech *około 1799 Bęćkowo †02-05-1842 Bęćkowo  
2071Długołęcki Wojciech  †po 25-10-1829  
2072Długozima Anna z d. Albińska *04-07-1929 Żebry †29-07-1995 Rogowo k. Choroszczy /Wąsosz/  
2073Długozima Czesław *11-09-1952 Wąsosz †06-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2074Długozima Czesław *27-04-1930 Żebry †23-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
2075Długozima Eugeniusz *około 05-1951 Żebry †10-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
2076Długozima Franciszek *18-10-1926 Żebry †19-04-1952 /Wąsosz/  
2077Długozima Franciszek *31-10-1895 Żebry †16-06-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
2078Długozima Józefa z d. Dąbrowska *około 1854 Ławsk †22-04-1926  
2079Długozima Małgorzata z d. Gutowska  †przed 09-05-1892  
2080Długozima Marianna z d. Barzyk  †przed 04-1892  
2081Długozima Mateusz *około 1842 Kolno †przed 19-05-1919  
2082Długozima Paweł  †przed 09-05-1892  
2083Długozima Teresa *około 1936 Żebry †03-11-1946 Żebry  
2084Długozima Zofia z d. Milewska *08-10-1894 Gutki †30-11-1978 Żebry /Wąsosz/  
2085Dłużniewska Anna z d. N  †przed 17-11-1835  
2086Dłużniewska Dorota z d. Kalinowska  †  
2087Dłużniewski Gotlib  †po 17-11-1835  
2088Dłużniewski Grzegorz  †  
2089Dłużniewski Jakub *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
2090Dmoch Agnieszka z d. Chmielewska  †po 09-11-1816  
2091Dmoch Andrzej  †przed 25-11-1855  
2092Dmoch Anna z d. Załuska *około 1789 Ciemianka †18-09-1854 Ławsk /Wąsosz/  
2093Dmoch Barbara z d. N  †przed 08-05-1840  
2094Dmoch Bolesława z d. Ramotowska *około 1884 Grądy Małe †  
2095Dmoch Brygida z d. Olszewska  †przed 29-10-1834  
2096Dmoch Franciszka z d. Olszewska *około 1784 Ławsk †od 15-11-1846 do 25-10-1873  
2097Dmoch Jan *około 1774 Ławsk †  
2098Dmoch Józef *około 1879 Miastkowo †  
2099Dmoch Józef *1902 †   
2100Dmoch Łukasz  †  
2101Dmoch Łukasz *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
2102Dmoch Łukasz  †03-08-1843  
2103Dmoch Marianna z d. Sokół  †  
2104Dmoch Marianna z d. Staniszewska  †przed 01-1834  
2105Dmoch Paulina z d. Wiktorowicz *1903 †   
2106Dmoch Stanisław  †przed 01-05-1910  
2107Dmoch Szymon  †przed 09-11-1816  
2108Dmoch Zofia z d. Sokołowska  †przed 01-05-1910  
2109Dmochowska Adela z d. Romanowska  †  
2110Dmochowska Agnieszka *około 04-1840 †06-06-1840 Ławsk /Wąsosz/  
2111Dmochowska Anna *16-08-1868 Obrytki †  
2112Dmochowska Anna z d. Kossakowska *około 1882 Modzele †  
2113Dmochowska Anna z d. Płochocka *około 1814 Łempice †  
2114Dmochowska Anna z d. Kamińska *około 1836 Wąsosz †po 16-02-1903  
2115Dmochowska Antonina z d. Śmiarowska *około 1814 Ławsk †  
2116Dmochowska Dorota z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
2117Dmochowska Eleonora z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
2118Dmochowska Ewa z d. Sawicka *około 04-1852 Bęćkowo †  
2119Dmochowska Feliksa z d. Chrzanowska *około 1876 Godlewo †11-05-1947 Wąsosz  
2120Dmochowska Franciszka z d. Wróblewska  †po 24-10-1837  
2121Dmochowska Franciszka z d. Bikowska *około 1854 Obrytki †  
2122Dmochowska Franciszka z d. Milewska  †przed 27-11-1832  
2123Dmochowska Franciszka z d. Olszewska *około 1871 Wąsosz †  
2124Dmochowska Jadwiga z d. Filipkowska  †  
2125Dmochowska Józefa *około 08-1868 Obrytki †21-06-1874 Kownacin /Niedźwiadna/  
2126Dmochowska Konstancja z d. Jachimska *około 1825 Bagińskie †13-12-1886 Wąsosz  
2127Dmochowska Kornelia z d. Tyszka *1868 Rydzewo †24-03-1939 Wąsosz  
2128Dmochowska Małgorzata z d. Komosa  †przed 09-1834  
2129Dmochowska Marcjanna z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
2130Dmochowska Marianna z d. N  †  
2131Dmochowska Marianna z d. N  †  
2132Dmochowska Marianna z d. Samełko *14-09-1783 Ławsk †  
2133Dmochowska Marianna z d. Niebrzydowska *06-04-1904 Świdry †30-09-1949 Sokoły  
2134Dmochowska Marianna z d. Dobrzycka *15-07-1891 Ławsk †21-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2135Dmochowska Marianna z d. Kozikowska *27-09-1904 Wąsosz †19-08-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2136Dmochowska Marta Maria z d. Przytuła *16-06-1913 Büthberg †  
2137Dmochowska Paulina z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
2138Dmochowska Paulina z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
2139Dmochowska Paulina *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
2140Dmochowska Romualda *około 1925 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn  
2141Dmochowska Stanisława z d. Ostaszewska *1888 Brzeźnio †18-03-1958 Grędy /Wąsosz/  
2142Dmochowska Stanisława z d. N  †  
2143Dmochowska Teodozja z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
2144Dmochowska Teresa *10-05-1935 Wąsosz †18-04-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2145Dmochowska Weronika z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †przed 27-01-1896  
2146Dmochowski Adolf *około 1848 Stawiane †  
2147Dmochowski Aleksander *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
2148Dmochowski Aleksander *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2149Dmochowski Antoni *23-01-1915 †  
2150Dmochowski Bolesław *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
2151Dmochowski Bolesław  †  
2152Dmochowski Franciszek *06-10-1858 Stawiane †  
2153Dmochowski Franciszek  †przed 27-11-1832  
2154Dmochowski Franciszek *około 1857 Wąsosz †07-03-1921 Szwelczyn /Wąsosz/  
2155Dmochowski Ignacy *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
2156Dmochowski Jan  †  
2157Dmochowski Jan *około 1853 Stawiane †  
2158Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
2159Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †  
2160Dmochowski Jan  †  
2161Dmochowski Jan *około 1872 Pasichy †  
2162Dmochowski Jan *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
2163Dmochowski Jan *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2164Dmochowski Jan *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2165Dmochowski Jan *02-12-1956 Wąsosz †23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
2166Dmochowski Jan Zdzisław *28-10-1898 Rydzewo, par. Miastkowo †po 30-09-1949  
2167Dmochowski Józef  †  
2168Dmochowski Józef *około 1863 †20-08-1885 Wąsosz  
2169Dmochowski Józef *02-03-1941 Wąsosz †06-08-2005 Szczytno /Szczytno/   
2170Dmochowski Kazimierz *02-03-1867 Wąsosz †  
2171Dmochowski Konstanty  †  
2172Dmochowski Konstanty *około 07-1864 Stawiane †29-10-1864 Stawiane  
2173Dmochowski Lucjan  †07-08-1920 Skaje  
2174Dmochowski Lucjan Tomasz *około 1851 Podliszewo par. Rajgród †  
2175Dmochowski Łukasz  †  
2176Dmochowski Maciej  †przed 29-10-1834  
2177Dmochowski Marcin *10-11-1793 Ławsk †  
2178Dmochowski Mieczysław Aleksander *01-01-1957 Wąsosz †04-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2179Dmochowski Paulin *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
2180Dmochowski Piotr *około 1814 Grabowo †  
2181Dmochowski Piotr *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
2182Dmochowski Stanisław *05-05-1768 †  
2183Dmochowski Stanisław *09-05-1909 Wąsosz †15-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/   
2184Dmochowski Teofil *05-01-1866 Wojsławy †  
2185Dmochowski Tomasz *około 1788 †01-02-1836  
2186Dmochowski Władysław *około 16-09-1871 Stawiane †23-09-1871 Stawiane  
2187Dmochowski Wojciech  †przed 12-02-1827  
2188Dmochowski Wojciech  †  
2189Dmowska Anna z d. Jemilit  †  
2190Dmowski Marcin  †  
2191Dmuszewska Anna z d. Zawistowska  †po 23-06-1834  
2192Dmuszewski Jakub  †po 23-06-1834  
2193Dobczyk Franciszek *około 1847 Zambrów †  
2194Dobczyk Jan  †  
2195Dobczyk Ludwika z d. Łempicka  †  
2196Dobczyk Wiktoria z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2197Dobieski Jan  †01-04-1833  
2198Dobkowska Agata z d. N  †  
2199Dobkowska Agnieszka z d. Łempicka  †po 20-02-1848  
2200Dobkowska Anna z d. Jankowska *około 1832 Szymany †  
2201Dobkowska Anna z d. Łajewska *około 1832 Białogrądy †po 04-03-1889  
2202Dobkowska Anna z d. Ormanowska  †  
2203Dobkowska Antonina z d. Olszewska *około 1827 Zanklewo †  
2204Dobkowska Apolonia z d. Olszewska *około 1902 Grądy Wielkie †  
2205Dobkowska Franciszka z d. Żebrowska *około 1881 Borawskie †  
2206Dobkowska Helena z d. Biedrzycka *około 1913 Łoje Awissa †  
2207Dobkowska Jadwiga z d. Karpińska  †  
2208Dobkowska Janina z d. Łempicka *01-06-1909 Koniecki †  
2209Dobkowska Józefa z d. Zawadzka  †po 23-08-1876  
2210Dobkowska Józefa z d. Czerwonka *około 1901 Czerwonki †po 30-07-1953   
2211Dobkowska Józefa z d. Zielińska  †przed 10-1905  
2212Dobkowska Julianna z d. Dubikowicz *około 1822 Męczki †po 16-01-1869  
2213Dobkowska Julianna z d. Karwowska *około 1853 Sokoły †  
2214Dobkowska Katarzyna z d. Domurat *około 1841 Wizna †  
2215Dobkowska Katarzyna z d. Góralska *około 1817 †07-09-1850 Radziłów /Radziłów/  
2216Dobkowska Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1820 Okrasin †04-02-1854  
2217Dobkowska Magdalena z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
2218Dobkowska Marcela z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
2219Dobkowska Marcjanna z d. Borawska  †po 20-02-1860  
2220Dobkowska Marianna z d. Galińska  †  
2221Dobkowska Marianna z d. Łepkowska  †  
2222Dobkowska Marianna z d. N  †po 21-11-1815  
2223Dobkowska Marianna z d. Zalewska  †przed 30-09-1850  
2224Dobkowska Marianna z d. Orzechowska *około 1872 Srebrowo †  
2225Dobkowska Marianna z d. Truszkowska *około 1828 Łosewo †  
2226Dobkowska Paulina z d. Jankowska  †po 02-04-1934  
2227Dobkowska Zuzanna z d. N  †14-08-1882  
2228Dobkowski Adam *około 1827 Zanklewo †  
2229Dobkowski Adam Wojciech *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
2230Dobkowski Bolesław *około 1899 Zanklewo †  
2231Dobkowski Dionizy  †przed 20-02-1848  
2232Dobkowski Edward *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
2233Dobkowski Edward Józef *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
2234Dobkowski Feliks  †po 23-08-1876  
2235Dobkowski Franciszek  †  
2236Dobkowski Henryk  †  
2237Dobkowski Jan  †po 21-11-1815  
2238Dobkowski Jan *około 1875 Kramkowo †  
2239Dobkowski Jan *około 1870 Zanklewo †  
2240Dobkowski Kacper *około 1794 Zanklewo †po 14-02-1847  
2241Dobkowski Kazimierz  †  
2242Dobkowski Ludwik *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
2243Dobkowski Maciej  †  
2244Dobkowski Maksymilian *około 1849 Radziłów †   
2245Dobkowski Marcin *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
2246Dobkowski Paulin  †po 02-04-1934  
2247Dobkowski Piotr  †przed 30-09-1850  
2248Dobkowski Stanisław  †przed 20-02-1860  
2249Dobkowski Stefan *około 1905 Zanklewo †  
2250Dobkowski Tomasz  †  
2251Dobkowski Wiktor *około 1844 Zanklewo †  
2252Dobkowski Wojciech *około 1824 Załuski par. Czerwin †  
2253Dobnarek Barbara z d. Cwalińska  †po 18-02-1833  
2254Dobnarek Józef  †przed 18-02-1833  
2255Dobosz Antoni *około 1910 Olszyny †  
2256Dobosz Józef  †przed 29-11-1930  
2257Dobosz Julianna z d. Śliwecka *około 1913 Jedwabne †  
2258Dobosz Waleria z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
2259Dobrońska Anna z d. Brzozowska  †po 18-02-1867  
2260Dobrońska Elżbieta z d. Górska  †po 11-02-1929  
2261Dobrońska Ewa z d. Dmochowska  †po 02-02-1869  
2262Dobrońska Franciszka z d. Węzełek (Bęzełek)  †  
2263Dobrońska Katarzyna z d. Smarkiewicz  †po 07-02-1848  
2264Dobrońska Katarzyna z d. Zalewska  †po 17-11-1828  
2265Dobrońska Ludwika z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
2266Dobrońska Magdalena  †przed 28-02-1832  
2267Dobrońska Marianna z d. Kapelewska *około 1844 Wizna †  
2268Dobrońska Marianna z d. Smarkiewicz *około 1807 Wizna †po 25-02-1851  
2269Dobrońska Marianna z d. N  †po 11-02-1839  
2270Dobrońska Marianna (Katarzyna) z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †przed 24-02-1862  
2271Dobrońska Wiktoria z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2272Dobroński Adrian *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
2273Dobroński Antoni  †po 07-02-1848  
2274Dobroński Antoni *około 1804 Wizna †  
2275Dobroński Antoni *około 1799 Wizna †po 04-02-1851  
2276Dobroński Jan  †  
2277Dobroński Józef *około 1835 Wizna †  
2278Dobroński Józef  †około 1877  
2279Dobroński Leopold  †po 11-02-1929  
2280Dobroński Maciej  †od 13-11-1821 do 17-11-1828  
2281Dobroński Marcin  †po 11-02-1839  
2282Dobroński Paweł  †po 18-02-1867  
2283Dobroński Piotr *około 1831 Wizna †po 20-05-1878  
2284Dobroński Tomasz *około 1803 Wizna †po 03-02-1868  
2285Dobroński Tomasz  †po 02-02-1869  
2286Dobroński Wawrzyniec  †przed 28-02-1832  
2287Dobrowolska Agnieszka z d. Piaścik  †przed 21-05-1828  
2288Dobrowolska Anna z d. Żyłowska  †  
2289Dobrowolska Franciszka z d. Puchalska *około 1809 Mocarze Dziubiele †  
2290Dobrowolska Józefa z d. Greloch *1843 Zaskrodzie †  
2291Dobrowolska Katarzyna z d. Kędzierska  †08-05-1821  
2292Dobrowolska Marianna z d. Nagórska  †po 25-01-1927  
2293Dobrowolska Marianna z d. Karwowska  †przed 11-11-1829  
2294Dobrowolska Marianna Franciszka z d. Łempicka *07-04-1808 Łempice †26-06-1832  
2295Dobrowolska Marianna Ludwika z d. Bzura *08-07-1810 Bzury †03-12-1846  
2296Dobrowolska Pelagia z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
2297Dobrowolska Władysława z d. Remiszewska *17-12-1904 Zaskrodzie †  
2298Dobrowolski Franciszek *25-11-1905 Zaskrodzie †  
2299Dobrowolski Ignacy  †po 25-01-1927  
2300Dobrowolski Józef  †od 11-11-1829 do 09-02-1847  
2301Dobrowolski Karol  †  
2302Dobrowolski Konstanty *około 1808 Wojdy †  
2303Dobrowolski Mateusz *1842 Zaborowo †  
2304Dobrowolski Stanisław *około 1796 Dobry Las †  
2305Dobrowolski Wojciech  †przed 21-05-1828  
2306Dobrowska Stanisława z d. Serafin  †  
2307Dobrowski Józef  †  
2308Dobrzeniecka Elżbieta z d. Gutowska  †od 22-11-1857 do 18-02-1862  
2309Dobrzeniewska Bogumiła z d. Laszczkowska *około 05-1844 Białaszewo †po 14-12-1880  
2310Dobrzeniewski Jan *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
2311Dobrzeniewski Piotr *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
2312Dobrzeniowska Józefa z d. Domełło  †po 26-11-1906  
2313Dobrzeniowski Józef  †przed 15-02-1904  
2314Dobrzewicz Marianna z d. Bojar  †przed 09-08-1857  
2315Dobrzewicz Wincenty  †przed 09-08-1857  
2316Dobrzycka Agata z d. Święszkowska  †  
2317Dobrzycka Aleksandra z d. Dzięgielewska  †  
2318Dobrzycka Anastazja z d. Gutowska  †  
2319Dobrzycka Anastazja z d. Modzelewska *19-06-1924 Bukowo †30-07-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2320Dobrzycka Aniela z d. Karwowska *około 1887 Wypychy †  
2321Dobrzycka Aniela z d. Bagińska  †  
2322Dobrzycka Anna z d. Sokołowska  †od 27-02-1870 do 09-02-1880  
2323Dobrzycka Anna z d. Ramotowska *około 1905 †po 04-03-1945  
2324Dobrzycka Anna z d. Kacperska *około 1890 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
2325Dobrzycka Anna z d. Biedrzycka *około 1844 †od 23-02-1903 do 01-11-1909  
2326Dobrzycka Antonina z d. Konopka  †  
2327Dobrzycka Antonina *około 07-1878 Sokoły †28-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
2328Dobrzycka Balbina z d. Kowalewska *około 1847 Koniecki †po 19-07-1892  
2329Dobrzycka Balbina Franciszka *01-04-1829 Koniecki †  
2330Dobrzycka Bolesława z d. Borawska *18-11-1889 Bagienice par. Romany †po 15-02-1929   
2331Dobrzycka Bronisława z d. Karwowska *około 1874 Koniecki Małe †29-11-1901  
2332Dobrzycka Eleonora z d. Chylińska *około 1846 Borawskie †po 14-11-1887  
2333Dobrzycka Emilia z d. Trzaska  †po 23-07-1929  
2334Dobrzycka Emilia z d. Klimaszewska *około 1831 Warszawa †po 14-02-1905  
2335Dobrzycka Ewa Małgorzata z d. Mroczkowska *około 1838 Milewo †  
2336Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1849  
2337Dobrzycka Franciszka z d. Gawecka *około 1847 Biodry †23-03-1869 Biodry /Burzyn/  
2338Dobrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1849 †  
2339Dobrzycka Franciszka z d. Nerwińska  †  
2340Dobrzycka Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Gałązki †przed 06-02-1900  
2341Dobrzycka Franciszka z d. Rogalska  †  
2342Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1900  
2343Dobrzycka Franciszka z d. Rutkowska *15-10-1910 Sulewo Prusy †20-08-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2344Dobrzycka Franciszka Rozalia *około 1829 Skroda Wielka †przed 09-1859  
2345Dobrzycka Genowefa z d. Borawska  †  
2346Dobrzycka Genowefa *około 1931 Wąsosz †20-03-1936 Wąsosz  
2347Dobrzycka Helena  †przed 11-02-1861  
2348Dobrzycka Hieronima z d. Skrodzka *około 1871 Świdry-Dobrzyce †przed 11-02-1929  
2349Dobrzycka Irena *17-10-1952 Wąsosz †26-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2350Dobrzycka Jadwiga z d. Rogalska  †po 20-02-1935  
2351Dobrzycka Jadwiga z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
2352Dobrzycka Jadwiga z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
2353Dobrzycka Józefa z d. Borawska *około 1880 Nieławice †  
2354Dobrzycka Józefa z d. Rupińska *około 1822 Borawskie †26-03-1867 Borawskie /Przytuły/  
2355Dobrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1835 Chyliny †po 16-02-1897  
2356Dobrzycka Józefa z d. Zalewska *około 1860 Kramarzewo †  
2357Dobrzycka Józefa z d. Niecikowska *około 1865 Kiełcze-Kopki †po 31-01-1921  
2358Dobrzycka Józefa z d. Miełowska *około 1884 Korytki Borowe †  
2359Dobrzycka Józefa z d. Skrodzka *24-03-1888 Skroda Wielka †18-05-1972 Możdżenie /Wąsosz/  
2360Dobrzycka Józefa *09-12-1877 Janczewo †   
2361Dobrzycka Julianna z d. Mogielnicka *około 1809 Brzostowo †przed 22-11-1859  
2362Dobrzycka Julianna z d. Szleszyńska *około 1841 Barzykowo †po 13-05-1908  
2363Dobrzycka Karolina z d. Karwowska  †po 27-02-1856  
2364Dobrzycka Karolina z d. Sulewska *29-07-1851 Sulewo Kownaty †przed 17-02-1937   
2365Dobrzycka Katarzyna z d. Konopka  †  
2366Dobrzycka Katarzyna z d. N  †  
2367Dobrzycka Katarzyna  †przed 30-10-1885  
2368Dobrzycka Konstancja z d. Wojsław  †przed 04-08-1828  
2369Dobrzycka Kornelia z d. Święczkowska *około 1859 Zabiele †od 13-02-1917 do 11-02-1932  
2370Dobrzycka Kunegunda z d. Niecikowska  †od 25-11-1856 do 22-06-1863  
2371Dobrzycka Ludwika z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
2372Dobrzycka Magdalena Joanna Ewa z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
2373Dobrzycka Marcjanna z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2374Dobrzycka Marcjanna z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
2375Dobrzycka Marianna z d. Karwowska *około 1896 Biodry †  
2376Dobrzycka Marianna z d. Skrodzka *około 1788 †przed 05-02-1837  
2377Dobrzycka Marianna z d. Barzykowska  †przed 17-01-1888  
2378Dobrzycka Marianna z d. Bierkiewicz *około 1842 Kantaliszki †  
2379Dobrzycka Marianna *około 1821 Rosochate †po 23-02-1876  
2380Dobrzycka Marianna z d. Mroczkowska *około 1819 Mroczki †  
2381Dobrzycka Marianna z d. Supińska *około 1874 Szostaki †13-10-1899 Szostaki  
2382Dobrzycka Marianna z d. Klimaszewska *około 1867 Lipińskie †przed 30-01-1911  
2383Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1866 Rutkowskie †po 26-08-1913  
2384Dobrzycka Marianna z d. Stankiewicz *około 1867 Nadbory †15-03-1921 Biodry /Burzyn/  
2385Dobrzycka Marianna z d. Polkowska *około 1839 Kąty †po 13-09-1904  
2386Dobrzycka Marianna z d. Czaplicka *około 1826 Chełchy †przed 29-01-1877  
2387Dobrzycka Marianna z d. Jastrzębska  †12-09-1882  
2388Dobrzycka Marianna z d. Święczkowska  †przed 26-11-1821  
2389Dobrzycka Marianna z d. Milewska *około 1804 Milewo †  
2390Dobrzycka Michalina z d. Zakrzewska *25-09-1864 Łempice †po 16-10-1927  
2391Dobrzycka N z d. N  †przed 01-1841  
2392Dobrzycka N z d. N  †przed 07-1928  
2393Dobrzycka Paulina z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
2394Dobrzycka Paulina z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
2395Dobrzycka Regina z d. Górska  †po 24-11-1868  
2396Dobrzycka Regina z d. Rogowska *26-10-1903 †11-06-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
2397Dobrzycka Romualda z d. Zalewska *około 1890 Kurki †  
2398Dobrzycka Romualda z d. Kozłowska *07-02-1932 Wąsosz †20-06-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
2399Dobrzycka Rozalia z d. Kozikowska *około 1819 Skroda †  
2400Dobrzycka Rozalia *około 1835 Skroda Wielka †  
2401Dobrzycka Rozalia z d. Domitr *około 1869 Witynie †  
2402Dobrzycka Rozalia z d. Skrodzka  †przed 17-02-1896  
2403Dobrzycka Rozalia z d. Szymborowska *około 1815 Przyborowo †10-08-1848 Szymany  
2404Dobrzycka Rozalia z d. Tyszka *około 1832 Nieciki †po 11-02-1890  
2405Dobrzycka Rozalia z d. Mościcka * Makowskie †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
2406Dobrzycka Rozalia z d. Mieczkowska *około 1847 †po 09-02-1914  
2407Dobrzycka Rozalia z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †po 25-02-1889  
2408Dobrzycka Rozalia z d. Borawska *około 1798 Świdry Podleśne †po 28-11-1877  
2409Dobrzycka Rozalia z d. Grądzka *około 1882 Konopki Tłuste †01-09-1952 Sokoły /Wąsosz/  
2410Dobrzycka Salomea z d. Karwowska *około 1873 Przytuły †  
2411Dobrzycka Salomea z d. Filipkowska  †po 18-08-1943  
2412Dobrzycka Salomea z d. Bagińska *17-03-1793 Koniecki †od 21-11-1843 do 16-06-1850  
2413Dobrzycka Stanisława *około 1871 †18-01-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2414Dobrzycka Stanisława z d. Sokołowska *około 1877 Lipnik †  
2415Dobrzycka Teofila z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †  
2416Dobrzycka Teofila z d. Wiszowata  †przed 17-03-1892  
2417Dobrzycka Teresa z d. Niekrasz *około 1873 †11-09-1909 Doliwy /Przytuły/  
2418Dobrzycka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1789 Rosochate †po 26-10-1859  
2419Dobrzycka Teresa z d. Ołdakowska *około 1844 Wąsosz †  
2420Dobrzycka Teresa z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
2421Dobrzycka Teresa *03-10-1952 Grajewo †05-12-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2422Dobrzycka Teressa z d. Grabowska  †po 13-02-1844  
2423Dobrzycka Waleria z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
2424Dobrzycka Wanda *28-01-1891 Sulewo Kownaty †   
2425Dobrzycka Wanda z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
2426Dobrzycka Weronika *około 1891 †18-01-1893 Sokoły /Wąsosz/  
2427Dobrzycka Wiktoria z d. Mikucka  †10-07-1854  
2428Dobrzycka Władysława *14-03-1894 Sulewo Kownaty †19-12-1894 Sulewo Kownaty   
2429Dobrzycka Zofia z d. Klimaszewska  †po 23-11-1814  
2430Dobrzycka Zofia *około 02-1903 †15-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2431Dobrzycka Zofia z d. Milewska  †  
2432Dobrzycka Zofia z d. Kiełczewska  †  
2433Dobrzycka Zofia z d. Zalewska *1915 †  
2434Dobrzycki Adam  †po 24-11-1868  
2435Dobrzycki Aleksander *około 1902 Nadbory †  
2436Dobrzycki Aleksander *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
2437Dobrzycki Andrzej  †  
2438Dobrzycki Andrzej *około 11-1857 Zalesie †18-01-1859 Zalesie  
2439Dobrzycki Andrzej *12-10-1879 Janczewo †   
2440Dobrzycki Antoni *około 1786 Skroda Wielka †po 26-01-1853  
2441Dobrzycki Antoni *około 1856 Przyborowo †  
2442Dobrzycki Antoni *około 1786 Rosochate †po 26-10-1859  
2443Dobrzycki Antoni  †13-04-1869  
2444Dobrzycki Antoni *1868 †  
2445Dobrzycki Antoni *około 1822 Mroczki †po 27-11-1875  
2446Dobrzycki Antoni *około 1863 Szymany †przed 11-02-1929  
2447Dobrzycki Antoni *około 08-1903 †18-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2448Dobrzycki Antoni *około 1836 †przed 24-01-1899  
2449Dobrzycki Antoni *około 1873 Biodry †  
2450Dobrzycki Antoni  †  
2451Dobrzycki Antoni *około 1931 Sulewo Prusy †07-05-1941 Sulewo Prusy  
2452Dobrzycki Antoni *około 1863 Zalesie †05-12-1867 Zalesie  
2453Dobrzycki Antoni *około 1870 Sokoły †po 16-10-1927  
2454Dobrzycki Antoni *24-05-1899 Sokoły †31-03-1969 Grajewo /Wąsosz/  
2455Dobrzycki Antoni *około 1849 Szymany †17-02-1937 Sulewo Kownaty   
2456Dobrzycki Antoni *15-01-1886 Rosochate †06-08-1962 Możdżenie /Wąsosz/  
2457Dobrzycki Apolinary Jakub *1867 Rosochate †  
2458Dobrzycki Augustyn *około 1847 †przed 06-02-1900  
2459Dobrzycki Bartłomiej  †przed 26-05-1844  
2460Dobrzycki Bolesław  †  
2461Dobrzycki Feliks  †po 20-02-1935  
2462Dobrzycki Franciszek *około 1878 Janczewo †przed 15-02-1929   
2463Dobrzycki Franciszek  †  
2464Dobrzycki Franciszek  †po 23-07-1929  
2465Dobrzycki Franciszek *około 1848 Rosochate †po 21-02-1911  
2466Dobrzycki Franciszek *1871 Rosochate †  
2467Dobrzycki Franciszek  †przed 27-02-1856  
2468Dobrzycki Franciszek  †przed 26-11-1821  
2469Dobrzycki Franciszek *03-09-1903 Golanki †30-05-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2470Dobrzycki Franciszek *około 1822 Rosochate †przed 14-02-1887  
2471Dobrzycki Gabriel  †  
2472Dobrzycki Henryk *16-09-1909 Jaki †   
2473Dobrzycki Henryk *01-10-1928 Wąsosz †25-03-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2474Dobrzycki Jakub *około 1870 Chyliny †  
2475Dobrzycki Jakub  †po 12-11-1894  
2476Dobrzycki Jakub *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
2477Dobrzycki Jan *około 1878 Chełchy †  
2478Dobrzycki Jan  †  
2479Dobrzycki Jan  †przed 13-02-1844  
2480Dobrzycki Jan  †przed 21-05-1837  
2481Dobrzycki Jan  †przed 25-11-1856  
2482Dobrzycki Jan *około 1864 Biodry †  
2483Dobrzycki Jan *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
2484Dobrzycki Jan *około 1833 Szymany †po 11-02-1890  
2485Dobrzycki Jan *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
2486Dobrzycki Jan *około 1796 Biodry †około 1851  
2487Dobrzycki Jan  †przed 26-11-1900  
2488Dobrzycki Jan *03-05-1930 Możdżenie †08-12-1930 Możdżenie  
2489Dobrzycki Jan  †28-11-1862  
2490Dobrzycki Jan *około 1856 Rosochate †od 13-02-1917 do 11-02-1932 Możdżenie  
2491Dobrzycki Józef *około 1822 Bagińskie †przed 23-02-1876  
2492Dobrzycki Józef  †  
2493Dobrzycki Józef *około 1823 Kurkowo †  
2494Dobrzycki Józef *26-05-1939 Możdżenie †09-09-2001 Możdżenie /Wąsosz/  
2495Dobrzycki Józef *około 1854 Rosochate †  
2496Dobrzycki Józef *około 1842 Sokoły †po 19-07-1892  
2497Dobrzycki Józef *23-09-1854 Zalesie †  
2498Dobrzycki Józef *1909 †  
2499Dobrzycki Józef *15-03-1898 Brzeźno †15-03-1962 Możdżenie  
2500Dobrzycki Józef *25-02-1876 Borawskie †14-03-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
2501Dobrzycki Józef *29-03-1879 Sulewo Kownaty †27-07-1935 Sulewo Kownaty   
2502Dobrzycki Julian *około 1842 Biodry †po 13-09-1904  
2503Dobrzycki Karol *około 1815 Skroda †  
2504Dobrzycki Karol  †przed 17-02-1896  
2505Dobrzycki Kazimierz *około 01-1896 †22-03-1896 Sokoły /Wąsosz/  
2506Dobrzycki Kazimierz *około 1838 Szymany †przed 19-02-1882  
2507Dobrzycki Kazimierz *około 1828 Rosochate †po 25-02-1889  
2508Dobrzycki Konstanty *około 1862 Skroda Wielka †17-03-1892  
2509Dobrzycki Leopold  †po 23-11-1874  
2510Dobrzycki Ludwik  †przed 04-08-1828  
2511Dobrzycki Maciej  †28-03-1832  
2512Dobrzycki Maciej *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
2513Dobrzycki Marcel *około 1873 Sokoły †  
2514Dobrzycki Mateusz *około 1866 Skroda Wielka †  
2515Dobrzycki Mateusz *około 1883 Rosochate †  
2516Dobrzycki Mateusz *około 1835 †11-11-1909 Sokoły /Wąsosz/  
2517Dobrzycki Mieczysław *02-07-1926 †31-12-1989 Białystok /Wąsosz/  
2518Dobrzycki Paweł *około 1800 Dobrzyce †  
2519Dobrzycki Paweł *około 1796 Przyborowo †po 23-11-1842  
2520Dobrzycki Piotr *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
2521Dobrzycki Piotr  †po 17-01-1888  
2522Dobrzycki Piotr *22-11-1896 Brzeźnio †  
2523Dobrzycki Piotr *około 1833 Przyborowo †  
2524Dobrzycki Piotr *około 1842 †po 09-02-1914  
2525Dobrzycki Piotr *około 1793 Rosochate †  
2526Dobrzycki Rajmund *28-10-1932 †21-03-1982 /Wąsosz/  
2527Dobrzycki Stanisław  †przed 23-11-1814  
2528Dobrzycki Stanisław *około 1861 Kurkowo †po 03-02-1914  
2529Dobrzycki Stanisław *około 1827 Bagińskie †od 04-03-1878 do 16-07-1882  
2530Dobrzycki Stanisław  †przed 11-02-1861  
2531Dobrzycki Stanisław  †po 07-02-1887  
2532Dobrzycki Stanisław *około 11-1862 Zalesie †19-01-1863 Zalesie  
2533Dobrzycki Stanisław *14-11-1928 Możdżenie †10-05-1953 Zabrze /Wąsosz/  
2534Dobrzycki Stanisław *około 06-1951 Świdry †02-12-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
2535Dobrzycki Stanisław  †po 18-08-1943  
2536Dobrzycki Stanisław *31-01-1867 Sokoły †25-04-1941 Sokoły  
2537Dobrzycki Stanisław *około 1794 Przyborowo †  
2538Dobrzycki Stefan  †  
2539Dobrzycki Stefan *około 12-1926 †24-03-1928 Wąsosz  
2540Dobrzycki Szczepan *około 1833 Rosochate †przed 24-11-1903  
2541Dobrzycki Szczepan *około 1861 Rosochate †po 02-03-1919  
2542Dobrzycki Tadeusz *28-10-1925 †16-09-1986 Możdżenie /Wąsosz/  
2543Dobrzycki Tomasz *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 14-02-1905  
2544Dobrzycki Walenty Józef *około 02-1856 †22-05-1856 Chełchy /Niedźwiadna/  
2545Dobrzycki Wawrzyniec * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
2546Dobrzycki Wiktor  †  
2547Dobrzycki Wiktor *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
2548Dobrzycki Władysław *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
2549Dobrzycki Władysław *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
2550Dobrzycki Wojciech *około 1824 Szymany †  
2551Dobrzycki Wojciech *około 1819 Mroczki †  
2552Dobrzycki Wojciech  †  
2553Dobrzyniecka Marianna z d. Borawska *około 1822 Rakowo †po 27-06-1881  
2554Dobrzyniecki Adam  †po 02-02-1864  
2555Dobrzyniecki Józef *około 12-1863 †08-02-1864 Lipnik /Wąsosz/  
2556Dobrzyniecki Józef *około 1832 Boczki †po 27-06-1881  
2557Dobrzyniewska Ewa  †  
2558Dobrzyniewska Józefa z d. Górska  †  
2559Dobrzyniewska Paulina z d. Gryszkiewicz  †  
2560Dobrzyniewska Zofia z d. Gąsiewska  †  
2561Dobrzyniewski Franciszek  †  
2562Dobrzyniewski Franciszek  †  
2563Dobrzyniewski Stanisław Andrzej *około 1865 Załuski †25-07-1886  
2564Dobrzyniewski Tomasz  †  
2565Dolińska Marianna z d. Czerwińska  †po 11-11-1850  
2566Dolińska Teofila z d. Obrycka *około 1829 Przasnysz †  
2567Doliński Kajetan *około 1828 Kubra †  
2568Doliński Kazimierz  †przed 11-11-1850  
2569Doliwa Adam *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
2570Doliwa Adolf *około 1879 Chojnowo †  
2571Doliwa Aneta *30-09-1977 Grędy †19-11-1977 Grędy /Wąsosz/  
2572Doliwa Anna z d. Żuchowska  †przed 24-10-1859  
2573Doliwa Antonina z d. Balicka *około 1882 Czarnowo †  
2574Doliwa Antonina *około 07-1873 Chojnowo †17-04-1874 Chojnowo /Niedźwiadna/  
2575Doliwa Ewa z d. Piwko *około 1840 Bęćkowo †po 20-07-1903  
2576Doliwa Halina *około 1938 Grędy †26-06-1943 Grędy /Wąsosz/  
2577Doliwa Helena z d. Orłowska *20-04-1907 Grędy †24-04-1993 Kolno /Wąsosz/  
2578Doliwa Jakub  †przed 24-10-1859  
2579Doliwa Jan *około 1861 Rakowo †  
2580Doliwa Józef *20-01-1908 Czarnówek †27-09-1969 Grędy /Wąsosz/  
2581Doliwa Karolina z d. Ofman *około 1868 Czarnówek †przed 23-02-1914  
2582Doliwa Marcjanna z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
2583Doliwa Marian Hieronim *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
2584Doliwa Marianna z d. Wróblewska *około 1889 Jambrzyki †  
2585Doliwa Marianna z d. Żebrowska *20-04-1925 Ławsk †06-11-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2586Doliwa N  †przed 02-2003  
2587Doliwa Renata *17-09-1972 Grajewo †06-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2588Doliwa Stanisław *około 1865 Chojnowo †  
2589Doliwa Stefan *10-09-1951 Kruszewo †06-05-2003 Świdry Kościelne /Wąsosz/  
2590Doliwa Wanda z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
2591Doliwa Władysław *około 1878 Chojnowo †  
2592Doljasz Aleksander *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
2593Doljasz Aleksander *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
2594Doljasz Anna z d. Brzeźna *około 1905 Rydzewo-Pieniążek †po 13-06-1949  
2595Doljasz Czesław *07-06-1932 Ławsk †02-08-1933 Ławsk /Wąsosz/  
2596Doljasz Fryderyk  †  
2597Doljasz Irena *około 1938 Ławsk †01-09-1947 Ławsk  
2598Doljasz Jadwiga z d. Staszewska  †po 22-02-1962  
2599Doljasz Jan  †po 21-02-1922  
2600Doljasz Jan *około 1852 Łempice †  
2601Doljasz Jan *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
2602Doljasz Józefa z d. Tomaszewska  †po 02-02-1920  
2603Doljasz Józefa z d. Kalinowska *około 1855 Ławsk †  
2604Doljasz Józefa z d. Stefanowicz *około 1856 Żebry †11-04-1935 Ławsk /Wąsosz/  
2605Doljasz Justyna z d. Brodowska  †03-10-1859  
2606Doljasz Karolina *około 1882 Ławsk †23-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
2607Doljasz Katarzyna z d. Blaszko  †  
2608Doljasz Katarzyna z d. Komosa *około 1835 Ławsk †po 30-10-1893  
2609Doljasz Marianna z d. Plon  †po 21-02-1922  
2610Doljasz Michał  †po 02-02-1920  
2611Doljasz Michał *około 1854 Ławsk †od 20-11-1911 do 11-04-1935  
2612Doljasz Michał *około 1889 Przytuły †26-08-1933 Niećkowo  
2613Doljasz Stanisław *10-07-1940 Ławsk †27-09-1941 Ławsk  
2614Doljasz Stanisław *około 1885 Ławsk †26-02-1887 Ławsk /Wąsosz/  
2615Doljasz Stanisław *30-11-1930 Ławsk †02-07-1931 Ławsk  
2616Doljasz Stanisław *około 1912 Ławsk †  
2617Doljasz Wacław *około 01-1927 †07-03-1928 Niećkowo  
2618Doljasz Wiktoria z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
2619Doljasz Władysław *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
2620Dołęga Aleksander *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
2621Dołęga Aleksander *około 1905 Makowskie †   
2622Dołęga Aleksandra *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
2623Dołęga Aleksandra z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
2624Dołęga Andrzej *około 1828 Makowskie †14-05-1897 Makowskie /Burzyn/  
2625Dołęga Andrzej *około 1836 Makowskie †po 17-01-1888  
2626Dołęga Aniela z d. Sutkowska  †  
2627Dołęga Anna z d. Wądołowska  †  
2628Dołęga Anna z d. Makowska  †po 22-11-1904  
2629Dołęga Anurta z d. Kotowska  †przed 13-06-1858  
2630Dołęga Balbina z d. Łempicka *26-09-1853 Bagienice †   
2631Dołęga Barbara z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
2632Dołęga Bolesław *około 1878 Rutkowskie †po 29-01-1929  
2633Dołęga Bronisława *około 09-1898 †06-03-1899 Makowskie /Burzyn/  
2634Dołęga Bronisława *około 10-1894 †03-04-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
2635Dołęga Bronisława z d. Makowska *około 1872 Makowskie †  
2636Dołęga Dorota z d. Bronkowska  †  
2637Dołęga Emilia z d. Chojnowska  †  
2638Dołęga Emilia z d. Supińska *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
2639Dołęga Eugeniusz *około 1904 Makowskie †  
2640Dołęga Felicjan *około 1832 Makowskie †od 05-02-1894 do 18-04-1905  
2641Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 17-11-1908  
2642Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 30-11-1909  
2643Dołęga Florentyna z d. Makowska *około 1904 Makowskie †  
2644Dołęga Franciszek *około 1871 Makowskie †  
2645Dołęga Franciszek  †  
2646Dołęga Franciszek *około 1859 †22-09-1919 Makowskie /Burzyn/  
2647Dołęga Franciszek *około 1829 Makowskie †przed 15-09-1890  
2648Dołęga Franciszka *około 1796 Grajewo †po 01-08-1846  
2649Dołęga Jadwiga *około 1817 Makowskie †  
2650Dołęga Jakub *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
2651Dołęga Jakub *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
2652Dołęga Jakub Józef *około 1841 Grądy Wielkie †  
2653Dołęga Jan  †  
2654Dołęga Jan  †  
2655Dołęga Jan *około 1887 Makowskie †  
2656Dołęga Jan  †  
2657Dołęga Jan *około 1829 Szostaki †  
2658Dołęga Jan  †przed 13-06-1858  
2659Dołęga Jan *około 1828 Ełk †  
2660Dołęga Jan *około 1842 Makowskie †przed 13-02-1896  
2661Dołęga Jan *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
2662Dołęga Jan  †przed 13-02-1828  
2663Dołęga Jan *około 1801 Makowskie †  
2664Dołęga Jan  †  
2665Dołęga Janina z d. Zalewska *09-03-1908 Kucze Małe †   
2666Dołęga Joachim  †  
2667Dołęga Józef *około 1868 Rutkowskie †  
2668Dołęga Józef *około 1862 Makowskie †  
2669Dołęga Józef *około 1800 Makowskie †po 21-11-1876  
2670Dołęga Józef  †po 22-11-1904  
2671Dołęga Józef  †  
2672Dołęga Józefa z d. Rutkowska *około 1898 Biodry †  
2673Dołęga Józefa z d. Włodkowska *1884 Mocarze †po 29-01-1929  
2674Dołęga Józefa z d. Kamionowska *około 1878 †30-11-1918 Makowskie /Burzyn/  
2675Dołęga Józefa z d. Żukowska *około 1848 Jedwabne †  
2676Dołęga Józefa z d. Makowska *około 1860 Makowskie †  
2677Dołęga Józefa Stanisława z d. Święszkowska *około 1844 Kamianki †  
2678Dołęga Julianna z d. Chojnowska *około 1857 Grądy Małe †17-10-1921  
2679Dołęga Julianna z d. Koszykowska *około 1850 Bartki †13-02-1896 Makowskie /Burzyn/  
2680Dołęga Julianna z d. Wierciszewska *około 1834 Makowskie †18-04-1905 Makowskie /Burzyn/  
2681Dołęga Julianna z d. Mogielnicka *około 1834 Brzostowo †po 13-02-1900  
2682Dołęga Julianna z d. Dzięgielewska *około 1885 Janczewo †  
2683Dołęga Julianna Wiktoria z d. Mocarska *około 1843 Rutkowskie †30-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/  
2684Dołęga Karolina z d. Chojnowska *około 1832 Grądy Małe †  
2685Dołęga Katarzyna z d. Makowska *około 1888 Makowskie †  
2686Dołęga Katarzyna z d. Saraczewska *około 1825 †przed 05-1872  
2687Dołęga Kazimierz  †  
2688Dołęga Kazimierz *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
2689Dołęga Konstanty *około 1853 Grądy †  
2690Dołęga Krystyna z d. Wierciszewska  †  
2691Dołęga Ludwik *około 1833 Grądy Wielkie †  
2692Dołęga Łukasz  †po 27-11-1837  
2693Dołęga Maciej  †przed 20-06-1830  
2694Dołęga Magdalena z d. Strąkowska  †przed 05-1818  
2695Dołęga Marcel *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
2696Dołęga Marcela z d. Pieńkowska  †  
2697Dołęga Marcela *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
2698Dołęga Marcin  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
2699Dołęga Marian *około 1875 Rakowo-Czachy †  
2700Dołęga Marianna *około 1916 Makowskie †17-02-1918 Makowskie /Burzyn/  
2701Dołęga Marianna z d. Glińska *około 1907 Nadbory †  
2702Dołęga Marianna z d. Wądołowska *około 1875 Korytki †po 30-01-1923  
2703Dołęga Marianna z d. Mikucka *około 1869 Cedry †25-07-1891 Rutkowskie /Burzyn/  
2704Dołęga Marianna *08-1896 Makowskie †08-09-1896 Makowskie /Burzyn/  
2705Dołęga Marianna z d. Gumowska * Kokoszki †po 27-11-1838  
2706Dołęga Marianna z d. Chrostowska *około 1828 Borawskie par. Jedwabne †po 15-09-1890  
2707Dołęga Marianna z d. Makowska  †po 20-06-1830  
2708Dołęga Marianna z d. Makowska *około 1814 Makowskie †po 16-11-1863  
2709Dołęga Marianna z d. Pęska  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
2710Dołęga Marianna z d. Ejsmont  †przed 13-02-1828  
2711Dołęga Marianna z d. Olszewska *około 1842 Grądy Małe †  
2712Dołęga Marianna Zofia z d. Święszkowska *około 1835 Kaimy †  
2713Dołęga Mateusz *około 1778 †od 13-02-1828 do 10-02-1830  
2714Dołęga Mieczysław *24-04-1941 Białaszewo †25-02-1994 Grajewo /Wąsosz/   
2715Dołęga Napoleon (Apolinary) *około 1874 Makowskie †  
2716Dołęga Paulina z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
2717Dołęga Piotr *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
2718Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1826 Makowskie †przed 09-1858  
2719Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1799 Makowskie †1855  
2720Dołęga Stanisław *około 1900 Makowskie †  
2721Dołęga Stanisław *około 1897 †25-04-1925 Makowskie /Burzyn/  
2722Dołęga Stanisław *około 1868 Makowskie †05-11-1915 Makowskie /Burzyn/  
2723Dołęga Stanisława *około 08-1909 Makowskie †01-10-1910 Makowskie /Burzyn/  
2724Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1871 Makowskie †12-01-1897 Makowskie /Burzyn/  
2725Dołęga Stanisława z d. Mogielnicka *około 1868 Brzostowo †14-08-1894 Makowskie /Burzyn/  
2726Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1854 Makowskie †po 17-11-1908  
2727Dołęga Stanisława z d. Wądołowska  †  
2728Dołęga Stefania *około 1901 Makowskie †01-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
2729Dołęga Stefania z d. Mocarska *około 1886 Wierciszewo †20-09-1930 Bartki /Burzyn/  
2730Dołęga Stefania z d. Janiszewska  †  
2731Dołęga Sylwester *około 1809 Makowskie †przed 16-11-1863  
2732Dołęga Teofila z d. Karwowska *około 1857 Bronaki-Pietrasze †03-01-1905 Makowskie /Burzyn/  
2733Dołęga Wawrzyniec *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
2734Dołęga Weronika z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
2735Dołęga Wiktoria z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
2736Dołęga Wiktoria z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
2737Dołęga Wincenty *około 1882 Makowskie †  
2738Dołęga Władysław *około 1859 †   
2739Domalewska Anna z d. Ptaszyńska  †  
2740Domalewska Anna z d. Bandasik  †  
2741Domalewska Helena z d. Dobkowska  †  
2742Domalewska Marianna z d. Trepanowska *około 1863 Niwkowo †  
2743Domalewski Andrzej *około 1863 Kramkowo †  
2744Domalewski Jan  †  
2745Domalewski Stanisław  †  
2746Domalewski Stanisław *około 1870 Kramkowo †  
2747Domańska Elżbieta z d. N  †przed 26-05-1834  
2748Domańska Emilia z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
2749Domańska Katarzyna z d. Sokołowska  †po 16-11-1830  
2750Domańska Katarzyna z d. Klimaszewska  †po 03-02-1903  
2751Domańska Ludwika z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
2752Domańska Michalina z d. Zarzecka  †  
2753Domańska N z d. N  †przed 01-1903  
2754Domański Andrzej *około 1868 †  
2755Domański Ignacy  †przed 03-02-1903  
2756Domański Jan  †przed 26-05-1834  
2757Domański Jan  †przed 16-11-1830  
2758Domański Piotr  †  
2759Domański Teofil *około 1867 Płochowo †  
2760Domaradzka Genowefa z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
2761Domaradzki Leon *10-09-1901 Kozłówka †  
2762Domaradzki Paweł  †przed 23-06-1936  
2763Domaser Marta z d. Kazimierczak  †  
2764Domaser Sylwester  †  
2765Domasiewicz Aleksander *około 1908 †  
2766Domasiewicz Aleksandra z d. Zarzecka *około 1898 †po 30-12-1969  
2767Domasiewicz Anna z d. Kozłowska *około 1911 †  
2768Domasiewicz Antoni *23-03-1889 Zakrzewo †30-12-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
2769Domasiewicz Jan  †  
2770Domasiewicz Józef *19-03-1925 †14-07-1999 Niećkowo /Wąsosz/  
2771Domasiewicz Juliana z d. Bieńkowska  †  
2772Domasiewicz Krystyna Wiesława *18-02-1947 Zacieczki †14-05-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
2773Domasiewicz Piotr  †  
2774Domasiewicz Regina z d. Kruszyńska *07-09-1919 Zacieczki †  
2775Domasiewicz Stanisław  †  
2776Domasiewicz Stanisława z d. Raciborska  †  
2777Domasiewicz Wiktoria z d. Kwiatkowska  †  
2778Domaszewska Anastazja z d. Dubińska ?  †przed 09-02-1839  
2779Domaszewska Rozalia z d. Grunwald *około 1819 Mareckie †  
2780Domaszewski Kazimierz *około 1812 Raczki †  
2781Domaszewski Wincenty  †przed 09-02-1839  
2782Domejko Józefat  †  
2783Domejko Stanisława z d. Bazewicz  †  
2784Domełło Adam *około 1839 Bęćkowo †po 28-04-1912  
2785Domełło Aleksandra z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
2786Domełło Anastazja z d. Zielińska *25-12-1897 Wąsosz †06-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
2787Domełło Anna z d. Borawska *około 1850 Rakowo †po 05-03-1916  
2788Domełło Antoni *11-07-1887 Niećkowo †po 14-02-1946  
2789Domełło Antoni  †przed 06-07-1874  
2790Domełło Bronisława z d. Karwowska vel Karaś *około 1868 Załuski †przed 04-1901  
2791Domełło Czesława z d. Murawska  †  
2792Domełło Franciszek *około 09-1872 Załuski †11-02-1875 Załuski /Niedźwiadna/  
2793Domełło Franciszek *około 1836 Barany †od 06-02-1888 do 05-03-1916  
2794Domełło Franciszka z d. Długołęcka *około 1803 Bęćkowo †od 13-09-1868 do 12-05-1884  
2795Domełło Helena z d. Matyszewska *około 1890 Niećkowo †14-02-1946 Niećkowo  
2796Domełło Helena z d. Brzostowska *07-07-1921 Modzele †06-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
2797Domełło Hieronim *02-07-1915 Ławsk †17-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
2798Domełło Jan *około 1866 Załuski †  
2799Domełło Józef *około 1828 Barany †01-05-1889 Załuski /Niedźwiadna/  
2800Domełło Józef *03-09-1933 Wąsosz †14-12-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
2801Domełło Józefa *20-09-1880 Niećkowo †05-01-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
2802Domełło Józefa *około 11-1924 †06-05-1928 Wąsosz  
2803Domełło Karolina z d. Łepkowska *około 1829 Czarnówek †po 19-11-1883  
2804Domełło Karolina z d. Wierzchowska *około 1832 Chojnowo †10-04-1874 Załuski /Niedźwiadna/  
2805Domełło Katarzyna z d. Górska  †przed 25-10-1829  
2806Domełło Marian Kazimierz *25-02-1893 Załuski †  
2807Domełło Marianna z d. Kmicińska *około 1854 Nieciki †przed 21-02-1911  
2808Domełło Marianna z d. Kadyszewska *około 1849 Milewo †przed 04-1884  
2809Domełło Marianna z d. Witkowska *około 1875 Ławsk †21-10-1939 Modzele /Wąsosz/  
2810Domełło Marianna (Rozalia) z d. Sawicka  †przed 06-07-1874  
2811Domełło Michał *około 1794 Barany †przed 24-10-1858  
2812Domełło Mikołaj  †przed 25-10-1829  
2813Domełło Stanisław *18-07-1956 Chełchy †25-04-1958 Ełk /Wąsosz/  
2814Domełło Stanisław *22-08-1960 Wąsosz †16-02-1961 Szczuczyn   
2815Domełło Stanisław *1893 Załuski †06-06-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
2816Domełło Walenty *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
2817Domełło Władysław *06-09-1893 Niećkowo †  
2818Domełło Władysław *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
2819Domeło Anna z d. Jurczykowska  †po 23-04-1894  
2820Domeło Antoni  †przed 08-02-1832  
2821Domeło Bolesław *około 1905 †  
2822Domeło Jan *około 1873 Załuski †  
2823Domeło Józefa z d. Wileńska *około 1863 Łepki †po 26-11-1917  
2824Domeło Katarzyna z d. Romanowska  †przed 08-02-1832  
2825Domeło Maciej *około 1861 Czarnowo †po 26-11-1917  
2826Domeło Marianna z d. Kalinowska *około 1884 Jambrzyki †  
2827Domeło Wawrzyniec  †przed 16-02-1885  
2828Domeło Władysława z d. Wasiulewska *około 1910 †  
2829Domian Marianna z d. Popielak  †  
2830Domian Stanisław  †  
2831Dominiecka Franciszka z d. Markowska *około 1840 Huta par. Suwałki †przed 06-02-1899  
2832Dominiecka Justyna z d. Miodus *około 1832 Prusy †06-03-1872 Zacieczki /Wąsosz/  
2833Dominiecka Katarzyna z d. Wiśniewska  †od 19-11-1837 do 26-10-1852  
2834Dominiecka Katarzyna z d. Piasecka *około 1823 Brzeźnio †  
2835Dominiecka Marianna z d. Kalinowska *14-02-1799 Jambrzyki †22-06-1861  
2836Dominiecka Stanisława *około 01-1872 Dołęgi †03-07-1872 Zacieczki /Wąsosz/  
2837Dominiecki Jakub *około 07-1834 Skaje †24-06-1855  
2838Dominiecki Maciej *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
2839Dominiecki Mateusz *około 1827 Skaje †  
2840Dominiecki Mateusz  †po 23-10-1861  
2841Domisiewicz Aleksander  †  
2842Domisiewicz Aleksandra z d. Żuryńska *22-05-1875 Upartowo †22-08-1958 Niećkowo /Wąsosz/  
2843Domisiewicz Andrzej  †  
2844Domisiewicz Andrzej *19-11-1847 Obrytki †12-12-1847 Obrytki  
2845Domisiewicz Andrzej *30-11-1868 Niećkowo †po 08-09-1923  
2846Domisiewicz Aniela z d. Gryczan *1792 †04-04-1831 Świdry  
2847Domisiewicz Aniołek *07-06-1858 Wojsławy †07-06-1858 Wojsławy  
2848Domisiewicz Anna *22-07-1857 Niećkowo †11-08-1857 Niećkowo  
2849Domisiewicz Anna *28-06-1834 Niećkowo †  
2850Domisiewicz Anna *13-02-1825 Milewo †  
2851Domisiewicz Anna *27-01-1868 Niećkowo †28-01-1868 Niećkowo  
2852Domisiewicz Antoni *10-06-1819 Milewo †06-1877  
2853Domisiewicz Antoni *19-03-1898 Niećkowo †23-12-1924 USA  
2854Domisiewicz Antoni *05-06-1897 Niećkowo †12-10-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
2855Domisiewicz Antonina *11-06-1778 Niećkowo †  
2856Domisiewicz Antonina *05-01-1855 Wojsławy †05-03-1855 Wojsławy  
2857Domisiewicz Balbina *13-04-1860 Niećkowo †26-04-1860  
2858Domisiewicz Baltazar *09-01-1799 Niećkowo †  
2859Domisiewicz Bronisława *12-08-1899 Niećkowo †  
2860Domisiewicz Dominika *1877 †  
2861Domisiewicz Elżbieta z d. Zabielska *1756 †30-11-1816 Niećkowo  
2862Domisiewicz Ewa z d. Wardzińska *23-12-1850 Niećkowo †1918 USA  
2863Domisiewicz Ewa z d. Górska *około 1828 Bęćkowo †po 26-11-1894  
2864Domisiewicz Felicja *1890 †  
2865Domisiewicz Feliksa z d. Wysocka *19-02-1917 Żebry †po 12-10-1966  
2866Domisiewicz Franciszek *12-09-1794 Niećkowo †  
2867Domisiewicz Franciszek *26-11-1855 Niećkowo †16-01-1857 Niećkowo /Wąsosz/  
2868Domisiewicz Franciszek *12-07-1842 Obrytki †1911 Jedwabne  
2869Domisiewicz Franciszek *20-07-1901 Niećkowo †   
2870Domisiewicz Franciszka z d. Orłowska *około 1874 Skaje †po 08-09-1923  
2871Domisiewicz Franciszka *20-10-1858 Niećkowo †26-02-1859 Niećkowo  
2872Domisiewicz Hilary *10-01-1798 Niećkowo †  
2873Domisiewicz Jan *około 1891 Mazewo †  
2874Domisiewicz Jan *około 1852 Barany †przed 01-10-1905  
2875Domisiewicz Jan *07-07-1832 Niećkowo †04-09-1833 Niećkowo  
2876Domisiewicz Jan *06-01-1841 Niećkowo †26-02-1843 Niećkowo  
2877Domisiewicz Jan *07-08-1850 Obrytki †29-05-1852 Załuski /Niedźwiadna/  
2878Domisiewicz Jan *27-12-1870 Niećkowo †  
2879Domisiewicz Jan *1929 Niećkowo †23-09-1942 Niećkowo  
2880Domisiewicz Janina *około 02-1918 Niećkowo †13-09-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
2881Domisiewicz Józef *24-03-1831 Świdry †  
2882Domisiewicz Józef *11-12-1872 Niećkowo † USA  
2883Domisiewicz Józef *08-10-1870 Niećkowo †08-03-1946 Niećkowo  
2884Domisiewicz Józefa *23-04-1905 Niećkowo †  
2885Domisiewicz Karolina z d. Zacharzewska *około 1848 Słucz †  
2886Domisiewicz Katarzyna *1825 †11-08-1833 Niećkowo  
2887Domisiewicz Katarzyna z d. Lendzian *1787 Świdry par. Skarżyn †po 13-02-1855  
2888Domisiewicz Katarzyna *13-03-1838 Niećkowo †  
2889Domisiewicz Katarzyna (Marianna) z d. N *1742 †13-12-1792 Niećkowo  
2890Domisiewicz Kazimierz *1730 †17-12-1820 Niećkowo  
2891Domisiewicz Łucja *22-11-1790 Niećkowo †  
2892Domisiewicz Maciej *04-02-1788 Niećkowo †przed 27-11-1865  
2893Domisiewicz Marcjanna z d. Czerkies *około 1845 Wierzbowo †12-03-1867 Obrytki  
2894Domisiewicz Marcjanna z d. Wiśniewska *około 1871 Kędziorowo †  
2895Domisiewicz Marianna z d. Stankiewicz *około 1821 †24-04-1858 Przytuły /Przytuły/  
2896Domisiewicz Marianna z d. Grabowska  †przed 15-11-1843  
2897Domisiewicz Marianna *1829 †03-08-1833 Niećkowo  
2898Domisiewicz Marianna *21-08-1853 Niećkowo †18-01-1857 Niećkowo  
2899Domisiewicz Marianna z d. Skrodzka *1807 Kurki †przed 27-11-1865  
2900Domisiewicz Marianna z d. Pakowska  †  
2901Domisiewicz Marianna z d. Jarzębska  †przed 23-02-1851  
2902Domisiewicz Marianna z d. Sulewska *15-04-1904 Wąsosz †   
2903Domisiewicz Mateusz *około 1843 Romany †  
2904Domisiewicz Michalina *09-09-1864 Niećkowo †  
2905Domisiewicz Michał *około 1817 Drygały †od 23-10-1864 do 06-11-1876  
2906Domisiewicz Michał *22-09-1816 Niećkowo †  
2907Domisiewicz Mikołaj *19-11-1847 Obrytki †28-07-1848 Obrytki  
2908Domisiewicz N z d. N  †  
2909Domisiewicz Paweł *1796 Niećkowo †24-04-1861 Niećkowo  
2910Domisiewicz Piotr *08-07-1792 Niećkowo †  
2911Domisiewicz Piotr *28-04-1875 Niećkowo †  
2912Domisiewicz Rozalia z d. Dębińska *około 1812 Skaje †od 06-11-1876 do 19-11-1878  
2913Domisiewicz Rozalia z d. Kania *około 1796 †po 16-11-1851  
2914Domisiewicz Salomea z d. Szczawińska *10-05-1818 Możdżenie †  
2915Domisiewicz Stanisław *08-05-1953 Niećkowo †26-11-1955 Szczuczyn /Wąsosz/  
2916Domisiewicz Stanisława *14-06-1938 Wąsosz †02-08-1938 Wąsosz   
2917Domisiewicz Stanisława z d. Bogdan *około 1903 Skaje †08-12-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
2918Domisiewicz Szczepan Adam *24-12-1867 Niećkowo †  
2919Domisiewicz Tadeusz  †po 15-11-1843  
2920Domisiewicz Tadeusz *23-10-1783 Niećkowo †po 23-02-1851  
2921Domisiewicz Tomasz *13-01-1774 Niećkowo †  
2922Domisiewicz Tomasz *07-02-1828 Świdry †  
2923Domisiewicz Tomasz *15-11-1844 Obrytki †  
2924Domisiewicz Urszula *31-10-1785 Niećkowo †  
2925Domisiewicz Wanda z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
2926Domisiewicz Wawrzyniec *04-08-1832 Niećkowo †  
2927Domisiewicz Wiktor *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
2928Domisiewicz Wiktoria z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
2929Domisiewicz Wiktoria *14-12-1862 Niećkowo †19-04-1864 Niećkowo  
2930Domitr Adam  †po 28-03-1927  
2931Domitr Adam *około 1849 Witynie †30-09-1924 Witynie /Jedwabne/  
2932Domitr Adam *18-08-1862 Kucze Wielkie †15-09-1936 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2933Domitr Adam *24-12-1842 Kucze Wielkie †przed 25-10-1904  
2934Domitr Agnieszka z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
2935Domitr Aleksander *około 1898 Kucze Małe †  
2936Domitr Aleksander *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
2937Domitr Aleksander *około 1900 Kucze Wielkie †  
2938Domitr Aleksandra z d. Szleszyńska *1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2939Domitr Aleksandra z d. Czarnecka *około 1861 Wilamowo †28-03-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2940Domitr Aleksandra z d. Sakowska *około 1885 Orlikowo †  
2941Domitr Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1899 Mieczki †  
2942Domitr Anastazja z d. Kublewska  †po 11-02-1834  
2943Domitr Aniela z d. Sarnacka *około 1826 Kucze Wielkie †po 19-02-1867  
2944Domitr Aniołek *03-03-1907 Kotowo Plac †03-03-1907 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2945Domitr Anna z d. Ostrowska  †  
2946Domitr Anna z d. Karwowska *około 1857 Karwowo-Polki †15-10-1927 Stawiski /Stawiski/  
2947Domitr Anna (Marianna) z d. Szumowska *około 1829 Witynie †od 24-11-1873 do 10-04-1877  
2948Domitr Antoni *31-01-1914 Witynie †  
2949Domitr Antoni *około 1879 Przestrzele †  
2950Domitr Antoni *około 1809 Kucze †po 28-05-1883  
2951Domitr Antoni *około 1841 Przestrzele †13-12-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
2952Domitr Antoni *25-12-1875 Kucze Małe †  
2953Domitr Antoni *20-05-1793 Witynie †od 11-11-1844 do 22-02-1852  
2954Domitr Apolonia z d. Bujnowska *około 1835 Wizna †przed 04-1883  
2955Domitr Apolonia z d. Dąbrowska *około 1885 Pluty †  
2956Domitr Balbina z d. Sarnacka *około 1841 Kucze Wielkie †12-10-1924 Orlikowo /Jedwabne/  
2957Domitr Barbara z d. Annielska  †przed 09-02-1834  
2958Domitr Benedykt  †przed 20-02-1860  
2959Domitr Benedykt *około 1798 Kucze Wielkie †przed 28-02-1859  
2960Domitr Bolesław *10-06-1914 Przestrzele †  
2961Domitr Cecylia z d. Wysocka *około 1809 Zanklewo †od 28-01-1867 do 28-05-1883  
2962Domitr Dominik  †po 18-11-1832  
2963Domitr Elżbieta z d. Kowalewska *około 1814 Janczewo †przed 24-09-1870  
2964Domitr Elżbieta z d. Chmielewska *około 1861 Sieburczyn †30-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
2965Domitr Eugenia *około 09-1930 Sieburczyn †30-07-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
2966Domitr Ewa z d. Rakoszewska  †po 12-10-1834  
2967Domitr Felicjan *25-04-1861 Kucze Małe †01-06-1868 Kucze Małe /Jedwabne/  
2968Domitr Franciszek *około 1840 Janczewo †  
2969Domitr Franciszek  †  
2970Domitr Franciszek *około 1872 †po 30-08-1921  
2971Domitr Franciszek *07-10-1839 Kucze Wielkie †16-04-1840 Kucze Wielkie  
2972Domitr Franciszek *23-01-1848 Kucze Wielkie †  
2973Domitr Franciszka z d. Szumowska ?  †  
2974Domitr Franciszka z d. Sobota *około 1802 †24-02-1827 Witynie /Jedwabne/  
2975Domitr Helena z d. Mieczkowska *około 1906 Jedwabne †  
2976Domitr Helena z d. Rutkowska *około 1911 Radziłów †26-02-1999 Grajewo  
2977Domitr Helena z d. Frąckiewicz *około 1803 Bożejewo †przed 11-11-1860  
2978Domitr Henryk *28-03-1905 Witynie †  
2979Domitr Jakub  †przed 09-02-1834  
2980Domitr Jakub *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2981Domitr Jan *około 1887 Witynie †  
2982Domitr Jan *około 1895 Kucze Wielkie †  
2983Domitr Jan *około 1797 Witynie †po 25-11-1838  
2984Domitr Jan *około 1870 Przestrzele †12-06-1930 Orlikowo /Jedwabne/  
2985Domitr Jan *około 1859 Bartki †po 15-10-1927  
2986Domitr Jan *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
2987Domitr Jan *około 1827 Grądy Wielkie †po 19-02-1867  
2988Domitr Jan  †przed 29-10-1815  
2989Domitr Jan *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
2990Domitr Janina *około 1927 †15-05-1929 Witynie /Jedwabne/  
2991Domitr Janina *około 1916 Nowy Borek †02-02-1919 Przestrzele /Jedwabne/  
2992Domitr Józef *18-03-1914 Orlikowo †  
2993Domitr Józef *08-06-1914 Przestrzele †  
2994Domitr Józef *około 1857 Zanklewo †przed 10-1889  
2995Domitr Józef *około 1850 Kucze Małe †po 24-01-1921  
2996Domitr Józef *30-07-1836 Kucze Wielkie †27-03-1848 Kucze Wielkie  
2997Domitr Józef *06-12-1862 Kucze Małe †20-03-1922 Kucze Małe /Jedwabne/  
2998Domitr Józefa z d. Banachowska *około 1900 Siwki par. Romany †  
2999Domitr Józefa z d. Kamalska *około 1902 Bronaki-Pietrasze †03-04-1993 Pawełki  
3000Domitr Józefa z d. Gutowska *około 1867 Pawełki †22-12-1919 Pawełki /Jedwabne/  
3001Domitr Józefa z d. Sulewska *około 1853 Sieburczyn †16-07-1881 Sieburczyn /Burzyn/  
3002Domitr Józefata z d. Leszczewska *około 1850 Kucze Małe †od 16-02-1909 do 30-09-1924  
3003Domitr Julia z d. Zalewska *około 1903 Grądy Małe †  
3004Domitr Julia *14-08-1905 Pawełki †29-09-1917 Pawełki /Jedwabne/  
3005Domitr Julian *około 1835 Zanklewo †przed 19-06-1910  
3006Domitr Julianna z d. Janczewska  †po 22-11-1881  
3007Domitr Julianna z d. Sulewska *około 1828 Prusy †  
3008Domitr Julianna z d. Rafałowska *około 1829 Kubra †  
3009Domitr Julianna z d. Sulewska  †przed 10-01-1881  
3010Domitr Kacper  †  
3011Domitr Karol *około 1842 Zanklewo †  
3012Domitr Karolina z d. Koliszczyk *około 1839 Janczewo †  
3013Domitr Karolina z d. Zielińska *około 1827 Kotowo †20-02-1898 Kucze Wielkie  
3014Domitr Katarzyna z d. Borkowska *około 1848 Bronowo †  
3015Domitr Katarzyna z d. Cierkowska  †przed 01-1834  
3016Domitr Klara z d. Remiszewska *około 1820 †16-02-1882 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3017Domitr Klementyna z d. Masłowska *około 1894 Witynie †  
3018Domitr Konstancja z d. Choińska *około 1843 Zanklewo †po 19-06-1910  
3019Domitr Konstancja z d. Karwowska *około 1835 Chrostowo †po 20-05-1914  
3020Domitr Leokadia *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
3021Domitr Ludwik *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
3022Domitr Ludwika z d. Dobrzycka *około 1854 Janczewo †13-01-1891 Kucze Wielkie  
3023Domitr Łukasz *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
3024Domitr Maciej  †przed 26-02-1827  
3025Domitr Marcel *około 1862 Przestrzele †  
3026Domitr Marianna z d. Mieczkowska *około 1886 Witynie †  
3027Domitr Marianna z d. Rutkowska *około 1804 Rutki †  
3028Domitr Marianna z d. Sobolewska  †po 20-02-1860  
3029Domitr Marianna z d. Gutowska  †po 18-11-1832  
3030Domitr Marianna z d. N  †  
3031Domitr Marianna z d. Kamińska *około 1866 Płock †02-04-1921 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3032Domitr Marianna *27-09-1856 Kucze †  
3033Domitr Marianna z d. Walewska  †od 06-05-1827 do 20-06-1843  
3034Domitr Marianna z d. Rudnikowska *06-12-1792 Żebry †przed 05-1843  
3035Domitr Marianna z d. Wronkowska *około 1803 Wojsławy †  
3036Domitr Marianna z d. Cwalińska *około 1801 Grądy †po 03-02-1863  
3037Domitr Marianna z d. Jędruczek *około 1790 Sierki †  
3038Domitr Marianna z d. Sarnacka  †przed 26-02-1827  
3039Domitr Marianna z d. Podworna (Nadworna) *około 1787 Siestrzanki †28-02-1833 Kucze Wielkie  
3040Domitr Marianna z d. Saraczewska *15-01-1844 Orlikowo †po 26-02-1906  
3041Domitr Mateusz  †przed 22-11-1881  
3042Domitr Mateusz  †  
3043Domitr Mateusz *około 1811 Witynie †po 24-07-1871  
3044Domitr Michał *około 1830 Witynie †po 10-04-1877  
3045Domitr Mikołaj *01-01-1837 Janczewo †  
3046Domitr N  †przed 1859  
3047Domitr Paweł *około 1824 Witynie †  
3048Domitr Paweł  †od 11-02-1827 do 11-02-1834  
3049Domitr Piotr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
3050Domitr Rozalia z d. Orzechowska *około 1815 Srebrowo †  
3051Domitr Rozalia z d. Golińska *około 1855 Pawełki †przed 03-11-1891  
3052Domitr Rozalia z d. Łuczykowska *około 1821 Stryjaki †01-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
3053Domitr Rozalia z d. Tuzinowska *17-10-1810 Koniecki †25-11-1859 Kucze Małe  
3054Domitr Ryszard *10-07-1934 Orlikowo †26-01-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
3055Domitr Salomea z d. Sakowska *około 1883 Orlikowo †27-05-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
3056Domitr Stanisław *około 1860 †od 22-12-1919 do 16-02-1920  
3057Domitr Stanisław *około 1894 Sieburczyn †   
3058Domitr Stanisław *około 1818 Witynie †09-03-1859  
3059Domitr Stanisław *około 1829 Konopki Chude †  
3060Domitr Stanisław *około 09-1889 †20-12-1889 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3061Domitr Stanisław *około 1899 Kotowo Plac †  
3062Domitr Stanisław *około 1850 Witynie †25-01-1920 Pawełki /Jedwabne/  
3063Domitr Stanisław *około 1844 Kucze Wielkie †po 13-01-1891  
3064Domitr Stanisława z d. Chync  †  
3065Domitr Stanisława z d. Mroczkowska  †  
3066Domitr Sylwester *około 1837 Przestrzele †20-05-1914 Przestrzele /Jedwabne/  
3067Domitr Tadeusz *13-01-1902 Kotowo Plac †  
3068Domitr Tekla  †przed 13-11-1848  
3069Domitr Teofil *około 1883 Witynie †  
3070Domitr Teofila z d. Ciecierska *około 1851 Kubrzany †17-01-1903 Przestrzele  
3071Domitr Teofila z d. Sulewska *około 1865 Burzyn †przed 15-09-1936  
3072Domitr Weronika z d. Piechowska *około 1889 Biczki †  
3073Domitr Wiktor *około 1853 Kucze Wielkie †  
3074Domitr Wiktoria z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
3075Domitr Wiktoria z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
3076Domitr Władysław *około 1909 Pawełki †  
3077Domitr Władysław *około 1873 Witynie †  
3078Domitr Władysława z d. Żukowska  †po 20-03-1922  
3079Domitr Władysława z d. Grądzka *około 1852 Olszyny †  
3080Domitr Wojciech  †po 12-10-1834  
3081Domitr Wojciech *około 1784 Kucze Wielkie †od 12-11-1843 do 16-04-1860  
3082Domitr Zofia z d. Dąbrowska *05-10-1898 Sieburczyn †   
3083Domitr Zofia *30-12-1900 Sieburczyn †27-02-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
3084Domitrz Adela z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
3085Domitrz Aleksandra z d. Orłowska *około 1910 Zakrzewo †   
3086Domitrz Aleksandra *około 02-1924 Kotowo Plac †03-04-1924 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3087Domitrz Antoni *około 1900 Kucze Małe †   
3088Domitrz Feliks *11-01-1869 Nowa Wieś par. Jedwabne †13-01-1943 Kucze Małe   
3089Domitrz Franciszek *05-09-1856 Kucze †po 26-02-1933   
3090Domitrz Franciszka *około 1897 †23-05-1898 Kucze Małe /Jedwabne/   
3091Domitrz Henryk *28-02-1904 Kucze Małe †09-1989   
3092Domitrz Jadwiga Henryka z d. Chmielewska  †   
3093Domitrz Jan *23-03-1866 Kucze Małe †  
3094Domitrz Janina *22-09-1923 Przestrzele †24-09-1923 Przestrzele /Jedwabne/  
3095Domitrz Józef *21-07-1894 Kucze Małe †09-01-1975 Kucze Małe   
3096Domitrz Józefa z d. Kraińska *około 1906 Bożejewo †02-02-1935  
3097Domitrz Józefa z d. Żukowska *około 1859 †26-02-1933 Kucze Małe /Jedwabne/   
3098Domitrz Marcel Jan *około 1906 Przestrzele †  
3099Domitrz Marian *około 12-1927 Kucze Małe †15-04-1928 Kucze Małe /Jedwabne/  
3100Domitrz Marian *około 03-1929 Kotowo Plac †30-01-1931 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3101Domitrz Romualda z d. Przestrzelska *1913 †   
3102Domitrz Stanisław *01-1923 Kotowo Plac †20-02-1923 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3103Domitrz Stanisław *26-07-1902 Kucze Małe †   
3104Domitrz Stanisław *01-10-1922 †17-07-2011   
3105Domitrz Stanisława *23-10-1863 Kucze Małe †  
3106Domitrz Stefan *16-11-1908 Kucze Małe †20-09-1991 Wrocław   
3107Domitrz Stefania z d. Zalewska *22-12-1886 Kucze Małe †15-12-1973 Kucze Małe /Jedwabne/   
3108Domitrz Wacław *około 1910 Philadelphia, PA †  
3109Domitrz Zofia z d. Wasilewska *około 1910 Kurkowo †  
3110Dompkowska Helen Mary z d. Olejniczak *14-05-1911 USA †05-11-1968 Cheektowaga, NY  
3111Dompkowska Laura z d. Symszyk  †  
3112Dompkowska Rita Klara z d. Kobielski *04-01-1930 †17-03-1996 Rochester, NY  
3113Dompkowski Alexander George *10-11-1913 Lackawanna, NY †24-10-1978 Amherst, NY /Lancaster, NY/  
3114Dompkowski Alexander George *02-09-1876 Dobrzyjałowo †10-03-1930 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
3115Dompkowski Anna *około 1902 †około 1910  
3116Dompkowski Anna Berta z d. Domitrz *20-02-1881 Kucze Małe †19-12-1955 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
3117Dompkowski Chester (Czesław) *około 1904 †  
3118Dompkowski Edward Walter *27-06-1919 Lackawanna, NY †28-03-1995 Buffalo, NY  
3119Dompkowski John *1915 Lackawanna, NY †  
3120Dompkowski Marta z d. Hojsan *1908 †1989  
3121Dompkowski Stanley *22-07-1906 †01-1983  
3122Domurat Adam  †od 13-11-1821 do 04-02-1834  
3123Domurat Adam *około 1845 Wizna †   
3124Domurat Andrzej *1855 Wizna †1868 Wizna /Wizna/  
3125Domurat Andrzej *około 1863 †przed 26-01-1926  
3126Domurat Anna z d. Dobrońska *około 1834 Wizna †  
3127Domurat Anna z d. Piotrowska *około 1815 Wizna †przed 23-11-1858  
3128Domurat Anna z d. Brzozowska  †po 26-11-1861  
3129Domurat Anna z d. Niedźwiedzka *około 1867 †po 26-01-1926  
3130Domurat Antoni *około 1825 Wizna †  
3131Domurat Antoni *około 1840 †przed 19-02-1917  
3132Domurat Antoni *około 1882 Wizna †  
3133Domurat Bronisława z d. Kalinowska  †po 13-02-1929  
3134Domurat Czesław *25-10-1903 Ruś †  
3135Domurat Elżbieta z d. Michałowska  †po 07-02-1876  
3136Domurat Elżbieta z d. Trębicka *około 1816 Wizna †po 07-02-1876  
3137Domurat Elżbieta z d. Kapelewska  †po 10-02-1839  
3138Domurat Elżbieta z d. Sienkiewicz *około 1908 Ruś †przed 07-1927  
3139Domurat Ewa z d. Górska *około 1820 Wizna †po 05-11-1877  
3140Domurat Fabian  †przed 10-02-1834  
3141Domurat Feliks *około 1865 Wizna †  
3142Domurat Filip Jakub *około 1832 Wizna †15-03-1867  
3143Domurat Franciszek *około 1819 Wizna †  
3144Domurat Franciszek Paweł *1849 Wizna †1850 Wizna /Wizna/  
3145Domurat Franciszka z d. Grabowska *około 1791 Wizna †przed 31-01-1837  
3146Domurat Jakub  †przed 30-01-1854  
3147Domurat Jakub *około 1816 Wizna †przed 05-11-1877  
3148Domurat Jan *28-08-1914 Kosiły †  
3149Domurat Jan *1841 Wizna †1842 Wizna /Wizna/  
3150Domurat Jan *1847 Wizna †  
3151Domurat Jan  †przed 31-07-1864  
3152Domurat Jan *około 1784 Wizna †po 25-02-1851  
3153Domurat Jan *około 1827 Wizna †przed 10-02-1902  
3154Domurat Józef  †po 16-05-1945  
3155Domurat Józefa z d. Dąbrowska *około 1852 Rutki †  
3156Domurat Józefa z d. Zalewska *13-07-1859 Ruś †   
3157Domurat Juliana z d. Nitkiewicz *około 1828 Wizna †po 10-02-1902  
3158Domurat Julianna z d. Bagińska *około 1821 Wizna †20-02-1854  
3159Domurat Kamila z d. Mroczkowska  †przed 16-05-1945  
3160Domurat Katarzyna z d. Ładyżyńska *około 1829 Wizna †  
3161Domurat Katarzyna z d. Ostrowska *około 1842 Wizna †po 19-02-1917  
3162Domurat Katarzyna z d. Pruszko  †po 23-11-1813  
3163Domurat Katarzyna z d. Smakowska *około 1802 Wizna †po 11-02-1851  
3164Domurat Katarzyna z d. Kapelewska  †po 26-11-1838  
3165Domurat Kazimierz  †przed 03-02-1846  
3166Domurat Leon Baltazar *około 1794 †po 11-02-1851  
3167Domurat Ludwik *około 1817 Wizna †po 08-03-1886  
3168Domurat Ludwika Józefata z d. Nitkiewicz *1839 Wizna †  
3169Domurat Marcin  †przed 01-03-1840  
3170Domurat Marianna *1839 Wizna †1839 Wizna /Wizna/  
3171Domurat Marianna z d. Dymnicka *około 1822 Janczewo †  
3172Domurat Marianna z d. Mielnicka  †po 13-02-1849  
3173Domurat Marianna z d. Nitkiewicz  †po 31-07-1864  
3174Domurat Marianna z d. Ramotowska *około 1891 Rutkowskie †  
3175Domurat Marianna z d. Kruczewska  †po 30-01-1854  
3176Domurat Marianna  †  
3177Domurat Marianna z d. Grądzka *około 1883 Grądy Małe †  
3178Domurat Michał *około 1827 Wizna †  
3179Domurat Paweł *około 1815 Wizna †po 23-11-1858  
3180Domurat Piotr  †po 23-11-1813  
3181Domurat Piotr  †po 07-02-1876  
3182Domurat Rozalia z d. Walczyk *około 1830 Poredy †  
3183Domurat Scholastyka z d. Grabowska *około 1857 Wizna †22-01-1881 Wizna /Wizna/  
3184Domurat Stanisława z d. Piotrowska *około 1904 Ruś †  
3185Domurat Teofila z d. Maleszewska  †09-10-1900 Wizna  
3186Domurat Walenty  †po 13-02-1929  
3187Domurat Wojciech *1844 Wizna †  
3188Domurat Wojciech *około 1814 Wizna †po 07-02-1876  
3189Domusiewicz Aniela z d. Brzuchalska *1892 Milewo †15-07-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3190Domusiewicz Bronisław *około 1889 Barany †przed 15-07-1952  
3191Domusiewicz Franciszek *około 1853 Barany †przed 25-01-1904  
3192Domusiewicz Józef *około 1891 Barany †  
3193Domusiewicz Marianna z d. Górska *około 1850 Barany †po 02-02-1913  
3194Domusiewicz Rozalia z d. Łuba *20-10-1894 Kownacin †07-09-1984 Szczuczyn  
3195Domżyńska Agnieszka z d. Kupiecka *25-01-1803 Niećkowo †  
3196Domżyńska Petronela z d. N  †  
3197Domżyński Franciszek *07-01-1793 †  
3198Domżyński Jan  †  
3199Doner Jan *około 1802 †  
3200Doner Krystian  †  
3201Doner Lowiza z d. Piów  †  
3202Doner Marcin *około 1777 Gąbin †  
3203Doner Marianna z d. Jastrzębska *około 1781 †18-10-1827 Jedwabne /Jedwabne/  
3204Doner Zuzanna z d. Murawa *około 1789 Gąbin †  
3205Dorf Janina z d. Karwowska  †  
3206Dorf Piotr  †  
3207Downar Adam *około 1852 Kownacin †  
3208Downar Adam  †przed 18-02-1844  
3209Downar Agnieszka z d. Jabłońska  †od 05-08-1855 do 20-09-1858  
3210Downar Aleksandra z d. Obrycka *około 1886 Mścichy †po 04-03-1946  
3211Downar Anna z d. Kiźlink *około 1885 Załuski †  
3212Downar Anna z d. Skrodzka  †przed 18-01-1886  
3213Downar Anna z d. Sulewska *około 1814 Wąsosz †03-09-1854  
3214Downar Anna z d. Piotrowska *około 1873 †16-08-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3215Downar Anna z d. Jarząbek  †od 21-02-1898 do 09-07-1906  
3216Downar Anna z d. N  †   
3217Downar Antoni *22-08-1890 Niedźwiadna †  
3218Downar Antoni  †przed 24-11-1840  
3219Downar Antonina z d. Znoińska *około 1850 Czerwonki †  
3220Downar Balbina z d. Długołęcka *około 1871 Bęćkowo †  
3221Downar Barbara z d. Czerwińska *około 1853 Klimaszewnica †  
3222Downar Barbara z d. Grabowska *około 1816 Kamińskie †02-11-1860  
3223Downar Daniel  †   
3224Downar Dorota z d. Bartnicka *około 1815 Jagodne †przed 09-02-1891  
3225Downar Elżbieta z d. Węgorz  †przed 03-02-1836  
3226Downar Ewa z d. Skrodzka *około 1855 Surały †  
3227Downar Fabian Sebastian *1863 Niedźwiadna †przed 28-12-1937  
3228Downar Franciszek *około 1858 Niedźwiadna †13-08-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3229Downar Franciszek  †  
3230Downar Franciszek *około 1822 Mazewo †15-06-1895 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3231Downar Franciszek  †po 18-01-1886  
3232Downar Franciszek  †1828  
3233Downar Franciszka  †  
3234Downar Franciszka z d. Wiktorowicz *06-06-1915 Wąsosz †  
3235Downar Helena z d. Wicik  †  
3236Downar Jakub *około 1874 Cyprki †24-02-1961 Cyprki  
3237Downar Jakub *około 1783 †  
3238Downar Jakub *około 1860 Biała Piska †  
3239Downar Jakub  †przed 03-02-1836  
3240Downar Jakub *około 1772 †28-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3241Downar Jakub *około 1868 Niećkowo †po 16-08-1945  
3242Downar Jan  †po 19-02-1906  
3243Downar Jan *około 1809 Chojnówek †  
3244Downar Jan *około 1887 Niećkowo †po 04-03-1946  
3245Downar Jan *około 1871 Niedźwiadna †po 02-06-1926  
3246Downar Józef  †  
3247Downar Józef *około 1845 Żebry †  
3248Downar Józef *około 1860 Niedźwiadna †  
3249Downar Józef *23-08-1901 Cyprki †  
3250Downar Józefa z d. Wójcicka *około 1877 Jambrzyki †przed 10-1903  
3251Downar Józefata z d. Szymanowska *około 1841 Bagińskie †po 15-06-1895  
3252Downar Juliana z d. Chmielewska  †  
3253Downar Julianna  †  
3254Downar Julianna z d. Szczęsna *około 1820 Górki †  
3255Downar Julianna z d. Sankowska *07-01-1821 Wąsosz †  
3256Downar Karolina z d. Jasińska *około 1810 Klusy †29-08-1857 Modzele /Wąsosz/  
3257Downar Katarzyna z d. Malinowska  †po 19-02-1906  
3258Downar Katarzyna z d. Kuklińska  †przed 15-02-1857  
3259Downar Klara  †  
3260Downar Leon *około 1849 Kownacin †  
3261Downar Ludwik *około 1830 Zacieczki †przed 25-11-1882  
3262Downar Łukasz *około 1814 Mazewo †przed 19-11-1878  
3263Downar Marcjanna (Marcela) z d. Wiśniewska *około 1822 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
3264Downar Marianna z d. Bielska  †po 27-11-1905  
3265Downar Marianna z d. Jabłońska *około 1850 Niedźwiadna †po 03-08-1908  
3266Downar Marianna z d. Dąbkowska *około 1831 Barany †25-11-1882 Niećkowo /Wąsosz/  
3267Downar Michalina z d. Borawska *21-09-1877 Rakowo †przed 01-1898  
3268Downar N z d. Bardzikowska  †  
3269Downar N  †  
3270Downar Paulina z d. Szulc *około 1880 Wąsosz †22-10-1905 Niedźwiadna  
3271Downar Paweł *około 1817 Niedźwiadna †20-09-1858  
3272Downar Piotr *około 1819 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
3273Downar Rozalia z d. N  †  
3274Downar Rozalia z d. Bikowska  †  
3275Downar Rozalia (Monika) z d. Statkiewicz  †od 18-02-1844 do 28-02-1848  
3276Downar Stanisław *około 1830 †27-06-1895 Niedźwiadna  
3277Downar Stanisław  †po 26-02-1938  
3278Downar Stanisława z d. Foltyńska *około 1890 Niedźwiadna †po 28-12-1937  
3279Downar Wiktoria z d. Turwin  †po 26-02-1938  
3280Downar Władysław *około 1914 Szczuczyn †  
3281Downar Wojciech  †przed 27-11-1905  
3282Downar Wojciech *około 1813 Szczuczyn †  
3283Downar Wojciech  †przed 15-02-1857  
3284Downar Zofia z d. Jurczykowska  †  
3285Downar Zofia z d. Malinowska  †od 28-06-1852 do 27-01-1861  
3286Downarska Genowefa z d. Rogalska  †  
3287Downarska Helena z d. Gardocka *10-11-1916 Koniecki Małe †  
3288Downarski Aleksander  †  
3289Drag Jan  †przed 05-10-1852  
3290Drag Katarzyna z d. Kielar  †przed 05-10-1852  
3291Drągowska Marianna z d. Stalmaszyńska *około 1867 Kurejwa †  
3292Drągowska Rozalia z d. Czechowska  †  
3293Drągowska Stefania z d. Skaradzińska  †  
3294Drągowski Józef *około 1863 Kiełcze †  
3295Drągowski Karol *około 1840 Świętojeziory †przed 1859  
3296Drągowski Leon  †  
3297Drągowski Wacław  †  
3298Drążek Adam  †1945  
3299Drążek Adam *około 1861 Grabowo †01-12-1894 Ławsk  
3300Drążek Anna  †  
3301Drążek Bolesław *około 1892 Ławsk †przed 11-02-1929  
3302Drążek Eleonora z d. Kruszyńska *około 1894 Niećkowo †15-04-1929 Niećkowo  
3303Drążek Franciszek *około 1835 Przyborowo †  
3304Drążek Karolina z d. Płochocka *około 1841 Łempice †  
3305Drążek Katarzyna z d. Pisowacka  †po 19-02-1860  
3306Drążek Marianna z d. Chodnik  †przed 25-10-1886  
3307Drążek Paweł  †po 25-10-1886  
3308Drążek Rozalia z d. Piecz (Pycia)  †przed 16-10-1893  
3309Drążek Wilhelm  †przed 16-10-1893  
3310Drążek Wojciech  †po 19-02-1860  
3311Dresne Antoni  †  
3312Dresne Antoni *15-02-1908 Wilamowo †  
3313Dresne Józefa z d. Cwalińska *20-09-1913 Rogale par. Stawiski †  
3314Dresne Wiktoria z d. Ostrowska  †  
3315Dresz Franciszek  †   
3316Dresz Marianna z d. Rogińska *26-09-1911 Wąsosz †04-01-1996 Prostki   
3317Drewnowska Anna z d. Łojewska  †  
3318Drewnowska Anna z d. Bardyszewska  †przed 20-11-1838  
3319Drewnowska Helena z d. Narucka *około 1886 Skaje †  
3320Drewnowska Katarzyna Barbara z d. Dębińska *około 1815 Skaje †po 03-03-1869  
3321Drewnowski Franciszek  †przed 20-11-1838  
3322Drewnowski Jan *około 1881 Chojnówek †  
3323Drewnowski Jan  †  
3324Drewnowski Marcel *około 1818 Kurejewka †przed 03-03-1869  
3325Drężek N z d. Lendzian *około 1800 †  
3326Drobińska Agata z d. Samełko *około 1809 Ławsk †przed 04-11-1856  
3327Drobińska Aleksandra z d. Skarżyńska *09-06-1888 Wąsosz †  
3328Drobińska Aleksandra z d. Zielińska  †przed 12-1903  
3329Drobińska Anna z d. Zajkowska *około 1850 †po 22-01-1912  
3330Drobińska Anna z d. Zaborowska *około 1902 Białaszewo †28-10-1956 Ełk /Wąsosz/  
3331Drobińska Anna z d. Dziwisz *26-08-1888 Kępa Gostecka †13-08-1974 Świdry /Wąsosz/  
3332Drobińska Anna z d. Machina *około 1878 Przechody †02-12-1955 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3333Drobińska Antonina z d. Pachucka *około 1867 Białogrądy †od 02-09-1918 do 22-10-1929  
3334Drobińska Bronisława z d. Budzińska *około 1888 Wąsosz †   
3335Drobińska Czesława *20-12-1902 †13-10-1995 /Wąsosz/  
3336Drobińska Czesława z d. Czerwińska *19-05-1911 †15-05-1992 Ełk /Wąsosz/  
3337Drobińska Eleonora z d. Jaworska  †  
3338Drobińska Ewa z d. Banachowska *około 1852 Surały †po 24-01-1893  
3339Drobińska Franciszka z d. Koniecko *około 1838 Bzury †  
3340Drobińska Franciszka z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †po 19-02-1900  
3341Drobińska Jadwiga z d. Wysocka *około 1908 Rydzewo-Pieniążek †  
3342Drobińska Jadwiga z d. Siedlecka *około 1911 Kędziorowo †  
3343Drobińska Józefa z d. Kozłowska *26-01-1905 Świdry †28-01-1973 Świdry /Wąsosz/  
3344Drobińska Julianna z d. Sulińska *około 1840 Wiązownica †przed 08-07-1901  
3345Drobińska Kamila z d. Filipkowska *około 1898 Sokoły †22-06-1926  
3346Drobińska Katarzyna z d. Chełmińska  †po 10-11-1861  
3347Drobińska Krystyna z d. Miesłowska *08-09-1860 Stawiane †19-11-1940 Świdry /Wąsosz/  
3348Drobińska Maria Magdalena z d. Opońska *około 1877 Siestrzanki †28-12-1932  
3349Drobińska Marianna *09-09-1893 Świdry †10-06-1978 Boczki  
3350Drobińska Marianna *około 1878 Niećkowo †22-10-1881 Niećkowo  
3351Drobińska Marianna z d. Gutowska  †  
3352Drobińska Marianna z d. Baranowska *około 1824 Świdry †po 07-06-1870  
3353Drobińska Marianna z d. Bagińska *16-07-1914 Niedźwiadna †30-10-1994 Świdry  
3354Drobińska Marianna z d. Szczawińska *około 1821 Możdżenie †od 25-11-1878 do 10-02-1902  
3355Drobińska Michalina z d. Jabłońska *około 1878 Bzury †  
3356Drobińska N z d. N  †przed 01-1941  
3357Drobińska Paulina z d. Godlewska  †po 21-11-1932 /Wąsosz/  
3358Drobińska Rozalia z d. Kalinowska  †po 06-02-1848  
3359Drobińska Rozalia z d. Matyszewska *16-02-1895 Mazewo †po 30-01-1964  
3360Drobińska Rozalia z d. Kuźmińska *około 03-1855 Niećkowo †od 26-06-1926 do 12-02-1941  
3361Drobińska Scholastyka *około 1885 Świdry †06-11-1886 Świdry  
3362Drobińska Zofia z d. Sokołek *08-08-1884 Świdry †07-09-1972 Świdnica /Wąsosz/  
3363Drobiński Adam *około 1849 Świdry †przed 31-01-1921  
3364Drobiński Adam *około 1845 †od 24-11-1890 do 22-01-1912  
3365Drobiński Adolf *około 1863 †08-08-1902 Łomża  
3366Drobiński Andrzej z d. Drobiński (Trobiński) *około 1818 Jambrzyki †po 10-02-1902  
3367Drobiński Antoni *około 1864 Niećkowo †  
3368Drobiński Antoni *24-10-1911 Świdry †14-04-1987 Grajewo /Wąsosz/  
3369Drobiński Bolesław *21-07-1883 Modzele †  
3370Drobiński Bolesław *25-03-1894 Kudłaczewo †01-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
3371Drobiński Bronisław *około 04-1882 Świdry †07-07-1882 Świdry /Wąsosz/  
3372Drobiński Franciszek *około 1921 Kudłaczewo †01-11-1943 Kudłaczewo  
3373Drobiński Henryk *02-01-1940 Żebry †14-09-1943 Żebry /Wąsosz/  
3374Drobiński Jakub *około 1847 Ławsk †12-05-1849 Ławsk /Wąsosz/  
3375Drobiński Jan *około 1860 Świdry †25-12-1880 Świdry /Wąsosz/  
3376Drobiński Jan *15-07-1885 Modzele †30-01-1964 Żebry /Wąsosz/  
3377Drobiński Jan *około 03-1926 Kudłaczewo †31-03-1929 Kudłaczewo  
3378Drobiński Jan *19-05-1917 Świdry †09-05-1945 Okół  
3379Drobiński Jan Paweł *27-06-1895 Świdry †  
3380Drobiński Józef *około 1796 Szczuczyn †po 23-11-1862  
3381Drobiński Józef *26-11-1899 Kudłaczewo †02-03-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3382Drobiński Julian *około 1877 Kędziorowo †przed 03-03-1930  
3383Drobiński Kazimierz *około 1826 Świdry †po 19-02-1900  
3384Drobiński Konstanty *około 1847 Świdry †po 24-01-1893  
3385Drobiński Mikołaj  †  
3386Drobiński Mikołaj *około 03-1853 Świdry †od 13-01-1902 do 05-06-1911  
3387Drobiński Piotr *około 1836 Szczuczyn †  
3388Drobiński Serafin *02-05-1880 Świdry †27-11-1968 Świdry /Wąsosz/   
3389Drobiński Stanisław *20-09-1865 Kudłaczewo †21-11-1932 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3390Drobiński Stanisław  †przed 05-1829  
3391Drobiński Stanisław *około 1844 Świdry †po 08-07-1901  
3392Drobiński Stanisław *około 1865 Kudłaczewo †po 22-10-1929  
3393Drobiński Stanisław *14-09-1911 Kudłaczewo †25-03-1944 Szuszin pod Królewcem   
3394Drobiński Stefan *około 1888 Świdry †  
3395Drobiński Teofil *około 1870 Świdry †17-10-1949 Świdry  
3396Drobiński Wacław *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo  
3397Drobiński Wacław *24-09-1877 Świdry †  
3398Drobiński Wacław (Władysław)  †przed 06-11-1859  
3399Drobiński Wawrzyniec  †przed 07-10-1832  
3400Drobiński Wawrzyniec *około 1839 Kurejwa †  
3401Drobiński Władysław *około 1874 Świdry †03-09-1938 Świdry  
3402Drobiński Władysław Mikołaj *14-09-1909 Świdry †przed 28-01-1973  
3403Drobościelska Marianna z d. N  †po 29-07-1829  
3404Drobościelski Walenty  †po 29-07-1829  
3405Drosel Anna z d. Chomontowska  †  
3406Drosel Anna z d. Juchniewicz  †  
3407Drosel Franciszek  †  
3408Drosel Franciszek  †  
3409Drozdowska Aniela z d. Zajkowska *około 1814 Niedźwiedzkie †  
3410Drozdowska Anna z d. N  †  
3411Drozdowska Anna z d. Orłowska *1882 Niećkowo †17-09-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
3412Drozdowska Balbina Dorota z d. Karwowska *25-04-1821 Sokoły †po 16-02-1874  
3413Drozdowska Bronisława *około 04-12-1874 Niećkowo †11-12-1874 Niećkowo /Wąsosz/  
3414Drozdowska Dorota  †  
3415Drozdowska Elżbieta z d. Piotrowska *około 1800 Kędziorowo †13-07-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
3416Drozdowska Ewa z d. N  †  
3417Drozdowska Franciszka z d. Zalewska *około 1885 Radziłów †  
3418Drozdowska Franciszka z d. Polakowska *około 1843 Sośnia †22-09-1896 Wojsławy  
3419Drozdowska Hieronima z d. Rogowska *20-05-1898 Możdżenie †05-12-1978 Możdżenie /Wąsosz/  
3420Drozdowska Iwona z d. Stolarczuk  †  
3421Drozdowska Jadwiga z d. Ramotowska  †od 21-11-1843 do 12-06-1853  
3422Drozdowska Jadwiga z d. Zawadzka  †  
3423Drozdowska Józefa z d. Mocarska *około 1843 Szostaki †przed 15-07-1913  
3424Drozdowska Józefa z d. Orłowska *około 1841 Niećkowo †31-12-1941 Niećkowo  
3425Drozdowska Karolina z d. Dobrzycka *około 1837 Szymany †  
3426Drozdowska Konstancja z d. Kurkowska  †przed 27-02-1865  
3427Drozdowska Magdalena *około 1829 Kędziorowo †11-01-1838 Kędziorowo /Wąsosz/  
3428Drozdowska Marianna z d. Wietoska *około 1875 Modzele †  
3429Drozdowska Marianna z d. Modzelewska *około 1912 Bzury †  
3430Drozdowska Marianna z d. Milewska *08-02-1800 Kędziorowo †przed 10-1835  
3431Drozdowska Marta z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †04-04-1900  
3432Drozdowska Natalia z d. Pachucka  †po 23-12-1964  
3433Drozdowska Petronela z d. N  †  
3434Drozdowska Stefania z d. Zakrzewska *około 1878 Zaborowo par. Poryte †  
3435Drozdowska Teresa z d. Płoskiewicz  †przed 16-11-1819  
3436Drozdowska Urszula (Marianna) z d. Kulikowska *około 1787 †27-11-1847 Kędziorowo  
3437Drozdowska Walera z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
3438Drozdowska Władysława z d. Downar *około 1879 Ławsk †  
3439Drozdowski Aleksander *około 08-1889 Wojsławy †07-01-1890 Wojsławy /Wąsosz/  
3440Drozdowski Aleksander *04-07-1913 Radziłów †  
3441Drozdowski Aleksander *około 1875 Niećkowo †przed 17-09-1955  
3442Drozdowski Aleksander *około 1888 Surały †30-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
3443Drozdowski Antoni  †przed 09-1907  
3444Drozdowski Antoni  †przed 31-01-1842  
3445Drozdowski Antoni *około 1843 †przed 04-02-1901  
3446Drozdowski Bolesław *13-01-1910 Niećkowo †23-12-1964 Niećkowo /Wąsosz/  
3447Drozdowski Bronisław  †  
3448Drozdowski Eugeniusz *około 1908 Kownatki †  
3449Drozdowski Feliks *około 1871 Kramkówka Duża †  
3450Drozdowski Franciszek *około 1848 Kędziorowo †  
3451Drozdowski Franciszek *28-03-1798 Kędziorowo †przed 23-01-1844  
3452Drozdowski Franciszek *około 1819 †24-12-1864 Świdry  
3453Drozdowski Jan *około 1865 Małachowo †  
3454Drozdowski Jan  †24-11-1850  
3455Drozdowski Jan  †po 13-07-1861  
3456Drozdowski Józef  †  
3457Drozdowski Józef *około 1838 Tykocin †  
3458Drozdowski Józef *około 1846 Małachowo †po 15-07-1913  
3459Drozdowski Kacper *około 1799 †  
3460Drozdowski Kacper *około 1800 Kędziorowo †29-12-1858 Niedźwiedzkie  
3461Drozdowski Kazimierz *około 1817 Surały †po 16-02-1874  
3462Drozdowski Konstanty *około 1880 Małachowo †  
3463Drozdowski Mateusz  †przed 16-11-1819  
3464Drozdowski Onufry *około 1860 Surały †13-06-1891  
3465Drozdowski Seweryn  †przed 27-02-1865  
3466Drozdowski Stanisław *około 1871 Niećkowo †  
3467Drozdowski Stanisław z d. Drozd  †  
3468Drozdowski Tomasz *około 1850 Surały †27-02-1889  
3469Drozdowski Wawrzyniec  †  
3470Drożęcka Józefa z d. Stręczkowska  †po 24-05-1910  
3471Drożęcka Julianna z d. Rutkowska *około 1878 Kamianki †  
3472Drożęcka Katarzyna z d. Wierciszewska  †po 26-02-1862  
3473Drożęcka Marcela z d. Ożarowska *około 1886 Szostaki †  
3474Drożęcki Antoni *około 1872 Kokoszki †  
3475Drożęcki Jan *około 1885 Kokoszki †  
3476Drożęcki Józef *około 1904 †29-07-1921 Kamianki /Burzyn/  
3477Drożęcki Józef  †po 24-05-1910  
3478Drożęcki Konstanty *około 1836 Kokoszki †09-01-1865  
3479Drożęcki Wojciech  †po 26-02-1862  
3480Drózd Apolinary  †  
3481Drózd Cyryla z d. Gwiazdowska  †  
3482Drózd Józef *około 1909 Białogrądy †  
3483Drzazgowska Anna *21-10-1954 Żebry †25-10-1954 Żebry /Wąsosz/  
3484Drzazgowska Anna z d. Wiśniewska *1902 Żebry †21-09-1956 Żebry /Wąsosz/  
3485Drzazgowska Bronisława Stanisława z d. Rydzewska *1872 Tajenko †17-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
3486Drzazgowska Brygida z d. Zarzecka (Karpińska) *około 1777 Żebry †26-03-1833 Żebry  
3487Drzazgowska Franciszka z d. Wiszowata *około 1880 †13-07-1908 Wąsosz /Wąsosz/  
3488Drzazgowska Franciszka z d. Tarasiewicz *około 1840 Skaje †po 28-11-1893  
3489Drzazgowska Franciszka z d. Wiszowata  †przed 21-01-1930  
3490Drzazgowska Helena z d. Chmielewska *05-05-1927 Mścichy †09-07-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3491Drzazgowska Katarzyna z d. N  †przed 18-11-1812  
3492Drzazgowska Katarzyna z d. Zorczykowska *około 1832 Ławsk †od 04-02-1889 do 11-03-1897  
3493Drzazgowska Katarzyna z d. Kulikowska *około 1801 Żebry †po 24-11-1846  
3494Drzazgowska Katarzyna z d. Wasilewska *29-07-1836 Płochowo †18-01-1891 Żebry /Wąsosz/  
3495Drzazgowska Konstancja z d. Dybikowska *19-09-1863 Kramarzewo †11-01-1893 Żebry /Wąsosz/  
3496Drzazgowska Marianna *około 16-08-1819 Żebry †23-08-1819 Żebry /Wąsosz/  
3497Drzazgowska Marianna z d. Cimochowska *27-06-1881 Wąsosz †  
3498Drzazgowska Marianna z d. Gosiewska *26-06-1881 Wąsosz †09-11-1948 Wąsosz  
3499Drzazgowska Paulina z d. Szymanowska *około 1864 Modzele †  
3500Drzazgowska Regina z d. Wojsław *27-05-1913 Kownatki †04-06-2000 Kownatki   
3501Drzazgowska Rozalia z d. Wiśniewska *10-10-1798 Żebry †14-11-1858 Milewo  
3502Drzazgowska Teodozja z d. Szulc *18-09-1911 Szwelczyn †24-02-1947 Wąsosz  
3503Drzazgowska Waleria z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
3504Drzazgowska Wiktoria z d. Grabowska  †po 22-07-1932  
3505Drzazgowski Adam *24-12-1861 Żebry †przed 01-1921  
3506Drzazgowski Czesław *14-07-1911 Wąsosz †przed 04-06-2000   
3507Drzazgowski Franciszek *26-01-1800 Żebry †przed 24-11-1846  
3508Drzazgowski Franciszek *08-09-1900 †28-10-1986 Żebry /Wąsosz/  
3509Drzazgowski Hieronim *25-01-1928 Żebry †02-06-1998 Żebry /Wąsosz/  
3510Drzazgowski Jan *około 1805 †16-05-1845 Żebry /Wąsosz/  
3511Drzazgowski Józef *około 1862 Żebry †22-07-1932 Żebry /Wąsosz/  
3512Drzazgowski Julian *1868 Żebry †od 25-01-1921 do 26-02-1925  
3513Drzazgowski Marcin  †przed 18-11-1812  
3514Drzazgowski Mateusz *około 1771 Żebry †po 25-02-1838  
3515Drzazgowski Piotr *12-09-1796 Żebry †po 28-07-1861  
3516Drzazgowski Stanisław *około 1836 Żebry †09-03-1903 Żebry  
3517Drzazgowski Stanisław *09-09-1905 Żebry †21-02-1942 Żebry /Wąsosz/  
3518Drzazgowski Tomasz *około 1866 Żebry †  
3519Drzazgowski Tomasz *około 1806 Żebry †24-06-1840 Żebrki /Wąsosz/  
3520Drzazgowski Tomasz  †przed 21-01-1930  
3521Drzazgowski Wojciech  †  
3522Drzazgowski Wojciech *około 06-1864 Żebry †10-12-1867 Żebry  
3523Drzazgowski Wojciech *około 1835 Żebry †11-03-1897 Żebry /Wąsosz/  
3524Drzazgowski Wojciech *około 03-1840 Żebry †przed 28-11-1893  
3525Drzazgowski Wojciech *03-04-1877 Żebry †31-05-1933 Wąsosz  
3526Drzewakowska Anna z d. Lichmańska  †  
3527Drzewakowska Franciszka z d. Chmielewska *około 1857 Wąsosz †  
3528Drzewakowska Julianna z d. Dąbrowska *około 1817 Wąsosz †przed 04-03-1878  
3529Drzewakowska Marianna z d. Bikowska *około 1784 †12-08-1836  
3530Drzewakowski Kazimierz *około 1849 Wąsosz †  
3531Drzewakowski Maciej  †  
3532Drzewakowski Szymon *około 1797 †przed 04-03-1878  
3533Drzewicka Anna z d. Letko  †  
3534Drzewicka Marianna z d. N  †  
3535Drzewicki Jakub  †  
3536Drzewicki Michał  †  
3537Duba Jan  †  
3538Duba Justyna z d. Niedźwiedzka  †  
3539Dubiak Anna z d. Cytrysek  †przed 01-06-1862  
3540Dubiak Stanisław  †przed 01-06-1862  
3541Dubiecka Marianna z d. N  †przed 23-01-1849  
3542Dubiecki Jan  †przed 23-01-1849  
3543Dubikowicz Andrzej *około 1825 †  
3544Dubikowicz Anna z d. Męczkowska *około 1829 Kamianki †05-07-1853  
3545Dubikowicz Ludwika z d. Zambrowska *około 1809 Lachowo †  
3546Dubikowicz Marianna z d. Bzura  †po 23-10-1843  
3547Dubikowicz N z d. N  †przed 01-1851  
3548Dubikowicz Pius  †po 23-10-1843  
3549Dubikowska Katarzyna z d. Skrodzka  †po 18-02-1895  
3550Dubikowska Katarzyna z d. Wiśniewska  †po 1836  
3551Dubikowska Marianna z d. Zakrzewska *około 1822 Świdry †19-03-1856 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3552Dubikowska Natalia z d. Duchnowska *około 1880 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 24-11-1930  
3553Dubikowska Paulina z d. Lipińska *około 1878 Trzaski †  
3554Dubikowska Rozalia z d. Piechowska *około 1836 Bronaki-Pietrasze †przed 11-02-1895  
3555Dubikowska Stanisława z d. Domitr *około 1862 Witynie †  
3556Dubikowska Waleria z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
3557Dubikowska Zofia z d. Baranowska *około 1906 Orlikowo †29-11-1968 Orlikowo  
3558Dubikowski Antoni  †przed 18-02-1895  
3559Dubikowski Antoni *około 1870 Bronaki-Pietrasze †przed 24-11-1930  
3560Dubikowski Jan  †po 1836  
3561Dubikowski Jan *około 1870 Bronaki-Pietrasze †   
3562Dubikowski Józef *około 1855 Bronaki-Pietrasze †  
3563Dubikowski Stanisław *około 1860 Bronaki-Pietrasze †  
3564Dubikowski Stanisław *około 1828 Dobrzyjałowo †od 22-11-1881 do 11-02-1895  
3565Dubikowski Stefan *około 1905 Dąbrowa †  
3566Dubina Marianna  †po 19-08-1902  
3567Dublineau Luc  †30-09-2018   
3568Dubnicka Estera z d. Cybulska  †przed 17-11-1836  
3569Dubnicki Dawid  †przed 17-11-1836  
3570Dubowska Aleksandra z d. Mocarska *około 1890 Brzostowo †  
3571Dubowska Anastazja *03-11-1871 Burzyn †  
3572Dubowska Aniela z d. Konopka *około 1833 Konopki Chude †  
3573Dubowska Aniela z d. Puchalska *około 1821 Mocarze †po 02-01-1896  
3574Dubowska Ewa z d. Domitr *około 1794 †przed 12-1826  
3575Dubowska Józefa *około 1901 Brzostowo †25-05-1925 Brzostowo /Burzyn/  
3576Dubowska Józefa z d. Fiszkowska *około 1861 Nadbory †po 13-05-1914  
3577Dubowska Józefa z d. Chrzanowska *około 1865 Brzostowo †po 25-05-1925  
3578Dubowska Józefa z d. Przestrzelska *około 1843 Szostaki †  
3579Dubowska Katarzyna  †  
3580Dubowska Katarzyna z d. Domitr  †po 03-01-1847  
3581Dubowska Katarzyna  †  
3582Dubowska Magdalena z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
3583Dubowska Małgorzata z d. Wierciszewska (Karwowska)  †przed 24-01-1827  
3584Dubowska Marianna *21-08-1869 Szostaki †  
3585Dubowska Marianna *22-03-1879 Burzyn †21-12-1879 Burzyn /Burzyn/  
3586Dubowska Marianna z d. Turowska *około 1851 Maliniak †  
3587Dubowska Rozalia z d. Lipińska *około 1787 Przytuły †  
3588Dubowski Adam *około 1820 Chyliny †02-01-1896 Brzostowo /Burzyn/  
3589Dubowski Aleksander *około 09-1919 †30-04-1920 Brzostowo /Burzyn/  
3590Dubowski Aleksander *02-02-1884 Sieburczyn †  
3591Dubowski Franciszek *07-04-1878 Burzyn †17-05-1878 Burzyn /Burzyn/  
3592Dubowski Grzegorz  †od 03-01-1847 do 21-02-1859  
3593Dubowski Jakub *około 1833 Witynie †  
3594Dubowski Jan *około 1792 Witynie †przed 06-02-1843  
3595Dubowski Józef *około 1891 Krynica par. Trzcianne †  
3596Dubowski Józef *około 1885 Brzostowo †  
3597Dubowski Józef *11-08-1888 Mocarze †  
3598Dubowski Józef *około 1852 Przytuły †  
3599Dubowski Kajetan *około 1856 Brzostowo †od 09-08-1911 do 25-05-1925  
3600Dubowski Leopold *około 1843 Brzostowo †  
3601Dubowski Piotr  †przed 24-01-1827  
3602Dubowski Wawrzyniec *około 1851 Mocarze †przed 24-01-1910  
3603Duchnowska Adela z d. Krukowska  †  
3604Duchnowska Agnieszka z d. Remiszewska  †po 08-11-1846  
3605Duchnowska Aniela z d. Klepadło  †  
3606Duchnowska Anna z d. Rutkowska *18-01-1900 Rutkowskie †   
3607Duchnowska Anna z d. Kudewicz *około 1851 Wólka †  
3608Duchnowska Anna z d. Sokołowska  †po 02-10-1934  
3609Duchnowska Antonina z d. Tarnacka *około 1861 Łempice †po 08-11-1904  
3610Duchnowska Apolonia z d. Golikowska  †przed 09-11-1828  
3611Duchnowska Balbina z d. Laskowska *około 1840 Przestrzele †po 19-11-1900  
3612Duchnowska Balbina z d. Odejewska *około 1842 Wizna †05-04-1892 Kubra  
3613Duchnowska Bronisława z d. Glińska *około 1903 Rostki par. Jedwabne †  
3614Duchnowska Bronisława z d. Piórkowska *około 1866 Racibory †  
3615Duchnowska Brygida z d. Mocarska  †przed 18-11-1829  
3616Duchnowska Eleonora *około 03-1928 Wąsosz †05-10-1928 Wąsosz  
3617Duchnowska Elżbieta z d. Gryczewska *około 1835 Murawy †przed 27-11-1877  
3618Duchnowska Franciszka z d. Żukowska *około 1822 Kubra †  
3619Duchnowska Franciszka z d. Bielawska *około 1786 †07-01-1843 Kubra /Przytuły/  
3620Duchnowska Franciszka z d. Iwanczewska *1856 Brzozowa Wólka †  
3621Duchnowska Franciszka z d. Żukowska  †przed 30-01-1893  
3622Duchnowska Franciszka (Ludwika) z d. Daniś  †przed 11-08-1845  
3623Duchnowska Helena z d. Golikowska *około 1908 †  
3624Duchnowska Józefa z d. Szymanowska  †  
3625Duchnowska Józefa z d. Piórkowska *około 1869 Racibory †  
3626Duchnowska Julianna z d. Sakowska  †przed 09-02-1925  
3627Duchnowska Karolina z d. Mocarska  †  
3628Duchnowska Katarzyna z d. Kopaczyk  †po 12-11-1860  
3629Duchnowska Katarzyna z d. Filipkowska *około 1812 Kumelsk †przed 01-1839  
3630Duchnowska Katarzyna z d. Modzelewska *około 1897 †  
3631Duchnowska Katarzyna z d. Staniszewska  †od 13-11-1831 do 22-01-1839  
3632Duchnowska Leokadia z d. Koszorek *24-10-1913 Myszyniec †  
3633Duchnowska Madgalen z d. Piotrowska  †po 15-09-1877  
3634Duchnowska Magdalena z d. Gutowska  †po 24-02-1884  
3635Duchnowska Magdalena z d. Kamińska *około 1823 †po 12-02-1884  
3636Duchnowska Małgorzata z d. Zając *około 1814 Kubra †  
3637Duchnowska Małgorzata z d. Ostrowska *około 1794 Kubra †po 26-01-1857  
3638Duchnowska Marcjanna z d. Kraińska *około 1837 Przytuły †28-11-1880 Chrzanowo /Przytuły/  
3639Duchnowska Marianna z d. Wieteska *około 1862 Łebki Małe †  
3640Duchnowska Marianna z d. Grabowska  †przed 27-02-1871  
3641Duchnowska Marianna z d. Zając  †przed 18-02-1816  
3642Duchnowska Marianna z d. Sadowska  †przed 05-11-1824  
3643Duchnowska Marianna z d. Joszt *około 1818 Glinki †  
3644Duchnowska Marianna z d. Chludzińska  †1870  
3645Duchnowska Marianna z d. Jankowska  †  
3646Duchnowska Marianna z d. Bursztynowicz  †  
3647Duchnowska Petronela z d. Wiśniewska *19-10-1893 Wąsosz †09-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
3648Duchnowska Rozalia z d. Rutkowska *około 1810 Kossaki †po 16-05-1865  
3649Duchnowska Rozalia z d. Zając *około 1812 Kubra †od 03-11-1861 do 05-07-1864  
3650Duchnowska Rozalia z d. Szczawińska  †od 13-11-1819 do 25-11-1832  
3651Duchnowska Rozalia z d. Koniecko *1842 Rajgród †po 03-02-1890  
3652Duchnowska Sabina z d. Krukowska  †  
3653Duchnowska Stanisława z d. Zacharzewska  †po 05-03-1945  
3654Duchnowska Stanisława Konstancja z d. Iwanowska *około 1882 Orłowo †   
3655Duchnowska Stefania z d. Chudzińska  †  
3656Duchnowska Stefania z d. Rydzewska *30-12-1921 Lachowo †20-05-1977 Białystok /Wąsosz/  
3657Duchnowska Teofila z d. Trepanowska *około 1843 Wizna †  
3658Duchnowska Zofia z d. Łepkowska *15-02-1907 Kubra †   
3659Duchnowski Adam  †przed 09-11-1828  
3660Duchnowski Adam *około 1826 Kucze Małe †29-01-1856 Kucze Małe  
3661Duchnowski Adam *około 1813 †  
3662Duchnowski Aleksander  †  
3663Duchnowski Aleksander  †  
3664Duchnowski Antoni  †po 09-02-1925  
3665Duchnowski Antoni *około 1799 Kubra †08-05-1845  
3666Duchnowski Baltazar *około 1851 Kubra †  
3667Duchnowski Benedykt  †przed 18-11-1829  
3668Duchnowski Benedykt  †  
3669Duchnowski Bolesław *około 1903 †   
3670Duchnowski Bolesław  †  
3671Duchnowski Bronisław *około 1901 Giełczyn †   
3672Duchnowski Feliks *15-10-1924 Łomża †  
3673Duchnowski Feliks Leo *około 1889 †  
3674Duchnowski Franciszek *około 1823 Kownacinek †  
3675Duchnowski Franciszek *około 1903 †  
3676Duchnowski Ignacy  †przed 12-11-1860  
3677Duchnowski Jan *około 1794 Kubra †  
3678Duchnowski Jan *około 1801 Brzeziny †przed 21-02-1859  
3679Duchnowski Jan *około 1837 Kubra †po 23-10-1899  
3680Duchnowski Jan *około 1861 Romany †przed 08-11-1904  
3681Duchnowski Jan *około 1875 Kubra †05-03-1945 Kubra /Przytuły/  
3682Duchnowski Jan *24-07-1886 Grabowo †26-08-1965 Grajewo /Wąsosz/  
3683Duchnowski Józef *około 1808 Kubra †  
3684Duchnowski Józef *około 1859 Grabowo †  
3685Duchnowski Józef *około 1841 Krzewo †  
3686Duchnowski Józef  †przed 30-01-1893  
3687Duchnowski Józef  †przed 13-11-1819  
3688Duchnowski Józef  †  
3689Duchnowski Józef * Ostrowik †06-05-1927 Ostrowik  
3690Duchnowski Józef  †przed 02-10-1934  
3691Duchnowski Julian  †  
3692Duchnowski Kazimierz  †  
3693Duchnowski Kazimierz *około 1797 †po 26-01-1857  
3694Duchnowski Kazimierz *05-05-1922 Wąsosz †22-10-1996 /Wąsosz/  
3695Duchnowski Kazimierz Antoni *około 1809 Siwki par. Romany †23-07-1841  
3696Duchnowski Ludwik *około 1827 Kubra †przed 27-11-1877  
3697Duchnowski Maciej  †po 27-02-1871  
3698Duchnowski Maciej *około 1810 Kubra †przed 03-11-1861  
3699Duchnowski Marcin *około 1801 †  
3700Duchnowski Marcin  †od 09-11-1834 do 08-11-1846  
3701Duchnowski Marcin *około 1848 Kubra †  
3702Duchnowski Marian *12-08-1921 Białaszewo †  
3703Duchnowski Mateusz  †przed 29-01-1872  
3704Duchnowski Mateusz *około 1844 Kubra †po 03-02-1890  
3705Duchnowski Michał  †od 11-08-1845 do 02-05-1858  
3706Duchnowski Paweł  †  
3707Duchnowski Paweł  †przed 13-11-1831  
3708Duchnowski Stanisław *około 1872 Maliniak †  
3709Duchnowski Stanisław  †1840  
3710Duchnowski Stanisław *około 1858 Orlikowo †przed 10-1881  
3711Duchnowski Stanisław *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †   
3712Duchnowski Stefan *około 1900 Kotowo †  
3713Duchnowski Tadeusz  †  
3714Duchnowski Tomasz  †przed 15-09-1877  
3715Duchnowski Tomasz  †przed 18-02-1816  
3716Duchnowski Tomasz  †przed 05-11-1824  
3717Duchnowski Wawrzyniec *około 1835 Kubrzany †po 19-11-1900  
3718Duchnowski Wincenty  †przed 24-02-1884  
3719Duchnowski Zygmunt *01-06-1949 Wąsosz †  
3720Duda Aleksander *1902 Ławsk †  
3721Duda Anna z d. Płon ?  †po 14-07-1902  
3722Duda Anna *1926 Ławsk †01-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
3723Duda Anna z d. Milewska  †  
3724Duda Anna z d. Sarnacka *około 1826 Grabowo †17-01-1874  
3725Duda Anna z d. Kulig *26-12-1900 Lipińskie k. Klus †11-11-1985 Zdedy /Ełk/  
3726Duda Antoni *około 1839 Dudy Nadrzeczne †09-01-1887  
3727Duda Antonina z d. Kalinowska *około 1905 Ławsk †13-11-1932 Ławsk  
3728Duda Bartłomiej  †przed 19-02-1867  
3729Duda Franciszek *23-11-1887 Ławsk †16-09-1956 Ławsk /Wąsosz/  
3730Duda Ignacy *około 10-1856 Ławsk †25-01-1857 Ławsk /Wąsosz/  
3731Duda Jadwiga *22-02-1936 Ławsk †18-02-1938 Ławsk  
3732Duda Jan *około 1764 †12-05-1830 Wąsosz  
3733Duda Jan *około 1837 Dudy Nadrzeczne †10-01-1900 Ławsk  
3734Duda Joachim  †  
3735Duda Józef  †przed 14-07-1902  
3736Duda Józefa z d. Toczyłowska *17-05-1893 Ławsk †12-01-1955 Szczuczyn /Wąsosz/  
3737Duda Katarzyna z d. Dąbrowska *27-04-1768 Wąsosz †04-03-1824 Wąsosz  
3738Duda Katarzyna *około 1883 Ławsk †10-07-1930 Ławsk  
3739Duda Katarzyna z d. Mazuch  †przed 22-05-1866  
3740Duda Katarzyna z d. Lemańska (Waszkiewicz) *około 1778 Leman †15-05-1858 Ławsk  
3741Duda Kazimierz *około 1782 †28-05-1858 Ławsk  
3742Duda Marcjanna *około 1863 Ławsk †10-01-1864 Ławsk  
3743Duda Marianna z d. Żelechowska *około 1878 Makowskie †  
3744Duda Marianna *około 1845 Dudy †09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
3745Duda Marianna z d. Wojciechowska (Szewczyk)  †przed 19-02-1867  
3746Duda Marianna z d. Petkowska *około 1872 Ławsk †przed 23-02-1925  
3747Duda N z d. N  †  
3748Duda N  †  
3749Duda Piotr *około 1863 Kozioł †  
3750Duda Piotr *około 1827 Dudy Nadrzeczne †19-08-1861 Ławsk  
3751Duda Stanisław *około 1864 Ławsk †przed 23-02-1925  
3752Duda Stanisława z d. Szczech *29-06-1904 Skaje †  
3753Duda Tekla z d. Kiełczewska *04-02-1824 Łempice †od 06-02-1882 do 01-1884  
3754Duda Tomasz  †przed 22-05-1866  
3755Duda Wilhelm  †  
3756Dudek Adam  †przed 19-01-1851  
3757Dudek Anna z d. Tomaszewska (Damaz)  †przed 19-01-1851  
3758Dudek Daniel *około 1799 Prusy †przed 07-07-1856  
3759Dudek Genowefa z d. Gajek  †  
3760Dudek Jan *około 01-1856 Wąsosz †07-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3761Dudek Marianna z d. Brynza *około 1804 Szczuczyn †13-10-1845  
3762Dudek Marianna Elżbieta z d. Matejko *około 1814 Wąsosz †przed 21-09-1874  
3763Dudkiewicz Aniela z d. Mioduszewska  †po 06-11-1864  
3764Dudkiewicz Stanisław  †przed 06-11-1864  
3765Dudkowska Agnieszka z d. Steczkowska *około 1847 Nieławice †  
3766Dudkowska Agnieszka z d. Kamińska *około 1816 Wąsosz †  
3767Dudkowska Anna z d. Mioduszewska *około 1846 Chojnowo †po 28-10-1912  
3768Dudkowska Anna z d. Kossakowska *około 1831 †17-04-1870 Nieławice /Wizna/  
3769Dudkowska Anna z d. Rogala *około 1817 Niećkowo †  
3770Dudkowska Anna z d. Sadowska  †po 28-06-1935  
3771Dudkowska Anna z d. Ladzińska *05-11-1887 Wąsosz †28-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
3772Dudkowska Anna z d. Bryjer  †od 12-11-1828 do 20-05-1839  
3773Dudkowska Antonina z d. Węcek *około 1858 Kędziorowo †27-10-1929 Modzele  
3774Dudkowska Barbara z d. Jakubowska *około 1858 Wąsosz †po 09-09-1917   
3775Dudkowska Bronisława z d. Nowosz *około 1890 Bęćkowo †  
3776Dudkowska Ewa z d. Żurawska *około 1827 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz