Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]43402    >> Strona 2

1...ański Joachim *około 1857 Żabiniec †  
2...ański Józef  †  
3...bich Antoni  †  
4...bich Stanisław *1900 Grajewo †   
5...licki Aleksander  †  
6? Marcin  †  
7Abramowicz Aleksander *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
8Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
9Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
10Abramowicz Jakub *1875 Burzyn †1875 Burzyn /Burzyn/  
11Abramowicz Jakub  †  
12Abramowicz Jan *około 1797 Jedwabne †1855  
13Abramowicz Józef *około 1834 Wierciszewo †  
14Abramowicz Stanisław *1879 Burzyn †  
15Abramowicz Stefan  †przed 25-11-1821  
16Adamczuk Tomasz  †  
17Adamczuk Tomasz Bogdan * Ruda Żurawiecka   
18Adamczyk Czesław  †  
19Adamczyk N  †przed 10-12-1974  
20Adamkowski Franciszek *około 1870 Rakowo †11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
21Adamkowski Jan *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
22Adamkowski Maciej *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
23Adamkowski Michał  †przed 26-01-1851  
24Adamowicz Otton  †  
25Adamowski Czesław * Łątczyn    
26Adamowski Czesław  †  
27Adamski Adam *około 1897 †  
28Adamski Adam  †  
29Adamski Antoni  †   
30Adamski Henryk    
31Adamski Izydor * Długołęka   
32Adamski Jakub  †po 20-11-1827  
33Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
34Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
35Adamski Jerzy * Kubra   
36Adamski Kazimierz * Szymany    
37Adamski Leon  †  
38Adamski Michał  †po 09-02-1858  
39Adamski Mikołaj *około 1865 Kubra †  
40Adamski Mikołaj  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
41Adamski Paweł  †przed 18-02-1844  
42Adamski Piotr  †  
43Adamski Wawrzyniec  †  
44Adamski Władysław  †  
45Adasiewicz Aleksander * Osowiec   
46Adasiewicz Antoni *około 1853 Osowiec †przed 12-02-1909  
47Adasiewicz Antoni  †przed 09-09-1853  
48Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
49Adasiewicz Jan  †po 23-02-1862  
50Adasiewicz Józef  †przed 23-02-1868  
51Adasiewicz Karol  †przed 21-02-1854  
52Adasiewicz Lucjan    
53Adasiewicz Maciej  †  
54Adasiewicz Mateusz  †  
55Adasiewicz Michał  †  
56Adasiewicz Paweł *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
57Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
58Adasiewicz Stanisław  †przed 24-02-1879  
59Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
60Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
61Aderek Edward *około 1849 Glinki †  
62Aderek Mikołaj  †przed 09-11-1874  
63Adlejman Karol  †przed 14-11-1852  
64Agaciak Ryszard    
65Aitken Gregory * Grecja    
66Ajduk Franciszek *około 1798 Dzierzbia †  
67Ajduk Walenty  †przed 16-05-1838  
68Akacki Antoni *około 1865 Adamowo †po 13-02-1941  
69Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
70Akacki Franciszek * Kownatki   
71Akacki Franciszek  †przed 13-02-1831  
72Akacki Grzegorz  †  
73Akacki Jan *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
74Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
75Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
76Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
77Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
78Akacki Józef *około 1868 Adamowo †  
79Akacki Józef *około 1849 Bzury †16-11-1936 Grozimy  
80Akacki Józef *około 1827 Przyborowo †przed 09-11-1896  
81Akacki Kazimierz * Modzele   
82Akacki Leon *około 1803 Borki †  
83Akacki Ludwik  †19-12-1890  
84Akacki Sławek * Grozimy   
85Akacki Stanisław *10-08-1840 Guty †  
86Akacki Tadeusz *28-06-1955 Grozimy †21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/  
87Akacki Tadeusz * Kramarzewo   
88Akacki Wiktor *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
89Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
90Akacki Władysław *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
91Akacki Władysław    
92Akacki Zygmunt *05-01-1938 Kownatki †09-05-1938 Kownatki  
93Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
94Akierman Dawid *około 1810 †  
95Akierman Jan  †przed 10-08-1835  
96Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
97Akierman Ludwik *około 1840 Szczuczyn †  
98Akierman Marek * Ełk   
99Akierman Mirosław    
100Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
101Akus Albrecht  †przed 30-04-1837  
102Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
103Akus Józef *około 1868 Chojnowo †  
104Akus Karol *1840 Grabowo †po 24-02-1908  
105Akus Tadeusz * Bęćkowo    
106Akus Zygmunt    
107Akuś Franciszek  †po 30-01-1899  
108Albarus Jan  †  
109Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
110Albiński Adam  †  
111Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
112Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
113Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
114Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
115Albiński Andrzej *28-12-1968 Szczuczyn †13-01-1969 Szczuczyn  
116Albiński Andrzej *około 1855 Niedźwiadna †  
117Albiński Andrzej *około 01-1844 Wąsosz †  
118Albiński Andrzej *25-11-1781 †  
119Albiński Andrzej  †po 20-01-1896  
120Albiński Błażej *02-02-1862 Wąsosz †  
121Albiński Czesław * Siankowizna   
122Albiński Czesław * Żebry   
123Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
124Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
125Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
126Albiński Ignacy *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
127Albiński Jan *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
128Albiński Jan * Żebry   
129Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
130Albiński Jan *26-05-1791 Wąsosz †  
131Albiński Jan  †po 23-11-1808  
132Albiński Jarosław * Wąsosz    
133Albiński Józef *05-02-1931 Świdry †19-11-2003 Świdry /Wąsosz/  
134Albiński Józef *około 1862 †po 28-01-1918  
135Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
136Albiński Józef  †31-01-1906 Świdry  
137Albiński Leonard Teodor *26-05-1791 Wąsosz †  
138Albiński Marian *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
139Albiński Stanisław *31-10-1847 Wąsosz †  
140Albiński Stefan * Żebry   
141Albiński Stefan *04-08-1785 Wąsosz †25-08-1785  
142Albiński Teofil *około 1890 Świdry †przed 1925  
143Albiński Wawrzyniec *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
144Albiński Witold *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
145Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
146Albiński Zdzisław *06-05-1956 Siankowizna †08-08-1957 Żebry /Wąsosz/  
147Albrecht Feliks *około 1863 Kędziorowo †przed 17-01-1910  
148Albrecht Franciszek *około 1839 Niećkowo †25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/  
149Albrecht Frydrych  †  
150Albrecht Gotlib *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
151Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
152Albrecht Konstanty *około 1858 Kędziorowo †18-04-1882  
153Albrecht Marcin  †przed 25-02-1879  
154Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
155Aleksander Julian *30-10-1873 Modzele †  
156Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
157Aleksandrowicz Aleksander  †15-12-1919 Łomża   
158Aleksiejczuk Paweł  †  
159Alencewicz Julian  †  
160Alencewicz Wawrzyniec  †przed 28-01-1942  
161Alenkiewicz Wawrzyniec  †po 18-11-1838  
162Alenkiewicz Wawrzyniec  †przed 29-10-1861  
163Alert Adam  †po 03-11-1863  
164Alert Jan *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
165Alert Marcin *31-10-1797 †po 20-11-1838  
166Alert Marcin  †po 24-11-1817  
167Alert Zamel  †po 08-09-1854  
168And...ewski Stanisław *około 1868 Wojewodzin †  
169And...ewski Stanisław  †  
170Andrej Hugo  †  
171Andrej Otton Edward *około 1870 Kumelsk †  
172Andrews Austin    
173Andrews Danny    
174Andrukiewicz Henryk    
175Andrukiewicz Wacław * Dąbrowa Białostocka   
176Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
177Andrusiewicz Henryk * Rudawka   
178Andrusiewicz Ignacy  †  
179Andrusiewicz Jakub *około 1839 Kędziorowo †  
180Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
181Andrusiewicz Józef *około 1863 Kędziorowo †13-11-1929 Kędziorowo  
182Andrusiewicz Józef Kazimierz *09-1948 Kędziorowo †02-10-1948 Kędziorowo  
183Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
184Andrusiewicz Szymon *około 1838 Kędziorowo †po 25-02-1889   
185Andrusiewicz Walenty  †17-06-1852   
186Andrychowski Franciszek  †przed 24-11-1833  
187Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
188Andrychowski Zygmunt *około 1842 Konopki-Białystok †  
189Andryszkiewicz Kazimierz Marian * Unewel   
190Andryszkiewicz Szczepan  †  
191Andrzejczyk Grzegorz     
192Andrzejczyk Walenty  †przed 16-06-1862  
193Andrzejewski Hieronim  †  
194Andrzejewski Ignacy  †przed 16-10-1992  
195Andrzejewski Kazimierz * Wilno   
196Anik Gotlib (Bogumił)  †przed 11-06-1867  
197Aniśko Aleksander    
198Aniśko Wiktor    
199Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
200Antoniak Jan  †  
201Antoniak Marcin  †  
202Antosiewicz Adam  †przed 05-10-1933  
203Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
204Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
205Antoszewicz Władysław  †przed 03-07-1912  
206Anuszkiewicz Stanisław  †  
207Anzel Kazimierz  †po 03-07-1937  
208Apner Jakub *około 1859 Dubowo †   
209Apner Piotr  †  
210Arbajtys Franciszek  †przed 19-01-1862  
211Arbajtys Stanisław *około 1847 †  
212Arbsiajtyz Jan  †09-1870  
213Arbsjajtys Adam *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
214Arbsjajtys Ludwik *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
215Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
216Archacki Jakub  †przed 11-11-1839  
217Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
218Archacki Józef *około 1861 Ruda †po 02-02-1913  
219Archacki Józef  †przed 11-02-1855  
220Archacki Tomasz * Ruda   
221Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
222Archacki Wojciech *około 1830 Pieniążki †  
223Arciszewski Adam *około 1872 Orlikowo †  
224Arciszewski Aleksander  †przed 12-02-1895  
225Arciszewski Antoni *04-07-1941 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
226Arciszewski Antoni * Zaborowo   
227Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
228Arciszewski Antoni *około 1867 Wąsosz †02-01-1888 Wąsosz  
229Arciszewski Antoni *około 1839 Wąsosz †  
230Arciszewski Antoni *około 1765 Kownatki †przed 14-10-1832  
231Arciszewski Antoni  †24-02-1885  
232Arciszewski Antoni  †od 04-02-1896 do 25-07-1941  
233Arciszewski Antoni  †  
234Arciszewski Bronisław  †  
235Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
236Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
237Arciszewski Franciszek *około 1863 †31-01-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
238Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
239Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
240Arciszewski Jan * Wąsosz    
241Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
242Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
243Arciszewski Jan Leszek * Pisz   
244Arciszewski Józef *około 1866 Żebry †  
245Arciszewski Józef *około 1840 Karwowo †po 21-09-1896  
246Arciszewski Maciej *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
247Arciszewski Michał  †po 17-02-1890  
248Arciszewski Mikołaj  †  
249Arciszewski Paweł *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
250Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
251Arciszewski Piotr *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
252Arciszewski Piotr  †przed 20-11-1928  
253Arciszewski Stanisław *około 1905 Orlikowo †29-06-1996  
254Arciszewski Stanisław *około 1866 Orlikowo †przed 26-06-1923  
255Arciszewski Stanisław  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
256Arciszewski Stefan * Wąsosz   
257Arciszewski Szymon *około 1825 Wąsosz †20-08-1859 Wąsosz  
258Arciszewski Tadeusz *01-10-1957 Szczuczyn †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
259Arciszewski Tomasz *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
260Armatowski Antoni  †po 06-02-1837  
261Arych Józef  †po 02-02-1864  
262Augustowski Bogumił  †przed 18-02-1879  
263Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
264Augustowski Konstanty *około 1854 †po 02-02-1910  
265Augustowski Paweł  †  
266Augustyn Henryk Czesław     
267Augustynowicz Bolesław  †  
268Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
269Awienik Wincenty  †  
270Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
271Azarczyk Jan  †  
272B. Kacper     
273B. Maciej     
274Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
275Babiej Mirosław    
276Babij Antoni    
277Babij Józef Antoni * Jasna    
278Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
279Babowicz Stanisław  †  
280Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
281Backiel Franciszek  †przed 31-10-1901  
282Baczewski Jakub  †  
283Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
284Baczewski Kazimierz * Boczki   
285Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
286Baczewski Stanisław  †przed 31-05-1930  
287Baczewski Władysław  †  
288Bagilcz Aleksander    
289Bagilcz Andrzej Szczepan * Białystok    
290Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †  
291Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
292Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
293Bagiński Adam  †  
294Bagiński Adam  †po 20-09-1927  
295Bagiński Adam     
296Bagiński Adam  †przed 11-11-1941  
297Bagiński Adolf *11-09-1870 Kieljany †11-02-1871 Kieljany /Wąsosz/  
298Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
299Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
300Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
301Bagiński Adolf  †  
302Bagiński Aleksander * Żebry   
303Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
304Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
305Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
306Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
307Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
308Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
309Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
310Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
311Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz   
312Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
313Bagiński Aleksander *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
314Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †  
315Bagiński Aleksander  †przed 23-11-1909  
316Bagiński Aleksander * Świdry   
317Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
318Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
319Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
320Bagiński Andrzej *22-11-1859 Lipnik †16-06-1860 Lipnik /Wąsosz/  
321Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 25-02-1908  
322Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
323Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
324Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
325Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
326Bagiński Andrzej  †przed 28-07-1861  
327Bagiński Andrzej  †przed 13-02-1820  
328Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †  
329Bagiński Aniołek *19-11-1862 Sulewo Prusy †19-11-1862 Sulewo Prusy  
330Bagiński Aniołek *29-04-1860 †29-04-1860  
331Bagiński Antoni * Świdry    
332Bagiński Antoni * Koniecki Małe    
333Bagiński Antoni * Guty Stare   
334Bagiński Antoni * Sulewo Prusy   
335Bagiński Antoni * Kieljany   
336Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
337Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
338Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
339Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
340Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
341Bagiński Antoni *około 01-1860 Koniecki †30-03-1860 Koniecki  
342Bagiński Antoni *około 1849 †  
343Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 23-11-1927  
344Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
345Bagiński Antoni  †  
346Bagiński Antoni  †  
347Bagiński Antoni  †przed 25-08-1817  
348Bagiński Antoni  †po 16-08-1864  
349Bagiński Antoni  †01-01-1864 Mścichy  
350Bagiński Antoni  †po 12-02-1920  
351Bagiński Antoni  †przed 03-02-1852  
352Bagiński Antoni * Bagińskie †  
353Bagiński Antoni Roman * Szczuczyn   
354Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
355Bagiński Arkadiusz *około 01-1885 Lipnik †23-12-1885 Lipnik  
356Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †po 24-11-1862  
357Bagiński Augustyn *około 1790 †  
358Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
359Bagiński Baltazar  †przed 23-05-1870  
360Bagiński Bartłomiej  †przed 07-06-1853  
361Bagiński Bartosz * Ełk    
362Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
363Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
364Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
365Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
366Bagiński Bonawentura  †po 12-04-1822  
367Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
368Bagiński Bonifacy (Bonawentura)  †po 26-11-1844  
369Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
370Bagiński Czesław    
371Bagiński Daniel Mateusz *03-01-1829 Sulewo Prusy †14-02-1829 Sulewo Prusy  
372Bagiński Dariusz * Szczuczyn    
373Bagiński Dominik * Kieljany   
374Bagiński Dominik    
375Bagiński Edmund * Skrodzkie    
376Bagiński Edward *14-09-1853 Koniecki †28-02-1854 Koniecki /Wąsosz/  
377Bagiński Eugeniusz *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
378Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
379Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
380Bagiński Feliks *około 10-1876 Bagienice †29-12-1876 Bagienice  
381Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
382Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
383Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †po 11-06-1888  
384Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
385Bagiński Feliks  †przed 11-11-1901  
386Bagiński Feliks  †po 09-02-1846  
387Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
388Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
389Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
390Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
391Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
392Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
393Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
394Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
395Bagiński Franciszek *około 1866 †  
396Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
397Bagiński Franciszek *28-01-1864 Wąsosz †26-08-1864 Wąsosz  
398Bagiński Franciszek *06-07-1849 Koniecki †31-05-1851 Koniecki /Wąsosz/  
399Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
400Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
401Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
402Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
403Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
404Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
405Bagiński Franciszek  †  
406Bagiński Franciszek  †przed 21-04-1823  
407Bagiński Franciszek  †przed 28-02-1859  
408Bagiński Franciszek  †po 23-11-1874  
409Bagiński Franciszek  †16-09-1900  
410Bagiński Franciszek  †po 07-06-1904  
411Bagiński Franciszek  †przed 23-02-1914  
412Bagiński Franciszek  †od 17-02-1819 do 26-01-1839  
413Bagiński Franciszek Józef *02-01-1866 Kieljany †23-04-1866 Kieljany /Wąsosz/  
414Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
415Bagiński Gabriel  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
416Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
417Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
418Bagiński Henryk * Białaszewo   
419Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
420Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
421Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
422Bagiński Hipolit  †przed 28-02-1897  
423Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
424Bagiński Ignacy *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
425Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
426Bagiński Ignacy  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
427Bagiński Jacenty  †przed 26-02-1816  
428Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
429Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
430Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
431Bagiński Jakub *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
432Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
433Bagiński Jakub *około 1789 †  
434Bagiński Jakub  †przed 23-11-1868  
435Bagiński Jakub  †  
436Bagiński Jakub  †  
437Bagiński Jan * Łempice    
438Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
439Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
440Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
441Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
442Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
443Bagiński Jan *1875 Grzymki †1875 Grzymki /Romany/  
444Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
445Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
446Bagiński Jan *30-03-1864 Sulewo Prusy †03-04-1864 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
447Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
448Bagiński Jan *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
449Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
450Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
451Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
452Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
453Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
454Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
455Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
456Bagiński Jan    
457Bagiński Jan  †przed 28-07-1878  
458Bagiński Jan  †27-11-1843  
459Bagiński Jan  †po 03-02-1891  
460Bagiński Jan  †  
461Bagiński Jan  †  
462Bagiński Jan  †  
463Bagiński Jan  †  
464Bagiński Jan  †16-01-1850  
465Bagiński Jan  †  
466Bagiński Jan  †przed 10-02-1931  
467Bagiński Jan  †  
468Bagiński Jan  †po 16-06-1872  
469Bagiński Jan    
470Bagiński Jan  †przed 10-02-1857  
471Bagiński Jan  †  
472Bagiński Jan Franciszek *07-03-1865 Sulewo Prusy †29-06-1865 Sulewo Prusy  
473Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
474Bagiński Jan Pius * Ramoty   
475Bagiński Jarosław     
476Bagiński Jerzy *16-01-1950 Świdry †14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
477Bagiński Jerzy * Mroczki   
478Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
479Bagiński Joachim  †przed 15-01-1866  
480Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
481Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
482Bagiński Józef *około 07-1914 Szostaki †09-09-1914 Szostaki /Burzyn/  
483Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
484Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
485Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †  
486Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
487Bagiński Józef *03-1877 Sokoły †29-03-1877 Sokoły  
488Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
489Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
490Bagiński Józef *około 01-10-1874 Niedźwiadna †08-10-1874 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
491Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
492Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
493Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
494Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 28-05-1941  
495Bagiński Józef *22-11-1859 Lipnik †13-12-1859 Lipnik /Wąsosz/  
496Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
497Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
498Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
499Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
500Bagiński Józef *18-06-1821 Lipnik †19-01-1822 Lipnik  
501Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
502Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
503Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
504Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
505Bagiński Józef  †przed 22-02-1927  
506Bagiński Józef  †  
507Bagiński Józef  †przed 21-01-1889  
508Bagiński Józef  †od 07-02-1853 do 27-02-1865  
509Bagiński Józef  †po 06-02-1893  
510Bagiński Józef  †przed 17-11-1863  
511Bagiński Józef  †po 27-11-1876  
512Bagiński Józef    
513Bagiński Józef  †  
514Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
515Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
516Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
517Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
518Bagiński Kacper *około 1790 †  
519Bagiński Kacper  †przed 12-02-1890  
520Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
521Bagiński Kajetan Grzegorz *17-11-1854 Kieljany †21-12-1854 Kieljany /Wąsosz/  
522Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
523Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
524Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
525Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
526Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
527Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
528Bagiński Konstanty *30-07-1860 Stawiane †07-08-1860 Stawiane  
529Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
530Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
531Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
532Bagiński Konstanty *około 1814 Bagińskie †  
533Bagiński Konstanty  †  
534Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
535Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
536Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
537Bagiński Ksawery  †po 24-01-1894  
538Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
539Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
540Bagiński Leon *około 1830 †  
541Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
542Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
543Bagiński Leon  †  
544Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
545Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
546Bagiński Leszek * Augustów    
547Bagiński Leszek * Szczuczyn    
548Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
549Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
550Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
551Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †   
552Bagiński Ludwik    
553Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
554Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
555Bagiński Łukasz  †po 14-02-1839  
556Bagiński Łukasz  †przed 26-06-1821  
557Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
558Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
559Bagiński Maciej  †  
560Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
561Bagiński Marcell *18-01-1861 Koniecki †15-02-1861 Koniecki  
562Bagiński Marcelli *06-06-1843 Sulewo Prusy †28-06-1843 Sulewo Prusy  
563Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
564Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
565Bagiński Marcin  †przed 14-02-1899  
566Bagiński Marian *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
567Bagiński Marian * Kieljany   
568Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
569Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
570Bagiński Mateusz  †przed 20-11-1844  
571Bagiński Mateusz * Bzury †przed 24-09-1833  
572Bagiński Mateusz  †po 21-10-1827  
573Bagiński Mateusz  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
574Bagiński Michał *około 11-1881 Sokoły †11-03-1882 Sokoły  
575Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 29-06-1864  
576Bagiński Michał  †przed 18-11-1812  
577Bagiński Mieczysław * Koniecki Małe    
578Bagiński Mieczysław *1905 †  
579Bagiński Mieczysław    
580Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †po 02-03-1886  
581Bagiński Mikołaj  †przed 04-02-1931  
582Bagiński Mikołaj  †przed 26-11-1844  
583Bagiński Mikołaj  †  
584Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
585Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
586Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
587Bagiński Paweł  †  
588Bagiński Paweł  †  
589Bagiński Paweł  †po 25-02-1895  
590Bagiński Paweł * Bagienice †przed 11-02-1809  
591Bagiński Paweł  †przed 19-09-1832  
592Bagiński Paweł  †  
593Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
594Bagiński Piotr * Kieljany   
595Bagiński Piotr * Pieńki par. Dobrzyjałowo   
596Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
597Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
598Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
599Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
600Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
601Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
602Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
603Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
604Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
605Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
606Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
607Bagiński Piotr  †po 11-02-1873  
608Bagiński Rajmund  †  
609Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
610Bagiński Ryszard    
611Bagiński Ryszard Jan * Kudłaczewo   
612Bagiński Sebastian  †przed 17-10-1832  
613Bagiński Stanisław * Łempice    
614Bagiński Stanisław * Koniecki Małe   
615Bagiński Stanisław * Kurkowo   
616Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/   
617Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
618Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
619Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
620Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
621Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
622Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
623Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
624Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
625Bagiński Stanisław *10-05-1846 Lipnik †19-11-1846 Lipnik  
626Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †  
627Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †po 03-02-1909  
628Bagiński Stanisław *około 1841 Flesze †08-10-1917 Żebry /Wąsosz/  
629Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
630Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
631Bagiński Stanisław *około 1779 †  
632Bagiński Stanisław  †przed 01-10-1878  
633Bagiński Stanisław  †  
634Bagiński Stanisław  †przed 15-06-1841  
635Bagiński Stanisław  †przed 12-02-1867  
636Bagiński Stanisław  †przed 06-03-1905  
637Bagiński Stanisław  †przed 23-04-1893  
638Bagiński Stanisław  †przed 21-02-1887  
639Bagiński Stanisław  †przed 20-11-1853  
640Bagiński Stanisław  †przed 15-02-1897  
641Bagiński Stanisław  †  
642Bagiński Stanisław  †przed 03-05-1915  
643Bagiński Stanisław Adam * Białaszewo    
644Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 20-02-1906  
645Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
646Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
647Bagiński Sylwester * Szczuczyn   
648Bagiński Sylwester  †po 22-01-1907  
649Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
650Bagiński Szczepan *14-12-1864 Lipnik †03-03-1865 Lipnik /Wąsosz/  
651Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
652Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
653Bagiński Szymon *11-12-1864 Koniecki †24-12-1864 Koniecki  
654Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
655Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
656Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
657Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
658Bagiński Szymon  †  
659Bagiński Szymon  †przed 10-04-1899  
660Bagiński Tadeusz * Kurkowo    
661Bagiński Tadeusz *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
662Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
663Bagiński Telesfor  †po 02-02-1926  
664Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
665Bagiński Teodor  †przed 31-07-1843  
666Bagiński Teodor  †  
667Bagiński Teofil * Siwki par. Romany   
668Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
669Bagiński Teofil *około 1859 Ciędry ? †  
670Bagiński Teofil  †  
671Bagiński Teofil  †przed 20-02-1939  
672Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
673Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
674Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
675Bagiński Walenty    
676Bagiński Wawrzyniec *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
677Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
678Bagiński Wawrzyniec  †  
679Bagiński Wawrzyniec  †przed 06-02-1816  
680Bagiński Wawrzyniec  †od 05-03-1832 do 24-11-1840   
681Bagiński Wiesław    
682Bagiński Wiesław Bolesław * Kieljany   
683Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
684Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
685Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
686Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †  
687Bagiński Wincenty Ryszard *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/   
688Bagiński Witold * Szczuczyn   
689Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
690Bagiński Władysław    
691Bagiński Władysław *około 09-1893 †30-11-1893 Bagienice /Wąsosz/  
692Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
693Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
694Bagiński Władysław  †  
695Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
696Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
697Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
698Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
699Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
700Bagiński Wojciech *29-05-1852 Bzury †10-08-1852 Bzury /Wąsosz/  
701Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
702Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
703Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
704Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
705Bagiński Wojciech *około 08-1789 †10-06-1790 Bagienice  
706Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
707Bagiński Zdzisław * Świdry   
708Bagiński Zdzisław * Koniecki Małe   
709Bahlo Andrzej *około 1791 †  
710Bahlo Daniel  †przed 20-01-1835  
711Bajkiewicz Bartłomiej  †  
712Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław * Siankowizna   
713Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
714Bajkiewicz Karol * Prostki    
715Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
716Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
717Bajkiewicz Marek * Prostki    
718Bajkiewicz Paweł  †przed 13-11-1864  
719Bajkiewicz Rafał * Prostki    
720Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
721Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
722Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
723Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
724Bajkowski Czesław * Wąsosz   
725Bajkowski Ignacy  †po 26-01-1903  
726Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
727Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
728Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
729Bajkowski Marcel  †  
730Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
731Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
732Bajkowski Stanisław * Grozimy   
733Bajkowski Stanisław  †po 09-11-1903  
734Bajkowski Stanisław  †przed 27-10-1846  
735Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
736Bajkowski Władysław  †  
737Bajor Józef  †  
738Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
739Balasz Frydryk  †przed 13-09-1840  
740Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
741Balcer Jan  †przed 16-07-1846  
742Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
743Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
744Balcer Michał  †przed 21-01-1855  
745Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
746Balcer Tomasz  †  
747Balcewicz Czesław    
748Baldachowski Adam  †po 09-07-1912  
749Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
750Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
751Baldachowski Jakub  †przed 22-09-1828  
752Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
753Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
754Baldachowski Paweł  †przed 22-11-1927  
755Baldachowski Piotr *około 1786 †  
756Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
757Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
758Balejko Antoni * Sulewo Prusy    
759Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
760Balejko Franciszek  †  
761Balejko Ignacy  †przed 19-02-1924  
762Balejko Ignacy Adam * Zalesie †  
763Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
764Balejko Józef  †przed 20-05-1885  
765Balejko Mateusz  †przed 26-02-1840  
766Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
767Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
768Balewicz Adam  †przed 29-05-1859  
769Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
770Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
771Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
772Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 09-11-1879  
773Balewski Jerzy * Wąsosz   
774Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
775Balewski Michał  †od 05-11-1912 do 21-02-1933  
776Balewski Tomasz  †  
777Balewski Tomasz  †przed 20-11-1853  
778Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
779Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
780Balicki Jan *około 1851 Glinki †po 13-01-1902  
781Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
782Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
783Balicki Jan  †po 05-11-1839  
784Balicki Piotr  †  
785Balicki Stanisław * Wąsosz   
786Balicki Stanisław Zenon * Grajewo   
787Balicki Tadeusz * Wąsosz    
788Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †przed 24-01-1870  
789Balicki Tomasz *około 1816 †  
790Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
791Balicki Wacław    
792Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
793Balicki Zygmunt *16-10-1933 †25-05-1934 Wąsosz  
794Ballo Andrzej  †przed 19-01-1869  
795Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
796Bałdyga Adam *około 1871 Białaszewo †  
797Bałdyga Aleksander * Zalesie pow. Ostrołęka   
798Bałdyga Antoni  †  
799Bałdyga Bolesław  †  
800Bałdyga Bronisław  †  
801Bałdyga Feliks  †po 15-02-1928  
802Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
803Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
804Bałdyga Franciszek  †przed 28-01-1889  
805Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
806Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †  
807Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
808Bałdyga Jan  †30-05-1838  
809Bałdyga Jan  †  
810Bałdyga Jan  †  
811Bałdyga Jerzy *27-04-1948 Wesołe †06-05-1948 /Szczuczyn/  
812Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
813Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
814Bałdyga Kazimierz  †przed 20-02-1859  
815Bałdyga Maciej  †po 26-11-1836  
816Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †  
817Bałdyga Michał  †przed 30-01-1853  
818Bałdyga Stanisław * Radziłów   
819Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
820Bałdyga Tomasz  †przed 23-07-1888  
821Bałdyga Wawrzyniec * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
822Bałdyga Władysław    
823Bałdyga Zygmunt * Łączki    
824Bames N    
825Banach Aleksander    
826Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
827Banach Jan  †przed 22-11-1933  
828Banach Mieczysław * Serafin    
829Banach N  †przed 31-03-1998  
830Banach Stanisław    
831Banach Stanisław  †przed 17-01-1922  
832Banachowski Adam  †po 24-01-1853  
833Banachowski Aleksander  †  
834Banachowski Hieronim * Siwki par. Romany   
835Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
836Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
837Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
838Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
839Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
840Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
841Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †przed 23-10-1924  
842Banachowski Konstanty  †od 06-02-1917 do 24-01-1922  
843Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
844Banachowski Piotr  †po 14-11-1892  
845Banachowski Tomasz  †przed 12-11-1848  
846Banaszkiewicz Jan    
847Banaś Hejne * Nowe Guty   
848Banaś Jan  †  
849Bandach Franciszek  †po 16-02-1892  
850Bandach Jan  †przed 28-05-1854  
851Bandarzy Stanisław * Dobrzynówka   
852Bandasik Jakub  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
853Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
854Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
855Bandusik Andrzej  †przed 22-11-1825  
856Banik Marcin * Niedźwiedź    
857Banik Wiktor * Grecja    
858Bankowski Tadeusz Jerzy    
859Bańkowski Franciszek  †  
860Bar Alojzy  †  
861Bar Andrzej *około 1859 Danowo †od 30-01-1911 do 29-10-1930  
862Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
863Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
864Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
865Bar Jan *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
866Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
867Bar Michał  †  
868Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
869Bar Tomasz  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
870Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
871Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
872Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †  
873Barankiewicz Francis  †przed 23-11-1862  
874Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
875Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
876Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
877Baranowski Antoni  †  
878Baranowski Bartłomiej  †po 12-11-1836  
879Baranowski Bogdan *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
880Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †  
881Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
882Baranowski Czesław  †  
883Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †   
884Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
885Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †  
886Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
887Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
888Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
889Baranowski Franciszek  †po 16-11-1836  
890Baranowski Grzegorz  †  
891Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
892Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
893Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
894Baranowski Jakub *około 1805 †  
895Baranowski Jakub  †przed 28-07-1826   
896Baranowski Jan * Rajgród   
897Baranowski Jan * Wąsosz   
898Baranowski Jan * Wąsosz   
899Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
900Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
901Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
902Baranowski Jan    
903Baranowski Jan  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
904Baranowski Jan  †przed 10-09-1894  
905Baranowski Jan  †przed 04-01-1904  
906Baranowski Józef * Żebrki   
907Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
908Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †  
909Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 16-07-1930  
910Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
911Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
912Baranowski Michał  †po 22-06-1909  
913Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
914Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
915Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
916Baranowski Paweł  †przed 28-10-1828  
917Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
918Baranowski Piotr  †  
919Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
920Baranowski Stanisław *1909 †  
921Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
922Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
923Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
924Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
925Baranowski Stanisław  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
926Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
927Baranowski Stefan *około 1905 †  
928Baranowski Stefan    
929Baranowski Tadeusz * Szczuczyn   
930Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
931Baranowski Wincenty *1906 †  
932Baranowski Wincenty *około 1786 †  
933Baranowski Wincenty  †przed 08-02-1932  
934Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
935Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
936Baranowski Władysław *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
937Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
938Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
939Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
940Barański Wincenty  †  
941Baraszkiewicz Andrzej *04-01-1962 †22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/  
942Baraszkiewicz Bogdan *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
943Baraszkiewicz Bolesław  †  
944Baraszkiewicz Janusz *23-09-1965 Wąsosz †01-04-2003 Guty /Wąsosz/  
945Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
946Barczak Andrzej Józef * Jastrzębie-Zdrój    
947Barczak Jan    
948Barczewski Grzegorz  †  
949Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
950Bardłowski Bolesław * Żebry   
951Bardłowski Czesław * Ławsk   
952Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
953Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
954Bardłowski Lucjan * Żebry   
955Bardłowski Stanisław *28-03-1935 Żebry †03-04-1935 Żebry /Wąsosz/  
956Bardłowski Stanisław *około 05-1929 Żebry †22-08-1929 Żebry  
957Bardzikowski Jakub *około 1819 Chełchy †  
958Bardzikowski Jerzy  †  
959Bardzikowski Józef *około 1825 Chełchy †  
960Bardzikowski Julian * Chełchy †  
961Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
962Bardzikowski Szymon *około 1849 Brzeźnio †  
963Bardzikowski Tadeusz  †przed 28-11-1876  
964Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
965Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
966Bardzikowski Wawrzyniec  †przed 06-07-1829  
967Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
968Bardziński Mateusz  †przed 27-02-1854  
969Bardziński Stanisław * Brzostowo   
970Bardziński Stanisław *1881 Brzostowo †1881 Brzostowo /Burzyn/  
971Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
972Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
973Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
974Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
975Bargłowski Adolf  †  
976Bargłowski Aleksander * Radziłów   
977Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
978Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
979Bargłowski Aleksander *1911 Racibory †  
980Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
981Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
982Bargłowski Antoni * Ławsk   
983Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
984Bargłowski Antoni * Radziłów   
985Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
986Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
987Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
988Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
989Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
990Bargłowski Bartłomiej  †  
991Bargłowski Bronisław *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
992Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
993Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
994Bargłowski Franciszek * Radziłów   
995Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
996Bargłowski Franciszek *1905 †  
997Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
998Bargłowski Franciszek *1881 Okrasin †1881 Okrasin /Radziłów/  
999Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
1000Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
1001Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
1002Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
1003Bargłowski Franciszek  †przed 06-09-1941  
1004Bargłowski Franciszek  †przed 21-11-1841  
1005Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
1006Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
1007Bargłowski Jan * Radziłów   
1008Bargłowski Jan * Radziłów   
1009Bargłowski Jan * Radziłów   
1010Bargłowski Jan *1909 †  
1011Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
1012Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
1013Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
1014Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
1015Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
1016Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
1017Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
1018Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
1019Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
1020Bargłowski Jan  †po 22-11-1887  
1021Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
1022Bargłowski Józef * Żebry   
1023Bargłowski Józef * Radziłów   
1024Bargłowski Józef * Okrasin   
1025Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
1026Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
1027Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
1028Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
1029Bargłowski Józef  †przed 29-07-1907  
1030Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
1031Bargłowski Maciej  †przed 22-11-1824  
1032Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
1033Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1034Bargłowski Marcin *około 1832 Radziłów †po 24-11-1890  
1035Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
1036Bargłowski Michał  †od 14-11-1848 do 08-02-1892  
1037Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
1038Bargłowski Mikołaj  †przed 27-02-1854  
1039Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
1040Bargłowski Piotr *1910 †  
1041Bargłowski Ryszard Stanisław *13-12-1938 Okrasin †20-01-1939 Okrasin /Radziłów/  
1042Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
1043Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
1044Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
1045Bargłowski Stanisław * Radziłów   
1046Bargłowski Stanisław *około 11-1922 †11-01-1923 Radziłów /Radziłów/  
1047Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
1048Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
1049Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
1050Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
1051Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
1052Bargłowski Sylwester *około 09-1939 Grozimy †12-03-1940 Grozimy /Wąsosz/  
1053Bargłowski Szymon  †  
1054Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
1055Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
1056Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
1057Bargłowski Władysław * Kubra   
1058Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
1059Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
1060Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
1061Barłowski Bartłomiej  †przed 03-05-1896  
1062Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
1063Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
1064Barszczewski Antoni  †przed 19-02-1935  
1065Barszczewski Eugeniusz * Bondary   
1066Barszczewski Włodzimierz  †  
1067Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
1068Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
1069Bartkiewicz Kazimierz  †  
1070Bartkowski Franciszek  †  
1071Bartkowski Franciszek  †przed 03-03-1867  
1072Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
1073Bartkowski Stanisław  †przed 02-02-1933  
1074Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
1075Bartliński Hilary  †po 29-01-1826  
1076Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †  
1077Bartliński Jan  †przed 22-11-1857  
1078Bartliński Józef  †przed 16-09-1850  
1079Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
1080Bartliński Tomasz  †przed 25-11-1861  
1081Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
1082Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †  
1083Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki par. Białaszewo †  
1084Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
1085Bartnicki Jan  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
1086Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †   
1087Bartosiewicz Aleksander  †  
1088Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
1089Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
1090Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
1091Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
1092Bartosiewicz Jan    
1093Bartosiewicz Jan  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
1094Bartosiewicz Michał Grzegorz * Szczuczyn   
1095Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
1096Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
1097Bartoszek Bronisław  †  
1098Bartoszek Grzegorz Jan * Głuchów   
1099Bartoszewski Franciszek  †przed 17-11-1821  
1100Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †przed 24-01-1969   
1101Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1102Barwikowski Aleksander  †  
1103Barwikowski Aleksander  †  
1104Barwikowski Bartłomiej * Godlewo †przed 17-07-1832  
1105Barwikowski Bolesław *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
1106Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
1107Barwikowski Eugeniusz *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
1108Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
1109Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
1110Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
1111Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
1112Barwikowski Jakub *około 1817 Chełchy †  
1113Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
1114Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
1115Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1116Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
1117Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1118Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †przed 23-01-1918  
1119Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
1120Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
1121Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1122Barwikowski Józef  †28-08-1903 Przeszkoda  
1123Barwikowski Józef  †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
1124Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
1125Barwikowski Maciej (Wojciech)  †przed 26-10-1862  
1126Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
1127Barwikowski Mateusz  †przed 19-11-1838  
1128Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
1129Barwikowski Piotr  †  
1130Barwikowski Roch *około 1790 †przed 04-02-1851  
1131Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
1132Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
1133Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
1134Barwikowski Szymon  †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
1135Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
1136Barwikowski Teofil  †po 18-11-1907  
1137Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
1138Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
1139Barwikowski Tomasz  †  
1140Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
1141Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
1142Barwikowski Walerian *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/   
1143Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †  
1144Barwikowski Wawrzyniec  †po 14-02-1876  
1145Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)  †przed 24-10-1837  
1146Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
1147Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
1148Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
1149Barwikowski Wojciech  †po 17-02-1903  
1150Barwikowski Wojciech  †  
1151Barwikowski Wojciech  †  
1152Baryła Andrzej  †  
1153Baryła Józef * Białaszewo   
1154Baryła Stefan    
1155Barzykowski Andrzej * Kuczyny    
1156Barzykowski Jan  †  
1157Barzykowski Maksymilian    
1158Bastek Stanisław     
1159Bastian Kazimierz    
1160Bastian Mariusz Witold * Kartuzy    
1161Baszuk Sławomir    
1162Bauman Maciej  †po 20-11-1864  
1163Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
1164Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
1165Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
1166Bazydło Aleksander  †po 27-12-1942  
1167Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
1168Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †po 29-10-1916  
1169Bazydło Izydor    
1170Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
1171Bazydło Jan *około 1910 †  
1172Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1173Bazydło Jan *17-08-1863 Ławsk †08-04-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1174Bazydło Jerzy Piotr * Ławsk   
1175Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
1176Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
1177Bazydło Kacper  †  
1178Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
1179Bazydło Maciej  †po 13-11-1864  
1180Bazydło Ruszard * Chrzanowo par. Ełk   
1181Bazydło Ryszard * Ławsk   
1182Bazydło Stanisław * Ławsk   
1183Bazydło Stanisław *02-01-1934 Ławsk †05-05-1934 Ławsk  
1184Bazydło Wiktor    
1185Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
1186Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
1187Bączkowski Jan  †po 17-11-1874  
1188Bączkowski Józef  †  
1189Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
1190Bądzio Stanisław  †po 14-02-1939  
1191Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
1192Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
1193Bąkowski Franciszek  †  
1194Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
1195Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
1196Bebłowski Paweł  †przed 16-11-1859  
1197Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
1198Bednarczyk Franciszek  †po 10-11-1873  
1199Bednarczyk Jan *około 1851 Pieńczykowo †  
1200Bednarczyk Józef *około 12-1889 Brzeźnio †13-02-1890 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1201Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †  
1202Bednarczyk Łucjan  †po 16-02-1942  
1203Bednarczyk Paweł  †przed 22-10-1886  
1204Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
1205Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
1206Bednarowicz Aleksander * Barany †  
1207Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/   
1208Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
1209Bednarowicz Antoni    
1210Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/   
1211Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
1212Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
1213Bednarowicz Franciszek  †  
1214Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919   
1215Bednarowicz Henryk * Grajewo   
1216Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
1217Bednarowicz Jan * Wąsosz   
1218Bednarowicz Jan * Wąsosz    
1219Bednarowicz Jerzy * Szczuczyn   
1220Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
1221Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
1222Bednarowicz Kazimierz * Wąsosz   
1223Bednarowicz Maciej *1754 †29-10-1827 Świdry  
1224Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1225Bednarowicz Sławomir Franciszek * Wąsosz   
1226Bednarowicz Stanisław * Wąsosz   
1227Bednarowicz Stanisław *05-1827 Świdry †07-08-1827 Świdry  
1228Bednarowicz Stanisław Franciszek *około 07-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
1229Bednarowicz Tadeusz * Szczuczyn   
1230Bednarowicz Waldemar * Wąsosz   
1231Bednarowicz Władysław *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
1232Bednarowicz Wojciech  †  
1233Bednarowicz Wojciech Feliks *około 1840 Wąsosz †od 29-01-1894 do 09-10-1912   
1234Bednarski Edward    
1235Bednarski Michał *około 1798 Guty †  
1236Bednarski Michał  †przed 29-06-1829  
1237Bednarski Piotr  †  
1238Bejgier Franciszek  †przed 13-10-1939  
1239Bejgier Henryk * Ławsk    
1240Bejgier Kazimierz * Ławsk    
1241Bejgier Stanisław * Ławsk   
1242Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/   
1243Bejgier Wacław * Ławsk    
1244Beker Franciszek  †przed 27-04-1874  
1245Beker Wincenty *około 1841 Kurejwa †  
1246Bekielewski Andrzej  †  
1247Bekor Józef  †  
1248Bekurs Andrzej  †przed 10-05-1850  
1249Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
1250Bełwanowski Józef *około 1843 Kownaty †  
1251Bełwanowski Kacper  †przed 27-11-1865  
1252Bender Adolf Antoni *około 1851 Sadowo †  
1253Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
1254Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
1255Bender Jan *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
1256Bender Michał  †  
1257Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
1258Bendyczuk Szymon  †po 15-10-1894  
1259Bendzel Wojciech *około 1834 Doliwy †  
1260Bendzia Jan *około 1864 Niewiarowo †  
1261Bendzia Ludwik  †  
1262Benedyczek Mateusz  †przed 20-11-1867  
1263Benedyczek Szymon *około 1841 Sapieżyszki †po 17-02-1908  
1264Benko Jan  †przed 24-11-1831  
1265Berć Apolinary Jakub *około 1843 Szczuczyn †przed 12-05-1908  
1266Berć Franciszek * Marki   
1267Berć Franciszek * Rajgród   
1268Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
1269Berć Jan *około 1871 Szczuczyn †przed 16-10-1934  
1270Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
1271Berć Józef *około 08-12-1945 †18-12-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1272Berć Józef *18-09-1910 USA †   
1273Berć Józef  †przed 04-02-1902  
1274Berć Ludwik  †  
1275Berć Michał  †25-05-1846  
1276Berć Michał  †od 17-01-1842 do 09-05-1855  
1277Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †przed 11-04-1945  
1278Berć Szczepan *około 1873 Szczuczyn †  
1279Berć Teofil Mateusz *około 1834 Szczuczyn †  
1280Berć Wacław  †  
1281Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
1282Berent Maciej  †po 03-06-1816  
1283Bergał Andrzej  †  
1284Berliński Antoni  †przed 29-01-1894  
1285Berliński Apolinary *około 1857 †po 06-03-1905  
1286Berliński Jakub *około 1869 Świdry Podleśne †  
1287Berliński Konstanty *około 1862 Żebrki †  
1288Berliński Stanisław *około 1863 Kąty †  
1289Berliński Walenty  †przed 24-11-1885  
1290Berliński Wojciech  †przed 22-11-1881  
1291Bernardczyk Konstanty  †  
1292Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
1293Bernatajtys Józef  †  
1294Bernatajtys Zdzisław Józef * Wiżajny   
1295Bernatowicz Czesław    
1296Bernecki Grzegorz    
1297Bernecki Jan * Dowiaciszki   
1298Bernecki Józef    
1299Bernhart Aleksander *około 1840 Wilanów †  
1300Bernhart Samuel  †przed 18-05-1879  
1301Betcher Adam  †  
1302Bezlak Adam  †po 24-01-1864  
1303Bębenek Jan  †przed 25-11-1866  
1304Bęćkowski Mateusz  †przed 21-11-1859  
1305Bęćkowski Paweł  †  
1306Bęćkowski Wawrzyniec *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
1307Białach Daniel  †po 29-01-1809  
1308Białasiewicz Henryk *08-02-1944 †20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1309Białasiewicz Mirosław * Wąsosz   
1310Białasiewicz Stanisław  †przed 03-03-1930  
1311Białasiewicz Tadeusz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
1312Białasiewicz Wacław *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
1313Białasiewicz Wincenty *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
1314Białobrzeski Adam *około 1903 Bożejewo †  
1315Białobrzeski Andrzej  †po 19-01-1885  
1316Białobrzeski Antoni *około 1864 Bożejewo †  
1317Białobrzeski Antoni *około 1864 Mroczki †  
1318Białobrzeski Antoni *około 1826 Bożejewo †  
1319Białobrzeski Bolesław *około 1906 †  
1320Białobrzeski Ignacy *około 1817 Obiedzino †  
1321Białobrzeski Jan  †  
1322Białobrzeski Józef *około 1896 Bożejewo †  
1323Białobrzeski Józef *około 1788 Bożejewo †przed 31-01-1847  
1324Białobrzeski Karol *około 1826 Obiedzino †04-07-1872 Mroczki /Przytuły/  
1325Białobrzeski Kazimierz *około 1824 Bożejewo †od 07-10-1872 do 04-03-1889  
1326Białobrzeski Michał *około 1862 Nowe Bożejewo †przed 26-02-1924  
1327Białobrzeski Michał *około 1783 Bożejewo †  
1328Białobrzeski Rajmund  †  
1329Białobrzeski Stanisław *około 1882 Flesze †   
1330Białobrzeski Wincenty  †przed 16-05-1842  
1331Białobrzeski Wojciech *około 1866 Mroczki †  
1332Białosuknia Jan    
1333Białosuknia Nikodem  †  
1334Białosuknia Władysław  †  
1335Białowąs Aleksander *około 1900 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
1336Białowąs Antoni *05-01-1909 Ławsk †18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1337Białowąs Franciszek *około 1883 Ławsk †przed 29-10-1932  
1338Białowąs Franciszek *około 1819 Kolno †przed 24-10-1881  
1339Białowąs Hipolit *13-08-1912 Ławsk †24-02-1977 Ławsk  
1340Białowąs Ignacy *około 1861 Ławsk †przed 09-11-1908  
1341Białowąs Jan *około 1858 Ławsk †od 26-09-1910 do 16-09-1938  
1342Białowąs Leon  †po 28-11-1945  
1343Białowąs Mateusz  †przed 21-11-1852  
1344Białowąs N  †przed 04-1946  
1345Białowąs Ryszard * Skroda Wielka   
1346Białowąs Stanisław *19-12-1889 Ławsk †  
1347Białowąs Stanisław    
1348Biały Józef *około 1859 †  
1349Biały Maciej  †przed 12-07-1887  
1350Biedrzycki Adam *około 1856 Bagińskie †  
1351Biedrzycki Adam  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
1352Biedrzycki Adolf *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
1353Biedrzycki Adolf *około 1859 Guty Podleśne †   
1354Biedrzycki Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
1355Biedrzycki Aleksander *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
1356Biedrzycki Aleksander  †  
1357Biedrzycki Aleksander  †  
1358Biedrzycki Antoni *około 1905 †   
1359Biedrzycki Antoni *03-01-1895 Guty-Poddenki †   
1360Biedrzycki Antoni *około 1862 Burzyn †po 26-08-1913  
1361Biedrzycki Antoni *około 1822 Biodry †przed 09-11-1885  
1362Biedrzycki Antoni  †18-09-1889 Biodry  
1363Biedrzycki Antoni  †po 13-10-1863  
1364Biedrzycki Antoni  †04-07-1849  
1365Biedrzycki Antoni  †  
1366Biedrzycki Antoni  †przed 22-09-1828  
1367Biedrzycki Antoni Jan *około 1869 Żebry †  
1368Biedrzycki Antoni Wojciech *15-07-1899 Guty-Poddenki †   
1369Biedrzycki Bolesław *około 1888 Nieławice †  
1370Biedrzycki Bolesław *1884 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
1371Biedrzycki Bonawentura *około 1856 Nadbory †  
1372Biedrzycki Bronisław *około 1889 †  
1373Biedrzycki Damazy *1888 Nieławice †1889 Nieławice /Wizna/  
1374Biedrzycki Damazy *około 1854 Nadbory †  
1375Biedrzycki Daniel *około 1794 Kowalewo †08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
1376Biedrzycki Dominik *około 1797 †przed 16-01-1854  
1377Biedrzycki Eugeniusz * Bronaki-Olki   
1378Biedrzycki Eugeniusz *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
1379Biedrzycki Felicjan *około 1835 Wypychy †20-02-1915 Rutkowskie  
1380Biedrzycki Felicjan  †  
1381Biedrzycki Felicjan Jakub *około 1824 Nadbory †przed 26-01-1892  
1382Biedrzycki Feliks  †przed 12-11-1894  
1383Biedrzycki Franciszek *około 1901 Kubrzany †1977  
1384Biedrzycki Franciszek *około 1893 Stryjaki †  
1385Biedrzycki Franciszek *około 1890 Pluty †  
1386Biedrzycki Franciszek *około 1877 Koniecki par. Wizna †  
1387Biedrzycki Franciszek *około 1871 Łoje Awissa †  
1388Biedrzycki Franciszek *około 1858 Nadbory †  
1389Biedrzycki Franciszek *około 1858 Kubrzany †po 25-01-1927  
1390Biedrzycki Franciszek *około 1832 Bronaki-Pietrasze †po 07-06-1881  
1391Biedrzycki Franciszek *około 1827 Stryjaki †  
1392Biedrzycki Franciszek *około 1815 †15-11-1864 Nadbory  
1393Biedrzycki Franciszek    
1394Biedrzycki Franciszek  †od 18-02-1862 do 05-02-1877  
1395Biedrzycki Franciszek  †przed 23-11-1869  
1396Biedrzycki Franciszek  †  
1397Biedrzycki Gracjan *około 1813 Biodry †  
1398Biedrzycki Jakub *około 1820 Biodry †28-03-1845  
1399Biedrzycki Jakub *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
1400Biedrzycki Jakub  †  
1401Biedrzycki Jan *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
1402Biedrzycki Jan *około 1848 Biodry †  
1403Biedrzycki Jan *około 1831 Guty Stare †po 10-01-1881  
1404Biedrzycki Jan *około 1786 Biodry †  
1405Biedrzycki Jan  †po 19-02-1844  
1406Biedrzycki Jan  †po 19-01-1848  
1407Biedrzycki Jan  †po 23-02-1903  
1408Biedrzycki Jan  †przed 20-11-1848  
1409Biedrzycki Jan  †  
1410Biedrzycki Józef * Łoje Awissa    
1411Biedrzycki Józef *około 1897 Orlikowo †  
1412Biedrzycki Józef *około 1883 Łoje Awissa †  
1413Biedrzycki Józef *około 1871 Rutkowskie †15-05-1908 Exeter, PA  
1414Biedrzycki Józef *około 1871 Bronaki-Pietrasze †16-01-1913 Bronaki-Pietrasze  
1415Biedrzycki Józef *około 1862 Bronaki-Pietrasze †po 22-02-1909  
1416Biedrzycki Józef *około 1850 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
1417Biedrzycki Józef  †  
1418Biedrzycki Karol *około 1824 Stryjaki †po 06-11-1900  
1419Biedrzycki Karol  †09-07-1905 Czerwonki  
1420Biedrzycki Kazimierz *około 1866 Gałązki †  
1421Biedrzycki Kazimierz *około 1853 †  
1422Biedrzycki Kazimierz *około 1835 Mieczki †po 27-02-1905  
1423Biedrzycki Ludwik *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
1424Biedrzycki Ludwik *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1425Biedrzycki Maciej *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
1426Biedrzycki Maciej  †przed 16-01-1831  
1427Biedrzycki Maciej  †przed 27-02-1843  
1428Biedrzycki Marian *15-07-1927 Stryjaki †16-07-1927 Stryjaki /Jedwabne/  
1429Biedrzycki Marian     
1430Biedrzycki Mateusz  †po 30-01-1894  
1431Biedrzycki Michał  †po 03-07-1848  
1432Biedrzycki Mikołaj  †po 13-11-1842  
1433Biedrzycki Mikołaj  †po 18-10-1854  
1434Biedrzycki N  †przed 05-1936  
1435Biedrzycki N  †przed 10-1825  
1436Biedrzycki Piotr  †21-03-1862  
1437Biedrzycki Piotr  †od 26-11-1850 do 11-02-1867  
1438Biedrzycki Piotr  †przed 23-11-1816  
1439Biedrzycki Rajmund *około 1823 Wyrzyki †  
1440Biedrzycki Stanisław * Guty-Poddenki   
1441Biedrzycki Stanisław *około 1889 Burzyn †  
1442Biedrzycki Stanisław *około 1881 †21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/  
1443Biedrzycki Stanisław *około 1864 Żebry †  
1444Biedrzycki Stanisław *około 1864 Stryjaki †  
1445Biedrzycki Stanisław *około 1851 †  
1446Biedrzycki Stanisław *około 1844 Nadbory †  
1447Biedrzycki Stanisław *około 1815 Biodry †  
1448Biedrzycki Stanisław *około 1785 Biodry †przed 16-02-1850  
1449Biedrzycki Stanisław  †przed 17-01-1841  
1450Biedrzycki Tadeusz * Bagińskie   
1451Biedrzycki Tadeusz  †przed 28-02-1848  
1452Biedrzycki Tadeusz  †przed 07-02-1827  
1453Biedrzycki Tomasz *około 1829 Biodry †przed 08-06-1886  
1454Biedrzycki Tomasz  †po 02-02-1847  
1455Biedrzycki Walenty *około 1841 †przed 19-10-1896  
1456Biedrzycki Walenty *około 1837 Nadbory †po 17-02-1895  
1457Biedrzycki Walerian *około 1829 Guty-Poddenki †przed 01-03-1886  
1458Biedrzycki Wawrzyniec *około 1830 Jedwabne †  
1459Biedrzycki Wawrzyniec *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 29-05-1876  
1460Biedrzycki Wiktor *około 1836 Biodry †  
1461Biedrzycki Władysław *około 1869 Rutkowskie †  
1462Biedrzycki Wojciech *około 1767 †po 27-11-1827  
1463Bielawski Adam *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
1464Bielawski Andrzej *około 1846 Przytuły †po 07-02-1893  
1465Bielawski Andrzej  †  
1466Bielawski Andrzej  †po 05-02-1872  
1467Bielawski Andrzej  †przed 09-11-1828  
1468Bielawski Antoni *około 1913 †  
1469Bielawski Antoni *28-07-1893 Kubra †  
1470Bielawski Antoni  †przed 02-02-1814  
1471Bielawski Bolesław *około 1868 Przytuły †przed 26-03-1950  
1472Bielawski Bonifacy  †  
1473Bielawski Franciszek *około 1872 Grajewo †   
1474Bielawski Franciszek *około 1867 Przytuły †  
1475Bielawski Franciszek *około 1818 †przed 13-10-1857  
1476Bielawski Ignacy *około 1775 †  
1477Bielawski Jan * Kubra   
1478Bielawski Jan *1910 †  
1479Bielawski Jan *około 1836 Przytuły †  
1480Bielawski Jan *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
1481Bielawski Józef *około 1904 †  
1482Bielawski Kacper  †  
1483Bielawski Ludwik  †  
1484Bielawski Paweł *około 25-01-1848 Przytuły †01-02-1848 Przytuły /Przytuły/  
1485Bielawski Piotr *około 1819 Przytuły †  
1486Bielawski Rajmund *około 1901 †  
1487Bielawski Rajmund *około 1863 Przytuły †  
1488Bielawski Tadeusz  †  
1489Bielawski Tomasz *około 1834 Przytuły †po 27-11-1888  
1490Bielawski Władysław *około 1887 †po 12-01-1943  
1491Bielecki Adam  †  
1492Bielecki Andrzej *około 1817 †po 25-10-1886  
1493Bielecki Antoni *około 1860 Bęćkowo †przed 12-1904  
1494Bielecki Józef *około 1931 Bęćkowo †01-03-1945 Bęćkowo  
1495Bielecki Józef *około 1901 Bęćkowo †po 08-01-1948  
1496Bielecki Józef *około 1820 Jedwabne †  
1497Bielecki Kazimierz *około 1814 Brzeźnio †  
1498Bielecki Kazimierz  †  
1499Bielecki Michał  †  
1500Bielecki Wawrzyniec  †przed 25-11-1819  
1501Bielenica Adolf  †   
1502Bielenica Antoni * Olecko   
1503Bielenica Czesław * Sopockinie    
1504Bielenica Dariusz * Ełk   
1505Bielenica Edward *1925 †29-06-1987 /Grabnik/   
1506Bielenica Jacek * Ełk   
1507Bielenica Jan * Woszczele    
1508Bielenica Józef *1931 Kodziowce †1985 Grodno  
1509Bielenica Krzysztof * Olecko   
1510Bielenica Łukasz * Olecko   
1511Bielenica Mateusz * Ełk    
1512Bielenica Stanisław * Grodno   
1513Bielicki Aleksander *około 1909 Brzostowo †  
1514Bielicki Jan *01-02-1917 Wiszowate †   
1515Bielicki Teofil  †po 21-11-1881  
1516Bielicki Władysław *około 1855 †po 22-09-1904  
1517Bielicki Władysław *około 1853 Kołaki Strumienie †  
1518Bielicki Władysław  †  
1519Bielski Andrzej *1850 Mścichy †1853 Mścichy /Radziłów/  
1520Bielski Antoni *około 1865 Mścichy †  
1521Bielski Antoni *około 1858 Mścichy †  
1522Bielski Franciszek *około 1867 Okrasin †  
1523Bielski Franciszek *około 1849 Mścichy †  
1524Bielski Jakub *1871 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
1525Bielski Jan *11-02-1902 Mścichy †  
1526Bielski Jan *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
1527Bielski Jan *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
1528Bielski Jan *około 1816 Słucz †  
1529Bielski Jan  †po 03-02-1896  
1530Bielski Józef *około 1897 Mścichy †  
1531Bielski Józef *około 1837 Mścichy †po 11-11-1901  
1532Bielski Kazimierz  †  
1533Bielski Konstanty  †20-03-1926  
1534Bielski Ludwik *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
1535Bielski Maciej  †przed 10-02-1861  
1536Bielski Marcin  †18-06-1911  
1537Bielski Mateusz *20-09-1869 Okrasin †07-03-1940 Okrasin /Radziłów/  
1538Bielski Mateusz *1864 Mścichy †1864 Mścichy /Radziłów/  
1539Bielski Mateusz  †po 03-02-1885  
1540Bielski Mikołaj *około 1858 Mścichy †  
1541Bielski N  †przed 1900  
1542Bielski Piotr *około 1853 Mścichy †08-05-1881 Mścichy /Radziłów/  
1543Bielski Stanisław *28-04-1910 Mścichy †  
1544Bielski Stanisław *1860 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
1545Bielski Wincenty *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
1546Bielski Wojciech  †po 22-01-1881  
1547Bielski Wojciech  †po 06-11-1889  
1548Bieniewski Jan * Nowa Wieś par. Trzcianne   
1549Bieniewski Teofil  †  
1550Bieńkowski Adam *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
1551Bieńkowski Adam *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
1552Bieńkowski Adam  †przed 13-02-1899  
1553Bieńkowski Adolf  †07-01-1894 Romany  
1554Bieńkowski Aleksander * Romany    
1555Bieńkowski Aleksander *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
1556Bieńkowski Aleksander *około 1908 Okrasin †  
1557Bieńkowski Aleksander *1900 Romany †1966 Romany  
1558Bieńkowski Aleksander *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
1559Bieńkowski Andrzej *około 09-1842 Okrasin †przed 16-02-1897  
1560Bieńkowski Andrzej  †po 26-02-1865  
1561Bieńkowski Antoni *około 1812 Okrasin †02-02-1847  
1562Bieńkowski Antoni  †  
1563Bieńkowski Antoni  †  
1564Bieńkowski Bolesław *1918 Radziłów †  
1565Bieńkowski Bolesław *około 1897 Okrasin †  
1566Bieńkowski Bolesław *około 1877 Okrasin †  
1567Bieńkowski Eugeniusz *około 1910 Dębówka †  
1568Bieńkowski Feliks *około 1827 Okrasin †od 10-11-1896 do 24-04-1900  
1569Bieńkowski Franciszek *około 1899 †  
1570Bieńkowski Franciszek *około 1870 Okrasin †po 05-07-1927  
1571Bieńkowski Franciszek *około 1858 Okrasin †po 09-02-1904  
1572Bieńkowski Franciszek *około 1824 Okrasin †przed 27-01-1891  
1573Bieńkowski Franciszek  †po 30-01-1882  
1574Bieńkowski Jakub *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
1575Bieńkowski Jan * Mścichy   
1576Bieńkowski Jan *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
1577Bieńkowski Jan *1911 †  
1578Bieńkowski Jan *około 1898 Okrasin †  
1579Bieńkowski Jan *około 1897 †  
1580Bieńkowski Jan *około 1868 Radziłów †  
1581Bieńkowski Jan *około 1837 Okrasin †po 07-02-1888  
1582Bieńkowski Jan *około 1825 Okrasin †po 11-07-1904  
1583Bieńkowski Jan  †  
1584Bieńkowski Jan  †  
1585Bieńkowski Józef *około 1902 Radziłów †  
1586Bieńkowski Józef *około 1901 Okrasin †  
1587Bieńkowski Józef *około 1869 Radziłów †przed 08-02-1926  
1588Bieńkowski Józef *około 1866 Okrasin †przed 19-11-1928  
1589Bieńkowski Józef  †po 17-10-1858  
1590Bieńkowski Kacper  †  
1591Bieńkowski Karol  †przed 12-10-1858  
1592Bieńkowski Ludwik *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
1593Bieńkowski Marcel *około 1896 Okrasin †  
1594Bieńkowski Mateusz *około 1879 Okrasin †przed 24-11-1931  
1595Bieńkowski Michał *około 1905 Dębówka †  
1596Bieńkowski Michał *około 1864 Okrasin †  
1597Bieńkowski Michał  †  
1598Bieńkowski Michał  †po 18-11-1872  
1599Bieńkowski Mieczysław *1916 Romany †  
1600Bieńkowski Piotr *1910 Romany † USA  
1601Bieńkowski Piotr *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
1602Bieńkowski Piotr *około 1866 Mścichy †  
1603Bieńkowski Romuald *13-01-1932 Romany †08-2012 Płock   
1604Bieńkowski Stanisław *01-05-1940 Romany †2006 Romany /Romany/   
1605Bieńkowski Stanisław * Radziłów   
1606Bieńkowski Stanisław *13-05-1897 Romany † USA  
1607Bieńkowski Stanisław *około 1883 †  
1608Bieńkowski Stanisław  †  
1609Bieńkowski Stefan *około 1852 Święcienin †  
1610Bieńkowski Tomasz *około 1861 Radziłów †  
1611Bieńkowski Władysław * Białowieża   
1612Bieńkowski Władysław *około 1865 Białaszewo †przed 05-02-1923  
1613Bieńkowski Władysław *1845 Okrasin †1846 Okrasin /Radziłów/  
1614Bieńkowski Władysław  †  
1615Bieńkowski Wojciech     
1616Bierkiewicz Józef  †  
1617Biernacki Feliks *13-08-1903 Szczuczyn †  
1618Biernacki Jakub  †  
1619Biernacki Jan *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
1620Biernacki Jan  †po 06-11-1843  
1621Biernacki Karol *około 1821 Kurejwa †  
1622Biernacki Władysław *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
1623Bierzyński Stanisław  †po 05-02-1921  
1624Biędzio Mateusz  †przed 21-11-1864  
1625Biędzio Michał  †przed 09-05-1858  
1626Biędzio Wincenty  †  
1627Biędziszewski Aleksander *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
1628Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio *około 1838 Burzyn †  
1629Bigda Franciszek  †po 26-10-1892  
1630Bigda Jan *około 1858 Budy Poryckie †  
1631Bigda Konstanty * Jedwabne †  
1632Bigda Maciej *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
1633Bigda Paweł  †przed 19-02-1878  
1634Bikowski Adam  †od 27-11-1883 do 21-01-1895  
1635Bikowski Antoni *około 07-1847 Modzele †27-07-1917 Łempice /Wąsosz/  
1636Bikowski Franciszek *około 1850 Kumelsk †  
1637Bikowski Ignacy * Łomża   
1638Bikowski Jan  †przed 05-02-1891  
1639Bikowski Józef * Łempice   
1640Bikowski Józef *około 1841 Okurowo †  
1641Bikowski Kazimierz *10-03-1888 Łempice †28-08-1963 Łempice  
1642Bikowski Piotr  †przed 12-11-1877  
1643Bikowski Romuald *17-08-1930 Łempice †29-03-2002 Łempice /Wąsosz/  
1644Bikowski Szczepan  †  
1645Bilski Józef  †  
1646Bilski Stanisław Zygmunt * Parzniewiczki   
1647Biskupski Henryk    
1648Bitner Andrzej  †  
1649Bitner Czesław    
1650Bitner Karol  †  
1651Bitner Krzysztof Wacław *07-01-1927 Warszawa †22-07-2005  
1652Bitner Ludwik *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
1653Bitner Mikołaj  †  
1654Bitner Ryszard *25-07-1867 Wierchoważja †16-09-1935 Brańszczyk   
1655Bitner Seweryn    
1656Bitner Seweryn  †1830  
1657Bitner Stanisław Ryszard    
1658Bitner Wacław *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
1659Bitner Witold *1887 †1940 Katyń  
1660Biżyk Marcin  †po 02-05-1887  
1661Blank Clayton    
1662Blaszko Franciszek *około 1899 Płochowo †   
1663Blaszko Jan  †  
1664Blaszko Józef *około 1858 Białogrądy †  
1665Blaszko Konstanty  †po 15-02-1928  
1666Blaszko Wiktor *około 1868 Wólka †  
1667Blaszko Wilhelm  †przed 04-06-1878  
1668Blattenberger Delmar P.  †około 2000  
1669Blaud Jakub  †  
1670Bloch Czesław     
1671Blok Edward    
1672Blok Ferdynand *około 1855 Stawiski †  
1673Blok Gotlib  †  
1674Blok Tadeusz * Szczuczyn   
1675Blum Andrzej  †przed 30-01-1870  
1676Blum Bolesław *około 1903 †  
1677Blum Henryk *25-11-1913 Kubra †  
1678Blum Jan *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
1679Blum Jan  †  
1680Blum Ludwik  †przed 09-02-1891  
1681Blum Stanisław *1901 †  
1682Blusiewicz Antoni  †  
1683Blusiewicz Jakub *około 1831 Stawiski †  
1684Blusiewicz Jan *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
1685Blusiewicz Jan *około 1825 Stawiski †  
1686Blusiewicz Julian Aleksander    
1687Blusiewicz Michał  †przed 16-02-1859  
1688Blusiewicz Wawrzyniec  †przed 07-05-1866  
1689Błaszkiewicz Czesław Witold * Strzałkowo   
1690Błaszkiewicz Wincenty    
1691Błoński Józef  †przed 01-08-1837  
1692Błyszczeński Gabriel  †przed 17-07-1867  
1693Bobik Nikodem  †przed 15-02-1911  
1694Bobik Władysław *około 1890 Kielce †  
1695Bobrowski Aleksander * Popowo   
1696Bobrowski Aleksander  †  
1697Bobrowski Czesław * Szymany    
1698Bobrowski Czesław    
1699Bobrowski Jakub  †po 17-01-1869  
1700Bobrowski Jan * Popowo   
1701Bobrowski Jan  †  
1702Bobrowski Józef * Popowo   
1703Bobrowski Kazimierz *24-12-1906 Rydzewo †  
1704Bobrowski Kazimierz  †  
1705Bobrowski Mieczysław * Grajewo   
1706Bobrowski Roman * Popowo   
1707Bobrowski Władysław *około 1882 Popowo †  
1708Bobrowski Władysław    
1709Bobrowski Zygmunt * Popowo   
1710Bobryk Jan  †przed 20-09-1885  
1711Bobryk Kazimierz *około 1864 Okół †  
1712Bochenkowski Józef *około 1817 Kramkówka Duża †16-07-1850  
1713Bochenkowski Tomasz  †przed 20-11-1841  
1714Bocianowski Adam  †  
1715Bocianowski Antoni Wincenty *około 1857 Tykocin †  
1716Bocianowski Jan *około 1877 Radziłów †  
1717Bocianowski Symforian *około 1821 Radziłów †  
1718Boczkowski Franciszek *około 1898 Grądy Małe †  
1719Bogacki Bogdan    
1720Bogdan Aleksander *około 1882 Skaje †  
1721Bogdan Aleksander *około 1864 Kędziorowo †przed 10-02-1925  
1722Bogdan Aleksander  †przed 14-05-1938  
1723Bogdan Antoni *07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn †25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
1724Bogdan Antoni *około 1867 Wólka †  
1725Bogdan Czesław *31-05-1931 Kędziorowo †01-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1726Bogdan Eugeniusz * Świdry   
1727Bogdan Fabian  †po 25-11-1860  
1728Bogdan Franciszek *około 1895 Wólka †24-09-1951 Świdry /Wąsosz/  
1729Bogdan Franciszek *około 1865 Skaje †  
1730Bogdan Franciszek  †przed 03-07-1954  
1731Bogdan Jan * Skaje   
1732Bogdan Jan *około 1834 Brzeźnio †po 18-02-1895  
1733Bogdan Janusz Ryszard * Szczuczyn   
1734Bogdan Józef *około 1854 Wólka par. Szczuczyn †od 29-01-1918 do 08-05-1928  
1735Bogdan Józef    
1736Bogdan Kazimierz *04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn †  
1737Bogdan Leon *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
1738Bogdan Ludwik * Prostki   
1739Bogdan Ludwik    
1740Bogdan Mieczysław    
1741Bogdan Piotr *około 1832 Bęćkowo †po 05-02-1894  
1742Bogdan Stanisław *31-10-1957 Żebry †05-11-1957 Żebry /Wąsosz/  
1743Bogdan Stanisław * Wólka par. Szczuczyn   
1744Bogdan Stanisław *22-07-1912 Kędziorowo †08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/  
1745Bogdan Stanisław *około 1885 Wólka †po 06-02-1935  
1746Bogdan Stanisław *około 1841 Brzeźnio †przed 1889  
1747Bogdan Stanisław    
1748Bogdan Stanisław  †po 19-02-1871  
1749Bogdan Wincenty * Świdry   
1750Bogdankowski Jan  †  
1751Bogdankowski Stanisław *około 1866 Skaje †  
1752Bogdanowicz Antoni *21-11-1920 †04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/  
1753Bogdanowicz Antoni *około 1895 Kędziorowo †29-04-1943 Kędziorowo  
1754Bogdanowicz Bogumił *07-01-1939 Kędziorowo †23-08-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
1755Bogdanowicz Bolesław *około 1900 †  
1756Bogdanowicz Edward * Kędziorowo   
1757Bogdanowicz Franciszek    
1758Bogdanowicz Jan *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
1759Bogdanowicz Jan  †przed 03-10-1830  
1760Bogdanowicz Stanisław *około 1809 †  
1761Bogdanowicz Szymon *około 1790 Jedwabne †  
1762Bogdański Antoni *około 1840 Wizna †   
1763Bogdański Franciszek * Wizna   
1764Bogdański Franciszek *około 1845 Niwkowo †  
1765Bogdański Franciszek *około 1834 Włochówka †po 26-02-1889  
1766Bogdański Franciszek *około 1832 Włochówka †  
1767Bogdański Franciszek *około 1808 Włochówka †po 28-01-1851  
1768Bogdański Grzegorz *około 1903 Włochówka †  
1769Bogdański Jakub  †  
1770Bogdański Jan *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
1771Bogdański Jan *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
1772Bogdański Józef *około 1812 Wizna †przed 24-10-1892  
1773Bogdański Józef  †po 20-11-1827  
1774Bogdański Józef     
1775Bogdański Kazimierz *około 1793 Włochówka †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
1776Bogdański Leon *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
1777Bogdański Ludwik *około 1864 Włochówka †  
1778Bogdański Ludwik *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
1779Bogdański Łukasz *około 1767 Włochówka †po 15-11-1824  
1780Bogdański Maciej *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
1781Bogdański Matthew Franciszek    
1782Bogdański Paweł *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
1783Bogdański Paweł  †  
1784Bogdański Piotr *około 1903 Włochówka †  
1785Bogdański Piotr *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
1786Bogdański Stanisław *około 1823 Włochówka †  
1787Bogdański Tomasz *około 1836 Wizna †31-08-1881  
1788Bogdański Wojciech *około 1866 Włochówka †  
1789Bogdański Wojciech  †przed 26-01-1847  
1790Bogdański Wojciech  †od 02-05-1836 do 05-03-1848  
1791Bogdański Zbyszard * Montreal, QC   
1792Bogucki Bartłomiej  †przed 04-08-1822  
1793Bogucki Jan  †po 03-02-1835  
1794Bogucki Łukasz  †przed 25-11-1872  
1795Bogucki Stanisław  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
1796Bogucki Tomasz *około 1848 Kołaki †po 17-07-1905  
1797Bogumił Leopold *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
1798Bogumił Maciej  †  
1799Bogusławski Adam *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
1800Bogusławski Aleksander *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
1801Bogusławski Antoni *około 1873 Żebry †20-04-1912 Żebry  
1802Bogusławski Antoni  †przed 06-07-1978  
1803Bogusławski Bronisław *29-09-1906 Żebry †  
1804Bogusławski Czesław *03-12-1924 Żebry †11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
1805Bogusławski Feliks *około 1902 Niećkowo †  
1806Bogusławski Franciszek *05-01-1887 Żebry †  
1807Bogusławski Franciszek *31-07-1849 Kownatki †przed 10-09-1916  
1808Bogusławski Gabriel  †  
1809Bogusławski Grzegorz *około 1837 Klimaszewnica †przed 09-05-1887  
1810Bogusławski Jan *09-02-1901 Żebry †  
1811Bogusławski Jan *około 1860 Żebry †od 12-05-1918 do 26-01-1929  
1812Bogusławski Jan *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
1813Bogusławski Józef *około 1774 Kurianka †od 08-11-1858 do 22-01-1865  
1814Bogusławski Józef  †po 20-11-1848  
1815Bogusławski Józef Jerzy    
1816Bogusławski Kajetan *około 1861 Kownatki †02-03-1930 Żebry  
1817Bogusławski Kazimierz *około 1855 Żebry †przed 05-05-1936  
1818Bogusławski Stanisław *około 1822 Brodowo †  
1819Bogusławski Stanisław *około 1821 †  
1820Bogusławski Stanisław  †po 24-11-1890  
1821Bogusławski Stanisław  †  
1822Bogusławski Szczepan *08-08-1896 Żebry †  
1823Bogusławski Wojciech *około 1842 Kownatki †  
1824Bogusz Andrzej *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †po 25-11-1924  
1825Bogusz Antoni *około 1893 Kucze Wielkie †  
1826Bogusz Antoni *około 1828 Bukowo Małe †po 14-02-1905  
1827Bogusz Antoni  †  
1828Bogusz Czesław *około 1904 Bukowo †  
1829Bogusz Franciszek *około 1865 Karwowo-Wszebory †27-11-1925 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1830Bogusz Franciszek *około 1812 Przytuły †po 06-09-1877  
1831Bogusz Jakub *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
1832Bogusz Jan *15-08-1890 Kucze Wielkie †  
1833Bogusz Jan *około 1869 Bukowo Duże †  
1834Bogusz Jan *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
1835Bogusz Jan  †po 11-02-1817  
1836Bogusz Jan Adam  *około 1818 Czerwonki †przed 23-11-1897  
1837Bogusz Józef *około 07-1906 †12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1838Bogusz Kazimierz * Kielce   
1839Bogusz Kazimierz *około 1838 Orlikowo †po 26-01-1892  
1840Bogusz Norbert *11-06-1799 Bukowo †przed 20-02-1854  
1841Bogusz Piotr * Bukowo    
1842Bogusz Piotr *około 1864 Olszyny †  
1843Bogusz Piotr     
1844Bogusz Stanisław *około 1909 †  
1845Bogusz Teofil *około 1873 Bukowo Duże †18-01-1939 Bukowo /Słucz/  
1846Bogusz Walenty  †po 03-02-1885  
1847Bogusz Wincenty  †  
1848Bogusz Wojciech  †przed 29-01-1929  
1849Bogusz Wojciech  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
1850Boguszewski Aleksander *około 1873 Łempice †  
1851Boguszewski Andrzej *około 1867 Łempice †przed 06-02-1921  
1852Boguszewski Bartłomiej  †przed 06-05-1869  
1853Boguszewski Edward * Czajewszczyzna   
1854Boguszewski Franciszek *11-10-1874 Łempice †  
1855Boguszewski Franciszek *około 1848 Pawełki †  
1856Boguszewski Franciszek  †  
1857Boguszewski Jan *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
1858Boguszewski Kazimierz *około 1786 Oszmiana †od 13-11-1842 do 01-05-1853  
1859Boguszewski Kazimierz  †przed 10-09-1833  
1860Boguszewski Kazimierz Władysław * Wąsosz    
1861Boguszewski Witold *około 1883 Dołęgi †  
1862Boguszewski Władysław *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1863Boguszewski Władysław *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/   
1864Bojar Jan *około 1883 Wierzbowo †  
1865Bojar Jan  †  
1866Bojar Michał  †  
1867Bołman Józef *około 1859 Siwki par. Romany †przed 08-11-1924  
1868Bołman Maciej  †25-04-1864  
1869Bołmański Józef *18-10-1906 Bzury †  
1870Bomba Andrzej    
1871Bomba Dariusz * Wysokie Mazowieckie   
1872Borawski Adam *około 1900 Rakowo †   
1873Borawski Adam *1872 Orlikowo †1873 Orlikowo /Jedwabne/  
1874Borawski Adam *około 1845 Racibory †przed 09-02-1890  
1875Borawski Adam *około 1838 Wagi †  
1876Borawski Adam *około 1837 Trzaski †po 21-02-1898  
1877Borawski Adam *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
1878Borawski Adam *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki  
1879Borawski Adam  †  
1880Borawski Adolf *23-05-1914 Trzaski †  
1881Borawski Adolf *03-1897 †19-04-1897 Kieljany /Wąsosz/  
1882Borawski Adolf *22-09-1843 Konopki †26-11-1843 Konopki  
1883Borawski Adolf Ksawery *27-10-1855 Konopki †31-10-1885 Konopki   
1884Borawski Adrian * Plainville, NY   
1885Borawski Adrian *około 1854 Świdry Podleśne †  
1886Borawski Albin *około 1874 Konopki Monety †po 12-02-1935  
1887Borawski Aleksander *16-10-1910 Rakowo †  
1888Borawski Aleksander *około 1906 Kędziorowo †24-01-1942 Kędziorowo  
1889Borawski Aleksander *około 1893 Kąty †  
1890Borawski Aleksander *około 1893 †  
1891Borawski Aleksander *około 1889 Nieławice †  
1892Borawski Aleksander *1880 Nadbory †1880 Nadbory /Burzyn/  
1893Borawski Aleksander *1878 Rostki par. Jedwabne †  
1894Borawski Aleksander *około 1870 Nadbory †po 06-02-1923  
1895Borawski Aleksander *około 1867 Zacieczki †  
1896Borawski Aleksander *około 1863 Rakowo †przed 25-04-1904  
1897Borawski Aleksander *około 1846 Rakowo †po 16-11-1903  
1898Borawski Aleksander *około 1844 Witynie †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
1899Borawski Aleksander *około 05-1843 Konopki †15-02-1844 Konopki  
1900Borawski Aleksander  †  
1901Borawski Aleksander  †przed 16-02-1897  
1902Borawski Alfons *01-03-1893 Trzaski †28-03-1971 Czerwonki /Wąsosz/  
1903Borawski Andrzej *około 1869 Trzaski †  
1904Borawski Andrzej *około 1863 Świdry Podleśne †po 29-01-1918  
1905Borawski Andrzej *około 1829 Borawskie par. Jedwabne †  
1906Borawski Andrzej *około 1817 Szczuczyn †  
1907Borawski Andrzej *16-11-1796 Kownatki †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
1908Borawski Andrzej *około 1794 †07-09-1844 Święcienin /Radziłów/  
1909Borawski Andrzej *24-11-1793 Możdżenie †  
1910Borawski Andrzej  †po 19-11-1883  
1911Borawski Andrzej * Bartki †23-09-1868 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
1912Borawski Andrzej  †po 05-02-1817  
1913Borawski Antoni * Konopki Monety   
1914Borawski Antoni *04-08-1953 Komosewo †24-09-1953 Komosewo /Wąsosz/  
1915Borawski Antoni *około 06-1939 Kędziorowo †08-07-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
1916Borawski Antoni * Niedźwiedzkie   
1917Borawski Antoni *03-01-1923 Wąsosz †24-06-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1918Borawski Antoni *27-04-1922 †16-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
1919Borawski Antoni *24-05-1912 Konopki Monety †28-10-1959 Komosewo /Wąsosz/  
1920Borawski Antoni *01-10-1910 Zalesie †30-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1921Borawski Antoni *30-09-1910 Konopki †15-06-1987   
1922Borawski Antoni *09-12-1905 Konopki †08-08-1967 Przestrzele /Wąsosz/  
1923Borawski Antoni *1904 †  
1924Borawski Antoni *około 1901 Witynie †  
1925Borawski Antoni *około 1900 Bagienice par. Romany †  
1926Borawski Antoni *25-11-1900 Borawskie par. Jedwabne †  
1927Borawski Antoni *około 01-1887 Łempice †09-11-1887 Łempice  
1928Borawski Antoni *około 1879 Racibory †  
1929Borawski Antoni *25-11-1878 Świdry Podleśne †  
1930Borawski Antoni *01-09-1877 Konopki Monety †  
1931Borawski Antoni *około 1876 Borawskie par. Jedwabne †  
1932Borawski Antoni *09-05-1868 Konopki †   
1933Borawski Antoni *około 1847 Supy †  
1934Borawski Antoni *08-06-1837 Konopki †09-09-1843 Konopki  
1935Borawski Antoni *około 1823 Nadbory †przed 26-01-1864  
1936Borawski Antoni *około 1822 Borawskie par. Jedwabne †po 03-02-1864  
1937Borawski Antoni *10-08-1793 Konopki †26-12-1868 Konopki  
1938Borawski Antoni *około 1788 †17-07-1830 Lipnik  
1939Borawski Antoni    
1940Borawski Antoni  †10-01-1894  
1941Borawski Antoni  †po 22-11-1896  
1942Borawski Antoni  †przed 16-02-1836  
1943Borawski Antoni  †przed 06-11-1900  
1944Borawski Antoni  †po 22-02-1827  
1945Borawski Antoni  †po 20-02-1906  
1946Borawski Antoni  †  
1947Borawski Antoni  †od 28-02-1848 do 25-11-1851  
1948Borawski Antoni  †przed 09-11-1831  
1949Borawski Antoni    
1950Borawski Antoni Kazimierz *około 1833 Borawskie †  
1951Borawski Antoni Zdzisław *około 1936 Konopki †12-01-1946 Konopki  
1952Borawski Apolinary *około 1876 Pluty †  
1953Borawski Augustyn * Pasichy †przed 22-10-1831  
1954Borawski Augustyn Stefan    
1955Borawski Baltazar *około 1817 Świdry †od 04-03-1878 do 21-11-1887  
1956Borawski Baltazar  †przed 25-11-1856  
1957Borawski Baltazar Tomasz *16-12-1808 Konopki †od 03-02-1858 do 03-03-1867  
1958Borawski Bartłomiej *około 1777 †przed 24-01-1842  
1959Borawski Bogdan * Przyborowo   
1960Borawski Bolesław * Zalesie    
1961Borawski Bolesław *30-03-1911 Kędziorowo †30-12-1940 Kędziorowo  
1962Borawski Bolesław *około 1900 †08-06-1975  
1963Borawski Bolesław *03-02-1889 Konopki †28-07-1960 Konopki  
1964Borawski Bolesław *31-08-1888 Konopki †21-10-1963 Konopki /Wąsosz/  
1965Borawski Bolesław *około 01-1882 Kieljany †14-02-1882 Kieljany  
1966Borawski Bolesław *około 1876 Konopki †02-02-1955 Konopki /Wąsosz/   
1967Borawski Bolesław *07-01-1876 Modzele †05-11-1939 Wąsosz  
1968Borawski Bolesław *13-03-1870 Konopki †24-11-1873 Konopki  
1969Borawski Bolesław *09-06-1867 Konopki †27-07-1867 Konopki /Wąsosz/  
1970Borawski Bolesław  †  
1971Borawski Bronisław *07-01-1912 Szymany †   
1972Borawski Bronisław *27-01-1906 Konopki †14-03-1949 Konopki  
1973Borawski Bronisław *około 1898 Karwowo-Wszebory †  
1974Borawski Bronisław *1876 Konopki †25-10-1960 Zalesie /Wąsosz/  
1975Borawski Czesław * Kucze Wielkie    
1976Borawski Czesław  †   
1977Borawski Czesłw * Rakowo   
1978Borawski Damazy *około 1809 Mieczki †po 15-06-1853  
1979Borawski Damazy  †po 26-11-1849  
1980Borawski Damian * Plainville, NY   
1981Borawski Daniel * Warszawa   
1982Borawski Dionizy *około 1867 Karwowo par. Jedwabne †  
1983Borawski Dionizy *1853 Racibory †  
1984Borawski Dionizy *około 1850 Karwowo par. Jedwabne †po 19-11-1901  
1985Borawski Dionizy *około 1837 Nadbory †przed 17-02-1896  
1986Borawski Dominik * Islip, NY   
1987Borawski Dominik * Zalesie   
1988Borawski Dominik  †przed 17-05-1937  
1989Borawski Edmund * Konopki Monety   
1990Borawski Edward *około 1895 Czarnowo †  
1991Borawski Edward *około 1869 Świdry Podleśne †przed 23-01-1923  
1992Borawski Eugeniusz * Rydzewo Szlacheckie   
1993Borawski Eugeniusz * Olszewo-Góra    
1994Borawski Eugeniusz *10-11-1928 Zalesie †13-09-1929 Zalesie  
1995Borawski Eugeniusz *03-01-1928 Kędziorowo †15-04-1963 Prostki /Wąsosz/   
1996Borawski Eugeniusz *około 1903 Konopki †01-06-1945 Konopki   
1997Borawski Felicjan *około 1860 Nadbory †20-02-1926 Witynie  
1998Borawski Felicjan *około 1845 Nadbory †  
1999Borawski Felicjan *około 1794 Nadbory †25-10-1838  
2000Borawski Feliks *20-01-1898 Brodowo †  
2001Borawski Feliks *około 1879 Świdry †przed 22-12-1975  
2002Borawski Feliks *około 1869 Rakowo †  
2003Borawski Feliks *około 1846 Supy †przed 25-11-1890  
2004Borawski Ferdynand *28-10-1827 Konopki †03-11-1827 Konopki /Wąsosz/  
2005Borawski Florian *02-04-1904 Konopki Monety †06-05-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
2006Borawski Franciszek *31-07-1914 Rakowo †  
2007Borawski Franciszek *04-04-1901 Załuski †  
2008Borawski Franciszek *29-09-1899 Kędziorowo †23-02-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
2009Borawski Franciszek *około 1873 Rakowo †  
2010Borawski Franciszek *około 1861 Godlewo †  
2011Borawski Franciszek *około 1859 Łempice †około 1900  
2012Borawski Franciszek *około 1855 Rakowo †03-03-1879 Rakowo /Wąsosz/  
2013Borawski Franciszek *około 1855 Olszewo par. Romany †  
2014Borawski Franciszek *około 1854 Makowskie †  
2015Borawski Franciszek *04-02-1852 Nadbory †po 04-02-1902  
2016Borawski Franciszek *około 1836 Bartki †przed 20-01-1890  
2017Borawski Franciszek *około 1836 †23-06-1869 Nadbory /Burzyn/  
2018Borawski Franciszek *około 1827 Borawskie par. Jedwabne †  
2019Borawski Franciszek *około 1827 Nadbory †  
2020Borawski Franciszek *około 1826 Mieczki †  
2021Borawski Franciszek *około 1825 Rakowo †przed 25-10-1868  
2022Borawski Franciszek *około 1810 Trzaski †  
2023Borawski Franciszek *około 1808 Nieławice †przed 27-01-1863  
2024Borawski Franciszek *około 1805 †  
2025Borawski Franciszek *około 1801 Borawskie †po 13-02-1854  
2026Borawski Franciszek *około 1793 Rakowo †od 15-11-1843 do 05-06-1859  
2027Borawski Franciszek *około 1790 Konopki †15-11-1864 Konopki   
2028Borawski Franciszek *03-10-1777 Karwowo †  
2029Borawski Franciszek  †04-06-1847  
2030Borawski Franciszek  †przed 24-11-1879  
2031Borawski Franciszek  †15-11-1888 Warszawa  
2032Borawski Franciszek    
2033Borawski Franciszek  †przed 03-05-1920  
2034Borawski Franciszek  †po 16-11-1846  
2035Borawski Franciszek  †przed 29-01-1901  
2036Borawski Franciszek  †po 31-07-1923  
2037Borawski Franciszek  †przed 20-09-1868  
2038Borawski Franciszek    
2039Borawski Franciszek  †  
2040Borawski Franciszek  †po 28-08-1855  
2041Borawski Franciszek  †po 22-11-1840  
2042Borawski Franciszek (Samuel) *około 1824 †22-12-1857 Witynie /Jedwabne/  
2043Borawski Franciszek Jan *08-08-1861 Konopki †10-07-1933 Konopki /Wąsosz/  
2044Borawski Grzegorz *około 1851 Olszewo par. Romany †po 07-02-1910  
2045Borawski Grzegorz *około 1817 Rakowo †27-11-1877 Niećkowo  
2046Borawski Grzegorz *około 1813 Barzykowo †  
2047Borawski Grzegorz *09-03-1777 Rakowo †19-09-1854 Rakowo /Wąsosz/  
2048Borawski Grzegorz  †przed 05-02-1815  
2049Borawski Henryk *14-03-1904 Szczuczyn †24-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2050Borawski Henryk *około 1885 Kieljany †08-08-1889 Kieljany  
2051Borawski Henryk    
2052Borawski Hipolit *około 1897 Psków †  
2053Borawski Hipolit *około 02-1883 Kieljany †11-08-1889 Kieljany  
2054Borawski Hipolit *22-06-1879 Konopki †  
2055Borawski Hipolit *około 1842 Wyrzyki †od 22-02-1909 do 14-02-1922  
2056Borawski Ignacy *około 1901 Kąty †  
2057Borawski Ignacy *około 1868 Grądy Małe †19-03-1906 Grądy Małe  
2058Borawski Ignacy *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †  
2059Borawski Ignacy *około 1856 Trzaski †  
2060Borawski Ignacy *około 1808 Nadbory †przed 20-11-1860  
2061Borawski Ireneusz * Kolno   
2062Borawski Jakub *24-07-1915 Kędziorowo †19-01-1939 Kędziorowo  
2063Borawski Jakub *około 1899 †  
2064Borawski Jakub *około 1823 Borawskie †po 03-02-1891  
2065Borawski Jakub *około 1820 Borawskie †przed 06-02-1888  
2066Borawski Jakub *około 1811 Wysokie †  
2067Borawski Jakub *około 1807 Supy †przed 25-02-1862  
2068Borawski Jakub *około 1778 Pieńki †od 23-11-1842 do 03-03-1862  
2069Borawski Jakub  †po 25-11-1835  
2070Borawski Jakub  †  
2071Borawski Jakub  †przed 03-11-1822  
2072Borawski Jakub  †przed 18-02-1840  
2073Borawski Jakub  †  
2074Borawski Jakub  †po 23-11-1835  
2075Borawski Jan * Zalesie   
2076Borawski Jan * Wierzbowo   
2077Borawski Jan *06-02-1933 Kędziorowo †30-10-1996 /Wąsosz/  
2078Borawski Jan * Supy   
2079Borawski Jan *około 1900 Świdry Podleśne †  
2080Borawski Jan *12-01-1900 Bełda †  
2081Borawski Jan *10-01-1881 Czarnówek †10-01-1881 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2082Borawski Jan *około 1880 Rutki †  
2083Borawski Jan *około 1871 Nieławice †  
2084Borawski Jan *około 1870 Rakowo †  
2085Borawski Jan *około 1866 Biodry †od 19-02-1912 do 24-11-1926  
2086Borawski Jan *około 1862 Klimaszewnica †  
2087Borawski Jan *około 1862 Glinki †  
2088Borawski Jan *około 1854 Rutki †  
2089Borawski Jan *około 1844 Rakowo †przed 25-01-1910  
2090Borawski Jan *około 1838 Trzaski †po 13-11-1883  
2091Borawski Jan *19-12-1838 Konopki †06-07-1842 Konopki  
2092Borawski Jan *około 1834 Toczyłowo †przed 07-11-1892   
2093Borawski Jan *około 1821 Nieławice †po 10-11-1873  
2094Borawski Jan *około 1821 Możdżenie †przed 10-05-1862  
2095Borawski Jan *około 1819 Rakowo †  
2096Borawski Jan *około 1814 Nadbory †23-04-1842  
2097Borawski Jan *około 1814 Konopki †po 25-02-1878  
2098Borawski Jan *około 1807 Rakowo †  
2099Borawski Jan *około 1804 Rakowo †przed 30-07-1865  
2100Borawski Jan *28-06-1801 Święcienin †po 07-11-1864  
2101Borawski Jan *około 1799 Konopki par. Jedwabne †27-05-1880 Konopki  
2102Borawski Jan *około 1794 †  
2103Borawski Jan *04-05-1786 Konopki †31-05-1855 Konopki  
2104Borawski Jan *11-06-1775 Rakowo †po 11-02-1835  
2105Borawski Jan  †przed 07-02-1922  
2106Borawski Jan  †  
2107Borawski Jan  †  
2108Borawski Jan    
2109Borawski Jan  †  
2110Borawski Jan  †  
2111Borawski Jan  †  
2112Borawski Jan  †po 21-02-1832  
2113Borawski Jan  †po 23-11-1840  
2114Borawski Jan    
2115Borawski Jan  †po 30-07-1843  
2116Borawski Jan  †przed 07-03-1859  
2117Borawski Jan  †po 12-07-1864  
2118Borawski Jan  †przed 01-05-1831  
2119Borawski Jan  †po 23-11-1847  
2120Borawski Jan  †przed 25-06-1854  
2121Borawski Jan  †  
2122Borawski Jan  †przed 05-09-1862  
2123Borawski Jan  †przed 26-07-1875  
2124Borawski Jan  †  
2125Borawski Jan * Witynie †20-12-1916 Witynie  
2126Borawski Jan  †przed 21-05-1894  
2127Borawski Jan  †po 23-04-1915  
2128Borawski Jan  †  
2129Borawski Jan Aleksander  †po 31-07-1832  
2130Borawski Jan Leonard *06-11-1862 Konopki †03-06-1875 Konopki  
2131Borawski Jarosław * Nadbory   
2132Borawski Jerzy * Niedźwiedzkie   
2133Borawski Józef *09-03-1958 Wąsosz †15-05-1958 Komosewo /Wąsosz/  
2134Borawski Józef *02-1952 Komosewo †18-03-1952 Komosewo /Wąsosz/  
2135Borawski Józef * Szczuczyn   
2136Borawski Józef * Czerwonki   
2137Borawski Józef * Andrychy    
2138Borawski Józef *24-02-1902 Kędziorowo †  
2139Borawski Józef *około 1901 Witynie †  
2140Borawski Józef *około 1899 †  
2141Borawski Józef *około 1899 Kąty †  
2142Borawski Józef *około 08-1889 Rakowo †07-01-1890 Rakowo /Wąsosz/  
2143Borawski Józef *około 1880 Pluty †  
2144Borawski Józef *1874 Orlikowo †1874 Orlikowo /Jedwabne/  
2145Borawski Józef *03-1873 Konopki †07-04-1873 Konopki   
2146Borawski Józef *26-12-1872 Pieńki †  
2147Borawski Józef *około 1871 Supy †30-01-1944 Supy /Przytuły/  
2148Borawski Józef *około 1871 Szymany †   
2149Borawski Józef *około 1870 Rakowo †przed 06-02-1937  
2150Borawski Józef *około 1868 Rydzewo Szlacheckie †  
2151Borawski Józef *około 1865 Mocarze †po 12-06-1923  
2152Borawski Józef *około 1863 Borawskie †  
2153Borawski Józef *około 1863 Grądy Wielkie †  
2154Borawski Józef *około 1860 Nadbory †  
2155Borawski Józef *około 1860 Nieławice †  
2156Borawski Józef *około 1858 Rakowo †  
2157Borawski Józef *1857 Konopki †12-08-1859 Konopki /Wąsosz/  
2158Borawski Józef *około 1856 Łempice †  
2159Borawski Józef *około 1848 Klimaszewnica †  
2160Borawski Józef *28-03-1840 Konopki †od 12-02-1900 do 06-03-1905  
2161Borawski Józef *około 1835 Jambrzyki †po 15-09-1908  
2162Borawski Józef *30-03-1831 Konopki †  
2163Borawski Józef *około 1828 Olszewo par. Romany †przed 28-02-1881  
2164Borawski Józef *około 1824 Rakowo †przed 15-10-1888  
2165Borawski Józef *około 1824 Rakowo †po 10-11-1879  
2166Borawski Józef *około 1821 Piątnica †od 21-11-1871 do 25-06-1888  
2167Borawski Józef *około 1821 Olszewo †10-10-1854  
2168Borawski Józef *około 1821 Konopki †09-01-1890 Konopki /Wąsosz/  
2169Borawski Józef *20-05-1821 Konopki †  
2170Borawski Józef *około 1817 Nadbory †  
2171Borawski Józef  †  
2172Borawski Józef  †  
2173Borawski Józef  †po 17-06-1873  
2174Borawski Józef  †przed 17-09-1851  
2175Borawski Józef  †  
2176Borawski Józef  †  
2177Borawski Józef  †  
2178Borawski Józef  †  
2179Borawski Józef * Święcienin †przed 11-02-1824  
2180Borawski Józef  †15-03-1855  
2181Borawski Józef  †po 03-06-1816  
2182Borawski Józef  †  
2183Borawski Józef  †po 24-07-1923  
2184Borawski Józef  †przed 21-02-1925  
2185Borawski Józef  †od 18-02-1840 do 03-02-1853  
2186Borawski Józef  †od 25-11-1820 do 09-11-1829  
2187Borawski Józef Adolf *około 1848 Borawskie †  
2188Borawski Julian *25-09-1861 Konopki †11-09-1929 Konopki  
2189Borawski Julian Grzegorz *16-11-1862 Konopki †30-01-1940 Konopki /Wąsosz/   
2190Borawski Kacper *około 1819 Olszewo-Góra †przed 03-02-1890  
2191Borawski Kacper  †  
2192Borawski Kajetan *14-10-1909 Konopki †24-03-1969 Konopki /Wąsosz/   
2193Borawski Kajetan *06-01-1836 Konopki †26-11-1895 Danowo /Wąsosz/  
2194Borawski Kajetan *31-01-1834 Konopki †od 19-01-1893 do 09-02-1903   
2195Borawski Kajetan *15-02-1809 Konopki par. Jedwabne †22-02-1811 Konopki /Wąsosz/  
2196Borawski Kalikst *około 1821 Borawskie †po 22-06-1885  
2197Borawski Karol *około 1866 Nieławice †22-08-1925 Kąty /Burzyn/  
2198Borawski Karol *około 1822 Prusy †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
2199Borawski Karol *około 1818 Możdżenie †13-04-1858 Grędy  
2200Borawski Kazimierz *23-01-1929 Konopki †12-11-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2201Borawski Kazimierz *04-10-1883 Świdry †18-08-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
2202Borawski Kazimierz *około 1879 Rakowo †  
2203Borawski Kazimierz *około 1866 Rakowo †przed 03-02-1955  
2204Borawski Kazimierz *około 1845 Klimaszewnica †  
2205Borawski Kazimierz *około 1840 Jambrzyki †1894  
2206Borawski Kazimierz *około 1838 Konopki †11-04-1847 Konopki  
2207Borawski Kazimierz *około 1833 Borawskie †po 23-06-1889  
2208Borawski Kazimierz  †  
2209Borawski Konstanty *około 1891 Witynie †   
2210Borawski Konstanty *20-11-1878 Konopki †  
2211Borawski Konstanty *około 1870 Nadbory †  
2212Borawski Konstanty *1870 Orlikowo †1870 Orlikowo /Jedwabne/  
2213Borawski Konstanty *około 1840 Nieławice †przed 06-02-1900  
2214Borawski Konstanty *około 1836 Trzaski †po 17-02-1890  
2215Borawski Krzysztof *18-04-1957 Grozimy †03-07-1957 Grozimy /Wąsosz/   
2216Borawski Leon *około 1843 Świdry Podleśne †przed 23-02-1897  
2217Borawski Leon *około 1799 Nadbory †19-09-1845  
2218Borawski Leon  †przed 23-11-1863  
2219Borawski Leon  †przed 09-02-1820  
2220Borawski Leon Karol *03-09-1818 Konopki †05-09-1818 Konopki  
2221Borawski Leopold  †  
2222Borawski Leopold  †po 07-06-1914  
2223Borawski Leopold  †po 12-02-1896  
2224Borawski Ludwik * Konopki    
2225Borawski Ludwik *około 1871 Klimaszewnica †  
2226Borawski Ludwik *około 1867 Supy †po 23-02-1925  
2227Borawski Ludwik *około 1856 Nieławice †  
2228Borawski Ludwik *około 1853 Pieńki †  
2229Borawski Ludwik *około 1847 Borawskie par. Jedwabne †przed 24-11-1897  
2230Borawski Ludwik *26-04-1845 Konopki †09-08-1845 Konopki /Wąsosz/  
2231Borawski Ludwik *około 1840 Klimaszewnica †  
2232Borawski Ludwik *około 06-1819 Konopki †24-01-1820 Konopki /Wąsosz/  
2233Borawski Ludwik  †  
2234Borawski Ludwik  †przed 07-02-1898  
2235Borawski Łukasz *około 1820 Sambory †  
2236Borawski Łukasz *około 1802 Łempice †  
2237Borawski Łukasz  †przed 23-07-1883  
2238Borawski Maciej *około 1853 Rakowo †  
2239Borawski Maciej *około 1795 †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
2240Borawski Maciej  †  
2241Borawski Maciej  †po 23-11-1828  
2242Borawski Maciej  †  
2243Borawski Maciej  †po 12-02-1897  
2244Borawski Maciej  †po 01-05-1844  
2245Borawski Maciej  †przed 18-12-1808  
2246Borawski Maciej  †przed 04-1817  
2247Borawski Marcel *około 1864 Kędziorowo †  
2248Borawski Marceli *31-10-1846 Konopki †po 26-06-1911  
2249Borawski Marcin *około 1864 Rydzewo Szlacheckie †po 03-03-1930  
2250Borawski Marcin *około 1790 Konopki †17-02-1807 Konopki  
2251Borawski Marcin  †  
2252Borawski Marcin  †przed 09-02-1834  
2253Borawski Marcin  †przed 06-02-1853  
2254Borawski Marcin  †  
2255Borawski Marcin  †przed 15-05-1832  
2256Borawski Marcjan *około 1845 Świdry Podleśne †po 02-03-1908  
2257Borawski Marian *10-09-1961 Kędziorowo †26-11-1961 Kędziorowo /Wąsosz/  
2258Borawski Marian *15-03-1906 Konopki †11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
2259Borawski Marian *15-11-1891 Świdry-Dobrzyce †22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
2260Borawski Mateusz *około 1864 Karwowo par. Jedwabne †05-07-1927 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
2261Borawski Mateusz *około 1810 †przed 09-11-1891  
2262Borawski Mateusz *około 1808 Racibory †od 19-11-1861 do 13-05-1889  
2263Borawski Mateusz *około 1784 Konopki †przed 14-11-1841  
2264Borawski Mateusz  †od 24-01-1842 do 03-02-1845  
2265Borawski Mateusz  †przed 22-10-1850  
2266Borawski Michał *28-09-1861 Kędziorowo †12-05-1934 Kędziorowo   
2267Borawski Michał *około 12-1855 Rakowo †08-03-1856 Rakowo /Wąsosz/  
2268Borawski Michał *około 1836 Święcienin †   
2269Borawski Michał  †  
2270Borawski Mieczysław * Zalesie   
2271Borawski Mieczysław Jan *około 02-06-1950 Komosewo †16-06-1950 Szczuczyn  
2272Borawski Mikołaj *około 1872 Trzaski †  
2273Borawski Mikołaj *około 1848 Racibory †od 19-02-1889 do 28-11-1899  
2274Borawski Mikołaj *około 1832 Borawskie par. Jedwabne †po 10-02-1903  
2275Borawski Mikołaj *około 1791 Nadbory †17-12-1853  
2276Borawski Mikołaj *około 1791 Nadbory †po 16-02-1841  
2277Borawski Mikołaj  †przed 05-05-1833  
2278Borawski Mikołaj  †przed 20-02-1843  
2279Borawski N  †przed 12-1827  
2280Borawski Paweł * Glinki   
2281Borawski Paweł *15-04-1872 Konopki †20-11-1873 Konopki  
2282Borawski Paweł *23-01-1848 Konopki †24-11-1849 Konopki   
2283Borawski Paweł *około 1832 Święcienin †po 25-06-1888  
2284Borawski Paweł *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 18-05-1874  
2285Borawski Paweł *około 1817 Wyrzyki †  
2286Borawski Paweł *około 1804 Gołdap †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
2287Borawski Paweł *około 1801 Olszewo par. Romany †po 27-11-1854  
2288Borawski Paweł  †  
2289Borawski Paweł  †przed 14-07-1863  
2290Borawski Piotr *około 1879 Racibory †od 27-01-1925 do 24-02-1941  
2291Borawski Piotr *około 1859 Szczuczyn †  
2292Borawski Piotr *około 1840 Jambrzyki †przed 15-08-1909  
2293Borawski Piotr *około 1832 Biodry †  
2294Borawski Piotr *01-02-1828 Konopki †05-02-1828 Konopki /Wąsosz/  
2295Borawski Piotr *29-06-1802 Nadbory †po 22-11-1859  
2296Borawski Piotr *około 1792 Nieławice †przed 03-02-1868  
2297Borawski Piotr *około 1770 Obrytki †  
2298Borawski Piotr  †przed 03-11-1857   
2299Borawski Piotr  †po 25-07-1847  
2300Borawski Piotr  †przed 01-10-1843  
2301Borawski Piotr  †  
2302Borawski Rajmund *około 1857 Borawskie †  
2303Borawski Rajmund *około 1825 Nadbory †  
2304Borawski Robert Ireneusz *17-04-1955 Ławsk †27-11-1955 /Wąsosz/  
2305Borawski Romuald *1914 Andrychy †  
2306Borawski Romuald *około 1871 Szlasy †po 19-11-1912  
2307Borawski Ryszard * Grabowo   
2308Borawski Ryszard *14-04-1915 Borawskie †  
2309Borawski Serafin  †przed 07-02-1844  
2310Borawski Seweryn *około 1900 Szczuczyn †  
2311Borawski Seweryn  †  
2312Borawski Stanisław *19-07-1947 Zalesie †14-05-2003 Zalesie /Wąsosz/  
2313Borawski Stanisław * Miecze   
2314Borawski Stanisław *18-11-1911 Borawskie par. Jedwabne †  
2315Borawski Stanisław *10-08-1910 Rydzewo Szlacheckie †  
2316Borawski Stanisław *około 1908 Bronaki-Olki †01-07-1987 Janczewko  
2317Borawski Stanisław *1904 †  
2318Borawski Stanisław *około 1893 Bagienice par. Romany †29-07-1964  
2319Borawski Stanisław *16-04-1888 Jambrzyki †28-10-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2320Borawski Stanisław *1870 Brzostowo †  
2321Borawski Stanisław *około 1865 Szczuczyn †  
2322Borawski Stanisław *10-06-1860 Konopki †10-10-1864 Konopki  
2323Borawski Stanisław *24-11-1859 Rakowo †przed 01-05-1928  
2324Borawski Stanisław *około 1837 Borawskie †  
2325Borawski Stanisław *17-05-1834 Konopki †29-02-1836 Konopki  
2326Borawski Stanisław *około 1832 Nieławice †po 26-11-1883  
2327Borawski Stanisław *1829 Nieławice †po 21-02-1881  
2328Borawski Stanisław *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †od 03-02-1886 do 26-11-1901  
2329Borawski Stanisław *około 1813 Pieńki †przed 24-09-1866   
2330Borawski Stanisław *około 1805 Nadbory †06-08-1859  
2331Borawski Stanisław *około 1803 Trzaski †19-02-1848 Trzaski /Przytuły/  
2332Borawski Stanisław *08-11-1784 †od 21-11-1842 do 23-10-1848  
2333Borawski Stanisław  †po 10-02-1903  
2334Borawski Stanisław  †przed 13-09-1941  
2335Borawski Stanisław  †od 09-02-1836 do 30-03-1851  
2336Borawski Stanisław  †po 06-06-1843  
2337Borawski Stanisław  †przed 18-08-1830  
2338Borawski Stanisław  †po 22-01-1832  
2339Borawski Stanisław Tomasz *około 1825 Nieławice †przed 21-11-1898  
2340Borawski Stanisław Wawrzyniec *09-08-1842 Konopki †   
2341Borawski Stefan * Wąsosz   
2342Borawski Stefan *około 1812 Surały †  
2343Borawski Szymon  †  
2344Borawski Szymon  †przed 06-11-1826  
2345Borawski Szymon  †po 18-05-1817  
2346Borawski Telesfor Konstanty *około 1841 Borawskie †  
2347Borawski Teofil *około 1876 Rostki par. Romany †  
2348Borawski Teofil *około 04-1869 Danowo †17-07-1869 Danowo /Wąsosz/  
2349Borawski Teofil *około 1851 Borawskie †  
2350Borawski Tomasz *około 1873 Koniecki †06-01-1942 Konopki  
2351Borawski Tomasz *około 1837 Kąty †  
2352Borawski Tomasz *około 1831 Szlasy †po 03-02-1891  
2353Borawski Tomasz *około 1816 Racibory †po 10-02-1902  
2354Borawski Tomasz *około 1815 Chrostowo †po 20-02-1871  
2355Borawski Tomasz  †przed 07-02-1898  
2356Borawski Tomasz  †przed 07-11-1843  
2357Borawski Wacław *około 09-1950 Konopki †23-03-1951 Konopki   
2358Borawski Wacław *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
2359Borawski Wacław Michał *28-09-1865 Konopki †14-12-1901 Konopki /Wąsosz/   
2360Borawski Waldemar * Jedwabne    
2361Borawski Walenty  †przed 05-05-1823  
2362Borawski Walery *około 1842 Szczuczyn †  
2363Borawski Wawrzyniec *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
2364Borawski Wawrzyniec *około 1801 †25-06-1802 Konopki  
2365Borawski Wawrzyniec *około 1796 Świdry Podleśne †przed 27-11-1838  
2366Borawski Wawrzyniec *około 1794 Nieławice †przed 22-11-1853  
2367Borawski Wawrzyniec *11-08-1794 Konopki †przed 01-07-1862  
2368Borawski Wawrzyniec  †przed 17-02-1890  
2369Borawski Wawrzyniec  †przed 13-04-1858  
2370Borawski Wawrzyniec  †po 08-02-1858  
2371Borawski Wiesław * Grabowo   
2372Borawski Wiktor *28-04-1842 Konopki †11-08-1901 Konopki  
2373Borawski Wiktor *około 1838 Supy †03-05-1881  
2374Borawski Wiktor *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
2375Borawski Wincenty *16-04-1858 Konopki †  
2376Borawski Wincenty *około 1848 Świdry Podleśne †  
2377Borawski Witold *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
2378Borawski Witold *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
2379Borawski Władysław *około 02-1932 Czerwonki †23-09-1932 Czerwonki /Wąsosz/  
2380Borawski Władysław *25-11-1912 Witynie †  
2381Borawski Władysław *20-05-1910 Rakowo †  
2382Borawski Władysław *około 1899 Przyborowo †  
2383Borawski Władysław *około 1897 Supy †  
2384Borawski Władysław *21-07-1882 Konopki †08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/  
2385Borawski Władysław *około 1878 Szymany †po 23-11-1938   
2386Borawski Władysław *około 1874 Konopki †24-11-1878 Konopki  
2387Borawski Władysław *około 1865 Orlikowo †01-02-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2388Borawski Władysław *około 1859 Konopki †19-10-1860 Konopki /Wąsosz/  
2389Borawski Władysław *około 1857 Konopki †09-12-1916 Konopki /Wąsosz/   
2390Borawski Władysław *około 1851 Borawskie †  
2391Borawski Władysław *około 1848 Niedźwiadna †  
2392Borawski Władysław  †  
2393Borawski Wojciech *około 1861 Supy †15-08-1897  
2394Borawski Wojciech *około 1855 Rakowo †1896  
2395Borawski Wojciech *około 1850 Klimaszewnica †15-05-1895 Kieljany  
2396Borawski Wojciech *15-04-1817 Rakowo †od 17-02-1868 do 07-10-1888  
2397Borawski Wojciech *około 1769 †po 26-05-1831  
2398Borawski Wojciech  †przed 03-02-1845  
2399Borawski Wojciech  †po 25-10-1869  
2400Borawski Wojciech  †przed 19-07-1885  
2401Borawski Wojciech  †po 16-07-1889  
2402Borawski Wojciech  †przed 12-11-1845  
2403Borawski Wojciech    
2404Borawski Wojciech  †  
2405Borawski Wojciech  †przed 06-02-1838  
2406Borawski Wojciech Antoni * Szymany    
2407Borawski Zdzisław * Kolno   
2408Borawski Zdzisław * Świdry-Dobrzyce   
2409Borawski Zenon * Grozimy   
2410Borawski Zygmunt  †  
2411Borchert Karol *około 1821 Kalwaria †  
2412Borchet Tadeusz    
Czas ucieka, wieczność czeka! (16 czerwca 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl