Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [I] Indeks alfabetyczny [I]894

1Icek Fiszkowski  †  
2Idzi Bagiński *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
3Idzi Brzostowski *około 1779 Nadbory †11-05-1829  
4Idzi Celiński *około 1761 †  
5Idzi Godlewski  †po 12-03-1851  
6Idzi Ludwik Czerwiński *około 1849 Strękowo †  
7Idzi Łempicki *29-08-1783 Bagienice †03-04-1845 Bagienice   
8Idzi Makowski *około 1864 Makowskie †  
9Idzi Merski  †  
10Idzi Mieczkowski *około 1811 Bagienice par. Romany †  
11Idzi Mieczkowski  †1870  
12Idzi Nicikowski *około 1793 Niedźwiedzkie †20-01-1859 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
13Idzi Osada  †  
14Idzi Skowroński  †przed 11-07-1855  
15Idzi Supiński  †przed 17-02-1817   
16Idzi Trobiński  †przed 18-01-1809  
17Idzi Tyszkiewicz  †  
18Idzi Wiśniewski  †po 29-05-1855  
19Idzi Wszeborowski  †po 23-09-1849  
20Iga B.     
21Ignacy (Baltazar) Leszczyński  †przed 15-02-1846  
22Ignacy Adam Balejko * Zalesie †  
23Ignacy Adam Soliński *24-12-1862 Wąsosz †   
24Ignacy Albiński *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
25Ignacy Aleksander Chrzanowski *około 1834 Chyliny Leśne †  
26Ignacy Andrusiewicz  †  
27Ignacy Andrzej Konopka *30-11-1833 Wścieklice †  
28Ignacy Andrzejewski  †przed 16-10-1992  
29Ignacy Bagiński *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
30Ignacy Bagiński *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
31Ignacy Bagiński  †od 15-11-1848 do 10-04-1894  
32Ignacy Bajkowski  †po 26-01-1903  
33Ignacy Balejko  †przed 19-02-1924  
34Ignacy Białobrzeski *około 1817 Obiedzino †  
35Ignacy Białowąs *około 1861 Ławsk †przed 09-11-1908  
36Ignacy Bielawski *około 1775 †  
37Ignacy Bikowski * Łomża   
38Ignacy Błażej Baranowski *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
39Ignacy Błażej Sulewski *02-02-1839 Sulewo Kownaty †17-07-1847 Sulewo Kownaty  
40Ignacy Borawski *około 1901 Kąty †  
41Ignacy Borawski *około 1868 Grądy Małe †19-03-1906 Grądy Małe  
42Ignacy Borawski *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †  
43Ignacy Borawski *około 1856 Trzaski †  
44Ignacy Borawski *około 1808 Nadbory †przed 20-11-1860  
45Ignacy Borysiewicz *około 1763 Wąsosz †08-12-1816 Wąsosz /Wąsosz/  
46Ignacy Boryszewski  †po 21-08-1900  
47Ignacy Bronakowski  †  
48Ignacy Brzostowski *około 1867 Biodry †po 06-02-1912  
49Ignacy Brzostowski *około 1820 Orlikowo †od 07-02-1887 do 08-11-1892  
50Ignacy Brzozowski *około 1834 Rutkowskie †po 10-02-1896  
51Ignacy Brzuchalski  †przed 04-1821  
52Ignacy Bukowski  †  
53Ignacy Bukrym *około 1898 Zofiówka †  
54Ignacy Burski  †przed 28-02-1859  
55Ignacy Bzura *około 1842 †po 15-12-1904  
56Ignacy Cebuliński  †  
57Ignacy Celiński  †przed 10-02-1834  
58Ignacy Chmielewski *około 1827 Bronowo †  
59Ignacy Chmielewski *14-08-1827 Pachuczyn †14-12-1829 Pachuczyn /Kolno/  
60Ignacy Chmielewski  †  
61Ignacy Chodnicki *01-02-1898 Kowalewo †15-10-1943 Łempice  
62Ignacy Chodnicki  †  
63Ignacy Chojnowski *około 1845 Danowo †po 12-06-1900   
64Ignacy Chojnowski  †przed 11-02-1890  
65Ignacy Chrostowski *około 06-1881 †16-12-1881 Biodry /Burzyn/  
66Ignacy Chrostowski *około 1874 †27-07-1878 Biodry /Burzyn/  
67Ignacy Chrostowski *około 1865 Pluty †01-07-1914 Makowskie /Burzyn/  
68Ignacy Chrostowski *około 1841 Biodry †przed 04-1896 Biodry  
69Ignacy Chrostowski *około 1821 Biodry †przed 17-02-1879  
70Ignacy Chrzanowski *około 1897 Supy †  
71Ignacy Chrzanowski *03-03-1860 Kąty †  
72Ignacy Chrzanowski *około 1831 †od 13-02-1893 do 11-02-1901  
73Ignacy Chrzanowski  †  
74Ignacy Cichocki *około 1755 †od 31-01-1824 do 05-02-1828  
75Ignacy Ciecierski *01-08-1851 Wąsosz †18-01-1855 Danowo  
76Ignacy Cimoch *około 1869 Zakrzewo †  
77Ignacy Cwalina  †  
78Ignacy Cwaliński *około 09-1876 Łempice †19-07-1877 Łempice  
79Ignacy Cwaliński *około 1867 Czerwonki †   
80Ignacy Cybulski  †  
81Ignacy Czerwonka *około 1797 Czerwonki †po 03-11-1874  
82Ignacy Ćmielewski  †po 23-02-1873  
83Ignacy Daniel Mocarski *około 1802 Bartki †22-03-1840  
84Ignacy Danielczyk *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
85Ignacy Danowski *1803 †  
86Ignacy Dardziński *około 1847 Wąsosz †  
87Ignacy Dąbrowski *około 1867 Koniecki par. Wizna †przed 16-02-1920  
88Ignacy Dąbrowski *około 1854 Brodowo †07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
89Ignacy Dęba *około 1826 Michny †  
90Ignacy Dęba  †przed 08-02-1870  
91Ignacy Dębiński *około 1862 Szczuczyn †przed 07-1906  
92Ignacy Dmochowski *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
93Ignacy Dobrowolski  †po 25-01-1927  
94Ignacy Domański  †przed 03-02-1903  
95Ignacy Duchnowski  †przed 12-11-1860  
96Ignacy Duda *około 10-1856 Ławsk †25-01-1857 Ławsk /Wąsosz/  
97Ignacy Duzik z d. Duzikowski *20-04-1914 Wąsosz †04-07-1954 Olecko /Wąsosz/  
98Ignacy Duzik *12-10-1872 Wąsosz †przed 04-09-1922  
99Ignacy Dworakowski *około 1868 †  
100Ignacy Filipkowski  †  
101Ignacy Filipkowski  †przed 29-07-1832  
102Ignacy Florczyk *około 1839 Siestrzanki †06-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/  
103Ignacy Gałecki *około 1874 Szczepankowo †  
104Ignacy Gardocki *23-11-1858 Kamianki †  
105Ignacy Gardocki *około 1810 †30-10-1855  
106Ignacy Gil    
107Ignacy Godlewski *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
108Ignacy Godlewski *26-11-1818 Zalesie †  
109Ignacy Godlewski  †od 23-11-1874 do 28-04-1912  
110Ignacy Godlewski  †31-03-1867  
111Ignacy Golczewski *01-02-1795 Wąsosz †  
112Ignacy Goliński *około 1867 Mieszołki †  
113Ignacy Gołaszewski  †przed 02-03-1835  
114Ignacy Gosiewski *około 1839 Nieławice †  
115Ignacy Gosiewski *20-02-1767 Łojki par. Białaszewo †  
116Ignacy Górski *02-07-1819 Kramarzewo †  
117Ignacy Górski *31-03-1805 Kramarzewo †15-12-1809 Kramarzewo  
118Ignacy Grabowski *około 1854 Żebrki †  
119Ignacy Grabowski *18-02-1817 Czerwonki †po 11-06-1900  
120Ignacy Grądzki *około 1849 Jarnuty †21-01-1915 Kotowo Plac /Jedwabne/   
121Ignacy Grądzki *około 1848 Grądy Wielkie †   
122Ignacy Grądzki *około 1847 Nieławice †  
123Ignacy Gromadzki  †  
124Ignacy Gromadzki  †przed 18-02-1895  
125Ignacy Gromek  †21-12-1906 Giełczyn  
126Ignacy Gryczewski *około 1832 Przytuły †  
127Ignacy Gryglik  †po 26-02-1906  
128Ignacy Grzech *około 1863 Zabiele †  
129Ignacy Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 22-11-1859  
130Ignacy Gutowski *około 1871 Tyszki †  
131Ignacy Gutowski  †przed 14-11-1858  
132Ignacy Iwanczewski *06-08-1905 Łojki par. Białaszewo †13-12-1969 Kędziorowo /Wąsosz/  
133Ignacy Iwanowski *około 1898 †  
134Ignacy Jałbrzykowski *około 1795 Sambory †przed 23-09-1846  
135Ignacy Jałbrzykowski  †przed 02-1813  
136Ignacy Jan Merchelski *07-01-1867 Wąsosz †06-05-1870 Wąsosz  
137Ignacy Jankowski *około 1874 Przytuły †11-03-1897 Warszawa  
138Ignacy Jankowski  †po 19-07-1892  
139Ignacy Jędruszkiewicz *około 1873 †   
140Ignacy Józef Humel *około 1837 Wizna †  
141Ignacy Józef Milewski *06-07-1810 Turczyn †  
142Ignacy Józef Mocarski *około 1896 Mocarze †  
143Ignacy Julecki *około 1873 Wąsosz †19-12-1949 Wąsosz   
144Ignacy Kacperski  †  
145Ignacy Kacprowski *01-02-1855 Wąsosz †07-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
146Ignacy Kacprowski *około 1846 Wąsosz †przed 20-02-1924  
147Ignacy Kaczyński *około 1861 Kąty †po 12-02-1930  
148Ignacy Kaczyński  †po 06-03-1905  
149Ignacy Kaczyński  †15-07-1822  
150Ignacy Kadłubowski *około 1861 Karwowo †  
151Ignacy Kadłubowski *około 1821 Zakrzewo †  
152Ignacy Kajetan Witkowski *około 1841 Dobrzyjałowo †  
153Ignacy Kalinowski *około 1861 Wąsosz †po 17-03-1933  
154Ignacy Kalinowski *23-10-1858 Brychy †03-03-1919 Przezdziecko-Jachy  
155Ignacy Kałaburda  †przed 28-10-1860  
156Ignacy Kamiński *około 1850 Koniecki par. Wizna †  
157Ignacy Kamiński  †przed 22-02-1854  
158Ignacy Karaszkiewicz *około 1879 Libertów par. Stanisławów †  
159Ignacy Karczewski *około 1874 Karwowo-Polki †  
160Ignacy Karczewski *około 05-1861 Wąsosz †05-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
161Ignacy Karwowski *01-02-1909 Tyszki †  
162Ignacy Karwowski *około 1900 Zabiele †10-05-1977 Zabiele  
163Ignacy Karwowski *około 1895 Kubrzany †  
164Ignacy Karwowski *około 1870 †28-11-1929 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
165Ignacy Karwowski *około 1862 Kąty †  
166Ignacy Karwowski *około 1857 Obiedzino †  
167Ignacy Karwowski *około 1852 Wypychy †po 16-06-1911  
168Ignacy Karwowski *około 1840 Szlasy †  
169Ignacy Karwowski *około 1828 Rutki †  
170Ignacy Karwowski *około 1804 Sienickie †  
171Ignacy Karwowski  †  
172Ignacy Kiełczewski *około 1878 Konopki †przed 23-05-1942  
173Ignacy Kleszczewski  †  
174Ignacy Klimaszewski *około 1837 Dusze †  
175Ignacy Klimaszewski *około 1800 Klimaszewnica †28-03-1851 Bagienice  
176Ignacy Klimaszewski  †  
177Ignacy Kobryński  †od 05-02-1883 do 26-11-1888  
178Ignacy Kobyłko *około 1886 Filipki †  
179Ignacy Komosa *28-07-1849 Wąsosz †  
180Ignacy Komosiński *około 1879 Wąsosz †  
181Ignacy Konik *około 1874 Szczuczyn †  
182Ignacy Konopka *około 1867 Borawskie par. Jedwabne †po 03-03-1919  
183Ignacy Konopka *około 1840 Okurowo †  
184Ignacy Konopka *około 1836 Barwiki †po 28-02-1897  
185Ignacy Konopka *około 1820 Karwowo †przed 26-05-1885  
186Ignacy Konopka *około 1812 Konopki Chude †od 14-05-1861 do 11-11-1873  
187Ignacy Konopka *około 1786 †  
188Ignacy Konopka  †  
189Ignacy Konopka  †przed 14-06-1870  
190Ignacy Konopka  †przed 20-02-1928  
191Ignacy Kornęga *około 1831 Górki par. Dobrzyjałowo †  
192Ignacy Korycki  †14-04-1977 Łódź /Łódź/  
193Ignacy Korzeniecki *około 1807 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
194Ignacy Kosiorek *około 1922 Myszyniec †04-10-1941 Modzele /Wąsosz/  
195Ignacy Kosiorek  †po 08-03-1943  
196Ignacy Kosmowski *około 1799 Kosmy par. Sońsk †  
197Ignacy Kossakowski *około 1867 Boguszki †  
198Ignacy Kossakowski *około 1845 Kossaki †przed 01-03-1908  
199Ignacy Kossakowski *około 1830 Mocarze †przed 07-02-1881  
200Ignacy Kossakowski  †po 30-01-1842  
201Ignacy Kossakowski  †od 14-11-1842 do 11-02-1861  
202Ignacy Koszorek  †po 26-12-1940  
203Ignacy Koszykowski *około 1814 Brzostowo †  
204Ignacy Kotlewski  †po 11-02-1862  
205Ignacy Kotowski *około 1850 Rutkowskie †22-08-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
206Ignacy Kotowski *około 1827 Rutkowskie †po 04-02-1889  
207Ignacy Kotowski  †  
208Ignacy Kownacki  †przed 30-01-1899  
209Ignacy Kozłowski  †  
210Ignacy Kozłowski  †po 03-05-1876  
211Ignacy Kozłowski  †  
212Ignacy Kraiński  †przed 03-08-1829  
213Ignacy Krajewski *około 1862 Grądy Małe †13-07-1895 Grądy Małe  
214Ignacy Krajewski *około 1861 Kubrzany †  
215Ignacy Kuczwalski *około 1840 Szczuczyn †  
216Ignacy Kuczyński  †przed 23-05-1842  
217Ignacy Kukawski    
218Ignacy Kulikowski *około 1812 Kędziorowo †  
219Ignacy Kurkowski *15-09-1885 Karwowo †28-12-1970 Kieljany /Wąsosz/  
220Ignacy Kurkowski *około 1808 Borawskie †  
221Ignacy Kurkowski  †przed 10-02-1863  
222Ignacy Kuszwalski  †  
223Ignacy Kwiatkowski *około 1816 Modzele †  
224Ignacy Kwiatkowski  †od 17-02-1879 do 18-11-1895  
225Ignacy Ladziński *01-10-1846 Dołęgi †06-10-1846 Dołęgi  
226Ignacy Laskowski  †  
227Ignacy Lenczewski *02-07-1875 Niećkowo †08-10-1934 Niećkowo  
228Ignacy Lendo *około 03-1866 Wąsosz †09-09-1868 Wąsosz /Wąsosz/  
229Ignacy Lepieszka *około 1876 Bielsk Podlaski †  
230Ignacy Leszczewski *około 1836 Radziłów †po 24-01-1899  
231Ignacy Lewkowski  †  
232Ignacy Lipski *około 1824 Nadbory †po 25-10-1892  
233Ignacy Lutostański  †przed 16-01-1883  
234Ignacy Łabuszewski  †przed 24-11-1852  
235Ignacy Łada  †  
236Ignacy Łapiński *około 1838 Suwałki †  
237Ignacy Łapiński  †  
238Ignacy Łempicki *12-02-1861 Bagienice †27-12-1908 Bagienice /Wąsosz/   
239Ignacy Łempicki *29-07-1827 Bagienice †21-06-1897 Bagienice /Wąsosz/  
240Ignacy Łepkowski *około 1840 Modzele †21-12-1879 Ławsk  
241Ignacy Łojewski *17-02-1822 Łoje Grężki †01-02-1883 Mikuty /Słucz/  
242Ignacy Łojewski *około 1802 Łoje Grężki †przed 25-02-1862  
243Ignacy Łoś * Wąsosz   
244Ignacy Łoś *około 1870 Ławsk †22-02-1946 Ławsk  
245Ignacy Łuczyński *1856 Zakrzewo †1857 Zakrzewo /Słucz/  
246Ignacy Łukasiewicz  †  
247Ignacy Maciej Brzostowski *około 1835 Rutkowskie †  
248Ignacy Maciorowski  †06-09-1855  
249Ignacy Makowski *około 1797 Makowskie †przed 19-10-1863  
250Ignacy Makowski  †przed 09-02-1857  
251Ignacy Malinowski *około 1827 †09-03-1832 Ławsk  
252Ignacy Małolepszy  †  
253Ignacy Małonowicz * Morsztynowizna    
254Ignacy Mariak *29-01-1890 Kucze Wielkie †11-04-1890 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
255Ignacy Marian Śmiarowski *31-01-1939 Kownatki †12-08-1939 Kownatki /Wąsosz/  
256Ignacy Maszczyk  †1892 Jurzec Szlachecki  
257Ignacy Maściewicz *około 1818 Jedwabne †  
258Ignacy Merchelski *04-01-1902 Wąsosz †19-03-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
259Ignacy Merchelski *około 1810 Wizna †30-04-1859 Wąsosz  
260Ignacy Merchelski  †po 07-02-1838  
261Ignacy Męczkowski *około 1827 Kamianki †20-10-1860  
262Ignacy Mieczkowski *około 1875 Guty †  
263Ignacy Mieczkowski *około 1862 †  
264Ignacy Mieczkowski *około 1818 Czerwonki †  
265Ignacy Mieczkowski  †  
266Ignacy Mieczkowski  †od 18-02-1901 do 29-05-1906  
267Ignacy Mierzejewski *około 1814 Biodry †od 04-03-1889 do 25-11-1894  
268Ignacy Mikucki *około 1848 Barwiki †  
269Ignacy Mikucki *około 1818 Mikuty †07-02-1869  
270Ignacy Milewski *około 1881 Koniecki par. Wizna †  
271Ignacy Milewski *około 1870 Biodry †21-06-1909 USA  
272Ignacy Milewski *około 1856 Niedźwiedzkie †  
273Ignacy Milewski *około 1836 Danowo †po 14-11-1887  
274Ignacy Milewski *około 1823 Koniecki par. Wizna †przed 08-06-1886  
275Ignacy Milewski  †  
276Ignacy Milewski  †od 26-04-1837 do 26-02-1843  
277Ignacy Milewski  †po 24-07-1831  
278Ignacy Mioduszewski *około 1827 †przed 25-02-1889  
279Ignacy Młynarczyk *około 1893 Szwelczyn †przed 16-08-1978  
280Ignacy Mocarski *około 1887 Nadbory †  
281Ignacy Mocarski *około 1882 Mocarze †  
282Ignacy Mocarski *około 1873 Kąty †po 27-10-1925   
283Ignacy Mocarski *około 1865 Makowskie †03-11-1931 Makowskie /Burzyn/  
284Ignacy Mocarski *około 1849 Mocarze †po 08-06-1923  
285Ignacy Mocarski *około 1840 Rutkowskie †po 23-02-1886  
286Ignacy Modzelewski *około 1863 Wąsosz †  
287Ignacy Moniuszko *około 1888 Kąty †  
288Ignacy Mroczek *około 1808 Wizna †po 23-11-1863  
289Ignacy Mroczkowski *około 1854 Wierciszewo †  
290Ignacy Mroczkowski  †29-04-1890 Pieniążki  
291Ignacy Mrozicki  †  
292Ignacy Mrozowicz *około 1863 Chyliny †po 08-06-1909  
293Ignacy Mrozowicz *około 1858 Chyliny †  
294Ignacy Mścichowski *29-01-1909 Olszewo †11-12-1965 Pisz /Białaszewo/  
295Ignacy Mścichowski *około 1880 Mścichy †  
296Ignacy Mścichowski *około 1860 Pieniążki †przed 07-05-1933  
297Ignacy Mścichowski  †  
298Ignacy Mścichowski  †po 26-02-1889  
299Ignacy Mścichowski  †przed 05-02-1839   
300Ignacy Muzykiewicz  †przed 22-09-1927  
301Ignacy Myśliński *około 1863 Szostaki †  
302Ignacy Myśliński *około 1825 Kucze Wielkie †  
303Ignacy Napiórkowski *około 1883 Nieławice †  
304Ignacy Niebrzydowski * Świdry   
305Ignacy Niebrzydowski *31-01-1838 Obrytki †06-05-1891 Danowo /Wąsosz/  
306Ignacy Niecikowski *około 1858 Kąty †po 09-02-1915  
307Ignacy Niecikowski *około 1816 Kownatki †  
308Ignacy Niecikowski *około 1785 Kąty †od 24-01-1843 do 10-02-1850  
309Ignacy Niećkowski  †przed 06-10-1903  
310Ignacy Niedbała  †  
311Ignacy Niedźwiedzki  †  
312Ignacy Nieradko  †po 06-05-1901  
313Ignacy Olender *około 07-1815 Przechody †po 30-01-1882  
314Ignacy Olender  †przed 15-07-1849  
315Ignacy Ormanowski *około 1787 Kramkowo †przed 21-10-1860  
316Ignacy Orzołek  †  
317Ignacy Ostaszewski  †przed 21-10-1901  
318Ignacy Ożarowski *1870 Rutkowskie †1870 Rutkowskie /Burzyn/  
319Ignacy Ożarowski *około 1856 Szostaki †08-07-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
320Ignacy Pachucki *około 1830 Popowo †  
321Ignacy Pachucki *około 1823 Brzozowa Wólka †  
322Ignacy Paszkowski *01-08-1885 Żebry †  
323Ignacy Paulin Wołągiewicz *około 1832 Skrodzkie †  
324Ignacy Pawełczyk *około 1834 Bożejewo †15-12-1870  
325Ignacy Pawłowski *około 1793 Andrychy †przed 13-11-1850  
326Ignacy Piekarski *około 1889 Czachy †  
327Ignacy Pieńczykowski *około 1811 Pieńczykówek †po 29-06-1856  
328Ignacy Piotrowski *31-07-1786 Kędziorowo †przed 13-11-1849  
329Ignacy Polkowski *około 1868 Biodry †19-03-1909  
330Ignacy Polkowski *około 1858 Kąty †29-10-1916 Kubra /Przytuły/  
331Ignacy Polkowski *około 1834 Dębowo †  
332Ignacy Połomski *około 1831 Czerwone †przed 07-09-1874  
333Ignacy Popławski *około 1895 Bęćkowo †  
334Ignacy Popławski *1886 Sieburczyn †   
335Ignacy Popławski *27-10-1860 Sieburczyn †09-02-1928 Sieburczyn /Burzyn/   
336Ignacy Popławski *około 1834 Sieburczyn †24-12-1899 Sieburczyn /Burzyn/   
337Ignacy Porowski  †po 11-05-1835  
338Ignacy Postolski  †  
339Ignacy Potrzebka  †przed 14-11-1855  
340Ignacy Pruszyński  †  
341Ignacy Przestrzelski *około 1863 Kąty †od 30-01-1906 do 15-10-1917  
342Ignacy Przestrzelski *około 1858 Kąty †  
343Ignacy Przestrzelski *około 1831 Pluty †28-01-1854 Łoje Awissa /Przytuły/  
344Ignacy Przestrzelski *około 1810 Mocarze †przed 03-02-1858  
345Ignacy Przyborowski *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
346Ignacy Przyborowski  †przed 11-02-1889  
347Ignacy Przybyszewski  †przed 12-05-1841  
348Ignacy Raciborski  †  
349Ignacy Radzikowski *około 1861 Danowo †  
350Ignacy Radzio  †25-02-1838  
351Ignacy Rafałowski  †  
352Ignacy Ramotowski *06-02-1904 Ramoty †13-05-1958 Łomża  
353Ignacy Ramotowski *około 1870 Grądy Wielkie †  
354Ignacy Ramotowski *27-10-1820 Danowo †  
355Ignacy Remiszewski *około 1864 †po 23-11-1926  
356Ignacy Rogowski *około 1857 Trzaski †po 27-09-1922  
357Ignacy Rogowski *około 1824 Rutki †po 05-02-1877  
358Ignacy Rogowski  †  
359Ignacy Rogowski  †od 28-11-1905 do 16-02-1909  
360Ignacy Rostkowski *około 1859 Rutki †przed 12-1896  
361Ignacy Rostkowski  †po 27-11-1832  
362Ignacy Ruchalski  †  
363Ignacy Rutkowski *około 1916 Kamińskie †  
364Ignacy Rutkowski *28-07-1854 Rutkowskie †  
365Ignacy Rutkowski *25-09-1841 Rutkowskie †przed 23-02-1892  
366Ignacy Rybacki *około 1821 Klimaszewnica †  
367Ignacy Rydzewski *około 1836 Bukowo Małe †przed 15-01-1889  
368Ignacy Rydzewski  †przed 27-11-1854  
369Ignacy Rydzewski  †przed 28-01-1846  
370Ignacy Sadowski  †po 08-05-1861  
371Ignacy Sakowski *około 1864 Szczuczyn †17-08-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
372Ignacy Sakowski  †  
373Ignacy Samborski *około 1863 Sambory †  
374Ignacy Samborski  †po 08-02-1887  
375Ignacy Siedlecki *1873 Wąsosz †20-01-1942 Wąsosz  
376Ignacy Sienicki *około 1826 Czerwonki †  
377Ignacy Sienicki  †  
378Ignacy Skrodzki  †po 04-02-1890  
379Ignacy Smyk  †  
380Ignacy Sobolewski *około 1823 Boczki †  
381Ignacy Sobolewski  †przed 26-09-1904  
382Ignacy Sobotka    
383Ignacy Sobotka  †przed 06-02-1861  
384Ignacy Sokołowski *około 1874 †  
385Ignacy Sokołowski  †po 20-11-1894  
386Ignacy Sokołowski  †po 11-02-1885  
387Ignacy Soliwoda  †  
388Ignacy Staniszewski *10-04-1900 Przytuły †23-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
389Ignacy Staniszewski *około 1881 Rogienice Wielkie †po 27-12-1944  
390Ignacy Staniszewski *około 1826 Tajno Stare †05-01-1905 Glinki  
391Ignacy Staniszewski  †  
392Ignacy Stankiewicz *około 1809 Nadbory †przed 03-02-1864  
393Ignacy Stefański  †  
394Ignacy Strzyżewski *około 02-1882 Kędziorowo †20-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
395Ignacy Sulewski *25-02-1869 Godlewo †02-03-1869 Godlewo  
396Ignacy Sulewski *16-02-1854 Szwelczyn †29-12-1857 Wąsosz  
397Ignacy Sulewski *05-04-1852 Zaborowo †   
398Ignacy Sulewski *04-08-1832 Sulewo Kownaty †18-05-1834 Sulewo Kownaty  
399Ignacy Sulewski *07-08-1795 Sulewo Kownaty †  
400Ignacy Sulewski *03-1793 Sulewo Kownaty †10-04-1793 Sulewo Kownaty  
401Ignacy Szczepański *około 1836 Dzierzbia †  
402Ignacy Szczuka *około 1819 Brodowo †po 20-05-1889  
403Ignacy Szleszyński *około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany) †12-10-1895 Kubra  
404Ignacy Szleszyński *około 1836 Zalesie †od 21-11-1896 do 22-11-1899  
405Ignacy Szleszyński *około 1824 Szlasy †po 06-02-1888  
406Ignacy Szulc *01-02-1894 Szwelczyn †03-09-1964 Skomack Wielki /Wąsosz/  
407Ignacy Szulc *około 1839 Wąsosz †po 25-11-1901  
408Ignacy Szumowski *około 1864 Witynie †08-05-1926 Witynie /Jedwabne/  
409Ignacy Szymanowski *około 1842 Konopki †  
410Ignacy Szymanowski *około 07-1812 Kieljany †  
411Ignacy Śmiarowski  †26-02-1899 Grzymki  
412Ignacy Świderski *31-07-1843 Wiszowate †18-04-1882 Wiszowate /Grabowo/  
413Ignacy Święszkowski *około 08-1831 Gromadzyn par. Kolno †  
414Ignacy Tasiewicz  †01-04-1850  
415Ignacy Tokarzewski *około 1859 Mścichy †22-12-1889  
416Ignacy Trepanowski *około 1828 Wizna †  
417Ignacy Trepanowski *około 1788 †przed 13-02-1848  
418Ignacy Truszkowski *13-10-1885 Truszki-Patory †  
419Ignacy Truszkowski *15-09-1880 Truszki-Patory †25-07-1929  
420Ignacy Truszkowski *około 1858 Truszki-Patory †  
421Ignacy Tyniecki *około 1853 Wójtowstwo †  
422Ignacy Tyszka  †przed 06-02-1868  
423Ignacy Wachulewicz *około 1830 Popowo †  
424Ignacy Walendzik *około 1888 Bzury †  
425Ignacy Walewski  †po 12-02-1912  
426Ignacy Waniewski *około 1850 Bronowo †  
427Ignacy Wasilewski  †przed 19-05-1851  
428Ignacy Waszkiewicz    
429Ignacy Wawrzyniec Ramotowski *około 1822 Włodki †od 07-07-1878 do 07-11-1882  
430Ignacy Wądołowski *około 1840 Koniecki par. Wizna †przed 17-02-1896  
431Ignacy Wądołowski *około 1831 Sambory †po 11-11-1878  
432Ignacy Wądołowski *około 1820 Koniecki par. Wizna †przed 18-02-1868  
433Ignacy Werenc *02-04-1886 Janowo †24-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
434Ignacy Wiktorowicz *30-01-1865 Wąsosz †04-07-1936 Wąsosz   
435Ignacy Wiktorowicz *30-07-1849 Wąsosz †po 16-01-1921  
436Ignacy Wincenty Kukowski *27-07-1839 Mścichy †  
437Ignacy Winkowski *01-02-1898 †  
438Ignacy Wiśniewski *10-07-1891 Nadbory †  
439Ignacy Wiśniewski  †  
440Ignacy Witkowski *około 1823 Słucz †  
441Ignacy Wojciechowski *około 1833 Czaple †po 12-11-1900  
442Ignacy Wojsław  †przed 16-05-1809  
443Ignacy Wójcicki  †przed 06-11-1853  
444Ignacy Wykowski *około 1800 Wykowo †  
445Ignacy Zając  †po 01-06-1869  
446Ignacy Zajkowski *około 1839 Niwkowo †18-09-1904 Szostaki /Burzyn/  
447Ignacy Zakrzewski *02-02-1794 Wojsławy †  
448Ignacy Zalewski *około 1874 Łojki par. Białaszewo †od 09-02-1919 do 21-04-1935  
449Ignacy Zalewski *około 1866 Szlasy †  
450Ignacy Zalewski *około 1860 Szlasy †  
451Ignacy Zawadzki  †  
452Ignacy Zdankowski *około 1755 †08-04-1835 Milewo  
453Ignacy Zieliński *około 11-1821 Stawiski †po 21-06-1870  
454Ignacy Zieliński *około 1811 Bronowo †12-11-1833  
455Ignacy Zieliński  †przed 24-11-1834  
456Ignacy Ziemba    
457Ignacy Żebrowski  †  
458Ignacy Żukowski *około 1853 Racibory †od 05-02-1894 do 17-07-1905  
459Ignacy Żukowski *około 1817 Kucze Wielkie †  
460Ignacy Żurawski *około 06-08-1880 Wąsosz †12-08-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
461Ilona Baranowska z d. Ptach    
462Ilona Górska     
463Ilona Kaźmierczak     
464Ilona Radziwon-Kamińska z d. Radziwon * Białystok    
465Ilona Święcińska     
466Ilza Strojny z d. Bondzio    
467Irena (Halina) Rzepińska z d. Modzelewska * Wąsosz   
468Irena ? Maciejewska    
469Irena Agnieszka Jankowska z d. Zawadzka *20-07-1919 Wąsosz †05-08-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
470Irena Aniela Bargłowska z d. Sokołowska * Grabowo   
471Irena Aniela Stolnicka z d. Łaguna * Radziłów   
472Irena Bagińska z d. Wicik * Czaple   
473Irena Bagińska    
474Irena Bajkowska z d. Tomaszewska    
475Irena Balicka *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
476Irena Bałdyga z d. Sobotka    
477Irena Baranowska z d. Konopka * Świdry   
478Irena Barbara Łoniewska  †  
479Irena Baryła z d. Dzięgielewska * Białaszewo   
480Irena Bastian z d. Puzdrowska    
481Irena Bednarowicz * Wąsosz   
482Irena Bejgier z d. Skrodzka * Grajewo    
483Irena Biedrzycka z d. Brzostowska * Zalesie   
484Irena Biskupska z d. Łukasiak * Ławsk   
485Irena Borawska z d. Zalewska     
486Irena Borawska *około 11-1948 Komosewo †29-01-1949 Komosewo  
487Irena Borawska * Konopki   
488Irena Borawska z d. Wiszowata *1903 Nieciki †2003 Konopki Monety  
489Irena Borkowska z d. Malec    
490Irena Boroń z d. Solińska * Wąsosz    
491Irena Borusiewicz z d. Statkiewicz * Szczuczyn   
492Irena Bożenna Wykowska z d. Ciszewska * Konopki   
493Irena Bóbr *18-12-1911 Łempice †  
494Irena Brodowska *28-02-1960 Wąsosz †20-04-1965 Wąsosz /Wąsosz/   
495Irena Brulińska * Komosewo   
496Irena Budna z d. Markowska * Grozimy   
497Irena Butkiewicz z d. Ołdakowska *06-07-1952 †03-04-1986 Głubczyce /Wąsosz/  
498Irena Bzura z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
499Irena Chmielewska z d. Siejda * Wąsosz   
500Irena Chodnicka *22-04-1945 Wąsosz †05-10-1945 Wąsosz  
501Irena Chodnicka z d. Strzyżewska    
502Irena Chojnowska z d. Wszeborowska * Wąsosz   
503Irena Chojnowska     
504Irena Chrostowska z d. Gocłowska * Kramarzewo   
505Irena Chrzanowska *01-03-1950 Zalesie †01-03-1950 Zalesie   
506Irena Chrzanowska z d. Brańczyk * Rybnik   
507Irena Chylińska * Prostki    
508Irena Ciecierska z d. Barwikowska * Glinki   
509Irena Cimochowska z d. Dąbrowska * Wąsosz   
510Irena Cimochowska z d. Wysocka * Szczuczyn   
511Irena Cwalińska z d. Rynkiewicz * Mścichy   
512Irena Czarnecka z d. Łajewska * Komosewo    
513Irena Czerech    
514Irena Czesława Modzelewska z d. Kędzierska * Wąsosz   
515Irena Czop z d. Koniecko * Grozimy   
516Irena Dankowska z d. Lecyk    
517Irena Danowska z d. Stankiewicz * Kramarzewo   
518Irena Danowska z d. Bagińska * Sulewo Prusy   
519Irena Dąbrowska z d. Iwanow    
520Irena Dębek z d. Maciorowska * Bagienice   
521Irena Dobrzycka *17-10-1952 Wąsosz †26-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
522Irena Doljasz *około 1938 Ławsk †01-09-1947 Ławsk  
523Irena Domagalska z d. Darwicka * Kędziorowo   
524Irena Drejer z d. Wiśniewska * Kramarzewo   
525Irena Drobińska z d. Sypytkowska * Łempice   
526Irena Duzikowska z d. Świderska *20-08-1937 Wąsosz †18-03-1963 Grajewo /Wąsosz/  
527Irena Duzikowska z d. Guzowska    
528Irena Dziekońska z d. Szczechowska * Pasichy   
529Irena Elżbieta Guzowska z d. Balewska * Wąsosz   
530Irena Eufemia Kuczewska z d. Wilanowicz *około 1901 Warszawa †  
531Irena Felicjańska z d. Kaszuba * Wąsosz   
532Irena Filipkowska z d. Bazydło * Ławsk   
533Irena Fortuna z d. Kulczycka    
534Irena Franciszka Karwowska z d. Narucka *1927 Słucz †  
535Irena Franciszka Karwowska z d. N    
536Irena Gardocka *22-06-1955 Stawiane †13-12-1956 Stawiane /Wąsosz/   
537Irena Gardocka *20-11-1930 Łempice †09-12-1953 Łempice /Wąsosz/  
538Irena Godlewska z d. Chylińska * Białaszewo   
539Irena Gosiewska z d. Bagińska * Wąsosz   
540Irena Gosiewska z d. Karczmarczyk    
541Irena Górska z d. Sulewska * Kieljany   
542Irena Grabowska z d. Wiśniewska * Szczuczyn    
543Irena Grajewska z d. Łempicka * Bagienice    
544Irena Gramacka z d. Duzikowska * Wąsosz   
545Irena Grondwald z d. Małolepsza *22-07-1933 Komosewo †06-10-1990 Prostki /Wąsosz/   
546Irena Grzechnik z d. Gajewska    
547Irena Gutowska z d. Jankowska * Ławsk   
548Irena Gutowska z d. Olszewska    
549Irena Halina Modzelewska z d. Podbielska * Ławsk   
550Irena Helena Dąbrowska z d. Kossakowska    
551Irena Helena Wróblewska *16-04-1954 Grędy †11-01-1955 Grędy /Wąsosz/  
552Irena Henryka Wojsław z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
553Irena Iwanowska z d. Jaszkowska *02-08-1937 Wąsosz †2008  
554Irena Izbicka z d. Modzelewska * Ławsk   
555Irena Jadwiga Walkowiak z d. Chylińska * Sulewo Prusy   
556Irena Jadwiga Zamojska z d. Makowska    
557Irena Jakowska z d. Hincmanowska * Windyki   
558Irena Janczewska z d. Kozłowska     
559Irena Jankowska z d. Olszewska * Ławsk   
560Irena Januszewska z d. Byl * Wąsosz   
561Irena Jaśkowska z d. Orłowska    
562Irena Jen z d. Ladzińska * Wąsosz   
563Irena Jeżewska z d. Olszewska * Ławsk   
564Irena Jolanta Murawska z d. Sokołowska * Żebry    
565Irena Jolenta Pietrzykowska z d. Markowska * Szczuczyn   
566Irena Kacperska z d. Ciecierska * Ławsk   
567Irena Kacprowska *05-06-1955 Komosewo †27-04-1956 Komosewo /Wąsosz/  
568Irena Kaczmarczyk z d. Malinowska * Ławsk   
569Irena Kaczyńska z d. Borawska    
570Irena Kadłubowska z d. Siedlecka * Wąsosz   
571Irena Kalinowska z d. Olszewska * Ławsk   
572Irena Kalinowska z d. Wróblewska * Jambrzyki   
573Irena Karczmarczyk * Ławsk   
574Irena Karwowska z d. Werenc * Ławsk   
575Irena Kichner z d. Rzonca    
576Irena Kiełczewska z d. Rawa * Wąsosz    
577Irena Klimaszewska z d. Modzelewska    
578Irena Kobeszko z d. Piechowska    
579Irena Komosa z d. Arciszewska * Wąsosz   
580Irena Komosińska z d. Jakacka * Bełcząc   
581Irena Komosińska *25-12-1938 †24-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
582Irena Komosińska z d. Łoniewska    
583Irena Koniecko z d. Rynkiewicz * Mścichy   
584Irena Konopka *około 04-1948 Konopki †02-12-1948 Konopki  
585Irena Konopka z d. Jasińska * Kramarzewo   
586Irena Końsko z d. Strzałkowska  †  
587Irena Kopeć z d. Kurakowska * Sokołów Podlaski    
588Irena Kosińska z d. Komosińska * Kędziorowo   
589Irena Kosmaczewska z d. Marcińczyk * Ławsk   
590Irena Kotarska z d. Podworna *11-08-1951 Wąsosz †13-07-1989 Białystok /Wąsosz/  
591Irena Kowalska z d. Ramotowska    
592Irena Kownacka z d. Gąsiewska *12-08-1953 Wąsosz †18-08-1977 Biała Piska /Wąsosz/  
593Irena Kownacka z d. Wojsław * Sokoły   
594Irena Kozłowska z d. Chrostowska    
595Irena Kozłowska     
596Irena Kozłowska z d. Zalewska    
597Irena Krasińska z d. Sikorska * Wąsosz   
598Irena Krawcewicz *01-05-1940 Ławsk †29-04-1942 Szczuczyn /Wąsosz/  
599Irena Królczak z d. Wojsław * Kramarzewo   
600Irena Krukowska z d. Jabłońska    
601Irena Kruszyńska z d. Łempicka * Bagienice    
602Irena Kruszyńska z d. Bogusławska * Żebry   
603Irena Krymska *około 09-1932 Kownatki †11-08-1933 Kownatki /Wąsosz/  
604Irena Krymska *15-03-1930 Kownatki †04-07-1930 Kownatki  
605Irena Krystyna Gazowska z d. Polakowska *15-06-1965 Szczuczyn †  
606Irena Kuczyńska z d. Perkowska * Milewo   
607Irena Kuczyńska z d. Modzelewska    
608Irena Kurakowska *10-12-1923 Sokołów Podlaski †17-09-2000 Legionowo  
609Irena Ladzińska * Wąsosz   
610Irena Lebiedzińska *01-01-1959 Wąsosz †30-07-1959 Komosewo /Wąsosz/  
611Irena Lipińska z d. Wszeborowska * Łempice   
612Irena Lipińska z d. Weber    
613Irena Locman z d. Stypułkowska * Szymany   
614Irena Locman z d. Lewicka  †po 04-05-1994  
615Irena Lucyna Kaca z d. Gardocka * Modzele   
616Irena Lul z d. Dąbrowska * Rutki    
617Irena Ładyżyńska z d. Gryczewska * Przytuły-Kolonie   
618Irena Łaguna z d. Borusiewicz * Wąsosz   
619Irena Łaguna * Pasichy   
620Irena Łempicka z d. Chrostowska * Wąsosz    
621Irena Łempicka z d. Kostuch * Sopot    
622Irena Łempicka z d. Melnyk  †09-01-2005 Konin   
623Irena Łosiewicz z d. Cichocka * Wąsosz   
624Irena Łoś z d. Grzymkowska * Ławsk   
625Irena M. z d. Chodnicka * Grozimy   
626Irena Madejczyk z d. Orłowska * Ławsk   
627Irena Marcińczyk * Ławsk   
628Irena Marczykowska z d. Szwalgin * Wąsosz   
629Irena Maria Hryszko z d. Łaguna *02-02-1963 Szczuczyn †  
630Irena Maria Jastrzębska z d. Majewska *13-01-1894 Szczuczyn †27-11-1971 Warszawa  
631Irena Maria Zalewska z d. Wojdat     
632Irena Markowska z d. Sztejno * Szczuczyn   
633Irena Masłowska z d. Jaśkowska * Łempice   
634Irena Mieczkowska z d. Śmiarowska * Mieczki   
635Irena Mieńkowska z d. Kurzyna *13-06-1923 Pieniążki †01-09-1978 Grajewo  
636Irena Mierzejewska z d. Mocarska * Łomża    
637Irena Mikucka z d. Chrzanowska * Kieljany   
638Irena Mirosława Chylińska z d. Chodnicka * Wąsosz   
639Irena Miszczyk z d. Mocarska * Barciany k. Kętrzyna    
640Irena Młynarczyk *30-04-1941 Wąsosz †30-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
641Irena Mroczkowska z d. Godlewska * Niećkowo   
642Irena Mroczkowska z d. Szleszyńska * Szczuczyn   
643Irena Natalia Danowska z d. Płochocka * Koniecki   
644Irena Niebrzydowska z d. Karwowska    
645Irena Niecikowska z d. Lasek * Bielsko-Biała    
646Irena Niedźwiedzka z d. Cukrowska * Kędziorowo   
647Irena Nikonowicz z d. Gołębiewska * Przytuły-Kolonie    
648Irena Nitkowska z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
649Irena Obrycka z d. Sulewska * Gackie   
650Irena Olszewska z d. Baranowska * Wąsosz   
651Irena Olszewska *09-09-1937 Ławsk †06-05-1938 Ławsk  
652Irena Olszewska z d. Kosmowska * Ławsk   
653Irena Orłowska z d. Kozikowska * Wąsosz   
654Irena Orłowska z d. Kowalewska-Dobrzycka  †  
655Irena Osiecka    
656Irena Ostrowska z d. Wiśniewska * Kędziorowo   
657Irena Owsianko *około 05-1951 Łempice †21-08-1951 Łempice  
658Irena Pachucka z d. Sulewska *06-11-1926 †01-04-1996   
659Irena Pałygiewicz z d. Zyskowska * Wąsosz   
660Irena Paszkowska z d. Panasiuk    
661Irena Pawłowska z d. Konopko * Wąsosz    
662Irena Perzanowska z d. Gontowska * Świdry    
663Irena Piątkowska z d. Święcikowska    
664Irena Podbielska * Ławsk   
665Irena Polakowska *około 03-1943 Żebry †01-10-1943 Żebry /Wąsosz/  
666Irena Purwin z d. Gutowska * Możdżenie   
667Irena Purzeczko z d. Czarnecka * Świdry    
668Irena Raciborska z d. Bogusławska * Szczuczyn   
669Irena Ramotowska z d. Piotrowska * Radziłów   
670Irena Rawa *10-09-1941 Bagienice †08-10-1942 Bagienice /Wąsosz/   
671Irena Rogowska z d. Walewska * Słucz    
672Irena Rogowska z d. Truszkowska    
673Irena Rozalia Chełmińska z d. Ruszczyk * Komosewo   
674Irena Rudzka z d. Sulewska * Sulewo Prusy   
675Irena Rupińska z d. Grzymkowska * Zaborowo   
676Irena Rydzewska z d. Konopka * Mieczki   
677Irena Rydzewska z d. Truszkowska *16-10-1921 Koniecki-Rostroszewo †24-06-1990 Grajewo /Wąsosz/  
678Irena Sabina Zalewska z d. Grycio * Siedlce    
679Irena Sadowska z d. Mikulska * Słucz   
680Irena Sempkowska z d. N     
681Irena Sieczkowska z d. Kozłowska * Kędziorowo   
682Irena Skrzycka z d. Zalewska * Szczuczyn   
683Irena Smolińska z d. Orłowska * Bęćkowo    
684Irena Socha * Wąsosz   
685Irena Sokołowska z d. Gałązka * Wąsosz    
686Irena Sokołowska z d. Podworna * Wąsosz   
687Irena Sokołowska z d. Iwanowska  †  
688Irena Solińska z d. Wiśniewska *25-03-1926 Osowiec †28-07-1997 /Wąsosz/  
689Irena Solińska z d. Kłosek    
690Irena Staniszewska *26-03-1959 Wąsosz †04-05-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
691Irena Staniszewska z d. Skrodzka * Ławsk   
692Irena Staniszewska z d. Komosińska * Wąsosz   
693Irena Staniszewska z d. Kompanowska    
694Irena Stankiewicz *około 1941 Kramarzewo †16-12-1945 Kramarzewo  
695Irena Stankiewicz *16-08-1934 Kramarzewo †29-10-1938 Kramarzewo  
696Irena Stefanowicz z d. Sypytkowska    
697Irena Stodoła z d. Jasińska * Wąsosz    
698Irena Strawiak z d. N    
699Irena Strzyżewska *14-12-1942 Kędziorowo †26-02-1943 Kędziorowo /Wąsosz/  
700Irena Sulewska z d. Myślińska * Wąsosz   
701Irena Sulewska * Zalesie    
702Irena Sulewska z d. Szleszyńska * Sulewo Kownaty    
703Irena Sulewska z d. Mieczkowska *12-06-1917 Kownacin †13-03-1977 Godlewo /Wąsosz/  
704Irena Sulewska z d. Sieradzka  †przed 01-1935   
705Irena Sulima z d. Olszewska * Wąsosz   
706Irena Supińska z d. Chętnik * Drozdowo    
707Irena Supińska z d. Potęga * Modzele   
708Irena Szczech *01-10-1933 Pasichy †26-04-1934 Pasichy  
709Irena Szczech z d. Kurzątkowska    
710Irena Szklarzewska *22-01-1954 Szczuczyn †24-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
711Irena Szklarzewska * Godlewo   
712Irena Szumska z d. Jeżewska * Ławsk   
713Irena Szwalgin *około 07-1929 Wąsosz †09-09-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
714Irena Szydłowska z d. Godlewska  †  
715Irena Szymkiewicz z d. Wiśniewska * Bagienice   
716Irena Świderska *około 1917 Sulewo Prusy †24-07-1927 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
717Irena Tarnacka *20-07-1952 Ławsk †06-12-1964 Grajewo /Wąsosz/  
718Irena Tarnacka z d. Dębińska * Bagienice    
719Irena Tarnacka z d. Plawa ?     
720Irena Teofila Dębińska z d. Zakrzewska * Bagienice    
721Irena Tomiel z d. Złotocha * Wąsosz   
722Irena Trypus z d. Drobińska * Szczuczyn    
723Irena Trzaska *15-06-1950 Ławsk †18-01-1951 Ławsk  
724Irena Trzonkowska *około 10-1928 Niećkowo †11-12-1928 Niećkowo  
725Irena Tyszko * Szczuczyn    
726Irena Wacława Bednarowicz z d. Wilczyńska     
727Irena Wajskop z d. Stępień    
728Irena Walendzik z d. Turowska    
729Irena Wasilewska z d. Płochocka * Szczuczyn   
730Irena Wasiulewska z d. Wiktorowicz * Wąsosz   
731Irena Wechter z d. Borusiewicz * Wąsosz    
732Irena Werel z d. Ołdakowska    
733Irena Wierzbicka z d. Danowska * Sulewo Prusy   
734Irena Wiesława Nawrocka z d. Korytkowska    
735Irena Wiśniewska * Wąsosz   
736Irena Wiśniewska *10-05-1929 Żebry †03-07-1930 Żebry  
737Irena Włodarska z d. Wiśniewska * Żebry    
738Irena Wnuszyńska z d. Kramkowska    
739Irena Wojsław z d. Truszkowska * Bukowo   
740Irena Wójcicka *23-03-1950 Wąsosz †  
741Irena Wróbel z d. Sulewska * Zaborowo    
742Irena Wyrwas z d. Gutowska * Żebry   
743Irena Zalewska z d. Karwowska * Jedwabne    
744Irena Zalewska z d. Bagińska * Kudłaczewo   
745Irena Zalewska z d. Dziekońska    
746Irena Zalewska z d. Oproń     
747Irena Zalewska z d. N     
748Irena Zamojska z d. Dmowska *1912 †  
749Irena Zielińska z d. Orłowska    
750Irena Zofia Dołęga z d. Mścichowska * Sulewo Kownaty   
751Irena Zubrycka * Niemcy    
752Irena Zwierewicz z d. N    
753Irena Żebrowska z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
754Irena Żurawska *04-05-1942 Wąsosz †08-08-1942 Wąsosz  
755Irena Żurawska z d. Bogusz    
756Irene Dompkowski z d. Kosakowski    
757Irene Josephine Gawrys z d. Borowski *25-12-1912 †13-03-1979 Lancaster, NY  
758Ireneusz Borawski * Kolno   
759Ireneusz Cwalina * Bialiki par. Lachowo   
760Ireneusz Dzielnicki * Piątnica    
761Ireneusz Gałązka * Jurzec Pański   
762Ireneusz Gałązka  †  
763Ireneusz Gardocki * Sokoły   
764Ireneusz Godlewski *10-05-1976 Szczuczyn †13-01-1977 Zalesie /Wąsosz/   
765Ireneusz Gutowski * Słucz   
766Ireneusz Jan Buda * Gdańsk   
767Ireneusz Krupa * Wrocław   
768Ireneusz Lamko * Grajewo   
769Ireneusz Łempicki *10-03-1912 Bagienice †15-03-2011 Grajewo   
770Ireneusz Łepkowski * Kubra   
771Ireneusz Malinowski    
772Ireneusz Mioduszewski    
773Ireneusz Orłowski * Kapice   
774Ireneusz Radziwon * Łomża    
775Ireneusz Rogowski  †  
776Ireneusz Smoliński     
777Ireneusz Tyszka    
778Ireneusz Witold Wierciszewski * Bukowo   
779Ireneusz Zalewski * Kotowo Plac    
780Irmina Grażyna Miklaszewska z d. Romanowska * Augustów   
781Irmina Merchelska *12-05-1938 †27-08-1989 Warszawa /Wąsosz/   
782Isabella Bożena Bogdańska    
783Isabella Muirhead z d. Gunn  †  
784Isobel McFarlane z d. Muirhead  †  
785Iwo Gacioch     
786Iwona Albińska z d. Grela * Elbląg    
787Iwona Arciszewska z d. Wysocka * Łempice   
788Iwona Bikowska * Łomża   
789Iwona Dobrenko    
790Iwona Drozdowska z d. Stolarczuk  †  
791Iwona Górzan     
792Iwona Grażyna Intrys z d. Łempicka * Olsztyn    
793Iwona Klotzke z d. Filipkowska     
794Iwona Komosa z d. Marcejonis    
795Iwona Konopka z d. Łempicka * Wąsosz    
796Iwona Marczykowska z d. Płochocka * Szczuczyn   
797Iwona Mosiej z d. Dardzińska    
798Iwona Nietupska    
799Iwona Nowak z d. Trzonkowska * Szczuczyn   
800Iwona Ostrowska z d. Jędrzejewska * Bartoszyce    
801Iwona Piaszczyńska z d. Wilk    
802Iwona Poniatowska z d. Adamska * Pisz    
803Iwona Szostak z d. Duda    
804Iwona Węgrowska z d. Stefańska * Kościerzyna    
805Iwona Zawadzka z d. Żbikowska * Prostki    
806Iwonna Sobotka z d. Łempicka * Grajewo    
807Izabela Bagińska z d. Kiełczewska  †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
808Izabela Burgraff z d. Stankiewicz *około 1866 Borawskie †30-01-1933 Kramarzewo  
809Izabela Chmielewska z d. Czyżewska  †przed 06-02-1870  
810Izabela Chojnowska z d. N  †  
811Izabela Chrzanowska z d. Polkowska *około 1815 Biodry †po 05-02-1877  
812Izabela Drozdowska     
813Izabela Gajewska z d. N * Ełk   
814Izabela Grzybowska z d. Szymanowska  †przed 28-01-1846  
815Izabela Grzymała * Łomża    
816Izabela Jabłońska  †  
817Izabela Jędruszkiewicz z d. Wojewódzka  †  
818Izabela Kaczyńska    
819Izabela Kamińska z d. Modzelewska *około 1831 Pieńki †po 18-04-1884  
820Izabela Kisielewska z d. Cimoch  †po 24-01-1910  
821Izabela Konopka z d. Chmielewska *około 1834 Pachuczyn †  
822Izabela Konopka z d. Cwalińska  †po 08-08-1870  
823Izabela Leosiewska z d. Skrodzka (Godlewska) *około 1816 Modzele †  
824Izabela Liszewska z d. Maszczyk *około 1829 †od 14-02-1887 do 20-06-1898  
825Izabela Łempicka z d. N     
826Izabela Łempicka *06-09-1823 Koniecki †  
827Izabela Łochowska z d. Klimaszewska *31-03-1811 Klimaszewnica †przed 06-10-1861  
828Izabela Mieczkowska *około 1842 Pluty †po 24-02-1903  
829Izabela Mieczkowska z d. Bagińska  †01-09-1854  
830Izabela Mikucka z d. Ulatowska  †przed 22-07-1857  
831Izabela Mocarska z d. Mścichowska *około 1860 Kramkowo †11-01-1924 Witynie  
832Izabela Mroczkowska * New York, NY    
833Izabela Mścichowska z d. Damianska  †  
834Izabela Nicikowska z d. Łazarska *około 1813 †04-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
835Izabela Olszewska z d. Kowalewska *około 1830 †11-03-1863  
836Izabela Ostatkiewicz z d. Chrostowska *około 1830 Kamianki †przed 28-11-1893  
837Izabela Pieńkowska z d. Chmielewska *około 1798 Wizna †17-06-1843  
838Izabela Pisynko z d. Bajkowska  †przed 13-02-1888  
839Izabela Rakowska z d. Drozdowska  †po 18-02-1868  
840Izabela Sikorska z d. Wiszowata *03-04-1810 Guty Stare †od 09-02-1874 do 12-06-1876  
841Izabela Skarżyńska z d. Tyszka *około 1831 Dzięgiele †po 05-11-1877  
842Izabela Skrodzka z d. Szczuka  †przed 01-03-1848  
843Izabela Sobuczyńska z d. Mieczkowska  †po 22-01-1907  
844Izabela Sokołowska z d. Ramotowska *około 1826 Ramoty †przed 08-10-1900  
845Izabela Sulewska *około 1825 Zaborowo †po 23-09-1878  
846Izabela Sypytkowska z d. Sarnacka *około 1839 Bagienice †  
847Izabela Szleszyńska z d. Ujazdowska  †po 26-02-1900  
848Izabela Witkowska z d. Czajkowska *około 1829 Kamianki †  
849Izabela Zaborowska z d. Truszkowska *około 1847 Truszki †09-03-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
850Izabela Zalewska z d. Rutkowska  †po 17-11-1913  
851Izabela Zawadzka z d. Trąbacz  †przed 11-06-1890  
852Izabella Beata Andrzejczyk     
853Izabella Brzostowska z d. Szleszyńska *10-05-1830 Szlasy †po 26-11-1889  
854Izabella Choińska z d. Wróblewska *około 1817 Niedźwiadna †  
855Izabella Gardocka z d. Wierciszewska *około 1813 Bukowo †11-04-1841  
856Izabella Grabowska *22-01-1810 Czerwonki †11-09-1818 Czerwonki  
857Izabella Gwiazdowska z d. Sulewska *około 1842 Konopki par. Radziłów †15-12-1864  
858Izabella Jaczyńska  †przed 01-03-1840  
859Izabella Janczewska z d. Przestrzelska *około 1826 Kaimy †  
860Izabella Jawidzyk z d. Dyament  †29-06-1856  
861Izabella Katarzyna Pruszko z d. Wądołowska *około 1802 †przed 13-11-1859  
862Izabella Kiełczewska z d. Gromadzka  †po 24-11-1878  
863Izabella Konopka z d. Świderska *około 1814 †18-05-1849  
864Izabella Kurkowska *około 07-1867 Konopki †07-1867 Konopki  
865Izabella Kurkowska z d. Filipkowska *około 1817 Borawskie †po 26-02-1867  
866Izabella Leszczyńska z d. Wróblewska  †po 10-11-1861  
867Izabella Leszczyńska z d. Wróblewska  †  
868Izabella Łagodzińska z d. Podwórna * Szczuczyn   
869Izabella Łempicka z d. Rakowska  †po 06-09-1835  
870Izabella Magdalena Krukowska z d. Kiełczewska *około 1822 Tyszki-Łabno †  
871Izabella Rogińska *20-04-1840 Mroczki †  
872Izabella Rogowska z d. Trzaska *około 1835 Kąty †po 14-02-1916  
873Izabella Stachurzewska z d. Wasiucionek * Białystok   
874Izabella Tocicka z d. Szyszkiewicz *około 1817 †20-06-1854  
875Izabella Wszeborowska z d. Zakrzewska *15-04-1818 Wojsławy †po 25-06-1888  
876Izabella Zawadzka z d. Chrzanowska  †15-12-1848  
877Izydor Adamski * Długołęka   
878Izydor Aleksander Danowski *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
879Izydor Bazydło    
880Izydor Jabłoński *05-08-1903 Bzury †09-05-1985 Bzury /Wąsosz/  
881Izydor Jachimski *04-04-1885 Wąsosz †23-08-1959 Ashland  
882Izydor Kalinowski *10-09-1911 Wąsosz †  
883Izydor Karczewski *około 1782 Wilno †20-06-1834 Brychy  
884Izydor Lipiński *około 1896 Mocarze †  
885Izydor Łajewski *10-04-1913 Białogrądy †08-03-1985 Komosewo /Wąsosz/  
886Izydor Modzelewski *około 1805 Danowo †07-09-1850  
887Izydor Polkowski * Kąty †przed 01-1827  
888Izydor Stefan Zalc *około 1888 Szczuczyn †  
889Izydor Szulc *05-04-1891 Wąsosz †  
890Izydor Śmiarowski  †po 14-11-1894  
891Izydor Wiśniewski *21-12-1906 Bagienice †11-02-1946 Bagienice  
892Izydor Zyskowski *około 1899 Sojczyn-Borowy †  
893Izydora Duzikowska z d. Dmochowska    
894Izydora Sieczkowska z d. Grygo *15-05-1899 Kędziorowo †03-02-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
Czas ucieka, wieczność czeka! (16 czerwca 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl