Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]518

1Abramowicz Aleksander  †po 15-02-1909  
2Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
3Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
4Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
5Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
6Abramowicz Jakub  †  
7Abramowicz Jan *około 1797 Jedwabne †1855  
8Abramowicz Józef *około 1834 Wierciszewo †  
9Abramowicz Justyna z d. Karwowska  †po 15-02-1909  
10Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1832 Bronowo †  
11Abramowicz Katarzyna z d. N  †  
12Abramowicz Regina z d. Żebrowska  †po 25-11-1821  
13Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
14Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
15Abramowicz Stanisław *około 1880 Burzyn †  
16Abramowicz Stefan  †przed 25-11-1821  
17Adamczuk Halina z d. Nikonowicz * Wąsosz   
18Adamczuk Helena z d. Kuczma  †  
19Adamczuk Tomasz  †  
20Adamczuk Tomasz Bogdan * Ruda Żurawiecka   
21Adamczyk Czesław  †  
22Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
23Adamczyk N  †przed 10-12-1974  
24Adamczyk Wanda z d. N    
25Adamkowska Anna z d. Niecikowska *około 1871 Niećkowo †23-04-1945 Niećkowo  
26Adamkowska Marianna z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
27Adamkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
28Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
29Adamkowski Franciszek *około 1870 Rakowo †11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
30Adamkowski Jan *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
31Adamkowski Maciej *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
32Adamkowski Michał  †przed 26-01-1851  
33Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz  †  
34Adamowicz Otton  †  
35Adamowska Janina z d. Rabionka  †  
36Adamowska Janina z d. Kamińska * Wąsosz    
37Adamowski Czesław  †  
38Adamowski Czesław * Łątczyn    
39Adamska Aleksandra z d. Rafałko    
40Adamska Aleksandra z d. Wąsecka  †  
41Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
42Adamska Barbara z d. Janczewska  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
43Adamska Genowefa z d. Cwalińska * Rogale par. Stawiski   
44Adamska Helena z d. Samluk  †po 09-08-1944  
45Adamska Henryka z d. Łoś * Ławsk   
46Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska * Wąsosz   
47Adamska Józefata z d. Jeżewska *około 1866 Pluty †  
48Adamska Leokadia z d. Łempicka * Sulewo Kownaty    
49Adamska Lowiza z d. Ewert  †przed 18-02-1844  
50Adamska Magdalena z d. N  †przed 09-02-1858  
51Adamska Marianna z d. Baranowska  †  
52Adamska Marianna z d. N  †po 20-11-1827  
53Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
54Adamska Marianna z d. Wiśniewska  †  
55Adamska Marianna z d. NN  †   
56Adamska Romualda z d. Poniatowska  †  
57Adamski Adam *około 1897 †  
58Adamski Adam  †  
59Adamski Antoni  †   
60Adamski Henryk    
61Adamski Izydor * Długołęka   
62Adamski Jakub  †po 20-11-1827  
63Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
64Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
65Adamski Jerzy * Kubra   
66Adamski Kazimierz * Szymany    
67Adamski Leon  †  
68Adamski Michał  †po 09-02-1858  
69Adamski Mikołaj *około 1865 Kubra †  
70Adamski Mikołaj  †od 22-02-1892 do 25-10-1904  
71Adamski Paweł  †przed 18-02-1844  
72Adamski Piotr  †  
73Adamski Wawrzyniec  †  
74Adamski Władysław  †  
75Adasiewicz Aleksander * Osowiec   
76Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania *05-11-1793 Osowiec †przed 18-11-1855  
77Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
78Adasiewicz Anna z d. Gawedzka * Czerwonki   
79Adasiewicz Antoni  †przed 09-09-1853  
80Adasiewicz Antoni *około 1853 Osowiec †przed 12-02-1909  
81Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
82Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
83Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska  †przed 09-09-1853  
84Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †przed 23-02-1868  
85Adasiewicz Ewa z d. N  †  
86Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska  †26-01-1859  
87Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska  †po 24-02-1879  
88Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska  †po 23-02-1862  
89Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska *około 1837 Kapice †  
90Adasiewicz Helena z d. Zarzecka * Żebry   
91Adasiewicz Jan  †po 23-02-1862  
92Adasiewicz Józef  †przed 23-02-1868  
93Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka  †  
94Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska *około 1849 Osowiec †po 12-02-1909  
95Adasiewicz Lucjan    
96Adasiewicz Maciej  †  
97Adasiewicz Mateusz  †  
98Adasiewicz Paweł *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
99Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
100Adasiewicz Stanisław  †przed 24-02-1879  
101Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
102Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
103Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
104Adasiewicz Zofia z d. Topczewska  †  
105Aderek Edward *około 1849 Glinki †  
106Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska *około 1850 Szczuczyn †przed 09-1904  
107Aderek Mikołaj  †przed 09-11-1874  
108Aderek Rozalia z d. Gontowska  †po 09-11-1874  
109Aderek Teofila z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
110Adlejman Gotliba z d. Mazanek  †po 14-11-1852  
111Adlejman Karol  †przed 14-11-1852  
112Agaciak Aleksandra z d. Polakowska * Żebry   
113Agaciak Ryszard    
114Aitken Gregory * Grecja    
115Aitken Hilda    
116Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz * Szczecin    
117Aitken Victoria * Colorado Springs    
118Ajduk Anastazja z d. Nietupek  †przed 16-05-1838  
119Ajduk Franciszek *około 1798 Dzierzbia †  
120Ajduk Marianna z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
121Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
122Ajduk Walenty  †przed 16-05-1838  
123Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †  
124Akacka Barbara *11-01-1960 Kramarzewo †19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/  
125Akacka Bogumiła z d. Chrubin    
126Akacka Dominika *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
127Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
128Akacka Emilia z d. Wszeborowska *około 1836 Popowo †po 09-11-1896  
129Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
130Akacka Henryka z d. Kotarska *około 1929 †przed 19-05-2000  
131Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
132Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
133Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
134Akacka Katarzyna z d. Sikorska  †  
135Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
136Akacka Krystyna z d. Wiśniewska    
137Akacka Małgorzata Anna * Gdańsk   
138Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
139Akacka Marianna z d. Maciorowska    
140Akacka Marianna z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
141Akacka Marianna z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
142Akacka Serafina z d. Myszkielewicz  †po 16-12-1951  
143Akacka Wiktoria z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
144Akacka Zofia z d. Hibner    
145Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska    
146Akacki Antoni *około 1865 Adamowo †po 13-02-1941  
147Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
148Akacki Franciszek * Kownatki   
149Akacki Franciszek  †przed 13-02-1831  
150Akacki Grzegorz  †  
151Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
152Akacki Jan *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
153Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
154Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
155Akacki Józef *około 1868 Adamowo †  
156Akacki Józef *około 1827 Przyborowo †przed 09-11-1896  
157Akacki Józef *około 1849 Bzury †16-11-1936 Grozimy  
158Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
159Akacki Kazimierz * Modzele   
160Akacki Leon *około 1803 Borki †  
161Akacki Ludwik  †19-12-1890  
162Akacki Sławek * Grozimy   
163Akacki Stanisław *10-08-1840 Guty †  
164Akacki Tadeusz *28-06-1955 Grozimy †21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/  
165Akacki Tadeusz * Kramarzewo   
166Akacki Wiktor *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
167Akacki Władysław *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
168Akacki Władysław    
169Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
170Akacki Zygmunt *05-01-1938 Kownatki †09-05-1938 Kownatki  
171Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
172Akierman Bogumiła z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
173Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
174Akierman Dawid *około 1810 †  
175Akierman Jan  †przed 10-08-1835  
176Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda * Szczuczyn   
177Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
178Akierman Krystyna z d. Dziedczyk    
179Akierman Ludwik *około 1840 Szczuczyn †  
180Akierman Marek * Ełk   
181Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
182Akierman Mirosław    
183Akierman Regina z d. Oncik  †po 10-08-1835  
184Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
185Akus Albrecht  †przed 30-04-1837  
186Akus Anna *około 05-1906 Barany †29-07-1906 Chojnowo /Niedźwiadna/  
187Akus Emilia z d. Moczul  †23-03-1863  
188Akus Franciszka *1828 †1830 /Grajewo/  
189Akus Jadwiga z d. Olszewska * Wąsosz    
190Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
191Akus Józef *około 1868 Chojnowo †  
192Akus Karol *1840 Grabowo †po 24-02-1908  
193Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka    
194Akus Ludwika z d. Mejer  †od 30-04-1837 do 05-07-1863  
195Akus Marianna z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
196Akus Marianna z d. Purp *około 1816 †przed 25-01-1863  
197Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
198Akus Tadeusz * Bęćkowo    
199Akus Wiktoria z d. Pawełczyk *1839 Bogusze †przed 24-02-1908  
200Akus Zygmunt    
201Akuś Franciszek  †po 30-01-1899  
202Akuś Marianna z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
203Albarus Jan  †  
204Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
205Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
206Albarus Wilhelmina  †  
207Albińska Anna *10-11-1940 Żebry †01-10-1942 Żebry /Wąsosz/  
208Albińska Anna z d. Zaręba  †po 20-01-1896  
209Albińska Anna z d. Królikowska *1846 Wola Zambrowska †  
210Albińska Anna z d. Sulewska * Kieljany   
211Albińska Antonina *06-06-1789 Wąsosz †  
212Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
213Albińska Ewa z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
214Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz * Kędziorowo   
215Albińska Iwona z d. Grela * Elbląg    
216Albińska Jadwiga z d. Galanty * Żebry   
217Albińska Janina *około 04-1932 Żebry †23-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
218Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)  †  
219Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
220Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
221Albińska Konstancja z d. Kowalewska *około 1791 Kurki †29-10-1848  
222Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
223Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka *12-07-1787 †23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
224Albińska Regina z d. Locman * Żebry   
225Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
226Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †po 10-04-1956  
227Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
228Albińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1867 †przed 28-01-1918  
229Albińska Władysława z d. Nerkowska  †  
230Albiński Adam  †  
231Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
232Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
233Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
234Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
235Albiński Andrzej *około 1855 Niedźwiadna †  
236Albiński Andrzej *25-11-1781 †  
237Albiński Andrzej  †po 20-01-1896  
238Albiński Andrzej *28-12-1968 Szczuczyn †13-01-1969 Szczuczyn  
239Albiński Andrzej *około 01-1844 Wąsosz †  
240Albiński Błażej *02-02-1862 Wąsosz †  
241Albiński Czesław * Siankowizna   
242Albiński Czesław * Żebry   
243Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
244Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
245Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
246Albiński Ignacy *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
247Albiński Jan *26-05-1791 Wąsosz †  
248Albiński Jan  †po 23-11-1808  
249Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
250Albiński Jan *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
251Albiński Jan * Żebry   
252Albiński Jarosław * Wąsosz    
253Albiński Józef *około 1862 †po 28-01-1918  
254Albiński Józef *05-02-1931 Świdry †19-11-2003 Świdry /Wąsosz/  
255Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
256Albiński Józef  †31-01-1906 Świdry  
257Albiński Leonard Teodor *26-05-1791 Wąsosz †  
258Albiński Marian *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
259Albiński Stanisław *31-10-1847 Wąsosz †  
260Albiński Stefan * Żebry   
261Albiński Stefan *04-08-1785 Wąsosz †25-08-1785  
262Albiński Teofil *około 1890 Świdry †przed 1925  
263Albiński Wawrzyniec *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
264Albiński Witold *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
265Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
266Albiński Zdzisław *06-05-1956 Siankowizna †08-08-1957 Żebry /Wąsosz/  
267Albrecht Anna *07-07-1867 Kędziorowo †  
268Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †  
269Albrecht Feliks *około 1863 Kędziorowo †przed 17-01-1910  
270Albrecht Franciszek *około 1839 Niećkowo †25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/  
271Albrecht Frydrych  †  
272Albrecht Gotlib *około 1827 Świętajny †10-03-1855  
273Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
274Albrecht Konstanty *około 1858 Kędziorowo †18-04-1882  
275Albrecht Marcin  †przed 25-02-1879  
276Albrecht Marianna z d. Myszka *po 25-02-1879 †  
277Albrecht Stefania z d. Gąsiewska  †  
278Albrecht Szarlota z d. Myszka  †  
279Albrecht Teofila z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
280Albrecht Teofila z d. Szeląg  †po 22-11-1897  
281Albrecht Władysława z d. Górska  †  
282Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
283Aleksander Julian *30-10-1873 Modzele †  
284Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
285Aleksander Regina z d. Guziewska *około 1828 †przed 13-11-1893  
286Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
287Aleksandrowicz Aleksander  †15-12-1919 Łomża   
288Aleksiejczuk Paweł  †  
289Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
290Alencewicz Julian  †  
291Alencewicz Marianna z d. Sitek  †  
292Alencewicz Marianna z d. Konopka  †przed 28-01-1942  
293Alencewicz Wawrzyniec  †przed 28-01-1942  
294Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska  †po 29-10-1861  
295Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek  †po 18-11-1838  
296Alenkiewicz Wawrzyniec  †przed 29-10-1861  
297Alenkiewicz Wawrzyniec  †po 18-11-1838  
298Alert Adam  †po 03-11-1863  
299Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
300Alert Jan *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
301Alert Julianna  †po 24-11-1817  
302Alert Katarzyna z d. Mierzejewska  †od 06-02-1850 do 03-11-1863  
303Alert Katarzyna z d. Wyłucka *02-04-1781 †06-05-1829 Wąsosz  
304Alert Marcin  †po 24-11-1817  
305Alert Marcin *31-10-1797 †po 20-11-1838  
306Alert Zamel  †po 08-09-1854  
307And...ewska Ludwika z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
308And...ewska Rozalia z d. Dawidowska  †  
309And...ewski Stanisław  †  
310And...ewski Stanisław *około 1868 Wojewodzin †  
311Andrej Augusta z d. Plaga  †  
312Andrej Hugo  †  
313Andrej Ludwika z d. Enik *około 1858 Świdry †  
314Andrej Otton Edward *około 1870 Kumelsk †  
315Andrews Austin    
316Andrews Danny    
317Andrews Kandra?    
318Andrews Kelsee    
319Andrews Lynette z d. Foster * Phoenixville, PA   
320Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska * Szczuczyn   
321Andrukiewicz Henryk    
322Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko    
323Andrukiewicz Wacław * Dąbrowa Białostocka   
324Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
325Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
326Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
327Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz    
328Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
329Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka * Żebry   
330Andrusiewicz Henryk * Rudawka   
331Andrusiewicz Ignacy  †  
332Andrusiewicz Jakub *około 1839 Kędziorowo †  
333Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
334Andrusiewicz Józef *około 1863 Kędziorowo †13-11-1929 Kędziorowo  
335Andrusiewicz Józef Kazimierz *09-1948 Kędziorowo †02-10-1948 Kędziorowo  
336Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala *około 1843 Rakowo †  
337Andrusiewicz Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
338Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
339Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo   
340Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
341Andrusiewicz Stanisława *20-07-1943 Kędziorowo †07-11-1943 Kędziorowo  
342Andrusiewicz Szymon *około 1838 Kędziorowo †po 25-02-1889   
343Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
344Andrusiewicz Walenty  †17-06-1852   
345Andrychowska Rozalia z d. Heltwich  †przed 24-11-1833  
346Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
347Andrychowska Teofila z d. Wasilewska *około 1849 Miecze †  
348Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
349Andrychowski Franciszek  †przed 24-11-1833  
350Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
351Andrychowski Zygmunt *około 1842 Konopki-Białystok †  
352Andryszkiewicz Kazimierz Marian * Unewel   
353Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska * Milewo   
354Andryszkiewicz Szczepan  †  
355Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska  †  
356Andrzejczyk Grzegorz     
357Andrzejczyk Izabella Beata     
358Andrzejczyk Karolina Dominika     
359Andrzejczyk Katarzyna  †przed 12-07-1863  
360Andrzejczyk Rozalia z d. N  †przed 16-06-1862  
361Andrzejczyk Walenty  †przed 16-06-1862  
362Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin  †  
363Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
364Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska * Łempice   
365Andrzejewski Hieronim  †  
366Andrzejewski Ignacy  †przed 16-10-1992  
367Andrzejewski Kazimierz * Wilno   
368Aniśko Aleksander    
369Aniśko Bożena z d. Pawłowska * Białaszewo   
370Aniśko Maria z d. Zarecka    
371Aniśko Wiktor    
372Antoniak Anna z d. Żach  †  
373Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
374Antoniak Jadwiga z d. Leszak  †  
375Antoniak Jan  †  
376Antoniak Józefa z d. Mocarska *około 1844 Kokoszki †  
377Antoniak Marcin  †  
378Antosiewicz Adam  †przed 05-10-1933  
379Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
380Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska  †przed 05-10-1933  
381Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
382Antosiewicz Władysława z d. Danksz  †przed 09-1933  
383Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
384Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
385Antoszewicz Władysław  †przed 03-07-1912  
386Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska  †po 03-07-1912  
387Antys Zofia z d. Bacewicz    
388Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk  †  
389Anuszkiewicz Stanisław  †  
390Anzel Kazimierz  †po 03-07-1937  
391Anzel Paulina z d. Doskocz  †po 03-07-1937  
392Arbajtys Dorota z d. Wejs  †od 19-01-1862 do 27-10-1890  
393Arbajtys Franciszek  †przed 19-01-1862  
394Arbajtys Marianna z d. Zając *około 1844 Kubra †  
395Arbajtys Seweryna z d. Grabowska *około 1848 Kubra †27-02-1890 Supy /Przytuły/  
396Arbajtys Stanisław *około 1847 †  
397Arbsiajtyz Jan  †09-1870  
398Arbsiajtyz Katarzyna  †przed 09-02-1904  
399Arbsjajtys Adam *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
400Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska *około 1838 Przytuły †po 30-01-1888  
401Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska *około 1867 Przytuły †przed 30-01-1905  
402Arbsjajtys Ludwik *około 1840 Szlasy †po 30-01-1888  
403Archacka Anastazja  †przed 24-11-1863  
404Archacka Anna z d. Chorosz  †po 11-02-1855  
405Archacka Anna z d. Zalewska *około 1830 Ruda †przed 07-03-1886  
406Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
407Archacka Dominika z d. Wiśniewska * Żebry   
408Archacka Karolina z d. Gałecka *około 1843 Załuski †  
409Archacka Marianna z d. Rogińska  †po 11-11-1839  
410Archacka Urszula z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
411Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
412Archacki Jakub  †przed 11-11-1839  
413Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
414Archacki Józef  †przed 11-02-1855  
415Archacki Józef *około 1861 Ruda †po 02-02-1913  
416Archacki Tomasz * Ruda   
417Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
418Archacki Wojciech *około 1830 Pieniążki †  
419Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
420Arciszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1848 Wąsosz †16-09-1873  
421Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz *około 1832 †14-01-1868 Żebry /Wąsosz/  
422Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
423Arciszewska Bronisława z d. Karwowska *około 1866 Konopki †  
424Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
425Arciszewska Emilia *12-01-1868 Żebry †15-01-1868 /Wąsosz/  
426Arciszewska Franciszka z d. Konopka  †po 12-02-1895  
427Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska  †  
428Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka * Wąsosz   
429Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
430Arciszewska Halina *około 1940 Wąsosz †16-02-1948 Wąsosz  
431Arciszewska Halina z d. Olszewska * Wąsosz    
432Arciszewska Iwona z d. Wysocka * Łempice   
433Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
434Arciszewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Orzysz †po 29-08-1859  
435Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
436Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1837 Ławsk †30-03-1872 Wąsosz  
437Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
438Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska *około 1766 †29-07-1826  
439Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
440Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1857 †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
441Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
442Arciszewska Marianna z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
443Arciszewska Marianna z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
444Arciszewska Marianna z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
445Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
446Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska * Wąsosz   
447Arciszewska Marianna z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
448Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
449Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
450Arciszewska Marianna *około 10-12-1864 Wąsosz †13-12-1864 Wąsosz  
451Arciszewska Marianna z d. Zalewska *około 08-1853 Kędziorowo †  
452Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
453Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
454Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
455Arciszewska Stanisława z d. Jakońska *około 1868 Chrzanowo †po 19-02-1926  
456Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska  †  
457Arciszewska Zofia z d. Walewska  †  
458Arciszewski Adam *około 1872 Orlikowo †  
459Arciszewski Aleksander  †przed 12-02-1895  
460Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
461Arciszewski Antoni *około 1765 Kownatki †przed 14-10-1832  
462Arciszewski Antoni *około 1867 Wąsosz †02-01-1888 Wąsosz  
463Arciszewski Antoni *około 1839 Wąsosz †  
464Arciszewski Antoni * Zaborowo   
465Arciszewski Antoni  †  
466Arciszewski Antoni  †24-02-1885  
467Arciszewski Antoni  †od 04-02-1896 do 25-07-1941  
468Arciszewski Antoni *04-07-1941 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
469Arciszewski Bronisław  †  
470Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
471Arciszewski Franciszek *około 1863 †31-01-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
472Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
473Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
474Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
475Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
476Arciszewski Jan * Wąsosz    
477Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
478Arciszewski Jan Leszek * Pisz   
479Arciszewski Józef *około 1866 Żebry †  
480Arciszewski Józef *około 1840 Karwowo †po 21-09-1896  
481Arciszewski Maciej *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
482Arciszewski Michał  †po 17-02-1890  
483Arciszewski Mikołaj  †  
484Arciszewski Paweł *około 1832 †10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/  
485Arciszewski Piotr *około 1830 Wąsosz †01-01-1869   
486Arciszewski Piotr  †przed 20-11-1928  
487Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
488Arciszewski Stanisław *około 1866 Orlikowo †przed 26-06-1923  
489Arciszewski Stanisław  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
490Arciszewski Stefan * Wąsosz   
491Arciszewski Szymon *około 1825 Wąsosz †20-08-1859 Wąsosz  
492Arciszewski Tadeusz *01-10-1957 Szczuczyn †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
493Arciszewski Tomasz *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
494Armatowska Franciszka z d. N  †po 06-02-1837  
495Armatowski Antoni  †po 06-02-1837  
496Arych Józef  †po 02-02-1864  
497Arych Marianna z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
498Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa *02-11-1956 Kruszewo †12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/  
499Augustowska Antonina z d. Brzostowska *około 1863 †przed 02-02-1910  
500Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka  †po 18-02-1879  
501Augustowska Józefa z d. Taczanowska  †  
502Augustowski Bogumił  †przed 18-02-1879  
503Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
504Augustowski Konstanty *około 1854 †po 02-02-1910  
505Augustowski Paweł  †  
506Augustyn Barbara z d. Danowska * Sulewo Kownaty    
507Augustyn Henryk Czesław     
508Augustynowicz Aleksandra  †  
509Augustynowicz Bolesław  †  
510Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska * Mońkowce   
511Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
512Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
513Awienik Julianna z d. Downar  †  
514Awienik Wincenty  †  
515Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
516Azarczyk Jan  †  
517Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka * Niećkowo   
518Azarczyk Władysława z d. Prusin  †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl