Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [O] Indeks alfabetyczny [O]2544

1Obiedzińska Anna z d. Łempicka *12-03-1919 Bagienice †przed 12-1946   
2Obiedzińska Bronisława z d. Żelechowska *około 1874 Makowskie †  
3Obiedzińska Czesława z d. Pieniążek    
4Obiedzińska Jadwiga Janina z d. Łajewska * Grozimy   
5Obiedzińska Józefa z d. Tocicka *około 1867 Szostaki †  
6Obiedzińska Józefata z d. Wiszowata  †  
7Obiedzińska Katarzyna z d. Karwowska  †02-02-1904 Szostaki  
8Obiedzińska Ludwika z d. Mierzejewska  †po 26-11-1823  
9Obiedzińska Paulina z d. Białobrzeska  †po 31-01-1870  
10Obiedzińska Regina z d. Dzięgielewska *26-03-1909 Nieciki †  
11Obiedzińska Rozalia z d. Dzięgielewska  †  
12Obiedzińska Rozalia z d. Dominiecka *około 1876 Załuski †  
13Obiedzińska Rozalia z d. Białobrzeska  †po 06-02-1929  
14Obiedzińska Stanisława z d. Tocicka  †po 14-02-1911  
15Obiedzińska Stanisława z d. Rogalska  †  
16Obiedzińska Stanisława z d. Karwowska *około 1854 Karwowo par. Jedwabne †przed 27-11-1894  
17Obiedzińska Takla z d. Niebrzydowska  †27-11-1898 Zabiele  
18Obiedzińska Teofila z d. Remiszewska  †około 1884 Obiedzino  
19Obiedzińska Władysława z d. Filipkowska * Borawskie   
20Obiedziński Adam  †przed 31-01-1870  
21Obiedziński Antoni *około 07-1845 Obiedzino †po 27-11-1894  
22Obiedziński Antoni  †po 14-02-1911  
23Obiedziński Baltazar *około 1803 Obiedzino †przed 1838  
24Obiedziński Brunon  †  
25Obiedziński Jan *około 1851 Obiedzino †  
26Obiedziński Jan *około 1851 Obiedzino †  
27Obiedziński Jan *20-06-1911 Koziki par. Stawiski †   
28Obiedziński Jan * Toczyłowo   
29Obiedziński Jan  †  
30Obiedziński Józef *24-01-1900 Obiedzino †  
31Obiedziński Konstanty  †po 06-02-1929  
32Obiedziński Ludwik  †przed 26-11-1823  
33Obiedziński Mateusz  †  
34Obiedziński Paweł *około 1843 Zabiele †  
35Obiedziński Piotr    
36Obłoza Anna Bożena z d. Karwowska * Wąsosz   
37Obłoza Bogdan    
38Obłoza Teresa z d. Wasilewska  †  
39Obłoza Zbigniew * Ruda Śląska   
40Oborska Barbara z d. Czyżyńska * Łempice   
41Oborska Rozalia z d. Rusek  †  
42Oborski Edward Wacław * Śmiadówka   
43Oborski Stanisław  †  
44Obrembska Magda z d. Sochaczewska * Warszawa   
45Obrycka Adela z d. Mroczkowska *około 1875 Borawskie †przed 02-02-1926   
46Obrycka Agnieszka z d. Karwowska  †przed 14-02-1841  
47Obrycka Aleksandra z d. Męczkowska *około 1855 Kokoszki †  
48Obrycka Anastazja z d. Dobrzycka  †  
49Obrycka Anastazja z d. Cedrowska  †przed 24-11-1903  
50Obrycka Aniela z d. Murawska *około 1894 Wąsosz †31-08-1919 Wąsosz /Wąsosz/   
51Obrycka Anna z d. Niebrzydowska *05-11-1906 Czaple †29-07-1942 Nieciki   
52Obrycka Anna z d. N  †po 20-03-1840  
53Obrycka Anna z d. Mieczkowska *około 1899 Łempice †  
54Obrycka Anna z d. Gawęcka *około 1810 Budne †po 28-06-1868  
55Obrycka Anna z d. Danowska * Święcienin   
56Obrycka Apolonia z d. Skrodzka *około 1831 Skroda Wielka †  
57Obrycka Barbara z d. Saniewska *około 1831 Klimaszewnica †po 13-02-1871  
58Obrycka Barbara z d. Lipińska  †po 11-11-1850  
59Obrycka Bogumiła *13-05-1803 Godlewo †  
60Obrycka Bronisława z d. Mroczkowska    
61Obrycka Bronisława z d. Bukowska *15-11-1913 Karwowo †  
62Obrycka Czesława z d. Filipkowska *05-02-1906 Sokoły †28-01-1967 Sokoły /Wąsosz/   
63Obrycka Ewa z d. Żebrowska  †  
64Obrycka Ewa z d. Tyszka  †  
65Obrycka Feliksa *30-05-1889 Grozimy †  
66Obrycka Franciszka z d. Skrodzka  †przed 11-05-1862  
67Obrycka Franciszka z d. Owsianko *około 1867 Bzury †   
68Obrycka Franciszka z d. Einszport *28-11-1861 Siankowizna †po 09-05-1928   
69Obrycka Jadwiga z d. Kalinowska *około 1909 Bendorzyn †   
70Obrycka Janina z d. Niebrzydowska * Wojsławy    
71Obrycka Józefa z d. Mroczkowska *około 1870 Wojsławy †  
72Obrycka Józefa z d. Mańkowska (Maćkowska)  †przed 20-11-1928  
73Obrycka Józefata *około 1851 Nieciki †14-01-1859 Nieciki /Słucz/  
74Obrycka Karolina z d. Konopka *około 1812 Konopki †przed 10-02-1862  
75Obrycka Katarzyna z d. Niecikowska  †od 13-07-1836 do 18-02-1840  
76Obrycka Katarzyna z d. Danowska *09-05-1838 Sulewo Kownaty †po 22-11-1892   
77Obrycka Konstancja z d. Cwalina  †po 19-11-1872  
78Obrycka Kornela z d. Zaborowska  †po 18-08-1931  
79Obrycka Kornelia z d. Górska *11-03-1872 Kramarzewo †przed 08-02-1937  
80Obrycka Krystyna z d. Godlewska * Zalesie   
81Obrycka Ludwika z d. Szumowska  †  
82Obrycka Magdalena z d. Modzelewska  †po 27-01-1851  
83Obrycka Małgorzata z d. Ramotowska *04-04-1898 Kownatki †  
84Obrycka Marcela *01-01-1893 Godlewo †   
85Obrycka Marianna z d. Włodarska  †po 29-04-1907  
86Obrycka Marianna z d. Śmiarowska  †przed 10-1900  
87Obrycka Marianna z d. Skubich *25-11-1906 Godlewo †26-11-1986 Godlewo /Wąsosz/   
88Obrycka Marianna z d. Rydzewska  †  
89Obrycka Marianna z d. Rogalska *około 1840 Jaki †po 09-02-1891  
90Obrycka Marianna z d. Niedźwiedzka  †  
91Obrycka Marianna z d. Mścichowska *około 1875 Gackie †przed 20-09-1932  
92Obrycka Marianna z d. Mścichowska  †przed 11-11-1900  
93Obrycka Marianna z d. Kozikowska *około 1834 Święcienin †po 02-07-1889  
94Obrycka Marianna z d. Kozikowska  †po 06-07-1921  
95Obrycka Marianna z d. Karwowska *około 1828 Bukowo Duże †06-02-1859 Nieciki /Słucz/  
96Obrycka Marianna z d. Dardzińska  †po 07-03-1859  
97Obrycka Marianna z d. Danowska *12-09-1846 Klimaszewnica †  
98Obrycka Marianna  †  
99Obrycka N z d. Ciecierska  †  
100Obrycka Petronela z d. Kacprzyńska *około 1867 Szczuczyn †  
101Obrycka Petronela z d. Godlewska  †po 26-06-1856  
102Obrycka Rozalia z d. Szefler  †po 08-02-1909  
103Obrycka Rozalia z d. Gosiewska *około 12-1824 Brzozowa par. Białaszwewo †01-01-1860  
104Obrycka Rozalia z d. Danowska *około 1823 Zalesie †po 22-11-1886   
105Obrycka Rozalia z d. Danowska  †po 16-02-1941  
106Obrycka Serafina Paulina z d. Karwowska *około 1838 Czarnówek †31-01-1878  
107Obrycka Teofila z d. Gołębiewska *około 1823 Chrzanowo-Cyprki †  
108Obrycka Teresa z d. Sławińska     
109Obrycka Teresa z d. Mikucka  †przed 25-11-1856  
110Obrycka Teresa z d. Godlewska  †przed 24-06-1832  
111Obrycka Teresa z d. Danowska *15-12-1911 Sulewo Kownaty †22-12-1997 Nieciki  
112Obrycka Urszula Barbara z d. Tomaszewska * Sulewo Kownaty    
113Obrycka Waleria *29-06-1890 Godlewo †   
114Obrycka Wanda z d. Zacharzewska * Brychy   
115Obrycka Weronika z d. Zawistowska *około 1849 Ruda †  
116Obrycka Wilhelmina z d. Mioduszewska *około 1855 Biała Piska †  
117Obrycka Władysława z d. Filipkowska  †  
118Obrycka Zofia z d. Modzelewska  †  
119Obrycka Zofia z d. Gwiazdowska *około 1907 †  
120Obrycka Zofia z d. Grabowska *około 1887 Czerwonki †07-09-1949 Czerwonki   
121Obrycka Zofia *06-07-1814 Godlewo †28-12-1819 Godlewo  
122Obrycki Adam *około 1834 Gackie †przed 23-01-1893  
123Obrycki Adam *około 1833 †06-03-1873 Konopki Chude /Jedwabne/  
124Obrycki Aleksander *około 1797 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-04-1852  
125Obrycki Aleksander  †po 31-08-1919   
126Obrycki Andrzej  †przed 14-02-1841  
127Obrycki Antoni *około 1823 †  
128Obrycki Antoni *około 1821 Zambrzus Wielki †12-03-1859 Chrzanowo /Przytuły/  
129Obrycki Antoni *19-04-1905 Godlewo †po 28-01-1967   
130Obrycki Antoni *13-05-1803 Godlewo †  
131Obrycki Antoni  †po 11-05-1862  
132Obrycki Antoni  †18-08-1917 Dzięgiele  
133Obrycki Bolesław *około 1903 Klimaszewnica †   
134Obrycki Bolesław *24-01-1886 Godlewo †   
135Obrycki Cyriak    
136Obrycki Dominik *20-12-1907 Klimaszewnica †   
137Obrycki Edward * Święcienin   
138Obrycki Edward * Sokoły    
139Obrycki Eugeniusz Jan * Godlewo    
140Obrycki Franciszek *około 1876 Klimaszewnica †po 20-02-1939   
141Obrycki Franciszek *około 1867 Niećkowo †18-08-1931 Nieciki /Słucz/  
142Obrycki Franciszek *około 1862 Lachowo †  
143Obrycki Franciszek *około 1852 Godlewo †  
144Obrycki Franciszek *około 1843 Nieciki †po 09-02-1891  
145Obrycki Franciszek *około 1842 Konopki-Białystok †  
146Obrycki Franciszek *28-02-1887 Grozimy †  
147Obrycki Franciszek  †po 24-11-1903  
148Obrycki Franciszek  †od 20-11-1928 do 24-02-1943  
149Obrycki Franciszek  †  
150Obrycki Franciszek  †  
151Obrycki Jakub *około 1812 Konopki †od 10-02-1862 do 17-07-1870  
152Obrycki Jan *28-09-1970 Grajewo †07-10-1970 Szczuczyn /Wąsosz/   
153Obrycki Jan * Obrytki par. Przytuły (Romany)   
154Obrycki Jan  †przed 11-11-1850  
155Obrycki Jan  †po 27-01-1851  
156Obrycki Jan  †po 20-03-1840  
157Obrycki Jan Michał *05-10-1849 Godlewo †   
158Obrycki Józef *około 1891 Klimaszewnica †   
159Obrycki Józef *około 1847 Godlewo †po 18-02-1895  
160Obrycki Józef *około 1845 Zalesie †25-07-1901 Żebry  
161Obrycki Józef *1792 †  
162Obrycki Józef *14-01-1902 Nieciki †   
163Obrycki Józef *11-06-1809 Godlewo †04-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
164Obrycki Józef *01-10-1891 Godlewo †   
165Obrycki Józef  †przed 08-02-1909  
166Obrycki Józef  †po 07-03-1859  
167Obrycki Józef Antoni *około 12-1841 Gackie †przed 15-11-1887   
168Obrycki Kajetan *31-08-1901 Godlewo †23-12-1976 Godlewo /Wąsosz/   
169Obrycki Kajetan Wawrzyniec *13-08-1854 Godlewo †od 30-01-1921 do 09-05-1928   
170Obrycki Kalikst  †  
171Obrycki Kazimierz *24-01-1807 Godlewo †30-11-1834  
172Obrycki Kazimierz * Klimaszewnica   
173Obrycki Konstanty *około 1853 Klimaszewnica †  
174Obrycki Ksawery  †przed 19-11-1872  
175Obrycki Leszek *11-01-1977 Szczuczyn †22-01-2001 Grozimy /Wąsosz/   
176Obrycki Ludwik  †  
177Obrycki Łukasz *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
178Obrycki Łukasz *15-10-1820 Godlewo †  
179Obrycki Maciej  †przed 11-11-1900  
180Obrycki Marian *11-12-1910 Święcienin †  
181Obrycki Mateusz *około 1832 Gackie †po 13-02-1871  
182Obrycki Mateusz  †po 26-06-1856  
183Obrycki Mikołaj  †po 06-02-1859  
184Obrycki N  †przed 01-1948  
185Obrycki Paweł  †  
186Obrycki Piotr  †15-03-1835  
187Obrycki Stanisław *około 1893 Olszewek †  
188Obrycki Stanisław *około 1813 Gackie †po 28-06-1868  
189Obrycki Stanisław *28-07-1898 Święcienin †  
190Obrycki Stanisław *06-11-1916 Klimaszewnica †  
191Obrycki Stanisław *01-12-1811 Godlewo †10-12-1875  
192Obrycki Stanisław  †po 16-02-1941  
193Obrycki Stanisław  †po 06-07-1921  
194Obrycki Stanisław  †  
195Obrycki Teofil *około 1873 Święcienin †przed 08-02-1937  
196Obrycki Teofil  †  
197Obrycki Walenty  †przed 29-04-1907  
198Obrycki Walenty  †przed 25-11-1856  
199Obrycki Wawrzyniec  †przed 13-07-1836  
200Obrycki Wiktor *30-01-1817 Godlewo †26-02-1890 Godlewo   
201Obrycki Władysław *około 1902 †  
202Obrycki Władysław *około 1875 Zaborowo †przed 20-09-1932  
203Obrycki Władysław *około 1864 Gackie †   
204Obrycki Wojciech *około 1871 Godlewo †13-03-1879 Godlewo /Wąsosz/  
205Obrycki Wojciech  †od 27-11-1848 do 13-02-1860  
206Obrycki Zygmunt  †  
207Obuchowicz Antonina z d. Lubowicka  †przed 22-11-1855  
208Obuchowicz Michał  †przed 22-11-1855  
209Ochman Barbara z d. Wójcicka * Wąsosz   
210Ochman Franciszek    
211Ochman Kazimiera z d. Kruszewska    
212Ochman Ryszard * Pietrzyki   
213Ochmanowicz Jan  †przed 16-01-1859  
214Ochmanowicz Marianna z d. Olszewska  †przed 16-01-1859  
215Ochocińska Franciszka z d. Mieczkowska  †po 06-03-1905  
216Ochociński Stanisław  †po 06-03-1905  
217Ochrymowicz Kazimierz     
218Ochrymowicz Lucyna z d. Ołdakowska *15-09-1953 Komosewo †27-06-2002 Łazy /Wąsosz/   
219Odachowska Alina Scholastyka z d. Orłowska * Zakrzewo   
220Odachowska Anna z d. Florczyk  †po 29-08-1892  
221Odachowska Anna z d. Chodnicka *około 1871 Wincenta †po 10-08-1932  
222Odachowska Brygida z d. N  †  
223Odachowska Helena z d. Cwalińska *1877 Rostki †  
224Odachowska Jadwiga z d. Duchnowska * Nieciki   
225Odachowska Janina z d. Gutowska  †  
226Odachowska Józefa z d. Kamińska  †  
227Odachowska Karolina z d. Wronkowska  †po 21-01-1902  
228Odachowska Karolina z d. Taraszewska *około 1870 Świdry †  
229Odachowska Karolina *1857 Sokoły par. Romany †1857 Sokoły par. Romany /Romany/  
230Odachowska Kazimiera z d. Sokołowska  †  
231Odachowska Krystyna z d. Szczech * Pasichy   
232Odachowska Marianna z d. Raszczyk  †  
233Odachowska Marianna z d. Racik ?  †po 22-01-1895  
234Odachowska Marianna z d. Nikonowicz  †przed 10-1912  
235Odachowska N z d. N    
236Odachowska Stanisława z d. Marczykowska  †  
237Odachowska Teresa z d. Filipkowska  †po 06-02-1865  
238Odachowska Wiesława z d. Sakowska    
239Odachowska Władysława z d. Brodowska *10-09-1891 Ławsk †  
240Odachowski Aleksander *około 1896 Wilamowo †12-04-1959 Grajewo  
241Odachowski Franciszek  †po 21-01-1902  
242Odachowski Hieronim *około 1890 Dzierzbia †  
243Odachowski Jan * Ławsk   
244Odachowski Kazimierz  †od 14-02-1847 do 06-02-1865  
245Odachowski Leon *około 1865 Sokoły par. Romany †  
246Odachowski Leon  †  
247Odachowski Maciej  †  
248Odachowski Marian    
249Odachowski Mikołaj *około 1867 Chmielewo †po 10-08-1932  
250Odachowski Stanisław  †przed 22-01-1895  
251Odachowski Stanisław  †  
252Odachowski Stanisław  †  
253Odachowski Stanisław Józef * Niećkowo   
254Odachowski Stanisław Stefan * Jurzec   
255Odachowski Stefan *02-09-1913 Ławsk †25-03-1985 Ławsk  
256Odachowski Wiktor *1866 Sokoły par. Romany †1867 Sokoły par. Romany /Romany/  
257Odachowski Wiktor  †przed 29-08-1892  
258Odachowski Wojciech *około 1867 Dzierzbia †  
259Odyjewska Marianna z d. Walewska  †przed 05-02-1866  
260Odyjewski Antoni  †przed 05-02-1866  
261Odziemczyk Andrzej * Łopacianka   
262Odziemczyk Czesław    
263Odziemczyk Elżbieta z d. Danowska * Godlewo   
264Odziemczyk Kazimiera z d. Alaba    
265Ofman Antonina z d. Wasiulewska *29-09-1912 Ławsk †23-04-1979 Ławsk /Wąsosz/  
266Ofman Augusta  †  
267Ofman Elena Antonina z d. Vera * Włochy   
268Ofman Jan *07-01-1911 Dzierzbia †17-08-2000 Grajewo /Wąsosz/  
269Ofman Jerzy *16-09-1939 Ławsk †04-12-1966 Ławsk /Wąsosz/  
270Ofman Józefa z d. Trzaska *06-02-1910 Przytuły †21-12-1978 Ławsk /Wąsosz/  
271Ofman Leokadia z d. Gardocka *02-10-1910 Ramoty †po 17-08-2000  
272Ofman Wiktoria z d. Kukowska  †po 08-02-1938  
273Ofman Władysław  †po 08-02-1938  
274Ofman Zygmunt *15-02-1918 Annopol †17-02-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
275Ogonowska Agnieszka z d. Tkacz  †  
276Ogonowska Aleksandra z d. Kuczewska *około 1881 Rakowo-Czachy †  
277Ogonowska Bronisława z d. Cimochowska *05-11-1911 Wąsosz †08-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
278Ogonowska Julianna z d. Mocarska *około 1861 Szostaki †  
279Ogonowska Marianna z d. Piotrowska  †1891  
280Ogonowski Antoni *około 1881 Rakowo-Czachy †  
281Ogonowski Jan *około 1851 Rakowo-Czachy †  
282Ogonowski Jerzy *16-06-1970 Szczuczyn †27-10-2003 /Wąsosz/  
283Ogonowski Józef *04-02-1908 Piski †27-06-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
284Ogonowski Julian *30-07-1939 Kłyżów †22-08-1990 Grajewo /Wąsosz/  
285Ogonowski Piotr  †  
286Ojrzyńska Małgorzata z d. Łaguna    
287Okołowicz Edward Ryszard    
288Okołowicz Helena z d. Sykulska * Grabnik   
289Okołowicz Katarzyna *29-04-1989 †02-12-1989 Żebry /Wąsosz/  
290Okołowicz Kazimiera z d. Sienkiewicz    
291Okołowicz Ryszard * Szczuczyn   
292Okonowicz Józef  †  
293Okonowicz Teofila z d. Gerej  †po 26-11-1883  
294Okulewicz Adam *około 1830 Brzeźnio †od 08-11-1875 do 23-09-1888  
295Okulewicz Adam Witold    
296Okulewicz Aleksander *około 1860 Andrychy †  
297Okulewicz Anna z d. Świderska * Szczuczyn   
298Okulewicz Anna z d. Gutowska *około 1832 Niedźwiadna †od 08-11-1875 do 23-09-1888  
299Okulewicz Anna *około 11-1886 Mazewo †15-11-1887 Mazewo /Niedźwiadna/  
300Okulewicz Antoni *około 1797 Grabowskie †po 12-11-1851  
301Okulewicz Antonina z d. Krajewska *około 1861 Ławsk †  
302Okulewicz Antonina z d. Jabłońska  †  
303Okulewicz Czesław *22-12-1911 Brzeźnio †  
304Okulewicz Daniela z d. Markowska * Żebry    
305Okulewicz Franciszek *około 1824 Brzeźnio †  
306Okulewicz Helena z d. Gromadzka    
307Okulewicz Jan  †  
308Okulewicz Józef *około 1831 Brzeźnio †przed 09-03-1903  
309Okulewicz Józefata z d. Downar *około 1866 Kurki †  
310Okulewicz Katarzyna z d. Borzymowska  †  
311Okulewicz Łucja z d. Wróblewska *około 1844 Łebki Duże †po 01-10-1906  
312Okulewicz Marcin  †przed 22-02-1827  
313Okulewicz Marianna z d. Konopka  †przed 22-02-1827  
314Okulewicz Marianna z d. Drążek *około 1830 Kurki †przed 10-1870  
315Okulewicz Piotr *około 1866 Niedźwiadna †  
316Okulewicz Regina z d. Wróblewska * Grędy   
317Okulewicz Rozalia z d. Bylica  †po 18-11-1878  
318Okulewicz Salomea z d. Czarnecka *około 1826 Glinki †  
319Okulewicz Scholastyka z d. Borawska *około 1809 Wojsławki †14-02-1876 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
320Okulewicz Stanisław *09-1873 Brzeźnio †23-09-1874 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
321Okulewicz Stanisław * Brzeźnio   
322Okulewicz Stanisław  †  
323Okulewicz Tekla z d. Grabczyk *około 1805 †20-01-1827 Brzeźnio  
324Okulewicz Wawrzyniec *około 1833 †po 18-11-1878  
325Okulewicz Wiesław * Andrychy    
326Okulska Barbara z d. Bieńkowska *około 1893 †16-05-1945 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
327Okulska Janina z d. Gromek    
328Okulski Marcel  †  
329Okulski Tomasz * Przytuły-Kolonie   
330Okuniewska Henryka z d. Kochanowska * Niećkowo   
331Okuniewska Janina z d. Adamska    
332Okuniewski Klemens    
333Okuniewski Stanisław * Gdynia   
334Okurowska Agnieszka z d. Rydzewska  †po 28-02-1881  
335Okurowska Aleksandra z d. Piotrowska *około 1890 Smolarze †  
336Okurowska Aniela z d. Szlachcińska *około 1815 Małachowo †  
337Okurowska Anna z d. Laskowska  †przed 19-11-1860  
338Okurowska Eleonora z d. Wszeborowska  †  
339Okurowska Halina z d. Mieczkowska    
340Okurowska Józefa z d. Pieńkowska  †po 22-02-1909  
341Okurowska Józefata z d. N  †po 06-11-1826  
342Okurowska Kasylda z d. Filipkowska  †po 15-02-1904  
343Okurowska Katarzyna z d. Godlewska *około 1885 Wagi †  
344Okurowska Ludwika z d. Skarżyńskaa  †po 07-11-1881  
345Okurowska Ludwika z d. Kropiewnicka *około 1827 Łepki †  
346Okurowska Marcela z d. Męczkowska  †przed 24-11-1897  
347Okurowska Marcjanna z d. N *po 07-05-1837 †  
348Okurowska Marianna z d. Kopczyńska *około 1838 Osowiec †  
349Okurowska Marianna z d. Kondracka *około 1832 Budne †  
350Okurowska Marianna z d. Karwowska  †od 25-11-1849 do 27-10-1857  
351Okurowska Marianna z d. Borawska *około 1872 Borawskie par. Jedwabne †  
352Okurowska Marianna z d. Borawska *około 1851 Konopki †  
353Okurowska Paulina z d. Niebrzydowska *około 1820 Szymany †03-01-1865   
354Okurowska Teofila z d. Rogowska *około 1822 Brychy †przed 01-05-1877  
355Okurowska Zofia z d. Laskowska *około 1877 Nieławice †  
356Okurowski ? N  †przed 07-1816  
357Okurowski Adam  †po 15-02-1904  
358Okurowski Andrzej  †po 14-07-1867  
359Okurowski Andrzej  †od 09-11-1875 do 07-11-1881  
360Okurowski Apolinary *około 1879 Nieławice †  
361Okurowski Bronisław *około 1850 Nieławice †  
362Okurowski Damazy Rajmund *około 1841 Nieławice †  
363Okurowski Jan *około 1827 Popowo †25-04-1887 Kędziorowo   
364Okurowski Jan  †  
365Okurowski Józef *około 1880 Olszyny †  
366Okurowski Józef *około 1808 Stare Bożejewo †  
367Okurowski Józef  †przed 25-11-1849  
368Okurowski Julian  †przed 28-02-1881  
369Okurowski Kazimierz  †przed 22-02-1909  
370Okurowski Leonard *18-04-1894 Olszyny †  
371Okurowski Maciej  †przed 24-11-1897  
372Okurowski Marcel *około 1878 Nieławice †  
373Okurowski Paweł *około 1827 Koniecki †  
374Okurowski Romuald Jan *około 1838 Grądy par. Nowogród †  
375Okurowski Stanisław  †przed 07-05-1837  
376Okurowski Stanisław  †po 06-11-1826  
377Okurowski Szymon *około 1872 Koziki par. Poryte †  
378Okurowski Władysław *około 1859 Żelazki †13-06-1894   
379Olechowicz Andrzej  †  
380Olechowicz Emilia z d. Karwowska *około 1830 Karwowo-Polki †09-02-1870 Kucze  
381Olechowicz Katarzyna z d. Makowska  †  
382Olechowicz Łucja z d. N *około 1824 †  
383Olechowicz Walenty *około 1823 Piątnica †  
384Olechowska Józefa z d. Waszkiewicz  †  
385Olechowska Józefa *około 1869 †26-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/  
386Olechowska Marianna z d. Milewska  †po 08-05-1884  
387Olechowski Adolf *około 1839 †08-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/  
388Olechowski Józef  †  
389Olejniczak Genowefa z d. Baczewska * Świdry    
390Olejniczak Jan  †  
391Olejniczak John Frank *14-12-1885 Buffalo, NY †06-04-1950 West Seneca, NY  
392Olejniczak Stanisława z d. Szustakiewicz  †  
393Olejniczak Stanisława E. z d. Woloch *22-03-1880 Dunkirk, NY †03-12-1933 Buffalo, NY /Cheektowaga, NY/  
394Olejniczak Władysław *23-08-1922 Łódź †   
395Oleksiej Aleksander  †  
396Oleksiej Halina    
397Oleksiej Maria  †  
398Oleksiej Mirosław    
399Oleksiej Wiesława    
400Oleksy Cecylia z d. Żebrowska * Ławsk   
401Oleksy Jan Piotr    
402Olender Agnieszka z d. N  †przed 15-07-1849  
403Olender Aniela z d. Bargłowska *1861 Okrasin †  
404Olender Barbara z d. Konopka  †przed 26-01-1834  
405Olender Ignacy *około 07-1815 Przechody †po 30-01-1882  
406Olender Ignacy  †przed 15-07-1849  
407Olender Jakub *około 1811 Serafin †  
408Olender Jan *około 1857 Przechody †  
409Olender Kacper  †przed 26-01-1834  
410Olender Katarzyna Łucja z d. Łosiewicz *około 1816 Przechody †przed 30-01-1882  
411Olender Petronela z d. Chojnowska *około 1810 Kotowo †  
412Olgierd Wiesława Marianna z d. Karwowska * Żebry   
413Olgierd Władysław    
414Olkowska Paulina z d. Szeborowska *około 1822 Ławsk †  
415Olkowska Paulina z d. Sulewska *około 1824 Sulewo Kownaty †05-01-1875   
416Olkowska Teresa z d. Smoleńska  †przed 21-02-1848  
417Olkowski Andrzej Aleksander *około 1823 Zimna par. Kolno †   
418Olkowski Józef  †przed 21-02-1848  
419Olszańska Marianna    
420Olszańska Stanisława z d. Wędrzycka *11-05-1916 Kędziorowo †  
421Olszański Józef *21-02-1903 Szymany †  
422Olszewska Agnieszka z d. Ołdakowska *około 1855 Wąsosz †przed 05-1878   
423Olszewska Agnieszka z d. Kowalewska  †  
424Olszewska Aleksandra z d. Grzymkowska *22-09-1900 †19-02-1987 Wąsosz   
425Olszewska Anastazja z d. Gontowska *około 1823 Guty †05-04-1897 Tarachy /Grajewo/  
426Olszewska Aniela z d. Rutkowska  †po 03-02-1874  
427Olszewska Aniela z d. Prusicka *około 1835 Tykocin †  
428Olszewska Aniela z d. Nikonowicz *około 1829 Radziłów †  
429Olszewska Aniela z d. Gleba *1874 Ruda †27-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
430Olszewska Anna z d. Wykowska *około 1841 Guty †  
431Olszewska Anna z d. Werenc *około 1926 Ławsk †11-06-1946 Ławsk  
432Olszewska Anna z d. Szymańska *około 1847 Bronowo †26-07-1885 Bronowo /Wizna/  
433Olszewska Anna z d. Skrodzka  †od 24-11-1845 do 03-10-1864  
434Olszewska Anna z d. Piszczatowska *około 1910 Dębówka †14-11-1984 /Radzie/  
435Olszewska Anna z d. Ołdakowska *około 1877 Wąsosz †05-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
436Olszewska Anna z d. Nowakowska *około 1870 Radziłów †po 08-11-1933  
437Olszewska Anna z d. N  †przed 14-02-1847  
438Olszewska Anna z d. N  †  
439Olszewska Anna z d. Michałowska *około 1831 Wizna †  
440Olszewska Anna z d. Merchelska  †od 16-02-1903 do 08-09-1928  
441Olszewska Anna z d. Filipkowska  †przed 24-11-1851  
442Olszewska Anna z d. Cholewińska  †  
443Olszewska Anna z d. Chodnicka  †po 12-11-1833  
444Olszewska Anna z d. Bębenek *około 1836 Cyprki †  
445Olszewska Anna *około 03-1919 Ławsk †22-09-1919 Ławsk /Wąsosz/  
446Olszewska Anna *29-11-1913 Ławsk †  
447Olszewska Anna * Gdynia    
448Olszewska Anna *09-05-1960 Wąsosz †30-10-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
449Olszewska Anna *08-07-1796 Wąsosz †  
450Olszewska Anna  †przed 19-01-1851  
451Olszewska Anna  †po 04-07-1837  
452Olszewska Antonina z d. Łepkowska *około 1861 Modzele †  
453Olszewska Antonina z d. Chodnik  †przed 22-11-1852  
454Olszewska Apolonia z d. Marcińczyk *około 1889 Ławsk †24-01-1956 Ławsk /Wąsosz/  
455Olszewska Augusta z d. Kalinowska *około 1856 †po 20-02-1911  
456Olszewska Barbara z d. Zalewska *około 1827 Radziłów †03-10-1877 Załuski  
457Olszewska Barbara z d. Metelska  †  
458Olszewska Barbara z d. Malinowska  †po 27-01-1931  
459Olszewska Barbara z d. Karpińska * Czerwonki   
460Olszewska Barbara z d. Dudzińska  †  
461Olszewska Bronisława z d. Petkowska *około 1872 Ławsk †14-04-1930 Ławsk  
462Olszewska Bronisława z d. Kowalewska  †  
463Olszewska Bronisława z d. Banach  †  
464Olszewska Bronisława *około 1889 Zanklewo †08-03-1904 Zanklewo  
465Olszewska Bronisława *około 08-1902 †11-01-1903 Niećkowo /Wąsosz/  
466Olszewska Cecylia z d. Grodzicka *około 1825 Kuligi †  
467Olszewska Cecylia z d. Byl * Wąsosz    
468Olszewska Czesława z d. Zielińska * Gutki   
469Olszewska Czesława Franciszka z d. Wiktorowicz *21-11-1899 †18-05-1986 Ławsk /Wąsosz/  
470Olszewska Danuta z d. Ciaciek * Łobez   
471Olszewska Dorota z d. Zawadzka *30-03-1809 Wąsosz †  
472Olszewska Dorota *22-05-1972 Grajewo †23-05-1972 Grajewo /Wąsosz/  
473Olszewska Elżbieta z d. Polakowska    
474Olszewska Elżbieta z d. Duda    
475Olszewska Eugenia z d. Polakowska    
476Olszewska Eugenia z d. Dmochowska * Wąsosz    
477Olszewska Eugenia z d. Chodnicka * Wąsosz    
478Olszewska Eugenia *około 06-1927 †24-12-1928 Wąsosz   
479Olszewska Ewa z d. Klimaszewska  †  
480Olszewska Ewa  †po 13-02-1893  
481Olszewska Felicja z d. Orzechowska *około 1873 Konopki †po 24-11-1936  
482Olszewska Franciszka z d. Wiecz (Fabiszewska)  †po 09-02-1817  
483Olszewska Franciszka z d. Świgońska *około 1882 Żebry †  
484Olszewska Franciszka z d. Śmiarowska *około 1823 Grabowskie †po 07-09-1884  
485Olszewska Franciszka z d. Sawicka  †  
486Olszewska Franciszka z d. Samełko *około 1828 Ławsk †przed 22-05-1882  
487Olszewska Franciszka z d. Pliszka *30-03-1899 Ławsk †08-04-1960 Ławsk /Wąsosz/  
488Olszewska Franciszka z d. Laszczkowska *około 1860 Ławsk †  
489Olszewska Franciszka z d. Kamarewicz  †przed 02-02-1837  
490Olszewska Franciszka z d. Jurska  †od 22-10-1828 do 26-11-1828  
491Olszewska Franciszka z d. Gutowska  †po 17-11-1891  
492Olszewska Franciszka z d. Gerałtowska *około 1808 Janczewo †od 18-11-1862 do 10-05-1887  
493Olszewska Franciszka z d. Fertek  †od 28-11-1894 do 04-02-1903  
494Olszewska Franciszka z d. Dębińska *około 1829 Świdry †  
495Olszewska Franciszka z d. Banachowska *1892 Modzele †06-12-1950 Możdżenie  
496Olszewska Genowefa z d. Kalinowska * Ławsk   
497Olszewska Genowefa *około 01-1927 †19-04-1928 Ławsk  
498Olszewska Halina z d. Stankiewicz    
499Olszewska Halina * Giżycko    
500Olszewska Helena z d. Sarnacka *04-05-1907 Ławsk †06-06-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
501Olszewska Helena z d. Kuczewska * Ławsk   
502Olszewska Helena z d. Kozłowska * Sieburczyn †po 06-03-1848  
503Olszewska Helena z d. Karwowska *około 1900 †  
504Olszewska Helena z d. Kaczyńska *około 1871 Skroda †przed 04-1909  
505Olszewska Helena z d. Doljasz * Ławsk   
506Olszewska Helena *31-03-1940 Ławsk †07-01-1942 Ławsk /Wąsosz/  
507Olszewska Henryka z d. Ozechwa    
508Olszewska Henryka z d. Maciorowska    
509Olszewska Honorata z d. Baczewska *1922 Kossaki †2002 Łomża  
510Olszewska Irena z d. Kosmowska * Ławsk   
511Olszewska Irena z d. Baranowska * Wąsosz   
512Olszewska Irena *09-09-1937 Ławsk †06-05-1938 Ławsk  
513Olszewska Izabela z d. Kowalewska *około 1830 †11-03-1863  
514Olszewska Jadwiga z d. Rutkowska  †po 08-04-1943  
515Olszewska Jadwiga z d. Rejmontowska * Wolkowe   
516Olszewska Jadwiga z d. N    
517Olszewska Jadwiga z d. Klimek * Żebry   
518Olszewska Jadwiga z d. Jaśkowska * Łempice   
519Olszewska Jadwiga z d. Domeło * Grabowo   
520Olszewska Joanna z d. Gutowska *około 1885 Guty Podleśne †  
521Olszewska Joanna z d. Dołęga *około 1836 Grądy Wielkie †  
522Olszewska Józefa z d. Zajkowska *około 1832 Bronowo †przed 12-1890  
523Olszewska Józefa z d. Wądołowska  †03-12-1883 Bronowo  
524Olszewska Józefa z d. Sztachelska *17-03-1906 Ławsk †15-05-1984 Ławsk /Wąsosz/  
525Olszewska Józefa z d. Rydzewska  †  
526Olszewska Józefa z d. Pruszko *około 1864 Rutkowskie †  
527Olszewska Józefa z d. Pacewicz *około 1826 Wierzbowo †po 25-02-1884  
528Olszewska Józefa z d. Napiórkowska  †przed 04-11-1833  
529Olszewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1871 Nadbory †  
530Olszewska Józefa z d. Kuczewska *około 1881 Ławsk †  
531Olszewska Józefa z d. Jabłońska *około 1869 †  
532Olszewska Józefa z d. Gutowska *około 1820 Ławsk †07-03-1889 Ławsk /Wąsosz/  
533Olszewska Józefa z d. Downar *około 1867 Niedźwiadna †po 25-02-1919  
534Olszewska Józefa z d. Chrzanowska *około 1870 Mikuty †po 17-07-1939  
535Olszewska Józefa z d. Bujnowska  †od 27-10-1884 do 19-01-1891  
536Olszewska Józefa *około 1881 Ławsk †13-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
537Olszewska Julianna z d. Myszkowska *22-06-1811 Wąsosz †15-12-1859 Wąsosz  
538Olszewska Julianna z d. Laszczkowska *około 1848 Ławsk †18-01-1920 Ławsk /Wąsosz/  
539Olszewska Julianna z d. Kulawczyk *około 1820 Kramkowo †  
540Olszewska Julianna z d. Grądzka  †po 05-11-1872  
541Olszewska Julianna z d. Cieślewska *około 1851 Bronowo †  
542Olszewska Julianna z d. Chylińska  †po 21-11-1859  
543Olszewska Julianna z d. Chodak  †po 26-02-1854  
544Olszewska Julianna z d. Bazydło *około 1872 Ławsk †od 24-02-1919 do 13-09-1927  
545Olszewska Karolina z d. Cichocka  †przed 03-02-1873  
546Olszewska Katarzyna z d. Wierzbowska  †  
547Olszewska Katarzyna z d. Szeborowska *około 1835 †19-05-1866 Niećkowo  
548Olszewska Katarzyna z d. Samełko *01-03-1795 Ławsk †przed 05-1825  
549Olszewska Katarzyna z d. Piwko  †po 10-01-1837  
550Olszewska Katarzyna z d. Morawska *około 1829 Wąsosz †po 28-10-1890  
551Olszewska Katarzyna z d. Malinowska *około 1865 Bronowo †  
552Olszewska Katarzyna z d. Malinowska *około 1864 Niwkowo †  
553Olszewska Katarzyna z d. Kuczykowska *około 1830 Bronowo †03-07-1877  
554Olszewska Katarzyna z d. Krasińska  †przed 01-03-1886  
555Olszewska Katarzyna z d. Krasińska  †10-12-1868  
556Olszewska Katarzyna z d. Grabowska *około 09-1815 Wąsosz †18-07-1868  
557Olszewska Katarzyna z d. Choińska *około 1794 Zanklewo †od 21-02-1843 do 21-04-1856  
558Olszewska Katarzyna *około 1872 Kowalewo †  
559Olszewska Kazimiera z d. Bylica *01-12-1890 Świdry †po 04-03-1963  
560Olszewska Konstancja z d. Scech  †06-06-1902  
561Olszewska Konstancja (Marianna) z d. Wasilewska  †po 26-10-1862  
562Olszewska Krystyna z d. Samełko *14-09-1802 Ławsk †  
563Olszewska Kunegunda z d. Dąbrowska  †przed 25-11-1866  
564Olszewska Leokadia z d. Nagórska *około 1916 †  
565Olszewska Ludwika z d. Majrocka  †po 22-11-1886  
566Olszewska Ludwika  †po 08-11-1825  
567Olszewska Łucja z d. Laszczkowska *około 1823 Ławsk †05-03-1854 Wąsosz  
568Olszewska Łucja z d. Gardocka *około 1894 Wąsosz †przed 07-1924  
569Olszewska Magdalena z d. Przybyszewska *około 1855 Białaszewo †przed 15-02-1904  
570Olszewska Małgorzata z d. Zalewska  †05-11-1851  
571Olszewska Marcjanna z d. Filipkowska  †przed 28-09-1869  
572Olszewska Marcjanna  †przed 17-11-1861  
573Olszewska Marianna z d. Zalewska *około 1818 Wizna †07-06-1854  
574Olszewska Marianna z d. Zagrabińska  †przed 23-11-1858  
575Olszewska Marianna z d. Świderska * Szczuczyn   
576Olszewska Marianna z d. Śledziewska  †po 30-01-1888  
577Olszewska Marianna z d. Strzelczuk vel Szczęsna  †po 10-02-1822  
578Olszewska Marianna z d. Sierbińska *około 1902 †08-07-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
579Olszewska Marianna z d. Sarnacka *28-12-1841 Ławsk †05-01-1869 Ławsk  
580Olszewska Marianna z d. Sankowska *18-11-1911 Wąsosz †05-07-1995 Szczuczyn   
581Olszewska Marianna z d. Rafałowska *około 1821 Kieljany †  
582Olszewska Marianna z d. Pruszyńska  †  
583Olszewska Marianna z d. Pachnowska *około 1870 Ławsk †  
584Olszewska Marianna z d. Nietupska * Ławsk   
585Olszewska Marianna z d. N  †po 21-11-1858  
586Olszewska Marianna z d. N  †od 12-11-1809 do 21-11-1818  
587Olszewska Marianna z d. Mordasiewicz *28-09-1896 Radziłów †23-06-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
588Olszewska Marianna z d. Modzelewska  †po 11-11-1815  
589Olszewska Marianna z d. Miller  †przed 21-10-1891  
590Olszewska Marianna z d. Mieczkowska *około 1880 Kucze Wielkie †  
591Olszewska Marianna z d. Mateuszczyk  †przed 27-01-1833  
592Olszewska Marianna z d. Marglewicz  †po 25-10-1886  
593Olszewska Marianna z d. Mańkiewicz  †po 13-02-1871  
594Olszewska Marianna z d. Małachowska  †przed 02-07-1871  
595Olszewska Marianna z d. Łojewska *około 1876 Łoje Awissa †  
596Olszewska Marianna z d. Łempicka *26-05-1909 Szczuczyn †08-04-1980 Szczuczyn   
597Olszewska Marianna z d. Laszczkowska * Ławsk   
598Olszewska Marianna z d. Laszczkowska  †od 17-11-1891 do 09-05-1903  
599Olszewska Marianna z d. Ladzińska * Wąsosz    
600Olszewska Marianna z d. Kossakowska *około 1852 Grądy Wielkie †po 18-02-1901  
601Olszewska Marianna z d. Komosińska *około 12-1859 Wąsosz †od 25-01-1904 do 12-07-1917  
602Olszewska Marianna z d. Kisielewska *około 1840 Wąsosz †po 04-03-1889  
603Olszewska Marianna z d. Karwowska *około 1867 Chyliny †  
604Olszewska Marianna z d. Karwowska *około 1854 Karwowo par. Jedwabne †  
605Olszewska Marianna z d. Kalinowska *około 1869 Grędy †po 13-02-1912  
606Olszewska Marianna z d. Jóźwik *około 1844 Antonia †od 28-04-1902 do 01-1905  
607Olszewska Marianna z d. Jastrzębska  †30-08-1898  
608Olszewska Marianna z d. Jabłońska  †  
609Olszewska Marianna z d. Faszcza *01-11-1909 Poryte †11-09-1974 Ławsk /Wąsosz/  
610Olszewska Marianna z d. Domitr  †przed 02-11-1817  
611Olszewska Marianna z d. Dołęga *około 1837 Grądy Wielkie †po 22-11-1892  
612Olszewska Marianna z d. Bagińska  †  
613Olszewska Marianna *około 1845 Ławsk †po 22-01-1900  
614Olszewska Marianna *01-05-1936 †11-07-1936 Ławsk /Wąsosz/  
615Olszewska Marianna  †po 31-01-1893  
616Olszewska Marianna  †po 02-03-1829  
617Olszewska Marianna  †  
618Olszewska Mirosława Iwona z d. Winkowska    
619Olszewska N z d. N  †przed 05-1850  
620Olszewska N z d. N  †przed 04-1887  
621Olszewska Paulina z d. Zduńczyk  †po 23-11-1909  
622Olszewska Paulina z d. Wydra  †  
623Olszewska Paulina z d. Mróz *24-01-1855 Wąsosz † Wąsosz  
624Olszewska Petronela z d. Zacharzewska *około 1848 Wilkowyszki †  
625Olszewska Petronela z d. Staniszewska *około 1819 Ławsk †03-10-1853  
626Olszewska Regina z d. Jaśkowska *09-01-1914 Wąsosz †05-03-1974 Ełk /Wąsosz/  
627Olszewska Regina z d. Górska * Kudłaczewo    
628Olszewska Rozalia z d. Wileńska *około 1811 Konopki par. Grabowo †przed 24-07-1864  
629Olszewska Rozalia z d. Mrówka *około 1862 Wierciszewo †  
630Olszewska Rozalia z d. Modzelewska *około 1863 Kowalewo †30-12-1889  
631Olszewska Rozalia z d. Kupiecka *około 1852 Niećkowo †przed 12-1900  
632Olszewska Rozalia z d. Jałas ?  †po 19-02-1841  
633Olszewska Rozalia z d. Enszport *około 1846 Szembruk †po 26-01-1915  
634Olszewska Salomea z d. Szczawińska (Przyborowska) *około 1801 †po 22-11-1853  
635Olszewska Stanisława z d. Samborska *1855 Sambory †18-02-1911 Zanklewo  
636Olszewska Stanisława z d. Przyborowska  †  
637Olszewska Stanisława z d. Orłowska    
638Olszewska Stanisława z d. Moczydłowska *około 1882 Żebry †  
639Olszewska Stanisława z d. Komosa *około 1886 Ławsk †26-05-1935 Ławsk /Wąsosz/  
640Olszewska Stanisława z d. Glińska *01-05-1885 Ławsk †24-09-1962 Sokoły /Wąsosz/  
641Olszewska Stefania z d. Mieczkowska *około 1903 †  
642Olszewska Stefania z d. Białowąs * Ławsk   
643Olszewska Teofila *około 1866 Możdżenie †  
644Olszewska Teresa z d. Turowska    
645Olszewska Teresa z d. Świderska * Zaborowo    
646Olszewska Teresa z d. Suchodolska * Ławsk   
647Olszewska Teresa *około 08-1932 †07-01-1933 Ławsk  
648Olszewska Teresa Mirosława z d. Kozłowska * Wąsosz    
649Olszewska Teresa Wiesława z d. Komosińska * Wąsosz    
650Olszewska Waleria z d. Zajączkowska *około 1870 Siestrzanki †  
651Olszewska Waleria z d. Świderska  †po 04-08-1958  
652Olszewska Wanda z d. Siedlecka    
653Olszewska Wanda * Ławsk   
654Olszewska Wiesława Maria z d. Niebrzydowska * Białaszewo    
655Olszewska Wiktoria z d. Kozłowska *około 1896 Świdry †  
656Olszewska Wiktoria z d. Albrecht *około 1870 Kędziorowo †  
657Olszewska Władysława z d. Szymanowska *19-08-1906 Wąsosz †18-07-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
658Olszewska Władysława  †po 12-06-1928  
659Olszewska Zofia z d. Zarzecka * Żebry   
660Olszewska Zofia z d. Sierzputowska *17-02-1906 Modzele †12-03-1996 /Wąsosz/  
661Olszewska Zofia z d. Komosińska * Ławsk   
662Olszewska Zofia z d. Dziekońska *około 1875 Grabowo †  
663Olszewska Zofia *09-06-1958 Ławsk †01-10-1958 Ławsk /Wąsosz/  
664Olszewska Zofia *09-04-1950 Ławsk †23-09-1950 Ławsk  
665Olszewska Zofia Katarzyna z d. Żebrowska *około 1814 Szczuczyn †przed 26-11-1865  
666Olszewski Adam *około 1819 Kowalewo †  
667Olszewski Adam *około 11-1832 Wąsosz †08-12-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
668Olszewski Adam  †przed 24-01-1869  
669Olszewski Adam  †przed 01-03-1886  
670Olszewski Adam  †25-01-1892  
671Olszewski Adam  †15-10-1885  
672Olszewski Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
673Olszewski Aleksander *około 1881 Siankowizna †  
674Olszewski Aleksander *około 1868 Kowalewo †  
675Olszewski Aleksander *około 1861 Modzele †  
676Olszewski Aleksander *1927 †27-06-1939 Czerwonki /Wąsosz/  
677Olszewski Aleksander *10-03-1906 Ławsk †28-06-1944 Ławsk  
678Olszewski Aleksander *07-12-1915 †15-10-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
679Olszewski Andrzej *1875 Ławsk †17-07-1939 Ławsk  
680Olszewski Andrzej *1839 Kownacin †29-04-1899 Tarachy /Grajewo/  
681Olszewski Andrzej *11-11-1900 †10-01-1994 /Wąsosz/   
682Olszewski Aniołek *16-02-1950 Szczuczyn †16-02-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
683Olszewski Antoni *około 1878 Ławsk †20-02-1929 Ławsk  
684Olszewski Antoni *około 1871 Białaszewo †17-04-1913 Czerwonki  
685Olszewski Antoni * Ławsk   
686Olszewski Antoni *19-10-1940 Żebry †31-08-2002 Grajewo /Wąsosz/  
687Olszewski Antoni *1908 Boczki †27-10-1956 Żebry /Wąsosz/  
688Olszewski Antoni *15-06-1933 †28-07-1982 /Wąsosz/  
689Olszewski Antoni *13-06-1907 Ostrołęka †24-06-1988 Krzewo  
690Olszewski Antoni * Ławsk   
691Olszewski Antoni * Wąsosz    
692Olszewski Antoni * Żebry   
693Olszewski Antoni *01-07-1906 Ławsk †01-05-1936 Ławsk  
694Olszewski Antoni *01-03-1919 Ławsk †10-01-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
695Olszewski Antoni  †przed 21-11-1858  
696Olszewski Antoni  †przed 13-02-1871  
697Olszewski Antoni  †przed 09-02-1817  
698Olszewski Antoni  †przed 03-02-1873  
699Olszewski Antoni  †po 14-02-1847  
700Olszewski Antoni  †  
701Olszewski Augustyn  †po 12-11-1833  
702Olszewski Bartłomiej *23-08-1784 Ławsk †przed 07-11-1841  
703Olszewski Bartłomiej  †przed 12-11-1809  
704Olszewski Bogdan * Tumiany   
705Olszewski Bolesław *26-12-1897 Ławsk †30-09-1968 Grajewo /Wąsosz/  
706Olszewski Bolesław *25-02-1892 Zaskrodzie †04-03-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
707Olszewski Bolesław *14-03-1909 †09-06-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
708Olszewski Bolesław  †   
709Olszewski Bronisław *około 1929 Ławsk †02-04-1947 Ławsk  
710Olszewski Bronisław *1913 Czerwonki †29-09-1990 /Radziłów/  
711Olszewski Czesław * Modzele   
712Olszewski Czesław *06-11-1925 Ławsk †09-03-2002 Ławsk /Wąsosz/  
713Olszewski Czesław * Wąsosz    
714Olszewski Czesław  †  
715Olszewski Dominik * Czerwonki   
716Olszewski Edmund *około 1927 Wąsosz †14-04-1933 Wąsosz  
717Olszewski Edmund * Michałowo   
718Olszewski Feliks *około 1878 Niećkowo †24-03-1946 Niećkowo /Wąsosz/  
719Olszewski Franciszek *około 1870 Klimaszewnica †01-01-1930 Czerwonki  
720Olszewski Franciszek *około 1867 Wąsosz †29-03-1905  
721Olszewski Franciszek *około 1866 Kurpiki †  
722Olszewski Franciszek *około 1858 Szczuczyn †  
723Olszewski Franciszek *około 1818 Wąsosz †przed 24-07-1864  
724Olszewski Franciszek *około 1817 Ławsk †od 09-11-1875 do 22-05-1882  
725Olszewski Franciszek *około 1802 Bronowo †od 18-11-1862 do 10-05-1887  
726Olszewski Franciszek *około 1729 †25-01-1809 Ławsk  
727Olszewski Franciszek *18-11-1911 Ławsk †03-04-1968 Ławsk /Wąsosz/  
728Olszewski Franciszek *15-02-1904 Tarachy †  
729Olszewski Franciszek *04-10-1926 Ławsk †01-02-1967 Ławsk /Wąsosz/  
730Olszewski Franciszek  †przed 22-11-1886  
731Olszewski Franciszek  †przed 02-07-1871  
732Olszewski Franciszek  †przed 02-02-1837  
733Olszewski Franciszek  †po 25-10-1886  
734Olszewski Franciszek  †po 09-05-1903  
735Olszewski Franciszek  †06-08-1831  
736Olszewski Franciszek  †  
737Olszewski Franciszek  †  
738Olszewski Franciszek  †  
739Olszewski Franciszek  †  
740Olszewski Henryk * Modzele   
741Olszewski Henryk *02-10-1894 Tarachy †  
742Olszewski Hieronim *12-12-1922 Ławsk †28-10-1993 Ławsk /Wąsosz/  
743Olszewski Hilary  †po 27-11-1854  
744Olszewski Hilary  †od 17-11-1863 do 03-02-1874  
745Olszewski Hipolit *17-12-1909 Czerwonki †14-09-1939 Białystok  
746Olszewski Jakub *około 1873 Ławsk †po 13-09-1927  
747Olszewski Jakub *około 1851 Ławsk †19-06-1879  
748Olszewski Jakub *około 08-1813 Słucz †  
749Olszewski Jakub  †od 24-11-1845 do 03-10-1864  
750Olszewski Jan *około 1881 Kowalewo †  
751Olszewski Jan *około 1876 Grądy Małe †  
752Olszewski Jan *około 1871 Ławsk †10-06-1929 Wąsosz   
753Olszewski Jan *około 1866 Możdżenie †08-06-1882 Możdżenie /Wąsosz/  
754Olszewski Jan *około 1833 Bronowo †po 06-05-1900  
755Olszewski Jan *około 1827 Grądy Małe †  
756Olszewski Jan *około 1815 Ruś †  
757Olszewski Jan *około 11-1948 Ławsk †30-12-1948 Ławsk  
758Olszewski Jan * Ławsk   
759Olszewski Jan *29-08-1895 Ławsk †04-08-1958 Ławsk /Wąsosz/  
760Olszewski Jan * Ławsk   
761Olszewski Jan * Czerwonki   
762Olszewski Jan *1896 Możdżenie †po 06-12-1950  
763Olszewski Jan * Wąsosz    
764Olszewski Jan *14-02-1936 Ławsk †29-07-1936 Ławsk /Wąsosz/  
765Olszewski Jan * Ławsk   
766Olszewski Jan  †przed 22-11-1852  
767Olszewski Jan  †przed 17-11-1850  
768Olszewski Jan  †po 21-10-1891  
769Olszewski Jan  †15-03-1835  
770Olszewski Jan  †  
771Olszewski Jan  †  
772Olszewski Jan  †  
773Olszewski Jan  †  
774Olszewski Jan  †  
775Olszewski Jarosław *22-05-1972 Grajewo †26-05-1972 Grajewo /Wąsosz/  
776Olszewski Józef *około 1886 Modzele †  
777Olszewski Józef *około 1883 Siankowizna †19-08-1885 Siankowizna /Wąsosz/  
778Olszewski Józef *około 1881 Ławsk †23-05-1943 Ławsk /Wąsosz/  
779Olszewski Józef *około 1872 Czerwonki †09-04-1931 Czerwonki  
780Olszewski Józef *około 1858 Kowalewo †po 13-02-1912  
781Olszewski Józef *około 1858 Bronowo †  
782Olszewski Józef *około 1856 Ławsk †  
783Olszewski Józef *około 1855 Ławsk †08-11-1933 Ławsk /Wąsosz/  
784Olszewski Józef *około 1853 Wąsosz †12-07-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
785Olszewski Józef *około 1844 Bronowo †  
786Olszewski Józef *około 1839 Chrzanowo †05-01-1895 Ławsk /Wąsosz/  
787Olszewski Józef *około 1838 Wąsosz †09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
788Olszewski Józef *około 1829 Konopki †10-03-1868 Mikuty  
789Olszewski Józef *około 1821 Kumelsk †po 15-10-1877  
790Olszewski Józef *około 1803 Chojnowo †25-12-1880 Możdżenie /Wąsosz/  
791Olszewski Józef * Wąsosz    
792Olszewski Józef *12-05-1901 Niedźwiadna †  
793Olszewski Józef * Ławsk   
794Olszewski Józef  †przed 23-06-1964  
795Olszewski Józef  †10-08-1901 Kowalewo  
796Olszewski Józef    
797Olszewski Kacper *02-01-1804 Ławsk †  
798Olszewski Kazimierz *około 1883 Ławsk †20-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
799Olszewski Kazimierz *około 1865 Ławsk †  
800Olszewski Kazimierz *około 1864 Kurpiki †  
801Olszewski Kazimierz *około 1833 Glinki †  
802Olszewski Kazimierz * Ławsk   
803Olszewski Kazimierz *17-07-1897 Ławsk †12-01-1969 Ławsk /Wąsosz/  
804Olszewski Kazimierz *16-03-1939 Żebry †23-03-1939 Żebry  
805Olszewski Kazimierz * Ławsk   
806Olszewski Kazimierz *04-03-1945 Ławsk †01-11-1946 Ławsk  
807Olszewski Kazimierz *02-06-1932 Ławsk †08-03-1933 Ławsk  
808Olszewski Krzysztof * Wąsosz    
809Olszewski Leon *31-03-1903 †02-08-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
810Olszewski Ludwik *około 1891 †  
811Olszewski Ludwik *około 1841 Bukowo Małe †po 26-01-1915  
812Olszewski Ludwik Andrzej *około 1815 Szczuczyn †przed 26-11-1865  
813Olszewski Łukasz *około 1831 Guty †  
814Olszewski Łukasz *około 1816 Ławsk †po 07-03-1889  
815Olszewski Łukasz  †po 02-03-1829  
816Olszewski Maciej *około 1846 Klimaszewnica †po 15-02-1904  
817Olszewski Maciej  †przed 25-11-1866  
818Olszewski Marcin *11-1844 †12-12-1844 Ławsk /Wąsosz/  
819Olszewski Marcin  †po 26-02-1854  
820Olszewski Marcin  †po 21-11-1859  
821Olszewski Marian  †  
822Olszewski Mateusz *około 1854 Grądy Małe †  
823Olszewski Mateusz *około 1846 Wąsosz †  
824Olszewski Mateusz *około 1828 Bronowo †po 21-09-1885  
825Olszewski Mateusz *około 1825 †  
826Olszewski Mateusz  †po 19-02-1841  
827Olszewski Michał *około 1843 †06-01-1908 Ławsk /Wąsosz/  
828Olszewski Michał *około 1805 †przed 07-09-1884  
829Olszewski Michał  †przed 27-01-1833  
830Olszewski Michał  †po 28-09-1869  
831Olszewski Michał  †po 10-02-1822  
832Olszewski Mikołaj  †przed 23-11-1858  
833Olszewski Mikołaj  †od 16-02-1903 do 08-09-1928  
834Olszewski N  †17-07-1865 Kubra  
835Olszewski Onufry *1862 Grabowo †po 20-02-1911  
836Olszewski Paweł *około 1859 †  
837Olszewski Paweł *około 1853 Bronowo †  
838Olszewski Paweł  †przed 10-01-1837  
839Olszewski Paweł  †przed 02-11-1817  
840Olszewski Paweł  †po 05-11-1872  
841Olszewski Piotr *około 1880 Turczyn †  
842Olszewski Piotr *około 1869 Kowalewo †  
843Olszewski Piotr *około 1852 Marki †  
844Olszewski Piotr *04-12-1902 Czerwonki †  
845Olszewski Piotr  †po 17-11-1891  
846Olszewski Rajmund *około 1821 Ławsk †po 28-10-1890  
847Olszewski Robert     
848Olszewski Roman *około 1806 Bronowo †31-05-1851  
849Olszewski Romuald *około 1853 Grądy Małe †po 18-02-1901  
850Olszewski Stanisław *około 1921 Ławsk †16-09-1928 Ławsk  
851Olszewski Stanisław *około 1893 Kowalewo †  
852Olszewski Stanisław *około 1889 Ławsk †1927  
853Olszewski Stanisław *około 1868 Klimaszewnica †  
854Olszewski Stanisław *około 1864 Kramkowo †  
855Olszewski Stanisław *około 1860 Kowalewo †po 25-02-1919  
856Olszewski Stanisław *około 1845 Słucz †07-06-1928 Ławsk  
857Olszewski Stanisław *około 1830 Koniecki †  
858Olszewski Stanisław *około 1820 Konopki par. Radziłów †  
859Olszewski Stanisław *około 1818 Ruś †  
860Olszewski Stanisław *około 1803 Wąsosz †  
861Olszewski Stanisław *28-07-1938 Wąsosz †28-09-1938 Wąsosz  
862Olszewski Stanisław *28-03-1937 Wąsosz †29-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/   
863Olszewski Stanisław *26-09-1941 Wąsosz †21-06-2004 Wąsosz /Wąsosz/   
864Olszewski Stanisław *23-06-1903 Ławsk †31-03-1983 Ławsk /Wąsosz/  
865Olszewski Stanisław *20-09-1949 Możdżenie †22-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
866Olszewski Stanisław * Ławsk   
867Olszewski Stanisław * Ławsk   
868Olszewski Stanisław * Wólka Piotrowska    
869Olszewski Stanisław *03-09-1909 Ławsk †03-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
870Olszewski Stanisław *02-06-1793 Ławsk †12-05-1829  
871Olszewski Stanisław *01-01-1944 Żebry †02-11-1990 Białystok /Wąsosz/  
872Olszewski Stanisław  †przed 08-04-1943  
873Olszewski Stanisław  †po 04-02-1903  
874Olszewski Stanisław  †  
875Olszewski Stefan * Możdżenie   
876Olszewski Stefan * Ławsk   
877Olszewski Stefan * Żebry   
878Olszewski Sylwester *około 1792 Wizna †od 21-02-1843 do 21-04-1856  
879Olszewski Sylwester *24-11-1903 Niećkowo †przed 18-07-1960  
880Olszewski Tadeusz *14-05-1929 Wąsosz †2011 Gdynia   
881Olszewski Telesfor * Ławsk   
882Olszewski Telesfor * Ławsk   
883Olszewski Teofil *około 1869 Tarachy †  
884Olszewski Tomasz *1855 †19-01-1934 Zanklewo  
885Olszewski Wacław * Ławsk   
886Olszewski Walenty  †przed 04-11-1833  
887Olszewski Wawrzyniec *około 1809 Ławsk †14-10-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
888Olszewski Wawrzyniec * Kamianki †od 31-07-1832 do 06-03-1848  
889Olszewski Wiesław * Możdżenie   
890Olszewski Wiesław * Szczuczyn    
891Olszewski Wiktor *około 1835 Grądy Małe †po 22-11-1892  
892Olszewski Wiktor  †13-06-1847  
893Olszewski Witold    
894Olszewski Władysław *około 1878 Kowalewo †  
895Olszewski Wojciech  †przed 22-10-1828  
896Olszewski Wojciech  †przed 20-01-1852  
897Olszewski Wojciech  †po 30-01-1888  
898Olszewski Zbigniew Jan * Szczuczyn    
899Olszewski Zygmunt * Ławsk   
900Olszewski Zygmunt * Wierzbowo   
901Olszewski Zygmunt * Ławsk   
902Olsztyńska Anna z d. Zakrzewska *około 1797 Wojsławy †od 25-01-1852 do 26-01-1891  
903Olsztyńska Anna z d. Kowalewska *około 1861 Orlikowo †po 30-01-1906  
904Olsztyńska Feliksa z d. Boguszewska  †od 21-11-1881 do 12-1890  
905Olsztyńska Magdalena z d. N  †przed 21-10-1832  
906Olsztyńska Marianna z d. Stankiewicz *około 1850 Bargłów †po 04-02-1912  
907Olsztyńska Michalina z d. Kołakowska *około 1873 Wólka †przed 07-1940  
908Olsztyńska Zofia z d. Opiatowska *15-03-1907 Brzeźnio †12-09-1977 Grajewo /Wąsosz/  
909Olsztyński Andrzej *około 1804 †przed 25-01-1852  
910Olsztyński Franciszek *około 1857 †18-01-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
911Olsztyński Jan  †przed 21-10-1832  
912Olsztyński Mikołaj *około 1841 Czarnowo †przed 04-02-1912  
913Olsztyński Stanisław *około 1855 Dołęgi †od 17-02-1903 do 30-01-1906  
914Olsztyński Tomasz *01-04-1885 Dołęgi †20-04-1953 Dołęgi /Szczuczyn/  
915Ołdakowska Agnieszka z d. Myszkowska *około 1810 Wąsosz †11-10-1841 Wąsosz  
916Ołdakowska Agnieszka (Anna) z d. Sokołek *około 1813 Wąsosz †03-02-1854 Wąsosz   
917Ołdakowska Aleksandra z d. Kozłowska *około 1872 Łempice †07-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
918Ołdakowska Aleksandra z d. Grzymkowska *około 1872 Wąsosz †18-09-1950 Wąsosz  
919Ołdakowska Aleksandra z d. Albińska *07-07-1872 Wąsosz †   
920Ołdakowska Aleksandra Antonina z d. Konopka *1841 Chełchy †po 04-02-1907  
921Ołdakowska Alicja Jadwiga z d. Chałupa    
922Ołdakowska Alicja Lucyna z d. Kidawa    
923Ołdakowska Amelia z d. Żołnierowicz  †po 27-08-1973   
924Ołdakowska Amelia z d. Ruszczyk    
925Ołdakowska Anna z d. Wiktorowicz *11-06-1852 Wąsosz †20-01-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
926Ołdakowska Anna z d. Sawicka *01-09-1822 Przeszkoda †po 26-01-1882  
927Ołdakowska Anna z d. Ostrowska *27-07-1787 Wąsosz †30-03-1845 Wąsosz  
928Ołdakowska Anna z d. Laszczkowska *około 1890 Ławsk †24-03-1930 Ławsk  
929Ołdakowska Anna z d. Julecka * Wąsosz    
930Ołdakowska Anna z d. Dymnicka (Dymińska) *około 1799 Karwowo †przed 30-11-1865  
931Ołdakowska Anna z d. Drążek * Niećkowo   
932Ołdakowska Anna z d. Dardzińska *07-07-1888 †08-10-1981 Kłodzko /Wąsosz/  
933Ołdakowska Anna *około 1882 Wąsosz †17-09-1940 Wąsosz  
934Ołdakowska Anna *około 03-1927 Szwelczyn †18-06-1927 Szwelczyn /Wąsosz/  
935Ołdakowska Anna *27-12-1870 Wąsosz †   
936Ołdakowska Anna Franciszka z d. Alert *03-10-1818 Wąsosz †05-09-1872 Wąsosz   
937Ołdakowska Antonina *około 1881 Szwelczyn †29-12-1889 Szwelczyn  
938Ołdakowska Apolonia z d. Borusiewicz *10-02-1859 Wąsosz †06-08-1938 Wąsosz  
939Ołdakowska Barbara z d. Sakowska * Słupsk   
940Ołdakowska Barbara z d. Danowska *około 1822 Danowo †19-04-1856 Wąsosz  
941Ołdakowska Bernadyna *06-1922 Wąsosz †17-07-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
942Ołdakowska Bronisława z d. Sawicka *14-01-1903 Skaje †20-01-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
943Ołdakowska Bronisława z d. Krzyżanowska  †   
944Ołdakowska Bronisława z d. Koniecko *24-10-1904 Żebry †03-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
945Ołdakowska Bronisława z d. Chrostowska *około 1875 Wąsosz †  
946Ołdakowska Bronisława z d. Bogdańska *27-04-1901 Wizna †13-12-1960 Konopki  
947Ołdakowska Bronisława *około 08-1917 Ławsk †16-10-1917 Ławsk  
948Ołdakowska Cecylia *około 11-1874 Wąsosz †10-01-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
949Ołdakowska Czesława z d. Rogalska    
950Ołdakowska Czesława z d. Kalinowska * Wąsosz    
951Ołdakowska Czesława *około 1920 Wąsosz †15-10-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
952Ołdakowska Czesława *19-07-1907 Wąsosz †08-01-1909 Wąsosz /Wąsosz/  
953Ołdakowska Dorota z d. Domitrz * Górki-Szewkowo    
954Ołdakowska Eleonora z d. Kozłowska *05-10-1898 Świdry †31-03-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
955Ołdakowska Eleonora z d. Jagodzińska *1887 Wąsosz †17-01-1942 Wąsosz  
956Ołdakowska Elżbieta z d. Kowalczuk *09-09-1905 Orepicze †17-04-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
957Ołdakowska Emilia z d. Ruszczyk     
958Ołdakowska Eugenia z d. Ostrowska *08-07-1922 Wąsosz †14-08-1970 Choroszcz /Wąsosz/   
959Ołdakowska Eugenia z d. Barwikowska * Wąsosz    
960Ołdakowska Ewa z d. Zarzecka  †  
961Ołdakowska Ewa z d. N  †przed 30-05-1816  
962Ołdakowska Ewa *około 02-1867 Wąsosz †20-08-1874 Wąsosz  
963Ołdakowska Feliksa z d. Komosińska * Szwelczyn   
964Ołdakowska Franciszka z d. N    
965Ołdakowska Franciszka z d. Chrzanowska  †przed 21-11-1859  
966Ołdakowska Franciszka z d. Chodnicka *04-02-1915 Wąsosz †   
967Ołdakowska Franciszka *około 1906 Wąsosz †06-07-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
968Ołdakowska Genowefa z d. Lenczewska *09-02-1922 Zacieczki †09-11-1952 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
969Ołdakowska Genowefa z d. Czyżewska *20-08-1923 Wąsosz †10-04-2002 Łazy /Wąsosz/   
970Ołdakowska Halina *01-11-1953 Wąsosz †04-07-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
971Ołdakowska Hanna Maria z d. Solińska * Radziłów    
972Ołdakowska Helena z d. Komosińska * Wąsosz   
973Ołdakowska Helena z d. Karwowska *04-03-1903 †10-03-1983 Wąsosz  
974Ołdakowska Helena *05-01-1888 Wąsosz †08-10-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
975Ołdakowska Helena Kajetana * Wąsosz    
976Ołdakowska Henryka *około 10-1927 Wąsosz †10-01-1929 Wąsosz  
977Ołdakowska Hieronima *około 02-1911 Wąsosz †18-01-1912 Wąsosz /Wąsosz/  
978Ołdakowska Jadwiga z d. Rutkowska *09-06-1911 †12-08-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
979Ołdakowska Jadwiga z d. Kowalewska *około 1907 Dołęgi †   
980Ołdakowska Jadwiga z d. Bednarowicz * Wąsosz    
981Ołdakowska Jadwiga *08-09-1937 Wąsosz †08-12-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
982Ołdakowska Jadwiga Anna z d. Falkowska    
983Ołdakowska Jadwiga Franciszka *około 1900 Wąsosz †07-05-1936  
984Ołdakowska Janina *30-06-1954 Wąsosz †14-02-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
985Ołdakowska Janina *29-10-1917 Wąsosz †24-05-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
986Ołdakowska Józefa z d. Chrostowska *1871 Wąsosz †04-07-1942 Żebry /Wąsosz/  
987Ołdakowska Józefa *około 1926 Wąsosz †12-02-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
988Ołdakowska Józefata z d. Kacprowska *27-10-1800 Wąsosz †  
989Ołdakowska Julianna *około 1850 Wąsosz †25-12-1858 Wąsosz   
990Ołdakowska Julianna *około 07-1874 Wąsosz †25-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
991Ołdakowska Julianna *około 06-1857 Wąsosz †po 06-10-1918   
992Ołdakowska Karolina z d. Sulimowicz *06-11-1809 Wąsosz †08-07-1845 Wąsosz  
993Ołdakowska Karolina z d. Olszewska *około 1837 Hipolitowo †20-04-1931 Wąsosz  
994Ołdakowska Karolina Teresa z d. Cichocka *15-10-1799 Wąsosz †przed 06-02-1853  
995Ołdakowska Katarzyna z d. Szemborowska *22-11-1880 Wąsosz †15-05-1953 Komosewo /Wąsosz/   
996Ołdakowska Katarzyna z d. Łepkowska *około 04-1853 Wąsosz †18-02-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
997Ołdakowska Katarzyna z d. Kacprowska *około 1799 Wąsosz †  
998Ołdakowska Katarzyna z d. Glińska *1785 †26-03-1816  
999Ołdakowska Katarzyna z d. Czerkieska *około 1832 Kisielnica †od 23-01-1882 do 24-11-1890  
1000Ołdakowska Katarzyna *około 1879 Wąsosz †23-12-1929 Wąsosz  
1001Ołdakowska Katarzyna  †przed 20-01-1867  
1002Ołdakowska Konstancja z d. Pietruszewska  †po 28-10-1885  
1003Ołdakowska Lucyna *20-01-1936 Wąsosz †30-03-1936 Wąsosz   
1004Ołdakowska Małgorzata z d. Borusiewicz *20-06-1888 Wąsosz †07-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/   
1005Ołdakowska Marcjanna z d. Sulimowicz *około 1834 Szwelczyn †20-01-1856 Wąsosz  
1006Ołdakowska Maria z d. Truszkowska     
1007Ołdakowska Marianna z d. Zalewska *około 1820 Wąsosz †  
1008Ołdakowska Marianna z d. Zaborowska *około 07-1863 Wąsosz †20-03-1880 Wąsosz  
1009Ołdakowska Marianna z d. Wojciechowska *1851 Słucz †23-12-1906 Wąsosz   
1010Ołdakowska Marianna z d. Wiśniewska *15-03-1792 †  
1011Ołdakowska Marianna z d. Tarnacka *20-08-1917 Wąsosz †03-05-1941 Wąsosz  
1012Ołdakowska Marianna z d. Sulimowicz *około 1763 †17-03-1833 Wąsosz  
1013Ołdakowska Marianna z d. N  †  
1014Ołdakowska Marianna z d. Murawska *około 1788 Wąsosz †po 08-03-1851  
1015Ołdakowska Marianna z d. Modzelewska *około 1781 †12-01-1846  
1016Ołdakowska Marianna z d. Moczydłowska *około 1833 Wąsosz †przed 31-07-1917  
1017Ołdakowska Marianna z d. Mieńkowska *około 1803 †28-08-1828 Wąsosz  
1018Ołdakowska Marianna z d. Lewońska *około 03-1843 Wąsosz †przed 15-01-1894  
1019Ołdakowska Marianna z d. Lewkowska ?  †przed 03-06-1832  
1020Ołdakowska Marianna z d. Koniecko *15-05-1901 †26-11-1991 Żebry /Wąsosz/  
1021Ołdakowska Marianna z d. Dudkowska *około 1884 Wąsosz †po 13-11-1910   
1022Ołdakowska Marianna z d. Dębińska *około 1852 Świdry †  
1023Ołdakowska Marianna z d. Danowska  †przed 19-11-1833  
1024Ołdakowska Marianna z d. Borowska *09-01-1841 Wąsosz †przed 01-1900   
1025Ołdakowska Marianna *około 1946 Wąsosz †21-07-1951 Ełk /Wąsosz/   
1026Ołdakowska Marianna *około 1891 Wąsosz †01-05-1892 Wąsosz /Wąsosz/   
1027Ołdakowska Marianna *29-05-1909 Wąsosz †07-04-1910 Wąsosz /Wąsosz/  
1028Ołdakowska Marianna  †  
1029Ołdakowska Marianna Magdalena z d. Dąbrowska *05-06-1803 Wąsosz †04-01-1866  
1030Ołdakowska Matylda z d. Sokołowska *13-03-1894 Wąsosz †19-02-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
1031Ołdakowska Michalina z d. Kiełczewska *1889 Wąsosz †20-06-1962 Wąsosz  
1032Ołdakowska Michalina *około 01-1885 Wąsosz †03-08-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
1033Ołdakowska Michalina *20-01-1910 Wąsosz †21-05-1938 Wąsosz  
1034Ołdakowska Natalia z d. Kulikowska *12-10-1916 Łempice †06-07-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1035Ołdakowska Paulina *około 1861 Wąsosz †07-03-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
1036Ołdakowska Regina *15-02-1936 Wąsosz †01-03-1936 Wąsosz  
1037Ołdakowska Rozalia z d. Świgońska *około 1752 †19-07-1830  
1038Ołdakowska Rozalia z d. Korzeniecka *około 1872 Wąsosz †31-12-1940  
1039Ołdakowska Salomea z d. Skrodzka  †przed 27-01-1896  
1040Ołdakowska Stanisława z d. Krzyżanowska *16-02-1915 †20-04-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
1041Ołdakowska Stanisława z d. Kozikowska *16-03-1884 Nieciki †26-03-1979 /Wąsosz/  
1042Ołdakowska Stanisława *około 1908 †08-03-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1043Ołdakowska Stefania z d. Konopka *23-09-1893 Szwelczyn †11-05-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
1044Ołdakowska Stefania *około 1927 Wąsosz †17-11-1929 Wąsosz  
1045Ołdakowska Teofila z d. Szymanowska *około 1834 Bagińskie †17-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
1046Ołdakowska Teresa z d. Świderska *około 1835 Świdry Podleśne †od 14-05-1882 do 15-05-1894  
1047Ołdakowska Teresa z d. Komosa * Grajewo   
1048Ołdakowska Teresa Marianna z d. Ochman     
1049Ołdakowska Urszula z d. Bogusławska * Szczuczyn   
1050Ołdakowska Waleria z d. Gutowska *około 1893 Wąsosz †po 23-02-1928  
1051Ołdakowska Weronika z d. Śmiarowska  †  
1052Ołdakowska Weronika z d. Piwko *około 1879 Kędziorowo †24-05-1957 Kędziorowo /Wąsosz/   
1053Ołdakowska Weronika z d. Dzięgielewska *około 1858 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-05-1928 Wąsosz  
1054Ołdakowska Wiktoria z d. Grabowska *około 1859 Wąsosz †30-12-1943 Wąsosz  
1055Ołdakowska Władysława z d. Wiśniewska *30-10-1890 Dybła †26-02-1954 Ławsk /Wąsosz/  
1056Ołdakowska Władysława z d. Modzelewska *około 1922 Wąsosz †08-12-1998  
1057Ołdakowska Władysława *12-12-1933 †26-01-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1058Ołdakowska Zofia z d. Piotrkowska  †  
1059Ołdakowska Zofia z d. Kuczewska * Wąsosz    
1060Ołdakowska Zofia *około 1926 Wąsosz †27-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
1061Ołdakowska Zofia *około 04-1948 Wąsosz †20-11-1948 Wąsosz   
1062Ołdakowska Zofia *02-1922 Wąsosz †06-03-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
1063Ołdakowska Zuzanna z d. Zarzecka *17-09-1850 Wąsosz †30-09-1915 Wąsosz /Wąsosz/  
1064Ołdakowski   †przed 28-10-1885  
1065Ołdakowski Adam *około 1830 Wąsosz †od 11-02-1895 do 31-07-1917  
1066Ołdakowski Adam *około 05-1917 Wąsosz †12-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
1067Ołdakowski Adam *około 01-1856 Wąsosz †09-05-1856 Wąsosz  
1068Ołdakowski Aleksander *około 25-10-1886 Wąsosz †08-11-1886 Wąsosz   
1069Ołdakowski Aleksander *około 1876 Wąsosz †  
1070Ołdakowski Aleksander *29-05-1910 Wąsosz †  
1071Ołdakowski Aleksander *24-04-1911 Kędziorowo †27-08-1973 Grozimy /Wąsosz/   
1072Ołdakowski Antoni *około 1900 †17-04-1950 Wąsosz  
1073Ołdakowski Antoni *około 1832 Wąsosz †15-03-1881 Wąsosz  
1074Ołdakowski Antoni *około 04-1950 Komosewo †16-10-1950 Komosewo   
1075Ołdakowski Antoni *1874 Wąsosz †26-10-1939 Kędziorowo /Wąsosz/   
1076Ołdakowski Antoni *17-03-1913 Wąsosz †26-10-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
1077Ołdakowski Antoni * Wąsosz   
1078Ołdakowski Antoni *12-06-1859 Szwelczyn †23-08-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
1079Ołdakowski Antoni *06-07-1920 Wąsosz †12-02-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
1080Ołdakowski Antoni *02-01-1934 Ławsk †06-01-1935 Ławsk  
1081Ołdakowski Antoni  †przed 03-06-1832  
1082Ołdakowski Bartłomiej *około 1760 †21-07-1830 Wąsosz  
1083Ołdakowski Bartłomiej *20-08-1794 Wąsosz †po 11-02-1861  
1084Ołdakowski Bolesław *31-07-1910 †18-05-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1085Ołdakowski Bolesław    
1086Ołdakowski Bronisław *17-08-1928 Wąsosz †26-12-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1087Ołdakowski Czesław *około 1911 †  
1088Ołdakowski Czesław *14-01-1925 Wąsosz †08-12-1995 /Wąsosz/   
1089Ołdakowski Czesław *09-1949 Rogale Wielkie †08-10-1949 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
1090Ołdakowski Czesław * Wąsosz    
1091Ołdakowski Edward *31-01-1948 Rogale Wielkie †27-05-1948 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
1092Ołdakowski Eugeniusz *24-12-1944 Wąsosz †25-09-1997 USA   
1093Ołdakowski Filip *około 1769 †05-05-1829 Wąsosz  
1094Ołdakowski Franciszek *około 1905 †03-01-1909 Wąsosz /Wąsosz/  
1095Ołdakowski Franciszek *około 1840 Wąsosz †po 14-02-1904  
1096Ołdakowski Franciszek *około 1838 Wąsosz †07-04-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1097Ołdakowski Franciszek *24-02-1908 Wąsosz †  
1098Ołdakowski Franciszek *13-03-1929 Wąsosz †31-05-1929 Wąsosz  
1099Ołdakowski Henryk *około 1918 Wąsosz †07-10-1945 Wąsosz  
1100Ołdakowski Henryk *23-10-1932 Ławsk †07-12-1932 Ławsk  
1101Ołdakowski Jakub *około 1873 Wąsosz †08-11-1931 Wąsosz  
1102Ołdakowski Jakub *1878 Wąsosz †   
1103Ołdakowski Jan *około 1916 Kędziorowo †06-10-1917 Kędziorowo /Wąsosz/   
1104Ołdakowski Jan *około 1884 †od 28-04-1937 do 26-03-1979  
1105Ołdakowski Jan *około 1875 Wąsosz †po 08-02-1937  
1106Ołdakowski Jan *około 1873 Wąsosz †14-03-1946 Wąsosz  
1107Ołdakowski Jan *około 1860 Wąsosz †25-02-1862 Wąsosz   
1108Ołdakowski Jan *około 1804 Wąsosz †przed 1830  
1109Ołdakowski Jan *około 1793 Wilno †przed 30-11-1865  
1110Ołdakowski Jan *około 04-05-1879 Wąsosz †18-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
1111Ołdakowski Jan *28-05-1958 Wąsosz †25-03-1959 Szczuczyn /Wąsosz/   
1112Ołdakowski Jan *24-10-1773 Wąsosz †po 09-11-1841  
1113Ołdakowski Jan * Wąsosz   
1114Ołdakowski Jan    
1115Ołdakowski Jan *11-08-1877 Wąsosz †12-01-1939 Wąsosz  
1116Ołdakowski Jan *06-09-1928 Wąsosz †07-08-1997 /Wąsosz/  
1117Ołdakowski Jan *02-1882 Wąsosz †16-03-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1118Ołdakowski Jan * Wąsosz   
1119Ołdakowski Jan  †przed 20-01-1867  
1120Ołdakowski Jerzy  †przed 19-11-1833  
1121Ołdakowski Józef *około 1891 Wąsosz †  
1122Ołdakowski Józef *około 1869 Wąsosz †21-01-1937  
1123Ołdakowski Józef *około 1868 Wąsosz †17-07-1928 Wąsosz  
1124Ołdakowski Józef *około 1860 Wąsosz †od 17-01-1922 do 30-12-1943  
1125Ołdakowski Józef *około 1840 Wąsosz †   
1126Ołdakowski Józef *około 1840 †15-03-1891  
1127Ołdakowski Józef *około 1839 Wąsosz †przed 15-01-1894  
1128Ołdakowski Józef *około 1831 Wąsosz †06-10-1855  
1129Ołdakowski Józef *około 1799 Wąsosz †26-10-1845  
1130Ołdakowski Józef * Wąsosz    
1131Ołdakowski Józef *22-03-1900 Wąsosz †27-03-1971 Żebry /Wąsosz/  
1132Ołdakowski Józef *1892 Wąsosz †08-02-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1133Ołdakowski Józef *14-11-1907 Wąsosz †18-03-1909 Wąsosz /Wąsosz/  
1134Ołdakowski Józef *14-03-1740 Żebry †przed 30-05-1816  
1135Ołdakowski Józef *12-06-1914 Tacoma, WA †14-04-1997 /Wąsosz/   
1136Ołdakowski Józef * Wąsosz    
1137Ołdakowski Karol *około 1781 †08-03-1851 Wąsosz  
1138Ołdakowski Kazimierz *około 1899 Kędziorowo †   
1139Ołdakowski Kazimierz *06-03-1792 Wąsosz †po 06-02-1853  
1140Ołdakowski Kazimierz  †przed 21-11-1859  
1141Ołdakowski Kazimierz Jan *około 1948 Wąsosz †24-09-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
1142Ołdakowski Konstanty *około 02-1919 Ławsk †17-04-1919 Ławsk /Wąsosz/  
1143Ołdakowski Leon *16-01-1913 Wąsosz †   
1144Ołdakowski Leon *04-04-1896 Wąsosz †06-12-1969 Wąsosz /Wąsosz/   
1145Ołdakowski Łukasz *około 1852 Wąsosz †06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1146Ołdakowski Łukasz *21-10-1815 Wąsosz †18-11-1883 Wąsosz  
1147Ołdakowski Maciej *około 1857 Wąsosz †03-07-1864 Wąsosz   
1148Ołdakowski Marcel *około 1880 Wąsosz †11-03-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1149Ołdakowski Marcin *około 1807 Wąsosz †po 08-06-1856  
1150Ołdakowski Marcin *09-11-1795 Wąsosz †  
1151Ołdakowski Marian *03-10-1936 Ławsk †20-12-1936 Ławsk  
1152Ołdakowski Mateusz  †od 21-02-1922 do 21-05-1928  
1153Ołdakowski Michał *około 1809 Wąsosz †od 16-11-1875 do 26-01-1882   
1154Ołdakowski Mieczysław *około 1923 Wąsosz †03-06-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1155Ołdakowski Mieczysław * Wąsosz   
1156Ołdakowski Mieczysław * Wąsosz    
1157Ołdakowski Mikołaj *25-12-1883 Wąsosz †31-10-1936 Ławsk  
1158Ołdakowski Mikołaj *01-08-1886 Wąsosz †16-10-1932 Wąsosz /Wąsosz/   
1159Ołdakowski N  †  
1160Ołdakowski Paweł *31-01-1907 Wąsosz †13-01-1993 Grajewo   
1161Ołdakowski Paweł *23-03-1845 Wąsosz †07-05-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
1162Ołdakowski Piotr *około 1856 Wąsosz †23-01-1934  
1163Ołdakowski Piotr *około 1847 Wąsosz †przed 20-08-1904  
1164Ołdakowski Piotr  †  
1165Ołdakowski Piotr Paweł *02-06-1897 Wąsosz †17-11-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
1166Ołdakowski Roman  †  
1167Ołdakowski Sabin *około 1916 Wąsosz †20-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1168Ołdakowski Sabin *30-09-1912 Wąsosz †17-03-1980 Trzebinia /Wąsosz/  
1169Ołdakowski Sławomir * Grajewo   
1170Ołdakowski Stanisław *około 1906 Wąsosz †22-08-1907 Wąsosz /Wąsosz/  
1171Ołdakowski Stanisław *około 1868 Ławsk †28-04-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
1172Ołdakowski Stanisław *około 12-1950 Wąsosz †22-02-1951 Wąsosz   
1173Ołdakowski Stanisław *29-07-1931 Wąsosz †08-08-1931 Wąsosz  
1174Ołdakowski Stanisław *26-02-1909 Wąsosz †02-03-1987 Wrocław /Wąsosz/   
1175Ołdakowski Stanisław *23-09-1889 Wąsosz †23-02-1928 Wąsosz  
1176Ołdakowski Stanisław *1944 Wąsosz †08-03-1945 Wąsosz   
1177Ołdakowski Stanisław *14-11-1902 Wąsosz †28-04-1966 Wąsosz /Wąsosz/  
1178Ołdakowski Stanisław *10-02-1945 Wąsosz †13-03-1945 Wąsosz  
1179Ołdakowski Stanisław *07-07-1912 Tacoma, WA †02-08-1986 Łomża /Wąsosz/   
1180Ołdakowski Stanisław *06-09-1913 Wąsosz †17-06-1977 Wąsosz /Wąsosz/   
1181Ołdakowski Stanisław * Wąsosz    
1182Ołdakowski Stanisław    
1183Ołdakowski Stanisław     
1184Ołdakowski Stefan  †  
1185Ołdakowski Tadeusz * Wąsosz   
1186Ołdakowski Tadeusz * Wąsosz    
1187Ołdakowski Tadeusz Florian *05-05-1955 Wąsosz †15-11-2001 Słupsk /Wąsosz/  
1188Ołdakowski Tomasz *około 1822 Wąsosz †od 14-05-1882 do 15-05-1894  
1189Ołdakowski Tomasz *30-12-1804 Wąsosz †od 05-02-1850 do 03-07-1864   
1190Ołdakowski Tomasz *09-05-1848 Wąsosz †od 13-01-1902 do 23-12-1906   
1191Ołdakowski Tomasz  †przed 27-01-1896  
1192Ołdakowski Wacław *30-06-1905 Wąsosz †31-12-1937 Wąsosz  
1193Ołdakowski Wacław *15-04-1961 Wąsosz †15-04-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1194Ołdakowski Wiktor *około 09-1849 †31-01-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
1195Ołdakowski Wiktor *06-03-1896 Wąsosz †11-09-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
1196Ołdakowski Wincenty *24-12-1930 Wąsosz †11-09-1954 Otwock /Wąsosz/  
1197Ołdakowski Wincenty *08-04-1779 Wąsosz †od 23-11-1841 do 01-06-1856  
1198Ołdakowski Władysław *30-06-1888 Wąsosz †04-04-1955 Komosewo /Wąsosz/  
1199Ołdakowski Władysław *10-1922 Wąsosz †04-11-1922 Wąsosz /Wąsosz/  
1200Ołdakowski Władysław * Wąsosz   
1201Ołdakowski Wojciech *około 1825 Szczuczyn †przed 24-11-1890  
1202Ołdakowski Wojciech *około 06-1821 Wąsosz †  
1203Ołdakowski Wojciech *28-08-1870 Wąsosz †13-11-1910 Wąsosz /Wąsosz/   
1204Ołdakowski Wojciech *17-06-1915 †  
1205Ołdakowski Zygmunt *około 03-1919 Wąsosz †09-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/   
1206Ołdakowski Zygmunt *01-05-1955 Wąsosz †12-09-1955 Wąsosz /Wąsosz/   
1207Ołtarzewska Anna z d. Sobieska *około 1819 Przytuły †  
1208Ołtarzewska Marianna z d. N  †po 05-02-1839  
1209Ołtarzewski Franciszek *około 1810 Mocarze †  
1210Ołtarzewski Klemens  †po 05-02-1839  
1211Oman Ludwik *około 1814 †01-12-1862 Mazewo /Niedźwiadna/  
1212Oman Ludwika z d. N  †  
1213Oman Stefan  †po 06-02-1843  
1214Oman Stefan  †  
1215Oman Zyna z d. Heyn  †po 06-02-1843  
1216Omelan Antoni  †po 24-05-1904  
1217Omelan Franciszka z d. Iwanicka  †przed 24-05-1904  
1218Omelska Aniela z d. Czarnecka *około 1786 †po 25-10-1838  
1219Omelska Franciszka z d. Karpińska (Torobińska Drobińska) *około 1805 Chojnowo †28-10-1860 Danowo /Wąsosz/  
1220Omelska Julianna z d. Koniecko *około 1832 Boczki †  
1221Omelski Tomasz *około 1816 Czaple †  
1222Omelski Wawrzyniec *około 1762 †przed 25-10-1838  
1223Omielijan Antoni  †po 25-08-1896  
1224Omielijan Franciszka z d. Iwanicka  †po 25-08-1896  
1225Oniszczuk Emilia z d. Małyszczuk    
1226Oniszczuk Halina z d. Niewiadomska * Grajewo   
1227Oniszczuk Józef    
1228Oniszczuk Ryszard * Baciki Średnie   
1229Onufry Julianna z d. Zambrowska  †po 10-11-1861  
1230Onufry Ludwik  †przed 10-11-1861  
1231Opacka Eleonora z d. Polakowska * Czerwonki   
1232Opacka Elżbieta z d. Broś  †  
1233Opacka Maria z d. Dardzińska    
1234Opacki Antoni  †  
1235Opacki Marian * Chraboły   
1236Opiatowska Czesława *11-01-1904 Brzeźnio †29-03-1990 Cyprki  
1237Opiatowska Franciszka z d. Grabińska *około 1781 Niedźwiadna †po 31-05-1841  
1238Opiatowska Józefata z d. Borysiewicz *około 1856 Niedźwiadna †  
1239Opiatowska Karolina z d. Zduńczyk *około 1871 Kowalewo †  
1240Opiatowska Konstancja z d. N  †  
1241Opiatowska Marianna z d. Wróblewska *około 1825 Brzeźnio †28-12-1856  
1242Opiatowska Marianna z d. Staroska *około 1792 †po 18-08-1857  
1243Opiatowska Marianna z d. Orłowska *około 1839 Łempice †po 07-05-1879  
1244Opiatowska Marianna z d. N  †od 01-02-1817 do 10-1826  
1245Opiatowski Benedykt *około 1769 Niedźwiadna †07-05-1831 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1246Opiatowski Franciszek *około 1866 Brzeźnio †  
1247Opiatowski Franciszek *około 1829 Brzeźnio †24-03-1861  
1248Opiatowski Jan  †  
1249Opiatowski Józef Stanisław *24-04-1895 Brzeźnio †25-08-1984 Brzeźnio  
1250Opiatowski Łukasz *około 1791 †przed 25-01-1847  
1251Opiatowski Michał *około 1856 Łempice †  
1252Opiatowski Wacław *około 1820 Łempice †po 07-05-1879  
1253Opolska Anastazja z d. Kulikowska *około 1827 Żebry †  
1254Opolska Katarzyna z d. Potrzebka  †po 11-02-1844  
1255Opolska Katarzyna z d. N  †po 03-11-1871  
1256Opolski Adam *około 1825 Siestrzanki †  
1257Opolski Kacper  †przed 03-11-1871  
1258Opolski Mikołaj  †przed 11-02-1844  
1259Opońska Anna z d. Zawadzka *10-07-1901 Mścichy †  
1260Opońska Anna z d. Szumowska * Witynie †po 13-11-1842  
1261Opońska Antonina z d. Wiśniewska *około 1875 Żebry †przed 12-1915  
1262Opońska Antonina z d. Łepkowska *około 1889 Bukowo †przed 21-01-1936  
1263Opońska Antonina z d. Kulikowska  †po 24-09-1883  
1264Opońska Cecylia z d. Kulikowska *około 1821 Żebry †po 11-11-1872  
1265Opońska Florianna z d. Borawska *14-03-1905 Rydzewo Szlacheckie †03-03-1932 Żebry  
1266Opońska Gabriela * Białystok    
1267Opońska Józefa z d. Stankiewicz *około 1845 Nadbory †po 23-12-1904  
1268Opońska Józefa z d. Brzostowska *około 1879 Szczuczyn †  
1269Opońska Julianna z d. Łęgowska  †  
1270Opońska Karolina z d. Kamińska  †po 25-10-1886  
1271Opońska Katarzyna z d. Potrzebka  †po 20-11-1838  
1272Opońska Katarzyna z d. Piotrowska *około 1849 Wizna †17-11-1924 Żebry /Wąsosz/  
1273Opońska Krystyna z d. Grondwald * Szczuczyn    
1274Opońska Marianna z d. Zalewska *około 1831 Okrasin †  
1275Opońska Marianna z d. Duńkowska *około 1865 Ławsk †  
1276Opońska Marianna Antonina z d. Kreska * Żebry    
1277Opońska Rozalia z d. Zamojska *około 1912 †po 06-05-1952  
1278Opońska Scholastyka z d. Brzuszkiewicz  †po 25-11-1867  
1279Opońska Teofila z d. Pacewicz *około 1859 Suwałki †po 31-05-1904  
1280Opońska Waleria z d. Lipińska  †po 07-02-1893  
1281Opoński Adam (Paweł) *około 1821 †po 24-09-1883  
1282Opoński Aleksander *około 1879 Balcer †  
1283Opoński Aleksander *około 1844 Siestrzanki †23-12-1904 Szostaki /Burzyn/  
1284Opoński Antoni *około 01-09-1948 Żebry †19-09-1948 Żebry  
1285Opoński Franciszek *około 1864 Zakrzewo †  
1286Opoński Franciszek *około 1855 Siestrzanki †po 31-05-1904  
1287Opoński Grzegorz *26-11-1969 †05-08-1993 Popowo /Wąsosz/   
1288Opoński Henryk * Żebry    
1289Opoński Jan *około 1818 Siestrzanki †po 11-11-1872  
1290Opoński Jan *około 1791 Siestrzanki †po 13-11-1842  
1291Opoński Józef *1908 Żebry †  
1292Opoński Józef  †po 25-11-1867  
1293Opoński Józef  †po 07-02-1893  
1294Opoński Konstanty *11-03-1890 Siestrzanki †  
1295Opoński Leon *24-03-1906 Żebry †06-05-1952 Żebry /Wąsosz/  
1296Opoński Mikołaj *około 1849 Siestrzanki †od 11-11-1906 do 17-11-1924  
1297Opoński Mikołaj  †po 20-11-1838  
1298Opoński Paweł *około 1834 Makowskie †  
1299Opoński Stanisław  †przed 25-10-1886  
1300Opoński Stanisław  †przed 07-1839  
1301Opoński Witold *26-01-1875 Siestrzanki †od 17-02-1925 do 09-09-1931  
1302Opoński Witold     
1303Opoński Władysław Seweryn *03-07-1900 Żebry †  
1304Orent Ewa (Anna) z d. Owsianko  †przed 07-11-1841  
1305Orent Franciszek *około 07-1844 Barany †  
1306Orent Julianna z d. Kuczyńska *około 1823 Bęćkowo †  
1307Orent Michalina z d. Cichocka *około 1843 Żarnowo †  
1308Orent Mikołaj  †od 07-11-1841 do 22-10-1848  
1309Orent Stanisław *około 1818 †po 17-09-1865  
1310Orent Wiktoria z d. Dębnicka  †25-09-1848  
1311Organek Adam  †przed 22-11-1880  
1312Organek Agnieszka z d. Maciora *około 03-1845 Ciemnoszyje †22-11-1882  
1313Organek Aleksander *około 1888 Sojczyn-Borowy †  
1314Organek Aleksander  †  
1315Organek Aleksandra z d. Zwolińska  †  
1316Organek Andrzej *około 1843 Sojczyn-Borowy †  
1317Organek Anna z d. Zwolińska  †  
1318Organek Anna z d. Krasnoborska *około 1856 Sojczyn-Borowy †  
1319Organek Antoni  †po 20-01-1823  
1320Organek Antonina z d. Zyskowska  †przed 28-01-1931  
1321Organek Antonina  †  
1322Organek Balbina z d. Kopczyńska *około 1850 Konopki †po 29-01-1912  
1323Organek Barbara z d. Gardocka * Wąsosz    
1324Organek Bolesław *27-09-1907 Sojczyn-Borowy †  
1325Organek Czesława z d. Kalinowska *12-06-1920 Niećkowo †  
1326Organek Franciszek *08-04-1914 Sojczyn-Borowy †  
1327Organek Gertruda z d. Wróbel    
1328Organek Jan *około 1825 Sojczyn-Borowy †  
1329Organek Jan *około 1808 †przed 16-05-1870  
1330Organek Józefa z d. Milewska *około 1891 Niećkowo †  
1331Organek Józefa z d. Kozikowska *około 1856 Ciemnoszyje †  
1332Organek Julianna z d. Kisiel *około 1855 Sojczyn Grądowy †  
1333Organek Katarzyna z d. Orzechowska *około 1828 Sojczyn-Borowy †przed 12-02-1877  
1334Organek Katarzyna z d. Maciora *około 1827 Przechody †  
1335Organek Konstanty *około 1850 Sojczyn-Borowy †  
1336Organek Maciej  †po 09-06-1861  
1337Organek Małgorzata z d. Orzechowska *około 1843 Ruda †przed 01-1878  
1338Organek Marcel *około 1853 Sojczyn-Borowy †od 16-01-1898 do 29-01-1912  
1339Organek Marianna z d. Zdanowicz * Sojczyn-Borowy †  
1340Organek Marianna z d. Wojtkielewicz  †po 25-11-1839  
1341Organek Marianna z d. Ruszczyk  †przed 22-11-1880  
1342Organek Marianna z d. Jambrzycka  †02-11-1847  
1343Organek Michał  †po 25-11-1839  
1344Organek Mikołaj  †  
1345Organek N z d. N    
1346Organek Paweł  †po 28-01-1931  
1347Organek Rozalia z d. Kuczyńska  †po 09-06-1861  
1348Organek Stanisław *około 1840 Sojczyn-Borowy †  
1349Organek Stefan    
1350Organek Stefania z d. Gutowska *26-12-1910 Kudłaczewo †  
1351Organek Waldemar * Białaszewo    
1352Organek Wiktor  †19-05-1859  
1353Organek Władysław  †  
1354Organek Zofia  †  
1355Organista Mateusz  †przed 12-1826  
1356Organista Tomasz *około 1823 Tajno Stare †20-06-1856  
1357Organowska Katarzyna z d. Węcek  †przed 26-09-1950  
1358Organowska Salomea z d. Myślińska *około 1821 Mocarze †  
1359Organowski Ludwik  †przed 26-09-1950  
1360Organowski Mateusz *około 1828 Jedwabne †  
1361Orłowska Agnieszka z d. Zyskowska *23-01-1795 †19-12-1837  
1362Orłowska Agnieszka z d. Zalewska  †po 27-11-1827  
1363Orłowska Agnieszka z d. Wasilewska  †po 17-09-1874  
1364Orłowska Aleksandra z d. Zielińska *około 1878 Łempice †  
1365Orłowska Aleksandra z d. Zalewska *15-11-1907 Kramarzewo †07-01-1992 Kownatki /Wąsosz/  
1366Orłowska Aleksandra z d. Sulewska *około 1874 Godlewo †  
1367Orłowska Aleksandra z d. Modzelewska  †po 03-02-1944  
1368Orłowska Aleksandra z d. Kruszyńska *około 1883 Zacieczki †  
1369Orłowska Aleksandra z d. Drzewakowska *około 1897 Szczuczyn †po 19-01-1939  
1370Orłowska Aleksandra *około 1880 †03-02-1882 Bęćkowo  
1371Orłowska Aleksandra *około 1877 Niećkowo †23-02-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1372Orłowska Alicja z d. Zielińska    
1373Orłowska Alina z d. Truszkowska    
1374Orłowska Anastazja z d. Sztanga *około 1895 †  
1375Orłowska Anastazja z d. Gładkowska  †  
1376Orłowska Anastazja z d. Bańkowska  †po 29-02-1892  
1377Orłowska Aniela z d. Sulewska *09-01-1812 Sulewo Prusy †  
1378Orłowska Aniela z d. Sulewska  †od 28-01-1866 do 29-08-1876  
1379Orłowska Aniela z d. Siemiaszko  †  
1380Orłowska Aniela z d. Gutowska *około 1851 Chrzanowo-Cyprki †  
1381Orłowska Aniela z d. Dobrzycka * Sulewo Prusy   
1382Orłowska Aniela z d. Bagińska *24-05-1854 Grozimy †  
1383Orłowska Aniela z d. Bagińska  †od 16-02-1892 do 06-02-1902  
1384Orłowska Anna z d. Zdanowicz *około 1820 Kapice †po 05-02-1877  
1385Orłowska Anna z d. Zawadzka *około 1867 Grozimy †27-10-1937 Grozimy /Wąsosz/  
1386Orłowska Anna z d. Wykowska  †od 13-11-1855 do 17-11-1862  
1387Orłowska Anna z d. Stankiewicz *około 1875 Siestrzanki †  
1388Orłowska Anna z d. Siuranowska  †po 25-11-1822  
1389Orłowska Anna z d. Mocarska  †przed 24-11-1868  
1390Orłowska Anna z d. Krasińska  †przed 12-1894  
1391Orłowska Anna z d. Kosmaczewska *12-10-1920 Ławsk †23-03-1949 Ławsk  
1392Orłowska Anna z d. Klimaszewska  †  
1393Orłowska Anna z d. Kiszelska (Kocielska, Kaczyńska)  †od 27-02-1848 do 06-09-1857  
1394Orłowska Anna z d. Kalinowska *około 1807 Bęćkowo †  
1395Orłowska Anna z d. Czarnecka *20-07-1803 Ławsk †11-12-1857 Skaje /Szczuczyn/  
1396Orłowska Anna z d. Borawska *około 1834 Nadbory †przed 20-02-1900  
1397Orłowska Anna z d. Biernacka *20-07-1890 †06-06-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1398Orłowska Anna z d. Arder *około 1877 Niećkowo †po 12-02-1936  
1399Orłowska Anna *17-03-1935 †26-12-1985 Świdry /Wąsosz/  
1400Orłowska Anna  †po 18-02-1895  
1401Orłowska Antonina z d. Stankiewicz    
1402Orłowska Antonina z d. Jankowska *około 1807 †  
1403Orłowska Antonina z d. Chmielewska  †  
1404Orłowska Apolonia z d. Niećkowska  †  
1405Orłowska Balbina z d. Szymanowska *około 1851 Modzele †  
1406Orłowska Barbara z d. Smitka  †przed 03-02-1834  
1407Orłowska Barbara z d. N  †po 21-02-1830  
1408Orłowska Barbara z d. Chorzelska ?  †przed 13-11-1849  
1409Orłowska Bogumiła z d. Skrodzka  †od 26-01-1853 do 29-01-1877  
1410Orłowska Bolesława z d. Ruchaczewska * Szczuczyn   
1411Orłowska Bronisława z d. Rogala *01-05-1879 Skaje †21-05-1952 Skaje /Szczuczyn/  
1412Orłowska Bronisława z d. Palczewska *około 1878 Ruś †  
1413Orłowska Bronisława z d. Pachucka  †po 04-02-1954   
1414Orłowska Bronisława z d. Mieczkowska *około 1883 Witynie †  
1415Orłowska Bronisława z d. Gołębiewska *około 1902 †  
1416Orłowska Bronisława z d. Gardocka *około 1902 Czachy †  
1417Orłowska Bronisława *06-01-1938 †05-07-1938 Świdry  
1418Orłowska Daniela z d. Komosińska * Wąsosz   
1419Orłowska Danuta z d. Kowalewska * Wąsosz    
1420Orłowska Danuta z d. Godlewska * Wąsosz   
1421Orłowska Dominika z d. Koniecko * Grozimy   
1422Orłowska Dorota z d. Kozłowska *11-02-1809 Lipnik †po 26-09-1867  
1423Orłowska Eleonora z d. Przyborowska *15-05-1915 Wąsosz †03-04-1994 Bagienice /Wąsosz/   
1424Orłowska Elżbieta z d. N  †  
1425Orłowska Ewa z d. N  †  
1426Orłowska Ewa z d. Cybulska  †po 26-11-1850  
1427Orłowska Ewa z d. Cybula *około 1862 Kapice †  
1428Orłowska Ewa z d. Bazydło * Szczuczyn   
1429Orłowska Feliksa z d. Zielińska    
1430Orłowska Feliksa z d. Drągowska  †przed 08-1889  
1431Orłowska Franciszka z d. Zalewska *18-06-1797 Bęćkowo †przed 04-1825  
1432Orłowska Franciszka z d. Tomaszewska *około 1861 Rydzewo †  
1433Orłowska Franciszka z d. Tomaszewska *23-09-1804 Stawiane †14-06-1860  
1434Orłowska Franciszka z d. Surawska  †po 14-11-1904  
1435Orłowska Franciszka z d. Rudnicka *około 1864 Adamowo †  
1436Orłowska Franciszka z d. Popławska *około 1846 Lipnik †przed 04-1891  
1437Orłowska Franciszka z d. Owsianko *około 1827 Bzury †08-12-1864  
1438Orłowska Franciszka z d. Mioduszewska *około 1874 †  
1439Orłowska Franciszka z d. Marcinkiewicz *około 1827 Świdry †16-07-1876 Niećkowo /Wąsosz/  
1440Orłowska Franciszka z d. Krzeska *około 1812 Świdry †po 24-09-1871  
1441Orłowska Franciszka z d. Karwowska *15-03-1910 Kędziorowo †21-01-1945 Niećkowo  
1442Orłowska Franciszka z d. Kalinowska *około 1871 Niedźwiedzkie †  
1443Orłowska Franciszka z d. Jóźwik *około 1837 Skaje †po 01-06-1903  
1444Orłowska Franciszka z d. Godlewska *około 1867 Grozimy †  
1445Orłowska Franciszka z d. Eliasiewicz *około 1834 Janczewo †  
1446Orłowska Franciszka z d. Dobrzycka  †po 24-01-1898  
1447Orłowska Franciszka z d. Borawska *13-10-1896 Rakowo †26-09-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
1448Orłowska Franciszka *około 1874 Bęćkowo †20-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
1449Orłowska Franciszka  †przed 20-10-1841  
1450Orłowska Gertruda z d. Grzymek  †przed 23-11-1834  
1451Orłowska Hanna z d. Obrycka    
1452Orłowska Helena z d. Zdankowska *10-12-1917 Jambrzyki †12-01-1967 Grajewo /Szczuczyn/  
1453Orłowska Helena z d. Wojsław *około 1887 Kownatki †przed 26-01-1932  
1454Orłowska Helena z d. Piotrowska    
1455Orłowska Helena z d. Olszewska *25-01-1942 Ławsk †10-01-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1456Orłowska Helena z d. Dębińska * Bagienice    
1457Orłowska Helena *11-05-1933 Kownatki †27-10-1934 Kownatki  
1458Orłowska Henryka z d. Ladzińska * Wąsosz   
1459Orłowska Henryka z d. Dzierżak    
1460Orłowska Irena z d. Kozikowska * Wąsosz   
1461Orłowska Irena z d. Kowalewska-Dobrzycka  †  
1462Orłowska Jadwiga z d. Żabińska  †  
1463Orłowska Jadwiga z d. Szulc    
1464Orłowska Jadwiga z d. Rożyńska    
1465Orłowska Jadwiga z d. Merchelska * Wąsosz   
1466Orłowska Jadwiga z d. Kosmaczewska * Ławsk   
1467Orłowska Jadwiga *25-04-1950 Niećkowo †13-10-1950 Niećkowo  
1468Orłowska Janina z d. Wiszowata  †  
1469Orłowska Janina z d. Kojro *10-07-1911 Niećkowo †  
1470Orłowska Janina z d. Dąbrowska *około 1918 †po 22-08-1974  
1471Orłowska Józefa z d. Zacharzewska  †  
1472Orłowska Józefa z d. Nowicka  †po 09-07-1927  
1473Orłowska Józefa z d. Niedźwiedzka *około 1867 Grajewo †  
1474Orłowska Józefa z d. Kowalewska * Olszewo †  
1475Orłowska Józefa z d. Gutowska  †przed 16-11-1845  
1476Orłowska Józefa z d. Górska  †po 16-02-1942  
1477Orłowska Józefa z d. Godlewska *około 1861 Zalesie †po 13-02-1911  
1478Orłowska Józefa *22-03-1940 Wąsosz †26-08-1940 Wąsosz  
1479Orłowska Józefa Jadwiga z d. Obrycka *około 1866 Gackie †   
1480Orłowska Józefata Balbina z d. Piotrkowska *około 1839 Sokoły †  
1481Orłowska Julianna z d. Zalewska  †przed 03-02-1926  
1482Orłowska Julianna z d. Cimoch *około 1837 Glinki †po 25-10-1880  
1483Orłowska Julianna (Anna) z d. Łepkowska *około 1869 Wojsławy †  
1484Orłowska Karolina z d. Zamojska *około 1838 Cyprki †po 16-10-1882  
1485Orłowska Karolina z d. Kowalewska *około 1844 Stryjaki †  
1486Orłowska Karolina Franciszka z d. Perkowska *04-02-1855 Bagienice †po 18-02-1912  
1487Orłowska Katarzyna z d. Żukowska *około 1832 †12-09-1870 Zakrzewo /Słucz/  
1488Orłowska Katarzyna z d. Zamojska *19-04-1861 Modzele †od 27-02-1922 do 11-08-1944  
1489Orłowska Katarzyna z d. Załuska  †po 24-11-1824  
1490Orłowska Katarzyna z d. Witeska *około 1878 †  
1491Orłowska Katarzyna z d. Waszkiewicz  †  
1492Orłowska Katarzyna z d. Szumowska *około 1805 Kapice †po 15-02-1857  
1493Orłowska Katarzyna z d. Szumowska  †przed 22-11-1853  
1494Orłowska Katarzyna z d. Skarżyńska  †po 10-11-1861  
1495Orłowska Katarzyna z d. Płochocka *11-03-1848 Łempice †po 02-03-1908  
1496Orłowska Katarzyna z d. Kuczborska  †przed 05-11-1837  
1497Orłowska Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1815 Łempice †przed 09-1844  
1498Orłowska Katarzyna z d. Erfort *około 1845 Niećkowo †po 04-02-1907  
1499Orłowska Kazimiera z d. Nierwińska *około 1873 Wizna †  
1500Orłowska Krystyna z d. Rudzkowska ?    
1501Orłowska Krystyna z d. Chorzelska  †po 06-03-1839  
1502Orłowska Leokadia z d. Zalewska *13-07-1900 Kucze Małe †   
1503Orłowska Leokadia z d. Szymanowska *03-02-1903 Wólka par. Szczuczyn †  
1504Orłowska Leokadia z d. Chalamońska *około 1884 Załuski †  
1505Orłowska Leokadia *około 1896 †23-02-1901 Grozimy /Wąsosz/  
1506Orłowska Ludwika z d. Kozłowska *około 1834 Lipnik †po 05-02-1901  
1507Orłowska Łucja *29-11-1820 Modzele †  
1508Orłowska Łucja *06-12-1807 Modzele †przed 1820  
1509Orłowska Marcjanna z d. Ołdakowska *około 1868 Wąsosz †po 07-02-1922  
1510Orłowska Marcjanna z d. Chodnicka *około 1858 †23-12-1949 Modzele /Wąsosz/  
1511Orłowska Marianna z d. Zyskowska *około 1816 Kapice †  
1512Orłowska Marianna z d. Zarzecka *około 1846 Wilczewo †przed 18-09-1893  
1513Orłowska Marianna z d. Trzonkowska *około 1815 †od 25-11-1872 do 18-09-1882  
1514Orłowska Marianna z d. Taraszewska *około 1866 Świdry †06-05-1926 Świdry /Wąsosz/  
1515Orłowska Marianna z d. Socik *około 1825 Grozimy †po 10-02-1890  
1516Orłowska Marianna z d. Samełko  †po 26-04-1855  
1517Orłowska Marianna z d. Piotrkowska *23-01-1795 Niećkowo †  
1518Orłowska Marianna z d. Pieńkowska *około 1865 Rydzewo †  
1519Orłowska Marianna z d. Ołdakowska *30-09-1902 Wąsosz †28-01-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1520Orłowska Marianna z d. Malinowska  †po 26-01-1891  
1521Orłowska Marianna z d. Leszczewska *07-06-1910 Borawskie †  
1522Orłowska Marianna z d. Laszczkowska *około 1824 Barany †04-12-1874 Danowo  
1523Orłowska Marianna z d. Kulikowska *około 1816 Żebry †14-11-1848  
1524Orłowska Marianna z d. Kuczyńska  †po 06-02-1837  
1525Orłowska Marianna z d. Kreska *około 1888 Wąsosz †  
1526Orłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1897 Radziłów †  
1527Orłowska Marianna z d. Kniażyńska *około 1832 Jałówka †  
1528Orłowska Marianna z d. Kamińska *około 1821 Prusy †  
1529Orłowska Marianna z d. Janczewska *około 1849 Bronaki-Olki †  
1530Orłowska Marianna z d. Gołaszewska  †przed 24-01-1832  
1531Orłowska Marianna z d. Dzięgielewska  †po 26-04-1874  
1532Orłowska Marianna z d. Dworakowska *około 1833 Kowalewo †przed 24-10-1881  
1533Orłowska Marianna z d. Cieciuch  †po 01-02-1863  
1534Orłowska Marianna z d. Bogdan *około 1875 Skaje †po 12-02-1934  
1535Orłowska Marianna z d. Bargłowska *około 1865 Okrasin †po 30-01-1928  
1536Orłowska Marianna *13-04-1932 †18-04-1981 Świdry /Wąsosz/  
1537Orłowska Marianna (Agnieszka) z d. Zyskowska  †przed 26-11-1854  
1538Orłowska Marta z d. Łojewska *około 1840 Białogrądy †  
1539Orłowska N z d. N  †przed 12-1831  
1540Orłowska N z d. N  †  
1541Orłowska N z d. Grabowska  †po 02-05-1951  
1542Orłowska Natalia z d. Głębocka *około 1892 †27-12-1959  
1543Orłowska Natalia z d. Filipkowska  †  
1544Orłowska Paulina z d. Walendzik *około 07-1847 Guty †26-05-1869  
1545Orłowska Paulina z d. Opońska *około 1860 †15-05-1943 Kazachstan  
1546Orłowska Paulina z d. Nieradko *około 1835 Okrasin †  
1547Orłowska Paulina z d. Kozłowska *około 06-1853 Bęćkowo †po 30-05-1898  
1548Orłowska Pelagia z d. Drągowska *około 1842 Świętojeziory †przed 21-09-1891  
1549Orłowska Rozalia z d. Zielińska *około 1811 Kędziorowo †przed 22-11-1863  
1550Orłowska Rozalia z d. Szczubełek *około 1847 Ołdaki †  
1551Orłowska Rozalia z d. Popowska *około 1837 Kapice †  
1552Orłowska Rozalia z d. Piotrowska    
1553Orłowska Rozalia z d. Jóźwik *około 1868 Skaje †25-02-1948 Skaje /Szczuczyn/   
1554Orłowska Rozalia z d. Dąbrowska *około 1822 Szczuczyn †po 28-01-1895  
1555Orłowska Rozalia z d. Czyżewska *około 1822 Wąsosz †po 13-11-1870   
1556Orłowska Rozalia z d. Czaplicka *21-02-1901 †24-05-1985 Modzele /Wąsosz/  
1557Orłowska Rozalia  †  
1558Orłowska Rozalia Celina *04-09-1949 Kownatki †14-12-1958 Grajewo /Wąsosz/  
1559Orłowska Salomea z d. Kowalewska *około 1836 Żebrki †po 30-10-1893  
1560Orłowska Stanisława z d. Zamojska *05-02-1903 Skaje †03-01-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1561Orłowska Stanisława z d. N  †  
1562Orłowska Stanisława z d. Marczykowska * Wąsosz   
1563Orłowska Stanisława z d. Gutowska  †po 26-12-1936  
1564Orłowska Stanisława z d. Godlewska *około 1875 Grozimy †przed 01-1901  
1565Orłowska Stanisława z d. Dziekońska *15-11-1908 Kownatki †27-01-1983 Kownatki /Wąsosz/  
1566Orłowska Stanisława *około 01-1871 Żebry †17-07-1874 Żebry  
1567Orłowska Teofila z d. Pawłowska *około 1860 Niedźwiadna †po 13-01-1919  
1568Orłowska Teresa z d. Śmiarowska * Kownatki   
1569Orłowska Teresa z d. Kraińska  †po 20-11-1854  
1570Orłowska Teresa z d. Karpińska * Wąsosz   
1571Orłowska Teresa z d. Drobińska *około 1836 Kurejwa †  
1572Orłowska Wanda *około 1896 Chojnowo †30-05-1934 Wąsosz  
1573Orłowska Weronika z d. Brzuchalska  †  
1574Orłowska Wiktoria z d. Zabłocka  †  
1575Orłowska Wiktoria z d. N  †przed 21-11-1809  
1576Orłowska Wiktoria z d. Łepkowska *11-06-1871 Bęćkowo †  
1577Orłowska Zofia z d. Sieradzka  †od 21-11-1820 do 10-11-1834  
1578Orłowska Zofia z d. Podchul    
1579Orłowska Zofia z d. Podbielska * Kownatki   
1580Orłowski Adam *około 1922 †13-10-1999  
1581Orłowski Adam *około 1860 Lipnik †31-08-1908 Wąsosz  
1582Orłowski Adam *około 1830 Bęćkowo †po 05-02-1901  
1583Orłowski Adam *około 1829 Jambrzyki †po 08-11-1886  
1584Orłowski Adam *około 1828 Boczki †17-01-1884  
1585Orłowski Adam *około 1819 Guty †  
1586Orłowski Adam *około 07-1873 Grędy †11-01-1875 Grędy /Wąsosz/  
1587Orłowski Adam *około 03-1853 Bęćkowo †po 30-05-1898  
1588Orłowski Adam *około 01-1886 Grędy †16-04-1886 Grędy  
1589Orłowski Adam *20-11-1874 Kurkowo †26-08-1962 Kurkowo /Romany/  
1590Orłowski Adam  †przed 23-02-1862  
1591Orłowski Adam  †  
1592Orłowski Adolf *około 1867 Wólka Piaseczna †od 27-01-1919 do 30-01-1928  
1593Orłowski Aleksander *około 1880 Guty †  
1594Orłowski Aleksander *29-10-1936 Wąsosz †07-05-1939 Wąsosz  
1595Orłowski Aleksander *25-10-1908 Kownatki †05-11-1944  
1596Orłowski Aleksander *18-04-1896 Wierzbowo †  
1597Orłowski Aleksander *01-11-1930 Wąsosz †22-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
1598Orłowski Aleksander  †po 03-02-1926  
1599Orłowski Aleksander  †  
1600Orłowski Aleksander  †  
1601Orłowski Aleksander  †  
1602Orłowski Aleksander  †  
1603Orłowski Andrzej *około 1862 Skaje †przed 08-02-1909   
1604Orłowski Andrzej *około 1833 †09-03-1839 Niećkowo  
1605Orłowski Andrzej *około 1828 Kurejwa †przed 25-10-1880  
1606Orłowski Aniołek *26-11-1904 Grędy †26-11-1904 Grędy /Wąsosz/  
1607Orłowski Antoni *około 1928 Modzele †09-07-1946 Modzele  
1608Orłowski Antoni *około 1893 Radziłów †  
1609Orłowski Antoni *około 1870 Skaje †po 12-02-1934  
1610Orłowski Antoni *około 1866 Modzele †11-08-1944 Modzele  
1611Orłowski Antoni *około 1840 Niećkowo †14-04-1901 Niećkowo /Wąsosz/  
1612Orłowski Antoni *około 1828 Szczuczyn †od 28-08-1876 do 28-01-1895  
1613Orłowski Antoni *około 04-1845 Wólka Piaseczna †25-07-1870 Wólka Piaseczna  
1614Orłowski Antoni *1866 Skaje †przed 01-1907  
1615Orłowski Antoni * Radziłów   
1616Orłowski Antoni * Kownatki   
1617Orłowski Antoni *02-04-1909 Zakrzewo †06-05-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1618Orłowski Antoni  †przed 29-02-1892  
1619Orłowski Antoni  †  
1620Orłowski Antoni  †  
1621Orłowski Antoni  †  
1622Orłowski Augustyn  †przed 24-11-1868  
1623Orłowski Bogumił *około 1833 Szymonka †  
1624Orłowski Bolesław *25-12-1924 Wąsosz †12-09-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1625Orłowski Bronisław *około 1877 Grozimy †po 28-01-1931  
1626Orłowski Bronisław *około 1876 Grędy †  
1627Orłowski Bronisław *około 07-1893 Grozimy †01-01-1894 Grozimy /Wąsosz/  
1628Orłowski Bronisław * Wąsosz   
1629Orłowski Bronisław    
1630Orłowski Czesław *22-01-1907 Kownatki †03-05-1989 Kownatki /Wąsosz/  
1631Orłowski Czesław *20-11-1910 Grędy †  
1632Orłowski Czesław * Kownatki   
1633Orłowski Czesław *01-07-1900 Skaje †  
1634Orłowski Damazy * Wąsosz †  
1635Orłowski Daniel *około 1833 Wilczewo †przed 13-10-1891  
1636Orłowski Daniel  †przed 26-01-1891  
1637Orłowski Eugeniusz * Niećkowo   
1638Orłowski Eugeniusz    
1639Orłowski Feliks *14-04-1880 Grędy †  
1640Orłowski Franciszek *około 1907 Świdry †25-05-1940 Świdry  
1641Orłowski Franciszek *około 1872 Niećkowo †przed 27-01-1931  
1642Orłowski Franciszek *około 1868 Kurejewka †  
1643Orłowski Franciszek *około 1866 Bęćkowo †  
1644Orłowski Franciszek *około 1863 Kowalewo †  
1645Orłowski Franciszek *około 1861 Grozimy †26-02-1929 Grozimy  
1646Orłowski Franciszek *około 1858 Pasichy †po 13-02-1911  
1647Orłowski Franciszek *około 1858 †  
1648Orłowski Franciszek *około 1820 †  
1649Orłowski Franciszek *około 1800 Wólka Piaseczna †  
1650Orłowski Franciszek *około 05-1844 Guty †  
1651Orłowski Franciszek *13-01-1828 Modzele †  
1652Orłowski Franciszek *11-10-1818 Modzele †21-10-1818 Modzele  
1653Orłowski Franciszek *10-10-1819 Modzele †  
1654Orłowski Franciszek  †po 14-11-1904  
1655Orłowski Franciszek  †po 05-11-1837  
1656Orłowski Franciszek  †  
1657Orłowski Grzegorz *około 02-1817 Modzele †po 18-09-1882  
1658Orłowski Grzegorz  †od 09-11-1856 do 25-11-1867  
1659Orłowski Henryk *30-08-1938 Ławsk †23-10-1938 Ławsk  
1660Orłowski Henryk * Kownatki   
1661Orłowski Ireneusz * Kapice   
1662Orłowski Jakub  †przed 26-11-1823  
1663Orłowski Jakub  †  
1664Orłowski Jan *około 1898 Witynie †  
1665Orłowski Jan *około 1883 Modzele †  
1666Orłowski Jan *około 1862 Skaje †przed 25-02-1948   
1667Orłowski Jan *około 1858 Grozimy †  
1668Orłowski Jan *około 1854 Kapice †  
1669Orłowski Jan *około 1850 Żebry †  
1670Orłowski Jan *około 1847 Milewo †przed 04-02-1901  
1671Orłowski Jan *około 1806 Kucze Małe †  
1672Orłowski Jan *około 1764 †28-01-1837 Łempice  
1673Orłowski Jan *27-09-1931 †23-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1674Orłowski Jan *24-01-1903 Wąsosz †22-01-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1675Orłowski Jan * Bęćkowo   
1676Orłowski Jan *14-09-1798 Bzury †  
1677Orłowski Jan *06-01-1939 Niećkowo †06-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1678Orłowski Jan *02-01-1897 Skaje †01-11-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
1679Orłowski Jan *01-01-1933 Wąsosz †09-12-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
1680Orłowski Jan  †przed 23-11-1834  
1681Orłowski Jan  †przed 05-02-1827  
1682Orłowski Jan  †po 28-01-1855  
1683Orłowski Jan  †po 27-11-1827  
1684Orłowski Jan  †od 26-01-1853 do 29-01-1877  
1685Orłowski Jan  †  
1686Orłowski Jan    
1687Orłowski Józef *około 1901 Witynie †07-11-1980 Witynie   
1688Orłowski Józef *około 1893 Białaszewo †po 19-01-1939  
1689Orłowski Józef *około 1875 Guty †  
1690Orłowski Józef *około 1873 Modzele †  
1691Orłowski Józef *około 1868 Chojnowo †  
1692Orłowski Józef *około 1862 Skaje †  
1693Orłowski Józef *około 1860 Milewo †18-04-1911  
1694Orłowski Józef *około 1853 Grozimy †przed 21-08-1899  
1695Orłowski Józef *około 1837 Grądy †po 20-02-1900  
1696Orłowski Józef *około 1835 Bukowo Duże †przed 08-11-1910  
1697Orłowski Józef *około 1814 Modzele †po 13-11-1870   
1698Orłowski Józef *około 1799 Popowo †  
1699Orłowski Józef *około 1775 †06-03-1839 Niećkowo  
1700Orłowski Józef *29-07-1906 †  
1701Orłowski Józef * Modzele   
1702Orłowski Józef *26-01-1896 Niećkowo †08-10-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
1703Orłowski Józef * Kownatki   
1704Orłowski Józef  †przed 18-02-1930  
1705Orłowski Józef  †przed 16-02-1942  
1706Orłowski Józef  †przed 13-11-1849  
1707Orłowski Józef  †25-08-1914 Modzele  
1708Orłowski Józef  †  
1709Orłowski Józef  †  
1710Orłowski Kajetan *około 1866 Dybła †  
1711Orłowski Karol *około 1821 Niedźwiedzkie †po 27-11-1871  
1712Orłowski Karol *około 1813 Wólka Piaseczna †po 05-02-1877  
1713Orłowski Karol  †po 26-04-1874  
1714Orłowski Kazimierz *około 1847 Modzele †po 22-01-1912  
1715Orłowski Kazimierz *około 1805 Kapice †przed 15-02-1857  
1716Orłowski Kazimierz *około 1804 Jambrzyki †  
1717Orłowski Kazimierz *około 03-1944 Niećkowo †01-09-1944 Niećkowo  
1718Orłowski Kazimierz * Wąsosz   
1719Orłowski Kazimierz  †przed 19-10-1856  
1720Orłowski Kazimierz  †przed 07-02-1923  
1721Orłowski Konstanty *około 1871 Grędy †  
1722Orłowski Krzysztof  †po 06-02-1837  
1723Orłowski Leon *około 1839 Możdżenie †po 02-03-1908  
1724Orłowski Leon *25-07-1903 Świdry †16-03-1938  
1725Orłowski Ludwik *05-10-1833 Łempice †po 01-06-1903  
1726Orłowski Marcel *około 1850 Wólka Piaseczna †  
1727Orłowski Marcel *około 15-01-1881 Niećkowo †25-01-1881 Niećkowo /Wąsosz/  
1728Orłowski Marcin *około 10-1844 Milewo †26-11-1844 Milewo  
1729Orłowski Marcin *10-11-1804 †07-09-1856 Skaje /Szczuczyn/  
1730Orłowski Mateusz  †  
1731Orłowski Michał *około 1831 Szymonka †  
1732Orłowski Michał *06-12-1893 Modzele †19-01-1971 Modzele /Wąsosz/  
1733Orłowski Michał  †przed 21-11-1809  
1734Orłowski Michał  †przed 16-11-1845  
1735Orłowski Michał  †po 03-02-1944  
1736Orłowski Mieczysław * Bagienice   
1737Orłowski Mikołaj  †po 22-11-1853  
1738Orłowski Paweł *około 1863 Grozimy †31-10-1928 Grozimy  
1739Orłowski Paweł *około 1832 Łempice †  
1740Orłowski Paweł *około 1806 Popowo †od 06-11-1858 do 10-10-1869  
1741Orłowski Paweł *28-01-1825 Modzele †12-07-1829 Modzele  
1742Orłowski Paweł  †po 24-11-1824  
1743Orłowski Piotr *około 1860 Wojsławy †po 13-01-1919  
1744Orłowski Piotr *około 1831 Kapice †  
1745Orłowski Piotr *15-08-1802 Stawiski †po 22-10-1870  
1746Orłowski Piotr  †od 20-02-1854 do 23-11-1862  
1747Orłowski Stanisław *około 1904 †  
1748Orłowski Stanisław *około 1867 Skaje †przed 06-02-1929  
1749Orłowski Stanisław *około 1842 Danowo †po 09-02-1907  
1750Orłowski Stanisław *około 1838 Modzele †przed 16-10-1882  
1751Orłowski Stanisław *około 1836 Łepki †po 30-10-1893  
1752Orłowski Stanisław *około 1835 Guty par. Dobrzyjałowo †  
1753Orłowski Stanisław * Wąsosz   
1754Orłowski Stanisław *21-10-1905 Niećkowo †22-08-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
1755Orłowski Stanisław * Ławsk   
1756Orłowski Stanisław * Kownatki   
1757Orłowski Stanisław * Zakrzewo   
1758Orłowski Stanisław *06-03-1898 Skaje †  
1759Orłowski Stanisław * Wierzbowo   
1760Orłowski Stanisław  †przed 24-01-1898  
1761Orłowski Stanisław  †od 16-02-1892 do 06-02-1902  
1762Orłowski Stanisław  †12-03-1865  
1763Orłowski Szymon  †przed 27-02-1848  
1764Orłowski Szymon  †przed 12-02-1844  
1765Orłowski Szymon  †od 13-11-1855 do 17-11-1862  
1766Orłowski Szymon Józef *około 1857 Adamowo †  
1767Orłowski Tadeusz *07-08-1942 Kownatki †02-08-2000 Białystok /Wąsosz/  
1768Orłowski Tomasz *około 1872 Witynie †  
1769Orłowski Tomasz *około 1752 †po 25-11-1822  
1770Orłowski Tomasz  †przed 24-01-1832  
1771Orłowski Tomasz  †przed 21-11-1820  
1772Orłowski Wacław *około 1900 Chojnowo †25-10-1948 Wąsosz  
1773Orłowski Wacław *około 1882 Chojnowo †po 22-11-1933  
1774Orłowski Wacław *około 03-1948 Niećkowo †27-09-1948 Niećkowo  
1775Orłowski Wacław *29-09-1907 Niećkowo †17-10-1967 Bagienice /Wąsosz/  
1776Orłowski Wacław * Kownatki   
1777Orłowski Wacław  †1939  
1778Orłowski Wacław    
1779Orłowski Wawrzyniec  †przed 21-02-1830  
1780Orłowski Wiesław Eugeniusz * Wałbrzych   
1781Orłowski Wiktor *około 1861 Chojnowo †  
1782Orłowski Wincenty  †po 20-11-1854  
1783Orłowski Władysław *około 1869 Wilczewo †  
1784Orłowski Władysław *28-09-1900 Szczuczyn †22-05-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1785Orłowski Władysław *1897 Skaje †04-02-1954 Skaje /Szczuczyn/   
1786Orłowski Władysław *14-04-1888 Milewo †  
1787Orłowski Władysław *09-10-1886 Bęćkowo †01-02-1958  
1788Orłowski Wojciech *około 1849 Guty par. Dobrzyjałowo †  
1789Orłowski Wojciech *około 1824 Modzele †25-01-1890 Grozimy /Wąsosz/  
1790Orłowski Wojciech *22-04-1859 Modzele †  
1791Orłowski Wojciech (Wawrzyniec)  †przed 03-02-1834  
1792Orłowski Zbigniew * Wąsosz    
1793Orłowski Zygmunt *około 1922 Stawiane †02-05-1951 Wąsosz  
1794Orłowski Zygmunt *około 1916 †  
1795Orłowski Zygmunt  †  
1796Ormanowska Anna z d. Kuć *około 1801 †przed 21-10-1860  
1797Ormanowska Ewa z d. Chmielewska  †po 07-11-1881  
1798Ormanowska Marianna z d. Nerwińska *około 1838 Kotowo †  
1799Ormanowski Franciszek  †przed 07-11-1881  
1800Ormanowski Ignacy *około 1787 Kramkowo †przed 21-10-1860  
1801Ormanowski Mateusz *około 1838 Kramkowo †  
1802Ormanowski Władysław  †15-09-1922 Niwkowo  
1803Orszulik Daniela z d. Jeżewska * Ławsk   
1804Orszulik Eugeniusz    
1805Orzechowska Anna z d. Maleska *około 1806 †02-04-1846 Konopki  
1806Orzechowska Anna z d. Karpińska  †po 01-03-1897  
1807Orzechowska Anna z d. Kaplińska  †przed 11-02-1844  
1808Orzechowska Antonina z d. Makowska *około 1842 Klimaszewnica †od 13-02-1893 do 09-1904  
1809Orzechowska Bronisława z d. Olszewska *około 1878 Bronowo †  
1810Orzechowska Brygida z d. Zalewska  †przed 11-11-1832  
1811Orzechowska Donata z d. Tarnacka * Kędziorowo   
1812Orzechowska Dorota z d. N  †  
1813Orzechowska Dorota z d. Bartkowska *około 1821 Lachowo †  
1814Orzechowska Eugenia z d. Kozłowska    
1815Orzechowska Eugenia z d. Koniecko * Grozimy   
1816Orzechowska Ewa z d. Zyskowska  †przed 13-05-1939  
1817Orzechowska Ewa z d. Zalewska *około 1825 Ruda †po 29-01-1865  
1818Orzechowska Ewa z d. Organek *około 1856 Sojczyn-Borowy †  
1819Orzechowska Ewa z d. Łosiewicz  †po 19-01-1868  
1820Orzechowska Ewa z d. Łosiewicz  †po 14-11-1841  
1821Orzechowska Ewa z d. Krupa  †po 06-07-1891  
1822Orzechowska Ewa  †  
1823Orzechowska Franciszka z d. Żukowska *około 1876 Racibory †  
1824Orzechowska Franciszka z d. Wasilewska *około 1844 Szczuczyn †przed 29-05-1914  
1825Orzechowska Franciszka z d. Leszczyńska *około 1890 Skaje †  
1826Orzechowska Franciszka z d. Czerkieska *około 1840 Wierzbowo †1872  
1827Orzechowska Franciszka    
1828Orzechowska Józefa z d. Wróblewska *1881 Jambrzyki †  
1829Orzechowska Józefa z d. Romanowska  †po 25-06-1870  
1830Orzechowska Józefa z d. Chrostowska *około 1864 Czerwonki †  
1831Orzechowska Józefata z d. Wróblewska  †  
1832Orzechowska Julianna z d. Gutowska *około 1840 Modzele †po 25-11-1901  
1833Orzechowska Julianna z d. Chrapowicka *około 1830 Kapice †  
1834Orzechowska Julianna z d. Brzuchalska  †po 07-02-1841  
1835Orzechowska Kamila z d. Modzelewska *około 1901 Sokoły †12-11-1962 Grajewo  
1836Orzechowska Karolina z d. Sacewska *około 1815 Czarnówek †po 27-01-1868  
1837Orzechowska Katarzyna z d. Sienkiewicz  †  
1838Orzechowska Katarzyna z d. Przestrzelska  †  
1839Orzechowska Katarzyna z d. Popowska  †przed 31-01-1847  
1840Orzechowska Katarzyna z d. Ochmanowicz *około 1832 Żarnowo †27-04-1860  
1841Orzechowska Katarzyna z d. Magierska  †po 24-11-1851  
1842Orzechowska Katarzyna z d. Krajewska  †po 22-11-1835  
1843Orzechowska Ludwika z d. Brzezińska  †po 13-11-1859  
1844Orzechowska Magdalena z d. Orłowska  †przed 27-11-1882  
1845Orzechowska Małgorzata z d. Orłowska  †przed 16-05-1870  
1846Orzechowska Małgorzata z d. N  †po 01-03-1829  
1847Orzechowska Marianna z d. Zielińska *około 1847 Ruda †  
1848Orzechowska Marianna z d. Romanowska *około 1816 Brzeźnio †  
1849Orzechowska Marianna z d. Konert *około 1878 Niwkowo †  
1850Orzechowska N z d. N  †przed 04-1900  
1851Orzechowska N z d. N  †  
1852Orzechowska Petronela z d. Sadkowska *około 1821 Zanklewo †przed 06-11-1871  
1853Orzechowska Rozalia z d. Owsianko *około 1870 Bzury †  
1854Orzechowska Rozalia z d. Cytryjan  †przed 10-11-1861  
1855Orzechowska Scholastyka z d. Wiśniewska *około 12-1852 Szczuczyn †  
1856Orzechowska Stanisława z d. Sokołowska *około 1873 Przyborowo †  
1857Orzechowska Stanisława z d. Barwikowska *około 1879 Ciemianka †  
1858Orzechowska Stefania  †przed 13-08-1941  
1859Orzechowska Teofila z d. Ostrowska *około 1842 Kubra †po 17-02-1903  
1860Orzechowska Teresa z d. Trzonkowska  †od 22-11-1840 do 09-05-1846  
1861Orzechowska Teresa z d. Brzezicka *około 1812 †po 02-07-1865  
1862Orzechowska Weronika z d. Guzewicz  †przed 23-09-1901  
1863Orzechowska Władysława z d. Pachucka *około 1898 Ciemnoszyje †  
1864Orzechowska Zofia z d. Kropiwnicka  †przed 06-05-1900  
1865Orzechowska Zofia z d. Karwowska *06-09-1915 Żebry †  
1866Orzechowska Zofia z d. Kaliszewska * Wąsosz   
1867Orzechowski Adam  †  
1868Orzechowski Aleksander  †po 01-03-1897  
1869Orzechowski Andrzej *około 1886 Łebki Duże †  
1870Orzechowski Andrzej  †przed 22-11-1835  
1871Orzechowski Antoni *około 1855 Skaje †około 1896  
1872Orzechowski Antoni    
1873Orzechowski Apolinary *około 1918 Ciemnoszyje †  
1874Orzechowski Bronisław *15-10-1892 Szczuczyn †18-01-1978 Szymany  
1875Orzechowski Eugeniusz * Sojczyn-Borowy   
1876Orzechowski Felicjan *około 1825 Sojczyn Grądowy †  
1877Orzechowski Franciszek *około 1868 Srebrowo †  
1878Orzechowski Franciszek *około 1866 Sojczyn Grądowy †  
1879Orzechowski Franciszek *około 1863 Surały †  
1880Orzechowski Franciszek *około 1844 Sojczyn-Borowy †  
1881Orzechowski Franciszek  †po 06-07-1891  
1882Orzechowski Franciszek  †od 19-11-1848 do 01-02-1852  
1883Orzechowski Gotlib  †  
1884Orzechowski Grzegorz  †przed 01-1817  
1885Orzechowski Grzegorz  †  
1886Orzechowski Jakub  †przed 14-02-1898  
1887Orzechowski Jakub  †  
1888Orzechowski Jan *około 1842 Łebki Duże †po 17-02-1903  
1889Orzechowski Jan *około 1819 Białaszewo †04-07-1846  
1890Orzechowski Jan *około 1817 Srebrowo †przed 06-11-1871  
1891Orzechowski Jan *około 05-1843 Ruda †  
1892Orzechowski Jan  †przed 23-09-1901  
1893Orzechowski Jan  †przed 01-03-1829  
1894Orzechowski Jan  †po 14-11-1841  
1895Orzechowski Józef *około 1876 Wilczewo †02-03-1898 Wilczewo  
1896Orzechowski Józef *około 1874 Łebki Duże †  
1897Orzechowski Józef *około 1869 Okrasin †  
1898Orzechowski Józef *27-11-1912 Konopki par. Grajewo †  
1899Orzechowski Józef *19-03-1881 Skaje †  
1900Orzechowski Józef  †po 13-05-1939  
1901Orzechowski Kazimierz  †po 11-02-1844  
1902Orzechowski Konstantyn *około 1836 Szczuczyn †  
1903Orzechowski Maciej *około 1808 Kamieniec †po 29-01-1866  
1904Orzechowski Maciej  †po 24-11-1851  
1905Orzechowski Maciej  †po 09-05-1846  
1906Orzechowski Marcin *około 1820 Sojczyn-Borowy †po 29-01-1865  
1907Orzechowski Marcin  †po 13-11-1859  
1908Orzechowski Mateusz *około 1880 Srebrowo †  
1909Orzechowski Mateusz *około 1841 †06-11-1843 Kramarzewo  
1910Orzechowski Michał *około 1843 Szczuczyn †29-05-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1911Orzechowski Michał  †przed 16-05-1870  
1912Orzechowski Mikołaj  †przed 27-11-1882  
1913Orzechowski N  †  
1914Orzechowski Paweł *około 1878 Konopki †27-02-1882 Konopki  
1915Orzechowski Piotr    
1916Orzechowski Ryszard Józef * Sojczyn-Borowy   
1917Orzechowski Stanisław *około 1837 Łebki Duże †po 25-11-1901  
1918Orzechowski Stanisław  †przed 31-01-1847  
1919Orzechowski Stanisław  †przed 07-02-1841  
1920Orzechowski Szymon *około 1816 Świdry †  
1921Orzechowski Walenty *około 1817 Przytuły †  
1922Orzechowski Walenty *około 1810 Jadłówek †po 27-01-1868  
1923Orzechowski Walenty  †przed 06-05-1900  
1924Orzechowski Władysław *około 1880 Konopki †21-04-1884 Konopki  
1925Orzechowski Władysław *około 1844 Kramarzewo †  
1926Orzechowski Władysław    
1927Orzechowski Wojciech *około 04-1816 Szczuczyn †po 02-07-1865  
1928Orzechowski Wojciech  †po 25-06-1870  
1929Orzechowski Wojciech  †po 21-11-1841  
1930Orzechowski Wojciech  †  
1931Orzoł Bożena z d. Gutowska * Wąsosz   
1932Orzoł Dorota z d. Zapalowska * Toruń    
1933Orzoł Emilia * Londyn    
1934Orzoł Eugeniusz * Baranowo    
1935Orzoł Jerzy    
1936Orzoł Józef  †  
1937Orzoł Lucyna z d. Radziwon * Jedwabne    
1938Orzoł Marianna z d. NN  †  
1939Orzoł Marlena z d. Sikorska * Toruń    
1940Orzoł Mieczysław * Przasnysz   
1941Orzoł Mieczysław *01-07-1954 †07-09-2013 Olsztyn /Momajny/  
1942Orzoł Mikołaj * Toruń    
1943Orzoł Mirosław * Kętrzyn    
1944Orzoł Wiktoria * Toruń    
1945Orzoł Władysława z d. Mąka    
1946Orzoł Zbigniew * Kętrzyn    
1947Orzoł Zygmunt    
1948Orzołek Józef  †przed 24-11-1884  
1949Orzołek Marianna z d. Borkowska  †od 24-11-1884 do 05-02-1894  
1950Osada Anna z d. Sierbińska * Obrytki   
1951Osada Idzi  †  
1952Osada Marianna z d. Grygo  †  
1953Osada Tadeusz Hipolit * Bogusze   
1954Osiecka Aniela z d. Petkowska *około 1885 Ławsk †  
1955Osiecka Aniela z d. Petkowska * Ławsk †  
1956Osiecka Anna z d. Waszkiewicz *około 1849 Bęćkowo †po 14-02-1898  
1957Osiecka Anna z d. Kossakowska *około 1826 Nieławice †po 24-01-1881  
1958Osiecka Anna z d. Kossakowska  †przed 26-01-1858  
1959Osiecka Anna z d. Gładkowska (Władko)  †po 19-11-1842  
1960Osiecka Anna *25-06-1853 Bęćkowo †24-07-1854 Bęćkowo  
1961Osiecka Antonina *około 08-1883 Bęćkowo †05-02-1886 Bęćkowo  
1962Osiecka Apolonia *16-08-1885 Kędziorowo †  
1963Osiecka Balbina *24-07-1860 Bęćkowo †26-04-1875 Bęćkowo  
1964Osiecka Cecylia z d. Truszkowska *około 1864 Czarnowo †  
1965Osiecka Danuta z d. Oleksiej    
1966Osiecka Eugenia  †  
1967Osiecka Franciszka z d. Wasilewska *około 1822 Bęćkowo †po 30-01-1888  
1968Osiecka Franciszka z d. Lenczewska *około 1891 Danowo †po 09-11-1979  
1969Osiecka Franciszka z d. Gutowska *około 1869 Kudłaczewo †przed 26-01-1942  
1970Osiecka Franciszka *26-10-1888 Bęćkowo †  
1971Osiecka Franciszka  †  
1972Osiecka Halina z d. Karwowska * Żebry   
1973Osiecka Irena    
1974Osiecka Jadwiga z d. Żbikowska     
1975Osiecka Jadwiga z d. Prejs *01-08-1936 Grajewo †21-06-2010 Chwaszczyno  
1976Osiecka Joanna z d. Grygo *23-02-1879 Kędziorowo †13-05-1953 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1977Osiecka Józefa z d. Sokołowska *około 1903 †  
1978Osiecka Józefa z d. Łepkowska *około 1832 Lipnik †11-01-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
1979Osiecka Julianna z d. Wilczewska *17-08-1878 Przytuły †  
1980Osiecka Julianna z d. Foczdorf  †  
1981Osiecka Julianna *06-12-1863 Bęćkowo †11-04-1867 Bęćkowo  
1982Osiecka Katarzyna z d. Kossakowska *około 1823 Nieławice †przed 09-02-1891  
1983Osiecka Małgorzata z d. Górecka  †przed 22-06-1843  
1984Osiecka Maria *01-02-1922 Rydzewo † Łomża  
1985Osiecka Marianna z d. Zalewska *około 1793 Bęćkowo †  
1986Osiecka Marianna z d. Zalewska  †  
1987Osiecka Marianna z d. Siarkowska (Wojciechowska)  †przed 14-05-1852  
1988Osiecka Marianna z d. Łoszewicz *około 1826 Białaszewo †30-10-1876  
1989Osiecka Marianna z d. Kwiatkowska *około 1873 Brzeźnio †  
1990Osiecka Marianna z d. Dąbrowska  †  
1991Osiecka Marianna z d. Chrzanowska *około 1866 Brzostowo †  
1992Osiecka Marianna z d. Chrzanowska *około 1834 Burzyn †  
1993Osiecka Marianna z d. Brzozowska  †przed 30-10-1845  
1994Osiecka Marianna *20-12-1843 Bęćkowo †  
1995Osiecka Marianna *08-09-1865 Kędziorowo †05-02-1867 Kędziorowo  
1996Osiecka Marianna *02-08-1885 Bęćkowo †26-05-1887 Bęćkowo  
1997Osiecka Marianna  †przed 23-11-1862  
1998Osiecka Marianna (Urszula) z d. N  †po 13-02-1811  
1999Osiecka Marta z d. Zyskowska *około 1890 Rakowo †  
2000Osiecka Michalina z d. Trzonkowska *około 1895 Kudłaczewo †po 19-01-1937  
2001Osiecka Michalina *02-10-1871 Bęćkowo †17-10-1871 Bęćkowo  
2002Osiecka Paulina *25-01-1859 Kędziorowo †  
2003Osiecka Regina  †1944 Łomża  
2004Osiecka Rozalia z d. Zyskowska *około 05-1857 Żebry †03-05-1884 Kudłaczewo  
2005Osiecka Rozalia z d. Sulewska  †  
2006Osiecka Rozalia *27-07-1822 Bęćkowo †  
2007Osiecka Stefania z d. Nieciecka *około 1908 Nieławice †  
2008Osiecka Teofila z d. Chrzanowska *około 1844 Skaje †  
2009Osiecka Waleria *15-12-1888 Bęćkowo †24-12-1888 Bęćkowo  
2010Osiecka Zofia    
2011Osiecki Adam *11-01-1845 Bęćkowo †po 14-02-1898  
2012Osiecki Adolf *około 1873 Chojnowo †  
2013Osiecki Aleksander *około 1864 Nieławice †  
2014Osiecki Aleksander *17-02-1863 Kędziorowo †11-03-1863 Kędziorowo  
2015Osiecki Andrzej *około 1869 Orłowo †  
2016Osiecki Andrzej *24-11-1850 Bęćkowo †09-12-1850 Bęćkowo  
2017Osiecki Andrzej *13-08-1880 Bęćkowo †  
2018Osiecki Andrzej     
2019Osiecki Antoni *około 1896 Kudłaczewo †po 19-01-1937  
2020Osiecki Antoni *18-01-1873 Bęćkowo †  
2021Osiecki Antoni Kazimierz * Rydzewo    
2022Osiecki Czesław * Bęćkowo   
2023Osiecki Czesław *16-04-1931 Lebiedzin †07-09-1932 Ławsk  
2024Osiecki Feliks *05-04-1874 Niećkowo †12-01-1875 Niećkowo  
2025Osiecki Franciszek *20-09-1866 Bęćkowo †26-01-1942 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2026Osiecki Franciszek  †przed 11-11-1839  
2027Osiecki Grzegorz Adam * Sopot   
2028Osiecki Henryk  †  
2029Osiecki Henryk  †  
2030Osiecki Jakub *około 1850 Kędziorowo †16-10-1854 Kędziorowo  
2031Osiecki Jakub *około 1839 Rakowo †  
2032Osiecki Jakub *24-07-1841 Milewo †20-04-1865 Bęćkowo  
2033Osiecki Jakub *19-07-1787 †  
2034Osiecki Jan *około 1792 †14-05-1852 Kędziorowo  
2035Osiecki Jan *1924 †1996  
2036Osiecki Jan *10-08-1815 Bęćkowo †03-01-1885 Bęćkowo  
2037Osiecki Jan *10-06-1887 Kudłaczewo †09-11-1979 Ełk  
2038Osiecki Jan  †  
2039Osiecki Józef *około 1888 kudłaczewo †  
2040Osiecki Józef *około 1835 Wizna †  
2041Osiecki Józef  †  
2042Osiecki Kacper *13-09-1857 Bęćkowo †  
2043Osiecki Kacper  †po 13-02-1811  
2044Osiecki Kacper  †  
2045Osiecki Karol *około 1826 Białaszewo †05-06-1904  
2046Osiecki Kazimierz  †przed 22-06-1843  
2047Osiecki Marcin *około 1830 Białaszewo †przed 1862  
2048Osiecki Mateusz  †po 26-01-1858  
2049Osiecki Mieczysław * Grajewo   
2050Osiecki N    
2051Osiecki Sławomir * Gdynia   
2052Osiecki Stanisław *około 1903 Nieławice †  
2053Osiecki Stanisław *około 1899 Bęćkowo †  
2054Osiecki Stanisław *około 1896 †  
2055Osiecki Stanisław *około 1815 Kossaki †przed 09-02-1891  
2056Osiecki Stanisław *06-01-1876 Bęćkowo †  
2057Osiecki Stanisław  †przed 30-10-1845  
2058Osiecki Walenty *około 1826 Nieławice †po 24-01-1881  
2059Osiecki Wiktor *24-10-1824 Bęćkowo †  
2060Osiecki Wiktor *15-12-1851 Bęćkowo †  
2061Osiecki Władysław  †  
2062Osiewicz Marianna z d. N  †przed 22-08-1818  
2063Osiewicz Paweł  †przed 22-08-1818  
2064Osipowicz Halina z d. Kruszyńska *10-06-1927 Żebry †07-11-1953 Bartoszyce /Wąsosz/  
2065Osipowicz Mieczysław    
2066Osipowska Jadwiga z d. N  †przed 01-07-1834  
2067Osipowski Tomasz  †przed 01-07-1834  
2068Oskierko Adam *około 1864 Kramarzewo †  
2069Oskierko Aleksander *01-02-1907 Kramarzewo †31-12-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
2070Oskierko Aleksandra z d. Tomaszewska *08-03-1911 Żebry †25-02-1980 Żebry /Wąsosz/  
2071Oskierko Antoni *około 1901 Kramarzewo †20-09-1930 Kramarzewo  
2072Oskierko Antonina z d. Wysocka  †przed 24-11-1928  
2073Oskierko Czesław * Żebry   
2074Oskierko Edward *około 1885 Kramarzewo †  
2075Oskierko Franciszka z d. Olszewska *około 1844 Mścichy †od 06-02-1899 do 16-03-1920  
2076Oskierko Jadwiga *08-04-1931 Żebry †17-04-1931 Żebry  
2077Oskierko Jan *około 11-1840 Karwowo †16-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/  
2078Oskierko Józef *około 1869 Kramarzewo †07-08-1940 Kramarzewo /Wąsosz/  
2079Oskierko Józefa z d. Kozikowska *około 1878 Święcienin †  
2080Oskierko Marianna z d. Witkowska *około 1862 Rydzewo †  
2081Oskierko Paweł  †przed 26-10-1862  
2082Oskierko Stefania z d. Nieszała * Kędziorowo   
2083Oskierko Teofila z d. Wiśniewska  †przed 26-10-1862  
2084Oskwarek Edward    
2085Oskwarek Marianna z d. Rynkiewicz * Mścichy   
2086Oslińska Franciszka z d. Trepanowska *około 1788 Wizna †po 13-02-1838  
2087Oslińska Marianna z d. N  †  
2088Osliński Jan *około 1782 †po 13-02-1838  
2089Osliński Tomasz  †przed 25-11-1812  
2090Osowska Agnieszka z d. Kuczyńska  †po 20-07-1885  
2091Osowska Janina z d. Wiśniewska    
2092Osowska Józefa z d. Kukowska  †  
2093Osowska Józefa z d. Janczewska *około 1869 Janczewo †14-07-1904 Nadbory /Burzyn/  
2094Osowska Julianna z d. Rode *około 1831 †po 19-11-1901  
2095Osowska Katarzyna z d. Niedźwiedzka  †po 17-02-1829  
2096Osowska Ludwika z d. Werner *16-07-1863 Kieljany †  
2097Osowska Maria z d. Małolepsza * Kędziorowo   
2098Osowska Marianna z d. Ramotowska  †przed 20-11-1855  
2099Osowska Marianna z d. Dzwonkowska  †  
2100Osowska Teofila z d. Bogusz *około 1834 Bukowo †  
2101Osowski Adolf  †19-07-1880  
2102Osowski Bolesław *około 1870 Kołaki Strumienie †po 14-07-1904  
2103Osowski Grzegorz *około 1824 Wysokie Mazowieckie †przed 19-11-1901  
2104Osowski Jan *około 1857 Pomiany †  
2105Osowski Jan Edawrd * Łamane Grądy   
2106Osowski Kajetan  †po 20-11-1855  
2107Osowski Kazimierz  †po 20-07-1885  
2108Osowski Maciej *około 1748 †06-11-1828 Niedźwiedzkie  
2109Osowski Stanisław *około 1835 Mścichy †  
2110Osowski Stanisław  †przed 06-11-1849  
2111Osowski Wacław    
2112Ossowska Franciszka z d. Wojsław *około 1856 Rydzewo Szlacheckie †  
2113Ossowska Katarzyna z d. Skarżyńska *około 1827 Jaśki †przed 06-1879  
2114Ossowska Katarzyna z d. Bukowska  †przed 08-07-1879  
2115Ossowski Jan *około 1839 Rumiejki †  
2116Ossowski Kajetan  †po 08-07-1879  
2117Ostapkowicz Jan *około 1823 Osowiec †po 03-03-1867  
2118Ostapkowicz Jan  †  
2119Ostapkowicz Łucja z d. Adasiewicz  †po 06-02-1853  
2120Ostapkowicz Maciej  †przed 06-02-1853  
2121Ostapkowicz Marianna z d. Łajewska *około 1824 Białogrądy †po 03-03-1867  
2122Ostapkowicz Michalina z d. Metelska  †  
2123Ostapkowicz Michał  †przed 19-02-1844  
2124Ostapkowicz Paulina z d. Kuczyńska  †  
2125Ostapkowicz Petronela z d. Adasiewicz  †przed 19-02-1844  
2126Ostapkowicz Wojciech *około 1865 Osowiec †  
2127Ostaszewicz Bazyli  †przed 01-10-1854  
2128Ostaszewicz Franciszka z d. Pasiewicz  †po 01-10-1854  
2129Ostaszewska Anna z d. Kucia  †po 21-10-1901  
2130Ostaszewska Ewa z d. Czerkieska  †04-01-1851 /Grajewo/  
2131Ostaszewska Ewa z d. Cichocka *około 1777 †po 29-01-1827  
2132Ostaszewska Franciszka z d. Trzonkowska *około 1823 Bukowo †przed 18-11-1883  
2133Ostaszewska Franciszka z d. Gutowska *około 1847 Bronaki-Pietrasze †  
2134Ostaszewska Katarzyna z d. N  †  
2135Ostaszewska Klara z d. N  †po 09-01-1816  
2136Ostaszewska Małgorzata z d. Jasińska (Widelska, Wesołek) *05-06-1798 †około 1851  
2137Ostaszewska Marianna z d. Wróblewska *około 1864 Brzeźnio †  
2138Ostaszewska Marianna z d. Szymańska  †po 30-04-1872  
2139Ostaszewska Marianna z d. Nerwińska  †28-12-1898  
2140Ostaszewska Marianna (Marcjanna) z d. Nerwińska *około 1852 Kotowo †  
2141Ostaszewska Rozalia z d. Krasińska *około 1816 Modzele †  
2142Ostaszewska Zofia z d. N  †przed 21-01-1851  
2143Ostaszewski Antoni *1789 †  
2144Ostaszewski Anzelm  †przed 06-02-1813  
2145Ostaszewski Feliks  †po 30-04-1872  
2146Ostaszewski Ignacy  †przed 21-10-1901  
2147Ostaszewski Jan  †po 09-01-1816  
2148Ostaszewski Józef *około 1852 Drozdowo †  
2149Ostaszewski Józef *około 1817 Modzele †przed 18-11-1883  
2150Ostaszewski Maciej *około 1818 †13-08-1855  
2151Ostaszewski Marcin  †przed 21-01-1851  
2152Ostaszewski Mateusz *około 1836 †  
2153Ostaszewski Mikołaj *około 1862 Wąsosz †06-01-1864 Wąsosz  
2154Ostaszewski Mikołaj *około 1786 Modzele †25-06-1857 Modzele /Wąsosz/  
2155Ostaszewski Stanisław *około 1860 Brzeźnio †  
2156Ostaszewski Stefan *około 1837 Modzele †26-12-1863 Wąsosz  
2157Ostatkiewicz Aleksander *1888 Kossaki †  
2158Ostatkiewicz Andrzej *około 1824 Kownaty †przed 07-02-1898  
2159Ostatkiewicz Andrzej  †po 19-09-1870  
2160Ostatkiewicz Andrzej  †  
2161Ostatkiewicz Anna z d. Jabłońska *około 1831 Saniki †  
2162Ostatkiewicz Franciszka z d. Rutkowska  †przed 19-09-1870  
2163Ostatkiewicz Józefa z d. Laskowska  †przed 05-1874  
2164Ostatkiewicz Marianna z d. Sadowska  †  
2165Ostatkiewicz Marianna z d. Karpińska *około 1837 Rydzewo †po 07-02-1898  
2166Ostatkiewicz Paweł *około 1828 Kownaty †  
2167Ostatkiewicz Paweł  †  
2168Ostatkiewicz Piotr  †przed 25-07-1870  
2169Ostatkiewicz Rozalia z d. N *około 1810 †30-05-1870 Kossaki /Jedwabne/  
2170Ostatkiewicz Rozalia z d. Gałecka  †po 25-07-1870  
2171Ostatkiewicz Stanisław  †  
2172Ostatkiewicz Stanisława z d. Biedrzycka *około 1899 Kubrzany †  
2173Ostatkiewicz Weronika z d. Danowska  †  
2174Ostatkiewicz Zofia z d. Brzostowska *25-04-1908 Karwowo par. Jedwabne †  
2175Ostrowska Agata z d. N  †  
2176Ostrowska Agnieszka z d. Mroczkowska *około 1829 Karwowo-Polki †  
2177Ostrowska Agnieszka *13-01-1790 Wąsosz †  
2178Ostrowska Agnieszka *04-01-1777 Wąsosz †   
2179Ostrowska Aleksandra z d. Domitr *około 1873 Przestrzele †  
2180Ostrowska Aleksandra z d. Cimoch *około 1886 Rydzewo Szlacheckie †po 07-02-1934  
2181Ostrowska Aniela z d. Wiśniewska *09-11-1793 Kędziorowo †08-11-1841 Kędziorowo   
2182Ostrowska Aniela z d. Krystian (Krytan) *około 1839 †04-1871 Kubra /Przytuły/  
2183Ostrowska Aniela z d. Jagodzińska *19-06-1799 Wąsosz †21-06-1847 Wąsosz   
2184Ostrowska Aniela z d. Brzozowska *około 1857 Mścichy †  
2185Ostrowska Anna z d. Zambrowska * Kudłaczewo   
2186Ostrowska Anna z d. Trepanowska  †od 14-02-1858 do 08-10-1872  
2187Ostrowska Anna z d. Rutkowska *około 1811 Rutkowskie †przed 16-06-1873  
2188Ostrowska Anna z d. Ruszczyk *1781 †09-10-1831 Wąsosz   
2189Ostrowska Anna z d. Joszkowska *około 1829 Siwki par. Romany †01-11-1857 Wąsosz   
2190Ostrowska Anna z d. Bielewicz  †przed 05-1855  
2191Ostrowska Anna z d. Balewska *około 1829 †29-09-1869 Kubra /Przytuły/  
2192Ostrowska Anna *20-08-1837 Wąsosz †27-05-1848 Wąsosz   
2193Ostrowska Antonina z d. Rozwadowska *około 1868 Siestrzanki †13-02-1896 Siestrzanki   
2194Ostrowska Antonina z d. Leszczewska *17-01-1912 Wąsosz †09-05-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
2195Ostrowska Apolonia Emilia z d. Pruszko *około 1876 Wizna †  
2196Ostrowska Barbara Janina z d. Chorosz * Wąsosz   
2197Ostrowska Bronisława *około 1883 Wąsosz †24-04-1886 Wąsosz   
2198Ostrowska Cecylia z d. Krymska *27-04-1952 Kownatki †  
2199Ostrowska Czesława z d. Sulewska *14-01-1910 Wąsosz †14-10-1974 Wąsosz /Wąsosz/   
2200Ostrowska Czesława z d. Jagodzińska *23-11-1908 Wąsosz †17-09-1938 Wąsosz   
2201Ostrowska Elżbieta z d. Zając  †po 18-02-1816  
2202Ostrowska Elżbieta z d. Ładyżyńska *około 1848 Wizna †  
2203Ostrowska Elżbieta z d. Grabowska *około 1837 Wizna †  
2204Ostrowska Emilia z d. Dudzińska *około 1874 Burzyn †po 04-07-1928  
2205Ostrowska Ewa z d. Woronkowska *około 1829 Borawskie †po 21-11-1892   
2206Ostrowska Ewa z d. Chrapowicka * Bronowo †po 10-11-1872  
2207Ostrowska Franciszka z d. Sadowska *około 1817 Łomża †06-08-1876 Kubra /Przytuły/  
2208Ostrowska Franciszka z d. Polakowska *1932 Wąsosz †15-02-2010 /Wąsosz/   
2209Ostrowska Franciszka z d. N  †  
2210Ostrowska Franciszka z d. Milewska *około 1830 Wierzbowo †od 11-11-1878 do 28-04-1889   
2211Ostrowska Franciszka *22-08-1851 Wąsosz †08-04-1854 Wąsosz   
2212Ostrowska Franciszka *01-04-1825 Wąsosz †   
2213Ostrowska Franciszka *01-02-1835 Wąsosz †12-04-1835 Wąsosz   
2214Ostrowska Franciszka (Anna) z d. Przechocka *1750 †20-09-1830 Wąsosz   
2215Ostrowska Halina * Wąsosz    
2216Ostrowska Halina Zofia z d. Janota * Czechowice-Dziedzice    
2217Ostrowska Helena z d. Popławska *1770 †19-10-1830 Wąsosz  
2218Ostrowska Helena *1783 †11-02-1813 Ławsk  
2219Ostrowska Helena * Wąsosz    
2220Ostrowska Irena z d. Wiśniewska * Kędziorowo   
2221Ostrowska Iwona z d. Jędrzejewska * Bartoszyce    
2222Ostrowska Jadwiga *09-01-1933 Wąsosz †30-05-1934 Wąsosz   
2223Ostrowska Janina z d. Sierzputowska *20-09-1902 Modzele †  
2224Ostrowska Janina z d. Jaśkowska *07-11-1909 Wąsosz †13-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/   
2225Ostrowska Janina z d. Jakubowska *24-08-1942 Wąsosz †06-09-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
2226Ostrowska Joanna Magdalena z d. Albińska *23-05-1840 Wąsosz †19-03-1916 Wąsosz /Wąsosz/   
2227Ostrowska Józefa z d. Żobińska *około 1852 †  
2228Ostrowska Józefa z d. Zalewska *około 1828 Jedwabne †16-03-1861  
2229Ostrowska Józefa z d. Wądołowska *około 1831 Rutkowskie †  
2230Ostrowska Józefa z d. Pogroszewska  †po 23-02-1892  
2231Ostrowska Józefa z d. Pianko *24-02-1865 Żebry †25-12-1954 Wąsosz /Wąsosz/   
2232Ostrowska Józefa z d. Gwiazdowska *około 1865 Doliwy †  
2233Ostrowska Józefata z d. Liberadzka *około 1844 Siestrzanki †  
2234Ostrowska Julianna z d. Matejkowska *około 1850 Bronowo †  
2235Ostrowska Julianna z d. Masłowska  †  
2236Ostrowska Julianna z d. Bandasik *około 1831 Kramkowo †  
2237Ostrowska Julianna *około 10-1853 Kownatki †04-12-1853 Kownatki /Wąsosz/   
2238Ostrowska Julianna *16-02-1813 Wąsosz †22-07-1814 Wąsosz   
2239Ostrowska Justyna *04-04-1799 Wąsosz †16-05-1802 Wąsosz   
2240Ostrowska Katarzyna z d. Wojciechowska  †przed 19-10-1818  
2241Ostrowska Katarzyna z d. Rostkowska *około 1850 Boguszki †  
2242Ostrowska Katarzyna z d. Malinowska *około 1861 Poryte †po 05-07-1914  
2243Ostrowska Katarzyna z d. Dobrzycka  †przed 01-1860  
2244Ostrowska Katarzyna *25-04-1793 Wąsosz †12-08-1804 Wąsosz   
2245Ostrowska Katarzyna  †30-04-1820 Wąsosz   
2246Ostrowska Klara z d. Rykaczewska *02-08-1779 †  
2247Ostrowska Krystyna z d. Świderska     
2248Ostrowska Leokadia z d. Żurawska * Wąsosz   
2249Ostrowska Magdalena z d. Milewska *około 1818 Wierzbowo †05-01-1888 Kędziorowo   
2250Ostrowska Magdalena z d. Gałczak *około 1808 Kubra †  
2251Ostrowska Małgorzata z d. Waniewska  †po 13-02-1831  
2252Ostrowska Małgorzata z d. Michałowska  †po 26-02-1843  
2253Ostrowska Małgorzata z d. Kędzierska * Giżycko    
2254Ostrowska Marcjanna z d. Witkowska *około 07-1860 Wąsosz †przed 01-1892   
2255Ostrowska Marcjanna z d. Szymanowska *około 1838 Wizna †1872  
2256Ostrowska Marcjanna z d. Ptaszyńska *około 1837 Kubra †przed 28-01-1902  
2257Ostrowska Marcjanna z d. Kozikowska  †przed 08-1889   
2258Ostrowska Maria *30-06-1961 Wąsosz †30-06-1961 Wąsosz /Wąsosz/   
2259Ostrowska Marianna z d. Wiśniewska    
2260Ostrowska Marianna z d. Szymanowska *24-08-1783 Rajgród †12-08-1841 Wąsosz   
2261Ostrowska Marianna z d. Podbielska  †  
2262Ostrowska Marianna z d. Piekarska *około 1811 †20-01-1851 Kubra /Przytuły/  
2263Ostrowska Marianna z d. N  †  
2264Ostrowska Marianna z d. Modzelewska *1761 Ławsk †01-10-1817 Ławsk /Wąsosz/  
2265Ostrowska Marianna z d. Makowska *około 1879 Przestrzele †po 15-04-1942  
2266Ostrowska Marianna z d. Lenkowska *26-10-1813 Żebry †05-12-1867 Wąsosz   
2267Ostrowska Marianna z d. Kulesza *1814 †20-04-1836 Wąsosz   
2268Ostrowska Marianna z d. Kozłowska *około 1814 Lipnik †17-07-1850 Wąsosz  
2269Ostrowska Marianna z d. Jeziorko *1788 Wąsosz †po 28-09-1870   
2270Ostrowska Marianna z d. Jagodzińska  †od 21-11-1831 do 20-02-1843  
2271Ostrowska Marianna z d. Golikowska *około 1782 Kubra †po 07-11-1837  
2272Ostrowska Marianna z d. Cichocka *1753 †27-08-1807 Wąsosz  
2273Ostrowska Marianna z d. Brzostowska *około 1868 Wiązownica †  
2274Ostrowska Marianna z d. Brakoniecka *około 1905 Wilamowo †  
2275Ostrowska Marianna z d. Bekielewska  †po 12-11-1894  
2276Ostrowska Marianna z d. Bajkowska *około 1861 Ciemianka †31-05-1901 Ciemianka /Grabowo/  
2277Ostrowska Marianna *około 1863 Słucz †12-09-1865 Słucz /Słucz/  
2278Ostrowska Marianna *około 10-1842 Kędziorowo †11-01-1843 Kędziorowo   
2279Ostrowska Marianna *14-11-1891 Wąsosz †   
2280Ostrowska Marianna *10-11-1817 Wąsosz †18-06-1820 Wąsosz   
2281Ostrowska Melania z d. Kozikowska *03-04-1919 Ciemnoszyje †  
2282Ostrowska Michalina z d. Milewska *około 1869 Grajewo †przed 1902   
2283Ostrowska Michalina z d. Dzięgielewska (Kurek) *około 1865 Kurki †01-12-1945 Kędziorowo   
2284Ostrowska Paulina z d. Modzelewska *15-12-1863 Wąsosz †przed 04-1903   
2285Ostrowska Petronela *03-06-1812 Ławsk †29-01-1813 Ławsk  
2286Ostrowska Regina z d. Zdankowska * Bagienice    
2287Ostrowska Regina z d. Zarzecka * Żebry   
2288Ostrowska Rozalia z d. Żukowska  †  
2289Ostrowska Rozalia z d. Zając *około 1817 Kubra †po 29-01-1866  
2290Ostrowska Rozalia z d. Piotrowska  †po 03-05-1896  
2291Ostrowska Rozalia z d. Braczko *około 1867 Przytuły †  
2292Ostrowska Stanisława z d. Szczęsna  †  
2293Ostrowska Stanisława z d. Rogowska *12-08-1891 Wąsosz †   
2294Ostrowska Teofila *02-06-1840 †  
2295Ostrowska Teresa z d. N  †po 24-02-1840  
2296Ostrowska Teresa *02-01-1940 †09-06-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
2297Ostrowska Weronika z d. Rymkiewicz *około 1862 Korklany †   
2298Ostrowska Wiktoria z d. Zajkowska  †po 07-11-1859  
2299Ostrowska Wiktoria z d. Dobrzycka  †przed 26-11-1866  
2300Ostrowska Władysława z d. Rogowska *31-10-1889 Wąsosz †07-11-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2301Ostrowska Władysława z d. Pachucka  †  
2302Ostrowska Władysława z d. Łuczyńska  †  
2303Ostrowska Władysława z d. Bagińska *26-08-1913 Żebry †06-07-1938 Rydzewo Szlacheckie  
2304Ostrowska Zofia z d. Kacperska *14-11-1916 Bagienice †11-10-1964 Szczuczyn /Wąsosz/   
2305Ostrowska Zofia z d. Jaroszewska (Doliwa) *około 1791 Bełda †12-12-1840 Wąsosz   
2306Ostrowska Zofia *około 22-02-1917 Wąsosz †15-03-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
2307Ostrowska Zofia *około 1927 Wąsosz †22-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/   
2308Ostrowska Zuzanna  †przed 14-02-1860  
2309Ostrowski Adam *07-01-1888 Wąsosz †02-06-1920 Wąsosz   
2310Ostrowski Adam * Wąsosz    
2311Ostrowski Adam  †od 21-11-1831 do 20-02-1843  
2312Ostrowski Aleksander *18-07-1864 Wąsosz †16-12-1904 Wąsosz   
2313Ostrowski Aleksander *08-12-1920 Wąsosz †09-05-2012 Wąsosz /Wąsosz/   
2314Ostrowski Aleksander *06-08-1904 Wąsosz †22-05-1931 Łempice   
2315Ostrowski Aleksander  †po 26-02-1843  
2316Ostrowski Aleksander  †po 13-02-1831  
2317Ostrowski Ambroży *1759 Ławsk †20-08-1814 Ławsk /Wąsosz/  
2318Ostrowski Andrzej *około 1871 Racibory †  
2319Ostrowski Andrzej *około 1868 Kownatki †12-07-1869 Kownatki   
2320Ostrowski Andrzej *około 1852 †  
2321Ostrowski Andrzej *około 1835 Wizna †  
2322Ostrowski Andrzej * Szczepkowo   
2323Ostrowski Andrzej  †przed 19-10-1818  
2324Ostrowski Aniołek *01-11-1902 †01-11-1902   
2325Ostrowski Antoni *około 1905 Wilamowo †  
2326Ostrowski Antoni *około 1888 Bożejewo †po 07-02-1934  
2327Ostrowski Antoni *około 1841 †przed 20-09-1892  
2328Ostrowski Antoni *około 1803 Jeziorko †po 16-06-1873  
2329Ostrowski Antoni *około 03-1890 Wąsosz †01-09-1892 Wąsosz /Wąsosz/   
2330Ostrowski Antoni *14-06-1948 Wąsosz †12-03-1949 Wąsosz   
2331Ostrowski Antoni * Kędziorowo    
2332Ostrowski Antoni *07-06-1778 Wąsosz †   
2333Ostrowski Antoni *03-07-1910 Ławsk †  
2334Ostrowski Antoni  †  
2335Ostrowski Antoni    
2336Ostrowski Bartłomiej *1749 †18-06-1809 Wąsosz  
2337Ostrowski Bolesław *około 1929 Wąsosz †15-05-1947 Wąsosz   
2338Ostrowski Bolesław *28-01-1898 Kędziorowo †22-02-1932 Kędziorowo   
2339Ostrowski Bolesław *05-11-1894 Wąsosz †11-02-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
2340Ostrowski Bolesław *01-11-1902 Wąsosz †   
2341Ostrowski Czesław * Kosówka   
2342Ostrowski Feliks  †przed 14-02-1858  
2343Ostrowski Franciszek *około 1877 Bronowo †  
2344Ostrowski Franciszek *około 1817 Wąsosz †po 03-02-1892   
2345Ostrowski Franciszek *około 1815 †  
2346Ostrowski Franciszek *29-03-1806 Wąsosz †  
2347Ostrowski Franciszek *15-04-1844 Wąsosz †25-12-1846 Wąsosz   
2348Ostrowski Franciszek *02-12-1798 Wąsosz †   
2349Ostrowski Franciszek  †po 26-11-1866  
2350Ostrowski Franciszek  †  
2351Ostrowski Grzegorz *03-06-1812 Ławsk †30-08-1812 Ławsk  
2352Ostrowski Henryk *25-02-1924 Wąsosz †05-08-1997 /Wąsosz/   
2353Ostrowski Hieronim *13-08-1780 Wąsosz †07-02-1860 Wąsosz   
2354Ostrowski Hilary *14-01-1786 Wąsosz †26-10-1855 Kędziorowo   
2355Ostrowski Jakub  †  
2356Ostrowski Jakub  †  
2357Ostrowski Jan *około 1852 Kędziorowo †15-07-1929 Kędziorowo   
2358Ostrowski Jan *około 1848 Kubra †  
2359Ostrowski Jan *26-11-1907 Wąsosz †03-06-1984 Białystok /Wąsosz/   
2360Ostrowski Jan *23-12-1776 †08-12-1839 Wąsosz  
2361Ostrowski Jan * Warszawa    
2362Ostrowski Jan *16-04-1946 Ciernie †  
2363Ostrowski Jan *15-05-1891 Wąsosz †21-04-1962 Hopkins USA   
2364Ostrowski Jan * Wąsosz    
2365Ostrowski Jan *03-07-1933 Wąsosz †27-07-1933 Wąsosz /Wąsosz/   
2366Ostrowski Jan *03-04-1829 Wąsosz †1904 Wąsosz   
2367Ostrowski Jan *02-09-1856 Wąsosz †25-04-1860 Wąsosz  
2368Ostrowski Jan  †po 23-02-1892  
2369Ostrowski Jan  †po 07-11-1859  
2370Ostrowski Jan  †od 29-01-1828 do 18-11-1834  
2371Ostrowski Jan Władysław *16-06-1868 Wąsosz †17-01-1912 Wąsosz   
2372Ostrowski Jarosław *12-01-1966 Wąsosz †19-11-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
2373Ostrowski Jerzy Wincenty * Suwałki   
2374Ostrowski Joachim  †po 24-02-1840  
2375Ostrowski Józef * Wilamowo   
2376Ostrowski Józef *około 1860 Burzyn †po 05-07-1914  
2377Ostrowski Józef *około 1837 Kubra †przed 28-01-1902  
2378Ostrowski Józef *około 1780 †07-11-1837 Kubra /Przytuły/  
2379Ostrowski Józef *około 01-1841 Wąsosz †27-01-1842 Wąsosz   
2380Ostrowski Józef *30-03-1815 Wąsosz †12-05-1817 Wąsosz   
2381Ostrowski Józef *27-10-1841 Wąsosz †11-08-1849 Wąsosz  
2382Ostrowski Józef *1848 Bronowo †  
2383Ostrowski Józef *18-08-1840 Żebry †19-02-1843 Wąsosz   
2384Ostrowski Józef *15-02-1793 Wąsosz †  
2385Ostrowski Józef *13-11-1822 Wąsosz †przed 1841   
2386Ostrowski Józef *13-10-1898 Wąsosz †   
2387Ostrowski Józef *01-11-1902 Wąsosz †   
2388Ostrowski Józef  †  
2389Ostrowski Julian *około 1836 Kubra †29-05-1871  
2390Ostrowski Klemens *24-11-1847 Wąsosz †05-08-1850 Wąsosz   
2391Ostrowski Krzysztof * Wąsosz    
2392Ostrowski Leopold *około 1844 Wierciszewo †  
2393Ostrowski Lucjan *około 12-1919 Wąsosz †06-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/   
2394Ostrowski Ludwik *około 1837 Rutkowskie †  
2395Ostrowski Łukasz *około 1814 Kubra †  
2396Ostrowski Łukasz *09-12-1808 Wąsosz †08-10-1818 Wąsosz  
2397Ostrowski Marcin *około 1862 Kubra †  
2398Ostrowski Marcin *07-11-1796 Wąsosz †06-03-1842 Wąsosz   
2399Ostrowski Marcin  †  
2400Ostrowski Marcin  †  
2401Ostrowski Mateusz *12-09-1784 Wąsosz †01-12-1817 Ławsk  
2402Ostrowski Mateusz *04-09-1814 Wąsosz †13-07-1843 Wąsosz   
2403Ostrowski Mateusz  †  
2404Ostrowski Michał *około 1862 Białystok †przed 04-07-1928   
2405Ostrowski Michał *około 1828 Kędziorowo †po 21-11-1892   
2406Ostrowski Michał *około 1816 Kubra †przed 29-01-1866  
2407Ostrowski Michał *24-09-1779 Wąsosz †  
2408Ostrowski Paweł *około 1839 Bronowo †  
2409Ostrowski Paweł * Giżycko    
2410Ostrowski Paweł *1735 †04-10-1807 Wąsosz   
2411Ostrowski Paweł *16-01-1791 Wąsosz †23-02-1795 Wąsosz   
2412Ostrowski Piotr *21-10-1810 Wąsosz †12-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/   
2413Ostrowski Sławomir *02-01-1958 Wąsosz †22-04-1958 Wąsosz /Wąsosz/   
2414Ostrowski Stanisław *około 1864 Kubra †  
2415Ostrowski Stanisław *około 1831 Kędziorowo †po 28-04-1889   
2416Ostrowski Stanisław *około 1808 Kubra †18-11-1891 Kubra /Przytuły/  
2417Ostrowski Stanisław *około 1771 †  
2418Ostrowski Stanisław *22-03-1937 Wąsosz †26-02-1939 Wąsosz   
2419Ostrowski Stanisław *21-11-1903 Wilamowo †  
2420Ostrowski Stanisław * Warszawa    
2421Ostrowski Stanisław * Wąsosz   
2422Ostrowski Stanisław * Kędziorowo    
2423Ostrowski Stanisław  †przed 14-02-1860  
2424Ostrowski Stefan Jan *23-12-1776 Wąsosz †  
2425Ostrowski Szczepan  †po 18-02-1816  
2426Ostrowski Teofil Wawrzyniec *około 1866 Ignacewo †  
2427Ostrowski Tomasz *około 1818 Słucz †18-05-1858  
2428Ostrowski Tomasz *około 1814 Bronowo †po 10-11-1872  
2429Ostrowski Tomasz *07-03-1895 Wąsosz †około 1928   
2430Ostrowski Wacław *około 1919 †06-06-1945 Wąsosz   
2431Ostrowski Wacław * Kędziorowo    
2432Ostrowski Waldemar * Wąsosz    
2433Ostrowski Wincenty *około 1856 Kędziorowo †   
2434Ostrowski Wincenty *30-03-1815 Wąsosz †   
2435Ostrowski Wincenty *21-07-1811 Wąsosz †08-02-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2436Ostrowski Władysław *około 1867 Kubra †po 15-04-1942  
2437Ostrowski Władysław  †  
2438Ostrowski Wojciech *około 1817 †  
2439Ostrowski Wojciech *23-04-1783 Wąsosz †05-02-1835 Wąsosz   
2440Ostrowski Wojciech *21-04-1811 Wąsosz †23-08-1854 Wąsosz   
2441Ostrowski Wojciech  †po 12-11-1894  
2442Ostrowski Wojciech  †od 18-01-1886 do 03-05-1896  
2443Ostrowski Zygmunt * Kumelsk   
2444Ostrowski Zygmunt *10-07-1901 Kędziorowo †08-03-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
2445Oślińska Agnieszka (Scholastyka) z d. Januszczyk  †przed 06-02-1849  
2446Oślińska Anna z d. Szczęsna *około 1848 Wizna †  
2447Oślińska Elżbieta z d. Mroczkowska  †po 20-11-1871  
2448Oślińska Marianna z d. Siedlecka *około 1813 Wizna †przed 21-02-1865  
2449Oślińska Marianna z d. Bartlińska  †przed 30-01-1831  
2450Ośliński Piotr  †przed 06-02-1849  
2451Ośliński Piotr  †po 30-01-1831  
2452Ośliński Roch *około 1808 Wizna †po 21-02-1865  
2453Ośliński Stanisław  †po 20-11-1871  
2454Ośliński Tomasz *około 1845 Wizna †  
2455Otmianowska Teresa z d. Solińska * Wąsosz    
2456Otmianowski Zdzisław     
2457Owczarska Elżbieta z d. Jankowska *06-09-1798 †  
2458Owczarska Konstancja z d. Zalewska  †przed 25-11-1815  
2459Owczarska Marianna z d. Mroczkowska  †  
2460Owczarska Marianna z d. Chmielewska *03-12-1786 Żebry †przed 09-1823  
2461Owczarski Franciszek *około 1820 Burzyn †około 1873  
2462Owczarski Jan  †  
2463Owczarski Joachim  †przed 25-11-1815  
2464Owczarski Mateusz *około 1792 †przed 18-11-1838  
2465Owczarski Paweł *18-01-1788 †  
2466Owsianko Adam *około 1839 Bzury †13-09-1919 Bzury /Wąsosz/  
2467Owsianko Aleksander *około 1896 Bzury †  
2468Owsianko Anna z d. Piotrowska    
2469Owsianko Anna *25-01-1866 Bzury †  
2470Owsianko Antoni * Łempice   
2471Owsianko Antoni *05-10-1913 †31-03-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
2472Owsianko Bolesław *28-03-1897 Łempice †10-06-1955 Łempice /Wąsosz/  
2473Owsianko Bronisław *05-09-1916 Łempice †23-07-1965 Łempice /Wąsosz/  
2474Owsianko Bronisława z d. Wróblewska *02-03-1907 †13-07-1968 Grajewo /Wąsosz/  
2475Owsianko Brygida z d. Gutowska (Karwowska)  †przed 10-09-1833  
2476Owsianko Dominik * Łempice   
2477Owsianko Dominik *04-12-1886 Bzury †  
2478Owsianko Franciszek *około 1863 Kędziorowo †po 07-02-1923  
2479Owsianko Franciszek *około 1859 Bzury †07-07-1942 Łempice /Wąsosz/  
2480Owsianko Franciszek * Łempice   
2481Owsianko Franciszka z d. Milewska *około 1896 Bzury †  
2482Owsianko Franciszka z d. Kadłubowska *około 1898 Bzury †  
2483Owsianko Franciszka z d. Gutowska *05-10-1864 Łempice †przed 07-02-1923  
2484Owsianko Genowefa z d. Wysocka    
2485Owsianko Irena *około 05-1951 Łempice †21-08-1951 Łempice  
2486Owsianko Jadwiga z d. Łepkowska * Modzele   
2487Owsianko Jadwiga z d. Kamińska * Łempice   
2488Owsianko Jakub  †  
2489Owsianko Jan *około 1822 Dołęgi †po 06-07-1891  
2490Owsianko Jan  †przed 21-01-1857  
2491Owsianko Józef *około 15-11-1893 †19-11-1893 Bzury /Wąsosz/  
2492Owsianko Józef * Szczuczyn   
2493Owsianko Józef * Łempice   
2494Owsianko Katarzyna *około 1837 Bzury †28-05-1855 Bzury  
2495Owsianko Krystyna z d. Getek    
2496Owsianko Maciej *20-02-1797 Dybła †05-02-1864 Bzury /Wąsosz/  
2497Owsianko Magdalena z d. Szczecin  †przed 21-01-1857  
2498Owsianko Marianna z d. Orłowska *14-07-1843 Żebry †po 06-02-1921  
2499Owsianko Michał *1881 Bzury †06-02-1950 Bzury /Szczuczyn/  
2500Owsianko Paweł  †przed 10-09-1833  
2501Owsianko Petronela Karolina z d. Mikicińska *28-04-1803 †od 05-02-1864 do 15-06-1897  
2502Owsianko Sabina z d. Piechocińska *około 1901 Kędziorowo †po 06-02-1950  
2503Owsianko Stefan  †od 17-11-1821 do 03-02-1826  
2504Owsianko Szczepan *28-12-1907 Łempice †  
2505Owsianko Tekla Franciszka z d. Złotkowska  †  
2506Owsianko Teresa z d. Brzóska  †  
2507Owsianko Wawrzyniec *około 1868 Bzury †przed 06-1922  
2508Owsianko Wiktoria z d. Olsztyn (Olszewska) *około 1832 Czarnowo †po 06-07-1891  
2509Owsianko Wiktoria z d. Doliwa *około 1881 Chojnowo †30-10-1951 Łempice /Wąsosz/  
2510Owsianko Wincenty *około 1858 Łepki †przed 02-06-1913  
2511Owsianko Władysława z d. Matyszewska *08-04-1920 Jambrzyki †26-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
2512Owsianko Zofia (Dorota, Ewa) z d. Lenczewska (Leszczyńska)  †od 03-02-1826 do 13-01-1839  
2513Ozorowska Marianna z d. Jawiełkowska  †  
2514Ozorowska Władysława z d. Karwowska *około 1895 †  
2515Ozorowski Franciszek *około 1889 †  
2516Ozorowski Wiktor  †  
2517Ożarowska Adela z d. Chrzanowska *około 1882 Kossaki †  
2518Ożarowska Agnieszka z d. Mocarska * Rutki Nory †przed 1843   
2519Ożarowska Anastazja z d. Choińska  †  
2520Ożarowska Bronisława z d. Supińska *około 1907 Jarnuty †   
2521Ożarowska Helena z d. Karwowska *około 1903 Kubrzany †  
2522Ożarowska Janina z d. Jurska *21-06-1912 Kucze Wielkie †  
2523Ożarowska Józefa z d. Sokołowska  †15-10-1913 Rutkowskie  
2524Ożarowska Józefa z d. Rogowska *około 1837 †25-01-1900 Szostaki /Burzyn/  
2525Ożarowska Krystyna z d. Mocarska *około 1832 Szostaki †22-03-1866 Szostaki /Burzyn/  
2526Ożarowska Marianna z d. Polińska *około 1879 Nadbory †  
2527Ożarowska Marianna z d. Konopka *około 1879 Witynie †  
2528Ożarowska Rozalia z d. Grodzka *około 1843 Sambory †od 05-02-1901 do 23-02-1914  
2529Ożarowska Teofila z d. Supińska  †po 17-11-1902  
2530Ożarowska Waleria z d. Polkowska *około 1870 Kąty †  
2531Ożarowski Antoni  †  
2532Ożarowski Franciszek *14-03-1854 Szostaki †31-03-1868 Szostaki /Burzyn/  
2533Ożarowski Franciszek * Rutki Nory †przed 1843   
2534Ożarowski Ignacy  †po 17-11-1902  
2535Ożarowski Jan *około 1900 Bartki †   
2536Ożarowski Jan *około 1865 Rutkowskie †  
2537Ożarowski Jan  †  
2538Ożarowski Karol *około 1875 Ożary †  
2539Ożarowski Kazimierz *około 1841 Rutkowskie †po 23-02-1914  
2540Ożarowski Ludwik *około 1871 Szostaki †  
2541Ożarowski Piotr *około 1902 Szostaki †  
2542Ożarowski Stanisław *około 1866 Szostaki †  
2543Ożarowski Wiktor *około 1862 Szostaki †   
2544Ożarowski Wojciech *około 1834 Rutkowskie †od 25-01-1900 do 24-11-1903  
Czas ucieka, wieczność czeka! (29 12 2017)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl