Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]8988

1Sabunio Adam  †przed 04-11-1878  
2Sabunio Katarzyna z d. Bikowska  †po 04-11-1878  
3Sabunio Michalina z d. Sieniuch *około 1856 Stawiane †  
4Sabunio Michał *około 1855 Okurowo †  
5Sacewska Barbara z d. Rafałowska  †po 22-11-1840  
6Sacewski Paweł  †przed 22-11-1840  
7Saciłowska Anna z d. Dębińska *około 1801 Skaje †od 13-02-1859 do 03-02-1861  
8Saciłowska Antonina  †przed 06-02-1899  
9Saciłowska Brygida z d. Pachucka *około 1816 Brzozowa Wólka †18-11-1846  
10Saciłowska Elżbieta z d. Tyszkiewicz  †  
11Saciłowska Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1820 Sośnia †  
12Saciłowska Helena *1813 Sośnia †  
13Saciłowska Katarzyna z d. Dec *około 1829 Wólka Piaseczna †  
14Saciłowska Katarzyna *1813 Sośnia †  
15Saciłowska Marianna z d. Karpińska *31-03-1799 †po 20-01-1851  
16Saciłowska Marianna z d. Ruszczyk  †  
17Saciłowska Marianna ? *około 1812 Sośnia †15-05-1813 Sośnia /Białaszewo/  
18Saciłowska Michalina z d. Bekielewska *16-04-1872 Kuligi †10-05-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
19Saciłowska Petronela z d. Śliwińska  †przed 12-02-1827  
20Saciłowska Rozalia z d. Witkowska *około 1837 Ławsk †po 05-11-1894  
21Saciłowska Zofia z d. Chelwich *około 1869 Wierzbowo †  
22Saciłowski Adam *około 1805 Białaszewo †przed 13-02-1859  
23Saciłowski Adam  †przed 10-05-1957  
24Saciłowski Aleksander  †od 09-07-1832 do 25-01-1836  
25Saciłowski Antoni  †przed 18-11-1829  
26Saciłowski Bartłomiej *1801 Sośnia †  
27Saciłowski Jan *około 1836 Ławsk †09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
28Saciłowski Maciej *około 1802 Sośnia †  
29Saciłowski Piotr *1796 Sośnia †  
30Saciłowski Tomasz *1810 Sośnia †  
31Saciłowski Władysław  †  
32Saciłowski Wojciech *około 1873 Ławsk †  
33Saciłowski Wojciech *03-04-1791 Sośnia †po 20-01-1851  
34Saczewska Marianna z d. Kacperska  †przed 11-10-1857  
35Saczewski Karol  †przed 11-10-1857  
36Sadecka Genowefa z d. Gosiewska * Bagienice    
37Sadecki Alojzy     
38Sadkowska Józefa z d. Kalinowska * Bajki Zalesie   
39Sadkowska Julianna z d. Sulewska *około 1818 Zanklewo †  
40Sadkowska Krystyna z d. Łempicka * Ełk    
41Sadkowska Marianna z d. N  †po 24-11-1844  
42Sadkowska Marianna z d. Chludzińska  †od 24-11-1839 do 21-11-1841  
43Sadkowska Róża z d. Łepkowska *około 1826 Załuski †  
44Sadkowski Arkadiusz Mateusz * Ełk    
45Sadkowski Franciszek * Nowa Wieś Ełcka   
46Sadkowski Franciszek *około 1815 Zanklewo †  
47Sadkowski Henryk * Stare Juchy   
48Sadkowski Jan *około 1821 Zanklewo †05-11-1855   
49Sadkowski Kamil * Ełk    
50Sadkowski Kazimierz * Stare Juchy   
51Sadkowski Kazimierz  †po 20-10-1844  
52Sadkowski Leopold *około 1825 Jagodne †  
53Sadkowski Michał  †po 24-11-1844  
54Sadkowski Salwian * Stare Krzywe    
55Sadkowski Zbigniew * Stare Juchy   
56Sadłowska Barbara z d. Zaniewska *około 1871 Okrasin †  
57Sadłowska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 28-01-1895  
58Sadłowska Marianna z d. Mackiewicz  †po 28-10-1924  
59Sadłowska Stanisława z d. Rogowska *około 1866 Lisy †26-08-1896  
60Sadłowski Jan  †przed 14-10-1891  
61Sadłowski Józef  †przed 28-10-1924  
62Sadłowski Szczepan *około 1872 Doliwy †  
63Sadowska Agata z d. N  †  
64Sadowska Aleksandra z d. Karpińska *około 1881 Sośnia †  
65Sadowska Aleksandra z d. Drobińska  †po 14-05-1954  
66Sadowska Anna z d. Jachimowicz *około 1872 Kubra †22-04-1916 Doliwy /Przytuły/  
67Sadowska Anna z d. Perzanowska *około 1861 Łoje Grężki †  
68Sadowska Anna z d. Zajkowska  †  
69Sadowska Anna z d. N  †przed 14-02-1841  
70Sadowska Barbara z d. Skrodzka * Obrytki    
71Sadowska Barbara *1853 †  
72Sadowska Barbara z d. N  †przed 24-11-1844  
73Sadowska Bernarda Aleksandra z d. Gutowska * Żebry   
74Sadowska Bronisława z d. Kalinowska  †  
75Sadowska Brygida (Regina, Zina) z d. Pisowacka  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
76Sadowska Franciszka z d. Gajdzińska *około 1885 Dzierzbia †po 22-08-1939  
77Sadowska Franciszka z d. Łepkowska *około 1851 Niećkowo †po 28-01-1907  
78Sadowska Franciszka z d. Golińska *około 1838 Przytuły †  
79Sadowska Franciszka z d. Ciecior  †przed 11-10-1875  
80Sadowska Genowefa z d. Godlewska * Opartowo   
81Sadowska Helena z d. Zielińska * Kędziorowo    
82Sadowska Helena z d. Gelbert *21-09-1924 Szczuczyn †  
83Sadowska Hieronima z d. Barwikowska *03-08-1920 Zakrzewo †  
84Sadowska Irena z d. Mikulska * Słucz   
85Sadowska Janina Agnieszka z d. Zawadzka *09-01-1911 Ławsk †07-03-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
86Sadowska Józefa z d. Gryn *około 1838 Ławsk †  
87Sadowska Józefa z d. Romanowska (Hermanowska)  †po 09-05-1923  
88Sadowska Józefa Wiktoria z d. Łepkowska *około 1878 Skaje †przed 18-11-1933  
89Sadowska Julianna z d. Malinowska *około 1866 Surały †  
90Sadowska Julianna z d. Poliks *około 1860 Prusy †  
91Sadowska Karolina z d. Ciesiewicz *około 1830 Wilamowo †przed 13-01-1894  
92Sadowska Karolina z d. Brzostowska *około 1823 Kożuchy †przed 12-1882  
93Sadowska Katarzyna z d. Wiśniewska  †przed 27-10-1857  
94Sadowska Katarzyna z d. Malinowska  †  
95Sadowska Ludwika z d. Walendzik *około 1829 Cyprki †25-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
96Sadowska Marcjanna z d. Witkowska  †po 08-05-1861  
97Sadowska Maria z d. Tecław *30-07-1908 Żebry †  
98Sadowska Maria z d. Rutkowska    
99Sadowska Marianna z d. Ruchaczewska * Szczuczyn   
100Sadowska Marianna z d. Barwikowska *około 1912 †13-05-1939 Bęćkowo /Szczuczyn/  
101Sadowska Marianna z d. Sienkiewicz *około 1865 Siestrzanki †15-11-1897  
102Sadowska Marianna z d. Karwowska  †po 15-09-1861  
103Sadowska Marianna z d. Jachimowicz  †przed 22-01-1900  
104Sadowska Marianna z d. Kościelecka  †  
105Sadowska Marianna z d. Dardzińska  †po 19-02-1834  
106Sadowska Marianna z d. Pawłowska  †po 04-02-1861  
107Sadowska Michalina z d. Milewska *około 1871 Bzury †  
108Sadowska Mirosława z d. Hollender    
109Sadowska N z d. N  †  
110Sadowska N z d. N  †przed 20-10-1852   
111Sadowska Natalia z d. Borawska *około 1897 †16-12-1942 Bzury /Szczuczyn/  
112Sadowska Paulina z d. Godlewska *około 1853 Danowo †14-02-1929 Kramarzewo  
113Sadowska Romualda z d. Wójcicka * Bzury   
114Sadowska Sabina z d. Dybowska  †  
115Sadowska Serafina z d. Kozikowska *około 1879 Grabowo †  
116Sadowska Stanisława *06-02-1907 Bzury †27-10-1986 Żary  
117Sadowska Stanisława z d. Kukowska *31-07-1896 Mścichy †19-05-1964 Giżycko  
118Sadowska Stanisława z d. Kadłubowska *01-04-1883 Bzury †26-02-1955 Bzury /Szczuczyn/  
119Sadowska Teodora z d. Kosmowska * Świdry   
120Sadowska Teofila z d. Jabłońska *około 1836 Bzury †18-01-1874  
121Sadowska Wiktoria z d. Siejda *około 1872 Ławsk †  
122Sadowska Wiktoria z d. Trojanowska  †  
123Sadowska Zofia z d. Jasińska    
124Sadowski Adam  †  
125Sadowski Andrzej *20-01-1914 Bzury †  
126Sadowski Antoni *około 1903 Doliwy †  
127Sadowski Antoni *około 05-1836 Pawełki †  
128Sadowski Antoni *około 1823 Romany †po 23-01-1888  
129Sadowski Antoni *około 1789 †19-05-1859 Modzele  
130Sadowski Antoni  †przed 09-05-1923  
131Sadowski Antoni  †przed 14-02-1841  
132Sadowski Bartłomiej * Białystok   
133Sadowski Bolesław *28-03-1906 Bzury †  
134Sadowski Bolesław *około 1884 Bzury †po 26-02-1955  
135Sadowski Czesław *20-05-1922 Szczuczyn †  
136Sadowski Domin (Dominik)  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
137Sadowski Dominik *09-03-1908 Bzury †  
138Sadowski Dominik *około 1868 Bzury †  
139Sadowski Dominik *około 1792 †20-10-1852 Bzury   
140Sadowski Edward * Szczuczyn   
141Sadowski Franciszek *około 1876 Świdry †  
142Sadowski Franciszek *około 1846 Możdżenie †po 22-01-1900  
143Sadowski Henryk Andrzej * Zakroczym    
144Sadowski Ignacy  †po 08-05-1861  
145Sadowski Jakub  †od 13-11-1854 do 04-02-1861  
146Sadowski Jan *około 1878 †  
147Sadowski Jan *15-03-1875 Bzury †15-03-1955 Bzury /Szczuczyn/  
148Sadowski Jan *około 1859 Orlikowo †  
149Sadowski Jan *około 1832 Włosty †od 12-02-1900 do 25-02-1918  
150Sadowski Jan  †przed 27-10-1857  
151Sadowski Jan  †przed 24-11-1844  
152Sadowski Jan  †  
153Sadowski Jerzy    
154Sadowski Józef *po 1934 †przed 1995  
155Sadowski Józef *około 1871 Ciemianka †  
156Sadowski Józef *około 1844 Ciemianka †01-05-1882  
157Sadowski Józef  †  
158Sadowski Józef  †  
159Sadowski Józef  †  
160Sadowski Józef Mieczysław * Bzury    
161Sadowski Kajetan * Szczuczyn   
162Sadowski Kajetan *08-09-1895 Szczuczyn †14-05-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
163Sadowski Kajetan  †przed 06-02-1866  
164Sadowski Kazimierz  †przed 11-10-1875  
165Sadowski Kazimierz Mieczysław * Nowogród   
166Sadowski Ludwik * Suwałki   
167Sadowski Maciej  †po 19-02-1834  
168Sadowski Marcin * Białystok   
169Sadowski Michał *około 1827 Romany †04-06-1865 Orlikowo /Jedwabne/  
170Sadowski N  †przed 07-03-1977  
171Sadowski Piotr *około 1877 Sośnia †  
172Sadowski Roman (Romuald) *około 1853 Warszawa †od 05-11-1907 do 14-02-1929  
173Sadowski Sławomir Piotr     
174Sadowski Stanisław *około 1883 Bzury †przed 22-08-1939  
175Sadowski Stanisław *około 1859 Pawełki †po 30-04-1923  
176Sadowski Stanisław    
177Sadowski Stanisław Jan *około 1831 Łojki par. Białaszewo †przed 15-05-1893  
178Sadowski Stefan  †  
179Sadowski Szymon *około 1841 Ciemianka †  
180Sadowski Wacław *14-08-1903 Bzury †  
181Sadowski Witold *08-02-1911 Bzury †  
182Sadowski Władysław *22-12-1906 Ławsk †19-03-1985 Bęćkowo  
183Sadowski Wojciech *około 1830 Romany †przed 13-01-1894  
184Sagała Czesława z d. Tomaszewska * Sulewo Kownaty   
185Sagała Edward    
186Sagała Regina z d. Suchcicka    
187Sagała Stanisław * Grodzisk par. Czerwin   
188Sak Henryk *1948 Nowa Wieś Ełcka †1950 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
189Sak Jan *1903 Uścianek †25-08-1980 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
190Sak Marianna z d. Rzepecka *1907 †16-10-1980 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
191Sakowicz Franciszka z d. Laszczkowska  †  
192Sakowicz Joachim  †przed 17-05-1896  
193Sakowicz Ludwika z d. Korzeniewska  †po 17-05-1896  
194Sakowicz Wacław  †  
195Sakowska Aleksandra z d. Kulisza *około 1863 Piątnica †10-08-1893 Jedwabne /Jedwabne/  
196Sakowska Aniela z d. Spodkowska  †przed 01-1839  
197Sakowska Anna z d. Dębińska *około 1892 Szczuczyn †11-05-1945 Szczuczyn  
198Sakowska Anna z d. Świątkowska  †przed 22-01-1828  
199Sakowska Antonina z d. Dzięgielewska  †  
200Sakowska Antonina z d. Izar  †  
201Sakowska Apolonia z d. Karwowska  †po 01-06-1852  
202Sakowska Barbara    
203Sakowska Ewa z d. Piotrowska  †przed 31-01-1847  
204Sakowska Ewa z d. Rakowska  †przed 19-06-1868  
205Sakowska Ewa z d. Brzostowska  †1831  
206Sakowska Franciszka z d. N  †przed 29-09-1812  
207Sakowska Franciszka z d. Mściwujewska  †przed 29-02-1892  
208Sakowska Helena z d. Rynkiewicz *06-08-1919 Mścichy †14-03-2013 Mścichy  
209Sakowska Helena z d. Jabłońska *około 1885 Niedźwiadna †  
210Sakowska Helena z d. Chludzińska *około 1820 Mały Płock †  
211Sakowska Helena z d. Bobrowska  †  
212Sakowska Janina Halina z d. Szymanowska    
213Sakowska Józefa z d. Maszczyk  †przed 26-01-1892  
214Sakowska Julianna z d. Truszkowska *około 09-1847 Wścieklice †  
215Sakowska Katarzyna z d. Gałecka *około 1854 Załuski †po 20-11-1905  
216Sakowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1830 †  
217Sakowska Katarzyna z d. Filipkowska  †po 25-02-1878  
218Sakowska Katarzyna z d. Mierzejewska  †po 26-01-1869  
219Sakowska Katarzyna z d. Ksiejko (Xsiepko)  †po 19-01-1880  
220Sakowska Krystyna z d. Rydzewska * Wąsosz    
221Sakowska Magdalena z d. Koryszewska *około 1825 Przestrzele †  
222Sakowska Magdalena z d. Kopczyńska *około 1779 Rajgród †  
223Sakowska Marianna z d. Jachmowicz *około 1872 Stryjaki †07-07-1928 Kotowo  
224Sakowska Marianna z d. Ruszczyk  †po 16-05-1870  
225Sakowska Marianna  †  
226Sakowska Marianna z d. Malinowska  †po 19-02-1865  
227Sakowska Marianna z d. Michałowska  †  
228Sakowska Paulina z d. Chrościelewska  †po 16-05-1921  
229Sakowska Rozalia z d. Kotyńska  †przed 14-01-1853  
230Sakowska Sabina z d. Wykowska *około 1909 Bronaki-Pietrasze †  
231Sakowska Wiktoria z d. Kokoszka *około 1871 Piątnica †przed 05-02-1929  
232Sakowski Adam *około 1832 †19-11-1853  
233Sakowski Aleksander *25-08-1860 Kędziorowo †przed 20-11-1905  
234Sakowski Andrzej * Szczuczyn    
235Sakowski Andrzej  †przed 29-09-1812  
236Sakowski Antoni *14-02-1859 Klimaszewnica †przed 16-05-1921  
237Sakowski Antoni *około 1841 Szymany †24-08-1875  
238Sakowski Antoni  †po 14-01-1853  
239Sakowski Dariusz     
240Sakowski Franciszek *około 1856 Rudka †przed 05-02-1929  
241Sakowski Franciszek *około 1825 Jedwabne †  
242Sakowski Franciszek  †  
243Sakowski Grzegorz *około 1799 †  
244Sakowski Ignacy *około 1864 Szczuczyn †17-08-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
245Sakowski Ignacy  †  
246Sakowski Jakub *około 1768 †  
247Sakowski Jan *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
248Sakowski Jan *około 1882 Niedźwiadna †  
249Sakowski Jan *około 1818 †  
250Sakowski Jan  †po 16-05-1870  
251Sakowski Jan  †  
252Sakowski Jan  †22-03-1886  
253Sakowski Jan  †przed 19-02-1865  
254Sakowski Jan  †po 26-01-1869  
255Sakowski Joachim  †10-04-1832 Kotowo  
256Sakowski Józef  †przed 26-01-1892  
257Sakowski Józef  †przed 19-06-1868  
258Sakowski Józef Cyrylli *około 1888 Szczuczyn †po 11-05-1945  
259Sakowski Karol  †po 25-02-1878  
260Sakowski Ludwik *około 1869 Kotowo †po 07-07-1928  
261Sakowski Marcin  †14-01-1830  
262Sakowski Mateusz  †po 25-10-1904  
263Sakowski Michał  †  
264Sakowski Mikołaj *około 1830 Chludnie †19-06-1868 Jedwabne /Jedwabne/  
265Sakowski Mikołaj  †  
266Sakowski Piotr *20-07-1920 Ciemianka †12-07-1993 Stare Juchy  
267Sakowski Szymon  †przed 01-06-1852  
268Sakowski Tadeusz  †przed 22-01-1828  
269Sakowski Tomasz *około 1805 Wąsosz †16-04-1835  
270Sakowski Walenty *około 03-1847 Szczuczyn †  
271Sakowski Walenty    
272Sakowski Wawrzyniec  †przed 31-01-1847  
273Salach Jakub *około 1772 †od 02-07-1822 do 18-04-1833  
274Salach Jan  †po 24-11-1902  
275Salach Julianna *około 07-1835 †02-09-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
276Salach Julianna z d. Dąbrowska  †przed 24-11-1902  
277Salach Katarzyna z d. Brozio *około 1767 †02-07-1822 Wąsosz /Wąsosz/  
278Salach Luiza z d. Smętek *około 1810 Borzymy †przed 11-02-1872  
279Salach Marianna z d. Szczesik  †przed 03-1833  
280Salach Michał *około 1805 Wąsosz †przed 11-02-1872  
281Salachowska Aleksandra z d. Duchnowska  †  
282Salachowski Michał  †  
283Salik Andrzej *około 1829 Lebiedzin †  
284Salik Józef  †przed 03-02-1852  
285Salik Regina z d. Sztuka  †po 03-02-1852  
286Salik Rozalia z d. Ciurzycka *około 1824 Pieńczykowo †  
287Salkowska Anna z d. Karwowska  †  
288Salkowska Michalina z d. Siedlecka *około 1867 Wąsosz †  
289Salkowska Paulina z d. Borawska  †po 14-11-1893  
290Salkowski Andrzej  †20-04-1904  
291Salkowski Teofil  †po 14-11-1893  
292Salkowski Tomasz *około 1869 Ignacewo †  
293Salkowski Władysław  †  
294Salomońska Magdalena z d. Majewska    
295Samborska Anna z d. Strękowska *około 1860 Męczki †od 09-12-1890 do 10-05-1926  
296Samborska Barbara z d. Sokołowska  †przed 06-02-1842  
297Samborska Bogumiła z d. Grądzka  †  
298Samborska Cecylia z d. Borawska *około 1848 Boguszki †  
299Samborska Dorota z d. N  †  
300Samborska Franciszka z d. Grądzka  †przed 28-10-1845  
301Samborska Jadwiga z d. Łojewska * Łoje   
302Samborska Janina z d. Dąbrowska *około 1898 †  
303Samborska Józefa z d. Dobrzycka *około 1868 Szymany †  
304Samborska Julianna z d. Bronakowska *około 1824 Bronaki-Olki †1878  
305Samborska Karolina z d. Rogowska *około 1829 Pluty †przed 09-1864  
306Samborska Katarzyna z d. Szumowska *około 1824 Witynie †po 17-11-1884  
307Samborska Katarzyna *około 1820 Sambory †09-02-1890 Sambory /Wizna/  
308Samborska Marianna z d. Kempa *około 1890 Medynia †  
309Samborska Marianna z d. Mocarska *około 1875 Makowskie †  
310Samborska Marianna z d. Białobrzeska *około 1867 Bożejewo †01-02-1892 Stare Bożejewo  
311Samborska Marianna z d. Borawska *około 1853 Rutki †po 12-09-1911  
312Samborska Marianna z d. Leszczewska  †po 08-02-1887  
313Samborska Marianna z d. Piekutowska  †przed 26-11-1857  
314Samborska Marianna z d. Klimaszewska  †przed 03-02-1875  
315Samborska Marianna  †10-05-1886 Sambory  
316Samborska Rozalia z d. Dobrzycka *około 1846 Biodry †  
317Samborska Rozalia z d. Wolińska *około 1822 Ruś †po 12-02-1877  
318Samborska Rozalia z d. Przestrzelska  †od 14-02-1836 do 07-03-1853  
319Samborska Teofila z d. Rogińska *około 1886 Rakowo-Czachy †  
320Samborska Teofila z d. Kamińska  †po 23-11-1858  
321Samborska Wiktoria z d. Wądołowska *około 1835 Rutki †od 03-10-1883 do 26-01-1891  
322Samborski Aleksander * Łoje   
323Samborski Antoni *około 1863 †08-05-1870 Męczki /Wizna/  
324Samborski Antoni  †po 23-11-1858  
325Samborski Antoni  †po 23-11-1845  
326Samborski Feliks *około 1831 Sambory †przed 03-10-1883  
327Samborski Franciszek *około 1867 Radziłów †17-08-1891  
328Samborski Ignacy *około 1863 Sambory †  
329Samborski Ignacy  †po 08-02-1887  
330Samborski Jan *około 1886 Męczki †  
331Samborski Jan *około 1854 Męczki †09-12-1890 Męczki /Wizna/  
332Samborski Jan *około 1835 Grochy †  
333Samborski Jan  †  
334Samborski Józef  †przed 03-02-1875  
335Samborski Julian *około 1855 Męczki †23-01-1892 Sambory  
336Samborski Marcin Jan *około 1860 Sambory †  
337Samborski Marian *około 1898 †  
338Samborski Mateusz *około 1816 Sambory †przed 26-10-1863  
339Samborski Michał *około 1866 Męczki †  
340Samborski Michał  †  
341Samborski Sebastian  †przed 26-11-1857  
342Samborski Stanisław *około 1888 Sambory †  
343Samborski Stanisław  †po 13-02-1849  
344Samborski Stanisław  †od 14-02-1836 do 25-11-1851  
345Samborski Wiktor *około 1829 Sambory †przed 08-02-1897  
346Samborski Wiktor Dominik *około 1820 Męczki †po 09-12-1890  
347Samborski Wojciech *około 1851 Ruś †przed 12-09-1911  
348Samborski Wojciech *około 1796 †02-01-1855  
349Samełka Adam *około 1787 Ławsk †po 24-11-1835  
350Samełka Agnieszka z d. Gładkowska  †po 11-04-1869  
351Samełka Andrzej *około 1787 Chojnowo †11-04-1869 Bagienice /Wąsosz/  
352Samełka Dominika (Domicela) z d. Sobolewska *około 1790 †po 24-11-1835  
353Samełka Dorota z d. Czarnecka *około 1771 †po 01-02-1831  
354Samełka Dorota z d. N  †  
355Samełka Eleonora z d. Orłowska *około 1868 Kurkowo †  
356Samełka Ewa z d. Wasilewska  †po 25-10-1863  
357Samełka Franciszek *około 1750 †po 26-11-1811  
358Samełka Franciszka z d. Bućko *około 1826 Dreństwo †  
359Samełka Julianna z d. Serba  †po 12-02-1872  
360Samełka Łukasz *około 1828 Chojnowo †  
361Samełka Maciej  †  
362Samełka Marianna z d. Zacharzewska *około 1854 Przytuły †przed 01-1892  
363Samełka Marianna z d. Brzezińska *około 1828 Koty par. Grajewo †po 07-12-1857  
364Samełka Marianna z d. Makowska  †po 26-11-1811  
365Samełka Marianna z d. N  †  
366Samełka Mateusz *około 1741 †01-02-1831 Chojnowo /Niedźwiadna/  
367Samełka Mikołaj *około 1849 Gnatowo †  
368Samełka Stanisław *około 1799 Chojnowo †1837  
369Samełka Stanisław  †po 25-10-1863  
370Samełka Wawrzyniec  †po 12-02-1872  
371Samełka Wojciech *około 1829 Chojnowo †07-12-1857 Bęćkowo /Szczuczyn/  
372Samełka Wojciech *około 1793 †  
373Samełka Wojciech  †  
374Samełko Adam *około 1825 Ławsk †po 13-11-1893  
375Samełko Adam *około 1818 Chojnowo †  
376Samełko Adam *około 1765 †po 08-11-1825  
377Samełko Adam  †około 07-1845  
378Samełko Agnieszka z d. Prosińska  †po 18-08-1858  
379Samełko Aleksander *23-11-1911 Ławsk †  
380Samełko Aleksandra z d. Wieczorek *09-09-1893 Niećkowo †21-04-1971 Grajewo  
381Samełko Aleksandra z d. Rydzewska *około 1871 Świdry-Dobrzyce †po 07-04-1904  
382Samełko Anastazja (Antonina) z d. Gutowska  †  
383Samełko Andrzej * Niedźwiadna   
384Samełko Anna *01-09-1899 †17-01-1986 Ławsk /Wąsosz/  
385Samełko Anna z d. Olszewska *20-07-1898 Ławsk †01-05-1973 Ławsk /Wąsosz/  
386Samełko Anna z d. Domełło *około 1865 Załuski †  
387Samełko Anna z d. Jankowska *około 1857 Kamionka †po 07-02-1908  
388Samełko Anna z d. Pacyńska *około 1827 Rakowo †  
389Samełko Anna z d. Dziesińska *około 1774 †18-08-1839 Gutki  
390Samełko Antoni *13-06-1934 †25-01-1992 Ławsk /Wąsosz/  
391Samełko Antoni *1909 †  
392Samełko Antoni *około 1858 Chojnowo †  
393Samełko Apolonia z d. Chojnowska *1909 †  
394Samełko B.  †przed 17-11-1816  
395Samełko Bolesław  †  
396Samełko Bronisław *około 1916 Ławsk †09-12-1945 Ławsk  
397Samełko Czesław * Ławsk   
398Samełko Czesława *05-05-1930 Niećkowo †03-09-1930 Niećkowo  
399Samełko Daniela z d. Zalewska    
400Samełko Ewa z d. Szlejter  †  
401Samełko Feliks  †  
402Samełko Franciszek *około 08-1871 Niedźwiadna †20-09-1871 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
403Samełko Franciszek *około 1835 Ławsk †07-07-1865 Ławsk  
404Samełko Franciszek  †  
405Samełko Franciszek  †  
406Samełko Franciszek  †przed 07-02-1810  
407Samełko Franciszka z d. Piotrkowska *około 1845 Sokoły †po 09-10-1905  
408Samełko Franciszka z d. Filipkowska *około 1832 Słucz †po 13-11-1893  
409Samełko Franciszka z d. Pliszka  †od 23-01-1829 do 18-01-1842  
410Samełko Franciszka z d. Kamińska    
411Samełko Genowefa z d. Karwowska * Zaborowo   
412Samełko Helena z d. Ołdakowska * Wąsosz   
413Samełko Helena z d. Krajewska *24-01-1907 Ławsk †po 26-12-1951  
414Samełko Jadwiga z d. Ziemkowska * Ławsk   
415Samełko Jadwiga *13-12-1931 †23-07-1932 Niećkowo  
416Samełko Jadwiga z d. Czyżyńska *17-12-1922 Łempice †20-03-1982 /Wąsosz/  
417Samełko Jadwiga z d. Borawska  †  
418Samełko Jakub *około 07-1857 Niećkowo †02-05-1931 Niećkowo  
419Samełko Jakub *około 1841 Mazewo †od 03-03-1889 do 30-01-1899  
420Samełko Jan * Dybła   
421Samełko Jan * Ławsk   
422Samełko Jan *14-05-1907 Ławsk †  
423Samełko Jan *około 1861 Ławsk †po 07-02-1908  
424Samełko Jan *około 19-11-1856 Ławsk †27-11-1856 Ławsk  
425Samełko Jan *około 1830 Ławsk †po 25-02-1884  
426Samełko Jan *około 1749 †23-01-1829 Ławsk  
427Samełko Jan  †  
428Samełko Jan  †przed 27-10-1846  
429Samełko Janina *około 1904 Niećkowo †21-02-1944 Szczuczyn /Wąsosz/  
430Samełko Józef * Ławsk   
431Samełko Józef *około 1885 Niećkowo †03-11-1931 Niećkowo  
432Samełko Józef *około 1867 Niedźwiadna †  
433Samełko Józef *około 1864 Ławsk †15-12-1896 Wąsosz  
434Samełko Józef  †po 16-11-1862  
435Samełko Józefa z d. Szczesik *około 1901 Niećkowo †20-08-1933 Niećkowo  
436Samełko Józefa z d. Sulińska *około 1856 Wólka †po 02-05-1931  
437Samełko Julianna z d. Alenkiewicz *około 1818 Osranki †po 24-11-1865  
438Samełko Kacper *około 1836 Niećkowo †  
439Samełko Karol *około 1843 Chojnowo †  
440Samełko Karol *około 1818 Chojnowo †po 24-11-1865  
441Samełko Karol *około 1815 †  
442Samełko Karolina z d. Wasilewska  †po 27-10-1846  
443Samełko Katarzyna z d. Butlejewska *około 1820 Brzeźnio †  
444Samełko Katarzyna z d. Gutowska *około 1819 Niedźwiadna †od 04-05-1874 do 25-02-1884  
445Samełko Katarzyna z d. Sokołowska  †po 26-11-1912  
446Samełko Kunegunda z d. Witkowska  †  
447Samełko Leon *10-1903 Chojnowo †18-11-1903 Chojnowo /Niedźwiadna/  
448Samełko Ludwik *około 1912 Romany †  
449Samełko Łucja z d. Zakrzewska  †po 16-11-1862  
450Samełko Łucja z d. N  †  
451Samełko Marcin *15-10-1892 Ławsk †18-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
452Samełko Marcin *około 1867 Ławsk †25-05-1929 Wąsosz  
453Samełko Marianna z d. Lenczewska * Niećkowo   
454Samełko Marianna z d. Tarnacka * Ławsk   
455Samełko Marianna z d. Kalinowska *około 1850 Wólka †  
456Samełko Marianna z d. Drzazgowska *około 1838 Żebry †po 18-09-1893  
457Samełko Marianna z d. Kosmowska *około 1816 Chojnowo †  
458Samełko Marianna z d. Trzonkowska (Arciszewska) *około 1759 †14-06-1829 Ławsk  
459Samełko Marianna z d. Gałecka  †przed 17-11-1816  
460Samełko Marianna  †przed 07-11-1858  
461Samełko Marianna z d. Łepkowska  †od 29-10-1820 do 20-03-1822  
462Samełko Mateusz  †po 18-08-1839  
463Samełko N z d. Locman  †  
464Samełko Natalia z d. Maciorowska *około 1901 Okrasin †  
465Samełko Paweł *około 1809 Ławsk †  
466Samełko Piotr *około 1882 Niedźwiadna †  
467Samełko Piotr *około 1777 Ławsk †15-10-1832 Ławsk  
468Samełko Romuald *około 1861 Niećkowo †05-01-1927 Niećkowo /Wąsosz/  
469Samełko Salomea z d. Klimaszewska *około 1818 Ławsk †  
470Samełko Salomea Julianna z d. Rutkowska  †  
471Samełko Scholastyka z d. Kozłowska *20-03-1805 †30-04-1841 Niećkowo  
472Samełko Stanisław *około 1925 †31-03-1928 Ławsk  
473Samełko Stanisław *około 1901 Ławsk †26-12-1951 Ławsk /Wąsosz/  
474Samełko Stanisław *około 1752 †20-03-1822 Ławsk  
475Samełko Stanisław  †  
476Samełko Stanisława z d. Dudkowska *około 1875 Wierzbowo †  
477Samełko Sylwester *25-05-1957 Ławsk †27-05-1957 Ławsk  
478Samełko Sylwester *29-09-1931 Ławsk †31-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
479Samełko Sylwester *około 1743 †po 22-11-1829  
480Samełko Teofila z d. Walendzik *około 1865 Bzury †23-05-1941 Niećkowo  
481Samełko Tomasz *około 1831 †24-07-1865 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
482Samełko Tomasz  †  
483Samełko Tomasz  †przed 07-02-1855  
484Samełko Waldemar * Szczuczyn   
485Samełko Wawrzyniec *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
486Samełko Wiktor  †po 26-11-1912  
487Samełko Władysław * Niećkowo   
488Samełko Wojciech *11-04-1793 Chojnowo †07-08-1823  
489Samełko Zofia z d. Glińska * Grajewo   
490Samełko Zofia *22-01-1954 Szczuczyn †21-04-1954 Ławsk  
491Samełko Zofia z d. Werenc * Ławsk   
492Samełko Zofia *około 10-1941 Ławsk †07-01-1942 Ławsk  
493Samełko Zuzanna z d. Maciorowska *około 1874 Okrasin †27-03-1937 Ławsk /Wąsosz/  
494Samluk Aleksander *około 1871 Murawy †  
495Samluk Aleksandra z d. Polkowska *około 1891 Radziłów †  
496Samluk Anna z d. Kamalska  †  
497Samluk Antoni * Przytuły   
498Samluk Bolesława z d. Gryczewska * Przytuły   
499Samluk Franciszka z d. Kołakowska  †  
500Samluk Jan  †po 21-07-1912  
501Samluk Jan  †  
502Samluk Jan  †  
503Samluk Józef *około 1869 Budy-Mikołajka †   
504Samluk Józefa z d. Strzelczyk *około 1867 Burzyn †  
505Samluk Józefa z d. Dybikowska  †po 26-11-1901  
506Samluk Marianna z d. Kapelewska *około 1905 Wizna †   
507Samluk Marianna z d. Salkowska  †po 03-02-1896  
508Samluk Rozalia z d. Dobrzycka *około 1874 Janczewo †   
509Samluk Rozalia z d. Wiśniewska  †  
510Samluk Stanisław *około 1900 Mikołajka †   
511Samluk Stanisław *1892 Biczki †  
512Samluk Stanisław  †przed 26-11-1901  
513Samluk Stefan  †przed 03-02-1896  
514Samluk Teofil  †  
515Samluk Wiktoria z d. Wołkańska  †po 21-07-1912  
516Samojlik Albina z d. Draczyńska    
517Samojlik Czesława z d. Rózio *24-03-1918 Niećkowo †07-09-1975 Niećkowo  
518Samojlik Józef  †  
519Samojlik Lucjan *25-12-1917 Sucha Dolina †po 07-09-1975  
520Samul Henryka z d. Szczech * Pasichy   
521Samul Jan  †  
522Samul Marianna z d. Miszerewicz  †  
523Samul Stanisław * Kozioł   
524Saniewska Anna *09-06-1940 Kędziorowo †11-06-1940 Kędziorowo  
525Saniewska Anna z d. Komosa *około 1884 Ławsk †  
526Saniewska Anna z d. Karwowska *około 1784 Klimaszewnica †po 26-02-1843  
527Saniewska Cecylia z d. Borawska    
528Saniewska Cecylia z d. Włodkowska  †po 09-10-1904  
529Saniewska Czesława *13-11-1945 Kędziorowo †20-11-1945 Kędziorowo /Wąsosz/  
530Saniewska Dorota z d. Zalewska * Szczuczyn    
531Saniewska Ewa z d. Krzeczkowska  †po 06-02-1888  
532Saniewska Ewa z d. Klimaszewska  †  
533Saniewska Feliksa z d. Wszeborowska  †  
534Saniewska Franciszka z d. Szleszyńska  †od 18-07-1821 do 15-09-1849  
535Saniewska Józefa z d. Niecikowska *około 1911 Kędziorowo †29-12-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
536Saniewska Julia z d. Seborowska  †po 26-11-1967  
537Saniewska Karolina z d. Dobrzycka  †po 05-02-1907  
538Saniewska Marianna z d. Śliwińska *około 1819 Grajewo †po 09-02-1868  
539Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *około 1799 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
540Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *05-02-1763 Klimaszewnica †od 20-11-1824 do 25-02-1827  
541Saniewska Marianna z d. Klimaszewska  †  
542Saniewska Michalina z d. Chmielewska *około 1870 Żebry †po 08-02-1941  
543Saniewska Petronela z d. N  †  
544Saniewska Romualda z d. Górska *12-08-1885 Kieljany †04-05-1965 Kieljany /Wąsosz/  
545Saniewska Urszula *30-04-1965 Szczuczyn †05-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
546Saniewska Zofia z d. Jezierska  †  
547Saniewski Adam *25-12-1816 Konopki †  
548Saniewski Adam Grzegorz *około 1886 Klimaszewnica †  
549Saniewski Adolf *około 1861 Klimaszewnica †po 08-02-1941  
550Saniewski Antoni *około 1935 Kędziorowo †25-01-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
551Saniewski Franciszek *około 1905 Kieljany †po 29-12-1951  
552Saniewski Franciszek *23-09-1905 Kieljany †26-11-1967 Ełk /Wąsosz/  
553Saniewski Franciszek *05-10-1781 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
554Saniewski Jan * Kędziorowo   
555Saniewski Józef *22-08-1931 †21-11-1984 Kędziorowo /Wąsosz/  
556Saniewski Józef Wiktor *09-02-1788 †  
557Saniewski Kazimierz  †  
558Saniewski Maciej  †  
559Saniewski Marcin  †przed 06-02-1888  
560Saniewski Marcin  †przed 23-06-1818  
561Saniewski Marcin  †po 09-10-1904  
562Saniewski Mateusz  †  
563Saniewski Mieczysław Antoni *około 1920 Kieljany †30-01-1943 Kieljany /Wąsosz/   
564Saniewski Stanisław Mieczysław * Szczuczyn    
565Saniewski Teodor  †po 05-02-1907  
566Saniewski Władysław *około 1874 Brodowo †od 10-06-1942 do 04-05-1965  
567Saniewski Wojciech *około 1799 †przed 09-02-1868  
568Saniewski Wojciech  †przed 04-12-1812  
569Sankowska Agnieszka z d. Butlejewska *około 1822 Stawiane †  
570Sankowska Alicja Teresa z d. Olszewska * Zaborowo    
571Sankowska Antonina *około 04-1854 †16-09-1854 Ławsk  
572Sankowska Antonina z d. Maszczyk  †12-11-1838  
573Sankowska Franciszka z d. Żurawska *13-03-1786 †od 22-11-1842 do 02-03-1851  
574Sankowska Katarzyna z d. Brzuchalska *około 1848 Łempice †  
575Sankowska Magdalena z d. Choińska  †od 04-02-1839 do 17-02-1851  
576Sankowska Małgorzata z d. Borusiewicz  †przed 02-02-1830  
577Sankowska Marcjanna z d. Małatkiewicz (Wałatkiewicz) *około 1823 Lejpuny †po 27-01-1874  
578Sankowska Marianna z d. Salachowska *06-12-1913 Łebki Małe †08-08-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
579Sankowska Marianna z d. Bujwidys *11-08-1878 Wąsosz †06-02-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
580Sankowska Marianna z d. Salach *około 1837 Wąsosz †przed 20-01-1903  
581Sankowska Marianna z d. Mioduszewska *około 1817 Grądy Małe †  
582Sankowska Marianna z d. Ciecierska *29-09-1809 Wąsosz †30-04-1869 Wąsosz  
583Sankowska Marianna z d. N  †przed 19-11-1809  
584Sankowska Rozalia z d. Łęgowska *około 1832 Żebry †01-06-1873 Niećkowo  
585Sankowski Antoni *około 1819 Wąsosz †  
586Sankowski Bolesław *03-07-1908 Wąsosz †20-11-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
587Sankowski Franciszek *około 1878 Wąsosz †przed 31-08-1933  
588Sankowski Franciszek *około 1863 Żebry †07-08-1892  
589Sankowski Jakub *około 1811 Wąsosz †przed 20-01-1903  
590Sankowski Jakub  †od 02-02-1830 do 13-02-1844  
591Sankowski Jan Stanisław *23-06-1941 †25-08-1994 Kędziorowo /Wąsosz/   
592Sankowski Leon *około 1815 Wąsosz †  
593Sankowski Mateusz *około 1833 Wąsosz †po 19-05-1891  
594Sankowski Paweł *około 1811 Zanklewo †  
595Sankowski Paweł *17-01-1788 †od 02-03-1851 do 20-02-1859  
596Sankowski Stanisław *12-10-1938 Wąsosz †02-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
597Sankowski Tomasz  †przed 19-11-1809  
598Sankowski Wincenty  †przed 04-02-1839  
599Sapielska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1874 Mroczki †po 04-02-1931  
600Sapielska Aleksandra z d. Kozikowska  †15-03-1896  
601Sapielska Barbara z d. Modzelewska * Szczuczyn   
602Sapielska Marcjanna z d. Nieradko  †  
603Sapielska Stanisława z d. Rózio *17-12-1910 Niećkowo †  
604Sapielski Jan Tadeusz * Karwowo   
605Sapielski Józef *05-01-1904 Karwowo †  
606Sapielski Nikodem *około 1866 Karwowo †przed 04-02-1931  
607Sapielski Tomasz  †  
608Saraczewska Anastazja z d. Siedlecka  †po 22-11-1819  
609Saraczewska Ewa z d. Koryszewska *około 1798 Przytuły †07-03-1839 Orlikowo  
610Saraczewska Ewa z d. Sobotka  †przed 26-11-1850  
611Saraczewska Franciszka z d. Kołomyjska *około 1819 †24-04-1849 Orlikowo  
612Saraczewska Franciszka z d. Piechocka  †  
613Saraczewska Józefa z d. Rupińska *około 1899 †  
614Saraczewska Józefata *około 05-1833 †20-05-1834 Orlikowo  
615Saraczewska Kunegunda z d. Czarnecka  †przed 22-06-1874  
616Saraczewska Marianna  †  
617Saraczewska N z d. N  †przed 06-1794  
618Saraczewska Rozalia z d. Bożejewicz *około 1847 Olszanka par. Szczebra †  
619Saraczewska Wiktoria z d. Skrodzka *około 1833 Orlikowo †  
620Saraczewski Czesław *około 1900 †  
621Saraczewski Feliks *24-05-1835 Orlikowo †  
622Saraczewski Jan *około 1841 Orlikowo †  
623Saraczewski Jan *około 1796 Przytuły †przed 24-05-1835  
624Saraczewski Jan  †przed 26-11-1850  
625Saraczewski Józef  †po 22-11-1819  
626Saraczewski Kazimierz  †  
627Saraczewski Ludwik *około 1821 †30-07-1856 Stryjaki  
628Saraczewski Rajmund *około 1828 Orlikowo †  
629Saraczewski Wawrzyniec  †przed 22-06-1874  
630Sarakowska Julianna z d. Pawłowska *około 1847 Białaszewo †  
631Sarakowska Marianna z d. N  †  
632Sarakowska N z d. N  †przed 01-1907  
633Sarakowski Jakub  †  
634Sarakowski Kazimierz *około 1841 Kalwaria †  
635Sarapuk Paweł Waldemar * Prostki    
636Sarapuk Zbigniew *1954 †11-1980   
637Saraszewska Barbara z d. Szymanowska *około 1841 Wąsosz †  
638Saraszewska Julianna z d. Perkowska  †po 29-07-1862  
639Saraszewski Jan *około 1840 †  
640Saraszewski Józef  †po 29-07-1862  
641Sarnacka Agnieszka z d. Slebicka *około 1832 Wąsosz †od 09-05-1875 do 18-06-1894  
642Sarnacka Aleksandra z d. Staniszewska *około 1881 Ławsk †03-12-1937 Ławsk  
643Sarnacka Anna z d. Wiśniewska * Ławsk   
644Sarnacka Anna Irena z d. Ptaszyńska * Ławsk   
645Sarnacka Barbara Lucyna z d. N    
646Sarnacka Bogumiła z d. Orzechowska *1872 Sojczyn-Borowy †26-03-1957 Klimaszewnica /Wąsosz/  
647Sarnacka Bożena z d. Żurawska * Białaszewo   
648Sarnacka Dorota z d. Ostrowska (Glinka)  †przed 19-11-1848  
649Sarnacka Dorota z d. Zemel    
650Sarnacka Elżbieta z d. Izbicka * Grajewo   
651Sarnacka Elżbieta z d. Zamojska    
652Sarnacka Franciszka *około 06-1857 Żebry †20-12-1858 Żebry  
653Sarnacka Franciszka z d. Modzelewska *około 1813 Ławsk †od 08-11-1857 do 15-02-1870  
654Sarnacka Franciszka z d. Mieczkowska  †przed 13-02-1893  
655Sarnacka Genowefa z d. Komosa * Ławsk   
656Sarnacka Halina Zofia z d. Witkowska    
657Sarnacka Helena z d. Bagińska *około 1890 †  
658Sarnacka Helena z d. Doljasz    
659Sarnacka Jadwiga z d. Krzyżanowska * Wąsosz   
660Sarnacka Jadwiga z d. Karwowska * Kubra   
661Sarnacka Jadwiga z d. Olszewska * Ławsk   
662Sarnacka Józefa z d. Leszczewska  †przed 26-11-1843  
663Sarnacka Katarzyna z d. Wargulewska *24-11-1893 Łuby †17-03-1968 Ławsk /Wąsosz/  
664Sarnacka Katarzyna z d. Kadłubowska *1869 Zakrzewo †30-11-1959 Ławsk /Wąsosz/  
665Sarnacka Katarzyna z d. Laskowska *około 1832 Ławsk †przed 22-02-1897  
666Sarnacka Katarzyna z d. N  †przed 22-11-1818  
667Sarnacka Marcela z d. Łoś *26-10-1869 Ławsk †przed 05-1905  
668Sarnacka Maria z d. Konopka * Modzele   
669Sarnacka Marianna z d. Pruszyńska * Słucz   
670Sarnacka Marianna z d. Szczechowska * Ławsk   
671Sarnacka Marianna z d. Sokołowska *około 1871 Cedry †przed 10-1921  
672Sarnacka Marianna z d. Milewska *około 1805 Bzury †  
673Sarnacka Marianna z d. Sobolewska  †przed 18-11-1832  
674Sarnacka Marianna z d. Gromadzka  †  
675Sarnacka Marianna z d. Bartczyk (Bartochocka)  †po 26-11-1826  
676Sarnacka Marianna z d. Milewska  †przed 20-07-1843  
677Sarnacka Marianna z d. Bartosiewicz  †po 03-02-1863  
678Sarnacka Rozalia z d. Kołakowska *około 1856 Szymany †po 01-10-1921  
679Sarnacka Scholastyka z d. Konopka  †  
680Sarnacka Scholastyka z d. Wszeborowska  †przed 20-11-1877  
681Sarnacka Stanisława z d. Olszewska * Ławsk   
682Sarnacka Zofia z d. Zabielska  †  
683Sarnacki Aleksander *27-10-1911 Ławsk †22-12-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
684Sarnacki Aleksander *około 07-1900 †08-01-1901 Ławsk /Wąsosz/  
685Sarnacki Aleksander  †  
686Sarnacki Antoni *20-06-1942 Ławsk †25-07-1942 Ławsk  
687Sarnacki Antoni * Wścieklice   
688Sarnacki Antoni *około 1865 Ławsk †od 05-02-1924 do 27-09-1932  
689Sarnacki Bartłomiej  †przed 18-11-1832  
690Sarnacki Czesław *około 1924 †08-03-1928 Ławsk  
691Sarnacki Edward *około 1865 Żebry †  
692Sarnacki Franciszek *około 1914 Ławsk †  
693Sarnacki Franciszek *około 1800 Żebrki †przed 23-11-1856  
694Sarnacki Franciszek  †przed 20-07-1843  
695Sarnacki Henryk * Ławsk   
696Sarnacki Henryk * Ławsk   
697Sarnacki Hieronim  †  
698Sarnacki Jan * Ławsk   
699Sarnacki Jan  †przed 30-11-1959  
700Sarnacki Jan  †po 11-02-1850  
701Sarnacki Jan Walerian *około 1835 Ławsk †po 26-06-1905  
702Sarnacki Jerzy * Ławsk   
703Sarnacki Józef *20-06-1955 †27-12-1990 Ławsk /Wąsosz/  
704Sarnacki Józef *15-03-1893 Zakrzewo †21-02-1978 Ławsk /Wąsosz/  
705Sarnacki Kajetan *około 05-08-1874 Ławsk †11-08-1874 Ławsk  
706Sarnacki Kazimierz * Ławsk   
707Sarnacki Kazimierz * Ławsk   
708Sarnacki Kazimierz    
709Sarnacki Kazimierz Jan * Ławsk   
710Sarnacki Leon *06-11-1867 Ławsk †od 20-01-1913 do 03-12-1937  
711Sarnacki Leopold *około 1825 Wszebory †29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
712Sarnacki Marcin  †przed 26-11-1843  
713Sarnacki Mateusz *około 1812 Kucze Wielkie †29-04-1851 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
714Sarnacki Mateusz *około 1810 Kucze Wielkie †09-05-1875 Żebry /Wąsosz/  
715Sarnacki Michał  †przed 20-11-1877  
716Sarnacki Ryszard * Szczuczyn   
717Sarnacki Stanisław * Ławsk   
718Sarnacki Stanisław * Ławsk   
719Sarnacki Stanisław  †przed 13-02-1893  
720Sarnacki Stanisław  †  
721Sarnacki Stefan * Ławsk   
722Sarnacki Stefan *około 1803 Bzury †  
723Sarnacki Szymon  †przed 22-11-1818  
724Sarnacki Szymon (Bartłomiej)  †przed 19-11-1848  
725Sarnacki Tomasz  †po 26-11-1826  
726Sarnacki Wincenty *około 1867 Wścieklice †  
727Sarnacki Władysław * Ławsk   
728Sarnecka Władysława z d. Wasiulewska *02-01-1932 Zaborowo †15-01-2004 Jastrzębie-Zdrój  
729Sarnecki Tadeusz *01-11-1930 Budy Sienickie †06-12-2005 Kraków  
730Satary Jakub  †  
731Satary Jan *około 1780 †  
732Satary Katarzyna z d. Frydrych  †  
733Satary Tekla z d. Sikorska *około 1801 Jedwabne †  
734Sawic Jan  †  
735Sawic Małgorzata z d. Ziarko  †  
736Sawicka Adela *około 1891 Kędziorowo †20-04-1892 Kędziorowo /Wąsosz/  
737Sawicka Agnieszka z d. Chodnicka * Ełk    
738Sawicka Aniela z d. Gałązka *13-02-1886 Milewo †  
739Sawicka Anna z d. Olszewska * Czerwonki   
740Sawicka Antonina z d. Dobrzyniewska *około 1879 Barany †  
741Sawicka Apolonia z d. Podchul *około 1840 Barany †  
742Sawicka Apolonia z d. Oleszak  †przed 18-11-1851  
743Sawicka Bolesława z d. Zyskowska *około 1886 †  
744Sawicka Celina z d. Żbikowska * Sienickie    
745Sawicka Eliza     
746Sawicka Emilia z d. Domitrz *06-08-1878 Kucze Małe †  
747Sawicka Ewa z d. Zejer *około 1844 Jadłówek †  
748Sawicka Ewa z d. Chmielewska  †po 25-10-1904  
749Sawicka Franciszka z d. Przedworska *27-11-1904 Bzury †  
750Sawicka Franciszka z d. Bogdan *około 1866 Kędziorowo †po 02-10-1923  
751Sawicka Franciszka z d. Lenczewska *około 1862 Czarnówek †po 24-11-1901  
752Sawicka Franciszka *około 1850 Bęćkowo †12-03-1852 Bęćkowo /Wąsosz/  
753Sawicka Franciszka *15-02-1816 Rakowo †  
754Sawicka Franciszka z d. N  †po 13-02-1811  
755Sawicka Helena z d. Grzymkowska *28-10-1912 Niećkowo †  
756Sawicka Helena z d. Sprada    
757Sawicka Jadwiga z d. Konopka * Konopki   
758Sawicka Jadwiga *18-03-1940 Kędziorowo †29-04-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
759Sawicka Jadwiga z d. Milewska *około 1884 Bzury †  
760Sawicka Janina *22-10-1904 Kędziorowo †  
761Sawicka Joanna z d. Grygo *21-07-1907 Kędziorowo †  
762Sawicka Józefa  †  
763Sawicka Józefa  †  
764Sawicka Józefa z d. Jeżewska  †po 12-11-1867  
765Sawicka Julianna z d. Frenzelewska  †przed 31-05-1857  
766Sawicka Karolina *23-08-1818 Przeszkoda †  
767Sawicka Katarzyna z d. Malinowska *17-12-1885 Ławsk †28-11-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
768Sawicka Katarzyna z d. Szwarc *1869 Czarnówek †  
769Sawicka Katarzyna z d. Zalewska *około 1840 Bęćkowo †od 15-10-1888 do 09-1891  
770Sawicka Katarzyna z d. Gładkowska  †przed 22-02-1886  
771Sawicka Leokadia z d. Kruszyńska *30-09-1915 Żebry †po 06-04-1998  
772Sawicka Małgorzata z d. Osiecka *02-07-1779 †przed 21-11-1841  
773Sawicka Małgorzata z d. Kuczewska  †  
774Sawicka Marcjanna z d. Skrodzka *około 1818 Jambrzyki †  
775Sawicka Marianna z d. Opońska *około 1899 Żebry †  
776Sawicka Marianna z d. Radkowska *1879 Grędy †  
777Sawicka Marianna z d. Szymanowska *około 1856 Przeszkoda †  
778Sawicka Marianna z d. Orzechowska *około 1835 Surały †po 08-02-1892  
779Sawicka Marianna z d. Bujnowska *około 1827 Niećkowo †31-01-1867 Skaje /Szczuczyn/  
780Sawicka Marianna z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
781Sawicka Marianna z d. Kozłowska  †od 22-10-1831 do 11-11-1844  
782Sawicka Marianna z d. Bogdan  †po 22-06-1953  
783Sawicka Marianna z d. N  †po 03-02-1839  
784Sawicka Marianna  †przed 27-10-1834  
785Sawicka Marianna z d. Olszewska  †01-03-1851  
786Sawicka Marianna z d. Górska  †przed 30-01-1911  
787Sawicka Marianna z d. Poniatowska  †  
788Sawicka Marianna z d. Kosin    
789Sawicka N z d. Jabłońska    
790Sawicka Petronela z d. Borawska  †od 18-10-1846 do 20-02-1849  
791Sawicka Rozalia z d. Chodnicka *około 1836 Łepki †  
792Sawicka Rozalia z d. Górska *około 1812 Barany †po 15-11-1875  
793Sawicka Stanisława z d. Łempicka *28-08-1903 Szczuczyn †   
794Sawicka Teofila z d. Orłowska *około 1849 Bęćkowo †po 21-11-1898  
795Sawicka Teresa z d. Zalewska *05-04-1950 Zanklewo †06-05-1997 /Wizna/   
796Sawicka Wanda z d. Jerzyńska    
797Sawicka Weronika * Olecko    
798Sawicka Wiktoria z d. Łepkowska  †przed 17-02-1925  
799Sawicka Wiktoria z d. Gryczkowska  †  
800Sawicka Władysława z d. Sztejno *około 1904 Żebry †  
801Sawicka Zofia z d. Dmochowska * Ciemianka   
802Sawicka Zuzanna z d. Smolińska *około 1868 Kędziorowo †od 23-09-1918 do 05-02-1929  
803Sawicki Aleksander *około 1880 Drozdowo †  
804Sawicki Andrzej    
805Sawicki Andrzej *około 1871 Skaje †  
806Sawicki Antoni * Kędziorowo   
807Sawicki Antoni *31-05-1789 †po 21-11-1841  
808Sawicki Arkadiusz * Pisz    
809Sawicki Franciszek *około 04-1952 Kędziorowo †21-08-1952 Kędziorowo  
810Sawicki Franciszek *05-02-1912 Kędziorowo †06-04-1998 Grajewo /Wąsosz/  
811Sawicki Franciszek *około 1885 Skaje †  
812Sawicki Franciszek *około 1868 Skaje †  
813Sawicki Franciszek *około 1828 Glinki †10-11-1854  
814Sawicki Franciszek *około 1816 Rakowo †  
815Sawicki Franciszek *około 1793 †  
816Sawicki Grzegorz  †przed 03-02-1839  
817Sawicki Jakub *około 1823 Jambrzyki †  
818Sawicki Jakub  †przed 18-11-1851  
819Sawicki Jan * Ratowo    
820Sawicki Jan *25-05-1899 Skaje †  
821Sawicki Jan *około 1897 Skaje †  
822Sawicki Jan *około 1882 Szymany †  
823Sawicki Jan *około 1865 Skaje †  
824Sawicki Jan *około 1863 Kurejewka †od 23-09-1918 do 05-02-1929  
825Sawicki Jan *około 1839 Skaje †  
826Sawicki Jan *około 1837 Bęćkowo †od 15-10-1888 do 06-02-1899  
827Sawicki Jan  †od 22-10-1831 do 11-11-1844  
828Sawicki Jan  †przed 26-01-1834  
829Sawicki Jan  †przed 25-10-1904  
830Sawicki Jan  †  
831Sawicki Józef * Kędziorowo   
832Sawicki Józef *12-03-1911 Czarnówek †  
833Sawicki Józef *około 1834 Jambrzyki †przed 21-11-1898  
834Sawicki Józef  †przed 17-02-1925  
835Sawicki Józef  †przed 30-01-1911  
836Sawicki Leon *około 1901 Skaje †  
837Sawicki Ludwik  †przed 22-02-1886  
838Sawicki Marcin *około 1816 Bęćkowo †02-04-1843  
839Sawicki Marcin *około 1805 Rakowo †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
840Sawicki Mateusz *około 1785 †15-03-1838 Bęćkowo  
841Sawicki Michał *około 1812 †  
842Sawicki Michał *około 1811 †29-08-1854  
843Sawicki Michał  †przed 13-02-1811  
844Sawicki Mikołaj  †przed 07-11-1833  
845Sawicki Paweł *24-08-1916 †26-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
846Sawicki Paweł *około 1888 Kędziorowo †14-03-1947 Kędziorowo  
847Sawicki Paweł  †przed 31-05-1857  
848Sawicki Piotr *28-01-1901 Czarnówek †   
849Sawicki Stanisław *około 1941 Kędziorowo †19-04-1946 Kędziorowo  
850Sawicki Stanisław * Niećkowo   
851Sawicki Stanisław *około 1881 Skaje †  
852Sawicki Stanisław *około 1876 †  
853Sawicki Stanisław *około 1871 Skaje †przed 07-1903  
854Sawicki Stanisław *około 1852 Skaje †  
855Sawicki Stanisław    
856Sawicki Tadeusz     
857Sawicki Teofil *27-12-1911 Kędziorowo †  
858Sawicki Tomasz  †po 12-11-1867  
859Sawicki Waldemar    
860Sawicki Wawrzyniec *około 1825 Rakowo †po 06-02-1888  
861Sawicki Wiktor *około 1844 Ciemianka †  
862Sawicki Władysław *1883 Skaje †22-06-1953 Skaje /Szczuczyn/  
863Sawicki Wojciech *około 1860 Skaje †przed 02-10-1923  
864Sawicki Zdzisław *08-07-1956 Kędziorowo †16-07-1957 Grajewo /Wąsosz/  
865Scech Adam  †przed 14-06-1902  
866Scech Bolesław *26-09-1906 Wąsosz †15-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
867Scech Czesława z d. Sulimowicz *27-10-1907 Szwelczyn †29-09-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
868Scech Eryka z d. Parch    
869Scech Ewa z d. Dębowska  †przed 14-06-1902  
870Scech Henryk *01-07-1943 Żebry †  
871Scech Jan *24-03-1943 Wąsosz †  
872Scech Józef Antoni * Wąsosz   
873Scech Kazimierz *1877 Pasichy †po 02-06-1931  
874Scech Marianna z d. Zyskowska *około 1880 †po 02-06-1931  
875Scech Marta z d. Rybarczyk    
876Scech Paweł *około 1865 Pasichy †31-03-1932 Pasichy  
877Scech Stanisław *01-02-1932 Wąsosz †18-12-2010 Łomża   
878Scech Zdzisława Kazimiera z d. Kuczewska    
879Sciuba Ewa z d. Antoniuk  †przed 27-02-1911  
880Sciuba Feliks *około 1886 Glinny Stok †  
881Sciuba Jan  †przed 27-02-1911  
882Sciuba Wiktoria z d. Gąsiewska *około 1888 Wilamowo †  
883Sekcińska Albina z d. Polakowska *około 1879 Wąsosz †  
884Sekcińska Antonina z d. Ołdakowska *około 1877 Wąsosz †  
885Sekcińska Justyna z d. Przytuła  †od 07-02-1898 do 30-09-1901  
886Sekcińska Rozalia z d. Tyszka *około 1851 Tyszki †  
887Sekcińska Rozalia z d. Bajno  †  
888Sekciński Adam *około 1878 Zalesie †  
889Sekciński Jan *około 1841 Zabiele †po 23-05-1904  
890Sekciński Jan * Wąsosz †  
891Sekciński Władysław *około 1876 Zabiele †  
892Sekuła Krystyna z d. Łempicka * Komosewo    
893Sekuła Stefan     
894Semborowski Stanisław *23-07-1949 Wąsosz †12-10-2012  
895Sempkowska Antonina z d. Górska *19-04-1902 Męczki †1981 Kotowo Plac /Jedwabne/   
896Sempkowska Irena z d. N     
897Sempkowski Henryk  †   
898Sempkowski Stanisław     
899Sendrowska Katarzyna z d. Osowska  †po 07-02-1893  
900Sendrowska Marianna z d. Borawska *około 1877 Konopki †  
901Sendrowski Piotr  †po 07-02-1893  
902Sendrowski Teofil *około 1866 Dobry Las †  
903Sepczyńska Czesława *19-04-1906 Truszki †  
904Sepczyńska Eleonora z d. Wądołowska *około 1902 Supy †  
905Sepczyńska Franciszka z d. Piotrowska  †  
906Sepczyńska Teofila z d. Prusinowska  †po 24-04-1923  
907Sepczyński Franciszek *około 1901 Truszki †  
908Sepczyński Józef *około 1855 Truszki †09-11-1911 Truszki /Drozdowo/  
909Sepczyński Paweł  †  
910Septonowski ? Antoni z d. Septonowski  †przed 07-1831  
911Serafińska Agnieszka z d. Trepanowska  †  
912Serafińska Anna z d. Ulatowska  †po 16-11-1863  
913Serafińska Justyna z d. Maliszewska  †po 22-06-1897  
914Serafińska Katarzyna z d. Dobkowska *około 1796 Kramkowo †po 17-11-1839  
915Serafińska Katarzyna z d. Rupacz  †  
916Serafińska Konstancja z d. Tyszkiewicz *około 1877 Smolarze †  
917Serafińska N z d. N  †przed 05-1897  
918Serafiński Antoni  †  
919Serafiński Ludwik *około 1869 Wizna †  
920Serafiński Ludwik  †przed 22-06-1897  
921Serafiński Roch  †  
922Serafiński Stanisław *około 1790 Bożejewo †przed 17-11-1839  
923Serafiński Wojciech  †przed 23-11-1845  
924Serba Aleksander  †  
925Serba Aleksander  †  
926Serba Barbara z d. Balicka  †przed 29-01-1867  
927Serba Bronisława z d. Zienkiewicz  †  
928Serba Dominik *28-01-1900 Rydzewo-Pieniążek †20-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/  
929Serba Elżbieta z d. Szczepankowska  †przed 28-01-1845  
930Serba Franciszek  †przed 28-01-1845  
931Serba Grzegorz *około 1842 Słucz †  
932Serba Jan *około 1802 Słucz †  
933Serba Jan  †przed 17-05-1868  
934Serba Janina z d. Zarzecka * Żebry   
935Serba Józef * Żebry   
936Serba Józef *1911 †  
937Serba Józefa z d. Chrostowska *1908 †  
938Serba Katarzyna z d. Żukowska *około 1828 Chrzanowo-Cyprki †  
939Serba Katarzyna z d. Duchnowska  †  
940Serba Katarzyna  †przed 18-11-1850  
941Serba Klara z d. Dąbrowska *około 08-1824 Wąsosz †przed 27-01-1879  
942Serba Magdalena z d. Kordyńska  †przed 17-05-1868  
943Serba Marianna z d. Chmielewska *około 1846 Słucz †  
944Serba Marianna z d. Kozłowska *około 1810 Burzyn †  
945Serba Marianna z d. Orłowska  †  
946Serba Michał *około 1804 Słucz †  
947Serba Michał  †przed 29-01-1867  
948Serba Mikołaj *około 1810 Słucz †przed 27-01-1879  
949Serba N z d. N  †przed 06-1850  
950Serba Rozalia z d. Konopka  †  
951Serba Rozalia z d. Zyskowska  †przed 20-02-1972  
952Serba Stanisław *1909 †  
953Serba Stanisław *około 1825 Kubra †  
954Serba Stefania z d. Klimaszewska *10-04-1917 Trzaski †  
955Serba Tomasz  †  
956Serba Tomasz  †przed 18-11-1850  
957Serdyńska Bronisława z d. Krystowczyk  †  
958Serdyńska Łucja Otylia z d. Tarnacka *około 1906 Jedwabne †  
959Serdyński Jan  †  
960Serdyński Karol *około 1898 Kossaki par. Jedwabne †  
961Serena Anna z d. Mioduś  †po 11-02-1866  
962Serena Ewa z d. Zacharzewska *około 1848 Klimaszewnica †po 21-02-1898  
963Serena Paweł  †po 11-02-1866  
964Serena Piotr *około 1848 Białaszewo †od 22-11-1886 do 21-02-1898  
965Seroka Adam  †  
966Seroka Aleksander *około 1905 †  
967Seroka Florentyna z d. Cieśnielewska *około 1901 Sieburczyn †  
968Seroka Zofia z d. Dąbrowska  †  
969Serwatko Anna z d. Janczewska *około 1911 Wilamowo †  
970Serwatko Franciszek  †  
971Serwatko Hieronim  †  
972Serwatko Jan *24-11-1914 Romany †  
973Serwatko Jan *około 1911 Rządkowo †  
974Serwatko Janina z d. Chałustowska * Mścichy   
975Serwatko Kazimiera z d. Baranowska  †  
976Serwatko Wanda z d. Kowalewska  †  
977Serynko Franciszka  †  
978Sękowska Władysława z d. Grzymkowska *30-11-1911 Wąsosz †23-04-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
979Sękowski Aleksander  †po 23-04-1955  
980Shotz Karen z d. Dybik    
981Sianko Estera (Anna) z d. Danowska  †po 23-11-1830  
982Sianko Jan *około 1807 Żebry †po 25-11-1851  
983Sianko Marcin  †po 23-11-1830  
984Sianko Teresa (Estera) z d. Marcińczyk (Jańczyk) *około 1803 Żebry †przed 18-02-1849  
985Siarkowska Anna z d. Żmijewska  †po 29-10-1930  
986Siarkowska Bronisława z d. Mroczkowska *12-08-1905 Wojsławy †   
987Siarkowska Katarzyna z d. Garczewska  †po 19-01-1904  
988Siarkowski Konstanty  †po 19-01-1904  
989Siarkowski Władysław *06-06-1905 Białaszewo †   
990Siarkowski Władysław  †przed 29-10-1930  
991Siascovski Richard * Chicago, IL   
992Sidorowicz Antonina z d. Kocmierowska  †przed 06-07-1858  
993Sidorowicz Jan  †przed 06-07-1858  
994Sieczkowska Anna z d. N  †  
995Sieczkowska Helena *01-03-1953 Kędziorowo †31-08-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
996Sieczkowska Irena z d. Kozłowska * Kędziorowo   
997Sieczkowska Izydora z d. Grygo *15-05-1899 Kędziorowo †03-02-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
998Sieczkowska Marcjanna z d. Smolińska  †po 20-02-1924  
999Sieczkowski Antoni *01-01-1956 Kędziorowo †17-02-2004 Giżycko /Wąsosz/  
1000Sieczkowski Antoni  †  
1001Sieczkowski Bolesław *01-11-1895 Kędziorowo †26-09-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1002Sieczkowski Feliks *11-02-1936 Kędziorowo †06-05-1937 Kędziorowo /Wąsosz/  
1003Sieczkowski Jan *04-10-1922 Kędziorowo †03-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1004Sieczkowski Mieczysław *23-09-1931 Kędziorowo †01-04-1973 Koszalin /Wąsosz/  
1005Sieczkowski Stanisław *21-04-1941 Kędziorowo †06-06-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
1006Sieczkowski Stanisław *około 1848 Dybła †08-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/  
1007Siedlecka Adela z d. Gardocka *około 1867 Rutkowskie †przed 06-1923  
1008Siedlecka Agata z d. N  †  
1009Siedlecka Agnieszka z d. Mieńkowska *około 1841 Wąsosz †po 24-02-1892  
1010Siedlecka Agnieszka z d. Duchnowska  †po 27-10-1844  
1011Siedlecka Aleksandra z d. Brzuchalska *03-06-1911 Kędziorowo †14-10-1955 Grajewo /Wąsosz/  
1012Siedlecka Aleksandra z d. Borawska *około 1870 Modzele †20-02-1941 Wąsosz  
1013Siedlecka Aleksandra z d. Zyskowska *około 1868 Wąsosz †  
1014Siedlecka Aleksandra z d. Opońska *około 1866 Siestrzanki †po 16-01-1935  
1015Siedlecka Aniela z d. Wiśniewska *około 1846 Siestrzanki †po 24-01-1910  
1016Siedlecka Anna z d. Czyżewska *16-08-1919 Nieciki †09-04-2006 Rumia   
1017Siedlecka Anna z d. Kadłubowska *14-11-1907 Bzury †05-01-1987 /Wąsosz/  
1018Siedlecka Anna z d. Purwin *04-06-1901 Wojewodzin †13-07-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1019Siedlecka Anna z d. Brzostowska *31-07-1886 Rydzewo-Pieniążek †21-02-1976 Kędziorowo /Wąsosz/  
1020Siedlecka Anna z d. Bagińska *około 1882 Wąsosz †po 26-11-1941  
1021Siedlecka Anna *około 1866 Wąsosz †26-01-1869 Wąsosz /Wąsosz/  
1022Siedlecka Anna z d. Romanowska *około 07-1851 Koniecki †  
1023Siedlecka Anna z d. Chomiczewska    
1024Siedlecka Anna z d. Zaorska  †po 09-03-1874  
1025Siedlecka Anna z d. Jankowska  †po 10-10-1974  
1026Siedlecka Antonina z d. Orłowska *około 1898 Grozimy †  
1027Siedlecka Antonina z d. Kwiatkowska *około 1871 Solistówka †15-11-1950 Kędziorowo  
1028Siedlecka Antonina z d. Mieczkowska *28-02-1785 †przed 11-11-1844  
1029Siedlecka Barbara z d. Modzelewska * Szczuczyn   
1030Siedlecka Barbara * Wąsosz    
1031Siedlecka Barbara z d. N  †  
1032Siedlecka Barbara z d. Szczawińska  †przed 21-01-1878  
1033Siedlecka Bronisława *26-08-1913 Kędziorowo †19-11-1978 Łomża  
1034Siedlecka Bronisława *około 1897 †14-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1035Siedlecka Cecylia z d. Tarnacka * Kędziorowo   
1036Siedlecka Czesława z d. Nikonowicz * Wąsosz   
1037Siedlecka Czesława z d. Sieczkowska *27-10-1920 Kędziorowo †10-08-1998 Kędziorowo  
1038Siedlecka Danuta *26-11-1964 Wąsosz †28-11-1964 Szczuczyn /Wąsosz/  
1039Siedlecka Dominika z d. Rydzewska  †29-10-1944  
1040Siedlecka Elżbieta z d. Kozłowska (Ołdakowska)  †po 07-05-1879  
1041Siedlecka Ewa z d. Gacka *około 1830 Bęćkowo †po 11-02-1896  
1042Siedlecka Ewa z d. Modzelewska *około 1799 Wąsosz †od 19-01-1862 do 13-04-1875  
1043Siedlecka Franciszka z d. Akacka *około 1889 Grozimy †16-11-1909 Grozimy /Wąsosz/  
1044Siedlecka Franciszka z d. Modzelewska *22-08-1795 Wąsosz †04-10-1858 Wąsosz  
1045Siedlecka Franciszka z d. Wyszko  †  
1046Siedlecka Franciszka z d. N  †  
1047Siedlecka Franciszka z d. Krasnowska  †od 21-02-1898 do 09-10-1911  
1048Siedlecka Halina *08-01-1954 Kędziorowo †10-07-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1049Siedlecka Halina z d. Komosińska * Wąsosz   
1050Siedlecka Helena z d. Kozłowska * Wąsosz    
1051Siedlecka Helena z d. Ladzińska * Wąsosz    
1052Siedlecka Helena *02-01-1931 Kędziorowo †18-01-1932 Kędziorowo  
1053Siedlecka Helena z d. Potęga * Niećkowo   
1054Siedlecka Helena z d. Staszewska *1922 Przytuły-Kolonie †  
1055Siedlecka Helena z d. Drozdowska *07-07-1912 †27-03-1995 Wrocław /Wąsosz/  
1056Siedlecka Helena *14-02-1910 †01-02-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1057Siedlecka Helena z d. Gurzęda *około 1880 Siestrzanki †  
1058Siedlecka Henryka z d. Wiśniewska * Grajewo   
1059Siedlecka Hieronima z d. Śmiarowska * Mieczki   
1060Siedlecka Jadwiga z d. Drobińska * Szczuczyn    
1061Siedlecka Jadwiga Teresa z d. Sulińska * Wąsosz    
1062Siedlecka Janina *12-06-1947 Wąsosz †22-05-1950 Wąsosz  
1063Siedlecka Janina z d. Czyżewska *21-10-1916 Wąsosz †25-07-2002 Grajewo /Wąsosz/   
1064Siedlecka Janina z d. Bagińska *06-08-1912 Siwki par. Romany †  
1065Siedlecka Józefa *04-07-1902 Wąsosz †04-03-1976 Wąsosz  
1066Siedlecka Józefa *20-03-1868 Wąsosz †26-02-1940 Wąsosz  
1067Siedlecka Józefa z d. Kisielewska *około 1824 Wąsosz †02-02-1882 Wąsosz  
1068Siedlecka Józefata z d. Wiśniewska * Kędziorowo   
1069Siedlecka Józefata z d. Olszewska *około 1779 Kamianki †po 30-01-1831  
1070Siedlecka Julianna z d. Węcek *około 1880 Kędziorowo †przed 10-1908  
1071Siedlecka Karolina z d. Sobieska *około 1850 Przytuły †od 06-11-1894 do 20-11-1905  
1072Siedlecka Karolina z d. Iwanowska *około 1831 Zanklewo †  
1073Siedlecka Katarzyna z d. Drążek *około 1873 †  
1074Siedlecka Katarzyna z d. Borawska *około 1820 Mieczki †po 30-10-1885  
1075Siedlecka Katarzyna z d. Gurzęda *około 1818 Siestrzanki †po 06-02-1871  
1076Siedlecka Katarzyna z d. Śliwoska  †przed 20-02-1844  
1077Siedlecka Kazimiera z d. Rozwadowska  †  
1078Siedlecka Konstancja z d. Mocarska *10-03-1896 Bartki †11-08-1992 Bartki  
1079Siedlecka Konstancja z d. Jasińska *około 1832 Wąsosz †  
1080Siedlecka Kornela z d. Mocarska *około 1860 Bartki †  
1081Siedlecka Lucyna z d. Sikorska * Wąsosz   
1082Siedlecka Marianna z d. Duzik * Wąsosz   
1083Siedlecka Marianna z d. Malinowska *06-01-1926 Niećkowo †21-11-2000 Białystok /Wąsosz/  
1084Siedlecka Marianna z d. Solińska *06-09-1917 Wąsosz †02-06-1998 Szczuczyn /Wąsosz/   
1085Siedlecka Marianna *10-04-1912 Wąsosz †09-06-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1086Siedlecka Marianna z d. Jakubowska *03-11-1911 Wąsosz †29-06-1997 /Wąsosz/  
1087Siedlecka Marianna z d. Ołdakowska *14-07-1904 Wąsosz †04-09-1946 Wąsosz  
1088Siedlecka Marianna z d. Borusiewicz *około 1896 Wąsosz †17-03-1948 Wąsosz   
1089Siedlecka Marianna z d. Ilert *około 1884 Załuski †28-10-1930 Kędziorowo  
1090Siedlecka Marianna z d. Solińska *08-12-1872 Wąsosz †14-09-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1091Siedlecka Marianna *15-04-1865 Wąsosz †  
1092Siedlecka Marianna z d. Opiatowska *około 1860 Brzeźnio †po 14-06-1920  
1093Siedlecka Marianna z d. Borysiewicz *około 1835 Wąsosz †23-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1094Siedlecka Marianna z d. Zyskowska *około 1835 Wąsosz †17-07-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1095Siedlecka Marianna z d. Dąbkowska *około 1822 Wizna †23-08-1855  
1096Siedlecka Marianna z d. Szepietowska *około 1820 Wąsosz †przed 06-1888  
1097Siedlecka Marianna z d. Lewandowska    
1098Siedlecka Marianna z d. Obiedzińska  †od 18-02-1895 do 13-09-1910  
1099Siedlecka Marianna    
1100Siedlecka Marianna z d. Zielińska  †po 19-11-1975  
1101Siedlecka Marianna z d. N  †  
1102Siedlecka Marianna z d. Sokołek  †przed 05-02-1826  
1103Siedlecka Marianna z d. Chodorowska  †po 04-01-1904  
1104Siedlecka Monika z d. Zakrzewska *około 1841 Kamińskie †  
1105Siedlecka Natalia z d. Dudzińska *28-12-1911 Przestrzele †  
1106Siedlecka Paulina z d. Bagińska *17-11-1888 Wąsosz †02-02-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1107Siedlecka Paulina z d. Bagińska *około 1887 Wąsosz †po 27-04-1940  
1108Siedlecka Paulina z d. Sikorska *około 1851 Wąsosz †po 12-02-1919  
1109Siedlecka Petronela z d. Dzięgielewska *około 1848 †po 03-02-1908  
1110Siedlecka Rozalia z d. Borawska *1885 Rakowo †30-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1111Siedlecka Rozalia z d. Sawicka *około 1822 Jambrzyki †po 15-11-1875  
1112Siedlecka Rozalia z d. Ołdakowska *około 1807 Wąsosz †26-09-1878 Wąsosz  
1113Siedlecka Stanisława z d. Pruszyńska * Niećkowo   
1114Siedlecka Stanisława z d. Sulińska *15-10-1905 Wąsosz †24-10-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1115Siedlecka Stanisława z d. Borkowska *26-05-1898 Niećkowo †12-01-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
1116Siedlecka Stefania z d. Mieczkowska *około 1897 †  
1117Siedlecka Teresa *19-10-1952 Kędziorowo †19-12-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
1118Siedlecka Teresa z d. Olszewska * Wąsosz    
1119Siedlecka Teresa Halina z d. Krysiak    
1120Siedlecka Urszula z d. Cimoch  †po 23-11-1847  
1121Siedlecka Walentyna z d. Bajkowska    
1122Siedlecka Wiktoria z d. Orłowska *05-09-1885 Niećkowo †27-03-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
1123Siedlecka Wiktoria z d. Mściwujewska *około 1881 Cynty (Korniewo) †10-08-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
1124Siedlecka Wiktoria z d. Węcek *około 1877 Kędziorowo †przed 04-1909  
1125Siedlecka Władysława z d. Danowska *około 1883 Surały †04-02-1941 Wąsosz  
1126Siedlecka Zofia *25-09-1930 †10-11-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1127Siedlecka Zofia z d. Tarnacka *12-08-1923 Wąsosz †10-05-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
1128Siedlecki Adam *19-10-1909 Wąsosz †12-11-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
1129Siedlecki Adam *około 1822 Obrytki †po 15-11-1875  
1130Siedlecki Adolf *około 04-1910 Kędziorowo †27-07-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
1131Siedlecki Aleksander *02-11-1895 Kędziorowo †10-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
1132Siedlecki Aleksander *około 1883 Wąsosz †przed 27-03-1968  
1133Siedlecki Aleksander *08-11-1870 Wąsosz †15-07-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1134Siedlecki Aleksander  †24-05-1924 Kędziorowo  
1135Siedlecki Andrzej *około 1894 Mieczki †  
1136Siedlecki Andrzej  †  
1137Siedlecki Andrzej    
1138Siedlecki Antoni *16-02-1954 Szczuczyn †25-01-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
1139Siedlecki Antoni * Wąsosz    
1140Siedlecki Antoni *15-06-1909 Siankowizna †  
1141Siedlecki Antoni *około 1871 Żrobki †przed 10-02-1934  
1142Siedlecki Antoni *około 1849 Konopki par. Radziłów †przed 14-06-1920  
1143Siedlecki Antoni *około 1841 Wąsosz †08-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
1144Siedlecki Antoni  †po 21-11-1826  
1145Siedlecki Baltazar *około 1883 Wąsosz †po 26-11-1941  
1146Siedlecki Bolesław *05-01-1927 Wąsosz †06-09-2003 /Wąsosz/  
1147Siedlecki Bolesław *14-12-1913 †16-11-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1148Siedlecki Bolesław *13-06-1903 Mieczki †  
1149Siedlecki Czesław * Wąsosz    
1150Siedlecki Czesław *31-10-1914 †14-11-1991 Wrocław /Wąsosz/  
1151Siedlecki Czesław *05-08-1911 Wąsosz †28-07-1990 Grajewo /Wąsosz/   
1152Siedlecki Damazy *15-12-1903 Kędziorowo †19-11-1975 Łomża /Wąsosz/  
1153Siedlecki Edmund * Kędziorowo   
1154Siedlecki Eugeniusz *19-01-1954 Wąsosz †23-01-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1155Siedlecki Fabian  †po 07-05-1879  
1156Siedlecki Feliks *20-11-1910 Kędziorowo †01-08-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
1157Siedlecki Franciszek *około 1905 Kędziorowo †08-09-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1158Siedlecki Franciszek *14-10-1904 Wąsosz †15-12-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
1159Siedlecki Franciszek *15-04-1896 Kędziorowo †03-02-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
1160Siedlecki Franciszek *około 1859 Mieczki †  
1161Siedlecki Franciszek *około 1842 Wąsosz †po 24-02-1892  
1162Siedlecki Franciszek  †po 09-10-1911  
1163Siedlecki Grzegorz *około 1818 Wizna †po 23-02-1868  
1164Siedlecki Henryk *około 1933 Kędziorowo †18-03-1941 Kędziorowo  
1165Siedlecki Ignacy *1873 Wąsosz †20-01-1942 Wąsosz  
1166Siedlecki Jakub *około 1848 Wąsosz †od 21-02-1906 do 12-02-1919  
1167Siedlecki Jakub *około 1819 Wąsosz †11-09-1914  
1168Siedlecki Jakub  †  
1169Siedlecki Jan *09-08-1948 Wąsosz †01-01-1997 /Wąsosz/   
1170Siedlecki Jan *około 1929 Wąsosz †21-07-1948 Szczuczyn  
1171Siedlecki Jan * Kędziorowo   
1172Siedlecki Jan * Wąsosz   
1173Siedlecki Jan *około 1912 Wąsosz †05-12-1947 Wąsosz  
1174Siedlecki Jan *16-07-1909 Wąsosz †25-02-1963 Szczuczyn /Wąsosz/   
1175Siedlecki Jan *około 1905 Wąsosz †29-07-1930 Wąsosz  
1176Siedlecki Jan *około 1869 Wąsosz †01-03-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1177Siedlecki Jan *około 1846 Siestrzanki †po 24-01-1910  
1178Siedlecki Jan *31-05-1796 Wąsosz †01-02-1858  
1179Siedlecki Jan  †  
1180Siedlecki Jan  †1870  
1181Siedlecki Jan  †  
1182Siedlecki Jan Ignacy *12-09-1870 Zambrów †20-09-1934 Wąsosz  
1183Siedlecki Jan Leon *14-11-1900 Wąsosz †18-11-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1184Siedlecki Jan Paweł  †przed 18-02-1895  
1185Siedlecki Jerzy *około 01-1951 Kędziorowo †24-03-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1186Siedlecki Jerzy * Wąsosz    
1187Siedlecki Jerzy *21-10-1939 Wąsosz †20-11-1939 Wąsosz   
1188Siedlecki Joachim *około 1774 Wizna †po 30-01-1831  
1189Siedlecki Józef * Kędziorowo   
1190Siedlecki Józef *14-03-1933 Wąsosz †08-08-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1191Siedlecki Józef *09-06-1911 Siestrzanki †  
1192Siedlecki Józef *około 1907 Wąsosz †05-04-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1193Siedlecki Józef *około 1839 †od 05-10-1896 do 12-02-1906  
1194Siedlecki Józef *14-03-1837 Wąsosz †  
1195Siedlecki Józef *około 1832 Wąsosz †  
1196Siedlecki Julian *31-12-1855 Wąsosz †17-08-1856 Wąsosz  
1197Siedlecki Kazimierz *15-10-1909 Wąsosz †30-10-1993 Grajewo /Wąsosz/   
1198Siedlecki Kazimierz *30-03-1907 Wąsosz †24-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1199Siedlecki Kazimierz *około 1856 Wąsosz †22-05-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
1200Siedlecki Kazimierz *około 1855 Siestrzanki †16-01-1935 Siankowizna  
1201Siedlecki Ludwik *około 1879 Wąsosz †01-12-1920 Wąsosz  
1202Siedlecki Ludwik *około 1851 †po 04-01-1904  
1203Siedlecki Łukasz *około 1874 Szwelczyn †27-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1204Siedlecki Łukasz *około 1821 Kubra †03-03-1856  
1205Siedlecki Łukasz  †przed 09-03-1874  
1206Siedlecki Maciej *około 1876 Wąsosz †01-10-1946 Kędziorowo  
1207Siedlecki Maciej *około 1846 Wąsosz †  
1208Siedlecki Maciej  †po 23-11-1847  
1209Siedlecki Marceli *około 1893 Wąsosz †04-02-1951 Wąsosz   
1210Siedlecki Marian *20-09-1923 Niećkowo †14-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1211Siedlecki Mateusz *około 1880 Wąsosz †27-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1212Siedlecki Mateusz *około 1846 Konopki par. Radziłów †od 06-11-1894 do 20-11-1905  
1213Siedlecki Mateusz *około 1817 Kubra †przed 06-02-1871  
1214Siedlecki Mateusz  †przed 21-01-1878  
1215Siedlecki Michał *około 1804 Wąsosz †po 26-09-1878  
1216Siedlecki Mirosław * Wąsosz    
1217Siedlecki N  †przed 02-02-1961  
1218Siedlecki Nikodem *około 1854 Mieczki †  
1219Siedlecki Nikodem *około 1815 Kubra †przed 25-02-1884  
1220Siedlecki Paweł *około 01-1915 Wąsosz †02-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1221Siedlecki Paweł *około 1798 Wąsosz †11-05-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
1222Siedlecki Ryszard * Kędziorowo   
1223Siedlecki Ryszard * Kędziorowo   
1224Siedlecki Sławomir * Szczuczyn   
1225Siedlecki Stanisław * Kędziorowo   
1226Siedlecki Stanisław * Kędziorowo   
1227Siedlecki Stanisław * Wąsosz   
1228Siedlecki Stanisław * Wąsosz    
1229Siedlecki Stanisław *około 1894 Uścianki †  
1230Siedlecki Stanisław *około 1873 Siestrzanki †  
1231Siedlecki Stanisław *około 1872 Wąsosz †po 24-01-1921  
1232Siedlecki Stanisław *około 1835 Wąsosz †03-01-1883 Wąsosz  
1233Siedlecki Stanisław  †po 27-10-1844  
1234Siedlecki Stanisław  †  
1235Siedlecki Stanisław Józef * Wąsosz    
1236Siedlecki Stefan * Szczuczyn   
1237Siedlecki Stefan *20-01-1952 Wąsosz †23-03-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1238Siedlecki Tadeusz *29-03-1943 Wąsosz †23-04-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1239Siedlecki Tadeusz * Mieczki   
1240Siedlecki Tomasz *około 1801 Wąsosz †przed 14-02-1859  
1241Siedlecki Tomasz *09-12-1796 †przed 11-11-1844  
1242Siedlecki Tomasz  †przed 20-02-1844  
1243Siedlecki Wacław * Kędziorowo   
1244Siedlecki Wacław *28-09-1914 Kędziorowo †  
1245Siedlecki Wacław *04-04-1907 Wąsosz †po 13-07-1981  
1246Siedlecki Wacław *około 1898 †  
1247Siedlecki Wincenty *około 1838 Wąsosz †27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/  
1248Siedlecki Wojciech *około 1832 Wąsosz †przed 21-02-1898  
1249Siedlecki Wojciech *około 1823 †17-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1250Siedlecki Zdzisław * Kędziorowo   
1251Siedlecki Zygmunt *15-10-1971 Szczuczyn †27-10-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
1252Siedmioradzka Katarzyna z d. Koniecko *około 1813 Bęćkowo †  
1253Siedmioradzka Katarzyna z d. N  †przed 15-11-1835  
1254Siedmioradzka Luiza z d. Trzonkowska *około 1785 †14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1255Siedmioradzka Teresa z d. Patro * Biała Piska †  
1256Siedmioradzka Zofia z d. Osiecka  †przed 28-02-1832  
1257Siedmioradzki Franciszek  †od 28-02-1832 do 15-05-1838  
1258Siedmioradzki Jan *około 1795 Stobnica †  
1259Siedmioradzki Józef *około 1804 Niećkowo †  
1260Siedmioradzki Józef  †przed 15-11-1835  
1261Siedorowicz Agnieszka z d. Zyskowska *około 1808 Skaje †  
1262Siedorowicz Anna z d. N  †przed 18-11-1833  
1263Siedorowicz Jan *około 1803 Bęćkowo †  
1264Siedorowicz Stanisław  †przed 18-11-1833  
1265Siejda Aleksandra z d. Petkowska *około 1865 Sokoły †03-03-1936 Ławsk  
1266Siejda Aniela z d. Maciorowska  †  
1267Siejda Antoni *15-05-1903 Ławsk †22-05-1990 Szczuczyn  
1268Siejda Antonina z d. Glińska *około 1883 Ławsk †  
1269Siejda Apolonia z d. Glińska *około 1875 Ławsk †przed 06-06-1921  
1270Siejda Danuta z d. Staniszewska * Wąsosz   
1271Siejda Ewa z d. Żelazko  †przed 09-10-1859  
1272Siejda Janina z d. Krajewska    
1273Siejda Józefa z d. Trzonkowska *około 1871 Dołęgi †  
1274Siejda Józefa *około 09-1862 †03-03-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1275Siejda Katarzyna z d. Olszewska *11-11-1887 Ławsk †przed 01-1914  
1276Siejda Kazimierz *około 1865 Ławsk †20-12-1930 Ławsk   
1277Siejda Kazimierz *około 1834 Grajewo †przed 07-11-1887  
1278Siejda Michalina z d. Gontowska *około 1879 Świdry †przed 05-1922   
1279Siejda Michał  †przed 09-10-1859  
1280Siejda Mieczysław    
1281Siejda Rozalia z d. Bazydło *około 1836 Szablaki †po 11-02-1901  
1282Siejda Stanisław *22-12-1962 Wąsosz †  
1283Siejda Stanisław *22-01-1898 Ławsk †05-02-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1284Siejda Stanisława z d. Staniszewska *18-12-1899 Ławsk †01-06-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
1285Siejda Władysław *około 1875 Ławsk †  
1286Sielawa Adam *około 1851 Stawiski †  
1287Sielawa Adam  †po 05-02-1865  
1288Sielawa Aleksander  †  
1289Sielawa Aleksandra z d. Trzonkowska *11-08-1906 Niećkowo †   
1290Sielawa Aleksandra z d. Lipińska  †po 13-06-1927  
1291Sielawa Czesława z d. Bujnowska *12-01-1915 Szczuczyn †  
1292Sielawa Emilia z d. Grodzicka  †  
1293Sielawa Ewa z d. Budzińska *około 1857 Chojnówek †  
1294Sielawa Franciszek *około 1840 Radziłów †  
1295Sielawa Franciszek  †  
1296Sielawa Franciszek  †przed 17-08-1879  
1297Sielawa Grzegorz  †po 07-02-1881  
1298Sielawa Jan  †  
1299Sielawa Joanna z d. Kukowska *14-02-1866 Mścichy †15-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
1300Sielawa Józef  †przed 15-03-1953  
1301Sielawa Józefa z d. Rogalska *około 1900 Janczewo †  
1302Sielawa Józefa z d. Hermanowska *1843 Radziłów †  
1303Sielawa Julianna z d. Kamińska  †przed 05-02-1865  
1304Sielawa Katarzyna z d. Orzechowska  †  
1305Sielawa Kazimierz *13-02-1900 Folwark Gubernia †   
1306Sielawa Rozalia z d. Łuniewska  †  
1307Sielawa Rozalia z d. Pomichowska  †przed 17-08-1879  
1308Sielawa Stanisław *około 1905 Jedwabne †  
1309Sielawa Stanisław *około 1862 Drozdowo †13-06-1927 Jedwabne  
1310Sielawa Wiktoria z d. Łowczyńska  †  
1311Sielawa Władysław *22-09-1912 Szczuczyn †  
1312Siemianowska Stanisława z d. N  †  
1313Siemianowski Stanisław  †  
1314Siemieniewicz Aniela z d. N *około 1862 †01-08-1910 Jedwabne /Jedwabne/  
1315Siemieniewicz Anna z d. Poniatowska  †  
1316Siemieniewicz Anna z d. Kossakowska  †po 04-03-1889  
1317Siemieniewicz Franciszek *około 1858 Woźnawieś †  
1318Siemieniewicz Jadwiga z d. Poniatowska  †  
1319Siemieniewicz Jan  †przed 04-03-1889  
1320Siemieniewicz Józef * Wilamowo †  
1321Siemieniewicz Józef  †  
1322Siemieniewicz Julianna z d. Jachimowicz *około 1871 Stryjaki †  
1323Siemieniewicz Marianna z d. Darwicka *około 1870 Konopki †  
1324Siemieniewicz Regina z d. Paszkowska * Kownatki    
1325Siemieniewicz Stanisław  †  
1326Siemieniewicz Tadeusz * Wólka Karwowska    
1327Siemieńczyk Jerzy  †przed 01-02-1926  
1328Siemieńczyk Marianna z d. N  †przed 01-02-1926  
1329Siemieńska Elżbieta z d. Gacka *około 1872 Ruś †po 02-02-1932  
1330Siemieńska Franciszka z d. Filochowska *około 1848 Kubrzany †po 15-02-1904  
1331Siemieńska Franciszka z d. Frączkiewicz  †przed 12-10-1834  
1332Siemieńska Ludwika z d. Ciuchnicka *około 1827 †po 18-02-1895  
1333Siemieńska Marianna  †  
1334Siemieńska Stanisława z d. Kukowska *około 1883 Kownaty †  
1335Siemieński Franciszek *około 1814 Kossaki †przed 20-02-1871  
1336Siemieński Jan  †przed 12-10-1834  
1337Siemieński Marcel *około 1848 Kossaki †po 15-02-1904  
1338Siemieński Mateusz *około 1872 Kossaki †  
1339Siemieński Stanisław *około 1865 Kossaki †przed 02-02-1932  
1340Siemińska Anna (Antonina) z d. Zambrowska  †po 04-02-1930  
1341Siemińska Józefa z d. Chrzanowska *około 1915 Jedwabne †10-02-1992  
1342Siemińska Józefa z d. Pieńkowska *około 1878 Żelechy par. Drozdowo †  
1343Siemińska Julianna  †  
1344Siemińska Marianna z d. Leszczewska *około 1841 Kucze Wielkie †po 15-02-1904  
1345Siemińska Paulina z d. Łuczyńska *około 1883 Zakrzewo †  
1346Siemińska Rozalia z d. Zatrybowska *około 1861 Możdżenie †16-09-1905  
1347Siemińska Teresa z d. Siedlecka  †po 16-08-1852  
1348Siemiński Andrzej *około 1904 Kossaki †  
1349Siemiński Antoni  †po 04-02-1930  
1350Siemiński Bartłomiej *około 1835 Kucze Wielkie †po 15-02-1904  
1351Siemiński Jan *około 1830 Kownacinek †19-05-1870 Zakrzewo  
1352Siemiński Józef *około 1877 Kucze Wielkie †  
1353Siemiński Józef *około 1862 Zakrzewo †  
1354Siemiński Stanisław *około 1811 Przestrzele †15-05-1839  
1355Siemiński Szymon  †przed 16-08-1852  
1356Siemion Aleksandra z d. Sztachelska *1876 Ruda †29-11-1956 Żebry /Wąsosz/  
1357Siemion Anna z d. N  †  
1358Siemion Antoni Józef *około 06-1855 Ławsk †03-03-1900  
1359Siemion Edward *około 1886 Grabowo †  
1360Siemion Józef  †przed 19-05-1913  
1361Siemion Józef  †po 14-12-1871  
1362Siemion Karolina z d. Paszkowska *około 1821 Kurki †14-12-1871 Świdry  
1363Siemion Ludwik  †  
1364Siemion Marcjanna z d. Stankiewicz  †po 19-05-1913  
1365Siemionko Anna z d. Lewkowska    
1366Siemionko Bolesław    
1367Siemionko Zenon * Sikory   
1368Siemionko Zofia z d. Mikucka * Kędziorowo   
1369Sieniawska Franciszka z d. Bruszewska  †po 18-01-1826  
1370Sieniawska Marianna z d. Janczewska *około 1798 Korytki †  
1371Sieniawski Michał *około 1822 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-11-1856 Przytuły /Przytuły/  
1372Sieniawski Piotr *około 1790 †przed 08-1823 /Romany/  
1373Sieniawski Sebastian  †po 18-01-1826  
1374Sieniawski Stanisław *około 1806 Dobrzyjałowo †  
1375Sienicka Aniela *około 1804 †27-02-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
1376Sienicka Anna z d. Zalewska *około 1832 †po 13-02-1899  
1377Sienicka Anna z d. N  †  
1378Sienicka Antonina z d. Modzelewska *około 1896 Kamianki †  
1379Sienicka Antonina z d. N  †po 19-11-1817  
1380Sienicka Emilia z d. Rydzewska *około 1864 Bukowo Małe †przed 05-1899  
1381Sienicka Emilia z d. Godlewska  †  
1382Sienicka Ewa z d. Czerwonka *około 1774 †02-10-1839 Czerwonki  
1383Sienicka Franciszka z d. Piotrkowska *około 1868 Sokoły †  
1384Sienicka Halina     
1385Sienicka Janina z d. Solińska * Wąsosz    
1386Sienicka Julianna z d. Czerwonka * Czerwonki   
1387Sienicka Karolina z d. Grądzka  †po 14-05-1866  
1388Sienicka Katarzyna z d. Gardocka  †od 18-02-1852 do 29-01-1856  
1389Sienicka Kazimiera *13-03-1900 Czerwonki †15-05-1963 Czerwonki /Wąsosz/  
1390Sienicka Kornela z d. Bogusz *około 1878 Bukowo †01-09-1928 Czerwonki  
1391Sienicka Marianna z d. Kalinowska *20-11-1913 Wąsosz †po 19-05-1981   
1392Sienicka Marianna z d. Biedrzycka *około 1879 Czerwonki †08-10-1951 Czerwonki /Wąsosz/  
1393Sienicka Marianna z d. Śmiarowska *około 1863 †16-11-1894 Szczuczyn  
1394Sienicka Marianna z d. Perfumowicz *około 1849 Osowy Grąd †  
1395Sienicka Marianna z d. Świderska  †  
1396Sienicka Marianna z d. Świderska * Świdry †przed 20-11-1822   
1397Sienicka Marianna z d. Brzóska  †po 09-08-1887  
1398Sienicka Paulina z d. Zyskowska *około 1864 Wąsosz †  
1399Sienicka Wiktoria z d. Świderska *około 1829 Golanki †  
1400Sienicki Antoni  †po 19-11-1817  
1401Sienicki Apolinary Jan *13-03-1863 Czerwonki †18-03-1929 Czerwonki  
1402Sienicki Baltazar *około 1793 †19-03-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
1403Sienicki Daniel *około 1865 †  
1404Sienicki Eugeniusz * Wąsosz    
1405Sienicki Feliks *około 1857 Krzewo †  
1406Sienicki Franciszek Leopold *około 1853 Czerwonki †01-10-1879 Sulewo Kownaty   
1407Sienicki Ignacy *około 1826 Czerwonki †  
1408Sienicki Ignacy  †  
1409Sienicki Jakub *28-07-1811 Czerwonki †  
1410Sienicki Jakub  †przed 15-11-1864  
1411Sienicki Józef *około 02-11-1800 †23-11-1800 Czerwonki /Wąsosz/  
1412Sienicki Józef  †od 26-01-1910 do 26-01-1920  
1413Sienicki Józef  †  
1414Sienicki Julian *około 1862 Golanki †  
1415Sienicki Julian Jan *02-01-1866 Czerwonki †przed 09-1909  
1416Sienicki Kazimierz *29-06-1900 Wąsosz †19-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
1417Sienicki Kazimierz *około 1833 Rostki par. Romany †28-11-1867 /Romany/  
1418Sienicki Ksawery *około 1847 Golanki †15-04-1893 Golanki /Grabowo/  
1419Sienicki Piotr * Czerwonki   
1420Sienicki Piotr *około 1798 †06-11-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
1421Sienicki Piotr *około 1792 †  
1422Sienicki Piotr  †  
1423Sienicki Stanisław *około 1882 Koty †  
1424Sienicki Tomasz *około 1831 †przed 24-11-1874  
1425Sienicki Walenty *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
1426Sienicki Wawrzyniec  †od 29-01-1856 do 16-02-1863  
1427Sienicki Wawrzyniec  †przed 09-08-1887  
1428Sienicki Wojciech *około 1764 †06-09-1834 Czerwonki /Wąsosz/  
1429Sieniuch Anna z d. Mroczkowska  †przed 20-11-1842  
1430Sieniuch Filip  †przed 20-11-1842  
1431Sieniuch Józef *około 1820 Kędziorowo †po 04-11-1878  
1432Sieniuch Karolina z d. Merchelska *około 1822 Lachowo †po 04-11-1878  
1433Sieniuch Ludwika z d. Supińska *około 1849 Osowiec †  
1434Sieniuch Marcjan *około 08-1853 Stawiane †  
1435Sienkiewicz Agnieszka z d. N  †  
1436Sienkiewicz Aleksandra z d. Milewska *około 1886 Danowo †  
1437Sienkiewicz Anastazja z d. Bujnowska  †przed 07-03-1905  
1438Sienkiewicz Aniela z d. Malinowska *około 1827 Ciemnoszyje †  
1439Sienkiewicz Aniela z d. Orzechowska *około 1826 Sojczyn-Borowy †  
1440Sienkiewicz Anna z d. Sianko *około 1837 Siankowizna †  
1441Sienkiewicz Antoni *około 1825 Sojczyn-Borowy †  
1442Sienkiewicz Elżbieta z d. Ziembińska  †  
1443Sienkiewicz Elżbieta z d. Szarkowska  †  
1444Sienkiewicz Feliks  †przed 25-09-1922  
1445Sienkiewicz Franciszek  †po 22-02-1846  
1446Sienkiewicz Franciszka z d. Zyskowska  †przed 22-02-1946  
1447Sienkiewicz Jakub *około 1830 †  
1448Sienkiewicz Jan *około 1855 Daniłowo †  
1449Sienkiewicz Jan *około 1822 Sojczyn-Borowy †  
1450Sienkiewicz Jan  †1859  
1451Sienkiewicz Jan  †  
1452Sienkiewicz Jarosław    
1453Sienkiewicz Józef *około 1873 Wizna †przed 13-11-1928  
1454Sienkiewicz Józef  †  
1455Sienkiewicz Justyna z d. Leosiewska *około 1856 Chrzanowo †  
1456Sienkiewicz Katarzyna z d. Jambrzycka  †po 18-02-1844  
1457Sienkiewicz Katarzyna z d. Szumowska  †przed 07-02-1860  
1458Sienkiewicz Małgorzata z d. Mieczkowska *około 1838 †  
1459Sienkiewicz Marcin *około 1851 Prusy †  
1460Sienkiewicz Marianna z d. Waniewska *około 1875 Wizna †po 13-11-1928  
1461Sienkiewicz Marianna z d. Cieciuch *około 1855 Popowo †przed 12-1887  
1462Sienkiewicz Marianna z d. Organek *około 1828 Sojczyn-Borowy †  
1463Sienkiewicz Marianna z d. Popowska  †przed 22-02-1846  
1464Sienkiewicz Marianna  †przed 03-05-1869  
1465Sienkiewicz Marianna z d. Jankowska  †po 12-11-1832  
1466Sienkiewicz Mateusz *około 1824 Sojczyn-Borowy †  
1467Sienkiewicz Piotr  †po 22-02-1946  
1468Sienkiewicz Piotr  †przed 07-02-1860  
1469Sienkiewicz Stanisław *06-08-1883 Ławsk †  
1470Sienkiewicz Stanisław *około 1823 Ławsk †po 22-01-1883  
1471Sienkiewicz Stanisław  †  
1472Sienkiewicz Stanisława z d. Świgońska *19-08-1872 Dybła †  
1473Sienkiewicz Szymon  †po 18-02-1844  
1474Sienkiewicz Teofila z d. Kamalska  †po 25-09-1922  
1475Sienkiewicz Teresa z d. Koźlik * Żebry   
1476Sienkiewicz Wilhelm  †  
1477Sienkiewicz Wincenty  †przed 12-11-1832  
1478Sienkiewicz Zofia z d. Wegner *około 1820 †26-01-1869 Ławsk  
1479Sieradzka Józefa Marianna z d. Ciszewska *około 1839 Szczuczyn †  
1480Sieradzka Justyna z d. Kowalewska  †  
1481Sieradzki Andrzej *około 1833 Filipów †  
1482Sieradzki Szymon  †  
1483Sierakowska Anna z d. Godlewska *około 1885 Godlewo †16-02-1941 Godlewo  
1484Sierakowska Anna z d. Mroczkowska *18-09-1840 Wojsławy †  
1485Sierakowska Anna z d. Jastrzębska    
1486Sierakowska Antonina z d. Pytlińska *około 1876 Milewo †przed 12-1905  
1487Sierakowska Barbara z d. Zarzecka * Wąsosz   
1488Sierakowska Ewa z d. Modzelewska *około 1857 Białaszewo †26-05-1937 Godlewo /Wąsosz/  
1489Sierakowska Ewa z d. Karwowska *około 1816 Gackie †przed 02-03-1862  
1490Sierakowska Henryka z d. Skrodzka *około 1905 Zalesie †  
1491Sierakowska Janina z d. Bagińska * Kudłaczewo   
1492Sierakowska Konstancja z d. Kadłubowska  †od 28-01-1840 do 05-11-1848  
1493Sierakowska Marianna z d. Łaguna *około 1852 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1494Sierakowska Natalia z d. Tuźnik    
1495Sierakowska Paulina z d. Danowska *08-11-1869 Sulewo Prusy †  
1496Sierakowska Paulina z d. Mścichowska  †od 30-09-1924 do 06-04-1942  
1497Sierakowska Rozalia z d. Kuczewska *około 1825 Łempice †po 15-10-1888  
1498Sierakowska Stanisława z d. Malinowska *około 1883 Nieciki †  
1499Sierakowska Stefania z d. Walendzik  †  
1500Sierakowska Wiktoria z d. Surawska *16-01-1900 Niedźwiedzkie †  
1501Sierakowski Adolf  †  
1502Sierakowski Aleksander  †  
1503Sierakowski Andrzej  †przed 30-09-1924  
1504Sierakowski Antoni *05-08-1883 Godlewo †17-09-1935 Godlewo /Wąsosz/  
1505Sierakowski Antoni  †od 28-01-1840 do 05-11-1848  
1506Sierakowski Apolinary *około 1846 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1507Sierakowski Jakub    
1508Sierakowski Leon Jakub * Żelazki   
1509Sierakowski Marian *około 1915 Sienickie †  
1510Sierakowski Michał *około 1855 Brzozowa par. Białaszwewo †03-01-1910 Zaborowo  
1511Sierakowski Piotr *około 1822 Sienickie †przed 15-10-1888  
1512Sierakowski Telesfor *około 1841 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1513Sierakowski Walerian *około 1860 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1514Sierakowski Wawrzyniec *około 1818 Sienickie †po 15-02-1871  
1515Sierakowski Władysław *około 1881 Godlewo †  
1516Sierakowski Zygmunt * Boczki   
1517Sierakowski Zygmunt *około 1902 Sienickie †  
1518Sierbińska Anna z d. Tomkiewicz  †po 30-01-1882  
1519Sierbińska Bogumiła z d. Markowska *około 1847 Osinki †  
1520Sierbińska Bronisława z d. Wiśniewska *06-08-1900 Kurejewka †02-10-1976 Żebry /Wąsosz/  
1521Sierbińska Bronisława z d. Wysocka  †  
1522Sierbińska Czesława z d. Zakrzewska * Wojsławy   
1523Sierbińska Elżbieta Józefa *18-03-1955 Obrytki †30-07-1955 Obrytki /Wąsosz/  
1524Sierbińska Ewa z d. Żbikowska *około 1820 †27-01-1850 Łękowo /Grajewo/  
1525Sierbińska Franciszka z d. Mrówka  †od 29-01-1900 do 04-01-1909  
1526Sierbińska Grażyna z d. Danowska * Białaszewo   
1527Sierbińska Grażyna z d. Tomaszewska    
1528Sierbińska Józefa z d. Kiełczewska *10-04-1903 Gnatowo †07-03-1932 Obrytki  
1529Sierbińska Józefa z d. Ciekalska *około 1866 Pokrzywnica †przed 10-1896  
1530Sierbińska Józefa z d. Mocarska *około 1844 Mocarze †przed 07-1887  
1531Sierbińska Julianna Anna z d. Męczkowska *około 1893 Kotowo Plac †22-07-1945 Obrytki  
1532Sierbińska Karolina z d. Domełło *około 1870 Załuski †  
1533Sierbińska Katarzyna z d. Locman *1874 Żebry †01-06-1941 Żebry  
1534Sierbińska Katarzyna z d. Borawska  †po 16-08-1887  
1535Sierbińska Katarzyna Marianna z d. Sieniuch *około 1845 Dołęgi †06-11-1873  
1536Sierbińska Kazimiera z d. Rogowska *około 1864 Brodowo †15-06-1930 Obrytki  
1537Sierbińska Klara z d. Dąbrowska  †przed 17-02-1896  
1538Sierbińska Magdalena z d. Danowska *około 1834 †po 16-02-1896  
1539Sierbińska Marianna z d. Kulikowska *20-02-1914 †20-06-1989 Wąsosz  
1540Sierbińska Marianna z d. Wojsław *12-04-1908 Wojsławy †   
1541Sierbińska Marianna z d. Krystowczyk *około 1864 Pawełki †  
1542Sierbińska Marianna z d. Żbikowska  †po 06-12-1853  
1543Sierbińska N z d. N  †przed 09-03-1939  
1544Sierbińska Rozalia z d. Zyskowska *około 1896 Żebry †25-03-1951 Żebry  
1545Sierbińska Rozalia z d. Burzyńska *około 1823 †07-07-1849 Mroczki /Przytuły/  
1546Sierbińska Teresa * Obrytki   
1547Sierbińska Teresa *14-07-1934 †25-11-1937 Żebry /Wąsosz/  
1548Sierbińska Teresa z d. Potrzebka  †  
1549Sierbińska Wiktoria z d. Pogorzelska *około 1834 Popowo †  
1550Sierbińska Zofia z d. Borawska    
1551Sierbiński Adolf *1893 Obrytki †   
1552Sierbiński Aleksander  †  
1553Sierbiński Antoni *około 1873 Radziłów †przed 05-02-1924  
1554Sierbiński Antoni *1872 †09-03-1939 Obrytki  
1555Sierbiński Augustyn *około 07-1944 Obrytki †02-03-1945 Obrytki   
1556Sierbiński Bartłomiej  †przed 12-1812  
1557Sierbiński Bolesław *21-08-1915 †25-01-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1558Sierbiński Dominik *około 1900 †po 25-03-1951  
1559Sierbiński Franciszek  †po 04-01-1909  
1560Sierbiński Franciszek Janusz * Obrytki    
1561Sierbiński Jakub *około 1861 Kossaki par. Jedwabne †  
1562Sierbiński Jan *05-05-1933 Żebry †19-05-1933 Żebry  
1563Sierbiński Jan *około 1926 Żebry †09-07-1944 Żebry  
1564Sierbiński Jan *05-06-1895 Żebry †09-12-1961 Żebry /Wąsosz/  
1565Sierbiński Jan *około 1883 Mścichy †19-11-1950 Obrytki  
1566Sierbiński Jan Henryk * Obrytki   
1567Sierbiński Józef *około 1870 Wiązownica †przed 27-02-1922  
1568Sierbiński Julian *około 1868 Stawiane †  
1569Sierbiński Kalikst *około 1842 Święcienin †przed 19-10-1891  
1570Sierbiński Karol  †od 11-11-1872 do 16-08-1887  
1571Sierbiński Kazimierz * Obrytki   
1572Sierbiński Ludwik *około 1846 Mścichy †od 31-01-1922 do 15-06-1930  
1573Sierbiński Maciej  †od 17-02-1851 do 06-12-1853  
1574Sierbiński Mateusz  †  
1575Sierbiński Mieczysław * Wąsosz   
1576Sierbiński Mikołaj  †przed 17-02-1896  
1577Sierbiński Mirosław *19-01-1964 Wąsosz †05-05-1964 Białystok /Wąsosz/  
1578Sierbiński N  †przed 11-1937  
1579Sierbiński Paweł  †od 21-10-1863 do 15-02-1874  
1580Sierbiński Stanisław *około 03-1873 Barany †11-09-1874 Stawiane /Wąsosz/  
1581Sierbiński Stanisław *około 1831 †przed 16-02-1896  
1582Sierbiński Stanisław  †po 30-01-1882  
1583Sierbiński Tomasz *około 1824 Łękowo †  
1584Sierbiński Wacław Jakub *25-07-1923 †22-04-1992 Grajewo  
1585Sierputowska Antonina z d. Laszczkowska *około 1904 Romany †  
1586Sierputowski Józef *05-07-1901 Modzele †  
1587Sierra Christian     
1588Sierra Eddie     
1589Sierra Karin z d. Kozlowski * New Britain, CT    
1590Sierra Ray     
1591Sierzputowska Agnieszka z d. Niedźwiedzka  †po 10-07-1879  
1592Sierzputowska Aleksandra z d. Stępińska *11-11-1917 Żebry †po 19-03-1962  
1593Sierzputowska Alina Danuta z d. Kowalska    
1594Sierzputowska Antonina z d. Boguska  †od 07-02-1869 do 11-07-1877  
1595Sierzputowska Elżbieta z d. Jurska *około 1874 Kubra †po 16-05-1928  
1596Sierzputowska Ewa z d. Potęga *około 1871 Modzele †  
1597Sierzputowska Franciszka  †przed 25-11-1837  
1598Sierzputowska Jadwiga z d. Wysocka * Żebry   
1599Sierzputowska Janina z d. Offinowska    
1600Sierzputowska Jolanta z d. Jastrzębska    
1601Sierzputowska Karolina z d. Borkowska *około 1844 Słucz †19-02-1884 Słucz /Słucz/  
1602Sierzputowska Karolina z d. Przestrzelska *około 1839 Kaimy †przed 11-07-1887  
1603Sierzputowska Marianna z d. Gutowska *1877 Modzele †24-06-1958 Żebry /Wąsosz/  
1604Sierzputowska Marianna z d. Wasiulewska *około 1856 Zakrzewo †  
1605Sierzputowska Marianna z d. Balewska *około 1822 Słucz †  
1606Sierzputowska Marianna z d. Wesołowska  †  
1607Sierzputowska Marianna  †  
1608Sierzputowska Michalina Weronika z d. Lenkowska *około 12-1849 Turczyn †  
1609Sierzputowska Renata z d. Konopka * Ełk   
1610Sierzputowska Rozalia z d. Krajewska  †po 20-06-1870  
1611Sierzputowska Scholastyka z d. Olszewska *około 1812 Kumelsk †przed 01-1869  
1612Sierzputowska Tekla z d. Grzymała  †przed 30-05-1870  
1613Sierzputowska Waleria z d. Makarewicz *13-12-1899 Bzury †  
1614Sierzputowski Antoni *18-03-1908 Modzele †19-03-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
1615Sierzputowski Bartłomiej  †przed 30-05-1870  
1616Sierzputowski Benedykt  †od 22-11-1852 do 20-11-1865  
1617Sierzputowski Jan * Grabowo   
1618Sierzputowski Jan *05-07-1901 Modzele †  
1619Sierzputowski Jan *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †06-07-1889 Doliwy  
1620Sierzputowski Jan *około 1847 Glinki †po 26-02-1900  
1621Sierzputowski Jan  †przed 20-06-1870  
1622Sierzputowski Jan  †przed 10-02-1868  
1623Sierzputowski Jerzy * Żebry   
1624Sierzputowski Józef * Żebry   
1625Sierzputowski Kazimierz *około 1874 Mikuty †po 16-05-1928  
1626Sierzputowski Kazimierz *około 1833 †  
1627Sierzputowski Stanisław *około 1868 Słucz †  
1628Sierzputowski Stanisław  †  
1629Sierzputowski Stefan *około 1871 Mikuty †26-04-1933 Modzele  
1630Sierzputowski Walenty *około 1824 Nagórki †przed 17-06-1907  
1631Sierzputowski Władysław *około 1830 Pniewo †  
1632Sierzputowski Zygmunt * Żebry   
1633Sikora Michał  †przed 23-10-1859  
1634Sikora Wilhelmina (Marianna) z d. Gajek  †po 01-02-1864  
1635Sikorska Adela z d. Jankowska *około 1885 Nadbory †09-04-1930 Żebry /Wąsosz/  
1636Sikorska Agnieszka z d. Romanowska *około 1811 Wiszowate †przed 24-10-1854  
1637Sikorska Agnieszka z d. Czaplicka  †po 26-11-1833  
1638Sikorska Aleksandra z d. Laszczkowska *1910 Ławsk †  
1639Sikorska Aniela z d. Sulewska *25-08-1814 Sulewo Prusy †przed 06-11-1864  
1640Sikorska Anna z d. Tomaszewska * Sulewo Kownaty   
1641Sikorska Anna z d. Tarnacka * Wąsosz    
1642Sikorska Anna z d. Bednarowicz *około 12-1861 Wąsosz †po 12-02-1901   
1643Sikorska Anna z d. Chodnicka  †  
1644Sikorska Antonina z d. Sokołek *około 1872 Wąsosz †przed 13-10-1918  
1645Sikorska Eleonora z d. Mioduszewska *około 1897 Szczuczyn †  
1646Sikorska Ewa z d. Kielian *około 1841 Bagienice †po 21-02-1898  
1647Sikorska Ewa z d. Strzelczyk (Szczęsna)  †przed 03-11-1819  
1648Sikorska Franciszka z d. Lipińska *około 1851 Surały †  
1649Sikorska Franciszka z d. Choińska *około 1802 Niwkowo †przed 04-01-1861  
1650Sikorska Franciszka z d. Święszkowska  †przed 25-11-1833  
1651Sikorska Franciszka z d. N  †  
1652Sikorska Franciszka z d. Świderska  †po 24-11-1828  
1653Sikorska Hanna Jadwiga z d. Cimochowska * Wąsosz    
1654Sikorska Izabela z d. Wiszowata *03-04-1810 Guty Stare †od 09-02-1874 do 12-06-1876  
1655Sikorska Jadwiga z d. Opońska * Żebry   
1656Sikorska Jadwiga z d. Trzonkowska    
1657Sikorska Janina z d. Świderska * Wąsosz    
1658Sikorska Janina z d. Orłowska *19-02-1920 Szczuczyn †  
1659Sikorska Janina z d. Zalewska *18-02-1915 Zofiówka †  
1660Sikorska Janina z d. Jaworska * Granne   
1661Sikorska Józefa z d. Mateuszczyk *około 1792 †31-05-1838  
1662Sikorska Julianna z d. Żukowska *około 1880 Ławsk †22-06-1928 Wąsosz  
1663Sikorska Julianna *1876 Guty Stare †1879 Guty Stare /Grabowo/  
1664Sikorska Julianna z d. Pawełczyk *około 1829 Bronowo †  
1665Sikorska Julianna z d. Waniewska *około 1802 Bronowo †  
1666Sikorska Julianna z d. Waśkiewicz *około 1789 †23-05-1845 Wąsosz  
1667Sikorska Karolina z d. Cymkowska *około 1876 Milewo †  
1668Sikorska Katarzyna *1879 Guty Stare †1881 Guty Stare /Grabowo/  
1669Sikorska Katarzyna *około 1818 Wąsosz †08-12-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
1670Sikorska Katarzyna z d. Kutnowska *około 1787 Bronowo †przed 27-01-1851  
1671Sikorska Katarzyna z d. Paszkowska  †po 22-02-1914  
1672Sikorska Katarzyna z d. Olszewska  †po 02-11-1790  
1673Sikorska Katarzyna z d. Zawadzka  †przed 21-02-1818  
1674Sikorska Klementyna z d. Bebłowska *około 1879 Radziłów †   
1675Sikorska Magdalena z d. Dudkowska *około 1827 Wąsosz †27-12-1882 Wąsosz  
1676Sikorska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 11-1833  
1677Sikorska Marcjanna *około 1821 †06-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
1678Sikorska Maria z d. Dmochowska * Wąsosz    
1679Sikorska Marianna z d. Dudzińska *około 1906 †  
1680Sikorska Marianna z d. Makarewicz *około 1898 Ławsk †po 07-11-1945  
1681Sikorska Marianna z d. Kap *około 1876 Bzury †08-02-1952 Modzele /Wąsosz/  
1682Sikorska Marianna z d. Niedźwiedzka *około 1863 Rydzewo †  
1683Sikorska Marianna z d. Komosińska *19-05-1825 Ławsk †13-02-1860  
1684Sikorska Marianna z d. N    
1685Sikorska Marianna z d. Bagińska  †  
1686Sikorska Marianna z d. Borysiewicz  †przed 23-11-1847  
1687Sikorska Michalina *1880 Łebki Duże †1882 Łebki Duże /Grabowo/  
1688Sikorska Paulina z d. Wszeborowska  †przed 25-01-1897  
1689Sikorska Rozalia z d. Zalewska *około 1840 Wizna †  
1690Sikorska Rozalia z d. Brzozowska *około 1839 Wizna †po 29-01-1894  
1691Sikorska Rozalia z d. Downar  †przed 17-02-1943  
1692Sikorska Rozalia z d. N  †  
1693Sikorska Stanisława z d. Dobrzycka *około 1886 Truszki-Kucze †  
1694Sikorska Stanisława z d. Zientara  †  
1695Sikorska Teofila z d. Gutowska *około 1857 Guty Podleśne †  
1696Sikorska Teofila z d. Akacka  †przed 21-09-1891  
1697Sikorska Teresa z d. Żebrowska  †po 18-02-1903  
1698Sikorska Teresa z d. Świderska  †po 07-08-1832  
1699Sikorska Wiktoria z d. Surawska *około 1879 Niedźwiedzkie †przed 01-1900  
1700Sikorska Wiktoria z d. Przyborowska *około 1810 Gałązki †05-09-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
1701Sikorska Zofia *około 03-1884 Guty Stare †22-04-1884 Guty Stare /Grabowo/  
1702Sikorski Aleksander *26-10-1897 Słucz †  
1703Sikorski Aleksander *1878 Guty Stare †1878 Guty Stare /Grabowo/  
1704Sikorski Aleksander *około 1867 Wąsosz †przed 22-06-1928  
1705Sikorski Aleksander  †po 22-02-1914  
1706Sikorski Andrzej *01-12-1816 Wąsosz †od 18-11-1879 do 27-12-1882  
1707Sikorski Andrzej *około 1808 Guty †przed 09-02-1874  
1708Sikorski Antoni *13-03-1933 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
1709Sikorski Antoni *przed 25-11-1833 †  
1710Sikorski Apolinary *1882 Łebki Duże †1883 Łebki Duże /Grabowo/  
1711Sikorski Baltazar  †przed 23-11-1847  
1712Sikorski Bolesław *około 1882 Bagińskie †  
1713Sikorski Czesław Karol * Żebry   
1714Sikorski Eugeniusz * Wąsosz    
1715Sikorski Feliks  †przed 17-02-1943  
1716Sikorski Franciszek *02-04-1932 Wąsosz †12-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
1717Sikorski Franciszek *1845 Guty Stare †  
1718Sikorski Franciszek  †przed 24-11-1828  
1719Sikorski Jakub  †09-03-1835  
1720Sikorski Jan *około 1891 Kurejwa †  
1721Sikorski Jan *około 1836 †przed 21-09-1891  
1722Sikorski Jan  †przed 10-1794  
1723Sikorski Józef * Przyborowo   
1724Sikorski Józef *06-01-1917 Folwark Gubernia †  
1725Sikorski Józef *20-01-1907 Wąsosz †  
1726Sikorski Józef *około 1834 Popowo †od 30-01-1888 do 29-01-1894  
1727Sikorski Józef *około 1814 Chełchy †po 05-09-1871  
1728Sikorski Józef *około 1811 Guty †przed 24-10-1854  
1729Sikorski Józef *07-02-1811 Wąsosz †03-05-1815 Wąsosz  
1730Sikorski Józef *30-01-1810 Wąsosz †13-02-1810  
1731Sikorski Józef  †po 26-11-1833  
1732Sikorski Julian *około 1827 Bronowo †  
1733Sikorski Julian  †  
1734Sikorski Kacper *około 1803 Bronowo †po 27-01-1851  
1735Sikorski Karol  †przed 03-11-1819  
1736Sikorski Kazimierz *około 1840 Bronowo †  
1737Sikorski Kazimierz  †  
1738Sikorski Leon *około 1859 Wąsosz †04-08-1929 Wąsosz  
1739Sikorski Leon  †  
1740Sikorski Łukasz *około 1820 Wąsosz †po 21-02-1898  
1741Sikorski Maciej *około 1868 Gałązki †  
1742Sikorski Maciej *około 1797 Przyborowo †od 03-02-1856 do 06-11-1864  
1743Sikorski Maciej  †  
1744Sikorski Marcin  †  
1745Sikorski Mateusz *1849 Guty Stare †  
1746Sikorski Mikołaj *około 1880 Wąsosz †   
1747Sikorski N  †przed 08-02-1952  
1748Sikorski N  †przed 09-04-1930  
1749Sikorski Piotr * Surały    
1750Sikorski Piotr *około 1795 Bronowo †od 07-11-1859 do 04-01-1861  
1751Sikorski Piotr *20-05-1779 Wąsosz †08-08-1833 Wąsosz  
1752Sikorski Roch *około 1854 Wąsosz †po 12-02-1901   
1753Sikorski Stanisław *08-03-1902 Żebry †08-06-1953 Żebry /Wąsosz/  
1754Sikorski Stanisław *1882 Guty Stare †1883 Guty Stare /Grabowo/  
1755Sikorski Stanisław  †przed 25-01-1897  
1756Sikorski Stanisław  †przed 07-08-1832  
1757Sikorski Stefan *około 1897 Wąsosz †po 07-11-1945  
1758Sikorski Szczepan *1874 Guty Stare †1875 Guty Stare /Grabowo/  
1759Sikorski Telesfor  †  
1760Sikorski Teofil *około 1873 Żebry †  
1761Sikorski Tomasz *około 1836 Bronowo †1866  
1762Sikorski Wacław *17-03-1940 Żebry †07-05-1940 Żebry /Wąsosz/  
1763Sikorski Wincenty * Żebry   
1764Sikorski Wojciech  †przed 02-11-1790  
1765Sikorski Zdzisław *13-10-1956 Wąsosz †27-02-2000 Białystok /Wąsosz/   
1766Sikorski Zygmunt * Wąsosz   
1767Siłak Emilia z d. Jesionowska  †  
1768Siłak Michał  †  
1769Siłkowska Anna z d. Mikołajczyk  †po 09-10-1905  
1770Siłkowska Stefania z d. Kamińska *około 1886 Pawełki †  
1771Siłkowski Józef  †po 09-10-1905  
1772Siłkowski Ludwik *około 1883 Naddawki †  
1773Siniła Czesława z d. Koniecko * Grozimy   
1774Siniła Franciszek  †  
1775Siniła Stanisław * Dybła   
1776Siniła Stefania z d. Orłowska  †  
1777Sitek Józef *16-01-1916 Mareckie †  
1778Sitek Ludwika z d. Ołdak  †  
1779Sitek Stanisław  †  
1780Sitek Zofia z d. Borawska *19-03-1916 Skaje †  
1781Sitkowska Marianna z d. Grądzka * Nieławice   
1782Sitkowski Bogusław    
1783Sitkowski Paweł * Warszawa   
1784Siuchnicka Marianna z d. Glińska *około 1872 Brzeźnio †  
1785Siuchnicka Petronela z d. Podchajska  †po 16-11-1897  
1786Siuchnicki Franciszek *1874 Grabowo †  
1787Siuchnicki Jakub  †przed 16-11-1897  
1788Siwek N  †przed 09-1887  
1789Siwik Herman (Emin) *15-04-1940 Gorzekały †30-11-2004 Orzysz /Wąsosz/  
1790Siwik Jadwiga z d. Zamojska * Modzele   
1791Siwik Józef    
1792Siwik Maria z d. Miler    
1793Siwik Marian * Czerwone   
1794Siwik Marianna z d. Marczykowska * Wąsosz   
1795Siwik Władysław  †  
1796Siwik Władysława z d. Pupek  †  
1797Skalska Halina z d. Markowska * Grozimy   
1798Skalski Jan    
1799Skaradzińska Anna z d. Malinowska  †  
1800Skaradzińska Czesława z d. Łempicka * Bagienice    
1801Skaradziński Antoni  †  
1802Skaradziński Henryk * Szczuczyn    
1803Skarżyńska Agnieszka z d. Wysocka  †  
1804Skarżyńska Anna Marianna z d. Węcek * Zofiówka   
1805Skarżyńska Antonina z d. Wojsław *31-12-1902 Kownatki †  
1806Skarżyńska Antonina z d. Sobolewska  †po 27-11-1899  
1807Skarżyńska Antonina z d. Nowos  †po 20-02-1939  
1808Skarżyńska Ewa z d. Nietupska  †po 20-02-1865  
1809Skarżyńska Feliksa z d. Ryżo (Rózio?) *około 1873 Szczuczyn †  
1810Skarżyńska Izabela z d. Tyszka *około 1831 Dzięgiele †po 05-11-1877  
1811Skarżyńska Jadwiga z d. Karwowska * Żebry   
1812Skarżyńska Janina z d. Kalinowska *28-03-1895 Dołęgi †30-03-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
1813Skarżyńska Janina z d. Jaczyńska  †przed 03-1855  
1814Skarżyńska Józefa z d. Godlewska  †po 25-11-1862  
1815Skarżyńska Józefa z d. Budna    
1816Skarżyńska Karolina z d. Konopka *około 1830 Konopki †  
1817Skarżyńska Kunegunda z d. Odorska  †  
1818Skarżyńska Leonia z d. Bajkowska * Grozimy   
1819Skarżyńska Marianna z d. Domisiewicz *21-09-1909 Niećkowo †  
1820Skarżyńska Marianna z d. Zyskowska *około 05-1861 Rakowo †  
1821Skarżyńska Marianna z d. Poniatowska  †po 26-04-1932  
1822Skarżyńska Paulina z d. Puchowska  †  
1823Skarżyńska Rozalia z d. Dmochowska *około 1855 Stawiane †08-05-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
1824Skarżyńska Teofila z d. Chmielewska *około 1876 Mścichy †  
1825Skarżyńska Urszula z d. Leszczyńska  †przed 04-11-1860  
1826Skarżyńska Walentyna z d. Gołaszewska  †  
1827Skarżyńska Weronika z d. Kulikowska *około 1891 Zacieczki †  
1828Skarżyński Adam *około 1872 Kurejwa †  
1829Skarżyński Aleksander *09-03-1912 Grajewo †  
1830Skarżyński Andrzej  †przed 20-02-1865  
1831Skarżyński Czesław * Mątwica   
1832Skarżyński Feliks  †przed 20-02-1939  
1833Skarżyński Franciszek *około 1876 Wojewodzin †  
1834Skarżyński Franciszek *około 1866 †  
1835Skarżyński Franciszek  †  
1836Skarżyński Franciszek  †po 26-04-1932  
1837Skarżyński Jan *17-12-1890 Mazewo †14-03-1984 Szczuczyn  
1838Skarżyński Jan *około 1805 Mieszołki †po 05-11-1877  
1839Skarżyński Jan  †przed 04-11-1860  
1840Skarżyński Jan  †przed 27-11-1899  
1841Skarżyński Józef * Boczki   
1842Skarżyński Józef *około 1895 Wąsosz †03-06-1947 Wąsosz  
1843Skarżyński Józef Jakub *około 1837 Rydzewo †  
1844Skarżyński Julian *około 1864 Borawskie †30-12-1932 Wąsosz  
1845Skarżyński Juliusz Teodor * Stary Skarżyn   
1846Skarżyński Marcel *około 1838 Konopki †  
1847Skarżyński N  †przed 10-1908  
1848Skarżyński Piotr  †  
1849Skarżyński Stanisław  †  
1850Skarżyński Stanisław    
1851Skarżyński Stanisław  †  
1852Skarżyński Tomasz  †przed 25-11-1862  
1853Skarżyński Władysław *04-10-1903 Dołęgi †  
1854Skędziel Aniela z d. Bielawska  †po 14-11-1881  
1855Skędziel Jan  †po 14-11-1881  
1856Skędzielska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1857 Bartki †  
1857Skędzielski Franciszek *około 1855 Tarnowo †  
1858Skędzierowska Julianna z d. Turowska *około 1874 Rutki Nowe †  
1859Skędzierowska Zofia z d. Niedźwiedzka  †  
1860Skędzierowski Franciszek  †  
1861Skędzierowski Julian *około 1876 Rutki Nowe †  
1862Skiba Feliks *około 1867 Stare Bosewo †  
1863Skiba Grzegorz  †  
1864Skiba Julianna z d. Gałecka *około 1864 Modzele †  
1865Skiba Rozalia z d. Popowska  †  
1866Skibniewska Bronisława z d. Jaśkowska  †  
1867Skibniewska Czesława z d. Solińska *10-08-1915 Wąsosz †   
1868Skibniewska Elżbieta z d. Kapla  †  
1869Skibniewska Jadwiga z d. Brzuchalska * Niećkowo   
1870Skibniewska Zofia z d. Konopko * Szczuczyn   
1871Skibniewski Henryk * Mareckie   
1872Skibniewski Jan * Grajewo   
1873Skibniewski Jan  †  
1874Skibniewski Józef *14-11-1911 Dybła †   
1875Skibniewski Michał  †  
1876Skitowska Ewa Antonina z d. Kosmowska *około 1867 Radziłów †  
1877Skitowska Małgorzata z d. Murawska  †przed 20-11-1826  
1878Skitowska Marianna z d. Łapińska  †przed 21-04-1884  
1879Skitowska Michalina z d. Gocłowska *około 1863 Kramarzewo †08-07-1893  
1880Skitowska Teofila z d. Kulikowska *około 1817 Kędziorowo †  
1881Skitowska Zofia  †po 29-01-1845  
1882Skitowski Ludwik *około 1824 Kieljany †  
1883Skitowski Łukasz  †przed 20-11-1826  
1884Skitowski Marcel *około 1861 Klimaszewnica †  
1885Skitowski Rajmund  †przed 21-04-1884  
1886Składanek Anna z d. Powichrowska *około 1848 Wizna †po 16-02-1909  
1887Składanek Elżbieta z d. Mielnicka  †przed 01-1816  
1888Składanek Ewa z d. Laskowska *około 1832 Wilamowo †po 13-02-1893  
1889Składanek Franciszek *około 1859 Ruś †  
1890Składanek Jan *około 1875 Wizna †  
1891Składanek Jan *około 1845 Wizna †po 16-02-1909  
1892Składanek Jan *około 1814 Ruś †przed 05-11-1872   
1893Składanek Jan *około 1800 †po 26-11-1849  
1894Składanek Jan  †po 24-01-1876  
1895Składanek Jan  †  
1896Składanek Józefa z d. Nitkiewicz *około 1857 Wizna †  
1897Składanek Katarzyna z d. Pruszko *około 1776 †od 09-11-1844 do 11-05-1856  
1898Składanek Konstancja z d. Mieczkowska  †po 24-01-1876  
1899Składanek Leopold *około 1871 Ruś †  
1900Składanek Ludwik *03-04-1895 Ruś †  
1901Składanek Marianna z d. Lesiewicz *około 1891 Grądy Małe †  
1902Składanek Marianna z d. Piotrowska *około 1864 Wizna †  
1903Składanek Marianna z d. Wądołowska *około 1832 Rutkowskie †po 23-02-1879  
1904Składanek Marianna z d. Grzybowska *około 1803 †po 26-11-1849  
1905Składanek Marianna z d. Makowska  †  
1906Składanek Rozalia z d. Janut  †po 26-02-1867  
1907Składanek Stanisław *około 1829 Ruś †przed 13-02-1893  
1908Składanek Teofila z d. Popławska *około 1818 Sieburczyn †przed 08-1854   
1909Składanek Wiktor *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
1910Składanek Wojciech  †po 26-02-1867  
1911Skłodowska Józefa z d. Świderska  †po 26-01-1920  
1912Skłodowska Katarzyna z d. Chmielewska  †po 28-05-1889  
1913Skłodowska Marianna z d. Nienałtowska  †   
1914Skłodowski Franciszek  †   
1915Skłodowski Gustaw *około 1896 Radziłów †przed 1928  
1916Skłodowski Ludwik  †przed 28-05-1889  
1917Skłodowski Walerian  †przed 26-01-1920  
1918Skocka Jadwiga z d. N  †przed 11-11-1812  
1919Skocka Marianna z d. Pliszka *02-08-1789 Koniecki †przed 24-11-1839  
1920Skocki Andrzej *około 1752 †po 11-11-1812  
1921Skocki Paweł *28-01-1790 †przed 24-11-1839  
1922Skoczek Adam  †po 11-11-1878  
1923Skoczek Franciszek *około 1891 Aleksandrów †  
1924Skoczek Franciszek *około 1852 Kumelsk †przed 29-01-1924  
1925Skoczek Franciszka z d. Chrzanowska *około 1878 Wąsosz †  
1926Skoczek Katarzyna z d. Jastrzębska  †przed 11-11-1878  
1927Skoczek Kazimierz *około 1896 Barany †  
1928Skoczek N z d. N  †przed 12-1923  
1929Skoczek Stanisława z d. Niebrzydowska *około 1906 Stawiane †  
1930Skoczek Wiktoria z d. Tuzinowska *około 1862 Bęćkowo †po 09-02-1925  
1931Skoczeń Edyta     
1932Skorupa Aleksandra z d. Wasilewska *13-09-1872 Barany †25-10-1947 Barany /Szczuczyn/  
1933Skorupa Jan *około 1870 Bargłów †przed 25-10-1947  
1934Skorupa Krystyna z d. Krystofik  †  
1935Skorupa Walenty  †  
1936Skoworski Antoni  †28-10-1832 Nadbory  
1937Skowrońska Agnieszka z d. Grochowska  †  
1938Skowrońska Agnieszka z d. Kuklińska  †02-10-1865  
1939Skowrońska Katarzyna z d. Dębińska  †przed 11-07-1855  
1940Skowrońska Marcjanna z d. N  †przed 04-11-1857  
1941Skowrońska Marianna z d. Konik *około 1816 Świdry †od 09-10-1864 do 30-06-1879  
1942Skowroński Idzi  †przed 11-07-1855  
1943Skowroński Józef *około 1799 Bargłów †po 27-02-1859  
1944Skowroński Szymon  †przed 04-11-1857  
1945Skowroński Tomasz  †  
1946Skóra Jadwiga z d. Czaplicka * Klimaszewnica   
1947Skóra Marianna z d. Kurlej  †  
1948Skóra Stanisław * Antolin   
1949Skóra Tomasz  †  
1950Skrobot Antoni  †  
1951Skrobot Antonina z d. N  †  
1952Skrobot Kazimiera z d. Kiełczewska *około 1875 Guty †po 20-02-1922  
1953Skrobot Konstancja z d. Werbolewska  †15-12-1897  
1954Skrobot Konstanty *około 1864 Wilczuki par. Mścibów †  
1955Skrodzka Adela z d. Taraskowska *około 1875 Borawskie par. Jedwabne †  
1956Skrodzka Albina *około 1871 Skroda Wielka †  
1957Skrodzka Aleksandra z d. Długołęcka *08-03-1914 †06-11-1993 Ławsk /Wąsosz/  
1958Skrodzka Aleksandra z d. Mocarska *07-01-1897 Mocarze †02-05-1985 Białystok /Wąsosz/  
1959Skrodzka Aleksandra z d. Danowska *około 1896 Sulewo Kownaty †  
1960Skrodzka Aleksandra z d. Borawska *29-10-1891 Glinki †  
1961Skrodzka Aleksandra z d. Konopka *około 1870 Gardoty †  
1962Skrodzka Aleksandra z d. Kuczyńska *14-12-1867 Sulewo Kownaty †12-12-1949 Wojsławy  
1963Skrodzka Aleksandra z d. Zabielska *około 1852 Zabiele †  
1964Skrodzka Aleksandra z d. Mroczkowska  †  
1965Skrodzka Aleksandra z d. Dąbrowska  †  
1966Skrodzka Anastazja z d. Zalewska * Jaki    
1967Skrodzka Angela z d. Kurzątkowska  †po 23-11-1825  
1968Skrodzka Angela z d. Obrycka  †przed 18-09-1822  
1969Skrodzka Aniela z d. Czarnecka  †od 28-01-1896 do 22-07-1903  
1970Skrodzka Anna z d. Bukowska *około 1880 Borawskie †  
1971Skrodzka Anna z d. Malinowska *około 1855 Borzymy †  
1972Skrodzka Anna z d. Ladzińska *14-08-1846 Wąsosz †od 29-01-1895 do 04-1897  
1973Skrodzka Anna z d. Sadowska *około 1829 Dzięciołowo †06-05-1895 Doliwy /Przytuły/  
1974Skrodzka Anna z d. Mroczkowska *około 1824 Wojsławy †przed 21-11-1898  
1975Skrodzka Anna z d. Borawska *26-01-1801 Możdżenie †  
1976Skrodzka Anna z d. Wiszowata *około 1790 Wiszowate †po 12-02-1844  
1977Skrodzka Anna z d. Obrycka  †21-11-1849  
1978Skrodzka Anna z d. Cieciuch  †po 05-08-1889  
1979Skrodzka Anna    
1980Skrodzka Antonina z d. Zyskowska  †przed 19-11-1854  
1981Skrodzka Antonina z d. Szejk  †po 15-02-1927  
1982Skrodzka Apolonia z d. Konopka *około 1880 Konopki Monety †  
1983Skrodzka Barbara z d. Giże * Ławsk   
1984Skrodzka Barbara z d. Chochlewska  †przed 22-11-1822  
1985Skrodzka Barbara z d. Kiełczewska  †po 13-11-1859  
1986Skrodzka Barbara z d. Orłowska     
1987Skrodzka Bronisława *około 06-1928 Wąsosz †06-02-1934 Szwelczyn /Wąsosz/  
1988Skrodzka Bronisława z d. Truszkowska  †  
1989Skrodzka Bronisława z d. Kamińska  †po 31-01-1942  
1990Skrodzka Daniela *około 06-1947 Niedźwiedzkie †18-11-1947 Niedźwiedzkie  
1991Skrodzka Danuta z d. Kalinowska * Szczuczyn    
1992Skrodzka Elżbieta z d. Dobrzycka * Szczuczyn   
1993Skrodzka Elżbieta z d. N  †  
1994Skrodzka Elżbieta z d. Chludzińska  †przed 24-11-1839  
1995Skrodzka Emilia z d. Filipkowska *około 1869 Szczuczyn †28-08-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1996Skrodzka Eugenia z d. Dobrzycka * Borawskie   
1997Skrodzka Eugenia z d. Modzelewska  †  
1998Skrodzka Ewa z d. Sulewska *29-04-1849 Sulewo Prusy †  
1999Skrodzka Ewa z d. Dzięgielewska *około 1827 Milewo par. Niedźwiadna †03-01-1858  
2000Skrodzka Ewa z d. Chrostowska  †po 07-07-1851  
2001Skrodzka Ewa z d. Downar  †po 15-05-1899  
2002Skrodzka Ewa z d. Laszczkowska  †przed 21-11-1896  
2003Skrodzka Feliksa *około 1885 Skroda Wielka †  
2004Skrodzka Feliksa z d. Szleszyńska *około 1871 Zalesie †02-07-1940 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2005Skrodzka Franciszka z d. Grądzka *około 1911 Grądy Małe †  
2006Skrodzka Franciszka z d. Milewska *około 1882 Bzury †  
2007Skrodzka Franciszka z d. Sokołowska *około 1875 Dzięgiele †  
2008Skrodzka Franciszka z d. Zajkowska *około 1857 Wąsosz †po 14-05-1907  
2009Skrodzka Franciszka z d. Chojnowska  †po 23-01-1844  
2010Skrodzka Franciszka  †po 19-02-1811  
2011Skrodzka Franciszka z d. Karwowska  †po 12-02-1843  
2012Skrodzka Franciszka z d. Rakowska  †po 24-06-1893  
2013Skrodzka Franciszka z d. Łepkowska  †przed 14-02-1865  
2014Skrodzka Franciszka  †po 16-09-1834  
2015Skrodzka Franciszka z d. Borawska (Gutowska)  †przed 06-02-1900  
2016Skrodzka Gabriela Teresa z d. Grabowska    
2017Skrodzka Helena z d. Tyszka *około 1889 Rogale †przed 01-1918  
2018Skrodzka Helena z d. Filipkowska *1880 Stary Gromadzyn †14-12-1936 Wojsławy  
2019Skrodzka Helena z d. Włodkowska    
2020Skrodzka Helena  †  
2021Skrodzka Helena z d. Konrad  †przed 01-02-1846  
2022Skrodzka Helena  †od 21-11-1830 do 06-01-1843  
2023Skrodzka Honorata z d. Mroczkowska * Świdry    
2024Skrodzka Honorata z d. Drobińska *20-01-1909 Świdry †13-11-1997 Świdry /Wąsosz/  
2025Skrodzka Izabela z d. Szczuka  †przed 01-03-1848  
2026Skrodzka Jadwiga z d. Konopka * Żelazki   
2027Skrodzka Jadwiga z d. Mroczkowska * Świdry    
2028Skrodzka Jadwiga z d. Gardocka *22-01-1923 Koniecki Małe †29-03-2003 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2029Skrodzka Jadwiga z d. Niebrzydowska *29-12-1912 Obrytki †13-10-1995 /Wąsosz/   
2030Skrodzka Jadwiga z d. Dębińska  †po 17-07-1943  
2031Skrodzka Jadwiga z d. Przewodowska    
2032Skrodzka Jadwiga z d. Darmetko    
2033Skrodzka Jadwiga Weronika z d. Dębińska *19-11-1887 Szczuczyn †06-02-1967 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/   
2034Skrodzka Janina z d. Górska *14-08-1910 Męczki †2003 Jedwabne   
2035Skrodzka Józefa z d. Wiszowata *około 1888 Surały †  
2036Skrodzka Józefa z d. Grabowska *około 1877 Grabowskie †  
2037Skrodzka Józefa z d. Filipkowska  †  
2038Skrodzka Józefa z d. Mościńska  †po 17-02-1862  
2039Skrodzka Józefa z d. Polkowska  †  
2040Skrodzka Józefata *około 1862 Skroda Wielka †przed 13-10-1931  
2041Skrodzka Józefata z d. Zalewska  †po 06-02-1893  
2042Skrodzka Józefata Wiktoria z d. Kozikowska  †po 21-11-1870  
2043Skrodzka Julianna z d. Mocarska *około 1880 Radziłów †  
2044Skrodzka Julianna z d. Rogowska *około 1863 Wagi †  
2045Skrodzka Justyna z d. Sobótka  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
2046Skrodzka Karolina * Kolno   
2047Skrodzka Karolina z d. Pieńkowska *około 1845 Marki †od 23-02-1892 do 14-11-1899  
2048Skrodzka Karolina z d. Ostrowska *około 1825 Kędziorowo †   
2049Skrodzka Karolina  †po 25-09-1855  
2050Skrodzka Karolina z d. Konopka  †po 27-01-1863  
2051Skrodzka Karolina z d. Sokołowska  †po 26-02-1878  
2052Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska *1863 †1908  
2053Skrodzka Katarzyna z d. Stepnowska *około 1816 Brzeźnio †od 01-07-1878 do 01-06-1891  
2054Skrodzka Katarzyna z d. Godlewska  †przed 25-06-1888  
2055Skrodzka Katarzyna z d. Świderska  †od 04-07-1838 do 14-02-1847  
2056Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska  †przed 16-02-1836  
2057Skrodzka Katarzyna z d. Rogowska  †  
2058Skrodzka Kazimiera z d. Wiszowata *około 1887 Surały †  
2059Skrodzka Kazimiera z d. Małachowska  †  
2060Skrodzka Kazimiera z d. Rogalska  †po 16-02-1942  
2061Skrodzka Kazimiera z d. Konopka  †przed 15-06-1939  
2062Skrodzka Kazimiera Maria z d. Modzelewska *18-04-1924 Modzele †21-08-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2063Skrodzka Klementyna z d. Śmiarowska  †przed 30-01-1894  
2064Skrodzka Konstancja z d. Bagińska  †przed 19-11-1912  
2065Skrodzka Konstancja z d. Łempicka * Sokoły †przed 19-05-1829  
2066Skrodzka Krystyna z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
2067Skrodzka Krystyna z d. Jawdyńska *około 1771 †04-02-1844 Skroda Wielka /Grabowo/  
2068Skrodzka Leokadia z d. Leszczewska *16-11-1911 Borawskie †  
2069Skrodzka Leokadia z d. Żołnierowicz    
2070Skrodzka Leonora Ludwika z d. Mroczkowska *około 1840 Wojsławy †przed 02-03-1908   
2071Skrodzka Lucyna z d. Łaguna *09-09-1928 Pasichy †22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/  
2072Skrodzka Ludwika *około 03-1885 †24-06-1885 Wagi /Przytuły/  
2073Skrodzka Ludwika z d. Klimaszewska  †08-02-1874  
2074Skrodzka Ludwika  †po 17-11-1890  
2075Skrodzka Magdalena  †po 29-11-1820  
2076Skrodzka Magdalena z d. Niebrzydowska  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
2077Skrodzka Małgorzata z d. Gutowska *około 1883 Guty Podleśne †po 06-02-1929  
2078Skrodzka Małgorzata z d. Akacka    
2079Skrodzka Małgorzata z d. N  †przed 24-01-1859  
2080Skrodzka Marcela z d. Sulewska  †  
2081Skrodzka Maria z d. Augustowska *około 1890 Szczuczyn †  
2082Skrodzka Maria Bogusława z d. Wróblewska * Kędziorowo   
2083Skrodzka Marianna z d. Komosińska * Wąsosz   
2084Skrodzka Marianna *30-09-1916 Ławsk †16-03-1994 Ławsk /Wąsosz/  
2085Skrodzka Marianna z d. Zyskowska *08-11-1907 Wąsosz †21-09-1996 Grajewo /Wąsosz/  
2086Skrodzka Marianna z d. Ladzińska *22-09-1884 Kurejewka †20-12-1963 Ławsk  
2087Skrodzka Marianna z d. Tyszka *około 1874 Surały †  
2088Skrodzka Marianna z d. Rudzka *około 09-1854 Cyprki †21-11-1885 Ławsk /Wąsosz/  
2089Skrodzka Marianna *około 1849 Skroda Wielka †po 03-02-1902  
2090Skrodzka Marianna z d. Sulewska *około 1846 Sulewo Prusy †po 11-02-1908  
2091Skrodzka Marianna z d. Sokołowska *około 1843 Borawskie †po 02-02-1910  
2092Skrodzka Marianna z d. Szymanowska *około 1838 Surały †24-01-1862 Łubiane /Grabowo/  
2093Skrodzka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1824 Szymany †  
2094Skrodzka Marianna z d. Grądzka *około 1817 Nieciki †  
2095Skrodzka Marianna z d. Piotrowska *około 1813 Wizna †22-01-1848  
2096Skrodzka Marianna z d. Rydzeńska *około 1811 Wróblewko †przed 08-02-1885  
2097Skrodzka Marianna z d. Ostrowska *12-08-1788 Wąsosz †   
2098Skrodzka Marianna z d. N  †po 24-10-1887  
2099Skrodzka Marianna z d. Zelkowska  †po 20-11-1831  
2100Skrodzka Marianna z d. Rakowska  †  
2101Skrodzka Marianna z d. Niebrzydowska  †przed 14-04-1868  
2102Skrodzka Marianna z d. Żebrowska  †po 13-02-1825  
2103Skrodzka Marianna z d. Rydzewska  †po 27-02-1854  
2104Skrodzka Marianna z d. N  †  
2105Skrodzka Marianna z d. Święcińska  †po 12-02-1906  
2106Skrodzka Marianna z d. Dobrzycka  †po 30-01-1899  
2107Skrodzka Marianna  †  
2108Skrodzka Marianna z d. Zelkowska  †  
2109Skrodzka Marianna z d. N  †przed 20-01-1815  
2110Skrodzka Marianna z d. Kozikowska  †przed 20-01-1874  
2111Skrodzka Marianna z d. Mateuszczyk  †  
2112Skrodzka Marianna z d. Waleszczak  †przed 25-05-1886  
2113Skrodzka Marianna Emilia z d. Rogowska * Wąsosz   
2114Skrodzka Marta z d. Malinowska  †od 25-11-1878 do 04-02-1890  
2115Skrodzka Michalina z d. Główczyńska *około 1857 Szczuczyn †21-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2116Skrodzka N z d. N  †przed 01-1910  
2117Skrodzka Paulina z d. Sawicka *około 1890 Skaje †  
2118Skrodzka Paulina z d. Dzięgielewska *około 1867 Bagińskie †przed 1922  
2119Skrodzka Paulina z d. Grabowska *około 1863 Grabowskie †  
2120Skrodzka Paulina z d. Wiszowata *około 1854 Bagińskie †28-12-1895  
2121Skrodzka Paulina z d. Mroczkowska  †  
2122Skrodzka Petronela z d. Dobrzycka *około 1858 Chełchy †po 29-01-1918  
2123Skrodzka Regina z d. Rutkowska *24-02-1919 †07-03-1994 Łomża /Wąsosz/   
2124Skrodzka Regina z d. Staniszewska *około 1909 Pawełki †  
2125Skrodzka Romualda z d. Rogowska  †  
2126Skrodzka Rozalia z d. Wróblewska *około 1848 Jambrzyki †  
2127Skrodzka Rozalia z d. Godlewska *około 1847 Wagi †  
2128Skrodzka Rozalia  †  
2129Skrodzka Rozalia z d. Rydlewska  †po 06-10-1941  
2130Skrodzka Rozalia  †  
2131Skrodzka Rozalia z d. Gwiazdowska  †przed 26-05-1878  
2132Skrodzka Rozalia z d. Kołakowska  †przed 04-02-1894  
2133Skrodzka Rozalia  †po 15-07-1895  
2134Skrodzka Rozalia z d. Sankowska  †07-08-1867  
2135Skrodzka Sabina z d. Milewska *26-09-1913 Danowo †21-01-1986 Grajewo /Wąsosz/  
2136Skrodzka Salomea z d. Kotowska *około 1864 Kiełcze Stare †09-05-1903 Grabowskie  
2137Skrodzka Salomea z d. Niebrzydowska *około 1831 Jaki †22-08-1872  
2138Skrodzka Salomea z d. Bagińska *około 1811 Skroda Mała †  
2139Skrodzka Salomea z d. Karwowska  †przed 11-02-1890  
2140Skrodzka Scholastyka z d. Mroczkowska *około 1816 †przed 23-09-1873  
2141Skrodzka Scholastyka  †po 24-11-1885  
2142Skrodzka Scholastyka z d. Mroczkowska  †przed 18-11-1868   
2143Skrodzka Stanisława *około 1911 Wojsławy †05-04-1919 Wojsławy /Wąsosz/  
2144Skrodzka Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1852 Kurki †06-03-1889 Wąsosz /Wąsosz/  
2145Skrodzka Stanisława z d. Borawska  †  
2146Skrodzka Stefania z d. Budzyńska    
2147Skrodzka Tekla z d. Mikucka *około 1846 Niećkowo †po 15-01-1895  
2148Skrodzka Tekla z d. Chludzińska  †po 14-02-1871  
2149Skrodzka Teodora z d. Tołczyk  †18-10-1846  
2150Skrodzka Teofila z d. Konopka *około 1866 Janczewo †  
2151Skrodzka Teofila z d. Żebrowska  †po 07-02-1899  
2152Skrodzka Teofila z d. Borzymowska  †16-11-1895 Konopki-Białystok  
2153Skrodzka Teresa z d. Chrzanowska * Ławsk   
2154Skrodzka Teresa z d. Niecikowska *około 1816 Nieciki †  
2155Skrodzka Teresa z d. Konopka *około 1805 Konopki par. Grabowo †po 11-05-1862  
2156Skrodzka Teresa z d. Godlewska * Godlewo †od 01-08-1841 do 22-01-1850  
2157Skrodzka Teresa z d. Kurzątkowska    
2158Skrodzka Teresa z d. Czaplicka  †po 18-02-1849  
2159Skrodzka Urszula z d. Tyszka  †  
2160Skrodzka Urszula z d. Nowosacka  †po 29-01-1833  
2161Skrodzka Waleria z d. Kamińska  †przed 28-02-1927  
2162Skrodzka Weronika z d. Danowska *07-11-1909 †14-12-1985 Pasichy /Wąsosz/  
2163Skrodzka Weronika z d. Biedrzycka  †od 14-02-1847 do 15-05-1858  
2164Skrodzka Wiesława z d. Saniewska * Kędziorowo   
2165Skrodzka Wiktoria z d. Orzechowska *około 1872 †  
2166Skrodzka Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1871 Kamińskie †  
2167Skrodzka Wiktoria z d. Wierzbowska *około 1851 Wilamowo †  
2168Skrodzka Wiktoria z d. Niebrzydowska  †  
2169Skrodzka Wiktoria Aniela z d. Rogińska (Bagińska)  †przed 25-11-1890  
2170Skrodzka Władysława z d. Kotowska *około 1907 Kotówek †  
2171Skrodzka Zdzisława Gabriela *31-03-1952 Szczuczyn †19-03-1953 Szczuczyn  
2172Skrodzka Zofia z d. Żebrowska  †  
2173Skrodzka Zofia z d. Sp.    
2174Skrodzki Adam *około 1816 Jambrzyki †05-12-1850  
2175Skrodzki Adam  †po 12-02-1906  
2176Skrodzki Adam  †po 13-11-1859  
2177Skrodzki Adam  †przed 20-01-1815  
2178Skrodzki Adam  †  
2179Skrodzki Adam Tadeusz    
2180Skrodzki Albin *04-11-1866 Skroda Wielka †15-06-1939 Grozimy /Wąsosz/  
2181Skrodzki Albin  †  
2182Skrodzki Aleksander *około 1906 Skroda Wielka †  
2183Skrodzki Aleksander *04-06-1890 Pieńki †  
2184Skrodzki Aleksander *około 1880 Chojnówek †  
2185Skrodzki Aleksander *około 1876 Koniecki †przed 06-02-1967   
2186Skrodzki Aleksander *około 1872 Łubiane †  
2187Skrodzki Aleksander  †  
2188Skrodzki Aleksander  †przed 24-11-1885  
2189Skrodzki Aleksander  †przed 29-11-1820  
2190Skrodzki Aleksander  †po 15-02-1927  
2191Skrodzki Aleksander  †  
2192Skrodzki Aleksander  †przed 17-07-1943  
2193Skrodzki Andrzej *około 1816 Nieciki †  
2194Skrodzki Andrzej  †przed 18-11-1868   
2195Skrodzki Andrzej  †  
2196Skrodzki Andrzej  †przed 12-02-1843  
2197Skrodzki Andrzej  †po 17-02-1862  
2198Skrodzki Andrzej  †  
2199Skrodzki Andrzej    
2200Skrodzki Antoni *około 1901 †  
2201Skrodzki Antoni *1849 Grabowskie †  
2202Skrodzki Antoni *około 1810 Skroda Mała †  
2203Skrodzki Antoni    
2204Skrodzki Antoni  †04-08-1839  
2205Skrodzki Antoni  †po 15-07-1895  
2206Skrodzki Benedykt  †02-10-1915 Wojsławy  
2207Skrodzki Bolesław * Skroda Wielka    
2208Skrodzki Bolesław *30-06-1915 Niedźwiedzkie †20-08-1995 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2209Skrodzki Bolesław *15-02-1914 Koniecki Duże †02-02-1971 Obrytki /Wąsosz/   
2210Skrodzki Bolesław *11-08-1910 Niećkowo †06-12-1972 Ławsk /Wąsosz/  
2211Skrodzki Bolesław *około 1882 Skroda Wielka †  
2212Skrodzki Bolesław *około 1882 Skroda Wielka †  
2213Skrodzki Bolesław  †  
2214Skrodzki Bronisław  †  
2215Skrodzki Czesław *19-02-1920 Konopki-Białystok †07-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2216Skrodzki Czesław *1902 Konopki-Białystok †   
2217Skrodzki Dominik Mieczysław *01-01-1942 Obrytki †23-04-1997 /Wąsosz/   
2218Skrodzki Eugeniusz * Niedźwiedzkie   
2219Skrodzki Eugeniusz * Ławsk   
2220Skrodzki Eugeniusz *12-11-1928 †09-02-1984 Białystok /Wąsosz/  
2221Skrodzki Eugeniusz * Cedry   
2222Skrodzki Fabian *około 1851 Skroda Mała †  
2223Skrodzki Fabian  †przed 16-11-1829  
2224Skrodzki Feliks *29-12-1913 Okół †15-03-1967 Ławsk /Wąsosz/  
2225Skrodzki Feliks  †  
2226Skrodzki Franciszek *23-09-1930 †04-09-1931 Pasichy  
2227Skrodzki Franciszek *01-10-1919 Wagi †  
2228Skrodzki Franciszek *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †01-05-1970 Zambrów  
2229Skrodzki Franciszek *22-07-1900 Wojsławy †12-09-1985 Świdry /Wąsosz/  
2230Skrodzki Franciszek *około 1880 Grabowskie †  
2231Skrodzki Franciszek *około 1876 Konopki-Białystok †po 06-02-1929  
2232Skrodzki Franciszek *około 1870 Skroda Wielka †  
2233Skrodzki Franciszek *około 1862 Skroda Wielka †przed 13-10-1931  
2234Skrodzki Franciszek *około 1848 Glinki †05-07-1905  
2235Skrodzki Franciszek *około 1824 Skroda Mała †04-09-1863  
2236Skrodzki Franciszek *około 1802 Wizna †20-06-1854  
2237Skrodzki Franciszek *około 1789 Skroda Wielka †po 12-02-1844  
2238Skrodzki Franciszek  †po 07-02-1899  
2239Skrodzki Franciszek  †od 11-02-1839 do 14-04-1868  
2240Skrodzki Franciszek  †  
2241Skrodzki Franciszek  †po 24-06-1893  
2242Skrodzki Franciszek  †od 16-02-1836 do 04-02-1850  
2243Skrodzki Franciszek  †po 17-11-1890  
2244Skrodzki Franciszek  †od 14-02-1847 do 09-02-1858  
2245Skrodzki Franciszek  †przed 18-02-1849  
2246Skrodzki Grzegorz    
2247Skrodzki Gustaw * Wojsławy   
2248Skrodzki Henryk * Pasichy   
2249Skrodzki Hieronim  †po 16-02-1942  
2250Skrodzki Hilary *około 1905 Kossaki par. Jedwabne †  
2251Skrodzki Ignacy  †po 04-02-1890  
2252Skrodzki Jakub *około 1871 Bukowo Małe †26-03-1934 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2253Skrodzki Jakub  †  
2254Skrodzki Jakub  †przed 25-09-1855  
2255Skrodzki Jakub  †03-04-1833 Stawiane  
2256Skrodzki Jakub  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
2257Skrodzki Jan *około 11-01-1949 Borki †25-01-1949 Borki  
2258Skrodzki Jan *09-01-1949 Wojsławy †18-12-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
2259Skrodzki Jan * Koniecki Małe    
2260Skrodzki Jan *około 1918 Nieciki †  
2261Skrodzki Jan *24-06-1912 Świdry-Dobrzyce †  
2262Skrodzki Jan *26-05-1885 Wojsławy †przed 03-09-1930  
2263Skrodzki Jan *około 1881 Skroda Wielka †  
2264Skrodzki Jan *około 1858 Koziki †  
2265Skrodzki Jan *około 1858 Skroda Wielka †przed 29-01-1918  
2266Skrodzki Jan *około 1849 Skroda Wielka †po 03-02-1902  
2267Skrodzki Jan *około 1841 Jambrzyki †po 30-01-1899  
2268Skrodzki Jan *około 1820 Skroda Wielka †po 02-02-1910  
2269Skrodzki Jan *około 1819 Okół †   
2270Skrodzki Jan *około 1814 Nieciki †przed 23-09-1873  
2271Skrodzki Jan *około 1798 Niedźwiadna †  
2272Skrodzki Jan  †przed 19-11-1854  
2273Skrodzki Jan  †przed 24-10-1887  
2274Skrodzki Jan  †po 31-01-1942  
2275Skrodzki Jan  †po 19-11-1912  
2276Skrodzki Jan  †po 01-03-1848  
2277Skrodzki Jan  †przed 01-02-1846  
2278Skrodzki Jan  †przed 04-07-1859  
2279Skrodzki Jan Mateusz * Wąsosz   
2280Skrodzki Jarosław Henryk * Szczuczyn   
2281Skrodzki Jerzy * Chojnówek   
2282Skrodzki Józef *23-02-1912 Surały †16-07-1976 Biała Piska /Wąsosz/  
2283Skrodzki Józef *14-04-1883 Łojki par. Białaszewo †24-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
2284Skrodzki Józef *około 1876 Kamińskie †  
2285Skrodzki Józef *około 1874 Świdry-Dobrzyce †  
2286Skrodzki Józef *około 1873 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2287Skrodzki Józef *około 1846 Szymany †25-11-1893 Świdry /Wąsosz/  
2288Skrodzki Józef *około 1822 Nieciki †  
2289Skrodzki Józef * Nieciki †przed 04-02-1834  
2290Skrodzki Józef  †  
2291Skrodzki Józef  †po 28-02-1927  
2292Skrodzki Józef  †  
2293Skrodzki Józef  †przed 26-02-1878  
2294Skrodzki Józef  †24-02-1880  
2295Skrodzki Józef  †po 30-01-1894  
2296Skrodzki Józef  †po 30-01-1899  
2297Skrodzki Józef  †21-08-1889  
2298Skrodzki Józef  †przed 04-11-1828  
2299Skrodzki Józef Franciszek *około 1837 Skroda Wielka †po 14-11-1899  
2300Skrodzki Julian *1861 Grabowskie †  
2301Skrodzki Kacper  †po 13-02-1825  
2302Skrodzki Kajetan  †przed 02-03-1835  
2303Skrodzki Kalikst  †przed 18-02-1901  
2304Skrodzki Kazimierz *około 1808 Konopki-Białystok †przed 21-11-1898  
2305Skrodzki Kazimierz  †przed 24-01-1859  
2306Skrodzki Kazimierz Bolesław * Grajewo   
2307Skrodzki Konstanty *około 04-1877 Wąsosz †06-10-1879 Wąsosz  
2308Skrodzki Ksawery *1912 Wagi †  
2309Skrodzki Ksawery  †  
2310Skrodzki Leon *1858 Grabowskie †  
2311Skrodzki Łukasz *18-10-1774 Bukowo Małe †   
2312Skrodzki Maciej  †po 27-02-1854  
2313Skrodzki Maciej  †po 23-11-1825  
2314Skrodzki Maciej * Skroda †przed 19-05-1829  
2315Skrodzki Maciej  †przed 10-02-1885  
2316Skrodzki Maciej  †po 14-02-1865  
2317Skrodzki Marceli    
2318Skrodzki Mateusz *około 1853 Nieciki †po 11-02-1908  
2319Skrodzki Mateusz *około 1823 Skroda Wielka †od 28-02-1876 do 02-03-1908   
2320Skrodzki Mateusz  †  
2321Skrodzki Mateusz  †po 27-01-1863  
2322Skrodzki Mateusz  †  
2323Skrodzki Michał *około 1855 Sulewo Prusy †15-09-1898 Zabiele  
2324Skrodzki Michał *około 1850 Grabowskie †  
2325Skrodzki Michał    
2326Skrodzki Mieczysław * Grabowskie   
2327Skrodzki Mikołaj *1837 †  
2328Skrodzki Mikołaj  †przed 25-06-1888  
2329Skrodzki N  †przed 28-08-1949  
2330Skrodzki N  †przed 10-1792  
2331Skrodzki Paweł *około 1869 Łubiane †  
2332Skrodzki Paweł  †przed 07-07-1851  
2333Skrodzki Paweł  †po 03-02-1824  
2334Skrodzki Piotr *19-05-1900 Surały †  
2335Skrodzki Piotr *około 1866 Konopki-Białystok †przed 16-02-1914  
2336Skrodzki Piotr  †po 05-08-1889  
2337Skrodzki Piotr  †po 21-11-1870  
2338Skrodzki Piotr  †  
2339Skrodzki Piotr  †po 06-02-1900  
2340Skrodzki Romuald *około 1898 Chełchy †  
2341Skrodzki Romuald *około 1811 Szymany †  
2342Skrodzki Romuald  †  
2343Skrodzki Stanisław *05-11-1912 Wojsławy †21-02-1999 Wojsławy /Wąsosz/  
2344Skrodzki Stanisław *około 1856 Koziki †  
2345Skrodzki Stanisław *około 1847 Mściwuje †  
2346Skrodzki Stanisław *1840 †  
2347Skrodzki Stanisław *około 1803 Ryn †przed 08-02-1885  
2348Skrodzki Stanisław  †przed 20-11-1831  
2349Skrodzki Stanisław  †po 23-01-1844  
2350Skrodzki Stanisław  †po 21-02-1922  
2351Skrodzki Stanisław  †przed 18-09-1822  
2352Skrodzki Stanisław  †po 04-02-1894  
2353Skrodzki Sylwester *1853 †1925  
2354Skrodzki Szczepan *około 1840 †  
2355Skrodzki Szczepan  †przed 06-10-1941  
2356Skrodzki Szczepan  †po 25-05-1886  
2357Skrodzki Tadeusz * Szczuczyn   
2358Skrodzki Tadeusz * Wojsławy   
2359Skrodzki Tadeusz * Pasichy   
2360Skrodzki Tadeusz * Łubiane    
2361Skrodzki Teofil *około 1864 Wścieklice †  
2362Skrodzki Tomasz *około 1813 Jambrzyki †od 01-07-1878 do 01-06-1891  
2363Skrodzki Tomasz  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
2364Skrodzki Tomasz  †przed 20-01-1874  
2365Skrodzki Wacław *09-12-1918 Pasichy †28-06-2001 Pasichy /Wąsosz/  
2366Skrodzki Wacław *1892 Skroda Wielka †26-11-1950 Pasichy  
2367Skrodzki Walenty  †po 19-02-1811  
2368Skrodzki Walenty Kazimierz *około 1829 Skroda Wielka †przed 25-11-1890  
2369Skrodzki Wawrzyniec *około 1859 Konopki-Białystok †  
2370Skrodzki Wawrzyniec *około 1803 Skroda †przed 11-05-1862  
2371Skrodzki Wawrzyniec  †po 15-05-1899  
2372Skrodzki Wiktor *około 1848 Surały †12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/  
2373Skrodzki Wiktor  †po 26-05-1878  
2374Skrodzki Wiktor  †od 11-02-1890 do 18-07-1900  
2375Skrodzki Władysław *około 1870 †  
2376Skrodzki Władysław *1866 Grabowskie †  
2377Skrodzki Wojciech *około 1833 Nieciki †  
2378Skrodzki Wojciech  †  
2379Skrodzki Wojciech  †przed 14-02-1847  
2380Skrodzki Wojciech  †przed 21-11-1896  
2381Skrodzki Wojciech Jan *około 1822 Konopki-Białystok †02-06-1876  
2382Skrodzki Zygmunt *10-06-1916 Skroda Wielka †   
2383Skrodzki Zygmunt Mateusz *16-04-1912 †17-03-1992 Koniecki Duże /Wąsosz/   
2384Skrzeczkowska Anna z d. Rutkowska  †  
2385Skrzeczkowska Karolina z d. Karczewska  †po 08-01-1856  
2386Skrzeczkowska Klara z d. Kwitkowska  †po 18-02-1901  
2387Skrzeczkowska Waleria z d. Zalewska *1876 Mocarze †1909 Okrasin /Radziłów/  
2388Skrzeczkowski Jan *22-08-1862 Okrasin †  
2389Skrzeczkowski Jan *około 1806 †08-01-1856  
2390Skrzeczkowski Jan  †przed 26-01-1903  
2391Skrzeczkowski Wiktor  †po 18-02-1901  
2392Skrzycka Irena z d. Zalewska * Szczuczyn   
2393Skrzycki Ryszard    
2394Skrzyniarz Augustyn    
2395Skrzyniarz Barbara z d. Matyszewska * Modzele   
2396Skrzypkowska Adela z d. Laskowska  †od 26-11-1906 do 19-10-1920  
2397Skrzypkowska Bronisława z d. Zalewska *17-04-1880 Mocarze †  
2398Skrzypkowska Elżbieta z d. Domitr *około 1817 Kucze Wielkie †  
2399Skrzypkowska Elżbieta z d. Domitr  †  
2400Skrzypkowska Janina z d. Iwanowska *około 1903 Orlikowo †   
2401Skrzypkowska Józefa z d. Mioduszewska *około 1869 Kucze Małe †20-12-1904 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2402Skrzypkowska Magdalena z d. Tarnacka  †przed 02-1840  
2403Skrzypkowski Jakub *około 1860 †19-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
2404Skrzypkowski Maciej  †  
2405Skrzypkowski Mateusz *około 1815 Kucze Wielkie †  
2406Skrzypkowski Tomasz *około 1863 †  
2407Skrzypkowski Wacław *około 1901 Orlikowo †   
2408Skuba Karolina  †  
2409Skubelski Antoni  †07-12-1834  
2410Skubich Franciszek  †  
2411Skubich Jadwiga z d. Żbikowska *około 1920 Gackie †  
2412Skubich Jan *około 1904 Wólka Piaseczna †  
2413Skubich Jan  †  
2414Skubich Konstanty *około 1874 Budne †po 31-01-1942  
2415Skubich Konstanty  †  
2416Skubich Marianna z d. N  †  
2417Skubich Marianna z d. Czajewska  †  
2418Skubich Wiktoria z d. Feltowicz *około 1880 Białosuknia †po 31-01-1942  
2419Skubich Wiktoria z d. Zawadzka  †  
2420Skubiszewska Janina z d. Dyś    
2421Skubiszewski Józef    
2422Skutnik Ewa z d. Olechno  †  
2423Skutnik Jan *około 1880 Dudki †  
2424Skutnik Kazimierz  †  
2425Skutnik Stefania z d. Orłowska *około 1890 Grędy †  
2426Skwitowska Agnieszka z d. Niemiarowska  †przed 07-02-1831  
2427Skwitowska Marianna z d. Żukowska *około 1811 Racibory †  
2428Skwitowski Karol *około 1808 Rajgród †  
2429Skwitowski Wilhelm  †po 07-02-1831  
2430Slebicka Anna z d. Śmiarowska  †po 30-01-1853  
2431Slebicki Maciej  †po 30-01-1853  
2432Slesinska Franciszka  †  
2433Slesinska Helena  †  
2434Slesinska Marta  †  
2435Slesinska Monica  †  
2436Slesinska N    
2437Slesinska Virginia  †  
2438Slesinski Edward  †  
2439Slesinski Edward  †   
2440Slesinski Genevieve z d. Kotyńska     
2441Slesinski Maria  †  
2442Slesinski N    
2443Slesinski Norbert Raymond *03-03-1918 †02-10-2008   
2444Slesinski Steven     
2445Slolarczyk Henryk    
2446Slolarczyk Zofia z d. Danowska * Sulewo Prusy   
2447Słabejko N  †przed 06-1920  
2448Sławska Agnieszka z d. Sztachelska  †  
2449Sławski Jan  †  
2450Słodzińska Barbara z d. Dudkowska * Wąsosz    
2451Słodzińska Hanna z d. Czyżewska * Szczuczyn    
2452Słodzińska Helena z d. Drobińska * Świdry   
2453Słodzińska Józefa z d. Kardacz  †  
2454Słodziński Jan * Szczuczyn    
2455Słodziński Jarosław     
2456Słodziński Kazimierz * Szczuczyn    
2457Słodziński Kazimierz * Łódź   
2458Słodziński Władysław  †  
2459Słonicka Agnieszka z d. Wiśniewska  †po 14-06-1868  
2460Słonicka Franciszka z d. Malinowska *około 1807 Niwkowo †po 26-10-1862  
2461Słonicka Franciszka z d. Dymnik  †po 12-11-1827  
2462Słonicka Franciszka z d. Mateuszczyk  †po 24-02-1895  
2463Słonicka Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1873 Bronowo †  
2464Słonicka Katarzyna z d. Kędziorek *około 1810 Bronowo †po 28-01-1872  
2465Słonicka Marianna z d. Bogdańska *około 1872 †  
2466Słonicka Marianna z d. Frąckiewicz *około 1805 Bożejewo †przed 10-1827  
2467Słonicka Salomea z d. Marczak *około 1824 Bronowo †przed 05-1868  
2468Słonicki Antoni *około 1866 Bronowo †  
2469Słonicki Jan *około 1853 Bronowo †  
2470Słonicki Jan  †od 17-02-1846 do 19-02-1854  
2471Słonicki Józef *około 1825 Bronowo †przed 13-02-1888  
2472Słonicki Leon  †przed 05-02-1827  
2473Słonicki Paweł  †po 26-10-1862  
2474Słonicki Tomasz  †od 10-11-1867 do 26-02-1889  
2475Słonicki Wojciech *około 1831 Bronowo †po 28-01-1872  
2476Słotwińska Sabina z d. Dąbrowska * Cimochy   
2477Słotwiński Marcin * Ełk   
2478Słotwiński Marek Walerian * Sucholaski   
2479Słowicka Tekla z d. Wasilewska  †  
2480Słowicki Maciej  †przed 22-02-1857  
2481Słowikowska Anna z d. Płoskiewicz  †  
2482Słowikowska Czesława z d. Potęga *05-07-1914 Ławsk †  
2483Słowikowska Janina z d. Maliszewska *1916 †2004  
2484Słowikowska Julianna z d. Łojewska  †przed 27-04-1937  
2485Słowikowska Marianna z d. Lipińska *około 1830 †15-02-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2486Słowikowski Czesław * Modzele   
2487Słowikowski Franciszek *około 1823 Jedwabne †28-10-1888 Janczewko  
2488Słowikowski Ludwik  †przed 27-04-1937  
2489Słowikowski Piotr *około 12-1872 Kaimy †30-03-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2490Słowikowski Władysław *08-09-1914 Szafranki †  
2491Słowikowski Wojciech  †  
2492Służewska Marianna z d. Kulikowska  †po 25-01-1842  
2493Służewski Wojciech  †przed 25-01-1842  
2494Smakowska Agnieszka z d. N  †po 26-01-1819  
2495Smakowski Jan  †po 26-01-1819  
2496Smarkiewicz Marianna z d. Piotrowska  †przed 28-02-1832  
2497Smarkiewicz Stanisław  †przed 28-02-1832  
2498Smart Artur     
2499Smart Jolanta z d. Czyżewska     
2500Smart Karolina * Gdańsk    
2501Smętek Jakub  †przed 13-11-1853  
2502Smętek Marianna z d. Jańczyk  †  
2503Smętek Marianna z d. Szwarc  †po 18-04-1833  
2504Smętek Wojciech  †po 18-04-1833  
2505Smoleńska Aleksandra z d. Tatar  †  
2506Smoleński Kajetan  †  
2507Smolińska Adolfa (Adela) z d. Ladzińska *30-03-1874 Wąsosz †28-01-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
2508Smolińska Aleksandra z d. Myszkowska *około 1875 Wąsosz †25-12-1929 Kędziorowo /Wąsosz/  
2509Smolińska Anastazja z d. Ziental * Niećkowo   
2510Smolińska Anastazja z d. Barwikowska *27-02-1910 Kędziorowo †  
2511Smolińska Aniołek *18-04-1951 †18-04-1951 /Szczuczyn/  
2512Smolińska Aniołek *06-06-1862 †06-06-1862  
2513Smolińska Anna z d. Ruszczyk *25-08-1912 †01-02-1995 Kędziorowo  
2514Smolińska Antonina z d. Strzechocka *1913 †  
2515Smolińska Antonina z d. Gładkowska *około 1876 †  
2516Smolińska Apolonia *10-02-1854 Kędziorowo †  
2517Smolińska Bronisława *około 07-1874 Kędziorowo †12-03-1875 Kędziorowo  
2518Smolińska Bronisława z d. Organek  †po 17-04-1992  
2519Smolińska Czesława z d. Kurzyna *10-03-1926 †24-04-1949 Łosewo /Białaszewo/  
2520Smolińska Czesława z d. Strzyżewska * Kędziorowo   
2521Smolińska Eugenia z d. Czerwonka * Czerwonki   
2522Smolińska Franciszka *około 05-10-1871 †26-10-1871 Kędziorowo /Wąsosz/  
2523Smolińska Franciszka z d. Laszczkowska *około 1831 Bęćkowo †  
2524Smolińska Genowefa z d. Janczewska *1906 †  
2525Smolińska Halina *04-02-1951 Kędziorowo †22-08-1956 Kędziorowo   
2526Smolińska Helena *około 1933 Kędziorowo †05-05-1948 Kędziorowo  
2527Smolińska Helena z d. Komosińska *około 1906 Wąsosz †  
2528Smolińska Irena z d. Orłowska * Bęćkowo    
2529Smolińska Jadwiga z d. Krymska * Królowa Wola   
2530Smolińska Jadwiga z d. Konkel    
2531Smolińska Janina z d. Blaszko *25-03-1929 Płochowo †03-02-2004 Kędziorowo /Wąsosz/   
2532Smolińska Janina z d. Barwikowska * Kędziorowo   
2533Smolińska Janina z d. Klimontowska    
2534Smolińska Janina z d. Truszkowska    
2535Smolińska Józefa z d. Zduńczyk *około 1876 †po 24-01-1922  
2536Smolińska Józefa z d. Budzińska *około 1829 Łempice †po 14-11-1892  
2537Smolińska Józefa z d. Brzuchalska *około 1827 †19-04-1890 Kędziorowo /Wąsosz/  
2538Smolińska Julianna z d. Wiśniewska *około 05-1859 Żebry †przed 09-1885  
2539Smolińska Karolina z d. Grygo *około 1820 Boczki †od 08-11-1875 do 18-11-1889  
2540Smolińska Karolina z d. Kownacka  †  
2541Smolińska Katarzyna z d. Olszewska *około 1864 Ławsk †  
2542Smolińska Katarzyna z d. Skorzyńska  †przed 22-11-1857  
2543Smolińska Magda z d. Chylińska     
2544Smolińska Magdalena z d. Wiśniewska  †od 24-11-1856 do 09-11-1885  
2545Smolińska Marianna z d. Łempicka * Zalesie    
2546Smolińska Marianna z d. Sulewska *23-08-1913 Sulewo Prusy †02-04-1999 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2547Smolińska Marianna z d. Lenkiewicz *około 1905 Mazewo †28-04-1947 Kędziorowo  
2548Smolińska Marianna z d. Pachucka *10-08-1898 Ciemnoszyje †09-12-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
2549Smolińska Marianna z d. Kulikowska *około 1866 Żebry †przed 12-1898  
2550Smolińska Marianna z d. Myszkowska *około 1863 Wąsosz †po 10-02-1908  
2551Smolińska Marianna z d. Robaczyńska *01-04-1853 Możdżenie †przed 10-1889  
2552Smolińska Marianna z d. Gardocka *około 1832 †przed 26-10-1891  
2553Smolińska Rozalia z d. Księżakowska *około 1899 Kędziorowo †07-12-1970 Gdynia  
2554Smolińska Rozalia z d. Komosa *20-06-1866 Ławsk †23-11-1929 Kędziorowo  
2555Smolińska Scholastyka *około 1928 Kędziorowo †02-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
2556Smolińska Stanisława z d. Ołdakowska *15-04-1921 Wąsosz †17-11-2000 Jastrzębie-Zdrój /Wąsosz/  
2557Smolińska Stanisława z d. Maciorowska  †po 07-02-1969  
2558Smolińska Stefania *1924 Kędziorowo †22-08-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
2559Smolińska Sylwestra z d. Kozłowska    
2560Smolińska Teofila z d. Węcek *19-12-1909 Kędziorowo †  
2561Smolińska Teofila z d. Romejko *około 1890 Kędziorowo †1944  
2562Smolińska Teofila z d. Wiszowata *około 1875 Wiszowate †około 1929 /Białaszewo/  
2563Smolińska Teresa z d. Grygo * Kędziorowo   
2564Smolińska Teresa * Kędziorowo   
2565Smolińska Teresa z d. Żukowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †27-05-1884 Kędziorowo  
2566Smolińska Waleria z d. Sulewska *11-12-1916 Sulewo Prusy †14-01-1982 Łosewo /Białaszewo/   
2567Smolińska Wiesława Alicja z d. Borawska * Szczuczyn    
2568Smolińska Władysława z d. Nieszała *18-12-1900 †23-08-1988 Kędziorowo /Wąsosz/  
2569Smoliński Adam *12-01-1931 Kędziorowo †02-03-1931 Kędziorowo  
2570Smoliński Adam *24-12-1907 Kędziorowo †  
2571Smoliński Aleksander *28-10-1910 †17-04-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2572Smoliński Aleksander *19-01-1901 Wiszowate †31-12-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2573Smoliński Aleksander *około 05-1880 Kędziorowo †18-12-1880 Kędziorowo /Wąsosz/  
2574Smoliński Andrzej *około 1856 Kędziorowo †08-03-1911 Kędziorowo  
2575Smoliński Andrzej *około 1824 Kędziorowo †po 19-04-1890  
2576Smoliński Andrzej  †  
2577Smoliński Antoni *około 1949 Wąsosz †26-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
2578Smoliński Antoni * Kędziorowo   
2579Smoliński Antoni *05-03-1923 Kędziorowo †09-10-1938 Kędziorowo  
2580Smoliński Antoni *1912 †  
2581Smoliński Antoni    
2582Smoliński Bogdan     
2583Smoliński Bolesław    
2584Smoliński Bolesław *około 06-1874 Kędziorowo †11-12-1877 Kędziorowo  
2585Smoliński Eugeniusz * Kędziorowo   
2586Smoliński Eugeniusz *20-03-1909 Wąsosz †28-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
2587Smoliński Feliks * Kędziorowo   
2588Smoliński Feliks *22-10-1900 †10-05-1993 Kędziorowo /Wąsosz/  
2589Smoliński Feliks *około 05-1872 Kędziorowo †01-03-1873 Kędziorowo /Wąsosz/  
2590Smoliński Franciszek * Kędziorowo   
2591Smoliński Franciszek *17-07-1910 Łosewo †03-01-2000 Grajewo   
2592Smoliński Franciszek *16-07-1889 Kędziorowo †28-12-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
2593Smoliński Franciszek *24-01-1854 Kędziorowo †03-03-1932 Kędziorowo  
2594Smoliński Franciszek *około 1827 †po 26-10-1891  
2595Smoliński Franciszek *około 1823 Kędziorowo †od 17-02-1868 do 08-11-1875  
2596Smoliński Hipolit *10-11-1900 †29-05-1982 /Wąsosz/  
2597Smoliński Ireneusz     
2598Smoliński Jan * Kacprowo   
2599Smoliński Jan * Niećkowo   
2600Smoliński Jan *12-06-1932 Sulewo Prusy †15-05-1937 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2601Smoliński Jan *około 1834 Wąsosz †  
2602Smoliński Jan  †przed 22-11-1857  
2603Smoliński Jan     
2604Smoliński Jerzy * Wąsosz   
2605Smoliński Józef *03-07-1939 Sulewo Prusy †04-11-1939 Sulewo Prusy   
2606Smoliński Józef * Kędziorowo    
2607Smoliński Józef *11-06-1909 Łosewo †  
2608Smoliński Józef *31-03-1907 Łosewo †przed 05-1909  
2609Smoliński Józef *około 03-1892 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
2610Smoliński Józef *około 1867 Kędziorowo †02-04-1944 Wąsosz  
2611Smoliński Julian *05-02-1894 Kędziorowo †07-02-1969 Kędziorowo /Wąsosz/  
2612Smoliński Kajetan *około 1892 Kędziorowo †28-01-1947 Kędziorowo  
2613Smoliński Kazimierz *około 03-1859 Kędziorowo †od 07-02-1910 do 25-12-1929  
2614Smoliński Ksawery *03-12-1831 Wąsosz †od 23-01-1899 do 10-02-1908  
2615Smoliński Lech Jan * Wąsosz    
2616Smoliński Leon  †20-12-1922 Barany  
2617Smoliński Leopold Piotr *10-11-1864 Danówek †1925 Białaszewo  
2618Smoliński Lucjan Antoni * Szyba   
2619Smoliński Mieczysław * Kędziorowo   
2620Smoliński Mikołaj *około 1784 Zalesie †13-05-1855 Kędziorowo  
2621Smoliński Piotr *02-01-1909 Kędziorowo †  
2622Smoliński Piotr *około 1888 Kędziorowo †05-1952  
2623Smoliński Stanisław *około 15-09-1943 Wąsosz †24-10-1943 Wąsosz  
2624Smoliński Stanisław *02-09-1935 Sulewo Prusy †01-02-2001 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2625Smoliński Stanisław    
2626Smoliński Sylwester *około 1825 Kędziorowo †od 22-11-1886 do 03-10-1892  
2627Smoliński Tadeusz *08-08-1954 Wąsosz †16-01-1955 Wąsosz  
2628Smoliński Tadeusz *około 1863 †od 29-01-1917 do 24-01-1922  
2629Smoliński Tadeusz *około 1862 Kędziorowo †  
2630Smoliński Wiktor *około 1869 †  
2631Smoliński Wincenty *22-01-1912 Kędziorowo †  
2632Smoliński Zygmunt *29-09-1899 Wiszowate †  
2633Smyk Feliks * Warszawa    
2634Smyk Ignacy  †  
2635Smyk Jadwiga Józefa z d. Żbikowska *03-04-1935 Sienickie †po 1994 Belgia   
2636Smyk Józefa z d. Karaluch  †  
2637Sobaszek Anna     
2638Sobaszek Danuta     
2639Sobaszek Józef  † Ruciane-Nida /Ruciane-Nida/   
2640Sobaszek Ludwika z d. Bieńkowska * Romany    
2641Sobaszek Romuald     
2642Sobiech Gotlib  †od 27-10-1830 do 03-11-1835  
2643Sobiech Marianna z d. Locman  †od 03-11-1835 do 07-11-1853  
2644Sobieska Anna z d. Kaszeta *około 1825 Załuski †  
2645Sobieska Anna z d. Czarnecka *20-09-1768 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
2646Sobieska Anna z d. Jóźwik  †po 24-11-1844  
2647Sobieska Barbara z d. Szczawińska *około 1816 Możdżenie †04-06-1852  
2648Sobieska Józefa z d. Czarnecka *1880 Szczuczyn †  
2649Sobieska Józefa Franciszka z d. Gryczan *około 1857 Niedźwiadna †przed 09-1913  
2650Sobieska Julianna z d. Obrycka *około 1881 Szczuczyn †  
2651Sobieska Julianna z d. Wiśniewska *około 1809 Osowiec †  
2652Sobieska Ludwika z d. Łuba  †  
2653Sobieska Małgorzata z d. Jawdyńska *około 1824 †po 21-02-1881  
2654Sobieska Marianna z d. N  †przed 16-01-1809  
2655Sobieska Marianna z d. Pal  †  
2656Sobieska Marianna z d. Gera    
2657Sobieska Zofia z d. Tafiłowska  †po 26-11-1861  
2658Sobieski Andrzej *08-12-1767 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
2659Sobieski Bogumił *około 1825 Rakowo †  
2660Sobieski Franciszek *około 1825 Przytuły †przed 21-11-1870  
2661Sobieski Jakub  †  
2662Sobieski Jan *około 1877 Dąbrowa †  
2663Sobieski Jan  †po 24-11-1844  
2664Sobieski Jan  †  
2665Sobieski Ludwik *około 1811 Szczuczyn †  
2666Sobieski Ludwik  †przed 16-01-1809  
2667Sobieski Mateusz *około 1812 Jambrzyki †25-11-1876  
2668Sobieski Michał  †przed 12-08-1832  
2669Sobieski Szymon  †po 26-11-1861  
2670Sobieski Władysław *około 1854 Przytuły †  
2671Sobocińska Franciszka z d. Szleszyńska  †po 13-08-1883  
2672Sobocińska Honorata z d. Trzaska    
2673Sobociński Jan  †przed 13-08-1883  
2674Sobociński Jerzy    
2675Sobol Emilia z d. Sawicka * Czarnówek †14-03-1988 Szczuczyn  
2676Sobol Jan *02-04-1902 Łojki par. Białaszewo †  
2677Sobolewska Agnieszka z d. Karwowska  †przed 26-09-1904  
2678Sobolewska Aleksandra z d. Organek * Sojczyn-Borowy   
2679Sobolewska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1874 Kossaki †  
2680Sobolewska Anastazja z d. Konopka * Konopki   
2681Sobolewska Anastazja z d. Mocarska *około 1793 †przed 09-1832  
2682Sobolewska Aniela z d. Zawadzka *około 1829 Mścichy †przed 02-03-1889  
2683Sobolewska Anna z d. Gryczan *około 1863 Niećkowo †przed 12-1896  
2684Sobolewska Anna z d. Frenzel *około 1826 Rakowo †  
2685Sobolewska Anna z d. Chrzanowska  †11-01-1901  
2686Sobolewska Antonina *około 1862 †09-01-1864 Kędziorowo  
2687Sobolewska Antonina *17-09-1858 Niećkowo †18-09-1858 Niećkowo  
2688Sobolewska Antonina z d. Wierciszewska *około 1809 Bronaki †po 31-01-1865  
2689Sobolewska Antonina z d. Dąbrowska  †po 23-11-1840  
2690Sobolewska Antonina z d. Turoszyńska  †przed 26-02-1827  
2691Sobolewska Apolonia z d. Kosobudzka *około 1871 Bzury †15-04-1950 Bzury /Szczuczyn/  
2692Sobolewska Bronisława z d. Marczykowska *około 1897 Mazewo †04-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2693Sobolewska Eugenia z d. Kowalska * Świdry   
2694Sobolewska Ewa z d. Danowska  †po 24-02-1851  
2695Sobolewska Franciszka z d. Brykner *około 1838 Konopki †po 06-02-1887  
2696Sobolewska Franciszka z d. Sokołek *około 1812 Świdry †01-09-1877 Świdry  
2697Sobolewska Franciszka z d. Kalinowska  †po 07-10-1912  
2698Sobolewska Halina z d. Drozdowska    
2699Sobolewska Helena z d. Sawicka *09-12-1907 Kędziorowo †06-11-1989 Grajewo  
2700Sobolewska Helena *około 1902 †16-05-1935 Kownatki /Wąsosz/  
2701Sobolewska Jadwiga z d. Grzymkowska * Ławsk   
2702Sobolewska Jadwiga z d. Kruszyńska * Żebry   
2703Sobolewska Józefa z d. Kierznowska  †  
2704Sobolewska Józefa z d. Tuzinowska  †po 05-02-1929  
2705Sobolewska Katarzyna z d. Polkowska *około 1885 Radziłów †  
2706Sobolewska Katarzyna z d. Wojsław *24-11-1865 Kownatki †22-12-1933 Kownatki /Wąsosz/  
2707Sobolewska Katarzyna *05-1856 Niećkowo †27-06-1856 Niećkowo /Wąsosz/  
2708Sobolewska Katarzyna z d. Kochanowska *11-09-1829 Niećkowo †  
2709Sobolewska Katarzyna z d. Szmit *około 1827 Cierzpięty par. Nawiady †13-05-1855 Wąsosz  
2710Sobolewska Klara z d. Bednarowicz *około 1807 Świdry †  
2711Sobolewska Kunegunda z d. Wieczorek *około 1834 Wąsosz †18-05-1892 Milewo /Wąsosz/  
2712Sobolewska Kunegunda z d. Makowska  †przed 23-02-1830  
2713Sobolewska Leokadia z d. Filonowicz *21-08-1914 †07-08-1984 Niećkowo /Wąsosz/  
2714Sobolewska Ludwika z d. Rutkowska *około 1864 Sojczyn †  
2715Sobolewska Ludwika z d. Zwolińska *około 1803 Ciemnoszyje †po 22-10-1848  
2716Sobolewska Ludwika z d. Laczek ?  †przed 25-05-1843  
2717Sobolewska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1893 Bęćkowo †   
2718Sobolewska Małgorzata z d. Golik *około 1784 †po 07-02-1836  
2719Sobolewska Marcella z d. Wójcicka *około 1831 Kurejwa †  
2720Sobolewska Maria z d. Ostrowska  †  
2721Sobolewska Marianna z d. Malecka * Żebry   
2722Sobolewska Marianna z d. Brzozowska *około 1867 Mścichy †  
2723Sobolewska Marianna z d. Chonorzewska ? *około 1830 Ruda †  
2724Sobolewska Marianna z d. Karczewska *około 1821 Przyborowo †  
2725Sobolewska Marianna z d. Klimaszewska *07-10-1806 Kędziorowo †23-04-1835 Kędziorowo /Wąsosz/  
2726Sobolewska Marianna z d. Kłoczko  †  
2727Sobolewska Marianna z d. Buczka ?  †  
2728Sobolewska Marianna z d. Ciecierska  †po 22-10-1906  
2729Sobolewska Marianna z d. Kamińska (Zalewska, Foszczyk)  †przed 22-11-1826  
2730Sobolewska Marianna z d. Gleba  †przed 02-07-1902  
2731Sobolewska Marianna z d. Wietoch  †  
2732Sobolewska Natalia z d. Sadowska  †  
2733Sobolewska Paulina z d. Jagielska *około 1880 Niećkowo †  
2734Sobolewska Paulina z d. Kurkowska *około 1860 Łempice †  
2735Sobolewska Paulina z d. Rogowska  †14-01-1906 Mścichy  
2736Sobolewska Rozalia z d. Zyskowska *około 1819 Skaje †09-04-1879 Niećkowo /Wąsosz/  
2737Sobolewska Rozalia Barbara z d. Dąbrowska *około 1790 Szostaki †  
2738Sobolewska Salomea z d. Domisiewicz *około 1886 Zakrzewo †02-03-1952 Niećkowo /Wąsosz/  
2739Sobolewska Scholastyka z d. Borawska * Kędziorowo   
2740Sobolewska Stanisława z d. Wiśniewska *02-05-1911 Kudłaczewo †  
2741Sobolewska Stanisława *około 1910 Kownatki †27-06-1916 Kownatki /Wąsosz/  
2742Sobolewska Stanisława Wiktoria z d. Świderska *około 1879 Szczuczyn †  
2743Sobolewska Tekla z d. Owczarska  †po 28-10-1832  
2744Sobolewska Wanda z d. Sieńkowska    
2745Sobolewska Weronika z d. Przestrzelska *około 1807 Kąty †  
2746Sobolewska Wiktoria z d. Zyskowska  †od 18-11-1849 do 06-11-1853  
2747Sobolewska Władysława z d. Fiertek  †  
2748Sobolewski Aleksander * Moczydły   
2749Sobolewski Aleksander *07-09-1908 Wąsosz †29-08-1972 Otwock /Wąsosz/  
2750Sobolewski Aleksander *około 1883 Rządkowo †  
2751Sobolewski Aleksander *około 1882 Kurejwa †  
2752Sobolewski Aleksander    
2753Sobolewski Aleksander  †po 05-02-1929  
2754Sobolewski Andrzej *około 1828 Mścichy †od 02-03-1889 do 14-02-1901  
2755Sobolewski Andrzej *około 1824 Rutkowskie †  
2756Sobolewski Andrzej  †przed 24-02-1851  
2757Sobolewski Antoni *około 1895 Szczuczyn †po 04-09-1949  
2758Sobolewski Antoni *01-06-1863 Milewo †17-03-1913 Kownatki /Wąsosz/  
2759Sobolewski Antoni *około 1812 Stawiski †  
2760Sobolewski Antoni  †  
2761Sobolewski Antoni  †  
2762Sobolewski Bartłomiej *około 1809 Orlikowo †przed 13-11-1856  
2763Sobolewski Błażej *około 1805 Słucz †  
2764Sobolewski Bolesław * Niećkowo   
2765Sobolewski Bolesław *11-09-1922 Niećkowo †31-12-1982 Grajewo /Wąsosz/  
2766Sobolewski Bronisław *około 1893 Szczuczyn †   
2767Sobolewski Eugeniusz * Grajewo   
2768Sobolewski Franciszek *25-04-1884 Niećkowo †22-05-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
2769Sobolewski Franciszek *około 1870 Milewo †  
2770Sobolewski Franciszek *około 1861 Niećkowo †przed 15-04-1950  
2771Sobolewski Franciszek *około 07-09-1854 †15-09-1854 Niećkowo  
2772Sobolewski Franciszek  †przed 28-10-1832  
2773Sobolewski Henryk * Wiązownica   
2774Sobolewski Ignacy *około 1823 Boczki †  
2775Sobolewski Ignacy  †przed 26-09-1904  
2776Sobolewski Jacenty  †przed 26-02-1827  
2777Sobolewski Jan *około 1851 Mścichy †  
2778Sobolewski Jan *około 1828 Popowo †  
2779Sobolewski Jan *około 1804 Kramkowo †przed 22-10-1848  
2780Sobolewski Jan  †  
2781Sobolewski Jan  †po 22-10-1906  
2782Sobolewski Jan Kajetan *około 1793 Rutkowskie †  
2783Sobolewski Jerzy  †przed 25-05-1843  
2784Sobolewski Józef *około 1827 Kędziorowo †od 25-01-1875 do 18-05-1892  
2785Sobolewski Kajetan  †przed 23-02-1830  
2786Sobolewski Karol *około 1868 Kędziorowo †  
2787Sobolewski Kazimierz * Bzury   
2788Sobolewski Kazimierz *14-06-1906 Mścichy †  
2789Sobolewski Kazimierz Stanisław * Marcinowo   
2790Sobolewski Konstanty  †po 02-07-1902  
2791Sobolewski Ludwik *około 1818 Prusy †27-11-1875  
2792Sobolewski Ludwik *około 1809 Kubra †  
2793Sobolewski Maciej *około 1815 Niećkowo †09-09-1865 Niećkowo  
2794Sobolewski Maciej  †przed 26-11-1811  
2795Sobolewski Marcin *około 1780 †przed 28-04-1833  
2796Sobolewski Marcin  †  
2797Sobolewski Michał  †  
2798Sobolewski Nikodem *około 1832 Siestrzanki †przed 06-02-1887  
2799Sobolewski Norbert  †przed 18-11-1849  
2800Sobolewski Piotr *27-01-1884 Gackie †  
2801Sobolewski Piotr *około 1865 Mścichy †02-08-1923  
2802Sobolewski Stanisław * Wiązownica   
2803Sobolewski Stanisław *około 1871 Milewo †  
2804Sobolewski Stanisław *około 1796 Chrzanowo †przed 27-10-1850  
2805Sobolewski Stanisław  †po 07-10-1912  
2806Sobolewski Stanisław  †  
2807Sobolewski Tadeusz *około 1916 Niećkowo †01-07-1919 Niećkowo /Wąsosz/  
2808Sobolewski Tomasz  †przed 22-11-1826  
2809Sobolewski Wacław * Lachowo   
2810Sobolewski Wawrzyniec *około 1864 Grajewo †  
2811Sobolewski Wawrzyniec  †przed 23-11-1840  
2812Sobolewski Wincenty *około 1858 Mścichy †  
2813Sobolewski Wojciech *19-04-1782 †04-1831  
2814Sobota Dominik  †przed 24-02-1827  
2815Sobota Krystyna z d. Narewska  †przed 24-02-1827  
2816Sobotka Ignacy    
2817Sobotka Ignacy  †przed 06-02-1861  
2818Sobotka Iwonna z d. Łempicka * Grajewo    
2819Sobotka Krystian * Pisz    
2820Sobotka Krzysztof    
2821Sobotka Mateusz * Kolno    
2822Sobotka Scholastyka z d. Chylińska  †po 06-02-1861  
2823Sobotka Stanisław * Myszyniec    
2824Sobotka Wiesław    
2825Sobotka Władysława z d. Trzcińska    
2826Soból Jan  †  
2827Soból Lowiza z d. Dąbrowska  †  
2828Sobuczyńska Izabela z d. Mieczkowska  †po 22-01-1907  
2829Sobuczyńska Klementyna z d. Brzostowska *około 1887 Koniecki par. Wizna †  
2830Sobuczyński Ludwik *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
2831Sobuczyński Stanisław  †po 22-01-1907  
2832Sobuta Marcin  †  
2833Sobuta N z d. N  †  
2834Socha Genowefa z d. Orłowska * Wąsosz   
2835Socha Irena * Wąsosz   
2836Socha Tadeusz * Hajnówka   
2837Socha Wacław  †  
2838Socha Zofia z d. Markowska  †  
2839Sochaczewska Jolanta z d. Ochlik * Kwidzyn   
2840Sochaczewska Krystyna z d. Miałkowska *23-02-1934 Pułtusk †23-03-1978 Warszawa /Szczytno/  
2841Sochaczewska Maria z d. Dmochowska * Wąsosz    
2842Sochaczewski Karol * Warszawa   
2843Sochaczewski Paweł Janusz * Olszyny   
2844Sochaczewski Wacław * Dąbrówka    
2845Sochaj Andrzej    
2846Sochaj Patrycja    
2847Sochaj Urszula Krystyna z d. Sarnecka * Wałbrzych   
2848Socik Antonina  †po 07-02-1830  
2849Socik Jadwiga z d. Skrodzka  †  
2850Socik Ludwik *23-09-1804 Bialiki par. Lachowo †20-04-1856 Grozimy  
2851Socik Marianna z d. Świgońska *07-11-1802 Niećkowo †04-08-1850  
2852Socik Wit *około 1784 †  
2853Sokal Antoni  †  
2854Sokal Józef *19-03-1908 Żerków †  
2855Sokal Katarzyna z d. Szczęściwilk  †  
2856Sokal Władysława z d. Niedźwiedzka *04-11-1916 Niećkowo †  
2857Sokalska Aniela *18-08-1835 Kucze Wielkie †16-04-1836 Kucze Wielkie  
2858Sokalska Ewa *26-09-1858 Kucze Małe †   
2859Sokalska Ewa z d. Sarnacka  †przed 23-11-1846  
2860Sokalska Franciszka z d. Grabowska *około 1895 Czachy †po 25-04-1925  
2861Sokalska Józefa z d. Dąbrowska *około 1875 Sieburczyn †  
2862Sokalska Józefata z d. Iwanowska *około 1827 Kucze Małe †17-12-1901 Kucze Małe /Jedwabne/  
2863Sokalska Marianna z d. Orłowska *około 1906 Witynie †14-04-1980 Kucze Małe   
2864Sokalska Marianna z d. Rozwadowska  †  
2865Sokalska Marianna Karolina z d. Adamska  †po 02-06-1903  
2866Sokalska Władysława z d. Bandach *około 1869 Drozdowo †po 17-02-1925   
2867Sokalski Antoni *około 1822 Kucze Wielkie †przed 24-01-1893  
2868Sokalski Baltazar *około 1827 †10-05-1871   
2869Sokalski Franciszek *około 1905 Kucze Małe †13-03-1981 Kucze Małe   
2870Sokalski Jan *około 1871 Kucze Małe †przed 17-02-1925   
2871Sokalski Jan  †po 16-01-1854  
2872Sokalski Józef  †przed 02-06-1903  
2873Sokalski Józef  †  
2874Sokalski Stanisław *około 1872 Kucze Małe †  
2875Sokalski Walerian *około 1901 Kucze Małe †  
2876Sokalski Wojciech *około 1861 Kucze Małe †25-11-1863 Kucze Małe /Jedwabne/   
2877Sokołek Adam *około 1819 Świdry †03-09-1884 Świdry /Wąsosz/  
2878Sokołek Anna z d. Kozłowska *około 1838 Wąsosz †08-10-1885 Świdry /Wąsosz/  
2879Sokołek Antonina z d. Czyżewska *05-06-1785 †06-06-1828 Wąsosz   
2880Sokołek Dominik *04-08-1770 Wąsosz †przed 12-01-1830   
2881Sokołek Franciszka z d. Bylica *około 1844 Surały †po 10-02-1902  
2882Sokołek Franciszka z d. Modzelewska *około 1820 Ławsk †25-12-1860 Świdry  
2883Sokołek Jakub  †przed 22-04-1930  
2884Sokołek Jan *około 1811 †  
2885Sokołek Józef  †przed 18-05-1821  
2886Sokołek Józef  †  
2887Sokołek Józefa z d. Bylica *około 1873 Brzeźnio †  
2888Sokołek Józefa z d. Wróblewska *około 1867 Brzeźnio †  
2889Sokołek Karolina Weronika z d. Czerkies (Czekasiewicz) *około 1811 Grajewo †od 08-11-1863 do 21-10-1866  
2890Sokołek Katarzyna z d. Mieczkowska     
2891Sokołek Maciej *26-02-1780 Wąsosz †przed 04-1831  
2892Sokołek Magdalena z d. Wieczorek  †przed 05-02-1827  
2893Sokołek Marcin *około 1864 Świdry †  
2894Sokołek Marianna z d. Kierznowska  †przed 18-05-1821  
2895Sokołek Marianna z d. Zakaszewska  †  
2896Sokołek Mateusz *około 1815 Ławsk †08-06-1857 Świdry /Wąsosz/  
2897Sokołek N z d. N  †przed 01-1810  
2898Sokołek N z d. N  †przed 04-1921  
2899Sokołek Rozalia z d. Nikonowicz *około 1820 Wąsosz †po 05-11-1887   
2900Sokołek Salomea z d. Olszewska (Bocianowska)  †od 22-11-1846 do 24-11-1850  
2901Sokołek Sławomir     
2902Sokołek Szymon *około 1818 Wąsosz †05-11-1887 Wąsosz   
2903Sokołek Wawrzyniec *około 08-1847 Świdry †po 10-02-1902  
2904Sokołek Wawrzyniec  †od 24-11-1850 do 08-06-1857  
2905Sokołowska Agata z d. Kozikowska  †po 28-07-1861  
2906Sokołowska Agnieszka z d. Gosiewska *około 1824 Łojki par. Białaszewo †przed 22-04-1861  
2907Sokołowska Agnieszka z d. Cwalińska  †przed 20-02-1854  
2908Sokołowska Agnieszka z d. Mocarska  †02-12-1843  
2909Sokołowska Agnieszka z d. Malinowska  †po 13-07-1842  
2910Sokołowska Agnieszka z d. Zyskowska  †  
2911Sokołowska Aleksandra z d. Chmielewska *31-12-1904 Przechody †  
2912Sokołowska Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1903 †  
2913Sokołowska Aleksandra z d. Gutowska *około 1894 Żebry †22-03-1980 Grajewo  
2914Sokołowska Aleksandra *około 04-1886 Guty †26-02-1887 Guty  
2915Sokołowska Aleksandra z d. Kiełczewska *około 1861 Gnatowo †  
2916Sokołowska Alicja z d. Witkowska    
2917Sokołowska Anastazja z d. Karwowska *24-11-1911 Żebry †  
2918Sokołowska Aneta z d. Banach  †  
2919Sokołowska Aniela z d. Gardocka  †19-12-1897  
2920Sokołowska Anna *około 20-04-1900 †27-04-1900 Kucze Małe /Jedwabne/  
2921Sokołowska Anna z d. Karwowska *około 1848 Supy †  
2922Sokołowska Anna z d. Zalewska *około 1835 Borawskie †po 04-07-1887  
2923Sokołowska Anna z d. Chrostowska *około 1824 Chrostowo †przed 29-02-1892  
2924Sokołowska Anna z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
2925Sokołowska Anna z d. Mroczkowska  †przed 05-1886  
2926Sokołowska Anna z d. Konopka  †po 25-11-1872  
2927Sokołowska Anna  †przed 07-06-1886  
2928Sokołowska Anna z d. Karwowska  †przed 06-02-1855  
2929Sokołowska Anna z d. Lesot    
2930Sokołowska Anna z d. Godlewska  †przed 23-07-1830   
2931Sokołowska Anna z d. Wysocka  †po 18-02-1903  
2932Sokołowska Anna z d. Majewska  †  
2933Sokołowska Anna z d. Kozikowska    
2934Sokołowska Anna z d. Grabowska  †przed 01-10-1969  
2935Sokołowska Anna z d. Napiórkowska  †po 26-11-1849  
2936Sokołowska Antonina z d. Zaborowska *około 1903 Zaborowo †11-02-1984 Guty  
2937Sokołowska Antonina z d. Orłowska *około 1876 Kurkowo †  
2938Sokołowska Antonina z d. Zaborowska *około 1876 Sulewo Kownaty †przed 23-07-1929  
2939Sokołowska Antonina z d. N  †  
2940Sokołowska Antonina  †od 29-01-1894 do 12-07-1904  
2941Sokołowska Balbina *około 1833 †26-11-1843 Gutki /Wąsosz/  
2942Sokołowska Balbina z d. Truszkowska  †po 11-02-1885  
2943Sokołowska Barbara z d. N    
2944Sokołowska Bolesława z d. Górska *21-12-1882 Kieljany †24-01-1969 Kieljany /Wąsosz/  
2945Sokołowska Bolesława z d. Grądzka  †  
2946Sokołowska Bronisława z d. Gutowska *około 1896 Żebry †  
2947Sokołowska Bronisława z d. Kurkowska *około 1886 Rostki †po 16-02-1931  
2948Sokołowska Czesława z d. Sulewska *15-02-1908 Bagienice †  
2949Sokołowska Czesława z d. Kamińska  †  
2950Sokołowska Delfina z d. Kołakowska *około 1875 Cedry †  
2951Sokołowska Dominika z d. Skrodzka  †  
2952Sokołowska Dorota *04-02-1817 Godlewo †  
2953Sokołowska Eleonora z d. Szleszyńska  †przed 30-06-1869  
2954Sokołowska Eleonora  †po 25-02-1908  
2955Sokołowska Emilia *około 1881 Dzięgiele †  
2956Sokołowska Ewa z d. Kossykowska  †po 11-02-1850  
2957Sokołowska Ewa z d. Maciorowska  †  
2958Sokołowska Ewa  †po 30-10-1842  
2959Sokołowska Ewa Kazimiera z d. Sulewska *24-11-1903 Sulewo Kownaty †   
2960Sokołowska Feliksa z d. Kaczyńska *około 1886 Mrówki †  
2961Sokołowska Florentyna z d. Pieńkowska  †po 20-02-1939  
2962Sokołowska Franciszka z d. Konopka *około 1890 Truszki-Patory †  
2963Sokołowska Franciszka z d. Śmiarowska *07-07-1870 Mieczki †  
2964Sokołowska Franciszka z d. Mateja *około 1854 Słucz †po 11-11-1895  
2965Sokołowska Franciszka z d. Hermanowska *około 1847 Mścichy †po 24-05-1908  
2966Sokołowska Franciszka z d. Bagińska *około 1844 Przyborowo †po 24-11-1896  
2967Sokołowska Franciszka *około 1837 Gutki †26-11-1843 Gutki /Wąsosz/  
2968Sokołowska Franciszka z d. Bajkowska  †  
2969Sokołowska Franciszka z d. Konopka  †po 16-02-1909  
2970Sokołowska Franciszka z d. Brajczewska  †przed 06-02-1910  
2971Sokołowska Franciszka z d. Bagińska  †po 06-03-1905  
2972Sokołowska Franciszka z d. Szleszyńska  †  
2973Sokołowska Franciszka z d. Truszkowska  †po 20-11-1894  
2974Sokołowska Franciszka z d. Kryszczyk  †10-04-1900 Kurkowo /Romany/  
2975Sokołowska Franciszka z d. Konarzewska  †przed 03-02-1903  
2976Sokołowska Franciszka z d. Mocarska  †przed 05-1874  
2977Sokołowska Franciszka z d. Malinowska  †przed 24-01-1832  
2978Sokołowska Franciszka z d. Niecikowska  †przed 21-10-1828  
2979Sokołowska Franciszka z d. Dzięgielewska  †przed 14-11-1853  
2980Sokołowska Franciszka z d. Napiórkowska  †przed 28-04-1858  
2981Sokołowska Franciszka z d. Tafiłowska  †  
2982Sokołowska Franciszka z d. Skrodzka  †po 15-07-1844  
2983Sokołowska Helena z d. Szleter *12-04-1911 Białaszewo †01-04-1999 Kędziorowo /Wąsosz/  
2984Sokołowska Helena z d. Mścichowska *około 1883 †01-04-1949 Gackie /Białaszewo/  
2985Sokołowska Helena z d. Przyborowska  †  
2986Sokołowska Helena z d. Kozicka  †  
2987Sokołowska Irena z d. Gałązka * Wąsosz    
2988Sokołowska Irena z d. Podworna * Wąsosz   
2989Sokołowska Irena z d. Iwanowska  †  
2990Sokołowska Izabela z d. Ramotowska *około 1826 Ramoty †przed 08-10-1900  
2991Sokołowska Jadwiga z d. Kierznowska *12-01-1911 Mazewo †  
2992Sokołowska Jadwiga z d. Karwowska *około 1882 Mieczki †  
2993Sokołowska Jadwiga z d. Kuczewska    
2994Sokołowska Janina z d. Karwowska * Ławsk   
2995Sokołowska Janina z d. Sulewska *około 1915 Zaborowo †  
2996Sokołowska Janina    
2997Sokołowska Józefa z d. Danowska * Niedźwiedzkie   
2998Sokołowska Józefa z d. Jasińska * Kramarzewo    
2999Sokołowska Józefa z d. Karwowska *około 1884 Supy †  
3000Sokołowska Józefa z d. Brzostowska *około 1878 Przytuły †  
3001Sokołowska Józefa z d. Kurzątkowska *około 1876 Sokoły par. Romany †  
3002Sokołowska Józefa z d. Obrycka *około 1866 Doliwy †  
3003Sokołowska Józefa z d. Dąbrowska *około 04-1859 Wąsosz †po 20-03-1928  
3004Sokołowska Józefa z d. Szreter *około 1840 Szlasy †po 15-11-1910  
3005Sokołowska Józefa z d. Mikucka  †29-11-1903 Cedry  
3006Sokołowska Józefa z d. Gardocka  †po 01-06-1866  
3007Sokołowska Józefata z d. Rzemiuszczyk *około 1816 Grozimy †12-11-1859 Godlewo  
3008Sokołowska Józefata z d. Chojnowska *około 1812 Grądy Małe †  
3009Sokołowska Józefata *02-12-1802 Godlewo †  
3010Sokołowska Julianna z d. Mściwujewska *około 1872 Zabiele †przed 26-09-1922  
3011Sokołowska Julianna z d. Mocarska *około 1872 Mocarze †  
3012Sokołowska Julianna z d. Saraczewska *około 1847 Wilamowo †po 15-11-1892  
3013Sokołowska Julianna z d. Mścichowska *około 1811 Niedźwiedzkie †30-08-1853 Godlewo  
3014Sokołowska Julianna Konstancja z d. Rydzewska *około 1830 Świdry Podleśne †przed 10-1870  
3015Sokołowska Justyna z d. N  †przed 06-06-1836  
3016Sokołowska Karolina z d. Goluch *23-01-1883 Baranowo †24-05-1964 Kownatki /Wąsosz/  
3017Sokołowska Karolina z d. Klimaszewska *około 1866 Trzaski †przed 17-01-1928  
3018Sokołowska Karolina *około 1833 Cedry †  
3019Sokołowska Karolina z d. Świderska *około 1824 Danowo †  
3020Sokołowska Karolina z d. Gosiewska *około 1810 Łojki par. Białaszewo †16-05-1859 Gutki  
3021Sokołowska Karolina *25-10-1810 Godlewo †  
3022Sokołowska Karolina z d. Borzymowska  †  
3023Sokołowska Katarzyna z d. Kaczyńska *około 1865 Kąty †  
3024Sokołowska Katarzyna z d. Szczawińska *około 1856 Dołęgi †  
3025Sokołowska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1829 Srebrowo †  
3026Sokołowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1812 Supy †po 26-11-1849  
3027Sokołowska Katarzyna z d. Zaborowska *30-04-1804 Sulewo Kownaty †przed 01-1846  
3028Sokołowska Katarzyna z d. Dąbrowska  †przed 13-02-1893  
3029Sokołowska Katarzyna z d. Kurzątkowska  †po 08-11-1904  
3030Sokołowska Katarzyna z d. Makowska  †po 06-02-1854  
3031Sokołowska Katarzyna z d. Sulkowska  †po 16-01-1899  
3032Sokołowska Katarzyna z d. Barszcz  †przed 04-09-1830  
3033Sokołowska Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-04-1858  
3034Sokołowska Katarzyna z d. Kotowska ?  †przed 10-01-1827  
3035Sokołowska Katarzyna z d. Pruszyńska  †po 17-11-1858  
3036Sokołowska Katarzyna z d. Karwowska  †od 05-02-1877 do 03-02-1885  
3037Sokołowska Katarzyna z d. Szleszyńska  †po 17-02-1903  
3038Sokołowska Kazimiera z d. Szleter *10-06-1912 Bagienice †13-11-1978 Szczuczyn /Wąsosz/   
3039Sokołowska Klara z d. Sakowska  †  
3040Sokołowska Krystyna z d. N  †  
3041Sokołowska Leonora z d. Rydzewska  †  
3042Sokołowska Lota z d. Legat *około 1808 Czarnowo †  
3043Sokołowska Ludwika z d. Rydzewska *około 1825 Bukowo Małe †  
3044Sokołowska Łucja  †  
3045Sokołowska Magdalena z d. Andrychowska  †  
3046Sokołowska Małgorzata z d. Popkowska  †po 26-11-1902  
3047Sokołowska Małgorzata z d. Żebrowska  †od 24-07-1832 do 21-11-1847  
3048Sokołowska Marcjanna z d. Dzięgielewska *około 1824 Dzięgiele †  
3049Sokołowska Maria z d. Wachtiechowska    
3050Sokołowska Marianna z d. Godlewska *21-08-1915 Wąsosz †   
3051Sokołowska Marianna z d. Zyskowska *około 1913 Żebry †po 21-10-1941  
3052Sokołowska Marianna z d. Kossakowska *około 1900 Mocarze †21-06-1980 Karwowo  
3053Sokołowska Marianna z d. Rozwadowska *około 1891 Kucze Małe †  
3054Sokołowska Marianna z d. Malecka *około 1891 Żebry †po 30-07-1939  
3055Sokołowska Marianna z d. Trzaska *około 1881 Supy †  
3056Sokołowska Marianna z d. Gardocka *około 1876 Gardoty †  
3057Sokołowska Marianna z d. Polakowska *około 1872 Żebry †13-08-1937 Żebry /Wąsosz/  
3058Sokołowska Marianna z d. Górska *około 1870 Witynie †  
3059Sokołowska Marianna z d. Kleszczewska *około 1869 Bukowo Małe †  
3060Sokołowska Marianna z d. Iwanowska *około 1863 †po 23-02-1925  
3061Sokołowska Marianna z d. Rydelek *około 1860 †  
3062Sokołowska Marianna z d. Dębińska *około 1850 Obrytki †  
3063Sokołowska Marianna *około 01-1840 Godlewo †30-01-1842 Godlewo  
3064Sokołowska Marianna *02-02-1838 Gutki †02-12-1843 Gutki /Wąsosz/  
3065Sokołowska Marianna *około 1834 Bagienice †  
3066Sokołowska Marianna z d. Sulewska *02-02-1820 Godlewo †28-03-1848  
3067Sokołowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Godlewo †przed 09-1842  
3068Sokołowska Marianna z d. Godlewska *około 1815 Godlewo †przed 04-1849  
3069Sokołowska Marianna z d. Borkowska *około 1812 †12-07-1838  
3070Sokołowska Marianna z d. N *około 1785 †  
3071Sokołowska Marianna z d. Wądołowska  †po 11-02-1850  
3072Sokołowska Marianna z d. Pogroszewska  †po 27-09-1928  
3073Sokołowska Marianna  †  
3074Sokołowska Marianna z d. Dziekońska  †po 08-02-1891  
3075Sokołowska Marianna z d. Bielawska  †po 26-04-1853  
3076Sokołowska Marianna z d. Opienchowska ?  †02-04-1900 Cedry  
3077Sokołowska Marianna  †  
3078Sokołowska Marianna z d. Rogowska  †po 25-09-1906  
3079Sokołowska Marianna  †po 27-11-1900  
3080Sokołowska Marianna z d. Wiśniewska  †po 22-11-1921  
3081Sokołowska Marianna z d. N  †przed 26-02-1816  
3082Sokołowska Marianna z d. Tafiłowska    
3083Sokołowska Marianna z d. Chudal  †przed 18-02-1941  
3084Sokołowska Marianna z d. Murawska  †po 26-02-1838  
3085Sokołowska Marianna z d. Nowosadzka  †  
3086Sokołowska Marta z d. Konopka * Grajewo    
3087Sokołowska Michalina z d. Bagińska *14-10-1854 Lipnik †  
3088Sokołowska Michalina z d. Fabiszewska  †po 23-10-1945  
3089Sokołowska Monika z d. Chylińska *około 1820 Borawskie †  
3090Sokołowska N z d. N  †przed 01-1816  
3091Sokołowska N z d. N  †przed 06-1830  
3092Sokołowska Natalia z d. Szymanowska *około 1899 Kubrzany †  
3093Sokołowska Paulina z d. Mocarska *około 1888 Kąty †  
3094Sokołowska Paulina z d. Kaczyńska *około 1870 Pluty †  
3095Sokołowska Paulina z d. Mieczkowska *około 1841 Mieczki †  
3096Sokołowska Paulina z d. N  †  
3097Sokołowska Petronela z d. Gwiazdowska  †  
3098Sokołowska Petronella z d. N  †po 09-11-1808  
3099Sokołowska Regina * Żebry   
3100Sokołowska Rozalia z d. Załęska *około 1850 Sokoły par. Romany †02-04-1869 Rogale par. Romany  
3101Sokołowska Rozalia z d. Tafiłowska *około 1836 Sokoły par. Romany †16-04-1878 Rakowo par. Drozdowo  
3102Sokołowska Rozalia z d. Jakacka *około 1816 Słucz †po 24-02-1878  
3103Sokołowska Rozalia z d. Rogowska *około 1814 Brychy †przed 02-1835  
3104Sokołowska Rozalia z d. Borawska *około 1808 Supy †  
3105Sokołowska Rozalia z d. Nikonowicz  †po 08-09-1872  
3106Sokołowska Rozalia z d. Skrodzka  †przed 28-01-1879  
3107Sokołowska Rozalia z d. Konopka  †05-08-1853  
3108Sokołowska Rozalia z d. Rożyńska    
3109Sokołowska Rozalia z d. Rogalska  †przed 06-02-1877  
3110Sokołowska Rozalia z d. Szczuka  †  
3111Sokołowska Rozalia z d. Kozikowska  †przed 11-02-1861  
3112Sokołowska Rozalia z d. Szleszyńska  †od 20-05-1827 do 08-11-1832  
3113Sokołowska Rozalia z d. Cwalińska  †07-10-1845  
3114Sokołowska Salomea z d. Gardocka *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 17-02-1903  
3115Sokołowska Salomea z d. Przestrzelska *14-10-1824 Pluty †03-02-1858 Karwowo /Radziłów/  
3116Sokołowska Salomea *około 1803 †01-03-1807 Godlewo  
3117Sokołowska Salomea z d. Olszewska *16-11-1786 Ławsk †24-05-1850 Świdry /Wąsosz/  
3118Sokołowska Salomea z d. Dąbrowska  †06-04-1890 Dzięgiele  
3119Sokołowska Scholastyka *16-02-1800 Godlewo †  
3120Sokołowska Stanisława z d. Dobrzycka * Świdry   
3121Sokołowska Stanisława z d. Klimaszewska *około 1911 †  
3122Sokołowska Stanisława z d. Jabłońska *31-01-1903 Żebry †  
3123Sokołowska Stanisława z d. Chrzanowska *około 1888 †  
3124Sokołowska Stanisława z d. Niebrzydowska *około 1887 Kisielnica †  
3125Sokołowska Stanisława z d. Kaczyńska *około 1855 Kąty †  
3126Sokołowska Stanisława z d. Kiełczewska  †  
3127Sokołowska Stefania z d. Święszkowska *około 1900 †  
3128Sokołowska Teodora z d. Skrodzka * Skroda Wielka   
3129Sokołowska Teofila z d. Mieńkowska * Poryte †28-12-1900  
3130Sokołowska Teofila z d. Mikucka  †po 13-02-1900  
3131Sokołowska Teofila z d. Konarzewska  †  
3132Sokołowska Teresa *17-08-1796 Godlewo †  
3133Sokołowska Teresa z d. Danowska *1791 Klimaszewnica †przed 28-02-1848  
3134Sokołowska Teresa z d. Wieczorek *24-10-1788 Zalesie †po 31-10-1842  
3135Sokołowska Teresa z d. Niedźwiedzka  †po 02-1825  
3136Sokołowska Teresa z d. Suchcicka  †przed 22-06-1874  
3137Sokołowska Waleria z d. Święcińska *1893 Poryte †05-12-1915 Razań  
3138Sokołowska Wiktoria z d. Rafałowska *około 1879 Stawiski †  
3139Sokołowska Wiktoria z d. Dąbrowska *około 1858 Łoje Awissa †  
3140Sokołowska Wiktoria z d. Karwowska *około 1826 Zaborowo †przed 22-07-1903  
3141Sokołowska Wiktoria z d. Wojsław *15-04-1805 Kownatki †po 30-06-1879   
3142Sokołowska Wiktoria z d. Ramotowska  †po 12-02-1900  
3143Sokołowska Wiktoria Krystyna z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
3144Sokołowska Zofia z d. Suchańska * Dołęgi   
3145Sokołowska Zofia z d. Kalinowska * Grędy   
3146Sokołowska Zofia z d. Wesołowska *26-04-1926 Kownatki †09-10-1967 Grajewo /Wąsosz/  
3147Sokołowska Zofia z d. Sulewska *około 1884 Kownatki †po 19-01-1962   
3148Sokołowska Zofia z d. Kamińska *około 1797 Brzozowa par. Białaszwewo †  
3149Sokołowska Zofia z d. Dąbrowska  †po 02-07-1855  
3150Sokołowska Zofia z d. Gosiewska  †od 21-02-1859 do 11-11-1861  
3151Sokołowska Zofia z d. Ostaszewska  †po 23-11-1817  
3152Sokołowski   †przed 17-08-1913  
3153Sokołowski Adam *około 1896 †  
3154Sokołowski Adam *około 1857 Sokoły par. Romany †  
3155Sokołowski Adam *około 1820 †  
3156Sokołowski Adam  †przed 03-02-1903  
3157Sokołowski Adam  †przed 23-11-1874  
3158Sokołowski Adam  †06-05-1902  
3159Sokołowski Adolf *około 1866 Górki †  
3160Sokołowski Aleksander *około 1877 Kurkowo †przed 16-02-1931  
3161Sokołowski Aleksander *około 1875 Dzięgiele †  
3162Sokołowski Aleksander *około 1823 Kołaki †03-06-1847  
3163Sokołowski Aleksander  †po 20-02-1939  
3164Sokołowski Andrzej * Grajewo    
3165Sokołowski Andrzej *około 1863 Sokoły par. Romany †17-01-1901 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
3166Sokołowski Andrzej *około 1802 Ramoty †  
3167Sokołowski Andrzej  †  
3168Sokołowski Andrzej  †po 27-11-1900  
3169Sokołowski Andrzej  †przed 24-10-1843  
3170Sokołowski Andrzej  †  
3171Sokołowski Aniołek    
3172Sokołowski Antoni *około 1899 Wąsosz †17-12-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3173Sokołowski Antoni *1897 Karwowo †16-02-1955 Kieljany /Wąsosz/  
3174Sokołowski Antoni *około 1885 Kucze †20-09-1933 Kownatki  
3175Sokołowski Antoni *około 1877 Górki-Sypniewo †  
3176Sokołowski Antoni *około 1874 Konopki †  
3177Sokołowski Antoni *20-04-1871 Rydzewo-Pieniążek †19-01-1962 Kownatki /Wąsosz/   
3178Sokołowski Antoni *około 1866 Cedry †  
3179Sokołowski Antoni *około 1864 Danowo †  
3180Sokołowski Antoni *około 1858 Cedry †  
3181Sokołowski Antoni *około 1855 Karwowo par. Jedwabne †  
3182Sokołowski Antoni *około 1843 Cedry †po 18-02-1901  
3183Sokołowski Antoni *około 1829 Sokoły par. Romany †  
3184Sokołowski Antoni *około 1798 Słucz †przed 02-02-1858  
3185Sokołowski Antoni  †po 25-11-1872  
3186Sokołowski Antoni    
3187Sokołowski Antoni  †przed 26-11-1849  
3188Sokołowski Antoni  †po 21-11-1847  
3189Sokołowski Bolesław  †  
3190Sokołowski Bonifacy  †po 30-06-1869  
3191Sokołowski Bronisław *02-02-1913 Żebry †19-11-1979 Szczuczyn /Wąsosz/   
3192Sokołowski Czesław *23-12-1914 Kurkowo †02-04-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
3193Sokołowski Feliks *około 1865 †przed 07-09-1919  
3194Sokołowski Feliks *07-09-1828 Lipnik †16-08-1856 Lipnik /Wąsosz/  
3195Sokołowski Feliks  †po 16-02-1909  
3196Sokołowski Feliks  †po 03-02-1885  
3197Sokołowski Franciszek *około 1902 Rydzewo-Pieniążek †  
3198Sokołowski Franciszek *około 1886 Cedry †  
3199Sokołowski Franciszek *około 1878 Łosewo par. Mały Płock †  
3200Sokołowski Franciszek *około 1866 Karwowo †od 23-07-1929 do 22-11-1929  
3201Sokołowski Franciszek *około 1848 Rostki †23-12-1885  
3202Sokołowski Franciszek *około 1848 Szymany †  
3203Sokołowski Franciszek *około 1833 Sokoły par. Romany †po 27-08-1919  
3204Sokołowski Franciszek *około 1816 Sambory †01-01-1872  
3205Sokołowski Franciszek *07-10-1800 Godlewo †  
3206Sokołowski Franciszek *około 1798 †19-06-1812 Godlewo /Wąsosz/  
3207Sokołowski Franciszek *09-10-1791 Godlewo †przed 1798  
3208Sokołowski Franciszek  †16-03-1905 Sokoły par. Romany  
3209Sokołowski Franciszek  †przed 08-11-1904  
3210Sokołowski Franciszek  †  
3211Sokołowski Franciszek  †  
3212Sokołowski Franciszek  †po 18-02-1903  
3213Sokołowski Franciszek    
3214Sokołowski Franciszek  †przed 28-04-1858  
3215Sokołowski Franciszek  †  
3216Sokołowski Franciszek  †po 11-02-1861  
3217Sokołowski Franciszek Michał *około 1849 Gutki †  
3218Sokołowski Gracjan  †po 25-02-1908  
3219Sokołowski Grzegorz  †przed 20-02-1900  
3220Sokołowski Grzegorz  †  
3221Sokołowski Henryk * Lipnik   
3222Sokołowski Henryk *01-05-1932 Żebry †25-01-1933 Żebry  
3223Sokołowski Henryk *1914 Kownatki †07-05-1935 Kownatki /Wąsosz/   
3224Sokołowski Henryk    
3225Sokołowski Ignacy *około 1874 †  
3226Sokołowski Ignacy  †po 20-11-1894  
3227Sokołowski Ignacy  †po 11-02-1885  
3228Sokołowski Jakub *około 1797 Sokoły par. Romany †po 22-04-1861  
3229Sokołowski Jakub  †od 06-02-1855 do 01-06-1866  
3230Sokołowski Jakub  †przed 04-09-1830  
3231Sokołowski Jakub  †od 03-02-1891 do 10-07-1900  
3232Sokołowski Jan     
3233Sokołowski Jan *około 1899 †  
3234Sokołowski Jan *około 1890 †przed 21-10-1941  
3235Sokołowski Jan *około 1886 Słucz †przed 20-02-1939  
3236Sokołowski Jan *około 11-1882 Lipnik †24-05-1883 Lipnik  
3237Sokołowski Jan *około 1879 Dzięgiele †  
3238Sokołowski Jan *około 1871 Dzięgiele †  
3239Sokołowski Jan *około 1863 Cedry †  
3240Sokołowski Jan *około 1849 †16-02-1897 Dzięgiele /Romany/  
3241Sokołowski Jan *około 1847 Rogale par. Romany †  
3242Sokołowski Jan *około 1847 Wąsosz †08-09-1872 Wąsosz  
3243Sokołowski Jan *około 1839 Ramoty †przed 24-11-1896  
3244Sokołowski Jan *około 1837 Godlewo †15-11-1910 Nadbory /Burzyn/  
3245Sokołowski Jan *około 1832 Kurkowo †przed 10-02-1902  
3246Sokołowski Jan *około 10-1819 Grajewo †przed 24-02-1878  
3247Sokołowski Jan *około 1812 Cedry †przed 26-11-1849  
3248Sokołowski Jan *około 1802 Wąsosz †24-01-1854  
3249Sokołowski Jan *01-11-1802 Godlewo †  
3250Sokołowski Jan *15-12-1793 Godlewo †  
3251Sokołowski Jan *29-05-1790 Ramoty †po 28-02-1848  
3252Sokołowski Jan *09-01-1771 †przed 22-11-1836  
3253Sokołowski Jan  †przed 22-06-1874  
3254Sokołowski Jan  †  
3255Sokołowski Jan  †26-10-1852  
3256Sokołowski Jan  †po 26-11-1902  
3257Sokołowski Jan  †po 13-02-1900  
3258Sokołowski Jan  †  
3259Sokołowski Jan  †przed 21-10-1828  
3260Sokołowski Jan  †przed 28-04-1858  
3261Sokołowski Jan  †  
3262Sokołowski Jan  †przed 14-11-1853  
3263Sokołowski Jan  †przed 01-10-1969  
3264Sokołowski Jan  †po 23-11-1817  
3265Sokołowski Jan  †  
3266Sokołowski Jan  †  
3267Sokołowski Jan  †  
3268Sokołowski Jan Stanisław *06-05-1905 Pieńki †  
3269Sokołowski Jan Teofil *około 1807 Szczuczyn †  
3270Sokołowski Jarosław    
3271Sokołowski Józef *12-02-1922 †30-12-1994 Kownatki /Wąsosz/   
3272Sokołowski Józef *06-08-1902 Żebry †  
3273Sokołowski Józef *około 1898 Rydzewo-Pieniążek †  
3274Sokołowski Józef *około 1884 Przytuły †  
3275Sokołowski Józef *około 1881 Lipnik †23-09-1910 Guty  
3276Sokołowski Józef *około 1867 Rostki par. Romany †po 26-09-1922  
3277Sokołowski Józef *około 1851 Dzięgiele †przed 17-01-1928  
3278Sokołowski Józef *około 1848 Doliwy †po 11-11-1895  
3279Sokołowski Józef *około 1829 Rutki †  
3280Sokołowski Józef *około 1826 Dzięgiele †przed 22-07-1903  
3281Sokołowski Józef *16-01-1812 Godlewo †31-10-1856 Godlewo  
3282Sokołowski Józef *około 1808 Karwowo †  
3283Sokołowski Józef  †po 05-02-1894  
3284Sokołowski Józef  †  
3285Sokołowski Józef  †przed 11-02-1850  
3286Sokołowski Józef  †po 08-02-1891  
3287Sokołowski Józef  †po 25-09-1906  
3288Sokołowski Józef  †  
3289Sokołowski Józef  †  
3290Sokołowski Józef * Godlewo †przed 05-1817  
3291Sokołowski Józef Marian * Szczuczyn   
3292Sokołowski Julian  †  
3293Sokołowski Karol *około 1855 Dzięgiele †02-03-1890  
3294Sokołowski Karol *około 1837 Rydzewo-Pieniążek †po 04-07-1887  
3295Sokołowski Kazimierz *19-07-1921 Kieljany †11-03-1991 Radziłów /Wąsosz/  
3296Sokołowski Kazimierz *około 1817 Bzury †przed 26-11-1863  
3297Sokołowski Kazimierz *około 1808 †13-03-1845  
3298Sokołowski Kazimierz *około 1765 †27-11-1819 Godlewo   
3299Sokołowski Kazimierz  †po 28-07-1861  
3300Sokołowski Kazimierz  †przed 26-04-1853  
3301Sokołowski Kazimierz  †przed 26-02-1838  
3302Sokołowski Kazimierz  †przed 29-01-1894  
3303Sokołowski Kazimierz  †przed 20-05-1827  
3304Sokołowski Kazimierz Stanisław *około 1881 Rakowo-Boginie †  
3305Sokołowski Konstanty *około 1885 Lipnik †18-03-1916 Lipnik /Szczuczyn/  
3306Sokołowski Konstanty *około 1871 Tafiły †  
3307Sokołowski Konstanty *około 1829 Kurkowo †  
3308Sokołowski Konstanty  †  
3309Sokołowski Konstanty  †  
3310Sokołowski Ksawery *około 1808 Wojsławki †po 27-10-1874  
3311Sokołowski Leon *około 1896 Karwowo-Polki †28-02-1980 Karwowo  
3312Sokołowski Leon *około 1796 Biodry †  
3313Sokołowski Leopold  †przed 12-02-1900  
3314Sokołowski Ludwik *około 1911 †  
3315Sokołowski Ludwik *około 1873 Słucz †11-12-1945 Żebry  
3316Sokołowski Ludwik *około 1865 Karwowo †  
3317Sokołowski Ludwik *około 1849 Konopki par. Radziłów †po 24-05-1908  
3318Sokołowski Łukasz  †przed 10-01-1827  
3319Sokołowski Maciej *około 1846 Sokoły par. Romany †  
3320Sokołowski Maciej  †przed 06-06-1836  
3321Sokołowski Maciej  †  
3322Sokołowski Marcel *około 1875 Kurkowo †  
3323Sokołowski Marcin  †02-03-1835  
3324Sokołowski Marian * Kownatki   
3325Sokołowski Marian *około 1924 Kieljany †07-04-1942 Kieljany  
3326Sokołowski Marian * Kownatki    
3327Sokołowski Mariusz    
3328Sokołowski Mateusz *około 1840 Godlewo †30-03-1842 Godlewo  
3329Sokołowski Mateusz *około 1824 Dzięgiele †przed 29-02-1892  
3330Sokołowski Mateusz *około 1814 †  
3331Sokołowski Mateusz  †  
3332Sokołowski Mateusz  †  
3333Sokołowski Michał *około 1896 Żebry †przed 05-1923  
3334Sokołowski Michał  †przed 24-01-1832  
3335Sokołowski Mieczysław * Siwki par. Romany   
3336Sokołowski N  †przed 01-1934  
3337Sokołowski Nikodem  †  
3338Sokołowski Paweł *około 1872 Dzięgiele †  
3339Sokołowski Paweł *około 1800 Guty †18-01-1851  
3340Sokołowski Paweł *25-01-1789 Godlewo †przed 21-10-1874  
3341Sokołowski Paweł *około 1783 †  
3342Sokołowski Paweł  †przed 28-01-1879  
3343Sokołowski Paweł  †po 02-1825  
3344Sokołowski Paweł  †przed 06-02-1877  
3345Sokołowski Piotr *około 1871 †03-08-1896  
3346Sokołowski Piotr  †przed 26-02-1816  
3347Sokołowski Piotr  †przed 18-02-1941  
3348Sokołowski Piotr  †  
3349Sokołowski Piotr  †po 09-11-1808  
3350Sokołowski Roch  †przed 16-01-1899  
3351Sokołowski Romuald *około 1896 †  
3352Sokołowski Stanisław *około 1911 Ramoty †  
3353Sokołowski Stanisław *22-09-1909 Żebry †  
3354Sokołowski Stanisław *08-05-1907 Lipnik †24-02-1971 Gutki   
3355Sokołowski Stanisław *około 1882 Lipnik †  
3356Sokołowski Stanisław *około 1880 Sokoły par. Romany †  
3357Sokołowski Stanisław *około 1876 Janczewo †27-09-1928 Janczewo /Jedwabne/  
3358Sokołowski Stanisław *około 1867 Dzięgiele †przed 22-09-1931  
3359Sokołowski Stanisław *około 1864 Cedry †  
3360Sokołowski Stanisław *około 1841 Kurkowo †  
3361Sokołowski Stanisław *około 1831 Sokoły par. Romany †01-06-1866 Sokoły par. Romany  
3362Sokołowski Stanisław *około 1827 Kisielnica †przed 15-11-1892  
3363Sokołowski Stanisław *15-05-1805 Godlewo †  
3364Sokołowski Stanisław *około 1798 †23-02-1832  
3365Sokołowski Stanisław  †po 01-04-1949  
3366Sokołowski Stanisław  †  
3367Sokołowski Stanisław  †od 20-02-1854 do 16-11-1870  
3368Sokołowski Stanisław  †po 17-11-1858  
3369Sokołowski Stanisław  †przed 06-02-1854  
3370Sokołowski Stanisław  †20-07-1897  
3371Sokołowski Stanisław  †od 24-06-1833 do 15-07-1844  
3372Sokołowski Stanisław Edward    
3373Sokołowski Stefan  †przed 13-07-1842  
3374Sokołowski Stefan  †  
3375Sokołowski Stefan Krzysztof * Dzięgiele    
3376Sokołowski Szymon *około 1817 †po 08-09-1872  
3377Sokołowski Szymon  †po 11-02-1850  
3378Sokołowski Tadeusz * Truszki   
3379Sokołowski Tadeusz Piotr *13-04-1920 Lipnik †przed 01-1954  
3380Sokołowski Teofil *około 1864 Cedry †  
3381Sokołowski Wacław *11-12-1902 Karwowo †   
3382Sokołowski Wasili  †  
3383Sokołowski Wawrzyniec *04-08-1813 Godlewo †30-01-1849  
3384Sokołowski Wawrzyniec *13-08-1787 Ławsk †po 24-05-1850  
3385Sokołowski Wawrzyniec  †przed 14-11-1830  
3386Sokołowski Wiktor *około 1861 Dzięgiele †20-03-1928 Wąsosz /Wąsosz/  
3387Sokołowski Wiktor  †  
3388Sokołowski Władysław *około 1899 Guty †  
3389Sokołowski Władysław  †po 22-11-1921  
3390Sokołowski Władysław    
3391Sokołowski Władysław  †  
3392Sokołowski Wojciech *około 1827 Cedry †przed 08-10-1900  
3393Sokołowski Wojciech *około 1818 Karwowo †przed 08-11-1881  
3394Sokołowski Wojciech *25-04-1805 Godlewo †  
3395Sokołowski Wojciech *około 1801 Godlewo †07-05-1887 Godlewo  
3396Sokołowski Wojciech  †przed 07-06-1886  
3397Sokołowski Zdzisław Antoni    
3398Sokół Adam  †po 01-02-1863  
3399Sokół Agnieszka (Andżelika) z d. Zyskowska *około 1830 Kapice †  
3400Sokół Anna z d. Czaplicka *około 1877 †  
3401Sokół Anna z d. Adasiewicz *około 12-1842 Osowiec †  
3402Sokół Anna z d. Ksepko  †przed 29-04-1854  
3403Sokół Jan *około 1834 Kapice †  
3404Sokół Marcel *około 1874 †  
3405Sokół Maria Donata z d. Żbikowska * Sienickie    
3406Sokół Marianna z d. Cieciuch  †przed 01-02-1863  
3407Sokół Paulina z d. Chrapowicka *około 1859 Kapice †  
3408Sokół Paweł *około 1860 Kapice †  
3409Sokół Stefan *około 1843 Kapice †  
3410Sokół Teodor     
3411Sokół Wojciech  †od 07-03-1859 do 23-02-1862  
3412Solińska Aleksandra *około 07-1877 Wąsosz †07-01-1881 Wąsosz /Wąsosz/   
3413Solińska Anna *26-08-1844 Wąsosz †   
3414Solińska Apolonia z d. Norkowska *08-04-1887 Wąsosz †19-03-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
3415Solińska Barbara *21-07-1951 Wąsosz †11-01-1961 Choroszcz /Wąsosz/   
3416Solińska Czesława z d. Zielińska *około 1915 Ławsk †  
3417Solińska Dorota z d. Konwerska  †  
3418Solińska Elżbieta Wanda z d. Jadacka * Myszyniec    
3419Solińska Ewa Grażyna z d. Fiedoryszyn * Ełk    
3420Solińska Grażyna Jadwiga z d. Błażokiewicz     
3421Solińska Hieronima z d. Danowska *15-06-1892 Klimaszewnica †16-08-1971 Wąsosz /Wąsosz/   
3422Solińska Irena z d. Wiśniewska *25-03-1926 Osowiec †28-07-1997 /Wąsosz/  
3423Solińska Irena z d. Kłosek    
3424Solińska Jadwiga z d. Zalewska * Wąsosz   
3425Solińska Jadwiga *30-07-1939 Wąsosz †   
3426Solińska Jadwiga z d. Organek * Białaszewo   
3427Solińska Jadwiga z d. Orłowska * Wąsosz    
3428Solińska Jadwiga z d. Truszkowska *26-11-1904 Jaki †19-10-1977 Lublin /Wąsosz/   
3429Solińska Janina *około 1933 Wąsosz †12-12-1948 Szczuczyn   
3430Solińska Janina *około 1916 Wąsosz †04-04-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
3431Solińska Józefa z d. Żurawska *17-03-1919 Wąsosz †18-12-1978 Wąsosz /Wąsosz/   
3432Solińska Józefa *15-12-1889 Wąsosz †20-04-1980 Wąsosz /Wąsosz/   
3433Solińska Julianna z d. Moczydłowska * Stawiski †19-01-1851 Wąsosz  
3434Solińska Justyna Krystyna z d. Wiszowata *około 02-1857 Wiszowate †po 21-02-1911   
3435Solińska Konstancja z d. Karczewska *29-12-1864 Wąsosz †   
3436Solińska Leokadia *05-1933 Wąsosz †18-05-1933 Wąsosz   
3437Solińska Łucja *25-10-1856 Wąsosz †   
3438Solińska Małgorzata z d. Czyżewska *01-06-1823 Wąsosz †po 29-10-1883   
3439Solińska Maria Kazimiera z d. Dolik     
3440Solińska Marianna *24-01-1918 Wąsosz †11-06-1992 Wąsosz  
3441Solińska Marianna z d. Kacprowska *około 1885 Wąsosz †08-03-1955 Wąsosz /Wąsosz/   
3442Solińska Marianna z d. Siedlecka *02-08-1862 Wąsosz †26-02-1944 Wąsosz /Wąsosz/   
3443Solińska Marianna *07-09-1861 Wąsosz †   
3444Solińska Marianna *17-08-1855 Wąsosz †   
3445Solińska Marianna z d. Duzik *1841 †po 27-11-1899  
3446Solińska Marianna z d. Czyżewska *21-04-1829 Wąsosz †1867 Wąsosz   
3447Solińska Marianna z d. Ladzińska  †  
3448Solińska Paulina *20-06-1858 Wąsosz †   
3449Solińska Stanisława *07-02-1912 Wąsosz †05-09-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
3450Solińska Władysława z d. Czyżewska *19-07-1911 Wąsosz †10-02-1963 Wąsosz /Wąsosz/   
3451Solińska Zofia z d. Orłowska *25-11-1924 Wąsosz †19-07-1993 Łomża /Wąsosz/   
3452Solińska Zofia z d. Organek  †  
3453Soliński Adam  †  
3454Soliński Adam Mateusz *20-04-1859 †przed 09-11-1926   
3455Soliński Aleksander *04-06-1895 Wąsosz †23-02-1955 Wąsosz /Wąsosz/   
3456Soliński Aleksander *23-02-1862 Wąsosz †   
3457Soliński Aniołek *27-11-1870 Wąsosz †27-11-1870  
3458Soliński Antoni Jan *14-05-1903 Wąsosz †10-01-1995 Wąsosz /Wąsosz/   
3459Soliński Antoni Telesfor *06-01-1924 Wąsosz †   
3460Soliński Bolesław * Wąsosz    
3461Soliński Czesław * Wąsosz   
3462Soliński Eugeniusz *01-02-1941 Wąsosz †07-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
3463Soliński Eugeniusz *25-03-1937 Wąsosz †28-04-1938 Wąsosz /Wąsosz/   
3464Soliński Eugeniusz *14-04-1908 Wąsosz †30-05-1970 Wąsosz /Wąsosz/   
3465Soliński Felicjan Mateusz *22-11-1818 Wąsosz †przed 29-10-1883   
3466Soliński Franciszek *24-02-1939 Wąsosz †07-02-1999 Wąsosz /Wąsosz/   
3467Soliński Franciszek *17-06-1860 Wąsosz †   
3468Soliński Henryk Wawrzyniec * Ławsk   
3469Soliński Ignacy Adam *24-12-1862 Wąsosz †   
3470Soliński Jan *14-04-1906 Wąsosz †20-06-1990 Wąsosz /Wąsosz/   
3471Soliński Jan     
3472Soliński Jan Władysław *około 1875 Wąsosz †po 18-11-1936   
3473Soliński Janusz *26-06-1943 Wąsosz †   
3474Soliński Jarosław     
3475Soliński Józef *19-03-1926 Wąsosz †01-03-1992 Białystok /Wąsosz/   
3476Soliński Kazimierz *06-10-1944 Wagi †23-06-1945 Wąsosz   
3477Soliński Leon *około 1913 Wąsosz †  
3478Soliński Leon Albert *około 1826 †od 04-11-1890 do 27-11-1899   
3479Soliński Marcel *10-1848 Wąsosz †19-12-1848 Wąsosz   
3480Soliński Marcin     
3481Soliński Marian * Wąsosz    
3482Soliński Mateusz *21-09-1782 Wąsosz †02-10-1842 Wąsosz  
3483Soliński Mateusz Ignacy *31-01-1854 Wąsosz †   
3484Soliński Michał *1874 Wąsosz †15-11-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
3485Soliński Michał     
3486Soliński Mieczysław *04-08-1944 Wąsosz †19-01-1945 Wąsosz   
3487Soliński Mieczysław *29-03-1910 Wąsosz †28-07-1944 Wąsosz   
3488Soliński Stanisław * Wąsosz    
3489Soliński Stanisław *03-10-1939 Wąsosz †31-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/   
3490Soliński Stanisław     
3491Soliński Stanisław *08-11-1928 Wąsosz †08-02-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
3492Soliński Stanisław *około 1892 †10-01-1893 Wąsosz /Wąsosz/   
3493Soliński Stefan * Wąsosz    
3494Soliński Tadeusz * Radziłów    
3495Soliński Teofil Feliks *03-11-1864 Wąsosz †   
3496Soliński Wacław Wincenty *08-10-1896 Wąsosz †   
3497Soliński Waldemar *01-09-1946 Ławsk †02-09-1946 Ławsk  
3498Soliński Wiesław *05-01-1946 †   
3499Soliński Władysław  †  
3500Soliński Władysław     
3501Soliński Wojciech *23-04-1847 Wąsosz †od 06-02-1907 do 21-02-1911   
3502Soliński Zygmunt *18-12-1922 Wąsosz †18-07-1951 Nowa Wieś Ełcka /Wąsosz/  
3503Soliwoda Ignacy  †  
3504Soliwoda Rozalia z d. Łazarecka  †  
3505Solówna Marianna  †  
3506Sontag Albert    
3507Sontag Alfred    
3508Sontag Eliza z d. Duda * Zdedy   
3509Sontag Eugeniusz    
3510Sontag Günter *1930 †09-2012 Niemcy  
3511Sontag Krystyna    
3512Sontag Robert    
3513Sopielski Antoni *około 1843 †18-08-1845 Karwowo  
3514Sopielski Jan *około 1807 †10-07-1847 Karwowo /Radziłów/  
3515Soroka Bolesław  †  
3516Soroka Elżbieta Stefania z d. Szymanowska * Niedźwiedzkie   
3517Soroka Romuald * Giłujsze   
3518Soroka Stefania z d. Koncewicz  †  
3519Sosnowska Agnieszka z d. Zyskowska *około 1802 Wojewodzin †po 24-01-1858  
3520Sosnowska Agnieszka z d. Wojnowska  †  
3521Sosnowska Aniela z d. Zielińska *02-08-1899 Kędziorowo †23-10-1983 Grajewo   
3522Sosnowska Anna z d. Milewska * Grajewo    
3523Sosnowska Anna z d. Sulewska *około 1854 Czerwonki †14-08-1903 Racibory /Przytuły/  
3524Sosnowska Anna z d. Kulesza  †  
3525Sosnowska Antonina z d. Karpińska *około 1830 Radziłów †przed 01-1877  
3526Sosnowska Apolonia z d. Borawska *około 1868 Rakowo †03-06-1955 Skaje /Szczuczyn/  
3527Sosnowska Barbara z d. Zaręba *19-08-1977 Białystok †04-11-2001 Łomża /Wąsosz/  
3528Sosnowska Dorota z d. Boryszewska  †  
3529Sosnowska Eugenia z d. Łojewska * Łoje   
3530Sosnowska Ewa z d. Perzanowska *około 1827 Ruda †  
3531Sosnowska Franciszka *około 1854 Rakowo †27-02-1861 Rakowo /Wąsosz/  
3532Sosnowska Franciszka z d. Stelmańska  †po 27-01-1943  
3533Sosnowska Helena z d. Zyskowska  †  
3534Sosnowska Jadwiga z d. Matyszewska * Niećkowo   
3535Sosnowska Józefa z d. Zyskowska *około 1879 Wólka †  
3536Sosnowska Józefa z d. Orłowska *około 1850 Skaje †przed 23-09-1907  
3537Sosnowska Józefa z d. Orłowska *około 05-1850 Łempice †   
3538Sosnowska Karolina z d. Zyskowska *około 1823 Skaje †po 17-11-1879  
3539Sosnowska Katarzyna z d. Zarzecka  †po 30-01-1882  
3540Sosnowska Leokadia z d. Rynkiewicz *30-01-1920 Mścichy †  
3541Sosnowska Marianna z d. Wesołowska * Kieljany   
3542Sosnowska Marianna z d. Popławska *około 1881 Barany †   
3543Sosnowska Marianna z d. Modzelewska *około 1836 Danówek †  
3544Sosnowska Marianna z d. Kuczyńska  †po 21-07-1853  
3545Sosnowska Michalina z d. Borawska *około 1890 Rakowo †  
3546Sosnowska Regina z d. Cieciuch * Zacieczki   
3547Sosnowska Stefania z d. Słowikowska  †  
3548Sosnowska Teofila z d. Konopka *około 1886 Czachy †  
3549Sosnowska Wiktoria z d. Przyborowska *18-10-1896 Bzury †23-08-1983 Szczuczyn  
3550Sosnowska Wiktoria z d. Zielińska  †po 24-01-1921  
3551Sosnowska Władysława z d. Kozłowska  †  
3552Sosnowski Adam *około 1875 Wojewodzin †  
3553Sosnowski Adam *około 1851 Wojewodzin †po 06-02-1906  
3554Sosnowski Adam *około 1826 Wojewodzin †przed 11-11-1895  
3555Sosnowski Adam  †  
3556Sosnowski Antoni *około 1902 Wojewodzin †   
3557Sosnowski Bolesław Józef *około 1881 Rakowo †09-03-1950 Rakowo /Szczuczyn/  
3558Sosnowski Franciszek *około 1803 Wojewodzin †po 24-01-1858  
3559Sosnowski Franciszek  †  
3560Sosnowski Jakub *około 1884 Racibory †  
3561Sosnowski Jakub *około 1860 Rakowo †przed 03-06-1955  
3562Sosnowski Jakub  †  
3563Sosnowski Jan  †  
3564Sosnowski Jan  †po 27-01-1943  
3565Sosnowski Józef *około 1852 Rakowo †po 23-09-1907  
3566Sosnowski Józef *około 1832 Wojewodzin †  
3567Sosnowski Józef  †  
3568Sosnowski Kazimierz *02-01-1922 Zacieczki †29-01-1946 Zacieczki  
3569Sosnowski Maciej  †od 26-11-1837 do 09-05-1847  
3570Sosnowski Marcel  †przed 24-01-1921  
3571Sosnowski Paweł  †po 30-01-1882  
3572Sosnowski Paweł  †po 17-05-1823  
3573Sosnowski Paweł    
3574Sosnowski Piotr * USA   
3575Sosnowski Stanisław *08-05-1912 Mścichy †  
3576Sosnowski Stanisław *około 1881 Skaje †   
3577Sosnowski Stanisław *około 1845 Radziłów †   
3578Sosnowski Wawrzyniec *około 1820 Wojewodzin †po 18-11-1889  
3579Sosnowski Władysław *06-11-1914 Mścichy †  
3580Sosnowski Zbigniew Marian * Pisz    
3581Sosnowski Zdzisław * Wojewodzin   
3582Sowa Agnieszka z d. N    
3583Sowa Aleksandra     
3584Sowa Anita    
3585Sowa Anna z d. Wnuk *około 1891 †około 1958 /Białaszewo/  
3586Sowa Bartłomiej     
3587Sowa Elżbieta     
3588Sowa Emil    
3589Sowa Ewa z d. Żbikowska * Warszawa    
3590Sowa Jan *24-02-1919 Stara Wieś par. Bychawa †27-03-2006 Reda /Reda/  
3591Sowa Jan    
3592Sowa Jan  †po 27-12-1943  
3593Sowa Janina z d. Filipkowska *24-06-1922 Sienickie †26-08-1993 Grajewo /Reda/  
3594Sowa Joanna    
3595Sowa Jolanta z d. Tuźnik * Białaszewo   
3596Sowa Kazimierz Bolesław *06-10-1923 Malice †przed 01-1966  
3597Sowa Marian * Białaszewo   
3598Sowa Paweł     
3599Sowa Stanisław     
3600Sowa Stanisław     
3601Sowińska Leokadia z d. Klimaszewska *14-01-1907 Kubra †  
3602Sowiński Henryk  †  
3603Spilewska Ewa (Józefata) z d. Jeżewska *około 1816 Romany †przed 21-01-1878  
3604Spilewska Katarzyna z d. Cimoch *około 1855 Zakrzewo †  
3605Spilewska Rozalia z d. Mazgulska  †po 23-11-1846  
3606Spilewski Feliks *około 1848 Jadłówek †  
3607Spilewski Kazimierz  †przed 23-11-1846  
3608Spilewski Wawrzyniec *około 1817 Stawek †przed 21-01-1878  
3609Stachelek Józef    
3610Stachelek Marianna z d. Łoniewska *18-11-1942 Sulewo Kownaty †20-01-2009 Ełk /Klusy/  
3611Stachelek Zofia z d. Sobotka    
3612Stachowska Aniela z d. Wysocka *około 1898 Mazewo †  
3613Stachowska Emilia z d. Czerwińska  †  
3614Stachowska Katarzyna z d. Kowalczuk  †  
3615Stachowska Ludwika z d. Łacińska  †  
3616Stachowski Jan  †  
3617Stachowski Marcel  †  
3618Stachowski Stanisław *około 1889 Jastrząbka Młoda †  
3619Stachowski Stanisław  †  
3620Stachura Danuta z d. Supińska * Supy    
3621Stachurzewska Dorota Ewa z d. Bielenica * Ełk    
3622Stachurzewska Izabella z d. Wasiucionek * Białystok   
3623Stachurzewska Katarzyna * Ełk    
3624Stachurzewska Michalina * Ełk    
3625Stachurzewska Zuzanna * Ełk    
3626Stachurzewski Andrzej * Ełk   
3627Stachurzewski Andrzej * Grajewo   
3628Stachurzewski Jacek * Ełk   
3629Stachurzewski Maciej * Ełk    
3630Stachurzewski Radosław * Ełk    
3631Stalmaszyńska Aleksandra z d. Zamojska *11-08-1900 Modzele †24-01-1986 Niećkowo /Wąsosz/  
3632Stalmaszyńska Katarzyna z d. Pawełczyk  †przed 06-1876  
3633Stalmaszyńska Marianna z d. Niecikowska *około 1864 Nieciki †przed 25-11-1924  
3634Stalmaszyński Andrzej *około 1824 Kurejwa †po 19-01-1891  
3635Stalmaszyński Czesław *1902 Niećkowo †15-04-1956 Szczuczyn /Wąsosz/  
3636Stalmaszyński Jan *około 1864 Kurejwa †po 25-11-1924  
3637Stanisławska Łucja z d. Mioduszewska  †przed 02-02-1851  
3638Stanisławska Marianna z d. Rozwadowska *około 1828 Siestrzanki †  
3639Stanisławski Piotr *około 1829 Siestrzanki †  
3640Stanisławski Tomasz  †przed 02-02-1851  
3641Staniszewska Agnieszka z d. Łepkowska * Szczuczyn   
3642Staniszewska Agnieszka z d. Trzonkowska *około 1813 Ławsk †od 11-02-1867 do 06-08-1876  
3643Staniszewska Agnieszka z d. Szczepankowska *około 1805 Ławsk †  
3644Staniszewska Agnieszka z d. Samełko  †po 02-02-1845  
3645Staniszewska Aleksandra z d. Komosa *około 1898 Ławsk †26-08-1931 Ławsk  
3646Staniszewska Aleksandra z d. Wołyniec *około 1884 Karwowo †  
3647Staniszewska Aleksandra z d. Barwikowska *około 1873 Ciemianka †02-03-1952 Ławsk /Wąsosz/  
3648Staniszewska Alicja *14-07-1960 Ławsk †21-09-1960 Grajewo /Wąsosz/  
3649Staniszewska Anastazja z d. Jakonska    
3650Staniszewska Anna z d. Majewska * Łomża   
3651Staniszewska Anna z d. Wileńska *około 1908 Szczuczyn †18-05-1940 Ławsk /Wąsosz/  
3652Staniszewska Anna z d. Bogusz *około 1899 Kucze Wielkie †  
3653Staniszewska Anna z d. Mierzejewska *około 1886 Zaskrodzie †przed 27-08-1929  
3654Staniszewska Anna z d. Gajkowska (Gajek, Gajecka, Gałecka, Gajewska) *około 1855 Łazarze †28-02-1917 Ławsk /Wąsosz/  
3655Staniszewska Anna z d. Salkowska  †  
3656Staniszewska Anna z d. Szypul    
3657Staniszewska Anna z d. Węgorz  †po 24-01-1837  
3658Staniszewska Anna z d. Jeżewska  †po 16-11-1863  
3659Staniszewska Antonina z d. Krymska *około 1898 Słucz †  
3660Staniszewska Antonina z d. Święczkowska *około 1865 Mazewo †  
3661Staniszewska Antonina z d. Duda *około 07-1860 Ławsk †przed 06-02-1905  
3662Staniszewska Antonina z d. Grąbczewska  †  
3663Staniszewska Barbara z d. Karwowska *około 1862 Tyszki †  
3664Staniszewska Barbara z d. Wróblewska *około 1827 †19-06-1865 Ławsk  
3665Staniszewska Barbara    
3666Staniszewska Barbara z d. Sulewska  †po 07-11-1882  
3667Staniszewska Bronisława z d. Romanowska *03-01-1882 Koniecki-Rostroszewo †07-04-1953 Koniecki /Wąsosz/  
3668Staniszewska Bronisława z d. Romanowska * Koniecki Duże †po 27-09-1952  
3669Staniszewska Celina z d. Karwowska    
3670Staniszewska Cyryla z d. Wiśniewska *około 1892 Okrasin †04-10-1922 Radziłów /Radziłów/  
3671Staniszewska Czesława z d. Korwek * Grajewo   
3672Staniszewska Czesława Józefa z d. Konopka *17-01-1893 Mazewo †  
3673Staniszewska Danuta *30-10-1970 Szczuczyn †21-01-1971 Szczuczyn  
3674Staniszewska Emilia z d. Kierznowska *około 1857 Radziłów †  
3675Staniszewska Franciszka *około 04-1883 Ławsk †09-10-1885 Ławsk /Wąsosz/  
3676Staniszewska Franciszka z d. Niedźwiedzka *około 1861 Pieńczykowo †  
3677Staniszewska Franciszka z d. Zdanowicz *około 1860 Ławsk †  
3678Staniszewska Franciszka z d. Trzonkowska *około 1826 Ciemianka †17-02-1886 Ławsk  
3679Staniszewska Halina z d. Kowalewska * Żebry   
3680Staniszewska Helena *29-07-1945 Wąsosz †01-08-1945 Wąsosz  
3681Staniszewska Helena z d. Witkowska * Ławsk   
3682Staniszewska Irena *26-03-1959 Wąsosz †04-05-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3683Staniszewska Irena z d. Skrodzka * Ławsk   
3684Staniszewska Irena z d. Komosińska * Wąsosz   
3685Staniszewska Irena z d. Kompanowska    
3686Staniszewska Janina z d. Lewandowska *24-04-1912 Chrzanowo †  
3687Staniszewska Karolina z d. Skrodzka *około 1839 Jambrzyki †po 24-11-1890  
3688Staniszewska Karolina z d. Siemińska    
3689Staniszewska Katarzyna *około 1890 Ławsk †02-09-1940 Ławsk  
3690Staniszewska Katarzyna z d. Płon *około 1863 Nowa Ruda †12-02-1927 Ławsk /Wąsosz/  
3691Staniszewska Katarzyna z d. Wasilewska  †przed 18-11-1838  
3692Staniszewska Katarzyna z d. N  †przed 06-11-1859  
3693Staniszewska Kazimiera z d. Laszczkowska *16-06-1909 Ławsk †19-05-1987 Ławsk /Wąsosz/  
3694Staniszewska Kornela z d. Glińska *09-03-1878 Zakrzewo †15-01-1952 Ławsk /Wąsosz/  
3695Staniszewska Ludwika z d. Kaszeta *około 1818 Świdry par. Skarżyn †po 09-01-1885  
3696Staniszewska Ludwika z d. Frejlich  †po 20-01-1846  
3697Staniszewska Ludwika z d. Zalewska  †po 31-05-1840  
3698Staniszewska Ludwika z d. Kleczkowska  †  
3699Staniszewska Łucja z d. Samełko *07-12-1788 Ławsk †przed 04-1830  
3700Staniszewska Marianna z d. Sankowska *12-08-1937 Wąsosz †02-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3701Staniszewska Marianna z d. Rostek * Wąsosz   
3702Staniszewska Marianna z d. Orłowska *około 1878 †po 27-12-1944  
3703Staniszewska Marianna z d. Poliks *około 1864 Glinki †  
3704Staniszewska Marianna z d. Święczkowska *około 1856 Dołęgi †01-09-1889 Mazewo /Niedźwiadna/  
3705Staniszewska Marianna *około 05-1856 Ławsk †18-06-1856 Ławsk /Wąsosz/  
3706Staniszewska Marianna z d. Malinowska *około 1850 Pasichy †przed 09-1894  
3707Staniszewska Marianna z d. Kalinowska *około 1848 Kowalewo †przed 07-1908  
3708Staniszewska Marianna z d. Borawska *31-10-1840 Rakowo †po 12-02-1901  
3709Staniszewska Marianna z d. Zając *około 1837 Kubra †13-01-1896 Pluty /Przytuły/  
3710Staniszewska Marianna z d. Kalinowska *około 1835 Grędy †26-02-1873 Ławsk  
3711Staniszewska Marianna *około 1824 †15-08-1829 Ławsk  
3712Staniszewska Marianna z d. Śmiarowska *około 1819 Ławsk †po 23-11-1874  
3713Staniszewska Marianna z d. Dmochowska *około 1777 Ławsk †16-03-1857 Ławsk  
3714Staniszewska Marianna z d. Dębińska  †  
3715Staniszewska Marianna z d. Kot  †przed 07-06-1836  
3716Staniszewska Marianna z d. Orczykowska  †od 19-04-1827 do 26-05-1830  
3717Staniszewska Marianna  †przed 24-01-1859  
3718Staniszewska Marianna z d. Przyborowska  †po 01-08-1921  
3719Staniszewska Marianna z d. Sawicka  †przed 14-11-1843  
3720Staniszewska Marianna z d. Długołęcka  †  
3721Staniszewska Marianna z d. Wiśniewska  †  
3722Staniszewska Marianna z d. Wesołowska  †przed 15-11-1842   
3723Staniszewska N z d. N  †przed 10-1819  
3724Staniszewska N z d. N    
3725Staniszewska N z d. N    
3726Staniszewska Natalia * Warszawa   
3727Staniszewska Romualda z d. Darwicka *około 1901 Kownatki †  
3728Staniszewska Rozalia z d. Cimoch *około 1861 Wilamowo †  
3729Staniszewska Salomea z d. Gałecka *około 1816 Załuski †po 26-04-1874  
3730Staniszewska Stanisława z d. Sawicka *10-02-1904 Czarnówek †03-12-1987 Ławsk /Wąsosz/  
3731Staniszewska Waleria z d. Szumowska *około 1871 Burzyn †  
3732Staniszewska Wanda z d. Filipkowska    
3733Staniszewska Weronika z d. Szmitka *około 1840 Kossaki par. Jedwabne †  
3734Staniszewska Weronika z d. Mikucka  †po 11-02-1929  
3735Staniszewska Władysława z d. Komosa *15-08-1911 Ławsk †po 15-02-1983  
3736Staniszewska Władysława z d. Maciorowska *1903 Okrasin †  
3737Staniszewska Zofia *27-12-1942 Ławsk †25-02-1943 Ławsk /Wąsosz/  
3738Staniszewska Zofia z d. Łukasiak *14-08-1904 Ławsk †30-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
3739Staniszewski Aleksander *około 1868 Brychy †  
3740Staniszewski Aleksander *około 1853 Szczuczyn †26-03-1894 Ławsk  
3741Staniszewski Andrzej * Wąsosz   
3742Staniszewski Andrzej *około 1888 Radziłów †  
3743Staniszewski Antoni * Ławsk   
3744Staniszewski Antoni * Ławsk   
3745Staniszewski Antoni * Ławsk   
3746Staniszewski Antoni *11-09-1915 Ławsk †15-02-1983 Ławsk /Wąsosz/  
3747Staniszewski Antoni *29-05-1889 Ławsk †27-09-1952 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/  
3748Staniszewski Antoni *około 1858 Ławsk †  
3749Staniszewski Bartłomiej  †przed 07-06-1836  
3750Staniszewski Bartłomiej  †przed 15-11-1842   
3751Staniszewski Bolesław *25-02-1905 Ławsk †29-08-1962 Ławsk /Wąsosz/  
3752Staniszewski Czesław * Ławsk   
3753Staniszewski Czesław *około 1901 Pawełki †  
3754Staniszewski Eugeniusz * Wąsosz   
3755Staniszewski Franciszek *około 1948 Ławsk †30-11-1951 Ławsk  
3756Staniszewski Franciszek  †  
3757Staniszewski Franciszek  †  
3758Staniszewski Grzegorz * Warszawa   
3759Staniszewski Grzegorz *około 1831 Romany †przed 13-01-1896  
3760Staniszewski Ignacy *10-04-1900 Przytuły †23-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
3761Staniszewski Ignacy *około 1881 Rogienice Wielkie †po 27-12-1944  
3762Staniszewski Ignacy *około 1826 Tajno Stare †05-01-1905 Glinki  
3763Staniszewski Ignacy  †  
3764Staniszewski Jakub *około 1863 Ławsk †05-03-1900  
3765Staniszewski Jakub *około 1840 Pawełki †  
3766Staniszewski Jakub  †przed 14-11-1916  
3767Staniszewski Jan *29-07-1945 Wąsosz †01-08-1945 Wąsosz  
3768Staniszewski Jan *około 1929 Ławsk †14-06-1930 Ławsk  
3769Staniszewski Jan *około 1901 Ławsk †  
3770Staniszewski Jan *około 1861 †przed 29-01-1924  
3771Staniszewski Jan *około 1856 Ławsk †od 06-02-1905 do 12-02-1924  
3772Staniszewski Jan *około 1855 Czarnówek †25-08-1872 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3773Staniszewski Jan *około 1811 Wilamowo †06-08-1876 Ławsk /Wąsosz/  
3774Staniszewski Jan *około 1753 †19-04-1827 Ławsk  
3775Staniszewski Jan  †po 16-11-1863  
3776Staniszewski Jan  †przed 30-01-1923  
3777Staniszewski Jan  †po 31-05-1840  
3778Staniszewski Jan  †przed 24-01-1859  
3779Staniszewski Jan Antoni *18-06-1911 Ławsk †  
3780Staniszewski Jan Marian * Wąsosz   
3781Staniszewski Jerzy * Ławsk   
3782Staniszewski Józef *03-11-1965 Wąsosz †15-02-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
3783Staniszewski Józef *około 01-1951 Ławsk †27-05-1951 Ławsk /Wąsosz/  
3784Staniszewski Józef *około 03-1888 Ławsk †10-09-1888 Ławsk /Wąsosz/  
3785Staniszewski Józef *około 1846 Czarnówek †po 26-08-1908  
3786Staniszewski Józef *około 1828 Ławsk †  
3787Staniszewski Józef *21-03-1792 †26-06-1824 Ławsk  
3788Staniszewski Józef  †po 07-11-1882  
3789Staniszewski Józef  †  
3790Staniszewski Józef  †  
3791Staniszewski Józef Ludwik *około 1816 Jurzec †23-04-1854  
3792Staniszewski Karol *około 1817 Szczuczyn †28-11-1855  
3793Staniszewski Kazimierz * Szczuczyn   
3794Staniszewski Kazimierz * Ławsk   
3795Staniszewski Kazimierz </