Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Osoby zmarłe -
Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]
86621
<< Strona 1
>> Strona 3
2476
Bełwanowska Marianna z d. Pietruszka
†po 27-11-1865
2477
Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska
*około 1843 Kucze Wielkie
†
2478
Bełwanowski Józef
*około 1843 Kownaty
†
2479
Bełwanowski Kacper
†przed 27-11-1865
2480
Bender Adolf Antoni
*około 1851 Sadowo
†
2481
Bender Albertyna z d. Terej ?
†
2482
Bender Aleksandra z d. Zaborowska
*26-02-1883 Sulewo Kownaty
†18-12-1960 Świdry /Wąsosz/
2483
Bender Bogumił
*około 1812 Mieruniszki
†po 12-08-1885
2484
Bender Ewa z d. Rydzewska
*około 1835 Zalesie
†po 11-02-1903
2485
Bender Franciszka z d. Tomaszewska
*około 1820
†
2486
Bender Jan
*około 1836 Filipów
†od 03-02-1891 do 09-02-1897
2487
Bender Jan
*25-08-1907 Świdry
†
2488
Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?)
*około 1805 Filipów
†22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/
2489
Bender Marta Marianna z d. Sulewska
*29-07-1859 Sulewo Prusy
†
2490
Bender Michał
†
2491
Bender Salomea z d. Biernacka
†przed 07-1885
2492
Bender Władysław
*14-08-1878 Świdry
†13-08-1934 Świdry
2493
Bender Zofia
*około 1905 Świdry
†07-07-1909 Świdry /Wąsosz/
2494
Bendyczuk Rozalia z d. Niedźwiedzka
†po 15-10-1894
2495
Bendyczuk Szymon
†po 15-10-1894
2496
Bendzel Franciszka z d. Balewska
*około 1834 Słucz
†
2497
Bendzel Wojciech
*około 1834 Doliwy
†
2498
Bendzia Jan
*około 1864 Niewiarowo
†
2499
Bendzia Joanna z d. Malinowska
†
2500
Bendzia Ludwik
†
2501
Bendzia Teofila z d. Mocarska
*około 1889 Mocarze
†
2502
Benedyczek Katarzyna z d. Zaniaczka
†po 20-11-1867
2503
Benedyczek Mateusz
†przed 20-11-1867
2504
Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun
*około 1845 Wierzboły
†po 17-02-1908
2505
Benedyczek Szymon
*około 1841 Sapieżyszki
†po 17-02-1908
2506
Benko Jan
†przed 24-11-1831
2507
Benko Rozalia z d. Cymerman
†po 24-11-1831
2508
Berć Anna z d. Pieńkowska
*około 1892 Niećkowo
†po 11-04-1945
2509
Berć Anna z d. Wojnowska
†przed 22-11-1836
2510
Berć Anna z d. Gałązka
*około 1849 Szczuczyn
†
2511
Berć Apolinary Jakub
*około 1843 Szczuczyn
†przed 12-05-1908
2512
Berć Franciszek
*około 1880 Szczuczyn
†
2513
Berć Genowefa z d. Tyszkiewicz
*około 1911 Sośnia
†przed 09-1934
2514
Berć Jan
*około 1871 Szczuczyn
†od 25-02-1930 do 16-10-1934
2515
Berć Jan
*około 1815 Szczuczyn
†16-04-1857
2516
Berć Józef
*18-09-1910 USA
†
2517
Berć Józef Kazimierz
*około 1837 Szczuczyn
†1891 Szczuczyn /Szczuczyn/
2518
Berć Józefa z d. Cymkowska
*03-02-1912 Milewo
†
2519
Berć Julianna z d. Garder
*około 1852 Szczuczyn
†
2520
Berć Kazimiera z d. Wróblewska
†
2521
Berć Ludwik
†
2522
Berć Ludwika z d. Robaczyńska
†
2523
Berć Marianna z d. Podchul
*około 1878 Barany
†14-08-1945 Barany /Szczuczyn/
2524
Berć Marianna z d. Gacka
*około 1836 Gać
†po 04-02-1902
2525
Berć Marianna z d. Zalewska
*23-02-1914 Bęćkowo
†
2526
Berć Michał
*około 1776 Szczuczyn
†25-05-1846
2527
Berć Paweł
*około 1894 Szczuczyn
†10-10-1943 Szczuczyn /Szczuczyn/
2528
Berć Szczepan
*około 1873 Szczuczyn
†
2529
Berć Szymon
†przed 22-11-1836
2530
Berć Teofil Mateusz
*około 1834 Szczuczyn
†
2531
Berć Teofila z d. Ewald
*około 1843 Szczuczyn
†po 12-05-1908
2532
Berć Wacław
†
2533
Berć Walerian
*25-03-1915 Kędziorowo
†
2534
Berć Wiktoria z d. Nerkowska
*około 1879 Marki
†
2535
Berć Zuzanna z d. Szwarchop
†10-07-1831
2536
Berent Maciej
†po 03-06-1816
2537
Berent Marianna z d. N
†po 03-06-1816
2538
Bergał Andrzej
†
2539
Bergał Marianna z d. Skarżyńska
†
2540
Berlińska Aleksandra z d. Gardocka
*około 1863
†po 06-02-1923
2541
Berlińska Anastazja z d. Niecikowska
*około 1856 Bartki
†
2542
Berlińska Franciszka z d. Wiszowata
*około 1871 Guty-Poddenki
†
2543
Berlińska Katarzyna z d. Kwiatkowska
†po 23-01-1899
2544
Berlińska Marianna z d. Tomaszewska
†po 24-11-1885
2545
Berlińska Marianna z d. Filipkowska
†po 22-11-1881
2546
Berlińska Marianna z d. Kotowska
*około 1864 Budy Poryckie
†
2547
Berlińska Petronela z d. Barwikowska
*około 1854 Chełchy
†
2548
Berliński Antoni
†przed 29-01-1894
2549
Berliński Apolinary
*około 1857
†po 06-02-1923
2550
Berliński Jakub
*około 1869 Świdry Podleśne
†
2551
Berliński Konstanty
*około 1862 Żebrki
†
2552
Berliński Stanisław
*około 1863 Kąty
†
2553
Berliński Stanisław
*około 1866 Żebrki
†
2554
Berliński Walenty
†przed 24-11-1885
2555
Berliński Wojciech
†przed 22-11-1881
2556
Bernardczyk Anna z d. Kędzierska
*około 1888 Wąsosz
†
2557
Bernardczyk Konstanty
†
2558
Bernardczyk Lucjan
*około 1878 Brzeźnio
†
2559
Bernardczyk Marianna z d. Barwikowska
†
2560
Bernatajtys Józef
†
2561
Bernatajtys Kamila z d. Narwicz
†
2562
Berner Jan
†przed 20-07-1914
2563
Berner Katarzyna z d. Boguszewska
†przed 20-07-1914
2564
Bernhart Aleksander
*około 1840 Wilanów
†
2565
Bernhart Katarzyna z d. Konradt
†przed 18-05-1879
2566
Bernhart N z d. N
†przed 04-1879
2567
Bernhart Samuel
†przed 18-05-1879
2568
Bernhart Weronika z d. Chrzanowska
*około 1841 Barwiki
†
2569
Betcher Adam
†
2570
Betcher Marianna z d. Duchnowska
†
2571
Bezlak Adam
†po 24-01-1864
2572
Bezlak Rozalia z d. Kłodnicka
†po 24-01-1864
2573
Bębenek Jan
†przed 25-11-1866
2574
Bębenek Katarzyna z d. Kuklińska
†przed 25-11-1866
2575
Bęćkowska Adolfa z d. Niebrzydowska
*około 1868 Jaki
†
2576
Bęćkowska Julianna z d. Kuczewska
†po 23-02-1886
2577
Bęćkowska Katarzyna z d. Balewska
†
2578
Bęćkowska Marianna z d. Bielawska (Popławska)
†przed 21-11-1859
2579
Bęćkowski Franciszek
*około 1857 Kamianki
†
2580
Bęćkowski Józef
†po 23-02-1886
2581
Bęćkowski Mateusz
†przed 21-11-1859
2582
Bęćkowski Paweł
†
2583
Bęćkowski Wawrzyniec
*około 1851 Słucz
†19-06-1884 Kędziorowo
2584
Biała Karolina z d. Mianowska
†po 12-07-1887
2585
Biała Weronika z d. Kamińska
*około 05-1871 Obrytki
†
2586
Białach Daniel
†po 29-01-1809
2587
Białach Julianna z d. Kwiatkowska (Kiełcz)
†po 29-01-1809
2588
Białasiewicz Henryk
*08-02-1944
†20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/
2589
Białasiewicz Jadwiga
*01-11-1940 Ławsk
†18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/
2590
Białasiewicz Stanisław
†przed 03-03-1930
2591
Białasiewicz Tadeusz
*12-03-1938
†23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/
2592
Białasiewicz Teofila z d. Chylińska
†po 03-03-1930
2593
Białasiewicz Wacław
*14-07-1907 Dzierzbia
†03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/
2594
Białasiewicz Wincenty
*15-08-1935 Ławsk
†02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/
2595
Białasiewicz Władysława
*około 1943 Ławsk
†15-01-1944 Ławsk
2596
Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk
*01-01-1910 Ławsk
†18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/
2597
Białkowska Apolonia z d. Nafalska
†
2598
Białkowski Antoni
†
2599
Białkowski Józef
*20-04-1922 Strupia
†
2600
Białobrzeska Agnieszka z d. Wiśniewska
†
2601
Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska
*28-01-1907 Mroczki
†12-12-1999 Mroczki
2602
Białobrzeska Cecylia z d. Święszkowska
*około 1868 Borawskie
†
2603
Białobrzeska Emilia z d. Bogdańska
*około 1871 Wizna
†
2604
Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska
*około 1826 Bożejewo
†
2605
Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz
*około 1801 Bożejewo
†przed 31-01-1847
2606
Białobrzeska Franciszka
*27-09-1853 Mroczki
†
2607
Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska
*24-08-1825 Mroczki
†
2608
Białobrzeska Franciszka z d. Tyszka
*około 1868 Nieciki
†
2609
Białobrzeska Julianna z d. Supińska
*około 1872 Supy
†po 26-02-1924
2610
Białobrzeska Julianna z d. Bogucka
*1883 Glinki
†
2611
Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska
*około 1905 Bronaki-Pietrasze
†
2612
Białobrzeska Julianna z d. Domalewska
†po 19-01-1885
2613
Białobrzeska Katarzyna z d. Laskowska
*około 1796 Burzyn
†
2614
Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska
*29-10-1887 Zalesie
†
2615
Białobrzeska Marcjanna z d. Żmijewska
†po 30-04-1885
2616
Białobrzeska Marianna z d. Wiśniewska
†
2617
Białobrzeska Marianna z d. Obiedzińska
†po 26-11-1889
2618
Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska
*około 1826 Kurpiki
†od 04-03-1889 do 29-02-1892
2619
Białobrzeska Urszula z d. Rembiszewska
†przed 16-05-1842
2620
Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska
*około 1902 Taraskowo
†
2621
Białobrzeski Adam
*około 1903 Bożejewo
†
2622
Białobrzeski Adam
*około 1851 Obiedzino
†
2623
Białobrzeski Andrzej
†po 19-01-1885
2624
Białobrzeski Antoni
*około 1826 Bożejewo
†
2625
Białobrzeski Antoni
*około 1864 Bożejewo
†
2626
Białobrzeski Antoni
*około 1864 Mroczki
†
2627
Białobrzeski Bolesław
*około 1906
†
2628
Białobrzeski Ignacy
*około 1817 Obiedzino
†
2629
Białobrzeski Jan
†
2630
Białobrzeski Józef
*około 1788 Bożejewo
†przed 31-01-1847
2631
Białobrzeski Józef
*około 1896 Bożejewo
†
2632
Białobrzeski Karol
*około 1826 Obiedzino
†04-07-1872 Mroczki /Przytuły/
2633
Białobrzeski Kazimierz
*około 1824 Bożejewo
†od 07-10-1872 do 04-03-1889
2634
Białobrzeski Michał
*około 1862 Nowe Bożejewo
†przed 26-02-1924
2635
Białobrzeski Michał
*około 1783 Bożejewo
†
2636
Białobrzeski Rajmund
†
2637
Białobrzeski Stanisław
*około 1882 Flesze
†
2638
Białobrzeski Stanisław
†przed 10-10-1870
2639
Białobrzeski Tadeusz
†przed 26-11-1889
2640
Białobrzeski Wincenty
†przed 16-05-1842
2641
Białobrzeski Wojciech
*1857 Słucz
†30-04-1885 Szczuczyn /Szczuczyn/
2642
Białobrzeski Wojciech
*około 1866 Mroczki
†
2643
Białosuknia Aleksandra z d. Staszewska
†po 10-11-1925
2644
Białosuknia Bronisław
†przed 10-11-1925
2645
Białosuknia Katarzyna z d. Filipkowska
†
2646
Białosuknia Nikodem
†
2647
Białous Leon
†15-02-1915 Kolno
2648
Białowąs Aleksander
*około 1899 Ławsk
†21-05-1932 Ławsk
2649
Białowąs Aniela z d. Dmochowska
*18-01-1918 Ciemianka
†
2650
Białowąs Anna z d. Jeziewska
*około 1874 Ławsk
†po 29-10-1932
2651
Białowąs Antoni
*05-01-1909 Ławsk
†18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/
2652
Białowąs Franciszek
*około 1819 Kolno
†przed 24-10-1881
2653
Białowąs Franciszek
*około 1883 Ławsk
†przed 29-10-1932
2654
Białowąs Hipolit
*13-08-1912 Ławsk
†24-02-1977 Ławsk
2655
Białowąs Ignacy
*około 1861 Ławsk
†przed 09-11-1908
2656
Białowąs Jadwiga z d. Komosa
*29-05-1905 Ławsk
†po 18-06-1953
2657
Białowąs Jan
*około 1858 Ławsk
†29-12-1920 Ławsk
2658
Białowąs Katarzyna z d. Lemańska
†po 21-11-1852
2659
Białowąs Leon
*około 1900 Ławsk
†po 28-11-1945
2660
Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska
*około 1825 Ławsk
†po 24-09-1888
2661
Białowąs Mateusz
†przed 21-11-1852
2662
Białowąs N
†przed 04-1946
2663
Białowąs Salomea z d. Bujak
†
2664
Białowąs Stanisław
*24-01-1920 Rydzewo
†
2665
Białowąs Stanisław
*19-12-1889 Ławsk
†
2666
Białowąs Stanisława z d. Gajda
*13-05-1895 Niedźwiadna
†31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/
2667
Białowąs Stefania z d. Trzaska
*27-11-1912 Ławsk
†po 24-02-1977
2668
Białowąs Teofila z d. Orłowska
*około 1858 Bęćkowo
†16-09-1938 Ławsk
2669
Białowąs Wiktoria z d. Grabowska
*około 1870 Kownatki
†po 26-02-1927
2670
Białowąs Zofia z d. Zbrzeźna
*16-01-1898 Rydzewo-Pieniążek
†po 28-11-1945
2671
Biały Józef
*około 1859
†
2672
Biały Maciej
†przed 12-07-1887
2673
Biedrzycka Agnieszka z d. Chrzanowska
*około 1780 Bartki
†po 14-02-1832
2674
Biedrzycka Agnieszka z d. Dobrońska
†po 27-11-1827
2675
Biedrzycka Albina z d. Wiszowata
*około 1879 Guty Stare
†
2676
Biedrzycka Aleksandra z d. Skrodzka
†po 06-02-1946
2677
Biedrzycka Anastazja z d. Szymanowska
†przed 19-02-1844
2678
Biedrzycka Aniela z d. Górska
*około 1818 Kieljany
†po 29-05-1876
2679
Biedrzycka Aniela z d. Mocarska
*około 1835 Nadbory
†po 08-06-1886
2680
Biedrzycka Aniela z d. Bagińska
†po 28-02-1848
2681
Biedrzycka Anna z d. Szleszyńska
*około 1796 Szyjki
†od 14-02-1854 do 09-11-1856
2682
Biedrzycka Anna z d. Mucharska
*około 1887 Kucze Wielkie
†
2683
Biedrzycka Anna z d. Kotowska
†przed 27-02-1843
2684
Biedrzycka Anna z d. Łempicka
*około 1868 Niebrzydy
†
2685
Biedrzycka Anna z d. Gryczewska
*około 1904
†
2686
Biedrzycka Anna z d. Rogowska
*około 1875 Klimaszewnica
†
2687
Biedrzycka Anna z d. Borawska
*około 1905 Brodowo
†
2688
Biedrzycka Anna z d. Mocarska
*około 1838 Rutkowskie
†
2689
Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska
*około 1826 Kucze Wielkie
†
2690
Biedrzycka Antonina
†1881 Nieławice /Wizna/
2691
Biedrzycka Antonina z d. Bagińska
*03-06-1870 Stawiane
†
2692
Biedrzycka Barbara z d. Wiśniewska
†
2693
Biedrzycka Bronisława z d. Dzięgielewska
*około 1868 Pawełki
†12-06-1899 Rutkowskie /Burzyn/
2694
Biedrzycka Bronisława z d. Cwalińska
*około 1861 Wyrzyki
†22-11-1891 Kubrzany
2695
Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska
*około 1882 Kamianki
†
2696
Biedrzycka Czesława z d. Małachowska
*17-01-1913 Wiszowate
†
2697
Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska
*około 1912 Janczewko
†
2698
Biedrzycka Dominika z d. Dzięgielewska
*około 1890 Mieszołki
†
2699
Biedrzycka Dominika z d. Gutowska
†
2700
Biedrzycka Elżbieta Rozalia z d. Kiełczewska
*około 1793 Guty-Poddenki
†11-05-1859 Guty-Poddenki /Grabowo/
2701
Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1810 Mieczki
†po 21-11-1868
2702
Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka
*około 1811 Nadbory
†od 18-11-1863 do 31-08-1874
2703
Biedrzycka Franciszka z d. Paszkowska
*około 1873 Żebry
†po 06-02-1923
2704
Biedrzycka Franciszka z d. Wysocka
*około 1863 Nowa Wieś par. Jedwabne
†po 26-08-1913
2705
Biedrzycka Franciszka z d. Milewska
*około 1845 Łoje Awissa
†od 17-02-1895 do 29-05-1917
2706
Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska
*około 1842
†23-02-1887 Biodry
2707
Biedrzycka Franciszka
*około 1802 Biodry
†14-12-1808 Biodry /Burzyn/
2708
Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska
*około 1823 Rutki
†
2709
Biedrzycka Franciszka z d. Pieńkowska
†przed 09-02-1847
2710
Biedrzycka Franciszka z d. Konopka
*około 1836 Konopki Tłuste
†
2711
Biedrzycka Franciszka (Aleksandra) z d. Wojsław
†
2712
Biedrzycka Genowefa z d. Zaniewska
*około 1919 USA
†17-08-1949 Słucz /Słucz/
2713
Biedrzycka Helena z d. Toczyłowska
*około 1797 Zabiele
†25-02-1871 Gałązki /Niedźwiadna/
2714
Biedrzycka Helena z d. Przestrzelska
†po 22-09-1828
2715
Biedrzycka Helena (Ewa) z d. Bagińska
†po 03-03-1930
2716
Biedrzycka Hieronima z d. Nienałtowska
*20-10-1925 Małachowo
†06-1953 Stare Guty gm. Grabowo /Grabowo/
2717
Biedrzycka Izabela z d. Wiszowata
*03-04-1810 Guty Stare
†od 09-02-1874 do 12-06-1876
2718
Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska
*około 1821
†15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/
2719
Biedrzycka Józefa z d. Kozikowska
*około 1873 Cedry
†
2720
Biedrzycka Józefa z d. Sarnacka
†po 25-07-1904
2721
Biedrzycka Józefa z d. Karwowska
*około 1885 Nadbory
†
2722
Biedrzycka Józefa z d. Wszeborowska
*około 1900 Brzeźnio
†
2723
Biedrzycka Józefa z d. Karwowska
*około 1904 Kąty
†
2724
Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska
*około 1881 Korytki
†przed 24-11-1931
2725
Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska
*około 1827 Przestrzele
†przed 01-1859
2726
Biedrzycka Julianna z d. Gutowska
*około 1801
†od 27-10-1846 do 05-09-1859
2727
Biedrzycka Julianna
*około 1804
†30-05-1809 Biodry /Burzyn/
2728
Biedrzycka Julianna z d. Wądołowska
†przed 23-02-1903
2729
Biedrzycka Julianna z d. Dobrzycka
*około 1848 Bagińskie
†
2730
Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska
*około 1862 Łoje Awissa
†
2731
Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska
†
2732
Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1805 Biodry
†po 07-02-1860
2733
Biedrzycka Katarzyna z d. Włodkowska
†przed 12-1893
2734
Biedrzycka Katarzyna z d. Karwowska
†przed 17-01-1841
2735
Biedrzycka Katarzyna z d. Niebrzydowska
†od 19-02-1838 do 18-11-1845
2736
Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska
*około 1900 Obrytki
†
2737
Biedrzycka Katarzyna z d. Kościanko
†
2738
Biedrzycka Katarzyna z d. Grabowska
*28-01-1869 Wizna
†
2739
Biedrzycka Katarzyna z d. Dołęga
†
2740
Biedrzycka Kazimiera
*około 1886
†14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/
2741
Biedrzycka Kazimiera
*12-02-1906 Guty-Poddenki
†
2742
Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska
*około 1841 Przytuły
†po 23-01-1907
2743
Biedrzycka Konstancja z d. Łojewska
*około 1792 Łoje
†po 16-02-1850
2744
Biedrzycka Łucja z d. Kołakowska
†przed 30-01-1894
2745
Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska
*około 1833 Żelazki
†01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
2746
Biedrzycka Marcjanna z d. Przestrzelska
†po 03-07-1848
2747
Biedrzycka Marianna z d. Żurawska
*około 1817 Święta Lipka
†po 09-11-1885
2748
Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska
*około 1840 Janczewo
†11-08-1902 Bronaki-Pietrasze
2749
Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska
*około 1834 Rutkowskie
†10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/
2750
Biedrzycka Marianna z d. Bogusz
*około 1868 Karwowo par. Jedwabne
†25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/
2751
Biedrzycka Marianna z d. Obrycka
*około 1841 Nieciki
†26-12-1898 Kurki
2752
Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska
*około 1876 Szlasy
†30-07-1910
2753
Biedrzycka Marianna z d. Baranowska
*około 1825 Pawełki
†przed 04-1857
2754
Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska
*około 1838
†12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/
2755
Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska
*około 1802
†16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
2756
Biedrzycka Marianna z d. Dzięgielewska
*około 1883 Mieszołki
†16-06-1907 Mieszołki
2757
Biedrzycka Marianna z d. Borawska
*około 1821 Pieńki
†
2758
Biedrzycka Marianna z d. Mocarska
†
2759
Biedrzycka Marianna z d. Brzostowska
†przed 27-11-1843
2760
Biedrzycka Marianna z d. Burzyńska
*około 1863
†
2761
Biedrzycka Marianna z d. Mrówka
†przed 1857
2762
Biedrzycka Marianna z d. Pieniążek
†przed 16-01-1831
2763
Biedrzycka Marianna z d. Kurkowska
†20-12-1862
2764
Biedrzycka Marianna z d. Sokalska
*około 1831 Kucze Wielkie
†
2765
Biedrzycka Marianna z d. Mroczkowska
†przed 18-02-1862
2766
Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz
*około 1896 Chyliny
†
2767
Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka
*około 1889 Rutkowskie
†
2768
Biedrzycka Marianna z d. Kowalewska
†przed 20-11-1848
2769
Biedrzycka Marianna z d. Karwowska
* Nadbory
†od 23-11-1816 do 27-02-1838
2770
Biedrzycka Marianna z d. Rostkowska
†
2771
Biedrzycka N z d. N
†
2772
Biedrzycka N z d. N
†
2773
Biedrzycka Paulina z d. Świderska
*około 1841 Chełchy
†16-06-1909 Kurki /Niedźwiadna/
2774
Biedrzycka Paulina z d. Chylińska
*około 1888 Kraska
†
2775
Biedrzycka Regina z d. Mikucka
*około 1858 Bronaki-Olki
†po 06-02-1912
2776
Biedrzycka Rozalia z d. Supińska
*około 1834
†przed 06-11-1900
2777
Biedrzycka Rozalia z d. Mroczkowska
*około 1813 Przestrzele
†przed 23-11-1869
2778
Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska
*około 1842 Nieławice
†
2779
Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka
†po 02-02-1847
2780
Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz
*około 1893 Mocarze
†
2781
Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka
†po 11-02-1867
2782
Biedrzycka Scholastyka z d. Szymanowicz
*około 1788 Brzostowo
†
2783
Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga
*około 1876 Rutkowskie
†
2784
Biedrzycka Stanisława z d. Wasiulewska
*około 1852 Mocarze
†
2785
Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka
*około 1902 Stryjaki
†
2786
Biedrzycka Stanisława z d. Makowska
*około 1866 Makowskie
†
2787
Biedrzycka Stanisława z d. Dobrzycka
*1875 Rosochate
†
2788
Biedrzycka Teofila z d. Konopka
*około 1812 Konopki Chude
†przed 26-01-1892
2789
Biedrzycka Teofila z d. Borawska
*około 1863 Supy
†02-04-1916 Supy
2790
Biedrzycka Teofila z d. Kołakowska
*około 1865 Nieławice
†po 22-02-1909
2791
Biedrzycka Teofila z d. Kossakowska
*1857 Nieławice
†przed 10-1892
2792
Biedrzycka Teresa z d. Gutowska
†od 17-11-1845 do 18-10-1854
2793
Biedrzycka Urszula z d. Kamińska
†przed 07-02-1827
2794
Biedrzycka Weronika z d. Trzaska
*około 1812 Kąty
†
2795
Biedrzycka Wiktoria z d. Chrostowska
*około 1878 Wagi
†
2796
Biedrzycka Wiktoria z d. Wądołowska
†
2797
Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz
*około 1909 Kossaki par. Jedwabne
†
2798
Biedrzycka Zofia z d. Podowska
†
2799
Biedrzycka Zuzanna z d. Kossakowska
*około 1828 Kubrzany
†
2800
Biedrzycki Adam
†od 19-02-1838 do 18-11-1845
2801
Biedrzycki Adam
*około 1856 Bagińskie
†
2802
Biedrzycki Adam
*około 1902 Stryjaki
†
2803
Biedrzycki Adolf
*1882 Nieławice
†1885 Nieławice /Wizna/
2804
Biedrzycki Adolf
*około 1859 Guty Podleśne
†
2805
Biedrzycki Aleksander
*30-12-1891 Guty-Poddenki
†
2806
Biedrzycki Aleksander
*około 1896 Czerwonki
†
2807
Biedrzycki Aleksander
†przed 03-03-1930
2808
Biedrzycki Aleksander
†
2809
Biedrzycki Antoni
*około 1822 Biodry
†przed 09-11-1885
2810
Biedrzycki Antoni
*około 1805 Biodry
†po 13-10-1863
2811
Biedrzycki Antoni
*około 1862 Burzyn
†po 26-08-1913
2812
Biedrzycki Antoni
†przed 22-09-1828
2813
Biedrzycki Antoni
*około 1879 Bronaki-Olki
†
2814
Biedrzycki Antoni
*03-01-1895 Guty-Poddenki
†
2815
Biedrzycki Antoni
†04-07-1849
2816
Biedrzycki Antoni
*około 1905
†
2817
Biedrzycki Antoni
†18-09-1889 Biodry
2818
Biedrzycki Antoni
†po 06-02-1946
2819
Biedrzycki Antoni Jan
*około 1869 Żebry
†
2820
Biedrzycki Antoni Wojciech
*15-07-1899 Guty-Poddenki
†
2821
Biedrzycki Bartłomiej
*około 1825 Wyrzyki
†
2822
Biedrzycki Bolesław
*około 1888 Nieławice
†
2823
Biedrzycki Bonawentura
*około 1856 Nadbory
†po 04-09-1917
2824
Biedrzycki Bronisław
*około 1889 Łoje Awissa
†
2825
Biedrzycki Damazy
*około 1854 Nadbory
†
2826
Biedrzycki Daniel
*około 1785 Kowalewo
†08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/
2827
Biedrzycki Dominik
*około 1797
†przed 16-01-1854
2828
Biedrzycki Eugeniusz
*13-01-1906 Bronaki-Pietrasze
†
2829
Biedrzycki Felicjan
*około 1835 Wypychy
†20-02-1915 Rutkowskie
2830
Biedrzycki Felicjan
†
2831
Biedrzycki Felicjan Jakub
*około 1824 Nadbory
†przed 26-01-1892
2832
Biedrzycki Feliks
†przed 12-11-1894
2833
Biedrzycki Franciszek
*około 1901 Kubrzany
†1977
2834
Biedrzycki Franciszek
*około 1858 Kubrzany
†po 25-01-1927
2835
Biedrzycki Franciszek
*około 1807 Biodry
†przed 23-11-1869
2836
Biedrzycki Franciszek
*około 1815
†15-11-1864 Nadbory
2837
Biedrzycki Franciszek
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†po 07-06-1881
2838
Biedrzycki Franciszek
*około 1871 Łoje Awissa
†od 28-05-1918 do 05-1936
2839
Biedrzycki Franciszek
*około 1827 Stryjaki
†
2840
Biedrzycki Franciszek
*16-02-1917 Bagińskie
†
2841
Biedrzycki Franciszek
*około 1893 Stryjaki
†
2842
Biedrzycki Franciszek
†po 17-08-1949
2843
Biedrzycki Franciszek
†od 18-02-1862 do 05-02-1877
2844
Biedrzycki Franciszek
*około 1890 Pluty
†
2845
Biedrzycki Franciszek
†po 09-02-1847
2846
Biedrzycki Franciszek
*około 1877 Koniecki par. Wizna
†
2847
Biedrzycki Franciszek
†
2848
Biedrzycki Franciszek
*około 1858 Nadbory
†
2849
Biedrzycki Franciszek
†
2850
Biedrzycki Gracjan
*około 1813 Biodry
†
2851
Biedrzycki Jakub
*około 1796 Biodry
†od 14-02-1854 do 09-11-1856
2852
Biedrzycki Jakub
*około 1820 Biodry
†28-03-1845
2853
Biedrzycki Jakub
†
2854
Biedrzycki Jan
*około 1831 Guty Stare
†od 16-06-1909 do 04-06-1912
2855
Biedrzycki Jan
*około 1855 Stryjaki
†po 06-02-1912
2856
Biedrzycki Jan
*około 1848 Biodry
†
2857
Biedrzycki Jan
*13-03-1896 Guty-Poddenki
†
2858
Biedrzycki Jan
†po 19-01-1848
2859
Biedrzycki Jan
†po 23-02-1903
2860
Biedrzycki Jan
*około 1786 Biodry
†
2861
Biedrzycki Jan
†po 19-02-1844
2862
Biedrzycki Jan
†przed 20-11-1848
2863
Biedrzycki Jan
†
2864
Biedrzycki Jan
†
2865
Biedrzycki Jerzy
*01-06-1949 Słucz
†08-09-1949 Słucz /Słucz/
2866
Biedrzycki Józef
*około 1850 Karwowo par. Dobrzyjałowo
†po 02-03-1908
2867
Biedrzycki Józef
*około 1862 Bronaki-Pietrasze
†po 22-02-1909
2868
Biedrzycki Józef
*około 1871 Bronaki-Pietrasze
†16-01-1913 Bronaki-Pietrasze
2869
Biedrzycki Józef
*około 1871 Rutkowskie
†15-05-1908 Exeter, PA
2870
Biedrzycki Józef
†
2871
Biedrzycki Józef
*około 1883 Łoje Awissa
†
2872
Biedrzycki Józef
*około 1897 Orlikowo
†
2873
Biedrzycki Karol
*około 1824 Stryjaki
†po 06-11-1900
2874
Biedrzycki Karol
†09-07-1905 Czerwonki
2875
Biedrzycki Kazimierz
*około 1866 Gałązki
†przed 06-02-1923
2876
Biedrzycki Kazimierz
*około 1853
†
2877
Biedrzycki Kazimierz
*około 1835 Mieczki
†
2878
Biedrzycki Kazimierz
*około 1898 Gałązki
†
2879
Biedrzycki Ludwik
*około 1802 Bronaki
†11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
2880
Biedrzycki Ludwik
*około 1877 Bronaki-Pietrasze
†po 24-11-1931
2881
Biedrzycki Maciej
*około 1805 Biodry
†po 07-02-1860
2882
Biedrzycki Maciej
†przed 27-02-1843
2883
Biedrzycki Maciej
†przed 16-01-1831
2884
Biedrzycki Marian
*około 1923 Guty Stare
†
2885
Biedrzycki Mateusz
†po 30-01-1894
2886
Biedrzycki Michał
†po 03-07-1848
2887
Biedrzycki Mikołaj
†po 18-10-1854
2888
Biedrzycki N
†przed 10-1825
2889
Biedrzycki Piotr
†21-03-1862
2890
Biedrzycki Piotr
†od 26-11-1850 do 11-02-1867
2891
Biedrzycki Piotr
* Biodry
†przed 23-11-1816
2892
Biedrzycki Rajmund
*około 1823 Wyrzyki
†
2893
Biedrzycki Stanisław
*około 1785 Biodry
†przed 16-02-1850
2894
Biedrzycki Stanisław
*około 1881
†21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/
2895
Biedrzycki Stanisław
†przed 17-01-1841
2896
Biedrzycki Stanisław
*około 1844 Nadbory
†
2897
Biedrzycki Stanisław
*około 1864 Stryjaki
†
2898
Biedrzycki Stanisław
*około 1864 Żebry
†
2899
Biedrzycki Stanisław
*około 1897 Kubrzany
†
2900
Biedrzycki Stanisław
*około 1814 Biodry
†
2901
Biedrzycki Stanisław
*około 1889 Burzyn
†
2902
Biedrzycki Stanisław
*około 1815 Biodry
†
2903
Biedrzycki Stanisław
*około 1851
†
2904
Biedrzycki Stefan
*około 1877 Karwowo par. Dobrzyjałowo
†
2905
Biedrzycki Tadeusz
*około 1788
†07-09-1842 Guty Stare /Grabowo/
2906
Biedrzycki Tadeusz
†przed 07-02-1827
2907
Biedrzycki Tomasz
*około 1829 Biodry
†przed 08-06-1886
2908
Biedrzycki Tomasz
†po 02-02-1847
2909
Biedrzycki Tomasz
†
2910
Biedrzycki Walenty
*około 1837 Nadbory
†po 29-05-1917
2911
Biedrzycki Walenty
*1840 Gałązki
†1889 Bagińskie
2912
Biedrzycki Walerian
*około 1829 Guty-Poddenki
†25-11-1867
2913
Biedrzycki Wawrzyniec
*około 1825 Święcienin
†od 20-11-1864 do 27-04-1874
2914
Biedrzycki Wawrzyniec
*około 1830 Jedwabne
†
2915
Biedrzycki Wiktor
*około 1836 Biodry
†
2916
Biedrzycki Władysław
*04-05-1907 Biodry
†22-06-1990 Makowskie
2917
Biedrzycki Władysław
*około 1869 Rutkowskie
†
2918
Biedrzycki Wojciech
*około 1767
†po 27-11-1827
2919
Biedrzycki Wojciech
*około 1809 Biodry
†12-03-1810 Biodry /Burzyn/
2920
Bielaszczyk Katarzyna z d. Uliszewska
†
2921
Bielaszczyk Konstanty
†
2922
Bielawska Adolfa z d. Kiźling
*około 1889 Załuski
†
2923
Bielawska Aleksandra z d. Kamalska
*około 1879 Przytuły
†po 16-02-1927
2924
Bielawska Aleksandra z d. Szlejter
*około 1874 Szlasy
†
2925
Bielawska Aniela z d. Bluszewicz
*około 1826 Stawiski
†1896 Balcer /Szczuczyn/
2926
Bielawska Anna Ewa z d. Zajkowska
†
2927
Bielawska Bronisława z d. Kobryńska
*około 1907
†
2928
Bielawska Bronisława z d. Waniewska
*1916
†
2929
Bielawska Elżbieta z d. Dąbrowska
†
2930
Bielawska Eugenia z d. Modzelewska
*około 1911 Modzele
†10-02-1992 Modzele
2931
Bielawska Ewa z d. Kawecka
†
2932
Bielawska Jadwiga z d. Baranowska
*około 1908
†
2933
Bielawska Janina z d. Cendrowska
*1912
†
2934
Bielawska Józefa z d. Cwalińska
*około 1871 Cwaliny
†15-02-1944 Przytuły-Kolonie
2935
Bielawska Karolina z d. Gardocka
*około 1868 Trzaski
†11-01-1920 Przytuły
2936
Bielawska Katarzyna z d. Konopka
*około 1814
†od 27-11-1888 do 30-08-1908
2937
Bielawska Katarzyna z d. Gołębiewska
*około 1867
†po 26-11-1912
2938
Bielawska Katarzyna z d. Gosiewska
†przed 05-02-1872
2939
Bielawska Katarzyna z d. Wróblewska
†
2940
Bielawska Katarzyna z d. Ryszewska
†01-02-1845
2941
Bielawska Klementyna
*1890 Przytuły
†
2942
Bielawska Krystyna z d. Mioduszewska
†przed 09-11-1828
2943
Bielawska Ludwika z d. Sobieska
*około 1835 Przytuły
†
2944
Bielawska Magdalena z d. Kosmaczewska
*około 1828 Radziłów
†12-03-1907
2945
Bielawska Marianna z d. Zalewska
*1869 Ruda
†26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/
2946
Bielawska Marianna z d. Ostrowska
†
2947
Bielawska Marianna z d. Modzelewska
*około 1896 Modzele
†
2948
Bielawska Marianna z d. Gutowska
*około 1849 Chrzanowo
†
2949
Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska
*około 1824 Mocarze
†
2950
Bielawska Matylda z d. Barańska
*około 1915
†
2951
Bielawska Michalina z d. Jankowska
*około 1870 Szymany
†
2952
Bielawska Rozalia z d. Ostrowska
*około 1849 Kubra
†21-12-1887
2953
Bielawska Rozalia z d. Konopka
†przed 06-1905
2954
Bielawska Rozalia z d. Czerwińska
†przed 16-06-1869
2955
Bielawska Władysława
*1893 Przytuły
†
2956
Bielawska Zofia z d. Ciszewska
*około 1793
†od 23-02-1857 do 21-02-1870
2957
Bielawska Zofia z d. Karwowska
*30-05-1893 Kubra
†12-01-1943 Kubra /Przytuły/
2958
Bielawska Zofia z d. Zajczewska
*około 1806 Klimaszewnica
†od 04-11-1855 do 25-10-1857
2959
Bielawski Adam
*około 1855 Przytuły
†20-01-1919 Balcer
2960
Bielawski Andrzej
*około 1846 Przytuły
†po 26-11-1912
2961
Bielawski Andrzej
†po 05-02-1872
2962
Bielawski Andrzej
†
2963
Bielawski Andrzej
†przed 09-11-1828
2964
Bielawski Andrzej
*około 1888 Balcer
†
2965
Bielawski Antoni
†przed 02-02-1814
2966
Bielawski Antoni
*około 1913
†
2967
Bielawski Antoni
*28-07-1893 Kubra
†
2968
Bielawski Antoni
*około 1849 Przytuły
†
2969
Bielawski Bolesław
*około 1868 Przytuły
†przed 26-03-1950
2970
Bielawski Bonifacy
†
2971
Bielawski Franciszek
*około 1872 Grajewo
†po 16-02-1927
2972
Bielawski Franciszek
*około 1856 Przytuły
†po 27-01-1908
2973
Bielawski Franciszek
*około 1818
†27-04-1854 Szczepankowo
2974
Bielawski Franciszek
*około 1867 Przytuły
†
2975
Bielawski Ignacy
*około 1775
†22-11-1853
2976
Bielawski Jakub
*około 1841 Klimaszewnica
†
2977
Bielawski Jan
*około 1792
†od 20-02-1854 do 23-02-1857
2978
Bielawski Jan
*około 1836 Przytuły
†
2979
Bielawski Jan
*1910
†
2980
Bielawski Józef
*około 1906 Balcer
†23-06-1941 Modzele
2981
Bielawski Józef
*około 1901 Balcer
†
2982
Bielawski Józef
*około 1904
†
2983
Bielawski Kacper
†
2984
Bielawski Kacper
†przed 16-06-1869
2985
Bielawski Ludwik
†
2986
Bielawski Piotr
*około 1819 Przytuły
†
2987
Bielawski Rajmund
*około 1863 Przytuły
†
2988
Bielawski Rajmund
*około 1901
†
2989
Bielawski Rajmund
†
2990
Bielawski Szczepan Franciszek
*około 1868 Grajewo
†
2991
Bielawski Tadeusz
†
2992
Bielawski Tomasz
*około 1834 Przytuły
†30-08-1908 Przytuły
2993
Bielawski Władysław
*około 1887
†po 12-01-1943
2994
Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska
*24-06-1899 Bzury
†08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/
2995
Bielecka Franciszka z d. Siedlecka
*03-10-1817 Obrytki
†po 25-10-1886
2996
Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska
*około 1824 Sambory
†
2997
Bielecka Katarzyna z d. Miklas
*około 1829 Wąsosz
†21-04-1854 Świdry /Wąsosz/
2998
Bielecka Katarzyna z d. Archacka
*około 1822 Gackie
†
2999
Bielecka Magdalena z d. Supińska
†
3000
Bielecka Marianna z d. Joszkowska
†przed 15-08-1923
3001
Bielecka Marianna z d. N
†przed 04-02-1828
3002
Bielecka Rozalia z d. N
†
3003
Bielecka Rozalia z d. Zyskowska
†
3004
Bielecka Stanisława z d. Kryszpin
*29-07-1901 Folwark Gubernia
†
3005
Bielecki Adam
†
3006
Bielecki Andrzej
*około 1817
†po 25-10-1886
3007
Bielecki Antoni
*około 1860 Bęćkowo
†przed 12-1904
3008
Bielecki Józef
*około 1901 Bęćkowo
†po 08-01-1948
3009
Bielecki Józef
*około 1931 Bęćkowo
†01-03-1945 Bęćkowo
3010
Bielecki Józef
*około 1820 Jedwabne
†
3011
Bielecki Kazimierz
†
3012
Bielecki Kazimierz
*około 1814 Brzeźnio
†
3013
Bielecki Kazimierz
*09-04-1896 Elżbiecin
†
3014
Bielecki Kazimierz
†po 15-08-1923
3015
Bielecki Michał
†
3016
Bielecki Wawrzyniec
†przed 25-11-1819
3017
Bielenica Adolf
†
3018
Bielenica Czesław
*13-08-1950 Sopockinie
†01-02-2020 Ełk
3019
Bielenica Edward
*1925
†29-06-1987 /Grabnik/
3020
Bielenica Józef
*1931 Kodziowce
†1985 Grodno
3021
Bielenica Józefa
†
3022
Bielicka Bronisława z d. Sokalska
*około 1863 Kucze Małe
†
3023
Bielicka Bronisława z d. Sokalska
†16-09-1883 Kucze
3024
Bielicka Franciszka z d. Cwalina
†przed 21-11-1881
3025
Bielicka Julianna z d. Mogielnicka
*około 1847 Brzostowo
†22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/
3026
Bielicka Teofila z d. Wyszyńska
†
3027
Bielicka Władysława z d. Karwowska
*około 1906 Brzostowo
†
3028
Bielicki Aleksander
*około 1909 Brzostowo
†
3029
Bielicki Jan
*01-02-1917 Wiszowate
†
3030
Bielicki Teofil
†po 21-11-1881
3031
Bielicki Władysław
*około 1855
†po 22-09-1904
3032
Bielicki Władysław
*około 1853 Kołaki Strumienie
†
3033
Bielicki Władysław
†
3034
Bielińska Scholastyka z d. N
†
3035
Bieliński Franciszek
†
3036
Bielska Aleksandra z d. Zaniewska
†
3037
Bielska Anastazja z d. Renkiewicz
*09-04-1843 Mścichy
†po 11-11-1901
3038
Bielska Anastazja z d. Chałustowska
*około 1880 Mścichy
†01-03-1901
3039
Bielska Aniela
*1862 Mścichy
†1870 Mścichy /Radziłów/
3040
Bielska Anna z d. Maciora
*około 1864 Ciemnoszyje
†przed 22-01-1924
3041
Bielska Anna
*1862 Mścichy
†1880 Mścichy /Radziłów/
3042
Bielska Anna
*20-07-1906 Mścichy
†
3043
Bielska Apolonia z d. Rynkiewicz
*około 1865 Mścichy
†po 16-05-1922
3044
Bielska Bronisława z d. Łęgowska
*13-11-1899 Mścichy
†
3045
Bielska Bronisława z d. Piotrowska
*1898 Mścichy
†
3046
Bielska Dominika z d. Maciorowska
*1908 Ciemnoszyje
†
3047
Bielska Emilia z d. Nieradko
*około 1854 Okrasin
†
3048
Bielska Ewa z d. Jankowska
*około 1869 Mścichy
†po 20-05-1929
3049
Bielska Ewa z d. Ołdakowska
*około 1879 Wąsosz
†od 18-02-1930 do 07-03-1940
3050
Bielska Ewa z d. Dziękiewicz
*około 1815 Radziłów
†od 07-02-1864 do 09-11-1874
3051
Bielska Feliksa z d. Czarnowska
*około 1893 Borawskie
†
3052
Bielska Franciszka z d. Gąsiewska
*około 1854 Dębówka
†15-05-1920 Przytuły-Kolonie /Przytuły/
3053
Bielska Franciszka z d. Janowska
*około 1860 Mocarze
†przed 26-02-1924
3054
Bielska Franciszka z d. Ziemkiewicz
*około 1868 Sośnia
†
3055
Bielska Franciszka z d. Sielawa
†przed 06-11-1889
3056
Bielska Jadwiga z d. Zalewska
*około 1909 Lipińskie
†
3057
Bielska Katarzyna z d. Chmielewska
†po 22-01-1881
3058
Bielska Konstancja z d. Chmielewska
†po 11-02-1901
3059
Bielska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1905 Mścichy
†
3060
Bielska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Brzozowska
* Mścichy
†08-10-1881 Mścichy /Radziłów/
3061
Bielska Rozalia z d. Święszkowska
*około 1816
†24-09-1854 Radziłów /Radziłów/
3062
Bielska Teresa z d. Mordasiewicz
*około 1849 Radziłów
†
3063
Bielska Urszula z d. Koniak ?
†
3064
Bielska Weronika z d. Kadyszewska
*około 1844 Okrasin
†po 03-02-1896
3065
Bielska Zofia z d. Gwiazdowska
†od 30-05-1866 do 24-01-1876
3066
Bielska Zofia z d. Kiełczewska
†przed 01-1904
3067
Bielska Zofia z d. Zwolińska
*około 1902 Ciemnoszyje
†
3068
Bielski Adam
*około 1888 Mścichy
†
3069
Bielski Andrzej
*1850 Mścichy
†1853 Mścichy /Radziłów/
3070
Bielski Antoni
*około 1858 Mścichy
†przed 22-01-1924
3071
Bielski Antoni
*około 1865 Mścichy
†
3072
Bielski Bolesław
*około 1894 Mścichy
†
3073
Bielski Feliks
*około 1906 Okrasin
†
3074
Bielski Franciszek
*około 1867 Okrasin
†po 16-02-1922
3075
Bielski Franciszek
*około 1849 Mścichy
†
3076
Bielski Franciszek
*około 1897 Mścichy
†
3077
Bielski Franciszek
*około 1899 Mścichy
†
3078
Bielski Jan
*około 1841 Mścichy
†po 03-02-1896
3079
Bielski Jan
*około 1866 Mścichy
†1913 Mścichy /Radziłów/
3080
Bielski Jan
*około 1863 Mścichy
†07-09-1891
3081
Bielski Jan
*11-02-1902 Mścichy
†
3082
Bielski Jan
*około 1816 Słucz
†
3083
Bielski Józef
*około 1837 Mścichy
†po 11-11-1901
3084
Bielski Józef
*około 1897 Mścichy
†
3085
Bielski Kazimierz
†
3086
Bielski Konstanty
*około 1892 Mścichy
†20-03-1926
3087
Bielski Ludwik
*około 1850 Mścichy
†przed 26-02-1924
3088
Bielski Maciej
†przed 11-1849
3089
Bielski Marcin
†18-06-1911
3090
Bielski Mateusz
*20-09-1869 Okrasin
†07-03-1940 Okrasin /Radziłów/
3091
Bielski Mateusz
†od 25-02-1889 do 11-02-1901
3092
Bielski Mikołaj
*około 1858 Mścichy
†przed 16-05-1922
3093
Bielski N
†przed 1900
3094
Bielski Piotr
*około 1853 Mścichy
†08-05-1881 Mścichy /Radziłów/
3095
Bielski Stanisław
*1860 Mścichy
†1872 Mścichy /Radziłów/
3096
Bielski Stanisław
*28-04-1910 Mścichy
†
3097
Bielski Wincenty
*około 1822 Mścichy
†01-10-1902 Mścichy /Radziłów/
3098
Bielski Wojciech
*około 1845 Mścichy
†
3099
Bielski Wojciech
†po 22-01-1881
3100
Bielski Wojciech
†po 06-11-1889
3101
Bieniewska Anna z d. Malinowska
†
3102
Bieniewski Teofil
†
3103
Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska
*około 1887 Okrasin
†
3104
Bieńkowska Aleksandra z d. Kretuńska
†02-06-1927
3105
Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska
*około 1897 Kubra
†
3106
Bieńkowska Aniela z d. Gacka
*około 1864 Radziłów
†
3107
Bieńkowska Anna z d. Leszczewska
*około 1870 Radziłów
†po 31-08-1926
3108
Bieńkowska Anna z d. Kalankiewicz
*około 1907 Ciemnoszyje
†
3109
Bieńkowska Anna z d. Żebrowska
*około 1879 Borawskie
†
3110
Bieńkowska Anna z d. Kuczyńska
*około 1902 USA
†
3111
Bieńkowska Anna z d. Matysiewicz
†przed 09-11-1846
3112
Bieńkowska Anna z d. Tyszkiewicz
*07-03-1915 Okrasin
†
3113
Bieńkowska Anna z d. Orłowska
*18-07-1909 Radziłów
†
3114
Bieńkowska Antonina z d. Zaniewska
†od 07-03-1848 do 09-02-1857
3115
Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska
*około 1835 Okrasin
†po 05-01-1901
3116
Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska
*około 1833 Okrasin
†przed 05-1869
3117
Bieńkowska Bronisława z d. Bystrzyk
†
3118
Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska
*około 1887 Okrasin
†po 24-11-1931
3119
Bieńkowska Dominika z d. Konopka
*około 1913 Karwowo
†
3120
Bieńkowska Donata z d. Danowska
*około 1905 Radziłów
†
3121
Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz
*około 1840 Radziłów
†po 01-03-1897
3122
Bieńkowska Emilia z d. Gwiazdowska
*około 1850
†
3123
Bieńkowska Emilia z d. Piszczatowska
*około 1871 Dębówka
†
3124
Bieńkowska Ewa z d. Sokołowska
†przed 30-09-1856
3125
Bieńkowska Ewa z d. Gutowska
*około 1845 Chrzanowo
†
3126
Bieńkowska Florentyna
*1903 Dębówka
†
3127
Bieńkowska Franciszka z d. Kadyszewska
†po 26-02-1865
3128
Bieńkowska Gabriela z d. Pusz
*24-01-1918
†18-03-2004 Sopot
3129
Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska
*około 1907 Okrasin
†
3130
Bieńkowska Helena z d. Konopka
*około 1903 Kamianki
†
3131
Bieńkowska Helena z d. Leszczewska
†
3132
Bieńkowska Joanna z d. Janczewska
*około 1901
†
3133
Bieńkowska Józefa z d. Chałustowska
*około 1862 Mścichy
†po 17-02-1925
3134
Bieńkowska Julianna z d. Zyskowska
*1855 Kapice
†po 21-06-1904
3135
Bieńkowska Karolina z d. Żukowska
*około 1865 Racibory
†14-08-1921
3136
Bieńkowska Katarzyna z d. Łepkowska
*około 1819 Modzele
†od 24-01-1870 do 10-02-1874
3137
Bieńkowska Katarzyna z d. Karwowska
†
3138
Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska
*1908
†
3139
Bieńkowska Klementyna z d. Arbsjajtys
*około 1866 Doliwy
†po 12-02-1934
3140
Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska
*04-1913 Radziłów
†
3141
Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska
*około 1904 Tafiły
†
3142
Bieńkowska Ludwika z d. Kozikowska
*około 1880 Radziłów
†
3143
Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska
*około 1827 Mścichy
†po 27-01-1891
3144
Bieńkowska Marianna z d. Kwitkowska
*około 1835 Okrasin
†przed 06-02-1888
3145
Bieńkowska Marianna z d. Włodkowska
*12-12-1874 Mieczki
†po 31-08-1926
3146
Bieńkowska Marianna z d. Chrostowska
†po 30-01-1882
3147
Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz
*około 1901 Radziłów
†
3148
Bieńkowska Marianna z d. Kraińska
*około 1913 Okrasin
†
3149
Bieńkowska Marianna z d. Pałaszewicz
†po 13-02-1899
3150
Bieńkowska Marianna
*około 1907 Okrasin
†
3151
Bieńkowska Marianna z d. Krystowczyk
*około 1872
†
3152
Bieńkowska Paulina z d. Mocarska
*około 1876 Radziłów
†po 16-02-1931
3153
Bieńkowska Paulina z d. Karwowska
†
3154
Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka
*około 1875 Łoje Awissa
†
3155
Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska
*około 1839 Białaszewo
†18-04-1875
3156
Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska
*14-06-1908 Kotowo Plac
†1987 Romany /Romany/
3157
Bieńkowska Petronela
†
3158
Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska
*około 1839 Radziłów
†od 07-02-1887 do 20-01-1891
3159
Bieńkowska Teofila z d. Bielska
*około 1855 Mścichy
†po 12-02-1900
3160
Bieńkowska Teofila z d. Komosińska
*około 12-1849 Romany
†09-11-1875 Romany /Romany/
3161
Bieńkowska Teresa z d. Walewska
*około 1871 Radziłów
†po 05-02-1934
3162
Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska
*około 1849 Radziłów
†24-03-1910 Okrasin
3163
Bieńkowska Teresa z d. Sosnowska
*około 1861 Radziłów
†po 09-02-1904
3164
Bieńkowska Walera z d. Kossakowska
*około 1894 Mścichy
†
3165
Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska
*około 1899 Bartki
†
3166
Bieńkowska Weronika z d. Chmielewska
*1897 Mścichy
†
3167
Bieńkowska Władysława z d. Mikucka
*około 1905
†
3168
Bieńkowska Zuzanna z d. Nieradko
*około 1871 Okrasin
†przed 05-07-1927
3169
Bieńkowski Adam
*około 1862 Wierzbowo
†po 12-02-1934
3170
Bieńkowski Adam
*około 1836 Okrasin
†po 01-03-1897
3171
Bieńkowski Adam
*około 1834 Mścichy
†po 06-02-1888
3172
Bieńkowski Adam
*około 1895 Radziłów
†
3173
Bieńkowski Adam
†przed 13-02-1899
3174
Bieńkowski Adolf
†07-01-1894 Romany
3175
Bieńkowski Aleksander
*1900 Romany
†1966 Romany
3176
Bieńkowski Aleksander
*1838 Okrasin
†przed 21-06-1904
3177
Bieńkowski Aleksander
*28-01-1909 Doliwy
†20-11-1942 Jeziorko
3178
Bieńkowski Aleksander
*około 1908 Okrasin
†
3179
Bieńkowski Andrzej
*około 09-1842 Okrasin
†przed 16-02-1897
3180
Bieńkowski Andrzej
†po 26-02-1865
3181
Bieńkowski Antoni
*około 1812 Okrasin
†02-02-1847
3182
Bieńkowski Antoni
*około 1901 Mścichy
†
3183
Bieńkowski Antoni
†
3184
Bieńkowski Bolesław
*około 1877 Okrasin
†
3185
Bieńkowski Bolesław
*1918 Radziłów
†
3186
Bieńkowski Bolesław
*około 1897 Okrasin
†
3187
Bieńkowski Eugeniusz
*1909 Dębówka
†
3188
Bieńkowski Feliks
*około 1827 Okrasin
†od 10-11-1896 do 24-04-1900
3189
Bieńkowski Feliks
*około 1868 Okrasin
†
3190
Bieńkowski Franciszek
*około 1824 Okrasin
†przed 27-01-1891
3191
Bieńkowski Franciszek
*około 1870 Okrasin
†po 05-07-1927
3192
Bieńkowski Franciszek
*około 1858 Okrasin
†po 09-02-1904
3193
Bieńkowski Franciszek
†po 30-01-1882
3194
Bieńkowski Franciszek
*około 1899
†
3195
Bieńkowski Franciszek
*27-09-1903 Radziłów
†
3196
Bieńkowski Jakub
*około 1839 Okrasin
†po 18-02-1901
3197
Bieńkowski Jan
*około 1825 Okrasin
†po 24-03-1910
3198
Bieńkowski Jan
*około 1833 Okrasin
†po 24-01-1888
3199
Bieńkowski Jan
*1837 Mścichy
†po 07-02-1888
3200
Bieńkowski Jan
*14-01-1911
†01-05-1961 Okrasin /Radziłów/
3201
Bieńkowski Jan
*około 1898 Okrasin
†28-07-1919
3202
Bieńkowski Jan
*około 1868 Radziłów
†
3203
Bieńkowski Jan
*około 1837
†
3204
Bieńkowski Jan
*około 1897 Radziłów
†
3205
Bieńkowski Jan
*około 1871 Radziłów
†
3206
Bieńkowski Jan
*1911
†
3207
Bieńkowski Józef
*około 1869 Radziłów
†przed 08-02-1926
3208
Bieńkowski Józef
*około 1866 Okrasin
†przed 22-02-1922
3209
Bieńkowski Józef
*około 1902 Radziłów
†
3210
Bieńkowski Józef
*około 1901 Okrasin
†
3211
Bieńkowski Józef
†po 17-10-1858
3212
Bieńkowski Kacper
†
3213
Bieńkowski Karol
†od 30-09-1856 do 12-10-1858
3214
Bieńkowski Ludwik
*14-01-1906 Romany
†26-09-1962 Romany /Romany/
3215
Bieńkowski Marcel
*około 1896 Okrasin
†
3216
Bieńkowski Mateusz
*około 1879 Okrasin
†przed 24-11-1931
3217
Bieńkowski Michał
†po 18-11-1872
3218
Bieńkowski Michał
*1904 Dębówka
†
3219
Bieńkowski Michał
*około 1864 Okrasin
†
3220
Bieńkowski Michał
*około 1862 Okrasin
†
3221
Bieńkowski Mieczysław
*11-05-1916 Romany
†03-06-1996 Sopot
3222
Bieńkowski Piotr
*28-02-1871 Romany
†po 31-08-1926
3223
Bieńkowski Piotr
*około 1866 Mścichy
†
3224
Bieńkowski Piotr
*1910 Romany
† USA
3225
Bieńkowski Romuald
*13-01-1932 Romany
†08-2012 Płock
3226
Bieńkowski Stanisław
*01-05-1940 Romany
†2006 Romany /Romany/
3227
Bieńkowski Stanisław
*około 1883
†
3228
Bieńkowski Stanisław
†
3229
Bieńkowski Stanisław
*około 1905 Radziłów
†
3230
Bieńkowski Stanisław
*13-05-1897 Romany
† USA
3231
Bieńkowski Stanisław
†
3232
Bieńkowski Stanisław
*14-11-1909 Okrasin
†
3233
Bieńkowski Stefan
*około 1852 Święcienin
†po 17-02-1925
3234
Bieńkowski Tomasz
*około 1861 Radziłów
†
3235
Bieńkowski Władysław
*około 1865 Białaszewo
†przed 11-02-1918
3236
Bieńkowski Władysław
†
3237
Bieńkowski Władysław
*15-12-1893 Okrasin
†
3238
Bieńkowski Władysław
*około 1897 Mścichy
†
3239
Bieńkowski Władysław
*około 1897 Mścichy
†
3240
Bierkiewicz Józef
†
3241
Bierkiewicz Krystyna z d. Dumezio ?
†
3242
Biernacka Anastazja z d. Szleszyńska
†przed 05-07-1868
3243
Biernacka Barbara z d. Wronkowska
*około 1825 Wąsosz
†
3244
Biernacka Franciszka z d. Kowalewska
*około 1872 Świdry
†po 11-12-1951
3245
Biernacka Józefa z d. Dąbrowska
*19-09-1906 Niećkowo
†
3246
Biernacka Karolina z d. Klingier
†przed 15-11-1858
3247
Biernacka Marianna z d. Wysocka
†po 06-11-1843
3248
Biernacka Teofila z d. Sulewska
*około 1846 Sulewo Prusy
†
3249
Biernacki Antoni
†po 05-07-1868
3250
Biernacki Feliks
*13-08-1903 Szczuczyn
†
3251
Biernacki Jakub
*około 1843 Klimaszewnica
†
3252
Biernacki Jakub
†przed 15-11-1858
3253
Biernacki Jan
*06-01-1873 Białaszewo
†11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/
3254
Biernacki Jan
*około 1832 Ostrykół
†04-04-1866
3255
Biernacki Jan
†po 06-11-1843
3256
Biernacki Karol
*około 1821 Kurejwa
†
3257
Biernacki Władysław
*około 1880 Ławsk
†31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/
3258
Bierzyńska Ludwika Maria z d. Czaplicka
†po 05-02-1921
3259
Bierzyński Stanisław
†po 05-02-1921
3260
Biędzio Antonina z d. Sokołowska
†po 01-05-1864
3261
Biędzio Antonina z d. Sokołowska
†po 07-02-1865
3262
Biędzio Mateusz
†przed 21-11-1864
3263
Biędzio Michalina z d. Miklewicz
* Niewiarowo
†
3264
Biędzio Michał
†przed 09-05-1858
3265
Biędzio Wincenty
†
3266
Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska
*około 1840 Giełczyn
†
3267
Biędziszewska Stanisława z d. Szymanowska
*około 1874 Karwowo par. Jedwabne
†
3268
Biędziszewski Aleksander
*około 1867 Mikołajewo par. Burzyn
†
3269
Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio
*około 1838 Burzyn
†
3270
Bigda Aniela z d. Nawrocka
†po 26-10-1892
3271
Bigda Franciszek
†po 26-10-1892
3272
Bigda Helena z d. Kamalska
*około 1885 Przytuły
†
3273
Bigda Jan
*około 1858 Budy Poryckie
†po 05-07-1908
3274
Bigda Konstanty
* Jedwabne
†
3275
Bigda Maciej
*około 1859 Budy Poryckie
†przed 10-1934
3276
Bigda Marianna z d. Miłosek
*około 1853 Kąty
†po 05-07-1908
3277
Bigda Paweł
†przed 19-02-1878
3278
Bigda Stanisław
*około 1879 Kotowo Plac
†
3279
Bigda Stefania z d. Bryczkowska
* Jedwabne
†26-10-1921 Hempstead, NY
3280
Bigda Teofila z d. Błaskowska
†po 19-02-1878
3281
Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska
*około 1848 Lipnik
†przed 10-1883
3282
Bikowska Agnieszka z d. Masłowska
†przed 05-02-1891
3283
Bikowska Anna z d. Albińska
*około 1862 Surały
†po 07-03-1907
3284
Bikowska Anna z d. Darwicka
*około 1851 Konopki
†
3285
Bikowska Dominika z d. Liszewska
*26-09-1892 Sokoły
†13-09-1980 Łempice /Wąsosz/
3286
Bikowska Jadwiga
*około 1927 Łempice
†09-12-1939 Łempice /Wąsosz/
3287
Bikowska Karolina z d. N
†przed 12-11-1877
3288
Bikowska Katarzyna z d. Miesajło
*około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo
†28-12-1890 Świdry /Wąsosz/
3289
Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz
*około 1811 Wąsosz
†18-05-1879 Łempice /Wąsosz/
3290
Bikowska Marianna z d. Kiełczewska
*około 1863 Wąsosz
†przed 12-1894
3291
Bikowska Marianna z d. N
†
3292
Bikowski Adam
†od 27-11-1883 do 21-01-1895
3293
Bikowski Antoni
*około 07-1847 Modzele
†27-07-1917 Łempice /Wąsosz/
3294
Bikowski Franciszek
*około 1850 Kumelsk
†
3295
Bikowski Jan
†przed 05-02-1891
3296
Bikowski Józef
*około 1841 Okurowo
†07-03-1907 Świdry /Wąsosz/
3297
Bikowski Kazimierz
*10-03-1888 Łempice
†28-08-1963 Łempice
3298
Bikowski Piotr
†przed 12-11-1877
3299
Bikowski Romuald
*17-08-1930 Łempice
†29-03-2002 Łempice /Wąsosz/
3300
Bikowski Szczepan
†
3301
Bilska Magdalena
†
3302
Bilski Józef
†
3303
Bitner Alina z d. Zatorska
*1872
†28-05-1948
3304
Bitner Andrzej
†
3305
Bitner Franciszka z d. Witkowska
*30-10-1802
†od 21-11-1858 do 08-02-1863
3306
Bitner Karol
†
3307
Bitner Krzysztof Wacław
*07-01-1927 Warszawa
†22-07-2005
3308
Bitner Ludwik
*około 1797
†24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/
3309
Bitner Marianna z d. Skrodzka ?
†
3310
Bitner Melania z d. Nowicka
†
3311
Bitner Mikołaj
†
3312
Bitner N z d. Mogilnicka
†
3313
Bitner Ryszard
*25-07-1867 Wierchoważja
†16-09-1935 Brańszczyk
3314
Bitner Stanisław Ryszard
*1922
†
3315
Bitner Wacław
*19-02-1893 Wilno
†11-12-1981 Ełk /Warszawa/
3316
Bitner Walentyna z d. Moksiewicz
†15-05-1967
3317
Bitner Witold
*1887
†1940 Katyń
3318
Biżyk Anna z d. Lewiesz
†po 02-05-1887
3319
Biżyk Marcin
†po 02-05-1887
3320
Blaszko Aleksander
*około 1832 Rakowo
†
3321
Blaszko Anna z d. Pieńkowska
†
3322
Blaszko Anna z d. Łempicka
*około 1902 Bagienice
†
3323
Blaszko Anna z d. Rogińska
†po 15-02-1928
3324
Blaszko Elżbieta z d. Adaszkiewicz
†30-01-1842
3325
Blaszko Franciszek
*około 1899 Płochowo
†
3326
Blaszko Franciszka z d. Łosewicz
*około 1820 Białogrądy
†przed 04-06-1878
3327
Blaszko Jan
†
3328
Blaszko Józef
*około 1858 Białogrądy
†
3329
Blaszko Juliana z d. Zamirowska
*około 1827 Osowiec
†13-03-1867
3330
Blaszko Konstanty
†po 15-02-1928
3331
Blaszko Marianna z d. Żukowska
*około 1847 Osowiec
†
3332
Blaszko Paulina z d. Podchul
*około 1875 Barany
†
3333
Blaszko Rozalia z d. Ladzińska
*około 1860 Wąsosz
†
3334
Blaszko Wiktor
*około 1868 Wólka
†
3335
Blaszko Wilhelm
*około 1809 Biała Piska
†od 19-05-1867 do 04-06-1878
3336
Blattenberger Delmar P.
†około 2000
3337
Blattenberger Dolores G. z d. Dompkowski
*07-09-1929
†01-01-2012
3338
Blaud Jakub
†
3339
Blok Balbina z d. Krajewska
*około 1860 Kubrzany
†
3340
Blok Ewa z d. Rode
†
3341
Blok Ferdynand
*około 1855 Stawiski
†
3342
Blok Gotlib
†
3343
Blum Andrzej
†przed 30-01-1870
3344
Blum Bolesław
*około 1903
†
3345
Blum Bronisława z d. Budzińska
*około 1906
†
3346
Blum Henryk
*25-11-1913 Kubra
†
3347
Blum Jan
*około 1869 Kolno
†po 05-11-1941
3348
Blum Jan
†
3349
Blum Janina z d. Wojno
*1908
†
3350
Blum Józefa z d. Piotrkowska
†
3351
Blum Katarzyna z d. Kozłowska
*około 1872 Popiołki
†po 05-11-1941
3352
Blum Katarzyna z d. N
†przed 30-01-1870
3353
Blum Leokadia z d. Leszczewska
*22-10-1920 Kubra
†
3354
Blum Ludwik
†przed 09-02-1891
3355
Blum Marianna z d. Bukowska
†przed 09-02-1891
3356
Blum Stanisław
*1901
†
3357
Blusiewicz Antoni
†
3358
Blusiewicz Helena z d. Żelazna
*około 1905 Słucz
†
3359
Blusiewicz Jakub
*około 1831 Stawiski
†
3360
Blusiewicz Jan
*około 1861 Wagi
†18-10-1866 Wagi /Przytuły/
3361
Blusiewicz Jan
*około 1825 Stawiski
†
3362
Blusiewicz Józef
†
3363
Blusiewicz Józefa z d. Roda
*około 1837 Jedwabne
†
3364
Blusiewicz Marianna z d. Filipkowska
†przed 01-1859
3365
Blusiewicz Marianna z d. Uszyńska
†
3366
Blusiewicz Marianna z d. Frąckiewicz
†
3367
Blusiewicz Marta z d. Glińska
†
3368
Blusiewicz Michał
†przed 16-02-1859
3369
Blusiewicz Michał
†
3370
Blusiewicz Onufry
†
3371
Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska
*około 1833 Wagi
†28-04-1865 Wagi /Przytuły/
3372
Blusiewicz Piotr
*około 1899 Jedwabne
†
3373
Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska
*około 1838 Marki
†
3374
Blusiewicz Stefania z d. N
†
3375
Blusiewicz Teresa z d. Dobrzycka
†
3376
Blusiewicz Wawrzyniec
†przed 07-05-1866
3377
Błaszczyk Franciszek
†
3378
Błaszczyk Zofia z d. Koper
†
3379
Błażejewska Aniela z d. Supińska
†
3380
Błażejewski Michał
†
3381
Błońska Elżbieta z d. Sokołowska
†przed 01-08-1837
3382
Błoński Józef
†przed 01-08-1837
3383
Błyszczeńska Marianna z d. Markowska
†przed 17-07-1867
3384
Błyszczeński Gabriel
†przed 17-07-1867
3385
Bober Jan
*około 1811 Gardoty
†przed 14-05-1896
3386
Bober Józef
*około 1850 Gardoty
†po 10-02-1904
3387
Bober Marianna z d. Rogalska
†08-03-1849
3388
Bober Rozalia Emilia z d. Chrzanowska
*1850 Wypychy
†po 10-02-1904
3389
Bober Wiktoria z d. Gardocka
*około 1828 Cedry
†po 14-05-1896
3390
Bobik Józefa z d. N
†po 15-02-1911
3391
Bobik Nikodem
†przed 15-02-1911
3392
Bobik Stefania z d. Łepkowska
*około 1888 Jambrzyki
†
3393
Bobik Władysław
*około 1890 Kielce
†
3394
Bobrowska Anna z d. Ziemkiewicz
†po 15-02-1946
3395
Bobrowska Czesława z d. Wysocka
*26-11-1908 Żebry
†
3396
Bobrowska Dorota z d. Szostak
†
3397
Bobrowska Elżbieta z d. Płońska
†
3398
Bobrowska Eugenia z d. Godlewska
†
3399
Bobrowska Feliksa z d. Sokołowska
†po 17-11-1934
3400
Bobrowska Jadwiga z d. Górska
*około 1891 Rakowo
†
3401
Bobrowska Katarzyna z d. Andrzejczyk
†po 27-01-1867
3402
Bobrowska Katarzyna z d. Olszewska
†
3403
Bobrowska Magdalena z d. Nagórska
†przed 08-11-1847
3404
Bobrowska Marianna z d. Piwko
*18-09-1912 Rakowo
†
3405
Bobrowska Paulina z d. Kondracka
†
3406
Bobrowska Petronela (Marianna) z d. Sutkowska
*około 1828 Białaszewo
†od 17-01-1869 do 16-11-1874
3407
Bobrowska Teofila z d. N
†
3408
Bobrowska Wiktoria z d. Serena
*około 1872 Białaszewo
†17-11-1941 Białaszewo
3409
Bobrowski Aleksander
†
3410
Bobrowski Jakub
*około 1827 Czernice
†po 30-01-1893
3411
Bobrowski Jakub
*1869 Białaszewo
†od 13-09-1921 do 17-11-1941
3412
Bobrowski Jakub
†
3413
Bobrowski Jan
†
3414
Bobrowski Jan
†po 27-01-1867
3415
Bobrowski Józef
*06-12-1907 Białaszewo
†15-02-1946 Białaszewo
3416
Bobrowski Józef
*21-06-1921 Popowo
†
3417
Bobrowski Kazimierz
†
3418
Bobrowski Kazimierz
*24-12-1906 Rydzewo
†
3419
Bobrowski Konstanty
†przed 28-02-1927
3420
Bobrowski Krystian
†przed 08-11-1847
3421
Bobrowski Mateusz
†
3422
Bobrowski Władysław
*około 1882 Popowo
†
3423
Bobryk Jan
†przed 20-09-1885
3424
Bobryk Kazimierz
*około 1864 Okół
†
3425
Bobryk Wiktoria z d. Borawska
*około 1863 Godlewo
†
3426
Bochenkowska Antonina z d. Kozikowska
*około 1840 Dębówka
†
3427
Bochenkowska Katarzyna z d. Szerzyńska
†po 20-11-1841
3428
Bochenkowski Józef
*około 1817 Kramkówka Duża
†16-07-1850
3429
Bochenkowski Stanisław
*około 1845 Słucz
†
3430
Bochenkowski Tomasz
†przed 20-11-1841
3431
Bocianowska Anna z d. Rutkiewicz
*około 1863 Wąsosz
†
3432
Bocianowska Anna z d. Lewkowska
*około 1841 Wizna
†
3433
Bocianowska Antonina z d. Piekarowicz
*15-01-1893 Szczuczyn
†
3434
Bocianowska Emilia z d. Kalętkowska
†przed 13-02-1888
3435
Bocianowska Katarzyna z d. Zakrzewska
†
3436
Bocianowska Marianna z d. Modlińska
†21-01-1923 Szczuczyn
3437
Bocianowska Walentyna z d. Kozubowska
†13-02-1920
3438
Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 1877 Szczuczyn
†
3439
Bocianowski Adam
†
3440
Bocianowski Antoni Wincenty
*około 1857 Tykocin
†
3441
Bocianowski Jan
*około 1877 Radziłów
†
3442
Bocianowski Jan
*30-06-1883 Szczuczyn
†
3443
Bocianowski Symforian
*około 1821 Radziłów
†
3444
Boczkowska Anna z d. Mogielnicka
*około 1899 Brzostowo
†
3445
Boczkowska Józefa z d. Kossakowska
*około 1899 Kamianki
†22-04-1924 Kamianki /Burzyn/
3446
Boczkowski Franciszek
*około 1898 Grądy Małe
†
3447
Bogdan Agata z d. Robaczyńska
*05-02-1917 Kędziorowo
†
3448
Bogdan Aleksander
*około 1864 Kędziorowo
†od 28-01-1919 do 30-01-1923
3449
Bogdan Aleksander
*około 1882 Skaje
†
3450
Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska
†po 19-04-1983
3451
Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska
*11-05-1912 Żebry
†
3452
Bogdan Aniela z d. Olszewska
†
3453
Bogdan Anna z d. Kupiecka
*około 1824 Niećkowo
†od 05-02-1894 do 14-01-1907
3454
Bogdan Antoni
*07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn
†25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/
3455
Bogdan Antoni
*około 1867 Wólka
†
3456
Bogdan Balbina z d. Kosmowska
*03-12-1849 Lipnik
†05-10-1895 Skaje
3457
Bogdan Czesław
*31-05-1931 Kędziorowo
†01-01-2001 Grajewo /Wąsosz/
3458
Bogdan Ewa z d. Raczkowska
*około 1873 Ławsk
†przed 30-01-1923
3459
Bogdan Ewa z d. Orłowska
*około 1835 Bukowo
†12-01-1870
3460
Bogdan Fabian
†po 25-11-1860
3461
Bogdan Franciszek
*około 1865 Skaje
†po 30-01-1923
3462
Bogdan Franciszek
*około 1895 Wólka
†24-09-1951 Świdry /Wąsosz/
3463
Bogdan Franciszek
†przed 03-07-1954
3464
Bogdan Franciszek
†
3465
Bogdan Franciszek
†
3466
Bogdan Franciszka z d. Drobińska
*11-03-1896 Świdry
†20-09-1969 Świdry /Wąsosz/
3467
Bogdan Franciszka z d. Orłowska
*około 1841 Łempice
†13-07-1870
3468
Bogdan Helena z d. Orzechowska
*około 1880 Łepki
†03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/
3469
Bogdan Helena z d. Turowska
†
3470
Bogdan Helena z d. Nieszała
*27-01-1908 Kędziorowo
†
3471
Bogdan Jan
*około 1834 Brzeźnio
†przed 02-04-1926
3472
Bogdan Jan
*około 1889 Szandry
†
3473
Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska
*09-11-1920 Możdżenie
†
3474
Bogdan Józef
*około 1854 Wólka par. Szczuczyn
†od 29-01-1918 do 08-05-1928
3475
Bogdan Józef
*25-03-1921 Guty
†
3476
Bogdan Józefa z d. Waszkiewicz
*16-12-1859 Bęćkowo
†16-07-1951 Wólka /Szczuczyn/
3477
Bogdan Józefa z d. Kamińska
*około 1884 Niedźwiadna
†
3478
Bogdan Katarzyna z d. Chodnik
*około 1852 Kumelsk
†02-04-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
3479
Bogdan Kazimiera z d. Kołakowska
*około 1900 Wólka par. Szczuczyn
†02-12-1986 Szczuczyn
3480
Bogdan Kazimierz
*04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn
†
3481
Bogdan Leon
*około 1892 Wólka par. Szczuczyn
†
3482
Bogdan Marcjanna z d. Ciecierska
*18-06-1865 Wąsosz
†05-10-1906 Kędziorowo
3483
Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz
*około 1885 Załuski
†przed 14-05-1938
3484
Bogdan Marianna z d. Szymanowska
*około 1887 Wólka
†przed 06-02-1935
3485
Bogdan Marianna z d. Strzyżewska
†od 19-02-1871 do 21-02-1876
3486
Bogdan Marianna z d. Szleszyńska
*około 1862 Czachy
†
3487
Bogdan Marianna z d. Bukrabian
†
3488
Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska
*27-10-1912 Kędziorowo
†po 25-11-1974
3489
Bogdan Piotr
*około 1832 Bęćkowo
†od 05-02-1894 do 14-01-1907
3490
Bogdan Rozalia z d. Orłowska
*około 1877 Skaje
†
3491
Bogdan Rozalia z d. Borawska
†po 25-11-1860
3492
Bogdan Stanisław
*01-02-1915 Skaje
†19-04-1983 /Szczuczyn/
3493
Bogdan Stanisław
*około 1885 Wólka
†po 06-02-1935
3494
Bogdan Stanisław
*około 1841 Brzeźnio
†przed 1889
3495
Bogdan Stanisław
*22-07-1912 Kędziorowo
†08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/
3496
Bogdan Stanisław
†po 19-02-1871
3497
Bogdan Stanisław
*około 1889 Wólka par. Szczuczyn
†
3498
Bogdan Wincenty
†
3499
Bogdan Wincenty
*24-10-1919 Świdry
†
3500
Bogdan Władysława
*15-04-1948 Kędziorowo
†17-04-1948 Kędziorowo
3501
Bogdankowska Rozalia z d. Orłowska
†
3502
Bogdankowski Jan
†
3503
Bogdankowski Stanisław
*około 1866 Skaje
†29-10-1920 Skaje
3504
Bogdanowicz Antoni
*21-11-1920
†04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/
3505
Bogdanowicz Antoni
*około 1896 Kędziorowo
†29-04-1943 Kędziorowo
3506
Bogdanowicz Bolesław
*około 1898 Kędziorowo
†
3507
Bogdanowicz Franciszek
*13-01-1924 Kędziorowo
†06-12-2000 Grajewo /Wąsosz/
3508
Bogdanowicz Jan
*około 1933 Kędziorowo
†03-06-1946 Kędziorowo
3509
Bogdanowicz Jan
†przed 03-10-1830
3510
Bogdanowicz Małgorzata z d. N
†przed 03-10-1830
3511
Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska
*około 1812 Kownacin
†
3512
Bogdanowicz Marianna z d. Szczawińska
*około 1793 Niedźwiadna
†
3513
Bogdanowicz Marianna z d. Konopka
†przed 09-1830
3514
Bogdanowicz Marianna z d. Turowska
*około 1903 Sojczyn-Borowy
†
3515
Bogdanowicz Stanisław
*około 1809
†
3516
Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz
*około 1897 Załuski
†po 29-04-1943
3517
Bogdanowicz Szymon
*około 1790 Jedwabne
†
3518
Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka
*17-07-1918 Hamtrack, MI
†25-04-1996 /Wąsosz/
3519
Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska
*około 1875 Wizna
†
3520
Bogdańska Aniela z d. Markowska
*około 1845 Wizna
†przed 01-1868
3521
Bogdańska Balbina z d. Kalinowska
†przed 26-01-1847
3522
Bogdańska Brygida z d. Kosiorek
†przed 02-05-1836
3523
Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska
*około 1832 Łomża
†1870
3524
Bogdańska Elżbieta z d. Domurat
*około 1837 Wizna
†po 26-02-1889
3525
Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk
*około 1833 Bronowo
†
3526
Bogdańska Franciszka z d. Sulińska
*około 1774 Burzyn
†
3527
Bogdańska Franciszka z d. Stecz
*około 1828 Wizna
†
3528
Bogdańska Gertruda z d. Baczewska
*13-04-1936 Kossaki
†01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/
3529
Bogdańska Helena z d. Dąbrowska
*około 1874 Włochówka
†
3530
Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka
*około 1905 Kotówek
†
3531
Bogdańska Józefa z d. Pazik
*około 1859 Janczewo
†
3532
Bogdańska Julia z d. Nizińska
*około 1904 Kotowo
†
3533
Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz
*około 1847 Wizna
†16-01-1900 Wizna /Wizna/
3534
Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska
*około 1817 Bronowo
†przed 24-10-1892
3535
Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska
*około 1817 Wizna
†po 08-03-1882
3536
Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska
*około 1803
†28-01-1836 Niwkowo /Wizna/
3537
Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko
*około 1885 Smolarze
†
3538
Bogdańska Katarzyna z d. Domurat
*1851 Wizna
†
3539
Bogdańska Marianna z d. Mocarska
*około 1869 Wizna
†08-10-1942
3540
Bogdańska Marianna z d. Mucharska
*około 1807 Wizna
†po 07-02-1871
3541
Bogdańska Marianna z d. Olszewska
*około 1798 Ruś
†od 24-11-1851 do 09-11-1858
3542
Bogdańska Marianna z d. Mielnicka
*około 1815 Wizna
†po 22-11-1864
3543
Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz
*około 1811 Wizna
†po 28-01-1851
3544
Bogdańska Marianna z d. Piotrowska
*około 1825 Wizna
†14-07-1856
3545
Bogdańska Marianna z d. Wakuńska
†po 20-11-1827
3546
Bogdańska Marianna z d. Grodzka
†od 15-11-1824 do 17-11-1828
3547
Bogdańska Marianna z d. N
†
3548
Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz
*około 1843 Wizna
†
3549
Bogdańska Marianna z d. Zalewska
*około 1907 Wizna
†
3550
Bogdańska Rozalia z d. Zalewska
*około 1846 Ruś
†
3551
Bogdańska Wiktoria z d. Zygmunt
†po 08-07-1930
3552
Bogdańska Zofia z d. Karpińska
†1866
3553
Bogdański Antoni
*około 1840 Wizna
†
3554
Bogdański Franciszek
*około 1834 Włochówka
†po 26-02-1889
3555
Bogdański Franciszek
*około 1808 Włochówka
†po 28-01-1851
3556
Bogdański Franciszek
*około 1832 Włochówka
†
3557
Bogdański Franciszek
*około 1845 Niwkowo
†
3558
Bogdański Grzegorz
*około 1903 Włochówka
†
3559
Bogdański Jakub
†
3560
Bogdański Jan
*około 1861 Włochówka
†04-04-1929
3561
Bogdański Jan
*około 1816 Wizna
†przed 08-03-1882
3562
Bogdański Józef
*około 1812 Wizna
†przed 24-10-1892
3563
Bogdański Józef
†po 20-11-1827
3564
Bogdański Józef
*około 1900 Smolarze
†
3565
Bogdański Kazimierz
*około 1793 Włochówka
†od 24-11-1851 do 09-11-1858
3566
Bogdański Leon
*około 1848 Włochówka
†04-04-1873
3567
Bogdański Ludwik
*około 1829 Włochówka
†po 21-11-1870
3568
Bogdański Ludwik
*około 1864 Włochówka
†
3569
Bogdański Łukasz
*około 1767 Włochówka
†
3570
Bogdański Maciej
*około 1807 Wizna
†przed 17-11-1862
3571
Bogdański Paweł
*około 1810 Wizna
†przed 18-02-1862
3572
Bogdański Paweł
*około 1868 Włochówka
†
3573
Bogdański Piotr
*około 1844 Wizna
†przed 16-01-1900
3574
Bogdański Piotr
*około 1903 Włochówka
†
3575
Bogdański Stanisław
*około 1823 Włochówka
†
3576
Bogdański Teofil
†po 08-07-1930
3577
Bogdański Tomasz
*około 1836 Wizna
†31-08-1881
3578
Bogdański Wojciech
†od 02-05-1836 do 05-03-1848
3579
Bogdański Wojciech
†przed 26-01-1847
3580
Bogdański Wojciech
*około 1866 Włochówka
†
3581
Bogucka Antonina z d. Sokołowska
*1848 Szymany
†po 04-01-1908
3582
Bogucka Jadwiga z d. N
†przed 04-08-1822
3583
Bogucka Julianna z d. N
†po 03-02-1835
3584
Bogucka Marianna z d. Orłowska
†od 20-01-1845 do 27-01-1850
3585
Bogucka Marianna z d. Rogińska
†przed 25-11-1872
3586
Bogucki Bartłomiej
†przed 04-08-1822
3587
Bogucki Jan
†po 03-02-1835
3588
Bogucki Łukasz
†przed 25-11-1872
3589
Bogucki Stanisław
†od 20-01-1845 do 27-01-1850
3590
Bogucki Tomasz
*około 1848 Kołaki
†04-01-1908 Mroczki
3591
Bogumił Karolina z d. Wądołowska
†
3592
Bogumił Leopold
*około 1882 Koniecki par. Wizna
†
3593
Bogumił Maciej
†
3594
Bogumił Marianna z d. Cimochowska
*około 1878 Zanklewo
†
3595
Boguska Salomea z d. Suska
†przed 03-02-1885
3596
Boguski Andrzej
†po 03-02-1885
3597
Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska
*około 1901 Ławsk
†po 02-06-1959
3598
Bogusławska Aniela
*12-01-1895 Niećkowo
†12-07-1958 Żebry /Wąsosz/
3599
Bogusławska Anna z d. K.
†przed 20-11-1848
3600
Bogusławska Antonina z d. Opalach
†
3601
Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska
*około 1902 Sokoły
†
3602
Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska
*około 1835 Łosewo
†po 14-02-1898
3603
Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska
*22-11-1908 Żebry
†
3604
Bogusławska Bronisława z d. Sokołowska
*około 1905 Żebry
†
3605
Bogusławska Brygida z d. Wróblewska
†
3606
Bogusławska Eugenia z d. Kruszyńska
*12-11-1927 Żebry
†23-04-1997 /Wąsosz/
3607
Bogusławska Ewa z d. Skarżyńska
*około 1866 Niewodowo par. Drozdowo
†przed 01-08-1915
3608
Bogusławska Felicja Katarzyna z d. Łepkowska
*około 1864 Czarnówek
†przed 22-09-1926
3609
Bogusławska Franciszka z d. Gwiazdowska
†02-04-1853 Kownatki
3610
Bogusławska Janina z d. Kierznowska
*20-02-1900 Kownatki
†06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/
3611
Bogusławska Julianna z d. Wajs
*06-08-1895 Przytuły
†05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/
3612
Bogusławska Justyna z d. Kreska
*około 1803 Ostrykół
†
3613
Bogusławska Katarzyna z d. Drobińska
*około 1873 Słucz
†po 26-01-1929
3614
Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska
*około 1841 Kędziorowo
†
3615
Bogusławska Leokadia
*około 1879 Dybła
†15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/
3616
Bogusławska Magdalena z d. Stefanowicz
*około 1863 Żebry
†przed 10-09-1916
3617
Bogusławska Marcella z d. Łęgowska
*około 1873 Żebry
†po 20-04-1930
3618
Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska
*około 1820
†
3619
Bogusławska Marianna z d. Skitowska
*około 1820 Borawskie
†
3620
Bogusławska Marianna z d. Chodnicka
*31-01-1888 Żebry
†
3621
Bogusławska Marianna z d. Żmijkowska
†
3622
Bogusławska Marianna z d. Ekstowicz (Kotowska)
†po 07-02-1887
3623
Bogusławska Marta z d. Gołaszewska
†
3624
Bogusławska Paulina z d. Łaguna
*około 1857 Mścichy
†przed 01-1887
3625
Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska
*około 1835 Witynie
†po 05-02-1894
3626
Bogusławski Adam
*05-01-1897 Żebry
†02-06-1959 Żebry /Wąsosz/
3627
Bogusławski Aleksander
*około 1897 Tarachy
†12-06-1951 Grajewo
3628
Bogusławski Antoni
*około 1902 Żebry
†przed 06-07-1978
3629
Bogusławski Antoni
*około 1873 Żebry
†20-04-1912 Żebry
3630
Bogusławski Bronisław
*29-09-1906 Żebry
†
3631
Bogusławski Czesław
*03-12-1924 Żebry
†11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/
3632
Bogusławski Feliks
*około 1902 Niećkowo
†
3633
Bogusławski Franciszek
*31-07-1849 Kownatki
†przed 10-09-1916
3634
Bogusławski Franciszek
*05-01-1887 Żebry
†
3635
Bogusławski Gabriel
†
3636
Bogusławski Grzegorz
*około 1837 Klimaszewnica
†przed 09-05-1887
3637
Bogusławski Jan
*około 1860 Żebry
†08-03-1926 Modzele
3638
Bogusławski Jan
*około 1834 Klimaszewnica
†po 14-02-1898
3639
Bogusławski Jan
*09-02-1901 Żebry
†
3640
Bogusławski Józef
*około 1774 Kurianka
†od 08-11-1858 do 22-01-1865
3641
Bogusławski Józef
†po 20-11-1848
3642
Bogusławski Kajetan
*około 1861 Kownatki
†02-03-1930 Żebry
3643
Bogusławski Kazimierz
*około 1855 Żebry
†od 22-09-1926 do 05-05-1936
3644
Bogusławski Stanisław
*około 1821
†
3645
Bogusławski Stanisław
*około 1822 Brodowo
†
3646
Bogusławski Stanisław
*około 1900 Żebry
†
3647
Bogusławski Stanisław
†
3648
Bogusławski Stanisław
†po 24-11-1890
3649
Bogusławski Szczepan
*08-08-1896 Żebry
†
3650
Bogusławski Wojciech
*około 1842 Kownatki
†
3651
Bogusz Aleksander
*1933 Kucze Wielkie
†2010
3652
Bogusz Aleksander
*około 06-1893 Kucze Wielkie
†30-12-1895 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3653
Bogusz Andrzej
*około 1863 Karwowo par. Jedwabne
†po 25-11-1924
3654
Bogusz Antoni
*około 1828 Bukowo Małe
†po 14-02-1905
3655
Bogusz Antoni
*1940 Kucze Wielkie
†04-01-2003 Kobyłka
3656
Bogusz Antoni
*około 1893 Kucze Wielkie
†
3657
Bogusz Antoni
†przed 09-02-1834
3658
Bogusz Bolesława z d. Kurkowska
*29-08-1904 Siwki par. Romany
†
3659
Bogusz Bronisława z d. Bagińska
*około 1878 Sulewo Prusy
†po 18-01-1939
3660
Bogusz Czesław
*około 1904 Bukowo
†
3661
Bogusz Emilia z d. Chojnowska
†po 16-02-1931
3662
Bogusz Ewa z d. Iwanowska
*około 1815 Rostki
†02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/
3663
Bogusz Ewa z d. N
†przed 09-02-1834
3664
Bogusz Franciszek
*około 1812 Przytuły
†po 06-09-1877
3665
Bogusz Franciszek
*około 1865 Karwowo-Wszebory
†27-11-1925 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3666
Bogusz Franciszka z d. Sakowska
*około 1895
†06-04-1981 /Jedwabne/
3667
Bogusz Franciszka z d. Żelechowska
*około 1868 Brzostowo
†przed 30-01-1923
3668
Bogusz Henryk
†
3669
Bogusz Jakub
*20-07-1795 Bukowo
†przed 11-02-1846
3670
Bogusz Jan
*około 1812 Przytuły
†25-04-1893 Kubra
3671
Bogusz Jan
*15-08-1890 Kucze Wielkie
†17-03-1951 /Jedwabne/
3672
Bogusz Jan
*około 1869 Bukowo Duże
†po 08-11-1923
3673
Bogusz Jan
*1923 Kucze Wielkie
†01-01-1972
3674
Bogusz Jan
†po 11-02-1817
3675
Bogusz Jan
†przed 10-02-1885
3676
Bogusz Jan Adam
*około 1818 Czerwonki
†przed 10-11-1890
3677
Bogusz Józef
*około 1865 Bukowo Duże
†05-10-1930 Bukowo Duże /Słubice/
3678
Bogusz Józef
*około 07-1906
†12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3679
Bogusz Julianna z d. Karwowska
*około 1837 Karwowo par. Jedwabne
†po 26-01-1892
3680
Bogusz Karolina z d. Gutowska
*około 1824 Guty
†od 10-11-1890 do 23-11-1897
3681
Bogusz Karolina z d. Mierzejewska
†po 10-02-1885
3682
Bogusz Katarzyna z d. Skrodzka
*około 1810 Świdry
†05-10-1847 Przytuły
3683
Bogusz Kazimierz
*około 1838 Orlikowo
†po 26-01-1892
3684
Bogusz Kunegunda z d. Sienicka
*26-10-1794 Czerwonki
†po 11-02-1846
3685
Bogusz Marianna z d. Mikucka
*1935
†2019 /Romany/
3686
Bogusz Marianna z d. Orłowska
*około 09-1837 Wólka Piaseczna
†od 07-02-1899 do 14-02-1905
3687
Bogusz Marianna z d. Danowska
*około 1808 Łojewek
†przed 06-1861
3688
Bogusz Marianna z d. Karwowska
*około 1811 Stryjaki
†od 04-02-1862 do 06-09-1877
3689
Bogusz Marianna z d. Szumowska
*około 1897 Witynie
†
3690
Bogusz Marianna z d. Filochowska
†od 25-05-1830 do 22-07-1861
3691
Bogusz Marianna z d. Zaborowska (Żebrowska)
†po 11-02-1817
3692
Bogusz Marianna z d. Strzelczuk
*około 1866 Burzyn
†
3693
Bogusz Monika z d. Sienicka
*13-05-1798 Czerwonki
†przed 01-08-1849
3694
Bogusz Norbert
*11-06-1799 Bukowo
†od 01-08-1849 do 20-02-1854
3695
Bogusz Piotr
*około 1864 Olszyny
†
3696
Bogusz Stanisław
*około 1909
†
3697
Bogusz Stanisława z d. Przygocka
†
3698
Bogusz Stanisława z d. Żebrowska
†
3699
Bogusz Stefania z d. Godlewska
*około 1908
†
3700
Bogusz Tadeusz
*1926 Kucze Wielkie
†16-05-1982 /Romany/
3701
Bogusz Teofil
*około 1873 Bukowo Duże
†18-01-1939 Bukowo /Słucz/
3702
Bogusz Teofila z d. Sokołowska
†po 03-02-1885
3703
Bogusz Teresa z d. Ostrowska
*15-07-1939 Wąsosz
†10-09-2003 /Wąsosz/
3704
Bogusz Walenty
†po 03-02-1885
3705
Bogusz Wiktoria z d. Jurkowska
*około 1868 Czerwonki
†po 08-11-1923
3706
Bogusz Wincenty
*około 1794 Przytuły
†18-04-1854
3707
Bogusz Wincenty
†
3708
Bogusz Wojciech
*1860 Bukowo Duże
†21-10-1908 Bukowo Duże /Słucz/
3709
Bogusz Wojciech
†od 25-05-1830 do 22-07-1861
3710
Boguszewska Adolfina z d. Dębińska
*08-01-1865 Świdry
†28-02-1941 Świdry
3711
Boguszewska Anna z d. Dębińska
*około 1881 Łempice
†
3712
Boguszewska Antonina z d. Chludzińska
*około 1899 Szczuczyn
†
3713
Boguszewska Ewa z d. Owsianko
*około 1806 Dołęgi
†14-12-1871 Dołęgi
3714
Boguszewska Franciszka z d. Malinowska
*około 1886 Milewo
†
3715
Boguszewska Józefa z d. Rybak
*około 1897 Niedźwiadna
†po 11-01-1951
3716
Boguszewska Julianna z d. Świderska
*około 1862 Szczuczyn
†po 24-11-1920
3717
Boguszewska Julianna Faustyna z d. Wiśniewska
*około 1850 Szczuczyn
†09-1871
3718
Boguszewska Krystyna
*około 11-1943 Wąsosz
†22-07-1944 Wąsosz
3719
Boguszewska Marianna z d. Łepkowska
*około 1842 Modzele
†po 30-01-1899
3720
Boguszewska Marianna z d. Chodorowska
*około 1777
†przed 08-1833
3721
Boguszewska Marianna z d. Garoiez
†przed 10-09-1833
3722
Boguszewska Monika z d. Sztachelska
†przed 06-05-1869
3723
Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska
*13-11-1903 Wąsosz
†08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/
3724
Boguszewska Tekla z d. Milewska
*około 1848 Sątrzaska
†12-11-1889
3725
Boguszewska Wiktoria z d. Kamińska
*około 1873 Świdry
†
3726
Boguszewski Aleksander
*około 1873 Łempice
†
3727
Boguszewski Andrzej
*około 1867 Łempice
†przed 06-02-1921
3728
Boguszewski Bartłomiej
†przed 06-05-1869
3729
Boguszewski Franciszek
*około 1848 Pawełki
†przed 24-11-1920
3730
Boguszewski Franciszek
*11-10-1874 Łempice
†
3731
Boguszewski Franciszek
†
3732
Boguszewski Jan
*około 1840 Dołęgi
†po 30-01-1899
3733
Boguszewski Julian
*około 1899 Szczuczyn
†
3734
Boguszewski Kazimierz
*około 1786 Oszmiana
†od 13-11-1842 do 01-05-1853
3735
Boguszewski Kazimierz
†przed 10-09-1833
3736
Boguszewski Witold
*około 1883 Dołęgi
†
3737
Boguszewski Władysław
*27-06-1896 Świdry
†01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/
3738
Boguszewski Władysław
*około 1901
†11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/
3739
Bojar Franciszka z d. Kadłubowska
*około 1884 Bzury
†
3740
Bojar Jan
†
3741
Bojar Jan
*około 1883 Wierzbowo
†
3742
Bojar Marianna z d. Kozłowska
†
3743
Bojar Michał
†
3744
Bojar Rozalia z d. Antosiewicz
†
3745
Bołman Antoni
*29-05-1889 Czerwonki
†
3746
Bołman Józef
*około 1859 Siwki par. Romany
†przed 26-01-1921
3747
Bołman Maciej
†25-04-1864
3748
Bołman Michalina z d. Mazur
*22-03-1902 Mikuty
†
3749
Bołman Wiktoria z d. Łaguna
*około 1863 Siankowizna
†po 08-11-1924
3750
Bołmańska Anna z d. Krymska
*25-05-1901 Borawskie
†
3751
Bołmański Józef
*18-10-1906 Bzury
†
3752
Bonkart Elżbieta z d. Fogiel ?
†
3753
Bonkart Tomasz
†
3754
Borawska Adela z d. Niebrzydowska
*27-06-1898 Glinki
†03-05-1982 Glinki /Słucz/
3755
Borawska Adela
*1893 Supy
†
3756
Borawska Adela
*30-06-1894 Konopki
†
3757
Borawska Agata z d. Męczkowska
*20-02-1793 Marki
†po 26-11-1844
3758
Borawska Agnieszka z d. Okurowska
*około 1803 Nieławice
†po 31-01-1859
3759
Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska
*około 1826 Olszewo par. Romany
†od 28-02-1881 do 03-02-1892
3760
Borawska Agnieszka z d. Bękalska
†od 14-02-1836 do 28-02-1848
3761
Borawska Agnieszka z d. Sokołowska
†po 09-11-1831
3762
Borawska Agnieszka z d. Rykaczewska
†po 26-11-1821
3763
Borawska Agnieszka z d. Filipkowska
†
3764
Borawska Agnieszka z d. N
†po 18-05-1817
3765
Borawska Agnieszka z d. Kozikowska
†po 08-02-1858
3766
Borawska Aleksandra z d. Ruszczyk
*około 1903 Sojczynek
†19-10-1984 Grajewo
3767
Borawska Aleksandra z d. Sulewska
*około 1863 Klimaszewnica
†01-04-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
3768
Borawska Aleksandra z d. Zyskowska
*około 1875 Rakowo
†po 06-02-1937
3769
Borawska Aleksandra
*około 10-1864
†10-04-1866 Konopki
3770
Borawska Aleksandra z d. Obrycka
*około 1871
†
3771
Borawska Aleksandra z d. Mikucka
*15-09-1884 Możdżenie
†
3772
Borawska Aleksandra z d. Obiedzińska
*około 1871 Karwowo par. Jedwabne
†
3773
Borawska Aleksandra z d. Mikucka
*20-03-1896 Mikuty
†
3774
Borawska Aleksandra z d. Zborowska
†
3775
Borawska Aleksandra z d. Mroczkowska
*około 1864 Nieciki
†
3776
Borawska Aleksandra z d. Ekstowicz
†
3777
Borawska Aleksandra z d. Wądołowska
†przed 13-02-1934
3778
Borawska Aleksandra Antonina z d. Chrzanowska
*22-04-1867 Kieljany
†przed 04-1917 /Wąsosz/
3779
Borawska Aleksandra Marianna z d. Chojnacka
†
3780
Borawska Aniela z d. Kukowska
*29-11-1901 Ciemianka
†26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
3781
Borawska Aniela z d. Chmielewska
†
3782
Borawska Aniela z d. N
†przed 24-11-1879
3783
Borawska Aniela z d. N
†po 05-09-1862
3784
Borawska Anna z d. Klimaszewska
*około 1834 Klimaszewnica
†03-04-1930 Konopki
3785
Borawska Anna z d. Glińska
*03-12-1876 Radziłów
†22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/
3786
Borawska Anna z d. Ćmielewska
*26-06-1917 Radziłów
†21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/
3787
Borawska Anna z d. Zarzecka
*15-12-1910 Wąsosz
†10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/
3788
Borawska Anna z d. Wierciszewska
*około 1816 Borawskie
†po 10-02-1902
3789
Borawska Anna z d. Gwiazdowska
*około 1876 Klimaszewnica
†31-07-1958 Klimaszewnica
3790
Borawska Anna z d. Łochowska
*około 1865 Klimaszewnica
†09-11-1934 Glinki /Słucz/
3791
Borawska Anna z d. Domełło
*około 1861 Czarnowo
†03-12-1929 Załuski /Niedźwiadna/
3792
Borawska Anna z d. Karwowska
*około 1835 Nadbory
†przed 10-02-1903
3793
Borawska Anna z d. Bukowska
*około 1861 Święcienin
†po 29-10-1923
3794
Borawska Anna z d. Klimaszewska
*około 1845 Klimaszewnica
†21-12-1904
3795
Borawska Anna z d. Gałązka
*około 1875 Milewo
†12-04-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
3796
Borawska Anna
*około 1883 Racibory
†10-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
3797
Borawska Anna z d. Chrostowska
*około 1830 Wagi
†przed 03-02-1886
3798
Borawska Anna z d. Chylińska
*30-09-1802 Sulewo Prusy
†06-09-1859 Konopki
3799
Borawska Anna
*około 1820 Supy
†po 03-02-1864
3800
Borawska Anna z d. Murawska
*około 1860 Łosewo
†11-09-1895 Niećkowo /Wąsosz/
3801
Borawska Anna z d. Koniecko
*1914 Klimaszewnica
†10-06-1947 Klimaszewnica
3802
Borawska Anna z d. Szymanowska
*około 1819 Chojnowo
†14-08-1852 Rakowo
3803
Borawska Anna z d. Chrostowska
†przed 06-1850
3804
Borawska Anna z d. Kossakowska
*około 1822 Karwowo-Polki
†
3805
Borawska Anna z d. Chojnowska
†po 29-01-1907
3806
Borawska Anna z d. N
†
3807
Borawska Anna z d. Makowska
*około 1810 Makowskie
†
3808
Borawska Anna z d. Downar
†
3809
Borawska Anna z d. Jóźwik
*około 1822 Bęćkowo
†
3810
Borawska Anna z d. Gutowska
†przed 20-09-1868
3811
Borawska Anna z d. Polkowska
†po 23-11-1863
3812
Borawska Anna z d. Supińska
*17-07-1903 Słucz
†
3813
Borawska Anna
†przed 29-01-1884
3814
Borawska Anna z d. Bagińska
*około 1922 Kieljany
†
3815
Borawska Anna z d. Roszkowska
†przed 14-07-1863
3816
Borawska Anna z d. Karwowska
*11-11-1864 Święcienin
†
3817
Borawska Anna z d. N
†przed 25-11-1820
3818
Borawska Anna z d. Karwowska
†przed 01-05-1844
3819
Borawska Anna z d. Gutowska
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†
3820
Borawska Anna z d. Mogielnicka
*około 1845 Brzostowo
†
3821
Borawska Anna z d. N
†po 13-04-1997
3822
Borawska Anna z d. Mieczkowska
†
3823
Borawska Anna z d. Szymanowska
†po 26-01-1904
3824
Borawska Anna
*28-05-1872 Konopki
†
3825
Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska
*około 1844 Mścichy
†przed 10-1881
3826
Borawska Antonina z d. Popowska
*około 1899 Klimaszewnica
†10-03-1988 Białaszewo
3827
Borawska Antonina z d. Karwowska
*03-02-1896 Brychy
†23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/
3828
Borawska Antonina z d. Godlewska
*około 1898 Modzele
†
3829
Borawska Antonina z d. Lenda
*około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo
†
3830
Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1833 Zalesie
†po 21-02-1881
3831
Borawska Apolonia z d. Sulewska
*05-12-1796 Zaborowo
†po 27-01-1847
3832
Borawska Balbina z d. Chrostowska
*około 1866 Biodry
†20-11-1928 Witynie
3833
Borawska Balbina z d. Waszkiewicz
*około 1870 Bęćkowo
†przed 06-1909
3834
Borawska Balbina z d. Zalewska
*około 1857 Tarachy
†
3835
Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska
*około 1844 Konopki
†po 28-11-1899
3836
Borawska Balwina z d. Zakrzewska
*01-02-1850 Wojsławy
†
3837
Borawska Barbara z d. Kalisz
*około 1841 Kurzątki
†28-11-1878 /Wąsosz/
3838
Borawska Barbara
†po 06-11-1900
3839
Borawska Barbara z d. Zalewska
*około 1883 Kubra
†
3840
Borawska Barbara z d. Klimaszewska
*około 1878 Trzaski
†
3841
Borawska Barbara z d. Niecikowska
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†
3842
Borawska Barbara z d. Dąbrowska
†przed 01-08-1858
3843
Borawska Barbara z d. Danowska
*około 1823 Klimaszewnica
†
3844
Borawska Barbara z d. Kossakowska
*około 1814 Nieławice
†
3845
Borawska Barbara Anna
*21-11-1843 Konopki
†03-07-1849 Konopki
3846
Borawska Bronisława z d. Kamińska
*około 1904 Klimaszewnica
†przed 23-12-1993
3847
Borawska Bronisława
*19-09-1865 Szlasy
†przed 16-01-1922
3848
Borawska Bronisława z d. Kiełczewska
*14-07-1886 Gnatowo
†
3849
Borawska Bronisława z d. Kosmowska
*około 1923 Klimaszewnica
†
3850
Borawska Czesława z d. Zalewska
*20-07-1909 Zalesie
†
3851
Borawska Czesława
*14-01-1912 Wąsosz
†
3852
Borawska Czesława z d. Gontowska
†
3853
Borawska Delfina z d. Kiełczewska
*około 1868 Gnatowo
†przed 01-06-1926
3854
Borawska Domicela z d. Dąbrowska
†od 16-05-1827 do 30-07-1843
3855
Borawska Domicella z d. Kalinowska
*około 1839 Mieczki
†od 24-09-1886 do 04-05-1896
3856
Borawska Domicella z d. Bylica
*około 1885 Świdry
†
3857
Borawska Dominika z d. Grygo
*12-08-1905 Kędziorowo
†03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/
3858
Borawska Dorota z d. Nader (Sopieńska)
†po 23-11-1828
3859
Borawska Elżbieta z d. Supińska
*około 1797
†06-03-1833 Rakowo
3860
Borawska Elżbieta z d. Nieciecka
†
3861
Borawska Elżbieta (Józefa)
*około 1816 Chojnowo
†
3862
Borawska Emilia z d. Mroczkowska
*około 1828 Mikuty
†1891 Karwowo /Radziłów/
3863
Borawska Emilia z d. Górska
*około 1820 Chrostowo
†około 1857
3864
Borawska Emilia z d. Ramotowska
*około 1840 Mocarze
†
3865
Borawska Emilia z d. Bzura
*około 1871 Janczewko
†
3866
Borawska Emilia
*30-09-1834 Konopki
†
3867
Borawska Emilia z d. Strumiłowska
*około 1846 Rutki
†
3868
Borawska Eugenia z d. Cwalina
*15-01-1909
†08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/
3869
Borawska Eugenia
*około 1929
†24-03-1931 Glinki /Słucz/
3870
Borawska Eugenia z d. Łuczyńska
*14-02-1921 Zakrzewo
†
3871
Borawska Eugenia z d. Męczkowska
*około 1920 Obrytki
†
3872
Borawska Eugenia Klementyna z d. Piotrowska
†po 17-05-1937
3873
Borawska Ewa z d. Chmielewska
*około 1819
†po 09-11-1891
3874
Borawska Ewa z d. Filipkowska
*około 1843 Olszewo par. Romany
†07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3875
Borawska Ewa z d. Rogowska
*około 1825 Pluty
†po 22-06-1885
3876
Borawska Ewa z d. Konopka
*około 1833
†od 03-02-1890 do 01-03-1897
3877
Borawska Ewa z d. Dąbrowska
*około 1788 Wagi
†od 02-03-1840 do 09-02-1847
3878
Borawska Ewa z d. Tarwicka
*około 1769
†13-10-1820 Konopki
3879
Borawska Ewa z d. Budzińska
*około 1823 Łempice
†od 20-01-1873 do 21-01-1883
3880
Borawska Ewa z d. Łepkowska
*około 1848 Drozdowo
†29-05-1877
3881
Borawska Ewa z d. Szymanowska
†od 19-11-1849 do 14-02-1859
3882
Borawska Ewa z d. Sobuczewska
†po 17-09-1851
3883
Borawska Ewa
†po 12-07-1864
3884
Borawska Ewa z d. Jałbrzykowska
†przed 20-02-1843
3885
Borawska Ewa z d. Polkowska
*około 1819 Szyjki
†
3886
Borawska Ewa z d. Szleszyńska
†
3887
Borawska Ewa z d. N
†przed 22-01-1832
3888
Borawska Ewa z d. Wądołowska
†
3889
Borawska Ewa z d. Podchul
†od 23-11-1841 do 13-04-1858
3890
Borawska Felicja
*1910
†
3891
Borawska Feliksa z d. Kiełczewska
*około 1897 Gnatowo
†
3892
Borawska Feliksa z d. Mocarska
*około 1893 Kąty
†
3893
Borawska Feliksa z d. Danowska
*około 1862 Klimaszewnica
†
3894
Borawska Feliksa z d. Sutkowska
*20-07-1912 Kramarzewo
†
3895
Borawska Franciszka z d. Szleszyńska
*około 1834 Barwiki
†około 1891
3896
Borawska Franciszka z d. Wysocka
*około 1827 Łempice
†przed 10-11-1879
3897
Borawska Franciszka z d. Piwko
*około 08-1851 Rakowo
†po 16-11-1903
3898
Borawska Franciszka z d. Jaczyńska
*około 1838 Jaki
†przed 04-03-1889
3899
Borawska Franciszka z d. Wróblewska
*około 1822 Kurki
†03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/
3900
Borawska Franciszka z d. Konopka
*około 1855 Konopki Monety
†przed 26-02-1900
3901
Borawska Franciszka z d. Mieczkowska
†27-06-1859 Olszewo-Góra /Romany/
3902
Borawska Franciszka
*06-02-1917 Supy
†
3903
Borawska Franciszka z d. Kimnoch ?
†po 07-03-1859
3904
Borawska Franciszka z d. Łojewska
†przed 13-09-1941
3905
Borawska Franciszka z d. Dąbrowska
*około 1863 Rutki
†
3906
Borawska Franciszka z d. Wysocka
†po 21-05-1894
3907
Borawska Franciszka z d. Wróblewska
*około 1877 Grędy
†
3908
Borawska Franciszka z d. Mocarska
*około 1888 Brzostowo
†
3909
Borawska Franciszka z d. Szymanowska
†przed 25-10-1869
3910
Borawska Franciszka z d. Kulasik
†
3911
Borawska Genowefa z d. Godlewska
*1932 Wagi
†
3912
Borawska Helena z d. Skrodzka
*04-04-1912 Skroda Wielka
†29-10-1994 Kolno /Wąsosz/
3913
Borawska Helena z d. Kamińska
*około 1922
†1991 /Burzyn/
3914
Borawska Helena z d. Obrycka
*około 1888 Łojki
†po 08-02-1937
3915
Borawska Helena z d. Wierciszewska
*około 1898
†
3916
Borawska Helena z d. Mrozicka
*26-07-1902 Glinki
†
3917
Borawska Helena z d. Dąbrowska
*około 1908 Jarnuty
†
3918
Borawska Helena z d. Mocarska
*około 1904 Mocarze
†
3919
Borawska Helena z d. Mocarska
*około 1883 Mocarze
†
3920
Borawska Helena z d. Czerwonka
*30-12-1905 Czerwonki
†
3921
Borawska Helena z d. Burska
*05-07-1911 Kieljany
†
3922
Borawska Henryka
*około 07-05-1951 Niedźwiedzkie
†11-05-1951 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
3923
Borawska Hieronima z d. Grzymkowska
*28-10-1930 Zaborowo
†04-04-1999 Białystok /Wąsosz/
3924
Borawska Hieronima
*około 1914
†16-06-1928 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
3925
Borawska Irena z d. Wiszowata
*29-10-1905 Nieciki
†2003 Konopki Monety
3926
Borawska Jadwiga z d. Kierznowska
*18-10-1784 Łempice
†od 20-11-1836 do 26-02-1843
3927
Borawska Jadwiga z d. Pasiewicz
*02-10-1799
†od 08-11-1842 do 08-01-1870
3928
Borawska Jadwiga
*około 1891 Konopki
†29-10-1928 Konopki
3929
Borawska Jadwiga z d. Przybyszewska
*około 1911 Klimaszewnica
†23-05-1938
3930
Borawska Jadwiga
*około 1931 Konopki
†19-04-1950 Konopki
3931
Borawska Jadwiga z d. Cendrowska
*około 1902 Kubra
†
3932
Borawska Jadwiga z d. Zduńczyk
*19-01-1900 Kowalewo
†
3933
Borawska Jadwiga
*05-11-1922 Rakowo
†
3934
Borawska Jadwiga z d. Filipkowska
†
3935
Borawska Jadwiga z d. Kielian
*około 1906 Bagienice
†
3936
Borawska Jadwiga z d. Mocarska
†
3937
Borawska Jadwiga Karolina z d. Męczkowska
*około 1833 Kamianki
†po 21-11-1898
3938
Borawska Janina z d. Chrostowska
*08-02-1903 Gardoty
†31-12-1979 Świdry Podleśne
3939
Borawska Janina z d. Sokołowska
*1905 Kurkowo
†
3940
Borawska Joanna z d. Gutowska
†przed 01-10-1843
3941
Borawska Joanna Konstancja z d. Truszkowska
*około 1851 Czarnowo
†po 14-02-1922
3942
Borawska Józefa z d. Sulewska
*około 1879 Sulewo Prusy
†20-01-1941 Konopki
3943
Borawska Józefa z d. Karwowska
*około 1837 Szlasy
†po 25-06-1888
3944
Borawska Józefa z d. Modzelewska
*około 1845 Pieńki
†po 09-02-1890
3945
Borawska Józefa z d. Rydzewska
*około 1859 Świdry-Dobrzyce
†24-05-1898 Świdry-Dobrzyce
3946
Borawska Józefa z d. Ramotowska
*około 1824 Chrostowo
†przed 09-1863
3947
Borawska Józefa
*około 1905 Kucze Wielkie
†23-09-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3948
Borawska Józefa z d. Gurzęda
†
3949
Borawska Józefa z d. Konopka
†
3950
Borawska Józefa
*22-09-1861 Rakowo
†
3951
Borawska Józefa z d. Kossakowska
*około 1884 Sambory
†
3952
Borawska Józefa z d. Mogielnicka
*1886 Brzostowo
†
3953
Borawska Józefata z d. Joszkowska
*około 1840 Siwki par. Romany
†przed 08-1903
3954
Borawska Józefata z d. Mocarska
*około 1836 Kąty
†29-12-1877
3955
Borawska Józefata z d. Karwowska
*około 1845 Biodry
†
3956
Borawska Julia z d. Mieczkowska
*08-02-1896 Mieczki
†28-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/
3957
Borawska Juliana z d. Chrzanowska
†przed 21-02-1925
3958
Borawska Juliana z d. Karwowska
*09-02-1922 Racibory
†
3959
Borawska Julianna z d. Kossakowska
*około 1826 Bartki
†przed 20-01-1890
3960
Borawska Julianna z d. Wróblewska
*około 1833 Kurki
†16-02-1892
3961
Borawska Julianna
*09-04-1799 Nadbory
†po 04-08-1851
3962
Borawska Julianna z d. Wądołowska
*około 1813 Makowskie
†po 25-10-1864
3963
Borawska Julianna z d. Karwowska
*około 1873 Supy
†przed 10-02-1920
3964
Borawska Julianna z d. Mieczkowska
*około 1847 Trzaski
†od 16-06-1891 do 21-02-1898
3965
Borawska Julianna z d. Klimaszewska
*około 1837 Klimaszewnica
†po 11-02-1879
3966
Borawska Julianna z d. Lipska
*około 1848 Nadbory
†21-07-1888 Pluty /Przytuły/
3967
Borawska Julianna z d. Lipska
*około 1794 Nadbory
†przed 04-1832
3968
Borawska Julianna z d. Konopka
*około 1812 Wagi
†po 13-12-1847
3969
Borawska Julianna z d. Rogowska
*około 1851 Brodowo
†17-03-1875 Wiązownica /Słucz/
3970
Borawska Julianna z d. Rafałowska
*około 1809 Klimaszewnica
†
3971
Borawska Julianna z d. N
†
3972
Borawska Julianna z d. Konopka
†przed 06-1880
3973
Borawska Julianna
†
3974
Borawska Julianna z d. Rogala
†przed 06-02-1853
3975
Borawska Julianna z d. Filochowska
*około 1824 Łoje Grężki
†
3976
Borawska Julianna z d. Rogowska
†
3977
Borawska Julianna z d. Perkowska
*około 1838 Perki-Lachy
†
3978
Borawska Julianna
†
3979
Borawska Julianna z d. Kossakowska
*około 1901 Kotówek
†
3980
Borawska Julianna z d. Kamińska
*około 1895 Karwowo
†
3981
Borawska Julianna (Józefa) z d. Ramotowska
*około 1837 Danowo
†przed 10-1866
3982
Borawska Justyna z d. Rostkowska
*około 1801 Rutki
†przed 03-02-1868
3983
Borawska Justyna z d. Ostrowska
*około 1821
†
3984
Borawska Kamila z d. Kiełczewska
*około 1872 Gnatowo
†
3985
Borawska Kamila z d. Mioduszewska
*około 1876 Niedźwiadna
†
3986
Borawska Karolina z d. Gosiewska
*około 1848 Kotówek
†od 15-02-1909 do 21-06-1920
3987
Borawska Karolina z d. Ramotowska
*około 1836 Danowo
†od 19-01-1893 do 09-02-1903
3988
Borawska Karolina z d. Karwowska
*około 1832 Święcienin
†09-04-1885 Bzury /Wąsosz/
3989
Borawska Karolina z d. Glińska
*około 1825 Zakrzewo
†po 05-11-1878
3990
Borawska Karolina z d. Rogowska
*około 1851 Trzaski
†po 11-02-1896
3991
Borawska Karolina z d. Skrodzka
*około 1835 Zalesie
†przed 04-1862
3992
Borawska Karolina
* Trzaski
†po 04-02-1908
3993
Borawska Karolina z d. Sokołowska
*około 1889 Kurkowo
†
3994
Borawska Karolina z d. Okulewicz
*około 1856 Brzeźnio
†
3995
Borawska Karolina z d. Biedrzycka
†przed 01-1866
3996
Borawska Karolina
*02-01-1862 Niećkowo
†
3997
Borawska Kasylda z d. Rogowska
†
3998
Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska
*około 1786 Supy
†po 03-03-1862
3999
Borawska Katarzyna z d. Dobrzycka
*około 1864 Chełchy
†po 05-08-1931
4000
Borawska Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 1870 Kędziorowo
†po 12-05-1934
4001
Borawska Katarzyna z d. Malinowska
*około 1817 Dybła
†25-01-1881 Konopki /Wąsosz/
4002
Borawska Katarzyna z d. Wróblewska
*około 1846 Żebrki
†po 25-01-1910
4003
Borawska Katarzyna z d. Pieńkowska
*około 1789 Pieńki
†od 14-11-1841 do 26-10-1863
4004
Borawska Katarzyna z d. Borkowska
*około 1766
†10-02-1816 Rakowo
4005
Borawska Katarzyna z d. Przestrzelska
*około 1814 Boguszki
†przed 27-01-1863
4006
Borawska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1827 Wagi
†przed 18-05-1874
4007
Borawska Katarzyna z d. Łempicka
*13-01-1811 Bagienice
†po 30-01-1854
4008
Borawska Katarzyna z d. Mocarska
*około 1812 Bartki
†przed 01-1852
4009
Borawska Katarzyna z d. Kowalewska
*około 1845 Wojsławy
†18-08-1884
4010
Borawska Katarzyna
*około 1847
†przed 06-1885
4011
Borawska Katarzyna z d. Rogowska
*około 1840 Brodowo
†przed 10-1867
4012
Borawska Katarzyna z d. Kozikowska
*około 1860 Mścichy
†1887
4013
Borawska Katarzyna z d. Polkowska
*około 1851 Supy
†08-09-1870 Supy
4014
Borawska Katarzyna z d. N
†po 23-11-1835
4015
Borawska Katarzyna z d. Suska
†
4016
Borawska Katarzyna z d. Rostkowska
†
4017
Borawska Katarzyna z d. Sobieska
*około 1822 Przytuły
†
4018
Borawska Katarzyna z d. Wierciszewska
†przed 06-02-1838
4019
Borawska Katarzyna z d. Rutkowska
*około 1802 Rutkowskie
†
4020
Borawska Katarzyna z d. Karwowska
†po 18-02-1840
4021
Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska
*około 1828 Brzostowo
†
4022
Borawska Katarzyna z d. Szymborowska
†przed 16-11-1846
4023
Borawska Katarzyna z d. Smolińska
†przed 10-11-1840
4024
Borawska Katarzyna z d. Popielska
†przed 05-05-1833
4025
Borawska Katarzyna z d. Mikucka
*około 1864 Mikuty
†
4026
Borawska Katarzyna z d. Wysocka
†03-06-1854
4027
Borawska Katarzyna z d. Kozikowska
*około 1827 Święcienin
†
4028
Borawska Katarzyna z d. Zalewska
†po 23-07-1883
4029
Borawska Katarzyna z d. N
†po 09-02-1820
4030
Borawska Kazimiera z d. Skrodzka
*17-01-1907 Skroda Wielka
†03-11-1976 Ełk /Wąsosz/
4031
Borawska Kazimiera z d. Roszkowska
*około 1906 Konopki Tłuste
†
4032
Borawska Konstancja z d. Jankowska
*około 1881 Mścichy
†po 24-02-1941
4033
Borawska Konstancja z d. Chrostowska
†przed 16-02-1836
4034
Borawska Konstancja z d. N
†
4035
Borawska Konstancja z d. Rogalska
†przed 12-02-1896
4036
Borawska Konstancja z d. Wądołowska
†po 09-02-1834
4037
Borawska Konstancja z d. Szymanowska
*około 1885 Bagińskie
†
4038
Borawska Kornela z d. Chrostowska
*około 1865 Wagi
†po 20-02-1926
4039
Borawska Kornela z d. Kurzątkowska
†po 30-01-1944
4040
Borawska Kornela z d. Wędrzycka
*około 1871 Marki
†
4041
Borawska Krystyna z d. N
†po 22-02-1827
4042
Borawska Leokadia
*około 1915 Zalesie
†20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/
4043
Borawska Leokadia z d. Wierzbicka
†
4044
Borawska Leonia z d. Cwalińska
*około 1908 Janczewko
†29-12-1996
4045
Borawska Leonora
*około 1832 Konopki
†23-12-1841 Konopki
4046
Borawska Ludwika z d. Polkowska
*około 1867 Kąty
†27-10-1915 Kąty /Burzyn/
4047
Borawska Ludwika z d. Nerkowska
*około 1874 Barzykowo
†przed 01-1893
4048
Borawska Ludwika z d. Szuba
†przed 10-1840
4049
Borawska Ludwika z d. Sobieska
*około 1812 Zacieczki
†
4050
Borawska Ludwika z d. Łempicka
*25-06-1872 Bagienice
†
4051
Borawska Łucja z d. Godlewska
*około 1795 Wagi
†przed 23-11-1853
4052
Borawska Łucja z d. N
†
4053
Borawska Łucja (Anna) z d. Leszczewska
*około 1864 Radziłów
†17-12-1895 Witynie
4054
Borawska Magdalena z d. Karwowska
†po 25-11-1835
4055
Borawska Małgorzata z d. Bronakowska
†przed 06-11-1826
4056
Borawska Małgorzata z d. Zemborska
†po 07-11-1843
4057
Borawska Marcjanna z d. Ołdakowska
*21-01-1888 Wąsosz
†po 18-08-1960
4058
Borawska Marcjanna z d. Statkiewicz
*około 1859 Borawskie
†przed 15-08-1909
4059
Borawska Marcjanna z d. Gacka
†po 17-02-1890
4060
Borawska Marcjanna (Marianna) z d. Rogowska
*około 1852 Brodowo
†przed 28-02-1897
4061
Borawska Marianna z d. Ołdakowska
*około 1885 Wąsosz
†22-12-1975 /Wąsosz/
4062
Borawska Marianna z d. Karwowska
*około 1868 Brychy
†22-01-1955 Konopki /Wąsosz/
4063
Borawska Marianna z d. N
*około 1751
†08-08-1831 Konopki /Wąsosz/
4064
Borawska Marianna z d. Romaniuk (Nadolna)
*18-06-1908 Drogoszewo
†03-12-1988 Grajewo /Wąsosz/
4065
Borawska Marianna z d. Karwowska
*20-03-1895 Biodry
†12-01-1975 Nadbory
4066
Borawska Marianna z d. Drewnowska
*około 1840 Chojnówek
†23-04-1915 Zacieczki /Szczuczyn/
4067
Borawska Marianna z d. Mścichowska
*około 1847 Mścichy
†10-10-1920 Konopki
4068
Borawska Marianna z d. Łochowska
*około 1793 Klimaszewnica
†przed 01-07-1862
4069
Borawska Marianna z d. Buczyńska
*08-11-1907 Radziłów
†04-07-1977 Konopki /Wąsosz/
4070
Borawska Marianna z d. Ignatowicz
*około 1821 Szczuczyn
†po 25-06-1888
4071
Borawska Marianna z d. Kulikowska
*około 1827 Kędziorowo
†przed 07-11-1892
4072
Borawska Marianna z d. Grzymała
*około 1825 Grądy Wielkie
†po 06-02-1888
4073
Borawska Marianna z d. Samełko
*około 1821 Kurejwa
†po 04-11-1884
4074
Borawska Marianna z d. Mocarska
*około 1861 Mocarze
†po 12-06-1923
4075
Borawska Marianna z d. Dębińska
*około 1804 Szczuczyn
†przed 30-07-1865
4076
Borawska Marianna z d. Danowska
*około 1818 Klimaszewnica
†przed 25-02-1878
4077
Borawska Marianna z d. Wojsław
*14-09-1914 Łempice
†po 11-04-1974
4078
Borawska Marianna z d. Gutowska
*około 1817 Niedźwiadna
†od 06-07-1874 do 29-01-1883
4079
Borawska Marianna z d. Dobrzycka
*około 1835 Nadbory
†przed 27-01-1891
4080
Borawska Marianna z d. Ramotowska
*23-06-1803
†przed 06-11-1859
4081
Borawska Marianna z d. Rogalska
*około 1791
†17-05-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/
4082
Borawska Marianna z d. Klimaszewska
*08-02-1800 Klimaszewnica
†20-07-1854 Konopki
4083
Borawska Marianna z d. Sobiech
*około 1810 Jambrzyki
†od 09-11-1863 do 19-01-1880
4084
Borawska Marianna z d. Godlewska
*około 1765
†przed 22-11-1818
4085
Borawska Marianna z d. Bukowska
*około 1848 Karwowo par. Jedwabne
†od 19-11-1901 do 28-11-1911
4086
Borawska Marianna z d. Miklas
*około 1832 Szczuczyn
†04-03-1884
4087
Borawska Marianna z d. Mieczkowska
*około 1865 Kąty
†przed 01-1917
4088
Borawska Marianna z d. Krajewska
*około 1796
†31-08-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/
4089
Borawska Marianna z d. Kownacka
*około 1852 Kownatki
†po 04-02-1902
4090
Borawska Marianna
*około 1858 Borawskie
†18-11-1906 Witynie /Jedwabne/
4091
Borawska Marianna z d. Tyszka
*około 1893 Wąsosz
†po 05-11-1939
4092
Borawska Marianna z d. Wądołowska
*około 1795 Rutki
†przed 16-02-1841
4093
Borawska Marianna z d. Polkowska
*około 1876 Korytki
†po 24-01-1922
4094
Borawska Marianna z d. Zakrzewska
*około 1798
†od 24-01-1843 do 06-1843
4095
Borawska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1812 Wypychy
†13-05-1857 Konopki /Wąsosz/
4096
Borawska Marianna z d. Dąbrowska
*około 1820 Szostaki
†od 26-01-1864 do 13-05-1883
4097
Borawska Marianna z d. Czerwińska
*około 1850 Klimaszewnica
†21-02-1892 Klimaszewnica
4098
Borawska Marianna z d. Sawicka
*około 1813 Bęćkowo
†05-09-1854 Bęćkowo /Wąsosz/
4099
Borawska Marianna z d. Mieczkowska
*około 1856 Mieczki
†przed 16-02-1897
4100
Borawska Marianna z d. Szczawińska
*29-01-1793 Łempice
†po 29-05-1830
4101
Borawska Marianna z d. Karwowska
*około 1837 Brychy
†przed 10-1872
4102
Borawska Marianna z d. Rogowska
*około 1850 Trzaski
†05-11-1883
4103
Borawska Marianna z d. Kaszuba
*około 1814 Świdry
†06-06-1843 Rakowo
4104
Borawska Marianna z d. Giniewska
*około 1827 Barany
†24-09-1854 Szczuczyn /Szczuczyn/
4105
Borawska Marianna z d. Skrzeczkowska
*około 1833 Danówek
†12-02-1856 Rakowo
4106
Borawska Marianna z d. Danowska
*17-03-1796 Klimaszewnica
†28-06-1819 Kownatki
4107
Borawska Marianna z d. Sawicka
*około 1871 Bęćkowo
†przed 01-1892
4108
Borawska Marianna
*15-09-1836
†30-04-1847 Konopki
4109
Borawska Marianna
*1872 Nadbory
†1880 Nadbory /Burzyn/
4110
Borawska Marianna
*około 1900
†19-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/
4111
Borawska Marianna z d. Grabowska
†po 24-07-1923
4112
Borawska Marianna z d. Szymanowska
†
4113
Borawska Marianna z d. Kossakowska
†po 26-11-1849
4114
Borawska Marianna z d. Filipkowska
*około 1816 Borawskie
†
4115
Borawska Marianna z d. Szleszyńska
†po 19-11-1883
4116
Borawska Marianna z d. Chrostowska
*około 1901
†
4117
Borawska Marianna z d. Chrostowska
†po 28-08-1855
4118
Borawska Marianna z d. Mieczkowska
†14-12-1857
4119
Borawska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1827 Konopki Chude
†
4120
Borawska Marianna z d. Kołakowska
†
4121
Borawska Marianna z d. Sokołowska
†po 31-07-1923
4122
Borawska Marianna z d. Rutkowska
*około 1878 Grądy Wielkie
†
4123
Borawska Marianna z d. Obrycka
†12-05-1858 Rostki
4124
Borawska Marianna z d. Kossakowska
*około 1842 Brodowo
†
4125
Borawska Marianna z d. Szymanowska
†przed 23-02-1897
4126
Borawska Marianna z d. Wierzbicka
*około 1836 Skroda Wielka
†
4127
Borawska Marianna z d. N
*około 1826
†
4128
Borawska Marianna z d. Kardasz
†przed 19-07-1885
4129
Borawska Marianna z d. Dobrzycka
†
4130
Borawska Marianna z d. Osiecka
†po 23-11-1847
4131
Borawska Marianna z d. Kozikowska
*około 1911 Ciemnoszyje
†
4132
Borawska Marianna z d. Szymanowska
†przed 25-11-1856
4133
Borawska Marianna z d. Mieczkowska
†po 08-06-1920
4134
Borawska Marianna
*24-03-1868 Bagienice
†
4135
Borawska Marianna z d. Chmielewska
†
4136
Borawska Marianna z d. Chludzińska
†przed 05-05-1823
4137
Borawska Marianna z d. N
†po 03-06-1816
4138
Borawska Marianna z d. Wasilewska
†przed 25-06-1854
4139
Borawska Marianna z d. Szleszyńska
†przed 26-07-1875
4140
Borawska Marianna z d. Chorzelska
†
4141
Borawska Marianna z d. Mocarska
†
4142
Borawska Marianna
†przed 07-02-1922
4143
Borawska Marianna z d. Zielińska
*15-01-1931 Kędziorowo
†
4144
Borawska Marianna z d. Sierbińska
*około 1875 Mścichy
†
4145
Borawska Marianna z d. Saniewska
†przed 22-11-1840
4146
Borawska Marianna z d. Sawicka
†po 21-05-1848
4147
Borawska Marianna z d. Wróblewska
*około 1861 Grabowo
†
4148
Borawska Marianna z d. Marczykowska
*około 1898 Wąsosz
†
4149
Borawska Marianna z d. Sokołowska
†po 06-06-1843
4150
Borawska Marianna z d. Rogowska
†przed 15-05-1832
4151
Borawska Marianna z d. Konopka
* Konopki
†przed 11-02-1824
4152
Borawska Marianna z d. Konopka
*około 1855 Barwiki
†
4153
Borawska Marianna (Anna) z d. Skadzińska (Łatuszyńska)
†przed 23-11-1840
4154
Borawska Marianna Karolina z d. Mikucka
*około 1846 Łebki Duże
†po 19-03-1923
4155
Borawska Marianna Katarzyna z d. Chmielewska
*1849 Kurki
†przed 05-11-1908
4156
Borawska Marianna Konstancja z d. Mikucka
*około 1872 Mikuty
†przed 05-1911
4157
Borawska Michalina z d. Dąbrowska
*około 1868 Czachy
†przed 23-02-1925
4158
Borawska Michalina z d. Pawłowska
*około 1875 Miecze
†
4159
Borawska Michalina
†
4160
Borawska Michalina z d. Kosmowska
*około 1858 Bęćkowo
†
4161
Borawska Mieczysława z d. Gontowska
*02-12-1898 Świdry
†
4162
Borawska Monika z d. Rogowska
*około 1785
†przed 24-01-1842
4163
Borawska Monika z d. Sokołowska
†po 16-02-1853
4164
Borawska N z d. N
†przed 01-1816
4165
Borawska N z d. N
†
4166
Borawska N z d. N
†przed 01-1852
4167
Borawska N z d. N
†przed 01-1919
4168
Borawska N z d. N
†
4169
Borawska N z d. N
†przed 10-1809
4170
Borawska N z d. N
†przed 04-1823
4171
Borawska N z d. N
†przed 09-11-1971
4172
Borawska N z d. N
†przed 10-1840
4173
Borawska Natalia z d. Niebrzydowska
†
4174
Borawska Otolia z d. Szymanowska
†przed 12-02-1897
4175
Borawska Paulina z d. Kosmowska
*około 1865 Bęćkowo
†przed 01-05-1928
4176
Borawska Paulina z d. Czerwonka
*około 1859 Czerwonki
†przed 07-1894
4177
Borawska Paulina z d. Mikucka
*około 1894 Możdżenie
†
4178
Borawska Paulina
*17-04-1870 Konopki
†
4179
Borawska Paulina z d. Trzaska
*około 1881 Supy
†
4180
Borawska Paulina Balwina
*24-03-1840 Konopki
†
4181
Borawska Petronela
*30-05-1783 Godlewo
†
4182
Borawska Regina z d. Ołdakowska
*04-08-1912 Wąsosz
†17-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/
4183
Borawska Regina
*20-07-1938 Rydzewo Szlacheckie
†24-04-1939 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4184
Borawska Regina z d. Cwalińska
*26-12-1915 Grozimy
†
4185
Borawska Regina z d. Gutowska
*08-04-1922 Glinki
†
4186
Borawska Romualda z d. Karwowska
*24-01-1915 Racibory
†08-2007
4187
Borawska Romualda z d. Rutkowska
*około 1901 Bronaki-Pietrasze
†
4188
Borawska Rozalia z d. Chrostowska
*około 1830 Biodry
†05-03-1919 Glinki /Słucz/
4189
Borawska Rozalia z d. Bogdan
*około 1874 Skaje
†03-02-1955 Woszczele /Szczuczyn/
4190
Borawska Rozalia z d. Sulewska
*około 1800 Borawskie
†17-09-1870 Konopki
4191
Borawska Rozalia z d. Trzaska
*około 1816 Supy
†po 12-02-1878
4192
Borawska Rozalia z d. Bukowska
*około 1867 Białaszewo
†po 15-10-1923
4193
Borawska Rozalia z d. Bujnowska
*około 1814 Grozimy
†po 05-06-1859
4194
Borawska Rozalia z d. Karwowska
*około 1815 Supy
†11-05-1849
4195
Borawska Rozalia z d. Żebrowska
*około 1900 Kurki
†11-10-1923 Wąsosz
4196
Borawska Rozalia z d. Karwowska
*około 1862 Pieńki
†
4197
Borawska Rozalia z d. Mogielnicka
*około 1850 Brzostowo
†
4198
Borawska Rozalia z d. Pieńkowska
†przed 21-02-1832
4199
Borawska Rozalia z d. Makowska
†od 21-11-1831 do 09-02-1836
4200
Borawska Rozalia z d. Bieńko
†
4201
Borawska Rozalia z d. Dobrzycka
*około 1860 Zabiele
†
4202
Borawska Rozalia z d. Kamińska
†po 12-11-1845
4203
Borawska Rozalia z d. Cwalina
*około 1878 Łempice
†
4204
Borawska Rozalia z d. Wasilewska
*około 1841 Barany
†
4205
Borawska Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1834 Kieljany
†
4206
Borawska Rozalia z d. Gardocka
†
4207
Borawska Rozalia z d. Dłużniewska
†18-03-1861
4208
Borawska Rozalia z d. Dłużniewska
†przed 21-11-1870
4209
Borawska Rozalia z d. Mieczkowska
*około 1834 Nieławice
†
4210
Borawska Rozalia z d. N
†przed 01-05-1831
4211
Borawska Rozalia Marianna z d. Gardocka
*około 1817 Świdry par. Grabowo
†
4212
Borawska Salomea z d. Krajewska
*około 1841 Grądy Małe
†przed 06-02-1900
4213
Borawska Salomea z d. Kamińska
*około 1831 Obrytki
†przed 07-10-1888
4214
Borawska Salomea z d. Kurkowska
*około 1892 Borawskie
†
4215
Borawska Salomea z d. Łojewska
*21-06-1879 Chyliny
†
4216
Borawska Salomea z d. Grądzka
* Kotówek
†po 11-07-1898
4217
Borawska Salomea z d. Dołęga
†przed 05-1858
4218
Borawska Salomea z d. Dymnicka
†od 07-09-1844 do 10-11-1865
4219
Borawska Scholastyka z d. Mieczkowska
*około 1809
†od 26-11-1872 do 13-05-1889
4220
Borawska Scholastyka Bronisława z d. Bagińska
*10-02-1863 Kieljany
†12-11-1918 Konopki /Wąsosz/
4221
Borawska Stanisława z d. Dobrzycka
*13-01-1881 Klimaszewnica
†31-03-1958 Ełk
4222
Borawska Stanisława z d. Górska
*1886 Zalesie
†11-02-1958 Zalesie /Wąsosz/
4223
Borawska Stanisława z d. Toczyńska
*około 1867 Wierciszewo
†przed 05-07-1927
4224
Borawska Stanisława z d. Łojewska
*około 1872 Supy
†przed 29-01-1923
4225
Borawska Stanisława z d. Chylińska
*około 1868 Kąty
†09-11-1918 Supy
4226
Borawska Stanisława z d. Modzelewska
*około 1876 Świdry Podleśne
†po 23-01-1923
4227
Borawska Stanisława z d. Rydzewska
*27-08-1909 Glinki
†24-08-1940 Kramarzewo /Wąsosz/
4228
Borawska Stanisława
*około 1913
†18-03-1915 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4229
Borawska Stanisława z d. Lewkowicz
*08-05-1916 Skaje
†
4230
Borawska Stanisława z d. Konopka
*około 1887 Borawskie par. Jedwabne
†
4231
Borawska Stanisława z d. Górska
*około 1861 Konopki-Białystok
†
4232
Borawska Stanisława z d. Stankiewicz
*około 1877 Nadbory
†
4233
Borawska Stanisława z d. Siuchnicka
†po 20-02-1928
4234
Borawska Stanisława z d. Domitr
*około 1862 Witynie
†
4235
Borawska Stanisława z d. Chrostowska
†
4236
Borawska Stanisława z d. Konopka
†
4237
Borawska Stanisława
*1914
†
4238
Borawska Stanisława Franciszka z d. Zaręba
*około 1853 Pieniążki
†
4239
Borawska Stefania
*około 1926 Kędziorowo
†13-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/
4240
Borawska Stefania z d. Supińska
*około 1899 Supy
†
4241
Borawska Stefania z d. Godlewska
*około 1886 Wagi
†
4242
Borawska Tekla z d. Wądołowska
*około 1858 Koniecki par. Wizna
†
4243
Borawska Teofila z d. Pieńkowska
*około 1826 Pieńki
†po 26-11-1890
4244
Borawska Teofila z d. Rogowska
*około 1837 Wagi
†przed 28-01-1890
4245
Borawska Teofila z d. Rutkowska
*około 1869 Kamińskie
†przed 10-02-1920
4246
Borawska Teofila z d. Wiszowata
*około 1854 Cwaliny
†13-05-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/
4247
Borawska Teofila z d. Białobrzeska
*około 1859 Mroczki
†
4248
Borawska Teofila
*22-12-1827 Szlasy
†
4249
Borawska Teofila z d. Dąbrowska
†przed 04-07-1883
4250
Borawska Teofila z d. Nieszała
†27-11-1905 Glinki
4251
Borawska Teofila
*12-03-1822 Konopki
†
4252
Borawska Teresa z d. Wojsław
*około 1843 Wojsławy
†
4253
Borawska Urszula z d. Klimaszewska
*23-10-1815 Klimaszewnica
†po 03-03-1867
4254
Borawska Urszula z d. Niebrzydowska
*18-05-1951 Sulewo Prusy
†23-11-1985 Szymany /Wąsosz/
4255
Borawska Urszula z d. Berent
*17-06-1788
†
4256
Borawska Waleria z d. Chrostowska
*około 1874 Wagi
†
4257
Borawska Waleria z d. Szleszyńska
*22-04-1862 Czachy
†
4258
Borawska Waleria z d. Wądołowska
*około 1847 Koniecki par. Wizna
†
4259
Borawska Waleria z d. Polkowska
*05-09-1863 Kąty
†
4260
Borawska Wanda z d. Konopka
*około 1901 Bronaki-Pietrasze
†
4261
Borawska Wanda Kamila z d. Sobolewska
*około 1859 Szczuczyn
†
4262
Borawska Weronika z d. Gromadzka
*około 1867 Stary Gromadzyn
†
4263
Borawska Weronika z d. Kolęda
†
4264
Borawska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 12-1847 Modzele
†po 12-02-1912
4265
Borawska Wiktoria z d. Sulewska
*26-04-1796 Sulewo Prusy
†26-03-1856 Konopki
4266
Borawska Wiktoria z d. Szleszyńska
*około 1797 Mroczki
†po 13-02-1854
4267
Borawska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 11-1825 Skroda Wielka
†przed 10-1877
4268
Borawska Wiktoria z d. Toczyńska
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†przed 12-02-1877
4269
Borawska Wiktoria z d. Mieczkowska
*około 1802 Nieławice
†od 03-02-1853 do 07-03-1859
4270
Borawska Wiktoria z d. Remiszewska
*około 1855 Kokoszki
†od 12-02-1906 do 20-06-1911
4271
Borawska Wiktoria z d. Wądołowska
*około 1838 Bronaki-Olki
†po 26-11-1883
4272
Borawska Wiktoria z d. Konopka
*około 1873 Konopki Chude
†22-05-1906
4273
Borawska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1872 Konopki-Białystok
†
4274
Borawska Wiktoria z d. Święszkowska
†przed 26-01-1891
4275
Borawska Wiktoria z d. Dębińska
*około 1861 Skaje
†
4276
Borawska Wiktoria z d. Ogrodzka
†przed 03-11-1857
4277
Borawska Władysława z d. Truszkowska
*około 1872 Truszki-Patory
†01-06-1947 Konopki /Wąsosz/
4278
Borawska Władysława z d. Górska
*19-02-1862 Kieljany
†
4279
Borawska Władysława z d. Kosmowska
†
4280
Borawska Władysława z d. Łempicka
*29-04-1914 Wąsosz
†
4281
Borawska Władysława z d. Dobrzycka
*około 1894 Kownacin
†
4282
Borawska Zofia z d. Czaplicka
*17-10-1908 Gackie
†28-03-1991 Konopki /Wąsosz/
4283
Borawska Zofia z d. Saniewska
*około 1833 Klimaszewnica
†27-04-1875 Konopki
4284
Borawska Zofia z d. Karwowska
*około 1903 Brychy
†02-10-1926 Konopki
4285
Borawska Zofia z d. Szumowska
*około 1906 Witynie
†
4286
Borawska Zofia z d. Modzelewska
*około 1901
†
4287
Borawska Zofia z d. Rogowska
*14-11-1919 USA
†
4288
Borawska Zofia z d. Zalewska
†
4289
Borawski (Murawski) Karol z d. Borawski
*około 1818 Pisz
†13-04-1858 Grądy-Michały /Wąsosz/
4290
Borawski Adam
*około 1823 Konopki
†przed 23-02-1897
4291
Borawski Adam
*około 1837 Trzaski
†po 21-02-1898
4292
Borawski Adam
*około 1808 Konopki
†29-04-1865 Konopki
4293
Borawski Adam
*około 1824 Karwowo
†po 26-02-1878
4294
Borawski Adam
*około 1845 Racibory
†przed 09-02-1890
4295
Borawski Adam
†
4296
Borawski Adam
*około 1900 Rakowo
†
4297
Borawski Adam
†przed 29-01-1884
4298
Borawski Adam
*około 1838 Wagi
†
4299
Borawski Adolf
*23-05-1914 Trzaski
†
4300
Borawski Adolf
*około 1842 Nieławice
†
4301
Borawski Adolf Ksawery
*27-10-1855 Konopki
†31-10-1885 Konopki
4302
Borawski Adrian
*około 1854 Świdry Podleśne
†
4303
Borawski Albin
*około 1874 Konopki Monety
†po 12-02-1935
4304
Borawski Aleksander
*około 1844 Witynie
†od 12-02-1906 do 20-06-1911
4305
Borawski Aleksander
*około 1868 Nadbory
†po 07-02-1928
4306
Borawski Aleksander
*około 1846 Rakowo
†po 16-11-1903
4307
Borawski Aleksander
*około 1869 Brychy
†przed 16-01-1922
4308
Borawski Aleksander
*około 1846 Nieławice
†przed 16-02-1897
4309
Borawski Aleksander
*około 1863 Rakowo
†przed 25-04-1904
4310
Borawski Aleksander
*około 1870 Brychy
†12-01-1910 Glinki /Słucz/
4311
Borawski Aleksander
*około 1906 Kędziorowo
†24-01-1942 Kędziorowo
4312
Borawski Aleksander
*około 1889 Nieławice
†
4313
Borawski Aleksander
*16-10-1910 Rakowo
†
4314
Borawski Aleksander
*1878 Rostki par. Jedwabne
†
4315
Borawski Aleksander
*około 1893
†
4316
Borawski Aleksander
*około 1867 Zacieczki
†
4317
Borawski Aleksander
*około 1893 Kąty
†
4318
Borawski Alfons
*01-03-1893 Trzaski
†28-03-1971 Czerwonki /Wąsosz/
4319
Borawski Andrzej
*około 1863 Świdry Podleśne
†19-03-1923 Szwelczyn /Wąsosz/
4320
Borawski Andrzej
*około 1794
†07-09-1844 Święcienin /Radziłów/
4321
Borawski Andrzej
*16-11-1796 Kownatki
†od 08-11-1842 do 08-01-1870
4322
Borawski Andrzej
†po 19-11-1883
4323
Borawski Andrzej
* Bartki
†23-09-1868 Karwowo-Polki /Jedwabne/
4324
Borawski Andrzej
*około 1869 Trzaski
†
4325
Borawski Andrzej
*około 1829 Borawskie par. Jedwabne
†
4326
Borawski Andrzej
*około 1817 Szczuczyn
†
4327
Borawski Andrzej
*24-11-1793 Możdżenie
†
4328
Borawski Andrzej
†po 05-02-1817
4329
Borawski Andrzej
*1808 Nieławice
†
4330
Borawski Antoni
*01-10-1910 Zalesie
†30-03-1990 Grajewo /Wąsosz/
4331
Borawski Antoni
*30-09-1910 Konopki
†15-06-1987
4332
Borawski Antoni
*10-08-1793 Konopki
†26-12-1868 Konopki
4333
Borawski Antoni
*około 1847 Supy
†przed 10-02-1920
4334
Borawski Antoni
*27-04-1922
†16-12-1988 Grajewo /Wąsosz/
4335
Borawski Antoni
*09-12-1905 Konopki
†08-08-1967 Przestrzele /Wąsosz/
4336
Borawski Antoni
*03-01-1923 Wąsosz
†24-06-1979 Wąsosz /Wąsosz/
4337
Borawski Antoni
*24-05-1912 Konopki Monety
†28-10-1959 Komosewo /Wąsosz/
4338
Borawski Antoni
*około 1822 Borawskie par. Jedwabne
†po 03-02-1864
4339
Borawski Antoni
*około 1788
†17-07-1830 Lipnik
4340
Borawski Antoni
*około 1823 Nadbory
†przed 26-01-1864
4341
Borawski Antoni
*08-06-1837 Konopki
†09-09-1843 Konopki
4342
Borawski Antoni
*około 06-1939 Kędziorowo
†08-07-1940 Kędziorowo /Wąsosz/
4343
Borawski Antoni
†od 28-02-1848 do 25-11-1851
4344
Borawski Antoni
*około 1900 Bagienice par. Romany
†
4345
Borawski Antoni
†przed 09-11-1831
4346
Borawski Antoni
†od 09-02-1897 do 06-11-1900
4347
Borawski Antoni
*25-11-1900 Borawskie par. Jedwabne
†
4348
Borawski Antoni
*1904
†
4349
Borawski Antoni
†przed 16-02-1836
4350
Borawski Antoni
*około 1876 Borawskie par. Jedwabne
†
4351
Borawski Antoni
*około 1879 Racibory
†
4352
Borawski Antoni
*25-11-1878 Świdry Podleśne
†
4353
Borawski Antoni
*01-09-1877 Konopki Monety
†
4354
Borawski Antoni
†po 20-02-1928
4355
Borawski Antoni
†po 22-02-1827
4356
Borawski Antoni
†po 20-02-1906
4357
Borawski Antoni
*16-07-1895 Glinki
†
4358
Borawski Antoni
*około 1902 Rydzewo Szlacheckie
†
4359
Borawski Antoni
*09-05-1868 Konopki
†
4360
Borawski Antoni
†10-01-1894
4361
Borawski Antoni
†
4362
Borawski Antoni
*około 1901 Witynie
†
4363
Borawski Antoni
†po 22-11-1896
4364
Borawski Antoni Kazimierz
*około 1833 Borawskie
†
4365
Borawski Antoni Zdzisław
*około 1936 Konopki
†12-01-1946 Konopki
4366
Borawski Apolinary
*około 1876 Pluty
†
4367
Borawski Augustyn
* Pasichy
†przed 22-10-1831
4368
Borawski Baltazar
*około 1817 Świdry
†od 04-03-1878 do 21-11-1887
4369
Borawski Baltazar
†przed 25-11-1856
4370
Borawski Baltazar Tomasz
*16-12-1808 Konopki
†od 03-02-1858 do 03-03-1867
4371
Borawski Bartłomiej
*około 1777
†przed 24-01-1842
4372
Borawski Bolesław
*około 1876 Konopki
†02-02-1955 Konopki /Wąsosz/
4373
Borawski Bolesław
*31-08-1888 Konopki
†21-10-1963 Konopki /Wąsosz/
4374
Borawski Bolesław
*17-12-1900 Konopki Monety
†08-06-1975
4375
Borawski Bolesław
*03-02-1889 Konopki
†28-07-1960 Konopki
4376
Borawski Bolesław
*07-01-1876 Modzele
†05-11-1939 Wąsosz
4377
Borawski Bolesław
*30-03-1911 Kędziorowo
†30-12-1940 Kędziorowo
4378
Borawski Bolesław
*13-03-1870 Konopki
†24-11-1873 Konopki
4379
Borawski Bolesław
*około 1915 Klimaszewnica
†
4380
Borawski Bolesław
*26-05-1919 Zalesie
†
4381
Borawski Bolesław
†
4382
Borawski Bronisław
*1876 Konopki
†25-10-1960 Zalesie /Wąsosz/
4383
Borawski Bronisław
*27-01-1906 Konopki
†14-03-1949 Konopki
4384
Borawski Bronisław
*około 1898 Karwowo-Wszebory
†
4385
Borawski Bronisław
*07-01-1912 Szymany
†
4386
Borawski Czesław
*około 1926 Rydzewo Szlacheckie
†09-09-1940 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4387
Borawski Czesław
†
4388
Borawski Czesław
*31-08-1912 Trzaski
†
4389
Borawski Czesłw
*07-10-1920 Rakowo
†
4390
Borawski Damazy
†po 26-11-1849
4391
Borawski Damazy
*około 1809 Mieczki
†
4392
Borawski Dionizy
*1853 Racibory
†15-07-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4393
Borawski Dionizy
*około 1850 Karwowo par. Jedwabne
†po 28-11-1911
4394
Borawski Dionizy
*około 1837 Nadbory
†od 27-01-1891 do 17-02-1896
4395
Borawski Dionizy
*około 1867 Karwowo par. Jedwabne
†
4396
Borawski Dominik
*około 1888 Konopki
†
4397
Borawski Dominik
†przed 17-05-1937
4398
Borawski Edward
*około 1869 Świdry Podleśne
†przed 23-01-1923
4399
Borawski Edward
*około 1895 Czarnowo
†
4400
Borawski Eugeniusz
*około 1903 Konopki
†01-06-1945 Konopki
4401
Borawski Eugeniusz
*03-01-1928 Kędziorowo
†15-04-1963 Prostki /Wąsosz/
4402
Borawski Felicjan
*około 1860 Nadbory
†20-02-1926 Witynie
4403
Borawski Felicjan
*około 1794 Nadbory
†25-10-1838
4404
Borawski Felicjan
*około 1845 Nadbory
†
4405
Borawski Feliks
*około 1879 Świdry
†przed 22-12-1975
4406
Borawski Feliks
*około 1869 Rakowo
†po 23-02-1927
4407
Borawski Feliks
*około 1846 Supy
†przed 25-11-1890
4408
Borawski Feliks
*1880 Wiązownica
†31-12-1919
4409
Borawski Feliks
*20-01-1898 Brodowo
†
4410
Borawski Florian
*02-04-1904 Konopki Monety
†06-05-1975 Szczuczyn /Wąsosz/
4411
Borawski Franciszek
*około 1915
†17-02-1996 /Burzyn/
4412
Borawski Franciszek
*około 1790 Konopki
†15-11-1864 Konopki
4413
Borawski Franciszek
*29-09-1899 Kędziorowo
†23-02-1974 Kędziorowo /Wąsosz/
4414
Borawski Franciszek
*03-10-1777 Karwowo
†przed 27-01-1847
4415
Borawski Franciszek
*około 1861 Godlewo
†przed 15-10-1923
4416
Borawski Franciszek
*około 1808 Nieławice
†przed 27-01-1863
4417
Borawski Franciszek
*około 1836 Bartki
†przed 20-01-1890
4418
Borawski Franciszek
*około 1801 Borawskie
†po 13-02-1854
4419
Borawski Franciszek
*około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 05-11-1878
4420
Borawski Franciszek
*04-02-1852 Nadbory
†po 04-02-1902
4421
Borawski Franciszek
*około 1793 Rakowo
†od 15-11-1843 do 05-06-1859
4422
Borawski Franciszek
*około 1873 Trzaski
†18-12-1920 Konopki
4423
Borawski Franciszek
*około 1825 Rakowo
†przed 25-10-1868
4424
Borawski Franciszek
*około 1859 Łempice
†około 1900
4425
Borawski Franciszek
*około 1810 Trzaski
†13-12-1847 Trzaski
4426
Borawski Franciszek
*około 1836
†23-06-1869 Nadbory /Burzyn/
4427
Borawski Franciszek
*około 1855 Rakowo
†03-03-1879 Rakowo /Wąsosz/
4428
Borawski Franciszek
†04-06-1847
4429
Borawski Franciszek
*około 1854 Makowskie
†
4430
Borawski Franciszek
*około 1826 Mieczki
†
4431
Borawski Franciszek
†po 28-08-1855
4432
Borawski Franciszek
†po 31-07-1923
4433
Borawski Franciszek
†15-11-1888 Warszawa
4434
Borawski Franciszek
*około 1855 Olszewo par. Romany
†
4435
Borawski Franciszek
*około 1827 Borawskie par. Jedwabne
†
4436
Borawski Franciszek
*około 1827 Nadbory
†
4437
Borawski Franciszek
†po 16-11-1846
4438
Borawski Franciszek
†przed 29-01-1901
4439
Borawski Franciszek
*31-07-1914 Rakowo
†
4440
Borawski Franciszek
*04-04-1901 Załuski
†
4441
Borawski Franciszek
†przed 20-09-1868
4442
Borawski Franciszek
†przed 03-05-1920
4443
Borawski Franciszek
*około 1805
†
4444
Borawski Franciszek
†przed 24-11-1879
4445
Borawski Franciszek
*07-03-1898 Chrostowo
†
4446
Borawski Franciszek
*około 1873 Rakowo
†
4447
Borawski Franciszek
†po 22-11-1840
4448
Borawski Franciszek
†
4449
Borawski Franciszek
†
4450
Borawski Franciszek (Samuel)
*około 1824
†22-12-1857 Witynie /Jedwabne/
4451
Borawski Franciszek Jan
*08-08-1861 Konopki
†10-07-1933 Konopki /Wąsosz/
4452
Borawski Grzegorz
*09-03-1777 Rakowo
†19-09-1854 Rakowo /Wąsosz/
4453
Borawski Grzegorz
*około 1817 Rakowo
†27-11-1877 Niećkowo
4454
Borawski Grzegorz
*około 1851 Olszewo par. Romany
†18-08-1910 Kucze Wielkie
4455
Borawski Grzegorz
†przed 05-02-1815
4456
Borawski Grzegorz
*około 1813 Barzykowo
†
4457
Borawski Henryk
*14-03-1904 Szczuczyn
†24-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/
4458
Borawski Henryk
*około 1885 Kieljany
†08-08-1889 Kieljany
4459
Borawski Hieronim
*01-03-1920 Trzaski
†
4460
Borawski Hipolit
*około 1842 Wyrzyki
†od 22-02-1909 do 14-02-1922
4461
Borawski Hipolit
*około 02-1883 Kieljany
†11-08-1889 Kieljany
4462
Borawski Hipolit
*22-06-1879 Konopki
†
4463
Borawski Hipolit
*około 1897 Psków
†
4464
Borawski Ignacy
*około 1860 Rydzewo Szlacheckie
†23-05-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4465
Borawski Ignacy
*około 1808 Nadbory
†przed 20-11-1860
4466
Borawski Ignacy
*około 1856 Trzaski
†04-11-1906
4467
Borawski Ignacy
*około 1868 Grądy Małe
†19-03-1906 Grądy Małe
4468
Borawski Ignacy
*około 1901 Kąty
†
4469
Borawski Ignacy
*1881 Nadbory
†
4470
Borawski Jakub
*około 1820 Borawskie
†przed 06-02-1888
4471
Borawski Jakub
*około 1823 Borawskie
†po 03-02-1891
4472
Borawski Jakub
*około 1778 Pieńki
†od 23-11-1842 do 03-03-1862
4473
Borawski Jakub
*około 1807 Supy
†przed 25-02-1862
4474
Borawski Jakub
*24-07-1915 Kędziorowo
†19-01-1939 Kędziorowo
4475
Borawski Jakub
*około 1899 Supy
†
4476
Borawski Jakub
†po 23-11-1835
4477
Borawski Jakub
†przed 18-02-1840
4478
Borawski Jakub
*około 1811 Wysokie
†
4479
Borawski Jakub
†
4480
Borawski Jakub
†przed 03-11-1822
4481
Borawski Jakub
†po 25-11-1835
4482
Borawski Jakub
†
4483
Borawski Jan
*27-01-1912 Rakowo
†13-04-1997 Rakowo /Szczuczyn/
4484
Borawski Jan
*około 1799 Konopki par. Jedwabne
†27-05-1880 Konopki
4485
Borawski Jan
*19-10-1901 Glinki
†przed 03-05-1982
4486
Borawski Jan
*04-05-1786 Konopki
†31-05-1855 Konopki
4487
Borawski Jan
*około 1844 Rakowo
†przed 25-01-1910
4488
Borawski Jan
*około 1814 Konopki
†po 25-02-1878
4489
Borawski Jan
*około 1838 Trzaski
†09-01-1902 Glinki
4490
Borawski Jan
*06-02-1933 Kędziorowo
†30-10-1996 /Wąsosz/
4491
Borawski Jan
*28-06-1801 Święcienin
†po 07-11-1864
4492
Borawski Jan
*około 1804 Rakowo
†przed 30-07-1865
4493
Borawski Jan
*około 1855 Nadbory
†20-12-1916 Witynie
4494
Borawski Jan
*11-06-1775 Rakowo
†po 11-02-1835
4495
Borawski Jan
*około 1834 Toczyłowo
†przed 07-11-1892
4496
Borawski Jan
*około 1821 Nieławice
†po 10-11-1873
4497
Borawski Jan
*około 1866 Biodry
†od 19-02-1912 do 24-11-1926
4498
Borawski Jan
*około 1821 Możdżenie
†przed 10-05-1862
4499
Borawski Jan
*około 1814 Nadbory
†23-04-1842
4500
Borawski Jan
*19-12-1838 Konopki
†06-07-1842 Konopki
4501
Borawski Jan
†
4502
Borawski Jan
*około 1794
†
4503
Borawski Jan
†
4504
Borawski Jan
*około 1900 Świdry Podleśne
†
4505
Borawski Jan
†po 30-07-1843
4506
Borawski Jan
*około 1871 Nieławice
†
4507
Borawski Jan
*około 1870 Rakowo
†
4508
Borawski Jan
†po 21-02-1832
4509
Borawski Jan
†przed 07-03-1859
4510
Borawski Jan
†po 23-11-1840
4511
Borawski Jan
†
4512
Borawski Jan
†
4513
Borawski Jan
*około 1807 Rakowo
†
4514
Borawski Jan
*około 1819 Rakowo
†
4515
Borawski Jan
†po 23-11-1847
4516
Borawski Jan
†
4517
Borawski Jan
*12-01-1900 Bełda
†
4518
Borawski Jan
†po 12-07-1864
4519
Borawski Jan
†przed 25-06-1854
4520
Borawski Jan
†
4521
Borawski Jan
†przed 05-09-1862
4522
Borawski Jan
†przed 21-05-1894
4523
Borawski Jan
†przed 26-07-1875
4524
Borawski Jan
*około 1880 Rutki
†
4525
Borawski Jan
†przed 07-02-1922
4526
Borawski Jan
*około 1896 Rakowo
†
4527
Borawski Jan
*około 1855 Grabowo
†
4528
Borawski Jan
†
4529
Borawski Jan
*1887 Supy
†
4530
Borawski Jan
†przed 01-05-1831
4531
Borawski Jan
*około 1862 Klimaszewnica
†
4532
Borawski Jan
†
4533
Borawski Jan
*około 1854 Rutki
†
4534
Borawski Jan
*około 1862 Glinki
†
4535
Borawski Jan
†po 23-04-1915
4536
Borawski Jan Aleksander
†po 31-07-1832
4537
Borawski Jan Leonard
*06-11-1862 Konopki
†03-06-1875 Konopki
4538
Borawski Józef
*około 1900 Białaszewo
†30-03-1979 Białaszewo
4539
Borawski Józef
*około 1871 Supy
†30-01-1944 Supy /Przytuły/
4540
Borawski Józef
*około 1835 Jambrzyki
†po 15-09-1908
4541
Borawski Józef
*około 1776
†19-05-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/
4542
Borawski Józef
*około 1821 Konopki
†09-01-1890 Konopki /Wąsosz/
4543
Borawski Józef
*około 1870 Rakowo
†przed 06-02-1937
4544
Borawski Józef
*około 1824 Rakowo
†przed 15-10-1888
4545
Borawski Józef
*28-03-1840 Konopki
†od 12-02-1900 do 06-03-1905
4546
Borawski Józef
*około 1865 Mocarze
†po 12-06-1923
4547
Borawski Józef
*około 1859 Świdry Podleśne
†po 10-02-1914
4548
Borawski Józef
*około 1824 Rakowo
†po 10-11-1879
4549
Borawski Józef
*22-11-1910 Trzaski
†25-10-1966
4550
Borawski Józef
*około 1828 Olszewo par. Romany
†przed 28-02-1881
4551
Borawski Józef
*około 1821 Piątnica
†od 21-11-1871 do 25-06-1888
4552
Borawski Józef
*około 1821 Olszewo
†10-10-1854
4553
Borawski Józef
*1857 Konopki
†12-08-1859 Konopki /Wąsosz/
4554
Borawski Józef
*02-1952 Komosewo
†18-03-1952 Komosewo /Wąsosz/
4555
Borawski Józef
*03-1873 Konopki
†07-04-1873 Konopki
4556
Borawski Józef
†przed 21-02-1925
4557
Borawski Józef
†po 24-07-1923
4558
Borawski Józef
†
4559
Borawski Józef
*około 1903 Rakowo
†
4560
Borawski Józef
*około 1817 Nadbory
†
4561
Borawski Józef
†
4562
Borawski Józef
*około 1863 Grądy Wielkie
†
4563
Borawski Józef
*około 1863 Borawskie
†
4564
Borawski Józef
*około 1880 Pluty
†
4565
Borawski Józef
*około 1860 Nieławice
†
4566
Borawski Józef
†15-03-1855
4567
Borawski Józef
*około 1860 Nadbory
†
4568
Borawski Józef
†przed 17-09-1851
4569
Borawski Józef
†
4570
Borawski Józef
*około 1901 Witynie
†
4571
Borawski Józef
*około 1899
†
4572
Borawski Józef
*około 1856 Łempice
†
4573
Borawski Józef
*20-05-1821 Konopki
†
4574
Borawski Józef
*26-12-1872 Pieńki
†
4575
Borawski Józef
†po 03-06-1816
4576
Borawski Józef
†po 17-06-1873
4577
Borawski Józef
*około 1871 Szymany
†
4578
Borawski Józef
*około 1868 Rydzewo Szlacheckie
†
4579
Borawski Józef
†od 25-11-1820 do 09-11-1829
4580
Borawski Józef
*około 1848 Klimaszewnica
†
4581
Borawski Józef
*około 1899 Kąty
†
4582
Borawski Józef
*30-03-1831 Konopki
†
4583
Borawski Józef
*około 1858 Rakowo
†
4584
Borawski Józef
†
4585
Borawski Józef
*24-02-1902 Kędziorowo
†
4586
Borawski Józef
* Święcienin
†przed 11-02-1824
4587
Borawski Józef
†
4588
Borawski Józef
†29-03-1887
4589
Borawski Józef Adolf
*około 1848 Borawskie
†
4590
Borawski Józef Marian
*1889 Świdry Podleśne
†
4591
Borawski Julian
*25-09-1861 Konopki
†11-09-1929 Konopki
4592
Borawski Julian
*około 1868 Klimaszewnica
†23-11-1924 Klimaszewnica
4593
Borawski Julian Grzegorz
*16-11-1862 Konopki
†30-01-1940 Konopki /Wąsosz/
4594
Borawski Kacper
*około 1819 Olszewo-Góra
†przed 03-02-1890
4595
Borawski Kacper
†
4596
Borawski Kajetan
*06-01-1836 Konopki
†26-11-1895 Danowo /Wąsosz/
4597
Borawski Kajetan
*14-10-1909 Konopki
†24-03-1969 Konopki /Wąsosz/
4598
Borawski Kajetan
*31-01-1834 Konopki
†od 19-01-1893 do 09-02-1903
4599
Borawski Kalikst
*około 1821 Borawskie
†po 22-06-1885
4600
Borawski Kalikst
†przed 13-02-1934
4601
Borawski Karol
*około 1866 Nieławice
†22-08-1925 Kąty /Burzyn/
4602
Borawski Karol
*około 1822 Prusy
†od 20-01-1873 do 21-01-1883
4603
Borawski Kazimierz
*12-09-1902 Klimaszewnica
†23-12-1993 Elbląg
4604
Borawski Kazimierz
*około 1845 Klimaszewnica
†29-10-1923 Święcienin
4605
Borawski Kazimierz
*04-10-1883 Świdry
†18-08-1960 Wąsosz /Wąsosz/
4606
Borawski Kazimierz
*23-01-1929 Konopki
†12-11-2004 Grajewo /Wąsosz/
4607
Borawski Kazimierz
*około 1866 Rakowo
†09-12-1940 Skaje
4608
Borawski Kazimierz
*około 1838 Jambrzyki
†1894
4609
Borawski Kazimierz
*około 1908
†09-01-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4610
Borawski Kazimierz
*około 1838 Konopki
†11-04-1847 Konopki
4611
Borawski Kazimierz
*około 1833 Borawskie
†
4612
Borawski Kazimierz
*05-03-1896 Konopki-Białystok
†
4613
Borawski Kazimierz
†
4614
Borawski Kazimierz
*14-01-1909 Trzaski
†
4615
Borawski Kazimierz
*około 1879 Rakowo
†
4616
Borawski Konstanty
*około 1840 Nieławice
†przed 06-02-1900
4617
Borawski Konstanty
*około 1836 Trzaski
†po 17-02-1890
4618
Borawski Konstanty
*około 1870 Nadbory
†
4619
Borawski Konstanty
*20-11-1878 Konopki
†
4620
Borawski Konstanty
*około 1891 Witynie
†
4621
Borawski Konstanty Grzegorz
*około 1833 Nieławice
†
4622
Borawski Krzysztof
*18-04-1957 Grozimy
†03-07-1957 Grozimy /Wąsosz/
4623
Borawski Leon
*około 1843 Świdry Podleśne
†przed 23-02-1897
4624
Borawski Leon
*około 1799 Nadbory
†19-09-1845
4625
Borawski Leon
†przed 23-11-1863
4626
Borawski Leon
†przed 09-02-1820
4627
Borawski Leopold
†po 07-06-1914
4628
Borawski Leopold
*około 1871
†
4629
Borawski Leopold
†po 12-02-1896
4630
Borawski Ludwik
*około 1820 Konopki
†od 21-02-1892 do 01-05-1893
4631
Borawski Ludwik
*około 1871 Klimaszewnica
†16-11-1939 Klimaszewnica
4632
Borawski Ludwik
*około 1867 Supy
†po 23-02-1925
4633
Borawski Ludwik
*około 1847 Borawskie par. Jedwabne
†przed 24-11-1897
4634
Borawski Ludwik
*około 1853 Pieńki
†
4635
Borawski Ludwik
*około 1856 Nieławice
†
4636
Borawski Ludwik
*około 1840 Klimaszewnica
†
4637
Borawski Ludwik
†
4638
Borawski Łukasz
*około 1802 Łempice
†
4639
Borawski Łukasz
*około 1820 Sambory
†
4640
Borawski Łukasz
†przed 23-07-1883
4641
Borawski Maciej
*około 1795
†od 03-02-1853 do 07-03-1859
4642
Borawski Maciej
†
4643
Borawski Maciej
*około 1853 Rakowo
†
4644
Borawski Maciej
†po 23-11-1828
4645
Borawski Maciej
†po 12-02-1897
4646
Borawski Maciej
†
4647
Borawski Maciej
†przed 04-1817
4648
Borawski Maciej
†po 01-05-1844
4649
Borawski Maciej
†przed 18-12-1808
4650
Borawski Marcel
*około 1864 Kędziorowo
†
4651
Borawski Marceli
*31-10-1846 Konopki
†po 26-06-1911
4652
Borawski Marcin
*około 1864 Rydzewo Szlacheckie
†05-08-1931 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4653
Borawski Marcin
*około 1790 Konopki
†17-02-1807 Konopki
4654
Borawski Marcin
†
4655
Borawski Marcin
†
4656
Borawski Marcin
†przed 06-02-1853
4657
Borawski Marcin
†przed 09-02-1834
4658
Borawski Marcin
†przed 15-05-1832
4659
Borawski Marcjan
*około 1845 Świdry Podleśne
†po 02-03-1908
4660
Borawski Marian
*15-11-1891 Świdry-Dobrzyce
†22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/
4661
Borawski Marian
*15-03-1906 Konopki
†11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/
4662
Borawski Marian
*10-09-1961 Kędziorowo
†26-11-1961 Kędziorowo /Wąsosz/
4663
Borawski Mateusz
*około 1810
†przed 09-11-1891
4664
Borawski Mateusz
*około 1808 Racibory
†od 26-11-1872 do 13-05-1889
4665
Borawski Mateusz
*około 1864 Karwowo par. Jedwabne
†05-07-1927 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/
4666
Borawski Mateusz
*około 1784 Konopki
†przed 14-11-1841
4667
Borawski Mateusz
†od 24-01-1842 do 03-02-1845
4668
Borawski Mateusz
†przed 22-10-1850
4669
Borawski Michał
*28-09-1861 Kędziorowo
†12-05-1934 Kędziorowo
4670
Borawski Michał
*około 1836 Święcienin
†08-12-1887
4671
Borawski Michał
*około 1822
†08-02-1836 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/
4672
Borawski Michał
*około 12-1855 Rakowo
†08-03-1856 Rakowo /Wąsosz/
4673
Borawski Michał
*około 1874 Brodowo
†
4674
Borawski Mikołaj
*około 1832 Borawskie par. Jedwabne
†od 10-02-1903 do 18-11-1906
4675
Borawski Mikołaj
*około 1791 Nadbory
†17-12-1853
4676
Borawski Mikołaj
*około 1872 Trzaski
†po 29-01-1923
4677
Borawski Mikołaj
*około 1791 Nadbory
†po 16-02-1841
4678
Borawski Mikołaj
*1816 Nieławice
†1863
4679
Borawski Mikołaj
*około 1848 Racibory
†od 19-02-1889 do 28-11-1899
4680
Borawski Mikołaj
†przed 05-05-1833
4681
Borawski Mikołaj
†przed 20-02-1843
4682
Borawski N
†przed 12-1827
4683
Borawski Paweł
*około 1804 Gołdap
†od 09-11-1863 do 19-01-1880
4684
Borawski Paweł
*około 1832 Święcienin
†po 25-06-1888
4685
Borawski Paweł
*około 1801 Olszewo par. Romany
†po 27-11-1854
4686
Borawski Paweł
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†przed 18-05-1874
4687
Borawski Paweł
*23-01-1848 Konopki
†24-11-1849 Konopki
4688
Borawski Paweł
†
4689
Borawski Paweł
†przed 14-07-1863
4690
Borawski Paweł
*około 1817 Wyrzyki
†
4691
Borawski Paweł
*15-01-1923 Glinki
†
4692
Borawski Piotr
*około 1792 Nieławice
†przed 03-02-1868
4693
Borawski Piotr
*około 1840 Jambrzyki
†przed 15-08-1909
4694
Borawski Piotr
*około 1783 Trzaski
†po 13-12-1847
4695
Borawski Piotr
*około 1879 Racibory
†17-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
4696
Borawski Piotr
*29-06-1802 Nadbory
†po 22-11-1859
4697
Borawski Piotr
†
4698
Borawski Piotr
*około 1832 Biodry
†
4699
Borawski Piotr
*około 1859 Szczuczyn
†
4700
Borawski Piotr
*około 1770 Obrytki
†
4701
Borawski Piotr
†przed 01-10-1843
4702
Borawski Piotr
†przed 03-11-1857
4703
Borawski Piotr
†przed 21-05-1848
4704
Borawski Piotr Paweł
*około 1865 Borawskie
†przed 10-02-1920
4705
Borawski Rajmund
*około 1857 Borawskie
†
4706
Borawski Rajmund
*około 1825 Nadbory
†
4707
Borawski Robert Ireneusz
*17-04-1955 Ławsk
†27-11-1955 /Wąsosz/
4708
Borawski Romuald
*około 1871 Szlasy
†po 09-11-1934
4709
Borawski Romuald
*1914 Andrychy
†
4710
Borawski Romuald
*około 1882 Trzaski
†
4711
Borawski Ryszard
*14-04-1915 Borawskie
†14-04-1992 Klimaszewnica
4712
Borawski Serafin
†przed 07-02-1844
4713
Borawski Seweryn
†
4714
Borawski Seweryn
*około 1900 Szczuczyn
†
4715
Borawski Stanisław
*około 1908 Bronaki-Olki
†01-07-1987 Janczewko
4716
Borawski Stanisław
*16-04-1888 Jambrzyki
†28-10-1966 Ławsk /Wąsosz/
4717
Borawski Stanisław
*około 1893 Bagienice par. Romany
†29-07-1964
4718
Borawski Stanisław
*około 1816 Karwowo par. Jedwabne
†od 03-02-1886 do 26-11-1901
4719
Borawski Stanisław
*24-11-1859 Rakowo
†przed 01-05-1928
4720
Borawski Stanisław
*08-11-1784
†od 21-11-1842 do 23-10-1848
4721
Borawski Stanisław
*19-07-1947 Zalesie
†14-05-2003 Zalesie /Wąsosz/
4722
Borawski Stanisław
*około 1805 Nadbory
†06-08-1859
4723
Borawski Stanisław
*około 1813 Pieńki
†przed 24-09-1866
4724
Borawski Stanisław
*1829 Nieławice
†po 21-02-1881
4725
Borawski Stanisław
*około 1832 Nieławice
†po 26-11-1883
4726
Borawski Stanisław
*około 1849 Trzaski
†przed 28-02-1897
4727
Borawski Stanisław
*około 1803 Trzaski
†19-02-1848 Trzaski /Przytuły/
4728
Borawski Stanisław
*10-06-1860 Konopki
†10-10-1864 Konopki
4729
Borawski Stanisław
*18-11-1911 Borawskie par. Jedwabne
†
4730
Borawski Stanisław
*1870 Brzostowo
†
4731
Borawski Stanisław
†od 09-02-1836 do 30-03-1851
4732
Borawski Stanisław
†przed 13-09-1941
4733
Borawski Stanisław
*około 1815 Trzaski
†
4734
Borawski Stanisław
*około 1837 Borawskie
†
4735
Borawski Stanisław
†od 10-02-1903 do 04-09-1906
4736
Borawski Stanisław
*11-07-1900 Świdry-Dobrzyce
†
4737
Borawski Stanisław
*około 1865 Szczuczyn
†
4738
Borawski Stanisław
*10-08-1910 Rydzewo Szlacheckie
†
4739
Borawski Stanisław
†po 06-06-1843
4740
Borawski Stanisław
†po 22-01-1832
4741
Borawski Stanisław
*1904
†
4742
Borawski Stanisław
†
4743
Borawski Stanisław
†przed 18-08-1830
4744
Borawski Stanisław
†
4745
Borawski Stanisław
†po 26-01-1904
4746
Borawski Stanisław Tomasz
*około 1825 Nieławice
†przed 21-11-1898
4747
Borawski Stanisław Wawrzyniec
*09-08-1842 Konopki
†
4748
Borawski Stefan
*około 1812 Surały
†
4749
Borawski Szymon
†przed 06-11-1826
4750
Borawski Szymon
†po 18-05-1817
4751
Borawski Szymon
†
4752
Borawski Telesfor Konstanty
*około 1841 Borawskie
†
4753
Borawski Teofil
*około 1851 Borawskie
†po 09-11-1918
4754
Borawski Teofil
*około 1876 Rostki par. Romany
†
4755
Borawski Tomasz
*około 1816 Racibory
†po 10-02-1902
4756
Borawski Tomasz
*około 1873 Koniecki
†06-01-1942 Konopki
4757
Borawski Tomasz
*około 1831 Szlasy
†po 07-02-1893
4758
Borawski Tomasz
*około 1815 Chrostowo
†po 20-02-1871
4759
Borawski Tomasz
*około 1815
†19-01-1827 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/
4760
Borawski Tomasz
†przed 07-02-1898
4761
Borawski Tomasz
†przed 07-11-1843
4762
Borawski Tomasz
*około 1837 Kąty
†
4763
Borawski Wacław
*około 1901 Klimaszewnica
†30-01-1980 Białaszewo
4764
Borawski Wacław
*około 1903 Konopki
†21-03-1951 Konopki
4765
Borawski Wacław
*około 09-1950 Konopki
†23-03-1951 Konopki
4766
Borawski Wacław Michał
*28-09-1865 Konopki
†14-12-1901 Konopki /Wąsosz/
4767
Borawski Walenty
†przed 05-05-1823
4768
Borawski Walery
*około 1842 Szczuczyn
†
4769
Borawski Wawrzyniec
*11-08-1794 Konopki
†przed 01-07-1862
4770
Borawski Wawrzyniec
*około 1794 Nieławice
†przed 22-11-1853
4771
Borawski Wawrzyniec
*około 1820 Rutki
†przed 12-02-1877
4772
Borawski Wawrzyniec
*około 1796 Świdry Podleśne
†przed 27-11-1838
4773
Borawski Wawrzyniec
†przed 17-02-1890
4774
Borawski Wawrzyniec
†po 08-02-1858
4775
Borawski Wawrzyniec
†od 23-11-1841 do 13-04-1858
4776
Borawski Wiktor
*około 11-1821 Świdry Podleśne
†od 24-11-1890 do 05-11-1908
4777
Borawski Wiktor
*28-04-1842 Konopki
†11-08-1901 Konopki
4778
Borawski Wiktor
*około 1838 Supy
†03-05-1881
4779
Borawski Wiktor
*około 1903 Klimaszewnica
†
4780
Borawski Wincenty
*około 1848 Świdry Podleśne
†przed 01-06-1926
4781
Borawski Wincenty
*16-04-1858 Konopki
†
4782
Borawski Witold
*10-07-1887 Konopki
†09-11-1971 Ełk /Wąsosz/
4783
Borawski Witold
*14-11-1903 Konopki
†07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/
4784
Borawski Władysław
*21-07-1882 Konopki
†08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/
4785
Borawski Władysław
*około 1857 Konopki
†09-12-1916 Konopki /Wąsosz/
4786
Borawski Władysław
*około 1865 Orlikowo
†01-02-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/
4787
Borawski Władysław
*około 1874 Borawskie
†30-01-1915
4788
Borawski Władysław
*około 1878 Szymany
†1917
4789
Borawski Władysław
*około 1874 Konopki
†24-11-1878 Konopki
4790
Borawski Władysław
*około 1851 Borawskie
†
4791
Borawski Władysław
*około 1899 Przyborowo
†
4792
Borawski Władysław
*około 1848 Niedźwiadna
†
4793
Borawski Władysław
*25-11-1912 Witynie
†
4794
Borawski Władysław
*około 1897 Supy
†
4795
Borawski Władysław
†
4796
Borawski Władysław
*20-05-1910 Rakowo
†
4797
Borawski Władysław
*około 1892 Borawskie
†
4798
Borawski Wojciech
*około 1769
†po 26-05-1831
4799
Borawski Wojciech
*15-04-1817 Rakowo
†od 17-02-1868 do 07-10-1888
4800
Borawski Wojciech
*około 1850 Klimaszewnica
†15-05-1895 Kieljany
4801
Borawski Wojciech
*około 1855 Rakowo
†1896
4802
Borawski Wojciech
*około 1861 Supy
†15-08-1897
4803
Borawski Wojciech
†przed 06-02-1838
4804
Borawski Wojciech
†po 16-07-1889
4805
Borawski Wojciech
†przed 19-07-1885
4806
Borawski Wojciech
†przed 12-11-1845
4807
Borawski Wojciech
†przed 03-02-1845
4808
Borawski Wojciech
†po 25-10-1869
4809
Borawski Wojciech
†
4810
Borawski Zygmunt
*około 1902 Łubiane
†
4811
Borawski Zygmunt
†
4812
Borchert Anna Katarzyna z d. Strzelczyk
*około 1828 Wizna
†
4813
Borchert Ewa z d. Hym
†16-04-1856
4814
Borchert Karol
*około 1821 Kalwaria
†
4815
Borecka Zuzanna z d. Bielecka
†przed 10-10-1841
4816
Borecki Franciszek
†przed 10-10-1841
4817
Borek Anorta z d. Zama
*około 1797
†20-12-1837 Ławsk
4818
Borek Dorota z d. Ratko
†
4819
Borek Fryderyk
†
4820
Borek Gotlib
*około 1788 Prusy
†
4821
Borek Jakub
†przed 04-06-1838
4822
Borek Katarzyna z d. Kiszka
†przed 04-06-1838
4823
Borek Ludwika z d. Borgul
†25-02-1858
4824
Borek Regina z d. Prejs
*około 1791 Ogonki
†
4825
Borek Samuel
*około 1811 Kuty
†25-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
4826
Borkowska Anna z d. Szymańska
†
4827
Borkowska Anna z d. Zamowna
†przed 24-10-1858
4828
Borkowska Anna z d. Zakrzewska
†przed 17-06-1873
4829
Borkowska Anna z d. Głębocka
†
4830
Borkowska Barbara z d. Duchnowska
†po 29-01-1872
4831
Borkowska Bronisława z d. Borawska
*około 1846 Wyrzyki
†po 26-11-1907
4832
Borkowska Cecylia z d. Górska
*08-09-1912 Bagienice
†
4833
Borkowska Czesława
*14-05-1924 Niećkowo
†06-05-1930 Niećkowo
4834
Borkowska Franciszka z d. Dubowska
†
4835
Borkowska Halina z d. Maliszewska
†2005 Kętrzyn /Olsztyn/
4836
Borkowska Helena z d. Amfuz
†od 05-10-1817 do 08-01-1834
4837
Borkowska Janina z d. Szyłak
*24-11-1908 Kędziorowo
†06-09-1970 Szczuczyn /Wąsosz/
4838
Borkowska Józefa z d. Trzonkowska
*około 1866 Niećkowo
†12-01-1942 Niećkowo
4839
Borkowska Józefa z d. Strumiłowska
*około 1849 Rutki
†przed 26-02-1900
4840
Borkowska Józefa z d. Opolska
*około 1851 Ławsk
†03-11-1871 Jedwabne /Jedwabne/
4841
Borkowska Julianna z d. Zawojska
*około 1841 Bronowo
†
4842
Borkowska Katarzyna z d. N
†przed 06-06-1836
4843
Borkowska Katarzyna z d. Zielińska
*około 1817 Kramkowo
†
4844
Borkowska Katarzyna z d. Waniewska
*około 1835 Bronowo
†
4845
Borkowska Katarzyna z d. Gutowska
†po 26-02-1851
4846
Borkowska Ludwika z d. Piotrowska
*23-09-1849 Kucze Wielkie
†
4847
Borkowska Luiza z d. Świtała
†przed 26-10-1862
4848
Borkowska Magdalena Józefa z d. Trzonkowska
*około 1867 Niećkowo
†po 19-11-1930
4849
Borkowska Marianna z d. Domełło
*około 1837 Grajewo
†05-07-1864 Niećkowo
4850
Borkowska Marianna z d. Grabowska
†od 28-01-1867 do 18-11-1872
4851
Borkowska Marianna z d. Sarnacka
†od 26-02-1840 do 24-11-1851
4852
Borkowska Marianna z d. N
†przed 12-02-1820
4853
Borkowska Natalia z d. Piotrowska
*około 1881 Wizna
†
4854
Borkowska Rozalia z d. Gomman
*około 1834 Taraskowo
†
4855
Borkowska Scholastyka z d. Borawska
*23-09-1798
†po 26-11-1848
4856
Borkowska Waleria z d. Domełło
*07-12-1889 Niećkowo
†03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/
4857
Borkowska Wiktoria z d. Niedźwiedzka
*05-06-1885 Niećkowo
†23-07-1921 Niećkowo /Wąsosz/
4858
Borkowska Wiktoria z d. Orłowska
*około 1872 Niećkowo
†przed 12-1908
4859
Borkowska Wiktoria z d. Wachulewicz
*około 1827 Popowo
†
4860
Borkowska Władysława z d. Kadyszewska
*22-11-1900 Niećkowo
†15-09-1974 Niećkowo /Wąsosz/
4861
Borkowski Adam
†przed 26-10-1862
4862
Borkowski Antoni
*około 1843 Jeziorko
†po 26-11-1907
4863
Borkowski Bogumił
*około 1827 Piłaki
†15-02-1869
4864
Borkowski Bronisław
*19-04-1906 Niećkowo
†28-08-1973 Kędziorowo /Wąsosz/
4865
Borkowski Franciszek
*około 1901 Niećkowo
†po 03-09-1973
4866
Borkowski Franciszek
*około 1847 Bronowo
†po 26-02-1900
4867
Borkowski Franciszek
†przed 01-1929 Łomża
4868
Borkowski Henryk
*14-10-1929 Niećkowo
†10-04-1934 Niećkowo /Wąsosz/
4869
Borkowski Jakub
*około 1862 Niećkowo
†23-09-1938 Niećkowo
4870
Borkowski Jan
*27-07-1865 Niećkowo
†od 12-10-1920 Niećkowo
4871
Borkowski Jan
*około 1814 Bronowo
†
4872
Borkowski Jan
†od 26-02-1840 do 24-11-1851
4873
Borkowski Jan
†przed 26-02-1851
4874
Borkowski Józef
*około 1848 Przestrzele
†
4875
Borkowski Józef
*około 1833 Bronowo
†
4876
Borkowski Józef
†
4877
Borkowski Kacper
*około 1844 Bronowo
†
4878
Borkowski Maciej
†od 12-02-1820 do 26-11-1837
4879
Borkowski Marcin
*około 1829 Kurejwa
†
4880
Borkowski Mateusz
†od 05-10-1817 do 08-01-1834
4881
Borkowski Michał
†przed 03-02-1874
4882
Borkowski Michał
†
4883
Borkowski N
†przed 12-01-1942
4884
Borkowski Rajmund
†po 29-01-1872
4885
Borkowski Roman
*17-04-1896 Niećkowo
†18-03-1960 Niećkowo /Wąsosz/
4886
Borkowski Romuald
*1922
†
4887
Borkowski Stanisław
*około 1792 Możdżenie
†przed 26-11-1848
4888
Borkowski Stanisław
*29-10-1903 Niećkowo
†
4889
Borkowski Stanisław
†po 18-11-1872
4890
Borkowski Stanisław
†przed 06-06-1836
4891
Borkowski Stanisław
†
4892
Borkowski Stanisław
*około 1875 Bronowo
†
4893
Borkowski Szczepan
*około 1812
†23-04-1887 Świdry /Wąsosz/
4894
Borkowski Szczepan
†po 17-06-1873
4895
Borkowski Tomasz
*około 1837 Bronowo
†
4896
Borkowski Tomasz
†przed 24-10-1858
4897
Boroń Jan
*około 1898 Wołowice
†18-02-1984 Szczuczyn
4898
Boroń Kazimiera z d. Lenkiewicz
*około 1902 Czarnówek
†
4899
Boroń Ludwika z d. Maruzik
†po 31-10-1921
4900
Boroń Szczepan
†przed 31-10-1921
4901
Borowicz Alojzy
*około 1833 Prusy
†21-06-1885
4902
Borowicz Feliksa z d. Milewska
*około 1882 Lipińskie
†
4903
Borowicz Jan
*około 1885 Koniecki
†
4904
Borowicz Maciej
†przed 21-09-1874
4905
Borowicz Magdalena z d. Miller
†przed 21-09-1874
4906
Borowska Aleksandra Maria z d. Rybak
*14-11-1889 Sochaczew
†
4907
Borowska Anna
*20-06-1852 Wąsosz
†07-07-1870 Wąsosz
4908
Borowska Anna
*26-10-1890 Siestrzanki
†
4909
Borowska Dorota z d. Tyszkiewicz
*1759
†28-09-1841 Wąsosz
4910
Borowska Jadwiga z d. Czerwonka
*15-07-1885 Czerwonki
†po 24-11-1931
4911
Borowska Jadwiga z d. Rozwadowska
*27-03-1900 Siestrzanki
†
4912
Borowska Józefa z d. Gurzęda
*około 1865 Siestrzanki
†po 02-06-1913
4913
Borowska Katarzyna z d. Kropiewnicka
†przed 07-02-1865
4914
Borowska Marianna z d. Święszkowska
†03-04-1923 Karwowo
4915
Borowska Romualda z d. Godlewska
*10-12-1918 Wagi
†
4916
Borowska Stanisława z d. Tupalska
†
4917
Borowska Zofia z d. Chojnowska
*25-08-1907 Danowo
†24-11-2008 Ełk
4918
Borowski Franciszek
*około 11-1866 Bagienice
†20-05-1867 Bagienice
4919
Borowski Jan
*11-07-1909 Grajewo
†
4920
Borowski Jan
†przed 07-02-1865
4921
Borowski Jan Pantaleon
*około 1828 Łopienie-Ruś
†
4922
Borowski Józef
†13-09-1812
4923
Borowski Józef
†przed 03-04-1923
4924
Borowski Józef
*około 1898 Siestrzanki
†
4925
Borowski Kazimierz
*około 1861 Witynie
†po 02-06-1913
4926
Borowski Stanisław
†
4927
Borowski Stanisław
*około 1894 Karwowo
†
4928
Borowski Tomasz
*około 1812 Wąsosz
†16-12-1855 Wąsosz
4929
Borowski Wawrzyniec
†przed 01-08-1858
4930
Borowski Wiktor
*19-02-1870 Dołęgi
†
4931
Borowski Wincenty
*12-11-1920 Karwowo
†
4932
Borowski Wojciech
†przed 09-02-1836
4933
Borowski Zygmunt Jan
*25-08-1883 Sarnowo
†
4934
Borusiewicz Agata Weronika z d. Czyżewska
*04-02-1867 Wąsosz
†01-07-1926 Wąsosz
4935
Borusiewicz Anastazja
*25-12-1891 Wąsosz
†
4936
Borusiewicz Andrzej
*około 1790 Wąsosz
†16-05-1840
4937
Borusiewicz Andrzej Józef
*23-07-1835 Wąsosz
†1891
4938
Borusiewicz Anna z d. Ołdakowska
*31-03-1902 Wąsosz
†10-11-1996 /Wąsosz/
4939
Borusiewicz Anna z d. Jakubowska
*14-06-1906 Wąsosz
†27-12-1960 Wąsosz /Wąsosz/
4940
Borusiewicz Anna z d. Sznajder
†po 07-02-1916
4941
Borusiewicz Anna Marta z d. Ołdakowska
*30-07-1836 Wąsosz
†1902
4942
Borusiewicz Antoni
*15-08-1928 Wąsosz
†2007 Gdynia
4943
Borusiewicz Antoni
*17-01-1859 Wąsosz
†08-12-1925 Wąsosz
4944
Borusiewicz Bolesław
*17-02-1891 Wąsosz
†15-02-1967 Boston, MA
4945
Borusiewicz Bolesław
*około 1896 Osowiec
†27-09-1919 Bęćkowo
4946
Borusiewicz Bolesław
*18-10-1944 Wąsosz
†22-03-1964 Szczuczyn /Wąsosz/
4947
Borusiewicz Bronisław
*około 1890 Szczuczyn
†
4948
Borusiewicz Cecylia z d. Bieńkowska
*około 1876 Okrasin
†23-08-1951 Wąsosz /Wąsosz/
4949
Borusiewicz Elżbieta
*29-10-1959 Wąsosz
†19-03-1966 Wąsosz /Wąsosz/
4950
Borusiewicz Ewa z d. Zalewska
†przed 12-01-1830
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl