Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1924Indeks chronologiczny [1900 - 1924] - 7179

1...bich Marianna z d. Włodarska *1915 Borawskie †   
2...bich Stanisław *1900 Grajewo †   
3Abramowicz Eugeniusz *około 1910 Burzyn †25-08-1930 Burzyn /Burzyn/  
4Adamska Marianna z d. Polakowska *około 1901 †  
5Adamski Jan *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
6Adasiewicz Witold *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
7Akacka Dominika *około 1902 †05-01-1903 Grozimy /Wąsosz/  
8Akacka Elżbieta z d. Maciorowska *25-06-1902 Sojczyn Grądowy †02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/  
9Akacka Janina z d. Wesołowska *15-03-1921 Kramarzewo †16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/  
10Akacki Dominik *około 1917 †11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/   
11Akacki Jan *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
12Akacki Józef *10-04-1909 Adamowo †16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
13Akacki Józef *14-01-1916 Kownatki †15-12-1995 /Wąsosz/  
14Akacki Władysław *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
15Akus Anna *około 05-1906 Barany †29-07-1906 Chojnowo /Niedźwiadna/  
16Albińska Barbara z d. Węcek *02-11-1900 Żebry †13-07-1978 Żebry /Wąsosz/  
17Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska *30-07-1903 Świdry †29-07-1982 /Wąsosz/  
18Albińska Rozalia z d. Rydzewska *26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie †21-02-1965 Żebry /Wąsosz/  
19Albiński Aleksander *31-08-1902 Ławsk †  
20Albiński Aleksander *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
21Albiński Aleksander *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
22Albiński Henryk Aleksander *04-09-1913 USA †15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
23Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska *26-10-1910 Sokoły †29-09-1977 Białystok  
24Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska *około 1901 Rydzewo †01-03-1936 Kędziorowo  
25Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska *14-01-1914 Wierzbowo †29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
26Andrusiewicz Franciszek *10-09-1910 Kędziorowo †19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
27Andrusiewicz Kazimiera z d. Siedlecka *27-10-1906 Siestrzanki †12-04-1982 /Wąsosz/  
28Andrzejewska Helena z d. Rachubek *15-01-1911 †16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
29Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska *18-10-1907 Zalesie †   
30Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1905 Kaimy †29-04-1992 Brzeg Dolny  
31Arciszewska Bronisława z d. Bagińska *1911 Żebry †27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/  
32Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska *około 1915 Kossaki †07-02-1997  
33Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz *31-08-1907 Wąsosz †16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
34Arciszewska Leokadia z d. Kraińska *około 1905 Orlikowo †  
35Arciszewska Marianna *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
36Arciszewski Franciszek *około 1909 Wąsosz †24-05-1941 Wąsosz  
37Arciszewski Henryk *19-01-1920 Wąsosz †26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
38Arciszewski Piotr *10-03-1907 Plains, PA †17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
39Arciszewski Stanisław *około 1905 Orlikowo †29-06-1996  
40Augustynowicz Józef *około 1910 Bzury †  
41Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
42Azarczyk Czesław *około 1919 Janczewo †  
43Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
44Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
45Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
46Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
47Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
48Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
49Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
50Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
51Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
52Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1913 †  
53Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †  
54Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
55Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
56Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
57Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
58Bagińska Jadwiga z d. Wołkowska *02-06-1913 Słucz †  
59Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989   
60Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
61Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
62Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
63Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
64Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
65Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
66Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
67Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
68Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
69Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
70Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
71Bagińska Natalia z d. Mikucka *około 1904 †25-10-1978 /Wąsosz/  
72Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
73Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
74Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
75Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
76Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †  
77Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
78Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
79Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
80Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
81Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
82Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
83Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
84Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
85Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
86Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
87Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
88Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
89Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
90Bagiński Ignacy *około 01-1909 Koniecki Małe †19-06-1909 Koniecki Małe /Wąsosz/  
91Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
92Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
93Bagiński Józef *około 07-1914 Szostaki †09-09-1914 Szostaki /Burzyn/  
94Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
95Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
96Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
97Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
98Bagiński Mieczysław *1905 †  
99Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
100Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/   
101Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
102Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
103Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
104Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
105Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
106Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
107Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
108Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
109Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
110Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
111Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
112Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
113Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
114Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
115Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
116Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
117Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
118Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
119Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
120Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
121Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
122Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
123Bałdyga Jan *około 1907 Białaszewo †19-02-1988 Białaszewo  
124Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
125Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
126Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
127Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
128Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
129Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
130Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
131Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
132Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
133Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
134Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
135Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
136Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
137Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †   
138Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
139Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
140Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
141Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
142Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
143Baranowska Marianna *około 1900 †15-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
144Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
145Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †   
146Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
147Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
148Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
149Baranowski Stanisław *1909 †  
150Baranowski Stefan *około 1905 †  
151Baranowski Wincenty *1906 †  
152Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
153Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
154Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
155Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
156Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
157Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
158Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
159Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
160Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
161Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
162Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
163Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
164Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
165Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
166Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
167Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
168Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
169Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
170Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
171Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
172Bargłowski Aleksander *1911 Racibory †  
173Bargłowski Bronisław *około 10-1900 †08-04-1901 Żebry /Wąsosz/  
174Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
175Bargłowski Franciszek *1905 †  
176Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
177Bargłowski Jan *1909 †  
178Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
179Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
180Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
181Bargłowski Piotr *1910 †  
182Bargłowski Stanisław *około 11-1922 †11-01-1923 Radziłów /Radziłów/  
183Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
184Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
185Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
186Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
187Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
188Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †  
189Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
190Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
191Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
192Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
193Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/   
194Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
195Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
196Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
197Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
198Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
199Bazydło Jan *około 1910 †  
200Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
201Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
202Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
203Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
204Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
205Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
206Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
207Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
208Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
209Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/   
210Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/   
211Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
212Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962   
213Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
214Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
215Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/   
216Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
217Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
218Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/   
219Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/   
220Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
221Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
222Berć Józef *18-09-1910 USA †   
223Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †   
224Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
225Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
226Białasiewicz Wacław *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
227Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk *01-01-1910 Ławsk †18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
228Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
229Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska *około 1905 Bronaki-Pietrasze †  
230Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska *około 1902 Taraskowo †  
231Białobrzeski Adam *około 1903 Bożejewo †  
232Białobrzeski Bolesław *około 1906 †  
233Białowąs Aleksander *około 1900 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
234Białowąs Antoni *05-01-1909 Ławsk †18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
235Białowąs Hipolit *13-08-1912 Ławsk †24-02-1977 Ławsk  
236Białowąs Jadwiga z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
237Białowąs Stefania z d. Trzaska *27-11-1912 Ławsk †po 24-02-1977  
238Biedrzycka Anna z d. Gryczewska *około 1904 †   
239Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska *około 1912 Janczewko †  
240Biedrzycka Czesława z d. Małachowska *17-01-1913 Wiszowate †  
241Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1904 Kąty †  
242Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska *około 1900 Obrytki †  
243Biedrzycka Kazimiera *12-02-1906 Guty-Poddenki †   
244Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka *około 1902 Stryjaki †  
245Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
246Biedrzycka Zofia *09-1920 Jedwabne †11-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
247Biedrzycki Adam *około 1902 Stryjaki †  
248Biedrzycki Antoni *około 1905 †   
249Biedrzycki Eugeniusz *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
250Biedrzycki Franciszek *około 1901 Kubrzany †1977  
251Biedrzycki Franciszek *16-02-1917 Bagińskie †  
252Bielawska Bronisława z d. Waniewska *1916 †  
253Bielawska Bronisława z d. Kobryńska *około 1907 †  
254Bielawska Jadwiga z d. Baranowska *około 1908 †  
255Bielawska Janina z d. Cendrowska *1912 †  
256Bielawska Matylda z d. Barańska *około 1915 †  
257Bielawski Antoni *około 1913 †  
258Bielawski Jan *1910 †  
259Bielawski Józef *około 1904 †  
260Bielawski Rajmund *około 1901 †  
261Bielecki Józef *około 1901 Bęćkowo †po 08-01-1948  
262Bielicka Władysława z d. Karwowska *około 1906 Brzostowo †  
263Bielicki Aleksander *około 1909 Brzostowo †  
264Bielicki Jan *01-02-1917 Wiszowate †   
265Bielska Anna *20-07-1906 Mścichy †  
266Bielska Marianna z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
267Bielski Jan *11-02-1902 Mścichy †  
268Bielski Stanisław *28-04-1910 Mścichy †  
269Bieńkowska Dominika z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
270Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
271Bieńkowska Helena z d. Konopka *około 1903 Kamianki †  
272Bieńkowska Joanna z d. Janczewska *około 1901 †  
273Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska *1908 †  
274Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
275Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
276Bieńkowska Marianna *około 1907 Okrasin †  
277Bieńkowska Marianna z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
278Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
279Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
280Bieńkowska Władysława z d. Mikucka *około 1905 †  
281Bieńkowski Aleksander *około 1908 Okrasin †  
282Bieńkowski Aleksander *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
283Bieńkowski Aleksander *1900 Romany †1966 Romany  
284Bieńkowski Bolesław *1918 Radziłów †  
285Bieńkowski Eugeniusz *około 1910 Dębówka †  
286Bieńkowski Jan *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
287Bieńkowski Jan *1911 †  
288Bieńkowski Józef *około 1901 Okrasin †  
289Bieńkowski Józef *około 1902 Radziłów †  
290Bieńkowski Ludwik *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
291Bieńkowski Michał *około 1905 Dębówka †  
292Bieńkowski Mieczysław *1916 Romany †  
293Bieńkowski Piotr *1910 Romany † USA  
294Biernacka Józefa z d. Dąbrowska *19-09-1906 Niećkowo †  
295Biernacki Feliks *13-08-1903 Szczuczyn †  
296Biędzio Michalina z d. Miklewicz *około 1912 Niewiarowo †  
297Blaszko Anna z d. Łempicka *około 1902 Bagienice †   
298Blum Bolesław *około 1903 †  
299Blum Bronisława z d. Budzińska *około 1906 †  
300Blum Henryk *25-11-1913 Kubra †  
301Blum Janina z d. Wojno *1908 †  
302Blum Leokadia z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
303Blum Stanisław *1901 †  
304Bobrowska Czesława z d. Wysocka *26-11-1908 Żebry †  
305Bobrowska Marianna z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
306Bobrowski Kazimierz *24-12-1906 Rydzewo †  
307Bogdan Agata z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
308Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska *11-05-1922 Żebry †  
309Bogdan Antoni *07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn †25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
310Bogdan Helena z d. Nieszała *27-01-1908 Kędziorowo †  
311Bogdan Kazimierz *04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn †  
312Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
313Bogdan Stanisław *22-07-1912 Kędziorowo †08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/  
314Bogdanowicz Antoni *21-11-1920 †04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/  
315Bogdanowicz Bolesław *około 1900 †  
316Bogdanowicz Marianna z d. Turowska *około 1900 †  
317Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka *16-07-1918 †25-04-1996 /Wąsosz/  
318Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka *około 1905 Kotówek †  
319Bogdańska Marianna z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
320Bogdański Grzegorz *około 1903 Włochówka †  
321Bogdański Piotr *około 1903 Włochówka †  
322Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
323Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska *około 1902 Sokoły †  
324Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
325Bogusławska Janina z d. Kierznowska *20-02-1900 Kownatki †06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/  
326Bogusławska Marianna *około 1900 †09-03-1901 Żebry /Wąsosz/  
327Bogusławski Bronisław *29-09-1906 Żebry †  
328Bogusławski Czesław *03-12-1924 Żebry †11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
329Bogusławski Feliks *około 1902 Niećkowo †  
330Bogusławski Jan *09-02-1901 Żebry †  
331Bogusz Bolesława z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
332Bogusz Czesław *około 1904 Bukowo †  
333Bogusz Józef *około 07-1906 †12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
334Bogusz Stanisław *około 1909 †  
335Bogusz Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
336Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska *13-11-1903 Wąsosz †08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/   
337Boguszewski Władysław *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
338Bołmańska Anna z d. Krymska *25-05-1901 Borawskie †  
339Bołmański Józef *18-10-1906 Bzury †  
340Borawska Aleksanda *około 01-1913 Nadbory †15-06-1914 Nadbory /Burzyn/  
341Borawska Aniela z d. Kukowska *29-11-1901 Ciemianka †26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
342Borawska Anna z d. Ćmielewska *26-06-1917 Radziłów †21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
343Borawska Anna z d. Zarzecka *15-12-1910 Wąsosz †10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/  
344Borawska Czesława *14-01-1912 Wąsosz †  
345Borawska Czesława z d. Zalewska *20-07-1909 Zalesie †   
346Borawska Dominika z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
347Borawska Eugenia z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
348Borawska Felicja *1910 †  
349Borawska Feliksa z d. Sutkowska *20-07-1912 Kramarzewo †  
350Borawska Franciszka *06-02-1917 Supy †  
351Borawska Helena z d. Dąbrowska *około 1908 Jarnuty †  
352Borawska Helena z d. Mocarska *około 1904 Mocarze †  
353Borawska Helena z d. Czerwonka *30-12-1905 Czerwonki †  
354Borawska Helena z d. Burska *05-07-1911 Kieljany †   
355Borawska Helena z d. Skrodzka *04-04-1912 Skroda Wielka †29-10-1994 Kolno /Wąsosz/   
356Borawska Irena z d. Wiszowata *1903 Nieciki †2003 Konopki Monety  
357Borawska Jadwiga *około 05-1918 †07-08-1918 Nadbory /Burzyn/  
358Borawska Jadwiga *05-11-1922 Rakowo †  
359Borawska Jadwiga z d. Cendrowska *około 1902 Kubra †  
360Borawska Jadwiga z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
361Borawska Jadwiga z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
362Borawska Janina z d. Chrostowska *08-02-1903 Gardoty †31-12-1979 Świdry Podleśne  
363Borawska Julianna z d. Kossakowska *około 1901 Kotówek †  
364Borawska Kazimiera z d. Roszkowska *około 1906 Konopki Tłuste †  
365Borawska Kazimiera z d. Skrodzka *17-01-1907 Skroda Wielka †03-11-1976 Ełk /Wąsosz/  
366Borawska Leokadia *około 1915 Zalesie †20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/  
367Borawska Leonia z d. Cwalińska *około 1908 Janczewko †29-12-1996  
368Borawska Marianna z d. Chrostowska *około 1901 †  
369Borawska Marianna *około 1900 †19-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
370Borawska Marianna z d. Kozikowska *około 1910 Ciemnoszyje †  
371Borawska Marianna z d. Buczyńska *08-11-1907 Radziłów †04-07-1977 Konopki /Wąsosz/  
372Borawska Marianna z d. Romaniuk (Nadolna) *18-06-1908 Drogoszewo †03-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
373Borawska Marianna z d. Wojsław *14-09-1914 Łempice †po 11-04-1974  
374Borawska Regina z d. Cwalińska *26-12-1915 Grozimy †  
375Borawska Regina z d. Ołdakowska *04-08-1912 Wąsosz †17-07-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
376Borawska Rozalia z d. Żebrowska *około 1900 Kurki †  
377Borawska Stanisława z d. Lewkowicz *08-05-1916 Skaje †  
378Borawska Stanisława *1914 †  
379Borawska Stanisława z d. Rydzewska *27-08-1909 Glinki †24-08-1940 Kramarzewo /Wąsosz/  
380Borawska Wanda z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
381Borawska Władysława z d. Łempicka *29-04-1914 Wąsosz †  
382Borawska Zofia z d. Szumowska *około 1906 Witynie †  
383Borawska Zofia z d. Karwowska *około 1903 †przed 17-02-1943  
384Borawska Zofia z d. Modzelewska *około 1901 †  
385Borawska Zofia z d. Czaplicka *17-10-1908 Gackie †28-03-1991 Konopki /Wąsosz/  
386Borawski Adam *około 1900 Rakowo †   
387Borawski Adolf *23-05-1914 Trzaski †  
388Borawski Aleksander *16-10-1910 Rakowo †  
389Borawski Aleksander *około 1906 Kędziorowo †24-01-1942 Kędziorowo  
390Borawski Antoni *około 1901 Witynie †  
391Borawski Antoni *około 1900 Bagienice par. Romany †  
392Borawski Antoni *25-11-1900 Borawskie par. Jedwabne †  
393Borawski Antoni *1904 †  
394Borawski Antoni *27-04-1922 †16-12-1988 Grajewo /Wąsosz/  
395Borawski Antoni *03-01-1923 Wąsosz †24-06-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
396Borawski Antoni *24-05-1912 Konopki Monety †28-10-1959 Komosewo /Wąsosz/  
397Borawski Antoni *30-09-1910 Konopki †15-06-1987   
398Borawski Antoni *09-12-1905 Konopki †08-08-1967 Przestrzele /Wąsosz/  
399Borawski Antoni *01-10-1910 Zalesie †30-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
400Borawski Bolesław *30-03-1911 Kędziorowo †30-12-1940 Kędziorowo  
401Borawski Bolesław *około 1900 †08-06-1975  
402Borawski Bronisław *27-01-1906 Konopki †14-03-1949 Konopki  
403Borawski Bronisław *07-01-1912 Szymany †   
404Borawski Eugeniusz *około 1903 Konopki †01-06-1945 Konopki   
405Borawski Florian *02-04-1904 Konopki Monety †06-05-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
406Borawski Franciszek *31-07-1914 Rakowo †  
407Borawski Franciszek *04-04-1901 Załuski †  
408Borawski Henryk *14-03-1904 Szczuczyn †24-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
409Borawski Ignacy *około 1901 Kąty †  
410Borawski Jakub *24-07-1915 Kędziorowo †19-01-1939 Kędziorowo  
411Borawski Jan *około 1900 Świdry Podleśne †  
412Borawski Jan *12-01-1900 Bełda †  
413Borawski Józef *około 1901 Witynie †  
414Borawski Józef *24-02-1902 Kędziorowo †  
415Borawski Kajetan *14-10-1909 Konopki †24-03-1969 Konopki /Wąsosz/   
416Borawski Marian *15-03-1906 Konopki †11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
417Borawski Romuald *1914 Andrychy †  
418Borawski Ryszard *14-04-1915 Borawskie †  
419Borawski Seweryn *około 1900 Szczuczyn †  
420Borawski Stanisław *około 1908 Bronaki-Olki †01-07-1987 Janczewko  
421Borawski Stanisław *18-11-1911 Borawskie par. Jedwabne †  
422Borawski Stanisław *1904 †  
423Borawski Stanisław *10-08-1910 Rydzewo Szlacheckie †  
424Borawski Wacław *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
425Borawski Witold *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
426Borawski Władysław *20-05-1910 Rakowo †  
427Borawski Władysław *25-11-1912 Witynie †  
428Borkowska Cecylia z d. Górska *08-09-1912 Bagienice †  
429Borkowska Czesława *14-05-1924 Niećkowo †06-05-1930 Niećkowo  
430Borkowska Janina z d. Szyłak *24-11-1908 Kędziorowo †06-09-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
431Borkowska Władysława z d. Kadyszewska *22-11-1900 Niećkowo †15-09-1974 Niećkowo /Wąsosz/  
432Borkowski Bronisław *19-04-1906 Niećkowo †28-08-1973 Kędziorowo /Wąsosz/  
433Borkowski Stanisław *29-10-1903 Niećkowo †  
434Borowska Jadwiga z d. Rozwadowska *27-03-1900 Siestrzanki †   
435Borowska Romualda z d. Godlewska *10-12-1918 Wagi †  
436Borowska Zofia z d. Chojnowska *25-08-1907 Danowo †24-11-2008 Ełk  
437Borowski Jan *11-07-1909 Grajewo †  
438Borusiewicz Anna z d. Ołdakowska *31-03-1902 Wąsosz †10-11-1996 /Wąsosz/   
439Borusiewicz Anna z d. Jakubowska *14-06-1906 Wąsosz †27-12-1960 Wąsosz /Wąsosz/   
440Borusiewicz Antoni *około 01-1901 †19-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
441Borusiewicz Apolonia *27-07-1903 Wąsosz †27-07-1903   
442Borusiewicz Janina z d. Kosmaczewska *14-03-1909 †11-04-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
443Borusiewicz Janina z d. Lizewska *02-01-1910 †14-10-2000 Zambrów   
444Borusiewicz Józef *05-01-1915 Szczuczyn †  
445Borusiewicz Kazimiera *około 1900 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
446Borusiewicz Marianna *około 11-1903 Wąsosz †12-05-1905 Wąsosz   
447Borusiewicz Paweł Wincenty *21-02-1904 Wąsosz †29-08-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
448Borusiewicz Piotr *1902 †  
449Borusiewicz Piotr Damian *14-03-1901 Wąsosz †13-04-1966 Zambrów   
450Borusiewicz Władysława z d. Szymanowska *23-11-1905 Wąsosz †11-07-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
451Boryszewska Helena z d. Polkowska *około 1907 †  
452Boryszewska Marianna z d. Polkowska *około 1901 †przed 01-1928  
453Boryszewski Aleksander *około 1900 Męczki †  
454Borzymowska Eugenia z d. Orzechowska *1910 †1998 /Grajewo/  
455Borzymowska Regina z d. Mierzejewska *02-02-1919 Gutki †  
456Borzymowska Romualda z d. Wiśniewska *17-03-1913 Kędziorowo †19-05-1987 Kędziorowo /Wąsosz/  
457Borzymowski Antoni *1911 †1967 Elżbiecin /Grajewo/  
458Borzymowski Bolesław *20-07-1905 Kołaki †24-07-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
459Borzymowski Czesław *02-01-1910 Łękowo †  
460Bóbr Irena *18-12-1911 Łempice †  
461Braczko Henryk Ludwik *26-02-1916 Radziłów †  
462Brakoniecka Franciszka z d. Supińska *17-09-1910 Słucz †  
463Brakoniecka Zofia z d. Ostrowska *około 1910 Sieburczyn †  
464Brakoniecki Aleksander *około 1904 Wilamowo †  
465Brakoniecki Stanisław *03-1910 Wilamowo †15-12-1980 Romany /Romany/  
466Brakoniecki Władysław *14-07-1905 Wilamowo †  
467Brodowska Anna z d. Lejman *19-09-1918 Przyborowo †   
468Brodowska Leokadia z d. Konopka *28-10-1918 Guty Podleśne †  
469Brodowska Stanisława *około 1920 Bagienice †18-04-1932 Bagienice   
470Brodowski Antoni *10-03-1908 Bagienice †   
471Brodowski Józef *22-09-1906 Bagienice †   
472Brodowski Ksawery *05-03-1908 Kotowo Plac †  
473Brodowski Telesfor *05-01-1901 Bagienice †25-03-1984 Bagienice /Wąsosz/   
474Bronakowska Leokadia z d. Mocarska *około 1909 Mocarze †24-07-1988  
475Bronakowska Stefania Klementyna z d. Dąbrowska *około 1906 Szostaki †13-10-1986 Bronaki-Olki  
476Bronakowski Jan *około 1905 Grądy Małe †01-07-1985 Grądy Małe  
477Bronakowski Wacław *około 1905 Bronaki-Olki †  
478Bronowicz Jadwiga z d. Grądzka *około 1904 Kubrzany †  
479Bronowicz Modest *około 1904 Łomża †  
480Brozio Kazimiera z d. Rogowska *09-10-1908 Kowalewo †18-05-1986 Dołęgi  
481Brozio Leokadia z d. Gutowska *06-10-1901 Konopki †  
482Brozio Stanisław *08-05-1900 Doliwy †  
483Bryl Bronisław *około 1901 Rutkowskie †11-05-1940 Burzyn  
484Bryl Sabina z d. Myślińska *około 1905 Burzyn †  
485Brzezicka-Makiewicz Janina z d. Komosińska *08-03-1910 Wąsosz †23-01-1990 Giżycko /Wąsosz/  
486Brzezińska Zofia z d. Dąbrowska *1915 †po 02-08-1943  
487Brzeziński Franciszek *1907 Kowalewo †15-12-1942 Czachy /Przytuły/  
488Brzostowska Bronisława z d. Sokołowska *około 1906 Dzięgiele †  
489Brzostowska Bronisława z d. Gutowska *25-08-1902 Modzele †13-04-1975 Modzele /Wąsosz/  
490Brzostowska Franciszka z d. Godlewska *około 1901 Kotówek †  
491Brzostowska Helena z d. Koźlarzewska *około 1906 USA †  
492Brzostowska Janina z d. Karwowska *około 1910 †  
493Brzostowska Janina z d. Okulewicz *około 1909 †  
494Brzostowska Joanna Franciszka z d. Makowska *około 1910 Makowskie †  
495Brzostowska Józefa z d. Pawłowska *około 1906 Chyliny †08-02-1987 Nieławice   
496Brzostowska Józefa z d. Kamińska *26-04-1908 Kucze Małe †21-10-1998  
497Brzostowska Józefa z d. Cimochowska *31-03-1913 Wąsosz †30-05-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
498Brzostowska Klementyna *około 02-02-1900 †08-02-1900 Nadbory /Burzyn/  
499Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1901 Karwowo-Wszebory †  
500Brzostowska Regina z d. Mocarska *około 1909 †  
501Brzostowska Rozalia z d. Mościcka *około 1905 Kucze Wielkie †  
502Brzostowska Stanisława Paulina z d. Szleszyńska *około 1903 Kucze Wielkie †   
503Brzostowska Teofila z d. Mieczkowska *około 1904 †  
504Brzostowska Zofia z d. Łomotowska *około 1913 †  
505Brzostowski Aleksander *około 1904 Nieławice †   
506Brzostowski Antoni *08-06-1911 Grabowo †29-06-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
507Brzostowski Bolesław *1914 †  
508Brzostowski Bronisław *około 1909 †  
509Brzostowski Czesław *około 1905 Nadbory †  
510Brzostowski Franciszek *około 1910 Makowskie †30-06-1914 Makowskie /Burzyn/  
511Brzostowski Franciszek *około 1902 †26-03-1918 Brzostowo /Burzyn/  
512Brzostowski Franciszek *około 1906 Nieławice †   
513Brzostowski Franciszek *około 1901 Mocarze Budne †  
514Brzostowski Jan *około 1915 †19-03-1920 Chyliny /Burzyn/  
515Brzostowski Jan *około 1900 Bagienice par. Romany †  
516Brzostowski Jan *16-12-1912 Chyliny †  
517Brzostowski Józef *około 03-1913 Nadbory †14-04-1914 Nadbory /Burzyn/  
518Brzostowski Józef *17-05-1913 Bukowo †  
519Brzostowski Józef *około 1909 †  
520Brzostowski Józef *około 1904 †  
521Brzostowski Julian *15-01-1904 Radziłów †  
522Brzostowski Romuald *25-11-1900 Karwowo par. Jedwabne †24-02-1986  
523Brzostowski Stanisław *około 12-1918 †08-04-1921 Rutkowskie /Burzyn/  
524Brzostowski Stanisław *około 1918 Nadbory †27-12-1931 Nadbory /Burzyn/  
525Brzostowski Walerian *14-12-1901 Konopki par. Radziłów †29-08-1903 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
526Brzostowski Zenon *około 1913 Chyliny †28-08-1931 Chyliny /Burzyn/  
527Brzostowski Zygmunt *około 1902 Nadbory †  
528Brzozowska Aleksandra z d. Łaguna *19-10-1919 Kędziorowo †2012   
529Brzozowska Eleonora z d. Szymanowska *05-01-1918 Zalesie †23-12-2003 Zalesie /Wąsosz/   
530Brzozowska Janina z d. Kamińska *1922 Sieburczyn †2002 Wizna /Wizna/   
531Brzozowska Marianna z d. Pruszko *około 1907 Rutkowskie †  
532Brzozowski Czesław *13-07-1914 Zalesie †12-01-1978 Zalesie /Wąsosz/   
533Brzozowski Franciszek *około 1901 Rutkowskie †  
534Brzozowski Jan *około 1912 Zalesie †13-09-1919 Zalesie /Wąsosz/   
535Brzóska Andrzej *07-12-1902 Racibory †  
536Brzóska Bronisława Stefania z d. Kalinowska *15-02-1914 Kamianki †  
537Brzóska Janina z d. Tomaszewska *02-11-1916 Żebry †  
538Brzóska Marianna Weronika z d. Kulikowski *około 1902 Racibory †przed 08-1950  
539Brzóska Stanisław *16-07-1907 Chełchy †  
540Brzuchalska Anastazja z d. Sulewska *08-11-1912 Bagienice †  
541Brzuchalska Helena z d. Piotrowska *19-08-1915 Kołobrzeg †  
542Brzuchalska Józefa z d. Piechocińska *około 1904 †  
543Brzuchalska Regina z d. Zalewska *23-05-1919 Zalesie †   
544Brzuchalska Stefania z d. Duba *około 1911 †po 05-12-1942  
545Brzuchalski Adam *16-08-1910 USA †  
546Brzuchalski Antoni *05-05-1913 Floral Park, NY USA †   
547Brzuchalski Feliks *1911 Floral Park, NY USA †  
548Brzuchalski Jakub *około 1902 †05-12-1942 Dołęgi /Szczuczyn/  
549Brzuchalski Jan *27-04-1906 Milewo †  
550Bućkowska Julianna z d. Mrozik *około 1909 Kotowo †  
551Bućkowski Aleksander *około 1904 Strękowa Góra †  
552Budna Helena z d. Ramotowska *24-03-1906 Kramarzewo †17-02-1989 Budne  
553Budny Kazimierz *19-08-1913 Budne †   
554Budzińska Helena z d. Rynkiewicz *15-02-1909 Mścichy †13-07-1989 Grajewo   
555Budziński Antoni *około 1906 Radziłów †   
556Bujwidys Antoni *28-02-1911 Wąsosz †26-11-1972 Kędziorowo /Wąsosz/   
557Bujwidys Czesław *około 1913 Wąsosz †13-04-1934 Wąsosz  
558Bujwidys Marianna z d. Kędzierska *02-02-1914 Kędziorowo †08-10-1999 Wiktorowo /Wąsosz/   
559Bukowska Bronisława z d. Niebrzydowska *26-01-1913 Sulewo Kownaty †04-08-1996 Grajewo   
560Bukowska Dominika z d. Pieńkowska *około 1901 Pluty †  
561Bukowska Genowefa z d. Górska *14-03-1903 Kramarzewo †  
562Bukowska Józefa z d. Danowska *około 1911 Borawskie †  
563Bukowska Władysława z d. Pieńkowska *około 1907 Kotówek †  
564Bukowski Aleksander *około 1902 Wierzbowo †  
565Bukowski Aleksander *około 1901 Borawskie †  
566Bukowski Bronisław *19-03-1916 Popowo †   
567Bukowski Dominik *około 1904 Borawskie †  
568Bukowski Józef *1909 Karwowo †1910 Radziłów /Radziłów/  
569Bukowski Piotr *około 1903 Karwowo †  
570Bukowski Władysław *około 1908 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
571Bukrym Kazimiera z d. Gromadzka *około 1908 Karwowo †  
572Burgraff Alfons *22-10-1904 Kramarzewo †  
573Burgraff Dominik *04-08-1901 Kramarzewo †11-07-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
574Burgraff Józefa z d. Zawistowska *około 1903 Ruda †  
575Buziewicz Władysław *16-07-1907 Popowo †   
576Buźniak Jan *21-10-1910 Trzcianka †  
577Buźniak Józefa z d. Gałązka *12-06-1915 Tarachy †  
578Buźniak Marianna z d. Markowska *01-08-1917 Żebry †11-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
579Buźniak Stanisław *27-01-1908 Trzcianka †11-03-1986 Żebry  
580Byl Aleksandra z d. Gacka *14-11-1913 †24-09-1981 Komosewo /Wąsosz/  
581Byl Jan *24-05-1904 Wójkowice †29-09-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
582Bylica Anna z d. Wasilewska *24-06-1900 Wąsosz †21-03-1995 Rogale  
583Bylica Hieronim *06-03-1910 †13-03-1987 Świdry /Wąsosz/  
584Bylica Stefania z d. Szklarzewska *22-12-1913 †  
585Bzura Anna z d. Gołębiewska *około 1906 †  
586Bzura Bronisława z d. Godlewska *15-05-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
587Bzura Franciszek *14-10-1915 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
588Bzura Franciszek Władysław *około 1901 Kucze Wielkie †25-10-1929 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
589Bzura Jan *około 1909 †  
590Bzura Józef *24-08-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
591Bzura Marianna z d. Święszkowska *około 1904 †  
592Bzura Marianna z d. Zajczewska *30-06-1900 Rydzewo Szlacheckie † Obrytki par. Przytuły (Romany)  
593Bzura Stanisław *1913 †  
594Cekała Bronisława z d. Łomotowska *około 1901 Chrostowo †  
595Cekała Władysław *około 07-1916 Szostaki †15-01-1918 Szostaki /Burzyn/  
596Cendrowska Helena z d. Orzechowska *około 1904 Racibory †  
597Cendrowska Józefa z d. Bielawska *około 1906 †  
598Cendrowska Marianna z d. Orłowska *około 1906 †  
599Cendrowski Antoni *około 1901 Kownaty †  
600Cendrowski Jan *około 1903 Chrzanowo †  
601Chałustowski Albin *31-03-1908 Mścichy †  
602Chałustowski Bolesław *12-05-1913 Mścichy †31-03-1914 Mścichy /Radziłów/  
603Chałustowski Franciszek *20-08-1910 Mścichy †  
604Chałustowski Jan *około 02-1923 †18-10-1925 Mścichy /Radziłów/  
605Chałustowski Józef *28-12-1918 Mścichy †07-10-2009  
606Chałustowski Stanisław *16-10-1921 Mścichy †13-01-1996 Kramówka Mała  
607Chełmińska Aleksandra z d. Górska *21-07-1909 Niećkowo †po 17-05-1975  
608Chełmińska Antonina Cecylia (Czesława) z d. Filonowicz *06-12-1916 Prusy †10-10-1998 Niećkowo /Wąsosz/  
609Chełmińska Leokadia z d. Chodnicka *28-07-1912 †11-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
610Chełmińska Stefania z d. Budzińska *około 1919 Pomiany †  
611Chełmiński Bronisław Józef *07-09-1908 Świdry †10-03-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
612Chełmiński Czesław *21-09-1907 Niećkowo †  
613Chełmiński Hieronim *05-10-1901 Niećkowo †17-05-1975 Niećkowo /Wąsosz/  
614Chełmiński Józef *11-09-1910 Niećkowo †23-03-1993 Niećkowo /Wąsosz/  
615Chełmiński Władysław *17-10-1911 Niećkowo †  
616Chełmiński Władysław *około 1900 Niećkowo †  
617Chełstowska Stefania Zofia z d. Duda *02-07-1911 Ławsk †18-12-1990 Grajewo   
618Cherubin Franciszek *około 1904 Wilamowo †  
619Cherubin Helena z d. Kozłowska *około 1905 Sieburczyn †  
620Cherubin Helena z d. Kowalewska *około 1904 Stryjaki †  
621Chludzińska Lucyna z d. Maliszewska *28-02-1920 Maliszewo †2006 Maliszewo /Chlebiotki/  
622Chludziński Bolesław *07-06-1915 Kurpiki †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
623Chludziński Czesław *1910 †1938  
624Chmielewska Aniela z d. Kowalewska *01-08-1920 Rakowo †  
625Chmielewska Anna z d. Sokołowska *25-06-1903 Michny †  
626Chmielewska Franciszka Cecylia z d. Liżewska *około 1901 †około 1986  
627Chmielewska Helena z d. Wiśniewska *około 1904 Radziłów †  
628Chmielewska Klementyna z d. Mocarska *25-12-1906 Kucze Małe †   
629Chmielewska Leokadia z d. Frączkowska *18-12-1914 Mścichy †  
630Chmielewska Leokadia z d. Niedźwiedzka *29-06-1909 Kownatki †05-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
631Chmielewska Marianna *około 1901 Wąsosz †23-09-1931 Wąsosz  
632Chmielewska Stanisława z d. Szymanowska *1913 †  
633Chmielewska Stanisława z d. Zalewska *10-04-1908 Zalesie †02-07-1941 Szczuczyn  
634Chmielewska Stefania z d. Downar *08-09-1922 Szczuczyn †  
635Chmielewska Waleria z d. Dobrzycka *około 1906 Biodry †  
636Chmielewska Władysława z d. Malinowska *25-11-1901 Dybła †27-07-1953 Wąsosz  
637Chmielewska Zofia z d. Makowska *około 1907 Makowskie †  
638Chmielewska Zofia z d. Bieńkowska *07-04-1910 Okrasin †  
639Chmielewski Bolesław *05-01-1907 Wąsosz †12-10-1973 Szczuczyn  
640Chmielewski Fabian *28-02-1923 Czachy †przed 08-1947  
641Chmielewski Franciszek *05-10-1919 Skaje †  
642Chmielewski Franciszek *1911 †  
643Chmielewski Franciszek *około 01-1903 †28-01-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/   
644Chmielewski Franciszek *24-12-1910 Wąsosz †06-12-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
645Chmielewski Jakub Wacław *około 1907 Stawiski †  
646Chmielewski Jan *około 1900 †około 1966  
647Chmielewski Józef *06-11-1905 Racibory †  
648Chmielewski Józef *około 1911 Konopki Chude †   
649Chmielewski Mieczysław *15-09-1915 Szczuczyn †  
650Chmielewski Paweł *około 1900 Brzeźnio †   
651Chmielewski Piotr *20-11-1905 Słucz †  
652Chmielewski Stanisław *07-04-1912 Mścichy †  
653Chmielewski Stanisław *20-11-1903 Rogale par. Stawiski †  
654Chmielewski Stanisław *25-10-1916 Ławsk †  
655Chmielewski Zygmunt *około 1902 Radziłów †  
656Chodnicka Aleksandra z d. Chrzanowska *28-11-1903 Zalesie †21-12-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
657Chodnicka Bronisława z d. Sakowska *około 1903 Klimaszewnica †  
658Chodnicka Cecylia z d. Dmochowska *13-08-1905 Szwelczyn †przed 25-02-1953  
659Chodnicka Czesława z d. Dmochowska *po 1910 Wąsosz † Żebry /Wąsosz/  
660Chodnicka Helena z d. Gromadzka *1906 Łepki †  
661Chodnicka Janina z d. Skrodzka *12-12-1912 †21-11-1988 Pasichy /Wąsosz/  
662Chodnicka Janina z d. Kamińska *24-06-1902 Łempice †23-12-1984 Łempice /Wąsosz/  
663Chodnicka Leokadia z d. Filter *około 1901 Pawełki †  
664Chodnicka Leokadia z d. Brodowska *15-04-1917 Bagienice †2001 Ełk /Ełk/   
665Chodnicka Wiktoria z d. Zamojska *24-10-1910 Wąsosz †16-02-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
666Chodnicki Adam *około 1900 Stawiski †  
667Chodnicki Adolf *11-11-1905 Wąsosz †10-02-1940 Szczuczyn   
668Chodnicki Aleksander *około 1904 †  
669Chodnicki Aleksander Izydor *17-11-1911 Wąsosz †02-09-1962 Rożyńsk Wielki /Wąsosz/  
670Chodnicki Antoni *około 1901 Żebry †  
671Chodnicki Bolesław *02-01-1923 †19-03-1990 Żebry /Wąsosz/  
672Chodnicki Eugeniusz *15-05-1920 Wąsosz †18-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
673Chodnicki Jan Teofil *08-04-1909 †28-03-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
674Chodnicki Marian *29-07-1910 Pasichy †04-07-1975 Pasichy /Wąsosz/  
675Chodnicki Mieczysław *około 1923 Żebry †07-09-1941 Żebry /Wąsosz/  
676Chodnicki Stanisław *około 1917 Łempice †20-10-1931 Łempice  
677Chodnicki Zygmunt *03-09-1914 Pasichy †1976 Ełk /Ełk/   
678Chodorowska Hieronima z d. Mocarska *około 1905 Brzostowo †  
679Chodorowska Marianna *13-10-1912 Burzyn †  
680Chodorowski Aniołek *21-07-1914 Burzyn †21-07-1914 Burzyn /Burzyn/  
681Chodorowski Józef *około 1906 Mocarze †  
682Chodzicka Anna z d. Blum *około 1904 †  
683Chojnowska Czesława z d. Danowska *25-10-1903 Surały †12-06-1985 Stawiane /Wąsosz/  
684Chojnowska Czesława z d. Chrzanowska *19-10-1904 Rydzewo †02-04-1963 Pasichy /Wąsosz/  
685Chojnowska Feliksa z d. Domitrz *30-09-1910 Kucze Małe †02-01-1998   
686Chojnowska Jadwiga z d. Ostatkiewicz *około 1908 Kossaki par. Jedwabne †  
687Chojnowska Jadwiga z d. Mordasiewicz *około 1904 Radziłów †   
688Chojnowska Janina z d. Milewska *około 1906 Danowo †   
689Chojnowska Józefa z d. Ożarowska *około 1901 Bartki †  
690Chojnowska Leokadia z d. Kuczewska *około 1900 Kucze Małe †  
691Chojnowska Marianna z d. Gardocka *około 1907 Ramoty †  
692Chojnowska Marianna z d. Kozłowska *około 1908 †  
693Chojnowska Rozalia Anna *25-07-1903 Poryte †04-09-1904 Poryte /Poryte/  
694Chojnowski Aleksander *około 1903 †  
695Chojnowski Antoni *07-1918 †22-08-1918 Pasichy /Wąsosz/  
696Chojnowski Czesław *08-02-1924 Pasichy †21-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
697Chojnowski Franciszek *07-03-1908 Poryte †  
698Chojnowski Jan *22-07-1900 Poryte †23-07-1900 Poryte /Poryte/  
699Chojnowski Józef *około 1901 Chojny Młode †  
700Chojnowski Józef *około 1900 Wilczewo †  
701Chojnowski Józef *08-04-1905 Danowo †  
702Chojnowski Józef *26-08-1919 Pasichy †10-03-2000 Pasichy /Wąsosz/  
703Chojnowski Kazimierz *30-04-1913 Danowo †   
704Chojnowski Władysław *09-02-1914 Jurzec †05-01-1939 Pasichy  
705Cholewiński Aleksander *około 1916 Borawskie †  
706Chorosz Anna z d. Grądzka *około 1917 Sojczynek †  
707Chorosz Anna z d. Kędzierska *08-02-1901 Wąsosz †04-06-1941 Wąsosz  
708Chorosz Genowefa z d. Gardocka *14-07-1906 Sulewo Prusy †03-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
709Chorosz Hieronim *około 1923 Sojczynek †  
710Chorosz Honorata z d. Potęga *15-10-1910 Niećkowo †  
711Chorosz Jan *05-05-1909 Sojczyn-Borowy †  
712Chorosz Zofia *około 1923 Wąsosz †19-04-1949 Wąsosz /Wąsosz/  
713Chorzelska Józefa *około 1914 †15-07-1933 Grozimy /Wąsosz/  
714Chrapowicka Michalina z d. Dąbkowska *około 1900 Mroczki †  
715Chrapowicz Marianna z d. Cytryjan *01-08-1900 Grabowo †  
716Chrostowska Aleksandra z d. Borawska *około 1901 Mocarze †  
717Chrostowska Bolesława z d. Mocarska *około 1913 †  
718Chrostowska Czesława z d. Karwowska *11-09-1919 Mieczki †  
719Chrostowska Franciszka *10-06-1916 Supy †  
720Chrostowska Genowefa z d. Dzięgielewska *24-01-1908 Szwelczyn †10-09-1998 Komosewo /Wąsosz/   
721Chrostowska Helena z d. Milewska *około 1905 Koniecki par. Wizna †  
722Chrostowska Helena z d. Cwalina *05-10-1903 Sokoły †04-09-1974 Jabłonna  
723Chrostowska Janina z d. Jankowska *około 1900 Brzostowo †  
724Chrostowska Janina z d. Rogowska *około 1915 †  
725Chrostowska Janina z d. Brzóska *16-08-1905 Chełchy †18-05-1972 Grajewo /Wąsosz/  
726Chrostowska Janina z d. Szczesik *06-05-1905 Niedźwiedzkie †przed 06-1928  
727Chrostowska Józefa z d. Krajewska *około 1901 Kubrzany †  
728Chrostowska Józefa z d. Święszkowska *około 1912 †  
729Chrostowska Kazimiera z d. Łukaszewska *około 1906 Nadbory †  
730Chrostowska Leokadia z d. Hermanowska *około 1911 Scranton, PA †  
731Chrostowska Leokadia z d. Górska *14-05-1903 Kieljany †23-10-1976 Kieljany /Wąsosz/  
732Chrostowska Marianna z d. Cwalina *około 1907 Mieczki †  
733Chrostowska Marianna z d. Mieńkowska *01-10-1905 Wąsosz †23-01-1992 Komosewo /Wąsosz/  
734Chrostowska Marianna z d. Jankowska (Zalewska) *około 1907 †  
735Chrostowska Stanisława z d. Konopka *około 1903 Nadbory †  
736Chrostowska Stanisława z d. Bogdan *24-01-1914 Skaje †przed 06-1956  
737Chrostowska Stefania *około 1910 Biodry †26-01-1926 Biodry /Burzyn/  
738Chrostowska Waleria z d. Pieńkowska *około 1907 †  
739Chrostowski Aleksander *28-03-1917 Bagienice †  
740Chrostowski Bolesław *około 1902 Bagienice †08-03-1932 Bagienice  
741Chrostowski Bolesław *26-01-1906 Bagienice †01-04-1983 Bagienice /Wąsosz/  
742Chrostowski Czesław *27-08-1905 Gardoty †  
743Chrostowski Dionizy *około 1906 Karwowo par. Jedwabne †  
744Chrostowski Feliks *03-04-1900 Brodowo †  
745Chrostowski Franciszek *1904 †  
746Chrostowski Franciszek *24-05-1900 Wypychy †12-01-1929 Wypychy /Przytuły/  
747Chrostowski Henryk *około 1912 †  
748Chrostowski Jan *około 1901 Konopki Chude †  
749Chrostowski Jan *30-11-1902 Nieławice †  
750Chrostowski Józef *około 1907 Nadbory †  
751Chrostowski Józef *02-1906 †01-03-1906 Nadbory /Burzyn/  
752Chrostowski Józef *około 1902 †  
753Chrostowski Kazimierz *16-09-1917 Karwowo-Wszebory †  
754Chrostowski Piotr *30-06-1915 Zakrzewo †  
755Chrostowski Stanisław *około 1901 Biodry †29-01-1916 Biodry /Burzyn/  
756Chrostowski Stanisław *około 1905 Wagi †07-04-1992 Grajewo  
757Chrostowski Stanisław *około 1908 †  
758Chrostowski Wacław *01-08-1912 Nadbory †13-05-1980  
759Chrostowski Wincenty *około 1900 Biodry †  
760Chrostowski Władysław *około 1906 USA †  
761Chrostowski Zygmunt *około 1903 Nadbory †  
762Chrzanowska Aleksandra z d. Karwowska *10-01-1908 Sokoły †19-02-1989 Szczuczyn  
763Chrzanowska Anastazja z d. Orłowska *29-10-1906 Zakrzewo †20-08-1991 Grajewo /Wąsosz/  
764Chrzanowska Anna z d. Dąbrowska *1910 †  
765Chrzanowska Czesława z d. Statkiewicz *28-12-1906 Łempice †08-12-1980 Grajewo  
766Chrzanowska Eleonora z d. Sulewska *09-04-1916 Zalesie †22-04-1995 Grajewo /Wąsosz/   
767Chrzanowska Filomena *około 1909 Brzostowo †18-08-1920 Brzostowo /Burzyn/  
768Chrzanowska Franciszka z d. Brzostowska *około 1907 Karwowo-Polki †  
769Chrzanowska Franciszka z d. Korytkowska *około 1903 †  
770Chrzanowska Franciszka z d. Nienałtowska *1919 Małachowo † Małachowo /Wizna/   
771Chrzanowska Genowefa *11-11-1911 Zalesie †26-07-1969 Szczuczyn /Wąsosz/   
772Chrzanowska Genowefa Waleria *16-12-1906 Kieljany †20-03-1995 Bronaki-Olki   
773Chrzanowska Helena z d. Zajkowska *około 1900 Szostaki †  
774Chrzanowska Helena z d. Kryszczyńska *około 1908 †  
775Chrzanowska Helena z d. Gardocka *24-07-1920 †26-01-1992 Kieljany /Wąsosz/  
776Chrzanowska Helena z d. Mitros *18-01-1912 Modzele †  
777Chrzanowska Janina z d. Przestrzelska *około 1900 Mocarze †  
778Chrzanowska Janina z d. Kossakowska *około 1906 †  
779Chrzanowska Janina z d. Bagińska *1902 Koniecki Małe †  
780Chrzanowska Józefa z d. Szleszyńska *20-03-1916 Barwiki †  
781Chrzanowska Leokadia z d. Karwowska *około 1901 Brzostowo †  
782Chrzanowska Marianna *około 1902 Karwowo †  
783Chrzanowska Marianna z d. Karwowska *około 1902 †  
784Chrzanowska Marianna z d. Chrostowska *około 1901 †przed 01-1921  
785Chrzanowska Marianna *około 1924 Kieljany †04-06-1934 Kieljany   
786Chrzanowska Marianna z d. Borawska *26-08-1911 Konopki †20-02-1990 Konopki  
787Chrzanowska Marianna z d. Grabowska *06-08-1900 †19-01-1996 /Wąsosz/  
788Chrzanowska Natalia z d. Przestrzelska *około 1903 Mocarze †  
789Chrzanowska Natalia z d. Kowalczyk *około 1922 †  
790Chrzanowska Stanisława *16-11-1908 Koniecki Małe †  
791Chrzanowska Władysława z d. Zyskowska *08-10-1903 †17-04-1996 /Wąsosz/  
792Chrzanowska Zofia *16-11-1908 Koniecki Małe †19-02-1981  
793Chrzanowski Aleksander *około 1902 Małachowo †  
794Chrzanowski Aleksander *17-08-1916 Czachy †  
795Chrzanowski Aleksander *około 1913 Kieljany †19-02-1949 Radziłów /Wąsosz/  
796Chrzanowski Andrzej *około 1902 Brzostowo †11-09-1911 Brzostowo /Burzyn/  
797Chrzanowski Antoni *około 1912 Godlewo †02-03-1920 Godlewo /Wąsosz/  
798Chrzanowski Antoni *06-06-1902 Zalesie †16-02-1980 Zalesie /Wąsosz/   
799Chrzanowski Antoni *01-12-1906 Czarnowo †06-03-1988 Grajewo  
800Chrzanowski Antoni *02-04-1911 Konopki †  
801Chrzanowski Antoni *około 1915 Konopki †  
802Chrzanowski Antoni *13-06-1916 Koniecki Małe †19-01-1987 Grajewo /Wąsosz/  
803Chrzanowski Bolesław *04-02-1912 Czachy †  
804Chrzanowski Bolesław *30-04-1915 Kieljany †  
805Chrzanowski Bronisław *20-08-1906 Kieljany †11-05-1935 Kieljany /Wąsosz/  
806Chrzanowski Dominik *14-10-1907 Konopki †08-09-1987 Konopki  
807Chrzanowski Feliks *19-11-1911 Kieljany †13-11-1990 Grajewo /Wąsosz/  
808Chrzanowski Franciszek *około 1913 †  
809Chrzanowski Henryk *23-12-1908 Zalesie †   
810Chrzanowski Hipolit *około 1914 Kieljany †przed 06-1946  
811Chrzanowski Jan *około 1900 Karwowo-Wszebory †  
812Chrzanowski Jan *1903 †  
813Chrzanowski Jan *1911 Supy †  
814Chrzanowski Jan *17-02-1906 Godlewo †14-08-1969 Godlewo  
815Chrzanowski Józef *16-09-1910 Brzozowa par. Białaszwewo †  
816Chrzanowski Józef *1917 †   
817Chrzanowski Józef *04-09-1913 Niedźwiadna †19-03-1995 Grajewo /Wąsosz/  
818Chrzanowski Józef *15-06-1915 Zalesie †23-10-1987 Grajewo /Wąsosz/   
819Chrzanowski Kazimierz *około 1907 Brzostowo †  
820Chrzanowski Konstanty *11-03-1913 Kieljany †05-07-1967 Białystok /Wąsosz/  
821Chrzanowski Marian *09-08-1912 Kurejwa †  
822Chrzanowski Marian *02-08-1911 Konopki †  
823Chrzanowski Marian *14-06-1913 Zalesie †23-09-1996 Zalesie /Wąsosz/   
824Chrzanowski Nikodem *około 1901 †  
825Chrzanowski Romuald *około 1906 †  
826Chrzanowski Romuald *16-07-1915 Radziłów †  
827Chrzanowski Stanisław *około 1900 †  
828Chrzanowski Stanisław *26-10-1904 Drozdowo †13-04-1965 Ławsk /Wąsosz/  
829Chrzanowski Stanisław *1916 Kieljany †11-09-1939 Czerwony Bór /Wąsosz/  
830Chrzanowski Wacław *31-12-1905 Konopki †  
831Chrzanowski Wacław *22-10-1922 Karwowo †25-07-1999 Grajewo /Wąsosz/  
832Chrzanowski Wacław *23-01-1905 Łosewo †06-04-1964 Łosewo /Białaszewo/  
833Chrzanowski Władysław *około 1903 †  
834Chrzanowski Zygmunt *15-05-1907 Koniecki †20-09-1965 Koniecki /Wąsosz/  
835Chwaszczewska Bolesława *1902 †13-02-1986  
836Chylińska Aleksandra z d. Zalewska *około 1908 †  
837Chylińska Bronisława z d. Dołęga *około 1909 Rutkowskie †  
838Chylińska Genowefa z d. Kulikowska *24-02-1906 Zalesie †   
839Chylińska Helena z d. Kuczewska *1906 Radziłów †  
840Chylińska Helena z d. Jasińska *około 1903 Radziłów †po 18-07-1953  
841Chylińska Helena z d. Strzechocka *około 1903 †  
842Chylińska Helena z d. Małolepsza *07-02-1920 Kolno †05-10-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
843Chylińska Hieronima *około 1906 Kąty †23-01-1920 Kąty /Burzyn/  
844Chylińska Janina z d. Gobiecka *około 1908 Taraskowo †  
845Chylińska Leokadia *14-05-1909 Sulewo Prusy †  
846Chylińska Marianna z d. Bagińska *11-10-1908 Kurki †13-10-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
847Chylińska Regina *14-12-1914 Sulewo Prusy †04-08-1939 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
848Chylińska Regina z d. Kielian *10-07-1907 Bagienice †05-03-1948 Sulewo Prusy   
849Chylińska Stanisława z d. Piotrowska *około 1904 Janczewko †  
850Chylińska Stanisława z d. Mroczkowska *około 1908 †  
851Chylińska Władysława *około 1915 Sulewo Prusy †01-10-1916 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
852Chylińska Władysława z d. Dzięgielewska *07-02-1907 Sulewo Kownaty †09-02-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
853Chyliński Adam *04-02-1908 Sulewo Prusy †  
854Chyliński Aleksander *około 1902 Mrówki †  
855Chyliński Aleksander *około 1906 †  
856Chyliński Aleksander *11-11-1904 Sulewo Prusy †14-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
857Chyliński Antoni *09-04-1911 Kownatki †04-11-1988 Grajewo /Wąsosz/   
858Chyliński Antoni *03-04-1912 Sulewo Prusy †27-08-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
859Chyliński Antoni Onufry *1907 †16-05-1935 Zalesie /Wąsosz/   
860Chyliński Bolesław *około 1904 †  
861Chyliński Czesław *około 1905 †  
862Chyliński Dominik *około 08-1904 Sulewo Prusy †20-04-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
863Chyliński Dominik *29-09-1906 Kownatki †25-01-1957 Szczuczyn /Wąsosz/  
864Chyliński Eugeniusz *17-10-1911 Sulewo Kownaty †11-12-1993 Szczecin   
865Chyliński Henryk *16-04-1904 Sulewo Prusy †12-01-1982 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
866Chyliński Jan *04-03-1902 Sulewo Prusy †28-03-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
867Chyliński Józef *15-05-1920 USA †28-09-1996 /Wąsosz/   
868Chyliński Kazimierz *około 07-1915 †24-08-1915 Zalesie /Wąsosz/   
869Chyliński Stanisław *około 1904 Radziłów †  
870Chyliński Stanisław *01-05-1904 USA †  
871Chyliński Stanisław *20-02-1912 Zalesie †   
872Chyliński Stanisław Antoni *20-05-1909 Sulewo Prusy †10-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
873Chyliński Szczepan *26-12-1909 Sulewo Kownaty †06-04-1992 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
874Chyliński Tadeusz *około 1900 Mrówki †  
875Chyliński Zygmunt *około 1909 USA †13-03-1930 Kieljany  
876Ciapciak Florentyna z d. Chojnowska *29-07-1901 Poryte †  
877Ciborowska Klementyna z d. Grądzka *około 1906 Jarnuty †  
878Cichocka Helena z d. Malinowska *12-04-1912 Obrytki †  
879Cichocka Władysława z d. Paszkowska *14-01-1903 Kownatki †   
880Cichocka Władysława (Stanisława) z d. Żebrowska *17-09-1913 Kumelsk †15-12-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
881Cichocki Bolesław *około 1915 Jambrzyki †23-06-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
882Cichocki Czesław *06-01-1906 Wąsosz †  
883Cichocki Witold *30-06-1913 †24-11-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
884Ciecierska Anna *01-12-1911 Ławsk †  
885Ciecierska Anna z d. Laszczkowska *19-02-1906 Ławsk †05-01-1989 Grajewo  
886Ciecierska Jadwiga z d. Stefanowicz *14-06-1911 Kędziorowo †   
887Ciecierska Władysława z d. Tyszkiewicz *około 1900 Ciemnoszyje †  
888Ciecierski Stanisław *31-05-1908 Wąsosz †   
889Cieśnielewska Serafina z d. Rudlewska *około 1903 Mocarze †  
890Cieśnielewski Stanisław *około 1900 Kajetanowo †  
891Cimoch Czesław *około 1900 Doliwy †  
892Cimoch Edward *około 1900 Sikora †po 02-05-1980 Sikora  
893Cimoch Franciszek *około 1902 Borawskie †  
894Cimoch Genowefa z d. Tyszka *około 1905 Grabowskie †  
895Cimoch Jadwiga z d. Korzeniecka *25-12-1916 Czerwonki †  
896Cimoch Janina z d. Chylińska *około 1906 Borawskie †20-11-1939 Łoje  
897Cimoch Kazimierz *około 1906 Aleksandrowo par. Przytuły †  
898Cimoch Stefania z d. Falkowska *około 1912 Poryte †  
899Cimoch Zofia z d. Brakoniecka *20-08-1903 Romany †17-03-1983 Wilamowo  
900Cimochowska Anna z d. Zielińska *19-08-1916 Wąsosz †08-08-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
901Cimochowska Anna z d. Cwalina *23-03-1919 Mrągowo †07-12-1984 Mrągowo /Wąsosz/  
902Cimochowska Apolonia z d. Węcek *25-08-1906 Milewo †03-03-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
903Cimochowska Helena z d. Zalewska *około 1904 Wizna †  
904Cimochowska Helena z d. Dzięgielewska *23-02-1907 Niećkowo †04-06-1996 Grajewo  
905Cimochowska Helena z d. Dobrzycka *18-12-1913 Wąsosz †24-04-1981 /Wąsosz/  
906Cimochowska Marianna *około 1920 Ławsk †26-06-1937 Ławsk /Wąsosz/  
907Cimochowska Weronika z d. Ladzińska *30-09-1908 Wąsosz †11-11-2007  
908Cimochowska Władysława z d. Zielińska *13-07-1918 Rakowo †  
909Cimochowski Aleksander *około 1923 Wąsosz †03-07-1945 Niećkowo  
910Cimochowski Franciszek *28-07-1912 Wąsosz †  
911Cimochowski Hipolit *13-03-1900 Zaborowo †20-04-1962 Ełk /Wąsosz/  
912Cimochowski Marcjan *25-05-1913 Niećkowo †21-10-1953 Grajewo /Wąsosz/  
913Cimochowski Stanisław *około 1905 Wizna †  
914Cimochowski Stanisław *20-12-1903 Wąsosz †04-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
915Cimochowski Wacław *03-03-1908 Wąsosz †25-06-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
916Cimochowski Władysław *27-05-1904 Wąsosz †po 03-03-1942  
917Cimochowski Zygmunt *07-02-1910 Szwelczyn †17-07-1995 Grajewo /Wąsosz/  
918Ciszewska Aleksandra z d. Wojsław *24-10-1912 Kownatki †  
919Ciszewska Anna z d. Kretuńska *około 1905 Dębówka †  
920Ciszewska Bronisława z d. Orłowska *19-08-1901 †10-05-1995 Niećkowo /Wąsosz/  
921Ciszewska Janina z d. Kozłowska *około 1908 Kucze Wielkie †  
922Ciszewska Marianna z d. Piechowska *około 1909 Bronaki-Pietrasze †  
923Ciszewska Wiktoria z d. Rózio *15-12-1906 Wojsławy †  
924Ciszewski Antoni *około 1900 Kapice †25-06-1931 Niećkowo  
925Ciszewski Bolesław *około 1909 Myszyniec †  
926Ciszewski Franciszek *31-10-1911 Klimaszewnica †  
927Ciszewski Jan *około 1907 Konopki par. Radziłów †  
928Ciszewski Józef *około 1905 Okrasin †  
929Ciszewski Józef *02-08-1922 Klimaszewnica †11-07-1974 Konopki /Wąsosz/  
930Ciszewski Józef *07-12-1908 Mścichy †  
931Cukrowska Leokadia z d. Romanowska *28-01-1907 †20-07-1938  
932Cukrowska Marianna z d. Tarnacka *01-02-1905 Kędziorowo †20-02-1959 Szczuczyn /Wąsosz/   
933Cukrowska Władysława z d. Siedlecka *17-02-1909 Kędziorowo †po 20-12-1949  
934Cukrowski Henryk *21-07-1915 Kędziorowo †  
935Cukrowski Paweł *17-08-1910 Kędziorowo †20-12-1949 Kędziorowo  
936Cukrowski Piotr *około 1900 Kędziorowo †  
937Cwalina Aleksandra z d. Borawska *04-03-1913 Kucze Wielkie †17-09-1999  
938Cwalina Anna z d. Brzuszkiewicz *około 1904 Jedwabne †  
939Cwalina Franciszek *około 1909 Modzele †  
940Cwalina Franciszek *05-11-1905 Śmiarowo †  
941Cwalina Jadwiga z d. Skubich *1910 Sokoły †23-12-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
942Cwalina Jan *09-07-1903 Łempice †25-07-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
943Cwalina Janina *24-07-1901 Kucze Małe †  
944Cwalina Stanisław *30-04-1911 Kucze Małe †30-10-1958 Żebry /Wąsosz/   
945Cwalina Stanisław *23-04-1924 Bagienice †28-03-2001  
946Cwalina Stefania *około 01-1922 Bagienice †17-04-1928 Bagienice  
947Cwalina Teresa z d. Paszkowska *11-08-1920 Kownatki †05-05-2003 Żebry /Wąsosz/   
948Cwalina Wacław *18-11-1905 Łempice †04-02-1962 Łempice /Wąsosz/  
949Cwalina Władysława z d. Sierzputowska *25-03-1910 Modzele †  
950Cwalińska Aleksandra *04-06-1902 Rogale par. Stawiski †  
951Cwalińska Anna z d. Kalinowska *15-12-1916 Wąsosz †   
952Cwalińska Regina z d. Świderska *24-02-1908 Golanki †12-02-1998 /Wąsosz/  
953Cwaliński Jan *30-07-1907 Janczewko †  
954Cwaliński Jan *18-03-1901 Słucz †  
955Cwaliński Jan Bolesław *06-11-1904 Grozimy †06-02-1992 Grozimy /Wąsosz/  
956Cwaliński Józef *1907 †  
957Cwaliński Wacław *18-04-1904 Mroczki †   
958Cybula Aleksander *około 1903 Mścichy †  
959Cybula Bronisława z d. Stefanowicz *około 1909 Kędziorowo †   
960Cybula Franciszek *09-02-1913 Kapice †  
961Cybula Jan *14-06-1910 Kapice †   
962Cybula Marianna z d. Renkiewicz *26-11-1901 Mścichy †  
963Cybulska Leokadia z d. Najda *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
964Cybulska Marianna z d. Trzonkowska *29-11-1910 Ławsk †23-03-1992 Ławsk /Wąsosz/  
965Cybulska Władysława z d. Sarnacka *16-10-1903 Ławsk †28-06-1985 Klimaszewnica /Wąsosz/  
966Cybulski Aleksander *15-04-1905 Ławsk †03-02-1966 Ławsk /Wąsosz/  
967Cybulski Józef *07-03-1908 Ławsk †14-06-1974 Ławsk  
968Cybulski Krzysztof *około 1910 Białystok †  
969Cybulski Wiktor *21-05-1916 Grabowo †  
970Czaja Józef *27-03-1906 Momina †30-04-1956 Straduny /Wąsosz/  
971Czaja Zofia z d. Dmochowska *14-05-1910 Grędy †11-10-1971 Bartoszyce /Wąsosz/  
972Czaplicka Aleksandra z d. Karwowska *około 1900 Święcienin †  
973Czaplicka Rozalia z d. Modzelewska *11-05-1914 Ławsk †  
974Czaplicka Zofia z d. Łaguna *11-05-1900 Stawiane †  
975Czaplicki Florian Dominik *około 1900 Klimaszewnica †  
976Czaplicki Jan *około 1917 Pieniążki †  
977Czaplicki Józef *06-07-1907 Danowo †  
978Czaplicki Józef *26-05-1902 Skroda Wielka †03-03-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
979Czaplicki Wit *19-04-1910 Grabowo †  
980Czarnecka Anna *1916 †  
981Czarnecka Anna z d. Bieńkowska *17-04-1904 Romany †20-09-1980 Łomża  
982Czarnecka Apolonia z d. Jorczykowska *08-11-1919 Szczuczyn †  
983Czarnecka Bolesława z d. Zalewska *18-01-1908 Zakrzewo †  
984Czarnecka Czesława z d. Łempicka *18-08-1914 Szwelczyn †02-11-1990 Komosewo /Wąsosz/   
985Czarnecka Genowefa z d. Kowalewska *17-03-1906 Świdry †27-03-1959 Szczuczyn /Wąsosz/   
986Czarnecka Janina z d. Bagińska *około 1901 Bagienice †po 16-09-1941  
987Czarnecka Regina z d. Konopka *19-11-1922 Konopki †29-01-1995 Grajewo /Wąsosz/  
988Czarnecka Władysława z d. Tarnacka *28-05-1910 Ławsk †  
989Czarnecka Zofia z d. Laszczkowska *01-01-1914 Ławsk †  
990Czarnecki Antoni *około 1914 Zakrzewo †  
991Czarnecki Antoni *22-10-1905 Słucz †  
992Czarnecki Bolesław *16-08-1908 Wilamowo †03-01-2007   
993Czarnecki Bolesław *25-12-1912 Słucz †26-05-1986 Słucz  
994Czarnecki Franciszek *1914 †  
995Czarnecki Franciszek *10-09-1912 Kramarzewo †02-07-2000 Kramarzewo /Wąsosz/  
996Czarnecki Jan *22-06-1911 Słucz †09-1939 Gródek  
997Czarnecki Józef *21-03-1902 Słucz †  
998Czarnecki Piotr *29-01-1901 Wilamowo †20-12-1980 Łomża /Łomża/  
999Czarnecki Stanisław *13-10-1907 Zakrzewo †  
1000Czarnecki Telesfor *08-01-1901 Kramarzewo †26-05-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
1001Czarnecki Wacław *17-10-1906 Słucz †19-01-1935 Ławsk  
1002Czarniawska Bolesława z d. Chwaszczewska *03-07-1924 Bielsk Podlaski †09-08-2004 Ełk  
1003Czarniawski Antoni *1918 Suwałki †29-10-1999 Ełk  
1004Czarnowska Jadwiga Wanda z d. Mrozowicz *około 1901 Chyliny †  
1005Czarnowska Józefa z d. Bołman *około 1900 Romany †  
1006Czarnowska Marianna z d. Górska *19-06-1914 Kramarzewo †  
1007Czarnowski Czesław *06-11-1912 Borawskie †  
1008Czarnowski Paweł *około 1901 Borawskie †  
1009Czech Bronisława z d. Kozłowska *23-10-1906 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1010Czech Teofil *16-02-1905 Korzeniste †  
1011Czerwonka Adam Dominik *05-1909 Czerwonki †02-09-1909 Czerwonki /Wąsosz/  
1012Czerwonka Anna *22-01-1905 Czerwonki †  
1013Czerwonka Antoni *20-04-1902 †14-02-1990 Kołaki /Wąsosz/  
1014Czerwonka Antoni *około 1902 †po 24-02-1970  
1015Czerwonka Bolesława *05-12-1907 †07-10-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
1016Czerwonka Dominik *14-10-1912 Czerwonki †21-09-1992 Czerwonki /Wąsosz/   
1017Czerwonka Fabian *22-09-1909 Czerwonki †  
1018Czerwonka Helena z d. Kruszyńska *około 1902 Żebry †przed 01-1937  
1019Czerwonka Henryk *10-09-1917 Czerwonki †17-04-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1020Czerwonka Janina *około 08-1915 Czerwonki †27-05-1916 Czerwonki /Wąsosz/  
1021Czerwonka Janina z d. Karwowska *23-09-1919 Barwiki †  
1022Czerwonka Józefa z d. Wasiulewska *około 1906 †  
1023Czerwonka Leokadia z d. Szymanowska *05-04-1909 Andrychy †24-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/  
1024Czerwonka Telesfor *około 1905 †  
1025Czerwonka Władysława z d. Mroczkowska *18-11-1918 Czerwonki †13-02-1960 Grajewo /Wąsosz/   
1026Czyżewska Anna z d. Gutowska *około 1913 Nieciki †   
1027Czyżewska Janina *około 02-1922 Nieciki †14-05-1922 Nieciki /Słucz/   
1028Czyżewska Kazimiera *15-03-1902 Wąsosz †po 31-12-1941   
1029Czyżewska Kazimiera Helena z d. Kurkowska *15-02-1900 Wąsosz †24-04-1985 Warszawa /Wąsosz/   
1030Czyżewski Bolesław *13-11-1902 Wąsosz †31-12-1941 Niemcy   
1031Czyżewski Bronisław *14-09-1909 Wąsosz †30-07-1962 Grajewo /Słucz/   
1032Czyżewski Czesław Hilary *około 1907 Wąsosz †   
1033Czyżewski Hieronim *około 08-1915 Niedźwiadna †14-02-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1034Czyżewski Józef *około 1908 †1938 Wilno   
1035Czyżewski Stanisław *około 1917 Niedźwiadna †08-04-1918 Wąsosz /Wąsosz/   
1036Czyżewski Wacław *03-12-1923 Wąsosz †04-07-1976   
1037Czyżyńska Franciszka z d. Dębińska *około 1902 Łempice †18-11-1951 Łempice /Wąsosz/  
1038Ćmielewska Sabina z d. Chylińska *12-09-1913 Kownatki †  
1039Ćmielewska Zofia z d. Karwowska *1915 †  
1040Ćmielewski Franciszek *1911 †  
1041Danielewska Władysława z d. Choińska *około 1909 Niwkowo †  
1042Danielewski Rajmund *około 1904 Niwkowo †  
1043Danko Elanor z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
1044Danowska Anna z d. Witkowska *31-10-1910 Rydzewo-Pieniążek †  
1045Danowska Anna *około 01-1905 †21-02-1905 Sulewo Kownaty  
1046Danowska Anna z d. Kacperska *14-02-1913 Bagienice †28-07-1979 Sulewo Kownaty   
1047Danowska Anna z d. Żbikowska *27-12-1914 †01-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1048Danowska Anna z d. Sulewska *27-10-1919 Sulewo Prusy †10-02-1996 /Wąsosz/   
1049Danowska Anna *28-03-1902 †05-04-1982 /Wąsosz/  
1050Danowska Antonina z d. Podbielska *około 1905 Dołęgi †  
1051Danowska Barbara z d. Filipkowska *około 1900 †   
1052Danowska Dominika *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
1053Danowska Ewa z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
1054Danowska Helena *15-09-1906 Sulewo Kownaty †07-08-1916 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1055Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1921 Lipińskie †  
1056Danowska Janina z d. Świderska *26-01-1904 Lipińskie †13-02-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1057Danowska Marianna z d. Szleszyńska *30-05-1918 Łubiane †po 31-07-1973  
1058Danowska Romualda *01-05-1924 Sulewo Kownaty †27-04-1939 Sulewo Kownaty  
1059Danowska Serafina *22-01-1913 Sulewo Kownaty †  
1060Danowska Stefania z d. Nerkowska *09-07-1903 Zabiele †  
1061Danowska Stefania z d. Walewska *około 1911 Radziłów †15-11-1930 Klimaszewnica  
1062Danowska Stefania z d. Grędo *18-08-1910 Białaszewo †  
1063Danowska Teofila z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
1064Danowska Władysława z d. Tarnowska *14-09-1905 Słucz †  
1065Danowska Władysława z d. Łempicka *14-12-1917 Wąsosz †04-05-1963 Komosewo /Wąsosz/   
1066Danowska Zofia z d. Modzelewska *14-08-1911 Modzele †01-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1067Danowski Aleksander *około 1912 Klimaszewnica †  
1068Danowski Antoni *12-12-1907 Sulewo Kownaty †10-03-1966 Białystok /Wąsosz/   
1069Danowski Antoni *17-01-1919 †07-06-1991 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1070Danowski Antoni *08-11-1904 †24-04-1996 /Wąsosz/  
1071Danowski Antoni (Stanisław) *20-10-1916 Klimaszewnica †15-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1072Danowski Apolinary *około 1900 Sulewo Kownaty †28-08-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1073Danowski Bolesław *31-03-1903 Klimaszewnica †  
1074Danowski Czesław *03-08-1922 Szczuczyn †11-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
1075Danowski Czesław *23-03-1920 Sulewo Kownaty †11-01-1983 Grajewo /Wąsosz/   
1076Danowski Franciszek *14-11-1909 Radziłów †06-01-1988 Grajewo  
1077Danowski Henryk *około 11-1904 †15-01-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1078Danowski Hipolit *14-01-1914 Sulewo Kownaty †03-12-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1079Danowski Izydor Aleksander *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
1080Danowski Jan *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1081Danowski Jan *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1082Danowski Józef *około 1920 †02-05-1921 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1083Danowski Józef *07-11-1907 Jurzec Pański †  
1084Danowski Józef *około 1900 Sulewo Kownaty †04-04-1948 Sulewo Kownaty   
1085Danowski Józef *20-03-1911 Sulewo Prusy †15-04-1979 Łomża /Wąsosz/   
1086Danowski Józef *27-08-1911 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1979   
1087Danowski Józef *06-04-1906 Sulewo Prusy †06-01-1990 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1088Danowski Paweł *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
1089Danowski Stanisław *20-02-1910 Sulewo Kownaty †31-07-1973 Sulewo Kownaty  
1090Danowski Szczepan *17-02-1902 Sulewo Kownaty †  
1091Danowski Wacław *około 1904 Surały †  
1092Danowski Wacław *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1093Danowski Wiktor Rajmund *02-11-1910 Grabowo †  
1094Danowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †  
1095Danowski Władysław *27-06-1900 Sulewo Kownaty †08-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1096Danowski Zygmunt *25-01-1903 Sulewo Kownaty †28-11-1979 Sulewo Kownaty  
1097Dardzińska Leokadia z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
1098Dardzińska Stanisława z d. Zyskowska *14-04-1910 Wąsosz †05-08-1950 Szczuczyn  
1099Dardziński Czesław *około 1922 Wąsosz †11-04-1945  
1100Dardziński Stanisław *29-03-1914 Żebry †  
1101Darwicka Ewa *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
1102Darwicka Genowefa z d. Marciszewska *około 1900 †  
1103Darwicka Helena z d. Bajkowska *31-07-1915 Grozimy †26-02-1978 Kędziorowo /Wąsosz/  
1104Darwicka Hieronima z d. Dziekońska *14-02-1911 Kownatki †  
1105Darwicka Marianna z d. Siedlecka *15-06-1911 Kędziorowo †12-03-1942 Kędziorowo  
1106Darwicki Antoni *25-09-1909 Kownatki †20-02-1975 Kędziorowo /Wąsosz/  
1107Darwicki Franciszek *17-10-1904 Kownatki †  
1108Darwicki Leon *15-12-1912 Kownatki †  
1109Dawidowska Józefa z d. Sulewska *około 1900 Godlewo †  
1110Dawidowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1917 Rydzewo Szlacheckie †  
1111Dawidowska Regina z d. Grela *02-01-1924 Sienickie †04-2007 Popowo /Grajewo/   
1112Dawidowski Leon *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
1113Dąbkowski Adam *1912 †30-08-1982 Wizna  
1114Dąbrowska Albertyna z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
1115Dąbrowska Aleksandra z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
1116Dąbrowska Antonina *około 1912 Wąsosz †  
1117Dąbrowska Barbara Genowefa z d. Janczewska *około 1904 †  
1118Dąbrowska Ewa z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1119Dąbrowska Frances *około 26-08-1919 †29-08-1919 Rutkowskie /Burzyn/  
1120Dąbrowska Franciszka z d. Borawska *23-08-1908 Kędziorowo †09-11-1948 Kędziorowo /Wąsosz/   
1121Dąbrowska Helena z d. Karwowska *około 1905 †  
1122Dąbrowska Henryka z d. Szumowska *01-05-1923 Kownaty † Drozdowo /Drozdowo/  
1123Dąbrowska Honorata *około 03-07-1910 Szostaki †24-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1124Dąbrowska Jadwiga *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1125Dąbrowska Jadwiga z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1126Dąbrowska Józefa z d. Janczewska *około 1906 Kaimy †  
1127Dąbrowska Józefa z d. Wierciszewska *około 1903 Sieburczyn †  
1128Dąbrowska Józefa *25-02-1900 Pluty †  
1129Dąbrowska Józefa z d. Karwowska *około 1901 †  
1130Dąbrowska Józefa z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1131Dąbrowska Kamila z d. Rutkowska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1132Dąbrowska Klementyna z d. Mocarska *około 1905 Szostaki †  
1133Dąbrowska Leokadia z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †  
1134Dąbrowska Leokadia z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
1135Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1902 Nadbory †  
1136Dąbrowska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Mocarze †  
1137Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1916 †  
1138Dąbrowska Marianna z d. Łosiewicz *30-03-1902 †01-12-1985 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1139Dąbrowska Natalia z d. Zalewska *1911 †  
1140Dąbrowska Salomea z d. Poniatowska *około 1902 Grajewo †08-03-1976 Grajewo  
1141Dąbrowska Stanisława *około 1904 Rutkowskie †  
1142Dąbrowska Stanisława z d. Łojewska *około 1905 Supy †  
1143Dąbrowska Stanisława z d. Siedlecka *05-11-1917 Wąsosz †09-08-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1144Dąbrowska Wiktoria z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
1145Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1146Dąbrowska Władysława z d. Modzelewska *około 1908 †  
1147Dąbrowska Zofia z d. Doboszewska *około 1905 Olszyny †  
1148Dąbrowski Aleksander *około 1901 †  
1149Dąbrowski Aleksander *15-03-1902 Niećkowo †  
1150Dąbrowski Antoni *04-05-1922 Kędziorowo †05-03-1991 Bagienice /Wąsosz/  
1151Dąbrowski Apolinary *około 1902 Szostaki †  
1152Dąbrowski Bolesław *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1153Dąbrowski Czesław *1908 †  
1154Dąbrowski Feliks *27-07-1916 Chrzanowo †  
1155Dąbrowski Franciszek *około 1906 Mikołajewo par. Burzyn †  
1156Dąbrowski Franciszek *około 09-1909 Szostaki †21-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
1157Dąbrowski Franciszek *23-11-1913 Łoje †po 04-03-1944  
1158Dąbrowski Franciszek *14-09-1914 Pluty †  
1159Dąbrowski Henryk *14-03-1912 Łoje †  
1160Dąbrowski Jakub *23-07-1910 Świdry †  
1161Dąbrowski Jan *około 1902 Kołodziej †  
1162Dąbrowski Jan *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
1163Dąbrowski Jan *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
1164Dąbrowski Jan *23-10-1908 Drozdowo †  
1165Dąbrowski Leon *około 1902 Mocarze †  
1166Dąbrowski Ludwik *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1167Dąbrowski Marian *około 1902 Wierzbowo †  
1168Dąbrowski Romuald *około 1902 Szostaki †  
1169Dąbrowski Stanisław *14-12-1904 Wąsosz †06-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1170Dąbrowski Tadeusz *22-05-1908 Chrzanowo †  
1171Dąbrowski Teofil *około 1903 Świdry †1943  
1172Dąbrowski Teofil *około 1905 Rutki †  
1173Dąbrowski Wacław *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
1174Dąbrowski Władysław *około 1901 Giełczyn †  
1175Dąbrowski Władysław *24-06-1916 Pluty †  
1176Depta Józef *02-09-1913 Milejów †09-03-1978 Olsztyn /Wąsosz/  
1177Depta Rozalia z d. Mioduszewska *13-08-1916 Ławsk †02-04-1994 Włosty /Wąsosz/  
1178Dera Leon *20-04-1908 †  
1179Dera Stefania Franciszka z d. Karwowska *31-08-1904 Sokoły †  
1180Derkovitz Wanda Julianes z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
1181Dębińska Antonina z d. Orłowska *11-08-1900 Grędy †08-06-1981 Grędy /Wąsosz/  
1182Dębińska Bronisława z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
1183Dębińska Halina z d. Grygo *14-02-1916 †  
1184Dębińska Stanisława z d. Załęcka *31-05-1904 Przeszkoda †  
1185Dębińska Stanisława z d. Gosiewska *1909 Lipińskie †28-06-1993 Prostki /Białaszewo/  
1186Dębiński Aleksander *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1187Dębiński Fabian *1912 Radziłów †12-04-1978 Lipińskie /Białaszewo/  
1188Dębiński Jakub *około 1901 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1189Dębiński Jan *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
1190Dębiński Kazimierz *26-02-1907 Łempice †05-03-1968 Łempice  
1191Dębiński Kazimierz *20-10-1912 Święcienin †16-01-2001 Grajewo /Wąsosz/   
1192Dębiński Wiktor Jan *03-1901 †02-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
1193Dębiński Władysław *04-08-1913 Szczuczyn †  
1194Dębska Helena z d. Milewska *22-08-1907 Niedźwiedzkie †02-01-1987 Świnoujście  
1195Dębski Jan *22-10-1910 Grajewo †  
1196Dęby Jadwiga z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †  
1197Dęby Rozalia z d. Polkowska *około 1900 †  
1198Dęby Stanisław *16-05-1911 Kubra †  
1199Dęby Wacław *około 1907 †  
1200Dęby Wacław *1912 Kubra †  
1201Dęby Władysława z d. Chrostowska *około 1908 †  
1202Długołęcka Aleksandra z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
1203Długołęcka Czesława z d. Modzelewska *około 1905 Ławsk †  
1204Długołęcka Marianna z d. Komosińska *około 1904 Kędziorowo †przed 01-1926  
1205Długołęcki Antoni *02-01-1904 Zacieczki †  
1206Długołęcki Franciszek *14-08-1916 Niedźwiedzkie †  
1207Długołęcki Jan *27-06-1906 Zacieczki †  
1208Długołęcki Marian *około 02-1900 Szczuczyn †18-06-1900 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1209Długołęcki Stanisław *21-09-1911 Ławsk †  
1210Dmoch Józef *1902 †   
1211Dmoch Paulina z d. Wiktorowicz *1903 †   
1212Dmochowska Marianna z d. Niebrzydowska *06-04-1904 Świdry †30-09-1949 Sokoły  
1213Dmochowska Marianna z d. Kozikowska *27-09-1904 Wąsosz †19-08-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
1214Dmochowska Marta Maria z d. Przytuła *16-06-1913 Büthberg †  
1215Dmochowska Teodozja z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
1216Dmochowski Aleksander *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1217Dmochowski Antoni *23-01-1915 †  
1218Dmochowski Bolesław *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
1219Dmochowski Stanisław *09-05-1909 Wąsosz †15-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/   
1220Dobkowska Apolonia z d. Olszewska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1221Dobkowska Helena z d. Biedrzycka *około 1913 Łoje Awissa †  
1222Dobkowska Janina z d. Łempicka *01-06-1909 Koniecki †  
1223Dobkowska Józefa z d. Czerwonka *około 1901 Czerwonki †po 30-07-1953   
1224Dobkowski Edward *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
1225Dobkowski Stefan *około 1905 Zanklewo †  
1226Dobosz Antoni *około 1910 Olszyny †  
1227Dobosz Julianna z d. Śliwecka *około 1913 Jedwabne †  
1228Dobrowolska Władysława z d. Remiszewska *17-12-1904 Zaskrodzie †  
1229Dobrowolski Franciszek *25-11-1905 Zaskrodzie †  
1230Dobrzycka Anastazja z d. Modzelewska *19-06-1924 Bukowo †30-07-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1231Dobrzycka Anna z d. Ramotowska *około 1905 †po 04-03-1945  
1232Dobrzycka Franciszka z d. Rutkowska *15-10-1910 Sulewo Prusy †20-08-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1233Dobrzycka Jadwiga z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
1234Dobrzycka Jadwiga z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
1235Dobrzycka Regina z d. Rogowska *26-10-1903 †11-06-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
1236Dobrzycka Zofia *około 02-1903 †15-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1237Dobrzycka Zofia z d. Zalewska *1915 †  
1238Dobrzycki Aleksander *około 1902 Nadbory †  
1239Dobrzycki Aleksander *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
1240Dobrzycki Antoni *około 08-1903 †18-02-1904 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1241Dobrzycki Franciszek *03-09-1903 Golanki †30-05-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1242Dobrzycki Henryk *16-09-1909 Jaki †   
1243Dobrzycki Józef *1909 †  
1244Dobrzycki Piotr *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
1245Doliwa Helena z d. Orłowska *20-04-1907 Grędy †24-04-1993 Kolno /Wąsosz/  
1246Doliwa Józef *20-01-1908 Czarnówek †27-09-1969 Grędy /Wąsosz/  
1247Doliwa Marian Hieronim *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
1248Doljasz Aleksander *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
1249Doljasz Anna z d. Brzeźna *około 1905 Rydzewo-Pieniążek †po 13-06-1949  
1250Doljasz Stanisław *około 1912 Ławsk †  
1251Dołęga Aleksander *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
1252Dołęga Aleksander *około 1905 Makowskie †   
1253Dołęga Aleksandra *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
1254Dołęga Eugeniusz *około 1904 Makowskie †  
1255Dołęga Florentyna z d. Makowska *około 1904 Makowskie †  
1256Dołęga Janina z d. Zalewska *09-03-1908 Kucze Małe †   
1257Dołęga Marianna *około 1916 Makowskie †17-02-1918 Makowskie /Burzyn/  
1258Dołęga Marianna z d. Glińska *około 1907 Nadbory †  
1259Dołęga Stanisław *około 1900 Makowskie †  
1260Dołęga Stanisława *około 08-1909 Makowskie †01-10-1910 Makowskie /Burzyn/  
1261Dołęga Stefania *około 1901 Makowskie †01-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
1262Domaradzka Genowefa z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
1263Domaradzki Leon *10-09-1901 Kozłówka †  
1264Domasiewicz Aleksander *około 1908 †  
1265Domasiewicz Anna z d. Kozłowska *około 1911 †  
1266Domasiewicz Regina z d. Kruszyńska *07-09-1919 Zacieczki †  
1267Domełło Helena z d. Brzostowska *07-07-1921 Modzele †06-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1268Domełło Hieronim *02-07-1915 Ławsk †17-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
1269Domełło Józefa *około 11-1924 †06-05-1928 Wąsosz  
1270Domełło Władysław *06-01-1917 Wąsosz †19-01-1989 Szczuczyn /Wąsosz/  
1271Domeło Bolesław *około 1905 †  
1272Domeło Władysława z d. Wasiulewska *około 1910 †  
1273Domisiewicz Feliksa z d. Wysocka *19-02-1917 Żebry †po 12-10-1966  
1274Domisiewicz Franciszek *20-07-1901 Niećkowo †   
1275Domisiewicz Janina *około 02-1918 Niećkowo †13-09-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
1276Domisiewicz Józefa *23-04-1905 Niećkowo †  
1277Domisiewicz Marianna z d. Sulewska *15-04-1904 Wąsosz †   
1278Domisiewicz Stanisława z d. Bogdan *około 1903 Skaje †08-12-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1279Domitr Aleksander *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
1280Domitr Aleksander *około 1900 Kucze Wielkie †  
1281Domitr Aniołek *03-03-1907 Kotowo Plac †03-03-1907 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1282Domitr Antoni *31-01-1914 Witynie †  
1283Domitr Bolesław *10-06-1914 Przestrzele †  
1284Domitr Helena z d. Mieczkowska *około 1906 Jedwabne †  
1285Domitr Helena z d. Rutkowska *około 1911 Radziłów †26-02-1999 Grajewo  
1286Domitr Henryk *28-03-1905 Witynie †  
1287Domitr Janina *około 1916 Nowy Borek †02-02-1919 Przestrzele /Jedwabne/  
1288Domitr Józef *18-03-1914 Orlikowo †  
1289Domitr Józef *08-06-1914 Przestrzele †  
1290Domitr Józefa z d. Banachowska *około 1900 Siwki par. Romany †  
1291Domitr Józefa z d. Kamalska *około 1902 Bronaki-Pietrasze †03-04-1993 Pawełki  
1292Domitr Julia z d. Zalewska *około 1903 Grądy Małe †  
1293Domitr Julia *14-08-1905 Pawełki †29-09-1917 Pawełki /Jedwabne/  
1294Domitr Leokadia *około 1902 Pawełki †18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/  
1295Domitr Tadeusz *13-01-1902 Kotowo Plac †  
1296Domitr Władysław *około 1909 Pawełki †  
1297Domitr Zofia *30-12-1900 Sieburczyn †27-02-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
1298Domitrz Adela z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
1299Domitrz Aleksandra z d. Orłowska *około 1910 Zakrzewo †   
1300Domitrz Aleksandra *około 02-1924 Kotowo Plac †03-04-1924 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1301Domitrz Antoni *około 1900 Kucze Małe †   
1302Domitrz Henryk *28-02-1904 Kucze Małe †09-1989   
1303Domitrz Janina *22-09-1923 Przestrzele †24-09-1923 Przestrzele /Jedwabne/  
1304Domitrz Józefa z d. Kraińska *około 1906 Bożejewo †02-02-1935  
1305Domitrz Marcel Jan *około 1906 Przestrzele †  
1306Domitrz Romualda z d. Przestrzelska *1913 †   
1307Domitrz Stanisław *01-1923 Kotowo Plac †20-02-1923 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1308Domitrz Stanisław *26-07-1902 Kucze Małe †   
1309Domitrz Stanisław *01-10-1922 †17-07-2011   
1310Domitrz Stefan *16-11-1908 Kucze Małe †20-09-1991 Wrocław   
1311Domitrz Wacław *około 1910 Philadelphia, PA †  
1312Domitrz Zofia z d. Wasilewska *około 1910 Kurkowo †  
1313Dompkowska Helen Mary z d. Olejniczak *14-05-1911 USA †05-11-1968 Cheektowaga, NY  
1314Dompkowski Alexander George *10-11-1913 Lackawanna, NY †24-10-1978 Amherst, NY /Lancaster, NY/  
1315Dompkowski Anna *około 1902 †około 1910  
1316Dompkowski Chester (Czesław) *około 1904 †  
1317Dompkowski Edward Walter *27-06-1919 Lackawanna, NY †28-03-1995 Buffalo, NY  
1318Dompkowski John *1915 Lackawanna, NY †  
1319Dompkowski Marta z d. Hojsan *1908 †1989  
1320Dompkowski Stanley *22-07-1906 †01-1983  
1321Domurat Czesław *25-10-1903 Ruś †  
1322Domurat Elżbieta z d. Sienkiewicz *około 1908 Ruś †przed 07-1927  
1323Domurat Jan *28-08-1914 Kosiły †  
1324Domurat Stanisława z d. Piotrowska *około 1904 Ruś †  
1325Downar Franciszka z d. Wiktorowicz *06-06-1915 Wąsosz †  
1326Downar Józef *23-08-1901 Cyprki †  
1327Downar Władysław *około 1914 Szczuczyn †  
1328Downarska Helena z d. Gardocka *10-11-1916 Koniecki Małe †  
1329Dresne Antoni *15-02-1908 Wilamowo †  
1330Dresne Józefa z d. Cwalińska *20-09-1913 Rogale par. Stawiski †  
1331Dresz Marianna z d. Rogińska *26-09-1911 Wąsosz †04-01-1996 Prostki   
1332Drobińska Anna z d. Zaborowska *około 1902 Białaszewo †28-10-1956 Ełk /Wąsosz/  
1333Drobińska Czesława *20-12-1902 †13-10-1995 /Wąsosz/  
1334Drobińska Czesława z d. Czerwińska *19-05-1911 †15-05-1992 Ełk /Wąsosz/  
1335Drobińska Jadwiga z d. Wysocka *około 1908 Rydzewo-Pieniążek †  
1336Drobińska Jadwiga z d. Siedlecka *około 1911 Kędziorowo †  
1337Drobińska Józefa z d. Kozłowska *26-01-1905 Świdry †28-01-1973 Świdry /Wąsosz/  
1338Drobińska Marianna z d. Bagińska *16-07-1914 Niedźwiadna †30-10-1994 Świdry  
1339Drobiński Antoni *24-10-1911 Świdry †14-04-1987 Grajewo /Wąsosz/  
1340Drobiński Franciszek *około 1921 Kudłaczewo †01-11-1943 Kudłaczewo  
1341Drobiński Jan *19-05-1917 Świdry †09-05-1945 Okół  
1342Drobiński Stanisław *14-09-1911 Kudłaczewo †25-03-1944 Szuszin pod Królewcem   
1343Drobiński Wacław *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo  
1344Drobiński Władysław Mikołaj *14-09-1909 Świdry †przed 28-01-1973  
1345Drozdowska Marianna z d. Modzelewska *około 1912 Bzury †  
1346Drozdowski Aleksander *04-07-1913 Radziłów †  
1347Drozdowski Bolesław *13-01-1910 Niećkowo †23-12-1964 Niećkowo /Wąsosz/  
1348Drozdowski Eugeniusz *około 1908 Kownatki †  
1349Drożęcki Józef *około 1904 †29-07-1921 Kamianki /Burzyn/  
1350Drózd Józef *około 1909 Białogrądy †  
1351Drzazgowska Anna z d. Wiśniewska *1902 Żebry †21-09-1956 Żebry /Wąsosz/  
1352Drzazgowska Regina z d. Wojsław *27-05-1913 Kownatki †04-06-2000 Kownatki   
1353Drzazgowska Teodozja z d. Szulc *18-09-1911 Szwelczyn †24-02-1947 Wąsosz  
1354Drzazgowski Czesław *14-07-1911 Wąsosz †przed 04-06-2000   
1355Drzazgowski Franciszek *08-09-1900 †28-10-1986 Żebry /Wąsosz/  
1356Drzazgowski Stanisław *09-09-1905 Żebry †21-02-1942 Żebry /Wąsosz/  
1357Dubikowska Zofia z d. Baranowska *około 1906 Orlikowo †29-11-1968 Orlikowo  
1358Dubikowski Stefan *około 1905 Dąbrowa †  
1359Dubowska Józefa *około 1901 Brzostowo †25-05-1925 Brzostowo /Burzyn/  
1360Dubowski Aleksander *około 09-1919 †30-04-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1361Duchnowska Anna z d. Rutkowska *18-01-1900 Rutkowskie †   
1362Duchnowska Bronisława z d. Glińska *około 1903 Rostki par. Jedwabne †  
1363Duchnowska Helena z d. Golikowska *około 1908 †  
1364Duchnowska Leokadia z d. Koszorek *24-10-1913 Myszyniec †  
1365Duchnowska Stefania z d. Rydzewska *30-12-1921 Lachowo †20-05-1977 Białystok /Wąsosz/  
1366Duchnowska Zofia z d. Łepkowska *15-02-1907 Kubra †   
1367Duchnowski Bolesław *około 1903 †   
1368Duchnowski Bronisław *około 1901 Giełczyn †   
1369Duchnowski Feliks *15-10-1924 Łomża †  
1370Duchnowski Franciszek *około 1903 †  
1371Duchnowski Kazimierz *05-05-1922 Wąsosz †22-10-1996 /Wąsosz/  
1372Duchnowski Marian *12-08-1921 Białaszewo †  
1373Duchnowski Stefan *około 1900 Kotowo †  
1374Duda Aleksander *1902 Ławsk †  
1375Duda Anna z d. Kulig *26-12-1900 Lipińskie k. Klus †11-11-1985 Zdedy /Ełk/  
1376Duda Antonina z d. Kalinowska *około 1905 Ławsk †13-11-1932 Ławsk  
1377Duda Stanisława z d. Szczech *29-06-1904 Skaje †  
1378Dudkowska Jadwiga z d. Szelągowska *1912 †  
1379Dudkowska Janina z d. Gromadzka *około 1903 Popowo †08-02-1933 Wąsosz   
1380Dudkowska Regina z d. Sulewska *27-08-1907 Wąsosz †05-04-1972 Łomża /Wąsosz/   
1381Dudkowski Aleksander *1913 †  
1382Dudkowski Stanisław *10-09-1904 Wąsosz †22-07-1948 Wąsosz   
1383Dudzińska Zofia z d. Ekstowicz *12-04-1907 Radziłów †  
1384Dudziński Jan *około 1904 Przestrzele †  
1385Duzik Anna z d. Śmiglewska *28-04-1914 Wąsosz †06-08-1965 Ełk /Wąsosz/  
1386Duzik Ignacy z d. Duzikowski *20-04-1914 Wąsosz †04-07-1954 Olecko /Wąsosz/  
1387Duzik Józefa z d. Cwalina *01-12-1901 Zacieczki †  
1388Duzik Stefania *około 10-1921 Szczuczyn †12-09-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1389Duzikowska Bronisława z d. Cimochowska *05-11-1913 Wąsosz †  
1390Duzikowska Janina z d. Dobrzycka *09-08-1918 Wąsosz †11-06-1997 /Wąsosz/  
1391Duzikowska Wiktoria Marianna z d. Śmiglewska *08-09-1909 Wąsosz †01-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1392Duzikowska Władysława z d. Nikonowicz *15-08-1908 †14-09-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
1393Duzikowski Aleksander *18-01-1904 Wąsosz †24-05-1997 /Wąsosz/  
1394Duzikowski Antoni *26-07-1913 Wąsosz †  
1395Duzikowski Czesław *07-04-1906 Wąsosz †30-07-1953 Grajewo /Wąsosz/  
1396Duzikowski Władysław *01-12-1911 Wąsosz †15-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1397Dybik Anthony *16-07-1920 †26-05-1991 Orange, MA  
1398Dybik Thomas z d. Dybikowski *04-03-1917 Springfield, MA †02-06-1971 Springfield, MA  
1399Dybik Walter Marion z d. Dybikowski *10-05-1915 †25-01-2008 Daytona Beach, FL  
1400Dybikowska Anna z d. Mocarska *około 1909 Karwowo †  
1401Dybikowska Leokadia z d. Jarmutowska *08-06-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany) †03-11-1990 Kramarzewo /Radziłów/  
1402Dybikowska Władysława z d. Biedrzycka *17-11-1907 Orlikowo †  
1403Dybikowski Chester *04-09-1913 Springfield, MA †16-02-1988 Orange City, FL  
1404Dybikowski Helen Gladys z d. Mazurowska *08-08-1915 Holyoke, MA †19-02-2009 Vancouver, BC  
1405Dybikowski Józef *około 10-1900 †15-12-1900 Kramarzewo /Wąsosz/  
1406Dybikowski Paweł *18-11-1900 Kramarzewo †02-06-1991 Kramarzewo /Radziłów/  
1407Dybikowski Tomasz *06-01-1906 Kramarzewo †  
1408Dybikowski Zygmunt *01-05-1903 Kramarzewo †  
1409Dymitruk Agata z d. Zyskowska *około 1908 Borawskie †  
1410Dymitruk Władymir *około 1904 Grajewo †  
1411Dziekońska Jadwiga z d. Maciorowska *około 1910 Sojczyn Grądowy †26-03-1941 Kownatki  
1412Dziekońska Józefa z d. Polkowska *16-04-1904 Witynie †08-04-1975 Kownatki /Wąsosz/  
1413Dziekońska Marianna z d. Wesołowska *29-11-1910 Kramarzewo †po 09-12-1976  
1414Dziekońska Stanisława z d. Śledziewska *17-01-1920 Kownatki †16-08-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
1415Dziekoński Antoni *31-07-1913 Kownatki †09-12-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1416Dziekoński Bronisław *29-07-1903 Kownatki †18-08-1989 Grajewo /Wąsosz/  
1417Dziekoński Franciszek *około 1900 Kownatki †15-05-1956 Kownatki  
1418Dziekoński Jan *około 1916 Golanki †  
1419Dzierlatka Janina z d. Ciszewska *około 1911 Myszyniec †  
1420Dzierlatka Stanisław *około 1913 Krysiaki †  
1421Dzierski Józef *około 1900 Wólka †09-09-1929 Niećkowo  
1422Dzięgielewska Aleksandra Pelagia z d. Czaplicka *około 1901 Danowo †  
1423Dzięgielewska Anna z d. Gołębiewska *14-03-1900 Glinki †  
1424Dzięgielewska Ewa Józefa z d. Niebrzydowska *około 1920 Niebrzydy †po 12-01-1959  
1425Dzięgielewska Helena z d. Bieńkowska *około 1912 Okrasin †  
1426Dzięgielewska Helena z d. Bebłowska *około 1906 Radziłów †  
1427Dzięgielewska Jadwiga z d. Grądzka *01-01-1920 Nieciki †  
1428Dzięgielewska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1912 †  
1429Dzięgielewska Józefa z d. Borawska *około 1903 †  
1430Dzięgielewska Marianna *15-08-1922 Żebry †06-12-1936 Żebry /Wąsosz/  
1431Dzięgielewska Paulina z d. Czerwonka *23-05-1917 Czerwonki †  
1432Dzięgielewska Regina z d. Grabowska *około 1909 Szostaki †15-06-1990 Kamianki  
1433Dzięgielewska Regina *28-01-1906 Sulewo Kownaty †  
1434Dzięgielewska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1907 †  
1435Dzięgielewska Zofia z d. Mikucka *30-06-1910 Kownatki †  
1436Dzięgielewski Aleksander *około 1905 †  
1437Dzięgielewski Aleksander *około 1901 Szczuczyn †  
1438Dzięgielewski Aleksander *11-11-1911 Sulewo Kownaty †14-08-1993 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1439Dzięgielewski Apolinary *03-11-1911 Kurki †  
1440Dzięgielewski Apolinary *1908 Sulewo Kownaty †12-01-1959 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1441Dzięgielewski Bolesław *około 1907 Białaszewo †  
1442Dzięgielewski Feliks *16-08-1901 Jedwabne †  
1443Dzięgielewski Jan *około 1914 Nieciki †  
1444Dzięgielewski Jan *około 1902 Dzięgiele †  
1445Dzięgielewski Józef *23-12-1913 Białaszewo †  
1446Dzięgielewski Józef *16-08-1902 Kumelsk †17-12-1938 Żebry /Wąsosz/  
1447Dzięgielewski Marian *23-06-1911 Nieciki †  
1448Dzięgielewski Stanisław *około 1901 Janczewo †  
1449Dzięgielewski Stanisław *około 1908 †  
1450Dzięgielewski Stanisław *1900 †15-03-1973 /Klusy/   
1451Dziękiewicz Antoni *około 1900 Rostki par. Jedwabne †07-02-1975 Rostki par. Jedwabne  
1452Dziękiewicz Feliks *około 04-1903 Rostki par. Jedwabne †30-10-1904 Rostki par. Jedwabne /Jedwabne/  
1453Dziękiewicz Genowefa z d. Orłowska *około 1907 Witynie †  
1454Dzikowska Stanisława z d. Chodnicka *20-04-1907 Stawiski †  
1455Dzikowski Wacław *27-01-1903 Zakrzewo †  
1456Dzwilewski Leon *około 1918 Szczebra †  
1457Ekstowicz Aleksander *07-10-1913 Ostrowik †  
1458Ekstowicz Aleksandra *około 1917 †08-02-1922 Radziłów /Radziłów/  
1459Ekstowicz Anna *1901 Ostrowik †1903 Ostrowik /Radziłów/  
1460Ekstowicz Anna z d. Konert *około 1905 Ostrowik †  
1461Ekstowicz Bronisław *około 1900 Karwowo †  
1462Ekstowicz Elżbieta z d. Klimaszewska *około 1900 Radziłów †  
1463Ekstowicz Eugenia z d. Zajczewska *24-06-1923 Karwowo †  
1464Ekstowicz Franciszek *1909 †1911 Mścichy  
1465Ekstowicz Genowefa *około 11-1924 †31-05-1927 Radziłów /Radziłów/  
1466Ekstowicz Helena z d. Bieńkowska *około 1904 Radziłów †  
1467Ekstowicz Jan *około 01-1915 †06-10-1921 Radziłów /Radziłów/  
1468Ekstowicz Janina z d. Godlewska *około 1908 Sokoły par. Romany †  
1469Ekstowicz Józef *1904 Ostrowik †  
1470Ekstowicz Józef *około 1904 Radziłów †  
1471Ekstowicz Piotr *06-04-1914 Radziłów †  
1472Ekstowicz Stefania *1906 Ostrowik †1908 Ostrowik /Radziłów/  
1473Ekstowicz Tadeusz *około 10-1918 †29-01-1922 Radziłów /Radziłów/  
1474Ekstowicz Wacław *1919 †08-10-1920 Radziłów /Radziłów/  
1475Ekstowicz Wenanty *około 1905 Radziłów †  
1476Ekstowicz Władysława *około 12-12-1909 †19-12-1909 Radziłów /Radziłów/  
1477Ekstowicz Zofia z d. Zalewska *około 1904 Radziłów †  
1478Erynk Aleksandra z d. Myślińska *07-09-1912 Szostaki †   
1479Faltyn Leokadia z d. Nikonowicz *około 1905 †  
1480Faltyn Michał *około 1902 †  
1481Farfałowski Bolesław *1916 Kubra †  
1482Farfałowski Władysław *09-02-1911 Kubra †  
1483Faszcza Aleksandra z d. Stachelska *około 1904 Ławsk †03-09-1929 Ławsk  
1484Faszcza Bronisława z d. Makarewicz *05-03-1902 Romany †09-09-1945 Ławsk  
1485Faszcza Marianna z d. Nieznańska *08-12-1909 Ławsk †12-02-1990 Prostki /Wąsosz/  
1486Faszcza Stanisław *14-03-1906 Poryte-Jabłoń †22-02-1980 /Wąsosz/  
1487Fiedorowicz Genowefa z d. Gwiazdowska *około 1906 Ostrowik †  
1488Fiedorowicz Genowefa z d. Mrówka *15-10-1905 Sośnia †11-07-1997 Wieliczka  
1489Fiedorowicz Józef *1904 Ostrowik †  
1490Figurska Aleksandra *około 1900 †13-11-1918 Makowskie /Burzyn/   
1491Figurska Eleonora *około 1900 †06-11-1910 Makowskie /Burzyn/   
1492Filery Kazimiera z d. Gardocka *14-06-1909 Siwki par. Romany †  
1493Filipkowska Bronisława z d. Rostkowska *około 1909 †  
1494Filipkowska Franciszka Marianna z d. Drobińska *około 1900 Świdry †  
1495Filipkowska Helena z d. Popowska *około 1914 Klimaszewnica †  
1496Filipkowska Józefa z d. Zielińska *09-03-1903 Zakrzewo †  
1497Filipkowska Józefa z d. Kruszyńska *około 1900 Żebry †przed 10-1921  
1498Filipkowska Kazimiera z d. Okulewicz *około 1916 Andrychy †  
1499Filipkowska Kazimiera z d. Karwowska *1911 Pluty †  
1500Filipkowska Kazimiera z d. Karwowska *28-02-1907 Kubra †08-02-1963  
1501Filipkowska Kornela z d. Wojsław *14-03-1900 Wojsławy †07-04-1974 Wojsławy /Wąsosz/   
1502Filipkowska Marianna z d. Górska *18-09-1908 Jaki †  
1503Filipkowska Regina z d. Śliwecka *około 1910 Jedwabne †  
1504Filipkowska Władysława z d. Bagińska *około 1913 Sokoły par. Romany †   
1505Filipkowska Zofia z d. Karwowska *około 1910 Kubrzany †  
1506Filipkowski Aleksander *około 1919 Sienickie †  
1507Filipkowski Czesław *około 1900 Grzymki †  
1508Filipkowski Franciszek *około 1916 Okrasin †  
1509Filipkowski Franciszek *około 1909 †  
1510Filipkowski Hieronim *około 1905 Kubrzany †  
1511Filipkowski Jakub *02-08-1902 Kubrzany †  
1512Filipkowski Jan *około 1901 Święcienin †  
1513Filipkowski Jan *około 1901 Orlikowo †  
1514Filipkowski Józef *1912 Witynie †  
1515Filipkowski Józef *około 1907 †  
1516Filipkowski Józef *10-07-1903 Chojnowo †  
1517Filipkowski Wacław *około 1910 Grzymki †   
1518Florczyk Józefa *około 1917 Siestrzanki †01-12-1923 Siestrzanki /Burzyn/   
1519Florczyk Łucja *około 12-1911 Siestrzanki †25-01-1912 Siestrzanki /Burzyn/  
1520Fortini Zofia z d. Zalewska *14-09-1905 Warszawa †29-11-1985 Pruszków   
1521Foster Leona z d. Evert *20-07-1920 Mount Carmel, PA †13-02-2011 Pattstown, PA /Mount Carmel, PA/  
1522Frąckiewicz Jan *około 1902 Męczki †  
1523Frąckiewicz Józef *11-10-1907 Jaki †  
1524Frąckiewicz Lucyna z d. Jakubowska *07-11-1912 Ławsk †  
1525Frąckiewicz Marian *15-01-1914 Jaki †09-08-1998 Stargard Szczeciński /Stargard Szczeciński/  
1526Frąckiewicz Marian Franciszek *30-01-1915 Jaki †  
1527Frąckiewicz Marianna z d. Grodzka *około 1906 Sambory †  
1528Frąckiewicz Sabina z d. Stepnowska *08-01-1911 Jambrzyki †03-10-1980 Niedźwiadna  
1529Frąckiewicz Stefania z d. Gutowska *10-11-1917 Dębówka †  
1530Gacka Marianna z d. Tocicka *1903 Szostaki †1986  
1531Gacka Zofia z d. Karpińska *około 1905 Radziłów †  
1532Gacki Adolf *23-12-1901 Supy †  
1533Gacki Jan *29-11-1911 Wąsosz †  
1534Gacki Jan *1920 †przed 05-1948  
1535Gacki Jan *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
1536Gacki Jan *1900 Zanklewo †1983  
1537Gacki Wacław *13-09-1918 Kubra †  
1538Gadomska Bolesława z d. Sokołowska *około 1901 †  
1539Gadomska Bronisława z d. Wiszowata *04-05-1909 Mieszołki †  
1540Gadomska Marianna z d. Kossakowska *około 1907 Karwowo-Polki †21-03-1995  
1541Gadomski Franciszek *około 1911 Mroczki †17-12-1997  
1542Gajek Stanisław *1920 †19-02-2004 Maków Mazowiecki /Drążdżewo/   
1543Gajewska Halina z d. Kowalska *15-08-1918 Warszawa †17-05-1989 Ełk /Ełk/  
1544Gajewski Zdzisław *03-05-1918 Warszawa †01-03-1974 Ełk /Ełk/  
1545Galanty Zofia z d. Borawska *27-09-1903 Czerwonki †16-11-1997 Detroit, MI  
1546Galińska Helena z d. Brzostowska *26-01-1908 Radziłów †  
1547Gałązka Celina z d. Konopka *około 1924 †po 23-11-1999  
1548Gałązka Józef *20-03-1919 Milewo †23-11-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
1549Gałązka Stanisław *około 1916 Zakrzewo †  
1550Gałązka Stanisława z d. Czyżewska *19-07-1907 Wąsosz †04-02-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
1551Gałązka Władysława z d. Gosiewska *około 1913 Lachowo †  
1552Gałecka Anastazja z d. Kalinowska *około 1902 Dołęgi †  
1553Gałecka Jadwiga z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
1554Gałecka Kazimiera z d. Borzymowska *około 1905 Łękowo †po 20-05-1928  
1555Gałecki Kazimierz *13-03-1900 Załuski †  
1556Gałecki Stanisław *około 1902 Kownacinek †  
1557Gardocka Anna z d. Chrzanowska *około 1915 Kieljany †  
1558Gardocka Bronisława z d. Orzechowska *około 1903 Czerwonki †  
1559Gardocka Dominika z d. Skrodzka *25-02-1900 Konopki †25-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
1560Gardocka Eugenia Helena z d. Skrodzka *około 1901 Grozimy †  
1561Gardocka Feliksa *około 1916 Zalesie †   
1562Gardocka Franciszka z d. Rakowska *około 1906 Cleveland, OH †  
1563Gardocka Genowefa z d. Niecikowska *02-01-1901 Nieciki †14-01-1986 Nieciki  
1564Gardocka Helena z d. Godlewska *około 1901 Wagi †29-07-1924  
1565Gardocka Jadwiga z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
1566Gardocka Jadwiga z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
1567Gardocka Józefa *około 02-1909 Bartki †09-10-1909 Bartki /Burzyn/  
1568Gardocka Józefa z d. Pieńkowska *około 1905 Witynie †  
1569Gardocka Józefa z d. Borawska *20-11-1905 Sokoły †11-02-1992 Sokoły /Wąsosz/  
1570Gardocka Józefa z d. Kozłowska *17-03-1919 Zalesie †01-02-1992 Zalesie /Wąsosz/   
1571Gardocka Józefa z d. Chylińska *15-03-1917 Eire, PA †   
1572Gardocka Julianna *05-11-1910 Karwowo †  
1573Gardocka Kazimiera z d. Mikucka *około 1901 Łempice †13-05-1929 Łempice /Wąsosz/  
1574Gardocka Kazimiera z d. Godlewska *13-01-1900 Chełchy †   
1575Gardocka Klementyna z d. Kossakowska *około 1903 Karwowo-Polki †  
1576Gardocka Marcjanna z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
1577Gardocka Monika z d. Ciszewska *około 1901 Radziłów †  
1578Gardocka Natalia z d. Górska *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
1579Gardocka Regina z d. Zelkowska (Olkowska) *27-08-1910 Rogale par. Stawiski †13-08-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1580Gardocka Stanisława *31-10-1906 Radziłów †  
1581Gardocka Stanisława z d. Kamińska *05-05-1903 Karwowo †  
1582Gardocka Stanisława z d. Brzostowska *około 1905 Karwowo †  
1583Gardocka Stanisława z d. Godlewska *około 1904 Wagi †  
1584Gardocka Teodora Leokadia *13-04-1913 Łempice †  
1585Gardocka Zofia *01-10-1912 Mocarze †04-12-1914 Mocarze /Burzyn/  
1586Gardocka Zofia z d. Mroczkowska *03-11-1913 Wojsławy †  
1587Gardocki Adam *30-12-1900 Mocarze Dziubiele †29-05-1901 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
1588Gardocki Adam *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
1589Gardocki Aleksander *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
1590Gardocki Aleksander *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
1591Gardocki Antoni *około 1902 Rydzewo Szlacheckie †  
1592Gardocki Antoni *22-04-1912 Koniecki Małe †23-09-1999 Koniecki /Wąsosz/  
1593Gardocki Antoni *24-05-1913 †11-08-1996 Grajewo /Wąsosz/   
1594Gardocki Apolinary *05-07-1913 Sulewo Prusy †  
1595Gardocki Bolesław *24-11-1911 Sulewo Prusy †  
1596Gardocki Dominik *30-08-1909 Stawiane †15-10-1954 Stawiane /Wąsosz/  
1597Gardocki Franciszek *01-10-1918 Truszki-Kucze †  
1598Gardocki Franciszek *23-09-1905 Łempice †30-03-1995 Łempice /Wąsosz/  
1599Gardocki Henryk *około 1920 †16-01-1923 Mocarze /Burzyn/  
1600Gardocki Henryk *14-04-1900 Kramarzewo †07-03-1985 Kramarzewo /Wąsosz/  
1601Gardocki Jan *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1602Gardocki Jan *około 1902 Bagienice par. Romany †  
1603Gardocki Jan *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
1604Gardocki Jan *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1605Gardocki Jan Ignacy *27-01-1914 USA †  
1606Gardocki Józef *27-01-1909 Sulewo Prusy †11-08-1968 Grajewo /Wąsosz/  
1607Gardocki Julian *około 1904 †04-04-1906 Mocarze /Burzyn/  
1608Gardocki Marian *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
1609Gardocki Piotr *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
1610Gardocki Stanisław *około 11-1914 †05-01-1915 Mocarze /Burzyn/  
1611Gardocki Wacław *około 1907 Mieszołki †  
1612Gardocki Wacław *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
1613Gardocki Witold *około 12-1902 Mocarze †19-01-1903 Mocarze /Burzyn/  
1614Gawecka Marianna z d. Chylińska *około 1911 Kąty †  
1615Gawecka Marianna z d. Statkiewicz *około 1905 Czerwonki †  
1616Gawecki Aleksander *około 01-1914 †01-03-1914 Biodry /Burzyn/  
1617Gawecki Franciszek *około 1904 Świdry †  
1618Gawecki Jan *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
1619Gawecki Konstanty *14-08-1918 Rydzewo Szlacheckie †12-03-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1620Gawecki Stanisław *około 1905 Biodry †  
1621Gawecki Zygmunt *około 1903 Biodry †  
1622Gawedzki Antoni *około 1913 †  
1623Gawrys Edmund Chester *13-03-1912 †29-09-1983 Lancaster, NY  
1624Gawrys Irene Josephine z d. Borowski *25-12-1912 †13-03-1979 Lancaster, NY  
1625Gawryś Eugeniusz *10-06-1913 Modzele †  
1626Gawryś Marianna z d. Niecikowska *08-09-1915 Niećkowo †  
1627Gazowska Janina z d. Anzel *03-10-1905 Podhajce †25-03-2004 Żebry /Wąsosz/  
1628Gazowski Czesław *21-10-1909 Żebry †10-04-1991 Żebry /Wąsosz/  
1629Gazowski Jan *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
1630Gąsińska Felicja z d. Karwowska *1910 †  
1631Gąsiński Franciszek *1907 †  
1632Geraltowska Aniela z d. Chludzińska *1905 †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
1633Gerlach Antonina z d. Wróblewska *22-11-1912 Grędy †  
1634Gizińska Marianna z d. Zalewska *około 1912 †  
1635Giziński Jan *około 1906 †  
1636Gleba Henryk *28-07-1913 Ruda †24-04-1951 Ełk  
1637Glińska Aleksandra z d. Nizińska *około 1914 Kotowo †  
1638Glińska Anna z d. Chodnicka *04-04-1919 Łempice †13-02-1971 Pisz /Wąsosz/  
1639Glińska Helena z d. Płochocka *31-12-1909 Łempice †04-09-1956 Białystok /Wąsosz/  
1640Glińska Janina z d. Karpińska *około 1916 Czerwonki †  
1641Glińska Maria Magdalena z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
1642Gliński Henryk *około 1910 Brzeźnio †  
1643Gliński Władysław *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
1644Gładkowska Anna z d. Cymkowska *około 1903 Kurejewka †  
1645Gładkowska Janina z d. Włodarska *1910 †   
1646Gładkowski Stanisław *1912 †   
1647Gładkowski Władysław *29-08-1906 †10-04-1952 Okół /Białaszewo/  
1648Gocłowska Anna z d. Godlewska *około 1919 Lipińskie †  
1649Gocłowski Antoni *14-11-1910 Kramarzewo †22-01-1999 Grajewo  
1650Godlewska Aleksandra z d. Dąbrowska *27-01-1907 Wąsosz †10-02-1968 Gdynia  
1651Godlewska Aleksandra z d. Mroczkowska *04-11-1905 Nieciki †23-12-1988 Godlewo /Wąsosz/  
1652Godlewska Czesława *około 1901 Zalesie †05-08-1916 Zalesie /Wąsosz/  
1653Godlewska Franciszka z d. Mocarska *około 1906 Rutkowskie †1998  
1654Godlewska Jadwiga z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
1655Godlewska Jadwiga *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
1656Godlewska Józefa z d. Gardocka *około 1908 Gardoty †  
1657Godlewska Józefa z d. Chrostowska *około 1901 †  
1658Godlewska Julianna z d. Łaguna *18-04-1903 Rydzewo-Pieniążek †  
1659Godlewska Leokadia *11-1903 Chełchy †04-12-1903 Chełchy /Niedźwiadna/   
1660Godlewska Leokadia z d. Cybulska *09-12-1912 †  
1661Godlewska Marianna *07-11-1908 Konopki †  
1662Godlewska Marianna z d. Dzięgielewska *około 1900 Grzymki †  
1663Godlewska Marianna z d. Łempicka *09-09-1917 Jaki †   
1664Godlewska Marianna Aleksanda z d. Liszewska *około 1913 Prusy †  
1665Godlewska Melania (Amelia) z d. Szabrańska *24-12-1912 †28-01-1983 Zalesie /Wąsosz/  
1666Godlewska Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1906 Grzymały †  
1667Godlewska Stanisława z d. Zaborowska *26-12-1900 Święcienin †07-04-1982 /Wąsosz/  
1668Godlewska Wanda z d. Chrzanowska *24-01-1905 Łosewo †28-11-1995 Lipińskie  
1669Godlewska Wiktoria z d. Skrodzka *1916 †  
1670Godlewska Władysława z d. Szleszyńska *około 1910 Kurkowo †  
1671Godlewska Zofia *1923 Komosewo †około 1943  
1672Godlewska Zofia z d. Brzozowska *05-11-1922 Zalesie †11-12-1976 Zalesie /Wąsosz/   
1673Godlewski Adolf *około 1903 Wagi †  
1674Godlewski Aleksander *około 1908 Jedwabne †  
1675Godlewski Aleksander *około 1905 Witynie †  
1676Godlewski Aleksander *około 1906 Wagi †  
1677Godlewski Andrzej *06-08-1910 Wąsosz †   
1678Godlewski Antoni *1912 †  
1679Godlewski Antoni *około 1907 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1680Godlewski Antoni *18-03-1923 Wąsosz †03-02-1947 Wąsosz  
1681Godlewski Antoni *20-05-1916 Opartowo †  
1682Godlewski Antoni *14-11-1912 Zalesie †14-01-1998 /Wąsosz/   
1683Godlewski Bolesław *około 1906 Sokoły par. Romany †  
1684Godlewski Czesław *18-10-1906 Danowo †   
1685Godlewski Czesław *24-02-1916 Wąsosz †  
1686Godlewski Franciszek *1908 Wagi †  
1687Godlewski Grzegorz *około 1902 Gardoty †  
1688Godlewski Henryk *22-11-1905 †07-04-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
1689Godlewski Józef *1910 †  
1690Godlewski Józef *05-11-1901 Godlewo †02-11-1966 Grajewo /Wąsosz/  
1691Godlewski Stanisław *14-07-1907 Wagi †  
1692Godlewski Stanisław *01-05-1922 Zalesie †19-01-1974 Zalesie /Wąsosz/  
1693Godlewski Szczepan *02-12-1904 Chełchy †25-08-1962 Wojsławy /Wąsosz/   
1694Godlewski Wacław *1914 †  
1695Godlewski Wincenty *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
1696Gogołowska Józefa z d. Modzelewska *09-07-1907 USA †03-06-1992 Ławsk /Wąsosz/  
1697Gogołowski Marian *około 1910 †przed 03-06-1992  
1698Golikowska Helena z d. Duchnowska *około 1910 †  
1699Golikowski Stanisław *około 1904 †  
1700Golińska Bronisława z d. Lipińska *około 1901 Kubra †  
1701Golińska Janina z d. Ramotowska *około 1905 Kotowo Plac †  
1702Golińska Józefa z d. Piotrowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1703Golińska Marianna z d. Kryszczyńska *około 1904 †  
1704Golińska Zofia z d. Mazur *około 1901 †  
1705Goliński Józef *30-03-1914 Kucze Małe †  
1706Goliński Stanisław *około 1903 †  
1707Goliński Wacław *około 1905 Przytuły †  
1708Golubiewska Marianna z d. Konopka *01-02-1905 Lipnik †19-11-1996 Grajewo  
1709Golubiewski Stanisław *14-03-1901 Grajewo †  
1710Goluch Eleonora z d. Sztejno *02-07-1911 Żebry †  
1711Goluch Stefan *07-10-1910 Białogrądy †  
1712Gołaś Antoni *około 1905 †  
1713Gołaś Stefania z d. Zalewska *około 1908 †  
1714Gołębiewska Florentyna z d. Chojnowska *około 1906 Grądy Małe †  
1715Gołębiewska Helena z d. Konopka *04-09-1916 Łoje Awissa †  
1716Gołębiewska Maria z d. Karwowska *około 1904 Jedwabne †  
1717Gołębiewska Zofia z d. Przestrzelska *1913 †  
1718Gołębiewska Zofia z d. Łomotowska *około 1903 †  
1719Gołębiewski Antoni *1909 †  
1720Gołębiewski Stanisław *1916 †  
1721Gołębiewski Stanisław *około 1901 †  
1722Goman Władysław *około 1907 USA †  
1723Gontowska Jadwiga z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
1724Gontowski Bolesław *16-07-1904 Świdry †01-06-1973 Świdry /Wąsosz/  
1725Gordon Adam *około 1915 Klimaszewnica †  
1726Gordon Antoni *około 1912 Klimaszewnica †  
1727Gordon Henryk *07-11-1915 Klimaszewnica †  
1728Gordon Józefa z d. Mierzejewska *28-10-1905 Ławsk †02-09-1987 Ławsk /Wąsosz/  
1729Gordon Melania z d. Klimaszewska *około 1917 Klimaszewnica †  
1730Gordon Władysław *02-09-1905 Klimaszewnica †28-09-1993 Popowo /Wąsosz/  
1731Gorzela Zofia z d. Bujwidys *28-12-1909 Wąsosz †  
1732Gosiewska Alfreda Mary *06-10-1916 Westfield, MA †23-02-1989 West Springfield, MA   
1733Gosiewska Czesława *18-01-1914 Kucze Wielkie †16-08-2001  
1734Gosiewska Felicja *29-10-1907 Konopki †  
1735Gosiewska Helena *około 1912 Pieniążki †24-11-1934 Pieniążki /Białaszewo/  
1736Gosiewska Jadwiga z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
1737Gosiewska Jadwiga *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
1738Gosiewska Jane Veronica *24-07-1913 Westfield, MA †17-02-2001 East Longmeadow, MA   
1739Gosiewska Janina *29-10-1908 Łojki par. Białaszewo †   
1740Gosiewska Józefa Aleksandra *05-06-1910 Łojki par. Białaszewo †  
1741Gosiewska Marianna z d. Gleba *około 1904 †po 02-03-1956  
1742Gosiewska Marianna z d. Wasiulewska *około 1916 †po 30-10-1959  
1743Gosiewska Pelazia (Pearl) Anna *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
1744Gosiewska Regina *20-10-1909 Godlewo †18-07-1991 Springfield, MA   
1745Gosiewska Stanisława z d. Kleszczewska *około 1910 Karwowo-Wszebory †  
1746Gosiewska Zelina *01-07-1915 Westfield, MA †01-07-1915 Westfield, MA   
1747Gosiewska Zofia *20-04-1906 Sulewo Kownaty †   
1748Gosiewska Zofia *około 1924 †27-11-1928 Wąsosz  
1749Gosiewska Zofia z d. Zambrowska *11-04-1913 Żebry †  
1750Gosiewski Aleksander *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1751Gosiewski Alexander Bernard *20-08-1912 Westfield, MA †25-08-1912 Westfield, MA   
1752Gosiewski Antoni *około 1903 Karwowo-Polki †27-04-1967 Karwowo par. Jedwabne  
1753Gosiewski Antoni *14-12-1914 Wąsosz †30-10-1959 Sokoły /Wąsosz/  
1754Gosiewski Czesław *18-01-1914 Kucze Wielkie †  
1755Gosiewski Edmund Francis *29-01-1919 Westfield, MA †03-12-2003 Springfield, MA   
1756Gosiewski Franciszek *14-05-1903 Kucze Wielkie †  
1757Gosiewski Franciszek Izydor *06-10-1907 Łojki par. Białaszewo †30-04-1976 Łojki par. Białaszewo  
1758Gosiewski Józef *20-07-1902 Łojki par. Białaszewo †  
1759Gosiewski Leonard *27-03-1912 Łojki par. Białaszewo †  
1760Gosiewski Stanisław *23-12-1905 Brzozowo par. Lachowo †  
1761Gosiewski Wiktor *08-11-1912 Modzele †  
1762Goszczycka Tekla z d. Ramotowska *około 1908 Grądy Małe †  
1763Goszczycki Wincenty Leonard *około 1900 Cempkowo †  
1764Góralska Marianna z d. Szelągowska *około 1908 †  
1765Góralski Stanisław *około 1907 †  
1766Górska Agnieszka z d. Karwowska *około 1906 Karwowo-Wszebory †przed 03-1954  
1767Górska Bolesława z d. Lipińska *około 1909 Biodry †  
1768Górska Bronisława z d. Polakowska *14-11-1911 Wąsosz †  
1769Górska Czesława *15-07-1900 Kieljany †  
1770Górska Emilia z d. Śmiarowska *około 1905 †  
1771Górska Franciszka z d. Brzostowska *około 1904 Nadbory †13-04-1999 Kokoszki  
1772Górska Helena z d. Kozikowska *około 1900 Święcienin †  
1773Górska Helena z d. Kacperska *18-09-1917 Żebry †10-03-1991 Żebry /Wąsosz/  
1774Górska Hieronima *28-01-1910 Sulewo Kownaty †03-08-1994 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1775Górska Jadwiga *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1776Górska Jadwiga *14-02-1907 Wagi †  
1777Górska Jadwiga z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
1778Górska Janina z d. Ramotowska *około 1901 Ignacewo †10-04-1993  
1779Górska Janina z d. Zarzecka *31-10-1914 Tajno Stare †  
1780Górska Janina *19-05-1902 Sulewo Kownaty †02-02-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1781Górska Julianna z d. Rogowska *około 1908 Mroczki †  
1782Górska Julianna z d. Szumowska *około 1902 Witynie †24-03-1993  
1783Górska Kazimiera z d. Kamińska *25-11-1906 Karwowo †  
1784Górska Kazimiera *około 06-1919 Jaki †11-08-1920 Jaki /Słucz/  
1785Górska Marianna z d. Kurzątkowska *około 1906 Sokoły par. Romany †  
1786Górska Marianna z d. Ramotowska *1918 †  
1787Górska Marianna z d. Modzelewska *około 1909 †   
1788Górska Marianna z d. Kuczyńska *około 1911 Radziłów †  
1789Górska Romualda z d. Polkowska *1915 †  
1790Górska Stanisława z d. Łukaszewska *około 1909 Nadbory †  
1791Górska Stefania z d. Wasilewska *14-01-1918 Skaje †  
1792Górska Stefania z d. Akacka *18-07-1911 Grozimy †09-11-1997 Grajewo /Wąsosz/   
1793Górska Wanda Marianna z d. Mocarska *około 1902 †  
1794Górska Wiktoria z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
1795Górska Władysława *03-07-1906 Męczki †09-07-1906 Męczki /Wizna/   
1796Górska Władysława *23-06-1902 Męczki †24-07-1903 Męczki  
1797Górska Zofia z d. Borawska *około 1911 Pluty †  
1798Górska Zofia z d. Wysocka *około 1903 Bogusze †przed 16-02-1942  
1799Górska Zofia *10-1923 Męczki †17-01-1924 Męczki   
1800Górski Adam *27-12-1900 Kąty †  
1801Górski Antoni *około 1901 Rutki †  
1802Górski Antoni *21-09-1900 Sulewo Kownaty †24-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1803Górski Bolesław *14-09-1907 Sulewo Kownaty †około 1944 Rosja   
1804Górski Czesław *23-01-1909 Rutki †  
1805Górski Czesław *1911 †  
1806Górski Czesław *09-1913 Męczki †29-07-1914 Męczki   
1807Górski Edward *15-07-1900 †14-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
1808Górski Franciszek *około 1907 Kokoszki †  
1809Górski Franciszek *około 1900 Konopki Tłuste †  
1810Górski Franciszek *około 1900 †   
1811Górski Hipolit Julian *18-02-1910 Kieljany †17-01-1911 Kieljany /Wąsosz/  
1812Górski Jan *około 1904 Rutki †  
1813Górski Jan *10-04-1911 Barany †  
1814Górski Jan *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
1815Górski Józef *16-04-1916 Barany †  
1816Górski Józef *26-04-1913 Kąty †  
1817Górski Julian *24-02-1907 Męczki †1992 Maków Mazowiecki /Maków Mazowiecki/   
1818Górski Kazimierz *około 1905 Kieljany †  
1819Górski Lucjan *23-02-1901 Kieljany †  
1820Górski Lucjan *1900 Kieljany †22-01-1901 Kieljany  
1821Górski Marian Piotr *około 1909 Kramarzewo †  
1822Górski Piotr *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1823Górski Roman *około 1908 Rutkowskie †  
1824Górski Romuald *około 1906 Konopki Tłuste †  
1825Górski Sabin *około 1910 †  
1826Górski Stanisław *około 1901 Rostki †19-02-1985 Jedwabne  
1827Górski Stanisław *1903 †  
1828Górski Stanisław *19-08-1901 Kieljany †24-11-1904 Kieljany /Wąsosz/  
1829Górski Teofil *28-12-1907 Dzierzbia †po 12-03-1991  
1830Górski Wacław *30-11-1912 Jaki †  
1831Górski Witold *26-09-1907 Kramarzewo †  
1832Górski Władysław *około 1902 Jurzec Szlachecki †  
1833Górski Władysław *około 08-1910 †15-08-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
1834Górski Władysław *01-10-1900 Męczki †27-12-1900 Męczki   
1835Grabek Regina z d. Gryczewska *1906 †   
1836Grabek Stanisław *1903 †   
1837Grabowska Aleksandra z d. Konopka *05-08-1905 Konopki Monety †13-10-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
1838Grabowska Anna z d. Mroczkowska *około 1905 Sulewo Kownaty †   
1839Grabowska Bronisława z d. Mocarska *26-10-1907 Canonsburg, PA †  
1840Grabowska Czesława *około 02-1915 Szczuczyn †04-05-1915 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1841Grabowska Czesława z d. Modzelewska *31-05-1911 Koniecki-Rostroszewo †  
1842Grabowska Genowefa *około 1920 †23-02-1928 Ławsk  
1843Grabowska Jadwiga z d. Ciecierska *1904 Żebrki †  
1844Grabowska Jadwiga z d. Okulska *około 1913 †  
1845Grabowska Marianna *około 1923 Czerwonki †04-12-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
1846Grabowska Romualda z d. Mścichowska *20-08-1900 Sulewo Kownaty †15-03-1984 Grajewo  
1847Grabowska Stanisława z d. Borawska *około 1907 †  
1848Grabowska Wanda *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
1849Grabowski Aleksander *15-01-1915 Popowo †  
1850Grabowski Aleksander *25-11-1906 Ciemianka †  
1851Grabowski Aleksander *15-01-1912 Kramarzewo †  
1852Grabowski Dominik *01-09-1903 Kramarzewo †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
1853Grabowski Franciszek *około 1911 †  
1854Grabowski Ludwik *11-05-1910 Kramarzewo †  
1855Grabowski Michał *14-04-1908 Wąsosz †09-09-1954  
1856Grabowski Piotr *29-06-1910 †09-04-1988 Niećkowo  
1857Grabowski Stanisław *około 1902 Szymany †  
1858Grabowski Stanisław *14-11-1904 USA †05-08-1932 Szczuczyn  
1859Grabowski Wacław *około 1903 †  
1860Grajewska Helena z d. Dmochowska *po 1910 Wąsosz † Szczuczyn /Szczuczyn/  
1861Grajewska Marianna z d. Chojnowska *1911 †  
1862Grajewski Antoni *1907 †  
1863Grądzka Anna z d. Popowska *1914 †  
1864Grądzka Helena z d. Karwowska *1924 Supy †15-04-2012 Kędzierzyn Koźle  
1865Grądzka Jadwiga z d. Mroczkowska *1911 †  
1866Grądzka Janina z d. Klimaszewska *1913 †  
1867Grądzka Józefa z d. Supińska *około 1902 †  
1868Grądzka Mieczysława z d. Dmowska *1908 †  
1869Grądzka Zofia z d. Siedlecka *1922 †  
1870Grądzki Antoni *około 1900 †  
1871Grądzki Jan *1907 †  
1872Grądzki Józef *1910 †  
1873Grądzki Stanisław *10-05-1904 Czarnowo †  
1874Grądzki Walerian *1902 †  
1875Grela Eugeniusz *30-11-1911 Sienickie †07-01-1983 Białaszewo /Białaszewo/   
1876Grela Romualda z d. Poniatowska *20-05-1915 Szymany †09-05-1998 Jeżewo Nowe /Białaszewo/   
1877Grela Władysław *19-01-1913 Sienickie †1913 Sienickie /Białaszewo/   
1878Grędo Jadwiga *około 1924 †06-05-1928 Sulewo Prusy  
1879Grodzka Stefania z d. Skrodzka *około 1900 Konopki-Białystok †  
1880Gromadzka Anna z d. Zielińska *17-10-1905 Wojewodzin †13-05-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
1881Gromadzka Franciszka *około 1908 †04-06-1918 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1882Gromadzka Hieronima z d. Modzelewska *18-08-1918 Pieńki †   
1883Gromadzka Jadwiga z d. Zaborowska *około 1908 Sulewo Kownaty †27-07-1945 Wąsosz  
1884Gromadzka Natalia z d. Milewska *około 1904 Niedźwiedzkie †  
1885Gromadzka Zofia z d. Petkowska *14-09-1901 Ławsk †24-10-1976 Jelenia Góra /Wąsosz/  
1886Gromadzki Aleksander *06-08-1911 Chludnie †   
1887Gromadzki Józef *17-11-1908 Wąsosz †08-12-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1888Gromadzki Mieczysław *26-01-1913 Radziłów †25-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
1889Grondwald Bolesław *02-11-1915 †14-03-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1890Grondwald Franciszek *27-09-1903 Niedźwiadna †22-09-1996 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1891Grondwald Jadwiga *około 1922 Wąsosz †06-12-1929 Wąsosz  
1892Grondwald Jadwiga z d. Pruszyńska *05-02-1913 Niedźwiedzkie †26-05-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1893Grondwald Leokadia z d. Podlas *06-03-1916 †24-05-1996 /Wąsosz/  
1894Grondwald Michalina z d. Arciszewska *22-12-1912 Wąsosz †przed 08-1953  
1895Grondwald Piotr z d. Grunwald *około 1900 Wąsosz †przed 1943 Wąsosz   
1896Grondwald Stanisław *01-01-1909 Wąsosz †11-11-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
1897Grondwald Władysława z d. Szleszyńska *1910 Rosochate †  
1898Grosfeld Napoleon *około 1901 Kolno †   
1899Gruntowicz Jadwiga z d. Karwowska *około 1906 Jedwabne †  
1900Gruntowicz Julian Józef *około 1903 Jarosław †  
1901Grunwald Marianna z d. Makowska *25-12-1917 Jadłówek †08-07-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
1902Gryczewska Eleonora z d. Smolińska *1916 USA †  
1903Gryczewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1909 †  
1904Gryczewska Marianna z d. Kamińska *około 1902 Kucze Małe †  
1905Gryczewski Stanisław *13-12-1906 Skaje †  
1906Gryczewski Stefan *około 1903 Orlikowo †   
1907Gryczewski Władysław *około 1909 †  
1908Grygo Filip *około 1901 †05-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/  
1909Grygo Franciszek *02-01-1920 Kędziorowo †16-03-1996 /Wąsosz/  
1910Gryżwald Aleksander *około 1923 Świdry †09-06-1944 Świdry   
1911Gryżwald Konstanty *26-01-1919 †28-06-1993 Szczuczyn /Wąsosz/   
1912Grześko Bronisław *około 1902 Litwa †  
1913Grześko Marianna z d. Koniecko *29-01-1907 Grozimy †  
1914Grzybowska Stanisława z d. Drozdowska *około 1912 Bzury †  
1915Grzybowski Walenty *około 1907 Przechody †  
1916Grzymała Anna z d. Mieczkowska *około 1901 Boczki †08-11-1980 Boczki  
1917Grzymała Antoni *około 1911 Korytki †07-05-1996  
1918Grzymała Antoni *około 1907 †  
1919Grzymała Helena z d. Popielak *około 1911 Jedwabne †08-12-1991  
1920Grzymała Jan *około 1906 Grądy Wielkie †  
1921Grzymała Natalia z d. Łojewska *około 1910 †  
1922Grzymała Stanisław *13-10-1913 Grądy Wielkie †18-07-1976 Białystok   
1923Grzymała Władysława z d. Grzymkowska *około 1915 Kucze Wielkie †  
1924Grzymałowska Leokadia z d. Bieńkowska *1907 Romany † Ełk  
1925Grzymkowska Czesława z d. Karwowska *1901 Zaborowo †16-03-1939 Zaborowo  
1926Grzymkowska Helena *12-04-1912 Radziłów †   
1927Grzymkowska Helena z d. Laszczkowska *około 1905 Radziłów †   
1928Grzymkowska Józefa z d. Orzechowska *około 1903 Racibory †  
1929Grzymkowska Leokadia z d. Jenik *14-02-1916 Ławsk †31-07-1961 Ławsk /Wąsosz/  
1930Grzymkowska Małgorzata z d. Borusiewicz *12-10-1912 Wąsosz †20-12-1995 /Wąsosz/  
1931Grzymkowska Władysława z d. Laszczkowska *1901 Ławsk †04-07-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1932Grzymkowska Zofia *18-04-1912 Okrasin †  
1933Grzymkowska Zofia z d. Kalinowska *09-06-1900 Ławsk †  
1934Grzymkowska Zofia Leokadia z d. Wojtyła *18-06-1916 Syracuse, NY †31-05-2004 Mrągowo /Wąsosz/  
1935Grzymkowski Aleksander *25-02-1922 Wąsosz †09-05-1946  
1936Grzymkowski Czesław *24-08-1910 Wąsosz †09-11-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
1937Grzymkowski Franciszek *29-01-1914 Kucze Wielkie †  
1938Grzymkowski Franciszek *31-03-1907 Wąsosz †11-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1939Grzymkowski Jan *16-02-1913 Okrasin †  
1940Grzymkowski Józef *03-10-1912 Radziłów †  
1941Grzymkowski Stanisław *około 1905 Dębówka †  
1942Grzymkowski Stanisław *około 1914 Wąsosz †24-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1943Grzymkowski Stanisław *około 1904 Radziłów †   
1944Grzymkowski Władysław *13-06-1906 Ławsk †02-01-1951 Ławsk  
1945Grzymkowski Wojciech *14-01-1924 Łempice †03-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1946Gurzęda Aleksander *08-08-1914 Siankowizna †30-07-1996 /Wąsosz/  
1947Gurzęda Aleksander *10-08-1922 Wąsosz †25-05-1996 /Wąsosz/  
1948Gurzęda Franciszek Stanisław *25-01-1912 Mikołajewo par. Burzyn †   
1949Gurzęda Helena z d. Święcińska *około 1922 †26-02-2010  
1950Gurzęda Janina z d. Zalewska *28-06-1914 Kucze Małe †   
1951Gurzęda Marianna Ludwika z d. Albińska *06-07-1911 USA †23-05-1939  
1952Gurzęda Otolia z d. Zaborowska *12-08-1914 Sulewo Kownaty †20-09-1992 /Wąsosz/  
1953Gurzęda Stanisław *około 02-1910 †10-03-1910 Stryjaki /Jedwabne/  
1954Gurzęda Zofia z d. Petkowska *10-10-1914 Rydzewo-Pieniążek †  
1955Gutowska Bronisława z d. Mroczkowska *08-01-1909 Kownatki †  
1956Gutowska Eleonora z d. Zaręba *05-12-1916 Wąsosz †  
1957Gutowska Genowefa z d. Dzięgielewska *12-09-1909 Stary Gromadzyn †27-03-1983 Możdżenie /Wąsosz/  
1958Gutowska Helena z d. Siedlecka *17-10-1915 Wąsosz †  
1959Gutowska Jadwiga z d. Laszczkowska *około 1900 Ławsk †15-05-1982  
1960Gutowska Jadwiga z d. Gazowska *27-11-1910 Żebry †  
1961Gutowska Janina z d. Kowalewska *03-08-1907 Orlikowo †  
1962Gutowska Janina z d. Koszykowska *około 1901 Kieljany †30-03-1947 Kownatki  
1963Gutowska Józefa z d. Brzostowska *18-04-1907 Bagienice par. Romany †  
1964Gutowska Józefa z d. Pachucka *około 1900 †  
1965Gutowska Józefa z d. Komosińska *04-06-1907 Kędziorowo †04-03-1976 Grajewo /Wąsosz/  
1966Gutowska Marianna z d. Kamińska *1911 Sieburczyn †2006 Elbląg /Elbląg/   
1967Gutowska Paulina z d. Wesołowska *około 1901 Szostaki †  
1968Gutowska Regina z d. Niebrzydowska *09-07-1910 Stawiane †21-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1969Gutowska Regina z d. Zarzecka *1917 Żebry †  
1970Gutowska Stanisława z d. Mioduszewska *11-09-1901 Ławsk †18-11-1981 Ławsk /Wąsosz/  
1971Gutowska Stefania z d. Maliszewska *02-04-1914 Glinki †   
1972Gutowska Stefania z d. Rogowska *14-07-1903 †12-07-1994 Modzele /Wąsosz/  
1973Gutowska Zofia *26-01-1907 Żebry †  
1974Gutowska Zofia *22-03-1913 Modzele †  
1975Gutowska Zofia z d. Czerwonka *około 1902 Czerwonki †  
1976Gutowski Aleksander *26-03-1916 Brooklyn, NY †  
1977Gutowski Aleksander *około 1901 Brzeźnio †  
1978Gutowski Aleksander *05-11-1903 Kudłaczewo †08-11-1994 Ełk /Wąsosz/  
1979Gutowski Antoni *15-01-1923 Ławsk †10-1965 /Wąsosz/  
1980Gutowski Bronisław *14-02-1922 Słucz †przed 07-1960  
1981Gutowski Czesław *19-09-1904 Brzeźnio †  
1982Gutowski Czesław *15-11-1910 Modzele †06-09-1970 Grajewo /Wąsosz/  
1983Gutowski Henryk *02-04-1913 Kudłaczewo †  
1984Gutowski Jan *około 1916 Łempice †19-08-1937 Łempice /Wąsosz/  
1985Gutowski Jan *28-06-1917 Możdżenie †17-10-1994 Kolno /Wąsosz/  
1986Gutowski Józef *około 1905 Kudłaczewo †12-04-1945 Kudłaczewo  
1987Gutowski Józef *04-11-1911 Glinki †  
1988Gutowski Józef *14-12-1903 Guty Podleśne †  
1989Gutowski Konstanty *11-04-1916 Szczuczyn †   
1990Gutowski Mieczysław *11-10-1923 Łempice †07-02-2002 Komorowo koło Białej Piskiej /Wąsosz/  
1991Gutowski Paweł *27-06-1911 Kownatki †  
1992Gutowski Piotr *30-06-1906 Modzele †10-05-1939 Łomża /Wąsosz/  
1993Gutowski Romuald *07-02-1907 Chrzanowo †  
1994Gutowski Stanisław *14-10-1900 †30-08-1984 Modzele /Wąsosz/  
1995Gutowski Stanisław Izydor *10-05-1917 Żebry †  
1996Gutowski Władysław *20-04-1900 Chrzanowo †21-03-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1997Guzowska Stanisława z d. Siedlecka *około 1916 Kędziorowo †  
1998Guzowski Antoni *około 1916 Opartowo †  
1999Gwiazdowska Bronisława z d. Biędzio *około 1912 Niewiarowo †13-04-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2000Gwiazdowska Eugenia z d. Rutkowska *około 1914 Radziłów †  
2001Gwiazdowska Helena z d. Malinowska *około 1904 Okrasin †przed 01-1938  
2002Gwiazdowska Henena z d. Maciorowska *31-10-1921 Sojczynek †  
2003Gwiazdowska Jadwiga z d. Walewska *około 1910 Radziłów †26-10-1993 Szczuczyn  
2004Gwiazdowska Janina z d. Krajewska *25-07-1915 Wąsosz †   
2005Gwiazdowska Józefa z d. Skrodzka *około 1904 †  
2006Gwiazdowska Leokadia z d. Tarnacka *08-03-1908 †  
2007Gwiazdowska Marianna z d. Pachucka *około 1909 †11-03-1951 Białaszewo /Białaszewo/  
2008Gwiazdowska Marianna z d. Grabowska *około 1904 †  
2009Gwiazdowska Stanisława z d. Karwowska *1910 †  
2010Gwiazdowska Władysława z d. Sulewska *07-03-1907 Kieljany †  
2011Gwiazdowska Zofia z d. Ziemkiewicz *około 1907 Racibory †przed 05-1930  
2012Gwiazdowska Zofia z d. Włodkowska *około 1909 †  
2013Gwiazdowski Aleksander *21-12-1907 USA †  
2014Gwiazdowski Antoni *1901 Mścichy †  
2015Gwiazdowski Franciszek *1900 †  
2016Gwiazdowski Franciszek *22-11-1900 Klimaszewnica †26-01-1964 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2017Gwiazdowski Henryk *1916 †  
2018Gwiazdowski Józef *około 1916 Radziłów †  
2019Gwiazdowski Józef *14-10-1902 Okrasin †  
2020Gwiazdowski Ksawery *około 1900 †  
2021Gwiazdowski Piotr *26-01-1907 Mścichy †   
2022Gwiazdowski Stanisław *około 1908 Radziłów †  
2023Gwiazdowski Teodor *09-11-1902 Klimaszewnica †  
2024Hermanowska Adela z d. Karczewska *około 1903 Karwowo-Polki †  
2025Hermanowska Stefania z d. Przestrzelska *około 1904 Mścichy †  
2026Hermanowski Aleksander *około 1906 Wilczewo †16-05-1991 Wilczewo  
2027Hermanowski Władysław *około 1905 Mścichy †  
2028Huszcza Aleksandra z d. Modzelewska *około 1906 Radziłów †  
2029Huszcza Apolinary *około 1905 Szczuczyn †04-11-1993 Radziłów  
2030Iwanczewska Józefa z d. Kulikowska *05-04-1911 Kędziorowo †14-11-1994 Kędziorowo /Wąsosz/  
2031Iwanczewski Ignacy *06-08-1905 Łojki par. Białaszewo †13-12-1969 Kędziorowo /Wąsosz/  
2032Iwanowska Adela z d. Kryszczyńska *około 1900 †  
2033Iwanowska Aleksandra z d. Kowalewska *17-10-1912 Orlikowo †  
2034Iwanowska Apolonia z d. Mroczkowska *30-05-1916 Mroczki †  
2035Iwanowska Franciszka z d. Frąckiewicz *17-08-1913 USA †   
2036Iwanowska Marianna z d. Grabowska *1910 Wizna †około 1985 Łomża  
2037Iwanowska Regina *około 1924 Orlikowo †13-06-1926 Orlikowo /Jedwabne/  
2038Iwanowska Rozalia *07-09-1907 Zanklewo †   
2039Iwanowska Wacława z d. Czyżewska *21-09-1907 Ryczki †18-09-1984 Warszawa  
2040Iwanowski Czesław *27-04-1912 Zanklewo †   
2041Iwanowski Henryk *18-03-1905 Orlikowo †  
2042Iwanowski Henryk *04-01-1908 Orlikowo †   
2043Iwanowski Jan *około 1901 †  
2044Iwanowski Jan *05-04-1917 Zanklewo †28-05-1917 Zanklewo   
2045Iwanowski Józef *1900 Ruś †1968 Wizna  
2046Iwanowski Stanisław *około 1906 Orlikowo †06-02-1918 Orlikowo /Jedwabne/  
2047Iwanowski Stanisław *30-10-1909 Zanklewo †   
2048Iwanowski Stefan *1907 Lebiodka †04-10-1944 Brudzewice  
2049Iwanowski Zygmunt *około 1916 Orlikowo †13-02-1918 Orlikowo /Jedwabne/  
2050Izbicka Anna z d. Sarnacka *około 1902 Ławsk †31-01-1940 Ławsk /Wąsosz/  
2051Izbicka Bronisława Rozalia z d. Malinowska *około 1902 Milewo †24-07-1929 Milewo  
2052Izbicka Kazimiera Zofia z d. Gutowska *04-03-1903 Ławsk †przed 16-01-1983  
2053Izbicka Stanisława z d. Staniszewska *17-11-1905 Ławsk †08-04-1973 Ławsk /Wąsosz/  
2054Izbicki Antoni *18-12-1901 Ławsk †16-01-1983 Ławsk /Wąsosz/  
2055Jabłonowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1900 Bartki †  
2056Jabłonowska Wanda z d. Mogielnicka *około 1901 Mocarze †  
2057Jabłonowski Antoni *około 1903 Wilamówka †  
2058Jabłonowski Józef *około 1901 Wilamówka †  
2059Jabłońska Eleonora z d. Zalewska *około 1905 Nadbory †  
2060Jabłońska Hieronima z d. Walendzik *25-04-1915 Bzury †  
2061Jabłońska Jadwiga z d. Wojsław *06-08-1904 Kownatki †  
2062Jabłońska Janina z d. Walendzik *28-09-1908 Niećkowo †  
2063Jabłońska Władysława *17-06-1909 Bzury †  
2064Jabłoński Andrzej ? *19-09-1917 Bzury †  
2065Jabłoński Feliks *około 1900 †  
2066Jabłoński Izydor *05-08-1903 Bzury †09-05-1985 Bzury /Wąsosz/  
2067Jabłoński Jan *około 1903 Dusze †  
2068Jabłoński Władysław *04-08-1910 Niećkowo †  
2069Jachimowicz Jadwiga z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
2070Jachimska Helena z d. Bagińska *14-01-1904 Koniecki Małe †18-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2071Jachimski Aleksander *14-10-1900 Koniecki †18-12-1902 Koniecki /Wąsosz/  
2072Jachimski Antoni *30-08-1904 Koniecki †09-02-1976 Grajewo /Wąsosz/  
2073Jaczyńska Jadwiga z d. Sienicka *30-11-1910 Czerwonki †   
2074Jaczyńska Leokadia z d. Sienicka *26-01-1908 †28-03-1993 Czerwonki /Wąsosz/   
2075Jaczyński Adolf *14-10-1911 USA †przed 04-1947   
2076Jaczyński Dominik *około 1919 Możdżenie †04-12-1941 Gornaja Bałklej pod Stalingradem  
2077Jaczyński Ksawery *1901 Boczki †02-01-1954 Czerwonki /Wąsosz/   
2078Jaczyński Marian *12-02-1923 Możdżenie †07-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2079Jaczyński Władysław *15-02-1913 Wierzbowo †  
2080Jagielska Czesława z d. Nowicka *około 1905 Kamianka par. Jabłonna †  
2081Jakubczak Józefa z d. Iwanowska *19-03-1905 Orlikowo †   
2082Jakubczyk Konstanty *23-09-1906 Klimaszewnica †   
2083Jakubczyk Marianna z d. Tarnacka *05-11-1912 Łempice †   
2084Jakubowska Marianna z d. Zajączkowska *11-03-1912 †02-12-1986 Zambrów /Wąsosz/  
2085Jakubowska Marianna z d. Rogowska *1910 Wąsosz †25-05-1931 Wąsosz  
2086Jakubowska Marianna z d. Orłowska *około 1901 Zakrzewo †29-10-1921 Wąsosz /Wąsosz/  
2087Jakubowska Rozalia z d. Lenkiewicz *23-08-1911 Mazewo †01-07-1997 /Wąsosz/  
2088Jakubowski Antoni *18-06-1919 Brooklyn, NY †13-04-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2089Jakubowski Czesław Antoni *około 1917 Ławsk †  
2090Jakubowski Jakub *30-11-1902 Wąsosz †30-08-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
2091Jamiński Teodor *około 1907 Bełda †  
2092Janczewska Bronisława *około 1906 Korytki †  
2093Janczewska Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1901 Grzymki †  
2094Janczewska Felicja z d. Toczyńska *około 1913 Janczewo †  
2095Janczewska Franciszka z d. Tomaszewska *19-03-1908 Rydzewo-Pieniążek †  
2096Janczewska Kazimiera z d. Rogowska *19-07-1915 Rydzewo-Pieniążek †02-12-1943 Pluty /Przytuły/  
2097Janczewska Leokadia z d. Popiołek *04-03-1914 Jedwabne †  
2098Janczewska Stefania z d. Mogielnicka *około 1903 Brzostowo †  
2099Janczewski Aleksander *około 1911 Bronaki-Olki †  
2100Janczewski Antoni *18-01-1902 Wilamowo †  
2101Janczewski Stanisław *28-03-1912 Pluty †  
2102Janczewski Wincenty *około 1912 Janczewo †  
2103Janczyk Bolesław *około 1901 Korytki †  
2104Janiszewska Anna z d. Twardowska *około 1904 Sulewo Kownaty †02-09-1929 Słucz  
2105Janiszewska Anna *24-12-1902 Święcienin †03-02-1986 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2106Janiszewska Janina z d. Krymska *około 1911 Borawskie †   
2107Janiszewska Władysława z d. Gutowska *26-10-1908 Ławsk †po 17-06-1952  
2108Janiszewski Stanisław *około 1904 Wojewodzin †   
2109Janiszewski Władysław *18-09-1901 Sulewo Kownaty †01-02-1978 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2110Janiszewski Władysław *12-04-1909 Milewo †15-06-1952 Pisz /Wąsosz/  
2111Jankowska Anna z d. Szelągowska *1908 †  
2112Jankowska Feliksa z d. Ołdakowska *08-04-1915 Wąsosz †04-07-1996 /Wąsosz/   
2113Jankowska Florentyna z d. Karwowska *około 1905 Brzostowo †  
2114Jankowska Genowefa z d. Leszczyńska *około 1910 †  
2115Jankowska Irena Agnieszka z d. Zawadzka *20-07-1919 Wąsosz †05-08-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
2116Jankowska Jadwiga z d. Krzyżanowska *06-01-1906 Białystok †01-05-2001 Szczuczyn /Wąsosz/  
2117Jankowska Leokadia z d. Dąbrowska *10-12-1921 Łoje Awissa †przed 08-1947  
2118Jankowska Marianna *około 1906 Brzostowo †13-03-1910 Brzostowo /Burzyn/  
2119Jankowska Marianna z d. Rogowska *1914 †  
2120Jankowska Stanisława z d. Wierciszewska *około 1900 †po 17-03-1945  
2121Jankowska Stanisława z d. Tarnacka *20-07-1910 Wąsosz †  
2122Jankowska Stefania z d. Przestrzelska *19-03-1910 Kąty †09-09-1991  
2123Jankowska Zofia z d. Trzaska *około 1901 Brzostowo †  
2124Jankowski Aleksander *05-04-1903 Brzostowo †  
2125Jankowski Aleksander *około 1909 †  
2126Jankowski Aleksander *05-01-1905 Święcienin †  
2127Jankowski Bolesław *1911 Kubra †  
2128Jankowski Eugeniusz *25-01-1922 Żebry †29-05-1988 Ławsk /Wąsosz/  
2129Jankowski Franciszek *09-11-1923 Brzostowo †30-08-1999 Grajewo /Wąsosz/   
2130Jankowski Jan *około 1902 Przytuły †11-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Halbau  
2131Jankowski Jan *13-10-1919 Żebry †02-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
2132Jankowski Józef *24-04-1915 Rydzewo Szlacheckie †  
2133Jankowski Konstanty *1907 †  
2134Jankowski Ludwik *1912 †  
2135Jankowski Stanisław *18-05-1918 Szymany †  
2136Jankowski Stanisław *10-09-1916 Żebry †  
2137Janowska Helena z d. Sulewska *około 1903 Sulewo Kownaty †   
2138Januszewska Stanisława z d. Wiktorowicz *22-04-1921 Wąsosz †23-11-1992 Pisz /Wąsosz/   
2139Januszewski Jan *17-06-1911 Dołęgi †  
2140Januszewski Józef *27-03-1923 Wąsosz †12-04-1997 /Wąsosz/   
2141Januszewski Wacław *28-01-1914 Dołęgi †  
2142Jarmuch Jadwiga z d. Mierzejewska *09-08-1907 Rostki †  
2143Jarmutowska Leokadia Teodora z d. Gardocka *13-04-1907 Zalesie †05-01-1984 Brzeźnio   
2144Jarmutowski Aleksander *11-06-1900 Brzeźnio †12-02-1942   
2145Jarmutowski Antoni *1907 †1971   
2146Jarmutowski Józef *06-02-1904 †11-06-1986 Grajewo /Wąsosz/  
2147Jarosińska Barbara z d. Gromadzka *około 1904 Kucze Wielkie †  
2148Jarząbek Bolesław *24-03-1915 Załuski †przed 09-07-1994  
2149Jarząbek Józef *1918 †1981 Bajtkowo /Ełk/  
2150Jarząbek Rozalia z d. Wolwark *08-10-1921 Kudłaczewo †09-07-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
2151Jasińska Dionizja (Dominika) z d. Grabowska *20-10-1907 Czerwonki †07-06-1992 Czerwonki /Wąsosz/  
2152Jasińska Janina z d. Szemborowska *27-10-1913 Wąsosz †23-12-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2153Jasińska Regina z d. Grądzka *18-02-1907 Czerwonki †  
2154Jasińska Waleria z d. Malinowska *10-04-1900 Pluty †31-03-1976 Kramarzewo /Wąsosz/  
2155Jasiński Czesław *14-05-1903 Wąsosz †przed 07-1960  
2156Jasiński Jan *około 1903 †przed 31-03-1976  
2157Jasiński Wincenty *14-10-1909 Radziłów †  
2158Jasiński Władysław *31-07-1914 Kramarzewo †29-12-1997 /Wąsosz/  
2159Jasiuk Kazimierz *03-08-1908 Międzyrzec Podlaski †  
2160Jasiuk Lucyna Leokadia z d. Zawadzka *13-12-1909 Ławsk †11-02-1982 Międzyrzec Podlaski  
2161Jastrzębska Waleria z d. Biedrzycka *około 1904 Stryjaki †  
2162Jastrzębski Konstanty *około 1904 Baranowo †  
2163Jaszkowska Regina z d. Burska *29-06-1913 Wąsosz †12-04-1997 /Wąsosz/  
2164Jaszkowski Józef *14-07-1907 Wąsosz †10-05-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
2165Jaśkowska Czesława z d. Gutowska *22-09-1906 Łempice †29-04-1948 Łempice  
2166Jaśkowska Felicja *1902 †1902  
2167Jaśkowska Genowefa z d. Paszkowska *1902 Racibory †16-07-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2168Jaśkowska Jadwiga z d. Tomaszczyk *04-12-1915 Łempice †16-11-1990 Łempice  
2169Jaśkowska Kamila *10-06-1903 Modzele †1903 Modzele  
2170Jaśkowska Leontyna *08-04-1916 Wąsosz †28-02-1982 Szczuczyn /Wąsosz/  
2171Jaśkowska Marianna z d. Twardowska *27-10-1910 Goniądz †01-03-1977 Wrocław /Wąsosz/  
2172Jaśkowska Zofia z d. Niecikowska *07-02-1910 Brodowo †23-08-1994 Wąsosz  
2173Jaśkowski Aleksander *07-02-1902 Wąsosz †24-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
2174Jaśkowski Antoni *15-05-1905 Wąsosz †1907 Wąsosz  
2175Jaśkowski Czesław Florian *14-05-1900 Wąsosz †11-12-1946 Wąsosz  
2176Jaśkowski Józef *19-03-1910 Modzele †16-08-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
2177Jaśkowski Tadeusz *07-01-1905 Modzele †13-11-1976 Łempice /Wąsosz/  
2178Jaśkowski Wacław *14-09-1903 Wąsosz †25-07-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
2179Jaworowska Antonina z d. Laszczkowska *07-07-1906 Ławsk †25-07-1971 Popowo   
2180Jaworowska Bronisława z d. Filipkowska *11-07-1918 Świdry Podleśne †  
2181Jaworowska Władysława z d. Mroczkowska *około 1901 Wojsławy †  
2182Jaworowska Władysława z d. Świderska *07-07-1912 Sulewo Kownaty †21-12-2004 Białystok /Wąsosz/   
2183Jaworowski Antoni *04-10-1908 Starosielce †   
2184Jaworska Józefa z d. Gutowska *15-12-1912 Szczuczyn †   
2185Jaworski Czesław *06-12-1912 Szczuczyn †   
2186Jeziewski Aleksander *16-03-1903 Ławsk †  
2187Jeżewska Genowefa z d. Puczydłowska *18-05-1913 Ławsk †03-08-2002 Ławsk /Wąsosz/  
2188Jeżewska Marianna z d. Olszewska *12-10-1915 Ławsk †  
2189Jeżewska Władysława z d. Komosa *1901 Romany †   
2190Jeżewski Antoni *19-09-1915 †  
2191Jeżewski Czesław *05-02-1918 Pluty †  
2192Jeżewski Władysław *10-08-1918 Ławsk †08-12-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2193Jószkowska Marianna z d. Mroczkowska *19-02-1920 Wąsosz †18-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
2194Jószkowski Czesław *27-12-1913 Wąsosz †01-08-1996 /Wąsosz/  
2195Jóźwik Czesława z d. Długołęcka *13-01-1917 Bęćkowo †  
2196Jóźwik Janina z d. Dardzińska *07-09-1906 Wąsosz †  
2197Jóźwik Piotr *01-01-1914 Skaje †  
2198Julecka Klementyna z d. Alencewicz (Leszczewska) *około 1902 Szczuczyn †   
2199Julecka Marianna *13-12-1902 Wąsosz †   
2200Julecka Stanisława z d. Wojtyła *16-05-1915 Syracuse, NY †22-08-2002 Grajewo /Wąsosz/   
2201Julecka Teodozja z d. Ostrowska *20-05-1916 Wąsosz †   
2202Julecki Antoni *około 1901 Wąsosz †   
2203Julecki Bolesław *09-02-1910 Wąsosz †28-06-1997 /Wąsosz/   
2204Julecki Władysław *27-09-1914 Wąsosz †18-12-1944 Szczuczyn   
2205Jurczuk Stanisława z d. Marczykowska *14-06-1906 Wąsosz †01-12-1974 Słupsk  
2206Jurewicz Kazimiera z d. Modzelewska *30-12-1914 Modzele †  
2207Jurska Apolonia z d. Mościcka *około 1906 Wierciszewo †11-08-1928 Konopki Chude /Jedwabne/  
2208Jurska Helena z d. Grabowska *20-05-1913 Wąsosz †  
2209Jurska Jadwiga z d. Filipkowska *około 1909 Szlasy †14-04-1988 Grajewo  
2210Jurska Józefa z d. Mocarska *około 1909 Makowskie †  
2211Jurska Kazimiera z d. Karwowska *około 1904 †po 04-07-1944  
2212Jurska Stanisława z d. Chrzanowska *04-10-1913 Czachy †  
2213Jurska Władysława z d. Kozłowska *09-04-1903 Kropiewnica-Racibory †  
2214Jurska Władysława z d. Tokarzewska *21-03-1909 Mikuty †13-07-1990 Mikuty  
2215Jurski Antoni *08-10-1900 Konopki †  
2216Jurski Bolesław *około 1903 Czachy †  
2217Jurski Jan *16-04-1913 Czachy †  
2218Jurski Józef *około 1901 †po 04-07-1944  
2219Jurski Piotr *14-05-1916 Czachy †  
2220Jurski Tomasz *około 1903 †  
2221Jurski Władysław *12-09-1903 Kucze Wielkie †  
2222Jurski Zygmunt *22-08-1908 Pluty †  
2223Just Aleksandra z d. Niećkowska *około 1903 Wąsosz †po 27-01-1942   
2224Kacperska Bolesława *14-02-1913 Bagienice †10-08-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
2225Kacperska Elżbieta *02-01-1914 Bagienice †16-05-1961 Bagienice /Wąsosz/   
2226Kacperska Jadwiga z d. Szumowska *około 1903 Witynie †  
2227Kacperska Weronika z d. Bieńkowska *około 1903 Okrasin †  
2228Kacperska Władysława z d. Bielawska *około 1910 †  
2229Kacperska Zofia z d. Karwowska *18-05-1912 Zaborowo †29-10-1986 Zaborowo /Wąsosz/  
2230Kacperski Bolesław *około 1902 Przytuły-Kolonie †  
2231Kacperski Jan *13-02-1907 Przytuły †  
2232Kacperski Józef *12-01-1908 Bagienice †10-09-1986 Bagienice /Wąsosz/   
2233Kacperski Władysław *08-04-1914 Zaborowo †22-03-1989 Grajewo  
2234Kacprowska Adela z d. Sulewska *16-12-1914 Zalesie †22-03-1976 Komosewo /Wąsosz/  
2235Kacprowska Bronisława z d. Pieńczykowska *03-09-1902 Niedźwiedzkie † Wąsosz /Wąsosz/  
2236Kacprowska Jadwiga Karolina z d. Chylińska *04-11-1912 Sulewo Prusy †02-07-2001 Komosewo /Wąsosz/  
2237Kacprowska Wiktoria z d. Marczykowska *29-06-1915 Wąsosz †  
2238Kacprowski Aleksander *1908 Wąsosz †05-05-1936 Wąsosz  
2239Kacprowski Bolesław *20-10-1902 Wąsosz †13-01-1977 Komosewo /Wąsosz/  
2240Kacprowski Czesław *07-01-1907 Wąsosz †17-06-1987 Komosewo /Wąsosz/  
2241Kacprowski Józef *20-03-1910 Wąsosz †  
2242Kaczorek Jadwiga z d. Bogusławska *01-07-1911 Niećkowo †  
2243Kaczyńska Anna z d. Orłowska *24-07-1914 Szczuczyn †  
2244Kaczyńska Bolesława z d. Wysocka *1916 †  
2245Kaczyńska Dominika z d. Skrodzka *około 1920 †25-11-2007  
2246Kaczyńska Helena z d. Karwowska *około 1901 Chyliny †  
2247Kaczyńska Józefa z d. Sokołowska *27-06-1915 Dzięgiele †  
2248Kaczyńska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Kąty †   
2249Kaczyńska Marianna z d. Lejman *08-04-1900 Przechody †  
2250Kaczyńska Marianna z d. Chmielewska *około 1906 Radziłów †  
2251Kaczyński Aleksander *12-02-1903 Folwark Gubernia †   
2252Kaczyński Aleksander *26-02-1907 Wypychy †  
2253Kaczyński Antoni *19-08-1912 New Britain, CT †07-02-2004 Kędziorowo /Wąsosz/  
2254Kaczyński Antoni *18-10-1919 Bagienice †04-06-1997 /Wąsosz/   
2255Kaczyński Franciszek *02-10-1909 Szczuczyn †  
2256Kaczyński Jakub *około 1906 Kąty †  
2257Kaczyński Ludwik *1914 †  
2258Kaczyński Witold *23-04-1901 Folwark Gubernia †  
2259Kaczyński Zygmunt *04-06-1905 Wypychy †  
2260Kadłubowska Eugenia z d. Konopka *21-10-1919 Bzury †po 16-07-1944  
2261Kadłubowska Helena z d. Sokołowska *06-10-1900 Michny †  
2262Kadłubowska Józefa z d. Dąbrowska *1909 Wąsosz †  
2263Kadłubowska Klementyna z d. Ramotowska *około 1905 Grądy Wielkie †  
2264Kadłubowska Weronika z d. Wróblewska *05-08-1900 Grędy †  
2265Kadłubowska Wiktoria *25-04-1907 Bzury †21-09-1985 Bzury  
2266Kadłubowska Władysława z d. Siedlecka *14-08-1911 Wąsosz †  
2267Kadłubowska Zofia z d. Ostrowska *około 1908 †  
2268Kadłubowski Aleksander *około 1905 †  
2269Kadłubowski Antoni *20-12-1911 Bzury †16-07-1944 Wąsosz  
2270Kadłubowski Józef *1902 Bzury †  
2271Kadłubowski Władysław *21-10-1905 Bzury †  
2272Kadyszewska Aleksandra z d. Maciorowska *około 1910 Okrasin †  
2273Kadyszewska Aniela z d. Bargłowska *około 1909 Okrasin †  
2274Kadyszewska Jadwiga z d. Zając *około 1909 †  
2275Kadyszewski Aleksander *około 1904 Okrasin †  
2276Kadyszewski Antoni *około 1908 Okrasin †  
2277Kadyszewski Jan *około 1906 †  
2278Kalinowska Anna z d. Domisiewicz *10-06-1903 Niećkowo †  
2279Kalinowska Anna z d. Barwikowska *16-07-1901 Grędy †po 10-05-1944  
2280Kalinowska Apolonia z d. Laszczkowska *28-02-1918 Ławsk †  
2281Kalinowska Balbina z d. Ołdakowska *15-03-1905 †20-01-1984 Komosewo /Wąsosz/   
2282Kalinowska Cecylia z d. Konopka *29-10-1916 Miętusewo †  
2283Kalinowska Julia z d. Konopka *około 1901 Konopki Chude †  
2284Kalinowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1906 †  
2285Kalinowska Kazimiera z d. Filipkowska *15-11-1902 Słucz †  
2286Kalinowska Marianna *około 05-1924 †19-02-1926 Mocarze /Burzyn/   
2287Kalinowska Marianna z d. Zawadzka *około 1905 Kramkowo †  
2288Kalinowska Marianna z d. Dębska *18-07-1912 Grajewo †  
2289Kalinowska Marianna z d. Żurawska *17-11-1900 †21-03-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
2290Kalinowska Stanisława *19-11-1906 Radziłów †  
2291Kalinowska Stanisława z d. Olszewska *10-09-1910 Kramarzewo †  
2292Kalinowska Stefania z d. Twardowska *17-01-1906 Słucz †  
2293Kalinowska Zofia z d. Ignaciuk *20-10-1911 Mołomostki †  
2294Kalinowska Zofia z d. Ciecierska *28-06-1909 Ławsk †14-11-1992 Biała Piska /Wąsosz/  
2295Kalinowski Aleksander *około 1901 Mieczki †  
2296Kalinowski Aleksander *28-12-1910 Kramarzewo †  
2297Kalinowski Aleksander *25-04-1912 Ławsk †28-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
2298Kalinowski Antoni *20-01-1915 Szczuczyn †  
2299Kalinowski Antoni *22-06-1907 Niećkowo †  
2300Kalinowski Antoni *około 1920 Grędy †17-10-1999  
2301Kalinowski Bolesław *około 1905 Kramkowo †  
2302Kalinowski Eugeniusz *08-11-1915 †  
2303Kalinowski Faustyn *21-02-1904 Radziłów †  
2304Kalinowski Izydor *10-09-1911 Wąsosz †  
2305Kalinowski Jan *06-08-1912 Bzury †21-11-1989 Stare Guty gm. Grabowo   
2306Kalinowski Jan *30-10-1909 Przezdziecko-Jachy †29-04-1993 Przezdziecko-Jachy  
2307Kalinowski Jan *28-08-1923 Wąsosz †23-10-1981 Pisz /Wąsosz/  
2308Kalinowski Jan *19-10-1901 Wąsosz †11-05-1972 Komosewo /Wąsosz/   
2309Kalinowski Jan *około 1900 Folwark Gubernia †po 10-05-1944  
2310Kalinowski Józef *około 1904 †25-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2311Kalinowski Józef *18-03-1914 Jambrzyki †  
2312Kalinowski Józef *18-04-1915 Ławsk †  
2313Kalinowski Józef *1909 Wąsosz †  
2314Kalinowski Kazimierz *10-03-1906 Wąsosz †   
2315Kalinowski Stanisław *około 1902 †  
2316Kalinowski Stanisław *26-01-1907 Bzury †18-07-1982 Toczyłowo   
2317Kalinowski Stanisław *12-11-1922 †27-12-1988 Niećkowo /Wąsosz/  
2318Kalinowski Stanisław *23-09-1924 Grędy †05-04-2010 /Wąsosz/   
2319Kalinowski Szczepan *27-12-1907 Dołęgi †  
2320Kalinowski Wacław *14-09-1903 Mieczki †  
2321Kalinowski Witold *28-01-1901 Konopki par. Radziłów †  
2322Kaliszewski Kazimierz *około 1920 Wąsosz †01-02-1941 Wąsosz  
2323Kaliszewski Piotr *około 1901 Warszawa †07-09-1949 Wąsosz  
2324Kalska Józefa z d. Rogowska *około 1902 Wizna †  
2325Kalska Julianna z d. Miłosek *około 1906 Kotowo Plac †  
2326Kalski Bronisław *około 1905 Sieburczyn †  
2327Kalski Franciszek *około 1901 Sieburczyn †  
2328Kałudzińska Marianna z d. Brzostowska *około 1904 Mocarze †  
2329Kałudziński Feliks *około 1903 Warszawa †  
2330Kamalska Helena z d. Krawczyńska *około 1909 Wygoda †  
2331Kamalski Antoni *1911 Przytuły-Kolonie †   
2332Kamalski Józef *13-11-1920 Przytuły †   
2333Kamalski Stanisław *około 1906 Przytuły-Kolonie †  
2334Kamińska Aleksandra z d. Ramotowska *około 1906 †przed 07-1926  
2335Kamińska Bronisława z d. Polakowska *około 1907 †   
2336Kamińska Bronisława z d. Wileńska *05-06-1906 Szczuczyn †28-05-1997 /Wąsosz/  
2337Kamińska Eugenia *około 06-1909 †25-02-1910 Kucze Małe /Jedwabne/  
2338Kamińska Genowefa *około 18-03-1907 Kucze Małe †01-04-1907 Kucze Małe /Jedwabne/  
2339Kamińska Helena z d. Mroczkowska *1907 †  
2340Kamińska Helena z d. Kozikowska *około 1912 Olszewek †14-02-2001 Słupsk  
2341Kamińska Helena *około 18-03-1907 Kucze Małe †28-03-1907 Kucze Małe /Jedwabne/  
2342Kamińska Honorata z d. Krasnowska *1920 †  
2343Kamińska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1911 Rosochate †  
2344Kamińska Janina z d. Przestrzelska *około 1904 Koniecki par. Wizna †  
2345Kamińska Janina z d. Polakowska *około 1904 †przed 01-1933   
2346Kamińska Józefa *około 1905 †09-08-1907 Kucze Małe /Jedwabne/  
2347Kamińska Józefa z d. Kozłowska *około 1901 Sieburczyn †   
2348Kamińska Józefa Stefania z d. Bednarowicz *15-07-1912 Wąsosz †18-08-1972 Wąsosz /Wąsosz/   
2349Kamińska Katarzyna z d. Nieciecka *około 1902 Kubrzany †20-10-1976 Koniecki par. Wizna  
2350Kamińska Marianna z d. Chrostowska *19-06-1914 Przytuły-Kolonie †  
2351Kamińska Natalia z d. Wiśniewska v. Glińska *około 1906 Nadbory †  
2352Kamińska Regina z d. Sokołowska *16-12-1903 Kucze Małe †15-07-1991 Kucze Małe   
2353Kamińska Stanisława z d. Strzelczyk *około 1904 Burzyn †  
2354Kamińska Stanisława z d. Myślińska *07-05-1914 Kucze Wielkie †07-08-1992  
2355Kamińska Zofia z d. Gardocka *około 1905 †  
2356Kamińska Zofia z d. Wądołowska *03-03-1908 Bronaki-Pietrasze †   
2357Kamińska Zofia z d. Skrodzka *07-10-1912 Niedźwiedzkie †04-02-2002 Szczuczyn /Wąsosz/   
2358Kamiński Adam *1906 †  
2359Kamiński Antoni *12-08-1905 Kucze Małe †   
2360Kamiński Bolesław *około 1902 Koniecki par. Wizna †  
2361Kamiński Eugeniusz *14-05-1914 Kucze Małe †   
2362Kamiński Eugeniusz *10-02-1917 Kucze Małe †  
2363Kamiński Franciszek *1913 †  
2364Kamiński Franciszek *07-10-1905 Wąsosz †07-12-1970 Łempice /Wąsosz/  
2365Kamiński Hilary *06-02-1904 Pawełki †  
2366Kamiński Jan *około 1900 Kucze Małe †  
2367Kamiński Jan *około 1905 †  
2368Kamiński Jan *28-01-1906 Pawełki †  
2369Kamiński Jan *08-07-1909 Łempice †26-03-1987 Szczuczyn  
2370Kamiński Józef *około 1913 Burzyn †11-09-1915 Burzyn /Burzyn/   
2371Kamiński Józef *1911 Klimaszewnica †  
2372Kamiński Józef *20-03-1909 Kucze Małe †   
2373Kamiński Józef *28-02-1913 Wąsosz †przed 06-1937 /Szczuczyn/   
2374Kamiński Józef *1913 Sieburczyn †1918 Sieburczyn /Burzyn/   
2375Kamiński Józef Wojciech *23-04-1903 Obrytki †  
2376Kamiński Mikołaj *około 1906 Koniecki par. Wizna †  
2377Kamiński Romuald *około 1904 Nowa Wieś Ełcka †  
2378Kamiński Stanisław *20-03-1909 Kucze Małe †   
2379Kamiński Stanisław *04-07-1910 Wąsosz †08-07-1988 Grajewo /Wąsosz/   
2380Kamiński Stanisław *02-10-1909 Sieburczyn †01-02-1999 Łomża /Burzyn/   
2381Kamiński Wacław *22-12-1901 Kucze Małe †   
2382Kania Wacław *około 1915 Przechody †  
2383Karaś Adam *06-02-1910 Wąsosz †  
2384Karaś Janina z d. Komosińska *14-09-1913 Wąsosz †  
2385Karaś Marianna *20-09-1905 Wąsosz †  
2386Karczewska Marianna z d. Pieńkowska *około 1905 Kotówek †  
2387Karczmarczyk Władysław *12-10-1919 Korzeniste †28-06-1989 Pisz /Wąsosz/  
2388Karczmarczyk Zofia z d. Modzelewska *około 1920 Ławsk †05-01-1945 Ławsk  
2389Karczmarczyk Zygmunt *15-05-1922 Korzeniste †30-11-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2390Karolak Natalia z d. Kuczewska *około 1906 Kucze Małe †  
2391Karpińska Agnieszka z d. Jurkowska *22-01-1914 Czerwonki †  
2392Karpiński Eugeniusz *18-04-1913 Czerwonki †  
2393Karpiński Franciszek *25-08-1906 Czerwonki †11-01-1983 Czerwonki  
2394Karwowska Adela z d. Trzaska *około 1901 †  
2395Karwowska Aleksanda *około 1902 Nadbory †  
2396Karwowska Aleksandra z d. Kossakowska *około 1900 †24-11-1927 Szostaki /Burzyn/  
2397Karwowska Anna z d. Gwiazdowska *około 1901 Kubrzany †  
2398Karwowska Anna z d. Mroczkowska *około 1911 Borawskie †  
2399Karwowska Anna z d. Mieczkowska *około 1915 †po 08-06-1944  
2400Karwowska Anna *07-12-1922 Sulewo Kownaty †27-01-2004 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2401Karwowska Anna z d. Gutowska *27-03-1912 Żebry †  
2402Karwowska Antonina z d. Świderska *31-03-1915 Sulewo Prusy †   
2403Karwowska Bronisława *około 1912 Żebry †13-08-1931 Żebry  
2404Karwowska Bronisława z d. Locman *13-07-1907 Żebry †22-10-1991 Pisz /Wąsosz/  
2405Karwowska Dominika z d. Chrzanowska *11-08-1916 Supy †  
2406Karwowska Eleonora z d. Chrostowska *około 1906 †  
2407Karwowska Eugenia z d. Kosmaczewska *25-12-1917 Radziłów †  
2408Karwowska Eugenia z d. Raciborska *około 1911 Kotowo †  
2409Karwowska Ewa z d. Mieczkowska *około 1901 †  
2410Karwowska Feliksa z d. Mikucka *około 1903 †  
2411Karwowska Franciszka z d. Merchelska *24-11-1908 Wąsosz †23-09-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
2412Karwowska Genowefa z d. Kuszelewska *około 1900 Pawełki †07-03-1926 Pawełki /Jedwabne/  
2413Karwowska Helena z d. Chrzanowska *około 1907 Brzostowo †  
2414Karwowska Helena z d. Filipkowska *około 1901 Kubrzany †  
2415Karwowska Helena z d. Bielawska *około 1902 †  
2416Karwowska Helena z d. Korytkowska *około 1909 †  
2417Karwowska Helena z d. Tarnacka *10-07-1915 Ławsk †07-07-1993 Ławsk /Wąsosz/  
2418Karwowska Helena z d. Ciecierska *10-03-1906 Ławsk †06-08-1983 Ławsk /Wąsosz/  
2419Karwowska Hieronima z d. Rydzewska *15-08-1914 Zaborowo †po 27-02-1972  
2420Karwowska Hieronima *01-05-1923 Koniecki Małe †05-10-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/   
2421Karwowska Jadwiga z d. Milewska *06-06-1914 Szostaki †  
2422Karwowska Jadwiga z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
2423Karwowska Jadwiga z d. Zaborowska *około 1908 Święcienin †  
2424Karwowska Jadwiga z d. Klimaszewska *25-12-1914 Łękowo †09-08-1973 Zaborowo /Wąsosz/  
2425Karwowska Jadwiga z d. Dzięgielewska *27-02-1900 †04-01-1983 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2426Karwowska Jadwiga z d. Malinowska *22-12-1914 Niećkowo †13-12-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
2427Karwowska Janina z d. Gardocka *około 1903 Mieszołki †  
2428Karwowska Janina z d. Chrostowska *około 1911 †  
2429Karwowska Janina z d. Skrodzka *około 1920 Grozimy †po 15-07-1945  
2430Karwowska Janina z d. Ołdakowska *04-05-1914 Dybła †01-09-1993 Ławsk /Wąsosz/  
2431Karwowska Józefa z d. Bogusz *około 1902 Kucze Wielkie †  
2432Karwowska Józefa z d. Zając *około 1900 Siestrzanki †  
2433Karwowska Józefa z d. Polkowska *1915 †  
2434Karwowska Józefa z d. Grądzka *około 1906 †  
2435Karwowska Julia z d. Rozwadowska *około 1909 †   
2436Karwowska Kazimiera *około 02-1912 Szostaki †13-08-1914 Szostaki /Burzyn/  
2437Karwowska Kazimiera z d. Konopka *około 1906 Kucze Wielkie †  
2438Karwowska Kazimiera z d. Mieczkowska *około 1905 †  
2439Karwowska Kazimiera z d. Rogińska *20-04-1914 Wąsosz †   
2440Karwowska Klementyna z d. Chrostowska *około 1903 Nadbory †   
2441Karwowska Leokadia z d. Bronakowska *około 1912 Bronaki-Olki †   
2442Karwowska Leokadia z d. Ramotowska *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2443Karwowska Leokadia z d. Rogowska *około 1915 †  
2444Karwowska Leokadia *około 1910 †06-05-1928 Wąsosz  
2445Karwowska Leokadia z d. Zarzecka *19-07-1913 Żebry †13-05-1992 Żebry /Wąsosz/  
2446Karwowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1904 Kurkowo †16-03-1993 Zabiele  
2447Karwowska Marianna z d. Filipkowska *około 1903 †  
2448Karwowska Marianna z d. Bukowska *około 1908 Karwowo †  
2449Karwowska Marianna z d. Dąbrowska *1910 †  
2450Karwowska Marianna z d. Śmiglewska *27-11-1919 Łempice †23-03-1939 Wąsosz   
2451Karwowska Marianna z d. Sierbińska *07-09-1900 Żebry †31-05-1980 Żebry /Wąsosz/  
2452Karwowska Natalia z d. Chrostowska *19-07-1911 Mikuty †  
2453Karwowska Regina *około 1906 Zaborowo †11-11-1919 Zaborowo /Wąsosz/  
2454Karwowska Sabina z d. Grądzka *około 1910 Grądy Wielkie †  
2455Karwowska Sabina *około 1915 Wąsosz †23-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2456Karwowska Sabina Antonina z d. Drożęcka *około 1902 Kamianki †23-04-1993  
2457Karwowska Stanisława z d. Bronakowska *około 1902 Grądy Małe †  
2458Karwowska Stanisława z d. Przestrzelska *1911 †  
2459Karwowska Stanisława *około 1911 †  
2460Karwowska Stanisława z d. Zając *1918 †  
2461Karwowska Stanisława z d. Konopka *około 1905 †przed 05-1930  
2462Karwowska Stanisława z d. Śmiarowska *około 1917 †  
2463Karwowska Stefania *około 1906 Grądy †  
2464Karwowska Weronika z d. Bogumił *około 1908 †po 01-09-1951  
2465Karwowska Władysława z d. Mocarska *około 1901 Brzostowo †  
2466Karwowska Władysława z d. Górska *09-11-1904 Sulewo Kownaty †około 1996 Guty Stare   
2467Karwowska Zofia z d. Święszkowska *około 1913 †po 01-06-1944  
2468Karwowski Adolf *27-02-1907 Kubra †  
2469Karwowski Aleksander *około 1912 Grądy †21-09-1925 Chyliny /Burzyn/  
2470Karwowski Aleksander *około 1902 Kubra †21-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2471Karwowski Aleksander *około 1901 †  
2472Karwowski Aleksander *15-10-1904 Żebry †  
2473Karwowski Aleksander *04-06-1906 Guty Stare †   
2474Karwowski Aleksander *około 1909 Witynie †30-09-1995 Kotowo Plac  
2475Karwowski Andrzej *około 1904 Kubra †  
2476Karwowski Antoni *około 1911 Kubra †30-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2477Karwowski Antoni *02-11-1907 Ławsk †06-12-1992 Ławsk /Wąsosz/  
2478Karwowski Antoni Stefan *13-01-1900 Sulewo Kownaty †02-09-1961 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2479Karwowski Bolesław *15-03-1918 Zaborowo †19-09-1989 Grajewo /Wąsosz/  
2480Karwowski Bronisław *09-05-1913 Biodry †  
2481Karwowski Bronisław *22-05-1910 Chyliny †  
2482Karwowski Bronisław *12-09-1906 Żebry †27-06-1993 Żebry /Wąsosz/  
2483Karwowski Czesław *14-04-1914 Szymany †   
2484Karwowski Czesław *około 1910 Guty Stare †  
2485Karwowski Franciszek *około 12-1912 Chyliny †13-05-1914 Chyliny /Burzyn/  
2486Karwowski Franciszek *około 1901 Biodry †   
2487Karwowski Franciszek *około 1904 Nadbory †24-11-1908 Nadbory /Burzyn/  
2488Karwowski Franciszek *09-1902 Kucze Wielkie †06-10-1902 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2489Karwowski Franciszek *1913 †  
2490Karwowski Henryk *około 1903 Sokoły †01-09-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
2491Karwowski Ignacy *około 1900 Zabiele †10-05-1977 Zabiele  
2492Karwowski Ignacy *01-02-1909 Tyszki †  
2493Karwowski Jan *około 1903 Kucze Wielkie †  
2494Karwowski Jan *około 1900 Chyliny †  
2495Karwowski Jan *około 1904 Biodry †   
2496Karwowski Jan *około 1905 Kucze Wielkie †  
2497Karwowski Jan *14-02-1910 Barwiki †  
2498Karwowski Jan *1911 †  
2499Karwowski Jan *około 12-1900 †08-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2500Karwowski Jan *około 1902 †  
2501Karwowski Jan *około 1905 Mroczki †  
2502Karwowski Jan *28-10-1923 Żebry †29-06-1997 /Wąsosz/  
2503Karwowski Jan *14-12-1910 Żebry †29-07-1979 Szczuczyn /Wąsosz/  
2504Karwowski Jan *09-05-1914 Kurki †27-02-1972 Zaborowo /Wąsosz/  
2505Karwowski Jan *29-01-1909 Bogusze †po 23-03-1939   
2506Karwowski Jan Rajmund *28-08-1902 Wąsosz †  
2507Karwowski Jan Stanisław *04-11-1906 Sokoły †01-10-1937 Sokoły /Wąsosz/  
2508Karwowski Józef *około 1915 Guty Stare †  
2509Karwowski Józef *około 1901 Biodry †27-10-1926 Biodry /Burzyn/   
2510Karwowski Józef *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
2511Karwowski Józef *1911 Brychy †  
2512Karwowski Józef *około 1906 †  
2513Karwowski Józef *około 1903 †  
2514Karwowski Józef *1913 †  
2515Karwowski Józef *14-07-1910 Ławsk †09-12-1982 Ławsk /Wąsosz/  
2516Karwowski Józef *08-10-1900 Koniecki †09-07-1944 Żebry  
2517Karwowski Kazimierz *około 1906 Brychy †  
2518Karwowski Marceli *04-05-1907 Kędziorowo †03-10-1949 Szczuczyn  
2519Karwowski Marian *05-01-1921 Zaborowo †07-07-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
2520Karwowski Mateusz *około 06-1914 Brzostowo †04-08-1914 Brzostowo /Burzyn/  
2521Karwowski Mateusz *około 1912 †  
2522Karwowski Mieczysław *około 1917 Sokoły †15-07-1945 Sokoły  
2523Karwowski Onufry *około 1902 †  
2524Karwowski Piotr *18-10-1903 Karwowo †  
2525Karwowski Romuald Czesław *1916 Sokoły †08-12-1944  
2526Karwowski Stanisław *około 1901 Nieławice †  
2527Karwowski Stanisław *16-05-1910 Sokoły †07-11-1999 Kurkowo  
2528Karwowski Stanisław *około 1903 Święcienin †  
2529Karwowski Stanisław *około 1901 †  
2530Karwowski Stanisław *14-03-1912 Mikuty †   
2531Karwowski Stanisław *26-08-1902 Ławsk †02-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2532Karwowski Tadeusz *17-01-1922 Żebry †15-02-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
2533Karwowski Wacław *05-08-1903 Brychy †  
2534Karwowski Wacław *około 1911 Męczki †  
2535Karwowski Wacław *około 1902 †  
2536Karwowski Wacław *29-10-1905 Zaborowo †17-09-1947 Zaborowo  
2537Karwowski Walerian *około 1909 †  
2538Karwowski Walery *około 1910 Brzostowo †24-09-1925 Brzostowo /Burzyn/   
2539Karwowski Władysław *28-07-1907 Zaborowo †28-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
2540Karwowski Władysław *22-09-1900 Ławsk †20-11-1968 Ławsk /Wąsosz/  
2541Karwowski Władysław *15-08-1913 Koniecki Małe †14-08-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2542Karwowski Zygmunt *około 1904 Cwaliny †  
2543Karwowski Zygmunt *1906 †  
2544Kaszuba Antoni *1917 Wąsosz †24-04-1938 Wąsosz  
2545Kaszuba Czesław *18-07-1903 Wąsosz †05-04-1943 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2546Kaszuba Józef *30-09-1908 Wąsosz †  
2547Kaszuba Marianna z d. Tarnacka *04-02-1915 Wąsosz †21-12-1943 Wąsosz  
2548Kaszubska Marianna z d. Domusiewicz *około 1915 †  
2549Kaszubski Ludwik *24-07-1905 Szczuczyn †  
2550Kempisty Franciszek *29-09-1919 Ostrów Mazowiecka †04-01-1974 Pisz /Wąsosz/  
2551Kędzierska Bolesława z d. Zaborowska *19-01-1910 Łomża †  
2552Kędzierska Franciszka z d. Nikonowicz *07-09-1914 Wąsosz †12-08-1940 Wąsosz  
2553Kędzierska Janina z d. Mikucka *28-05-1920 Wąsosz †07-12-1995 /Wąsosz/  
2554Kędzierska Joanna z d. Tarnacka *02-09-1914 Wąsosz †  
2555Kędzierska Leokadia z d. Modzelewska *09-02-1914 Bagienice †przed 03-1958  
2556Kędzierska Regina z d. Rogowska *01-01-1911 Wąsosz †  
2557Kędzierska Stanisława z d. Roman *25-12-1909 †27-10-1992 Komosewo /Wąsosz/  
2558Kędzierski Antoni *23-12-1904 Wąsosz †  
2559Kędzierski Bolesław *04-08-1905 Wąsosz †  
2560Kędzierski Czesław *14-07-1907 Wąsosz †16-01-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
2561Kędzierski Henryk *13-06-1917 Wąsosz †18-05-1996 /Wąsosz/  
2562Kędzierski Jan Szymon *14-07-1909 Wąsosz †  
2563Kędzierski Józef *14-01-1912 Wąsosz †  
2564Kędzierski Stanisław *28-07-1907 Wąsosz †22-07-1956 Szczuczyn /Wąsosz/  
2565Kędzierski Władysław *22-08-1921 †07-08-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
2566Kędzierski Władysław *04-10-1913 Wąsosz †  
2567Kielian Czesława *15-07-1901 Bagienice †   
2568Kielian Jan Józef *21-04-1903 Bagienice †05-02-1970 Bagienice /Wąsosz/   
2569Kielian Kazimiera z d. Perkowska *24-05-1922 Bagienice †14-01-1997 /Wąsosz/   
2570Kielian Romuald *08-01-1913 Kieljany †22-12-1913 Bagienice /Wąsosz/   
2571Kiełczewska Czesława z d. Chełmińska *25-04-1919 Niećkowo †05-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
2572Kiełczewska Jadwiga z d. Bagińska *14-06-1908 Konopki-Białystok †06-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
2573Kiełczewska Janina z d. Modzelewska *13-12-1904 †04-04-1983 Świdry-Dobrzyce /Wąsosz/  
2574Kiełczewska Janina (Czesława) z d. Bagińska *23-09-1906 Guty Stare †22-09-1998 Stare Guty gm. Grabowo  
2575Kiełczewska Regina *31-07-1912 Sulewo Kownaty †14-03-1932 Zalesie  
2576Kiełczewska Wanda z d. Burgraff *około 1924 †18-12-2014 /Grajewo/  
2577Kiełczewska Władysława z d. Dzięgielewska *02-06-1918 Nieciki †15-01-1997 /Wąsosz/  
2578Kiełczewski Aleksander *około 1913 Gnatowo †  
2579Kiełczewski Józef *około 1916 Guty-Poddenki †  
2580Kiełczewski Mieczysław *około 1921 †08-02-1994  
2581Kiełczewski Stanisław *10-11-1900 †12-03-1983 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2582Kiełczewski Szczepan *około 1901 Gnatowo †  
2583Kiełczewski Władysław *15-02-1913 †23-01-1994 Łempice /Wąsosz/  
2584Kierchner Leokadia z d. Mroczkowska *1913 †  
2585Kierchner Witold *1909 †  
2586Kierznowska Marianna z d. Makowska *około 1910 †przed 20-04-1970  
2587Kierznowski Antoni Antoni *28-06-1903 Kownatki †przed 06-1937  
2588Kierznowski Jan *22-02-1908 Kownatki †20-04-1970 Ełk /Wąsosz/  
2589Kin Halina *03-07-1919 Wąsosz †08-08-1934 Wąsosz  
2590Kisielewska Honorata z d. Zalewska *16-07-1909 Sulimy †30-07-1976 Niećkowo /Wąsosz/  
2591Kisielewska Józefa z d. Karpińska *około 1902 Radziłów †  
2592Kisielewska Ludwika Zofia z d. Kozłowska *25-08-1901 Świdry †27-12-1990 Guty  
2593Kiźliński Leon *około 1919 USA †  
2594Klejno Antoni *około 1907 Olszyny †   
2595Klejno Stanisława z d. Żelazna *około 1909 Słucz †   
2596Klekner Jan *05-11-1910 Zanklewo †03-10-1990 Targonie Wielkie /Wizna/   
2597Klekner Stanisław *około 1906 Zanklewo †   
2598Klekner Stefania z d. Iwanowska *20-04-1918 Zanklewo †27-05-2000 Łomża /Wizna/   
2599Klekner Tadeusz *28-06-1916 Zanklewo †10-07-1998 Żebry /Wąsosz/   
2600Klekner Władysława z d. Rogowska *około 1906 Trzaski †   
2601Kleszczewska Czesława z d. Stefanowicz *30-05-1911 Rakowo †  
2602Kleszczewska Stanisława z d. Chrostowska *około 1901 Wagi †  
2603Kleszczewska Zofia z d. Godlewska *około 1908 Karwowo-Wszebory †  
2604Kleszczewski Bolesław *około 1909 Obrytki †  
2605Kleszczewski Franciszek *15-12-1911 Bukowo †  
2606Kleszczewski Leon Franciszek *około 1903 Karwowo-Wszebory †  
2607Kleszczewski Stanisław *22-07-1913 Pieńczykowo †  
2608Kleszczewski Wacław *18-05-1915 Pieńczykowo †  
2609Klimaszewska Adela z d. Truszkowska *24-11-1909 Nieciki †04-04-2004 Klimaszewnica  
2610Klimaszewska Aleksandra z d. Brzostowska *1911 †  
2611Klimaszewska Apolonia z d. Rogowska *około 1901 Brodowo †  
2612Klimaszewska Janina z d. Milewska *19-03-1907 Nagórki †  
2613Klimaszewska Kazimiera z d. Bagińska *około 1904 Ramoty †05-05-1990 Szczuczyn  
2614Klimaszewska Leokadia z d. Rogowska *około 1908 Doliwy †  
2615Klimaszewska Marianna z d. Hołownia *około 1914 Orlikowo †  
2616Klimaszewska Marianna *11-1919 †02-12-1919 Zakrzewo /Słucz/  
2617Klimaszewska Marianna z d. Grądzka *1912 †  
2618Klimaszewska Regina Dominika z d. Danowska *15-09-1909 Sulewo Kownaty †  
2619Klimaszewski Aleksander *15-12-1913 Supy †  
2620Klimaszewski Antoni *18-04-1914 †12-05-1951 Grajewo /Białaszewo/  
2621Klimaszewski Antoni *1917 †  
2622Klimaszewski Antoni *08-02-1904 Klimaszewnica †23-07-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2623Klimaszewski Franciszek *1905 †  
2624Klimaszewski Józef *29-01-1908 Modzele †23-06-1941  
2625Klimaszewski Kazimierz *około 1902 †przed 01-1949  
2626Klimaszewski Seweryn *08-01-1904 Modzele †  
2627Klimaszewski Wacław *około 1900 †  
2628Klimaszewski Władysław *około 1905 Klimaszewnica †  
2629Knapp Robert C. *06-03-1919 Chicago, IL †19-04-2007 Chicago, IL  
2630Kobryńska Helena z d. Karwowska *1909 †  
2631Kobryńska Janina z d. Zalewska *około 1907 †  
2632Kobryński Stanisław *1905 †  
2633Kobryński Władysław *około 1905 †  
2634Kochanowska Aniela z d. Malinowska *18-04-1919 Niećkowo †04-06-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2635Kochanowska Genowefa z d. Nietupska *10-10-1910 Przechody †09-04-1995 Grajewo /Wąsosz/  
2636Kochanowska Helena z d. Korzeniecka *22-01-1908 Niećkowo †08-06-1993 Niećkowo /Wąsosz/  
2637Kochanowska Regina *około 1916 Niećkowo †04-04-1918 Niećkowo /Wąsosz/  
2638Kochanowski Aleksander *15-10-1905 Niećkowo †09-03-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
2639Kochanowski Antoni *13-05-1914 †29-11-1987 Niećkowo /Wąsosz/  
2640Kochanowski Józef *27-05-1908 Niećkowo †25-04-1983 Szczuczyn /Wąsosz/  
2641Kocmierowski Julian *około 1907 Stare Grodzkie †  
2642Kojro Antoni *01-01-1908 Niećkowo †  
2643Kojro Bolesław *13-05-1906 Niećkowo †07-12-1945 Niećkowo  
2644Kojro Eugenia z d. Polakowska *19-11-1912 Wąsosz †  
2645Kojro Janina z d. Saciłowska *28-12-1910 Sośnia †20-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
2646Kojro Kamila z d. Brzostowska *około 1901 Burzyn †  
2647Kokoszko Aleksander *około 1900 Jedwabne †21-04-1980 Bronaki-Pietrasze  
2648Kokoszko Felicja z d. Wykowska *około 1911 Bronaki-Pietrasze †14-12-1996 Piątnica  
2649Kołakowska Ferdynanda z d. Czerwonka *20-10-1908 Czerwonki †  
2650Kołakowska Helena z d. Chrzanowska *14-09-1909 Kieljany †07-12-1978 Grajewo  
2651Kołakowska Janina z d. Gardocka *24-07-1912 Sulewo Prusy †  
2652Kołakowska Józefa z d. Godlewska *około 1907 Karwowo-Wszebory †09-11-1982  
2653Kołakowska Kazimiera z d. Kamińska *około 1905 Kamianki †  
2654Kołakowska Romualda z d. Czerwonka *28-12-1912 Czerwonki †  
2655Kołakowska Zofia z d. Krużewska *13-05-1909 Łojewek †  
2656Kołakowski Edward *02-01-1907 Skrodzkie †  
2657Kołakowski Józef *20-10-1906 Bzury †04-03-1981 Grajewo  
2658Kołakowski Józef *15-12-1911 Wólka par. Szczuczyn †31-08-1947 /Szczuczyn/  
2659Kołakowski Konstanty *około 06-1902 †06-01-1903 Bzury /Wąsosz/  
2660Kołakowski Marian *około 1900 Górki-Sypniewo †  
2661Kołakowski Stanisław *02-05-1912 Wólka par. Szczuczyn †  
2662Kołakowski Wiktor *06-03-1912 Łazarze †  
2663Kołdys Aleksander *około 1912 Siwki par. Romany †  
2664Kołomyjska Helena z d. Konopka *około 1912 Kucze Wielkie †24-11-1989 Grajewo  
2665Kołomyjska Marianna z d. Szmitka *około 1906 Stryjaki †  
2666Kołomyjski Józef *około 1910 Kucze Małe †31-10-1989 Grajewo  
2667Komorowska Janina z d. Bagińska *około 1910 †  
2668Komorowski Antoni *15-01-1915 Nagórki †  
2669Komosa Aleksander *28-07-1901 Romany †   
2670Komosa Anna z d. Malinowska *około 1907 Romany †   
2671Komosa Bolesław *około 02-1900 Romany †14-07-1900 Romany /Romany/   
2672Komosa Jan *18-11-1903 Ławsk †16-01-1969 Ławsk /Wąsosz/  
2673Komosa Janina Czesława *28-01-1904 Romany †   
2674Komosa Józefa z d. Pliszka *31-07-1908 Ławsk †18-02-1999 Ławsk /Wąsosz/  
2675Komosa Stefan *08-05-1906 Romany †   
2676Komosińska Anna *04-01-1913 Wąsosz †17-04-1999 Łomża /Wąsosz/  
2677Komosińska Anna z d. Andrusiewicz *01-03-1923 Kędziorowo †11-03-1997 /Wąsosz/  
2678Komosińska Bronisława z d. Strzyżewska *02-06-1917 Kędziorowo †12-11-2001 Kędziorowo  
2679Komosińska Helena z d. Perkowska *02-03-1911 Miecze †24-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
2680Komosińska Janina z d. Kaszuba *15-03-1915 Wąsosz †  
2681Komosińska Janina z d. Kuczewska *06-01-1922 Szwelczyn †27-10-1998 Wąsosz /Wąsosz/   
2682Komosińska Katarzyna z d. Opońska *12-12-1904 Żebry †06-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2683Komosińska Małgorzata z d. Olszewska *06-05-1901 †23-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
2684Komosińska Marianna z d. Filipkowska *17-08-1903 Łomża †  
2685Komosińska Paulina z d. Kuczyńska *10-03-1911 †03-03-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
2686Komosińska Regina z d. Petkowska *05-10-1921 Ławsk †23-11-1948 Ławsk  
2687Komosińska Regina z d. Kryszczyńska *25-10-1919 Chrzanowo †08-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2688Komosińska Władysława *około 1922 Wąsosz †13-09-1940 Wąsosz  
2689Komosiński Aleksander *14-08-1918 Wąsosz †25-01-1969 Grajewo /Wąsosz/   
2690Komosiński Antoni *24-11-1912 Sośnia †  
2691Komosiński Antoni *01-06-1916 Kędziorowo †09-06-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
2692Komosiński Bolesław *30-12-1910 Wąsosz †23-09-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
2693Komosiński Bolesław *09-05-1914 Wąsosz †03-06-1950 Wąsosz  
2694Komosiński Bolesław *26-08-1914 Wąsosz †22-01-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
2695Komosiński Eugeniusz *około 1908 Wąsosz †18-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
2696Komosiński Franciszek *30-09-1914 †20-12-1986 Komosewo /Wąsosz/  
2697Komosiński Jan z d. Komosa *24-04-1907 Ławsk †  
2698Komosiński Jan *06-12-1919 Wąsosz †20-05-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
2699Komosiński Jan *około 1910 Kędziorowo †26-06-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
2700Komosiński Józef *17-03-1906 Wąsosz †  
2701Komosiński Józef *29-01-1914 Kędziorowo †04-11-1987 Kędziorowo /Wąsosz/  
2702Komosiński Stanisław *08-07-1924 Wąsosz †26-06-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
2703Komosiński Stanisław *około 1922 Wąsosz †  
2704Komosiński Stanisław *27-10-1919 Szwelczyn †17-11-1993 Komosewo /Wąsosz/  
2705Komosiński Wacław *około 1923 Wąsosz †08-07-1930 Wąsosz  
2706Komosiński Władysław *18-03-1905 Wąsosz †10-06-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
2707Komosiński Władysław *08-11-1919 Wąsosz †20-12-2006 Gdynia /Skarżyn/  
2708Konarzewski Władysław *17-02-1913 Mikołajewo par. Burzyn †12-08-1999  
2709Kondracka Bronisława z d. Zajkowska *28-04-1904 Szczuczyn †  
2710Kondracki Jan *26-08-1903 Szczuczyn †  
2711Koniecko Agata z d. Merchelska *14-02-1911 Wąsosz †17-02-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
2712Koniecko Anna z d. Surawska *17-08-1907 Niedźwiedzkie †30-10-1981 Grajewo  
2713Koniecko Anna z d. Czarnecka *27-04-1910 Kramarzewo †15-12-1994 Żebry /Wąsosz/  
2714Koniecko Anna z d. Krukowska *14-11-1904 Popowo †29-03-1961 Grozimy /Wąsosz/  
2715Koniecko Antoni *17-01-1914 Żebry †  
2716Koniecko Antoni *15-06-1906 Grozimy †09-07-1965 Grajewo  
2717Koniecko Antoni *07-12-1902 Grozimy †12-03-1967 Grozimy /Wąsosz/  
2718Koniecko Bronisława z d. Gąsiewska *około 1911 Racibory †25-08-1945 Słucz  
2719Koniecko Czesława z d. Kamińska *17-03-1913 Żebry †20-03-1942  
2720Koniecko Franciszek *27-08-1913 Grozimy †28-08-1988 Grajewo  
2721Koniecko Genowefa z d. Glińska *17-12-1910 Słucz †  
2722Koniecko Helena z d. Grzymkowska *15-01-1923 Okrasin †po 01-12-1993  
2723Koniecko Jadwiga *około 11-1900 †23-01-1901 Kownatki /Wąsosz/  
2724Koniecko Jan *25-01-1908 Kędziorowo †  
2725Koniecko Józef Maciej *24-02-1911 Słucz †  
2726Koniecko Leon *1900 Grozimy †25-07-1982 /Wąsosz/  
2727Koniecko Paulina z d. Ziemkiewicz *około 1913 Klimaszewnica †  
2728Koniecko Piotr Marek *24-04-1902 †28-12-1982 Grozimy /Wąsosz/  
2729Koniecko Stanisław *około 1914 Klimaszewnica †  
2730Koniecko Stefania z d. Sobolewska *17-10-1905 Białystok †09-06-1998 Grajewo /Wąsosz/  
2731Koniecko Szymon *21-07-1911 †01-12-1993 Żebry /Wąsosz/  
2732Koniecko Walery *17-12-1903 Grozimy †  
2733Koniecko Wincenty *29-07-1901 Kudłaczewo †  
2734Koniecko Władysław *23-10-1905 Grozimy †21-04-1974 Żebry /Wąsosz/  
2735Koniecko Zofia z d. Markowska *11-02-1906 Grozimy †  
2736Konopka Aleksander *około 1901 †  
2737Konopka Aleksander *1907 †  
2738Konopka Andrzej *około 1905 †  
2739Konopka Anna z d. Brzostowska *około 1907 Jedwabne †  
2740Konopka Anna *około 1909 †  
2741Konopka Anna z d. Skrodzka *około 1904 Wojsławy †24-04-1975 Świdry-Dobrzyce  
2742Konopka Antoni *około 1905 Konopki Monety †  
2743Konopka Antoni *1911 †  
2744Konopka Antonina z d. Pieńkowska *około 1903 Korytki †  
2745Konopka Apolonia z d. Skrodzka *około 1907 Grozimy †  
2746Konopka Bolesław *22-05-1913 Guty Podleśne †  
2747Konopka Bolesława z d. Grabowska *około 1919 Konopki Monety †  
2748Konopka Bronisław *16-01-1906 Szymany †  
2749Konopka Czesław *21-05-1914 Świdry †  
2750Konopka Czesława z d. Grabowska *05-10-1906 Konopki Monety †12-05-1986 Konopki Monety  
2751Konopka Dominic (Eddie) *14-09-1900 Chicago, IL †  
2752Konopka Dominik *15-08-1900 Konopki †20-08-1970 Ełk /Wąsosz/  
2753Konopka Eleonora z d. Mikucka *24-04-1912 Szymany †  
2754Konopka Eugenia z d. Mordasiewicz *13-04-1913 Radziłów †  
2755Konopka Fabian *około 1909 Gardoty †  
2756Konopka Fabian *około 1907 †  
2757Konopka Florentyna *około 1904 Barwiki †09-03-1944 Barwiki /Przytuły/  
2758Konopka Franciszek *około 1901 Konopki Tłuste †03-03-1986 Konopki Tłuste  
2759Konopka Franciszek *12-05-1901 Lachowo †27-09-1960 Ławsk /Wąsosz/  
2760Konopka Franciszek (Aloisus) *23-08-1913 Chicago, IL †  
2761Konopka Helena z d. Mieczkowska *1907 †  
2762Konopka Helena z d. Modzelewska *około 1904 †27-02-1928 Godlewo  
2763Konopka Helena z d. Gosiewska *29-05-1912 Konopki †po 27-07-1951  
2764Konopka Henryk Anthony *1922 Świdry †05-02-1935 Świdry /Wąsosz/  
2765Konopka Henryka z d. Świderska *18-10-1902 Świdry †01-09-1998 Świdry /Wąsosz/  
2766Konopka Hieronim *29-09-1917 †05-05-1984 Świdry /Wąsosz/  
2767Konopka Jadwiga z d. Krajewska *około 1908 Grądy Małe †  
2768Konopka Jadwiga z d. Grądzka *około 1910 Grądy Małe †  
2769Konopka Jadwiga z d. Jankowska *1911 †  
2770Konopka Jadwiga z d. Kozikowska *około 1905 Święcienin †24-06-1990 Konopki  
2771Konopka Jan *około 1902 Janczewo †20-07-1993 Jedwabne  
2772Konopka Jan *około 1914 †08-06-1943 Łoje /Przytuły/  
2773Konopka Jan *24-06-1900 Korytki †07-09-1977  
2774Konopka Jan *14-10-1914 Czachy †  
2775Konopka Jan *około 1911 †  
2776Konopka Jan *około 1912 Świdry †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku  
2777Konopka Jan *21-02-1907 Wierzbowo †10-01-1964 Zdunki /Wąsosz/  
2778Konopka Janet *około 1907 Chicago, IL †  
2779Konopka Janina z d. Wierciszewska *około 1911 Borawskie †  
2780Konopka Janina z d. Zalewska *około 1911 †  
2781Konopka Janina z d. Czerwonka *14-02-1919 Czerwonki †02-01-2003 Świdry /Wąsosz/  
2782Konopka John *26-01-1910 Chicago, IL †01-1969 Chicago, IL  
2783Konopka Józef *około 1901 Kubrzany †  
2784Konopka Józef *25-10-1902 Konopki-Białystok †  
2785Konopka Józef *03-02-1912 Czachy †  
2786Konopka Józef *1906 †  
2787Konopka Józef *05-08-1904 Świdry †30-10-1964 Świdry /Wąsosz/  
2788Konopka Józef *14-08-1911 Scranton, PA †  
2789Konopka Józef Henryk *około 1907 Kamianki †  
2790Konopka Józefa z d. Bargłowska *około 1902 Niećkowo †  
2791Konopka Józefa (Marianna) z d. Dąbrowska *około 1907 †  
2792Konopka Katarzyna z d. Mościcka *około 1901 Makowskie †  
2793Konopka Kazimiera z d. Godlewska *około 1904 Konopki Chude †  
2794Konopka Leokadia z d. Borawska *26-04-1917 Trzaski †  
2795Konopka Leokadia z d. Owsianko *około 1901 Bzury †  
2796Konopka Leokadia z d. Wiśniewska *10-10-1909 Żebry †  
2797Konopka Leokadia z d. Sulewska *13-10-1905 Zalesie †  
2798Konopka Maciej *około 1904 Sośnia †  
2799Konopka Marianna z d. Ramotowska *około 1901 Żelazki †  
2800Konopka Marianna z d. Godlewska *około 1904 †  
2801Konopka Marianna z d. Czerwonka *26-11-1911 †21-01-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2802Konopka Natalia z d. Romanowska *27-08-1923 Mazewo †  
2803Konopka Piotr *około 1905 Grajewo †  
2804Konopka Piotr (Alphonse) *31-01-1903 Chicago, IL †  
2805Konopka Regina z d. Rogińska *26-06-1913 Skroda Mała †  
2806Konopka Stanisław *01-04-1914 Konopki Monety †  
2807Konopka Stanisław *05-08-1900 Wierzbowo †12-07-1964 Świdry /Wąsosz/  
2808Konopka Stanisław *25-10-1910 Osowiec †  
2809Konopka Stanisława z d. Wierciszewska *około 1904 Borawskie par. Jedwabne †27-07-1931 Konopki Tłuste  
2810Konopka Stanisława *około 1907 Karwowo †  
2811Konopka Stanisława z d. Zielińska *14-10-1903 †13-01-1986 Katowice /Wąsosz/  
2812Konopka Stefania (Stella) *około 1905 Chicago, IL †  
2813Konopka Teodor *około 1905 Lisy †  
2814Konopka Teodora z d. Kurkowska *około 1906 †  
2815Konopka Wacław *około 1903 Żelazki †  
2816Konopka Wacław *około 1904 †  
2817Konopka Wanda z d. Filipkowska *22-02-1910 Wojsławy †  
2818Konopka Wiktoria *około 1913 †  
2819Konopka Władysław *18-03-1908 Skroda Wielka †  
2820Konopka Władysław *12-10-1920 Świdry †23-06-1988 Świdry /Wąsosz/  
2821Konopka Władysław *1909 Świdry †09-06-1944 Świdry  
2822Konopka Władysława z d. Jaczyńska *07-01-1901 Jaki †  
2823Konopka Władysława z d. Godlewska *20-11-1908 Godlewo †około 1987 Ełk  
2824Konopka Zofia z d. Jaczyńska *03-12-1903 Jaki †  
2825Konopka Zofia z d. Ramotowska *1903 †  
2826Konopka Zofia z d. Kurkowska *około 1907 †  
2827Konopka Zygmunt Wincenty *21-01-1905 Pasichy †  
2828Konopko Anna z d. Zdankowska *25-07-1900 Jambrzyki †23-05-1978 Zalesie /Wąsosz/  
2829Konopko Franciszek *22-09-1906 Konopki Monety †16-03-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
2830Konopko Leokadia z d. Ołdakowska *18-01-1904 Wąsosz †11-01-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
2831Konoplanik Daniel *10-11-1912 Nowy Łomożyn †  
2832Konoplanik Jadwiga z d. Sokołowska *09-02-1913 Korzeniste †  
2833Kopeć Wacław *14-12-1920 Ogniwo †14-07-1988 Mostołty /Ełk/   
2834Kopeć Władysława z d. Łempicka *13-03-1924 Sienickie †01-10-2003 Ełk /Ełk/   
2835Kopras Józef *około 1908 Nowa Wieś †  
2836Kopras Kazimiera z d. Wróblewska *około 1906 Okrasin †  
2837Koprowska Władysława z d. Mścichowska *18-11-1906 Sulewo Kownaty †  
2838Koprowski Stanisław *09-02-1905 Lachowo †  
2839Kornatowska Cecylia z d. Rydzewska *około 1915 Koniecki Duże †  
2840Korwek Aleksander *15-08-1912 Uśnik †  
2841Korwek Jadwiga z d. Chodnicka *28-05-1900 Kowalewo †  
2842Korwek Stanisław *31-12-1905 Uśnik †15-05-1963 Grajewo /Wąsosz/  
2843Korwek Zofia z d. Suchodolska *12-09-1911 Ławsk †po 15-05-1963  
2844Korytkowska Łucja z d. Rogowska *około 1911 †  
2845Korytkowska Zofia z d. Kosmaczewska *1903 Radziłów †  
2846Korytkowski Felicjan *około 1907 †  
2847Korytkowski Jakub *około 1902 Łomża †  
2848Korzeniecka Bolesława z d. Kurkowska *około 1914 Kieljany †  
2849Korzeniecka Stanisława z d. Kochanowska *26-10-1903 Niećkowo †05-09-1978 Niećkowo  
2850Korzeniecka Zofia z d. Ostrowska *16-12-1914 Wąsosz †2007 Tczew   
2851Korzeniecki Antoni *około 1913 Czerwonki †  
2852Korzeniecki Antoni *25-06-1911 Wąsosz † Tczew   
2853Korzeniecki Władysław *około 1901 Wąsosz †14-12-1988 Ełk  
2854Korzeniecki Władysław *25-10-1904 Żebry †08-01-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
2855Kosińska Janina z d. Gryżwald *15-08-1909 Świdry †02-09-1953 Szczuczyn /Wąsosz/   
2856Kosińska Władysława z d. Mariak *25-06-1900 Kucze Wielkie †  
2857Kosiński Jan *22-04-1905 Nieciki †29-12-1985 Szczuczyn /Wąsosz/   
2858Kosiński Wacław *około 1900 Jurzec Pański †  
2859Kosiorek Ignacy *około 1922 Myszyniec †04-10-1941 Modzele /Wąsosz/  
2860Kosiorek Leon *około 1911 †  
2861Kosiorek Rozalia z d. Konopka *około 1902 Konopki Chude †  
2862Kosiorek Stanisław *około 1905 Wierciszewo †  
2863Kosiorek Stefania z d. Gontowska *około 1919 Ławsk †02-09-1945 Modzele  
2864Kosiorek Władysława z d. Gołaś *około 1906 †  
2865Kosiorek Wojciech *14-06-1913 Ruś †   
2866Kosmaczewska (Kornaszewska) Marianna z d. Chałustowska *15-12-1904 Mścichy †17-10-1982 Mścichy /Radziłów/  
2867Kosmaczewska Marianna z d. Zalewska *około 1905 Radziłów †  
2868Kosmaczewska Marianna z d. Chrzanowska *1915 †  
2869Kosmaczewska Stanisława z d. Ciecierska *około 1913 Radziłów †  
2870Kosmaczewski Antoni *1909 †  
2871Kosmaczewski Bolesław *około 1907 Radziłów †  
2872Kosmaczewski Czesław *1906 Radziłów †1909 Radziłów /Radziłów/  
2873Kosmaczewski Zygmunt *1901 Radziłów †  
2874Kosmowska Aleksandra z d. Olszewska *21-01-1904 Romany †13-12-1983 Grajewo  
2875Kosmowska Janina *około 1912 Szczuczyn †24-04-1948 Szczuczyn  
2876Kosmowska Józefa z d. Olszewska *05-05-1912 Ławsk †po 06-03-1975  
2877Kosmowska Zofia z d. Odachowska *29-09-1904 Dzierzbia †25-03-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2878Kosmowski Andrzej *17-06-1900 Świdry †06-03-1975 Ławsk /Wąsosz/  
2879Kosmowski Władysław *1921 Świdry †18-07-1943 Świdry /Wąsosz/  
2880Kossakowska Aleksandra z d. Chrostowska *05-1905 Wypychy †18-12-1997 Łoje  
2881Kossakowska Anna z d. Borawska *około 1903 †  
2882Kossakowska Bolesława z d. Brzostowska *około 1912 Bronaki-Pietrasze †  
2883Kossakowska Bolesława z d. Rogowska *około 1912 †  
2884Kossakowska Helena z d. Mroczkowska *około 1900 †  
2885Kossakowska Janina z d. Polkowska *około 1910 †  
2886Kossakowska Józefa z d. Mogielnicka *około 1900 Brzostowo †07-09-1987 Sambory  
2887Kossakowska Józefa z d. Kojro *około 1905 Rutkowskie †   
2888Kossakowska Marianna z d. Chojnowska *około 1907 Grądy Małe †  
2889Kossakowska Marianna z d. Florczyk *około 1912 Siestrzanki †   
2890Kossakowska Marianna z d. Ramotowska *około 1908 Grądy Małe †23-06-1991 Grądy Małe  
2891Kossakowska Stefania z d. Milewska *około 1907 Biodry †  
2892Kossakowska Stefania *około 1909 †  
2893Kossakowska Waleria z d. Mieczkowska *około 1906 †  
2894Kossakowska Weronika z d. Obiedzińska *około 1902 Karwowo-Wszebory †  
2895Kossakowski Aleksander *około 1900 †  
2896Kossakowski Aniołek *około 27-10-1911 Bartki †29-10-1911 Bartki /Burzyn/  
2897Kossakowski Antoni *około 1915 Modzele †  
2898Kossakowski Bolesław *1909 †  
2899Kossakowski Feliks *około 1908 Kamianki †  
2900Kossakowski Jan *około 1909 Bartki †   
2901Kossakowski Jan *około 1906 †  
2902Kossakowski Jan *około 1901 †  
2903Kossakowski Józef *około 1904 †  
2904Kossakowski Józef Ludwik *około 1903 †  
2905Kossakowski Ludwik *około 1903 Małachowo †  
2906Kossakowski Marian *około 1906 Łempice †  
2907Kossakowski Stefan *około 1900 Bartki †   
2908Kossakowski Władysław *około 1901 Grądy Małe †  
2909Kostuch Leon *12-02-1916 †24-10-1968 Sopot /Sopot/  
2910Koszykowska Czesława z d. Gwiazdowska *20-05-1910 Kubrzany †  
2911Koszykowska Janina z d. Filipkowska *około 1908 Kucze Wielkie †  
2912Koszykowska Władysława z d. Kozikowska *15-05-1907 Kownatki †01-11-1989 Grajewo  
2913Koszykowski Aleksander *14-05-1908 Glinki †  
2914Koszykowski Antoni *1903 Glinki †  
2915Koszykowski Czesław *20-04-1907 Kucze Wielkie †  
2916Koszykowski Julian *około 1900 Kucze Wielkie †10-05-1981 Kucze Wielkie  
2917Kotarska Bronisława z d. Górska *około 1904 Kudłaczewo †   
2918Kotarska Franciszka z d. Kołakowska *09-01-1913 Godlewo †09-04-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2919Kotarski Franciszek *18-10-1904 Dybła †22-02-1981 Godlewo /Wąsosz/  
2920Kotarski Jan *około 1911 Dybła †  
2921Kotlewski Romuald *około 02-1916 Bartki †21-03-1916 Bartki /Burzyn/  
2922Kotowska Bronisława z d. Rutkowska *około 1912 Rutkowskie †  
2923Kotowska Jadwiga z d. Cwalina *około 1903 Łomża †po 08-05-1929  
2924Kotowska Julia z d. Rogowska *około 1910 Konopki Tłuste †25-12-1994  
2925Kotowska Marianna z d. Liszewska *około 1903 Orlikowo †  
2926Kotowska Marianna z d. Czyżewska *około 1900 Czachy †   
2927Kotowski Aleksander *około 1904 Pniewo †  
2928Kotowski Franciszek *około 1909 Kotówek †25-11-1989  
2929Kotowski Józef *około 1906 Rutkowskie †  
2930Kotowski Władysław *07-10-1912 Rutkowskie †06-12-2003 Mocarze  
2931Kotyńska Janina *około 03-05-1921 †24-05-1921 Nadbory /Burzyn/  
2932Kotyńska Józefa *około 1920 †12-2009 Szczecin   
2933Kotyńska Stanisława *około 09-1904 Sieburczyn †06-10-1904 Sieburczyn /Burzyn/   
2934Kotyńska Zofia *około 12-1924 Nadbory †22-03-1925 Nadbory /Burzyn/  
2935Kotyński Edward *01-12-1921 Michigan, IL †16-05-2007 Michigan, IL   
2936Kotyński Edwin *08-11-1922 Przestrzele †   
2937Kotyński Jan *02-1922 Sieburczyn †03-12-1941 Sieburczyn /Burzyn/   
2938Kotyński Stanisław *1918 Sieburczyn †24-02-1949 Sieburczyn /Burzyn/   
2939Kotyński Tadeusz *około 1922 Sieburczyn †03-02-1924 Sieburczyn /Burzyn/   
2940Kotyński Wojciech *13-04-1900 Sieburczyn †   
2941Kowalczuk Bronisław z d. Kowalczul *18-12-1914 Studzienniki †  
2942Kowalewska Aleksandra z d. Krzyżanowska *22-02-1910 †02-12-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
2943Kowalewska Anna z d. Czarnecka *około 1910 Wilamowo †  
2944Kowalewska Antonina z d. Tomaszczyk *15-06-1913 Łempice †27-04-1993 Drygały  
2945Kowalewska Barbara z d. Tarnacka *około 1902 Wąsosz †   
2946Kowalewska Bronisława z d. Maszczyk *około 1906 Ruś †  
2947Kowalewska Czesława *około 1921 Niećkowo †08-10-1933 Niećkowo /Wąsosz/  
2948Kowalewska Feliksa z d. Grądzka *około 1904 †  
2949Kowalewska Franciszka *około 1921 Stryjaki †05-03-1923 Stryjaki /Jedwabne/  
2950Kowalewska Genowefa z d. Szmitka *około 1907 Stryjaki †16-07-1981 Stryjaki  
2951Kowalewska Genowefa z d. Lawendowska *13-02-1904 Kucze Małe †   
2952Kowalewska Genowefa z d. Grzymkowska *05-10-1907 Wąsosz †22-02-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
2953Kowalewska Helena *około 1924 Żebry †15-12-1929 Żebry  
2954Kowalewska Jadwiga z d. Nerkowska *10-03-1912 †10-06-1989 Możdżenie /Wąsosz/  
2955Kowalewska Kazimiera z d. Stepnowska *03-05-1906 Jambrzyki †05-09-1931 Żebry  
2956Kowalewska Leokadia z d. Grabowska *08-1911 Dobrzyjałowo †  
2957Kowalewska Leokadia z d. Olszewska *23-09-1910 Niećkowo †  
2958Kowalewska Rozalia z d. Pawłowska *około 1904 Godlewo †  
2959Kowalewska Stanisława z d. Olszewska *około 1906 Radziłów †   
2960Kowalewska Stanisława *około 1915 Ławsk †04-05-1940 Ławsk /Wąsosz/  
2961Kowalewska Władysława z d. Korzeniecka *20-09-1911 Niećkowo †09-12-1990 Niećkowo /Wąsosz/  
2962Kowalewska Zofia z d. Żbikowska *około 1916 †   
2963Kowalewski Antoni *08-12-1913 Niećkowo †13-03-1941 Niećkowo  
2964Kowalewski Bolesław *około 1909 Świdry †19-06-1937 Świdry /Wąsosz/   
2965Kowalewski Bolesław *07-09-1907 Grędy †11-01-1979 Kolno /Wąsosz/  
2966Kowalewski Bronisław *21-10-1902 Zabiele †  
2967Kowalewski Feliks *21-11-1909 Wąsosz †  
2968Kowalewski Franciszek *około 1903 †  
2969Kowalewski Henryk *około 1901 Czarnówek †  
2970Kowalewski Jan *około 1907 Stryjaki †  
2971Kowalewski Jan *około 08-1900 †05-02-1901 Grędy /Wąsosz/  
2972Kowalewski Jan *około 1901 Wąsosz †  
2973Kowalewski Jan *15-05-1910 †21-11-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
2974Kowalewski Jan Piotr *około 1903 Świdry †   
2975Kowalewski Józef *23-04-1916 †23-12-1987 Gdynia  
2976Kowalewski Józef *około 1900 †05-08-1945 Szczuczyn   
2977Kowalewski Józef *01-07-1907 Wąsosz †przed 22-02-1991  
2978Kowalewski Kazimierz *około 1901 Kucze Wielkie †   
2979Kowalewski Leon Stanisław *11-04-1909 USA †  
2980Kowalewski Piotr *około 1900 Stryjaki †  
2981Kowalewski Stanisław *około 1904 Romany †  
2982Kowalewski Stanisław *18-05-1904 Ławsk †19-04-1952 Żebry  
2983Kowalik Marianna z d. Rogowska *około 1905 Brodowo †  
2984Kowalik Władysław *około 1904 Szczepankowo †  
2985Kowalska Czesława z d. Matyszewska *07-07-1923 Niećkowo †02-07-2001 Grajewo /Wąsosz/  
2986Kowalska Marianna z d. Drobińska *około 1901 Świdry †13-05-1951 Skarżyn /Wąsosz/  
2987Kowalska Stanisława z d. Rogowska *28-03-1900 Kowalewo †  
2988Kowalski Antoni *około 1902 †przed 13-05-1951  
2989Kowalski Bolesław *20-11-1910 Niećkowo †01-02-1998 Dybła  
2990Kowalski Franciszek *około 1904 Niećkowo †10-10-1932 Niećkowo /Wąsosz/  
2991Kowalski Jan *około 1919 Niećkowo †25-11-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
2992Kowalski Jan *16-06-1917 Niećkowo †12-05-1982 /Wąsosz/  
2993Kowińska Bolesława z d. Szymanowska *17-02-1900 Niećkowo †18-11-1985 Opole  
2994Kownacka Maria Zofia z d. Miklaszewska *04-02-1914 Szczuczyn †  
2995Kownacka Władysława *22-08-1900 Kownatki †07-04-1985 Klimaszewnica  
2996Kownacki Antoni *około 1921 Kownatki †09-03-1951 Kownatki   
2997Kownacki Bronisław *08-09-1912 Sulewo Prusy †30-01-1956 Sulewo Prusy  
2998Kownacki Dominik *14-02-1910 †08-1979 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2999Kownacki Jan *około 1901 †  
3000Kownacki Józef *około 1924 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
3001Kownacki Piotr *około 1921 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
3002Kozikowska Aleksandra z d. Wróblewska *24-08-1901 Jambrzyki †26-03-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
3003Kozikowska Antonina z d. Werno *17-01-1902 Łempice †28-01-1999 Żebry /Wąsosz/  
3004Kozikowska Czesława z d. Bieńkowska *1912 Romany † Pruszków  
3005Kozikowska Eugenia Klementyna z d. Pieńkowska *około 1901 Popki †  
3006Kozikowska Genowefa z d. Chylińska *14-06-1909 Zalesie †04-04-1998 Nieciki   
3007Kozikowska Hieronima z d. Burska *15-01-1909 Kieljany †07-07-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
3008Kozikowska Jadwiga z d. Mocarska *28-12-1910 Karwowo †  
3009Kozikowska Jadwiga z d. Zielińska *25-11-1914 Wąsosz †12-11-2000 Pisz /Wąsosz/  
3010Kozikowska Jadwiga Helena z d. Łochowska *15-12-1908 Grozimy †  
3011Kozikowska Romualda z d. Górska *24-08-1911 Jaki †  
3012Kozikowska Stanisława z d. Danowska *26-09-1915 Sulewo Prusy †   
3013Kozikowska Stefania z d. Bajkowska *07-01-1913 Grozimy †  
3014Kozikowski Aleksander *około 1912 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
3015Kozikowski Antoni *11-11-1911 †15-03-1945 Wąsosz  
3016Kozikowski Antoni Władysław *04-07-1903 Konopki †  
3017Kozikowski Dominik *01-01-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
3018Kozikowski Jan *14-12-1910 USA †  
3019Kozikowski Jan *05-10-1903 Radziłów †   
3020Kozikowski Józef *14-10-1915 Kownatki †23-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
3021Kozikowski Leon *26-12-1909 Karwowo †  
3022Kozikowski Stanisław *10-05-1909 Kownatki †20-02-1976 Kownatki /Wąsosz/  
3023Kozikowski Teofil Władysław *02-05-1909 USA †   
3024Kozikowski Zygfryd Antoni *około 1902 †  
3025Kozikowski Zygmunt *około 1900 †  
3026Kozikowski Zygmunt *27-10-1904 Kownatki †28-08-1970 Kownatki /Wąsosz/  
3027Kozłowska Aleksandra *około 1919 Sieburczyn †27-03-1925 Sieburczyn /Burzyn/   
3028Kozłowska Amelia *około 05-1914 Burzyn †06-11-1914 Burzyn /Burzyn/   
3029Kozłowska Antonina *około 12-1913 Wąsosz †12-06-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3030Kozłowska Antonina z d. Smolińska *06-01-1904 Wąsosz †  
3031Kozłowska Czesława z d. Chorosz *23-11-1918 Wąsosz †27-02-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
3032Kozłowska Eleonora z d. Pachucka *około 1923 Brzozowa Wólka †  
3033Kozłowska Eugenia *17-09-1913 †14-11-1984 Koniecki Duże /Wąsosz/  
3034Kozłowska Helena z d. Szyjko *27-01-1910 Glinki †  
3035Kozłowska Helena z d. Tarnacka *21-06-1922 Wąsosz †29-07-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
3036Kozłowska Helena z d. Kotyńska *12-02-1920 Sieburczyn †15-11-2013 Kensington, CT /New Britain, CT/   
3037Kozłowska Jadwiga z d. Gardocka *10-07-1910 Zalesie †   
3038Kozłowska Jadwiga z d. Kalinowska *10-09-1913 Grędy †04-11-1998 Giżycko /Wąsosz/  
3039Kozłowska Janina z d. Nowakowska *03-08-1913 Sieburczyn †28-04-1986   
3040Kozłowska Janina z d. Szyłak *19-12-1908 Kędziorowo †  
3041Kozłowska Janina z d. Komosińska *16-09-1908 Wąsosz †27-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
3042Kozłowska Joanna *około 02-1908 Jedwabne †03-03-1908 Jedwabne /Jedwabne/  
3043Kozłowska Józefa z d. Filipkowska *około 1909 Kubrzany †przed 01-1934  
3044Kozłowska Józefa z d. Jurska *23-11-1907 Kucze Wielkie †10-02-1992 Kucze Wielkie  
3045Kozłowska Krystyna *około 1917 †20-12-1918 Sieburczyn /Burzyn/   
3046Kozłowska Leokadia z d. Moczydłowska *20-11-1909 Wąsosz †24-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
3047Kozłowska Leokadia z d. Dobrzycka *20-12-1909 Wąsosz †po 25-12-1945  
3048Kozłowska Marianna z d. Gutowska *17-04-1902 †25-12-1983 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/  
3049Kozłowska Regina z d. Grygo *15-12-1923 Kędziorowo †16-04-1998 Grajewo /Wąsosz/  
3050Kozłowska Romualda z d. Pawłowska *23-07-1901 Kędziorowo †   
3051Kozłowska Rozalia z d. Myślińska *19-04-1900 Mikołajewo par. Burzyn †   
3052Kozłowska Stanisława z d. Marczykowska *06-1908 Wąsosz †12-02-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
3053Kozłowska Stanisława z d. Zielińska *25-02-1909 Wąsosz †01-04-1997 /Wąsosz/  
3054Kozłowska Waleria *15-12-1900 Sieburczyn †28-12-1900 Sieburczyn /Burzyn/   
3055Kozłowska Zofia *około 05-1914 Sieburczyn †03-10-1914 Sieburczyn /Burzyn/   
3056Kozłowski Aleksander *około 12-1903 Wąsosz †27-07-1904 Wąsosz /Wąsosz/  
3057Kozłowski Andrzej *09-11-1907 Świdry †  
3058Kozłowski Antoni *1910 Świdry †  
3059Kozłowski Bolesław *04-02-1915 Szczuczyn †  
3060Kozłowski Czesław *07-10-1917 Kędziorowo †18-08-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
3061Kozłowski Czesław *08-12-1909 Wąsosz †02-10-1959 Jeziorki /Wąsosz/  
3062Kozłowski Eugeniusz *15-01-1903 Jedwabne †  
3063Kozłowski Eugeniusz *01-10-1919 Koniecki Duże †13-04-1984 Ełk /Wąsosz/  
3064Kozłowski Eugeniusz *07-03-1922 Burzyn †16-01-1988 New Britain, CT /New Britain, CT/   
3065Kozłowski Feliks *23-05-1900 Bęćkowo †23-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
3066Kozłowski Franciszek *06-08-1913 Sieburczyn †przed 10-1965   
3067Kozłowski Franciszek *01-04-1905 Kucze Małe †  
3068Kozłowski Henryk *14-07-1908 Rydzewo-Pieniążek †25-02-1989 Węgorzewo /Wąsosz/  
3069Kozłowski Jan *26-09-1914 Kucze Wielkie †  
3070Kozłowski Jan *14-08-1914 USA †   
3071Kozłowski Jan *około 08-1914 Sieburczyn †13-05-1915 Sieburczyn   
3072Kozłowski Jan *około 1900 Koniecki Duże †14-04-1940 Koniecki Duże /Wąsosz/  
3073Kozłowski Jan Czesław *20-07-1913 Burzyn †około 24-03-2007 Stamford, CT   
3074Kozłowski Jan Paweł *31-07-1902 Wąsosz †przed 07-03-1970   
3075Kozłowski Jan Zygmunt *15-03-1905 Jedwabne †  
3076Kozłowski Józef *27-11-1900 Burzyn †14-01-1901 Burzyn /Burzyn/   
3077Kozłowski Julian *około 1915 Rybaki †  
3078Kozłowski Stanisław *10-01-1900 Kędziorowo †  
3079Kozłowski Stanisław *około 18-12-1901 Sieburczyn †28-12-1901 Sieburczyn /Burzyn/   
3080Kozłowski Stefan *31-05-1912 Kędziorowo †  
3081Kozłowski Stefan *około 1918 Prusy †25-05-1920 Sieburczyn /Burzyn/   
3082Kozłowski Tomasz *30-06-1909 Wąsosz †25-12-1945 Wąsosz  
3083Kozłowski Wacław *14-09-1912 Grajewo †  
3084Kozłowski Wiktor *02-08-1904 Ciemnoszyje †   
3085Kozłowski Wincenty *18-06-1907 Wąsosz †  
3086Kozłowski Władysław *04-07-1912 Sieburczyn †04-02-2000   
3087Kozłowski Wojciech *około 1907 Sieburczyn †   
3088Kozłowski Zygmunt *około 1910 Świdry †09-06-1944 Świdry  
3089Kozłowski Zygmunt *02-05-1920 Kownacinek †18-03-1987 Niećkowo /Wąsosz/  
3090Koźlik Józef z d. Kozłowski *około 1912 Żebry †  
3091Kraińska Rozalia z d. Biedrzycka *około 1905 Stryjaki †  
3092Kraiński Jan *około 1907 Orlikowo †  
3093Krajewska Kazimiera z d. Skarżyńska *10-08-1911 Kędziorowo †13-09-2011 Malbork  
3094Krajewska Leokadia z d. Żukowska *02-12-1915 Ławsk †  
3095Krajewska Marianna z d. Tołczyk *około 1912 Kołaki †  
3096Krajewska Marianna z d. Gacka *około 1905 Zanklewo †  
3097Krajewski Antoni *1916 Brychy †  
3098Krajewski Stefan *28-09-1907 Konopki Monety †  
3099Krajewski Zygmunt *16-02-1908 Grabowo †02-03-1963 Suchy Róg /Orzysz/  
3100Kramkowska Wanda z d. Borawska *20-10-1913 Konopki †   
3101Kramkowski Ludwik *01-07-1907 Kramkówka Duża †   
3102Krasińska Aleksandra z d. Koniecko *1901 Grozimy †28-03-1981 Szymany  
3103Krasińska Stefania z d. Koniecko *około 1900 Grozimy †06-10-1979  
3104Krasiński Józef *10-09-1904 Szymany †  
3105Krawcewicz Aleksander *04-12-1912 Chrzanowo †po 17-01-1947  
3106Krawcewicz Jadwiga z d. Chmielewska *14-01-1915 Słucz †31-03-1994 Szczuczyn  
3107Krawcewicz Leopold *31-12-1905 Rydzewo-Pieniążek †  
3108Krawcewicz Marianna z d. Gocłowska *17-05-1906 USA †  
3109Krawcewicz Marianna z d. Laszczkowska *07-12-1911 Ławsk †17-01-1947  
3110Kreska Aleksander *09-07-1915 Żebry †  
3111Kreska Antoni *01-05-1910 Żebry †21-02-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
3112Kreska Czesława z d. Stefanowicz *22-02-1913 Żebry †po 04-12-1991  
3113Kreska Feliks *21-07-1906 Żebry †  
3114Kreska Feliks *około 1908 Żebry †16-01-1932 Żebry  
3115Kreska Jan *28-04-1912 Żebry †04-11-1986 Żebry /Wąsosz/   
3116Kreska Józef *03-09-1911 Żebry †04-12-1991 Żebry /Wąsosz/  
3117Kreska Regina z d. Wysocka *07-09-1920 Żebry †17-06-1999 Żebry /Wąsosz/  
3118Kreska Władysława z d. Zakrzewska *29-03-1916 Bagienice †   
3119Kreska Zofia z d. Wróblewska *26-05-1908 Łempice †  
3120Krom Stanisława z d. Gutowska *28-11-1907 Modzele †  
3121Kropiewnicka Aleksandra z d. Sulewska *około 1910 Wierciszewo †  
3122Kropiewnicka Kazimiera z d. Mocarska *17-08-1901 Kotowo Plac †  
3123Krukowska Janina z d. Szymanowska *19-07-1904 Zalesie †   
3124Krupa Józef *około 1915 Zgliczyn-Glinki †  
3125Krupa Stefania z d. Romejko *około 1917 Kudłaczewo †  
3126Kruszyńska Bronisława z d. Rogowska *25-12-1911 †08-03-1989 Żebry /Wąsosz/  
3127Kruszyńska Jadwiga z d. Konopko *07-01-1923 Wagi †09-04-1993 Żebry /Wąsosz/  
3128Kruszyńska Janina *około 1923 Żebry †13-06-1942 Żebry /Wąsosz/  
3129Kruszyńska Stanisława z d. Kochanowska *08-05-1908 Niećkowo †  
3130Kruszyńska Stanisława z d. Duda *29-04-1922 Ławsk †04-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
3131Kruszyński Antoni *21-07-1921 Żebry †27-07-1989 Grajewo /Wąsosz/  
3132Kruszyński Bronisław *14-11-1914 Żebry †  
3133Kruszyński Jan *20-08-1912 †19-08-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
3134Kruszyński Jan *20-07-1918 Żebry †12-01-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
3135Kruszyński Kazimierz *04-03-1906 Niećkowo †  
3136Kruszyński Stanisław *około 02-1920 Żebry †27-03-1920 Żebry /Wąsosz/  
3137Krużewska Anna *około 1911 Grabowo †30-11-1929 Bzury  
3138Krymska Jadwiga z d. Klimaszewska *około 1904 Klimaszewnica †21-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
3139Krymska Leokadia z d. Szleter *około 1915 Klimaszewnica †  
3140Krymska Marcjanna z d. Mroczkowska *08-03-1905 Borawskie †09-04-1980 Kownatki /Wąsosz/  
3141Krymska Stefania z d. Borkowska *05-04-1907 Niećkowo †   
3142Krymski Aleksander *13-03-1902 Kownatki †09-03-1979 Łomża /Wąsosz/  
3143Krymski Józef *28-11-1911 Kownatki †20-03-2005 Nowe Miasto   
3144Krymski Stanisław *11-10-1909 Borawskie †   
3145Krymski Stanisław *05-05-1906 Kownatki †  
3146Krymski Władysław *około 1915 Kownatki †  
3147Krystowczyk Czesław *14-07-1907 Kossaki †23-03-1995  
3148Krystowczyk Stefan *05-06-1915 Mazewo †   
3149Krystowczyk Teodora z d. Zyskowska *24-06-1913 Grędy †03-10-1990 Łodygowo   
3150Kryszczyńska Marianna z d. Łosiewska *około 1915 Bukowo †  
3151Kryszczyńska Stefania z d. Hejno *27-10-1902 Bzury †  
3152Kryszczyński Aleksander *04-06-1905 Chrzanowo †  
3153Kryszczyński Antoni *1912 Chrzanowo †  
3154Kryszczyński Stanisław *około 1912 Bukowo †  
3155Kryszpin Stanisław *11-08-1923 Wąsosz †16-11-1985 Wąsosz /Wąsosz/   
3156Kryszpin Władysława z d. Godlewska *18-11-1922 Wąsosz †16-05-2000 Pisz /Wąsosz/   
3157Krzyżanowska Anna z d. Arciszewska *około 1905 USA †  
3158Krzyżanowska Czesława z d. Zielińska *20-07-1922 Wąsosz †27-02-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3159Krzyżanowska Czesława z d. Ołdakowska *03-07-1918 Wąsosz †19-08-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3160Krzyżanowska Leokadia z d. Remiszewska *18-01-1902 Zaskrodzie †  
3161Krzyżanowska Marianna z d. Cichocka *1904 Wąsosz †24-09-1953 Grajewo /Wąsosz/  
3162Krzyżanowska Marianna z d. Podbielska *20-08-1904 Dołęgi †13-12-1982 Szczuczyn /Wąsosz/  
3163Krzyżanowska Rozalia *około 1910 Wąsosz †16-09-1928 Wąsosz  
3164Krzyżanowska Władysława z d. Cymkowska *27-06-1903 Milewo †   
3165Krzyżanowska Zofia z d. Olszewska *13-04-1919 Ławsk †13-05-1943 Ławsk  
3166Krzyżanowski Antoni *1902 Wąsosz †02-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3167Krzyżanowski Feliks *1905 Grędy †10-12-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Gierdały  
3168Krzyżanowski Feliks *26-05-1916 Wąsosz †27-04-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
3169Krzyżanowski Franciszek *09-10-1904 Romany †  
3170Krzyżanowski Józef *11-11-1906 Zacieczki †  
3171Krzyżanowski Stanisław *16-01-1911 Wąsosz †07-11-1950 Wąsosz  
3172Krzyżanowski Stanisław *19-04-1904 Grędy †20-02-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
3173Księżakowska Zofia z d. Arciszewska *14-08-1913 Wąsosz †  
3174Księżakowski Czesław *18-08-1912 Wąsosz †  
3175Księżakowski Czesław *23-09-1911 Wąsosz †02-10-1959 Jeziorki  
3176Kuberska Weronika z d. Kadyszewska *około 1910 Okrasin †  
3177Kuberski Jan *około 1901 Osowiec †  
3178Kuczewska Franciszka z d. Karwowska *12-01-1906 Żebry †06-11-1988 Stare Juchy /Wąsosz/  
3179Kuczewska Helena z d. Gutowska *06-07-1914 Możdżenie †13-08-1967 Grajewo /Wąsosz/  
3180Kuczewska Irena Eufemia z d. Wilanowicz *około 1901 Warszawa †  
3181Kuczewska Janina z d. Malinowska *10-12-1913 Surały †10-11-1943 Ławsk  
3182Kuczewska Janina z d. Wądołowska *około 1905 Taraskowo †  
3183Kuczewska Stanisława z d. Glińska *około 1922 Ławsk †  
3184Kuczewski Antoni *16-09-1900 Wąsosz †01-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/   
3185Kuczewski Bolesław *19-09-1914 Szczuczyn †  
3186Kuczewski Bolesław *około 1902 Kucze Małe †  
3187Kuczewski Bolesław Lucjan *około 1901 Wąsosz †05-10-1948 Wąsosz   
3188Kuczewski Jan *27-12-1909 Ławsk †17-07-1989 Ławsk /Wąsosz/  
3189Kuczewski Józef *27-01-1915 Kucze Małe †  
3190Kuczewski Stanisław *1909 Radziłów †  
3191Kuczewski Stanisław *20-02-1902 Kramarzewo †25-06-1951 Kramarzewo  
3192Kuczewski Władysław *około 1923 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn   
3193Kuczyńska Aleksandra z d. Mieczkowska *1915 †  
3194Kuczyńska Balbina z d. Perkowska *01-03-1914 Milewo †17-11-1940 Milewo  
3195Kuczyńska Feliksa z d. Orłowska *29-12-1914 †01-05-1987 Grajewo /Wąsosz/  
3196Kuczyńska Genowefa z d. Kowalewska *około 1907 Romany †  
3197Kuczyńska Józefa z d. Łojewska *około 1900 Modzele †  
3198Kuczyńska Leokadia Eugenia z d. Zakrzewska *24-03-1918 Wojsławy †09-12-1990 Wojsławy /Wąsosz/   
3199Kuczyńska Marianna z d. Mocarska *14-02-1905 Karwowo †  
3200Kuczyńska Marianna z d. Chrostowska *około 1908 Radziłów †  
3201Kuczyńska Zofia z d. Rafałowska *18-01-1908 Szafranki †11-11-1959  
3202Kuczyński Antoni *10-06-1903 Czarna Wieś †10-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
3203Kuczyński Bolesław *około 1907 Płochowo †  
3204Kuczyński Bolesław *1913 †  
3205Kuczyński Czesław *22-02-1923 Francja †20-11-1999 Grajewo /Wąsosz/  
3206Kuczyński Jan *02-07-1919 Kamińskie †12-11-1979 Wojsławy /Wąsosz/  
3207Kuczyński Kazimierz *23-03-1905 Jedwabne †  
3208Kuczyński Stanisław *09-03-1907 Rajgród †  
3209Kuczyński Wincenty *około 1906 Bełda †  
3210Kujel Adam *11-05-1906 Krykiny †  
3211Kujel Stanisława z d. Dzięgielewska *29-08-1905 Nieciki †  
3212Kukowski Józef *około 1902 †  
3213Kulągowska Kazimiera z d. Mieczkowska *około 1912 Kucze Wielkie †  
3214Kulągowski Stanisław *około 1910 Kubrzany †  
3215Kulesza Helena z d. Frąckiewicz *około 1902 Wizna †   
3216Kulesza Helena z d. Radziwon *09-08-1902 Ruś †21-10-1981 Kurpiki /Wizna/   
3217Kulesza Stanisław *31-03-1902 Kurpiki †16-06-1980 Kurpiki /Wizna/   
3218Kuleszczyk Aleksander *około 1907 Bożejewo †  
3219Kuleszczyk Zofia z d. Kalinowska *około 1908 Bożejewo †  
3220Kulikowska Aleksandra z d. Szleszyńska *około 1903 Łoje Awissa †  
3221Kulikowska Anna Jadwiga z d. Gosiewska *30-06-1903 Sulewo Kownaty †   
3222Kulikowska Bronisława *17-03-1906 Kędziorowo †  
3223Kulikowska Genowefa z d. Dębowska *03-04-1904 Kędziorowo †23-06-1979 Kędziorowo /Wąsosz/  
3224Kulikowska Helena *23-08-1902 Żebry †08-03-1910 Żebry /Wąsosz/  
3225Kulikowska Janina z d. Gardocka *24-06-1916 Stawiane †24-07-1997 /Wąsosz/  
3226Kulikowska Marianna z d. Gutowska *1916 †  
3227Kulikowska Marianna z d. Drzazgowska *08-06-1912 Żebry †07-05-2008  
3228Kulikowska Rozalia z d. Polakowska *około 1909 Słucz †  
3229Kulikowska Władysława z d. Borusiewicz *27-09-1907 Wąsosz †19-11-1988 Gdynia   
3230Kulikowski Antoni *około 1906 Lipińskie †  
3231Kulikowski Antoni *15-08-1907 Kędziorowo †27-02-1986 Bęćkowo  
3232Kulikowski Antoni *14-06-1913 Żebry †2004 Gdynia   
3233Kulikowski Baltazar *06-01-1919 Żebry †  
3234Kulikowski Bronisław *1912 Łempice †15-09-1958 Łempice /Wąsosz/  
3235Kulikowski Franciszek *około 1904 Racibory †  
3236Kulikowski Franciszek *07-03-1909 Żebry †01-01-1945 Wąsosz  
3237Kulikowski Jan *około 1911 Łempice †02-08-1944 Łempice  
3238Kulikowski Józef *około 1901 Kędziorowo †  
3239Kulikowski Józef *28-08-1924 Łempice †30-01-1989 Łempice  
3240Kulikowski Lucjan *01-08-1910 Łojki par. Białaszewo †  
3241Kulikowski Marian Józef *około 1908 Łojki par. Białaszewo †przed 03-1974  
3242Kulikowski Piotr *1907 †  
3243Kulikowski Stanisław *około 1909 Łempice †20-01-1929 Łempice  
3244Kupiecka Władysława z d. Mroczkowska *około 1905 Elżbiecin †  
3245Kupiecki Wacław *około 1902 Dąbrówka †  
3246Kurakowska Irena *10-12-1923 Sokołów Podlaski †17-09-2000 Legionowo  
3247Kurakowski Józef *30-08-1914 Kobiele Wielkie †21-02-1982 Warszawa  
3248Kurkowska Aleksandra z d. Kurzątkowska *około 1910 Sokoły par. Romany †  
3249Kurkowska Helena z d. Mużyńska *około 1901 †  
3250Kurkowska Helena z d. Filipkowska *1909 †  
3251Kurkowska Józefa z d. Zduńczyk *18-03-1909 Kowalewo †  
3252Kurkowska Marianna z d. Gawęcka *15-06-1909 Bukowo †  
3253Kurkowski Aleksander *26-02-1906 Karwowo †  
3254Kurkowski Antoni *19-05-1908 Mścichy †  
3255Kurkowski Czesław *około 1907 Zaborowo †25-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
3256Kurkowski Dominik *17-02-1912 Nieciki †  
3257Kurkowski Eugeniusz *około 1906 Nieciki †  
3258Kurkowski Franciszek *1910 †  
3259Kurkowski Józef *15-09-1914 Nieciki †  
3260Kurkowski Paweł *około 07-1909 Zaborowo †26-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/   
3261Kurkowski Stanisław *22-08-1916 Borawskie †  
3262Kurzątkowska Henryka *około 12-1914 †08-01-1915 Mocarze /Burzyn/  
3263Kurzątkowska Marianna z d. Kowalewska *około 1903 Dołęgi †  
3264Kurzątkowska Marianna z d. Dzięgielewska *10-06-1911 Nieciki †  
3265Kurzątkowska Marianna z d. Karwowska *1916 †  
3266Kurzątkowski Aleksander *20-06-1924 Surały †   
3267Kurzątkowski Bolesław *około 1903 Sokoły par. Romany †  
3268Kurzątkowski Bronisław *11-09-1909 Kownacin †  
3269Kurzątkowski Jan *około 1902 Mocarze †  
3270Kurzątkowski Stanisław *1905 †  
3271Kurzyna Julianna z d. Dąbrowska *około 1900 Kownatki †  
3272Kwiećkowska Czesława z d. Węcek *06-04-1912 Milewo †28-03-1994 Grajewo /Wąsosz/  
3273Kwiećkowski Aleksander *02-07-1912 Milewo †20-04-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3274Ladzińska Anna z d. Łempicka *30-04-1904 Bagienice †11-12-1989 Wojewodzin   
3275Ladzińska Anna z d. Siedlecka *09-01-1920 Niećkowo †01-01-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
3276Ladzińska Bolesława z d. Kalinowska *około 1906 †  
3277Ladzińska Bronisława z d. Zorczykowska *14-02-1907 Wąsosz †31-07-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
3278Ladzińska Franciszka z d. Siedlecka *15-10-1902 †26-06-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
3279Ladzińska Genowefa z d. Filipkowska *24-11-1914 Koziki †25-06-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
3280Ladzińska Genowefa z d. Zawadzka *08-02-1905 Mścichy †30-04-1934 Kownatki /Wąsosz/  
3281Ladzińska Genowefa z d. Komosińska *10-01-1920 Wąsosz †26-12-1999 Pisz /Wąsosz/  
3282Ladzińska Helena z d. Kamińska *27-05-1902 Glinki †19-12-1977 Ełk /Wąsosz/  
3283Ladzińska Stanisława z d. Borusiewicz *17-03-1906 Wąsosz †10-04-1983 Wąsosz  
3284Ladzińska Wanda z d. Wróblewska *15-02-1906 Wąsosz †09-06-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
3285Ladzińska Zofia *około 1911 Kownatki †28-10-1929 Kownatki  
3286Ladziński Antoni *14-12-1910 Wąsosz †13-01-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3287Ladziński Bolesław *15-07-1901 Wąsosz †12-05-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
3288Ladziński Bronisław *1904 Wąsosz †05-09-1944 Wąsosz  
3289Ladziński Franciszek *1906 Kownatki †03-08-1953 Bartosze /Wąsosz/  
3290Ladziński Józef *około 1906 Wąsosz †03-01-1946 Wąsosz  
3291Ladziński Piotr *08-09-1906 Wąsosz †  
3292Ladziński Stanisław *około 1901 Okół †12-1969 Łękowo   
3293Ladziński Stanisław *23-11-1907 †20-04-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
3294Ladziński Stanisław *około 1906 †  
3295Ladziński Władysław *03-01-1903 Wąsosz †15-04-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
3296Laskowska Helena z d. Cybula *12-1911 Mścichy †  
3297Laskowska Hieronima z d. Kownacka *01-01-1922 Kownatki †17-06-1999 Kramarzewo /Wąsosz/   
3298Laskowska Józefa Wanda *około 1904 Biodry †   
3299Laskowska Marianna z d. Arciszewska *około 1908 Orlikowo †11-03-2002 Włocławek  
3300Laskowska Regina z d. Borawska *około 1900 Konopki †   
3301Laskowska Władysława z d. Marcińczyk *25-11-1911 Ławsk †25-09-1995 Grajewo  
3302Laskowska Zofia z d. Piaskowska *około 1903 Wizna †  
3303Laskowski Antoni *około 1908 Orlikowo †09-01-1983 Wrocław  
3304Laskowski Fabian *21-01-1911 Kramarzewo †08-07-1979 Poznań  
3305Laskowski Józef *12-01-1906 Dybła †  
3306Laskowski Stanisław *15-01-1914 Burzyn †  
3307Laskowski Władysław *19-12-1901 Kramarzewo †26-12-1978 Kownatki /Wąsosz/   
3308Laszczkowska Aleksandra *około 03-1917 Ławsk †20-02-1918 Ławsk /Wąsosz/  
3309Laszczkowska Bronisława z d. Ciecierska *około 1900 Ławsk †po 26-08-1971  
3310Laszczkowska Genowefa z d. Ciecierska *13-01-1914 Ławsk †02-08-1987 Ławsk /Wąsosz/  
3311Laszczkowska Helena z d. Mierzejewska *23-02-1902 Ławsk †16-10-1976 Ławsk /Wąsosz/  
3312Laszczkowska Helkena z d. Siemińska *11-11-1912 Zakrzewo †  
3313Laszczkowska Hieronima z d. Skrodzka *14-03-1908 Świdry-Dobrzyce †  
3314Laszczkowska Józefa z d. Malinowska *1907 †  
3315Laszczkowska Stanisława *04-09-1913 Popowo †  
3316Laszczkowska Stefania z d. Orłowska *około 1904 Radziłów †  
3317Laszczkowski Aleksander *około 1913 Ławsk †11-04-1947 Ławsk  
3318Laszczkowski Bolesław *około 1902 Radziłów †15-09-1982 Radziłów  
3319Laszczkowski Bolesław Witold *30-04-1904 Ławsk †13-05-1983 Ławsk /Wąsosz/  
3320Laszczkowski Bronisław Feliks *28-09-1906 Ławsk †10-07-1916 Ławsk /Wąsosz/  
3321Laszczkowski Jan *16-11-1907 Ławsk †30-09-1986 Ławsk /Wąsosz/  
3322Laszczkowski Józef *29-05-1913 Skaje †  
3323Laszczkowski Kajetan *08-08-1903 Wąsosz †przed 03-10-1957  
3324Laszczkowski Kazimierz *25-11-1924 †15-05-1992 Ławsk /Wąsosz/  
3325Laszczkowski Stanisław *1907 †  
3326Laszczkowski Wacław *około 1900 Kowalewo †  
3327Laszczkowski Władysław *29-10-1903 Łepki †  
3328Laszczkowski Władysław *09-12-1900 †06-03-1951 Lipnik /Szczuczyn/  
3329Laszczkowski Zygmunt *około 1924 Ławsk †24-04-1940 Szczuczyn /Wąsosz/  
3330Laudańska Stefania z d. Załuska *02-01-1909 Kotowo Plac †29-02-2000   
3331Laudański Antoni *około 1903 Kulesze †   
3332Lawendowski Antoni *14-05-1907 Kucze Małe †21-02-1994   
3333Lawendowski Jan *07-07-1906 †   
3334Lebiedzińska Helena z d. Pietrzyk *około 1913 Okół †  
3335Lebiedzińska Jadwiga z d. Antosiewicz *około 1904 Wierzbowo †14-07-1988 Wierzbowo  
3336Lebiedzińska Marianna z d. Barwikowska *05-03-1914 Kędziorowo †28-10-1942 Kędziorowo  
3337Lebiedziński Bolesław *08-07-1909 Wierzbowo †  
3338Lebiedziński Jan *około 1901 Okół †  
3339Lebiedziński Seweryn *około 1902 Wierzbowo †  
3340Lebiedziński Sylwester *około 1904 Wierzbowo †21-07-1984 Grajewo  
3341Lemański Leon *22-06-1910 Modzele †  
3342Lenczewska Bronisława z d. Domisiewicz *29-07-1915 Niećkowo †31-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
3343Lenczewski Aleksander *02-01-1908 Niećkowo †21-01-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
3344Lenczewski Jan *04-03-1917 Niećkowo †15-02-1964 Niećkowo /Wąsosz/  
3345Lenczewski Romuald Kazimierz *17-02-1906 Danowo †   
3346Lendo Czesław *20-07-1922 Ruda †  
3347Lepak Dominik *27-04-1904 Bogusze †   
3348Leszczewska Apolinara *około 04-1919 Wąsosz †16-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
3349Leszczewska Helena *1904 Radziłów †  
3350Leszczewska Hieronima z d. Skrodzka *około 1910 †  
3351Leszczewska Marianna z d. Żebrowska *26-01-1918 Kumelsk †28-04-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
3352Leszczewska Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
3353Leszczewska Zofia z d. Chmielewska *03-03-1913 Radziłów †19-09-2000 Radziłów  
3354Leszczewska Zofia *1909 Radziłów †  
3355Leszczewski Antoni *1906 Radziłów †  
3356Leszczewski Antoni *14-06-1912 Kucze Małe †   
3357Leszczewski Józef *14-03-1915 †05-11-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
3358Leszczewski Ludwik Józef *około 1914 †  
3359Leszczewski Stanisław *około 1919 Radziłów †  
3360Leszczewski Władysław *1915 Radziłów †  
3361Leszczyńska Bolesława z d. Bargłowska *20-10-1913 Grozimy †25-02-1969 Grozimy /Wąsosz/  
3362Leszczyńska Romualda *około 1918 Szczuczyn †22-05-1948 Szczuczyn  
3363Leszczyńska Zofia z d. Chałustowska *19-09-1906 Mścichy †10-07-1984 Grajewo  
3364Leszczyński Franciszek *03-10-1911 Sośnia †  
3365Leszczyński Stanisław *30-08-1904 Kurejewka †po 25-02-1969  
3366Lewandowska Jadwiga z d. Szydłowska *około 1909 †  
3367Lewandowski Jan *około 1902 Chrzanowo †06-05-1941 Chrzanowo /Przytuły/  
3368Lewandowski Wincenty *około 1911 †  
3369Lewińska Franciszka z d. Kurzątkowska *około 1903 Łubiane †11-05-1943 Ławsk /Wąsosz/  
3370Lewińska Genowefa z d. Kosicka *1920 †1942 Ostrybór /Porzecze Marianskie/  
3371Lewińska Helena *1922 Stara Huta (Garwolin) †2003 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
3372Lewińska Stanisława z d. Jakubczyk *około 1905 Klimaszewnica †  
3373Lewiński Stanisław Andrzej *około 1915 Łomża †po 11-05-1943  
3374Lewiński Wacław *1911 Ostrybór †1979 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
3375Lewkowicz Bronisława z d. Bargłowska *11-03-1917 Żebry †12-06-2001  
3376Lewkowicz Jan *11-08-1912 Skaje †28-03-1983 Świdnica  
3377Lewkowicz Józef *około 1915 Skaje † Świdnica /Świdnica/  
3378Lewkowska Janina z d. Kozikowska *19-01-1908 Cedry †  
3379Lewkowski Aleksander *27-02-1908 Rudka †  
3380Liberadzka Czesława z d. Mroczkowska *17-07-1913 Czerwonki †   
3381Liberadzki Adam *16-10-1915 Detroit, MI †  
3382Lichota Weronika z d. Bagińska *18-01-1900 Godlewo †20-10-1982 Grajewo  
3383Lipińska Bolesława z d. Zając *około 1911 †  
3384Lipińska Celina *31-10-1900 Mocarze †  
3385Lipińska Eugenia z d. Waszkiewicz *09-08-1913 Szczuczyn †  
3386Lipińska Jadwiga z d. Bargłowska *01-08-1918 Kubra †  
3387Lipińska Józefa z d. Rydzewska *około 1907 Gardoty †  
3388Lipińska Kazimiera *02-1920 Mocarze †04-03-1920 Mocarze /Burzyn/  
3389Lipińska Marianna z d. Mrozowicz *08-12-1912 Mocarze †18-01-1996  
3390Lipińska Marianna z d. Rogowska *około 1906 †  
3391Lipińska Stefania z d. Borawska *około 1903 †  
3392Lipiński Franciszek *09-10-1920 Kubra †  
3393Lipiński Jan *około 1909 Kubra †  
3394Lipiński Nikodem *14-09-1904 Mocarze †  
3395Lipiński Stanisław *około 1903 †  
3396Lipiński Stanisław *około 1903 †  
3397Lipski Bolesław *16-05-1907 Kotowo Plac †  
3398Lipski Józef *18-04-1914 Mścichy †  
3399Lipski Kazimierz *14-03-1908 Kucze Wielkie †  
3400Lipski Wincenty *około 1900 Kotowo Plac †  
3401Lisiecka Juliana z d. Zawistowska *03-10-1910 Ruda †  
3402Lisik Kazimierz *około 1908 †przed 09-1957   
3403Liszewska Stanisława z d. Poznańska *około 1904 Giełczyn †   
3404Liszewska Stefania *około 1913 Mocarze †20-03-1917 Sieburczyn /Burzyn/  
3405Liszewski Czesław *około 1900 Bzury †  
3406Liszewski Franciszek *07-10-1915 †16-08-1935 Mścichy /Radziłów/  
3407Liszewski Józef *24-10-1913 Niećkowo †  
3408Liszewski Julian *około 1909 Siestrzanki †15-11-1930 Siestrzanki /Burzyn/  
3409Liszewski Stanisław *około 1910 Mocarze †   
3410Locman Adam *około 1908 Żebry †18-11-1940 Żebry  
3411Locman Antoni *około 1900 Żebry †przed 25-05-1941  
3412Locman Józef *28-01-1913 †04-05-1994 Żebry /Wąsosz/  
3413Locman Marianna z d. Sulewska *15-08-1900 †27-12-1985 Gdynia /Wąsosz/  
3414Locman Wincenty *13-12-1923 Żebry †04-11-1996 /Wąsosz/  
3415Lowitz Berttha z d. Tomashefski *12-08-1916 Plymouth, PA †  
3416Łada Anna z d. Kowalewska *25-07-1907 Wąsosz †  
3417Ładyżyńska Stanisława *13-01-1900 Zanklewo †  
3418Ładyżyński Józef *około 1910 Zanklewo †25-06-1911 Zanklewo /Wizna/  
3419Łaguna Anna z d. Płońska *około 1902 †po 09-08-1955  
3420Łaguna Antoni *08-03-1902 Kędziorowo †  
3421Łaguna Augustyna z d. Cwalińska *około 1907 Grozimy †  
3422Łaguna Franciszek *06-04-1917 Bukowo Duże †  
3423Łaguna Franciszek *25-12-1914 Stawiane †28-12-1988 Kolno /Wąsosz/  
3424Łaguna Helena z d. Pawłowska *17-03-1915 †  
3425Łaguna Henryk Bronisław *21-12-1907 †25-04-1989  
3426Łaguna Jadwiga z d. Sobolewska *04-09-1907 †03-12-2004  
3427Łaguna Jadwiga *około 1916 Stawiane †  
3428Łaguna Józef *16-03-1912 Stawiane †  
3429Łaguna Leokadia z d. Frączkowska *11-05-1901 Ramoty †06-01-1980 Pasichy /Wąsosz/  
3430Łaguna Leopold *03-08-1905 Stawiane †05-04-1985 Stawiane  
3431Łaguna Piotr *29-10-1905 Kędziorowo †27-06-1941 Calais   
3432Łaguna Stefan *06-07-1924 Stawiane †16-11-1999 Szczuczyn /Wąsosz/   
3433Łaguna Stefania z d. Smolińska *30-03-1916 Kędziorowo †  
3434Łaguna Władysław *09-02-1915 Milewo †23-10-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3435Łaguna Władysława z d. Konopka *28-12-1912 †13-12-1989 Kolno /Wąsosz/  
3436Łaguna Zofia z d. Konopka *około 1902 Lipnik †01-07-1993  
3437Łajewska Jadwiga z d. Zakrzewska *około 1917 Szwelczyn †po 08-03-1985  
3438Łajewska Marianna z d. Czarnowska *około 1901 Borawskie †  
3439Łajewska Stanisława z d. Orłowska *około 1902 Grozimy †01-04-1950 Grozimy  
3440Łajewski Izydor *10-04-1913 Białogrądy †08-03-1985 Komosewo /Wąsosz/  
3441Łapińska Marianna *02-1917 Brzostowo †20-03-1917 Brzostowo /Burzyn/   
3442Łapiński Aleksander *około 1923 Biodry †11-05-1925 Biodry /Burzyn/  
3443Łapiński Franciszek *30-05-1903 Biodry †  
3444Łempicka Anna z d. Truszkowska *16-01-1900 Sulewo Kownaty †08-05-1988 Nieciki   
3445Łempicka Anna *21-01-1905 Bagienice †18-03-1905 Bagienice /Wąsosz/   
3446Łempicka Anna z d. Zalewska *03-06-1901 Łempice †31-01-1983 Bagienice /Wąsosz/   
3447Łempicka Anna *około 12-1921 Sulewo Kownaty †25-04-1922 Sulewo Kownaty   
3448Łempicka Anna z d. Janowska *28-09-1906 Smolniki †   
3449Łempicka Antonina z d. Sulewska *14-06-1909 Tykocin †24-04-1978 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3450Łempicka Bronisława *około 1915 †07-01-1917 Bagienice /Wąsosz/   
3451Łempicka Bronisława z d. Drobińska *04-12-1912 Sosnowa Wola †17-04-2002 Pisz /Wąsosz/  
3452Łempicka Czesława z d. Chodnicka *około 1912 †  
3453Łempicka Czesława z d. Chodnicka *08-07-1912 Pasichy †10-01-1999 /Wąsosz/   
3454Łempicka Czesława Władysława z d. Ołdakowska *27-09-1902 Wąsosz †07-03-1958 Komosewo /Wąsosz/   
3455Łempicka Dominika *14-03-1908 Świdry †   
3456Łempicka Dominika z d. Drzazgowska *13-02-1921 Wąsosz †22-08-1989 Grajewo /Wąsosz/  
3457Łempicka Eugenia z d. Leszczewska *12-09-1921 Radziłów †   
3458Łempicka Eugenia z d. Dzięgielewska *22-09-1906 Nieciki †   
3459Łempicka Genowefa *około 10-1921 Bagienice †19-02-1922 Bagienice /Wąsosz/   
3460Łempicka Genowefa *01-11-1921 Jaki †14-11-1921 Jaki /Słucz/  
3461Łempicka Genowefa z d. Sulewska *27-06-1911 Zalesie †30-12-1984 Zalesie /Wąsosz/   
3462Łempicka Henryka z d. Gardocka *13-01-1906 Sulewo Prusy †23-05-2004 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3463Łempicka Jadwiga z d. Godlewska *1916 †04-06-1945 Niebrzydy   
3464Łempicka Janina *14-09-1905 Koniecki-Rostroszewo †01-08-1906 Koniecki /Wąsosz/  
3465Łempicka Janina z d. Borawska *1914 †po 03-03-1980  
3466Łempicka Kazimiera z d. Grzymała *24-04-1919 Boczki †29-11-2017 Ełk /Ełk/   
3467Łempicka Kazimiera *06-12-1912 Niebrzydy †15-01-1913 Niebrzydy /Słucz/   
3468Łempicka Kazimiera z d. Górska *20-05-1907 Kieljany †10-03-1996 Grajewo /Wąsosz/   
3469Łempicka Marianna *09-01-1914 Święcienin †  
3470Łempicka Marianna z d. Jankowska *05-08-1914 Święcienin †przed 06-1996  
3471Łempicka Marianna z d. Bieńkowska *25-10-1906 Radziłów †23-10-1980 Radziłów /Radziłów/   
3472Łempicka Marianna z d. Borawska *20-03-1909 Rydzewo Szlacheckie †26-04-1927 Rydzewo Szlacheckie   
3473Łempicka Marianna z d. Wojsław *08-01-1921 Wojsławy †19-05-2002 Grajewo /Wąsosz/   
3474Łempicka Marianna z d. Świderska *18-09-1906 USA †18-09-1960 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3475Łempicka Marianna z d. Burska *16-04-1906 Kieljany †08-01-1999 Kieljany /Wąsosz/   
3476Łempicka Natalia z d. Modzelewska *24-10-1912 Bagienice †21-06-1992 Grajewo /Wąsosz/   
3477Łempicka Pelagia z d. Rogińska *02-01-1913 Szymany †   
3478Łempicka Romualda z d. Sulewska *30-09-1912 Bagienice †09-01-2001 /Wąsosz/   
3479Łempicka Stanisława *około 1904 Bagienice †11-06-1905 Bagienice /Wąsosz/   
3480Łempicka Stanisława z d. Zaborowska *13-11-1917 Rosja †10-01-1943 Wąsosz /Wąsosz/   
3481Łempicka Stanisława z d. Wszeborowska *15-12-1915 Kownatki †11-04-1972 Bagienice /Wąsosz/   
3482Łempicka Stefania *18-01-1906 Szczuczyn †   
3483Łempicka Wiktoria z d. Kuczyńska *14-12-1903 Radziłów †12-02-1994 Monety /Wąsosz/   
3484Łempicka Władysława *około 05-1915 †14-12-1915 Koniecki /Wąsosz/  
3485Łempicka Władysława z d. Zamojska *01-10-1900 Skaje †po 21-12-1960  
3486Łempicka Zofia z d. Zakrzewska *01-09-1900 Bagienice †17-08-1990 Pasłęk /Wąsosz/   
3487Łempicki Adam *11-08-1907 Koniecki-Rostroszewo †26-01-1991   
3488Łempicki Adam Mieczysław *około 01-1923 Niebrzydy †15-01-1924 Niebrzydy /Słucz/   
3489Łempicki Aleksander *15-05-1911 Niebrzydy †13-03-1996 Grajewo /Słucz/   
3490Łempicki Aleksander *30-03-1904 Wąsosz †09-12-1971 Skarżyn /Wąsosz/  
3491Łempicki Aleksander *08-09-1906 Bagienice †   
3492Łempicki Antoni *10-03-1916 †12-03-1916 Niebrzydy /Słucz/   
3493Łempicki Antoni *09-04-1904 Bagienice †26-06-1916 Bagienice /Wąsosz/   
3494Łempicki Antoni *10-01-1901 Wąsosz †21-12-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
3495Łempicki Antoni *06-01-1922 Sienickie †16-06-1984 Mostołty /Ełk/   
3496Łempicki Bolesław *około 1915 Wąsosz †09-02-1917 Wąsosz /Wąsosz/   
3497Łempicki Bolesław *28-07-1901 Święcienin †06-05-1902 Święcienin /Radziłów/  
3498Łempicki Bolesław *06-12-1919 Jaki †13-08-1920 Jaki /Słucz/  
3499Łempicki Bolesław *14-01-1907 Wąsosz †03-03-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
3500Łempicki Czesław *03-04-1910 Bagienice †   
3501Łempicki Czesław *około 1912 †  
3502Łempicki Czesław *30-01-1911 Bagienice †   
3503Łempicki Edward *01-09-1909 Niebrzydy †16-09-1909 Niebrzydy /Słucz/   
3504Łempicki Franciszek *18-05-1911 Święcienin †  
3505Łempicki Franciszek *około 1902 †01-04-1904 Bagienice /Wąsosz/   
3506Łempicki Gustaw *12-09-1908 Bagienice †12-06-1984 Szczuczyn /Wąsosz/   
3507Łempicki Henryk *01-04-1919 Niebrzydy †   
3508Łempicki Henryk Leon *06-11-1901 Bagienice †08-04-1977 Cyprki   
3509Łempicki Hipolit *13-01-1900 Bagienice †22-04-1978 Bagienice /Wąsosz/   
3510Łempicki Ireneusz *10-03-1912 Bagienice †15-03-2011 Grajewo   
3511Łempicki Jan *około 1903 Nieciki †   
3512Łempicki Jan *02-08-1901 Szczuczyn †   
3513Łempicki Jan *24-06-1901 †03-09-1988 Szczuczyn /Radziłów/   
3514Łempicki Jan *1919 Sulewo Kownaty †   
3515Łempicki Jan *14-03-1908 Bagienice †11-01-1975 Szczuczyn /Wąsosz/   
3516Łempicki Jan Bartłomiej *25-08-1912 Bagienice †11-01-1944 Grabówka koło Białegostoku   
3517Łempicki Józef *około 1906 Sulewo Kownaty †10-05-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3518Łempicki Józef *po 1908 †09-08-1982 Nieciki   
3519Łempicki Kazimierz *13-03-1911 Koniecki-Rostroszewo †30-10-1912 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/  
3520Łempicki Kazimierz *01-01-1914 Święcienin †20-07-1914 Święcienin /Radziłów/   
3521Łempicki Kazimierz Symeon *18-02-1902 Bagienice †01-12-1903 Bagienice /Wąsosz/   
3522Łempicki Konstanty *około 1905 †03-12-1908 Świdry /Wąsosz/   
3523Łempicki Kryspin *15-10-1914 Bagienice †   
3524Łempicki Leon *19-02-1901 Świdry †19-11-1910 Świdry /Wąsosz/   
3525Łempicki Mieczysław *około 1924 Bagienice †28-11-1945 Bagienice   
3526Łempicki Paweł *07-02-1917 Niebrzydy †   
3527Łempicki Piotr *19-05-1909 Wąsosz †13-05-1979 Suczki   
3528Łempicki Piotr *10-05-1902 Zalesie †12-05-1944 Zalesie   
3529Łempicki Romuald *24-02-1908 Bagienice †30-06-1977 Bagienice   
3530Łempicki Romuald *04-03-1905 Bagienice †11-01-1944 Grabówka koło Białegostoku   
3531Łempicki Romuald *16-02-1900 Bagienice †   
3532Łempicki Stanisław *14-08-1909 Wąsosz †03-03-1911 Wąsosz /Wąsosz/  
3533Łempicki Stanisław *16-07-1916 Wąsosz †08-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
3534Łempicki Stanisław *24-07-1915 Zalesie †23-01-1984 Zalesie /Wąsosz/   
3535Łempicki Stanisław *30-04-1904 Brzozówka †09-05-1972 Komosewo /Wąsosz/   
3536Łempicki Stefan *18-01-1904 Sulewo Kownaty †23-03-1959 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3537Łempicki Tadeusz *14-01-1914 Niebrzydy †20-10-1976 Sokoły /Wąsosz/