Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1775 a 1799Indeks chronologiczny [1775 - 1799] - 3074

1Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko *około 1796 †22-09-1847  
2Abramowicz Jan *około 1797 Jedwabne †1855  
3Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania *05-11-1793 Osowiec †przed 18-11-1855  
4Adasiewicz Klara z d. Bałdyga *około 1777 †  
5Adasiewicz Paweł *21-01-1779 Osowiec †przed 18-11-1855  
6Ajduk Franciszek *około 1798 Dzierzbia †  
7Ajduk Marianna z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
8Albińska Antonina *06-06-1789 Wąsosz †  
9Albińska Konstancja z d. Kowalewska *około 1791 Kurki †29-10-1848  
10Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka *12-07-1787 †23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
11Albiński Andrzej *25-11-1781 †  
12Albiński Ignacy *30-07-1783 Wąsosz †13-09-1784 Wąsosz  
13Albiński Jan *26-05-1791 Wąsosz †  
14Albiński Leonard Teodor *26-05-1791 Wąsosz †  
15Albiński Stefan *04-08-1785 Wąsosz †25-08-1785  
16Albiński Wawrzyniec *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
17Alert Katarzyna z d. Wyłucka *02-04-1781 †06-05-1829 Wąsosz  
18Alert Marcin *31-10-1797 †po 20-11-1838  
19Arciszewska Marianna z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
20Arciszewski Tomasz *18-12-1796 †przed 23-02-1857  
21Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
22Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
23Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †przed 23-11-1841  
24Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
25Bagińska Antonina *około 1792 †po 06-02-1837  
26Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
27Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
28Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
29Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
30Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
31Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
32Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
33Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
34Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †   
35Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
36Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
37Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
38Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
39Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
40Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
41Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
42Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
43Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
44Bagiński Augustyn *około 1790 †  
45Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
46Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
47Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
48Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
49Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
50Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
51Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
52Bagiński Jakub *około 1789 †  
53Bagiński Jakub *28-06-1799 Koniecki †02-08-1799 Koniecki  
54Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
55Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
56Bagiński Kacper *około 1790 †  
57Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
58Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †   
59Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
60Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
61Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
62Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
63Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
64Bagiński Stanisław *około 1779 †  
65Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
66Bagiński Wojciech *około 08-1789 †10-06-1790 Bagienice  
67Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
68Bahlo Andrzej *około 1791 †  
69Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
70Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
71Baldachowski Piotr *około 1786 †  
72Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
73Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †  
74Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †  
75Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
76Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
77Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
78Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
79Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
80Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
81Baranowski Wincenty *około 1786 †  
82Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
83Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
84Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
85Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
86Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
87Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
88Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
89Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
90Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
91Barwikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
92Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
93Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
94Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
95Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
96Barwikowski Roch *15-08-1783 Wąsosz †23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
97Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
98Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
99Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
100Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
101Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
102Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
103Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak) *około 1799 Guty †07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/  
104Bednarski Michał *około 1798 Guty †  
105Białobrzeska Katarzyna z d. Laskowska *około 1796 Burzyn †  
106Białobrzeski Józef *około 1788 Bożejewo †przed 31-01-1847  
107Białobrzeski Michał *około 1783 Bożejewo †  
108Biedrzycka Agnieszka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
109Biedrzycka Anna z d. Szleszyńska *około 1796 Szyjki †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
110Biedrzycka Helena z d. N *około 1797 Zabiele †25-02-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
111Biedrzycka Konstancja z d. Łojewska *około 1792 Łoje †po 16-02-1850  
112Biedrzycka Scholastyka z d. Szymanowicz *około 1788 Brzostowo †  
113Biedrzycki Daniel *około 1794 Kowalewo †08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
114Biedrzycki Dominik *około 1797 †przed 16-01-1854  
115Biedrzycki Jakub *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
116Biedrzycki Jan *około 1786 Biodry †  
117Biedrzycki Stanisław *około 1785 Biodry †przed 16-02-1850  
118Bielawska Zofia z d. Ciszewska *około 1793 †od 23-02-1857 do 21-02-1870  
119Bielawski Ignacy *około 1775 †22-11-1853  
120Bielawski Jan *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
121Bitner Ludwik *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
122Bogdanowicz Marianna z d. Szczawińska *około 1793 Niedźwiadna †  
123Bogdanowicz Szymon *około 1790 Jedwabne †  
124Bogdańska Marianna z d. Olszewska *około 1798 Ruś †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
125Bogdański Kazimierz *około 1793 Włochówka †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
126Bogusz Jakub *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
127Bogusz Kunegunda z d. Sienicka *26-10-1794 Czerwonki †po 11-02-1846  
128Bogusz Monika z d. Sienicka *13-05-1798 Czerwonki †przed 01-08-1849  
129Bogusz Norbert *11-06-1799 Bukowo †od 01-08-1849 do 20-02-1854  
130Bogusz Wincenty *około 1794 Przytuły †18-04-1854   
131Boguszewska Marianna z d. Chodorowska *około 1777 †przed 08-1833  
132Boguszewski Kazimierz *około 1786 Oszmiana †od 13-11-1842 do 01-05-1853  
133Borawska Agata z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
134Borawska Apolonia z d. Sulewska *05-12-1796 Zaborowo †po 27-01-1847  
135Borawska Elżbieta z d. Supińska *około 1797 †06-03-1833 Rakowo  
136Borawska Ewa z d. Dąbrowska *około 1788 Wagi †od 02-03-1840 do 09-02-1847  
137Borawska Jadwiga z d. Pasiewicz *02-10-1799 †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
138Borawska Jadwiga z d. Kierznowska *18-10-1784 Łempice †od 20-11-1836 do 26-02-1843  
139Borawska Julianna z d. Lipska *około 1794 Nadbory †przed 04-1832  
140Borawska Julianna *09-04-1799 Nadbory †po 04-08-1851  
141Borawska Katarzyna z d. Pieńkowska *około 1789 Pieńki †od 14-11-1841 do 26-10-1863  
142Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1786 Supy †po 03-03-1862  
143Borawska Łucja z d. Godlewska *około 1795 Wagi †przed 23-11-1853  
144Borawska Marianna z d. Wądołowska *około 1795 Rutki †przed 16-02-1841  
145Borawska Marianna z d. Danowska *17-03-1796 Klimaszewnica †28-06-1819 Kownatki  
146Borawska Marianna z d. Rogalska *około 1791 †17-05-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
147Borawska Marianna z d. Zakrzewska *około 1798 †od 24-01-1843 do 06-1843  
148Borawska Marianna z d. Krajewska *około 1796 †31-08-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
149Borawska Marianna z d. Szczawińska *29-01-1793 Łempice †po 29-05-1830  
150Borawska Marianna z d. Łochowska *około 1793 Klimaszewnica †przed 01-07-1862  
151Borawska Monika z d. Rogowska *około 1785 †przed 24-01-1842  
152Borawska Petronela *30-05-1783 Godlewo †  
153Borawska Urszula z d. Berent *17-06-1788 †  
154Borawska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1797 Mroczki †po 13-02-1854  
155Borawska Wiktoria z d. Sulewska *26-04-1796 Sulewo Prusy †26-03-1856 Konopki  
156Borawski Andrzej *około 1794 †07-09-1844 Święcienin /Radziłów/  
157Borawski Andrzej *24-11-1793 Możdżenie †  
158Borawski Andrzej *16-11-1796 Kownatki †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
159Borawski Antoni *około 1788 †17-07-1830 Lipnik  
160Borawski Antoni *10-08-1793 Konopki †26-12-1868 Konopki  
161Borawski Bartłomiej *około 1777 †przed 24-01-1842  
162Borawski Felicjan *około 1794 Nadbory †25-10-1838  
163Borawski Franciszek *około 1793 Rakowo †od 15-11-1843 do 05-06-1859  
164Borawski Franciszek *03-10-1777 Karwowo †przed 27-01-1847  
165Borawski Franciszek *około 1790 Konopki †15-11-1864 Konopki   
166Borawski Grzegorz *09-03-1777 Rakowo †19-09-1854 Rakowo /Wąsosz/  
167Borawski Jakub *około 1778 Pieńki †od 23-11-1842 do 03-03-1862  
168Borawski Jan *około 1794 †  
169Borawski Jan *11-06-1775 Rakowo †po 11-02-1835  
170Borawski Jan *około 1799 Konopki par. Jedwabne †27-05-1880 Konopki  
171Borawski Jan *04-05-1786 Konopki †31-05-1855 Konopki  
172Borawski Józef *około 1776 †19-05-1846 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
173Borawski Leon *około 1799 Nadbory †19-09-1845  
174Borawski Maciej *około 1795 †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
175Borawski Marcin *około 1790 Konopki †17-02-1807 Konopki  
176Borawski Mateusz *około 1784 Konopki †przed 14-11-1841  
177Borawski Mikołaj *około 1791 Nadbory †po 16-02-1841  
178Borawski Mikołaj *około 1791 Nadbory †17-12-1853  
179Borawski Piotr *około 1792 Nieławice †przed 03-02-1868  
180Borawski Piotr *około 1783 Trzaski †po 25-07-1847  
181Borawski Stanisław *08-11-1784 †od 21-11-1842 do 23-10-1848  
182Borawski Wawrzyniec *około 1794 Nieławice †przed 22-11-1853  
183Borawski Wawrzyniec *około 1796 Świdry Podleśne †przed 27-11-1838  
184Borawski Wawrzyniec *11-08-1794 Konopki †przed 01-07-1862  
185Borek Anorta z d. Zama *około 1797 †20-12-1837 Ławsk  
186Borek Gotlib *około 1788 Prusy †  
187Borek Regina z d. Prejs *około 1791 Ogonki †  
188Borkowska Scholastyka z d. Borawska *23-09-1798 †po 26-11-1848  
189Borkowski Stanisław *około 1792 Możdżenie †przed 26-11-1848  
190Borusiewicz Andrzej *około 1790 Wąsosz †16-05-1840  
191Borysiewicz Agnieszka *12-01-1781 Wąsosz †  
192Borysiewicz Anna *27-08-1790 Wąsosz †29-03-1792 Wąsosz  
193Borysiewicz Benedykt *21-03-1796 Wąsosz †  
194Borysiewicz Dominik *około 1797 †25-08-1799 Wąsosz  
195Borysiewicz Ewa z d. Ciecierska *30-12-1796 Wąsosz †07-06-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
196Borysiewicz Józef *05-04-1779 Wąsosz †  
197Borysiewicz Józef *02-07-1792 Wąsosz †01-02-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
198Borysiewicz Katarzyna *21-11-1788 Wąsosz †15-12-1791 Wąsosz  
199Borysiewicz Łucja *14-12-1786 Wąsosz †03-09-1788 Wąsosz  
200Borysiewicz Marcjanna *17-04-1793 Wąsosz †  
201Borysiewicz Marianna *13-01-1799 Wąsosz †  
202Borysiewicz Marianna *10-01-1785 Wąsosz †26-03-1791 Wąsosz  
203Borysiewicz Marianna z d. Murawska *27-10-1788 Wąsosz †po 22-11-1830  
204Borysiewicz Michał *27-09-1784 Wąsosz †13-09-1811 Wąsosz  
205Borysiewicz Paweł *20-01-1778 Wąsosz †13-04-1784 Wąsosz  
206Borysiewicz Piotr *29-06-1783 Wąsosz †  
207Borysiewicz Stanisław *05-05-1794 Wąsosz †  
208Borzymowski Tomasz *08-01-1798 †  
209Braczko Gotlib (Bogumił) *około 1779 †29-01-1834  
210Brajczewska Rozalia z d. Sokołowska *około 1791 Jedwabne †po 19-02-1849  
211Brajczewski Jakub *około 1785 Szostaki †po 24-11-1835  
212Brajczewski Jan *około 1797 Szostaki †przed 27-11-1848  
213Brajczewski Krzysztof *około 1785 Szostaki †od 18-02-1840 do 19-02-1849  
214Brodowska Leonora z d. Ekstowicz *około 1786 †  
215Brodowski Augustyn *około 1778 Sokoły †  
216Bronakowska Katarzyna z d. Tyszka *około 1798 Nieławice †przed 07-1825  
217Bronakowska Marianna z d. Mroczkowska *około 1792 Bronaki-Olki †przed 26-11-1850  
218Bronakowska Marianna z d. Mocarska *około 1799 †po 26-11-1855  
219Bronakowska Marianna Anna z d. Kownacka *około 1780 Kownatki †od 08-02-1836 do 02-03-1862  
220Bronakowski Franciszek *około 1780 †  
221Bronakowski Józef *około 1795 Bronaki-Olki †od 17-02-1852 do 26-11-1855  
222Bronakowski Karol *około 1795 Bronaki-Olki †przed 04-02-1856  
223Bronakowski Wojciech *około 1797 Bronaki-Olki †  
224Brzostowska Aniela z d. Wądołowska *około 1799 †po 22-09-1873  
225Brzostowska Barbara z d. Przestrzelska *około 1775 †po 21-11-1831  
226Brzostowska Franciszka z d. Przestrzelska *około 1779 Kąty †15-04-1809 Nadbory /Burzyn/  
227Brzostowska Katarzyna z d. Janczewska *około 1790 †13-05-1827 Grozimy  
228Brzostowska Krystyna z d. Borawska *1778 Nadbory †po 06-02-1839  
229Brzostowska Rozalia z d. Wądołowska *około 1789 Rutkowskie †po 31-01-1842  
230Brzostowska Rozalia z d. Bielecka *02-10-1785 Kurejwa †  
231Brzostowska Wiktoria z d. Mogielnicka *około 1799 Nadbory †od 23-02-1852 do 27-05-1861  
232Brzostowski Franciszek *około 1788 Brzostowo †przed 01-1818  
233Brzostowski Franciszek *około 1799 Nadbory †od 16-05-1843 do 03-08-1852  
234Brzostowski Grzegorz *około 1793 Rutki Nory †po 27-05-1861  
235Brzostowski Idzi *około 1779 Nadbory †11-05-1829  
236Brzostowski Jan *około 1784 Nadbory †po 06-02-1839  
237Brzostowski Joachim *około 1783 †29-01-1844  
238Brzostowski Piotr *około 1783 Nadbory †po 21-11-1831  
239Brzostowski Stanisław *około 1779 Nadbory †od 05-02-1826 do 10-11-1829  
240Brzostowski Stanisław *około 1799 Orlikowo †przed 17-02-1857  
241Brzostowski Wojciech *około 1797 Mocarze †po 14-11-1845  
242Brzozowska Katarzyna z d. N *około 1799 †przed 10-1831  
243Brzozowski Józef *około 1794 †od 25-11-1851 do 21-02-1854  
244Brzóska Anna z d. Mocarska *około 1796 †po 02-02-1845  
245Brzóska Franciszka z d. Wierciszewska *około 1794 Makowskie †przed 08-02-1859  
246Brzuchalska Agnieszka z d. Klimaszewska *około 1799 Kędziorowo †po 23-10-1842  
247Brzuchalska Marianna z d. Sikorska *19-04-1787 †od 23-11-1834 do 10-1835  
248Brzuchalska Rozalia z d. Sikorska *24-08-1797 Wąsosz †28-12-1838 Wąsosz  
249Brzuchalski Jan *24-10-1789 Kędziorowo †po 01-11-1843  
250Brzuchalski Wincenty *około 1798 Kędziorowo †  
251Budny Antoni *około 1799 †31-05-1800 Danowo  
252Budny Wiktor *30-08-1781 Budne †przed 30-09-1834  
253Budzińska Teresa z d. Ryżewska *11-10-1790 Wąsosz †od 19-11-1844 do 17-11-1846   
254Budziński Tomasz *18-12-1786 Łempice †16-04-1859 Wąsosz   
255Bujnowska Marianna z d. Danowska *około 1791 †  
256Bujnowski Kazimierz *około 1791 †  
257Bujwidys Jerzy *1777 Rosja †12-04-1827 Wąsosz  
258Bukowska Aniela z d. Kuczyńska *20-08-1797 Sulewo Kownaty †11-01-1854   
259Bukowska Franciszka z d. Konopka *18-06-1797 Konopki †przed 17-01-1853  
260Bukowska Franciszka z d. Grabowska *19-08-1787 Kędziorowo †od 16-05-1853 do 16-10-1870  
261Bukowska Marianna z d. Danowska *03-05-1785 †  
262Bukowska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1794 Czachy †przed 27-11-1838  
263Bukowski Jan *29-11-1778 Sulewo Prusy †01-04-1840 Sulewo Prusy  
264Bukowski Józef *28-03-1795 Karwowo †przed 15-07-1851  
265Bukowski Marcin *10-11-1782 Święcienin †po 11-02-1850  
266Bukowski Tomasz *około 1795 Święcienin †po 27-11-1838  
267Burzyński Antoni *około 1787 †  
268Butrynowicz Barbara (Dorota) z d. Chludzińska *07-04-1794 Łempice †po 23-02-1852  
269Butrynowicz Maciej *około 1785 †po 23-02-1852  
270Bzura Mateusz *17-09-1797 Niedźwiedzkie †28-10-1808 Niedźwiedzkie  
271Cejżyk Bogumił *około 1794 Szczuczyn †przed 24-04-1866  
272Celińska Katarzyna z d. Zawadzka *około 1782 †po 26-01-1851  
273Celińska Rozalia z d. Konopka *około 1794 Rydzewo †  
274Cendrowska Katarzyna z d. Baranowska *około 1797 †przed 24-04-1827 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
275Cendrowski Leonard *około 1797 †14-01-1829   
276Chełchowska Urszula z d. Chodnik *około 1794 †17-05-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
277Chełchowski Stanisław *około 1784 Chełchy †przed 30-01-1872  
278Chełmińska Anna z d. Danowska *około 1793 Żebry †przed 22-11-1857  
279Chełmiński Marcin *około 1797 Kieljany †  
280Chełmiński Marcin *03-11-1799 Żebry †po 22-11-1857  
281Chlęch Anastazja z d. Grajewska *około 1785 Stawiane †28-09-1835  
282Chlęch Elżbieta z d. Laszczkowska *26-08-1792 †od 07-11-1841 do 04-1846  
283Chlęch Wawrzyniec *06-08-1795 Ciemianka †  
284Chludzińska Apolonia z d. Męczkowska *około 1799 Marki †po 24-11-1851  
285Chludzińska Franciszka z d. Maszczyk *około 1799 Kamianki †04-02-1842  
286Chludziński Jan *około 1799 Zanklewo †po 05-11-1856  
287Chludziński Maciej *około 1791 Bagińskie †po 24-11-1851  
288Chmielewska Agata z d. Chrapowicka *około 1790 †od 26-11-1849 do 08-06-1868  
289Chmielewska Franciszka z d. Zdankiewicz *12-03-1796 Milewo †  
290Chmielewska Marcjanna z d. Wądołowska *około 1792 †przed 19-01-1846  
291Chmielewska Marianna z d. Murawska *23-05-1794 †  
292Chmielewska Rozalia z d. Sulewska *około 1797 Zaborowo †01-05-1845 Konopki  
293Chmielewska Rozalia z d. Drzazgowska *29-07-1798 Żebry †19-07-1848 Żebry  
294Chmielewska Rozalia (Róża) z d. Mateuszczyk *około 1788 Bronowo †04-08-1848  
295Chmielewski Andrzej *około 1782 †po 19-01-1846  
296Chmielewski Bazyli *około 1798 Radziłów †22-10-1865 Konopki  
297Chmielewski Franciszek *16-10-1790 Żebry †od 16-02-1836 do 16-02-1842  
298Chmielewski Jan *około 1795 Kamianki †  
299Chmielewski Józef *22-03-1793 Żebry †  
300Chodnik Kazimierz *około 1793 †  
301Chodorowska Elżbieta z d. Kostka *około 1797 Burzyn †po 22-11-1852  
302Chodorowska Jadwiga z d. Kadłubowska *około 1791 Wąsosz †14-02-1848  
303Chodorowski Franciszek *około 1796 Szczuczyn †20-11-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
304Chodorowski Jerzy *około 1788 †od 22-10-1843 do 22-11-1852  
305Choiński Dominik *około 1794 Niwkowo †1831  
306Choiński Tomasz *około 1795 Zanklewo †1851  
307Chojnowska Józefa z d. N *około 1780 †07-10-1811 Guty  
308Chojnowska Marianna z d. Sulewska *19-07-1795 Zaborowo †04-02-1826 Guty  
309Chojnowski Andrzej *około 1792 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
310Chojnowski Antoni *około 1799 Grądy Małe †od 21-02-1854 do 13-06-1858  
311Chojnowski Gracjan *30-12-1781 Guty †06-06-1844 Kownatki  
312Chojnowski Józef Leon *11-04-1793 †14-01-1864 Danowo  
313Choromańska Ewa z d. Sakowska *1789 †28-11-1843 Wąsosz /Wąsosz/  
314Choromański Jan *około 1778 †  
315Chrapowicka Franciszka z d. Krasnoborska *1793 Kapice †02-11-1824 Kapice  
316Chrapowicki Jan *około 1797 Kapice †od 31-01-1847 do 15-02-1857  
317Chrostowska Agata z d. Rutkowska *około 1784 Bagienice †20-08-1814 Biodry /Burzyn/  
318Chrostowska Agata z d. Biedrzycka *około 1791 Biodry †po 19-11-1844  
319Chrostowska Julianna z d. Borawska *około 1798 Nadbory †po 23-11-1841  
320Chrostowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1784 †od 21-11-1831 do 27-08-1837  
321Chrostowska Katarzyna z d. Gutowska (Modzelewska) *około 1793 †10-12-1833 Ławsk  
322Chrostowska Małgorzata z d. Trzonkowska *około 1790 Świdry †po 12-11-1854  
323Chrostowska Marianna z d. Łojewska *około 1783 †  
324Chrostowska Petronela z d. Karwowska *około 1784 †przed 12-1833  
325Chrostowska Zofia z d. Łojewska *około 1779 †27-07-1829 Chrostowo /Jedwabne/  
326Chrostowski Andrzej *około 1794 Chrostowo †przed 09-1827  
327Chrostowski Augustyn *około 1794 Biodry †około 1857  
328Chrostowski Felicjan *około 1798 Biodry †po 17-04-1867  
329Chrostowski Jakub *około 1798 Biodry †21-01-1881 Biodry /Burzyn/  
330Chrostowski Józef *około 1796 Wagi †przed 23-11-1841  
331Chrostowski Józef *około 1792 Wagi †po 24-01-1860  
332Chrostowski Józef *około 1792 Pluty †po 20-11-1849  
333Chrostowski Karol *około 1780 Pasichy †po 05-02-1827  
334Chrostowski Mateusz *około 1787 †  
335Chrostowski Stanisław *około 1781 Biodry †po 19-11-1844  
336Chrostowski Szczepan *około 1797 †  
337Chrzanowska Józefata z d. Polkowska *około 1792 Kąty †  
338Chrzanowska Katarzyna z d. Makowska *około 1790 Makowskie †18-01-1860 /Jedwabne/  
339Chrzanowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1795 Biodry †po 10-05-1858  
340Chrzanowska Katarzyna z d. Kielian *około 1783 †10-02-1843 Kieljany  
341Chrzanowska Małgorzata z d. Ramotowska *około 1797 †10-03-1827 Kieljany /Wąsosz/  
342Chrzanowska Marianna z d. Kiełczewska *około 1782 †od 11-02-1840 do 06-11-1859  
343Chrzanowska Marianna z d. Filipkowska *około 1796 Borawskie †od 19-02-1849 do 06-02-1855  
344Chrzanowski Bernard *około 1797 Barany †od 29-04-1866 do 25-01-1874  
345Chrzanowski Jan *około 1795 Supy †  
346Chrzanowski Jan *około 1783 Wypychy †09-02-1831  
347Chrzanowski Joachim Michał *około 1791 Chrzanowo-Cyprki †od 24-01-1843 do 18-10-1848  
348Chrzanowski Józef *około 1799 Małachowo †  
349Chrzanowski Józef *około 1799 †po 07-02-1869  
350Chrzanowski Kacper *około 1799 Cyprki †20-03-1856  
351Chrzanowski Kazimierz *około 1780 †od 11-02-1840 do 06-11-1859  
352Chrzanowski Maciej *około 1795 Kieljany †od 03-08-1859 do 29-10-1874  
353Chrzanowski Marcin *około 1795 Karwowo-Polki †12-07-1867 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
354Chrzanowski Mateusz *około 1793 Brzostowo †po 10-05-1858  
355Chrzanowski Michał *około 1796 Wypychy †po 22-11-1853  
356Chrzanowski Paweł *około 1789 †od 11-06-1844 do 27-07-1849  
357Chrzanowski Paweł *około 1794 †po 25-02-1840   
358Chylińska Anastazja z d. Karwowska *około 1794 †po 13-02-1851  
359Chylińska Franciszka z d. Sulewska *25-03-1783 Sulewo Prusy †przed 26-11-1839  
360Chylińska Franciszka z d. Mścichowska *około 1775 †przed 06-02-1853  
361Chylińska Franciszka z d. Kownacka *13-10-1799 †po 23-07-1853  
362Chylińska Katarzyna z d. Chylińska (Łojewska) *około 1795 †26-03-1825 Łoje Grężki /Przytuły/  
363Chylińska Katarzyna z d. Borawska *około 1786 Borawskie †01-05-1850 Sulewo Prusy  
364Chylińska Konstancja z d. Karwowska *około 1796 Karwowo par. Jedwabne †przed 16-11-1846  
365Chyliński Adam *około 1791 Łoje Grężki †przed 03-11-1835  
366Chyliński Antoni *około 1791 Kąty †przed 10-1819  
367Chyliński Benedykt *25-03-1785 Borawskie †przed 26-11-1839  
368Chyliński Jakub *około 1793 Kąty †  
369Chyliński Jakub *około 1794 Kąty †od 16-11-1846 do 22-01-1856  
370Chyliński Jakub *20-06-1799 Sulewo Prusy †przed 1811  
371Chyliński Jan *około 1781 Sulewo Prusy †przed 06-02-1853  
372Chyliński Maciej *13-02-1787 †po 23-07-1853  
373Chyliński Stanisław *około 1793 Borawskie †po 20-05-1850  
374Cichocka Franciszka z d. Orłowska *12-03-1781 Bzury †27-08-1827 Bzury  
375Cichocka Marianna z d. Bałdyga *01-04-1796 Białogrądy †po 17-11-1844  
376Cichocki Michał *około 1789 †01-03-1837 Bzury  
377Cichocki Szymon *28-10-1780 Kurki †po 12-11-1844  
378Ciecierska Klara z d. Nowacka *20-08-1785 Kownaty †po 10-02-1846  
379Ciecierska Magdalena *16-05-1799 Wąsosz †  
380Ciecierski Jacek *16-08-1780 Wąsosz †14-09-1781 Wąsosz  
381Ciecierski Jan *16-07-1786 Wąsosz †22-03-1836 Wąsosz  
382Ciecierski Ludwik *12-10-1777 Wąsosz †przed 25-02-1829  
383Cieciora Anna z d. Filipkowska *około 1787 †przed 20-01-1851  
384Cieciora Jan *19-01-1797 Obrytki †po 20-01-1851  
385Cieciuch Rozalia z d. Wojtanowicz *około 1781 Kapice †po 17-02-1835  
386Ciesielska Krystyna z d. Mroczkowska *około 1791 Prusy †14-01-1856 Niedźwiedzkie  
387Cimoch Małgorzata z d. Jagodzińska *17-07-1789 Wąsosz †  
388Cimoch Tomasz *19-12-1791 Ławsk †  
389Ciszewski Stanisław *około 1799 Dębowce †od 21-11-1854 do 11-11-1856  
390Ciurzycka Katarzyna z d. Karpińska *10-07-1797 †przed 26-01-1852  
391Ciurzycki Jakub *16-07-1793 †przed 26-01-1852  
392Cudnik Grzegorz *około 1793 Doliwy †  
393Cwalina Jan Franciszek *03-10-1790 Wąsosz †przed 10-1823  
394Cwalińska Anna z d. Chrzanowska *około 1777 Wypychy †12-02-1841  
395Cwalińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1777 †od 07-11-1837 do 30-01-1855  
396Cwalińska Małgorzata z d. Zakrzewska *około 1789 Pachuczyn †po 13-08-1832  
397Cwalińska Rozalia z d. Kotowska *około 1791 Makowskie †przed 05-02-1839  
398Cwaliński Bartłomiej *około 1785 †przed 20-06-1859  
399Cwaliński Franciszek *około 1775 Borawskie †  
400Cwaliński Paweł *około 1777 †06-08-1833 Janczewko /Jedwabne/  
401Cwaliński Paweł *około 1784 †po 05-02-1839  
402Cymkowska Anna z d. Rozenkranz *około 1794 †16-01-1864 Żebry  
403Cypliński Kazimierz *około 1793 †13-12-1849 Czarnówek /Niedźwiadna/  
404Czaplicka Anna z d. Danowska *około 1778 †przed 26-01-1847  
405Czaplicka Anna z d. Szczawińska *23-08-1798 Łempice †24-08-1855 Wojsławy  
406Czaplicka Franciszka *04-10-1780 Sienickie †  
407Czaplicka Marianna *14-03-1797 Klimaszewnica †  
408Czaplicki Antoni *około 1792 Koziki †  
409Czaplicki Maciej *około 1783 †przed 26-01-1847  
410Czaplicki Szymon *22-10-1778 Sienickie †przed 02-02-1852  
411Czarnecka Anastazja z d. Bagińska *około 1784 †26-02-1834 Chojnowo  
412Czarnecka Anastazja z d. Dmoch *07-01-1791 Ławsk †przed 01-03-1848  
413Czarnecka Dorota z d. Samełko *03-01-1797 †przed 18-11-1846  
414Czarnecka Katarzyna z d. Karwowska *około 1797 Łubiane †po 04-02-1849  
415Czarnecki Jakub *24-07-1791 Ławsk †15-09-1856  
416Czarnecki Jan *około 1799 Chojnowo †od 01-02-1864 do 04-10-1875  
417Czarnecki Kazimierz *04-03-1794 Glinki †po 26-06-1849  
418Czarnecki Tomasz *około 1784 Czarnówek †przed 26-09-1858  
419Czarnecki Wojciech *18-04-1779 †przed 01-03-1848  
420Czerkies Jakub *1799 Wierzbowo †  
421Czerkies Marianna z d. Klimaszewska *27-02-1797 Kędziorowo †  
422Czerwińska Katarzyna z d. Koszykowska *około 1793 Brzostowo †  
423Czerwonka Antoni *18-06-1784 Czerwonki †po 29-08-1856   
424Czerwonka Franciszek *około 1787 †25-02-1835 Niećkowo  
425Czerwonka Ignacy *około 1797 Czerwonki †po 03-11-1874  
426Czerwonka Jan *około 1797 Czerwonki †przed 24-11-1878  
427Czerwonka Jan *03-02-1793 Czerwonki †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
428Czerwonka Julianna z d. Grabowska *21-09-1788 †przed 06-1843  
429Czyżewska Julianna *20-06-1789 Wąsosz †24-06-1789 Wąsosz   
430Czyżewska Katarzyna z d. Śliwowska *22-04-1795 Wąsosz †po 25-05-1847   
431Czyżewska Katarzyna *04-11-1797 Wąsosz †17-11-1797 Wąsosz   
432Czyżewska Katarzyna *19-04-1791 Wąsosz †27-04-1791 Wąsosz   
433Czyżewska Klara z d. Ołdakowska *08-08-1799 Wąsosz †przed 01-1828   
434Czyżewska Łucja z d. Kędzierska *08-12-1787 Wąsosz †28-10-1840 Wąsosz   
435Czyżewska Magdalena *25-05-1784 Wąsosz †   
436Czyżewska Marianna z d. Waśkiewicz *około 1798 Wąsosz †po 11-02-1857   
437Czyżewska Marianna *07-12-1798 Wąsosz †17-12-1798 Wąsosz   
438Czyżewska Marianna z d. Sikorska *około 1777 †09-12-1827 Wąsosz   
439Czyżewski Franciszek *20-12-1793 Wąsosz †przed 06-02-1850   
440Czyżewski Franciszek *30-09-1792 Wąsosz †11-03-1793 Wąsosz   
441Czyżewski Mateusz *10-09-1796 Wąsosz †09-03-1847   
442Czyżewski Paweł *14-01-1799 †11-02-1839   
443Czyżewski Stefan *03-08-1787 Wąsosz †11-12-1843   
444Danielewska Ewa z d. Grabowska *około 1792 Bronowo †po 13-02-1854  
445Danielewski Wawrzyniec *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
446Danowska Agnieszka (Katarzyna) z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
447Danowska Aniela *27-01-1799 Sulewo Kownaty †02-01-1823 Sulewo Prusy   
448Danowska Aniela z d. Borawska *05-11-1792 Konopki †08-09-1867 Sulewo Kownaty  
449Danowska Anna z d. Podleśna *około 1791 Gutki †od 06-11-1849 do 22-10-1861  
450Danowska Antonina *05-07-1783 Sulewo Kownaty †   
451Danowska Apolonia *24-02-1779 Sulewo Kownaty †09-10-1788 Sulewo Kownaty   
452Danowska Brygida *06-10-1786 Sulewo Prusy †03-02-1787 Sulewo Prusy  
453Danowska Katarzyna *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
454Danowska Katarzyna *06-05-1777 Sulewo Prusy †  
455Danowska Katarzyna *09-04-1791 Sulewo Prusy †  
456Danowska Katarzyna z d. Bagińska *31-05-1795 Koniecki †25-01-1844 Koniecki  
457Danowska Łucja z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
458Danowska Marianna z d. Klimaszewska *29-01-1797 Klimaszewnica †18-03-1869 Klimaszewnica /Białaszewo/  
459Danowska Marianna *około 17-08-1788 †24-08-1788 Sulewo Prusy  
460Danowska Marianna z d. Świderska *26-01-1792 Świdry †02-08-1833 Świdry   
461Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1794 †27-10-1822 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
462Danowska Marianna *14-09-1781 Sulewo Kownaty †po 09-01-1836   
463Danowska Marianna *około 1780 †po 29-01-1823  
464Danowska Teresa *14-10-1792 Sulewo Prusy †06-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
465Danowska Teresa *20-10-1782 Sulewo Kownaty †  
466Danowska Urszula *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
467Danowski Antoni *około 1794 †przed 06-11-1849  
468Danowski Antoni *10-06-1781 Sulewo Prusy †  
469Danowski Antoni *05-05-1793 Sulewo Kownaty †05-12-1819 Sulewo Kownaty   
470Danowski Benedykt *31-03-1788 Sulewo Kownaty †   
471Danowski Bonifacy *około 1792 Barwiki †12-09-1827 Barwiki /Przytuły/  
472Danowski Franciszek *około 1778 †przed 31-01-1837  
473Danowski Franciszek Ksawery *1794 Łosewo †  
474Danowski Jakub *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
475Danowski Jakub *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
476Danowski Jan *1776 Danowo †  
477Danowski Jan *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
478Danowski Jan *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
479Danowski Jan *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
480Danowski Jan *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
481Danowski Jan *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
482Danowski Jan Gwalbert *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
483Danowski Jan Norbert *05-06-1796 Sulewo Kownaty †10-11-1856 Sulewo Kownaty   
484Danowski Józef *1787 Klimaszewnica †przed 22-11-1840  
485Danowski Józef *16-03-1788 Sulewo Prusy †24-03-1788 Sulewo Prusy  
486Danowski Józef *10-07-1786 Sulewo Kownaty †05-02-1790 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
487Danowski Józef *08-03-1797 Sulewo Kownaty †  
488Danowski Kazimierz *około 05-1789 †27-11-1789 Sulewo Kownaty  
489Danowski Marcin *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
490Danowski Mateusz *17-09-1775 Danowo †  
491Danowski Mateusz *około 1785 Danowo †  
492Danowski Paweł *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
493Danowski Stanisław *około 1793 Danowo †26-01-1868 Danowo /Wąsosz/  
494Danowski Stanisław *około 1790 Klimaszewnica †26-05-1865 Klimaszewnica /Białaszewo/  
495Danowski Stanisław *07-09-1790 Sulewo Kownaty †   
496Danowski Stanisław *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
497Danowski Wacław (Władysław) *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
498Danowski Wojciech *14-04-1778 Sulewo Kownaty †  
499Darwicka Anna z d. Borawska *około 1788 †18-04-1828 Konopki  
500Dawidowska Ewa z d. Czerniewska *około 1780 †po 23-06-1818  
501Dąbrowska Anna z d. Żukowska *02-02-1791 †przed 26-01-1847  
502Dąbrowska Antonina z d. Chrzanowska *około 1797 Trzaski †od 23-01-1860 do 01-08-1866  
503Dąbrowska Domicella z d. Wasilewska *około 1776 †12-04-1834 Bzury  
504Dąbrowska Elżbieta z d. Jaworska *około 1788 †przed 09-1828  
505Dąbrowska Elżbieta z d. Kreska *28-11-1785 †po 11-02-1849  
506Dąbrowska Franciszka z d. Waniewska *około 1795 Bronowo †  
507Dąbrowska Łucja z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
508Dąbrowska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
509Dąbrowska Marianna z d. Łojewska *około 1796 Łoje Awissa †przed 22-06-1858  
510Dąbrowska Marianna z d. Danowska *około 1777 †26-05-1838  
511Dąbrowski Andrzej *około 1778 †  
512Dąbrowski Franciszek *około 1799 Szostaki †20-01-1828  
513Dąbrowski Jakub *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
514Dąbrowski Jan *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
515Dąbrowski Jan *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
516Dąbrowski Józef *około 1792 Wagi †przed 12-11-1832 Warszawa  
517Dąbrowski Marcin *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
518Dąbrowski Mateusz *około 1795 Toruń †  
519Dąbrowski Michał *około 1791 Łoje Awissa †po 25-06-1844  
520Dąbrowski Mikołaj *około 1791 Szostaki †przed 06-03-1848  
521Dąbrowski Wawrzyniec *około 1789 †  
522Detkiewicz Katarzyna z d. Krajewska *około 1788 †02-09-1855  
523Dęba Marianna z d. Truszkowska *około 1795 †  
524Dębińska Franciszka z d. Malinowska *około 1796 Szczuczyn †18-11-1848  
525Dębiński Józef *11-03-1779 †1860  
526Dębiński Paweł *około 1791 Szczuczyn †po 13-02-1849  
527Dęby Ludwik *około 1789 †  
528Długołęcka Marianna z d. Domełło *około 1799 Barany †03-09-1854 Bęćkowo  
529Długołęcki Michał *około 1798 Bęćkowo †06-08-1881 Bęćkowo  
530Długołęcki Wojciech *około 1799 Bęćkowo †02-05-1842 Bęćkowo  
531Dmoch Anna z d. Załuska *około 1789 Ciemianka †18-09-1854 Ławsk /Wąsosz/  
532Dmoch Franciszka z d. Olszewska *około 1784 Ławsk †od 15-11-1846 do 25-10-1873  
533Dmoch Łukasz *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
534Dmochowska Marianna z d. Samełko *14-09-1783 Ławsk †  
535Dmochowski Marcin *10-11-1793 Ławsk †  
536Dmochowski Tomasz *około 1788 †01-02-1836  
537Dobkowska Magdalena z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
538Dobkowski Kacper *około 1794 Zanklewo †po 14-02-1847  
539Dobroński Antoni *około 1799 Wizna †po 04-02-1851  
540Dobrowolski Stanisław *około 1796 Dobry Las †  
541Dobrzycka Marianna z d. Skrodzka *około 1788 †przed 05-02-1837  
542Dobrzycka Rozalia z d. Borawska *około 1798 Świdry Podleśne †po 28-11-1877  
543Dobrzycka Salomea z d. Bagińska *17-03-1793 Koniecki †od 21-11-1843 do 16-06-1850  
544Dobrzycka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1789 Rosochate †po 26-10-1859  
545Dobrzycki Antoni *około 1786 Skroda Wielka †po 26-01-1853  
546Dobrzycki Antoni *około 1786 Rosochate †po 26-10-1859  
547Dobrzycki Jan *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
548Dobrzycki Jan *około 1796 Biodry †około 1851  
549Dobrzycki Paweł *około 1796 Przyborowo †po 23-11-1842  
550Dobrzycki Piotr *około 1793 Rosochate †  
551Dobrzycki Stanisław *około 1794 Przyborowo †  
552Dobrzycki Wiktor *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
553Dołęga Franciszka *około 1796 Grajewo †po 01-08-1846  
554Dołęga Jakub *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
555Dołęga Jakub *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
556Dołęga Mateusz *około 1778 †od 13-02-1828 do 10-02-1830  
557Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1799 Makowskie †1855  
558Dołęga Wawrzyniec *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
559Domełło Michał *około 1794 Barany †przed 24-10-1858  
560Dominiecka Marianna z d. Kalinowska *14-02-1799 Jambrzyki †22-06-1861  
561Domisiewicz Aniela z d. Gryczan *1792 †04-04-1831 Świdry  
562Domisiewicz Antonina *11-06-1778 Niećkowo †  
563Domisiewicz Baltazar *09-01-1799 Niećkowo †  
564Domisiewicz Franciszek *12-09-1794 Niećkowo †  
565Domisiewicz Hilary *10-01-1798 Niećkowo †  
566Domisiewicz Katarzyna z d. Lendzian *1787 Świdry par. Skarżyn †po 13-02-1855  
567Domisiewicz Łucja *22-11-1790 Niećkowo †  
568Domisiewicz Maciej *04-02-1788 Niećkowo †przed 27-11-1865  
569Domisiewicz Paweł *1796 Niećkowo †24-04-1861 Niećkowo  
570Domisiewicz Piotr *08-07-1792 Niećkowo †  
571Domisiewicz Rozalia z d. Kania *około 1796 †po 16-11-1851  
572Domisiewicz Tadeusz *23-10-1783 Niećkowo †po 23-02-1851  
573Domisiewicz Urszula *31-10-1785 Niećkowo †  
574Domitr Antoni *20-05-1793 Witynie †od 11-11-1844 do 22-02-1852  
575Domitr Benedykt *około 1798 Kucze Wielkie †przed 28-02-1859  
576Domitr Jan *około 1797 Witynie †po 25-11-1838  
577Domitr Marianna z d. Rudnikowska *06-12-1792 Żebry †przed 05-1843  
578Domitr Marianna z d. Jędruczek *około 1790 Sierki †  
579Domitr Marianna z d. Podworna (Nadworna) *około 1787 Siestrzanki †28-02-1833 Kucze Wielkie  
580Domitr Wojciech *około 1784 Kucze Wielkie †od 12-11-1843 do 16-04-1860  
581Domurat Franciszka z d. Grabowska *około 1791 Wizna †przed 31-01-1837  
582Domurat Jan *około 1784 Wizna †po 25-02-1851  
583Domurat Leon Baltazar *około 1794 †po 11-02-1851  
584Domżyński Franciszek *07-01-1793 †  
585Doner Marcin *około 1777 Gąbin †  
586Doner Marianna z d. Jastrzębska *około 1781 †18-10-1827 Jedwabne /Jedwabne/  
587Doner Zuzanna z d. Murawa *około 1789 Gąbin †  
588Downar Jakub *około 1783 †  
589Drobiński Józef *około 1796 Szczuczyn †po 23-11-1862  
590Drozdowska Urszula (Marianna) z d. Kulikowska *około 1787 †27-11-1847 Kędziorowo  
591Drozdowski Franciszek *28-03-1798 Kędziorowo †przed 23-01-1844  
592Drozdowski Kacper *około 1799 †  
593Drzazgowska Brygida z d. Zarzecka (Karpińska) *około 1777 Żebry †26-03-1833 Żebry  
594Drzazgowska Rozalia z d. Wiśniewska *10-10-1798 Żebry †14-11-1858 Milewo  
595Drzazgowski Piotr *12-09-1796 Żebry †po 28-07-1861  
596Drzewakowska Marianna z d. Bikowska *około 1784 †12-08-1836  
597Drzewakowski Szymon *około 1797 †przed 04-03-1878  
598Dubowska Ewa z d. Domitr *około 1794 †przed 12-1826  
599Dubowska Rozalia z d. Lipińska *około 1787 Przytuły †  
600Dubowski Jan *około 1792 Witynie †przed 06-02-1843  
601Duchnowska Franciszka z d. Bielawska *około 1786 †07-01-1843 Kubra /Przytuły/  
602Duchnowska Małgorzata z d. Ostrowska *około 1794 Kubra †po 26-01-1857  
603Duchnowski Antoni *około 1799 Kubra †08-05-1845  
604Duchnowski Jan *około 1794 Kubra †  
605Duchnowski Kazimierz *około 1797 †po 26-01-1857  
606Duchnowski Marcin *około 1790 †18-02-1840 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
607Duda Katarzyna z d. Lemańska (Waszkiewicz) *około 1778 Leman †15-05-1858 Ławsk  
608Duda Kazimierz *około 1782 †28-05-1858 Ławsk  
609Dudek Daniel *około 1799 Prusy †przed 07-07-1856  
610Dudkowska Ewa *27-12-1791 Wąsosz †  
611Dudkowska Franciszka z d. Chodorowska (Chwiedorczyk) *23-09-1798 Niećkowo †10-09-1853 Niećkowo  
612Dudkowska Teresa z d. Kacperska *10-10-1797 Wąsosz †od 18-11-1845 do 18-05-1856  
613Dudkowski Franciszek Wojciech *25-03-1799 Wąsosz †od 18-11-1845 do 18-05-1856  
614Duńkowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1790 Sieburczyn †29-11-1850  
615Duzik Antonina z d. Borawska *13-06-1799 Żebry †  
616Duzik Antonina z d. Ladzińska (Dworniak) *1791 †po 22-02-1852 Wąsosz  
617Duzik Jan *1783 Wąsosz †01-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
618Dworakowski Andrzej *29-11-1775 †23-05-1833  
619Dymitry Jan *około 1793 †19-05-1833 Łempice /Wąsosz/  
620Dymnicka Franciszka z d. Bogdańska *około 1798 Wizna †od 07-05-1860 do 20-10-1863  
621Dymnicki Stanisław *około 1798 Wizna †po 20-10-1863  
622Dziesińska Jadwiga z d. Cześniochowska *11-04-1784 †  
623Dziesiński Maciej *04-02-1788 Wąsosz †  
624Dzięgielewska Ewa z d. Kowalewska *około 1792 †po 27-11-1848  
625Dzięgielewska Franciszka z d. Borawska *około 1787 Trzaski †  
626Dzięgielewska Marcjanna (Marianna) z d. Szymanowska *około 1791 †23-07-1846 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
627Dzięgielewski Maciej *około 1783 Dzięgiele †  
628Dzięgielewski Mateusz *około 1790 †03-02-1856 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
629Edukiewicz Helena z d. Bałdyga *około 1796 Białogrądy †  
630Edukiewicz Stanisław *około 1778 Skaje †  
631Ekstowicz Aniela z d. Kosmaczewska *około 1789 †18-04-1876 Radziłów /Radziłów/  
632Ekstowicz Antoni *10-06-1796 Radziłów †  
633Ekstowicz Barbara z d. Kosmaczewska *około 1794 †27-11-1864 Radziłów /Radziłów/  
634Ekstowicz Leon *około 1799 Radziłów †30-04-1868 Radziłów /Radziłów/  
635Ekstowicz Maciej *około 1786 †10-02-1849 Radziłów /Radziłów/  
636Ekstowicz Zofia z d. Skitowska *około 1785 Wąsosz †  
637Enik Jan *około 1783 †przed 16-11-1862  
638Enik Krystyna z d. Ząkła *około 1796 Prusy †20-08-1841 Ławsk  
639Ezman Ksawery *około 1796 Biała Piska †  
640Falkowska Apolonia z d. Gołębiewska *około 1799 †po 17-01-1848  
641Feltyn Tekla z d. Marczykowska *około 1799 Wąsosz †24-01-1859 Wąsosz /Wąsosz/  
642Filipkowska Józefata z d. Szleszyńska *około 1796 †22-07-1848 Kubrzany /Jedwabne/  
643Filipkowska Marianna *około 1781 †27-09-1787 Koniecki  
644Filipkowska Marianna *18-09-1777 Obrytki †  
645Filipkowski Jan *około 1791 Borawskie †po 07-03-1859  
646Filipkowski Tomasz *około 1799 †od 10-10-1872 do 22-11-1897  
647Filo Franciszka z d. Jabłońska *około 1781 †24-05-1836 Brzeźnio /Przytuły/  
648Filo Paweł *około 1792 Konopki †przed 15-10-1861  
649Filochowska Marcjanna z d. Łojewska *około 1791 †po 14-11-1842  
650Filochowska Zofia z d. Mieczkowska *około 1797 Rostki †17-03-1845 Kubrzany /Jedwabne/  
651Filochowski Jakub *około 1788 †po 14-11-1842  
652Filochowski Jan *około 1776 Rostki †09-05-1833 Kubrzany /Jedwabne/  
653Folkowski Józef *około 1779 Białystok †  
654Foltyńska Marcjanna z d. Borysiewicz *około 1798 †25-06-1844  
655Foltyński Stanisław *13-05-1799 †  
656Foltyński Tomasz *08-06-1797 †od 20-11-1848 do 22-11-1868  
657Frąckiewicz Barbara z d. Waniewska *około 1791 Bronowo †  
658Frąckiewicz Ewa z d. Kuć *około 1781 †od 20-10-1844 do 23-02-1846   
659Frąckiewicz Mikołaj *około 1779 Bożejewo †po 12-11-1832  
660Frąckiewicz Stanisław *około 1784 Bożejewo †po 11-11-1838  
661Frąckiewicz Tekla z d. Kutnowska *około 1780 Bronowo †przed 05-1828  
662Frączkiewicz Anna z d. Dobrońska *1797 Wizna †  
663Frączkiewicz Wincenty *około 1787 Wizna †  
664Frytz Franciszek *około 1777 Warszawa †  
665Frytz Katarzyna z d. Baranowska *około 1793 Orzysz †  
666Gacka Antonina z d. Klimaszewska *około 1798 Klimaszewnica †  
667Gacka Katarzyna z d. Górska *około 1793 Rutki †   
668Gacka Rozalia z d. Mocarska *około 1797 Rutkowskie †po 02-1866  
669Gacki Karol *około 1794 Kołaki †   
670Gacki Maciej *10-02-1777 †  
671Gacki Walenty *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
672Gadomska Franciszka z d. Gardocka *około 1779 †po 23-11-1842  
673Gadomska Teresa (Dorota) z d. Jaskowska (Laskowska) *około 1778 †12-12-1830 Grozimy /Wąsosz/  
674Galiński Stanisław *około 1799 Zanklewo †  
675Gałązka Katarzyna z d. Kalinowska *około 1797 Szczuczyn †przed 09-11-1847  
676Gardocka Antonina z d. Karwowska *około 1797 Supy †27-07-1864 Gardoty  
677Gardocka Katarzyna z d. Karwowska *około 1794 †po 19-11-1855  
678Gardocka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1794 Milewo †  
679Gardocka Marianna z d. Sokołowska *04-12-1798 †27-05-1834 Godlewo  
680Gardocka Marianna z d. Zalewska *28-01-1796 Zalesie †przed 24-11-1846  
681Gardocki Adam *około 1798 Mocarze †24-08-1800 Mocarze /Burzyn/  
682Gardocki Franciszek *około 1792 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-12-1870 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
683Gardocki Grzegorz *około 1799 Szostaki †przed 1849  
684Gardocki Jakub *około 1796 †przed 07-03-1859  
685Gardocki Jan *20-05-1786 Rydzewo Szlacheckie †przed 24-11-1846  
686Gardocki Jan *18-09-1791 Rydzewo †17-05-1840 Godlewo  
687Gardocki Józef *około 1788 †  
688Gardocki Józef *około 1793 Gardoty †od 06-02-1849 do 23-02-1852  
689Gardocki Józef *29-03-1798 Rydzewo Szlacheckie †przed 14-09-1851  
690Gardocki Kazimierz *około 1787 Rydzewo Szlacheckie †02-02-1861 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
691Gardocki Maciej *około 1794 Mieszołki †02-04-1854 Cedry /Romany/  
692Gawelski Bartłomiej *około 1784 †przed 03-02-1852  
693Gawęcka Marianna z d. Jaworowska *około 1785 †przed 01-07-1832  
694Gawęcki Wojciech *około 1775 Budne †po 01-07-1832  
695Gazowska Józefata z d. Markowska *03-12-1796 †12-02-1867 Żebry  
696Gazowski Kazimierz *około 1786 †po 12-02-1867  
697Gąsiewski Bartłomiej *około 1794 †02-11-1844 Racibory /Przytuły/  
698Glińska Anna z d. Szumowska *około 1792 Łękowo †  
699Glińska Marianna z d. Gabrielczyk (Gawrych) *około 1789 †  
700Gliński Jan *około 1785 Bogusze †  
701Gliński Paweł *około 1787 †  
702Gocłowski Antoni *około 1779 †07-08-1874 Kramarzewo /Wąsosz/  
703Godlewska Anna z d. Kossakowska *około 1799 †14-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
704Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1791 †po 14-02-1843  
705Godlewska Apolonia z d. Zalewska *09-02-1777 Zalesie †przed 24-11-1834  
706Godlewska Barbara *około 01-1795 †19-07-1797 Brodowo /Radziłów/  
707Godlewska Ewa z d. Kulikowska *około 1796 Lipińskie †po 21-02-1843  
708Godlewska Franciszka z d. Kadłubowska *04-06-1789 †po 23-02-1846   
709Godlewska Julianna z d. Konopka *około 1789 †27-06-1840 Zalesie /Wąsosz/  
710Godlewska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1793 Pluty †08-03-1834 Wagi /Przytuły/  
711Godlewska Katarzyna z d. Niebrzydowska *około 1781 Zalesie †12-03-1851 Zalesie  
712Godlewska Katarzyna *około 12-1799 †28-05-1800 Brodowo /Radziłów/  
713Godlewska Marianna z d. Ruszczyk *około 1794 Sojczyn-Borowy †po 04-11-1856  
714Godlewska Marianna *14-09-1781 Godlewo †  
715Godlewski Antoni *około 1789 †przed 25-11-1861  
716Godlewski Benedykt *18-03-1779 Godlewo †19-03-1834 Godlewo  
717Godlewski Franciszek *około 1793 Wagi †po 19-10-1863  
718Godlewski Grzegorz *08-03-1788 Lipińskie †po 04-11-1856  
719Godlewski Jakub *22-07-1798 Zalesie †  
720Godlewski Jan *03-06-1794 Niedźwiedzkie †21-06-1843 Godlewo   
721Godlewski Józef *około 1799 Wagi †po 17-11-1874  
722Godlewski Józef *około 1799 Danowo †03-1841  
723Godlewski Mateusz *około 1790 †od 23-02-1852 do 27-02-1859  
724Godlewski Michał *około 1782 †po 14-02-1843  
725Godlewski Paweł *około 1792 †  
726Godlewski Piotr *około 1796 †30-01-1828 Wagi /Przytuły/  
727Godlewski Tomasz *około 1779 Godlewo †po 23-02-1846   
728Godlewski Wawrzyniec *08-08-1776 Godlewo †po 21-02-1843  
729Golberg Ewa z d. Przyborowska *około 1795 Brzeźnio †  
730Golberg Jan *około 1790 Bajtkowo †  
731Golczewska Anna z d. Niedziałko *26-01-1797 Łepki †05-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
732Golczewska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1793 Rutkowskie †  
733Golczewski Ignacy *01-02-1795 Wąsosz †  
734Golikowska Scholastyka z d. Zając *około 1793 Kubra †przed 01-1829  
735Golikowski Hilary *około 1796 Kubra †po 16-11-1863  
736Golińska Franciszka z d. Brzuszewska *około 1797 Przytuły †  
737Goliński Kacper *około 1796 Kubra †  
738Goliński Kazimierz *około 1790 †  
739Goliński Kazimierz *około 1776 †  
740Gołaszewska Marcjanna Weronika z d. Mikulewicz *około 1796 Jedwabne †przed 11-02-1862  
741Gołąbek Marianna z d. Liberadzka *07-11-1796 †przed 12-11-1837  
742Gołębiewska Magdalena z d. Szepietowska *około 1796 †  
743Gołębiewski Franciszek *około 1798 Chrzanowo-Cyprki †  
744Gontowska Marianna z d. Łepkowska *25-03-1789 Dołęgi †po 27-02-1870  
745Gontowski Jakub *około 1776 Wólka †22-07-1856 Młyn Ławski  
746Gontowski Paweł *29-01-1786 Wólka †przed 17-11-1844  
747Gosiewska Małgorzata z d. Danowska *27-06-1795 †przed 05-1833  
748Gosiewska Marianna z d. Chrzanowska *13-09-1792 Łosewo †po 24-02-1852  
749Gosiewska Rozalia z d. Gawęcka *25-10-1799 Budne †przed 10-07-1842  
750Gosiewski Antoni *około 1793 Mrówki †przed 23-10-1849  
751Gosiewski Antoni *05-06-1798 Łojki par. Białaszewo †po 05-02-1854  
752Gosiewski Jan *około 1784 Ramoty †od 21-11-1858 do 08-02-1875  
753Gosiewski Józef *08-11-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 10-07-1842  
754Gosiewski Kazimierz *28-02-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 20-10-1841  
755Gosiewski Piotr *18-01-1789 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-02-1852  
756Góralski Bartłomiej *około 1780 †  
757Górska Antonina z d. Świderska *13-01-1793 Świdry †po 01-05-1839  
758Górska Franciszka z d. Mroczkowska *1783 Mroczki †przed 21-07-1863  
759Górska Franciszka z d. Chrzanowska *27-10-1776 Wypychy †od 11-02-1835 do 19-02-1844  
760Górska Karolina z d. Bzura *26-04-1795 †  
761Górska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1791 Koniecki par. Wizna †po 19-02-1855   
762Górska Katarzyna z d. Mocarska *około 1790 †18-05-1830 Rutki /Wizna/   
763Górska Katarzyna z d. Wiszowata *około 1794 †02-10-1824 Danowo  
764Górska Magdalena z d. Klimaszewska *około 1786 †po 27-06-1843  
765Górska Petronela (Barbara) z d. Łaguna *około 1776 †10-12-1826 Kieljany  
766Górska Rozalia z d. Michnowska *około 1781 †19-12-1831 Danowo  
767Górska Teofila z d. Kuczewska *około 1798 Małachowo †po 23-02-1852  
768Górska Teresa Jadwiga *15-10-1797 Kieljany †29-05-1819 Kieljany  
769Górski Ambroży *około 1797 Bzury †przed 26-11-1855  
770Górski Antoni *około 1780 Targonie Wity †od 13-11-1838 do 10-02-1861   
771Górski Grzegorz *około 1789 Rutki †   
772Górski Józef *20-07-1788 †  
773Górski Kajetan *około 1798 †od 17-02-1846 do 13-02-1849  
774Górski Maciej *23-02-1789 †po 01-05-1839  
775Górski Mateusz *około 1799 †po 25-05-1869  
776Górski Michał *około 1786 Wagi †po 23-02-1852  
777Górski Paweł *około 1795 Kieljany †18-10-1866  
778Górski Stanisław *około 1776 †  
779Górski Stanisław *około 1784 Rutki †od 13-02-1851 do 19-02-1855   
780Grabowska Agnieszka z d. Wysocka *około 1793 Szczuczyn †po 27-02-1843  
781Grabowska Anna z d. Gwiazdowska *około 1788 Szostaki †po 31-01-1847  
782Grabowska Anna z d. Czerwonka *23-06-1786 Czerwonki †05-02-1810 Czerwonki /Wąsosz/  
783Grabowska Elżbieta z d. Nosarzewska *około 1798 Góra †  
784Grabowska Ewa z d. Laszczkowska *01-01-1794 †  
785Grabowska Franciszka z d. Samełko *09-10-1788 Ławsk †po 25-11-1845  
786Grabowska Justyna z d. Żmigrodzka *około 1793 Krosienko †  
787Grabowska Karolina z d. Wojsław *04-10-1791 Wojsławy †po 26-02-1854  
788Grabowska Katarzyna z d. Czerwonka *28-03-1796 †po 23-11-1859  
789Grabowska Kunegunda z d. Kozłowska *27-07-1799 Lipnik †10-11-1838  
790Grabowska Magdalena z d. Kryszczńska *około 1792 Kubra †przed 12-1836  
791Grabowska Marianna z d. Rutkowska *12-02-1778 Pasichy †  
792Grabowska Marianna z d. Mazgulska *około 1797 Łempice †po 30-01-1870  
793Grabowska Rozalia z d. Wiśniewska *06-09-1796 Kędziorowo †przed 09-06-1862  
794Grabowska Scholastyka z d. Piotrowska *około 1791 Wizna †po 02-03-1835  
795Grabowska Zofia *04-10-1783 Czerwonki †  
796Grabowski Andrzej *27-11-1785 Kędziorowo †  
797Grabowski Antoni *około 1790 Giełczyn †  
798Grabowski Antoni *około 1791 Grabowo †  
799Grabowski Baltazar *02-01-1794 †  
800Grabowski Baltazar *06-01-1785 †przed 13-02-1849  
801Grabowski Franciszek *około 1786 †od 09-02-1847 do 30-01-1849  
802Grabowski Jan *około 1785 Rogienice †przed 31-01-1847  
803Grabowski Jan *13-05-1792 Kędziorowo †przed 10-1826  
804Grabowski Józef *około 1783 †po 27-02-1843  
805Grabowski Józef *02-02-1779 Czerwonki †  
806Grabowski Józef *około 1796 Modzele †14-05-1856 Modzele  
807Grabowski Paweł *26-01-1790 Modzele †od 31-01-1850 do 30-01-1870  
808Grabowski Piotr *29-06-1780 Grabowskie †  
809Grabowski Stanisław *28-04-1786 Modzele †po 25-11-1845  
810Grabowski Wincenty Franciszek *1792 †przed 09-06-1862  
811Grądzka Eleonora z d. Kuczewska *około 1789 Chorzele †  
812Grądzka Franciszka z d. Sulewska *03-10-1784 Sulewo Kownaty †  
813Grądzka Franciszka z d. Dudkowska *30-10-1793 Wólka †po 25-11-1860  
814Grądzka Julianna *około 1799 Jarnuty †  
815Grądzka Julianna z d. Rydzewska *około 1781 †12-11-1831 Kubrzany /Jedwabne/  
816Grądzka Magdalena z d. Konopka *około 1788 Konopki Chude †  
817Grądzka Magdalena z d. Brzostowska *około 1795 Brzostowo †przed 13-02-1854  
818Grądzka Magdalena z d. Makowska *około 1798 Makowskie †  
819Grądzka Marianna z d. Makowska *około 1792 †09-11-1850 Czerwonki  
820Grądzki Antoni *około 1781 Jarnuty †po 26-06-1848   
821Grądzki Augustyn *około 1785 Klimaszewnica †  
822Grądzki Dominik *około 1788 Wąsosz †  
823Grądzki Hilary *około 1782 Kubrzany †po 14-02-1843  
824Grądzki Jan *około 1797 Kotówek †  
825Grądzki Kacper *około 1787 Jarnuty †przed 13-02-1854  
826Grądzki Mikołaj *około 1795 Kokoszki †przed 25-11-1862  
827Grądzki Stanisław *około 1784 Jarnuty †od 27-01-1846 do 23-01-1849  
828Grądzki Walenty *około 1794 Jarnuty †przed 27-01-1874  
829Grochowski Józef *około 1797 †28-05-1859 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
830Grodzka Bogumiła z d. Jałbrzykowska *około 1798 Sambory †po 24-11-1863  
831Grodzki Maciej *około 1785 Męczki †przed 07-02-1853  
832Gromadzka Karolina z d. Milewska *około 1797 Bzury †przed 03-11-1885  
833Gromadzki Jakub *około 1780 Sieburczyn †  
834Gromadzki Wawrzyniec *około 1792 Nieciki †  
835Gromadzki Wojciech *około 1785 Gromadzyn par. Kolno †po 12-10-1863  
836Grunwald Anna z d. Tyczko *około 1797 †03-06-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
837Gryczan Anna z d. Dawidowska *około 1798 †04-09-1828 Niećkowo  
838Gryczan Franciszek *około 1797 Popowo †przed 20-01-1857  
839Gryczan Józefata z d. Orłowska *11-03-1799 †  
840Gryczan Marianna z d. Kiełczewska *około 1797 Łempice †13-10-1859 Niećkowo  
841Gryczan Paweł *24-01-1795 †  
842Grygo Marianna z d. Kamrat *około 1784 Boczki †22-01-1869 Kędziorowo /Wąsosz/  
843Grzymała Stanisław *około 1793 Grądy Wielkie †15-04-1854  
844Grzymała Teresa z d. Targońska *około 1784 †16-08-1848 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
845Grzymała Wojciech *około 1787 Grądy †  
846Grzymkowski Grzegorz *31-05-1790 Kędziorowo †16-04-1845  
847Grzywacz Franciszka z d. Młynarczyk *około 1783 †  
848Gurzęda Elżbieta z d. Golik *około 1784 Kubra †po 06-02-1842  
849Gurzęda Grzegorz *około 1788 Siestrzanki †po 06-02-1842  
850Gurzęda Marianna z d. Sierbińska *około 1782 †przed 1828  
851Gurzęda Mikołaj *około 1788 Siestrzanki †24-02-1841  
852Gurzyńska Marianna z d. Przedworska *około 1791 Brzeźnio †po 24-11-1839  
853Gutowska Franciszka z d. Łepkowska *04-10-1791 Ławsk †po 15-11-1846  
854Gutowska Julianna z d. Konopka *około 1788 Bagienice †przed 07-1843  
855Gutowska Katarzyna z d. Bagińska *około 1796 Guty Stare †od 28-01-1857 do 06-02-1872  
856Gutowska Marianna z d. Kossakowska *około 1787 Kossaki †  
857Gutowska Marianna z d. Cimoch *20-03-1788 †  
858Gutowska Marianna z d. Zakrzewska *09-03-1797 Mazewo †po 27-01-1845  
859Gutowska Marianna *28-09-1788 Ławsk †przed 12-03-1840  
860Gutowska Rozalia z d. Jabłońska *około 1787 †28-03-1826 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
861Gutowski Augustyn *około 1799 †28-02-1856 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
862Gutowski Franciszek *około 1779 †19-05-1829 Guty  
863Gutowski Jakub *około 1795 †20-01-1830 Chełchy /Niedźwiadna/  
864Gutowski Józef *17-03-1793 Pasichy †po 27-01-1845  
865Gutowski Józef *18-03-1793 Ławsk †03-03-1836  
866Gutowski Łukasz *około 1781 †od 20-11-1849 do 24-11-1861  
867Gutowski Maciej *około 1796 Guty †  
868Gutowski Stefan *około 1794 †28-10-1838  
869Gutowski Szymon *około 1789 Guty Podleśne †po 14-11-1853  
870Gutowski Szymon *około 1799 Guty †po 24-10-1854  
871Gwiazdowska Małgorzata Elżbieta z d. Żukowska *około 1795 Racibory †przed 09-11-1841  
872Hecer Franciszka z d. Brzozowska *około 1798 Szczuczyn †20-03-1837  
873Herman Jan *około 1797 Szczuczyn †02-07-1831  
874Imbrzycki Kazimierz *1797 Sojczyn Grądowy †przed 15-02-1852  
875Iwanczewska Marianna z d. Rogińska *16-10-1794 Ciemnoszyje †od 21-11-1858 do 25-04-1870  
876Iwanczewski Maciej *02-1792 Kramówka Mała †od 13-11-1853 do 25-04-1870  
877Iwanowska Agnieszka z d. Podworna *około 1797 †od 23-11-1846 do 17-02-1857  
878Iwanowska Barbara z d. Pruszko *około 1781 †22-11-1840 Jedwabne /Jedwabne/  
879Iwanowski Andrzej *około 1779 †22-07-1855 Kucze Małe   
880Iwanowski Jacenty *około 1798 Zanklewo †od 27-01-1856 do 18-02-1867  
881Iwanowski Kazimierz *około 1788 †   
882Iwanowski Kazimierz *około 1788 †24-09-1844 Jedwabne /Jedwabne/  
883Iwanowski Stanisław *około 1799 †po 19-01-1864  
884Iwaszkiewicz Marianna z d. Lewońska *21-09-1792 Wąsosz †  
885Iwaszkiewicz Wincenty *około 1775 Jurzec †  
886Jabłonowski Jan *około 1791 Wilamówka †  
887Jabłońska Anna z d. Grajewska *około 1783 †przed 21-11-1836  
888Jabłońska Rozalia z d. Krystowczyk *około 1792 †  
889Jabłońska Rozalia z d. Zakrzewska *około 1795 Mazewo †po 17-01-1864  
890Jabłoński Andrzej *około 1792 Załuski †od 14-11-1841 do 26-11-1844  
891Jabłoński Jan *około 1792 †  
892Jabłoński Stanisław *08-04-1781 †od 20-11-1827 do 10-1829  
893Jachimowicz Marcin *około 1798 Święta Lipka †23-12-1845  
894Jacyna Marianna z d. Sobota *około 1792 Jurzec †  
895Jacyna Wincenty *około 1788 †  
896Jaczyński Kazimierz *około 1798 Jaki †po 21-06-1880  
897Jagielska Marianna z d. Mielnicka *około 1794 †po 30-01-1853  
898Jagielski Marcin *około 1796 Wizna †po 30-01-1853  
899Jagodzińska Anastazja z d. Marczykowska *25-12-1795 Wąsosz †08-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
900Jagodziński Antoni *16-07-1795 Wąsosz †  
901Jagodziński Łukasz *14-10-1789 Szwelczyn †31-03-1858  
902Jakacki Leon *około 1797 Jaki †29-07-1857 Bzury  
903Jakubczyk Mateusz *około 1798 Danowo †przed 31-01-1858  
904Jakubowska Katarzyna z d. Marczykowska *20-04-1798 Wąsosz †przed 19-02-1839  
905Jakubowska Rozalia z d. Metelska *11-03-1793 Łempice †przed 04-10-1858  
906Jakubowski Ansgary *około 1780 †przed 04-10-1858  
907Jakubowski Jan *około 1796 Pieniążki †  
908Jakubowski Jan *około 1785 †22-05-1835 Wąsosz  
909Jakubowski Marcin *10-11-1794 Wąsosz †od 23-11-1857 do 21-02-1876  
910Jałbrzykowski Ignacy *około 1795 Sambory †przed 23-09-1846  
911Jamiołkowska Marianna z d. Świderska *około 1785 †  
912Jamiołkowski Paweł *około 1786 †  
913Janiszewski Andrzej *około 1788 †  
914Jankiewicz Antoni *01-06-1794 †11-07-1833  
915Jankowska Agnieszka z d. Siemieńczyk *około 1798 Rosja †  
916Jankowski Adam *około 1788 Okartowo †  
917Jankowski Stanisław *17-05-1778 †przed 08-1815  
918Januszewska Katarzyna z d. Chludzińska *20-11-1791 Łempice †od 24-11-1839 do 19-09-1857  
919Januszewski Wojciech *08-04-1793 Barany †przed 23-03-1836  
920Jarząbek Barbara z d. Budzińska *08-12-1796 Pasichy †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
921Jarząbek Maciej *08-02-1788 Łempice †przed 18-01-1857  
922Jarząbek Marianna z d. Kruszczyńska *15-02-1793 †od 18-01-1857 do 26-05-1873  
923Jarząbek Wawrzyniec *około 1795 Łempice †12-05-1856 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
924Jasińska Teofila z d. Nowakowska *28-05-1796 Wąsosz †od 07-11-1848 do 22-01-1856  
925Jasiński Jan *17-05-1797 Wąsosz †po 22-01-1856  
926Jasiński Stanisław *około 1787 †13-12-1857 Szczuczyn /Szczuczyn/  
927Jaśkowski Jan *około 1787 Goniądz †przed 22-11-1853  
928Jaworowska Zofia *01-05-1795 Gackie †  
929Jaworowski Jan *23-02-1786 Gackie †od 27-11-1848 do 29-06-1864  
930Jaworski Karol *około 1794 Szczuczyn †od 21-11-1848 do 27-01-1861  
931Jaźwińska Magdalena z d. Fiedrych *około 1797 Bilwinowo †28-02-1872 Mazewo  
932Jezgar Michał *około 1794 Szczuczyn †  
933Jezierska Anna z d. Karpińska *31-07-1786 †  
934Jezierski Józef *27-03-1783 Wąsosz †  
935Joachimczak Antoni *13-01-1790 Romany †  
936Joachimczak Franciszka z d. Zakrzewska *10-03-1791 Wojsławy †  
937Joszt Michał *około 1789 †  
938Jóźwik Ewa z d. Konik *16-07-1799 †od 15-11-1843 do 05-05-1846  
939Jóźwik Józef *29-03-1790 Bęćkowo †od 04-09-1855 do 05-05-1846  
940Jurczykowska Marianna z d. Malinowska *około 1794 Czarnowo †25-07-1874 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
941Jurska Barbara z d. Łojewska *około 1797 Łoje Awissa †przed 14-02-1843  
942Jurska Barbara z d. Śmiarowska *około 1797 Mieczki †  
943Jurska Ewa z d. Kadłubowska *około 1786 Czaple †  
944Jurska Magdalena z d. Skrodzka *około 1791 †  
945Jurska Marianna z d. Adamowicz *około 1777 Brychy †po 05-02-1823  
946Jurska Rozalia z d. Rostkowska *około 1795 †od 14-02-1848 do 07-02-1859  
947Jurski Adam *około 1793 Pluty †od 13-02-1854 do 26-01-1857  
948Jurski Antoni *około 1775 Czachy †  
949Jurski Grzegorz *około 1791 Doliwy †  
950Jurski Józef *około 1797 Jurzec †  
951Jurski Kazimierz *około 1797 Czachy †przed 14-02-1843  
952Jurski Ludwik *około 1793 †  
953Jurski Marcin *około 1789 †od 14-02-1848 do 07-02-1859  
954Kacperska Agnieszka z d. Zajączkowska *około 1797 Kubra †po 17-11-1844  
955Kacperski Adam *około 1786 Dębówka †po 17-11-1844  
956Kacperski Baltazar *10-01-1785 Wąsosz †przed 09-1831  
957Kacprowska Anna z d. Modzelewska *1775 †11-04-1843 Wąsosz  
958Kaczyńska Marianna z d. Kurpiewska *około 1789 †  
959Kaczyński Józef *około 1794 †  
960Kadłubowska Marcjanna (Marianna) z d. Ekstowicz *około 1795 †11-09-1855 Radziłów /Radziłów/  
961Kadłubowski Franciszek *około 1776 †15-11-1828 Wąsosz  
962Kadłubowski Norbert *około 1797 Radziłów †27-05-1869 Radziłów /Radziłów/  
963Kadłubowski Romuald *07-02-1792 Osowiec †22-09-1832  
964Kadyszewska Rozalia z d. Zawadzka *około 1797 †19-12-1843 Milewo /Wąsosz/  
965Kadyszewski Wojciech *około 1787 †od 19-12-1843 do 24-11-1845  
966Kalicka Franciszka z d. Ostaszewska *około 1788 Łękowo †08-02-1858 Rakowo  
967Kalicka Katarzyna z d. Białach (Mazuch) *15-05-1788 Drygały †19-02-1847 Rakowo  
968Kalicka Marianna z d. Sulewska *20-03-1786 Sulewo Prusy †  
969Kalicki Andrzej *około 1793 Konopki par. Grajewo †  
970Kalicki Jan *około 1791 Konopki †  
971Kalicki Władysław Jan *14-10-1775 Bzury †  
972Kalinowska Anastazja z d. Markowska *około 1796 Wąsosz †  
973Kalinowska Aniela z d. Kucharska *28-05-1793 †przed 18-10-1840  
974Kalinowska Anna z d. Borkowska (Borawska) *około 1798 Bronowo †07-12-1838  
975Kalinowska Ewa z d. Wróblewska *około 1799 †przed 10-1835  
976Kalinowska Marianna z d. Zajkowska *około 1789 †01-04-1827 Jedwabne /Jedwabne/  
977Kalinowska Rozalia z d. Łojewska *1779 †28-12-1846 Wąsosz  
978Kalinowska Teresa z d. Karwowska *około 1777 †16-01-1832 Brychy /Przytuły/  
979Kalinowski Adam *około 1797 Niwkowo †od 10-11-1851 do 20-11-1853  
980Kalinowski Grzegorz *1779 †08-02-1848 Wąsosz  
981Kalinowski Jakub *około 1798 Kruklanki †19-04-1854 Łempice /Wąsosz/  
982Kalinowski Józef *14-03-1788 Wąsosz †od 02-02-1845 do 20-03-1850  
983Kalinowski Mateusz *około 1790 Kramkowo †  
984Kalinowski Stanisław *około 1798 †04-04-1859 Brychy /Przytuły/  
985Kamalski Jan *około 1783 Przytuły †około 04-1826  
986Kamińska Agnieszka z d. Sulimowicz *18-01-1797 Wąsosz †07-09-1864 Wąsosz  
987Kamińska Anastazja z d. Modzelewska *około 1779 †od 02-10-1823 do 29-05-1830  
988Kamińska Katarzyna z d. Wądołowska *około 1793 †  
989Kamińska Katarzyna z d. Saniewska *około 1783 †17-01-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/  
990Kamińska Marianna z d. Bielawska *około 1786 Kubra †  
991Kamińska Marianna z d. Gosiewska *13-04-1794 Łojki par. Białaszewo †po 11-02-1850  
992Kamińska Marianna z d. Sokołowska *około 1799 Niedźwiedzkie †po 03-02-1850  
993Kamińska Teresa z d. Barwikowska *1778 †po 31-01-1837  
994Kamiński Bartłomiej *26-06-1798 Ciemnoszyje †przed 27-11-1854  
995Kamiński Franciszek *24-10-1781 Klimaszewnica †po 11-02-1850  
996Kamiński Franciszek *około 1794 Kolno †przed 14-02-1858  
997Kamiński Jakub *około 1777 Srebrowo †  
998Kamiński Józef *około 1791 †13-08-1831  
999Kamiński Maciej *około 1795 Wilamowo †przed 19-07-1866  
1000Kamiński Mateusz *około 1778 †  
1001Kamiński Paweł *około 1786 †przed 06-02-1833  
1002Kamiński Paweł *20-01-1793 †po 03-02-1850  
1003Kamiński Samuel *około 1797 †  
1004Kamiński Stanisław *około 1791 †po 19-07-1858  
1005Kaplińska Małgorzata *1796 Woźnawieś †  
1006Kaplińska Marianna Antonina *1792 Woźnawieś †  
1007Kapliński Szymon *1790 Woźnawieś †  
1008Karaś Marianna z d. Ziółkowska *10-08-1796 Ciemnoszyje †21-12-1868 Wąsosz /Wąsosz/  
1009Karaś Michał *około 1798 †po 21-12-1868  
1010Karczewska Marianna z d. Bargłowska *około 1789 Barwiki †przed 01-1823  
1011Karczewski Izydor *około 1782 Wilno †20-06-1834 Brychy  
1012Karpińska Katarzyna z d. Wardzińska *około 1797 Pieniążki †01-05-1847  
1013Karpińska Marcella z d. Gleba *około 1777 †po 15-06-1813  
1014Karpiński Józef *około 1785 †24-04-1833 Żebry  
1015Karpiński Maciej *około 1775 †15-06-1813 Sośnia  
1016Karpiński Wojciech *około 1796 Żebry †26-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
1017Karwowska ? *04-07-1797 Klimaszewnica †   
1018Karwowska Agnieszka z d. Łojewska *około 1794 †po 20-07-1863  
1019Karwowska Anna z d. Jurska *około 1788 Czachy †po 23-02-1852  
1020Karwowska Antonina *1793 Klimaszewnica †   
1021Karwowska Franciszka z d. Ramotowska *25-02-1782 †29-09-1854  
1022Karwowska Franciszka z d. Chylińska *około 1797 Kąty †14-04-1855  
1023Karwowska Jadwiga z d. Święszkowska *około 1797 †po 27-01-1847  
1024Karwowska Julianna *około 1790 Brychy †09-03-1840 Brychy /Przytuły/  
1025Karwowska Kunegunda z d. Szymanowicz *około 1794 Mocarze †  
1026Karwowska Magdalena z d. Filochowska *około 1784 Łoje †po 20-11-1832  
1027Karwowska Magdalena z d. Sokołowska *28-05-1797 Godlewo †przed 06-02-1861   
1028Karwowska Marianna z d. Wądołowska *około 1796 Siestrzanki †po 20-02-1860  
1029Karwowska Marianna z d. Saniewska *około 1794 Klimaszewnica †od 11-05-1842 do 23-07-1855  
1030Karwowska Marianna z d. Rogowska *około 1782 †po 07-02-1844  
1031Karwowska Marianna z d. Godlewska *około 1780 †18-11-1837 Brychy /Przytuły/  
1032Karwowska Marianna z d. Bagińska *około 1784 †01-10-1834 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
1033Karwowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1798 Szyjki †od 03-02-1852 do 28-02-1870  
1034Karwowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1797 Brzostowo †04-01-1881 Biodry /Burzyn/   
1035Karwowska Marianna z d. Olszewska *07-09-1790 Wąsosz †17-02-1842 Sulewo Prusy  
1036Karwowska Marianna z d. Górska *08-05-1787 †20-04-1863 Sokoły  
1037Karwowska Tekla z d. Maleszewska *około 1789 Wierciszewo †po 27-11-1849  
1038Karwowska Teresa z d. N *około 1785 †21-03-1816 Wąsosz  
1039Karwowska Teresa *11-02-1798 Pasichy †  
1040Karwowska Urszula z d. Górska *około 1791 †od 02-02-1845 do 23-01-1856  
1041Karwowska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1796 Barwiki †po 26-07-1861  
1042Karwowska Wiktoria z d. Ramotowska *około 1789 †28-09-1854 Brychy /Przytuły/  
1043Karwowska Wiktoria z d. Święcińska *około 1790 †27-12-1850 Święcienin /Radziłów/   
1044Karwowska Zuzanna z d. Filipkowska *około 1796 Srebrowo †po 03-02-1852  
1045Karwowski Adam *około 1788 Karwowo par. Jedwabne †przed 01-1819  
1046Karwowski Adam *20-10-1799 Koniecki †  
1047Karwowski Andrzej *około 1787 †  
1048Karwowski Antoni *około 1777 Boguszki †po 03-02-1852  
1049Karwowski Antoni *około 1778 †po 29-07-1832  
1050Karwowski Antoni *około 1794 †  
1051Karwowski Antoni *około 1795 Karwowo par. Jedwabne †po 23-01-1856  
1052Karwowski Bartłomiej *około 1796 Karwowo-Polki †przed 11-02-1867  
1053Karwowski Bonifacy *około 1782 Karwowo par. Jedwabne †  
1054Karwowski Franciszek *około 1792 Szlasy †po 28-02-1870  
1055Karwowski Grzegorz *około 1784 Karwowo-Polki †19-07-1840  
1056Karwowski Jakub *około 1785 Karwowo par. Jedwabne †po 08-10-1846  
1057Karwowski Jakub *około 1783 Brychy †11-05-1832 Brychy /Przytuły/  
1058Karwowski Jan *około 1779 †przed 02-05-1836  
1059Karwowski Jan *około 1781 †12-08-1831 Brychy /Przytuły/  
1060Karwowski Jan *około 1797 Grądy Wielkie †po 27-11-1849  
1061Karwowski Jan *około 1793 †  
1062Karwowski Jan *około 1789 †22-03-1846 Święcienin /Radziłów/   
1063Karwowski Jan *27-01-1786 Wąsosz †od 06-11-1842 do 12-11-1861  
1064Karwowski Jan *około 1786 †od 26-11-1839 do 05-10-1847  
1065Karwowski Józef *około 1777 Pluty †po 23-02-1852  
1066Karwowski Józef *około 1797 Biodry †  
1067Karwowski Józef *około 1791 Nadbory †01-01-1837  
1068Karwowski Marcin *około 1790 Kąty †08-05-1835  
1069Karwowski Mateusz *około 1792 Brzostowo †po 21-11-1859  
1070Karwowski Michał *około 1798 Mieczki †08-04-1856  
1071Karwowski Michał *około 1798 †po 20-04-1866  
1072Karwowski Michał *około 1794 Szlasy †przed 09-02-1836  
1073Karwowski Stanisław *1795 Klimaszewnica †   
1074Karwowski Stanisław *około 1792 Kąty †po 23-07-1855  
1075Karwowski Stanisław *około 1789 Karwowo par. Jedwabne †  
1076Karwowski Teofil *około 1798 Kąty †przed 19-06-1848  
1077Karwowski Wawrzyniec *około 1779 Pluty †po 27-11-1838  
1078Karwowski Wojciech *około 1779 Barwiki †  
1079Karwowski Wojciech *około 1777 †  
1080Karwowski Wojciech *około 1786 Chyliny †przed 01-1826  
1081Karwowski Wojciech *około 1799 †26-02-1844 Pasichy  
1082Karwowski Wojciech *około 1798 Dołęgi †przed 02-02-1863  
1083Kaszeta Maciej (Mateusz) *około 1779 †od 20-01-1846 do 15-04-1854  
1084Kędzierska Rozalia z d. Myszkowska *18-09-1797 Wąsosz †po 06-02-1861  
1085Kędzierski Antoni *14-06-1791 Wąsosz †od 21-11-1854 do 06-02-1861  
1086Kielian Franciszek *02-10-1799 Bagienice †20-04-1820 Bagienice  
1087Kiełczewska Dorota z d. Karwowska *około 1796 Kąty †  
1088Kiełczewska Ewa z d. Konopka *16-08-1785 †przed 22-07-1849  
1089Kiełczewska Teresa z d. Kuczewska *25-06-1785 †przed 17-02-1846  
1090Kiełczewski Adam *około 1793 Supy †  
1091Kiełczewski Antoni *08-06-1788 Łempice †19-03-1850 Łempice /Wąsosz/  
1092Kiełczewski Jakub *około 1796 Supy †przed 1821  
1093Kiełczewski Piotr *20-05-1787 †przed 22-07-1849  
1094Kierślan Estera z d. Gutowska *około 1795 Prusy †08-07-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1095Kierznowski Kacper *09-01-1791 Łempice †przed 09-02-1840  
1096Kierznowski Paweł *09-01-1794 Świdry †po 04-11-1849  
1097Kierznowski Stanisław *około 1797 Sokoły †przed 13-05-1860  
1098Kisielewska Marianna z d. Milewska *około 1784 Wąsosz †11-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/   
1099Kleszczewska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1779 Barwiki †przed 27-11-1848  
1100Kleszczewski Józef *około 1775 †przed 27-11-1848  
1101Klewiński Kazimierz *około 1791 Łaguny (Gubernia Wileńska) †  
1102Klimaszewska Apolonia z d. Danowska *09-02-1776 Sulewo Prusy †19-06-1836  
1103Klimaszewska Cecylia z d. Rykaczewska *21-11-1784 †  
1104Klimaszewska Ewa z d. Orzechowska *około 1798 Szczuczyn †po 02-02-1847  
1105Klimaszewska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1799 Łosewo †po 06-02-1853  
1106Klimaszewska Katarzyna z d. Danowska *24-11-1798 Klimaszewnica †od 14-11-1842 do 26-11-1849  
1107Klimaszewska Katarzyna z d. Sokołek *około 1791 Wąsosz †06-12-1856  
1108Klimaszewska Marianna z d. Łempicka *około 1783 †09-04-1811 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1109Klimaszewska Marianna z d. Perzanowska *30-12-1792 Białaszewo †przed 26-10-1830   
1110Klimaszewska Marianna z d. Grędzińska *01-01-1798 †18-01-1861  
1111Klimaszewska Rozalia z d. Kiełczewska *około 1790 Supy †po 17-02-1840  
1112Klimaszewska Wiktoria z d. Supińska *10-01-1793 Sulewo Kownaty †  
1113Klimaszewska Wiktoria z d. Bzura *23-12-1798 Kownatki †  
1114Klimaszewski Adam *około 1796 †  
1115Klimaszewski Antoni *22-05-1799 Klimaszewnica †  
1116Klimaszewski Franciszek *04-10-1775 Klimaszewnica †  
1117Klimaszewski Franciszek *około 1785 Chrzanowo †przed 29-01-1833  
1118Klimaszewski Jan *około 1797 †26-06-1846  
1119Klimaszewski Jan *około 1799 †  
1120Klimaszewski Kazimierz *28-02-1793 Klimaszewnica †przed 26-10-1830   
1121Klimaszewski Kazimierz *około 1796 Łosewo †przed 13-02-1849  
1122Klimaszewski Ludwik Antoni *21-09-1794 Klimaszewnica †od 12-07-1864 do 20-11-1876  
1123Klimaszewski Marcin *około 1792 Klimaszewnica †przed 23-11-1857  
1124Klimaszewski Stanisław *około 1790 Klimaszewnica †od 14-11-1842 do 26-11-1849  
1125Klimaszewski Szymon *około 1777 †od 19-01-1845 do 06-12-1856  
1126Klimaszewski Wawrzyniec *około 1785 Dusze †od 28-08-1855 do 20-02-1859  
1127Kłosek Jakub *około 1795 Mężynin †  
1128Knorr Jan Mateusz *około 1798 †  
1129Kobryńska Petronela z d. Odachowska *około 1795 Korzeniste †24-11-1861 Przytuły /Przytuły/  
1130Kobryński Grzegorz *około 1797 Obiedzino †  
1131Kochanowska Anastazja z d. Karwowska *około 1792 Małachowo †przed 31-05-1835  
1132Kochanowski Jakub *około 1782 Niećkowo †31-05-1835 Niećkowo /Wąsosz/  
1133Kolesiński Jan *około 1791 Gumowo par. Stary Lubotyń †   
1134Koliszczyk Dorota z d. Lucht (Jucht) *około 1794 Prusy †po 13-10-1844  
1135Koliszczyk Piotr *około 1793 Janczewo †od 13-10-1844 do 02-03-1862  
1136Kołakowska Anastazja z d. Koszykowska *około 1793 Bartki †  
1137Kołakowska Julianna z d. Kossakowska *około 1796 †po 31-01-1849  
1138Kołakowska Magdalena z d. Grądzka *około 1789 Konopki Tłuste †przed 01-1846  
1139Kołakowska Monika z d. Konopka *około 1798 †22-02-1828 Grądy Małe /Jedwabne/  
1140Kołakowski Leon *około 1793 Wiśniewo †po 31-01-1849  
1141Kołakowski Leon Aleksander *około 1784 †  
1142Komendecki Kazimierz *około 1787 †przed 10-11-1844  
1143Komosa Franciszka z d. Czarnecka *01-04-1794 Ławsk †  
1144Komosa Joachim *24-03-1788 Ławsk †przed 27-11-1848  
1145Komosa Katarzyna z d. Tarnacka *około 1792 Ławsk †10-10-1833 Ławsk  
1146Komosa Katarzyna z d. Pliszka *20-04-1788 Ławsk †25-01-1853 Romany  
1147Komosa Kazimierz *26-02-1793 Ławsk †02-08-1851 Wąsosz  
1148Komosa Maciej *12-02-1794 Ławsk †przed 20-04-1854  
1149Komosiński Piotr *około 1797 Ławsk †od 22-02-1852 do 02-08-1855  
1150Koniecko Anna z d. Baranowska *około 1799 †21-11-1835 Świdry  
1151Koniecko Benedykt Bartłomiej *20-08-1790 †przed 26-11-1854  
1152Koniecko Elżbieta (Anna) z d. Bar *09-09-1794 †przed 17-01-1853  
1153Koniecko Jan *około 1793 Bęćkowo †29-12-1849 Bęćkowo  
1154Koniecko Katarzyna z d. Żukowska *około 1794 Bęćkowo †przed 26-11-1854  
1155Koniecko Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1797 †25-01-1857 Dołęgi /Wąsosz/  
1156Koniecko Kunegunda z d. Kochanowska *około 1795 Bzury †od 18-11-1860 do 08-11-1869  
1157Koniecko Marcin *01-10-1792 Bęćkowo †od 13-11-1843 do 18-11-1860  
1158Koniecko Michał *30-09-1787 Bęćkowo †przed 17-01-1853  
1159Konik Jan *02-01-1797 †25-02-1857 Skaje /Szczuczyn/  
1160Konik Katarzyna z d. Jóźwik *około 1796 Bęćkowo †05-02-1857 Skaje /Szczuczyn/  
1161Konopka Aniela z d. Łaguna *04-11-1799 Stawiane †  
1162Konopka Antoni *około 1799 Konopki Tłuste †od 13-02-1855 do 20-02-1859  
1163Konopka Antoni *około 1788 Przestrzele †  
1164Konopka Antoni *około 1776 †  
1165Konopka Daniel *około 1791 Konopki Chude †  
1166Konopka Eleonora z d. Ramotowska *około 1798 Wagi †po 21-02-1870  
1167Konopka Ewa Julianna z d. Karwowska *około 1793 Mieczki †po 11-11-1845  
1168Konopka Fabian *około 1796 Konopki Chude †przed 08-06-1847  
1169Konopka Franciszka z d. Zabielska *około 1799 Zabiele †przed 15-11-1848  
1170Konopka Franciszka (Józefata) z d. Grądzka *około 1785 †08-03-1832 Łoje Awissa /Przytuły/  
1171Konopka Ignacy *około 1786 †  
1172Konopka Jan *około 1791 †16-02-1847 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1173Konopka Jan *około 1784 †od 17-02-1848 do 26-11-1849  
1174Konopka Julianna z d. Kossakowska *około 1783 †10-11-1839 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1175Konopka Katarzyna *około 1798 †po 13-02-1849  
1176Konopka Katarzyna z d. Skrodzka *około 1777 †21-06-1827 Chełchy /Niedźwiadna/  
1177Konopka Katarzyna z d. Dyziewicz (Giziewicz) *około 1788 †11-04-1858 Żebry  
1178Konopka Katarzyna z d. Borawska *05-07-1795 Konopki †przed 14-10-1854  
1179Konopka Kazimierz *około 1794 †po 13-02-1849  
1180Konopka Kazimierz *około 1793 Konopki par. Grabowo †po 15-11-1848  
1181Konopka Kazimierz *około 1796 †  
1182Konopka Ludwik *około 1796 †po 28-01-1870  
1183Konopka Ludwik *około 1776 †od 11-11-1845 do 09-02-1857  
1184Konopka Ludwika z d. Naucz *około 1778 Prusy †01-04-1828 Kurki /Niedźwiadna/  
1185Konopka Maciej *około 1784 Łoje †od 20-11-1838 do 06-03-1848  
1186Konopka Marianna z d. Chludzińska *około 1793 †po 29-11-1854  
1187Konopka Marianna z d. Karwowska *około 1799 †22-05-1826 Konopki Tłuste  
1188Konopka Marianna z d. Szleszyńska *około 1794 †od 06-02-1850 do 06-02-1855  
1189Konopka Marianna *około 1782 †04-09-1817 Łoje Awissa /Przytuły/  
1190Konopka Marianna z d. Szymanowska *około 1798 Bagińskie †od 26-02-1851 do 29-01-1867  
1191Konopka Mateusz *1791 †08-07-1802 Konopki  
1192Konopka Mikołaj *30-11-1788 Konopki †14-10-1854 Konopki /Wąsosz/  
1193Konopka Petronela z d. Polkowska *około 1792 Kąty †  
1194Konopka Piotr Franciszek *02-02-1795 Okurowo †po 22-02-1879  
1195Konopka Rozalia z d. Mroczkowska *około 1796 †12-07-1826 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1196Konopka Rozalia z d. Rutkowska *17-10-1796 Wojsławy †22-02-1879 Pasichy /Wąsosz/  
1197Konopka Scholastyka z d. Karwowska *około 1792 †04-01-1849 Karwowo /Radziłów/  
1198Konopka Stanisław *około 1797 †09-07-1880 Karwowo /Radziłów/  
1199Konopka Stanisław *około 1779 †od 01-03-1848 do 29-11-1854  
1200Konopka Stanisław *09-11-1792 Zabiele †przed 27-01-1841  
1201Konopka Tomasz *około 1779 †31-10-1843 Łoje Awissa  
1202Konopka Wiktoria z d. Karwowska *około 1790 Kąty †  
1203Koryszewski Jan *około 1796 Przytuły †przed 23-10-1843  
1204Korytkowski Józef *około 1789 Pluty †  
1205Korytkowski Mateusz *około 1794 Pluty †15-06-1858 Pluty /Przytuły/  
1206Kosińska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1795 †od 22-01-1850 do 18-05-1858  
1207Kosiński Jan *około 1785 †przed 24-11-1857  
1208Kosiński Józef *około 1797 Siwki par. Romany †  
1209Kosiński Szymon *około 1780 †przed 18-02-1849  
1210Kosiorek Franciszka z d. Piotrowska *około 1798 †przed 02-03-1851  
1211Kosmowska Anna z d. Lendzian *około 1799 Świdry par. Skarżyn †  
1212Kosmowski Ignacy *około 1799 Kosmy par. Sońsk †  
1213Kosmowski Nikodem *około 1798 †27-02-1848 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
1214Kosobudzka Zofia z d. Kowalewska *22-05-1794 Szczuczyn †przed 22-11-1857  
1215Kosobudzki Mateusz *07-09-1794 Kędziorowo †19-11-1865 Bzury  
1216Kosobudzki Wincenty *17-07-1791 †po 28-01-1844  
1217Kossakowska Aniela z d. Karwowska *około 1792 Chyliny †przed 06-1837  
1218Kossakowska Anna z d. Narewska *około 1796 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †od 12-05-1844 do 02-02-1851  
1219Kossakowska Apolonia z d. Grądzka *około 1779 †po 05-02-1850  
1220Kossakowska Barbara z d. Chrostowska *około 1791 Biodry †  
1221Kossakowska Julianna z d. Wądołowska *około 1793 Koniecki par. Wizna †po 28-01-1850  
1222Kossakowska Katarzyna z d. Polkowska (Chylińska) *około 1778 Szlasy †przed 17-07-1827  
1223Kossakowska Marianna z d. Wądołowska *około 1798 †po 26-01-1853  
1224Kossakowski Antoni *około 1799 †po 07-02-1853  
1225Kossakowski Franciszek *około 1786 Gaj w Wielkopolsce †  
1226Kossakowski Franciszek *około 1776 Chyliny †przed 17-07-1827  
1227Kossakowski Jan *około 1790 Przestrzele †  
1228Kossakowski Kazimierz *około 1789 Mocarze †po 28-01-1850  
1229Kossakowski Paweł *około 1797 †przed 25-02-1851  
1230Koszykowska Anna z d. Brzostowska *około 1786 Brzostowo †przed 29-01-1839  
1231Koszykowska Franciszka z d. Kurzątkowska *około 1779 Mocarze Dziubiele †po 11-05-1842  
1232Koszykowska Krystyna z d. Malewska *około 1793 Wilamowo †od 24-10-1881 do 09-02-1886  
1233Koszykowski Franciszek *około 1789 †przed 29-01-1839  
1234Koszykowski Wojciech *około 1779 Brzostowo †przed 20-02-1838  
1235Kotowska Anna z d. Dąbrowska *około 1783 Burzyn †od 12-02-1844 do 23-11-1847  
1236Kotowska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1794 Grądy †  
1237Kotowska Rozalia z d. Biedrzycka *około 1794 Bronaki-Pietrasze †13-10-1856 Janczewko  
1238Kotowski Łukasz *około 1783 †  
1239Kotowski Maciej *około 1787 Rutki Nory †przed 25-07-1843  
1240Kotowski Wojciech *około 1799 Kotówek †05-03-1867 Janczewko /Jedwabne/  
1241Kotyńska Antonina z d. Budna *12-06-1797 Danowo †po 24-02-1851  
1242Kotyńska Marianna z d. Karwowska *około 1799 Nadbory †od 13-07-1841 do 20-11-1849  
1243Kotyński Paweł *około 1785 †przed 11-05-1875  
1244Kowalewska Anna z d. Adamowicz *około 1797 †06-04-1831 Brychy /Przytuły/  
1245Kowalewska Anna z d. Skrodzka *około 1796 †po 05-08-1855  
1246Kowalewska Katarzyna z d. Szleszyńska *około 1797 Szyjki †31-12-1843 Brychy /Przytuły/  
1247Kowalewska Marianna z d. Filipkowska *06-08-1786 Stawiane †30-01-1835 Wąsosz  
1248Kowalewska Rozalia z d. Staniszewska *około 1786 †przed 17-11-1856  
1249Kowalewska Rozalia z d. Kędzierska *01-09-1794 Wąsosz †przed 09-1835  
1250Kowalewska Rozalia z d. Komosa *30-08-1790 Ławsk †20-11-1838 Wąsosz  
1251Kowalewski Jan *17-06-1784 †przed 19-11-1833  
1252Kowalewski Jan *około 1794 Niedźwiadna †10-04-1854 Stawiane /Wąsosz/  
1253Kowalewski Mateusz *około 1791 Radziłów †15-08-1843 Brychy /Przytuły/  
1254Kowalewski Mateusz *około 1786 †przed 17-11-1856  
1255Kowalewski Mateusz *02-09-1787 Broniszewo †od 29-05-1854 do 11-02-1866  
1256Kowalewski Michał *około 1790 Straszewo par. Dłutowo †12-02-1838  
1257Kowalewski Tomasz *około 1794 Mińsk †przed 11-03-1863  
1258Kownacka Katarzyna z d. Kujawska *około 1776 †17-04-1836 Kownatki /Wąsosz/  
1259Kownacka Marianna z d. Świderska *około 1784 †od 07-02-1822 do 18-11-1834  
1260Kownacki Jan *około 1782 Bagienice †przed 18-11-1834  
1261Kozianka Daniel *20-07-1777 †przed 18-01-1846  
1262Kozianko Ewa z d. Knot *02-03-1787 †przed 18-01-1846  
1263Kozicki Józef Tomasz *około 1798 Męczki †przed 24-11-1863  
1264Kozikowska Zofia z d. Brzostowska *około 1796 Radziłów †od 27-02-1854 do 26-06-1895  
1265Kozikowski Jan *20-02-1793 Ciemnoszyje †przed 01-05-1849  
1266Kozikowski Marcin *około 1776 †  
1267Kozikowski Mikołaj *około 1795 Borawskie †przed 27-02-1854  
1268Kozikowski Stanisław *06-05-1798 Ciemnoszyje †po 09-02-1862  
1269Kozłowska Ewa z d. Dąbrowska *23-09-1798 †po 30-10-1864  
1270Kozłowska Józefa z d. Łepkowska *około 1794 Kowalewo †07-10-1855 Koniecki  
1271Kozłowska Katarzyna z d. Siedlecka *około 1793 Kubra †po 04-11-1862  
1272Kozłowska Magdalena z d. Popławska *około 1798 †od 20-11-1842 do 28-10-1849   
1273Kozłowska Marianna z d. Frąckiewicz *około 1796 Bożejewo †przed 01-1832  
1274Kozłowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1790 Romany †przed 29-10-1868  
1275Kozłowski Adam *około 1787 Grądy Małe †  
1276Kozłowski Andrzej *około 1792 Racibory †po 29-10-1868  
1277Kozłowski Franciszek *około 1799 Siestrzanki †przed 12-02-1880  
1278Kozłowski Jan *11-11-1796 Mierucie †przed 30-10-1864  
1279Kozłowski Kazimierz *około 1786 Karwowo †przed 24-11-1851  
1280Kozłowski Leonard *około 1793 Sieburczyn †przed 06-02-1842   
1281Kozłowski Ludwik *około 1799 Konopki †18-04-1863  
1282Kozłowski Michał *około 1796 †12-02-1854 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1283Kozłowski Piotr *około 1797 Zakrzewo †od 18-11-1851 do 16-12-1853  
1284Kozłowski Sebastian *około 1776 †  
1285Kraińska Marianna z d. Szydłowska *około 1797 Przytuły †  
1286Kraiński Józef *około 1795 Przytuły †  
1287Krajewska Agnieszka z d. Ramotowska *około 1799 Grądy Wielkie †od 07-02-1853 do 25-02-1862  
1288Krajewska Magdalena z d. Rytelewska *około 1784 †po 24-01-1848  
1289Krajewski Tomasz *około 1785 Grabowo †przed 18-11-1857  
1290Kramkowski Joachim *około 1785 †27-08-1855  
1291Krasińska Marianna z d. Budzińska *03-06-1787 Pasichy †17-12-1814 Modzele  
1292Krasińska Scholastyka z d. Marczyk *17-02-1787 †po 02-02-1836  
1293Krasiński Kazimierz *05-03-1787 Wojsławki †po 02-02-1836  
1294Kreska Ewa z d. Stefanowicz *około 1779 †29-06-1827 Żebry  
1295Kreska Franciszka z d. Sulińska *29-03-1793 †po 18-02-1857  
1296Kreska Ludwik *około 1793 †przed 11-02-1839  
1297Kreska Mateusz *07-09-1788 †31-12-1821 Żebry  
1298Krokosz Krzysztof *około 1779 Królewiec †  
1299Krokosz Teresa z d. Budzińska (Wieczorek) *około 1784 Łempice †przed 07-11-1841  
1300Krukowska Ewa z d. Popławska *około 1798 Boczki †przed 24-10-1858  
1301Krukowska Marianna z d. Cichocka *01-05-1796 Niedźwiedzkie †12-12-1835  
1302Krukowski Jan Jakub *28-04-1793 Biskupiec †  
1303Krupińska Katarzyna z d. Kuczyńska *około 1790 Niedźwiadna †po 26-03-1830  
1304Krupiński Antoni *około 1795 Kosiły †  
1305Krysiewicz Grzegorz *około 1784 Bronowo †14-07-1831  
1306Krysiewicz Zofia z d. Olszewska *około 1799 Bronowo †przed 01-1831  
1307Kryszczyńska Józefata z d. Golik *około 1792 †po 14-02-1841  
1308Kryszczyńska Róża z d. Grabowska *około 1791 †  
1309Kryszczyński Łukasz *około 1797 Kubra †  
1310Kryszczyński Szymon *około 1793 †po 14-02-1841  
1311Kryszpin Józef *13-03-1799 Wąsosz †23-11-1855  
1312Kryszpin Teresa (Estera) z d. Jorczyk *02-11-1798 Drygały †24-01-1849  
1313Krzyżanowska Katarzyna z d. Cieślik *02-05-1789 †  
1314Krzyżanowski Maciej *około 1794 †16-12-1855 Czarnówek  
1315Kuchowska Franciszka z d. Jankowska *około 1797 †03-11-1857 Świdry  
1316Kuczewska Agnieszka z d. Kuczyńska *około 1784 †08-03-1833 Szwelczyn  
1317Kuczewska Anna z d. Chrostowska *około 1775 †29-03-1825 Pasichy  
1318Kuczewska Marianna z d. Cieciora *21-07-1786 †przed 16-10-1859  
1319Kuczewska Petronela z d. Laszczkowska *08-06-1796 Modzele †po 26-10-1856  
1320Kuczewska Petronela z d. Mikulska (Kiełczewska) *około 1793 †19-01-1843 Kramarzewo  
1321Kuczewska Tekla z d. Wądołowska *około 1790 Koniecki par. Wizna †po 01-06-1846  
1322Kuczewski Antoni *15-06-1797 Godlewo †przed 28-10-1855  
1323Kuczewski Józef *około 1783 Kucze Małe †po 01-06-1846  
1324Kuczewski Karol *około 1794 Kucze Małe †od 14-02-1858 do 29-10-1866  
1325Kuczewski Stanisław *około 1798 Kucze Małe †po 24-11-1857  
1326Kuczykowska Brygida z d. Mankiewicz *około 1798 Bronowo †po 20-11-1848  
1327Kuczykowski Stanisław *około 1788 Bronowo †przed 20-11-1848  
1328Kuczyńska Eleonora z d. Sulewska *około 1779 †14-01-1849 Sulewo Kownaty  
1329Kuczyńska Ewa z d. Mroczkowska *30-12-1792 Wojsławy †od 17-02-1841 do 13-02-1854   
1330Kuczyńska Katarzyna *15-11-1796 Sulewo Prusy †przed 1814  
1331Kuczyńska Marianna *12-03-1799 Sulewo Prusy †  
1332Kuczyński Antoni *22-05-1799 Sulewo Kownaty †29-12-1846 Sulewo Kownaty   
1333Kuczyński Jan *22-11-1792 Sulewo Kownaty †01-02-1856 Sulewo Kownaty   
1334Kuczyński Maciej *18-02-1794 Guty †15-08-1833  
1335Kuć Antoni *około 1792 Wizna †po 26-11-1849  
1336Kuć Marianna z d. Choińska *około 1797 Niwkowo †przed 02-02-1845  
1337Kuklińska Marianna z d. Karpińska *około 1795 Prusy †po 24-05-1840  
1338Kukliński Jakub *około 1797 Zacieczki †  
1339Kulesza Helena z d. Kierznowska *1783 Wąsosz †18-04-1843 Wąsosz /Wąsosz/  
1340Kulesza Józef *16-01-1782 Wąsosz †  
1341Kulesza Marianna z d. Bagińska *około 1783 †22-02-1833 Szwelczyn  
1342Kulikowska Apolonia z d. Żbikowska *23-01-1780 Łękowo †przed 10-07-1842  
1343Kulikowska Magdalena z d. Brzuchalska *około 1792 †przed 01-1819  
1344Kulikowska Marianna z d. Piotrowska *20-04-1799 Kędziorowo †przed 10-1831   
1345Kulikowska Rozalia z d. Karwowska *20-03-1796 Żebry †po 26-11-1854  
1346Kulikowska Wiktoria *19-01-1797 Żebry †  
1347Kulikowska Zofia z d. Łojewska *około 1782 Białogrądy †01-09-1844 Żebry  
1348Kulikowski Franciszek *02-04-1781 Sienickie †29-08-1853  
1349Kulikowski Franciszek *06-10-1796 Kędziorowo †po 03-11-1857   
1350Kulikowski Franciszek *03-04-1796 Żebry †30-01-1798 Żebry  
1351Kulikowski Jan *około 1791 Żebry †  
1352Kulikowski Jan *30-11-1791 †18-02-1840 Wąsosz  
1353Kulikowski Jan *27-12-1792 Żebry †po 16-02-1863  
1354Kulikowski Józef *około 1784 †01-05-1834 Żebry  
1355Kulikowski Kazimierz *1795 Brzozowa par. Białaszwewo †po 06-03-1859  
1356Kulikowski Maciej *około 1791 Sienickie †po 21-07-1861  
1357Kulikowski Maciej *17-02-1794 Żebry †po 26-11-1854  
1358Kulikowski Stanisław *18-11-1798 Żebry †  
1359Kulikowski Tomasz *22-12-1785 Żebry †10-03-1786 Żebry  
1360Kulikowski Wojciech *04-04-1790 Żebry †  
1361Kuna Katarzyna Marianna z d. Górska *około 1792 †26-03-1862 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1362Kupiecki Jan *05-05-1795 Niećkowo †13-07-1834  
1363Kurewo Apolonia z d. N *około 1795 †02-1831 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1364Kurkowska Marianna z d. Święszkowska *około 1784 Borawskie †od 13-10-1845 do 31-05-1853  
1365Kurkowski Wincenty *około 1797 Kurkowo †od 22-11-1858 do 22-07-1873   
1366Kurzątkowska Antonina z d. Chrostowska *około 1778 Biodry †po 12-11-1832  
1367Kurzątkowski Benedykt Bonawentura *około 1783 Mocarze Dziubiele †przed 12-11-1832  
1368Kurzyna Katarzyna z d. Mścichowska *około 1780 Pieniążki †po 24-11-1845  
1369Kurzyna Tomasz *około 1776 Sienickie †po 24-11-1845  
1370Kwiatkowska Łucja z d. Wasilewska *10-12-1780 †  
1371Kwiatkowska Marianna z d. Rykaczewska *około 1794 Surały †od 27-10-1846 do 26-06-1859  
1372Kwiatkowski Piotr *około 1788 †  
1373Kwiatkowski Wojciech *około 1791 †od 27-10-1846 do 26-06-1859  
1374Kwiecińska Anna z d. Saraczewska *około 1784 Przytuły †od 21-11-1826 do 10-1829  
1375Kwiecińska Marianna z d. Kwiatkowska *około 1784 †  
1376Kwieciński Stanisław *około 1778 Przytuły †od 02-03-1835 do 20-11-1843  
1377Ladzińska Franciszka z d. Tyszkiewicz *około 1775 †22-07-1845 Wąsosz  
1378Ladzińska Jadwiga z d. Dziesińska *18-10-1783 †po 11-11-1844  
1379Ladzińska Katarzyna z d. Szczepankowska *29-11-1796 Wąsosz †03-07-1843  
1380Ladzińska Rozalia z d. Gleba *około 1776 †08-09-1826 Wąsosz  
1381Ladziński Jakub *około 1785 Prusy †przed 11-11-1844  
1382Ladziński Piotr *około 1776 †14-12-1841 Wąsosz  
1383Laskowska Ewa z d. Samełko *23-12-1796 Ławsk †06-04-1876 Ławsk /Wąsosz/  
1384Laskowska Ewa z d. Domitr *około 1798 Kucze †26-07-1868 Nowa Wieś par. Jedwabne /Jedwabne/  
1385Laskowska Franciszka z d. Piechowska *około 1790 Pawełki †przed 05-1834  
1386Laskowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1793 Nieławice †po 31-01-1859  
1387Laskowska Katarzyna z d. Popławska *około 1791 †18-03-1810 Biodry /Burzyn/  
1388Laskowska Marianna z d. Samełko *24-03-1795 Ławsk †  
1389Laskowska Scholastyka z d. Tafiłowska *około 1786 Sokoły par. Romany †od 23-06-1841 do 23-02-1848  
1390Laskowski Mateusz *11-09-1787 Ławsk †  
1391Laskowski Stanisław *około 1798 Nieławice †przed 26-11-1855  
1392Laskowski Stanisław *około 1786 Biodry †po 25-02-1829  
1393Laskowski Stanisław *około 1785 Biodry †po 23-02-1848  
1394Laskowski Wojciech *02-04-1793 Ławsk †07-01-1864  
1395Laskowski Wojciech Anzelm *około 1795 Nieławice †od 21-02-1848 do 26-10-1858  
1396Laszczkowska Brygida Marianna z d. Drzazgowska *01-02-1775 Żebry †  
1397Laszczkowski Adam *około 1796 †przed 19-11-1854  
1398Laszczkowski Jan *20-02-1798 Modzele †po 13-10-1857  
1399Laszczkowski Michał *około 1793 Ławsk †10-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/   
1400Lendzian Franciszka z d. Grableńska *05-06-1791 Zaborowo †przed 10-1834  
1401Lendzian Marcin *około 1790 Prusy †po 11-11-1855  
1402Lendzian Marianna z d. Karaś *27-08-1791 †przed 09-1822  
1403Lendzian Teresa z d. Godlewska *około 1799 Godlewo †30-11-1836 Godlewo /Wąsosz/  
1404Leonowicz Andrzej *około 1787 †po 04-02-1844  
1405Leonowicz Teresa z d. Grajewska *około 1792 †przed 04-02-1844  
1406Leosiewska Rozalia z d. Świderska *około 1788 †przed 17-11-1839  
1407Leszczewska Helena z d. Zdankiewicz *02-03-1791 Milewo †po 03-02-1853  
1408Leszczewska Marianna z d. Zawadzka *około 1784 Mścichy †  
1409Leszczewska Rozalia z d. Romańska *około 1789 Olszyny †po 26-11-1860  
1410Leszczewski Franciszek *około 1791 Radziłów †  
1411Leszczewski Tomasz *09-12-1794 Brodowo †od 12-02-1844 do 27-01-1852  
1412Leszczyńska Marianna z d. Sukniewicz *27-09-1790 †od 14-11-1841 do 19-11-1848  
1413Leszczyński Stanisław *16-11-1796 †od 14-11-1841 do 19-11-1848  
1414Lewkowicz Jan *27-12-1782 †19-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1415Lewkowicz Małgorzata z d. Grabowska *07-07-1789 Kędziorowo †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1416Lewkowski Andrzej *około 1799 Przestrzele †przed 23-01-1854  
1417Lewońska Anna z d. Lubelska *03-05-1788 Radziłów †  
1418Lewońska Antonina z d. Sulimowicz *około 1780 Wąsosz †04-06-1858 Wąsosz  
1419Lewońska Józefata z d. Łożewska *około 1787 †11-02-1835 Wąsosz  
1420Lewoński Florian *około 1778 Wąsosz †po 26-01-1842  
1421Lichomska Brygida *14-07-1781 Kędziorowo †przed 1788  
1422Lichomska Marianna Józefa z d. Świderska *26-09-1791 Obrytki †15-12-1849   
1423Lichomski Fabian *20-01-1791 Sulewo Kownaty †  
1424Lichomski Franciszek *około 1789 †23-06-1791 Sulewo Kownaty  
1425Lipińska Franciszka z d. Chmielewska *około 1798 Wizna †po 25-01-1851  
1426Lipińska Franciszka z d. Młynarczyk *około 1791 †04-09-1842  
1427Lipiński Andrzej *około 1793 †po 25-01-1851  
1428Lipiński Baltazar *około 1799 Biodry †po 07-02-1864  
1429Lipiński Michał *około 1786 Przytuły †  
1430Lipiński Stanisław *około 1794 Kubra †  
1431Lipska Krystyna z d. Borawska *około 1793 Nadbory †przed 02-08-1836  
1432Lipska Małgorzata z d. Danowska *około 1795 Danowo †po 05-02-1855  
1433Lipski Franciszek *około 1785 Nadbory †po 05-02-1855  
1434Lipski Jakub *około 1788 Nadbory †po 27-10-1851  
1435Liszkiewicz Franciszek *około 1785 †25-02-1841 Jedwabne /Jedwabne/  
1436Locman Dorota z d. Jastrzębska *około 1788 †20-11-1838 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1437Lorenc Jan *około 1778 Prusy †  
1438Lorenc Katarzyna z d. Kreska *20-03-1781 Prusy †11-05-1836  
1439Lulis Elżbieta z d. Braun *około 1797 Białystok †22-11-1853 Ławsk  
1440Ładyżyńska Marianna z d. Choromańska *około 1794 Grądy-Woniecko †po 10-11-1856  
1441Ładyżyński Łukasz *około 1779 Wizna †od 06-02-1842 do 13-02-1849  
1442Łaguna Franciszek *15-10-1782 Stawiane †  
1443Łaguna Franciszka z d. Rybińska *około 1793 Pieńczykowo †  
1444Łaguna Jakub Jan *29-07-1798 Stawiane †20-09-1816 Stawiane  
1445Łaguna Jakub Zachariasz *29-07-1795 Stawiane †  
1446Łaguna Jan *05-07-1789 Stawiane †  
1447Łaguna Karol Józef *05-11-1787 Stawiane †09-11-1863  
1448Łaguna Marianna z d. Godlewska *04-04-1796 Konopki †29-03-1829  
1449Łaguna Marianna Aniela *30-10-1797 Stawiane †17-06-1799 Stawiane  
1450Łaguna Piotr *1779 Stawiane †11-07-1812 Stawiane  
1451Łaguna Stanisław *07-05-1791 Stawiane †07-12-1807 Stawiane  
1452Łapińska Barbara z d. Chrostowska *około 1791 Biodry †po 27-10-1854  
1453Łapiński Jakub *08-07-1798 Brzozowa Wólka †przed 25-01-1846  
1454Łapiński Jakub *około 1791 †przed 06-02-1849  
1455Łapiński Jan *około 1797 Białaszewo †21-09-1841  
1456Łempicka Agnieszka *13-01-1790 Bagienice †   
1457Łempicka Anastazja *03-03-1793 Łempice †  
1458Łempicka Anna *24-07-1791 Łempice †  
1459Łempicka Anna *10-07-1788 Bagienice †30-01-1789 Bagienice   
1460Łempicka Anna z d. Żmijewska *około 1795 †24-02-1838  
1461Łempicka Antonina z d. Bagińska *około 1778 Sulewo Kownaty †19-01-1848 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1462Łempicka Balbina Marianna z d. Skarżyńska *około 1790 †  
1463Łempicka Barbara z d. Sulewska *14-12-1791 Sulewo Prusy †15-11-1849 Bagienice   
1464Łempicka Helena z d. Kręciejewska *około 1794 †15-05-1828 Drobin  
1465Łempicka Józefata *około 1798 †  
1466Łempicka Katarzyna z d. Bagińska *1780 †03-02-1841 Koniecki-Rostroszewo  
1467Łempicka Katarzyna z d. Sulewska *21-04-1788 Sulewo Kownaty †13-03-1831 Bagienice   
1468Łempicka Katarzyna z d. Danowska *około 1790 †22-06-1867 Bagienice   
1469Łempicka Krystyna z d. Danowska *około 1786 †przed 11-11-1829  
1470Łempicka Łucja *13-12-1799 Obrytki †  
1471Łempicka Magdalena *12-05-1786 Bagienice †   
1472Łempicka Marcjanna Aniela *28-12-1792 Pasichy †  
1473Łempicka Marianna z d. Klimaszewska *około 1791 Klimaszewnica †13-02-1861 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1474Łempicka Marianna *06-10-1793 Szwelczyn †  
1475Łempicka Marianna *19-01-1795 Bagienice †   
1476Łempicka Marianna *16-09-1791 Bagienice †23-12-1795 Bagienice  
1477Łempicka Petronela *29-06-1776 Bagienice †08-11-1776 Bagienice   
1478Łempicka Teresa *17-10-1793 Sulewo Prusy †13-12-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1479Łempicki Andrzej *około 1776 †przed 11-11-1829  
1480Łempicki Antoni *20-06-1796 Sulewo Prusy †przed 05-1798   
1481Łempicki Antoni *05-07-1798 Sulewo Prusy †10-07-1798 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1482Łempicki Idzi *29-08-1783 Bagienice †03-04-1845 Bagienice   
1483Łempicki Jakub *26-07-1783 Bagienice †   
1484Łempicki Jakub Jan *19-07-1778 Sokoły †  
1485Łempicki Jan *06-06-1790 Łempice †  
1486Łempicki Jan *1798 Sokoły †01-09-1868 Sokoły /Wąsosz/  
1487Łempicki Jan *23-11-1788 Bagienice †  
1488Łempicki Jan Bonawentura *12-07-1789 Szwelczyn †  
1489Łempicki Jan Kapistran Alojzy Andrzej *20-06-1776 Sokoły †  
1490Łempicki Józef *około 1795 Szwelczyn †13-02-1845 Szwelczyn  
1491Łempicki Kajetan *25-05-1797 Łempice †11-10-1806 Pasichy  
1492Łempicki Łukasz *21-10-1779 Bagienice †   
1493Łempicki Maciej *26-01-1777 Bagienice †   
1494Łempicki Mateusz *24-08-1797 Bagienice †   
1495Łempicki Mateusz *20-09-1791 Sulewo Prusy †23-06-1820 Sulewo Kownaty   
1496Łempicki Mateusz *21-09-1778 Bagienice †04-01-1856 Bagienice   
1497Łempicki N *26-10-1788 Łempice †  
1498Łempicki Nikodem *21-09-1794 Łempice †  
1499Łempicki Nikodem Wiktor *20-09-1796 Pasichy †  
1500Łempicki Paweł *27-01-1784 Bagienice †31-12-1792 Bagienice   
1501Łempicki Paweł *23-01-1776 Bagienice †06-04-1776 Bagienice   
1502Łempicki Stanisław *06-05-1797 Bagienice †22-05-1815 Bagienice  
1503Łempicki Stanisław *06-11-1779 Bagienice †23-09-1853 Bagienice   
1504Łempicki Teodor Aleksander *11-04-1791 Szwelczyn †26-02-1832 Drobin /Drobin/  
1505Łempicki Teofil Kazimierz *01-03-1794 Pasichy †  
1506Łempicki Wawrzyniec *18-08-1785 Sulewo Prusy †20-04-1847 Sulewo Kownaty   
1507Łempicki Wincenty *05-04-1781 Bagienice †   
1508Łepkowska Ewa z d. Gontowska (Gutowska) *27-12-1796 Bęćkowo †04-10-1847 Lipnik  
1509Łepkowska Marianna z d. Wasilewska *05-02-1792 Mikołajki †po 26-11-1839  
1510Łepkowski Grzegorz *około 1799 †od 05-02-1854 do 19-10-1862  
1511Łepkowski Jakub *około 1792 †08-02-1872 Załuski /Niedźwiadna/  
1512Łepkowski Kazimierz *01-03-1778 Szczuczyn †po 26-11-1839  
1513Łepkowski Mikołaj *około 1797 †1858  
1514Łepkowski Paweł *około 1790 Ławsk †po 26-10-1858  
1515Łękowska Katarzyna z d. Sikorska *02-11-1790 †od 20-02-1859 do 01-06-1873  
1516Łękowski Tomasz *19-12-1784 Żebry †od 15-11-1840 do 02-02-1847  
1517Łochowska Barbara z d. Krzeczkowska *około 1798 †przed 03-1834  
1518Łojewska Ewa z d. Pieńkowska *około 1794 Pieńki †po 25-01-1854  
1519Łojewska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1799 †po 03-03-1851  
1520Łojewska Marianna *około 1797 †  
1521Łojewska Marianna z d. Szleszyńska *około 1786 †04-04-1828 Łoje Awissa /Przytuły/  
1522Łojewska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1787 Szlasy †16-03-1847 Łoje  
1523Łojewski Andrzej *około 1788 Łoje Grężki †po 25-01-1854  
1524Łojewski Franciszek *około 1782 †przed 09-02-1847  
1525Łojewski Jan *około 1780 Łoje †po 17-02-1840  
1526Łojewski Maciej *około 1796 Łoje †przed 24-11-1847  
1527Łojewski Tomasz *około 1796 †09-02-1840 Szyjki /Przytuły/  
1528Łojewski Wawrzyniec *około 1797 Łoje Awissa †po 28-01-1862  
1529Łojewski Wojciech *około 1793 †przed 03-03-1851  
1530Łoniewski Antoni *06-11-1791 Wólka Piaseczna †przed 01-02-1863  
1531Łoś Marianna z d. Ostrowska *07-11-1793 Ławsk †po 12-11-1839  
1532Łuczykowska Katarzyna z d. Reder *12-11-1787 Wąsosz †  
1533Łuczykowski Michał *26-09-1788 Wąsosz †  
1534Maciora Antoni *17-08-1797 Goniądz †  
1535Maciora Filip *01-05-1796 †  
1536Maciora Teresa z d. Merska *04-10-1789 Przechody †  
1537Maciorowski Stanisław *02-05-1797 Przechody †po 03-02-1861  
1538Maczkowska Ewa z d. Maksym *około 1796 Szczuczyn †po 07-05-1858  
1539Magierski Tomasz *około 1793 Zanklewo †przed 01-1821  
1540Magnuszewska Magdalena z d. Szulborska *około 1796 Zajki †  
1541Magnuszewski Kazimierz *około 1786 Bajki Stare †  
1542Majewska Marianna z d. Sulewska *11-04-1787 Sulewo Prusy †  
1543Majewski Marcin *około 1790 Prusy †  
1544Makarewicz Jan *około 1785 Prusy †od 11-01-1841 do 11-11-1854  
1545Makarewicz Katarzyna z d. Modzelewska *23-04-1783 Ławsk †11-01-1841 Ławsk  
1546Makoszewicz Józef *około 1783 †  
1547Makowska Anna z d. Gutowska *około 1791 Szymany †przed 22-01-1843  
1548Makowska Julianna *około 1794 Makowskie †przed 26-11-1844  
1549Makowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1786 Mocarze †po 21-10-1834  
1550Makowska Marianna z d. Wierciszewska *około 1786 †  
1551Makowska Zofia z d. Zalewska *około 1779 †po 19-11-1833  
1552Makowski Antoni *około 1796 Rutkowskie †od 02-02-1853 do 11-02-1863  
1553Makowski Ignacy *około 1797 Makowskie †przed 19-10-1863  
1554Makowski Jan *około 1788 †  
1555Makowski Józef *około 1797 Kokoszki †przed 26-02-1862  
1556Makowski Maurycy *około 1793 Makowskie †15-01-1827  
1557Makuszewicz Michał *około 1783 †  
1558Maleszewska Barbara z d. Polkowska *około 1798 Kąty †po 23-11-1845  
1559Maleszewski Augustyn *około 1786 Wierciszewo †po 23-11-1845  
1560Malinowska Brygida z d. Masłowska *02-02-1796 Sośnia †od 28-05-1850 do 18-11-1864  
1561Malinowska Katarzyna z d. Rozwadowska *około 1799 Siestrzanki †przed 26-11-1849  
1562Malinowska Marianna z d. Zbrzeźna *około 1798 Pawłocin †przed 25-11-1855  
1563Malinowska Marianna z d. Śmiarowska *około 1786 †przed 20-11-1832  
1564Malinowska Rozalia z d. Wróblewska *około 1797 †od 14-02-1847 do 17-11-1852  
1565Malinowska Zofia z d. Kalinowska *około 1787 Jambrzyki †06-06-1852 Ławsk  
1566Malinowski Antoni *około 1793 Załuski †01-08-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1567Malinowski Franciszek *około 1794 Ciemnoszyje †od 28-05-1850 do 18-11-1864  
1568Malinowski Grzegorz *16-03-1798 Surały †po 06-11-1842  
1569Malinowski Jan *około 1787 †po 26-11-1849  
1570Malinowski Józef *01-04-1779 †przed 14-02-1847  
1571Malinowski Michał *26-09-1796 †  
1572Malinowski Stanisław *około 1778 †21-02-1818 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1573Malinowski Stanisław *około 1779 †  
1574Malinowski Stanisław *około 1783 †  
1575Malska Łucja z d. Brzostowska *około 1790 Nadbory †od 23-01-1849 do 26-06-1855  
1576Malski Paweł *około 1794 †08-09-1828  
1577Malski Stanisław *około 1787 Makowskie †od 23-01-1849 do 26-06-1855  
1578Małachowska Marianna z d. Górska *około 1776 Męczki †przed 28-02-1843  
1579Małachowski Józef *około 1775 Męczki †przed 28-02-1843  
1580Marciszewski Jakub *około 1788 †21-12-1844 Łempice  
1581Marczak Kazimierz *około 1793 †od 10-02-1850 do 17-11-1861  
1582Marczykowska Katarzyna z d. Barwikowska *29-06-1790 Wąsosz †od 27-11-1849 do 18-02-1851  
1583Marczykowska Marianna z d. Wieczorek *08-12-1797 †06-07-1832  
1584Marczykowski Józef *15-03-1789 Wąsosz †od 27-11-1849 do 18-02-1851  
1585Marczykowski Łukasz *12-10-1798 Wąsosz †przed 26-06-1851  
1586Markowska Eleonora z d. Budzińska *15-04-1797 Łempice †28-05-1850 Wąsosz  
1587Markowska Helena z d. Wieczorek *około 1789 Wąsosz †31-01-1851 Wąsosz  
1588Markowska Konstancja z d. Rogińska *około 1796 Brzozowa Wólka †21-08-1856 Wąsosz  
1589Markowska Magdalena z d. Karwowska *28-05-1792 Żebry †od 14-04-1839 do 24-11-1846  
1590Markowski Franciszek *około 1787 †17-05-1827 Wąsosz  
1591Markowski Jan *27-12-1790 Wąsosz †od 24-11-1840 do 10-06-1858  
1592Markowski Józef *09-03-1793 Smolniki †przed 23-10-1838  
1593Markowski Maciej *około 1799 Ławsk †  
1594Markowski Marcin *około 1776 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz  
1595Maszczyk Anna z d. Piłatowska *około 1792 Kucze Wielkie †  
1596Maszczyk Anna z d. Kamińska *około 1797 Kamianki †przed 06-11-1854  
1597Maszczyk Grzegorz *około 1793 Kamianki †po 06-11-1854  
1598Maszczyk Paweł *około 1791 Kamianki †przed 19-02-1855  
1599Matejko Franciszka z d. Klimaszewska *około 1785 †14-05-1834 Wąsosz  
1600Matejko Jakub *około 1775 †23-12-1845 Radziłów /Radziłów/  
1601Matejko Jan *23-10-1785 Wąsosz †03-11-1836 Wąsosz  
1602Matejko Katarzyna z d. Kamińska *06-05-1788 Wąsosz †09-12-1843 Wąsosz  
1603Matejko Marianna z d. Ciecierska *około 1791 †05-11-1848 Radziłów  
1604Matejko Marianna Dorota *31-01-1781 †  
1605Matejko Marianna Franciszka *12-09-1776 Wąsosz †  
1606Matejko Mikołaj *około 1789 †14-05-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
1607Matejko Norbert *06-06-1791 Wąsosz †  
1608Matejko Scholastyka *14-02-1791 Wąsosz †  
1609Matejko Szymon *29-10-1777 Wąsosz †  
1610Matejko Wacław *27-09-1783 Wąsosz †  
1611Matejko Wincenty *około 1786 Wąsosz †09-01-1856 Wąsosz  
1612Matejko Zuzanna *07-08-1794 Wąsosz †  
1613Matejkowski Józef Stanisław *około 1797 Bronowo †po 27-11-1871  
1614Matejkowski Wojciech *około 1795 Bronowo †od 21-11-1842 do 31-05-1869  
1615Mateuszczyk Jan *około 1792 Wizna †przed 23-02-1846  
1616Mateuszczyk Katarzyna z d. Grabowska *około 1799 Wizna †po 20-11-1866  
1617Maygrodzki Jan *około 1798 Mazewo †  
1618Mazewska Franciszka z d. Bielecka *około 1778 Mazewo †po 11-02-1839  
1619Mazewski Franciszek *około 1791 Mazewo †  
1620Mazgulski Kacper *około 1787 †  
1621Metelska Anna z d. Sikorska *około 1777 †06-07-1827 Brzeźnio  
1622Męczkowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1794 Rutki Nory †od 07-11-1837 do 08-1844  
1623Męczkowska Teresa *16-10-1795 Marki †  
1624Męczkowska Teresa z d. Borkowska (Chojnowska) *około 1786 †przed 30-10-1837  
1625Męczkowski Ambroży *około 1777 †po 30-10-1837  
1626Męczkowski Ambroży *około 1791 Kamianki †od 23-09-1851 do 11-11-1856  
1627Męczkowski Antoni *około 1781 Kamianki †od 09-02-1846 do 22-01-1855  
1628Męczkowski Jakub *około 1781 Kamianki †05-08-1823  
1629Męczkowski Szymon *około 1796 Marki †przed 21-02-1841  
1630Michalczyk Andrzej *około 1785 †  
1631Micharowicz Jan *około 1789 †  
1632Michnowska Jadwiga z d. Niedźwiedzka *10-10-1784 Niedźwiedzkie †  
1633Michnowski Piotr *około 1785 †  
1634Michnowski Wojciech *09-04-1786 Niedźwiedzkie †  
1635Mieczkowska Agnieszka z d. Liszewska *około 1786 †12-05-1822 Mieczki /Przytuły/  
1636Mieczkowska Apolonia z d. Kossakowska *około 1779 †przed 04-05-1823  
1637Mieczkowska Domicela z d. Laskowska *około 1797 Biodry †od 28-11-1849 do 16-06-1872  
1638Mieczkowska Franciszka z d. Sienicka *08-03-1791 Radziłów †po 21-02-1859  
1639Mieczkowska Franciszka z d. Karwowska *około 1797 Mieczki †od 18-02-1857 do 08-02-1888  
1640Mieczkowska Katarzyna z d. Bogucka *około 1783 †po 19-06-1837  
1641Mieczkowska Marianna z d. Wądołowska *około 1791 Rutki †przed 09-1831  
1642Mieczkowska Marianna z d. Żelechowska *około 1791 Mroczki †  
1643Mieczkowska Monika z d. Śmiarowska *około 1778 †24-06-1838 Trzaski /Przytuły/  
1644Mieczkowska Salomea z d. Wojsław *28-02-1796 Obrytki †  
1645Mieczkowska Scholastyka z d. Chrzanowska *około 1783 Rutki †01-04-1830 Wagi /Przytuły/  
1646Mieczkowska Tekla z d. Mocarska *około 1796 Biodry †po 13-02-1855  
1647Mieczkowski Antoni *około 1786 Wagi †przed 17-01-1848  
1648Mieczkowski Franciszek *około 1798 †  
1649Mieczkowski Jan *około 1798 Janczewo †08-04-1846  
1650Mieczkowski Jan *około 1783 Trzaski †od 16-02-1841 do 21-02-1843  
1651Mieczkowski Józef *około 1792 †05-08-1831  
1652Mieczkowski Józef *około 1784 †24-02-1829 Trzaski /Przytuły/  
1653Mieczkowski Józef *około 1798 †od 18-02-1857 do 08-02-1888  
1654Mieczkowski Mateusz *około 1798 Dzięciołowo †przed 03-02-1858  
1655Mieczkowski Michał *około 1789 Mieczki †przed 03-02-1847  
1656Mieczkowski Michał *28-09-1787 Czyżew †przed 18-02-1844  
1657Mieczkowski Paweł *około 1776 †  
1658Mieczkowski Paweł *około 1779 †03-04-1839 Mieczki /Przytuły/  
1659Mieczkowski Stanisław *21-10-1795 Borawskie †  
1660Mielnicka Urszula z d. Nitkiewicz *około 1787 †po 25-11-1845  
1661Mielnicki Piotr *około 1791 †po 25-11-1845  
1662Mierzejewska Anna z d. Budna *01-08-1790 Danowo †02-03-1836 Danowo  
1663Mierzejewski Felicjan *14-01-1786 Świdry Podleśne †  
1664Miklas Anna z d. Olszewska *około 1784 Szczuczyn †  
1665Mikucka Ewa z d. Sokołowska *06-04-1797 Grajewo †po 15-06-1841  
1666Mikucka Małgorzata z d. Długołęcka *około 1793 †po 26-02-1838  
1667Mikucka Teresa z d. Borawska *około 1796 Konopki †14-11-1852 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
1668Mikucka Zofia z d. Chrzanowska *około 1796 †29-10-1824 Łebki Duże /Grabowo/  
1669Mikucki Paweł *około 1787 Łepki †od 22-07-1857 do 19-02-1860  
1670Mikucki Wojciech *17-09-1793 Przyborowo †po 15-06-1841  
1671Mikulski Piotr *około 1793 Kapice †przed 23-02-1862  
1672Milewska Aniela z d. Supińska *09-04-1795 †po 02-07-1865  
1673Milewska Anna Teresa z d. Drozdowska *11-03-1795 Kędziorowo †  
1674Milewska Katarzyna z d. Pieńczykowska *około 1790 †14-11-1838 Turczyn  
1675Milewska Marianna z d. Wojsław *około 1783 †po 21-02-1838  
1676Milewski Adam *23-12-1792 Milewo †przed 1830  
1677Milewski Antoni *około 1792 Milewo-Malonki †  
1678Milewski Felicjan *09-07-1779 Kędziorowo †  
1679Milewski Franciszek *15-10-1797 Bzury †po 02-07-1865  
1680Milewski Jakub *około 1796 Nadbory †po 25-11-1851  
1681Milewski Jan *około 1794 Gałązki †przed 13-02-1871  
1682Milewski Jan *około 1790 †przed 21-11-1847  
1683Milewski Tomasz *około 1799 †  
1684Milewski Walenty *około 1784 †20-03-1836 Turczyn  
1685Milewski Wincenty *około 1780 †przed 21-02-1838  
1686Milewski Wincenty *03-04-1799 Milewo †  
1687Miller Marianna z d. Toczyłowska *około 1794 †03-12-1849  
1688Miodusz Mateusz *około 1793 †02-03-1852 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1689Mioduszewska Anastazja z d. Zalewska *około 1789 Mocarze Budne †od 11-11-1849 do 23-02-1857  
1690Mioduszewska Estera (Teresa) z d. Żuchowska *około 1797 Wojsławy †przed 14-11-1841  
1691Mioduszewska Franciszka z d. Osiewicz *15-02-1793 †  
1692Mioduszewska Rozalia z d. Bardzikowska *około 1785 †po 28-02-1832  
1693Mioduszewska Rozalia z d. Gładkowska *około 1778 †22-06-1818 Bęćkowo  
1694Mioduszewski Franciszek Nikodem *około 1798 Lutostań †  
1695Mioduszewski Grzegorz *12-05-1778 †po 12-08-1837  
1696Mioduszewski Jan *około 1780 †od 04-02-1839 do 11-11-1849  
1697Mioduszewski Paweł *około 1799 †po 27-02-1854  
1698Mioduszewski Walenty (Wawrzyniec) *04-02-1798 Bęćkowo †przed 14-11-1841  
1699Mioduszewski Wojciech *25-04-1791 †  
1700Mocarska Aniela z d. Strynkowska *około 1796 Męczki †przed 22-01-1855  
1701Mocarska Anna z d. Brzostowska *około 1786 Nadbory †  
1702Mocarska Anna z d. Dąbrowska *około 1799 Szostaki †15-03-1865 Bartki /Burzyn/  
1703Mocarska Ewa z d. Brzostowska *około 1788 Makowskie †od 30-10-1832 do 01-1838  
1704Mocarska Ewa z d. Niecikowska *około 1797 Brzostowo †od 20-02-1838 do 09-07-1844  
1705Mocarska Franciszka z d. Makowska *około 1796 Wierciszewo †przed 19-11-1850  
1706Mocarska Franciszka z d. Filipkowska *około 1799 Kubrzany †po 02-02-1853  
1707Mocarska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1799 Szostaki †od 06-02-1853 do 20-02-1860  
1708Mocarska Katarzyna z d. Makowska *około 1775 Makowskie †po 16-02-1829  
1709Mocarska Magdalena z d. Wądołowska *około 1789 Koniecki-Wądołowo †przed 24-02-1840  
1710Mocarska Rozalia z d. Wądołowska *około 1797 †  
1711Mocarska Urszula z d. Maleszewska *około 1778 Maleszewo †  
1712Mocarski Aleksander *około 1798 Bartki †  
1713Mocarski Antoni *około 1794 Rutki †1825  
1714Mocarski Franciszek *około 1791 Rutkowskie †po 19-11-1850  
1715Mocarski Grzegorz *około 1793 Bartki †22-06-1829 Bartki  
1716Mocarski Jakub *około 1795 Karwowo-Polki †  
1717Mocarski Jakub *około 1792 Biodry †od 19-02-1849 do 09-02-1858  
1718Mocarski Jan *około 1799 Chyliny †24-07-1835  
1719Mocarski Józef *około 1792 Żelechy par. Drozdowo †przed 22-01-1855  
1720Mocarski Józef *około 1797 Mocarze †15-04-1866 Mocarze /Burzyn/  
1721Mocarski Józef *około 1792 Mocarze †od 09-07-1844 do 24-02-1851  
1722Mocarski Mateusz *około 1798 Rutkowskie †przed 15-05-1854  
1723Mocarski Piotr *około 1795 Rutkowskie †20-03-1839  
1724Moczarski Józef *około 1792 Żelechy par. Drozdowo †  
1725Moczydłowska Józefata z d. Ramotowska *około 1792 Mieczki †  
1726Moczydłowska Katarzyna z d. Chojnowska *około 1779 Milewo †  
1727Moczydłowska Marianna z d. Żurawska *03-06-1789 Wąsosz †25-02-1839 Wąsosz  
1728Moczydłowski Stefan *około 1782 Wąsosz †03-08-1841 Wąsosz  
1729Moczydłowski Tomasz *około 1784 Stawiski †  
1730Modzelewska Agnieszka z d. Jakubowska *około 1788 Wąsosz †25-09-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
1731Modzelewska Anastazja z d. Konopka *około 1799 Świdry par. Grabowo †  
1732Modzelewska Aniela z d. Szczuka *około 1786 Łojki par. Białaszewo †27-02-1846  
1733Modzelewska Brygida z d. Budzińska *około 1780 †15-07-1840 Łempice /Wąsosz/  
1734Modzelewska Ewa z d. Saniewska *25-10-1798 Klimaszewnica †po 12-03-1864  
1735Modzelewska Krystyna z d. Gutowska *23-07-1780 Ławsk †10-04-1832  
1736Modzelewska Łucja z d. Gacka *1779 Modzele †po 24-11-1829   
1737Modzelewska Marcjanna *27-02-1791 Modzele †przed 23-02-1851  
1738Modzelewska Marcjanna z d. Brzozowska *około 1797 Koniecki par. Wizna †03-08-1826 Pieńki /Przytuły/  
1739Modzelewska Marianna z d. Klimaszewska *około 1779 †przed 30-05-1830  
1740Modzelewska Marianna z d. Karpińska *17-10-1794 Wąsosz †przed 12-1824  
1741Modzelewska Marianna z d. Kotyńska *około 1798 Gackie †od 26-02-1854 do 04-05-1874  
1742Modzelewska Rozalia z d. Danowska *około 1786 Rajgród †po 20-02-1848  
1743Modzelewski Antoni *około 1798 Danowo †  
1744Modzelewski Daniel *około 1795 Pieńki †przed 14-07-1854  
1745Modzelewski Dominik *03-08-1792 Wąsosz †po 15-02-1874  
1746Modzelewski Franciszek *około 1797 Modzele †  
1747Modzelewski Franciszek Tadeusz *około 1790 Modzele †po 23-02-1851  
1748Modzelewski Grzegorz *08-11-1785 Modzele †przed 24-11-1845  
1749Modzelewski Jakub *20-07-1775 †04-12-1833 Ławsk  
1750Modzelewski Maciej *23-02-1794 Wąsosz †od 26-11-1837 do 22-02-1854  
1751Modzelewski Marcin *około 1787 †  
1752Modzelewski Marcin *około 1799 †od 27-01-1861 do 20-11-1874  
1753Modzelewski Mikołaj *05-12-1794 †12-03-1864 Modzele /Białaszewo/  
1754Modzelewski Wojciech *19-04-1792 Dołęgi †od 15-05-1855 do 28-09-1862  
1755Mogielnicki Franciszek *około 1790 Brzostowo †od 23-02-1848 do 09-02-1881  
1756Moniuszko Maciej *około 1798 †po 23-11-1853  
1757Moniuszko Małgorzata z d. Chrzanowska *około 1798 †przed 28-02-1848  
1758Mordaszewska Anna z d. Rudnik *03-08-1784 Żebry †od 22-11-1840 do 20-11-1847  
1759Mordaszewski Augustyn *17-02-1792 †po 22-11-1840  
1760Motyczka Jan (Franciszek) *około 1798 †14-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1761Mroczkowska Agnieszka z d. Szymanowska *25-01-1781 Grędy †przed 06-1829  
1762Mroczkowska Agnieszka z d. Sulewska *08-01-1797 Zaborowo †  
1763Mroczkowska Aniela z d. Karwowska *około 1798 Szlasy †23-01-1840 Wypychy /Przytuły/  
1764Mroczkowska Aniela *około 1786 †18-05-1836 Mroczki /Przytuły/  
1765Mroczkowska Barbara Julianna z d. Chrzanowska *11-12-1794 †przed 24-11-1841  
1766Mroczkowska Brygida z d. Wierciszewska *około 1787 †po 23-02-1841  
1767Mroczkowska Katarzyna z d. Wiszowata *około 1798 Wojsławy †14-09-1832 Wojsławy  
1768Mroczkowska Magdalena *01-07-1790 Wojsławy †25-10-1790 Wojsławy  
1769Mroczkowska Marianna z d. Wądołowska *około 1797 Koniecki par. Wizna †przed 05-02-1855  
1770Mroczkowska Marianna Katarzyna z d. Łempicka *06-09-1798 Łempice †06-07-1868 Przytuły /Przytuły/  
1771Mroczkowska Rozalia z d. Supińska *około 1790 Supy †  
1772Mroczkowska Salomea z d. Zakrzewska *01-11-1798 Wojsławy †17-09-1844  
1773Mroczkowska Teressa z d. Filipkowska *około 1797 Srebrowo †po 06-02-1844  
1774Mroczkowski Adam *około 1794 †  
1775Mroczkowski Adam *27-01-1798 †po 24-11-1841  
1776Mroczkowski Andrzej *około 1781 †przed 23-02-1841  
1777Mroczkowski Franciszek *około 1780 †przed 05-02-1855  
1778Mroczkowski Franciszek *03-10-1791 Wojsławy †09-08-1832 Milewo  
1779Mroczkowski Grzegorz *12-03-1797 Wojsławy †od 28-02-1843 do 09-02-1847   
1780Mroczkowski Jakub *około 1790 Konopki Tłuste †  
1781Mroczkowski Jakub *około 1796 Wierciszewo †po 07-02-1864  
1782Mroczkowski Jakub *01-05-1796 Wojsławy †  
1783Mroczkowski Jan *około 1798 †04-03-1865  
1784Mroczkowski Jan *24-06-1790 Wojsławy †   
1785Mroczkowski Jan *20-06-1788 †  
1786Mroczkowski Leon *09-04-1794 Wojsławki †16-04-1794 Wojsławy  
1787Mroczkowski Maciej *10-02-1789 Wojsławy †   
1788Mroczkowski Nikodem *około 1790 Wierciszewo †po 16-02-1857  
1789Mroczkowski Piotr *około 1789 Wierciszewo †  
1790Mroczkowski Stanisław *około 1791 Wyrzyki †przed 02-03-1851  
1791Mroczkowski Stanisław *około 1790 Wojsławy †09-10-1849 Wojsławy /Wąsosz/  
1792Mroczkowski Stanisław *04-05-1797 Wojsławy †28-09-1833 Wojsławy  
1793Mroczkowski Tomasz *około 1790 †18-07-1824 Wierciszewo  
1794Mroczkowski Tomasz *około 1782 Karwowo par. Jedwabne †  
1795Mroczkowski Walenty *około 1792 Mroczki †25-08-1837 Mroczki /Przytuły/  
1796Mroczkowski Wojciech *około 1786 Łękowo †30-11-1850 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1797Mroczkowski Wojciech *około 1788 †  
1798Mrowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1798 Bartki †  
1799Mrowski Jan *około 1794 Bartki †  
1800Mrozowicz Agnieszka z d. Mroczkowska *około 1798 †od 26-05-1855 do 24-11-1862  
1801Mrozowicz Jan *około 1790 †od 26-05-1855 do 24-11-1862  
1802Mrówka Franciszek *18-08-1793 †po 08-05-1835  
1803Mrówka Marianna z d. Kadłubowska *23-04-1785 Wąsosz †08-05-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
1804Mróz (Mroziewski) Kacper z d. Mróz *04-01-1788 Wąsosz †od 28-11-1832 do 01-05-1842  
1805Mróz Jan *około 1779 †07-09-1839 Wąsosz  
1806Mścichowska Aniela z d. Gosiewska *około 1791 †po 14-02-1858  
1807Mścichowska Marianna z d. Mroczkowska *29-12-1793 Wąsosz †po 20-11-1842  
1808Mścichowska Wiktoria z d. Jaworowska *12-05-1788 Gackie †przed 01-1834  
1809Mścichowski Andrzej *03-12-1797 Pieniążki †przed 30-11-1865  
1810Mścichowski Jan *około 1795 Pieniążki †po 16-11-1850  
1811Mścichowski Leon *27-06-1788 †po 20-11-1842  
1812Murawska Apolonia z d. Sankowska *07-02-1788 Wąsosz †  
1813Murawska Barbara z d. Lewońska *03-12-1783 Wąsosz †od 12-04-1827 do 29-10-1850  
1814Murawska Ewa z d. Sulimowicz *23-12-1792 Wąsosz †po 22-06-1851  
1815Murawska Łucja z d. Ołdakowska *około 1796 †11-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1816Murawska Marianna z d. Samełka *08-08-1789 Chojnowo †przed 03-05-1846  
1817Murawska Urszula z d. Prokopowicz *około 1792 Sieburczyn †  
1818Murawska Wiktoria z d. Duńkowska *około 1786 Sieburczyn †po 09-11-1851  
1819Murawska Zuzanna *10-08-1794 Wąsosz †  
1820Murawski Andrzej *około 1783 Chojnowo †przed 03-05-1846  
1821Murawski Antoni *17-01-1791 Wąsosz †22-06-1851 Wąsosz  
1822Murawski Kazimierz *około 1793 Zubole †  
1823Murawski Łukasz *około 1780 †04-11-1838 Wąsosz  
1824Murawski Stanisław *około 1784 Sieburczyn †przed 25-11-1849  
1825Murawski Wawrzyniec *13-08-1793 Kędziorowo †około 1846  
1826Murawski Wawrzyniec *10-08-1794 Wąsosz †  
1827Murza Gotlib *około 1775 †po 17-02-1825  
1828Murza Marianna z d. Tyburska *około 1797 †  
1829Myszkowska Rozalia z d. Kędzierska *24-08-1797 Wąsosz †po 21-11-1848  
1830Myszkowski Jan *11-07-1792 Wąsosz †po 21-11-1848  
1831Myślińska Agnieszka z d. Kawczyńska *około 1799 †po 05-02-1849  
1832Myślińska Teresa z d. Wądołowska *około 1778 Rutki Nory †po 26-07-1810   
1833Myśliński Jakub *około 1775 Szostaki †  
1834Napiórkowska Franciszka z d. Mateuszczyk *około 1791 Bronowo †po 31-01-1847  
1835Napiórkowski Michał *około 1790 Bronowo †po 31-01-1847  
1836Nicikowski Idzi *około 1793 Niedźwiedzkie †20-01-1859 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1837Niebrzydowska Agnieszka z d. Mikucka *około 1798 Grzymki †przed 24-01-1865   
1838Niebrzydowska Anna z d. Karwowska *około 1788 †po 03-03-1851  
1839Niebrzydowska Antonina z d. Danowska *około 1793 †19-02-1830 Sulewo Prusy   
1840Niebrzydowska Franciszka z d. Truszkowska *04-03-1785 Poryte †17-05-1852 Ławsk  
1841Niebrzydowska Katarzyna *28-11-1776 Wojsławki †31-12-1776 Wojsławki  
1842Niebrzydowska Marcjanna z d. Janczewska *około 1797 †09-03-1827 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
1843Niebrzydowska Marianna z d. Gutowska *06-08-1795 Guty par. Wąsosz †  
1844Niebrzydowska Marianna z d. Budna *28-01-1793 Danowo †06-12-1859 Danowo  
1845Niebrzydowska Tekla *29-09-1778 Wojsławki †  
1846Niebrzydowska Teresa z d. Rydzewska *około 1784 Turczyn †26-11-1840 Wojsławki  
1847Niebrzydowski Augustyn *około 1796 †27-01-1865 Sulewo Kownaty   
1848Niebrzydowski Jan *około 1784 Bronaki †po 03-03-1851  
1849Niebrzydowski Maciej *20-02-1791 Nieciki †przed 21-11-1847  
1850Niebrzydowski Piotr *26-06-1781 Wojsławki †  
1851Niebrzydowski Stanisław *03-06-1790 Pieńczykowo †  
1852Niebrzydowski Stefan *około 1792 Bronaki-Olki †po 03-02-1845  
1853Nieciecka Anna z d. Makowska *około 1792 Bartki †po 11-02-1861  
1854Nieciecki Jacenty *około 1792 Bartki †po 11-02-1861  
1855Niecikowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1799 Karwowo par. Jedwabne †po 21-02-1870  
1856Niecikowska Małgorzata z d. Danowska *06-06-1776 Danowo †po 13-07-1824  
1857Niecikowska Marianna z d. Jagodzińska *18-07-1792 †przed 16-11-1841  
1858Niecikowska Rozalia z d. Chrostowska *około 1792 Pluty †przed 24-01-1843  
1859Niecikowski Bartłomiej *około 1790 †06-04-1830 Kownatki  
1860Niecikowski Ignacy *około 1785 Kąty †od 24-01-1843 do 10-02-1850  
1861Niecikowski Jan *06-09-1789 †przed 16-11-1841  
1862Niedźwiedzińska Salomea z d. Sulewska *29-04-1798 Sulewo Prusy †  
1863Niedźwiedzka Agnieszka *13-01-1793 Niećkowo †  
1864Niedźwiedzka Marianna z d. Malinowska *04-07-1784 Wojsławy †  
1865Niedźwiedzki Baltazar *około 1798 Niedźwiedzkie †przed 26-11-1855  
1866Niedźwiedzki Jakub *20-04-1779 †07-10-1818 Niedźwiedzkie  
1867Niedźwiedzki Jan Kanty *1776 Niedźwiedzkie †1781 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
1868Niedźwiedzki Kajetan *około 1796 Gromadzyn par. Kolno †od 28-07-1861 do 24-05-1864  
1869Niedźwiedzki Paweł *około 1782 †25-03-1852 Niedźwiedzkie  
1870Nienałtowski Wincenty *1799 Leśniewo Gołębie †14-05-1883 Małachowo /Wizna/   
1871Niklewicz Katarzyna z d. Waniewska *około 1794 Bronowo †po 26-02-1843  
1872Niklewicz Stanisław *około 1798 Wizna †28-12-1844  
1873Niklewicz Wojciech *około 1798 †po 26-02-1843  
1874Nikonowicz Aniela z d. Kalinowska *18-08-1791 Wąsosz †przed 04-1825  
1875Nikonowicz Wawrzyniec *09-08-1787 Szwelczyn †27-02-1832  
1876Nitkiewicz Marianna z d. Mielnicka *około 1793 Wizna †po 23-11-1851  
1877Nitkiewicz Michał *około 1792 Bronowo †przed 23-10-1850  
1878Nowak Anna z d. Wasilewska *około 1793 Mikołajki †  
1879Nowakowski Stanisław *około 1798 Wąsosz †  
1880Nowakowski Stanisław *około 1785 †  
1881Nowicka Wiktoria z d. Rudzka *około 1788 Łepki †po 13-11-1836  
1882Nowosacka Anna z d. Sobolewska *około 1796 †przed 06-1846  
1883Nowosacka Marianna z d. Galińska *około 1799 Zanklewo †przed 09-1837  
1884Obrycka Konstancja z d. Mieczkowska *około 1788 †przed 23-01-1853  
1885Obrycki Aleksander *około 1797 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-04-1852  
1886Obrycki Antoni *około 1785 †przed 1828  
1887Obrycki Józef *1792 †  
1888Okulewicz Antoni *około 1797 Grabowskie †po 12-11-1851  
1889Olszewska Anna *08-07-1796 Wąsosz †  
1890Olszewska Katarzyna z d. Choińska *około 1794 Zanklewo †od 21-02-1843 do 21-04-1856  
1891Olszewska Katarzyna z d. Samełko *01-03-1795 Ławsk †przed 05-1825  
1892Olszewski Bartłomiej *23-08-1784 Ławsk †przed 07-11-1841  
1893Olszewski Stanisław *02-06-1793 Ławsk †12-05-1829  
1894Olszewski Sylwester *około 1792 Wizna †od 21-02-1843 do 21-04-1856  
1895Olsztyńska Anna z d. Zakrzewska *około 1797 Wojsławy †od 25-01-1852 do 26-01-1891  
1896Ołdakowska Anna z d. Dymnicka (Dymińska) *około 1799 Karwowo †przed 30-11-1865  
1897Ołdakowska Anna z d. Ostrowska *27-07-1787 Wąsosz †30-03-1845 Wąsosz  
1898Ołdakowska Karolina Teresa z d. Cichocka *15-10-1799 Wąsosz †przed 06-02-1853  
1899Ołdakowska Katarzyna z d. Kacprowska *około 1799 Wąsosz †  
1900Ołdakowska Katarzyna z d. Glińska *1785 †26-03-1816  
1901Ołdakowska Marianna z d. Wiśniewska *15-03-1792 †  
1902Ołdakowska Marianna z d. Modzelewska *około 1781 †12-01-1846  
1903Ołdakowska Marianna z d. Murawska *około 1788 Wąsosz †po 08-03-1851  
1904Ołdakowski Bartłomiej *20-08-1794 Wąsosz †po 11-02-1861  
1905Ołdakowski Jan *około 1793 Wilno †przed 30-11-1865  
1906Ołdakowski Józef *około 1799 Wąsosz †26-10-1845  
1907Ołdakowski Karol *około 1781 †08-03-1851 Wąsosz  
1908Ołdakowski Kazimierz *06-03-1792 Wąsosz †po 06-02-1853  
1909Ołdakowski Marcin *09-11-1795 Wąsosz †  
1910Ołdakowski Wincenty *08-04-1779 Wąsosz †od 23-11-1841 do 01-06-1856  
1911Omelska Aniela z d. Czarnecka *około 1786 †po 25-10-1838  
1912Opiatowska Franciszka z d. Grabińska *około 1781 Niedźwiadna †po 31-05-1841  
1913Opiatowska Marianna z d. Staroska *około 1792 †po 18-08-1857  
1914Opiatowski Łukasz *około 1791 †przed 25-01-1847  
1915Opoński Jan *około 1791 Siestrzanki †po 13-11-1842  
1916Orłowska Agnieszka z d. Zyskowska *23-01-1795 †19-12-1837  
1917Orłowska Franciszka z d. Zalewska *18-06-1797 Bęćkowo †przed 04-1825  
1918Orłowska Marianna z d. Piotrkowska *23-01-1795 Niećkowo †  
1919Orłowski Jan *14-09-1798 Bzury †  
1920Orłowski Józef *około 1799 Popowo †  
1921Orłowski Józef *około 1775 †06-03-1839 Niećkowo  
1922Ormanowski Ignacy *około 1787 Kramkowo †przed 21-10-1860  
1923Osiecka Marianna z d. Zalewska *około 1793 Bęćkowo †  
1924Osiecki Jakub *19-07-1787 †  
1925Osiecki Jan *około 1792 †14-05-1852 Kędziorowo  
1926Oslińska Franciszka z d. Trepanowska *około 1788 Wizna †po 13-02-1838  
1927Osliński Jan *około 1782 †po 13-02-1838  
1928Ostaszewska Ewa z d. Cichocka *około 1777 †po 29-01-1827  
1929Ostaszewska Małgorzata z d. Jasińska (Widelska, Wesołek) *05-06-1798 †około 1851  
1930Ostaszewski Antoni *1789 †  
1931Ostaszewski Mikołaj *około 1786 Modzele †25-06-1857 Modzele /Wąsosz/  
1932Ostrowska Agnieszka *04-01-1777 Wąsosz †   
1933Ostrowska Agnieszka *13-01-1790 Wąsosz †  
1934Ostrowska Aniela z d. Wiśniewska *09-11-1793 Kędziorowo †08-11-1841 Kędziorowo   
1935Ostrowska Aniela z d. Jagodzińska *19-06-1799 Wąsosz †21-06-1847 Wąsosz   
1936Ostrowska Anna z d. Ruszczyk *1781 †09-10-1831 Wąsosz   
1937Ostrowska Helena *1783 †11-02-1813 Ławsk  
1938Ostrowska Justyna *04-04-1799 Wąsosz †16-05-1802 Wąsosz   
1939Ostrowska Katarzyna *25-04-1793 Wąsosz †12-08-1804 Wąsosz   
1940Ostrowska Klara z d. Rykaczewska *02-08-1779 †  
1941Ostrowska Marianna z d. Golikowska *około 1782 Kubra †po 07-11-1837  
1942Ostrowska Marianna z d. Szymanowska *24-08-1783 Rajgród †12-08-1841 Wąsosz   
1943Ostrowska Marianna z d. Jeziorko *1788 Wąsosz †po 28-09-1870   
1944Ostrowska Zofia z d. Jaroszewska (Doliwa) *około 1791 Bełda †12-12-1840 Wąsosz   
1945Ostrowski Antoni *07-06-1778 Wąsosz †   
1946Ostrowski Franciszek *02-12-1798 Wąsosz †   
1947Ostrowski Hieronim *13-08-1780 Wąsosz †07-02-1860 Wąsosz   
1948Ostrowski Hilary *14-01-1786 Wąsosz †26-10-1855 Kędziorowo   
1949Ostrowski Jan *23-12-1776 †08-12-1839 Wąsosz  
1950Ostrowski Józef *około 1780 †07-11-1837 Kubra /Przytuły/  
1951Ostrowski Józef *15-02-1793 Wąsosz †  
1952Ostrowski Marcin *07-11-1796 Wąsosz †06-03-1842 Wąsosz   
1953Ostrowski Mateusz *12-09-1784 Wąsosz †01-12-1817 Ławsk  
1954Ostrowski Michał *24-09-1779 Wąsosz †  
1955Ostrowski Paweł *16-01-1791 Wąsosz †23-02-1795 Wąsosz   
1956Ostrowski Stefan Jan *23-12-1776 Wąsosz †  
1957Ostrowski Wojciech *23-04-1783 Wąsosz †05-02-1835 Wąsosz   
1958Owczarska Elżbieta z d. Jankowska *06-09-1798 †  
1959Owczarska Marianna z d. Chmielewska *03-12-1786 Żebry †przed 09-1823  
1960Owczarski Mateusz *około 1792 †przed 18-11-1838  
1961Owczarski Paweł *18-01-1788 †  
1962Owsianko Maciej *20-02-1797 Dybła †05-02-1864 Bzury /Wąsosz/  
1963Pacewicz Andrzej *30-11-1794 Wierzbowo †przed 31-01-1860  
1964Pacewicz Teresa z d. Szwejkowska *05-10-1794 †przed 31-01-1860  
1965Pachucka Marianna z d. Markowska *26-10-1799 Wąsosz †po 09-11-1858  
1966Pachucki Józef *około 1795 Kubra †przed 23-11-1851  
1967Pachucki Stanisław *około 1791 Rakowo †19-02-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
1968Pachucki Wojciech *17-04-1793 Brzozowa Wólka †po 18-11-1844  
1969Panasewicz Józef *około 1775 †  
1970Panasewicz Petronella z d. Gładkowska *26-10-1796 †  
1971Paszkowska Franciszka z d. Sulimowicz *24-06-1795 Wąsosz †  
1972Paszkowska Marianna z d. Mieczkowska *około 1794 †  
1973Paszkowski Jan *około 1794 Glinki †  
1974Paszkowski Maciej *około 1782 †po 31-01-1847  
1975Patro Jan *około 1798 Biała Piska †  
1976Pawełczyk Agata z d. Lewicka *około 1798 Supraśl †01-01-1844  
1977Pawełczyk Anna z d. Kryszewicz *około 1796 †przed 12-1834  
1978Pawełczyk Franciszek *około 1797 Niwkowo †  
1979Pawełczyk Marianna z d. Marczak *około 1790 Bronowo †  
1980Pawełczyk Paweł *około 1799 †po 27-01-1851  
1981Pawluk Józef *około 1777 †29-10-1848  
1982Pawłowski Ignacy *około 1793 Andrychy †przed 13-11-1850  
1983Pawłowski Tomasz *około 1780 †26-03-1830 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1984Perkowska Aniela z d. Sulewska *09-10-1799 Bagienice †przed 09-05-1850  
1985Perkowski Jan *około 1792 Perki-Lachy †  
1986Perkowski Mateusz *około 1799 Niećkowo †13-02-1845 Niećkowo  
1987Perkowski Wojciech *02-04-1792 †09-05-1850 Bagienice /Wąsosz/  
1988Pezowicz Fabian Daniel *około 1798 †od 23-11-1847 do 02-02-1852   
1989Piasecka Franciszka z d. Szczawińska *31-03-1797 Łempice †  
1990Piasecka Marianna z d. Jabłońska *około 1796 †  
1991Piasecki Andrzej *20-11-1786 †  
1992Piasecki Mikołaj *około 1790 †  
1993Piaskowski Andrzej *około 1786 †  
1994Piaskowski Antoni *27-11-1796 Możdżenie †  
1995Piaskowski Mikołaj *około 1794 †  
1996Piechowski Marcin *około 1795 Kossaki †po 07-11-1870  
1997Piekarska Antonina z d. Bednarowicz *10-06-1796 Świdry †  
1998Piekarski Ambroży *około 1782 Sieburczyn †przed 08-1822   
1999Piekarski Jan *około 1782 †  
2000Pieniążek Elżbieta z d. Wojsław *około 1799 Kownatki †po 28-02-1876  
2001Pieniążek Jakub *około 1793 Mieczki †przed 21-02-1865  
2002Pieniążek Jan *około 1795 †13-05-1838 Orlikowo /Jedwabne/  
2003Pieniążek Stanisław *około 1799 Pieniążki par. Romany †przed 03-02-1857  
2004Pieńczykowska Dorota Łucja *1787 Karwowo †  
2005Pieńczykowska Marianna Anna *1789 Turczyn †  
2006Pieńczykowski Wincenty *około 1791 Bzury †po 20-02-1865  
2007Pieńkowska Izabela z d. Chmielewska *około 1798 Wizna †17-06-1843  
2008Pieńkowska Kunegunda z d. Kossakowska *około 1793 Nieławice †po 27-11-1854  
2009Pieńkowska Marianna z d. Polkowska *około 1789 Kąty †  
2010Pieńkowska Rozalia z d. Zakrzewska *około 1797 Wojsławy †  
2011Pieńkowski Andrzej *około 1788 Męczki †od 26-01-1858 do 30-01-1866  
2012Pieńkowski Antoni *około 1787 Wysokie †  
2013Pieńkowski Jan *około 1795 Pieńki †  
2014Pieńkowski Łukasz *około 1787 Pieńki †przed 04-1812  
2015Pieńkowski Piotr *około 1776 †20-09-1826 Kucze Małe /Jedwabne/  
2016Pieńkowski Wojciech Stanisław *około 1793 Kossaki †od 12-10-1841 do 27-11-1854  
2017Pietraszewicz Bartłomiej *około 1797 Osowiec †  
2018Pietraszewicz Marianna z d. Saciłowska *około 1793 Sośnia †  
2019Pilchowska Agata z d. Czarnecka *około 1776 †18-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2020Piotrkowska Franciszka (Katarzyna) z d. Kalinowska *około 1798 †po 12-02-1864  
2021Piotrkowska Marianna z d. Grzymkowska *02-07-1786 Wąsosz †14-03-1840 Sulewo Kownaty  
2022Piotrkowski Michał *około 1799 †  
2023Piotrkowski Stanisław *około 1790 †od 24-11-1851 do 16-11-1862  
2024Piotrowska Barbara z d. Liberadzka *10-03-1789 †od 27-01-1835 do 20-11-1848  
2025Piotrowska Elżbieta z d. Brzostowska *około 1799 †po 21-11-1847  
2026Piotrowska Ewa z d. Tafiłowska *30-12-1797 Kędziorowo †przed 13-11-1849  
2027Piotrowska Marianna z d. Śmiarowska *13-01-1789 Wąsosz †  
2028Piotrowski Ignacy *31-07-1786 Kędziorowo †przed 13-11-1849  
2029Piotrowski Jakub *około 1799 Wizna †od 13-02-1865 do 07-02-1876  
2030Piotrowski Jan *około 1787 Owieczki †przed 09-11-1846  
2031Piotrowski Jan *23-06-1791 †przed 20-11-1848  
2032Piotrowski Stanisław *około 1797 Wizna †po 21-02-1868  
2033Piotrowski Stanisław *25-04-1788 Kędziorowo †przed 26-05-1851  
2034Piórkowska Teresa *27-10-1776 Brodowo †  
2035Piórkowski Paweł *27-01-1782 Brodowo †10-12-1841 Racibory /Przytuły/  
2036Pliszka Andrzej *28-11-1790 Ławsk †  
2037Pliszka Antoni *około 1797 †przed 22-02-1846  
2038Pliszka Antoni *09-06-1796 Ławsk †29-01-1848 Ławsk  
2039Pliszka Cecylia z d. Olszewska *około 1797 †13-03-1832 Ławsk  
2040Pliszka Elżbieta z d. Ostrowska *21-08-1796 Ławsk †15-01-1838 Ławsk /Wąsosz/  
2041Pliszka Katarzyna *10-11-1793 †  
2042Pliszka Łucja z d. Olszewska *23-11-1790 Ławsk †1832  
2043Płochocka Rozalia z d. Zamojska *06-05-1798 Jambrzyki †15-02-1855  
2044Płochocki Jakub *12-08-1798 Łempice †od 13-09-1863 do 19-11-1865  
2045Płoskiewicz Jan *około 1796 Wąsosz †  
2046Płoskiewicz Katarzyna z d. Gleba *około 1796 Szczuczyn †  
2047Pokorny Franciszek *około 1794 Radku †przed 10-1828  
2048Polakowski Szymon *16-04-1798 Wąsosz †29-01-1850 Żebry /Wąsosz/  
2049Polkowska Aniela z d. Kiełczewska *około 1793 Supy †po 31-01-1853  
2050Polkowska Anna z d. Darwicka *około 1780 Nadbory †od 17-02-1828 do 25-11-1840  
2051Polkowska Katarzyna *1778 Szlasy †  
2052Polkowska Magdalena z d. Chrostowska *około 1796 Pluty †25-01-1847 Karwowo par. Jedwabne  
2053Polkowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1795 †po 23-04-1856  
2054Polkowska Marianna z d. Trzaska *około 1795 Supy †od 12-02-1844 do 27-11-1853  
2055Polkowska Marianna z d. Miklas *12-08-1796 †po 08-11-1851  
2056Polkowska Rozalia z d. Przestrzelska *około 1791 Kąty †po 24-01-1855  
2057Polkowska Zofia z d. Niedźwiedzka *1785 Niedźwiedzkie †po 23-11-1835   
2058Polkowski Andrzej *około 1794 Kąty †od 12-02-1844 do 27-11-1853  
2059Polkowski Jan *około 1785 Szlasy †po 31-01-1853  
2060Polkowski Jan *około 1781 †przed 16-02-1841  
2061Polkowski Józef *około 1797 Szlasy †po 23-11-1835   
2062Polkowski Stanisław *około 1788 Kąty †przed 06-02-1849  
2063Polkowski Stanisław *około 1782 †przed 28-11-1837  
2064Polkowski Stanisław *11-11-1792 Żebry †po 08-11-1851  
2065Polkowski Tadeusz *około 1794 Kąty †przed 01-1820  
2066Połocki Franciszek *około 1799 Owieczki †  
2067Popielczyk Julianna z d. Wietoszko *około 1789 Żebry †po 28-01-1874  
2068Popielczyk Mikołaj *około 1779 Rakowo †po 28-01-1874  
2069Popiołek Ewa z d. Magierska *około 1793 Zanklewo †po 24-11-1856  
2070Popiołek Jan *około 1785 Zanklewo †od 24-02-1840 do 26-11-1849  
2071Popławska Anna z d. Owsianko *około 1784 Ładygowo †  
2072Popławski Mateusz *około 1793 †15-09-1864 Sieburczyn /Burzyn/   
2073Popławski Stanisław *około 1780 †26-07-1810 Sieburczyn /Burzyn/   
2074Popowska Rozalia z d. N *około 1778 †24-07-1838 Kapice /Białaszewo/  
2075Popowski Marcin *około 1798 Kapice †po 19-05-1870  
2076Porowska Franciszka z d. Saniewska *około 1789 Klimaszewnica †po 09-02-1846  
2077Porowska Konstancja z d. Borawska *około 1783 †przed 01-1823  
2078Porowski Mateusz *około 1789 Przestrzele †od 24-11-1845 do 19-06-1848  
2079Porowski Paweł *około 1785 †  
2080Potrzebka Konstancja z d. Wysocka *około 1799 Dołęgi †  
2081Potrzebka Szymon *około 1779 Wiązownica †przed 21-11-1847  
2082Poznańska Marianna z d. Kryszczyńska *około 1783 Kubra †po 24-11-1833  
2083Poznański Andrzej *około 1777 †  
2084Pożarska Katarzyna z d. N *około 1794 †05-01-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2085Prokopowicz Małgorzata z d. Kaczyńska *około 1776 Burzyn †przed 12-11-1843  
2086Prokopowicz Michał *około 1779 †przed 12-11-1843  
2087Pruszko Agnieszka z d. Melechowicz *około 1792 †  
2088Pruszko Agnieszka z d. Dąbkowska *około 1791 Wizna †  
2089Pruszko Anna z d. Grabowska *około 1794 Wizna †od 09-01-1853 do 23-09-1862  
2090Pruszko Antoni *około 1793 †po 30-01-1853  
2091Pruszko Brygida z d. Łapińska *około 1798 †przed 10-11-1868  
2092Pruszko Grzegorz *około 1786 Wizna †  
2093Pruszko Józef *około 1787 Wizna †  
2094Pruszko Marianna z d. Janczewska *około 1797 Smolarze †  
2095Pruszko Stanisław *około 1777 Wizna †09-01-1853 Wizna /Wizna/  
2096Pruszko Tomasz *około 1783 Wizna †  
2097Pruszko Wojciech *około 1797 †przed 10-11-1868  
2098Przechocki Paweł *13-01-1793 Pieńki †od 22-05-1848 do 19-06-1853  
2099Przestrzelska Aniela z d. Karwowska *około 1797 Brzostowo †przed 10-02-1850  
2100Przestrzelska Franciszka z d. Kossakowska *około 1784 †po 10-03-1853  
2101Przestrzelska Franciszka z d. Żelechowska *około 1797 †po 28-02-1859  
2102Przestrzelska Helena z d. Kalinowska *około 1779 †przed 28-02-1832  
2103Przestrzelska Juliana z d. Chrzanowska *około 1776 †przed 10-1831  
2104Przestrzelska Julianna z d. Wądołowska *około 1792 †19-04-1852 Chrostowo /Jedwabne/  
2105Przestrzelska Julianna z d. Brzozowska *około 1798 †po 16-03-1848  
2106Przestrzelska Marianna z d. Bagińska *około 1792 Ramoty †  
2107Przestrzelski Franciszek *około 1775 Kąty †przed 28-02-1832  
2108Przestrzelski Jakub *około 1779 †10-03-1853 Rutki /Wizna/  
2109Przestrzelski Jan *około 1798 Jarnuty †od 19-02-1855 do 04-02-1861  
2110Przestrzelski Jan *około 1785 Kąty †od 21-02-1841 do 28-02-1859  
2111Przestrzelski Józef *około 1798 Kaimy †  
2112Przestrzelski Józef *około 1793 Kąty †od 27-02-1843 do 06-06-1853  
2113Przestrzelski Kazimierz *około 1792 Kaimy †po 25-11-1845  
2114Przestrzelski Łukasz *około 1788 Boguszki †  
2115Przestrzelski Mateusz *około 1787 Kąty †  
2116Przestrzelski Michał *około 1795 Sambory †od 23-11-1858 do 06-02-1872  
2117Przestrzelski Paweł *około 1786 Kąty †przed 10-02-1850  
2118Przyborowski Adam *około 1799 Gałązki †14-10-1858 Bzury  
2119Przyborowski Bartłomiej *około 1799 Brzeźnio †  
2120Ptaszyńska Marianna z d. Grabowska *około 1799 Wizna †przed 28-01-1851  
2121Ptaszyński Michał *około 1778 †03-02-1826 Przestrzele  
2122Puchalska Marianna z d. Olszewska *około 1787 Mocarze Budne †po 06-02-1843  
2123Puchalski Wawrzyniec *około 1784 †po 06-02-1843  
2124Puzarowski Wojciech *około 1792 Niedźwiadna †  
2125Radliński Aleksander *około 1789 Kraków †  
2126Radziwon Piotr *około 1776 †23-10-1827   
2127Rajski Maciej *około 1799 Słucz †przed 16-11-1857  
2128Rakowicz Kazimierz *około 1784 Rosja †przed 10-1817  
2129Ramotowska Franciszka z d. Sokołowska *około 1799 †10-01-1827 Orlikowo /Jedwabne/  
2130Ramotowska Franciszka z d. Konopka *16-01-1792 †od 04-02-1847 do 01-11-1857  
2131Ramotowska Helena z d. Rogowska *około 1781 †od 18-02-1828 do 18-02-1840  
2132Ramotowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1776 †21-02-1836 Pluty /Przytuły/  
2133Ramotowska Marianna z d. Barwikowska *około 1783 Barwiki †po 21-02-1843  
2134Ramotowska Marianna z d. Borawska *około 1797 †  
2135Ramotowska Zofia z d. Borawska *około 1781 Racibory †po 21-11-1842  
2136Ramotowski Bartłomiej *23-08-1795 †14-08-1831 Sulewo Prusy  
2137Ramotowski Bartłomiej *około 1791 †29-12-1838  
2138Ramotowski Feliks *około 1798 †20-05-1845 Orlikowo /Jedwabne/  
2139Ramotowski Paweł *około 1778 Barwiki †po 21-02-1843  
2140Ramotowski Paweł *około 1796 Pluty †od 27-02-1859 do 13-02-1860  
2141Ramotowski Piotr *25-06-1798 Orlikowo †26-11-1868 Danowo /Wąsosz/  
2142Ramotowski Roch Wawrzyniec *około 1793 Męczki †po 12-02-1867  
2143Ramotowski Tadeusz *28-10-1787 Danowo †przed 23-11-1841  
2144Rasimowicz Jan *około 1796 Modzele †18-11-1848  
2145Rągowski Jan *około 1776 †1831  
2146Rejnart Fryderyk (Franciszek) *około 1794 Wiżajny †25-01-1843  
2147Remiszewska Joanna z d. Przestrzelska *około 1796 Boguszki †przed 04-1827  
2148Remiszewska Marianna z d. Kossakowska *około 1785 †  
2149Remiszewski Aleksander *około 1777 †  
2150Remiszewski Tomasz *około 1791 †przed 12-11-1843  
2151Renkiewicz Jan *około 1779 †12-04-1849 Mścichy /Radziłów/  
2152Robaczyński Maciej *28-01-1799 Kędziorowo †27-11-1848 Kędziorowo  
2153Robaczyński Maciej *około 1797 †  
2154Rogala Dawid *18-12-1783 Drygały †08-03-1830  
2155Rogalewska Katarzyna z d. Jałbrzykowska *około 1797 Mocarze †13-02-1865 Brzostowo /Burzyn/  
2156Rogalewski Mikołaj *około 1790 Brzostowo †od 05-02-1855 do 13-02-1865  
2157Rogalska Tekla z d. Gutowska *około 1799 †05-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2158Rogalska Teresa (Dorota) z d. Ramotowska *około 1797 Grądy Wielkie †16-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2159Rogalski Adam *około 1782 †po 11-02-1850  
2160Rogalski Maciej *około 1796 Bronaki-Pietrasze †po 26-10-1858  
2161Rogińska Franciszka z d. Maciora *14-06-1797 †  
2162Rogińska Józefata z d. Mroczkowska *około 1797 Mroczki †po 21-11-1850  
2163Rogiński Antoni *14-06-1798 Ciemnoszyje †  
2164Rogiński Franciszek *około 1797 Nadbory †09-07-1834  
2165Rogiński Wojciech Krzysztof *30-04-1799 Brzozowa Wólka †po 26-01-1868  
2166Rogowska Angela z d. Supińska *około 1799 Supy †  
2167Rogowska Aniela z d. Ruszczyk *19-08-1798 Sojczyn †przed 20-11-1842  
2168Rogowska Aniela z d. Chrostowska *około 1794 Biodry †od 16-06-1842 do 30-01-1867  
2169Rogowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1787 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
2170Rogowska Franciszka z d. Kiełczewska *1786 †po 14-02-1836   
2171Rogowska Julianna z d. Szleszyńska *około 1791 Szlasy †04-01-1823 Trzaski /Przytuły/  
2172Rogowska Julianna z d. Polkowska *około 1787 Kąty †po 22-11-1836  
2173Rogowska Katarzyna z d. Cwalińska *około 1792 Nadbory †11-07-1828 Wagi /Przytuły/  
2174Rogowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1796 †przed 17-02-1868  
2175Rogowska Konstancja z d. Supińska *około 1792 †po 14-02-1848  
2176Rogowska Konstancja z d. Świderska *16-09-1794 Świdry †po 13-05-1860  
2177Rogowska Małgorzata *około 1780 Brychy †od 02-03-1840 do 03-02-1845  
2178Rogowska Marcjanna z d. Klimaszewska *około 1791 Dusze †przed 09-05-1842  
2179Rogowska Marianna z d. Mrozowicz *około 1788 †  
2180Rogowska Marianna z d. Piórkowska *około 1797 Brodowo †31-01-1858 Brodowo /Radziłów/   
2181Rogowska Marianna z d. Rogalska *około 1791 Mścichy †  
2182Rogowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1782 †przed 05-03-1859  
2183Rogowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1795 Wagi †11-01-1828 Wagi /Przytuły/  
2184Rogowska Zofia z d. Wojsław *24-05-1799 Kownatki †po 11-09-1849  
2185Rogowski Adam *około 1790 †12-1791 Brychy /Przytuły/  
2186Rogowski Adam *około 1797 †po 14-02-1848  
2187Rogowski Andrzej *około 1799 †02-11-1853 Brodowo   
2188Rogowski Jakub *około 1793 †20-09-1827 Kucze Małe /Jedwabne/  
2189Rogowski Jakub *około 1797 Bukowo †  
2190Rogowski Jakub *około 1788 Pluty †przed 24-11-1846  
2191Rogowski Jan *około 1794 Brychy †  
2192Rogowski Jan *około 1798 Supy †po 05-03-1859  
2193Rogowski Jan *około 1782 †przed 17-02-1868  
2194Rogowski Jan *1781 †po 06-06-1849   
2195Rogowski Józef *około 1775 Brychy †od 27-11-1827 do 02-03-1840  
2196Rogowski Józef *13-03-1790 †31-07-1831  
2197Rogowski Kazimierz *około 1783 Pluty †od 16-06-1842 do 30-01-1867  
2198Rogowski Maciej *około 1792 Pluty †24-03-1838 Pluty /Przytuły/  
2199Rogowski Mateusz *około 1775 Supy †po 11-09-1849  
2200Rogowski Mateusz *około 1786 Wagi †przed 31-01-1859  
2201Rogowski Mateusz *około 1779 Pluty †po 22-11-1836  
2202Rogowski Michał *około 1792 Brychy †  
2203Rogowski Michał *około 1796 Pluty †1865  
2204Rogowski Paweł *około 1797 Wagi †po 28-02-1859  
2205Rogowski Stanisław *około 1785 †  
2206Rogowski Stanisław *około 1792 Trzaski †po 15-02-1847  
2207Rogowski Stanisław *22-11-1778 †przed 17-10-1849  
2208Rogowski Tomasz *18-12-1785 Goniądz †od 20-11-1842 do 19-11-1848  
2209Rogowski Tomasz *30-12-1788 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 13-05-1860  
2210Romanowska Agata z d. Kaplińska (Kapla) *około 1794 Woźnawieś †przed 22-02-1854  
2211Romanowska Apolonia z d. Sulimowicz *14-02-1798 Wąsosz †  
2212Romanowska Ewa z d. Rutkiewicz *22-12-1799 Wąsosz †30-01-1869 Koniecki /Wąsosz/  
2213Romanowski Antoni *1792 †od 10-02-1850 do 05-02-1861  
2214Romanowski Fiedor *około 1787 †przed 22-02-1854  
2215Romanowski Jan *31-10-1792 †przed 30-01-1869  
2216Rosławski Jan *około 1777 Ełk †11-07-1831  
2217Rostek Dawid *30-12-1787 †przed 06-11-1837  
2218Rostek Marianna (Anna) z d. Pietrzykowska *21-07-1791 Szczuczyn †od 06-11-1837  
2219Rostek Wojciech *22-04-1786 †przed 04-1827  
2220Roszkowska Rozalia z d. Konopka *około 1798 Konopki Chude †po 22-08-1859  
2221Rozwadowska Elżbieta z d. Cimoch *około 1788 Słucz †  
2222Rozwadowska Katarzyna z d. Golik *około 1796 Siestrzanki †06-02-1831 Kucze Małe /Jedwabne/   
2223Rozwadowska Marianna z d. Golik (Golikowska) *około 1791 †po 20-11-1842   
2224Rozwadowski Ambroży *około 1790 Siestrzanki †22-10-1814 Siestrzanki /Burzyn/  
2225Rozwadowski Antoni *około 1787 Siestrzanki †po 20-11-1842   
2226Rozwadowski Józef *około 1793 †08-03-1795 Siestrzanki /Burzyn/  
2227Rozwadowski Kazimierz *około 1795 Siestrzanki †28-02-1834  
2228Rozwadowski Piotr *około 1796 Siestrzanki †przed 14-02-1841   
2229Rozwadowski Tomasz *około 1788 Siestrzanki †przed 11-02-1863   
2230Rubiński Józef *około 1782 †27-05-1832 Sokoły  
2231Rubiński Paweł *około 1782 †po 19-11-1837  
2232Rudnik Józef *09-02-1788 Żebry †  
2233Rudnik Marianna z d. Borawska *11-02-1799 Stawiane †przed 06-1832  
2234Rudzka Agnieszka z d. Pieńczykowska *około 1799 †przed 05-02-1860  
2235Rudzki Wawrzyniec *około 1799 †po 28-02-1876  
2236Rupińska Weronika z d. Przyborowska *około 1788 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
2237Rupiński Adam *około 1783 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
2238Rupiński Józef *około 1784 Borawskie †07-10-1841  
2239Rusińska Zofia z d. Sulewska *około 1798 Zaborowo †po 01-11-1853  
2240Rusiński Maciej *około 1789 †02-12-1842 Czerwonki  
2241Rutkiewicz Ewa z d. Kozłowska *05-09-1788 †przed 01-1820  
2242Rutkiewicz Franciszka z d. Żurawska *01-04-1784 Wąsosz †08-03-1817 Wąsosz  
2243Rutkiewicz Gertruda z d. Jagodzińska *07-03-1797 Wąsosz †09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
2244Rutkiewicz Kazimierz *02-03-1782 Wąsosz †przed 20-02-1848  
2245Rutkiewicz Marianna z d. Lubelska *16-01-1775 †  
2246Rutkowska Anastazja z d. Cieplińska *około 1793 †  
2247Rutkowska Aniela z d. Makowska *około 1792 Makowskie †po 27-06-1837   
2248Rutkowska Aniela z d. Koszykowska *około 1798 Brzostowo †po 26-01-1858  
2249Rutkowska Anna *01-08-1784 Sulewo Prusy †przed 1796  
2250Rutkowska Antonina z d. Rawa *około 1789 Białaszewo †22-02-1849 Bagienice   
2251Rutkowska Barbara z d. Kotowska *około 1787 Rutki Nory †po 27-02-1843  
2252Rutkowska Ewa *24-12-1780 Bagienice †  
2253Rutkowska Franciszka z d. Danowska *około 1789 Łosewo †23-04-1832 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2254Rutkowska Franciszka z d. Łempicka *08-03-1786 Bagienice †19-04-1847 Bagienice  
2255Rutkowska Justyna *17-06-1787 Sulewo Prusy †  
2256Rutkowska Małgorzata *10-07-1782 Sulewo Prusy †  
2257Rutkowska Marianna z d. Przyborowska *04-02-1787 Możdżenie †po 01-10-1844  
2258Rutkowski Andrzej *około 1783 Kossaki †  
2259Rutkowski Andrzej *około 1778 †przed 27-02-1843  
2260Rutkowski Antoni *około 1779 †14-01-1843 Bagienice  
2261Rutkowski Augustyn *27-08-1785 Sulewo Prusy †przed 23-11-1846  
2262Rutkowski Franciszek *08-09-1794 Sulewo Prusy †14-05-1796 Sulewo Prusy  
2263Rutkowski Jakub *około 1796 Rutkowskie †po 13-02-1865  
2264Rutkowski Jakub *około 1796 †24-02-1841 Świdry  
2265Rutkowski Jan *około 1785 Rutkowskie †  
2266Rutkowski Jan *01-01-1791 Sulewo Prusy †23-11-1842 Sulewo Prusy  
2267Rutkowski Józef *22-03-1789 Sulewo Prusy †  
2268Rutkowski Kajetan *około 1795 Rutki †14-07-1821  
2269Rutkowski Kazimierz *około 1797 Rutkowskie †przed 22-06-1857  
2270Rutkowski Mateusz *około 1798 †przed 26-10-1863  
2271Rutkowski Michał *30-09-1792 Sulewo Prusy †04-10-1793 Bagienice  
2272Rutkowski Rafał *około 1790 Rutki Nory †po 27-06-1837   
2273Rutkowski Wojciech *13-04-1788 Pasichy †przed 01-10-1844  
2274Rydzewska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1796 Bzury †04-03-1856 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2275Rydzewska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1786 †po 11-09-1849  
2276Rydzewska Katarzyna z d. Sulewska *26-11-1793 Zalesie †od 20-10-1852 do 26-11-1860   
2277Rydzewska Marianna z d. Konopka *około 1797 Konopki par. Grabowo †po 26-11-1844  
2278Rydzewski Norbert *około 1786 Świdry Podleśne †po 11-09-1849  
2279Rydzewski Piotr *około 1776 †  
2280Rydzewski Stanisław *około 1782 Żelazki †przed 26-11-1844  
2281Rydzewski Wincenty *około 1777 Żelazki †10-01-1875 Żelazki /Romany/  
2282Rydzewski Wojciech Jerzy *23-04-1782 Rydzewo †przed 28-11-1843   
2283Rykaczewski Mateusz *około 1796 Szczuczyn †po 24-07-1863  
2284Saciłowska Marianna z d. Karpińska *31-03-1799 †po 20-06-1861  
2285Saciłowski Piotr *1796 Sośnia †  
2286Saciłowski Wojciech *03-04-1791 Sośnia †po 20-06-1861  
2287Sadowski Antoni *około 1789 †19-05-1859 Modzele  
2288Sadowski Dominik *około 1792 †20-10-1852 Bzury   
2289Sakowska Magdalena z d. Kopczyńska *około 1779 Rajgród †  
2290Sakowski Grzegorz *około 1799 †  
2291Samborski Wojciech *około 1796 †02-01-1855  
2292Samełka Adam *około 1787 Ławsk †po 24-11-1835  
2293Samełka Andrzej *około 1787 Chojnowo †11-04-1869 Bagienice /Wąsosz/  
2294Samełka Dominika (Domicela) z d. Sobolewska *około 1790 †po 24-11-1835  
2295Samełka Stanisław *około 1799 Chojnowo †1837  
2296Samełka Wojciech *około 1793 †  
2297Samełko Piotr *około 1777 Ławsk †15-10-1832 Ławsk  
2298Samełko Wawrzyniec *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
2299Samełko Wojciech *11-04-1793 Chojnowo †07-08-1823  
2300Saniewska Anna z d. Karwowska *około 1784 Klimaszewnica †po 26-02-1843  
2301Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *około 1799 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
2302Saniewski Franciszek *05-10-1781 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
2303Saniewski Józef Wiktor *09-02-1788 †  
2304Saniewski Wojciech *około 1799 †przed 10-01-1864  
2305Sankowska Franciszka z d. Żurawska *13-03-1786 †od 22-11-1842 do 02-03-1851  
2306Sankowski Paweł *17-01-1788 †od 02-03-1851 do 20-02-1859  
2307Saraczewska Ewa z d. Koryszewska *około 1798 Przytuły †07-03-1839 Orlikowo  
2308Saraczewski Jan *około 1796 Przytuły †przed 24-05-1835  
2309Satary Jan *około 1780 †  
2310Sawicka Małgorzata z d. Osiecka *02-07-1779 †przed 21-11-1841  
2311Sawicki Antoni *31-05-1789 †po 21-11-1841  
2312Sawicki Franciszek *około 1793 †  
2313Sawicki Mateusz *około 1785 †15-03-1838 Bęćkowo  
2314Serafińska Katarzyna z d. Dobkowska *około 1796 Kramkowo †po 17-11-1839  
2315Serafiński Stanisław *około 1790 Bożejewo †przed 17-11-1839  
2316Siedlecka Antonina z d. Mieczkowska *28-02-1785 †przed 11-11-1844  
2317Siedlecka Ewa z d. Modzelewska *około 1799 Wąsosz †od 19-01-1862 do 13-04-1875  
2318Siedlecka Franciszka z d. Modzelewska *22-08-1795 Wąsosz †04-10-1858 Wąsosz  
2319Siedlecka Józefata z d. Olszewska *około 1779 Kamianki †po 30-01-1831  
2320Siedlecki Jan *31-05-1796 Wąsosz †01-02-1858  
2321Siedlecki Paweł *około 1798 Wąsosz †11-05-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
2322Siedlecki Tomasz *09-12-1796 †przed 11-11-1844  
2323Siedmioradzka Luiza z d. Trzonkowska *około 1785 †14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
2324Siedmioradzki Jan *około 1795 Stobnica †  
2325Sieniawska Marianna z d. Janczewska *około 1798 Korytki †  
2326Sieniawski Piotr *około 1790 †przed 08-1823 /Romany/  
2327Sienicki Baltazar *około 1793 †19-03-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
2328Sienicki Piotr *około 1798 †06-11-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
2329Sienicki Piotr *około 1792 †  
2330Sikorska Józefa z d. Mateuszczyk *około 1792 †31-05-1838  
2331Sikorska Julianna z d. Waśkiewicz *około 1789 †23-05-1845 Wąsosz  
2332Sikorska Katarzyna z d. Kutnowska *około 1787 Bronowo †przed 27-01-1851  
2333Sikorski Maciej *około 1797 Przyborowo †od 03-02-1856 do 06-11-1864  
2334Sikorski Piotr *około 1795 Bronowo †od 07-11-1859 do 04-01-1861  
2335Sikorski Piotr *20-05-1779 Wąsosz †08-08-1833 Wąsosz  
2336Składanek Katarzyna z d. Pruszko *około 1776 †od 09-11-1844 do 11-05-1856  
2337Skocka Marianna z d. Pliszka *02-08-1789 Koniecki †przed 24-11-1839  
2338Skocki Paweł *28-01-1790 †przed 24-11-1839  
2339Skowroński Józef *około 1799 Bargłów †po 27-02-1859  
2340Skrodzka Anna z d. Wiszowata *około 1790 Wiszowate †po 12-02-1844  
2341Skrodzka Marianna z d. Ostrowska *12-08-1788 Wąsosz †po 15-10-1848   
2342Skrodzki Franciszek *około 1789 Skroda Wielka †po 12-02-1844  
2343Skrodzki Jan *około 1798 Skroda Wielka †po 14-02-1859  
2344Skrodzki Jan *około 1798 Niedźwiadna †  
2345Smoliński Mikołaj *około 1784 Zalesie †13-05-1855 Kędziorowo  
2346Sobolewska Anastazja z d. Mocarska *około 1793 †przed 09-1832  
2347Sobolewska Małgorzata z d. Golik *około 1784 †po 07-02-1836  
2348Sobolewska Rozalia Barbara z d. Dąbrowska *około 1790 Szostaki †  
2349Sobolewski Jan Kajetan *około 1793 Rutkowskie †  
2350Sobolewski Marcin *około 1780 †przed 28-04-1833  
2351Sobolewski Stanisław *około 1796 Chrzanowo †przed 27-10-1850  
2352Sobolewski Wojciech *19-04-1782 †04-1831  
2353Socik Wit *około 1784 †  
2354Sokołek Antonina z d. Czyżewska *05-06-1785 †06-06-1828 Wąsosz   
2355Sokołek Maciej *26-02-1780 Wąsosz †przed 04-1831  
2356Sokołowska Marianna z d. N *około 1785 †  
2357Sokołowska Salomea z d. Olszewska *16-11-1786 Ławsk †24-05-1850 Świdry /Wąsosz/  
2358Sokołowska Teresa *17-08-1796 Godlewo †  
2359Sokołowska Teresa z d. Danowska *1791 Klimaszewnica †przed 28-02-1848  
2360Sokołowska Teresa z d. Wieczorek *24-10-1788 Zalesie †po 31-10-1842  
2361Sokołowska Zofia z d. Kamińska *około 1797 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2362Sokołowski Antoni *około 1798 Słucz †przed 02-02-1858  
2363Sokołowski Franciszek *09-10-1791 Godlewo †przed 1798  
2364Sokołowski Franciszek *około 1798 †19-06-1812 Godlewo /Wąsosz/  
2365Sokołowski Jakub *około 1797 Sokoły par. Romany †po 22-04-1861  
2366Sokołowski Jan *29-05-1790 Ramoty †po 28-02-1848  
2367Sokołowski Jan *15-12-1793 Godlewo †  
2368Sokołowski Leon *około 1796 Biodry †  
2369Sokołowski Paweł *około 1783 †  
2370Sokołowski Paweł *25-01-1789 Godlewo †05-04-1864 Szwelczyn /Wąsosz/  
2371Sokołowski Stanisław *około 1798 †23-02-1832  
2372Sokołowski Wawrzyniec *13-08-1787 Ławsk †po 24-05-1850  
2373Soliński Mateusz *21-09-1782 Wąsosz †02-10-1842 Wąsosz  
2374Staniszewska Łucja z d. Samełko *07-12-1788 Ławsk †przed 04-1830  
2375Staniszewska Marianna z d. Dmochowska *około 1777 Ławsk †16-03-1857 Ławsk  
2376Staniszewski Józef *21-03-1792 †26-06-1824 Ławsk  
2377Staniszewski Maciej *23-02-1784 Ławsk †  
2378Staniszewski Stanisław *około 1788 †po 26-06-1824  
2379Staniszewski Stanisław *około 1786 †od 09-07-1865 do 29-10-1894  
2380Stankiewicz Antoni *około 1794 Wizna †  
2381Stankiewicz Bernard (Jan) *około 1799 Brzostowo †przed 20-11-1860  
2382Stankiewicz Ewa z d. Szymanowska *około 1793 Wizna †po 19-02-1838  
2383Starzyńska Elżbieta z d. Godziszewska *około 1798 Burzyn †  
2384Starzyński Grzegorz *około 1787 Słucz †  
2385Staszewska Marta z d. Gryczewska *około 1796 Przytuły †po 26-11-1849  
2386Staszewski Antoni *około 1796 Budy Stawiskie †po 26-11-1849  
2387Statkiewicz Agnieszka z d. Kacprowska *około 1787 Wąsosz †  
2388Statkiewicz Antoni *06-06-1790 Kędziorowo †przed 21-09-1874  
2389Statkiewicz Jakub *28-07-1776 Niedźwiedzkie †  
2390Statkiewicz Józefata z d. Klimaszewska *19-03-1794 Kędziorowo †21-09-1874 Kędziorowo /Wąsosz/  
2391Statkiewicz Marianna (Magdalena) z d. Jagodzińska *09-12-1784 †po 24-11-1849  
2392Statkiewicz Mikołaj *około 1791 Grozimy †  
2393Statkiewicz Urszula z d. Klimaszewska *25-10-1781 Kędziorowo †  
2394Stecz Antonina z d. Ciecierska *około 1798 †od 30-01-1854 do 21-02-1870  
2395Stecz Stanisław *około 1784 †od 30-01-1854 do 21-02-1870  
2396Stefanowicz Kacper *07-01-1790 Żebry †od 15-10-1843 do 24-04-1853  
2397Stefanowicz Katarzyna z d. Kamińska *29-11-1798 Modzele †09-03-1856 Żebry /Wąsosz/  
2398Stepnowski Jan *około 1796 Wojewodzin †03-01-1849  
2399Stępińska Marianna z d. Glińska *około 1778 †26-04-1828 Grozimy  
2400Stępiński Mateusz *około 1782 Kieljany †10-02-1839  
2401Strynkowska Antonina z d. Grądzka *około 1793 †po 30-01-1850  
2402Strynkowski Jakub *około 1779 †od 09-02-1846 do 30-01-1850  
2403Strynkowski Wincenty *około 1782 †08-01-1837  
2404Strzyżewski Stefan *około 1792 †02-01-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2405Sulewska Agnieszka z d. Zalewska *15-01-1799 Zalesie †po 04-05-1856  
2406Sulewska Agnieszka *około 20-07-1792 Sulewo Prusy †28-07-1792 Sulewo Prusy  
2407Sulewska Agnieszka *24-01-1780 Zaborowo †  
2408Sulewska Agnieszka z d. Wysocka *11-01-1795 Sulewo Kownaty †26-02-1863 Bagienice /Wąsosz/  
2409Sulewska Agnieszka z d. Rydzewska *około 1788 †22-01-1848 Zaborowo   
2410Sulewska Aniela *18-02-1798 Sulewo Kownaty †11-11-1863 Zaborowo   
2411Sulewska Anna z d. Rydzewska *około 1798 †przed 09-02-1852  
2412Sulewska Anna z d. Kownacka *około 1797 Kownatki †od 22-11-1852 do 23-11-1859   
2413Sulewska Barbara *około 1799 †05-05-1802 Bagienice  
2414Sulewska Brygida *04-10-1791 Sulewo Kownaty †  
2415Sulewska Brygida z d. Lichomska *07-10-1788 Zalesie †13-04-1858 Danowo /Wąsosz/  
2416Sulewska Dorota z d. Bukowska *około 1780 †26-10-1824 Zaborowo  
2417Sulewska Elżbieta *10-09-1788 Sulewo Prusy †  
2418Sulewska Estera z d. Makusiewicz *około 1795 †12-05-1865 Sulewo Kownaty  
2419Sulewska Ewa z d. Łempicka *29-05-1799 Sulewo Prusy †02-08-1820 Sulewo Prusy   
2420Sulewska Franciszka *10-04-1781 Sulewo Prusy †  
2421Sulewska Franciszka *12-03-1781 Zaborowo †  
2422Sulewska Franciszka z d. Danowska *około 1789 †18-05-1845 Zaborowo   
2423Sulewska Franciszka Wiktoria *16-03-1778 Sulewo Prusy †  
2424Sulewska Jadwiga *20-10-1791 Zaborowo †  
2425Sulewska Katarzyna z d. Popławska *około 1784 Sieburczyn †od 08-11-1840 do 04-11-1848   
2426Sulewska Katarzyna *02-04-1798 Sulewo Kownaty †  
2427Sulewska Katarzyna *02-11-1788 Sulewo Prusy †10-11-1788 Sulewo Prusy  
2428Sulewska Katarzyna *03-05-1793 Zaborowo †07-05-1793 Zaborowo  
2429Sulewska Katarzyna z d. Danowska *26-11-1795 Zalesie †31-01-1869 Sulewo Kownaty  
2430Sulewska Katarzyna *około 1793 †03-12-1815 Zaborowo  
2431Sulewska Katarzyna *22-11-1790 Zaborowo †  
2432Sulewska Krystyna z d. Sarnacka *około 1783 †20-04-1843 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2433Sulewska Magdalena *19-09-1799 Zaborowo †  
2434Sulewska Magdalena *03-06-1787 Zaborowo †  
2435Sulewska Magdalena *25-08-1799 Zaborowo †01-09-1799 Zaborowo /Wąsosz/  
2436Sulewska Marcjanna z d. Godlewska *09-11-1788 Zalesie †przed 20-01-1846  
2437Sulewska Marcjanna *04-11-1776 Sulewo Prusy †  
2438Sulewska Marianna *około 14-12-1792 Sulewo Kownaty †28-12-1792 Sulewo Kownaty  
2439Sulewska Marianna *08-01-1791 Zaborowo †  
2440Sulewska Marianna *19-08-1787 Zalesie †  
2441Sulewska Marianna *około 1787 †26-01-1790 Sulewo Kownaty  
2442Sulewska Marianna *09-07-1796 Sulewo Prusy †15-07-1796 Sulewo Prusy  
2443Sulewska Marianna *02-01-1796 Sulewo Prusy †  
2444Sulewska Marianna *01-11-1788 Sulewo Prusy †  
2445Sulewska Marianna *06-04-1789 Sulewo Kownaty †17-06-1794 Sulewo Kownaty  
2446Sulewska Marianna *07-07-1793 Zaborowo †  
2447Sulewska Marianna *04-10-1789 Sulewo Prusy †przed 07-1796  
2448Sulewska Marianna *26-09-1797 Sulewo Kownaty †21-10-1797 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2449Sulewska Marianna z d. Kuczyńska *07-03-1789 Sulewo Kownaty †08-05-1829 Sulewo Kownaty   
2450Sulewska Marianna z d. Czerwonka *20-01-1779 †13-01-1837 Godlewo  
2451Sulewska Marianna z d. Modzelewska *około 1797 Godlewo †po 16-11-1857  
2452Sulewska Marianna *23-09-1798 Sulewo Prusy †14-10-1798 /Wąsosz/  
2453Sulewska Marianna *10-09-1782 Sulewo Prusy †przed 11-04-1787  
2454Sulewska Marianna z d. Godlewska *około 1783 †15-12-1841 Zalesie  
2455Sulewska Marianna *15-06-1797 Godlewo †08-02-1844 Sulewo Prusy  
2456Sulewska Marianna z d. Baranowska *około 1793 Burzyn †przed 23-02-1846  
2457Sulewska Marianna *30-06-1783 Sulewo Prusy †  
2458Sulewska N *około 1788 †14-04-1813  
2459Sulewska Petronela *01-06-1784 Sulewo Kownaty †  
2460Sulewska Rozalia *01-09-1777 Sulewo Prusy †  
2461Sulewska Salomea *06-11-1796 Sulewo Prusy †10-12-1796 Sulewo Prusy  
2462Sulewska Tekla *24-09-1786 Sulewo Prusy †08-02-1865 Zaborowo  
2463Sulewska Urszula *29-10-1779 Sulewo Prusy †  
2464Sulewska Wiktoria *28-01-1799 Sulewo Prusy †  
2465Sulewska Wiktoria z d. Łempicka *23-05-1798 Bagienice †  
2466Sulewska Wiktoria *około 1784 †09-07-1786 Sulewo Prusy  
2467Sulewski Ambroży *17-12-1775 Zaborowo †14-05-1847 Zaborowo   
2468Sulewski Antoni *02-06-1795 Godlewo †przed 05-06-1838  
2469Sulewski Antoni *23-11-1797 Sulewo Prusy †  
2470Sulewski Antoni *15-06-1783 Zalesie †01-05-1786 Zalesie  
2471Sulewski Antoni *24-05-1794 Sulewo Prusy †08-03-1796 Sulewo Prusy  
2472Sulewski Benedykt *20-03-1791 Sulewo Prusy †09-06-1802 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2473Sulewski Bernard *18-08-1785 Sulewo Prusy †przed 12-02-1825   
2474Sulewski Błażej *około 1798 †09-07-1803 Zalesie  
2475Sulewski Błażej *31-01-1787 Zaborowo †  
2476Sulewski Franciszek *15-10-1798 Sulewo Prusy †  
2477Sulewski Franciszek *około 08-1794 †29-01-1795 Sulewo Prusy  
2478Sulewski Franciszek *04-10-1792 Bagienice †  
2479Sulewski Franciszek *27-01-1789 Zaborowo †  
2480Sulewski Franciszek *11-09-1794 Sulewo Prusy †  
2481Sulewski Franciszek *10-10-1789 Sulewo Prusy †  
2482Sulewski Franciszek *09-03-1790 Sulewo Kownaty †28-04-1843 Godlewo  
2483Sulewski Franciszek *26-03-1798 Zalesie †15-10-1860 Zalesie /Wąsosz/   
2484Sulewski Franciszek *30-09-1782 Sulewo Kownaty †przed 31-05-1820  
2485Sulewski Franciszek Antoni *01-10-1796 Sulewo Prusy †  
2486Sulewski Gabriel *31-03-1782 Zaborowo †06-05-1852 Zaborowo  
2487Sulewski Grzegorz *około 1779 †po 25-11-1829  
2488Sulewski Grzegorz *15-03-1779 Zaborowo †  
2489Sulewski Ignacy *07-08-1795 Sulewo Kownaty †  
2490Sulewski Ignacy *03-1793 Sulewo Kownaty †10-04-1793 Sulewo Kownaty  
2491Sulewski Jakub *04-05-1788 Zaborowo †24-03-1790 Zaborowo  
2492Sulewski Jakub *21-07-1794 †28-07-1794 Sulewo Prusy  
2493Sulewski Jan *22-06-1782 Zaborowo †28-02-1785 Zaborowo /Wąsosz/  
2494Sulewski Jan *29-07-1789 Sulewo Prusy †13-08-1789 Sulewo Prusy  
2495Sulewski Jan *06-11-1791 †  
2496Sulewski Jan *10-12-1793 Sulewo Kownaty †20-10-1816 /Wąsosz/  
2497Sulewski Jan *13-02-1794 Zaborowo †10-09-1853   
2498Sulewski Jan *około 1783 †02-05-1849 Sulewo Prusy  
2499Sulewski Józef *około 1798 Borawskie †  
2500Sulewski Józef *około 1798 †26-03-1813 Sulewo Kownaty  
2501Sulewski Józef *około 1785 †12-06-1786 Zalesie  
2502Sulewski Józef *26-11-1795 Sulewo Prusy †przed 21-07-1840  
2503Sulewski Józef *około 1781 †05-11-1851 Sulewo Kownaty  
2504Sulewski Józef *12-03-1782 Sulewo Prusy †  
2505Sulewski Kazimierz *około 1792 †02-10-1808 Sulewo Prusy  
2506Sulewski Kwintyn Jakub *03-11-1793 Zaborowo †  
2507Sulewski Ludwik Stefan *21-08-1783 Zaborowo †  
2508Sulewski Łukasz *19-10-1775 Sulewo Prusy †  
2509Sulewski Łukasz *10-10-1783 Bagienice †19-10-1809 Bagienice  
2510Sulewski Łukasz *19-10-1790 Sulewo Prusy †23-03-1836 Sulewo Prusy   
2511Sulewski Maciej *około 1782 Sieburczyn †przed 08-11-1840   
2512Sulewski Maciej *23-02-1786 Sulewo Prusy †  
2513Sulewski Maciej *15-02-1790 Zaborowo †15-04-1851 Zaborowo   
2514Sulewski Maciej *około 1798 †od 26-11-1834 do 27-11-1889  
2515Sulewski Marcin *13-11-1796 Sulewo Prusy †  
2516Sulewski Mateusz *około 01-09-1790 †08-09-1790 Sulewo Prusy  
2517Sulewski Mateusz *17-09-1788 Zalesie †09-01-1795 Zalesie  
2518Sulewski Mateusz *15-09-1782 †  
2519Sulewski Mateusz *04-09-1793 Sulewo Prusy †11-09-1793 Sulewo Prusy  
2520Sulewski Mateusz *około 1781 Sieburczyn †przed 23-02-1846  
2521Sulewski Michał *około 1778 †16-11-1845 Sulewo Prusy  
2522Sulewski Michał *27-09-1799 Sulewo Prusy †  
2523Sulewski Mikołaj *06-12-1793 Sulewo Prusy †  
2524Sulewski Mikołaj *11-09-1785 Bagienice †14-09-1848 Bagienice  
2525Sulewski Paweł *06-07-1784 Borawskie †przed 20-01-1846  
2526Sulewski Paweł *26-01-1779 Sulewo Prusy †  
2527Sulewski Paweł *17-01-1792 Sulewo Prusy †08-01-1795 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2528Sulewski Paweł *27-06-1785 Zaborowo †  
2529Sulewski Paweł *około 1776 †29-06-1843 Zalesie /Wąsosz/  
2530Sulewski Piotr *24-06-1794 †01-07-1794 Zaborowo  
2531Sulewski Piotr *około 1787 †29-09-1791 Zaborowo  
2532Sulewski Piotr *01-07-1783 Sulewo Prusy †08-07-1786 Sulewo Prusy  
2533Sulewski Piotr *24-06-1798 Zaborowo †06-06-1832  
2534Sulewski Stanisław *około 06-01-1798 †14-01-1798 Zaborowo /Wąsosz/  
2535Sulewski Stanisław *11-05-1790 Borawskie †  
2536Sulewski Stanisław *03-05-1786 Sulewo Prusy †02-12-1847 Sulewo Prusy  
2537Sulewski Stanisław *02-09-1787 Sulewo Kownaty †przed 09-1802  
2538Sulewski Stefan *około 1784 †06-04-1786 Zaborowo  
2539Sulewski Tomasz *około 1787 †przed 09-02-1852  
2540Sulewski Tomasz *23-12-1787 Sulewo Prusy †  
2541Sulewski Wojciech *22-04-1782 Sulewo Kownaty †  
2542Sulewski Wojciech *24-04-1780 Sulewo Prusy †  
2543Sulimowicz Anna *31-07-1790 Wąsosz †  
2544Sulimowicz Ewa *22-01-1797 Wąsosz †  
2545Sulimowicz Hilary Paweł *13-01-1797 †  
2546Sulimowicz Jan *21-06-1790 Wąsosz †08-05-1859 Szwelczyn /Wąsosz/  
2547Sulimowicz Józef *20-02-1797 Wąsosz †  
2548Sulimowicz Julianna z d. Zarzecka *03-01-1799 Wąsosz †28-03-1860 Szwelczyn  
2549Sulimowicz Katarzyna z d. Mroczkowska *25-10-1796 Wąsosz †19-12-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
2550Sulimowicz Marianna z d. Kalinowska *20-08-1780 Wąsosz †12-12-1833 Wąsosz  
2551Sulimowicz Mateusz *23-09-1789 Wąsosz †przed 28-01-1846  
2552Sulimowicz Michał *15-09-1788 Wąsosz †od 07-11-1848 do 19-12-1853  
2553Sulimowicz Petronela z d. Łuczykowska *29-06-1797 Wąsosz †przed 28-01-1846  
2554Sulimowicz Szymon *30-10-1794 Wąsosz †29-01-1864 Szwelczyn /Wąsosz/  
2555Sulimowicz Tomasz *około 1796 Wąsosz †po 27-01-1852  
2556Sulimowicz Walenty *08-02-1778 Wąsosz †przed 19-11-1843  
2557Sulińska Małgorzata z d. Drozdowska *08-06-1776 Kędziorowo †po 21-11-1841  
2558Suliński Tomasz *około 1782 Sieburczyn †  
2559Supińska Aniela z d. Laskowska *około 1787 Biodry †po 18-02-1828  
2560Supińska Franciszka z d. Wądołowska *około 1792 Koniecki-Wądołowo †przed 08-1826  
2561Supińska Małgorzata z d. Grzymała *około 1794 Grądy Wielkie †przed 05-09-1836  
2562Supińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1789 †po 23-10-1849  
2563Supińska Wiktoria z d. Klimaszewska *około 1795 Dusze †przed 06-02-1844  
2564Supiński Józef *około 1785 Konopki par. Jedwabne †przed 03-02-1847  
2565Supiński Karol *około 1781 †od 27-11-1843 do 23-10-1849  
2566Supiński Mikołaj *około 1780 †  
2567Supiński Paweł *około 1795 Barwiki †  
2568Supiński Stanisław *około 1792 †24-04-1830 Chrostowo /Jedwabne/  
2569Supiński Szczepan *około 1786 Chrostowo †po 06-03-1848  
2570Supiński Wojciech *około 1784 Supy †po 18-02-1828  
2571Surowski Jan *około 1787 †przed 04-02-1861   
2572Szabelski Jan *około 1787 †po 10-01-1842  
2573Szczawińska Franciszka (Marianna) z d. Kamińska *09-02-1797 Obrytki †przed 04-1840  
2574Szczawiński Józef *18-03-1791 Łempice †od 26-11-1848 do 03-10-1855  
2575Szczawiński Paweł *około 1793 †po 22-11-1840  
2576Szczawiński Piotr *około 1788 Zanklewo †  
2577Szczepankowska Helena z d. Makowska *około 1783 †04-09-1832 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2578Szczepankowska Jadwiga z d. Grzymkowska *15-10-1798 Wąsosz †04-06-1849 Wąsosz  
2579Szczepankowska Magdalena z d. Żurawska *27-05-1792 Wąsosz †  
2580Szczepankowski Andrzej *27-11-1799 Wąsosz †po 21-02-1859  
2581Szczepankowski Antoni *21-05-1793 Wąsosz †  
2582Szczepankowski Franciszek *około 1783 †po 16-11-1845  
2583Szczepkowski Józef z d. Szczepek *około 1797 Wizna †przed 10-11-1856  
2584Szczuka Baltazar *29-01-1780 Łojki par. Białaszewo †przed 29-11-1827  
2585Szemborowska Franciszka z d. Borysiewicz *05-10-1794 Wąsosz †19-01-1848 Wąsosz  
2586Szemborowski Karol *02-11-1795 Wąsosz †08-05-1846  
2587Szemborowski Mateusz *około 1799 †31-12-1836 Wojsławy  
2588Szemita Klara z d. Piotrkowska *23-08-1797 Milewo †  
2589Szemita Mateusz *około 1794 Milewo †  
2590Szepietowski Bartłomiej *12-08-1798 Wąsosz †31-03-1835  
2591Szkodzińska Zofia z d. Petlica *około 1779 Regiel †14-12-1837  
2592Szkodziński Franciszek *około 1798 Prusy †po 12-02-1864  
2593Szleszyńska Aniela (Balbina) z d. Biedrzycka *około 1795 †29-02-1840 Chełchy /Niedźwiadna/  
2594Szleszyńska Ewa z d. Dzięgielewska *około 1785 Dzięgiele †30-03-1869 Dzięgiele /Romany/  
2595Szleszyńska Ewa z d. Trzaska *około 1786 Kąty †po 26-11-1838  
2596Szleszyńska Franciszka (Anna) z d. Mroczkowska *około 1793 †po 21-11-1842  
2597Szleszyńska Marianna Scholastyka z d. Wojsław *18-09-1796 Obrytki †po 27-11-1855  
2598Szleszyńska Tekla z d. Przestrzelska *około 1786 Boguszki †  
2599Szleszyński Antoni *około 1790 Czachy †przed 26-11-1838  
2600Szleszyński Bartłomiej *około 1785 Czachy †przed 21-11-1842  
2601Szleszyński Jan *około 1799 Bronaki-Olki †27-02-1829  
2602Szleszyński Jan *około 1790 †przed 10-1824  
2603Szleszyński Józef *28-03-1791 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 27-11-1855  
2604Szleszyński Kazimierz *około 1791 †20-02-1831 Przestrzele /Jedwabne/  
2605Szleszyński Marcin *około 1794 †26-08-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
2606Szleszyński Tomasz *około 1793 Szyjki †13-11-1826  
2607Szorc Kazimierz *około 1793 †  
2608Szorc Rozalia z d. Włodkowska *około 1799 Mocarze Dziubiele †  
2609Sztolberg Aniela z d. Piotrowska *06-08-1795 Kędziorowo †25-12-1830 Niećkowo /Wąsosz/  
2610Sztolberg Stanisław *około 1789 Rutki par. Bargłów †  
2611Sztrubel Karol *około 1792 †  
2612Sztrubel Katarzyna z d. Bajkiewicz *około 1784 Trzcianne †  
2613Szulc Antoni *około 1792 †  
2614Szulc Augustyn *około 1778 †  
2615Szulc Stanisław *08-05-1798 Wąsosz †po 23-11-1858  
2616Szuranowska Marianna z d. Nieradko *około 1785 †przed 01-1832  
2617Szuranowska Petronela z d. Korzeniecka *31-05-1784 Wąsosz †od 26-10-1841 do 23-10-1864  
2618Szuranowski Wojciech *około 1782 Szczuczyn †  
2619Szydłowska Agata (Agnieszka) z d. Bogdańska *około 1795 Włochówka †od 24-02-1840 do 21-11-1847  
2620Szydłowski Paweł *około 1787 Kramkowo †od 21-11-1847 do 22-10-1849  
2621Szyjka Józef *około 1798 Pluty †05-01-1854  
2622Szymanowska Agnieszka z d. Domisiewicz *07-01-1781 Niećkowo †27-12-1845 Niećkowo  
2623Szymanowska Aniela Karolina z d. Godlewska *21-08-1793 †przed 23-11-1831  
2624Szymanowska Barbara z d. Biedrzycka *około 1780 †05-04-1860 Łempice /Wąsosz/  
2625Szymanowska Franciszka z d. Skrodzka *około 1793 †  
2626Szymanowska Katarzyna z d. Gładkowska *około 1789 †08-05-1839 Lipnik  
2627Szymanowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1799 Bakałarzewo †od 26-02-1851 do 13-02-1888  
2628Szymanowska Katarzyna *około 1792 †17-12-1795 Kieljany  
2629Szymanowska Klara z d. Danowska *około 1795 Surały †04-12-1858 Modzele /Wąsosz/  
2630Szymanowska Małgorzata z d. Szablińska *około 1788 †po 19-11-1851  
2631Szymanowska Wiktoria z d. Danowska *21-12-1779 Lipińskie †  
2632Szymanowska Wiktoria *22-05-1788 Kieljany †14-02-1790 Kieljany  
2633Szymanowski Adam *około 1793 Danówek †18-01-1849  
2634Szymanowski Adam *25-12-1783 Łempice †  
2635Szymanowski Andrzej *około 1778 †  
2636Szymanowski Baltazar *18-01-1787 †24-04-1842 Milewo  
2637Szymanowski Jakub *około 1789 †od 09-02-1847 do 04-12-1858  
2638Szymanowski Jan *około 1783 †21-04-1846 Gałązki /Niedźwiadna/  
2639Szymanowski Jan *24-09-1779 Kieljany †  
2640Szymanowski Józef *około 1786 †po 19-02-1838  
2641Szymanowski Ludwik (Paweł) *około 1780 †po 19-11-1851  
2642Szymanowski Maciej *około 1783 Kurejwa †od 20-02-1843 do 08-11-1846  
2643Szymanowski Mateusz *około 09-1798 †07-02-1801 Borawskie /Radziłów/  
2644Szymanowski Wojciech *około 1799 Wizna †po 17-11-1873  
2645Szymańska Katarzyna z d. Marczak *około 1787 Bronowo †od 14-11-1841 do 08-1848  
2646Szymańska Katarzyna z d. Pawłowska *około 1798 †po 14-07-1854  
2647Szymański Grzegorz *około 1795 Bronowo †  
2648Śliwka Agata z d. Żebrowska *około 1786 Łepki †  
2649Śliwka Michał *około 1793 Golanki †  
2650Śmiarowska Agnieszka z d. Czarnecka *09-01-1790 †od 16-01-1844 do 05-11-1848  
2651Śmiarowska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1799 Mieczki †po 27-02-1854  
2652Śmiarowska Franciszka z d. Gardocka *około 1793 †01-01-1853 Mieczki /Przytuły/  
2653Śmiarowski Antoni *około 1799 †po 27-02-1854  
2654Śmiarowski Jan *około 1799 Mieczki †po 24-02-1851  
2655Śmiarowski Jan *06-02-1785 Wąsosz †18-08-1842  
2656Śmiarowski Stanisław *około 1788 †  
2657Śmiarowski Stefan *05-08-1787 †16-01-1844 Ławsk  
2658Śmiarowski Wojciech *około 1792 Olszewo par. Romany †po 27-02-1854  
2659Śmiglewska Marianna z d. Cimoch *1777 †17-05-1847 Milewo  
2660Śmiglewski Mikołaj *około 1791 †od 02-02-1851 do 31-10-1852  
2661Świątkowski Tomasz *około 1798 Słucz †21-01-1838  
2662Świderska Agnieszka z d. Konopka *około 1775 Konopki †16-01-1838 Świdry /Wąsosz/  
2663Świderska Agnieszka Marianna z d. Godlewska *25-01-1797 Danowo †od 03-06-1849 do 13-11-1854  
2664Świderska Barbara z d. Łempicka *około 1775 †17-11-1835 Bagienice   
2665Świderska Ewa z d. Sienicka *15-11-1793 †przed 08-1831  
2666Świderska Katarzyna z d. Łaguna *18-02-1793 Wąsosz †po 11-11-1844  
2667Świderska Marianna *około 1791 Cyprki †po 20-11-1837  
2668Świderski Antoni *około 1782 Świdry †21-10-1853 Świdry  
2669Świderski Jacek *19-07-1795 Czerwonki †  
2670Świderski Jan *około 1794 Golanki †od 05-03-1848 do 06-02-1853  
2671Świderski Jan *około 1799 Świdry †po 13-11-1854  
2672Świderski Kacper Melchior Baltazar *03-01-1797 Świdry †14-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2673Świderski Kajetan *30-03-1799 Łosewo †24-06-1831  
2674Świderski Kazimierz *około 1794 Golanki †od 24-11-1851 do 06-02-1865  
2675Świderski Kazimierz *około 1784 †27-10-1834  
2676Świderski Leon *30-07-1797 Łosewo †od 02-02-1864 do 01-03-1897  
2677Świderski Maciej *30-01-1798 Świdry †  
2678Świderski Paweł *1796 Golanki †po 26-01-1852  
2679Świderski Paweł *02-07-1795 †przed 11-11-1844  
2680Świderski Paweł *około 1791 Świdry †  
2681Świderski Stanisław *około 1794 Wiszowate †  
2682Świderski Stanisław *1789 Golanki †  
2683Świderski Stanisław *26-09-1799 Świdry †14-03-1857 Świdry  
2684Święcińska Barbara Marianna z d. Filipkowska *03-12-1797 †11-06-1835 Gutki /Wąsosz/  
2685Święciński Tomasz *14-12-1794 †1866 Gutki /Wąsosz/  
2686Święczkowska Tekla z d. Sulewska *około 1792 Borawskie †  
2687Święczkowski Jan (Tomasz) *około 1798 †21-01-1838 Bęćkowo /Wąsosz/  
2688Święczkowski Rajmund *około 1784 †  
2689Świgońska Franciszka z d. Karwowska *około 1781 †przed 19-02-1832  
2690Świgoński Józef *17-11-1797 †przed 20-11-1843  
2691Tafiłowska Magdalena z d. Danowska *29-05-1791 Zalesie †24-03-1839 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2692Tałenkiewicz Antonina z d. Wysocka *06-06-1794 Łempice †  
2693Tałenkiewicz Dominik *03-08-1789 †  
2694Taraszkowski Michał *około 1798 Borawskie par. Jedwabne †po 07-02-1869  
2695Tarnacka Katarzyna z d. Chmielewska *18-11-1787 Ławsk †po 02-03-1851  
2696Tarnacka Marianna *12-11-1793 Ławsk †  
2697Tarnacki Jan *około 1794 Milewo †03-05-1834 Milewo  
2698Tarnacki Szymon *26-10-1783 Ławsk †04-03-1845 Ławsk  
2699Tarnacki Wawrzyniec *około 1786 Ławsk †27-01-1859 Ławsk  
2700Tarnowska Justyna z d. Szczerbińska *około 1784 †10-05-1854 Milewo /Niedźwiadna/  
2701Tautt Jakubina z d. Heruch *około 1786 Ełk †  
2702Tkaczyk Jan *około 1787 †po 30-04-1837  
2703Tkaczyk Marianna z d. Wiśniewska *11-06-1791 Kędziorowo †po 30-04-1837  
2704Tomaszewska Katarzyna z d. Pachucka (Archacka) *około 1788 †23-07-1868 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2705Tomaszewska Marcjanna z d. Matejko *23-01-1779 Wąsosz †przed 21-02-1830  
2706Tomaszewska Marianna z d. Kadłubowska *około 1789 †20-11-1859  
2707Tomaszewski Paweł *około 1777 †po 25-11-1822  
2708Torbiński Wojciech *30-04-1795 †  
2709Trepanowska Małgorzata z d. Janczewska *około 1799 Smolarze †po 14-02-1858  
2710Trepanowska Marianna z d. Kalinowska (Składanek) *około 1790 Niwkowo †10-05-1840  
2711Trepanowska Marianna z d. Szymanowska *około 1795 †  
2712Trepanowska Zofia z d. Pruszko *około 1797 †przed 09-1824  
2713Trepanowski Ignacy *około 1788 †przed 13-02-1848  
2714Trepanowski Maciej *około 1790 Wizna †przed 25-11-1855  
2715Trepanowski Maciej *około 1799 Wizna †od 07-11-1853 do 23-02-1873  
2716Trepanowski Paweł *około 1791 Niwkowo †od 15-11-1852 do 27-09-1874  
2717Trepanowski Tomasz *około 1795 Wizna †14-08-1831  
2718Trobińska Rozalia z d. Kalinowska *23-04-1792 Jambrzyki †po 17-11-1841  
2719Trobiński Wawrzyniec *07-08-1780 Milewo †przed 15-11-1841  
2720Trojan Jakub *około 1780 Kowalewo †  
2721Trojan Marianna z d. Kierznowska *24-01-1782 Łempice †  
2722Trojanowska Marianna z d. Czaplicka *około 1788 Grabowo †przed 01-1827  
2723Trojanowski Krystian *około 1782 Drygały †przed 22-10-1843  
2724Truszkowska Antonina z d. Bagińska *około 1791 †06-12-1843 Guty  
2725Truszkowska Katarzyna z d. Frej *około 1786 †  
2726Truszkowska Marianna z d. Gardocka *około 1796 Gardoty †25-12-1849 Chełchy /Niedźwiadna/  
2727Truszkowski Jan *około 1791 Szczuczyn †  
2728Truszkowski Józef *06-07-1786 Czarnowo †  
2729Truszkowski Teofil *około 1794 Czarnowo †14-01-1851 Adamowo  
2730Truszkowski Wenanty *27-01-1799 Truszkowo †   
2731Trzaska Antoni *około 1789 Kąty †po 31-01-1853  
2732Trzaska Ewa z d. Niedźwiedzka *03-01-1784 Niedźwiedzkie †od 02-05-1828 do 01-07-1843   
2733Trzaska Felicjanna z d. Polkowska *około 1791 †od 25-11-1839 do 05-10-1853  
2734Trzaska Franciszka z d. Kiełczewska *około 1783 Supy †13-12-1847 Supy /Przytuły/  
2735Trzaska Jakub *około 1777 Kąty †od 14-02-1836 do 13-12-1847  
2736Trzaska Jakub *około 1787 Brzostowo †od 25-06-1844 do 11-02-1850  
2737Trzaska Jan *około 1794 Kąty †  
2738Trzaska Józefa z d. Brzostowska *około 1791 Nadbory †od 25-06-1844 do 11-02-1850  
2739Trzaska Magdalena z d. Borawska (Łojewska?) *około 1797 Łoje Awissa †od 23-11-1842 do 11-02-1850  
2740Trzaska Marianna z d. Chrostowska *około 1791 †od 21-02-1841 do 03-03-1851  
2741Trzaska Rozalia z d. Polkowska *około 1781 Chyliny †  
2742Trzaska Szymon *około 1780 Karwowo †  
2743Trzaska Tomasz *około 1785 †przed 21-02-1841  
2744Trzonkowska Franciszka z d. Kozłowska *22-08-1799 Kownacin †po 12-11-1839  
2745Trzonkowska Marianna z d. Borawska *29-06-1796 Możdżenie †  
2746Trzonkowska Teresa z d. Sobolewska *około 1794 Kamińskie †po 09-11-1862  
2747Trzonkowski Łukasz *08-10-1782 †  
2748Trzonkowski Maciej *około 1795 Niedźwiadna †  
2749Trzonkowski Mateusz *1789 Niedźwiadna †po 12-11-1839  
2750Trzonkowski Piotr *około 1793 Ciemianka †od 25-11-1845 do 24-11-1861  
2751Turczyński Jakub *około 1798 Kulesze †od 07-11-1852 do 02-10-1865  
2752Turobińska Rozalia z d. Koniecko *21-08-1796 †po 17-11-1861  
2753Turobiński August *22-01-1798 †przed 17-11-1861  
2754Turowska Agnieszka z d. Pietrzykowska *około 1789 †22-11-1846 Grabowo  
2755Turowski Antoni *około 1786 †od 22-01-1839 do 21-11-1842  
2756Tuzinowska Agnieszka z d. Kosobudzka *14-01-1798 †  
2757Twarowska Marianna Leonora z d. Łempicka *22-02-1791 Pasichy †przed 06-02-1868  
2758Twarowski Antoni *około 1790 †przed 06-02-1868  
2759Tyszka Józef *około 1789 †od 26-02-1843 do 27-02-1870  
2760Tyszka Teresa z d. Kołakowska *około 1795 †od 26-02-1843 do 27-02-1870  
2761Tyszkiewicz Anastazja z d. Ruszczyk *26-12-1793 Brzozowa Wólka †od 24-11-1844 do 21-04-1857  
2762Tyszkiewicz Kazimierz *02-03-1787 Kapice †od 24-11-1844 do 21-04-1857  
2763Tyszko Łukasz *około 1791 Świdry †przed 08-11-1859  
2764Ustanczuk Klara z d. Olszewska *19-08-1787 †  
2765Ustanczuk Wawrzyniec *10-08-1782 †  
2766Wakulewski Grzegorz *około 1778 †01-10-1838 Lipnik  
2767Walczuk Magdalena z d. Wiśniewska *16-12-1798 Kędziorowo †  
2768Walczuk Mikołaj *08-09-1788 †  
2769Waldzińska Weronika z d. N *około 1784 †10-12-1851 Grądy /Wizna/  
2770Walendzik Adam *około 1789 †19-01-1844 Bzury  
2771Walewska Katarzyna z d. Żurawska *23-09-1798 Wąsosz †przed 04-1826  
2772Walewska Marcjanna z d. Kulikowska *19-01-1797 Żebry †15-05-1849 Żebry /Wąsosz/  
2773Walewska Urszula z d. Gromadzka *około 1788 †08-04-1828 Witynie /Jedwabne/  
2774Walewski Maciej *23-02-1798 Wąsosz †06-06-1831  
2775Walewski Szymon *17-10-1787 †19-12-1820 Możdżenie  
2776Waniewski Franciszek *około 1795 †  
2777Waniewski Paweł *około 1790 Bronowo †18-05-1824  
2778Warda Gotlib *około 1798 Szczuczyn †  
2779Wardzińska Tekla z d. Szkodzińska (Staniszewska) *około 1791 †10-01-1863 Niećkowo /Wąsosz/  
2780Wardziński Paweł *około 1796 Waniewo †05-11-1858 Niećkowo  
2781Wasilewska Aniela z d. N *około 1779 †  
2782Wasilewska Anna z d. Makoszewicz *około 1788 Łubiane †  
2783Wasilewska Marianna z d. Kryszpin *04-01-1786 Wąsosz †  
2784Wasilewski Marcin *około 1784 Szczuczyn †  
2785Wasilewski Marcin *około 1779 Szczuczyn †przed 25-09-1831  
2786Wasilewski Wiktor *około 1783 Szczuczyn †  
2787Waszkiewicz Barbara z d. Malinowska *około 1793 †przed 01-02-1857  
2788Wądołowska Agata z d. Świderska *około 1786 Koniecki par. Wizna †od 06-02-1853 do 13-02-1860  
2789Wądołowska Aniela *około 1795 †po 31-01-1859  
2790Wądołowska Katarzyna *około 1788 †od 25-11-1840 do 27-11-1854  
2791Wądołowska Marcjanna z d. Mocarska *około 1786 Rutki Nory †po 26-11-1855  
2792Wądołowska Marianna z d. Makowska *około 1799 Makowskie †po 23-11-1863  
2793Wądołowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1799 †przed 10-1838  
2794Wądołowska Rozalia *około 1799 Koniecki par. Wizna †przed 10-02-1850  
2795Wądołowska Wiktoria z d. Grądzka *około 1790 Jarnuty †po 28-10-1845   
2796Wądołowski Antoni Jakub *około 1785 Koniecki par. Wizna †przed 10-02-1829   
2797Wądołowski Franciszek *około 1790 Koniecki par. Wizna †po 26-11-1855  
2798Wądołowski Franciszek *około 1792 Koniecki par. Wizna †przed 07-02-1853  
2799Wądołowski Jan *około 1794 Koniecki †28-12-1843 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
2800Wądołowski Jan *przed 1788 †  
2801Wądołowski Jan *około 1798 Rutkowskie †27-06-1847  
2802Wądołowski Jan *około 1791 Koniecki par. Wizna †  
2803Wądołowski Jan Piotr Paweł *około 1780 Koniecki par. Wizna †od 25-11-1840 do 27-11-1854  
2804Wądołowski Józef *około 1792 Rutkowskie †po 23-11-1863  
2805Wądołowski Kajetan *około 1788 †od 06-02-1853 do 13-02-1860  
2806Wądołowski Leon *około 1794 Kokoszki †29-09-1855 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
2807Wądołowski Piotr Kazimierz Grzegorz *około 1786 Koniecki par. Wizna †po 24-11-1857  
2808Wądołowski Tomasz *około 1793 Koniecki par. Wizna †po 31-01-1859  
2809Wądołowski Walenty *około 1791 Koniecki par. Wizna †przed 05-03-1848  
2810Werner Bernard *około 1786 Prusy †30-12-1835 Wąsosz  
2811Werner Marianna z d. Sulimowicz *30-03-1788 Wąsosz †10-02-1857 Kieljany  
2812Wesołowska Ewa z d. Konopka *około 1793 Bagińskie †przed 06-1849  
2813Wesołowska Jadwiga z d. Godziszeska *około 1794 Sieburczyn †od 21-02-1848 do 10-1850  
2814Wesołowski Jan Stanisław *około 1795 Łepki †od 26-01-1847 do 16-01-1861  
2815Wesołowski Józef *około 1795 †od 21-02-1848 do 17-02-1862  
2816Weyroch Michał *około 1795 Prusy †  
2817Węcek Marianna z d. Markowska *około 1779 †28-06-1822 Żebry  
2818Węcek Stefan *22-08-1781 †od 01-11-1846 do 05-02-1854  
2819Węgorz Maciej *około 1793 †  
2820Węgorz Mateusz *17-09-1788 †po 20-11-1832  
2821Węgorz Rozalia z d. Jaworowska *30-08-1780 †po 20-11-1832  
2822Wicik Damazy *13-12-1785 Glinki †  
2823Wicik Konstancja z d. Krasińska *17-11-1797 Modzele †przed 01-1829  
2824Wicik Marianna z d. Kamińska *około 1779 Dołęgi †od 24-11-1844 do 31-01-1853  
2825Wieczorek Andrzej *05-11-1786 Wąsosz †od 23-02-1851 do 24-12-1859  
2826Wieczorek Marianna z d. Pachucka *23-10-1796 †11-05-1832  
2827Wieczorek Paweł *22-01-1795 Wąsosz †od 21-11-1843 do 12-09-1854  
2828Wieczorek Rozalia z d. Zarzecka *05-09-1797 Wąsosz †12-09-1854 Szwelczyn /Wąsosz/  
2829Wierciszewska Elżbieta z d. Mościcka *około 1784 †przed 10-1832  
2830Wierciszewska Franciszka z d. Godlewska *około 1796 Wagi †przed 04-1834  
2831Wierciszewska Katarzyna z d. Szleszyńska *około 1791 Barwiki †  
2832Wierciszewska Łucja z d. Konopka *około 1778 †po 01-07-1844  
2833Wierciszewska Marianna Julianna z d. Tyl *około 1793 Łojewek †po 27-01-1851  
2834Wierciszewska Rozalia z d. Wiszowata *około 1791 Makowskie †od 19-06-1849 do 07-03-1859  
2835Wierciszewski Antoni *około 1792 Bagienice par. Romany †przed 29-07-1844  
2836Wierciszewski Antoni *około 1790 Makowskie †po 27-01-1851  
2837Wierciszewski Jan *około 1778 Modzele †po 01-07-1844  
2838Wierciszewski Mateusz *około 1779 Wierciszewo †  
2839Wierciszewski Mikołaj *około 1790 Wierciszewo †przed 14-02-1858  
2840Wierciszewski Mikołaj *około 1788 Wierciszewo †od 21-11-1847 do 31-10-1859  
2841Wierciszewski Piotr *około 1791 Makowskie †po 07-03-1859  
2842Wierciszewski Wiktor *około 1796 †  
2843Wierzbicki Wincenty *około 1794 †przed 10-1831  
2844Wierzbowski Mateusz *około 1798 Doliwy †po 17-01-1870  
2845Wietoska Katarzyna z d. Pietrzykowska *około 1793 Szczuczyn †  
2846Wietoska Maciej *około 1783 Szczuczyn †  
2847Wiewiórowska Anna z d. Grądzka *około 1778 †14-03-1838 Czachy /Przytuły/  
2848Wiewiórowska Marianna z d. Rogowska *około 1793 Wypychy †  
2849Wiewiórowski Daniel *około 1778 Czachy †  
2850Wiktorowicz Antoni *około 1787 †od 09-11-1837 do 19-02-1855  
2851Wiktorowicz Jan *około 1797 Zawady †01-03-1847  
2852Wiktorowicz Rozalia z d. Łepkowska *około 1791 †po 20-11-1855  
2853Wileński Kazimierz *około 1797 Burzyn †przed 09-05-1882  
2854Winkelman Augustyn *około 1792 †  
2855Winkelman Katarzyna z d. Wróblewska *około 1789 †  
2856Wiszowata Salomea z d. Gardocka *około 1791 Świdry par. Grabowo †  
2857Wiszowaty Józef *około 1793 Przyborowo †  
2858Wiszowaty Piotr *około 1798 Michny †25-04-1832  
2859Wiszowaty Wojciech *około 1793 Wiszowate †przed 24-11-1856  
2860Wiśniewska Barbara z d. Wędrzycka *około 1780 †22-04-1840 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2861Wiśniewska Magdalena z d. Mierzejewska *około 1789 †21-08-1832 Milewo /Niedźwiadna/  
2862Wiśniewska Małgorzata z d. Bardzikowska *około 1797 Chełchy †  
2863Wiśniewska Petronela z d. Przyborowska *około 1780 †od 09-02-1820 do 13-07-1829  
2864Wiśniewska Petronela z d. Metelska *około 1796 Ławsk †  
2865Wiśniewska Róża z d. Trojanowska *około 1784 †po 26-11-1844  
2866Wiśniewski Franciszek *około 1788 †po 20-02-1848  
2867Wiśniewski Franciszek *około 1786 Kurejwa †  
2868Wiśniewski Grzegorz *około 1784 Milewo †przed 29-01-1850  
2869Wiśniewski Jakub *około 1795 Brodowo †przed 04-02-1861  
2870Wiśniewski Jan *około 1791 †27-01-1836  
2871Wiśniewski Kazimierz *około 1789 †  
2872Wiśniewski Maciej *około 1799 Szczuczyn †05-01-1860  
2873Wiśniewski Maciej *około 1798 Kramkowo †po 05-10-1874  
2874Wiśniewski Maciej *21-02-1790 Kędziorowo †od 26-11-1843 do 20-02-1847  
2875Wiśniewski Piotr *około 1797 Świdry †po 21-02-1856  
2876Witkowska Agnieszka z d. Potrzebka *około 1793 †24-05-1828 Witynie /Jedwabne/  
2877Witkowska Justyna z d. Sulińska *około 1798 Żebry †po 09-09-1883  
2878Witkowska Katarzyna z d. Dudkowska *11-12-1790 Skaje †04-04-1860 Milewo  
2879Witkowski Antoni *około 1792 Przechody †od 06-02-1842 do 22-02-1862  
2880Witkowski Leon *około 1788 Słucz †  
2881Witkowski Wojciech *około 1799 Barany †  
2882Włodkowski Józef *około 1795 Pluty †po 31-01-1853  
2883Wojciechowska Anna z d. Sulimowicz *23-07-1792 Wąsosz †23-03-1836 Wąsosz  
2884Wojciechowski Jakub *22-07-1783 Wąsosz †przed 16-11-1841  
2885Wojsław Agnieszka *07-01-1784 Grędy †  
2886Wojsław Anna *24-07-1796 Wojsławy †22-08-1802 Wojsławy /Wąsosz/  
2887Wojsław Baltazar *około 1791 †po 09-02-1847  
2888Wojsław Baltazar *09-01-1792 Wojsławy †06-12-1850 Wojsławy  
2889Wojsław Filip Jakub *01-05-1788 Wojsławy †13-03-1836 Wojsławy  
2890Wojsław Franciszek Adam *20-12-1793 Wojsławy †  
2891Wojsław Franciszka *26-02-1786 Wojsławy †29-07-1787 Wojsławy  
2892Wojsław Jadwiga Teresa *13-09-1789 Wojsławy †  
2893Wojsław Jan *około 1790 Przyborowo †przed 18-02-1855  
2894Wojsław Julianna (Joanna) z d. Wiszowata *około 1777 †przed 18-02-1855  
2895Wojsław Kacper *05-01-1791 Obrytki †  
2896Wojsław Konstancja z d. Godlewska *20-02-1795 Zalesie †03-02-1873 Wojsławy  
2897Wojsław Maciej *02-03-1788 Grędy †02-01-1857 Grędy  
2898Wojsław Marianna *około 1798 †13-01-1810 Grędy  
2899Wojsław Mateusz *około 1799 Przyborowo †15-06-1832 Gałązki /Niedźwiadna/  
2900Wojsław Paweł *25-01-1795 Obrytki †16-02-1796 Obrytki  
2901Wojsław Stanisław *06-05-1788 Kownatki †25-11-1861 Kownatki   
2902Wojsław Stanisław *09-05-1790 Grędy †21-08-1852 Grędy  
2903Wojsław Szymon Maciej *18-02-1798 Obrytki †13-03-1800 Obrytki /Wąsosz/  
2904Wojsław Wincenty *około 1778 Wojsławy †28-05-1868 Wojsławy  
2905Wojsław Wojciech *około 1792 Obrytki †06-01-1855 Obrytki  
2906Woronkowski Wojciech z d. Wronkowski *około 1793 Kramkówka Duża †04-03-1856 Konopki /Wąsosz/  
2907Woynowska Julianna z d. Jorczyk *16-06-1796 †przed 02-1832  
2908Woynowska Zofia z d. Wolimin *około 1799 Prusy †po 06-05-1855  
2909Woynowski Jan *21-06-1798 Bęćkowo †po 29-10-1844  
2910Wójcicka Franciszka z d. Wyłuda *około 1779 †po 20-02-1832  
2911Wójcicki Mateusz *około 1775 Kapice †po 20-02-1832  
2912Wójcicki Stanisław *około 1779 †  
2913Wronkowska Józefata z d. Niecicka *około 1795 †  
2914Wronkowska Marianna z d. Modzelewska *09-09-1788 Szwelczyn †  
2915Wronkowska Rozalia z d. Polkowska *30-08-1790 Żebry †  
2916Wronkowski Jan Szymon *01-11-1794 Wojsławki †  
2917Wronkowski Michał *08-10-1797 Wojsławki †  
2918Wróblewska Rozalia z d. Strzyżewska *02-1798 Brzeźnio †  
2919Wróblewski Franciszek *około 1792 Niedźwiadna †15-05-1864 Jambrzyki /Szczuczyn/  
2920Wróblewski Jakub *1795 Łepki †26-06-1861 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2921Wróblewski Józef *około 1794 †  
2922Wróblewski Marcin *około 1779 †od 20-11-1838 do 23-11-1840  
2923Wróblewski Wawrzyniec *około 1794 Glinki †  
2924Wysocka Antonina *06-06-1794 Łempice †  
2925Wysocka Ewa z d. Przyborowska *24-12-1780 Możdżenie †  
2926Wysocka Marianna z d. Komosa *około 1792 †11-02-1849 Stawiane  
2927Wysocka Marianna z d. Kamińska *około 1796 †przed 15-07-1866  
2928Wysocka Marianna z d. Sulińska *06-09-1799 Kramarzewo †od 13-11-1864 do 11-11-1879  
2929Wysocka Marianna z d. Zarzecka *około 1793 Ławsk †po 25-11-1855  
2930Wysocka Marianna z d. Kozłowska *około 1797 Koniecki Duże †19-06-1848 Koniecki  
2931Wysocki Franciszek *około 1790 †14-09-1831  
2932Wysocki Franciszek *03-10-1793 †  
2933Wysocki Józef *26-09-1794 Łempice †po 25-11-1855  
2934Wysocki Maciej *około 1798 †przed 19-06-1848  
2935Wysocki Stanisław *około 1792 Dołęgi †03-08-1850  
2936Wysocki Tomasz *około 1796 Łempice †po 13-11-1864  
2937Wysocki Wojciech *około 1788 Chrostowo †15-04-1858  
2938Zabielski Walenty *około 1783 †po 27-03-1848  
2939Zaborowska Agnieszka z d. Sulewska *15-01-1790 Sulewo Kownaty †  
2940Zaborowska Barbara z d. Górska *03-12-1799 †od 31-01-1848 do 14-11-1854  
2941Zaborowska Marianna *14-03-1795 Sulewo Kownaty †  
2942Zaborowska Tekla z d. Wojsław *19-09-1784 Wojsławy †10-01-1837 Sulewo Kownaty  
2943Zaborowska Teofila z d. Sulewska *22-01-1797 Zaborowo †przed 21-11-1854  
2944Zaborowski Bartłomiej *22-08-1783 Zaborowo †od 31-01-1848 do 31-01-1853  
2945Zaborowski Florian Jan *06-05-1799 Sulewo Kownaty †27-05-1842 Sulewo Kownaty  
2946Zaborowski Piotr *około 1777 Zaborowo †przed 03-02-1836   
2947Zaborowski Stanisław *16-11-1796 Sulewo Kownaty †przed 28-04-1850  
2948Zaborowski Walenty *14-02-1777 Sulewo Kownaty †01-09-1839 Sulewo Kownaty  
2949Zacharzewska Zofia z d. Feszkowska *około 1785 †po 11-02-1839  
2950Zacharzewski Jan *około 1779 †przed 11-02-1839  
2951Zachowska Klara z d. Laskowska *13-08-1789 Ławsk †  
2952Zachowski Andrzej *około 1788 †  
2953Zając Jan *około 1779 †  
2954Zając Marianna z d. Ostrowska *około 1776 †25-02-1836 Kubra /Przytuły/  
2955Zając Monika *około 1799 Kubra †przed 21-11-1854  
2956Zajkowska Aniela z d. Orłowska *około 1788 †26-06-1851 Wąsosz /Wąsosz/  
2957Zajkowska Felicjanna z d. Rutkowska *około 1796 Rutki Nory †  
2958Zajkowski Adam *około 1776 †10-03-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2959Zajkowski Kazimierz *około 1784 Zajki †  
2960Zakaszewska Ewa z d. Dąbrowska *01-01-1798 Przeszkoda †przed 10-1831  
2961Zakaszewska Ewa *około 1776 †23-04-1826 Niećkowo  
2962Zakaszewski Józef *11-03-1794 Niećkowo †po 22-11-1857  
2963Zakaszewski Kazimierz *16-02-1793 Milewo †05-01-1837  
2964Zakrzewska Apolonia z d. Mroczkowska *16-02-1789 Wojsławy †15-01-1858 Wojsławy  
2965Zakrzewska Franciszka z d. Kołpaczewska *około 1799 Bzury †od 26-11-1849 do 05-02-1855  
2966Zakrzewska Franciszka Józefa z d. Danowska *około 1798 †przed 17-10-1865  
2967Zakrzewska Katarzyna z d. Czaplicka *10-04-1795 Przyborowo †23-01-1856 Wojsławy  
2968Zakrzewska Łucja *13-12-1799 Obrytki †14-02-1807 Obrytki  
2969Zakrzewska Rozalia z d. Gutowska *około 1796 Guty †29-01-1855 Wojsławy  
2970Zakrzewska Wiktoria *około 1793 †12-01-1795 Wojsławy  
2971Zakrzewski Augustyn *około 1790 †  
2972Zakrzewski Augustyn *około 1795 Wojsławy †04-01-1832 Czarnowo /Niedźwiadna/  
2973Zakrzewski Ignacy *02-02-1794 Wojsławy †  
2974Zakrzewski Jan *09-06-1789 Wojsławy †30-03-1852 Wojsławy  
2975Zakrzewski Łukasz *21-10-1795 Wojsławy †04-03-1855 Koniecki  
2976Zakrzewski Stanisław Grzegorz *09-05-1798 Wojsławy †27-11-1871 Wojsławy  
2977Zakrzewski Tomasz *około 1798 Wojsławy †27-11-1845 Wojsławy  
2978Zakrzewski Wiktor *01-03-1790 †24-08-1855 Wojsławy  
2979Zalewska Agnieszka z d. Duchnowska *około 1798 †20-12-1875 Kubra /Przytuły/  
2980Zalewska Anna z d. Piórkowska *24-02-1775 Brodowo †po 02-03-1835  
2981Zalewska Helena Zofia *15-03-1779 Zalesie †   
2982Zalewska Jadwiga z d. Sulewska *27-09-1787 Bagienice †  
2983Zalewska Józefata z d. Jabłońska *około 1781 †po 13-02-1838   
2984Zalewska Karolina z d. Erfort *około 1790 Brychy †  
2985Zalewska Katarzyna z d. Supińska *około 1796 Supy †przed 25-11-1851  
2986Zalewska Katarzyna z d. Sulewska *30-03-1796 Zalesie †przed 05-1846  
2987Zalewska Magdalena z d. Szleszyńska *około 1783 †po 21-11-1842  
2988Zalewska Małgorzata *05-06-1783 Zalesie †   
2989Zalewska Marianna z d. Kuć *około 1793 †przed 23-11-1845  
2990Zalewska Marianna z d. Baranowska *około 1796 †28-07-1826 Kucze Małe   
2991Zalewska Rozalia z d. Borysiewicz *18-04-1786 Wąsosz †31-01-1849  
2992Zalewska Teresa z d. Niebrzydowska *około 1785 †przed 16-06-1854  
2993Zalewska Teresa z d. Mścichowska *około 1775 †20-05-1808 Zalesie   
2994Zalewski Antoni *około 1797 Przytuły †  
2995Zalewski Franciszek *około 1784 †22-12-1814 Zalesie  
2996Zalewski Franciszek *około 1788 †od 28-07-1826 do 08-10-1843   
2997Zalewski Franciszek Paweł *30-03-1781 Zalesie †   
2998Zalewski Grzegorz *około 1776 †przed 13-02-1838   
2999Zalewski Jan *około 1779 †przed 16-06-1854  
3000Zalewski Jan *około 1779 Słucz †11-03-1859 Niedźwiadna  
3001Zalewski Jan *około 1781 Zalesie †02-04-1840  
3002Zalewski Jan *01-01-1798 Zalesie †  
3003Zalewski Józef *15-03-1799 Zalesie †po 11-02-1864   
3004Zalewski Karol *03-11-1785 Zalesie †18-06-1836 Zalesie   
3005Zalewski Leon *około 1792 †przed 25-02-1862  
3006Zalewski Ludwik *około 1789 †przed 25-11-1851  
3007Zalewski Mateusz *około 1781 †od 24-11-1823 do 26-11-1834   
3008Zalewski Paweł *około 1776 †przed 23-11-1845  
3009Zalewski Paweł *22-01-1775 †przed 17-12-1832  
3010Zalewski Teodor *około 1787 Bęćkowo †od 20-11-1843 do 21-06-1841  
3011Zalewski Wojciech *około 1787 Wizna †09-04-1833  
3012Zalewski Wojciech *około 1789 Szlasy †po 09-04-1856  
3013Zalewski Wojciech *około 1793 †  
3014Załuska Jan *około 1782 †21-04-1832 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3015Załuska Karolina z d. Karwowska *14-10-1797 Zacieczki †  
3016Zambrowska Julianna z d. Bukowska *około 1796 Zajęczniki †  
3017Zambrowski Michał *około 1784 Drygały †21-12-1859 Możdżenie /Wąsosz/  
3018Zamojska Dorota z d. Monikowska *około 1793 Grudziądz †  
3019Zamojski Łukasz *około 1794 †29-05-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
3020Zarzecka Elżbieta z d. Napiórkowska *około 1799 †po 10-11-1851  
3021Zarzecka Ewa z d. Kraińska *około 1795 Karwowo †14-05-1857 Czerwonki /Wąsosz/  
3022Zarzecki Gaspar Paweł *09-01-1797 Wąsosz †  
3023Zarzecki Jan *około 1799 Kumelsk †przed 20-11-1864  
3024Zarzecki Jan *1782 †24-11-1831 Wąsosz  
3025Zawadzka Justyna z d. Solińska *15-06-1777 Wąsosz †10-05-1834 Wąsosz  
3026Zawadzka Katarzyna z d. Duńkowska *około 1789 Sieburczyn †po 26-02-1843   
3027Zawadzka Katarzyna z d. Bagińska *23-11-1788 Wąsosz †  
3028Zawadzka Rozalia z d. Kozłowska *około 1787 Lipnik †27-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
3029Zawadzki Antoni *około 1782 †  
3030Zawadzki Jan *około 1797 †01-08-1830 Kalinówka  
3031Zawadzki Mateusz *około 1794 Bronowo †przed 26-11-1854  
3032Zawadzki Wojciech *28-04-1778 Wąsosz †  
3033Zawistowska Teresa z d. Zalewska *16-10-1799 Ruda †przed 27-01-1861  
3034Zawistowski Kazimierz *18-02-1794 Ruda †od 27-01-1861 do 24-01-1869  
3035Zawojska Katarzyna z d. Zawadzka *około 1796 †po 24-02-1862  
3036Zawojski Bartłomiej *około 1798 †po 24-02-1862  
3037Zdankiewicz Baltazar *30-12-1786 Milewo †przed 02-02-1847  
3038Zduńczyk Stefan *25-12-1797 Dzierzbia †  
3039Zielińska Agnieszka z d. Zdankiewicz *29-12-1788 Milewo †  
3040Zielińska Marianna z d. Grajewska *około 1778 †12-11-1858 Skaje /Szczuczyn/  
3041Zieliński Grzegorz *około 1781 †03-10-1855 Skaje  
3042Zieliński Marcin *około 1797 Sojczyn †01-11-1839  
3043Ziemkowska Katarzyna z d. Malinowska *18-03-1792 Ciemnoszyje †  
3044Ziemkowski Marcin *06-11-1786 Ciemnoszyje †przed 30-01-1842  
3045Zmikowski Jan *około 1779 †17-01-1832 Kownatki  
3046Zuzga Augustyn *około 1784 Budy Płockie †  
3047Zyskowska Katarzyna z d. Zalewska *06-04-1795 †23-08-1837  
3048Zyskowski Adam *08-10-1790 Kurejewka †04-08-1852  
3049Zyskowski Jan *około 1785 †29-04-1840 Milewo  
3050Zyskowski Jan *1799 Klimaszewnica †od 19-02-1865 do 29-05-1871  
3051Zyskowski Józef *około 1799 Kurejewka †  
3052Zytkowski Andrzej *około 1799 Wykowo †27-10-1832  
3053Żabiński Antoni *około 1790 Bobrowniki †przed 06-02-1861  
3054Żbikowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1790 †01-02-1850 Łękowo /Grajewo/  
3055Żbikowska Marianna z d. Gosiewska *15-02-1784 Brzozowa par. Białaszwewo †od 03-02-1831 do 06-04-1853  
3056Żbikowski Adam *około 1779 †11-09-1854 Łękowo /Grajewo/  
3057Żbikowski Andrzej *około 1799 †18-11-1868 Bogusze /Grajewo/  
3058Żbikowski Jan *około 1799 †28-12-1853 Łękowo /Grajewo/  
3059Żbikowski Wacław *05-11-1794 Łękowo †20-09-1853 Łękowo /Grajewo/  
3060Żebrowska Katarzyna z d. Lipińska *około 1794 Surały †18-07-1872 Żebrki /Grabowo/  
3061Żebrowska Katarzyna z d. Koprowska *około 1795 Borzymy †po 29-01-1856  
3062Żebrowski Antoni *około 1794 †od 19-01-1846 do 26-11-1855  
3063Żebrowski Wojciech *około 1797 Żebrki †po 29-01-1856  
3064Żelechowska Franciszka z d. Polkowska *około 1787 Szlasy †  
3065Żelechowska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1778 †16-03-1842  
3066Żelechowski Gracjan *około 1793 Olszewo par. Romany †  
3067Żelechowski Paweł *około 1792 Kokoszki †przed 29-10-1872  
3068Żelechowski Stanisław *około 1787 †1832 Orlikowo /Jedwabne/  
3069Żmijewski Kajetan *około 1789 Danówek †po 05-10-1840  
3070Żochowski Stanisław *około 1793 †1854  
3071Żółtkowski Antoni *około 1799 Szczuczyn †  
3072Żukowska Scholastyka z d. Nerwińska *około 1798 Siestrzanki †  
3073Żurawska Petronella z d. Czyżewska *07-12-1798 Wąsosz †po 18-11-1845   
3074Żurawski Jan *31-07-1795 Wąsosz †po 18-11-1845   
Czas ucieka, wieczność czeka! (7 stycznia 2019)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl