Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1725 a 1749Indeks chronologiczny [1725 - 1749] - 92

1Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
2Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
3Brzostowska Ewa z d. Grądzka *około 1744 †21-09-1794 Nadbory /Burzyn/  
4Brzostowski Józef Jan *około 1741 †29-03-1811 Nadbory /Burzyn/  
5Budny Jan *około 1749 †19-08-1819 Danowo  
6Chojnowska Katarzyna z d. Niedźwiedzka *1734 †26-03-1814 Guty  
7Chojnowski Wojciech *1739 †14-12-1815 Guty  
8Cichocki Franciszek *około 1745 †19-12-1800 Wąsosz  
9Cimoch Katarzyna z d. N *około 1748 †15-09-1808 Ławsk /Wąsosz/  
10Czerwonka Agata z d. Zalewska *około 1739 †17-12-1789 Zalesie  
11Danowska Konstancja z d. Chrzanowska *około 1733 †16-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
12Danowski Marcin *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
13Danowski Mateusz *około 1733 †05-03-1813 Sulewo Prusy  
14Danowski Michał *około 1739 †29-01-1799 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
15Danowski Paweł *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
16Danowski Sebastian *około 1733 †20-01-1813 Sulewo Kownaty   
17Danowski Stanisław *14-11-1745 Sulewo Prusy †13-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
18Danowski Tadeusz *około 1743 †09-02-1813 Sulewo Prusy  
19Długołęcki Wojciech *około 1744 Bęćkowo †16-05-1831 Bęćkowo  
20Domisiewicz Katarzyna (Marianna) z d. N *1742 †13-12-1792 Niećkowo  
21Domisiewicz Kazimierz *1730 †17-12-1820 Niećkowo  
22Gawelski Jan *około 1748 †29-08-1828 Wąsosz  
23Godlewska Klara *około 1726 †07-10-1816 Godlewo /Wąsosz/  
24Godlewski Paweł *około 1749 †31-01-1829 Zalesie  
25Górska Marianna z d. Ożarowska *około 1743 †21-01-1833 Rutki /Wizna/   
26Górski Konrad *około 1744 †23-09-1830 Kieljany  
27Grabowska Marianna z d. Kulikowska *około 1735 †03-02-1837 Sulewo Prusy  
28Jagodziński Maciej *1744 †21-02-1814 Wąsosz  
29Kadłubowski Franciszek *około 1735 †15-11-1828  
30Kalinowska Zofia z d. Grabowska *około 1747 †03-05-1827 Niećkowo /Wąsosz/  
31Kalinowski Wojciech *około 1747 †30-09-1819 Wąsosz  
32Karwowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1733 †15-01-1809 Brychy /Przytuły/  
33Klimaszewska Eleonora z d. Dziekońska *około 1727 †13-01-1807 Klimaszewnica /Białaszewo/   
34Koniecko Walenty *około 1737 †01-10-1843 Bęćkowo  
35Kulesza Rajmund *około 1726 †17-06-1806 Wąsosz  
36Kwiatkowski Antoni *18-05-1745 Szczuczyn †przed 12-11-1821  
37Lewońska Anna z d. Kędzierska *1741 †07-10-1814 Wąsosz  
38Łaguna Jakub *02-02-1741 Stawiane †  
39Łaguna Joanna *16-07-1739 Stawiane †  
40Łaguna Wojciech *22-08-1745 Stawiane †20-12-1814 Stawiane  
41Łempicka Anna z d. Michnowska *około 1734 †27-02-1814 Bagienice   
42Łempicka Bogumiła *19-08-1726 Bagienice †06-06-1738 Bagienice   
43Łempicka Eleonora z d. Pomian *około 1732 †03-07-1805 Sokoły  
44Łempicka Małgorzata *około 1730 †26-07-1733 Sokoły /Wąsosz/  
45Łempicka Marianna z d. Sulewska *około 1744 †12-03-1800 Bagienice /Wąsosz/   
46Łempicka Marianna Rozalia *12-09-1734 Sokoły †  
47Łempicki Antoni *18-06-1732 Bagienice †16-03-1803 Bagienice /Wąsosz/   
48Łempicki Benedykt *31-03-1738 Bagienice †   
49Łempicki Hipolit *24-08-1732 Sokoły †  
50Łempicki Józef *13-07-1734 Bagienice †08-01-1812 Bagienice   
51Łempicki Leon *około 1728 †21-08-1770 Sokoły /Wąsosz/  
52Łempicki Maciej *16-02-1748 Bagienice †23-04-1826 Bagienice   
53Łempicki Piotr *29-06-1736 Bagienice †   
54Łempicki Stanisław Kostka *28-11-1726 Sokoły †24-09-1807  
55Łempicki Wojciech *około 10-1736 †25-04-1737 Bagienice   
56Łepkowski Wojciech *1725 Dołęgi †01-02-1830 Dołęgi  
57Matejko Damazy *około 1737 †21-09-1807 Wąsosz  
58Mocarski Zygmunt *1746 Rutki Nory †od 27-11-1828 do 08-06-1829  
59Modzelewska Konstancja z d. Wasilewska *1745 †18-04-1830 Wąsosz  
60Modzelewski Józef *13-03-1735 Modzele †  
61Niecikowski Roch *około 1740 †29-07-1816 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
62Olszewski Franciszek *około 1729 †25-01-1809 Ławsk  
63Ołdakowski Józef *14-03-1740 Żebry †przed 30-05-1816  
64Osowski Maciej *około 1748 †06-11-1828 Niedźwiedzkie  
65Ostrowski Bartłomiej *1749 †18-06-1809 Wąsosz  
66Ostrowski Paweł *1735 †04-10-1807 Wąsosz   
67Pliszka Paweł *1743 †06-02-1813 Ławsk  
68Polkowski Mateusz *około 1732 Kąty †21-02-1802 Kąty /Burzyn/  
69Przestrzelska Katarzyna z d. Mocarska *około 1729 †27-03-1814 Kąty /Burzyn/  
70Ramotowski Paweł *około 1745 †po 12-11-1828  
71Rutkiewicz Barbara z d. Dudkowska *1743 †17-07-1817 Wąsosz  
72Rutkowski Wojciech *około 1743 †16-04-1813 Sulewo Prusy  
73Samełka Mateusz *około 1741 †01-02-1831 Chojnowo /Niedźwiadna/  
74Samełko Jan *około 1749 †23-01-1829 Ławsk  
75Samełko Sylwester *około 1743 †po 22-11-1829  
76Sulewska Ewa z d. N *około 1732 †13-12-1812 Sulewo Prusy  
77Sulewski Grzegorz *około 1734 †23-02-1816 Sulewo Prusy  
78Sulewski Mikołaj *około 1732 †01-03-1812 Zalesie   
79Sulimowicz Maciej *15-02-1749 Wąsosz †29-12-1818 Wąsosz  
80Szymanowska Marianna z d. Kossakowska *około 1745 †22-02-1835 Grądy-Michały  
81Szymanowski Kazimierz *około 1744 †11-04-1815 Kieljany  
82Świderska Apolonia z d. Godlewska *około 1747 Zalesie †03-01-1837 Świdry  
83Świgoński Maciej *1748 †11-03-1833 Żebry  
84Turowski Jakub *około 1738 †28-06-1814 Grabowo  
85Wojsław Jacenty *około 1737 †25-07-1807 Grędy  
86Wojsław Wawrzyniec *około 1749 †przed 02-1825  
87Zaborowski Antoni *około 1731 †17-03-1796 Sulewo Kownaty  
88Zakrzewski Wiktor *około 1737 †13-12-1817 Wojsławy /Wąsosz/  
89Zawadzka Franciszka z d. Matusiewicz *1742 †28-01-1792 Wąsosz  
90Zawadzka Marcjanna z d. Sulewska *około 1744 †30-10-1794 Wąsosz  
91Zieliński Marcin *około 1749 †po 29-11-1809  
92Żmijewski Jan *około 1741 †  
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl