Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1850 a 1874Indeks chronologiczny [1850 - 1874] - 12632

1...ańska Marianna z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
2...ański Joachim *około 1857 Żabiniec †  
3Adamkowska Anna z d. Niecikowska *około 1871 Niećkowo †23-04-1945 Niećkowo  
4Adamkowski Franciszek *około 1870 Rakowo †11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
5Adamska Józefata z d. Jeżewska *około 1866 Pluty †po 24-09-1911  
6Adamska Teofila z d. Pałaszewicz *około 1865 Karwowo †  
7Adamski Mikołaj *około 1865 Kubra †24-09-1911 Kubra  
8Adamski Stanisław *około 1864 Radziłów †  
9Adasiewicz Antoni *około 1853 Osowiec †przed 12-02-1909  
10Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska *około 1850 Szczuczyn †przed 09-1904  
11Aderek Teofila z d. Cybulska *około 1862 Barany †29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
12Akacka Katarzyna z d. Makowska *około 1868 Marki †  
13Akacka Marianna z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
14Akacka Wiktoria z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
15Akacki Antoni *około 1865 Adamowo †05-09-1944 Kownatki /Wąsosz/  
16Akacki Feliks *około 1863 Golanki †  
17Akacki Józef *około 1868 Adamowo †21-11-1940 Adamowo /Szczuczyn/  
18Akacki Wiktor *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
19Akacki Władysław *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
20Akierman Bogumiła z d. Lewkowska *około 1850 Budne †  
21Akus Józef Andrzej *1865 Chojnowo †  
22Albińska Ewa z d. Troks *około 1855 Siwki par. Romany †  
23Albińska Wiktoria z d. Karwowska *około 1864 Ławsk †od 13-11-1911 do 28-01-1918  
24Albiński Andrzej *około 1855 Niedźwiadna †  
25Albiński Błażej *02-02-1862 Wąsosz †  
26Albiński Józef *około 1861 Pasichy †po 28-01-1918  
27Albrecht Anna *07-07-1867 Kędziorowo †  
28Albrecht Feliks *około 1863 Kędziorowo †przed 17-01-1910  
29Albrecht Konstanty *około 1858 Kędziorowo †18-04-1882  
30Albrecht Teofila z d. Zajkowska *około 1862 Wąsosz †po 17-01-1910  
31Aleksander Julian *30-10-1873 Modzele †  
32And...ewska Ludwika z d. Orłowska *około 1866 Wojewodzin †  
33And...ewski Stanisław *około 1868 Wojewodzin †  
34Andrej Ludwika z d. Enik *około 1858 Świdry †17-02-1924 Świdry  
35Andrej Otton Edward *około 1870 Kumelsk †  
36Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska *około 1868 Radziłów †po 26-01-1914  
37Andrusiewicz Józef *około 1863 Kędziorowo †13-11-1929 Kędziorowo  
38Antosiewicz Adam *około 1856 †od 27-01-1919 do 05-10-1933  
39Apner Jakub *około 1859 Dubowo †   
40Apner Karolina z d. Leosiewska *około 1852 Mocarze †   
41Arbsjajtys Adam *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
42Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska *około 1867 Przytuły †przed 30-01-1905  
43Archacka Katarzyna z d. Kozikowska *po 04-01-1861 †  
44Archacka Urszula z d. Masłowska *około 1860 Sośnia †po 02-02-1913  
45Archacki Grzegorz *po 04-01-1861 †  
46Archacki Józef *około 1861 Ruda †po 02-02-1913  
47Arciszewska Bronisława z d. Karwowska *około 1866 Konopki †po 09-02-1929  
48Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1857 Przytuły †25-07-1941 Przytuły /Przytuły/  
49Arciszewska Stanisława z d. Jakońska *około 1868 Chrzanowo †po 19-02-1926  
50Arciszewski Adam *około 1872 Orlikowo †  
51Arciszewski Antoni *około 1867 Wąsosz †02-01-1888 Wąsosz  
52Arciszewski Antoni *1854 Karwowo †od 26-10-1910 do 25-07-1941  
53Arciszewski Józef *około 1866 Żebry †przed 09-02-1929  
54Arciszewski Stanisław *około 1866 Orlikowo †przed 26-06-1923  
55Ardzińska Marcjanna z d. Turowska *około 1867 Lipnik †  
56Ardziński Florian Stanisław *około 1863 Bęćkowo †  
57Augustowska Antonina z d. Brzostowska *około 1863 †przed 02-02-1910  
58Augustowski Konstanty *około 1854 †po 17-08-1921  
59Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
60Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
61Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
62Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
63Bagińska Aleksandra z d. Puchalska *około 1864 Glinki †03-02-1947 Glinki /Słucz/  
64Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
65Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
66Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †po 01-12-1920  
67Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
68Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
69Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †12-09-1926 Wąsosz  
70Bagińska Anna z d. Sulkowska *około 1851 Konopki-Białystok †  
71Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
72Bagińska Anna *27-12-1850 Wąsosz †19-10-1852 Wąsosz /Wąsosz/  
73Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
74Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1850 Guty-Poddenki †  
75Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
76Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †16-09-1927 Kieljany  
77Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
78Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †przed 03-02-1909  
79Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
80Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
81Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
82Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
83Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
84Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
85Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
86Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
87Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
88Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
89Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
90Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
91Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
92Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki par. Białaszewo †  
93Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
94Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
95Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
96Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
97Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1870 Radziłów †12-04-1942 Żebry /Wąsosz/  
98Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
99Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
100Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
101Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 02-02-1925  
102Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
103Bagińska Marianna z d. Łojewska *około 1873 Łoje †  
104Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †po 20-12-1918  
105Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
106Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
107Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
108Bagińska Marianna z d. Górska *około 1868 †po 02-02-1926  
109Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
110Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
111Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
112Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
113Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
114Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
115Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
116Bagińska Paulina *około 1869 Przyborowo †  
117Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
118Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
119Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
120Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
121Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
122Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
123Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
124Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
125Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
126Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
127Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
128Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
129Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
130Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
131Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
132Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
133Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
134Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
135Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
136Bagiński Aleksander *około 1861 Skroda Mała †07-01-1900  
137Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
138Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz  
139Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
140Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †po 26-08-1918  
141Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
142Bagiński Aleksander *14-12-1852 Lipnik †22-12-1853 Lipnik  
143Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 02-02-1925  
144Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
145Bagiński Antoni *około 1850 Niebrzydy †  
146Bagiński Antoni *około 1858 Rydzewo Szlacheckie †27-01-1946 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
147Bagiński Antoni *około 1851 Bagienice par. Romany †06-03-1924 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
148Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
149Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
150Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
151Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
152Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
153Bagiński Franciszek *około 1866 †  
154Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
155Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
156Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
157Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
158Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
159Bagiński Jan *około 1850 Przyborowo †  
160Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
161Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
162Bagiński Jan *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
163Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
164Bagiński Józef *około 1865 Rydzewo Szlacheckie †  
165Bagiński Józef *około 1868 †1924 Truszki-Zalesie /Lachowo/  
166Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
167Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
168Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
169Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
170Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 15-11-1927  
171Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
172Bagiński Józef *około 1865 Kotówek †  
173Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
174Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
175Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
176Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
177Bagiński Kajetan *1853 †1871 Guty Stare /Grabowo/  
178Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
179Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
180Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
181Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
182Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
183Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
184Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
185Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
186Bagiński Piotr *około 1867 Golanki †  
187Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
188Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
189Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
190Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
191Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
192Bagiński Telesfor Edmund *około 1865 †po 02-02-1926  
193Bagiński Teofil *około 1859 Cedry †  
194Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
195Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †01-12-1920 Stawiane  
196Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
197Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
198Bagiński Wojciech *około 1858 Tafiły †  
199Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
200Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
201Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
202Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
203Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
204Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *1869 Grądy Wielkie †po 26-11-1912  
205Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
206Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
207Baldachowski Paweł *około 1866 Kucze Wielkie †08-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
208Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
209Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
210Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
211Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
212Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
213Balewska Michalina z d. Śliwka *około 1867 Słucz †07-10-1930 Czaple /Słucz/  
214Balewski Michał *około 1863 Możdżenie †07-04-1929 Czaple /Słucz/  
215Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
216Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 01-01-1929  
217Balicka Waleria z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo par. Niedźwiadna †przed 27-01-1925  
218Balicki Jan *około 1851 Glinki †01-01-1929 Czarnowo /Niedźwiadna/  
219Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
220Balicki Kazimierz *około 1871 Czarnowo †po 27-01-1925  
221Bałdyga Adam *05-08-1871 Zalesie †09-01-1952 Zalesie /Białaszewo/  
222Bałdyga Antoni *1862 Białaszewo †26-02-1947 Białaszewo  
223Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
224Bałdyga Franciszka z d. Kadłubowska *1864 Karwowo †13-01-1947 Białaszewo  
225Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †po 02-02-1920   
226Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
227Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
228Bałdyga Julian *około 1870 Białogrądy †przed 15-09-1930  
229Bałdyga Paulina z d. Bukowska *1871 Białaszewo †po 02-02-1920   
230Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
231Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
232Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
233Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †  
234Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
235Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
236Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
237Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †08-11-1920 Modzele  
238Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
239Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
240Bar Andrzej *około 1859 Danowo †05-12-1925 Milewo  
241Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
242Barankiewicz Ludwika z d. Malinowska *około 1862 Ciemnoszyje †  
243Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †po 04-02-1923  
244Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
245Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
246Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
247Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
248Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
249Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †od 24-01-1910 do 24-05-1920  
250Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
251Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
252Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
253Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
254Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
255Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †po 04-02-1923  
256Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 24-01-1910  
257Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
258Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
259Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
260Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †po 13-01-1902  
261Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
262Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
263Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
264Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
265Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
266Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
267Bargłowska Cecylia *1864 Okrasin †1866 Okrasin /Radziłów/  
268Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
269Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
270Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
271Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
272Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
273Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
274Bargłowska Marianna *1851 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
275Bargłowska Marianna z d. Nieradko *około 1874 Okrasin †  
276Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
277Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
278Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
279Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
280Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
281Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
282Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
283Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
284Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
285Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
286Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
287Bargłowski Maksymilian *około 1870 Okrasin †  
288Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
289Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
290Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
291Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
292Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
293Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
294Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
295Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
296Bartkowska Marianna z d. Ćmielewska *około 1863 Radziłów †  
297Bartkowski Piotr *około 1859 Okrasin †  
298Bartlińska Marianna z d. Nowakowska *około 1861 Radziłów †przed 16-05-1921  
299Bartliński Jan *około 1861 Radziłów †po 16-05-1921  
300Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
301Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
302Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
303Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
304Barwikowska Katarzyna *1865 Chełchy †  
305Barwikowska Konstancja *1870 Chełchy †  
306Barwikowska Kornela z d. Karczewska *około 1863 Świdry Podleśne †przed 10-1890  
307Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
308Barwikowska Paulina z d. Wszeborowska *około 1866 Wszebory †16-05-1941 Glinki /Słucz/  
309Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
310Barwikowska Stanisława *1874 Chełchy †  
311Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
312Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †06-04-1924 Grędy  
313Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
314Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
315Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
316Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †28-08-1903 Przeszkoda  
317Barwikowski Kazimierz *1867 Chełchy †14-02-1934 Glinki /Słucz/  
318Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
319Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
320Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
321Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †po 05-04-1925  
322Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
323Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
324Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †05-04-1925 Białaszewo  
325Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
326Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
327Bazydło Karolina z d. Szutkowska *około 1872 Międzyrzec Podlaski †20-11-1920 Ławsk  
328Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
329Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
330Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
331Bebłowski Antoni *około 1864 Radziłów †  
332Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
333Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
334Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933  
335Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
336Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919  
337Bednarowicz Jan *1850 Pieńczykowo †  
338Bednarowicz Konstancja z d. Rągowska *około 1858 Szczuczyn †  
339Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
340Bednarowicz Marianna Bronisława *10-11-1867 Wąsosz †  
341Beker Marianna z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
342Bender Adolf Antoni *około 1851 Sadowo †  
343Bender Marta Marianna z d. Sulewska *29-07-1859 Sulewo Prusy †  
344Bendzia Jan *około 1864 Niewiarowo †  
345Berć Jan *około 1871 Szczuczyn †od 25-02-1930 do 16-10-1934  
346Berć Julianna z d. Garder *około 1852 Szczuczyn †  
347Berć Szczepan *około 1873 Szczuczyn †  
348Berlińska Aleksandra z d. Gardocka *około 1863 †po 06-02-1923  
349Berlińska Anastazja z d. Niecikowska *około 1856 Bartki †  
350Berlińska Franciszka z d. Wiszowata *około 1871 Guty-Poddenki †  
351Berlińska Marianna z d. Kotowska *około 1864 Budy Poryckie †  
352Berlińska Petronela z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
353Berliński Apolinary *około 1857 †po 06-02-1923  
354Berliński Jakub *około 1869 Świdry Podleśne †  
355Berliński Konstanty *około 1862 Żebrki †  
356Berliński Stanisław *około 1866 Żebrki †  
357Berliński Stanisław *około 1863 Kąty †  
358Bęćkowska Adolfa z d. Niebrzydowska *około 1868 Jaki †  
359Bęćkowski Franciszek *około 1857 Kamianki †  
360Bęćkowski Wawrzyniec *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
361Biała Weronika z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
362Białobrzeska Cecylia z d. Święszkowska *około 1868 Borawskie †  
363Białobrzeska Emilia z d. Bogdańska *około 1871 Wizna †  
364Białobrzeska Franciszka z d. Tyszka *około 1868 Nieciki †  
365Białobrzeska Franciszka *27-09-1853 Mroczki †  
366Białobrzeska Julianna z d. Supińska *około 1872 Supy †po 26-02-1924  
367Białobrzeski Adam *około 1851 Obiedzino †  
368Białobrzeski Antoni *około 1864 Bożejewo †  
369Białobrzeski Antoni *około 1864 Mroczki †  
370Białobrzeski Michał *około 1862 Nowe Bożejewo †przed 26-02-1924  
371Białobrzeski Wojciech *1857 Słucz †30-04-1885 Szczuczyn /Szczuczyn/  
372Białobrzeski Wojciech *około 1866 Mroczki †  
373Białowąs Anna z d. Jeziewska *około 1874 Ławsk †po 29-10-1932  
374Białowąs Ignacy *około 1861 Ławsk †przed 09-11-1908  
375Białowąs Jan *około 1858 Ławsk †29-12-1920 Ławsk  
376Białowąs Teofila z d. Orłowska *około 1858 Bęćkowo †16-09-1938 Ławsk  
377Białowąs Wiktoria z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 26-02-1927  
378Biały Józef *około 1859 †  
379Biedrzycka Anna z d. Łempicka *około 1868 Niebrzydy †   
380Biedrzycka Antonina z d. Bagińska *03-06-1870 Stawiane †  
381Biedrzycka Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1868 Pawełki †12-06-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
382Biedrzycka Bronisława z d. Cwalińska *około 1861 Wyrzyki †22-11-1891 Kubrzany  
383Biedrzycka Franciszka z d. Wysocka *około 1863 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 26-08-1913  
384Biedrzycka Franciszka z d. Paszkowska *około 1873 Żebry †po 06-02-1923  
385Biedrzycka Józefa z d. Kozikowska *około 1873 Cedry †  
386Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska *około 1862 Łoje Awissa †  
387Biedrzycka Katarzyna z d. Grabowska *28-01-1869 Wizna †  
388Biedrzycka Marianna z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
389Biedrzycka Marianna z d. Burzyńska *około 1863 †  
390Biedrzycka Regina z d. Mikucka *około 1858 Bronaki-Olki †po 06-02-1912  
391Biedrzycka Stanisława z d. Makowska *około 1866 Makowskie †  
392Biedrzycka Stanisława z d. Wasiulewska *około 1852 Mocarze †  
393Biedrzycka Teofila z d. Kossakowska *1857 Nieławice †przed 10-1892  
394Biedrzycka Teofila z d. Kołakowska *około 1865 Nieławice †po 22-02-1909  
395Biedrzycka Teofila z d. Borawska *około 1863 Supy †02-04-1916 Supy  
396Biedrzycki Adam *około 1856 Bagińskie †  
397Biedrzycki Adolf *około 1859 Guty Podleśne †   
398Biedrzycki Antoni *około 1862 Burzyn †po 26-08-1913  
399Biedrzycki Antoni Jan *około 1869 Żebry †  
400Biedrzycki Bonawentura *około 1856 Nadbory †po 04-09-1917  
401Biedrzycki Damazy *około 1854 Nadbory †  
402Biedrzycki Franciszek *około 1858 Kubrzany †po 25-01-1927  
403Biedrzycki Franciszek *około 1858 Nadbory †  
404Biedrzycki Franciszek *około 1871 Łoje Awissa †od 28-05-1918 do 05-1936  
405Biedrzycki Jan *około 1855 Stryjaki †po 06-02-1912  
406Biedrzycki Józef *około 1862 Bronaki-Pietrasze †po 22-02-1909  
407Biedrzycki Józef *około 1850 Karwowo par. Dobrzyjałowo †po 02-03-1908  
408Biedrzycki Józef *około 1871 Rutkowskie †15-05-1908 Exeter, PA  
409Biedrzycki Józef *około 1871 Bronaki-Pietrasze †16-01-1913 Bronaki-Pietrasze  
410Biedrzycki Kazimierz *około 1853 †  
411Biedrzycki Kazimierz *około 1866 Gałązki †przed 06-02-1923  
412Biedrzycki Stanisław *około 1864 Stryjaki †  
413Biedrzycki Stanisław *około 1851 †  
414Biedrzycki Stanisław *około 1864 Żebry †  
415Biedrzycki Władysław *około 1869 Rutkowskie †  
416Bielawska Aleksandra z d. Szlejter *około 1874 Szlasy †  
417Bielawska Józefa z d. Cwalińska *około 1871 Cwaliny †15-02-1944 Przytuły-Kolonie  
418Bielawska Karolina z d. Gardocka *około 1868 Trzaski †11-01-1920 Przytuły  
419Bielawska Katarzyna z d. Gołębiewska *około 1867 †po 26-11-1912  
420Bielawska Marianna z d. Zalewska *1869 Ruda †26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/  
421Bielawska Michalina z d. Jankowska *około 1870 Szymany †  
422Bielawski Adam *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
423Bielawski Bolesław *około 1868 Przytuły †przed 26-03-1950  
424Bielawski Franciszek *około 1856 Przytuły †po 27-01-1908  
425Bielawski Franciszek *około 1867 Przytuły †  
426Bielawski Franciszek *około 1872 Grajewo †po 16-02-1927   
427Bielawski Rajmund *około 1863 Przytuły †  
428Bielawski Szczepan Franciszek *około 1868 Grajewo †  
429Bielecki Antoni *około 1860 Bęćkowo †przed 12-1904  
430Bielicka Bronisława z d. Sokalska *około 1863 Kucze Małe †  
431Bielicki Władysław *około 1853 Kołaki Strumienie †  
432Bielicki Władysław *około 1855 †po 22-09-1904  
433Bielska Aniela *1862 Mścichy †1870 Mścichy /Radziłów/  
434Bielska Anna *1862 Mścichy †1880 Mścichy /Radziłów/  
435Bielska Anna z d. Maciora *około 1864 Ciemnoszyje †  
436Bielska Apolonia z d. Rynkiewicz *około 1865 Mścichy †po 16-05-1922  
437Bielska Emilia z d. Nieradko *około 1854 Okrasin †  
438Bielska Ewa z d. Jankowska *około 1869 Mścichy †po 20-05-1929  
439Bielska Franciszka z d. Gąsiewska *około 1854 Dębówka †15-05-1920 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
440Bielska Franciszka z d. Ziemkiewicz *około 1868 Sośnia †  
441Bielska Franciszka z d. Janowska *około 1860 Mocarze †przed 26-02-1924  
442Bielski Andrzej *1850 Mścichy †1853 Mścichy /Radziłów/  
443Bielski Antoni *około 1858 Mścichy †  
444Bielski Antoni *około 1865 Mścichy †  
445Bielski Franciszek *około 1867 Okrasin †po 16-02-1922  
446Bielski Jan *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
447Bielski Jan *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
448Bielski Ludwik *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
449Bielski Mateusz *20-09-1869 Okrasin †07-03-1940 Okrasin /Radziłów/  
450Bielski Mikołaj *około 1858 Mścichy †przed 16-05-1922  
451Bielski Piotr *około 1853 Mścichy †08-05-1881 Mścichy /Radziłów/  
452Bielski Stanisław *1860 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
453Bieńkowska Aniela z d. Gacka *około 1864 Radziłów †  
454Bieńkowska Anna z d. Leszczewska *około 1870 Radziłów †po 31-08-1926  
455Bieńkowska Emilia z d. Gwiazdowska *około 1850 †  
456Bieńkowska Emilia z d. Piszczatowska *około 1871 Dębówka †  
457Bieńkowska Józefa z d. Chałustowska *około 1862 Mścichy †po 17-02-1925  
458Bieńkowska Julianna z d. Zyskowska *1855 Kapice †po 21-06-1904  
459Bieńkowska Karolina z d. Żukowska *około 1865 Racibory †14-08-1921  
460Bieńkowska Klementyna z d. Arbsjajtys *około 1866 Doliwy †po 12-02-1934  
461Bieńkowska Marianna z d. Krystowczyk *około 1872 †  
462Bieńkowska Marianna z d. Włodkowska *12-12-1874 Mieczki †po 31-08-1926  
463Bieńkowska Teofila z d. Bielska *około 1855 Mścichy †po 12-02-1900  
464Bieńkowska Teresa z d. Sosnowska *około 1861 Radziłów †po 09-02-1904  
465Bieńkowska Teresa z d. Walewska *około 1871 Radziłów †po 05-02-1934  
466Bieńkowska Zuzanna z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †przed 05-07-1927  
467Bieńkowski Adam *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
468Bieńkowski Feliks *około 1868 Okrasin †  
469Bieńkowski Franciszek *około 1858 Okrasin †po 09-02-1904  
470Bieńkowski Franciszek *około 1870 Okrasin †po 05-07-1927  
471Bieńkowski Jan *około 1868 Radziłów †  
472Bieńkowski Jan *około 1871 Radziłów †  
473Bieńkowski Józef *około 1869 Radziłów †przed 08-02-1926  
474Bieńkowski Józef *około 1866 Okrasin †przed 22-02-1922  
475Bieńkowski Michał *około 1862 Okrasin †  
476Bieńkowski Michał *około 1864 Okrasin †  
477Bieńkowski Piotr *około 1866 Mścichy †  
478Bieńkowski Piotr *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
479Bieńkowski Stefan *około 1852 Święcienin †po 17-02-1925  
480Bieńkowski Tomasz *około 1861 Radziłów †  
481Bieńkowski Władysław *około 1865 Białaszewo †przed 11-02-1918  
482Biernacka Franciszka z d. Kowalewska *około 1872 Świdry †po 11-12-1951  
483Biernacki Jan *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
484Biędziszewska Stanisława z d. Szymanowska *około 1874 Karwowo par. Jedwabne †  
485Biędziszewski Aleksander *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
486Bigda Jan *około 1858 Budy Poryckie †po 05-07-1908  
487Bigda Maciej *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
488Bigda Marianna z d. Miłosek *około 1853 Kąty †po 05-07-1908  
489Bikowska Anna z d. Albińska *około 1862 Surały †po 07-03-1907  
490Bikowska Anna z d. Darwicka *około 1851 Konopki †  
491Bikowska Marianna z d. Kiełczewska *około 1863 Wąsosz †przed 12-1894  
492Bikowski Franciszek *około 1850 Kumelsk †  
493Bitner Alina z d. Zatorska *1872 †28-05-1948  
494Bitner Ryszard *25-07-1867 Wierchoważja †16-09-1935 Brańszczyk   
495Blaszko Józef *około 1858 Białogrądy †  
496Blaszko Rozalia z d. Ladzińska *około 1860 Wąsosz †  
497Blaszko Wiktor *około 1868 Wólka †  
498Blok Balbina z d. Krajewska *około 1860 Kubrzany †  
499Blok Ferdynand *około 1855 Stawiski †  
500Blum Jan *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
501Blum Katarzyna z d. Kozłowska *około 1872 Popiołki †po 05-11-1941  
502Blusiewicz Jan *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
503Bober Józef *około 1850 Gardoty †po 10-02-1904  
504Bober Rozalia Emilia z d. Chrzanowska *1850 Wypychy †po 10-02-1904  
505Bobrowska Wiktoria z d. Serena *około 1872 Białaszewo †po 13-09-1921  
506Bobrowski Jakub *1869 Białaszewo †po 13-09-1921  
507Bobryk Kazimierz *około 1864 Okół †  
508Bobryk Wiktoria z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
509Bocianowska Anna z d. Rutkiewicz *około 1863 Wąsosz †  
510Bocianowski Antoni Wincenty *około 1857 Tykocin †  
511Bogdan Aleksander *około 1864 Kędziorowo †od 28-01-1919 do 10-02-1925  
512Bogdan Antoni *około 1867 Wólka †  
513Bogdan Ewa z d. Raczkowska *około 1873 Ławsk †przed 30-01-1923  
514Bogdan Franciszek *około 1865 Skaje †po 30-01-1923  
515Bogdan Józef *około 1854 Wólka par. Szczuczyn †od 29-01-1918 do 08-05-1928  
516Bogdan Józefa z d. Waszkiewicz *16-12-1859 Bęćkowo †16-07-1951 Wólka /Szczuczyn/  
517Bogdan Katarzyna z d. Chodnik *około 1852 Kumelsk †02-04-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
518Bogdan Marcjanna z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †05-10-1906 Kędziorowo  
519Bogdan Marianna z d. Szleszyńska *około 1862 Czachy †  
520Bogdankowski Stanisław *około 1866 Skaje †29-10-1920 Skaje  
521Bogdańska Helena z d. Dąbrowska *około 1874 Włochówka †  
522Bogdańska Józefa z d. Pazik *około 1859 Janczewo †  
523Bogdańska Katarzyna z d. Domurat *1851 Wizna †  
524Bogdańska Marianna z d. Mocarska *około 1869 Wizna †08-10-1942  
525Bogdański Jan *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
526Bogdański Ludwik *około 1864 Włochówka †  
527Bogdański Paweł *około 1868 Włochówka †  
528Bogdański Wojciech *około 1866 Włochówka †  
529Bogusławska Ewa z d. Skarżyńska *około 1866 Niewodowo par. Drozdowo †przed 01-08-1915  
530Bogusławska Felicja Katarzyna z d. Łepkowska *około 1864 Czarnówek †przed 22-09-1926  
531Bogusławska Katarzyna z d. Drobińska *około 1873 Słucz †po 26-01-1929  
532Bogusławska Magdalena z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
533Bogusławska Marcella z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
534Bogusławska Paulina z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
535Bogusławski Antoni *około 1873 Żebry †20-04-1912 Żebry  
536Bogusławski Jan *około 1860 Żebry †08-03-1926 Modzele  
537Bogusławski Kajetan *około 1861 Kownatki †02-03-1930 Żebry  
538Bogusławski Kazimierz *około 1855 Żebry †od 22-09-1926 do 05-05-1936  
539Bogusz Andrzej *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †po 25-11-1924  
540Bogusz Franciszek *około 1865 Karwowo-Wszebory †27-11-1925 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
541Bogusz Franciszka z d. Żelechowska *około 1868 Brzostowo †przed 30-01-1923  
542Bogusz Jan *około 1869 Bukowo Duże †po 08-11-1923  
543Bogusz Józef *około 1865 Bukowo Duże †05-10-1930 Bukowo Duże /Słubice/  
544Bogusz Marianna z d. Strzelczuk *około 1866 Burzyn †  
545Bogusz Piotr *około 1864 Olszyny †  
546Bogusz Teofil *około 1873 Bukowo Duże †18-01-1939 Bukowo /Słucz/  
547Bogusz Wiktoria z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †po 08-11-1923  
548Bogusz Wojciech *1860 Bukowo Duże †21-10-1908 Bukowo Duże /Słucz/  
549Boguszewska Adolfina z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
550Boguszewska Julianna z d. Świderska *około 1862 Szczuczyn †po 24-11-1920  
551Boguszewska Julianna Faustyna z d. Wiśniewska *około 1850 Szczuczyn †09-1871  
552Boguszewska Wiktoria z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
553Boguszewski Aleksander *około 1873 Łempice †  
554Boguszewski Andrzej *około 1867 Łempice †przed 06-02-1921  
555Boguszewski Franciszek *11-10-1874 Łempice †  
556Bołman Józef *około 1859 Siwki par. Romany †przed 26-01-1921  
557Bołman Wiktoria z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
558Borawska Aleksandra z d. Mroczkowska *około 1864 Nieciki †  
559Borawska Aleksandra z d. Sulewska *około 1863 Klimaszewnica †01-04-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
560Borawska Aleksandra *około 08-1861 Niedźwiadna †10-05-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
561Borawska Aleksandra z d. Obiedzińska *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
562Borawska Aleksandra z d. Obrycka *około 1871 †  
563Borawska Aleksandra *około 10-1864 †10-04-1866 Konopki  
564Borawska Aleksandra Antonina z d. Chrzanowska *22-04-1867 Kieljany †przed 04-1917 /Wąsosz/  
565Borawska Anna z d. Bukowska *około 1861 Święcienin †po 29-10-1923  
566Borawska Anna *około 06-1851 †23-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
567Borawska Anna z d. Domełło *około 1861 Czarnowo †03-12-1929 Załuski /Niedźwiadna/  
568Borawska Anna z d. Karwowska *11-11-1864 Święcienin †  
569Borawska Anna z d. Łochowska *około 1865 Klimaszewnica †09-11-1934 Glinki /Słucz/  
570Borawska Anna z d. Murawska *około 1860 Łosewo †11-09-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
571Borawska Anna *28-05-1872 Konopki †  
572Borawska Balbina z d. Chrostowska *około 1866 Biodry †20-11-1928 Witynie  
573Borawska Balbina z d. Waszkiewicz *około 1870 Bęćkowo †przed 06-1909  
574Borawska Balbina z d. Zalewska *około 1857 Tarachy †  
575Borawska Balwina z d. Zakrzewska *01-02-1850 Wojsławy †  
576Borawska Bronisława *19-09-1865 Szlasy †przed 16-01-1922  
577Borawska Delfina z d. Kiełczewska *około 1868 Gnatowo †przed 01-06-1926  
578Borawska Emilia z d. Bzura *około 1871 Janczewko †  
579Borawska Feliksa z d. Danowska *około 1862 Klimaszewnica †  
580Borawska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1863 Rutki †  
581Borawska Franciszka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †przed 26-02-1900  
582Borawska Franciszka z d. Piwko *około 08-1851 Rakowo †po 16-11-1903  
583Borawska Joanna Konstancja z d. Truszkowska *około 1851 Czarnowo †po 14-02-1922  
584Borawska Józefa z d. Rydzewska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †24-05-1898 Świdry-Dobrzyce  
585Borawska Józefa *22-09-1861 Rakowo †  
586Borawska Julianna z d. Rogowska *około 1851 Brodowo †17-03-1875 Wiązownica /Słucz/  
587Borawska Julianna z d. Karwowska *około 1873 Supy †przed 10-02-1920  
588Borawska Kamila z d. Kiełczewska *około 1872 Gnatowo †  
589Borawska Karolina z d. Rogowska *około 1851 Trzaski †po 11-02-1896  
590Borawska Karolina z d. Okulewicz *około 1856 Brzeźnio †  
591Borawska Karolina *02-01-1862 Niećkowo †  
592Borawska Katarzyna z d. Kozikowska *około 1860 Mścichy †1887  
593Borawska Katarzyna z d. Polkowska *około 1851 Supy †08-09-1870 Supy  
594Borawska Katarzyna z d. Dobrzycka *około 1864 Chełchy †po 05-08-1931  
595Borawska Katarzyna z d. Mikucka *około 1864 Mikuty †  
596Borawska Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1870 Kędziorowo †po 12-05-1934  
597Borawska Kornela z d. Chrostowska *około 1865 Wagi †po 20-02-1926  
598Borawska Kornela z d. Wędrzycka *około 1871 Marki †  
599Borawska Ludwika z d. Nerkowska *około 1874 Barzykowo †przed 01-1893  
600Borawska Ludwika z d. Polkowska *około 1867 Kąty †27-10-1915 Kąty /Burzyn/  
601Borawska Ludwika z d. Łempicka *25-06-1872 Bagienice †   
602Borawska Łucja (Anna) z d. Leszczewska *około 1864 Radziłów †17-12-1895 Witynie  
603Borawska Marcjanna z d. Statkiewicz *około 1859 Borawskie †przed 15-08-1909  
604Borawska Marcjanna (Marianna) z d. Rogowska *około 1852 Brodowo †przed 28-02-1897  
605Borawska Marianna z d. Wróblewska *około 1861 Grabowo †  
606Borawska Marianna *około 1858 Borawskie †18-11-1906 Witynie /Jedwabne/  
607Borawska Marianna *1872 Nadbory †1880 Nadbory /Burzyn/  
608Borawska Marianna z d. Czerwińska *około 1850 Klimaszewnica †21-02-1892 Klimaszewnica  
609Borawska Marianna z d. Mieczkowska *około 1856 Mieczki †przed 16-02-1897  
610Borawska Marianna z d. Rogowska *około 1850 Trzaski †05-11-1883  
611Borawska Marianna z d. Mieczkowska *około 1865 Kąty †przed 01-1917  
612Borawska Marianna z d. Mocarska *około 1861 Mocarze †po 12-06-1923  
613Borawska Marianna z d. Karwowska *około 1868 Brychy †22-01-1955 Konopki /Wąsosz/   
614Borawska Marianna z d. Sawicka *około 1871 Bęćkowo †przed 01-1892  
615Borawska Marianna z d. Kownacka *około 1852 Kownatki †po 04-02-1902  
616Borawska Marianna z d. Konopka *około 1855 Barwiki †   
617Borawska Marianna *24-03-1868 Bagienice †  
618Borawska Marianna Konstancja z d. Mikucka *około 1872 Mikuty †przed 05-1911  
619Borawska Michalina z d. Dąbrowska *około 1868 Czachy †przed 23-02-1925  
620Borawska Michalina z d. Kosmowska *około 1858 Bęćkowo †  
621Borawska Paulina *17-04-1870 Konopki †  
622Borawska Paulina z d. Czerwonka *około 1859 Czerwonki †przed 07-1894  
623Borawska Paulina z d. Kosmowska *około 1865 Bęćkowo †przed 01-05-1928  
624Borawska Rozalia z d. Bukowska *około 1867 Białaszewo †   
625Borawska Rozalia z d. Karwowska *około 1862 Pieńki †  
626Borawska Rozalia z d. Mogielnicka *około 1850 Brzostowo †  
627Borawska Rozalia z d. Dobrzycka *około 1860 Zabiele †  
628Borawska Rozalia z d. Bogdan *około 1874 Skaje †03-02-1955 Woszczele /Szczuczyn/  
629Borawska Scholastyka Bronisława z d. Bagińska *10-02-1863 Kieljany †12-11-1918 Konopki /Wąsosz/  
630Borawska Stanisława z d. Domitr *około 1862 Witynie †  
631Borawska Stanisława z d. Toczyńska *około 1867 Wierciszewo †przed 05-07-1927  
632Borawska Stanisława z d. Górska *około 1861 Konopki-Białystok †  
633Borawska Stanisława z d. Chylińska *około 1868 Kąty †09-11-1918 Supy  
634Borawska Stanisława z d. Łojewska *około 1872 Supy †przed 29-01-1923  
635Borawska Stanisława Franciszka z d. Zaręba *około 1853 Pieniążki †  
636Borawska Tekla z d. Wądołowska *około 1858 Koniecki par. Wizna †  
637Borawska Teofila z d. Rutkowska *około 1869 Kamińskie †przed 10-02-1920  
638Borawska Teofila z d. Wiszowata *około 1854 Cwaliny †13-05-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
639Borawska Teofila z d. Białobrzeska *około 1859 Mroczki †  
640Borawska Waleria z d. Chrostowska *około 1874 Wagi †  
641Borawska Waleria z d. Szleszyńska *22-04-1862 Czachy †  
642Borawska Waleria z d. Polkowska *05-09-1863 Kąty †  
643Borawska Wanda Kamila z d. Sobolewska *około 1859 Szczuczyn †  
644Borawska Weronika z d. Gromadzka *około 1867 Stary Gromadzyn †  
645Borawska Wiktoria z d. Remiszewska *około 1855 Kokoszki †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
646Borawska Wiktoria z d. Konopka *około 1873 Konopki Chude †22-05-1906  
647Borawska Wiktoria z d. Skrodzka *około 1872 Konopki-Białystok †  
648Borawska Wiktoria z d. Dębińska *około 1861 Skaje †  
649Borawska Władysława z d. Truszkowska *około 1872 Truszki-Patory †01-06-1947 Konopki /Wąsosz/   
650Borawska Władysława z d. Górska *19-02-1862 Kieljany †  
651Borawski Adam *1872 Orlikowo †1873 Orlikowo /Jedwabne/  
652Borawski Adolf Ksawery *27-10-1855 Konopki †31-10-1885 Konopki   
653Borawski Adrian *około 1854 Świdry Podleśne †  
654Borawski Albin *około 1874 Konopki Monety †po 12-02-1935  
655Borawski Aleksander *około 1870 Brychy †12-01-1910 Glinki /Słucz/  
656Borawski Aleksander *około 1869 Brychy †przed 16-01-1922  
657Borawski Aleksander *około 1867 Zacieczki †  
658Borawski Aleksander *około 1868 Nadbory †po 07-02-1928  
659Borawski Aleksander *około 1863 Rakowo †przed 25-04-1904  
660Borawski Andrzej *około 1869 Trzaski †  
661Borawski Andrzej *około 1863 Świdry Podleśne †19-03-1923 Szwelczyn /Wąsosz/  
662Borawski Antoni *09-05-1868 Konopki †   
663Borawski Bolesław *13-03-1870 Konopki †24-11-1873 Konopki  
664Borawski Dionizy *1853 Racibory †15-07-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
665Borawski Dionizy *około 1867 Karwowo par. Jedwabne †  
666Borawski Dionizy *około 1850 Karwowo par. Jedwabne †po 28-11-1911  
667Borawski Edward *około 1869 Świdry Podleśne †przed 23-01-1923  
668Borawski Felicjan *około 1860 Nadbory †20-02-1926 Witynie  
669Borawski Feliks *około 1869 Rakowo †po 23-02-1927  
670Borawski Franciszek *około 1873 Trzaski †18-12-1920 Konopki  
671Borawski Franciszek *około 1861 Godlewo †   
672Borawski Franciszek *około 1854 Makowskie †  
673Borawski Franciszek *około 1855 Olszewo par. Romany †  
674Borawski Franciszek *około 1855 Rakowo †03-03-1879 Rakowo /Wąsosz/  
675Borawski Franciszek *około 1873 Rakowo †  
676Borawski Franciszek *04-02-1852 Nadbory †po 04-02-1902  
677Borawski Franciszek *około 1859 Łempice †około 1900  
678Borawski Franciszek Jan *08-08-1861 Konopki †10-07-1933 Konopki /Wąsosz/  
679Borawski Grzegorz *około 1851 Olszewo par. Romany †18-08-1910 Kucze Wielkie  
680Borawski Ignacy *około 1868 Grądy Małe †19-03-1906 Grądy Małe  
681Borawski Ignacy *około 1856 Trzaski †04-11-1906  
682Borawski Ignacy *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †23-05-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
683Borawski Jan *około 1855 Grabowo †  
684Borawski Jan *około 1855 Nadbory †20-12-1916 Witynie  
685Borawski Jan *około 1862 Glinki †  
686Borawski Jan *około 1871 Nieławice †  
687Borawski Jan *około 1862 Klimaszewnica †  
688Borawski Jan *około 1854 Rutki †  
689Borawski Jan *około 1866 Biodry †od 19-02-1912 do 24-11-1926  
690Borawski Jan *około 1870 Rakowo †  
691Borawski Jan Leonard *06-11-1862 Konopki †03-06-1875 Konopki  
692Borawski Józef *około 1859 Świdry Podleśne †po 10-02-1914  
693Borawski Józef *około 1863 Grądy Wielkie †  
694Borawski Józef *około 1871 Supy †30-01-1944 Supy /Przytuły/  
695Borawski Józef *około 1860 Nieławice †  
696Borawski Józef *około 1863 Borawskie †  
697Borawski Józef *około 1860 Nadbory †  
698Borawski Józef *około 1865 Mocarze †po 12-06-1923  
699Borawski Józef *około 1870 Rakowo †przed 06-02-1937  
700Borawski Józef *około 1856 Łempice †  
701Borawski Józef *26-12-1872 Pieńki †  
702Borawski Józef *około 1858 Rakowo †  
703Borawski Józef *około 1871 Szymany †   
704Borawski Józef *około 1868 Rydzewo Szlacheckie †  
705Borawski Józef *1857 Konopki †12-08-1859 Konopki /Wąsosz/  
706Borawski Józef *03-1873 Konopki †07-04-1873 Konopki   
707Borawski Julian *około 1868 Klimaszewnica †23-11-1924 Klimaszewnica  
708Borawski Julian *25-09-1861 Konopki †11-09-1929 Konopki  
709Borawski Julian Grzegorz *16-11-1862 Konopki †30-01-1940 Konopki /Wąsosz/   
710Borawski Karol *około 1866 Nieławice †22-08-1925 Kąty /Burzyn/  
711Borawski Kazimierz *około 1866 Rakowo †09-12-1940 Skaje  
712Borawski Konstanty *około 1870 Nadbory †  
713Borawski Leopold *około 1871 †  
714Borawski Ludwik *około 1856 Nieławice †  
715Borawski Ludwik *około 1871 Klimaszewnica †przed 13-01-1958  
716Borawski Ludwik *około 1853 Pieńki †  
717Borawski Ludwik *około 1867 Supy †po 23-02-1925  
718Borawski Maciej *około 1853 Rakowo †  
719Borawski Marcel *około 1864 Kędziorowo †  
720Borawski Marcin *około 1864 Rydzewo Szlacheckie †05-08-1931 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
721Borawski Mateusz *około 1864 Karwowo par. Jedwabne †05-07-1927 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
722Borawski Michał *około 1874 Brodowo †  
723Borawski Michał *około 12-1855 Rakowo †08-03-1856 Rakowo /Wąsosz/  
724Borawski Michał *28-09-1861 Kędziorowo †12-05-1934 Kędziorowo  
725Borawski Mikołaj *około 1872 Trzaski †po 29-01-1923  
726Borawski Paweł *15-04-1872 Konopki †20-11-1873 Konopki  
727Borawski Piotr *około 1859 Szczuczyn †  
728Borawski Piotr Paweł *około 1865 Borawskie †przed 10-02-1920  
729Borawski Rajmund *około 1857 Borawskie †  
730Borawski Romuald *około 1871 Szlasy †po 09-11-1934  
731Borawski Stanisław *1870 Brzostowo †  
732Borawski Stanisław *około 1865 Szczuczyn †  
733Borawski Stanisław *24-11-1859 Rakowo †przed 01-05-1928  
734Borawski Stanisław *10-06-1860 Konopki †10-10-1864 Konopki  
735Borawski Teofil *około 1851 Borawskie †po 09-11-1918  
736Borawski Tomasz *około 1873 Koniecki †06-01-1942 Konopki  
737Borawski Wacław Michał *28-09-1865 Konopki †14-12-1901 Konopki /Wąsosz/   
738Borawski Wincenty *16-04-1858 Konopki †  
739Borawski Władysław *około 1874 Borawskie †30-01-1915  
740Borawski Władysław *około 1865 Orlikowo †01-02-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
741Borawski Władysław *około 1851 Borawskie †  
742Borawski Władysław *około 1857 Konopki †09-12-1916 Konopki /Wąsosz/   
743Borawski Władysław *około 1874 Konopki †24-11-1878 Konopki  
744Borawski Wojciech *około 1861 Supy †15-08-1897  
745Borawski Wojciech *około 1855 Rakowo †1896  
746Borawski Wojciech *około 1850 Klimaszewnica †15-05-1895 Kieljany  
747Borkowska Józefa z d. Opolska *około 1851 Ławsk †03-11-1871 Jedwabne /Jedwabne/  
748Borkowska Józefa z d. Trzonkowska *około 1866 Niećkowo †12-01-1942 Niećkowo  
749Borkowska Magdalena Józefa z d. Trzonkowska *około 1867 Niećkowo †po 19-11-1930  
750Borkowska Wiktoria z d. Orłowska *około 1872 Niećkowo †przed 12-1908  
751Borkowski Jakub *około 1862 Niećkowo †23-09-1938 Niećkowo  
752Borkowski Jan *27-07-1865 Niećkowo †od 12-10-1920 Niećkowo  
753Borowska Anna *20-06-1852 Wąsosz †07-07-1870 Wąsosz  
754Borowska Józefa z d. Gurzęda *około 1865 Siestrzanki †po 02-06-1913  
755Borowski Franciszek *około 11-1866 Bagienice †20-05-1867 Bagienice  
756Borowski Kazimierz *około 1861 Witynie †po 02-06-1913  
757Borowski Wiktor *19-02-1870 Dołęgi †  
758Borusiewicz Agata Weronika z d. Czyżewska *04-02-1867 Wąsosz †01-07-1926 Wąsosz   
759Borusiewicz Antoni *17-01-1859 Wąsosz †08-12-1925 Wąsosz   
760Borusiewicz Jan *22-01-1867 Wąsosz †29-05-1900 Wąsosz  
761Borusiewicz Jan *1861 †1862  
762Borusiewicz Jan Karol *około 1866 †30-04-1931  
763Borysiewicz Jan *około 1869 Niedźwiadna †07-03-1928 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
764Borysiewicz Kamila z d. Orzechowska *około 1869 Surały †31-01-1894  
765Borysiewicz Marianna z d. Okulewicz *około 1851 Niedźwiadna †po 25-11-1907  
766Borysiewicz Rozalia *30-08-1851 †27-04-1854  
767Boryszewska Franciszka z d. Ramotowska *około 1860 Męczki †przed 21-08-1923  
768Boryszewski Kazimierz *około 1861 Męczki †przed 21-08-1923  
769Borzymowska Franciszka z d. Wiszowata *około 1863 Wiszowate †  
770Borzymowska Józefa z d. Szymanowska *około 1862 Szymany †przed 05-1896  
771Borzymowska Ludwika Felicja z d. Bukowska *około 1863 Wólka Piotrowska †po 11-10-1929  
772Borzymowski Aleksander *około 1869 Kossaki †  
773Borzymowski Jan *około 1872 Kossaki †  
774Borzymowski Karol *około 1866 Łękowo †  
775Borzymowski Piotr *około 1865 Łękowo †po 29-05-1923  
776Borzymowski Stanisław *około 1861 Łękowo †przed 11-10-1929  
777Bóbr Michalina z d. Kamińska *około 1854 Wąsosz †14-03-1907 Łempice /Wąsosz/  
778Bóbr Stanisław *09-05-1873 Łempice †21-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
779Bóbr Wiktoria z d. Kozicka *około 1872 Surały †przed 06-1909  
780Braczko Franciszek *około 1850 Przytuły †  
781Braczko Konstanty *05-12-1860 Przytuły †23-12-1895 Doliwy  
782Brajczewska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1862 Brzostowo †01-08-1926 Szostaki /Burzyn/  
783Brajczewska Helena z d. Rozmierska *około 1864 Ciemianka †  
784Brajczewska Marianna *około 1867 Bartki †17-07-1927 Bartki /Burzyn/  
785Brajczewska Stanisława z d. Mocarska *około 1851 Bartki †23-01-1884 Szostaki  
786Brajczewski Antoni *około 1861 Mazewo †  
787Brajczewski Felicjan *około 1850 Szostaki †po 01-08-1926  
788Brajczewski Romuald *około 1873 Milewo par. Puchały †  
789Brajczewski Wiktor *około 1870 Szostaki †  
790Brakoniecka Marianna z d. Grabowska *około 1873 Dzierzbia †po 04-02-1930 Wilamowo  
791Brakoniecki Marcel *około 1859 Wilamowo †przed 04-02-1930  
792Brodowska Anna z d. Modzelewska *około 1862 Modzele †przed 12-06-1918  
793Brodowska Józefa z d. Nietupska *około 1871 Ławsk †po 19-03-1935  
794Brodowska Marianna z d. Narewska *około 1859 Chrzanowo-Cyprki †  
795Brodowska Marianna z d. Godlewska *około 1871 Grozimy †po 24-01-1930  
796Brodowska Weronika z d. Karwowska *około 1870 Szlasy †28-08-1911 Kotowo Plac  
797Brodowski Adam Szczepan *około 1867 Modzele †przed 23-11-1925  
798Brodowski Franciszek *około 1854 Żyłka †  
799Brodowski Jakub *około 1860 †przed 14-06-1938  
800Brodowski Sylwester *około 1865 Ławsk †19-03-1935 Ławsk /Wąsosz/  
801Brodowski Wojciech *około 1865 Bukowo Duże †26-01-1906  
802Bronakowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1859 Koniecki par. Wizna †po 26-02-1900  
803Bronakowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1870 Karwowo par. Jedwabne †1918  
804Bronakowska Anna z d. Chrzanowska *około 1872 Supy †po 28-11-1916  
805Bronakowska Anna z d. Włodkowska *około 1863 Borawskie †przed 02-1916  
806Bronakowska Józefa z d. Chrzanowska *1862 Wypychy †  
807Bronakowska Józefa z d. Szymanowska *około 1857 Nieciki †po 17-02-1903  
808Bronakowska Julianna z d. Kotowska *około 1850 Kotówek †  
809Bronakowska Katarzyna z d. Chojnowska *około 1873 Męczki †31-07-1926 Grądy Małe  
810Bronakowska Konstancja z d. Szulc *około 1874 Wilczewo †  
811Bronakowska Marianna z d. Olszewska *15-08-1859 Słucz †  
812Bronakowska Rozalia z d. Borawska *około 1869 Olszewo †po 24-11-1926  
813Bronakowska Teresa z d. Dobrzycka *około 1851 Chełchy †  
814Bronakowski Adam *około 1867 Bronaki-Olki †po 19-02-1917  
815Bronakowski Andrzej *około 1870 Bronaki-Olki †po 23-02-1925  
816Bronakowski Franciszek *około 1866 Bronaki-Olki †  
817Bronakowski Jan *około 1874 Bronaki-Olki †20-04-1931 Bronaki-Olki  
818Bronakowski Jan *około 1858 Bronaki †  
819Bronakowski Jan *około 1850 Bronaki-Olki †  
820Bronakowski Sylwester *około 1864 Nieławice †po 28-11-1916  
821Bronakowski Wiktor *około 1869 Bronaki-Pietrasze †  
822Bronakowski Wojciech *około 1854 Gnatowo †po 17-02-1903  
823Bronkowski Aleksander *około 1861 Słucz †23-12-1883  
824Bronowicz Kazimierz *około 1858 Kalinowo †  
825Brozio Teofil *około 1855 Przytuły †13-01-1899  
826Bryl Katarzyna z d. Gardocka *około 1869 Rutkowskie †  
827Bryl Kazimierz *około 1867 Potopy †  
828Brzezińska Rozalia z d. Tyszka *około 1858 Przyborowo †  
829Brzeziński Adam *około 1861 Kumelsk †  
830Brzeziński Franciszek *około 1862 Kumelsk †  
831Brzeziński Stanisław *około 1852 Kumelsk †21-11-1902 Szczuczyn  
832Brzostowska Anastazja z d. Kozikowska *około 1871 Karwowo †  
833Brzostowska Anna z d. Wądołowska *około 1855 Koniecki par. Wizna †29-08-1883 Koniecki par. Wizna  
834Brzostowska Antonina z d. Łosiewicz (Łoś) *około 1853 Dziewięcin †05-11-1920 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
835Brzostowska Balbina z d. Kalinowska *13-02-1868 Brychy †20-06-1920 Kieljany /Radziłów/  
836Brzostowska Barbara z d. Borawska *około 1851 Konopki †  
837Brzostowska Emilia z d. Łojewska *około 1868 Łoje Awissa †  
838Brzostowska Franciszka z d. Pieniążek *około 1865 Biodry †po 06-02-1912  
839Brzostowska Franciszka z d. Lipińska *około 1873 Biodry †  
840Brzostowska Józefa *1868 Makowskie †  
841Brzostowska Józefa z d. Malska *około 1864 Rutkowskie †15-02-1911 Łopuchowo  
842Brzostowska Józefa z d. Dąbrowska *około 1871 Przytuły †14-11-1927 Mocarze /Burzyn/  
843Brzostowska Józefa z d. Lipska *około 1871 Nadbory †po 26-09-1922  
844Brzostowska Józefa z d. Górska *około 1867 Karwowo par. Jedwabne †02-01-1897 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
845Brzostowska Józefa z d. Karwowska *około 1871 Wypychy †po 21-11-1925  
846Brzostowska Józefa z d. Stankiewicz *około 1872 Łoje Awissa †po 05-02-1918  
847Brzostowska Juliana z d. Męczkowska *około 1861 Kamianki †po 19-11-1912  
848Brzostowska Julianna z d. Paszkowska *około 1854 Żebry †28-05-1927 /Wąsosz/  
849Brzostowska Katarzyna z d. Marcińczyk *14-10-1868 Ławsk †przed 15-02-1926  
850Brzostowska Katarzyna z d. Poniatowska *około 1863 Szczuczyn †  
851Brzostowska Marianna *1870 Bronaki-Pietrasze †1871 Bronaki-Pietrasze  
852Brzostowska Marianna z d. Hejno *około 1868 Chrzanowo †po 10-02-1925  
853Brzostowska Marianna z d. Wileńska *około 1868 Mikołajewo par. Burzyn †przed 30-01-1911  
854Brzostowska Marianna z d. Trzaska *około 1860 Brzostowo †przed 30-06-1914  
855Brzostowska Marianna z d. Supińska *około 1851 Łoje Awissa †po 11-06-1894  
856Brzostowska Marianna z d. Kalinowska *około 1853 Mocarze †14-04-1918 Mocarze /Burzyn/  
857Brzostowska Placyda z d. Gacka *około 1857 Biodry †po 21-01-1914  
858Brzostowska Stanisława z d. Chojnowska *1861 Męczki †30-05-1927 Nadbory /Burzyn/  
859Brzostowska Wiktoria z d. Krawcewicz *07-02-1861 Rydzewo Szlacheckie †po 20-06-1919  
860Brzostowski Aleksander *około 1868 Łoje Awissa †po 20-02-1928  
861Brzostowski Aleksander *około 1862 Szczuczyn †  
862Brzostowski Andrzej *około 1853 Łoje Awissa †  
863Brzostowski Antoni *około 1868 †02-05-1884 Brzostowo /Burzyn/  
864Brzostowski Antoni *około 1869 Szczuczyn †  
865Brzostowski Bolesław *około 1873 Brychy †po 05-02-1918  
866Brzostowski Felicjan *około 1858 Nadbory †po 30-06-1914  
867Brzostowski Franciszek *około 1867 Mocarze †po 14-11-1927  
868Brzostowski Franciszek *około 1868 Brzostowo †przed 14-04-1918  
869Brzostowski Franciszek *około 1857 Chyliny †przed 12-02-1923  
870Brzostowski Franciszek *około 1863 Grabowo †przed 15-02-1926  
871Brzostowski Ignacy *około 1867 Biodry †po 06-02-1912  
872Brzostowski Jakub *1872 Bronaki-Pietrasze †przed 16-09-1929  
873Brzostowski Jan *około 1871 Chyliny †  
874Brzostowski Jan *około 1870 Nadbory †po 12-02-1934  
875Brzostowski Jan *około 1872 Nieławice †przed 10-02-1925   
876Brzostowski Jan *około 1869 Bagienice par. Romany †po 10-02-1925  
877Brzostowski Jan *około 1870 Łoje Awissa †  
878Brzostowski Jan *około 1863 Łoje Awissa †20-07-1893 Łoje Awissa  
879Brzostowski Jan *1874 Chyliny †03-02-1927 Chyliny /Burzyn/  
880Brzostowski Józef *około 1866 Nadbory †  
881Brzostowski Józef *około 1868 Brzostowo †03-03-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
882Brzostowski Julian *około 1860 Radziłów †  
883Brzostowski Julian *około 1867 Chyliny †10-01-1899 Witynie  
884Brzostowski Karol *około 1860 Nadbory †24-07-1867 Nadbory /Burzyn/  
885Brzostowski Konstanty *około 1861 Nadbory †po 26-09-1922  
886Brzostowski Konstanty *01-03-1854 Nadbory †przed 20-06-1920  
887Brzostowski Ludwik *około 1864 Chyliny †12-03-1926 Witynie /Jedwabne/  
888Brzostowski Stanisław *około 1868 Mocarze †29-11-1915 Rutkowskie /Burzyn/  
889Brzostowski Stanisław *około 1869 Mocarze †po 30-01-1911  
890Brzostowski Stanisław *około 1852 Nadbory †29-11-1909 Nadbory /Burzyn/  
891Brzostowski Wincenty *około 1857 Łoje Awissa †21-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
892Brzozowska Adela Nimfa z d. Borawska *10-11-1863 Konopki †26-03-1952 Bagienice /Wąsosz/   
893Brzozowska Aleksandra z d. Makowska *około 1873 Rutkowskie †  
894Brzozowska Aleksandra z d. Kotowska *około 1865 Rutkowskie †  
895Brzozowska Antonina z d. Barwikowska *około 1857 Chełchy †04-02-1933 Glinki /Słucz/  
896Brzozowska Balbina *16-12-1870 Zalesie †  
897Brzozowska Ewa z d. Guzewicz *około 1859 †  
898Brzozowska Julianna z d. Strumiłowska *około 1857 Rutkowskie †  
899Brzozowska Julianna Marianna *20-07-1866 Zalesie †  
900Brzozowska Marianna Anna *20-03-1858 Zalesie †  
901Brzozowska Michalina z d. Kadyszewska *około 1863 Niećkowo †  
902Brzozowska Michalina z d. Zalewska *około 1860 Zalesie †od 14-02-1912 do 12-1913   
903Brzozowska Weronika z d. Bargłowska *około 1872 Okrasin †27-12-1911 Mścichy  
904Brzozowska Weronika Franciszka *29-12-1854 Zalesie †  
905Brzozowski Adam *1858 Wizna †1860 Wizna /Wizna/  
906Brzozowski Aleksander *około 1853 Wizna †po 13-02-1912  
907Brzozowski Aleksander *01-11-1867 Zalesie †  
908Brzozowski Antoni Onufry *13-06-1862 Zalesie †  
909Brzozowski Franciszek *około 1852 Kurejwa †  
910Brzozowski Józef *około 1862 Rutkowskie †  
911Brzozowski Józef *około 1853 Flesze †  
912Brzozowski Stanisław *około 1866 Rutkowskie †  
913Brzozowski Wincenty *około 1872 Mścichy †  
914Brzozowski Wincenty *około 1864 Święcienin †  
915Brzozowski Władysław *20-07-1859 Zalesie †12-02-1930 Zalesie   
916Brzóska Adolf *około 1869 Chełchy †po 03-02-1937  
917Brzóska Anastazja z d. Konopka *około 1859 Chełchy †przed 21-06-1921  
918Brzóska Antonina z d. Bagińska *około 1867 Przyborowo †  
919Brzóska Emilia z d. Mordasiewicz *około 1851 Radziłów †17-09-1924 Radziłów  
920Brzóska Franciszka *około 1858 Chełchy †04-10-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
921Brzóska Franciszka z d. Wiszowata *około 1872 Wiszowate †30-01-1896  
922Brzóska Jan *około 1852 Racibory †od 19-02-1906 do 17-09-1924  
923Brzóska Józef *około 1867 Chełchy †  
924Brzóska Konstanty *1872 Chełchy †  
925Brzóska Ksawery *około 1859 Racibory †29-06-1892 Racibory /Przytuły/  
926Brzóska Rozalia z d. Gutowska *około 1858 Nieciki †po 26-02-1908  
927Brzuchalska Anna *około 1860 Wąsosz †05-04-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
928Brzuchalska Antonina *około 06-1856 Wąsosz †07-03-1857 Wąsosz  
929Brzuchalska Franciszka z d. Cymkowska *około 1860 Żebry †31-12-1930 Milewo /Wąsosz/  
930Brzuchalska Franciszka z d. Łepkowska *około 1859 Niećkowo †11-12-1932 Niećkowo /Wąsosz/  
931Brzuchalska Katarzyna z d. Markowska *około 1851 Żebry †  
932Brzuchalska Teofila *około 1853 Niećkowo †17-09-1854 Niećkowo /Wąsosz/  
933Brzuchalski Grzegorz *około 01-1859 Kędziorowo †08-09-1926 Kędziorowo  
934Brzuchalski Jan *około 1861 Kędziorowo †23-04-1903 Niećkowo /Wąsosz/  
935Brzuchalski Józef *około 12-1857 Niećkowo †przed 23-11-1908  
936Brzuszkiewicz Andrzej *około 1850 Jedwabne †przed 25-01-1898  
937Brzuszkiewicz Jan *około 1873 Jedwabne †  
938Buczyłowska Teresa z d. Tomaszewska *około 1852 Rydzewo †08-03-1915 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
939Buczyńska Marianna z d. Zalewska *01-12-1855 Radziłów †po 22-11-1899  
940Bućkowska Marcjanna z d. Kalska *1858 Burzyn †  
941Budna Karolina z d. Milewska *1851 Niedźwiedzkie †27-01-1939 Wąsosz  
942Budna Karolina z d. Milewska *około 1865 Niedźwiedzkie †  
943Budna Teofila z d. Kalinowska *około 1862 Niedźwiedzkie †29-08-1915 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
944Budzińska Franciszka z d. Zambrowska *około 1857 Ciemianka †  
945Budzińska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1850 Jambrzyki †przed 10-1882  
946Budzińska Marianna z d. Pogorzelska *około 1870 Doliwy †  
947Budzińska Wiktoria z d. Włodarska *około 1867 Okrasin †  
948Budziński Andrzej *około 1850 Obrytki †po 13-02-1900  
949Budziński Antoni *około 1870 Przytuły †  
950Budziński Franciszek *około 1858 Kudłaczewo †13-06-1911 Szczuczyn  
951Budziński Jan *około 1865 Radziłów †  
952Budziński Józef *około 1863 Konopki †przed 16-02-1931   
953Bujnowska Marianna z d. Lenczewska *około 1851 Niedźwiedzkie †20-01-1911 Szczuczyn  
954Bujnowska Teofila z d. Mścichowska *około 1853 Sulewo Kownaty †  
955Bujnowski Franciszek *około 1873 Wierzbowo †  
956Bujnowski Stefan *około 1852 Białosuknia †  
957Bujwidys Franciszek *około 1855 Wąsosz †04-08-1858 Wąsosz  
958Bujwidys Jan *04-01-1852 Wąsosz †  
959Bukar Władysław *około 1871 Stara Wieś (gm. Zakrzew) †  
960Bukowska Aleksandra z d. Truszkowska *około 1852 Nieciki †po 30-01-1923  
961Bukowska Bronisława z d. Rutkowska *13-06-1857 Karwowo †przed 01-1893  
962Bukowska Ewa z d. Sokołowska *około 1859 Karwowo †  
963Bukowska Ludwika *około 1868 Karwowo †  
964Bukowska Marianna z d. Sobolewska *około 1868 Mścichy †29-03-1891 Mścichy /Radziłów/  
965Bukowska Marianna z d. Kaczyńska *około 1854 Kąty †od 11-02-1901 do 01-05-1923  
966Bukowska Marianna z d. Danowska *08-11-1865 Sulewo Prusy †22-03-1938 Święcienin /Radziłów/   
967Bukowska Rozalia z d. Świderska *około 1851 Sulewo Prusy †przed 12-02-1912   
968Bukowska Serafina z d. Kalinowska *około 1873 Mieczki †  
969Bukowska Zofia Barbara z d. Śmiarowska *około 1858 Śmiarowo †  
970Bukowski Adam *około 1873 Karwowo †  
971Bukowski Feliks *około 1864 Łazarze †  
972Bukowski Feliks Stanisław *około 1869 Borawskie par. Jedwabne †09-06-1923 Borawskie  
973Bukowski Franciszek *około 1851 Kołaki †po 12-02-1912   
974Bukowski Jakub *około 1861 Karwowo †  
975Bukowski Józef *około 1863 Święcienin †od 27-02-1905 do 22-03-1938   
976Bukowski Józef *około 1857 Święcienin †  
977Bukowski Ludwik *około 1855 Szymany †  
978Bukowski Serafin *około 1865 Karwowo †przed 30-01-1923  
979Bukowski Władysław *około 1869 Kobylin †  
980Bułatowicz Konstanty *około 1871 Lipowy Most †  
981Burgraff Edward *około 1865 Grabowo †od 27-11-1919 do 18-09-1923  
982Burgraff Izabela z d. Stankiewicz *około 1866 Borawskie †30-01-1933 Kramarzewo  
983Burska Barbara z d. N *około 1860 †  
984Burska Kornela z d. Klimaszewska *około 1874 Dusze †29-05-1929 Kramarzewo  
985Burska Waleria *02-12-1862 Kieljany †16-01-1938 Kieljany  
986Burski Rudolf *około 1857 Święcienin †przed 22-08-1898  
987Burzyńska Antonina z d. Pisowacka *około 1850 Taraskowo †  
988Burzyński Leon *około 1874 Sieburczyn †   
989Burzyński Leon *08-08-1874 Sieburczyn †   
990Bylica Adela z d. Kuźmińska *około 1852 Żebry †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
991Bylica Aleksander *około 1874 Świdry †1947  
992Bylica Franciszka z d. Blaszko *około 1872 Osowiec †po 15-02-1927  
993Bylica Jan *około 1862 Sośnia †po 07-09-1928  
994Bylica Julianna z d. Chrzanowska *około 1861 Konopki †09-09-1913 Świdry /Wąsosz/  
995Bylica Julianna z d. Kowalewska *około 1861 Wojsławy †  
996Bylica Leopold *około 1871 Świdry †06-09-1944 Świdry  
997Bylica Marianna z d. Sztachelek *około 1863 Białogrądy †07-09-1928 Sośnia /Białaszewo/  
998Bylica Piotr *około 1867 Sośnia †po 15-02-1927  
999Bylica Piotr *około 1852 Surały †  
1000Bystrowski Leon *około 1865 Saniki †  
1001Bzura Adam *02-08-1872 Niedźwiedzkie †  
1002Bzura Anna z d. Mikucka *około 1874 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 09-11-1927  
1003Bzura Emil *około 1857 Prusy †  
1004Bzura Jan *około 1874 †  
1005Bzura Katarzyna z d. Konopka *około 1853 Konopki Chude †  
1006Bzura Konstanty *około 1858 Wincenta †30-11-1925 Kubra /Przytuły/  
1007Bzura Leopold *12-09-1869 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 09-11-1927  
1008Bzura Ludwika z d. Szczesik *około 1850 Niedźwiedzkie †03-05-1871 Niedźwiedzkie  
1009Bzura Mieczysław Feliks *01-01-1864 Niećkowo †  
1010Bzura Stanisław *około 1871 Janczewko †  
1011Bzura Stanisław Feliks *21-05-1868 Niećkowo †  
1012Bzura Stanisława z d. Lipska *około 1871 Nadbory †  
1013Bzura Teofila z d. Przyborowska *1864 Obrytki par. Przytuły (Romany) †20-02-1906  
1014Cabertt Aniela *około 07-1858 Szczuczyn †14-06-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1015Cendrowska Marianna z d. Malinowska *około 1873 Chrzanowo †po 14-08-1928  
1016Chalamońska Franciszka z d. Zamojska *09-12-1863 Stawiane †  
1017Chalamoński Stanisław z d. Chalamońska *około 1866 Kumelsk †  
1018Chałustowska Apolonia z d. Wiśniewska *około 1866 Mścichy †po 18-05-1926  
1019Chałustowska Teofila z d. Lipska *około 1850 Mścichy †po 15-02-1904  
1020Chałustowski Franciszek *około 1864 Mścichy †22-04-1904 Mścichy /Radziłów/  
1021Chałustowski Tomasz *1861 Mścichy †po 18-05-1926  
1022Charubin Józefa z d. Abramowicz *około 1854 Wierciszewo †  
1023Charytańska Kazimiera z d. Majewska *około 1867 Szczuczyn †  
1024Charytański Hipolit *około 1863 Stare Bożejewo †  
1025Chełchowska Franciszka z d. Maciorowska *około 1860 Przechody †  
1026Chełchowska Marianna z d. Dobrzycka *około 1853 Chełchy †od 23-11-1903 do 02-1919  
1027Chełchowski Mikołaj *około 1853 Chełchy †po 23-11-1903  
1028Chełmińska Anna z d. Walendzik *około 1874 Milewo †06-10-1941 Świdry /Wąsosz/  
1029Chełmińska Anna z d. Olszewska *około 1867 Przytuły †14-02-1926 Niećkowo  
1030Chełmińska Marianna z d. Gorsun *około 1857 Brzozówka †przed 04-1898  
1031Chełmiński Franciszek *około 1871 Świdry †12-08-1928 Świdry  
1032Chełmiński Franciszek *około 1874 Niećkowo †09-07-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
1033Chełmiński Mateusz *około 1854 Lipnik †przed 07-11-1904  
1034Chętnik Piotr *około 1868 Szablaki †  
1035Chilkiewicz Balbina z d. Sulewska *06-04-1855 Zaborowo †  
1036Chilkiewicz Józefa z d. Liberadzka *około 1859 Klimaszewnica †przed 22-02-1922  
1037Chludzińska Adela z d. Skrodzka *około 1868 Wścieklice †  
1038Chludzińska Ewa z d. Skrodzka *około 1859 Koziki †09-02-1884  
1039Chludzińska Franciszka z d. Danowska *około 1857 Surały †  
1040Chludzińska Placyda *30-10-1860 Rostki par. Romany †  
1041Chludziński Aleksander Stanisław *około 1855 Chludnie †  
1042Chludziński Bolesław *01-09-1866 Rostki par. Romany †  
1043Chludziński Stanisław *około 1853 Chludnie †  
1044Chludziński Wojciech *około 1869 †  
1045Chmielewska Anna z d. Kielian *około 1859 Bagienice †22-10-1919 Bagienice /Wąsosz/  
1046Chmielewska Anna z d. Zielińska *14-02-1871 Wąsosz †21-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
1047Chmielewska Anna Placyda z d. Nienałtowska *18-01-1860 Małachowo †20-01-1911 Męczki   
1048Chmielewska Balbina z d. Zalewska *około 1863 Wąsosz †przed 10-1896  
1049Chmielewska Feliksa z d. Budzińska *około 1867 Kudłaczewo †08-01-1927 Wąsosz  
1050Chmielewska Helena z d. Downar *około 1857 Andrychy †  
1051Chmielewska Józefa z d. Łojewska *około 1865 Łoje Awissa †przed 10-02-1920  
1052Chmielewska Józefa z d. Dera *około 1870 †  
1053Chmielewska Józefa z d. Turczyńska *około 1872 Chojnowo †  
1054Chmielewska Karolina z d. Sokołowska *około 1868 Rydzewo-Pieniążek †04-03-1947 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1055Chmielewska Karolina z d. Duchnowska *około 1873 Kubra †  
1056Chmielewska Konstancja z d. Witkowska *około 1861 Wiązownica †  
1057Chmielewska Ludwika z d. Orłowska *około 1852 Milewo †  
1058Chmielewska Marcela z d. Wojno *około 1869 Okrasin †po 27-01-1942  
1059Chmielewska Marcjanna z d. Serba *około 1866 Słucz †29-12-1929 Słucz /Słucz/  
1060Chmielewska Marcjanna z d. Brzostowska *około 1872 Rostki †   
1061Chmielewska Marianna z d. Rogowska *około 1866 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 27-09-1927  
1062Chmielewska Marianna z d. Kalankiewicz *około 1868 Ciemnoszyje †  
1063Chmielewska Marianna z d. Zarzecka *około 1851 Glinki †po 03-02-1908  
1064Chmielewska Marianna z d. Berć *około 1862 Lachowo †  
1065Chmielewska Michalina z d. Koniecko *około 1855 Mazewo †przed 04-1891  
1066Chmielewska Paulina z d. Ruszczyk *około 1858 Sojczynek †  
1067Chmielewska Paulina z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †02-08-1924 Mścichy  
1068Chmielewska Stefania z d. Piotrowska *około 1869 Mścichy †01-04-1901  
1069Chmielewska Teofila z d. Renkiewicz *18-04-1856 Mścichy †  
1070Chmielewska Wiktoria z d. Ladzińska *około 1857 Okół †  
1071Chmielewski Adam *około 1852 Szczuczyn †  
1072Chmielewski Aleksander *około 1863 Żebry †przed 22-10-1929  
1073Chmielewski Aleksander *około 1860 Szczuczyn †  
1074Chmielewski Aleksander Kalikst *około 1872 Obiedzino †  
1075Chmielewski Aleksander Teofil *27-02-1857 Żebry †15-09-1858 Żebry  
1076Chmielewski Felicjan *około 1850 Konopki Chude †po 03-02-1908  
1077Chmielewski Franciszek *około 1862 Przechody †  
1078Chmielewski Grzegorz *około 1870 Niewodowo par. Drozdowo †  
1079Chmielewski Jakub *1859 Mścichy †po 02-08-1924  
1080Chmielewski Jan *1854 Mścichy †  
1081Chmielewski Jan *około 1867 Jedwabne †  
1082Chmielewski Jan *około 1859 Przechody †  
1083Chmielewski Jan *około 1850 Męczki †27-12-1888  
1084Chmielewski Jan *około 1865 Ławsk †  
1085Chmielewski Jan *około 1864 Wąsosz †po 25-09-1934  
1086Chmielewski Józef *około 1855 Białaszewo †  
1087Chmielewski Julian *około 1865 Szczuczyn †  
1088Chmielewski Kazimierz *około 1864 Mścichy †przed 28-01-1939  
1089Chmielewski Konstanty *około 1866 Trzcianne †  
1090Chmielewski Konstanty *około 1856 Męczki †po 03-03-1919   
1091Chmielewski Ludwik *około 1864 Słucz †przed 29-12-1929  
1092Chmielewski Piotr *około 1861 Racibory †od 16-02-1914 do 27-01-1942  
1093Chmielewski Stanisław *około 1868 Kobylin †przed 29-10-1918  
1094Chmielewski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †  
1095Chmielewski Teofil *około 1871 Nieciki †przed 06-02-1921   
1096Chmielewski Wincenty *1863 Mścichy †przed 28-01-1930  
1097Chmielewski Wojciech *28-02-1854 Żebry †21-12-1856 Żebry /Wąsosz/  
1098Chmielewski Wojciech *około 1868 Wąsosz †16-09-1914 Poznań  
1099Chodnicka Anna z d. Kulikowska *około 1864 Racibory †  
1100Chodnicka Antonina z d. Polakowska *około 1863 Żebry †od 16-05-1921 do 24-01-1933  
1101Chodnicka Antonina z d. Ołdakowska *10-02-1873 Wąsosz †02-11-1934 Wąsosz  
1102Chodnicka Franciszka *około 04-1870 Pasichy †30-10-1872 Pasichy /Wąsosz/  
1103Chodnicka Katarzyna z d. Wronkowska *około 1869 Chełchy †po 30-01-1940  
1104Chodnicka Ludwika *około 08-1862 †11-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1105Chodnicka Ludwika z d. Karwowska *około 1863 Sokoły †  
1106Chodnicka Magdalena z d. Dąbrowska *około 1853 Bzury †przed 02-05-1921  
1107Chodnicka Marianna z d. Leszczyńska *07-10-1874 Skaje †25-06-1953 Komosewo /Wąsosz/  
1108Chodnicka Paulina *12-11-1865 Możdżenie †  
1109Chodnicka Rozalia z d. Ciecierska *około 1865 Kubra †  
1110Chodnicka Rozalia z d. Sierakowska *około 1866 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1111Chodnicka Teofila *około 1851 Witynie †12-04-1854 Żebry /Wąsosz/  
1112Chodnicki Aleksander *około 1863 Pasichy †06-03-1883 Pasichy /Wąsosz/  
1113Chodnicki Antoni *około 1865 Surały †  
1114Chodnicki Dionizy (Dominik) *około 1852 Dołęgi †przed 01-10-1905  
1115Chodnicki Jan *około 1863 †05-03-1864 Żebry /Wąsosz/  
1116Chodnicki Józef *około 1850 Rostki par. Jedwabne †  
1117Chodnicki Józef *około 1867 Modzele †27-01-1943 Pasichy  
1118Chodnicki Marcel (Marcjan) *około 1865 Żebry †25-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1119Chodnicki Piotr *około 1871 Żebry †  
1120Chodnicki Stanisław *około 1866 Kowalewo †przed 30-01-1940  
1121Chodnicki Teofil *około 1871 Modzele †  
1122Chodnicki Wojciech *około 1874 Modzele †  
1123Chodorowska Aleksandra z d. Chojnowska *około 1864 Grądy Małe †10-04-1925 Mocarze /Burzyn/  
1124Chodorowska Katarzyna z d. Dudzińska *około 1863 Sieburczyn †po 02-02-1915   
1125Chodorowska Katarzyna z d. Niećkowska *około 1871 Bartki †  
1126Chodorowska Teofila z d. Sulewska *1851 Ruś †po 28-01-1901   
1127Chodorowski Aleksander *1871 Sieburczyn †   
1128Chodorowski Franciszek *około 1868 Mocarze †  
1129Chodorowski Jan *około 1861 Mocarze †  
1130Chodorowski Józef *około 1871 Mocarze †  
1131Chodorowski Ludwik *około 1867 Burzyn †22-08-1923 Burzyn /Burzyn/  
1132Chodorowski Mateusz *około 1854 Sieburczyn †po 02-02-1915   
1133Choińska Anna z d. Mścichowska *około 1858 Pieniążki †17-10-1940 Niećkowo  
1134Choińska Elżbieta z d. Powichrowska *około 1852 Wizna †przed 01-1887  
1135Choińska Franciszka z d. Sulewska *około 1852 Szostaki †po 14-02-1911  
1136Choińska Marianna z d. Domurat *około 1861 Wizna †  
1137Choińska Marianna z d. Zalewska *około 1855 Wizna †1893 Sieburczyn  
1138Choiński Józef *około 1851 Chełchy †17-03-1892  
1139Choiński Józef *około 1859 †   
1140Choiński Paweł *około 12-1870 Chełchy †12-05-1871 Chełchy /Niedźwiadna/  
1141Choiński Wacław *około 1855 Świdry †przed 26-10-1932  
1142Chojnacki Stanisław *około 1851 Gąsówko †28-11-1907 Wąsosz  
1143Chojnicka Marianna z d. Grabowska *około 1866 Słucz †przed 09-07-1918  
1144Chojnicki Aleksander *około 1862 †07-03-1918 Słucz  
1145Chojnicki Aleksander *około 1862 Słucz †przed 09-07-1918  
1146Chojnowska Anna z d. Karwowska *około 1851 Rutki †08-10-1886 Grądy Małe  
1147Chojnowska Emilia z d. Karwowska *około 1871 Brzostowo †  
1148Chojnowska Józefa z d. Zając *około 1862 Glinki †  
1149Chojnowska Julianna Marianna z d. Danowska *około 1866 Klimaszewnica †po 08-09-1924   
1150Chojnowska Marianna z d. Godlewska *około 1873 Czarnowo †  
1151Chojnowska Marianna z d. Rogowska *około 1873 Wizna †  
1152Chojnowska Marianna z d. Konopka *około 1859 Konopki Monety †  
1153Chojnowska Marianna z d. Rogowska *około 1870 Sambory †10-12-1942 Pluty /Przytuły/  
1154Chojnowska Rozalia z d. Tafiłowska *16-02-1856 Sulewo Prusy †przed 25-11-1918  
1155Chojnowska Tekla z d. Komelska *około 1854 †13-01-1894 Grądy Małe /Jedwabne/  
1156Chojnowska Tekla z d. Matejko *około 1866 Wąsosz †  
1157Chojnowska Tekla Izabella *około 10-1866 †05-03-1867 Kownatki  
1158Chojnowska Teofila z d. Mikucka *około 1868 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1159Chojnowska Teofila z d. Dąbrowska *około 1871 Chrostowo †  
1160Chojnowska Wiktoria z d. Zalewska *około 1860 Zalesie †po 05-02-1921   
1161Chojnowski Aleksander *około 1872 Danowo †przed 10-12-1942  
1162Chojnowski Antoni *około 1871 Danowo †  
1163Chojnowski Dominik *około 1873 Danowo †  
1164Chojnowski Franciszek *02-12-1854 Konopki †07-09-1923 Konopki  
1165Chojnowski Jan *około 1857 Grądy Małe †  
1166Chojnowski Jan *około 03-1863 Danowo †około 1898  
1167Chojnowski Józef *około 1862 Grabowo †  
1168Chojnowski Józef *około 1856 Jurzec Szlachecki †  
1169Chojnowski Józef Feliks *około 1862 Kownatki †13-01-1922 Kownatki /Wąsosz/  
1170Chojnowski Julian *około 1870 Chludnie †  
1171Chojnowski Kazimierz *około 1860 Konopki-Białystok †  
1172Chojnowski Konstanty *około 1869 Chojnowo par. Trzcianne †  
1173Chojnowski Ludwik *około 1855 Grądy Małe †28-11-1925 Grądy Małe /Jedwabne/  
1174Chojnowski Michał Adam *około 1854 Klimaszewnica †  
1175Chojnowski Paweł Kajetan *25-01-1866 Danowo †  
1176Chojnowski Rajmund *około 1865 Karwowo par. Dobrzyjałowo †07-02-1908 Ramoty  
1177Chojnowski Stanisław *około 1864 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
1178Chojnowski Tomasz *około 1868 Grądy Małe †  
1179Chojnowski Wiktor *03-07-1864 Danowo †przed 12-06-1923   
1180Chojnowski Władysław *około 1860 Danowo †po 05-02-1921   
1181Cholewińska Aleksandra z d. Sokołowska *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †  
1182Cholewińska Marianna z d. Sadowska *około 1856 Bzury †17-02-1887 Borawskie  
1183Chorosz Agnieszka z d. Ruszczyk *około 1868 Sojczynek †przed 12-02-1917  
1184Chorosz Balbina z d. Łepkowska *około 1853 Lipnik †  
1185Chorosz Franciszek *około 1867 Sojczynek †przed 12-02-1917  
1186Chorzelska Antonina z d. Zielińska *około 1858 Bukowo Małe †  
1187Chorzelska Marianna z d. Głębocka *około 1866 Rydzewo †28-09-1919 Grozimy /Wąsosz/  
1188Chorzelski Aleksander *około 1862 Opartowo †  
1189Chorzelski Feliks *około 1867 Opartowo †przed 28-09-1919  
1190Chorzelski Franciszek *01-04-1870 Grozimy †28-09-1935 Grozimy /Wąsosz/  
1191Chrapowicka Anna (Wanda) z d. Bogusławska *około 05-1861 Żebry †27-03-1907 Żebry /Wąsosz/  
1192Chrapowicka Dorota z d. N *około 1864 Grabowo †  
1193Chrapowicka Marianna z d. Ruszczyk *około 1858 Przechody †po 26-02-1903  
1194Chrapowicki Nikodem *około 1850 Kramarzewo †  
1195Chrapowicz Anna z d. Grajewska *około 1853 Białaszewo †16-04-1923 Kramarzewo  
1196Chrapowicz Franciszek *1872 Radziłów †od 24-02-1908 do 16-04-1923  
1197Chrapowicz Michalina z d. Wnorowska *około 1862 Pszczółczyn par. Waniewo †po 07-06-1914  
1198Chrapowicz Stefan *około 1854 Bronowo †przed 07-06-1914  
1199Chrostowska Anna *około 1864 Biodry †po 19-10-1909  
1200Chrostowska Anna *około 1852 Niedźwiedzkie †27-03-1855 Niedźwiedzkie  
1201Chrostowska Antonina Stanisława z d. Rogowska *około 1857 Brodowo †po 03-02-1913  
1202Chrostowska Barbara *08-12-1854 Biodry †  
1203Chrostowska Barbara *około 29-11-1874 Sulewo Prusy †06-12-1874 Sulewo Prusy   
1204Chrostowska Bronisława z d. Rogowska *około 1866 Trzaski †19-05-1895 Supy  
1205Chrostowska Feliksa z d. Pieńczykowska *około 1874 Popowo †14-04-1938 Bagienice  
1206Chrostowska Franciszka z d. Kurzątkowska *około 1863 †23-05-1913 Dzięgiele   
1207Chrostowska Franciszka *30-05-1857 Biodry †  
1208Chrostowska Franciszka z d. Supińska *około 1863 Wagi †po 06-02-1917  
1209Chrostowska Franciszka z d. Karwowska *około 1869 Karwowo †  
1210Chrostowska Franciszka z d. Milewska *około 1862 Nadbory †od 26-11-1919 do 10-07-1931  
1211Chrostowska Józefa z d. Brzostowska *około 1861 Nadbory †  
1212Chrostowska Józefa z d. Polkowska *około 1851 Biodry †01-08-1926 Biodry /Burzyn/  
1213Chrostowska Józefa *około 1873 †31-07-1878 Biodry /Burzyn/  
1214Chrostowska Józefa z d. Makowska *17-09-1865 Makowskie †1894 Makowskie  
1215Chrostowska Józefa z d. Rogowska *około 1867 Pluty †24-09-1886 Pluty /Przytuły/  
1216Chrostowska Józefa z d. Święcińska *około 1869 Święcienin †po 29-01-1929  
1217Chrostowska Julianna z d. Mościcka *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †07-01-1909 Pluty  
1218Chrostowska Julianna z d. Mocarska *około 1856 Kąty †  
1219Chrostowska Julianna z d. Brzostowska *około 1867 Nadbory †13-01-1927 Nadbory /Burzyn/  
1220Chrostowska Konstancja z d. Karwowska *około 1874 Supy †  
1221Chrostowska Ludwika *25-03-1864 Gardoty †1867 Gardoty /Romany/   
1222Chrostowska Marianna z d. Truszkowska *około 1867 Klimaszewnica †  
1223Chrostowska Marianna z d. Chylińska *około 1860 Kąty †po 20-10-1911  
1224Chrostowska Marianna z d. Rogowska *około 1870 Pluty †po 03-02-1913  
1225Chrostowska Marianna z d. Okulewicz *około 1870 Brzeźnio †po 31-01-1921  
1226Chrostowska Marianna z d. Baranowska *około 1854 Świdry †22-02-1929 Świdry  
1227Chrostowska Marianna *15-02-1868 Sulewo Prusy †20-02-1868 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1228Chrostowska Marianna z d. Mroczkowska *około 1852 Wierciszewo †26-11-1904 Nadbory /Burzyn/  
1229Chrostowska Marianna z d. Zielińska *około 1866 Skaje †22-01-1950 Bagienice  
1230Chrostowska Paulina z d. Karwowska *około 1865 Pieńki †przed 08-1930  
1231Chrostowska Paulina z d. Karwowska *08-11-1867 Wypychy †   
1232Chrostowska Salomea z d. Polińska *około 1866 Nadbory †po 01-07-1914  
1233Chrostowska Stanisława z d. Brzostowska *około 1872 Nadbory †po 27-02-1922  
1234Chrostowska Stanisława *około 1873 Biodry †17-08-1874 Biodry /Burzyn/  
1235Chrostowska Stanisława z d. Mogielnicka *około 1872 Kąty †  
1236Chrostowska Stanisława z d. Rutkowska *17-01-1872 †28-01-1953 Radziłów /Radziłów/   
1237Chrostowska Teofila z d. Karwowska *02-03-1861 Wypychy †30-07-1889 Wypychy /Przytuły/  
1238Chrostowska Wiktoria z d. Ramotowska *około 1874 Wagi †20-12-1941 Supy /Przytuły/  
1239Chrostowski Andrzej *około 1863 Gardoty †przed 15-02-1926   
1240Chrostowski Andrzej *około 1860 Wagi †11-03-1916 Wagi  
1241Chrostowski Antoni *około 1860 Biodry †  
1242Chrostowski Antoni *około 1872 Biodry †po 02-09-1929  
1243Chrostowski Antoni *05-08-1865 Sulewo Prusy †  
1244Chrostowski Dionizy *około 1861 Wagi †18-10-1918 Kubrzany /Jedwabne/  
1245Chrostowski Felicjan *04-04-1850 Burzyn †09-01-1913 Nadbory /Burzyn/  
1246Chrostowski Feliks *około 1873 Bagienice †po 14-04-1938  
1247Chrostowski Franciszek *1863 Sokoły †  
1248Chrostowski Franciszek *około 1867 Wagi †przed 20-02-1928  
1249Chrostowski Franciszek *09-07-1854 Biodry †  
1250Chrostowski Franciszek *około 1869 Biodry †po 13-01-1927  
1251Chrostowski Grzegorz Józef *17-11-1859 Sulewo Prusy †   
1252Chrostowski Ignacy *około 1874 †27-07-1878 Biodry /Burzyn/  
1253Chrostowski Ignacy *około 1865 Pluty †01-07-1914 Makowskie /Burzyn/  
1254Chrostowski Jakub *około 1862 Biodry †01-04-1923 Konopki Chude /Jedwabne/  
1255Chrostowski Jan *15-12-1851 Biodry †  
1256Chrostowski Jan *około 1863 Brychy †  
1257Chrostowski Jan *około 1863 Wagi †przed 03-02-1913  
1258Chrostowski Jan *około 1864 Bagienice †przed 31-01-1921  
1259Chrostowski Józef *około 1863 Supy †po 20-12-1941  
1260Chrostowski Józef Franciszek *około 1859 Gardoty †przed 11-02-1929   
1261Chrostowski Józef Mateusz *03-11-1852 Biodry †10-07-1931 Biodry /Burzyn/  
1262Chrostowski Józef Paweł *około 1864 Brodowo †przed 26-11-1928  
1263Chrostowski Karol *około 1868 Wagi †  
1264Chrostowski Karol *25-02-1860 Biodry †   
1265Chrostowski Kazimierz *około 1851 Bagienice †od 15-06-1914 do 27-11-1935  
1266Chrostowski Ksawery *około 1859 Kąty †  
1267Chrostowski Ksawery Marek Wojciech *24-04-1858 Biodry †  
1268Chrostowski Leon Antoni *14-06-1856 Biodry †  
1269Chrostowski Mateusz *około 1867 †po 23-01-1923  
1270Chrostowski Paweł *około 1871 Biodry †po 12-02-1924  
1271Chrostowski Piotr *około 1868 Biodry †12-01-1918 Biodry /Burzyn/  
1272Chrostowski Piotr *około 1865 Biodry †po 27-02-1922  
1273Chrostowski Stanisław *około 1856 Kąty †31-10-1906 Kąty /Burzyn/  
1274Chrostowski Stanisław *06-05-1851 Biodry †15-09-1866 Biodry /Burzyn/  
1275Chrostowski Stanisław *11-10-1851 Biodry †1891 Biodry  
1276Chrostowski Tomasz *około 1861 Biodry †po 19-10-1909  
1277Chrostowski Tomasz Walerian *22-12-1850 Biodry †  
1278Chrostowski Walery *1861 Mocarze †05-11-1946 Racibory  
1279Chrzanowska Adela z d. Ramotowska *około 1873 Mieczki †  
1280Chrzanowska Albina z d. Kołakowska *około 1867 Godlewo †08-10-1923  
1281Chrzanowska Aleksandra z d. Tyszka *około 1865 Nieciki †06-09-1922 Nieciki /Słucz/  
1282Chrzanowska Aleksandra z d. Kurkowska *1872 Jaki †  
1283Chrzanowska Aleksandra *około 1865 Łosewo †po 11-02-1929  
1284Chrzanowska Anna z d. Kossakowska *około 1859 Kubrzany †od 09-02-1907 do 13-02-1912  
1285Chrzanowska Anna z d. Grajewska *około 1864 Przytuły †  
1286Chrzanowska Anna z d. Bronakowska *około 1858 Nieławice †od 08-07-1912 do 15-02-1926  
1287Chrzanowska Anna z d. Karasińska *1859 Załuski †  
1288Chrzanowska Anna z d. Bołman *około 1854 Świdry †po 11-11-1916  
1289Chrzanowska Anna z d. Długołęcka *17-12-1857 Bęćkowo †  
1290Chrzanowska Anna z d. Rogowska *około 1857 Żebry †przed 08-1905  
1291Chrzanowska Antonina z d. Łempicka *10-06-1873 Łempice †25-01-1951 Koniecki  
1292Chrzanowska Barbara z d. Modzelewska *09-12-1854 Modzele †03-12-1938 Kieljany /Wąsosz/  
1293Chrzanowska Benedykta z d. Święszkowska *około 1866 Borawskie †  
1294Chrzanowska Bronisława z d. Kalinowska *około 1868 Łoje Awissa †1892 Łoje Awissa  
1295Chrzanowska Emilia z d. Kosmaczewska *około 1856 Radziłów †19-12-1898  
1296Chrzanowska Emilia z d. Gardocka *około 1857 Kurkowo †  
1297Chrzanowska Ewa *26-09-1857 Kieljany †  
1298Chrzanowska Feliksa *około 1866 Kubra †  
1299Chrzanowska Franciszka *około 05-1867 Godlewo †25-11-1868 Godlewo  
1300Chrzanowska Franciszka *około 1856 Brzostowo †05-04-1916 Brzostowo /Burzyn/  
1301Chrzanowska Franciszka z d. Rutkowska *około 1858 Bęćkowo †przed 03-1912  
1302Chrzanowska Franciszka z d. Święcińska *około 08-1864 Gutki †  
1303Chrzanowska Józefa z d. Danowska *około 1853 Klimaszewnica †07-11-1918 Trzaski  
1304Chrzanowska Józefa z d. Borawska *około 1867 Nadbory †  
1305Chrzanowska Józefa z d. Jurczykowska *około 1865 Mazewo †  
1306Chrzanowska Józefa *około 1862 Kieljany †08-12-1868 Kieljany /Wąsosz/  
1307Chrzanowska Józefa z d. Sulewska *25-12-1857 Bagienice †przed 27-11-1899  
1308Chrzanowska Józefata z d. Najda *około 1865 Czarnowo †04-02-1906 Czarnowo  
1309Chrzanowska Józefata (Zofia) z d. Zalewska *około 1859 Szlasy †przed 01-1890  
1310Chrzanowska Katarzyna z d. Modzelewska *około 1860 Modzele †  
1311Chrzanowska Klementyna z d. Śmiarowska *około 1859 Mieczki †po 18-11-1924  
1312Chrzanowska Marianna z d. Niedźwiedzka *około 1869 Kurejewka †po 19-02-1924  
1313Chrzanowska Marianna z d. Borawska *około 1865 Brychy †przed 11-02-1918  
1314Chrzanowska Marianna z d. Konopka *około 1853 Barwiki †po 08-06-1912  
1315Chrzanowska Matylda *27-12-1857 Mikuty †  
1316Chrzanowska Michalina z d. Czerwonka *około 08-1860 Czerwonki †przed 07-1916  
1317Chrzanowska Michalina *około 1866 Kieljany †26-12-1932 Kieljany   
1318Chrzanowska Otylia z d. Zalewska *około 1863 Zalesie †10-10-1940   
1319Chrzanowska Paulina *około 1861 †08-02-1865 Brzostowo /Burzyn/  
1320Chrzanowska Paulina z d. Ramotowska *około 1855 Danowo †19-01-1900  
1321Chrzanowska Rozalia z d. Wierciszewska *około 1863 Mocarze †przed 21-11-1905  
1322Chrzanowska Rozalia z d. Walendzik *około 1856 Bzury †  
1323Chrzanowska Rozalia *10-04-1854 Godlewo †  
1324Chrzanowska Salomea z d. Śmiarowska *około 1861 Mieczki †  
1325Chrzanowska Salomea z d. Sokołowska *1858 Dzięgiele †27-06-1931 Mikuty /Słucz/  
1326Chrzanowska Stanisława z d. Kossakowska *1868 Bartki †  
1327Chrzanowska Stanisława (Konstancja) z d. Kosmaczewska *około 1870 Radziłów †  
1328Chrzanowska Stefania z d. Święcińska *około 1874 Święcienin †po 31-01-1928  
1329Chrzanowska Teofila z d. Karwowska *około 1859 Pluty †po 23-02-1925  
1330Chrzanowska Walera z d. Mocarska *około 1869 Kąty †  
1331Chrzanowska Waleria z d. Kaczyńska *około 1866 Wypychy †od 25-02-1908 do 26-06-1923  
1332Chrzanowska Waleria z d. Bukowska *około 1853 Chyliny †  
1333Chrzanowska Waleria *około 11-1868 Koniecki †27-01-1869 Koniecki  
1334Chrzanowska Weronika z d. Grzymała *około 1870 Cwaliny †po 15-02-1939  
1335Chrzanowska Zofia z d. Koszykowska *około 1868 Konopki †  
1336Chrzanowska Zofia Józefa z d. Kalinowska *około 1873 Konopki par. Radziłów †1891 Karwowo  
1337Chrzanowski Adam *około 1869 Nadbory †  
1338Chrzanowski Adam *około 1863 Supy †26-08-1908 Kossaki /Drozdowo/  
1339Chrzanowski Adolf *21-04-1865 Kieljany †07-03-1917  
1340Chrzanowski Aleksander *15-03-1866 Brzozowo par. Lachowo †  
1341Chrzanowski Andrzej *20-11-1867 Czarnowo †po 29-05-1938  
1342Chrzanowski Antoni *około 1866 Kurkowo †  
1343Chrzanowski Antoni *około 1864 Kaimy †od 25-02-1908 do 26-06-1923  
1344Chrzanowski Antoni *05-06-1865 Mikuty †08-12-1934 Mikuty /Słucz/  
1345Chrzanowski Antoni *około 1854 Czarnowo †  
1346Chrzanowski Antoni *21-01-1855 Kieljany †18-02-1920 Kieljany /Wąsosz/   
1347Chrzanowski Antoni *około 1866 Łosewo †   
1348Chrzanowski Antoni *około 1850 Konopki †przed 24-11-1896  
1349Chrzanowski Baltazar *około 1860 Kubra †po 10-02-1909  
1350Chrzanowski Baltazar *13-12-1856 Koniecki Małe †26-05-1931   
1351Chrzanowski Bolesław *około 1870 Czachy †  
1352Chrzanowski Feliks *około 1865 Kownatki †07-02-1950 Kownatki   
1353Chrzanowski Feliks *29-05-1864 Koniecki Małe †01-03-1931 Koniecki Małe  
1354Chrzanowski Feliks (Wojciech) *około 1870 Glinki †  
1355Chrzanowski Feliks Franciszek *około 1868 Łosewo †po 31-01-1928  
1356Chrzanowski Franciszek *około 1854 Wypychy †10-04-1904 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
1357Chrzanowski Franciszek *około 1862 Brzostowo †  
1358Chrzanowski Franciszek *około 1863 Supy †09-08-1902 Kubrzany  
1359Chrzanowski Franciszek *około 1869 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1360Chrzanowski Franciszek *około 1869 Łoje Awissa †  
1361Chrzanowski Franciszek *25-09-1857 Kieljany †po 06-09-1922  
1362Chrzanowski Ignacy *03-03-1860 Kąty †  
1363Chrzanowski Jakub *około 1859 Wypychy †  
1364Chrzanowski Jan *około 1857 Kurkowo †  
1365Chrzanowski Jan *około 1863 Glinki †  
1366Chrzanowski Jan *około 1862 Wypychy †30-08-1884 Wypychy  
1367Chrzanowski Jan *około 1862 Supy †po 11-02-1918  
1368Chrzanowski Jan *około 1850 Brzostowo †po 30-01-1923  
1369Chrzanowski Jan *około 1867 Supy †03-09-1918 Supy  
1370Chrzanowski Jan *1868 Mikuty †10-08-1946 Glinki /Słucz/  
1371Chrzanowski Jan *około 1867 Kieljany †12-03-1887 Kieljany /Wąsosz/   
1372Chrzanowski Jan *około 1862 Bęćkowo †  
1373Chrzanowski Jan *około 1874 Świdry Podleśne †   
1374Chrzanowski Jan *29-01-1867 Koniecki †  
1375Chrzanowski Józef *około 1864 Karwowo †przed 31-01-1922  
1376Chrzanowski Józef *około 1852 Trzaski †po 07-11-1918  
1377Chrzanowski Józef *około 1860 Brzostowo †po 18-11-1924  
1378Chrzanowski Józef *około 1866 Brzostowo †  
1379Chrzanowski Józef *17-02-1858 Konopki †  
1380Chrzanowski Józef *około 1858 Brzostowo †po 15-02-1939  
1381Chrzanowski Józef *około 1853 Kieljany †od 16-02-1903 do 26-01-1911  
1382Chrzanowski Józef *około 1858 †03-03-1928 Koniecki Małe  
1383Chrzanowski Józef *około 1853 Bęćkowo †po 07-10-1912  
1384Chrzanowski Józef Ludwik *1853 Wypychy †od 27-01-1913 do 19-02-1917  
1385Chrzanowski Kajetan *około 1855 Kieljany †19-12-1909 Kieljany /Wąsosz/  
1386Chrzanowski Kazimierz *około 1857 Brzostowo †  
1387Chrzanowski Kazimierz *około 1873 Brzostowo †   
1388Chrzanowski Ksawery *około 1857 Trzaski †  
1389Chrzanowski Ksawery *1867 Nadbory †06-06-1938 Pasichy  
1390Chrzanowski Ludwik *10-03-1860 Mikuty †26-02-1932 Glinki /Słucz/  
1391Chrzanowski Ludwik *25-11-1856 Kąty †  
1392Chrzanowski Marcin *około 1864 Czarnowo †  
1393Chrzanowski Onufry *08-04-1862 Kąty †  
1394Chrzanowski Paweł *około 1861 Supy †przed 11-08-1942  
1395Chrzanowski Piotr *około 1862 Łoje Awissa †po 10-07-1906  
1396Chrzanowski Piotr *około 1854 Karwowo †przed 27-11-1919  
1397Chrzanowski Piotr *około 1868 Supy †  
1398Chrzanowski Romuald *około 1850 Barwiki †  
1399Chrzanowski Stanisław *około 1867 Brzostowo †  
1400Chrzanowski Stanisław *około 1866 Kurkowo †  
1401Chrzanowski Stanisław *około 1872 Konopki †19-02-1952 Konopki  
1402Chrzanowski Szczepan Franciszek *26-12-1857 Kąty †  
1403Chrzanowski Tomasz *około 1861 Kieljany †od 25-11-1919 do 23-02-1927  
1404Chrzanowski Wincenty *około 1854 Wypychy †po 28-11-1922  
1405Chrzanowski Wincenty *21-07-1860 Kieljany †   
1406Chrzanowski Władysław *około 1864 Konopki †11-11-1916 Konopki /Wąsosz/  
1407Chutkowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1859 Ramoty †18-08-1892  
1408Chutkowska Teofila z d. Obrycka *około 1850 Skroda Wielka †przed 04-1887  
1409Chutkowski Stefan *około 1861 Słucz †06-12-1932 Słucz /Słucz/  
1410Chwieczkowska Marianna z d. Smolińska *około 02-1859 Kędziorowo †  
1411Chwieczkowska Wiktoria z d. Koniecko *około 1860 Grozimy †07-02-1929 Milewo  
1412Chylińska Aleksandra z d. Konopka *około 1868 Łoje Awissa †  
1413Chylińska Aleksandra z d. Trzaska *około 1871 Borawskie †przed 08-03-1943  
1414Chylińska Anastazja z d. Gregorowicz *około 1864 Siestrzanki †19-10-1916 Nadbory  
1415Chylińska Balbina z d. Sulewska *15-12-1856 Bagienice †  
1416Chylińska Józefa z d. Brzostowska *około 1866 Rutkowskie †po 21-11-1926  
1417Chylińska Julianna z d. Ramotowska *około 1859 Rutkowskie †  
1418Chylińska Ludwika z d. Moniuszko *09-10-1857 Kąty †04-05-1903 Chrostowo /Jedwabne/  
1419Chylińska Marianna z d. Gardocka *około 1864 Lipińskie †12-03-1917 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1420Chylińska Marianna Eleonora z d. Chojnowska *około 11-1852 Kownatki †po 22-11-1899  
1421Chylińska Paulina z d. Małachowska *około 1854 Wiszowate †od 06-02-1912 do 17-09-1920  
1422Chylińska Rozalia z d. Polińska *około 1865 †po 01-1925  
1423Chylińska Salomea z d. Trzaska *około 1874 Borawskie †po 08-03-1918  
1424Chylińska Salomea z d. Zalewska *około 1869 Radziłów †po 22-02-1927  
1425Chyliński Aleksander Stanisław *08-05-1867 Sulewo Prusy †  
1426Chyliński Andrzej *około 1856 Sulewo Prusy †17-02-1907 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1427Chyliński Antoni *około 1868 Borawskie †przed 08-03-1943  
1428Chyliński Antoni *około 1874 Kieljany †28-10-1947 Kieljany  
1429Chyliński Franciszek *około 1857 Nadbory †po 17-02-1917  
1430Chyliński Franciszek *około 1862 †07-03-1866 Kąty /Burzyn/  
1431Chyliński Franciszek *około 1859 Chrostowo †21-11-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1432Chyliński Franciszek *około 1853 Suwałki †  
1433Chyliński Jan *około 1873 Kąty †15-02-1914 Kąty /Burzyn/  
1434Chyliński Jan *około 1869 Borawskie †po 22-02-1927  
1435Chyliński Jan *około 1862 Chrostowo †przed 01-1925  
1436Chyliński Jan *około 1869 Kąty †06-10-1927 Kąty /Burzyn/  
1437Chyliński Jan *23-03-1870 Sulewo Prusy †06-09-1938 Zalesie   
1438Chyliński Kazimierz *około 1852 Sulewo Prusy †08-01-1887 Sulewo Prusy  
1439Chyliński Konstanty *około 1864 Borawskie †przed 31-01-1922  
1440Chyliński Ksawery *około 1862 Łoje †06-07-1910  
1441Chyliński Mateusz *około 1854 Biodry †  
1442Chyliński Nikodem *około 1864 Chrostowo †08-03-1918 Supy  
1443Chyliński Roman *około 1872 Kraska †  
1444Chyliński Stanisław *około 1856 Borawskie †  
1445Chyliński Władysław *około 1862 Borawskie †17-09-1920 Borawskie  
1446Chyliński Władysław *około 1869 Sulewo Prusy †20-01-1940 Sulewo Prusy  
1447Chyłkowska Marcjanna z d. Albińska *13-09-1850 Wąsosz †  
1448Ciborowska Marianna z d. Ciszewska *około 1855 Kapice †  
1449Ciborowski Konstanty *około 1866 Nowe Grabowo †  
1450Ciborowski Stanisław *około 1874 Żrobki †  
1451Cichocka Aleksandra z d. Piotrowska *1871 Mścichy †06-06-1934 Glinki /Słucz/  
1452Cichocka Apolonia z d. Witkiewicz *około 1873 Guzki †  
1453Cichocka Ewa z d. Staniszewska *około 1850 Ławsk †  
1454Cichocka Marianna z d. Płochocka *około 1851 Wąsosz †17-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1455Cichocka Marianna z d. Najda *około 1864 Kucze Wielkie †po 18-02-1933  
1456Cichocka Salomea z d. Kurkowska *1850 Nieciki †04-10-1921 Glinki /Słucz/  
1457Cichocka Teresa z d. Kozikowska *około 1868 Racibory †  
1458Cichocki Aleksander *około 1860 Bzury †06-01-1864 Bzury  
1459Cichocki Aleksander *około 1865 Wąsosz †16-06-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1460Cichocki Antoni *1871 Wąsosz †18-12-1937 Wąsosz  
1461Cichocki Konstanty Józef *około 1861 Chrzanowo-Cyprki †08-11-1926 Glinki /Słucz/  
1462Cichocki Paweł Antoni *1871 Ławsk †18-12-1937 Wąsosz  
1463Cichocki Piotr *około 1867 Glinki †  
1464Cichocki Stanisław *około 1862 Wąsosz †przed 18-02-1933  
1465Cichocki Wincenty *około 1868 Wilamowo †  
1466Ciecierska Anna *26-07-1856 Wąsosz †19-03-1865 Wąsosz  
1467Ciecierska Anna Rozalia z d. Zakrzewska *09-01-1854 Wojsławy †po 29-08-1924  
1468Ciecierska Elżbieta z d. Nieradko *1868 Okrasin †  
1469Ciecierska Józefata *10-09-1855 Danowo †19-03-1858 Danowo  
1470Ciecierska Katarzyna z d. Sosnowska *około 1850 Radziłów †27-10-1923 Radziłów  
1471Ciecierska Klementyna *27-10-1853 Wąsosz †07-08-1855 Wąsosz  
1472Ciecierska Marcjanna *18-06-1865 Wąsosz †  
1473Ciecierska Marianna z d. Komosińska *około 1859 Wąsosz †po 04-05-1932  
1474Ciecierska Michalina z d. Nowicka *około 1859 Grabowo †03-03-1927 Pasichy /Wąsosz/  
1475Ciecierska Paulina z d. Wietoska *około 1863 Modzele †19-09-1931 Modzele /Wąsosz/  
1476Ciecierska Rozalia *01-09-1851 Wąsosz †22-11-1852 Wąsosz  
1477Ciecierska Stanisława z d. Ramotowska *około 1869 Grądy Małe †  
1478Ciecierski Adam *1859 Radziłów †  
1479Ciecierski Adam *około 1874 Wąsosz †05-07-1886 Wąsosz  
1480Ciecierski Apolinary *24-07-1860 Wąsosz †02-04-1866 Wąsosz  
1481Ciecierski Bernard *1874 Wąsosz †22-10-1945 Ławsk  
1482Ciecierski Franciszek *17-02-1868 Wąsosz †01-08-1870 Wąsosz  
1483Ciecierski Ignacy *01-08-1851 Wąsosz †18-01-1855 Danowo  
1484Ciecierski Jakub *26-07-1850 Wąsosz †09-07-1855 Wąsosz  
1485Ciecierski Jan *29-08-1855 Wąsosz †04-05-1932 Wąsosz  
1486Ciecierski Ksawery *28-03-1865 Kędziorowo †29-08-1924 Kudłaczewo  
1487Ciecierski Ksawery *28-03-1865 Kędziorowo †  
1488Ciecierski Marcel *27-10-1864 Wąsosz †08-03-1867 Wąsosz  
1489Ciecierski Mikołaj *10-09-1865 Wąsosz †04-09-1894  
1490Ciecierski Paweł *15-01-1869 Wąsosz †07-03-1870 Wąsosz  
1491Ciecierski Piotr *około 1859 Miastkowo †  
1492Cieciuch Cecylia z d. Nieradko *około 1851 Sośnia †po 29-01-1900  
1493Cieciuch Franciszka z d. Łajewska *około 1861 Białogrądy †po 24-01-1922  
1494Cieciuch Jan *około 1873 Brzozowa Wólka †  
1495Cieciuch Jan *około 1852 Brzozowa Wólka †po 24-01-1922  
1496Cieniewicz Franciszek *około 1872 Kołaki †  
1497Cieniewicz Julianna z d. Biedrzycka *około 1870 Bronaki-Pietrasze †  
1498Ciesielska Józefa z d. Laszczkowska *około 1853 Ławsk †19-05-1927 Ławsk  
1499Ciesielski Andrzej *około 1855 Niedźwiedzkie †08-03-1856 Niedźwiedzkie  
1500Ciesielski Walerian *około 09-1851 Niedźwiedzkie †przed 19-05-1927  
1501Cieślewska Franciszka z d. Lipińska *około 1853 Wizna †  
1502Cieślewski Jan *około 1854 Bronowo †  
1503Cieśnieleski Rajmund *około 1871 Mocarze †przed 23-02-1923  
1504Cieśnielewski Jan *około 1868 Mocarze †16-04-1904 Mocarze /Burzyn/  
1505Cimoch Adam *około 1867 Truszki-Patory †  
1506Cimoch Aleksander *około 1862 Glinki †przed 17-01-1928  
1507Cimoch Aleksander *około 1866 Sikora †przed 23-01-1923  
1508Cimoch Apolonia z d. Malinowska *około 1856 Okrasin †przed 21-02-1905  
1509Cimoch Ewa z d. Kurałas (Koralus) *około 1857 Prusy †  
1510Cimoch Franciszek *1865 Czarnowo †1866 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1511Cimoch Ignacy *około 1869 Zakrzewo †12-05-1913  
1512Cimoch Jan *około 1857 Słucz †  
1513Cimoch Jan *około 1869 Wąsosz †19-05-1891 Wiązownica  
1514Cimoch Jan *około 1863 Borawskie †po 08-03-1943  
1515Cimoch Józefa z d. Chrostowska *około 1863 Łoje †  
1516Cimoch Katarzyna z d. Pawłowska *około 1865 Niedźwiadna †12-03-1928 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1517Cimoch Konstanty *1862 Czarnowo †po 01-03-1930  
1518Cimoch Ludwik *około 1856 Glinki †przed 11-02-1907  
1519Cimoch Marianna z d. Półdziad *około 1859 †05-01-1911 Słucz /Słucz/  
1520Cimoch Marianna z d. Cholewińska *około 1874 Święcienin †  
1521Cimoch Marianna z d. Kozikowska *około 1868 Mścichy †30-11-1940 Wąsosz  
1522Cimoch Marianna z d. Dobrzycka *około 1868 Borawskie †05-12-1913  
1523Cimoch Michalina z d. Kwiatkowska *około 1868 Szczuczyn †28-10-1900 Czarnowo  
1524Cimoch Paulina z d. Bagińska *około 1850 Rydzewo Szlacheckie †od 25-01-1904 do 06-06-1945  
1525Cimoch Rozalia z d. Zając *około 1859 Glinki †przed 11-02-1907  
1526Cimoch Rozalia z d. Poniatowska *około 1873 Bełda †po 23-01-1923  
1527Cimoch Stanisław *około 1860 Słucz †09-11-1883 Słucz /Słucz/  
1528Cimochowska Bronisława z d. Godlewska *około 1864 Zalesie †po 21-01-1933  
1529Cimochowska Franciszka z d. Mroczkowska *około 1873 Wojsławy †09-10-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
1530Cimochowska Józefa z d. Tarnacka *około 12-1859 Wąsosz †15-08-1944 Kędziorowo  
1531Cimochowska Marianna z d. Ładyżyńska *około 1864 Wizna †  
1532Cimochowski Aleksander *około 1871 Święcienin †18-05-1916  
1533Cimochowski Jan *około 1860 Zanklewo †przed 11-02-1929  
1534Cimochowski Jan *około 1850 Rydzewo †przed 30-01-1911  
1535Cimochowski Ksawery z d. Cimoch *około 1860 Truszki-Patory †po 21-01-1933  
1536Cipliński Jakub *około 1859 Czarnowo †przed 04-1907  
1537Ciszewska Eleonora Michalina z d. Cabertt *około 1854 Szczuczyn †  
1538Ciszewska Katarzyna z d. Bagińska *około 1864 Golanki †po 21-02-1922  
1539Ciszewska Katarzyna z d. Jakubczyk *około 1871 Klimaszewnica †przed 28-10-1930  
1540Ciszewska Marianna z d. Laszczkowska *około 1857 Dębówka †przed 06-1886  
1541Ciszewska Scholastyka z d. Kalisiewicz *około 1850 Kramkowo †  
1542Ciszewska Teofila z d. Wróblewska *około 1859 Przechody †  
1543Ciszewski Andrzej *około 1855 Konopki par. Radziłów †19-08-1886 Konopki par. Radziłów  
1544Ciszewski Franciszek *około 1860 Gromadzyn Stary †po 21-02-1922  
1545Ciszewski Franciszek *około 1852 Kapice †  
1546Ciszewski Józef *około 1865 Kapice †  
1547Ciszewski Konstanty *około 1871 Klimaszewnica †przed 28-10-1930  
1548Ciszewski Ksawery *około 1853 Brychy †25-03-1898 Kubra /Przytuły/  
1549Cukrowski Franciszek *1871 Zacieczki †przed 15-02-1927  
1550Cwalina Adela z d. Kuczewska *około 1870 Kucze Małe †  
1551Cwalina Aleksander *15-11-1869 Chludnie †  
1552Cwalina Anna z d. Kierznowska *około 1868 Zacieczki †  
1553Cwalina Antoni *około 1859 Bęćkowo †po 13-02-1911  
1554Cwalina Bronisława *około 1871 †po 07-09-1935  
1555Cwalina Feliksa z d. Glińska *1865 Brzeźnio †  
1556Cwalina Franciszek *około 1865 Cwaliny Duże †  
1557Cwalina Franciszek *około 1868 Zacieczki †  
1558Cwalina Jakub *około 1853 Mścichy †  
1559Cwalina Jan *około 1865 Zacieczki †  
1560Cwalina Józef *17-03-1860 †07-09-1935 Sokoły /Wąsosz/  
1561Cwalina Józef *około 1865 †  
1562Cwalina Julianna z d. Górska *około 1868 Rakowo †22-11-1903  
1563Cwalina Karolina z d. Danowska *24-07-1852 Sulewo Kownaty †po 13-02-1911  
1564Cwalina Katarzyna z d. Łojewska *około 1868 Łoje Grężki †  
1565Cwalina Katarzyna z d. Dzięgielewska *około 1871 Korytki †  
1566Cwalina Konstancja z d. Kuczewska *około 1873 Kucze Małe †przed 09-09-1930  
1567Cwalina Paulina z d. Mocarska *około 1864 Karwowo †  
1568Cwalina Piotr Józef *około 1851 Górskie †  
1569Cwalina Telesfor *około 1871 Cwaliny Duże †przed 10-02-1931  
1570Cwalina Tomasz *około 1862 Nagórki †  
1571Cwalina Władysław *około 1867 Cwaliny Duże †po 20-02-1939  
1572Cwalińska Aleksandra z d. Sokołowska *13-01-1869 Dzięgiele †20-04-1944 Słucz /Słucz/  
1573Cwalińska Anna z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †po 03-02-1925  
1574Cwalińska Anna z d. Supińska *około 1871 Olszewo †20-08-1944 Mroczki /Przytuły/  
1575Cwalińska Anna z d. Radomska *około 1850 †po 10-02-1914  
1576Cwalińska Franciszka z d. Borawska *około 1865 Nadbory †  
1577Cwalińska Józefa z d. Ramotowska *około 1873 Trzaski †przed 19-06-1923  
1578Cwalińska Karolina z d. Posiler *około 1863 †04-05-1918 Słucz /Słucz/  
1579Cwalińska Karolina z d. Danowska *13-12-1865 Sulewo Kownaty †   
1580Cwalińska Katarzyna z d. Kamińska *około 1869 Pawełki †  
1581Cwalińska Marianna z d. Sredzińska *około 1874 Słucz †  
1582Cwalińska Marianna z d. Żelechowska *około 1856 Rutki †  
1583Cwalińska Paulina z d. Dąbrowska *około 1856 Brodowo †  
1584Cwalińska Rozalia z d. Cwalina *około 1867 Nagórki †23-07-1906 Kucze Wielkie  
1585Cwalińska Rozalia z d. Karwowska *około 1872 Mieczki †  
1586Cwalińska Salomea z d. Mieczkowska *około 1865 †16-09-1903 Mieczki /Przytuły/  
1587Cwaliński Adam *1865 Mieczki †przed 30-07-1912  
1588Cwaliński Aleksander *około 1865 Mroczki †przed 20-08-1944  
1589Cwaliński Aleksy *około 1874 Cwaliny †  
1590Cwaliński Antoni *około 1857 Rogale †15-12-1927 Słucz /Słucz/  
1591Cwaliński Ignacy *około 1867 Czerwonki †   
1592Cwaliński Jan *około 1868 Bagienice par. Romany †po 19-06-1923  
1593Cwaliński Jan *około 1867 Wysokie Małe †  
1594Cwaliński Józef *około 1863 Cwaliny †  
1595Cwaliński Józef *około 1851 †po 10-02-1914  
1596Cwaliński Józef Jan *około 1860 Rutki †15-04-1913 Grądy Wielkie  
1597Cwaliński Mateusz *około 1853 Chmielewo †07-12-1888  
1598Cwaliński Sabin *1859 Mroczki †27-08-1888 Grzymki  
1599Cwaliński Stanisław *1864 Mieczki †  
1600Cwaliński Stanisław *około 1860 Cwaliny †01-09-1902 Konopki Chude  
1601Cwaliński Wacław *1868 Mieczki †  
1602Cwaliński Walenty *około 1857 Mroczki †po 03-02-1925  
1603Cwaliński Wiktor Paweł *około 1865 Rutki †  
1604Cybula Aleksander *około 1870 Sojczyn-Borowy †  
1605Cybula Aleksandra z d. Szymanowska *około 1873 Przechody †po 09-02-1932  
1606Cybula Antoni *1857 Przechody †przed 13-12-1924  
1607Cybula Cecylia z d. Maciorowska *około 1855 Przechody †po 12-02-1900  
1608Cybula Feliks *około 1854 Sojczyn-Borowy †przed 09-02-1932  
1609Cybula Jan *około 1865 Kapice †  
1610Cybula Jan *około 1871 Sojczyn †  
1611Cybula Julianna z d. Dziakiewicz *około 1873 Kapice †  
1612Cybula Katarzyna z d. Kuczyńska *około 1863 Płochowo †13-12-1924 Mścichy  
1613Cybula Marcel *około 1870 Kapice †  
1614Cybula Marcin *około 1856 Przechody †po 12-02-1900  
1615Cybula Marianna z d. Stęporowska *około 1865 Kapice †  
1616Cybula Marianna z d. Maciorowska *około 1857 Przechody †17-02-1904  
1617Cybulska Agata z d. Grygo *około 1865 Kędziorowo †po 14-02-1926  
1618Cybulska Franciszka z d. Maciorowska *około 1857 Przechody †po 18-07-1917  
1619Cybulska Józefa z d. Staniszewska *około 1871 Ławsk †14-02-1944 Ławsk  
1620Cybulska Marianna z d. Obrycka *około 1854 Witynie †26-10-1894 Mocarze  
1621Cybulska Teofila z d. Kalinowska *1853 Biodry †   
1622Cybulski Franciszek *około 1852 Przechody †po 18-07-1917  
1623Cybulski Grzegorz *1853 Przytuły †26-11-1880  
1624Cybulski Jan *około 1862 Ławsk †18-07-1929 Ławsk  
1625Cybulski Józef *około 1850 Przytuły †   
1626Cybulski Julian *około 1859 Białogrądy †  
1627Cydzyńska Józefa z d. Borawska *około 1864 †  
1628Cydzyńska Teresa z d. Gutowska *około 1856 Łubiane †  
1629Cydzyński Jakub z d. Cywiński *około 1850 Obrytki †  
1630Cydzyński Romuald *około 1861 †  
1631Cydzyński Stanisław z d. Cywiński *około 1858 Łubiane †  
1632Cymkowska Anna z d. Rafałowska *około 1864 Glinki †15-11-1909 Milewo /Wąsosz/  
1633Cymkowska Józefa z d. Ekonomska *około 1852 Drozdowo †  
1634Cymkowski Antoni *około 1866 Żebry †18-02-1867 Żebry  
1635Cymkowski Franciszek *około 1864 Żebry †od 15-11-1909 do 01-05-1923  
1636Cymkowski Ludwik *około 1857 Żebry †  
1637Cytryjan Franciszka z d. Koniecko *około 1862 Grozimy †  
1638Cywińska Teodozja z d. Narewska *1861 Jadłówek †  
1639Cywiński Wojciech *06-04-1854 Obrytki †  
1640Czajewska Adolfa z d. Łempicka *około 1857 Bagienice †17-04-1886 Bagienice   
1641Czajewski Jan *około 1850 Budne †po 17-04-1886   
1642Czajkowska Anastazja z d. Jóźwik *około 1857 Skaje †  
1643Czajkowski Michał *około 1859 Mariampol †25-10-1890  
1644Czaplicka Adelajda Balbina z d. Sulewska *około 1871 Borawskie †przed 12-1910  
1645Czaplicka Aleksandra Anna z d. Sulewska *około 1865 Borawskie †po 09-02-1914  
1646Czaplicka Anna z d. Werner *około 1860 Klimaszewnica †19-09-1944 Żebry  
1647Czaplicka Bogumiła z d. Organek *około 1859 Brzozowa Wólka †  
1648Czaplicka Feliksa z d. Mścichowska *około 1867 Pieniążki †  
1649Czaplicka Marianna z d. Kiełczewska *około 1872 Konopki †po 24-02-1936  
1650Czaplicka Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Mareckie †po 28-02-1927  
1651Czaplicka Waleria z d. Dzięgielewska *około 1857 Lipińskie †po 24-06-1917  
1652Czaplicka Wiktoria z d. Kaszeta *01-04-1869 Niedźwiadna †04-02-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
1653Czaplicka Władysława z d. Sulewska *około 1874 Zaborowo †  
1654Czaplicki Adam *około 1873 Klimaszewnica †  
1655Czaplicki Adam *około 1856 Klimaszewnica †po 20-02-1941  
1656Czaplicki Aleksander *1872 Żebrki †po 27-02-1927  
1657Czaplicki Antoni *około 1861 Klimaszewnica †przed 09-02-1914  
1658Czaplicki Franciszek *około 1858 Klimaszewnica †  
1659Czaplicki Józef *około 1861 Zakrzewo †przed 24-02-1936  
1660Czaplicki Ludwik *około 1872 Mareckie †po 28-02-1927  
1661Czaplicki Marcel *około 1864 Łosewo †od 22-10-1929 do 19-09-1944  
1662Czaplicki Paweł *około 1873 †po 07-02-1928  
1663Czaplicki Piotr *1868 Łebki Duże †po 16-06-1931  
1664Czaplicki Władysław *około 1873 Żebrki †12-01-1946 Danowo /Szczuczyn/  
1665Czaplicki Wojciech *około 1852 Klimaszewnica †przed 24-06-1917  
1666Czaplicki Wojciech *około 1871 Okół †  
1667Czarnecka Aleksandra z d. Sienicka *około 1862 Lachowo †06-03-1947 Zakrzewo /Słucz/  
1668Czarnecka Aleksandra z d. Gałązka *około 05-1857 Grajewo †od 01-06-1920 do 05-02-1924  
1669Czarnecka Aleksandra z d. Tarnowska *około 1865 Czarnowo †17-03-1910 Słucz  
1670Czarnecka Anna z d. Jabłońska *około 1866 Bzury †  
1671Czarnecka Anna z d. Zdankowska *około 1863 Jambrzyki †po 23-01-1923  
1672Czarnecka Antonina z d. Wojsław *około 1867 Rydzewo Szlacheckie †12-12-1927 Słucz /Słucz/  
1673Czarnecka Balbina z d. Ciecierska *około 1857 Konopki Chude †po 07-08-1906  
1674Czarnecka Julia z d. Salach *około 1874 Rożyńsk †14-01-1939  
1675Czarnecka Julianna z d. Bujnowska *około 1863 Świdry par. Skarżyn †przed 01-1896  
1676Czarnecka Katarzyna *1872 Burzyn †1873 Burzyn /Burzyn/  
1677Czarnecka Katarzyna z d. Domisiewicz *28-11-1851 Niećkowo †od 04-03-1882 do 21-11-1898  
1678Czarnecka Ludwika Józefa z d. Raciborska *około 1858 Przestrzele †  
1679Czarnecka Marianna z d. Zielińska *około 1852 Guty †  
1680Czarnecka Michalina z d. Łempicka *05-11-1857 Bagienice †   
1681Czarnecka Stanisława z d. Górska *około 1865 Witynie †31-07-1924 Kotowo  
1682Czarnecka Stanisława z d. Wądołowska *około 1869 Bronaki-Pietrasze †   
1683Czarnecka Waleria z d. Poznańska *około 1852 Mikołajewo par. Burzyn †po 27-09-1896  
1684Czarnecka Weronika z d. Hermanowska *1855 Mścichy †przed 10-02-1909  
1685Czarnecka Władysława z d. Wejs *1874 Wilamowo †  
1686Czarnecki Adam *około 1866 Słucz †24-12-1927 Słucz /Słucz/  
1687Czarnecki Adam *około 1866 Dołęgi †   
1688Czarnecki Aleksander *około 09-1871 Bęćkowo †20-11-1873 Bęćkowo  
1689Czarnecki Andrzej *około 1852 †  
1690Czarnecki Antoni *około 1854 Kucze Wielkie †przed 10-02-1909  
1691Czarnecki Antoni *około 1866 Tarachy †  
1692Czarnecki Franciszek *22-10-1867 Słucz †  
1693Czarnecki Józef *około 1866 Kucze Wielkie †  
1694Czarnecki Konstanty *około 1858 Milewo †przed 23-01-1923  
1695Czarnecki Łukasz *około 1871 Wilamowo †  
1696Czarnecki Piotr *19-04-1869 Burzyn †  
1697Czarnecki Teofil *około 1864 Kucze Małe †  
1698Czarnecki Władysław *06-01-1865 Dołęgi †  
1699Czarnowska Anna z d. Chojnowska *około 1865 Danowo †po 14-02-1922  
1700Czarnowska Barbara z d. Karaś *około 1853 Klimaszewnica †28-03-1915  
1701Czarnowska Józefa z d. Wojsław *05-07-1867 Rydzewo Szlacheckie †01-02-1939 Święcienin /Radziłów/  
1702Czarnowska Marianna z d. Karwowska *około 1861 Święcienin †przed 10-1888  
1703Czarnowska Paulina z d. Dobrzycka *około 1863 Borawskie †04-09-1924 Borawskie  
1704Czarnowska Wiktoria z d. Kosmaczewska *około 1871 Radziłów †po 15-02-1926  
1705Czarnowski Aleksander *27-03-1860 Borawskie †30-10-1924 Borawskie  
1706Czarnowski Józef *około 1861 Borawskie †  
1707Czarnowski Krzysztof *około 1865 †24-02-1891 Borawskie /Radziłów/  
1708Czarnowski Władysław *około 1871 Borawskie †  
1709Czarnowski Władysław Marcin *około 1857 Borawskie †po 01-02-1939  
1710Czerkies Jan *około 1868 Kurki †  
1711Czerkies Marianna z d. Gadomska *około 1851 Niećkowo †od 26-01-1920 do 20-03-1924  
1712Czerkies Paulina z d. Godlewska *około 1861 Wąsosz †po 09-06-1919  
1713Czerpakowski Gotlib *około 1857 Dybowo †po 16-01-1899  
1714Czerwińska Aleksandra z d. Sulewska *około 1873 Sulewo Prusy †  
1715Czerwińska Franciszka z d. Galińska *około 1860 Zanklewo †  
1716Czerwińska Konstancja z d. Gacka *około 1864 Zanklewo †  
1717Czerwiński Jan *około 1860 Kołaki †  
1718Czerwiński Konstanty *około 1871 Lipnik †  
1719Czerwiński Maciej *około 1862 Kurpiki †  
1720Czerwonka Aleksander *około 1861 Kurki †16-04-1912 Kurki  
1721Czerwonka Aleksander *około 1860 Czerwonki †08-06-1923 Czerwonki  
1722Czerwonka Antonina z d. Skrodzka *1872 Łubiane †od 16-02-1931 do 25-11-1941   
1723Czerwonka Gracjan *20-11-1859 Czerwonki †  
1724Czerwonka Hilaria *około 1867 Czerwonki †08-07-1882 Czerwonki /Wąsosz/  
1725Czerwonka Józef *11-03-1863 Czerwonki †  
1726Czerwonka Józefa z d. Chrzanowska *około 03-1859 Koniecki †po 19-11-1924  
1727Czerwonka Julian Klemens *około 1869 Czerwonki †od 16-02-1931 do 25-11-1941  
1728Czerwonka Kajetan *10-03-1854 Czerwonki †31-01-1901 Czerwonki /Wąsosz/  
1729Czerwonka Marianna z d. Skłodowska *około 1856 Zawady †przed 09-1897  
1730Czerwonka Marianna z d. Chrzanowska *1861 Mikuty †26-01-1945 Czerwonki  
1731Czerwonka Stanisława *około 1861 †01-10-1864 Czerwonki  
1732Czerwonka Władysława z d. Kiełczewska *około 1858 Stary Gromadzyn †  
1733Czyżeńska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1860 Kurki †  
1734Czyżewska Joanna *1851 Wąsosz †23-04-1858 Wąsosz  
1735Czyżewska Józefa *22-10-1851 Wąsosz †  
1736Czyżewska Józefata *27-09-1859 Wąsosz †  
1737Czyżewska Katarzyna z d. Leszczewska *17-11-1864 Wąsosz †28-01-1941 Wąsosz  
1738Czyżewska Marianna z d. Grądzka *około 1853 Łoje †15-04-1888 Czachy /Przytuły/  
1739Czyżewska Marianna *12-09-1854 Wąsosz †15-09-1857 Wąsosz  
1740Czyżewska Marianna z d. Sulewska *11-02-1869 Wąsosz †04-03-1932 Wąsosz   
1741Czyżewska Rozalia *12-09-1854 Wąsosz †06-08-1857 Wąsosz  
1742Czyżewska Wiktoria z d. Trojanowska *około 1859 Chojnówek †26-04-1932 Wąsosz  
1743Czyżewski Adam Wiktor *23-12-1866 Wąsosz †  
1744Czyżewski Antoni *około 1870 Wąsosz †16-12-1928 Wąsosz  
1745Czyżewski Franciszek *około 11-1856 Wąsosz †05-03-1857 Wąsosz  
1746Czyżewski Jakub *24-07-1857 Wąsosz †przed 06-05-1919  
1747Czyżewski Kajetan *około 1874 Wąsosz †19-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/  
1748Czyżewski Stefan Adolf *01-09-1864 Wąsosz †09-09-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
1749Czyżewski Wojciech *14-04-1866 Wąsosz †05-09-1868 Wąsosz  
1750Ćmielewska Marianna z d. Masłowska *około 1853 Sośnia †16-05-1911 Radziłów /Radziłów/  
1751Ćmielewska Marianna z d. Walewska *około 1874 Radziłów †  
1752Ćmielewski Jan *około 1856 Radziłów †po 16-05-1911  
1753Danielewska Scholastyka z d. Trepanowska *około 1866 Niwkowo †  
1754Danielewski Rajmund *około 1859 Niwkowo †  
1755Danowska Adela *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
1756Danowska Adolfa *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
1757Danowska Adolfa *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
1758Danowska Aleksandra *24-08-1872 Sulewo Prusy †28-07-1875 Sulewo Prusy  
1759Danowska Aniela *23-11-1851 Sulewo Kownaty †04-12-1851 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1760Danowska Anna z d. Rutkowska *około 1857 Kamińskie †01-02-1925 Klimaszewnica  
1761Danowska Anna *06-08-1872 Danowo †12-03-1873 Danowo   
1762Danowska Anna z d. Łempicka *04-03-1864 Koniecki †przed 03-01-1945   
1763Danowska Anna *09-06-1873 Sulewo Kownaty †   
1764Danowska Balbina *około 1854 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1862 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
1765Danowska Balbina *07-06-1853 Sulewo Kownaty †   
1766Danowska Barbara z d. Mścichowska *około 1859 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1767Danowska Feliksa *około 1859 Klimaszewnica †29-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1768Danowska Franciszka *23-12-1857 Sulewo Kownaty †09-07-1879 Wąsosz   
1769Danowska Franciszka *22-04-1851 Sulewo Prusy †07-06-1870 Sulewo Prusy   
1770Danowska Józefa z d. Dobrzycka *około 1865 Szymany †po 29-04-1929  
1771Danowska Józefa z d. Rogowska *około 1858 Pluty †przed 05-1887  
1772Danowska Józefa z d. Karwowska *około 1874 Wąsosz †20-07-1944 Wąsosz  
1773Danowska Józefa *20-03-1859 Sulewo Kownaty †  
1774Danowska Józefa z d. Sulimowicz *około 1862 Szwelczyn †po 27-01-1913  
1775Danowska Józefa Salomea z d. Sulewska *03-04-1865 Sulewo Prusy †od 22-02-1933 do 01-09-1936  
1776Danowska Juliana *około 1866 †16-09-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1777Danowska Juliana *około 03-1863 †30-09-1869 /Białaszewo/  
1778Danowska Julianna z d. Łaguna *22-09-1855 Pasichy †przed 06-1891  
1779Danowska Kamila z d. Kozicka *około 1866 Surały †  
1780Danowska Karolina z d. Pawłowska *około 1859 Gackie †  
1781Danowska Karolina *13-09-1858 Sulewo Kownaty †15-01-1863 Sulewo Kownaty   
1782Danowska Katarzyna z d. Baranowska *około 04-1855 Szczuczyn †  
1783Danowska Katarzyna *23-11-1851 Sulewo Kownaty †22-08-1855 Sulewo Kownaty   
1784Danowska Katarzyna *02-12-1850 Sulewo Kownaty †przed 23-11-1851   
1785Danowska Ludwika *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
1786Danowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1871 Łosewo †  
1787Danowska Marianna *około 04-1863 Klimaszewnica †17-11-1867 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1788Danowska Marianna z d. Trojanowska *około 1874 Surały †po 25-02-1924  
1789Danowska Marianna z d. Borzymowska *około 1868 Wiszowate †przed 09-1895  
1790Danowska Marianna *11-07-1852 Sulewo Prusy †24-07-1852   
1791Danowska Marianna *24-03-1862 Sulewo Kownaty †25-05-1862 Sulewo Kownaty   
1792Danowska Michalina z d. Zalewska *około 1855 Zalesie †16-12-1940 Sulewo Kownaty   
1793Danowska Michalina *06-10-1861 Zalesie †13-03-1864 Zalesie   
1794Danowska Otylia *15-12-1873 Sulewo Kownaty †11-08-1874 Sulewo Kownaty   
1795Danowska Paulina z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †  
1796Danowska Rozalia z d. Konopka *około 1869 Konopki Monety †po 18-02-1919  
1797Danowska Rozalia *30-12-1855 Sulewo Prusy †10-08-1863 Sulewo Prusy   
1798Danowska Rozalia *30-08-1859 Sulewo Prusy †  
1799Danowska Stanisława z d. Golińska *około 1855 Przytuły †po 30-01-1905  
1800Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1871 Guty Podleśne †16-10-1924 Sulewo Kownaty  
1801Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1873 Surały †po 28-11-1945  
1802Danowska Stanisława z d. Sierbińska *11-07-1871 Brzozowa par. Białaszwewo †08-11-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1803Danowska Teodora *31-03-1868 Sulewo Prusy †29-12-1887 Sulewo Prusy  
1804Danowska Teodora *11-02-1869 Sulewo Kownaty †po 24-06-1923   
1805Danowska Teofila *14-09-1861 Sulewo Kownaty †20-09-1862 Sulewo Kownaty  
1806Danowska Teofila *24-08-1867 Sulewo Prusy †17-03-1870 Sulewo Prusy  
1807Danowska Waleria z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
1808Danowska Waleria z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
1809Danowska Waleria z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †po 07-10-1924  
1810Danowska Władysława z d. Rutkowska *około 1868 Rutkowskie †11-11-1915  
1811Danowska Władysława z d. Płon *około 1852 Mianowo †  
1812Danowski Adam *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1813Danowski Adolf *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1814Danowski Adolf *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
1815Danowski Adolf Antoni *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
1816Danowski Aleksander *05-08-1868 Sulewo Kownaty †14-06-1923 Sulewo Kownaty   
1817Danowski Aniołek *16-08-1860 Sulewo Kownaty †16-08-1860   
1818Danowski Antoni *około 1863 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1819Danowski Antoni *około 11-1862 Klimaszewnica †15-02-1863 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1820Danowski Antoni *około 11-1871 Klimaszewnica †24-09-1872 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1821Danowski Antoni *około 1851 Klimaszewnica †  
1822Danowski Antoni *około 1853 Sulewo Prusy †po 02-08-1910   
1823Danowski Antoni *01-01-1870 Sulewo Kownaty †   
1824Danowski Antoni *10-1874 Zalesie †18-11-1875 Zalesie   
1825Danowski Antoni Feliks *13-11-1858 Sulewo Kownaty †  
1826Danowski Antoni Maciej *14-04-1850 Sulewo Kownaty †07-09-1852 Sulewo Kownaty   
1827Danowski Bolesław *około 1868 Klimaszewnica †28-03-1871 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1828Danowski Bronisław *około 1865 Stawiski †  
1829Danowski Feliks *około 1871 Surały †po 28-11-1945  
1830Danowski Feliks *około 1855 Sulewo Prusy †  
1831Danowski Feliks *19-01-1864 Sulewo Prusy †10-04-1867 Sulewo Prusy  
1832Danowski Franciszek *06-12-1854 Sulewo Kownaty †   
1833Danowski Franciszek *16-09-1852 Sulewo Kownaty †22-09-1855 Sulewo Kownaty  
1834Danowski Franciszek *27-10-1858 Sulewo Kownaty †  
1835Danowski Franciszek *24-03-1850 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty   
1836Danowski Jan *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
1837Danowski Jan *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice   
1838Danowski Jan *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
1839Danowski Jan *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
1840Danowski Jan *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
1841Danowski Jan *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
1842Danowski Jan *27-05-1851 Koniecki †  
1843Danowski Józef *około 1863 Klimaszewnica †18-04-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1844Danowski Józef *około 1869 Bialiki par. Lachowo †po 18-02-1919  
1845Danowski Józef *około 1865 Surały †po 25-02-1924  
1846Danowski Józef *około 1859 Niećkowo †  
1847Danowski Józef *19-05-1858 Sulewo Prusy †30-05-1858 Sulewo Prusy   
1848Danowski Józef *12-12-1871 Zalesie †   
1849Danowski Józef *04-07-1863 Sulewo Prusy †   
1850Danowski Julian *04-10-1866 Sulewo Kownaty †29-07-1929 Sulewo Kownaty   
1851Danowski Kajetan *07-08-1856 Sulewo Prusy †30-08-1861 Sulewo Prusy   
1852Danowski Kazimierz *18-06-1853 Sulewo Kownaty †08-03-1895   
1853Danowski Kazimierz *16-08-1870 Sulewo Kownaty †18-05-1873 Sulewo Kownaty   
1854Danowski Konstanty *07-04-1851 Sulewo Kownaty †02-06-1853 Sulewo Kownaty  
1855Danowski Konstanty *26-08-1853 Sulewo Kownaty †25-02-1874 Sulewo Kownaty  
1856Danowski Konstanty *około 1869 Surały †05-08-1935 Sulewo Prusy  
1857Danowski Konstanty Władysław *około 1857 Klimaszewnica †przed 07-10-1924  
1858Danowski Konstantyn *około 1854 Kolno †  
1859Danowski Ksawery *19-12-1858 Sulewo Kownaty †10-09-1859 Sulewo Kownaty   
1860Danowski Leopold *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
1861Danowski Ludwik *około 1855 Orlikowo †po 30-01-1905  
1862Danowski Łukasz Aleksander *22-10-1870 Wąsosz †  
1863Danowski Maciej *około 1856 Surały †14-08-1939 Surały /Grabowo/  
1864Danowski Marcel *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
1865Danowski Marcel *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
1866Danowski Marcel *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1867Danowski Nikodem *15-09-1866 Sulewo Kownaty †30-11-1930 Sulewo Kownaty  
1868Danowski Paweł *około 1854 Klimaszewnica †14-02-1925 Klimaszewnica  
1869Danowski Piotr *28-07-1871 Sulewo Kownaty †02-03-1873 Sulewo Kownaty  
1870Danowski Piotr *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
1871Danowski Piotr Paweł *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
1872Danowski Stanisław *około 1859 Klimaszewnica †09-10-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1873Danowski Stanisław *12-05-1869 Zalesie †19-04-1940 Zalesie /Wąsosz/   
1874Danowski Stanisław Tomasz *05-02-1850 Sulewo Kownaty †26-08-1931 Sulewo Kownaty   
1875Danowski Szczepan *13-01-1853 Suwałki †13-11-1938 Sulewo Kownaty  
1876Danowski Teodor Ignacy *około 1862 Klimaszewnica †po 29-04-1929  
1877Danowski Teofil *16-12-1855 Sulewo Kownaty †08-09-1873 Zaborowo   
1878Danowski Tomasz *około 1870 Kossaki par. Jedwabne †13-07-1923 Radziłów  
1879Danowski Walenty *około 1862 Rutkowskie †  
1880Danowski Wiktor *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
1881Danowski Władysław *29-03-1864 Sulewo Kownaty †  
1882Danowski Wojciech *około 1868 Klimaszewnica †po 01-05-1943  
1883Dardzińska Józefata z d. Rogalska *około 1858 Jaki †  
1884Dardzińska Katarzyna z d. Koniecko *około 1861 Przeszkoda †  
1885Dardzińska Marianna z d. Chmielewska *około 1853 Żebry †po 08-02-1904  
1886Dardzińska Stanisława z d. Metelska *około 1874 Klimaszewnica †25-10-1918 Kramarzewo  
1887Dardziński Julian *około 1861 Kędziorowo †31-10-1924 Kownatki  
1888Dardziński Stanisław *10-12-1866 Wąsosz †  
1889Dardziński Tomasz *22-12-1873 Wąsosz †19-06-1924 Słucz  
1890Dardziński Władysław *około 1857 Kubrzany †  
1891Darwicka Agnieszka Marcjanna z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
1892Darwicka Kamilla z d. Oskierko *około 1873 Kramarzewo †po 20-06-1932  
1893Darwicka Katarzyna z d. Miesała *około 1857 Niećkowo †po 06-10-1903  
1894Darwicka Marianna z d. Kadyszewska *około 1851 Święcienin †  
1895Darwicka Marianna z d. Grabowska *około 1851 †przed 05-02-1900  
1896Darwicki Ferdynand *około 1852 Konopki †  
1897Dawidowska Marianna z d. Łepkowska *około 1855 Bęćkowo †  
1898Dawidowski Andrzej *około 12-1859 Dybła †  
1899Dąbkowska Emilia z d. Ruchała *około 1870 Stawiski †przed 03-03-1924  
1900Dąbkowska Julianna z d. Sieńkowska *około 1862 †po 13-02-1905  
1901Dąbkowski Franciszek *około 1854 †przed 19-01-1903  
1902Dąbkowski Mateusz *około 1869 Szczuczyn †przed 03-03-1924  
1903Dąbrowska Adolfa Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
1904Dąbrowska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1867 Mroczki †  
1905Dąbrowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1864 Rutkowskie †po 17-02-1925  
1906Dąbrowska Aniela z d. Zdaniewicz *około 1874 Kapice †   
1907Dąbrowska Anna z d. Żelechowska *około 1867 Rutki †po 16-02-1920  
1908Dąbrowska Anna z d. Ramotowska *około 1870 Kownatki †24-03-1926 Kownatki /Wąsosz/  
1909Dąbrowska Anna z d. Skrodzka *około 1869 Brychy †po 19-09-1915  
1910Dąbrowska Anna z d. Przyborowska *16-01-1869 Bzury †po 20-06-1922  
1911Dąbrowska Anna z d. Sulewska *07-08-1852 Sulewo Prusy †  
1912Dąbrowska Antonina z d. Szumowska *około 1858 Burzyn †21-12-1931 Burzyn /Burzyn/  
1913Dąbrowska Bronisława z d. Mazurska *około 1871 Siestrzanki †  
1914Dąbrowska Bronisława *około 1855 Brodowo †10-03-1908 Łoje Awissa  
1915Dąbrowska Ewa z d. Mroczkowska *około 1868 Kamińskie †przed 02-03-1924  
1916Dąbrowska Ewa z d. Górska *około 1851 Wagi †przed 03-02-1903  
1917Dąbrowska Ewa z d. Dudkowska *około 1858 Milewo †25-12-1920 Wąsosz  
1918Dąbrowska Ewa z d. Danowska *05-10-1852 Sulewo Prusy †16-10-1916 /Wąsosz/  
1919Dąbrowska Feliksa z d. Chylińska *około 1869 Borawskie †przed 20-05-1930  
1920Dąbrowska Franciszka z d. Lebiedzińska *około 1862 Okół †  
1921Dąbrowska Franciszka z d. Mikucka *około 1874 Łoje Awissa †  
1922Dąbrowska Franciszka z d. Rogowska *około 1852 Supy †po 13-02-1917  
1923Dąbrowska Franciszka z d. Mogielnicka *około 1858 Brzostowo †  
1924Dąbrowska Franciszka z d. Niecikowska *około 1853 †po 27-01-1913  
1925Dąbrowska Franciszka z d. Karwowska *około 1856 Szczuczyn †  
1926Dąbrowska Franciszka z d. Baranowska *około 1859 Szczuczyn †  
1927Dąbrowska Józefa z d. Nowakowska *około 1867 Sieburczyn †   
1928Dąbrowska Józefa z d. Kotowska *około 1862 Rutkowskie †po 20-04-1927  
1929Dąbrowska Józefa *1865 Sieburczyn †17-01-1938   
1930Dąbrowska Józefa *około 1852 Szostaki †po 04-05-1914  
1931Dąbrowska Julianna z d. Dybikowska *12-01-1860 Kramarzewo †  
1932Dąbrowska Karolina z d. Danowska *12-12-1859 Sulewo Prusy †01-04-1940 Kędziorowo  
1933Dąbrowska Katarzyna z d. Adamska *około 1853 Kubra †  
1934Dąbrowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1864 Szostaki †18-03-1912 Szostaki  
1935Dąbrowska Katarzyna z d. Borawska *około 1872 Glinki †  
1936Dąbrowska Małgorzata z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1937Dąbrowska Marianna *około 1860 Siestrzanki †21-10-1940 Białaszewo /Białaszewo/  
1938Dąbrowska Marianna z d. Pachucka *1854 Brzozowa Wólka †  
1939Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska *około 1855 Karwowo †  
1940Dąbrowska Marianna z d. Polkowska *około 1861 Kąty †po 03-05-1908  
1941Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1855 Konopki Chude †  
1942Dąbrowska Marianna z d. Żebrowska *około 1855 Borawskie †po 22-06-1913  
1943Dąbrowska Marianna z d. Chrostowska *około 1851 Kąty †od 18-06-1916 do 17-05-1920  
1944Dąbrowska Marianna *około 1866 Szostaki †po 10-08-1927  
1945Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1873 Brzeźnio †  
1946Dąbrowska Marianna *13-04-1870 Wąsosz †25-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
1947Dąbrowska Marianna z d. Zaborowska *około 1868 Sulewo Kownaty †po 08-02-1922  
1948Dąbrowska Marianna z d. Laszczkowska *około 1859 Wąsosz †  
1949Dąbrowska Michalina z d. Dymko *około 03-1865 Adamowo †27-08-1901  
1950Dąbrowska Michalina z d. Andrusiewicz *około 1866 Kędziorowo †przed 12-1916  
1951Dąbrowska Paulina z d. Obrycka *1874 Skroda Wielka †30-01-1948 Nieciki /Słucz/  
1952Dąbrowska Rozalia z d. Kotlewska *około 1866 Bartki †  
1953Dąbrowska Stanisława z d. Świderska *około 1863 Golanki †  
1954Dąbrowska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1862 Nadbory †po 23-07-1907  
1955Dąbrowska Stanisława *około 1850 †01-01-1890 Burzyn /Burzyn/  
1956Dąbrowska Teofila z d. Gacka *około 1868 †23-09-1898 Zanklewo /Wizna/  
1957Dąbrowska Teofila z d. Jurska *około 1861 Czachy †  
1958Dąbrowska Wiktoria z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
1959Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1855 †  
1960Dąbrowska Zofia z d. Szpadkowska *około 1872 Łuby †28-08-1916 Niećkowo /Wąsosz/  
1961Dąbrowski Adam *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
1962Dąbrowski Aleksander *około 1857 Niećkowo †  
1963Dąbrowski Aleksander *około 1872 Siestrzanki †  
1964Dąbrowski Aleksander *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
1965Dąbrowski Aleksander Sylwester *około 1871 Pluty †po 24-06-1924  
1966Dąbrowski Andrzej *około 1873 Tarachy †  
1967Dąbrowski Andrzej *około 1873 Wojewodzin †  
1968Dąbrowski Antoni *około 1859 Brodowo †od 03-03-1919 do 14-02-1922  
1969Dąbrowski Antoni *około 1864 Łazarze †  
1970Dąbrowski Feliks *około 1853 Niećkowo †  
1971Dąbrowski Franciszek *około 1851 Sośnia †  
1972Dąbrowski Franciszek *16-01-1859 Załuski †  
1973Dąbrowski Franciszek *około 1863 Brychy †po 19-09-1915  
1974Dąbrowski Franciszek *około 1864 Chrostowo †  
1975Dąbrowski Franciszek *około 1855 Rutki †od 15-02-1904 do 17-02-1925  
1976Dąbrowski Franciszek *około 1859 Szkocja †przed 09-02-1914  
1977Dąbrowski Ignacy *około 1854 Brodowo †07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1978Dąbrowski Ignacy (Kazimierz) *około 1867 Koniecki par. Wizna †przed 16-02-1920  
1979Dąbrowski Jakub *około 1869 Chrostowo †przed 25-09-1927  
1980Dąbrowski Jakub *około 1863 Chrostowo †po 18-03-1912  
1981Dąbrowski Jan *około 1873 †  
1982Dąbrowski Jan *około 1871 Łoje Awissa †  
1983Dąbrowski Jan *około 1864 Sieburczyn †po 29-11-1923   
1984Dąbrowski Jan *około 1856 Rutki †  
1985Dąbrowski Jan *około 1864 Szostaki †  
1986Dąbrowski Jan *około 1855 Chrostowo †10-08-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
1987Dąbrowski Jan *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
1988Dąbrowski Jan *około 1851 Sobolewo †   
1989Dąbrowski Jan *około 1853 Szczuczyn †  
1990Dąbrowski Józef *około 1851 †po 23-07-1907  
1991Dąbrowski Józef *około 1868 Szostaki †po 16-11-1926  
1992Dąbrowski Józef *około 1850 Łoje Awissa †02-11-1927 Mocarze /Burzyn/  
1993Dąbrowski Józef *około 1854 Konopki Chude †  
1994Dąbrowski Józef *około 1862 Wścieklice †  
1995Dąbrowski Józef *około 1856 Burzyn †od 03-02-1902 do 24-10-1910  
1996Dąbrowski Józef *około 1860 Mocarze †13-01-1935   
1997Dąbrowski Józef *około 1852 Szczuczyn †  
1998Dąbrowski Konstanty *około 1860 Brodowo †27-06-1930 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1999Dąbrowski Konstanty *około 1873 Klimaszewnica †16-01-1921  
2000Dąbrowski Ksawery *około 1857 Łoje †przed 03-05-1908  
2001Dąbrowski Lucjan *około 1860 Filipki †przed 08-02-1922  
2002Dąbrowski Ludwik *około 1865 Rutki †20-04-1927 Rutkowskie /Burzyn/  
2003Dąbrowski Marcel *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
2004Dąbrowski Marcin *około 1863 Tarachy †  
2005Dąbrowski Marian *około 1861 Brychy †  
2006Dąbrowski Mateusz *około 1865 Mocarze †  
2007Dąbrowski Mateusz *około 1871 Szostaki †  
2008Dąbrowski Mikołaj *1864 Łoje †  
2009Dąbrowski Nikodem *1862 Szostaki †14-01-1928 Szostaki /Burzyn/  
2010Dąbrowski Paweł *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
2011Dąbrowski Piotr Paweł *około 1853 Okół †  
2012Dąbrowski Stanisław *około 1861 Gardoty †  
2013Dąbrowski Stanisław *około 1868 Sieburczyn †09-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/  
2014Dąbrowski Stanisław *około 1850 Szostaki †po 16-02-1903  
2015Dąbrowski Stanisław *około 1872 †22-12-1880 Sieburczyn /Burzyn/   
2016Dąbrowski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †  
2017Dąbrowski Stanisław *około 1856 Wojewodzin †przed 27-08-1901  
2018Dąbrowski Stanisław *około 1867 Pieniążki †po 30-04-1931  
2019Dąbrowski Teofil *około 1865 Brodowo †  
2020Dąbrowski Teofil *około 1870 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz  
2021Dąbrowski Wincenty *około 1855 Chojnowo †  
2022Dąbrowski Władysław *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
2023Dąbrowski Władysław *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
2024Dąbrowski Wojciech *27-08-1870 Sieburczyn †   
2025Dąbrowski Wojciech *około 1857 Szostaki †20-05-1930 Szostaki /Burzyn/  
2026Dąbrowski Wojciech *około 1872 Pluty †  
2027Dąbrowski Wojciech *około 1868 Łomża †przed 20-06-1922  
2028Dembkowska Anna z d. Bielska *około 1873 Okrasin †  
2029Derejko Józefa z d. Gryczewska *około 1853 Przytuły †06-05-1911 Przytuły  
2030Derejko Julianna z d. Borawska *około 1851 Nadbory †przed 09-1889  
2031Derejko Marianna z d. Piotrowska *około 1867 Wilamowo †po 21-07-1928  
2032Detkiewicz Andrzej *około 1852 Smolarze †  
2033Detkiewicz Konstancja z d. Jankowska *około 1857 Wizna †  
2034Dęba Aleksander *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
2035Dęba Anna z d. Chylińska *30-09-1859 Sulewo Prusy †18-04-1940 Godlewo /Wąsosz/  
2036Dębińska Antonina z d. Leszczyńska *około 1859 Skaje †14-08-1895  
2037Dębińska Eleonora z d. Truszkowska *około 09-1852 Wścieklice †  
2038Dębińska Eleonora z d. Grygo *około 1856 Kędziorowo †22-05-1928 Obrytki  
2039Dębińska Józefa *około 1864 Łempice †06-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
2040Dębińska Józefa z d. Wędrzycka *około 1865 Kurki †16-05-1891 Kędziorowo /Wąsosz/  
2041Dębińska Katarzyna *około 1868 †przed 13-01-1919  
2042Dębińska Marianna z d. Sulewska *około 1864 Obrytki †23-10-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2043Dębińska Marianna z d. Zabielska *około 1860 Zabiele †  
2044Dębińska Marianna Emilia z d. Kilanowska *około 1871 Wykowo †  
2045Dębińska Paulina z d. Tarnowska *około 1857 †07-12-1922 Słucz /Słucz/  
2046Dębińska Sabina z d. Górska *około 1867 Szczuczyn †  
2047Dębińska Waleria z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
2048Dębińska Weronika Bronisława z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
2049Dębiński Adam *około 1851 Słucz †  
2050Dębiński Adam *około 1872 Radziłów †  
2051Dębiński Andrzej *około 1859 Szczuczyn †  
2052Dębiński Franciszek *około 1852 Bzury †  
2053Dębiński Franciszek *około 1861 Łempice †  
2054Dębiński Ignacy *około 1862 Szczuczyn †przed 07-1906  
2055Dębiński Jan *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2056Dębiński Józef *około 1873 Łempice †12-02-1912 Łempice  
2057Dębiński Stanisław *około 1874 Grajewo †  
2058Dębiński Tomasz *około 1867 Szczuczyn †  
2059Dębiński Tomasz *około 1852 Obrytki †07-10-1925 Obrytki  
2060Dębiński Walenty Julian *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
2061Dębiński Władysław *około 1873 Szczuczyn †  
2062Dębowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1853 Rutkowskie †  
2063Dębowska Marcela z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
2064Dębowska Marianna z d. Borawska *około 1871 Klimaszewnica †  
2065Dębowska Stefania z d. Kossakowska *około 1851 Nieławice †  
2066Dębowska Teofila z d. Modzelewska *około 1860 Łojki par. Białaszewo †  
2067Dębowski Andrzej *około 1867 Flesze †  
2068Dębowski Antoni *około 1872 Cyprki †  
2069Dębowski Jan *około 1858 Konopki †  
2070Dębowski Julian *1870 Klimaszewnica †  
2071Dęby Kielian *około 1864 Świdry Podleśne †  
2072Dęby Paulina z d. Truszkowska *około 1856 Nieciki †  
2073Dęby Rozalia z d. Bober *około 1862 Gardoty †  
2074Dęby Stanisław *około 1854 Michny †  
2075Długołęcka Ewa *09-12-1873 Bęćkowo †  
2076Długołęcka Franciszka z d. Lenczewska *około 1866 Szczuczyn †  
2077Długołęcka Józefa z d. Bielecka *30-12-1854 Bęćkowo †01-03-1926 Bęćkowo  
2078Długołęcka Józefata z d. Leszczyńska *około 1853 Rakowo †  
2079Długołęcka Karolina z d. Gicelman (Kitzelmon) *około 1864 Prusy †  
2080Długołęcka Katarzyna *28-11-1855 Bęćkowo †20-04-1857 Bęćkowo  
2081Długołęcka Katarzyna z d. Locman *około 1851 Kędziorowo †  
2082Długołęcka Marianna z d. Rydzewska *około 1865 Dybła †przed 10-1918  
2083Długołęcka Marianna *07-06-1873 Szczuczyn †  
2084Długołęcka Marianna z d. Borawska *około 1872 Rakowo †  
2085Długołęcka Paulina z d. Bartnicka *około 1865 †  
2086Długołęcka Paulina *około 12-1866 Bęćkowo †04-05-1869 Bęćkowo  
2087Długołęcka Stanisława z d. Uszkiewicz *około 1873 †  
2088Długołęcki Adam *13-05-1853 Bęćkowo †  
2089Długołęcki Aleksander *26-03-1859 Obrytki †  
2090Długołęcki Aleksander *10-09-1871 Bęćkowo †22-02-1873 Bęćkowo  
2091Długołęcki Antoni *20-05-1870 Szczuczyn †  
2092Długołęcki Antoni *około 12-1874 Obrytki †05-01-1875 Obrytki  
2093Długołęcki Feliks *około 1860 Obrytki †  
2094Długołęcki Jan *22-04-1862 Bęćkowo †  
2095Długołęcki Jan *26-08-1873 Obrytki †25-11-1875 Obrytki  
2096Długołęcki Jan *około 1851 Bęćkowo †  
2097Długołęcki Józef *06-10-1855 Bęćkowo †  
2098Długołęcki Mateusz *około 1851 Białaszewo †24-02-1922 Bęćkowo  
2099Długołęcki Stanisław *13-12-1873 Bęćkowo †  
2100Długołęcki Wojciech *29-04-1860 Bęćkowo †21-03-1862 Bęćkowo  
2101Długozima Józefa z d. Dąbrowska *około 1854 Ławsk †22-04-1926 Żebry  
2102Dmochowska Anna *16-08-1868 Obrytki †  
2103Dmochowska Ewa z d. Sawicka *około 04-1852 Bęćkowo †05-11-1919 Zacieczki  
2104Dmochowska Franciszka z d. Bikowska *około 1854 Obrytki †  
2105Dmochowska Franciszka z d. Olszewska *około 1871 Wąsosz †  
2106Dmochowska Józefa *około 08-1868 Obrytki †21-06-1874 Kownacin /Niedźwiadna/  
2107Dmochowska Kornelia z d. Tyszka *około 1870 Rydzewo Szlacheckie †24-03-1939 Wąsosz  
2108Dmochowska Paulina z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
2109Dmochowska Paulina *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
2110Dmochowski Franciszek *06-10-1858 Stawiane †07-03-1921 Szwelczyn /Wąsosz/  
2111Dmochowski Jan *około 1853 Stawiane †  
2112Dmochowski Jan *około 1872 Pasichy †  
2113Dmochowski Jan *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2114Dmochowski Józef *około 1863 †20-08-1885 Wąsosz  
2115Dmochowski Kazimierz *02-03-1867 Wąsosz †  
2116Dmochowski Lucjan Tomasz *1851 Podliszewo par. Rajgród †07-08-1920 Skaje  
2117Dmochowski Paulin *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
2118Dmochowski Teofil *05-01-1866 Wojsławy †  
2119Dobczyk Wiktoria z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2120Dobkowska Julianna z d. Karwowska *około 1853 Sokoły †  
2121Dobkowska Marcela z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
2122Dobkowska Marianna z d. Orzechowska *około 1872 Srebrowo †  
2123Dobkowski Jan *około 1870 Zanklewo †  
2124Dobrzeniewski Piotr *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
2125Dobrzycka Bronisława z d. Karwowska *około 1874 Koniecki Małe †29-11-1901  
2126Dobrzycka Emilia z d. Trzaska *około 1866 Szymany †08-02-1933 Szymany /Słucz/  
2127Dobrzycka Hieronima z d. Skrodzka *około 1871 Świdry-Dobrzyce †23-03-1927 Szymany /Słucz/  
2128Dobrzycka Józefa *około 1864 Sokoły †18-02-1869 Sokoły /Wąsosz/  
2129Dobrzycka Józefa z d. Zalewska *około 1860 Kramarzewo †  
2130Dobrzycka Józefa z d. Niecikowska *około 1865 Kiełcze-Kopki †po 31-01-1921  
2131Dobrzycka Kamila z d. Święcińska *1870 Łazarze †09-03-1928 Kownacin /Niedźwiadna/  
2132Dobrzycka Karolina z d. Sulewska *29-07-1851 Sulewo Kownaty †przed 17-02-1937   
2133Dobrzycka Katarzyna z d. Truszkowska *około 1857 Truszki-Zalesie †po 22-02-1914  
2134Dobrzycka Kornelia z d. Święczkowska *około 1859 Zabiele †15-08-1926 Możdżenie  
2135Dobrzycka Marcjanna z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2136Dobrzycka Marianna z d. Supińska *około 1874 Szostaki †13-10-1899 Szostaki  
2137Dobrzycka Marianna z d. Klimaszewska *około 1867 Lipińskie †przed 30-01-1911  
2138Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1866 Rutkowskie †po 26-08-1913  
2139Dobrzycka Marianna z d. Stankiewicz *około 1867 Nadbory †15-03-1921 Biodry /Burzyn/  
2140Dobrzycka Michalina z d. Zakrzewska *25-09-1864 Łempice †po 16-10-1927  
2141Dobrzycka Paulina z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
2142Dobrzycka Paulina z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
2143Dobrzycka Rozalia z d. Mścichowska *około 1854 Gardoty †  
2144Dobrzycka Rozalia z d. Domitr *około 1869 Witynie †  
2145Dobrzycka Rozalia z d. Mieczkowska *około 1850 Mieczki †01-01-1926 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2146Dobrzycka Salomea z d. Karwowska *około 1873 Przytuły †  
2147Dobrzycka Scholastyka *około 1859 Truszki-Patory †  
2148Dobrzycka Stanisława *około 1871 †18-01-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2149Dobrzycka Teresa z d. Niekrasz *około 1873 †11-09-1909 Doliwy /Przytuły/  
2150Dobrzycki Andrzej *około 11-1857 Zalesie †18-01-1859 Zalesie  
2151Dobrzycki Antoni *około 1864 Zabiele †po 09-03-1928  
2152Dobrzycki Antoni *około 1856 Przyborowo †  
2153Dobrzycki Antoni *1868 †  
2154Dobrzycki Antoni *około 1863 Szymany †od 23-03-1927 do 11-02-1929  
2155Dobrzycki Antoni *około 1873 Biodry †  
2156Dobrzycki Antoni *około 1863 Zalesie †05-12-1867 Zalesie  
2157Dobrzycki Antoni *około 1870 Sokoły †po 16-10-1927  
2158Dobrzycki Apolinary Jakub *1867 Rosochate †  
2159Dobrzycki Franciszek *około 1850 Guty Podleśne †od 16-07-1901 do 22-02-1914  
2160Dobrzycki Franciszek *około 1862 Szymany †12-02-1942 Szymany /Słucz/  
2161Dobrzycki Franciszek *1871 Rosochate †przed 09-11-1921  
2162Dobrzycki Jakub *około 1870 Chyliny †  
2163Dobrzycki Jan *około 1862 Konopki-Białystok †  
2164Dobrzycki Jan *około 1864 Biodry †  
2165Dobrzycki Jan *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
2166Dobrzycki Jan *około 1856 Rosochate †11-02-1932 Możdżenie  
2167Dobrzycki Józef *około 1854 Rosochate †  
2168Dobrzycki Józef *23-09-1854 Zalesie †  
2169Dobrzycki Konstanty *około 1862 Skroda Wielka †17-03-1892  
2170Dobrzycki Marcel *około 1873 Sokoły †  
2171Dobrzycki Mateusz *około 1866 Skroda Wielka †  
2172Dobrzycki Stanisław *około 1861 Kurkowo †po 03-02-1914  
2173Dobrzycki Stanisław *około 11-1862 Zalesie †19-01-1863 Zalesie  
2174Dobrzycki Stanisław *31-01-1867 Sokoły †25-04-1941 Sokoły  
2175Dobrzycki Szczepan *około 1861 Rosochate †po 16-08-1921  
2176Dobrzycki Władysław *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
2177Dobrzyniecki Józef *około 12-1863 †08-02-1864 Lipnik /Wąsosz/  
2178Dobrzyniewski Stanisław Andrzej *około 1865 Załuski †25-07-1886  
2179Doliwa Antonina *około 07-1873 Chojnowo †17-04-1874 Chojnowo /Niedźwiadna/  
2180Doliwa Jan *około 1861 Rakowo †  
2181Doliwa Karolina z d. Ofman *około 1868 Czarnówek †przed 23-02-1914  
2182Doliwa Marcjanna z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
2183Doliwa Stanisław *około 1865 Chojnowo †  
2184Doljasz Aleksander *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
2185Doljasz Jan *około 1852 Łempice †  
2186Doljasz Józefa z d. Kalinowska *około 1855 Ławsk †  
2187Doljasz Józefa z d. Stefanowicz *około 1856 Żebry †11-04-1935 Ławsk /Wąsosz/  
2188Doljasz Michał *około 1854 Ławsk †31-12-1920 Ławsk  
2189Doljasz Wiktoria z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
2190Dołęga Balbina z d. Łempicka *26-09-1853 Bagienice †   
2191Dołęga Bronisława z d. Makowska *około 1872 Makowskie †  
2192Dołęga Emilia z d. Chojnowska *około 1855 Grądy Małe †  
2193Dołęga Franciszek *około 1871 Makowskie †  
2194Dołęga Franciszek *około 1854 Kokoszki †  
2195Dołęga Franciszek *około 1859 †22-09-1919 Makowskie /Burzyn/  
2196Dołęga Jan *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
2197Dołęga Józef *około 1868 Rutkowskie †  
2198Dołęga Józef *około 1862 Makowskie †  
2199Dołęga Józefa z d. Makowska *około 1860 Makowskie †  
2200Dołęga Julianna z d. Chojnowska *około 1857 Grądy Małe †17-10-1921  
2201Dołęga Julianna z d. Koszykowska *około 1850 Bartki †13-02-1896 Makowskie /Burzyn/  
2202Dołęga Konstanty *około 1853 Grądy †  
2203Dołęga Marcel *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
2204Dołęga Marcela *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
2205Dołęga Marianna z d. Mikucka *około 1869 Cedry †25-07-1891 Rutkowskie /Burzyn/  
2206Dołęga Napoleon (Apolinary) *około 1874 Makowskie †  
2207Dołęga Paulina z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
2208Dołęga Stanisław *około 1868 Makowskie †05-11-1915 Makowskie /Burzyn/  
2209Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1871 Makowskie †12-01-1897 Makowskie /Burzyn/  
2210Dołęga Stanisława z d. Mogielnicka *około 1868 Brzostowo †14-08-1894 Makowskie /Burzyn/  
2211Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1854 Makowskie †po 17-11-1908  
2212Dołęga Teofila z d. Karwowska *około 1857 Bronaki-Pietrasze †03-01-1905 Makowskie /Burzyn/  
2213Dołęga Wiktoria z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
2214Dołęga Władysław *około 1859 †   
2215Domalewska Marianna z d. Trepanowska *około 1863 Niwkowo †  
2216Domalewski Andrzej *około 1863 Kramkowo †  
2217Domalewski Stanisław *około 1870 Kramkowo †  
2218Domańska Anna z d. Maciorowska *około 1865 Przechody †  
2219Domańska Ludwika z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †  
2220Domańska Marianna z d. Masłowska *około 1858 Klimaszewnica †po 28-01-1929  
2221Domańska Weronika z d. Orłowska *około 1864 Sojczyn-Borowy †1890  
2222Domański Andrzej *około 1868 †  
2223Domański Franciszek *około 1863 Przechody †po 12-01-1918  
2224Domański Teofil *około 1867 Płochowo †  
2225Domasiewicz Wiktoria z d. Kwiatkowska *około 1852 Zakrzewo †  
2226Domełło Anna z d. Borawska *około 1850 Rakowo †po 05-03-1916  
2227Domełło Bronisława z d. Karwowska vel Karaś *około 1868 Załuski †przed 04-1901  
2228Domełło Franciszek *około 09-1872 Załuski †11-02-1875 Załuski /Niedźwiadna/  
2229Domełło Jan *około 1866 Załuski †  
2230Domełło Marianna z d. Kmicińska *około 1854 Nieciki †przed 21-02-1911  
2231Domełło Walenty *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
2232Domeło Jan *1872 Załuski †  
2233Domeło Józef *1862 Czarnówek †  
2234Domeło Józefa *1858 Czarnówek †1859 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2235Domeło Józefa z d. Wileńska *około 1863 Łepki †po 26-11-1917  
2236Domeło Maciej *1860 Czarnówek †po 26-11-1917  
2237Domisiewicz Andrzej *30-11-1868 Niećkowo †po 08-09-1923  
2238Domisiewicz Ewa z d. Wardzińska *23-12-1850 Niećkowo †1918 USA  
2239Domisiewicz Franciszek *26-11-1855 Niećkowo †16-01-1857 Niećkowo /Wąsosz/  
2240Domisiewicz Franciszka z d. Orłowska *około 1874 Skaje †po 08-09-1923  
2241Domisiewicz Jan *około 1852 Barany †przed 01-10-1905  
2242Domisiewicz Jan *07-08-1850 Obrytki †29-05-1852 Załuski /Niedźwiadna/  
2243Domisiewicz Jan *27-12-1870 Niećkowo †  
2244Domisiewicz Józef *11-12-1872 Niećkowo † USA  
2245Domisiewicz Józef *08-10-1870 Niećkowo †08-03-1946 Niećkowo  
2246Domisiewicz Marcjanna z d. Wiśniewska *około 1871 Kędziorowo †  
2247Domisiewicz Marianna *21-08-1853 Niećkowo †18-01-1857 Niećkowo  
2248Domisiewicz Michalina *09-09-1864 Niećkowo †  
2249Domisiewicz Szczepan Adam *24-12-1867 Niećkowo †  
2250Domisiewicz Wiktoria z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
2251Domisiewicz Wiktoria *14-12-1862 Niećkowo †19-04-1864 Niećkowo  
2252Domitr Adam *18-08-1862 Kucze Wielkie †15-09-1936 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2253Domitr Aleksandra z d. Czarnecka *około 1861 Wilamowo †28-03-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2254Domitr Anna z d. Karwowska *około 1857 Karwowo-Polki †15-10-1927 Stawiski /Stawiski/  
2255Domitr Elżbieta z d. Chmielewska *około 1861 Sieburczyn †30-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/  
2256Domitr Felicjan *25-04-1861 Kucze Małe †01-06-1868 Kucze Małe /Jedwabne/  
2257Domitr Franciszek *około 1872 †po 30-08-1921  
2258Domitr Jan *około 1870 Przestrzele †12-06-1930 Orlikowo /Jedwabne/  
2259Domitr Jan *około 1859 Bartki †po 15-10-1927  
2260Domitr Józef *około 1857 Zanklewo †przed 10-1889  
2261Domitr Józef *około 1850 Kucze Małe †po 24-01-1921  
2262Domitr Józef *06-12-1862 Kucze Małe †20-03-1922 Kucze Małe /Jedwabne/  
2263Domitr Józefa z d. Gutowska *około 1867 Pawełki †22-12-1919 Pawełki /Jedwabne/  
2264Domitr Józefa z d. Sulewska *około 1853 Sieburczyn †16-07-1881 Sieburczyn /Burzyn/  
2265Domitr Józefata z d. Leszczewska *około 1850 Kucze Małe †od 16-02-1909 do 30-09-1924  
2266Domitr Ludwika z d. Dobrzycka *około 1854 Janczewo †13-01-1891 Kucze Wielkie  
2267Domitr Marcel *około 1862 Przestrzele †  
2268Domitr Marianna z d. Kamińska *około 1866 Płock †02-04-1921 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2269Domitr Marianna *27-09-1856 Kucze †  
2270Domitr Rozalia z d. Golińska *około 1855 Pawełki †przed 03-11-1891  
2271Domitr Stanisław *około 1860 †od 22-12-1919 do 16-02-1920  
2272Domitr Stanisław *około 1850 Witynie †25-01-1920 Pawełki /Jedwabne/  
2273Domitr Teofila z d. Ciecierska *około 1851 Kubrzany †17-01-1903 Przestrzele  
2274Domitr Teofila z d. Sulewska *około 1865 Burzyn †przed 15-09-1936  
2275Domitr Wiktor *około 1853 Kucze Wielkie †  
2276Domitr Władysław *około 1873 Witynie †  
2277Domitr Władysława z d. Grądzka *około 1852 Olszyny †  
2278Domitrz Feliks *11-01-1869 Nowa Wieś par. Jedwabne †13-01-1943 Kucze Małe   
2279Domitrz Franciszek *05-09-1856 Kucze †po 26-02-1933   
2280Domitrz Jan *23-03-1866 Kucze Małe †  
2281Domitrz Józefa z d. Żukowska *około 1859 †26-02-1933 Kucze Małe /Jedwabne/   
2282Domitrz Stanisława *23-10-1863 Kucze Małe †  
2283Domurat Andrzej *1855 Wizna †1868 Wizna /Wizna/  
2284Domurat Andrzej *około 1863 †przed 26-01-1926  
2285Domurat Anna z d. Niedźwiedzka *około 1867 †po 26-01-1926  
2286Domurat Feliks *około 1865 Wizna †przed 18-02-1925  
2287Domurat Józefa z d. Dąbrowska *około 1852 Rutki †  
2288Domurat Józefa z d. Zalewska *13-07-1859 Ruś †   
2289Domurat Scholastyka z d. Grabowska *około 1857 Wizna †22-01-1881 Wizna /Wizna/  
2290Domusiewicz Franciszek *około 1853 Barany †17-03-1901 Barany /Szczuczyn/  
2291Domusiewicz Marianna z d. Górska *około 1850 Barany †po 02-02-1913  
2292Downar Adam *około 1852 Kownacin †  
2293Downar Anna z d. Piotrowska *około 1873 †16-08-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2294Downar Antonina z d. Znoińska *około 1850 Czerwonki †  
2295Downar Balbina z d. Konopka *około 1873 Dzięgiele †12-03-1931 Słucz /Słucz/  
2296Downar Balbina z d. Długołęcka *około 1871 Bęćkowo †  
2297Downar Barbara z d. Czerwińska *około 1853 Klimaszewnica †  
2298Downar Ewa z d. Skrodzka *około 1855 Surały †  
2299Downar Fabian Sebastian *1863 Niedźwiadna †przed 28-12-1937  
2300Downar Franciszek *około 1858 Niedźwiadna †13-08-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2301Downar Jakub *około 1874 Cyprki †24-02-1961 Cyprki  
2302Downar Jakub *około 1860 Biała Piska †  
2303Downar Jakub *około 1868 Niećkowo †po 16-08-1945  
2304Downar Jan *około 1866 Modzele †11-10-1918 Słucz  
2305Downar Jan *około 1871 Niedźwiadna †po 02-06-1926  
2306Downar Józef *około 1860 Niedźwiadna †  
2307Downar Marianna z d. Jabłońska *około 1850 Niedźwiadna †po 03-08-1908  
2308Downarska Balbina z d. Chrzanowska *1865 Wypychy †12-10-1910 Barwiki  
2309Downarska Józefa z d. Rogowska *około 1869 Kąty †przed 17-02-1925  
2310Downarski Piotr *około 1859 Pieńki †po 23-02-1914  
2311Drągowska Marianna z d. Stalmaszyńska *około 1867 Kurejwa †po 20-09-1921  
2312Drągowski Józef *około 1863 Kiełcze †po 20-09-1921  
2313Drążek Adam *około 1861 Grabowo †01-12-1894 Ławsk  
2314Drążek Jakub *około 1864 Grabowo †przed 27-09-1914  
2315Drążek Marianna z d. Serba *około 1852 Słucz †  
2316Drążek Rozalia z d. Chutkowska *około 1868 Łacha †po 27-09-1914  
2317Dresner Antoni *około 1855 Szczuczyn †przed 19-02-1905  
2318Dresner Marianna z d. Malinowska *około 1851 Załuski †przed 19-02-1905  
2319Drobińska Anna z d. Zajkowska *około 1850 †po 22-01-1912  
2320Drobińska Antonina z d. Pachucka *około 1867 Białogrądy †20-08-1920 Kudłaczewo  
2321Drobińska Ewa z d. Banachowska *około 1852 Surały †po 24-01-1893  
2322Drobińska Krystyna z d. Miesłowska *08-09-1860 Stawiane †19-11-1940 Świdry /Wąsosz/  
2323Drobińska Rozalia z d. Kuźmińska *około 03-1855 Niećkowo †od 26-06-1926 do 12-02-1941  
2324Drobiński Adolf *około 1863 †08-08-1902 Łomża  
2325Drobiński Antoni *około 1865 Niećkowo †  
2326Drobiński Jan *około 1860 Świdry †25-12-1880 Świdry /Wąsosz/  
2327Drobiński Mikołaj *około 03-1853 Świdry †od 13-01-1902 do 05-06-1911  
2328Drobiński Stanisław *20-09-1865 Kudłaczewo †21-11-1932 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2329Drobiński Stanisław *około 1865 Kudłaczewo †po 22-10-1929  
2330Drobiński Teofil *około 1870 Świdry †17-10-1949 Świdry  
2331Drobiński Władysław *około 1874 Świdry †03-09-1938 Świdry  
2332Drozdowski Feliks *około 1871 Kramkówka Duża †  
2333Drozdowski Jan *około 1865 Małachowo †  
2334Drozdowski Onufry *około 1860 Surały †13-06-1891  
2335Drozdowski Stanisław *około 1871 Niećkowo †  
2336Drozdowski Tomasz *około 1850 Surały †27-02-1889  
2337Drożęcki Antoni *około 1872 Kokoszki †  
2338Drzazgowska Bronisława Stanisława z d. Rydzewska *1872 Tajenko †17-11-1951 Żebry /Wąsosz/  
2339Drzazgowska Konstancja z d. Dybikowska *19-09-1863 Kramarzewo †11-01-1893 Żebry /Wąsosz/  
2340Drzazgowska Paulina z d. Szymanowska *około 1864 Modzele †  
2341Drzazgowski Adam *24-12-1861 Żebry †przed 01-1921  
2342Drzazgowski Józef *około 1862 Żebry †22-07-1932 Żebry /Wąsosz/  
2343Drzazgowski Julian *1868 Żebry †25-12-1923 Żebry  
2344Drzazgowski Tomasz *około 1866 Żebry †  
2345Drzazgowski Wojciech *około 06-1864 Żebry †10-12-1867 Żebry  
2346Drzewakowska Franciszka z d. Chmielewska *około 1857 Wąsosz †po 13-01-1914  
2347Drzewicka Anna z d. Letko *około 1861 Szczuczyn †  
2348Drzewicki Michał *około 1856 Goranin †  
2349Dubikowski Antoni *około 1870 Bronaki-Pietrasze †przed 24-11-1930  
2350Dubikowski Jan *około 1870 Bronaki-Pietrasze †   
2351Dubikowski Józef *około 1855 Bronaki-Pietrasze †przed 01-1917  
2352Dubikowski Stanisław *około 1860 Bronaki-Pietrasze †  
2353Dubowska Anastazja *03-11-1871 Burzyn †  
2354Dubowska Józefa z d. Fiszkowska *około 1861 Nadbory †po 13-05-1914  
2355Dubowska Józefa z d. Chrzanowska *około 1865 Brzostowo †po 25-05-1925  
2356Dubowska Marianna *21-08-1869 Szostaki †  
2357Dubowska Marianna z d. Turowska *około 1851 Maliniak †  
2358Dubowski Józef *około 1852 Przytuły †  
2359Dubowski Kajetan *około 1856 Brzostowo †od 09-08-1911 do 25-05-1925  
2360Dubowski Wawrzyniec *około 1851 Mocarze †przed 24-01-1910  
2361Duchnowska Antonina z d. Tarnacka *około 1861 Łempice †po 06-02-1917  
2362Duchnowska Bronisława z d. Piórkowska *około 1866 Racibory †11-08-1917 Kubra  
2363Duchnowska Franciszka z d. Iwanczewska *1856 Brzozowa Wólka †po 25-01-1904  
2364Duchnowska Józefa z d. Piórkowska *około 1869 Racibory †12-07-1918 Kubra  
2365Duchnowska Marianna z d. Jankowska *1862 Grajewo †27-04-1910 Karwowo  
2366Duchnowska Marianna z d. Wieteska *około 1862 Łebki Małe †  
2367Duchnowski Baltazar *około 1851 Kubra †po 25-01-1904  
2368Duchnowski Jan *około 1861 Romany †przed 08-11-1904  
2369Duchnowski Józef *około 1872 Wilamowo †  
2370Duchnowski Józef *około 1859 Grabowo †  
2371Duchnowski Józef *około 1873 †26-03-1933 Nieciki /Słucz/  
2372Duchnowski Marcin *1864 Karwowo †przed 23-01-1917  
2373Duchnowski Stanisław *około 1871 Romany †przed 22-11-1921  
2374Duchnowski Stanisław *około 1872 Maliniak †po 12-07-1918  
2375Duchnowski Stanisław *około 1858 Orlikowo †przed 10-1881  
2376Duda Ignacy *około 10-1856 Ławsk †25-01-1857 Ławsk /Wąsosz/  
2377Duda Marcjanna *około 1863 Ławsk †10-01-1864 Ławsk  
2378Duda Marianna z d. Petkowska *około 1872 Ławsk †przed 23-02-1925  
2379Duda Piotr *około 1863 Kozioł †  
2380Duda Stanisław *około 1864 Ławsk †przed 23-02-1925  
2381Dudkowska Antonina z d. Węcek *około 1858 Kędziorowo †27-10-1929 Modzele  
2382Dudkowska Barbara z d. Jakubowska *około 1858 Wąsosz †po 09-09-1917  
2383Dudkowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1867 Łempice †07-08-1949 Monety  
2384Dudkowska Marianna z d. Zalewska *około 1858 Kolno †przed 23-07-1900  
2385Dudkowski Antoni *około 1857 Modzele †28-07-1932 Modzele  
2386Dudkowski Franciszek *około 1856 Jambrzyki †19-04-1930 Wąsosz  
2387Dudkowski Jan *około 1850 Koty †09-09-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
2388Dudkowski Stanisław *około 1851 Wąsosz †06-03-1884 Wąsosz  
2389Dudzińska Julianna z d. Sulewska *około 1870 Wierciszewo †  
2390Dudzińska Kornela z d. Liszewska *około 1867 Siestrzanki †15-05-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
2391Dudziński Franciszek *około 1868 Sieburczyn †  
2392Duńkowska Teofila z d. Mikucka *około 1851 Przyborowo †  
2393Duńkowski Wojciech *około 1850 Tajenko †  
2394Duzik Anna z d. Kamińska *26-12-1855 Obrytki †07-12-1933 Obrytki /Wąsosz/  
2395Duzik Anna z d. Niecikowska *około 1870 †28-01-1941 Wąsosz  
2396Duzik Antoni *około 03-1866 Wąsosz †18-09-1868 Wąsosz  
2397Duzik Franciszek *31-01-1852 Wąsosz †02-10-1934 Obrytki  
2398Duzik Ignacy *12-10-1872 Wąsosz †przed 04-09-1922  
2399Duzik Józef *około 1863 Wąsosz †25-03-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2400Duzik Paulina *28-06-1859 Wąsosz †  
2401Dworakowska Rozalia z d. Kosmowska *około 1863 Bęćkowo †przed 14-02-1922  
2402Dworakowski Ignacy *około 1868 †  
2403Dybikowska Balbina *około 1856 Kramarzewo †12-04-1863 Kramarzewo  
2404Dybikowska Karolina z d. Bobrowska *około 1862 Białaszewo †18-02-1929 Kramarzewo  
2405Dybikowska Paulina *25-01-1852 Kramarzewo †27-09-1853 Kramarzewo /Wąsosz/  
2406Dybikowski Franciszek *około 1869 Kramarzewo †25-03-1874 Kramarzewo  
2407Dybikowski Józef *około 1866 Kramarzewo †02-04-1900 Kramarzewo /Wąsosz/  
2408Dybikowski Paweł *około 1857 Kramarzewo †21-11-1866 Kramarzewo  
2409Dybikowski Piotr *18-04-1862 Kramarzewo †16-07-1934 Kramarzewo /Wąsosz/  
2410Dybowski Józef *13-07-1868 Kieljany †22-01-1939 Kownatki  
2411Dymarski Antoni *około 1851 Przechody †po 12-02-1900  
2412Dymitr Marianna z d. Jurczykowska *około 1853 Załuski †  
2413Dymko Aleksander *około 1867 Kurejwa †  
2414Dymko Jan *około 1853 Prusy †03-12-1876  
2415Dymko Paulina z d. Sosnowska *około 1872 Słucz †  
2416Dymnicka Rozalia z d. Iwanowska *około 1850 Ruś †10-12-1910 Ruś /Wizna/  
2417Dymowska Marianna z d. Napiórkowska *około 1855 Mieczki †21-06-1931 Biodry /Burzyn/  
2418Dymowski Wincenty *około 1857 Stawiski †przed 21-06-1931  
2419Dziakiewicz Paweł *około 1850 Kapice †  
2420Dziekońska Franciszka z d. Trzaska *około 1864 Brzostowo †  
2421Dziekońska Józefa z d. Karczewska *około 1865 Czerwonki †10-10-1939 Kownatki  
2422Dziekońska Marianna z d. Kiełczewska *około 1851 Konopki †07-05-1881 Kownatki  
2423Dziekoński Adam *około 1862 Kamińskie †  
2424Dziekoński Gerwazy *około 1864 Dziewięcin †przed 10-02-1926  
2425Dziekoński Piotr *około 1856 Dziekonia †  
2426Dzieniszewska Franciszka z d. Gwiazdowska *około 1863 Orlikowo †19-04-1927 Orlikowo /Jedwabne/  
2427Dzierska Franciszka z d. Kołakowska *około 1867 Wólka †07-02-1927 Niećkowo  
2428Dzierzek Franciszka z d. Kołakowska *około 1866 Wólka †  
2429Dzierzek Marcin *około 1870 Dzierzki †  
2430Dzięgielewska Adela z d. Bagińska *około 1872 Sokoły par. Romany †  
2431Dzięgielewska Adela z d. Cwalińska *około 1874 Czerwonki †po 15-07-1930  
2432Dzięgielewska Aleksandra *1852 Milewo †1854 Milewo /Grabowo/  
2433Dzięgielewska Aleksandra z d. Januszewska *około 1867 Dołęgi †25-06-1913 Wąsosz /Wąsosz/  
2434Dzięgielewska Anatolia z d. Sulewska *18-12-1869 Sulewo Prusy †  
2435Dzięgielewska Anna z d. Leszczyńska *1860 Kownacinek †po 22-12-1919  
2436Dzięgielewska Dominika z d. Śmiarowska *około 1859 Borawskie †  
2437Dzięgielewska Emilia z d. Borawska *około 1856 Konopki †09-06-1936 Kędziorowo  
2438Dzięgielewska Helena z d. Karwowska *około 1872 Brzeźnio †  
2439Dzięgielewska Józefa z d. Jurczykowska *około 1855 Załuski †po 26-01-1930  
2440Dzięgielewska Julianna z d. Najda *około 1860 Załuski †  
2441Dzięgielewska Katarzyna z d. Gałecka *około 1859 Czarnówek †  
2442Dzięgielewska Marianna z d. Śmiarowska *około 1871 Mieczki †od 25-09-1928 do 04-02-1931  
2443Dzięgielewska Marianna z d. Siedlecka *około 1851 Mieczki †04-10-1920 Mieczki /Przytuły/  
2444Dzięgielewska Marianna z d. Danowska *30-11-1873 Sulewo Kownaty †03-11-1933 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2445Dzięgielewska Rozalia z d. Skrodzka *około 1851 Nieciki †po 08-09-1918  
2446Dzięgielewska Stanisława z d. Filipkowska *około 1871 Dobrzyce †po 11-10-1921  
2447Dzięgielewska Stanisława z d. Gutowska *około 1866 Guty Podleśne †  
2448Dzięgielewska Stanisława z d. Grądzka *około 1855 Czerwonki †  
2449Dzięgielewska Teodora z d. Śmiarowska *około 1870 Mieczki †  
2450Dzięgielewska Teofila z d. Konopka *około 1853 Bronaki-Pietrasze †po 22-11-1904  
2451Dzięgielewska Waleria *około 04-1873 Milewo par. Niedźwiadna †28-08-1874 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2452Dzięgielewska Waleria z d. Przestrzelska *około 1872 Kaimy †po 24-02-1936  
2453Dzięgielewska Wiktoria z d. Niecikowska *około 1872 †18-10-1920 Nieciki /Słucz/  
2454Dzięgielewska Wiktoria z d. Modzelewska *27-04-1859 Stawiane †przed 12-1901  
2455Dzięgielewski Adolf *około 1873 Kurkowo †13-01-1930 Wąsosz   
2456Dzięgielewski Adolf Mikołaj *22-09-1871 Nieciki †28-01-1939 Nieciki /Słucz/  
2457Dzięgielewski Aleksander *1862 Milewo †  
2458Dzięgielewski Franciszek *1863 Dzięgiele †po 10-02-1920  
2459Dzięgielewski Jakub *około 1853 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2460Dzięgielewski Józef *około 1874 Lipińskie †przed 03-02-1925  
2461Dzięgielewski Józef *około 1859 Lipińskie †po 03-02-1913  
2462Dzięgielewski Józef *około 1869 Korytki †po 24-02-1936  
2463Dzięgielewski Kazimierz *około 1872 Kurki †  
2464Dzięgielewski Konstanty *około 1853 Obrytki par. Przytuły (Romany) †08-09-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
2465Dzięgielewski Ksawery *około 1857 Milewo †12-09-1905  
2466Dzięgielewski Ksawery *około 1857 Kurki †28-04-1905 Kurki  
2467Dzięgielewski Ludwik *około 1864 Brzóski †16-03-1907 Gnatowo  
2468Dzięgielewski Michał *około 1862 Lipińskie †przed 11-10-1921  
2469Dzięgielewski Michał *około 1851 Rakowo †od 05-11-1919 do 26-01-1930  
2470Dzięgielewski Paweł *około 1853 Milewo †22-12-1919 Stawiane /Wąsosz/  
2471Dzięgielewski Paweł *około 1860 Grzymki †przed 06-02-1929  
2472Dzięgielewski Piotr *około 1863 Marki †przed 08-11-1919  
2473Dzięgielewski Stanisław *około 1870 Dzięgiele †  
2474Dzięgielewski Stanisław *1866 Dzięgiele †od 25-09-1928 do 04-02-1931  
2475Dzięgielewski Stanisław *około 1855 Kurki †  
2476Dzięgielewski Teofil *około 1865 Grzymki †po 11-07-1921  
2477Dzięgielewski Wilhelm *około 1863 Prusy †12-02-1930 Kownatki  
2478Dzięgielewski Władysław Adam *około 1869 Lipińskie †przed 15-07-1939  
2479Dzięgielewski Wojciech *około 1861 Przyborowo †  
2480Dziękiewicz Agnieszka z d. Golińska *około 1865 Przytuły †  
2481Dziękiewicz Antoni *około 1867 Radziłów †przed 07-02-1928  
2482Dziękiewicz Jan *około 1857 Kossaki †  
2483Dziękiewicz Józefa z d. Gniewowska *około 1862 Rostki par. Jedwabne †25-08-1904 Rostki par. Jedwabne  
2484Dziękiewicz Józefa z d. Cwalińska *około 1860 Przytuły †24-07-1882 Rostki par. Jedwabne /Jedwabne/  
2485Dziękiewicz Michał *około 1856 Rostki par. Jedwabne †24-10-1913 Rostki par. Jedwabne  
2486Dziękiewicz Teresa z d. Zalewska *około 1870 Radziłów †po 07-02-1928  
2487Dzikowska Stanisława z d. Kamińska *około 1865 Pawełki †  
2488Dzikowski Kazimierz Stanisław *około 1870 Romany †  
2489Dzikowski Stefan *około 1873 Romany †  
2490Ejnik Jakub *około 1868 Konopki †  
2491Ejnik Marianna z d. Doliwa *około 1867 Chojnowo †  
2492Ekstowicz Aleksander *15-07-1852 Trzaski †  
2493Ekstowicz Aleksandra z d. Wądołowska *około 1857 Sambory †  
2494Ekstowicz Antoni *około 1869 Radziłów †po 07-09-1926  
2495Ekstowicz Antoni Julian *17-02-1858 Radziłów †16-11-1922 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
2496Ekstowicz Antonina z d. Chrzanowska *około 1865 Pluty †09-09-1929 Radziłów /Radziłów/  
2497Ekstowicz Emilia *około 02-1872 †09-01-1873 Radziłów /Radziłów/  
2498Ekstowicz Franciszek Tytus *1859 Radziłów †19-11-1894  
2499Ekstowicz Helena z d. Danowska *około 1868 Nowa Wieś †16-02-1902  
2500Ekstowicz Jan *26-01-1862 Radziłów †  
2501Ekstowicz Jan *około 1859 Karwowo par. Jedwabne †16-09-1929 Kaimy /Jedwabne/  
2502Ekstowicz Józef *02-05-1850 Trzaski †  
2503Ekstowicz Józef Edward *1860 Radziłów †przed 09-09-1929  
2504Ekstowicz Józefa z d. Mogielnicka *około 1856 Brzostowo †13-05-1923 Nadbory /Burzyn/  
2505Ekstowicz Julianna z d. Skrzeczkowska *około 1871 Okrasin †  
2506Ekstowicz Marcin *około 1871 Radziłów †  
2507Ekstowicz Marianna z d. Skrodzka *około 1857 Wólka Piotrowska †po 22-11-1920  
2508Ekstowicz Marianna *około 1858 †23-07-1873 Radziłów /Radziłów/  
2509Ekstowicz Paulina z d. Górska *około 1854 Mroczki †  
2510Ekstowicz Romuald *około 1859 Witynie †  
2511Ekstowicz Tomasz *około 1872 †29-11-1898 Nadbory /Burzyn/  
2512Ekstowicz Walenty *około 1863 Sośnia †  
2513Ekstowicz Wanda z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
2514Ekstowicz Weronika Kornelia z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †14-02-1916 Radziłów /Radziłów/  
2515Endzelis Jerzy *około 1865 Mankuny †  
2516Endzelis Teofila z d. Ostrowska *około 1859 Kędziorowo †  
2517Enik Jan *około 1864 Ławsk †14-04-1931 Ławsk  
2518Enik Julian *20-08-1856 Ławsk †  
2519Enik Julianna z d. Staniszewska *około 1869 Glinki †  
2520Enik Ludwik *01-01-1854 Świdry †  
2521Enik Łucja z d. Łepkowska *około 1862 Ławsk †po 06-02-1911  
2522Enik Marcella z d. Nieradko *około 1867 Okrasin †  
2523Enik Michał *około 1868 Ławsk †  
2524Faficka Anna z d. Izbicka *około 1864 Pace †  
2525Faficki Jan *około 1857 Rydzewo †  
2526Falkowska Franciszka z d. Krzyżanowska *około 1862 Zacieczki †  
2527Falkowska Konstancja z d. Brzuszkiewicz *około 1854 Kurejwa †25-10-1881  
2528Falkowski Adolf *około 1862 †po 26-02-1927  
2529Falkowski Władysław *około 1851 Wierzbowo †  
2530Fankulewska Józefa z d. Kamińska *1859 Chrzanowo †14-12-1936 Wąsosz /Wąsosz/  
2531Fankulewski Aleksander *około 1857 Glinki †23-02-1929 Wąsosz  
2532Farfałowska Agnieszka z d. Orłowska *około 1851 Guty †  
2533Faszcza Eleonora z d. Jakubiak *1873 Śniadowo †02-03-1953 Ławsk /Wąsosz/  
2534Faszcza Franciszka z d. Turowska *około 1870 Rutki Nowe †  
2535Faszcza Paweł *około 1870 Wólka †  
2536Fiedorowicz Ewa z d. Zawadzka *około 1852 Konopki par. Radziłów †  
2537Fiedorowicz Feliks *około 1857 Borawskie †  
2538Fiedorowicz Franciszka z d. Żuka *około 06-1872 Osowiec †  
2539Fiedorowicz Jan *około 1858 Kapice †  
2540Fiedorowicz Jan *około 1861 Kapice †  
2541Fiedorowicz Marianna z d. Ruszczyk *około 1865 Kapice †  
2542Figurska Józefa z d. Makowska *około 1862 Makowskie †23-03-1930 Makowskie /Burzyn/   
2543Figurska Kasylda *około 11-1862 Makowskie †24-01-1863 Makowskie /Burzyn/   
2544Figurska Konstancja z d. Ożarowska *około 1860 Szostaki †18-11-1918 Makowskie /Burzyn/   
2545Figurska Stanisława z d. Brajczewska *około 1855 Szostaki †   
2546Figurski Andrzej *około 1859 Makowskie †   
2547Figurski Hipolit *13-08-1857 Makowskie †   
2548Fijałkowska Marianna z d. Leoniak *około 1865 †  
2549Fijałkowski Franciszek *około 1850 †  
2550Filipkowska Adolfa Teofila z d. Borawska *28-02-1867 Konopki †16-06-1915  
2551Filipkowska Agrypina z d. Zakrzewska *23-06-1866 Wojsławy †30-03-1941 Wojsławy  
2552Filipkowska Aleksandra z d. Skrodzka *około 1865 Skroda Wielka †  
2553Filipkowska Balbina Franciszka z d. Rogowska *około 1850 Pluty †po 25-01-1892  
2554Filipkowska Barbara z d. Gutowska *około 1863 Chrzanowo †przed 08-1904  
2555Filipkowska Barbara z d. Mścichowska *około 1860 Sulewo Kownaty †po 24-06-1923  
2556Filipkowska Emilia z d. Ramotowska *około 1872 Świdry-Dobrzyce †  
2557Filipkowska Franciszka z d. Karwowska *około 1856 Szlasy †  
2558Filipkowska Józefa z d. Bielawska *1863 Przytuły †po 03-02-1908  
2559Filipkowska Józefa *około 06-1868 †15-03-1869 Kubrzany /Jedwabne/  
2560Filipkowska Julianna z d. Potrzebka *około 1867 Glinki †24-01-1946 Glinki /Słucz/  
2561Filipkowska Karolina z d. Karwowska *około 1853 Szlasy †  
2562Filipkowska Karolina z d. Chylińska *około 1871 Sulewo Prusy †  
2563Filipkowska Kasylda z d. Godlewska *około 1871 Chełchy †17-03-1930 Chełchy /Niedźwiadna/  
2564Filipkowska Leokadia Marianna z d. Grabowska *około 1867 Czerwonki †15-09-1924 Borawskie  
2565Filipkowska Ludwika (Anna) z d. Polkowska *10-08-1852 Szlasy †od 11-07-1911 do 15-02-1921  
2566Filipkowska Marianna z d. Dzięgielewska *około 1866 Lipińskie †przed 26-01-1926  
2567Filipkowska Marianna z d. Nejman *około 1859 Prusy †  
2568Filipkowska Marianna z d. Niebrzydowska *14-08-1864 Obrytki †przed 05-1890  
2569Filipkowska Paulina z d. Żebrowska *około 1850 Przyborowo †przed 10-11-1896  
2570Filipkowska Petronela z d. Górska *około 1869 Wagi †09-04-1908 Barwiki  
2571Filipkowska Sabina z d. Tarnacka *około 1862 Łempice †od 30-09-1917 do 21-10-1924  
2572Filipkowska Weronika z d. Wiśniewska *około 1866 Milewo †  
2573Filipkowski Aleksander *około 1858 Truszki †07-08-1932 Glinki /Słucz/  
2574Filipkowski Aleksander *31-01-1871 Grzymki †po 04-02-1931   
2575Filipkowski Aleksander *około 1861 Truszki-Kucze †08-09-1899 Sokoły  
2576Filipkowski Andrzej *około 1856 Kiełcze-Kopki †po 07-11-1916  
2577Filipkowski Antoni *około 1860 Kiełcze-Kopki †  
2578Filipkowski Franciszek *1861 Wiszowate †  
2579Filipkowski Franciszek *około 1865 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
2580Filipkowski Franciszek *około 1866 Truszki-Kucze †  
2581Filipkowski Franciszek *około 1857 Borawskie †po 24-06-1923  
2582Filipkowski Jan *około 1867 Borawskie †  
2583Filipkowski Jan *około 1871 Wiszowate †  
2584Filipkowski Józef *około 1868 Gromadzyn-Wykno †  
2585Filipkowski Józef *około 1861 Czerwonki †  
2586Filipkowski Józef *około 1859 Bzury †po 21-10-1924  
2587Filipkowski Kazimierz *około 1863 Kubrzany †  
2588Filipkowski Konstanty *około 1855 Filipki Duże †  
2589Filipkowski Ksawery *około 1860 Filipki Duże †  
2590Filipkowski Lucjan *około 1851 Gromadzyn par. Kolno †14-02-1909  
2591Filipkowski Ludwik *około 10-1868 †12-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2592Filipkowski Ludwik *około 1871 Truszki-Kucze †24-12-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2593Filipkowski Marcin *około 1864 Słucz †przed 15-02-1922  
2594Filipkowski Mateusz *około 1861 Kubrzany †po 03-02-1908  
2595Filipkowski Paweł *około 1861 Chełchy †17-01-1933 Wojsławy  
2596Filipkowski Stanisław *około 1873 Gromadzyn par. Kolno †10-12-1910 Shamokin, PA  
2597Filipkowski Szczepan *około 1869 Chełchy †06-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/  
2598Filo Katarzyna *28-08-1866 Niedźwiadna †  
2599Filo Marianna *14-07-1870 Niedźwiadna †  
2600Filo Rozalia *około 09-1850 †28-03-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2601Filochowska Anna z d. Karwowska *około 1851 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-09-1908  
2602Filochowska Katarzyna z d. Trzaska *około 1860 Supy †po 30-01-1911  
2603Filochowski Franciszek *około 1858 Kubrzany †po 30-01-1911  
2604Filter Feliks *około 1868 Karolin †  
2605Filter Katarzyna z d. Baranowska *około 1872 Kossaki †  
2606Filter Władysław Daniel *około 1859 Konarzyce †  
2607Florczyk Aleksander *około 1858 Siestrzanki †  
2608Florczyk Jakub *około 1851 Siestrzanki †  
2609Florczyk Józef *około 1867 Siestrzanki †23-03-1868 Siestrzanki /Burzyn/  
2610Florczyk Józefa z d. Niewiadoma *około 1859 †21-09-1895 Kucze Małe  
2611Florczyk Józefa z d. Niećkowska *około 1861 †  
2612Florczyk Marianna z d. Laskowska *około 1850 Bronowo †18-05-1899 Rostki  
2613Florczyk Wiktoria z d. Konopka *około 1856 Konopki Chude †  
2614Foltyńska Józefa z d. Zambrowska *około 1865 Łebki Duże †po 09-11-1908  
2615Foltyńska Józefa z d. Bylica *około 1851 Boczki †po 23-04-1913  
2616Foltyńska Katarzyna z d. Głowacka (Klimkowska) *około 1861 Ławsk †  
2617Foltyński Józef *około 1868 Niedźwiadna †19-01-1927 Modzele  
2618Foltyński Seweryn *około 1873 Niedźwiadna †  
2619Foltyński Stanisław *około 1865 Niedźwiadna †po 09-11-1908  
2620Formańska Marianna z d. Namlik *około 1850 Modzele †od 29-01-1906 do 17-11-1913  
2621Frąckiewicz Andrzej *około 1854 Wizna †przed 06-08-1929   
2622Frąckiewicz Józef *około 1867 Bożejewo †10-04-1933 Jaki /Słucz/  
2623Frąckiewicz Kamila z d. Rybacka *około 1874 Lipińskie †po 08-06-1935  
2624Frąckiewicz Katarzyna z d. Kapelewska *około 1853 Wizna †  
2625Frąckiewicz Katarzyna z d. Zalewska *około 1867 Ruś †po 06-08-1929   
2626Frąckiewicz Rozalia z d. Składanek *około 1856 Wizna †30-06-1888 Wizna /Wizna/  
2627Frączkowska Anna z d. Chrzanowska *około 1866 Supy †  
2628Frączkowska Anna z d. Paszkowska *około 1869 Żebry †  
2629Frączkowska Antonina z d. Paszkowska *około 1862 Żebry †po 17-02-1919  
2630Frączkowska Rozalia z d. Górska *około 1859 Konopki-Białystok †po 09-02-1903  
2631Frączkowski Aleksander *około 1867 Milewo †25-05-1895 Milewo  
2632Frączkowski Aleksander Mateusz *około 1866 Ramoty †  
2633Frączkowski Franciszek *około 1855 Kowalewo †po 17-02-1919  
2634Frączkowski Ksawery *1861 Milewo †  
2635Frączkowski Leopold *około 1856 Motyka †20-08-1915  
2636Frączkowski Teofil *około 1855 Dobrzyjałowo †po 09-02-1903  
2637Gabrielow Aleksander *około 1873 †  
2638Gacka Anna z d. Kamińska *około 1857 Koniecki par. Wizna †  
2639Gacka Eleonora z d. Korzeniecka *około 1869 Wąsosz †przed 01-1909  
2640Gacka Helena z d. Kossakowska *około 1869 Kokoszki †  
2641Gacka Marianna z d. Gałczewska *około 1852 Chrzanowo-Cyprki †  
2642Gacka Salomea z d. Konopka *około 1858 Łoje Awissa †21-01-1897 Supy  
2643Gacki Antoni *około 1868 Wąsosz †13-06-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
2644Gacki Franciszek *około 1854 Rutkowskie †  
2645Gacki Franciszek *około 1874 Ruś †  
2646Gacki Jan *około 1870 Wierciszewo †  
2647Gacki Jan *16-05-1871 Wąsosz †25-12-1930 Wąsosz  
2648Gacki Józef *około 1874 Radziłów †przed 01-02-1920  
2649Gacki Michał *około 1870 Radziłów †  
2650Gacki Stanisław *około 1854 Supy †03-02-1905  
2651Gacki Tomasz *około 1862 †08-07-1866 Biodry /Burzyn/  
2652Gacki Wiktor *około 1873 Wierciszewo †przed 15-02-1926  
2653Gadomska Aniela z d. Chrzanowska *około 1854 Trzaski †przed 03-02-1903  
2654Gadomski Stanisław *około 1851 Mroczki †po 03-02-1903  
2655Gajdzińska Ewa z d. Gryglik *około 1860 Dzierzbia †  
2656Galanty Anna z d. Węcek *około 1863 Żebry †24-01-1929 Żebry  
2657Galanty Norbert *około 1863 Kisielnica †przed 07-02-1923  
2658Galicka Bogumiła z d. Kierznowska *około 1855 Łojki par. Białaszewo †  
2659Galicki Franciszek *około 1850 Wroceń †  
2660Galińska Elżbieta z d. Dobrońska *17-11-1850 Wizna †21-02-1914 /Wizna/  
2661Galiński Józef *około 1869 Zanklewo †po 08-07-1926  
2662Galiński Piotr *1873 Sośnia †po 04-09-1923  
2663Galiński Wawrzyniec *około 1857 Zanklewo †19-11-1904 Borawskie  
2664Gałązka Franciszek *około 10-1853 Szczuczyn †od 30-01-1911 do 10-02-1918  
2665Gałązka Jakub *około 1855 Niedźwiedzkie †po 30-01-1924  
2666Gałązka Jan *1855 Kurejewka †po 07-02-1922  
2667Gałązka Julianna z d. Mikulska *około 1864 †po 07-02-1922  
2668Gałązka Julianna *1861 Kurejewka †1862 Kurejewka /Grajewo/  
2669Gałązka Katarzyna z d. Trzonkowska *około 1852 Ławsk †po 21-02-1922  
2670Gałązka Marianna *1863 Kurejewka †1867 Kurejewka /Grajewo/  
2671Gałązka Marianna z d. Pytlińska *około 1858 Żebry †23-07-1899 Szczuczyn  
2672Gałązka Michał *około 1855 †27-05-1857 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2673Gałązka Rozalia z d. Malinowska *około 10-1857 Niedźwiadna †po 13-02-1928  
2674Gałązka Rozalia z d. Malinowska *25-12-1854 Niećkowo †10-12-1945 Milewo  
2675Gałązka Stanisław *1858 Kurejewka †  
2676Gałązka Wanda z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †po 30-01-1924  
2677Gałecka Franciszka z d. Samełko *około 1860 †po 31-01-1921  
2678Gałecka Józefa *około 1864 †18-12-1924 Dołęgi /Wąsosz/  
2679Gałecka Józefa z d. Kierznowska *około 1872 Surały †po 12-09-1921  
2680Gałecka Katarzyna z d. Krzyżanowska *około 1853 Zacieczki †  
2681Gałecka Katarzyna z d. Sadowska *około 1863 Bzury †po 18-11-1906  
2682Gałecka Marianna z d. Załuska *około 1850 Niedźwiedzkie †  
2683Gałecka Marianna z d. Gutowska *1854 Niedźwiadna †  
2684Gałecka Rozalia *około 1865 Bęćkowo †20-08-1887 Zacieczki  
2685Gałecka Wiktoria z d. Niedźwiedzka *około 1864 Wiszowate †po 03-02-1931  
2686Gałecka Wiktoria z d. Markowska *około 1869 Grozimy †przed 10-02-1925  
2687Gałecki Ignacy *około 1874 Szczepankowo †  
2688Gałecki Jakub *około 1862 Mazewo †03-01-1918 Szczuczyn  
2689Gałecki Jakub (Józef) *około 1868 Czarnówek †  
2690Gałecki Jan *około 1866 Jambrzyki †po 12-09-1921  
2691Gałecki Józef *około 1852 Czarnówek †  
2692Gałecki Ludwik *około 1867 Szczepankowo †od 30-10-1917 do 09-11-1921  
2693Gałecki Stanisław Brunon *około 1873 Czarnówek †  
2694Gałecki Władysław *około 1861 Danowo †po 18-11-1906  
2695Garder Franciszka z d. Samełko *około 1855 Niećkowo †20-02-1934 Niećkowo  
2696Gardocka Adela z d. Wądołowska *około 1868 †po 08-07-1918  
2697Gardocka Adela z d. Rogowska *około 1868 Wagi †przed 06-1889  
2698Gardocka Aleksandra z d. Truszkowska *około 1869 Czarnowo †  
2699Gardocka Aleksandra z d. Modzelewska *około 1863 Modzele †po 03-03-1919  
2700Gardocka Aniela z d. Supińska *około 1851 Mroczki †po 02-01-1924  
2701Gardocka Anna z d. Wiszowata *około 1858 Świdry †  
2702Gardocka Anna z d. Brzozowska *około 1856 Glinki †po 17-12-1885  
2703Gardocka Anna *09-07-1872 Gardoty †  
2704Gardocka Anna *około 1854 Gardoty †20-09-1856 Gardoty /Romany/  
2705Gardocka Anna z d. Janczewska *około 1870 Korytki †przed 28-10-1943  
2706Gardocka Balbina z d. Rogowska *około 1862 Kąty †  
2707Gardocka Bronisława z d. Mroczkowska *około 1870 Karwowo-Polki †04-01-1915 /Burzyn/  
2708Gardocka Feliksa z d. Cwalińska *około 1864 Czerwonki †po 15-02-1926  
2709Gardocka Franciszka *05-12-1861 Gardoty †  
2710Gardocka Franciszka z d. Sakowicz *około 1864 Siedlece †po 18-02-1925  
2711Gardocka Helena z d. Roszkowska *około 1854 Łomża †18-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
2712Gardocka Joanna z d. Klewicka *około 1858 Wizna †  
2713Gardocka Józefa *około 1862 Rutkowskie †26-05-1865 Rutkowskie /Burzyn/  
2714Gardocka Józefa z d. Chrzanowska *około 1871 Brzostowo †  
2715Gardocka Józefa z d. Szleszyńska *około 1871 Rosochate †po 30-01-1922  
2716Gardocka Józefa z d. Rózio *około 1861 Niećkowo †przed 05-1898  
2717Gardocka Józefata *około 1852 Gardoty †02-09-1856 Gardoty /Romany/  
2718Gardocka Julianna z d. Przyborowska *około 1868 Świdry Podleśne †  
2719Gardocka Julianna z d. Barwikowska *około 1874 Tafiły †28-12-1924 Łempice /Wąsosz/  
2720Gardocka Julianna Franciszka *około 1854 Gardoty †28-09-1856 Gardoty /Romany/  
2721Gardocka Karolina z d. Barwikowska *około 03-1850 Wąsosz †08-02-1926 Koniecki Małe  
2722Gardocka Katarzyna z d. Żebrowska *około 1858 Żebry †02-04-1927 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2723Gardocka Katarzyna z d. Grajewska *około 1853 Białaszewo †  
2724Gardocka Konstancja z d. Dobrzycka *17-10-1857 Sokoły †10-12-1954 Sokoły /Wąsosz/  
2725Gardocka Kornela *04-03-1869 Gardoty †  
2726Gardocka Kornela z d. Skarżyńska *około 1860 Rydzewo-Pieniążek †przed 21-05-1916  
2727Gardocka Kornela z d. Rogalska *około 1856 Czaple †od 13-02-1913 do 22-11-1921  
2728Gardocka Kornelia z d. Karwowska *około 1866 Karwowo †po 26-02-1930  
2729Gardocka Ludwika z d. Danowska *20-03-1862 Sulewo Prusy †14-10-1899  
2730Gardocka Magdalena *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 21-11-1922  
2731Gardocka Marcjanna *około 1853 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
2732Gardocka Maria z d. Borawska *około 1874 Andrychy †  
2733Gardocka Marianna *około 10-1858 Rydzewo Szlacheckie †23-04-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2734Gardocka Marianna z d. Łojewska *około 1871 Czachy †  
2735Gardocka Marianna z d. Sulewska *około 1873 Zalesie †01-01-1929 Stawiane /Wąsosz/  
2736Gardocka Paulina z d. Sulkowska *około 1862 Skroda Mała †  
2737Gardocka Placyda *około 1852 Gardoty †09-10-1856 Gardoty /Romany/  
2738Gardocka Rozalia *21-10-1853 Mocarze †22-07-1878 Mocarze /Burzyn/  
2739Gardocka Rozalia z d. Dobrzycka *około 1865 Skroda Wielka †  
2740Gardocka Rozalia z d. Gryżwald *04-08-1874 Sokoły †11-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2741Gardocka Stanisława z d. Niecikowska *około 1869 Rydzewo Szlacheckie †po 25-02-1924  
2742Gardocka Teofila *20-10-1864 Gardoty †  
2743Gardocka Teofila z d. Wiśniewska *06-08-1861 Radziłów †po 06-11-1923  
2744Gardocka Waleria z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
2745Gardocka Weronika z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
2746Gardocka Władysława z d. Mieczkowska *około 1864 Mieczki †od 18-02-1908 do 10-1913  
2747Gardocki Adam *około 1873 Truszki-Kucze †po 20-02-1928  
2748Gardocki Adam *18-07-1868 Sulewo Prusy †  
2749Gardocki Adam Jan *około 1850 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
2750Gardocki Adam Mateusz *około 1863 Gardoty †  
2751Gardocki Aleksander *25-02-1863 Gardoty †  
2752Gardocki Aleksander *około 1866 †po 28-12-1924  
2753Gardocki Aleksander Kazimierz *około 1871 Skrodzkie †  
2754Gardocki Andrzej *około 1871 Gardoty †  
2755Gardocki Andrzej *około 1870 Mieszołki †28-10-1943 Łempice /Wąsosz/  
2756Gardocki Antoni *około 1857 Rydzewo Szlacheckie †21-12-1932 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
2757Gardocki Antoni *około 1861 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-02-1930  
2758Gardocki Antoni *31-07-1866 Gardoty †  
2759Gardocki Apolinary *około 1874 Mieszołki †  
2760Gardocki Feliks *31-08-1852 Sulewo Prusy †  
2761Gardocki Feliks Mikołaj *06-12-1850 Mocarze †  
2762Gardocki Franciszek *około 1859 Kupiski †  
2763Gardocki Franciszek *24-03-1859 Gardoty †  
2764Gardocki Franciszek *około 1862 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 04-02-1918 do 11-09-1942  
2765Gardocki Grzegorz *około 1855 †15-01-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2766Gardocki Ignacy *23-11-1858 Kamianki †  
2767Gardocki Jan *18-07-1865 Mocarze †08-08-1918 Mocarze /Burzyn/  
2768Gardocki Jan *około 1871 Mieszołki †  
2769Gardocki Jan *około 1865 Kiełcze-Kopki †  
2770Gardocki Jan Baltazar *około 1851 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
2771Gardocki Józef *około 1859 Gardoty †przed 22-02-1930  
2772Gardocki Józef *około 1853 Cedry †  
2773Gardocki Józef *około 1871 Gardoty †  
2774Gardocki Józef *04-08-1860 Mocarze †po 06-11-1923  
2775Gardocki Józef *około 1852 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 10-11-1908 do 03-02-1913  
2776Gardocki Józef *około 1864 Kiełcze †  
2777Gardocki Józef Nikodem *17-09-1851 Mocarze †  
2778Gardocki Józef Stanisław *około 1866 Gardoty †  
2779Gardocki Kleofas *około 1860 Sokoły †01-02-1930 Sokoły  
2780Gardocki Konstanty *około 1852 Gardoty †  
2781Gardocki Konstanty *około 1871 Mocarze †31-08-1918 Mocarze /Burzyn/  
2782Gardocki Leon *około 1874 Niećkowo †13-04-1945 Stawiane  
2783Gardocki Ludwik *około 1862 Ramoty †po 16-02-1931  
2784Gardocki Marian *około 1872 Osowiec †  
2785Gardocki Napoleon (Apolinary) *06-12-1857 Bagienice par. Romany †  
2786Gardocki Paulin *około 1862 Kiełcze-Kopki †  
2787Gardocki Piotr *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-11-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2788Gardocki Stanisław *około 1851 Rydzewo Szlacheckie †po 06-02-1917  
2789Gardocki Stanisław *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †od 13-02-1912 do 15-02-1926  
2790Gardocki Teofil *28-02-1871 Sulewo Kownaty †  
2791Gardocki Tomasz *około 1867 Gardoty †   
2792Gardocki Walenty *około 1864 Gardoty †przed 18-02-1919  
2793Gardocki Wiktor *20-12-1856 Sulewo Prusy †24-08-1926 Sulewo Prusy  
2794Gardocki Władysław *około 1855 Gardoty †  
2795Gardocki Wojciech Michał *około 1857 Gardoty †po 21-12-1913  
2796Gardug Ewa z d. Bielecka *około 1852 Bęćkowo †  
2797Gawecka Anna z d. Sokołowska *około 1870 Rutki †  
2798Gawecka Balbina z d. Kurkowska *około 1865 Borawskie †30-03-1928 Kieljany  
2799Gawecka Ludwika z d. Chylińska *około 1855 Kąty †od 31-01-1910 do 01-05-1925  
2800Gawecka Teofila z d. Chełmińska *około 1874 Świdry †04-12-1920 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2801Gawecka Wiktoria z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †po 03-05-1908  
2802Gawecki Jan *około 1856 Racibory †przed 03-05-1908  
2803Gawecki Józef *około 1865 Racibory †04-05-1924 Radziłów  
2804Gawecki Konstanty *1873 Obrytki par. Przytuły (Romany) †05-12-1924 Czerwonki /Wąsosz/  
2805Gawecki Ksawery *około 1860 Biodry †  
2806Gawecki Piotr *około 1864 Biodry †28-09-1909 Biodry /Burzyn/  
2807Gawecki Walenty *około 1851 Biodry †01-05-1925 Biodry /Burzyn/  
2808Gaworecka Rozalia z d. Cejżyk *około 1854 Szczuczyn †  
2809Gawrychowska Marianna z d. Mateuszczyk *około 1850 Bronowo †  
2810Gazowska Konstancja z d. Siedlecka *około 1858 Wąsosz †19-06-1928 Żebry  
2811Gazowski Adam *około 08-1859 Żebry †26-09-1929 Żebry  
2812Gazowski Franciszek *około 1862 †16-01-1864 Żebry  
2813Gąsiewska Anna z d. Ptaszyńska *około 1860 Kubra †  
2814Gąsiewska Józefa z d. Dąbrowska *około 1869 Tarachy †po 04-10-1924  
2815Gąsiewska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1870 Mocarze †przed 04-02-1930  
2816Gąsiewska Marianna z d. Maciorowska *około 1873 Okrasin †15-05-1918 Racibory  
2817Gąsiewska Waleria z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
2818Gąsiewski Franciszek *02-04-1868 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2819Gąsiewski Franciszek *około 1865 Mocarze †przed 04-02-1930  
2820Gąsiewski Jan *około 1873 Borzymy †przed 04-10-1924  
2821Gąsiewski Stanisław *13-08-1863 Mocarze †24-04-1938 Racibory /Radziłów/  
2822Gedrocz Norbert *około 1872 Jedwabne †  
2823Gedrocz Rozalia z d. Herman *około 1870 Nowa Wieś †  
2824Gedrocz Stanisława z d. Łapińska *około 1868 Ożary †  
2825Gerlach Jan *około 1851 Snopki †  
2826Gerlach Rudolf *około 1860 Prusy †  
2827Gerlach Teofila z d. Chojnowska *około 1857 Konopki-Białystok †  
2828Gerlach Wiktoria z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
2829Gerwat Antoni *około 1874 Bożejewo †  
2830Gerwat Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1872 Srebrowo †  
2831Gętek Adam *około 1874 Chojnowo †05-10-1929 Chojnowo /Niedźwiadna/  
2832Gętek Anna z d. Zyskowska *około 1861 Kurejwa †po 30-09-1917  
2833Gętek Antoni *około 1861 Chojnowo †po 30-09-1917  
2834Gętek Antonina Karolina z d. Orłowska *około 1851 Szczuczyn †po 09-03-1903  
2835Giembalska Florentyna Teofila z d. Chrzanowska *około 1866 Karwowo †  
2836Giziewicz Marianna z d. Kozłowska *24-03-1851 Sieburczyn †   
2837Giziewicz Mateusz *około 1852 Stare Bożejewo †   
2838Giże Helena z d. Żurakowska *około 1873 Warszawa †02-02-1950 Ławsk /Wąsosz/  
2839Giże Jan *około 1865 Litwa †10-11-1927 Ławsk  
2840Gleba Franciszek *około 1863 Ruda †po 30-10-1930  
2841Gleba Marta z d. Lebiedzińska *około 1864 Okół †po 30-10-1930  
2842Gleba Rozalia *1855 Ruda †  
2843Glinoscka Albina z d. Kailińska *około 1851 Sejny †  
2844Glińska Aleksandra z d. Walewska *około 1873 Wilamowo †po 11-06-1929  
2845Glińska Aleksandra z d. Szczechowska *około 1870 Pasichy †po 20-06-1921  
2846Glińska Bronisława z d. Szarek *około 1859 Szczuczyn †przed 10-1878  
2847Glińska Józefa z d. Makuszewska *około 1867 Mazewo †13-01-1891 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2848Glińska Julianna z d. Grabowicz *około 1874 Wizna †  
2849Glińska Marcjanna z d. Trepanowska *około 1856 Niwkowo †  
2850Glińska Marianna z d. Laszczkowska *około 04-1855 Ławsk †28-01-1939 Ławsk  
2851Glińska Marianna z d. Kadłubowska *1857 Zakrzewo †po 02-05-1911  
2852Glińska Teresa z d. Nieradko *około 1855 Radziłów †24-02-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2853Glińska Wiktoria z d. Skrodzka *20-01-1850 Bukowo Małe †przed 18-02-1901  
2854Gliński Franciszek *06-04-1868 Zakrzewo †22-03-1952 Zakrzewo /Słucz/  
2855Gliński Jan *około 1863 Wizna †  
2856Gliński Jan *około 1850 Zakrzewo †po 02-05-1911  
2857Gliński Karol *około 1850 Wiązownica †od 27-01-1913 do 23-11-1920  
2858Gliński Michał *około 1853 Rydzewo-Pieniążek †od 28-01-1919 do 24-02-1929  
2859Gliński Rajmund *około 1850 Dobrzyjałowo †  
2860Gliński Stanisław *1873 Brzeźnio †przed 1876  
2861Gliński Stanisław *około 1864 Zakrzewo †po 11-06-1929  
2862Gliński Stanisław *około 1864 Brzeźnio †po 20-06-1921  
2863Gładkowska Antonina Rozalia z d. Zdankowska *około 1854 Jambrzyki †przed 19-07-1921  
2864Gładkowska Katarzyna z d. Zyskowska *około 1865 Rakowo †  
2865Gładkowska Katarzyna z d. Cymkowska *około 1858 Żebry †  
2866Gładkowski Franciszek *około 1869 Barany †  
2867Gładkowski Jan *około 1852 Kurejewka †po 19-07-1921  
2868Gładkowski Marcel *około 1860 Kurejewka †  
2869Głębocki Paweł *około 1871 Kurejwa †  
2870Głowacka Anna z d. Glińska *około 1850 Zakrzewo †po 20-01-1902  
2871Główczyńska Marianna z d. Kowalewska *około 1853 Grędy †  
2872Główczyńska Paulina z d. Szleszyńska *około 1862 Barzykowo †  
2873Główczyński Rafał *około 1857 Lachowo †  
2874Gniewowski Jan *około 1871 Rostki par. Jedwabne †1905 USA  
2875Gocłowska Ewa (Anna) z d. Kisielewska *około 1860 Białaszewo †27-12-1920 Kramarzewo  
2876Gocłowska Franciszka z d. Żukowska *około 1854 Zakrzewo †25-07-1923 Kramarzewo  
2877Gocłowska Marianna z d. Nieradko *około 1857 Sośnia †  
2878Gocłowski Adolf *około 1874 Kramarzewo †18-03-1901  
2879Gocłowski Antoni *około 1851 Sośnia †  
2880Gocłowski Konstanty *30-08-1856 Kramarzewo †09-03-1926 Kramarzewo  
2881Gocłowski Wincenty *około 1872 Kramarzewo †  
2882Godlewska Agata Julianna z d. Kosiorek *około 1866 Wizna †  
2883Godlewska Aleksandra z d. Gardocka *około 1868 Sulewo Prusy †od 31-01-1928 do 28-01-1930  
2884Godlewska Aleksandra z d. Taraskowska *około 1869 Borawskie par. Jedwabne †przed 28-02-1927  
2885Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1866 Mieczki †  
2886Godlewska Aniela z d. Mocarska *około 1874 Radziłów †  
2887Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1859 Szyjki †05-03-1903 Wagi  
2888Godlewska Antonina z d. Rogowska *około 1870 Rydzewo-Pieniążek †  
2889Godlewska Balbina *26-04-1852 Godlewo †  
2890Godlewska Ewa *07-07-1854 Godlewo †  
2891Godlewska Ewa Emilia z d. Bukowska *około 06-1852 Borawskie †23-02-1927 Konopki /Wąsosz/  
2892Godlewska Felicja Józefa z d. Nawrocka *około 1856 Osowiec †  
2893Godlewska Franciszka *około 1871 Godlewo †11-11-1886 Godlewo  
2894Godlewska Józefa z d. Kamińska *około 1864 Kucze Małe †  
2895Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
2896Godlewska Józefa z d. Rybińska *około 1860 Bagienice †  
2897Godlewska Józefa Anastazja z d. Sulewska *15-04-1854 Zalesie †po 02-12-1920  
2898Godlewska Katarzyna z d. Kurkowska *1854 Jaki †05-02-1916 Wagi  
2899Godlewska Katarzyna z d. Dybikowska *26-11-1857 Kramarzewo †przed 19-11-1906  
2900Godlewska Marcjanna z d. Nieciecka *około 1872 Bartki †po 22-11-1921  
2901Godlewska Marianna z d. Kapelewska *około 1864 Wizna †23-01-1927 Jedwabne /Jedwabne/  
2902Godlewska Marianna z d. Kiełczewska *około 1852 Supy †  
2903Godlewska Marianna z d. Szepietowska *około 1853 Wąsosz †przed 14-05-1917  
2904Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1854 Wagi †po 08-07-1914  
2905Godlewska Marianna z d. Ostaszewska *około 1853 Brzeźnio †po 03-02-1908  
2906Godlewska Marianna *10-09-1853 †07-05-1868 Zalesie /Wąsosz/  
2907Godlewska Marianna z d. Gutowska *04-02-1871 Nieciki †08-02-1927 Godlewo /Wąsosz/  
2908Godlewska Marianna Adolfa *około 06-1865 Zalesie †03-12-1867 Zalesie   
2909Godlewska Paulina *26-06-1867 Zalesie †   
2910Godlewska Paulina z d. Sulewska *22-03-1859 Zalesie †od 14-08-1902 do 13-01-1908   
2911Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 02-1852 Gardoty †po 21-11-1905  
2912Godlewska Rozalia z d. Rogowska *około 1866 Trzaski †po 17-12-1918  
2913Godlewska Scholastyka z d. Karwowska *około 1861 Koniecki par. Wizna †po 15-01-1907  
2914Godlewska Teodozja Franciszka z d. Grądzka *około 1864 Czerwonki †po 20-02-1928  
2915Godlewska Teofila z d. Karwowska *około 1866 Karwowo-Polki †przed 24-01-1922  
2916Godlewska Teofila z d. Supińska *około 1859 Wagi †  
2917Godlewska Waleria z d. Nowicka *około 1854 Burzyn †12-02-1912 Dobrzyjałowo  
2918Godlewska Weronika z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
2919Godlewska Wiktoria z d. Górska *około 1860 Wagi †po 10-04-1923  
2920Godlewska Wiktoria z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
2921Godlewski Adam *około 1867 Rutkowskie †  
2922Godlewski Aleksander *około 1874 Wagi †  
2923Godlewski Aleksander Kazimierz *1860 Lipińskie †przed 31-01-1928  
2924Godlewski Antoni *około 1868 Kubrzany †  
2925Godlewski Baltazar *12-01-1856 Zalesie †11-08-1936 Zalesie  
2926Godlewski Daniel *1871 Kotówek †  
2927Godlewski Feliks *około 1866 Krasnopol †  
2928Godlewski Franciszek *około 1869 Wagi †po 28-02-1927  
2929Godlewski Franciszek *17-08-1857 Konopki †  
2930Godlewski Ignacy *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
2931Godlewski Jan *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
2932Godlewski Jan *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †  
2933Godlewski Jan *około 1868 Wagi †  
2934Godlewski Jan *około 12-1862 †30-01-1863 Godlewo /Wąsosz/  
2935Godlewski Jan *około 1866 Wagi †po 22-11-1921  
2936Godlewski Jan *około 1862 Chełchy †   
2937Godlewski Józef *około 1867 Kotówek †  
2938Godlewski Józef *około 1852 Wagi †  
2939Godlewski Józef *około 1853 Godlewo †25-04-1892 Godlewo /Wąsosz/  
2940Godlewski Julian *około 1872 Jedwabne †po 14-06-1932  
2941Godlewski Konstanty *około 1873 Zalesie †25-02-1905 Szczuczyn  
2942Godlewski Konstanty *około 1854 Modzele †15-09-1920 Klimaszewnica  
2943Godlewski Ludwik *około 1864 Wagi †17-12-1918 Wagi  
2944Godlewski Marcel *20-01-1852 Zalesie †02-12-1920 Zalesie  
2945Godlewski Paweł *około 1874 Kotówek †  
2946Godlewski Paweł *30-06-1871 Godlewo †03-04-1959 Godlewo /Wąsosz/  
2947Godlewski Paweł *około 1872 Konopki †05-09-1928 Konopki  
2948Godlewski Piotr *około 1859 Marki †21-02-1897  
2949Godlewski Stanisław *około 1862 Lipińskie †  
2950Godlewski Stanisław *23-09-1857 Zalesie †  
2951Godlewski Stanisław *około 1852 Godlewo †po 13-01-1908   
2952Godlewski Telesfor *około 1864 Lipińskie †  
2953Godlewski Teofil *około 1871 Gardoty †po 22-02-1930  
2954Godlewski Teofil *około 1874 Wagi †przed 15-02-1943  
2955Godlewski Władysław *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †po 24-01-1922  
2956Godlewski Wojciech *około 1851 Dobrzyjałowo †  
2957Golikowski Antoni *około 1873 Chrzanowo †19-09-1942 Chrzanowo /Przytuły/  
2958Golińska Anna z d. Kerchner *około 1873 Kucze Małe †po 13-09-1932  
2959Golińska Bronisława z d. Brakoniecka *około 1869 Wilamowo †  
2960Golińska Franciszka z d. Wiewiórowska *1867 Borawskie †po 09-11-1921  
2961Golińska Józefa z d. Kaniucka *około 1856 Pawełki †  
2962Golińska Julianna z d. Krasnowska *około 1852 Wizna †po 28-08-1912  
2963Golińska Marianna z d. Zalewska *około 1867 Przechody †  
2964Golińska Marianna z d. Sulimowicz *około 1871 Wąsosz †  
2965Golińska Teofila z d. Adamska *około 1857 Kubra †po 15-02-1904  
2966Golińska Wiktoria z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2967Golińska Władysława z d. Wiśniewska *około 1870 Pawełki †23-12-1941 Przytuły /Przytuły/  
2968Golińska Zuzanna z d. Nagórska *około 1850 †po 15-02-1904  
2969Goliński Aleksander *około 1867 Pawełki †przed 23-12-1941  
2970Goliński Franciszek *około 1862 Dobrzyjałowo †  
2971Goliński Franciszek *około 1857 Przechody †  
2972Goliński Ignacy *około 1867 Mieszołki †  
2973Goliński Józef *około 1863 Przytuły †przed 10-02-1925  
2974Goliński Ludwik *23-08-1872 Mieszołki †  
2975Goliński Stanisław *około 1852 Pawełki †  
2976Goliński Stanisław *około 1869 Doliwy †przed 26-11-1917  
2977Goliński Szczepan *26-12-1857 Pawełki †29-07-1920 Pawełki  
2978Goliński Teofil *około 1863 Przytuły †  
2979Goliński Walenty *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
2980Gołaś Leopold *około 1873 Borkowo †  
2981Gołębiewska Aleksandra z d. Chmielewska *około 1874 Święcienin †10-08-1898 Przytuły /Przytuły/  
2982Gołębiewska Aniela z d. Lenda *około 1860 Kubra †04-10-1917 Kubra  
2983Gołębiewska Emilia z d. Olszewska *około 1859 Radziłów †po 01-06-1933  
2984Gołębiewska Emilia z d. Burgraff *około 1868 Rutki Stare †  
2985Gołębiewska Julianna z d. Kaczyńska *około 1871 Wypychy †29-04-1942 Przytuły /Przytuły/  
2986Gołębiewska Zofia z d. Wiśniewska *około 1859 †po 23-06-1914  
2987Gołębiewski Antoni *około 1867 Przytuły †po 18-06-1946  
2988Gołębiewski Bolesław *około 1873 Burzyn †  
2989Gołębiewski Feliks *1852 Chrzanowo-Cyprki †20-01-1873 Glinki /Słucz/  
2990Gołębiewski Franciszek *około 1858 Chrzanowo-Cyprki †24-07-1890 Chrzanowo  
2991Gołębiewski Jan *około 1854 †po 23-06-1914  
2992Gołębiewski Jan *1859 Glinki †01-06-1933 Glinki /Słucz/  
2993Gołębiewski Leon *około 1866 Przytuły †przed 29-04-1942  
2994Gołębiewski Michał *około 1873 Radziłów †przed 08-11-1921  
2995Gołębiewski Szczepan *około 1854 Przytuły †po 14-09-1917  
2996Gołębiewski Władysław *około 1861 Łebki Małe †  
2997Gontowska Karolina z d. Grodzicka *około 1873 †06-02-1916 Słucz /Słucz/  
2998Gontowska Marianna z d. Perkowska *około 1861 Milewo †po 29-01-1900  
2999Gontowska Marianna z d. Gutowska *około 1868 Łempice †09-05-1928 Świdry  
3000Gontowska Rozalia z d. Danowska *13-09-1855 Sulewo Kownaty †28-11-1893 Świdry /Wąsosz/   
3001Gontowski Dominik (Dionizy) *05-08-1871 Przytuły †30-09-1926 Glinki  
3002Gontowski Kazimierz *1851 Świdry †25-09-1916 Świdry /Wąsosz/   
3003Gontowski Piotr *około 1858 Glinki †po 29-01-1900  
3004Gordon Józefa z d. Pasiewicz *1856 Klimaszewnica †  
3005Gosiewska Anna z d. Siedlecka *około 1852 Wąsosz †po 06-02-1910  
3006Gosiewska Bronisława z d. Sierakowska *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †po 11-05-1929  
3007Gosiewska Franciszka z d. Śmiarowska *około 1857 Mieczki †23-09-1928 Kotówek /Jedwabne/  
3008Gosiewska Józefa z d. Chrostowska *około 1865 Kubrzany †05-06-1928 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
3009Gosiewska Julianna z d. Łempicka *24-01-1867 Sulewo Kownaty †30-01-1915 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3010Gosiewska Ludwika z d. Niedźwiedzka *około 1874 Niedźwiedzkie †  
3011Gosiewska Michalina z d. Godlewska *około 1864 Godlewo †28-01-1947 Lipińskie  
3012Gosiewska Paulina z d. Kamińska *około 1859 Klimaszewnica †po 01-03-1890  
3013Gosiewska Teofila z d. Borawska *około 1871 Racibory †22-01-1906 Konopki /Wąsosz/  
3014Gosiewski Aleksander *15-07-1854 Lipińskie †  
3015Gosiewski Hipolit *około 1856 Kotówek †od 30-09-1908 do 23-09-1928  
3016Gosiewski Jakub Adam *około 1852 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 30-06-1908  
3017Gosiewski Jan *30-03-1854 Łojki par. Białaszewo †01-03-1890 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
3018Gosiewski Karol *około 1858 Kamianki †  
3019Gosiewski Kazimierz *około 1860 Łojki par. Białaszewo †19-09-1934 Konopki  
3020Gosiewski Kazimierz *około 1866 Wólka Piotrowska †po 11-05-1929  
3021Gosiewski Michał *28-09-1854 Brzozowa par. Białaszwewo †13-06-1898  
3022Gosiewski Paweł *około 1859 Lipińskie †przed 30-01-1915   
3023Gosiewski Stanisław *około 03-1873 Wólka Piotrowska †20-10-1878 Łojki par. Białaszewo  
3024Gosiewski Władysław Michał *około 1863 Lipińskie †1911   
3025Gosiewski Władysław Paweł *około 1854 Łojki par. Białaszewo †przed 17-02-1896  
3026Gosk Franciszek *około 1860 Falki †  
3027Góralska Aniela z d. Zając *około 1856 Kubra †  
3028Góralski Franciszek *około 1872 Mocarze †  
3029Góralski Hipolit *około 1864 †02-08-1866 Mocarze /Burzyn/  
3030Górska Aleksandra z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †po 08-11-1922  
3031Górska Aleksandra z d. Danowska *12-02-1871 Sulewo Kownaty †27-12-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3032Górska Aleksandra Kazimiera z d. Gawęcka *około 1859 Budne †  
3033Górska Anna z d. Przestrzelska *około 1871 Brychy †przed 09-05-1911  
3034Górska Anna z d. Polkowska *około 1860 Supy †15-11-1918 Supy  
3035Górska Anna z d. Borawska *około 1870 †  
3036Górska Anna z d. Konopka *około 1873 Kąty †po 11-09-1928  
3037Górska Anna (Michalina) z d. Borawska *około 1873 Szymany †po 20-02-1939   
3038Górska Antonina z d. Karwowska *około 1873 Brzostowo †  
3039Górska Barbara z d. Zawadzka *około 1868 †przed 17-12-1938  
3040Górska Bronisława z d. Kulikowska *13-08-1859 Budne †01-08-1921 Szczuczyn  
3041Górska Ewa z d. Miller *około 1874 †  
3042Górska Franciszka z d. Mateuszczyk *około 1852 Wizna †  
3043Górska Franciszka z d. Filipkowska *około 1854 Borawskie †przed 27-02-1905  
3044Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1855 Przeszkoda †po 15-02-1922  
3045Górska Józefa z d. Laskowska *około 1871 Nieławice †  
3046Górska Józefa *około 1865 †07-01-1868 Przestrzele /Jedwabne/  
3047Górska Józefa z d. Dobrzycka *około 1860 Zalesie †18-05-1928 Jaki /Słucz/  
3048Górska Józefata z d. Danowska *30-04-1861 Sulewo Kownaty †od 21-02-1922 do 27-07-1926   
3049Górska Katarzyna z d. Krupa *około 1851 Sojczyn Grądowy †  
3050Górska Katarzyna z d. Borawska *około 1867 Borawskie †  
3051Górska Katarzyna z d. Tafiłowska *około 1856 Sokoły †po 15-10-1922  
3052Górska Katarzyna z d. Dzięgielewska *około 1866 Zabiele †20-05-1930 Szczuczyn  
3053Górska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1851 Niećkowo †po 11-11-1906  
3054Górska Klementyna z d. Wiśniewska *około 1866 †  
3055Górska Klementyna (Leontyna) z d. Chojnowska *około 1862 Kieljany †07-03-1942 Kieljany /Wąsosz/  
3056Górska Konstancja Eleonora z d. Truszkowska *18-02-1853 Koniecki †1893  
3057Górska Kornelia Waleria *27-11-1871 Kieljany †01-01-1946 Wąsosz  
3058Górska Ludwika z d. Skrodzka *około 1874 Wścieklice †25-11-1941 Wagi /Przytuły/  
3059Górska Łucja z d. Chojnowska *około 1850 Kownatki †22-02-1920 Kieljany  
3060Górska Marcjanna z d. Jurska *około 1862 Czachy †15-11-1918 Wagi  
3061Górska Marcjanna z d. Kossakowska *około 1850 Karwowo-Polki †01-06-1914 Makowskie /Burzyn/   
3062Górska Marcjanna z d. Leszczewska *około 1862 Wąsosz †  
3063Górska Marianna z d. Gacka *około 1862 †  
3064Górska Marianna z d. Ramotowska *około 1866 Rutkowskie †  
3065Górska Marianna z d. Pawluk *około 1851 Barany †po 11-02-1901  
3066Górska Rozalia z d. Bagińska *1872 Grzymki †  
3067Górska Rozalia z d. Rybacka *około 1858 Lipińskie †  
3068Górska Serafina z d. Zaborowska *około 1865 Zaborowo †23-09-1922 Jaki /Słucz/  
3069Górska Stanisława Michalina z d. Saniewska *około 1868 Brodowo †14-11-1925 Kieljany  
3070Górska Teofila z d. Dobrzycka *około 1853 Zalesie †19-01-1934 Zalesie  
3071Górska Teresa z d. Kierznowska *około 1864 Radziłów †  
3072Górska Wiktoria z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
3073Górska Władysława *23-05-1870 Kramarzewo †28-10-1872 Kramarzewo  
3074Górska Władysława Anna z d. Szabrańska *około 1870 Łojki par. Białaszewo †po 24-01-1922  
3075Górski Aleksander *około 1871 Przestrzele †  
3076Górski Aleksander *12-05-1855 Kieljany †29-09-1907 Kieljany  
3077Górski Aleksander Szczepan *około 1868 Górskie †po 08-11-1922  
3078Górski Antoni *27-10-1863 Kramarzewo †01-06-1864 Kramarzewo  
3079Górski Antoni *11-06-1852 Niedźwiedzkie †  
3080Górski Antoni *około 1858 Nieciki †05-11-1943 Zalesie  
3081Górski Antoni *około 1866 †  
3082Górski Apolinary *około 1861 Nieciki †22-01-1906 Nieciki /Słucz/  
3083Górski Apolinary *około 1871 Męczki †   
3084Górski Apolinary *około 1862 Kudłaczewo †27-07-1926 Kudłaczewo   
3085Górski Feliks *około 1860 Kokoszki †  
3086Górski Feliks *około 1873 Szczuczyn †  
3087Górski Franciszek *1864 Mroczki †po 09-05-1911  
3088Górski Franciszek *około 1851 Barany †15-10-1922 Barany /Szczuczyn/  
3089Górski Franciszek *około 1853 Nieciki †przed 18-05-1928  
3090Górski Franciszek *około 1860 Kudłaczewo †  
3091Górski Franciszek Jan *około 1869 Rutki †  
3092Górski Jan *około 1858 Kokoszki †  
3093Górski Jan *około 1863 Wagi †od 13-02-1917 do 25-11-1941  
3094Górski Józef *1862 Koniecki par. Wizna †1863 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3095Górski Józef *około 1863 Wagi †po 15-11-1918  
3096Górski Józef *09-04-1855 Kędziorowo †  
3097Górski Kazimierz *około 1864 Kiełcze-Kopki †przed 24-01-1922  
3098Górski Kazimierz *około 1868 Witynie †po 11-09-1928  
3099Górski Konstanty *1857 Koniecki par. Wizna †1860 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3100Górski Konstanty *około 1871 Męczki †03-02-1950 Męczki /Wizna/   
3101Górski Ludwik *około 1868 Kokoszki †  
3102Górski Mikołaj *około 1859 Jurzec Pański †1898  
3103Górski Piotr *około 1858 †  
3104Górski Piotr *około 1868 Nieciki †po 26-02-1924  
3105Górski Piotr *01-08-1867 Kramarzewo †08-06-1936 Sulewo Kownaty   
3106Górski Stanisław *1854 Wagi †15-06-1905  
3107Górski Stanisław *około 1873 Witynie †  
3108Górski Stanisław *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †07-12-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3109Górski Stanisław *07-10-1865 Supy †  
3110Górski Teofil *26-12-1874 Kieljany †  
3111Górski Tomasz Ludwik *około 1866 Rutki †  
3112Górski Władysław *około 1870 Szczuczyn †  
3113Górski Władysław *około 1856 Bzury †21-03-1906 Bzury /Wąsosz/  
3114Górski Władysław *27-08-1860 Kieljany †przed 07-03-1942  
3115Górski Władysław *08-02-1858 Kędziorowo †17-12-1938 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3116Górski Wojciech *około 1858 Mroczki †  
3117Górski Zygmunt *1867 Koniecki †  
3118Grabowicz Franciszek *około 1859 Wizna †  
3119Grabowicz Marianna z d. Nierwińska *około 1864 Wizna †  
3120Grabowska Aniela Marianna z d. Szrejter *około 1861 Ostrowik †po 27-02-1911  
3121Grabowska Anna *1873 Wąsosz †16-03-1933 Wąsosz  
3122Grabowska Anna z d. Borawska *19-12-1860 Konopki †przed 19-11-1917  
3123Grabowska Antonina z d. Gręda *około 1858 Białaszewo †  
3124Grabowska Balbina z d. Niecikowska *około 1858 Nieciki †  
3125Grabowska Balbina z d. Zarzecka *1850 Niwkowo †  
3126Grabowska Bronisława z d. Burska *około 1874 Kieljany †21-03-1895  
3127Grabowska Ewa z d. Renkiewicz *około 1865 Mścichy †  
3128Grabowska Franciszka z d. Supińska *około 1850 Chrostowo †przed 06-1876  
3129Grabowska Franciszka *około 1852 Czerwonki †26-05-1856 Czerwonki  
3130Grabowska Franciszka z d. Orłowska *około 1865 Modzele †  
3131Grabowska Joanna z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
3132Grabowska Józefa z d. Czaplicka *około 1854 Kędziorowo †  
3133Grabowska Józefa z d. Składanek *około 1856 Ruś †  
3134Grabowska Józefata z d. Okulewicz *około 1863 Brzeźnio †15-08-1925 Świdry  
3135Grabowska Konstancja z d. Konopka *około 1851 Kubrzany †24-08-1928 Chrostowo /Jedwabne/  
3136Grabowska Kornela *około 1864 Kownatki †09-04-1869 Żebry /Wąsosz/  
3137Grabowska Ludwika z d. Kowalewska *około 1873 Lipnik †po 14-07-1931  
3138Grabowska Marcjanna z d. Kania *około 1863 Sojczyn-Borowy †  
3139Grabowska Marcjanna z d. Adamska *około 1867 Kubra †po 03-03-1930  
3140Grabowska Marianna z d. Obrycka *około 1869 Nieciki †  
3141Grabowska Marianna z d. Kurkowska *około 1871 Nieciki †24-12-1932 Nieciki /Słucz/  
3142Grabowska Marianna z d. Chylińska *około 1873 Borawskie †13-09-1904  
3143Grabowska Marianna z d. Florczyk *około 1871 Siestrzanki †  
3144Grabowska Marianna z d. Grabowicz *około 1861 Wizna †po 13-02-1926  
3145Grabowska Marianna z d. Koniecko *około 1869 Słucz †  
3146Grabowska Marianna z d. Grygo *około 1852 Kędziorowo †  
3147Grabowska Paulina z d. Święczkowska *około 1852 Chełchy †  
3148Grabowska Paulina z d. Kozikowska *około 1860 Ciemianka †po 12-05-1928  
3149Grabowska Paulina (Julianna) z d. Czarnecka *około 1861 Bęćkowo †22-06-1889 Kownatki  
3150Grabowska Placyda z d. Karwowska *około 1860 Wagi †13-12-1925 Czerwonki  
3151Grabowska Waleria z d. Rogowska *około 1869 Mikuty †23-02-1900  
3152Grabowska Weronika z d. Święcińska *około 1867 Żebry †  
3153Grabowska Zofia z d. Siarkowska *około 1874 Okrasin †przed 24-11-1925  
3154Grabowski Aleksander *około 1858 Bogusze †  
3155Grabowski Aleksander *około 1870 Żebry †  
3156Grabowski Antoni *około 1871 Grabowskie †  
3157Grabowski Dionizy *około 1860 Szostaki †  
3158Grabowski Edward *około 1854 Jaki †14-12-1931 Czerwonki  
3159Grabowski Franciszek *około 1873 Grabowskie †  
3160Grabowski Franciszek *około 1861 Słucz †  
3161Grabowski Franciszek *około 1856 Modzele †  
3162Grabowski Ignacy *około 1854 Żebrki †  
3163Grabowski Józef *około 1860 Żebrki †  
3164Grabowski Józef *około 11-1854 Czerwonki †28-05-1856 Czerwonki  
3165Grabowski Kajetan *około 1862 Klimaszewnica †  
3166Grabowski Kajetan *około 11-1856 Kownatki †14-01-1857 Kownatki /Wąsosz/  
3167Grabowski Karol *około 1871 Chrostowo †  
3168Grabowski Kazimierz *około 1863 Popowo †od 13-06-1922 do 29-08-1922  
3169Grabowski Kleofas *03-11-1863 Konopki Monety †po 24-12-1932  
3170Grabowski Mateusz *21-09-1861 Wąsosz †21-09-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
3171Grabowski Michał *około 1854 Klimaszewnica †  
3172Grabowski Paweł *około 1858 Ciemnoszyje †09-02-1947 Sojczyn-Borowy  
3173Grabowski Paweł *około 1855 Wizna †przed 13-02-1926  
3174Grabowski Paweł *około 1865 Modzele †  
3175Grabowski Stanisław *około 1868 Szostaki †po 22-06-1926  
3176Grabowski Stanisław *około 1870 Bronowo †  
3177Grabowski Teofil *około 1861 Żebrki †  
3178Grabowski Tomasz *około 1874 †  
3179Grabowski Wiktor *około 1871 Szostaki †  
3180Grabowski Władysław *około 1868 Czerwonki †09-09-1926  
3181Grabowski Władysław *25-02-1860 Czerwonki †04-09-1934 Czerwonki  
3182Grajewska Marianna z d. Gołaszewska *około 1865 Kaimy †  
3183Grajewska Michalina z d. Goliczewska *około 1859 Danowo †od 30-01-1911 do 21-02-1922  
3184Grajewska Rozalia z d. Kamińska *około 1851 Chrzanowo †  
3185Grajewska Salomea z d. Karwowska *około 1853 Kucze †po 14-09-1917  
3186Grajewski Franciszek *około 1850 Jeziorki †  
3187Grajewski Franciszek *03-01-1857 Pluty †po 23-01-1912  
3188Grajewski Józef *około 1860 Wilamowo †14-09-1917 Przytuły  
3189Grajewski Józef *około 07-1856 Bęćkowo †przed 10-02-1907  
3190Grajewski Stanisław *około 1870 Przytuły †  
3191Grądzka Adela z d. Kuczewska *około 1858 Kucze Małe †  
3192Grądzka Adela z d. Kownacka *około 1860 Małachowo †   
3193Grądzka Anna z d. Borawska *około 1866 Trzaski †09-11-1915 Trzaski  
3194Grądzka Anna z d. Mocarska *około 1861 Jarnuty †  
3195Grądzka Emilia z d. Gwiazdowska *około 1856 Dąbrówka †po 22-01-1907  
3196Grądzka Franciszka z d. Kossakowska *około 1872 Boguszki †  
3197Grądzka Franciszka z d. Przestrzelska *około 1851 Mocarze †po 18-02-1901  
3198Grądzka Franciszka Wiktoria z d. Klimaszewska *około 1852 Lipińskie †po 09-06-1903  
3199Grądzka Józefa z d. Pruszko *około 1867 Smolarze †  
3200Grądzka Józefa z d. Kossakowska *około 1859 Karwowo-Polki †29-09-1889 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3201Grądzka Józefa z d. Szczepankowska *około 1852 Grądy Małe †przed 01-1895  
3202Grądzka Józefa z d. Wysocka *około 1859 Rydzewo Szlacheckie †24-07-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słubice/  
3203Grądzka Józefa Waleria z d. Bryczkowska *około 1874 †   
3204Grądzka Julianna z d. Iwanowska *około 1863 Zanklewo †29-05-1886 Wizna /Wizna/  
3205Grądzka Julianna z d. Kraińska *około 1862 Okrasin †po 02-02-1931  
3206Grądzka Kamila z d. Truszkowska *około 1869 Czarnowo †  
3207Grądzka Katarzyna z d. Wysocka *około 1854 Chrostowo †po 15-02-1926  
3208Grądzka Kornela z d. Gardocka *około 1859 Obrytki par. Przytuły (Romany) †07-05-1927 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/   
3209Grądzka Marianna z d. Sulewska *około 1860 Sieburczyn †   
3210Grądzka Marianna z d. Burzyńska *około 1869 Sieburczyn †   
3211Grądzka Marianna z d. Olszewska *około 1861 Czerwonki †09-08-1891 Czerwonki /Wąsosz/  
3212Grądzka Paulina z d. Modzelewska *około 1874 Przytuły †  
3213Grądzka Rozalia z d. Iwanowska *około 1850 †  
3214Grądzka Rozalia *około 07-1866 Czerwonki †31-01-1869 Czerwonki /Wąsosz/  
3215Grądzka Stanisława z d. Puczydłowska *22-11-1873 Rydzewo-Pieniążek †po 22-04-1929  
3216Grądzka Stanisława z d. Łojewska *około 1870 Łoje Grężki †  
3217Grądzka Stanisława Józefa z d. Truszkowska *około 1862 Czarnowo †po 26-11-1918  
3218Grądzka Wiktoria z d. Bogusz *około 1869 Bukowo Małe †przed 01-02-1927  
3219Grądzka Zofia Janina z d. Chrostowska *około 1871 Mocarze †  
3220Grądzki Adolf *około 1859 Czerwonki †  
3221Grądzki Aleksander *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †  
3222Grądzki Aleksander *około 1869 Brzeziny †   
3223Grądzki Apolinary *około 1862 Czerwonki †przed 28-10-1949  
3224Grądzki Dominik Stanisław *około 1854 Czerwonki †po 26-11-1918  
3225Grądzki Franciszek *około 1865 Konopki Tłuste †  
3226Grądzki Franciszek *około 1873 Wagi †20-04-1944 Nieciki /Słucz/  
3227Grądzki Jan *około 1859 Wizna †  
3228Grądzki Jan *około 1859 Łoje †po 22-01-1907  
3229Grądzki Jan *około 1862 Konopki par. Jedwabne †04-07-1898 Konopki Tłuste  
3230Grądzki Jan *około 1850 Konopki Tłuste †przed 13-02-1899  
3231Grądzki Jan Tadeusz *około 1862 Męczki †  
3232Grądzki Józef *około 1866 Jarnuty †  
3233Grądzki Julian Adolf *około 1863 Przytuły †  
3234Grądzki Karol Tadeusz *około 1865 Jarnuty †  
3235Grądzki Kazimierz *około 1861 Konopki Tłuste †od 06-02-1910 do 02-02-1931  
3236Grądzki Ludwik *około 1853 Jarnuty †   
3237Grądzki Stanisław *około 1872 Wagi †przed 03-09-1944  
3238Grądzki Stanisław *około 1863 Czerwonki †przed 01-02-1927  
3239Grądzki Szymon *około 1853 Męczki †po 07-01-1919  
3240Grądzki Walenty *około 1852 Taraskowo †   
3241Grądzki Władysław *około 1873 Rydzewo Szlacheckie †  
3242Grądzki Władysław *około 1856 Kubrzany †  
3243Grądzki Władysław *około 1869 Nieławice †12-05-1929  
3244Grądzki Władysław Apolinary *07-11-1866 Czerwonki †18-09-1930 Zalesie  
3245Gregorowicz Aleksander *około 1871 Siestrzanki †  
3246Gregorowicz Marianna z d. Siedlecka *około 1872 Siestrzanki †  
3247Grela Marcel *1863 Kumelsk †po 07-02-1911  
3248Grelewska Aleksandra z d. Frąckiewicz *około 1854 Bożejewo †  
3249Grelewski Wojciech *około 1850 Bronowo †  
3250Gręda Adam *około 1862 Białaszewo †przed 01-02-1927  
3251Gręda Michalina z d. Brodowska *około 1859 Modzele †przed 01-02-1927  
3252Grędo Piotr *około 1866 Białaszewo †   
3253Grochowska Aleksandra z d. Liberadzka *około 1857 †przed 1894  
3254Grochowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1871 Brzostowo †  
3255Grochowska Michalina z d. Koniecko *około 1870 Niećkowo †  
3256Grochowska Stanisława z d. Lipska *około 1872 Biodry †  
3257Grochowski Adolf *około 1873 Augustów †26-05-1891  
3258Grochowski Jan *około 1872 Grajewo †  
3259Grochowski Jan *około 1874 Szczuczyn †  
3260Grochowski Marcel *około 1861 Srebrowo †  
3261Grochowski Romuald Józef *około 1869 Szczuczyn †  
3262Grochowski Stanisław Leopold *około 1874 Przytuły †  
3263Grochowski Wincenty *około 1860 Chojnowo par. Trzcianne †  
3264Grodzicka Adela z d. Dąbkowska *około 1868 Szczuczyn †  
3265Grodzicka Aleksandra z d. Rogowska *około 1852 Rydzewo-Pieniążek †  
3266Grodzicki Julian *około 1866 Czarnówek †  
3267Grodzicki Mikołaj *około 1851 Glinki †  
3268Grodzka Franciszka z d. Polkowska *około 1859 †  
3269Grodzka Marianna z d. Kurzątkowska *około 1869 Bartki †  
3270Grodzka Marianna z d. Kossakowska *około 1872 Mocarze †  
3271Grodzka Walentyna z d. Borawska *około 1874 Nieławice †  
3272Grodzki Franciszek *około 1871 Burzyn †  
3273Grodzki Jan *około 1868 Sambory †  
3274Grodzki Jan *około 1861 Sambory †  
3275Grodzki Ludwik *około 1868 Kossaki †  
3276Grodzki Ludwik *około 1870 Sambory †  
3277Gromadzka Aleksandra z d. Gacka *około 1866 Wierciszewo †  
3278Gromadzka Anna z d. Konopka *około 1870 Konopki-Białystok †  
3279Gromadzka Eleonora z d. Cwalina *około 1870 Pachuczyn †24-11-1891  
3280Gromadzka Józefa z d. Mroczkowska *około 1860 Mroczki †  
3281Gromadzka Katarzyna z d. Laszczkowska *około 1860 Łebki Małe †  
3282Gromadzka Katarzyna z d. Bagińska *05-02-1870 Koniecki †  
3283Gromadzka Konstancja z d. Mariak *około 1874 Janowo †przed 27-05-1919  
3284Gromadzka Marianna z d. Gąsiewska *około 1851 Nieławice †przed 05-02-1901  
3285Gromadzka Marianna z d. Nienałtowska *08-03-1859 Małachowo †14-07-1925 Bartki /Burzyn/   
3286Gromadzka Michalina z d. Chylińska *około 1874 Sulewo Prusy †16-08-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
3287Gromadzka Stanisława z d. Klimaszewska *około 1871 Karwowo †08-04-1893 Karwowo  
3288Gromadzki Adam *około 1866 Popowo †   
3289Gromadzki Aleksander Jakub *około 1866 Tyszki-Łabno †  
3290Gromadzki Andrzej *około 1870 Wierciszewo †  
3291Gromadzki Antoni *około 1867 Barzykowo †  
3292Gromadzki Jakub *około 1852 Łebki Małe †  
3293Gromadzki Józef *około 1874 Wierciszewo †   
3294Gromadzki Józef *około 1865 Grędy †po 03-02-1932  
3295Gromadzki Stanisław *około 1866 Gromadzyn par. Kolno †przed 27-05-1919  
3296Gromadzki Władysław *około 1867 Gromadzyn-Wykno †15-11-1919 Wąsosz /Wąsosz/  
3297Grondwald Adam *około 1860 Niedźwiadna †   
3298Grondwald Adam *około 1864 Niedźwiadna †15-08-1899  
3299Grondwald Antoni *około 19-02-1856 †22-02-1856 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3300Grondwald Barbara z d. Sulkowska *około 1858 Skroda Mała †przed 05-1888  
3301Grondwald Franciszek *około 1871 Niedźwiadna †po 11-02-1918  
3302Grondwald Franciszek *około 1865 Niedźwiadna †po 16-04-1925  
3303Grondwald Franciszek *około 1863 Milewo par. Niedźwiadna †15-04-1872 Milewo /Niedźwiadna/  
3304Grondwald Franciszka z d. Haberek *około 1856 Kąty par. Mały Płock †31-08-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
3305Grondwald Józefa z d. Kuczewska *około 1863 Szwelczyn †   
3306Grondwald Karol *około 1857 Guty †  
3307Gronostajska Magdalena z d. Godlewska *około 1854 Konopki †30-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
3308Grudzińska Józefa z d. Wiśniewska *1870 Siestrzanki †   
3309Grudzińska Stanisława z d. Rozmierska *około 1858 Ciemianka †od 28-09-1908 do 29-12-1924  
3310Grudziński Onufry *około 1872 †   
3311Grudziński Piotr *około 1857 Mścichy †29-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/  
3312Gryczan Bronisława z d. Glińska *1862 Brzeźnio †po 27-06-1922  
3313Gryczan Józef *około 1858 Niedźwiadna †21-12-1903 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
3314Gryczan Józefa z d. Surawska *około 1873 Chojnowo †  
3315Gryczan Michalina z d. Bar *około 1861 Niećkowo †po 24-09-1906  
3316Gryczan Stanisław *około 1871 Niedźwiadna †  
3317Gryczan Władysław *około 11-1859 Niećkowo †przed 12-11-1900  
3318Gryczewska Ewa z d. Wilczewska *około 1857 Przytuły †od 25-02-1906 do 08-02-1919  
3319Gryczewska Józefa z d. Iwanowska *około 1872 Kucze Małe †14-08-1945 Przytuły-Kolonie /Przytuły/   
3320Gryczewska Marcjanna *1867 Przytuły †   
3321Gryczewska Marianna *1869 Przytuły †   
3322Gryczewski Franciszek *1867 Przytuły †02-12-1943 Przytuły-Kolonie /Przytuły/   
3323Gryczewski Jan *1873 Przytuły †   
3324Gryczewski Jan *1865 Przytuły †   
3325Gryczewski Józef *1863 Przytuły †10-04-1895 Przytuły /Przytuły/   
3326Gryczewski Leon *około 1855 Przytuły †po 08-02-1919  
3327Grygo Anastazja z d. Czyżewska *około 1862 Wąsosz †przed 10-1919  
3328Grygo Antonina z d. Frączkowska *1857 Andrychy †16-11-1913 Wilamowo  
3329Grygo August *około 1853 Straduny †po 27-11-1916  
3330Grygo Jan *16-02-1864 Kędziorowo †24-04-1937 Karwowo /Radziłów/  
3331Grygo Jan *około 1872 Kędziorowo †od 19-01-1920 do 03-08-1926  
3332Grygo Julian *około 1850 Rydzewo Kościelne †  
3333Grygo Karolina z d. Wasiulewska *około 1868 Zakrzewo †  
3334Grygo Marcjanna z d. Śledziewska *około 1866 Karwowo †po 24-04-1937  
3335Grygo Marianna z d. Faszczewska *około 1867 Hodyszewo †  
3336Grygo Wiktoria z d. Kędzierska *około 1865 Wąsosz †02-03-1930 Wąsosz  
3337Grygo Wiktoria z d. Kędzierska *około 1859 Wąsosz †  
3338Gryn Józef *17-03-1850 Kędziorowo †26-04-1900 Modzele  
3339Gryszkiewicz Jan *około 1851 Czarnówek †od 16-02-1907 do 21-02-1922  
3340Gryszkiewicz Marianna z d. Kołakowska *około 1853 Wólka par. Szczuczyn †16-02-1907 Załuski /Niedźwiadna/  
3341Gryżwald Aleksander *około 1869 Sokoły †24-04-1875 Sokoły /Wąsosz/  
3342Gryżwald Jan *około 1871 Świdry †  
3343Gryżwald Salomea z d. Zabielska *około 1866 Zabiele †  
3344Gryżwald Stanisław *około 1865 Świdry †  
3345Grzech Franciszka z d. Sadowska *około 1858 Pawełki †przed 25-02-1930  
3346Grzech Ignacy *około 1863 Zabiele †przed 25-02-1930  
3347Grzegorzewski Antoni *około 1874 Goniądz †  
3348Grzybowska Marianna z d. Rydzewska *1870 Skroda Wielka †  
3349Grzybowski Józef *około 1873 Boczki †  
3350Grzymała Aleksandra z d. Bagińska *około 1872 †  
3351Grzymała Antoni *około 1869 Mieczki †27-06-1923 Grądy Wielkie  
3352Grzymała Barbara *1870 Mieczki †1872 Mieczki /Romany/  
3353Grzymała Franciszek *około 1868 Cwaliny †  
3354Grzymała Jan *około 1857 †przed 12-1896  
3355Grzymała Józef *około 1869 Korytki †po 03-09-1932  
3356Grzymała Marianna *1872 Mieczki †1873 Mieczki /Romany/  
3357Grzymała Paweł Aleksander *około 1860 Sulimy †14-04-1905 Kurki /Niedźwiadna/  
3358Grzymała Teofila z d. Choińska *około 1872 Janczewo †przed 03-09-1932  
3359Grzymała Wiktoria z d. Mościcka *około 1874 Makowskie †15-12-1895 Makowskie  
3360Grzymkowska Aleksandra z d. Skrodzka *około 1853 Skroda Wielka †12-11-1931 Świdry  
3361Grzymkowska Aniela z d. Zawadzka *około 1864 Mścichy †  
3362Grzymkowska Anna z d. Brzóska *około 1866 Racibory †po 20-02-1928  
3363Grzymkowska Anna z d. Ćmielewska *około 1850 Radziłów †po 28-02-1897  
3364Grzymkowska Barbara z d. Grudzińska *około 1861 Glinki †   
3365Grzymkowska Józefa z d. Duńkowska *około 1868 Ławsk †po 26-02-1924  
3366Grzymkowska Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1851 Mścichy †po 27-11-1894  
3367Grzymkowska Katarzyna z d. Samełko *około 1860 Ławsk †  
3368Grzymkowska Katarzyna z d. Modzelewska *około 1865 Ławsk †29-02-1920 Ławsk /Wąsosz/  
3369Grzymkowska Kornela z d. Bronakowska *około 1872 Nieławice †przed 10-1911  
3370Grzymkowska Ludwika z d. Niecikowska *około 1855 †po 31-01-1922  
3371Grzymkowska Marianna z d. Buczyńska *około 1862 Radziłów †18-08-1888 Dębówka  
3372Grzymkowska Monika (Weronika) z d. Wilczewska *1870 Przytuły †przed 22-02-1922  
3373Grzymkowska Paulina z d. Zyskowska *około 1863 Sojczyn-Borowy †od 18-06-1918 do 02-11-1944  
3374Grzymkowska Rozalia z d. Marcińczyk *około 1874 Ławsk †12-03-1926  
3375Grzymkowska Teofila z d. Gwiazdowska *około 1851 Radziłów †po 30-07-1912  
3376Grzymkowska Teresa z d. Bieńkowska *około 1870 Okrasin †po 01-02-1920  
3377Grzymkowska Weronika z d. Renkiewicz *około 1874 Mścichy †04-10-1899  
3378Grzymkowski Adam *około 1874 Radziłów †  
3379Grzymkowski Aleksander *około 1856 Okrasin †po 12-02-1924  
3380Grzymkowski Antoni *1852 Radziłów †14-08-1866 Radziłów /Radziłów/  
3381Grzymkowski Dominik *14-11-1874 Ramoty †01-01-1908 Scranton, PA  
3382Grzymkowski Franciszek *18-12-1864 Mieszołki †po 09-02-1915  
3383Grzymkowski Jan *około 1856 Radziłów †   
3384Grzymkowski Joachim *1859 Radziłów †przed 01-02-1920  
3385Grzymkowski Józef *około 1866 Okrasin †po 22-02-1922  
3386Grzymkowski Józef *około 1873 Radziłów †07-10-1926 Szczuczyn  
3387Grzymkowski Marcin *około 1856 Okrasin †  
3388Grzymkowski Paweł *około 1861 Okrasin †28-06-1900  
3389Grzymkowski Roch Bartłomiej *1856 Radziłów †1857 Radziłów /Radziłów/  
3390Grzymkowski Stanisław *1855 Radziłów †przed 20-02-1928  
3391Grzymkowski Tomasz *około 1858 Okrasin †  
3392Grzymkowski Wincenty *około 1862 Radziłów †02-11-1944 Słucz /Słucz/  
3393Grzymkowski Wojciech *około 1854 Ramoty †przed 04-07-1923  
3394Gucki Aleksander *około 1868 Sośnia †po 28-07-1930  
3395Gulska Felicja *około 02-1873 Radziłów †11-08-1885 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3396Gulska Paulina z d. Kossakowska *około 1856 Brychy †po 02-06-1913  
3397Gulski Julian *około 1854 Klimaszewnica †przed 02-06-1913  
3398Gurzęda Aleksander *około 1852 Siestrzanki †przed 18-02-1912  
3399Gurzęda Anna z d. Kozłowska *około 1862 †po 16-09-1912  
3400Gurzęda Franciszek *22-02-1873 Siestrzanki †po 23-10-1945  
3401Gurzęda Franciszka z d. Karwowska *około 1852 Karwowo-Polki †od 02-06-1903 do 03-05-1920   
3402Gurzęda Franciszka z d. Biedrzycka *około 1856 Nadbory †po 19-02-1912  
3403Gurzęda Helena z d. Kalinowska *około 1874 Obrytki †  
3404Gurzęda Jan *około 1864 Siestrzanki †  
3405Gurzęda Jan *około 1865 Kucze Małe †  
3406Gurzęda Jan *około 1858 Siestrzanki †po 21-10-1913   
3407Gurzęda Józef *około 1857 Siestrzanki †po 19-02-1912  
3408Gurzęda Józef *około 1867 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3409Gurzęda Józef *08-03-1870 Kucze Wielkie †  
3410Gurzęda Józefa z d. Rozwadowska *około 1864 Siestrzanki †po 09-02-1914   
3411Gurzęda Julianna z d. Lipińska *około 1857 Wizna †przed 18-02-1912  
3412Gurzęda Julianna z d. Strzelecka *około 1857 Siestrzanki †  
3413Gurzęda Justyna z d. Karwowska *około 1865 Karwowo †21-06-1900 Kubrzany /Jedwabne/  
3414Gurzęda Katarzyna z d. Zysk *około 1868 Zaruzie †  
3415Gurzęda Katarzyna *około 1863 †18-01-1869 Siestrzanki /Burzyn/  
3416Gurzęda Łucja *1868 Kucze Wielkie †1877 Kajetanowo   
3417Gurzęda Marianna *1871 Kucze Wielkie †1885 Kajetanowo /Jedwabne/   
3418Gurzęda Stanisław *09-07-1860 Siestrzanki †po 16-09-1912  
3419Gutowska Aleksandra z d. Jaczyńska *około 1874 Jaki †  
3420Gutowska Aleksandra z d. Piaseczna *około 1869 Grabowo †  
3421Gutowska Aleksandra z d. Mroczkowska *około 1860 Wojsławy †po 09-09-1903   
3422Gutowska Aleksandra z d. Dzięgielewska *około 1871 Milewo par. Niedźwiadna †16-11-1899 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
3423Gutowska Anna z d. Kossakowska *około 1862 Karwowo par. Jedwabne †  
3424Gutowska Anna z d. Kiełczewska *około 1872 Guty Podleśne †  
3425Gutowska Anna z d. Szurno *1865 Chojnowo †13-09-1889 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3426Gutowska Anna z d. Mścichowska *około 03-1872 Sulewo Kownaty †  
3427Gutowska Antonina z d. Grabowska *około 1858 Słucz †23-11-1934 Koniecki Duże  
3428Gutowska Antonina (Teofila) z d. Kisielewska *1866 Słucz †05-09-1899 Słucz /Słucz/  
3429Gutowska Balbina z d. Modzelewska *około 1873 Stawiane †po 04-05-1929  
3430Gutowska Ewa z d. Liszewska *około 1869 Siestrzanki †po 16-09-1912  
3431Gutowska Ewa z d. Karpińska *około 1867 Mierucie †  
3432Gutowska Franciszka z d. Sawicka *około 1868 Skaje †  
3433Gutowska Franciszka z d. Glińska *1868 Brzeźnio †  
3434Gutowska Franciszka z d. Bender *około 1873 Świdry †  
3435Gutowska Józefa z d. Ramotowska *około 1852 Godlewo †  
3436Gutowska Józefa z d. Konopka *około 1856 †25-07-1892 Janczewko  
3437Gutowska Józefata z d. Jachimska *około 1856 Koniecki †  
3438Gutowska Julianna z d. Łepkowska *około 1868 Ławsk †25-03-1935 Ławsk /Wąsosz/  
3439Gutowska Karola (Wanda) z d. Baranowska *około 1869 †  
3440Gutowska Karolina *około 1866 Guty Podleśne †  
3441Gutowska Kasylda z d. Biedrzycka *około 1871 Kurki †przed 18-02-1941  
3442Gutowska Katarzyna *około 1854 Bronaki-Pietrasze †  
3443Gutowska Katarzyna z d. Lejman *26-11-1861 Sulewo Kownaty †  
3444Gutowska Katarzyna z d. Świderska *około 1872 Pomiany †  
3445Gutowska Katarzyna z d. Chylińska *około 1857 Sulewo Prusy †  
3446Gutowska Kornela z d. Dzięgielewska *około 1860 Żebry †17-02-1950 Żebry  
3447Gutowska Kornelia z d. Chrzanowska *około 1871 Koniecki Małe †18-12-1926 Brzeźnio  
3448Gutowska Łucja *około 06-1861 Kędziorowo †31-12-1863 Kędziorowo  
3449Gutowska Małgorzata z d. Buczyńska *około 1874 Radziłów †  
3450Gutowska Marcjanna *1871 Guty Stare †26-08-1872 Guty Stare /Grabowo/  
3451Gutowska Marianna z d. Dobrzycka *około 1870 Zabiele †13-11-1907 Brzeźnio  
3452Gutowska Marianna z d. Jankowska *około 1856 Pluty †po 02-02-1913  
3453Gutowska Marianna z d. Janiszewska *około 1859 Olszyny †  
3454Gutowska Marianna *około 05-1871 Niedźwiadna †06-01-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3455Gutowska Marianna z d. Kozłowska *około 1854 Wąsosz †przed 23-02-1914  
3456Gutowska Marianna z d. Chorosz *około 1861 Ruda †po 17-01-1910  
3457Gutowska Marianna Anna z d. Olszewska *około 1854 Danowo †  
3458Gutowska Michalina *1857 Niedźwiadna †1859 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3459Gutowska Michalina z d. Wesołowska *około 1860 Przyborowo †  
3460Gutowska Paulina *1870 Guty Podleśne †1871 Guty Podleśne /Grabowo/  
3461Gutowska Paulina z d. Sierakowska *około 1868 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-02-1922  
3462Gutowska Paulina z d. Dobrzycka *około 1874 Zabiele †po 16-02-1927  
3463Gutowska Paulina z d. Ptaszyńska *około 1860 Lachowo †po 08-11-1910  
3464Gutowska Paulina z d. Zielińska *około 03-1855 Skaje †po 07-02-1923  
3465Gutowska Paulina z d. Jagodzińska *około 1866 Wąsosz †  
3466Gutowska Rozalia z d. Bazydło *około 1862 Klimaszewnica †po 20-02-1928  
3467Gutowska Stanisława z d. Biedrzycka *około 1866 Guty-Poddenki †  
3468Gutowska Teofila z d. Naturalista *około 1868 Popiołki †  
3469Gutowska Teresa z d. Zarzecka *około 1872 Glinki †01-11-1929 Modzele  
3470Gutowska Wiktoria z d. Brajczewska *około 1867 Bartki †  
3471Gutowska Wiktoria z d. Milewska *około 1856 Bzury †  
3472Gutowska Zofia z d. Kosowska (Kossakowska) *1864 Bronowo †po 18-09-1916  
3473Gutowski Adam *1873 Guty Podleśne †  
3474Gutowski Adam *około 1868 Rakowo-Czachy †09-04-1889  
3475Gutowski Adolf *około 1872 Modzele †07-11-1937 Możdżenie /Wąsosz/  
3476Gutowski Albin *około 1873 †  
3477Gutowski Aleksander *około 1860 Janczewko †  
3478Gutowski Aleksander *około 1863 Glinki †po 20-02-1928  
3479Gutowski Aleksander *około 1866 Guty Podleśne †przed 19-11-1924  
3480Gutowski Aleksander *około 1867 Guty Stare †  
3481Gutowski Andrzej *około 1871 Guty Podleśne †  
3482Gutowski Antoni *około 1874 Niedźwiadna †15-02-1898 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3483Gutowski Antoni *1859 Guty Stare †  
3484Gutowski Antoni *około 1864 Bronaki †  
3485Gutowski Antoni *około 1872 Kędziorowo †01-03-1940 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3486Gutowski Antoni *około 1874 Rosochate †po 04-05-1929  
3487Gutowski Ferdynand *około 1873 Niedźwiadna †  
3488Gutowski Franciszek *około 1857 Świdry Podleśne †  
3489Gutowski Franciszek *08-06-1862 Słucz †04-02-1927 Słucz /Słucz/  
3490Gutowski Franciszek *1861 Niedźwiadna †07-04-1904 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3491Gutowski Franciszek *około 1851 Niećkowo †  
3492Gutowski Franciszek *około 1874 Żebry †30-12-1908  
3493Gutowski Ignacy *około 1871 Tyszki †po 23-08-1922  
3494Gutowski Jakub *około 1852 Kurki †  
3495Gutowski Jakub *około 1856 Chrzanowo †po 18-09-1916  
3496Gutowski Jan *około 1862 Nieciki †05-01-1940 Nieciki /Słucz/  
3497Gutowski Jan *około 1873 Niedźwiadna †  
3498Gutowski Jan *około 1870 Przytuły †  
3499Gutowski Jan *około 1863 Ławsk †12-03-1907 Ławsk /Wąsosz/  
3500Gutowski Józef *około 1872 Grajewo †  
3501Gutowski Józef *około 1868 Chrzanowo †  
3502Gutowski Józef *1859 Niedźwiadna †10-06-1902 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3503Gutowski Józef *około 1858 Rakowo-Czachy †przed 31-01-1898  
3504Gutowski Józef *około 08-1852 Bukowo †przed 07-02-1923  
3505Gutowski Józef *około 1868 Guty Stare †  
3506Gutowski Julian *około 1858 Kudłaczewo †  
3507Gutowski Karol *około 1857 Doliwy †przed 09-02-1909  
3508Gutowski Kazimierz *około 1866 Grabowo †  
3509Gutowski Ksawery *około 1869 Niedźwiadna †29-11-1887 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3510Gutowski Maciej *około 1864 †  
3511Gutowski Maciej *1872 Guty Podleśne †19-05-1905 Brzeźno  
3512Gutowski Mateusz *około 1859 Surały †  
3513Gutowski Nikodem *około 1871 Guty Podleśne †02-11-1939 Guty Podleśne /Grabowo/  
3514Gutowski Paweł *około 1852 Guty Podleśne †  
3515Gutowski Paweł *około 1869 Kieljany †  
3516Gutowski Piotr *około 1869 Guty Podleśne †przed 18-02-1941  
3517Gutowski Piotr *około 1851 Lipnik †31-10-1854 Lipnik  
3518Gutowski Stanisław *około 1866 Żebrki †po 21-02-1922  
3519Gutowski Stanisław *około 1869 Barany †21-01-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3520Gutowski Stanisław *około 1872 Czarnówek †  
3521Gutowski Stanisław *około 1860 Skaje †  
3522Gutowski Stanisław *około 1864 Rosochate †  
3523Gutowski Stanisław *około 1870 Pawełki †  
3524Gutowski Teofil *około 1859 †od 04-02-1903 do 26-01-1921  
3525Gutowski Teofil *około 1863 Guty Stare †po 13-02-1885  
3526Gutowski Tomasz *1855 Niedźwiadna †16-10-1880  
3527Gutowski Władysław *około 1865 Modzele †24-05-1933 Modzele /Wąsosz/  
3528Guzowska Anna z d. Falkowska *około 1852 Pieniążki †  
3529Guzowska Franciszka z d. Kowalewska *około 1870 Ławsk †po 01-11-1909  
3530Guzowska Marta z d. Konopka *1858 Białogrądy †  
3531Guzowski Adolf *około 1864 Lipińskie †po 28-11-1922  
3532Guzowski Marcin *około 1871 Białaszewo †01-11-1909 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3533Gwiazdowska Anna z d. Grzymkowska *około 1872 Okrasin †po 28-02-1938  
3534Gwiazdowska Barbara z d. Mrówka *około 1864 Ostrowik †21-07-1924 Ostrowik  
3535Gwiazdowska Ewa z d. Modzelewska *około 1864 Orlikowo †  
3536Gwiazdowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1869 Pieńki †14-10-1902  
3537Gwiazdowska Franciszka z d. Popowska *około 1862 Kapice †  
3538Gwiazdowska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1860 Karwowo-Polki †   
3539Gwiazdowska Kornela z d. Niecikowska *około 1862 Szymany †przed 01-1886  
3540Gwiazdowska Marcela z d. Chałustowska *około 1872 Mścichy †po 03-06-1930  
3541Gwiazdowska Marcjanna z d. Tarnacka *około 1864 Szwelczyn †przed 11-02-1925  
3542Gwiazdowska Paulina z d. Fiedorowicz *około 1867 Sośnia †po 28-06-1926  
3543Gwiazdowska Teresa z d. Płoszkiewicz *około 1873 Mścichy †  
3544Gwiazdowska Teresa Marianna z d. Tokarzewska *około 1867 Radziłów †po 14-11-1952  
3545Gwiazdowska Weronika z d. Kowalewska *około 1866 Kolno †  
3546Gwiazdowska Wiktoria z d. Górska *około 1862 Skaje †  
3547Gwiazdowska Zofia z d. Braczko *około 1863 Radziłów †04-11-1894 Brychy  
3548Gwiazdowski Adam *około 1861 Białaszewo †  
3549Gwiazdowski Antoni Maciej *20-07-1865 Radziłów †14-11-1952 Radziłów /Radziłów/  
3550Gwiazdowski Feliks *około 1871 Okrasin †po 28-02-1938  
3551Gwiazdowski Franciszek *około 1873 Mścichy †  
3552Gwiazdowski Franciszek *około 1859 Kubrzany †  
3553Gwiazdowski Jan *około 1868 Mścichy †04-02-1924 Mścichy  
3554Gwiazdowski Józef *około 1862 Konopki †po 24-11-1925  
3555Gwiazdowski Marcel *około 1860 Ciemnoszyje †  
3556Gwiazdowski Marcel *około 1871 Klimaszewnica †przed 05-02-1929  
3557Gwiazdowski Marcin *około 1866 Mścichy †przed 08-11-1921  
3558Gwiazdowski Piotr *około 1860 Radziłów †   
3559Gwiazdowski Szczepan *około 1852 Mścichy †po 15-10-1928  
3560Gwiazdowski Tomasz *około 1862 Mścichy †po 28-06-1926  
3561Harasimowicz Wiktoria z d. Kozłowska *około 04-1856 Lipnik †  
3562Hejno Józef *1870 Chrzanowo-Cyprki †przed 23-10-1929  
3563Hejno Michalina z d. Wysocka *około 1872 Obrytki †przed 06-1915  
3564Herman Kazimierz *około 1874 Nowa Wieś †  
3565Hermanowska Aleksandra z d. Zaniewska *około 1868 Okrasin †  
3566Hermanowska Anna z d. Dąbrowska *około 1859 Pluty †  
3567Hermanowska Bronisława z d. Kozłowska *około 1851 Bronaki-Pietrasze †26-03-1888 /Jedwabne/  
3568Hermanowska Julianna z d. Leszczyńska *około 1859 Kędziorowo †21-05-1923 Mścichy  
3569Hermanowski Adam *około 1869 Dębówka †  
3570Hermanowski Józef *około 1865 Mścichy †po 16-02-1925  
3571Hermanowski Władysław *około 1859 Chojnowo †  
3572Huszcza Julian *około 1874 Szczuczyn †po 18-02-1928  
3573Huszcza Marianna z d. Leszczyńska *około 1869 Skaje †25-12-1915 Szczuczyn  
3574Huszcza Marianna Weronika z d. Czerska *około 1872 †  
3575Ignatowicz Józef *około 1863 Ignatowicze †  
3576Iwanczewska Anna z d. Szczepkowska *około 1870 Ławsk †po 06-06-1928  
3577Iwanczewska Wiktoria z d. Kotowska *około 1864 Sojczyn-Borowy †po 04-08-1919  
3578Iwanczewski Jan *około 1869 Ciemnoszyje †po 04-08-1919  
3579Iwanczewski Kazimierz *około 1874 Łojki par. Białaszewo †przed 06-06-1928  
3580Iwanowska Anna z d. Gołębiewska *około 1854 Przytuły †25-03-1923 Przytuły /Przytuły/   
3581Iwanowska Bronisława z d. Siemińska *około 1873 Kucze Wielkie †   
3582Iwanowska Emilia z d. Bogdańska *około 1873 Zanklewo †16-03-1929  
3583Iwanowska Ewa *około 1867 †16-05-1873 Ruś /Wizna/  
3584Iwanowska Franciszka z d. Pruszko *około 1866 Wizna †  
3585Iwanowska Helena *03-05-1874 Kucze Wielkie †  
3586Iwanowska Julianna z d. Michałowska *około 1861 Wizna †  
3587Iwanowska Katarzyna z d. Moczul *około 1874 Romany †  
3588Iwanowska Katarzyna *około 03-1859 Kucze Małe †20-09-1863 Kucze Małe /Jedwabne/  
3589Iwanowska Marianna z d. Banachowska *około 1860 Siwki par. Romany †09-01-1925 Orlikowo /Jedwabne/   
3590Iwanowska Marianna z d. Dymnicka *około 1858 Wizna †przed 11-06-1928  
3591Iwanowska Salomea *03-01-1862 Kucze Małe †  
3592Iwanowska Teofila z d. Lusińska *około 1850 †po 28-04-1913  
3593Iwanowski Adam *około 1869 Orlikowo †   
3594Iwanowski Antoni *około 1854 Kucze Małe †przed 28-01-1913   
3595Iwanowski Feliks *02-01-1874 Kucze Wielkie †  
3596Iwanowski Franciszek *28-07-1873 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3597Iwanowski Franciszek *około 1861 Ruś †  
3598Iwanowski Jan *około 1860 Zanklewo †  
3599Iwanowski Jan *17-11-1874 Orlikowo †15-01-1921 Orlikowo /Jedwabne/   
3600Iwanowski Jan *26-01-1871 Kucze Małe †  
3601Iwanowski Józef *19-03-1874 Kucze Małe †  
3602Iwanowski Józef *około 1864 Kucze Wielkie †przed 31-01-1928  
3603Iwanowski Józef *05-10-1864 Kucze Małe †01-11-1914 Kucze Małe /Jedwabne/  
3604Iwanowski Ludwik *04-09-1872 Jedwabne †  
3605Iwanowski Marcjan *25-04-1874 Jedwabne †  
3606Iwanowski Szymon *około 1857 Ruś †przed 11-06-1928  
3607Iwanowski Władysław *około 1865 Orlikowo †   
3608Iwanowski Władysław *15-09-1869 Kucze Małe †  
3609Iwasińska Józefa z d. Mocarska *około 1869 Męczki †  
3610Iwasiński Stanisław *około 1872 Kalinówka-Wielobory †  
3611Izbicka Julianna z d. Orłowska *około 1858 Kurejewka †12-10-1929 Ławsk  
3612Izbicka Marianna z d. Rozwadowska *około 1864 Siestrzanki †   
3613Izbicki Bolesław *około 1861 Kisielnica †   
3614Izbicki Franciszek *około 1861 Opartowo †przed 24-02-1919  
3615Izbicki Józef *1871 Brzozówka †  
3616Izbicki Stanisław *1874 Brzozówka †1879 Brzozówka /Bargłów/  
3617Jabłońska  *około 1856 Przechody †  
3618Jabłońska Aleksandra z d. Laszczkowska *około 1873 Ławsk †  
3619Jabłońska Anna z d. Zamirowska *około 1874 Osowiec †  
3620Jabłońska Anna z d. Kurejwo *około 1868 †31-01-1921  
3621Jabłońska Anna z d. Długołęcka *28-01-1854 Bęćkowo †po 25-01-1904  
3622Jabłońska Antonina z d. Wojciechowska *około 1858 Szczuczyn †  
3623Jabłońska Antonina z d. Dymko *około 1851 Grabowo †przed 18-02-1901  
3624Jabłońska Franciszka z d. Dębińska *około 1855 Bzury †  
3625Jabłońska Franciszka z d. Sobieska *około 1862 Ciemianka †po 10-02-1907  
3626Jabłońska Józefa z d. Zalc *około 1863 Niedźwiadna †21-12-1892 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3627Jabłońska Józefa z d. Borawska *około 1867 Rakowo †po 30-01-1923  
3628Jabłońska Katarzyna z d. Downar *około 1853 Niedźwiadna †13-09-1890 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3629Jabłońska Marianna z d. Kuczyńska *około 1855 Płochowo †  
3630Jabłońska Marianna z d. Klimaszewska *około 1861 Dusze †po 12-11-1907  
3631Jabłońska Marianna z d. Chmielewska *około 1850 Konopki †  
3632Jabłońska Marianna z d. Sikorska *około 1868 Żebry †20-03-1936 Żebry  
3633Jabłońska Michalina z d. Konopka *około 1858 Wysokie †28-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
3634Jabłońska Rozalia *około 1852 Niedźwiadna †25-08-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3635Jabłoński Aleksander *około 08-1861 Bzury †18-01-1862 Bzury /Wąsosz/  
3636Jabłoński Aleksander *około 1866 Osowiec †11-08-1902 Żebry /Wąsosz/  
3637Jabłoński Antoni *około 1874 Osowiec †  
3638Jabłoński Antoni *około 1862 Jambrzyki †po 30-01-1923  
3639Jabłoński Franciszek *około 1852 Osowiec †  
3640Jabłoński Franciszek *około 1867 Bzury †24-04-1916 Bzury /Wąsosz/  
3641Jabłoński Franciszek *około 1850 Bzury †26-08-1892 Bzury /Wąsosz/  
3642Jabłoński Franciszek Felicjan *około 1860 Niedźwiadna †po 10-02-1907  
3643Jabłoński Jan *około 1873 Niedźwiadna †  
3644Jabłoński Jan *około 1856 Bzury †  
3645Jabłoński Józef *około 1858 Niedźwiadna †po 31-01-1921  
3646Jabłoński Leopold *około 1868 Wilkowo †  
3647Jabłoński Wojciech *1862 Rogale †po 12-11-1907  
3648Jachimczyk Balbina z d. Żukowska *około 1874 Kucze Małe †   
3649Jachimczyk Stanisław *około 1868 Kownaty †   
3650Jachimowicz Franciszek *około 1865 Kubra †po 17-02-1917  
3651Jachimowicz Marianna z d. Zawadzka *około 1865 Zakrzewo †po 17-02-1917  
3652Jachimowicz Mikołaj *około 1872 Kubra †  
3653Jachimska Antonina z d. Szczepankowska *około 05-1853 Wąsosz †08-06-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
3654Jachimska Emilia z d. Serba *około 1858 Wiązownica †od 18-09-1916 do 25-08-1940  
3655Jachimska Feliksa z d. Kowalska *około 1858 Niećkowo †01-08-1952 Koniecki /Wąsosz/  
3656Jachimski Antoni *około 1859 Glinki †25-08-1940 Wiązownica /Słucz/  
3657Jachimski Stanisław Zygmunt *27-06-1860 Obrytki †22-05-1928 Koniecki  
3658Jackowska Bronisława z d. Kamalska *około 1867 Przytuły †  
3659Jackowski Jan *około 1864 Jednaczewo †  
3660Jaczyńska Bronisława z d. Cwalina *około 1870 Nagórki †  
3661Jaczyńska Emilia z d. Gardocka *około 1857 Rydzewo Szlacheckie †  
3662Jaczyńska Julianna z d. Cwalińska *około 1869 Mroczki †20-04-1943 Klimaszewnica  
3663Jaczyńska Magdalena z d. Czerwonka *około 1868 Kurki †17-09-1939 Jaki /Słucz/  
3664Jaczyńska Marianna z d. Łoś *około 1866 Ławsk †21-06-1893 Szwelczyn  
3665Jaczyńska Marianna z d. Wiśniewska *około 1859 Milewo †po 31-01-1928   
3666Jaczyńska Paulina z d. Brzóska *około 1864 Chełchy †  
3667Jaczyńska Rozalia z d. Dąbrowska *około 1861 †12-12-1918 Jaki /Słucz/  
3668Jaczyńska Rozalia z d. Gacka *około 1868 Wąsosz †09-05-1945 Wąsosz  
3669Jaczyńska Rozalia z d. Danowska *21-04-1858 Sulewo Kownaty †06-02-1920 Szwelczyn /Wąsosz/  
3670Jaczyńska Salomea z d. Gardocka *około 1853 Rydzewo Szlacheckie †10-10-1918 Gardoty   
3671Jaczyński Aleksander *około 1866 Jaki †  
3672Jaczyński Aleksander *około 1864 Żebrki †  
3673Jaczyński Antoni *około 1867 Jaki †   
3674Jaczyński Dionizy *około 1863 Rogale par. Romany †  
3675Jaczyński Feliks *17-05-1863 Szwelczyn †przed 20-04-1943  
3676Jaczyński Franciszek *około 1859 Jaki †  
3677Jaczyński Franciszek *28-12-1861 Szwelczyn †  
3678Jaczyński Jan Rafał *około 1871 Jaki †przed 22-10-1929  
3679Jaczyński Józef *18-02-1856 Wąsosz †od 20-02-1905 do 06-02-1920  
3680Jaczyński Józef *około 1851 Jaki †przed 29-01-1917   
3681Jaczyński Józef Paweł *25-01-1859 Jaki †przed 26-06-1944  
3682Jaczyński Kajetan *07-08-1865 Szwelczyn †przed 09-05-1945  
3683Jaczyński Sabin *około 1872 Bukowo Duże †po 27-02-1922   
3684Jaczyński Stanisław *około 1863 Jaki †po 17-09-1939  
3685Jagielska Anna z d. Lenczewska *około 1852 Bęćkowo †  
3686Jagodzińska Józefa z d. Rymkiewicz *około 1870 Korklany †  
3687Jagodzińska Marianna z d. Merchelska *30-01-1860 Wąsosz †18-02-1928 Wąsosz  
3688Jagodzińska Wiktoria z d. Mróz *około 1859 Wąsosz †  
3689Jagodziński Adam Walery *15-12-1854 Grajewo †   
3690Jagodziński Andrzej *30-11-1866 †28-08-1892 Wąsosz /Wąsosz/  
3691Jagodziński Antoni *około 1861 Pułtusk †  
3692Jagodziński Jan *około 1859 Wąsosz †  
3693Jakacka Anna z d. Kalinowska *około 1867 Łebki Duże †  
3694Jakacka Józefa z d. Choińska *około 1861 Chełchy †po 19-10-1907  
3695Jakacki Franciszek *około 1866 Golanki †  
3696Jakacki Jan *około 1860 Golanki †przed 19-02-1906  
3697Jakoński Józef *około 1874 Chrzanowo-Cyprki †  
3698Jakubczyk Józef *około 1861 Przytuły †  
3699Jakubczyk Kornela z d. Mieczkowska *około 1863 Chrzanowo †  
3700Jakubowska Anna z d. Zyskowska *około 1868 †po 07-01-1941  
3701Jakubowska Feliksa z d. Szczepankowska *około 1865 Wąsosz †01-04-1928 Wąsosz  
3702Jakubowska Marianna *16-07-1854 Wąsosz †  
3703Jakubowski Apolinary *18-04-1865 Wąsosz †07-01-1941 Wąsosz  
3704Jakubowski Józef *około 1862 Wąsosz †14-10-1925 Wąsosz  
3705Jamiołkowska Franciszka z d. Butkiewicz *około 1852 Kumelsk †przed 01-1873  
3706Janczewska Cecylia z d. Filipkowska *około 1854 Kubrzany †przed 16-03-1914  
3707Janczewska Emilia *około 1873 Janczewo †przed 24-05-1932  
3708Janczewska Józefa z d. Dąbrowska *około 1874 Pluty †po 12-02-1917  
3709Janczewska Julianna z d. Brzostowska *około 1867 Olszewo par. Romany †24-02-1901 Makowskie /Burzyn/  
3710Janczewska Katarzyna z d. Pieńkowska *około 1871 Czachy †  
3711Janczewska Ludwika Julianna z d. Czarnecka *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
3712Janczewska Marcjanna z d. Wądołowska *około 1873 Rutki †23-03-1911 Kaimy  
3713Janczewska Rozalia *około 1852 Bronaki-Olki †31-12-1872 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
3714Janczewski Adam *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
3715Janczewski Aleksander *około 1865 Przytuły †  
3716Janczewski Andrzej *około 1865 Korytki †po 24-05-1932  
3717Janczewski Antoni *około 1858 Kaimy †po 26-02-1927  
3718Janczewski Jan *około 1874 Kobylin †  
3719Janczewski Józef *około 1864 Kaimy †po 27-04-1925   
3720Janczewski Józef *około 1863 Kubra †po 12-02-1917  
3721Janczewski Ludwik *około 1872 †przed 26-02-1927  
3722Janczewski Piotr *około 1870 Kaimy †przed 11-03-1916  
3723Janczyk Adam *około 1867 Biodry †  
3724Janczyk Anna z d. Ramotowska *około 1860 Borawskie †  
3725Janczyk Józefa z d. Mroczkowska *około 1854 Kossaki par. Jedwabne †30-03-1899 Jedwabne /Jedwabne/  
3726Janczyk Józefa z d. Łuniewska *około 1873 Chyliny †  
3727Janczyk Władysław *około 1853 Jedwabne †po 14-02-1905  
3728Janiszewska Antonina z d. Zarzecka *około 1863 Borawskie †po 05-11-1929  
3729Janiszewska Feliksa z d. Danowska *14-10-1869 Sulewo Kownaty †02-09-1938 Sulewo Kownaty  
3730Janiszewska Julianna z d. Siemińska *około 1873 Wiązownica †  
3731Janiszewska Marianna z d. Serena *około 1867 Białaszewo †po 20-02-1922  
3732Janiszewska Marianna z d. Borawska *około 1872 Kędziorowo †po 23-02-1925  
3733Janiszewska Rozalia z d. Bałdyga *około 1869 Bzury †16-04-1945 Szczuczyn  
3734Janiszewska Teofila z d. Sulewska *12-11-1851 Bagienice †  
3735Janiszewski Aleksander *około 1862 Wojewodzin †od 03-02-1925 do 05-11-1929  
3736Janiszewski Andrzej *około 1854 Ruda †  
3737Janiszewski Antoni *około 1856 Szczuczyn †  
3738Janiszewski Antoni *09-05-1872 Żebry †07-09-1940 Sulewo Kownaty  
3739Janiszewski Franciszek *około 1861 Rajgród †09-12-1898 Grajewo  
3740Janiszewski Franciszek *około 1869 Wierzbowo †przed 23-02-1925  
3741Janiszewski Kazimierz *około 1851 Ruda †przed 20-02-1922  
3742Janiszewski Mikołaj *około 1869 Dybła †28-02-1936 Wąsosz  
3743Jankiewicz Jan *około 1860 Białaszewo †31-12-1881  
3744Jankiewicz Józef *około 1868 Czarnówek †  
3745Jankiewicz Marianna z d. Adamkowska *około 1874 Rakowo †  
3746Jankowska Anna z d. Borawska *około 1854 Konopki †  
3747Jankowska Anna z d. Mocarska *około 1863 Kąty †po 25-11-1924  
3748Jankowska Emilia z d. Karwowska *około 1850 Koniecki par. Wizna †przed 07-1877  
3749Jankowska Marcjanna z d. Klimaszewska *około 1874 Trzaski †  
3750Jankowska Marianna *około 10-1871 Słucz †18-08-1872 Słucz /Słucz/  
3751Jankowska Marianna z d. Rogalska *około 1862 Jaki †  
3752Jankowska Marianna z d. Omielijan *około 1870 Krzeczkowo †po 15-09-1932  
3753Jankowska Michalina z d. Lipska *około 1867 Nadbory †09-03-1920 Nadbory  
3754Jankowska Tekla z d. Borawska *około 1865 Bartki †  
3755Jankowska Teofila z d. Borawska *około 1855 †09-09-1889 Dobrzyjałowo /Dobrzyjałowo/  
3756Jankowska Wiktoria z d. Gardocka *około 1859 Rydzewo Szlacheckie †  
3757Jankowski Adam *około 1862 †  
3758Jankowski Adam *około 1854 Łepki †03-08-1883  
3759Jankowski Franciszek *około 1863 Brzostowo †  
3760Jankowski Ignacy *około 1874 Przytuły †11-03-1897 Warszawa  
3761Jankowski Jan *około 1871 Przytuły †  
3762Jankowski Jan Jakub *około 1860 Brzostowo †po 25-11-1924  
3763Jankowski Józef *około 1863 Wścieklice †  
3764Jankowski Józef *około 1851 Brzostowo †11-01-1900 Brzostowo /Burzyn/  
3765Jankowski Karol *około 1856 Brzostowo †  
3766Jankowski Kazimierz *około 1867 Tarnowo †  
3767Jankowski Leopold *około 1856 Mścichy †  
3768Jankowski Stanisław *około 1856 Szymany †09-04-1892 Szymany  
3769Jankowski Tomasz *22-12-1869 Wścieklice †  
3770Jankowski Władysław *około 1868 Brzostowo †po 09-02-1909  
3771Janowska Józefa z d. Czajkowska *około 10-1861 †19-06-1887 Smolniki  
3772Janowska Katarzyna z d. Sulewska *16-07-1865 Sulewo Prusy †po 05-11-1928  
3773Janowska Kazimiera Pelagia z d. Szczerbińska *około 1861 Sokoły (Kościelne) †po 13-02-1912  
3774Janowska Marianna z d. Bebłowska *około 1867 Radziłów †26-07-1898 Mocarze  
3775Janowska Marianna z d. Ramotowska *około 1853 Grądy Wielkie †10-02-1929 Mocarze /Burzyn/  
3776Janowska Waleria z d. Wiśniewska *1873 Siestrzanki †   
3777Janowski Józef *około 1874 Mocarze †  
3778Janowski Leonard *około 1858 Burzyn †po 13-02-1912  
3779Janowski Stanisław *około 1869 Mocarze †po 10-02-1929  
3780Januszewska Józefa *12-03-1872 Dołęgi †  
3781Januszewska Julianna z d. Wiśniewska *około 1872 Szwelczyn †27-01-1956 Dołęgi /Szczuczyn/  
3782Januszewska Ludwika z d. Wojtkielewicz *około 1852 Sośnia †  
3783Januszewski Adolf *około 1869 Dołęgi †od 23-05-1921 do 27-01-1956  
3784Januszewski Antoni *około 1852 Szczuczyn †po 13-01-1908  
3785Januszewski Leon *około 10-1862 †10-01-1863 Dołęgi /Wąsosz/  
3786Jarmutowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1873 Koniecki †po 28-06-1932  
3787Jarmutowski Feliks&nb