Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1824Indeks chronologiczny [1800 - 1824] - 6766

1Abramowicz Aleksander *około 1805 Puławy †  
2Abramowicz Rozalia z d. N *około 1806 †08-03-1856 Kubra /Przytuły/  
3Abramowicz Rozalia z d. Milewska *około 1818 Bzury †  
4Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska *około 1816 Skaje †po 28-03-1869  
5Adamska Antonina z d. Kraińska *około 1815 Racibory †  
6Adamski Jan *około 1814 Kucze Małe †  
7Adasiewicz Anna z d. Zawadzka *około 1801 Sośnia †19-05-1853  
8Adasiewicz Piotr *około 1800 Osowiec †  
9Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska *około 1823 Radziłów †po 19-02-1871  
10Adasiewicz Wojciech *około 1811 Osowiec †przed 12-05-1872  
11Ajduk Marianna z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
12Akacka Karolina z d. Kadłubowska *około 1807 Bzury †24-07-1836 Danowo /Wąsosz/  
13Akacka Katarzyna z d. Bagińska *około 1814 Bagienice †  
14Akacki Leon *około 1803 Borki †  
15Akierman Anna z d. Gilewska *około 1802 Szczuczyn †  
16Akierman Daniel *około 1808 Prusy †  
17Akierman Dawid *około 1810 †  
18Akierman Karol Józef Rudolf *około 1813 Wrocław †  
19Akierman Marianna z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
20Akus (Hakus) Jakub z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
21Akus Jakub *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
22Akus Marianna z d. Purp (Purwin) *około 1816 †przed 25-01-1863  
23Albińska Wiktoria z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
24Albiński Józef *około 1812 Wąsosz †21-07-1870  
25Albiński Wojciech (Robert) Jan *07-06-1813 Wąsosz †  
26Aleksander Michał *około 1818 †przed 13-11-1893  
27Alert Anna z d. Downar *około 1821 †08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/  
28Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska *około 1810 Konopki par. Grabowo †przed 05-09-1869  
29Andrychowski Michał *około 1812 Sulimy †po 22-02-1886  
30Antoniak Daniel *około 1820 Korzeniste †  
31Archacki Antoni *około 1816 Brzozowa Wólka †przed 04-1871  
32Archacki Jan *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
33Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska *około 1801 †po 09-12-1868  
34Arciszewska Marianna z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
35Arciszewska Marianna z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
36Arciszewska Monika z d. Zdrękoska *około 1809 Ciemianka †20-11-1856  
37Arciszewski Jacenty *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
38Bagińska Agnieszka *15-01-1816 Wąsosz †13-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
39Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
40Bagińska Aniela *03-11-1806 Bagienice †09-11-1806 Bagienice  
41Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
42Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †  
43Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
44Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
45Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
46Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
47Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
48Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
49Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
50Bagińska Franciszka *około 02-1819 †17-02-1820 Bagienice  
51Bagińska Franciszka *26-01-1819 Wąsosz †01-02-1819 Wąsosz  
52Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
53Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
54Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
55Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
56Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
57Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
58Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
59Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
60Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
61Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †po 24-11-1862  
62Bagińska Marianna *09-09-1808 Koniecki Małe †13-08-1809 Koniecki  
63Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
64Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
65Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
66Bagińska Marianna Ewa z d. Mikucka *około 08-1822 Grajewo †  
67Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
68Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
69Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
70Bagińska Salomea *26-10-1809 Wąsosz †19-03-1811 Wąsosz /Wąsosz/  
71Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
72Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
73Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
74Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
75Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
76Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
77Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
78Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †  
79Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
80Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
81Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
82Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
83Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
84Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
85Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
86Bagiński Józef *18-06-1821 Lipnik †19-01-1822 Lipnik  
87Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
88Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
89Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
90Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
91Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
92Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
93Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
94Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
95Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
96Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 29-06-1864  
97Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
98Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
99Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
100Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
101Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
102Bagiński Wawrzyniec *08-08-1814 Wąsosz †17-03-1815 Wąsosz  
103Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
104Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
105Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
106Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
107Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
108Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
109Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
110Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
111Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
112Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
113Balicka Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
114Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
115Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †przed 24-01-1870  
116Balicki Tomasz *około 1816 †  
117Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
118Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
119Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
120Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
121Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
122Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
123Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
124Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
125Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
126Baranowski Jakub *około 1805 †  
127Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
128Bardzikowski Jakub *około 1819 Chełchy †  
129Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
130Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
131Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
132Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
133Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
134Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
135Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
136Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
137Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
138Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
139Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
140Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
141Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
142Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
143Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †  
144Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †  
145Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
146Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
147Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
148Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
149Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
150Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 21-10-1849  
151Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
152Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1815 Kownacin †po 12-11-1851  
153Barwikowski Jakub *około 1817 Chełchy †  
154Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
155Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
156Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
157Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
158Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
159Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
160Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
161Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
162Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
163Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
164Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
165Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1801 Bożejewo †przed 31-01-1847  
166Białobrzeski Ignacy *około 1817 Obiedzino †  
167Białobrzeski Kazimierz *około 1824 Bożejewo †od 07-10-1872 do 04-03-1889  
168Białowąs Franciszek *około 1819 Kolno †przed 24-10-1881  
169Biedrzycka Aniela z d. Górska *około 1818 Kieljany †po 29-05-1876  
170Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska *około 1823 Rutki †  
171Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka *około 1811 Nadbory †od 18-11-1863 do 31-08-1874  
172Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska *około 1810 Mieczki †po 21-11-1868  
173Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska *około 1821 †15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/  
174Biedrzycka Julianna z d. Gutowska *około 1801 †od 27-10-1846 do 05-09-1859  
175Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
176Biedrzycka Marianna z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
177Biedrzycka Marianna z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
178Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
179Biedrzycka Teofila z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
180Biedrzycki Antoni *około 1822 Biodry †przed 09-11-1885  
181Biedrzycki Felicjan Jakub *około 1824 Nadbory †przed 26-01-1892  
182Biedrzycki Franciszek *około 1815 †15-11-1864 Nadbory  
183Biedrzycki Gracjan *około 1813 Biodry †  
184Biedrzycki Jakub *około 1820 Biodry †28-03-1845  
185Biedrzycki Karol *około 1824 Stryjaki †po 06-11-1900  
186Biedrzycki Ludwik *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
187Biedrzycki Maciej *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
188Biedrzycki Rajmund *około 1823 Wyrzyki †  
189Biedrzycki Stanisław *około 1815 Biodry †  
190Bielawska Katarzyna z d. Konopka *około 1814 †po 27-11-1888  
191Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska *około 1824 Mocarze †  
192Bielawska Zofia z d. Zajczewska *około 1806 Klimaszewnica †od 04-11-1855 do 25-10-1857  
193Bielawski Franciszek *około 1818 †przed 13-10-1857  
194Bielawski Piotr *około 1819 Przytuły †  
195Bielecka Franciszka z d. Siedlecka *03-10-1817 Obrytki †po 25-10-1886  
196Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1824 Sambory †  
197Bielecka Katarzyna z d. Archacka *około 1822 Gackie †  
198Bielecki Andrzej *około 1817 †po 25-10-1886  
199Bielecki Józef *około 1820 Jedwabne †  
200Bielecki Kazimierz *około 1814 Brzeźnio †  
201Bielska Ewa z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
202Bielska Rozalia z d. Święszkowska *około 1816 †24-09-1854 Radziłów /Radziłów/  
203Bielski Jan *około 1816 Słucz †  
204Bielski Wincenty *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
205Bieńkowski Antoni *około 1812 Okrasin †02-02-1847  
206Bieńkowski Franciszek *około 1824 Okrasin †przed 27-01-1891  
207Biernacki Karol *około 1821 Kurejwa †  
208Bikowska Katarzyna z d. Miesajło *około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo †28-12-1890 Świdry /Wąsosz/  
209Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1811 Wąsosz †18-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
210Bitner Franciszka z d. Witkowska *30-10-1802 †od 21-11-1858 do 08-02-1863  
211Bochenkowski Józef *około 1817 Kramkówka Duża †16-07-1850  
212Bocianowski Symforian *około 1821 Radziłów †  
213Bogdan Anna z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
214Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
215Bogdanowicz Stanisław *około 1809 †  
216Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †przed 24-10-1892  
217Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1803 †28-01-1836 Niwkowo /Wizna/  
218Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska *około 1817 Wizna †po 08-03-1882  
219Bogdańska Marianna z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
220Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
221Bogdańska Marianna z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
222Bogdański Franciszek *około 1808 Włochówka †po 28-01-1851  
223Bogdański Jan *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
224Bogdański Józef *około 1812 Wizna †przed 24-10-1892  
225Bogdański Maciej *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
226Bogdański Paweł *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
227Bogdański Stanisław *około 1823 Włochówka †  
228Bogusławska Franciszka z d. Gwiazdowska *około 1809 †02-04-1853 Kownatki  
229Bogusławska Justyna z d. Kreska *około 1803 Ostrykół †  
230Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
231Bogusławska Marianna z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
232Bogusławski Stanisław *około 1821 †  
233Bogusławski Stanisław *około 1822 Brodowo †  
234Bogusz Ewa z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
235Bogusz Franciszek *około 1812 Przytuły †po 06-09-1877  
236Bogusz Jan *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
237Bogusz Jan Adam  *około 1818 Czerwonki †przed 23-11-1897  
238Bogusz Karolina z d. Gutowska *około 1824 Guty †przed 23-11-1897  
239Bogusz Marianna z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
240Bogusz Marianna z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
241Boguszewska Ewa z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
242Borawska Agnieszka z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 22-11-1853  
243Borawska Anna *około 1820 Supy †po 03-02-1864  
244Borawska Anna z d. Kossakowska *około 1822 Karwowo-Polki †  
245Borawska Anna z d. Makowska *około 1810 Makowskie †  
246Borawska Anna z d. Jóźwik *około 1822 Bęćkowo †  
247Borawska Anna z d. Szymanowska *około 1819 Chojnowo †14-08-1852 Rakowo  
248Borawska Anna z d. Wierciszewska *około 1816 Borawskie †po 10-02-1902  
249Borawska Anna z d. Chylińska *30-09-1802 Sulewo Prusy †06-09-1859 Konopki  
250Borawska Barbara z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
251Borawska Elżbieta (Józefa) *około 1816 Chojnowo †  
252Borawska Emilia z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
253Borawska Ewa z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
254Borawska Ewa z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
255Borawska Ewa z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
256Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1822 Kurki †03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/  
257Borawska Józefa z d. Ramotowska *około 1824 Chrostowo †przed 09-1863  
258Borawska Julianna z d. Rafałowska *około 1809 Klimaszewnica †  
259Borawska Julianna z d. Konopka *około 1812 Wagi †  
260Borawska Julianna z d. Wądołowska *około 1813 Makowskie †po 25-10-1864  
261Borawska Justyna z d. Rostkowska *około 1801 Rutki †przed 03-02-1868  
262Borawska Justyna z d. Ostrowska *około 1821 †  
263Borawska Katarzyna z d. Sobieska *około 1822 Przytuły †  
264Borawska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1814 Boguszki †przed 27-01-1863  
265Borawska Katarzyna z d. Mocarska *około 1812 Bartki †przed 01-1852  
266Borawska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1802 Rutkowskie †  
267Borawska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Dybła †25-01-1881 Konopki /Wąsosz/  
268Borawska Katarzyna z d. Łempicka *13-01-1811 Bagienice †po 30-01-1854   
269Borawska Ludwika z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †  
270Borawska Marianna z d. Filipkowska *około 1816 Borawskie †  
271Borawska Marianna z d. Dąbrowska *około 1820 Szostaki †od 26-01-1864 do 13-05-1883  
272Borawska Marianna z d. Samełko *około 1821 Kurejwa †po 04-11-1884  
273Borawska Marianna z d. Dębińska *około 1804 Szczuczyn †przed 30-07-1865  
274Borawska Marianna z d. Kaszuba *około 1814 Świdry †06-06-1843 Rakowo  
275Borawska Marianna z d. Ramotowska *23-06-1803 †przed 06-11-1859  
276Borawska Marianna z d. Sawicka *około 1813 Bęćkowo †05-09-1854 Bęćkowo /Wąsosz/  
277Borawska Marianna z d. Gutowska *około 1817 Niedźwiadna †od 06-07-1874 do 29-01-1883  
278Borawska Marianna z d. Sobiech *około 1810 Jambrzyki †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
279Borawska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †13-05-1857 Konopki /Wąsosz/  
280Borawska Marianna z d. Ignatowicz *około 1821 Szczuczyn †po 25-06-1888  
281Borawska Marianna z d. Danowska *około 1818 Klimaszewnica †przed 25-02-1878  
282Borawska Marianna z d. Klimaszewska *08-02-1800 Klimaszewnica †20-07-1854 Konopki  
283Borawska Rozalia z d. Karwowska *około 1815 Supy †11-05-1849  
284Borawska Rozalia z d. Bujnowska *około 1814 Grozimy †po 05-06-1859  
285Borawska Rozalia z d. Trzaska *około 1816 Supy †po 12-02-1878  
286Borawska Rozalia z d. Sulewska *około 1800 Borawskie †17-09-1870 Konopki  
287Borawska Rozalia Marianna z d. Gardocka *około 1817 Świdry par. Grabowo †  
288Borawska Scholastyka z d. Mieczkowska *około 1809 †od 19-11-1861 do 13-05-1889  
289Borawska Teofila *12-03-1822 Konopki †  
290Borawska Urszula z d. Klimaszewska *23-10-1815 Klimaszewnica †po 03-03-1867  
291Borawska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
292Borawski Adam *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
293Borawski Adam *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki  
294Borawski Andrzej *około 1817 Szczuczyn †  
295Borawski Antoni *około 1822 Borawskie par. Jedwabne †po 03-02-1864  
296Borawski Antoni *około 1823 Nadbory †przed 26-01-1864  
297Borawski Baltazar *około 1817 Świdry †od 04-03-1878 do 21-11-1887  
298Borawski Baltazar Tomasz *16-12-1808 Konopki †od 03-02-1858 do 03-03-1867  
299Borawski Damazy *około 1809 Mieczki †po 15-06-1853  
300Borawski Franciszek *około 1810 Trzaski †  
301Borawski Franciszek *około 1808 Nieławice †przed 27-01-1863  
302Borawski Franciszek *około 1801 Borawskie †po 13-02-1854  
303Borawski Franciszek *około 1805 †  
304Borawski Franciszek (Samuel) *około 1824 †22-12-1857 Witynie /Jedwabne/  
305Borawski Grzegorz *około 1813 Barzykowo †  
306Borawski Grzegorz *około 1817 Rakowo †27-11-1877 Niećkowo  
307Borawski Ignacy *około 1808 Nadbory †przed 20-11-1860  
308Borawski Jakub *około 1820 Borawskie †przed 06-02-1888  
309Borawski Jakub *około 1823 Borawskie †po 03-02-1891  
310Borawski Jakub *około 1811 Wysokie †  
311Borawski Jakub *około 1807 Supy †przed 25-02-1862  
312Borawski Jan *około 1821 Nieławice †po 10-11-1873  
313Borawski Jan *około 1814 Nadbory †23-04-1842  
314Borawski Jan *około 1807 Rakowo †  
315Borawski Jan *około 1821 Możdżenie †przed 10-05-1862  
316Borawski Jan *około 1804 Rakowo †przed 30-07-1865  
317Borawski Jan *około 1819 Rakowo †  
318Borawski Jan *około 1814 Konopki †po 25-02-1878  
319Borawski Jan *28-06-1801 Święcienin †po 07-11-1864  
320Borawski Józef *około 1821 Olszewo †10-10-1854  
321Borawski Józef *około 1817 Nadbory †  
322Borawski Józef *około 1824 Rakowo †po 10-11-1879  
323Borawski Józef *około 1824 Rakowo †przed 15-10-1888  
324Borawski Józef *około 1821 Piątnica †od 21-11-1871 do 25-06-1888  
325Borawski Józef *około 1821 Konopki †09-01-1890 Konopki /Wąsosz/  
326Borawski Józef *20-05-1821 Konopki †  
327Borawski Kacper *około 1819 Olszewo-Góra †przed 03-02-1890  
328Borawski Kajetan *15-02-1809 Konopki par. Jedwabne †22-02-1811 Konopki /Wąsosz/  
329Borawski Kalikst *około 1821 Borawskie †po 22-06-1885  
330Borawski Karol *około 1822 Prusy †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
331Borawski Karol *około 1818 Możdżenie †13-04-1858 Grędy  
332Borawski Leon Karol *03-09-1818 Konopki †05-09-1818 Konopki  
333Borawski Ludwik *około 06-1819 Konopki †24-01-1820 Konopki /Wąsosz/  
334Borawski Łukasz *około 1802 Łempice †  
335Borawski Łukasz *około 1820 Sambory †  
336Borawski Mateusz *około 1810 †przed 09-11-1891  
337Borawski Mateusz *około 1808 Racibory †od 19-11-1861 do 13-05-1889  
338Borawski Paweł *około 1801 Olszewo par. Romany †po 27-11-1854  
339Borawski Paweł *około 1804 Gołdap †od 09-11-1863 do 30-09-1884  
340Borawski Paweł *około 1817 Wyrzyki †  
341Borawski Piotr *29-06-1802 Nadbory †po 22-11-1859  
342Borawski Stanisław *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †od 03-02-1886 do 26-11-1901  
343Borawski Stanisław *około 1813 Pieńki †przed 24-09-1866   
344Borawski Stanisław *około 1805 Nadbory †06-08-1859  
345Borawski Stanisław *około 1803 Trzaski †19-02-1848 Trzaski /Przytuły/  
346Borawski Stefan *około 1812 Surały †  
347Borawski Tomasz *około 1815 Chrostowo †po 20-02-1871  
348Borawski Tomasz *około 1816 Racibory †po 10-02-1902  
349Borawski Wawrzyniec *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
350Borawski Wawrzyniec *około 1801 †25-06-1802 Konopki  
351Borawski Wiktor *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
352Borawski Wojciech *15-04-1817 Rakowo †od 17-02-1868 do 07-10-1888  
353Borchert Karol *około 1821 Kalwaria †  
354Borek Samuel *około 1811 Kuty †25-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
355Borkowska Katarzyna z d. Zielińska *około 1817 Kramkowo †  
356Borkowski Jan *około 1814 Bronowo †  
357Borkowski Szczepan *około 1812 †23-04-1887 Świdry /Wąsosz/  
358Borowski Tomasz *około 1812 Wąsosz †16-12-1855 Wąsosz   
359Borusiewicz Marcin *około 1823 Wąsosz †po 15-01-1894  
360Borysiewicz Anastazja *23-02-1800 Wąsosz †02-07-1802 Wąsosz  
361Borysiewicz Anna *04-05-1800 Wąsosz †  
362Borysiewicz Apolonia z d. Jabłońska *około 1819 Niedźwiadna †po 22-11-1880  
363Borysiewicz Jakub *22-07-1810 Wąsosz †25-03-1860  
364Borysiewicz Józef *16-03-1812 Wąsosz †25-11-1812 Wąsosz  
365Borysiewicz Kajetan *07-08-1802 Wąsosz †10-10-1856  
366Borysiewicz Marianna z d. Jaworska *około 1811 Szczuczyn †od 26-02-1851 do 01-02-1857  
367Borysiewicz Marianna z d. Sakowska *około 1805 Świdry †16-11-1828  
368Borysiewicz Marianna z d. Markowska *12-02-1813 Wąsosz †09-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
369Borysiewicz Michał *około 1815 Czarnowo †od 24-10-1869 do 22-11-1880  
370Borysiewicz Wojciech *17-04-1806 Wąsosz †od 26-02-1851 do 01-02-1857  
371Borzymowska Ewa z d. Wojsław *około 1800 Wojsławy †  
372Borzymowska Marianna z d. Niecikowska *około 1821 Nieciki †  
373Borzymowski Stefan *około 1822 Konopki Monety †przed 27-01-1880  
374Bóbr Dorota z d. Świderska *około 1817 Łempice †przed 05-1894  
375Bóbr Jan *około 1811 Gardoty †przed 14-05-1896  
376Bóbr Stanisław Wojciech *24-04-1819 Niedźwiedzkie †  
377Braciszewska Julianna z d. Gutowska *około 1812 Bronaki-Pietrasze †  
378Braciszewski Franciszek *około 1810 Zanklewo †  
379Braczko Jan *około 1823 †przed 23-02-1897  
380Brajczewska Marianna z d. Owczarska *około 1817 Burzyn †po 15-02-1874  
381Brajczewska Salomea z d. Święszkowska *około 1820 Bronaki †przed 26-07-1886  
382Brajczewski Leonard *około 1815 Szostaki †przed 25-11-1872  
383Brajczewski Stanisław *około 1818 Szostaki †31-07-1896 Szostaki /Burzyn/  
384Broda Fryderyk (Fryc) *około 1800 †  
385Brodowska Karolina z d. Gosiewska *około 1823 Brzozowa par. Białaszwewo †  
386Brodowski Andrzej *około 1819 Zakrzewo †29-02-1868 Bukowo Duże  
387Brodowski Jan *około 1821 Modzele †przed 11-06-1894  
388Bronakowska Julianna z d. Chrostowska *około 1812 Borawskie †przed 07-02-1859  
389Bronakowska Marcjanna z d. Grądzka *około 1803 Jarnuty †po 19-11-1860  
390Bronakowska Rozalia z d. Wieczorek *około 1809 Wąsosz †  
391Bronakowski Antoni *około 1813 Bronaki-Olki †od 07-02-1859 do 11-02-1863  
392Bronakowski Jan *około 1806 Bronaki-Olki †  
393Broziatus Ferdynand *około 1815 Klusy †  
394Broziatus Jan Adolf *około 1813 Klusy †  
395Broziatus Marianna z d. Zalewska *około 1816 Bęćkowo †  
396Broziatus Marianna z d. Malinowska *około 1822 Zacieczki †  
397Brusiewski Paweł *około 1824 Przytuły †  
398Brzezińska Karolina z d. Siedmioradzka *około 1812 Guty †  
399Brzeziński Michał *około 1803 Łomża †  
400Brzostowska Agnieszka z d. Sobieska *około 1820 Przytuły †  
401Brzostowska Aniela z d. Tyszka *około 1803 Grądy Wielkie †przed 21-11-1858  
402Brzostowska Aniela z d. Mościcka *około 1807 Makowskie †od 07-02-1855 do 12-10-1863  
403Brzostowska Anna z d. Konopka *około 1819 Łoje Awissa †14-05-1875 Łoje Awissa /Przytuły/  
404Brzostowska Anna Marianna z d. Chrostowska *około 1824 Biodry †przed 01-1865  
405Brzostowska Józefa z d. Lipska *około 1824 Nadbory †po 14-02-1887  
406Brzostowska Józefata z d. Chrzanowska *około 1809 Szlasy †po 22-11-1864  
407Brzostowska Juliana z d. Grądzka *około 1819 Jarnuty †  
408Brzostowska Julianna z d. Wierciszewska *około 1821 Makowskie †po 24-02-1879  
409Brzostowska Julianna z d. Konopka *około 1824 Kąty †  
410Brzostowska Julianna z d. Cwalińska *około 1802 Nadbory †od 16-05-1843 do 03-08-1852  
411Brzostowska Julianna Marianna z d. Gardocka *około 1820 Mocarze †przed 19-02-1895  
412Brzostowska Katarzyna z d. Grodzka *około 1814 Męczki †10-10-1839  
413Brzostowska Katarzyna z d. Myślińska *około 1810 Rutki Nory †po 10-02-1874  
414Brzostowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1822 Chyliny †przed 01-1858  
415Brzostowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1812 Chyliny †przed 1857  
416Brzostowska Marianna z d. Koszykowska *około 1800 †29-08-1876 Brzostowo /Burzyn/  
417Brzostowska Rozalia z d. Karwowska *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1865  
418Brzostowska Rozalia z d. Sokołowska *około 1810 †  
419Brzostowska Salomea z d. Borawska *około 1822 Nadbory †  
420Brzostowska Teofila z d. Łojewska *około 1818 Łoje Grężki †przed 05-1849  
421Brzostowski Antoni *około 1812 Łoje Awissa †17-01-1851 Łoje Awissa /Przytuły/  
422Brzostowski Felicjan *około 1821 †10-11-1867 Nadbory /Burzyn/  
423Brzostowski Felicjan *około 1822 Nadbory †od 05-03-1889 do 25-02-1895  
424Brzostowski Franciszek *około 1814 Brzostowo †przed 14-07-1889  
425Brzostowski Franciszek *około 1810 Rutki Nory †od 07-02-1865 do 25-07-1870  
426Brzostowski Ignacy *około 1820 Orlikowo †od 07-02-1887 do 08-11-1892  
427Brzostowski Jan *około 1813 Nieławice †przed 06-02-1865  
428Brzostowski Jan *około 1819 †17-05-1863  
429Brzostowski Józef *około 1815 Nadbory †przed 19-02-1895  
430Brzostowski Józef *około 1819 Łoje Awissa †od 17-02-1873 do 29-10-1881  
431Brzostowski Józef *około 1811 Brzostowo †po 25-11-1873  
432Brzostowski Kajetan *około 1805 Brzostowo †przed 21-11-1858  
433Brzostowski Łukasz *około 1807 Szlasy †po 22-11-1864  
434Brzostowski Maksymilian *około 1817 Łoje Awissa †po 30-05-1871  
435Brzostowski Marcin *około 1816 Łoje Awissa †  
436Brzostowski Stanisław *około 1817 Brzostowo †20-02-1847  
437Brzostowski Stanisław *około 1820 Nadbory †po 23-11-1874  
438Brzostowski Szymon *około 1810 Goniądz †  
439Brzozowska Franciszka z d. Dołęga *około 1811 Makowskie †po 20-02-1865  
440Brzozowska Franciszka z d. Jankowska *około 1800 Szymany †03-09-1877 Bagienice  
441Brzozowska Józefa z d. Smarkiewicz *około 1821 Wizna †1869  
442Brzozowska Katarzyna z d. Mucharska *około 1812 Wizna †po 23-11-1858  
443Brzozowska Marianna z d. Zajkowska *około 1812 Brodowo †  
444Brzozowski Baltazar *około 1807 Wizna †  
445Brzozowski Franciszek *około 1824 Kramarzewo †  
446Brzozowski Józef *około 1808 Wizna †po 23-11-1858  
447Brzozowski Piotr *około 1817 Łomża †30-07-1842  
448Brzozowski Wiktor *około 1815 Koniecki par. Wizna †przed 11-02-1863  
449Brzóska (Brzostowski) Jan z d. Brzóska *około 1804 Kokoszki †15-02-1840  
450Brzóska Bartłomiej *około 1800 Kokoszki †przed 08-02-1859  
451Brzóska Józef *około 1802 Chojnowo †  
452Brzóska Karolina z d. Wronkowska *około 1810 Kownacin †27-05-1850  
453Brzóska Marianna z d. Obuchowicz *około 1810 †  
454Brzóska Mateusz *około 1812 Chełchy †po 01-03-1886  
455Brzóska Witold *około 1822 Jabłoń Kikalskie †22-12-1874  
456Brzuchalska Anna z d. Płoskiewicz *22-01-1801 Kędziorowo †przed 01-11-1843  
457Brzuchalska Anna z d. Dębińska *około 1810 Flesze †15-05-1855 Kędziorowo  
458Brzuchalska Józefa *około 05-1819 Wąsosz †16-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
459Brzuchalska Karolina z d. Dawidowska *około 1818 Konopki †po 03-11-1861  
460Brzuchalska Katarzyna z d. Szemborowska *około 1817 Wąsosz †02-06-1861 Wąsosz  
461Brzuchalska Tekla z d. Staniszewska *około 1817 Ławsk †od 18-05-1873 do 17-02-1879  
462Brzuchalska Teresa z d. Kulikowska *około 1819 Żebry †od 28-11-1876 do 06-02-1888  
463Brzuchalski Józef *około 1817 Kędziorowo †po 03-11-1861  
464Brzuchalski Józef *około 1811 Kędziorowo †po 20-11-1877  
465Brzuchalski Maciej *około 1817 †przed 28-11-1876  
466Brzuchalski Mateusz *około 1819 Kędziorowo †po 07-09-1874  
467Brzuchalski Paweł *około 1807 Kędziorowo †od 27-10-1862 do 18-05-1873  
468Brzuszewska Józefata z d. Masłowska *około 1811 Kubra †  
469Brzuszewski Antoni *około 1811 Przytuły †  
470Brzuszkiewicz Aleksander *około 1813 Rostki par. Jedwabne †  
471Brzuszkiewicz Jan *około 1821 Kossaki †04-03-1865  
472Brzuszkiewicz Wiktoria z d. Piotrowska *około 1806 Kucze Małe †  
473Buczyłowski Andrzej *około 1811 †po 20-05-1872  
474Budna Ewa *około 16-01-1801 †23-01-1801 Danowo  
475Budna Julianna z d. Niedźwiedzka *około 1806 Niedźwiedzkie †po 20-11-1877  
476Budna Katarzyna z d. Merchelska *około 1815 Kumelsk †15-05-1861 Wilczewo  
477Budna Marianna z d. Gosiewska *około 1816 Łojki par. Białaszewo †po 20-09-1863  
478Budna Rozalia z d. Milewska *20-01-1811 Bzury †przed 19-06-1877  
479Budny Aleksander *około 1814 Budne †po 20-09-1863  
480Budny Augustyn *około 1806 Lipnik †  
481Budny Wojciech *18-04-1811 Danowo †przed 19-06-1877  
482Budziłowski Jakub *około 1820 Kurpiki †po 23-11-1891  
483Budzińska Agnieszka z d. Zielińska *01-01-1801 Okół †24-02-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
484Budzińska Barbara z d. Zacharzewska *około 1808 Przytuły †po 24-09-1865  
485Budzińska Marianna z d. Brzuchalska *około 1819 Przechody †po 17-06-1879  
486Budzińska Scholastyka z d. Mioduszewska *około 1821 Mazewo †po 13-10-1896  
487Budziński Bartłomiej *około 1807 Łempice †21-11-1846 Obrytki  
488Budziński Fabian *około 1820 Łempice †przed 23-11-1862  
489Budziński Jan *około 1803 †po 24-09-1865  
490Budziński Jan Alojzy *22-06-1801 Łempice †po 24-02-1861  
491Bujnowska Marianna z d. Jankowska *około 1809 Reszki †przed 10-1844  
492Bujnowski Kazimierz *około 1817 Rakowo †31-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
493Bujwidys Grzegorz *około 1820 Wąsosz †19-11-1857  
494Bukowska Aniela z d. Kownacka *około 1818 Bagienice †08-01-1853 Bagienice  
495Bukowska Barbara z d. Wierciszewska *około 1824 Bagienice par. Romany †23-03-1864 Karwowo /Radziłów/  
496Bukowska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1821 Trzaski †  
497Bukowska Józefa (Marianna) z d. Sulewska *około 1822 Bagienice †  
498Bukowska Marianna z d. Danowska *19-06-1802 Klimaszewnica †przed 11-02-1850  
499Bukowska Rozalia z d. Konopka *około 1819 Konopki par. Radziłów †po 22-11-1852  
500Bukowska Rozalia *24-10-1811 Kędziorowo †20-02-1818 Kędziorowo  
501Bukowski Grzegorz *11-03-1816 Kędziorowo †   
502Bukowski Jakub *około 1824 Karwowo †przed 06-02-1871  
503Bukowski Kazimierz *02-03-1814 Kędziorowo †20-01-1869 Bagienice  
504Bukowski Krzysztof (Krystian) *około 1819 Karwowo †po 19-02-1878  
505Bukowski Maciej *około 1819 Karwowo †18-09-1849  
506Bukowski Paweł *29-06-1820 Kędziorowo †  
507Bukowski Tomasz *około 1806 †po 20-06-1871  
508Bukowski Wawrzyniec *06-08-1818 Kędziorowo †  
509Burbicki Wojciech *około 1809 Romany †  
510Burzyńska Katarzyna z d. Reczkowska *około 1824 Rozogi †1861  
511Butrymowicz Jan *12-12-1822 Zacieczki †  
512Butrymowicz Katarzyna z d. Zwierzyńska *około 1819 Łomża †  
513Butryn Michał *około 1815 Ławsk †08-04-1885 Zacieczki /Wąsosz/  
514Butrynowicz Jakub *16-07-1819 Niećkowo †  
515Butrynowicz Marianna *09-12-1824 Zacieczki †  
516Butrynowicz Marianna z d. Kuczyńska *około 1807 Miecze †  
517Bzura Adam Mateusz *20-09-1801 Bzury †29-05-1873 Bzury  
518Bzura Andrzej *02-12-1802 Niedźwiedzkie †09-01-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
519Bzura Baltazar *11-01-1801 Niedźwiedzkie †31-10-1810 Niedźwiedzkie  
520Bzura Emilia z d. Chrostowska *około 1813 †04-10-1837 Bzury  
521Bzura Grzegorz *około 1805 Kokoszki †po 09-06-1873  
522Bzura Jan *27-01-1805 Niedźwiedzkie †08-09-1807 Niedźwiedzkie  
523Bzura Łukasz *około 1824 Janczewko †przed 31-01-1893  
524Bzura Marianna z d. Żmijewska *około 1820 †12-11-1845 Niedźwiedzkie  
525Bzura Salomea z d. Wierciszewska *około 1804 Borawskie †przed 09-06-1873  
526Bzura Zofia z d. Święcka *10-05-1804 Leszno †03-03-1873 Bzury  
527Cejżyk Julianna z d. Rostek *około 1823 Szczuczyn †po 27-05-1877  
528Cejżyk Karol *około 1814 Wąsosz †25-10-1852  
529Cejżyk Marianna z d. Bar *około 1804 Kurejwa †po 24-04-1866  
530Cendrowska Julianna z d. Wyczechowska *około 1819 †22-11-1853 Cyprki /Przytuły/  
531Cendrowska Katarzyna z d. Puchalska *około 1816 †   
532Cendrowska Marianna z d. Gołębiewska *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †  
533Cendrowski Jan *około 1820 †   
534Cendrowski Jan *około 1803 †po 27-11-1871  
535Charubin Helena z d. Sulewska *około 1823 Sieburczyn †13-03-1886 Sieburczyn /Burzyn/   
536Charubin Józef *około 1824 Korzeniste †   
537Chełchowska Antonina z d. Wiśniewska *około 1823 †od 29-01-1877 do 20-11-1881  
538Chełchowska Julianna Salomea z d. Roman *około 1819 Chełchy †  
539Chełchowska Małgorzata z d. Malinowska *około 1804 Przechody †po 15-11-1854  
540Chełchowska Salomea z d. Milewska *około 1813 Chełchy †przed 30-01-1872  
541Chełchowski Franciszek *około 1823 †przed 20-11-1881  
542Chełchowski Franciszek *około 1820 Chełchy †19-11-1873 Chełchy /Niedźwiadna/  
543Chełchowski Kazimierz *około 1800 Chełchy †  
544Chełchowski Konstanty Jan *około 1824 Chełchy †  
545Chełmińska Ewa z d. Potapska (Zawadzka) *około 1813 Cyprki †25-02-1857 Niećkowo  
546Chełmińska Wiktoria z d. Kołpaczewska *około 1815 Tajenko †  
547Chełmiński Wojciech *około 1821 Kurejwa †03-04-1901 Niećkowo /Wąsosz/  
548Chlech Anna z d. Piotrowska *około 1801 †przed 01-02-1863  
549Chlech Krystian z d. Chlęski *około 1800 †przed 01-02-1863  
550Chlęch Antoni *około 1820 Grędy †  
551Chlęch Klara z d. Brzuchalska *07-10-1800 Kędziorowo †  
552Chludzińska Franciszka z d. Zalewska *około 1819 Wierciszewo †  
553Chludziński Feliks *25-12-1822 Zanklewo †  
554Chludziński Jan *około 1815 Rostki par. Romany †27-01-1892 Rostki par. Romany /Romany/  
555Chmielewska Anna z d. Chojnowska *około 1822 Kisielnica †po 01-10-1887  
556Chmielewska Ewa z d. Gocłowska *około 1820 †10-07-1885 Racibory /Przytuły/  
557Chmielewska Franciszka z d. Grądzka *około 1819 Wizna †od 20-11-1870 do 08-11-1886  
558Chmielewska Franciszka z d. Pawełczyk *około 1810 Niwkowo †przed 24-08-1845  
559Chmielewska Franciszka z d. Walewska *około 1821 Żebry †przed 01-1842  
560Chmielewska Franciszka z d. Kulikowska *około 1821 Żebry †po 04-02-1878  
561Chmielewska Julianna *09-07-1822 Męczki †  
562Chmielewska Katarzyna z d. Kosińska *około 1824 Brzeziny †31-03-1874 Witynie /Jedwabne/  
563Chmielewska Katarzyna z d. Jasińska *około 1821 Szczuczyn †po 28-08-1876  
564Chmielewska Małgorzata z d. Górska *około 1805 Danowo †po 06-05-1866  
565Chmielewska Marianna z d. Bielska *około 1817 †od 13-11-1882 do 12-02-1889  
566Chmielewska Marianna z d. Samełko *05-08-1818 Ławsk †18-05-1848 Ławsk  
567Chmielewska Marianna z d. Komosa *22-09-1811 Ławsk †po 17-05-1868  
568Chmielewska Rozalia z d. Brzozowska *około 1802 †po 15-06-1856  
569Chmielewski Bartłomiej *około 1804 Wizna †przed 24-08-1845  
570Chmielewski Bartłomiej *około 1812 Ławsk †przed 01-10-1887  
571Chmielewski Franciszek *około 12-1823 Żebry †od 21-11-1869 do 17-01-1881  
572Chmielewski Jan *około 1818 †24-05-1879 Mścichy /Radziłów/  
573Chmielewski Jan *11-03-1804 Radziłów †  
574Chmielewski Jan *1806 Ławsk †po 17-05-1868  
575Chmielewski Józef *około 1813 Wizna †1854  
576Chmielewski Julian *około 1821 Męczki †przed 24-01-1881  
577Chmielewski Kajetan *około 1801 Kamianki †od 22-01-1854 do 29-09-1871  
578Chmielewski Ludwik Mikołaj *około 1820 Szczuczyn †przed 19-01-1874  
579Chmielewski Maciej *około 1802 Białaszewo †13-04-1862  
580Chmielewski Michał *około 1817 Wizna †02-10-1849  
581Chmielewski Paweł *03-07-1809 †12-07-1809 Pachuczyn /Kolno/  
582Chmielewski Wojciech *około 1819 †po 18-06-1883  
583Chmielewski Wojciech *około 1817 Żebry †po 04-02-1878  
584Chochlewska Marianna z d. Truszkowska *około 1807 Truszki-Patory †  
585Chochlewski Franciszek *około 1804 Niedźwiadna †  
586Chodnicka Franciszka z d. Kiełczewska *22-10-1810 Łempice †18-12-1873 Wąsosz  
587Chodnicka Marianna z d. Golińska *około 1803 Kumelsk †11-02-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
588Chodorowska Agnieszka z d. Choińska *około 1803 Grabowo †  
589Chodorowska Karolina Ludwika z d. Zejfert *około 1817 Boczki †po 03-08-1872  
590Chodorowska Rozalia z d. Sulewska *około 1822 Burzyn †przed 10-1864  
591Chodorowski Jakub *około 1807 Wąsosz †02-10-1841  
592Chodorowski Jan *około 1817 Burzyn †24-09-1846  
593Chodorowski Stanisław *około 1812 Szczuczyn †  
594Choińska Ewa z d. Makowska *około 1809 †05-10-1842 Chełchy /Niedźwiadna/  
595Choińska Franciszka z d. Zielińska *około 1812 Okół †  
596Choińska Izabella z d. Wróblewska *około 1817 Niedźwiadna †  
597Choińska Jadwiga z d. Szymańska *około 1815 Truszki †po 10-02-1867  
598Choińska Julianna z d. Radziwon *15-06-1822 Kramkowo †   
599Choińska Katarzyna z d. Osiecka *około 1820 Ruś †  
600Choińska Teofila z d. Wysocka *około 1820 Zanklewo †07-05-1852  
601Choiński Adam *około 1809 Niwkowo †  
602Choiński Franciszek *około 1815 Niwkowo †przed 10-02-1867  
603Choiński Franciszek *około 1818 Zanklewo †przed 21-11-1864  
604Choiński Jakub *około 1800 Łebki Duże †przed 30-01-1872  
605Choiński Józef *około 1808 Chełchy †07-12-1893 Łempice /Wąsosz/  
606Choiński Kazimierz *około 1815 Danowo †  
607Choiński Mateusz *około 1800 Zanklewo †24-05-1848  
608Choiński Stanisław *około 1813 Niwkowo †przed 06-03-1859   
609Choiński Tomasz *około 1821 Zanklewo †  
610Choiński Wojciech *około 1807 Zanklewo †01-09-1852  
611Chojnowska Aniela z d. Klimaszewska *26-04-1802 †po 14-01-1864  
612Chojnowska Anna z d. Karwowska *1815 Brychy †1868  
613Chojnowska Franciszka z d. Kossakowska *około 1809 Janczewo †po 12-02-1872  
614Chojnowska Marianna z d. N *około 1804 Trojany †  
615Chojnowska Marianna z d. Wądołowska *około 1813 Koniecki par. Wizna †po 27-02-1854  
616Chojnowska Marianna z d. Szymanowska *1824 Borawskie †po 28-01-1875  
617Chojnowska Teofila *1808 †27-03-1812 Guty  
618Chojnowska Wiktoria z d. Bzura *około 1806 †12-03-1830 Guty  
619Chojnowski Baltazar *około 1822 Konopki †16-12-1901 Kramarzewo /Wąsosz/  
620Chojnowski Franciszek *około 1824 Kownatki †19-03-1889  
621Chojnowski Franciszek *08-12-1820 Guty †10-04-1821 Guty  
622Chojnowski Jan *około 1804 Grądy Małe †po 27-02-1854  
623Chojnowski Jan *1803 †24-04-1813 Guty  
624Chojnowski Józef *09-03-1818 Guty †21-12-1889 Kownatki  
625Chojnowski Stanisław *25-03-1822 Guty †04-12-1836 Kownatki  
626Choromańska Agnieszka z d. Samełko *około 1804 Wiązownica †  
627Chorzelska Katarzyna z d. Jankowska *około 1823 Kieljany †23-08-1850  
628Chorzelska Marianna z d. Skrodzka *około 1808 Milewo †06-01-1843 Niećkowo  
629Chorzelska Wiktoria z d. Kuczewska *około 1816 Stawiane †po 19-05-1855  
630Chorzelski Franciszek *około 02-1815 Bzury †17-12-1848  
631Chorzelski Jakub *około 1818 Niećkowo †  
632Chorzelski Stanisław *około 1811 Bzury †19-05-1855 Niećkowo  
633Chrostowska Barbara z d. Wysocka *około 1820 Chrostowo †26-07-1880  
634Chrostowska Barbara z d. Karwowska *około 1821 Borawskie †24-01-1849  
635Chrostowska Barbara z d. Biedrzycka *około 1822 Biodry †przed 07-02-1876  
636Chrostowska Ewa z d. Samełko *około 1814 Ławsk †po 21-11-1854  
637Chrostowska Franciszka z d. Gardocka *około 1807 Mocarze †przed 01-1859  
638Chrostowska Franciszka z d. Brzostowska *około 1802 Łoje Awissa †od 27-10-1845 do 24-01-1855  
639Chrostowska Józefata z d. Męczkowska *około 1816 Nadbory †po 11-02-1867  
640Chrostowska Julianna *około 1801 †10-04-1810 Biodry /Burzyn/  
641Chrostowska Katarzyna z d. Mrówka *około 1822 Sambory †  
642Chrostowska Katarzyna *około 1810 Chrostowo †02-03-1837 Wagi /Przytuły/  
643Chrostowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1803 Trzaski †od 01-08-1847 do 05-05-1858  
644Chrostowska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1807 Mieczki †po 09-02-1858  
645Chrostowska Katarzyna z d. Szumowska *około 1805 Witynie †przed 10-1837  
646Chrostowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1808 Kubrzany †przed 31-01-1859  
647Chrostowska Magdalena z d. Łempicka *21-05-1813 Sulewo Prusy †od 21-01-1851 do 27-01-1874   
648Chrostowska Magdalena Anna *około 1801 Wagi †przed 01-1828  
649Chrostowska Marianna z d. Grzymała *około 1803 Grądy Wielkie †po 26-11-1860  
650Chrostowska Marianna z d. Modzelewska *około 1805 Ławsk †przed 21-11-1847  
651Chrostowska Marianna z d. Szleszyńska *około 1810 Szyjki †po 31-01-1835  
652Chrostowska Marianna z d. Polkowska *około 1822 Kąty †po 11-02-1890  
653Chrostowska Marianna Brygida z d. Laskowska *około 1809 Biodry †po 13-02-1854  
654Chrostowska Rozalia z d. Mroczkowska *około 1810 Konopki Tłuste †  
655Chrostowska Rozalia z d. Łojewska *około 1818 Łoje Grężki †14-12-1879 Kąty /Burzyn/  
656Chrostowska Rozalia z d. Trzaska *około 1802 Supy †po 20-11-1849  
657Chrostowska Rozalia z d. Mioduszewska *około 1801 Słucz †22-02-1861 Bagienice /Wąsosz/  
658Chrostowska Salomea Katarzyna z d. Kuczewska *około 1822 Kucze Małe †  
659Chrostowska Tekla z d. Chrzanowska *około 1809 Brzostowo †przed 07-1842  
660Chrostowska Teofila z d. Mścichowska *około 1810 Niedźwiedzkie †13-12-1849 Niedźwiedzkie  
661Chrostowska Wiktoria z d. Kossakowska *około 1808 Kubrzany †  
662Chrostowska Wiktoria z d. Rogowska *około 1812 Brychy †po 15-02-1868  
663Chrostowski Antoni *około 1809 †  
664Chrostowski Antoni *około 1809 Biodry †przed 14-02-1871  
665Chrostowski Franciszek *około 1812 Wagi †po 05-05-1858  
666Chrostowski Franciszek *około 1814 Biodry †18-07-1881 Kąty /Burzyn/  
667Chrostowski Franciszek *około 1802 †  
668Chrostowski Franciszek *około 1811 Kubrzany †po 31-01-1859  
669Chrostowski Franciszek *około 1811 Biodry †po 07-02-1886  
670Chrostowski Grzegorz *około 1812 Wagi †przed 17-02-1862  
671Chrostowski Ignacy *około 1821 Biodry †przed 17-02-1879  
672Chrostowski Jakub *około 1811 Biodry †08-05-1852  
673Chrostowski Jan *około 1822 Karwowo-Polki †po 01-05-1866  
674Chrostowski Jan *około 1805 Biodry †po 13-02-1854  
675Chrostowski Jan *około 1822 Bukowo †po 10-11-1884  
676Chrostowski Józef *około 1806 Ławsk †po 10-02-1861  
677Chrostowski Marcin *około 1819 Borawskie par. Jedwabne †przed 10-06-1895  
678Chrostowski Mateusz *około 1816 Biodry †  
679Chrostowski Mateusz *około 1809 Ławsk †po 21-11-1854  
680Chrostowski Piotr Maciej *około 1823 Wagi †przed 02-1886  
681Chrostowski Stanisław *około 1821 Karwowo-Polki †  
682Chrostowski Stanisław *około 1807 Kubrzany †po 26-11-1860  
683Chrostowski Stanisław *około 1806 Jaki †21-01-1851 Sulewo Prusy   
684Chrostowski Stanisław Serafin *około 1811 Niedźwiedzkie †  
685Chrostowski Tomasz *około 1824 Biodry †od 10-02-1890 do 28-02-1892   
686Chrostowski Wiktor *około 1808 Chrostowo †15-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
687Chrostowski Wojciech *około 1807 Wagi †przed 31-01-1835  
688Chrzanowska Agnieszka z d. Mścichowska *około 1803 Mścichy †29-10-1874 Kieljany /Wąsosz/  
689Chrzanowska Aniela *23-12-1816 Kieljany †  
690Chrzanowska Aniela z d. Podbielska *około 1818 Piski †12-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
691Chrzanowska Anna z d. Cwalińska *około 1820 Cwaliny †po 23-01-1860  
692Chrzanowska Anna z d. Dąbrowska *około 1813 Wypychy †przed 01-1842  
693Chrzanowska Antonina z d. Polkowska *około 1812 Chyliny †po 13-05-1861  
694Chrzanowska Ewa z d. Godlewska *około 1820 Godlewo †przed 27-11-1882  
695Chrzanowska Franciszka z d. Kuczewska *około 1818 Kucze Małe †02-05-1841 Wypychy /Przytuły/  
696Chrzanowska Franciszka z d. Borawska *około 1812 Supy †08-04-1840 Kieljany /Wąsosz/  
697Chrzanowska Franciszka z d. Karwowska *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †przed 06-1861  
698Chrzanowska Franciszka z d. Borawska *około 1811 Borawskie †po 04-02-1868  
699Chrzanowska Franciszka *06-08-1820 Kieljany †  
700Chrzanowska Izabela z d. Polkowska *około 1815 Biodry †po 05-02-1877  
701Chrzanowska Józefa z d. Rydzewska *około 1820 Kubra †po 02-03-1886  
702Chrzanowska Józefa *12-11-1820 Kieljany †17-11-1820 Kieljany  
703Chrzanowska Józefata z d. Napiórkowska *około 1823 Kuczyny †od 03-02-1879 do 01-10-1901  
704Chrzanowska Julianna z d. Polkowska *około 1824 Szyjki †po 23-02-1886  
705Chrzanowska Julianna z d. Zambrzycka *około 1811 Dusze †  
706Chrzanowska Karolina Antonina z d. Laskowska *około 1816 Biodry †  
707Chrzanowska Katarzyna z d. Szleszyńska *około 1806 Szyjki †po 04-02-1862  
708Chrzanowska Katarzyna z d. Bujnowska *około 1820 Danowo †od 25-01-1874 do 04-10-1880  
709Chrzanowska Łucja z d. Supińska *15-12-1803 Sulewo Kownaty †po 23-05-1871  
710Chrzanowska Magdalena z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †25-08-1874 Wąsosz  
711Chrzanowska Magdalena z d. Sulewska *26-05-1823 Godlewo †przed 16-07-1883  
712Chrzanowska Magdalena z d. Godlewska *około 1809 Danowo †02-11-1852  
713Chrzanowska Marianna z d. Toczyńska *około 1801 †  
714Chrzanowska Marianna z d. Grodzka *około 1804 Męczki †  
715Chrzanowska Marianna z d. Toczyńska *około 1801 †po 07-02-1869  
716Chrzanowska Marianna z d. Kossakowska *około 1818 Mocarze †po 11-02-1896  
717Chrzanowska Marianna z d. Górska *06-12-1815 Kramarzewo †po 26-02-1865  
718Chrzanowska Paulina z d. Rogińska *około 1803 †po 18-05-1879  
719Chrzanowska Petronela *około 1803 †przed 10-1857  
720Chrzanowska Rozalia z d. Supińska *około 1814 Czachy †przed 01-1856  
721Chrzanowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1809 Szlasy †po 22-11-1853  
722Chrzanowska Rozalia z d. Malinowska *około 1804 Zacieczki †  
723Chrzanowska Rozalia z d. Wasilewska *około 1819 Bęćkowo †po 02-03-1886  
724Chrzanowska Rozalia z d. Mikucka *około 11-1819 †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
725Chrzanowska Wiktoria z d. Trzaska *około 1822 Supy †od 22-02-1876 do 03-01-1883  
726Chrzanowski Adam *około 1811 Kubra †  
727Chrzanowski Adam *około 1805 Supy †po 04-02-1862  
728Chrzanowski Adam *około 1823 Kurkowo †przed 23-05-1893  
729Chrzanowski Antoni *10-06-1804 Wypychy †  
730Chrzanowski Antoni *około 1808 Kubra †po 24-02-1868  
731Chrzanowski Apolinary *około 1824 Kieljany †po 16-07-1883  
732Chrzanowski Franciszek *około 1817 Chrzanowo-Cyprki †przed 28-02-1892  
733Chrzanowski Franciszek *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †po 13-05-1861  
734Chrzanowski Franciszek *około 1823 Łosewo †  
735Chrzanowski Jakub *około 1816 Wypychy †po 02-03-1886  
736Chrzanowski Jakub *około 1818 Załuski †przed 25-01-1904  
737Chrzanowski Jan *około 1816 Pawłocin †po 02-03-1886  
738Chrzanowski Jan *około 1803 Konopki †10-08-1874 Konopki  
739Chrzanowski Józef *14-05-1810 Wypychy †10-04-1819 Wypychy /Przytuły/  
740Chrzanowski Józef *16-02-1817 Kieljany †po 17-08-1880   
741Chrzanowski Kajetan *05-04-1809 Kieljany †  
742Chrzanowski Kazimierz *04-03-1807 Wypychy †  
743Chrzanowski Leon *około 1802 Małachowo †  
744Chrzanowski Leon *około 1801 †od 21-02-1862 do 20-06-1871  
745Chrzanowski Ludwik *około 1812 Kubra †07-12-1866 Wypychy /Przytuły/  
746Chrzanowski Marcell Tomasz *24-09-1822 Małachowo †  
747Chrzanowski Marcin *około 10-1816 Kieljany †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
748Chrzanowski Mateusz *około 1820 Brzostowo †od 25-11-1872 do 11-02-1896  
749Chrzanowski Michał *około 1812 Konopki †po 03-02-1875  
750Chrzanowski Piotr *około 1811 Supy †po 04-02-1868  
751Chrzanowski Piotr *około 1802 Wypychy †przed 22-06-1858  
752Chrzanowski Stanisław *około 1806 Kołaki †28-07-1873 Mścichy  
753Chrzanowski Stanisław *około 1804 Brzostowo †  
754Chrzanowski Stanisław *około 1804 †12-08-1853  
755Chrzanowski Stanisław *około 1812 Kieljany †06-01-1883 Kieljany  
756Chrzanowski Stefan *około 1800 Załuski †  
757Chrzanowski Tomasz *około 1808 Chrzanowo †27-10-1848  
758Chrzanowski Walenty *około 1820 Wypychy †po 23-11-1874  
759Chrzanowski Wawrzyniec *07-08-1819 Kieljany †22-08-1819 Kieljany /Wąsosz/  
760Chrzanowski Wojciech *09-04-1801 †21-09-1827 Kieljany  
761Chylińska Anna z d. Rutkowska *około 1821 †przed 22-11-1864  
762Chylińska Brygida z d. Chrostowska *około 1806 Chrostowo †  
763Chylińska Ewa z d. Godlewska *około 1818 Modzele †  
764Chylińska Franciszka z d. Łojewska *około 1806 Bartki †  
765Chylińska Józefa z d. Kielian *około 1813 Kieljany †po 07-06-1864  
766Chylińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1800 Barwiki †przed 20-05-1850  
767Chylińska Tekla z d. Kielian *25-09-1801 Bagienice †22-10-1853 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
768Chylińska Teresa z d. Karwowska *około 1814 Stryjaki †po 03-02-1874  
769Chylińska Wiktoria z d. Brzostowska *około 1805 Nadbory †  
770Chyliński Antoni *około 1818 Łojki par. Przytuły †po 19-01-1890  
771Chyliński Antoni *około 1813 Sulewo Prusy †po 27-11-1882  
772Chyliński Damazy *około 1822 Kąty †  
773Chyliński Jakub *11-07-1811 Sulewo Prusy †24-04-1813 Sulewo Prusy  
774Chyliński Jan *około 1811 Kąty †od 16-01-1854 do 29-01-1866  
775Chyliński Józef *19-03-1819 Sulewo Prusy †20-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
776Chyliński Marcin *około 1818 Konopki †przed 29-11-1893  
777Chyliński Stanisław *około 01-1808 Kąty †  
778Chyliński Stanisław *20-03-1817 Sulewo Prusy †  
779Chyliński Stanisław Józef *21-05-1814 Sulewo Prusy †przed 03-1817  
780Chyliński Wojciech *około 1801 Sulewo Prusy †po 07-06-1864  
781Cichocka Agnieszka z d. Goliczewska *około 1821 Popowo †po 19-01-1885  
782Cichocka Katarzyna z d. Greloch *około 1813 †11-01-1865 Wąsosz  
783Cichocka Magdalena *około 1809 †21-02-1811 Wąsosz  
784Cichocka Rozalia z d. Świderska *około 1824 Świdry †06-05-1852  
785Cichocka Tekla Anna *23-09-1802 Wąsosz †  
786Cichocki Franciszek *około 1813 Niedźwiedzkie †  
787Cichocki Karol *około 1822 Romany †od 12-11-1894 do 15-02-1904  
788Cichocki Mikołaj *około 1811 Łomża †przed 23-11-1879  
789Ciecierska Agnieszka *07-01-1816 Wąsosz †  
790Ciecierska Anastazja *26-12-1802 Wąsosz †30-12-1802 Wąsosz  
791Ciecierska Barbara z d. Zacharzewska *około 1810 †04-04-1838 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
792Ciecierska Eugenia *15-09-1805 Wąsosz †  
793Ciecierska Ewa z d. Markowska *około 1823 Wąsosz †10-11-1868 Wąsosz  
794Ciecierska Franciszka *11-04-1819 Wąsosz †  
795Ciecierska Franciszka z d. Kacprowska *30-01-1812 Wąsosz †08-07-1861 Wąsosz  
796Ciecierska Karolina z d. Sokołek *około 1821 Wąsosz †po 22-01-1872  
797Ciecierska Katarzyna z d. Markowska *około 1816 Wąsosz †24-05-1889 Wąsosz  
798Ciecierska Marianna *około 1823 †  
799Ciecierska Marianna *29-07-1815 Wąsosz †  
800Ciecierska Marianna *15-07-1804 Wąsosz †  
801Ciecierska Rozalia z d. Góralska *około 1806 Przytuły †po 17-02-1857  
802Ciecierska Rozalia z d. Dobrońska *około 1818 Kubrzany †28-08-1874 Nowa Wieś par. Jedwabne /Jedwabne/  
803Ciecierska Salomea z d. Danowska *około 1823 Danowo †po 28-01-1889  
804Ciecierski Andrzej *30-11-1801 Wąsosz †  
805Ciecierski Andrzej *15-12-1820 Wąsosz †16-09-1874 Wąsosz  
806Ciecierski Jakub *około 1813 Wąsosz †przed 22-01-1872  
807Ciecierski Józef *19-03-1807 Wąsosz †25-08-1868 Wąsosz  
808Ciecierski Leonard *około 1801 Doliwy †po 17-02-1857  
809Ciecierski Ludwik *około 1813 Cyprki †po 23-11-1875  
810Ciecierski Onufry *10-06-1818 Wąsosz †  
811Ciecierski Piotr *około 1811 †25-01-1853 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
812Ciecierski Teodor *30-03-1812 Wąsosz †  
813Ciecierski Tomasz *15-12-1817 Wąsosz †  
814Ciecierski Wawrzyniec *18-04-1812 Wąsosz †  
815Ciecierski Wawrzyniec *11-08-1803 Wąsosz †przed 03-1812  
816Ciecierski Wojciech *około 1814 Wąsosz †po 24-05-1889  
817Ciesielska Aniela z d. Truszkowska *około 1821 Bagienice †po 09-02-1885  
818Cieślewska Franciszka z d. Szymańska *około 1820 Bronowo †po 21-02-1876  
819Cieślewski Józef *około 1824 Bronowo †po 21-02-1876  
820Cieśmielewska Karolina z d. Dudzińska *około 1811 Radziłów †07-08-1857 Radziłów  
821Cieśmielewska Katarzyna z d. Lipska (Liwska) *około 1817 †19-08-1855 Mścichy /Radziłów/  
822Cieśmielewski Andrzej *około 1813 †1876 Karwowo /Radziłów/  
823Cieśnielewska Anna z d. Zalewska *około 1815 Kucze Małe †   
824Cieśnielewski Józef *około 1821 Kucze Małe †   
825Cimoch Agnieszka z d. Nietupska *około 1823 Wierzbowo †  
826Cimoch Katarzyna z d. Skrodzka *około 1823 Jambrzyki †przed 17-05-1897  
827Cimoch Marianna z d. Wiśniewska *około 1822 Ławsk †  
828Cimoch Stanisław *około 1821 Słucz †  
829Cimoch Stefan *około 1823 Słucz †przed 17-05-1897  
830Cimochowska Julianna z d. Marczykowska *około 1818 Wąsosz †07-10-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
831Cimochowski Tomasz *około 1813 Rydzewo-Pieniążek †07-03-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
832Ciszewska Katarzyna z d. Rogowska *około 1822 Sojczynek †po 20-09-1897  
833Ciszewska Marianna z d. Trepanowska *około 1807 Wizna †od 21-11-1854 do 11-11-1856  
834Cudnik Katarzyna z d. Zając *około 1805 Kubra †  
835Cukrowski Jan *około 1821 †22-01-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
836Cwalińska Aniela Eleonora z d. Kuczewska *około 1811 Kucze Małe †  
837Cwalińska Anna z d. Wądołowska *około 1819 Koniecki par. Wizna †02-02-1844  
838Cwalińska Anna z d. Godlewska *około 1810 Karwowo par. Jedwabne †  
839Cwalińska Ewa z d. Laskowska *około 1803 Nieławice †po 12-05-1875  
840Cwalińska Julianna Katarzyna z d. Męczkowska *około 1819 Kamianki †po 30-01-1866  
841Cwalińska Magdalena z d. Niebrzydowska *około 1801 Niebrzydy †06-12-1858  
842Cwalińska Marianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
843Cwalińska Salomea z d. Ramotowska *około 1801 Mieczki †  
844Cwaliński Antoni *około 1803 Janczewko †11-01-1867 Janczewko /Jedwabne/  
845Cwaliński Bartłomiej *około 1819 Makowskie †przed 07-02-1864  
846Cwaliński Daniel *około 1823 Cwaliny †  
847Cwaliński Franciszek *około 1808 Mroczki †16-12-1831  
848Cwaliński Franciszek *około 1820 Szymany †od 12-02-1889 do 13-08-1895  
849Cwaliński Józef *około 1811 Borawskie †29-10-1888 Borawskie  
850Cwaliński Ludwik *około 1821 Borawskie †10-09-1841  
851Cwaliński Stanisław *około 1802 Cwaliny †  
852Cwaliński Tomasz *około 1813 Cwaliny †  
853Cwaliński Wojciech *około 1819 Cwaliny †  
854Cybuliński Adolf *około 1822 Ełk †02-09-1852  
855Cybulska Małgorzata z d. Iwanowska *około 1819 Przytuły †  
856Cybulski Franciszek *około 1819 Przytuły †  
857Cywińska Łucja z d. Malinowska *około 1824 Modzele †po 21-11-1881  
858Cywiński Wojciech *około 04-1823 Świdry Podleśne †po 21-11-1881  
859Czajewski Aleksander *około 1818 Wincenta †  
860Czajewski Jan *około 1815 Łomża †03-03-1839  
861Czajkowski Wiktor *około 1801 Brzostowo †28-01-1844  
862Czaplicka Agnieszka z d. Grabowska (Popielnicka Kropiewska) *21-01-1820 Grabowskie †03-01-1873  
863Czaplicka Karolina *około 1808 Marki †przed 23-02-1857  
864Czaplicka Marianna z d. Filipkowska *około 1804 Wiszowate †  
865Czaplicka Marianna z d. Paszkowska *około 1800 Łękowo †po 02-02-1852  
866Czaplicka Salomea z d. Paszkowska *około 1813 Łękowo †  
867Czaplicka Tekla z d. Bardzikowska (Barwikowska) *około 1816 Chełchy †przed 18-07-1865  
868Czaplicka Teofila z d. Cywińska *około 1820 Koniecki †  
869Czaplicka Teofila z d. Wronkowska *około 1822 Wąsosz †przed 25-01-1897  
870Czaplicka Wiktoria z d. Ossowska *około 1815 †  
871Czaplicki Jan *20-10-1819 Sienickie †  
872Czaplicki Jan *około 1812 Chełchy †25-09-1837  
873Czaplicki Kazimierz *około 1800 Sienickie †11-11-1837  
874Czaplicki Marcin *przed 1816 †  
875Czaplicki Marcin *około 1805 Przyborowo †po 24-08-1855 Wojsławy  
876Czaplicki Michał *około 1807 Chełchy †po 27-11-1876  
877Czaplicki Stanisław *około 1816 Chełchy †przed 18-07-1865  
878Czaplicki Tomasz *12-12-1800 Klimaszewnica †30-04-1839  
879Czaplicki Tomasz *około 1820 Chełchy †  
880Czaplicki Wawrzyniec *około 1818 Sienickie †  
881Czarnecka Anastazja z d. Bartosiewicz *około 1815 Żelechy par. Drozdowo †po 01-11-1859  
882Czarnecka Anna z d. Wójcicka *około 1814 Kurejwa †  
883Czarnecka Ewa Rozalia z d. Sawicka *około 1820 †05-10-1843 Milewo  
884Czarnecka Julianna z d. Myślińska *około 1824 Mocarze †przed 05-1864  
885Czarnecka Karolina z d. Dudkowska *około 1812 Brzeźnio †po 04-10-1875  
886Czarnecka Katarzyna z d. Kołakowska *około 1812 Wólka †przed 1840  
887Czarnecka Katarzyna z d. Drzazgowska *około 1820 Żebry †  
888Czarnecka Magdalena z d. Walewska *około 1813 Żebry †23-04-1876  
889Czarnecka Marianna z d. Barwikowska *około 07-1817 Tafiły †przed 14-11-1858  
890Czarnecka Marianna z d. Leosiewska *około 1821 Mocarze †przed 12-1849  
891Czarnecka Marianna *około 1821 †10-08-1835 Milewo /Wąsosz/  
892Czarnecka Marianna z d. Laszczkowska *około 1818 Ławsk †  
893Czarnecka Marianna z d. Śmiglewska *06-04-1801 Ławsk †po 26-06-1849  
894Czarnecka Teresa z d. Piotrkowska *około 1807 Milewo †przed 08-1838  
895Czarnecki Andrzej *około 1814 Milewo †  
896Czarnecki Jan *około 1818 Ławsk †  
897Czarnecki Jan *około 1806 Barany †po 13-11-1853  
898Czarnecki Kajetan *około 08-1813 Czaple †po 05-02-1865  
899Czarnecki Karol *około 1814 Kucze Wielkie †od 13-05-1876 do 23-01-1907  
900Czarnecki Łukasz *około 1823 Glinki †  
901Czarnecki Teodor *około 1824 Chojnowo †19-03-1897  
902Czarnowska Anna z d. Godlewska *około 1806 Konopki †po 24-02-1862  
903Czarnowski Wojciech *około 1807 Czarnowo †po 24-02-1862  
904Czerkies Julian *około 1809 †od 22-11-1863 do 20-07-1882  
905Czerkies Urszula z d. Filipkowska *około 1822 †20-07-1882 Modzele  
906Czerwińska Franciszka z d. Olszewska *około 1823 Klimaszewnica †przed 19-11-1878  
907Czerwiński Jan *około 1816 Klimaszewnica †po 19-11-1878  
908Czerwiński Tomasz *około 1801 Laski par. Czerwińsk †  
909Czerwonka Andrzej *około 1801 †04-06-1838 Czerwonki  
910Czerwonka Antonina z d. Taraskowska *około 1805 Borawskie par. Jedwabne †przed 04-1839  
911Czerwonka Ewa z d. Danowska *16-01-1802 Klimaszewnica †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
912Czerwonka Joanna z d. Bukowska *około 1824 †po 25-02-1884  
913Czerwonka Józef *około 1801 Czerwonki †po 11-02-1866  
914Czerwonka Katarzyna z d. Gardocka *około 1811 Rydzewo Szlacheckie †od 14-02-1854 do 06-03-1859  
915Czerwonka Katarzyna z d. Kraińska *około 1805 Czerwonki †od 26-11-1861 do 26-02-1865  
916Czerwonka Krystyna z d. Langdo *około 1811 Tykocin †przed 06-1845  
917Czerwonka Leon *około 1822 †29-08-1865 Czerwonki  
918Czerwonka Małgorzata Katarzyna z d. Mikucka *około 1822 Łebki Duże †przed 24-11-1878  
919Czerwonka Marianna z d. Trzaska *1815 Wagi †   
920Czyżewska Justyna *13-05-1803 Wąsosz †   
921Czyżewska Katarzyna *12-05-1817 Wąsosz †18-10-1817 Wąsosz   
922Czyżewska Katarzyna z d. Zarzecka *1808 †08-07-1854   
923Czyżewska Marianna *06-10-1804 Wąsosz †   
924Czyżewska Monika *07-05-1818 Wąsosz †15-05-1818 Wąsosz   
925Czyżewska Teofila z d. Kalinowska *około 1817 Jambrzyki †po 20-10-1863   
926Czyżewski Andrzej *28-11-1813 Wąsosz †   
927Czyżewski Mateusz *około 1807 †22-11-1865   
928Czyżewski Mikołaj *08-09-1816 Wąsosz †po 20-10-1863   
929Czyżewski Piotr *29-04-1819 Wąsosz †07-05-1819 Wąsosz   
930Czyżewski Stanisław *08-07-1801 Wąsosz †19-07-1802 Wąsosz   
931Czyżewski Stefan *16-06-1820 Wąsosz †22-06-1820 Wąsosz   
932Czyżewski Tomasz *27-07-1821 Wąsosz †02-08-1821 Wąsosz   
933Czyżewski Wojciech Ludwik *15-04-1811 Wąsosz †20-04-1815 Wąsosz   
934Danielczyk Ignacy *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
935Danielczyk Ludwika z d. Locman *około 1814 Włosty †  
936Danielczyk Marcin *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
937Danielczyk Rozalia z d. Ciuchnicka *około 1817 Kossaki par. Jedwabne †po 21-11-1858  
938Danielczyk Wojciech *około 1816 Szczuczyn †  
939Danielewska Julianna z d. Mateuszczyk *około 1821 Bronowo †przed 30-01-1882  
940Danielewski Wojciech *około 1820 Bronowo †przed 30-01-1882  
941Danowska Agnieszka z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
942Danowska Agnieszka z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
943Danowska Anastazja z d. Sulewska *12-02-1806 Zaborowo †01-12-1845 Sulewo Prusy   
944Danowska Aniela *08-10-1821 Sulewo Prusy †21-10-1821 Sulewo Prusy  
945Danowska Aniela z d. Szemborowska *około 1823 †po 20-07-1891   
946Danowska Aniołek *03-05-1803 Sulewo Kownaty †03-05-1803 Sulewo Kownaty  
947Danowska Anna z d. Lipińska *około 1824 †  
948Danowska Anna z d. Modzelewska *około 1823 Modzele †po 05-11-1884  
949Danowska Anna z d. Filipkowska *około 1821 Tyszki-Łabno †13-09-1871 Białaszewo /Białaszewo/  
950Danowska Anna z d. Klimaszewska *17-05-1802 Klimaszewnica †09-06-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
951Danowska Anna *19-12-1814 Sulewo Prusy †od 19-05-1868 do 24-04-1893   
952Danowska Anna z d. Kozikowska *1816 †po 22-11-1880   
953Danowska Antonina *23-06-1805 Sulewo Kownaty †24-04-1874 Sulewo Prusy  
954Danowska Apolonia Anna z d. Skrodzka *około 1823 Konopki †  
955Danowska Brygida z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
956Danowska Ewa *14-09-1814 Sulewo Kownaty †18-09-1814 Sulewo Kownaty  
957Danowska Ewa *09-04-1817 Sulewo Kownaty †13-04-1817 Sulewo Kownaty  
958Danowska Franciszka z d. Bogusz *około 1816 Orlikowo †po 03-02-1875  
959Danowska Franciszka *08-01-1822 Niećkowo †17-01-1822 Niećkowo  
960Danowska Franciszka *około 24-04-1804 Sulewo Kownaty †04-05-1804 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
961Danowska Franciszka *12-09-1824 Sulewo Prusy †  
962Danowska Franciszka *26-02-1819 Sulewo Prusy †  
963Danowska Franciszka *29-12-1816 Sulewo Prusy †14-06-1819 Sulewo Prusy  
964Danowska Franciszka *14-07-1818 Bagienice †04-03-1820 Sulewo Prusy  
965Danowska Józefa *16-02-1819 Niećkowo †02-12-1828 Niećkowo  
966Danowska Józefa *20-03-1808 Zalesie †  
967Danowska Józefata z d. Łempicka *05-02-1823 Bagienice †po 01-07-1878   
968Danowska Józefata *20-04-1802 Sulewo Kownaty †  
969Danowska Julianna z d. Łapińska *około 1818 Brzozowa Wólka †  
970Danowska Karolina z d. Kulikowska *około 1819 Karwowo †01-04-1863  
971Danowska Karolina z d. Czerwonka *około 1822 Czerwonki †od 10-11-1873 do 05-02-1877  
972Danowska Karolina z d. Pilchowska *około 1811 †po 28-07-1880  
973Danowska Karolina *około 1821 †18-12-1824 Sulewo Kownaty  
974Danowska Karolina *07-05-1820 Sulewo Prusy †przed 27-10-1825  
975Danowska Karolina z d. Rożyńska *około 1801 Flesze †06-03-1832 Zalesie   
976Danowska Katarzyna *07-11-1820 Niećkowo †15-11-1820 Niećkowo /Wąsosz/  
977Danowska Katarzyna *22-08-1805 Sulewo Prusy †24-09-1807 Sulewo Prusy  
978Danowska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1819 Borawskie †od 25-11-1878 do 04-1891  
979Danowska Katarzyna *28-04-1821 Sulewo Prusy †31-03-1830 Sulewo Prusy  
980Danowska Katarzyna *11-02-1816 Sulewo Kownaty †10-03-1816 Sulewo Kownaty  
981Danowska Konstancja z d. Szwajkowska *około 1817 Szczuczyn †po 20-12-1883  
982Danowska Konstancja z d. Magnuszewska *około 1809 Borawskie †19-10-1862 Klimaszewnica /Białaszewo/  
983Danowska Konstancja z d. Zakrzewska *21-02-1815 Wojsławy †13-04-1857 Sulewo Kownaty  
984Danowska Leonarda (Eleonora) z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
985Danowska Łucja *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
986Danowska Małgorzata Antonina *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
987Danowska Marcjanna z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
988Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Lipińskie †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
989Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1824 Godlewo †  
990Danowska Marianna *około 1822 Niećkowo †16-07-1836 Niećkowo  
991Danowska Marianna *08-09-1805 Sulewo Prusy †  
992Danowska Marianna *17-02-1800 Zalesie †17-02-1800 Zalesie /Wąsosz/  
993Danowska Marianna z d. Bukowska *około 1810 Czachy †29-04-1875 Danowo /Wąsosz/  
994Danowska Marianna *27-02-1810 Sulewo Prusy †24-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
995Danowska Marianna *07-04-1806 Zalesie †12-06-1812 Zalesie /Wąsosz/  
996Danowska Marianna z d. Godlewska *07-11-1819 Zalesie †28-02-1860 Sulewo Kownaty  
997Danowska Marianna z d. Łempicka *01-07-1802 Bagienice †13-12-1835 Sulewo Prusy  
998Danowska Rozalia *21-01-1801 Sulewo Kownaty †11-11-1879 Sulewo Prusy  
999Danowska Róża *12-08-1808 Sulewo Kownaty †  
1000Danowska Salomea z d. Przyborowska *około 1821 Pasichy †17-08-1848  
1001Danowska Salomea z d. Szymanowska *około 1806 Danowo †09-02-1877 Zalesie   
1002Danowska Scholastyka z d. Kuczyńska *09-02-1812 Sulewo Kownaty †16-04-1883 Sulewo Kownaty  
1003Danowska Teofila z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
1004Danowska Teresa z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
1005Danowska Wiktoria *około 06-1819 †13-03-1820  
1006Danowska Wiktoria *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
1007Danowski Adam *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo  
1008Danowski Adam *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
1009Danowski Andrzej *24-11-1812 Niećkowo †  
1010Danowski Andrzej *30-11-1824 Koniecki †30-04-1832 Koniecki /Wąsosz/  
1011Danowski Antoni *około 05-1812 Budne †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
1012Danowski Antoni *około 1820 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
1013Danowski Antoni *22-05-1816 Niećkowo †  
1014Danowski Antoni *04-08-1812 Sulewo Kownaty †10-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1015Danowski Antoni *20-11-1821 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1016Danowski Antoni *15-06-1818 Sulewo Kownaty †04-08-1825 Sulewo Kownaty  
1017Danowski Antoni *31-12-1812 Sulewo Kownaty †06-12-1889 Sulewo Kownaty  
1018Danowski Antoni *około 1803 †po 10-04-1853  
1019Danowski Antoni *około 11-06-1807 Sulewo Prusy †18-06-1807 Sulewo Prusy  
1020Danowski Antoni Kielian *około 1800 Zalesie †14-06-1872 Zalesie   
1021Danowski Augustyn *12-01-1803 Sulewo Kownaty †04-09-1807 Zalesie  
1022Danowski Ferdynand *około 1824 Klimaszewnica †po 20-11-1876  
1023Danowski Franciszek *około 1814 Budne †20-12-1883 Budne /Białaszewo/  
1024Danowski Franciszek *09-08-1805 Klimaszewnica †28-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1025Danowski Franciszek *03-02-1815 Niećkowo †09-04-1815 Niećkowo  
1026Danowski Grzegorz *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
1027Danowski Grzegorz *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
1028Danowski Ignacy *1803 †  
1029Danowski Jakub *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
1030Danowski Jakub *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
1031Danowski Jan *około 1817 Budne †  
1032Danowski Jan *około 1816 †  
1033Danowski Jan *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
1034Danowski Jan *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
1035Danowski Jan *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
1036Danowski Jerzy *około 10-10-1814 Sulewo Kownaty †17-10-1814 Sulewo Kownaty  
1037Danowski Józef *09-10-1814 Sulewo Kownaty †19-10-1814 Sulewo Kownaty  
1038Danowski Józef *około 1804 Lachowice †przed 21-02-1860  
1039Danowski Józef *około 12-1822 †21-03-1823 Sulewo Prusy  
1040Danowski Józef *około 12-1819 Sulewo Prusy †04-05-1820 Sulewo Prusy  
1041Danowski Józef *31-07-1822 Sulewo Prusy †24-01-1823 Sulewo Prusy   
1042Danowski Józef *15-03-1817 Sulewo Kownaty †14-02-1867 Sulewo Kownaty   
1043Danowski Józef *15-05-1824 Sulewo Prusy †06-07-1869 Sulewo Prusy   
1044Danowski Józef *10-05-1802 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty   
1045Danowski Józef *około 1822 Koniecki †16-02-1872 Koniecki  
1046Danowski Kazimierz *28-02-1820 Sulewo Kownaty †04-03-1888 Sulewo Kownaty  
1047Danowski Kazimierz *03-03-1821 Sulewo Kownaty †przed 1823  
1048Danowski Kazimierz *około 1823 Sulewo Kownaty †01-08-1825 Sulewo Kownaty  
1049Danowski Kazimierz *17-09-1818 Sulewo Kownaty †przed 28-02-1820  
1050Danowski Ksawery *około 1821 †  
1051Danowski Ksawery *około 1820 Sulewo Kownaty †22-07-1880 Sulewo Kownaty   
1052Danowski Maciej *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
1053Danowski Mateusz *około 1801 Orlikowo †przed 27-08-1866  
1054Danowski Mateusz *20-09-1815 Sulewo Kownaty †25-05-1820 Sulewo Kownaty  
1055Danowski Mateusz *14-06-1824 Sulewo Kownaty †  
1056Danowski Paweł *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
1057Danowski Paweł *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
1058Danowski Stanisław *około 1819 †  
1059Danowski Stanisław *09-05-1803 Sulewo Kownaty †  
1060Danowski Stanisław *01-02-1819 Sulewo Prusy †13-05-1819 Sulewo Prusy  
1061Danowski Stanisław *20-11-1803 Sulewo Prusy †  
1062Danowski Szymon *około 1823 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
1063Danowski Teodor *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
1064Danowski Tomasz *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
1065Danowski Tomasz *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
1066Danowski Wawrzyniec Józef *20-08-1813 Sulewo Kownaty †26-08-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1067Danowski Wojciech *15-04-1814 Sulewo Prusy †18-04-1814 Sulewo Prusy  
1068Dańkowska Anna z d. Wszeborowska *około 1820 Gackie †  
1069Dańkowski Bazyli *około 1813 †  
1070Dardzińska Franciszka z d. Duzik *około 1814 Wąsosz †18-12-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1071Dardzińska Karolina (Katarzyna, Rozalia) z d. Niedbała *około 1811 †17-11-1863 Wąsosz  
1072Dardziński Wawrzyniec *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1073Darwicka Salomea z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †09-10-1862  
1074Darwicki Leon *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
1075Darwicki Wincenty *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
1076Dąbkowska Marianna z d. Popielska *około 1800 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1077Dąbkowski Antoni *około 1808 Wizna †1844  
1078Dąbkowski Józef *około 1802 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1079Dąbrowska Anastazja z d. Stankiewicz *około 1803 Brzostowo †od 23-02-1852 do 12-11-1860  
1080Dąbrowska Anna z d. Kossakowska *około 1821 Przestrzele †przed 05-1857  
1081Dąbrowska Anna z d. Markowska *około 1824 Wąsosz †13-09-1855  
1082Dąbrowska Anna z d. Supińska *około 1807 Szostaki †po 04-08-1871  
1083Dąbrowska Antonina z d. Radziwon *około 1823 Kramkowo †31-12-1889 Wizna /Wizna/   
1084Dąbrowska Emilia z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †06-03-1854  
1085Dąbrowska Emilia z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
1086Dąbrowska Emilia Karolina z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
1087Dąbrowska Ewa z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1088Dąbrowska Franciszka z d. Galińska *około 1806 Zanklewo †  
1089Dąbrowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1811 Bzury †  
1090Dąbrowska Julianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
1091Dąbrowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1818 Łoje Awissa †po 18-05-1880  
1092Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Biodry †  
1093Dąbrowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1802 Wierciszewo †po 03-02-1864  
1094Dąbrowska Konstancja z d. Konopka *około 1815 Mocarze †po 07-02-1882  
1095Dąbrowska Marianna z d. Remiszewska *około 1824 Boguszki †1865  
1096Dąbrowska Marianna z d. Dębińska *około 1824 Danowo †  
1097Dąbrowska Rozalia z d. Mocarska *około 1824 Konopki Chude †  
1098Dąbrowska Salomea z d. Rogowska *około 1823 †17-11-1848 Pluty /Przytuły/  
1099Dąbrowska Teresa z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1100Dąbrowska Wiktoria z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 25-11-1873 do 05-08-1889  
1101Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
1102Dąbrowska Wiktoria z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
1103Dąbrowska Wiktoria z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
1104Dąbrowski Adam *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
1105Dąbrowski Andrzej *około 1808 Srebrowo †  
1106Dąbrowski Andrzej *około 1817 Chrostowo †  
1107Dąbrowski Antoni *około 1824 Koniecki par. Wizna †przed 12-11-1889  
1108Dąbrowski Augustyn *około 1815 Siestrzanki †od 06-02-1865 do 27-01-1890  
1109Dąbrowski Bartłomiej *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
1110Dąbrowski Fabian *około 1819 †przed 09-05-1892  
1111Dąbrowski Franciszek *około 1823 Brodowo †po 07-09-1901  
1112Dąbrowski Hilary *około 1815 Kamianki †około 1861  
1113Dąbrowski Jan *około 1814 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
1114Dąbrowski Jan *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
1115Dąbrowski Kajetan *około 1820 Szostaki †po 11-02-1885  
1116Dąbrowski Kazimierz *około 1807 Nieciki †11-02-1849 Nieciki  
1117Dąbrowski Ludwik *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1118Dąbrowski Maciej *około 1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
1119Dąbrowski Marcin *około 1818 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1120Dąbrowski Mateusz *około 1820 Łoje †17-07-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1121Dąbrowski Mateusz *około 1804 Zawady †przed 14-02-1859  
1122Dąbrowski Mateusz *około 1824 Szczuczyn †  
1123Dąbrowski Michał *około 1823 Rutki †od 04-02-1883 do 31-12-1889   
1124Dąbrowski Paweł *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
1125Dąbrowski Paweł *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
1126Dąbrowski Stanisław *około 1821 Brodowo †przed 30-01-1883  
1127Dąbrowski Stanisław *około 1817 Łoje Awissa †  
1128Dąbrowski Tomasz *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
1129Dąbrowski Wojciech *około 1817 Brodowo †po 09-02-1861  
1130Dąbrowski Wojciech *około 1802 Zacieczki †od 12-02-1865 do 12-05-1884  
1131Dejdż Karol *około 1819 Klusy †  
1132Dejdż Karolina (Ludwika) z d. Adlejman *około 1815 Szczuczyn †27-01-1855  
1133Derejko Wiktor *około 1821 Jedwabne †1859  
1134Derewicz Joanna Franciszka z d. Milewska *około 1823 Szczuczyn †  
1135Derewicz Julianna z d. Grodzicka *około 1820 Jabłońskie †  
1136Derewicz Katarzyna z d. Smętek *około 1813 Biała Piska †  
1137Derewicz Marcin *około 1809 †  
1138Derewicz Stanisław *około 1814 Chojnówek †  
1139Detkiewicz Antoni *około 1812 Wizna †  
1140Detkiewicz Franciszka z d. Żochowska *około 1814 Strumiłowo †29-11-1846  
1141Detkiewicz Jan *około 1817 Smolarze †1877   
1142Detkiewicz Julianna z d. Wiercińska *około 1820 Wizna †28-03-1856  
1143Detkiewicz Marcin *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1144Detkiewicz Marianna z d. Zawadzka *około 1812 Bronowo †  
1145Dębińska Anna z d. Tarasiewicz *około 1817 Wigry †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1146Dębińska Franciszka z d. Mikucka *około 1820 Grozimy †po 14-11-1858  
1147Dębińska Karolina z d. Gorzkowska *około 1820 Wierzbowo †od 26-11-1874 do 07-06-1880  
1148Dębińska Ludwika z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
1149Dębińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1812 Pogorzel Wielka †  
1150Dębińska Marianna z d. Jabłońska *około 1815 Bzury †27-09-1848  
1151Dębińska Rozalia z d. Zbrzezna *około 1816 Kucze †17-09-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1152Dębińska Wiktoria z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
1153Dębiński Adam *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
1154Dębiński Bartłomiej *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
1155Dębiński Bartłomiej Franciszek *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
1156Dębiński Jan *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
1157Dębiński Józef *około 1821 Wólka †  
1158Dębiński Józef *około 1824 Świdry †  
1159Dębowska Wiktoria Leonora z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †  
1160Dębowski Ferdynand *około 1820 Kumelsk †  
1161Długołęcka Anna z d. Goliczewska *około 1819 Konopki †13-12-1872 Obrytki  
1162Długołęcka Łucja z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
1163Długołęcka Marianna z d. Dębińska *około 1813 Skaje †27-09-1843 Świdry  
1164Długołęcka Rozalia z d. Sawicka *około 1819 Bęćkowo †05-02-1889 Bęćkowo  
1165Długołęcka Teresa z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
1166Długołęcki Jan *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
1167Długołęcki Jan *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
1168Długołęcki Marcin *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1169Dmochowska Anna z d. Płochocka *około 1814 Łempice †  
1170Dmochowska Antonina z d. Śmiarowska *około 1814 Ławsk †  
1171Dmochowska Dorota z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
1172Dmochowska Eleonora z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
1173Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
1174Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †  
1175Dmochowski Piotr *około 1814 Grabowo †  
1176Dmochowski Piotr *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
1177Dobkowska Julianna z d. Dubikowicz *około 1822 Męczki †po 16-01-1869  
1178Dobkowska Katarzyna z d. Góralska *około 1817 †07-09-1850 Radziłów /Radziłów/  
1179Dobkowska Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1820 Okrasin †04-02-1854  
1180Dobkowski Adam Wojciech *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
1181Dobkowski Ludwik *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
1182Dobkowski Marcin *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
1183Dobkowski Wojciech *około 1824 Załuski par. Czerwin †  
1184Dobrońska Marianna z d. Smarkiewicz *około 1807 Wizna †po 25-02-1851  
1185Dobrońska Marianna (Katarzyna) z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †przed 24-02-1862  
1186Dobrońska Wiktoria z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
1187Dobroński Adrian *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
1188Dobroński Antoni *około 1804 Wizna †  
1189Dobroński Tomasz *około 1803 Wizna †po 03-02-1868  
1190Dobrowolska Franciszka z d. Puchalska *około 1809 Mocarze Dziubiele †  
1191Dobrowolska Marianna Franciszka z d. Łempicka *07-04-1808 Łempice †26-06-1832  
1192Dobrowolska Marianna Ludwika z d. Bzura *08-07-1810 Bzury †03-12-1846  
1193Dobrowolska Pelagia z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
1194Dobrowolski Konstanty *około 1808 Wojdy †  
1195Dobrzycka Józefa z d. Rupińska *około 1822 Borawskie †26-03-1867 Borawskie /Przytuły/  
1196Dobrzycka Julianna z d. Mogielnicka *około 1809 Brzostowo †przed 22-11-1859  
1197Dobrzycka Marianna *około 1821 Rosochate †po 23-02-1876  
1198Dobrzycka Marianna z d. Mroczkowska *około 1819 Mroczki †  
1199Dobrzycka Marianna z d. Milewska *około 1804 Milewo †  
1200Dobrzycka Rozalia z d. Kozikowska *około 1819 Skroda †  
1201Dobrzycka Rozalia z d. Szymborowska *około 1815 Przyborowo †10-08-1848 Szymany  
1202Dobrzycka Teofila z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †  
1203Dobrzycki Antoni *około 1822 Mroczki †po 27-11-1875  
1204Dobrzycki Franciszek *około 1822 Rosochate †przed 14-02-1887  
1205Dobrzycki Józef *około 1822 Bagińskie †przed 23-02-1876  
1206Dobrzycki Józef *około 1823 Kurkowo †  
1207Dobrzycki Karol *około 1815 Skroda †  
1208Dobrzycki Paweł *około 1800 Dobrzyce †  
1209Dobrzycki Tomasz *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 14-02-1905  
1210Dobrzycki Wojciech *około 1824 Szymany †  
1211Dobrzycki Wojciech *około 1819 Mroczki †  
1212Dobrzyniecka Marianna z d. Borawska *około 1822 Rakowo †po 27-06-1881  
1213Dołęga Barbara z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
1214Dołęga Jadwiga *około 1817 Makowskie †  
1215Dołęga Jan *około 1801 Makowskie †  
1216Dołęga Józef *około 1800 Makowskie †po 21-11-1876  
1217Dołęga Marianna z d. Makowska *około 1814 Makowskie †po 16-11-1863  
1218Dołęga Piotr *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
1219Dołęga Sylwester *około 1809 Makowskie †przed 16-11-1863  
1220Domaszewska Rozalia z d. Grunwald *około 1819 Mareckie †  
1221Domaszewski Kazimierz *około 1812 Raczki †  
1222Domełło Franciszka z d. Długołęcka *około 1803 Bęćkowo †od 13-09-1868 do 12-05-1884  
1223Dominiecka Katarzyna z d. Piasecka *około 1823 Brzeźnio †  
1224Dominiecki Maciej *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
1225Domisiewicz Antoni *10-06-1819 Milewo †06-1877  
1226Domisiewicz Marianna z d. Stankiewicz *około 1821 †24-04-1858 Przytuły /Przytuły/  
1227Domisiewicz Marianna z d. Skrodzka *1807 Kurki †przed 27-11-1865  
1228Domisiewicz Michał *około 1817 Drygały †od 23-10-1864 do 06-11-1876  
1229Domisiewicz Michał *22-09-1816 Niećkowo †  
1230Domisiewicz Rozalia z d. Dębińska *około 1812 Skaje †od 06-11-1876 do 19-11-1878  
1231Domisiewicz Salomea z d. Szczawińska *10-05-1818 Możdżenie †  
1232Domitr Agnieszka z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
1233Domitr Antoni *około 1809 Kucze †po 28-05-1883  
1234Domitr Cecylia z d. Wysocka *około 1809 Zanklewo †od 28-01-1867 do 28-05-1883  
1235Domitr Elżbieta z d. Kowalewska *około 1814 Janczewo †przed 24-09-1870  
1236Domitr Franciszka z d. Sobota *około 1802 †24-02-1827 Witynie /Jedwabne/  
1237Domitr Helena z d. Frąckiewicz *około 1803 Bożejewo †przed 11-11-1860  
1238Domitr Jakub *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1239Domitr Jan *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
1240Domitr Jan *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
1241Domitr Klara z d. Remiszewska *około 1820 †16-02-1882 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1242Domitr Ludwik *około 1814 Kucze Wielkie †18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
1243Domitr Łukasz *około 1820 Kucze Małe †po 20-02-1887  
1244Domitr Marianna z d. Rutkowska *około 1804 Rutki †  
1245Domitr Marianna z d. Wronkowska *około 1803 Wojsławy †  
1246Domitr Marianna z d. Cwalińska *około 1801 Grądy †po 03-02-1863  
1247Domitr Mateusz *około 1811 Witynie †po 24-07-1871  
1248Domitr Paweł *około 1824 Witynie †  
1249Domitr Piotr *około 1800 Witynie †przed 11-11-1860  
1250Domitr Rozalia z d. Orzechowska *około 1815 Srebrowo †  
1251Domitr Rozalia z d. Łuczykowska *około 1821 Stryjaki †01-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
1252Domitr Rozalia z d. Tuzinowska *17-10-1810 Koniecki †25-11-1859 Kucze Małe  
1253Domitr Stanisław *około 1818 Witynie †09-03-1859  
1254Domitr Wiktoria z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
1255Domurat Anna z d. Piotrowska *około 1815 Wizna †przed 23-11-1858  
1256Domurat Elżbieta z d. Trębicka *około 1816 Wizna †po 07-02-1876  
1257Domurat Ewa z d. Górska *około 1820 Wizna †po 05-11-1877  
1258Domurat Franciszek *około 1819 Wizna †  
1259Domurat Jakub *około 1816 Wizna †przed 05-11-1877  
1260Domurat Julianna z d. Bagińska *około 1821 Wizna †20-02-1854  
1261Domurat Katarzyna z d. Smakowska *około 1802 Wizna †po 11-02-1851  
1262Domurat Ludwik *około 1817 Wizna †po 08-03-1886  
1263Domurat Marianna z d. Dymnicka *około 1822 Janczewo †  
1264Domurat Paweł *około 1815 Wizna †po 23-11-1858  
1265Domurat Wojciech *około 1814 Wizna †po 07-02-1876  
1266Domżyńska Agnieszka z d. Kupiecka *25-01-1803 Niećkowo †  
1267Doner Jan *około 1802 †  
1268Downar Anna z d. Sulewska *około 1814 Wąsosz †03-09-1854  
1269Downar Barbara z d. Grabowska *około 1816 Kamińskie †02-11-1860  
1270Downar Dorota z d. Bartnicka *około 1815 Jagodne †przed 09-02-1891  
1271Downar Franciszek *około 1822 Mazewo †15-06-1895 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1272Downar Jan *około 1809 Chojnówek †  
1273Downar Julianna z d. Szczęsna *około 1820 Górki †  
1274Downar Julianna z d. Sankowska *07-01-1821 Wąsosz †  
1275Downar Karolina z d. Jasińska *około 1810 Klusy †29-08-1857 Modzele /Wąsosz/  
1276Downar Łukasz *około 1814 Mazewo †przed 19-11-1878  
1277Downar Marcjanna (Marcela) z d. Wiśniewska *około 1822 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1278Downar Paweł *około 1817 Niedźwiadna †20-09-1858  
1279Downar Piotr *około 1819 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
1280Downar Wojciech *około 1813 Szczuczyn †  
1281Drewnowska Katarzyna Barbara z d. Dębińska *około 1815 Skaje †po 03-03-1869  
1282Drewnowski Marcel *około 1818 Kurejewka †przed 03-03-1869  
1283Drężek N z d. Lendzian *około 1800 †  
1284Drobińska Agata z d. Samełko *około 1809 Ławsk †przed 04-11-1856  
1285Drobińska Franciszka z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †po 19-02-1900  
1286Drobińska Marianna z d. Baranowska *około 1824 Świdry †po 07-06-1870  
1287Drobińska Marianna z d. Szczawińska *około 1821 Możdżenie †od 25-11-1878 do 10-02-1902  
1288Drobiński Andrzej z d. Drobiński (Trobiński) *około 1818 Jambrzyki †po 10-02-1902  
1289Drozdowska Aniela z d. Zajkowska *około 1814 Niedźwiedzkie †  
1290Drozdowska Balbina Dorota z d. Karwowska *25-04-1821 Sokoły †po 16-02-1874  
1291Drozdowska Elżbieta z d. Piotrowska *około 1800 Kędziorowo †13-07-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
1292Drozdowska Marianna z d. Milewska *08-02-1800 Kędziorowo †przed 10-1835  
1293Drozdowski Franciszek *około 1819 †24-12-1864 Świdry  
1294Drozdowski Kacper *około 1800 Kędziorowo †29-12-1858 Niedźwiedzkie  
1295Drozdowski Kazimierz *około 1817 Surały †po 16-02-1874  
1296Drzazgowska Katarzyna z d. Kulikowska *około 1801 Żebry †po 24-11-1846  
1297Drzazgowska Marianna *około 16-08-1819 Żebry †23-08-1819 Żebry /Wąsosz/  
1298Drzazgowski Franciszek *26-01-1800 Żebry †przed 24-11-1846  
1299Drzazgowski Jan *około 1805 †16-05-1845 Żebry /Wąsosz/  
1300Drzazgowski Tomasz *około 1806 Żebry †24-06-1840 Żebrki /Wąsosz/  
1301Drzewakowska Julianna z d. Dąbrowska *około 1817 Wąsosz †przed 04-03-1878  
1302Dubikowicz Ludwika z d. Zambrowska *około 1809 Lachowo †  
1303Dubikowska Marianna z d. Zakrzewska *około 1822 Świdry †19-03-1856 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1304Dubowska Aniela z d. Puchalska *około 1821 Mocarze †po 02-01-1896  
1305Dubowski Adam *około 1820 Chyliny †02-01-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1306Duchnowska Franciszka z d. Żukowska *około 1822 Kubra †  
1307Duchnowska Katarzyna z d. Filipkowska *około 1812 Kumelsk †przed 01-1839  
1308Duchnowska Magdalena z d. Kamińska *około 1823 †po 12-02-1884  
1309Duchnowska Małgorzata z d. Zając *około 1814 Kubra †  
1310Duchnowska Marianna z d. Joszt *około 1818 Glinki †  
1311Duchnowska Rozalia z d. Rutkowska *około 1810 Kossaki †po 16-05-1865  
1312Duchnowska Rozalia z d. Zając *około 1812 Kubra †od 03-11-1861 do 05-07-1864  
1313Duchnowski Adam *około 1813 †  
1314Duchnowski Franciszek *około 1823 Kownacinek †  
1315Duchnowski Jan *około 1801 Brzeziny †przed 21-02-1859  
1316Duchnowski Józef *około 1808 Kubra †  
1317Duchnowski Kazimierz Antoni *około 1809 Siwki par. Romany †23-07-1841  
1318Duchnowski Maciej *około 1810 Kubra †przed 03-11-1861  
1319Duchnowski Marcin *około 1801 †  
1320Duda Tekla z d. Kiełczewska *04-02-1824 Łempice †od 06-02-1882 do 01-1884  
1321Dudek Marianna z d. Brynza *około 1804 Szczuczyn †13-10-1845  
1322Dudek Marianna Elżbieta z d. Matejko *około 1814 Wąsosz †przed 21-09-1874  
1323Dudkowska Agnieszka z d. Kamińska *około 1816 Wąsosz †  
1324Dudkowska Anna z d. Rogala *około 1817 Niećkowo †  
1325Dudkowska Marianna z d. Szymanowska *około 1821 Czarnówek †po 28-05-1883  
1326Dudkowska Marianna z d. Wróblewska *około 1823 Niedźwiadna †po 21-11-1871  
1327Dudkowska Marianna z d. Perkowska *około 1801 Niećkowo †po 21-11-1852  
1328Dudkowska Marianna *13-02-1806 Wąsosz †  
1329Dudkowska Rozalia z d. Kuczewska *około 1810 Janów †07-10-1847  
1330Dudkowska Teresa z d. Łapińska *około 1815 Dybła †  
1331Dudkowski Feliks *około 1822 Wąsosz †od 07-02-1876 do 23-02-1881   
1332Dudkowski Grzegorz *12-03-1801 Skaje †przed 24-11-1867  
1333Dudkowski Jan *23-05-1803 Wąsosz †04-05-1852  
1334Dudkowski Marcel *16-01-1802 Wąsosz †  
1335Dudkowski Mateusz *około 1808 Rakowo †po 21-11-1852  
1336Dudkowski Paweł *około 1807 Wąsosz †  
1337Dudkowski Piotr *27-06-1807 Wąsosz †05-07-1807 Wąsosz  
1338Dudkowski Wojciech *około 1821 Wólka †  
1339Dudzińska Aniela z d. Nieradko *około 1810 Okrasin †po 25-02-1862  
1340Dudzińska Anna z d. Kierznowska *około 1819 Radziłów †26-01-1892 Radziłów  
1341Dudzińska Zofia z d. Sianko *około 1814 Żebry †po 12-02-1866  
1342Dudziński Bogumił *około 1805 Radziłów †po 25-02-1862  
1343Dudziński Michał *około 1805 Radziłów †po 12-02-1866  
1344Duńkowska Zofia z d. Węzełek *około 1811 Wizna †po 28-01-1856  
1345Duńkowski Mateusz *około 1800 Sieburczyn †  
1346Duzik Anna z d. Kalinowska *1816 Augustów †  
1347Duzik Jan *1816 Bronaki-Olki †09-04-1882 Wąsosz  
1348Duzikowski Maciej *około 1811 Wąsosz †22-06-1858  
1349Dworakowska Julianna z d. Olszewska *około 1813 Kowalewo †po 19-11-1855  
1350Dworakowski Antoni *około 1821 Modzele †08-06-1853  
1351Dworakowski Grzegorz *około 1811 Świdry par. Grabowo †przed 19-11-1855  
1352Dybikowski Wawrzyniec *około 1821 Borawskie †28-06-1906 Kramarzewo /Wąsosz/  
1353Dymarski Karol *około 1816 Przechody †  
1354Dymko Bernard *około 1812 †od 12-11-1883 do 11-11-1895  
1355Dymko Marianna z d. Gontowska *około 1817 Dołęgi †  
1356Dymnicki Antoni *około 1813 †przed 20-11-1866  
1357Dziekońska Franciszka z d. Chrzanowska *07-04-1814 Kieljany †przed 28-02-1859  
1358Dziekońska Katarzyna z d. Skrodzka *około 1802 Kamińskie †26-08-1845 Kamińskie  
1359Dziekońska Rozalia z d. Gutowska *około 1818 Nieciki †  
1360Dziekoński Adam *około 1804 Wojsławki †po 12-11-1877  
1361Dziemiński Jan *około 1814 Drozdowo †  
1362Dzieniszewska Józefata z d. Kozłowska *około 1823 Sieburczyn †27-02-1848   
1363Dzieniszewska Karolina z d. N *około 1820 †14-12-1890 Korytki  
1364Dzieniszewski Feliks *około 1814 Zanklewo †04-08-1861  
1365Dzieniszewski Jakub *około 1822 Zanklewo †10-04-1853 Ruś /Wizna/   
1366Dzierzgowska Ewa z d. Sosnowska *około 1818 Wojewodzin †03-04-1856  
1367Dzierzgowska Julianna z d. Trzonkowska *około 1821 Białaszewo †  
1368Dzierzgowska Katarzyna z d. Przedworska *około 1809 Niedźwiadna †  
1369Dzierzgowska Teresa z d. Rasimowicz *około 1813 Modzele †09-04-1849  
1370Dzierzgowska Zofia z d. Sulińska *około 1814 Żebry †01-11-1868  
1371Dzierzgowski Jakub *około 1818 Wojsławy †  
1372Dzierzgowski Józef *około 1815 Wojsławy †  
1373Dzierzgowski Marcin *około 1807 Szczuczyn †  
1374Dzierzgowski Teodor *około 1822 Surały †21-03-1874  
1375Dzięgielewska Anastazja z d. Wiśniewska *około 1812 Czerwonki †po 07-02-1869  
1376Dzięgielewska Aniela z d. Todorowska *około 1823 †29-06-1851  
1377Dzięgielewska Antonina z d. Bzura *około 1820 Gardoty †03-06-1856  
1378Dzięgielewska Ewa z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †01-10-1844 Godlewo  
1379Dzięgielewska Franciszka z d. Święszkowska *około 1811 Borawskie †1868  
1380Dzięgielewska Juliana z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †07-03-1861 Guty Podleśne /Grabowo/  
1381Dzięgielewska Juliana z d. Rogowska *1817 Pluty †25-12-1844  
1382Dzięgielewska Karolina z d. Mikucka *około 1823 Nieciki †przed 23-02-1886  
1383Dzięgielewska Leonarda *około 04-1814 †11-07-1814 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1384Dzięgielewska Marcela z d. Borawska *około 1823 Olszewo †  
1385Dzięgielewska Salomea z d. Filipkowska *około 1804 Gutki †26-06-1853  
1386Dzięgielewska Scholastyka z d. Mroczkowska *około 1807 Obrytki †  
1387Dzięgielewski Adam *około 1820 Kurkowo †przed 23-02-1886  
1388Dzięgielewski Adam *około 1808 Jaki †przed 19-04-1868  
1389Dzięgielewski Franciszek *około 1820 Milewo par. Niedźwiadna †15-12-1878 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1390Dzięgielewski Józef *około 1818 †17-03-1819 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1391Dzięgielewski Kazimierz *około 1812 Milewo par. Niedźwiadna †  
1392Dzięgielewski Maciej *około 1824 Glinki †od 20-09-1880 do 22-10-1882  
1393Dzięgielewski Maciej *około 1813 Bagienice par. Romany †  
1394Dzięgielewski Mateusz *około 1814 Mieczki †01-06-1860  
1395Dzięgielewski Stanisław *około 1824 Obrytki par. Przytuły (Romany) †29-03-1894 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
1396Dzięgielewski Stanisław *około 1811 Mieczki †po 27-01-1869  
1397Dzięgielewski Wawrzyniec *około 1823 Milewo par. Niedźwiadna †od 13-02-1888 do 21-10-1899  
1398Dziękiewicz Tomasz *około 1819 Konopki par. Jedwabne †przed 27-02-1905  
1399Einszporn Fryderyk (Ferdynand) *około 1804 †przed 21-02-1870  
1400Ekstowicz Andrzej *około 1812 Radziłów †31-03-1855 Trzaski /Przytuły/  
1401Ekstowicz Antoni *około 1816 Radziłów †25-06-1870  
1402Ekstowicz Baltazar *około 1804 †09-11-1854 Radziłów /Radziłów/  
1403Ekstowicz Franciszka z d. Wiśniewska *około 1823 Mścichy †21-05-1868 Radziłów /Radziłów/  
1404Ekstowicz Maciej *około 1822 Radziłów †po 18-06-1872  
1405Ekstowicz Marianna z d. Żebrowska *około 1807 †17-01-1830 Kownatki  
1406Ekstowicz Rozalia *około 1824 †15-12-1854 Radziłów /Radziłów/  
1407Emler Augustyn *około 1821 Jedwabne †  
1408Emler Julianna z d. Pieńkowska *około 1824 Męczki †  
1409Enik Jakub *około 1822 †  
1410Erfort Jan *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
1411Erfort Marianna z d. Domisiewicz *09-03-1822 Milewo †26-03-1886 Niećkowo  
1412Ewald Ewa z d. Łynko *około 1808 Wąsosz †06-07-1876  
1413Ewald Karolina z d. Łynko *około 1821 Pogorzel Wielka †  
1414Ewald Szymon *około 1806 Kucze Wielkie †  
1415Ezman Ludwika z d. Pietraszewska *około 08-1810 Łomża †  
1416Falkowska Aniela z d. Malinowska *około 1810 Chrzanowo-Cyprki †24-06-1838 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1417Falkowski Stanisław *około 1810 Śmiarowo †przed 28-02-1859  
1418Figurska Katarzyna z d. Gardocka *około 1804 Mocarze †po 26-01-1857   
1419Figurski Wojciech *około 1800 †przed 26-01-1857   
1420Fila Anna z d. Wędrzycka *około 1810 †27-02-1847 /Niedźwiadna/  
1421Fila Katarzyna z d. Malinowska *około 1822 Modzele †  
1422Filipkowska Antonina Emilia z d. Rogowska *1823 Pluty †  
1423Filipkowska Franciszka z d. Rupińska *około 1823 Barwiki †od 09-02-1886 do 04-1890  
1424Filipkowska Józefata *około 1812 Wiszowate †  
1425Filipkowska Karolina z d. Krajewska *około 1810 Kołaki †po 19-02-1867  
1426Filipkowska Katarzyna z d. Filochowska *około 1800 Łoje Awissa †po 07-03-1859  
1427Filipkowska Marianna z d. Skrodzka *około 1807 Skroda Wielka †przed 06-1838  
1428Filipkowska Marianna z d. Skrodzka *około 1816 Skroda †  
1429Filipkowska Rozalia z d. Cimoch *około 1818 Słucz †26-01-1854 Słucz  
1430Filipkowska Teresa z d. Bogucka *około 1820 Świdry †po 09-06-1873  
1431Filipkowski Antoni Karol *26-10-1801 Gutki †  
1432Filipkowski Franciszek *około 1810 Kubrzany †przed 29-05-1861  
1433Filipkowski Franciszek *około 1815 Borawskie †28-06-1870  
1434Filipkowski Franciszek *1824 Barwiki †31-10-1893 Borawskie /Przytuły/  
1435Filipkowski Franciszek Jakub *około 1806 Święszki †  
1436Filipkowski Jakub *około 1812 Filipki Duże †po 09-06-1873  
1437Filipkowski Marcin *około 1814 Słucz †przed 09-02-1885  
1438Filipkowski Norbert *około 1819 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1439Filipkowski Stanisław *około 1807 Kubrzany †24-03-1856  
1440Filipkowski Wojciech *około 1810 Wiszowate †  
1441Filipowicz Antoni *około 1818 Toruń †  
1442Filochowska Anna z d. N *około 1819 †09-11-1859 Łoje Grężki /Przytuły/  
1443Filochowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1822 Karwowo par. Jedwabne †  
1444Filochowski Franciszek *około 1822 Kubrzany †  
1445Florczyk Marianna z d. Gurzęda *około 1814 Siestrzanki †13-09-1866 Siestrzanki /Burzyn/  
1446Florczyk Walenty *około 1808 Giełczyn †od 30-09-1883 do 28-01-1896  
1447Folkowska Katarzyna z d. Krzeska *około 1809 Świdry †od 19-01-1851 do 22-11-1857  
1448Foltyńska Julianna z d. Reda *około 1822 Czarnówek †przed 22-11-1868  
1449Foltyńska Tekla z d. Marczykowska *28-09-1802 Wąsosz †  
1450Foltyński Mateusz *około 1822 Niedźwiadna †  
1451Frąckiewicz Andrzej *około 1808 Kramkowo †po 29-06-1852  
1452Frąckiewicz Jan *około 1818 Brodowo †  
1453Frąckiewicz Julianna z d. Olszewska *około 1816 Bronowo †po 30-01-1872  
1454Frąckiewicz Katarzyna z d. Powichrowska *około 1821 Wizna †  
1455Frąckiewicz Marianna z d. Zielińska *około 1819 Kotowo †  
1456Frąckiewicz Marianna z d. Szymańska *około 1818 Brodowo †1866  
1457Frąckiewicz Mateusz *około 1813 Bożejewo †od 27-01-1861 do 27-01-1872  
1458Frączek Antoni *około 1819 Glinki †przed 21-01-1889  
1459Frączkiewicz Antoni *około 1814 Kramkowo †po 15-10-1854  
1460Frączkiewicz Katarzyna z d. Żukowska *około 1807 Włochówka †przed 15-10-1854  
1461Frenzel Andrzej *około 1823 Rakowo †  
1462Frenzel Karolina z d. Kozianko *około 1818 Niećkowo †  
1463Gacka Angela z d. Karwowska *około 1800 Kąty †po 23-11-1858  
1464Gacka Józefata z d. Karwowska *około 1804 Chyliny †po 21-02-1865  
1465Gacka Katarzyna z d. Trzaska *około 1821 Kąty †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
1466Gacka Ludwika z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 23-02-1879  
1467Gacka Rozalia z d. Gardocka *około 1823 Rydzewo Szlacheckie †  
1468Gacka Rozalia z d. Borawska *około 1818 Supy †po 25-02-1862  
1469Gacki Jan *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
1470Gacki Marcin *około 1803 Wierciszewo †przed 25-02-1862  
1471Gacki Szymon *około 1807 Wierciszewo †po 02-1866  
1472Gacki Wojciech *około 1821 Wierciszewo †po 13-02-1882  
1473Gadomska Anna z d. Klimaszewska *około 1806 Modzele †04-09-1851  
1474Gadomska Karolina z d. Rubińska *około 1810 Świdry †08-10-1887 Grozimy  
1475Gadomska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †przed 19-02-1855  
1476Gadomski Franciszek *około 1815 Grozimy †05-03-1858  
1477Gadomski Jakub *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
1478Gadomski Piotr *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
1479Galińska Anna z d. Muczyńska *około 1806 Zanklewo †  
1480Galińska Wiktoria z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
1481Galiński Paweł *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
1482Gałązka Józef *około 1820 Niećkowo †24-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1483Gałązka Maciej *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
1484Gałązka Marianna z d. Łepkowska *około 1819 Dołęgi †po 10-11-1873  
1485Gałązka Marianna z d. Szymanowska *około 1817 Przeszkoda †po 19-07-1875  
1486Gałązka Paweł *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
1487Gałązka Stanisław *około 1800 Niećkowo †przed 09-11-1847  
1488Gałązka Wojciech *około 1819 †30-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1489Gałązka Wojciech *około 1819 Milewo †od 04-09-1855 do 25-01-1875  
1490Gałecka Katarzyna z d. Jurczykowska *około 1814 Czarnówek †po 24-11-1863  
1491Gałecka Marianna z d. Dłużniewska *około 1816 Popowo †od 20-11-1864 do 10-02-1874  
1492Gałecki Franciszek *około 1811 Czarnówek †około 08-1844  
1493Gałecki Maciej *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
1494Gałecki Piotr *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
1495Gałecki Stanisław *około 1817 Załuski †od 24-11-1863 do 20-11-1876  
1496Gałgo Adam Paweł *około 1823 †  
1497Gałgo Katarzyna z d. Danowska *około 1822 Koniecki †  
1498Gałs Marianna z d. Wojciechowska *około 1819 Rydzewo †  
1499Gałs Wojciech *około 1817 Żebry †  
1500Gardocka Anastazja z d. Makowska *około 1814 Wierciszewo †przed 07-02-1886  
1501Gardocka Aniela z d. Chrostowska *około 1816 Biodry †18-06-1853  
1502Gardocka Aniela z d. Janczewska *około 1822 Janczewo †  
1503Gardocka Aniela (Antonina) Helena z d. Drozdowska *około 10-1822 Surały †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1504Gardocka Franciszka z d. Ramotowska *około 1810 Mieczki †  
1505Gardocka Franciszka z d. Mikucka *około 1822 Gardoty †  
1506Gardocka Izabella z d. Wierciszewska *około 1813 Bukowo †11-04-1841  
1507Gardocka Józefata z d. Żebrowska *około 1823 Tafiły †  
1508Gardocka Julianna z d. Polkowska *około 1810 †27-03-1872 Biodry  
1509Gardocka Karolina z d. Brodowska *około 1819 †po 23-05-1893  
1510Gardocka Karolina z d. Jabłońska *około 1810 Wojsławy †  
1511Gardocka Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Rutkowskie †przed 04-11-1857  
1512Gardocka Katarzyna z d. Konopka *około 1803 Konopki par. Grabowo †przed 07-03-1859  
1513Gardocka Katarzyna z d. Zalewska *20-11-1803 Zalesie †od 04-02-1869 do 19-02-1871   
1514Gardocka Katarzyna z d. Sulewska *28-11-1801 Sulewo Prusy †  
1515Gardocka Krystyna z d. Śmiarowska *około 1802 Mieczki †od 23-11-1857 do 24-11-1868  
1516Gardocka Kunegunda *około 05-1812 Mocarze Dziubiele †23-07-1812 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
1517Gardocka Łucja z d. Przyborowska *około 1824 †  
1518Gardocka Marianna z d. Ramotowska *około 1801 Pluty †22-08-1863 Pieńki /Przytuły/  
1519Gardocka Rozalia z d. Brzostowska *około 1817 Nadbory †12-06-1874 Mocarze /Burzyn/  
1520Gardocka Rozalia z d. Danowska *około 1811 Sulewo Kownaty †  
1521Gardocka Rozalia z d. Sulewska *27-08-1800 Zaborowo †przed 14-09-1851  
1522Gardocka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1820 Dzięgiele †  
1523Gardocki Franciszek *około 1804 Truszki-Kucze †  
1524Gardocki Franciszek *około 1802 Kownacinek †przed 07-02-1886  
1525Gardocki Gracjan *około 1806 Gardoty †31-03-1869  
1526Gardocki Ignacy *około 1810 †30-10-1855  
1527Gardocki Jakub *1821 Gardoty †  
1528Gardocki Jakub *około 1813 Gardoty †  
1529Gardocki Jan *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
1530Gardocki Jan *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
1531Gardocki Joachim *około 1819 Szczuczyn †  
1532Gardocki Józef *około 1805 Gardoty †21-08-1869 Gardoty /Romany/  
1533Gardocki Ludwik *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
1534Gardocki Stanisław *około 1822 †  
1535Gardocki Stanisław *około 1816 Mocarze †po 08-02-1880  
1536Gardocki Stanisław *około 1817 Rydzewo †18-02-1849  
1537Gardocki Szymon *około 1804 Gardoty †po 19-02-1855  
1538Gardocki Szymon *około 1810 Gardoty †  
1539Gardocki Wawrzyniec *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1540Gardocki Wiktor *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
1541Gardocki Wojciech *około 1823 Rydzewo †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1542Gardocki Wojciech Dominik *około 1817 Gardoty †10-04-1891 Zalesie   
1543Gawecka Katarzyna z d. Mogielnicka *około 1812 Brzostowo †07-07-1881 Brzostowo  
1544Gawecki Leon *około 1821 Biodry †  
1545Gąsiewska Marianna z d. Adamska *około 1807 Racibory †od 07-02-1854 do 08-05-1864  
1546Gąsiewski Błażej *około 1801 Okrasin †od 03-03-1851 do 07-02-1854  
1547Gelcenleichter Ferdynand *około 1821 †  
1548Gerałtowska Marianna z d. Choińska *około 1810 Janczewo †24-02-1851  
1549Gerałtowski Maciej *około 1810 Szczodruchy †od 23-10-1850 do 03-11-1872  
1550Gętek Anna z d. Zielińska *około 1820 Chojnowo †po 18-11-1884  
1551Gętek Kazimierz *około 1824 †26-12-1855 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1552Gętek Maciej *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
1553Gilewska Marianna z d. Lendzian *około 1823 Kurki †po 22-11-1886  
1554Gilewski Antoni *około 1822 Glinki †  
1555Glińska Marianna z d. Wróblewska *około 1800 Łepki †po 16-11-1862  
1556Glińska Salomea z d. Wojciechowska *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †od 09-11-1875 do 17-02-1879  
1557Gliński Franciszek *około 1801 Popowo †21-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1558Gliński Józef *około 1818 Rydzewo-Pieniążek †od 17-02-1879 do 27-11-1893  
1559Gliński Paweł *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
1560Gładkowska Regina z d. Szymanowska *około 1805 †od 26-10-1862 do 26-10-1874  
1561Gładkowski Paweł *około 1803 †przed 13-01-1856  
1562Głowacka Marianna z d. Kobryś *około 1810 Łacha †24-11-1869 Ławsk /Wąsosz/  
1563Głowacki Franciszek *około 1815 †10-11-1886 Ławsk  
1564Gniewiecka Agata *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1565Gniewiecki Antoni *około 1807 †21-10-1809 Pasichy  
1566Gniewiecki Franciszek Ksawery *06-12-1804 Pasichy †  
1567Gniewiecki Wojciech *27-04-1811 Pasichy †02-08-1811 Pasichy  
1568Gniewowski Tomasz *około 1822 †  
1569Godlewska Agnieszka z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1570Godlewska Agnieszka z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1571Godlewska Agnieszka *24-01-1819 Godlewo †27-11-1819 Godlewo  
1572Godlewska Anna *1805 Wago †1823 Wagi /Przytuły/  
1573Godlewska Anna z d. Borzymowska *około 1809 Łękowo †11-09-1868  
1574Godlewska Emilia *25-09-1808 Konopki †13-07-1816 Konopki /Wąsosz/  
1575Godlewska Ewa *11-10-1814 Godlewo †11-03-1818 Godlewo  
1576Godlewska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 05-1880  
1577Godlewska Franciszka *około 1820 Godlewo †od 23-11-1874 do 25-10-1880  
1578Godlewska Józefa z d. Zakrzewska *07-03-1821 Wojsławy †przed 08-1873  
1579Godlewska Józefata z d. Górska *około 1814 Wagi †po 17-11-1874  
1580Godlewska Józefata z d. Wierciszewska *około 1809 Borawskie †po 13-11-1871  
1581Godlewska Józefata Barbara *02-12-1810 Zalesie †  
1582Godlewska Karolina z d. Wojsław *około 1815 Wojsławy †24-12-1874 Koniecki  
1583Godlewska Karolina Marianna *07-01-1818 Godlewo †01-12-1819 Godlewo  
1584Godlewska Katarzyna *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1888  
1585Godlewska Magdalena z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
1586Godlewska Marcjanna z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
1587Godlewska Marianna z d. Czajewska *około 1812 Łomża †po 26-06-1877  
1588Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1815 Trzaski †po 19-10-1863  
1589Godlewska Marianna z d. Porowska *około 1810 Przestrzele †23-02-1865 Rutkowskie  
1590Godlewska Marianna z d. Rogińska *około 1805 Brzozowa Wólka †przed 03-02-1875  
1591Godlewska Marianna z d. Chrzanowska *11-12-1802 Trzaski †po 11-11-1861  
1592Godlewska Marianna *23-08-1813 Zalesie †przed 12-1828  
1593Godlewska Rozalia *1801 Wagi †1801 Wagi /Przytuły/  
1594Godlewska Urszula z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 25-11-1861  
1595Godlewska Wiktoria Salomea *25-03-1811 Konopki †  
1596Godlewski Andrzej *około 1821 Zalesie †około 1880  
1597Godlewski Antoni *11-02-1810 Godlewo †  
1598Godlewski Antoni *około 1819 Godlewo †po 06-03-1859  
1599Godlewski Daniel *około 1809 Konopki †przed 23-11-1869  
1600Godlewski Franciszek *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †07-10-1898 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
1601Godlewski Franciszek *12-09-1813 Godlewo †14-09-1813 Godlewo  
1602Godlewski Ignacy *26-11-1818 Zalesie †  
1603Godlewski Jan *około 1804 Siennica-Lipusy †przed 26-06-1877  
1604Godlewski Jan *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
1605Godlewski Jan *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
1606Godlewski Jan *22-12-1811 Zalesie †  
1607Godlewski Jan *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
1608Godlewski Jan *około 1816 Danowo †  
1609Godlewski Jan *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
1610Godlewski Joachim Napoleon *około 1818 Lipińskie †  
1611Godlewski Józef *13-02-1818 Godlewo †14-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
1612Godlewski Józef *08-03-1816 Zalesie †po 27-11-1882  
1613Godlewski Karol *01-09-1803 Godlewo †19-01-1807 Godlewo  
1614Godlewski Kazimierz *około 1803 Zalesie †przed 03-02-1875  
1615Godlewski Ludwik *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
1616Godlewski Marcin *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
1617Godlewski Mateusz *22-09-1822 Zalesie †  
1618Godlewski Stanisław *25-09-1808 Zalesie †  
1619Golikowska Anna z d. Zając *około 1807 Kubra †po 16-11-1863  
1620Golińska Łucja z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
1621Golińska Marianna z d. Dziękiewicz *około 1823 Konopki par. Jedwabne †26-12-1845  
1622Golińska Marianna z d. Lewkowska *około 1820 Pawełki †po 30-01-1893  
1623Goliński Franciszek *około 1822 Przytuły †po 30-01-1893  
1624Goliński Jan *około 1824 Pawełki †  
1625Goliński Wojciech *około 1822 Pawełki †po 22-11-1892  
1626Gołaszewski Józef *około 1805 Gołasze-Puszcza †przed 11-02-1862  
1627Gołąbek Feliks *około 1812 Bęćkowo †06-03-1844  
1628Gołąbek Franciszek *około 1803 Wierzbiny †przed 22-05-1867  
1629Gołębiewska Aniela z d. Lipińska *około 1824 Romany †28-08-1856  
1630Gołębiewska Franciszka z d. Zajkowska *około 1821 Świdry-Dobrzyce †29-01-1861 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1631Gołębiewska Katarzyna z d. Domitr *około 1818 Witynie †  
1632Gołębiewska Katarzyna z d. Borawska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †10-02-1857 Chrzanowo-Cyprki  
1633Gołębiewska Konstancja z d. Zalewska *około 1815 Dobrzyjałowo †po 03-02-1869  
1634Gołębiewska Marianna z d. Rafałowska *około 1811 Kucze †po 16-02-1874  
1635Gołębiewska Marianna z d. Zielińska *około 1824 Wilamowo †przed 15-05-1888  
1636Gołębiewska Teofila z d. Zalewska *około 1823 Popki †po 03-02-1875  
1637Gołębiewski Feliks *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †po 18-02-1889  
1638Gołębiewski Franciszek *około 1811 Chrzanowo-Cyprki †  
1639Gołębiewski Jakub *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
1640Gołębiewski Józef *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †  
1641Gołębiewski Maciej *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
1642Gołębiewski Mikołaj *około 1818 Przytuły †po 03-02-1875  
1643Gołębiewski Tomasz *około 1802 Łebki Małe †13-07-1863 Łebki Małe /Grabowo/  
1644Gontowski Stanisław *około 1824 Rakowo †przed 10-10-1892   
1645Gorzałkowski Stanisław *około 1821 Racibory †23-12-1845  
1646Gorzkowska Rozalia z d. Grucha ? *około 1821 Lipnik †  
1647Gorzkowski Jan *około 1822 Toczyłowo †  
1648Gorzkowski Ludwik *około 1816 †  
1649Gosiewska Agnieszka z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
1650Gosiewska Anna z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-02-1865  
1651Gosiewska Franciszka z d. Modzelewska *17-09-1806 Modzele †przed 08-1834  
1652Gosiewska Katarzyna z d. Taraskowska *około 1817 Górki par. Dobrzyjałowo †przed 24-01-1870  
1653Gosiewska Magdalena z d. Budna *około 1810 Danowo †  
1654Gosiewska Małgorzata z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
1655Gosiewska Marianna z d. Kownacka *około 1823 Małachowo †przed 19-02-1882  
1656Gosiewska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
1657Gosiewski Andrzej Tomasz *29-11-1800 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 08-02-1863  
1658Gosiewski Dionizy *około 1821 Zawady †przed 07-02-1906  
1659Gosiewski Dominik *około 1819 Kotówek †przed 26-02-1865  
1660Gosiewski Jakub *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
1661Gosiewski Jan *około 1821 Budne †02-10-1857  
1662Gosiewski Józef *około 1810 Karwowo-Polki †przed 24-01-1870  
1663Gosiewski Ludwik *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
1664Gosiewski Stanisław *około 1817 †15-06-1822 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
1665Góralska Marianna z d. Domańska *około 1809 Jeże †po 30-05-1870  
1666Góralski Karol *około 1809 Przytuły †przed 10-11-1863  
1667Górska Agata z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
1668Górska Aniela z d. Mroczek *około 1823 Jarnuty †po 07-11-1881   
1669Górska Aniela z d. Dołęga *około 1810 Makowskie †  
1670Górska Aniela *30-01-1821 Sulewo Kownaty †24-02-1821 Sulewo Kownaty  
1671Górska Aniela z d. Karwowska *około 1804 Grądy Wielkie †11-09-1891 Męczki /Wizna/   
1672Górska Anna z d. Piwko *około 1809 Rakowo †20-11-1873 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1673Górska Balbina Paulina z d. Szymanowska *17-12-1816 Kieljany †07-05-1836 Kieljany  
1674Górska Dorota z d. Skrodzka *około 1819 Jambrzyki †po 26-10-1873  
1675Górska Ewa z d. Borawska *24-12-1820 Konopki †28-06-1886 Kieljany  
1676Górska Franciszka z d. Rutkowska *03-04-1810 Rutki †po 25-05-1869  
1677Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1811 Kurejwa †  
1678Górska Karolina z d. Czerwonka *18-07-1802 Czerwonki †02-09-1860 Kieljany  
1679Górska Katarzyna *około 1805 Kieljany †20-07-1863 Kramarzewo  
1680Górska Konstancja z d. Łosiewicz *około 1822 Białaszewo †02-12-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1681Górska Marcella (Marcjanna) z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
1682Górska Marianna z d. Konopka *około 1812 Korytki †przed 06-1860  
1683Górska Marianna z d. Kacperska *około 1816 Wąsosz †przed 27-10-1867  
1684Górska Marianna *około 1817 †09-02-1832 Danowo  
1685Górska Marianna z d. Siedmioradzka *około 1807 Niećkowo †12-04-1859 Danowo  
1686Górska Marianna *26-05-1808 Kieljany †27-12-1809 Kieljany  
1687Górska Rozalia z d. Wojciechowska *1817 Czaple †po 07-05-1859  
1688Górska Rozalia z d. Niedźwiedzka *około 1817 Chojnowo †przed 28-01-1868  
1689Górska Salomea z d. Konopka *01-07-1804 Modzele †18-11-1858 Kieljany  
1690Górska Teresa Jadwiga z d. Kołakowska *około 1821 Kossaki †od 05-11-1878 do 11-06-1894  
1691Górska Weronika z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
1692Górska Wiktoria z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
1693Górski Antoni *około 1810 Barany †po 26-04-1874  
1694Górski Bolesław *około 03-1818 Rutkowskie †24-07-1818 Rutkowskie /Burzyn/  
1695Górski Dominik *około 1810 Grądy Wielkie †23-07-1860  
1696Górski Dominik *około 1821 Męczki †12-03-1859   
1697Górski Feliks *około 1818 Kołaki †od 06-02-1865 do 07-11-1881   
1698Górski Franciszek *około 1822 Wagi †  
1699Górski Franciszek *26-09-1801 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1825  
1700Górski Ignacy *02-07-1819 Kramarzewo †  
1701Górski Ignacy *31-03-1805 Kramarzewo †15-12-1809 Kramarzewo  
1702Górski Jakub *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
1703Górski Jan *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1704Górski Jan *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
1705Górski Jan *około 1824 Kossaki †  
1706Górski Jan *około 1816 †po 02-12-1893  
1707Górski Ksawery Ignacy *około 1818 Barany †po 26-10-1873  
1708Górski Łukasz *15-10-1812 Kramarzewo †  
1709Górski Marcin Józef *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
1710Górski Mateusz *około 1813 Rutki †01-10-1854   
1711Górski Mateusz *około 1800 †   
1712Górski Paweł *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
1713Górski Paweł *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
1714Górski Stanisław Bonifacy *około 1812 Grądy Wielkie †  
1715Górski Tomasz *około 1800 Barany †od 28-01-1868 do 13-11-1870  
1716Górski Tomasz *30-12-1802 Kramarzewo †02-01-1869 Kramarzewo  
1717Górski Wincenty *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
1718Górski Wincenty *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
1719Górski Wincenty Franciszek *14-04-1814 Kieljany †08-02-1816 Kieljany  
1720Górski Wojciech *około 1815 Konopki †od 13-11-1888 do 05-02-1894  
1721Górski Wojciech *około 1800 Barany †przed 27-10-1867  
1722Górski Wojciech *około 1821 †08-02-1832 Danowo  
1723Grabowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1822 Golanki †od 24-10-1876 do 28-01-1896  
1724Grabowska Anna z d. Mikulska *około 1820 Kapice †po 22-05-1882  
1725Grabowska Anna z d. Kiełczewska *około 1812 Kiełcze †po 25-02-1880  
1726Grabowska Antonina z d. Szymanowska *około 1802 Szymany †23-02-1841  
1727Grabowska Franciszka z d. Zarzecka *około 1820 Niwkowo †przed 13-11-1888  
1728Grabowska Franciszka z d. Jasińska *około 1824 Wąsosz †07-05-1855  
1729Grabowska Izabella *22-01-1810 Czerwonki †11-09-1818 Czerwonki  
1730Grabowska Marianna z d. Pruszko *około 1800 Wizna †od 16-11-1852 do 23-11-1858  
1731Grabowska Marianna z d. Kędziorek *około 1808 Bronowo †po 06-02-1853  
1732Grabowska Marianna z d. Pożarowska *około 1817 Surały †13-01-1842 Modzele  
1733Grabowska Rozalia z d. Serafińska *około 1819 Kramkowo †18-05-1853  
1734Grabowska Teofila z d. Kwiecińska *około 1815 Jedwabne †po 20-02-1865  
1735Grabowska Teofila z d. Grądzka *około 1802 Czerwonki †22-04-1874 Czerwonki /Wąsosz/  
1736Grabowski Adam *około 1819 Białaszewo †przed 24-01-1881  
1737Grabowski Franciszek *około 1820 Bronowo †1863  
1738Grabowski Gabriel *około 09-1823 Grabowskie †przed 24-10-1876  
1739Grabowski Ignacy *18-02-1817 Czerwonki †po 11-06-1900  
1740Grabowski Jan *około 1823 Kędziorowo †przed 16-04-1894  
1741Grabowski Jan *06-08-1821 Czerwonki †  
1742Grabowski Józef *około 1824 Wizna †przed 03-02-1879  
1743Grabowski Józef *około 1824 Kamińskie †  
1744Grabowski Józef *około 1801 Czerwonki †od 14-02-1858 do 22-04-1874  
1745Grabowski Kajetan *około 1806 Czerwonki †25-02-1880 Kramarzewo  
1746Grabowski Mateusz *około 1821 Wizna †  
1747Grabowski Mateusz *około 1820 Ciemnoszyje †przed 22-05-1882  
1748Grabowski Paweł *około 1817 Bronowo †po 13-11-1888  
1749Grabowski Stefan *1822 Kędziorowo †po 13-02-1906  
1750Grabowski Teofil *około 1802 Rogienice †  
1751Grabowski Tomasz *około 1807 Bronowo †po 06-02-1853  
1752Grabowski Wawrzyniec *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
1753Grabowski Wincenty *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
1754Grajewska Katarzyna z d. Kwiatkowska *około 1818 Lipno †przed 20-03-1882  
1755Grajewska Paulina z d. Janczewska *1818 Trzcianne †  
1756Grajewski Jan *około 1810 Pogorzel Wielka †20-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
1757Grajewski Piotr *około 1822 Woźnawieś †  
1758Grądzka Agnieszka z d. Mocarska *około 1817 Mocarze †22-03-1860  
1759Grądzka Aniela z d. Klimaszewska *około 1823 Dusze †  
1760Grądzka Anna z d. Konopka *około 1810 Wizna †  
1761Grądzka Anna z d. Krajewska *około 1822 Kubrzany †10-11-1868 Kubrzany /Jedwabne/  
1762Grądzka Antonina z d. Bujnowska *26-05-1821 Wizna †  
1763Grądzka Antonina z d. Łojewska *1821 Łoje Grężki †od 27-01-1868 do 15-04-1888  
1764Grądzka Elżbieta z d. Sulewska *około 1802 Zaborowo †02-04-1843 Zaborowo  
1765Grądzka Ewa z d. Brzóska *około 1820 Kokoszki †przed 26-11-1860  
1766Grądzka Józefa z d. Mocarska *około 1824 Brzostowo †po 29-01-1866   
1767Grądzka Karolina z d. Ramotowska *około 1808 †15-02-1851  
1768Grądzka Katarzyna z d. Kossakowska *około 1814 Nieławice †przed 03-10-1875  
1769Grądzka Marianna z d. Brzóska *około 1803 Kokoszki †przed 25-11-1862  
1770Grądzka Marianna z d. Dubiecka *około 1822 Taraskowo †po 16-10-1882  
1771Grądzka Marianna z d. Mocarska *około 1813 Mocarze †przed 23-05-1859  
1772Grądzka Marianna z d. Sulewska *około 1815 Sulewo Kownaty †  
1773Grądzka Rozalia z d. Makowska *około 1810 Makowskie †po 10-03-1873  
1774Grądzka Rozalia z d. Wojciechowska *około 1816 Sulewo Prusy †po 22-01-1881  
1775Grądzka Scholastyka z d. Konopka *około 1824 Wścieklice †  
1776Grądzki Adam *06-12-1821 Czerwonki †  
1777Grądzki Andrzej *około 1820 Brzostowo †  
1778Grądzki Andrzej *1819 Brzostowo †od 27-01-1868 do 15-04-1888  
1779Grądzki Antoni *około 1817 Czerwonki †przed 27-11-1888  
1780Grądzki Felicjan *1811 Jarnuty †  
1781Grądzki Jan *około 1815 Wyrzyki †przed 26-11-1860  
1782Grądzki Józef *około 1810 Rutki †przed 03-10-1875  
1783Grądzki Józef *około 1824 Barzykowo †  
1784Grądzki Józef *około 1821 Jarnuty †01-07-1847 Grądy Wielkie /Jedwabne/   
1785Grądzki Józef *około 1821 Męczki †przed 19-02-1895  
1786Grądzki Józef *około 1814 Jarnuty †od 10-02-1861 do 13-02-1871  
1787Grądzki Józef *około 1808 Czerwonki †  
1788Grądzki Maciej *około 1810 Kraków †  
1789Grądzki Marcin *około 1823 Czerwonki †22-01-1881 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1790Grądzki Mateusz *około 1811 Jarnuty †  
1791Grądzki Piotr Paweł *około 06-1800 Nieławice †przed 21-11-1853  
1792Grądzki Walenty *około 1817 Kubrzany †po 24-02-1879  
1793Grądzki Wawrzyniec *około 1819 Jarnuty †po 16-10-1882  
1794Grądzki Wiktor *1820 Jarnuty †  
1795Grądzki Wiktor *około 1820 Wizna †  
1796Grądzki Wiktor *około 1805 Jarnuty †od 27-11-1860 do 23-07-1866  
1797Gregorowicz Jan *około 1821 †przed 30-01-1893  
1798Grelowska Wiktoria z d. Orłowska *około 1818 Wilczewo †24-11-1858 Okrasin /Radziłów/  
1799Grelowski Wojciech *około 1817 †  
1800Grochowska Ewa z d. Piotrowska *około 1817 †od 28-05-1859 do 26-10-1863  
1801Grochowska Franciszka z d. Piotrkowska *około 1809 Milewo †po 07-08-1855  
1802Grochowska Julianna z d. Myślińska *około 1819 Kucze Wielkie †  
1803Grochowski Józef *około 1805 Milewo par. Puchały †07-08-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1804Grochulska Aniela z d. Kalinowska *około 1819 Tybory †po 26-11-1871  
1805Grochulski Piotr *około 1824 Szczuczyn †po 26-11-1871  
1806Grodzicka Barbara z d. Morawska *około 11-1810 Słucz †  
1807Grodzicka Ewa z d. Żukowska *około 1808 Wizna †po 24-11-1857  
1808Grodzicka Marianna z d. Oman *około 1824 †po 03-11-1886  
1809Grodzicki Jan *około 06-1813 Glinki †  
1810Grodzicki Józef *około 1805 Tykocin †przed 24-11-1857  
1811Grodzicki Piotr *około 1814 Glinki †przed 03-11-1886  
1812Grodzka Marianna (Katarzyna) z d. Mościcka *około 1812 †18-03-1863 Makowskie  
1813Grodzki Jan *około 1820 Sambory †22-01-1860  
1814Gromadzka Agnieszka (Anastazja) z d. Karwowska *około 1808 Popowo †po 12-10-1863  
1815Gromadzka Anna Józefata z d. Dziekońska *około 1803 †przed 28-10-1860  
1816Gromadzka Katarzyna z d. Malinowska *około 1814 Niedźwiadna †  
1817Gromadzki Kacper *około 1805 Ciemianka †po 28-10-1860  
1818Gromadzki Maciej *około 1824 Świdry Podleśne †  
1819Grondwald Anna z d. Namlik *około 1821 Załuski †  
1820Grondwald Jan *około 1819 Mareckie †  
1821Gryczan Katarzyna z d. Komrat *około 1811 Niećkowo †22-01-1834 Niećkowo  
1822Gryczan Teresa z d. Zdankowska *około 1801 Milewo †przed 13-10-1850  
1823Gryczan Tomasz *około 1800 Milewo †po 13-10-1850  
1824Gryczewska Marianna z d. Zacharzewska *około 1807 Przytuły †przed 28-02-1859  
1825Gryczewski Baltazar *około 1800 †przed 28-02-1859  
1826Gryczewski Józef *około 1801 Przytuły †14-01-1829 Przytuły /Przytuły/  
1827Gryglik Łukasz *około 1816 †16-06-1856 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
1828Gryń Jakub *około 1810 †przed 15-09-1861  
1829Gryń Karolina z d. Doljasz *około 1820 †przed 15-09-1861  
1830Gryszkiewicz Jan *około 1810 †  
1831Gryśkiewicz Ewa z d. Gałecka *około 1812 Czarnówek †od 10-10-1862 do 18-05-1884  
1832Gryśkiewicz Jan *około 1812 Suchowola †10-10-1862 Załuski /Niedźwiadna/  
1833Grzybek Feliks Józef *około 1820 Radziłów †przed 06-10-1862  
1834Grzybek Katarzyna z d. Kulikowska *około 1819 Żebry †po 06-10-1862  
1835Grzybowska Józefata z d. Sobolewska *około 1813 Chrzanowo †  
1836Grzybowski Ambroży *około 1814 Siestrzanki †  
1837Grzybowski Stanisław Gracjan *około 1821 Boczki †  
1838Grzymała Aleksander *około 1817 Grzymały †przed 04-02-1867  
1839Grzymała Bogumiła z d. Górska *około 1816 Grądy Wielkie †23-03-1855 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
1840Grzymała Felicjan *około 1820 Grądy Wielkie †przed 11-02-1895  
1841Grzymała Franciszek *około 1816 Grądy Wielkie †około 1858  
1842Grzymała Karolina z d. Wyrzykowska *około 1817 Janczewko †przed 04-02-1867  
1843Grzymała Teofila z d. Wierciszewska *około 1815 Rutkowskie †  
1844Grzymkowska Agata z d. Zalewska *około 1817 †04-04-1869 Radziłów /Radziłów/  
1845Grzymkowska Anna z d. Borawska *około 1805 Nieławice †po 21-11-1853  
1846Grzymkowska Brygida z d. Zalewska *około 1807 Wąsosz †od 31-01-1865 do 13-05-1872  
1847Grzymkowska Józefata z d. Biedrzycka *około 1816 Biodry †  
1848Grzymkowska Katarzyna z d. Konopka *około 1822 Żelazki †13-09-1850  
1849Grzymkowska Marianna z d. Karwowska *około 1816 Święcienin †07-04-1870 Radziłów /Radziłów/  
1850Grzymkowska Marianna z d. Kraińska *około 1820 Okrasin †po 05-02-1878   
1851Grzymkowska Marianna z d. Bochenkowska *około 1819 Kramkówka Duża †  
1852Grzymkowska Rozalia z d. Reda *około 1824 Stawiski †po 20-01-1872  
1853Grzymkowski Jan *około 1813 †27-04-1851  
1854Grzymkowski Mateusz *około 1816 Kubra †przed 20-01-1872  
1855Grzymkowski Michał *około 1813 Radziłów †od 12-10-1858 do 23-11-1896  
1856Grzymkowski Piotr *około 1811 Kubra †  
1857Grzymkowski Roch *około 1820 Radziłów †24-06-1891 Radziłów /Radziłów/  
1858Grzymkowski Stanisław *około 1803 †po 21-11-1853  
1859Grzymkowski Stanisław *około 1800 Ciemianka †16-11-1858 Wąsosz  
1860Grzywińska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1819 Niedźwiadna †  
1861Grzywiński Jan *około 1820 Reszki †  
1862Gudelska Rozalia z d. Olszewska *około 1802 †  
1863Gudelski Franciszek *około 1807 Dąbrówka †  
1864Gurzęda Ignacy *około 1815 Siestrzanki †przed 22-11-1859  
1865Gurzęda Ludwik *około 1816 Siestrzanki †31-05-1843   
1866Gurzęda Wiktoria z d. Opońska *około 1818 Siestrzanki †od 07-02-1869 do 24-02-1879  
1867Gurzyński Stanisław *około 1802 Jeziorko †  
1868Gutowska Agnieszka z d. Janczewska *około 1810 Janczewo †21-01-1871  
1869Gutowska Anna z d. Zając *około 1820 Chrzanowo-Cyprki †1880  
1870Gutowska Anna z d. Kamińska (Zyskowska) *około 1815 Drygały †po 08-02-1886  
1871Gutowska Anna z d. Kisielewska *około 1807 Wąsosz †27-02-1855  
1872Gutowska Antonina z d. Borawska *około 1810 Mieczki †od 30-05-1855 do 26-10-1858  
1873Gutowska Felicja z d. Obrycka *około 05-1820 Konopki par. Grabowo †przed 10-1854  
1874Gutowska Franciszka z d. Tarnacka *około 1823 Ławsk †  
1875Gutowska Joanna (Julianna Hanna) Franciszka z d. Lipińska *około 1811 Drwęcz †po 04-05-1874  
1876Gutowska Józefa z d. Zakaszewska *około 1816 Grozimy †po 18-10-1863  
1877Gutowska Julianna (Marianna) z d. Mroczek *około 1820 Jarnuty †20-08-1844  
1878Gutowska Katarzyna z d. Bagińska *około 1807 Guty †po 24-10-1854  
1879Gutowska Marcjanna z d. Celińska *około 1807 Wojsławy †  
1880Gutowska Marianna z d. Borzymowska *około 1800 †przed 14-11-1853  
1881Gutowska Marianna z d. Pużarowska *około 1822 Kownacin †od 26-01-1869 do 06-01-1872  
1882Gutowska Marianna z d. Bagińska *około 08-1819 Bagińskie †po 17-02-1870  
1883Gutowska Marianna z d. Laskowska *około 1819 Ławsk †  
1884Gutowska Marianna z d. Łepkowska *około 1813 Modzele †po 10-11-1861  
1885Gutowska Marianna z d. Trzonkowska *około 1809 Świdry †po 18-02-1867  
1886Gutowska Marianna z d. Markowska *około 1807 Kędziorowo †od 28-01-1863 do 18-06-1894  
1887Gutowska Rozalia z d. Locman *około 1818 Barany †po 22-10-1872  
1888Gutowska Teresa z d. Borysiewicz *około 1807 Czarnowo †przed 08-1843  
1889Gutowska Wiktoria z d. Biedrzycka *około 1819 Janczewko †przed 04-1863  
1890Gutowska Wiktoria z d. Zakrzewska *26-12-1819 Lipnik †po 12-06-1876  
1891Gutowski Aleksander *około 1822 Chrzanowo-Cyprki †po 31-01-1898  
1892Gutowski Antoni *około 1803 Ciemianka †przed 10-11-1861  
1893Gutowski Bartłomiej *około 1818 Bronaki-Pietrasze †21-02-1858  
1894Gutowski Franciszek *około 1817 Żebry †  
1895Gutowski Franciszek *około 1821 Boczki †po 08-02-1886  
1896Gutowski Franciszek Piotr *około 1821 Guty †przed 12-06-1876  
1897Gutowski Jan *około 1824 Bronaki-Pietrasze †przed 10-1881  
1898Gutowski Jan *około 1821 Niedźwiadna †06-01-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1899Gutowski Józef *około 1822 †  
1900Gutowski Józef *około 1821 Nieciki †04-02-1852  
1901Gutowski Józef *około 1807 Ławsk †23-08-1887 Ławsk  
1902Gutowski Ludwik *około 1821 Rożyńsk Kościelny †  
1903Gutowski Mateusz *około 1811 Niedźwiadna †  
1904Gutowski Michał *około 1802 Bronaki †przed 17-02-1851  
1905Gutowski Nikodem *około 1821 Guty Podleśne †przed 17-02-1870  
1906Gutowski Paweł *23-03-1817 Ławsk †  
1907Gutowski Stanisław *około 1811 †06-01-1863 Modzele  
1908Gutowski Stefan *około 1812 Nieciki †29-01-1860 Jedwabne /Jedwabne/  
1909Gutowski Szymon *około 1800 †  
1910Gutowski Tomasz *około 1807 Pawełki †po 04-05-1874  
1911Gutowski Wojciech *około 1805 Ławsk †po 18-02-1867  
1912Gwiazdowska Anna (Antonina) z d. Gryczewska *około 1804 †po 19-01-1869  
1913Gwiazdowska Franciszka z d. Ołdakowska *około 1806 †24-12-1876 Radziłów /Radziłów/  
1914Gwiazdowski Adam *około 1802 †po 19-01-1869  
1915Gwiazdowski Józef *około 1800 Racibory †po 09-11-1841  
1916Gwiazdowski Wojciech *około 1804 †03-12-1864 Radziłów /Radziłów/  
1917Hecer Andrzej *około 1801 Ełk †przed 10-02-1861  
1918Hecer Jadwiga (Henryka) z d. Rejnart *około 1812 Drygały †po 10-02-1861  
1919Hecht Bogumił *około 1811 †  
1920Hecht Ewa z d. Szymanowska *około 1811 Przeszkoda †  
1921Henych Jan *około 1822 Kuty †  
1922Hermanowska Salomea z d. Kamińska *około 1812 †po 13-05-1876  
1923Hermanowski Jan *około 1811 Konopki par. Radziłów †po 13-05-1876  
1924Hinc Jakub *około 1810 Wizna †  
1925Hinc Marianna z d. Mioduszewska *około 1811 Wierciszewo †  
1926Humel Anna z d. Radziwon *około 1815 Kramkowo †po 07-05-1860  
1927Humel Józef *około 1816 Wizna †przed 28-01-1856  
1928Humięcka Wiktoria z d. Pieniążek *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †1860 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1929Humięcki Aleksander *około 1810 Wilamowo †po 30-01-1872  
1930Humott Justyn *około 1811 Prusy †  
1931Iwanczewska Rozalia z d. Czyżyńska *około 1824 Chojnowo †26-01-1869  
1932Iwanczewski Franciszek *około 1823 Pieniążki †  
1933Iwanowska Aniela z d. Sarnacka (Czrnecka) *około 1820 Kucze Małe †  
1934Iwanowska Anna z d. Mocarska *około 1811 Kucze Małe †po 03-03-1862   
1935Iwanowska Juliana z d. Jeżewska *około 1813 Pawełki †po 26-11-1866  
1936Iwanowska Krystyna z d. Lewkowska *około 1806 Przestrzele †  
1937Iwanowska Marianna z d. Wysocka *około 1802 Zanklewo †od 27-01-1856 do 18-02-1867  
1938Iwanowska Marianna z d. Sarnacka *około 1804 †05-02-1860 Kucze Małe /Jedwabne/  
1939Iwanowska Marianna z d. Leszczewska *około 1814 Kucze Wielkie †po 10-02-1874  
1940Iwanowska Marianna z d. Pruszko *około 1805 †po 22-07-1855   
1941Iwanowska Teresa z d. Uszyńska *około 1801 †  
1942Iwanowski Fabian *około 1822 Jedwabne †przed 13-02-1893  
1943Iwanowski Franciszek *około 1822 Kucze Małe †  
1944Iwanowski Józef *około 1808 Kucze Wielkie †po 03-03-1862   
1945Iwanowski Ludwik *około 1817 †przed 07-1876  
1946Iwanowski Paweł *około 1802 †po 24-02-1862  
1947Iwanowski Stanisław *około 1811 Kucze Wielkie †od 24-02-1862 do 10-02-1874  
1948Iwanowski Tomasz *około 1812 Mocarze †  
1949Iwanowski Tomasz *około 1816 Jedwabne †po 26-11-1866  
1950Jabłonowska Józefa z d. Mogielnicka *około 1804 Brzostowo †  
1951Jabłońska Julianna z d. Dębińska *około 1824 Konopki †po 08-03-1887  
1952Jabłońska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1822 Brzeźnio †17-02-1871 Sokoły  
1953Jabłońska Ludwika z d. Czypleńska *około 1823 †08-12-1863 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1954Jabłońska Marianna z d. Nowicka *około 1822 Bukowo †  
1955Jabłońska Rozalia z d. Cichocka *około 1810 †po 27-04-1875  
1956Jabłońska Weronika z d. Reniewska *około 1820 Wilamowo †  
1957Jabłoński Józef *około 02-1822 Bzury †28-10-1845 Bzury  
1958Jabłoński Ludwik *około 1813 Bzury †23-03-1842 Bzury  
1959Jabłoński Maciej *około 1821 Załuski †  
1960Jabłoński Marcin *około 1804 †od 27-10-1857 do 16-02-1874  
1961Jabłoński Mateusz *około 1822 Niedźwiadna †08-03-1887 Świdry /Wąsosz/  
1962Jabłoński Stanisław *około 1816 Załuski †  
1963Jabłoński Stanisław *około 1824 Niedźwiadna †po 01-02-1875  
1964Jabłoński Wojciech *około 1823 Mazewo †19-09-1870 Szczuczyn  
1965Jachimowicz Franciszek *około 1822 Kumelsk †19-10-1871 Stryjaki /Jedwabne/  
1966Jachimska Marianna z d. Jezierska *około 1816 Bzury †11-02-1887 Świdry /Wąsosz/  
1967Jachimski Antoni *około 1800 Sokoły †przed 06-02-1872  
1968Jaczyńska Marianna z d. Grzybowska *około 1816 Zacieczki †przed 01-03-1886  
1969Jaczyńska Scholastyka z d. Łempicka *07-02-1802 Pasichy †1862 Bukowo Duże /Słucz/  
1970Jaczyński Antoni *około 1813 Rydzewo-Pieniążek †od 01-03-1886 do 29-02-1892  
1971Jagodzińska Teofila z d. Sulimowicz *25-10-1803 †od 18-11-1851 do 29-01-1872  
1972Jagodziński Kazimierz *około 1803 †od 18-11-1851 do 29-01-1872  
1973Jagodziński Makary *około 1819 †po 19-02-1884  
1974Jagodziński Wojciech *około 1820 Wąsosz †21-12-1858 Wąsosz  
1975Jakubczyk Dominik *około 1807 Zabłudów †po 07-05-1883  
1976Jakubczyk Elżbieta z d. Kadyszewska *około 1803 Racibory †05-12-1858 Godlewo  
1977Jakubczyk Marianna z d. Janczewska *około 1820 Grozimy †po 07-05-1883  
1978Jakubowska Agnieszka z d. Kopka *około 1821 Łosewo †  
1979Jakubowska Apolonia z d. Zielińska *około 1815 Stawiski †przed 04-1842  
1980Jakubowska Franciszka z d. Kisielewska *około 1811 Wąsosz †09-02-1876 Wąsosz  
1981Jakubowska Marianna z d. Niedźwiedzka *około 1802 Wąsosz †08-03-1864 Wąsosz /Wąsosz/  
1982Jakubowska Salomea z d. Jagodzińska *około 1823 Wąsosz †09-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
1983Jakubowski Jan *29-12-1822 Pasichy †  
1984Jakubowski Leon *około 1822 Wąsosz †24-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1985Jakubowski Szczepan *około 1814 Wąsosz †od 28-01-1879 do 03-02-1885  
1986Jałbrzykowska Anna z d. Marchelewska *około 1818 Jeleniewo †  
1987Jałbrzykowska Ewa z d. Rutkowska *około 1816 Rutkowskie †  
1988Jałbrzykowska Karolina z d. Mościcka *około 1814 Grądy Wielkie †  
1989Jałbrzykowska Marianna z d. Grądzka *około 1800 Jarnuty †po 19-02-1851  
1990Jałbrzykowski Jan *około 1803 Sambory †13-03-1856  
1991Jałbrzykowski Józef *około 1801 Sambory †  
1992Jałbrzykowski Józef *około 1819 Sambory †  
1993Jałbrzykowski Wojciech *około 1806 Sambory †  
1994Jamczyk Marianna z d. Liszkiewicz *około 1821 Janczewo †przed 01-1847  
1995Jamczyk Tomasz *około 1820 Jedwabne †05-01-1901 Żelechy par. Drozdowo /Drozdowo/  
1996Janczewska Anna z d. Matejkowska *około 1802 Wizna †po 11-11-1856  
1997Janczewska Franciszka z d. Rafałowska *około 1809 Janczewo †po 10-02-1861  
1998Janczewska Katarzyna Antonina *1814 Trzcianne †  
1999Janczewski Antoni *około 1809 Janczewo †po 10-02-1861  
2000Janczewski Jan *około 1818 Korytki †  
2001Janczewski Józef *około 1811 Korytki †  
2002Janczewski Mateusz *około 1806 Smolarze †po 11-11-1856  
2003Janczewski Paweł *1817 Trzcianne †  
2004Janiszewska Krystyna z d. Orzechowska *około 1822 Ruda †przed 22-11-1886  
2005Janiszewski Antoni *1819 Łazarze †1891 Łazarze  
2006Janiszewski Józef *około 1819 Ruda †po 22-11-1886  
2007Jankowska Aleksandra Józefata z d. Rogalewska *około 1820 Brzostowo †05-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
2008Jankowska Apolonia z d. Sulewska *10-03-1808 Zaborowo †  
2009Jankowska Barbara z d. Brajczewska *około 1817 Szostaki †04-05-1887 Szostaki /Burzyn/  
2010Jankowska Barbara z d. Dołęga *około 1808 Makowskie †04-05-1870 Brzostowo /Burzyn/  
2011Jankowski Franciszek *około 1818 Brzostowo †po 05-05-1896  
2012Jankowski Franciszek *około 1809 Jaki †  
2013Jankowski Józef *około 1821 Barany †28-12-1845 Kędziorowo  
2014Jankowski Rajmund *około 1816 Sieburczyn †przed 04-05-1887  
2015Jankowski Stanisław *około 1805 Brzostowo †od 19-02-1855 do 09-02-1858  
2016Janowska Marcjanna z d. Kossakowska *około 1807 Bronaki-Pietrasze †po 09-02-1862  
2017Janowska Marianna z d. Milewska *około 1820 Motyka †od 26-10-1875 do 13-02-1882  
2018Janowski Grzegorz *około 1801 Kleszczele †po 09-02-1862  
2019Janowski Jakub *około 1824 Siestrzanki †18-11-1891 Sieburczyn /Burzyn/  
2020Janowski Jan *około 1817 Siestrzanki †po 13-02-1882  
2021Januszewska Katarzyna z d. Mierzejewska *około 1820 Brzeźnio †14-01-1861  
2022Januszewski Franciszek *około 1822 †26-12-1880 Święcienin /Radziłów/  
2023Januszewski Grzegorz *około 1801 Barany †25-12-1858  
2024Januszewski Józef *około 1820 †19-09-1857 Szczuczyn  
2025Januszewski Kazimierz *około 1820 Barany †09-12-1875  
2026Jarząbek Anna z d. Zbrzezna *około 1818 Wojny †19-09-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2027Jarząbek Piotr *około 1814 Sulewo Prusy †27-03-1876 Załuski /Brzeźnio/  
2028Jarząbek Teresa z d. Jabłońska *około 1803 †01-01-1848  
2029Jarząbkowski Piotr *około 1822 Chojnowo †  
2030Jasińska Katarzyna z d. Malinowska *około 1824 Mazewo †od 18-11-1878 do 30-09-1884  
2031Jasiński Jakub *około 1819 Szczuczyn †29-08-1849  
2032Jasiński Józef *około 1820 Wąsosz †przed 18-11-1878  
2033Jaskowska Franciszka z d. Chojnowska *około 1815 Łękowo †przed 08-02-1863  
2034Jaskowski Marcin *około 1813 Klimaszewnica †przed 08-02-1863  
2035Jastrzębski Józef *około 1815 Lachowo †po 12-11-1877  
2036Jaśkowska Anna z d. Czaplicka *około 1803 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 22-11-1853  
2037Jaśkowska Karolina z d. Cwalina *około 1809 Barany †08-06-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
2038Jaśkowski Jakub *15-08-1807 Kapice †03-04-1872 Wąsosz /Wąsosz/  
2039Jaśkowski Józef *03-04-1815 Wąsosz †  
2040Jaśkowski Kazimierz *1805 Goniądz †02-12-1854 Sulewo Kownaty  
2041Jawdyńska Franciszka z d. Przyborowska *około 1815 Grabowo †  
2042Jawdyński Piotr *około 1814 Grabowo †  
2043Jawidzyk Nikodem *około 1820 Włocławek †po 19-05-1861  
2044Jaworowska Marianna z d. Gosiewska *około 1809 Łojki par. Białaszewo †po 04-06-1868  
2045Jaworowski Józef *około 1813 Markowszczyzna †13-12-1883 Szostaki  
2046Jaworska Marianna z d. Świderska *około 1808 Stawiane †14-01-1858 Koniecki  
2047Jaworska Rozalia z d. Putro *około 1804 Szczuczyn †przed 21-11-1848  
2048Jaworska Wiktoria z d. Sulewska *około 1813 Sulewo Prusy †po 14-02-1876  
2049Jaworski Józef *około 1817 Szczuczyn †przed 14-02-1876  
2050Jaworski Mateusz *około 1811 Olecko †02-02-1859 Łempice  
2051Jentoch Jan *około 1818 Witynie †po 18-01-1874  
2052Jentoch Łucja z d. Wiśniewska *około 1824 Witynie †18-01-1874 Witynie /Jedwabne/  
2053Jezgar Rozalia z d. Gadomska *około 1808 Zacieczki †  
2054Jeżewska Marcjanna z d. Kraińska *około 1823 Pawełki †po 13-11-1864  
2055Jeżewski Baltazar *około 1824 Romany †od 22-02-1892 do 14-02-1898  
2056Jeżewski Mateusz *około 1813 Pawełki †po 13-11-1864  
2057Jęczelewski Jan *około 1810 Rajgród †  
2058Joszkowska Katarzyna z d. Ekstowicz *około 1802 †13-09-1870  
2059Joszkowska Rozalia z d. Szemborowska *około 1819 Wąsosz †po 17-01-1865  
2060Joszkowski Karol *około 1801 †przed 19-01-1851  
2061Joszkowski Paweł *około 1819 Ciemianka †po 17-01-1865  
2062Jóźwik Franciszek *około 09-1820 Bęćkowo †17-11-1848  
2063Jurczykowska Elżbieta z d. Kopczyńska *około 1823 Osowiec †  
2064Jurczykowski Franciszek *około 1824 Czarnówek †  
2065Jurczykowski Jakub *około 1823 Kurki †01-1864  
2066Jurczykowski Kazimierz *około 1810 †po 25-07-1874  
2067Jurkowska Franciszka z d. Marczak *około 1822 Bronowo †po 16-11-1863  
2068Jurkowski Jakub *około 1821 Golanki †15-02-1856  
2069Jurska Anna z d. Szumowska *około 1805 Witynie †po 26-11-1866  
2070Jurska Józefa z d. Szymanowicz *około 1805 Brzostowo †od 13-02-1854 do 26-01-1857  
2071Jurska Katarzyna z d. Konopka *około 1824 Łoje Awissa †26-01-1844 Łoje Awissa /Przytuły/  
2072Jurska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1818 Łoje Awissa †21-04-1861 Czachy /Przytuły/  
2073Jurska Rozalia z d. Konopka *około 1817 Łoje Awissa †po 03-02-1873  
2074Jurska Teresa z d. Kruszewska *około 1807 Zanklewo †po 10-11-1856  
2075Jurski Adam *około 1819 Czachy †po 08-03-1886  
2076Jurski Felicjan *około 1810 Kucze Małe †przed 26-11-1866  
2077Jurski Grzegorz *około 1800 Konopki Chude †przed 04-02-1856  
2078Jurski Jakub *około 1822 Olszewo †  
2079Jurski Jan *około 1823 Czachy †od 25-02-1878 do 05-02-1890  
2080Jurski Maciej *około 1810 Kamianki †1856  
2081Jurski Michał *około 1819 Czachy †przed 26-11-1889  
2082Kacperska Agnieszka z d. Sulimowicz *1820 Wąsosz †po 12-05-1868  
2083Kacperska Anna Teresa z d. Markowska *około 1819 Łempice †przed 26-09-1881  
2084Kacperska Apolonia z d. Sulewska *około 1823 Zaborowo †przed 20-11-1877  
2085Kacperska Katarzyna z d. Puchalska *około 1816 Mocarze †po 24-11-1862  
2086Kacperska Magdalena z d. Dąbrowska *około 1822 Siestrzanki †  
2087Kacperska Marianna *około 11-1818 Wąsosz †15-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
2088Kacperski Jakub *około 1820 Wąsosz †przed 26-09-1881  
2089Kacperski Jan *około 1818 Dębówka †21-12-1855  
2090Kacperski Jan *około 1819 Dębówka †przed 24-11-1862  
2091Kacperski Józef *około 1808 †  
2092Kacperski Józef *około 1815 Wąsosz †05-04-1850  
2093Kacperski Maciej *około 1821 †05-11-1839 Kucze Małe /Jedwabne/  
2094Kacperski Stanisław *około 1820 Karwowo †po 14-09-1887  
2095Kacperski Stanisław *05-05-1816 Sulewo Kownaty †28-12-1876  
2096Kacprowska Franciszka z d. Mróz *około 1812 Wąsosz †08-01-1854 Wąsosz  
2097Kacprowska Franciszka z d. Brzuchalska *29-04-1816 Wąsosz †po 16-02-1874  
2098Kacprowska Katarzyna z d. Ostrowska *około 1809 Wąsosz †po 13-09-1859  
2099Kacprowski Bartłomiej *26-08-1817 Wąsosz †03-09-1817 Wąsosz  
2100Kacprowski Jacek *20-08-1821 Wąsosz †  
2101Kacprowski Mateusz *23-09-1804 Wąsosz †13-09-1859 Wąsosz  
2102Kacprowski Michał *28-09-1814 Wąsosz †po 16-02-1874  
2103Kacprowski Michał *25-09-1803 Wąsosz †  
2104Kacprowski Walenty *14-02-1810 Wąsosz †  
2105Kacprowski Władysław *24-09-1820 Wąsosz †  
2106Kaczyńska Karolina z d. Górska *około 02-1815 Wiśniewo †  
2107Kaczyńska Marianna z d. Borawska *około 1809 Supy †przed 01-1852  
2108Kaczyńska Marianna z d. Sierzputowska *około 1819 †od 18-11-1872 do 23-01-1895  
2109Kaczyńska Marianna z d. Chylińska *około 1821 Kąty †03-04-1889 Kąty /Burzyn/  
2110Kaczyńska Rozalia z d. Skrodzka *około 1811 Konopki-Białystok †po 20-06-1870  
2111Kaczyński Franciszek *około 1806 Kąty †18-08-1853  
2112Kaczyński Jakub *około 1819 Kąty †01-02-1891 Kąty /Burzyn/  
2113Kaczyński Jan *około 1814 †21-02-1889 Kąty /Burzyn/  
2114Kaczyński Józef *około 01-1817 Zakrzewo †od 18-11-1872 do 23-01-1895  
2115Kaczyński Ludwik *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †  
2116Kaczyński Wiktor *około 03-1821 Cyprki †  
2117Kadłubowska Aniela z d. Chrzanowska *około 1815 Trzaski †przed 21-02-1862  
2118Kadłubowska Anna *20-07-1820 Bzury †  
2119Kadłubowska Antonina z d. Wierzbińska *około 1814 Krasnogruda †04-10-1895 Bzury /Wąsosz/  
2120Kadłubowska Elżbieta z d. Nowakowska *około 1823 Mazewo †po 29-01-1877  
2121Kadłubowska Marcjanna z d. Milewska *około 1810 Danowo †24-05-1840 Barany /Wąsosz/  
2122Kadłubowski Baltazar *około 1812 Radziłów †przed 21-02-1862  
2123Kadłubowski Bartłomiej *około 1814 Wąsosz †przed 29-01-1894  
2124Kadłubowski Ignacy *około 1821 Zakrzewo †  
2125Kadłubowski Jan *około 1810 Rydzewo Szlacheckie †17-05-1840  
2126Kadłubowski Józef *23-03-1814 Bzury †  
2127Kadłubowski Paweł *około 1802 Bzury †25-04-1851  
2128Kadłubowski Piotr *około 1817 Bzury †23-08-1864  
2129Kadyszewska Agnieszka z d. Żukowska *około 1809 Racibory †17-02-1841  
2130Kadyszewska Ewa z d. Zdankowska *około 1820 Klimaszewnica †od 13-10-1872 do 14-05-1877  
2131Kadyszewska Helena z d. Kruszewicz *około 1820 Koniecki †  
2132Kadyszewska Marianna z d. Murawska *około 1821 Gackie †  
2133Kadyszewski Maciej *około 1821 Grozimy †  
2134Kadyszewski Piotr *około 1813 Okrasin †  
2135Kadyszewski Stanisław *około 1818 Okrasin †  
2136Kadyszewski Walenty *około 1824 Mścichy †od 14-05-1877 do 15-02-1886  
2137Kalankiewicz Jakub *około 1814 Ciemnoszyje †od 27-01-1868 do 03-06-1884  
2138Kalankiewicz Marianna z d. Truszkowska *około 1819 Łosewo †po 03-06-1884  
2139Kalankiewicz Marianna (Marcela) z d. Zawadzka *około 1813 Płochowo †około 1833  
2140Kalicka Marianna z d. Kuczyńska *około 1805 Chojnówek †  
2141Kalicka Teresa (Franciszka) z d. Szymanowska *około 1803 Skarżyn †  
2142Kalinowska Agnieszka z d. Szymanowska *około 1806 Czarnówek †  
2143Kalinowska Aniela *19-12-1818 Brychy †06-06-1874 Brychy /Przytuły/  
2144Kalinowska Anna z d. Rozwadowska *około 1820 Siestrzanki †przed 20-01-1868   
2145Kalinowska Anna z d. Kamińska *około 1822 Kamińskie †22-03-1862 Grędy  
2146Kalinowska Antonina z d. Trzonkowska *około 1812 Świdry par. Grabowo †19-06-1875 Wąsosz  
2147Kalinowska Franciszka z d. Skocka *około 1816 Modzele †  
2148Kalinowska Franciszka z d. Zielińska *około 1813 Łojki par. Białaszewo †po 18-11-1860  
2149Kalinowska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1809 †17-10-1832 Niećkowo  
2150Kalinowska Franciszka z d. Daniszewska (Majrocka) *około 1810 Konopki †28-03-1849 Danowo  
2151Kalinowska Józefa z d. Malinowska *około 1801 Chełchy †02-01-1841 Wojsławki  
2152Kalinowska Julianna z d. Trepanowska *około 1812 Niwkowo †  
2153Kalinowska Katarzyna z d. Dębińska *około 1818 Skaje †  
2154Kalinowska Katarzyna z d. Zamojska *około 1800 Jambrzyki †po 19-04-1854  
2155Kalinowska Katarzyna z d. Górska *około 1821 Barany †18-11-1864  
2156Kalinowska Ludwika z d. Święszkowska *około 1818 Karwowo par. Jedwabne †od 25-05-1875 do 21-03-1884  
2157Kalinowska Małgorzata z d. Modzelewska *10-06-1805 Modzele †przed 18-11-1867  
2158Kalinowska Marianna z d. Bandusik *około 1806 †  
2159Kalinowska Marianna z d. Kowalewska *25-08-1824 Brychy †07-04-1857 Brychy /Przytuły/  
2160Kalinowska Marianna z d. Borawska *około 1812 Rakowo †po 07-11-1881  
2161Kalinowska Rozalia z d. Statkiewicz *27-07-1806 Kędziorowo †  
2162Kalinowska Rozalia z d. Krupa *około 1817 Bialiki par. Lachowo †przed 05-11-1865  
2163Kalinowska Teofila z d. Karwowska *około 1808 Mścichy †01-03-1870 Brychy /Przytuły/  
2164Kalinowska Teofila z d. Ciecierska *01-03-1813 Wąsosz †od 29-01-1877 do 14-02-1887  
2165Kalinowski Albin *około 1819 Augustów †04-08-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2166Kalinowski Antoni *około 1803 Janowo †  
2167Kalinowski Franciszek Maciej *około 1819 Łosewo †po 05-11-1865  
2168Kalinowski Jan *około 1801 Rosja †  
2169Kalinowski Karol *około 1808 Danowo †od 17-11-1861 do 26-01-1868  
2170Kalinowski Piotr *około 1811 Radziłów †   
2171Kalinowski Piotr *około 1816 Modzele †  
2172Kalinowski Piotr *około 1809 Augustów †13-12-1876 Wąsosz  
2173Kalinowski Piotr *23-02-1817 Wąsosz †20-03-1850  
2174Kalinowski Stanisław *około 1800 Jambrzyki †  
2175Kalinowski Tadeusz *17-09-1822 Brychy †12-03-1896 /Radziłów/  
2176Kalinowski Tomasz *około 1809 Brodowo †od 08-08-1869 do 26-02-1873  
2177Kalinowski Wincenty *około 03-1819 Wąsosz †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
2178Kalinowski Wojciech *około 1804 †  
2179Kalinowski Wojciech *16-04-1804 Brychy †21-03-1884 Brychy /Przytuły/  
2180Kalis Jan *około 1818 Rożyńsk †  
2181Kaliszczyk Józef *około 1816 Janczewo †  
2182Kamalska Aniela z d. Baranowska *około 1812 Kucze Małe †od 13-02-1865 do 14-05-1866  
2183Kamalska Małgorzata z d. Góralska *około 1817 Przytuły †po 26-11-1861  
2184Kamalska Małgorzata z d. Lipińska *około 1818 Przytuły †  
2185Kamalska Urszula z d. Bielawska *około 1822 Przytuły †  
2186Kamalski Antoni *około 1822 Przytuły †  
2187Kamalski Franciszek *około 1811 Przytuły †po 14-05-1866  
2188Kamalski Mateusz *około 1814 Przytuły †po 26-11-1861  
2189Kamalski Michał *około 1818 Przytuły †  
2190Kamińska Agata z d. Dworakowska *około 1819 Gnatowo †04-04-1844  
2191Kamińska Anna z d. Orzechowska *około 12-1806 Sojczyn Grądowy †przed 09-1831  
2192Kamińska Anna z d. Berć *około 1808 Szczuczyn †  
2193Kamińska Anna z d. Kołakowska *około 1812 †od 20-11-1854 do 10-1857  
2194Kamińska Barbara *17-12-1806 Obrytki †18-12-1806  
2195Kamińska Cecylia z d. Zarzecka *około 1811 Żebry †po 14-02-1860  
2196Kamińska Franciszka z d. Ciecierska *około 1805 Przytuły †przed 19-07-1866  
2197Kamińska Katarzyna z d. Zajkowska *około 1810 Filipki †  
2198Kamińska Łucja z d. Mazgulska *17-12-1816 Łempice †12-02-1849 Obrytki  
2199Kamińska Magdalena z d. Sikorska *około 1814 Wąsosz †11-09-1864 Wąsosz  
2200Kamińska Małgorzata z d. Ołdakowska *około 1814 Wąsosz †od 21-02-1870 do 02-03-1886  
2201Kamińska Marianna z d. Szablak *19-09-1800 Ruda †po 27-11-1854  
2202Kamińska Marianna z d. Dobrzycka *około 1806 Szymany †  
2203Kamińska Marianna z d. Duchnowska *około 1801 Kucze Wielkie †po 25-11-1832  
2204Kamińska Marianna z d. Baranowska *około 1813 Kucze Małe †  
2205Kamińska Marianna z d. Ciecierska *około 1811 †21-01-1861 Pawełki /Jedwabne/  
2206Kamińska Marianna z d. Mocarska *około 1807 Nadbory †przed 28-02-1859  
2207Kamińska Marianna z d. Rada *około 1821 Czarnówek †przed 22-01-1877  
2208Kamińska Marianna z d. Brzóska *około 1819 Prusy †  
2209Kamińska Marianna z d. Wysocka (Kolankiewicz, Talankiewicz) *28-10-1816 Łempice †po 31-01-1879  
2210Kamińska Petronela z d. Mróz *około 1808 Wąsosz †przed 23-07-1856  
2211Kamińska Petronela z d. Niedźwiedzka *1824 Wąsosz †26-11-1864  
2212Kamińska Rozalia z d. Kalinowska *około 02-1812 Serock †przed 19-02-1865  
2213Kamińska Rozalia z d. Sulińska *około 1801 Żebry †19-07-1858 Wąsosz  
2214Kamińska Salomea *około 1814 †08-01-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2215Kamińska Salomea Rozalia z d. Piekarska *około 1806 Sieburczyn †12-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/   
2216Kamińska Teresa z d. Kuklińska *około 1819 Okół †  
2217Kamińska Wiktoria *20-09-1812 Obrytki †20-11-1813 Obrytki  
2218Kamiński Adam *około 1817 Prusy †  
2219Kamiński Andrzej *około 1804 Zambrów †od 22-09-1862 do 12-05-1884   
2220Kamiński Antoni *około 1814 Wąsosz †28-02-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2221Kamiński Augustyn *1812 Ciemnoszyje †  
2222Kamiński Franciszek *około 1801 Kucze Wielkie †  
2223Kamiński Franciszek *około 1800 Berlin †  
2224Kamiński Franciszek *około 1807 Kucze †po 10-11-1863   
2225Kamiński Grzegorz *11-03-1818 Obrytki †31-01-1879 Obrytki /Wąsosz/  
2226Kamiński Jakub *27-07-1820 Obrytki †  
2227Kamiński Jan *około 1812 Wiązownica †po 22-01-1877  
2228Kamiński Jan *około 1822 Święta Lipka †  
2229Kamiński Jan *około 1820 †18-04-1848  
2230Kamiński Kazimierz *18-03-1801 Wąsosz †od 20-02-1848 do 18-11-1851  
2231Kamiński Łukasz *około 1816 Wąsosz †  
2232Kamiński Marcin *około 1824 Klimaszewnica †  
2233Kamiński Mateusz *około 1823 Koniecki par. Wizna †od 08-03-1886 do 09-02-1891  
2234Kamiński Paweł *około 1822 Kubra †po 19-11-1894  
2235Kamiński Paweł *około 1811 Romany †od 16-06-1862 do 01-06-1869  
2236Kamiński Paweł *16-01-1803 Obrytki †po 14-02-1860  
2237Kamiński Piotr *28-06-1809 Obrytki †17-03-1850 Obrytki /Wąsosz/  
2238Kamiński Stanisław *22-04-1816 Obrytki †po 09-09-1868  
2239Kamiński Stefan *około 1809 Wąsosz †23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2240Kamiński Szymon *około 10-1800 Sojczyn-Borowy †14-03-1852  
2241Kamiński Wawrzyniec *około 1824 †21-11-1836 Czerwonki /Wąsosz/  
2242Kamiński Wojciech *25-04-1815 Obrytki †30-04-1915 Obrytki  
2243Kania Paweł *około 1802 Przechody †17-12-1850 Grozimy  
2244Kaniucki Szymon *około 1818 Wilamowo †04-02-1860 Pawełki  
2245Kapelewska Anna z d. Danielewska *około 1809 Bronowo †po 27-01-1872  
2246Kapelewski Andrzej *około 1805 Wizna †od 30-01-1854 do 03-02-1856  
2247Kapelewski Stanisław *około 1819 Wizna †21-02-1862  
2248Kapelewski Tomasz *około 1822 Wizna †po 26-01-1885  
2249Kapliński Jan *1803 Woźnawieś †  
2250Karczewski Wawrzyniec *około 1823 Zakrzewo †  
2251Karpińska Anna z d. Gętek *około 1821 Skaje †  
2252Karpińska Dorota z d. Walicka *około 1806 Kamionka par. Bargłów Kościelny †26-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
2253Karpińska Józefa z d. Zalewska *około 1821 Ruda †  
2254Karpińska Marianna z d. Zalewska *około 08-1820 Słucz †31-10-1865  
2255Karpiński Jan *około 1813 Grozimy †  
2256Karpiński Karol *około 1822 Grajewo †  
2257Karwowska Aniela z d. Jankowska *około 1803 Brzostowo †przed 01-1827  
2258Karwowska Aniela z d. Gacka *około 1803 Kramarzewo †  
2259Karwowska Aniela z d. Rogowska *około 1821 Brodowo †po 28-02-1870  
2260Karwowska Aniela z d. Makowska *około 1803 †po 13-02-1849  
2261Karwowska Anna z d. Biedrzycka *około 1814 Nadbory †po 03-03-1862  
2262Karwowska Anna z d. Chrzanowska *około 04-1820 Konopki Tłuste †18-02-1840 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2263Karwowska Anna z d. Konopka *około 1819 Bronaki-Pietrasze †29-05-1854 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2264Karwowska Anna z d. Brzuchalska *około 1812 Przechody †  
2265Karwowska Anna z d. Brzóska (Brzostowska) *około 1805 Kokoszki †przed 27-11-1854  
2266Karwowska Antonina z d. Borawska *około 1802 †23-09-1846  
2267Karwowska Antonina z d. Brzostowska *około 1807 Łoje Awissa †od 02-03-1862 do 18-06-1867  
2268Karwowska Barbara *około 11-1813 Karwowo par. Jedwabne †od 25-02-1862 do 30-01-1882  
2269Karwowska Barbara z d. Trzaska *około 1814 Kąty †po 12-11-1873  
2270Karwowska Emilia z d. Mioduszewska *około 1814 Biała Piska †  
2271Karwowska Ewa z d. Niecikowska *około 1810 Karwowo-Polki †po 11-02-1867  
2272Karwowska Ewa *1817 Brychy †  
2273Karwowska Ewa z d. Chylińska *około 1811 Karwowo †przed 31-01-1853  
2274Karwowska Ewa z d. Komrat *około 1801 Dybła †11-07-1847 Żebry  
2275Karwowska Ewa Rozalia z d. Makowska *około 1810 Makowskie †od 03-03-1867 do 29-05-1886  
2276Karwowska Franciszka *około 1818 Kapice †  
2277Karwowska Franciszka z d. Borawska *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1882  
2278Karwowska Franciszka z d. Mroczkowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 27-02-1854  
2279Karwowska Franciszka *02-10-1814 Zaborowo †24-03-1815 Zaborowo  
2280Karwowska Franciszka z d. Szymanowska *około 1819 Szymany †  
2281Karwowska Józefa z d. Kamelska *około 1813 Supy †przed 07-11-1860  
2282Karwowska Józefata *1807 †   
2283Karwowska Józefata z d. Rogowska *około 1819 Trzaski †  
2284Karwowska Józefata z d. Biedrzycka *około 1802 Biodry †przed 03-02-1857  
2285Karwowska Józefata z d. Robaczyńska *około 1805 Kędziorowo †  
2286Karwowska Julianna z d. Boryszewska *około 1818 Zanklewo †od 20-11-1864 do 24-07-1871  
2287Karwowska Julianna z d. Dąbrowska *około 1812 Szostaki †  
2288Karwowska Julianna z d. Chrzanowska *około 1820 Brzostowo †  
2289Karwowska Julianna z d. Mogielnicka *około 1823 Brzostowo †od 08-03-1886 do 30-01-1899   
2290Karwowska Julianna *około 1823 Brychy †od 22-07-1873 do 09-02-1879  
2291Karwowska Karolina z d. Rydzewska *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †  
2292Karwowska Karolina z d. Rogowska *około 1815 Supy †po 30-06-1869  
2293Karwowska Karolina z d. Godlewska *15-11-1802 Modzele †po 21-11-1854  
2294Karwowska Karolina z d. Statkiewicz *około 1822 Wąsosz †  
2295Karwowska Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1821 Karwowo-Polki †  
2296Karwowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †po 19-06-1848  
2297Karwowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1818 Kucze Małe †przed 06-1863  
2298Karwowska Katarzyna z d. Konopka *około 1819 Konopki Chude †przed 26-01-1875  
2299Karwowska Katarzyna z d. Brajczewska *około 1817 Szostaki †  
2300Karwowska Katarzyna z d. Mierzejewska *około 1822 Biodry †przed 04-1847  
2301Karwowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1813 Bartki †23-02-1868 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2302Karwowska Katarzyna z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †po 11-02-1879  
2303Karwowska Katarzyna z d. Szydłowska *około 1800 Przytuły †24-03-1839 Kędziorowo /Wąsosz/  
2304Karwowska Katarzyna z d. Dymnicka *15-09-1805 †przed 13-11-1864  
2305Karwowska Klara z d. Mikucka *około 1816 †  
2306Karwowska Ludwika (Emilia) z d. Trzcińska *około 1823 Suwałki †przed 09-10-1882  
2307Karwowska Magdalena z d. Zakrzewska *około 1800 †przed 02-02-1863  
2308Karwowska Marcella z d. Łempicka *20-10-1801 Bagienice †10-12-1859 Bagienice /Wąsosz/  
2309Karwowska Marcjanna *około 1804 Kąty †19-04-1839  
2310Karwowska Marcjanna *około 1821 Szlasy †  
2311Karwowska Marianna z d. Trzaska *około 1812 †20-03-1851 Jarnuty /Wizna/  
2312Karwowska Marianna *1823 †16-12-1825 Brychy /Przytuły/  
2313Karwowska Marianna z d. Borawska *około 1823 Borawskie †po 13-07-1885  
2314Karwowska Marianna z d. Filipkowska *około 1823 Grądy Małe †od 25-11-1878 do 23-07-1883  
2315Karwowska Marianna z d. Wądołowska *około 1824 Makowskie †  
2316Karwowska Marianna z d. Łojewska *około 1808 Łoje Polne †20-03-1828  
2317Karwowska Marianna z d. Rogowska *około 1822 Trzaski †29-03-1882 Brychy /Przytuły/  
2318Karwowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1805 Wypychy †po 31-07-1864  
2319Karwowska Marianna z d. Mocarska *około 1816 Biodry †po 26-01-1864  
2320Karwowska Marianna z d. Nieciecka *około 1819 Bartki †po 16-11-1863  
2321Karwowska Marianna *około 1816 Karwowo †  
2322Karwowska Marianna z d. Sienkiewicz *około 1813 Niećkowo †  
2323Karwowska Marianna z d. Januszewska *około 1821 Barany †20-03-1874  
2324Karwowska Marianna z d. Wieczorek *około 1801 †od 11-02-1849 do 25-11-1861  
2325Karwowska Marianna z d. Pruszyńska *około 1813 †po 07-06-1880  
2326Karwowska Marianna z d. Popławska *około 1820 Sieburczyn †22-01-1852   
2327Karwowska Marianna z d. Michnowska *około 1816 Koniecki †od 11-02-1877 do 27-01-1883  
2328Karwowska Marianna z d. Sulewska *04-08-1811 Zaborowo †po 15-02-1874  
2329Karwowska Marianna (Julianna) z d. Szyjka *około 1809 Pluty †przed 04-1844  
2330Karwowska Monika z d. Ramotowska *około 1813 †przed 04-1853  
2331Karwowska Paulina z d. Chrzanowska *około 1815 Wypychy †od 07-02-1869 do 08-11-1881   
2332Karwowska Placyda z d. Wądołowska *około 1817 Koniecki par. Wizna †10-03-1887 Boguszki  
2333Karwowska Rozalia z d. Brzostowska *około 1808 Nieławice †przed 14-02-1860  
2334Karwowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1812 Szlasy †  
2335Karwowska Rozalia *około 1816 †  
2336Karwowska Rozalia z d. Janczewska *około 1819 Janczewko †27-01-1884 Brychy  
2337Karwowska Rozalia z d. Supińska *około 1814 †  
2338Karwowska Rozalia z d. Szleszyńska *około 1815 Czachy †po 21-02-1870  
2339Karwowska Rozalia z d. Erfort *około 1819 Gutki †07-12-1860  
2340Karwowska Scholastyka z d. Szleszyńska *około 1818 Rosochate †  
2341Karwowska Tekla Franciszka z d. Bronakowska *około 1821 Bronaki-Olki †od 21-02-1881 do 24-04-1900  
2342Karwowska Teofila z d. Borawska *około 1816 Chrostowo †  
2343Karwowska Teofila *1818 Brychy †1819 Brychy /Przytuły/  
2344Karwowska Teofila z d. Kotyńska *około 1821 Dziewięcin †przed 11-02-1867  
2345Karwowska Weronika z d. Wierciszewska *około 1820 Rutki †16-05-1839  
2346Karwowska Wiktoria z d. Trzaska *około 1812 Łoje Awissa †od 03-02-1862 do 14-02-1876  
2347Karwowska Wiktoria z d. Łempicka *20-08-1820 Koniecki-Rostroszewo †po 07-02-1869  
2348Karwowska Wiktoria Aniela z d. Kielian *17-12-1805 †po 09-11-1862  
2349Karwowski Adam *1803 Klimaszewnica †   
2350Karwowski Adam *około 1820 Święcienin †  
2351Karwowski Adam *około 1818 Supy †od 04-09-1876 do 05-06-1888  
2352Karwowski Adam *około 1813 Święcienin †przed 06-02-1860   
2353Karwowski Aleksander *około 1819 Brychy †po 12-11-1889  
2354Karwowski Andrzej *około 1824 Wiązownica †  
2355Karwowski Andrzej *około 1822 Wiązownica †przed 09-10-1882  
2356Karwowski Andrzej *około 1806 Sambory †po 24-07-1871  
2357Karwowski Andrzej *około 1819 Cedry †  
2358Karwowski Andrzej *około 07-1816 Karwowo par. Jedwabne †od 12-02-1867 do 07-02-1882  
2359Karwowski Andrzej *około 1805 Nadbory †06-05-1808 Nadbory /Burzyn/  
2360Karwowski Antoni *około 1807 Kubrzany †26-10-1846  
2361Karwowski Antoni *około 1806 †od 16-02-1857 do 08-06-1858  
2362Karwowski Antoni *około 1812 Supy †14-09-1864 Supy /Przytuły/  
2363Karwowski Antoni *około 1804 Chyliny †04-06-1839  
2364Karwowski Antoni *około 1802 Sambory †po 23-02-1857  
2365Karwowski Antoni Józef *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1878  
2366Karwowski Benedykt *około 1811 Święcienin †30-11-1871 Święcienin /Radziłów/  
2367Karwowski Daniel *około 1805 Biodry †przed 28-02-1859  
2368Karwowski Dominik *około 1822 Stryjaki †od 07-02-1876 do 17-09-1906  
2369Karwowski Dominik *około 1800 Brzostowo †  
2370Karwowski Felicjan *około 1819 Boguszki †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
2371Karwowski Ferdynand *około 1817 Sokoły †przed 18-11-1890  
2372Karwowski Franciszek *około 1813 Stryjaki †  
2373Karwowski Franciszek *około 1824 Makowskie †  
2374Karwowski Franciszek *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †14-09-1868  
2375Karwowski Franciszek *około 1811 Burzyn †od 05-02-1871 do 11-02-1879  
2376Karwowski Franciszek *około 1804 Brzostowo †po 29-06-1867  
2377Karwowski Franciszek Józef *10-12-1815 Sokoły †27-01-1883 Sokoły  
2378Karwowski Grzegorz *około 1816 Męczki †  
2379Karwowski Grzegorz *około 1808 Kąty †  
2380Karwowski Ignacy *około 1804 Sienickie †  
2381Karwowski Jakub *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 28-09-1875  
2382Karwowski Jakub *około 1812 Brzostowo †przed 14-02-1858  
2383Karwowski Jakub *około 1807 Nadbory †po 29-05-1886  
2384Karwowski Jan *około 1818 Rutki †  
2385Karwowski Jan *około 1822 Kownatki †23-06-1854 Szczuczyn  
2386Karwowski Jan *około 1813 Kubrzany †21-12-1860  
2387Karwowski Jan *około 1813 Szlasy †po 21-02-1870  
2388Karwowski Jan *1824 Brychy †po 06-02-1888  
2389Karwowski Jan *około 1819 Chyliny †20-10-1843  
2390Karwowski Jan *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 14-02-1887  
2391Karwowski Jan *około 1822 Brzostowo †  
2392Karwowski Jan *około 1803 Bukowo †29-08-1854 Brychy  
2393Karwowski Jan *około 1821 Chyliny †06-08-1890 Chyliny /Burzyn/  
2394Karwowski Jan *około 1821 Brzostowo †przed 30-10-1882  
2395Karwowski Jan *około 1818 Żebry †13-09-1862  
2396Karwowski Jan *około 1818 Mikuty †przed 02-02-1869  
2397Karwowski Jan *około 1822 Burzyn †15-07-1856   
2398Karwowski Jan *około 1816 Nieciki †  
2399Karwowski Jan Stanisław *25-05-1818 Sokoły †po 29-06-1864  
2400Karwowski Józef *około 1807 Witynie †17-09-1844 Karwowo par. Jedwabne  
2401Karwowski Józef *około 1816 Brychy †  
2402Karwowski Józef *około 1802 †  
2403Karwowski Józef *około 1805 Grądy Wielkie †  
2404Karwowski Józef *03-02-1801 Zalesie †przed 13-11-1864  
2405Karwowski Józef *około 1819 Żebry †przed 21-11-1887  
2406Karwowski Karol *około 1812 Mikuty †od 14-07-1863 do 30-06-1869  
2407Karwowski Kazimierz *około 1819 Karwowo †  
2408Karwowski Kazimierz *około 1815 Rutki †09-10-1855  
2409Karwowski Kazimierz *około 06-1814 Zalesie †  
2410Karwowski Leon *około 1813 Brodowo †  
2411Karwowski Ludwik *około 1820 Jarnuty †  
2412Karwowski Ludwik *11-02-1810 Brychy †  
2413Karwowski Ludwik *około 1808 Brychy †  
2414Karwowski Ludwik *około 1810 Brychy †po 31-01-1853  
2415Karwowski Maciej *około 1805 †  
2416Karwowski Maciej *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †01-1843  
2417Karwowski Maciej Józef *22-01-1806 Zaborowo †po 27-02-1865  
2418Karwowski Marcin *13-11-1810 Zaborowo †po 15-02-1874  
2419Karwowski Mateusz *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †  
2420Karwowski Mateusz *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1882  
2421Karwowski Mateusz *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †przed 23-02-1881  
2422Karwowski Michał *około 1813 Brychy †  
2423Karwowski Michał *około 1807 Brzostowo †  
2424Karwowski Mikołaj *około 1805 Rutki †po 19-02-1879  
2425Karwowski Paweł *około 1814 †  
2426Karwowski Paweł *około 1821 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1875  
2427Karwowski Paweł *około 1809 Chyliny †po 26-01-1864  
2428Karwowski Paweł *25-01-1802 Koniecki †20-04-1864 Zaborowo /Wąsosz/   
2429Karwowski Piotr *około 1813 Stryjaki †po 27-02-1854  
2430Karwowski Stanisław *1814 †02-11-1819 Brychy /Przytuły/  
2431Karwowski Stanisław *około 11-1810 Karwowo par. Jedwabne †od 25-02-1862 do 30-01-1882  
2432Karwowski Stanisław *około 1813 Brychy †  
2433Karwowski Stanisław *około 1815 Karwowo par. Jedwabne †przed 03-03-1862  
2434Karwowski Stanisław *około 1818 Brychy †przed 07-02-1888  
2435Karwowski Stanisław *około 1811 Popowo †przed 21-05-1901  
2436Karwowski Stanisław *około 1823 †po 25-06-1888  
2437Karwowski Szymon Rafał *około 1818 Makowskie †po 24-04-1900  
2438Karwowski Tomasz *około 1809 Brychy †po 12-02-1889  
2439Karwowski Tomasz *około 1810 Karwowo-Polki †przed 23-02-1868  
2440Karwowski Tomasz *około 1821 Chyliny †przed 11-02-1867  
2441Karwowski Tomasz *14-12-1807 Zaborowo †03-03-1812 Zaborowo /Wąsosz/  
2442Karwowski Walenty *około 1802 Biodry †  
2443Karwowski Walenty *około 1806 Żebry †przed 12-10-1856  
2444Karwowski Wawrzyniec *około 05-1821 Święcienin †  
2445Karwowski Wojciech *około 1820 Mikuty †1888 Mikuty  
2446Karwowski Wojciech *około 1812 Brychy †  
2447Karwowski Wojciech *około 1809 Karwowo par. Jedwabne †19-01-1874 Karwowo par. Jedwabne  
2448Karwowski Wojciech *około 1810 Kubrzany †27-12-1844 Kubrzany /Jedwabne/  
2449Karwowski Wojciech *21-04-1812 Kieljany †od 09-05-1876 do 03-02-1891  
2450Kaszeta Jan *około 1822 Załuski †  
2451Kaszeta Katarzyna z d. Kaliska *około 1822 Brzeźnio †  
2452Kaszuba Franciszka z d. Kupiecka *około 1819 Niećkowo †po 17-11-1873  
2453Kaszuba Józef *około 1824 Koniecki †  
2454Kaszuba Katarzyna z d. Zyskowska *około 1824 Skaje †  
2455Kaszuba Ludwik *około 1816 Świdry †po 17-11-1873  
2456Kawecka Marianna z d. Rogowska *około 1817 Pluty †  
2457Kawecki Jan *około 1819 Ełk †  
2458Kędzierska Karolina z d. Bagińska *około 1808 Możdżenie †05-03-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2459Kędzierski Mateusz *22-09-1820 Wąsosz †po 09-02-1891  
2460Kędzierski Norbert *około 1807 Wąsosz †21-04-1859 Wąsosz /Wąsosz/  
2461Kielch Karol *około 1809 †26-07-1837 Ławsk  
2462Kielian Aniela z d. Klimaszewska *około 1812 Święcienin †po 19-09-1881  
2463Kielian Jan *około 1812 Kieljany †26-03-1849  
2464Kielian Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Bagienice †  
2465Kielian Marianna *09-10-1808 Bagienice †  
2466Kielian Mikołaj Andrzej *03-12-1813 Bagienice †po 19-09-1881  
2467Kielian Stanisław *25-10-1804 Bagienice †22-04-1807 Bagienice /Wąsosz/  
2468Kiełczewska Anna z d. Gryczan *około 1811 Lipnik †08-01-1861  
2469Kiełczewska Franciszka z d. Olszewska *27-03-1813 Ławsk †przed 16-01-1879  
2470Kiełczewska Józefa z d. Mroczkowska *około 1824 Konopki par. Jedwabne †27-01-1844 Supy /Przytuły/  
2471Kiełczewska Julianna z d. Gutowska *około 1820 Guty Podleśne †przed 25-11-1861  
2472Kiełczewska Karolina z d. Świderska *około 1822 Wiszowate †  
2473Kiełczewska Marcjanna z d. Gwiazdowska *około 1822 Mścichy †  
2474Kiełczewska Marianna z d. Rogowska *1803 Brychy †  
2475Kiełczewska Marianna z d. Lewońska *około 1808 Wąsosz †15-11-1873  
2476Kiełczewska Teofila z d. Konopka *około 1815 Trzaski †po 23-09-1872  
2477Kiełczewski Antoni *około 1809 Supy †22-02-1846  
2478Kiełczewski Jan *około 1817 Supy †po 24-11-1879  
2479Kiełczewski Jan *około 1823 †przed 14-10-1895  
2480Kiełczewski Józef *około 1819 Łempice †08-02-1878 Wąsosz  
2481Kiełczewski Maciej *około 1817 Konopki †przed 17-11-1867  
2482Kiełczewski Maciej *około 1815 Łempice †16-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
2483Kiełczewski Stanisław *około 1806 Guty †przed 09-02-1891  
2484Kiełczewski Wawrzyniec Stanisław *około 1807 Guty-Poddenki †po 27-01-1888  
2485Kierślan Gotlib *około 1801 Ryn †01-10-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2486Kierznowska Agnieszka z d. Sokołek *około 1823 Świdry †08-05-1854 Dołęgi  
2487Kierznowska Franciszka z d. Gałązka *10-04-1803 †26-01-1844 Dołęgi  
2488Kierznowska Marianna z d. Dworakowska *około 1824 Konopki †15-06-1862 Łempice  
2489Kierznowska Petronela z d. Zalewska *22-05-1801 Pieniążki †po 04-11-1849  
2490Kierznowski Jakub *około 1817 Łempice †od 19-11-1865 do 14-02-1882  
2491Kierznowski Jan *około 1822 Barany †przed 21-02-1887  
2492Kierznowski Polikarp *około 1815 Radziłów †23-03-1850 Radziłów /Radziłów/  
2493Kin Franciszek *około 1801 Czerniachowsk †przed 29-10-1882  
2494Kin Mina (Monika) z d. Hempel *około 1809 Jansburg †przed 29-10-1882  
2495Kisielewska Karolina z d. Brzuchalska *10-06-1808 Wąsosz †13-01-1849  
2496Kisielewska Marianna z d. Foltyn *około 1818 Prostki †  
2497Kisielewska Marianna z d. Zambrowska *około 1817 Kacprowo †16-03-1889 Wąsosz /Wąsosz/  
2498Kisielewska Marianna z d. Dziekońska *około 1816 Nowogród †11-07-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
2499Kisielewska Marianna z d. Sulewska *11-09-1821 Sulewo Prusy †30-04-1855 Wąsosz   
2500Kisielewski Kacper *około 1812 Przechody †23-04-1868 Dziewięcin  
2501Kisielewski Leon *około 1812 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/   
2502Kisielewski Michał *około 1816 Przechody †  
2503Kisielewski Paweł *około 1817 Wąsosz †17-08-1868  
2504Kiszel Mateusz *około 1811 Sojczyn Grądowy †24-04-1852  
2505Kleszczewska Franciszka z d. Rogowska *około 1819 Trzaski †po 12-02-1889  
2506Kleszczewska Julianna z d. Chrzanowska *około 1824 Borawskie †  
2507Kleszczewska Małgorzata Apolonia z d. Gardocka *około 1821 Gardoty †przed 06-1874  
2508Klewicka Elżbieta z d. Lipińska *około 1821 Wizna †01-06-1855  
2509Klewicka Ewa z d. Grabowska *około 1824 Wizna †przed 07-02-1886  
2510Klewicki Jakub *około 1811 Wizna †15-04-1867  
2511Klewicki Józef *około 1818 Wizna †przed 07-02-1886  
2512Klewińska Marianna z d. Sarnacka *około 1804 Kucze Wielkie †  
2513Klimaszewska Anna z d. Szleszyńska *około 1823 Barwiki †przed 19-11-1895  
2514Klimaszewska Ewa z d. Zalewska *około 1814 Lipińskie †po 20-11-1876  
2515Klimaszewska Franciszka z d. Mścichowska *około 1811 Pieniążki †po 20-11-1871  
2516Klimaszewska Franciszka z d. Mocarska *około 1822 Mocarze †po 16-02-1874  
2517Klimaszewska Franciszka z d. Sulewska *około 1804 Zaborowo †  
2518Klimaszewska Franciszka z d. Mroczkowska *około 1807 Wojsławy †po 23-11-1857  
2519Klimaszewska Katarzyna *około 1811 †07-09-1815 Bartki /Burzyn/  
2520Klimaszewska Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1813 Karwowo-Polki †  
2521Klimaszewska Katarzyna z d. Polakowska *około 1808 Wąsosz †  
2522Klimaszewska Katarzyna z d. Kulesza *około 1813 Wąsosz †28-12-1844 Wąsosz /Wąsosz/  
2523Klimaszewska Katarzyna z d. Kownacka *około 1804 Kownatki †  
2524Klimaszewska Magdalena z d. Kurzyna *około 1814 Lipińskie †  
2525Klimaszewska Małgorzata z d. Łempicka *11-07-1810 Bagienice †po 13-02-1860  
2526Klimaszewska Marcjanna z d. Marczykowska *około 1809 Wąsosz †po 21-02-1876  
2527Klimaszewska Marianna z d. Smolińska *około 1820 Bargłów †po 05-05-1872  
2528Klimaszewska Monika z d. Supińska *około 1817 †po 31-07-1876  
2529Klimaszewska Salomea z d. Gardocka *około 1814 Glinki †przed 02-02-1875  
2530Klimaszewska Salomea z d. Rogowska *około 1801 Brychy †po 26-11-1860  
2531Klimaszewska Salomea z d. Kalinowska *około 1800 Niećkowo †  
2532Klimaszewska Tekla z d. Wierciszewska *około 1813 Rostki par. Jedwabne †przed 15-09-1863  
2533Klimaszewska Teofila z d. Barwikowska *około 1815 †03-11-1842 Dusze /Przytuły/  
2534Klimaszewski Andrzej *około 1803 Ławsk †22-09-1861 Wąsosz  
2535Klimaszewski Antoni *09-07-1810 Kędziorowo †05-10-1810 Kędziorowo  
2536Klimaszewski Baltazar *03-01-1800 Klimaszewnica †  
2537Klimaszewski Bernard *około 1809 Biała Piska †  
2538Klimaszewski Franciszek *05-04-1804 Dusze †  
2539Klimaszewski Franciszek *08-10-1811 Kędziorowo †  
2540Klimaszewski Ignacy *około 1800 Klimaszewnica †28-03-1851 Bagienice  
2541Klimaszewski Jan *około 1820 Kotowo †przed 15-09-1863  
2542Klimaszewski Jan *około 1820 Czachy †po 16-02-1874  
2543Klimaszewski Jan *06-11-1800 Wąsosz †  
2544Klimaszewski Józef *około 1808 Lipińskie †od 24-11-1861 do 20-11-1871  
2545Klimaszewski Józef *około 1820 †  
2546Klimaszewski Józef *około 1809 Wąsosz †09-04-1846   
2547Klimaszewski Józef *około 1810 Wąsosz †16-02-1857 Wąsosz  
2548Klimaszewski Łukasz *około 1818 Dusze †przed 19-11-1895  
2549Klimaszewski Michał Wiktor *25-09-1803 Klimaszewnica †  
2550Klimaszewski Nikodem *około 1817 Lipińskie †po 20-11-1882  
2551Klimaszewski Paweł *28-01-1819 Kędziorowo †  
2552Klimaszewski Piotr *około 1814 Wąsosz †  
2553Klimaszewski Remigiusz Ferdynand *około 1821 Klimaszewnica †  
2554Klimaszewski Wojciech *01-04-1800 Kędziorowo †  
2555Klimaszewski Wojciech *24-04-1816 Kędziorowo †  
2556Kłosek Agnieszka z d. Składanek *około 1803 Ruś †  
2557Knorr Zofia z d. Konopka *około 1810 Bronaki-Pietrasze †  
2558Kobryńska Rozalia z d. Konopka *około 1804 Żelazki †po 26-11-1865  
2559Kobyliński Adam *około 1822 Prusy †22-09-1853 Dołęgi /Wąsosz/  
2560Kochanowska Aniela z d. Zakaszewska *około 1819 Grozimy †przed 20-09-1868  
2561Kochanowska Katarzyna *27-11-1816 Niećkowo †  
2562Kochanowska Rozalia z d. Gałązka *około 1809 Skaje †po 13-11-1870  
2563Kochanowski Filip *około 1819 Niećkowo †przed 20-09-1868  
2564Kochanowski Jan *około 1815 Niećkowo †02-01-1860  
2565Kochanowski Marcin *około 1806 Niećkowo †po 13-11-1870  
2566Kochanowski Paweł *około 1822 Niećkowo †08-06-1858 Żebry  
2567Kocielska Barbara z d. Gromadzka *około 1819 Gromadzyn-Wykno †  
2568Kocielska Teofila z d. Dąbrowska *około 1816 Szczuczyn †  
2569Kocielski Antoni *około 1816 Szczuczyn †  
2570Kocielski Wincenty *około 1819 Szczuczyn †  
2571Kojro Agnieszka z d. Kozikowska *około 1801 †po 23-05-1869  
2572Kojro Jan *około 1801 †od 17-01-1864 do 23-05-1869  
2573Kolesińska Wiktoria z d. Danowska *03-08-1806 Sulewo Kownaty †   
2574Koliszczyk Andrzej *około 1820 Janczewo †po 17-11-1861  
2575Koliszczyk Salomea z d. Malska *około 1823 Zanklewo †1861  
2576Kołakowska Franciszka z d. Cukrowska *około 1816 Ruda †po 16-11-1862  
2577Kołakowska Katarzyna z d. Dąbrowska *08-10-1800 Przeszkoda †przed 1837  
2578Kołakowska Marianna z d. Olszewska *około 1802 Wagi †12-09-1829  
2579Kołakowska Marianna z d. Wietawska (Wieteszko, Wieloch, Wielosek) *około 1804 Brzeźnio †30-10-1860  
2580Kołakowska Marianna z d. Szymanowska *około 1812 Lipnik †po 21-02-1876  
2581Kołakowski Franciszek *około 1824 †26-08-1870 Doliwy /Przytuły/  
2582Kołakowski Łukasz *około 1806 Jambrzyki †12-10-1887 Rakowo  
2583Kołakowski Wawrzyniec *06-08-1800 Jambrzyki †po 09-11-1874  
2584Kołomieńska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1811 Olszewo †przed 19-01-1869  
2585Kołomieński Jan *około 1804 †przed 19-01-1869  
2586Kołomyjski Filip *około 1824 Grądy Małe †14-10-1898 Kucze Małe /Jedwabne/  
2587Komorowska Tekla z d. Szymanowicz *około 1811 Brzostowo †  
2588Komorowski Tomasz *około 1824 Nagórki †  
2589Komosa Anna z d. Orłowska *około 1823 Wilczewo †przed 13-05-1891  
2590Komosa Barbara z d. Marczykowska *04-12-1800 Wąsosz †od 20-04-1854 do 11-05-1858  
2591Komosa Bartłomiej *26-08-1821 Ławsk †  
2592Komosa Ewa *około 1822 †20-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
2593Komosa Jakub *około 1822 Romany †po 13-05-1891  
2594Komosa Jan *1818 Ławsk †26-10-1828 Ławsk  
2595Komosa Józef *26-02-1816 Ławsk †  
2596Komosa Józefata *16-03-1819 Ławsk †25-07-1820 Ławsk  
2597Komosa Marianna *29-03-1818 Ławsk †10-04-1818 Ławsk  
2598Komosa Stanisław *1819 Ławsk †18-04-1833 Ławsk  
2599Komosa Stanisław *27-04-1802 Ławsk †21-11-1849  
2600Komosa Stefan *08-09-1816 Ławsk †  
2601Komosa Weronika z d. Kleszczewska *około 1823 Obrytki †po 09-11-1875  
2602Komosińska Franciszka Anastazja z d. Dąbrowska *około 1809 †przed 07-1830  
2603Komosińska Katarzyna z d. Borawska *około 1817 Wąsosz †08-02-1878  
2604Komosińska Marianna z d. Łoś *około 1808 Ławsk †  
2605Komosińska Marianna z d. Sikorska *około 1802 Wąsosz †przed 09-1846  
2606Komosiński Franciszek *około 1824 Modzele †04-09-1859 Ławsk  
2607Konarowska Marianna z d. Braczko *15-04-1814 Przytuły †po 24-07-1877  
2608Konarowski Wojciech *około 1802 Kosów †od 14-09-1858 do 12-06-1864  
2609Koniecko Antoni *około 1810 Bęćkowo †od 19-11-1865 do 17-11-1874  
2610Koniecko Franciszek *około 1821 Bzury †  
2611Koniecko Franciszek *około 1817 Bęćkowo †przed 03-07-1878  
2612Koniecko Franciszka z d. Szumkowska *około 1822 Kieljany †  
2613Koniecko Franciszka z d. Kadyszewska *około 1824 Czerwonki †od 04-03-1889 do 14-02-1892  
2614Koniecko Jakub *około 1810 Bzury †  
2615Koniecko Józef *około 1803 Bęćkowo †  
2616Koniecko Józef Jan *około 1820 Bzury †od 31-01-1881 do 04-03-1889  
2617Koniecko Karolina z d. Danowska *około 1822 Niedźwiedzkie †po 03-07-1878  
2618Koniecko Katarzyna z d. Owsianko *około 1817 Dybła †  
2619Koniecko Kazimierz *1816 Solistówka †po 03-03-1867  
2620Koniecko Marianna z d. Zawadzka *około 1820 Lipa par. Pułtusk †  
2621Koniecko Marianna z d. Zalewska *około 1818 Bęćkowo †od 19-11-1865 do 17-11-1874  
2622Koniecko Mateusz *około 1801 †  
2623Koniecko Rozalia z d. Zaręba *około 1814 Żrobki †po 03-03-1867  
2624Koniecko Tomasz *około 1800 Prusy †po 27-10-1873  
2625Konik Stanisław Władysław *około 1814 Barany †30-06-1845  
2626Konopka Adam *około 1820 Konopki Chude †po 07-11-1871  
2627Konopka Adam *27-12-1819 Konopki †  
2628Konopka Agnieszka z d. Mioduszewska *około 1806 Bęćkowo †  
2629Konopka Andrzej *około 1802 †18-12-1827 Łomża /Niedźwiadna/  
2630Konopka Aniela z d. Karwowska *około 1807 Karwowo par. Jedwabne †po 30-01-1865  
2631Konopka Anna z d. Wiśniewska *około 1813 Pieńczykowo †od 26-11-1865 do 14-11-1887  
2632Konopka Antoni *około 1816 †  
2633Konopka Antoni *30-03-1803 Konopki par. Grabowo †  
2634Konopka Antoni Józef *około 1815 Wścieklice †  
2635Konopka Barbara z d. Brzostowska *około 1820 Nadbory †przed 12-1857  
2636Konopka Dionizy *około 1822 †  
2637Konopka Ewa z d. Mocarska *około 1801 Mocarze †przed 07-1872  
2638Konopka Franciszek *około 1810 †przed 26-02-1889  
2639Konopka Franciszek *około 1824 Chełchy †24-02-1847  
2640Konopka Franciszka z d. Korpaczewska *około 1817 Waniewo †  
2641Konopka Franciszka z d. Szymanowska *około 1821 Szymany †  
2642Konopka Franciszka z d. Karwowska *około 1812 Ramoty †13-12-1854  
2643Konopka Franciszka z d. Chrostowska *około 1820 Kubrzany †od 03-02-1869 do 06-06-1876  
2644Konopka Helena *około 1800 †przed 19-01-1847  
2645Konopka Ignacy *około 1820 Karwowo †przed 26-05-1885  
2646Konopka Ignacy *około 1812 Konopki Chude †od 14-05-1861 do 11-11-1873  
2647Konopka Izabella z d. Świderska *około 1814 †18-05-1849  
2648Konopka Jakub *około 1819 Żybrynek †po 20-11-1864  
2649Konopka Jan *około 1820 †14-03-1827 Konopki Chude /Jedwabne/  
2650Konopka Jan *około 1815 Bronaki-Pietrasze †po 06-06-1876  
2651Konopka Jan *około 1815 Bronaki-Pietrasze †przed 26-01-1869  
2652Konopka Jan *około 1805 Łoje Awissa †przed 28-09-1863  
2653Konopka Jan *około 1819 Mocarze †po 24-11-1885  
2654Konopka Jan *około 1822 Sośnia †  
2655Konopka Józef *około 1815 Konopki Chude †  
2656Konopka Józef *około 1821 Górki par. Dobrzyjałowo †  
2657Konopka Józef *około 1821 Konopki Chude †  
2658Konopka Józef *około 1823 Chrostowo †przed 16-09-1900  
2659Konopka Józef *około 1823 Bronaki-Pietrasze †11-01-1866  
2660Konopka Józef *około 1818 Chełchy †od 29-01-1877 do 12-11-1894  
2661Konopka Józef *24-03-1804 †od 01-03-1848 do 21-02-1865  
2662Konopka Józefa z d. Szymanowska *15-03-1801 Grędy †po 21-02-1865  
2663Konopka Julian *około 04-1823 †17-10-1824 Konopki  
2664Konopka Julianna z d. Pieńkowska *około 1820 †po 26-02-1889  
2665Konopka Julianna z d. Chrostowska *około 1824 Wagi †przed 04-1874  
2666Konopka Julianna z d. Mikucka *około 1806 Obrytki †20-01-1875 Konopki  
2667Konopka Kacper *około 1819 †  
2668Konopka Karolina z d. Anik *około 1822 Prusy †  
2669Konopka Karolina z d. Mocarska *około 1823 Bartki †15-02-1860 Łoje Awissa /Przytuły/  
2670Konopka Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1811 Kaimy †po 01-02-1869  
2671Konopka Katarzyna z d. Lipska *około 1822 Nadbory †  
2672Konopka Katarzyna z d. Mocarska *około 1819 Mocarze †po 21-08-1876  
2673Konopka Katarzyna z d. Malinowska *około 1812 Danowo †  
2674Konopka Katarzyna z d. Kaczyńska *około 1809 Kąty †  
2675Konopka Krystyna z d. Modzelewska *około 1807 Pieńki †  
2676Konopka Leopold Apolinary *około 12-1813 Wścieklice †  
2677Konopka Ludwik *około 1808 Bukowo †  
2678Konopka Łucja z d. Karwowska *około 1806 Karwowo par. Jedwabne †  
2679Konopka Marcjanna *około 1819 Łoje Awissa †09-03-1858 Łoje Awissa /Przytuły/  
2680Konopka Marianna z d. Brzostowska *około 1821 Łoje Awissa †16-10-1848 Łoje Awissa /Przytuły/  
2681Konopka Marianna *około 1817 Konopki Chude †po 13-02-1855  
2682Konopka Marianna z d. Supińska *około 1823 Supy †po 31-05-1870  
2683Konopka Marianna z d. Makowska *około 1821 Makowskie †  
2684Konopka Marianna z d. Niecikowska *około 1822 Kąty †po 08-08-1870  
2685Konopka Marianna z d. Szleszyńska *około 1819 Czachy †od 19-10-1874 do 04-10-1893  
2686Konopka Marianna z d. Jałbrzykowska *około 1808 Sambory †07-03-1867 Konopki Chude /Jedwabne/  
2687Konopka Marianna z d. Galińska *około 1823 Sośnia †  
2688Konopka Marianna Katarzyna z d. Zabielska *około 1811 Zabiele †  
2689Konopka Mateusz *około 1810 Supy †  
2690Konopka Michał *około 1823 †przed 22-09-1884  
2691Konopka Mikołaj *około 1814 Popki †28-12-1867  
2692Konopka Paweł *około 1822 Zabiele †  
2693Konopka Paweł Piotr *około 1810 Okurowo †przed 26-11-1865  
2694Konopka Petronela z d. Rydzewska *około 1811 Konopki par. Jedwabne †po 28-10-1872  
2695Konopka Rozalia z d. Karwowska *około 1807 Karwowo par. Jedwabne †przed 21-02-1859  
2696Konopka Rozalia z d. Chmielewska *około 09-1819 Pachuczyn †  
2697Konopka Salomea (Julianna) z d. Kossakowska *około 1819 Przestrzele †od 23-11-1887 do 20-06-1905  
2698Konopka Stanisław *około 1813 Konopki Tłuste †  
2699Konopka Stanisław *około 1819 Konopki †  
2700Konopka Stanisław *około 1821 Łoje Awissa †po 31-01-1881  
2701Konopka Stanisław *około 1815 †17-03-1841 Konopki Chude  
2702Konopka Stefan *około 1804 Konopki †10-10-1854 Konopki /Wąsosz/  
2703Konopka Szymon *około 1819 Sośnia †po 08-11-1886  
2704Konopka Teofila z d. Sokołowska *około 1818 Karwowo †od 20-02-1865 do 01-1869  
2705Konopka Teofila z d. Chrostowska *około 1824 Wagi †  
2706Konopka Teresa *około 1810 Konopki Tłuste †  
2707Konopka Tomasz *około 1809 Konopki par. Jedwabne †od 19-10-1874 do 04-10-1893  
2708Konopka Walenty *około 1807 Bronaki-Pietrasze †przed 30-01-1865  
2709Konopka Walenty *około 1810 Konopki Tłuste †przed 19-02-1855  
2710Konopka Walenty *15-02-1821 Konopki †  
2711Konopka Wawrzyniec *około 1808 Konopki Chude †około 1854  
2712Konopka Weronika z d. Kozikowska *około 1824 Rutki †przed 28-02-1870  
2713Konopka Wiktor *około 1821 Konopki Chude †od 16-05-1864 do 21-08-1876  
2714Konopka Wincenty *około 1801 Konopki par. Grabowo †  
2715Konopka Wojciech *około 1821 Konopki Chude †przed 15-02-1904  
2716Konopka Wojciech *około 1806 Konopki Chude †od 21-02-1860 do 07-03-1867  
2717Konopka Zofia z d. Organek *około 1816 Sośnia †14-12-1866  
2718Konopka Zofia z d. Chylińska *około 1820 Łoje Grężki †przed 01-1842  
2719Kopka (Kopczyński) Jakub z d. Kopka *około 1809 Wierzbowo †  
2720Kopka Franciszka z d. Modzelewska *około 1815 Łojki par. Białaszewo †08-09-1856  
2721Kopka Józef *około 1821 Łojki par. Białaszewo †po 22-11-1880  
2722Kordasiewicz Józef *około 1814 Przytuły †przed 15-09-1873  
2723Kordasiewicz Marianna z d. Downar *około 1818 Mazewo †przed 15-09-1873  
2724Koryszewski Józef *około 1818 †  
2725Korytkowska Bogumiła z d. Ramotowska *około 1803 Pluty †  
2726Korytkowska Cecylia z d. Godlewska *około 1800 Wagi †06-07-1839  
2727Korytkowska Franciszka z d. Kędziorek *około 1806 Bronowo †przed 03-02-1868  
2728Korytkowska Scholastyka z d. Zalewska *około 1812 Wizna †14-09-1855  
2729Korytkowski Franciszek *około 1811 Grądy †  
2730Korytkowski Józef *około 1815 Olszewo par. Romany †przed 26-11-1855  
2731Korzeniecka Marianna z d. Płoskowicz *około 1804 Wąsosz †od 25-11-1851 do 09-01-1901  
2732Korzeniecki Ignacy *około 1807 Wąsosz †09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2733Kosińska Karolina z d. Skrodzka *około 02-1822 Nieciki †po 21-02-1870  
2734Kosińska Marianna z d. Składanek *około 1819 Ruś †08-02-1858  
2735Kosińska Marianna z d. Gryśkiewicz *około 1805 †  
2736Kosiński Michał *około 1819 Zawady †przed 07-02-1898   
2737Kosiorek Andrzej *około 1803 Ruś †od 09-02-1863 do 23-01-1865  
2738Kosiorek Józefa z d. Nitkiewicz *około 1824 Wizna †  
2739Kosiorek Paweł *około 1814 Ruś †  
2740Kosiorek Rozalia z d. Olszewska *około 1806 Kamianki †  
2741Kosiorek Scholastyka z d. Dobrońska *około 1801 †23-05-1852  
2742Kosiorek Urszula z d. Zdanewicz *około 1818 Kapice †po 25-11-1860  
2743Kosiorek Wiktoria z d. Olszewska *około 1812 Ruś †  
2744Kosiorek Wojciech *około 1802 †po 02-03-1851  
2745Kosmaczewski Michał *około 1824 Radziłów †po 10-02-1890  
2746Kosmowski Jan *około 1820 †po 16-11-1874  
2747Kosmowski Marcin *około 1823 Świdry par. Skarżyn †01-02-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
2748Kosobudzka Franciszka z d. Wiśniewska *10-04-1800 Kędziorowo †05-02-1879 Bzury /Wąsosz/  
2749Kosobudzka Marianna z d. Mikucińska *11-11-1800 †08-03-1832 Bzury  
2750Kosowska Anna z d. Chmielewska *około 1824 Niwkowo †po 16-02-1885  
2751Koss Julianna z d. Reda *około 1823 Bęćkowo †  
2752Kossakowska Agata z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †od 19-02-1855 do 19-01-1857  
2753Kossakowska Aniela z d. Konopka *około 1803 Konopki Tłuste †06-12-1864  
2754Kossakowska Anna z d. Karwowska *około 1803 Karwowo par. Jedwabne †od 25-11-1861 do 11-02-1874  
2755Kossakowska Anna z d. Zalewska *około 1804 †po 08-06-1858  
2756Kossakowska Antonina z d. Samborska *około 1821 Sambory †po 24-01-1881  
2757Kossakowska Dorota z d. Lipska *około 1800 Nadbory †08-02-1837  
2758Kossakowska Józefa z d. Biedrzycka *około 1824 Biodry †przed 27-11-1894  
2759Kossakowska Julianna z d. Ramotowska *około 1822 Grądy Wielkie †przed 10-1854  
2760Kossakowska Karolina z d. Wądołowska *około 1819 Koniecki par. Wizna †23-05-1850  
2761Kossakowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Jarnuty †  
2762Kossakowska Klara z d. Kurzątkowska *około 1814 Mocarze †  
2763Kossakowska Magdalena z d. Mocarska *około 1820 Rutkowskie †  
2764Kossakowska Małgorzata z d. Pieńkowska *około 1821 †30-05-1881 Bartki /Burzyn/  
2765Kossakowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1821 Bronaki-Olki †przed 01-1867  
2766Kossakowska Marianna z d. Kotowska *około 1820 Rutkowskie †przed 07-11-1870  
2767Kossakowska Rozalia z d. Borawska *około 1818 Żelechy par. Drozdowo †po 05-02-1877  
2768Kossakowska Rozalia z d. Trzaska *około 1812 Supy †  
2769Kossakowska Teofila z d. Domitr *około 1820 Pawełki †  
2770Kossakowska Wiktoria z d. Karwowska *1821 Brychy †po 10-05-1867  
2771Kossakowska Wiktoria z d. Łojewska *około 1808 Łoje Awissa †przed 07-1827  
2772Kossakowski Adam *około 1817 Kubrzany †22-07-1848  
2773Kossakowski Andrzej *około 1803 Chyliny †przed 08-06-1858  
2774Kossakowski Antoni *około 1819 Nieławice †24-02-1854  
2775Kossakowski Bernard *około 1801 Karwowo-Polki †po 26-01-1853  
2776Kossakowski Fabian *około 1808 Kubrzany †po 23-11-1852  
2777Kossakowski Franciszek *około 1810 Kossaki †  
2778Kossakowski Franciszek *około 1800 †25-12-1854 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
2779Kossakowski Jakub *15-07-1822 Nieławice †  
2780Kossakowski Jan *około 1824 Kubrzany †przed 07-11-1870  
2781Kossakowski Józef *około 1815 †22-01-1858 Brychy /Przytuły/  
2782Kossakowski Maciej *około 1805 Janczewo †18-07-1847  
2783Kossakowski Maciej *około 1810 Nieławice †  
2784Kossakowski Mateusz *około 1815 †  
2785Kossakowski Paweł *około 1805 Wypychy †05-01-1834 Trzaski /Przytuły/  
2786Kossakowski Stanisław *około 1820 Nieławice †po 27-11-1894  
2787Kossakowski Stanisław *około 1814 Nieławice †11-04-1839  
2788Kossakowski Stanisław *około 1809 Kubrzany †21-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
2789Kossakowski Stanisław *około 1821 Przestrzele †  
2790Kossakowski Szymon *około 1820 Karwowo †  
2791Kostecki Maciej *około 1811 Ślesin †  
2792Kostek Franciszek *około 1812 †przed 22-09-1862  
2793Kostek Marianna z d. Wądołowska *około 1817 †po 27-10-1879  
2794Kostka Apolonia z d. Wądołowska *około 1821 Koniecki par. Wizna †po 20-11-1882  
2795Koszykowska Anna z d. N *około 1823 †27-02-1850 Racibory /Przytuły/  
2796Koszykowska Józefata z d. Lipska *około 1816 Nadbory †  
2797Koszykowska Karolina z d. Wojsław *28-05-1821 Wojsławy †  
2798Koszykowska Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1812 Czachy †17-09-1855 Czachy /Przytuły/  
2799Koszykowska Marianna z d. Karwowska *około 1821 Kąty †10-01-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2800Koszykowska Salomea z d. Brzostowska *około 1803 Łoje Awissa †przed 11-11-1862  
2801Koszykowska Salomea z d. Brzostowska *około 1818 Nadbory †przed 10-1839  
2802Koszykowska Scholastyka z d. Chmielewska *około 1819 Męczki †  
2803Koszykowski Bartłomiej *około 1821 Brzostowo †  
2804Koszykowski Ignacy *około 1814 Brzostowo †  
2805Koszykowski Jan *około 1816 Brzostowo †  
2806Koszykowski Paweł *około 1800 †przed 11-11-1862  
2807Koszykowski Stanisław *około 1809 Dzięgiele †19-01-1843  
2808Koszykowski Szymon *około 1812 Brzostowo †po 12-02-1865  
2809Kościelewska Barbara z d. Orłowska *około 1804 Modzele †13-03-1853  
2810Kościelewska Marianna z d. Mieczkowska *około 1824 Kolno †po 10-11-1873  
2811Kościelewski Jan *około 1806 Kolno †przed 07-05-1890  
2812Kotowska Agnieszka z d. Grzymkowska *około 1819 Okrasin †  
2813Kotowska Agnieszka z d. Grodzka *około 1810 Męczki †  
2814Kotowska Antonina z d. Bzura *około 1814 Janczewo †  
2815Kotowska Józefata z d. Krajewska *około 1808 Kubrzany †08-11-1839 Kotówek /Jedwabne/  
2816Kotowska Katarzyna z d. Sawicka *około 1803 Skaje †  
2817Kotowska Małgorzata z d. Bagińska *około 1822 Kotówek †17-08-1853 Kotówek /Jedwabne/  
2818Kotowska Salomea z d. Gutowska *około 1808 Bronaki-Pietrasze †przed 23-11-1858  
2819Kotowski Daniel *około 1813 Jurzec †  
2820Kotowski Franciszek *około 1804 Kotówek †po 11-02-1863  
2821Kotowski Karol *około 1805 Bargłów †po 18-11-1864  
2822Kotowski Konstanty *około 1824 Rutkowskie †30-09-1852  
2823Kotowski Piotr *około 1811 Kotówek †przed 23-11-1858  
2824Kotowski Piotr *około 1810 †15-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
2825Kotowski Teofil *około 1823 Kotówek †przed 17-09-1895  
2826Kotyńska Józefata z d. Chrzanowska *około 1802 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-02-1852  
2827Kotyński Apolinary *około 1816 Kramarzewo †od 11-11-1873 do 30-01-1888  
2828Kotyński Jakub *około 1810 Kramarzewo †  
2829Kotyński Jan *około 1822 Święcienin †  
2830Kotyński Józef *około 1802 Kramarzewo †po 22-02-1852  
2831Kowalczyk Łukasz Szymon *około 1808 Kąty †  
2832Kowalczyk Marianna z d. Kwiecińska *około 1805 Przytuły †  
2833Kowalewska Anna z d. Borawska *około 1804 Konopki par. Jedwabne †przed 07-01-1857  
2834Kowalewska Anna z d. Żebrowska *około 1817 Wojsławy †03-04-1859 Wojsławy  
2835Kowalewska Antonina (Anastazja) z d. Wasilewska *około 1813 Bęćkowo †08-04-1874 Niećkowo /Wąsosz/  
2836Kowalewska Elżbieta z d. Janczewska *około 1816 Janczewo †po 26-02-1878  
2837Kowalewska Ewa z d. Waldzińska *około 1824 Bronowo †  
2838Kowalewska Ewa z d. Trzmielewska *około 1812 Radziłów †26-02-1876 Ławsk /Wąsosz/  
2839Kowalewska Ewa *1824 Kędziorowo †08-12-1838 Kędziorowo  
2840Kowalewska Franciszka z d. Malinowska *około 1806 Przestrzele †od 10-02-1868 do 15-11-1881  
2841Kowalewska Helena z d. Kulikowska *01-07-1804 Kędziorowo †29-05-1854 Kędziorowo  
2842Kowalewska Julianna z d. Śliwka *około 1807 Ryn †przed 29-11-1880  
2843Kowalewska Katarzyna z d. Leszczewska *około 1805 Kucze Wielkie †przed 01-1852  
2844Kowalewska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1820 Lipińskie par. Drygały †02-07-1855 Grędy  
2845Kowalewska Ludwika z d. Gołębiewska *około 1820 Piątnica †po 27-10-1877  
2846Kowalewski Andrzej *około 1806 Kossaki †po 07-01-1857  
2847Kowalewski Andrzej *około 1804 Radziłów †  
2848Kowalewski Andrzej *około 11-1810 †23-01-1811 Bzury  
2849Kowalewski Andrzej *około 1803 Bzury †06-03-1869 Niećkowo /Wąsosz/  
2850Kowalewski Felicjan *około 1819 Janczewo †po 27-10-1877  
2851Kowalewski Franciszek *około 1819 Niedźwiadna †po 12-12-1853  
2852Kowalewski Franciszek *około 1809 †02-11-1859 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2853Kowalewski Franciszek *około 1811 Bzury †29-11-1880 Koniecki /Wąsosz/  
2854Kowalewski Jakub *około 1821 Krutyń †  
2855Kowalewski Kacper *około 1806 Przestrzele †03-01-1850  
2856Kowalewski Michał *około 1800 Radziłów †przed 10-02-1868  
2857Kowalewski Stanisław *około 1814 Świdry †  
2858Kowalewski Stanisław *około 1823 Kumelsk †08-04-1896 Grędy /Wąsosz/  
2859Kowalska Anna z d. Sobolewska *około 1824 Niećkowo †po 13-07-1891  
2860Kowalska Marianna z d. Łuczykowska *około 1811 Stryjaki †  
2861Kowalski Andrzej *około 1805 Radziłów †  
2862Kowalski Paweł *około 1823 Łempice †przed 13-07-1891  
2863Kownacka Aniela *21-03-1819 Bagienice †  
2864Kownacka Anna z d. Górska *około 1804 Kieljany †po 17-07-1865  
2865Kownacka Józefa *około 1809 Kownatki †30-06-1827 Kownatki  
2866Kownacka Katarzyna *28-12-1808 Bagienice †04-01-1814 Bagienice  
2867Kownacka Marianna *około 1811 †06-07-1822 Kownatki /Wąsosz/  
2868Kownacka Marianna *15-08-1815 Kownatki †17-07-1816 Kownatki /Wąsosz/  
2869Kownacka Marianna z d. Bagińska *04-07-1800 Bagienice †21-02-1871 Bagienice  
2870Kownacka Wiktoria z d. Zalewska *20-06-1816 Zalesie †po 19-11-1861   
2871Kownacki Adam *31-12-1815 Bagienice †05-05-1817 Bagienice  
2872Kownacki Filip *około 1805 Kownatki †06-07-1827 Kownatki /Wąsosz/  
2873Kownacki Kazimierz *01-03-1811 Kownatki †03-1865 Kownatki  
2874Kownacki Wojciech *około 1811 Kownatki †po 19-11-1861   
2875Kownacki Wojciech *12-04-1813 Kownatki †  
2876Kownacki Wojciech *04-1804 †28-05-1804 Kownatki /Wąsosz/  
2877Kozicka Karolina z d. Łempicka *29-01-1817 Bagienice †13-12-1836   
2878Kozicka Olimpia z d. Błońska *około 1816 Januszewicze †  
2879Kozicka Salomea Ludwika z d. Szymanowska *około 1811 Surały †po 27-01-1888  
2880Kozicki Mateusz Maurycy *około 1800 Kluszewo †   
2881Kozikowska Aniela z d. Gołębiewska *około 1820 Chrzanowo-Cyprki †od 17-11-1861 do 02-1867  
2882Kozikowska Anna z d. Cwalińska *około 1805 Nadbory †po 26-01-1841  
2883Kozikowska Anna z d. Gardocka *około 1813 Świdry par. Grabowo †przed 24-11-1879  
2884Kozikowska Barbara z d. Karwowska *około 1803 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
2885Kozikowska Elżbieta z d. Zawadzka *około 1814 Ciemnoszyje †po 07-09-1879  
2886Kozikowska Franciszka z d. Kalankiewicz *09-03-1804 Ciemnoszyje †od 23-05-1857 do 18-02-1884  
2887Kozikowska Jadwiga z d. Rogińska *około 1820 †30-11-1905 Koziki /Stawiski/  
2888Kozikowska Karolina z d. Szachowska (Czak) *około 1816 †po 27-11-1865  
2889Kozikowska Karolina z d. Stefanowicz *około 1818 Żebry †  
2890Kozikowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1811 Ramoty †  
2891Kozikowska Marcella z d. Rogińska *około 1814 Brzozowa Wólka †13-04-1834 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
2892Kozikowska Marianna z d. Pachucka *około 1822 Płochowo †przed 01-1873  
2893Kozikowska Rozalia z d. Organek *29-09-1804 Sojczyn-Borowy †po 09-02-1862  
2894Kozikowska Scholastyka z d. Zawadzka *około 1813 Karwowo †23-10-1859  
2895Kozikowski Adam *około 1806 Dzięgiele †  
2896Kozikowski Andrzej *około 1816 Skroda †19-04-1836  
2897Kozikowski Benedykt *około 1801 †od 11-09-1859 do 03-11-1872  
2898Kozikowski Jan *około 1818 Łosewo †  
2899Kozikowski Józef *około 1800 Ciemnoszyje †przed 07-09-1879  
2900Kozikowski Łukasz *około 1809 Koziki †po 23-08-1881  
2901Kozikowski Marek *około 1813 Dębowo †od 30-01-1865 do 04-02-1886  
2902Kozikowski Michał Stanisław *około 1817 Święcienin †  
2903Kozikowski Wawrzyniec *około 1820 Ramoty †  
2904Kozłowska Anna z d. Nerwińska *około 1809 Siestrzanki †03-03-1866 Burzyn   
2905Kozłowska Barbara z d. Gryśkiewicz *około 1819 Czarnówek †po 10-11-1861  
2906Kozłowska Franciszka z d. Modzelewska *około 1821 Wąsosz †  
2907Kozłowska Józefata z d. Gurzęda *około 1821 Siestrzanki †12-02-1880 Siestrzanki /Burzyn/  
2908Kozłowska Karolina z d. Kobuszewska *około 1816 Czarnówek †  
2909Kozłowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Burzyn †04-12-1890 Sieburczyn /Burzyn/   
2910Kozłowska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1822 †21-04-1880 Sieburczyn   
2911Kozłowska Marianna z d. Domitr *około 1809 Witynie †  
2912Kozłowska Marianna z d. Nizińska (Niżyńska, Mężeńska) *około 1810 Mikicin †16-12-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
2913Kozłowska Wiktoria z d. Sulewska *29-04-1803 Godlewo †przed 31-10-1854  
2914Kozłowski Antoni *około 1803 †od 17-09-1874 do 17-11-1879  
2915Kozłowski Franciszek *około 1813 Kownacin †  
2916Kozłowski Jan *około 1820 Prusy †  
2917Kozłowski Jan *około 1817 Burzyn †po 08-03-1894 Sieburczyn /Burzyn/   
2918Kozłowski Paweł *1803 †15-08-1844 Wąsosz  
2919Kozłowski Stanisław *około 1809 Siestrzanki †  
2920Kozłowski Stanisław *około 1806 Sieburczyn †02-03-1809 Sieburczyn /Burzyn/  
2921Kozłowski Stanisław *około 1819 Sieburczyn †05-09-1874 Sieburczyn   
2922Kozłowski Szczepan *około 1807 Górki †15-03-1875 Burzyn   
2923Kozłowski Szymon *około 1817 Świdry-Dobrzyce †26-01-1859  
2924Kraińska Anna z d. Nieradko *około 1821 †po 06-02-1881  
2925Kraińska Józefata z d. Brzostowska *około 1823 Orlikowo †po 24-01-1899  
2926Kraińska Karolina z d. Bartosiewicz *około 1823 Pawełki †  
2927Kraińska Małgorzata z d. Ptaszyńska *około 1822 †03-04-1882 Kubra /Przytuły/  
2928Kraińska Marianna z d. Nowakowska *około 1820 Radziłów †po 25-11-1884  
2929Kraińska Scholastyka z d. Kamińska *około 1814 Kubra †po 24-02-1884  
2930Kraińska Teofila z d. Liberadzka *około 1816 Białaszewo †po 14-05-1877  
2931Kraiński Antoni *około 1807 Okrasin †od 19-11-1854 do 16-02-1857  
2932Kraiński Jan *1823 Borawskie †1824 Borawskie /Przytuły/  
2933Kraiński Jan *około 1818 Przestrzele †  
2934Kraiński Ludwik *około 1803 Radziłów †przed 14-05-1877  
2935Kraiński Maciej *około 1813 Okrasin †po 25-11-1884  
2936Krajewska Apolonia z d. Glińska *około 1803 Wizna †przed 28-01-1861  
2937Krajewska Julianna z d. Filipkowska *około 1809 Grądy Małe †po 23-02-1857  
2938Krajewska Katarzyna z d. Zelkowska *około 1819 †23-08-1852 Kubrzany /Jedwabne/  
2939Krajewska Kazimiera z d. Chojnowska *około 1822 Grądy Małe †po 15-02-1885  
2940Krajewska Magdalena z d. Nowosacka *około 1808 Wizna †przed 18-02-1862  
2941Krajewski Antoni *około 1809 Grądy Małe †od 23-02-1857 do 11-02-1872  
2942Krajewski Franciszek *około 1800 Wizna †przed 28-01-1861  
2943Krajewski Jakub *około 1805 Chojnowo †po 24-01-1848  
2944Krajewski Jakub *około 1821 Grabowo †25-12-1860 Ławsk  
2945Krajewski Jan *około 1806 Wizna †przed 18-02-1862  
2946Krajewski Ksawery *około 1818 Grądy Małe †po 15-02-1885  
2947Krajewski Mateusz *około 1807 Grądy Małe †po 25-02-1862  
2948Krajewski Stanisław *około 1821 †przed 01-1876  
2949Krasińska Agnieszka z d. Petkowska *około 1818 Ławsk †przed 10-1883  
2950Krasiński Kajetan *około 06-1813 Modzele †28-12-1814 Modzele  
2951Krasnoborski Jan *około 1814 Kapice †21-02-1855  
2952Krawcewicz Anna z d. Gosiewska *około 1821 †09-04-1866 Wąsosz  
2953Krawcewicz Paweł *około 1810 Mieczki †około 1876   
2954Kreska Jan *około 1822 Żebry †przed 26-01-1886  
2955Kreska Marianna z d. Pruszyńska *około 1815 Żebry †po 15-02-1874  
2956Kreska Paweł *około 1820 Kramarzewo †po 15-02-1874  
2957Kreska Teresa z d. Walewska *około 1824 Żebry †po 01-10-1883  
2958Kreska Wojciech *około 1818 Żebry †po 01-10-1883  
2959Kropiewnicki Franciszek *około 1807 Ruś †23-04-1872  
2960Krukowska Izabella Magdalena z d. Kiełczewska *około 1822 Tyszki-Łabno †  
2961Krukowski Józef Grzegorz *około 1803 Cyprki †po 10-02-1861  
2962Krusiewicz Franciszka z d. Domitr *około 1821 Borawskie †  
2963Kruszewska Józefa z d. Kalinowska *około 1818 Waniewo †  
2964Kruszewska Józefata Katarzyna z d. Sulewska *około 1819 Sieburczyn †   
2965Kruszewski Adam *około 1801 Zanklewo †  
2966Kruszewski Dionizy *około 1819 Zanklewo †   
2967Kruszyńska Franciszka z d. Węcek *około 1822 Żebry †po 25-02-1884  
2968Kruszyńska Katarzyna z d. Łojewska *około 1821 Romany †27-07-1872  
2969Kruszyński Adam *około 1822 Stawiski †19-02-1870 Pasichy  
2970Kruszyński Jan *około 1815 Sulimy †08-02-1885  
2971Kruszyński Ludwik *około 1823 Sulimy †05-01-1881 Żebry /Wąsosz/  
2972Krymska Marianna z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †od 23-11-1874 do 25-10-1886  
2973Krysiewicz Wojciech *około 1823 Bronowo †  
2974Krystowczyk Andrzej *około 1821 Jedwabne †po 16-02-1876  
2975Krystowczyk Jan *około 1824 Dzierzbia †od 08-02-1874 do 04-11-1879  
2976Krystowczyk Juliana z d. Dubicka *około 1813 Przytuły †  
2977Krystowczyk Marcjanna z d. Borecka *około 1817 †od 17-05-1864 do 01-1876  
2978Krystowczyk Piotr *około 1807 Kotówek †  
2979Krysz Gotlib *około 1815 Ełk †  
2980Krysz Karolina z d. Rykaczewska *około 1823 Szczuczyn †  
2981Kryszczyńska Marianna z d. Gołębiewska *26-02-1802 Chrzanowo-Cyprki †po 09-02-1862  
2982Kryszczyński Adam *około 1803 †przed 14-11-1841  
2983Kryszczyński Feliks *około 1821 Kubra †po 08-11-1880  
2984Kryszpin Jan *około 1824 Kędziorowo †22-02-1870  
2985Krzeczkowska Anna Katarzyna z d. Łochowska *26-05-1808 Klimaszewnica †przed 12-1831  
2986Krzeczkowska Rozalia z d. Klimaszewska *około 1813 Klimaszewnica †przed 02-03-1862  
2987Krzeczkowski Adam *29-01-1804 Klimaszewnica †od 20-11-1864 do 10-11-1873  
2988Krzeska Anna z d. Dębińska *około 1816 Wólka †  
2989Krzeski Józef *około 1817 Świdry †  
2990Krzyżanowska Anna z d. Szymanowska *około 1824 Czarnówek †26-09-1855  
2991Krzyżanowska Franciszka z d. Zakrzewska *około 1807 Mazewo †po 19-07-1869  
2992Krzyżanowski Jan *około 1806 Szczuczyn †12-04-1840  
2993Krzyżanowski Marcin *około 1804 Szczuczyn †23-04-1847  
2994Krzyżanowski Paweł *około 1802 Dołęgi †przed 15-10-1861  
2995Ksionka Wojciech *około 1822 †  
2996Kuchowska Julia z d. Wasilewska *1813 Obrytki †po 27-01-1863  
2997Kuchowski Kazimierz *około 1800 Mścichy †  
2998Kuczewska Barbara z d. Jałbrzykowska *około 1803 Sambory †przed 14-02-1858  
2999Kuczewska Józefa z d. Skrodzka *około 1801 Kamianki †od 20-06-1842 do 24-11-1857  
3000Kuczewska Justyna z d. Duńczyk *około 1813 Bęćkowo †18-06-1853  
3001Kuczewska Katarzyna *około 1814 Jeziorko †11-09-1854 Szwelczyn /Wąsosz/  
3002Kuczewska Wiktoria z d. Rubińska *około 1817 Sokoły †30-12-1887 Wąsosz  
3003Kuczewski Andrzej *14-12-1820 Szwelczyn †  
3004Kuczewski Józef *około 1812 Budy Czarnockie †18-01-1862 Szwelczyn /Wąsosz/  
3005Kuczewski Mateusz *około 1815 Łempice †po 12-02-1865  
3006Kuczewski Stanisław *około 1815 Kownacin †przed 14-02-1871  
3007Kuczewski Tomasz *około 1805 Wąsosz †24-11-1845  
3008Kuczewski Wiktor *około 1821 Kucze †07-11-1881 Kucze Małe /Jedwabne/  
3009Kuczewski Wojciech *około 1822 Szwelczyn †po 24-02-1892   
3010Kuczyńska Anna z d. Michałowska *około 1809 Osowiec †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
3011Kuczyńska Barbara *około 21-10-1824 Wąsosz †27-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
3012Kuczyńska Ewa z d. Kozikowska *03-01-1805 Ciemnoszyje †po 06-11-1859  
3013Kuczyńska Ewa *10-08-1810 Sulewo Kownaty †   
3014Kuczyńska Katarzyna z d. Kuczewska *około 1821 Stawiane †08-05-1849 Niećkowo /Wąsosz/  
3015Kuczyńska Lucja *11-12-1818 Sulewo Kownaty †  
3016Kuczyńska Marianna z d. Dąbrowska *około 1821 Mieszołki †20-12-1871 Romany /Romany/  
3017Kuczyńska Marianna z d. Czarnecka *około 1812 Chojnowo †  
3018Kuczyńska Marianna z d. Staniszewska *około 1823 Rydzewo †  
3019Kuczyńska Marianna z d. Sulewska *1806 Sulewo Prusy †po 21-11-1854   
3020Kuczyńska Marianna z d. Witkowska *około 1823 Zakrzewo †od 24-10-1887 do 14-02-1898  
3021Kuczyńska Rozalia z d. Orłowska *około 1812 Kubrzany †po 14-02-1882  
3022Kuczyńska Rozalia *25-04-1806 Sulewo Kownaty †   
3023Kuczyńska Teofila z d. Chrzanowska *30-12-1821 Kieljany †przed 10-1871   
3024Kuczyński Adam *około 1822 Bęćkowo †od 24-10-1887 do 14-02-1898  
3025Kuczyński Franciszek *12-12-1808 Sulewo Kownaty †   
3026Kuczyński Franciszek *30-10-1803 Sulewo Kownaty †03-11-1803 Sulewo Kownaty   
3027Kuczyński Grzegorz *około 1821 Kamińskie †przed 27-11-1894   
3028Kuczyński Jan *26-06-1803 Sulewo Kownaty †przed 1831   
3029Kuczyński Józef *około 1821 †  
3030Kuczyński Józef *około 16-03-1802 Sulewo Kownaty †23-03-1802 Sulewo Kownaty   
3031Kuczyński Maciej *około 03-1808 Płochowo †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
3032Kuczyński Maciej *około 1809 †   
3033Kuczyński Stanisław *04-05-1809 Sulewo Kownaty †16-03-1895 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
3034Kuczyński Szymon *około 1801 Płochowo †po 06-11-1859  
3035Kuczyński Tomasz *około 1822 †  
3036Kuczyński Tomasz *około 1806 Wierzbowo †  
3037Kuczyński Tomasz *16-12-1801 Sulewo Kownaty †26-06-1802 Sulewo Kownaty  
3038Kuczyński Wawrzyniec *16-08-1806 Sulewo Kownaty †  
3039Kuć Jan *około 1823 Kramkowo †  
3040Kuderkiewicz Jan *około 1822 †  
3041Kukliński Jan *około 1818 Grądy Wielkie †22-07-1873 Przestrzele /Jedwabne/  
3042Kukowska Marianna z d. Downarska (Donarska) *około 1806 †po 04-02-1855  
3043Kukowski Józef *około 1806 †po 04-02-1855  
3044Kulawczyk Aniela z d. Gurzęda *około 1818 Siestrzanki †  
3045Kulawczyk Grzegorz *około 1818 Bronowo †  
3046Kulawczyk Jan *około 1812 Bronowo †po 27-10-1872  
3047Kulawczyk Józefa z d. Dymnicka *około 1823 Bronowo †1861  
3048Kulawczyk Marianna z d. Szymańska *około 1818 Bronowo †  
3049Kulawczyk Michał *około 1823 Bronowo †po 29-05-1888  
3050Kulawczyk Scholastyka z d. Strzelczuk vel Szczęsna *około 1803 Bronowo †1860  
3051Kulawczyk Scholastyka z d. Matejkowska *około 1822 Bronowo †po 09-11-1874  
3052Kulesza Monika *1820 Szwelczyn †18-09-1833 Szwelczyn  
3053Kulesza Rozalia *około 1810 Wąsosz †26-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
3054Kulesza Wawrzyniec *około 1800 Niwkowo †po 21-11-1858  
3055Kulesza Wincenty *około 1818 Wąsosz †12-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3056Kulesza Zofia z d. Choińska *około 1804 Niwkowo †po 21-11-1858  
3057Kulikowska Aniela z d. Grzybowska *1823 Zacieczki †25-12-1846  
3058Kulikowska Anna z d. Klimaszewska *około 1802 Klimaszewnica †po 20-06-1853  
3059Kulikowska Apolonia z d. Markowska *około 1823 Smolniki †01-05-1881  
3060Kulikowska Balbina z d. Godlewska *około 1821 Lipińskie †1887 Sienickie /Białaszewo/  
3061Kulikowska Ewa z d. Danowska *około 1823 †po 21-10-1896  
3062Kulikowska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1807 Supy †  
3063Kulikowska Katarzyna z d. Szczuka *około 1809 Łojki par. Białaszewo †po 21-07-1861  
3064Kulikowska Marianna *około 1816 Żebry †18-01-1820 Żebry /Wąsosz/  
3065Kulikowska Rozalia z d. Janiszewska *28-04-1800 Ruda †przed 06-1830  
3066Kulikowska Rozalia z d. Tafiłowska *około 1808 Kędziorowo †  
3067Kulikowska Teofila z d. Mścichowska *około 1820 Bzury †  
3068Kulikowska Urszula *23-10-1803 Żebry †19-08-1804 Żebry  
3069Kulikowski Adam *około 1820 Sienickie †  
3070Kulikowski Franciszek *około 1823 Sienickie †  
3071Kulikowski Franciszek *29-09-1822 Żebry †25-12-1848 Żebry /Wąsosz/  
3072Kulikowski Ignacy *około 1812 Kędziorowo †  
3073Kulikowski Jakub *około 1822 Okół †  
3074Kulikowski Jakub *25-01-1801 Brzozowa par. Białaszwewo †po 20-06-1853  
3075Kulikowski Jan *około 1823 Kędziorowo †po 26-11-1894  
3076Kulikowski Józef *1820 Żebry †17-04-1823 Żebry /Wąsosz/  
3077Kulikowski Wojciech *około 1804 Zalesie †  
3078Kuna Jan *około 1808 Warmia †po 13-09-1863  
3079Kuna Katarzyna z d. Krysztochowicz *około 1815 Rajgród †  
3080Kuna Teresa z d. Orłowska *około 1824 Szczuczyn †17-03-1882 Świdry /Wąsosz/  
3081Kupiecka Marianna z d. Zakaszewska *około 1819 Grozimy †po 18-02-1901  
3082Kupiecki Norbert *około 1814 Niedźwiedzkie †od 05-02-1865 do 24-05-1880  
3083Kur Marianna z d. Łojewska *około 1823 Kotówek †  
3084Kur Piotr *około 1820 Pęchratka †po 06-02-1865  
3085Kurkowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1814 Bagińskie †od 22-11-1858 do 22-07-1873   
3086Kurkowska Anna z d. Mieczkowska *około 1813 Mieczki †po 01-06-1858  
3087Kurkowska Emilia z d. Zalewska *około 1814 Szlasy †od 23-07-1870 do 27-09-1892  
3088Kurkowska Izabella z d. Filipkowska *około 1817 Borawskie †po 26-02-1867  
3089Kurkowska Józefa z d. Zalewska *około 1821 Zalesie †14-03-1869   
3090Kurkowska Katarzyna z d. Niebrzydowska *około 1821 Niebrzydy †przed 14-07-1903  
3091Kurkowska Marianna z d. Włodkowska *około 1814 Pluty †  
3092Kurkowska Marianna z d. Łepkowska *około 1822 Łoje Awissa †od 05-05-1868 do 19-02-1877  
3093Kurkowska Rozalia z d. Rogowska *około 1823 Borawskie †przed 01-1849  
3094Kurkowska Teresa z d. Szleszyńska *około 03-1822 Rosochate †  
3095Kurkowski Aleksander *około 1822 Nieciki †od 23-11-1869 do 27-09-1892  
3096Kurkowski Antoni *około 1803 Kurkowo †po 25-05-1851  
3097Kurkowski Antoni *około 1816 Borawskie †przed 08-02-1875  
3098Kurkowski Ignacy *około 1808 Borawskie †  
3099Kurkowski Jan *około 1817 Borawskie †przed 05-05-1868  
3100Kurkowski Ludwik *około 1822 Grzymki †przed 19-01-1892  
3101Kurkowski Maciej *około 1812 Jaki †13-10-1841 Jaki  
3102Kurkowski Stanisław *około 1809 Borawskie †po 01-06-1858  
3103Kurkowski Wawrzyniec *około 1812 Grzymki †po 26-02-1867  
3104Kurkowski Wojciech *około 1805 Kurkowo †przed 14-07-1903  
3105Kurnatowska Ewa z d. Grądzka *około 1807 Nieławice †  
3106Kurnatowski Tomasz *około 1806 Radziłów †  
3107Kurzątkowska Franciszka z d. Godlewska *około 1816 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1872  
3108Kurzątkowska Józefata z d. Jankowska *około 1812 Brzostowo †  
3109Kurzątkowska Julianna z d. Brzostowska *około 1814 Nadbory †od 26-01-1886 do 24-11-1913  
3110Kurzątkowski Andrzej *około 1819 Mocarze †przed 10-11-1895  
3111Kurzątkowski Antoni *około 1810 Mocarze †  
3112Kurzątkowski Stanisław *około 1824 Mocarze †po 29-01-1872  
3113Kurzątkowski Wojciech *około 1804 †20-02-1877 Mocarze /Burzyn/  
3114Kurzyna Katarzyna z d. Łapińska *około 1816 Barany †przed 06-1884  
3115Kurzyna Marianna z d. Obrycka *około 1820 Gackie †po 30-05-1871  
3116Kurzyna Marianna z d. Wilimczyk *około 1807 Szczuczyn †17-03-1846  
3117Kurzyna Paweł *około 1809 Pieniążki †po 30-05-1871  
3118Kurzyna Szymon *około 1813 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-11-1890  
3119Kusielczuk Jan *około 1823 Pietkowo †  
3120Kuźmiński Łukasz *około 1821 Augustów †  
3121Kwiatkowska Anna Scholastyka z d. Wasilewska *około 09-1819 Kownacin †  
3122Kwiatkowska Rozalia z d. Samełko *około 1822 Chojnowo †04-01-1847  
3123Kwiatkowski Ignacy *około 1816 Modzele †  
3124Kwiatkowski Józef *około 1823 Chojnowo †po 16-01-1888  
3125Kwiecińska Józefata z d. Zacharzewska *około 1809 Przytuły †  
3126Kwieciński Dionizy *około 1818 †  
3127Kwieciński Franciszek *około 1809 Przytuły †  
3128Lachowicz Agnieszka z d. Mioduszewska *około 1804 Bęćkowo †04-12-1864 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3129Lachowicz Anna z d. Dobrzewicz *około 1817 Wartele †  
3130Lachowicz Józef *około 1821 Skaje †  
3131Lachowicz Józef Konstanty *około 1816 Skaje †po 27-10-1867  
3132Lachowicz Ludwika z d. Witkowska *około 1821 Kumelsk †  
3133Lachowicz Maciej *około 1811 Skaje †przed 16-01-1868  
3134Lachowicz Marianna z d. Sawicka *około 1809 Zacieczki †  
3135Lachowicz Marianna z d. Wiktorowicz *19-11-1818 Dołęgi †09-07-1851 Wąsosz  
3136Lachowicz Marianna (Rozalia) z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †04-02-1857  
3137Lachowicz Tomasz *około 1810 Skaje †  
3138Ladzińska Agnieszka z d. Pacyńska *około 1819 Wąsosz †29-01-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3139Ladzińska Józefata *18-03-1817 Wąsosz †  
3140Ladzińska Józefata z d. Klimaszewska *15-03-1808 Kędziorowo †po 03-02-1861  
3141Ladzińska Julianna z d. Kropiewnicka *około 1820 Glinki †po 13-10-1863  
3142Ladzińska Katarzyna z d. Domitr *około 1821 Borawskie par. Jedwabne †po 17-02-1879  
3143Ladzińska Małgorzata Katarzyna *11-04-1815 Wąsosz †24-11-1819 Wąsosz  
3144Ladzińska Marianna z d. Lewońska *około 07-1821 Wąsosz †15-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
3145Ladzińska Marianna z d. Świgońska *31-10-1816 Żebry †18-04-1865  
3146Ladzińska Marianna z d. Sulewska *około 1814 Zalesie par. Mały Płock †przed 25-04-1891  
3147Ladziński Bartłomiej Wincenty *około 1806 Wąsosz †po 03-02-1861  
3148Ladziński Jan *26-12-1804 Wąsosz †przed 29-01-1856  
3149Ladziński Józef *21-01-1803 Wąsosz †po 20-01-1874  
3150Ladziński Kleofas Jan *około 1820 Surały †przed 17-02-1879  
3151Ladziński Marcin *08-11-1807 Wąsosz †12-06-1827 Wąsosz  
3152Ladziński Mateusz *21-09-1819 Wąsosz †  
3153Ladziński Mateusz *około 1818 Biała Piska †po 13-10-1863  
3154Ladziński Piotr *około 1817 Łojki par. Białaszewo †przed 27-11-1899  
3155Ladziński Stefan *około 1818 Wąsosz †przed 15-09-1891  
3156Ladziński Wincenty *około 1807 †  
3157Ladziński Wincenty *05-04-1812 †  
3158Laskowska Barbara z d. Gwiazdowska *około 1804 Wyszomierz †po 18-09-1848  
3159Laskowska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1804 †przed 09-1827  
3160Laskowska Franciszka z d. Grądzka *około 1802 Jarnuty †  
3161Laskowska Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1812 Zabiele †  
3162Laskowska Marcjanna z d. Chrostowska *około 1821 Biodry †od 21-02-1881 do 08-03-1895  
3163Laskowska Marianna z d. Duchnowska *około 1810 Kubrzany †po 28-02-1859  
3164Laskowska Rozalia z d. Rogowska *około 1800 Wagi †  
3165Laskowski Jan *około 1823 Nieławice †  
3166Laskowski Józef *około 1824 Nieławice †po 10-02-1890  
3167Laskowski Karol *około 1810 Burzyn †po 18-09-1848  
3168Laskowski Maciej *około 1801 Kucze †  
3169Laskowski Stanisław *około 1803 †  
3170Laskowski Tomasz *około 1804 Radziłów †po 28-02-1859  
3171Laszczkowska Agata z d. Trzonkowska *około 1817 Ławsk †od 22-01-1883 do 14-02-1887  
3172Laszczkowska Barbara z d. Sokołek *około 1821 Wąsosz †po 19-08-1870   
3173Laszczkowska Ewa z d. Orłowska *około 1821 Modzele †po 23-11-1874  
3174Laszczkowska Katarzyna z d. Zduńczyk *około 1816 Prusy †01-12-1862  
3175Laszczkowska Marianna z d. Tarnacka *20-07-1803 Ławsk †przed 13-10-1857  
3176Laszczkowska Marianna z d. Samełko *10-03-1803 Ławsk †09-11-1847  
3177Laszczkowska Scholastyka z d. Samełko *około 1819 Ławsk †01-01-1862  
3178Laszczkowski Jan *15-10-1812 Żebry †21-10-1812 Żebry  
3179Laszczkowski Kazimierz *około 1814 Ławsk †od 22-11-1897 do 05-02-1902  
3180Laszczkowski Maciej *około 1814 Ławsk †przed 25-11-1866  
3181Laszczkowski Stanisław *około 1820 Ławsk †po 23-11-1874  
3182Laszczkowski Stefan (Szczepan) *około 1820 Wilamowo †  
3183Laszczkowski Szymon *około 04-1815 Żebry †17-05-1855  
3184Lawendowska Józefa z d. Milewska *około 1818 Kucze Małe †po 12-01-1891  
3185Lawendowska Rozalia z d. Baranowska *około 1819 Kucze Małe †od 11-11-1867 do 17-10-1871  
3186Lawendowski Jan *około 1814 Toczyłowo †26-04-1860 Kucze Małe /Jedwabne/  
3187Lawendowski Michał *około 1819 Kucze Małe †po 12-01-1891  
3188Lejman Jan *około 1816 Długosze †  
3189Lencewicz Zamel *około 1824 Drygały †  
3190Lenczewska Józefa z d. Skowrońska *około 1821 Kurejewka †07-09-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
3191Lenczewska Katarzyna z d. Borawska *około 1820 Rakowo †24-02-1855  
3192Lenczewska Rozalia z d. Zalewska *około 1818 Bęćkowo †po 26-09-1881  
3193Lenczewski Kazimierz *około 1822 Rakowo †po 15-02-1892  
3194Lenczewski Kazimierz *około 1821 Skaje †przed 11-11-1867  
3195Lenczewski Wawrzyniec *około 1816 Skaje †po 26-09-1881  
3196Lenda Rozalia z d. Kryszczyńska *około 1822 Kubra †po 26-01-1880  
3197Lenda Stanisław *około 1821 Kadzidło †  
3198Lendzian Antonina z d. Szczepankowska *około 1800 Wąsosz †przed 30-10-1870  
3199Lendzian Jakub *1816 †19-10-1848  
3200Lendzian Józefa z d. Kowalewska *około 1819 Niedźwiedzkie †  
3201Lendzian Maciej *około 07-1821 †06-07-1822 Grozimy /Wąsosz/  
3202Leonowicz Jan *około 1822 Rakowo †  
3203Leonowicz Salomea z d. Mierzejewska *około 1816 Brzeźnio †  
3204Leosiewska Agnieszka z d. Piekarska *około 1807 Sieburczyn †  
3205Leosiewska Aniela z d. Ramotowska *około 1821 Pluty †przed 10-10-1883  
3206Leosiewska Balbina z d. Kozłowska *około 1822 Górki †22-08-1852  
3207Leosiewska Franciszka z d. Zając *około 1821 †  
3208Leosiewska Izabela z d. Skrodzka (Godlewska) *około 1816 Modzele †  
3209Leosiewska Katarzyna z d. Rogowska *około 1820 †po 10-02-1879  
3210Leosiewska Magdalena z d. Rozwadowska *około 1817 †22-05-1881 Mocarze   
3211Leosiewski Filip *około 1802 Mocarze Budne †  
3212Leosiewski Franciszek *około 1822 Mocarze †po 28-01-1878  
3213Leosiewski Hilary *około 1807 Mocarze †  
3214Leosiewski Jan *około 1820 Siestrzanki †po 10-02-1879  
3215Leosiewski Józef *około 1819 †23-03-1887 Mocarze   
3216Leosiewski Paweł *około 1814 Mocarze †od 03-02-1885 do 26-02-1895  
3217Lepalska Krystyna z d. Iwanowska *około 1819 Kossaki †  
3218Lepalski Walenty *około 1808 Romartów †  
3219Lepieszka Józef *około 1813 Struga †  
3220Lepieszka Marianna Józefata z d. Niebrzydowska *22-03-1822 Modzele †  
3221Leszczewska Aniela z d. Sakowska *około 1823 †po 12-06-1871  
3222Leszczewska Anna z d. Bielawska *około 1823 Białaszewo †  
3223Leszczewska Rozalia z d. Dąbrowska *około 1804 †przed 25-11-1861  
3224Leszczewska Rozalia z d. Borkowska *około 1822 Kucze Wielkie †od 24-07-1871 do 09-07-1888  
3225Leszczewski Andrzej *około 1805 Dobrzyjałowo †po 26-11-1860  
3226Leszczewski Bartłomiej *około 1819 Borawskie †po 08-03-1886  
3227Leszczewski Filip *około 1819 Radziłów †  
3228Leszczewski Jacenty *około 1823 Radziłów †przed 12-02-1901  
3229Leszczewski Jakub *około 1812 †po 12-06-1871  
3230Leszczewski Maciej *około 1808 Kucze Wielkie †od 24-07-1871 do 09-07-1888  
3231Leszczewski Wawrzyniec *około 1800 Taraskowo †przed 25-11-1861  
3232Leszczyńska Agnieszka z d. Chojnowska *około 1821 Cyprki †przed 17-02-1879  
3233Leszczyńska Anna z d. Dębińska *około 1809 Skaje †po 30-01-1872  
3234Leszczyńska Marianna Izabella z d. Wróblewska *około 1820 Brzeźnio †po 27-10-1873  
3235Leszczyńska Rozalia z d. Borawska *około 1813 Rakowo †24-08-1881 Rakowo  
3236Leszczyński Jakub *około 1810 Surały †13-03-1860  
3237Leszczyński Jan *około 1806 Narew †przed 23-01-1883  
3238Leszczyński Jan *około 1814 Skaje †przed 08-1892  
3239Leszczyński Jan *około 1812 †po 30-01-1872  
3240Leszczyński Józef *około 1820 Skaje †przed 27-10-1873  
3241Leszczyński Wojciech *około 1808 †11-07-1831 Chojnowo /Niedźwiadna/  
3242Letko Franciszek (Frydryk) *około 1813 Wyłudy †przed 05-08-1878  
3243Letko Jan *około 1821 Prusy †  
3244Letko Jan *około 1803 †27-10-1843 Ławsk  
3245Letko Ludwika z d. Broda *około 1816 Przerwanki †przed 01-1862  
3246Letko Rozalia z d. Konik *około 1824 Bęćkowo †  
3247Letko Teofila z d. Modzelewska *około 1817 Niedźwiedzkie †po 17-06-1870  
3248Lewicka Marianna z d. Dworakowska *około 1813 Niedźwiadna †po 22-12-1891  
3249Lewicka Rozalia z d. Boguszewska *około 1818 Szczuczyn †  
3250Lewicki Franciszek *około 1821 Mazewo †  
3251Lewicki Stanisław *około 1805 Załuski †przed 22-12-1891  
3252Lewkowicz Franciszka z d. Ostrowska *około 1811 Bronowo †21-04-1847  
3253Lewkowicz Jakub *około 1808 Bronowo †po 23-11-1863  
3254Lewkowicz Rozalia z d. Pawełczyk *około 1809 Niwkowo †  
3255Lewkowicz Wawrzyniec *około 1817 Wąsosz †16-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3256Lewkowska Agnieszka z d. Nowogrodzka *około 1818 Poryte †  
3257Lewkowska Julianna z d. Domitr *około 1816 Pawełki †po 24-01-1860  
3258Lewkowska Katarzyna z d. Żukowska *około 1811 Kucze Wielkie †po 10-11-1858  
3259Lewkowska Marianna z d. Kowalewska *około 1805 †07-03-1833 Przestrzele /Jedwabne/  
3260Lewkowski Michał *około 1814 Orlikowo †  
3261Lewkowski Wawrzyniec *około 1810 Orlikowo †po 24-01-1860  
3262Lewońska Karolina z d. Danowska *około 1820 Sulewo Prusy †przed 01-1846  
3263Lewońska Teofila z d. Śmiarowska *około 1819 Wąsosz †09-03-1852  
3264Lewoński Piotr *około 1811 Wąsosz †  
3265Lewoński Stanisław *około 1818 Wąsosz †07-04-1865  
3266Liberadzka Józefa z d. Grzybowska *około 1821 Siestrzanki †po 03-02-1879  
3267Liberadzka Marianna z d. Dąbrowska *około 1807 Siestrzanki †przed 04-1849  
3268Liberadzki Jan *około 1812 Lutomierzyn †od 12-02-1866 do 29-01-1872  
3269Lichomska Wiktoria z d. Milewska *około 1807 Bzury †po 25-06-1856  
3270Lichomski Nikodem *około 1800 Kędziorowo †26-05-1856 Zalesie  
3271Lipińska Aniela z d. Orłowska *około 1808 Kubra †  
3272Lipińska Barbara z d. Grzymała *około 1802 Kownatki †  
3273Lipińska Justyna z d. Kuklińska *około 1821 †15-01-1874  
3274Lipińska Karolina z d. Wykowska *około 1810 Wykowo †od 11-02-1850 do 27-11-1855  
3275Lipińska Katarzyna z d. Walewska *około 1823 Witynie †  
3276Lipińska Marianna z d. Zając *około 1802 Kubra †06-1848  
3277Lipińska Marianna z d. Myślińska *około 1812 Mocarze †po 10-11-1863  
3278Lipińska Marianna z d. Patro *około 1814 †20-12-1844 Łempice /Wąsosz/  
3279Lipińska Salomea z d. Wiszowata *około 1814 Bagińskie †11-09-1878 Surały /Grabowo/  
3280Lipiński Jan *około 1813 Surały †12-04-1881 Surały /Grabowo/  
3281Lipiński Jan *około 1804 †po 20-12-1844  
3282Lipiński Kazimierz *około 1806 Biczki †po 10-11-1863  
3283Lipka Łukasz *około 1800 Świdry †19-07-1855 Wąsosz  
3284Lipska Aniela z d. Opońska *około 1813 Siestrzanki †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
3285Lipska Katarzyna z d. Polkowska *około 1817 Biodry †15-02-1858  
3286Lipska Katarzyna z d. Karwowska *około 1820 Brzostowo †od 18-11-1867 do 21-07-1888  
3287Lipska Konstancja z d. Mroczkowska *około 1804 Karwowo-Polki †od 19-02-1849 do 21-11-1858  
3288Lipski Antoni *około 1820 Nadbory †przed 09-11-1863  
3289Lipski Ignacy *około 1824 Nadbory †po 25-10-1892  
3290Lipski Jakub *około 1820 Dębowo †od 04-02-1875 do 04-10-1886  
3291Lipski Jan *około 1821 Nadbory †od 18-11-1867 do 21-07-1888  
3292Lipski Łukasz *około 1811 Nadbory †od 05-02-1855 do 15-11-1857  
3293Lipski Stanisław *około 1814 Nadbory †przed 01-1857  
3294Lipski Stanisław *około 1813 †  
3295Liszewska Ewa z d. Koniecko *1817 Solistówka †po 09-11-1872  
3296Liszkiewicz Jan *około 1819 †06-02-1893 Przytuły   
3297Lizio Anna z d. Lendzian *około 1823 Szczuczyn †po 28-11-1866  
3298Locman Adam *około 1805 Prusy †08-12-1855 Żebry  
3299Locman Bogumił (Gotlib) *około 1816 Włosty †po 21-11-1869  
3300Locman Estera (Teresa) z d. Karpińska *około 1805 †od 15-11-1863 do 20-01-1873  
3301Locman Karolina z d. Sobieska *około 1812 Zacieczki †przed 21-11-1869  
3302Lorenc Marianna z d. Dubnicka *około 1811 Prusy †  
3303Lulis Karol *około 1820 †20-07-1880  
3304Ładyżyńska Anna z d. Domurat *około 1824 Wizna †od 08-10-1872 do 21-11-1881  
3305Ładyżyński Jan *około 1821 Wizna †po 23-02-1886  
3306Łaguna Baltazar *02-01-1822 Stawiane †04-08-1894 Pasichy  
3307Łaguna Ferdynand *około 1815 Stawiane †15-09-1826 Stawiane  
3308Łaguna Franciszek *04-04-1802 Stawiane †25-10-1888  
3309Łaguna Franciszka z d. Wojsław *31-03-1805 Wojsławy †05-09-1868 Stawiane  
3310Łaguna Józef Julian *około 04-07-1812 Stawiane †19-11-1812 Stawiane  
3311Łaguna Karolina z d. Modzelewska *około 1806 Modzele †30-11-1889  
3312Łaguna Katarzyna Tekla Marianna z d. Barwikowska *około 1814 Warszawa †12-02-1861  
3313Łaguna Kazimierz *29-02-1820 Stawiane †  
3314Łaguna Ksawery Ferdynand *19-01-1804 Stawiane †  
3315Łajewska Marianna z d. Zwolińska *około 1809 Ciemnoszyje †po 30-04-1871  
3316Łajewski Adam *około 1804 Białogrądy †po 30-04-1871  
3317Łapińska Teofila z d. Mieczkowska *około 1816 Rostki par. Romany †  
3318Łapiński Jan *około 1800 †1825  
3319Łapiński Jan *około 1817 Brzozowa Wólka †  
3320Łapiński Piotr *około 1822 Ciemnoszyje †23-04-1856  
3321Łaszczuk Anna z d. Zdankiewicz *około 1823 Wólka †  
3322Łaszczuk Antoni *około 1823 Szczuczyn †  
3323Łaszczuk Antonina Wincenta z d. Hlińska *około 1824 Kamionka Stara †  
3324Łaszczuk Jan Romuald *około 1821 Szczuczyn †po 09-10-1870  
3325Łaszczuk Julianna z d. Chmielewska *około 1822 Szczuczyn †po 09-10-1870  
3326Łazowski Jan *około 1820 Wyszonki Kościelne †  
3327Łempicka Anastazja z d. Kozikowska *około 1812 Święcienin †24-02-1891 Święcienin /Radziłów/  
3328Łempicka Aniela *11-05-1807 Sulewo Prusy †15-02-1812 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3329Łempicka Aniela z d. Danowska *15-07-1812 Sulewo Kownaty †23-07-1880 Bagienice   
3330Łempicka Barbara z d. Rutkowska *około 1809 †18-06-1838 Bagienice  
3331Łempicka Ewa *27-12-1823 Kieljany †  
3332Łempicka Franciszka z d. Danowska *27-09-1824 Sulewo Kownaty †18-12-1893 Bagienice /Wąsosz/   
3333Łempicka Izabela *06-09-1823 Koniecki †  
3334Łempicka Joanna z d. Pietraszewska *około 1807 Kalwaria †po 01-09-1868  
3335Łempicka Józefa z d. Drobościelska *około 1809 Zalesie (koło Drobina) †  
3336Łempicka Józefa z d. Bagińska *około 1822 Grabowskie †21-12-1892 Bagienice /Wąsosz/  
3337Łempicka Józefa Zofia *31-07-1813 Doliwy †02-06-1819 Doliwy /Przytuły/  
3338Łempicka Karolina *20-08-1820 Koniecki †25-02-1825 Koniecki  
3339Łempicka Karolina *01-04-1824 Bagienice †19-03-1825 Bagienice   
3340Łempicka Karolina z d. Górska *09-03-1822 Sulewo Kownaty †13-07-1891 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3341Łempicka Karolina Teofila *08-08-1814 Doliwy †  
3342Łempicka Katarzyna *27-02-1815 Bagienice †   
3343Łempicka Katarzyna z d. Godlewska *30-08-1804 Zalesie †przed 04-1830  
3344Łempicka Marianna *05-03-1810 Sulewo Prusy †17-04-1812 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3345Łempicka Marianna z d. Sulewska *11-06-1805 Bagienice †28-07-1869 Bagienice  
3346Łempicka Marianna Barbara *około 12-1814 Sokoły †30-05-1815 Sokoły  
3347Łempicka Paulina z d. Toczyłowska *około 1817 †  
3348Łempicka Salomea z d. Niecikowska *około 10-1821 Nieciki †  
3349Łempicka Salomea *17-05-1807 Sokoły †28-07-1829 Sokoły  
3350Łempicka Scholastyka *29-07-1803 Pasichy †08-06-1804 Pasichy  
3351Łempicka Zofia z d. Niebrzydowska *04-05-1824 Sulewo Kownaty †08-08-1880 Sulewo Kownaty   
3352Łempicka Zuzanna z d. Sulewska *około 1820 Kamianki †04-12-1851 Niedźwiedzkie  
3353Łempicki Adam *11-01-1823 Bagienice †31-01-1823 Bagienice  
3354Łempicki Adam Karol *04-11-1810 Koniecki †15-09-1812 Koniecki /Wąsosz/  
3355Łempicki Antoni *11-01-1814 Bagienice †   
3356Łempicki Antoni *około 12-1800 †22-05-1802 Bagienice /Wąsosz/  
3357Łempicki Antoni *24-05-1807 Bagienice †20-03-1812 Bagienice /Wąsosz/  
3358Łempicki Antoni *26-04-1804 Bagienice †09-12-1804 Bagienice /Wąsosz/  
3359Łempicki Antoni *22-09-1809 Bagienice †   
3360Łempicki Apolinary Marcjan *09-01-1801 Sokoły †  
3361Łempicki Baltazar *22-01-1807 Sokoły †  
3362Łempicki Baltazar Kacper Melchior *10-01-1802 Bagienice †23-08-1882 Bagienice  
3363Łempicki Florian *03-05-1812 Sokoły †  
3364Łempicki Franciszek *03-11-1820 Bagienice †przed 07-1826   
3365Łempicki Franciszek *13-10-1805 Bagienice †10-01-1834 Bagienice  
3366Łempicki Franciszek Nikodem *01-06-1813 Koniecki †17-03-1850 Koniecki  
3367Łempicki Jakub *25-07-1824 Bagienice †26-01-1897 Bagienice /Wąsosz/   
3368Łempicki Jan *14-02-1813 Bagienice †31-03-1813 Bagienice   
3369Łempicki Jan *10-01-1816 Bagienice †15-12-1839 Bagienice   
3370Łempicki Jan *1812 Biała Piska †07-11-1880 Sulewo Kownaty   
3371Łempicki Józef *16-02-1812 Bagienice †   
3372Łempicki Józef *19-12-1817 Sulewo Kownaty †   
3373Łempicki Józef *27-03-1802 Sulewo Prusy †07-04-1802 Sulewo Prusy   
3374Łempicki Józef *10-10-1817 Bagienice †24-04-1869 Sulewo Kownaty   
3375Łempicki Józef Kazimierz *04-03-1817 Doliwy †  
3376Łempicki Józef Konstanty *14-04-1814 Koniecki †  
3377Łempicki Kajetan *21-05-1816 Bagienice †01-02-1820 Bagienice   
3378Łempicki Kazimierz *04-03-1803 Sulewo Kownaty †04-05-1809 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3379Łempicki Kazimierz *04-03-1818 Bagienice †07-02-1820 Bagienice   
3380Łempicki Kazimierz *02-03-1817 Koniecki-Rostroszewo †03-01-1820 Koniecki-Rostroszewo  
3381Łempicki Kazimierz *21-08-1824 Sulewo Kownaty †03-04-1907 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3382Łempicki Ksawery Marek *29-04-1804 Sokoły †30-09-1804 Sokoły  
3383Łempicki Ludwik Jan *02-06-1802 Łempice †07-09-1802 Wąsosz /Wąsosz/  
3384Łempicki Maciej *około 1801 Bagienice †18-07-1845 Bagienice  
3385Łempicki Marcin *10-11-1807 Koniecki †  
3386Łempicki Mateusz *około 1815 †06-12-1909 Święcienin /Radziłów/  
3387Łempicki Mateusz *05-08-1821 Sulewo Prusy †   
3388Łempicki Michał Nikodem *14-09-1800 Łempice †  
3389Łempicki Nikodem *20-03-1814 Bagienice †19-07-1895 Bagienice /Wąsosz/   
3390Łempicki Paweł Jan *31-01-1805 Koniecki †12-04-1810 Koniecki /Wąsosz/  
3391Łempicki Piotr *25-06-1806 Sulewo Prusy †28-06-1806 /Wąsosz/   
3392Łempicki Piotr *około 1807 †19-10-1810 Koniecki /Wąsosz/  
3393Łempicki Stanisław *17-05-1804 Bagienice †16-01-1814 Bagienice  
3394Łempicki Stanisław *10-05-1814 Bagienice †28-03-1820 Bagienice   
3395Łempicki Teodor *25-03-1804 Sokoły †14-03-1831 Warszawa  
3396Łempicki Teodor Józef Walenty *12-02-1810 Łempice †  
3397Łempicki Tomasz *07-03-1807 Bagienice †  
3398Łempicki Wiktor *06-02-1805 Bagienice †02-01-1809 Bagienice  
3399Łempicki Wiktor *17-03-1822 Bagienice †03-11-1839 Bagienice   
3400Łempicki Wojciech *23-04-1810 Bagienice †12-12-1813 Bagienice /Wąsosz/   
3401Łempicki Wojciech Stanisław *28-04-1805 Sokoły †15-04-1814 Sokoły  
3402Łepkowska Barbara z d. Myszkowska *około 1806 †od 05-02-1855 do 06-11-1860  
3403Łepkowska Franciszka z d. Zamojska *około 1805 Jambrzyki †  
3404Łepkowska Józefa z d. Mioduszewska *około 1816 Bęćkowo †  
3405Łepkowska Juliana z d. Bylica *około 1814 Kurki †po 26-10-1858  
3406Łepkowska Katarzyna z d. Kurbiel *około 1824 Suchowola †  
3407Łepkowska Katarzyna z d. Cichocka *około 1807 Wąsosz †  
3408Łepkowska Katarzyna z d. Kamińska *około 1817 Modzele †po 14-05-1865  
3409Łepkowska Marianna z d. Owsianko *około 1822 Dybła †  
3410Łepkowska Marianna z d. Brzuchalska *01-01-1809 Kędziorowo †od 25-09-1859 do 06-11-1893  
3411Łepkowska Rozalia z d. Olszewska *około 1815 Ławsk †od 22-11-1868 do 21-12-1879  
3412Łepkowski Andrzej *około 1817 Modzele †po 14-05-1865  
3413Łepkowski Antoni *około 1800 Ławsk †  
3414Łepkowski Antoni *około 1807 Modzele †od 05-02-1855 do 18-11-1873  
3415Łepkowski Franciszek *około 1818 Modzele †08-03-1889 Ławsk /Wąsosz/  
3416Łepkowski Jan *17-11-1818 Lipnik †29-11-1865 Bęćkowo  
3417Łepkowski Józef *około 1819 Modzele †  
3418Łepkowski Marcin *około 1802 Dołęgi †  
3419Łepkowski Michał *około 1824 Modzele †  
3420Łepkowski Michał *30-09-1803 Ławsk †przed 25-09-1859  
3421Łepkowski Szczepan *01-01-1821 Lipnik †po 01-03-1886  
3422Łochowska Anastazja z d. Remiszewska *około 1806 Klimaszewnica †po 27-05-1856  
3423Łochowska Izabela z d. Klimaszewska *31-03-1811 Klimaszewnica †przed 06-10-1861  
3424Łochowski Antoni *około 1804 Klimaszewnica †po 27-05-1856  
3425Łochowski Michał *27-09-1801 Klimaszewnica †od 02-07-1849 do 06-10-1861  
3426Łojewska Agata z d. Przestrzelska *około 1810 Bartki †  
3427Łojewska Barbara z d. Brzostowska *około 1814 Pluty †18-09-1864 Burzyn /Burzyn/  
3428Łojewska Józefa z d. Konopka *około 1822 Wagi †02-04-1848 Supy /Przytuły/  
3429Łojewska Julianna z d. Kowalewska *około 1808 Łoje Awissa †po 14-02-1881  
3430Łojewska Magdalena z d. Szleszyńska *około 1817 †16-12-1857 Supy /Przytuły/  
3431Łojewska Marianna *1814 Łoje Grężki †  
3432Łojewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1801 Kąty †od 23-11-1841 do 08-06-1858  
3433Łojewska Marianna z d. Chrzanowska *około 1802 Łoje Awissa †po 18-11-1850  
3434Łojewska Marianna z d. Filipkowska *około 1823 Borawskie †po 01-02-1883  
3435Łojewska Rozalia z d. Borawska *około 1818 Borawskie †19-04-1851 Łoje Grężki /Przytuły/  
3436Łojewska Salomea z d. Kossakowska *około 1809 Łoje Awissa †od 25-02-1862 do 02-02-1869  
3437Łojewska Wiktoria z d. Szleszyńska *około 1801 Szlasy †po 07-02-1864  
3438Łojewska Wiktoria z d. Mocarska *około 1808 Rutkowskie †  
3439Łojewski Andrzej *około 27-12-1808 Łoje Awissa †po 11-05-1875  
3440Łojewski Felicjan *około 1822 Wypychy †  
3441Łojewski Franciszek *około 1819 Łoje †po 07-02-1893  
3442Łojewski Ignacy *około 1802 Łoje Grężki †przed 25-02-1862  
3443Łojewski Ignacy *17-02-1822 Łoje Grężki †01-02-1883 Mikuty /Słucz/  
3444Łojewski Józef *około 1819 Czachy †przed 17-02-1890  
3445Łojewski Józef *około 02-1813 †przed 11-11-1860  
3446Łojewski Leon *1809 Łoje Grężki †  
3447Łojewski Ludwik *1811 Łoje Grężki †  
3448Łojewski Ludwik *około 1804 †po 14-02-1881  
3449Łojewski Łukasz Feliks *około 1822 Supy †po 26-11-1894  
3450Łojewski Maciej *około 1800 Łoje Awissa †po 27-11-1854  
3451Łojewski Paweł *około 1804 †14-05-1852 Łoje Awissa /Przytuły/  
3452Łojewski Paweł *około 1804 Łoje Grężki †  
3453Łojewski Stenis *1810 Łoje Grężki †  
3454Łomotowski Krystian *około 1809 †25-03-1872 Supy /Przytuły/  
3455Łoniewska Marianna z d. Kuczyńska *30-08-1800 Wólka Piaseczna †po 01-02-1863  
3456Łosewska Franciszka z d. Kuczewska *około 1813 Łempice †  
3457Łosewski Piotr *około 1817 Sojczyn †  
3458Łosiewicz Jan *około 1815 †od 11-11-1862 do 10-11-1874  
3459Łosiewicz Marianna z d. Laszczkowska *około 1816 †po 29-01-1877  
3460Łosiewska Józefa z d. Nieradko *około 1821 Radziłów †  
3461Łosiewska Karolina z d. Cender *około 1811 †18-01-1843 Karwowo /Radziłów/  
3462Łosiewski Stefan *około 1810 Racibory †  
3463Łossewska Katarzyna z d. Kadłubowska *około 1810 Bzury †  
3464Łossewski Franciszek Mikołaj *około 1801 Boczki †  
3465Łoś Katarzyna *18-11-1819 Ławsk †  
3466Łoś Monika z d. Śmiarowska *15-05-1812 Ławsk †przed 30-01-1888  
3467Łoś Wincenty *18-07-1816 Ławsk †przed 30-01-1888  
3468Łuba Tomasz *około 1819 Kałęczyny †10-04-1861  
3469Łuczykowska Józefata z d. Gąsiewska *około 1813 †  
3470Łuczykowski Mateusz *około 1805 Rostki †  
3471Łuczykowski Wojciech *około 1819 Stryjaki †przed 07-02-1893  
3472Łuczyńska Ewa z d. Sawicka *około 1820 Ciemianka †po 08-10-1883  
3473Łuczyński Gabriel *około 1817 Kołaki †po 08-10-1883  
3474Łuniewska Marianna z d. Fieczkowska *około 1821 Białaszewo †po 05-02-1872  
3475Łuniewski Antoni *około 1809 Goniądz †po 05-02-1872  
3476Machina Grzegorz *około 1802 Przechody †przed 18-01-1882  
3477Machina Marianna z d. Witkowska *około 1812 Przechody †po 18-01-1882  
3478Maciora Andrzej *około 1823 Białogrądy †  
3479Maciora Apolonia z d. Kamińska *około 01-1819 Ciemnoszyje †30-10-1863  
3480Maciora Józef *około 1822 Przechody †  
3481Maciora Karolina z d. Płoskiewicz *około 1809 †  
3482Maciora Marianna z d. Kamińska *26-03-1801 Obrytki †  
3483Maciora Stanisław *około 1824 Białogrądy †po 08-03-1886  
3484Maciora Wojciech *około 1805 Przebrody †po 06-02-1859  
3485Maciorowska Anna z d. Popowska *około 1824 Kapice †przed 20-11-1870  
3486Maciorowska Katarzyna z d. Łosiewicz *około 1817 Przechody †od 13-11-1859 do 11-11-1872  
3487Maciorowska Marianna z d. Gleba *około 1821 Ruda †przed 28-11-1888  
3488Maciorowski Jan *około 08-1816 Przechody †od 13-11-1859 do 11-11-1872  
3489Maciorowski Paweł *około 1822 Ciemnoszyje †przed 28-11-1888  
3490Maciorowski Wojciech *około 1822 Przechody †przed 20-11-1870  
3491Maciorska Ewa z d. Kochanowska *około 1802 Niećkowo †  
3492Maciorski Jan *około 1804 Wilamowo †  
3493Magierska Marianna z d. Opońska *około 1811 Siestrzanki †przed 04-02-1861  
3494Magierski Stanisław *około 1805 Zanklewo †przed 04-02-1861  
3495Majewska Julianna z d. Grądzka *około 1805 Prusy †  
3496Majewska Zofia z d. Milewska *około 1806 Kędziorowo †14-11-1860  
3497Majewski Andrzej *około 1807 Pieńczykowo †przed 01-1885  
3498Majewski Bernard *około 1804 Grabowo †  
3499Makarewicz Adam *około 1814 Ławsk †06-01-1891 Ławsk /Wąsosz/  
3500Makarewicz Antonina z d. Staniszewska *około 1823 Ławsk †od 16-11-1868 do 06-01-1891  
3501Makarewicz Józef *około 1820 †26-07-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3502Makarewicz Marianna z d. Kisielewska *około 1824 Mierucie †  
3503Makosiewicz Stanisław *około 1823 Siwki par. Romany †  
3504Makowska Anna z d. Mocarska *około 1806 †przed 26-02-1862  
3505Makowska Antonina z d. Kleczkowska *około 1822 Rutki †23-05-1856  
3506Makowska Ewa z d. Polkowska *około 1818 Kąty †11-11-1862 Kąty  
3507Makowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1813 Janczewko †  
3508Makowska Joanna z d. Mocarska *około 1816 Bartki †po 16-01-1883  
3509Makowska Józefa z d. Klimaszewska *około 1803 Łosewo †od 13-02-1860 do 05-02-1877  
3510Makowska Józefata z d. Wysocka *około 1801 †po 13-05-1868  
3511Makowska Karolina Scholastyka z d. Borawska *około 1823 Świdry Podleśne †przed 10-1858  
3512Makowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1811 Makowskie †od 09-10-1865 do 28-08-1876  
3513Makowska Katarzyna z d. Mocarska *około 1817 Szostaki †po 20-10-1886  
3514Makowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1801 Nieławice †od 02-02-1853 do 11-02-1863  
3515Makowska Małgorzata z d. Dołęga *około 1804 Makowskie †przed 22-06-1857  
3516Makowska Marcjanna z d. Godlewska *około 1810 Wagi †przed 01-1844  
3517Makowska Marianna z d. Wądołowska *około 1803 Rutkowskie †  
3518Makowska Marianna z d. Nieciecka *około 1803 Szostaki †od 27-11-1848 do 10-1855  
3519Makowska Marianna z d. Zajkowska *około 1805 Zajki †przed 10-1837  
3520Makowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1804 †przed 01-1837  
3521Makowska Marianna *około 1812 Makowskie †po 08-04-1896  
3522Makowska Marianna *około 1823 †09-01-1867 Makowskie /Burzyn/  
3523Makowska Marianna Józefata z d. Skrodzka *około 1805 Koziki †od 24-11-1851 do 23-11-1858  
3524Makowska Rozalia z d. Malska *około 1822 Makowskie †26-03-1870 Makowskie  
3525Makowska Rozalia z d. Karwowska *około 1807 Karwowo †  
3526Makowska Salomea *około 1807 Bartki †przed 19-10-1863  
3527Makowska Scholastyka z d. Dołęga *około 1823 †po 30-01-1865  
3528Makowska Teofila Ewa z d. Karwowska *około 1813 Chyliny †przed 10-1851  
3529Makowski Franciszek *około 1806 Rutkowskie †  
3530Makowski Jakub *około 1820 Makowskie †18-01-1858  
3531Makowski Jan *około 1817 Makowskie †  
3532Makowski Jan *około 1812 Makowskie †od 19-10-1863 do 08-04-1896  
3533Makowski Jan Wojciech *około 1803 Rutkowskie †przed 22-06-1857  
3534Makowski Józef *około 1803 Biodry †około 1850  
3535Makowski Józef *około 1805 Makowskie †  
3536Makowski Józef *około 1807 Makowskie †05-03-1832  
3537Makowski Julian *około 1812 Bartki †  
3538Makowski Karol *około 1820 Makowskie †po 16-01-1883  
3539Makowski Kazimierz *około 1802 Marki †od 26-11-1844 do 24-11-1851  
3540Makowski Ksawery *około 1810 Makowskie †przed 27-11-1860  
3541Makowski Ksawery *około 1808 Marki †przed 13-02-1860  
3542Makowski Maciej *około 1811 †  
3543Makowski Maciej *około 1812 Rutkowskie †  
3544Makowski Maciej *około 1816 Wyrzyki †po 13-02-1890  
3545Makowski Mikołaj *około 1813 Makowskie †przed 07-11-1862  
3546Makowski Paweł *około 1806 †od 05-06-1859 do 08-01-1865  
3547Makowski Stanisław *około 1823 Marki †07-01-1868  
3548Makowski Stanisław *około 1814 Makowskie †po 20-10-1886  
3549Makowski Teofil Leopold Piotr *około 1805 Bartki †przed 11-02-1851  
3550Makowski Wojciech *około 1818 Makowskie †25-02-1870 Makowskie /Burzyn/  
3551Makowski Wojciech *około 1806 †przed 12-1851  
3552Makuszewicz Ewa Marianna z d. Sadowska *około 1814 Grabowo †24-06-1847  
3553Makuszewicz Jan *około 1814 Łubiane †  
3554Maleszewski Jan *około 1809 Maliszewo †  
3555Malinowska Anna z d. Maciora *około 1820 Białogrądy †po 20-11-1870  
3556Malinowska Anna z d. Zalewska *około 1816 Wizna †02-01-1851  
3557Malinowska Anna z d. Domitr *około 1823 Pawełki †  
3558Malinowska Ewa z d. Gadomska *20-12-1803 †  
3559Malinowska Ewa z d. Ziemkowska *około 1824 Ciemnoszyje †od 01-09-1879 do 11-02-1884  
3560Malinowska Ewa z d. Trojanowska (Adamska) *około 1824 Grajewo †25-05-1877  
3561Malinowska Franciszka z d. Lewkowicz *około 1823 Bronowo †  
3562Malinowska Franciszka z d. Bogdańska *około 1823 Wizna †  
3563Malinowska Franciszka z d. Lewońska *około 1814 Wąsosz †przed 26-06-1859  
3564Malinowska Franciszka Ewa z d. Piwko *około 1824 Barany †po 20-11-1882  
3565Malinowska Justyna z d. Kruszewicz *około 1814 Łepki †  
3566Malinowska Katarzyna *06-01-1809 Wąsosz †  
3567Malinowska Katarzyna z d. Orłowska *26-12-1803 Modzele †po 01-08-1864  
3568Malinowska Małgorzata z d. Rasimowicz *29-06-1800 Modzele †16-11-1843  
3569Malinowska Marianna z d. Frąckiewicz *około 1814 Bożejewo †  
3570Malinowska Marianna z d. Arciszewska *około 1816 Kownatki †  
3571Malinowska Marianna z d. Sankowska *około 1816 Wąsosz †19-01-1871  
3572Malinowska Marianna z d. Gutowska *około 1817 Ławsk †po 24-09-1888  
3573Malinowska Petronela z d. Narewska *około 1824 Siwki par. Romany †  
3574Malinowska Rozalia z d. Jermacz *około 1808 Czerwone †  
3575Malinowska Weronika z d. Staszewska *około 1817 Przytuły †po 09-11-1859  
3576Malinowski Andrzej *około 1816 Załuski †po 24-09-1888  
3577Malinowski Antoni *około 1812 Kramkowo †  
3578Malinowski Antoni *około 1814 Brzeźnio †  
3579Malinowski Dominik *około 1823 Niwkowo †  
3580Malinowski Franciszek *około 1822 Bronowo †  
3581Malinowski Franciszek *około 1808 Niedźwiadna †  
3582Malinowski Jan *około 1819 †przed 19-11-1866  
3583Malinowski Jan *około 1811 Wąsosz †  
3584Malinowski Jan *około 1816 Brzeźnio †od 18-11-1867 do 21-01-1882  
3585Malinowski Józef *około 1817 †17-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3586Malinowski Józef *około 1816 †04-12-1843 Niećkowo  
3587Malinowski Józef *około 1820 Ciemnoszyje †przed 29-01-1866  
3588Malinowski Maciej *około 1818 Wąsosz †  
3589Malinowski Michał *około 1816 †18-05-1818 Kramkowo /Wizna/  
3590Malinowski Stanisław *około 1815 Niwkowo †od 09-02-1873 do 28-01-1884  
3591Malinowski Stanisław *około 1819 Mały Płock †  
3592Malinowski Stanisław *około 1814 Ciemnoszyje †13-04-1870  
3593Malinowski Stanisław *około 1822 Surały †od 26-01-1875 do 24-11-1884  
3594Malinowski Tomasz *około 1816 Ciemnoszyje †po 20-11-1870  
3595Malska Karolina z d. Godlewska *około 1823 Szostaki †po 20-11-1892  
3596Malski Andrzej *około 1822 Rutkowskie †przed 16-02-1886  
3597Malski Wojciech *około 1802 Rutkowskie †02-10-1839  
3598Marchelewski Grzegorz *około 1820 Bronowo †15-07-1855  
3599Marciszewski Tomasz Franciszek *około 1816 †02-04-1838 Łempice /Wąsosz/  
3600Marczak Franciszka z d. Wiśniewska *około 1808 Bronowo †  
3601Marczak Marianna z d. Pruszko *około 1808 Wizna †po 17-11-1861  
3602Marczak Sylwester *około 1804 Bronowo †  
3603Marczykowska Barbara z d. Kisielewska *około 1804 Wąsosz †po 04-02-1862   
3604Marczykowska Karolina z d. Nowakowska *około 1810 Wąsosz †po 07-02-1864  
3605Marczykowska Katarzyna *około 1818 †25-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
3606Marczykowski Jan *około 1810 Wąsosz †  
3607Marczykowski Mateusz *około 1816 †  
3608Markowska Franciszka Julianna z d. Brzostowska *około 1819 Świdry †  
3609Markowska Katarzyna z d. Serynko *około 1811 Łojki par. Białaszewo †  
3610Markowska Katarzyna z d. Kierznowska *około 1809 Łempice †  
3611Markowska Marianna z d. Ołdakowska *około 1822 Wąsosz †27-09-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
3612Markowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1817 Wąsosz †16-05-1878 Wąsosz  
3613Markowski Franciszek *około 1819 Wąsosz †przed 27-09-1885  
3614Markowski Grzegorz *około 1820 Milewo †  
3615Markowski Józef *około 1808 Wąsosz †23-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
3616Markowski Mikołaj *09-12-1811 Wąsosz †  
3617Markowski Stanisław *około 1822 Wizna †19-11-1855  
3618Markowski Stanisław *08-05-1821 Wąsosz †  
3619Marks Franciszek *około 1801 Gołdap †03-12-1839  
3620Masłowska Antonina z d. Romanowska *około 1817 Sośnia †po 26-01-1864  
3621Masłowska Julianna z d. Ciecierska *około 1816 Kubra †09-05-1850  
3622Masłowska Zuzanna z d. Saraczewska *około 1818 Przytuły †19-04-1887 Mocarze /Wąsosz/  
3623Masłowski Franciszek *około 1806 Klimaszewnica †po 26-01-1864  
3624Masłowski Jan *około 1824 Sośnia †  
3625Masłowski Maciej *około 1818 Kubra †od 16-11-1891 do 23-09-1901  
3626Masłowski Marcin *około 1817 Kubra †przed 19-06-1871  
3627Maszczyk Barbara z d. Choińska *około 1803 Zanklewo †27-03-1839  
3628Maszczyk Franciszek *około 1803 Kamianki †17-09-1854  
3629Maszczyk Marianna z d. Szlachcińska *około 1812 Zanklewo †po 21-11-1854  
3630Maszczyk Onufry *około 1806 Kamianki †13-06-1843  
3631Maszczyk Stefan *około 1806 Kamianki †po 21-11-1854  
3632Maściewicz Ignacy *około 1818 Jedwabne †  
3633Maściewicz Jakub *około 1801 Jedwabne †  
3634Maściewicz Marianna z d. Zielińska *około 1819 Kożuchy †po 03-06-1873  
3635Matejko Antonina *12-06-1821 Wąsosz †27-11-1821 Wąsosz  
3636Matejko Barbara *10-1822 Wąsosz †24-10-1823 Wąsosz  
3637Matejko Franciszek *około 1817 Wąsosz †15-04-1856 Wąsosz  
3638Matejko Wiktoria z d. Kamińska *około 1806 Łempice †16-12-1848  
3639Matejkowska Franciszka z d. Mateuszczyk *około 1801 Bronowo †od 24-11-1839 do 21-11-1842  
3640Matejkowska Józefa z d. Szymańska *około 1803 Bronowo †po 27-11-1871  
3641Matejkowska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1823 Bronowo †05-11-1874  
3642Matejkowski Józef *około 1822 Bronowo †  
3643Matejkowski Tomasz *około 1800 Wizna †13-03-1853 Kieljany  
3644Mateuszczyk Anna z d. Klekner *około 1824 Wizna †03-01-1854  
3645Mateuszczyk Jakub *około 1822 Bronowo †  
3646Mateuszczyk Józef *około 1820 Bronowo †po 21-01-1876  
3647Mateuszczyk Katarzyna z d. Marchelewska *około 1822 Bronowo †po 21-01-1876  
3648Matysiewicz Andrzej *około 1823 Mścichy †25-03-1896 Kędziorowo /Wąsosz/  
3649Matysiewicz Karolina z d. Zyskowska (Szyszkowska) *około 1824 Święcienin †przed 01-07-1876  
3650Matysiewicz Maciej *około 1808 Mścichy †27-04-1855 Bagienice  
3651Matysiewicz Marianna z d. Tarasek *około 1806 †02-05-1846 Borawskie /Radziłów/  
3652Matyszewska Ewa z d. Kosobudzka *około 1820 Bzury †od 28-01-1866 do 12-11-1877  
3653Matyszewski Franciszek *około 1814 Szymany †przed 28-01-1866  
3654Matyszewski Jan *około 1820 Dołęgi †po 16-02-1886  
3655Maygrodzka Katarzyna z d. Zakrzewska *około 1802 Mazewo †  
3656Mazewska Marianna z d. Dubikowska *około 1814 Przytuły †po 15-09-1863  
3657Mazewski Józef *około 1814 Jedwabne †po 15-09-1863  
3658Mazgulska Anastazja z d. Metelska *24-12-1801 Ławsk †  
3659Mazurczyk Kazimierz *około 1805 †  
3660Mazurczyk Paweł *około 1805 †przed 10-1854  
3661Mazurczyk Teresa z d. Kamińska *około 1805 Kucze Małe †po 26-01-1862  
3662Merchelska Marianna z d. Kopka *około 1812 Wierzbowo †przed 16-05-1864  
3663Merchelska Marianna Salomea z d. Zawadzka *24-03-1816 Wąsosz †po 06-02-1888  
3664Merchelski Adam *około 1813 Kumelsk †przed 16-05-1864  
3665Merchelski Ignacy *około 1810 Wizna †30-04-1859 Wąsosz  
3666Merchelski Stanisław *1812 Słucz †przed 13-01-1866  
3667Metelska Brygida z d. Rogowska *około 1824 †przed 05-1879  
3668Metelska Marianna z d. Kochanowska *około 1823 Pieniążki †  
3669Metelski Jakub *około 1823 Osowiec †  
3670Metelski Maciej *około 1809 Ławsk †14-10-1865 Obrytki  
3671Męczkowska Agnieszka z d. Chludzińska *około 1802 Bagińskie †po 21-02-1841  
3672Męczkowska Franciszka z d. Górska *około 1813 Grądy Wielkie †od 15-09-1856 do 17-11-1873  
3673Męczkowska Julianna z d. Chojnowska *około 1815 Grądy Małe †przed 16-01-1858  
3674Męczkowska Marianna z d. Mocarska *około 1816 Bartki †1873  
3675Męczkowska Marianna z d. Czajkowska *około 1804 Nadbory †przed 24-01-1859  
3676Męczkowski Feliks *około 1817 Kamianki †po 29-05-1876  
3677Męczkowski Ludwik *około 1804 Kamianki †po 16-01-1858  
3678Michalczyk Monika z d. Chlęch *około 1802 †  
3679Michałowska Marcella (Marcjanna) z d. Rogowska *około 1820 Trzaski †po 07-05-1871  
3680Michałowski Franciszek *około 1822 Wizna †  
3681Micharowicz Józefata z d. Miklas *około 1804 †  
3682Michnowska Agnieszka *21-05-1809 Koniecki †  
3683Michnowska Aniela *27-11-1812 Niedźwiedzkie †  
3684Michnowska Katarzyna *20-12-1814 Niedźwiedzkie †  
3685Michnowski Wojciech *około 1813 Koniecki Małe †31-07-1853 Koniecki Małe /Wąsosz/  
3686Mieczkowska Agnieszka z d. Chodkiewicz *około 1810 Kossaki †po 03-02-1858  
3687Mieczkowska Aniela z d. Borawska *około 1822 Supy †  
3688Mieczkowska Aniela z d. Karwowska *około 1820 Brychy †  
3689Mieczkowska Anna *20-07-1809 Nieławice †  
3690Mieczkowska Anna z d. Wądołowska *około 1820 Bronaki-Olki †po 18-02-1879  
3691Mieczkowska Balbina z d. Kleszczewska *około 1815 †15-09-1840 Mieczki /Przytuły/  
3692Mieczkowska Barbara *1820 Borawskie †  
3693Mieczkowska Barbara *około 1815 Przytuły †po 17-11-1879  
3694Mieczkowska Ewa z d. Ostrowska *1821 Kubra †20-01-1870  
3695Mieczkowska Franciszka z d. Rydzewska *około 1821 Żelazki †1871  
3696Mieczkowska Franciszka z d. Konopka *około 1810 Supy †  
3697Mieczkowska Franciszka z d. Lipska *około 1803 †po 27-02-1854  
3698Mieczkowska Franciszka *20-12-1821 Szwelczyn †  
3699Mieczkowska Julianna z d. Włodkowska *około 1820 Pluty †19-02-1842 Trzaski /Przytuły/  
3700Mieczkowska Karolina z d. Rutkowska *około 1820 Grajewo †21-11-1843 Obrytki  
3701Mieczkowska Katarzyna z d. Konopka *około 1820 Żelazki †  
3702Mieczkowska Katarzyna z d. Konopka *około 1803 Konopki Chude †  
3703Mieczkowska Katarzyna z d. Konopka (Chrzanowska) *około 1810 Pluty †  
3704Mieczkowska Marianna z d. Karwowska *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †przed 10-04-1877  
3705Mieczkowska Marianna z d. Staniszewska *około 1819 Dobrzyjałowo †07-02-1879 Szwelczyn /Wąsosz/   
3706Mieczkowska Rozalia z d. Kossakowska *około 1810 Kubrzany †po 12-02-1866  
3707Mieczkowska Salomea *1824 Borawskie †  
3708Mieczkowska Salomea z d. Pieńkowska *około 1810 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
3709Mieczkowska Scholastyka z d. Dąbrowska *około 1814 Szostaki †  
3710Mieczkowska Teofila z d. Konopka *około 1808 Wagi †  
3711Mieczkowska Teofila z d. Mocarska *około 1824 Pluty †po 07-02-1881  
3712Mieczkowska Wiktoria z d. Chludzińska *około 1822 Borawskie †  
3713Mieczkowski Antoni *około 1808 Mieczki †01-09-1855  
3714Mieczkowski Antoni *około 1824 †17-08-1855  
3715Mieczkowski Antoni *około 1821 Nieławice †po 18-02-1879  
3716Mieczkowski Antoni *około 1812 Trzaski †przed 07-02-1860  
3717Mieczkowski Augustyn *około 1812 Bagienice par. Romany †10-12-1864 Szwelczyn  
3718Mieczkowski Franciszek *około 1815 Mieczki †przed 16-06-1872  
3719Mieczkowski Franciszek *około 1819 Mieczki †przed 13-05-1883  
3720Mieczkowski Franciszek *około 1815 Brychy †  
3721Mieczkowski Idzi *około 1811 Bagienice par. Romany †  
3722Mieczkowski Ignacy *około 1818 Czerwonki †  
3723Mieczkowski Jan *około 1819 Mieczki †  
3724Mieczkowski Jan *około 1822 Wagi †14-05-1850  
3725Mieczkowski Jan *około 1810 Mieczki †przed 27-02-1854  
3726Mieczkowski Jan *około 1808 Mieczki †po 12-02-1866  
3727Mieczkowski Jan *około 1815 Mieczki †po 17-11-1879  
3728Mieczkowski Jan *25-06-1820 Szwelczyn †  
3729Mieczkowski Józef *około 1816 Rostki par. Romany †  
3730Mieczkowski Józef *około 1823 Dobrzyjałowo †przed 29-01-1872  
3731Mieczkowski Piotr Franciszek *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 10-04-1877  
3732Mieczkowski Rajmund *około 1817 Bagienice par. Romany †przed 07-02-1879   
3733Mieczkowski Tomasz *około 1815 Mieczki †  
3734Mieczkowski Tomasz *około 1816 Bagienice †1855  
3735Mieczkowski Tomasz *około 1812 Mieczki †po 02-06-1869  
3736Mieczkowski Wojciech *około 1819 Nieławice †po 16-02-1886  
3737Mielnicka Anna *około 1806 †18-07-1811 Wizna /Wizna/  
3738Mielnicka Anna z d. Piotrowska *około 1819 Wizna †od 02-02-1868 do 09-02-1885  
3739Mielnicka Katarzyna z d. Zalewska *około 1824 Wizna †  
3740Mielnicka Marianna *1821 Wizna †05-06-1845 Wizna /Wizna/  
3741Mielnicki Franciszek *około 08-1824 Wizna †22-01-1825 Wizna /Wizna/  
3742Mielnicki Joachim *około 04-09-1817 Wizna †11-09-1817 Wizna /Wizna/  
3743Mielnicki Józef *1815 Wizna †od 02-02-1868 do 09-02-1885  
3744Mielnicki Wawrzyniec *1818 Wizna †  
3745Mieńkowska Marianna z d. Kulesza *19-08-1806 Wąsosz †od 22-11-1870 do 05-08-1891  
3746Mieńkowski Franciszek *01-10-1800 Wąsosz †od 23-02-1848 do 27-11-1849  
3747Mierzejewska Petronela z d. Gutowska *około 1822 Bronaki-Pietrasze †  
3748Mierzejewska Rozalia z d. Rogowska *około 1812 Trzaski †  
3749Mierzejewska Teresa z d. Wykowska *około 1802 Wykowo †18-04-1859 Bukowo Duże /Słucz/  
3750Mierzejewska Wiktoria z d. Rostkowska *około 1811 Rutki †14-12-1853  
3751Mierzejewski Antoni *około 11-1818 Żelechy par. Drozdowo †  
3752Mierzejewski Ignacy *około 1814 Biodry †od 04-03-1889 do 25-11-1894  
3753Mierzejewski Jakub *około 1809 Biodry †11-06-1835  
3754Mierzejewski Jan *około 1811 Górki par. Jedwabne †  
3755Mierzejewski Stanisław *około 1816 Żelechy par. Drozdowo †przed 01-1866  
3756Mieszała Marianna z d. Skrodzka *około 1819 Rakowo par. Mały Płock †po 10-05-1880  
3757Mieszała Mateusz *około 1821 Brzozowo par. Lachowo †po 10-05-1880  
3758Miklas Franciszka z d. Milewska *około 1819 Danowo †po 19-02-1879  
3759Miklas Józef *około 1821 Danowo †po 19-02-1879  
3760Mikucka Anna z d. Sobieska *około 1814 Jambrzyki †10-06-1887 Bęćkowo  
3761Mikucka Antonina Teresa z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †po 17-07-1870  
3762Mikucka Franciszka z d. Gutowska *około 1816 Bronaki-Pietrasze †od 10-02-1852 do 26-10-1858  
3763Mikucka Marianna z d. Rogowska *około 1811 Pieńki †przed 08-06-1858  
3764Mikucka Marianna z d. Zabielska *około 1812 Barwiki †po 13-07-1885  
3765Mikucka Rozalia z d. Wojsław *około 1818 Przyborowo †przed 19-06-1866  
3766Mikucka Rozalia z d. Łojewska *około 1817 Łoje †po 24-11-1863  
3767Mikucka Rozalia z d. Filipkowska *około 1821 Borawskie †31-08-1854  
3768Mikucka Weronika z d. Karwowska *około 1814 Bukowo Duże †20-01-1859 Nieciki /Słucz/  
3769Mikucki Andrzej *około 1804 Bronaki-Olki †po 26-10-1858  
3770Mikucki Antoni *około 1805 Barwikowo †25-04-1869  
3771Mikucki Baltazar *około 1820 Skroda †po 17-07-1870  
3772Mikucki Ignacy *około 1818 Mikuty †07-02-1869  
3773Mikucki Karol Grzegorz *około 04-1814 Barany †po 10-06-1887  
3774Mikucki Stanisław *około 1809 Grzymki †11-12-1858 Kownatki  
3775Mikucki Tomasz *około 1808 Mikuty †po 12-11-1872  
3776Mikucki Wawrzyniec *około 1807 Grzymki †od 21-02-1854 do 21-02-1870  
3777Mikucki Wiktor *około 1824 Grajewo †po 05-02-1877  
3778Mikucki Wiktor *około 1822 †po 18-06-1890  
3779Mikulewicz Katarzyna z d. Mroczkowska *około 1804 Konopki Tłuste †  
3780Mikulewicz Maciej *około 1813 Jedwabne †  
3781Mikulska Karolina z d. Truszkowska *około 1820 Bukowo †27-01-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
3782Mikulska Marianna z d. Szymkiewicz *około 1812 Sojczyn-Borowy †po 23-02-1862  
3783Mikulska Marianna z d. Maksiej *około 1816 Osowiec †  
3784Mikulski Mikołaj *około 1812 Kapice †  
3785Mikulski Wilim *około 1807 †  
3786Milewska Agnieszka z d. Szyjko *około 1804 Pluty †po 07-02-1864  
3787Milewska Agnieszka z d. Jaworowska *około 1816 Kubra †po 01-08-1871  
3788Milewska Agnieszka z d. Łojewska *około 1813 Łoje Grężki †  
3789Milewska Aniela z d. Sulewska *około 1821 Sulewo Prusy †przed 14-02-1887  
3790Milewska Anna z d. Glińska *około 1800 Biodry †przed 03-02-1853  
3791Milewska Antonina z d. Zalewska *14-06-1807 Zalesie †przed 11-1840  
3792Milewska Ewa z d. Trzaska *około 1820 Kąty †po 18-02-1862  
3793Milewska Franciszka *06-10-1808 Bzury †  
3794Milewska Julianna z d. Wądołowska *około 1805 Koniecki par. Wizna †po 25-11-1851  
3795Milewska Julianna z d. Karwowska *około 1810 Kuligi †przed 04-08-1881  
3796Milewska Karolina z d. Ramotowska *około 1823 Danowo †01-05-1852 Niedźwiedzkie  
3797Milewska Karolina Klara z d. Świderska *około 1818 Świdry †przed 29-10-1871  
3798Milewska Katarzyna z d. Orłowska *21-01-1802 †01-04-1851 Kędziorowo  
3799Milewska Konstancja z d. Niedźwiedzka *19-02-1811 Niedźwiedzkie †05-04-1860 Bzury /Wąsosz/  
3800Milewska Marcjanna z d. Bargłowska *około 1820 Przytuły †przed 10-1854  
3801Milewska Marcjanna z d. Maszczyk *około 1822 †  
3802Milewska Marcjanna z d. Dąbrowska *około 1824 Chrostowo †po 06-02-1888  
3803Milewska Marianna z d. Czaplicka *około 1815 Marki †po 13-02-1871  
3804Milewska Marianna z d. Wiszowata *około 1823 Przyborowo †po 22-01-1894  
3805Milewska Marianna z d. Rogowska *około 1811 Brychy †przed 24-11-1856  
3806Milewska Marianna z d. Przyborowska *około 1815 Gałązki †przed 21-07-1892  
3807Milewska Salomea z d. Polkowska *około 1813 Kąty †  
3808Milewska Salomea z d. Borawska *około 1821 Rumiejki †05-04-1886 Rumiejki /Rajgród/  
3809Milewska Scholastyka z d. Brzostowska *około 1809 Nadbory †1867  
3810Milewska Teofila z d. Świderska *około 1813 Świdry †przed 16-11-1885  
3811Milewska Teresa z d. Karwowska *około 1809 Kąty †po 13-02-1860  
3812Milewska Wiktoria z d. Dąbrowska *około 1802 Szostaki †  
3813Milewska Wiktoria z d. Makowska *około 1810 Rutkowskie †po 27-05-1861  
3814Milewska Wiktoria z d. Chylińska *25-02-1810 Sulewo Prusy †  
3815Milewski Adam *około 1802 Brychy †przed 24-11-1856  
3816Milewski Adam *około 1802 Nadbory †  
3817Milewski Aleksander Kazimierz *28-02-1818 Bzury †  
3818Milewski Antoni *około 1805 Koniecki par. Wizna