Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1925 a 1949Indeks chronologiczny [1925 - 1949] - 2025

1Akacka Henryka z d. Kotarska *około 1929 †przed 19-05-2000  
2Akacki Jan *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
3Akacki Zygmunt *05-01-1938 Kownatki †09-05-1938 Kownatki  
4Albińska Anna *10-11-1940 Żebry †01-10-1942 Żebry /Wąsosz/  
5Albińska Janina *około 04-1932 Żebry †23-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
6Albiński Józef *05-02-1931 Świdry †19-11-2003 Świdry /Wąsosz/  
7Albiński Marian *15-09-1929 Świdry †27-09-1929 Świdry  
8Andrusiewicz Józef Kazimierz *09-1948 Kędziorowo †02-10-1948 Kędziorowo  
9Andrusiewicz Stanisława *20-07-1943 Kędziorowo †07-11-1943 Kędziorowo  
10Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska *29-07-1926 Wąsosz †17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/  
11Arciszewska Halina *około 1940 Wąsosz †16-02-1948 Wąsosz  
12Arciszewski Antoni *04-07-1941 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
13Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
14Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
15Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
16Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
17Bagińska Janina *17-04-1930 Żebry †29-08-1930 Żebry  
18Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
19Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
20Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
21Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
22Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
23Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
24Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
25Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
26Bagiński Tadeusz *około 12-1927 †19-09-1928 Kieljany  
27Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
28Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
29Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
30Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
31Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
32Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
33Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
34Balicka Helena Anna *08-08-1943 Wąsosz †26-12-1943 Wąsosz   
35Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
36Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
37Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
38Balicki Zygmunt *16-10-1933 †25-05-1934 Wąsosz  
39Bałdyga Jerzy *27-04-1948 Wesołe †06-05-1948 /Szczuczyn/  
40Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
41Bar Jan *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
42Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
43Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
44Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
45Baranowski Bogdan *01-12-1932 Wąsosz †07-02-1933 Wąsosz  
46Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
47Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
48Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
49Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
50Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
51Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
52Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
53Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
54Bardłowski Stanisław *28-03-1935 Żebry †03-04-1935 Żebry /Wąsosz/  
55Bardłowski Stanisław *około 05-1929 Żebry †22-08-1929 Żebry  
56Bargłowska Halina *02-01-1940 Racibory †11-01-1940 Racibory /Radziłów/  
57Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
58Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
59Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
60Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
61Bargłowski Ryszard Stanisław *13-12-1938 Okrasin †20-01-1939 Okrasin /Radziłów/  
62Bargłowski Sylwester *około 09-1939 Grozimy †12-03-1940 Grozimy /Wąsosz/  
63Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
64Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
65Barwikowska Marianna *04-03-1932 Grędy †04-04-1932 Grędy  
66Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
67Barwikowski Bolesław *25-02-1934 Kędziorowo †28-08-1934 Kędziorowo  
68Barwikowski Eugeniusz *15-08-1930 †25-03-1931 Kędziorowo  
69Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
70Bazydło Stanisław *02-01-1934 Ławsk †05-05-1934 Ławsk  
71Bądzio Janina *około 03-1928 †01-05-1928 Bzury  
72Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
73Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
74Bednarowicz Lucyna *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
75Bednarowicz Marianna *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz   
76Bednarowicz Stanisław Franciszek *około 07-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
77Bednarowicz Władysław *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
78Berć Józef *około 08-12-1945 †18-12-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
79Białasiewicz Henryk *08-02-1944 †20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
80Białasiewicz Jadwiga *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
81Białasiewicz Tadeusz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
82Białasiewicz Wincenty *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
83Białasiewicz Władysława *około 1943 Ławsk †15-01-1944 Ławsk  
84Biedrzycka Hieronima z d. Nienałtowska *20-10-1925 Małachowo †06-1953 Stare Guty gm. Grabowo /Grabowo/   
85Biedrzycki Marian *15-07-1927 Stryjaki †16-07-1927 Stryjaki /Jedwabne/  
86Bielecki Józef *około 1931 Bęćkowo †01-03-1945 Bęćkowo  
87Bielenica Edward *1925 †29-06-1987 /Grabnik/   
88Bielenica Józef *1931 Kodziowce †1985 Grodno  
89Bieńkowski Romuald *13-01-1932 Romany †08-2012 Płock   
90Bieńkowski Stanisław *01-05-1940 Romany †2006 Romany /Romany/   
91Bikowska Jadwiga *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
92Bikowski Romuald *17-08-1930 Łempice †29-03-2002 Łempice /Wąsosz/  
93Bitner Krzysztof Wacław *07-01-1927 Warszawa †22-07-2005  
94Blattenberger Dolores G. z d. Dompkowski *07-09-1929 †01-01-2012  
95Bogdan Czesław *31-05-1931 Kędziorowo †01-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
96Bogdan Władysława *15-04-1948 Kędziorowo †17-04-1948 Kędziorowo  
97Bogdanowicz Bogumił *07-01-1939 Kędziorowo †23-08-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
98Bogdanowicz Jadwiga *10-02-1936 Kędziorowo †07-12-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
99Bogdanowicz Jan *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
100Bogdańska Gertruda z d. Baczewska *13-04-1936 Kossaki †01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/  
101Bogusławska Eugenia z d. Kruszyńska *12-11-1927 Żebry †23-04-1997 /Wąsosz/  
102Bogusz Teresa z d. Ostrowska *15-07-1939 Wąsosz †10-09-2003 /Wąsosz/   
103Boguszewska Krystyna *około 11-1943 Wąsosz †22-07-1944 Wąsosz   
104Borawska Genowefa z d. Godlewska *1932 Wagi †  
105Borawska Hieronima z d. Grzymkowska *28-10-1930 Zaborowo †04-04-1999 Białystok /Wąsosz/  
106Borawska Hieronima *01-02-1933 Grozimy †08-03-1933 Grozimy  
107Borawska Irena *około 11-1948 Komosewo †29-01-1949 Komosewo  
108Borawska Jadwiga *około 1931 Konopki †19-04-1950 Konopki  
109Borawska Marianna z d. Zielińska *15-01-1931 Kędziorowo †   
110Borawska Melania *około 01-1929 Grozimy †30-08-1929 Grozimy  
111Borawska Stefania *około 1926 Kędziorowo †13-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
112Borawski Antoni *około 06-1939 Kędziorowo †08-07-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
113Borawski Antoni Zdzisław *około 1936 Konopki †12-01-1946 Konopki  
114Borawski Eugeniusz *10-11-1928 Zalesie †13-09-1929 Zalesie  
115Borawski Eugeniusz *03-01-1928 Kędziorowo †15-04-1963 Prostki /Wąsosz/   
116Borawski Jan *06-02-1933 Kędziorowo †30-10-1996 /Wąsosz/  
117Borawski Kazimierz *23-01-1929 Konopki †12-11-2004 Grajewo /Wąsosz/  
118Borawski Stanisław *19-07-1947 Zalesie †14-05-2003 Zalesie /Wąsosz/  
119Borawski Władysław *około 02-1932 Czerwonki †23-09-1932 Czerwonki /Wąsosz/  
120Borkowska Czesława *05-1928 †20-06-1928 Niećkowo  
121Borkowski Henryk *14-10-1929 Niećkowo †10-04-1934 Niećkowo /Wąsosz/  
122Borusiewicz Antoni *15-08-1928 Wąsosz †2007 Gdynia   
123Borusiewicz Bolesław *18-10-1944 Wąsosz †22-03-1964 Szczuczyn /Wąsosz/   
124Borusiewicz Jan *1932 †1995  
125Borusiewicz Kazimierz *1941 †10-12-2006  
126Borusiewicz Mieczysław *12-02-1936 Wąsosz †23-08-1936 Wąsosz  
127Borusiewicz Mieczysław *21-09-1929 Wąsosz †2003 Szczytno   
128Borusiewicz Piotr *23-02-1934 Wąsosz †1995  
129Borusiewicz Stanisław *20-01-1938 Wąsosz †23-02-1999 Grajewo /Wąsosz/   
130Borys Agnieszka z d. Jakubowska *28-01-1931 Wąsosz †  
131Borzymowska Anna *23-04-1941 Kędziorowo †14-05-1941 Kędziorowo  
132Borzymowski Bolesław *02-1948 Kędziorowo †16-03-1948 Kędziorowo  
133Borzymowski Edward *22-05-1939 Kędziorowo †15-06-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
134Borzymowski Henryk *1933 Elżbiecin †1984 Grajewo /Grajewo/  
135Brajczewski Stanisław *około 03-1931 Szostaki †29-08-1931 Szostaki /Burzyn/  
136Brakoniecka Jadwiga *1942 †1947  
137Brakoniecka Maria z d. Bieńkowska *08-08-1945 Kazachstan †06-2000 Romany /Romany/   
138Brakoniecka Zofia *1943 †1945  
139Brakoniecki Stanisław *08-05-1949 Romany †04-01-2009 Łomża /Romany/   
140Brdys Józef *1929 †14-02-2002 Ełk /Ełk/  
141Brodowski Władysław *16-05-1931 Bagienice †27-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
142Bronakowski Władysław *09-01-1937 Gnatowo †08-07-2000 /Wąsosz/  
143Brzostowska Pelagia *08-05-1933 Kędziorowo †03-11-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
144Brzostowski Franciszek *05-04-1929 Modzele †22-06-1974 Modzele /Wąsosz/  
145Brzostowski Stefan *20-07-1926 Modzele †04-05-1990 Grajewo /Wąsosz/  
146Brzozowska Marianna z d. N *około 1933 †11-08-2013 /Płock/  
147Brzozowska Teresa *05-08-1931 Zalesie †26-02-1932 Zalesie   
148Brzozowski Kazimierz *11-04-1930 Zalesie †09-06-1931 Zalesie   
149Brzozowski Tadeusz *26-03-1929 Zalesie †31-03-1929 Zalesie /Wąsosz/   
150Brzozowski Zdzisław *około 12-1948 Zalesie †22-05-1949 Grajewo   
151Brzuchalska Stanisława *około 01-1932 Niećkowo †23-03-1932 Niećkowo  
152Brzuchalski Jan *około 1941 Kędziorowo †11-11-1945 Kędziorowo  
153Brzuchalski Mirosław *około 1942 Zalesie †25-09-1943 Zalesie /Wąsosz/   
154Brzuchalski Tadeusz *17-03-1941 Zalesie †23-04-1941 Zalesie   
155Budny Antoni *około 01-1944 Godlewo †22-02-1944 Godlewo   
156Buźniak Jan *09-03-1939 Żebry †21-04-1941 Żebry  
157Buźniak Krystyna *17-03-1935 Żebry †14-05-1935 Żebry /Wąsosz/  
158Byl Edward *01-01-1937 Komosewo †21-01-1986 Grajewo /Wąsosz/   
159Bylica Marian *15-10-1931 Wąsosz †03-10-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
160Bylica Mieczysław *20-01-1935 Wąsosz †01-11-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
161Bzura Aleksander *03-01-1927 Niedźwiedzkie †05-02-1997 /Wąsosz/  
162Chałustowska Jadwiga z d. Januszewska *05-10-1927 Kramówka Mała †14-11-2012 Mońki  
163Chałustowska Maria z d. N *03-03-1926 †19-09-2007  
164Chełmińska Agnieszka *03-1940 Niećkowo †09-05-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
165Chełmiński Jan *24-08-1944 Niećkowo †08-10-2001 Grajewo /Wąsosz/  
166Chełmiński Józef *około 01-1931 Niećkowo †26-03-1933 Niećkowo /Wąsosz/  
167Chełmiński Józef *około 09-1926 †12-03-1928 Niećkowo  
168Chmielewska Eugenia *30-01-1939 Wąsosz †08-05-1939 Wąsosz  
169Chmielewski Józef *18-08-1937 Wąsosz †30-09-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
170Chmielewski Stanisław *27-11-1944 Wąsosz †16-10-1990 Grajewo /Wąsosz/  
171Chmielewski Wacław Mieczysław *1925 †1987  
172Chodnicka Anna *16-01-1938 Wąsosz †08-02-1938 Wąsosz   
173Chodnicka Genowefa *23-11-1929 Łempice †08-09-1930 Łempice  
174Chodnicka Genowefa *06-01-1941 Łempice †03-02-1941 Łempice  
175Chodnicka Irena *22-04-1945 Wąsosz †05-10-1945 Wąsosz  
176Chodnicka Jadwiga *około 07-1942 Żebry †22-09-1943 Żebry /Wąsosz/  
177Chodnicka Janina z d. Galant *06-06-1935 Żebry †27-10-2013 Żebry  
178Chodnicka Zofia *około 04-12-1943 Wąsosz †25-12-1943 Wąsosz  
179Chodnicki Antoni *około 1932 Wąsosz †22-10-1946 Wąsosz   
180Chodnicki Eugeniusz *11-06-1932 Łempice †15-10-1973 Biała Piska /Wąsosz/  
181Chodnicki Jan *około 01-1947 Pasichy †20-01-1948 Pasichy   
182Chodnicki Józef *15-03-1940 Żebry †31-03-1941 Żebry  
183Chodnicki Józef *22-04-1945 Wąsosz †05-10-1945 Wąsosz  
184Chodnicki Kazimierz *1942 Łempice †23-07-1944 Łempice  
185Chodnicki Stanisław *02-01-1929 Żebry †przed 27-10-2013  
186Chodnicki Stanisław *16-01-1936 Wąsosz †28-10-1981 Wąsosz   
187Choiński Bronisław *09-07-1927 Niećkowo †05-08-1966 Grajewo /Wąsosz/  
188Chojnowska Eugenia z d. Braczko *15-01-1928 Radziłów †17-01-1991 Grajewo /Wąsosz/  
189Chojnowski Jerzy *25-05-1933 Pasichy †19-09-1933 Pasichy /Wąsosz/  
190Chojnowski Mieczysław *około 1927 Pasichy †27-03-1941 Pasichy  
191Chojnowski Szczepan *02-11-1930 Pasichy †30-10-2002 Białystok /Wąsosz/  
192Chojnowski Wacław *24-05-1929 †14-06-1983 Kolno /Wąsosz/  
193Cholewińska Leokadia *około 02-1943 Zaborowo †03-06-1944 Zaborowo /Wąsosz/  
194Chorosz Genowefa z d. Żuryńska *06-09-1932 Wąsosz †12-08-2011  
195Chorosz Jan *02-01-1931 Wąsosz †08-05-2010  
196Chorosz Janina *około 1929 Wąsosz †01-04-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
197Chorosz Teresa *około 1938 †14-07-1944 Wąsosz  
198Chorosz Władysław *około 1926 Wąsosz †13-08-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
199Chrostowska Anna z d. Domitr *05-11-1934 Radziłów †  
200Chrostowska Teresa *02-03-1935 Wąsosz †24-03-1936 Wąsosz  
201Chrostowski Antoni *25-03-1933 †07-02-1996 /Wąsosz/  
202Chrostowski Antoni *około 09-1933 Kieljany †13-05-1934 Kieljany  
203Chrostowski Czesław *około 1929 Wąsosz †20-08-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
204Chrostowski Eugeniusz *około 1928 Bagienice †10-11-1931 Bagienice  
205Chrostowski Mieczysław *około 1930 Bagienice †11-01-1934 Bagienice  
206Chrostowski Tadeusz *20-01-1932 Wąsosz †16-02-1932 Wąsosz  
207Chrzanowska Anna Eleonora *06-11-1949 Kieljany †13-11-1949 Kieljany  
208Chrzanowska Łucja (Lucyna) z d. Niebrzydowska *28-06-1926 Niebrzydy †po 19-01-1987  
209Chrzanowska Zofia *1949 Zalesie †07-08-1950 Zaborowo   
210Chrzanowski Eugeniusz *1930 Kieljany †24-07-1934 Kieljany  
211Chrzanowski Henryk *około 02-1928 Godlewo †18-09-1929 Kodle  
212Chrzanowski Józef *13-04-1938 Mazewo †13-03-1999 Grajewo  
213Chrzanowski Stanisław *15-11-1938 Konopki †23-11-1938 Konopki /Wąsosz/  
214Chrzanowski Tadeusz *23-04-1932 Kieljany †12-03-1933 Kieljany  
215Chylińska Alina *10-08-1946 Sulewo Prusy †27-03-1947 Sulewo Prusy  
216Chylińska Anna *09-04-1928 Sulewo Kownaty †26-12-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
217Chylińska Czesława *około 1929 Sulewo Prusy †14-12-1933 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
218Chylińska Halina *15-02-1940 Sulewo Prusy †16-08-1940 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
219Chylińska Janina *19-01-1939 Niedźwiedzkie †08-09-1939 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
220Chylińska Janina z d. Bałdyga *17-10-1932 Wąsosz †26-09-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
221Chylińska Marianna *29-11-1949 Sulewo Prusy †07-12-1949 Sulewo Prusy  
222Chylińska Teresa *około 12-1945 Sulewo Prusy †29-09-1946 Sulewo Prusy   
223Chylińska Władysława z d. Sulewska *14-04-1945 †29-01-1995 Sulewo Prusy  
224Chyliński Edward *28-10-1928 Sulewo Prusy †16-12-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
225Chyliński Sławomir *07-08-1946 †16-05-1992 Kownatki /Wąsosz/   
226Cichocki Stanisław *01-12-1936 Wąsosz †17-10-1956 Grajewo /Wąsosz/  
227Ciecierska Bronisława *około 08-1925 Wąsosz †25-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/   
228Ciecierski Jan *14-03-1929 Wąsosz †12-01-1939 Wąsosz /Wąsosz/   
229Ciecierski Marian *03-03-1931 Szczuczyn †01-03-2017 Grajewo /Wąsosz/   
230Ciecierski Mieczysław *około 1927 Wąsosz †10-02-1947 Kolonia Łazy   
231Cimochowska Halina *08-11-1943 Wąsosz †22-03-1946 Niećkowo  
232Cimochowska Helena *31-05-1939 Ławsk †17-08-1939 Ławsk /Wąsosz/  
233Cimochowska Jadwiga *03-01-1934 Wąsosz †19-06-1936 Wąsosz  
234Cimochowska Zofia *około 01-1929 Wąsosz †17-09-1929 Wąsosz  
235Cimochowski Eugeniusz *około 01-1928 Czarnowo †08-10-1928 Ławsk  
236Cimochowski Henryk *około 05-1933 Wąsosz †17-01-1934 Wąsosz  
237Cimochowski Jerzy *około 12-1945 Niećkowo †23-07-1946 Niećkowo  
238Cimochowski Mieczysław *11-04-1932 †19-08-1987 New York, NY /Wąsosz/  
239Cimochowski Ryszard *29-10-1939 Wąsosz †15-09-1940 Wąsosz  
240Cimochowski Wiesław Franciszek *15-06-1946 Szczuczyn †14-04-1948 Szczuczyn /Szczuczyn/  
241Cimochowski Władysław *05-04-1937 Wąsosz †26-12-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
242Cimochowski Władysław *20-06-1939 Zaborowo †30-10-2000 Grajewo /Wąsosz/   
243Cimochowski Zenon *01-06-1931 Wąsosz †11-06-1954 Giżycko /Wąsosz/  
244Ciszewska Eugenia z d. Konopka *10-03-1926 Święcienin †31-08-2003 Białystok /Wąsosz/  
245Ciszewski Szczepan *03-08-1931 Wojsławy †12-01-1933 Wojsławy /Wąsosz/  
246Cukrowska Halina *25-02-1947 Kędziorowo †21-09-1947 Kędziorowo  
247Cukrowski Ludwik *około 1941 Kędziorowo †31-08-1950  
248Cukrowski Tadeusz *08-09-1935 Koniecki Duże †02-09-1940 Koniecki Duże  
249Cwalina Aleksandra z d. Dąbrowska *06-03-1928 Kędziorowo †08-01-2009  
250Cwalina Jadwiga *10-06-1932 Sokoły †26-12-1932 Sokoły /Wąsosz/  
251Cwalina Jan *27-01-1941 Żebry †06-01-1998 Żebry /Wąsosz/   
252Cwalina Jarosław *16-05-1941 Sokoły †31-07-1981 Sokoły /Wąsosz/  
253Cwalina Józef *około 18-09-1930 Bagienice †25-09-1930  
254Cwalina Marianna *28-01-1937 †15-01-1938 Modzele  
255Cwalina Stanisław *14-02-1940 Żebry †05-03-1940 Żebry /Wąsosz/   
256Cybulska Genowefa *13-11-1933 Ławsk †19-03-1935 Ławsk /Wąsosz/  
257Cybulski Antoni *06-01-1938 †23-08-1981 Grajewo /Wąsosz/  
258Cybulski Eugeniusz *09-01-1933 †17-01-1933 Ławsk  
259Cybulski Henryk *około 12-1943 Ławsk †12-01-1944 Ławsk  
260Cybulski Jan *20-03-1936 Ławsk †30-12-1936 Ławsk  
261Cymkowski Stanisław *07-05-1946 Dołęgi †około 2010  
262Czarnecka Jadwiga *06-04-1931 Ławsk †05-09-1940 Ławsk /Wąsosz/  
263Czarnecki Edward *15-07-1930 Hołowacze †19-07-1988 Łomża /Łomża/  
264Czarnecki Henryk *17-11-1939 Ławsk †19-09-1940 Ławsk /Wąsosz/  
265Czarnecki Leszek *31-05-1943 †20-05-2003 Łomża  
266Czarnecki Mirosław Józef *29-03-1926 Hołowacze †10-06-1960 Łomża  
267Czarnecki Zygmunt *11-09-1933 Ławsk †12-05-1935 Ławsk /Wąsosz/  
268Czerech Kazimierz *1926 †1997  
269Czerwonka Anastazja z d. Grabowska *28-04-1927 Czerwonki †19-07-1987 Czerwonki /Wąsosz/  
270Czerwonka Dominik *15-01-1943 Czerwonki †02-12-1992 Grajewo /Wąsosz/   
271Czerwonka Gustaw *około 04-01-1944 Surały †25-01-1944 Czerwonki /Wąsosz/  
272Czerwonka Jadwiga *04-03-1934 †18-03-1934 Czerwonki /Wąsosz/  
273Czerwonka Lucyna *około 01-1948 Czerwonki †12-12-1948 Czerwonki   
274Czerwonka Mieczysław *około 1925 †23-07-1949 Żebry /Wąsosz/  
275Czyżewska Celina *17-07-1937 Wąsosz †17-01-1938 Wąsosz   
276Czyżewska Halina Maria *02-08-1936 Wąsosz †02-06-1939 Wąsosz /Wąsosz/   
277Czyżewska Jadwiga Halina *22-09-1939 Wąsosz †09-11-1939 Wąsosz   
278Czyżewska Marianna *23-10-1928 Wąsosz †26-07-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
279Czyżewski Jan *około 01-1926 Wąsosz †28-06-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
280Czyżewski Marian *1949 †2009   
281Czyżyński Zygmunt *około 1925 Łempice †07-12-1942 Łempice /Wąsosz/  
282Ćmielewski Józef *11-04-1940 †09-05-1940 Radziłów /Radziłów/  
283Danowska Celina *02-01-1948 Sulewo Prusy †10-01-1948 Sulewo Prusy  
284Danowska Halina *06-1941 Niedźwiedzkie †15-07-1941 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
285Danowska Jadwiga z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
286Danowska Jadwiga Anastazja z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
287Danowska Janina *24-06-1926 Dołęgi †  
288Danowska Marianna *około 1926 Sulewo Kownaty †18-06-1948 Sulewo Kownaty  
289Danowska Michalina *około 1940 Sulewo Prusy †11-10-1947 Sulewo Prusy  
290Danowski Czesław *06-09-1938 Sulewo Prusy †18-08-1939 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
291Danowski Dominik *31-10-1945 Sulewo Prusy †24-08-1949   
292Danowski Eugeniusz *03-01-1932 Sulewo Kownaty †11-02-1985 Grajewo /Wąsosz/   
293Danowski Eugeniusz *13-03-1931 Sulewo Kownaty †15-01-1932 Sulewo Kownaty  
294Danowski Józef *15-10-1932 Sulewo Kownaty †06-11-1932 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
295Danowski Józef *18-03-1941 Wąsosz †23-10-1980 Białystok /Wąsosz/  
296Danowski Kazimierz *13-04-1949 Niedźwiedzkie †18-10-1998 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
297Danowski Konstanty *02-09-1939 Sulewo Kownaty †25-06-2002 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
298Danowski Marian *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
299Danowski Mieczysław z d. Łempicki *17-11-1934 †04-11-1988   
300Danowski Paweł *12-08-1929 Sulewo Kownaty †22-12-1929 Sulewo Kownaty  
301Danowski Stanisław *01-11-1930 Sulewo Kownaty †15-07-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
302Danowski Tadeusz *około 1929 Sulewo Prusy †10-02-1945 Sulewo Prusy   
303Danowski Zygmunt *11-09-1948 Sulewo Prusy †17-07-1952 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
304Darwicka Zofia *07-11-1936 Kędziorowo †24-11-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
305Dąbrowska Marianna z d. Staniszewska *01-12-1940 Ławsk †  
306Dąbrowski Aleksander *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
307Dąbrowski Dominik *05-07-1925 Kędziorowo †20-01-1939 Kędziorowo  
308Dąbrowski Henryk *16-03-1929 †06-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
309Dąbrowski Ryszard *28-05-1938 Białaszewo †   
310Dąbrowski Stanisław *około 04-1929 Mocarze †03-01-1930 Mocarze /Burzyn/  
311Dąbrowski Stefan *1929 Burzyn †18-09-1988 Ełk /Ełk/   
312Dąbrowski Teofil *około 02-1940 Łoje Awissa †17-09-1941 Łoje Awissa /Przytuły/  
313Dec Antoni *1938 †21-11-2005 Ełk /Ełk/  
314Dębińska Anna z d. Wiszowata *31-03-1938 †18-12-1993 Choroszcz /Wąsosz/  
315Dębińska Janina *około 1928 Wąsosz †05-09-1940 Wąsosz  
316Dębińska Kamilla *około 01-1929 Bagienice †05-10-1929 Bagienice   
317Dębińska Natalia *około 1925 †15-05-1928 Bagienice   
318Dębiński Aleksander *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
319Dębiński Kazimierz *02-01-1946 Łempice †28-05-2001 Łempice /Wąsosz/  
320Dębiński Marian *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
321Dębiński Piotr *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
322Dębiński Władysław *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
323Długozima Anna z d. Albińska *04-07-1929 Żebry †29-07-1995 Rogowo k. Choroszczy /Wąsosz/  
324Długozima Czesław *27-04-1930 Żebry †23-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
325Długozima Franciszek *18-10-1926 Żebry †19-04-1952 /Wąsosz/  
326Długozima Teresa *około 1936 Żebry †03-11-1946 Żebry  
327Dmochowska Romualda *około 1925 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn  
328Dmochowska Teresa *10-05-1935 Wąsosz †18-04-1955 Warszawa /Wąsosz/  
329Dmochowski Józef *02-03-1941 Wąsosz †06-08-2005 Szczytno /Szczytno/   
330Dobrzycka Genowefa *około 1931 Wąsosz †20-03-1936 Wąsosz  
331Dobrzycka Romualda z d. Kozłowska *07-02-1932 Wąsosz †20-06-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
332Dobrzycki Antoni *około 1931 Sulewo Prusy †07-05-1941 Sulewo Prusy  
333Dobrzycki Henryk *01-10-1928 Wąsosz †25-03-2004 Grajewo /Wąsosz/  
334Dobrzycki Jan *03-05-1930 Możdżenie †08-12-1930 Możdżenie  
335Dobrzycki Józef *26-05-1939 Możdżenie †09-09-2001 Możdżenie /Wąsosz/  
336Dobrzycki Mieczysław *02-07-1926 †31-12-1989 Białystok /Wąsosz/  
337Dobrzycki Rajmund *28-10-1932 †21-03-1982 /Wąsosz/  
338Dobrzycki Stanisław *14-11-1928 Możdżenie †10-05-1953 Zabrze /Wąsosz/  
339Dobrzycki Stefan *około 12-1926 †24-03-1928 Wąsosz  
340Dobrzycki Tadeusz *28-10-1925 †16-09-1986 Możdżenie /Wąsosz/  
341Doliwa Halina *około 1938 Grędy †26-06-1943 Grędy /Wąsosz/  
342Doliwa Marianna z d. Żebrowska *20-04-1925 Ławsk †06-11-2003 Grajewo /Wąsosz/  
343Doljasz Czesław *07-06-1932 Ławsk †02-08-1933 Ławsk /Wąsosz/  
344Doljasz Irena *około 1938 Ławsk †01-09-1947 Ławsk  
345Doljasz Stanisław *10-07-1940 Ławsk †27-09-1941 Ławsk  
346Doljasz Stanisław *30-11-1930 Ławsk †02-07-1931 Ławsk  
347Doljasz Wacław *około 01-1927 †07-03-1928 Niećkowo  
348Dołęga Mieczysław *24-04-1941 Białaszewo †25-02-1994 Grajewo /Wąsosz/   
349Domasiewicz Józef *19-03-1925 †14-07-1999 Niećkowo /Wąsosz/  
350Domasiewicz Krystyna Wiesława *18-02-1947 Zacieczki †14-05-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
351Domełło Józef *03-09-1933 Wąsosz †14-12-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
352Domisiewicz Jan *1929 Niećkowo †23-09-1942 Niećkowo  
353Domisiewicz Stanisława *14-06-1938 Wąsosz †02-08-1938 Wąsosz   
354Domitr Eugenia *około 09-1930 Sieburczyn †30-07-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
355Domitr Janina *około 1927 †15-05-1929 Witynie /Jedwabne/  
356Domitr Ryszard *10-07-1934 Orlikowo †26-01-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
357Domitrz Marian *około 12-1927 Kucze Małe †15-04-1928 Kucze Małe /Jedwabne/  
358Domitrz Marian *około 03-1929 Kotowo Plac †30-01-1931 Kotowo Plac /Jedwabne/  
359Dompkowska Rita Klara z d. Kobielski *04-01-1930 †17-03-1996 Rochester, NY  
360Drobiński Henryk *02-01-1940 Żebry †14-09-1943 Żebry /Wąsosz/  
361Drobiński Jan *około 03-1926 Kudłaczewo †31-03-1929 Kudłaczewo  
362Drzazgowska Helena z d. Chmielewska *05-05-1927 Mścichy †09-07-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
363Drzazgowski Hieronim *25-01-1928 Żebry †02-06-1998 Żebry /Wąsosz/  
364Duchnowska Eleonora *około 03-1928 Wąsosz †05-10-1928 Wąsosz  
365Duchnowski Zygmunt *01-06-1949 Wąsosz †  
366Duda Anna *1926 Ławsk †01-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
367Duda Jadwiga *22-02-1936 Ławsk †18-02-1938 Ławsk  
368Dudkowski Antoni *14-06-1938 Wąsosz †03-01-1939 Wąsosz  
369Dudkowski Bronisław *26-02-1941 Wąsosz †10-10-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
370Dudkowski Dominik *25-05-1948 Wąsosz †02-10-1948   
371Duzik Władysław *20-07-1939 Wąsosz †31-07-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
372Duzikowska Irena z d. Świderska *20-08-1937 Wąsosz †18-03-1963 Grajewo /Wąsosz/  
373Duzikowski Antoni *około 09-1947 Szczuczyn †06-08-1948 Szczuczyn  
374Duzikowski Antoni *około 11-1943 Wąsosz †16-03-1945 Wąsosz  
375Duzikowski Henryk z d. Duzik *16-11-1929 Wąsosz †30-11-1964 Pisz /Wąsosz/  
376Duzikowski Ludomir *01-07-1932 Wąsosz †16-02-1933 Wąsosz  
377Duzikowski Stanisław *około 02-1938 Wąsosz †06-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
378Duzikowski Tadeusz *30-09-1938 Wąsosz †03-03-2003 Białystok /Wąsosz/  
379Duzikowski Zenon *10-06-1934 Wąsosz †20-12-1963 Ełk  
380Duzikowski Zygmunt *11-1928 †01-12-1928 Wąsosz  
381Dybik Walter *04-09-1940 Springfield, MA †07-03-2005 Port Orange, FL  
382Dybikowska Daniela *około 1940 Kramarzewo †25-04-1945 Kramarzewo  
383Dybikowska Genowefa *01-02-1934 Konopki †21-09-1934 Konopki /Wąsosz/  
384Dybikowski Zenon *17-08-1931 Kramarzewo †26-02-1987 Kramarzewo /Radziłów/   
385Dydziński Stanisław *08-12-1932 Suwałki †04-06-2004 Suwałki /Suwałki/  
386Dziekońska Bronisława *30-03-1934 Kownatki †11-11-1938 Kownatki /Wąsosz/  
387Dziekońska Marianna *08-06-1936 Kownatki †19-12-1940 Kownatki /Wąsosz/  
388Dziekońska Regina *25-03-1930 Kownatki †06-01-1931 Kownatki /Wąsosz/  
389Dziekońska Scholastyka *08-02-1932 Kownatki †01-09-1932 Kownatki  
390Dziekoński Franciszek *około 1936 Kownatki †29-07-1944 Kownatki  
391Dziekoński Henryk *09-05-1933 Kownatki †   
392Dziekoński Zygmunt *26-05-1934 Kownatki †23-12-1940 Kownatki /Wąsosz/  
393Dzierski Józef *około 1925 Niećkowo †04-10-1929 Niećkowo /Wąsosz/  
394Dzięgielewska Anna *25-01-1943 Sulewo Kownaty †30-12-1943 Sulewo Kownaty  
395Dzięgielewska Helena *około 01-1931 †01-02-1931 Glinki /Słucz/  
396Dzięgielewska Janina *około 1927 Nieciki †03-09-1932 Nieciki /Słucz/  
397Dzięgielewska Rozalia *około 1926 †02-12-1928  
398Dzięgielewski Antoni *około 02-1927 Sulewo Prusy †27-07-1927 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
399Dzięgielewski Antoni *16-04-1932 Sienickie †19-02-2007 Ełk /Ełk/   
400Dzięgielewski Eugeniusz *około 1932 Kownatki †07-02-1952 Kownatki /Wąsosz/  
401Dzięgielewski Franciszek *11-02-1929 Kownatki †09-04-1929 Kownatki  
402Dzięgielewski Jan *14-11-1946 Lipińskie k. Klus †05-07-1994 USA /Grajewo/   
403Dzięgielewski Ryszard *02-02-1947 Kurki †  
404Dzięgielewski Stanisław *około 07-1926 Sienickie †03-01-1928 Sienickie /Białaszewo/   
405Ekstowicz Aleksander *27-07-1927 Ostrowik †02-08-1927 Ostrowik /Radziłów/  
406Ekstowicz Franciszek *16-11-1927 Radziłów †   
407Ekstowicz Józef *około 09-1929 †18-11-1931 Ostrowik /Radziłów/  
408Ekstowicz Ludwik *około 08-1926 †31-10-1926 Radziłów /Radziłów/  
409Ekstowicz Marianna *27-07-1927 Ostrowik †10-08-1927 Ostrowik /Radziłów/  
410Faszcza Jadwiga *15-07-1932 Ławsk †23-10-1934 Ławsk  
411Filipkowska Anna z d. Bednarowicz *05-04-1944 Wąsosz †   
412Filipkowska Jadwiga *01-04-1930 Wojsławy †20-07-1964 Choroszcz /Wąsosz/   
413Filipkowski Jerzy *02-05-1935 †12-04-1984 Wąsosz /Wąsosz/   
414Filipkowski Józef *19-03-1934 Wojsławy †06-08-1934 Wojsławy   
415Fortuna Jacek *12-05-1935 †03-05-1987  
416Foster William *1930 †1990  
417Frąckiewicz Alina *około 03-1943 Ławsk †07-10-1945 Ławsk  
418Fudali Halina z d. Jaszkowska *01-11-1947 Wąsosz †2009 Wrocław  
419Gajek Regina z d. Radzińska *1927 †24-05-1987 Warszawa /Drążdżewo/   
420Galanty Mieczysław *1925 Żebry †24-06-1936 Żebry  
421Galanty Stanisław *około 11-1949 Żebry †13-01-1950 Żebry  
422Gałązka Marianna *12-12-1930 Wąsosz †26-01-1968 Wąsosz /Wąsosz/   
423Gałązka Władysław *28-10-1929 Wąsosz †20-05-1996 /Wąsosz/   
424Gardocka Alina *04-1948 Sulewo Prusy †05-05-1948 Sulewo Prusy  
425Gardocka Dominika *około 08-1927 †29-09-1927 Mocarze /Burzyn/  
426Gardocka Genowefa *12-07-1929 Stawiane †14-03-1930 Stawiane  
427Gardocka Irena *20-11-1930 Łempice †09-12-1953 Łempice /Wąsosz/  
428Gardocka Jadwiga *29-01-1939 Łempice †23-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
429Gardocka Teresa *15-06-1949 Sulewo Prusy †23-06-1949 Sulewo Prusy  
430Gardocka Władysława *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-05-1943 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
431Gardocki Czesław *około 02-1927 †05-10-1927 Mocarze /Burzyn/  
432Gardocki Hieronim *około 12-1925 Mocarze †10-08-1926 Mocarze /Burzyn/  
433Gardocki Jan Marian *około 1930 Sokoły †07-10-1941 Sokoły /Wąsosz/  
434Gardocki Józef *około 08-1932 Sulewo Prusy †01-11-1933 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
435Gardocki Mieczysław Walerian *15-12-1942 Stawiane †22-01-1943 Stawiane   
436Gardocki Piotr *31-10-1926 Ramoty †  
437Gardocki Stanisław *około 07-1927 †10-09-1927 Mocarze /Burzyn/  
438Gardocki Stanisław *22-07-1940 Łempice †25-09-2001 Babylon, NY /Wąsosz/  
439Gardocki Tadeusz *około 06-1928 Koniecki Małe †10-12-1929 Koniecki Małe /Wąsosz/  
440Gardocki Tadeusz *15-04-1925 Stawiane †02-03-1994 Kolno /Wąsosz/   
441Gardocki Tadeusz *30-07-1925 †08-06-1983 Grajewo /Wąsosz/   
442Gardocki Wiktor *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
443Gardocki Wincenty *22-01-1931 Stawiane †06-04-1931 Stawiane  
444Gawrońska Anna z d. Komosińska *31-01-1940 Wąsosz †05-2012 Białystok /Białystok/  
445Gazowski Henryk *około 1927 Żebry †26-03-1940 Żebry /Wąsosz/  
446Glińska Eugenia *18-03-1934 Łempice †12-02-2001 Barczewo /Wąsosz/  
447Gliński Edward *02-02-1941 Łempice †23-04-1941 Łempice  
448Gliński Franciszek *01-12-1925 Łempice †26-03-1981 Łempice /Wąsosz/  
449Gliński Paweł *08-03-1931 Łempice †21-06-1956 Łempice /Wąsosz/  
450Gliński Stanisław *05-01-1928 Ławsk †11-08-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
451Gliński Zdzisław *około 08-1948 Wąsosz †15-11-1948 Wąsosz  
452Gocłowska Helena *około 1926 Kramarzewo †26-07-1932 Kramarzewo  
453Gocłowski Stefan *04-05-1931 Kramarzewo †10-06-1931 Kramarzewo  
454Godlewska Anna *20-09-1942 Zalesie †27-11-1943 Zalesie  
455Godlewska Celina *28-06-1941 Godlewo †22-01-1943 Godlewo  
456Godlewska Eugenia (Genowefa) z d. Chrzanowska *16-11-1947 Kieljany †01-10-1975 Godlewo /Wąsosz/  
457Godlewska Genowefa *16-04-1931 Wąsosz †20-05-1931 Wąsosz  
458Godlewska Genowefa *03-10-1946 Godlewo †04-10-1946 Godlewo  
459Godlewska Jadwiga *około 1936 Zalesie †02-06-1943 Zalesie /Wąsosz/  
460Godlewska Janina *01-04-1935 Wąsosz †22-08-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
461Godlewska Janina Siostra Mirona *1927 Komosewo †1963  
462Godlewska Leokadia z d. Kozikowska *12-04-1925 Wąsosz †  
463Godlewska Marianna *03-03-1944 Zalesie †28-11-1944 Zalesie  
464Godlewska Wincenta *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
465Godlewski Edward *01-09-1931 Zalesie †02-09-1976 Zalesie /Wąsosz/  
466Godlewski Eugeniusz *19-07-1926 Wyszomierz †01-05-2001 Wyszomierz /Szumowo/  
467Godlewski Jan *około 06-1927 †09-05-1928 Zalesie  
468Godlewski Jerzy *25-07-1939 Zalesie †06-09-1939 Zalesie /Wąsosz/  
469Godlewski Józef *około 1944 Zalesie †21-04-1947 Zalesie  
470Godlewski Kazimierz *20-04-1942 Godlewo †23-07-1989 Łomża /Wąsosz/  
471Godlewski Marian *1930 Zalesie †02-09-1931 Zalesie   
472Godlewski Mieczysław *10-09-1928 Godlewo †08-01-1931 Godlewo /Wąsosz/  
473Godlewski Ryszard *01-01-1946 Zalesie †06-07-1973 Zalesie /Wąsosz/  
474Gogołowska Helena *około 10-1932 Ławsk †21-12-1932 Ławsk  
475Goliczewski Tadeusz *01-01-1932 Wojewodzin †przed 10-2006  
476Gordon Jan *16-07-1932 Ławsk †23-07-1955 Warszawa /Wąsosz/  
477Gordon Józefa z d. Kamińska *18-03-1925 Żebry †  
478Gosiewski Jan *około 08-1933 Konopki †11-04-1934 Konopki  
479Gosiewski Stanisław *01-05-1930 Wąsosz †15-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
480Gowgiel Walerian *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
481Górska Cecylia Helena z d. Dzięgielewska *15-05-1925 Nieciki †17-04-1998 Grajewo /Wąsosz/   
482Górska Czesława *około 1937 Kudłaczewo †18-05-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/   
483Górska Janina *03-07-1940 Kieljany †14-03-1941 Kieljany  
484Górska Marianna *05-02-1939 Kudłaczewo †05-02-1945 Kudłaczewo   
485Górski Czesław *02-04-1935 Mroczki †  
486Górski Eugeniusz Teodor *około 1925 Karwowo-Wszebory †30-09-1927 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
487Górski Henryk *około 05-1944 Kudłaczewo †26-02-1945 Kudłaczewo   
488Górski Jan *06-02-1940 Sulewo Kownaty †13-09-1946 Sulewo Kownaty   
489Górski Jan Eugeniusz *około 10-1925 Konopki Tłuste †24-11-1925 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
490Górski Marian *18-10-1936 Sulewo Kownaty †2003 Białystok   
491Górski Mieczysław *02-12-1929 Sulewo Kownaty †   
492Górski Tadeusz *19-07-1941 Sulewo Kownaty †11-11-1942 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
493Górski Zygmunt *01-11-1938 Sulewo Kownaty †05-04-1939 Sulewo Kownaty   
494Grabek Teresa *około 05-1943 Przytuły Las †11-01-1944 Przytuły Las /Przytuły/   
495Grabowska Anna z d. Kleszczewska *21-10-1937 Mareckie †16-06-2011  
496Grabowska Halina z d. Skrodzka *13-02-1927 Rydzewo Szlacheckie †16-02-2001 Czerwonki /Wąsosz/  
497Grabowska Krystyna *29-01-1939 Kramarzewo †17-07-1939 Kramarzewo /Wąsosz/  
498Grabowska Marianna *około 1925 †16-05-1928 Ławsk  
499Grabowska Wiktoria *około 1937 †27-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
500Grabowski Hipolit *28-02-1933 Czerwonki †13-06-2016 Grajewo  
501Grabowski Jakub *25-07-1948 Wąsosz †23-09-1948 Wąsosz  
502Grabowski Józef *około 01-1928 Ławsk †28-10-1928 Ławsk  
503Grabowski Kazimierz *26-04-1938 †17-09-1985 Białystok /Wąsosz/  
504Grabowski Romuald *16-03-1940 Niećkowo †24-04-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
505Grabowski Zygmunt *13-08-1930 Czerwonki †30-05-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
506Grajewski Stanisław *po 1932 Szczuczyn †1981 Szczuczyn /Szczuczyn/  
507Grądzki Marian *1927 Nieławice †26-04-2000  
508Grela Edward *1929 Sienickie †1934 Sienickie /Białaszewo/   
509Grela Hieronim *01-10-1931 Sienickie †04-11-2011 Ełk /Ełk/   
510Grela Marian *15-11-1941 Szymany †1975   
511Grela Marian *1925 Sienickie †04-02-2004 Ełk /Ełk/   
512Grela Pelagia z d. Waszkiewicz *1933 Szymany †03-10-1988 Ełk /Ełk/   
513Gromadzka Czesława z d. Redyk *09-06-1935 Słucz †po 08-12-1986  
514Gromadzka Eugenia *około 1945 Wąsosz †17-09-1946 Wąsosz  
515Gromadzki Stanisław *15-12-1938 Wąsosz †14-01-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
516Gromadzki Szczepan *około 01-1943 Wąsosz †03-03-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
517Grondwald Henryk *1928 Komosewo †2002 Ostrołęka   
518Grondwald Irena z d. Małolepsza *22-07-1933 Komosewo †06-10-1990 Prostki /Wąsosz/   
519Grondwald Stanisław *05-01-1932 Komosewo †19-08-1991 Gdynia   
520Grondwald Tadeusz *04-01-1934 Wąsosz †22-02-1935 Wąsosz   
521Grondwald Władysław *24-03-1940 Wąsosz †   
522Grunwald Jadwiga z d. Soliwoda *30-01-1925 Nowy Lubiel †przed 11-11-1984  
523Grunwald Józef *01-09-1945 Wąsosz †03-01-1946 Wąsosz   
524Grunwald Józefa *25-03-1943 Niedźwiedzkie †13-07-1943 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
525Grunwald Marianna z d. Grondwald *15-01-1929 †05-04-1930 Wąsosz   
526Grunwald Stanisław *25-07-1936 Wąsosz †29-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
527Grunwald Witold *około 1946 Niedźwiedzkie †27-07-1949 Szczuczyn  
528Grygo Helena *11-11-1929 Kędziorowo †04-02-2008 Szczecin  
529Grygo Marianna z d. Strzyżewska *15-08-1925 Kędziorowo †08-04-1965 Kędziorowo  
530Grygo Stanisław *13-02-1927 †04-11-1991 Kędziorowo /Wąsosz/  
531Gryżwald Jan *10-01-1928 Świdry †21-03-1929 Świdry   
532Gryżwald Kazimierz *około 01-1928 Świdry †20-04-1929 Świdry   
533Gryżwald Marian *01-01-1932 Świdry †05-04-1998 Szczuczyn /Wąsosz/   
534Grześko Genowefa *około 1937 Grozimy †23-05-1941 Grozimy  
535Grzymała Zdzisław *około 1938 Mścichy †około 2010  
536Grzymkowska Helena *około 1934 Ławsk †12-11-1935 Ławsk /Wąsosz/  
537Grzymkowska Janina z d. Popowska *1925 †24-09-2009  
538Grzymkowska Regina *21-04-1925 Zaborowo †10-12-1986 Grajewo /Wąsosz/  
539Grzymkowski Jan *około 1927 Niećkowo †12-01-1941 Niećkowo  
540Grzymkowski Józef *19-03-1947 Zaborowo †05-10-1948 Szczuczyn  
541Grzymkowski Stanisław *około 01-1926 Kucze Wielkie †05-09-1926 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
542Grzymkowski Stanisław *28-10-1939 Wąsosz †30-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
543Grzymkowski Stanisław *16-02-1935 Zaborowo †28-03-1935 Zaborowo /Wąsosz/  
544Grzymkowski Stanisław *1941 †2006  
545Grzymkowski Tadeusz *03-02-1930 Radziłów †25-09-1997 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
546Grzymkowski Wacław *06-04-1929 Ławsk †25-10-1969 Ełk /Wąsosz/  
547Grzymkowski Władysław *20-08-1933 †25-12-1934 Ławsk  
548Gurzęda Jan *19-11-1945 Siankowizna †20-11-1945 Siankowizna /Wąsosz/  
549Gurzęda Marianna *26-07-1935 Jedwabne †11-03-1936 Jedwabne /Jedwabne/   
550Gurzęda Marianna *około 02-1944 Siankowizna †05-08-1944 Siankowizna  
551Gutowska Czesława *21-06-1941 Żebry †08-01-1962 /Wąsosz/  
552Gutowska Franciszka *około 1927 Ławsk †02-09-1942 Ławsk /Wąsosz/  
553Gutowska Marianna z d. Modzelewska *15-04-1929 Łempice †19-06-1987 Pisz /Wąsosz/  
554Gutowska Zofia z d. Bagińska *03-11-1928 †21-11-1987 Łempice /Wąsosz/  
555Gutowski Adam *21-10-1938 Wąsosz †25-10-1938 Wąsosz  
556Gutowski Antoni *11-11-1937 Pachuczyn †20-01-1938 Żebry /Wąsosz/  
557Gutowski Czesław *27-07-1939 Żebry †21-08-1940 Żebry /Wąsosz/  
558Gutowski Franciszek *10-01-1933 Łempice †04-07-1934 Łempice  
559Gutowski Franciszek *12-11-1942 Kudłaczewo †09-06-1949 Kudłaczewo  
560Gutowski Jan *30-05-1940 Kudłaczewo †16-04-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/  
561Gutowski Stanisław *03-06-1937 †01-03-1987 Grajewo /Wąsosz/  
562Gutowski Stanisław *około 04-1928 †07-07-1928 Ławsk  
563Gutowski Wiesław *około 1939 Stawiane †07-03-1951 Grajewo  
564Hoffmann Marianna z d. Maciejewska *13-03-1934 †02-03-2011  
565Iwanczewska Marianna *02-02-1939 Kędziorowo †14-09-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
566Iwanczewski Marian *około 02-02-1949 Kędziorowo †12-02-1949 Kędziorowo  
567Iwanczewski Stanisław *12-03-1936 Kędziorowo †23-03-2003 Grajewo /Wąsosz/  
568Iwanowska Irena z d. Jaszkowska *02-08-1937 Wąsosz †2008  
569Iwanowska Marianna *około 1927 Kucze Wielkie †04-05-1928 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
570Iwanowski Kazimierz *17-02-1932 Gaj †2000 Wrocław  
571Iwanowski Walenty *14-02-1936 Orlikowo †11-03-1936 Orlikowo /Jedwabne/  
572Izbicka Jadwiga *13-06-1933 Ławsk †20-01-1963 Ławsk /Wąsosz/  
573Izbicka Stefania *około 09-1925 Ławsk †21-12-1927 Ławsk /Wąsosz/  
574Izbicki Antoni *około 1937 Ławsk †27-08-1944 Ławsk  
575Izbicki Stefan *około 12-1927 †30-03-1928  
576Jabłońska Genowefa *01-08-1940 Żebry †19-11-1942 Żebry /Wąsosz/  
577Jabłoński Jan *09-1931 Jambrzyki †26-05-1933  
578Jaczyńska Eugenia z d. Kisielewska *14-02-1936 Guty †24-06-1999 Białystok /Wąsosz/  
579Jaczyńska Feliksa *08-04-1948 Możdżenie †09-05-1948 Możdżenie  
580Jakubowska Marianna *około 1938 Wąsosz †12-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
581Jakubowski Albin *06-06-1941 Wąsosz †19-06-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
582Jakubowski Andrzej *około 1929 Wąsosz †01-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
583Jakubowski Antoni *25-05-1942 Wąsosz †02-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
584Jakubowski Henryk *11-01-1929 Wąsosz †31-08-1940 Wąsosz  
585Jakubowski Jan *25-05-1942 Wąsosz †03-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
586Jakubowski Józef *20-09-1943 Wąsosz †  
587Janiszewski Edmund *27-07-1937 Ruda †  
588Janiszewski Edward *około 04-1926 †20-12-1929 Sulewo Kownaty  
589Janiszewski Stanisław *15-03-1938 †29-01-1940 Borawskie /Radziłów/   
590Jankowska Anna z d. Jeżewska *14-02-1929 Ławsk †27-04-1984 Ławsk /Wąsosz/  
591Jankowska Natalia z d. Kalinowska *01-01-1928 Grędy †przed 02-1951  
592Jankowski Mieczysław *około 12-1949 Wąsosz †08-01-1951 Wąsosz  
593Jankowski Władysław *07-1928 Żebry †31-10-1928 Żebry  
594Janowski Szczepan *08-11-1931 Zaradawa †   
595Januszewski Stanisław *14-01-1947 Wąsosz †11-03-1947 Wąsosz   
596Januszewski Tadeusz *01-01-1926 Wąsosz †10-08-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
597Jarząbek Honorata z d. Zielińska *1933 Glinki †1986 Ełk /Ełk/  
598Jarząbek Janina z d. Kreska *06-07-1944 Żebry †24-07-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
599Jarząbek Ryszard *około 1943 Kudłaczewo †07-03-1945 Kudłaczewo  
600Jasińska Helena *około 05-1929 Kramarzewo †16-12-1929 Kramarzewo  
601Jasińska Wiesława *02-01-1943 Czerwonki †19-06-1943 Czerwonki /Wąsosz/  
602Jasiński Bogdan *około 1931 Wąsosz †18-05-1936 Wąsosz  
603Jasiński Jan *około 07-04-1949 Czerwonki †15-04-1949 Czerwonki  
604Jasiński Mieczysław *02-01-1930 Wąsosz †17-11-1997 Wąsosz /Wąsosz/   
605Jasiński Stanisław *12-01-1939 Kramarzewo †20-06-1939 Kramarzewo /Wąsosz/  
606Jasiński Władysław *27-06-1928 Wąsosz †29-08-1993 Łomża /Wąsosz/   
607Jaszkowska Zdzisława *01-03-1940 Wąsosz †01-02-1942 Wąsosz  
608Jaszkowski Kazimierz *13-10-1933 Kramarzewo †12-09-1934 Kramarzewo  
609Jaszkowski Mieczysław *12-07-1935 Kramarzewo †05-05-1996 Wąsosz /Wąsosz/   
610Jaśkowska Józefa z d. Gutowska *13-02-1925 Łempice †25-04-2003 Grajewo /Wąsosz/  
611Jaśkowski Henryk *19-05-1925 Możdżenie †19-10-2001 Kolno /Wąsosz/  
612Jaśkowski Stanisław *18-02-1942 Wąsosz †12-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
613Jaśkowski Tadeusz *1929 Wąsosz †1974 Warszawa /Warszawa/  
614Jaśkowski Zygmunt *14-06-1928 Modzele †09-02-1929 Modzele  
615Jeżewska Halina *07-11-1943 Ławsk †19-01-1944 Ławsk  
616Jeżewska Zofia *14-11-1940 Ławsk †19-05-1941 Ławsk  
617Jeżewski Czesław *07-11-1943 Ławsk †01-01-1944 Ławsk /Wąsosz/  
618Julecki Stanisław *15-11-1935 Wąsosz †30-03-1936 Wąsosz   
619Kacperska Anna z d. Kobryńska *1930 Przytuły-Kolonie †  
620Kacperska Jadwiga z d. Wiśniewska *10-10-1926 Radziłów †11-11-2002 Grajewo /Wąsosz/   
621Kacperska Marianna z d. Karwowska *23-11-1927 Wąsosz †20-11-2004 Grajewo /Wąsosz/   
622Kacperski Stanisław Tadeusz *około 07-05-1949 Zaborowo †19-05-1949 Zaborowo  
623Kacprowski Mieczysław *około 03-1945 Wąsosz †13-12-1945 Wąsosz  
624Kacprowski Mieczysław *03-04-1940 Wąsosz †30-01-1941 Wąsosz  
625Kacprowski Ryszard *około 08-1945 Wąsosz †10-10-1945 Wąsosz  
626Kacprowski Tadeusz *31-03-1935 Wąsosz †09-04-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
627Kacprowski Zygmunt *15-07-1940 Wąsosz †05-03-1941 Wąsosz  
628Kaczyńska Eugenia *11-01-1938 †29-08-1939 Karwowo /Radziłów/  
629Kaczyński Tadeusz *02-01-1940 Wypychy †14-01-2018 Łomża  
630Kaczyński Tadeusz *28-02-1936 †03-04-1936 Radziłów /Radziłów/  
631Kalicka Wiesława z d. Tyszkiewicz *05-11-1937 Smolarze †14-10-1992 Piątnica /Piątnica/   
632Kalicki Zygmunt *około 1925 †02-12-2001 Piątnica /Piątnica/   
633Kalinowska Anna *04-01-1949 Dołęgi †13-11-1951 Dołęgi /Szczuczyn/  
634Kalinowska Daniela *około 08-1947 Jambrzyki †12-04-1948 Jambrzyki /Szczuczyn/  
635Kalinowska Jadwiga *około 02-1927 Kamianki †09-05-1927 Kamianki /Burzyn/  
636Kalinowska Jadwiga z d. Rydzewska *04-05-1927 Modzele †23-08-1994 Grajewo  
637Kalinowska Regina *około 1926 Niećkowo †12-07-1944 Niećkowo  
638Kalinowska Zofia *około 03-1929 Siestrzanki †29-09-1930 Siestrzanki /Burzyn/  
639Kalinowski Aleksander *04-01-1949 Dołęgi † /Niedźwiadna/  
640Kalinowski Bolesław *01-01-1927 Grędy †15-02-2003 Grędy /Wąsosz/  
641Kalinowski Henryk *około 02-1934 Ławsk †13-05-1934 Ławsk  
642Kalinowski Henryk *08-09-1947 Ławsk †26-09-1947 Ławsk  
643Kalinowski Stanisław *około 02-08-1942 †30-08-1942 Dołęgi /Szczuczyn/  
644Kalinowski Stanisław *22-05-1947 Wąsosz †17-12-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
645Kaliszewska Zofia *29-09-1932 Wąsosz †22-02-1934 Wąsosz  
646Kaliszewski Henryk *15-03-1927 Wąsosz †12-09-1976 Białystok /Wąsosz/  
647Kamiński Jan *około 07-1944 Chrzanowo †05-08-1944 Chrzanowo /Przytuły/  
648Kamiński Marian *26-07-1925 Wąsosz †18-08-1999 Wąsosz /Wąsosz/   
649Kamiński Stanisław *03-05-1937 Wąsosz †29-07-1937 Wąsosz   
650Karczmarczyk Jadwiga *około 02-1940 Ławsk †02-06-1940 Ławsk  
651Karpińska Stanisława z d. Polakowska *20-12-1944 Wąsosz †29-06-1972 Wąsosz  
652Karpiński Marian *04-03-1937 Czerwonki †31-03-1975 Jeziorko /Wąsosz/  
653Karwacki Franciszek *11-08-1930 Kownatki †09-11-1954 Dzierżoniów /Wąsosz/  
654Karwowska Apolonia *04-03-1929 Koniecki Małe †05-07-1936 Koniecki Małe   
655Karwowska Celina *26-09-1929 †26-08-1930 Żebry  
656Karwowska Czesława *04-02-1932 Koniecki Małe †27-08-1932 Koniecki Małe   
657Karwowska Genowefa z d. Danowska *26-04-1928 Wąsosz †17-05-2003 Łomża /Wąsosz/   
658Karwowska Halina *około 07-1943 Wąsosz †04-10-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
659Karwowska Helena z d. Olszewska *17-02-1929 Ławsk †11-07-1992 Ławsk /Wąsosz/  
660Karwowska Irena Franciszka z d. Narucka *1927 Słucz †  
661Karwowska Jadwiga z d. Trojanowska *20-12-1936 Kamińskie †   
662Karwowska Joanna *01-07-1935 Sokoły †15-02-1936 Sokoły  
663Karwowska Regina *około 1928 Koniecki Małe †15-02-1931 Koniecki Małe   
664Karwowska Romualda *13-08-1932 Żebry †29-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
665Karwowska Teresa Jadwiga *18-07-1948 Kędziorowo †28-07-1948 Kędziorowo  
666Karwowska Zofia *03-03-1941 Wąsosz †14-10-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
667Karwowski Aniołek *24-09-1949 Szczuczyn †24-09-1949 Szczuczyn  
668Karwowski Czesław Feliks *01-05-1939 Borawskie †01-07-1939 Borawskie /Radziłów/  
669Karwowski Henryk *11-10-1927 Świdry †13-12-2008  
670Karwowski Henryk *04-11-1931 Ławsk †06-10-1984 Ławsk /Wąsosz/  
671Karwowski Jan *08-02-1935 Kędziorowo †04-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
672Karwowski Jan *01-07-1935 Koniecki Małe †21-12-1940 Koniecki Małe /Wąsosz/   
673Karwowski Jan *około 11-1947 Żebry †17-09-1948 Żebry  
674Karwowski Jan *13-01-1926 Ławsk †przed 11-07-1992  
675Karwowski Józef *17-02-1943 †05-08-1943 Pluty /Przytuły/  
676Karwowski Józef *29-01-1937 Żebry †08-03-1938 Żebry  
677Karwowski Józef *05-05-1931 Wąsosz †23-07-1931 Wąsosz  
678Karwowski Józef *14-09-1940 Zaborowo †10-12-1945 Zaborowo  
679Karwowski Józef *około 09-09-1943 Kędziorowo †19-09-1943 Kędziorowo /Wąsosz/  
680Karwowski Kazimierz *01-05-1925 Koniecki Małe †24-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/   
681Karwowski Ludwik *02-01-1941 Kędziorowo †10-09-1947 Kędziorowo  
682Karwowski Marian *03-05-1934 Brychy †15-03-2002 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
683Karwowski Mieczysław *02-02-1939 Żebry †06-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
684Karwowski Mieczysław *29-03-1942 Mikuty †23-03-2003 Grajewo /Wąsosz/   
685Karwowski Stanisław *około 1935 Zaborowo †06-08-1942 Zaborowo  
686Kaźmierczak Jan Władysław *08-04-1936 Wola Moszczenicka †24-05-1985 Zambrów /Zambrów/   
687Kędzierska Anna *około 01-1925 Wąsosz †20-01-1929 Wąsosz  
688Kędzierska Czesława *19-05-1930 Wąsosz †22-07-1930 Wąsosz  
689Kędzierska Eugenia *24-08-1938 Bagienice †15-11-1939 Bagienice /Wąsosz/  
690Kędzierska Helena *około 1938 Wąsosz †07-11-1943 Wąsosz  
691Kędzierska Jadwiga *05-11-1943 Wąsosz †08-11-1943 Wąsosz  
692Kędzierski Franciszek *1926 Kędziorowo †24-04-1955 Warszawa /Wąsosz/   
693Kędzierski Jan *około 09-1928 Kędziorowo †22-11-1928 Kędziorowo   
694Kędzierski Stanisław *01-05-1940 Wąsosz †16-07-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
695Kędzierski Stanisław *około 1948 Jabramy †23-04-1951 Ełk  
696Kędzierski Tadeusz *11-05-1940 Wąsosz †07-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
697Kędzierski Władysław *około 1935 Wąsosz †24-02-1945 Wąsosz  
698Kiełczewski Edward *13-10-1931 †09-09-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
699Kiełczewski Józef *13-01-1940 Guty Podleśne †21-07-1993 Grajewo /Wąsosz/   
700Klekner Scholastyka z d. Zakrzewska *01-03-1925 Rydzewo Szlacheckie †18-12-2002 Grajewo /Wąsosz/   
701Klimaszewski Henryk *13-04-1925 †29-09-1989 Grajewo /Wąsosz/  
702Kłodowska Marianna z d. Staniszewska *13-09-1932 Ławsk †  
703Kobryński Eugeniusz *04-01-1934 Cedry †23-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
704Kochanowski Czesław *około 14-02-1934 Niećkowo †28-02-1934 Niećkowo  
705Kochanowski Jan *02-07-1940 Niećkowo †30-08-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
706Kochanowski Jan *05-01-1933 Niećkowo †23-01-1933 Niećkowo  
707Kochanowski Mieczysław *07-12-1928 Niećkowo †28-07-1979 Sokołowsko /Wąsosz/  
708Kocnieczka Ryszard *1934 †1989 Poznań  
709Kojro Bronisław *10-12-1936 Niećkowo †18-09-1998 Niećkowo /Wąsosz/  
710Kojro Eugeniusz *22-01-1939 Niećkowo †08-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
711Kojro Tadeusz *02-12-1939 Niećkowo †07-09-1940 Niećkowo  
712Komorowska Kazimiera z d. Cwalina *05-07-1925 Mieczki †  
713Komosińska Hanna *około 1949 Rogale †około 1949 Rogale  
714Komosińska Irena *25-12-1938 †24-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
715Komosińska Jadwiga z d. Siejda *09-01-1933 Ławsk †24-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
716Komosińska Janina *01-01-1928 Wąsosz †13-02-1982 Białystok /Wąsosz/  
717Komosińska Kazimiera z d. Duzik *20-12-1925 Wąsosz †23-12-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
718Komosińska Marianna *01-01-1938 Wąsosz †30-10-1938 Wąsosz  
719Komosińska Teresa *05-06-1942 Wąsosz †28-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
720Komosińska Teresa z d. Małolepsza *04-04-1927 Wąsosz †19-04-2003 Pisz /Skarżyn/  
721Komosińska Zofia *około 17-11-1949 Rogale Wielkie †27-11-1949 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
722Komosińska Zofia *16-07-1940 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz  
723Komosińska Zofia *około 1930 Wąsosz †22-08-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
724Komosiński Antoni *26-03-1947 Wąsosz †19-12-1976 Suwałki /Wąsosz/  
725Komosiński Antoni *21-06-1947 Kędziorowo †16-03-1948 Kędziorowo  
726Komosiński Bolesław *07-04-1927 Wąsosz †29-08-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
727Komosiński Czesław *25-07-1933 †27-01-1934 Wąsosz  
728Komosiński Czesław *30-11-1948 Wąsosz †21-10-2001 Grajewo /Wąsosz/  
729Komosiński Eugeniusz *01-04-1933 Wąsosz †15-11-1957 Nowogród /Wąsosz/  
730Komosiński Jan *02-11-1939 Wąsosz †12-01-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
731Komosiński Jerzy *24-04-1947 Wąsosz †15-09-1972 Wejherowo /Wąsosz/  
732Komosiński Józef *04-04-1941 Kędziorowo †27-01-1942 Kędziorowo  
733Komosiński Stanisław *15-10-1945 Wąsosz †26-10-2010 Grajewo  
734Komosiński Wincenty *15-01-1935 Wąsosz †04-06-1935 Wąsosz  
735Koniecko Celina *około 01-1930 Wąsosz †11-05-1930 Wąsosz   
736Koniecko Czesław *01-01-1929 Grozimy †20-10-2011 Grajewo  
737Koniecko Czesław *26-10-1936 †24-06-1996 /Wąsosz/  
738Koniecko Halina Zofia *15-02-1949 Żebry †18-02-1949 Żebry  
739Koniecko Helena z d. Zaborowska *20-05-1941 Wąsosz †18-03-2002 Grozimy  
740Koniecko Henryk *26-08-1931 Grozimy †14-11-1986 Kudłaczewo /Wąsosz/  
741Koniecko Leon *02-02-1934 Grozimy †23-10-2004 Grozimy  
742Koniecko Mieczysław *17-01-1934 Mścichy †  
743Koniecko Stanisław *26-03-1937 Żebry †31-08-1937 Żebry /Wąsosz/  
744Koniecko Stanisław *01-1943 Grozimy †22-12-1943 Grozimy  
745Koniecko Stanisław *20-02-1943 Żebry †08-05-1991 Grajewo /Wąsosz/  
746Koniecko Zdzisław *25-12-1948 Grozimy †24-02-2002 Grajewo /Wąsosz/  
747Koniecko Zygmunt *15-01-1930 Grozimy †31-05-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
748Konopka Anna *18-05-1948 Ławsk †03-01-1954 Ławsk /Wąsosz/  
749Konopka Antoni *17-08-1930 Konopki †05-09-1930 Konopki  
750Konopka Antoni *26-10-1937 Żelazki †27-10-2010 Ełk  
751Konopka Czesław *06-07-1927 Karwowo †20-03-2002 Grajewo /Wąsosz/   
752Konopka Halina z d. Werenc *08-04-1943 Ławsk †25-12-1978 Białystok /Wąsosz/  
753Konopka Irena *około 04-1948 Konopki †02-12-1948 Konopki  
754Konopka Jan *28-06-1942 Czachy †20-09-1942 Czachy /Przytuły/  
755Konopka Jan *około 09-1939 Konopki †12-03-1940 Konopki /Wąsosz/  
756Konopka Jan *12-11-1938 Ławsk †05-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
757Konopka Janina *około 05-1929 Wąsosz †04-10-1930 Wąsosz  
758Konopka Marian *21-03-1935 †02-09-1935 Świdry /Wąsosz/  
759Konopka Natalia z d. Milewska *05-01-1933 Sulewo Kownaty †25-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
760Konopka Piotr *11-03-1926 Jaki †05-09-1994 Szczuczyn /Wąsosz/  
761Konopka Teodora z d. Wiszowata *01-05-1940 Okół †18-12-1994 New York, NY /New York, NY/  
762Konopka Władysław *15-10-1938 Wąsosz †19-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
763Konopka Władysław *25-07-1942 Ławsk †14-06-1964 Wilamowo  
764Konopka Zofia *26-02-1936 Dzierzbia †08-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
765Konopka Zygmunt Henryk *04-01-1948 Świdry †08-06-2000 Świdry /Wąsosz/  
766Konopko Jan *około 1926 Bagienice †23-05-1951 Grajewo  
767Konopko Jerzy *10-04-1934 Bagienice †26-10-2008 /Wąsosz/   
768Konopko Wiesław *03-02-1943 Kownacin †10-12-2003 Bagienice /Wąsosz/   
769Korwek Stanisław *08-01-1935 Ławsk †21-06-1935 Ławsk  
770Korycka Marianna z d. Kryczka *1933 †06-1990 Łódź  
771Korzeniecka Ewa *07-02-1932 †21-03-1932 Niećkowo  
772Korzeniecki Jan *08-11-1929 Niećkowo †22-12-1929 Niećkowo  
773Korzeniecki Józef *01-05-1944 Niećkowo †03-08-1993 Niećkowo /Wąsosz/  
774Korzeniecki Stanisław *03-01-1933 †16-01-1933 Niećkowo  
775Kosińska Michalina z d. Niebrzydowska *02-08-1945 Modzele †  
776Kosińska Teresa *10-05-1939 Świdry †17-09-1940 Świdry /Wąsosz/   
777Kosiński Franciszek *około 11-1932 Świdry †04-02-1933 Świdry   
778Kosiński Wiesław *około 04-1948 Świdry †21-09-1948 Świdry   
779Kosmaczewski Stanisław *około 1925 †27-03-1928  
780Kosmowska Anna *około 1926 Ławsk †07-11-1928 Ławsk  
781Kosmowska Zofia z d. Kowalska *15-05-1926 Świdry †27-12-1989 Grajewo /Wąsosz/  
782Kosmowski Adam *03-03-1925 Świdry †27-01-1998 /Wąsosz/  
783Kotarski Antoni *28-07-1942 Godlewo †21-02-1960 Godlewo  
784Kotarski Eugeniusz *12-09-1949 Godlewo †01-08-1950 Godlewo  
785Kotlarz Wacław *27-09-1928 Wąsosz †09-05-1969 Ławsk /Wąsosz/  
786Kotyński Henryk *17-05-1925 Sieburczyn †22-05-1945 Sieburczyn   
787Kotyński Stanisław *18-06-1930 Sieburczyn †08-08-2000 Des Plaines, IL /Chicago, IL/   
788Kowalewska Henryka *około 1936 Niećkowo †06-05-1947 Niećkowo  
789Kowalewska Leokadia *07-09-1928 Wąsosz †14-01-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
790Kowalewska Marianna *24-08-1938 Niećkowo †10-09-1938 Niećkowo  
791Kowalewska Marianna *około 1938 †11-09-1940 Żebry  
792Kowalewski Antoni *około 1941 Niećkowo †24-05-1949 Grajewo  
793Kowalewski Czesław *około 1927 Wąsosz †07-01-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
794Kowalewski Edward *25-09-1931 †19-10-1998 Żebry /Wąsosz/  
795Kowalewski Henryk *01-09-1933 Niećkowo †27-05-1934  
796Kowalewski Jan *20-08-1928 Ławsk †27-11-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
797Kowalewski Jan *01-05-1937 Niećkowo †04-01-1939 Niećkowo  
798Kowalska Halina *około 09-1941 Świdry †20-02-1942 Świdry /Wąsosz/  
799Kowalska Marianna z d. Bargłowska *05-04-1929 Radziłów †  
800Kowalski Antoni *12-06-1930 Niećkowo †27-10-1930 Niećkowo  
801Kownacka Jadwiga *20-04-1942 Kownatki †10-01-1943 Kownatki /Wąsosz/   
802Kownacka Teresa *10-05-1931 †15-09-1935 Kownatki /Wąsosz/   
803Kownacki Cyriak *1929 Kownatki †01-01-1938 Kownatki   
804Kownacki Stanisław *1941 †1942 Szczuczyn /Szczuczyn/  
805Kozdroń Genowefa z d. Sulewska *1931 Zaborowo †  
806Kozikowska Stanisława z d. Muszyńska *około 1925 Święcienin †  
807Kozikowski Jan *około 08-1932 Kownatki †06-11-1933 Kownatki /Wąsosz/  
808Kozikowski Mieczysław *16-05-1934 †17-05-1989 Białystok /Wąsosz/  
809Kozłowska Honorata z d. Włodkowska *20-02-1926 Rogienice-Wypychy †24-01-2012 West Haven, CT /West Haven, CT/   
810Kozłowska Janina *05-06-1940 Wąsosz †20-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
811Kozłowska Janina *1947 Ełk †1947   
812Kozłowska Romualda z d. Dzięgielewska *około 1925 Żebry †26-01-1980 Miłusze /Wąsosz/  
813Kozłowska Wiesława *03-12-1942 Żebry †28-03-1943 Żebry /Wąsosz/  
814Kozłowska Zofia *około 02-1946 Niećkowo †13-05-1947 Niećkowo  
815Kozłowski Antoni *05-12-1942 Kędziorowo †17-09-2013 Wejherowo  
816Kozłowski Antoni *02-01-1934 Wąsosz †04-04-1934 Wąsosz  
817Kozłowski Antoni *17-04-1927 Grabowo †18-10-1996 /Wąsosz/  
818Kozłowski Eugeniusz *04-08-1939 †26-08-1940 Wąsosz  
819Kozłowski Jan *06-01-1936 Koniecki Duże †06-08-1936 Koniecki Duże  
820Kozłowski Józef *około 1938 Wąsosz †11-03-1947 Wąsosz  
821Kozłowski Sławomir *11-07-1947 Kędziorowo †02-09-1948 Kędziorowo  
822Kozłowski Stanisław *20-12-1930 Wąsosz †06-08-1931 Wąsosz   
823Kozłowski Stanisław *03-10-1934 Koniecki Duże †10-01-1938 Koniecki Duże  
824Kozłowski Wincenty *27-01-1940 Wąsosz †27-05-1940 Wąsosz  
825Kozłowski Władysław *07-01-1928 Wąsosz †29-03-2006  
826Krajewska Zofia *29-04-1929 Wąsosz †06-05-1929 Wąsosz   
827Krajewski Antoni *17-01-1925 Konopki Monety †08-06-1981 /Wąsosz/  
828Krasińska Celina z d. Borkowska *16-12-1935 Kędziorowo †28-07-2013 Grajewo /Wąsosz/  
829Krawcewicz Irena *01-05-1940 Ławsk †29-04-1942 Szczuczyn /Wąsosz/  
830Krawcewicz Zofia *23-11-1929 Kramarzewo †16-12-1932 Kramarzewo  
831Kreska Daniela *20-09-1936 Żebry †22-08-1937 Żebry /Wąsosz/   
832Kreska Jadwiga *13-07-1938 Bagienice †19-07-1938 Bagienice   
833Kreska Stefan *27-08-1948 †11-11-1995 /Wąsosz/  
834Krupa Antoni *1930 †1995 Wrocław  
835Kruszyńska Anna *03-04-1931 Żebry †19-09-1932 Żebry /Wąsosz/  
836Kruszyńska Janina z d. Nieszała *02-02-1944 Kędziorowo †22-07-2002 Żebry /Wąsosz/  
837Kruszyński Henryk *około 1925 Żebry †20-03-1952 Żebry /Wąsosz/  
838Krygier Marianna *1927 Bzury †16-03-1935 Bzury /Wąsosz/  
839Krymska Irena *około 09-1932 Kownatki †11-08-1933 Kownatki /Wąsosz/  
840Krymska Irena *15-03-1930 Kownatki †04-07-1930 Kownatki  
841Krymska Jadwiga *20-05-1942 Kownatki †03-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
842Krymska Stanisława *około 09-1943 Kownatki †14-12-1943 Kownatki  
843Krymski Aleksander *około 1938 Kownatki †28-02-1944 Kownatki /Wąsosz/  
844Kryszczyńska Zofia z d. Szleter *przed 26-11-1941 †  
845Kryszpin Józef *31-03-1929 Wąsosz †02-05-1929 Wąsosz  
846Krzyżanowska Daniela *około 01-1943 Wąsosz †30-07-1944 Wąsosz  
847Krzyżanowska Genowefa *13-03-1931 Wąsosz †26-01-1933 Wąsosz  
848Krzyżanowska Regina *08-03-1929 Wąsosz †25-09-1929  
849Krzyżanowska Zofia z d. Tarnacka *19-05-1934 Wąsosz †10-06-1985 Grajewo /Wąsosz/  
850Krzyżanowski Czesław *26-06-1939 Zacieczki †   
851Krzyżanowski Czesław *01-07-1927 Wąsosz †14-06-1987 Grajewo /Wąsosz/  
852Krzyżanowski Eugeniusz *16-07-1930 †15-08-1931 Wąsosz  
853Krzyżanowski Eugeniusz *01-02-1933 Wąsosz †20-04-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
854Krzyżanowski Jan *30-06-1930 †21-05-1932 Wąsosz  
855Krzyżanowski Jan *20-10-1939 Wąsosz †24-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
856Krzyżanowski Lucjan *01-12-1946 Wąsosz †18-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
857Krzyżanowski Tadeusz *28-06-1941 Wąsosz †22-05-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
858Krzyżanowski Władysław *02-08-1942 Ławsk †13-06-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
859Księżakowska Halina *około 10-1945 †23-12-1945 Wąsosz  
860Kucharczyk Celina z d. Jaszkowska *16-07-1933 Wąsosz †1964 Wrocław /Wrocław/  
861Kucharczyk Stefan *12-05-1932 Scięgna †1976 Wrocław /Wrocław/  
862Kuczewska Aleksandra z d. Buziewicz *27-11-1928 †28-12-1994 Grajewo /Wąsosz/  
863Kuczewska Anna *około 1933 Wąsosz †18-06-1947 Wąsosz   
864Kuczewska Jadwiga z d. Tyszko *01-08-1947 Kramarzewo †  
865Kuczewska Janina *01-06-1935 Wąsosz †09-04-1936 Wąsosz   
866Kuczewska Marianna z d. Kacperska *02-03-1937 Bagienice †04-04-2002 Grajewo /Wąsosz/  
867Kuczewska Marianna *10-03-1937 Wąsosz †06-02-1938   
868Kuczewska Teresa *11-01-1938 Ławsk †17-08-1938 Ławsk  
869Kuczewski Dominik *08-04-1941 Kędziorowo †2008  
870Kuczewski Eugeniusz *około 09-1930 Wąsosz †05-03-1932 Wąsosz   
871Kuczewski Mieczysław *01-01-1937 Kramarzewo †  
872Kuczewski Wojciech Lucjan *23-04-1925 Wąsosz †04-01-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
873Kuczyńska Halina *12-03-1948 Wąsosz †30-07-1948 Wąsosz  
874Kuczyńska Helena *22-05-1938 Wąsosz †08-06-1938 Wąsosz  
875Kuczyńska Sabina z d. Bednarowicz *28-10-1925 Wąsosz †17-07-1998 Grajewo /Wąsosz/  
876Kuczyński Józef *10-07-1945 Milewo †18-10-1945 Milewo  
877Kukawska Maria z d. Jaśkowska *1932 Wąsosz †2008 Więcbork  
878Kulesza Czesława z d. Kotyńska *11-04-1933 Sieburczyn †16-10-1963 Łomża /Wizna/   
879Kulesza Henryk *10-06-1930 Kurpiki †04-08-2009 Białystok /Wizna/   
880Kulesza Tadeusz *01-09-1935 Kurpiki †1978 Bronowo /Bronowo/   
881Kulikowska Anna *29-03-1945 Wąsosz †około 1946 Wąsosz   
882Kulikowska Hieronima *około 1930 †08-02-1934 Zalesie  
883Kulikowska Jadwiga z d. Oskierko *25-04-1936 Żebry †29-08-1998 Żebry /Wąsosz/  
884Kulikowska Janina *27-01-1929 Zalesie †10-02-1929 Zalesie  
885Kulikowska Lucyna *15-03-1932 Zalesie †09-02-1934 Zalesie  
886Kulikowska Regina z d. Przybyszewska *około 1925 USA †  
887Kulikowska Stanisława z d. Grudkowska *06-12-1928 Chrzanów Mały †03-08-2004 Grajewo /Wąsosz/  
888Kulikowski Franciszek *28-10-1926 †12-05-1994 Grajewo /Wąsosz/  
889Kurkowski Dominik Jan *około 06-1948 Kieljany †12-08-1948 Kieljany  
890Kurkowski Eugeniusz *01-11-1926 Grzymki †   
891Kurzyp Jadwiga z d. Czarniawska *około 1945 †około 1993 Chicago, IL  
892Ladzińska Bolesława *około 1926 Kownatki †06-04-1929 Kownatki /Wąsosz/  
893Ladzińska Czesława *około 03-1932 †03-12-1932 Wąsosz  
894Ladzińska Helena *1928 Wąsosz †12-09-1929 Wąsosz  
895Ladzińska Marianna *08-12-1934 †25-12-1934  
896Ladzińska Zofia *02-08-1933 Kownatki †13-05-1936 Kownatki  
897Ladziński Eugeniusz *28-08-1926 Wąsosz †08-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
898Ladziński Henryk *20-07-1936 Jambrzyki †23-03-1983 Grajewo /Wąsosz/  
899Ladziński Józef *01-10-1936 Wąsosz †06-01-1937 Wąsosz  
900Ladziński Mieczysław *13-07-1939 Wąsosz †24-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
901Ladziński Paweł *około 07-1945 Wąsosz †14-10-1945 Wąsosz  
902Ladziński Ryszard *14-01-1929 Wąsosz †24-05-1930 Wąsosz  
903Ladziński Stanisław *15-10-1947 Wąsosz †03-01-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
904Ladziński Stanisław *12-07-1930 Wąsosz †14-11-2002 Grajewo /Wąsosz/  
905Ladziński Władysław *15-07-1932 Wąsosz †30-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
906Lamko Helena z d. Chrzanowska *16-07-1930 †08-10-1952 Białaszewo /Białaszewo/  
907Laszczkowska Genowefa z d. Olszewska *02-02-1929 Ławsk †10-04-1956 Grajewo /Wąsosz/  
908Laszczkowska Genowefa *18-06-1941 Ławsk †03-08-1941 Ławsk /Wąsosz/  
909Laszczkowska Teresa *25-09-1940 Ławsk †18-12-1940 Ławsk /Wąsosz/  
910Laszczkowska Teresa z d. Milewska *06-08-1933 Grędy †20-07-1989 Kolno /Wąsosz/  
911Laszczkowski Bolesław *25-09-1929 Ławsk †21-04-1950 Szczuczyn  
912Laszczkowski Bolesław *01-06-1932 Wąsosz †22-04-1971 Grajewo /Wąsosz/  
913Laszczkowski Jan *03-05-1932 Wąsosz †17-05-1983 Białystok /Wąsosz/  
914Laszczkowski Józef *13-04-1928 Ławsk †20-03-1954 Łomża /Wąsosz/  
915Laszczkowski Stanisław *01-09-1929 Wąsosz †08-06-1982 Wąsosz /Wąsosz/   
916Laszczkowski Stanisław *13-06-1926 Kowalewo †03-05-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
917Lendo Regina z d. Komosińska *06-06-1927 Wąsosz †  
918Leszczewska Alfreda z d. Mścichowska *około 1925 Płochowo †  
919Leszczewska Helena *około 01-1948 Wąsosz †10-06-1949 Wąsosz  
920Leszczyńska Regina *około 07-1947 Grozimy †12-09-1947 Grozimy  
921Leszczyński Jan *około 01-1949 Grozimy †17-02-1949 Grozimy  
922Lewiński Wacław *1944 Ostrybór †2001 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
923Lewkowicz Jan *17-07-1942 Skaje †   
924Lewkowicz Stanisław *około 06-1942 Wąsosz †18-12-1943 Wąsosz  
925Lewkowski Edmund (Edward) *08-11-1929 Barzykowo †19-07-1992 Obrytki /Wąsosz/  
926Lisowski Norbert *30-10-1927 †2006 /Ełk/  
927Locman Antoni *26-05-1946 Żebry †28-05-1946 Żebry /Wąsosz/  
928Locman Helena *06-10-1930 Żebry †08-09-1931 Żebry  
929Locman Jadwiga *26-05-1946 Żebry †27-05-1946 Żebry /Wąsosz/  
930Locman Jan *25-04-1925 Żebry †04-07-2004 Łomża /Wąsosz/  
931Łaguna Daniela *około 12-1944 †07-09-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
932Łaguna Jerzy *18-01-1925 Pasichy †28-04-2004 Kolno /Wąsosz/  
933Łaguna Leokadia z d. Górska *05-01-1938 Sulewo Kownaty †   
934Łaguna Lucjan *16-01-1928 Stawiane †13-04-1988 Grajewo /Wąsosz/   
935Łaguna Sabina z d. Bagińska *30-06-1941 Łempice †04-07-1986 Białystok /Wąsosz/   
936Łaguna Teodozja *03-06-1930 †06-07-1931 Pasichy  
937Łajewska Leokadia *około 16-01-1930 †30-01-1930 Grozimy  
938Łajewski Wiesław *20-07-1949 Grozimy †19-08-1973 Białystok /Wąsosz/  
939Łempicka Anna z d. Wiśniewska *08-03-1935 Bagienice †05-03-2006 Gdynia   
940Łempicka Anna *około 01-1927 Kieljany †01-04-1927 Kieljany /Wąsosz/   
941Łempicka Barbara *10-04-1944 Świdry †30-08-1944 Świdry  
942Łempicka Daniela *17-03-1944 Bagienice †12-08-1944 Bagienice   
943Łempicka Eleonora *około 06-1933 Bagienice †07-07-1933 Bagienice /Wąsosz/   
944Łempicka Elżbieta *10-04-1944 Świdry †18-04-1945 Świdry  
945Łempicka Eugenia z d. Nerkowska *18-05-1935 Ciemianka †24-08-2004 Zambrów /Wąsosz/   
946Łempicka Eugenia *13-03-1936 Bagienice †14-09-1936 Bagienice   
947Łempicka Eugenia *01-11-1942 Kieljany †14-10-1943 Kieljany   
948Łempicka Genowefa *02-01-1945 Bagienice †17-04-1977 Bagienice   
949Łempicka Helena *03-10-1932 Święcienin †13-12-1932 Święcienin /Radziłów/   
950Łempicka Helena Hilda z d. Duda *07-01-1939 Zdedy †08-02-2004 Ełk /Ełk/   
951Łempicka Hieronima *około 02-1926 Bagienice †18-02-1927 Bagienice /Wąsosz/   
952Łempicka Jadwiga *około 12-1927 Jaki †22-12-1928 Jaki /Słucz/  
953Łempicka Jadwiga *21-06-1936 Bagienice †31-12-1938 Bagienice   
954Łempicka Józefa *08-1926 Niećkowo †11-09-1926 Niećkowo /Wąsosz/   
955Łempicka Leokadia z d. Gardocka *11-07-1929 Łempice †31-01-2001 /Wąsosz/   
956Łempicka Marianna z d. Wojsław *29-09-1930 Wąsosz †14-03-2015 Bajtkowo /Bajtkowo/   
957Łempicka Marianna *około 1931 Bagienice †03-04-1942 Bagienice /Wąsosz/   
958Łempicka Stanisława *około 20-06-1925 Niećkowo †04-07-1925 Niećkowo /Wąsosz/   
959Łempicka Stanisława *02-10-1938 Wąsosz †19-08-1940 Wąsosz   
960Łempicka Stanisława z d. Kotyńska *23-04-1928 Sieburczyn †25-09-1997 Pisz /Klusy/   
961Łempicka Zenobia *13-02-1944 Bagienice †01-09-1944 Bagienice   
962Łempicka Zofia z d. Malinowska *05-04-1935 Ławsk †29-03-1992 Białystok /Wąsosz/  
963Łempicki Antoni *około 1928 Kownatki †26-12-1929 Kownatki /Wąsosz/  
964Łempicki Bronisław *31-05-1927 Bagienice †05-07-2002 Bagienice /Wąsosz/   
965Łempicki Czesław *18-07-1937 Sulewo Kownaty †02-10-1940 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
966Łempicki Dominik *14-01-1928 Bagienice †16-01-2010 /Wąsosz/   
967Łempicki Edmund *11-09-1928 Święcienin †12-11-1928 Święcienin /Radziłów/   
968Łempicki Eugeniusz *10-10-1929 Bagienice †14-05-1993 Bartoszyce   
969Łempicki Franciszek *26-12-1940 Wąsosz †25-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
970Łempicki Henryk *24-12-1949 †06-02-1950 Klimaszewnica /Białaszewo/  
971Łempicki Henryk *około 10-09-1930 Bagienice †24-09-1930   
972Łempicki Henryk *około 14-06-1928 †24-06-1928 Wąsosz  
973Łempicki Henryk *14-10-1931 Bagienice †16-01-1982 Białystok /Wąsosz/   
974Łempicki Jan *15-04-1938 Zalesie †02-09-1939 Zalesie /Wąsosz/   
975Łempicki Jerzy *20-06-1938 Downary †19-01-2007 Konin   
976Łempicki Józef *25-07-1935 Radziłów †14-09-1990 Grajewo /Radziłów/   
977Łempicki Józef *30-07-1944 Wąsosz †15-07-2003 Komosewo /Wąsosz/   
978Łempicki Józef *26-04-1927 Sienickie †21-04-2005 Bajtkowo /Bajtkowo/   
979Łempicki Konstanty *02-06-1930 Wąsosz †08-04-2005   
980Łempicki Ludwik *12-10-1926 Bagienice †18-05-1998 Bagienice /Wąsosz/   
981Łempicki Marian *02-02-1930 †26-12-1933 Zaborowo /Wąsosz/   
982Łempicki Mieczysław *około 1925 Jaki †19-04-1930 Jaki /Słucz/  
983Łempicki Mieczysław *około 1927 †około 1928   
984Łempicki Piotr *25-02-1933 Jaki †2012  
985Łempicki Piotr *12-01-1936 Sienickie †18-11-2006 Ełk /Ełk/   
986Łempicki Ryszard *08-11-1940 Bagienice †19-11-1940 Bagienice   
987Łempicki Ryszard *29-01-1948 Mostołty †02-05-2008 Gdańsk /Sopot/   
988Łempicki Stanisław *około 1926 Sulewo Kownaty †15-08-1927 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
989Łempicki Stanisław *20-11-1942 Wąsosz †25-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
990Łempicki Stanisław *02-01-1935 Sulewo Kownaty †2010   
991Łempicki Tadeusz *1926 Bagienice †08-09-1955 Grajewo /Wąsosz/   
992Łempicki Tadeusz *28-03-1946 Sulewo Kownaty †01-11-2010 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
993Łempicki Wacław *28-09-1941 Bagienice †12-01-1943 Bagienice /Wąsosz/   
994Łempicki Władysław *16-08-1934 Bagienice †12-04-1935 Bagienice /Wąsosz/   
995Łempicki Władysław *około 01-1932 Bagienice †22-09-1932 Kieljany   
996Łempicki Władysław *06-01-1929 Wąsosz †15-01-1991 Szczuczyn /Wąsosz/   
997Łempicki Zenon *13-02-1944 Bagienice †28-08-1944 Bagienice   
998Łepkowska Czesława *08-02-1930 Modzele †25-09-1930  
999Łepkowska Janina *około 06-1929 Wąsosz †28-12-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1000Łepkowska Janina *25-01-1938 Modzele †27-09-1939 Modzele /Wąsosz/  
1001Łepkowski Jan *10-11-1942 Niećkowo †17-01-1943 Niećkowo /Wąsosz/  
1002Łepkowski Jan *12-08-1931 Modzele †28-08-1931 Modzele  
1003Łepkowski Stefan *10-12-1930 Bęćkowo †04-06-1979  
1004Łęgowska Zofia z d. Dybikowska *około 1925 Kramarzewo †  
1005Łochowska Irena *18-03-1949 †15-10-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1006Łochowska Irena *25-08-1930 Klimaszewnica †05-02-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1007Łochowski Stanisław *06-11-1938 Klimaszewnica †22-11-2001 /Klusy/  
1008Łochowski Zbigniew *17-03-1946 Grozimy †16-06-1972 Ełk /Wąsosz/  
1009Łojewska Halina *około 1932 Brychy †06-06-1944 Brychy /Przytuły/   
1010Łojewska Jadwiga *01-10-1931 Modzele †16-09-1932 Modzele  
1011Łojewski Lech *1948 †25-01-1999 Woszczele   
1012Łoniewski Stanisław *15-08-1944 Sulewo Kownaty †11-01-1945 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1013Łosiewicz Helena *15-10-1930 †11-03-1931 Kudłaczewo  
1014Łosiewski Edmund *05-04-1946 Bukowo †  
1015Łoś Adam Józef *02-03-1941 Wąsosz †08-01-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
1016Łoś Eugenia *01-01-1948 Wąsosz †18-08-1948 Wąsosz  
1017Łoś Franciszek *17-09-1928 Ławsk †11-06-1993 Białystok /Wąsosz/  
1018Łoś Jadwiga *około 08-1935 Ławsk †02-11-1935 Ławsk /Wąsosz/  
1019Łoś Jan *13-12-1939 Wąsosz †25-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1020Łoś Jan *07-07-1946 Ławsk †24-10-1984 Ławsk /Wąsosz/  
1021Łoś Stanisław *18-03-1930 Ławsk †20-06-1930 Ławsk  
1022Łoś Stanisław *16-01-1944 Wąsosz †1996 Gdańsk   
1023Łoś Zofia *około 1949 Szczuczyn †03-11-1951 Ławsk /Wąsosz/  
1024Łoś Zofia z d. Chełmińska *08-03-1942 Niećkowo †20-05-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
1025Łoś Zofia *21-09-1948 Ławsk †15-12-1950 Ławsk  
1026Łuczyńska Genowefa *01-10-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz   
1027Łuczyński Stanisław *01-06-1935 †01-03-1936 Wąsosz   
1028Łukasiak Zofia *28-04-1947 Ławsk †24-05-1947 Ławsk  
1029Maciejewska Czesława *28-12-1925 Wąsosz †07-09-1979 Modzele /Wąsosz/  
1030Maciejewska Teresa *29-03-1930 †29-12-2010  
1031Maciorowska Anna z d. Smolińska *15-03-1931 Kędziorowo †29-06-1996 /Wąsosz/  
1032Maciorowska Anna z d. Tyszkiewicz *około 1925 Kudłaczewo †  
1033Maciorowska Anna z d. Perkowska *09-01-1929 Bagienice †01-03-1985 Grajewo /Wąsosz/  
1034Maciorowski Jan *około 1927 Sojczyn-Borowy †2010  
1035Maciorowski Jan *1937 Ciemnoszyje †02-05-2005 Grajewo /Grajewo/   
1036Maciorowski Józef *28-01-1934 Białaszewo †22-01-1979 Szczuczyn  
1037Majewski Józef *1948 Łomża †2009 Łomża /Łomża/  
1038Makarewicz Anna *01-04-1937 Ławsk †10-06-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1039Makuszewska Antonina z d. Komosińska *16-02-1925 Wąsosz †31-01-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
1040Makuszewska Halina z d. Orłowska *29-03-1944 Wąsosz †15-09-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
1041Makuszewski Bolesław *20-05-1941 Wąsosz †przed 15-09-1999 USA  
1042Makuszewski Józef Bronisław *04-08-1943 Wąsosz † /Niedźwiadna/  
1043Makuszewski Zygmunt *04-08-1938 Wąsosz †26-05-1984 Brooklyn, NY /Wąsosz/  
1044Malinowska Anastazja z d. Kosmowska *19-06-1925 Ławsk †12-10-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1045Malinowska Celina z d. Olszewska *02-07-1943 Ławsk †2004 Węgorzewo /Węgorzewo/  
1046Malinowska Helena *05-11-1933 Czerwonki †02-06-1934 Czerwonki  
1047Malinowska Helena z d. Kosmowska *02-03-1929 Ławsk †08-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1048Malinowska Jadwiga *01-05-1944 Czerwonki †03-05-1956 Czerwonki /Wąsosz/  
1049Malinowska Jadwiga *15-10-1937 Niećkowo †25-11-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1050Malinowska Jadwiga *około 08-1949 Wąsosz †01-04-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
1051Malinowska Kazimiera *około 05-1932 Niećkowo †05-08-1932 Niećkowo  
1052Malinowska Stanisława z d. Zielińska *08-05-1925 Wąsosz †28-01-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
1053Malinowska Stefania *15-02-1939 Czerwonki †24-12-1946 Czerwonki  
1054Malinowska Zofia *05-1928 †05-06-1928 Niećkowo  
1055Malinowski Aleksander *19-12-1927 Wąsosz †01-01-1993 Świdnica /Wąsosz/  
1056Malinowski Aleksander *02-10-1935 †08-10-1982 Łomża /Wąsosz/  
1057Malinowski Andrzej *30-11-1928 Sokoły †19-05-1984 Ełk /Wąsosz/  
1058Malinowski Antoni *około 05-1942 Ławsk †04-11-1943 Ławsk /Wąsosz/  
1059Malinowski Jan *01-10-1929 Ławsk †27-10-1988 Ławsk /Wąsosz/  
1060Malinowski Józef *1937 Czerwonki †23-07-1958 Czerwonki /Wąsosz/  
1061Malinowski Józef *18-03-1926 Sokoły †22-03-1998 Białystok /Wąsosz/  
1062Malinowski Mieczysław *07-01-1931 †19-11-1931 Milewo  
1063Malinowski Stanisław *1941 Ławsk †2008 Węgorzewo /Węgorzewo/  
1064Malinowski Tadeusz *03-04-1944 Wąsosz †08-04-1944 Wąsosz  
1065Małachowska Janina *około 1925 Bagienice †02-02-1936 Bagienice   
1066Małolepsza Anna z d. Karaś *24-09-1936 †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1067Małolepsza Jadwiga *10-07-1937 Wąsosz †17-04-1939 Wąsosz  
1068Małolepszy Czesław *22-02-1931 Wąsosz †04-09-1931 Wąsosz  
1069Małolepszy Edward *03-03-1929 Kędziorowo †27-03-1984 Kędziorowo /Wąsosz/  
1070Małolepszy Kazimierz *13-04-1925 Komosewo †08-09-1981 Grajewo /Wąsosz/  
1071Małolepszy Władysław *08-02-1936 Wąsosz †19-02-1936 Wąsosz  
1072Marcińczyk Halina *około 1941 Ławsk †15-12-1947 Ławsk  
1073Marczykowski Eugeniusz *20-02-1925 Wąsosz †08-04-1982 /Wąsosz/   
1074Marczykowski Jan *1938 Wąsosz †10-08-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1075Marczykowski Józef *19-03-1936 Wąsosz †06-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1076Marczykowski Stefan *02-05-1940 Wąsosz †  
1077Markowska Anna *około 01-1925 †05-06-1928 Żebry  
1078Markowska Marianna *26-01-1940 Kudłaczewo †18-08-1940 Kudłaczewo  
1079Markowska Pelagia z d. Sierbińska *17-11-1928 Żebry †03-10-2011 /Grajewo/  
1080Markowska Stefania *około 1930 Żebry †26-09-1940 Żebry /Wąsosz/  
1081Markowski Henryk *24-01-1927 Żebry †02-02-2009 /Grajewo/  
1082Markowski Jan *18-07-1940 Grozimy †26-07-1940 Grozimy /Wąsosz/  
1083Markowski Stanisław *09-10-1946 Żebry †23-10-1946 Żebry   
1084Markowski Stanisław *04-07-1936 Dzierzbia †29-06-1960 Grajewo /Wąsosz/  
1085Matejko Antoni *13-10-1936 Wąsosz †1992 Kraków   
1086Matejko Jan *05-08-1934 Wąsosz †2002 Kraków   
1087Matyszewska Bolesława z d. Smolińska *30-04-1926 †08-12-1995  
1088Matyszewska Janina *około 1925 Niećkowo †14-06-1933 Niećkowo /Wąsosz/  
1089Matyszewska Zofia *14-05-1947 Niećkowo †24-11-1948 Niećkowo  
1090Matyszewski Aleksander *05-01-1926 †15-01-1994 Niećkowo /Wąsosz/  
1091Matyszewski Henryk *01-04-1936 Niećkowo †05-08-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1092Matyszewski Józef *około 03-1941 Niećkowo †19-09-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
1093Matyszewski Stanisław *20-12-1941 Niećkowo †14-12-1975 Prostki /Wąsosz/  
1094Merchelska Anna *29-07-1940 Wąsosz †09-01-1941 Wąsosz  
1095Merchelska Irmina *12-05-1938 †27-08-1989 Warszawa /Wąsosz/   
1096Merchelska Teresa *01-04-1934 Żebry †02-08-1934 Żebry  
1097Merchelski Bronisław *14-07-1930 Żebry †15-09-1968 Żebry /Wąsosz/  
1098Merchelski Czesław *10-10-1930 Żebry †15-05-1931 Żebry  
1099Merchelski Eugeniusz *13-08-1932 Wąsosz †20-11-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
1100Merchelski Józef *03-1927 Żebry †28-04-1927 Żebry /Wąsosz/  
1101Merchelski Stanisław *12-11-1934 Wąsosz †04-12-2009 Ełk  
1102Merchelski Władysław *12-05-1927 Wąsosz †19-12-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
1103Męczkowska Elżbieta *12-1944 Obrytki †12-01-1945 Obrytki  
1104Męczkowska Janina *około 02-1949 Szczuczyn †11-09-1949 Szczuczyn  
1105Męczkowski Bolesław *03-07-1926 Obrytki †03-02-2001 Obrytki /Wąsosz/  
1106Mielnik Jadwiga z d. Grondwald *1937 Komosewo †   
1107Mieńkowska Janina z d. Ołdakowska *09-05-1925 Wąsosz †07-12-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
1108Mieńkowska Marianna *09-01-1939 Wąsosz †28-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1109Mieńkowska Teresa *28-01-1941 Wąsosz †18-08-1942 Wąsosz   
1110Mieńkowska Zofia *28-01-1941 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz   
1111Mieńkowski Antoni *25-07-1938 Wąsosz †07-08-1939 Wąsosz /Wąsosz/   
1112Mieńkowski Antoni *24-03-1943 Wąsosz †06-04-1943 Wąsosz /Wąsosz/   
1113Mieńkowski Czesław *01-02-1949 Wąsosz †17-03-1949 Wąsosz   
1114Mieńkowski Edward *19-05-1938 †02-07-1938 Wąsosz   
1115Mieńkowski Jan *10-08-1948 †16-07-1993 Łomża /Wąsosz/   
1116Mieńkowski Józef *29-08-1930 Wąsosz †03-03-1976 Wąsosz /Wąsosz/   
1117Mieńkowski Stanisław *29-08-1929 Wąsosz †14-03-1931 Wąsosz  
1118Mieńkowski Władysław *1925 †07-09-1954 Zalesie /Wąsosz/   
1119Mierzejewska Genowefa *około 1925 Niećkowo †07-07-1938 Niećkowo  
1120Mierzwińska Teresa z d. Łempicka *20-06-1938 †13-11-2004   
1121Mikucka Regina *1940 Kownatki †28-06-1942 Kownatki /Wąsosz/   
1122Mikucki Czesław *16-02-1947 Niećkowo †10-04-1947 Niećkowo  
1123Mikucki Franciszek *08-01-1947 Łempice †20-04-1947 Łempice  
1124Mikucki Ryszard *03-09-1937 Kownatki †09-05-1938 Kownatki   
1125Mikucki Stanisław *około 1932 Bęćkowo †08-07-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1126Mikucki Wincenty *05-04-1925 Ramoty †13-06-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1127Milewska Cecylia z d. Zawistowska *01-01-1926 Kosówka †26-10-1977 Łempice /Wąsosz/  
1128Milewska Janina *18-01-1942 Grędy †20-06-1942 Grędy /Wąsosz/  
1129Milewska Kazimiera *16-05-1938 Łempice †21-06-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
1130Milewski Bolesław *10-01-1932 Grędy †16-01-1934 Grędy  
1131Milewski Henryk *27-10-1926 Niedźwiedzkie †01-10-1999 Grajewo /Grajewo/   
1132Milewski Hieronim *14-07-1929 †16-09-1995 Łempice /Wąsosz/  
1133Milewski Jan *około 1928 Grędy †22-04-1946 Grędy  
1134Milewski Jan *24-06-1945 Niedźwiedzkie †05-02-1953 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1135Milewski Józef *03-12-1942 Niedźwiedzkie †29-01-1943 Niedźwiedzkie  
1136Milewski Stanisław *21-01-1938 Niedźwiedzkie †18-07-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
1137Milewski Tadeusz *15-07-1935 Grędy †25-08-1940 Grędy  
1138Milewski Wiktor *26-05-1932 Niedźwiedzkie †11-09-1932 Niedźwiedzkie  
1139Mioduszewska Regina *około 06-1927 Kucze Małe †16-09-1927 Kucze Małe /Jedwabne/   
1140Mioduszewska Zofia *około 12-1925 Kucze Małe †07-09-1926 Kucze Małe /Jedwabne/   
1141Mioduszewski Stanisław *02-01-1939 Ławsk †10-01-1939 Ławsk  
1142Misztal Janina z d. Kalinowska *15-08-1926 Grędy †02-08-2000 Żebry /Wąsosz/  
1143Misztal Krystyna *01-09-1940 Żebry †17-10-1940 Wąsosz  
1144Misztal Marianna *01-03-1939 Żebry †05-04-1939 Żebry  
1145Mitros Jadwiga *27-11-1939 Modzele †03-10-1940 Modzele /Wąsosz/  
1146Młynarczyk Irena *30-04-1941 Wąsosz †30-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/   
1147Młynarczyk Jan *06-07-1947 Wąsosz †19-05-1948 Wąsosz  
1148Młynarczyk Zofia *23-09-1945 Wąsosz †06-11-1945 Wąsosz  
1149Mocarska Jadwiga *12-1931 Męczki †08-08-1932 Męczki   
1150Mocarska Sabina z d. Ladzińska *20-05-1928 Wąsosz †27-02-2001 /Wąsosz/   
1151Mocarski Edmund *06-07-1942 Szczuczyn †02-08-1942 Szczuczyn  
1152Moczydłowski Eugeniusz *02-09-1930 Wąsosz †09-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1153Moczydłowski Franciszek *16-07-1936 Wąsosz †24-08-1937 Wąsosz /Wąsosz/   
1154Moczydłowski Jan *01-05-1934 Wąsosz †26-11-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
1155Modzelewska Aniela *10-07-1925 Godlewo †04-02-1967 Godlewo /Wąsosz/  
1156Modzelewska Eleonora *około 01-1927 †31-05-1928 Bagienice  
1157Modzelewska Jadwiga *23-01-1935 †15-09-1996 /Wąsosz/  
1158Modzelewska Janina z d. Raciborska *11-07-1941 †05-01-1992 Grajewo /Wąsosz/  
1159Modzelewska Marianna z d. Danowska *03-02-1932 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1160Modzelewska Marianna *28-10-1932 Bzury †01-11-1933 Bzury /Wąsosz/  
1161Modzelewska Natalia z d. Bagińska *02-10-1931 †22-10-1994 Gdańsk /Wąsosz/  
1162Modzelewska Teresa *23-04-1932 Wąsosz †28-10-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1163Modzelewska Urszula *około 1934 Wąsosz †04-09-1940 Wąsosz  
1164Modzelewski Henryk *10-01-1934 †06-11-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
1165Modzelewski Marian *12-07-1941 Ławsk †przed 01-1945  
1166Modzelewski Marian *21-02-1945 Ławsk †26-02-1945 Ławsk  
1167Modzelewski Stanisław *02-02-1931 †10-10-1931 Bzury  
1168Mogielnicka Czesława z d. Dzierska *15-12-1927 †08-12-1981 Olszewo /Wąsosz/  
1169Mordasiewicz Franciszek *05-11-1939 Radziłów †13-12-1939 Radziłów /Radziłów/  
1170Mroczkowska Leokadia *06-01-1934 †12-02-1935 Czerwonki /Wąsosz/   
1171Mroczkowska Melania *15-07-1939 Czerwonki †03-06-1940 Czerwonki   
1172Mroczkowski Aleksander *27-05-1930 Bagińskie †04-01-2000 Grajewo /Wąsosz/   
1173Mroczkowski Eugeniusz *01-05-1937 Wojsławy †17-07-1949 Wojsławy /Wąsosz/  
1174Mroczkowski Henryk *około 1927 Czerwonki †15-03-1946 Czerwonki   
1175Mroczkowski Jan *około 08-1939 Wojsławy †27-05-1940 Wojsławy  
1176Mroczkowski Józef *06-09-1925 Wypychy †04-08-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1177Mroczkowski Kazimierz *14-02-1935 Wojsławy †22-08-1935 Wojsławy /Wąsosz/  
1178Mroczkowski Tadeusz *11-02-1938 Wojsławy †27-03-1939 Wojsławy  
1179Mrozowicz Jerzy *09-11-1946 †14-06-2001  
1180Mruk Halina z d. Łaguna *15-02-1926 †10-12-1996 /Wąsosz/  
1181Mścichowska Jadwiga *około 1944 Sulewo Kownaty †01-02-1947 Sulewo Kownaty  
1182Mścichowski Antoni *14-02-1926 Sulewo Kownaty † Ełk /Ełk/  
1183Mścichowski Mieczysław *13-11-1931 Sulewo Kownaty †20-09-1956 Giżycko /Wąsosz/  
1184Mścichowski Tadeusz *12-05-1925 Sulewo Kownaty †31-08-1984 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1185Murawski Kazimierz *15-08-1933 Wąsosz †25-08-1934 Wąsosz  
1186Muszyńska Jadwiga z d. Trzonkowska *04-10-1929 Niećkowo †08-05-1995 Pisz /Wąsosz/  
1187Muzykiewicz Antoni *około 02-1930 Kownatki †01-09-1930 Kownatki  
1188Myszkowski Władysław *02-02-1931 Żebry †27-10-1931 Żebry /Wąsosz/  
1189Myśliński Mieczysław *09-12-1926 Burzyn †08-07-1953 Kętrzyn /Wąsosz/  
1190Najda Henryk *1925 Janowo †1997 Pisz /Szymonka/  
1191Najda Janina z d. Dębek *1931 Wincenta †1992 Mikołajki /Mikołajki/  
1192Nawrocka Józefata *02-07-1946 Kramarzewo †04-07-1946 Kramarzewo  
1193Nerkowski Stanisław *około 01-07-1949 Wąsosz †15-07-1949 Wąsosz  
1194Niebrzydowska Eleonora *20-02-1930 Wojsławy †09-03-1930 Wojsławy   
1195Niebrzydowska Helena *około 1933 Sulewo Kownaty †11-02-1935 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1196Niebrzydowska Jadwiga *14-12-1934 Stawiane †12-04-1935 Stawiane /Wąsosz/  
1197Niebrzydowska Marianna Bożenna *05-11-1948 Wojsławy †31-12-1948 Wojsławy   
1198Niebrzydowska Pelagia *29-12-1931 Obrytki †20-07-1933 Obrytki /Wąsosz/  
1199Niebrzydowska Teresa *04-09-1945 Wojsławy †21-09-1945 Wojsławy   
1200Niebrzydowski Antoni *27-08-1949 †18-01-1990 Świdry /Wąsosz/  
1201Niebrzydowski Bolesław *25-02-1926 Sulewo Prusy †po 18-03-1989 /Wąsosz/   
1202Niebrzydowski Dominik *18-07-1940 Żebry †07-06-1942 Żebry /Wąsosz/  
1203Niebrzydowski Jerzy *13-08-1936 Wąsosz †22-02-1937 Wąsosz   
1204Niebrzydowski Kazimierz *21-01-1940 Obrytki †07-08-1940 Obrytki  
1205Niebrzydowski Marian *15-01-1931 Sulewo Kownaty †07-09-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1206Niecikowska Anna *10-06-1929 †01-01-1933 Niećkowo /Wąsosz/  
1207Niecikowska Czesława *04-06-1932 Niećkowo †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1208Niecikowski Jan *około 01-1928 Niećkowo †21-05-1929 Kędziorowo  
1209Niecikowski Janusz *13-03-1948 Nieciki †13-03-1950 Nieciki   
1210Niecikowski Stanisław *24-08-1939 Niećkowo †03-05-1959 Niećkowo /Wąsosz/  
1211Niedźwiedzka Barbara *około 1938 Wąsosz †07-05-1946 Wąsosz  
1212Niedźwiedzka Barbara Maria *około 12-1931 Niećkowo †05-08-1932 Niećkowo  
1213Niedźwiedzka Marianna *około 1942 Wąsosz †26-01-1945 Wąsosz  
1214Niedźwiedzki Aleksander *26-02-1932 Wąsosz †16-08-1932 Wąsosz  
1215Niedźwiedzki Bronisław *około 03-1928 †10-12-1928 Bzury  
1216Niedźwiedzki Henryk *01-10-1929 Niedźwiedzkie †04-10-1929 Niedźwiedzkie  
1217Niedźwiedzki Józef *18-08-1935 Kownatki †08-12-1937 Kownatki /Wąsosz/  
1218Niedźwiedzki Marian *11-04-1937 Kędziorowo †19-03-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1219Nienałtowska Eugenia *26-10-1929 Małachowo †16-01-1930 Małachowo   
1220Nienałtowski Antoni *26-02-1934 Małachowo †07-04-1945 Małachowo /Wizna/   
1221Nienałtowski Hieronim *05-1925 Małachowo †20-09-1925 Małachowo   
1222Nieszała Józef *08-05-1940 Kędziorowo †29-07-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
1223Nieszała Mieczysław *28-09-1947 Kędziorowo †15-04-1949 Kędziorowo  
1224Nietupska Helena *04-08-1936 Ławsk †17-09-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1225Nietupska Jadwiga z d. Gosiewska *24-12-1944 Wojewodzin †  
1226Nietupska Marianna *około 1938 Ławsk †19-08-1941 Ławsk /Wąsosz/  
1227Nietupski Józef *06-01-1944 Kapice †  
1228Nietupski Józef *10-11-1929 Ławsk †25-04-1933 Ławsk  
1229Nikonowicz Henryk *około 1930 Kudłaczewo †23-03-1937 Kudłaczewo  
1230Nikonowicz Jan *06-10-1931 Wąsosz †24-05-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1231Nikonowicz Marian *01-02-1940 Wąsosz †19-02-1940 Wąsosz  
1232Nikonowicz Stanisław *03-11-1933 Wąsosz †16-08-1940 Wąsosz  
1233Nitkowska Marianna Henryka *05-11-1949 Grozimy †11-11-1949 Grozimy  
1234Nitkowski Henryk *16-02-1926 Grozimy †08-01-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1235Nitkowski Józef *26-03-1942 Kudłaczewo †11-09-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1236Norkowski Ryszard *23-06-1939 Wąsosz †08-03-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1237Nowakowska Władysława *około 01-1925 Sieburczyn †26-07-1926 Sieburczyn /Burzyn/   
1238Nowakowski Tadeusz *około 1927 Sieburczyn †06-04-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
1239Nowik Marianna z d. Glińska *07-08-1944 Wąsosz †  
1240Ofman Jerzy *16-09-1939 Ławsk †04-12-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1241Ogonowski Julian *30-07-1939 Kłyżów †22-08-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1242Olszewska Anna z d. Werenc *około 1926 Ławsk †11-06-1946 Ławsk  
1243Olszewska Eugenia *około 06-1927 †24-12-1928 Wąsosz   
1244Olszewska Genowefa *około 01-1927 †19-04-1928 Ławsk  
1245Olszewska Helena *31-03-1940 Ławsk †07-01-1942 Ławsk /Wąsosz/  
1246Olszewska Irena *09-09-1937 Ławsk †06-05-1938 Ławsk  
1247Olszewska Marianna *01-05-1936 †11-07-1936 Ławsk /Wąsosz/  
1248Olszewska Teresa *około 08-1932 †07-01-1933 Ławsk  
1249Olszewski Aleksander *1927 †27-06-1939 Czerwonki /Wąsosz/  
1250Olszewski Antoni *19-10-1940 Żebry †31-08-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1251Olszewski Antoni *15-06-1933 †28-07-1982 /Wąsosz/  
1252Olszewski Bronisław *około 1929 Ławsk †02-04-1947 Ławsk  
1253Olszewski Czesław *06-11-1925 Ławsk †09-03-2002 Ławsk /Wąsosz/  
1254Olszewski Edmund *około 1927 Wąsosz †14-04-1933 Wąsosz  
1255Olszewski Franciszek *04-10-1926 Ławsk †01-02-1967 Ławsk /Wąsosz/  
1256Olszewski Jan *około 11-1948 Ławsk †30-12-1948 Ławsk  
1257Olszewski Jan *14-02-1936 Ławsk †29-07-1936 Ławsk /Wąsosz/  
1258Olszewski Kazimierz *16-03-1939 Żebry †23-03-1939 Żebry  
1259Olszewski Kazimierz *04-03-1945 Ławsk †01-11-1946 Ławsk  
1260Olszewski Kazimierz *02-06-1932 Ławsk †08-03-1933 Ławsk  
1261Olszewski Stanisław *28-03-1937 Wąsosz †29-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/   
1262Olszewski Stanisław *20-09-1949 Możdżenie †22-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1263Olszewski Stanisław *01-01-1944 Żebry †02-11-1990 Białystok /Wąsosz/  
1264Olszewski Stanisław *26-09-1941 Wąsosz †21-06-2004 Wąsosz /Wąsosz/   
1265Olszewski Stanisław *28-07-1938 Wąsosz †28-09-1938 Wąsosz  
1266Olszewski Tadeusz *14-05-1929 Wąsosz †2011 Gdynia   
1267Ołdakowska Anna *około 03-1927 Szwelczyn †18-06-1927 Szwelczyn /Wąsosz/  
1268Ołdakowska Henryka *około 10-1927 Wąsosz †10-01-1929 Wąsosz  
1269Ołdakowska Jadwiga *08-09-1937 Wąsosz †08-12-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
1270Ołdakowska Józefa *około 1926 Wąsosz †12-02-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1271Ołdakowska Lucyna *20-01-1936 Wąsosz †30-03-1936 Wąsosz   
1272Ołdakowska Marianna *około 1946 Wąsosz †21-07-1951 Ełk /Wąsosz/   
1273Ołdakowska Regina *15-02-1936 Wąsosz †01-03-1936 Wąsosz  
1274Ołdakowska Stefania *około 1927 Wąsosz †17-11-1929 Wąsosz  
1275Ołdakowska Władysława *12-12-1933 †26-01-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
1276Ołdakowska Zofia *około 1926 Wąsosz †27-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
1277Ołdakowska Zofia *około 04-1948 Wąsosz †20-11-1948 Wąsosz   
1278Ołdakowski Antoni *02-01-1934 Ławsk †06-01-1935 Ławsk  
1279Ołdakowski Bronisław *17-08-1928 Wąsosz †26-12-2001 Grajewo /Wąsosz/  
1280Ołdakowski Czesław *09-1949 Rogale Wielkie †08-10-1949 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
1281Ołdakowski Czesław *14-01-1925 Wąsosz †08-12-1995 /Wąsosz/   
1282Ołdakowski Edward *31-01-1948 Rogale Wielkie †27-05-1948 Rogale Wielkie /Szczuczyn/  
1283Ołdakowski Eugeniusz *24-12-1944 Wąsosz †25-09-1997 USA   
1284Ołdakowski Franciszek *13-03-1929 Wąsosz †31-05-1929 Wąsosz  
1285Ołdakowski Henryk *23-10-1932 Ławsk †07-12-1932 Ławsk  
1286Ołdakowski Jan *06-09-1928 Wąsosz †07-08-1997 /Wąsosz/  
1287Ołdakowski Kazimierz Jan *około 1948 Wąsosz †24-09-1951 Szczuczyn /Wąsosz/  
1288Ołdakowski Marian *03-10-1936 Ławsk †20-12-1936 Ławsk  
1289Ołdakowski Stanisław *29-07-1931 Wąsosz †08-08-1931 Wąsosz  
1290Ołdakowski Stanisław *1944 Wąsosz †08-03-1945 Wąsosz   
1291Ołdakowski Stanisław *10-02-1945 Wąsosz †13-03-1945 Wąsosz  
1292Ołdakowski Wincenty *24-12-1930 Wąsosz †11-09-1954 Otwock /Wąsosz/  
1293Opoński Antoni *około 01-09-1948 Żebry †19-09-1948 Żebry  
1294Ordak Jan *07-03-1933 Chrzczanka Włościańska †21-09-1976  
1295Orłowska Anna *17-03-1935 †26-12-1985 Świdry /Wąsosz/  
1296Orłowska Bronisława *06-01-1938 †05-07-1938 Świdry  
1297Orłowska Helena *11-05-1933 Kownatki †27-10-1934 Kownatki  
1298Orłowska Helena z d. Olszewska *25-01-1942 Ławsk †10-01-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1299Orłowska Józefa *22-03-1940 Wąsosz †26-08-1940 Wąsosz  
1300Orłowska Marianna *13-04-1932 †18-04-1981 Świdry /Wąsosz/  
1301Orłowska Rozalia Celina *04-09-1949 Kownatki †14-12-1958 Grajewo /Wąsosz/  
1302Orłowski Aleksander *29-10-1936 Wąsosz †07-05-1939 Wąsosz  
1303Orłowski Aleksander *01-11-1930 Wąsosz †22-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
1304Orłowski Antoni *około 1928 Modzele †09-07-1946 Modzele  
1305Orłowski Henryk *30-08-1938 Ławsk †23-10-1938 Ławsk  
1306Orłowski Jan *06-01-1939 Niećkowo †06-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1307Orłowski Jan *27-09-1931 †23-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1308Orłowski Jan *01-01-1933 Wąsosz †09-12-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
1309Orłowski Kazimierz *około 03-1944 Niećkowo †01-09-1944 Niećkowo  
1310Orłowski Tadeusz *07-08-1942 Kownatki †02-08-2000 Białystok /Wąsosz/  
1311Orłowski Wacław *około 03-1948 Niećkowo †27-09-1948 Niećkowo  
1312Osiecka Jadwiga z d. Prejs *01-08-1936 Grajewo †21-06-2010 Chwaszczyno  
1313Osiecki Czesław *16-04-1931 Lebiedzin †07-09-1932 Ławsk  
1314Osipowicz Halina z d. Kruszyńska *10-06-1927 Żebry †07-11-1953 Bartoszyce /Wąsosz/  
1315Oskierko Jadwiga *08-04-1931 Żebry †17-04-1931 Żebry  
1316Ostrowska Franciszka z d. Polakowska *1932 Wąsosz †15-02-2010 /Wąsosz/   
1317Ostrowska Jadwiga *09-01-1933 Wąsosz †30-05-1934 Wąsosz   
1318Ostrowska Janina z d. Jakubowska *24-08-1942 Wąsosz †06-09-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
1319Ostrowska Teresa *02-01-1940 †09-06-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
1320Ostrowska Zofia *około 1927 Wąsosz †22-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/   
1321Ostrowski Antoni *14-06-1948 Wąsosz †12-03-1949 Wąsosz   
1322Ostrowski Bolesław *około 1929 Wąsosz †15-05-1947 Wąsosz   
1323Ostrowski Jan *16-04-1946 Ciernie †  
1324Ostrowski Jan *03-07-1933 Wąsosz †27-07-1933 Wąsosz /Wąsosz/   
1325Ostrowski Stanisław *22-03-1937 Wąsosz †26-02-1939 Wąsosz   
1326Ożarowska Marianna *około 08-1926 Borawskie par. Jedwabne †28-02-1927 Borawskie par. Jedwabne /Jedwabne/  
1327Pachucka Irena z d. Sulewska *06-11-1926 †01-04-1996   
1328Pachucka Janina *06-1946 Koniecki Duże †15-10-1946 Koniecki Duże  
1329Paradowska Marianna z d. Potęga *15-02-1931 Niećkowo †  
1330Pasierb Eugeniusz *1937 Szamocin †  
1331Pasierb Tadeusz *14-03-1940 Szamocin †   
1332Paszkowski Jan *około 1930 Racibory †11-11-1933 Bagienice /Wąsosz/  
1333Paszkowski Józef *20-03-1939 Kownatki †30-01-1987 Pisz /Wąsosz/   
1334Pawłowska Genowefa *09-03-1930 Godlewo †15-04-1931 Godlewo  
1335Pawłowska Sabina *27-10-1933 †08-11-1933 Godlewo  
1336Pawłowski Jan *29-09-1940 Godlewo †19-10-1940 Godlewo /Wąsosz/  
1337Pawłowski Piotr *17-01-1932 Godlewo †14-12-1932 Godlewo  
1338Pawłowski Stanisław *29-09-1940 Godlewo †19-10-1940 Godlewo /Wąsosz/  
1339Pazik Eugeniusz *20-04-1934 Janczewo †01-02-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1340Perkowska Halina *około 1926 †06-05-1928 Bagienice  
1341Perkowska Romualda z d. Grabowska *23-04-1941 Niećkowo †16-10-1997 Grajewo /Wąsosz/  
1342Perkowski Jerzy *21-09-1930 Milewo †26-11-1966 Grajewo /Wąsosz/  
1343Perkowski Stanisław *26-05-1937 Milewo †05-10-2001 Niećkowo /Wąsosz/  
1344Perkowski Tadeusz *17-12-1928 Milewo †02-04-2001 Milewo /Wąsosz/  
1345Perzanowska Halina *29-03-1927 †26-10-1988 Grajewo /Wąsosz/   
1346Perzanowski Stanosław Romuald *28-09-1929 Przechody †przed 01-1964  
1347Petkowska Czesława *około 1927 Ławsk †05-01-1940 Ławsk   
1348Petkowska Henryka *12-11-1947 Ławsk †18-11-1947 Ławsk  
1349Petkowska Zofia *12-05-1937 Ławsk †12-04-1938   
1350Petkowski Antoni *około 04-1933 Ławsk †18-07-1933 Ławsk /Wąsosz/  
1351Petkowski Czesław *03-01-1939 Ławsk †02-08-1939 Ławsk /Wąsosz/   
1352Petkowski Józef *05-05-1942 Ławsk †11-06-1942 Ławsk /Wąsosz/  
1353Petkowski Kazimierz *08-06-1935 Ławsk †21-11-1936 Ławsk  
1354Petkowski Stanisław *07-1944 Ławsk †23-08-1944 Ławsk   
1355Petkowski Stanisław *około 1932 Ławsk †28-03-1934 Ławsk /Wąsosz/  
1356Petkowski Stanisław *16-03-1945 Ławsk †24-11-1947 Ławsk  
1357Piaszczyńska Jadwiga z d. Zalewska *16-07-1928 †09-11-2014 Dziarniki  
1358Piaszczyński Marian *06-11-1927 †02-08-2007  
1359Piaszczyński Stanisław *08-05-1940 Wąsosz †18-10-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1360Piaszczyński Zygmunt *01-06-1942 Wąsosz †29-05-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1361Piaścik Eugenia *1927 †2004 /New Britain, CT/  
1362Piaścik Mieczysław *1947 Dobry Las †2003 Floryda /New Britain, CT/  
1363Piechociński Mieczysław *około 1939 Wąsosz †30-05-1946 Wąsosz  
1364Pieniążek Celina *około 1934 Kownatki †19-08-1944 Kownatki  
1365Pieniążek Ryszard Antoni *09-01-1942 Wojsławy †21-06-1984 Wojsławy /Wąsosz/   
1366Pieńkowski Jerzy *około 1937 Czerwonki †24-12-1948 Czerwonki  
1367Pietrzykowski Jan *22-09-1940 Bagienice †27-04-1942 Bagienice /Szczuczyn/  
1368Pietrzykowski Stanisław *01-03-1937 †29-07-1985 Bagienice /Wąsosz/  
1369Piotrowska Apolonia z d. Rogińska *11-03-1925 †08-11-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1370Piotrowski Walery *około 04-1930 Brzostowo †12-06-1930 Brzostowo /Burzyn/  
1371Pisowacki Zdzisław *15-05-1947 Gaudynek †12-06-2008 Klusy /Klusy/   
1372Pliszka Helena *02-01-1934 Ławsk †19-09-1934 Ławsk  
1373Pliszka Stefan *23-01-1937 Ławsk †16-02-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1374Płochocka Leokadia *około 08-1939 Łempice †01-02-1941 Łempice  
1375Płochocka Marianna *19-12-1938 Łempice †25-06-1939 Łempice /Wąsosz/  
1376Płochocka Marianna *20-01-1936 Obrytki †06-05-1936 Obrytki /Wąsosz/  
1377Płochocka Marianna *około 10-1943 Wąsosz †23-06-1945 Wąsosz  
1378Płochocki Józef *09-12-1938 Łempice †02-2011  
1379Pochylińska Genowefa z d. Marczykowska *08-06-1936 Wąsosz †28-11-1990 /Wąsosz/  
1380Podbielska Marianna *14-03-1930 †13-04-1931 Wąsosz  
1381Podbielski Jan *08-09-1942 Ławsk †05-05-2001 Ławsk /Wąsosz/  
1382Podchul Jan *22-01-1944 †14-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
1383Podworna Janina *około 08-1944 Wąsosz †08-02-1945 Wąsosz  
1384Podworna Marianna *około 12-1934 Wąsosz †27-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
1385Podworna Marianna *około 11-1938 Wąsosz †27-05-1939 Wąsosz  
1386Podworny Edward *24-09-1926 Wąsosz †14-12-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
1387Podworny Jan *20-09-1949 Wąsosz †16-08-1950 Wąsosz  
1388Polak Bronisław *07-04-1945 Zagaje †przed 09-1979  
1389Polakowska Halina *27-06-1947 Szczuczyn †13-09-1948 Żebry  
1390Polakowska Henryka *około 02-1946 Żebry †24-05-1946 Żebry /Wąsosz/  
1391Polakowska Irena *około 03-1943 Żebry †01-10-1943 Żebry /Wąsosz/  
1392Polakowska Kazimiera Zdzisława *10-03-1948 Żebry †08-04-1949 Żebry  
1393Polakowska Regina z d. Sierbińska *22-11-1931 Żebry †22-09-1959 Grajewo /Wąsosz/  
1394Polakowska Teresa z d. Łoś *03-10-1946 Wąsosz †  
1395Polakowska Wiesława Jadwiga *około 10-1944 Żebry †01-05-1945 Żebry  
1396Polakowski Henryk *28-03-1940 Żebry †21-12-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1397Polakowski Henryk *18-01-1948 Wąsosz †07-09-1948 Wąsosz   
1398Polakowski Hieronim *22-01-1945 Żebry †12-02-1980 Grajewo /Wąsosz/  
1399Polakowski Jan *około 03-1941 Wąsosz †23-01-1942 Wąsosz  
1400Polakowski Józef *01-08-1937 Żebry †07-04-2000 Żebry /Wąsosz/  
1401Pomian Zofia *około 1936 Białosuknia †13-06-1952 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1402Popławska Sabina *około 02-1931 Sieburczyn †21-06-1931 Sieburczyn /Burzyn/   
1403Popławski Stanisław *około 31-10-1930 Sieburczyn †15-11-1930 Sieburczyn /Burzyn/   
1404Potęga Antoni *19-12-1926 Niećkowo †03-05-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1405Potęga Jadwiga *07-02-1941 Niećkowo †28-03-1941 Niećkowo  
1406Potęga Jan *około 07-1932 Niećkowo †10-12-1933 Niećkowo /Wąsosz/  
1407Potęga Józef *04-12-1934 Niećkowo †24-03-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
1408Potęga Stanisław *26-02-1938 †05-04-1996 /Wąsosz/  
1409Potęga Teresa z d. Korzeniecka *25-05-1934 Niećkowo †  
1410Przechocki Antoni *17-01-1927 Ławsk †19-06-1991 Ławsk /Wąsosz/  
1411Przechocki Jan *03-11-1931 Ławsk †02-09-1932 Ławsk  
1412Przestrzelski Antoni *08-08-1936 Brychy †06-10-1989  
1413Ptaszyński Jan *06-05-1927 Ławsk †16-02-1982 Ławsk /Wąsosz/  
1414Pukilowska Zofia z d. Zalewska *19-03-1937 Wąsosz †31-08-2003 Łomża /Wąsosz/  
1415Pukilowski Henryk *26-05-1933 Suwałki †02-10-1981 Kluczbork /Wąsosz/  
1416Pytel Józef *01-01-1947 †05-06-2006  
1417Raciborska Aleksandra Zofia z d. Ofman *10-02-1933 Mazewo †10-04-1994 Ławsk /Wąsosz/  
1418Raciborski Tadeusz *20-12-1932 Bukowo †22-02-2000 Grajewo /Wąsosz/  
1419Radkowska Genowefa *25-05-1940 Grędy †19-04-1941 Grędy  
1420Radziwon Jan *1949 Łomża †1949 Łomża /Wizna/   
1421Radziwon Marianna z d. Górska *10-04-1926 Męczki †24-07-2014 Łomża /Wizna/   
1422Rafałowska Janina *04-01-1934 Zaborowo †24-05-1934 Zaborowo /Wąsosz/   
1423Ramotowska Jadwiga *22-07-1949 Kramarzewo †12-04-1950 Kramarzewo  
1424Ramotowski Antoni *30-01-1939 Rostki †przed 06-2000  
1425Rawa Anna *20-08-1939 Bagienice †06-11-1967 Bagienice /Wąsosz/   
1426Rawa Eugenia z d. Piotrowska *04-11-1929 Radziłów †przed 01-1971   
1427Rawa Irena *10-09-1941 Bagienice †08-10-1942 Bagienice /Wąsosz/   
1428Rawa Jadwiga z d. Święcińska *03-01-1926 Święcienin †12-07-1995 Szczuczyn   
1429Rawa Paweł *25-03-1935 Bagienice †27-04-1935 Bagienice /Wąsosz/   
1430Rawa Romuald *około 07-1926 Bagienice †18-08-1926 Bagienice /Wąsosz/   
1431Rąg Alfreda *20-07-1925 †05-04-1986 Grajewo /Wąsosz/  
1432Rąg Teresa *około 1933 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1433Rąg Teresa *03-01-1933 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
1434Rąg Zofia *28-02-1938 Wąsosz †22-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1435Rejno Tadeusz *05-05-1937 Ławsk †09-12-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1436Remiszewski Antoni *około 08-1931 Zaskrodzie †07-10-1932 Zaskrodzie /Poryte/  
1437Remiszewski Franciszek *13-12-1926 Dzierzbia †13-12-1926 Dzierzbia /Poryte/  
1438Remiszewski Henryk *około 04-1925 Dzierzbia †10-02-1926 Dzierzbia /Poryte/  
1439Rodak Jan *1928 † /Łękawica/  
1440Rogaczewski Edmund Kazimierz *25-09-1933 †25-12-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
1441Rogalski Czesław *około 12-1945 Sulewo Prusy †30-03-1947 Sulewo Prusy  
1442Rogalski Eugeniusz *10-11-1946 Sokoły †  
1443Rogińska Eugenia *09-08-1933 Wąsosz †17-08-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1444Rogińska Jadwiga *10-02-1940 Wąsosz †19-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1445Rogiński Jan *1933 Obrytki †02-07-1954 Olecko /Wąsosz/  
1446Rogiński Piotr *około 31-07-1945 Lipnik †04-08-1945 Lipnik /Szczuczyn/  
1447Rogiński Władysław *około 1946 Wąsosz †03-02-1949 Wąsosz  
1448Rogowska Anna *około 09-1927 Modzele †02-01-1929 Modzele  
1449Rogowska Eugenia z d. Szleszyńska *1926 †przed 04-1948  
1450Rogowska Jadwiga *01-05-1942 Wąsosz †06-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1451Rogowska Wiktoria Czesława z d. Borawska *12-01-1929 Świdry Podleśne †  
1452Rogowski Adam *12-01-1934 †20-09-1993 Możdżenie /Wąsosz/  
1453Rogowski Jan *29-01-1939 Święcienin †24-07-1939 Święcienin /Radziłów/  
1454Rogowski Jan *około 02-1930 Modzele †06-09-1930 Modzele  
1455Rogowski Józef *11-02-1931 Kieljany †20-12-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1456Romejko Jadwiga *09-07-1934 Świdry †01-10-1935 Świdry /Wąsosz/   
1457Rostek Eugenia *około 05-1929 Wąsosz †28-12-1929 Wąsosz  
1458Rostek Zofia *1929 †30-05-1930  
1459Rózio Eugenia z d. Sulewska *25-04-1937 Bagienice †   
1460Rózio Jan *25-10-1928 Niećkowo †24-11-1985 Niećkowo /Wąsosz/   
1461Rózio Marianna *09-04-1941 Niećkowo †11-06-1941 Niećkowo  
1462Rózio Teresa *19-03-1939 Niećkowo †27-09-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1463Rudzka Genowefa z d. Laszczkowska *20-04-1931 Ławsk †10-03-1966 Warszawa /Wąsosz/  
1464Rudzka Halina *około 04-1941 Ławsk †20-06-1941 Ławsk /Wąsosz/  
1465Rudzka Halina *10-01-1939 Ławsk †przed 1941  
1466Rudzki Ryszard *01-01-1934 Ławsk †08-03-1976 Białystok /Wąsosz/  
1467Rumińska Stanisława z d. Nienałtowska *16-01-1925 Małachowo †2005 Pisz /Pisz/   
1468Rydzewska Franciszka *około 02-1943 Zaborowo †18-08-1944 Zaborowo  
1469Rydzewska Marianna *15-04-1938 Łempice †26-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
1470Rydzewski Jerzy *05-11-1945 Wąsosz †13-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/   
1471Rynkiewicz Anna z d. Kozikowska *29-09-1925 Karwowo †17-01-1965 Mścichy /Radziłów/  
1472Rynkiewicz Henryk *17-08-1937 Mścichy †08-06-1958 Mścichy /Radziłów/  
1473Rynkiewicz Jadwiga *07-03-1944 Mścichy †14-03-1949 Mścichy /Radziłów/  
1474Rynkiewicz Jadwiga *24-03-1934 Mścichy †04-09-1934 Mścichy /Radziłów/  
1475Rynkiewicz Józef *08-10-1938 Mścichy †01-01-1939 Mścichy /Radziłów/  
1476Rynkiewicz Kazimiera *17-08-1934 Mścichy †27-08-1934 Mścichy /Radziłów/  
1477Rynkiewicz Krystyna *21-07-1939 Mścichy †29-05-1941 Mścichy  
1478Rynkiewicz Krystyna *01-07-1935 Mścichy †12-09-1936 Mścichy /Radziłów/  
1479Sadowski Józef *po 1934 †przed 1995  
1480Sak Henryk *1948 Nowa Wieś Ełcka †1950 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
1481Samełko Antoni *13-06-1934 †25-01-1992 Ławsk /Wąsosz/  
1482Samełko Czesława *05-05-1930 Niećkowo †03-09-1930 Niećkowo  
1483Samełko Jadwiga *13-12-1931 †23-07-1932 Niećkowo  
1484Samełko Stanisław *około 1925 †31-03-1928 Ławsk  
1485Samełko Sylwester *29-09-1931 Ławsk †31-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
1486Samełko Zofia *około 10-1941 Ławsk †07-01-1942 Ławsk  
1487Saniewska Anna *09-06-1940 Kędziorowo †11-06-1940 Kędziorowo  
1488Saniewska Czesława *13-11-1945 Kędziorowo †20-11-1945 Kędziorowo /Wąsosz/  
1489Saniewski Antoni *około 1935 Kędziorowo †25-01-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
1490Saniewski Józef *22-08-1931 †21-11-1984 Kędziorowo /Wąsosz/  
1491Sankowski Jan Stanisław *23-06-1941 †25-08-1994 Kędziorowo /Wąsosz/   
1492Sankowski Stanisław *12-10-1938 Wąsosz †02-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1493Sarnacki Antoni *20-06-1942 Ławsk †25-07-1942 Ławsk  
1494Sarnecka Władysława z d. Wasiulewska *02-01-1932 Zaborowo †15-01-2004 Jastrzębie-Zdrój  
1495Sarnecki Tadeusz *01-11-1930 Budy Sienickie †06-12-2005 Kraków  
1496Sawicka Jadwiga *18-03-1940 Kędziorowo †29-04-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
1497Sawicki Stanisław *około 1941 Kędziorowo †19-04-1946 Kędziorowo  
1498Scech Henryk *01-07-1943 Żebry †  
1499Scech Jan *24-03-1943 Wąsosz †  
1500Scech Stanisław *01-02-1932 Wąsosz †18-12-2010 Łomża   
1501Semborowski Stanisław *23-07-1949 Wąsosz †12-10-2012  
1502Sieczkowski Feliks *11-02-1936 Kędziorowo †06-05-1937 Kędziorowo /Wąsosz/  
1503Sieczkowski Mieczysław *23-09-1931 Kędziorowo †01-04-1973 Koszalin /Wąsosz/  
1504Sieczkowski Stanisław *21-04-1941 Kędziorowo †06-06-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
1505Siedlecka Helena *02-01-1931 Kędziorowo †18-01-1932 Kędziorowo  
1506Siedlecka Janina *12-06-1947 Wąsosz †22-05-1950 Wąsosz  
1507Siedlecka Marianna z d. Malinowska *06-01-1926 Niećkowo †21-11-2000 Białystok /Wąsosz/  
1508Siedlecka Zofia *25-09-1930 †10-11-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1509Siedlecki Bolesław *05-01-1927 Wąsosz †06-09-2003 /Wąsosz/  
1510Siedlecki Henryk *około 1933 Kędziorowo †18-03-1941 Kędziorowo  
1511Siedlecki Jan *około 1929 Wąsosz †21-07-1948 Szczuczyn  
1512Siedlecki Jan *09-08-1948 Wąsosz †01-01-1997 /Wąsosz/   
1513Siedlecki Jerzy *21-10-1939 Wąsosz †20-11-1939 Wąsosz   
1514Siedlecki Józef *14-03-1933 Wąsosz †08-08-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1515Siedlecki Tadeusz *29-03-1943 Wąsosz †23-04-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1516Sierbińska Teresa *14-07-1934 †25-11-1937 Żebry /Wąsosz/  
1517Sierbiński Augustyn *około 07-1944 Obrytki †02-03-1945 Obrytki   
1518Sierbiński Jan *około 1926 Żebry †09-07-1944 Żebry  
1519Sierbiński Jan *05-05-1933 Żebry †19-05-1933 Żebry  
1520Sikorski Antoni *13-03-1933 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
1521Sikorski Franciszek *02-04-1932 Wąsosz †12-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
1522Sikorski Wacław *17-03-1940 Żebry †07-05-1940 Żebry /Wąsosz/  
1523Siwik Herman (Emin) *15-04-1940 Gorzekały †30-11-2004 Orzysz /Wąsosz/  
1524Skrodzka Bronisława *około 06-1928 Wąsosz †06-02-1934 Szwelczyn /Wąsosz/  
1525Skrodzka Daniela *około 06-1947 Niedźwiedzkie †18-11-1947 Niedźwiedzkie  
1526Skrodzka Lucyna z d. Łaguna *09-09-1928 Pasichy †22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/  
1527Skrodzki Dominik Mieczysław *01-01-1942 Obrytki †23-04-1997 /Wąsosz/   
1528Skrodzki Eugeniusz *12-11-1928 †09-02-1984 Białystok /Wąsosz/  
1529Skrodzki Franciszek *23-09-1930 †04-09-1931 Pasichy  
1530Skrodzki Jan *09-01-1949 Wojsławy †18-12-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
1531Skrodzki Jan *około 11-01-1949 Borki †25-01-1949 Borki  
1532Smolińska Helena *około 1933 Kędziorowo †05-05-1948 Kędziorowo  
1533Smolińska Janina z d. Blaszko *25-03-1929 Płochowo †03-02-2004 Kędziorowo /Wąsosz/   
1534Smolińska Scholastyka *około 1928 Kędziorowo †02-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1535Smoliński Adam *12-01-1931 Kędziorowo †02-03-1931 Kędziorowo  
1536Smoliński Antoni *około 1949 Wąsosz †26-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
1537Smoliński Jan *12-06-1932 Sulewo Prusy †15-05-1937 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1538Smoliński Józef *03-07-1939 Sulewo Prusy †04-11-1939 Sulewo Prusy   
1539Smoliński Stanisław *około 15-09-1943 Wąsosz †24-10-1943 Wąsosz  
1540Smoliński Stanisław *02-09-1935 Sulewo Prusy †01-02-2001 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1541Smyk Jadwiga Józefa z d. Żbikowska *03-04-1935 Sienickie †po 1994 Belgia   
1542Sochaczewska Krystyna z d. Miałkowska *23-02-1934 Pułtusk †23-03-1978 Warszawa /Szczytno/  
1543Sokołowska Zofia z d. Wesołowska *26-04-1926 Kownatki †09-10-1967 Grajewo /Wąsosz/  
1544Sokołowski Henryk *01-05-1932 Żebry †25-01-1933 Żebry  
1545Solińska Irena z d. Wiśniewska *25-03-1926 Osowiec †28-07-1997 /Wąsosz/  
1546Solińska Jadwiga *30-07-1939 Wąsosz †   
1547Solińska Janina *około 1933 Wąsosz †12-12-1948 Szczuczyn   
1548Solińska Leokadia *05-1933 Wąsosz †18-05-1933 Wąsosz   
1549Soliński Eugeniusz *25-03-1937 Wąsosz †28-04-1938 Wąsosz /Wąsosz/   
1550Soliński Eugeniusz *01-02-1941 Wąsosz †07-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/   
1551Soliński Franciszek *24-02-1939 Wąsosz †07-02-1999 Wąsosz /Wąsosz/   
1552Soliński Janusz *26-06-1943 Wąsosz †   
1553Soliński Józef *19-03-1926 Wąsosz †01-03-1992 Białystok /Wąsosz/   
1554Soliński Kazimierz *06-10-1944 Wagi †23-06-1945 Wąsosz   
1555Soliński Mieczysław *04-08-1944 Wąsosz †19-01-1945 Wąsosz   
1556Soliński Stanisław *08-11-1928 Wąsosz †08-02-1929 Wąsosz /Wąsosz/   
1557Soliński Stanisław *03-10-1939 Wąsosz †31-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/   
1558Soliński Waldemar *01-09-1946 Ławsk †02-09-1946 Ławsk  
1559Soliński Wiesław *05-01-1946 †   
1560Sontag Günter *1930 †09-2012 Niemcy  
1561Stachelek Marianna z d. Łoniewska *18-11-1942 Sulewo Kownaty †20-01-2009 Ełk /Klusy/  
1562Staniszewska Helena *29-07-1945 Wąsosz †01-08-1945 Wąsosz  
1563Staniszewska Marianna z d. Sankowska *12-08-1937 Wąsosz †02-03-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1564Staniszewska Zofia *27-12-1942 Ławsk †25-02-1943 Ławsk /Wąsosz/   
1565Staniszewski Franciszek *około 1948 Ławsk †30-11-1951 Ławsk  
1566Staniszewski Jan *około 1929 Ławsk †14-06-1930 Ławsk  
1567Staniszewski Jan *29-07-1945 Wąsosz †01-08-1945 Wąsosz  
1568Staniszewski Witold *04-06-1934 Ławsk †13-09-1938 Ławsk  
1569Staniszewski Witold *01-01-1943 Ławsk †15-07-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
1570Staniszewski Zygmunt *około 1925 Modzele †16-04-1941 Modzele  
1571Stankiewicz Irena *16-08-1934 Kramarzewo †29-10-1938 Kramarzewo  
1572Stankiewicz Irena *około 1941 Kramarzewo †16-12-1945 Kramarzewo  
1573Statkiewicz Jan *01-10-1929 Grędy †07-08-1959 Grędy /Wąsosz/  
1574Statkiewicz Kazimierz *1938 Grędy †24-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
1575Statkiewicz Michalina *około 11-1928 †27-08-1929 Kownatki /Wąsosz/  
1576Stefanowicz Franciszek *17-01-1947 Kędziorowo †10-11-1949 Kędziorowo   
1577Stefanowicz Józef *około 1925 Kudłaczewo †15-04-1949 Kudłaczewo  
1578Stefanowicz Mieczysław *około 06-1931 Kudłaczewo †12-12-1932 Kudłaczewo  
1579Stelmaszyńska Helena *około 1930 Niećkowo †08-03-1951 Niećkowo /Wąsosz/  
1580Stelmaszyński Aleksander *28-05-1942 Niećkowo †25-07-1942 Niećkowo  
1581Stelmaszyński Jan *10-11-1939 †12-07-1992 Białystok /Wąsosz/  
1582Stelmaszyński Józef *27-03-1938 Niećkowo †27-07-1938 Niećkowo  
1583Stepnowska Celina *23-12-1945 Jambrzyki †28-09-1969 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1584Stepnowska Jadwiga *23-12-1945 Jambrzyki †23-12-1945 Jambrzyki  
1585Stepnowski Wiesław *02-01-1943 Jambrzyki †22-03-2004 Grajewo /Szczuczyn/   
1586Stępień Julianna z d. Zalewska *17-01-1926 Kucze Małe †27-08-2008 Pisz /Orzysz/   
1587Stępiński Jan *16-02-1941 Żebry †29-04-1941 Żebry  
1588Strojewska Eugenia z d. Statkiewicz *22-02-1929 Stawiane †15-10-1954 Grajewo /Szczuczyn/  
1589Strzechocki Gustaw *08-03-1940 Kędziorowo †08-05-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
1590Strzyżewska Celina z d. Mścichowska *09-11-1941 †07-03-1982 Olszewo /Wąsosz/  
1591Strzyżewska Helena *05-10-1932 Kędziorowo †20-04-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
1592Strzyżewska Irena *14-12-1942 Kędziorowo †26-02-1943 Kędziorowo /Wąsosz/  
1593Strzyżewska Marianna Halina *około 1944 Kędziorowo †30-10-1950 Szczuczyn  
1594Strzyżewski Jan *06-08-1944 Kędziorowo †  
1595Strzyżewski Paweł *13-05-1947 Kędziorowo †01-06-1947 Kędziorowo  
1596Strzyżewski Stanisław *26-05-1939 Kędziorowo †  
1597Suchański Stanisław *15-06-1928 Kownacinek †  
1598Suchodolska Anna *23-05-1948 Ławsk †02-06-1948 Ławsk  
1599Suchodolski Kazimierz *około 02-1946 Ławsk †01-09-1946 Ławsk  
1600Sulewska Alina *01-01-1943 Zaborowo †09-01-1943 Zaborowo /Wąsosz/  
1601Sulewska Aniołek *26-08-1942 Sulewo Prusy †26-08-1942 Sulewo Prusy /Szczuczyn/   
1602Sulewska Dominika *20-02-1931 †05-05-1931 Zaborowo   
1603Sulewska Halina *05-09-1938 Zaborowo †01-10-1944 Zaborowo  
1604Sulewska Maria z d. Rogalska *28-10-1928 Zalesie †01-08-1997 Grajewo /Wąsosz/   
1605Sulewska Mirosława *około 01-01-1949 Zalesie †14-01-1949 Zalesie  
1606Sulewska Regina *około 02-1944 Świdry †01-08-1945 Świdry  
1607Sulewska Teodozja *około 04-1933 Zaborowo †08-02-1934 Zaborowo  
1608Sulewska Teofila *około 1946 †około 1946  
1609Sulewski Antoni *06-09-1946 Zalesie †27-09-1946 Zalesie   
1610Sulewski Czesław *05-05-1931 Sulewo Kownaty †16-09-2003 Grajewo  
1611Sulewski Dominik *21-01-1936 Sulewo Prusy †05-01-2002 Dzierzbia /Wąsosz/   
1612Sulewski Edward *18-04-1935 Bagienice †06-05-1935 Bagienice /Wąsosz/   
1613Sulewski Edward *12-02-1933 Zalesie †10-06-1982 /Wąsosz/  
1614Sulewski Edward *02-01-1941 Sulewo Kownaty †20-02-2011 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1615Sulewski Eugeniusz *1926 Chrzanowo †  
1616Sulewski Henryk *około 1942 Kieljany †04-09-1944 Sulewo Prusy  
1617Sulewski Henryk *21-05-1948 Kieljany †18-09-1953 Kieljany /Wąsosz/  
1618Sulewski Henryk *01-01-1945 Sulewo Prusy †21-04-1945 Sulewo Prusy  
1619Sulewski Jan *23-09-1939 Sulewo Prusy †16-08-1940 Sulewo Prusy   
1620Sulewski Jan *02-12-1949 Zalesie †18-12-1949 Zalesie   
1621Sulewski Jerzy *24-11-1931 Wąsosz †03-09-1932 Wąsosz  
1622Sulewski Józef *01-01-1929 Sulewo Prusy †27-07-2003 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1623Sulewski Józef *02-01-1943 Sulewo Kownaty †02-04-1943 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1624Sulewski Kazimierz *24-11-1941 Sulewo Prusy †14-12-1941 Sulewo Prusy  
1625Sulewski Marian *około 1932 Chrostowo †14-02-1945 Sulewo Prusy   
1626Sulewski Ryszard *26-02-1945 Zalesie †16-03-1945 Zalesie   
1627Sulewski Stanisław *około 02-1942 †19-11-1942 Szczuczyn  
1628Sulewski Stanisław *17-02-1934 Zalesie †17-08-1937 Zalesie  
1629Sulewski Stanisław Wiesław *około 05-1944 Zalesie †03-02-1945 Zalesie   
1630Sulewski Stefan *około 07-1940 Zaborowo †13-01-1942 Zaborowo  
1631Sulewski Tadeusz *08-11-1938 Zalesie †21-11-1938 Zalesie /Wąsosz/   
1632Sulewski Tadeusz *30-01-1936 Zaborowo †27-02-1936 Zaborowo  
1633Sulewski Tadeusz *29-05-1930 Zalesie †06-08-1930 Zalesie /Wąsosz/   
1634Sulewski Tadeusz *22-01-1929 Sulewo Prusy †13-02-1929 Sulewo Prusy   
1635Sulewski Wacław *24-11-1940 Zalesie †31-12-1940 Zalesie   
1636Sulewski Wacław *24-02-1930 Sulewo Prusy †13-05-1985 Zaborowo /Wąsosz/   
1637Sulewski Wacław *05-03-1939 Zalesie †22-02-1988 Prostki /Wąsosz/   
1638Sulewski Władysław *19-08-1941 Sulewo Prusy †22-09-1966 Wrocław /Wąsosz/   
1639Sulimowicz Henryk *12-10-1935 Wąsosz †28-07-1938 Wąsosz  
1640Sulimowicz Jan *01-01-1928 Wąsosz †16-01-1992 Białystok /Wąsosz/   
1641Sulimowicz Józef *23-07-1933 Szwelczyn †04-04-1935 Szwelczyn /Wąsosz/  
1642Sulimowicz Józef *23-03-1931 Szwelczyn †26-04-1931 Szwelczyn  
1643Sulimowicz Józef *19-10-1935 Wąsosz †10-01-1937 Wąsosz  
1644Sulimowicz Zofia z d. Kozłowska *02-01-1929 Wąsosz †21-07-2000 Szczuczyn /Wąsosz/   
1645Suliński Wacław *28-09-1934 Niedźwiedzkie †25-05-1979 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1646Suliński Władysław *23-08-1925 Wąsosz †16-02-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1647Supińska Helena *14-11-1928 Niećkowo †25-09-1929 Niećkowo  
1648Supiński Jan *25-03-1926 Niećkowo †06-05-1968 Radysy /Wąsosz/  
1649Supiński Kazimierz *około 1949 Małachowo †około 1957 Małachowo /Wizna/   
1650Surawska Halina *26-11-1938 Wąsosz †01-02-1939 Wąsosz  
1651Surawska Zofia *10-03-1948 Szczuczyn †02-07-1948 Wąsosz  
1652Surawski Antoni *11-10-1939 Wąsosz †01-09-1940 Wąsosz  
1653Surawski Eugeniusz *17-11-1930 †28-12-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
1654Surawski Narcyz *29-10-1941 Wąsosz †25-04-1987 Miłki /Wąsosz/  
1655Sypytkowska Teresa *około 12-1942 Łempice †31-08-1944 Łempice  
1656Szczech Irena *01-10-1933 Pasichy †26-04-1934 Pasichy  
1657Szczech Leokadia *około 1938 Pasichy †09-01-1941 Pasichy  
1658Szczech Tadeusz *28-01-1930 Pasichy †24-02-1930 Pasichy  
1659Szczepankowski Aleksander *około 1934 Modzele †27-12-1947 Modzele  
1660Szczepankowski Stanisław *około 06-1949 Modzele †25-06-1950 Modzele  
1661Szczesik Stanisław *01-03-1925 Niećkowo †26-09-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1662Szlejter Eugeniusz *31-08-1936 †03-11-1939 Ostrowik /Radziłów/  
1663Szleszyńska Eugenia z d. Wysocka *16-08-1930 Żebry †przed 09-1980  
1664Szleszyńska Jadwiga z d. Kosmowska *04-01-1931 Radziłów †przed 07-1968  
1665Szleszyńska Janina *około 1925 Orlikowo †08-09-1926 Orlikowo /Jedwabne/  
1666Szleszyński Czesław *15-01-1939 Sulewo Kownaty †06-10-1977 Opole /Wąsosz/  
1667Szleszyński Stanisław *05-05-1939 Sulewo Kownaty †30-05-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1668Szleter Czesław *16-01-1940 Bagienice †15-08-1940 Bagienice   
1669Szleter Dominik *około 1928 Bagienice †01-03-1949 Bagienice   
1670Szleter Józef Marian *12-04-1947 Bagienice †22-09-1948 Bagienice   
1671Sztachelska Antonina *08-03-1940 Ławsk †25-08-1941 Ławsk /Wąsosz/  
1672Szulc Antoni *04-01-1929 †10-02-1929 Niedźwiedzkie   
1673Szulc Halina *06-02-1930 Niećkowo †15-04-1930 Niećkowo   
1674Szulc Józefa *13-03-1930 Wąsosz †03-07-1930 Wąsosz   
1675Szulc Mateusz *25-08-1927 †16-02-1928 Niedźwiedzkie   
1676Szumowska Jadwiga z d. Zalewska *02-09-1933 Łomża †10-2017 Łomża   
1677Szumowska Maria *02-02-1948 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz  
1678Szumowski Stanisław *10-10-1931 Kownaty †21-11-1983 Kownaty   
1679Szwalgin Henryk *28-06-1929 Wąsosz †10-07-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1680Szwalgin Irena *około 07-1929 Wąsosz †09-09-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1681Szwalgin Jan *17-04-1939 Wąsosz †26-07-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
1682Szyłak Natalia z d. Krajewska *06-11-1925 Wąsosz †12-05-1982 /Wąsosz/   
1683Szymanowska Janina z d. Dąbrowska *10-03-1934 Kędziorowo †1988 Gdynia /Gdynia/  
1684Szymanowski Eugeniusz *1929 Niedźwiedzkie †02-04-1936 Niedźwiedzkie  
1685Szymanowski Kazimierz *22-08-1937 Niedźwiedzkie †14-09-1937 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1686Szymanowski Stanisław *22-11-1938 Wąsosz †16-01-1939 Wąsosz  
1687Szymanowski Szczepan *około 11-1928 Zalesie †30-11-1929 Zalesie   
1688Szymański Zygmunt *09-05-1947 Ławsk †03-05-1971 Sedranki /Wąsosz/  
1689Śledziewski Antoni *około 05-1928 †23-08-1928 Kownatki  
1690Śledziewski Henryk *około 04-1933 †27-05-1933 Kownatki  
1691Śliżewski Józef *1945 Mońkowce †2007 Grodno  
1692Śliżewski Stanisław *1938 Mońkowce † Ełk /Ełk/  
1693Śmiarowska Bronisława *29-06-1935 Świdry †11-10-1935 Świdry /Wąsosz/  
1694Śmiarowska Lucyna Maria *23-10-1947 Kownatki †05-09-1948 Kownatki  
1695Śmiarowska Teresa *12-04-1934 Świdry †30-03-1935 Świdry /Wąsosz/  
1696Śmiarowski Bolesław *21-05-1928 Świdry †02-03-2002 Świdry /Wąsosz/  
1697Śmiarowski Ignacy Marian *31-01-1939 Kownatki †12-08-1939 Kownatki /Wąsosz/  
1698Śmiglewska Hieronima *27-03-1933 †06-03-1934 Wąsosz /Wąsosz/  
1699Śmiglewska Jadwiga *17-03-1927 †13-02-1996 /Wąsosz/  
1700Śmiglewska Janina *około 02-1944 Żebry †18-03-1944 Żebry /Wąsosz/  
1701Śmiglewska Janina *06-04-1931 Wąsosz †08-02-1932 Wąsosz   
1702Śmiglewski Józef *około 12-1927 †23-04-1929 Wąsosz   
1703Śmiglewski Kazimierz *01-04-1940 Niećkowo †15-02-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1704Śmiglewski Stanisław *03-06-1939 Żebry †28-09-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1705Śmiglewski Stanisław *19-05-1929 †16-04-1930 Niećkowo  
1706Śmiglewski Władysław *17-04-1933 Wąsosz †23-01-1934 Wąsosz   
1707Świderska Celina *25-04-1939 Modzele †07-07-1942 Modzele /Wąsosz/  
1708Świderska Eugenia z d. Przyborowska *14-10-1931 Wąsosz †07-02-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
1709Świderska Halina z d. Rzadkowska *20-04-1929 Okrasin †30-08-1981 Wrocław /Wąsosz/   
1710Świderska Jadwiga *28-10-1943 Wąsosz †11-11-1943 Wąsosz  
1711Świderska Leokadia *około 1943 Wąsosz †06-02-1946 Wąsosz  
1712Świderska Lucyna *30-06-1941 Wąsosz †12-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1713Świderska Regina z d. Kamińska *około 1925 Golanki †  
1714Świderski Aleksander *02-01-1938 Zaborowo †15-08-1940 Zaborowo   
1715Świderski Bolesław *około 09-1932 Świdry †02-03-1933 Świdry  
1716Świderski Czesław *02-01-1948 Bagienice †25-12-1982 Rzędkowice /Wąsosz/   
1717Świderski Eugeniusz *02-01-1936 Wąsosz †27-09-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
1718Świderski Hipolit *22-01-1937 Świdry †17-10-2000 Grajewo  
1719Świderski Jan *około 1935 Bagienice †13-05-1945 Bagienice /Wąsosz/   
1720Świderski Mieczysław *02-06-1940 Wąsosz †14-04-1970 Pisz /Wąsosz/  
1721Świderski Mieczysław *około 1937 Bagienice †29-03-1945 Bagienice   
1722Świderski Władysław *14-10-1938 Wąsosz †28-07-1940 Wąsosz /Wąsosz/   
1723Świderski Zygmunt *około 1934 Świdry †01-04-1951 Świdry /Wąsosz/  
1724Świerzbińska Anastazja z d. Gosiewska *25-11-1927 Modzele †  
1725Święcikowska Konstancja z d. Sadowska *03-12-1930 Mścichy †12-01-1996 Szczecin  
1726Święciński Edmund *16-10-1925 Święcienin †  
1727Święciński Konstanty Tadeusz *19-09-1930 Święcienin †przed 07-10-1998  
1728Tarnacka Celina *22-10-1938 Wąsosz †01-12-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
1729Tarnacka Helena *02-08-1930 †15-10-1930 Ławsk  
1730Tarnacka Henryka z d. Brzuchalska *16-07-1927 †29-04-1993 Kędziorowo /Wąsosz/  
1731Tarnacka Leokadia *23-05-1943 Wąsosz †12-02-1944 Wąsosz  
1732Tarnacka Lilia *około 07-1947 Wojny †19-04-1948 Wojny  
1733Tarnacka Marianna z d. Mikucka *03-10-1925 Wąsosz †27-02-2000 Szczuczyn /Wąsosz/   
1734Tarnacka Zofia *około 1928 Wąsosz †26-03-1948 Kętrzyn  
1735Tarnacki Antoni *03-04-1940 Kędziorowo †26-05-1940 Kędziorowo  
1736Tarnacki Antoni *18-06-1930 Wąsosz †08-05-1997 /Wąsosz/  
1737Tarnacki Czesław *około 20-07-1928 †23-07-1928 Bagienice  
1738Tarnacki Eugeniusz *01-10-1937 Wąsosz †14-11-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
1739Tarnacki Jan *24-03-1939 Modzele †24-10-1939 Modzele /Wąsosz/  
1740Tarnacki Jan *około 1927 Wąsosz †27-10-1945 Wąsosz  
1741Tarnacki Józef *około 1927 Ławsk †23-03-1948 Wojny  
1742Tarnacki Mieczysław Leszek *22-11-1937 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1743Tarnacki Piotr *01-04-1928 Kędziorowo †11-01-1998 /Wąsosz/  
1744Tarnacki Ryszard *1946 Wąsosz †24-04-1947 Wąsosz   
1745Tarnacki Tadeusz *13-04-1940 Wąsosz †14-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1746Tarnacki Walenty *04-04-1939 Kędziorowo †05-09-1939 Kędziorowo /Wąsosz/  
1747Tomaszek Barbara z d. Rodak *1928 † /Łękawica/  
1748Tomaszewska Blanche z d. Tomashefski *19-08-1925 Plymouth, PA †  
1749Tomaszewska Zofia *13-03-1943 Sulewo Prusy †02-01-1945 Sulewo Kownaty  
1750Trepanowska Anna Maria *06-12-1945 Tarnogród †21-07-1947 Nancy  
1751Trombowicz Stanisława z d. Śliżewska *1931 Mońkowce †około 2003 Mońkowce  
1752Truszkowska Władysława z d. Sulimowicz *22-11-1928 Wąsosz †22-11-2012  
1753Truszkowski Mieczysław *01-01-1932 Truszki †06-02-1972 Wąsosz /Wąsosz/  
1754Trzaska Antoni *26-08-1934 †16-05-1992 Grajewo /Wąsosz/  
1755Trzaska Dominik *02-03-1930 Nadbory †24-08-2013 Madryt  
1756Trzaska Jan *około 1925 Nadbory †16-10-1930 Nadbory /Burzyn/  
1757Trzaska Stanisław *27-03-1931 Ławsk †21-09-1931 Ławsk  
1758Trzonkowska Anna *10-12-1937 †30-08-1938 Zaborowo  
1759Trzonkowska Irena *około 10-1928 Niećkowo †11-12-1928 Niećkowo  
1760Trzonkowska Jadwiga *15-05-1935 Zaborowo †16-12-1938 Zaborowo /Wąsosz/  
1761Trzonkowska Józefa z d. Doljasz *16-08-1925 Glinki †30-05-1954 Grajewo /Wąsosz/  
1762Trzonkowski Antoni *05-04-1940 Ławsk †15-07-1940 Ławsk /Wąsosz/  
1763Trzonkowski Franciszek *11-10-1940 Zaborowo †10-01-1942 Zaborowo  
1764Trzonkowski Henryk *01-01-1939 Ławsk †07-05-1940 Ławsk /Wąsosz/  
1765Trzonkowski Józef *17-03-1934 Zaborowo †07-04-1935 Zaborowo /Wąsosz/  
1766Trzonkowski Józef *02-01-1927 Ławsk †15-11-1972 Ławsk /Wąsosz/  
1767Trzonkowski Kazimierz *01-06-1944 Ławsk †29-06-1993 Ławsk /Wąsosz/  
1768Tyszka Celina *około 12-1942 Pasichy †26-03-1944 Pasichy /Wąsosz/   
1769Tyszka Wiesław *29-04-1949 †27-11-1994 Pasichy /Wąsosz/   
1770Tyszkiewicz Alina *13-05-1944 Kudłaczewo †30-08-1944 Kudłaczewo /Wąsosz/   
1771Tyszkiewicz Tadeusz *02-03-1940 Kudłaczewo †02-02-1941 Kudłaczewo  
1772Tyszko Wacław *28-09-1946 Pasichy †06-10-1984 Białystok /Wąsosz/   
1773Tyszko Wiesław *14-11-1941 Pasichy †02-01-1942 Pasichy   
1774Wachulewicz Hieronim *06-12-1928 Kędziorowo †09-03-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1775Wajs Stanisława *około 12-1932 Wąsosz †25-03-1934 Wąsosz /Wąsosz/   
1776Walendzik Edward *07-10-1937 Niećkowo †18-10-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1777Walendzik Teresa *17-06-1937 Milewo †19-08-1937 Milewo /Wąsosz/  
1778Walewski Tadeusz *10-01-1925 Radziłów †przed 12-1988   
1779Wasilewska Janina *06-08-1942 Szczuczyn †21-05-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1780Wasilewski Zenon *około 07-1945 †02-11-1945 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1781Wasiulewska Eleonora z d. Bylica *11-04-1926 Świdry †25-08-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
1782Wasiulewska Janina *02-02-1939 Ławsk †09-10-1939 Ławsk /Wąsosz/  
1783Wasiulewski Stanisław *17-05-1938 Wąsosz †18-10-1938 Wąsosz  
1784Wasiulewski Wacław *06-02-1934 Ławsk †26-10-1935 Ławsk /Wąsosz/  
1785Waszulewska Anna *23-07-1940 Ławsk †29-10-1940 Ławsk /Wąsosz/  
1786Wądołowski Henryk *około 02-1926 Kotowo Plac †10-07-1926 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1787Wechter Henryk *1933 Orzysz †2001 Niemcy   
1788Wesołowska Anna *04-08-1939 Kownatki †24-08-1940 Kownatki /Wąsosz/  
1789Wesołowska Barbara *około 11-1943 Kownatki †07-03-1945 Kownatki  
1790Wesołowska Bronisława *około 1930 †20-05-1933 Kownatki /Kownatki/  
1791Wesołowska Eugenia *około 08-1925 †07-01-1932 Konopki  
1792Wesołowska Jadwiga *04-03-1941 Kownatki †14-11-1959 Kownatki /Wąsosz/  
1793Wesołowska Teresa *około 02-1933 Kramarzewo †01-08-1933 Kramarzewo /Wąsosz/  
1794Wesołowski Antoni *07-07-1932 Konopki †02-02-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1795Wesołowski Franciszek *04-11-1933 Kownatki †01-05-1935 Kownatki /Wąsosz/  
1796Wesołowski Piotr *29-06-1929 Kieljany †23-02-1930 Kieljany  
1797Węcek Anna *10-03-1942 Żebry †23-01-1943 Żebry /Wąsosz/  
1798Węcek Czesława z d. Łempicka *15-07-1928 Sulewo Kownaty †około 1997 Biała Piska   
1799Węcek Feliksa *19-04-1932 Milewo †19-09-1933 Milewo  
1800Węcek Kazimierz *06-01-1941 Milewo †14-08-2001 Milewo /Wąsosz/  
1801Węcek Zdzisław *28-11-1938 Żebry †17-12-1938 Żebry /Wąsosz/  
1802Wędrzycka Teresa *10-10-1938 Kędziorowo †25-10-1938 Kędziorowo  
1803Wicik Kazimierz *około 08-03-1944 Wąsosz †22-03-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
1804Wielgat Alina z d. Truszkowska *02-02-1946 Sulewo Kownaty †  
1805Wierciszewski Henryk *10-12-1942 Bagienice †30-12-1942 Bagienice /Wąsosz/  
1806Wiktorowicz Antoni *11-06-1931 Wąsosz †18-08-1991 Grajewo /Wąsosz/   
1807Wiktorowicz Eugenia *10-1928 Wąsosz †18-11-1928 Wąsosz   
1808Wiktorowicz Józef *13-08-1944 Wąsosz †29-11-1945 Wąsosz   
1809Wiktorowicz Regina *12-04-1936 Wąsosz †13-12-1937 Wąsosz /Wąsosz/   
1810Wiszowata Donata *1934 Obrytki †05-05-1954 Strzelin /Wąsosz/  
1811Wiszowaty Tadeusz *05-01-1927 Żebrki †14-04-1985 Żebrki /Grabowo/   
1812Wiśniewska Czesława *około 1925 Kudłaczewo †08-06-1931 Kudłaczewo  
1813Wiśniewska Genowefa z d. Szczech *05-08-1931 Pasichy †12-08-1998 Grajewo /Wąsosz/  
1814Wiśniewska Halina *08-08-1942 Wąsosz †27-10-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1815Wiśniewska Helena *około 1942 Kędziorowo †12-06-1945 Kędziorowo  
1816Wiśniewska Irena *10-05-1929 Żebry †03-07-1930 Żebry  
1817Wiśniewska Jadwiga *około 11-1943 Wąsosz †06-02-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
1818Wiśniewska Jadwiga *27-02-1940 Niećkowo †23-10-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1819Wiśniewska Marianna *24-07-1931 Wąsosz †23-08-1931 Wąsosz  
1820Wiśniewska Regina *20-10-1932 Kędziorowo †23-01-1935 Kędziorowo  
1821Wiśniewska Zofia *około 11-1930 Siestrzanki †25-12-1931 Siestrzanki /Burzyn/  
1822Wiśniewska Zofia *23-01-1929 †09-04-1989 Ławsk /Wąsosz/  
1823Wiśniewski Antoni *10-01-1934 Wąsosz †10-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1824Wiśniewski Antoni *07-1928 Żebry †21-08-1928 Żebry  
1825Wiśniewski Antoni *22-09-1929 Rydzewo-Pieniążek †20-11-1988 Niećkowo /Wąsosz/  
1826Wiśniewski Czesław *25-04-1940 Ławsk †04-10-1959 Warszawa /Wąsosz/  
1827Wiśniewski Edward *11-12-1933 Wąsosz †09-07-1934 Wąsosz  
1828Wiśniewski Eugeniusz *15-11-1940 Bagienice †27-10-1999 Bagienice /Wąsosz/  
1829Wiśniewski Hieronim *około 02-1929 Łempice †14-09-1929 Łempice  
1830Wiśniewski Jan *29-06-1940 Wąsosz †15-12-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1831Wiśniewski Jan *około 10-1930 Ławsk †24-08-1932 Ławsk  
1832Wiśniewski Stanisław *11-03-1926 Niećkowo †25-06-1991 Niećkowo /Wąsosz/  
1833Wiśniewski Tadeusz *06-01-1931 Kędziorowo †12-03-1935 Kędziorowo  
1834Witkowska Henryka *02-01-1946 Niedźwiedzkie †28-03-1947 Niedźwiedzkie  
1835Witkowska Janina z d. Szczęsna *10-06-1925 †07-08-1986 Ełk  
1836Witkowska Regina z d. Podbielska *13-06-1935 Ławsk †14-10-2003 Białystok /Wąsosz/  
1837Witkowska Zofia *19-03-1939 Dołęgi †10-06-1939 Wąsosz  
1838Witkowski Lucjan *25-04-1928 Pasieka †18-03-2004 Ełk  
1839Witkowski Tadeusz *01-01-1933 Ławsk †02-10-1993 Ławsk /Wąsosz/  
1840Wlaźnik Henryka *05-12-1928 Ławsk †04-02-1929 Ławsk  
1841Wojsław Andrzej *około 11-1933 †17-12-1933 Sokoły  
1842Wojsław Czesław *13-05-1936 Wojsławy †16-08-1936 Wojsławy   
1843Wojsław Czesław *13-09-1943 Wąsosz †24-02-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
1844Wojsław Henryk *12-02-1928 †11-04-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
1845Wojsław Jadwiga *09-09-1926 Wąsosz †23-06-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
1846Wojsław Jan *około 1936 Komosewo †około 1950 Bajtkowo  
1847Wojsław Jerzy *15-02-1938 Kownatki †26-10-1973 Kownatki /Wąsosz/  
1848Wojsław Józef *około 09-1933 Kownatki †26-10-1933 Kownatki /Wąsosz/  
1849Wojsław Stanisław *28-10-1941 Sokoły †06-11-1941 Sokoły /Wąsosz/  
1850Wojsław Stanisław *1934 Komosewo †  
1851Wojsław Sylwester *około 03-12-1933 Sokoły †10-12-1933 Sokoły /Wąsosz/  
1852Wojtasik Marian *1925 †2005 Grajewo   
1853Wojtyła Henryk *około 1928 Wąsosz †06-08-1950 Wąsosz  
1854Wolanowski Jan *10-07-1940 Jeziorko †17-07-2008 Białystok /Piątnica/   
1855Wolczyk Marianna z d. Kozikowska *28-12-1928 †21-08-1996 /Wąsosz/  
1856Wołyniec Hieronim *10-01-1932 Kędziorowo †09-02-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1857Wójcicka Czesława *około 1945 Wąsosz †01-10-1947 Wąsosz  
1858Wójcicki Czesław *21-09-1925 Wąsosz †23-08-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1859Wronkowski Jan *16-04-1947 Kędziorowo †04-05-1947 Kędziorowo /Wąsosz/   
1860Wróblewska Anna *około 30-10-1948 Wąsosz †13-11-1948 Wąsosz  
1861Wróblewska Jadwiga z d. Sikorska *20-02-1928 †01-12-1987 Grędy /Wąsosz/  
1862Wróblewska Zofia z d. Ołdakowska *09-05-1932 Wąsosz †10-11-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
1863Wróblewska Zofia z d. Ciszewska *17-02-1927 Kapice †23-10-2000 Niećkowo /Wąsosz/  
1864Wróblewski Adam *01-01-1948 Brzeźnio †29-10-1992 Wąsosz /Wąsosz/   
1865Wróblewski Bohdan *05-07-1945 Grędy †04-07-1964 Chrzanów /Wąsosz/  
1866Wróblewski Jan *18-12-1942 †19-12-1942 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1867Wróblewski Jan *około 02-1931 Grędy †23-05-1932 Grędy  
1868Wróblewski Józef *18-12-1942 †19-12-1942 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1869Wróblewski Mieczysław *około 1948 Wąsosz †24-10-1950 Wąsosz  
1870Wróblewski Stanisław *23-01-1942 Wąsosz †19-02-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1871Wróblewski Tadeusz *03-06-1934 Grądy-Michały †15-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1872Wróblewski Władysław *17-10-1929 Wąsosz †21-01-2007  
1873Wróblewski Zbigniew *około 1937 Grędy †02-07-1941 Grędy /Wąsosz/  
1874Wszeborowska Teresa *04-01-1940 Łempice †14-08-1940 Łempice /Wąsosz/  
1875Wszeborowska Zofia z d. Kiełczewska *04-04-1931 Wąsosz †17-06-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1876Wszeborowski Marian *06-03-1929 Kownatki †30-10-1929 Kownatki  
1877Wszeborowski Tadeusz *12-01-1926 † Łempice  
1878Wudy Halina *02-05-1940 Wąsosz †14-05-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1879Wudy Zofia *15-05-1928 Wąsosz †02-04-1932 Wąsosz  
1880Wysocka Czesława z d. Bączkowska *10-12-1927 Dzierżanowo par. Szwelice †  
1881Wysocka Józefata z d. Kacprowska *19-03-1933 Wąsosz †17-12-1981 /Wąsosz/  
1882Wysocka Zofia *01-10-1946 Żebry †07-02-1947 Żebry  
1883Wysocki Eugeniusz *1927 Kramarzewo †01-03-1945 Świdry  
1884Wysocki Józef *03-07-1934 Komosewo †21-07-2010  
1885Wysocki Mieczysław *24-07-1930 Żebry †07-11-1998 Grajewo /Wąsosz/  
1886Wysocki Zygmunt *około 1943 Żebry †04-02-1945 Żebry  
1887Zaborowska Jadwiga z d. Brodowska *17-04-1932 Bukowo †przed 09-1987  
1888Zaborowska Lucyna *około 03-1943 Sulewo Kownaty †27-12-1943 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1889Zaborowska Marianna *25-04-1925 Wąsosz †25-07-1936 Wąsosz  
1890Zaborowski Andrzej *10-11-1933 Sulewo Kownaty †10-06-1935 Sulewo Kownaty  
1891Zaborowski Eugeniusz *15-12-1938 Sulewo Kownaty †20-01-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1892Zaborowski Jan *07-01-1932 Sulewo Kownaty †25-04-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1893Zaborowski Józef *15-02-1930 Wąsosz †27-04-1930 Wąsosz  
1894Zaborowski Mieczysław *27-07-1930 Sulewo Kownaty †10-01-1995 Grajewo  
1895Zaborowski Sylwester *20-04-1932 Wąsosz †17-06-1933 Wąsosz /Wąsosz/  
1896Zadroga Czesław *1928 Leman †  
1897Zajczewski Dominik *02-05-1934 Rydzewo Szlacheckie †08-03-2008 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/   
1898Zajkowski Stanisław *27-10-1934 Ławsk †31-10-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1899Zakiewicz Kazimierz *1927 Odrynki †1979 Ełk /Ełk/   
1900Zakiewicz Monika z d. Zubrycka *04-1926 Dobrzyniewo Duże †01-1991 Ełk /Ełk/   
1901Zakrzewska Anna *około 06-1930 Niedźwiedzkie †22-12-1932 Niedźwiedzkie  
1902Zakrzewska Henryka *07-02-1940 Niedźwiedzkie †26-05-1940 Niedźwiedzkie  
1903Zakrzewska Jadwiga *09-05-1930 †17-09-1930 Wojsławy  
1904Zakrzewska Marianna z d. Łempicka *24-07-1929 Sienickie †27-09-2005 Bajtkowo /Bajtkowo/   
1905Zakrzewski Franciszek *06-03-1930 Bagienice †10-05-1990 Bagienice /Wąsosz/   
1906Zakrzewski Tadeusz *02-1933 Kownatki †01-11-2000 Ełk /Bajtkowo/   
1907Zakrzewski Zdzisław *29-05-1936 Niedźwiedzkie †07-08-1990 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
1908Zalewska Alfreda *14-12-1933 Zalesie †21-03-1934 Zalesie /Wąsosz/   
1909Zalewska Anna *05-01-1930 Zalesie †03-11-1935 Zalesie /Wąsosz/   
1910Zalewska Anna *około 02-1943 Kownatki †13-09-1943 Kownatki /Wąsosz/  
1911Zalewska Anna z d. Makuszewska *15-07-1925 Słucz †  
1912Zalewska Henryka z d. Laszczkowska *09-05-1930 Ławsk †30-03-1971 Pisz /Wąsosz/  
1913Zalewska Janina z d. Polakowska *02-01-1943 Żebry †  
1914Zalewska Marianna *14-06-1934 †22-11-1936 Zalesie /Wąsosz/   
1915Zalewska Natalia *12-10-1939 Zalesie †07-09-1940 Zalesie   
1916Zalewska Scholastyka *20-11-1933 Zalesie †13-07-1943 Zalesie /Wąsosz/   
1917Zalewski Antoni *13-10-1929 Ławsk †01-05-1978 Pisz  
1918Zalewski Apolinary *około 1925 Zanklewo †18-02-1929 Zanklewo   
1919Zalewski Czesław *25-08-1933 Ławsk †07-11-1933 /Wąsosz/  
1920Zalewski Czesław *16-06-1935 Wąsosz †05-01-1936 Wąsosz  
1921Zalewski Edmund *05-1944 Zanklewo †09-06-1945 Zanklewo /Wizna/   
1922Zalewski Edward *14-04-1932 Zalesie †05-10-1972 Zalesie /Wąsosz/   
1923Zalewski Eugeniusz *20-10-1929 Zalesie †12-07-1976 Zalesie /Wąsosz/   
1924Zalewski Franciszek *27-11-1936 Kucze Małe †17-12-1936 Kucze Małe /Jedwabne/   
1925Zalewski Henryk *05-06-1934 Ławsk †14-01-1935 Ławsk  
1926Zalewski Henryk *19-07-1931 Zalesie †01-06-1993 Zalesie /Wąsosz/   
1927Zalewski Hieronim *23-10-1931 Ławsk †19-09-1932 Ławsk /Wąsosz/  
1928Zalewski Jan *06-1933 †29-07-1933 Kotowo Plac /Jedwabne/   
1929Zalewski Jan *16-05-1938 Zaborowo †21-12-1938 Zaborowo /Wąsosz/  
1930Zalewski Jan *18-06-1930 †przed 06-1933   
1931Zalewski Jerzy *21-02-1935 Zalesie †25-07-1936 Zalesie /Wąsosz/   
1932Zalewski Józef *02-1926 Nadbory †09-03-1926 Nadbory /Burzyn/  
1933Zalewski Józef *06-02-1941 Zalesie †07-06-1942 Zalesie /Wąsosz/  
1934Zalewski Józef *29-01-1949 Kotowo Plac †19-02-1949 Kotowo Plac /Jedwabne/   
1935Zalewski Mieczysław *11-09-1939 Wąsosz †03-11-1939 Wąsosz  
1936Zalewski Stanisław *około 04-1928 Nadbory †06-10-1930 Nadbory /Burzyn/  
1937Zalewski Stanisław *11-08-1938 Zalesie †2017   
1938Zalewski Stanisław *02-06-1943 Zalesie †14-06-1964 Piła /Wąsosz/  
1939Zalewski Stanisław *08-05-1932 Zalesie †04-05-2001 Zalesie /Wąsosz/   
1940Zalewski Stanisław *12-12-1948 Zanklewo †21-12-1948 Zanklewo /Wizna/   
1941Zalewski Stefan *01-01-1928 Kotowo Plac †   
1942Zalewski Tadeusz *04-1944 †29-05-1944 Grozimy /Wąsosz/   
1943Zalewski Tadeusz *10-05-1930 Kucze Małe †   
1944Załuska Czesława *17-03-1932 Niedźwiedzkie †11-05-1932 Niedźwiedzkie  
1945Załuska Eugeniusz *01-06-1942 Niedźwiedzkie †31-08-1942 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
1946Załuska Feliksa *29-01-1940 Kudłaczewo †04-02-1940 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1947Załuska Marianna z d. Grabowska *24-08-1940 Bukowo †20-12-1998 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1948Załuska Stanisław *08-05-1930 Niedźwiedzkie †02-11-1997 Wąsosz /Wąsosz/  
1949Załuska Włodzimierz *22-08-1943 Niedźwiedzkie †04-09-1943 Niedźwiedzkie   
1950Zambrowska Czesława *03-05-1930 Niećkowo †26-07-1930 Niećkowo  
1951Zambrowska Henryka *17-10-1937 Kudłaczewo †15-05-1938 Kudłaczewo  
1952Zambrowska Janina *27-05-1935 Niećkowo †02-09-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1953Zambrowski Antoni *około 1932 Kudłaczewo †10-05-1943 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1954Zambrowski Józef *20-11-1933 Niećkowo †08-06-1934 Niećkowo /Wąsosz/  
1955Zambrowski Stefan *01-04-1929 Kudłaczewo †30-05-1929 Kudłaczewo  
1956Zamojska Anna *04-10-1932 Modzele †22-02-1934 Modzele  
1957Zamojska Janina z d. Merchelska *14-02-1925 Wąsosz †04-03-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
1958Zamojska Regina *około 1925 Modzele †17-08-1943 Modzele /Wąsosz/  
1959Zamojski Aleksander *06-05-1931 Modzele †15-09-1932 Modzele  
1960Zamojski Czesław *20-06-1931 †26-06-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1961Zamojski Czesław *27-07-1933 Modzele †25-02-1934 Modzele  
1962Zamojski Eugeniusz *04-11-1933 Modzele †17-08-1935 Modzele /Wąsosz/  
1963Zamojski Jan *około 06-1928 †21-08-1928 Modzele  
1964Zamojski Jan *18-03-1928 Modzele †29-01-2010  
1965Zaniewski Antoni *około 08-1927 †10-01-1928 Siestrzanki /Burzyn/  
1966Zarzecki Antoni *około 07-1928 Żebry †07-10-1928 Żebry  
1967Zarzecki Bronisław *około 08-1925 †20-02-1928 Wąsosz  
1968Zarzecki Czesław *08-09-1930 Żebry †04-05-1996 /Wąsosz/  
1969Zarzecki Fabian *około 1930 Żebry †10-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1970Zarzecki Janusz *28-02-1938 Żebry †11-11-1960 Grajewo /Wąsosz/  
1971Zarzecki Stanisław *14-03-1932 Żebry †01-09-1997 /Wąsosz/  
1972Zawadzki Władysław *około 02-1931 Kieljany †08-12-1932 Kieljany  
1973Zawistowski Stanisław *20-09-1929 Niećkowo †13-04-1992 Niećkowo /Wąsosz/  
1974Zawistowski Władysław *około 02-1939 Niećkowo †03-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
1975Zawistowski Władysław *16-05-1941 Niećkowo †15-07-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
1976Zdankowski Józef *27-07-1928 Bagienice †30-10-1984 Żebry /Wąsosz/  
1977Zdankowski Mieczysław *27-10-1932 Bagienice †07-07-1934 Bagienice /Wąsosz/  
1978Zdanowicz Jan *20-01-1929 Ławsk †18-02-1929 Ławsk  
1979Zielińska Feliksa z d. Łempicka *12-12-1925 Bagienice †25-03-1957 Ełk /Wąsosz/   
1980Zielińska Krystyna Janina *24-07-1949 Kędziorowo †29-03-1950 Kędziorowo   
1981Zielińska Wiesława *około 12-1947 Sypytki †18-12-1948 Szczuczyn   
1982Zieliński Bolesław *15-05-1939 Kędziorowo †01-07-1939 Kędziorowo /Wąsosz/   
1983Zieliński Czesław *20-10-1935 Ławsk †02-11-1935 Ławsk /Wąsosz/  
1984Zieliński Romuald *29-06-1931 Bagienice †17-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
1985Zieliński Stanisław *20-11-1935 Kędziorowo †02-05-1936 Kędziorowo   
1986Zieliński Wacław *około 08-1931 Wąsosz †03-03-1932 Wąsosz  
1987Zieliński Władysław *10-05-1941 Niećkowo †10-10-1942 Niećkowo /Wąsosz/   
1988Zielony Andrzej *10-11-1930 †2007  
1989Złotocha Władysław *05-04-1929 Wąsosz †04-12-1989 Gdańsk /Wąsosz/  
1990Zorczykowska Marianna *12-06-1939 Wąsosz †06-07-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
1991Zorczykowski Jan *18-08-1937 Wąsosz †01-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
1992Zorczykowski Jan *24-11-1933 Wąsosz †21-09-1934 Wąsosz  
1993Zorczykowski Mieczysław *04-10-1945 Wąsosz †06-10-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
1994Zubrycki Henryk *1929 Dobrzyniewo Duże †1959 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/   
1995Zubrycki Kazimierz Wiesław *1942 Dobrzyniewo Duże †1990 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/   
1996Zwierewicz Józef *19-03-1934 Łódź †23-06-1991 Farmington, CT /New Britain, CT/   
1997Zysk Henryk *04-01-1928 †13-09-1998  
1998Zyskowska Genowefa *około 1931 Wąsosz †23-07-1936 Wąsosz /Wąsosz/  
1999Zyskowska Jadwiga z d. Kozłowska *15-03-1933 Wąsosz †11-03-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2000Zyskowska Mieczysława *01-01-1947 Wąsosz †10-03-1949 Wąsosz  
2001Zyskowska Zuzanna *01-09-1948 Wąsosz †20-08-1949  
2002Zyskowski Czesław *21-07-1933 Wąsosz †04-08-1996 /Wąsosz/  
2003Zyskowski Edward *13-09-1935 †11-05-1992 Pisz /Wąsosz/  
2004Zyskowski Stanisław *30-08-1945 Wąsosz †przed 07-1955  
2005Zyskowski Stanisław *15-05-1933 Wąsosz †12-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2006Żbikowska Dominika *20-01-1940 Czerwonki †11-03-1941 Czerwonki  
2007Żbikowski Edward *09-02-1941 Sienickie †29-08-2003 Prostki /Prostki/   
2008Żbikowski Józef *15-06-1937 Sienickie †09-08-1991 Prostki /Prostki/   
2009Żbikowski Konstanty Stanisław *1933 Sienickie †28-07-2002 Wesoła /Wesoła/   
2010Żbikowski Marian *1931 Sienickie †   
2011Żbikowski Marian *28-02-1943 Sienickie †2001   
2012Żbikowski Stanisław *około 1942 Czerwonki †02-08-1945 Czerwonki /Wąsosz/  
2013Żebrowski Czesław *około 1928 †02-05-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2014Żebrowski Edmund *29-04-1945 Modzele †03-10-1992 Łubiane /Wąsosz/  
2015Żebrowski Jan *około 01-1944 Modzele †13-03-1944 Modzele /Wąsosz/  
2016Żebrowski Stanisław *około 1933 Drygały †20-03-1946 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2017Żebrowski Wacław (Jan) *15-04-1930 Ławsk †03-04-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
2018Żebrowski Władysław *około 1934 Ławsk †23-09-1940 Ławsk  
2019Żukowska Henryka z d. Laszczkowska *02-09-1927 Ławsk †29-01-1982  
2020Żukowska Marianna *01-02-1932 Ławsk †18-12-1932 Ławsk /Wąsosz/  
2021Żukowski Antoni *01-12-1926 Ławsk †16-10-2012 Bęćkowo  
2022Żukowski Czesław *około 1929 Ławsk †01-12-1950 Ławsk  
2023Żurawska Irena *04-05-1942 Wąsosz †08-08-1942 Wąsosz  
2024Żurawski Antoni *około 04-1944 Wąsosz †07-02-1945 Wąsosz  
2025Żydło Zygmunt *21-04-1935 Gwoździec †19-03-1977 Wrocław /Oława/   
Czas ucieka, wieczność czeka! (15 października 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl