Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 2000 a 2024Indeks chronologiczny [2000 - 2024] - 227

1Bagińska Julia * Białystok    
2Bagiński Bartosz * Ełk    
3Bajkiewicz Jakub * Grajewo    
4Banik Wiktor * Grecja    
5Bielenica Antoni * Olecko   
6Bielenica Krzysztof * Olecko   
7Bikowska Vanessa    
8Bogdański Matthew Franciszek    
9Borawska Ewelina * Islip, NY   
10Borawska Sylwia * Warszawa   
11Borawski Adrian * Plainville, NY   
12Borawski Damian * Plainville, NY   
13Borawski Dominik * Islip, NY   
14Borusiewicz Maksymilian     
15Bosko Aleksandra * Piaseczno    
16Brakoniecka Julia Maria * Kolno    
17Brakoniecki Łukasz * Łomża    
18Brdys Maciej * Ełk    
19Brdys Michał * Ełk    
20Bróździński Bartosz * Olsztyn    
21Bróździński Michał * Olsztyn    
22Budzińska Natalia * Ełk   
23Budziński Adrian * Ełk   
24Chalecki Łukasz    
25Chludzińska Patrycja * Łomża    
26Chojnowski Mateusz * USA    
27Chorosz Aleksander * Gdańsk   
28Chorosz Zuzanna * Wąsosz    
29Chylińska Andżelika    
30Chylińska Patrycja    
31Chyliński Łukasz    
32Ciecierska Aleksandra * Grajewo    
33Ciecierska Anna * Warszawa    
34Ciecierska Martyna * Grajewo    
35Ciecierski Norbert * Ateny    
36Czarniawska Hanna * Ełk    
37Czarniawski Tymon * Ełk    
38Czyżewska Emilia     
39Dąbrowski Aleksander * Ełk    
40Dąbrowski Hubert * Ełk    
41Dmochowski Cezary * Grajewo    
42Dobrenko Klaudia    
43Dobrenko Lilianna     
44Dobrenko Patrycja    
45Dyl Eryk * Łomża    
46Dyl Karolina * Łomża    
47Eichin Samuel     
48Fortuna Anna Agnieszka     
49Foster William    
50Gacioch Klementyna * Paris    
51Gacioch Tomasz * Paris    
52Gagnon Joshua * Hartford, CT    
53Gardocki Damian * Białystok    
54Gibson John Joseph * Princeton, WV    
55Gibson Vivian Jo * Winfield, WV    
56Ginyard Blaise Antoni * Cary, NC    
57Ginyard Eli     
58Ginyard Maya     
59Gosiewski Rafał    
60Grabowski Bartłomiej * Pisz    
61Grondwald Łukasz * Ełk    
62Heliński Dawid * Greenwich, CT    
63Heliński Michał * Greenwich, CT    
64Janicka Aleksandra * Olsztyn    
65Janicki Jan * Olsztyn    
66Janicki Patryk * Olsztyn    
67Jańczyk Kevin * Plainville, NY   
68Jarząbek Kacper * Ełk    
69Jaszkowska Martyna     
70Jaszkowski Mikołaj    
71Jaszkowski Serguisz    
72Jedynak Jakub *27-11-2008 Łomża †   
73Jurewicz Maja     
74Kalinowski Gabriella * Long Island, NY    
75Kalinowski Kamil    
76Kalinowski Maya * Long Island, NY    
77Karczewska Gabriela * Ełk    
78Kardyńska Kalina * Ełk    
79Kochanowski Mateusz * Gdańsk    
80Kołakowska Klaudia * New York, NY    
81Kołakowski Filip * Gdańsk    
82Kołakowski Jakub * Gdańsk    
83Kołakowski Mikołaj * Warszawa    
84Komosiński Szymon * Białystok    
85Konopka Patricja * Grajewo    
86Konopko Damian * Grajewo    
87Korycki Bartosz * Ełk    
88Kossakowska Łucja Ruta * Warszawa   
89Kostecka Anna * Wrocław    
90Kostecka Antonina * Wrocław    
91Kostecki Jerzy * Wrocław    
92Kotynski Adam Charles     
93Kowalewska Julia     
94Kownacki Bartłomiej     
95Kozłowska Wiktoria * Niemcy    
96Krawczyk Emilia * Mikołów   
97Krupa Filip    
98Krzewska Lena * Bruksela   
99Kulczyński Michał * Wrocław    
100Kura Szymon * Ateny    
101Kurkowski Bartosz     
102Kwiatkowska Julia * Rzeszów   
103Lempicki Sebastian Michal * Raleigh, NC    
104Lewiński Adrian * Ełk    
105Lewiński Kamil * Tychy    
106Lisowska Patrycja * Mińsk Mazowiecki    
107Lombardi Sarah * Bruksela   
108Lombardi Simon Pierre * Bruksela   
109Lorek Adrian * Suwałki    
110Lorek N     
111Luty Wiktor * Dania    
112Łaguna Nikola    
113Łaguna Oliwier    
114Łempicka Agnieszka * Pisz    
115Łempicka Dominika     
116Łempicka Milena     
117Łempicka Natalia * Ełk    
118Łempicki Adam * Wyszków    
119Łempicki Bartłomiej * Ełk    
120Łempicki Daniel * Warszawa    
121Łempicki Maksymilian * Olsztyn    
122Łobodziec Amelia * Pasewalk   
123Łobodziec Leonard * Schwedt   
124Łyszkowska Lena * Wyszków    
125Łyszkowska Martyna * Wyszków    
126Majewicz Weronika * Ełk   
127Majewski Damian * Warszawa    
128Majewski Jakub * Heidelberg, Niemcy    
129Majewski Jan Paweł * Warszawa    
130Majewski Krystian * Giżycko    
131Malinowska Julia    
132Marzewska N * New York, NY   
133Materak Nikodem * Gdynia    
134Mąka Natalia * Ostrołęka    
135Mieczkowska Agnieszka * Grajewo    
136Mieczkowska Klaudia * Grajewo    
137Miklaszewski Dominik * Augustów    
138Misztal Andrzej     
139Misztal Anna     
140Mocarski Christian * East Meadow   
141Modzelewska Aleksandra * Grajewo   
142Modzelewski Piotr * Ełk   
143N Emma Rose     
144N Maja * New York, NY    
145N. Krzysztof     
146Nieszczerzewska Amelia     
147Niewczas Jakub * Warszawa    
148Nowakowska Olivia    
149Opońska Gabriela * Białystok    
150Orzoł Emilia * Londyn    
151Orzoł Mikołaj * Toruń    
152Orzoł Wiktoria * Toruń    
153Ostrowski Jan * Warszawa    
154Ostrowski Stanisław * Warszawa    
155Pawłocka Maja * Gdańsk    
156Petkowska Karolina * Białogard    
157Pędzich Michalina * Wołomin    
158Pędzich Stefan * Wołomin    
159Pickard Fredrick Charles * Jacksonville, NC    
160Piekarski Marcin * Warszawa   
161Pieńkowska Aleksandra * Ostrów Mazowiecka    
162Pieńkowska Emilia * Ostrów Mazowiecka    
163Polewczak Konrad * Łódź   
164Polewczak Tymon * Łódź   
165Polychronis Adrian * Port Saint Lucie, FL    
166Polychronis Jocelyn z d. Zwierewicz     
167Proszynski Chelsea * Rigde, NY    
168Przyborowski Jan * Ełk    
169Ptak Cezary * Ełk    
170Pytel Maria * Londyn    
171Radziwon Tomasz * Białystok    
172Rogowski Kacper    
173Roszuk Aleksander * Warszawa   
174Rydzewski Mateusz     
175Rynkiewicz Jaden Nukon    
176Rynkiewicz Samir Matthew    
177Sawicka Weronika * Olecko    
178Sierra Christian     
179Sierra Eddie     
180Smart Karolina * Gdańsk    
181Stachurzewska Katarzyna * Ełk    
182Stachurzewska Zuzanna * Ełk    
183Stachurzewski Maciej * Ełk    
184Staniszewska Natalia * Warszawa   
185Stefański Damian * Ełk    
186Stepnowska Łucja * Grajewo    
187Stepnowski Artur * Grajewo    
188Stepnowski Krzysztof *20-08-2006 Grajewo †08-09-2006 Łomża   
189Stepnowski Sebastian * Grajewo    
190Sulewski Hubert * Grajewo    
191Szczygieł Maya    
192Śmiejkowska Sara * Gdańsk    
193Śmigiel Hubert * Warszawa    
194Trzaska Antoni * Łomża   
195Trzaska Kamil * Łomża   
196Turłaj Joachim     
197Turłaj Jonatan     
198Tyszka Ewelina * Łomża   
199Wądołowska Patrycja     
200Werenc Wojciech * Białystok    
201Węgrowska Amelia     
202Winko Marcin    
203Wiszowaty Kacper * Ostrołęka    
204Witkowski Fabian Bogdan * Gdynia    
205Wojsz Amelia * Vic    
206Wolanowski Mateusz * Łomża    
207Wróblewska Julia * Ełk   
208Wróblewska Weronika * Ełk   
209Wuehr Joshua Joseph * Chicago, IL    
210Zadęcka Joanna     
211Zajkowska Dominika * Ełk    
212Zajkowska Milena * Ełk    
213Zalewski Jakub * Łomża    
214Zalewski Kacper Antoni     
215Zalewski Karol * Grajewo    
216Zaniewski Kacper * Ełk   
217Zielińska Żaneta * Łomża    
218Zielony Dominika Krystyna * Gdynia    
219Zielony Mikołaj Andrzej * Wejherowo    
220Ziemkiewicz Aleksandra * Ełk    
221Żbikowska Laura * Ełk    
222Żbikowska Marta * Grajewo    
223Żbikowska Natalia * Ełk    
224Żbikowska Patrycja * Grajewo    
225Żbikowski Adrian * Ełk    
226Żołądź Maksymilian * Olsztyn   
227Żukowska Emilia    
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl