Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1975 a 1999Indeks chronologiczny [1975 - 1999] - 673

1Aitken Victoria * Colorado Springs    
2Bajkiewicz Anna * Prostki    
3Bajkiewicz Karol * Prostki    
4Bajkiewicz Rafał * Prostki    
5Banik Marcin * Niedźwiedź    
6Banik Monika z d. Sulewska * Sulewo Kownaty    
7Bielenica Dariusz * Ełk   
8Bielenica Jacek * Ełk   
9Bielenica Łukasz * Olecko   
10Bielenica Mateusz * Ełk    
11Bielenica Renata    
12Bieńkowska Justyna * Płock    
13Bikowska Iwona * Łomża   
14Binio Klaudia * Szczecin   
15Bodal Joanna z d. Bieńkowska * Płock    
16Bogdańska Isabella Bożena    
17Borawski Daniel * Warszawa   
18Borawski Ireneusz * Kolno   
19Borusiewicz Aleksandra     
20Borusiewicz Aneta     
21Borusiewicz Bartłomiej     
22Borusiewicz Karolina     
23Borusiewicz Katarzyna z d. Kosakowska * Szczytno    
24Borusiewicz Magdalena     
25Borusiewicz Małgorzata     
26Borusiewicz Mateusz     
27Borusiewicz Rafał     
28Brdys Katarzyna z d. Słotwińska * Ełk    
29Brdys Paweł * Ełk    
30Bróździński Dominik    
31Bróździński Jakub    
32Bruzgo Agata z d. N     
33Bruzgo Mariusz     
34Brzozowski Grzegorz Sylwester * Pisz    
35Brzozowski Łukasz * Pisz    
36Brzóska Monika * Gdynia   
37Brzóska Paulina z d. Bielenica * Ełk    
38Bućko Renata z d. Konopko     
39Bućko Wojciech     
40Budzikowska Anna    
41Budzikowska Marta    
42Budzińska Joanna z d. Łochowska * Orzysz   
43Burski Adam * Jastrzębie-Zdrój    
44Burski Mariusz * Jastrzębie-Zdrój    
45Bzura Dorota z d. Chylińska * Szczuczyn    
46Calvani Alessandro * Foligno    
47Cetnarowicz Julita z d. Ostrowska * Giżycko    
48Chalecki Mateusz    
49Chałaszewski Szymon     
50Chludzińska Agnieszka z d. Luba * Łomża    
51Chludziński Krzysztof * Łomża    
52Chludziński Paweł * Łomża    
53Chludziński Radosław * Łomża    
54Chojnowski Kamil * Gdynia    
55Chojnowski Marcin * Gdynia    
56Chorosz Marcin    
57Chorosz Michał * Grajewo   
58Chorosz Monika z d. Dmochowska * Grajewo    
59Chyliński Damian * Łomża    
60Chyliński NN * Łomża    
61Cibor Jolanta Ewa z d. Kossakowska * Warszawa   
62Cichocki Grzegorz * Grajewo    
63Cichocki Grzegorz *1976 †05-06-1997 Ełk /Ełk/   
64Ciecierska Barbara z d. Komosińska * Łomża    
65Ciecierska Paulina * Ateny    
66Ciecierska Sylwia * Ateny    
67Ciecierski Jarosław * Szczuczyn    
68Ciecierski Leszek * Szczuczyn    
69Ciecierski Mariusz * Łomża    
70Cieśluk Anna z d. Kaźmierczak     
71Collins Donnald * Massachussets    
72Cropp Joshua Joseph    
73Cropp Sarah Beth    
74Cwalina Marek *11-08-1975 Białystok †13-08-1975 Białystok /Wąsosz/  
75Cybulak Marta z d. Sakowska     
76Cymkowski Zbigniew *około 1976 †około 1992 Mazewo  
77Czarnecka Emilia *1980 Łomża †2000  
78Czarnecka Marta * Łomża   
79Czarnecka Monika * Łomża   
80Czarnecki Adam * Łódź   
81Czarnecki Bartosz * Łódź   
82Czarnecki Damian    
83Czarnecki Patryk * Łomża   
84Czarnecki Rafał    
85Czarniawska Barbara z d. Bielenica     
86Czarniawski Marcin * Ełk    
87Czub Monika z d. Łochowska * Ełk    
88Czyżewska Aleksandra     
89Czyżewska Dominika     
90Czyżewska Nina     
91Czyżewski Bartosz     
92Danielewski Łukasz    
93Daniłowska Monika     
94Dąbrowska Anna    
95Dąbrowska Maria *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
96Dąbrowska Miriam     
97Dąbrowska Paulina * Ełk    
98Dąbrowski Damian * Ełk    
99Dąbrowski Dawid     
100Dąbrowski Grzegorz    
101Dąbrowski Karol * Suwałki    
102Dąbrowski Rafał * Ełk    
103Dec Emilia * Ełk    
104Dec Jakub * Ełk    
105Dębiński Jan *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
106Dębiński Kacper * Grajewo   
107Dmochowska Monika z d. Bernecka * Grajewo    
108Dmochowski Paweł * Grajewo    
109Dmochowski Tomasz * Łomża    
110Dobrenko Iwona    
111Dobrenko Marcin    
112Dobrenko Marek * Grabnik    
113Dobrenko Mariusz    
114Dobrenko Monika z d. N    
115Dobrenko Paulina z d. Sadkowska * Ełk    
116Doliwa Aneta *30-09-1977 Grędy †19-11-1977 Grędy /Wąsosz/  
117Domaradzka Monika z d. Majewska * Łomża   
118Domitrz Justyna z d. Czyż     
119Domitrz Krzysztof     
120Domitrz Leszek     
121Domitrz Maciej Mariusz * Białystok    
122Domitrz Magdalena z d. Niedziałkowska     
123Domitrz Mariusz     
124Domitrz Mariusz     
125Domitrz Sebastian * Białystok    
126Domitrz Tomasz * Białystok    
127Drozdowska Izabela     
128Drozdowska Karolina     
129Drozdowski Piotr     
130Dublineau Clarisse Maria * Warszawa    
131Dudkowska Katarzyna * Szczuczyn   
132Dyl Renata z d. Chludzińska * Łomża    
133Dyl Wojciech * Łomża    
134Dzięgielewska Aneta * Ełk    
135Dzięgielewska Monika * Sosnowiec    
136Dzięgielewski Marcin * Sosnowiec    
137Filipkowski Rafał     
138Florczyk Marta z d. Bajkiewicz * Prostki    
139Formejster Agata * Ełk    
140Formejster Tomasz * Ełk    
141Foster Jeremy    
142Foster Joshua    
143Foster William C. *23-08-1977 Phoenixville, PA †08-2014  
144Gacioch Katarzyna z d. Orzoł * Kętrzyn    
145Gacka Ewa * Łomża    
146Gacki Mirosław * Zambrów    
147Gagnon Amy z d. Kozlowski * New Britain, CT    
148Gardocka Agnieszka * Grajewo    
149Gardocka Beata * Grajewo    
150Gardocka Sylwia *01-07-1978 Szczuczyn †22-10-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
151Gazowska Barbara *12-01-1981 Łomża †14-01-1981 Łomża /Wąsosz/  
152Gibson Diana z d. Aitken * Hartford, CT    
153Ginyard Magdalena z d. Łempicka * Gdańsk    
154Głowicka Małgorzata z d. Chodnicka * Prostki    
155Głowicki Marek Konrad * Ełk    
156Godlewska Justyna    
157Godlewska Paulina    
158Godlewski Dariusz *25-11-1976 Grajewo †27-06-1977 Grajewo /Wąsosz/  
159Godlewski Ireneusz *10-05-1976 Szczuczyn †13-01-1977 Zalesie /Wąsosz/   
160Godlewski Mariusz *25-11-1975 Grajewo †27-05-1977 Godlewo /Wąsosz/  
161Godlewski Paweł    
162Godlewski Robert *18-10-1982 †08-10-1987 Grajewo /Wąsosz/   
163Gołaszewska Magdalena z d. Misztal     
164Gołaszewski Mariusz * Warszawa    
165Gosiewska Natalia    
166Goszczyńska Anna * Jedwabne    
167Goszczyńska Wioletta z d. Jakubiak     
168Goszczyński Emil     
169Górska Eliza *14-09-1984 Sulewo Kownaty †16-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
170Górska Monika * Łódź    
171Górski Karol *14-09-1984 Sulewo Kownaty †17-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
172Grabowska Joanna z d. Milewska  * Pisz    
173Grabowski Krzysztof     
174Grądzka Małgorzata * Gołdap   
175Grądzki Grzegorz * Gołdap   
176Grela Marta     
177Grela-Bagińska Jolanta z d. Grela * Ełk    
178Grondwald Daniel * Ełk    
179Gruchała Joanna z d. Petkowska * Kościerzyna   
180Grygo Tomasz Radosław *14-08-1983 †29-11-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
181Grzymała Izabela * Łomża    
182Grzymała Przemysław * Łomża    
183Grzymkowska Joanna    
184Grzymkowska Magdalena    
185Grzymkowska Marta    
186Gutowska Alina * Gdynia   
187Gutowska Urszula * Chicago, IL    
188Gutowski Arkadiusz * Gdynia   
189Heliński Grzegorz * Szczuczyn    
190Heliński Hubert * Grajewo    
191Herbaczewski Michał * Szczecinek   
192Herczyńska Katarzyna Agata * Szczecin   
193Herczyńska Magdalena Danuta * Szczecin   
194Himburg Marta     
195Himburg Tomasz     
196Intrys Agata Anna     
197Intrys Bartosz Piotr     
198Intrys Jakub     
199Intrys Marcin Karol     
200Jachimska Alicja z d. Jaśkowska *04-09-1979 Szczuczyn †04-09-2003 Koniecki Duże /Wąsosz/  
201Jagiełło Tomasz * Kietrz Śląski   
202Jagiełło Wojciech * Kietrz Śląski   
203Jakubanes Kamil * Ełk    
204Jamiołkowska Anna    
205Jamiołkowski Bogdan    
206Janicka Małgorzata z d. Wolska * Olsztyn    
207Jankowska Marlena * USA    
208Jankowski Adrian * USA    
209Janowska Marta * Białystok    
210Janowski Krzysztof * Białystok    
211Jańczyk David * Plainville, NY   
212Jarząbek Łukasz * Ełk    
213Jarząbek Magdalena * Ełk    
214Jarząbek Magdalena Sylwia * Sierpc   
215Jarząbek Mariusz Krzysztof * Sierpc   
216Jarząbek Marta * Ełk    
217Jarząbek Sebastian * Ełk    
218Jaszkowska Julita     
219Jaszkowska Monika     
220Jaszkowska Wioletta z d. Staniszewska    
221Jaszkowski Zbigniew * Grajewo   
222Jedynak Anna z d. Chludzińska * Łomża    
223Jonan Daniel * Ateny    
224Jóźwiak Hanna z d. Domitrz     
225Jóźwiak Jarosław * Białystok    
226Jurewicz Emilia Anna z d. Łempicka     
227Kaczyńska Dorota *22-07-1980 Grajewo †16-01-1984  
228Kaczyński Dariusz * Łomża   
229Kaim Edyta z d. Filipkowska     
230Kalinowska Anna z d. Pamrowska * Ełk    
231Kalinowska Beata z d. Borawska * Grajewo    
232Kalinowska Marlena z d. Zielona    
233Kalinowski Cezary * Ełk    
234Kalinowski Tomasz    
235Kamińska Anna *05-08-1981 †20-07-1997 /Wąsosz/  
236Kamiński Andrzej *10-08-1976 Szczuczyn †10-08-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
237Kapelewska Magda z d. Gacka * Łomża    
238Karczewska Aneta z d. Brdys * Warszawa    
239Karczewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1988 Bagińskie †  
240Kardyńska Anna z d. Najda * Giżycko    
241Karwowska Aneta z d. Chrzanowska * Grajewo   
242Karwowska Hanna *19-06-1978 Szczuczyn †13-07-1978 Grajewo /Wąsosz/   
243Kaźmierczak Łukasz     
244Kaźmierczak Michał     
245Kharchenko-Brzozowski Tatiana Aleksandrovna z d. Kharchenko * Kazań    
246Klasa Beata z d. Petkowska * Kościerzyna   
247Klotzke Iwona z d. Filipkowska     
248Klukowska Natalia     
249Klukowski Jacek     
250Kochanowski Adam * Gdańsk    
251Kolator-Brzozowska Ewa Maria z d. Brzozowska * Pisz    
252Kołakowska Dorota z d. Wiszowata * Kolno    
253Kołakowska Justyna z d. Dardzińska * Gdynia    
254Kołakowska Natalia * Ełk    
255Kołakowska Nicola * Wejherowo    
256Kołakowski Arkadiusz * Wejherowo    
257Kołakowski Daniel * Ełk    
258Kołakowski Krzysztof * Ełk    
259Kołakowski Patryk * Wejherowo    
260Kołakowski Tomasz * Sopot    
261Komosa Anna * Ełk   
262Komosa Klaudia * Ełk   
263Komosa Maciej * Ełk   
264Komosa Magdalena * Ełk   
265Komosa Patrycja * Ełk   
266Komosa Paweł * Ełk   
267Komosiński Marcin * Szczuczyn    
268Komosiński Robert * Grajewo    
269Koniecko Barbara *09-01-1977 Grajewo †07-11-2000 Grozimy  
270Konopka Jacek *02-08-1976 Szczuczyn †02-12-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
271Konopka Magda * Grajewo    
272Konopko Anna     
273Konopko Bogumił     
274Konopko Maria *09-05-1986 †12-05-1986 Białystok /Wąsosz/   
275Kopeć Joanna z d. Frątczak * Koło    
276Kopeć Krzysztof * Gdańsk    
277Kopeć Michał * Gdańsk    
278Kopeć Monika * Gdańsk    
279Korycka Anna Maria * Łódź    
280Korycka Patrycja * Ełk    
281Korycka Sylwia * Ełk    
282Korycki Grzegorz Zdzisław * Ełk    
283Kosiło Marta * Ełk    
284Kostecka Sylwia * Wrocław    
285Kostuch Marcin * Gdynia   
286Kotynski Robert z d. Kotyński * Long Island, NY    
287Kowalewska Ewa * Ełk   
288Kowalewski Przemysław     
289Kozikowska Edyta *16-09-1976 Szczuczyn †15-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
290Kozikowska Ewa *31-03-1978 Szczuczyn †07-06-1978 Grajewo /Wąsosz/  
291Kozikowski Jacek *07-08-1977 Grajewo †30-10-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
292Kozlowski Ashley Helen * Higganum, CT    
293Kozłowska Joanna *18-02-1985 †19-02-1985 Łomża /Wąsosz/  
294Kozłowska Milena z d. Milczarek * Prostki    
295Krawczyk Jarosław * Nowa Ruda   
296Krawczyk Magdalena z d. Szczerbowska    
297Krawczyk Patryk * Pszczyna   
298Krupa Aleksandra    
299Krupa Diana    
300Krupa Paweł    
301Krupa Piotr    
302Krupa Weronika    
303Krysiewicz Paweł * Łomża   
304Krysiewicz Piotr * Łomża   
305Krzewska Jolanta z d. Kaczyńska *03-02-1986 Grajewo †  
306Krzewski Kamil    
307Kulas Dawid     
308Kulikowska Katarzyna Anna * Gdynia    
309Kulikowski Marek *29-06-1979 Żebry †25-04-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
310Kuplicki Tomasz Michał *25-03-1982 †10-07-2011 Sopot   
311Kura Tomasz * Brzesko    
312Kurkowska Anna z d. Gacka * Kolno    
313Kurkowski Paweł * Jedwabne    
314Kurkowski Piotr * Olsztyn    
315Kwiatkowska Anna z d. Bonowicz * Łańcut   
316Kwiatkowska Krystyna z d. Bisto * Łańcut   
317Kwiatkowska Wioletta * Rzeszów   
318Kwiatkowski Grzegorz * Rzeszów   
319Kwiatkowski Mirosław * Rzeszów   
320Kwiatkowski Roman * Sokołów   
321Lempicki Shirley     
322Lewińska Kamila * Ełk    
323Lewińska Monika z d. Matwiejczyk * Tychy    
324Lewińska Patrycja * Ełk    
325Lewiński Dawid * Ełk    
326Lewiński Oskar * Ełk    
327Lisowska Agnieszka     
328Lisowski Łukasz * Ełk    
329Lisowski Maciej * Ełk    
330Lorek Urszula z d. Dąbrowska * Suwałki    
331Luty Anna z d. Bielenica * Ełk    
332Łaguna Grzegorz    
333Łaguna Jan * Ełk   
334Łaguna Sylwia z d. Krawczyk    
335Łapińska Marta *26-12-1983 †01-03-1984 Wąsosz /Wąsosz/   
336Łempicka Beata z d. Babiej * Olsztyn    
337Łempicka Ewelina * Mrągowo    
338Łempicka Izabela z d. N     
339Łempicka Justyna z d. Kulka * Warszawa    
340Łempicka Lilia Aldona z d. Białosuknia * Szczuczyn    
341Łempicka Małgorzata z d. Wasińska     
342Łempicka Marzena * Suwałki    
343Łempicka Monika z d. Dardzińska * Ełk    
344Łempicka Natalia * Ełk    
345Łempicka Urszula z d. Radzio     
346Łempicki Adam *29-03-1977 Szczuczyn †06-04-1977 Czerwonki /Wąsosz/  
347Łempicki Andrzej     
348Łempicki Artur * Ostrów Mazowiecka    
349Łempicki Daniel     
350Łempicki Daniel * Wyszków    
351Łempicki Daniel * Pisz    
352Łempicki Dariusz     
353Łempicki Dariusz * Ełk    
354Łempicki Kacper     
355Łempicki Kamil * Pisz    
356Łempicki Krzysztof Józef * Gdynia    
357Łempicki Marek Łukasz * Ełk    
358Łempicki Mariusz * Mrągowo    
359Łempicki Michał * Gdańsk    
360Łempicki Patryk * Szczytno    
361Łempicki Paweł * Ełk    
362Łempicki Piotr     
363Łempicki Rafał     
364Łempicki Tadeusz * Szczuczyn    
365Łempicki Wojciech Stanisław * Pisz    
366Łobodziec Alan * Szczecin   
367Łobodziec Joanna z d. Towarnicka    
368Łobodziec Krzysztof * Szczecin   
369Łobodziec Lesław * Szczecin   
370Łochowska Natalia * Ełk   
371Łochowska Weronika * Ełk   
372Łochowski Adam * Ełk   
373Łochowski Łukasz * Ełk    
374Łochowski Mateusz * Ełk    
375Łochowski Paweł * Ełk   
376Łochowski Wojciech * Ełk    
377Łoś Piotr *10-01-1981 †28-02-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
378Łyszkowska Magdalena z d. Łempicka * Wyszków    
379Łyszkowski Paweł * Maków Mazowiecki    
380Majewicz Maciej * Ełk   
381Majewicz Marta * Ełk   
382Majewska Anna z d. Łempicka * Orzysz    
383Majewska Beata * Łomża   
384Majewska Wioletta * Łomża   
385Majewski Krzysztof * Łomża   
386Majewski Michał * Łomża   
387Majewski Tomasz * Łomża    
388Malinowska Aleksandra * Grajewo    
389Malinowska Beata z d. Drobiszewska    
390Malinowski Kacper    
391Małecka Aleksandra * Ełk   
392Maryak Samantha    
393Marzec Przemysław     
394Materak Jarosław     
395Mąka Magdalena z d. Wiszowata * Szczuczyn    
396McFarlane Aldona z d. Petkowska * Kościerzyna    
397McMaham Hope    
398McMaham Ryan    
399Merchelska Agata * Ełk   
400Merchelska Julia * Białystok   
401Merchelski Krzysztof    
402Merchelski Marek * Ełk   
403Merchelski Michał Kacper * Stamford, CT   
404Merchelski Rafał * Białystok   
405Miklaszewska Aniela     
406Miklaszewska Ewa Maria * Augustów   
407Miklaszewska Gabriela     
408Milczarek Mariusz * Prostki    
409Milczarek Monika * Ełk    
410Milewska Agnieszka Patrycja * Grajewo    
411Milewska Emilia z d. Milewska  * Pisz    
412Milewska Katarzyna * Grajewo    
413Milewska Magdalena * Grajewo    
414Milewska Małgorzata z d. Milewska  * Pisz    
415Milewska Małgorzata * Szczuczyn    
416Milewski Andrzej * Grajewo    
417Milewski Dariusz * Pisz    
418Milewski Mirosław * Pisz    
419Milewski Rafał Maciej * Grajewo    
420Misztal Piotr     
421Mocarska Małgorzata z d. Borawska * Łomża   
422Mocarski Paweł    
423Mocarski Paweł * Pisz   
424Modzelewska Agnieszka * Reda   
425Modzelewska Kamila * Reda   
426Modzelewska Katarzyna z d. Kołakowska    
427Modzelewska Monika z d. Prolon    
428Modzelewski Kamil *18-04-1990 †05-10-1991 Grajewo /Wąsosz/   
429Modzelewski Krzysztof * Szczuczyn   
430Modzelewski Leszek * Białaszewo   
431Modzelewski Sebastian *09-03-1994 †10-03-1994 Grajewo /Wąsosz/  
432Mordasiewicz Hubert     
433Mordasiewicz Magda     
434Mordasiewicz Patryk     
435Mosiej Iwona z d. Dardzińska    
436Mroczkowska Anna * New York, NY    
437Mroczkowska Dorota * Ostrołęka   
438Mroczkowska Izabela * New York, NY    
439Mroczkowska Katarzyna * New York, NY    
440Mroczkowski Andrzej * New York, NY    
441Musialik Maciej * Gdynia   
442Musialik Michał Krzysztof * Gdynia   
443N Anna z d. Dąbrowska * Ełk    
444N Katarzyna z d. Zwierewicz * Ełk    
445Najda Grzegorz * Ełk    
446Najda Karol * Ełk    
447Najda Katarzyna * Pisz    
448Nastarowicz Rafał    
449Nieciecka Halina * Chicago, IL   
450Nieszczerzewska Monika z d. Łempicka     
451Nieszczerzewska Natalia     
452Nieszczerzewski Mariusz     
453NN Agnieszka z d. Nastarowicz * Łódź   
454Nowakowski Artur * Szczuczyn    
455Nowakowski Dariusz * Szczuczyn    
456Nowicki Roman     
457Nowikowska Martyna    
458Nowikowski Jakub    
459Obrembska Magda z d. Sochaczewska * Warszawa   
460Obrycki Leszek *11-01-1977 Szczuczyn †22-01-2001 Grozimy /Wąsosz/   
461Okołowicz Katarzyna *29-04-1989 †02-12-1989 Żebry /Wąsosz/  
462Olszewska Anna * Gdynia    
463Opacka Maria z d. Dardzińska    
464Opońska Krystyna z d. Grondwald * Szczuczyn    
465Orłowska Ewa z d. Bazydło * Szczuczyn   
466Ostrowska Małgorzata z d. Kędzierska * Giżycko    
467Ostrowski Paweł * Giżycko    
468Pasierb Małgorzata     
469Pawluczyk Ewa     
470Pawluczyk Mariusz * Ełk    
471Pawluczyk Wioletta * Ełk    
472Pawłocka Agnieszka z d. Kołakowska * Sopot    
473Pawłocki Dominik * Ustka    
474Pawłowska Emilia * Szczuczyn    
475Pawłowska Ewa * Grajewo    
476Pawłowski Paweł * Grajewo    
477Pawłowski Piotr * Szczuczyn    
478Piątek Jakub * New York, NY   
479Pickard Jenniffer z d. Collins * Jacksonville, NC    
480Pickard Michael * Jacksonville, NC    
481Pieńkowska Justyna z d. Radziwon * Łomża    
482Pietruchowska Edyta     
483Pisowacka Klaudia * Ełk   
484Pisowacki Karol * Ełk   
485Pisowacki Krzysztof * Ełk   
486Płocharczyk Ewa z d. Bugnacka * Pisz   
487Pogorzelski Karol * Chicago, IL    
488Polewczak Agnieszka z d. Czarnecka * Szczecinek   
489Polewczak Piotr    
490Polychronis Jessica z d. Zwierewicz * Hartford, CT    
491Przechocki Karol *28-12-1987 †14-09-1993 Siemianowice Śląskie /Wąsosz/  
492Przyborowska Magdalena z d. Najda * Ełk    
493Ptak Andrzej * Białystok    
494Ptak Beata z d. Ert * Ełk    
495Ptak Wojciech * Białystok    
496Pytel Anna z d. Stepnowska * Szczuczyn    
497Pytel Zbigniew * Dębica    
498Radziwon Alicja * Gliwice    
499Radziwon Arkadiusz * Łomża    
500Radziwon Dorota * Ruś    
501Radziwon Małgorzata * Gliwice    
502Radziwon Milena * Białystok    
503Radziwon Natalia * Łomża    
504Radziwon Rafał * Gliwice    
505Radziwon-Kamińska Ilona z d. Radziwon * Białystok    
506Ramotowska Barbara     
507Ramotowska Krystyna     
508Ramotowski Adam     
509Ramotowski Paweł     
510Ramotowski Piotr     
511Ramotowski Tomasz     
512Rodak Aleksandra * Rychy    
513Rodak Jakub     
514Rogowska Anna z d. Jaszkowska * Grajewo   
515Rogowski Cezary     
516Rogowski Mariusz    
517Rogowski Przemysław     
518Roszuk Sylwia z d. Grądzka * Warszawa   
519Rydzewska Magdalena     
520Rydzewski Piotr     
521Sadkowski Arkadiusz Mateusz * Ełk    
522Sadkowski Kamil * Ełk    
523Sakowski Dariusz     
524Sarapuk Paweł Waldemar * Prostki    
525Sawicka Agnieszka z d. Chodnicka * Ełk    
526Sawicki Arkadiusz * Pisz    
527Sierra Karin z d. Kozlowski * New Britain, CT    
528Sitkowski Paweł * Warszawa   
529Skrodzka Karolina * Kolno   
530Słodzińska Hanna z d. Czyżewska * Szczuczyn    
531Słodziński Jarosław     
532Słotwiński Marcin * Ełk   
533Smolińska Magda z d. Chylińska     
534Sobotka Krystian * Pisz    
535Sobotka Mateusz * Kolno    
536Sochaczewski Karol * Warszawa   
537Sokołowska Marta z d. Konopka * Grajewo    
538Sokołowski Andrzej * Grajewo    
539Sosnowska Anna z d. Milewska * Grajewo    
540Sosnowska Barbara z d. Zaręba *19-08-1977 Białystok †04-11-2001 Łomża /Wąsosz/  
541Sosnowski Zbigniew Marian * Pisz    
542Stachurzewska Michalina * Ełk    
543Staniszewska Anna z d. Majewska * Łomża   
544Staniszewski Grzegorz * Warszawa   
545Stefańska Joanna * Ełk    
546Stefańska Klaudia * Ełk    
547Stepnowska Marzena Katarzyna z d. Popko     
548Stepnowska Wiesława z d. Sokołowska     
549Stepnowski Zbigniew     
550Strzyżewski Wojciech Dawid * New York, NY   
551Sulewska Ewa * Karwowo    
552Sulewski Adam * Karwowo    
553Sulewski Kamil * Grajewo    
554Sulewski Leszek    
555Sulewski Maciej * Grecja    
556Sulimowicz Alicja *07-05-1975 Szczuczyn †22-01-1976 Szczuczyn /Wąsosz/   
557Supińska Justyna * Olsztyn    
558Supińska Karolina * Łomża    
559Supiński Andrzej * Łomża    
560Supiński Paweł * Szczuczyn    
561Szczepiński Mateusz     
562Szczepiński Szymon     
563Szczygieł Monika z d. Nieciecka * Chicago, IL   
564Sztachelska Patrycja z d. Kowalewska     
565Szuluk Adam * Ełk   
566Szuluk Małgorzata z d. Kurzyp * Warszawa   
567Szymalak Paulina z d. Łempicka     
568Szymanowska Agata * Łomża    
569Szymanowska Agnieszka     
570Szymanowska Aleksandra     
571Szymanowska Anna     
572Szymanowska Katarzyna * Łomża    
573Szymanowski Karol    
574Szymanowski Piotr    
575Świderski Jan *31-12-1975 Szczuczyn †31-12-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
576Tarnacki Andrzej *26-05-1978 Grajewo †11-09-1978 Wąsosz   
577Tarnacki Jakub * Grajewo    
578Tarnacki Jan *16-04-1977 Grajewo †17-04-1977 Grajewo   
579Tarnacki Maciej * Grajewo    
580Tomaszewska Dominika    
581Truchan Marzena    
582Truchan Sławomir    
583Trzaska Danuta *1978 Stare Juchy †27-02-1978 Niećkowo /Wąsosz/  
584Turłaj Justyna Agnieszka z d. Domitrz * Białystok    
585Turłaj Paweł     
586Tyszkiewicz Magdalena * Ełk    
587Tyszkiewicz Michał Zdzisław * Ełk    
588Tyszkiewicz Tomasz     
589Tyszko Kamil    
590Tyszko Patryk    
591Tyszko Wioletta *01-01-1975 Grajewo †30-06-1977 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
592Wasilewska Renata z d. Gacka *03-05-1975 Łomża †19-11-2009 Wizna /Wizna/   
593Wasilewski Dawid * Białystok    
594Wasiulewski Stanisław *08-05-1980 Łomża †08-05-1980 Łomża /Wąsosz/  
595Waszczuk Agnieszka z d. Sokołowska * Ełk   
596Waszczuk Dariusz    
597Wawrzyczek Marcin Rafał     
598Wawrzyczek Marek Bogumił     
599Wawrzyczek Zbigniew Antoni     
600Wądołowska Małgorzata z d. Zalewska * Grajewo    
601Werenc Krzysztof * Kolno    
602Węgrowska Iwona z d. Stefańska * Kościerzyna    
603Wilicka Marta * Gdańsk    
604Winko Beata z d. Bikowska * Łomża   
605Wiszowata Joanna z d. Kijanowska * Grabowo    
606Wiszowaty Agnieszka * Szczuczyn    
607Wiszowaty Grzegorz * Szczuczyn    
608Wiszowaty Karol * Szczuczyn    
609Witkowska-Materak Anna z d. Witkowska * Gdynia    
610Wojsz Mariusz * Łomża    
611Wojsz Marta z d. Gacka * Łomża    
612Wojtowicz Krzysztof * Zawady    
613Wojtowicz Monika z d. Dzięgielewska * Ełk    
614Wolanowski Kamil * Łomża    
615Wolanowski Patryk * New York, NY    
616Wolski Marcin * Olsztyn    
617Wójtowicz Malwina * Giżycko    
618Wójtowicz Michał * Giżycko    
619Wrona Aleksander    
620Wróblewska Ewa z d. Pisowacka * Giżycko   
621Wszeborowska Aneta *14-01-1980 Szczuczyn †12-04-1980 Wąsosz /Wąsosz/   
622Wuehr Magdalena z d. Pogorzelska * Des Plaines, IL    
623Zacharzewska Dorota     
624Zacharzewski Rafał     
625Zadęcka Katarzyna z d. Werenc * Szczuczyn    
626Zajkowska Anna z d. Ejsmont * Białystok    
627Zalewska Anna z d. Dąbrowska * Zambrów    
628Zalewska Bogumiła Beata z d. Milewska * Łomża    
629Zalewska Justyna *11-08-1985 Łomża †19-07-2002 Szostaki /Jedwabne/   
630Zalewska Katarzyna     
631Zalewska Magdalena     
632Zalewska Natalia * Łomża    
633Zalewska Sandra * Ełk   
634Zalewski Adam     
635Zalewski Jacek     
636Zalewski Karol * Łomża    
637Zalewski Krystian     
638Zalewski Łukasz * Ełk   
639Zalewski Paweł * Łomża    
640Zalewski Piotr     
641Zalewski Roman *22-03-1975 Białaszewo †28-03-1976 Szczuczyn /Wąsosz/   
642Zalewski Zdzisław * Grajewo    
643Załoga Grzegorz * Gdynia   
644Załoga Jarosław * Gdynia   
645Zaniewska Katarzyna z d. Sokołowska    
646Zaniewski Michał    
647Zawadzka Klaudia Afrodyta * Ateny    
648Zielińska Agnieszka z d. Ciecierska * Grajewo    
649Zielona Katarzyna * Biskupiec   
650Zielona Magdalena    
651Zielony Andrzej Łukasz    
652Zielony Aniołek *01-11-1999 †01-11-1999   
653Zielony Maciej Sylwester * Gdynia    
654Zielony Marceli    
655Zielony Monika Natalia    
656Zielony Renata Ewa z d. Witkowska * Ełk    
657Zielony Sebastian Jarosław * Gdynia    
658Ziemkiewicz Natalia * Ełk    
659Zwierewicz Dorian * Hartford, CT    
660Żbikowska Agnieszka z d. Mokulska * Prostki    
661Żbikowska Agnieszka * Ełk    
662Żbikowska Beata z d. Kukier * Ełk    
663Żbikowska Paulina * Augustów    
664Żbikowska Sylwia * Ełk    
665Żbikowska Weronika * Ełk    
666Żbikowska Wioletta z d. Bednarowicz * Ełk    
667Żbikowski Andrzej * Prostki    
668Żbikowski Krzysztof * Prostki    
669Żbikowski Robert * Ełk    
670Żelechowska Marta     
671Żelechowski Mateusz     
672Żołądź Artur * Nidzica   
673Żukowski Karol * Łomża   
Czas ucieka, wieczność czeka! (21 kwietnia 2018)
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl