Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1875 a 1899Indeks chronologiczny [1875 - 1899] - 11014

1Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
2Abramowicz Stanisław *1879 Burzyn †  
3Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
4Adamski Adam *około 1897 †  
5Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
6Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
7Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †po 21-11-1940  
8Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
9Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
10Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
11Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
12Akus Józef *10-01-1884 Siwki par. Romany †  
13Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
14Akus Stefania z d. Mroczkowska *20-06-1899 Nieciki †  
15Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
16Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
17Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
18Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †23-10-1925 Siankowizna  
19Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
20Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
21Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
22Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
23Albiński Stanisław *1885 Chrzanowo †1887 Ławsk /Wąsosz/  
24Albiński Teofil *około 1890 Świdry †03-04-1919 Świdry  
25Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †09-10-1919 Szczuczyn  
26Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
27Albrecht Władysława z d. Sadowska *około 1899 Romany †07-10-1985 Szczuczyn  
28Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
29Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
30Alencewicz Julian *około 1893 Skaje †  
31Alencewicz Marianna z d. Sitek *około 1896 Topolnica †  
32Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
33Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
34Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
35Andryszewski Bolesław *około 1899 Konopki par. Grajewo †  
36Antosiewicz Adam *około 1891 Wierzbowo †12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
37Antosiewicz Jan *około 1883 Bzury †  
38Antosiewicz Józef *około 1889 †15-08-1895 Wierzbowo /Grajewo/  
39Antosiewicz Józefa z d. Kalinowska *około 1891 Ławsk †14-06-1918  
40Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
41Antosiewicz Marianna z d. Stefanowicz *około 1889 Mścichy †  
42Antosiewicz Marianna *około 1882 Wierzbowo †20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
43Antosiewicz Władysława z d. Danksz *około 1891 Wierzbowo †przed 09-1933  
44Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
45Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
46Anuszkiewicz Stanisław *20-10-1896 Wąsosz †przed 12-09-1945  
47Apoń Piotr *około 1899 Zalesie par. Trzcianne †   
48Apoń Stefania z d. Chojnowska *około 1898 Klimaszewnica †   
49Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
50Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
51Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
52Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
53Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
54Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
55Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
56Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
57Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
58Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
59Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
60Babowicz Weronika z d. Chojnicka *13-01-1898 Słucz †27-07-1961 Mrzezino  
61Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
62Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
63Baczewska Waleria z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
64Baczewski Józef *około 1879 Sulki †  
65Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
66Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
67Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1887 Gnatowo †po 10-02-1931  
68Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
69Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
70Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
71Bagińska Anna z d. Grajewska *około 1895 Bęćkowo †  
72Bagińska Anna z d. Zajczewska *około 1891 Okrasin †1940 Ostrowik  
73Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
74Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †11-01-1922 Szczuczyn  
75Bagińska Apolonia z d. Borawska *około 1896 Supy †30-10-1918 Wypychy  
76Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo par. Niedźwiadna †  
77Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
78Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
79Bagińska Felicja *około 08-1878 Sokoły †18-01-1879 Sokoły /Wąsosz/  
80Bagińska Felicja *około 09-1881 Bagienice †25-01-1882 Bagienice   
81Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1884 Truszki-Patory †po 11-02-1923  
82Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
83Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
84Bagińska Helena z d. Tafiłowska *około 1882 Brodowo †01-06-1917 Kurkowo  
85Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
86Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
87Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 18-05-1943  
88Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
89Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska *około 1887 Borawskie †  
90Bagińska Józefa z d. Niecikowska *21-03-1895 Szymany †  
91Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
92Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
93Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
94Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Mroczki †23-08-1941 Łempice  
95Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska *około 1899 Dzięgiele †  
96Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
97Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
98Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
99Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
100Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
101Bagińska Marianna z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
102Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
103Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1875 Olszewo par. Romany †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
104Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
105Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
106Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
107Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
108Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
109Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
110Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
111Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
112Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
113Bagińska Stefania z d. Górska *około 1898 Górskie †  
114Bagińska Teofila z d. Brzostowska *około 1899 Karwowo-Polki †  
115Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
116Bagińska Weronika z d. Leszczewska *około 1886 Radziłów †25-02-1947 Glinki /Słucz/  
117Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
118Bagińska Władysława z d. Tyszka *około 1897 Rogale †  
119Bagińska Władysława z d. Szurno *około 1898 Chojnowo †  
120Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
121Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
122Bagiński Aleksander *około 1884 Brzeźnio †  
123Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
124Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
125Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
126Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
127Bagiński Antoni *około 1881 Kurkowo †08-10-1914 Kurkowo  
128Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
129Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
130Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
131Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
132Bagiński Franciszek *około 1886 Wypychy †po 30-10-1918  
133Bagiński Franciszek *około 1889 Konopki †po 23-11-1940  
134Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
135Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
136Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
137Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
138Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
139Bagiński Jan *około 1891 Rogale †przed 10-02-1931  
140Bagiński Józef *około 1890 Radziłów †  
141Bagiński Józef *03-01-1891 Glinki †  
142Bagiński Józef *około 1890 Przyborowo †  
143Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †   
144Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
145Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
146Bagiński Konstanty *około 1884 Bagińskie †  
147Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
148Bagiński Leopold *około 1881 Mroczki †  
149Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
150Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
151Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
152Bagiński Michał *około 11-1881 Sokoły †11-03-1882 Sokoły  
153Bagiński Piotr *około 1885 Chełchy †07-01-1926 Chełchy /Niedźwiadna/  
154Bagiński Piotr *1879 Przyborowo †  
155Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
156Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
157Bagiński Stanisław *około 1879 Kurkowo †  
158Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
159Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
160Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
161Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
162Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
163Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
164Bagiński Teofil *około 1897 Wypychy †po 19-08-1944  
165Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
166Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
167Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
168Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
169Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
170Bajkiewicz Stefan *04-09-1897 Grozimy †  
171Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
172Bajkowska Leokadia z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
173Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
174Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
175Bajkowski Józef *około 1896 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
176Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
177Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
178Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
179Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
180Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
181Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
182Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
183Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
184Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
185Balicki Michał *około 1893 Wąsosz †28-11-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
186Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
187Bałdyga Aleksander *około 1899 Białaszewo †  
188Bałdyga Aleksandra z d. Garder *około 1879 Bzury †po 09-01-1952  
189Bałdyga Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1876 Sośnia †po 18-11-1930  
190Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
191Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
192Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
193Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
194Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
195Bandurska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1898 Mścichy †  
196Bandurski Jan *około 1892 Dąbrówno †  
197Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
198Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
199Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
200Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †  
201Barankiewicz Franciszek *około 1877 Łojki par. Białaszewo †  
202Barankiewicz Jan *około 1879 Łojki par. Białaszewo †  
203Baranowska Anastazja z d. Skrodzka *około 1899 Skroda Wielka †  
204Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
205Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
206Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
207Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †15-01-1926 Świdry  
208Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †19-07-1943 Szczuczyn  
209Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
210Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †po 21-11-1918  
211Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
212Baranowski Antoni *około 1884 Szczuczyn †  
213Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
214Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †po 19-07-1943  
215Baranowski Franciszek *około 12-1894 Wąsosz †02-02-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
216Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †21-11-1918 Przytuły  
217Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
218Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
219Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
220Baranowski Michał *około 1891 Szczuczyn †  
221Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
222Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
223Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
224Baranowski Władysław *około 10-1881 Świdry †21-08-1882 Świdry  
225Baraszkiewicz Bolesław *około 1895 Jeziorko †  
226Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
227Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
228Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
229Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
230Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
231Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
232Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
233Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
234Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
235Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
236Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
237Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
238Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
239Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
240Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
241Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
242Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
243Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
244Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
245Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
246Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
247Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
248Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
249Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
250Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
251Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
252Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
253Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
254Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
255Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
256Bartkowska Józefata z d. Duchnowska *około 1887 Okrasin †po 02-02-1933  
257Bartkowski Franciszek *około 1896 Ostrowik †  
258Bartkowski Stanisław *około 1880 Ostrowik †przed 02-02-1933  
259Bartlińska Janina z d. Orłowska *około 1899 Radziłów †  
260Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
261Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †po 25-08-1948  
262Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †przed 25-08-1948  
263Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
264Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
265Bartosiewicz Rozalia z d. Jachimska *16-06-1898 Koniecki-Rostroszewo †18-12-1951 Szczuczyn /Grabowo/  
266Bartosiewicz Wiktor *około 1895 Szczepankowo †  
267Bartoszewicz Mikołaj *około 1897 Rogowo k. Choroszczy †   
268Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
269Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
270Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
271Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
272Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
273Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †28-03-1903 Bzury  
274Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
275Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/  
276Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †  
277Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
278Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †02-12-1920 Wąsosz  
279Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
280Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
281Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
282Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
283Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
284Barzykowska Feliksa z d. Bagińska *około 1876 Sokoły †po 25-10-1922  
285Barzykowski Paweł *około 1876 Kuczyny †  
286Bauer Bolesław *03-02-1886 Stawiski †  
287Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
288Bazydło Antoni *około 1891 Piątnica †  
289Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
290Bazydło Józefa z d. Makowska *około 1885 Konopki Tłuste †  
291Bądzio Anna z d. Dąbrowska *10-02-1891 Bagińskie †po 14-02-1939  
292Bądzio Stanisław *19-04-1892 Lachowo †po 14-02-1939  
293Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
294Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
295Bednarczyk Józef *około 12-1889 Brzeźnio †13-02-1890 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
296Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
297Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
298Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
299Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †10-02-1924 Wąsosz  
300Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
301Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
302Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
303Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
304Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
305Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
306Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
307Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
308Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
309Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †10-10-1943 Szczuczyn /Szczuczyn/  
310Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
311Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
312Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
313Białobrzeska Julianna z d. Bogucka *1883 Glinki †  
314Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
315Białobrzeski Józef *około 1896 Bożejewo †  
316Białobrzeski Stanisław *około 1882 Flesze †   
317Białowąs Aleksander *około 1899 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
318Białowąs Franciszek *około 1883 Ławsk †przed 29-10-1932  
319Białowąs Stanisław *19-12-1889 Ławsk †  
320Białowąs Stanisława z d. Gajda *13-05-1895 Niedźwiadna †31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/  
321Białowąs Zofia z d. Zbrzeźna *16-01-1898 Rydzewo-Pieniążek †po 28-11-1945  
322Biedrzycka Albina z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
323Biedrzycka Anna z d. Rogowska *około 1875 Klimaszewnica †  
324Biedrzycka Anna z d. Mucharska *około 1887 Kucze Wielkie †  
325Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
326Biedrzycka Dominika z d. Dzięgielewska *około 1890 Mieszołki †  
327Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1885 Nadbory †  
328Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska *około 1881 Korytki †przed 24-11-1931  
329Biedrzycka Kazimiera *około 1886 †14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/  
330Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †30-07-1910  
331Biedrzycka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1883 Mieszołki †16-06-1907 Mieszołki  
332Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
333Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
334Biedrzycka Paulina z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
335Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz *około 1893 Mocarze †  
336Biedrzycka Stanisława z d. Dobrzycka *1875 Rosochate †  
337Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga *około 1876 Rutkowskie †  
338Biedrzycka Wiktoria z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
339Biedrzycki Adolf *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
340Biedrzycki Aleksander *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
341Biedrzycki Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
342Biedrzycki Antoni *03-01-1895 Guty-Poddenki †   
343Biedrzycki Antoni *około 1879 Bronaki-Olki †  
344Biedrzycki Antoni Wojciech *15-07-1899 Guty-Poddenki †   
345Biedrzycki Bolesław *1884 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
346Biedrzycki Bolesław *około 1888 Nieławice †  
347Biedrzycki Bronisław *około 1889 Łoje Awissa †  
348Biedrzycki Damazy *1888 Nieławice †1889 Nieławice /Wizna/  
349Biedrzycki Franciszek *około 1890 Pluty †  
350Biedrzycki Franciszek *około 1893 Stryjaki †  
351Biedrzycki Franciszek *około 1877 Koniecki par. Wizna †  
352Biedrzycki Jan *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
353Biedrzycki Józef *około 1897 Orlikowo †  
354Biedrzycki Józef *około 1883 Łoje Awissa †  
355Biedrzycki Kazimierz *około 1898 Gałązki †  
356Biedrzycki Ludwik *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
357Biedrzycki Stanisław *około 1889 Burzyn †  
358Biedrzycki Stanisław *około 1881 †21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/  
359Biedrzycki Stanisław *około 1897 Kubrzany †  
360Biedrzycki Stefan *około 1877 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
361Bielawska Adolfa z d. Kiźling *około 1889 Załuski †  
362Bielawska Aleksandra z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †po 16-02-1927   
363Bielawska Klementyna *1890 Przytuły †  
364Bielawska Marianna z d. Modzelewska *około 1896 Modzele †  
365Bielawska Władysława *1893 Przytuły †  
366Bielawska Zofia z d. Karwowska *30-05-1893 Kubra †12-01-1943 Kubra /Przytuły/  
367Bielawski Andrzej *około 1888 Balcer †  
368Bielawski Antoni *28-07-1893 Kubra †  
369Bielawski Władysław *około 1887 †po 12-01-1943  
370Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
371Bielecki Kazimierz *09-04-1896 Elżbiecin †  
372Bielska Anastazja z d. Chałustowska *około 1880 Mścichy †01-03-1901  
373Bielska Bronisława z d. Piotrowska *1898 Mścichy †  
374Bielska Bronisława z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
375Bielska Ewa z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †od 18-02-1930 do 07-03-1940  
376Bielski Franciszek *około 1897 Mścichy †  
377Bielski Józef *około 1897 Mścichy †  
378Bielski Konstanty *około 1892 Mścichy †20-03-1926  
379Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
380Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska *około 1897 Kubra †  
381Bieńkowska Anna z d. Żebrowska *około 1879 Borawskie †  
382Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska *około 1887 Okrasin †po 24-11-1931  
383Bieńkowska Ludwika z d. Kozikowska *około 1880 Radziłów †  
384Bieńkowska Paulina z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
385Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
386Bieńkowska Walera z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
387Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
388Bieńkowska Weronika z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
389Bieńkowski Adam *około 1895 Radziłów †  
390Bieńkowski Bolesław *około 1897 Okrasin †  
391Bieńkowski Bolesław *około 1877 Okrasin †  
392Bieńkowski Franciszek *około 1899 †  
393Bieńkowski Jan *około 1898 Okrasin †28-07-1919  
394Bieńkowski Jan *około 1897 Radziłów †  
395Bieńkowski Marcel *około 1896 Okrasin †  
396Bieńkowski Mateusz *około 1879 Okrasin †przed 24-11-1931  
397Bieńkowski Stanisław *około 1883 †  
398Bieńkowski Stanisław *13-05-1897 Romany † USA  
399Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
400Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
401Bieńkowski Władysław *15-12-1893 Okrasin †  
402Biernacki Władysław *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
403Bigda Helena z d. Kamalska *około 1885 Przytuły †  
404Bigda Stanisław *około 1879 Kotowo Plac †  
405Bikowska Dominika z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
406Bikowski Kazimierz *10-03-1888 Łempice †28-08-1963 Łempice  
407Bitner Wacław *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
408Bitner Witold *1887 †1940 Katyń  
409Blaszko Franciszek *około 1899 Płochowo †   
410Blaszko Paulina z d. Podchul *około 1875 Barany †  
411Blusiewicz Piotr *około 1899 Jedwabne †  
412Bobik Stefania z d. Łepkowska *około 1888 Jambrzyki †  
413Bobik Władysław *około 1890 Kielce †  
414Bobrowska Jadwiga z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
415Bobrowski Władysław *około 1882 Popowo †  
416Bocianowska Antonina z d. Piekarowicz *15-01-1893 Szczuczyn †  
417Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
418Bocianowski Jan *30-06-1883 Szczuczyn †  
419Bocianowski Jan *około 1877 Radziłów †  
420Boczkowska Anna z d. Mogielnicka *około 1899 Brzostowo †  
421Boczkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1899 Kamianki †22-04-1924 Kamianki /Burzyn/  
422Boczkowski Franciszek *około 1898 Grądy Małe †  
423Bogdan Aleksander *około 1882 Skaje †  
424Bogdan Franciszek *około 1895 Wólka †24-09-1951 Świdry /Wąsosz/  
425Bogdan Franciszka z d. Drobińska *11-03-1896 Świdry †20-09-1969 Świdry /Wąsosz/  
426Bogdan Helena z d. Orzechowska *około 1880 Łepki †03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/  
427Bogdan Jan *około 1889 Szandry †  
428Bogdan Józefa z d. Kamińska *około 1884 Niedźwiadna †  
429Bogdan Leon *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
430Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz *około 1885 Załuski †przed 14-05-1938  
431Bogdan Marianna z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
432Bogdan Rozalia z d. Orłowska *około 1877 Skaje †  
433Bogdan Stanisław *około 1889 Wólka par. Szczuczyn †  
434Bogdan Stanisław *około 1885 Wólka †po 06-02-1935  
435Bogdanowicz Antoni *około 1896 Kędziorowo †29-04-1943 Kędziorowo  
436Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz *około 1897 Załuski †po 29-04-1943  
437Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
438Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko *około 1885 Smolarze †  
439Bogumił Leopold *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
440Bogumił Marianna z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
441Bogusławska Aniela *12-01-1895 Niećkowo †12-07-1958 Żebry /Wąsosz/  
442Bogusławska Julianna z d. Wajs *06-08-1895 Przytuły †05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/  
443Bogusławska Leokadia *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
444Bogusławska Marianna z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
445Bogusławska Marianna *około 1892 †po 07-05-1929  
446Bogusławski Adam *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
447Bogusławski Aleksander *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
448Bogusławski Franciszek *05-01-1887 Żebry †  
449Bogusławski Szczepan *08-08-1896 Żebry †  
450Bogusz Aleksander *około 06-1893 Kucze Wielkie †30-12-1895 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
451Bogusz Antoni *około 1893 Kucze Wielkie †  
452Bogusz Bronisława z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
453Bogusz Franciszka z d. Sakowska *około 1895 †06-04-1981 /Jedwabne/  
454Bogusz Jan *15-08-1890 Kucze Wielkie †17-03-1951 /Jedwabne/  
455Bogusz Marianna z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
456Boguszewska Anna z d. Dębińska *około 1881 Łempice †  
457Boguszewska Antonina z d. Chludzińska *około 1899 Szczuczyn †  
458Boguszewska Franciszka z d. Malinowska *około 1886 Milewo †  
459Boguszewska Józefa z d. Rybak *około 1897 Niedźwiadna †po 11-01-1951  
460Boguszewska Natalia *około 09-1889 †25-01-1890 Świdry /Wąsosz/  
461Boguszewski Julian *około 1899 Szczuczyn †  
462Boguszewski Witold *około 1883 Dołęgi †  
463Boguszewski Władysław *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
464Bojar Franciszka z d. Kadłubowska *około 1884 Bzury †  
465Bojar Jan *około 1883 Wierzbowo †  
466Bołman Antoni *29-05-1889 Czerwonki †  
467Borawska Adela z d. Niebrzydowska *27-06-1898 Glinki †03-05-1982 Glinki /Słucz/  
468Borawska Adela *1893 Supy †  
469Borawska Adela *30-06-1894 Konopki †  
470Borawska Aleksandra z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
471Borawska Aleksandra z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
472Borawska Aleksandra z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
473Borawska Anna z d. Gwiazdowska *około 1876 Klimaszewnica †31-07-1958 Klimaszewnica  
474Borawska Anna *około 1883 Racibory †10-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
475Borawska Anna z d. Glińska *03-12-1876 Radziłów †22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/  
476Borawska Anna z d. Gałązka *około 1875 Milewo †12-04-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
477Borawska Antonina z d. Godlewska *około 1898 Modzele †  
478Borawska Antonina z d. Karwowska *03-02-1896 Brychy †23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/  
479Borawska Barbara z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
480Borawska Barbara z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
481Borawska Bronisława z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
482Borawska Domicella z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
483Borawska Feliksa z d. Kiełczewska *około 1897 Gnatowo †  
484Borawska Feliksa z d. Mocarska *około 1893 Kąty †  
485Borawska Franciszka z d. Mocarska *około 1888 Brzostowo †  
486Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1877 Grędy †  
487Borawska Helena z d. Mocarska *około 1883 Mocarze †  
488Borawska Helena z d. Wierciszewska *około 1898 †  
489Borawska Helena z d. Obrycka *około 1888 Łojki par. Białaszewo †po 30-07-1929   
490Borawska Jadwiga *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
491Borawska Józefa z d. Kossakowska *około 1884 Sambory †  
492Borawska Józefa z d. Mogielnicka *1886 Brzostowo †  
493Borawska Józefa z d. Sulewska *około 1879 Sulewo Prusy †20-01-1941 Konopki  
494Borawska Julia z d. Mieczkowska *08-02-1896 Mieczki †28-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
495Borawska Julianna z d. Kamińska *około 1895 Karwowo †  
496Borawska Kamila z d. Mioduszewska *około 1876 Niedźwiadna †  
497Borawska Karolina z d. Sokołowska *około 1889 Kurkowo †  
498Borawska Konstancja z d. Szymanowska *około 1885 Bagińskie †  
499Borawska Konstancja z d. Jankowska *około 1881 Mścichy †po 24-02-1941  
500Borawska Marcjanna z d. Ołdakowska *21-01-1888 Wąsosz †po 18-08-1960  
501Borawska Marianna z d. Marczykowska *około 1898 Wąsosz †  
502Borawska Marianna z d. Karwowska *20-03-1895 Biodry †12-01-1975 Nadbory   
503Borawska Marianna z d. Rutkowska *około 1878 Grądy Wielkie †  
504Borawska Marianna z d. Sierbińska *około 1875 Mścichy †  
505Borawska Marianna z d. Polkowska *około 1876 Korytki †po 24-01-1922  
506Borawska Marianna z d. Ołdakowska *około 1885 Wąsosz †22-12-1975 /Wąsosz/  
507Borawska Marianna z d. Tyszka *około 1893 Wąsosz †po 05-11-1939  
508Borawska Michalina z d. Pawłowska *około 1875 Miecze †  
509Borawska Mieczysława z d. Gontowska *02-12-1898 Świdry †  
510Borawska Paulina z d. Trzaska *około 1881 Supy †  
511Borawska Paulina z d. Mikucka *około 1894 Możdżenie †  
512Borawska Rozalia z d. Cwalina *około 1878 Łempice †  
513Borawska Salomea z d. Łojewska *21-06-1879 Chyliny †  
514Borawska Salomea z d. Kurkowska *około 1892 Borawskie †  
515Borawska Stanisława z d. Dobrzycka *13-01-1881 Klimaszewnica †31-03-1958 Ełk  
516Borawska Stanisława z d. Konopka *około 1887 Borawskie par. Jedwabne †  
517Borawska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1877 Nadbory †  
518Borawska Stanisława z d. Modzelewska *około 1876 Świdry Podleśne †po 23-01-1923  
519Borawska Stanisława z d. Górska *1886 Zalesie †11-02-1958 Zalesie /Wąsosz/  
520Borawska Stefania z d. Godlewska *około 1886 Wagi †  
521Borawska Stefania z d. Supińska *około 1899 Supy †  
522Borawska Władysława z d. Dobrzycka *około 1894 Kownacin †  
523Borawski Aleksander *około 1893 Kąty †  
524Borawski Aleksander *1878 Rostki par. Jedwabne †  
525Borawski Aleksander *około 1889 Nieławice †  
526Borawski Aleksander *około 1893 †  
527Borawski Alfons *01-03-1893 Trzaski †28-03-1971 Czerwonki /Wąsosz/  
528Borawski Antoni *16-07-1895 Glinki †  
529Borawski Antoni *około 1879 Racibory †  
530Borawski Antoni *około 1876 Borawskie par. Jedwabne †  
531Borawski Antoni *25-11-1878 Świdry Podleśne †  
532Borawski Antoni *01-09-1877 Konopki Monety †  
533Borawski Apolinary *około 1876 Pluty †  
534Borawski Bolesław *07-01-1876 Modzele †05-11-1939 Wąsosz  
535Borawski Bolesław *około 1876 Konopki †02-02-1955 Konopki /Wąsosz/   
536Borawski Bolesław *03-02-1889 Konopki †28-07-1960 Konopki  
537Borawski Bolesław *31-08-1888 Konopki †21-10-1963 Konopki /Wąsosz/  
538Borawski Bronisław *około 1898 Karwowo-Wszebory †  
539Borawski Bronisław *1876 Konopki †25-10-1960 Zalesie /Wąsosz/  
540Borawski Dominik *około 1888 Konopki †   
541Borawski Edward *około 1895 Czarnowo †  
542Borawski Feliks *1880 Wiązownica †31-12-1919  
543Borawski Feliks *20-01-1898 Brodowo †  
544Borawski Feliks *około 1879 Świdry †przed 22-12-1975  
545Borawski Franciszek *07-03-1898 Chrostowo †  
546Borawski Franciszek *29-09-1899 Kędziorowo †23-02-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
547Borawski Henryk *około 1885 Kieljany †08-08-1889 Kieljany  
548Borawski Hipolit *około 1897 Psków †  
549Borawski Hipolit *22-06-1879 Konopki †  
550Borawski Hipolit *około 02-1883 Kieljany †11-08-1889 Kieljany  
551Borawski Ignacy *1881 Nadbory †  
552Borawski Jakub *około 1899 Supy †  
553Borawski Jan *1887 Supy †  
554Borawski Jan *około 1896 Rakowo †  
555Borawski Jan *około 1880 Rutki †  
556Borawski Józef *około 1899 Kąty †  
557Borawski Józef *około 08-1889 Rakowo †07-01-1890 Rakowo /Wąsosz/  
558Borawski Józef *około 1880 Pluty †  
559Borawski Józef *około 1899 †  
560Borawski Józef Marian *1889 Świdry Podleśne †  
561Borawski Kazimierz *05-03-1896 Konopki-Białystok †  
562Borawski Kazimierz *04-10-1883 Świdry †18-08-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
563Borawski Kazimierz *około 1879 Rakowo †  
564Borawski Konstanty *około 1891 Witynie †   
565Borawski Konstanty *20-11-1878 Konopki †  
566Borawski Marian *15-11-1891 Świdry-Dobrzyce †22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
567Borawski Piotr *około 1879 Racibory †17-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
568Borawski Romuald *około 1882 Trzaski †  
569Borawski Stanisław *około 1893 Bagienice par. Romany †29-07-1964  
570Borawski Stanisław *16-04-1888 Jambrzyki †28-10-1966 Ławsk /Wąsosz/  
571Borawski Teofil *około 1876 Rostki par. Romany †  
572Borawski Witold *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
573Borawski Władysław *około 1892 Borawskie †  
574Borawski Władysław *około 1897 Supy †  
575Borawski Władysław *około 1899 Przyborowo †  
576Borawski Władysław *21-07-1882 Konopki †08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/  
577Borawski Władysław *około 1878 Szymany †1917   
578Borkowska Natalia z d. Piotrowska *około 1881 Wizna †  
579Borkowska Waleria z d. Domełło *07-12-1889 Niećkowo †03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
580Borkowska Wiktoria z d. Niedźwiedzka *05-06-1885 Niećkowo †23-07-1921 Niećkowo /Wąsosz/  
581Borkowski Roman *17-04-1896 Niećkowo †18-03-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
582Borkowski Stanisław *około 1875 Bronowo †  
583Boroń Jan *około 1898 Wołowice †18-02-1984 Szczuczyn  
584Borowicz Feliksa z d. Milewska *około 1882 Lipińskie †  
585Borowicz Jan *około 1885 Koniecki †  
586Borowska Aleksandra Maria z d. Rybak *14-11-1889 Sochaczew †  
587Borowska Anna *26-10-1890 Siestrzanki †  
588Borowska Jadwiga z d. Czerwonka *15-07-1885 Czerwonki †po 24-11-1931  
589Borowski Józef *około 1898 Siestrzanki †   
590Borowski Stanisław *około 1894 Karwowo †  
591Borowski Zygmunt Jan *25-08-1883 Sarnowo †  
592Borusiewicz Anastazja *25-12-1891 Wąsosz †  
593Borusiewicz Bolesław *około 1896 Osowiec †27-09-1919 Bęćkowo  
594Borusiewicz Bolesław *17-02-1891 Wąsosz †15-02-1967 Boston, MA   
595Borusiewicz Bronisław *około 1890 Szczuczyn †  
596Borusiewicz Cecylia z d. Bieńkowska *około 1876 Okrasin †23-08-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
597Borusiewicz Franciszek *09-03-1894 Wąsosz †  
598Borusiewicz Grzegorz *1897 †  
599Borusiewicz Helena Kazimiera *28-02-1898 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
600Borusiewicz Józef *05-07-1890 Wąsosz †  
601Borusiewicz Józef *01-01-1896 †02-12-1971 Grajewo /Wąsosz/   
602Borusiewicz Julia z d. Dębińska *około 1886 Szczuczyn †  
603Borusiewicz Kazimierz *04-03-1893 Wąsosz †02-09-1947 Wąsosz   
604Borusiewicz Leonora *około 1885 Wąsosz †16-04-1886 Wąsosz   
605Borusiewicz Ludwik Józef *23-08-1895 Wąsosz †29-02-1952 Ublik /Wąsosz/   
606Borusiewicz Stanisław *około 1890 Szczuczyn †14-03-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
607Borys Antoni *około 1876 Niedźwiadna †19-08-1907 Niedźwiadna  
608Borys Paweł *około 1879 Niedźwiadna †04-03-1917 USA  
609Borysiewicz Eleonora z d. Gryczan *około 1897 Brzeźnio †  
610Borysiewicz Franciszek *około 1882 Niedźwiadna †  
611Borysiewicz Józef *około 1895 Niedźwiadna †  
612Borysiewicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1876 Niedźwiadna †przed 01-10-1917  
613Borysiewicz Stanisława z d. Kaszeta *około 1887 Jambrzyki †  
614Boryszewska Helena z d. Karczmarczyk *około 1881 Szczuczyn †  
615Boryszewska Waleria z d. Liszewska *około 1896 Orlikowo †  
616Boryszewska Władysława z d. Sulewska *około 1898 Kotowo †  
617Boryszewski Jan *około 1878 Grajewo †  
618Boryszewski Wiktor *około 1893 †  
619Borzymowska Feliksa z d. Kuligowska *około 1880 Sienickie †przed 29-05-1923  
620Borzymowska Feliksa (Felicja) z d. Mioduszewska *około 1880 Chełchy †  
621Borzymowska Helena z d. Bukowska *około 1880 Wólka Piotrowska †  
622Bożko ? Michalina z d. Łepkowska *około 1891 Bęćkowo †  
623Bóbr Genowefa Antonina z d. Łempicka *17-01-1883 Koniecki †przed 21-02-1922  
624Bóbr Józef *około 1876 †21-08-1902 Łempice /Wąsosz/  
625Brajczewska Józefa z d. Wierciszewska *18-02-1893 Makowskie †  
626Brajczewska Kazimiera z d. Bocianowska *około 1898 Szczuczyn †28-04-1988 Szczuczyn  
627Brajczewska Wiktoria z d. Mościcka *około 1882 Karwowo par. Jedwabne †14-03-1912 Karwowo par. Jedwabne  
628Brajczewska Wiktoria z d. Rutkowska *około 1882 Kamianki †  
629Brajczewski Józef *około 1890 Szostaki †  
630Brajczewski Szczepan Jan *około 1887 Chojnowo †  
631Brodowska Aleksandra z d. Wiszowata *01-10-1897 Świdry Podleśne †21-02-1974 Bagienice /Wąsosz/   
632Brodowska Franciszka z d. Popiołek *1888 Srebrowo †  
633Brodowska Kornela z d. Bagińska *17-03-1875 Bagienice †17-06-1956 Bagienice /Wąsosz/   
634Brodowska Pelagia z d. Ruszczyk *25-01-1896 Ignacewo †po 22-02-1941  
635Brodowska Stanisława z d. Malinowska *około 1894 Ławsk †  
636Brodowska Stefania z d. Gutowska *25-12-1899 Ławsk †26-06-1925 Ławsk  
637Brodowski Antoni *05-08-1899 Ławsk †   
638Brodowski Franciszek *20-10-1877 Wierzbowo †27-02-1965 Bagienice   
639Brodowski Jan *około 1882 Żyłka †  
640Brodowski Jan *około 1875 Czaple †  
641Brodowski Józef *około 1887 Zakrzewo †  
642Brodowski Leon *23-09-1896 Zakrzewo †po 22-02-1941  
643Brodowski Teofil *około 1893 Czarna Wieś †  
644Brodowski Wacław *około 1888 Modzele †1934  
645Brodowski Władysław *13-04-1889 Zalesie †06-01-1913 USA  
646Bronakowska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1876 Kaimy †  
647Bronakowska Klementyna z d. Dołęga *około 1899 Makowskie †  
648Bronakowska Michalina z d. Zielkowska *około 1881 Gardoty †  
649Bronakowski Adam *około 1891 Grądy Małe †  
650Bronakowski Wacław *około 1884 Gnatowo †  
651Bronowicz Bronisława z d. Krajewska *około 1876 Kubrzany †23-10-1920 Kubrzany /Jedwabne/  
652Bryszkowska Adelajda z d. Załuska *około 1885 Kisiołki †przed 05-07-1926  
653Bryszkowski Zygmunt *około 1881 Kotowo Plac †po 05-07-1926  
654Bryzgiel Jan *24-04-1886 Wesołowo †04-09-1971 New Britain, CT  
655Bryzgiel Zofia z d. Kryszczyńska *06-01-1894 Chrzanowo †06-10-1993 New Britain, CT  
656Brzeczko Aleksander *około 1895 Jedwabne †  
657Brzeczko Leokadia z d. Trzaska *około 1896 Koniecki par. Wizna †16-03-1928 Jedwabne  
658Brzezińska Anastazja z d. Majrocka *około 01-1881 Kowalewo †  
659Brzostowska Aleksandra z d. Przestrzelska *około 1889 Makowskie †   
660Brzostowska Feliksa *1885 Nadbory †11-09-1899 Nadbory /Burzyn/  
661Brzostowska Florentyna Wanda *04-06-1897 Konopki par. Radziłów †09-05-1903 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
662Brzostowska Franciszka *około 1878 †13-07-1896 Makowskie /Burzyn/  
663Brzostowska Franciszka z d. Ramotowska *około 1882 Kotowo Plac †po 16-09-1929  
664Brzostowska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1875 Kubra †  
665Brzostowska Helena Bolesława z d. Jurska *około 1893 Czachy †  
666Brzostowska Janina Józefa z d. Święszkowska *około 1892 Kamianki †  
667Brzostowska Józefa z d. Rogowska *około 1887 Trzaski †  
668Brzostowska Józefa z d. Konopka *około 1877 Karwowo †przed 20-02-1928  
669Brzostowska Józefa z d. Myślińska *około 1889 Burzyn †  
670Brzostowska Józefa z d. Karwowska *około 1885 Olszewo †po 14-02-1909  
671Brzostowska Józefa z d. Karwowska *około 1875 Brzostowo †23-10-1917 Chyliny /Burzyn/  
672Brzostowska Julianna z d. Chrzanowska *około 1892 Karwowo par. Jedwabne †  
673Brzostowska Julianna z d. Koszykowska *około 1897 Kucze Wielkie †  
674Brzostowska Konstancja z d. Święcińska *około 1890 Gutki †13-01-1954 Gutki /Szczuczyn/  
675Brzostowska Marcjanna z d. Pieniążek *około 1884 Biodry †02-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
676Brzostowska Marianna *około 1896 Chyliny †09-10-1921 Chyliny /Burzyn/  
677Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1893 Brzostowo †  
678Brzostowska Marianna z d. Obrycka *27-08-1884 Jaki †  
679Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1923  
680Brzostowska Marianna z d. Konopka *około 1877 Korytki †08-01-1927 Korytki /Jedwabne/  
681Brzostowska Marianna z d. Pliszka *około 1887 Ławsk †  
682Brzostowska Michalina z d. Filipkowska *około 1881 Stary Gromadzyn †  
683Brzostowska Rozalia z d. Dobrowolska *19-06-1875 Kumelsk †19-10-1944 Zakrzewo /Słucz/  
684Brzostowska Stanisława *około 1897 †16-05-1899 Nadbory /Burzyn/  
685Brzostowska Stanisława z d. Rogowska *około 1882 Łoje Awissa †  
686Brzostowska Stanisława Wacława z d. Bierzyńska *około 1897 Piotrków †  
687Brzostowska Stefania z d. Łomotowska *około 1886 Chrostowo †  
688Brzostowska Waleria z d. Dołęga *około 1883 Makowskie †po 03-03-1930  
689Brzostowska Waleria z d. Kalinowska *około 1879 Kokoszki †   
690Brzostowska Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1877 Karwowo-Polki †09-08-1914 Karwowo-Polki  
691Brzostowska Wiktoria *około 1895 †25-02-1899 Chyliny /Burzyn/  
692Brzostowska Zofia *około 1899 Nadbory †01-09-1920 Nadbory /Burzyn/  
693Brzostowska Zofia Katarzyna z d. Kowalewska *około 1899 Obrytki †po 12-09-1930  
694Brzostowski Aleksander *około 1888 Nadbory †  
695Brzostowski Antoni *27-05-1882 Słucz †  
696Brzostowski Baltazar *około 1875 Bronaki-Pietrasze †  
697Brzostowski Błażej *18-05-1877 Zakrzewo †23-02-1948 Wiązownica /Słucz/  
698Brzostowski Bolesław *około 1893 Nadbory †  
699Brzostowski Bolesław *około 1890 Rydzewo-Pieniążek †12-09-1930 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
700Brzostowski Bronisław *około 1883 Nieławice †   
701Brzostowski Czesław *około 1897 †  
702Brzostowski Dominik *około 1897 †  
703Brzostowski Feliks *około 1877 Brychy †  
704Brzostowski Franciszek *29-01-1875 Zakrzewo †20-06-1919 Zakrzewo /Słucz/  
705Brzostowski Franciszek *około 1878 Chyliny †  
706Brzostowski Franciszek Julian *około 1887 Szymany †po 13-01-1954  
707Brzostowski Jan *około 1884 Makowskie †  
708Brzostowski Jan *29-08-1899 Konopki par. Radziłów †06-11-1901 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
709Brzostowski Jan *26-12-1896 Modzele †10-02-1966 Modzele /Wąsosz/  
710Brzostowski Józef *16-03-1895 Łoje †  
711Brzostowski Piotr *około 1883 Nadbory †14-02-1909 Nadbory /Burzyn/  
712Brzostowski Piotr *około 1896 Borawskie †po 16-02-1944  
713Brzostowski Stanisław *około 1893 Szostaki †  
714Brzostowski Stanisław *około 1875 Nadbory †  
715Brzostowski Stanisław *około 1878 Brzostowo †01-01-1904 Brzostowo  
716Brzostowski Tadeusz Konstanty *01-03-1890 Nadbory †  
717Brzostowski Wacław *1881 †  
718Brzozowska Adela z d. Przestrzelska *około 1885 Mścichy †04-01-1922  
719Brzozowska Aleksandra z d. Zalewska *08-09-1890 Zalesie †08-04-1965 Zalesie   
720Brzozowska Joanna z d. Nietupska *27-12-1890 Rydzewo-Pieniążek †  
721Brzozowska Józefa z d. Pruszko *około 1897 Rutkowskie †  
722Brzozowska Józefa z d. Orłowska *około 1887 Skaje †  
723Brzozowska Stanisława z d. Zalewska *około 1888 Szlasy †  
724Brzozowska Weronika z d. Bzura *około 1875 Niedźwiedzkie †  
725Brzozowski Adam *około 1889 Mścichy †  
726Brzozowski Jan *około 1880 Wizna †  
727Brzozowski Jan *około 1898 Rutkowskie †  
728Brzozowski Jan *20-09-1896 Zalesie †28-07-1967 Grajewo /Wąsosz/   
729Brzozowski Leopold *17-07-1886 Zalesie †19-06-1956 Zalesie /Wąsosz/   
730Brzozowski Piotr *15-10-1876 Ruda †17-10-1951 Skaje /Szczuczyn/  
731Brzóska Adam *około 1882 Poryte †  
732Brzóska Franciszka z d. Konopka *około 1884 Czachy †  
733Brzóska Franciszka z d. Domitr *około 1887 Pawełki †  
734Brzóska Jan *około 1881 Radziłów †  
735Brzóska Janina z d. Niebrzydowska *około 1896 Danowo †   
736Brzóska Józef *około 1897 Przyborowo †  
737Brzóska Józefa *około 1877 †19-04-1921 Niebrzydy /Słucz/  
738Brzóska Józefa z d. Biedrzycka *około 1895 Bronaki-Olki †  
739Brzóska Katarzyna z d. Karwowska *około 1875 Przyborowo †po 03-02-1937  
740Brzóska Leopold *około 1876 Chełchy †   
741Brzóska Marianna z d. Bagińska *około 1880 Chełchy †  
742Brzóska Paulina z d. Wróblewska *około 1876 Chełchy †  
743Brzóska Romuald *26-12-1895 Chełchy †  
744Brzóska Stanisław *około 1892 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
745Brzóska Stanisława *1891 Józefowo †1893 Józefowo /Poryte/  
746Brzóska Szczepan *około 1880 Chełchy †  
747Brzóska Zygmunt *1894 Józefowo †1900 Józefowo /Poryte/  
748Brzuchalska Aleksandra z d. Kamińska *23-06-1887 Wąsosz †14-03-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
749Brzuchalska Aniela z d. Ciecierska *około 1898 Wąsosz †po 02-03-1943  
750Brzuchalska Józefa z d. Domusiewicz *około 1885 Barany †  
751Brzuchalska Marianna z d. Matyszewska *około 1899 Niećkowo †01-02-1949 Milewo  
752Brzuchalska Stanisława z d. Łosiewicz *około 1886 Bukowo Małe †przed 10-1921  
753Brzuchalska Władysława z d. Kłosińska *01-05-1887 Borki †28-04-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
754Brzuchalski Feliks *około 1878 Kędziorowo †24-05-1947 Kędziorowo  
755Brzuchalski Józef *05-10-1895 Milewo †01-06-1970 Milewo /Wąsosz/  
756Brzuchalski Marcel *około 1893 Niećkowo †29-08-1941 Szczuczyn  
757Brzuchalski Teofil *około 1886 Milewo †  
758Brzuszkiewicz Aleksandra z d. Bargłowska *około 1884 Zabawka †  
759Brzuszkiewicz Franciszek *około 1889 Jedwabne †  
760Brzuszkiewicz Teofila z d. Wietoska *około 1882 Andrychy †  
761Buczyńska Aleksandra z d. Wiśniewska *około 1879 Radziłów †po 06-02-1927  
762Buczyńska Aleksandra Stanisława z d. Grzymkowska *około 1891 Radziłów †   
763Buczyńska Marianna z d. Stromska *około 1898 Radziłów †  
764Buczyński Michał *około 1896 Radziłów †  
765Buczyński Stanisław *około 1880 Radziłów †po 06-02-1927  
766Buczyński Tomasz *około 1885 Radziłów †   
767Budna Aleksandra z d. Kalinowska *około 1881 Słucz †  
768Budny Bolesław *14-05-1899 Osowiec †  
769Budny Bronisław *około 1879 †  
770Budny Ludwik *około 1895 Budne †  
771Budzińska Paulina *około 1877 Kudłaczewo †14-05-1892 Kudłaczewo /Wąsosz/  
772Budzińska Stanisława z d. Rozwadowska *1878 Biodry †przed 16-02-1931   
773Budzińska Stanisława z d. Blum *około 1897 †  
774Budziński Franciszek *około 1895 †  
775Bujnorowska Monika z d. Zajkowska *06-12-1898 Radziłów †po 14-02-1939  
776Bujnowska Anastazja z d. Lenczewska *około 1897 Rakowo †  
777Bujnowska Weronika z d. Cybula *około 1878 Przechody †  
778Bujnowski Dominik *około 1897 Białosuknia †  
779Bujwidys Anna *około 11-1885 Wąsosz †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
780Bujwidys Jan *około 1875 †po 18-10-1951  
781Bujwidys Stanisława z d. Olszewska *około 1882 Kowalewo †18-10-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
782Bukar Anna z d. Kilanowska *około 1881 Wykowo †  
783Bukowska Adolfa z d. Twarowska *około 1875 Kieljany †  
784Bukowska Bronisława z d. Chrostowska *około 1894 Bagienice †29-04-1965 Popowo  
785Bukowska Donata z d. Gromadzka *około 1898 Karwowo †  
786Bukowska Franciszka *około 1876 Kosówka †  
787Bukowska Józefa z d. Rogowska *około 1875 Trzaski †od 19-02-1924 do 15-05-1928  
788Bukowska Ludwika z d. Konopka *około 1897 Karwowo †  
789Bukowska Marianna z d. Łepkowska *około 1879 Bęćkowo †  
790Bukowska Romualda z d. Kownacka *około 1893 Sulewo Prusy †   
791Bukowska Wanda z d. Sadowska *około 1887 Bzury †  
792Bukowska Wiktoria z d. Laskowska *około 1888 Chyliny †  
793Bukowski Aleksander *około 1897 Karwowo †  
794Bukowski Antoni *około 1884 Kołaki †   
795Bukowski Bolesław *około 1889 Popowo †  
796Bukowski Leopold Marcin *około 1880 Wólka Piotrowska †  
797Bukowski Stanisław *około 1884 Borawskie †  
798Bukowski Zygmunt Franciszek *około 1876 Kosówka †  
799Bukrym Ignacy *około 1898 Zofiówka †  
800Bułatowicz Władysława z d. Kowalewska *około 1891 Ławsk †  
801Burgraff Antoni *około 1897 Kramarzewo †22-11-1949 Kramarzewo  
802Burgraff Kazimiera z d. Sutkowska *26-08-1897 Kramarzewo †25-02-1982 Grajewo  
803Burgraff Mieczysław *około 1899 Kramarzewo †  
804Burska Antonina z d. Górska *24-02-1883 Kramarzewo †11-12-1958 Kieljany /Wąsosz/  
805Burski Adolf *28-05-1875 Kieljany †od 23-11-1938 do 11-12-1958 USA  
806Burski Jan *około 1877 Kramarzewo †po 18-11-1930  
807Burski Wiktor *około 07-1879 Kieljany †31-01-1880 Kieljany  
808Burzyńska Antonina z d. Świgońska *około 1878 Żebry †10-01-1953 Radziłów /Radziłów/  
809Burzyńska Apolonia z d. Augustowska *około 1885 Szczuczyn †  
810Burzyńska Paulina z d. Kordal *około 1887 Hipolitowo †  
811Burzyńska Rozalia z d. Konik *około 1882 Sieburczyn †   
812Burzyński Aleksander *około 1895 Srebrowo †  
813Burzyński Andrzej *około 1876 Radziłów †przed 10-01-1953  
814Burzyński Władysław *1877 Słucz †  
815Bylica Feliksa z d. Kurzyna *24-04-1885 Pieniążki †30-01-1977 Świdry /Wąsosz/  
816Bylica Helena z d. Kosmowska *około 1880 Świdry †1971  
817Bylica Kajetan *około 1881 Świdry †23-05-1941 Świdry  
818Bylica Marianna z d. Wędrzycka *19-02-1887 Kędziorowo †13-08-1953 Świdry /Wąsosz/  
819Bylica Zygmunt *14-01-1888 Świdry †  
820Bystrowska Anna z d. Karwowska *około 1878 Szczuczyn †  
821Bystrowska Józefa z d. Rożenek *około 1878 Wąsosz †30-04-1914 Kurejwa  
822Bzura Aleksandra z d. Witkowska *około 1898 Rosja †  
823Bzura Andrzej *06-06-1881 Niedźwiedzkie †29-04-1949 Niedźwiedzkie  
824Bzura Antoni *około 1891 Janczewko †  
825Bzura Franciszek *około 1888 Janczewko †  
826Bzura Franciszka z d. Kleszczewska *około 1880 †  
827Bzura Franciszka Anna z d. Szleszyńska *około 1898 Kucze Wielkie †24-01-1985  
828Bzura Jan *około 1878 Janczewko †19-12-1907  
829Bzura Józefa z d. Dybowska *około 1883 Kołomyja †  
830Bzura Klemens *09-06-1893 Niedźwiedzkie †  
831Bzura Klementyna z d. Duchnowska *około 1883 Kubra †po 30-11-1925  
832Bzura Marianna z d. Chojnowska *31-05-1895 Łuby-Kiertany †19-07-1982 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
833Bzura Mieczysław *około 1892 Kokoszki †19-10-1918 Obrytki /Wąsosz/  
834Bzura Mieczysław *07-09-1887 Niedźwiedzkie †26-10-1972 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
835Bzura Paweł *około 1875 Janczewo †  
836Bzura Stanisław *około 1899 †  
837Cekała Antoni *około 1887 Miastkowo †  
838Cekała Katarzyna z d. Kozłowska *około 1880 Rutkowskie †26-08-1924 Szostaki  
839Cendrowska Marianna z d. Kulągowska *około 1898 Olszyny †  
840Cendrowski Bolesław *około 1899 †  
841Cendrowski Kazimierz *około 1899 †  
842Chalamońska Anna z d. Tarasiewicz *około 1882 Kędziorowo †  
843Chałustowska Emilia z d. Kukowska *30-06-1878 Karwowo †po 04-05-1940  
844Chałustowska Marianna *1897 †1898 /Radziłów/  
845Chałustowska Weronika z d. Nieradko *około 1876 Okrasin †  
846Chałustowski Jan *1895 Mścichy †  
847Chałustowski Jan *około 1883 Mścichy †przed 30-01-1934  
848Chałustowski Stanisław *około 1881 Mścichy †  
849Charubin Czesław Józef *około 1897 Poryte †  
850Chełmińska Franciszka z d. Rożenek *około 1881 Grajewo †po 01-06-1925  
851Chełmińska Helena z d. Cimoch *13-04-1899 Czarnowo †  
852Chełmińska Józefa z d. Danowska *17-02-1876 Sulewo Kownaty †07-11-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
853Chełmińska Salomea z d. Żmińczuk *około 1899 Brześć †  
854Chełmińska Stanisława z d. Kruszyńska *około 1885 Żebry †12-01-1947 Niećkowo  
855Chełmińska Teodora z d. Brzuchalska *około 1880 Kędziorowo †  
856Chełmińska Wiktoria z d. Trzonkowska *07-01-1885 Niećkowo †przed 07-01-1939  
857Chełmiński Antoni *19-09-1886 Niećkowo †po 07-01-1939  
858Chełmiński Antoni *około 1878 Niećkowo †13-05-1948 Niećkowo  
859Chełmiński Bolesław *około 1899 Świdry †07-02-1949 Świdry  
860Chełmiński Franciszek *30-11-1889 Kurejwa †  
861Cherubin Antoni *około 1896 Gać †  
862Chętnik Marianna z d. Stefańczyk *około 1888 Jedwabne †  
863Chludzińska Antonina z d. Klimaszewska *około 1877 Klimaszewnica †  
864Chludzińska Bolesława z d. Okurowska *około 1888 Olszyny †  
865Chludzińska Julianna z d. Konopka *13-01-1894 Kubrzany †  
866Chmielewska Aleksandra z d. Leszczewska *około 1897 Radziłów †  
867Chmielewska Aleksandra z d. Malinowska *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
868Chmielewska Anna z d. Niecikowska *24-06-1898 Nieciki †  
869Chmielewska Anna z d. Zawadzka *około 1880 Płochowo †po 28-01-1930  
870Chmielewska Ewa z d. Szemborowska *około 1882 Niedzbórz †przed 01-1920  
871Chmielewska Feliksa z d. Klimaszewska *około 1885 Klimaszewnica †  
872Chmielewska Feliksa Franciszka z d. Kurzyna *11-10-1875 Łosewo †  
873Chmielewska Franciszka z d. Walendzik *około 1896 Bzury †18-11-1918 Rydzewo Szlacheckie  
874Chmielewska Franciszka *1882 Męczki †   
875Chmielewska Franciszka z d. Łajewska *około 1879 Ciemnoszyje †po 28-01-1939  
876Chmielewska Franciszka z d. Petkowska *około 1899 Ławsk †  
877Chmielewska Franciszka z d. Kownacka *około 1875 Kownatki †po 06-05-1929   
878Chmielewska Helena z d. Jakubczyk *około 1888 Chrzanowo †  
879Chmielewska Helena z d. Gołębiewska *23-10-1891 Glinki †  
880Chmielewska Helena z d. Trzaska *około 1887 Kubra †  
881Chmielewska Józefa z d. Mucharska *około 1895 Kucze Wielkie †   
882Chmielewska Juliana z d. Święszkowska *1891 Supy †   
883Chmielewska Konstancja z d. Gromadzka *około 1875 Janczewko †  
884Chmielewska Ludwika z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
885Chmielewska Ludwika *09-01-1888 Wąsosz †01-01-1946 Wąsosz  
886Chmielewska Marianna z d. Rogalska *około 1894 Brzeźnio †   
887Chmielewska Marianna z d. Zarzecka *15-01-1885 Czaple †po 25-06-1941  
888Chmielewska Rozalia z d. Zając *około 1886 Kubra †  
889Chmielewska Rozalia z d. Paluch *około 1882 Wola †  
890Chmielewska Stanisława z d. Dubina *około 1881 Koty par. Grajewo †  
891Chmielewska Stanisława z d. Łojewska *około 1877 Łoje Awissa †przed 08-1916  
892Chmielewska Stanisława z d. Piotrowska *około 1896 Radziłów †29-04-1946 Mścichy /Radziłów/  
893Chmielewska Stanisława z d. Wierzbowska *około 1884 †07-01-1952 Słucz /Słucz/  
894Chmielewska Stefania z d. Mieczkowska *26-12-1894 Kownacin †  
895Chmielewska Urszula z d. Gwiazdowska *około 1899 Mścichy †  
896Chmielewska Wiktoria z d. Niećkowska *około 1893 Niećkowo †  
897Chmielewska Władysława z d. Kownacka *około 1888 Kotowo Plac †  
898Chmielewski Aleksander *około 1890 Przechody †  
899Chmielewski Aleksander *13-07-1882 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
900Chmielewski Aleksander *około 1878 Kucze Wielkie †   
901Chmielewski Antoni *13-08-1898 Racibory †  
902Chmielewski Antoni *około 1889 Mścichy †  
903Chmielewski Bolesław *13-11-1897 Obiedzino †  
904Chmielewski Bolesław *około 1889 Radziłów †  
905Chmielewski Eugeniusz *około 1885 Danowo par. Lachowo †  
906Chmielewski Franciszek *około 1884 Sambory †  
907Chmielewski Franciszek *1885 Męczki †   
908Chmielewski Franciszek *około 1888 Słucz †  
909Chmielewski Jan *około 1887 Sambory †  
910Chmielewski Jan *około 1884 Konopki Chude †  
911Chmielewski Jan *około 1878 Orlikowo †  
912Chmielewski Józef *około 1896 Męczki †   
913Chmielewski Józef *około 09-1879 †13-02-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
914Chmielewski Konstanty *27-01-1886 Mścichy †po 29-04-1946  
915Chmielewski Mikołaj *około 1897 Racibory †  
916Chmielewski Romuald *około 1890 Racibory †  
917Chmielewski Symforian *około 1876 Radziłów †po 12-02-1930  
918Chodnicka Aleksandra z d. Grosfeld *około 1881 Barany †  
919Chodnicka Aleksandra z d. Robaczyńska *około 1878 Wąsosz †15-01-1902  
920Chodnicka Anna z d. Domisiewicz *około 1881 Chojnowo †24-10-1914 Czarnówek  
921Chodnicka Anna *około 1887 Wąsosz †07-01-1888 Wąsosz  
922Chodnicka Franciszka z d. Wojciechowska *około 1885 Jambrzyki †przed 03-1907  
923Chodnicka Franciszka z d. Paszkowska *około 1899 Racibory †24-10-1932 Żebry  
924Chodnicka Katarzyna z d. Orzechowska *około 1877 Surały †  
925Chodnicka Marianna z d. Tarnacka *17-10-1896 Wąsosz †19-06-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
926Chodnicka Stanisława z d. Werno *13-01-1892 Łempice †28-10-1938 Szczuczyn  
927Chodnicka Wiktoria z d. Łapińska *około 1899 Szczuczyn †  
928Chodnicka Zofia z d. Krystowczyk *około 1898 Jedwabne †  
929Chodnicki Aleksander *około 1892 Surały †29-12-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
930Chodnicki Dominik *około 1883 Kumelsk †  
931Chodnicki Franciszek *11-07-1896 Żebry †25-02-1953 Grajewo  
932Chodnicki Franciszek *około 1876 Wąsosz †23-05-1932 Wąsosz  
933Chodnicki Ignacy *01-02-1898 Kowalewo †15-10-1943 Łempice  
934Chodnicki Piotr *około 1895 Stawiski †  
935Chodorowska Aleksandra *1888 Sieburczyn †   
936Chodorowska Czesława Władysława z d. Dąbrowska *około 1897 Łoje †  
937Chodorowska Franciszka *1880 Sieburczyn †   
938Chodorowska Józefa z d. Mocarska *około 1877 Mocarze †  
939Chodorowska Kornela z d. Pruszko *około 1877 Rutkowskie †po 22-08-1923  
940Chodorowska Stanisława z d. Ekstowicz *około 1875 Nadbory †po 11-02-1930  
941Chodorowska Zofia *1886 Sieburczyn †   
942Chodorowski Franciszek *około 1896 Mocarze †  
943Chodorowski Franciszek *13-02-1892 Sieburczyn †   
944Chodorowski Józef *1883 Sieburczyn †   
945Chodzicki Jan Franciszek Teodor *około 1899 †  
946Choińska Marianna z d. Perkowska *około 1887 Miecze †20-03-1947 Niećkowo  
947Choińska Stanisława z d. Cimochowska *około 1875 Zanklewo †  
948Choińska Władysława *24-01-1880 Zanklewo †  
949Choińska Władysława z d. Strumiłowska *1888 Rutki †   
950Choiński Franciszek *około 1877 Niwkowo †   
951Choiński Józef *około 1878 Zanklewo †  
952Choiński Stanisław *26-10-1888 Obrytki †26-01-1967 Niećkowo /Wąsosz/  
953Chojnowska Aleksandra z d. Ożarowska *około 1899 Bartki †  
954Chojnowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1875 Pieniążki †  
955Chojnowska Aleksandra z d. Bogusławska *20-10-1895 Kownatki †27-02-1964 Zalesie /Wąsosz/  
956Chojnowska Bronisława z d. Hryniewska *około 1875 Szczuczyn †  
957Chojnowska Czesława z d. Niebrzydowska *około 1898 Kubra †  
958Chojnowska Helena z d. Niebrzydowska *30-08-1893 Glinki †19-06-1917 Lipnik /Szczuczyn/   
959Chojnowska Józefa z d. Brzóska *około 1888 Chełchy †  
960Chojnowska Józefa z d. Dzięgielewska *około 1888 Mieszołki †  
961Chojnowska Józefa *około 1889 †18-05-1892 Budy Stawiskie /Poryte/  
962Chojnowska Józefa z d. Zalewska *09-02-1893 Jaki †  
963Chojnowska Józefa Rozalia z d. Cwalińska *1875 Mieczki †  
964Chojnowska Kazimiera *17-10-1896 Konopki †28-08-1961 Zalesie /Wąsosz/  
965Chojnowska Leokadia z d. Niebrzydowska *24-04-1896 Glinki †   
966Chojnowska Magdalena z d. Wiśniewska *około 1891 Bujenka †  
967Chojnowska Marianna z d. Bronakowska *około 1896 Borawskie †28-01-1926 Grądy Małe  
968Chojnowska Marianna z d. Górska *około 1898 Kucze Wielkie †  
969Chojnowska Marianna *około 1897 †13-09-1898 Poryte /Poryte/  
970Chojnowska Marianna z d. Koszykowska *około 1896 Klimaszewnica †   
971Chojnowska Stanisława z d. Komosa *01-07-1881 Ławsk †11-12-1965 Klimaszewnica  
972Chojnowska Stanisława z d. Ramotowska *około 1875 Lipnik †  
973Chojnowska Stefania *około 09-1895 †07-03-1897 Danowo /Wąsosz/  
974Chojnowska Wiktoria z d. Borawska *około 1892 Wojsławy †28-08-1929 Pasichy  
975Chojnowska Wiktoria z d. Sulkowska *12-02-1888 Cwaliny †14-03-1965 Pasichy /Wąsosz/  
976Chojnowski Aleksander *około 1898 Klimaszewnica †  
977Chojnowski Aleksander *03-11-1895 Poryte †  
978Chojnowski Aleksander *około 1875 Klimaszewnica †16-11-1947 Klimaszewnica  
979Chojnowski Bolesław *około 1898 Grądy Małe †  
980Chojnowski Bolesław *25-11-1882 Danowo †  
981Chojnowski Bronisław *około 1897 Jarnuty †  
982Chojnowski Dominik *1892 Klimaszewnica †   
983Chojnowski Dominik Antoni *około 1897 Danowo †  
984Chojnowski Feliks *około 1893 Jarnuty †  
985Chojnowski Feliks *około 1887 Łuby par. Miastkowo †   
986Chojnowski Franciszek *około 1897 Grądy Wielkie †  
987Chojnowski Franciszek *około 1894 Danowo †   
988Chojnowski Józef *około 02-1879 †23-02-1880 Grądy Małe /Jedwabne/  
989Chojnowski Józef *około 1879 Wysokie †25-06-1952 Pasichy /Wąsosz/  
990Chojnowski Leonard *05-05-1886 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †03-04-1975 Pasichy /Wąsosz/  
991Chojnowski Ludwik *około 1899 Grajewo †  
992Chojnowski Mateusz *około 1891 Wilczewo †  
993Chojnowski Piotr *18-01-1887 Chojny Młode †   
994Chojnowski Piotr *około 1895 Jarnuty †  
995Chojnowski Stanisław *około 1878 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
996Chojnowski Stanisław *23-09-1893 Konopki †02-04-1976 Zalesie /Wąsosz/  
997Chojnowski Wacław *około 1896 Danowo †przed 01-09-1948   
998Chojnowski Władysław *10-12-1889 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †20-04-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
999Cholewińska Ewa z d. Bieńkowska *około 1894 Mścichy †po 14-04-1942  
1000Cholewiński Bolesław Jan *około 1894 Borawskie †po 14-04-1942  
1001Chorosz Aniela z d. Przyborowska *około 1884 Przechody †21-10-1944 Wąsosz /Białaszewo/  
1002Chorosz Antonina z d. Markowska *około 1890 Wąsosz †19-07-1930 Wąsosz  
1003Chorosz Franciszek *1884 Sojczynek †15-05-1947 Sojczynek  
1004Chorosz Jan *około 1875 Ruda †  
1005Chorosz Józef *08-10-1895 Sojczynek †03-01-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1006Chorosz Stanisława z d. Marczykowska *13-09-1892 Wąsosz †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1007Chorosz Stefania z d. Kisielewska *około 1882 Ruda †  
1008Chorosz Władysław *około 1897 Sojczynek †po 19-07-1930  
1009Chorosz Władysław *07-04-1899 Sojczyn-Borowy †13-03-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
1010Chorzelska Aleksandra z d. Węcek *około 1876 Żebry †po 28-09-1935  
1011Chrapowicka Franciszka z d. Łukaska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1012Chrapowicka Weronika z d. Szumowska *około 1897 Okrasin †23-04-1940 /Białaszewo/  
1013Chrapowicki Józef *około 1896 Ruda †  
1014Chrapowicki Ludwik *09-02-1882 Żebry †  
1015Chrapowicki Paweł *około 1893 Szczuczyn †przed 05-09-1945  
1016Chrapowicz Bolesław *19-09-1892 Bronowo †po 22-02-1956  
1017Chrapowicz Bronisław *około 1890 Tykocin †  
1018Chrapowicz Feliksa z d. Majewska *18-05-1897 Warszawa †18-12-1937  
1019Chrapowicz Stefan *1885 Dobrzyjałowo †07-01-1952 Grabowskie  
1020Chrapowicz Zofia z d. Chodnicka *około 1895 Kumelsk †  
1021Chrostowska Adela *około 1879 Nadbory †17-11-1907 Nadbory /Burzyn/  
1022Chrostowska Anna z d. Łynko *około 1894 Lachowo †28-03-1951 Bagienice /Wąsosz/  
1023Chrostowska Antonina z d. Roszkowska *około 1891 Konopki Tłuste †  
1024Chrostowska Bronisława z d. Gołaś *około 1894 Borkowo †  
1025Chrostowska Dominika z d. Barzykowska *27-10-1898 Kuczyny †   
1026Chrostowska Eleonora z d. Cwalina *około 1875 †po 23-01-1923  
1027Chrostowska Helena z d. Polakowska *około 1889 Przytuły †  
1028Chrostowska Helena z d. Rogukalska *około 1891 Przytuły †przed 12-11-1942  
1029Chrostowska Józefa z d. Brzostowska *około 1878 Nadbory †po 05-02-1929  
1030Chrostowska Józefa z d. Rogowska *około 1899 Witynie †  
1031Chrostowska Józefa *około 12-1879 †12-12-1880 Biodry /Burzyn/  
1032Chrostowska Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †02-09-1929 Biodry  
1033Chrostowska Julianna z d. Ramotowska *około 1890 Supy †  
1034Chrostowska Julianna *około 09-1875 †06-03-1877 Biodry /Burzyn/  
1035Chrostowska Kamila z d. Mocarska *1884 Rutkowskie †  
1036Chrostowska Katarzyna z d. Chrzanowska *14-12-1888 Mikuty †  
1037Chrostowska Kazimiera z d. Godlewska *około 1897 †  
1038Chrostowska Leokadia z d. Borawska *16-12-1899 Glinki †  
1039Chrostowska Małgorzata z d. Roszkowska *około 1880 Konopki Chude †po 25-02-1930  
1040Chrostowska Marianna z d. Łepkowska *27-04-1898 Kubra †  
1041Chrostowska Marianna z d. Sokołowska *około 1882 Dzięgiele †   
1042Chrostowska Marianna z d. Mocarska *około 1879 Mocarze †po 12-02-1924  
1043Chrostowska Paulina z d. Staszewska *około 1884 Rostki par. Romany †  
1044Chrostowska Stanisława z d. Saniewska *około 1876 Klimaszewnica †po 12-01-1918  
1045Chrostowska Stanisława *około 1876 †03-08-1878 Biodry /Burzyn/  
1046Chrostowska Stefania z d. Rogowska *około 1893 Brodowo †15-10-1912 Witynie  
1047Chrostowska Stefania z d. Chrzanowska *około 1895 Wypychy †  
1048Chrostowska Teofila *około 1894 Kąty †20-10-1911 Kąty /Burzyn/  
1049Chrostowska Waleria z d. Dąbrowska *około 1888 Pluty †29-03-1918 Pluty  
1050Chrostowska Wiktoria z d. Waniewska *około 1890 Grajewo †   
1051Chrostowska Władysława z d. Konarzewska *około 1894 Burzyn †08-02-1983 Makowskie  
1052Chrostowska Władysława z d. Kowalewska (Karwowska) *około 1879 Stryjaki †przed 14-02-1942  
1053Chrostowska Władysława z d. Konopka *około 1884 †po 03-08-1941  
1054Chrostowski Adam *około 1886 Chrostowo †  
1055Chrostowski Adolf *około 1876 Sulewo Kownaty †po 22-02-1929  
1056Chrostowski Aleksander *około 1877 Karwowo par. Jedwabne †po 14-02-1942  
1057Chrostowski Aleksander *28-08-1889 Bagienice †06-03-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1058Chrostowski Antoni *około 1879 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1059Chrostowski Antoni *około 12-1895 †04-03-1896 Makowskie /Burzyn/  
1060Chrostowski Antoni *09-12-1876 Biodry †  
1061Chrostowski Bolesław *26-01-1886 Wąsosz †31-03-1947 Wąsosz  
1062Chrostowski Bolesław Jan *24-11-1896 Brzeźnio †  
1063Chrostowski Bronisław *16-10-1894 Dzięgiele †   
1064Chrostowski Dominik *około 1899 Bagienice †30-07-1953 Bagienice /Wąsosz/  
1065Chrostowski Franciszek *około 1877 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1066Chrostowski Franciszek *około 1877 Nadbory †30-10-1918  
1067Chrostowski Franciszek *około 1887 Przytuły †przed 12-11-1942  
1068Chrostowski Jan *około 1890 Radziłów †   
1069Chrostowski Józef *około 1896 Biodry †  
1070Chrostowski Józef *około 1888 Chrostowo †  
1071Chrostowski Józef *19-03-1876 Sulewo Prusy †   
1072Chrostowski Józef *1898 Gardoty †25-12-1941 Kieljany  
1073Chrostowski Kazimierz *około 01-1883 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
1074Chrostowski Ludwik Bolesław Jan *24-11-1894 Wyrzyki †  
1075Chrostowski Paweł *05-04-1899 Dzięgiele †20-05-1899 Dzięgiele /Romany/   
1076Chrostowski Piotr *około 1877 Biodry †  
1077Chrostowski Piotr *05-04-1899 Dzięgiele †   
1078Chrostowski Piotr *około 1891 Wagi †  
1079Chrostowski Romuald *około 1881 Pluty †po 29-03-1918  
1080Chrostowski Romuald *około 1896 Biodry †  
1081Chrostowski Stanisław *1891 Gardoty †1892 Gardoty /Romany/  
1082Chrostowski Stanisław *27-11-1880 Biodry †07-11-1918 Witynie  
1083Chrostowski Stanisław *około 1891 †03-08-1941 Barwiki /Przytuły/  
1084Chrostowski Stanisław Serafin *14-11-1891 Dzięgiele †   
1085Chrostowski Stefan *około 1889 Makowskie †1941  
1086Chrostowski Szczepan *około 1896 Karwowo par. Jedwabne †  
1087Chrostowski Szczepan *25-12-1897 Bagienice †po 28-01-1942  
1088Chrostowski Tomasz *około 1886 Wąsosz †  
1089Chrostowski Wincenty *około 1884 Przytuły †  
1090Chrzanowska Adela z d. Bagińska *około 1891 Wypychy †  
1091Chrzanowska Adela z d. Polkowska *około 1888 Kąty †  
1092Chrzanowska Adela *około 1881 Małachowo †20-07-1897 Małachowo /Wizna/  
1093Chrzanowska Adela z d. Iwanowska *około 1875 Romany †  
1094Chrzanowska Aleksandra *1893 Wypychy †  
1095Chrzanowska Aleksandra z d. Rogowska *około 1881 Pieńki †  
1096Chrzanowska Aleksandra z d. Grądzka *około 1881 Jarnuty †   
1097Chrzanowska Aleksandra z d. Malinowska *około 1879 Pomiany †  
1098Chrzanowska Aleksandra z d. Mroczkowska *13-10-1898 Czerwonki †1927   
1099Chrzanowska Anna z d. N *około 1884 Lipińskie †  
1100Chrzanowska Anna z d. Klimaszewska *około 1888 Trzaski †09-05-1923 Konopki  
1101Chrzanowska Anna z d. Mocarska *około 1877 Bartki †po 16-01-1934  
1102Chrzanowska Anna *10-03-1897 Kieljany †   
1103Chrzanowska Anna z d. Zaborowska *około 1897 Sulewo Kownaty †11-04-1933 Sulewo Kownaty   
1104Chrzanowska Anna z d. Mścichowska *27-03-1876 Sulewo Kownaty †31-12-1960 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1105Chrzanowska Anna Konstancja z d. Kamalska *około 1891 Przytuły †  
1106Chrzanowska Bronisława z d. Gosiewska *około 1879 Kotówek †  
1107Chrzanowska Bronisława z d. Gardocka *około 1896 Karwowo †  
1108Chrzanowska Eleonora z d. Rydzewska *16-01-1899 Rydzewo Szlacheckie †  
1109Chrzanowska Ewa z d. Sulewska *około 1882 Sulewo Prusy †   
1110Chrzanowska Feliksa z d. Górska *28-10-1887 Kieljany †23-12-1963 Kieljany /Wąsosz/  
1111Chrzanowska Feliksa z d. Laszczkowska (Laskowska) *około 1889 †po 31-12-1941  
1112Chrzanowska Franciszka z d. Szklarzewska *około 1886 Okrasin †po 29-11-1941  
1113Chrzanowska Helena *około 05-1885 Kieljany †02-11-1886 Kieljany   
1114Chrzanowska Helena z d. Karwowska *około 1885 Karwowo †06-04-1950 Kieljany  
1115Chrzanowska Jolanta z d. Burgraff *około 1894 Kramarzewo †28-03-1948 Kramarzewo  
1116Chrzanowska Józefa z d. Rogowska *1891 Brychy †  
1117Chrzanowska Józefa z d. Karwowska *około 1882 Brzostowo †po 18-08-1920  
1118Chrzanowska Józefa z d. Burgraff *około 1892 Zabłudów †  
1119Chrzanowska Józefa z d. Rogowska *około 1879 Rutkowskie †  
1120Chrzanowska Julia z d. Arciszewska *około 1889 Przytuły †  
1121Chrzanowska Juliana z d. Rogowska *około 1877 Kąty †po 26-02-1930  
1122Chrzanowska Julianna z d. Bagińska *około 1888 Wypychy †  
1123Chrzanowska Julianna z d. Godlewska *około 1878 Wagi †po 30-01-1923  
1124Chrzanowska Karolina z d. Grądzka *około 1888 Konopki Tłuste †  
1125Chrzanowska Katarzyna z d. Skrodzka *około 1887 Nieciki †01-04-1909 Nieciki /Słucz/  
1126Chrzanowska Kazimiera *około 11-1886 Konopki †17-03-1887 Konopki /Wąsosz/  
1127Chrzanowska Kazimiera z d. Mroczkowska *około 1898 †  
1128Chrzanowska Kornela z d. Borawska *około 1876 Trzaski †  
1129Chrzanowska Marianna z d. Kulikowska *1891 Kosiły †05-04-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1130Chrzanowska Marianna z d. Bagińska *około 1881 Stawiane †po 20-02-1928  
1131Chrzanowska Marta z d. Łęcicka *około 1887 Jurzec Pański †   
1132Chrzanowska Natalia z d. Mścichowska *23-05-1897 Glinki †  
1133Chrzanowska Romualda z d. Sulewska *02-11-1891 Sulewo Prusy †   
1134Chrzanowska Romualda z d. Sulewska *około 1893 Zalesie †  
1135Chrzanowska Stanisława z d. Golińska *około 1884 Mieszołki †  
1136Chrzanowska Stanisława z d. Chojnowska *około 1878 Sławiec †przed 11-08-1942  
1137Chrzanowska Stanisława z d. Zakrzewska *około 1878 †przed 08-1912   
1138Chrzanowska Stanisława z d. Sulewska *19-03-1898 Sulewo Kownaty †  
1139Chrzanowska Stanisława z d. Łempicka *13-10-1884 Sulewo Kownaty †12-03-1952 Zalesie /Wąsosz/   
1140Chrzanowska Stefania z d. Rutkowska *około 1883 Kamianki †  
1141Chrzanowska Stefania z d. Jurska *10-08-1893 Czachy †  
1142Chrzanowska Teofila z d. Czaplicka *27-02-1878 Chełchy †06-07-1954 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1143Chrzanowska Waleria z d. Mocarska *około 1878 Kossaki †  
1144Chrzanowska Weronika z d. Kierznowska *około 1877 Karwowo †po 31-01-1922  
1145Chrzanowska Wiktoria z d. Kupieńcew *około 1890 Lachowo †  
1146Chrzanowska Wiktoria z d. Dąbkowska *około 1884 Szczuczyn †  
1147Chrzanowska Władysława z d. Kosińska *17-02-1888 Rydzewo Szlacheckie †  
1148Chrzanowska Zofia z d. Mściwujewska *około 1898 Pieniążki †  
1149Chrzanowska Zofia z d. Sobolewska *23-09-1892 Mścichy †03-10-1970 Ełk /Wąsosz/  
1150Chrzanowski Adam *około 1883 Wypychy †23-03-1915  
1151Chrzanowski Adam *03-01-1891 Czachy †po 29-11-1941  
1152Chrzanowski Adam *27-10-1890 Kubra †  
1153Chrzanowski Adam *około 1876 Wąsosz †  
1154Chrzanowski Adolf *około 1876 Kurkowo †  
1155Chrzanowski Aleksander *około 1888 Wypychy †po 02-03-1943  
1156Chrzanowski Aleksander *około 1886 Wypychy †  
1157Chrzanowski Aleksander *14-04-1882 Wypychy †1950 Wypychy  
1158Chrzanowski Aleksander *około 1884 Kubra †  
1159Chrzanowski Aleksander *około 1879 Kossaki †  
1160Chrzanowski Aleksander Wawrzyniec *10-08-1890 Kucze Wielkie †  
1161Chrzanowski Antoni *około 1895 Brzostowo †  
1162Chrzanowski Antoni *około 1886 Mazewo †25-03-1915 Dołęgi  
1163Chrzanowski Antoni *około 1881 Bęćkowo †  
1164Chrzanowski Antoni *21-01-1891 Kieljany †22-02-1967 Kieljany /Wąsosz/   
1165Chrzanowski Apolinary *09-07-1899 Wypychy †  
1166Chrzanowski Bolesław *około 1884 Zalesie †  
1167Chrzanowski Bolesław *około 1891 †  
1168Chrzanowski Bronisław *17-10-1887 Kieljany †26-03-1959 Kieljany  
1169Chrzanowski Franciszek *25-03-1894 Brzostowo †20-01-1972 Brzostowo  
1170Chrzanowski Franciszek *około 1877 Bęćkowo †  
1171Chrzanowski Franciszek *około 1881 Kieljany †od 24-02-1943 do 23-12-1963  
1172Chrzanowski Franciszek *1889 Nieciki †  
1173Chrzanowski Hipolit *około 1895 Mareckie †29-04-1946 Sulewo Kownaty   
1174Chrzanowski Ignacy *około 1897 Supy †  
1175Chrzanowski Jan *około 1898 Dzięgiele †08-01-1958 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1176Chrzanowski Jan *około 1879 Brzostowo †po 18-08-1920  
1177Chrzanowski Jan *1883 Wypychy †  
1178Chrzanowski Jan *około 1876 Przytuły †  
1179Chrzanowski Jan *około 1878 Kucze Wielkie †14-10-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
1180Chrzanowski Jan *około 1879 †po 31-12-1941  
1181Chrzanowski Jan Konstanty *27-05-1889 Sokoły †  
1182Chrzanowski Józef *około 1890 Wypychy †01-05-1917  
1183Chrzanowski Józef *około 1898 Kucze Wielkie †   
1184Chrzanowski Józef *około 1891 Karwowo †  
1185Chrzanowski Kazimierz *około 1890 Łosewo †  
1186Chrzanowski Konstanty *około 1878 Świdry Podleśne †   
1187Chrzanowski Ksawery *około 1881 Wypychy †04-03-1915  
1188Chrzanowski Ludwik *około 1890 Małachowo †1918 Łomża  
1189Chrzanowski Mateusz *około 1894 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1190Chrzanowski Romuald *około 1889 Kubra †25-10-1920  
1191Chrzanowski Romuald *14-01-1892 Wypychy †  
1192Chrzanowski Stanisław *około 1875 Rakowo-Boginie †  
1193Chrzanowski Stanisław *około 1899 Brzostowo †  
1194Chrzanowski Teodor *około 1891 Trzaski †  
1195Chrzanowski Teodor *około 1897 †  
1196Chrzanowski Tomasz *1881 Trzaski †  
1197Chrzanowski Tomasz *około 1898 Łosewo †  
1198Chrzanowski Wacław *około 1899 Brzostowo †17-07-1927 Brzostowo /Burzyn/  
1199Chrzanowski Władysław *około 1895 Karwowo †  
1200Chrzanowski Władysław *około 1881 Godlewo †01-03-1921 Godlewo  
1201Chrzanowski Władysław *1894 Nieciki †  
1202Chrzanowski Zygmunt *około 1895 Sokoły †  
1203Chylińska Anna z d. Jurska *około 1883 Czachy †przed 04-1913  
1204Chylińska Anna z d. Łempicka *29-07-1877 Sulewo Kownaty †22-10-1925 Sulewo Kownaty   
1205Chylińska Bronisława z d. Dobrzycka *08-02-1888 Mareckie †11-08-1963 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1206Chylińska Hilaria z d. Pieniążek *około 1880 Rydzewo †27-01-1930 Sulewo Prusy  
1207Chylińska Janina z d. Wiszowata *23-12-1899 Nieciki †  
1208Chylińska Józefa z d. Borawska *około 1879 Witynie †27-08-1932 Witynie  
1209Chylińska Józefa z d. Szleszyńska *około 1876 Zalesie †po 08-02-1937  
1210Chylińska Leonia (Eleonora) z d. Nieradko *około 1897 †20-12-1923 Radziłów /Radziłów/  
1211Chylińska Małgorzata z d. Jachimowicz *około 1896 Czachy †  
1212Chylińska Marianna z d. Przestrzelska *około 1880 Kucze Wielkie †  
1213Chylińska Marianna z d. Danowska *15-03-1875 Sulewo Kownaty †przed 01-1895  
1214Chylińska Serafina z d. Łempicka *04-08-1891 Sulewo Kownaty †17-12-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1215Chylińska Stanisława z d. Danowska *14-11-1888 Sulewo Prusy †24-03-1919 Sulewo Prusy  
1216Chylińska Stanisława z d. Pieńczykowska *18-11-1899 Niedźwiedzkie †23-04-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1217Chylińska Stanisława z d. Kozikowska *23-09-1896 Rupin †10-10-1984 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1218Chylińska Teofila z d. Konopka *około 1876 Łoje Awissa †po 08-08-1927  
1219Chylińska Wanda z d. Zalewska *15-10-1883 Zalesie †01-02-1935 Zalesie /Wąsosz/   
1220Chylińska Wiktoria z d. Wierzbicka *około 1877 Skroda Wielka †03-03-1948 Sulewo Prusy  
1221Chylińska Władysława z d. Bukowska *około 1897 Karwowo †23-11-1984 Grajewo  
1222Chylińska Zofia *16-02-1891 Sulewo Prusy †  
1223Chyliński Adam *22-07-1894 Borawskie †18-07-1953 Radziłów /Radziłów/  
1224Chyliński Aleksander *około 1876 Kownatki †przed 08-02-1937  
1225Chyliński Antoni *około 1897 Mrówki †  
1226Chyliński Antoni Władysław *17-04-1876 Witynie †  
1227Chyliński Apolinary *13-03-1884 Sulewo Prusy †25-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1228Chyliński Bronisław *około 1897 Nadbory †  
1229Chyliński Dionizy *około 1898 Borawskie †  
1230Chyliński Dominik *około 1888 †07-04-1896 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1231Chyliński Feliks *14-02-1880 Sulewo Prusy †30-06-1960 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1232Chyliński Jan *około 07-1895 Radziłów †02-01-1896 Borawskie /Radziłów/  
1233Chyliński Józef *około 07-1885 Sulewo Prusy †20-02-1886 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1234Chyliński Piotr *około 1880 †30-05-1916 Kąty  
1235Chyliński Teofil *około 1898 Rutkowskie †  
1236Chyliński Władysław *około 1899 Sulewo Prusy †  
1237Chyliński Władysław *09-03-1896 Sulewo Prusy †22-02-1966 Grajewo /Wąsosz/  
1238Ciborowska Aleksandra z d. Sawicka *około 1881 Bęćkowo †  
1239Ciborowska Antonina z d. Liberadzka *około 1885 Siestrzanki †  
1240Ciborowski Roman *około 1891 Chlebiotki †  
1241Cichocka Aniela z d. Golińska *około 1885 Mieszołki †  
1242Cichocka Balbina z d. Zalewska *około 1886 Szlasy †  
1243Cichocka Franciszka z d. Moczydłowska *około 1877 Wąsosz †po 18-12-1937  
1244Cichocka Józefa *około 1880 Ławsk †20-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
1245Cichocka Julianna z d. Drobińska *około 1878 Świdry †  
1246Cichocka Władysława z d. Tomaszewska *14-02-1881 Rydzewo-Pieniążek †  
1247Cichocki Aleksander *około 1881 Boczki †  
1248Cichocki Antoni *około 1881 Glinki †  
1249Cichocki Józef *około 1897 Glinki †   
1250Cichocki Piotr *28-06-1879 Wąsosz †  
1251Cichocki Stanisław *około 1887 Dzierzbia †  
1252Cichocki Władysław *około 1876 Ławsk †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
1253Cichocki Władysław *około 03-1883 Wąsosz †02-09-1886 Wąsosz  
1254Cichocki Zygmunt *21-01-1895 Glinki †  
1255Ciecierska Adolfa *1883 Wąsosz †19-03-1884 Wąsosz  
1256Ciecierska Aleksandra *około 1876 Wąsosz †12-04-1923 Wąsosz /Wąsosz/  
1257Ciecierska Aleksandra z d. Dobrzycka *1875 Skroda Wielka †  
1258Ciecierska Aleksandra z d. Stefanowicz *03-12-1898 Kędziorowo †03-02-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
1259Ciecierska Anna z d. Rymkiewicz *20-08-1887 Żebry †10-10-1982 Żebry /Wąsosz/  
1260Ciecierska Apolonia z d. Marcińczyk *04-08-1880 Ławsk †21-01-1964 Ławsk /Wąsosz/  
1261Ciecierska Józefa *około 1880 †05-02-1888 Wąsosz  
1262Ciecierska Katarzyna *około 1878 Wąsosz †07-11-1881 Wąsosz  
1263Ciecierska Marianna z d. Sawicka *około 1895 Skaje †przed 08-1921  
1264Ciecierska Marianna z d. Marcińczyk *około 1896 Ławsk †  
1265Ciecierska Marianna z d. Bartnicka *około 1886 Tarachy †14-12-1919 Wąsosz  
1266Ciecierska Marianna *około 1882 Wąsosz †06-08-1883 Wąsosz  
1267Ciecierska Wiktoria *około 1882 Ławsk †18-03-1887 Ławsk  
1268Ciecierska Wiktoria *około 1886 †06-02-1888 Wąsosz  
1269Ciecierski Franciszek *1876 Wąsosz †04-03-1931 Szczuczyn /Wąsosz/  
1270Ciecierski Jan *około 1894 †29-05-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
1271Ciecierski Józef *około 1894 Wąsosz †  
1272Ciecierski Józef *około 1891 Kudłaczewo †przed 10-10-1982  
1273Ciecierski Stanisław *około 1875 Doliwy Aleksandrowo †  
1274Ciecierski Teofil *około 1895 Radziłów †  
1275Cieciuch Anna z d. Rogińska *około 1878 Brzozowa Wólka †  
1276Ciesielski Jan *około 1887 Osowiec †  
1277Cieśnieleska Józefa z d. Poznańska *około 1875 Siestrzanki †10-09-1911 Mocarze /Burzyn/  
1278Cieśnieleska Teofila z d. Brzóska *około 1888 Racibory †23-02-1923 Racibory  
1279Cieśnielewska Marcjanna z d. Masłowska *około 1876 Mocarze †po 16-04-1904  
1280Cikorowska Jadwiga z d. Zalc *około 1891 Szczuczyn †  
1281Cikorowski Antoni *około 1882 Suwałki †  
1282Cimoch Aleksandra z d. Sokołowska *18-08-1889 Słucz †  
1283Cimoch Aleksandra z d. Nienałtowska *24-12-1882 Małachowo †   
1284Cimoch Antoni *10-06-1895 Słucz †po 07-03-1943  
1285Cimoch Antoni *20-04-1891 Zakrzewo †po 07-01-1942  
1286Cimoch Dominik *15-10-1887 Słucz †  
1287Cimoch Franciszek *około 1887 Laskowiec †   
1288Cimoch Franciszka z d. Trześniewska *11-09-1894 Zaskrodzie †po 07-01-1942  
1289Cimoch Jan *13-02-1885 Słucz †  
1290Cimoch Józefa z d. Domisiewicz *około 1896 Niećkowo †02-11-1961 Sikora  
1291Cimoch Julianna z d. N *około 1893 †16-02-1916 Glinki /Słucz/  
1292Cimoch Michalina z d. Cholewińska *około 1889 Borawskie †  
1293Cimoch Mikołaj *20-12-1875 Rydzewo Szlacheckie †  
1294Cimoch Piotr *01-07-1890 Glinki †  
1295Cimoch Stanisław *1882 Słucz †po 11-02-1929  
1296Cimoch Stanisława z d. Kiełczewska *31-12-1897 Rydzewo Szlacheckie †  
1297Cimoch Stanisława z d. Potrzebka *22-02-1892 Słucz †  
1298Cimoch Stanisława (Władysława) z d. Malinowska *około 1883 Kramarzewo †13-02-1945 Szczuczyn  
1299Cimoch Stefania z d. Okunska *03-06-1894 †20-05-1923 Słucz  
1300Cimoch Stefania z d. Bargłowska *około 1881 Okrasin †po 11-02-1929  
1301Cimoch Władysław *około 1898 Doliwy Aleksandrowo †  
1302Cimoch Zofia z d. Jurska *21-10-1899 Stawiski †po 07-03-1943  
1303Cimochowska Anna *około 1885 Wąsosz †02-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
1304Cimochowska Anna z d. Olszewska *około 1895 †18-08-1940 Ławsk  
1305Cimochowska Anna z d. Modzelewska *13-10-1888 Niećkowo †08-01-1973 Ełk /Wąsosz/  
1306Cimochowska Antonina z d. Gosiewska *24-01-1884 Wąsosz †06-12-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1307Cimochowska Bolesława z d. Rydzewska *13-04-1897 Zaborowo †15-06-1966 Zaborowo /Wąsosz/  
1308Cimochowska Emilia z d. Chylińska *około 1895 Borawskie †  
1309Cimochowska Feliksa z d. Kuczyńska *około 1886 Wólka Piaseczna †  
1310Cimochowska Józefa z d. Ruszczyk *16-03-1896 Niećkowo †31-12-1966 Gołdap  
1311Cimochowska Paulina *28-07-1885 Zalesie †07-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
1312Cimochowska Rozalia z d. Gutowska *około 1888 Przytuły †  
1313Cimochowski Jan *27-11-1890 Czarnówek †  
1314Cimochowski Jan *23-06-1892 Zaborowo †25-02-1967 Zaborowo /Wąsosz/  
1315Cimochowski Józef *około 1889 Glinki †  
1316Cimochowski Józef *około 1886 Wąsosz †  
1317Cimochowski Marcel *01-04-1878 Szwelczyn †  
1318Cimochowski Marcel *29-10-1883 Wąsosz †09-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1319Cimochowski Mikołaj *około 1877 Szwelczyn †przed 27-10-1931  
1320Cimochowski Szczepan *26-12-1893 Wąsosz †  
1321Ciszek Helena z d. Puchalska *06-06-1887 Glinki †  
1322Ciszek Józef *05-03-1887 Grodzisko par. Radoszyce †  
1323Ciszewska Helena z d. Zalewska *1885 Radziłów †  
1324Ciszewska Stanisława z d. Grabowska *około 1877 Ratowo †  
1325Ciszewski Stanisław *około 1882 Konopki par. Radziłów †  
1326Ciszewski Zygmunt *około 1895 Gromadzyn par. Kolno †  
1327Cudnik Aleksander *około 1878 Murawy †  
1328Cudnik Józefa z d. Miłosek *około 1884 Kotowo Plac †  
1329Cukrowska Anna z d. Maciejewska *21-01-1881 Kędziorowo †02-02-1964 Olszewo  
1330Cwalina Adam *16-12-1898 Sokoły †04-06-1958 Sokoły /Wąsosz/  
1331Cwalina Adela *około 1896 Kucze Małe †06-10-1899 Kucze Małe /Jedwabne/  
1332Cwalina Aleksander *około 1892 Zacieczki †19-09-1947 Szczuczyn  
1333Cwalina Anna z d. Zyskowska *około 1895 Wólka par. Szczuczyn †  
1334Cwalina Anna z d. Jóźwik *około 1896 Skaje †po 19-09-1947  
1335Cwalina Apolonia z d. Niebrzydowska *14-02-1897 Obrytki †04-02-1967 Łempice /Wąsosz/  
1336Cwalina Franciszek *około 1895 Przestrzele †  
1337Cwalina Helena Kazimiera z d. Pieńkowska *około 1897 Pieńki †  
1338Cwalina Jan *12-12-1889 Bagienice †08-07-1948 Bagienice  
1339Cwalina Józef *około 1896 Olszyny †  
1340Cwalina Katarzyna z d. Wiśniewska *14-02-1891 Kędziorowo †08-08-1959 Bagienice /Wąsosz/  
1341Cwalina Marianna z d. Ramotowska *26-09-1886 Grądy Małe †  
1342Cwalina Marianna z d. Kozikowska *około 1877 Mieczki †po 10-02-1931  
1343Cwalina Piotr *około 1896 Zacieczki †  
1344Cwalina Zofia z d. Chrostowska *około 1899 Karwowo par. Jedwabne †  
1345Cwalińska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1880 Wojsławy †  
1346Cwalińska Anna z d. Grochowska *15-12-1881 Srebrowo †  
1347Cwalińska Anna Zofia *18-05-1890 Łempice †  
1348Cwalińska Emilia z d. Rogińska *około 1890 Niewodowo par. Drozdowo †  
1349Cwalińska Józefa *1888 Konopki Tłuste †  
1350Cwalińska Józefa z d. Dąbrowska *około 1886 Dzięgiele †  
1351Cwalińska Kornelia z d. Mieczkowska *około 1899 Bagienice par. Romany †  
1352Cwalińska Rozalia z d. Bober *około 1882 Gardoty †  
1353Cwalińska Teofila z d. Grądzka *02-11-1878 Konopki Tłuste †01-01-1937 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1354Cwalińska Wiktoria z d. Śmiarowska *1892 Mieczki †  
1355Cwalińska Władysława z d. Majewska *07-09-1894 Słucz †  
1356Cwalińska Władysława z d. Grądzka *19-07-1879 Grozimy †31-12-1963 Grozimy  
1357Cwaliński Aleksander *29-08-1887 Dzięgiele †  
1358Cwaliński Bolesław Stanisław *około 1880 Łempice †  
1359Cwaliński Feliks Józef *1878 Łempice †24-12-1953 Grozimy /Wąsosz/  
1360Cwaliński Franciszek *około 1876 Jedwabne †  
1361Cwaliński Franciszek *około 1882 Rosochate †  
1362Cwaliński Ignacy *około 09-1876 Łempice †19-07-1877 Łempice  
1363Cwaliński Jan *23-04-1884 Łempice †  
1364Cwaliński Jan *około 1880 Rosochate †  
1365Cwaliński Józef *1889 Łempice †  
1366Cwaliński Ludwik *około 1890 Cwaliny †  
1367Cwaliński Stanisław *24-03-1898 Słucz †  
1368Cwaliński Stanisław *około 1880 Janczewko †  
1369Cwaliński Stanisław *około 1881 Łempice †30-11-1882 Łempice /Wąsosz/  
1370Cwaliński Wacław *około 1899 Bagienice par. Romany †  
1371Cybula Adam *około 1891 Sojczyn-Borowy †26-07-1919 Sojczyn  
1372Cybula Antoni *około 1876 Kapice †  
1373Cybula Marianna z d. Cieciuch *1881 Brzozowa Wólka †  
1374Cybula Marianna z d. Zalewska *03-04-1888 Kudłaczewo †  
1375Cybula Marianna z d. Kalicka *około 1886 Ciszewo †  
1376Cybula Paulina z d. Kisielewska *około 1876 Sojczyn Grądowy †27-09-1946 Wąsosz  
1377Cybula Władysław *około 1878 Przechody †08-07-1937 Mścichy /Radziłów/  
1378Cybula Zofia z d. Tokarzewska *około 1884 Mścichy †po 08-07-1937  
1379Cybulska Adela z d. Kwiatkowska *około 1882 Zakrzewo †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1380Cybulska Helena z d. Kisielewska *około 1897 Sojczyn Grądowy †  
1381Cybulska Józefa z d. Cieśnieleska *około 1898 Mocarze †   
1382Cybulski Franciszek *około 1899 Makowskie †   
1383Cybulski Józef *około 1897 Ruda †  
1384Cybulski Paweł *około 1884 Przytuły †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1385Cybulski Stanisław *06-11-1897 Ławsk †22-07-1965 Ławsk /Wąsosz/  
1386Cydzinski Gustaw *1890 Łubiane †  
1387Cydzyńska Wiktoria *1898 Łubiane †  
1388Cylwik Aleksander *około 1882 Obrubniki †  
1389Cylwik Marianna z d. Grajewska *około 1891 Bęćkowo †  
1390Cymkowska Katarzyna z d. Piotruchowska *około 1880 Milewo †  
1391Cymkowski Feliks *około 1883 Milewo †  
1392Cywińska Julianna z d. Łojewska *około 1889 Łoje Grężki †  
1393Cywiński Antoni *około 1887 Wroceń †  
1394Czajkowska Bronisława z d. Leszczyńska *około 1885 Skaje †  
1395Czajkowski Władysław *około 1882 Smolniki †  
1396Czaplicka Bronisława z d. Wojsław *około 1876 Kędziorowo †po 12-01-1946  
1397Czaplicka Eugenia z d. Barwikowska *około 1884 Chełchy †  
1398Czaplicka Feliksa z d. Berlińska *03-07-1899 Brzeźnio †13-04-1931 Chełchy  
1399Czaplicka Joanna z d. Choińska *około 1875 Chełchy †przed 16-06-1931  
1400Czaplicka Kamila *1878 Chełchy †1880 Chełchy /Niedźwiadna/  
1401Czaplicka Kazimiera z d. Stankiewicz *21-02-1891 Kramarzewo †  
1402Czaplicka Marianna z d. Rydzewska *12-01-1886 Zaborowo †20-02-1941 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1403Czaplicka Michalina z d. Przyborowska *około 1888 †po 07-02-1928  
1404Czaplicka Stanisława z d. Żbikowska *około 1884 Łękowo †  
1405Czaplicka Weronika z d. Gosiewska *około 1879 Pieniążki †  
1406Czaplicka Władysława z d. Dobrzycka *15-10-1892 Brzeźnio †  
1407Czaplicki Adam *1897 Bagińskie †  
1408Czaplicki Antoni *około 1879 Kacprowo †  
1409Czaplicki Antoni *22-05-1898 Chełchy †  
1410Czaplicki Franciszek *około 1884 Pieniążki †  
1411Czaplicki Jan *około 1891 Klimaszewnica †  
1412Czaplicki Jan *około 1899 Mareckie †  
1413Czarnecka Aleksandra z d. Dolińska *24-04-1898 Trojany †  
1414Czarnecka Aleksandra z d. Glińska *19-04-1886 Zakrzewo †po 16-07-1940  
1415Czarnecka Aleksandra *około 02-1881 †05-08-1882 Słucz /Słucz/  
1416Czarnecka Apolonia z d. Świderska *około 1881 Szczuczyn †  
1417Czarnecka Bolesława z d. Dzięgielewska *06-10-1895 Stary Gromadzyn †po 31-08-1947  
1418Czarnecka Bronisława z d. Filipkowska *około 1876 Kubrzany †po 29-08-1931  
1419Czarnecka Feliksa *1895 †  
1420Czarnecka Franciszka z d. Kadłubowska *18-07-1888 Zakrzewo †  
1421Czarnecka Franciszka z d. Ekstowicz *około 1887 Kucze Małe †  
1422Czarnecka Józefa z d. Żuryńska *około 1879 Łazy †  
1423Czarnecka Józefa z d. Żukowska *25-10-1883 Ławsk †09-03-1922 Zakrzewo /Słucz/  
1424Czarnecka Józefa z d. Skok *17-05-1897 Przytuły †  
1425Czarnecka Katarzyna *około 1882 Wąsosz †27-02-1947 Wąsosz  
1426Czarnecka Marianna *1886 Słucz †  
1427Czarnecka Michalina z d. Wicik *około 1876 Wilamowo †po 21-11-1927  
1428Czarnecka Scholastyka z d. Wiśniewska *około 1898 Szczuczyn †  
1429Czarnecka Stanisława z d. Farfałowska *około 1883 Kubra †26-01-1952 Słucz /Słucz/  
1430Czarnecka Władysława *03-12-1888 Słucz †  
1431Czarnecka Władysława z d. Chojnowska *około 1875 Konopki †30-04-1945 Kramarzewo  
1432Czarnecka Zofia z d. Dybikowska *16-09-1894 Kramarzewo †08-11-1955 Olsztyn /Szczuczyn/  
1433Czarnecki Aleksander *13-07-1889 Szczuczyn †  
1434Czarnecki Aleksander *około 1876 Słucz †22-01-1941 Słucz /Słucz/  
1435Czarnecki Aleksander *06-11-1896 Wilamowo †  
1436Czarnecki Bolesław *1879 Zakrzewo †po 08-03-1943  
1437Czarnecki Bronisław Bernard *20-08-1897 Słucz †  
1438Czarnecki Józef *około 1875 Niećkowo †  
1439Czarnecki Leopold *około 1881 Czarnówek †01-10-1948 Kramarzewo  
1440Czarnecki Lucjan *około 1898 Olszyc Szlachecki †  
1441Czarnecki Piotr *około 1885 Szczuczyn †  
1442Czarnecki Piotr *około 1889 Szczuczyn †  
1443Czarnecki Stanisław *03-05-1887 Szczuczyn †04-02-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1444Czarnecki Stanisław *1891 †  
1445Czarnecki Szymon *18-07-1885 Słucz †  
1446Czarnecki Władysław *16-07-1876 Guty †16-09-1947 Biała Piska  
1447Czarnecki Władysław *około 1879 Wilamowo †po 21-11-1927  
1448Czarnowska Michalina z d. Myślińska *1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
1449Czarnowska Stanisława z d. Jankowska *16-09-1897 Dobrzyjałowo †03-07-1920  
1450Czarnowska Weronika Matylda z d. Karazim *około 1891 Okrasin †  
1451Czarnowski Antoni *11-09-1894 Borawskie †06-12-1952 Borawskie /Radziłów/  
1452Czarnowski Jan *około 1898 Borawskie †  
1453Czarnowski Konstanty *około 1876 Borawskie †  
1454Czerkies Jan *około 1875 Modzele †przed 12-02-1924  
1455Czerkies Marianna z d. Sypytkowska *około 1877 Grozimy †przed 12-02-1924  
1456Czerwińska Franciszka z d. Sokołowska *około 1875 Gutki †  
1457Czerwonka Aleksander *około 1886 Czerwonki †  
1458Czerwonka Anna z d. Gocłowska *około 1884 Kramarzewo †  
1459Czerwonka Antoni *02-08-1881 Czerwonki †  
1460Czerwonka Antoni *około 1880 Czerwonki †31-12-1881 Czerwonki  
1461Czerwonka Antonina z d. Chrzanowska *24-10-1884 Kieljany †12-05-1958 Czerwonki /Wąsosz/  
1462Czerwonka Bolesław *około 1881 Czerwonki †przed 12-1919  
1463Czerwonka Bronisław *około 1885 Łękowo †  
1464Czerwonka Ewa *02-08-1881 Czerwonki †  
1465Czerwonka Ewa z d. Sienicka *23-12-1884 †23-05-1982 /Wąsosz/  
1466Czerwonka Feliks *21-01-1888 Czerwonki †02-12-1963 Czerwonki /Wąsosz/  
1467Czerwonka Feliksa z d. Borzymowska *około 1897 Łękowo †11-10-1982  
1468Czerwonka Franciszka z d. Malinowska *około 1895 Czerwonki †  
1469Czerwonka Helena z d. Wiszowata *około 1881 Świdry Podleśne †po 12-12-1930  
1470Czerwonka Jan Tadeusz *około 1876 Czerwonki †25-01-1925 Warszawa  
1471Czerwonka Julian *około 1876 Czerwonki †12-12-1930 Czerwonki  
1472Czerwonka Klementyna z d. Chrzanowska *około 1879 Wypychy †  
1473Czerwonka Konstanty *08-01-1893 Polska †30-04-1965 Wyandotte, MI  
1474Czerwonka Marianna z d. Szyłak *około 1896 Kędziorowo †  
1475Czerwonka Walery *około 1882 Czerwonki †  
1476Czerwonka Władysław *około 1895 Czerwonki †  
1477Czerwonka Władysława z d. Wojsław *15-05-1891 Szczuczyn †05-09-1949 Wyandotte, MI  
1478Czerwonka Zygmunt *15-04-1897 Czerwonki †  
1479Czyżewska Anna z d. Domełło *09-09-1897 Załuski †  
1480Czyżewska Cecylia *1899 Wąsosz †   
1481Czyżewska Julia *22-05-1883 Wąsosz †26-11-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
1482Czyżewska Marianna z d. Dzięgielewska *20-07-1885 Nieciki †04-03-1941 Nieciki /Słucz/   
1483Czyżewska Rozalia z d. Dąbrowska *04-03-1883 Szczuczyn †02-06-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
1484Czyżewski Edward *10-1888 Wąsosz †27-01-1889 Wąsosz  
1485Czyżewski Jan *około 1897 Wąsosz †31-12-1941 Wąsosz  
1486Czyżewski Jan *20-06-1880 Wąsosz †21-12-1944  
1487Czyżewski Michał *13-10-1899 Wąsosz †  
1488Czyżewski Mikołaj *16-01-1892 Wąsosz †06-10-1974 Wąsosz /Wąsosz/   
1489Czyżewski Paweł *23-01-1878 Wąsosz †przed 04-03-1941   
1490Czyżewski Stanisław *13-11-1891 Wąsosz †1972 Białystok /Białystok/   
1491Czyżewski Wincenty *20-01-1890 Wąsosz †24-01-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
1492Czyżyńska Anna z d. Czuyżyńska *1893 Łubiane †  
1493Czyżyńska Stanisława *1896 Łubiane †  
1494Czyżyński (Czyżewski) Józef z d. Czyżyński *14-01-1883 Łubiane †  
1495Czyżyński Franciszek z d. Cydzyński *26-02-1897 Surały †10-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1496Czyżyński Ludwik *1887 Łubiane †  
1497Ćmielewska Julianna z d. Mordasiewicz *około 1884 Radziłów †  
1498Ćmielewski Jan *około 1878 Radziłów †  
1499Ćmielewski Piotr *około 1875 Radziłów †  
1500Ćwikłowska Józefa z d. Rozwadowska *około 1885 Mocarze †   
1501Ćwikłowski Franciszek *około 1881 Niewodowo par. Drozdowo †   
1502Damieński Zygmunt *około 1898 †  
1503Danowska Aleksandra z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
1504Danowska Aleksandra z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
1505Danowska Amalia Stanisława *około 10-1889 Szwelczyn †18-04-1905 Szwelczyn /Wąsosz/  
1506Danowska Anna *25-08-1895 Szwelczyn †05-02-1976 Komosewo  
1507Danowska Anna z d. Godlewska *23-02-1878 Konopki †przed 1930 Zalesie /Wąsosz/   
1508Danowska Anna z d. Gardocka *24-12-1890 Sulewo Prusy †29-05-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1509Danowska Anna *28-12-1883 Sulewo Prusy †14-12-1970 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1510Danowska Antonina z d. Gontowska *około 1876 Świdry †   
1511Danowska Antonina *około 1881 Sulewo Kownaty †23-01-1882 Sulewo Kownaty   
1512Danowska Balbina z d. Dobrzycka *około 1896 Niedźwiedzkie †po 18-02-1943  
1513Danowska Bolesława *około 06-1895 Sulewo Kownaty †26-03-1896 Sulewo Kownaty  
1514Danowska Felicja z d. Wysocka *około 1879 Obrytki †  
1515Danowska Helena z d. Mocarska *około 1888 Mocarze †  
1516Danowska Helena z d. Dobrzycka *20-12-1893 Niedźwiedzkie †od 14-02-1939 do 14-05-1959  
1517Danowska Hipolita *około 1881 Koniecki Małe †23-04-1930 Wąsosz  
1518Danowska Janina z d. Łaszczuk *około 1898 Szczuczyn †  
1519Danowska Józefa z d. Skrodzka *około 1889 Kossaki par. Jedwabne †  
1520Danowska Kazimiera z d. Brodowska *1879 Modzele †  
1521Danowska Marianna *około 1892 Sulewo Prusy †09-04-1894 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1522Danowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1887 Radziłów †po 28-02-1938  
1523Danowska Marianna *około 1884 Klimaszewnica †30-05-1885 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1524Danowska Marianna *około 1888 Warszawa †17-03-1944 Sulewo Kownaty  
1525Danowska Marianna z d. Zaborowska *01-02-1885 Bagienice †05-08-1964 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1526Danowska Marianna *około 03-1880 Sulewo Prusy †06-04-1880 Sulewo Prusy   
1527Danowska Marianna *około 1878 Sulewo Kownaty †11-07-1882 Sulewo Kownaty   
1528Danowska Marianna *około 1876 Sulewo Kownaty †16-10-1878 Sulewo Kownaty   
1529Danowska Marianna *około 1882 Sulewo Kownaty †22-07-1885 Sulewo Kownaty   
1530Danowska Michalina *około 01-1884 Sulewo Kownaty †16-07-1885 Sulewo Kownaty   
1531Danowska Natalia z d. Ramotowska *16-10-1899 Lipnik †11-01-1989 Grajewo /Wąsosz/   
1532Danowska Paulina z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1533Danowska Rozalia z d. Kamińska *około 1875 Klimaszewnica †przed 18-09-1934  
1534Danowska Rozalia z d. Orłowska *około 1894 Kędziorowo †  
1535Danowska Stanisława *10-09-1887 Sulewo Kownaty †   
1536Danowska Stanisława *około 1896 †01-02-1897 Stawiane /Wąsosz/  
1537Danowska Stanisława *około 1877 Sulewo Kownaty †12-10-1881 Sulewo Kownaty  
1538Danowska Stanisława *około 1876 Sulewo Kownaty †07-04-1877 Sulewo Kownaty   
1539Danowska Wanda z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †  
1540Danowska Władysława z d. Bronakowska *około 1879 Bronaki-Olki †  
1541Danowska Władysława *07-02-1886 Sulewo Kownaty †   
1542Danowska Władysława z d. Truszkowska *30-10-1887 Sulewo Kownaty †25-09-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1543Danowska Zofia z d. Mikucka *około 1883 Kownatki †04-01-1928 Sulewo Kownaty  
1544Danowski Aleksander *około 1899 Bagińskie †  
1545Danowski Aleksander *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
1546Danowski Aleksander *około 1897 Klimaszewnica †23-06-1942 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1547Danowski Aleksander *28-10-1898 Surały †10-12-1984 Marki  
1548Danowski Antoni *około 1886 Klimaszewnica †18-02-1943 Klimaszewnica  
1549Danowski Antoni *około 1883 Borawskie †23-08-1920  
1550Danowski Apolinary *31-05-1887 Sulewo Prusy †17-02-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1551Danowski Bolesław *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1552Danowski Feliks *około 1899 Sulewo Prusy †30-04-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1553Danowski Franciszek *około 1885 Kossaki par. Jedwabne †  
1554Danowski Franciszek *09-1889 Sulewo Kownaty †19-10-1889 Sulewo Kownaty   
1555Danowski Franciszek *04-12-1886 Wąsosz †14-09-1968 Komosewo /Wąsosz/   
1556Danowski Gustaw *około 1898 Surały †  
1557Danowski Jan *około 1899 Konopki Monety †  
1558Danowski Jan *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
1559Danowski Jan *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1560Danowski Jan *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1561Danowski Józef *około 1883 Łempice †14-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1562Danowski Józef *10-05-1898 Sulewo Kownaty †16-09-1981 Grajewo   
1563Danowski Julian *około 1881 Łosewo †  
1564Danowski Kazimierz *około 1887 Klimaszewnica †po 18-11-1941  
1565Danowski Konstanty *około 1891 Wąsosz †28-04-1892 Wojsławy /Wąsosz/  
1566Danowski Konstanty *17-03-1888 Sulewo Kownaty †po 05-08-1964   
1567Danowski Szczepan *05-04-1886 Sulewo Prusy †   
1568Danowski Szymon *około 06-1880 Sulewo Kownaty †05-03-1881 Sulewo Kownaty  
1569Danowski Teodor *około 1897 Klimaszewnica †  
1570Danowski Wacław *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1571Danowski Wacław *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1572Danowski Witold *10-06-1896 Surały †22-01-1982 Surały   
1573Danowski Władysław *14-05-1890 Łempice †  
1574Danowski Władysław *około 1880 Sulewo Kownaty †  
1575Danowski Władysław *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1576Danowski Władysław *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
1577Dardzińska Aleksandra z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
1578Dardzińska Emilia *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
1579Dardzińska Julianna z d. Laszczkowska *03-05-1875 Wąsosz †15-06-1968 Wąsosz  
1580Dardzińska Kazimiera z d. Jarząbek *około 1884 Załuski †po 29-01-1924  
1581Dardzińska Marianna z d. Bogusławska *08-02-1889 Kownatki †po 31-10-1924  
1582Dardzińska Rozalia *1887 Klimaszewnica †1889 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1583Dardzińska Rozalia z d. Sypytkowska *około 1877 Guty †przed 08-1905  
1584Dardzińska Stanisława z d. Zaniewska *około 1884 Okrasin †19-02-1925 Żebry /Wąsosz/  
1585Dardzińska Stanisława z d. Miller *18-05-1897 Słucz †27-09-1921 Słucz /Słucz/  
1586Dardzińska Stanisława z d. Gałecka *około 1887 Załuski †19-09-1933 Wąsosz  
1587Dardziński Adam *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry  
1588Dardziński Aleksander *10-04-1893 Klimaszewnica †  
1589Dardziński Jan Aleksander *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
1590Dardziński Julian *około 1884 Wąsosz †10-11-1934 Wąsosz  
1591Dardziński Leon *około 1880 Wąsosz †  
1592Dardziński Stanisław *około 1893 Jurzec Pański †  
1593Darwicka Bronisława z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
1594Darwicka Józefa z d. Niecikowska *około 1884 Niećkowo †  
1595Darwicka Marianna z d. Wronkowska *około 1877 Słucz †15-10-1952 Kownatki  
1596Darwicka Władysława z d. Dybowska *21-10-1881 Kownatki †10-03-1923 Racibory  
1597Darwicki Edward *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
1598Darwicki Franciszek *około 1883 Bęćkowo †  
1599Darwicki Henryk *18-10-1884 Brodowo †po 10-03-1923  
1600Darwicki Kajetan *około 1877 Konopki †13-02-1882 Konopki  
1601Darwicki Paweł *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
1602Darwicki Stanisław *26-11-1899 Konopki †  
1603Dawidowska Marianna z d. Orłowska *około 1898 Skaje †  
1604Dawidowski Józef *około 1896 Popowo †  
1605Dawidowski Władysław *około 1892 Popowo †  
1606Dąbkowska Adolfa z d. Mścichowska *około 1889 Lipińskie †  
1607Dąbkowska Faustyna z d. Maciejewska *14-02-1897 Kędziorowo †03-11-1984 Szczuczyn  
1608Dąbkowski Jan *około 1875 Cwaliny Duże †01-04-1918 Guty  
1609Dąbkowski Wacław *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1610Dąbrowska Adela z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1611Dąbrowska Aleksandra *1897 Skroda Wielka †  
1612Dąbrowska Aleksandra z d. Frączkowska *około 1898 Milewo †  
1613Dąbrowska Aleksandra *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
1614Dąbrowska Aleksandra z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
1615Dąbrowska Aleksandra z d. Rakowska *około 1878 Rakowo-Czachy †po 14-01-1928  
1616Dąbrowska Aleksandra z d. Bagińska *około 1883 Kotówek †  
1617Dąbrowska Aleksandra z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
1618Dąbrowska Aleksandra z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
1619Dąbrowska Anna z d. Świderska *1886 Łoje Awissa †  
1620Dąbrowska Anna z d. Mieczkowska *około 1887 Szyjki †  
1621Dąbrowska Antonina z d. Karwowska *1889 Kubra †  
1622Dąbrowska Antonina z d. Liszewska *około 1889 Sokoły par. Romany †19-12-1930 Mieczki  
1623Dąbrowska Antonina z d. Łuczyńska *około 1884 Zakrzewo †  
1624Dąbrowska Bolesława z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1625Dąbrowska Bronisława z d. Świgońska *około 1877 Załuski †  
1626Dąbrowska Bronisława z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
1627Dąbrowska Dominika z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
1628Dąbrowska Eleonora z d. Strzelczyk *około 1898 Burzyn †  
1629Dąbrowska Eleonora z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
1630Dąbrowska Filomena z d. Święszkowska *około 1884 Kamianki †31-05-1910 Kamianki /Burzyn/  
1631Dąbrowska Franciszka z d. Sadowska *05-02-1898 Ławsk †  
1632Dąbrowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1875 Janczewko †po 16-11-1926  
1633Dąbrowska Helena z d. Chojnowska *około 1891 Danowo †   
1634Dąbrowska Helena *około 03-1884 Niećkowo †12-09-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1635Dąbrowska Helena Klementyna z d. Rogowska *30-11-1890 Bukowo †  
1636Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1894 Rutkowskie †  
1637Dąbrowska Józefa z d. Orzechowska *około 1877 Łebki Duże †  
1638Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1884 Łoje Grężki †  
1639Dąbrowska Józefa z d. Ramotowska *około 1877 Pluty †  
1640Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1882 Mocarze †  
1641Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1882 Łoje Awissa †  
1642Dąbrowska Józefa z d. Wiśniewska *około 1880 Szwelczyn †20-01-1949 Komosewo  
1643Dąbrowska Józefa z d. Smolińska *około 1899 Kędziorowo †17-04-1931 Kędziorowo  
1644Dąbrowska Katarzyna z d. Gurzęda *około 1887 Siestrzanki †   
1645Dąbrowska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1886 Pluty †po 28-07-1943  
1646Dąbrowska Kazimiera *około 1885 †13-04-1899 Burzyn /Burzyn/  
1647Dąbrowska Klementyna z d. Rutkowska *około 1885 Kamianki †  
1648Dąbrowska Kornela Jadwiga z d. Karwowska *około 1881 Kubrzany †  
1649Dąbrowska Leokadia z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
1650Dąbrowska Leonia z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
1651Dąbrowska Marianna z d. Jamiłajtys *około 1898 Barany †  
1652Dąbrowska Marianna z d. Dołęga *około 1895 Makowskie †06-01-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1653Dąbrowska Marianna z d. Iwanowska *14-03-1875 Kucze Wielkie †  
1654Dąbrowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1892 Wypychy †20-12-1920  
1655Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1876 †  
1656Dąbrowska Marianna z d. Myślińska *około 1879 Szostaki †  
1657Dąbrowska Michalina *około 1898 †11-06-1899 Mocarze /Burzyn/  
1658Dąbrowska Michalina z d. Zalewska *około 1898 †  
1659Dąbrowska Michalina z d. Zdankiewicz *29-09-1877 Kowalewo †04-02-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1660Dąbrowska Paulina z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
1661Dąbrowska Stanisława z d. Sulewska *około 1881 Szostaki †  
1662Dąbrowska Stanisława z d. Karwowska *około 1886 Supy †  
1663Dąbrowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1888 Kubrzany †po 03-02-1942  
1664Dąbrowska Stanisława z d. Rogalska *około 1880 Rogale par. Romany †  
1665Dąbrowska Stefania z d. Kozłowska *około 1893 Kubra †  
1666Dąbrowska Teofila z d. Rutkowska *około 1881 Radziłów †po 24-01-1942  
1667Dąbrowska Teofila z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
1668Dąbrowska Waleria z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
1669Dąbrowska Władysława z d. Wiśniewska *około 1895 Grajewo †  
1670Dąbrowska Władysława z d. Kulikowska *około 1894 Kędziorowo †  
1671Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1876 Brychy †po 24-06-1924  
1672Dąbrowska Zofia z d. Konopka *około 1899 †  
1673Dąbrowski Adolf *około 1894 Karwowo †  
1674Dąbrowski Aleksander *około 1875 Ożary †  
1675Dąbrowski Aleksander *1898 †  
1676Dąbrowski Aleksander *13-11-1893 Pluty †  
1677Dąbrowski Aleksander *około 1880 Burzyn †  
1678Dąbrowski Aleksander *około 1879 Chrostowo †  
1679Dąbrowski Aleksander *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
1680Dąbrowski Andrzej Romuald *15-06-1889 Łoje Awissa †  
1681Dąbrowski Antoni *około 1889 Barany †  
1682Dąbrowski Apolinary *około 1894 Rutki †po 01-01-1930  
1683Dąbrowski Czesław *27-11-1896 Niećkowo †30-04-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1684Dąbrowski Czesław Adam *08-03-1892 Kamińskie †  
1685Dąbrowski Feliks *około 1883 Łoje Awissa †  
1686Dąbrowski Feliks *około 1877 Wąsosz †06-06-1940 Kudłaczewo  
1687Dąbrowski Franciszek *około 1894 Wola Smolana †  
1688Dąbrowski Franciszek *około 1897 †  
1689Dąbrowski Jan *około 1891 Szczuczyn †  
1690Dąbrowski Jan *około 1895 Szczuczyn †  
1691Dąbrowski Jan *około 1891 Rządkowo †  
1692Dąbrowski Jan *około 1899 Mieczki †  
1693Dąbrowski Jan *około 1895 Siestrzanki †   
1694Dąbrowski Jan *około 1878 Konopki Chude †  
1695Dąbrowski Jan *około 1896 Kurejewka †  
1696Dąbrowski Jan *około 1898 †  
1697Dąbrowski Jan *1890 Pluty †po 20-11-1942  
1698Dąbrowski Jan *około 1896 †  
1699Dąbrowski Jan *około 1884 Rutki †  
1700Dąbrowski Jan *11-11-1895 Siestrzanki †   
1701Dąbrowski Jan *około 1891 Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
1702Dąbrowski Jan Grzegorz *około 1880 Gosie †  
1703Dąbrowski Józef *około 1899 Burzyn †  
1704Dąbrowski Józef *około 1899 Niedźwiadna †31-08-1981 Grajewo  
1705Dąbrowski Józef *około 1892 Szczuczyn †  
1706Dąbrowski Józef *około 1893 Rutkowskie †  
1707Dąbrowski Józef *około 1887 Łoje Awissa †przed 03-02-1942  
1708Dąbrowski Józef *około 1898 Szostaki †  
1709Dąbrowski Karol *około 1896 †  
1710Dąbrowski Kazimierz Władysław *około 1880 Sulewo Prusy †   
1711Dąbrowski Ludwik *około 1877 Obiedzino †  
1712Dąbrowski Mateusz *około 1876 Pluty †przed 24-01-1942  
1713Dąbrowski Mateusz Stanisław *około 1875 Niećkowo †  
1714Dąbrowski Paweł *około 1887 Kurejewka †  
1715Dąbrowski Piotr *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1716Dąbrowski Piotr *około 1877 Czachy †  
1717Dąbrowski Piotr *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1718Dąbrowski Romuald *około 1892 Koniecki par. Wizna †przed 12-1927  
1719Dąbrowski Stanisław *około 1892 Gardoty †  
1720Dąbrowski Stanisław *około 1890 Kownatki †03-11-1918 Kownatki  
1721Dąbrowski Stanisław *około 1878 Pluty †  
1722Dąbrowski Tomasz *około 1894 Brychy †  
1723Dąbrowski Tomasz *około 1890 Osowiec †   
1724Dąbrowski Wacław *około 1894 Sienickie †  
1725Dąbrowski Wawrzyniec *około 1876 Szostaki †  
1726Dąbrowski Władysław *około 1889 Obrytki †09-11-1986 Sączów  
1727Dąbrowski Zygmunt *03-09-1896 Sienickie †13-09-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1728Dera Stanisław *około 1877 Mareckie †po 04-03-1935  
1729Dera Wiktoria z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
1730Derejko Władysław *około 1895 Rydzewo-Pieniążek †  
1731Derejko Władysława z d. Wicik *1892 Wilamowo †  
1732Dęba Stefania z d. Janczewska *około 1895 Kubra †  
1733Dębińska Anna z d. Jaśkowska *około 1879 Osowiec †  
1734Dębińska Anna z d. Kierznowska *około 1887 Łempice †  
1735Dębińska Anna z d. Bukowska *około 1887 Święcienin †22-02-1932 Bagienice /Wąsosz/   
1736Dębińska Ewa Apolonia z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1737Dębińska Józefa z d. Kruszyńska *około 1881 Żebry †  
1738Dębińska Kazimiera z d. Sadowska *około 1898 Szczuczyn †  
1739Dębińska Rozalia z d. Kaczyńska *około 1899 Folwark Gubernia †  
1740Dębińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1883 Szczuczyn †  
1741Dębińska Rozalia z d. Płochocka *około 1879 Łempice †  
1742Dębińska Stefania z d. Borkowska *około 1885 Romany †  
1743Dębińska Stefania z d. Dzięgielewska *około 1897 Lipińskie †  
1744Dębińska Stefania ? z d. ? *około 1876 Szczuczyn †  
1745Dębińska Zofia z d. Szkodzińska *około 1893 Szczuczyn †  
1746Dębiński Aleksander *około 1884 Słucz †   
1747Dębiński Antoni *23-08-1896 Szczuczyn †1973 Grajewo  
1748Dębiński Bolesław *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1749Dębiński Jan *około 1897 Folwark Gubernia †  
1750Dębiński Jan *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
1751Dębiński Józef *około 1876 Obrytki †  
1752Dębiński Józef *około 1890 Szczuczyn †  
1753Dębiński Stanisław *około 1897 Szczuczyn †  
1754Dębiński Stanisław *około 1880 Łempice †  
1755Dębiński Stanisław *około 1875 Szczuczyn †  
1756Dębiński Władysław *około 1892 †28-10-1929 Kieljany /Wąsosz/  
1757Dębiński Władysław *około 1891 Świdry †  
1758Dębowska Władysława z d. Karwowska *około 1885 Sokoły †  
1759Dębska Aniela z d. Niecikowska *28-10-1887 Niećkowo †po 16-01-1933  
1760Dębski Adam *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
1761Dęby Bolesław *około 1885 Michny †  
1762Dęby Bolesław *około 1896 Michny †  
1763Dęby Dominik *1877 Michny †  
1764Dęby Witold *około 1898 Michny †  
1765Dęby Władysław *około 1883 Michny †  
1766Dęby Zofia z d. Milewska *około 1891 Nadbory †  
1767Dęby Zofia z d. Skrodzka *około 1885 Kubra †  
1768Długołęcka Aleksandra *13-03-1896 Bęćkowo †  
1769Długołęcka Aleksandra *30-03-1889 Bęćkowo †  
1770Długołęcka Aleksandra *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
1771Długołęcka Aniela *około 1897 Bęćkowo †  
1772Długołęcka Antonina z d. Komosińska *24-02-1891 Rydzewo-Pieniążek †przed 15-06-1948  
1773Długołęcka Franciszka z d. Sokołowska *około 1888 Kapice †01-09-1920 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1774Długołęcka Franciszka *25-05-1890 Bęćkowo †  
1775Długołęcka Józefa *07-02-1886 Bęćkowo †  
1776Długołęcka Julianna *16-05-1891 Obrytki †  
1777Długołęcka Katarzyna *11-02-1879 Bęćkowo †30-09-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1778Długołęcka Marianna *15-11-1879 Bęćkowo †  
1779Długołęcka Natalia *14-11-1885 Bęćkowo †  
1780Długołęcka Rozalia *19-09-1887 Bęćkowo †  
1781Długołęcka Stefania z d. Sulewska *około 1877 Bagienice †  
1782Długołęcka Wiktoria *19-12-1894 Bęćkowo †  
1783Długołęcka Wiktoria *30-01-1876 Szczuczyn †  
1784Długołęcka Zofia *21-06-1893 Barany †  
1785Długołęcki Adam *25-04-1883 Świdry †  
1786Długołęcki Aleksander *12-07-1884 Bęćkowo †  
1787Długołęcki Antoni *27-10-1891 Bęćkowo †  
1788Długołęcki Antoni *29-10-1893 Bęćkowo †  
1789Długołęcki Antoni *05-09-1876 Bęćkowo †01-12-1877 Bęćkowo  
1790Długołęcki Franciszek *15-10-1876 Obrytki †  
1791Długołęcki Jan *29-03-1889 Obrytki †29-12-1890 Obrytki /Wąsosz/  
1792Długołęcki Jan *28-01-1888 Bęćkowo †  
1793Długołęcki Jan *01-11-1890 Bęćkowo †  
1794Długołęcki Jan *05-08-1890 Słucz †15-06-1948 Zakrzewo /Słucz/  
1795Długołęcki Jan *01-07-1877 Bęćkowo †  
1796Długołęcki Józef *28-11-1882 Bęćkowo †  
1797Długołęcki Marcel *około 1895 Bęćkowo †  
1798Długołęcki Wacław *17-03-1879 Żebry †  
1799Długołęcki Władysław *około 1897 Znamiączki †  
1800Długołęcki Władysław *01-03-1882 Bęćkowo †  
1801Długozima Franciszek *31-10-1895 Żebry †16-06-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1802Długozima Zofia z d. Milewska *08-10-1894 Gutki †30-11-1978 Żebry /Wąsosz/  
1803Dmoch Bolesława z d. Ramotowska *około 1884 Grądy Małe †  
1804Dmoch Józef *około 1879 Miastkowo †  
1805Dmochowska Anna z d. Kossakowska *około 1882 Modzele †  
1806Dmochowska Feliksa z d. Chrzanowska *około 1876 Godlewo †11-05-1947 Wąsosz  
1807Dmochowska Marianna z d. Dobrzycka *15-07-1891 Ławsk †21-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
1808Dmochowska Stanisława z d. Wróblewska *około 1898 Jambrzyki †  
1809Dmochowska Stanisława z d. Ostaszewska *1888 Brzeźnio †18-03-1958 Grędy /Wąsosz/  
1810Dmochowski Aleksander *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
1811Dmochowski Bolesław *około 1891 Wąsosz †  
1812Dmochowski Ignacy *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
1813Dmochowski Jan *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1814Dmochowski Jan Zdzisław *28-10-1898 Rydzewo, par. Miastkowo †po 30-09-1949  
1815Dobkowska Franciszka z d. Żebrowska *około 1881 Borawskie †  
1816Dobkowski Bolesław *około 1899 Zanklewo †  
1817Dobkowski Edward Józef *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
1818Dobkowski Jan *około 1875 Kramkowo †  
1819Dobrzycka Aniela z d. Karwowska *około 1887 Wypychy †  
1820Dobrzycka Anna z d. Łojewska *około 1894 Zaborowo †   
1821Dobrzycka Anna z d. Kacperska *około 1890 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
1822Dobrzycka Antonina z d. Konopka *około 1885 Karwowo †  
1823Dobrzycka Bolesława z d. Borawska *18-11-1889 Bagienice par. Romany †po 15-02-1929   
1824Dobrzycka Bronisława Aleksandra z d. Mocarska *około 1895 Karwowo †  
1825Dobrzycka Eleonora z d. Rogalska *około 1886 †19-07-1904  
1826Dobrzycka Jadwiga z d. Rogalska *około 1889 Jaki †po 20-02-1935  
1827Dobrzycka Józefa z d. Borawska *około 1880 Nieławice †  
1828Dobrzycka Józefa z d. Miełowska *około 1884 Korytki Borowe †  
1829Dobrzycka Józefa z d. Skrodzka *24-03-1888 Skroda Wielka †18-05-1972 Możdżenie /Wąsosz/  
1830Dobrzycka Józefa *09-12-1877 Janczewo †   
1831Dobrzycka Kornela z d. Mieczkowska *około 1892 Mieczki †  
1832Dobrzycka Ludwika z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
1833Dobrzycka Marianna z d. Karwowska *około 1896 Biodry †  
1834Dobrzycka Romualda z d. Zalewska *około 1890 Kurki †  
1835Dobrzycka Rozalia z d. Grądzka *około 1882 Konopki Tłuste †01-09-1952 Sokoły /Wąsosz/  
1836Dobrzycka Stanisława z d. Sokołowska *około 1877 Lipnik †po 11-1921  
1837Dobrzycka Waleria z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
1838Dobrzycka Wanda *28-01-1891 Sulewo Kownaty †  
1839Dobrzycka Wanda z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
1840Dobrzycka Weronika *około 1891 †18-01-1893 Sokoły /Wąsosz/  
1841Dobrzycka Zofia z d. Orłowska *około 1894 Skaje †  
1842Dobrzycki Andrzej *12-10-1879 Janczewo †   
1843Dobrzycki Antoni *około 1888 Guty Podleśne †  
1844Dobrzycki Antoni *24-05-1899 Sokoły †31-03-1969 Grajewo /Wąsosz/  
1845Dobrzycki Antoni *15-01-1886 Rosochate †06-08-1962 Możdżenie /Wąsosz/  
1846Dobrzycki Feliks *około 1876 Szymany †08-02-1946 Jaki /Słucz/  
1847Dobrzycki Franciszek *1897 Mieczki †  
1848Dobrzycki Franciszek *około 1878 Janczewo †1917 USA   
1849Dobrzycki Jakub *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
1850Dobrzycki Jan *około 1887 Janczewo †   
1851Dobrzycki Jan *około 1878 Chełchy †  
1852Dobrzycki Jan *27-01-1884 Rosochate †  
1853Dobrzycki Józef *około 1888 Brzeźnio †   
1854Dobrzycki Józef *15-03-1898 Brzeźno †15-03-1962 Możdżenie  
1855Dobrzycki Józef *25-02-1876 Borawskie †14-03-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
1856Dobrzycki Józef *29-03-1879 Sulewo Kownaty †27-07-1935 Sulewo Kownaty  
1857Dobrzycki Marian *około 1897 Kownacin †25-12-1912 Kownacin /Niedźwiadna/  
1858Dobrzycki Mateusz *około 1883 Rosochate †  
1859Dobrzycki Piotr *22-11-1896 Brzeźnio †  
1860Dobrzycki Wiktor *1897 Bagińskie †  
1861Dobrzycki Władysław *około 1886 Kownacin †  
1862Dobrzycki Władysław *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
1863Doliwa Adolf *około 1879 Chojnowo †  
1864Doliwa Antonina z d. Balicka *około 1882 Czarnowo †po 27-11-1929  
1865Doliwa Marianna z d. Wróblewska *około 1889 Jambrzyki †  
1866Doliwa Władysław *około 1878 Chojnowo †przed 27-11-1929  
1867Doljasz Karolina *około 1882 Ławsk †23-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
1868Doljasz Michał *około 1889 Przytuły †26-08-1933 Niećkowo  
1869Doljasz Stanisław *około 1885 Ławsk †26-02-1887 Ławsk /Wąsosz/  
1870Doljasz Władysław *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
1871Dołęga Aleksandra z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
1872Dołęga Bolesław *około 1878 Rutkowskie †po 29-01-1929  
1873Dołęga Bronisława *około 09-1898 †06-03-1899 Makowskie /Burzyn/  
1874Dołęga Bronisława *około 10-1894 †03-04-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
1875Dołęga Jan *około 1887 Makowskie †  
1876Dołęga Józefa z d. Rutkowska *około 1898 Biodry †  
1877Dołęga Józefa z d. Włodkowska *1884 Mocarze †po 29-01-1929  
1878Dołęga Józefa z d. Kamionowska *około 1878 †30-11-1918 Makowskie /Burzyn/  
1879Dołęga Julianna z d. Dzięgielewska *około 1885 Janczewo †  
1880Dołęga Katarzyna z d. Makowska *około 1888 Makowskie †  
1881Dołęga Marian *około 1875 Rakowo-Czachy †  
1882Dołęga Marianna z d. Wądołowska *około 1875 Korytki †po 30-01-1923  
1883Dołęga Stanisław *około 1897 †25-04-1925 Makowskie /Burzyn/  
1884Dołęga Stefania z d. Mocarska *około 1886 Wierciszewo †20-09-1930 Bartki /Burzyn/  
1885Dołęga Wincenty *około 1882 Makowskie †  
1886Domańska Emilia z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
1887Domańska Stefania z d. Świderska *około 1881 Łosewo †  
1888Domasiewicz Aleksandra z d. Zarzecka *24-03-1899 †01-12-1983 Niećkowo /Wąsosz/  
1889Domasiewicz Antoni *23-03-1889 Zakrzewo †30-12-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
1890Domasiewicz Julianna z d. Bieńkowska *około 1875 Radziłów †po 28-02-1927  
1891Domasiewicz Piotr *około 1876 Zakrzewo †po 28-02-1927  
1892Domasiewicz Stanisław *około 1899 Zakrzewo †10-04-1932 Zakrzewo /Słucz/  
1893Domełło Aleksandra z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
1894Domełło Anastazja z d. Zielińska *25-12-1897 Wąsosz †06-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
1895Domełło Antoni *11-07-1887 Niećkowo †po 14-02-1946  
1896Domełło Helena z d. Matyszewska *około 1890 Niećkowo †14-02-1946 Niećkowo  
1897Domełło Józefa *20-09-1880 Niećkowo †05-01-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1898Domełło Marian Kazimierz *25-02-1893 Załuski †  
1899Domełło Marianna z d. Witkowska *około 1875 Ławsk †21-10-1939 Modzele /Wąsosz/  
1900Domełło Stanisław *1893 Załuski †06-06-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
1901Domełło Władysław *06-09-1893 Niećkowo †  
1902Domeło Marianna z d. Kalinowska *około 1884 Jambrzyki †  
1903Domisiewicz Aleksandra z d. Żuryńska *22-05-1875 Opartowo †22-08-1958 Niećkowo /Wąsosz/  
1904Domisiewicz Antoni *19-03-1898 Niećkowo †23-12-1924 USA  
1905Domisiewicz Antoni *05-06-1897 Niećkowo †12-10-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
1906Domisiewicz Bronisława *12-08-1899 Niećkowo †  
1907Domisiewicz Dominika *1877 †  
1908Domisiewicz Felicja *1890 †  
1909Domisiewicz Jan *około 1891 Mazewo †  
1910Domisiewicz Piotr *28-04-1875 Niećkowo †  
1911Domisiewicz Wanda z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
1912Domitr Aleksander *około 1898 Kucze Małe †  
1913Domitr Aleksandra z d. Szleszyńska *1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1914Domitr Aleksandra z d. Sakowska *1885 Orlikowo †  
1915Domitr Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1899 Mieczki †  
1916Domitr Antoni *około 1879 Przestrzele †  
1917Domitr Antoni *25-12-1875 Kucze Małe †  
1918Domitr Apolonia z d. Dąbrowska *około 1885 Pluty †  
1919Domitr Jan *około 1887 Witynie †  
1920Domitr Jan *około 1895 Kucze Wielkie †  
1921Domitr Klementyna z d. Masłowska *około 1894 Witynie †  
1922Domitr Marianna *około 30-07-1895 Kucze Małe †31-07-1895 Kucze Małe /Jedwabne/  
1923Domitr Marianna z d. Mieczkowska *około 1886 Witynie †  
1924Domitr Salomea z d. Sakowska *1882 Orlikowo †27-05-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
1925Domitr Stanisław *około 1894 Sieburczyn †   
1926Domitr Stanisław *około 09-1889 †20-12-1889 Kotowo Plac /Jedwabne/  
1927Domitr Stanisław *około 1899 Kotowo Plac †  
1928Domitr Teofil *około 1883 Witynie †  
1929Domitr Weronika z d. Piechowska *około 1890 Biczki †  
1930Domitr Zofia z d. Dąbrowska *05-10-1898 Sieburczyn †   
1931Domitrz Franciszka *około 1897 †23-05-1898 Kucze Małe /Jedwabne/   
1932Domitrz Józef *21-07-1894 Kucze Małe †09-01-1975 Kucze Małe   
1933Domitrz Stefania z d. Zalewska *22-12-1886 Kucze Małe †15-12-1973 Kucze Małe /Jedwabne/   
1934Dompkowski Alexander George *02-09-1876 Dobrzyjałowo †10-03-1930 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
1935Dompkowski Anna Berta z d. Domitrz *20-02-1881 Kucze Małe †19-12-1955 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
1936Domurat Antoni *około 1882 Wizna †  
1937Domurat Marianna z d. Ramotowska *około 1891 Rutkowskie †  
1938Domurat Marianna z d. Grądzka *około 1883 Grądy Małe †  
1939Domusiewicz Aniela z d. Brzuchalska *1892 Milewo †15-07-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1940Domusiewicz Bronisław *około 1889 Barany †przed 15-07-1952  
1941Domusiewicz Józef *około 1891 Barany †  
1942Domusiewicz Rozalia z d. Łuba *20-10-1894 Kownacin †07-09-1984 Szczuczyn  
1943Downar Aleksander *około 1898 Słucz †  
1944Downar Aleksandra z d. Obrycka *około 1886 Mścichy †po 04-03-1946  
1945Downar Anna z d. Kiźling *około 1885 Załuski †  
1946Downar Antoni *22-08-1890 Niedźwiadna †  
1947Downar Jan *około 1887 Niećkowo †po 04-03-1946  
1948Downar Józefa z d. Wójcicka *około 1877 Jambrzyki †przed 10-1903  
1949Downar Juliana z d. Chmielewska *około 1884 Mścichy †  
1950Downar Julianna z d. Kisielewska *około 1895 Kramarzewo †  
1951Downar Michalina z d. Borawska *21-09-1877 Rakowo †przed 01-1898  
1952Downar Paulina z d. Szulc *około 1880 Wąsosz †22-10-1905 Niedźwiadna  
1953Downar Stanisława z d. Foltyńska *około 1890 Niedźwiadna †po 28-12-1937  
1954Downarska Genowefa z d. Rogalska *około 1892 Barwiki †  
1955Downarski Aleksander *około 1884 Barwiki †  
1956Drągowska Stefania z d. Skaradzińska *około 1891 Rakowo †  
1957Drążek Andrzej *około 1890 Słucz †07-12-1934 Słucz /Słucz/  
1958Drążek Bolesław *około 1892 Ławsk †07-08-1927 Niećkowo /Wąsosz/  
1959Drążek Eleonora z d. Kruszyńska *około 1894 Niećkowo †15-04-1929 Niećkowo  
1960Dresner Antoni *około 1887 Słucz †  
1961Dresner Jan *1876 Czaple †1880 Słucz /Słucz/  
1962Dresner Stanisław *1881 Słucz †1882 Słucz /Słucz/  
1963Dresner Wiktoria z d. Ostrowska *około 1885 Bożejewo †  
1964Drewnowska Helena z d. Narucka *około 1886 Skaje †   
1965Drewnowski Jan *około 1881 Chojnówek †   
1966Drobińska Aleksandra z d. Skarżyńska *09-06-1888 Wąsosz †  
1967Drobińska Aleksandra z d. Skubich *około 1882 Białogrądy †przed 12-1903  
1968Drobińska Anna z d. Dziwisz *26-08-1888 Kępa Gostecka †13-08-1974 Świdry /Wąsosz/  
1969Drobińska Anna z d. Machina *około 1878 Przechody †02-12-1955 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1970Drobińska Bronisława z d. Budzińska *około 1888 Wąsosz †  
1971Drobińska Kamila z d. Filipkowska *około 1898 Sokoły †19-06-1926 Świdry  
1972Drobińska Maria Magdalena z d. Opońska *około 1877 Siestrzanki †28-12-1932  
1973Drobińska Marianna *09-09-1893 Świdry †10-06-1978 Boczki  
1974Drobińska Marianna *około 1878 Niećkowo †22-10-1881 Niećkowo  
1975Drobińska Michalina z d. Jabłońska *około 1878 Bzury †  
1976Drobińska Rozalia z d. Matyszewska *16-02-1895 Mazewo †po 30-01-1964  
1977Drobińska Scholastyka *około 1885 Świdry †06-11-1886 Świdry  
1978Drobińska Wiktoria z d. Maciorowska *około 1898 Białogrądy †przed 01-1941  
1979Drobińska Zofia z d. Sokołek *08-08-1884 Świdry †07-09-1972 Świdnica /Wąsosz/  
1980Drobiński Bolesław *21-07-1883 Modzele †  
1981Drobiński Bolesław *25-03-1894 Kudłaczewo †01-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1982Drobiński Jan *15-07-1885 Modzele †30-01-1964 Żebry /Wąsosz/  
1983Drobiński Jan Paweł *27-06-1895 Świdry †  
1984Drobiński Józef *26-11-1899 Kudłaczewo †02-03-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1985Drobiński Julian *około 1877 Kędziorowo †przed 03-03-1930  
1986Drobiński Serafin *02-05-1880 Świdry †27-11-1968 Świdry /Wąsosz/  
1987Drobiński Stefan *około 1896 Świdry †  
1988Drobiński Wacław *24-09-1877 Świdry †  
1989Drozdowska Anna z d. Orłowska *1882 Niećkowo †17-09-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
1990Drozdowska Franciszka z d. Zalewska *około 1885 Radziłów †  
1991Drozdowska Hieronima z d. Rogowska *20-05-1898 Możdżenie †05-12-1978 Możdżenie /Wąsosz/  
1992Drozdowska Marianna z d. Wietoska *około 1875 Modzele †  
1993Drozdowska Marta z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †04-04-1900  
1994Drozdowska Stefania z d. Zakrzewska *około 1878 Zaborowo par. Poryte †  
1995Drozdowska Teofila z d. Załuska *19-09-1896 Małachowo †   
1996Drozdowska Walera z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
1997Drozdowska Władysława z d. Downar *około 1879 Ławsk †  
1998Drozdowski Aleksander *około 08-1889 Wojsławy †07-01-1890 Wojsławy /Wąsosz/  
1999Drozdowski Aleksander *około 1875 Niećkowo †28-01-1928 Niećkowo  
2000Drozdowski Aleksander *około 1888 Surały †30-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2001Drozdowski Konstanty *około 1880 Małachowo †  
2002Drożęcka Julianna z d. Rutkowska *około 1878 Kamianki †  
2003Drożęcka Marcela z d. Ożarowska *około 1886 Szostaki †  
2004Drożęcki Jan *około 1885 Kokoszki †  
2005Drzazgowska Franciszka z d. Wiszowata *około 1880 †13-07-1908 Wąsosz /Wąsosz/  
2006Drzazgowska Marianna z d. Cimochowska *27-06-1881 Wąsosz †  
2007Drzazgowska Marianna z d. Gosiewska *26-06-1881 Wąsosz †09-11-1948 Wąsosz  
2008Drzazgowska Waleria z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
2009Drzazgowski Wojciech *03-04-1877 Żebry †31-05-1933 Wąsosz  
2010Dubikowska Natalia z d. Duchnowska *około 1880 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 24-11-1930  
2011Dubikowska Paulina z d. Lipińska *około 1878 Trzaski †  
2012Dubikowska Waleria z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
2013Dubowska Aleksandra z d. Mocarska *około 1890 Brzostowo †  
2014Dubowska Magdalena z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
2015Dubowski Aleksander *02-02-1884 Sieburczyn †  
2016Dubowski Józef *około 1891 Krynica par. Trzcianne †  
2017Dubowski Józef *około 1885 Brzostowo †  
2018Dubowski Józef *11-08-1888 Mocarze †  
2019Duchnowska Anna z d. Wyzember *około 1875 Wilamowo †  
2020Duchnowska Anna z d. Trzaska *około 1887 Łoje Awissa †  
2021Duchnowska Anna *około 1889 †24-09-1890 Okrasin /Radziłów/  
2022Duchnowska Elżbieta z d. Zalewska *około 1878 Grabowo †  
2023Duchnowska Franciszka z d. Łapińska *około 1889 Biodry †  
2024Duchnowska Julianna z d. Sikorska *14-09-1886 Nieciki †  
2025Duchnowska Katarzyna z d. Modzelewska *około 1897 Supy †  
2026Duchnowska Marianna z d. Tuzinowska *około 1879 Słucz †po 22-11-1921  
2027Duchnowska Petronela z d. Wiśniewska *19-10-1893 Wąsosz †09-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
2028Duchnowska Stanisława z d. Zaniewska *około 1880 Witynie †  
2029Duchnowska Stanisława Konstancja z d. Iwanowska *około 1882 Orłowo †   
2030Duchnowski Adolf *1883 Karwowo †  
2031Duchnowski Aleksander *1877 Karwowo †  
2032Duchnowski Aleksander *27-02-1884 Wilamowo †  
2033Duchnowski Feliks Leon *około 1889 Romany †  
2034Duchnowski Jan *około 1875 Kubra †05-03-1945 Kubra /Przytuły/  
2035Duchnowski Jan *24-07-1886 Grabowo †26-08-1965 Grajewo /Wąsosz/  
2036Duchnowski Józef *około 1896 Karwowo †  
2037Duchnowski Józef *około 1898 Okrasin †06-05-1927 Ostrowik  
2038Duchnowski Stanisław *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †   
2039Duda Franciszek *23-11-1887 Ławsk †16-09-1956 Ławsk /Wąsosz/  
2040Duda Józefa z d. Toczyłowska *17-05-1893 Ławsk †12-01-1955 Szczuczyn /Wąsosz/  
2041Duda Katarzyna *około 1883 Ławsk †10-07-1930 Ławsk  
2042Duda Leopold *14-07-1877 Kąty †  
2043Duda Marianna z d. Żelechowska *około 1878 Makowskie †  
2044Duda Natalia z d. Maliszewska *około 1882 Sambory †  
2045Duda Stanisław *03-04-1884 Kąty †  
2046Duda Stanisława z d. Nejman *około 1891 Glinki †06-04-1910  
2047Duda Wanda z d. Konopka *około 1891 Łoje Awissa †  
2048Dudkowska Anna z d. Ladzińska *05-11-1887 Wąsosz †28-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
2049Dudkowska Bronisława z d. Nowosz *około 1890 Bęćkowo †  
2050Dudkowska Józefa z d. Bazydło *18-04-1880 Ławsk †  
2051Dudkowska Kazimiera z d. Walendzik *01-03-1895 Bzury †06-06-1924 Wąsosz  
2052Dudkowska Marianna z d. Orłowska *1887 Chojnówek †  
2053Dudkowska Stanisława z d. Dobrzycka *około 1899 Sokoły †08-03-1929 Wąsosz  
2054Dudkowski Aleksander *około 1885 Aleksandrów †  
2055Dudkowski Antoni *około 1877 Wąsosz †od 28-11-1929 do 28-01-1969  
2056Dudkowski Józef *około 1882 Wąsosz †  
2057Dudkowski Józef *około 1884 Łebki Duże †  
2058Dudkowski Piotr *01-08-1895 Wąsosz †20-12-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
2059Dudzińska Władysława z d. Kruszewska *około 1880 Przestrzele †po 23-02-1938  
2060Dudziński Józef *około 1875 Radziłów †przed 23-02-1938  
2061Duzik Adam *26-12-1883 Obrytki †17-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2062Duzik Helena z d. Kołakowska *około 1895 Wólka par. Szczuczyn †po 13-03-1950  
2063Duzik Jan *29-06-1888 Obrytki †24-11-1919  
2064Duzik Jan *15-04-1876 Obrytki †05-11-1880 Obrytki  
2065Duzik Józefa z d. Formańska *około 1888 Szczuczyn †po 17-09-1949  
2066Duzik Marcel *około 1891 Obrytki †  
2067Duzik Marianna z d. Tarnacka *13-01-1897 Wąsosz †16-01-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2068Duzik Marianna *1877 Wąsosz †06-09-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2069Duzik Michalina z d. Markowska *13-08-1896 Godlewo †  
2070Duzik Stanisław *29-09-1878 Obrytki †  
2071Duzik Stanisław *10-05-1898 Wąsosz †10-09-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
2072Duzik Szczepan *26-12-1883 Obrytki †13-03-1950 /Szczuczyn/  
2073Duzik Władysław Jan *24-06-1898 Obrytki †19-01-1965 Obrytki  
2074Dworakowska Antonina z d. Szymanowska *około 1883 Szczuczyn †  
2075Dworakowski Stanisław *około 1885 Dołęgi †  
2076Dybikowska Bronisława *20-03-1899 Kramarzewo †  
2077Dybikowska Franciszka *09-03-1890 Kramarzewo †  
2078Dybikowska Józefa z d. Orłowska *23-11-1895 †  
2079Dybikowska Wanda z d. Wojsław *08-11-1890 Kownatki †03-08-1959 Springfield, MA  
2080Dybikowska Zofia *09-10-1887 Kramarzewo †27-02-1890 Kramarzewo /Wąsosz/  
2081Dybikowski Antoni *10-06-1885 Kramarzewo †  
2082Dybikowski Władysław *18-06-1892 Kramarzewo †14-02-1952 Springfield, MA  
2083Dybowska Ewa z d. Dardzińska *1879 Wąsosz †07-04-1944 Kownatki  
2084Dylewska Jadwiga z d. Sobolewska *30-10-1897 Szczuczyn †  
2085Dylewska Wanda z d. Sadowska *około 1893 Szczuczyn †po 10-08-1940  
2086Dylewski Henryk *25-05-1893 Zalesie par. Jelonki †  
2087Dylewski Jan *około 1891 Zalesie par. Jelonki †po 10-08-1940  
2088Dymitr Antoni *około 1899 Okół †  
2089Dymitry Jan *26-12-1877 Okół †  
2090Dziekońska Aleksandra z d. Zaborowska *około 1888 Wąsosz †przed 11-02-1929  
2091Dziekońska Kornelia Marianna z d. Łochowska *około 1877 Grozimy †  
2092Dziekońska Marcella z d. Rafałowska *około 1875 Kieljany †  
2093Dziekońska Stanisława z d. Gardocka *około 1889 Mocarze †  
2094Dziekońska Stefania z d. Przybyszewska *25-11-1882 Klimaszewnica †  
2095Dziekoński Bronisław *około 1879 Kownatki †  
2096Dziekoński Franciszek *około 1887 Magnusy †  
2097Dziekoński Jan *około 1880 Grabowo †  
2098Dziekoński Stanisław *około 1884 Kownatki †przed 11-02-1929  
2099Dzierzek Adam *około 1880 Dzierzki †  
2100Dzierzek Małgorzata z d. Sulewska *około 1885 Szczuczyn †  
2101Dzięgielewska Aleksandra *około 1888 †14-11-1891 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2102Dzięgielewska Aleksandra z d. Karwowska *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †  
2103Dzięgielewska Aleksandra z d. Polkowska *około 1877 Jaki †  
2104Dzięgielewska Aleksandra z d. Danowska *około 1891 Sulewo Kownaty †po 06-02-1929  
2105Dzięgielewska Aniela z d. Borawska *07-02-1896 Rydzewo Szlacheckie †po 21-07-1930  
2106Dzięgielewska Anna z d. Ladzińska *około 1886 Niedźwiadna †  
2107Dzięgielewska Anna z d. Skrodzka *około 1883 Nieciki †10-11-1948 Nieciki /Słucz/  
2108Dzięgielewska Anna z d. Dobrzycka *około 1887 Klimaszewnica †  
2109Dzięgielewska Anna z d. Niecikowska *około 1875 Szwelczyn †07-04-1936 Wąsosz /Wąsosz/   
2110Dzięgielewska Anna z d. Żbikowska *1899 Sienickie †około 1993 Szczecin /Szczecin/   
2111Dzięgielewska Antonina z d. Matyszewska *07-10-1884 Niećkowo †  
2112Dzięgielewska Antonina z d. Kreska *1891 Żebry †03-02-1958 Żebry /Wąsosz/  
2113Dzięgielewska Bronisława z d. Mioduszewska *około 1876 Chełchy †  
2114Dzięgielewska Bronisława z d. Dąbrowska *09-07-1881 Nieciki †  
2115Dzięgielewska Czesława *około 1888 †15-10-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2116Dzięgielewska Franciszka Władysława *około 1885 Milewo par. Niedźwiadna †20-11-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2117Dzięgielewska Jadwiga *około 1894 †17-01-1902 Stawiane /Wąsosz/  
2118Dzięgielewska Jadwiga z d. Łempicka *14-04-1888 Kownatki †26-01-1915 Milewo   
2119Dzięgielewska Józefa z d. Dobrzycka *około 1877 Sokoły †  
2120Dzięgielewska Kamila z d. Brzóska *około 1892 Przyborowo †  
2121Dzięgielewska Katarzyna *około 1877 Milewo par. Niedźwiadna †po 15-07-1939  
2122Dzięgielewska Kazimiera z d. Sulewska *około 1896 Sulewo Prusy †  
2123Dzięgielewska Kazimiera z d. Karwowska *około 1889 †  
2124Dzięgielewska Kazimiera z d. Koniecko *17-02-1896 Czarnówek †17-05-1961 Kownatki /Wąsosz/  
2125Dzięgielewska Konstancja z d. Bagińska *około 1877 Karwowo †  
2126Dzięgielewska Marianna z d. Koniecko *około 1895 Sulewo Prusy †   
2127Dzięgielewska Marianna z d. Sulimowicz *29-07-1890 Dołęgi †  
2128Dzięgielewska Paulina *1882 Nieciki †1885 Nieciki /Słucz/  
2129Dzięgielewska Paulina z d. Serena *około 1880 Białaszewo †przed 03-02-1925  
2130Dzięgielewska Stanisława z d. Rakowska *około 1886 Obiedzino †08-11-1918 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
2131Dzięgielewska Stanisława z d. Cwalińska *około 1886 Biczki †  
2132Dzięgielewska Stefania z d. Górska *około 1891 Karwowo par. Jedwabne †  
2133Dzięgielewska Władysława z d. Gutowska *około 1882 Guty Podleśne †  
2134Dzięgielewska Zofia *około 1887 Milewo par. Niedźwiadna †20-11-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2135Dzięgielewska Zofia z d. Filipkowska *około 1898 Chełchy †  
2136Dzięgielewski Adam Marcel *około 1888 Grzymki †  
2137Dzięgielewski Aleksander *około 1889 Kurki †  
2138Dzięgielewski Aleksander *około 1875 Grzymki †  
2139Dzięgielewski Aleksander *około 1896 †  
2140Dzięgielewski Andrzej *około 1876 Mroczki †  
2141Dzięgielewski Bolesław *26-01-1889 Załuski †  
2142Dzięgielewski Czesław *29-07-1895 Milewo †  
2143Dzięgielewski Edward *około 1879 Nieciki †po 06-02-1929  
2144Dzięgielewski Edward Szczepan *1878 Nieciki †  
2145Dzięgielewski Franciszek *25-08-1894 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-07-1930 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2146Dzięgielewski Franciszek *1879 Obrytki par. Przytuły (Romany) †10-01-1933 Nieciki /Słucz/  
2147Dzięgielewski Jan *około 1875 Kumelsk †  
2148Dzięgielewski Jan *około 1889 †28-12-1895 Załuski /Niedźwiadna/  
2149Dzięgielewski Jan *31-10-1887 Dołęgi †  
2150Dzięgielewski Józef *1890 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2151Dzięgielewski Józef *około 1879 Tafiły †  
2152Dzięgielewski Józef *około 1891 Lipińskie †   
2153Dzięgielewski Józef *około 1882 Janczewo †16-01-1904 USA  
2154Dzięgielewski Józef *26-10-1876 Nieciki †  
2155Dzięgielewski Kazimierz *około 1894 Załuski †10-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
2156Dzięgielewski Kazimierz *około 1881 Milewo par. Niedźwiadna †08-02-1919 Milewo par. Niedźwiadna   
2157Dzięgielewski Romuald *około 1893 Kumelsk †  
2158Dzięgielewski Stanisław *około 1875 Kurkowo †18-06-1910 Łomża  
2159Dzięgielewski Stanisław *27-09-1886 Dołęgi †  
2160Dzięgielewski Stanisław *około 03-1887 Konopki †07-09-1888 Konopki /Wąsosz/  
2161Dzięgielewski Stanisław *1875 Nieciki †przed 03-11-1933  
2162Dzięgielewski Stefan *około 1898 Stary Gromadzyn †30-01-1948 Kownatki  
2163Dzięgielewski Teofil *około 1878 Załuski †  
2164Dzięgielewski Wacław *około 1883 Mroczki †  
2165Dzięgielewski Wacław Aleksander *około 1886 Milewo par. Niedźwiadna †  
2166Dzięgielewski Władysław *około 1899 †  
2167Dzięgielewski Władysław *18-12-1898 Kurki †  
2168Dziękiewicz Anna z d. Pachucka *około 1895 Radziłów †  
2169Dziękiewicz Michał *około 1897 Radziłów †  
2170Dzikowska Feliksa z d. Radke *około 1879 Jurzec Pański †  
2171Ekstowicz Adam *około 1896 Pieniążki †  
2172Ekstowicz Aleksandra z d. Lisiewicz *około 1898 Grądy Małe †  
2173Ekstowicz Bronisława z d. Grzymkowska *około 1885 Radziłów †   
2174Ekstowicz Emilia z d. Bartkowska *około 1879 Ostrowik †  
2175Ekstowicz Jan *około 1885 Radziłów †  
2176Ekstowicz Jan *około 1880 Radziłów †19-11-1918 Kamianki /Burzyn/  
2177Ekstowicz Józef *około 1897 Karwowo †11-03-1972 Kaimy  
2178Ekstowicz Józef *około 1878 Radziłów †  
2179Ekstowicz Józefa z d. Modzelewska *około 1892 Racibory †  
2180Ekstowicz Kamila z d. Wojno *około 1895 Okrasin †  
2181Ekstowicz Paweł *około 1881 Radziłów †  
2182Ekstowicz Serafin *około 1876 Radziłów †06-08-1918 Krym  
2183Ekstowicz Stanisław *około 1885 †05-04-1898 Nadbory /Burzyn/  
2184Ekstowicz Stanisław *około 1899 Radziłów †  
2185Ekstowicz Stanisław *około 1877 Radziłów †15-02-1881 Radziłów /Radziłów/  
2186Ekstowicz Stefania z d. Zielińska *około 1890 Radziłów †  
2187Ekstowicz Wiktoria z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
2188Ekstowicz Władysław *około 1883 Radziłów †   
2189Ekstowicz Władysław *około 12-1877 †18-10-1878 Radziłów /Radziłów/  
2190Enik Aleksander *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
2191Enik Franciszka z d. Kadyszewska *około 1879 Radziłów †  
2192Enik Jadwiga z d. Staniszewska *około 1899 Brzeźnio †21-11-1982 Szczuczyn  
2193Enik Jan *około 1898 Świdry †14-04-1981 Szczuczyn  
2194Enik Krystyna z d. Skrodzka *około 1879 Ławsk †20-03-1949 Ławsk  
2195Fankulewska Aniela *około 1891 †12-01-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2196Fankulewska Antonina *11-06-1888 Wąsosz †07-05-1960 Grajewo /Wąsosz/  
2197Farfałowska Aleksandra z d. Samełko *około 1887 Słucz †  
2198Farfałowski Józef *około 1878 Kubra †  
2199Faszcza Jan *1897 Poryte †po 09-09-1945  
2200Faszcza Józef *około 1875 †18-11-1947 Ławsk  
2201Fedorczuk Mikołaj *około 1887 Leguty par. Terespol †  
2202Fedorczuk Zofia z d. Ptaszyńska *około 1890 Niedźwiedzkie †  
2203Fieder Fryderyk Julian *około 1887 Białystok †25-08-1909  
2204Fiedorowicz Józef *1876 Okrasin †  
2205Fiedorowicz Marianna z d. Duchnowska *około 1878 Okrasin †  
2206Fierek Tomasz *1891 Lachowo †  
2207Figurski Józef *około 1893 Makowskie †26-10-1910 Makowskie /Burzyn/   
2208Fijałkowska Wiktoria z d. Krajewska *15-10-1896 Słucz †  
2209Fijałkowski Aleksander *22-11-1895 Ławsk †  
2210Filipiak Jan *około 1889 Sochaczew †  
2211Filipiak Józefa z d. Jabłońska *około 1890 Okół †  
2212Filipkowska Aleksandra z d. Bagińska *około 1898 Surały †  
2213Filipkowska Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1897 Dzięgiele †  
2214Filipkowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1883 Bagienice par. Romany †  
2215Filipkowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1876 Pieniążki par. Romany †  
2216Filipkowska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1891 Bęćkowo †  
2217Filipkowska Aleksandra z d. Czyżewska *03-05-1886 Wąsosz †   
2218Filipkowska Aleksandra z d. Szklarzewska *około 1880 Okrasin †  
2219Filipkowska Bolesława z d. Konopka *około 1891 Żelazki †  
2220Filipkowska Bronisława z d. Karwowska *około 1877 Święcienin †  
2221Filipkowska Bronisława z d. Bielska *około 1893 Mścichy †przed 19-10-1943  
2222Filipkowska Eleonora z d. Szczesik *około 1879 Wąsosz †przed 21-07-1928  
2223Filipkowska Genowefa z d. Mścichowska *30-05-1897 Sulewo Kownaty †  
2224Filipkowska Helena z d. Malinowska *1899 Surały †  
2225Filipkowska Helena z d. Kamalska *około 1887 Przytuły †przed 04-02-1931   
2226Filipkowska Józefa z d. Biedrzycka *około 1887 Kubrzany †  
2227Filipkowska Józefa z d. Perzanowska *28-01-1893 Świdry †   
2228Filipkowska Józefata z d. Nagórska *1878 Mieszołki †  
2229Filipkowska Julianna z d. Makowska *około 1886 Boguszki †05-10-1910 Boguszki  
2230Filipkowska Julianna z d. Zajkowska *17-05-1887 Ławsk †po 25-11-1941  
2231Filipkowska Klementyna z d. Borzymowska *około 1892 Łękowo †po 22-09-1950  
2232Filipkowska Marcjanna *około 1892 Chełchy †22-01-1895 Wojsławy /Wąsosz/  
2233Filipkowska Marcjanna z d. Milewska *około 1881 Milewo †po 24-12-1949  
2234Filipkowska Marianna z d. Niebrzydowska *1883 Szymany †   
2235Filipkowska Marianna z d. Kosikowska *11-11-1895 Glinki †22-04-1930 Glinki /Słucz/  
2236Filipkowska Marianna z d. Przyborowska *około 1881 Gnatowo †po 21-02-1922  
2237Filipkowska Marianna z d. Ramotowska *około 1889 Ramoty †  
2238Filipkowska Marianna z d. Liszewska *około 1882 Sokoły †  
2239Filipkowska Marianna z d. Drobińska *około 1894 Świdry †10-06-1978 Boczki  
2240Filipkowska Marianna *około 1888 †po 09-05-1928  
2241Filipkowska Michalina z d. Zacharzewska *około 1899 †po 04-02-1945  
2242Filipkowska Romualda Wiktoria z d. Kozikowska *około 1881 Święcienin †przed 08-02-1926  
2243Filipkowska Rozalia z d. Łaguna *14-12-1892 Pasichy †  
2244Filipkowska Stanisława z d. Supińska *około 1877 Supy †  
2245Filipkowska Teresa z d. Walewska *około 1894 Żebry †po 05-01-1956  
2246Filipkowska Waleria z d. Trzaska *02-11-1886 Supy †  
2247Filipkowska Wiktoria z d. Wietoska *około 1880 Andrychy †  
2248Filipkowska Władysława z d. Duchnowska *około 1877 Orlikowo †05-08-1906 Kucze Wielkie  
2249Filipkowska Zofia z d. Karwowska *około 1882 Czachy †po 16-09-1952  
2250Filipkowski Aleksander *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2251Filipkowski Aleksander *około 1896 Wiszowate †  
2252Filipkowski Aleksander *około 1889 Boczki †   
2253Filipkowski Aleksander *około 1892 †po 04-02-1945  
2254Filipkowski Aleksander *około 1880 Boczki †  
2255Filipkowski Andrzej *około 1878 Bagienice par. Romany †07-09-1903  
2256Filipkowski Apolinary *około 1894 Szlasy †   
2257Filipkowski Baltazar *około 1898 Kiełcze-Kopki †  
2258Filipkowski Edward *25-03-1894 Glinki †05-01-1956 /Słucz/  
2259Filipkowski Edward *około 1888 Boczki †   
2260Filipkowski Franciszek *03-12-1876 Świdry †16-09-1952 Sienickie /Białaszewo/  
2261Filipkowski Franciszek *około 1886 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
2262Filipkowski Jakub *około 1886 Filipki Duże †  
2263Filipkowski Józef *około 1896 Koziki †  
2264Filipkowski Józef *około 1881 Kubrzany †  
2265Filipkowski Józef *około 1885 Karwowo †  
2266Filipkowski Józef *19-01-1889 Sokoły †1923 Sokoły  
2267Filipkowski Józef *21-01-1896 Wojsławy †18-04-1970 Wojsławy   
2268Filipkowski Józef *12-05-1887 Sienickie †22-09-1950 Sienickie /Białaszewo/  
2269Filipkowski Ksawery *około 1888 Sienickie †  
2270Filipkowski Piotr *około 1878 Szlasy †przed 08-02-1926  
2271Filipkowski Piotr *około 1888 Truszki-Patory †06-04-1919 Brzeźnio  
2272Filipkowski Stanisław *około 1888 Jedwabne †22-01-1926 Kotówek  
2273Filipkowski Stanisław *09-05-1898 Wojsławy †  
2274Filipkowski Stanisław *około 1876 Bagienice par. Romany †  
2275Filipkowski Szczepan *około 1877 Świdry Podleśne †po 21-02-1922  
2276Filipkowski Tomasz *około 1896 Kolno †  
2277Filipkowski Wiktor *20-10-1887 †  
2278Filipkowski Władysław *02-03-1889 Glinki †  
2279Filipkowski Władysław *około 1880 Bagienice par. Romany †  
2280Filipkowski Władysław *24-12-1886 Czerwonki †  
2281Filipkowski Władysław *05-02-1895 Sienickie †  
2282Filochowska Józefa z d. Leosiewska *około 1890 Siestrzanki †  
2283Filochowski Marcel *około 1881 Kubrzany †  
2284Filonowicz Natalia (Marianna) z d. Zygmunt *14-10-1885 Zdroje †28-06-1965 Niećkowo /Wąsosz/  
2285Filonowicz Roman *28-02-1883 Łomża †09-09-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
2286Filter Emilia z d. Piechowska *około 1875 Biczki †23-08-1922 Pawełki /Jedwabne/  
2287Filter Julianna z d. Biedrzycka *około 1896 Kubrzany †  
2288Filter Stanisław *około 1899 Pawełki †  
2289Florczyk Anna z d. Dąbrowska *19-12-1891 Siestrzanki †po 29-01-1929   
2290Florczyk Julianna z d. Nizińska *10-05-1890 Siestrzanki †  
2291Florczyk Ludwik *1878 Siestrzanki †po 29-01-1929   
2292Florczyk Marianna *około 1892 Siestrzanki †22-02-1909 Siestrzanki /Burzyn/  
2293Florczyk Stanisław *około 1881 Siestrzanki †  
2294Foltyńska Bronisława z d. Lenczewska *około 1890 Rakowo †  
2295Foltyńska Helena z d. Osiecka *około 1878 Chojnowo †po 06-11-1927  
2296Foltyńska Józefa z d. Ladzińska *około 1881 Niedźwiadna †  
2297Foltyńska Marianna z d. Andrychowska *około 1882 Bęćkowo †  
2298Foltyńska Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1897 Chełchy †  
2299Foltyński Antoni *około 1898 Lachowo †  
2300Foltyński Jan *około 1885 Ławsk †  
2301Foltyński Konstanty *około 1877 Niedźwiadna †  
2302Formańska Ewa z d. Zalewska *około 1884 Szczuczyn †  
2303Formański Jan *około 1887 Szczuczyn †  
2304Frąckiewicz Władysław *około 1885 Bożejewo †  
2305Frąckiewicz Władysława z d. Wiśniewska *około 1882 Bronowo †  
2306Frączkowska Filomena z d. Modzelewska *około 1880 Modzele †  
2307Frączkowska Franciszka z d. Marcinkiewicz *około 1886 Ławsk †  
2308Frączkowska Stefania z d. Kwiecińska *około 1891 †  
2309Frączkowski Aleksander *24-08-1876 Bronaki-Olki †17-02-1938 Mścichy /Radziłów/  
2310Frączkowski Bolesław *około 1894 †  
2311Frączkowski Józef *około 1881 Ciemianka †  
2312Frączkowski Leopold *około 1876 Niewodowo par. Drozdowo †  
2313Gabrielow Marianna z d. Strzelczyk *około 1882 Jedwabne †  
2314Gacka Antonina z d. Długołęcka *03-12-1892 Szczuczyn †28-06-1979 Szczuczyn  
2315Gacka Ewa z d. Ramotowska *około 1876 Wagi †  
2316Gacka Helena z d. Karwowska *około 1881 Radziłów †po 16-02-1925  
2317Gacka Józefa z d. Świderska *około 1895 Łoje Awissa †  
2318Gacka Józefa z d. Krajewska *około 1882 Bronowo †  
2319Gacka Józefa z d. Kowalewska *24-08-1878 Ławsk †26-09-1924 Wąsosz  
2320Gacka Julianna z d. Liszewska *około 1899 Kubra †po 09-02-1941  
2321Gacka Rozalia z d. Sakowska *około 1877 Kotowo †po 15-02-1926  
2322Gacka Stanisława z d. Grzymkowska *około 1876 Radziłów †07-01-1952 Słucz /Słucz/  
2323Gacki Józef *około 1884 Supy †  
2324Gacki Ludwik *około 1897 Radziłów †  
2325Gacki Romuald *około 1895 Supy †przed 09-02-1941  
2326Gadomska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1886 Mroczki †po 08-02-1932  
2327Gadomska Juliana z d. Mroczkowska *około 1880 Wypychy †  
2328Gadomski Franciszek *około 1878 Mroczki †  
2329Gadomski Jakub *około 1893 †  
2330Gadomski Piotr *około 1876 Mroczki †  
2331Galanty Franciszek *około 1895 Grajewo †09-02-1987 Hamtrack, MI  
2332Galanty Zygmunt *1895 Żebry †24-06-1936  
2333Galińska Franciszka z d. Ostrowska *około 1875 Bronowo †po 08-07-1926  
2334Galińska Leonora z d. Wojno *około 1879 Sośnia †po 04-09-1923  
2335Galińska Paulina z d. Gocłowska *około 1876 Sośnia †17-05-1897  
2336Galińska Stanisława z d. Grabowska *około 1889 Wizna †08-12-1959  
2337Galiński Aleksander *około 1898 Sośnia †  
2338Galiński Franciszek *około 1889 Zanklewo †  
2339Gałan Jan *około 1893 Trzepieciny †  
2340Gałan Kazimiera z d. Żelazna *około 1896 Korytnica †  
2341Gałązka Adam *około 1894 Kurejewka †  
2342Gałązka Adolf *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2343Gałązka Aleksander *około 1889 Kurejewka †  
2344Gałązka Andrzej *12-02-1898 Milewo †08-09-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2345Gałązka Anna z d. Guzowska *około 1882 Obrytki †  
2346Gałązka Helena z d. Czarnecka *około 1894 Tarachy †  
2347Gałązka Julianna *około 07-1886 Bęćkowo †10-01-1888 Bęćkowo  
2348Gałązka Stanisław *około 1897 Bęćkowo †  
2349Gałązka Stanisław *około 1888 Milewo †31-01-1947 Milewo  
2350Gałązka Władysław *około 1893 Milewo †08-05-1926 Milewo  
2351Gałązka Władysława z d. Berlińska *24-02-1895 Brzeźnio †04-09-1969 Milewo /Wąsosz/  
2352Gałczyk Zofia z d. Trzaska *około 1892 Koniecki par. Wizna †  
2353Gałczyk Zygmunt *około 1891 Jedwabne †  
2354Gałecka Anna Emilia z d. Gutowska *około 1877 Kownaty †  
2355Gałecka Joanna *około 05-1886 Zacieczki †02-11-1887 Zacieczki  
2356Gałecka Rozalia z d. Komosińska *30-05-1899 Wąsosz †09-02-1964 Ełk /Wąsosz/  
2357Gałecka Władysława z d. Lipińska *około 1880 Chrzanowo-Cyprki †  
2358Gałecki Adolf Aleksander *około 1899 Mazewo †  
2359Gałecki Bolesław *około 1895 Glinki †27-06-1940 Glinki /Słucz/  
2360Gałecki Franciszek Piotr *około 1892 Załuski †przed 09-02-1964  
2361Gałecki Stanisław *około 1898 Załuski †20-05-1928 Wąsosz  
2362Gałecki Witold *1887 Glinki †1888 Glinki /Słucz/  
2363Garder Julian *około 1882 Kumelsk †  
2364Garder Stanisława z d. Szczawińska *około 1887 Mazewo †  
2365Gardocka Adela z d. Łojewska *około 1899 †  
2366Gardocka Aleksandra Franciszka z d. Karwowska *03-04-1897 Sokoły †27-03-1968 Grajewo  
2367Gardocka Anna z d. Niebrzydowska *02-09-1896 Glinki †  
2368Gardocka Anna z d. Przestrzelska *około 1886 Gardoty †od 07-02-1931 do 26-01-1972  
2369Gardocka Anna z d. Łojewska *około 1879 Łoje Polne †  
2370Gardocka Anna z d. Koszykowska *około 1883 Klimaszewnica †28-12-1908  
2371Gardocka Anna z d. Danowska *około 1877 Sulewo Prusy †22-04-1902   
2372Gardocka Antonina Marianna z d. Chrzanowska *21-07-1899 Nieciki †  
2373Gardocka Barbara z d. Kossakowska *około 1875 Grądy Wielkie †przed 06-1902  
2374Gardocka Bolesława z d. Chrostowska *około 1882 Brodowo †  
2375Gardocka Bronisława *około 1899 †19-05-1901 Łempice /Wąsosz/  
2376Gardocka Czesława z d. Rutkowska *1896 Kamińskie †  
2377Gardocka Feliksa z d. Rogowska *około 1881 Klimaszewnica †przed 24-08-1926  
2378Gardocka Franciszka z d. Gutowska *około 1890 Guty Podleśne †  
2379Gardocka Genowefa z d. Krajewska *około 1897 Grądy Małe †  
2380Gardocka Helena z d. Kulesza *około 1885 Stare Wykno †  
2381Gardocka Helena z d. Grądzka *około 1886 Wizna †23-06-1944 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2382Gardocka Helena z d. Przechocka *18-03-1896 Kramarzewo †23-02-1979 Kramarzewo /Wąsosz/  
2383Gardocka Józefa *26-01-1897 Mocarze †  
2384Gardocka Józefa z d. Sobolewska *około 1882 Niećkowo †  
2385Gardocka Józefa z d. Niebrzydowska *około 1877 Chełchy †26-08-1909 Chełchy /Niedźwiadna/  
2386Gardocka Katarzyna z d. Bagińska *około 1894 Sokoły par. Romany †po 20-01-1920  
2387Gardocka Kazimiera *01-07-1894 Rutkowskie †  
2388Gardocka Marianna z d. Mocarska *około 1881 Mocarze †  
2389Gardocka Marianna z d. Szleszyńska *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2390Gardocka Michalina z d. Chrzanowska *15-08-1877 Kieljany †17-10-1960 Zalesie /Zalesie/   
2391Gardocka Paulina z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
2392Gardocka Romualda z d. Olszewska *około 1895 Czerwonki †12-02-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
2393Gardocka Rozalia *28-10-1887 Łempice †  
2394Gardocka Rozalia z d. Konopka *około 1875 Konopki Monety †  
2395Gardocka Salomea *około 01-1878 Rutkowskie †07-06-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
2396Gardocka Stanisława *13-11-1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2397Gardocka Stanisława z d. Karwowska *około 1881 Olszewo †  
2398Gardocka Stanisława z d. Bagińska *30-07-1885 Boczki †21-01-1970 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2399Gardocka Stanisława z d. Obrycka *22-08-1898 Godlewo †10-09-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2400Gardocka Stefania z d. Klimaszewska *około 1889 Kapice †   
2401Gardocka Teofila z d. Obrycka *około 1881 Mieszołki †  
2402Gardocka Waleria z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
2403Gardocka Waleria z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
2404Gardocka Wanda z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †po 20-02-1928  
2405Gardocka Weronika z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
2406Gardocka Zofia z d. Święcińska *około 1882 Gutki †  
2407Gardocki Adam *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †07-03-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2408Gardocki Adam *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
2409Gardocki Adolf *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
2410Gardocki Adolf Teodor *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2411Gardocki Aleksander *17-07-1883 Obrytki †  
2412Gardocki Aleksander *około 1875 Gardoty †  
2413Gardocki Antoni *około 1891 Modzele †27-02-1926   
2414Gardocki Antoni *około 1891 Bełda †po 12-02-1933  
2415Gardocki Antoni *około 1893 Bełda †  
2416Gardocki Antoni *13-10-1897 Chełchy †   
2417Gardocki Antoni *12-01-1889 Niećkowo †  
2418Gardocki Antoni *1898 Sulewo Prusy †04-03-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2419Gardocki Antoni *około 1879 Sulewo Prusy †   
2420Gardocki Bolesław *28-01-1894 Gardoty †  
2421Gardocki Bolesław *około 1898 Nowe Grodzkie †  
2422Gardocki Bolesław *14-05-1897 Karwowo †  
2423Gardocki Bolesław *15-12-1898 Mocarze †05-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
2424Gardocki Dominik *około 1876 Zalesie †01-12-1956 Zalesie /Wąsosz/   
2425Gardocki Franciszek *24-11-1894 Mocarze †20-01-1920 Mocarze /Burzyn/  
2426Gardocki Franciszek *około 1877 Koniecki †od 04-08-1945 do 21-01-1970  
2427Gardocki Hipolit *11-09-1891 Truszki-Kucze †  
2428Gardocki Józef *16-05-1894 Mocarze †31-12-1974 Mocarze  
2429Gardocki Józef *około 07-1888 †09-01-1893 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2430Gardocki Józef *około 1879 Warszawa †  
2431Gardocki Józef *około 1896 †  
2432Gardocki Kazimierz *20-10-1887 Olszyny †  
2433Gardocki Mieczysław *około 1895 Sokoły †  
2434Gardocki Paweł *23-07-1887 Mocarze †  
2435Gardocki Paweł *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2436Gardocki Piotr *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
2437Gardocki Piotr Paweł *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2438Gardocki Piotr Teodor *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2439Gardocki Romuald *około 1899 Gardoty †  
2440Gardocki Stanisław *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2441Gardocki Tomasz Marcel *około 1892 Gardoty †  
2442Gardocki Walery *około 1876 Mocarze †  
2443Gardocki Władysław *około 1876 Mieszołki †  
2444Gardocki Władysław *16-08-1894 Łempice †14-09-1972 Łempice /Wąsosz/  
2445Gardocki Władysław *06-11-1887 Sulewo Prusy †03-01-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2446Gawecka Helena z d. Zalewska *około 1899 Skaje †  
2447Gawecka Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †  
2448Gawecka Józefata z d. Dąbrowska *około 1876 Konopki Chude †19-09-1901  
2449Gawecka Leonora z d. Jurkowska *14-09-1889 Czerwonki †od 05-12-1924 do 19-02-1935  
2450Gawecka Rozalia z d. Dymowska *około 1875 Stawiski †po 24-11-1913  
2451Gawecka Stefania z d. Wiewiórowska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
2452Gawecka Waleria z d. Dąbrowska *około 1886 Łoje Awissa †  
2453Gawecki Jan *około 1882 Biodry †  
2454Gawecki Ludwik *około 1887 Racibory †  
2455Gawecki Piotr *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2456Gawrys Kornela z d. Domitr *24-06-1884 Kucze Małe †  
2457Gawryś Jan *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
2458Gazowska Anna z d. Sulewska *01-02-1889 Sulewo Prusy †23-02-1978 Żebry  
2459Gazowska Bronisława z d. Kreska *24-03-1894 Żebry †04-10-1972 Żebry /Wąsosz/  
2460Gazowska Marianna z d. Wójcicka *15-01-1875 Bzury †17-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2461Gazowska Natalia z d. Staniszewska *około 1898 Pawełki †21-03-1921 Żebry /Wąsosz/  
2462Gazowski Bonifacy *14-05-1896 Żebry †27-04-1978 Żebry /Wąsosz/  
2463Gazowski Stanisław *12-08-1883 Żebry †12-11-1964 Żebry /Wąsosz/  
2464Gąsiewska Anna z d. Kupiecka *około 1893 Niećkowo †  
2465Gąsiewska Józefa z d. Drzewakowska *około 1895 Czarnówek †  
2466Gąsiewski Jan *około 1896 Racibory †  
2467Gąsiewski Józef *około 1898 Zacieczki †  
2468Gąsiewski Stanisław *około 1894 Racibory †przed 31-01-1961  
2469Gąsiewski Zygmunt *około 1894 Tarachy †  
2470Gedrocz Piotr *około 1875 Jedwabne †  
2471Gelbert Józefa z d. Gardocka *około 1896 Niećkowo †  
2472Gelbert Władysław *około 1897 Bełchatów †  
2473Gerlach Józef *około 1886 Słucz †  
2474Gerlach Leokadia z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
2475Gerlach Marian *około 1895 Łebki Duże †  
2476Gerlach Stanisława z d. Godlewska *około 1888 Brzeźnio †  
2477Gerlach Stanisława z d. Zalewska *około 1898 Bęćkowo †25-12-1926 Kurejwa  
2478Gerwat Ludwik *około 1882 Jeziorko †  
2479Gerwat Marianna z d. Nejman *około 1886 Jedwabne †  
2480Getek Antoni *około 1884 Dobry Las †28-04-1938 Niedźwiedzkie  
2481Gętek Bronisława z d. Filipkowska *około 1895 Chojnowo †przed 01-1932  
2482Gętek Julianna z d. Opiatowska *około 1877 Brzeźnio †po 05-10-1929  
2483Gętek Stanisław *22-05-1897 Chojnowo †  
2484Giziewicz Aleksander *około 1886 Bożejewo †  
2485Giziewicz Franciszka z d. Dąbrowska *około 1887 Konopki Chude †  
2486Giże Czesław Wincenty *07-07-1899 Warszawa †05-11-1975 Ławsk /Wąsosz/  
2487Gleba Helena z d. Kalinowska *około 1899 Okół †  
2488Gleba Jan *około 1896 Ruda †26-10-1928  
2489Glińska Aleksandra z d. Bieńkowska *około 1897 Dębówka †20-05-1919 Zakroczym /Słucz/  
2490Glińska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1880 Koniecki Małe †04-09-1914 Brzeźnio  
2491Glińska Anna z d. Pruszyńska *15-11-1890 Słucz †  
2492Glińska Anna z d. Bieńkowska *około 1885 Dębówka †  
2493Glińska Bronisława z d. Bobowska *około 1894 Łojki par. Białaszewo †02-11-1982 Szczuczyn  
2494Glińska Józefa z d. Malinowska *01-06-1893 Ławsk †31-03-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
2495Glińska Michalina z d. Kiełczewska *20-04-1892 Łempice †05-12-1952 Łempice /Wąsosz/  
2496Glińska Rozalia z d. Rogalska *około 1891 Brzeźnio †  
2497Glińska Stanisława z d. Narewska *około 1877 Jadłówek †31-10-1915  
2498Glińska Wanda z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
2499Glińska Weronika z d. Czarnecka *około 1892 Słucz †08-03-1930 Słucz /Słucz/  
2500Glińska Weronika z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
2501Glińska Zofia z d. Bagińska *28-10-1898 Rydzewo-Pieniążek †26-12-1926 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2502Gliński Aleksander *10-11-1894 Brzeźnio †16-11-1984 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
2503Gliński Antoni *około 1892 Brzeźnio †przed 02-11-1982  
2504Gliński Bolesław *około 1896 Rostki par. Jedwabne †  
2505Gliński Feliks *18-05-1895 Rydzewo Szlacheckie †26-08-1947 Szczuczyn /Słucz/  
2506Gliński Jan *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
2507Gliński Józef *23-09-1894 Ławsk †19-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
2508Gliński Paweł *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
2509Gliński Stanisław *1876 Brzeźnio †przed 08-04-1942  
2510Gliński Szczepan *02-11-1885 Rydzewo Szlacheckie †03-05-1925 Rydzewo Szlacheckie  
2511Gliński Władysław *25-01-1879 Zakrzewo †  
2512Gładkowska Helena z d. Jóźwik *około 1881 Skaje †  
2513Gładkowski Adam *około 1898 Kurejewka †  
2514Gładkowski Feliks *około 1878 Szafranki †  
2515Głębocka Zofia z d. Wysocka *około 1894 Łempice †  
2516Gniewowska Emilia z d. Kamińska *około 1885 Kotowo Plac †  
2517Gniewowski Antoni *około 1875 Rostki par. Jedwabne †  
2518Gocłowska Anna z d. Kadyszewska *1892 Karwowo †17-02-1944 Kramarzewo  
2519Gocłowska Antonina z d. Kwitkowska *około 1891 Okrasin †przed 12-1922  
2520Gocłowska Julianna z d. Szymczyk *około 1882 Polska †04-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/  
2521Gocłowska Marianna z d. Kreska *około 1875 Żebry †  
2522Gocłowska Romualda *około 1898 Kramarzewo †02-08-1917 Kramarzewo /Wąsosz/  
2523Gocłowski Aleksander *około 1880 †22-02-1917 Providence, RI  
2524Gocłowski Bolesław *06-11-1886 Polska †26-06-1947 Providence, RI  
2525Gocłowski Feliks *1885 Kramarzewo †30-04-1958 Kramarzewo /Wąsosz/  
2526Gocłowski Franciszek *około 1880 Kramarzewo †26-01-1882 Kramarzewo  
2527Gocłowski Józef *1890 Kramarzewo †01-02-1935 Kramarzewo /Wąsosz/  
2528Gocłowski Walerya z d. Burska *około 1896 Polska †po 26-06-1947  
2529Godlewska Aleksandra z d. Brodowska *07-04-1892 Bukowo Duże †  
2530Godlewska Aleksandra *około 1887 †15-10-1889 Witynie /Jedwabne/  
2531Godlewska Aleksandra z d. Filipkowska *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 29-01-1930  
2532Godlewska Aleksandra z d. Gurzęda *około 1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
2533Godlewska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1892 Zalesie †30-05-1931 Zalesie   
2534Godlewska Anastazja z d. Jamiłajtys *około 1888 Barany †  
2535Godlewska Anna z d. Ołdakowska *około 1880 Wąsosz †   
2536Godlewska Antonina z d. Kisielewska *około 1880 Wąsosz †od 03-02-1937 do 29-11-1953   
2537Godlewska Bolesława z d. Modzelewska *około 1893 Lipińskie †21-04-1982 Lipińskie  
2538Godlewska Bronisława z d. Guzowska *około 1881 Łojki par. Białaszewo †26-03-1926 Opartowo  
2539Godlewska Czesława *16-05-1890 Zalesie †  
2540Godlewska Emilia z d. Przechocka *około 1875 Pieńki †23-02-1926 Witynie /Jedwabne/  
2541Godlewska Ewa z d. Borawska *około 1885 Klimaszewnica †  
2542Godlewska Feliksa z d. Karwowska *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
2543Godlewska Franciszka *około 1888 Wagi †  
2544Godlewska Helena z d. Szymanowska *około 1886 Kubrzany †  
2545Godlewska Helena z d. Gardocka *około 1891 Mocarze †  
2546Godlewska Helena z d. Ruszczyk *1886 Grajewo †02-06-1966 Cyprki /Wąsosz/  
2547Godlewska Helena z d. Danowska *1888 Zalesie †17-02-1954 Zalesie /Wąsosz/  
2548Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Mocarze †  
2549Godlewska Józefa *około 1886 †23-07-1893 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2550Godlewska Józefa z d. Górska *około 1898 Wagi †  
2551Godlewska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †  
2552Godlewska Kazimiera z d. Szczuka *około 1897 Racibory †  
2553Godlewska Konstancja z d. Kotlewska *około 1879 Bartki †po 29-01-1929  
2554Godlewska Kornelia Elżbieta z d. Sokołowska *około 1880 Sokoły †po 27-11-1928  
2555Godlewska Marianna z d. Berlińska *około 1881 Rydzewo †  
2556Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1891 Supy †21-12-1925 Wagi /Przytuły/  
2557Godlewska Marianna z d. Szleszyńska *około 1899 Kucze Wielkie †  
2558Godlewska Rozalia z d. Chrzanowska *27-03-1876 Sokoły par. Romany †przed 23-02-1925  
2559Godlewska Stanisława z d. Boryszewska *około 1877 Męczki †16-05-1907 Kotówek /Jedwabne/  
2560Godlewska Stanisława *około 1892 Wagi †przed 15-02-1943  
2561Godlewska Stanisława z d. Bober *około 1886 Gardoty †  
2562Godlewska Stanisława Franciszka z d. Dobrzycka *około 1888 Rosochate †po 03-03-1943  
2563Godlewska Stefania *około 1885 †26-09-1889 Witynie /Jedwabne/  
2564Godlewska Teofila z d. Dąbrowska *około 1881 Brodowo †po 10-02-1931  
2565Godlewska Wanda z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
2566Godlewska Władysława *około 1897 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
2567Godlewska Władysława Anna *06-04-1890 Kucze Wielkie †  
2568Godlewska Władysława Teofila z d. Konopka *około 1895 Karwowo †  
2569Godlewski Adolf *około 1875 Witynie †05-12-1917 Witynie /Jedwabne/  
2570Godlewski Aleksander *około 1888 Wagi †  
2571Godlewski Aleksander *1899 †  
2572Godlewski Bolesław *03-05-1880 Konopki †  
2573Godlewski Bolesław *około 1879 Witynie †po 29-01-1930  
2574Godlewski Bolesław *29-08-1895 Zalesie †05-03-1976 Zalesie /Zalesie/  
2575Godlewski Dominik *około 1882 Danowo †16-03-1889 Danowo /Wąsosz/  
2576Godlewski Dominik *12-01-1897 Kotówek †  
2577Godlewski Franciszek *około 1899 Wagi †  
2578Godlewski Franciszek *około 1889 Wagi †  
2579Godlewski Jakub *około 1885 Wagi †  
2580Godlewski Jakub *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
2581Godlewski Jan *14-01-1896 Modzele †  
2582Godlewski Jan *około 1879 Wagi †po 16-02-1942  
2583Godlewski Jan *około 1882 Kownatki †  
2584Godlewski Józef *około 1876 Brzeźno †  
2585Godlewski Józef *około 1886 †  
2586Godlewski Józef *około 12-1895 Wagi †28-01-1896 Wagi /Przytuły/  
2587Godlewski Józef *około 1882 Witynie †  
2588Godlewski Józef *07-10-1875 Danowo †29-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
2589Godlewski Julian *około 1876 Kotówek †  
2590Godlewski Konstanty *około 1882 Zalesie †05-03-1886 Zalesie /Wąsosz/  
2591Godlewski Konstanty *około 10-1878 Godlewo †17-01-1879 Godlewo  
2592Godlewski Konstanty *około 1887 Grozimy †po 17-08-1937  
2593Godlewski Marcel *około 1897 Grądy Małe †28-03-1981 Jedwabne  
2594Godlewski Paweł *około 1880 Danowo †   
2595Godlewski Stanisław *około 1884 Wagi †po 03-03-1943  
2596Godlewski Stanisław *około 1877 Zalesie †31-05-1945 Zalesie  
2597Godlewski Stanisław *około 1893 Modzele †23-08-1934 Wąsosz  
2598Godlewski Wiktor *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
2599Godlewski Witold *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
2600Godlewski Władysław *około 1889 Lipińskie †po 01-02-1944  
2601Golikowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1878 Radziłów †po 19-09-1942  
2602Golińska Franciszka z d. Polewaczyk *około 1880 Chmielewo †  
2603Golińska Marianna z d. Staniszewska *około 1894 Pawełki †  
2604Golińska Stefania z d. Kamalska *około 1887 Bronaki-Pietrasze †  
2605Goliński Czesław *około 1896 Kucze Małe †  
2606Goliński Czesław *około 1898 †  
2607Goliński Franciszek *około 1882 Pawełki †  
2608Goliński Konstanty *około 1875 Mieszołki †  
2609Goliński Stanisław *około 1887 Pawełki †  
2610Goliński Stanisław *17-11-1893 Doliwy Aleksandrowo †  
2611Goluch Józefa z d. Nowus *około 1899 Kurejwa †  
2612Goluch Władysław *około 1893 Baranowo †  
2613Gołasz Adela *około 01-1891 †27-06-1892 Kotowo Plac /Jedwabne/  
2614Gołasz Antonina z d. Gurzęda *około 1884 Siestrzanki †   
2615Gołasz Stanisław *około 1896 Kotowo Plac †   
2616Gołaś Bronisława z d. Piwowarska *około 1875 Borkowo †30-12-1913 Przytuły  
2617Gołaś Marianna z d. Chrzanowska *około 1893 Brzostowo †  
2618Gołębiewska Anna *1890 Chrzanowo †  
2619Gołębiewska Anna z d. Kozłowska *około 1878 Ksebki †po 18-06-1946  
2620Gołębiewska Donata z d. Bartlińska *około 1899 Radziłów †  
2621Gołębiewska Eleonora z d. Koszykowska *31-10-1895 Zakrzewo †  
2622Gołębiewska Franciszka z d. Konopka *około 1879 Czachy †przed 08-11-1921  
2623Gołębiewska Józefa z d. Karwowska *około 1878 Nadbory †  
2624Gołębiewska Józefa z d. Krasnoborska *około 1881 Sojczyn-Borowy †17-03-1932 Zakrzewo /Słucz/  
2625Gołębiewska Leokadia z d. Karpowicz *04-03-1899 †14-04-1988 Łebki Małe /Grabowo/  
2626Gołębiewski Antoni *1893 Chrzanowo †  
2627Gołębiewski Jan *około 1895 Chrzanowo †  
2628Gołębiewski Jan *około 1878 Zakrzewo †przed 28-02-1927  
2629Gołębiewski Józef *15-02-1897 Glinki †  
2630Gołębiewski Józef *około 1899 Przytuły-Kolonie †16-11-1980  
2631Gołębiewski Władysław *około 1899 Mikołajewo par. Burzyn †  
2632Gontowska Marianna z d. Nowakowska *około 1884 Dzierzbia †28-11-1909 Glinki /Słucz/  
2633Gontowska Rozalia z d. Górska *24-07-1887 Kumelsk †  
2634Gontowska Stefania z d. Zambrowska *29-01-1883 Karwowo †po 30-12-1942  
2635Gontowska Władysława z d. Borawska *27-08-1899 Rydzewo Szlacheckie †  
2636Gontowski Antoni *16-09-1882 Glinki †po 30-12-1942  
2637Gontowski Jan *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
2638Gontowski Józef *około 10-1886 Świdry †02-04-1888 Świdry   
2639Gontowski Wawrzyniec *około 1880 †  
2640Gordon Antoni Wacław *06-03-1880 Klimaszewnica †  
2641Gordon Antonina z d. Czarnecka *około 1883 Zakrzewo †  
2642Gordon Barbara *1876 Klimaszewnica †  
2643Gordon Czesław *około 1876 Klimaszewnica †17-02-1950 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2644Gordon Józefa *1878 Klimaszewnica †  
2645Gosiewska Adela z d. Łojewska *06-06-1887 Łoje Grężki †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
2646Gosiewska Aleksandra *13-01-1898 Łojki par. Białaszewo †  
2647Gosiewska Aleksandra *29-10-1898 Sulewo Kownaty †   
2648Gosiewska Aniela Józefa *23-03-1877 Łojki par. Białaszewo †  
2649Gosiewska Anna z d. Sulewska *około 1876 †  
2650Gosiewska Anna *około 1889 †13-06-1890 Lipińskie /Białaszewo/  
2651Gosiewska Anna z d. Obrycka *06-01-1888 Godlewo †02-11-1983 USA   
2652Gosiewska Felicja *28-12-1885 Łojki par. Białaszewo †  
2653Gosiewska Helena *19-09-1896 Sulewo Kownaty †29-01-1897 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2654Gosiewska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
2655Gosiewska Józefa z d. Ramotowska *około 1883 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2656Gosiewska Kamilla z d. Rogalska *27-03-1885 Bukowo †  
2657Gosiewska Kazimiera *04-03-1894 Sulewo Kownaty †   
2658Gosiewska Kazimiera *13-07-1896 Konopki †15-05-1967 Konopki /Wąsosz/  
2659Gosiewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1885 Grądy Małe †  
2660Gosiewska Marianna z d. Cendrowska *około 1899 Kubra †  
2661Gosiewska Stanisława z d. Nadarzyńska *26-04-1890 Modzele †14-07-1925 Wąsosz  
2662Gosiewska Wiktoria z d. Rogowska *około 1878 Brodowo †po 19-09-1934  
2663Gosiewska Władysława z d. Zalewska *około 1891 Kurejewka †  
2664Gosiewski Albin *około 1875 Kąty †  
2665Gosiewski Aleksander *około 1877 Przytuły †  
2666Gosiewski Aleksander Stanisław *05-05-1883 Łojki par. Białaszewo †  
2667Gosiewski Aniołek *05-12-1887 Sulewo Kownaty †05-12-1887 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2668Gosiewski Antoni *około 1883 Pieniążki †po 09-12-1949  
2669Gosiewski Antoni *24-12-1895 Łojki par. Białaszewo †  
2670Gosiewski Dominik *30-09-1880 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2671Gosiewski Henryk *06-06-1893 Konopki †  
2672Gosiewski Jan *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
2673Gosiewski Jan *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
2674Gosiewski Jan Feliks *13-11-1875 Łojki par. Białaszewo †12-07-1963   
2675Gosiewski Kazimierz *30-11-1893 Łojki par. Białaszewo †  
2676Gosiewski Klemens *około 1898 Karwowo-Polki †  
2677Gosiewski Konstanty *około 1878 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2678Gosiewski Ludwik *około 1895 Kubra †  
2679Gosiewski Paulin *24-06-1886 Łojki par. Białaszewo †  
2680Gosiewski Stanisław *około 1882 Kotówek †  
2681Gosiewski Stanisław *10-05-1890 Wąsosz †02-03-1956 Rogale /Wąsosz/  
2682Gosiewski Władysław *około 1887 Lipińskie †  
2683Gosk Władysław *około 1888 Kazimierowo †  
2684Góralska Władysława z d. Karwowska *około 1884 Niewodowo par. Drozdowo †  
2685Góralski Aleksander *około 1882 Mocarze †  
2686Górska Adela z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
2687Górska Aleksandra *11-04-1889 Bzury †26-06-1892 Bzury /Wąsosz/  
2688Górska Aleksandra z d. Danowska *25-09-1898 Sulewo Prusy †30-08-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2689Górska Anna z d. Łepkowska *około 1880 Rutki †  
2690Górska Apolonia z d. Maleszewska *około 1892 Jarnuty †  
2691Górska Bolesława z d. Brzostowska *około 1897 Koniecki par. Wizna †   
2692Górska Bolesława z d. Ramotowska *około 1897 Kotowo Plac †11-02-1974 Bronaki-Pietrasze  
2693Górska Bronisława z d. Majewska *około 1899 Poryte †  
2694Górska Helena *08-01-1899 Kieljany †  
2695Górska Helena z d. Dzięgielewska *około 1884 Milewo par. Niedźwiadna †po 04-12-1944  
2696Górska Helena *01-10-1899 Męczki †  
2697Górska Jadwiga z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
2698Górska Janina z d. Borawska *około 1899 Bartki †  
2699Górska Józefa *10-01-1880 Męczki †   
2700Górska Józefa z d. Boryszewska *1884 Męczki †04-10-1925 Kokoszki  
2701Górska Józefa z d. Wądołowska *około 1887 Makowskie †   
2702Górska Józefa z d. Żelechowska (Strenkowska) *około 1877 Nieławice †29-04-1904 Nieławice  
2703Górska Józefa z d. Biedrzycka *około 1884 Bronaki-Pietrasze †  
2704Górska Józefa z d. Brzuchalska *około 1880 Milewo †  
2705Górska Józefa z d. Chrostowska *około 1875 Biodry †03-02-1954 Męczki /Wizna/   
2706Górska Kornelia z d. Rybacka *03-05-1886 Kubra †  
2707Górska Marcela z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
2708Górska Marianna *około 1894 †29-03-1899 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2709Górska Marianna z d. Przestrzelska *około 1899 Konopki Tłuste †  
2710Górska Marianna z d. Mościcka *około 1891 Wierciszewo †   
2711Górska Marianna z d. N *około 1880 †  
2712Górska Marianna z d. Kotowska *około 1880 Bronaki-Olki †  
2713Górska Marianna z d. Porowska *około 1895 Konopki Chude †  
2714Górska Marianna z d. Rutkowska *około 1875 Grądy Wielkie †po 11-06-1928  
2715Górska Marianna Małgorzata z d. Wądołowska *około 1877 Bronaki-Pietrasze †  
2716Górska Michalina *21-09-1879 Kieljany †21-06-1882 Wąsosz  
2717Górska Rozalia z d. Kowalewska *około 1875 Stryjaki †  
2718Górska Scholastyka z d. Chrostowska *około 1880 Brodowo †  
2719Górska Stanisława z d. Brajczewska *15-10-1898 Szostaki †  
2720Górska Stanisława *31-08-1883 Kieljany †11-02-1920 Kieljany /Wąsosz/  
2721Górska Stefania z d. Laskowska *21-06-1894 Nieławice †przed 1947   
2722Górska Walentyna z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
2723Górska Wanda z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
2724Górska Weronika *03-04-1879 Kieljany †03-05-1879 Kieljany /Wąsosz/  
2725Górska Wiktoria z d. Lejman *około 1879 Czarnówek †  
2726Górska Zofia z d. Dmochowska *około 1879 Wąsosz †  
2727Górski Adam *około 1879 Popowo †  
2728Górski Adolf *około 1875 Jaki †09-12-1932 Jaki /Słucz/  
2729Górski Aleksander *około 1895 Kąty †19-01-1926 Kąty /Burzyn/  
2730Górski Aleksander *około 1882 Męczki †   
2731Górski Aleksander *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
2732Górski Aleksander *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2733Górski Andrzej *około 1878 Karwowo par. Jedwabne †  
2734Górski Antoni *około 1899 †  
2735Górski Antoni *1892 Kieljany †  
2736Górski Antoni *około 1899 †  
2737Górski Bolesław *23-09-1888 Wagi †  
2738Górski Bolesław *około 1877 Rutki †  
2739Górski Bolesław *12-11-1897 Kąty †  
2740Górski Bolesław *05-06-1897 Męczki †   
2741Górski Franciszek *około 1883 Kokoszki †  
2742Górski Franciszek *04-12-1898 Męczki †03-09-1965 Męczki /Wizna/   
2743Górski Franciszek Walenty *14-02-1881 Kramarzewo †09-05-1956 USA  
2744Górski Jan *około 1881 Barany †  
2745Górski Jan *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
2746Górski Jan Czesław *około 1897 Rutki †  
2747Górski Jan Franciszek *około 1895 Nieciki †po 01-07-1941  
2748Górski Józef *około 1885 †   
2749Górski Józef *około 1878 Korytki †  
2750Górski Józef *około 1880 Niećkowo †przed 30-08-1945  
2751Górski Józef Piotr *26-11-1881 Jaki †04-12-1944 Jaki /Słucz/  
2752Górski Julian *16-07-1894 Korytki †  
2753Górski Kajetan *28-04-1877 Kieljany †  
2754Górski Konstanty *około 07-1884 Zalesie †11-01-1886 Zalesie /Wąsosz/  
2755Górski Ludwik *około 1892 Kumelsk †  
2756Górski Stanisław *około 1878 Męczki †   
2757Górski Stanisław *około 1891 †26-06-1892 Korytki /Jedwabne/  
2758Górski Stanisław *około 1891 Kucze Wielkie †  
2759Górski Stanisław *30-04-1878 Kramarzewo †12-02-1959 USA  
2760Górski Stanisław *26-11-1893 Kudłaczewo †07-12-1971 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2761Górski Stefan *08-02-1892 Męczki †24-06-1892 Męczki /Wizna/  
2762Górski Teodor *około 1889 Korytki †08-07-1919 Korytki  
2763Górski Wacław *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2764Górski Wacław Franciszek *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
2765Górski Walenty *około 1882 Grądy Wielkie †  
2766Górski Walery *około 1890 Mroczki †  
2767Górski Wawrzyniec *około 1898 Szczuczyn †  
2768Górski Władysław *około 1898 Szczuczyn †  
2769Górski Władysław *około 1894 Kieljany †09-07-1916 Kieljany /Wąsosz/  
2770Górski Władysław *30-05-1880 Kieljany †25-01-1885 Kieljany  
2771Górski Władysław *14-08-1889 Kramarzewo †28-07-1964 USA  
2772Grabowska Aleksandra z d. Makowska *około 1899 Makowskie †  
2773Grabowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1893 Kamianki †  
2774Grabowska Aleksandra z d. Rutkowska *09-06-1895 Kamińskie †18-04-1978 Bukowo /Wąsosz/  
2775Grabowska Anna z d. Mikucka *24-07-1876 Barzykowo †  
2776Grabowska Antonina *1885 Wąsosz †28-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
2777Grabowska Antonina z d. Bagińska *11-12-1897 Koniecki Małe †14-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2778Grabowska Balbina z d. Zakrzewska *około 1880 †  
2779Grabowska Bronisława z d. Metelska *około 1895 Klimaszewnica †przed 05-11-1938  
2780Grabowska Bronisława z d. Golińska *około 1881 Mieszołki †  
2781Grabowska Helena z d. Klimaszewska *około 1880 Klimaszewnica †po 19-06-1933  
2782Grabowska Józefa z d. Karwowska *03-12-1885 Brychy †  
2783Grabowska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Czachy †11-04-1931 Wąsosz  
2784Grabowska Józefa z d. Burzyńska *około 1879 Srebrowo †  
2785Grabowska Karolina z d. Mocarska *1879 Rutkowskie †  
2786Grabowska Kazimiera z d. Dołęga *około 1892 Budne †  
2787Grabowska Kornelia z d. Chrzanowska *około 1876 Kubra †  
2788Grabowska Kornelia z d. Górska *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †po 22-06-1926  
2789Grabowska Leokadia z d. Kownacka *16-12-1896 Kownatki †14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/   
2790Grabowska Leokadia z d. Rogalska *02-02-1899 Bukowo Duże †09-09-1940 Bukowo  
2791Grabowska Marianna z d. Fiedorowicz *około 1876 Wólka Piaseczna †  
2792Grabowska Marianna z d. Rutkowska *około 1892 Rutkowskie †  
2793Grabowska Marianna z d. Wądołowska *około 1876 Bartki †18-07-1919 Łomża  
2794Grabowska Marianna z d. Krajewska *około 1882 Kubrzany †  
2795Grabowska Marianna z d. Skrodzka *około 1877 Skroda Wielka †  
2796Grabowska Marianna *1883 Annopol †18-12-1933 Wąsosz  
2797Grabowska Natalia *około 1883 Czerwonki †16-01-1925 Czerwonki /Wąsosz/  
2798Grabowska Weronika z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
2799Grabowska Władysława z d. Liszewska *16-05-1896 Bzury †30-04-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2800Grabowski Ambroży *około 1876 Dzierzbia †05-05-1958 Świdry /Wąsosz/  
2801Grabowski Franciszek *około 1880 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2802Grabowski Franciszek *około 1892 Grabowskie †30-01-1933 Kownatki   
2803Grabowski Jan *około 1888 Grabowo †  
2804Grabowski Józef *28-05-1899 Bartki †  
2805Grabowski Józef *około 1885 Dzierzbia †  
2806Grabowski Józef *około 1893 Giełczyn †  
2807Grabowski Józef *około 1890 Kalinówka †  
2808Grabowski Józef *około 10-1895 Czachy †13-01-1896 Czachy /Przytuły/  
2809Grabowski Józef *około 1881 Szostaki †  
2810Grabowski Józef *około 1895 Siwki par. Romany †od 11-04-1945 do 30-04-1981  
2811Grabowski Kazimierz *1895 Czerwonki †08-06-1959 Czerwonki /Wąsosz/  
2812Grabowski Piotr *około 1886 Golanki †  
2813Grabowski Stanisław *około 1892 Giełczyn †  
2814Grabowski Stanisław *około 1877 Glinki †02-03-1938 Gardoty  
2815Grabowski Stanisław *29-05-1893 Kramarzewo †   
2816Grabowski Witold *03-01-1898 Czerwonki †  
2817Grabowski Władysław *około 1898 Gutki †  
2818Grabowski Władysław *1895 Czerwonki †10-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
2819Grabowski Zygmunt *05-01-1879 Czerwonki †  
2820Graczewska Stanisława z d. Chojnowska *21-03-1885 Danowo †   
2821Graczewski Władysław *około 1885 Pieńczykówek †   
2822Grajewska Anna z d. Grądzka *około 1887 Brychy †  
2823Grajewska Franciszka z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †  
2824Grajewska Józefa z d. Kowalewska *około 1884 Niećkowo †  
2825Grajewska Stefania z d. Kupiecka *około 1889 Chrzanowo †  
2826Grajewski Aleksander *około 1885 Bęćkowo †  
2827Grajewski Piotr *około 1888 Bęćkowo †  
2828Grajewski Stanisław *około 1892 Janczewko †  
2829Grajewski Stanisław *około 1882 Brychy †  
2830Grądzka Adela z d. Mieczkowska *około 1883 Trzaski †03-09-1944 Trzaski  
2831Grądzka Aleksandra z d. Ruszczyk *około 1881 Sojczynek †04-12-1940 Sojczynek /Białaszewo/  
2832Grądzka Anna z d. Pieńkowska *około 1899 †  
2833Grądzka Anna z d. Biedrzycka *około 1882 Czerwonki †przed 03-02-1925  
2834Grądzka Apolonia *około 1891 Kubrzany †  
2835Grądzka Bronisława z d. Chrzanowska *około 1895 Wypychy †  
2836Grądzka Franciszka z d. Godlewska *1892 Kotówek †  
2837Grądzka Franciszka z d. Drożęcka *około 1883 Kokoszki †  
2838Grądzka Franciszka z d. Rogowska *około 1896 Konopki †12-09-1989  
2839Grądzka Helena *22-03-1884 Grozimy †25-04-1977 Grozimy  
2840Grądzka Józefa z d. Polkowska *około 1884 Szyjki †  
2841Grądzka Józefa z d. Dobrzycka *około 1882 Rosochate †28-10-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2842Grądzka Kamila z d. Borawska *około 1878 Bagienice par. Romany †  
2843Grądzka Marianna z d. Kozłowska *31-03-1894 Grabowo †  
2844Grądzka Marianna z d. Zielińska *07-09-1893 Rydzewo Szlacheckie †30-05-1932 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2845Grądzka Marianna *17-10-1881 Grfoz †19-01-1963 Grozimy /Wąsosz/  
2846Grądzka Marianna Ewa z d. Tyszka *około 1889 Grądy Wielkie †przed 12-1918  
2847Grądzka Marianna Stanisława z d. Rogowska *około 1884 Konopki Tłuste †12-12-1917  
2848Grądzka Rozalia *23-03-1882 Sulewo Prusy †   
2849Grądzka Stanisława z d. Niecikowska *29-03-1878 Szwelczyn †od 21-01-1930 do 26-10-1940  
2850Grądzka Waleria z d. Wesołowska *22-10-1898 Szostaki †22-08-1980 Jurzec Włościański  
2851Grądzka Wiktoria z d. Bronakowska *około 1875 Pstrągi †13-05-1917  
2852Grądzka Zofia z d. Rogowska *około 1885 Trzaski †  
2853Grądzka Zofia z d. Tyszka *13-12-1897 Rydzewo-Pieniążek †po 03-12-1947  
2854Grądzki Adam *około 1890 †  
2855Grądzki Aleksander *około 1888 Kotowo Plac †08-11-1909 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2856Grądzki Antoni *około 1876 Grądy Małe †21-08-1926 Grądy Wielkie  
2857Grądzki Antoni *około 1875 Radziłów †po 03-02-1925  
2858Grądzki Bronisław *07-04-1889 Jarnuty †  
2859Grądzki Franciszek *około 1876 Jarnuty †  
2860Grądzki Jan *około 1881 Grądy Małe †06-03-1967 Grądy Małe /Jedwabne/  
2861Grądzki Jan *25-05-1891 Konopki Tłuste †30-12-1973 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2862Grądzki Józef *około 1880 Kubrzany †  
2863Grądzki Józef *22-03-1898 Nieławice †  
2864Grądzki Ludwik *około 1877 Jarnuty †   
2865Grądzki Seweryn *13-03-1887 Czarnowo †  
2866Grądzki Stanisław *15-11-1898 Karwowo †  
2867Grądzki Władysław *02-06-1890 Rydzewo Szlacheckie †03-12-1947 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2868Grądzki Władysław *około 1877 Kubrzany †  
2869Gregorowicz Kazimiera *około 07-1899 Siestrzanki †04-05-1900 Siestrzanki /Burzyn/  
2870Gregorowicz Stanisława *około 1895 †11-06-1899 Siestrzanki /Burzyn/  
2871Grela Aleksander *09-1881 Ławsk †10-10-1881 Ławsk  
2872Grela Aleksandra z d. Łempicka *23-03-1889 Sulewo Kownaty †13-03-1978 Sienickie /Białaszewo/   
2873Grela Anna *14-09-1882 Ławsk †22-09-1882 Ławsk  
2874Grela Antoni *około 08-1887 Słucz †05-06-1888 Białaszewo  
2875Grela Feliks *16-08-1894 Opartowo †  
2876Grela Jerzy *24-04-1889 Sienickie †29-07-1958 Sienickie /Białaszewo/   
2877Grela Marianna *14-09-1882 Ławsk †16-09-1882 Ławsk  
2878Gręda Emilia z d. Nietupska *25-04-1894 Bełda †21-12-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2879Grędo Franciszek *około 1877 Białaszewo †przed 17-11-1967  
2880Grędo Wiktoria z d. Truszkowska *16-12-1886 Chełchy †17-11-1967 Woźnawieś /Wąsosz/  
2881Grochocka Anna z d. Janczyk *około 1888 Jedwabne †przed 01-1914  
2882Grochocka Józefa z d. Święszkowska *09-10-1893 Borawskie †  
2883Grochocki Romuald *1881 Łomża †  
2884Grochowska Marianna z d. Sepczyńska *około 1885 Truszki †przed 22-11-1930  
2885Grochowska Teofila z d. Berlińska *około 1875 Świdry par. Grabowo †  
2886Grochowska Waleria z d. Świderska *około 1875 Golanki †  
2887Grochowski Bolesław *około 1885 Wiktorzyn †po 22-11-1930  
2888Grochulska Bronisława z d. Orłowska *około 1896 Bęćkowo †  
2889Grochulski Antoni *około 1885 Szczuczyn †  
2890Grodzicki Antoni *16-06-1893 Słucz †  
2891Grodzka Rozalia z d. Nejman *około 1888 Jedwabne †  
2892Grodzki Aleksander *13-06-1895 Sambory †  
2893Grodzki Jan *około 1879 Siestrzanki †  
2894Gromadzka Helena z d. Wróblewska *około 1883 Chełchy †  
2895Gromadzka Józefa z d. Berlińska *około 1884 Lachowo †  
2896Gromadzka Józefa *około 1897 Łebki Małe †15-02-1901 Łebki Małe /Grabowo/  
2897Gromadzka Julianna z d. Karwowska *około 1876 Brychy †  
2898Gromadzka Marianna *około 1878 Wąsosz †31-08-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
2899Gromadzka Marianna z d. Nienałtowska *około 1880 Małachowo †przed 10-1925   
2900Gromadzka Marianna z d. Sulewska *około 1883 Zanklewo †po 30-10-1929  
2901Gromadzka Rozalia Bronisława z d. Sulewska *29-07-1891 Słucz †  
2902Gromadzka Stanisława z d. Przyborowska *około 1883 Siwki par. Romany †   
2903Gromadzka Zuzanna z d. Komosińska *około 1875 Wąsosz †po 03-02-1932 Wąsosz  
2904Gromadzki Antoni *około 1893 Bialiki par. Lachowo †po 27-07-1945  
2905Gromadzki Jan *19-10-1895 Karwowo †  
2906Gromadzki Jan *około 1875 Mazewo †  
2907Gromadzki Kazimierz *około 08-1899 Łebki Małe †05-02-1900 Łebki Małe /Grabowo/  
2908Gromadzki Konstanty *około 1894 Wierzbowo †23-03-1965 Grajewo  
2909Gromadzki Stanisław *około 1883 Koziki †  
2910Gromadzki Stanisław *około 1875 Nieławice †  
2911Grondwald Antoni *około 1875 Niedźwiadna †po 11-11-1931  
2912Grondwald Bolesława z d. Cimoch *około 1897 Czarnowo †  
2913Grondwald Ewa *05-01-1881 Niedźwiadna †05-01-1881 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2914Grondwald Franciszka z d. Godlewska *około 1878 Brzeźnio †po 11-02-1918  
2915Grondwald Józef *około 1884 Chmielewo †26-06-1942 Wąsosz  
2916Grondwald Józefa z d. Szymanowska *około 1889 Czarnówek †09-02-1930 Wąsosz  
2917Grondwald Leon *około 1898 Wąsosz †  
2918Grondwald Marianna z d. Sawicka *około 1895 Kędziorowo †15-09-1920 Kędziorowo /Wąsosz/  
2919Grondwald Marianna z d. Budzińska *około 1881 Niedźwiadna †  
2920Grondwald Mikołaj *około 1882 Wyłudzin †  
2921Grondwald Rozalia z d. Zalewska *około 1878 Bzury †16-04-1925 Wąsosz  
2922Grondwald Stanisław *około 1881 Chmielewo †  
2923Grondwald Stefania z d. Brzostowska *około 1891 Koniecki par. Wizna †  
2924Grondwald Wiktor *13-10-1895 Niedźwiadna †14-04-1985 Pisz /Wąsosz/  
2925Grondwald Wiktoria z d. Just *około 1881 Chmielewo †  
2926Grondwald Władysława z d. Żbikowska *13-04-1898 Sienickie †09-11-1992 Komosewo /Wąsosz/   
2927Grosfeld Bronisława z d. Łempicka *18-08-1898 Szczuczyn †   
2928Grudzińska Marianna z d. Zawadzka *około 1889 Uścianek †  
2929Grudziński Stefan *około 1882 Ciemianka †  
2930Gryczan Antonina z d. Okulewicz *około 1895 Niedźwiadna †  
2931Gryczan Franciszek *około 1881 Kurejwa †  
2932Gryczan Franciszek Józef *około 1895 Brzeźnio †  
2933Gryczan Franciszka *około 1891 †25-12-1895 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2934Gryczan Józefa z d. Malinowska *około 04-1889 Milewo †  
2935Gryczewska Bronisława z d. Orłowska *około 1884 Skaje †po 14-11-1945  
2936Gryczewska Katarzyna z d. Gryglik *około 1886 Grądy †  
2937Gryczewska Zofia z d. Święczkowska *około 1899 Sieburczyn †   
2938Gryczewska Zofia z d. Orłowska *około 1894 Skaje †po 15-01-1950  
2939Gryczewski Bolesław *około 1877 Orlikowo †  
2940Gryczewski Józef *około 1878 Przytuły †przed 14-11-1945  
2941Gryczewski Marcel *1876 Przytuły †   
2942Gryczewski Stanisław *około 1883 Przytuły-Kolonie †15-01-1950 Skaje /Szczuczyn/  
2943Gryczewski Wacław *około 1895 Orlikowo †  
2944Gryczewski Władysław *1876 Przytuły †   
2945Gryglik Stefan *około 1899 Orlikowo †  
2946Grygo Antonina z d. Borawska *23-01-1897 Kędziorowo †07-06-1976 Kędziorowo /Wąsosz/  
2947Grygo Feliks *23-01-1895 Kędziorowo †04-02-1972 Kędziorowo /Wąsosz/  
2948Grygo Franciszek *około 1892 Dzierzbia †  
2949Grygo Franciszka z d. Piwko *03-10-1876 Kędziorowo †02-03-1954 Kędziorowo /Wąsosz/  
2950Grygo Józefa z d. Kanianowska *około 1898 Rakowo-Czachy †  
2951Grykszak Natalia z d. Konopka *około 1897 Karwowo †  
2952Gryszkiewicz Franciszek *27-04-1895 Załuski †  
2953Gryszkiewicz Hieronima z d. Mroczkowska *30-09-1897 Glinki †  
2954Gryżwald Bolesław *około 10-1892 Świdry †01-01-1893 Świdry /Wąsosz/  
2955Gryżwald Franciszka z d. Borusiewicz *około 1879 Szczuczyn †  
2956Gryżwald Konstanty *29-03-1880 Świdry †05-05-1938 Świdry   
2957Gryżwald Stanisława z d. Gontowska *około 1891 Świdry †25-09-1948 Świdry   
2958Grzegorzewska Franciszka z d. Konopka *około 1883 Sośnia †  
2959Grzybowska Aleksandra Maria z d. Czerwonka *około 1881 Czerwonki †  
2960Grzybowska Bronisława z d. Orłowska *około 1883 Milewo †  
2961Grzybowski Józef *około 1884 Przechody †  
2962Grzybowski Piotr *około 1879 Boczki †28-09-1909 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2963Grzymała Emilia Julia z d. Filipkowska *około 1880 Rakowo-Boginie †  
2964Grzymała Hieronim *około 1880 Grzymały †02-08-1911 Grzymały  
2965Grzymała Kazimiera z d. Sikorska *06-01-1895 Guty Stare †23-02-1924 Boczki /Grajewo/  
2966Grzymała Stanisława z d. Kosykowska *około 1880 Rakowo-Czachy †przed 01-1909  
2967Grzymała Stanisława *1875 Grądy Wielkie †  
2968Grzymała Zygmunt *28-11-1898 Przyborowo †10-11-1984 Boczki  
2969Grzymkowska Aleksandra z d. Cwalińska *około 1893 Kucze Wielkie †  
2970Grzymkowska Aniela z d. Orzechowska *około 1877 Sojczyn-Borowy †  
2971Grzymkowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1890 Okrasin †  
2972Grzymkowska Anna z d. Dzięgielewska *19-08-1882 Wąsosz †02-07-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
2973Grzymkowska Antonina z d. Dzięgielewska *05-01-1879 Dołęgi †14-11-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2974Grzymkowska Franciszka z d. Sulewska *26-08-1888 Słucz †  
2975Grzymkowska Józefa z d. Karwowska *około 1894 Brychy †  
2976Grzymkowska Kazimiera z d. Zalewska *około 1898 Okrasin †  
2977Grzymkowska Kazimiera z d. Malinowska *12-10-1893 Niećkowo †09-04-1982 /Wąsosz/  
2978Grzymkowska Marianna z d. Filipkowska *10-02-1899 Łebki Duże †14-12-1971 Łempice /Wąsosz/  
2979Grzymkowska Zofia z d. Kozikowska *około 1897 Święcienin †po 16-06-1953  
2980Grzymkowski Aleksander *około 06-1885 Mścichy †28-05-1886 Mścichy /Radziłów/  
2981Grzymkowski Aleksander *około 1880 Wąsosz †23-12-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
2982Grzymkowski Aleksander *około 1893 Okrasin †  
2983Grzymkowski Aleksander *około 1898 Pluty †  
2984Grzymkowski Andrzej *09-04-1886 Wąsosz †07-07-1939 Szczuczyn  
2985Grzymkowski Antoni *około 1881 Wąsosz †przed 17-02-1930  
2986Grzymkowski Franciszek *1888 Konopki-Białystok †25-02-1956 Ełk /Wąsosz/  
2987Grzymkowski Jan *1891 Okrasin †1894 Okrasin /Radziłów/  
2988Grzymkowski Jan *22-08-1893 Pluty †16-06-1953 Święcienin /Radziłów/  
2989Grzymkowski Jan *1875 †04-07-1936 Wąsosz  
2990Grzymkowski Józef *1895 Okrasin †  
2991Grzymkowski Józef *20-05-1896 Ławsk †21-09-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2992Grzymkowski Kazimierz *około 1881 Mścichy †25-07-1886 Mścichy /Radziłów/  
2993Grzymkowski Leon *16-08-1898 Ławsk †  
2994Grzymkowski Mateusz *około 1884 Radziłów †  
2995Grzymkowski Michał *23-06-1882 Radziłów †  
2996Grzymkowski Piotr *około 1881 Radziłów †29-10-1919 Radziłów /Radziłów/   
2997Grzymkowski Piotr *około 1883 Okrasin †  
2998Grzymkowski Romuald *30-01-1892 Konopki-Białystok †24-01-1982 Zaborowo  
2999Grzymkowski Stanisław *około 1886 Radziłów †07-05-1916  
3000Grzymkowski Władysław *1896 Okrasin †1899 Okrasin /Radziłów/  
3001Gucka Marianna Magdalena z d. Pachucka *około 1876 Brzozowa Wólka †po 28-07-1930  
3002Gulska Aleksandra z d. Kaczyńska *około 1877 Glinki †  
3003Gulska Aleksandra z d. Ostrowska *około 1895 Brychy †  
3004Gulski Antoni *około 1890 Brychy †  
3005Gulski Feliks *około 1879 Brychy †  
3006Gurzęda Aleksander *05-02-1890 Siestrzanki †   
3007Gurzęda Aleksandra z d. Borawska *około 1898 Bożejewo †   
3008Gurzęda Aleksandra z d. Brzostowska *około 1895 Witynie †  
3009Gurzęda Antoni *około 1893 Siestrzanki †  
3010Gurzęda Bolesława z d. Jakubowska *20-11-1896 Wąsosz †05-10-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
3011Gurzęda Bronisława z d. Filipkowska *31-12-1876 Kubrzany †  
3012Gurzęda Franciszek *około 1892 Przestrzele †   
3013Gurzęda Jan *około 1892 Kajetanowo †   
3014Gurzęda Józef *1876 Kajetanowo †1877 Kajetanowo /Jedwabne/   
3015Gurzęda Józef *około 1886 Wizna †22-02-1916 Siankowizna  
3016Gurzęda Julian *1888 Biczki †   
3017Gurzęda Kornela z d. Kozłowska *około 1875 †po 23-10-1945  
3018Gurzęda Marcela z d. Sokalska *około 1883 Drozdowo †   
3019Gurzęda Stanisław *około 1883 †30-06-1885 Kajetanowo /Jedwabne/   
3020Gurzęda Stanisław *13-06-1891 Mikołajewo par. Burzyn †  
3021Gurzęda Władysław *1880 Kajetanowo †   
3022Gurzęda Władysław *około 1891 Siestrzanki †  
3023Gurzęda Władysław *19-05-1897 Siestrzanki †09-04-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3024Gurzęda Władysława z d. Zalewska *23-10-1894 Kucze Małe † Pennsylvania   
3025Gurzęda Zofia z d. Gutowska *około 1896 Siestrzanki †  
3026Gutowska Adela z d. Jucewicz *około 1891 †  
3027Gutowska Aleksandra *22-01-1895 Guty Podleśne †  
3028Gutowska Aleksandra z d. Tarnacka *około 10-1888 Łempice †01-02-1940 Łempice /Wąsosz/  
3029Gutowska Anna z d. Mieczkowska *około 1889 †01-12-1945 Łodygowo  
3030Gutowska Antonina *30-12-1882 Przyborowo †  
3031Gutowska Antonina *04-04-1883 Łempice †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/  
3032Gutowska Apolonia *05-02-1878 Ławsk †22-08-1963 Żebry /Wąsosz/  
3033Gutowska Bronisława *19-10-1898 Guty Stare †  
3034Gutowska Bronisława z d. Grabowska *20-07-1890 Wiązownica †27-06-1941 Chrzanowo /Przytuły/  
3035Gutowska Bronisława z d. Koniecko *11-08-1881 Kudłaczewo †18-08-1944 Kudłaczewo  
3036Gutowska Elżbieta z d. Duchnowska *około 1875 Chrzanowo-Cyprki †po 04-02-1927  
3037Gutowska Emilia z d. Czarnecka *około 1885 Kucze Małe †  
3038Gutowska Feliksa z d. Borawska *około 1878 Danówek †05-06-1947 Nieciki /Słucz/  
3039Gutowska Franciszka z d. Kossakowska *około 1895 Biodry †  
3040Gutowska Helena z d. Górska *02-07-1891 Bzury †  
3041Gutowska Helena z d. Łynko *08-03-1882 Lachowo †16-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3042Gutowska Helena z d. Węcek *około 1883 Kędziorowo †  
3043Gutowska Józefa z d. Bagińska *około 1886 Chełchy †  
3044Gutowska Józefa z d. Czaplicka *około 1886 Chełchy †  
3045Gutowska Józefa z d. Pachucka *około 1899 Kubra †  
3046Gutowska Józefa *01-03-1884 †15-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
3047Gutowska Józefa z d. Popławska *około 1886 Barany †  
3048Gutowska Józefa z d. Mikulska *około 1881 Żebry †  
3049Gutowska Julianna z d. Waszkiewicz *około 1875 Kosówka †19-12-1929 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3050Gutowska Kazimiera z d. Krzyżanowska *06-11-1897 Możdżenie †12-01-1987 Świdry par. Skarżyn /Wąsosz/  
3051Gutowska Leokadia z d. Krystowczyk *1885 Pawełki †  
3052Gutowska Marianna z d. Niebrzydowska *12-01-1875 Mroczki †23-12-1902 Nieciki /Słucz/  
3053Gutowska Marianna z d. Rostkowska *około 1887 Janczewko †  
3054Gutowska Marianna z d. Frączkowska *około 1896 †  
3055Gutowska Marianna z d. Drewnowska *około 1879 Chojnówek †  
3056Gutowska Marianna z d. Zarzecka *około 1879 Kumelsk †26-02-1901 Możdżenie /Wąsosz/  
3057Gutowska Marianna z d. Doljasz *27-05-1884 Ławsk †20-04-1969 Ławsk /Wąsosz/  
3058Gutowska Marianna z d. Brzostowska *około 1880 Żebry †przed 07-11-1937  
3059Gutowska Monika z d. Godlewska *około 1899 Radziłów †  
3060Gutowska Paulina z d. Polkowska *około 1876 Kownatki †po 19-11-1924  
3061Gutowska Salomea *około 01-1884 †05-07-1885 Chrzanowo /Przytuły/  
3062Gutowska Stanisława z d. Chrostowska *około 1887 Brzeźno †  
3063Gutowska Stanisława z d. Męczkowska *około 1882 Kamianki †  
3064Gutowska Stanisława z d. Boguszewska *około 1895 Świdry †po 14-08-1959  
3065Gutowska Stefania z d. Zalewska *25-10-1889 Jaki †po 04-03-1946  
3066Gutowska Stefania z d. Galanty *około 1890 Ławsk †21-03-1924 Żebry  
3067Gutowska Teofila *1886 Słucz †  
3068Gutowska Wanda Marianna z d. Ramotowska *około 1896 †  
3069Gutowska Weronika z d. Gętek *około 1882 Chojnowo †  
3070Gutowska Weronika z d. Chrzanowska *14-01-1892 Glinki †19-09-1949 Glinki /Słucz/  
3071Gutowska Wiktoria z d. Rydzewska *około 1896 Żebrki †  
3072Gutowska Wiktoria z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †29-11-1947 Jambrzyki  
3073Gutowska Wiktoria z d. Sulimowicz *17-09-1893 Dołęgi †13-04-1951  
3074Gutowska Władysława *22-06-1890 †25-03-1982 /Wąsosz/  
3075Gutowska Zofia *1876 Guty Podleśne †1881 Guty Podleśne /Grabowo/  
3076Gutowska Zofia z d. Polkowska *około 1879 Kownatki †  
3077Gutowski Adam *około 1896 Łebki Małe †  
3078Gutowski Adam *23-12-1889 Słucz †po 19-09-1949  
3079Gutowski Aleksander *około 1899 Orlikowo †  
3080Gutowski Aleksander *około 1888 Białaszewo †  
3081Gutowski Aleksander *01-07-1895 Ławsk †21-11-1977 Ławsk /Wąsosz/  
3082Gutowski Aleksander *04-01-1896 Wiszowate †po 31-01-1938  
3083Gutowski Antoni *około 1892 Jurzec Pański †  
3084Gutowski Antoni *około 1884 Przytuły †  
3085Gutowski Antoni *około 1878 Janczewo †  
3086Gutowski Antoni *1897 Lachowo †14-08-1959 Taczki /Wąsosz/  
3087Gutowski Antoni *około 1891 Łempice †06-07-1945 Łempice  
3088Gutowski Bolesław *około 1892 Dębówka †  
3089Gutowski Bolesław *około 1895 Kubra †  
3090Gutowski Bolesław *około 1895 †  
3091Gutowski Bronisław *1894 Chrzanowo †po 13-04-1951  
3092Gutowski Franciszek *25-06-1892 Guty Podleśne †  
3093Gutowski Franciszek *około 1877 Kieljany †  
3094Gutowski Franciszek Józef *około 1890 Kucze Wielkie †  
3095Gutowski Gabriel *około 1879 Białaszewo †  
3096Gutowski Jan *22-06-1895 Słucz †  
3097Gutowski Jan *15-01-1891 Rosochate †po 04-03-1946  
3098Gutowski Jan *1881 Kucze Wielkie †1882 Kucze Wielkie  
3099Gutowski Jan *22-09-1885 Przyborowo †  
3100Gutowski Jan *około 1881 Guty Stare †  
3101Gutowski Jan *około 1897 †  
3102Gutowski Jan *około 1883 Chrzanowo †  
3103Gutowski Jan *około 1881 Modzele †29-04-1936 Łwask  
3104Gutowski Józef *około 1893 Nieciki †09-07-1949 Szczuczyn /Słucz/  
3105Gutowski Józef *około 1880 Pawełki †  
3106Gutowski Józef *05-03-1879 Łempice †  
3107Gutowski Józef *21-03-1876 Skaje †17-07-1966 Żebry /Wąsosz/  
3108Gutowski Kazimierz *około 1880 Modzele †  
3109Gutowski Konstanty *około 1884 †  
3110Gutowski Konstanty *16-11-1899 Żebry †03-12-1988 Szczuczyn  
3111Gutowski Piotr *29-06-1889 Przyborowo †  
3112Gutowski Stanisław *około 1884 †30-12-1940 Szczuczyn  
3113Gutowski Stanisław *około 1875 Guty Stare †przed 29-11-1947  
3114Gutowski Tomasz *20-12-1891 Kiełcze-Kopki †  
3115Gutowski Wacław *około 1884 Skaje †  
3116Gutowski Wacław *02-04-1898 Mierucie †  
3117Gutowski Wawrzyniec *około 1878 Modzele †10-09-1933 Łempice  
3118Guzik Leon *około 1899 Juszczyn †  
3119Gwiazdowska Antonina z d. Gołębiewska *około 1875 Radziłów †po 27-02-1935  
3120Gwiazdowska Franciszka z d. Konopka *około 1885 Racibory †po 31-10-1944  
3121Gwiazdowska Helena z d. Bielska *około 1898 Mścichy †  
3122Gwiazdowska Józefa z d. Leoszewska *około 1897 Mocarze †  
3123Gwiazdowska Marianna z d. Kochmańska *około 1896 Mścichy †23-12-1921  
3124Gwiazdowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1875 Sojczynek †od 04-02-1924 do 04-03-1935  
3125Gwiazdowska Natalia z d. Kuligowska *około 1899 Lipińskie †  
3126Gwiazdowska Stanisława z d. Waldzińska *około 1878 Biczki †  
3127Gwiazdowska Stanisława z d. Skrzeczkowska *około 1899 Klimaszewnica †  
3128Gwiazdowski Adam *około 1881 Radziłów †31-10-1944 Słucz /Słucz/  
3129Gwiazdowski Aleksander *około 1899 †  
3130Gwiazdowski Aleksander *około 1898 Mścichy †  
3131Gwiazdowski Antoni *około 1898 Mścichy †  
3132Gwiazdowski Jan *około 1898 †15-03-1946 Radziłów /Radziłów/  
3133Gwiazdowski Jan *około 1898 Brychy †  
3134Gwiazdowski Kazimierz *około 1889 Klimaszewnica †  
3135Gwiazdowski Władysław *około 1875 Poryte †  
3136Haberek Antoni *około 1897 Wierzbowo †  
3137Haberek Władysława z d. Karwowska *około 1899 Sokoły †  
3138Hejno Andrzej *około 1878 Chrzanowo †  
3139Hejno Stanisława z d. Górska *około 1887 Bzury †  
3140Hejno Władysława z d. Borawska *około 1881 Bagienice par. Romany †przed 15-09-1925  
3141Herman Helena z d. Sokołowska *około 1887 Janczewo †  
3142Herman Marianna z d. Milewska *około 1875 Bożejewo †06-02-1920 Janczewo  
3143Hermanowska Bronisława z d. Filipkowska *około 1893 †  
3144Hermanowska Elżbieta z d. Letko *około 1890 Milewo †  
3145Hermanowska Rozalia z d. Rybacka *około 1891 Olszewo par. Romany †po 20-02-1928  
3146Hermanowski Apolinary *około 1888 Ławsk †  
3147Hermanowski Franciszek *około 1891 Wilczewo †  
3148Hermanowski Józef *około 1881 Wilczewo †po 20-02-1928  
3149Ignatowicz Anna z d. Borawska *około 1878 Racibory †  
3150Iwanczewski Józef *około 1898 Łojki par. Białaszewo †  
3151Iwanowska Aleksandra z d. Łojewska *około 1876 Niwkowo †   
3152Iwanowska Antonina z d. Zejer *około 1882 Orlikowo †24-01-1923 Orlikowo /Jedwabne/  
3153Iwanowska Bronisława *30-12-1897 Ruś †  
3154Iwanowska Bronisława z d. Dąbrowska *około 1884 Chrostowo †przed 23-04-1946   
3155Iwanowska Helena z d. Jachimowicz *około 1892 Stryjaki †   
3156Iwanowska Helena z d. Rutkowska *około 1896 †  
3157Iwanowska Helena z d. Żukowska *około 1894 †  
3158Iwanowska Jadwiga *19-03-1881 Orlikowo †   
3159Iwanowska Józefa *28-02-1880 Kucze Wielkie †  
3160Iwanowska Józefa *19-03-1898 Ruś †  
3161Iwanowska Józefa z d. Wójcicka *08-02-1886 Bzury †  
3162Iwanowska Kamila z d. Komosa *około 1887 Romany †po 26-02-1930  
3163Iwanowska Marianna *10-12-1877 Janczewo †16-06-1887 Jedwabne /Jedwabne/  
3164Iwanowska Marianna z d. Domitr *około 1882 Pawełki †przed 15-01-1921   
3165Iwanowska Marianna *około 1880 Zanklewo †05-09-1903 Zanklewo  
3166Iwanowska Paulina z d. Zalewska *07-10-1882 Kucze Małe †po 04-04-1954   
3167Iwanowska Stanisława z d. Lewandowska *około 1898 †po 11-08-1942   
3168Iwanowska Władysława *26-12-1888 Ruś †  
3169Iwanowska Władysława *około 05-1885 Zanklewo †05-12-1890 Zanklewo /Wizna/  
3170Iwanowska Zofia z d. Kozłowska *około 1883 Rządkowo †  
3171Iwanowski Bolesław *około 10-1896 Ruś †08-01-1897 Ruś /Wizna/  
3172Iwanowski Bolesław *około 06-1895 Orlikowo †03-12-1898 Orlikowo /Jedwabne/   
3173Iwanowski Hilary *około 1891 †18-06-1892 Orlikowo /Jedwabne/   
3174Iwanowski Ignacy *około 1898 †  
3175Iwanowski Jan *około 1897 †   
3176Iwanowski Józef *około 1879 Kucze Wielkie †  
3177Iwanowski Józef *około 1893 †  
3178Iwanowski Konstanty *13-04-1875 Kajetanowo †  
3179Iwanowski Leon *około 1881 Romany †po 26-02-1930  
3180Iwanowski Piotr *01-02-1887 Orlikowo †   
3181Iwanowski Rajmund *około 1887 Zanklewo †05-12-1890 Zanklewo /Wizna/  
3182Iwanowski Stanisław *1882 Zanklewo †04-04-1954 Stryjaki   
3183Iwanowski Wiktor *13-04-1875 Kajetanowo †  
3184Iwanowski Wincenty *około 1876 Przytuły †po 23-04-1946   
3185Iwanowski Władysław *13-05-1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3186Iwanowski Władysław *około 1877 Romany †  
3187Iwanowski Władysław *29-03-1875 Kucze Małe †  
3188Iza Marianna z d. Zejer *około 1884 Wilamowo †  
3189Iza Michał *około 1879 Wilamowo †  
3190Izbicka Aleksandra *1882 Brzozówka †  
3191Izbicka Franciszka *1885 Brzozówka †  
3192Izbicka Ludwika *1887 Brzozówka †  
3193Izbicka Marianna *1877 Brzozówka †  
3194Izbicka Paulina *1890 Brzozówka †  
3195Izbicka Paulina *1878 Brzozówka †1889 Brzozówka /Bargłów/  
3196Izbicki Jan *21-10-1892 Rydzewo †22-01-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
3197Jabłonowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1882 Wypychy †  
3198Jabłonowska Waleria z d. Mogielnicka *około 1890 Mocarze †  
3199Jabłonowski Aleksander *około 1888 Wilamówka †  
3200Jabłonowski Franciszek *około 1881 Wilamowo †  
3201Jabłońska Adela z d. Pachucka *około 1898 Radziłów †  
3202Jabłońska Anna z d. Koniecko *około 1880 Przeszkoda †  
3203Jabłońska Anna z d. Przedworska *około 1875 Bzury †09-03-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
3204Jabłońska Bronisława z d. Samełko *14-02-1897 Niećkowo †17-12-1982 Niećkowo /Wąsosz/  
3205Jabłońska Józefa z d. Przyborowska *około 1895 Bzury †  
3206Jabłońska Marianna z d. Nizińska *około 1897 Siestrzanki †  
3207Jabłońska Natalia z d. Polkowska *23-06-1896 Żebry †po 19-09-1945  
3208Jabłońska Paulina z d. Wróblewska *około 1875 Brzeźnio †  
3209Jabłońska Waleria z d. Chrostowska *około 1898 †  
3210Jabłońska Władysława z d. Gryczan *16-06-1899 Brzeźnio †  
3211Jabłoński Adam *około 1879 Bzury †  
3212Jabłoński Aleksander *03-08-1891 Żebry †08-04-1973 Gdynia  
3213Jabłoński Bolesław *około 1897 Bzury †  
3214Jabłoński Franciszek *około 1898 Dusze †  
3215Jabłoński Jakub *około 1878 Konopki †  
3216Jabłoński Józef *20-05-1899 Jambrzyki †29-11-1975 Szczuczyn  
3217Jabłoński Piotr *około 1898 Konopki par. Grajewo †po 27-04-1943  
3218Jabłoński Stanisław *29-01-1892 Niedźwiadna †  
3219Jabłoński Władysław *około 1890 Wyłudzin †  
3220Jachimowicz Antoni *około 1894 Stryjaki †01-1944 Stryjaki  
3221Jachimowicz Teofila z d. Szydłowska *około 1884 Kubra †  
3222Jachimska Bronisława z d. Drewnowska *około 1893 †  
3223Jachimska Franciszka *27-01-1889 Wąsosz †14-03-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
3224Jachimska Leokadia z d. Gutowska *około 1899 Chrzanowo †12-04-1949 Grajewo /Słucz/  
3225Jachimska Stefania *21-03-1889 Koniecki †  
3226Jachimska Wanda z d. Kukowska *31-01-1887 Łazarze †24-04-1983 Marquette  
3227Jachimski Franciszek *03-02-1896 Koniecki-Rostroszewo †  
3228Jachimski Izydor *04-04-1885 Wąsosz †23-08-1959 Ashland  
3229Jachimski Stanisław *około 1880 †08-03-1897 Wąsosz /Wąsosz/  
3230Jachimski Stefan *16-07-1892 Koniecki-Rostroszewo †  
3231Jachimski Telesfor *około 1895 Wiązownica †po 12-04-1949  
3232Jachimski Władysław *11-03-1888 Koniecki †  
3233Jaczyńska Aleksandra z d. Kurkowska *24-08-1882 Bukowo Duże †26-06-1944 Bukowo /Słucz/  
3234Jaczyńska Emilia z d. Moniuszko *około 1879 Kąty †  
3235Jaczyńska Józefa z d. Wojsław *około 1881 Przytuły †po 27-02-1922   
3236Jaczyńska Kazimiera z d. Borawska *około 1892 †09-01-1952 Komosewo /Wąsosz/  
3237Jaczyńska Kornelia z d. Dęba *07-07-1895 Godlewo †13-06-1963 Grajewo /Wąsosz/   
3238Jaczyńska Marianna *około 11-1895 Szwelczyn †07-01-1896 Szwelczyn /Wąsosz/  
3239Jaczyńska Marianna z d. Wiśniewska *około 06-1880 Milewo †   
3240Jaczyńska Michalina z d. Mikucka *28-09-1888 Możdżenie †22-06-1959 Możdżenie /Wąsosz/  
3241Jaczyńska Stanisława z d. Rutkowska *04-06-1879 Rutkowskie †  
3242Jaczyński Bolesław *około 1878 Jaki †  
3243Jaczyński Franciszek *około 1897 Boczki †01-02-1974 Szczuczyn /Wąsosz/   
3244Jaczyński Marcel *około 1886 Wąsosz †04-08-1936 Wąsosz  
3245Jaczyński Stanisław *28-11-1881 Wierzbowo †po 25-11-1941   
3246Jagielska Franciszka z d. Merchel *około 1879 †  
3247Jagielski Jan *około 1897 Szczuczyn †  
3248Jagielski Stanisław *około 1875 Dzierzbia †  
3249Jagodzińska Anna z d. Walewska *około 1888 Słucz †po 28-07-1941   
3250Jagodziński Bolesław *około 1885 Wąsosz †po 13-02-1928   
3251Jakacka Katarzyna z d. Staniszewska *około 1887 Ławsk †  
3252Jakacki Stanisław *około 1886 Łebki Duże †  
3253Jakońska Eleonora z d. Marcińczyk *około 1881 Kucze Małe †  
3254Jakońska Władysława z d. Golińska *około 1884 Kubra †  
3255Jakoński Jan *około 1880 Chrostowo †  
3256Jakubczyk Bronisława z d. Dąbkowska *około 1886 Szczuczyn †po 28-10-1937  
3257Jakubczyk Feliksa z d. Chrzanowska *około 1882 Bęćkowo †  
3258Jakubczyk Józef *około 1882 Kędziorowo †  
3259Jakubczyk Kornela z d. Szyszkowska *około 1899 Klimaszewnica †  
3260Jakubczyk Władysław *około 1879 Kędziorowo †od 04-06-1924 do 28-10-1937  
3261Jakubowska Aleksandra z d. Kurzątkowska *1875 Lachowo †20-12-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3262Jakubowska Felicja z d. Nowos *około 1891 Ławsk †przed 07-1919  
3263Jakubowska Franciszka *około 07-1891 †05-01-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
3264Jakubowska Józefa z d. Orłowska *16-01-1889 Zakrzewo †19-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
3265Jakubowska Stanisława z d. Borawska *18-04-1896 Konopki †20-02-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
3266Jakubowska Stefania z d. Barwikowska *około 1889 Chełchy †08-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3267Jakubowska Wanda z d. Marcińczyk *około 1893 Ławsk †  
3268Jakubowska Wiktoria *około 12-1889 Wąsosz †21-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
3269Jakubowski Adam *23-12-1885 Wąsosz †po 29-07-1942  
3270Jakubowski Andrzej *28-11-1885 Wąsosz †02-12-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3271Jakubowski Franciszek *18-09-1887 Wąsosz †27-01-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
3272Jakubowski Michał *około 1879 Wąsosz †26-09-1934 Wąsosz  
3273Jamiłajtys Bolesław *22-07-1894 Barany †  
3274Jamiłajtys Bronisława z d. Dąbkowska *około 1887 Szczuczyn †05-06-1979 Grajewo  
3275Jamiłajtys Franciszek *około 1890 Barany †  
3276Jamiłajtys Helena z d. Piotrowska *około 1883 Guty †po 06-03-1945  
3277Jamiłajtys Jan *około 1883 Barany †06-03-1945 Szczuczyn  
3278Jamiłajtys Janina z d. Kwiatkowska *około 1898 Niećkowo †25-06-1920 Szczuczyn  
3279Jamiłajtys Zofia z d. Augustowska *około 1896 Augustów †  
3280Janczewska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1883 Mroczki †po 26-02-1927  
3281Janczewska Franciszka z d. Opońska *około 1884 Siestrzanki †  
3282Janczewska Józefa z d. Cwalińska *około 1884 Cwaliny †11-09-1904 Korytki /Jedwabne/  
3283Janczewska Kamilla z d. Maszczyk *około 1886 Rutkowskie †   
3284Janczewska Marianna z d. Karwowska *około 1879 Borawskie †  
3285Janczewska Stanisława z d. Rogalska *około 1883 Rogale par. Romany †14-03-1916 Pluty /Przytuły/  
3286Janczewski Stanisław *około 1888 Kaimy †  
3287Janczewski Zygmunt *około 1899 Janczewo †  
3288Janczyk Anastazja *1884 Korytki †1885 Jedwabne /Jedwabne/  
3289Janczyk Julianna z d. Karwowska *około 1891 Janczewo †  
3290Janczyk Julianna z d. Niećkowska *26-10-1895 Biodry †  
3291Janczyk Wiktor *około 1897 Janczewo †  
3292Janczyk Władysław *1889 Jedwabne †  
3293Janiszewska Julianna z d. Kulikowska *około 1897 Kędziorowo †28-08-1924 Święcienin  
3294Janiszewska Kamila z d. Akacka *około 1897 Grozimy †05-1992 Ruda  
3295Janiszewska Marianna z d. Mieńkowska *17-04-1897 Wąsosz †22-08-1979 Wierzbowo  
3296Janiszewska Marianna z d. Turowska *około 1885 Mścichy †  
3297Janiszewska Stefania z d. Zamojska *26-06-1887 Szczuczyn †  
3298Janiszewska Władysława z d. Bogusławska *około 1895 Niećkowo †  
3299Janiszewski Adam *około 1897 Wierzbowo †  
3300Janiszewski Bolesław *około 1898 Święcienin †   
3301Janiszewski Bolesław *06-04-1890 Bzury †  
3302Janiszewski Jan *około 1898 Ruda †  
3303Janiszewski Jan *około 1893 Bzury †po 28-08-1924  
3304Janiszewski Józef *10-12-1882 Bagienice †  
3305Janiszewski Kacper *około 1887 Kumelsk †  
3306Janiszewski Michał *18-01-1877 Niećkowo †  
3307Janiszewski Stanisław *około 1887 Grajewo †  
3308Janiszewski Teodor *06-04-1888 Bagienice †  
3309Jankowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1883 Brychy †po 15-09-1925  
3310Jankowska Aleksandra z d. Wysocka *około 1887 Bzury †  
3311Jankowska Anna z d. Drągowska *około 1893 Kurejwa †  
3312Jankowska Antonina z d. Bagińska *około 1899 Boczki †15-06-1977 Boczki  
3313Jankowska Barbara z d. Stypułkowska *22-11-1880 Szymany †  
3314Jankowska Bronisława z d. Bogusławska *około 1893 †12-02-1929 Żebry  
3315Jankowska Franciszka z d. Supińska *około 1886 Witynie †  
3316Jankowska Józefa *około 1896 †02-03-1899 Brzostowo /Burzyn/  
3317Jankowska Józefa *około 1883 †23-02-1885 Brzostowo /Burzyn/  
3318Jankowska Józefa z d. Dąbrowska *około 1879 Brzostowo †  
3319Jankowska Julianna z d. Chrostowska *27-03-1895 Biodry †04-02-1993  
3320Jankowska Marianna z d. Sobolewska *około 1896 Mścichy †  
3321Jankowska Marianna z d. Karaś *około 1897 Załuski †  
3322Jankowska Stanisława z d. Brzostowska *około 1893 Nadbory †  
3323Jankowska Stanisława z d. Łojewska *około 1883 Łoje Awissa †  
3324Jankowska Stefania z d. Poniatowska *około 1886 Szymany †  
3325Jankowska Tekla z d. Gosiewska *około 1875 Karwowo-Polki †  
3326Jankowska Waleria z d. Chrostowska *około 1883 Nadbory †  
3327Jankowska Waleria z d. Polińska *około 1876 Nadbory †  
3328Jankowska Zofia z d. Zalewska *14-02-1898 Jaki †  
3329Jankowska Zofia z d. Żobińska *około 1898 Kurki †  
3330Jankowski Aleksander *około 1889 Brzostowo †  
3331Jankowski Bolesław *około 1894 Żebry †  
3332Jankowski Franciszek *około 1879 Grabowo †  
3333Jankowski Franciszek *około 1890 Święcienin †  
3334Jankowski Józef *około 1899 Żebry †  
3335Jankowski Józef *około 1894 Brzostowo †  
3336Jankowski Józef *około 1885 Brzostowo †  
3337Jankowski Kazimierz *około 1892 Wierzbowo †  
3338Jankowski Konstanty *około 1878 Kramarzewo †po 15-09-1932  
3339Jankowski Ludwik *około 1882 Brzostowo †  
3340Jankowski Romuald *05-11-1892 †15-03-1988 Żebry /Wąsosz/  
3341Jankowski Seweryn *około 1895 Szymany †  
3342Jankowski Stanisław *około 1876 Brzostowo †12-07-1914 Brzostowo /Burzyn/  
3343Jankowski Wacław Bolesław *około 1878 Jankowo-Młodzianowo †  
3344Jankowski Władysław *30-10-1891 Mścichy †  
3345Jankowski Władysław *około 1883 Andrychy †  
3346Janowska Natalia z d. Mazurska *około 1881 Siestrzanki †  
3347Janowska Paulina *około 05-1898 †13-05-1899 Mocarze /Burzyn/  
3348Janowska Stanisława z d. Dąbrowska *około 1891 Brychy †  
3349Janowska Wiktoria z d. Bronowicz *około 1876 Drozdowo †  
3350Janowski Hipolit *około 1894 Mocarze †  
3351Janowski Konstanty *około 1898 Smolniki †   
3352Janowski Stanisław *około 1880 Siestrzanki †   
3353Janowski Wiktor *około 1884 Siestrzanki †  
3354Januszewska Anastazja z d. Domeło *14-04-1895 Załuski †03-01-1988 Komosewo /Wąsosz/  
3355Januszewska Julianna z d. Sulimowicz *23-03-1878 Wąsosz †12-03-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3356Januszewska Rozalia z d. Sznajder *około 1886 Białaszewo †po 06-04-1953  
3357Januszewski Aleksander *około 1883 Szczuczyn †06-04-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3358Januszewski Józef *około 1876 Dołęgi †22-06-1931 Wąsosz  
3359Januszewski Stanisław *około 1898 Wąsosz †przed 03-01-1988  
3360Jarmutowska Stanisława z d. Mikucka *około 1875 †po 24-01-1928  
3361Jarnusiewicz Paulina z d. Kaczyńska *około 1878 Męczki †  
3362Jarosińska Marianna z d. Gromadzka *około 1895 Kucze Wielkie †  
3363Jarosiński Adam *około 1889 Piątnica †  
3364Jarosiński Kazimierz *około 1891 Piątnica †  
3365Jarosz Franciszek *około 1898 Radziłów †  
3366Jarząbek Antoni *około 1881 Załuski †po 28-01-1942  
3367Jarząbek Jadwiga Katarzyna *17-08-1893 Niedźwiadna †15-03-1984 Niedźwiadna  
3368Jarząbek Józef *około 1888 Modzele †  
3369Jarząbek Władysława z d. Chrapowicka *około 1887 Żebry †  
3370Jarząbek Zofia z d. Gryszkiewicz *około 1883 Załuski †po 28-01-1942  
3371Jasińska Anna z d. Szczesik *około 1883 Niedźwiedzkie †  
3372Jasińska Franciszka z d. Chrapowicz *około 1884 Kramarzewo †po 14-08-1945  
3373Jasiński Antoni *07-02-1894 Radziłów †17-04-1957 Czerwonki /Wąsosz/  
3374Jasiński Jan *około 1896 Radziłów †  
3375Jasiński Jan *około 1878 Kuligi †  
3376Jasiński Piotr *około 1876 Radziłów †21-12-1934 Kramarzewo  
3377Jaskowska Bronisława z d. Łojewska *około 1898 Łoje Awissa †  
3378Jaskowski Aleksander *około 1892 Boczki †  
3379Jaskółka Antonina z d. Zielińska *około 1875 Zalesie †18-01-1929 Słucz /Słucz/  
3380Jastrzębska Irena Maria z d. Majewska *13-01-1894 Szczuczyn †27-11-1971 Warszawa  
3381Jastrzębski Wacław *10-10-1886 Łyczkowo pow. Lida †  
3382Jaśkowska Aleksandra *1876 Wąsosz †04-09-1877 Szwelczyn /Wąsosz/  
3383Jaśkowska Anna z d. Sypytkowska *1886 Grozimy †21-01-1965 Modzele /Wąsosz/  
3384Jaśkowska Anna *11-11-1878 Wąsosz †09-12-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
3385Jaśkowska Barbara *24-03-1884 Wąsosz †06-01-1900 Wąsosz /Wąsosz/  
3386Jaśkowska Franciszka Bolesława z d. Jurska *około 1894 Czachy †  
3387Jaśkowska Jadwiga z d. Perkowska *około 1895 Milewo †  
3388Jaśkowska Paulina *22-03-1886 Wąsosz †  
3389Jaśkowska Waleria z d. Dobrzycka *02-05-1896 Rosochate †12-06-1969 Możdżenie /Wąsosz/  
3390Jaśkowski Franciszek *01-08-1899 Modzele †07-11-1950 Modzele  
3391Jaśkowski Hilary Paweł *14-01-1896 Wąsosz †21-01-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
3392Jaśkowski Jakub *około 1897 Boczki †  
3393Jaśkowski Jan *26-12-1893 Modzele †01-06-1969 Możdżenie  
3394Jaśkowski Kazimierz *około 1889 Danówek †  
3395Jaśkowski Stanisław *01-01-1899 Wąsosz †1901 Wąsosz  
3396Jaśkowski Walery *około 1899 Klimaszewnica †  
3397Jaśkowski Wincenty Bolesław *22-07-1897 Wąsosz †1899 Wąsosz  
3398Jaśkowski Wojciech Łukasz *19-10-1880 Wąsosz †30-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3399Jaworowska Aleksandra z d. Walendzik *01-04-1897 Bzury †przed 01-1928  
3400Jaworowska Helena z d. Szymanowska *około 1894 Surały †  
3401Jaworowska Marianna z d. Milewska *około 1893 Niećkowo †  
3402Jaworowska Stanisława Feliksa z d. Ramotowska *około 1893 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 01-1925  
3403Jaworowski Bronisław Leonard *około 1877 Wólka Piotrowska †  
3404Jaworowski Feliks *około 1897 Pomiany †  
3405Jaworowski Marcel Mateusz *około 1883 Wólka Piotrowska †  
3406Jaworowski Piotr *około 1897 Popowo †01-01-1962 Popowo  
3407Jaworska Alberta z d. Sulewska *24-09-1899 Borawskie †  
3408Jaworska Helena z d. Jamiłajtys *1892 Barany †  
3409Jaworska Marianna z d. Mroczkowska *1878 Borawskie †po 19-07-1950   
3410Jaworski Józef *1877 Szczuczyn †19-07-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/   
3411Jaworski Kajetan *około 1890 Chojnowo †  
3412Jaworski Stanisław *27-11-1897 Augustowo †  
3413Jentoch Marcjan *około 1887 Glinki †  
3414Jentoch Michalina z d. Laszczkowska *10-11-1888 Ławsk †  
3415Jeziewska Joanna z d. Wędrzycka *20-08-1882 Kędziorowo †  
3416Jeżewska Janina z d. Wędrzycka *około 1884 Kędziorowo †14-08-1937 Kędziorowo /Wąsosz/  
3417Jeżewska Weronika z d. Sztachelska *około 1876 Skaje †  
3418Jeżewska Władysława z d. Godlewska *około 1875 Karwowo †  
3419Jeżewska Władysława z d. Sarnacka *18-03-1893 Ławsk †27-07-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3420Jeżewski Jan Stanisław *około 1893 Romany †   
3421Jeżewski Władysław *15-01-1893 Kędziorowo †od 21-11-1939 do 27-07-1981  
3422Jędruszkiewicz Feliksa z d. Iwanowska *około 1878 Przytuły †   
3423Jószkowska Józefa z d. Zawadzka *około 1876 Wąsosz †po 24-09-1941  
3424Jóźwik Helena Eleonora z d. Szymanowska *około 1890 Wólka †  
3425Jóźwik Kazimierz *około 1893 Skaje †  
3426Jóźwik Piotr *17-01-1896 Skaje †po 03-10-1945  
3427Jóźwik Rozalia *01-09-1887 Skaje †  
3428Julecka Marianna z d. Wiktorowicz *około 1877 Wąsosz †15-01-1947 Wąsosz  
3429Jurczyk Franciszek *około 1875 Prusy †  
3430Jurczyk Franciszka z d. Okulewicz *około 1875 Niedźwiadna †  
3431Jurczykowska Antonina z d. Jarząbek *około 1894 Niedźwiadna †  
3432Jurczykowska Józefa z d. Jarząbek *około 1878 Załuski †  
3433Jurczykowska Marianna z d. Lichota *około 1886 †po 07-12-1951  
3434Jurczykowska Władysława z d. Domusiewicz *27-01-1893 Zakrzewo †  
3435Jurczykowski Dominik *około 1884 Załuski †07-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
3436Jurczykowski Jan *15-03-1899 Załuski †  
3437Jurczykowski Zygmunt *około 1886 Kędziorowo †11-02-1941 Kędziorowo  
3438Jurkowska Antonina z d. Gardocka *około 1890 Boczki †19-03-1939 Czerwonki  
3439Jurkowska Marianna z d. Skrzeczkowska *około 1875 Okrasin †  
3440Jurkowski Józef *około 1893 Czerwonki †09-01-1896 Czerwonki /Wąsosz/  
3441Jurkowski Władysław *14-10-1887 Czerwonki †przed 26-02-1930  
3442Jurska Anna z d. Łojewska *1881 Łoje Awissa †  
3443Jurska Bolesława z d. Obrycka *około 1891 † Olszewek  
3444Jurska Bronisława z d. Mocarska *około 1883 Pluty †  
3445Jurska Michalina z d. Walewska *około 1883 Witynie †  
3446Jurska Paulina z d. Rogowska *około 1890 Pluty †po 23-03-1958  
3447Jurska Stanisława z d. Balejko *około 1897 Kajetanowo †10-05-1923  
3448Jurska Waleria z d. Witkowska *około 1881 Dzierzbia †po 17-07-1926  
3449Jurska Zofia z d. Dąbrowska *około 1897 Koniecki par. Wizna †31-12-1929 Mikuty /Słucz/  
3450Jurski Aleksander *około 1878 Czachy †  
3451Jurski Andrzej *około 1882 Czachy †  
3452Jurski Bronisław *27-01-1899 Kucze Wielkie †  
3453Jurski Jan *około 1875 Jurzec Pański †od 20-05-1917 do 27-05-1918  
3454Jurski Jan *około 1891 Czachy †  
3455Jurski Jan *około 1897 Konopki Chude †po 11-08-1928  
3456Jurski Jan *07-04-1896 Czachy †  
3457Jurski Jan *26-12-1894 Kucze Wielkie †  
3458Jurski Piotr *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
3459Jurski Szymon *08-10-1887 Czachy †23-03-1958 Białaszewo  
3460Just Aleksander *około 1881 Jednaczewo †  
3461Just Antoni *około 1886 Chmielewo †  
3462Just Paulina z d. Bielaszczyk *około 1894 Dzierzbia †  
3463Just Stanisław *około 1899 Wierzbowo †po 27-01-1942  
3464Kaca Salomea z d. Gawryś *17-11-1883 †02-06-1958 Białaszewo  
3465Kacperska Franciszka z d. Sobocińska *około 1887 Szczuczyn †  
3466Kacperska Helena z d. Raciborska *około 1886 Żebry †14-02-1957 Żebry /Wąsosz/  
3467Kacperska Julianna z d. Sulewska *około 1884 Zaborowo †po 04-05-1936   
3468Kacperska Julianna z d. Rydzewska *około 1881 Zaborowo †po 19-01-1937   
3469Kacperska Kamila z d. Bielawska *około 1889 Przytuły †  
3470Kacperska Ludwika z d. Bielawska *około 1882 Przytuły †  
3471Kacperska Marianna z d. Lipska *08-09-1886 Mścichy †04-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
3472Kacperska Stanisława z d. Gołębiewska *około 1887 Chrzanowo †29-05-1925  
3473Kacperska Władysława *około 1881 Zaborowo †21-11-1882 Zaborowo  
3474Kacperski Franciszek *1882 Mocarze †  
3475Kacperski Gabriel *około 04-1898 †16-01-1899 Mocarze /Burzyn/  
3476Kacperski Jan *1885 Radziłów †  
3477Kacperski Jan *1886 Mocarze †  
3478Kacperski Jan *około 06-1881 Bagienice †27-12-1882 Bagienice /Wąsosz/   
3479Kacperski Józef *około 1886 Radziłów †05-01-1946 Żebry  
3480Kacperski Józef *13-03-1884 Zaborowo †18-06-1957 Zaborowo /Wąsosz/  
3481Kacperski Stanisław *1884 Mocarze †  
3482Kacperski Stanisław *05-10-1884 Bagienice †04-05-1936 Bagienice   
3483Kacperski Władysław Albin *około 1879 Bagienice †przed 19-01-1937   
3484Kacprowska Aleksandra z d. Sieczkowska *13-09-1899 Kędziorowo †16-04-1982 /Wąsosz/  
3485Kacprowska Antonina z d. Kiełczewska *około 1876 Wąsosz †przed 10-1908  
3486Kacprowska Franciszka *03-10-1879 Wąsosz †01-04-1966 Komosewo /Wąsosz/  
3487Kacprowska Józefa z d. Wiśniewska v. Glińska *około 1888 Nadbory †  
3488Kacprowska Marianna z d. Gruźwal *około 1898 Wierzbowo †przed 05-1929  
3489Kacprowski Aleksander *04-07-1895 Wąsosz †  
3490Kacprowski Antoni *około 1875 Wąsosz †15-02-1941 Wąsosz  
3491Kacprowski Bolesław *około 1888 Wąsosz †  
3492Kacprowski Feliks *12-10-1894 †26-11-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
3493Kacprowski Julian *około 1875 Wąsosz †22-08-1877 Wąsosz  
3494Kaczorowska Sabina z d. Karwowska *około 1895 Chyliny †  
3495Kaczorowski Franciszek *około 1890 Zambrów †  
3496Kaczyńska Anna z d. Zajkowska *około 1896 Szczuczyn †  
3497Kaczyńska Anna z d. Sawicka *około 1876 Skaje †06-02-1950 /Szczuczyn/  
3498Kaczyńska Bronisława z d. Łempicka *02-11-1898 Świdry †   
3499Kaczyńska Joanna (Janina) z d. Łempicka *13-04-1896 Bagienice †17-03-1950 Bagienice   
3500Kaczyńska Józefa z d. Jurczykowska *około 1891 Andrychy †po 28-09-1943  
3501Kaczyńska Kornela z d. Ostrowska *około 1875 Kownatki †  
3502Kaczyńska Marianna z d. Chrostowska *około 1898 Providence, RI †01-09-1920 Kąty /Burzyn/  
3503Kaczyńska Marianna z d. Rogowska *około 1877 Modzele †  
3504Kaczyńska Stanisława z d. Maszczyk *około 1892 Rutkowskie †po 24-01-1944  
3505Kaczyńska Teofila z d. Mocarska *około 1883 Kąty †  
3506Kaczyński Aleksander *1887 Kąty †  
3507Kaczyński Antoni *około 1876 Wypychy †  
3508Kaczyński Bolesław *około 1888 Męczki †08-11-1898 Męczki /Wizna/  
3509Kaczyński Franciszek *około 1893 Pluty †po 24-01-1944  
3510Kaczyński Franciszek *około 1877 Popowo †  
3511Kaczyński Jan *około 1894 Kąty †24-03-1983 Kąty  
3512Kaczyński Józef *około 1898 Kąty †   
3513Kaczyński Konstanty *około 1896 Mścichy †po 28-09-1943  
3514Kaczyński Stanisław *1898 Męczki †10-10-1968 Bagienice /Wąsosz/   
3515Kaczyński Władysław *około 1893 Folwark Gubernia †  
3516Kadłubowska Bronisława z d. Kondracka *około 1886 Drozdowo †przed 10-10-1945  
3517Kadłubowska Helena z d. Zyskowska *około 1890 Grabowskie †22-10-1927 Słucz /Słucz/  
3518Kadłubowska Józefa z d. Łuniewska *około 1894 Brychy †19-08-1927 Brychy /Przytuły/  
3519Kadłubowska Marianna z d. Milewska *około 1879 Bzury †  
3520Kadłubowska Władysława z d. Leszczewska *około 1876 Kucze Małe †  
3521Kadłubowski Adolf *około 1882 Bzury †  
3522Kadłubowski Aleksander *02-07-1893 Słucz †  
3523Kadłubowski Aleksander *około 1882 Ławsk †09-11-1887 Obrytki  
3524Kadłubowski Marceli *18-10-1899 Zakrzewo †14-06-1984 Zakrzewo  
3525Kadłubowski Romuald *około 1896 Słucz †  
3526Kadłubowski Stanisław *27-09-1877 Bzury †  
3527Kadłubowski Stanisław *16-01-1888 Szczuczyn †przed 10-10-1945  
3528Kadłubowski Zygmunt *około 1896 Słucz †  
3529Kadyszewska Marianna *1884 Niećkowo †24-11-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
3530Kadyszewska Władysława z d. Lipińska *około 1886 Mocarze †  
3531Kadyszewski Józef *około 1879 Okrasin †  
3532Kalankiewicz Kamilla z d. Rogińska *około 1882 Białogrądy †  
3533Kalcicki Andrzej *około 1899 Kosówka †  
3534Kaleczyńska Bronisława z d. Biernacka *około 1883 Dybła †  
3535Kaleczyński Jan *około 1886 Warszawa †  
3536Kalinowska Aleksandra z d. Budzińska *około 1882 Radziłów †  
3537Kalinowska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1877 Załuski †po 16-02-1920  
3538Kalinowska Anastazja z d. Skrodzka *27-02-1875 Wąsosz †06-11-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
3539Kalinowska Anna z d. Zalc *około 1882 Szczuczyn †przed 23-07-1953  
3540Kalinowska Antonina *22-11-1887 Jambrzyki †  
3541Kalinowska Antonina z d. Wiśniewska *około 1875 Szwelczyn †po 01-06-1933  
3542Kalinowska Antonina z d. Drobińska *20-12-1890 Świdry †21-11-1967 Sztum /Wąsosz/  
3543Kalinowska Bronisława z d. Suszyńska *około 1890 Jedwabne †07-01-1972 Jedwabne  
3544Kalinowska Bronisława z d. Niećkowska *12-06-1881 Mocarze †  
3545Kalinowska Bronisława z d. Gurzęda *około 1894 Siestrzanki †   
3546Kalinowska Bronisława *około 1885 Niećkowo †11-08-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
3547Kalinowska Eleonora z d. Rawa *około 1876 Bagienice †po 03-08-1953   
3548Kalinowska Florentyna *około 05-1898 Konopki par. Radziłów †17-09-1899 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
3549Kalinowska Franciszka *22-11-1879 Niedźwiadna †20-02-1956 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3550Kalinowska Franciszka *około 1875 Dołęgi †01-01-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
3551Kalinowska Franciszka z d. Tarasiewicz *około 1889 Kędziorowo †przed 28-11-1957  
3552Kalinowska Genowefa z d. Olsztyńska *około 1899 Dołęgi †  
3553Kalinowska Genowefa z d. Grudzińska *około 1888 Ciemianka †03-02-1924 Bzury  
3554Kalinowska Joanna z d. Albrecht *18-08-1895 Kędziorowo †24-08-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
3555Kalinowska Józefa z d. Drobińska *około 1876 Grabowskie †  
3556Kalinowska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1875 †po 24-01-1922  
3557Kalinowska Konstancja *11-04-1888 Konopki par. Radziłów †  
3558Kalinowska Leokadia z d. Chalamońska *około 1884 Załuski †  
3559Kalinowska Marianna z d. Zielińska *01-10-1878 Wąsosz †29-04-1974 Komosewo /Wąsosz/  
3560Kalinowska Paulina z d. Dąbrowska *około 1880 †po 27-06-1952  
3561Kalinowska Sabina z d. Pruszko *około 1887 Chyliny †  
3562Kalinowska Scholastyka z d. Moczydłowska *około 1875 Wąsosz †  
3563Kalinowska Stanisława z d. Olsztyńska *około 1893 Dołęgi †  
3564Kalinowska Stanisława z d. Benedyczek *13-09-1880 Ławsk †27-06-1972 Ławsk /Wąsosz/  
3565Kalinowska Stefania z d. Werno *około 1881 Klimaszewnica †  
3566Kalinowska Tekla z d. Kiźling *około 1880 Załuski †  
3567Kalinowska Teofila z d. Kuć *około 1875 Sambory †  
3568Kalinowska Waleria z d. Kisielewska *08-12-1887 Zakrzewo †30-12-1929 Zakrzewo /Słucz/  
3569Kalinowska Wanda z d. Borowska *około 1893 Siestrzanki †  
3570Kalinowska Władysława *około 1885 Niedźwiadna †  
3571Kalinowski Aleksander *10-05-1890 Dołęgi †  
3572Kalinowski Aleksander *około 1877 Wąsosz †10-10-1881 Wąsosz  
3573Kalinowski Antoni *około 1899 Jambrzyki †  
3574Kalinowski Franciszek *około 1878 Borawskie †15-11-1918 Barwiki   
3575Kalinowski Franciszek *około 1894 Mocarze †   
3576Kalinowski Franciszek *około 1883 Ławsk †od 15-11-1932 do 27-06-1972  
3577Kalinowski Franciszek *28-01-1888 Niećkowo †14-05-1970 Niećkowo /Wąsosz/  
3578Kalinowski Franciszek *25-10-1883 Grędy †27-09-1970 Grędy /Wąsosz/  
3579Kalinowski Jan *około 1886 Kokoszki †  
3580Kalinowski Jan *08-04-1892 Jambrzyki †28-11-1961 Wojsławy /Wąsosz/  
3581Kalinowski Jan *15-07-1899 Wąsosz †po 21-03-1983  
3582Kalinowski Józef *około 1898 Dołęgi †  
3583Kalinowski Józef *około 1894 Witynie †  
3584Kalinowski Józef *około 1887 Mocarze †  
3585Kalinowski Józef *13-07-1891 Konopki par. Radziłów †  
3586Kalinowski Józef *około 1887 Dołęgi †  
3587Kalinowski Leon *około 1889 Folwark Gubernia †  
3588Kalinowski Seweryn *04-01-1883 Niedźwiadna †28-11-1957 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3589Kalinowski Stanisław *około 1878 Jambrzyki †  
3590Kalinowski Stanisław *około 1882 Mocarze †  
3591Kalinowski Stanisław *19-02-1888 Bzury †przed 05-1953   
3592Kalinowski Wacław *28-09-1877 Szczuczyn †27-06-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3593Kalinowski Walery *27-11-1887 Mocarze †  
3594Kalinowski Wawrzyniec *27-11-1885 Ławsk †po 30-12-1929  
3595Kalinowski Wiktor *około 1875 Jambrzyki †  
3596Kalinowski Władysław *około 1882 Jambrzyki †przed 20-02-1956  
3597Kalinowski Władysław *około 1882 Konopki †13-12-1884 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
3598Kalinowski Władysław *04-09-1887 Szczuczyn †1890  
3599Kalinowski Władysław Józef *04-02-1896 Konopki par. Radziłów †  
3600Kaliszewska Apolonia z d. Czerkies *10-02-1888 Wąsosz †07-06-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3601Kaliszewska Jadwiga z d. Kin *około 1895 Wąsosz †po 07-09-1949  
3602Kaliszewska Marianna *30-11-1882 Szwelczyn †  
3603Kaliszewska Wiktoria *około 1887 Wąsosz †07-09-1888 Wąsosz /Wąsosz/  
3604Kaliszewski Bolesław *około 1892 Gosie Sokola Łąka †20-07-1960 Grajewo /Wąsosz/  
3605Kalwejt Marianna z d. Mroczkowska *około 1885 Milewo par. Niedźwiadna †  
3606Kalwejt Wojciech *około 1879 Okurowo †  
3607Kamalska Bronisława z d. Gołębiewska *około 1886 Przytuły †po 19-11-1932  
3608Kamalska Władysława z d. Jankiewicz *około 1899 †   
3609Kamalski Józef *około 1894 †   
3610Kamińska Adela *16-07-1898 Srebrowo †  
3611Kamińska Anna *13-10-1885 Radziłów †  
3612Kamińska Anna z d. Duńkowska *18-09-1888 Ławsk †03-02-1980 Żebry /Wąsosz/  
3613Kamińska Antonina z d. Chodnicka *11-06-1884 Wąsosz †02-12-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
3614Kamińska Eugenia z d. Ramotowska *około 1898 Borawskie †przed 12-1922  
3615Kamińska Feliksa z d. Płochocka *około 1881 Obrytki †po 17-02-1919  
3616Kamińska Franciszka z d. Polkowska *około 1897 Szyjki †  
3617Kamińska Franciszka z d. Witkowska *10-07-1890 Wiązownica †po 28-09-1943  
3618Kamińska Helena z d. Zalewska *około 1899 Święcienin †  
3619Kamińska Helena z d. Rutkowska *1886 Kossaki †1985 Wizna /Wizna/   
3620Kamińska Janina z d. Wróblewska *02-09-1899 Olita †  
3621Kamińska Józefa z d. Płońska *około 1888 Wąsosz †przed 12-1912  
3622Kamińska Józefa z d. Kozłowska *08-12-1877 Sieburczyn †   
3623Kamińska Julianna z d. Konopka *około 1886 Łoje Awissa †  
3624Kamińska Kamila z d. Kossakowska *około 1889 Bartki †29-06-1911 Bartki  
3625Kamińska Konstancja z d. Szabelska *około 1896 Radziłów †  
3626Kamińska Marianna *17-01-1884 Wierciszewo †  
3627Kamińska Marianna z d. Mocarska *około 1876 Rutkowskie †  
3628Kamińska Michalina z d. Olszewska *około 1882 †po 23-02-1927  
3629Kamińska Stanisława z d. Sikorska *około 1878 Srebrowo †  
3630Kamińska Stanisława *10-05-1890 Wąsosz †  
3631Kamińska Stefania z d. Czarnecka *około 1881 Siekierki †   
3632Kamińska Weronika z d. Maciorowska *około 1881 †  
3633Kamińska Władysława z d. Włodkowska *około 1885 Dybła †  
3634Kamińska Władysława z d. Zyskowska *około 1882 Rakowo †  
3635Kamińska Zofia z d. Zając (Orłowska) *około 1891 †po 24-10-1944  
3636Kamiński Adam *około 1894 Radziłów †  
3637Kamiński Adolf *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
3638Kamiński Aleksander *około 1893 Grajewo †  
3639Kamiński Aleksander *17-12-1875 Sieburczyn †   
3640Kamiński Aleksander *27-02-1879 Kucze Małe †   
3641Kamiński Antoni *1882 Kotowo Plac †1885 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3642Kamiński Antoni *1899 Ciemianka †  
3643Kamiński Antoni *05-07-1899 Koniecki par. Wizna †  
3644Kamiński Antoni *20-06-1897 Bożejewo †  
3645Kamiński Antoni *11-01-1886 Wierciszewo †  
3646Kamiński Bolesław *około 1880 †14-07-1892 Sieburczyn /Burzyn/   
3647Kamiński Czesław *około 1898 Przytuły †  
3648Kamiński Franciszek *około 1875 Sieburczyn †02-10-1878 Sieburczyn   
3649Kamiński Jan *około 1896 Jedwabne †25-07-1902 Jedwabne /Jedwabne/  
3650Kamiński Jan *około 1881 Wąsosz †  
3651Kamiński Jan *14-07-1897 Koniecki par. Wizna †10-11-1898 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3652Kamiński Jan *około 1884 Koniecki par. Wizna †  
3653Kamiński Jan *06-04-1887 Wierciszewo †  
3654Kamiński Józef *23-09-1895 Chrzanowo-Cyprki †po 28-09-1943  
3655Kamiński Józef *04-02-1889 Sieburczyn † Burzyn   
3656Kamiński Józef *około 1875 Wąsosz †od 28-12-1935 do 02-12-1958  
3657Kamiński Konstanty *około 1878 †  
3658Kamiński Konstanty *06-04-1882 Sieburczyn †01-04-1887 Sieburczyn /Burzyn/   
3659Kamiński Mateusz *około 1875 Pawełki †  
3660Kamiński Stanisław *15-08-1899 Wierciszewo †28-07-1989 Wierciszewo  
3661Kamiński Stanisław *około 1899 Chrzanowo †24-10-1944 Chrzanowo /Przytuły/  
3662Kamiński Stanisław *około 1887 Nadbory †  
3663Kamiński Stanisław *około 1876 Świdry †  
3664Kamiński Stanisław *około 1881 Żebry †10-07-1946 Żebry  
3665Kamiński Władysław *około 1897 Brzozowa Wólka †05-01-1979 Brzozowa Wólka   
3666Kamionowska Marianna z d. Kozikowska *około 1895 Karwowo †  
3667Kamionowska Władysława z d. Brzostowska *około 1898 Witynie †15-05-1926 Witynie /Jedwabne/  
3668Kamionowski Józef *około 1897 Karwowo †  
3669Kania Aleksandra z d. Adasiewicz *około 1879 Osowiec †  
3670Kania Stanisław *około 1881 Przechody †  
3671Kanicka Anna z d. Rakowska *około 1888 Wilamowo †  
3672Kanicka Dominika z d. Ruszczyk *około 1887 Ignacewo †19-01-1918 Wilamowo  
3673Kanicka Jadwiga Franciszka z d. Kadłubowska *19-06-1899 Słucz †  
3674Kanicka Józefa z d. Balewska *23-12-1897 Czaple †  
3675Kanicka Marianna z d. Bednarska *około 1882 Wilamowo †  
3676Kanicka Wiktoria z d. Sakowska *1880 Orlikowo †po 03-02-1925  
3677Kanicki Feliks *24-08-1878 Wilamowo †  
3678Kanicki Jan Stanisław *około 1887 Wilamowo †  
3679Kanicki Stefan *1899 Wilamowo †  
3680Kanicki Tadeusz *09-01-1897 Wilamowo †  
3681Kanicki Władysław *około 1881 Wilamowo †  
3682Kapelewska Adela z d. Ramotowska *około 1885 Męczki †  
3683Kapelewski Antoni *około 1876 Pawełki †  
3684Kapica Piotr *około 1877 Znoski †  
3685Kapica Stanisława z d. Mocarska *23-11-1889 Mocarze †  
3686Kaplewicz Katarzyna z d. Piotrowska *1886 Ruś †  
3687Kaplewicz Władysław *około 1880 Srebrowo †  
3688Karaszkiewicz Anna z d. Niedźwiedzka *około 1875 Niedźwiedzkie †  
3689Karaszkiewicz Bolesław *około 1888 †  
3690Karaszkiewicz Bronisława z d. Gałecka *około 1893 Uścianek †  
3691Karaszkiewicz Ignacy *około 1879 Libertów par. Stanisławów †  
3692Karaś Aleksandra z d. Grzymkowska *około 1875 Wąsosz †09-09-1927 Wąsosz  
3693Karaś Anna *około 1882 Wąsosz †21-01-1947 Wąsosz  
3694Karaś Józef *około 1876 †po 16-02-1931  
3695Karaś Rozalia z d. Zambrowska *około 1875 Jadłówek †po 25-01-1921  
3696Karaś Wiktoria z d. Kosobudzka *około 1878 Grajewo †po 16-02-1931  
3697Karczewska Anna *około 1875 Wąsosz †17-05-1878 Wąsosz  
3698Karczewska Franciszka z d. Rydzewska *około 1880 Chełchy †12-10-1908 Romany  
3699Karczewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1888 Bagińskie †  
3700Karczewska Józefa z d. Perkowska *około 1888 Bagienice †  
3701Karczewska Julianna z d. Chrostowska *około 1897 Supy †  
3702Karczewska Leokadia z d. Czerwińska *około 1885 Świdry †przed 05-1915  
3703Karczewska Marcela z d. Banachowska *około 1880 Grabowo †  
3704Karczewski Aleksander *1893 Gardoty †  
3705Karczewski Jan *około 1898 Karwowo-Polki †  
3706Karczmarczyk Aleksander *około 1895 †  
3707Karczmarczyk Helena z d. Wiśniewska *około 1898 †  
3708Karczmarczyk Marianna z d. Zyskowska *około 1894 †  
3709Karczmarczyk Wacław *około 1886 Szczuczyn †  
3710Karolak Jan Bolesław *około 1890 Suche †  
3711Karolak Marian *około 1899 Szwejki †  
3712Karolak Regina z d. Nartonowicz *około 1892 †27-08-1928 Jedwabne  
3713Karpińska Aniela z d. Nikonowicz *08-01-1879 Radziłów †  
3714Karpińska Bolesława z d. Rawa *około 1898 Budne †   
3715Karpińska Waleria z d. Karwowska *około 1884 Czerwonki †04-05-1933 Łękowo  
3716Karpiński Władysław *około 1896 Wólka Piaseczna †   
3717Karpowicz Kornelia z d. Kilanowska *około 1877 Wykowo †  
3718Karwacki Aleksander *około 1875 Warszawa †06-11-1945 Wąsosz