Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1750 a 1774Indeks chronologiczny [1750 - 1774] - 592

1Adasiewicz Wincenty *około 1771 †przed 23-05-1841  
2Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska *około 1766 †29-07-1826  
3Arciszewski Antoni *około 1765 Kownatki †przed 14-10-1832  
4Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
5Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
6Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
7Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
8Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
9Bagińska Małgorzata *09-07-1773 Bagienice †17-03-1774 Bagienice  
10Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
11Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
12Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
13Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
14Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
15Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
16Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
17Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
18Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
19Bednarowicz Maciej *1754 †29-10-1827 Świdry  
20Biedrzycki Wojciech *około 1767 †po 27-11-1827  
21Bogdańska Franciszka z d. Sulińska *około 1774 Burzyn †  
22Bogdański Łukasz *około 1767 Włochówka †  
23Bogusławski Józef *około 1774 Kurianka †od 08-11-1858 do 22-01-1865  
24Borawska Ewa z d. Tarwicka *około 1769 †13-10-1820 Konopki  
25Borawska Katarzyna z d. Borkowska *około 1766 †10-02-1816 Rakowo  
26Borawska Marianna z d. N *około 1751 †08-08-1831 Konopki /Wąsosz/  
27Borawska Marianna z d. Godlewska *około 1765 †przed 22-11-1818  
28Borawski Piotr *około 1770 Obrytki †  
29Borawski Wojciech *około 1769 †po 26-05-1831  
30Borowska Dorota z d. Tyszkiewicz *1759 †28-09-1841 Wąsosz  
31Boruszewicz Piotr *około 1767 †  
32Borysiewicz Ignacy *około 1763 Wąsosz †08-12-1816 Wąsosz /Wąsosz/  
33Borysiewicz Katarzyna z d. Ryzewska *1760 †15-02-1825  
34Brajczewska Wiktoria z d. Dąbrowska *około 1772 Szostaki †po 24-11-1835  
35Bronakowski Antoni *około 1770 Bronaki-Olki †po 07-08-1836  
36Brzostowski Andrzej *około 1768 Łoje Awissa †02-04-1828 Łoje Awissa /Przytuły/  
37Brzuchalska Julianna z d. Klimaszewska *około 1768 †07-10-1818 Kędziorowo  
38Brzuchalska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1764 †14-10-1814 Żebry  
39Brzuchalska Marianna z d. Robaczyńska *około 1771 †09-01-1817 Kędziorowo  
40Brzuchalski Jan *27-12-1774 Kędziorowo †od 24-01-1828 do 12-11-1837  
41Brzuchalski Szymon *25-10-1763 †18-11-1824 Kędziorowo  
42Brzuchalski Wincenty *około 1765 †06-06-1848 Wąsosz /Wąsosz/  
43Budny Józef *około 1755 †  
44Bukowski Szymon *27-10-1766 Święcienin †przed 04-07-1814  
45Butkiewicz Antoni *około 1763 †  
46Bzura Franciszka z d. Obrycka *około 1773 †24-02-1849 Bzury  
47Bzura Gracjan *około 1755 †05-06-1825 Bzury  
48Bzura Jakub *1750 †26-04-1808 Niedźwiedzkie  
49Celińska Elżbieta *około 1761 †  
50Celiński Idzi *około 1761 †  
51Celiński Stanisław *około 1766 Świdry par. Grabowo †  
52Chrostowski Jakub *około 1774 Biodry †od 24-02-1835 do 16-05-1841   
53Chrostowski Jan *około 1766 Chrostowo †  
54Chrostowski Stanisław *około 1774 †26-10-1836 Wagi /Przytuły/  
55Chrostowski Szymon *około 1772 †przed 31-08-1841  
56Chrostowski Tomasz *około 1771 Biodry †03-03-1849  
57Chrzanowska Franciszka z d. Szczuka *około 1770 †przed 10-04-1819  
58Chrzanowska Marianna z d. Skrodzka *około 1774 †07-04-1834 Wypychy /Przytuły/  
59Chrzanowska Marianna z d. Święcińska *około 1772 †01-10-1818 Kieljany  
60Chrzanowska Marianna z d. Chylińska *29-11-1761 †od 01-02-1824 do 20-02-1855   
61Chrzanowski Franciszek *około 1770 †po 31-01-1815  
62Chrzanowski Jan *około 1750 †przed 10-04-1819  
63Chrzanowski Kazimierz *około 1753 Wypychy †08-04-1826 Kubra /Przytuły/  
64Chrzanowski Paweł *około 1770 †27-11-1843 Kieljany  
65Chrzanowski Tomasz *08-12-1768 †od 01-10-1818 do 07-06-1824  
66Chyliński Adam *około 1769 Sulewo Prusy †06-04-1844 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
67Cichocka Anna z d. Solińska *około 1764 †28-02-1833 Wąsosz  
68Cichocki Ignacy *około 1755 †od 31-01-1824 do 05-02-1828  
69Ciecierska Eleonora z d. Kulesza *około 1773 †16-10-1830 Wąsosz  
70Ciecierska Katarzyna *07-05-1774 Wąsosz †  
71Ciecierska Zuzanna z d. N *około 1752 †06-07-1812  
72Ciecierski Jakub *około 1768 †15-07-1845 Wąsosz  
73Cwaliński Antoni *około 1769 †07-11-1837 Mieczki /Przytuły/  
74Czaplicki Szymon *około 1762 †po 23-01-1838  
75Czarnecki Adam *około 1768 †  
76Czarnecki Jakub (Jan) *około 1772 †po 09-11-1822  
77Czarnecki Jan *około 1765 †od 14-11-1832 do 26-11-1843  
78Czarnowska Klara z d. Świderska *około 1764 †12-05-1844 Guty  
79Czerkieska Apolonia z d. Kordyńska *około 1769 †19-06-1859 Ławsk  
80Czerwonka Anna z d. Godlewska *około 1754 †07-02-1838 Czerwonki  
81Czyżewski Mateusz *około 1758 †14-11-1833 Wąsosz  
82Danowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
83Danowska Anna z d. Godlewska *około 1753 †02-02-1839   
84Danowska Antonina z d. Rydzewska *około 1757 †przed 05-02-1815  
85Danowska Apolonia z d. Tafiłowska *około 1772 †18-02-1845 Sulewo Prusy  
86Danowska Katarzyna z d. Saniewska *około 1765 Klimaszewnica †15-11-1811 Sulewo Kownaty  
87Danowska Kunegunda z d. Sulewska *około 1771 †po 24-11-1823  
88Danowska Łucja z d. Milewska *13-12-1759 †  
89Danowska Małgorzata z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
90Danowska Marianna z d. Grabowska *około 1763 †20-09-1845  
91Danowska Regina z d. Sulewska *około 1753 †20-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
92Danowska Zofia *22-03-1773 Sulewo Prusy †  
93Danowski Ambroży *10-12-1771 Sulewo Prusy †28-12-1771 Sulewo Prusy  
94Danowski Antoni *13-02-1774 Sulewo Kownaty †   
95Danowski Antoni *około 1769 †15-03-1832 Sulewo Kownaty  
96Danowski Dominik *1751 Pomiany †  
97Danowski Franciszek *około 1772 Sulewo Kownaty †10-04-1853 Zalesie  
98Danowski Kazimierz *29-02-1772 Sulewo Kownaty †01-02-1817 Sulewo Kownaty  
99Danowski Marcin *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
100Danowski Paweł *około 1768 †po 31-01-1826  
101Danowski Paweł *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty  
102Danowski Piotr *01-1773 Sulewo Prusy †  
103Danowski Piotr Paweł *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
104Danowski Stanisław *16-04-1761 Klimaszewnica †po 13-11-1822  
105Danowski Szymon *22-10-1769 Sulewo Kownaty †09-01-1836 Sulewo Kownaty   
106Danowski Tomasz *10-12-1771 Sulewo Prusy †03-02-1772 Sulewo Prusy  
107Danowski Tomasz *około 1750 Sulewo Kownaty †20-12-1790  
108Danowski Wojciech *1759 Klimaszewnica †przed 05-02-1815  
109Danowski Wojciech *około 1768 Sulewo Kownaty †09-05-1772 Sulewo Kownaty   
110Dawidowski Andrzej *około 1771 †  
111Dąbrowski Jerzy *06-01-1773 †od 24-09-1844 do 27-02-1848  
112Dąbrowski Józef *około 1773 †30-04-1847 Łoje Awissa  
113Dąbrowski Łukasz *około 1766 Szostaki †  
114Długołęcka Anna z d. Gętkowska *około 1768 †22-03-1848 Bęćkowo  
115Długołęcki Jakub *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
116Dmoch Jan *około 1774 Ławsk †  
117Dmochowska Marcjanna z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
118Dmochowski Stanisław *05-05-1768 †  
119Domisiewicz Elżbieta z d. Zabielska *1756 †30-11-1816 Niećkowo  
120Domisiewicz Tomasz *13-01-1774 Niećkowo †  
121Downar Jakub *około 1772 †28-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
122Drzazgowski Mateusz *około 1771 Żebry †po 25-02-1838  
123Duda Jan *około 1764 †12-05-1830 Wąsosz  
124Duda Katarzyna z d. Dąbrowska *27-04-1768 Wąsosz †04-03-1824 Wąsosz  
125Dudkowski Józef *08-06-1765 †01-09-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
126Dzięgielewski Leon *około 1772 †po 18-02-1840  
127Ekstowicz Teresa z d. Ciecierska *około 1766 †18-04-1819 Radziłów /Radziłów/  
128Filipkowska Aniela z d. Rakowska *1763 †13-01-1829 Gutki  
129Filipkowski Kazimierz *1753 †30-11-1823 Gutki  
130Gadomski Andrzej *około 1768 †14-10-1841 Bęćkowo  
131Gardocka Franciszka z d. Mroczkowska *około 1774 Mroczki †przed 01-1813  
132Gardocki Karol *około 1763 Gardoty †od 27-05-1844 do 19-11-1855  
133Gardocki Ludwik *około 1772 Mocarze †15-04-1807 Mocarze /Burzyn/  
134Gardocki Mikołaj *około 1771 Mocarze †23-03-1833 Mocarze  
135Gawelska Kunegunda z d. Kondrak *około 1768 †11-11-1838 Wąsosz  
136Gniewiecka Małgorzata z d. Kozłowska *około 1765 †  
137Gniewiecki Maciej *około 1766 †  
138Godlewska Ewa z d. Mościcka *około 1770 †09-02-1842 Konopki  
139Godlewska Katarzyna *około 1769 Zalesie †03-02-1799 Zalesie /Wąsosz/  
140Godlewska Zofia z d. Glinka *około 1771 †21-03-1831 Czarnówek /Niedźwiadna/  
141Godlewski Baltazar *około 1773 †06-08-1819 Godlewo /Wąsosz/  
142Godlewski Henryk *około 1773 †12-07-1843 Zalesie  
143Godlewski Jan *19-05-1771 Godlewo †  
144Godlewski Mateusz *około 1753 †od 23-10-1832 do 20-11-1837  
145Godlewski Mikołaj *10-12-1769 †  
146Godlewski Tadeusz *około 1771 Wagi †  
147Gosiewska Ewa *23-12-1770 Łojki par. Białaszewo †  
148Gosiewski Dominik *07-08-1760 Łojki par. Białaszewo †od 03-08-1828 do 23-11-1836  
149Gosiewski Ignacy *20-02-1767 Łojki par. Białaszewo †  
150Gosiewski Jakub *11-07-1763 Łojki par. Białaszewo †  
151Gosiewski Mikołaj *13-09-1764 Łojki par. Białaszewo †  
152Góralska Franciszka z d. Kawecka *około 1756 †09-04-1836 Kubra /Przytuły/  
153Górska Agnieszka z d. Rydzewska (Chylińska) *około 1771 †13-02-1851 Kramarzewo  
154Górski Adam *około 1754 †19-08-1820 Rutki /Wizna/   
155Górski Antoni *około 1769 Danowo †07-01-1832 Danowo  
156Górski Jerzy *około 1765 †przed 21-07-1863  
157Górski Maciej *około 1763 †11-05-1823 Kramarzewo  
158Górski Nikodem *14-09-1769 †04-05-1830 Kieljany  
159Grabowski Adam *około 1764 †26-11-1817 Modzele /Wąsosz/  
160Grabowski Józef *około 1765 Wizna †od 02-03-1835 do 02-02-1845  
161Grabowski Kazimierz *30-01-1770 Czerwonki †26-06-1859 Czerwonki /Wąsosz/  
162Grabowski Mateusz *około 1771 Czerwonki †14-04-1869 Kramarzewo /Wąsosz/  
163Grabowski Wawrzyniec *około 1764 †28-10-1824 Kędziorowo /Wąsosz/  
164Grajewska Katarzyna z d. N *około 1761 †26-03-1831 Chojnowo  
165Gromadzka Tekla z d. Brzostowska *około 1770 Rutki Nory †od 22-11-1826 do 23-11-1831  
166Gryczewski Andrzej *około 1759 †po 14-01-1829  
167Gryń Jakub *około 1755 †22-03-1844 Ławsk  
168Grzymała Scholastyka z d. Karwowska *około 1753 †14-05-1833 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
169Grzywacz Jakub *około 1759 †po 01-03-1824  
170Gutowska Marta z d. Dobrzycka *około 1772 †09-10-1842 Guty Podleśne /Grabowo/  
171Gutowski Andrzej *01-12-1765 †26-07-1845 Ławsk  
172Gutowski Jakub *23-06-1774 †  
173Gutowski Paweł *10-07-1772 Ławsk †12-03-1840 Ławsk  
174Jabłoński Marcin *08-11-1762 †przed 21-11-1836  
175Jagodzińska Magdalena z d. Kozłowska *około 1761 †19-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
176Jagodziński Stanisław *około 1754 †po 19-08-1819  
177Jakubowska Ewa z d. Karwowska *27-11-1771 Wąsosz †24-06-1841 Wąsosz  
178Jasińska Anna z d. Świątkowska *około 1757 †09-11-1828 Wąsosz  
179Jundziłł Agata z d. Stępkowska *1771 †1811 /Soleczniki Małe k. Wilna/  
180Jundziłł Dominik *1764 †1845  
181Kacperski Joachim *około 1759 †01-12-1835 Wąsosz  
182Kacprowski Józef *około 1753 †przed 01-05-1825  
183Kalinowska Elżbieta z d. Andruszewicz *około 1754 †29-01-1822 Wąsosz  
184Kalinowska Elżbieta z d. Chojnowska *około 1770 †08-03-1840 Wąsosz  
185Kalinowski Wawrzyniec *około 1772 Brychy †26-01-1824 Brychy /Przytuły/  
186Kamińska Agata z d. Dzielnik *03-02-1771 †  
187Kamińska Anna z d. Tomaszewska *1756 †21-02-1846 Wąsosz  
188Kamiński Baltazar *1757 †21-04-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
189Kamiński Józef *około 1769 †29-07-1839 Wąsosz  
190Kamiński Łukasz *około 1761 †02-10-1823 Obrytki  
191Kamiński Paweł *1753 †07-10-1833 Wąsosz  
192Kamiński Stefan *28-12-1767 Obrytki †  
193Kamiński Stefan *około 1763 Obrytki †  
194Karwowska Elżbieta z d. Konopka *około 1769 †04-03-1825 Skroda Wielka /Grabowo/  
195Karwowska Katarzyna Teodora z d. Supińska *około 1767 †po 22-02-1846  
196Karwowska Urszula z d. Jankowska *około 1774 †przed 04-1847  
197Karwowska Zuzanna z d. Mocarska *około 1772 Bartki †07-11-1832  
198Karwowski Adam *około 1753 †od 24-11-1823 do 12-11-1832  
199Karwowski Aleksander *około 1767 †po 01-02-1831  
200Karwowski Antoni *około 1760 Grądy †31-05-1838 Grądy Wielkie  
201Karwowski Józef *około 1768 †19-06-1808 Żebry  
202Karwowski Marcin Tadeusz *około 1772 †03-02-1832 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
203Karwowski Mateusz *13-09-1774 Supy †24-02-1841 Sokoły  
204Karwowski Stanisław *około 1759 †15-03-1826 Stryjaki /Jedwabne/  
205Karwowski Szymon *około 1759 †22-08-1819 Żebry /Wąsosz/  
206Karwowski Tomasz *około 1753 †07-11-1840 Brychy /Przytuły/  
207Karwowski Wawrzyniec *około 1769 †19-12-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/   
208Kielian Jan *około 1763 †przed 08-06-1835  
209Kielian Marianna z d. Święcińska *około 1765 †19-09-1821 Bagienice /Wąsosz/  
210Kiełczewski Jan *około 1753 †11-03-1833 Konopki  
211Kiełczewski Paweł *około 1751 †30-03-1834 Łempice  
212Kierznowski Kazimierz *około 1764 †  
213Klimaszewska Helena z d. Kuczyńska *02-03-1773 †po 17-01-1832  
214Klimaszewska Małgorzata *22-05-1769 Klimaszewnica †  
215Klimaszewska Marianna *15-01-1757 Klimaszewnica †przed 05-02-1763  
216Klimaszewska Marianna z d. Kędzierska *około 1769 Wąsosz †18-10-1835 Wąsosz  
217Klimaszewski Franciszek *08-03-1765 Klimaszewnica †przed 04-10-1775  
218Klimaszewski Franciszek *10-02-1766 †  
219Klimaszewski Jan *10-01-1771 Lipińskie †01-03-1818 Lipińskie /Białaszewo/  
220Klimaszewski Kalikst *15-10-1766 †po 26-10-1830   
221Klimaszewski Marcin *12-07-1770 †przed 17-01-1832  
222Klimaszewski Mikołaj *11-12-1771 Klimaszewnica †  
223Klimaszewski Paweł *04-09-1758 Klimaszewnica †  
224Klimaszewski Stanisław *05-11-1760 Klimaszewnica †  
225Komosa Kajetan *1760 †27-05-1810 Ławsk  
226Konopka Andrzej *około 1771 †28-05-1831 Supy /Przytuły/  
227Konopka Franciszka z d. Zabielska *około 1764 †18-07-1820 Konopki par. Grabowo  
228Konopka Grzegorz *około 1768 Konopki †11-08-1774 Konopki  
229Konopka Maciej *około 1763 †12-11-1823 Konopki  
230Konopka Marianna z d. Borzymowska (Gorzymowska) *około 1774 †15-03-1840 Chełchy /Niedźwiadna/  
231Konopka Nikodem *około 1774 †18-07-1849 Karwowo /Radziłów/  
232Kossakowski Józef *około 1772 †od 20-11-1839 do 05-02-1850  
233Kozłowska Barbara z d. Torbińska *około 1768 †07-07-1848 Lipnik  
234Kozłowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1772 Rostki par. Jedwabne †po 18-04-1829  
235Kozłowska Marianna z d. Dąbrowska *około 1772 Siestrzanki †po 24-06-1832  
236Kozłowska Rozalia z d. N *około 1767 Siestrzanki †13-12-1804 Siestrzanki /Burzyn/  
237Kozłowski Antoni *około 1772 †19-09-1838 Lipnik /Wąsosz/  
238Kozłowski Jakub *około 1767 †18-08-1827 Ławsk /Wąsosz/  
239Kozłowski Paweł *około 1768 †13-09-1838 Lipnik  
240Kozłowski Wojciech *około 1759 Siestrzanki †przed 24-06-1832  
241Krasiewski Jan *około 1773 †24-12-1840 Guty  
242Krasnoborska Helena z d. Popowska *16-08-1770 Kapice †przed 07-02-1819  
243Krzyżanowska Teresa z d. Grabowska *około 1762 †10-08-1809 Dołęgi /Wąsosz/  
244Krzyżanowski Jakub *22-07-1759 †przed 05-11-1834  
245Ksepka Wojciech *około 1770 †25-05-1803 Przechody  
246Kuczewski Felicjan *około 1770 †09-02-1846 Kramarzewo  
247Kuczewski Grzegorz *około 1763 †14-03-1833 Szwelczyn  
248Kuczewski Kazimierz *01-03-1768 †przed 07-11-1840  
249Kuczyńska Ewa (Franciszka) z d. Danowska *około 1765 †20-01-1819 Sulewo Kownaty  
250Kuczyńska Marianna z d. Łempicka *07-12-1764 Bagienice †12-05-1850 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
251Kuczyńska Marianna z d. Zaborowska *08-10-1769 †  
252Kuczyński Antoni *około 1767 Sulewo Kownaty †18-08-1847 Sulewo Kownaty  
253Kuczyński Kazimierz *około 1771 †26-08-1845 Wąsosz  
254Kuczyński Tomasz *16-12-1765 †24-09-1819 Sulewo Kownaty  
255Kulesza Rajmund *1769 †12-10-1839 Wąsosz /Wąsosz/  
256Kurewo Józef *około 1772 †27-01-1859  
257Kurkowski Tomasz *około 1773 †przed 02-03-1840  
258Kwiatkowska Franciszka z d. Sulewska *08-03-1767 †  
259Laskowski Andrzej *około 1764 †18-04-1829 Przestrzele /Jedwabne/  
260Laszczkowska Salomea z d. Wiśniewska *około 1772 †23-10-1812 Żebry  
261Laszczkowski Paweł *około 1761 †przed 10-1819  
262Laszczkowski Roch *15-08-1770 †przed 23-07-1824  
263Lawendowski Antoni *około 1770 †12-03-1845 Kucze Małe /Jedwabne/  
264Lemel Karol *około 1774 Prusy †19-02-1851  
265Leosiewski Leon *około 1772 Mocarze †od 17-11-1839 do 02-11-1845  
266Leszczyński Maciej *około 1763 †31-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
267Leszczyński Stanisław *około 1773 †po 04-11-1839  
268Lewoński Józef *1764 Wąsosz †od 25-11-1839 do 30-10-1842  
269Liberadzki Marcin *około 1755 †15-01-1811 Kramarzewo  
270Locman Jakub (Jan) *około 1772 †30-10-1843 Żebry  
271Łaguna Kazimierz *03-1772 Stawiane †23-02-1774 Stawiane  
272Łaguna Marcin *około 1761 †05-02-1811 Stawiane  
273Łaguna N *11-04-1774 Stawiane †  
274Łempicka Anna z d. Wądołowska *około 1766 †17-04-1826 Kieljany  
275Łempicka Apolonia z d. Danowska *około 1773 †18-10-1846 Sulewo Prusy   
276Łempicka Helena z d. Szymanowska *około 1768 †14-09-1818 Bagienice  
277Łempicka Julianna z d. Mroczkowska *około 1769 Łękowo †  
278Łempicka Katarzyna *około 1766 †01-08-1769 Sokoły /Wąsosz/  
279Łempicka Klara *12-08-1774 Bagienice †04-09-1775 Bagienice   
280Łempicka Małgorzata *22-06-1773 Bagienice †20-09-1775 Bagienice   
281Łempicka Marianna z d. Zalewska *około 1766 †20-05-1838 Bagienice  
282Łempicka Marianna z d. Łaguna *11-12-1773 Szwelczyn †10-06-1813 Szwelczyn  
283Łempicka Rozalia *05-09-1751 Sokoły †  
284Łempicka Urszula z d. Sulewska *około 1756 Sulewo Prusy †27-07-1806 Bagienice /Wąsosz/   
285Łempicka Zofia z d. Grądzka *około 1768 †07-05-1830 Sokoły  
286Łempicki Adam *około 1761 †02-08-1816 Bagienice /Wąsosz/  
287Łempicki Antoni *około 1750 Sokoły †przed 10-06-1813  
288Łempicki Baltazar *około 1762 †13-02-1807 Bagienice /Wąsosz/  
289Łempicki Franciszek *około 1769 †09-02-1843 Koniecki  
290Łempicki Jakub *około 1752 †02-02-1834 Sokoły  
291Łempicki Jakub *27-07-1772 Bagienice †   
292Łempicki Jan *około 1754 †14-12-1841 Sulewo Prusy   
293Łempicki Józef *około 1767 Bagienice †26-03-1847 Bagienice   
294Łempicki Józef Grzegorz *1774 Sokoły †06-09-1835 Sokoły  
295Łempicki Michał *około 1753 †22-02-1819 Bagienice  
296Łempicki Michał *26-09-1773 Bagienice †28-11-1833 Bagienice   
297Łempicki Stanisław *około 1763 †12-05-1803 Pasichy  
298Łempicki Tomasz *około 1759 †06-04-1813 Koniecki /Wąsosz/  
299Łempicki Wawrzyniec *około 1751 †28-01-1827 Kieljany /Wąsosz/  
300Łojewska Franciszka z d. N *około 1772 †08-02-1847 Łoje Awissa  
301Łojewski Andrzej *około 1762 †26-03-1847 Łoje Grężki  
302Łosiewska Marianna z d. Brzuchalska *30-12-1750 Kędziorowo †  
303Łoś Mateusz *1768 †12-01-1840 Ławsk  
304Łożewski Andrzej *28-11-1753 †  
305Łuczykowska Marianna z d. Szymanowska (Kierznowska) *około 1750 †12-09-1828 Wąsosz  
306Maczkowski Jan *około 1764 Biała Piska †  
307Makowski Jakub *około 1770 †  
308Makowski Józef *około 1771 Łubiane †  
309Makowski Wawrzyniec *około 1770 Makowskie †po 21-10-1834  
310Makowski Wojciech *około 1765 †przed 04-1813  
311Malinowski Franciszek *około 1774 †od 20-11-1832 do 03-11-1844  
312Malski Szymon (Kazimierz) *1774 †od 05-11-1832 do 13-10-1844  
313Marczykowska Ewa z d. Zawadzka *1770 Wąsosz †02-01-1838 Wąsosz  
314Marczykowska Zofia z d. Matejko *08-05-1771 Wąsosz †po 16-11-1817  
315Marczykowski Joachim *około 1773 †23-06-1821 Wąsosz  
316Marczykowski Stanisław *1763 †27-04-1823 Wąsosz  
317Masłowski Mikołaj *około 1767 †01-01-1847 Kubra /Przytuły/  
318Matejko Rozalia *19-08-1774 Wąsosz †  
319Metelski Antoni *około 1753 †po 06-07-1827  
320Michnowska Barbara z d. Konopka *około 1773 †21-11-1836 Koniecki /Wąsosz/  
321Michnowska Franciszka z d. Łoszewicz (Łoszewska) *25-02-1767 †  
322Michnowski Jakub *około 1765 Koniecki †przed 14-02-1836  
323Michnowski Nikodem Michał *11-09-1763 †  
324Mieczkowski Joachim *około 1769 †po 04-05-1823  
325Mieczkowski Stanisław *około 1774 †  
326Miklas Franciszek *około 1769 Szczuczyn †  
327Mikucki Władysław *około 1773 Mikuty †przed 26-02-1838  
328Milewska Franciszka z d. Męczkowska *około 1765 †10-11-1835 Milewo  
329Milewska Marcjanna z d. Borkowska *około 1766 †22-02-1811 Kędziorowo  
330Milewska Marianna z d. Żmijewska *około 1768 †17-12-1830 Milewo /Wąsosz/  
331Milewski Karol *około 1761 †  
332Mioduszewska Marcella z d. Wójcicka *około 1772 †02-11-1812 Bęćkowo  
333Mioduszewski Michał *około 1772 †od 02-11-1812 do 22-11-1819  
334Mocarska Ewa z d. Rutkowska *około 1764 Rutkowskie †02-12-1804 Mocarze Dziubiele /Burzyn/  
335Mocarska Katarzyna z d. Makowska *około 1767 Makowskie †  
336Mocarski Jan *około 1770 Rutki Nory †po 31-01-1842  
337Mocarski Konstanty *około 1761 Mocarze Dziubiele †od 16-02-1829 do 18-02-1833  
338Mocarski Szymon *około 1762 Szostaki †  
339Mocarski Walenty *około 1769 Rutki Nory †przed 24-02-1840  
340Moczydłowska Marianna z d. Solińska *około 1772 Wąsosz †20-11-1828 Wąsosz  
341Modzelewska Elżbieta z d. Gosiewska *19-12-1760 Łojki par. Białaszewo †przed 08-1794  
342Modzelewska Rozalia z d. Rutkowska *około 1769 †od 17-02-1828 do 15-05-1831  
343Modzelewski Antoni *29-05-1750 Wąsosz †  
344Modzelewski Antoni *około 1758 Rębkowo †01-10-1836 Niedźwiedzkie  
345Modzelewski Benedykt *około 1761 †przed 24-11-1829   
346Modzelewski Jakub *około 1751 †01-01-1847 Pieńki /Przytuły/  
347Modzelewski Kacper *około 1768 †16-11-1838  
348Modzelewski Kacper *około 1771 †od 01-03-1829 do 22-02-1846  
349Modzelewski Mikołaj *około 1769 †07-04-1829  
350Modzelewski Stanisław *około 1773 †po 27-11-1837  
351Mozgoła Maciej *około 1765 †  
352Mozgoła Maciej *około 1773 †  
353Mroczkowska Eleonora z d. Godlewska *około 1755 †12-12-1835 Wojsławy   
354Mroczkowska Kunegunda z d. Danowska *01-08-1763 Klimaszewnica †27-08-1823 Mroczki /Przytuły/   
355Mroczkowska Marianna z d. Karwowska *około 1769 †19-01-1829 Wojsławy  
356Mroczkowski Jan *około 1759 †29-03-1839 Wojsławy /Wąsosz/  
357Mroczkowski Kazimierz *około 1759 †17-01-1809 Wojsławy   
358Mroczkowski Ludwik *około 1756 Mroczki †23-03-1824 Mroczki /Przytuły/   
359Mroczkowski Walenty *około 1754 †10-02-1834 Wojsławy  
360Mróz Dominik *około 1753 †po 19-11-1809  
361Mścichowski Franciszek *około 1757 †przed 01-1832  
362Murawska Agnieszka z d. Murawska (Andrusiewicz) *około 1768 †07-04-1826  
363Murawska Franciszka z d. Pisarska *około 1770 †16-10-1830 Wąsosz  
364Murawski Antoni *około 1759 †po 25-01-1825  
365Myszkowski Stanisław *około 1759 †14-03-1833 Wąsosz  
366Niebrzydowska Konstancja z d. Godlewska *około 1757 †06-03-1827 Wojsławki /Wąsosz/  
367Niebrzydowski Mateusz *25-09-1773 Wojsławki †przed 06-12-1859  
368Niebrzydowski Michał *około 1766 †po 03-03-1816  
369Niecikowski Leon *20-08-1772 †  
370Niedźwiedzka Marianna Katarzyna z d. Bagińska *02-04-1771 Lipnik †18-02-1842 Niedźwiedzkie  
371Niedźwiedzki Tomasz Adam *1774 Niedźwiedzkie †   
372Nienałtowska Anastazja z d. Zaorska *1771 †   
373Nienałtowska Scholastyka z d. Godlewska *1761 †   
374Nienałtowski Andrzej Franciszek Ksawery *1759 †1810   
375Nienałtowski Jan *1771 †   
376Nienałtowski Michał *1757 †1810   
377Nienałtowski Piotr *1762 †   
378Nowicki Piotr *około 1774 Łękowo †  
379Ołdakowska Marianna z d. Sulimowicz *około 1763 †17-03-1833 Wąsosz  
380Ołdakowska Rozalia z d. Świgońska *około 1752 †19-07-1830  
381Ołdakowski Bartłomiej *około 1760 †21-07-1830 Wąsosz  
382Ołdakowski Filip *około 1769 †05-05-1829 Wąsosz  
383Ołdakowski Jan *24-10-1773 Wąsosz †po 09-11-1841  
384Omelski Wawrzyniec *około 1762 †przed 25-10-1838  
385Opiatowski Benedykt *około 1769 Niedźwiadna †07-05-1831 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
386Orłowski Jan *około 1764 †28-01-1837 Łempice  
387Orłowski Tomasz *około 1752 †po 25-11-1822  
388Ostrowska Franciszka (Anna) z d. Przechocka *1750 †20-09-1830 Wąsosz  
389Ostrowska Helena z d. Popławska *1770 †19-10-1830 Wąsosz  
390Ostrowska Marianna z d. Cichocka *1753 †27-08-1807 Wąsosz  
391Ostrowska Marianna z d. Modzelewska *1761 Ławsk †01-10-1817 Ławsk /Wąsosz/  
392Ostrowski Ambroży *1759 Ławsk †20-08-1814 Ławsk /Wąsosz/  
393Ostrowski Stanisław *około 1771 †  
394Palczewska Zuzanna z d. Jabłońska *około 1755 †13-09-1853 Ruś /Wizna/  
395Perkowska Zofia z d. Warda *około 1764 †25-08-1842 Niećkowo  
396Pieńczykowska Agnieszka *1762 Łazarze †  
397Pieńczykowska Kunegunda *1764 Łazarze †  
398Pieńczykowska Rozalia *1767 Łazarze †  
399Pieńczykowska Zofia *1766 Łazarze †  
400Pieńczykowska Zofia *1754 Pomiany †przed 1766  
401Pieńczykowski Daniel Baltazar *09-01-1757 Łazarze †  
402Pieńczykowski Jan *1769 Łazarze †  
403Pietraszewski Jan *około 1768 †po 12-03-1834  
404Pliszka Agnieszka z d. Sikorska *28-01-1770 †  
405Pliszka Łukasz *około 1760 †  
406Pliszka Monika z d. Sikorska *1762 †29-12-1802 Ławsk  
407Pliszka Paweł *24-10-1760 †  
408Polakowski Józef *około 1752 †od 22-11-1822 do 22-01-1828  
409Polkowska Marianna z d. Przestrzelska *około 1754 †06-01-1811 Kąty /Burzyn/  
410Polkowski Bonifacy *około 1770 †09-02-1812 Biodry  
411Polkowski Kazimierz *około 1770 Szlasy †po 25-11-1840  
412Popławski Józef *około 1772 Zambrów †  
413Popowski Józef *07-06-1774 Kapice †  
414Puchalski Jan *około 1752 †21-06-1832  
415Ramotowska Katarzyna z d. Rogowska *około 1754 †27-11-1847 Wagi /Przytuły/  
416Ramotowski Jan *około 1773 †od 18-02-1828 do 18-02-1840  
417Ramotowski Wojciech *około 1754 Kuczyny †przed 21-11-1842  
418Rogowska Anna z d. Bagińska *około 1774 †07-12-1817 Wagi /Przytuły/  
419Rogowska Franciszka z d. Wojsław *09-04-1769 Kownatki †17-10-1849 Pasichy /Wąsosz/  
420Rogowski Adam *około 1773 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
421Rogowski Bruno *około 1751 †02-01-1831 Brychy /Przytuły/  
422Rogowski Jan *około 1772 †02-01-1832 Pluty /Przytuły/  
423Rogowski Tomasz *około 1770 †  
424Rogowski Tomasz *około 1774 Pluty †od 09-05-1842 do 07-03-1853  
425Rogowski Tomasz *około 1762 †10-03-1815 Brychy  
426Rolczyk Tomasz *06-12-1773 Grędy †15-03-1839  
427Rolkowski Tomasz *około 1766 †14-03-1839 Wąsosz /Wąsosz/  
428Roman Antoni *około 1768 †02-04-1828 Chełchy /Niedźwiadna/  
429Rutkiewicz Mikołaj *10-05-1772 Wąsosz †  
430Rutkowska Józefata z d. Brodowska *około 1770 †  
431Rutkowski Felicjan *około 1755 †01-07-1810 Pasichy  
432Rutkowski Józef *około 1770 †  
433Rutkowski Stanisław *około 1770 †  
434Rutkowski Szymon *około 1774 Zabłudów †26-05-1830  
435Sakowski Jakub *około 1768 †  
436Salach Jakub *około 1772 †od 02-07-1822 do 18-04-1833  
437Salach Katarzyna z d. Brozio *około 1767 †02-07-1822 Wąsosz /Wąsosz/  
438Samełka Dorota z d. Czarnecka *około 1771 †po 01-02-1831  
439Samełka Franciszek *około 1750 †po 26-11-1811  
440Samełko Adam *około 1765 †po 08-11-1825  
441Samełko Anna z d. Dziesińska *około 1774 †18-08-1839 Gutki  
442Samełko Marianna z d. Trzonkowska (Arciszewska) *około 1759 †14-06-1829 Ławsk  
443Samełko Stanisław *około 1752 †20-03-1822 Ławsk  
444Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *05-02-1763 Klimaszewnica †od 20-11-1824 do 25-02-1827  
445Siedlecki Joachim *około 1774 Wizna †po 30-01-1831  
446Siemion Mateusz *około 1751 †02-04-1831 Grabowo /Grabowo/  
447Sienicka Ewa z d. Czerwonka *około 1774 †02-10-1839 Czerwonki  
448Sienicki Walenty *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
449Sienicki Wojciech *około 1764 †06-09-1834 Czerwonki /Wąsosz/  
450Składanek Wiktor *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
451Skocki Andrzej *około 1752 †po 11-11-1812  
452Skrodzka Krystyna z d. Jawdyńska *około 1771 †04-02-1844 Skroda Wielka /Grabowo/  
453Skrodzka Marianna z d. Żebrowska *około 1771 Kołaki †07-10-1845 Skroda Wielka /Grabowo/  
454Skrodzki Augustyn *29-08-1773 Skroda Wielka †po 18-02-1840  
455Skrodzki Kacper *około 1764 †11-02-1833 Skroda /Grabowo/  
456Skrodzki Łukasz *18-10-1774 Bukowo Małe †przed 09-02-1834  
457Skrodzki Wawrzyniec *około 1771 †29-07-1841 Skroda Wielka /Grabowo/  
458Sobieska Anna z d. Czarnecka *20-09-1768 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
459Sobieski Andrzej *08-12-1767 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
460Sokołek Dominik *04-08-1770 Wąsosz †przed 12-01-1830  
461Sokołowska Wiktoria Krystyna z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
462Sokołowski Jan *09-01-1771 †przed 22-11-1836  
463Sokołowski Kazimierz *około 1765 †27-11-1819 Godlewo  
464Sokołowski Michał *około 1761 †13-07-1841 Ramoty /Romany/  
465Staniszewski Jan *około 1753 †19-04-1827 Ławsk  
466Statkiewicz Franciszek *19-03-1765 †przed 29-01-1843  
467Statkiewicz Paweł *około 1766 Niedźwiedzkie †  
468Statkiewicz Wojciech *około 1764 †03-06-1834 Kędziorowo  
469Stecz Walenty *około 1769 Wizna †04-10-1831  
470Strzyżewska Marianna z d. Malinowska (Wasilewska) *około 1760 †01-07-1830 Kownacin /Niedźwiadna/  
471Sulewska Agnieszka z d. Danowska *około 1772 Sulewo Kownaty †08-03-1832 Zaborowo  
472Sulewska Anastazja z d. Niecikowska *około 1765 Godlewo †10-11-1825 Zaborowo  
473Sulewska Anna z d. Kownacka *około 1758 Kownatki †13-12-1856 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
474Sulewska Antonina z d. Gosiewska *około 1772 †27-04-1814 Sulewo Kownaty  
475Sulewska Ewa z d. Łękowska *około 1766 Koty †30-12-1836 Sulewo Prusy  
476Sulewska Franciszka z d. Filipkowska *06-10-1774 Obrytki †21-07-1840 Wojsławy  
477Sulewska Franciszka z d. Czerwonka *około 1768 †30-11-1824 Sulewo Prusy  
478Sulewska Franciszka z d. Zalewska *około 1763 †02-02-1813 Zalesie  
479Sulewska Helena *około 1751 †28-01-1806 Sulewo Prusy  
480Sulewska Jadwiga *około 1756 †10-01-1805 Wąsosz  
481Sulewska Katarzyna *22-11-1774 Zaborowo †25-11-1774 Zaborowo  
482Sulewska Magdalena z d. Łempicka *około 1773 †21-02-1843 Sulewo Prusy  
483Sulewska Magdalena z d. Bagińska *około 1771 †16-12-1841 Bagienice  
484Sulewska Marcjanna z d. Górska *08-11-1763 Sulewo Kownaty †01-04-1828 Zaborowo /Wąsosz/  
485Sulewska Marcjanna z d. Kuczyńska *około 1764 Sulewo Kownaty †26-04-1840 Zalesie /Wąsosz/  
486Sulewska Marianna z d. Bukowska *około 1764 †24-04-1837 Zaborowo  
487Sulewska Marianna z d. Gołaszewska *około 1754 †25-03-1840 Sulewo Kownaty  
488Sulewska Paulina z d. Górska *około 1770 †10-11-1810 Zaborowo /Wąsosz/  
489Sulewska Teresa z d. Bagińska *około 1764 †05-02-1828 Kownatki  
490Sulewska Zofia z d. Downar *około 1754 †21-05-1836 Zaborowo  
491Sulewski Adam *1763 †10-12-1841 Sulewo Prusy  
492Sulewski Adam *23-12-1771 Sulewo Prusy †po 20-02-1813  
493Sulewski Andrzej *26-11-1769 Sulewo Prusy †przed 12-05-1844  
494Sulewski Antoni *około 1769 †przed 22-07-1839  
495Sulewski Antoni *04-06-1772 Sulewo Prusy †26-04-1847 Bagienice  
496Sulewski Jakub *około 06-1767 †25-12-1771 Sulewo Prusy  
497Sulewski Jan *23-06-1774 Sulewo Prusy †przed 1789  
498Sulewski Jan *27-08-1769 Sulewo Kownaty †19-10-1832 Sulewo Kownaty  
499Sulewski Paweł Piotr *19-01-1774 Sulewo Prusy †  
500Sulewski Piotr *31-07-1771 Sulewo Prusy †04-01-1777  
501Sulewski Stefan *około 1769 †  
502Sulewski Tomasz *około 1769 Zaborowo †17-05-1829 Zaborowo  
503Sulewski Walenty *około 1758 †  
504Sulimowicz Agnieszka z d. Zawadzka *1771 Wąsosz †09-04-1795 Wąsosz  
505Sulimowicz Eleonora z d. Tomaszewska *około 1752 †10-04-1818 Wąsosz  
506Sulimowicz Helena z d. Węckiewicz *około 1772 †27-04-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
507Sulimowicz Łukasz *około 1764 †28-08-1837 Wąsosz  
508Sulimowicz Magdalena z d. Dąbrowska *około 1763 †06-03-1826 Wąsosz  
509Sulimowicz Marianna z d. Waśkiewicz *około 1755 †22-08-1818 Wąsosz  
510Suliński Kacper *około 1763 †po 08-02-1823  
511Suliński Tadeusz *28-10-1770 †  
512Supińska Brygida z d. Mścichowska (Gacka) *około 1764 Sulewo Kownaty †20-10-1810 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
513Supiński Mateusz *około 1750 Supy †od 09-02-1820 do 01-02-1826  
514Supiński Mikołaj *około 1773 †  
515Szczawińska Katarzyna z d. Żebrowska *około 1762 †04-05-1832 Czarnowo /Niedźwiadna/  
516Szczecin Marianna z d. Śmiarowska *około 1772 †przed 12-11-1839  
517Szleszyńska Konstancja z d. Truszkowska *około 1772 †03-01-1842 Stawiane  
518Szleszyński Wawrzyniec *około 1770 †po 30-01-1837  
519Szydłowska Katarzyna z d. N *około 1772 †  
520Szydłowska Rozalia z d. Feszkowska *około 1769 †19-03-1819 Przytuły /Przytuły/   
521Szydłowski Franciszek *około 1768 †od 21-09-1823 do 24-03-1839   
522Szymanowicz Anastazja z d. Borawska *około 1771 †po 21-11-1830  
523Szymanowicz Antoni *około 1763 †  
524Szymanowska Regina z d. Brombo (Kurpiewska Karpińska) *około 1760 †18-05-1840 Rakowo  
525Szymanowski Antoni *około 1774 †po 02-02-1842  
526Szymanowski Szymon *około 1767 †19-12-1844 Łempice  
527Szymanowski Tomasz Sylwester *około 1763 †  
528Świderski Józef *około 1753 †  
529Świderski Józef *około 1774 †przed 07-02-1853  
530Świderski Józef *około 1765 †po 18-11-1835   
531Świderski Stanisław *około 1751 †06-03-1806 Świdry /Wąsosz/  
532Święciński Maciej *około 1753 Gutki †09-03-1851 Gutki  
533Świgoński Jan *około 1764 †po 07-02-1830  
534Świgoński Wojciech *około 1763 †06-03-1833 Smolniki  
535Tafiłowska Małgorzata z d. Statkiewicz *około 1761 †29-08-1841 Kędziorowo  
536Tafiłowski Jakub *07-02-1763 Sokoły †przed 24-03-1839  
537Taraskowska Marianna z d. Roman *około 1771 †09-05-1847 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
538Tarnacki Antoni *1755 †07-12-1835  
539Tomaszewski Stanisław *12-11-1768 †przed 10-1827  
540Trzaska Hilary *około 1764 †02-05-1828 Niedźwiedzkie   
541Trzaska Katarzyna z d. Zalewska *około 1768 †27-08-1828 Supy /Przytuły/  
542Turowska Marianna z d. Samełko *około 1764 †04-05-1814 Grabowo  
543Tyburski Paweł *około 1767 †po 17-02-1825  
544Walewska Franciszka z d. Grzymkowska *około 1768 †28-02-1833 Wąsosz  
545Walewski Antoni *12-05-1770 †08-01-1841 Żebry  
546Wasilewski Bartłomiej *około 1771 †po 30-01-1818  
547Wasilewski Jakub *około 1761 Milewo †06-06-1841 Milewo  
548Wasilewski Wawrzyniec *około 1765 †  
549Wieczorek Franciszek *około 1757 †17-03-1813 Wąsosz  
550Wietosko Jakub *około 1765 †23-04-1840 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
551Wiszowaty Piotr *około 1755 †po 14-11-1815  
552Wiśniewski Łukasz *około 1758 †29-02-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
553Wiśniewski Łukasz *około 1767 †od 19-11-1825 do 04-02-1834  
554Wiśniewski Stefan *26-12-1766 †28-11-1839  
555Wojciechowska Tekla z d. Malinowska *około 1773 †04-04-1843 Sulewo Prusy  
556Wojciechowski Stefan *około 1767 †24-03-1840 Sulewo Prusy  
557Wojsław Jan *około 1773 †22-04-1843 Obrytki /Wąsosz/  
558Wojsław Julianna z d. N *około 1774 †24-04-1824 Kownatki  
559Wojsław Magdalena z d. Bagińska *około 1766 †27-06-1846 Obrytki  
560Wojsław Marianna z d. Rydzewska *około 1763 †21-12-1835 Wojsławy  
561Wojsław Piotr *około 1753 †29-10-1803 Obrytki  
562Wojsław Stanisław *około 1761 †przed 25-05-1830  
563Wolińska Regina z d. Milewska *około 1764 †18-01-1853 Ruś /Wizna/  
564Wysocki Jan *około 1769 Łempice †23-02-1839 Łempice /Wąsosz/  
565Zabielska Marianna z d. Ramotowska *około 1764 †27-03-1848 Barwiki /Przytuły/  
566Zaborowska Rozalia z d. Milewska *około 1759 Bzury †04-04-1813 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
567Zaborowski Kacper *06-01-1767 Sulewo Kownaty †01-12-1830 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
568Zakrzewska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1767 †26-02-1813 Wojsławy /Wąsosz/  
569Zakrzewska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1773 †02-03-1813 Wojsławy  
570Zakrzewski Kazimierz *około 1774 †po 02-02-1837  
571Zalewska Helena z d. Rutkowska *22-02-1774 Bagienice †17-12-1832 Danowo  
572Zalewska Katarzyna z d. Lewońska *1771 †15-12-1846 Wąsosz  
573Zalewska Marianna z d. Gołąbek *około 1772 †11-11-1852 Bęćkowo  
574Zalewska Rozalia z d. Modzelewska *około 1763 †08-02-1823 Zalesie /Wąsosz/  
575Zalewski Andrzej *około 1757 Szlasy †od 04-02-1821 do 06-02-1833  
576Zalewski Jan *około 1771 †po 17-02-1828  
577Zalewski Leon *około 1769 †19-02-1775 Zalesie /Wąsosz/   
578Zalewski Marcin *około 1752 †30-05-1846 Bęćkowo /Wąsosz/  
579Zalewski Paweł *około 1768 †17-04-1838 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
580Zalewski Stanisław *około 1750 †po 09-11-1816  
581Zalewski Wawrzyniec Kajetan *09-08-1774 Zalesie †05-05-1837 Zalesie  
582Zalewski Wojciech *1771 Wąsosz †03-09-1856 Wąsosz  
583Zalewski Wojciech *12-04-1774 Zalesie †po 06-02-1822   
584Zarzecki Jan *około 1766 Żebry †08-08-1828 Żebry  
585Zdankowski Ignacy *około 1755 †08-04-1835 Milewo  
586Zduńczyk Tadeusz *około 1771 †  
587Żbikowski Paweł *około 1759 †01-07-1829 Łękowo  
588Żebrowska Joanna z d. Kossakowska *około 1769 †przed 05-1841  
589Żebrowski Jan *około 1768 †po 20-07-1818  
590Żmigrodzki Franciszek *około 1770 Narawice, cyrkuł Brzeżany †   
591Żurawska Anastazja z d. Ołdakowska (Chodakowska) *około 1754 †17-04-1822 Wąsosz  
592Żurawski Kazimierz *około 1750 †22-12-1832 Wąsosz  
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl