Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [M] Indeks alfabetyczny [M]13190

1M. Bargłowska z d. Hanczyn [0¬]    
2M. Łempicka z d. Jabłońska [0¬]     
3Maciej (Marcin) Krymski *około 1827 Barany †przed 23-11-1874  
4Maciej (Mateusz) Kaszeta *około 1779 †od 20-01-1846 do 15-04-1854  
5Maciej (Tomasz) Trojanowski  †przed 29-01-1832  
6Maciej (Wojciech) Barwikowski  †przed 26-10-1862  
7Maciej Adamkowski *około 1826 Skaje †28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
8Maciej Adasiewicz  †  
9Maciej Aleksander Grzymkowski *1840 Radziłów †1842 Radziłów /Radziłów/  
10Maciej Aleksander Łaguna *24-02-1838 Stawiane †  
11Maciej Antoni Wiśniewski *1841 Radziłów †03-10-1865 Radziłów /Radziłów/  
12Maciej Arciszewski *około 1827 Żebry †09-12-1868 Żebry /Wąsosz/  
13Maciej Arciszewski  †  
14Maciej B. [0¬]     
15Maciej Bagiński *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
16Maciej Bagiński *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
17Maciej Bagiński  †przed 23-11-1856  
18Maciej Bagiński *około 1816 Przyborowo †  
19Maciej Balcer *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
20Maciej Bałdyga  †po 28-01-1840  
21Maciej Bałdyga *około 1827 Białogrądy †  
22Maciej Bargłowski  †przed 22-11-1824  
23Maciej Bauman  †po 20-11-1864  
24Maciej Bazydło  †po 13-11-1864  
25Maciej Bednarowicz *1754 †29-10-1827 Świdry  
26Maciej Berent  †po 03-06-1816  
27Maciej Biały  †przed 12-07-1887  
28Maciej Biedrzycki *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
29Maciej Biedrzycki  †przed 27-02-1843  
30Maciej Biedrzycki  †przed 16-01-1831  
31Maciej Bielski  †przed 11-1849  
32Maciej Bigda *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
33Maciej Bogdański *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
34Maciej Bogumił  †  
35Maciej Bołman  †25-04-1864  
36Maciej Borawski *około 1795 †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
37Maciej Borawski  †  
38Maciej Borawski *około 1853 Rakowo †  
39Maciej Borawski  †po 23-11-1828  
40Maciej Borawski  †po 12-02-1897  
41Maciej Borawski  †  
42Maciej Borawski  †przed 04-1817  
43Maciej Borawski  †po 01-05-1844  
44Maciej Borawski  †przed 18-12-1808  
45Maciej Borkowski  †od 12-02-1820 do 26-11-1837  
46Maciej Borowicz  †przed 21-09-1874  
47Maciej Borusiewicz [0¬]     
48Maciej Boryszewski *około 1808 Zanklewo †przed 13-05-1860  
49Maciej Brdys [0¬]     
50Maciej Brzozowski  †przed 08-05-1849  
51Maciej Brzuchalski *około 1817 †przed 28-11-1876  
52Maciej Brzuchalski  †  
53Maciej Budny  †po 30-11-1809  
54Maciej Budziński  †przed 19-01-1818  
55Maciej Bukowski *około 1825 Karwowo †21-11-1864 Karwowo /Radziłów/  
56Maciej Bukowski *około 1819 Karwowo †18-09-1849  
57Maciej Burzyński  †przed 17-10-1864  
58Maciej Butrynowicz *około 1785 †po 23-02-1852  
59Maciej Chludziński *około 1791 Bagińskie †od 28-01-1861 do 30-01-1865  
60Maciej Chmielewski *około 1802 Białaszewo †13-04-1862  
61Maciej Chodnicki  †po 13-02-1888  
62Maciej Chodnik *około 1786 †od 08-11-1838 do 18-12-1840  
63Maciej Chodorowski  †przed 06-11-1831  
64Maciej Cholewiński  †przed 11-11-1872  
65Maciej Chorzelski *około 1835 Niećkowo †24-01-1873  
66Maciej Chrostowski  †  
67Maciej Chrzanowski *około 1795 Kieljany †od 03-08-1859 do 29-10-1874  
68Maciej Chrzanowski  †przed 11-02-1851  
69Maciej Chyliński *13-02-1787 †po 23-07-1853  
70Maciej Chyliński  †od 21-02-1848 do 24-11-1850  
71Maciej Ciecierski  †przed 27-02-1870  
72Maciej Cimoch  †po 21-11-1843  
73Maciej Cwaliński * Cwaliny †  
74Maciej Cybula *około 1831 Ruda †22-10-1893  
75Maciej Czaplicki *około 1783 †przed 26-01-1847  
76Maciej Czaplicki  †od 16-01-1837 do 25-02-1838  
77Maciej Czarnecki  †przed 09-11-1816  
78Maciej Czerwiński *około 1862 Kurpiki †  
79Maciej Danielewski [0¬]    
80Maciej Danowski *około 1856 Surały †14-08-1939 Surały /Grabowo/  
81Maciej Danowski *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
82Maciej Danowski  †przed 30-01-1882  
83Maciej Dąbrowski *1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
84Maciej Dąbrowski  †przed 26-02-1867  
85Maciej Dąbrowski  †przed 29-04-1855  
86Maciej Dąbrowski  †przed 16-02-1868  
87Maciej Dąbrowski  †po 23-11-1870  
88Maciej Długołęcki *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
89Maciej Długołęcki *około 1829 †  
90Maciej Dmochowski  †przed 29-10-1834  
91Maciej Dobkowski  †  
92Maciej Dobroński  †05-02-1825 Wizna /Wizna/  
93Maciej Dobrzycki *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
94Maciej Dobrzycki *około 1834 Bagińskie †18-03-1860 Bagińskie /Grabowo/  
95Maciej Dobrzycki  †28-03-1832  
96Maciej Dognarowicz  †przed 19-11-1812  
97Maciej Dołęga  †przed 20-06-1830  
98Maciej Domeło *1860 Czarnówek †po 26-11-1917  
99Maciej Dominiecki *około 1816 Bzury †przed 06-02-1899  
100Maciej Domisiewicz *04-02-1788 Niećkowo †przed 27-11-1865  
101Maciej Domitr  †przed 26-02-1827  
102Maciej Drzewakowski  †  
103Maciej Duchnowski *około 1810 Kubra †24-05-1847 Kubra  
104Maciej Duchnowski  †po 27-02-1871  
105Maciej Duzikowski *około 1811 Wąsosz †22-06-1858  
106Maciej Dworakowski  †przed 06-02-1854  
107Maciej Dziesiński *04-02-1788 Wąsosz †  
108Maciej Dzięgielewski *około 1824 Glinki †od 20-09-1880 do 22-10-1882  
109Maciej Dzięgielewski *około 1783 Dzięgiele †  
110Maciej Dzięgielewski *około 1813 Bagienice par. Romany †  
111Maciej Ekstowicz *około 1786 †10-02-1849 Radziłów /Radziłów/  
112Maciej Ekstowicz *około 1822 Radziłów †po 18-06-1872  
113Maciej Falkowski [0¬]     
114Maciej Filipkowski  †przed 27-11-1837  
115Maciej Filipkowski  †po 04-11-1849  
116Maciej Gacki *10-02-1777 †  
117Maciej Galiński *około 1833 Sośnia †przed 26-11-1894  
118Maciej Gałązka *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
119Maciej Gałecki *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
120Maciej Gałecki  †  
121Maciej Gardocki *około 1794 Mieszołki †02-04-1854 Cedry /Romany/  
122Maciej Gardocki *około 1825 Zaborowo †14-02-1845 Zaborowo  
123Maciej Gardocki  †przed 21-02-1830  
124Maciej Gawecki  †1867  
125Maciej Gerałtowski *około 1810 Szczodruchy †przed 03-11-1872  
126Maciej Gętek *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
127Maciej Gliński  †  
128Maciej Gliński  †przed 11-02-1827  
129Maciej Gniewiecki *około 1766 †  
130Maciej Gocłowski *około 1834 Stawiski †20-12-1881 Kramarzewo /Wąsosz/  
131Maciej Godziszewski  †  
132Maciej Godziszewski  †przed 06-1822  
133Maciej Goliczewski  †przed 11-02-1855  
134Maciej Gołębiewski *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
135Maciej Gontowski *około 1829 Rakowo †  
136Maciej Gosiewski  †przed 25-01-1815  
137Maciej Gosk  †  
138Maciej Gosznowski  †29-11-1844  
139Maciej Górski *około 1763 †11-05-1823 Kramarzewo  
140Maciej Górski *około 1847 Grądy †od 28-02-1905 do 04-03-1919  
141Maciej Górski *23-02-1789 †po 01-05-1839  
142Maciej Górski *około 1820 Konopki par. Grabowo †po 26-02-1862  
143Maciej Górski  †po 09-02-1858  
144Maciej Górski  †po 20-02-1911  
145Maciej Górski * Barany †przed 22-01-1832  
146Maciej Górski  †  
147Maciej Grabowski *około 1800 Targonie Wity †przed 25-11-1855  
148Maciej Grabowski  †po 07-02-1810  
149Maciej Grabowski  †przed 13-11-1850  
150Maciej Grądzki *około 1810 Kraków †po 29-01-1867  
151Maciej Gręda *około 1794 Łojki †przed 24-10-1858  
152Maciej Grochowski  †przed 26-11-1839  
153Maciej Grodzki *około 1785 Męczki †przed 07-02-1853  
154Maciej Gromadzki *około 1824 Świdry Podleśne †  
155Maciej Gryglik  †  
156Maciej Grzymkowski  †przed 24-01-1825  
157Maciej Gutowski *około 1796 Guty †po 06-03-1848  
158Maciej Gutowski *około 1834 Guty Podleśne †po 21-02-1881  
159Maciej Gutowski *1872 Guty Podleśne †19-05-1905 Brzeźno  
160Maciej Gutowski *około 1864 †  
161Maciej Gutowski (Gątoski) z d. Gutowski  †przed 21-11-1810  
162Maciej Iwanczewski *02-1792 Kramówka Mała †od 13-11-1853 do 25-04-1870  
163Maciej Jabłoński *około 1821 Załuski †  
164Maciej Jagielski  †  
165Maciej Jagodziński *1744 †21-02-1814 Wąsosz  
166Maciej Jakubiak  †  
167Maciej Janczewski  †przed 06-02-1844  
168Maciej Jankowski *około 1834 Możdżenie †przed 16-01-1923  
169Maciej Jarząbek *08-02-1788 Łempice †przed 05-03-1848  
170Maciej Jarząbek  †  
171Maciej Józef Karwowski *22-01-1806 Zaborowo †po 27-02-1865  
172Maciej Jóźwik  †  
173Maciej Jóźwik *około 1828 †  
174Maciej Julian Kojro *24-02-1834 Głębocz †po 11-02-1895  
175Maciej Jurski *około 1810 Kamianki †1856  
176Maciej Kacperski *około 1821 †05-11-1839 Kucze Małe /Jedwabne/  
177Maciej Kaczyński  †po 10-11-1839  
178Maciej Kadłubowski *około 1794 †09-04-1844 Okrasin  
179Maciej Kadyszewski *około 1821 Grozimy †  
180Maciej Kadyszewski  †po 29-10-1883  
181Maciej Kalękiewicz  †po 30-07-1884  
182Maciej Kalękiewicz  †  
183Maciej Kalinowski  †przed 22-11-1825  
184Maciej Kalinowski  †przed 28-04-1844  
185Maciej Kalinowski  †przed 08-03-1886  
186Maciej Kalinowski *1848 Racibory †   
187Maciej Kalinowski  †przed 17-02-1828  
188Maciej Kamalski *około 1845 Kucze Wielkie †przed 07-02-1893  
189Maciej Kamiński *około 1842 Sieburczyn †12-06-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
190Maciej Kamiński *około 1795 Wilamowo †od 16-05-1847 do 19-07-1866  
191Maciej Kamiński  †przed 18-11-1827  
192Maciej Karpiński *około 1775 †15-06-1813 Sośnia  
193Maciej Karwowski *około 1815 Skroda †po 03-03-1867  
194Maciej Karwowski *około 1828 Obiedzino †09-07-1878 Zaborowo  
195Maciej Karwowski *około 1813 Karwowo par. Jedwabne †01-1843  
196Maciej Karwowski *około 1805 †  
197Maciej Karwowski  †przed 22-11-1842  
198Maciej Karwowski  †  
199Maciej Karwowski  †od 16-05-1827 do 21-11-1831  
200Maciej Karwowski  †od 23-06-1818 do 09-1824  
201Maciej Karwowski  †  
202Maciej Karwowski  †  
203Maciej Karwowski  †od 17-01-1827 do 09-07-1832  
204Maciej Karwowski  †od 26-02-1827 do 23-10-1832  
205Maciej Karwowski  †przed 19-01-1847  
206Maciej Karwowski  †przed 25-11-1860  
207Maciej Kaszuba [0¬]     
208Maciej Kazimierz Popławski *około 1827 Wojdy †przed 04-02-1879  
209Maciej Kiełczewski *około 1815 Łempice †16-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
210Maciej Kiełczewski *około 1817 Konopki †przed 17-11-1867  
211Maciej Kiełczewski  †przed 02-02-1891  
212Maciej Kierznowski  †od 07-11-1882 do 03-02-1897  
213Maciej Kleszczewski  †po 28-02-1859  
214Maciej Klimaszewski  †przed 27-09-1815  
215Maciej Klimaszewski  †przed 07-02-1843  
216Maciej Kołomyjski  †przed 11-02-1850  
217Maciej Komosa *12-02-1794 Ławsk †przed 20-04-1854  
218Maciej Komosa [0¬]    
219Maciej Koniecko  †  
220Maciej Konik  †po 05-08-1897  
221Maciej Konik *około 1826 †  
222Maciej Konopka *około 1859 Sośnia †przed 23-01-1924  
223Maciej Konopka *około 1763 †12-11-1823 Konopki  
224Maciej Konopka *około 1784 Łoje †od 20-11-1838 do 06-03-1848  
225Maciej Konopka  †przed 12-02-1865  
226Maciej Konopka  †po 07-02-1842  
227Maciej Konopka *około 1904 Sośnia †  
228Maciej Konopka  †  
229Maciej Konopka  †od 08-07-1827 do 21-02-1841  
230Maciej Konopka  †po 07-02-1842  
231Maciej Konopka  †przed 25-11-1822  
232Maciej Kopczyński  †  
233Maciej Koryszewski  †po 26-01-1830  
234Maciej Korytkowski  †przed 09-02-1820  
235Maciej Kossakowski *24-03-1883 Wilamowo †20-12-1963 Niećkowo /Wąsosz/  
236Maciej Kossakowski *około 1805 Janczewo †18-07-1847  
237Maciej Kossakowski  †przed 07-02-1842  
238Maciej Kossakowski *około 1810 Nieławice †  
239Maciej Kostecki *około 1811 Ślesin †przed 26-07-1880  
240Maciej Koszykowski  †przed 01-03-1813  
241Maciej Kotowski *około 1787 Rutki Nory †przed 25-07-1843  
242Maciej Kotowski  †od 16-02-1840 do 21-11-1858  
243Maciej Kowalewski *16-02-1843 Wojsławy †15-02-1920 Odessa  
244Maciej Kowalewski  †po 16-02-1897  
245Maciej Kowalewski  †przed 26-04-1853  
246Maciej Kownacki  †przed 20-11-1820  
247Maciej Kozikowski *około 1829 Karwowo †od 25-06-1894 do 25-04-1904  
248Maciej Kozikowski *około 1835 Radziłów †po 03-02-1896  
249Maciej Kozikowski *około 1830 Ciemnoszyje †  
250Maciej Kozikowski  †po 18-01-1881  
251Maciej Kozikowski  †po 21-01-1896  
252Maciej Kozikowski  †przed 10-07-1895  
253Maciej Kozikowski  †po 12-05-1818  
254Maciej Kozikowski  †przed 03-03-1867  
255Maciej Kozikowski  †po 01-05-1908  
256Maciej Kozioł [0¬]    
257Maciej Kozłowski *około 1853 Gardoty †25-12-1893 Bronaki-Olki  
258Maciej Kozłowski  †przed 11-01-1815  
259Maciej Kozłowski  †przed 25-01-1875  
260Maciej Kraiński *około 1813 Okrasin †po 25-11-1884  
261Maciej Krasnowski *około 1843 Wizna †1869  
262Maciej Kropiewnicki *około 1859 Romany †  
263Maciej Krupa  †przed 20-11-1899  
264Maciej Krzywiński *około 1805 Kapice †  
265Maciej Krzyżanowski *około 1794 †16-12-1855 Czarnówek  
266Maciej Kubrowski  †  
267Maciej Kucharski  †po 10-02-1816  
268Maciej Kuczewski  †przed 24-11-1833  
269Maciej Kuczewski  †przed 21-05-1843  
270Maciej Kuczewski *22-02-1850 Szwelczyn †  
271Maciej Kuczyński *około 03-1808 Płochowo †od 23-02-1868 do 07-05-1971  
272Maciej Kuczyński *18-02-1794 Guty †15-08-1833  
273Maciej Kuczyński *około 1809 †   
274Maciej Kukliński  †po 28-01-1839  
275Maciej Kulczyński [0¬]     
276Maciej Kulikowski *około 1791 Sienickie †po 06-02-1866  
277Maciej Kulikowski *17-02-1794 Żebry †po 26-11-1854  
278Maciej Kumkowski  †po 20-05-1850  
279Maciej Kura [0¬]     
280Maciej Kurkowski *około 1812 Jaki †13-10-1841 Jaki  
281Maciej Kurkowski  †przed 05-06-1848  
282Maciej Kurkowski  †przed 27-07-1847  
283Maciej L.  †  
284Maciej Lachowicz *około 1811 Skaje †przed 16-01-1868  
285Maciej Lachowicz  †przed 16-02-1919  
286Maciej Laskowski *około 1801 Kucze †przed 07-11-1859  
287Maciej Laskowski  †przed 15-02-1858  
288Maciej Laskowski  †od 17-11-1813 do 22-11-1817  
289Maciej Laszczkowski *około 1814 Ławsk †przed 25-11-1866  
290Maciej Laszczkowski  †przed 14-11-1841  
291Maciej Laszczkowski  †przed 06-11-1822  
292Maciej Laszczkowski  †przed 01-05-1899  
293Maciej Lenczewski  †przed 07-10-1850  
294Maciej Lendzian  †przed 15-11-1815  
295Maciej Leosiewski *około 1853 Siestrzanki †po 15-05-1906  
296Maciej Leosiewski  †17-02-1907 Siestrzanki /Burzyn/  
297Maciej Leszczewski *około 1808 Kucze Wielkie †od 24-07-1871 do 21-11-1882  
298Maciej Leszczewski  †po 12-02-1817  
299Maciej Leszczyński *około 1763 †31-10-1824 Wąsosz /Wąsosz/  
300Maciej Lipiński *około 1868 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 02-02-1926  
301Maciej Lipiński *około 1831 Kubra †po 29-01-1883  
302Maciej Lipiński *około 1858 Kubra †  
303Maciej Lipiński  †po 12-11-1894  
304Maciej Lisowski [0¬]     
305Maciej Locman *około 1852 Wierzbowo †  
306Maciej Lubelski  †przed 20-09-1815  
307Maciej Łempicki *16-02-1748 Bagienice †23-04-1826 Bagienice   
308Maciej Łempicki *około 1801 Bagienice †18-07-1845 Bagienice  
309Maciej Łempicki *26-01-1777 Bagienice †   
310Maciej Łepkowski  †od 18-05-1862 do 30-07-1884  
311Maciej Łojewski *około 1800 Łoje Awissa †po 27-11-1854  
312Maciej Łojewski *około 1796 Łoje †przed 24-11-1847  
313Maciej Łojewski  †przed 13-02-1825  
314Maciej Łosewicz *około 1836 Białaszewo †przed 23-01-1888  
315Maciej Łosewicz  †od 22-01-1822 do 26-01-1834  
316Maciej Łuba  †przed 24-11-1846  
317Maciej Maciora *około 1830 Przechody †po 05-02-1900  
318Maciej Maciora  †przed 22-01-1854  
319Maciej Maciorowski *około 1821 Przechody †przed 28-01-1895  
320Maciej Maciorowski  †po 25-11-1839  
321Maciej Magnuszewski  †  
322Maciej Majewicz [0¬]    
323Maciej Makoszewicz  †po 20-11-1811  
324Maciej Makowski *około 1816 Wyrzyki †po 13-02-1890  
325Maciej Makowski *około 1829 Marki †po 03-02-1886  
326Maciej Makowski *około 1812 Rutkowskie †  
327Maciej Makowski  †po 23-11-1863  
328Maciej Makowski  †  
329Maciej Makowski  †przed 03-02-1824  
330Maciej Malinowski *około 1827 Ciemnoszyje †po 08-02-1886  
331Maciej Malinowski *około 1818 Wąsosz †  
332Maciej Malinowski  †  
333Maciej Malinowski  †przed 22-01-1816  
334Maciej Malinowski  †po 06-02-1893  
335Maciej Marcinowski  †przed 06-02-1872  
336Maciej Marcińczyk  †15-02-1853  
337Maciej Margiej *około 1845 †14-11-1886  
338Maciej Mariusz Domitrz [0¬]     
339Maciej Markowski *około 1799 Ławsk †  
340Maciej Markowski  †przed 16-01-1906  
341Maciej Markowski  †przed 15-02-1874  
342Maciej Marzewski [0¬]    
343Maciej Masłowski *około 1818 Kubra †od 16-11-1891 do 23-09-1901  
344Maciej Mateuszczyk *około 1826 Wizna †  
345Maciej Matysiewicz *około 1808 Mścichy †27-04-1855 Bagienice  
346Maciej Metelski *około 1809 Ławsk †14-10-1865 Obrytki  
347Maciej Metelski *około 1896 Klimaszewnica †   
348Maciej Metelski *około 1856 Osowiec †  
349Maciej Metelski  †przed 02-03-1862  
350Maciej Metelski  †po 02-02-1920  
351Maciej Michał Rutkowski *około 1890 Radziłów †przed 16-02-1931  
352Maciej Mieczkowski *około 1822 Rostki par. Romany †po 09-02-1880  
353Maciej Mieczkowski  †po 16-02-1837  
354Maciej Mikucki  †od 06-02-1855 do 05-02-1866  
355Maciej Mikulewicz *około 1813 Jedwabne †po 18-11-1857  
356Maciej Milewski *około 1844 Bzury †20-01-1921 Bzury  
357Maciej Milewski  †po 04-02-1828  
358Maciej Milewski *około 1893 Bzury †  
359Maciej Milewski  †  
360Maciej Mocarski *około 1841 Radziłów †1897  
361Maciej Mocarski  †po 24-10-1843  
362Maciej Mocarski  †przed 24-05-1864  
363Maciej Modzelewski *około 1823 Radziłów †31-03-1893 Radziłów /Radziłów/  
364Maciej Modzelewski *23-02-1794 Wąsosz †od 26-11-1837 do 22-02-1854  
365Maciej Modzelewski  †przed 29-05-1859  
366Maciej Modzelewski  †po 13-11-1843  
367Maciej Mogielnicki  †przed 27-02-1821   
368Maciej Moniuszko *około 1798 †po 23-11-1853  
369Maciej Mońko  †  
370Maciej Mozgoła *około 1765 †  
371Maciej Mozgoła *około 1773 †  
372Maciej Mroczkowski *około 1817 Wojsławy †od 09-02-1891 do 14-02-1893  
373Maciej Mroczkowski *około 1830 Wierciszewo †po 14-02-1882  
374Maciej Mroczkowski  †od 13-02-1849 do 07-02-1853  
375Maciej Mroczkowski *10-02-1789 Wojsławy †   
376Maciej Mroczkowski *około 1856 Borawskie †  
377Maciej Mrówka  †przed 14-11-1841  
378Maciej Mróz  †  
379Maciej Mścichowski *około 1834 Mścichy †29-03-1920 Mścichy /Radziłów/  
380Maciej Mucharski  †przed 21-11-1858  
381Maciej Musialik [0¬]    
382Maciej Napiórkowski  †po 26-10-1853  
383Maciej Narolewski  †przed 10-1908  
384Maciej Nasiadka  †  
385Maciej Niebrzydowski *20-02-1791 Nieciki †przed 21-11-1847  
386Maciej Niebrzydowski  †przed 19-02-1838  
387Maciej Niebrzydowski  †po 21-07-1861  
388Maciej Nieciecki  †przed 29-10-1865  
389Maciej Nienałtowski *1648 †   
390Maciej Nieradko *około 1841 Okrasin †25-07-1890 Okrasin /Radziłów/  
391Maciej Nieradko  †przed 16-08-1840  
392Maciej Nieradko  †przed 19-06-1864  
393Maciej Nieradko  †przed 06-03-1859  
394Maciej Nieradko  †po 23-01-1838  
395Maciej Niziński  †  
396Maciej Nowak  †przed 01-11-1840  
397Maciej Nowakowski *około 1858 Radziłów †po 16-02-1925  
398Maciej Obrycki  †przed 11-11-1900  
399Maciej Obrycki  †po 23-02-1897  
400Maciej Odachowski  †  
401Maciej Okurowski  †przed 24-11-1897  
402Maciej Olszewski *około 1846 Klimaszewnica †po 15-02-1904  
403Maciej Olszewski  †  
404Maciej Olszewski  †przed 25-11-1866  
405Maciej Ołdakowski *około 1857 Wąsosz †03-07-1864 Wąsosz  
406Maciej Organek  †po 17-02-1867  
407Maciej Orzechowski *około 1808 Kamieniec †od 29-01-1866 do 23-02-1883  
408Maciej Orzechowski  †po 24-11-1851  
409Maciej Orzechowski  †po 09-05-1846  
410Maciej Osowski *około 1748 †06-11-1828 Niedźwiedzkie  
411Maciej Ossowski  †po 17-02-1919  
412Maciej Ostapkowicz  †przed 06-02-1853  
413Maciej Ostaszewski *około 1818 †13-08-1855  
414Maciej Owsianko *20-02-1797 Dybła †05-02-1864 Bzury /Wąsosz/  
415Maciej Pachucki *1862 Radziłów †  
416Maciej Pasiewicz  †od 09-11-1851 do 18-02-1855  
417Maciej Paszkowski *około 1782 †po 31-01-1847  
418Maciej Pawłowski *około 1804 †08-06-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
419Maciej Perkowski *około 1803 †przed 16-01-1857  
420Maciej Perzanowski  †  
421Maciej Piaseczny  †przed 29-09-1896  
422Maciej Pieńczykowski  †  
423Maciej Pieńkowski  †po 04-02-1809  
424Maciej Piotr Szumowicz *około 1836 Tobyłka †  
425Maciej Piotrkowski  †przed 14-11-1892  
426Maciej Piotrkowski *25-02-1838 Sokoły †  
427Maciej Piotrowski  †po 11-02-1855  
428Maciej Piwko *około 1812 Barany †  
429Maciej Podgórski *około 1835 Wizna †  
430Maciej Podsiad  †  
431Maciej Pogorzelski *1840 Przytuły †od 24-10-1892 do 26-02-1906  
432Maciej Polkowski  †  
433Maciej Polkowski  †od 26-11-1832 do 01-06-1858  
434Maciej Popławski  †  
435Maciej Popławski  †przed 27-05-1844  
436Maciej Popowski *około 1812 Kapice †po 11-11-1878  
437Maciej Protasiewicz  †  
438Maciej Pruszyński *około 1830 Rydzewo-Pieniążek †po 13-02-1888  
439Maciej Przestrzelski  †  
440Maciej Przestrzelski  †  
441Maciej Przyborowski  †  
442Maciej Przyborowski  †przed 08-06-1847  
443Maciej Puchalski  †przed 21-11-1841  
444Maciej Raczek [0¬]    
445Maciej Rajski *około 1799 Słucz †od 10-02-1852 do 16-11-1857  
446Maciej Rakowski *około 1840 Marki †  
447Maciej Ramotowski *około 1807 Mieczki †po 30-09-1863  
448Maciej Ramotowski *około 1823 Mieczki †21-04-1873 Rutkowskie /Burzyn/  
449Maciej Ramotowski *około 1872 Ramoty †  
450Maciej Ramotowski  †po 06-03-1848  
451Maciej Ramotowski * Orlikowo †12-01-1905 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
452Maciej Ramotowski  †przed 06-02-1839  
453Maciej Ramotowski  †  
454Maciej Ramotowski  †od 01-06-1826 do 27-11-1847  
455Maciej Ramotowski  †przed 29-05-1827  
456Maciej Renkiewicz *1859 Mścichy †przed 11-1901  
457Maciej Robaczyński *28-01-1799 Kędziorowo †27-11-1848 Kędziorowo  
458Maciej Robaczyński *około 1797 †  
459Maciej Rogalski *około 1796 Bronaki-Pietrasze †po 26-10-1858  
460Maciej Rogalski *około 1843 Jaki †przed 19-07-1904  
461Maciej Rogalski *około 1860 Rogale †po 06-02-1921  
462Maciej Rogiński  †po 10-02-1930  
463Maciej Rogiński * Brzozowa Wólka †przed 24-11-1821  
464Maciej Rogowski *około 1838 Wagi †19-09-1893 Glinki  
465Maciej Rogowski *około 1792 Pluty †24-03-1838 Pluty /Przytuły/  
466Maciej Rogowski *około 1815 Pluty †14-07-1851  
467Maciej Rogowski  †  
468Maciej Rogowski  †07-01-1835  
469Maciej Rogowski  †przed 16-11-1851  
470Maciej Rogowski  †przed 10-02-1819  
471Maciej Romanowski  †  
472Maciej Romuald Skrodzki *około 1824 Surały †przed 10-02-1885  
473Maciej Rostkowski  †  
474Maciej Rozwadowski  †po 05-11-1826  
475Maciej Rozwadowski  †  
476Maciej Ruchacz *około 1839 Rajgród †  
477Maciej Ruchaczewski *około 1857 Szczuczyn †  
478Maciej Rudnicki  †przed 20-01-1861  
479Maciej Rudnik  †przed 13-02-1860  
480Maciej Rusiński *około 1789 †02-12-1842 Czerwonki  
481Maciej Ruszczyk *około 1834 Brzozowa Wólka †30-08-1870  
482Maciej Ruszczyk  †po 18-02-1822  
483Maciej Rutkowski *około 1827 Wasilówka †od 21-02-1887 do 07-11-1893  
484Maciej Rutkowski *około 1816 Kamińskie †  
485Maciej Rutkowski  †po 16-02-1862  
486Maciej Rutkowski  †po 05-02-1865  
487Maciej Rybiński  †po 01-11-1826  
488Maciej Rydzewski  †po 25-02-1816  
489Maciej Saciłowski *około 1802 Sośnia †po 25-01-1863  
490Maciej Sadowski  †po 19-02-1834  
491Maciej Samełka  †  
492Maciej Saniewski  †  
493Maciej Siedlecki *około 1876 Wąsosz †01-10-1946 Kędziorowo  
494Maciej Siedlecki  †po 23-11-1847  
495Maciej Siedlecki *około 1846 Wąsosz †  
496Maciej Sienicki *około 1872 †  
497Maciej Sierbiński  †od 17-02-1851 do 06-12-1853  
498Maciej Sikorski *około 1797 Przyborowo †od 03-02-1856 do 06-11-1864  
499Maciej Sikorski *około 1868 Gałązki †  
500Maciej Sikorski  †po 07-02-1844  
501Maciej Sikorski  †po 21-02-1832  
502Maciej Sikorski  †po 14-11-1854  
503Maciej Sikorski  †  
504Maciej Skrodzki * Skroda †przed 19-05-1829  
505Maciej Skrodzki  †po 23-11-1825  
506Maciej Skrodzki  †po 14-02-1865  
507Maciej Skrodzki  †po 27-02-1854  
508Maciej Slebicki  †po 30-01-1853  
509Maciej Słowicki  †przed 22-02-1857  
510Maciej Sobolewski *około 1815 Niećkowo †09-09-1865 Niećkowo  
511Maciej Sobolewski  †przed 26-11-1811  
512Maciej Sobolewski  †  
513Maciej Sokołek *26-02-1780 Wąsosz †przed 04-1831  
514Maciej Sokołowski  †przed 06-06-1836  
515Maciej Sokołowski *około 1846 Sokoły par. Romany †  
516Maciej Sokołowski  †  
517Maciej Sokołowski  †po 22-01-1872  
518Maciej Solistyński z d. Sielestyński  †przed 26-11-1850  
519Maciej Sosnowski  †od 26-11-1837 do 09-05-1847  
520Maciej Stachurzewski [0¬]     
521Maciej Stanisław Bagiński *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
522Maciej Staniszewski *około 1852 Ławsk †15-04-1930 Ławsk  
523Maciej Staniszewski  †przed 02-02-1845  
524Maciej Staniszewski *23-02-1784 Ławsk †  
525Maciej Staniszewski  †przed 18-11-1838  
526Maciej Stapiński  †  
527Maciej Stypułkowski  †przed 03-02-1875  
528Maciej Sulewski *15-02-1790 Zaborowo †15-04-1851 Zaborowo  
529Maciej Sulewski *około 1782 Sieburczyn †przed 08-11-1840   
530Maciej Sulewski *około 1798 †od 26-11-1834 do 27-11-1889  
531Maciej Sulewski [0¬]     
532Maciej Sulewski *około 1865 Sieburczyn †   
533Maciej Sulewski *około 1801 Sieburczyn †  
534Maciej Sulewski  †przed 22-11-1840  
535Maciej Sulewski  †przed 28-01-1818  
536Maciej Sulewski *10-02-1800 †  
537Maciej Sulewski *23-02-1786 Sulewo Prusy †  
538Maciej Sulimowicz *15-02-1749 Wąsosz †29-12-1818 Wąsosz  
539Maciej Surawski *około 1866 Guty †  
540Maciej Sutkowski  †po 08-11-1847  
541Maciej Sylwester Zielony [0¬]     
542Maciej Szablak * Ruda †po 15-02-1825  
543Maciej Szabłowski  †  
544Maciej Szczep *około 1831 Giełczyn †  
545Maciej Szczepek  †przed 25-05-1857  
546Maciej Szleszyński *około 1837 Mieszołki †14-07-1869 Mieszołki /Romany/  
547Maciej Szleszyński  †po 04-06-1823  
548Maciej Szliwiński *około 1813 †  
549Maciej Sztachelek *około 1813 Białogrądy †17-01-1848  
550Maciej Szumowski  †przed 03-06-1832  
551Maciej Szyjka  †przed 26-11-1832  
552Maciej Szyjka  †  
553Maciej Szymanowski *około 1783 Kurejwa †od 20-02-1843 do 08-11-1846  
554Maciej Szymanowski  †przed 22-11-1815  
555Maciej Szymański  †  
556Maciej Szymański  †  
557Maciej Szymkiewicz *około 1800 Sojczyn-Borowy †26-03-1828 Ruda  
558Maciej Szymkiewicz  †przed 26-01-1850  
559Maciej Śliwiński *1814 Białogrądy †przed 02-07-1883  
560Maciej Śmiarowski *około 1863 Mieczki †16-01-1941 Świdry  
561Maciej Śmiarowski *około 1825 Mieczki Czarne †21-06-1862  
562Maciej Śmiarowski  †przed 11-02-1817  
563Maciej Świderski  †  
564Maciej Świderski *30-01-1798 Świdry †  
565Maciej Świderski  †po 28-11-1820  
566Maciej Święciński *około 1753 Gutki †09-03-1851 Gutki  
567Maciej Święczkowski  †przed 20-11-1833  
568Maciej Świgoński *1748 †11-03-1833 Żebry  
569Maciej Tarnacki *około 1828 Ławsk †po 18-02-1895  
570Maciej Tarnacki [0¬]    
571Maciej Tomaszewski *około 1823 Rydzewo-Pieniążek †od 16-11-1875 do 09-05-1881  
572Maciej Trepanowski *około 1790 Wizna †przed 25-11-1855  
573Maciej Trepanowski *około 1799 Wizna †od 07-11-1853 do 23-02-1873  
574Maciej Trojanowski *około 1805 †01-05-1881 Surały /Grabowo/  
575Maciej Trzaska  †  
576Maciej Trzonkowski  †po 09-11-1823  
577Maciej Trzonkowski *około 1795 Niedźwiadna †  
578Maciej Tyszka  †po 26-11-1865  
579Maciej Walendzik *około 1848 Bzury †16-10-1874 Bzury  
580Maciej Walewski *23-02-1798 Wąsosz †06-06-1831  
581Maciej Walewski  †  
582Maciej Waniewski  †  
583Maciej Wasilewski  †przed 31-10-1852  
584Maciej Wasiulewski  †przed 17-06-1851  
585Maciej Wądołowski *około 1821 Łojewek †25-08-1888 Bronaki-Pietrasze  
586Maciej Wądołowski  †przed 30-01-1837  
587Maciej Wądołowski  †  
588Maciej Wądołowski  †przed 29-01-1839  
589Maciej Węgorz *około 1793 †  
590Maciej Wieczorek  †przed 26-02-1816  
591Maciej Wierciszewski  †  
592Maciej Wierzbowski  †po 07-09-1825  
593Maciej Wietoska *około 1783 Szczuczyn †  
594Maciej Wietoszko  †przed 02-02-1842  
595Maciej Więckowski  †przed 22-06-1851  
596Maciej Wiszowaty  †06-04-1832  
597Maciej Wiszowaty  †przed 02-02-1813  
598Maciej Wiśniewski *około 1798 Kramkowo †po 05-10-1874  
599Maciej Wiśniewski *około 1799 Szczuczyn †05-01-1860  
600Maciej Wiśniewski *21-02-1790 Kędziorowo †od 26-11-1843 do 20-02-1847  
601Maciej Wiśniewski *około 1864 Mścichy †  
602Maciej Wiśniewski *około 1831 Włosty †  
603Maciej Wiśniewski *20-02-1802 Ruda †  
604Maciej Wiśniewski  †przed 02-02-1847  
605Maciej Wiśniewski  †od 02-02-1847 do 11-02-1877  
606Maciej Wiśniewski  †po 12-11-1854  
607Maciej Wiśniewski  †przed 29-10-1854  
608Maciej Wojnowski  †  
609Maciej Wojsław *02-03-1788 Grędy †02-01-1857 Grędy  
610Maciej Wojsław  †przed 23-02-1857  
611Maciej Woliński  †od 24-11-1839 do 18-01-1853  
612Maciej Wołągiewicz  †przed 11-07-1854  
613Maciej Wołyniec  †  
614Maciej Wójcicki *około 1806 Kapice †od 14-02-1858 do 07-02-1863  
615Maciej Wróblewski *około 1854 Mocarze †od 24-10-1910 do 14-05-1927  
616Maciej Wszeborowski  †  
617Maciej Wykowski  †od 11-02-1868 do 19-02-1882  
618Maciej Wyłuda *około 1785 †08-03-1863 Kapice  
619Maciej Wysocki *23-02-1860 Niedźwiadna †05-02-1929 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
620Maciej Wysocki *około 1840 Rydzewo Szlacheckie †po 24-01-1893  
621Maciej Wysocki *około 1798 †przed 19-06-1848  
622Maciej Wysocki *około 1815 Wysokie †przed 25-11-1861  
623Maciej Wysocki * Chrostowo †od 19-02-1855 do 29-01-1874  
624Maciej Wysocki  †  
625Maciej Zajk *około 1827 Białaszewo †po 08-02-1892  
626Maciej Zajkowski  †po 18-11-1832  
627Maciej Zajkowski  †po 23-02-1852  
628Maciej Zakaszewski  †przed 07-02-1815  
629Maciej Zalewski *około 1826 Wizna †27-01-1890 Wizna /Wizna/  
630Maciej Zalewski *około 1838 Wścieklice †po 17-02-1896  
631Maciej Zalewski *około 1835 Borawskie †po 03-09-1889  
632Maciej Zalewski  †przed 07-02-1819  
633Maciej Zalewski *1814 Ruda †  
634Maciej Załągowski  †  
635Maciej Zamojski *23-02-1850 Możdżenie †  
636Maciej Zaniewski *około 1842 Okrasin †od 20-07-1889 do 28-01-1895  
637Maciej Zaniewski  †  
638Maciej Zaniewski  †  
639Maciej Zelkowski  †przed 24-01-1856  
640Maciej Zieliński  †przed 27-02-1859  
641Maciej Ziemkiewicz  †  
642Maciej Zygmunt Malecki *około 1882 Szczuczyn †przed 18-10-1922  
643Maciej Zyskowski *około 1823 Kapice †po 18-11-1872  
644Maciej Żebrowski *około 1850 Borawskie †09-06-1890 Borawskie  
645Maciej Żebrowski  †po 26-11-1850  
646Maciej Żukowski  †po 27-11-1827  
647Madgalen Duchnowska z d. Piotrowska  †po 15-09-1877  
648Magda Holda [0¬]     
649Magda Kapelewska z d. Gacka [0¬]     
650Magda Konopka [0¬]     
651Magda Mordasiewicz [0¬]     
652Magda Obrembska z d. Sochaczewska [0¬]    
653Magda Smolińska z d. Chylińska [0¬]     
654Magda? Żbikowska [0¬]     
655Magdalena (Barbara) Bagińska z d. Czaplicka  †przed 02-05-1830  
656Magdalena (Otolia) Perzanowska z d. Mordasiewicz  †przed 16-07-1905  
657Magdalena Adamska z d. Karczewska  †od 17-11-1851 do 09-02-1858  
658Magdalena Albińska z d. Szczepankowska (Kamalska)  †przed 23-11-1808  
659Magdalena Anna Chrostowska *około 1801 Wagi †przed 01-1828  
660Magdalena Bagińska z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
661Magdalena Bagińska z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
662Magdalena Bagińska z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
663Magdalena Bagińska z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
664Magdalena Bagińska z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
665Magdalena Balasz z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
666Magdalena Banachowska z d. Janczewska  †  
667Magdalena Baraszkiewicz z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
668Magdalena Barzykowska z d. Mikucka  †  
669Magdalena Bielawska z d. Kosmaczewska *około 1828 Radziłów †12-03-1907  
670Magdalena Bielecka z d. Supińska  †  
671Magdalena Bilska  †  
672Magdalena Bobrowska z d. Nagórska  †przed 08-11-1847  
673Magdalena Bogusławska z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
674Magdalena Borawska z d. Karwowska  †po 25-11-1835  
675Magdalena Borowicz z d. Miller  †przed 21-09-1874  
676Magdalena Borusiewicz [0¬]     
677Magdalena Bronakowska z d. Gutowska  †  
678Magdalena Brusiewska z d. Bielawska  †przed 20-10-1850  
679Magdalena Brykner z d. Żakowska  †przed 31-01-1859  
680Magdalena Bryl z d. Majewska  †  
681Magdalena Brzuszewska z d. Bielawska  †po 23-02-1830  
682Magdalena Buńska z d. Gładkowska  †po 26-11-1821  
683Magdalena Chodnicka z d. Dąbrowska *około 1853 Bzury †przed 02-05-1921  
684Magdalena Chodnicka z d. Żylińska (Zieleńska)  †od 16-10-1849 do 21-06-1868  
685Magdalena Chojnowska z d. Szwejkowska  †przed 15-07-1849  
686Magdalena Chojnowska z d. Szumowska  †przed 16-02-1909  
687Magdalena Chojnowska z d. Wiśniewska *około 1891 Bujenka †  
688Magdalena Chrostowska z d. Łempicka *21-05-1813 Sulewo Prusy †od 21-01-1851 do 27-01-1874   
689Magdalena Chrzanowska z d. Sulewska *26-05-1823 Godlewo †przed 16-07-1883  
690Magdalena Chrzanowska z d. Sulewska *około 1824 Godlewo †25-08-1874 Wąsosz  
691Magdalena Chrzanowska z d. Godlewska *około 1809 Danowo †02-11-1852  
692Magdalena Chrzanowska z d. Borawska  †od 06-02-1921 do 06-06-1938  
693Magdalena Chrzanowska z d. Karwowska  †po 14-02-1847  
694Magdalena Chylińska z d. Ślaska  †przed 17-10-1882  
695Magdalena Cichocka *około 1809 †21-02-1811 Wąsosz  
696Magdalena Ciecierska z d. Marczykowska *około 1841 Grabowskie †19-12-1880 Wąsosz  
697Magdalena Ciecierska *16-05-1799 Wąsosz †  
698Magdalena Cimoch z d. Czarnecka  †od 06-02-1850 do 14-10-1866  
699Magdalena Cwalińska z d. Niebrzydowska *około 1801 Niebrzydy †06-12-1858  
700Magdalena Czarnecka z d. Walewska *około 1813 Żebry †23-04-1876  
701Magdalena Czarnecka z d. N  †  
702Magdalena Czyżewska *25-05-1784 Wąsosz †  
703Magdalena Ćmielewska z d. Zalewska  †po 07-02-1854  
704Magdalena Ćmielewska z d. Ciszewska  †przed 21-09-1896  
705Magdalena Danielczyk z d. Wiśniewska  †po 30-01-1837  
706Magdalena Danuta Herczyńska [0¬]    
707Magdalena Dąbkowska z d. Kurkowska  †  
708Magdalena Dąbrowska z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
709Magdalena Dąbrowska z d. N  †przed 10-07-1840  
710Magdalena Dęba z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
711Magdalena Dobkowska z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
712Magdalena Dobrońska  †przed 28-02-1832  
713Magdalena Doliwa z d. Ciszewska [0¬]    
714Magdalena Dołęga z d. Strąkowska  †przed 05-1818  
715Magdalena Domańska z d. Lenczewska  †przed 07-10-1895  
716Magdalena Domitrz z d. Niedziałkowska [0¬]     
717Magdalena Drozdowska *około 1829 Kędziorowo †11-01-1838 Kędziorowo /Wąsosz/  
718Magdalena Dubowska z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
719Magdalena Duchnowska z d. Kamińska *około 1823 †po 12-02-1884  
720Magdalena Dymitry z d. Lebiedzińska  †po 17-01-1928  
721Magdalena Dziekońska z d. Chodorowska  †przed 26-09-1881  
722Magdalena Fiedorowicz z d. Saciłowska *około 1840 Sośnia †  
723Magdalena Figurska z d. Gacka  †po 02-02-1830   
724Magdalena Filipkowska z d. Gardocka  †  
725Magdalena Filipkowska z d. Cimoch  †od 21-11-1847 do 26-12-1859  
726Magdalena Filipkowska z d. Małachowska  †po 30-08-1826  
727Magdalena Frączkiewicz z d. Ofierzyńska  †przed 09-07-1832  
728Magdalena Frączkowska z d. Ławska  †05-05-1880  
729Magdalena Gardocka *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 21-11-1922  
730Magdalena Gardocka z d. Dobrzycka  †przed 21-02-1830  
731Magdalena Gardocka z d. Szczepkowska ?  †przed 14-11-1815  
732Magdalena Gawkowska z d. Dzierżanowska  †przed 01-11-1857  
733Magdalena Gąsiewska z d. Kozłowska *około 1832 Święcienin †po 18-02-1895  
734Magdalena Ginyard z d. Łempicka [0¬]     
735Magdalena Glińska z d. N  †  
736Magdalena Godlewska z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
737Magdalena Godlewska z d. Karwowska  †  
738Magdalena Godlewska z d. Grądzka  †  
739Magdalena Gołaszewska z d. Misztal [0¬]     
740Magdalena Gołębiewska z d. Szepietowska *około 1796 †  
741Magdalena Gosiewska z d. Budna *około 1810 Danowo †  
742Magdalena Górska z d. Klimaszewska *około 1786 †po 27-06-1843  
743Magdalena Górska z d. N  †  
744Magdalena Górska z d. Bocianowska  †po 24-01-1848  
745Magdalena Grabowska z d. Kryszczńska *około 1792 Kubra †przed 12-1836  
746Magdalena Grabowska z d. N  †po 06-02-1842  
747Magdalena Grądzka z d. Brzostowska *około 1795 Brzostowo †przed 13-02-1854  
748Magdalena Grądzka z d. N  †przed 17-02-1840  
749Magdalena Grądzka z d. Makowska *około 1798 Makowskie †  
750Magdalena Grądzka z d. Konopka *około 1788 Konopki Chude †  
751Magdalena Gromadzka z d. Zabielska  †  
752Magdalena Gronostajska z d. Godlewska *około 1854 Konopki †30-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
753Magdalena Grzymkowska [0¬]    
754Magdalena Grzymkowska z d. Kuczyńska  †przed 19-09-1928  
755Magdalena Gumowska z d. Bzura  †przed 19-11-1850  
756Magdalena Gurzyńska z d. N  †  
757Magdalena Guzowska z d. N  †  
758Magdalena Irena Marzec z d. Żydło [0¬]     
759Magdalena Iwanowska z d. Śliwoska  †po 26-05-1833  
760Magdalena Jaczyńska z d. Czerwonka *około 1868 Kurki †17-09-1939 Jaki /Słucz/  
761Magdalena Jaczyńska  †po 06-02-1854  
762Magdalena Jagodzińska z d. Kozłowska *około 1761 †19-08-1819 Wąsosz /Wąsosz/  
763Magdalena Jankowska z d. Brykner *około 1834 Warszawa †  
764Magdalena Jankowska z d. Milewska  †po 26-01-1891  
765Magdalena Jarząbek [0¬]     
766Magdalena Jaśkowska z d. N [0¬]    
767Magdalena Jaźwińska z d. Fiedrych *około 1797 Bilwinowo †28-02-1872 Mazewo  
768Magdalena Jesionowska z d. Janicka  †  
769Magdalena Joanna Ewa Dobrzycka z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
770Magdalena Jolanta Paździor z d. Szymborska [0¬]    
771Magdalena Józefa Borkowska z d. Trzonkowska *około 1867 Niećkowo †po 19-11-1930  
772Magdalena Jóźwik z d. Rykaczewska  †przed 04-09-1849  
773Magdalena Jurska z d. Skrodzka *około 1791 †  
774Magdalena Kacperska z d. Gołębiewska *około 1828 Radziłów †od 14-09-1887 do 10-02-1890  
775Magdalena Kacperska z d. Dąbrowska *około 1822 Siestrzanki †  
776Magdalena Kaleczyńska z d. Fadrowska  †  
777Magdalena Kalicka z d. Glinka  †przed 20-06-1810  
778Magdalena Kalinowska z d. Umilijanowska  †po 30-01-1899  
779Magdalena Kamińska z d. Sikorska *około 1814 Wąsosz †11-09-1864 Wąsosz  
780Magdalena Karczewska z d. Baraczkowska  †  
781Magdalena Karwowska z d. Zakrzewska *około 1800 †przed 02-02-1863  
782Magdalena Karwowska z d. Sokołowska *28-05-1797 Godlewo †przed 06-02-1861  
783Magdalena Karwowska z d. Szleszyńska *około 1832 Szyjki †przed 26-01-1889  
784Magdalena Karwowska z d. Borawska *około 1843 Nadbory †po 03-02-1897  
785Magdalena Karwowska *około 1835 Bagienice †07-03-1885 Bagienice  
786Magdalena Karwowska z d. Filochowska *około 1784 Łoje †po 20-11-1832  
787Magdalena Karwowska z d. Brzuchalska *około 05-1846 Kędziorowo †po 30-01-1893  
788Magdalena Karwowska z d. Wojsław  †09-01-1856  
789Magdalena Karwowska z d. Przestrzelska  †  
790Magdalena Karwowska z d. N  †  
791Magdalena Karwowska z d. N  †  
792Magdalena Karwowska  †przed 20-02-1836  
793Magdalena Karwowska  †przed 10-02-1847  
794Magdalena Kiełczewska z d. Gardocka *około 1837 Zalesie †przed 13-06-1921   
795Magdalena Kierznowska z d. Zwolińska *1855 Ciemnoszyje †1886  
796Magdalena Klimaszewska z d. Kurzyna *około 1814 Lipińskie †  
797Magdalena Kołakowska z d. Grądzka *około 1789 Konopki Tłuste †przed 01-1846  
798Magdalena Komosa [0¬]    
799Magdalena Koniecko z d. Kulikowska *około 1833 Żebry †  
800Magdalena Konik z d. Berlińska  †  
801Magdalena Konopka z d. Sulkowska  †przed 16-02-1836  
802Magdalena Kosiorek z d. Jałbrzykowska  †po 28-02-1859  
803Magdalena Kosmaczewska z d. Jasińska  †przed 09-09-1853  
804Magdalena Kosobudzka z d. Klimaszewska *24-03-1833 Kędziorowo †  
805Magdalena Kosowska z d. Kalinowska  †po 24-08-1845  
806Magdalena Kossakowska z d. Szczerbińska  †przed 23-02-1857  
807Magdalena Kossakowska z d. Filipkowska  †od 23-11-1830 do 26-11-1850  
808Magdalena Kossakowska z d. Karwowska  †przed 07-02-1842  
809Magdalena Kossakowska z d. Korytkowska  †przed 17-10-1832  
810Magdalena Kossakowska z d. Mocarska *około 1820 Rutkowskie †  
811Magdalena Koszykowska z d. Witkowska  †21-01-1865  
812Magdalena Kownacka z d. Pieńkowska  †po 26-02-1867  
813Magdalena Kozikowska z d. Wasiulewska *około 1835 Płochowo †przed 30-01-1893  
814Magdalena Kozłowska z d. Kiełczewska *około 1854 Guty †po 15-09-1913  
815Magdalena Kozłowska z d. Popławska *około 1798 †od 20-11-1842 do 28-10-1849   
816Magdalena Kozłowska z d. Remiszewska  †przed 16-02-1852  
817Magdalena Kozłowska z d. Węcek *około 1839 Żebry †  
818Magdalena Kozłowska *23-08-1847 Burzyn †   
819Magdalena Krajewska z d. Rytelewska *około 1784 †po 24-01-1848  
820Magdalena Krajewska z d. Nowosacka *około 1808 Wizna †przed 18-02-1862  
821Magdalena Krajewska z d. Święczkowska  †po 23-01-1882  
822Magdalena Krawczyk z d. Szczerbowska [0¬]    
823Magdalena Kreska z d. Wysocka *około 1827 Żebry †przed 26-01-1886  
824Magdalena Krukowska z d. Zaborowska  †przed 08-06-1845  
825Magdalena Kryszpin z d. Dudkowska *około 1863 Wąsosz †29-01-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
826Magdalena Krzeczkowska z d. Konopka *około 1842 Karwowo †23-05-1864  
827Magdalena Księżakowska z d. Banach  †  
828Magdalena Kubrowska z d. Gutowska *około 1834 Grabowo †po 24-02-1884  
829Magdalena Kuczyńska z d. Zamirowska  †po 14-02-1928  
830Magdalena Kuć z d. Chmielewska *23-07-1837 Wizna †  
831Magdalena Kulikowska z d. Brzuchalska *około 1792 †przed 01-1819  
832Magdalena Kurzątkowska z d. Dołęga *około 1836 Makowskie †od 22-07-1888 do 21-02-1892  
833Magdalena Kurzątkowska z d. Truszkowska *około 1821 Cedry †  
834Magdalena Lachowicz z d. Jamiłajtys  †  
835Magdalena Laszczkowska z d. Makowska  †po 20-01-1863  
836Magdalena Leosiewska z d. Rozwadowska *około 1817 †22-05-1881 Mocarze   
837Magdalena Lepieszki z d. Stobowiecka?  †po 21-11-1847  
838Magdalena Lewandowska z d. Wydrych  †  
839Magdalena Lewońska z d. Maliszewska (Ciepier)  †przed 07-02-1810  
840Magdalena Lipińska z d. Ciecierska  †po 17-11-1822  
841Magdalena Łaguna z d. Rutkowska *około 1841 Kamińskie †02-01-1934 Stawiane  
842Magdalena Łempicka *12-05-1786 Bagienice †   
843Magdalena Łepkowska z d. Siedlecka *około 1832 Wąsosz †po 28-01-1884  
844Magdalena Łojewska z d. Szleszyńska *około 1817 †16-12-1857 Supy /Przytuły/  
845Magdalena Łoniewska z d. N  †  
846Magdalena Łyszkowska z d. Łempicka [0¬]     
847Magdalena Machała z d. Gospodarczyk  †  
848Magdalena Maciorowska z d. Chmielewska *około 1867 Święcienin †po 31-01-1921  
849Magdalena Magnuszewska z d. Wiszowata  †przed 10-1826  
850Magdalena Magnuszewska z d. Szulborska *około 1796 Zajki †  
851Magdalena Makarewicz z d. Śmiarowska  †przed 26-07-1869  
852Magdalena Malinowska z d. N  †po 18-05-1818  
853Magdalena Marcinowska z d. Skrzeczkowska  †  
854Magdalena Marianna Supińska z d. Godlewska *około 1836 Wagi †po 26-02-1900  
855Magdalena Markowska z d. Karwowska *28-05-1792 Żebry †od 14-04-1839 do 24-11-1846  
856Magdalena Marta Truchan [0¬]    
857Magdalena Masłowska z d. Supińska *około 1867 Przytuły †12-05-1901 Mocarze  
858Magdalena Mąka z d. Wiszowata [0¬]     
859Magdalena Merska z d. Fiałek  †przed 06-1791  
860Magdalena Mieczkowska z d. Jaczyńska  †przed 04-1879  
861Magdalena Mieczkowska z d. Zalewska  †po 30-01-1844  
862Magdalena Mierzejewska z d. Koszykowska  †przed 26-02-1838  
863Magdalena Mikucka z d. Ramotowska *około 1835 †po 04-02-1891  
864Magdalena Mikucka z d. Sierbińska  †po 14-02-1859  
865Magdalena Milczewska z d. Strużyńska *około 1868 Łomża †  
866Magdalena Milewska z d. Gutowska *około 1841 Doliwy †po 10-09-1884  
867Magdalena Milewska [0¬]     
868Magdalena Milewska *21-11-1843 Turczyn †  
869Magdalena Mocarska z d. Wądołowska *około 1789 Koniecki-Wądołowo †przed 24-02-1840  
870Magdalena Mocarska z d. Wyszyńska *około 1800 Kobylin †24-06-1844  
871Magdalena Mocarska z d. Mogielnicka  †po 25-11-1833  
872Magdalena Mocarska z d. Przestrzelska  †  
873Magdalena Mocarska z d. Mordasiewicz  †po 26-11-1860  
874Magdalena Moczydłowska z d. Dzierzgowska  †  
875Magdalena Modzelewska z d. Leszczyńska *około 1864 Radziłów †po 18-02-1928  
876Magdalena Modzelewska z d. Szepietowska *około 1814 Wąsosz †13-03-1874  
877Magdalena Modzelewska z d. Zalewska  †od 18-07-1821 do 15-02-1837  
878Magdalena Modzelewska z d. Grzybowska  †od 17-02-1829 do 24-11-1835  
879Magdalena Mościcka z d. Murawska *około 1822 Sieburczyn †  
880Magdalena Mościcka z d. Modzelewska  †  
881Magdalena Mroczkowska z d. Sikorska *około 1829 Przyborowo †po 14-07-1884  
882Magdalena Mroczkowska z d. Skrodzka *około 03-1816 Kubrzany †  
883Magdalena Mroczkowska z d. Krajewska  †po 20-02-1865  
884Magdalena Mroczkowska z d. Grądzka  †po 16-02-1842  
885Magdalena Mucharska z d. Trębicka  †po 29-10-1834  
886Magdalena Muczyńska z d. N  †po 24-11-1828  
887Magdalena Narkiewicz z d. Dębowska  †po 27-01-1891  
888Magdalena Niebrzydowska z d. Kurkowska *około 1838 Jaki †przed 25-11-1894   
889Magdalena Niebrzydowska z d. N  †  
890Magdalena Niecikowska z d. Dobrzycka *około 1816 Szymany †od 14-02-1871 do 06-06-1921  
891Magdalena Niedźwiedzka z d. N  †  
892Magdalena Nieradko z d. Fiedorowicz *około 1845 Wólka Piaseczna †  
893Magdalena Nowakowska z d. Dąbrowska *około 1857 Boczki †30-12-1903  
894Magdalena Nowicka z d. Kadłubowska  †po 16-02-1851  
895Magdalena Nowicka z d. Kadłubowska  †  
896Magdalena Obrycka z d. Modzelewska  †po 27-01-1851  
897Magdalena Obuchowska z d. N  †przed 26-02-1906  
898Magdalena Odejewska z d. Wierciszewska *około 1822 Wierciszewo †  
899Magdalena Olszewska z d. Przybyszewska *około 1855 Białaszewo †przed 25-01-1897  
900Magdalena Olsztyńska z d. N  †przed 21-10-1832  
901Magdalena Orzechowska z d. Orłowska *około 1820 Kapice †przed 16-05-1870  
902Magdalena Orzechowska z d. Orłowska  †przed 27-11-1882  
903Magdalena Ostrowska z d. Milewska *około 1818 Wierzbowo †05-01-1888 Kędziorowo  
904Magdalena Ostrowska z d. Gałczak *około 1808 Kubra †  
905Magdalena Owsianko z d. Szczecin  †przed 21-01-1857  
906Magdalena Paszkowska z d. Drzazgowska *26-09-1865 Żebry †od 20-01-1914 do 21-11-1922  
907Magdalena Paszkowska z d. Karpińska *około 1830 Żebry †przed 30-05-1871  
908Magdalena Paszkowska z d. Orłowska  †przed 27-05-1833  
909Magdalena Pieniążek z d. Czerwonka *20-07-1843 Czerwonki †09-10-1875  
910Magdalena Pieńkowska z d. Bagińska *około 1823 Kotówek †1890 Kotówek  
911Magdalena Pieńkowska z d. Rogińska  †przed 17-11-1903  
912Magdalena Piotrowska z d. Hermanowska *około 1853 Mścichy †10-01-1914 Biodry /Burzyn/  
913Magdalena Piotrowska z d. Nowosadzka  †1855  
914Magdalena Podbielska z d. Michnowska *około 1841 Koniecki †  
915Magdalena Polkowska z d. Chrostowska *około 1796 Pluty †25-01-1847 Karwowo par. Jedwabne  
916Magdalena Popławska z d. Figurska *około 1800 †przed 20-11-1848   
917Magdalena Pospieszyńska z d. Larkowska  †  
918Magdalena Protasiewicz z d. Janiszewska *1822 Łazarze †  
919Magdalena Przestrzelska z d. Klimaszewska * Czerwonki †przed 10-07-1815  
920Magdalena Przestrzelska z d. Kuczyńska *około 1873 Kamińskie †   
921Magdalena Przyborowska z d. Najda [0¬]     
922Magdalena Przytuła z d. Kowalczyk  †od 22-11-1868 do 13-05-1888  
923Magdalena Ramotowska z d. Krajewska *około 1834 Grądy Małe †30-09-1886  
924Magdalena Remiszewska z d. Śmiarowska  †po 14-05-1827  
925Magdalena Renkiewicz z d. K.  †  
926Magdalena Rogowska z d. Sierbińska *około 1802 †  
927Magdalena Romaniuk z d. Gadomska (Gądowska)  †  
928Magdalena Rożyńska z d. N  †  
929Magdalena Rudzka z d. Brzozowska  †po 14-11-1837  
930Magdalena Rutkowska z d. Sulewska *około 1825 Sieburczyn †  
931Magdalena Rutkowska z d. Mordasiewicz  †po 06-03-1859  
932Magdalena Rutkowska z d. Jankowska  †przed 11-06-1953  
933Magdalena Rybacka z d. Rutkowska *około 1867 Radziłów †przed 04-1941  
934Magdalena Rydzewska z d. Zaręba *około 1841 †03-02-1892 Wólka Mała  
935Magdalena Rydzewska [0¬]    
936Magdalena Rydzewska z d. Chrostowska  †po 11-02-1872  
937Magdalena Rymkiewicz z d. Bielska  †po 20-02-1878  
938Magdalena Rzadkowska z d. Kraińska  †po 30-01-1865  
939Magdalena Rzemieszczyk z d. Zakaszewska  †przed 21-01-1842  
940Magdalena Sakowska z d. Kopczyńska *około 1779 Rajgród †  
941Magdalena Sakowska z d. Koryszewska *około 1825 Przestrzele †  
942Magdalena Salomońska z d. Majewska [0¬]    
943Magdalena Sankowska z d. Choińska  †od 04-02-1839 do 17-02-1851  
944Magdalena Serba z d. Kordyńska  †od 20-11-1848 do 17-05-1868  
945Magdalena Sierbińska z d. Danowska *około 1843 Brzozowa par. Białaszwewo †po 16-02-1896  
946Magdalena Sikorska z d. Dudkowska *około 1827 Wąsosz †27-12-1882 Wąsosz  
947Magdalena Sikorska z d. Modzelewska  †przed 11-1833  
948Magdalena Skrodzka z d. Wyłuda *około 1818 Kapice †1845 Sojczyn-Borowy  
949Magdalena Skrodzka  †po 29-11-1820  
950Magdalena Skrodzka z d. Niebrzydowska  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
951Magdalena Skrzypkowska z d. Tarnacka  †przed 02-1840  
952Magdalena Smolińska z d. Wiśniewska  †od 24-11-1856 do 09-11-1885  
953Magdalena Sobolewska z d. Chrzanowska *około 1893 Bęćkowo †  
954Magdalena Sokołek z d. Wieczorek  †przed 05-02-1827  
955Magdalena Sokołowska z d. Andrychowska  †  
956Magdalena Stankiewicz z d. Chmielewska *około 1811 Wizna †  
957Magdalena Stapińska z d. Kozłowska  †  
958Magdalena Sulewska z d. Łempicka *około 1773 †21-02-1843 Sulewo Prusy  
959Magdalena Sulewska z d. Bagińska *około 1771 †16-12-1841 Bagienice  
960Magdalena Sulewska z d. Szczepankowska *około 1861 Wąsosz †18-11-1920 Sulewo Prusy  
961Magdalena Sulewska z d. Perkowska *około 1823 Zakrzewo †po 19-11-1877  
962Magdalena Sulewska z d. Wierciszewska *1809 Modzele †po 13-02-1854  
963Magdalena Sulewska *07-05-1834 Sulewo Prusy †20-06-1836 Sulewo Prusy  
964Magdalena Sulewska z d. Mańkiewicz  †przed 05-1853  
965Magdalena Sulewska *03-06-1787 Zaborowo †  
966Magdalena Sulewska *29-04-1804 Zaborowo †  
967Magdalena Sulewska *19-09-1799 Zaborowo †  
968Magdalena Sulewska *27-09-1818 Godlewo †  
969Magdalena Sulewska *27-12-1812 Godlewo †  
970Magdalena Sulimowicz z d. Dąbrowska *około 1763 †06-03-1826 Wąsosz  
971Magdalena Sylwia Jarząbek [0¬]    
972Magdalena Szczepankowska z d. Żurawska *27-05-1792 Wąsosz †  
973Magdalena Szczuka z d. Karwowska *około 1864 Wagi †po 27-02-1924  
974Magdalena Szleszyńska z d. Kowalewska  †po 13-05-1901  
975Magdalena Szrelcz ? Milczewska  †  
976Magdalena Szulc z d. Waniewska  †  
977Magdalena Szymanowska z d. Mierzejewska  †przed 07-02-1843  
978Magdalena Szymanowska z d. Laskowska *około 1815 Przestrzele †  
979Magdalena Szymkiewicz z d. Kisiel  †przed 01-1809  
980Magdalena Świderska z d. Wiszowata *około 1804 Wiszowate †  
981Magdalena Święszkowska z d. Gromadzka  †przed 14-05-1861  
982Magdalena Tafiłowska z d. Danowska *29-05-1791 Zalesie †24-03-1839 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
983Magdalena Toczyłowska z d. Niedźwiedzka  †  
984Magdalena Tołczyk z d. Trzaska *około 1826 Brzostowo †  
985Magdalena Truchan [0¬]    
986Magdalena Truchan z d. Narutowicz  †  
987Magdalena Trzaska z d. Borawska (Łojewska?) *około 1797 Łoje Awissa †od 23-11-1842 do 11-02-1850  
988Magdalena Trzaska z d. Bagińska  †przed 04-1818  
989Magdalena Trzaska z d. Brzostowska *około 1868 †  
990Magdalena Trzonkowska z d. Zalewska *około 1823 Wąsosz †07-09-1855 Wąsosz  
991Magdalena Tuzinowska z d. Skrodzka *około 1845 Nieciki †  
992Magdalena Tyszkiewicz [0¬]     
993Magdalena Walczuk z d. Wiśniewska *16-12-1798 Kędziorowo †  
994Magdalena Wasiulewska z d. Serba  †po 15-01-1856  
995Magdalena Waszkuć [0¬]     
996Magdalena Wądołowska z d. Bzura  †po 06-02-1815  
997Magdalena Wądołowska z d. Grądzka  †po 23-10-1862  
998Magdalena Wierciszewska z d. Murawska *około 1833 †po 31-01-1881  
999Magdalena Wierciszewska z d. Górska  †po 13-02-1839  
1000Magdalena Winkowska z d. Chrościelewska  †po 02-07-1929  
1001Magdalena Winograd z d. Kudłacz  †  
1002Magdalena Wiszowata z d. Wojsław  †przed 13-02-1870  
1003Magdalena Wiszowata  †przed 14-11-1881  
1004Magdalena Wiszowata z d. Skrodzka  †po 26-11-1817  
1005Magdalena Wiśniewska z d. Mścichowska *około 1878 Święcienin †po 20-02-1939  
1006Magdalena Wiśniewska z d. Mierzejewska *około 1789 †21-08-1832 Milewo /Niedźwiadna/  
1007Magdalena Wiśniewska z d. Remiszewska  †po 29-05-1855  
1008Magdalena Wiśniewska z d. Dąbrowska  †  
1009Magdalena Wojciechowska z d. Markowska *około 1813 Kędziorowo †po 21-11-1870  
1010Magdalena Wojciechowska z d. N  †  
1011Magdalena Wojsław z d. Bagińska *około 1766 †27-06-1846 Obrytki  
1012Magdalena Wuehr z d. Pogorzelska [0¬]     
1013Magdalena Zajączkowska z d. Ciszewska *około 1858 Konopki par. Radziłów †25-01-1886 Konopki par. Radziłów  
1014Magdalena Zakaszewska z d. Karwowska *około 1835 Żebry †  
1015Magdalena Zakrzewska z d. Borawska *około 1861 Świdry Podleśne †od 17-01-1910 do 14-04-1927  
1016Magdalena Zalewska z d. Szleszyńska *około 1783 †po 21-11-1842  
1017Magdalena Zalewska [0¬]     
1018Magdalena Zalewska z d. Parafinowicz *około 1856 Górki †  
1019Magdalena Zalewska z d. Milewska (Piechowska)  †od 26-11-1823 do 25-01-1826  
1020Magdalena Zalewska z d. Saniewska  †przed 06-02-1869  
1021Magdalena Zalewska z d. N  †  
1022Magdalena Załuska z d. Frączek *około 1864 Mazewo †  
1023Magdalena Zambrzycka z d. Miłońska  †przed 05-04-1888  
1024Magdalena Zarzecka z d. Dermond *około 1848 Mścichy †  
1025Magdalena Zarzecka z d. Mroczkowska  †20-03-1846  
1026Magdalena Zarzecka z d. Drozdowska  †od 17-11-1863 do 16-08-1883  
1027Magdalena Zawadzka z d. Zyskowska *około 1799 Kapice †przed 03-02-1861  
1028Magdalena Zawadzka z d. Ciszewska  †04-11-1889 Kolno  
1029Magdalena Zawadzka z d. Wojciechowska  †przed 02-02-1842  
1030Magdalena Zawistowska z d. Kozikowska  †po 12-11-1854  
1031Magdalena Zdankowska z d. N  †  
1032Magdalena Zduńczyk z d. Kozikowska  †po 18-11-1828  
1033Magdalena Zielińska z d. Zyskowska  †  
1034Magdalena Zielińska z d. Jankiewicz (Zienkowska)  †po 03-02-1834  
1035Magdalena Zielona [0¬]    
1036Magdalena Zuzelska [0¬]    
1037Magdalena Zyskowska z d. Cybula *około 1807 Przechody †od 23-05-1858 do 11-05-1896  
1038Magdalena Zyskowska z d. Michałowska  †od 14-02-1841 do 31-01-1847  
1039Magdalena Zyskowska z d. Wojciechowska  †przed 07-1836  
1040Magdalena Zyskowska z d. Kozłowska * Lipnik †po 12-02-1827  
1041Magdalena Żukowska z d. Filipkowska  †po 10-10-1830  
1042Magdalena Żurawska z d. Zalewska *22-07-1800 Wąsosz †po 19-02-1855  
1043Magnolena Małatkiewicz z d. N  †przed 14-05-1863  
1044Maja Górska [0¬]     
1045Maja Jurewicz [0¬]     
1046Maja N [0¬]     
1047Maja Pawłocka [0¬]     
1048Maja Rogalska [0¬]     
1049Maja Szostak [0¬]    
1050Makary Jagodziński *około 1819 †po 19-02-1884  
1051Makary Kamiński *02-01-1869 Obrytki †po 23-02-1927  
1052Makary Rybiński  †po 10-06-1809  
1053Makary Świderski *około 1893 Łosewo †  
1054Makary Wojsław *04-01-1835 Wojsławy †  
1055Makary Zminczuk  †  
1056Maks Kolator [0¬]     
1057Makselian Kukowski *06-07-1888 Mścichy †  
1058Maksymilian Bargłowski *około 1870 Okrasin †  
1059Maksymilian Barzykowski [0¬]    
1060Maksymilian Borusiewicz [0¬]     
1061Maksymilian Brzostowski *około 1817 Łoje Awissa †po 30-05-1871  
1062Maksymilian Brzóska *około 1839 Chełchy †22-04-1922 Niebrzydy /Słucz/  
1063Maksymilian Choiński  †27-08-1872  
1064Maksymilian Dobkowski *około 1849 Radziłów †   
1065Maksymilian Dzięgielewski *około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany) †16-06-1906 Nieciki /Słucz/  
1066Maksymilian Górski  †  
1067Maksymilian Kamiński  †od 11-02-1877 do 01-10-1901  
1068Maksymilian Karwowski * Nadbory †  
1069Maksymilian Kosiński *około 1902 †16-09-1920 Nieciki /Słucz/  
1070Maksymilian Kozikowski *około 1871 †03-10-1921 Nieciki /Słucz/  
1071Maksymilian Kraiński *około 1844 Okrasin †  
1072Maksymilian Kukowski *około 1889 Mścichy †09-02-1903 Mścichy /Radziłów/  
1073Maksymilian Kwieciński  †  
1074Maksymilian Łempicki [0¬]     
1075Maksymilian Piotrowski *około 1819 Radziłów †20-12-1876 Radziłów  
1076Maksymilian Piotrowski *około 1893 Radziłów †  
1077Maksymilian Przestrzelski  †od 13-02-1828 do 14-02-1836  
1078Maksymilian Przyborowski *około 1844 Kiełcze Stare †  
1079Maksymilian Rutkowski *około 1844 Kamianki †09-04-1900 Kamianki /Burzyn/  
1080Maksymilian Sobolewski *około 1893 Warszawa †  
1081Maksymilian Wiatr [0¬]     
1082Maksymilian Wojno *1840 Okrasin †09-09-1923 Okrasin  
1083Maksymilian Żołądź [0¬]    
1084Malwina Grzymkowska [0¬]    
1085Malwina Ladzińska z d. Romanowska  †po 14-12-1936  
1086Malwina Pliszewska z d. Sobolewska  †  
1087Malwina Wójtowicz [0¬]     
1088Małgorzata (Marianna) Ramotowska z d. Borawska  †po 16-08-1831  
1089Małgorzata alias Marianna Ramotowska z d. Jaczyńska  †po 02-02-1852  
1090Małgorzata Anna Akacka [0¬]    
1091Małgorzata Anna Bielenica [0¬]     
1092Małgorzata Antonina Danowska *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
1093Małgorzata Apolonia Kleszczewska z d. Gardocka *około 1821 Gardoty †przed 06-1874  
1094Małgorzata Arciszewska z d. Sadowska  †od 20-02-1827 do 11-11-1839  
1095Małgorzata Bagińska z d. Godlewska  †  
1096Małgorzata Bagińska z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
1097Małgorzata Bajkiewicz z d. Żbikowska [0¬]     
1098Małgorzata Balicka z d. N  †  
1099Małgorzata Baranowska z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
1100Małgorzata Bargłowska z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 07-02-1877  
1101Małgorzata Bazydło z d. Parda  †po 13-11-1864  
1102Małgorzata Białowąs z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
1103Małgorzata Bogdanowicz z d. N  †przed 03-10-1830  
1104Małgorzata Borawska z d. Bronakowska  †przed 06-11-1826  
1105Małgorzata Borawska z d. Zemborska  †po 07-11-1843  
1106Małgorzata Borusiewicz [0¬]     
1107Małgorzata Bronakowska z d. Rogalska  †przed 14-11-1832  
1108Małgorzata Bruszkiewicz z d. Mrozowska  †po 02-02-1868  
1109Małgorzata Brzostowska z d. Borawska  †  
1110Małgorzata Brzozowska z d. Chałustowska *około 1833 Mścichy †13-11-1857  
1111Małgorzata Brzozowska z d. Krysiewicz  †przed 11-05-1841  
1112Małgorzata Bzura z d. Kotowska *około 1836 Kubrzany †  
1113Małgorzata Chalecka z d. Alicka [0¬]    
1114Małgorzata Chełchowska z d. Malinowska *około 1804 Przechody †po 15-11-1854  
1115Małgorzata Chmielewska z d. Górska *około 1805 Danowo †po 06-05-1866  
1116Małgorzata Chmielewska z d. Cwalińska  †po 24-11-1818  
1117Małgorzata Chojnowska z d. Bagińska  †po 13-07-1824  
1118Małgorzata Chojnowska z d. Ołdakowska  †po 08-02-1945  
1119Małgorzata Chrostowska z d. Trzonkowska *około 1790 Świdry †po 12-11-1854  
1120Małgorzata Chrostowska z d. Grądzka *około 1843 Łoje Grężki †po 20-05-1901  
1121Małgorzata Chrostowska z d. Roszkowska *około 1880 Konopki Chude †po 25-02-1930  
1122Małgorzata Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1797 †10-03-1827 Kieljany /Wąsosz/  
1123Małgorzata Chrzanowska z d. Supińska  †po 20-11-1837   
1124Małgorzata Chrzanowska z d. Modzelewska  †po 20-11-1837  
1125Małgorzata Chylińska z d. Przestrzelska [0¬]     
1126Małgorzata Chylińska z d. Jachimowicz *około 1896 Czachy †  
1127Małgorzata Ciemała [0¬]     
1128Małgorzata Cimoch z d. Jagodzińska *17-07-1789 Wąsosz †  
1129Małgorzata Cwalińska z d. Zakrzewska *około 1789 Pachuczyn †po 13-08-1832  
1130Małgorzata Cwalińska z d. Borawska  †przed 01-09-1902  
1131Małgorzata Cybulska z d. Iwanowska *około 1819 Przytuły †  
1132Małgorzata Czaplicka z d. Mieczkowska  †po 23-01-1838  
1133Małgorzata Czerwonka z d. Godlewska  †po 06-05-1839  
1134Małgorzata Danowska z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1135Małgorzata Danuta Wojsław z d. Zalewska [0¬]    
1136Małgorzata Dąbrowska z d. Tymińska  †przed 08-02-1887  
1137Małgorzata Dąbrowska z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1138Małgorzata Dąbrowska z d. Krajewska  †po 21-02-1860  
1139Małgorzata Dąbrowska z d. Skarżyńska  †  
1140Małgorzata Długołęcka z d. Milewska ?  †  
1141Małgorzata Długozima z d. Gutowska  †przed 09-05-1892  
1142Małgorzata Dmochowska z d. Komosa  †przed 09-1834  
1143Małgorzata Dubowska z d. Wierciszewska (Karwowska)  †przed 24-01-1827  
1144Małgorzata Duchnowska z d. Ostrowska *około 1794 Kubra †po 26-01-1857  
1145Małgorzata Duchnowska z d. Zając *około 1814 Kubra †  
1146Małgorzata Duńkowska z d. Laszczkowska *około 1845 Ławsk †po 10-03-1917  
1147Małgorzata Dzierzek z d. Sulewska *około 1885 Szczuczyn †  
1148Małgorzata Dzięgielewska z d. Strzygielska [0¬]     
1149Małgorzata Dzięgielewska z d. Klimaszewska [0¬]     
1150Małgorzata Elżbieta Gwiazdowska z d. Żukowska *około 1795 Racibory †przed 09-11-1841  
1151Małgorzata Ewa Bielenica z d. Lewińska [0¬]     
1152Małgorzata Ewa Witkowska z d. Kanowska *20-11-1867 Ławsk †06-05-1961 Ławsk /Wąsosz/  
1153Małgorzata Fiedorowicz z d. Gleba  †  
1154Małgorzata Filipkowska z d. Wiszowata  †  
1155Małgorzata Frąckiewicz z d. Krysiewicz  †po 21-01-1835  
1156Małgorzata Gacka z d. Bagińska  †przed 22-02-1852  
1157Małgorzata Galińska z d. Szymkiewicz  †od 20-01-1825 do 12-06-1842  
1158Małgorzata Gałecka z d. Zbień [0¬]    
1159Małgorzata Gardocka z d. Konopka  †po 31-01-1853  
1160Małgorzata Glińska z d. N  †  
1161Małgorzata Głowicka z d. Chodnicka [0¬]     
1162Małgorzata Gniewiecka z d. Kozłowska *około 1765 †  
1163Małgorzata Golik z d. Adamska  †po 23-11-1816  
1164Małgorzata Golik z d. Smętek  †po 24-11-1817  
1165Małgorzata Gosiewska z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
1166Małgorzata Gosiewska z d. Danowska *27-06-1795 †przed 05-1833  
1167Małgorzata Górska z d. Bagińska *około 1817 Skroda †po 26-02-1862  
1168Małgorzata Górska z d. N [0¬]     
1169Małgorzata Górzan [0¬]     
1170Małgorzata Grabowska z d. Białosuknia  †po 17-02-1857  
1171Małgorzata Grabowska z d. Kozłowska  †przed 11-01-1904  
1172Małgorzata Grądzka [0¬]    
1173Małgorzata Grochowska z d. Sokołowska  †  
1174Małgorzata Grzymkowska z d. Borusiewicz *12-10-1912 Wąsosz †20-12-1995 /Wąsosz/  
1175Małgorzata Gutowska z d. Kiełczewska  †po 04-02-1903  
1176Małgorzata Gutowska z d. Gromadzka  †przed 18-11-1912  
1177Małgorzata Gutowska z d. Buczyńska *około 1874 Radziłów †  
1178Małgorzata Gutowska z d. Kościelecka  †przed 29-01-1865  
1179Małgorzata Jabłońska z d. Sawicka  †przed 01-1819  
1180Małgorzata Jadwiga Borkowska z d. Chrzanowska [0¬]    
1181Małgorzata Janicka z d. Wolska [0¬]     
1182Małgorzata Jankiewicz z d. Sakowska  †  
1183Małgorzata Jankowska z d. Przestrzelska  †przed 11-02-1839  
1184Małgorzata Janowska z d. Bracłaska  †po 01-10-1848  
1185Małgorzata Januszewska z d. Laszczkowska  †24-12-1831  
1186Małgorzata Jaworowska [0¬]    
1187Małgorzata Kadłubowska z d. Kwitkowska *02-06-1868 Radziłów †  
1188Małgorzata Kalfas z d. Rodak [0¬]    
1189Małgorzata Kalinowska z d. Modzelewska *10-06-1805 Modzele †przed 18-11-1867  
1190Małgorzata Kalinowska z d. Wierciszewska  †po 05-05-1858  
1191Małgorzata Kamalska z d. Góralska *około 1817 Przytuły †po 26-11-1861  
1192Małgorzata Kamalska z d. Kowalewska  †05-04-1850  
1193Małgorzata Kamalska z d. Lipińska *około 1818 Przytuły †  
1194Małgorzata Kamińska z d. Ołdakowska *około 1814 Wąsosz †od 21-02-1870 do 02-03-1886  
1195Małgorzata Kamińska z d. Makowska  †przed 25-06-1861  
1196Małgorzata Kamińska z d. Grabowska  †przed 14-02-1847  
1197Małgorzata Kamińska z d. N  †  
1198Małgorzata Kaplińska *1796 Woźnawieś †  
1199Małgorzata Karpicz [0¬]    
1200Małgorzata Karpińska z d. N  †po 23-11-1817  
1201Małgorzata Karwowska z d. Wojsław *03-07-1795 Kownatki †przed 12-1823  
1202Małgorzata Karwowska z d. Rydzewska  †po 07-02-1842  
1203Małgorzata Karwowska z d. Skrodzka  †  
1204Małgorzata Katarzyna Czerwonka z d. Mikucka *około 1822 Łebki Duże †1858 Kurki /Niedźwiadna/  
1205Małgorzata Katarzyna Ladzińska *11-04-1815 Wąsosz †24-11-1819 Wąsosz  
1206Małgorzata Kierznowska z d. Łepkowska  †po 07-11-1892  
1207Małgorzata Klimaszewska z d. Łempicka *11-07-1810 Bagienice †po 18-07-1860  
1208Małgorzata Klimaszewska z d. Borawska *około 1851 Karwowo †po 03-02-1890  
1209Małgorzata Klimaszewska *22-05-1769 Klimaszewnica †  
1210Małgorzata Kochanowska z d. Brańka [0¬]    
1211Małgorzata Kołakowska z d. Filipkowska  †  
1212Małgorzata Kołakowska z d. Sokołowska  †po 02-05-1848  
1213Małgorzata Kołakowska z d. Kalinowska *około 1845 Obrytki †  
1214Małgorzata Komorowska z d. Włodkowska  †przed 31-01-1859  
1215Małgorzata Komosa z d. Mróz *08-11-1833 Wąsosz †25-01-1861 Wąsosz  
1216Małgorzata Komosa z d. Kossakowska [0¬]    
1217Małgorzata Komosińska z d. Olszewska *06-05-1901 †23-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1218Małgorzata Kondracka z d. Walejewska  †przed 24-01-1858  
1219Małgorzata Konert z d. Cieślik  †przed 03-02-1875  
1220Małgorzata Konopka z d. Włodkowska *około 1867 Łoje Awissa †po 06-06-1910  
1221Małgorzata Konopka z d. Przyborowska  †przed 12-11-1828  
1222Małgorzata Konopka z d. Łojewska  †po 21-02-1881  
1223Małgorzata Konopka z d. Borawska  †  
1224Małgorzata Konopka z d. Brajczewska  †po 25-06-1844  
1225Małgorzata Kordyńska z d. N  †  
1226Małgorzata Kornęga z d. Krajewska *około 1831 Grądy Małe †  
1227Małgorzata Korzeniecka z d. Grzech *około 1858 Zabiele †09-03-1902  
1228Małgorzata Kosińska z d. N  †przed 09-11-1844  
1229Małgorzata Kossakowska z d. Pieńkowska *około 1821 †30-05-1881 Bartki /Burzyn/  
1230Małgorzata Kossakowska [0¬]     
1231Małgorzata Kostka z d. Sokołowska  †od 19-01-1835 do 14-02-1848  
1232Małgorzata Kotowska z d. Bagińska *około 1822 Kotówek †17-08-1853 Kotówek /Jedwabne/  
1233Małgorzata Kozikowska z d. Mocarska *około 1836 Karwowo †przed 01-1862  
1234Małgorzata Kozikowska z d. Bagińska  †  
1235Małgorzata Kozikowska z d. Skrodzka  †  
1236Małgorzata Kozłowska z d. Malinowska *około 1836 Wąsosz †od 27-11-1893 do 25-05-1903  
1237Małgorzata Kraińska z d. Ptaszyńska *około 1822 †03-04-1882 Kubra /Przytuły/  
1238Małgorzata Krajewska z d. Modzelewska  †przed 29-01-1883  
1239Małgorzata Kryszczyńska z d. Zajączkowska  †przed 18-11-1827  
1240Małgorzata Kuczewska *29-03-1858 Szwelczyn †  
1241Małgorzata Kuczyńska z d. Wyszyńska  †  
1242Małgorzata Kuczyńska z d. N  †  
1243Małgorzata Kuć z d. Ladzińska  †po 06-10-1822  
1244Małgorzata Kuferska z d. Sonickowska  †przed 22-06-1851  
1245Małgorzata Kukowska z d. Pomian  †po 27-11-1882  
1246Małgorzata Kur z d. Cygler  †przed 06-02-1865  
1247Małgorzata Kurkowska z d. Kurzątkowska  †przed 01-11-1853  
1248Małgorzata Laskowska z d. Ołdakowska  †po 05-10-1835  
1249Małgorzata Laszczkowska z d. Konopka [0¬]    
1250Małgorzata Lejman z d. Olszewska *około 1826 Kolno †  
1251Małgorzata Lenczewska z d. Sadowska  †po 11-07-1855  
1252Małgorzata Leszczyńska z d. Miodusz  †przed 20-11-1831  
1253Małgorzata Lewkowicz z d. Grabowska *07-07-1789 Kędziorowo †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1254Małgorzata Lipińska z d. Karwowska *1869 Skroda Wielka †  
1255Małgorzata Lipska z d. Danowska *około 1795 Danowo †po 05-02-1855  
1256Małgorzata Łempicka z d. Modzelewska [0¬]     
1257Małgorzata Łempicka z d. Wasińska [0¬]     
1258Małgorzata Łempicka *około 1730 †26-07-1733 Sokoły /Wąsosz/  
1259Małgorzata Łempicka *22-06-1773 Bagienice †20-09-1775 Bagienice   
1260Małgorzata Łepkowska z d. Modzelewska *około 1886 Modzele †  
1261Małgorzata Łepkowska z d. Cimoch  †po 21-11-1842  
1262Małgorzata Łochowska z d. Kamińska  †po 27-02-1824  
1263Małgorzata Maciorowska [0¬]    
1264Małgorzata Makowska z d. Dołęga *około 1804 Makowskie †przed 22-06-1857  
1265Małgorzata Malecka z d. Jurska *około 1879 Czachy †po 18-10-1922  
1266Małgorzata Maleszewska z d. Sokołowska  †  
1267Małgorzata Malinowska z d. Rasimowicz *29-06-1800 Modzele †16-11-1843  
1268Małgorzata Malinowska z d. Aleksandrowicz  †przed 30-01-1865  
1269Małgorzata Marcella Kisielewska z d. Cybula *około 1809 Sojczyn-Borowy †po 24-01-1858  
1270Małgorzata Marcińczyk z d. Czyżewska [0¬]     
1271Małgorzata Marianna Klimaszewska z d. Karwowska *około 1878 Witynie †po 18-11-1911  
1272Małgorzata Markowska z d. N  †po 31-10-1831  
1273Małgorzata Maściewicz z d. Baldachowska  †od 27-11-1849 do 28-01-1861  
1274Małgorzata Matejkowska z d. Dmochowska  †po 31-07-1832  
1275Małgorzata Merchelska *23-01-1972 Białystok †23-01-1972 Białystok  
1276Małgorzata Michałowska z d. Domurat  †po 15-05-1861  
1277Małgorzata Mieczkowska z d. N [0¬]     
1278Małgorzata Mierkowska z d. Wszeborowska (Seborowska)  †przed 09-02-1892  
1279Małgorzata Mikucka z d. Długołęcka *około 1793 †po 26-02-1838  
1280Małgorzata Mikucka *około 07-1871 Wąsosz †28-01-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
1281Małgorzata Mikucka z d. Filipkowska  †po 21-02-1843  
1282Małgorzata Milewska [0¬]     
1283Małgorzata Milewska z d. Milewska [0¬]     
1284Małgorzata Mioduszewska z d. Nieradko *około 1840 Okrasin †od 31-01-1887 do 29-10-1893  
1285Małgorzata Mocarska z d. Borawska [0¬]    
1286Małgorzata Mocarska z d. Chylińska  †od 12-11-1845 do 11-02-1849  
1287Małgorzata Mocarska z d. Wądołowska  †  
1288Małgorzata Mocarska z d. Mikucka  †przed 11-02-1863  
1289Małgorzata Modzelewska z d. Szymkiewicz [0¬]    
1290Małgorzata Modzelewska z d. Kiszel  †przed 13-11-1853  
1291Małgorzata Modzelewska z d. Kurzątkowska  †po 19-02-1867  
1292Małgorzata Mogielnicka z d. Konopka *około 1896 Konopki †  
1293Małgorzata Moniuszko z d. Chrzanowska *około 1798 †przed 28-02-1848  
1294Małgorzata Mościcka z d. Malska  †  
1295Małgorzata Mroczkowska z d. Grądzka  †przed 01-03-1824  
1296Małgorzata Mroczkowska z d. Karwowska  †po 14-02-1860  
1297Małgorzata Mścichowska z d. Święcińska  †  
1298Małgorzata Mścichowska z d. Polkowska  †  
1299Małgorzata Mścichowska z d. Jaczyńska  †po 30-10-1859  
1300Małgorzata Narewska z d. Kamińska  †przed 27-10-1868  
1301Małgorzata Nasiadka z d. Żubrowska *około 1867 Dobry Las †01-09-1920 Niećkowo  
1302Małgorzata Niecikowska z d. Danowska *06-06-1776 Danowo †po 13-07-1824  
1303Małgorzata Niecikowska z d. N  †po 16-11-1817  
1304Małgorzata Niedźwiedzka z d. Rydzewska  †  
1305Małgorzata Nieradko z d. Malinowska  †przed 17-07-1849  
1306Małgorzata Nosarzewska z d. Drozdowska  †przed 19-02-1873  
1307Małgorzata Nowosacka z d. Grabowska  †po 30-10-1826  
1308Małgorzata Obrycka z d. Bagińska  †przed 19-06-1870  
1309Małgorzata Obrycka z d. Ramotowska *04-04-1898 Kownatki †  
1310Małgorzata Ojrzyńska z d. Łaguna [0¬]    
1311Małgorzata Olszewska z d. Zalewska  †05-11-1851  
1312Małgorzata Ołdakowska z d. Borusiewicz *20-06-1888 Wąsosz †07-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/   
1313Małgorzata Organek z d. Orzechowska *około 1843 Ruda †przed 01-1878  
1314Małgorzata Orzechowska z d. Jabłońska  †po 01-03-1829  
1315Małgorzata Osiecka z d. Górecka  †przed 22-06-1843  
1316Małgorzata Ostaszewska z d. Jasińska (Widelska, Wesołek) *05-06-1798 †około 1851  
1317Małgorzata Ostrowska z d. Kędzierska [0¬]     
1318Małgorzata Ostrowska z d. Waniewska  †po 13-02-1831  
1319Małgorzata Ostrowska z d. Michałowska  †po 26-02-1843  
1320Małgorzata Ostrowska z d. Zielińska  †po 29-05-1888  
1321Małgorzata Pachucka z d. Maciora * Białogrądy †po 07-02-1825  
1322Małgorzata Pasierb [0¬]     
1323Małgorzata Pawluk z d. Dziesońska  †przed 09-06-1846  
1324Małgorzata Penkała z d. Sasiuk  †po 12-05-1902  
1325Małgorzata Petkowska z d. Szumowska [0¬]     
1326Małgorzata Piątkowska z d. Obrycka  †przed 12-01-1864  
1327Małgorzata Piechocińska z d. Borawska *19-09-1913 Wąsosz †27-04-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1328Małgorzata Pieńkowska z d. Górska  †przed 23-11-1824  
1329Małgorzata Pieńkowska z d. Polkowska *około 1830 Szlasy †  
1330Małgorzata Pieńkowska z d. Danowska * Budne †po 26-06-1848  
1331Małgorzata Pionkowska z d. Filipkowska  †po 07-02-1854  
1332Małgorzata Piotrkowska z d. Łepkowska  †po 22-11-1892  
1333Małgorzata Piotrowska z d. Łepkowska *około 1832 Modzele †  
1334Małgorzata Piotrowska z d. Grela (Grzywacz, Zielazko)  †przed 09-11-1834  
1335Małgorzata Połomska z d. Brzuchalska *około 1851 Wąsosz †08-07-1928 Wąsosz  
1336Małgorzata Porowska z d. Karwowska  †od 06-06-1831 do 16-02-1836  
1337Małgorzata Prokopowicz z d. Kaczyńska *około 1776 Burzyn †przed 12-11-1843  
1338Małgorzata Pruszko z d. Wiśniewska  †po 21-01-1845  
1339Małgorzata Przestrzelska z d. Polkowska *około 1800 Kąty †  
1340Małgorzata Przyborowska z d. Święszkowska  †przed 30-09-1820  
1341Małgorzata Przyborowska z d. Skrodzka  †20-03-1847  
1342Małgorzata Radkowska z d. Zamojska [0¬]    
1343Małgorzata Radziwon [0¬]     
1344Małgorzata Rafałowska z d. Tyszkiewicz *około 1832 Brzozowa Wólka †po 27-01-1896  
1345Małgorzata Ramotowska z d. Danowska *około 1820 Budne †przed 25-05-1880  
1346Małgorzata Ramotowska z d. Dąbrowska *około 1862 Pluty †po 18-02-1912  
1347Małgorzata Ramotowska z d. Rostkowska  †po 22-07-1856  
1348Małgorzata Rawa z d. Rutkowska  †21-06-1836  
1349Małgorzata Renata Kownacka z d. Zielińska [0¬]     
1350Małgorzata Robaczyńska *około 1851 Wąsosz †18-04-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
1351Małgorzata Rogowska *około 1780 Brychy †od 02-03-1840 do 03-02-1845  
1352Małgorzata Rogowska z d. Ramotowska  †przed 20-06-1826  
1353Małgorzata Romanowska z d. Strzyżewska  †przed 28-10-1862  
1354Małgorzata Romanowska z d. Orzechowska  †1845  
1355Małgorzata Ruszczyk z d. Kożuchowska  †po 29-01-1843  
1356Małgorzata Rutkowska z d. Dołęga *około 1840 Makowskie †od 21-06-1887 do 05-02-1901  
1357Małgorzata Rutkowska *10-07-1782 Sulewo Prusy †  
1358Małgorzata Rydzewska z d. Konopka *około 1875 Kąty †przed 14-03-1929  
1359Małgorzata Rydzewska z d. Bagińska  †  
1360Małgorzata Sankowska z d. Borusiewicz  †przed 02-02-1830  
1361Małgorzata Sawicka z d. Osiecka *02-07-1779 †przed 21-11-1841  
1362Małgorzata Sawicka z d. Kuczewska  †  
1363Małgorzata Sawicz z d. Ziarko  †  
1364Małgorzata Sienkiewicz z d. Mieczkowska *około 1838 †  
1365Małgorzata Skitowska z d. Murawska  †przed 20-11-1826  
1366Małgorzata Skrodzka z d. Gutowska *około 1883 Guty Podleśne †12-11-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1367Małgorzata Skrodzka *około 1784 †przed 10-1817  
1368Małgorzata Skrodzka z d. Akacka [0¬]    
1369Małgorzata Skrodzka z d. N  †przed 24-01-1859  
1370Małgorzata Słowikowska z d. Małachowska *około 1813 †  
1371Małgorzata Sobieska z d. Jawdyńska *około 1824 †po 21-02-1881  
1372Małgorzata Sobolewska z d. Golik *około 1784 †po 07-02-1836  
1373Małgorzata Sokalska z d. Tworkowska *około 1821 Drozdowo †  
1374Małgorzata Sokołowska z d. Popkowska  †po 26-11-1902  
1375Małgorzata Sokołowska z d. Korytkowska  †po 13-07-1841  
1376Małgorzata Sokołowska z d. Żebrowska  †od 24-07-1832 do 21-11-1847  
1377Małgorzata Solińska z d. Czyżewska *01-06-1823 Wąsosz †po 29-10-1883  
1378Małgorzata Sulewska z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †  
1379Małgorzata Sulewska z d. Paszkowska  †przed 24-11-1829   
1380Małgorzata Sulewska z d. Gutowska [0¬]     
1381Małgorzata Sulińska z d. Drozdowska *08-06-1776 Kędziorowo †po 21-11-1841  
1382Małgorzata Supińska z d. Mocarska *około 1817 Rutkowskie †przed 29-01-1867  
1383Małgorzata Supińska z d. Grzymała *około 1794 Grądy Wielkie †przed 05-09-1836  
1384Małgorzata Supińska  †  
1385Małgorzata Supińska z d. Ramotowska  †od 27-10-1868 do 04-02-1869  
1386Małgorzata Szeborowska z d. Zalewska  †przed 18-02-1811  
1387Małgorzata Szemborowska *27-05-1813 Wąsosz †  
1388Małgorzata Szleszyńska z d. Szrejter *około 1835 Szlasy †od 27-01-1891 do 12-06-1916  
1389Małgorzata Sztachelek z d. Zyskowska  †od 26-11-1836 do 20-11-1842  
1390Małgorzata Szulimowicz z d. Dębińska  †od 23-11-1858 do 29-01-1864  
1391Małgorzata Szuluk z d. Kurzyp [0¬]    
1392Małgorzata Szumowska z d. Mariak  †po 14-02-1928  
1393Małgorzata Szymanowska z d. Szablińska *około 1788 †po 19-11-1851  
1394Małgorzata Szymanowska z d. Turkowska  †przed 05-06-1810  
1395Małgorzata Szymanowska z d. Pawłowska  †po 11-05-1814  
1396Małgorzata Śmiarowska z d. Włodkowska  †po 17-02-1857  
1397Małgorzata Śmiarowska z d. Białowąs  †przed 18-11-1895  
1398Małgorzata Święcińska z d. Sokołowska * Zaborowo †od 29-01-1827 do 09-03-1851  
1399Małgorzata Święszkowska z d. Szczuka  †  
1400Małgorzata Tadeuszewicz z d. N  †przed 17-10-1869  
1401Małgorzata Tadeuszewicz z d. Baranowska *około 1841 Świdry †  
1402Małgorzata Tafiłowska z d. Statkiewicz *około 1761 †29-08-1841 Kędziorowo  
1403Małgorzata Tarnacka z d. Świderska *około 1864 †15-02-1924 Opartowo  
1404Małgorzata Tarnacka z d. Samełko *05-03-1800 †przed 21-01-1844  
1405Małgorzata Tokarzewska z d. N  †po 06-11-1822  
1406Małgorzata Trepanowska z d. Janczewska *około 1799 Smolarze †po 14-02-1858  
1407Małgorzata Trębicka z d. Sienkiewicz  †przed 10-02-1834  
1408Małgorzata Trojanowska z d. N  †  
1409Małgorzata Truszkowska z d. Bączek  †  
1410Małgorzata Trzonkowska z d. Gutowska *około 1824 Ławsk †07-12-1872 Ławsk  
1411Małgorzata Turowska z d. Wiśniewska  †przed 23-11-1846  
1412Małgorzata Twarowska z d. Zamojska  †przed 14-11-1822  
1413Małgorzata Ulecka z d. Gajek  †przed 14-11-1859  
1414Małgorzata Walewska z d. Modzelewska *około 1807 Ławsk †przed 01-1832  
1415Małgorzata Wądołowska z d. Chrzanowska *około 1806 †14-08-1867 Nadbory  
1416Małgorzata Wądołowska z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1877  
1417Małgorzata Wądołowska z d. Zalewska [0¬]     
1418Małgorzata Wądołowska z d. Grądzka  †od 23-10-1844 do 08-02-1859  
1419Małgorzata Werner *04-06-1823 Wąsosz †  
1420Małgorzata Węcek z d. Markowska *około 1806 Wólka †22-12-1843  
1421Małgorzata Wierciszewska z d. Grochowska  †przed 16-08-1832  
1422Małgorzata Wierciszewska z d. Grochowska  †  
1423Małgorzata Wierzbicka z d. N  †  
1424Małgorzata Wieteszko z d. Popławska *około 1830 Ciszewo †  
1425Małgorzata Wiszowata z d. N  †po 04-03-1821  
1426Małgorzata Wiszowata z d. Malska  †  
1427Małgorzata Wiśniewska z d. Bardzikowska *około 1797 Chełchy †  
1428Małgorzata Wiśniewska z d. Borawska  †przed 30-08-1868  
1429Małgorzata Witkowska z d. Maciora *około 1809 Przechody †po 22-02-1862  
1430Małgorzata Witkowska z d. Milewska  †po 12-11-1854  
1431Małgorzata Włodkowska z d. Ramotowska  †przed 12-1813  
1432Małgorzata Wojsław z d. Truskolaska *około 1784 Kubra †1849 Kownacin /Niedźwiadna/  
1433Małgorzata Wróblewska z d. Mazgoła *około 1775 Grabowo †  
1434Małgorzata Zabierek z d. Gajewska [0¬]    
1435Małgorzata Zaborowska z d. Jakubowska *około 07-1859 Wąsosz †26-09-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1436Małgorzata Zajczewska z d. Zaniewska *około 1866 Okrasin †  
1437Małgorzata Zalewska z d. Arciszewska * Borawskie †   
1438Małgorzata Zalewska z d. Mikucka  †  
1439Małgorzata Zalewska z d. Modzelewska  †od 25-11-1834 do 07-02-1844  
1440Małgorzata Zalewska z d. N  †przed 01-11-1837  
1441Małgorzata Zalewska *05-06-1783 Zalesie †   
1442Małgorzata Zalewska z d. Bagińska  †  
1443Małgorzata Zalewska z d. Skrzegocka  †po 09-11-1868  
1444Małgorzata Załuska z d. Szreter  †po 22-02-1886  
1445Małgorzata Zawadzka z d. Gutowska *około 1873 Chrzanowo †  
1446Małgorzata Zielińska z d. Niecikowska *około 1818 Wąsosz †21-04-1875 Wąsosz /Wąsosz/  
1447Małgorzata Zielińska z d. Rakowska  †od 13-02-1849 do 10-11-1861  
1448Małgorzata Ziemkowska z d. Łajewska *około 1837 Ciemnoszyje †po 11-06-1885  
1449Małgorzata Ziemkowska z d. Rogińska  †od 21-02-1841 do 28-05-1850  
1450Małgorzata Zuzelska z d. Chalecka [0¬]    
1451Małgorzata Żbikowska z d. Rozwadowska *09-07-1863 Przytuły †14-09-1932 Sienickie /Białaszewo/   
1452Małgorzata Żbikowska z d. Rożyńska  †  
1453Małgorzata Żelechowska z d. Szymanowska [0¬]     
1454Małgorzata Żukowska z d. Filipkowska *około 1808 †po 21-11-1854  
1455Małgorzata Żukowska z d. Ołdakowska  †po 26-11-1849  
1456Małka Moszkiewicz z d. N  †  
1457Marcel (Marcin) Kurzyna *29-11-1880 Pieniążki †11-06-1951 Pieniążki /Białaszewo/  
1458Marcel (Marcjan) Chodnicki *około 1865 Żebry †25-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1459Marcel Andrzej Majewski *około 1861 Szczuczyn †31-07-1928 Szczuczyn  
1460Marcel Archacki *około 1854 Brzozowa Wólka †po 31-01-1927  
1461Marcel Bajkowski  †  
1462Marcel Banachowski  †po 03-02-1897  
1463Marcel Bargłowski *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1464Marcel Bargłowski *około 1875 Okrasin †  
1465Marcel Bieńkowski *około 1896 Okrasin †  
1466Marcel Borawski *około 1864 Kędziorowo †  
1467Marcel Brakoniecki *około 1859 Wilamowo †przed 04-02-1930  
1468Marcel Brzozowski *01-06-1832 Flesze †19-07-1873  
1469Marcel Brzuchalski *około 1893 Niećkowo †29-08-1941 Szczuczyn  
1470Marcel Bzura *około 1843 Kokoszki †  
1471Marcel Chrostowski  †przed 05-02-1917  
1472Marcel Cimochowski *29-10-1883 Wąsosz †09-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1473Marcel Cimochowski *01-04-1878 Szwelczyn †  
1474Marcel Cybula [0¬]    
1475Marcel Cybula  †przed 19-10-1943  
1476Marcel Cybula *około 1870 Kapice †  
1477Marcel Cybula  †przed 17-11-1844  
1478Marcel Czaplicki *około 1864 Łosewo †18-07-1933 Klimaszewnica  
1479Marcel Danowski *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1480Marcel Danowski *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
1481Marcel Danowski *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
1482Marcel Danowski *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
1483Marcel Danowski *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
1484Marcel Dąbrowski *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
1485Marcel Długołęcki *około 1895 Bęćkowo †  
1486Marcel Dobrzycki *około 1873 Sokoły †  
1487Marcel Dołęga *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
1488Marcel Domitr *około 1862 Przestrzele †  
1489Marcel Drewnowski *około 1818 Kurejewka †przed 03-03-1869  
1490Marcel Dudkowski *16-01-1802 Wąsosz †  
1491Marcel Duzik *około 1891 Obrytki †  
1492Marcel Filipkowski *około 1843 Toczyłowo †po 16-02-1914  
1493Marcel Filochowski *około 1881 Kubrzany †  
1494Marcel Gacki *około 1843 Wierciszewo †   
1495Marcel Gardocki *około 1833 Gardoty †po 27-03-1872  
1496Marcel Gładkowski  †przed 16-11-1885  
1497Marcel Gładkowski *około 1860 Kurejewka †  
1498Marcel Godlewski *około 1897 Grądy Małe †28-03-1981 Jedwabne  
1499Marcel Godlewski *20-01-1852 Zalesie †02-12-1920 Zalesie  
1500Marcel Górski *około 1845 Barany †po 11-02-1901  
1501Marcel Grela *1863 Kumelsk †18-09-1926 Sienickie  
1502Marcel Grochowski *około 1861 Srebrowo †  
1503Marcel Gryczewski *1876 Przytuły †   
1504Marcel Grzybowski  †po 18-02-1868  
1505Marcel Gwiazdowski *około 1871 Klimaszewnica †przed 05-02-1929  
1506Marcel Gwiazdowski *około 1860 Ciemnoszyje †  
1507Marcel Jaczyński *około 1886 Wąsosz †04-08-1936 Wąsosz  
1508Marcel Jan Dąbrowski *1849 Brodowo †  
1509Marcel Jan Domitrz *około 1906 Przestrzele †  
1510Marcel Jegliński *około 1847 Osowiec †  
1511Marcel Józef Górski *około 1838 Rutki †od 02-06-1890 do 06-02-1900  
1512Marcel Kajetan Perkowski *30-10-1864 Bagienice †05-11-1941 Bagienice  
1513Marcel Kalski *1863 Burzyn †przed 31-01-1911  
1514Marcel Kamiński *22-01-1852 Koniecki-Wądołowo †około 1951 Wizna  
1515Marcel Karwowski *około 1842 Supy †26-12-1884  
1516Marcel Karwowski *około 1864 Karwowo †  
1517Marcel Karwowski *15-01-1918 †  
1518Marcel Karwowski *16-01-1875 Święcienin †  
1519Marcel Kaszuba [0¬]     
1520Marcel Klik *około 1873 Bobrówka †  
1521Marcel Klimaszewski *około 1859 Dusze †po 21-01-1908  
1522Marcel Klimaszewski *około 1884 Łojki †   
1523Marcel Klimaszewski *1874 Radziłów †  
1524Marcel Koniecko *08-01-1874 Grozimy †22-08-1947 Wąsosz  
1525Marcel Konopka *około 1855 Boczki †18-09-1868 Lipnik  
1526Marcel Konopka *około 1844 Borawskie par. Jedwabne †  
1527Marcel Kotarski *około 1874 Dybła †  
1528Marcel Kowalewski *około 1885 †25-04-1925 Niećkowo  
1529Marcel Kowalewski vel Dobrzeniewski *około 1858 Kumelsk †  
1530Marcel Kownacki  †przed 22-10-1929  
1531Marcel Kozikowski *około 1880 Ciemnoszyje †12-06-1942 Ciemnoszyje  
1532Marcel Kozikowski *około 1864 Ciemnoszyje †27-09-1921  
1533Marcel Kozikowski *około 1867 Ciemnoszyje †od 07-10-1918 do 14-02-1922  
1534Marcel Kozłowski *około 1866 Glinki †  
1535Marcel Kożuchowski  †  
1536Marcel Kraiński *około 1849 Radziłów †przed 12-02-1906  
1537Marcel Krasiński  †przed 22-02-1914  
1538Marcel Krzemiński  †przed 19-07-1924  
1539Marcel Kuczyński *około 1849 Płochowo †  
1540Marcel Kuczyński  †przed 1904  
1541Marcel Kulikowski *23-04-1851 Żebry †16-12-1853 Żebry /Wąsosz/  
1542Marcel Kulikowski  †po 13-02-1889  
1543Marcel Kurkowski *około 1849 Bagińskie †  
1544Marcel Laskowski *około 1860 Kowalewo †po 15-02-1920  
1545Marcel Leszczyński *około 1834 Kumelsk †  
1546Marcel Łempicki *29-10-1866 Bagienice †23-02-1940 Bagienice   
1547Marcel Łempicki *29-04-1860 Bagienice †22-12-1864 Bagienice   
1548Marcel Łempicki *17-03-1870 Sulewo Kownaty †   
1549Marcel Łojewski  †  
1550Marcel Łosiewicz *około 1868 Klimaszewnica †po 30-10-1945  
1551Marcel Łosiewicz  †po 24-08-1946  
1552Marcel Łuba *około 1860 Łoje †30-12-1925 /Przytuły/  
1553Marcel Maciorowski *około 1839 Przechody †przed 09-01-1893  
1554Marcel Maciorowski  †  
1555Marcel Makowski *około 1863 †10-02-1926 Kamianki /Burzyn/  
1556Marcel Makuszewski *1866 Słucz †  
1557Marcel Malinowski *około 1889 Okrasin †po 07-02-1939  
1558Marcel Malinowski *około 1868 Okrasin †19-04-1906  
1559Marcel Malinowski *około 1849 Ciemnoszyje †  
1560Marcel Mateusz Jaworowski *około 1883 Wólka Piotrowska †  
1561Marcel Mazewski *około 1849 Wólka Piaseczna †po 15-02-1927  
1562Marcel Mieczkowski *około 1855 Mieczki †  
1563Marcel Mioduszewski *około 1852 Grabowskie †po 25-11-1903  
1564Marcel Mocarski *około 1877 Bartki †po 27-01-1920  
1565Marcel Mocarski *05-07-1884 Mocarze †  
1566Marcel Mocarski *około 1863 Radziłów †  
1567Marcel Modzelewski *około 1819 Modzele †po 18-04-1884  
1568Marcel Modzelewski *około 1855 Wąsosz †06-10-1876  
1569Marcel Mrówka *około 1858 Radziłów †30-01-1943 Sośnia  
1570Marcel Muzykiewicz *20-04-1904 Ślesin †20-11-1975 Grajewo /Wąsosz/  
1571Marcel Napiórkowski *około 1845 Kuczyny †po 30-01-1899  
1572Marcel Niebrzydowski *około 1849 Jaki †  
1573Marcel Niecikowski *około 1869 Nieciki †11-11-1922 Szczuczyn   
1574Marcel Niedźwiedzki *około 1890 Przechody †  
1575Marcel Nienałtowski *01-1850 †29-04-1850 Małachowo   
1576Marcel Nieradko  †przed 21-11-1892  
1577Marcel Okulski *około 1884 Przytuły †  
1578Marcel Okurowski *około 1878 Nieławice †  
1579Marcel Ołdakowski *około 1880 Wąsosz †11-03-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1580Marcel Organek *około 1853 Sojczyn-Borowy †od 16-01-1898 do 29-01-1912  
1581Marcel Orłowski *około 1877 Wólka Piaseczna †  
1582Marcel Orłowski *około 1850 Wólka Piaseczna †  
1583Marcel Orłowski *około 1873 Kapice †  
1584Marcel Ozorkiewicz  †  
1585Marcel Pachucki *około 1837 Brzozowa Wólka †  
1586Marcel Pawełkowski  †po 04-08-1945  
1587Marcel Piechociński *około 1851 Olszyny †  
1588Marcel Piotrowski *około 1870 Zanklewo †  
1589Marcel Płoński  †  
1590Marcel Poniatowski  †po 20-02-1922  
1591Marcel Popławski *około 1864 Bęćkowo †po 22-01-1912  
1592Marcel Popławski *około 1897 Sieburczyn †   
1593Marcel Popowski *około 1873 Kapice †  
1594Marcel Przestrzelski  †przed 09-02-1897  
1595Marcel Przyborowski *około 1867 Bukowo †01-05-1944 Bukowo /Słucz/  
1596Marcel Purwin  †  
1597Marcel Ramotowski  †po 13-02-1917  
1598Marcel Rogowski  †po 14-02-1843  
1599Marcel Rydzewski *około 1865 Zaborowo †przed 26-02-1930  
1600Marcel Rydzewski *około 1859 Truszki †  
1601Marcel Rydzewski *około 1844 Cyprki †  
1602Marcel Saciłowski *około 1858 Sośnia †po 26-02-1924  
1603Marcel Saciłowski *około 1896 Kapice †  
1604Marcel Siemieński *około 1848 Kossaki †po 15-02-1904  
1605Marcel Skarżyński *około 1838 Konopki †  
1606Marcel Skitowski *około 1861 Klimaszewnica †od 07-02-1928 do 25-06-1929  
1607Marcel Skoniecki  †   
1608Marcel Sokołowski *około 1875 Kurkowo †  
1609Marcel Sokół *około 1874 †przed 24-01-1928  
1610Marcel Sosnowski  †przed 24-01-1921  
1611Marcel Stachowski  †  
1612Marcel Stanisław Kielian *około 1879 Łomża †  
1613Marcel Sulewski *05-05-1865 Zaborowo †11-12-1868 Zaborowo  
1614Marcel Sulewski  †po 24-01-1921  
1615Marcel Sylwester Rzadkowski *około 1898 Okrasin †  
1616Marcel Szczesik *około 1861 Niedźwiedzkie †od 25-01-1920 do 07-02-1923  
1617Marcel Szleszyński *około 1854 Rosochate †  
1618Marcel Szrejter *około 1829 Borawskie †20-02-1908 Szlasy  
1619Marcel Szulc *około 1853 Wąsosz †od 11-11-1906 do 14-01-1929  
1620Marcel Szumowski *około 1872 Przechody †  
1621Marcel Szymanowski *około 1863 Łempice †06-10-1930 Niedźwiedzkie  
1622Marcel Szymkiewicz *około 1864 Sojczyn-Borowy †przed 28-02-1927  
1623Marcel Szymkiewicz *około 1871 Sojczyn-Borowy †  
1624Marcel Szymkiewicz  †  
1625Marcel Święczkowski  †po 14-02-1898  
1626Marcel Tadeusz Przyborowski *około 1893 Radziłów †po 25-02-1930  
1627Marcel Tomasz Kierznowski *około 1863 Borawskie †  
1628Marcel Wierzbicki  †  
1629Marcel Wierzbowski  †po 03-02-1891  
1630Marcel Wiśniewski *około 1872 Żebry †02-05-1929 Bagienice  
1631Marcel Wiśniewski *około 01-1890 Mścichy †21-06-1890 Mścichy /Radziłów/   
1632Marcel Wolczyński  †  
1633Marcel Zacharzewski *około 1864 Jurzec †  
1634Marcel Zalewski *około 07-1842 Płochowo †19-05-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1635Marcel Zalewski *około 1869 Bęćkowo †przed 21-10-1924  
1636Marcel Załęcki *około 1856 Golanki †  
1637Marcel Zarzecki *około 1842 Wilczewo †po 26-11-1906  
1638Marcel Zawadzki  †po 31-01-1922  
1639Marcel Zawadzki *około 1851 Ciemnoszyje †  
1640Marcel Zbrzeźny *około 1873 Karwowo †20-03-1902 Rydzewo-Pieniążek  
1641Marcel Ziółkowski *około 1880 Ciemnoszyje †  
1642Marcel Zwoliński *około 1847 Ciemnoszyje †  
1643Marcel Zyskowski *około 1831 Skaje †przed 07-02-1898  
1644Marcel Zyskowski *około 1879 Kapice †  
1645Marcel Żbikowski *1833 Łękowo †19-12-1840 Łękowo /Grajewo/  
1646Marcel Żebrowski  †  
1647Marcel Żebrowski  †po 24-02-1943  
1648Marcela (Marcjanna) Danowska z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †po 04-02-1907  
1649Marcela (Marcjanna) Filipkowska z d. Kurzątkowska *około 1826 Łojki †  
1650Marcela (Marcjanna) Gurzęda z d. Kamińska *około 1842 Kucze Małe †po 12-09-1904  
1651Marcela (Marcjanna) Guzowska z d. Jakubowska  †przed 12-02-1877  
1652Marcela (Marcjanna) Nacewicz z d. Karwowska *około 1890 Przestrzele †30-12-1924 Jedwabne /Jedwabne/  
1653Marcela (Marcjanna) Zamojska z d. Tarnacka *23-02-1886 Wąsosz †26-03-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
1654Marcela (Marcjanna) Zduńczyk z d. Jarząbek *około 1855 Niedźwiadna †po 13-06-1907  
1655Marcela (Marcjanna) Zyskowska z d. Wróblewska *około 1852 Jambrzyki †  
1656Marcela (Marianna) Stelcwach z d. Cieśnielewska *około 1874 Mocarze †  
1657Marcela Anna Roman z d. Tyszka  †przed 05-02-1884  
1658Marcela Antonina Jawidzyk z d. Pożarska *około 1828 Szczuczyn †  
1659Marcela Białobrzeska z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
1660Marcela Chmielewska z d. Wojno *około 1869 Okrasin †po 27-01-1942  
1661Marcela Ciszewska z d. Bieńkowska  †po 16-02-1931  
1662Marcela Czaplicka z d. Truszkowska  †po 13-02-1917  
1663Marcela Danowska z d. N  †  
1664Marcela Dąbrowska z d. Kordun  †  
1665Marcela Dębowska z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
1666Marcela Dobkowska z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
1667Marcela Dołęga *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
1668Marcela Dołęga z d. Pieńkowska  †  
1669Marcela Drożęcka z d. Ożarowska *około 1886 Szostaki †  
1670Marcela Dzięgielewska z d. Borawska *około 1823 Olszewo †  
1671Marcela Górska z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
1672Marcela Gurzęda z d. Sokalska *około 1883 Drozdowo †   
1673Marcela Gwiazdowska z d. Chałustowska *około 1872 Mścichy †po 03-06-1930  
1674Marcela Kalinowska z d. Barwikowska *około 1847 Barwiki †przed 06-1891  
1675Marcela Karczewska z d. Banachowska *około 1880 Grabowo †  
1676Marcela Karpińska z d. Kuć *1865 Wizna †  
1677Marcela Karwowska z d. Konopka *około 1887 Karwowo par. Jedwabne †  
1678Marcela Klozińska z d. Buik  †  
1679Marcela Konopka z d. Filipkowska  †po 21-02-1876  
1680Marcela Kossakowska z d. Makowska *około 1890 Makowskie †  
1681Marcela Kozłowska z d. Sokołowska  †przed 04-1907  
1682Marcela Koźlik z d. Sokołowska  †  
1683Marcela Krawcewicz z d. N  †04-02-1910 Łomża  
1684Marcela Kuczyńska z d. Zielińska  †przed 18-11-1845  
1685Marcela Łapińska z d. Gadomska *około 1885 Mroczki †10-10-1920 Biodry /Burzyn/  
1686Marcela Łempicka z d. Biedrzycka *około 1857 Guty †16-01-1913 Niebrzydy   
1687Marcela Łepkowska z d. Łosiewicz *około 1852 Białaszewo †  
1688Marcela Milewska z d. Mroczkowska *około 1867 Mieczki †  
1689Marcela Mroczkowska z d. Leszczewska *około 1865 Radziłów †po 15-01-1940  
1690Marcela Mroczkowska z d. Wiszowata  †  
1691Marcela N z d. Ramotowska *około 1849 Marki †  
1692Marcela Obrycka *01-01-1893 Godlewo †   
1693Marcela Okurowska z d. Męczkowska  †przed 24-11-1897  
1694Marcela Ostapkowicz z d. Orłowska  †  
1695Marcela Paszkowska z d. Rogińska *około 1836 Brzozowa Wólka †przed 01-1874  
1696Marcela Połocka z d. Okraszyńska  †  
1697Marcela Pruszko *około 1895 †01-02-1915 Rutkowskie /Burzyn/  
1698Marcela Przestrzelska z d. Dzięgielewska *około 1880 Korytki †  
1699Marcela Przyborowska z d. Gutowska  †po 04-03-1946  
1700Marcela Rafałowska z d. Grabowska *około 1851 Ciemnoszyje †od 17-02-1908 do 21-02-1922  
1701Marcela Ramotowska z d. Karwowska *około 1862 Witynie †po 28-11-1911  
1702Marcela Ramotowska z d. Konopka *około 1859 Łoje Awissa †przed 10-1884  
1703Marcela Ruchaczewska z d. Wasilewska *1864 Słucz †po 29-09-1922  
1704Marcela Sarnacka z d. Łoś *26-10-1869 Ławsk †przed 05-1905  
1705Marcela Skrodzka z d. Sulewska  †  
1706Marcela Stęporowska z d. Wójcicka  †  
1707Marcela Szrejter z d. Dąbkowska  †po 29-01-1883  
1708Marcela Święćkowska z d. Sienkiewicz *około 1875 Ławsk †13-06-1908 Słucz  
1709Marcela Tarnacka *26-06-1890 Łempice †  
1710Marcela Tyszkiewicz z d. Kadłubowska *około 1892 Radziłów †  
1711Marcela Wasiulewska z d. Sulewska  †  
1712Marcela Wiśniewska z d. Wądołowska *około 1852 Koniecki par. Wizna †20-04-1870  
1713Marcela Zielińska z d. Klimaszewska [0¬]    
1714Marcela Żebrowska z d. Przestrzelska *około 1899 Brychy †przed 08-1948  
1715Marceli Borawski *31-10-1846 Konopki †po 26-06-1911  
1716Marceli Kadłubowski *18-10-1899 Zakrzewo †14-06-1984 Zakrzewo  
1717Marceli Kalski  †przed 16-11-1926  
1718Marceli Karwowski *04-05-1907 Kędziorowo †03-10-1949 Szczuczyn  
1719Marceli Karwowski *13-01-1897 Karwowo †  
1720Marceli Łaguna *11-02-1899 Słucz †09-08-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1721Marceli Łojewski *około 1876 †22-02-1945 Szczuczyn  
1722Marceli Malinowski *około 1886 Ciemnoszyje †22-06-1943 Sokoły /Wąsosz/  
1723Marceli Rogiński *około 1882 Brzozowa Wólka †15-09-1945 Wąsosz  
1724Marceli Siedlecki *około 1893 Wąsosz †04-02-1951 Wąsosz  
1725Marceli Skrodzki [0¬]    
1726Marceli Stanisław Miklaszewski [0¬]    
1727Marceli Sulewski *28-07-1846 Sulewo Kownaty †od 19-02-1900 do 21-06-1922   
1728Marceli Tarnacki *15-11-1902 Szwelczyn †27-10-1975 Gdynia  
1729Marceli Wiśniewski *18-01-1864 Kędziorowo †24-03-1931 Kędziorowo  
1730Marceli Zalewski *około 1866 Burzyn †16-10-1927 Kamianki /Burzyn/  
1731Marceli Zielony [0¬]    
1732Marcell Burzyński  †po 23-02-1903  
1733Marcell Górski *około 1844 Skaje †  
1734Marcell Koniecko *około 1880 †  
1735Marcell Mścichowski *06-01-1848 Klimaszewnica †  
1736Marcell Tomasz Chrzanowski *24-09-1822 Małachowo †  
1737Marcella (Marcjanna) Dzięgielewska z d. Dębowska *około 1848 Milewo †po 08-02-1909  
1738Marcella (Marcjanna) Górska z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
1739Marcella (Marcjanna) Malinowska z d. Cybulska *około 1841 Sojczyn-Borowy †po 03-02-1897  
1740Marcella (Marcjanna) Michałowska z d. Rogowska *około 1820 Trzaski †po 26-02-1878  
1741Marcella (Marcjanna) Paszkowska z d. Kozikowska *1873 Radziłów †29-03-1922 Racibory  
1742Marcella (Marcjanna) Żelechowska z d. Remiszewska *około 1836 Grzymki †po 23-01-1899  
1743Marcella Albarus z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
1744Marcella Biedrzycka z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
1745Marcella Bogusławska z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
1746Marcella Chrzanowska z d. Szleszyńska *około 1835 Czachy †po 02-03-1886  
1747Marcella Ciszewska z d. Węcek  †przed 05-08-1849  
1748Marcella Dębińska z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
1749Marcella Dziekońska z d. Rafałowska *około 1875 Kieljany †  
1750Marcella Enik z d. Nieradko *około 1867 Okrasin †  
1751Marcella Gołaszewska z d. Zalewska *około 1841 Jedwabne †po 22-11-1892  
1752Marcella Kalinowska z d. Dubowska *około 1860 †13-03-1929 Mocarze  
1753Marcella Karolina Chojnowska z d. Milewska *około 1833 Milewo †  
1754Marcella Karolina Wojsław z d. Stankiewicz *około 12-1855 Borawskie †po 27-11-1907   
1755Marcella Karpińska z d. Gleba *około 1777 †po 15-06-1813  
1756Marcella Karwowska z d. Płochocka *18-10-1876 Łempice †10-06-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
1757Marcella Karwowska z d. Łempicka *20-10-1801 Bagienice †10-12-1859 Bagienice /Wąsosz/  
1758Marcella Kozikowska z d. Rogińska *około 1814 Brzozowa Wólka †13-04-1834 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
1759Marcella Kulesza z d. Trepanowska *około 1874 Niwkowo †po 29-01-1929  
1760Marcella Lawendowska z d. Paszkowska *około 1851 †po 21-08-1916  
1761Marcella Ładyżyńska z d. Zalewska *około 1898 Wizna †  
1762Marcella Maciorowska z d. Michałowska *około 1833 Osowiec †  
1763Marcella Maciorowska z d. N  †po 25-11-1839  
1764Marcella Mioduszewska z d. Wójcicka *około 1772 †02-11-1812 Bęćkowo  
1765Marcella Modzelewska z d. Gosiewska *około 1828 Łojki †po 23-11-1880  
1766Marcella Mrozowicz z d. Łojewska  †po 14-11-1821  
1767Marcella Nienałtowska *18-07-1864 Małachowo †27-05-1874 Małachowo   
1768Marcella Piotrowska z d. Orłowska *około 1813 Bęćkowo †03-06-1852  
1769Marcella Poniatowska z d. Ostrowska [0¬]    
1770Marcella Popowska z d. Wyłuda *około 01-1842 Kapice †  
1771Marcella Przestrzelska z d. Mościcka *około 1879 Makowskie †10-06-1906 Konopki Tłuste  
1772Marcella Sobolewska z d. Wójcicka *około 1831 Kurejwa †  
1773Marcella Starzyńska z d. Chrzanowska *około 04-1840 Ciemnoszyje †  
1774Marcella Wiszowaty z d. Grabowska  †  
1775Marcella Wróblewska z d. Jabłońska  †po 30-10-1864  
1776Marcella Zaborowska *13-11-1821 Sulewo Kownaty †  
1777Marcella Zakrzewska *około 1854 Wojsławy †09-11-1868 Wojsławy  
1778Marcella Zalewska z d. Mieczkowska *około 1863 Bagienice †od 18-11-1913 do 01-06-1926  
1779Marcella Żukowska z d. N  †przed 29-01-1843  
1780Marcelli Wasilewski *10-01-1903 Wąsosz †  
1781Marcin ( Andrzej ) Ruszczyk *1823 Sojczyn-Borowy †22-10-1858  
1782Marcin Alert *31-10-1797 †po 20-11-1838  
1783Marcin Alert  †po 24-11-1817  
1784Marcin Antoniak  †  
1785Marcin Bagiński *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
1786Marcin Bagiński *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
1787Marcin Bagiński  †przed 14-02-1899  
1788Marcin Banik [0¬]     
1789Marcin Bargłowski *około 1825 Radziłów †  
1790Marcin Bądzio  †  
1791Marcin Bielski  †18-06-1911  
1792Marcin Biżyk  †po 02-05-1887  
1793Marcin Borawski *około 1864 Rydzewo Szlacheckie †05-08-1931 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1794Marcin Borawski *około 1790 Konopki †17-02-1807 Konopki  
1795Marcin Borawski  †  
1796Marcin Borawski  †  
1797Marcin Borawski  †przed 06-02-1853  
1798Marcin Borawski  †przed 09-02-1834  
1799Marcin Borawski  †przed 15-05-1832  
1800Marcin Borkowski *około 1829 Kurejwa †  
1801Marcin Borusiewicz *około 1823 Wąsosz †po 15-01-1894  
1802Marcin Bosko [0¬]     
1803Marcin Brzostowski *około 1834 Radziłów †07-03-1894 Radziłów /Radziłów/  
1804Marcin Brzostowski *około 1816 Łoje Awissa †  
1805Marcin Brzozowski *około 1826 Wizna †  
1806Marcin Bukowski *10-11-1782 Święcienin †po 11-02-1850  
1807Marcin Burzyński *około 1830 Srebrowo †24-09-1911 Sieburczyn /Burzyn/   
1808Marcin Chełmiński *03-11-1799 Żebry †po 22-11-1857  
1809Marcin Chełmiński *około 1797 Kieljany †  
1810Marcin Chmielewski  †  
1811Marcin Chojnowski [0¬]     
1812Marcin Chojnowski  †przed 16-02-1852  
1813Marcin Chorosz [0¬]    
1814Marcin Chrostowski *około 1819 Borawskie par. Jedwabne †przed 23-01-1889  
1815Marcin Chrostowski  †po 18-03-1832  
1816Marcin Chrostowski  †od 04-02-1834 do 11-02-1850  
1817Marcin Chrzanowski *około 1795 Karwowo-Polki †12-07-1867 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1818Marcin Chrzanowski *około 10-1816 Kieljany †od 13-05-1872 do 04-09-1886  
1819Marcin Chrzanowski  †przed 10-05-1863  
1820Marcin Chrzanowski *około 1864 Czarnowo †  
1821Marcin Chrzanowski  †po 14-02-1847  
1822Marcin Chutkowski  †przed 20-09-1911  
1823Marcin Chwieczkowski *około 1837 Dybła †przed 15-02-1904  
1824Marcin Chyliński *około 1818 Konopki †przed 29-11-1893  
1825Marcin Chyliński  †przed 24-11-1823  
1826Marcin Cimoch *około 1823 Słucz †  
1827Marcin Ciszek  †  
1828Marcin Ciszewski *około 1832 Konopki par. Radziłów †po 30-01-1881  
1829Marcin Ciurapiński [0¬]     
1830Marcin Cybula *około 1856 Przechody †po 12-02-1900  
1831Marcin Cybula *około 11-1844 †  
1832Marcin Cybula  †przed 14-02-1831  
1833Marcin Cybulak [0¬]    
1834Marcin Czaplicki *około 1805 Przyborowo †po 24-08-1855 Wojsławy  
1835Marcin Czaplicki *przed 1816 †  
1836Marcin Czarnecki  †przed 24-01-1848  
1837Marcin Czarnecki  †  
1838Marcin Czarniawski [0¬]     
1839Marcin Danielczyk *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1840Marcin Danowski *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
1841Marcin Danowski *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
1842Marcin Danowski *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
1843Marcin Danowski *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
1844Marcin Danowski  †  
1845Marcin Dąbrowski *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1846Marcin Dąbrowski *1817 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1847Marcin Dąbrowski *około 1863 Tarachy †  
1848Marcin Derewicz *około 1809 †  
1849Marcin Detkiewicz *około 1820 Wizna †po 11-1866  
1850Marcin Dębiński  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
1851Marcin Dębiński  †od 26-11-1834 do 20-01-1841  
1852Marcin Dębiński  †  
1853Marcin Dębowski  †  
1854Marcin Długołęcki *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1855Marcin Dmochowski *10-11-1793 Ławsk †  
1856Marcin Dmowski  †  
1857Marcin Dobkowski *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
1858Marcin Dobrenko [0¬]    
1859Marcin Dobroński  †po 11-02-1839  
1860Marcin Dołęga  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
1861Marcin Domurat  †przed 01-03-1840  
1862Marcin Doner *około 1777 Gąbin †  
1863Marcin Drzazgowski  †przed 18-11-1812  
1864Marcin Duchnowski *około 1835 Brodowo †po 28-01-1913  
1865Marcin Duchnowski *około 1848 Kubra †przed 11-08-1917  
1866Marcin Duchnowski *1864 Karwowo †przed 23-01-1917  
1867Marcin Duchnowski *około 1790 †18-02-1840 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1868Marcin Duchnowski *około 1801 †  
1869Marcin Duchnowski  †po 21-10-1825  
1870Marcin Duchnowski  †przed 09-11-1857  
1871Marcin Duńkowski *około 1834 Wólka par. Bargłów †po 16-11-1896  
1872Marcin Duńkowski  †   
1873Marcin Dymko  †  
1874Marcin Dymnicki  †od 23-02-1852 do 11-11-1862  
1875Marcin Dzierzek *około 1870 Dzierzki †  
1876Marcin Dzierzgowski *około 1807 Szczuczyn †  
1877Marcin Dzięgielewski [0¬]     
1878Marcin Ekstowicz *około 1829 Radziłów †od 24-10-1887 do 13-09-1897  
1879Marcin Ekstowicz  †  
1880Marcin Ekstowicz *około 1871 Radziłów †  
1881Marcin Farfałowski *1845 Kubra †  
1882Marcin Filipkowski *około 1864 Słucz †przed 15-02-1922  
1883Marcin Filipkowski *około 1814 Słucz †14-10-1869 Słucz  
1884Marcin Filipkowski  †  
1885Marcin Filo *04-11-1837 Brzeźnio †  
1886Marcin Foltyn  †przed 26-11-1843  
1887Marcin Furman  †  
1888Marcin Gacki *około 1827 Modzele †przed 07-11-1893  
1889Marcin Gacki *około 1803 Wierciszewo †09-01-1847 Supy /Przytuły/  
1890Marcin Galiński  †po 22-09-1828  
1891Marcin Gałązka  †  
1892Marcin Gałązka  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
1893Marcin Godlewski *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
1894Marcin Gołębiewski  †po 16-11-1841  
1895Marcin Gosiewski  †przed 15-11-1897  
1896Marcin Grabowski *około 1844 Kownatki †  
1897Marcin Grądzki *około 1823 Czerwonki †22-01-1881 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1898Marcin Grądzki  †przed 19-11-1811   
1899Marcin Grądzki  †  
1900Marcin Grędziszewski  †przed 31-07-1858  
1901Marcin Grochulski  †  
1902Marcin Grunwald  †po 23-11-1858  
1903Marcin Grzegorz Jaworski *około 1844 Szczuczyn †przed 03-03-1908  
1904Marcin Grzymkowski *11-11-1900 Radziłów †25-03-1970 Radziłów /Radziłów/  
1905Marcin Grzymkowski *około 1856 Okrasin †  
1906Marcin Gutowski  †  
1907Marcin Guzowski *około 1804 Brzozowa Wólka †przed 12-05-1873  
1908Marcin Guzowski *około 1871 Białaszewo †01-11-1909 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1909Marcin Gwiazdowski *około 1866 Mścichy †przed 08-11-1921  
1910Marcin Gwiazdowski  †po 17-02-1828  
1911Marcin Jabłoński *08-11-1762 †przed 21-11-1836  
1912Marcin Jabłoński *około 1804 †od 27-10-1857 do 16-02-1874  
1913Marcin Jabłoński  †od 30-05-1817 do 19-10-1822  
1914Marcin Jabłoński  †26-11-1845  
1915Marcin Jabłoński  †od 24-11-1844 do 19-11-1848  
1916Marcin Jabłoński  †przed 06-05-1866  
1917Marcin Jachimowicz *około 1798 Święta Lipka †23-12-1845  
1918Marcin Jagielski *około 1796 Wizna †po 30-01-1853  
1919Marcin Jakubowski *10-11-1794 Wąsosz †od 23-11-1857 do 21-02-1876  
1920Marcin Jambrzycki  †po 22-08-1922  
1921Marcin Jan Karwowski *około 1863 Wszebory †  
1922Marcin Jan Samborski *około 1860 Sambory †przed 01-12-1923  
1923Marcin Janiszewski *około 1834 Ruda †przed 28-01-1889  
1924Marcin Janiszewski *około 1834 †  
1925Marcin Jasiński  †  
1926Marcin Jaskowski *13-03-1883 †26-12-1966 Klimaszewnica  
1927Marcin Jaskowski *około 1813 Klimaszewnica †przed 08-02-1863  
1928Marcin Jaźwiński *1857 Czarnówek †1860 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1929Marcin Jeziorko [0¬]    
1930Marcin Joachimczak  †przed 06-02-1821  
1931Marcin Józef Górski *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
1932Marcin Jurski *około 1789 †od 14-02-1848 do 07-02-1859  
1933Marcin Kacprzyński *około 01-1832 Danowo †15-09-1868  
1934Marcin Kadłubowski  †  
1935Marcin Kadyszewski *około 1851 Okrasin †po 11-02-1901  
1936Marcin Kadyszewski  †przed 14-10-1884  
1937Marcin Kalinowski  †  
1938Marcin Kalinowski  †przed 16-01-1933  
1939Marcin Kamiński *około 1824 Klimaszewnica †  
1940Marcin Kamiński *około 1851 Pieńki †  
1941Marcin Kanowski *około 1841 Dybła †po 31-01-1898  
1942Marcin Karczewski  †przed 14-07-1856  
1943Marcin Karol Intrys [0¬]     
1944Marcin Karpiński *1798 Sośnia †przed 28-11-1854  
1945Marcin Karpiński  †przed 21-02-1854  
1946Marcin Karwowski *około 1846 Święcienin †przed 27-01-1919  
1947Marcin Karwowski *około 1829 Kąty †po 07-11-1893  
1948Marcin Karwowski *13-11-1810 Zaborowo †po 15-02-1874  
1949Marcin Karwowski *około 1790 Kąty †08-05-1835  
1950Marcin Karwowski *około 1833 Wąsosz †22-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
1951Marcin Karwowski  †  
1952Marcin Karwowski  †przed 17-07-1827  
1953Marcin Karwowski  †po 22-11-1851  
1954Marcin Karwowski  †  
1955Marcin Karwowski  †  
1956Marcin Karwowski  †  
1957Marcin Karwowski  †po 29-01-1837  
1958Marcin Kędziorek  †po 13-02-1831  
1959Marcin Kierznowski *11-11-1809 Kamińskie †28-04-1867 Świdry-Dobrzyce /Grabowo/  
1960Marcin Kierznowski  †  
1961Marcin Kierznowski  †przed 24-11-1850  
1962Marcin Klimaszewski *około 1792 Klimaszewnica †przed 23-11-1857  
1963Marcin Klimaszewski *12-07-1770 †przed 17-01-1832  
1964Marcin Klimaszewski  †po 23-06-1818  
1965Marcin Klimaszewski  †  
1966Marcin Klimaszewski  †przed 24-02-1824  
1967Marcin Kochanowski *około 1806 Niećkowo †po 13-11-1870  
1968Marcin Komosa *około 1834 Wąsosz †21-06-1869 Wąsosz  
1969Marcin Komosiński [0¬]     
1970Marcin Koniecko *01-10-1792 Bęćkowo †od 13-11-1843 do 18-11-1860  
1971Marcin Koniecko  †17-05-1923 Chojnowo  
1972Marcin Koniecko *około 1879 Chojnowo †  
1973Marcin Kopczewski *około 1865 Wyłudzin †  
1974Marcin Kopeć  †  
1975Marcin Kopka  †przed 21-11-1841  
1976Marcin Kordaś *około 1829 Białaszewo †  
1977Marcin Kosiński *około 1825 †18-08-1895 Kotowo Plac  
1978Marcin Kosiński  †  
1979Marcin Kosmowski *około 1823 Świdry par. Skarżyn †01-02-1875 Bęćkowo /Wąsosz/  
1980Marcin Kossakowski  †  
1981Marcin Kostuch [0¬]    
1982Marcin Kowalewski *1828 Kędziorowo †12-08-1841 Kędziorowo  
1983Marcin Kowalewski [0¬]    
1984Marcin Kozikowski *około 1776 †21-11-1842 Konopki-Białystok /Grabowo/  
1985Marcin Kozikowski  †przed 03-02-1856  
1986Marcin Kozikowski  †po 04-02-1851  
1987Marcin Kozikowski  †przed 12-02-1860  
1988Marcin Kozłowski  †przed 07-02-1859  
1989Marcin Kozłowski  †15-11-1836  
1990Marcin Krawcewicz *11-11-1887 Rydzewo-Pieniążek †  
1991Marcin Krawcewicz *około 1863 Rydzewo †  
1992Marcin Krupa  †przed 31-01-1855  
1993Marcin Krupiński  †  
1994Marcin Kruszyński  †przed 21-11-1870  
1995Marcin Krystowczyk  †przed 25-11-1849  
1996Marcin Krystowczyk  †  
1997Marcin Kryszewicz  †przed 08-11-1825  
1998Marcin Krzyżanowski *około 1804 Szczuczyn †23-04-1847  
1999Marcin Ksepka *około 1856 Ksebki †  
2000Marcin Książek *około 1834 Kalinowo †  
2001Marcin Kuczyński  †po 25-02-1821  
2002Marcin Kuczyński *około 1846 Kapice †  
2003Marcin Kwiatkowski  †  
2004Marcin Kwiatkowski  †od 26-10-1839 do 08-02-1847  
2005Marcin Ladziński *08-11-1807 Wąsosz †12-06-1827 Wąsosz  
2006Marcin Laskowski  †po 26-11-1849  
2007Marcin Lendzian *około 1790 Prusy †po 11-11-1855  
2008Marcin Lendzian  †po 09-08-1872  
2009Marcin Lenkiewicz *1861 Mazewo †  
2010Marcin Leszczewski *około 1825 Radziłów †04-05-1890  
2011Marcin Leszczyński *około 1836 Skaje †  
2012Marcin Liberadzki *około 1755 †15-01-1811 Kramarzewo  
2013Marcin Lipski *około 1847 Brodowo †  
2014Marcin Liszkiewicz *około 10-1832 Jedwabne †25-11-1832 Jedwabne /Jedwabne/  
2015Marcin Ludwik Kuna *około 1836 Szczuczyn †01-04-1865  
2016Marcin Łaguna *około 1761 †05-02-1811 Stawiane  
2017Marcin Łajewski *około 1844 †po 19-02-1900  
2018Marcin Łapiński  †  
2019Marcin Łatacz  †przed 03-03-1924  
2020Marcin Łempicki *10-11-1807 Koniecki †  
2021Marcin Łepkowski *około 1825 Lipnik †od 25-11-1902 do 04-02-1907  
2022Marcin Łepkowski *około 1802 Dołęgi †  
2023Marcin Łojewski  †przed 09-02-1820  
2024Marcin Łoniewski  †przed 18-11-1871  
2025Marcin Łuniewski *około 1834 Stawiski †po 03-02-1904  
2026Marcin Maciora  †po 26-01-1873  
2027Marcin Maciora  †po 10-10-1842  
2028Marcin Maciora *około 1807 Przechody †  
2029Marcin Maciorowski *około 1825 Przechody †25-08-1891  
2030Marcin Maciorowski *około 1858 Sojczyn Grądowy †przed 03-02-1920  
2031Marcin Maciorowski  †  
2032Marcin Majewski *około 1790 Prusy †  
2033Marcin Maleszewski  †przed 21-02-1911  
2034Marcin Malinowski  †  
2035Marcin Marian Święcicki *około 1902 †21-07-1953 Klimaszewnica  
2036Marcin Markowski *około 1776 Wąsosz †04-01-1856 Wąsosz  
2037Marcin Marks  †  
2038Marcin Masłowski *około 1813 Sośnia †od 12-02-1860 do 22-01-1872  
2039Marcin Masłowski *około 1817 Kubra †od 10-1863 do 19-06-1871  
2040Marcin Masłowski  †przed 22-01-1872  
2041Marcin Masłowski *około 1807 Sośnia †  
2042Marcin Matejkowski  †po 18-06-1820  
2043Marcin Maziul  †  
2044Marcin Merchelski  †przed 30-05-1836  
2045Marcin Merski  †po 03-02-1925  
2046Marcin Mieczkowski  †po 11-05-1841  
2047Marcin Mikucki  †po 06-02-1906  
2048Marcin Mikulski *około 1842 Kapice †  
2049Marcin Mikulski *około 1836 Przechody †  
2050Marcin Milewski  †od 17-12-1830 do 31-08-1851  
2051Marcin Mioduszewski  †przed 23-11-1846  
2052Marcin Mocarski *około 1842 Radziłów †po 14-02-1895  
2053Marcin Mocarski  †23-03-1856  
2054Marcin Mocarski  †przed 28-08-1827  
2055Marcin Modzelewski *około 1806 Ławsk †po 12-10-1880  
2056Marcin Modzelewski *około 1799 †od 11-02-1863 do 20-11-1874  
2057Marcin Modzelewski  †przed 18-02-1833  
2058Marcin Modzelewski  †po 24-01-1823  
2059Marcin Modzelewski  †  
2060Marcin Modzelewski  †przed 15-05-1815  
2061Marcin Modzelewski  †od 24-11-1844 do 10-02-1850  
2062Marcin Modzelewski  †  
2063Marcin Modzelewski  †22-08-1831 Radziłów  
2064Marcin Modzelewski *około 1787 †  
2065Marcin Mokszcz  †  
2066Marcin Mordasiewicz  †po 28-02-1859  
2067Marcin Mordasiewicz  †przed 24-01-1876  
2068Marcin Mroczkowski  †od 29-01-1839 do 27-01-1847  
2069Marcin Mrozicki  †przed 23-08-1880  
2070Marcin Mścichowski  †  
2071Marcin Mścichowski  †przed 06-03-1859  
2072Marcin Musiałowski  †  
2073Marcin Narewski  †przed 02-02-1864  
2074Marcin Narkiewicz *około 1865 Szczuczyn †  
2075Marcin Niekrasz  †  
2076Marcin Niemiec  †  
2077Marcin Nierwiński *około 1820 Siestrzanki †po 14-02-1882  
2078Marcin Nowak  †od 29-01-1832 do 29-01-1837  
2079Marcin Nowakowski *około 1836 Łojki †  
2080Marcin Okulewicz  †przed 22-02-1827  
2081Marcin Olender  †po 25-11-1855  
2082Marcin Olszewski  †po 21-11-1859  
2083Marcin Olszewski  †po 26-02-1854  
2084Marcin Ołdakowski *około 1807 Wąsosz †po 08-06-1856  
2085Marcin Ołdakowski *09-11-1795 Wąsosz †  
2086Marcin Orłowski *10-11-1804 †07-09-1856 Skaje /Szczuczyn/  
2087Marcin Orzechowski *około 1820 Sojczyn-Borowy †po 29-01-1865  
2088Marcin Orzechowski  †po 13-11-1859  
2089Marcin Orzechowski *około 1842 Kieljany †  
2090Marcin Orzechowski  †  
2091Marcin Osiecki *około 1830 Białaszewo †przed 1862  
2092Marcin Ostaszewski  †przed 21-01-1851  
2093Marcin Ostrowski *około 1800 †po 16-01-1866  
2094Marcin Ostrowski *07-11-1796 Wąsosz †06-03-1842 Wąsosz  
2095Marcin Ostrowski  †  
2096Marcin Ostrowski *1861 Kubra †  
2097Marcin Patro *około 1804 †po 17-11-1862  
2098Marcin Perkowski  †przed 09-02-1833  
2099Marcin Piechowski *około 1795 Kossaki †po 07-11-1870  
2100Marcin Piechowski *około 1827 Przestrzele †przed 08-02-1899  
2101Marcin Piekarski [0¬]    
2102Marcin Pieniążek  †po 24-11-1824  
2103Marcin Piotrowski *około 1835 Czachy †po 10-01-1914  
2104Marcin Piotrowski *około 1830 Grajewo †  
2105Marcin Piotrowski *około 1830 Czachy †  
2106Marcin Pogorzelski  †przed 05-03-1848  
2107Marcin Polkowski *około 1818 Szlasy †przed 07-02-1864  
2108Marcin Popielski  †27-11-1868  
2109Marcin Popławski *około 1864 Sieburczyn †   
2110Marcin Popowski *około 1798 Kapice †po 19-05-1870  
2111Marcin Przestrzelski * Jarnuty †przed 10-07-1815  
2112Marcin Ptaszyński  †od 04-10-1841 do 03-02-1858  
2113Marcin Radzikowski  †przed 26-11-1888  
2114Marcin Rafał Wawrzyczek [0¬]     
2115Marcin Rajski *około 1824 Słucz †przed 24-01-1886  
2116Marcin Rajski  †przed 30-04-1837  
2117Marcin Rogalski *około 1867 Rogale †  
2118Marcin Rostek *około 1852 Szczuczyn †21-06-1926 Wąsosz  
2119Marcin Rostek  †  
2120Marcin Rozwadowski *około 1809 Siestrzanki †02-03-1810 Siestrzanki /Burzyn/   
2121Marcin Rożenek  †po 26-11-1832  
2122Marcin Rożyński  †po 25-02-1884  
2123Marcin Ruszczyk *około 1822 Sojczynek †po 29-01-1883  
2124Marcin Sadowski [0¬]    
2125Marcin Sakowski  †14-01-1830  
2126Marcin Samełko *około 1867 Ławsk †25-05-1929 Wąsosz  
2127Marcin Samełko *15-10-1892 Ławsk †18-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
2128Marcin Saniewski *około 1835 Klimaszewnica †przed 06-02-1888  
2129Marcin Saniewski  †po 09-10-1904  
2130Marcin Saniewski  †przed 23-06-1818  
2131Marcin Sarnacki  †przed 26-11-1843  
2132Marcin Sawicki *około 1805 Rakowo †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
2133Marcin Sawicki *około 1816 Bęćkowo †02-04-1843  
2134Marcin Sianko  †po 23-11-1830  
2135Marcin Sienkiewicz *około 1851 Prusy †  
2136Marcin Sikorski  †  
2137Marcin Słotwiński [0¬]    
2138Marcin Sobolewski *około 1780 †przed 28-04-1833  
2139Marcin Sobolewski  †  
2140Marcin Sobuta  †  
2141Marcin Sokołek *około 1864 Świdry †11-03-1926 Świdry  
2142Marcin Sokołek  †przed 11-05-1823  
2143Marcin Sokołowski  †02-03-1835  
2144Marcin Soliński [0¬]    
2145Marcin Stanisław Gabrielow  †po 24-11-1903  
2146Marcin Strzelczuk  †przed 22-11-1825  
2147Marcin Sulewski *03-11-1812 Sulewo Kownaty †02-02-1867 Sulewo Kownaty  
2148Marcin Sulewski *22-06-1917 Sulewo Prusy †  
2149Marcin Sulewski *13-11-1796 Sulewo Prusy †  
2150Marcin Sulewski  †po 05-02-1828  
2151Marcin Sulewski *około 1844 Sambory †  
2152Marcin Suliński *około 1818 Wiązownica †16-05-1861  
2153Marcin Suliński  †20-06-1865  
2154Marcin Supiński  †po 07-02-1869  
2155Marcin Surawski *około 1824 Dybła †  
2156Marcin Sypytkowski *około 1858 Sośnia †1920  
2157Marcin Szarejko  †  
2158Marcin Szarek  †przed 14-07-1901  
2159Marcin Szepietowski *około 1864 Obrytki †12-11-1868 Obrytki /Wąsosz/  
2160Marcin Szklarzewski *1838 Okrasin †przed 26-11-1912  
2161Marcin Szklarzewski *około 1889 Okrasin †  
2162Marcin Szleszyński *około 1794 †26-08-1834 Chełchy /Niedźwiadna/  
2163Marcin Szleszyński  †od 02-02-1818 do 02-02-1825  
2164Marcin Szleszyński  †przed 13-02-1822  
2165Marcin Szleszyński * Szlasy †po 23-11-1830  
2166Marcin Szleszyński  †przed 27-11-1832  
2167Marcin Szostak [0¬]    
2168Marcin Szumowski  †27-05-1844  
2169Marcin Szumowski  †po 28-11-1933  
2170Marcin Szumowski  †przed 26-10-1862  
2171Marcin Szwalgin  †przed 15-05-1905  
2172Marcin Szymański  †po 31-01-1923  
2173Marcin Śliwka  †przed 01-03-1824  
2174Marcin Śliwowski  †  
2175Marcin Tacholski  †  
2176Marcin Tadeusz Karwowski *około 1772 †03-02-1832 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
2177Marcin Tafiłowski  †po 06-02-1855  
2178Marcin Tarasko *około 1820 Borawskie †  
2179Marcin Tarfułowski  †  
2180Marcin Toczyłowski  †  
2181Marcin Toczyłowski  †po 04-02-1822  
2182Marcin Tomaszewski *około 1854 Rydzewo-Pieniążek †przed 13-01-1919  
2183Marcin Trepanowski  †  
2184Marcin Trojanowski *około 1836 Osowiec †przed 26-10-1896  
2185Marcin Trojanowski *około 1872 Osowiec †  
2186Marcin Truszkowski *około 1817 Łojki †przed 01-1863   
2187Marcin Truszkowski  †przed 13-05-1827  
2188Marcin Trzonkowski *około 1801 Niedźwiadna †od 23-02-1857 do 02-03-1862  
2189Marcin Tyszkiewicz [0¬]    
2190Marcin Walendzik  †po 07-11-1904  
2191Marcin Wanta [0¬]     
2192Marcin Wasilewski *około 1779 Szczuczyn †przed 25-09-1831  
2193Marcin Wasilewski *około 1807 Płochowo †przed 23-05-1857  
2194Marcin Wasilewski *około 1784 Szczuczyn †  
2195Marcin Wesołowski  †przed 10-07-1825  
2196Marcin Wieczorek *około 1831 Wąsosz †05-01-1867 Wąsosz  
2197Marcin Wierciszewski  †od 11-02-1839 do 21-02-1841  
2198Marcin Wietoska  †przed 15-02-1865  
2199Marcin Wiktorowicz *około 1835 Skaje †od 23-06-1891 do 29-05-1894  
2200Marcin Wilimczyk  †od 21-10-1828 do 16-11-1836  
2201Marcin Wilimczyk  †przed 08-11-1885  
2202Marcin Winko [0¬]    
2203Marcin Winko [0¬]    
2204Marcin Wiśniewski *około 1849 Bzury †22-01-1920 Bzury /Wąsosz/  
2205Marcin Wiśniewski  †przed 13-02-1912  
2206Marcin Wiśniewski  †po 20-07-1879  
2207Marcin Wiśniewski  †od 26-01-1880 do 12-02-1889  
2208Marcin Wiśniewski *około 1828 Radziłów †  
2209Marcin Wiśniewski  †przed 19-02-1851  
2210Marcin Witkowski *około 1854 Rydzewo-Pieniążek †po 05-02-1907  
2211Marcin Wojnowski *około 1821 †19-10-1824 Kędziorowo  
2212Marcin Wolski [0¬]     
2213Marcin Wróbel  †przed 06-02-1820  
2214Marcin Wróblewski *około 1814 Przechody †od 05-02-1877 do 16-06-1884  
2215Marcin Wróblewski *około 1779 †od 20-11-1838 do 23-11-1840  
2216Marcin Wróblewski *około 1834 Wierciszewo †przed 06-02-1888  
2217Marcin Wyłucki  †przed 24-11-1817  
2218Marcin Wysocki  †po 02-02-1845  
2219Marcin Zając *około 1821 Kubra †od 27-10-1890 do 23-11-1909  
2220Marcin Zajkowski  †przed 18-11-1855  
2221Marcin Zajkowski *około 1808 Zajki †  
2222Marcin Zalewski *około 1752 †30-05-1846 Bęćkowo /Wąsosz/  
2223Marcin Zalewski  †przed 23-02-1813  
2224Marcin Zalewski  †przed 07-11-1858  
2225Marcin Zambrowski *około 1855 Jadłówek †  
2226Marcin Zaniewski *około 1908 †  
2227Marcin Zaniewski  †przed 05-06-1864  
2228Marcin Zaniewski  †po 14-02-1939  
2229Marcin Zaręba  †przed 16-09-1871  
2230Marcin Zawadzki *około 1828 Białaszewo †15-10-1855  
2231Marcin Zawadzki *około 1818 Ciemnoszyje †  
2232Marcin Zawadzki *około 1833 Przechody †  
2233Marcin Zawadzki  †  
2234Marcin Zawadzki  †po 05-03-1883  
2235Marcin Zbrzeźny  †po 26-01-1873  
2236Marcin Zieliński *około 1824 Czarnówek par. Ostrykół †przed 15-02-1885  
2237Marcin Zieliński *około 1749 †po 29-11-1809  
2238Marcin Zieliński *około 1797 Sojczyn †01-11-1839  
2239Marcin Zieliński  †przed 20-01-1851  
2240Marcin Ziemkowski *06-11-1786 Ciemnoszyje †przed 30-01-1842  
2241Marcin Ziółkowski  †po 30-06-1828  
2242Marcin Zorczykowski *28-03-1906 Wąsosz †25-08-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
2243Marcin Zorczykowski *około 1829 Ławsk †22-07-1877 Wąsosz  
2244Marcin Zyskowski *około 1831 Przechody †przed 29-01-1894  
2245Marcin Zyskowski *około 1802 †25-07-1832 Skaje  
2246Marcin Zyskowski  †przed 16-01-1899  
2247Marcin Zyskowski *około 1832 Skaje †  
2248Marcin Żukowski  †przed 05-11-1824  
2249Marcin Żukowski  †przed 20-07-1816  
2250Marcin Żukowski  †przed 29-01-1843  
2251Marcjan (Marcel) Mieńkowski *około 1902 Wąsosz †02-12-1945 Szczuczyn   
2252Marcjan (Marceli, Marian) Szczesik *14-01-1907 Niećkowo †19-06-1980 Rogale /Wąsosz/  
2253Marcjan Antoni Sulewski *około 1848 Borawskie †  
2254Marcjan Borawski *około 1845 Świdry Podleśne †po 02-03-1908  
2255Marcjan Cimochowski *25-05-1913 Niećkowo †21-10-1953 Grajewo /Wąsosz/  
2256Marcjan Gałczyński  †  
2257Marcjan Iwanowski *25-04-1874 Jedwabne †  
2258Marcjan Jagodziński *około 1845 Wąsosz †16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/  
2259Marcjan Jan Romanowski *około 1866 Koniecki †po 29-08-1933  
2260Marcjan Jentoch *około 1887 Glinki †  
2261Marcjan Karwowski *17-06-1867 Kędziorowo †  
2262Marcjan Konopka *około 1836 Konopki Chude †  
2263Marcjan Mroczkowski *30-01-1838 Wojsławy †po 19-06-1894  
2264Marcjan Niebrzydowski *13-01-1805 Dołęgi †  
2265Marcjan Perkowski *około 1889 Mieczki †  
2266Marcjan Sieniuch *około 08-1853 Stawiane †  
2267Marcjan Szulc *około 1859 Wąsosz †18-10-1882 Wąsosz  
2268Marcjan Tomasz Modzelewski *1863 Radziłów †1866 Radziłów /Radziłów/  
2269Marcjan Żebrowski  †przed 23-01-1812  
2270Marcjanna (Agnieszka) Szmitka z d. Dzieniszewska *około 1808 Mężynin †20-11-1848 Orlikowo /Jedwabne/  
2271Marcjanna (Marcela) Bałdyga z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
2272Marcjanna (Marcela) Downar z d. Wiśniewska *około 1822 Brzeźnio †przed 24-11-1884  
2273Marcjanna (Marcela) Kalankiewicz z d. Zawadzka *około 1813 Płochowo †około 1833  
2274Marcjanna (Marcela) Kołakowska z d. Konopka *około 1868 Konopki par. Jedwabne †  
2275Marcjanna (Marcela) Kwiecińska z d. Zajk *około 1864 Brzozowa Wólka †04-02-1940 Białaszewo  
2276Marcjanna (Marcela) Szlejter z d. Zajk (Zajkowska)  †po 13-02-1888  
2277Marcjanna (Marcela, Marianna) Szrejter z d. Orłowska *około 1830 Boguszewo †od 07-10-1884 do 12-02-1895  
2278Marcjanna (Marianna) Bagińska z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
2279Marcjanna (Marianna) Borawska z d. Rogowska *około 1852 Brodowo †przed 28-02-1897  
2280Marcjanna (Marianna) Dzięgielewska z d. Szymanowska *około 1791 †23-07-1846 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2281Marcjanna (Marianna) Frąckiewicz z d. Konert  †  
2282Marcjanna (Marianna) Grądzka z d. Remiszewska  †przed 24-01-1854  
2283Marcjanna (Marianna) Gurzęda z d. Nirwińska (Ruzy)  †  
2284Marcjanna (Marianna) Kadłubowska z d. Ekstowicz *około 1795 †11-09-1855 Radziłów /Radziłów/  
2285Marcjanna (Marianna) Kochmańska z d. Grzymkowska *około 1874 Mścichy †przed 09-1903  
2286Marcjanna (Marianna) Niebrzydowska z d. Obrycka  †  
2287Marcjanna (Marianna) Przestrzelska z d. Karwowska  †przed 18-11-1850  
2288Marcjanna (Marianna) Rakowska z d. Nizińska  †po 21-10-1907  
2289Marcjanna (Marianna) Waniewska z d. Chmielewska *około 1874 Słucz †po 26-02-1924  
2290Marcjanna (Marianna) Wierciszewska z d. Dzięgielewska  †od 19-11-1850 do 26-11-1855  
2291Marcjanna Aniela Łempicka *28-12-1792 Pasichy †  
2292Marcjanna Ardzińska z d. Turowska *około 1867 Lipnik †  
2293Marcjanna Bagińska z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 12-11-1906  
2294Marcjanna Bagińska z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †16-01-1880 Guty Stare /Grabowo/  
2295Marcjanna Bagińska *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
2296Marcjanna Bagińska *12-05-1803 Bagienice †  
2297Marcjanna Bajkowska z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
2298Marcjanna Banachowska z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
2299Marcjanna Bardzikowska z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
2300Marcjanna Bargłowska z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
2301Marcjanna Bargłowska z d. Szlejter *01-01-1921 Szlasy †  
2302Marcjanna Bartlińska z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
2303Marcjanna Bartnicka z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
2304Marcjanna Bartosiewicz z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
2305Marcjanna Bednarska z d. Rutkowska  †  
2306Marcjanna Białobrzeska z d. Żmijewska  †po 30-04-1885  
2307Marcjanna Biedrzycka z d. Przestrzelska  †po 03-07-1848  
2308Marcjanna Bogdan z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †05-10-1906 Kędziorowo  
2309Marcjanna Borawska z d. Ołdakowska *21-01-1888 Wąsosz †po 18-08-1960  
2310Marcjanna Borawska z d. Statkiewicz *około 1859 Borawskie †przed 15-08-1909  
2311Marcjanna Borawska z d. Gacka  †po 17-02-1890  
2312Marcjanna Borysiewicz *17-04-1793 Wąsosz †  
2313Marcjanna Bronakowska z d. Grądzka *około 1803 Jarnuty †po 19-11-1860  
2314Marcjanna Bronakowska z d. Bagińska  †29-04-1830  
2315Marcjanna Brzostowska z d. Pieniążek *około 1884 Biodry †02-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
2316Marcjanna Brzostowska z d. Rutkowska  †po 10-08-1932  
2317Marcjanna Brzozowska z d. Michałowska * Romany †po 21-11-1892  
2318Marcjanna Bućkowska z d. Kalska *1858 Burzyn †  
2319Marcjanna Budzińska z d. Drążek *około 1839 Brzeźnio †  
2320Marcjanna Bukowska z d. Święcińska  †po 12-11-1866  
2321Marcjanna Cekała z d. Parzych  †przed 21-09-1896  
2322Marcjanna Chalamońska z d. Dudkiewicz *około 1840 Łomża †  
2323Marcjanna Chełchowska z d. Kiełczewska  †przed 23-01-1844  
2324Marcjanna Chmielewska z d. Serba *około 1866 Słucz †29-12-1929 Słucz /Słucz/  
2325Marcjanna Chmielewska z d. Wądołowska *około 1792 †przed 19-01-1846  
2326Marcjanna Chmielewska *1842 Mścichy †1863 Mścichy /Radziłów/  
2327Marcjanna Chmielewska z d. Brzostowska *około 1872 Rostki †   
2328Marcjanna Choińska z d. Wiszowata  †przed 21-10-1887  
2329Marcjanna Chrostowska z d. Mocarska  †przed 03-06-1829  
2330Marcjanna Chrzanowska z d. Rydzewska *około 1831 †po 15-02-1904  
2331Marcjanna Chrzanowska z d. Supińska *około 1834 Szlasy †przed 30-01-1893  
2332Marcjanna Chrzanowska z d. Rydzewska *około 1833 Bukowo Małe †po 12-02-1877  
2333Marcjanna Chyłkowska z d. Albińska *13-09-1850 Wąsosz †  
2334Marcjanna Ciborowska z d. Wądołowska  †  
2335Marcjanna Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †  
2336Marcjanna Ciesielska z d. Szrejber  †przed 21-11-1876  
2337Marcjanna Cieśnielewska z d. Masłowska *około 1876 Mocarze †po 16-04-1904  
2338Marcjanna Ciurzycka z d. Szliwińska *około 1830 Białogrądy †04-05-1855 Niedźwiadna  
2339Marcjanna Cwalińska z d. Bogusz *około 1834 Bukowo Małe †od 10-02-1891 do 01-07-1912  
2340Marcjanna Cwalińska z d. Rydzewska  †10-07-1844 Cwaliny  
2341Marcjanna Czaplicka z d. Arych *około 1845 Opartowo †  
2342Marcjanna Czarnecka z d. Witkowska  †przed 09-11-1822  
2343Marcjanna Czarnecka z d. Malinowska  †po 31-01-1848  
2344Marcjanna Czarnowska z d. Chrostowska *około 1834 Brodowo †05-08-1860  
2345Marcjanna Danowska z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2346Marcjanna Danowska z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
2347Marcjanna Dąbrowska z d. Szczuka  †po 25-02-1884  
2348Marcjanna Dąbrowska z d. Biedrzycka  †  
2349Marcjanna Dąbrowska z d. Gordon  †  
2350Marcjanna Dąbrowska z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
2351Marcjanna Dębińska z d. Dąbrowska  †  
2352Marcjanna Dębińska z d. Hermanowska  †po 22-10-1877  
2353Marcjanna Długołęcka *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
2354Marcjanna Długołęcka z d. Kamieniecka  †po 14-11-1922  
2355Marcjanna Dmochowska z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
2356Marcjanna Dobkowska z d. Borawska  †po 20-02-1860  
2357Marcjanna Dobrzycka z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
2358Marcjanna Dobrzycka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2359Marcjanna Doliwa z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
2360Marcjanna Domisiewicz z d. Czerkies *około 1845 Wierzbowo †12-03-1867 Obrytki  
2361Marcjanna Domisiewicz z d. Wiśniewska *około 1871 Kędziorowo †  
2362Marcjanna Duchnowska z d. Kraińska *około 1837 Przytuły †28-11-1880 Chrzanowo /Przytuły/  
2363Marcjanna Dybikowska z d. Magnuszewska *około 1829 †18-01-1890 Kramarzewo /Wąsosz/  
2364Marcjanna Dzieniszewska z d. Trzaska  †po 10-10-1830  
2365Marcjanna Dzieniszewska z d. Sulewska * Sieburczyn †przed 05-11-1832  
2366Marcjanna Ekstowicz z d. Wróblewska  †od 09-11-1857 do 03-02-1861  
2367Marcjanna Eliasiewicz-Dobrzycka z d. Zalewska *30-06-1849 Kucze Małe †przed 08-06-1920   
2368Marcjanna Filipiak z d. Lenczewska  †przed 23-11-1910  
2369Marcjanna Filipkowska z d. Milewska *około 1881 Milewo †po 24-12-1949  
2370Marcjanna Filipkowska *około 1892 Chełchy †22-01-1895 Wojsławy /Wąsosz/  
2371Marcjanna Filochowska z d. Łojewska *około 1791 †po 14-11-1842  
2372Marcjanna Filochowska z d. Karwowska *około 1822 Karwowo par. Jedwabne †  
2373Marcjanna Foltyńska z d. Borysiewicz *około 1798 †25-06-1844  
2374Marcjanna Gardocka z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
2375Marcjanna Gardocka z d. Wierciszewska *około 1830 Gardoty †od 29-07-1896 do 08-02-1897  
2376Marcjanna Gardocka *około 1853 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
2377Marcjanna Gardocka z d. Mieczkowska * Mieczki Czarne †przed 02-02-1830  
2378Marcjanna Glińska z d. Trepanowska *około 1856 Niwkowo †  
2379Marcjanna Godlewska z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
2380Marcjanna Godlewska z d. Nieciecka *około 1872 Bartki †po 22-11-1921  
2381Marcjanna Godlewska z d. Niebrzydowska  †po 07-07-1876  
2382Marcjanna Godlewska z d. Sulewska  †po 29-02-1892  
2383Marcjanna Godlewska z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
2384Marcjanna Gołębiewska z d. Liszewska  †po 16-11-1841  
2385Marcjanna Gosiewska z d. Błyszczeńska *około 1837 Przemyśl †po 19-07-1892  
2386Marcjanna Górska z d. Kossakowska *około 1850 Karwowo-Polki †01-06-1914 Makowskie /Burzyn/   
2387Marcjanna Górska z d. Jurska *około 1862 Czachy †15-11-1918 Wagi  
2388Marcjanna Górska z d. Mikucka  †przed 06-1898 Jurzec Szlachecki  
2389Marcjanna Górska z d. Leszczewska *około 1862 Wąsosz †  
2390Marcjanna Grabowska z d. Kania *około 1863 Sojczyn-Borowy †po 09-02-1947  
2391Marcjanna Grabowska z d. Adamska *około 1867 Kubra †po 03-03-1930  
2392Marcjanna Grabowska z d. Godlewska  †od 13-02-1809 do 24-11-1813  
2393Marcjanna Grądzka z d. Mierzejewska *około 1828 Kąty †przed 04-1858  
2394Marcjanna Gryczewska *1867 Przytuły †   
2395Marcjanna Grygo z d. Śledziewska *około 1866 Karwowo †po 24-04-1937  
2396Marcjanna Grzymkowska z d. Mroczkowska *około 1842 Mroczki †przed 12-02-1895  
2397Marcjanna Grzymkowska z d. Ramotowska  †  
2398Marcjanna Gutowska *1871 Guty Stare †26-08-1872 Guty Stare /Grabowo/  
2399Marcjanna Gutowska z d. Celińska *około 1807 Wojsławy †  
2400Marcjanna Gutowska z d. Gromadzka *około 1834 Guty Stare †  
2401Marcjanna Gwiazdowska z d. Tarnacka *około 1864 Szwelczyn †przed 11-02-1925  
2402Marcjanna Janczewska z d. Konopka *około 1836 Borawskie par. Jedwabne †po 13-09-1897  
2403Marcjanna Janczewska z d. Wądołowska *około 1873 Rutki †23-03-1911 Kaimy  
2404Marcjanna Jankowska z d. Klimaszewska *około 1874 Trzaski †  
2405Marcjanna Janowska z d. Kossakowska *około 1807 Bronaki-Pietrasze †po 09-02-1862  
2406Marcjanna Jarząbek *1833 Brzeźnio †  
2407Marcjanna Jaskowska z d. Formuz  †  
2408Marcjanna Jastrzębska z d. Gawoch  †po 18-11-1924  
2409Marcjanna Jaworowska z d. Romanowska  †  
2410Marcjanna Jeżewska z d. Kraińska *około 1823 Pawełki †po 13-11-1864  
2411Marcjanna Jurska z d. Milewska *około 1833 Kąty †  
2412Marcjanna Kadłubowska z d. Milewska *około 1810 Danowo †24-05-1840 Barany /Wąsosz/  
2413Marcjanna Kadłubowska z d. Szepietowska *około 1860 Dołęgi †  
2414Marcjanna Kalinowska z d. Piotrkowska *około 1856 Sokoły †przed 22-01-1912  
2415Marcjanna Kamalska z d. Mazurczyk *około 1832 Siestrzanki †po 26-01-1896  
2416Marcjanna Kamińska z d. Chełchowska *09-01-1857 Chełchy †  
2417Marcjanna Karwowska z d. Mogielnicka *około 1828 Brzostowo †przed 06-02-1888  
2418Marcjanna Karwowska z d. Bagińska *około 1845 Sokoły †1890 Brychy  
2419Marcjanna Karwowska *około 1804 Kąty †19-04-1839  
2420Marcjanna Karwowska z d. Polkowska *około 1851 Szlasy †26-02-1886  
2421Marcjanna Karwowska z d. Polkowska  †  
2422Marcjanna Karwowska *około 1821 Szlasy †  
2423Marcjanna Karwowska z d. Szlejter *około 1860 Klimaszewnica †  
2424Marcjanna Karwowska z d. Sznajder *około 1891 Ławsk †  
2425Marcjanna Kędzierska z d. Ostrowska *01-01-1843 †od 20-06-1905 do 05-06-1911  
2426Marcjanna Kiełczewska *13-01-1896 Wąsosz †27-06-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2427Marcjanna Kiełczewska z d. Gwiazdowska *około 1822 Mścichy †10-08-1862  
2428Marcjanna Kierznowska z d. Przedborska  †po 13-11-1881  
2429Marcjanna Kisiel z d. Zwierciadłowska  †  
2430Marcjanna Kisielewska z d. Sikorska *około 1859 Wąsosz †po 23-11-1907  
2431Marcjanna Klimaszewska z d. Marczykowska *około 1809 Wąsosz †po 21-02-1876  
2432Marcjanna Klimaszewska z d. Rybińska  †po 03-02-1879  
2433Marcjanna Klimaszewska z d. Dębińska *około 1883 Kownacin †  
2434Marcjanna Kłos z d. Piotrowska *około 1849 Grajewo †05-11-1902 Łomża  
2435Marcjanna Kochanowska z d. Łepkowska *11-07-1875 Niećkowo †08-11-1945 Niećkowo  
2436Marcjanna Kołomyjska z d. Klimaszewska  †  
2437Marcjanna Konarowska z d. Święcińska *około 1849 Gutki †przed 22-01-1907  
2438Marcjanna Koniecko z d. Chojnacka *około 1837 Kędziorowo †po 29-01-1894  
2439Marcjanna Koniecko z d. Zielińska  †po 17-02-1887  
2440Marcjanna Konopka *około 1819 Łoje Awissa †09-03-1858 Łoje Awissa /Przytuły/  
2441Marcjanna Konopka *około 1869 Konopki Tłuste †25-04-1904 Gardoty  
2442Marcjanna Konopka z d. Karwowska *około 1847 Boguszki †1871  
2443Marcjanna Konopka z d. Bagińska  †przed 05-07-1846  
2444Marcjanna Konopka z d. Modzelewska *około 1880 Pieńki †  
2445Marcjanna Kosińska z d. Karwowska  †  
2446Marcjanna Kosobudzka z d. Sadowska *około 1874 Bzury †po 03-08-1919  
2447Marcjanna Kotowska z d. Chojnowska  †  
2448Marcjanna Kowalewska z d. Cybulska *około 1858 Morgowniki †  
2449Marcjanna Kozikowska z d. Szumowska  †po 23-01-1888  
2450Marcjanna Kozłowska z d. Moczydłowska *14-08-1883 Wąsosz †07-03-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
2451Marcjanna Kozłowska z d. Sulewska *06-06-1897 Wąsosz †07-03-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
2452Marcjanna Kozłowska z d. Karwowska *około 1772 Rostki par. Jedwabne †po 18-04-1829  
2453Marcjanna Kozłowska z d. Gromadzka *około 1869 Wąsosz †08-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2454Marcjanna Krajewska z d. Klimaszewska  †po 26-01-1886  
2455Marcjanna Krasnoborska z d. Zyskowska *około 1911 Kapice †09-09-1992 Gołdap  
2456Marcjanna Krymska z d. Mroczkowska *08-03-1905 Borawskie †09-04-1980 Kownatki /Wąsosz/  
2457Marcjanna Krystowczyk z d. Borecka *około 1817 †od 17-05-1864 do 01-1876  
2458Marcjanna Kuczykowska z d. Marczak  †po 11-02-1827  
2459Marcjanna Kuczyńska z d. Chrzanowska *około 1827 Świdry Podleśne †przed 27-11-1894   
2460Marcjanna Kuczyńska *04-02-1845 Sulewo Kownaty †01-10-1848 Sulewo Kownaty  
2461Marcjanna Kuczyńska z d. Obrycka *około 1860 Zaborowo †  
2462Marcjanna Kuczyńska z d. Kowalewska  †  
2463Marcjanna Kulesza z d. Jarska  †po 23-11-1808  
2464Marcjanna Kulikowska *około 10-1865 Żebry †27-04-1874 Żebry /Wąsosz/  
2465Marcjanna Kurkowska z d. Gardocka  †28-03-1903 Ramoty  
2466Marcjanna Laskowska z d. Chrostowska *około 1821 Biodry †12-09-1884 Biodry /Burzyn/  
2467Marcjanna Laskowska z d. Włodarska *około 1837 Jedwabne †przed 01-1880  
2468Marcjanna Lewkowicz z d. Kuć  †przed 23-11-1863  
2469Marcjanna Lipińska z d. Danowska *około 1843 Borawskie †24-02-1873 Surały /Grabowo/  
2470Marcjanna Lipińska *około 07-1867 Mocarze †11-01-1869 Mocarze /Burzyn/  
2471Marcjanna Łempicka *około 1845 Sulewo Kownaty †11-03-1854 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2472Marcjanna Łempicka *20-02-1841 Sulewo Kownaty †przed 1845   
2473Marcjanna Łepkowska z d. Baranowska *około 01-1850 Świdry †po 04-02-1907  
2474Marcjanna Łepkowska z d. Nerecka *około 1827 Szymany †  
2475Marcjanna Łepkowska z d. Gryglik *około 1865 Kubra †  
2476Marcjanna Łepkowska z d. Osiecka  †od 29-11-1865 do 25-01-1875  
2477Marcjanna Łojewska z d. Śmiarowska *około 1833 Olszewo †29-12-1870 Łoje Awissa /Przytuły/  
2478Marcjanna Łosiewska z d. Rożyńska  †przed 01-02-1880  
2479Marcjanna Maciora *1857 Brzozowa Wólka †  
2480Marcjanna Maciora z d. Malinowska  †  
2481Marcjanna Maciora z d. Zawadzka  †przed 22-01-1854  
2482Marcjanna Maciorowska z d. Downarska *1887 Barwiki †  
2483Marcjanna Makowska z d. Supińska *około 1864 Szostaki †02-02-1930 Makowskie /Burzyn/  
2484Marcjanna Makowska z d. Godlewska *około 1810 Wagi †przed 01-1844  
2485Marcjanna Makowska z d. Serena  †od 27-01-1867 do 15-02-1874  
2486Marcjanna Maleszewska z d. Pogorzelska  †po 21-02-1911  
2487Marcjanna Malinowska z d. Chodnicka *około 1842 Kowalewo †po 03-02-1891  
2488Marcjanna Malinowska z d. Sobolewska  †po 14-02-1819  
2489Marcjanna Malinowska z d. Lebiedzińska  †  
2490Marcjanna Małachowska z d. Chmielewska *około 1850 †  
2491Marcjanna Markowska z d. Czyżewska *około 1830 Wąsosz †11-02-1857 Wąsosz  
2492Marcjanna Masłowska z d. Mieczkowska  †  
2493Marcjanna Maszczyk z d. Choińska  †przed 13-02-1865  
2494Marcjanna Matysiewicz z d. Łuba *około 1834 Łojki †27-03-1876  
2495Marcjanna Matyszewska z d. Pieńkowska  †po 22-01-1912  
2496Marcjanna Mieczkowska z d. Niebrzydowska *około 1843 Mroczki †01-03-1916 Mroczki  
2497Marcjanna Mieczkowska *około 1827 Mieczki †przed 26-01-1892  
2498Marcjanna Mieczkowska z d. Ramotowska *około 1864 Wagi †po 23-02-1905  
2499Marcjanna Mieczkowska z d. Bagińska  †  
2500Marcjanna Mieczkowska z d. N  †  
2501Marcjanna Mikucka z d. Rogowska *około 1838 †od 16-02-1909 do 30-01-1917  
2502Marcjanna Mikucka z d. Kotowska *około 1843 Kotówek †po 20-02-1900  
2503Marcjanna Mikucka z d. Obrycka  †przed 26-11-1850  
2504Marcjanna Milewska z d. Dąbrowska *około 1824 Chrostowo †po 06-02-1888  
2505Marcjanna Milewska z d. Borkowska *około 1766 †22-02-1811 Kędziorowo  
2506Marcjanna Milewska z d. Bargłowska *około 1820 Przytuły †przed 10-1854  
2507Marcjanna Milewska z d. Maszczyk *około 1822 †  
2508Marcjanna Młynarczyk z d. Wędrzycka *1884 Kędziorowo †09-02-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
2509Marcjanna Moczydłowska *około 1876 Wąsosz †28-03-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2510Marcjanna Modzelewska z d. Polkowska *około 1865 Osowiec †przed 19-04-1932  
2511Marcjanna Modzelewska *27-02-1791 Modzele †przed 23-02-1851  
2512Marcjanna Modzelewska z d. Brzozowska *około 1797 Koniecki par. Wizna †03-08-1826 Pieńki /Przytuły/  
2513Marcjanna Modzelewska z d. Malinowska *około 1843 Ciemnoszyje †  
2514Marcjanna Modzelewska z d. Rogowska  †od 27-11-1827 do 26-06-1832  
2515Marcjanna Moniuszko z d. Polkowska *około 1833 Kąty †od 24-06-1895 do 31-01-1910  
2516Marcjanna Mroczkowska z d. Rogowska *08-10-1831 Wagi †przed 09-07-1888  
2517Marcjanna Mroczkowska *około 1847 †20-01-1852 Milewo /Niedźwiadna/  
2518Marcjanna Mroczkowska z d. Supińska *około 1819 Chrostowo †  
2519Marcjanna Mroczkowska z d. Niebrzydowska  †przed 05-09-1898  
2520Marcjanna Mroczkowska z d. Trzaska  †  
2521Marcjanna Mrówka z d. Nieradko  †przed 14-11-1841  
2522Marcjanna Mścichowska z d. Czyżyk *około 1831 Brzozowa par. Białaszwewo †od 15-02-1874 do 15-02-1886  
2523Marcjanna Mścichowska z d. Budna *około 1830 Budne †26-05-1852  
2524Marcjanna Mścichowska z d. Metelska  †po 11-12-1965  
2525Marcjanna Myszkowska z d. Jaczyńska *15-01-1859 Szwelczyn †przed 04-1919  
2526Marcjanna Myszkowska z d. Modzelewska  †  
2527Marcjanna Myślińska z d. Kulesza  †przed 07-11-1838  
2528Marcjanna Niebrzydowska *około 1875 Świdry †po 24-02-1936   
2529Marcjanna Niebrzydowska z d. Janczewska *około 1797 †09-03-1827 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
2530Marcjanna Nieciecka z d. Mocarska *około 1840 Mocarze †około 1878  
2531Marcjanna Niedźwiedzka z d. Kozikowska *około 1867 Ciemnoszyje †  
2532Marcjanna Nieradko z d. Bielska *około 1844 Mścichy †przed 12-1869  
2533Marcjanna Nietupska z d. Sikorska  †przed 15-11-1863  
2534Marcjanna Niewiarowska z d. Zacharzewska  †po 28-01-1844  
2535Marcjanna Nitkiewicz z d. Gerałtowska *około 1831 Janczewo †przed 07-11-1881  
2536Marcjanna Nowacka z d. Siemieńska *około 1854 Kossaki par. Jedwabne †po 05-11-1907  
2537Marcjanna Okurowska z d. N *po 07-05-1837 †  
2538Marcjanna Olszewska z d. Filipkowska *około 1808 †07-05-1848 Grabowo /Grabowo/  
2539Marcjanna Ołdakowska z d. Sulimowicz *około 1834 Szwelczyn †20-01-1856 Wąsosz  
2540Marcjanna Orłowska z d. Chodnicka *około 1858 †23-12-1949 Modzele /Wąsosz/  
2541Marcjanna Orłowska z d. Ołdakowska *około 1868 Wąsosz †po 03-02-1930  
2542Marcjanna Orłowska z d. Kozłowska  †19-02-1890  
2543Marcjanna Orzechowska z d. Zwolińska *około 1849 Ciemnoszyje †po 15-02-1892  
2544Marcjanna Orzołek z d. Kosiorek  †  
2545Marcjanna Ostrowska z d. Ptaszyńska *około 1837 Kubra †przed 28-01-1902  
2546Marcjanna Ostrowska z d. Szymanowska *około 1838 Wizna †1872  
2547Marcjanna Ostrowska z d. Witkowska *około 07-1860 Wąsosz †przed 01-1892  
2548Marcjanna Ostrowska z d. Kozikowska  †przed 08-1889  
2549Marcjanna Pachnowska z d. Witoszka *około 1833 Ławsk †po 25-02-1895  
2550Marcjanna Pachucka z d. Jakubowska *około 1839 Wąsosz †  
2551Marcjanna Paulina Sulewska *24-03-1854 Zalesie †   
2552Marcjanna Piaścik z d. Pieńkowska *około 1826 Pieńki †od 06-04-1889 do 21-01-1893  
2553Marcjanna Piotrowska z d. Wądołowska *17-10-1891 Makowskie †  
2554Marcjanna Piwowarska z d. Rajnko ?  †przed 30-12-1913  
2555Marcjanna Płoszkiewicz z d. Dermond  †od 25-11-1895 do 17-01-1898  
2556Marcjanna Polkowska z d. Trzaska *około 1826 Kąty †02-11-1869  
2557Marcjanna Popowska z d. Kozikowska *około 1837 Ciemnoszyje †  
2558Marcjanna Potrzebka z d. Filipkowska *około 1827 Słucz †26-12-1859 Słucz /Słucz/  
2559Marcjanna Pozarzecka z d. Gołębiewska *około 1848 Romany †  
2560Marcjanna Przestrzelska z d. Grądzka *około 1803 Kubrzany †przed 03-02-1858  
2561Marcjanna Przestrzelska z d. Godlewska *około 1803 Wagi †od 07-09-1857 do 26-02-1872  
2562Marcjanna Przestrzelska z d. Brzuchalska *31-07-1890 Milewo †11-06-1921 Szczuczyn  
2563Marcjanna Przestrzelska z d. Modzelewska *około 1858 Modzele †  
2564Marcjanna Przyborowska z d. Łepkowska  †przed 05-02-1894  
2565Marcjanna Rakowska z d. Jankowska  †  
2566Marcjanna Rakowska z d. Zalewska  †po 08-02-1928  
2567Marcjanna Ramotowska z d. Chrostowska *około 1812 Borawskie par. Jedwabne †przed 10-1838  
2568Marcjanna Ramotowska z d. Wądołowska  †po 10-02-1874  
2569Marcjanna Ramotowska *około 1829 Ramoty †  
2570Marcjanna Rawa z d. Łosiewicz *03-08-1882 Kędziorowo †22-12-1963 Bagienice /Wąsosz/   
2571Marcjanna Rogalska z d. Gutowska *około 1839 Bronaki-Pietrasze †przed 09-02-1897  
2572Marcjanna Rogalska z d. Porowska *około 1812 Przestrzele †po 26-10-1858  
2573Marcjanna Rogińska z d. Paszkowska *około 1837 Opartowo †11-03-1864  
2574Marcjanna Rogińska z d. Chrzanowska *około 1868 †24-08-1894 Niewodowo par. Drozdowo /Drozdowo/  
2575Marcjanna Rogowska z d. Leszczewska *około 1869 Borawskie †po 22-02-1944  
2576Marcjanna Rogowska *około 1825 Pluty †po 21-02-1881  
2577Marcjanna Rogowska z d. Klimaszewska *około 1791 Dusze †przed 09-05-1842  
2578Marcjanna Rogowska  †od 26-02-1827 do 29-01-1833  
2579Marcjanna Rostek z d. Milewska *około 1831 Danówek †przed 20-01-1896   
2580Marcjanna Rozwadowska *15-10-1878 Kucze Małe †  
2581Marcjanna Rutkowska z d. Koszykowska *około 1834 Brzostowo †po 07-02-1887  
2582Marcjanna Rutkowska z d. Kraińska *około 1855 Okrasin †  
2583Marcjanna Rutkowska z d. Trzaska  †przed 08-06-1829  
2584Marcjanna Sadowska z d. Witkowska  †po 08-05-1861  
2585Marcjanna Sankowska z d. Małatkiewicz (Wałatkiewicz) *około 1823 Lejpuny †po 27-01-1874  
2586Marcjanna Sapielska z d. Nieradko *około 1840 Mścichy †  
2587Marcjanna Sawicka z d. Skrodzka *około 1818 Jambrzyki †po 17-06-1858  
2588Marcjanna Sieczkowska z d. Smolińska  †po 20-02-1924  
2589Marcjanna Siemion z d. Stankiewicz *około 1861 Grabowskie †po 22-11-1921  
2590Marcjanna Sikorska *około 1821 †06-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
2591Marcjanna Skowrońska z d. N  †przed 04-11-1857  
2592Marcjanna Sokołowska z d. Śmiarowska *około 1854 Mieczki †po 30-01-1911  
2593Marcjanna Sokołowska z d. Dzięgielewska *około 1824 Dzięgiele †  
2594Marcjanna Stankiewicz z d. Czachowska *około 1841 Łoje Grężki †po 22-11-1897  
2595Marcjanna Strumiłowska z d. Kaczyńska  †  
2596Marcjanna Strynkowska z d. Bagińska *około 1826 †05-12-1872 Kokoszki /Wizna/  
2597Marcjanna Strzelecka z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †  
2598Marcjanna Sulewska z d. Kuczyńska *około 1764 Sulewo Kownaty †26-04-1840 Zalesie /Wąsosz/  
2599Marcjanna Sulewska z d. Górska *08-11-1763 Sulewo Kownaty †01-04-1828 Zaborowo /Wąsosz/  
2600Marcjanna Sulewska z d. Wojsław *około 1821 Przyborowo †po 15-11-1880  
2601Marcjanna Sulewska z d. Godlewska *09-11-1788 Zalesie †przed 20-01-1846  
2602Marcjanna Sulewska z d. Sokołek *około 1866 Świdry †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2603Marcjanna Sulewska z d. Stefanowicz *około 1875 Kędziorowo †po 14-05-1928  
2604Marcjanna Sulewska z d. Gardocka  †przed 06-06-1892  
2605Marcjanna Sulewska z d. Mankiewicz  †przed 31-07-1832  
2606Marcjanna Sulewska z d. Zalewska  †  
2607Marcjanna Sulewska  †przed 28-04-1850  
2608Marcjanna Sulewska z d. Sokołowska  †  
2609Marcjanna Sulewska *04-11-1776 Sulewo Prusy †  
2610Marcjanna Sulimowicz z d. Koniecko *około 1864 Grozimy †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
2611Marcjanna Supińska z d. Ramotowska *około 1822 Chrostowo †po 20-11-1871  
2612Marcjanna Supińska z d. Kostek *około 1855 †  
2613Marcjanna Supińska z d. Niedźwiedzka [0¬]    
2614Marcjanna Supińska z d. Rogowska *około 1853 Trzaski †  
2615Marcjanna Surawska z d. Rybacka *około 1856 Czarnówek †  
2616Marcjanna Surgiewicz z d. Butowicz  †  
2617Marcjanna Szepietowska z d. Zaręba  †  
2618Marcjanna Szleszyńska z d. Rogalska  †przed 04-1836  
2619Marcjanna Szleszyńska z d. Mieczkowska  †po 14-07-1869  
2620Marcjanna Szleszyńska z d. Mikucka *około 1873 Męczki †  
2621Marcjanna Szleszyńska z d. Rostkowska  †po 27-11-1854  
2622Marcjanna Szleszyńska z d. Wądołowska  †po 22-11-1869  
2623Marcjanna Szumowska z d. Kotowska *około 1878 Okrasin †po 20-02-1928  
2624Marcjanna Szymanowska z d. Ostrowska *około 1804 Wąsosz †18-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/  
2625Marcjanna Szymanowska z d. Ciecierska *około 1848 Kubra †  
2626Marcjanna Szymanowska *06-01-1857 Łempice †  
2627Marcjanna Szymańska z d. Wiśniewska *około 1826 Bożejewo †przed 05-1868  
2628Marcjanna Szyszkiewicz z d. Święcka  †po 03-02-1858  
2629Marcjanna Świderska z d. Godlewska *około 1809 Konopki †po 13-10-1863  
2630Marcjanna Święcińska z d. Łoszewska  †po 24-07-1877  
2631Marcjanna Tarnacka z d. Niebrzydowska *około 1832 Sulewo Kownaty †przed 09-1890   
2632Marcjanna Tarnacka z d. Szeborowska *około 1862 Bzury †19-06-1887 Możdżenie  
2633Marcjanna Tomaszewska z d. Zielińska *około 1862 Rydzewo Szlacheckie †24-03-1932 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2634Marcjanna Tomaszewska z d. Matejko *23-01-1779 Wąsosz †przed 21-02-1830  
2635Marcjanna Truszkowska z d. Aderek *około 1876 Szczuczyn †  
2636Marcjanna Trzaska z d. Bieńkowska  †przed 14-02-1905  
2637Marcjanna Trzonkowska z d. Zielińska *17-12-1890 Zakrzewo †przed 01-1919  
2638Marcjanna Turska z d. Kowalczyk  †po 14-05-1942  
2639Marcjanna Twarowska z d. Trzaska *około 1830 Supy †03-12-1909 Kieljany /Wąsosz/  
2640Marcjanna Tyszka z d. Haberek *około 1862 Kąty par. Mały Płock †przed 21-06-1926  
2641Marcjanna Tyszka z d. Konopka  †po 29-05-1817  
2642Marcjanna Walendzik z d. Rafałowska *około 1869 Milewo †przed 21-02-1922  
2643Marcjanna Walewska z d. Kulikowska *19-01-1797 Żebry †15-05-1849 Żebry /Wąsosz/  
2644Marcjanna Wasiulewska z d. Kamińska *około 1826 Klimaszewnica †  
2645Marcjanna Wądołowska z d. Mocarska *około 1786 Rutki Nory †po 26-11-1855  
2646Marcjanna Wądołowska z d. Trzaska *około 1826 Brzostowo †1865  
2647Marcjanna Wądołowska z d. Zakrzewska  †przed 06-02-1888  
2648Marcjanna Wądołowska z d. Rupińska *około 1857 Borawskie †  
2649Marcjanna Wądołowska  †po 17-02-1822  
2650Marcjanna Werner z d. Markowska *około 1810 Łempice †20-11-1847 Żebry  
2651Marcjanna Weronika Gołaszewska z d. Mikulewicz *około 1796 Jedwabne †przed 11-02-1862  
2652Marcjanna Wicik z d. Serba  †od 04-07-1848 do 07-11-1858  
2653Marcjanna Wierciszewska z d. Mroczkowska *około 1833 Wierciszewo †po 15-02-1904  
2654Marcjanna Wierzbicka z d. Kozikowska  †po 03-02-1885  
2655Marcjanna Wierzbowska z d. Gryczewska *1871 Łoje Awissa †   
2656Marcjanna Wiktorowicz *24-01-1868 Wąsosz †13-07-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
2657Marcjanna Winkowska z d. Znoińska *około 1859 Guty †  
2658Marcjanna Wiszowata z d. Świderska  †przed 08-02-1893  
2659Marcjanna Wiszowaty z d. Sarnacka *około 1807 Żebrki †po 06-03-1859  
2660Marcjanna Wiśniewska z d. Godlewska *około 1820 Rydzewo Szlacheckie †20-08-1888 Doliwy /Przytuły/  
2661Marcjanna Wiśniewska z d. Gołębiewska *około 1845 Przytuły †przed 12-01-1904  
2662Marcjanna Włodkowska z d. Filipkowska *około 1836 Borawskie †po 14-02-1898  
2663Marcjanna Wojsław z d. Rydzewska *około 1819 Rydzewo Szlacheckie †przed 19-02-1865  
2664Marcjanna Wróblewska z d. Mrozik *około 1874 Kotowo †  
2665Marcjanna Wysocka z d. Godlewska *około 1829 Wagi †od 26-06-1894 do 17-02-1896 Chrostowo  
2666Marcjanna Zakrzewska *03-02-1856 Wojsławy †  
2667Marcjanna Zalewska z d. Lipińska *około 1805 Przytuły †26-01-1847 Przytuły  
2668Marcjanna Zaręba z d. Konopka  †przed 21-11-1849  
2669Marcjanna Zaręba z d. Królikowska  †przed 05-1888  
2670Marcjanna Zarzecka z d. Petkowska *09-11-1821 Grabowskie †po 26-01-1886  
2671Marcjanna Zawadzka z d. Sulewska *około 1744 †30-10-1794 Wąsosz  
2672Marcjanna Zielińska z d. Gołębiewska *około 1819 Chrzanowo-Cyprki †przed 1846  
2673Marcjanna Zyskowska z d. Mroczek  †19-09-1877  
2674Marcjanna Żmijewska z d. Modzelewska *około 1807 Danowo †05-10-1840 Danowo /Wąsosz/  
2675Marcjanna Żukowska z d. Bonkart *około 1876 Piątnica †  
2676Marek Akierman [0¬]    
2677Marek Bajkiewicz [0¬]     
2678Marek Bogumił Wawrzyczek [0¬]     
2679Marek Bolesław Zalewski [0¬]     
2680Marek Bucoń [0¬]     
2681Marek Butkiewicz [0¬]    
2682Marek Chodnicki *24-10-1975 Grajewo †04-09-2000 Brooklyn, NY /Wąsosz/  
2683Marek Chrzanowski [0¬]    
2684Marek Cwaliński [0¬]    
2685Marek Czarnecki [0¬]    
2686Marek Czyżewski [0¬]     
2687Marek Dobrenko [0¬]     
2688Marek Duda [0¬]    
2689Marek Dzięgielewski [0¬]     
2690Marek Franciszek Marczykowski [0¬]    
2691Marek Gibas [0¬]    
2692Marek Grela [0¬]     
2693Marek Grondwald [0¬]     
2694Marek Jaczyński [0¬]    
2695Marek Janusz Kalinowski [0¬]    
2696Marek Jarosław Milewski [0¬]    
2697Marek Kardyński [0¬]     
2698Marek Kierznowski  †przed 24-11-1829  
2699Marek Klimaszewski  †  
2700Marek Kocnieczka [0¬]    
2701Marek Koniecko [0¬]     
2702Marek Konrad Głowicki [0¬]     
2703Marek Kossakowski [0¬]     
2704Marek Kozikowski *około 1813 Dębowo †od 30-01-1865 do 04-02-1886  
2705Marek Kozioł [0¬]    
2706Marek Krajewski *21-02-1972 Grabowo †25-06-2003 Gdańsk /Wąsosz/  
2707Marek Kulikowski *29-06-1979 Żebry †25-04-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
2708Marek Kumelski  †przed 07-01-1863  
2709Marek Łoś [0¬]     
2710Marek Łukasz Łempicki [0¬]     
2711Marek Maciorowski [0¬]    
2712Marek Majewicz [0¬]    
2713Marek Małecki [0¬]    
2714Marek Marzewski [0¬]    
2715Marek Masłowski [0¬]     
2716Marek Merchelski [0¬]    
2717Marek Musialik [0¬]    
2718Marek Nowikowski [0¬]    
2719Marek Paszkowski [0¬]    
2720Marek Petkowski [0¬]     
2721Marek Popek [0¬]    
2722Marek Proszynski [0¬]     
2723Marek Rodak [0¬]    
2724Marek Skarżyński  †08-2017 Warszawa /Marki/  
2725Marek Strzałkowski [0¬]    
2726Marek Sylwester Łaguna [0¬]     
2727Marek Szczechowski  †przed 07-11-1843  
2728Marek Szymanowski [0¬]     
2729Marek Tomaszek [0¬]    
2730Marek Wajs [0¬]     
2731Marek Walerian Słotwiński [0¬]    
2732Marek Wechter [0¬]     
2733Marek Werenc [0¬]    
2734Marek Wojciech Cadrzyński [0¬]     
2735Marek Wojciech Kokoszka *około 1837 Piątnica †  
2736Marek Wróblewski [0¬]     
2737Marek Wysocki [0¬]    
2738Marek Zaręba *04-07-1969 Ełk †27-06-1997 /Wąsosz/  
2739Marek Zubrycki [0¬]    
2740Marfiann Mocarska z d. Konopka  †  
2741Margaret Elizabeth Kotynski z d. Redden [0¬]     
2742Marguerite Tomashefska z d. N  †  
2743Maria (Winia) Wysocka z d. Poniatowska [0¬]    
2744Maria Aniśko z d. Zarecka [0¬]    
2745Maria Anna Herczyńska z d. Zemka [0¬]    
2746Maria Anna Mikucka z d. Kajko *około 1882 Jedwabne †  
2747Maria Anna Mocarska z d. Rakowska *około 1909 Cleveland, OH †  
2748Maria Anna Zorczykowska z d. Strawiak [0¬]    
2749Maria Banaś z d. Krejnart  †  
2750Maria Bargłowska *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2751Maria Bazydło z d. Kruszyńska [0¬]    
2752Maria Bobrowska z d. Sulińska [0¬]    
2753Maria Bogusława Skrodzka z d. Wróblewska [0¬]    
2754Maria Borawska [0¬]    
2755Maria Borusiewicz *02-06-1964 Wąsosz †17-08-1964 Wąsosz /Wąsosz/   
2756Maria Brakoniecka z d. Bieńkowska *08-08-1945 Kazachstan †06-2000 Romany /Romany/   
2757Maria Bruszewska z d. Żarska [0¬]    
2758Maria Bryk z d. Gronek [0¬]    
2759Maria Brzostowska z d. N  †1916 Warszawa  
2760Maria Brzozowska z d. Sosnowska [0¬]    
2761Maria Burczyńska z d. Zalewska [0¬]    
2762Maria Celina Danowska z d. Dębińska [0¬]    
2763Maria Chałustowska z d. N *03-03-1926 †19-09-2007  
2764Maria Chełmińska z d. Prus [0¬]    
2765Maria Chmielewska z d. N  †  
2766Maria Chodnicka *08-08-1954 Szczuczyn †21-08-1954 Łempice /Wąsosz/  
2767Maria Chylińska [0¬]     
2768Maria Chylińska z d. Sulewska [0¬]     
2769Maria Chylińska [0¬]    
2770Maria Ciecierska z d. Siejda [0¬]    
2771Maria Cybula z d. Modzelewska [0¬]     
2772Maria Czop z d. Cepil  †  
2773Maria Danowska z d. Oskwarek [0¬]     
2774Maria Danowska z d. Grodzka *26-03-1920 †  
2775Maria Danuta Barszczewska z d. Radomska [0¬]    
2776Maria Danuta Zaniewska z d. Modzelewska [0¬]    
2777Maria Dąbrowska *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
2778Maria Dąbrowska z d. Ramotowska [0¬]    
2779Maria Domełło z d. Samełko [0¬]    
2780Maria Domian z d. Giże [0¬]    
2781Maria Domitrz z d. Kotowska [0¬]     
2782Maria Donata Pawęzka z d. Piechocińska *27-02-1943 †02-01-1962 Osowiec /Białaszewo/  
2783Maria Donata Sokół z d. Żbikowska [0¬]     
2784Maria Draspel z d. Barabasz  †  
2785Maria Dudkowska z d. Gromadzka  †  
2786Maria Dudkowska z d. Rada  †przed 22-05-1871  
2787Maria Dydzińska z d. Bankiewicz [0¬]    
2788Maria Dzięgielewska z d. Pawluczyk [0¬]     
2789Maria Elżbieta Jankowska z d. Karwowska [0¬]    
2790Maria Fiszer z d. Zamojska [0¬]    
2791Maria Foster z d. Łempicka [0¬]     
2792Maria Fudali z d. Norek [0¬]    
2793Maria Gacka z d. Zalewska [0¬]     
2794Maria Gać z d. Solarz [0¬]    
2795Maria Gajek [0¬]    
2796Maria Gajus z d. Malinowska [0¬]    
2797Maria Gardocka z d. Borawska *około 1874 Andrychy †  
2798Maria Genowefa Wiktorowicz z d. Sikorska [0¬]    
2799Maria Gołębiewska z d. Karwowska *około 1904 Jedwabne †  
2800Maria Gosiewska z d. Tarnacka [0¬]    
2801Maria Górska z d. Klekotko [0¬]    
2802Maria Górska [0¬]     
2803Maria Grabowska *08-09-1973 †25-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
2804Maria Grabowska z d. Duchnowska  †  
2805Maria Grażyna Bryk z d. Rydzewska [0¬]    
2806Maria Gurzęda [0¬]     
2807Maria Gutowska z d. Filipkowska [0¬]     
2808Maria Gutowska *02-02-1966 Wąsosz †09-04-1967 Łempice /Wąsosz/  
2809Maria Gutowska z d. Wołyniec  †  
2810Maria Gutowska z d. Wiszowata [0¬]    
2811Maria Jabłońska z d. Stefanowska [0¬]    
2812Maria Jaczyńska z d. Żebrowska [0¬]    
2813Maria Jadwiga Bagińska z d. Zawistowska  †  
2814Maria Jadwiga Gałecka z d. Wróblewska [0¬]    
2815Maria Janina Murawska z d. Ciszewska [0¬]    
2816Maria Janowska z d. Kuca  †  
2817Maria Jarosz z d. Remfeld  †  
2818Maria Jaszkowska z d. Borusiewicz [0¬]     
2819Maria Jaszkowska z d. Jankowska [0¬]    
2820Maria Jaśkowska z d. Bieńkowska [0¬]    
2821Maria Jaworowska z d. Solińska [0¬]    
2822Maria Jaworowska z d. Kamińska [0¬]    
2823Maria Joanna Bronisława Laskowska z d. Lambl  †  
2824Maria Jolanta Koniecko z d. Zaborowska [0¬]    
2825Maria Jolanta Konopka z d. Malinowska [0¬]    
2826Maria Jolanta Milewska *10-10-1953 Szczuczyn †05-02-1954 Świdry  
2827Maria Jolanta Niecikowska z d. Saniewska [0¬]    
2828Maria Jolanta Prusinowska z d. Filipkowska [0¬]    
2829Maria Kaczyńska z d. Chrzanowska  †  
2830Maria Kalinowska z d. Bednarowicz [0¬]     
2831Maria Karpowicz z d. Jałowiecka  †  
2832Maria Karulska z d. Samełko [0¬]    
2833Maria Kazimiera Solińska z d. Dolik [0¬]    
2834Maria Klimaszewska z d. Danowska *18-08-1899 Klimaszewnica †16-05-1968 Klimaszewnica  
2835Maria Kołacz z d. Rogacz  †  
2836Maria Kołakowska z d. Sowa [0¬]     
2837Maria Komosińska z d. Gustof [0¬]    
2838Maria Koniecko z d. Danowska *15-07-1933 Klimaszewnica †23-02-2017 Klimaszewnica  
2839Maria Konopka z d. Wysocka [0¬]    
2840Maria Konopko *09-05-1986 †12-05-1986 Białystok /Wąsosz/   
2841Maria Kordyjak z d. Postrzech [0¬]    
2842Maria Korzińska  †   
2843Maria Kotyńska z d. Mariak  † Sieburczyn /Burzyn/   
2844Maria Kowalewska z d. Komarowska *około 1921 Ciemnoszyje †  
2845Maria Kozikowska z d. Wojsław [0¬]    
2846Maria Kozioł z d. Tomaszek [0¬]    
2847Maria Krawcewicz z d. Ryczkowska [0¬]    
2848Maria Krynicka [0¬]     
2849Maria Krzeczkowska z d. Łosiewicz *około 1920 Klimaszewnica †  
2850Maria Krzyżanowska z d. Frauke [0¬]    
2851Maria Kukawska z d. Jaśkowska *1932 Wąsosz †2008 Więcbork  
2852Maria Ladzińska z d. Kordaś *08-09-1889 Białaszewo †26-10-1964 /Białaszewo/  
2853Maria Ladzińska z d. Węgrzyn [0¬]    
2854Maria Laszczkowska z d. Surawska [0¬]    
2855Maria Lewińska z d. Kopeć [0¬]     
2856Maria Lewińska z d. Andruszczyk  †  
2857Maria Lewko z d. Andruk [0¬]    
2858Maria Łempicka z d. Chojnowska [0¬]    
2859Maria Łempicka [0¬]     
2860Maria Łepkowska z d. Wizner [0¬]    
2861Maria Łepkowska z d. Puchalska  †  
2862Maria Łosiewicz z d. Sarnacka *15-06-1918 Ławsk †  
2863Maria Łoś [0¬]    
2864Maria Magdalena Drobińska z d. Opońska *około 1877 Siestrzanki †28-12-1932  
2865Maria Magdalena Glińska z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
2866Maria Magdalena Kajko z d. Rydzewska  †po 20-05-1901  
2867Maria Magdalena Mocarska z d. Danowska *30-05-1903 Rutkowskie †  
2868Maria Magdalena Remiszewska z d. Gogołowska *07-12-1904 Dzierzbia †16-04-1993 Dzierzbia  
2869Maria Magusiewicz z d. Golanko [0¬]    
2870Maria Makuszewska z d. Piechocińska [0¬]    
2871Maria Malc z d. Kaczkowska [0¬]    
2872Maria Malinowska [0¬]    
2873Maria Mariak z d. Wądołowska *około 1904 Koniecki par. Wizna †  
2874Maria Marta Piotrowska z d. Piłka [0¬]    
2875Maria Matyszewska *28-04-1953 Niećkowo †31-08-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
2876Maria Merchelska z d. Łukaszewicz [0¬]    
2877Maria Miciak z d. Kowalska  †  
2878Maria Mieczkowska z d. Mścichowska [0¬]     
2879Maria Mieczkowska z d. Przestrzelska *około 1886 Chyliny †po 14-02-1928  
2880Maria Mieczkowska z d. Jaczyńska  †  
2881Maria Mieczkowska z d. Wróblewska [0¬]    
2882Maria Mikołajczyk z d. Grynczel  †  
2883Maria Mikulska z d. Kleszczewska  †po 23-02-1944  
2884Maria Mioduszewska z d. Dylewska [0¬]    
2885Maria Miśkiewicz z d. Kostucha [0¬]    
2886Maria Modzelewska z d. Merchelska [0¬]    
2887Maria Mroczkowska z d. Staniszewska [0¬]    
2888Maria Mroczkowska z d. Dąbrowska *około 1874 Konopki Chude †  
2889Maria Muraszko z d. Stankiewicz  †po 19-09-1932  
2890Maria Niedbała z d. Pupek [0¬]    
2891Maria Nowak z d. Ostrowska [0¬]     
2892Maria Oleksiej  †  
2893Maria Ołdakowska z d. Truszkowska [0¬]    
2894Maria Opacka z d. Dardzińska [0¬]    
2895Maria Osiecka *01-02-1922 Rydzewo † Łomża  
2896Maria Osowska z d. Małolepsza [0¬]    
2897Maria Parat z d. Szewczyk  †  
2898Maria Pawłowicz z d. Piotrowska  †  
2899Maria Piotrowicz z d. Kowalewska *04-06-1922 Dołęgi †  
2900Maria Polakowska z d. Śmiglewska *około 1859 Wąsosz †po 24-10-1904  
2901Maria Przyborowska z d. Ołdakowska [0¬]     
2902Maria Przyborowska *około 1916 Wąsosz †1990 Wrocław  
2903Maria Przyborowska z d. Ołdakowska [0¬]    
2904Maria Ptaszyńska z d. Kuźnik [0¬]    
2905Maria Puchalska z d. Leśniak  †  
2906Maria Pytel [0¬]     
2907Maria Raczek [0¬]    
2908Maria Razniak z d. Kura [0¬]    
2909Maria Recke z d. Chodnicka [0¬]     
2910Maria Redlich z d. Ciglerowa [0¬]    
2911Maria Rędzikowska z d. Kulikowska [0¬]    
2912Maria Rode z d. Bukowska  †po 07-04-1944  
2913Maria Rogalska z d. Solińska [0¬]    
2914Maria Rogalska z d. Żebrowska [0¬]    
2915Maria Rożyńska z d. Kulikowska *około 1914 Łojki †  
2916Maria Rózio z d. Malinowska [0¬]    
2917Maria Rudzińska z d. Jaśkowska *24-12-1893 Wąsosz †1978 Wrocław  
2918Maria Rydzewska *05-08-1953 Wąsosz †06-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2919Maria Rynkiewicz *13-04-1966 Mścichy †01-08-1966 Mścichy /Radziłów/  
2920Maria Sadowska z d. Rutkowska [0¬]    
2921Maria Sadowska z d. Tecław *30-07-1908 Żebry †  
2922Maria Sarnacka z d. Konopka [0¬]    
2923Maria Sikorska z d. Dmochowska [0¬]     
2924Maria Siostra Romualda Godlewska [0¬]    
2925Maria Siwik z d. Miler [0¬]    
2926Maria Skrodzka z d. Augustowska *około 1890 Szczuczyn †  
2927Maria Slesinski  †  
2928Maria Sobolewska z d. Ostrowska  †  
2929Maria Sochaczewska z d. Dmochowska *23-12-1934 Wąsosz †01-11-2019 Szczytno /Szczytno/   
2930Maria Sokołowska z d. Wachtiechowska [0¬]    
2931Maria Stankiewicz z d. Peczyńska *około 1888 Waleńczów †po 13-01-1922  
2932Maria Stefania Karwowska z d. Wolanin [0¬]    
2933Maria Stefania Ulatowska z d. Zawadzka [0¬]    
2934Maria Stepnowska z d. Kwiecińska *10-04-1886 †30-01-1963 Białaszewo  
2935Maria Stryjewska z d. Blum  †po 02-03-1924  
2936Maria Strzałka z d. Bielak  †  
2937Maria Sulewska z d. Brzozowska [0¬]     
2938Maria Sulewska z d. Rogalska *28-10-1928 Zalesie †01-08-1997 Grajewo /Wąsosz/   
2939Maria Sulewska [0¬]    
2940Maria Supińska z d. Wysocka *13-10-1952 Chrostowo †27-12-2006 Olsztyn /Olsztyn/   
2941Maria Sykulska z d. Polakowska [0¬]    
2942Maria Szczawińska z d. Bieńkowska *1902 Romany † Warszawa  
2943Maria Szczepankowska z d. Witkowska [0¬]    
2944Maria Szczęsny z d. Furmańska *23-03-1911 Szczuczyn †  
2945Maria Szymanowska z d. Wróblewska [0¬]    
2946Maria Świderska z d. Sieroczyńska  †  
2947Maria Świderska [0¬]     
2948Maria Święszkowska z d. Baraszkiewicz [0¬]    
2949Maria Tarnacka z d. Grzymkowska [0¬]     
2950Maria Tarnacka z d. Szumowska *12-02-1917 Kownaty †14-08-1960 Szczuczyn /Wąsosz/  
2951Maria Tarnacka z d. Karwowska *około 1921 Klimaszewnica †  
2952Maria Tarnacka z d. Kurantowicz [0¬]     
2953Maria Teresa Szemborowska z d. Dorsz [0¬]    
2954Maria Trepanowska [0¬]    
2955Maria Truchan [0¬]    
2956Maria Trzaska z d. Matyszewska [0¬]    
2957Maria Tuźnik z d. Gręda [0¬]    
2958Maria Tymińska z d. Łempicka [0¬]     
2959Maria Tyszkiewicz [0¬]     
2960Maria Ułanowicz [0¬]    
2961Maria Vera  †  
2962Maria Walewska z d. Cimoch [0¬]    
2963Maria Wanda Borusiewicz-Tylicka z d. Borusiewicz [0¬]     
2964Maria Wawrzyczek z d. Śliwka  †  
2965Maria Werenc z d. Ciecierska [0¬]     
2966Maria Werner z d. Koniecko [0¬]     
2967Maria Wesołowska z d. Kossakowska [0¬]    
2968Maria Wicik z d. Kalinowska [0¬]    
2969Maria Wiejak z d. Bielawska  †przed 02-02-1920  
2970Maria Wierciszewska z d. Niecikowska *20-11-1910 Rydzewo Szlacheckie †  
2971Maria Wiktorowicz [0¬]    
2972Maria Wilanowicz z d. Mazurkiewicz  †po 01-02-1922  
2973Maria Wiśniewska z d. Olszewska  †po 15-05-1970  
2974Maria Włodkowska z d. Zalewska [0¬]    
2975Maria Wojciula z d. Wesołowska [0¬]    
2976Maria Wojsław z d. Malinowska *około 1906 Brzozowa Wólka †01-07-1941 Brzozowa Wólka /Białaszewo/  
2977Maria Worawko z d. Kamińska  †  
2978Maria Wójtowicz z d. Przyborowska [0¬]    
2979Maria Wróblewska z d. Cymkowska [0¬]    
2980Maria Zajączkowska z d. Chludzińska [0¬]    
2981Maria Zajicek z d. Polak [0¬]    
2982Maria Zakrzewska z d. Klimaszewska [0¬]     
2983Maria Zalewska z d. Matyjasiak [0¬]     
2984Maria Zdanowicz z d. Udziejewska  †  
2985Maria Zielona [0¬]    
2986Maria Zminczuk z d. N  †  
2987Maria Zofia Kownacka z d. Miklaszewska *04-02-1914 Szczuczyn †  
2988Maria Zwierewicz z d. Pięcyk  †  
2989Maria Zwolińska z d. Cieciuch *02-02-1903 †23-09-1976 Brzozowa Wólka  
2990Maria Żebrowska z d. Kisiel [0¬]    
2991Mariaa Tomczak z d. Szczawińska *około 1900 Romany †  
2992Mariah Blank [0¬]    
2993Marian Babowicz *22-03-1900 †  
2994Marian Bagiński [0¬]    
2995Marian Bagiński *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2996Marian Bagiński *około 1878 Pieńki †  
2997Marian Bajkowski *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
2998Marian Baltazar Mikucki *04-08-1902 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/   
2999Marian Bałdyga *26-08-1928 Słupsk †27-07-1966 /Białaszewo/  
3000Marian Biedrzycki *około 1923 Guty Stare †   
3001Marian Borawski *15-11-1891 Świdry-Dobrzyce †22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
3002Marian Borawski *15-03-1906 Konopki †11-04-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
3003Marian Borawski *10-09-1961 Kędziorowo †26-11-1961 Kędziorowo /Wąsosz/  
3004Marian Borzymowski [0¬]    
3005Marian Bronisław Niecikowski *około 1903 Rydzewo Szlacheckie †  
3006Marian Brozio *03-08-1917 Doliwy †  
3007Marian Brzostek  †  
3008Marian Budny [0¬]    
3009Marian Chełmiński [0¬]    
3010Marian Chodnicki *29-07-1910 Pasichy †04-07-1975 Pasichy /Wąsosz/  
3011Marian Chrostowski [0¬]    
3012Marian Chrzanowski [0¬]    
3013Marian Chrzanowski *14-06-1913 Zalesie †23-09-1996 Zalesie /Wąsosz/   
3014Marian Chrzanowski *1920 Przytuły †  
3015Marian Chrzanowski *09-08-1912 Kurejwa †  
3016Marian Chrzanowski *02-08-1911 Konopki †  
3017Marian Chye [0¬]    
3018Marian Chyliński [0¬]    
3019Marian Ciecierski [0¬]    
3020Marian Ciecierski *03-03-1931 Szczuczyn †01-03-2017 Grajewo /Wąsosz/   
3021Marian Ciunowicz [0¬]     
3022Marian Cwalina [0¬]     
3023Marian Czesław Mieńkowski *10-08-1907 Wąsosz †03-02-1966 Wąsosz /Wąsosz/  
3024Marian Czyżewski *1949 †2009  
3025Marian Danowski *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
3026Marian Dardziński [0¬]    
3027Marian Dąbrowski *około 1861 Brychy †  
3028Marian Dąbrowski *około 1902 Wierzbowo †  
3029Marian Dębiński [0¬]    
3030Marian Dębiński *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
3031Marian Długołęcki *26-11-1921 Przytuły †  
3032Marian Dobrzycki *około 1897 Kownacin †25-12-1912 Kownacin /Niedźwiadna/  
3033Marian Dołęga *około 1875 Rakowo-Czachy †  
3034Marian Domisiewicz [0¬]    
3035Marian Domisiewicz [0¬]    
3036Marian Domitrz *około 03-1929 Kotowo Plac †30-01-1931 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3037Marian Domitrz *około 12-1927 Kucze Małe †15-04-1928 Kucze Małe /Jedwabne/  
3038Marian Domurat [0¬]    
3039Marian Drozdowski *około 1908 Zaborowo par. Poryte †   
3040Marian Duchnowski *12-08-1921 Białaszewo †  
3041Marian Dyjach [0¬]    
3042Marian Dzięgielewski [0¬]     
3043Marian Dzięgielewski [0¬]     
3044Marian Dzięgielewski *23-06-1911 Nieciki †  
3045Marian Felicjański [0¬]    
3046Marian Filipkowski [0¬]     
3047Marian Finfando [0¬]    
3048Marian Franciszek Frąckiewicz *30-01-1915 Jaki †  
3049Marian Franciszek Ladziński *16-07-1895 Wąsosz †02-09-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
3050Marian Frąckiewicz *15-01-1914 Jaki †09-08-1998 Stargard Szczeciński /Stargard Szczeciński/  
3051Marian Gardocki [0¬]    
3052Marian Gardocki *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
3053Marian Gardocki *około 1872 Osowiec †  
3054Marian Gardocki *02-02-1902 Truszki-Kucze †  
3055Marian Gąsiewski [0¬]    
3056Marian Gerlach *około 1895 Łebki Duże †  
3057Marian Gisko  †  
3058Marian Godlewski [0¬]    
3059Marian Godlewski *1930 Zalesie †02-09-1931 Zalesie   
3060Marian Gogołowski *około 1910 †przed 03-06-1992  
3061Marian Gołębiewski [0¬]    
3062Marian Gołębiewski [0¬]    
3063Marian Górski *18-10-1936 Sulewo Kownaty †2003 Białystok   
3064Marian Górski [0¬]     
3065Marian Grabowski [0¬]    
3066Marian Grądzki *1927 Nieławice †26-04-2000  
3067Marian Grela *1925 Sienickie †04-02-2004 Ełk /Ełk/   
3068Marian Grela *15-11-1941 Szymany †1975   
3069Marian Gręda *01-12-1927 Białaszewo †08-03-2008 Białaszewo /Białaszewo/  
3070Marian Gryżwald *01-01-1932 Świdry †05-04-1998 Szczuczyn /Wąsosz/   
3071Marian Grzymkowski [0¬]    
3072Marian Grzymkowski [0¬]    
3073Marian Gutowski [0¬]     
3074Marian Gutowski *około 1933 Nieciki †30-12-1934 Nieciki /Słucz/  
3075Marian Gutowski [0¬]    
3076Marian Hieronim Doliwa *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
3077Marian Jaczyński *12-02-1923 Możdżenie †07-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
3078Marian Janicki [0¬]    
3079Marian Jaskowski *20-08-1923 Klimaszewnica †  
3080Marian Jaśkowski [0¬]    
3081Marian Józef Kulikowski *około 1908 Łojki †24-02-1944 Łojki  
3082Marian Kacmajor  †  
3083Marian Kamiński *26-07-1925 Wąsosz †18-08-1999 Wąsosz /Wąsosz/  
3084Marian Kamiński *03-10-1920 Wiązownica †  
3085Marian Kapusta [0¬]    
3086Marian Karolak *około 1899 Szwejki †  
3087Marian Karpiński *04-03-1937 Czerwonki †31-03-1975 Jeziorko /Wąsosz/  
3088Marian Karwowski [0¬]    
3089Marian Karwowski [0¬]    
3090Marian Karwowski *03-05-1934 Brychy †15-03-2002 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
3091Marian Karwowski *05-01-1921 Zaborowo †07-07-1971 Szczuczyn /Wąsosz/   
3092Marian Karwowski *08-12-1959 †16-04-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3093Marian Karwowski *29-01-1921 Karwowo †  
3094Marian Kazimierz Domełło *25-02-1893 Załuski †  
3095Marian Kiełczewski  †  
3096Marian Klemens Maleszewski *około 1885 Maleszewo †  
3097Marian Kłodawski [0¬]    
3098Marian Kłodowski [0¬]    
3099Marian Kołakowski *około 1900 Górki-Sypniewo †  
3100Marian Kołakowski  †  
3101Marian Konopka [0¬]    
3102Marian Konopka *21-03-1935 †02-09-1935 Świdry /Wąsosz/  
3103Marian Konopko [0¬]    
3104Marian Kosiński [0¬]    
3105Marian Kossakowski *około 1906 Łempice †  
3106Marian Koszykowski *około 1903 Konopki par. Radziłów †  
3107Marian Kownacki [0¬]     
3108Marian Kozikowski *około 1905 Ciemnoszyje †  
3109Marian Krzyżan [0¬]    
3110Marian Kulikowski [0¬]     
3111Marian Kurkowski  †  
3112Marian Kurkowski *około 1889 Grzymki †  
3113Marian Kurpiewski [0¬]    
3114Marian Kurpiewski  †  
3115Marian Kuźmin [0¬]    
3116Marian Ladziński [0¬]    
3117Marian Laskowski [0¬]     
3118Marian Laskowski *18-07-1908 Kramarzewo †   
3119Marian Leoszewski [0¬]    
3120Marian Łabanowski  †  
3121Marian Łaguna [0¬]    
3122Marian Łapiński [0¬]     
3123Marian Łatacz *07-09-1895 Dąbrowa Górnicza †  
3124Marian Łempicki *02-02-1930 †26-12-1933 Zaborowo /Wąsosz/   
3125Marian Łochowski *około 1911 Klimaszewnica †  
3126Marian Łosiewicz [0¬]    
3127Marian Maciejewski [0¬]    
3128Marian Maciorowski *około 1909 Ciemnoszyje †17-10-1937  
3129Marian Makarewicz *07-12-1914 †  
3130Marian Makowski  †  
3131Marian Malczewski [0¬]    
3132Marian Malinowski [0¬]    
3133Marian Merchelski [0¬]    
3134Marian Metelski [0¬]    
3135Marian Metelski *05-01-1915 Klimaszewnica †  
3136Marian Mieczkowski *1923 Mieczki †  
3137Marian Miklaszewski [0¬]    
3138Marian Milewski [0¬]    
3139Marian Milewski *około 1895 Doliwy †  
3140Marian Młodzieniak [0¬]    
3141Marian Mocarski [0¬]     
3142Marian Mocarski [0¬]     
3143Marian Modzelewski *15-04-1918 Klimaszewnica †16-02-2011 Grajewo /Białaszewo/   
3144Marian Modzelewski *27-10-1929 Modzele †17-05-2006 Grajewo /Białaszewo/  
3145Marian Modzelewski [0¬]    
3146Marian Modzelewski *12-07-1941 Ławsk †przed 01-1945  
3147Marian Modzelewski *21-02-1945 Ławsk †26-02-1945 Ławsk  
3148Marian Modzelewski  †  
3149Marian Mroczkowski [0¬]     
3150Marian Mścichowski *24-02-1923 Lipińskie †przed 24-05-2015  
3151Marian Muszyński [0¬]    
3152Marian Nastarowicz [0¬]    
3153Marian Niczyporuk [0¬]    
3154Marian Niebrzydowski *16-02-1905 Obrytki †10-06-1988 Obrytki /Wąsosz/  
3155Marian Niebrzydowski *15-01-1931 Sulewo Kownaty †07-09-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3156Marian Niebrzydowski *około 1898 Glinki †25-09-1940 Glinki /Słucz/  
3157Marian Niebrzydowski *około 03-1931 †13-09-1932 Glinki /Słucz/  
3158Marian Niedźwiedzki *11-04-1937 Kędziorowo †19-03-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
3159Marian Nikonowicz *21-07-1902 †  
3160Marian Nitkowski *22-02-1923 Grozimy †08-04-1992 Ełk /Wąsosz/  
3161Marian Nowakowski *02-09-1925 Milewo †  
3162Marian Nowik [0¬]    
3163Marian Obrycki *11-12-1910 Święcienin †  
3164Marian Odachowski [0¬]    
3165Marian Olszewski  †  
3166Marian Ołdakowski  †  
3167Marian Opacki [0¬]    
3168Marian Orłowski *20-01-1928 Niećkowo †12-05-1997 /Wąsosz/  
3169Marian Orłowski *około 1908 Witynie †  
3170Marian Ozorkiewicz *15-09-1920 Maków †  
3171Marian Piaszczyński *06-11-1927 †02-08-2007  
3172Marian Piaszczyński *15-07-1899 Łomżyca †17-02-1966 Dziarniki  
3173Marian Piaścik [0¬]    
3174Marian Piechociński *około 1950 †02-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
3175Marian Piotr Górski *około 1909 Kramarzewo †  
3176Marian Piwko *około 1921 Brzozowa Wólka †  
3177Marian Polakowski [0¬]    
3178Marian Poniatowski  †  
3179Marian Pruszyński *15-09-1896 Rydzewo-Pieniążek †10-05-1984 Szczuczyn  
3180Marian Ramotowski *24-04-1908 Kotowo Plac †  
3181Marian Rawa [0¬]     
3182Marian Rędzikowski [0¬]    
3183Marian Rodzewicz  †przed 10-01-1933  
3184Marian Rogalski *24-02-1917 Brzeźnio †25-04-2003 Szczuczyn /Wąsosz/  
3185Marian Rogowski [0¬]    
3186Marian Rudowski *07-09-1921 Rębkowo †  
3187Marian Rutkowski *około 1913 Kamińskie †  
3188Marian Rydzewski *około 1917 Lachowo †  
3189Marian Rynkiewicz [0¬]    
3190Marian Sakowski *około 1898 Warszawa †  
3191Marian Samborski *około 1898 †  
3192Marian Siedlecki *20-09-1923 Niećkowo †14-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
3193Marian Sierakowski *około 1915 Sienickie †  
3194Marian Siwik [0¬]    
3195Marian Sobala *około 1915 †  
3196Marian Sokołowski [0¬]    
3197Marian Sokołowski [0¬]    
3198Marian Sokołowski *około 1924 Kieljany †07-04-1942 Kieljany  
3199Marian Soliński [0¬]    
3200Marian Sowa [0¬]    
3201Marian Stanisław Łukaszewicz [0¬]    
3202Marian Stelmach [0¬]    
3203Marian Strzałka [0¬]    
3204Marian Strzyżewski *20-04-1955 Kędziorowo †25-11-2000 Białystok /Wąsosz/  
3205Marian Sulewski [0¬]    
3206Marian Sulewski *około 1932 Chrostowo †14-02-1945 Sulewo Prusy   
3207Marian Sulewski [0¬]    
3208Marian Supiński [0¬]     
3209Marian Szczepan Twarowski *około 1907 †09-11-1909 Kieljany /Wąsosz/  
3210Marian Szczepan Wróblewski [0¬]    
3211Marian Szejna [0¬]    
3212Marian Szklarzewski [0¬]    
3213Marian Szleszyński *02-07-1921 Rosochate †  
3214Marian Szydłowski [0¬]    
3215Marian Szymanowski *około 12-1896 Kownatki †26-01-1897 Kownatki /Wąsosz/   
3216Marian Szymanowski *około 1903 Święcienin †  
3217Marian Śmiarowski [0¬]     
3218Marian Śmiglewski [0¬]    
3219Marian Świderski [0¬]     
3220Marian Świderski  †przed 30-05-1943  
3221Marian Święćkowski *01-06-1914 Szymany †  
3222Marian Truszkowski *08-09-1921 Truszki †01-02-2000 /Wąsosz/  
3223Marian Truszkowski *1907 †  
3224Marian Truszkowski *03-08-1914 Niebrzydy †  
3225Marian Truszkowski [0¬]    
3226Marian Tyszkiewicz  †  
3227Marian Tyszko z d. Tyszka *05-08-1914 Rydzewo Szlacheckie †   
3228Marian Walery Mroczkowski *20-11-1878 Świdry †14-07-1957 Świdry /Wąsosz/   
3229Marian Wasiulewski [0¬]    
3230Marian Węcek [0¬]    
3231Marian Wieczorkowski [0¬]     
3232Marian Wierciszewski *około 1912 Pieniążki †  
3233Marian Wiewiórowski [0¬]    
3234Marian Wiśniewski [0¬]     
3235Marian Wiśniewski *około 1899 Śniadowo †  
3236Marian Włodkowski [0¬]    
3237Marian Włodkowski [0¬]    
3238Marian Wojsław *20-03-1911 Wojsławy †   
3239Marian Wojtasik *1925 †2005 Grajewo   
3240Marian Wronkowski [0¬]    
3241Marian Wróblewski [0¬]    
3242Marian Wszeborowski [0¬]    
3243Marian Wykowski *około 1897 Sojczyn-Borowy †  
3244Marian Wysocki *25-10-1931 †25-09-1967 Klimaszewnica  
3245Marian Zajączkowski *04-02-1909 †10-02-1997 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3246Marian Załoga *30-08-1953 †29-07-2003 Gdańsk /Gdańsk/  
3247Marian Zambrowski [0¬]    
3248Marian Zarzecki  †  
3249Marian Zawalich *05-10-1905 Danowo †   
3250Marian Zygmunt Mrozowicz [0¬]     
3251Marian Zygmunt Sulewski [0¬]    
3252Marian Żbikowski *28-02-1943 Sienickie †2001   
3253Marian Żbikowski *około 1900 Łękowo †  
3254Marian Żbikowski *1931 Sienickie †   
3255Marian Żukowski  †  
3256Marianna ( Marcjanna ) Karaś z d. Daniłowska  †11-08-1848  
3257Marianna (Agnieszka) Orłowska z d. Zyskowska  †przed 26-11-1854  
3258Marianna (Anna) Borawska z d. Skadzińska (Łatuszyńska)  †przed 23-11-1840  
3259Marianna (Anna) Gudewicz z d. Bielawska  †przed 09-11-1874  
3260Marianna (Anna) Koniecko z d. Zawadzka  †po 09-02-1891  
3261Marianna (Anna) Opońska z d. Duńkowska *około 1865 Ławsk †  
3262Marianna (Anna) Rostek z d. Pietrzykowska *21-07-1791 Szczuczyn †od 06-11-1837  
3263Marianna (Anna) Żukowska z d. Dębińska *około 1803 †od 25-11-1851 do 23-01-1865  
3264Marianna (Józefa) Rogowska *około 1838 Trzaski †20-04-1908  
3265Marianna (Julianna) Karwowska z d. Szyjka *około 1809 Pluty †przed 04-1844  
3266Marianna (Julianna) Kraińska z d. Bielska *około 1850 Mścichy †po 12-02-1906  
3267Marianna (Karolina) Sawicka z d. Bujnowska *około 1827 Niećkowo †31-01-1867 Skaje /Szczuczyn/  
3268Marianna (Katarzyna) Dobrońska z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †22-07-1847  
3269Marianna (Katarzyna) Grodzka z d. Mościcka *około 1812 †18-03-1863 Makowskie  
3270Marianna (Katarzyna) Zając z d. Szumowska  †od 06-11-1825 do 09-02-1829  
3271Marianna (Krystyna) Cytryjan z d. Pacosek  †przed 31-10-1830  
3272Marianna (Lowiza) Komrat z d. Salach  †po 09-11-1828  
3273Marianna (Magdalena) Bargłowska z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
3274Marianna (Magdalena) Statkiewicz z d. Jagodzińska *09-12-1784 †po 24-11-1849  
3275Marianna (Marcela) Mścichowska z d. Ołdakowska *20-04-1834 Niećkowo †po 29-01-1883  
3276Marianna (Marcjanna Marcela) Bielska z d. Brzozowska * Mścichy †08-10-1881 Mścichy /Radziłów/  
3277Marianna (Marcjanna Marcela) Gosiewska z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
3278Marianna (Marcjanna) Chrzanowska z d. Szklarzewska *około 1829 Flesze †przed 25-01-1904  
3279Marianna (Marcjanna) Czarnecka z d. Kadyszewska *około 1845 Okrasin †od 18-02-1889 do 17-01-1928  
3280Marianna (Marcjanna) Gutowska z d. Bukowska  †po 26-04-1896  
3281Marianna (Marcjanna) Gutowska z d. Zakrzewska  †od 20-10-1850 do 03-02-1861  
3282Marianna (Marcjanna) Karwowska *około 1830 Boguszki †od 07-02-1882 do 28-11-1899  
3283Marianna (Marcjanna) Konopka  †po 21-05-1901  
3284Marianna (Marcjanna) Kozłowska z d. Feszkowska  †przed 07-02-1859  
3285Marianna (Marcjanna) Laszczkowska z d. Gardocka *około 1852 Bukowo †  
3286Marianna (Marcjanna) Marczak z d. N  †po 28-01-1827  
3287Marianna (Marcjanna) Ostaszewska z d. Nerwińska *około 1852 Kotowo †  
3288Marianna (Marcjanna) Rakowska z d. Glińska *około 1850 Rostki par. Jedwabne †przed 16-09-1907  
3289Marianna (Marcjanna) Rozwadowska z d. Koszykowska *około 1839 Biodry †01-09-1911 Biodry /Burzyn/   
3290Marianna (Marcjanna, Marcela) Zalewska z d. Kalinowska  †od 04-01-1861 do 25-02-1867  
3291Marianna (Rozalia) Domełło z d. Sawicka  †przed 06-07-1874  
3292Marianna (Rozalia) Lachowicz z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †04-02-1857  
3293Marianna (Urszula) Osiecka z d. N  †po 13-02-1811  
3294Marianna ...ańska z d. Miklas *około 1864 Sokoły †  
3295Marianna Adamczyk z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
3296Marianna Adamkowska z d. Kupiecka *około 1826 Niećkowo †od 15-11-1886 do 04-08-1891  
3297Marianna Adamkowska z d. Piwko  †od 23-11-1851 do 28-03-1869  
3298Marianna Adamska z d. N  †po 20-11-1827  
3299Marianna Adamska z d. Polakowska *około 1901 †  
3300Marianna Adamska z d. N  †  
3301Marianna Adamska z d. Baranowska  †  
3302Marianna Adamska z d. Wiśniewska *około 1841 Radziłów †  
3303Marianna Adasiewicz z d. Waśkiewicz  †  
3304Marianna Adasiewicz z d. Stankiewicz  †po 24-01-1921  
3305Marianna Adolfa Godlewska *około 06-1865 Zalesie †03-12-1867 Zalesie   
3306Marianna Agata Zdankiewicz z d. Gałecka *około 1819 Czarnówek †  
3307Marianna Ajduk z d. Komosa *około 1794 †24-12-1837 Ławsk  
3308Marianna Ajduk z d. Orłowska *około 1812 Modzele †  
3309Marianna Akacka z d. Karczewska *około 1874 Kownatki †16-02-1932 Kownatki  
3310Marianna Akacka *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
3311Marianna Akacka z d. Maciorowska [0¬]    
3312Marianna Akacka z d. Barczewska  †przed 13-02-1831  
3313Marianna Akierman z d. Wasilewska *około 1814 Szczuczyn †  
3314Marianna Akus z d. Purp (Purwin) *około 1816 †przed 25-01-1863  
3315Marianna Akus z d. Skoczek  †06-08-1906 Barany  
3316Marianna Akus z d. Banachowska  †przed 30-01-1899  
3317Marianna Aldona Wierzbicka z d. Bogusławska [0¬]    
3318Marianna Aleksandra Godlewska z d. Liszewska *około 1913 Prusy †  
3319Marianna Aleksandra Konarowska *22-06-1874 †17-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3320Marianna Aleksandra Wądołowska z d. Męczkowska *około 1835 Kamianki †po 08-03-1886  
3321Marianna Aleksandrowicz z d. Zakaszewska *24-07-1900 †31-07-1967 Białaszewo  
3322Marianna Alencewicz z d. Sitek *około 1896 Topolnica †  
3323Marianna Alencewicz z d. Konopka  †od 09-02-1920 do 28-01-1942  
3324Marianna Alina Wiśniewska z d. Sokołowska [0¬]    
3325Marianna Anastazja Karwowska z d. Opońska *05-04-1872 Balcer †22-02-1954 Sokoły /Wąsosz/  
3326Marianna Anastazja Sulewska z d. Bóbr *około 1814 Kownacin †  
3327Marianna Andrusiewicz z d. Strzyżewska *około 1837 Skaje †24-12-1879 Kędziorowo  
3328Marianna Andrusiewicz z d. Mrozicka *około 1830 Brzeźnio †  
3329Marianna Andrychowska z d. Chwast  †  
3330Marianna Andrzejewska z d. Jaśkowska [0¬]    
3331Marianna Aniela Bagińska *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
3332Marianna Aniela Ruszczyk z d. Orzechowska *15-04-1799 Sojczynek †po 17-02-1867  
3333Marianna Anna Bronakowska z d. Kownacka *około 1780 Kownatki †od 08-02-1836 do 02-03-1862  
3334Marianna Anna Brzozowska *20-03-1858 Zalesie †  
3335Marianna Anna Gutowska z d. Olszewska *około 1854 Danowo †  
3336Marianna Anna Gwiazdowska z d. Ruszczyk [0¬]    
3337Marianna Anna Malinowska z d. Gwiazdowska *około 1892 Okrasin †29-01-1927  
3338Marianna Anna Marczykowska z d. Królczyk [0¬]    
3339Marianna Anna Milewska *19-08-1829 Turczyn †od 18-02-1889 do 25-07-1893  
3340Marianna Anna Pieńczykowska *1789 Turczyn †  
3341Marianna Anna Rejno z d. Olszewska *13-07-1917 Ławsk †  
3342Marianna Anna Rostek z d. Grochulska *około 1827 Wąsosz †08-07-1869 Wąsosz  
3343Marianna Anna Wierciszewska z d. Czaplicka *16-12-1913 Pieniążki †21-01-1990 Giżycko  
3344Marianna Antonina Kaplińska *1792 Woźnawieś †  
3345Marianna Antonina Opońska z d. Kreska [0¬]     
3346Marianna Antonina Ramotowska z d. Konopka *około 1883 Kramarzewo †10-11-1946  
3347Marianna Antosiewicz *około 1882 Wierzbowo †20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
3348Marianna Antosiewicz z d. Stefanowicz *około 1889 Mścichy †  
3349Marianna Archacka z d. Rogińska  †od 11-11-1839 do 28-01-1845  
3350Marianna Arciszewska z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
3351Marianna Arciszewska z d. Moczydłowska [0¬]    
3352Marianna Arciszewska z d. Sarnacka *około 1836 Kucze †po 06-03-1905  
3353Marianna Arciszewska z d. Owsianko *około 1811 Koniecki †przed 07-1868  
3354Marianna Arciszewska z d. Chrapowicka *około 1840 Kapice †przed 21-09-1896  
3355Marianna Arciszewska z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
3356Marianna Arciszewska z d. Wieczorek *około 1825 Wąsosz †przed 05-12-1874  
3357Marianna Arciszewska z d. Walewska *około 1807 †18-02-1837 Wąsosz  
3358Marianna Arciszewska *około 1914 Wąsosz †11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
3359Marianna Arciszewska z d. Wronkowska  †po 17-02-1890  
3360Marianna Arciszewska z d. Jurska *około 1795 Chrostowo †  
3361Marianna Arych z d. Łapińska  †po 02-02-1864  
3362Marianna Augustynowicz z d. Kudrycka  †przed 28-08-1860  
3363Marianna Augustynowicz z d. Jabłońska *1922 Bzury †  
3364Marianna Baczewska z d. Matyszewska  †11-11-1907  
3365Marianna Bagińska z d. Skrodzka [0¬]    
3366Marianna Bagińska z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
3367Marianna Bagińska z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
3368Marianna Bagińska z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
3369Marianna Bagińska z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
3370Marianna Bagińska z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †po 20-12-1918  
3371Marianna Bagińska z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
3372Marianna Bagińska z d. Kruszyńska [0¬]    
3373Marianna Bagińska z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
3374Marianna Bagińska z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
3375Marianna Bagińska z d. Górska *około 1868 †po 02-02-1926  
3376Marianna Bagińska z d. Skrodzka *około 1840 Skroda Wielka †po 23-01-1894  
3377Marianna Bagińska z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
3378Marianna Bagińska z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
3379Marianna Bagińska z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
3380Marianna Bagińska z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
3381Marianna Bagińska z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
3382Marianna Bagińska z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
3383Marianna Bagińska z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
3384Marianna Bagińska z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
3385Marianna Bagińska z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
3386Marianna Bagińska z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
3387Marianna Bagińska z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
3388Marianna Bagińska z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
3389Marianna Bagińska z d. Borawska *około 1875 Olszewo par. Romany †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
3390Marianna Bagińska *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
3391Marianna Bagińska *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
3392Marianna Bagińska *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
3393Marianna Bagińska *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
3394Marianna Bagińska z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
3395Marianna Bagińska *około 1829 Przyborowo †  
3396Marianna Bagińska z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
3397Marianna Bagińska *około 1863 Surały †  
3398Marianna Bagińska z d. Galińska  †1864  
3399Marianna Bagińska z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
3400Marianna Bagińska z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
3401Marianna Bagińska z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
3402Marianna Bagińska z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
3403Marianna Bagińska  †po 09-02-1846  
3404Marianna Bagińska z d. Wasilewska *około 1851 †  
3405Marianna Bagińska z d. Śmiarowska  †  
3406Marianna Bagińska z d. Święszkowska  †przed 15-01-1866  
3407Marianna Bagińska *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
3408Marianna Bagińska z d. Łojewska *około 1873 Łoje †  
3409Marianna Bagińska z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
3410Marianna Bagińska *15-11-1845 Bagienice †  
3411Marianna Bagińska z d. Szymanowska  †od 22-02-1927 do 30-12-1941  
3412Marianna Bagińska z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
3413Marianna Bagińska z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
3414Marianna Bagińska z d. Mieczkowska  †  
3415Marianna Bagińska z d. Ramotowska  †po 14-02-1870  
3416Marianna Bagińska z d. Dobrzycka  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
3417Marianna Bagińska z d. Wądołowska  †  
3418Marianna Bagińska z d. N  †  
3419Marianna Bagińska z d. Ramotowska  †  
3420Marianna Bagińska *21-09-1777 Bagienice †  
3421Marianna Bagińska z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
3422Marianna Bagińska z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
3423Marianna Bagińska z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
3424Marianna Bagrejewska z d. Bagińska  †  
3425Marianna Bajkiewicz z d. N  †  
3426Marianna Bajkiewicz z d. Pacuska * Łojki †po 13-11-1864  
3427Marianna Bajkowska z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
3428Marianna Bajkowska z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
3429Marianna Bajkowska z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
3430Marianna Bajkowska z d. N  †  
3431Marianna Balbina Brzostowska z d. Cudnikowska *około 1829 Olszewo par. Romany †  
3432Marianna Balbina Burska z d. Kielian *20-07-1839 Kieljany †po 25-11-1901  
3433Marianna Balcer z d. Maliszewska  †  
3434Marianna Balcer z d. Lendzian  †od 27-02-1829 do 16-07-1846  
3435Marianna Baldachowska z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
3436Marianna Baldachowska z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
3437Marianna Baldachowska z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
3438Marianna Baldachowska z d. Krukner  †  
3439Marianna Balejko z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
3440Marianna Balejko z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
3441Marianna Balewicz z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
3442Marianna Balicka z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
3443Marianna Bałdyga z d. Błażejewska *około 1834 Osowiec †07-11-1863  
3444Marianna Bałdyga z d. Walendzik  †po 23-11-1846  
3445Marianna Bałdyga z d. Galińska *około 1912 Sośnia †  
3446Marianna Bałdyga z d. Adasiewicz  †po 28-01-1840  
3447Marianna Bałdyga z d. Iwanicka *około 1841 Pomiany †  
3448Marianna Bałdyga z d. Dawidczyk  †  
3449Marianna Bałdyga z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
3450Marianna Banachowska z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
3451Marianna Bandasik z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
3452Marianna Bankowska z d. Szulc [0¬]    
3453Marianna Bar z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
3454Marianna Baranowska z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
3455Marianna Baranowska z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
3456Marianna Baranowska z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †od 24-01-1910 do 24-05-1920  
3457Marianna Baranowska z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †19-07-1943 Szczuczyn  
3458Marianna Baranowska z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3459Marianna Baranowska z d. N  †  
3460Marianna Baranowska z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
3461Marianna Barbara Kalinowska z d. Downar *około 1855 Niedźwiadna †14-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
3462Marianna Barbara Łempicka *około 12-1814 Sokoły †30-05-1815 Sokoły  
3463Marianna Barbara Szleter z d. Łempicka *12-04-1909 Bagienice †15-03-1993 Bagienice /Wąsosz/   
3464Marianna Bardłowska *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
3465Marianna Bardzikowska z d. Węgorzewska *około 1840 Szczuczyn †przed 12-1883  
3466Marianna Bardzikowska z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
3467Marianna Bardzikowska z d. Brzóska  †przed 22-11-1815  
3468Marianna Bardzińska z d. Mieczkowska  †1853  
3469Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
3470Marianna Bargłowska z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
3471Marianna Bargłowska z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
3472Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
3473Marianna Bargłowska z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
3474Marianna Bargłowska z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
3475Marianna Bargłowska z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
3476Marianna Bargłowska z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
3477Marianna Bargłowska z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
3478Marianna Bargłowska z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
3479Marianna Bargłowska *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
3480Marianna Bargłowska *1851 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
3481Marianna Bargłowska z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
3482Marianna Bargłowska z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
3483Marianna Bargłowska *23-07-1899 Okrasin †  
3484Marianna Bargłowska z d. Nieradko *około 1874 Okrasin †  
3485Marianna Barszczewska z d. Gleba *około 1872 Koniecki †przed 19-02-1935  
3486Marianna Barszczewska z d. Krasińska  †przed 26-07-1890  
3487Marianna Bartkowska z d. Ruszczyk *około 1847 Sojczynek †przed 25-01-1904  
3488Marianna Bartkowska z d. Ćmielewska *około 1863 Radziłów †  
3489Marianna Bartlińska z d. Nowakowska *około 1861 Radziłów †przed 16-05-1921  
3490Marianna Bartlińska z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
3491Marianna Bartlińska z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
3492Marianna Bartnicka z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
3493Marianna Barwikowska z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
3494Marianna Barwikowska z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
3495Marianna Barwikowska z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
3496Marianna Barwikowska z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
3497Marianna Barwikowska *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
3498Marianna Barwikowska z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
3499Marianna Barwikowska z d. N  †  
3500Marianna Barwikowska z d. Gutowska  †  
3501Marianna Barwikowska z d. Potrzebka *14-04-1907 Zakrzewo †  
3502Marianna Baryła z d. Kurzyna *około 1919 Pieniążki †  
3503Marianna Bauer z d. Zalewska  †po 23-07-1894  
3504Marianna Bauman z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
3505Marianna Bazydło z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
3506Marianna Bączkowska z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
3507Marianna Bąk z d. Kazimierczyk  †po 31-12-1924  
3508Marianna Bednarczyk z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
3509Marianna Bednarczyk z d. Zawadzka  †po 08-11-1927  
3510Marianna Bednarowicz z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
3511Marianna Bednarowicz z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
3512Marianna Bednarowicz z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †10-02-1924 Wąsosz  
3513Marianna Bednarowicz *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz  
3514Marianna Bednarowicz z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
3515Marianna Bednarowicz z d. N  †  
3516Marianna Bednarska z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
3517Marianna Bejgier z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
3518Marianna Beker z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
3519Marianna Beker z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
3520Marianna Bekurs  †po 10-05-1850  
3521Marianna Bełwanowska z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
3522Marianna Berć z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
3523Marianna Berć z d. Gacka *około 1836 Gać †po 04-02-1902  
3524Marianna Berć z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
3525Marianna Berent z d. N  †po 03-06-1816  
3526Marianna Bergał z d. Skarżyńska  †  
3527Marianna Berlińska z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
3528Marianna Berlińska z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
3529Marianna Berlińska z d. Kotowska *około 1864 Budy Poryckie †  
3530Marianna Bernardczyk z d. Barwikowska  †  
3531Marianna Betcher z d. Duchnowska  †  
3532Marianna Bęćkowska z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
3533Marianna Białobrzeska z d. Wiśniewska  †  
3534Marianna Białobrzeska z d. Obiedzińska  †po 26-11-1889  
3535Marianna Biedrzycka z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
3536Marianna Biedrzycka z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
3537Marianna Biedrzycka z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
3538Marianna Biedrzycka z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
3539Marianna Biedrzycka z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †26-12-1898 Kurki  
3540Marianna Biedrzycka z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †30-07-1910  
3541Marianna Biedrzycka z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
3542Marianna Biedrzycka z d. Kiełczewska *około 1838 †12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/  
3543Marianna Biedrzycka z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3544Marianna Biedrzycka z d. Dzięgielewska *około 1883 Mieszołki †16-06-1907 Mieszołki  
3545Marianna Biedrzycka z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
3546Marianna Biedrzycka z d. Mocarska  †  
3547Marianna Biedrzycka z d. Brzostowska  †przed 27-11-1843  
3548Marianna Biedrzycka z d. Burzyńska *około 1863 †  
3549