Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]10174

1Sabunio Adam  †przed 04-11-1878  
2Sabunio Katarzyna z d. Bikowska  †po 04-11-1878  
3Sabunio Michalina z d. Sieniuch *około 1856 Stawiane †  
4Sabunio Michał *około 1855 Okurowo †  
5Sacewska Barbara z d. Rafałowska  †po 22-11-1840  
6Sacewski Paweł  †przed 22-11-1840  
7Saciłowska Aleksandra z d. Ciurzycka  †po 03-03-1924  
8Saciłowska Anna z d. Dębińska *około 1801 Skaje †od 13-02-1859 do 03-02-1861  
9Saciłowska Antonina  †przed 06-02-1899  
10Saciłowska Brygida z d. Pachucka *około 1816 Brzozowa Wólka †18-11-1846  
11Saciłowska Elżbieta z d. Tyszkiewicz  †  
12Saciłowska Emilia z d. Jeglińska  †po 03-07-1899  
13Saciłowska Emilia z d. Jeglińska *około 1840 Osowiec †  
14Saciłowska Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1820 Sośnia †  
15Saciłowska Helena *1813 Sośnia †  
16Saciłowska Joanna z d. Chorzelska *około 1902 Grozimy †  
17Saciłowska Katarzyna *1813 Sośnia †  
18Saciłowska Katarzyna z d. Dec *około 1829 Wólka Piaseczna †  
19Saciłowska Marianna z d. Warszycka  †po 18-01-1847  
20Saciłowska Marianna z d. Ruszczyk  †po 26-03-1967  
21Saciłowska Marianna z d. Karpińska *31-03-1799 †po 20-06-1861  
22Saciłowska Marianna ? *około 1812 Sośnia †15-05-1813 Sośnia /Białaszewo/  
23Saciłowska Michalina z d. Bekielewska *16-04-1872 Kuligi †10-05-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
24Saciłowska Petronela z d. Śliwińska  †przed 12-02-1827  
25Saciłowska Rozalia z d. Wieczorek  †  
26Saciłowska Rozalia z d. Witkowska *około 1837 Ławsk †po 05-11-1894  
27Saciłowska Zofia z d. Chelwich *około 1869 Wierzbowo †  
28Saciłowski Adam *około 1805 Białaszewo †przed 13-02-1859  
29Saciłowski Adam *około 1864 Sośnia †od 14-02-1928 do 10-05-1957  
30Saciłowski Aleksander  †od 09-07-1832 do 25-01-1836  
31Saciłowski Antoni  †przed 18-11-1829  
32Saciłowski Baltazar  †przed 03-03-1924  
33Saciłowski Bartłomiej *1801 Sośnia †  
34Saciłowski Jan *około 1836 Ławsk †09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/  
35Saciłowski Józef  †po 18-01-1847  
36Saciłowski Kazimierz  †  
37Saciłowski Maciej *około 1802 Sośnia †po 25-01-1863  
38Saciłowski Mateusz  †przed 03-07-1899  
39Saciłowski Piotr *około 1905 Sośnia †  
40Saciłowski Piotr *1796 Sośnia †  
41Saciłowski Tomasz *1810 Sośnia †  
42Saciłowski Tomasz *około 1840 Sośnia †  
43Saciłowski Władysław *25-07-1900 †26-03-1967 Sojczynek  
44Saciłowski Wojciech *03-04-1791 Sośnia †po 20-06-1861  
45Saciłowski Wojciech *około 1873 Ławsk †  
46Saczewska Marianna z d. Kacperska  †przed 11-10-1857  
47Saczewski Karol  †przed 11-10-1857  
48Sadecka Genowefa z d. Gosiewska [0¬]     
49Sadecki Alojzy [0¬]     
50Sadkowska Józefa z d. Kalinowska *03-1922 Bajki Zalesie †  
51Sadkowska Julianna z d. Sulewska *około 1818 Zanklewo †  
52Sadkowska Krystyna z d. Łempicka [0¬]     
53Sadkowska Marianna z d. Chludzińska  †od 24-11-1839 do 21-11-1841  
54Sadkowska Marianna z d. N  †po 24-11-1844  
55Sadkowska Róża z d. Łepkowska *około 1826 Załuski †  
56Sadkowski Arkadiusz Mateusz [0¬]     
57Sadkowski Franciszek *około 1815 Zanklewo †  
58Sadkowski Franciszek [0¬]    
59Sadkowski Henryk [0¬]    
60Sadkowski Jan *około 1821 Zanklewo †05-11-1855   
61Sadkowski Kamil [0¬]     
62Sadkowski Kazimierz  †po 20-10-1844  
63Sadkowski Kazimierz [0¬]    
64Sadkowski Leopold *około 1825 Jagodne †  
65Sadkowski Michał  †po 24-11-1844  
66Sadkowski Salwian [0¬]     
67Sadkowski Zbigniew [0¬]    
68Sadłowska Barbara z d. Zaniewska *około 1871 Okrasin †  
69Sadłowska Ewa z d. N  †1870  
70Sadłowska Franciszka z d. Kuczyńska *około 1822 Wizna †po 28-01-1895  
71Sadłowska Jadwiga z d. Zadroga  †  
72Sadłowska Marianna z d. Mackiewicz  †po 28-10-1924  
73Sadłowska Stanisława z d. Rogowska *1866 Lisy †26-08-1896  
74Sadłowski Jan *około 1820 †przed 14-10-1891  
75Sadłowski Józef  †przed 28-10-1924  
76Sadłowski Szczepan *około 1872 Doliwy †  
77Sadłowski Wojciech  †  
78Sadowska Agata z d. N  †  
79Sadowska Alberta z d. Kontowska  †  
80Sadowska Aleksandra z d. Drobińska  †po 14-05-1954  
81Sadowska Aleksandra *około 12-1895 Bukowo †05-01-1896 Żebry /Wąsosz/  
82Sadowska Aleksandra z d. Karpińska *około 1881 Sośnia †  
83Sadowska Anna z d. Krzyżanowska *06-08-1914 Czaple †  
84Sadowska Anna z d. N  †przed 14-02-1841  
85Sadowska Anna z d. Perzanowska *około 1861 Łoje Grężki †  
86Sadowska Anna z d. Jachimowicz *około 1872 Kubra †22-04-1916 Doliwy /Przytuły/  
87Sadowska Anna z d. Zajkowska  †  
88Sadowska Antonina z d. Romanowska  †  
89Sadowska Barbara *1853 †  
90Sadowska Barbara z d. Skrodzka [0¬]     
91Sadowska Barbara z d. N  †przed 24-11-1844  
92Sadowska Bernarda Aleksandra z d. Gutowska [0¬]    
93Sadowska Bronisława z d. Lenda *14-02-1901 Słucz †  
94Sadowska Bronisława z d. Kalinowska  †  
95Sadowska Brygida (Regina, Zina) z d. Pisowacka  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
96Sadowska Franciszka z d. Golińska *około 1838 Przytuły †  
97Sadowska Franciszka z d. Gajdzińska *około 1885 Dzierzbia †po 22-08-1939  
98Sadowska Franciszka z d. Ciecior *około 1819 Grądy †przed 11-10-1875  
99Sadowska Franciszka z d. Łepkowska *około 1851 Niećkowo †po 28-01-1907  
100Sadowska Genowefa z d. Godlewska [0¬]    
101Sadowska Helena z d. Gelbert *21-09-1924 Szczuczyn †  
102Sadowska Helena z d. Zielińska [0¬]    
103Sadowska Hieronima z d. Barwikowska *03-08-1920 Zakrzewo †  
104Sadowska Irena z d. Mikulska [0¬]    
105Sadowska Janina Agnieszka z d. Zawadzka *09-01-1911 Ławsk †07-03-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
106Sadowska Józefa z d. Romanowska (Hermanowska)  †po 09-05-1923  
107Sadowska Józefa z d. Gryn *około 1838 Ławsk †  
108Sadowska Józefa Wiktoria z d. Łepkowska *około 1878 Skaje †14-03-1922 Bzury  
109Sadowska Julianna z d. Malinowska *około 1866 Surały †  
110Sadowska Julianna z d. Poliks *około 1860 Prusy †  
111Sadowska Karolina z d. Ciesiewicz *około 1830 Wilamowo †przed 13-01-1894  
112Sadowska Karolina z d. Brzostowska *około 1823 Kożuchy †przed 12-1882  
113Sadowska Katarzyna z d. Malinowska  †  
114Sadowska Katarzyna z d. Wiśniewska  †przed 27-10-1857  
115Sadowska Ludwika z d. Walendzik *około 1829 Cyprki †25-02-1918 Bzury /Wąsosz/  
116Sadowska Marcjanna z d. Witkowska  †po 08-05-1861  
117Sadowska Maria z d. Rutkowska [0¬]    
118Sadowska Maria z d. Tecław *30-07-1908 Żebry †  
119Sadowska Marianna z d. Dardzińska  †po 19-02-1834  
120Sadowska Marianna z d. Barwikowska *około 1912 †13-05-1939 Bęćkowo /Szczuczyn/  
121Sadowska Marianna z d. Kościelecka  †  
122Sadowska Marianna z d. Pawłowska  †po 04-02-1861  
123Sadowska Marianna z d. Ruchaczewska [0¬]    
124Sadowska Marianna z d. Sienkiewicz *około 1865 Siestrzanki †15-11-1897  
125Sadowska Marianna z d. Karwowska  †po 15-09-1861  
126Sadowska Marianna z d. Jachimowicz *31-01-1843 Jadłówek †przed 22-01-1900  
127Sadowska Marianna z d. Kondracka *około 1901 Szczuczyn †28-04-1920  
128Sadowska Michalina z d. Skrodzka *24-04-1898 Doliwy †po 04-03-1946  
129Sadowska Michalina z d. Milewska *około 1871 Bzury †  
130Sadowska Mirosława z d. Hollender [0¬]    
131Sadowska N z d. N  †  
132Sadowska N z d. N  †przed 20-10-1852  
133Sadowska Natalia z d. Borawska *około 1896 Skaje †16-12-1942 Bzury /Szczuczyn/  
134Sadowska Paulina z d. Godlewska *około 1853 Danowo †14-02-1929 Kramarzewo  
135Sadowska Romualda z d. Wójcicka *01-10-1920 Bzury †  
136Sadowska Sabina z d. Dybowska  †  
137Sadowska Salomea *około 1901 Grabowo †  
138Sadowska Serafina z d. Kozikowska *około 1879 Grabowo †  
139Sadowska Stanisława *06-02-1907 Bzury †27-10-1986 Żary  
140Sadowska Stanisława z d. Kukowska *31-07-1896 Mścichy †19-05-1964 Giżycko  
141Sadowska Stanisława z d. Kadłubowska *01-04-1883 Bzury †26-02-1955 Bzury /Szczuczyn/  
142Sadowska Teodora z d. Kosmowska *1919 Świdry †  
143Sadowska Teofila z d. Jabłońska *około 1836 Bzury †18-01-1874  
144Sadowska Wiktoria z d. Trojanowska  †  
145Sadowska Wiktoria z d. Siejda *około 1872 Ławsk †  
146Sadowska Władysława z d. Wiśniewska *1884 Żebry †11-12-1957 Szczuczyn /Szczuczyn/  
147Sadowska Zofia z d. Jasińska [0¬]    
148Sadowski Adam  †  
149Sadowski Andrzej *20-01-1914 Bzury †  
150Sadowski Antoni  †  
151Sadowski Antoni *około 05-1836 Pawełki †  
152Sadowski Antoni  †przed 14-02-1841  
153Sadowski Antoni *około 1903 Doliwy †  
154Sadowski Antoni  †przed 17-02-1919  
155Sadowski Antoni *około 1789 †19-05-1859 Modzele  
156Sadowski Antoni *około 1823 Romany †po 23-01-1888  
157Sadowski Bartłomiej [0¬]    
158Sadowski Bolesław *28-03-1906 Bzury †  
159Sadowski Bolesław *około 1884 Bzury †po 26-02-1955  
160Sadowski Czesław *20-05-1922 Szczuczyn †  
161Sadowski Domin (Dominik)  †od 23-11-1845 do 22-07-1855  
162Sadowski Dominik *09-03-1908 Bzury †  
163Sadowski Dominik *około 1792 †20-10-1852 Bzury  
164Sadowski Dominik *około 1868 Bzury †  
165Sadowski Edward [0¬]    
166Sadowski Feliks  †po 11-12-1957  
167Sadowski Franciszek *około 1897 Szczuczyn †  
168Sadowski Franciszek *około 1846 Możdżenie †po 22-01-1900  
169Sadowski Franciszek *około 1876 Świdry †  
170Sadowski Henryk Andrzej [0¬]    
171Sadowski Ignacy  †po 08-05-1861  
172Sadowski Jakub  †od 13-11-1854 do 04-02-1861  
173Sadowski Jan *około 1859 Orlikowo †  
174Sadowski Jan  †  
175Sadowski Jan  †przed 27-10-1857  
176Sadowski Jan  †przed 24-11-1844  
177Sadowski Jan *15-03-1875 Bzury †15-03-1955 Bzury /Szczuczyn/  
178Sadowski Jan *około 1832 Włosty †od 12-02-1900 do 25-02-1918  
179Sadowski Jerzy [0¬]    
180Sadowski Józef *12-02-1911 Doliwy †  
181Sadowski Józef *po 1934 †przed 1995  
182Sadowski Józef  †  
183Sadowski Józef  †  
184Sadowski Józef  †  
185Sadowski Józef *około 1871 Ciemianka †  
186Sadowski Józef *około 1844 Ciemianka †01-05-1882  
187Sadowski Józef Mieczysław [0¬]    
188Sadowski Kajetan  †przed 06-02-1866  
189Sadowski Kajetan [0¬]    
190Sadowski Kajetan *08-09-1895 Szczuczyn †14-05-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
191Sadowski Kazimierz *około 12-1821 Lachowo †przed 11-10-1875  
192Sadowski Kazimierz Mieczysław [0¬]    
193Sadowski Ludwik [0¬]    
194Sadowski Maciej  †po 19-02-1834  
195Sadowski Marcin [0¬]    
196Sadowski Michał *około 1827 Romany †04-06-1865 Orlikowo /Jedwabne/  
197Sadowski N  †przed 07-03-1977  
198Sadowski Pawł  †  
199Sadowski Piotr *około 1877 Sośnia †  
200Sadowski Roman (Romuald) *około 1853 Warszawa †od 05-11-1907 do 14-02-1929  
201Sadowski Sławomir Piotr [0¬]     
202Sadowski Stanisław *15-02-1901 Ławsk †12-08-1961 Grajewo  
203Sadowski Stanisław *około 1883 Bzury †przed 22-08-1939  
204Sadowski Stanisław *około 1859 Pawełki †od 30-04-1923 do 17-10-1928  
205Sadowski Stanisław [0¬]    
206Sadowski Stanisław Jan *około 1831 Łojki par. Białaszewo †przed 15-05-1893  
207Sadowski Stefan  †  
208Sadowski Szymon *około 1841 Ciemianka †  
209Sadowski Tadeusz *około 1923 †21-08-1943 Bzury /Szczuczyn/  
210Sadowski Wacław *14-08-1903 Bzury †  
211Sadowski Witold *08-02-1911 Bzury †  
212Sadowski Władysław *22-12-1906 Ławsk †19-03-1985 Bęćkowo  
213Sadowski Wojciech *około 1830 Romany †przed 13-01-1894  
214Sadowski Zygmunt *06-08-1901 Dolistowo †  
215Sagała Czesława z d. Tomaszewska [0¬]    
216Sagała Edward [0¬]    
217Sagała Regina z d. Suchcicka [0¬]    
218Sagała Stanisław [0¬]    
219Sak Henryk *1948 Nowa Wieś Ełcka †1950 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
220Sak Jan *1903 Uścianek †25-08-1980 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
221Sak Marianna z d. Rzepecka *1907 †16-10-1980 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/  
222Sakowicz Franciszka z d. Laszczkowska  †  
223Sakowicz Joachim  †przed 17-05-1896  
224Sakowicz Ludwika z d. Korzeniewska  †po 17-05-1896  
225Sakowicz Wacław  †  
226Sakowska Aleksandra z d. Godlewska *11-11-1902 Kotówek †  
227Sakowska Aleksandra z d. Kulisza *około 1863 Piątnica †10-08-1893 Jedwabne /Jedwabne/  
228Sakowska Aniela z d. Spodkowska  †przed 01-1839  
229Sakowska Aniela z d. Łapińska  †po 18-02-1846  
230Sakowska Anna z d. Dębińska *około 1892 Szczuczyn †11-05-1945 Szczuczyn  
231Sakowska Anna z d. Świątkowska  †przed 22-01-1828  
232Sakowska Anna z d. Ekstowicz *około 1865 Radziłów †przed 17-02-1925  
233Sakowska Antonina z d. Izar  †  
234Sakowska Antonina z d. Dzięgielewska  †  
235Sakowska Apolonia z d. Karwowska  †po 01-06-1852  
236Sakowska Barbara [0¬]    
237Sakowska Bronisława z d. Szczepankowska *23-09-1885 Rydzewo Szlacheckie †po 04-05-1929  
238Sakowska Bronisława z d. Gołębiowska *około 1911 Korytki †01-04-1979  
239Sakowska Ewa z d. Piotrowska  †przed 31-01-1847  
240Sakowska Ewa z d. Rakowska  †przed 19-06-1868  
241Sakowska Ewa z d. Brzostowska  †1831  
242Sakowska Franciszka z d. Mściwujewska *około 1849 Mściwuje †02-06-1889 Orlikowo  
243Sakowska Franciszka z d. N  †przed 29-09-1812  
244Sakowska Franciszka z d. Laszczkowska *około 1907 Klimaszewnica †  
245Sakowska Franciszka z d. Rogińska  †  
246Sakowska Helena z d. Jabłońska *około 1885 Niedźwiadna †  
247Sakowska Helena z d. Chludzińska *około 1820 Mały Płock †  
248Sakowska Helena z d. Bobrowska *około 1899 Białaszewo †  
249Sakowska Helena z d. Rynkiewicz *06-08-1919 Mścichy †14-03-2013 Mścichy  
250Sakowska Irena z d. Łuba *około 1904 Warszawa †  
251Sakowska Janina Halina z d. Szymanowska [0¬]    
252Sakowska Józefa z d. Maszczyk  †przed 26-01-1892  
253Sakowska Julianna z d. Truszkowska *około 09-1847 Wścieklice †  
254Sakowska Katarzyna z d. Ksiejko (Xsiepko)  †po 19-01-1880  
255Sakowska Katarzyna z d. Mierzejewska  †po 26-01-1869  
256Sakowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1830 †  
257Sakowska Katarzyna z d. Gałecka *około 1854 Załuski †po 20-11-1905  
258Sakowska Katarzyna z d. Filipkowska  †po 25-02-1878  
259Sakowska Katarzyna z d. Chrzanowska  †po 13-09-1921  
260Sakowska Krystyna z d. Rydzewska [0¬]    
261Sakowska Magdalena z d. Koryszewska *około 1825 Przestrzele †  
262Sakowska Magdalena z d. Kopczyńska *około 1779 Rajgród †  
263Sakowska Marianna z d. Narewska  †przed 08-02-1927  
264Sakowska Marianna *około 1826 Białaszewo †po 15-02-1885  
265Sakowska Marianna z d. Ruszczyk  †po 16-05-1870  
266Sakowska Marianna z d. Jachmowicz *około 1872 Stryjaki †07-07-1928 Kotowo  
267Sakowska Marianna z d. Bielawska  †przed 18-02-1846  
268Sakowska Marianna z d. Michałowska  †  
269Sakowska Marianna z d. Malinowska  †po 19-02-1865  
270Sakowska Michalina  †  
271Sakowska Paulina z d. Chrościelewska  †po 16-05-1921  
272Sakowska Rozalia z d. Mieczkowska  †  
273Sakowska Rozalia z d. Kotyńska  †przed 14-01-1853  
274Sakowska Sabina z d. Wykowska *około 1909 Bronaki-Pietrasze †  
275Sakowska Weronika z d. Zaręba  †  
276Sakowska Wiktoria z d. Kokoszka *około 1871 Piątnica †przed 05-02-1929  
277Sakowski Adam *około 1832 †19-11-1853  
278Sakowski Adolf *około 1879 †przed 07-02-1928  
279Sakowski Aleksander *25-08-1860 Kędziorowo †przed 20-11-1905  
280Sakowski Andrzej [0¬]    
281Sakowski Andrzej  †przed 29-09-1812  
282Sakowski Antoni *14-02-1859 Klimaszewnica †przed 16-05-1921  
283Sakowski Antoni  †po 14-01-1853  
284Sakowski Antoni *około 1841 Szymany †24-08-1875  
285Sakowski Czesław *około 1906 Bronaki-Pietrasze †06-04-1991 Jedwabne  
286Sakowski Dariusz [0¬]    
287Sakowski Franciszek  †  
288Sakowski Franciszek  †  
289Sakowski Franciszek *około 1825 Jedwabne †  
290Sakowski Franciszek *około 1856 Rudka †przed 05-02-1929  
291Sakowski Grzegorz *około 1799 †  
292Sakowski Ignacy *około 1893 Białaszewo †  
293Sakowski Ignacy *około 1864 Szczuczyn †17-08-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
294Sakowski Jakub  †po 18-02-1846  
295Sakowski Jakub *około 1768 †  
296Sakowski Jan *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
297Sakowski Jan *około 1882 Niedźwiadna †  
298Sakowski Jan  †22-03-1886  
299Sakowski Jan  †po 16-05-1870  
300Sakowski Jan  †  
301Sakowski Jan  †po 26-01-1869  
302Sakowski Jan  †po 18-02-1846  
303Sakowski Jan *około 1818 †  
304Sakowski Jan  †przed 19-02-1865  
305Sakowski Jan *około 1857 Klimaszewnica †przed 17-02-1925  
306Sakowski Joachim  †10-04-1832 Kotowo  
307Sakowski Józef  †przed 26-01-1892  
308Sakowski Józef  †przed 19-06-1868  
309Sakowski Józef Cyrylli *około 1888 Szczuczyn †po 11-05-1945  
310Sakowski Karol  †po 25-02-1878  
311Sakowski Ludwik *około 1869 Kotowo †po 07-07-1928  
312Sakowski Marcin  †14-01-1830  
313Sakowski Marian *około 1898 Warszawa †  
314Sakowski Mateusz  †przed 08-02-1927  
315Sakowski Mateusz  †po 25-10-1904  
316Sakowski Michał  †  
317Sakowski Mikołaj *około 1822 Klimaszewnica †po 15-02-1885  
318Sakowski Mikołaj *około 1830 Chludnie †19-06-1868 Jedwabne /Jedwabne/  
319Sakowski Piotr *20-07-1920 Ciemianka †12-07-1993 Stare Juchy  
320Sakowski Piotr  †  
321Sakowski Rajmund  †  
322Sakowski Stanisław *1887 Orlikowo †1891 Orlikowo /Jedwabne/  
323Sakowski Stanisław *około 1906 Orlikowo †  
324Sakowski Szymon  †przed 01-06-1852  
325Sakowski Tadeusz  †przed 22-01-1828  
326Sakowski Tomasz *około 1805 Wąsosz †16-04-1835  
327Sakowski Wacław *około 1905 Stawiski †  
328Sakowski Wacław *około 1902 Klimaszewnica †  
329Sakowski Walenty [0¬]    
330Sakowski Walenty *około 03-1847 Szczuczyn †  
331Sakowski Wawrzyniec  †przed 31-01-1847  
332Sakowski Władysław  †przed 13-09-1921  
333Salach Jakub *około 1772 †od 02-07-1822 do 18-04-1833  
334Salach Jan  †po 24-11-1902  
335Salach Julianna *około 07-1835 †02-09-1835 Wąsosz /Wąsosz/  
336Salach Julianna z d. Dąbrowska  †przed 24-11-1902  
337Salach Katarzyna z d. Brozio *około 1767 †02-07-1822 Wąsosz /Wąsosz/  
338Salach Luiza z d. Smętek *około 1810 Borzymy †przed 11-02-1872  
339Salach Marianna z d. Szczesik  †przed 03-1833  
340Salach Michał *około 1805 Wąsosz †przed 11-02-1872  
341Salachowska Aleksandra z d. Duchnowska  †  
342Salachowski Michał  †  
343Salik Andrzej *około 1829 Lebiedzin †  
344Salik Józef  †przed 03-02-1852  
345Salik Regina z d. Sztuka  †po 03-02-1852  
346Salik Rozalia z d. Ciurzycka *około 1824 Pieńczykowo †  
347Salkowska Anna z d. Karwowska  †  
348Salkowska Helena z d. Wygnalska  †  
349Salkowska Józefa z d. Ostrowska  †po 22-02-1903  
350Salkowska Julianna z d. Haberek  †  
351Salkowska Kazimiera z d. Gutowska *około 1898 Guty Podleśne †  
352Salkowska Kazimiera z d. Frączkowska *około 1883 Milewo †  
353Salkowska Michalina z d. Siedlecka *około 1867 Wąsosz †  
354Salkowska Paulina z d. Borawska  †po 24-02-1908  
355Salkowski Andrzej  †20-04-1904  
356Salkowski Antoni  †po 22-02-1903  
357Salkowski Ignacy *1867 Ignacewo †1868 Ignacewo /Poryte/  
358Salkowski Jan  †  
359Salkowski Stanisław  †  
360Salkowski Teofil *1839 Wścieklice †po 24-02-1908  
361Salkowski Tomasz *1869 Ignacewo †1931 Poryte /Poryte/  
362Salkowski Wacław *około 1875 Hipolitowo †  
363Salkowski Władysław *około 1891 Hipolitowo †  
364Salkowski Władysław  †  
365Salomońska Magdalena z d. Majewska [0¬]    
366Salomoński Krzysztof  †  
367Salomoński Paweł [0¬]    
368Salomoński Piotr [0¬]    
369Samborska Anna z d. Strękowska *około 1860 Męczki †od 09-12-1890 do 10-05-1926  
370Samborska Barbara z d. Sokołowska  †przed 06-02-1842  
371Samborska Bogumiła z d. Grądzka  †  
372Samborska Cecylia z d. Borawska *około 1848 Boguszki †  
373Samborska Dominika z d. Zalewska *29-04-1909 Glinki †  
374Samborska Dorota z d. N  †  
375Samborska Emilia z d. Modzelewska *około 1872 Radziłów †  
376Samborska Franciszka z d. N  †po 20-12-1889  
377Samborska Franciszka z d. Grądzka  †przed 28-10-1845  
378Samborska Jadwiga z d. Łojewska [0¬]    
379Samborska Janina z d. Dąbrowska *około 1898 †  
380Samborska Józefa z d. Dobrzycka *około 1868 Szymany †  
381Samborska Julianna z d. Bronakowska *około 1824 Bronaki-Olki †1878  
382Samborska Karolina z d. Rogowska *około 1829 Pluty †przed 09-1864  
383Samborska Katarzyna z d. Szumowska *około 1824 Witynie †po 17-11-1884  
384Samborska Katarzyna *około 1820 Sambory †09-02-1890 Sambory /Wizna/  
385Samborska Marianna z d. Leszczewska *około 1844 Radziłów †28-10-1900  
386Samborska Marianna z d. Piekutowska  †przed 26-11-1857  
387Samborska Marianna z d. Kempa *około 1890 Medynia †  
388Samborska Marianna z d. Klimaszewska  †przed 03-02-1875  
389Samborska Marianna z d. Mocarska *około 1875 Makowskie †  
390Samborska Marianna  †10-05-1886 Sambory  
391Samborska Marianna z d. Białobrzeska *około 1867 Bożejewo †01-02-1892 Stare Bożejewo  
392Samborska Marianna z d. Borawska *około 1853 Rutki †po 12-09-1911  
393Samborska Rozalia z d. Kowalewska  †po 15-02-1928  
394Samborska Rozalia z d. Wolińska *około 1822 Ruś †po 12-02-1877  
395Samborska Rozalia z d. Dobrzycka *około 1846 Biodry †  
396Samborska Rozalia z d. Przestrzelska  †od 14-02-1836 do 07-03-1853  
397Samborska Teofila z d. Kamińska  †po 23-11-1858  
398Samborska Teofila z d. Rogińska *około 1886 Rakowo-Czachy †  
399Samborska Wiktoria z d. Wądołowska *około 1835 Rutki †od 03-10-1883 do 26-01-1891  
400Samborska Zofia z d. Magierska *około 1908 Kossaki par. Jedwabne †  
401Samborski Adam  †po 15-02-1928  
402Samborski Aleksander [0¬]    
403Samborski Antoni *około 1863 †08-05-1870 Męczki /Wizna/  
404Samborski Antoni  †po 23-11-1858  
405Samborski Antoni  †po 23-11-1845  
406Samborski Bronisław *około 1903 Męczki †  
407Samborski Feliks *16-09-1894 Stryjaki †  
408Samborski Feliks *około 1831 Sambory †przed 03-10-1883  
409Samborski Franciszek *około 1867 Radziłów †17-08-1891  
410Samborski Ignacy *około 1863 Sambory †  
411Samborski Ignacy *około 1841 Męczki †  
412Samborski Jan *około 1835 Grochy †  
413Samborski Jan  †  
414Samborski Jan *około 1886 Męczki †  
415Samborski Jan *około 1854 Męczki †09-12-1890 Męczki /Wizna/  
416Samborski Józef  †przed 03-02-1875  
417Samborski Julian  †przed 20-12-1889  
418Samborski Julian *około 1855 Męczki †23-01-1892 Sambory  
419Samborski Marcin Jan *około 1860 Sambory †przed 01-12-1923  
420Samborski Marian *około 1898 †  
421Samborski Mateusz *około 1816 Sambory †przed 26-10-1863  
422Samborski Michał  †  
423Samborski Michał *około 1866 Męczki †  
424Samborski Sebastian  †przed 26-11-1857  
425Samborski Stanisław  †po 13-02-1849  
426Samborski Stanisław *około 1888 Sambory †  
427Samborski Stanisław  †od 14-02-1836 do 25-11-1851  
428Samborski Wiktor *około 1829 Sambory †od 26-01-1875 do 08-02-1897  
429Samborski Wiktor Dominik *około 1820 Męczki †po 09-12-1890  
430Samborski Wojciech *około 1796 †02-01-1855  
431Samborski Wojciech *około 1851 Ruś †przed 12-09-1911  
432Samełka Adam *około 1787 Ławsk †po 24-11-1835  
433Samełka Agnieszka z d. Gładkowska  †po 11-04-1869  
434Samełka Andrzej *około 1787 Chojnowo †11-04-1869 Bagienice /Wąsosz/  
435Samełka Dominika (Domicela) z d. Sobolewska *około 1790 †po 24-11-1835  
436Samełka Dorota z d. N  †  
437Samełka Dorota z d. Czarnecka *około 1771 †po 01-02-1831  
438Samełka Eleonora z d. Orłowska *około 1868 Kurkowo †  
439Samełka Ewa z d. Wasilewska  †po 25-10-1863  
440Samełka Franciszek *około 1750 †po 26-11-1811  
441Samełka Franciszka z d. Bućko *około 1826 Dreństwo †  
442Samełka Jan *około 1836 Czarnowo †  
443Samełka Julianna z d. Serba  †po 12-02-1872  
444Samełka Łukasz *około 1828 Chojnowo †  
445Samełka Maciej  †  
446Samełka Marianna z d. Cichocka *około 1837 Bzury †  
447Samełka Marianna z d. Zacharzewska *około 1854 Przytuły †przed 01-1892  
448Samełka Marianna z d. N  †  
449Samełka Marianna z d. Brzezińska *około 1828 Koty par. Grajewo †po 07-12-1857  
450Samełka Marianna z d. Makowska  †po 26-11-1811  
451Samełka Mateusz *około 1741 †01-02-1831 Chojnowo /Niedźwiadna/  
452Samełka Mikołaj *około 1849 Gnatowo †  
453Samełka Stanisław  †po 25-10-1863  
454Samełka Stanisław *około 1799 Chojnowo †1837  
455Samełka Wawrzyniec  †po 12-02-1872  
456Samełka Wojciech  †  
457Samełka Wojciech *około 1829 Chojnowo †07-12-1857 Bęćkowo /Szczuczyn/  
458Samełka Wojciech *około 1793 †  
459Samełko Adam *około 1818 Chojnowo †  
460Samełko Adam  †około 07-1845  
461Samełko Adam *około 1765 †po 08-11-1825  
462Samełko Adam *około 1825 Ławsk †po 13-11-1893  
463Samełko Agnieszka z d. Prosińska  †po 18-08-1858  
464Samełko Aleksander  †przed 01-05-1943  
465Samełko Aleksander *23-11-1911 Ławsk †  
466Samełko Aleksandra z d. Serba *06-11-1899 Słucz †07-02-1933 Słucz /Słucz/  
467Samełko Aleksandra z d. Komosa  †po 01-05-1943  
468Samełko Aleksandra z d. Wieczorek *09-09-1893 Niećkowo †21-04-1971 Grajewo  
469Samełko Aleksandra z d. Rydzewska *około 1871 Świdry-Dobrzyce †po 25-02-1919  
470Samełko Anastazja (Antonina) z d. Gutowska  †  
471Samełko Andrzej [0¬]    
472Samełko Anna z d. Tarnowska *25-07-1899 Słucz †  
473Samełko Anna z d. Jankowska *około 1857 Kamionka †30-12-1941 Słucz /Słucz/  
474Samełko Anna z d. Domełło *1865 Załuski †po 26-01-1921  
475Samełko Anna z d. Pacyńska *około 1827 Rakowo †  
476Samełko Anna *01-09-1899 †17-01-1986 Ławsk /Wąsosz/  
477Samełko Anna z d. Dziesińska *około 1774 †18-08-1839 Gutki  
478Samełko Anna z d. Olszewska *20-07-1898 Ławsk †01-05-1973 Ławsk /Wąsosz/  
479Samełko Antoni *1909 †  
480Samełko Antoni *około 1858 Chojnowo †po 26-01-1921  
481Samełko Antoni *13-06-1934 †25-01-1992 Ławsk /Wąsosz/  
482Samełko Apolonia z d. Chojnowska *1909 †  
483Samełko B.  †przed 17-11-1816  
484Samełko Bolesław  †  
485Samełko Bronisław *około 1916 Ławsk †09-12-1945 Ławsk  
486Samełko Czesław *02-12-1923 Słucz †21-11-1948 Słucz /Słucz/  
487Samełko Czesław [0¬]    
488Samełko Daniela z d. Zalewska [0¬]    
489Samełko Dominik *około 1900 Chojnowo †  
490Samełko Ewa z d. Szlejter *około 1895 Ostrowik †  
491Samełko Feliks *01-02-1892 Słucz †  
492Samełko Feliks  †  
493Samełko Franciszek *około 1898 Rydzewo-Pieniążek †  
494Samełko Franciszek  †  
495Samełko Franciszek  †przed 07-02-1810  
496Samełko Franciszek *około 1835 Ławsk †07-07-1865 Ławsk  
497Samełko Franciszka z d. Piotrkowska *około 1845 Sokoły †po 04-10-1909  
498Samełko Franciszka z d. Pliszka  †od 23-01-1829 do 18-01-1842  
499Samełko Franciszka z d. Filipkowska *około 1832 Słucz †po 13-11-1893  
500Samełko Franciszka z d. Kamińska [0¬]    
501Samełko Genowefa z d. Karwowska [0¬]    
502Samełko Helena z d. Ołdakowska [0¬]    
503Samełko Helena z d. Krajewska *24-01-1907 Ławsk †po 26-12-1951  
504Samełko Jadwiga z d. Czyżyńska *17-12-1922 Łempice †20-03-1982 /Wąsosz/  
505Samełko Jadwiga z d. Ziemkowska [0¬]    
506Samełko Jadwiga z d. Borawska  †  
507Samełko Jakub *około 1841 Mazewo †od 03-03-1889 do 30-01-1899  
508Samełko Jakub *około 07-1857 Niećkowo †02-05-1931 Niećkowo  
509Samełko Jan *24-06-1897 Słucz †po 07-02-1933  
510Samełko Jan *około 1917 Romany †  
511Samełko Jan *około 1861 Ławsk †08-07-1934 Słucz /Słucz/  
512Samełko Jan *14-05-1907 Ławsk †  
513Samełko Jan  †przed 27-10-1846  
514Samełko Jan *około 1749 †23-01-1829 Ławsk  
515Samełko Jan  †  
516Samełko Jan *około 1830 Ławsk †po 25-02-1884  
517Samełko Jan [0¬]    
518Samełko Jan [0¬]    
519Samełko Janina z d. Danowska *około 1910 Klimaszewnica †  
520Samełko Janina *około 1904 Niećkowo †21-02-1944 Szczuczyn /Wąsosz/  
521Samełko Józef *około 1867 Niedźwiadna †  
522Samełko Józef *około 1885 Niećkowo †03-11-1931 Niećkowo  
523Samełko Józef  †po 16-11-1862  
524Samełko Józef *około 1864 Ławsk †15-12-1896 Wąsosz  
525Samełko Józef [0¬]    
526Samełko Józefa z d. Szczesik *około 1901 Niećkowo †20-08-1933 Niećkowo  
527Samełko Józefa z d. Sulińska *około 1856 Wólka †po 02-05-1931  
528Samełko Julianna z d. Alenkiewicz *około 1818 Osranki †po 24-11-1865  
529Samełko Kacper *około 1836 Niećkowo †  
530Samełko Karol *około 1815 †  
531Samełko Karol *około 1843 Chojnowo †  
532Samełko Karol *około 1818 Chojnowo †po 24-11-1865  
533Samełko Karolina  †  
534Samełko Karolina z d. Wasilewska  †po 27-10-1846  
535Samełko Katarzyna z d. Sokołowska *około 1869 Rydzewo-Pieniążek †po 27-11-1940  
536Samełko Katarzyna z d. Butlejewska *około 1820 Brzeźnio †  
537Samełko Katarzyna z d. Gutowska *około 1819 Niedźwiadna †od 04-05-1874 do 25-02-1884  
538Samełko Kazimiera z d. Kalinowska *około 1900 Załuski †20-07-1988  
539Samełko Kunegunda z d. Witkowska  †  
540Samełko Ludwik *około 1912 Romany †  
541Samełko Łucja z d. N  †  
542Samełko Łucja z d. Zakrzewska  †po 16-11-1862  
543Samełko Marcin *15-10-1892 Ławsk †18-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
544Samełko Marcin *około 1867 Ławsk †25-05-1929 Wąsosz  
545Samełko Marianna z d. Kosmowska *około 1816 Chojnowo †  
546Samełko Marianna z d. Gałecka  †przed 17-11-1816  
547Samełko Marianna z d. Kalinowska *około 1850 Wólka †  
548Samełko Marianna  †przed 07-11-1858  
549Samełko Marianna z d. Trzonkowska (Arciszewska) *około 1759 †14-06-1829 Ławsk  
550Samełko Marianna z d. Drzazgowska *około 1838 Żebry †po 18-09-1893  
551Samełko Marianna z d. Łepkowska  †od 29-10-1820 do 20-03-1822  
552Samełko Marianna z d. Lenczewska [0¬]    
553Samełko Marianna z d. Tarnacka *około 1919 Ławsk †  
554Samełko Mateusz  †po 18-08-1839  
555Samełko N z d. Locman  †  
556Samełko Natalia z d. Maciorowska *około 1901 Okrasin †  
557Samełko Paweł *około 1809 Ławsk †  
558Samełko Piotr *około 1882 Niedźwiadna †  
559Samełko Piotr *około 1777 Ławsk †15-10-1832 Ławsk  
560Samełko Romuald *około 1861 Niećkowo †05-01-1927 Niećkowo /Wąsosz/  
561Samełko Salomea z d. Klimaszewska *około 1818 Ławsk †  
562Samełko Salomea Julianna z d. Rutkowska  †  
563Samełko Scholastyka z d. Kozłowska *20-03-1805 †30-04-1841 Niećkowo  
564Samełko Stanisław  †  
565Samełko Stanisław *około 1925 †31-03-1928 Ławsk  
566Samełko Stanisław *około 1752 †20-03-1822 Ławsk  
567Samełko Stanisław *około 1901 Ławsk †26-12-1951 Ławsk /Wąsosz/  
568Samełko Stanisława z d. Dudkowska *około 1875 Wierzbowo †  
569Samełko Sylwester *25-05-1957 Ławsk †27-05-1957 Ławsk  
570Samełko Sylwester *około 1743 †po 22-11-1829  
571Samełko Sylwester *29-09-1931 Ławsk †31-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
572Samełko Teofila z d. Walendzik *około 1865 Bzury †23-05-1941 Niećkowo  
573Samełko Tomasz *około 1831 †24-07-1865 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
574Samełko Tomasz  †  
575Samełko Tomasz  †przed 07-02-1855  
576Samełko Waldemar [0¬]    
577Samełko Wawrzyniec *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
578Samełko Wiktor *1868 Kurejwa †27-11-1940 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
579Samełko Władysław [0¬]    
580Samełko Wojciech *11-04-1793 Chojnowo †07-08-1823  
581Samełko Zofia *około 10-1941 Ławsk †07-01-1942 Ławsk  
582Samełko Zofia z d. Glińska [0¬]    
583Samełko Zofia *22-01-1954 Szczuczyn †21-04-1954 Ławsk  
584Samełko Zofia z d. Werenc [0¬]    
585Samełko Zuzanna z d. Maciorowska *około 1874 Okrasin †27-03-1937 Ławsk /Wąsosz/  
586Samluk Aleksander *około 1871 Murawy †  
587Samluk Aleksandra z d. Polkowska *około 1891 Radziłów †  
588Samluk Andrzej  †po 04-02-1873  
589Samluk Anna z d. Kamalska  †  
590Samluk Antoni *09-01-1921 Przytuły †  
591Samluk Bolesława z d. Gryczewska *01-02-1921 Przytuły †  
592Samluk Franciszka z d. Kołakowska  †  
593Samluk Jan  †  
594Samluk Jan *około 1853 Jurzec †10-03-1929 Słucz /Słucz/  
595Samluk Jan  †  
596Samluk Jan  †  
597Samluk Józef *14-12-1923 Przytuły-Kolonie †13-06-2005 /Przytuły/  
598Samluk Józef *około 1869 Budy-Mikołajka †   
599Samluk Józefa z d. Strzelczyk *około 1867 Burzyn †  
600Samluk Katarzyna z d. Staniurska  †  
601Samluk Katarzyna z d. Gajewska  †po 04-02-1873  
602Samluk Marianna z d. Dawidowska  †  
603Samluk Marianna z d. Salkowska *1842 Korzeniste †  
604Samluk Marianna z d. Salkowska  †po 03-02-1896  
605Samluk Marianna z d. Kapelewska *około 1905 Wizna †   
606Samluk Paweł  †  
607Samluk Rozalia z d. Wiśniewska  †  
608Samluk Rozalia z d. Dobrzycka *około 1874 Janczewo †   
609Samluk Stanisław  †  
610Samluk Stanisław *1892 Biczki †  
611Samluk Stanisław *około 1847 Murawy †przed 26-11-1901  
612Samluk Stanisław *około 1900 Mikołajka †   
613Samluk Stefan  †przed 03-02-1896  
614Samluk Teofil  †  
615Samluk Teofila z d. Dubikowska *około 1823 Orlikowo †po 24-11-1908  
616Samluk Wiktoria z d. Wołkańska  †po 10-03-1929  
617Samojlik Albina z d. Draczyńska [0¬]    
618Samojlik Czesława z d. Rózio *24-03-1918 Niećkowo †07-09-1975 Niećkowo  
619Samojlik Józef  †  
620Samojlik Lucjan *25-12-1917 Sucha Dolina †po 07-09-1975  
621Samul Henryka z d. Szczech [0¬]    
622Samul Jan  †  
623Samul Marianna z d. Miszerewicz  †  
624Samul Stanisław [0¬]    
625Saniewska Anna z d. Karwowska *około 1784 Klimaszewnica †po 26-02-1843  
626Saniewska Anna z d. Komosa *około 1884 Ławsk †  
627Saniewska Cecylia z d. Borawska [0¬]    
628Saniewska Cecylia z d. Włodkowska  †po 09-10-1904  
629Saniewska Dorota z d. Zalewska [0¬]     
630Saniewska Ewa z d. Klimaszewska *około 1841 Lipińskie †19-03-1899  
631Saniewska Ewa z d. Krzeczkowska  †po 06-02-1888  
632Saniewska Feliksa z d. Wszeborowska *22-01-1909 Mazewo †  
633Saniewska Feliksa z d. Dobrzycka *około 1902 Klimaszewnica †30-09-1970 Kurejwa  
634Saniewska Franciszka z d. Szleszyńska  †od 18-07-1821 do 15-09-1849  
635Saniewska Józefa z d. Niecikowska *około 1909 Kędziorowo †29-12-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
636Saniewska Julia z d. Seborowska  †po 26-11-1967  
637Saniewska Karolina z d. Dobrzycka  †po 05-02-1907  
638Saniewska Marianna z d. Śliwińska *około 1819 Grajewo †po 09-02-1868  
639Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *05-02-1763 Klimaszewnica †od 20-11-1824 do 25-02-1827  
640Saniewska Marianna z d. Klimaszewska  †  
641Saniewska Marianna z d. Danowska *około 1862 Cwaliny †  
642Saniewska Marianna z d. Klimaszewska *około 1799 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
643Saniewska Michalina z d. Chmielewska *około 1870 Żebry †po 08-02-1941  
644Saniewska Petronela z d. N  †  
645Saniewska Romualda z d. Górska *12-08-1885 Kieljany †04-05-1965 Kieljany /Wąsosz/  
646Saniewska Urszula *30-04-1965 Szczuczyn †05-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
647Saniewska Zofia z d. Jezierska  †  
648Saniewski Adam *25-12-1816 Konopki †  
649Saniewski Adam Grzegorz *około 1886 Klimaszewnica †  
650Saniewski Adolf *około 1861 Klimaszewnica †po 08-02-1941  
651Saniewski Antoni *około 1935 Kędziorowo †25-01-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
652Saniewski Chryzanty *około 1901 Klimaszewnica †  
653Saniewski Franciszek *23-09-1905 Kieljany †26-11-1967 Ełk /Wąsosz/  
654Saniewski Franciszek *około 1905 Kieljany †po 29-12-1951  
655Saniewski Franciszek *05-10-1781 Klimaszewnica †od 20-06-1853 do 21-02-1859  
656Saniewski Jan [0¬]    
657Saniewski Józef *22-08-1931 †21-11-1984 Kędziorowo /Wąsosz/  
658Saniewski Józef Wiktor *09-02-1788 †  
659Saniewski Kazimierz  †  
660Saniewski Maciej  †  
661Saniewski Marcin  †przed 23-06-1818  
662Saniewski Marcin  †przed 06-02-1888  
663Saniewski Marcin  †po 09-10-1904  
664Saniewski Mateusz *około 1843 Klimaszewnica †  
665Saniewski Mieczysław Antoni *około 1920 Kieljany †30-01-1943 Kieljany /Wąsosz/  
666Saniewski Stanisław Mieczysław [0¬]     
667Saniewski Teodor  †po 05-02-1907  
668Saniewski Władysław *około 1874 Brodowo †od 10-06-1942 do 04-05-1965  
669Saniewski Wojciech *około 1799 †przed 10-01-1864  
670Saniewski Wojciech  †przed 04-12-1812  
671Sankowska Agnieszka z d. Butlejewska *około 1822 Stawiane †  
672Sankowska Alicja Teresa z d. Olszewska [0¬]     
673Sankowska Antonina z d. Maszczyk  †12-11-1838  
674Sankowska Franciszka z d. Żurawska *13-03-1786 †od 22-11-1842 do 02-03-1851  
675Sankowska Katarzyna z d. Brzuchalska *około 1848 Łempice †  
676Sankowska Magdalena z d. Choińska  †od 04-02-1839 do 17-02-1851  
677Sankowska Małgorzata z d. Borusiewicz  †przed 02-02-1830  
678Sankowska Marcjanna z d. Małatkiewicz (Wałatkiewicz) *około 1823 Lejpuny †po 27-01-1874  
679Sankowska Marianna z d. Mioduszewska *około 1817 Grądy Małe †  
680Sankowska Marianna z d. Salachowska *06-12-1913 Łebki Małe †08-08-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
681Sankowska Marianna z d. N  †przed 19-11-1809  
682Sankowska Marianna z d. Salach *około 1837 Wąsosz †przed 20-01-1903  
683Sankowska Marianna z d. Bujwidys *11-08-1878 Wąsosz †06-02-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
684Sankowska Marianna z d. Ciecierska *29-09-1809 Wąsosz †30-04-1869 Wąsosz  
685Sankowska Rozalia z d. Łęgowska *około 1832 Żebry †01-06-1873 Niećkowo  
686Sankowski Antoni *około 1819 Wąsosz †  
687Sankowski Bolesław *03-07-1908 Wąsosz †20-11-1980 Wąsosz /Wąsosz/  
688Sankowski Franciszek *około 1863 Żebry †07-08-1892  
689Sankowski Franciszek *około 1878 Wąsosz †przed 31-08-1933  
690Sankowski Jakub  †od 02-02-1830 do 13-02-1844  
691Sankowski Jakub *około 1811 Wąsosz †przed 20-01-1903  
692Sankowski Jan Stanisław *23-06-1941 †25-08-1994 Kędziorowo /Wąsosz/   
693Sankowski Leon *około 1815 Wąsosz †  
694Sankowski Mateusz *około 1833 Wąsosz †po 19-05-1891  
695Sankowski Paweł *około 1811 Zanklewo †  
696Sankowski Paweł *17-01-1788 †od 02-03-1851 do 20-02-1859  
697Sankowski Stanisław *12-10-1938 Wąsosz †02-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
698Sankowski Tomasz  †przed 19-11-1809  
699Sankowski Wincenty  †przed 04-02-1839  
700Sapielska Aleksandra z d. Kozikowska  †15-03-1896  
701Sapielska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1874 Mroczki †po 04-02-1931  
702Sapielska Barbara z d. Modzelewska [0¬]    
703Sapielska Marcjanna z d. Nieradko *około 1840 Mścichy †  
704Sapielska Scholastyka z d. Zawadzka  †po 16-11-1858  
705Sapielska Stanisława z d. Rózio *17-12-1910 Niećkowo †  
706Sapielska Teresa *1845 Karwowo †1847 Karwowo /Radziłów/  
707Sapielski Jan  †przed 16-11-1858  
708Sapielski Jan Tadeusz [0¬]    
709Sapielski Józef *05-01-1904 Karwowo †  
710Sapielski Nikodem *około 1866 Karwowo †przed 04-02-1931  
711Sapielski Tomasz *około 1834 Karwowo †  
712Saraczewska Anastazja z d. Siedlecka  †po 22-11-1819  
713Saraczewska Aniela z d. Pieńkowska  †  
714Saraczewska Ewa z d. Sobotka  †przed 26-11-1850  
715Saraczewska Ewa z d. Koryszewska *około 1798 Przytuły †07-03-1839 Orlikowo  
716Saraczewska Franciszka z d. Piechocka  †  
717Saraczewska Franciszka z d. Kołomyjska *około 1819 †24-04-1849 Orlikowo  
718Saraczewska Jadwiga z d. Tarnacka *04-03-1903 Siestrzanki †  
719Saraczewska Józefa z d. Rupińska *około 1899 †  
720Saraczewska Józefata *około 05-1833 †20-05-1834 Orlikowo  
721Saraczewska Kunegunda z d. Czarnecka  †przed 22-06-1874  
722Saraczewska Marianna  †  
723Saraczewska N z d. N  †przed 06-1794  
724Saraczewska Rozalia z d. Bożejewicz *około 1847 Olszanka par. Szczebra †  
725Saraczewska Wiktoria z d. Skrodzka *około 1833 Orlikowo †  
726Saraczewski Czesław *około 1900 †  
727Saraczewski Feliks *24-05-1835 Orlikowo †  
728Saraczewski Ignacy  †  
729Saraczewski Jan  †przed 26-11-1850  
730Saraczewski Jan *około 1841 Orlikowo †  
731Saraczewski Jan *około 1796 Przytuły †przed 24-05-1835  
732Saraczewski Józef  †po 22-11-1819  
733Saraczewski Kazimierz  †  
734Saraczewski Leon  †  
735Saraczewski Ludwik *około 1821 †30-07-1856 Stryjaki  
736Saraczewski Rajmund *około 1828 Orlikowo †  
737Saraczewski Wawrzyniec  †przed 22-06-1874  
738Sarakowska Julianna z d. Pawłowska *około 1872 Białaszewo †  
739Sarakowska Marianna z d. N  †  
740Sarakowska N z d. N  †przed 01-1907  
741Sarakowski Jakub  †  
742Sarakowski Kazimierz *około 1841 Kalwaria †  
743Sarapuk Paweł Waldemar [0¬]     
744Sarapuk Zbigniew *1954 †11-1980   
745Saraszewska Barbara z d. Szymanowska *około 1841 Wąsosz †  
746Saraszewska Julianna z d. Perkowska  †po 29-07-1862  
747Saraszewski Jan *około 1840 †  
748Saraszewski Józef  †po 29-07-1862  
749Sarna Franciszek  †  
750Sarna Jadwiga z d. N  †po 08-10-1817  
751Sarnacka Agnieszka z d. Slebicka *około 1832 Wąsosz †od 09-05-1875 do 10-11-1890  
752Sarnacka Aleksandra z d. Staniszewska *około 1881 Ławsk †03-12-1937 Ławsk  
753Sarnacka Anna z d. Wiśniewska [0¬]    
754Sarnacka Anna Irena z d. Ptaszyńska [0¬]    
755Sarnacka Barbara Lucyna z d. N [0¬]    
756Sarnacka Bogumiła z d. Orzechowska *1872 Sojczyn-Borowy †26-03-1957 Klimaszewnica /Wąsosz/  
757Sarnacka Bożena z d. Żurawska [0¬]    
758Sarnacka Dorota z d. Zemel [0¬]    
759Sarnacka Dorota z d. Ostrowska (Glinka)  †przed 19-11-1848  
760Sarnacka Elżbieta z d. Zamojska [0¬]    
761Sarnacka Elżbieta z d. Izbicka [0¬]    
762Sarnacka Franciszka z d. Mieczkowska  †przed 13-02-1893  
763Sarnacka Franciszka *około 06-1857 Żebry †20-12-1858 Żebry  
764Sarnacka Franciszka z d. Modzelewska *około 1813 Ławsk †od 08-11-1857 do 15-02-1870  
765Sarnacka Genowefa z d. Komosa [0¬]    
766Sarnacka Halina Zofia z d. Witkowska [0¬]    
767Sarnacka Helena z d. Bagińska *około 1890 †  
768Sarnacka Helena z d. Doljasz [0¬]    
769Sarnacka Jadwiga z d. Karwowska *03-01-1923 Kubra †   
770Sarnacka Jadwiga z d. Krzyżanowska [0¬]    
771Sarnacka Jadwiga z d. Olszewska *około 1919 Ławsk †  
772Sarnacka Józefa z d. Leszczewska  †przed 26-11-1843  
773Sarnacka Katarzyna z d. Kadłubowska *1869 Zakrzewo †30-11-1959 Ławsk /Wąsosz/  
774Sarnacka Katarzyna z d. Laskowska *około 1832 Ławsk †przed 16-02-1890  
775Sarnacka Katarzyna z d. Wargulewska *24-11-1893 Łuby †17-03-1968 Ławsk /Wąsosz/  
776Sarnacka Katarzyna z d. N  †przed 22-11-1818  
777Sarnacka Ludwika z d. Bagińska  †  
778Sarnacka Marcela z d. Łoś *26-10-1869 Ławsk †przed 05-1905  
779Sarnacka Maria z d. Konopka [0¬]    
780Sarnacka Marianna z d. Sokołowska *około 1871 Cedry †przed 10-1921  
781Sarnacka Marianna z d. Pruszyńska [0¬]    
782Sarnacka Marianna z d. Gromadzka  †  
783Sarnacka Marianna z d. Bartosiewicz  †po 03-02-1863  
784Sarnacka Marianna z d. Milewska *około 1805 Bzury †  
785Sarnacka Marianna z d. Bartczyk (Bartochocka)  †po 26-11-1826  
786Sarnacka Marianna z d. Sobolewska  †przed 18-11-1832  
787Sarnacka Marianna z d. Milewska  †przed 20-07-1843  
788Sarnacka Marianna z d. Szczechowska *28-01-1919 Ławsk †  
789Sarnacka Rozalia z d. Kołakowska *około 1856 Szymany †po 01-10-1921  
790Sarnacka Scholastyka z d. Wszeborowska  †przed 20-11-1877  
791Sarnacka Scholastyka z d. Konopka  †  
792Sarnacka Stanisława z d. Olszewska [0¬]    
793Sarnacka Teresa z d. N  †przed 17-01-1831  
794Sarnacka Zofia z d. Zabielska  †  
795Sarnacki Aleksander  †  
796Sarnacki Aleksander *około 07-1900 †08-01-1901 Ławsk /Wąsosz/  
797Sarnacki Aleksander *27-10-1911 Ławsk †22-12-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
798Sarnacki Antoni [0¬]     
799Sarnacki Antoni *20-06-1942 Ławsk †25-07-1942 Ławsk  
800Sarnacki Antoni *około 1865 Ławsk †od 25-11-1924 do 27-09-1932  
801Sarnacki Bartłomiej  †przed 18-11-1832  
802Sarnacki Czesław *około 1924 †08-03-1928 Ławsk  
803Sarnacki Edward *około 1865 Żebry †17-02-1921 Wojsławy  
804Sarnacki Franciszek *około 1800 Żebrki †przed 23-11-1856  
805Sarnacki Franciszek  †przed 20-07-1843  
806Sarnacki Franciszek *około 1914 Ławsk †  
807Sarnacki Grzegorz  †po 17-01-1831  
808Sarnacki Henryk [0¬]    
809Sarnacki Henryk [0¬]    
810Sarnacki Hieronim  †  
811Sarnacki Jan *około 1858 Ławsk †  
812Sarnacki Jan  †po 11-02-1850  
813Sarnacki Jan [0¬]    
814Sarnacki Jan Walerian *około 1835 Ławsk †po 26-06-1905  
815Sarnacki Jerzy [0¬]    
816Sarnacki Józef *20-06-1955 †27-12-1990 Ławsk /Wąsosz/  
817Sarnacki Józef *15-03-1893 Zakrzewo †21-02-1978 Ławsk /Wąsosz/  
818Sarnacki Kazimierz [0¬]    
819Sarnacki Kazimierz [0¬]    
820Sarnacki Kazimierz [0¬]    
821Sarnacki Kazimierz Jan [0¬]    
822Sarnacki Leon *06-11-1867 Ławsk †od 20-01-1913 do 03-12-1937  
823Sarnacki Leopold  †  
824Sarnacki Leopold *około 1825 Wszebory †29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
825Sarnacki Marcin  †przed 26-11-1843  
826Sarnacki Mateusz *około 1812 Kucze Wielkie †29-04-1851 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
827Sarnacki Mateusz *około 1810 Kucze Wielkie †09-05-1875 Żebry /Wąsosz/  
828Sarnacki Michał  †przed 20-11-1877  
829Sarnacki Ryszard [0¬]    
830Sarnacki Stanisław  †  
831Sarnacki Stanisław  †przed 13-02-1893  
832Sarnacki Stanisław *20-02-1920 Ławsk †  
833Sarnacki Stanisław [0¬]    
834Sarnacki Stefan *około 1803 Bzury †  
835Sarnacki Stefan [0¬]    
836Sarnacki Szymon  †przed 22-11-1818  
837Sarnacki Szymon (Bartłomiej)  †przed 19-11-1848  
838Sarnacki Tomasz  †po 26-11-1826  
839Sarnacki Wincenty *około 1867 Wścieklice †  
840Sarnacki Władysław *20-09-1920 Ławsk †  
841Sarnecka Władysława z d. Wasiulewska *02-01-1932 Zaborowo †15-01-2004 Jastrzębie-Zdrój  
842Sarnecki Tadeusz *01-11-1930 Budy Sienickie †06-12-2005 Kraków  
843Satary Jakub  †  
844Satary Jan *około 1780 †  
845Satary Katarzyna z d. Frydrych  †  
846Satary Tekla z d. Sikorska *około 1801 Jedwabne †  
847Sawczeńko Barbara z d. Nikołajew  †  
848Sawczeńko Julianna z d. Łepkowska *około 1892 Ławsk †  
849Sawczeńko Piotr *około 1895 †  
850Sawczeńko Stefan  †  
851Sawicka Adela *około 1891 Kędziorowo †20-04-1892 Kędziorowo /Wąsosz/  
852Sawicka Agnieszka z d. Chodnicka [0¬]     
853Sawicka Aniela z d. Gałązka *13-02-1886 Milewo †  
854Sawicka Anna z d. Olszewska [0¬]    
855Sawicka Antonina z d. Dobrzyniewska *około 1879 Barany †po 16-07-1923  
856Sawicka Antonina z d. Miller *05-09-1900 Słucz †  
857Sawicka Antonina Franciszka z d. Ramotowska *około 1900 Warszawa †  
858Sawicka Apolonia z d. Oleszak  †przed 18-11-1851  
859Sawicka Apolonia z d. Podchul *około 1840 Barany †po 02-02-1903  
860Sawicka Bolesława z d. Zyskowska *około 1886 Czarnówek †19-09-1926 Czarnówek /Niedźwiadna/  
861Sawicka Cecylia z d. Zalewska [0¬]     
862Sawicka Celina z d. Żbikowska [0¬]     
863Sawicka Eliza [0¬]     
864Sawicka Emilia z d. Domitrz *06-08-1878 Kucze Małe †  
865Sawicka Ewa z d. Kadłubowska *około 1817 Zakrzewo †przed 08-1855  
866Sawicka Ewa z d. Zejer *około 1844 Jadłówek †  
867Sawicka Ewa z d. Chmielewska  †po 25-10-1904  
868Sawicka Franciszka *około 1850 Bęćkowo †12-03-1852 Bęćkowo /Wąsosz/  
869Sawicka Franciszka z d. Przedworska *27-11-1904 Bzury †  
870Sawicka Franciszka z d. Lenczewska *około 1862 Czarnówek †po 16-10-1927  
871Sawicka Franciszka z d. N  †po 13-02-1811  
872Sawicka Franciszka *15-02-1816 Rakowo †  
873Sawicka Franciszka z d. Bogdan *około 1866 Kędziorowo †po 02-10-1923  
874Sawicka Helena z d. Sprada [0¬]    
875Sawicka Helena z d. Grzymkowska *28-10-1912 Niećkowo †  
876Sawicka Jadwiga *18-03-1940 Kędziorowo †29-04-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
877Sawicka Jadwiga z d. Milewska *około 1884 Bzury †  
878Sawicka Jadwiga z d. Konopka [0¬]    
879Sawicka Janina *22-10-1904 Kędziorowo †  
880Sawicka Joanna z d. Grygo *21-07-1907 Kędziorowo †  
881Sawicka Józefa z d. Malinowska  †po 17-10-1898  
882Sawicka Józefa  †  
883Sawicka Józefa  †  
884Sawicka Józefa z d. Jeżewska  †po 12-11-1867  
885Sawicka Julianna z d. Frenzelewska  †przed 31-05-1857  
886Sawicka Karolina *23-08-1818 Przeszkoda †  
887Sawicka Katarzyna z d. Czarnecka  †  
888Sawicka Katarzyna z d. Szwarc *1869 Czarnówek †po 26-09-1927  
889Sawicka Katarzyna z d. Gładkowska  †przed 22-02-1886  
890Sawicka Katarzyna z d. Zalewska *około 1840 Bęćkowo †od 15-10-1888 do 09-1891  
891Sawicka Katarzyna z d. Malinowska *17-12-1885 Ławsk †28-11-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
892Sawicka Katarzyna z d. Makowska *około 1813 Białaszewo †od 13-11-1864 do 22-11-1868  
893Sawicka Leokadia z d. Kruszyńska *30-09-1915 Żebry †po 06-04-1998  
894Sawicka Małgorzata z d. Kuczewska  †  
895Sawicka Małgorzata z d. Osiecka *02-07-1779 †przed 21-11-1841  
896Sawicka Marcjanna z d. Skrodzka *około 1818 Jambrzyki †po 17-06-1858  
897Sawicka Marianna z d. Górska  †24-08-1894 Skaje  
898Sawicka Marianna z d. Kazimierska  †od 24-11-1844 do 29-05-1855  
899Sawicka Marianna z d. Wędrzycka (Węder)  †po 03-02-1839  
900Sawicka Marianna z d. Opońska *około 1899 Żebry †  
901Sawicka Marianna z d. Bogdan  †po 22-06-1953  
902Sawicka Marianna z d. Poniatowska  †  
903Sawicka Marianna z d. Szymanowska *około 1856 Przeszkoda †  
904Sawicka Marianna  †przed 27-10-1834  
905Sawicka Marianna z d. Olszewska  †01-03-1851  
906Sawicka Marianna z d. Skrodzka *około 1815 Jambrzyki †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
907Sawicka Marianna z d. Kozłowska  †od 22-10-1831 do 11-11-1844  
908Sawicka Marianna z d. Radkowska *1879 Grędy †  
909Sawicka Marianna z d. Orzechowska *około 1835 Surały †po 08-02-1892  
910Sawicka Marianna z d. Kosin [0¬]    
911Sawicka Marianna (Karolina) z d. Bujnowska *około 1827 Niećkowo †31-01-1867 Skaje /Szczuczyn/  
912Sawicka N z d. Jabłońska [0¬]    
913Sawicka Petronela z d. Borawska  †od 18-10-1846 do 20-02-1849  
914Sawicka Rozalia z d. Chodnicka *około 1836 Łepki †  
915Sawicka Rozalia z d. Górska *około 1812 Barany †po 15-11-1875  
916Sawicka Stanisława z d. Kalinowska *około 1900 Jambrzyki †  
917Sawicka Stanisława z d. Łempicka *28-08-1903 Szczuczyn †   
918Sawicka Teofila z d. Orłowska *około 1849 Bęćkowo †po 21-11-1898  
919Sawicka Teresa z d. Laszczkowska  †po 20-06-1925  
920Sawicka Teresa z d. Zalewska *05-04-1950 Zanklewo †06-05-1997 /Wizna/   
921Sawicka Wanda z d. Jerzyńska [0¬]    
922Sawicka Weronika [0¬]     
923Sawicka Wiktoria z d. Łepkowska *około 1862 Popowo †przed 17-02-1925  
924Sawicka Wiktoria z d. Gryczkowska  †  
925Sawicka Władysława z d. Sztejno *około 1904 Żebry †  
926Sawicka Zofia z d. Dmochowska [0¬]    
927Sawicka Zuzanna z d. Smolińska *około 1868 Kędziorowo †06-02-1924 Kędziorowo  
928Sawicki Albin *około 1862 Lachowo †09-05-1924 Lachowo /Lachowo/  
929Sawicki Aleksander *około 1880 Drozdowo †  
930Sawicki Andrzej [0¬]    
931Sawicki Andrzej *około 1871 Skaje †przed 16-07-1923  
932Sawicki Antoni [0¬]    
933Sawicki Antoni *31-05-1789 †po 21-11-1841  
934Sawicki Arkadiusz [0¬]     
935Sawicki Damian [0¬]     
936Sawicki Dominik Paweł *około 1896 Czarnówek †  
937Sawicki Feliks  †przed 17-10-1898  
938Sawicki Franciszek *około 1919 †23-06-1943 Dołęgi /Szczuczyn/  
939Sawicki Franciszek *około 1868 Skaje †przed 26-09-1923  
940Sawicki Franciszek *około 1793 †  
941Sawicki Franciszek *około 1885 Skaje †  
942Sawicki Franciszek *około 1828 Glinki †10-11-1854  
943Sawicki Franciszek *około 1816 Rakowo †17-06-1858 Wąsosz /Wąsosz/  
944Sawicki Franciszek *około 04-1952 Kędziorowo †21-08-1952 Kędziorowo  
945Sawicki Franciszek *05-02-1912 Kędziorowo †06-04-1998 Grajewo /Wąsosz/  
946Sawicki Grzegorz  †przed 03-02-1839  
947Sawicki Jakub *około 1823 Jambrzyki †  
948Sawicki Jakub  †przed 18-11-1851  
949Sawicki Jan *około 1865 Skaje †21-08-1925 Czarnówek /Niedźwiadna/  
950Sawicki Jan *około 1897 Skaje †  
951Sawicki Jan  †przed 26-01-1834  
952Sawicki Jan  †przed 25-10-1904  
953Sawicki Jan *25-05-1899 Skaje †  
954Sawicki Jan *około 1839 Skaje †przed 02-02-1903  
955Sawicki Jan  †od 22-10-1831 do 11-11-1844  
956Sawicki Jan *około 1837 Bęćkowo †od 15-10-1888 do 06-02-1899  
957Sawicki Jan  †  
958Sawicki Jan *około 1882 Szymany †  
959Sawicki Jan *około 1863 Kurejewka †28-02-1924 Kędziorowo  
960Sawicki Jan [0¬]     
961Sawicki Józef *około 1853 †przed 30-01-1911  
962Sawicki Józef [0¬]    
963Sawicki Józef *około 1834 Jambrzyki †przed 21-11-1898  
964Sawicki Józef *12-03-1911 Czarnówek †  
965Sawicki Leon *około 1901 Skaje †  
966Sawicki Leopold *około 1825 Szymany †  
967Sawicki Ludwik *15-07-1896 Lachowo †  
968Sawicki Ludwik  †przed 22-02-1886  
969Sawicki Marcin *około 1805 Rakowo †od 19-01-1874 do 16-06-1890  
970Sawicki Marcin *około 1816 Bęćkowo †02-04-1843  
971Sawicki Mateusz *około 1785 †15-03-1838 Bęćkowo  
972Sawicki Michał *około 1816 Andrychy †15-09-1855  
973Sawicki Michał  †przed 13-02-1811  
974Sawicki Michał *około 1812 †  
975Sawicki Michał *około 1811 †29-08-1854  
976Sawicki Mikołaj  †przed 07-11-1833  
977Sawicki Paweł  †przed 24-11-1844  
978Sawicki Paweł  †przed 31-05-1857  
979Sawicki Paweł *24-08-1916 †26-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
980Sawicki Paweł *około 1888 Kędziorowo †14-03-1947 Kędziorowo  
981Sawicki Piotr *28-01-1901 Czarnówek †   
982Sawicki Stanisław  †  
983Sawicki Stanisław [0¬]    
984Sawicki Stanisław *około 1871 Skaje †przed 07-1903  
985Sawicki Stanisław *około 1881 Skaje †  
986Sawicki Stanisław *około 1852 Skaje †  
987Sawicki Stanisław *około 1941 Kędziorowo †19-04-1946 Kędziorowo  
988Sawicki Stanisław *około 1877 Skaje †po 19-09-1926  
989Sawicki Stanisław [0¬]    
990Sawicki Stefan z d. Bąk *około 1898 Łochów †  
991Sawicki Tadeusz [0¬]     
992Sawicki Teofil *27-12-1911 Kędziorowo †  
993Sawicki Tomasz  †po 12-11-1867  
994Sawicki Waldemar [0¬]    
995Sawicki Wawrzyniec *około 1825 Rakowo †po 06-02-1888  
996Sawicki Wiktor *około 1844 Ciemianka †  
997Sawicki Władysław *1883 Skaje †22-06-1953 Skaje /Szczuczyn/  
998Sawicki Wojciech *około 1860 Skaje †przed 02-10-1923  
999Sawicki Zdzisław *08-07-1956 Kędziorowo †16-07-1957 Grajewo /Wąsosz/  
1000Sawicz Jan  †  
1001Sawicz Małgorzata z d. Ziarko  †  
1002Scech Adam *około 1826 Wykowo †05-10-1883 Pasichy /Wąsosz/  
1003Scech Bolesław *26-09-1906 Wąsosz †15-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
1004Scech Czesława z d. Sulimowicz *27-10-1907 Szwelczyn †29-09-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
1005Scech Eryka z d. Parch [0¬]    
1006Scech Ewa z d. Dębowska *około 1843 Brzozowa par. Białaszwewo †22-11-1883 Pasichy /Wąsosz/  
1007Scech Franciszek *09-10-1864 Pasichy †01-05-1872 Pasichy /Wąsosz/  
1008Scech Henryk *01-07-1943 Żebry †  
1009Scech Jan *24-03-1943 Wąsosz †  
1010Scech Józef Antoni [0¬]    
1011Scech Kazimierz *1877 Pasichy †po 02-06-1931  
1012Scech Marianna z d. Zyskowska *około 1880 †po 02-06-1931  
1013Scech Marta z d. Rybarczyk [0¬]    
1014Scech Paweł *około 1865 Pasichy †31-03-1932 Pasichy  
1015Scech Stanisław *01-02-1932 Wąsosz †18-12-2010 Łomża   
1016Scech Zdzisława Kazimiera z d. Kuczewska [0¬]    
1017Schmidt Ludwik  †przed 27-06-1922  
1018Schmidt Ludwik *około 1898 Kraków †  
1019Schmidt Walera z d. Chmiel  †po 27-06-1922  
1020Sciuba Ewa z d. Antoniuk  †przed 27-02-1911  
1021Sciuba Feliks *około 1886 Glinny Stok †  
1022Sciuba Jan  †przed 27-02-1911  
1023Sciuba Wiktoria z d. Gąsiewska *około 1888 Wilamowo †  
1024Sekcińska Albina z d. Polakowska *około 1879 Wąsosz †  
1025Sekcińska Antonina z d. Ołdakowska *około 1877 Wąsosz †  
1026Sekcińska Justyna z d. Przytuła  †od 07-02-1898 do 30-09-1901  
1027Sekcińska Rozalia z d. Tyszka *około 1851 Tyszki †05-03-1925 Wąsosz  
1028Sekcińska Rozalia z d. Bajno  †  
1029Sekciński Adam *około 1878 Zalesie †  
1030Sekciński Jan * Wąsosz †  
1031Sekciński Jan *około 1841 Zabiele †od 23-05-1904 do 05-03-1925  
1032Sekciński Władysław *około 1876 Zabiele †  
1033Sekuła Krystyna z d. Łempicka [0¬]     
1034Sekuła Stefan [0¬]     
1035Semborowski Stanisław *23-07-1949 Wąsosz †12-10-2012  
1036Sempkowska Antonina z d. Górska *19-04-1902 Męczki †1981 Kotowo Plac /Jedwabne/   
1037Sempkowska Irena z d. N [0¬]     
1038Sempkowski Henryk  †   
1039Sempkowski Stanisław [0¬]     
1040Sendrowska Katarzyna z d. Osowska  †po 07-02-1893  
1041Sendrowska Marianna z d. Borawska *około 1877 Konopki †  
1042Sendrowski Piotr  †po 07-02-1893  
1043Sendrowski Teofil *około 1866 Dobry Las †  
1044Sepczyńska Eleonora z d. Wądołowska *około 1902 Supy †  
1045Sepczyńska Franciszka z d. Piotrowska  †  
1046Sepczyńska Teofila z d. Prusinowska  †po 24-04-1923  
1047Sepczyński Franciszek *około 1901 Truszki †  
1048Sepczyński Józef *około 1855 Truszki †09-11-1911 Truszki /Drozdowo/  
1049Sepczyński Paweł  †  
1050Septonowski ? Antoni z d. Septonowski  †przed 07-1831  
1051Serafińska Agnieszka z d. Trepanowska  †  
1052Serafińska Anna z d. Ulatowska  †po 16-11-1863  
1053Serafińska Justyna z d. Maliszewska  †po 22-06-1897  
1054Serafińska Katarzyna z d. Dobkowska *około 1796 Kramkowo †po 17-11-1839  
1055Serafińska Katarzyna z d. Rupacz  †  
1056Serafińska Konstancja z d. Tyszkiewicz *około 1877 Smolarze †  
1057Serafińska N z d. N  †przed 05-1897  
1058Serafiński Antoni  †  
1059Serafiński Ludwik  †przed 22-06-1897  
1060Serafiński Ludwik *około 1869 Wizna †  
1061Serafiński Roch  †  
1062Serafiński Stanisław *około 1790 Bożejewo †przed 17-11-1839  
1063Serafiński Wojciech  †przed 23-11-1845  
1064Serba Aleksander *około 1874 Słucz †04-10-1920 Słucz /Słucz/  
1065Serba Aleksander *około 1911 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
1066Serba Aleksander *około 1863 Wiązownica †przed 23-10-1923  
1067Serba Antonina z d. Cimoch *około 1828 Słucz †po 14-11-1886  
1068Serba Barbara z d. Balicka  †11-11-1865  
1069Serba Bronisława z d. Grzymkowska *około 1871 Rydzewo-Pieniążek †po 30-10-1923  
1070Serba Dominik *28-01-1900 Rydzewo-Pieniążek †20-02-1972 Szczuczyn /Wąsosz/  
1071Serba Eleonora z d. Glińska *około 1917 Słucz †  
1072Serba Elżbieta z d. Szczepankowska  †przed 28-01-1845  
1073Serba Ewa z d. Makuszewska *1857 Słucz †13-09-1944 Słucz /Słucz/  
1074Serba Franciszek  †przed 28-01-1845  
1075Serba Grzegorz *około 1842 Słucz †przed 23-02-1897  
1076Serba Jan  †przed 02-09-1941  
1077Serba Jan  †od 20-11-1848 do 17-05-1868  
1078Serba Jan *około 1802 Słucz †  
1079Serba Janina z d. Zarzecka [0¬]    
1080Serba Józef *około 1912 Słucz †  
1081Serba Józef *około 1827 Słucz †przed 11-02-1879  
1082Serba Józef *1911 †  
1083Serba Józef [0¬]    
1084Serba Józefa z d. Chrostowska *1908 †  
1085Serba Katarzyna z d. Duchnowska  †przed 18-11-1850  
1086Serba Katarzyna z d. Żukowska *około 1828 Chrzanowo-Cyprki †  
1087Serba Kazimierz [0¬]    
1088Serba Klara z d. Dąbrowska *około 08-1824 Wąsosz †przed 27-01-1879  
1089Serba Leokadia z d. Chrzanowska [0¬]    
1090Serba Magdalena z d. Kordyńska  †od 20-11-1848 do 17-05-1868  
1091Serba Marianna z d. Kraińska *około 1877 Radziłów †27-02-1907 Słucz  
1092Serba Marianna z d. Kozłowska *około 1810 Burzyn †  
1093Serba Marianna z d. Orłowska  †  
1094Serba Marianna z d. Chmielewska *około 1846 Słucz †od 23-02-1897 do 03-06-1907  
1095Serba Michał *około 1858 Słucz †07-04-1922 Słucz /Słucz/  
1096Serba Michał *około 1806 Słucz †przed 29-01-1867  
1097Serba Mikołaj *około 1810 Słucz †przed 27-01-1879  
1098Serba N z d. N  †przed 06-1850  
1099Serba Paulina z d. Skrodzka  †po 02-09-1941  
1100Serba Rozalia z d. Konopka *około 1883 Konopki Tłuste †po 04-10-1920  
1101Serba Rozalia z d. Jaczyńska *około 1859 Nieciki †  
1102Serba Rozalia z d. Zacharzewska *około 1812 Słucz †  
1103Serba Rozalia z d. Zyskowska *około 1896 Żebry †25-03-1951 Żebry /Wąsosz/  
1104Serba Stanisław *22-02-1949 Słucz †02-03-1949 Słucz /Słucz/  
1105Serba Stanisław *około 1855 Słucz †  
1106Serba Stanisław *około 1825 Kubra †  
1107Serba Stanisław *1909 †  
1108Serba Stefania z d. Klimaszewska *10-04-1917 Trzaski †  
1109Serba Tomasz  †przed 18-11-1850  
1110Serdyńska Bronisława z d. Krystowczyk  †  
1111Serdyńska Łucja Otylia z d. Tarnacka *około 1906 Jedwabne †  
1112Serdyński Jan  †  
1113Serdyński Karol *około 1898 Kossaki par. Jedwabne †  
1114Serena Anna z d. Mioduś (Łajewicz)  †po 11-02-1866  
1115Serena Ewa z d. Zacharzewska *około 1848 Klimaszewnica †po 21-02-1898  
1116Serena Jan *około 1852 Białaszewo †po 01-09-1919  
1117Serena Marianna z d. Rogińska *około 1861 Sojczynek †po 01-09-1919  
1118Serena N  †05-10-1927  
1119Serena Paweł  †po 11-02-1866  
1120Serena Piotr *około 1848 Białaszewo †od 22-11-1886 do 21-02-1898  
1121Seroka Adam  †  
1122Seroka Aleksander *około 1905 †  
1123Seroka Florentyna z d. Cieśnielewska *około 1901 Sieburczyn †  
1124Seroka Zofia z d. Dąbrowska  †  
1125Serowińska Marianna z d. Kupiecka *około 1906 Józefowo †  
1126Serowińska Weronika z d. Dzindzik  †przed 17-10-1922  
1127Serowiński Jan  †przed 17-10-1922  
1128Serowiński Szczepan *około 1901 Końskowola †  
1129Serwatko Anna z d. Janczewska *około 1911 Wilamowo †  
1130Serwatko Franciszek  †  
1131Serwatko Hieronim  †  
1132Serwatko Jan *24-11-1914 Romany †  
1133Serwatko Jan *około 1911 Rządkowo †  
1134Serwatko Janina z d. Chałustowska *10-01-1921 Mścichy †  
1135Serwatko Kazimiera z d. Baranowska  †  
1136Serwatko Wanda z d. Kowalewska  †  
1137Serynko Franciszka  †  
1138Sęk Apolinary  †  
1139Sęk Józef *około 1906 Rupin †  
1140Sęk Weronika z d. Kubrak  †  
1141Sęk Zofia z d. Fierek *około 1909 Lachowo †27-05-2008 Pisz  
1142Sękowska Rozalia z d. Milewska  †  
1143Sękowska Władysława z d. Grzymkowska *30-11-1911 Wąsosz †23-04-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
1144Sękowski Aleksander *26-02-1913 Rakowo par. Mały Płock †po 23-04-1955  
1145Sękowski Józef  †  
1146Shotz Karen z d. Dybik [0¬]    
1147Sianko Estera (Anna) z d. Danowska  †po 23-11-1830  
1148Sianko Jan *około 1807 Żebry †po 25-11-1851  
1149Sianko Marcin  †po 23-11-1830  
1150Sianko Teresa (Estera) z d. Marcińczyk (Jańczyk) *około 1803 Żebry †przed 18-02-1849  
1151Siarkowska Anna z d. Żmijewska  †po 29-10-1930  
1152Siarkowska Apolonia z d. Malinowska  †  
1153Siarkowska Bronisława z d. Mroczkowska *12-08-1905 Wojsławy †   
1154Siarkowska Franciszka z d. Kadłubowska *około 1834 Okrasin †  
1155Siarkowska Katarzyna z d. Garczewska  †po 19-01-1904  
1156Siarkowski Konstanty  †po 19-01-1904  
1157Siarkowski Paweł *około 1834 Okrasin †  
1158Siarkowski Władysław  †przed 29-10-1930  
1159Siarkowski Władysław *06-06-1905 Białaszewo †   
1160Siarkowski Wojciech  †przed 04-11-1860  
1161Siascovski Richard [0¬]    
1162Sidorowicz Antonina z d. Kocmierowska  †przed 06-07-1858  
1163Sidorowicz Jan  †przed 06-07-1858  
1164Sieczkowska Anna z d. Kozłowska  †  
1165Sieczkowska Anna z d. N  †  
1166Sieczkowska Helena *01-03-1953 Kędziorowo †31-08-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1167Sieczkowska Irena z d. Kozłowska [0¬]    
1168Sieczkowska Izydora z d. Grygo *15-05-1899 Kędziorowo †03-02-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
1169Sieczkowska Marcjanna z d. Smolińska  †po 20-02-1924  
1170Sieczkowska Weronika z d. Poniatowska *około 1874 Danowo †  
1171Sieczkowski Antoni *około 1871 Konopki †  
1172Sieczkowski Antoni  †  
1173Sieczkowski Antoni *01-01-1956 Kędziorowo †17-02-2004 Giżycko /Wąsosz/  
1174Sieczkowski Bolesław *01-11-1895 Kędziorowo †26-09-1959 Szczuczyn /Wąsosz/  
1175Sieczkowski Feliks *11-02-1936 Kędziorowo †06-05-1937 Kędziorowo /Wąsosz/  
1176Sieczkowski Jan *04-10-1922 Kędziorowo †03-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1177Sieczkowski Mieczysław *23-09-1931 Kędziorowo †01-04-1973 Koszalin /Wąsosz/  
1178Sieczkowski Stanisław *21-04-1941 Kędziorowo †06-06-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
1179Sieczkowski Stanisław *około 1848 Dybła †08-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/  
1180Sieczkowski Wiktor  †  
1181Siedlecka Adela z d. Gardocka *około 1867 Rutkowskie †przed 06-1923  
1182Siedlecka Agata z d. N  †  
1183Siedlecka Agnieszka z d. Duchnowska  †od 27-10-1844 do 16-01-1866  
1184Siedlecka Agnieszka z d. Mieńkowska *około 1841 Wąsosz †po 24-02-1892  
1185Siedlecka Aleksandra z d. Brzuchalska *03-06-1911 Kędziorowo †14-10-1955 Grajewo /Wąsosz/  
1186Siedlecka Aleksandra z d. Opońska *1866 Siestrzanki †po 16-01-1935  
1187Siedlecka Aleksandra z d. Zyskowska *około 1868 Wąsosz †  
1188Siedlecka Aleksandra z d. Borawska *około 1870 Modzele †20-02-1941 Wąsosz  
1189Siedlecka Aniela z d. Wiśniewska *około 1846 Siestrzanki †po 24-01-1910  
1190Siedlecka Anna z d. Brzostowska *31-07-1886 Rydzewo-Pieniążek †21-02-1976 Kędziorowo /Wąsosz/  
1191Siedlecka Anna z d. Zaorska  †po 09-03-1874  
1192Siedlecka Anna *około 1866 Wąsosz †26-01-1869 Wąsosz /Wąsosz/   
1193Siedlecka Anna z d. Chomiczewska [0¬]    
1194Siedlecka Anna z d. Kadłubowska *14-11-1907 Bzury †05-01-1987 /Wąsosz/  
1195Siedlecka Anna z d. Romanowska *około 07-1851 Koniecki †  
1196Siedlecka Anna z d. Purwin *04-06-1901 Wojewodzin †13-07-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1197Siedlecka Anna z d. Bagińska *około 1882 Wąsosz †po 26-11-1941  
1198Siedlecka Anna z d. Jankowska  †po 10-10-1974  
1199Siedlecka Anna z d. Czyżewska *16-08-1919 Nieciki †09-04-2006 Rumia   
1200Siedlecka Antonina z d. Orłowska *około 1898 Grozimy †  
1201Siedlecka Antonina z d. Mieczkowska *28-02-1785 †przed 11-11-1844  
1202Siedlecka Antonina z d. Kwiatkowska *około 1871 Solistówka †15-11-1950 Kędziorowo  
1203Siedlecka Barbara z d. Kadyszewska *około 1864 Borawskie †po 25-01-1920  
1204Siedlecka Barbara z d. Modzelewska [0¬]    
1205Siedlecka Barbara z d. N  †  
1206Siedlecka Barbara [0¬]    
1207Siedlecka Bronisława *około 1897 †14-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1208Siedlecka Bronisława *26-08-1913 Kędziorowo †19-11-1978 Łomża  
1209Siedlecka Cecylia z d. Tarnacka [0¬]    
1210Siedlecka Czesława z d. Sieczkowska *27-10-1920 Kędziorowo †10-08-1998 Kędziorowo  
1211Siedlecka Czesława z d. Nikonowicz [0¬]    
1212Siedlecka Danuta *26-11-1964 Wąsosz †28-11-1964 Szczuczyn /Wąsosz/  
1213Siedlecka Dominika z d. Rydzewska *około 1905 Żelazki †29-10-1944  
1214Siedlecka Eleonora z d. Narewska *około 1905 Wilamowo †  
1215Siedlecka Eleonora z d. Narewska  †  
1216Siedlecka Elżbieta z d. Kozłowska (Ołdakowska) *około 1814 Karwowo †07-01-1901  
1217Siedlecka Emilia z d. Skrodzka *około 1851 Glinki †  
1218Siedlecka Emilia Karolina z d. Posiler *25-02-1888 Słucz †13-07-1944 Słucz /Słucz/  
1219Siedlecka Ewa z d. Gacka *około 1830 Bęćkowo †po 11-02-1896  
1220Siedlecka Ewa z d. Modzelewska *około 1799 Wąsosz †od 19-01-1862 do 13-04-1875  
1221Siedlecka Franciszka *1819 Kubra †1825 Przytuły  
1222Siedlecka Franciszka z d. Romanowska *około 1869 Pieńki †17-07-1906 Konopki par. Radziłów  
1223Siedlecka Franciszka z d. Wyszko  †  
1224Siedlecka Franciszka z d. Wyszko  †  
1225Siedlecka Franciszka z d. Akacka *około 1889 Grozimy †16-11-1909 Grozimy /Wąsosz/  
1226Siedlecka Franciszka z d. Krasnowska  †od 21-02-1898 do 09-10-1911  
1227Siedlecka Franciszka z d. Modzelewska *22-08-1795 Wąsosz †04-10-1858 Wąsosz /Wąsosz/  
1228Siedlecka Halina z d. Komosińska [0¬]    
1229Siedlecka Helena z d. Gurzęda *około 1880 Siestrzanki †  
1230Siedlecka Helena *02-01-1931 Kędziorowo †18-01-1932 Kędziorowo  
1231Siedlecka Helena *14-02-1910 †01-02-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1232Siedlecka Helena z d. Potęga [0¬]    
1233Siedlecka Helena z d. Staszewska *1922 Przytuły-Kolonie †  
1234Siedlecka Helena z d. Drozdowska *07-07-1912 †27-03-1995 Wrocław /Wąsosz/  
1235Siedlecka Helena z d. Ladzińska [0¬]    
1236Siedlecka Helena z d. Kozłowska [0¬]    
1237Siedlecka Henryka z d. Wiśniewska [0¬]    
1238Siedlecka Hieronima z d. Śmiarowska [0¬]    
1239Siedlecka Jadwiga z d. Cimoch [0¬]    
1240Siedlecka Jadwiga z d. Drobińska [0¬]     
1241Siedlecka Jadwiga Teresa z d. Sulińska [0¬]    
1242Siedlecka Janina z d. Bagińska *06-08-1912 Siwki par. Romany †  
1243Siedlecka Janina *12-06-1947 Wąsosz †22-05-1950 Wąsosz  
1244Siedlecka Janina z d. Czyżewska *21-10-1916 Wąsosz †25-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
1245Siedlecka Józefa z d. Kisielewska *około 1824 Wąsosz †02-02-1882 Wąsosz  
1246Siedlecka Józefa *20-03-1868 Wąsosz †26-02-1940 Wąsosz  
1247Siedlecka Józefa *04-07-1902 Wąsosz †04-03-1976 Wąsosz  
1248Siedlecka Józefata z d. Olszewska *około 1779 Kamianki †po 30-01-1831  
1249Siedlecka Józefata z d. Wiśniewska [0¬]    
1250Siedlecka Julianna z d. Węcek *około 1880 Kędziorowo †przed 10-1908  
1251Siedlecka Karolina z d. Iwanowska *około 1831 Zanklewo †  
1252Siedlecka Karolina z d. Sobieska *około 1850 Przytuły †od 06-11-1894 do 20-11-1905  
1253Siedlecka Katarzyna z d. Śliwoska  †przed 20-02-1844  
1254Siedlecka Katarzyna z d. Gurzęda *około 1818 Siestrzanki †po 06-02-1871  
1255Siedlecka Katarzyna z d. Drążek *około 1873 †  
1256Siedlecka Katarzyna z d. Borawska *około 1820 Mieczki †po 30-10-1885  
1257Siedlecka Kazimiera z d. Rozwadowska  †  
1258Siedlecka Konstancja z d. Mocarska *10-03-1896 Bartki †11-08-1992 Bartki  
1259Siedlecka Konstancja z d. Jasińska *około 1832 Wąsosz †przed 02-1867  
1260Siedlecka Kornela (Józefa) z d. Mocarska *około 1860 Bartki †po 04-02-1918  
1261Siedlecka Leonia z d. Polkowska *około 1898 Radziłów †  
1262Siedlecka Lucyna z d. Sikorska *03-06-1919 Wąsosz †  
1263Siedlecka Marianna z d. Orłowska  †po 05-06-1922  
1264Siedlecka Marianna *około 1921 Siestrzanki †24-03-1927 Siestrzanki /Burzyn/  
1265Siedlecka Marianna z d. Chodorowska  †po 04-01-1904  
1266Siedlecka Marianna z d. Dąbkowska *około 1822 Wizna †23-08-1855  
1267Siedlecka Marianna z d. Opiatowska *około 1860 Brzeźnio †po 14-06-1920  
1268Siedlecka Marianna [0¬]    
1269Siedlecka Marianna z d. Lewandowska [0¬]    
1270Siedlecka Marianna z d. Duzik [0¬]    
1271Siedlecka Marianna z d. N  †  
1272Siedlecka Marianna z d. Zielińska  †po 19-11-1975  
1273Siedlecka Marianna z d. Ilert *około 1884 Załuski †28-10-1930 Kędziorowo  
1274Siedlecka Marianna *10-04-1912 Wąsosz †09-06-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1275Siedlecka Marianna z d. Obiedzińska  †od 18-02-1895 do 13-09-1910  
1276Siedlecka Marianna z d. Szepietowska *około 1820 Wąsosz †przed 06-1888  
1277Siedlecka Marianna z d. Malinowska *06-01-1926 Niećkowo †21-11-2000 Białystok /Wąsosz/  
1278Siedlecka Marianna *15-04-1865 Wąsosz †   
1279Siedlecka Marianna z d. Borysiewicz *około 1835 Wąsosz †23-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1280Siedlecka Marianna z d. Zyskowska *około 1835 Wąsosz †17-07-1882 Wąsosz /Wąsosz/  
1281Siedlecka Marianna z d. Ołdakowska *14-07-1904 Wąsosz †04-09-1946 Wąsosz  
1282Siedlecka Marianna z d. Borusiewicz *około 1896 Wąsosz †17-03-1948 Wąsosz  
1283Siedlecka Marianna z d. Solińska *08-12-1872 Wąsosz †14-09-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1284Siedlecka Marianna z d. Sokołek  †przed 05-02-1826  
1285Siedlecka Marianna z d. Jakubowska *03-11-1911 Wąsosz †29-06-1997 /Wąsosz/  
1286Siedlecka Marianna z d. Solińska *06-09-1917 Wąsosz †02-06-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1287Siedlecka Monika z d. Zakrzewska *1841 Kamińskie †   
1288Siedlecka Natalia z d. Dudzińska *28-12-1911 Przestrzele †  
1289Siedlecka Paulina z d. Bagińska *około 1887 Wąsosz †po 27-04-1940  
1290Siedlecka Paulina z d. Bagińska *17-11-1888 Wąsosz †02-02-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1291Siedlecka Paulina z d. Sikorska *około 1851 Wąsosz †po 12-02-1919  
1292Siedlecka Petronela z d. Dzięgielewska *około 1847 Bagińskie †po 03-02-1908  
1293Siedlecka Rozalia z d. Sawicka *około 1822 Jambrzyki †po 15-11-1875  
1294Siedlecka Rozalia z d. Ołdakowska *około 1807 Wąsosz †26-09-1878 Wąsosz  
1295Siedlecka Rozalia z d. Borawska *1885 Rakowo †30-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1296Siedlecka Seweryna z d. Zajkowska *około 1867 Przytuły †15-04-1931 Glinki /Słucz/  
1297Siedlecka Stanisława z d. Pruszyńska [0¬]    
1298Siedlecka Stanisława z d. Borkowska *26-05-1898 Niećkowo †12-01-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
1299Siedlecka Stanisława z d. Sulińska *15-10-1905 Wąsosz †24-10-1973 Szczuczyn /Wąsosz/   
1300Siedlecka Stefania z d. Mieczkowska *około 1897 Mieczki †  
1301Siedlecka Teresa z d. Olszewska [0¬]    
1302Siedlecka Teresa Halina z d. Krysiak [0¬]    
1303Siedlecka Urszula z d. Cimoch  †po 21-11-1855  
1304Siedlecka Walentyna z d. Bajkowska [0¬]    
1305Siedlecka Wiktoria z d. Mściwujewska *około 1881 Cynty (Korniewo) †10-08-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
1306Siedlecka Wiktoria z d. Węcek *około 1877 Kędziorowo †przed 04-1909  
1307Siedlecka Wiktoria z d. Orłowska *05-09-1885 Niećkowo †27-03-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
1308Siedlecka Władysława z d. Danowska *około 1883 Surały †04-02-1941 Wąsosz  
1309Siedlecka Zofia *25-09-1930 †10-11-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1310Siedlecka Zofia z d. Tarnacka *12-08-1923 Wąsosz †10-05-1991 Wąsosz /Wąsosz/  
1311Siedlecki Adam *około 1822 Obrytki †po 15-11-1875  
1312Siedlecki Adam *19-10-1909 Wąsosz †12-11-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
1313Siedlecki Aleksander *około 1883 Wąsosz †przed 27-03-1968  
1314Siedlecki Aleksander *04-10-1898 Kędziorowo †24-05-1924 Kędziorowo  
1315Siedlecki Aleksander *08-11-1870 Wąsosz †15-07-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1316Siedlecki Aleksander *02-11-1895 Kędziorowo †10-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
1317Siedlecki Andrzej  †  
1318Siedlecki Andrzej *około 1894 Mieczki †  
1319Siedlecki Andrzej [0¬]    
1320Siedlecki Antoni *około 1903 Glinki †  
1321Siedlecki Antoni  †  
1322Siedlecki Antoni  †przed 05-06-1922  
1323Siedlecki Antoni *około 1896 Konopki par. Radziłów †  
1324Siedlecki Antoni *15-06-1909 Siankowizna †  
1325Siedlecki Antoni *1848 Konopki par. Radziłów †przed 19-11-1917  
1326Siedlecki Antoni *około 1841 Wąsosz †08-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/  
1327Siedlecki Antoni *16-02-1954 Szczuczyn †25-01-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
1328Siedlecki Antoni [0¬]    
1329Siedlecki Antoni *około 1871 Żrobki †przed 10-02-1934  
1330Siedlecki Antoni  †po 21-11-1826  
1331Siedlecki Baltazar *około 1883 Wąsosz †po 26-11-1941  
1332Siedlecki Bolesław *13-06-1903 Mieczki †  
1333Siedlecki Bolesław *05-01-1927 Wąsosz †06-09-2003 /Wąsosz/  
1334Siedlecki Bolesław *14-12-1913 †16-11-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1335Siedlecki Czesław *31-10-1914 †14-11-1991 Wrocław /Wąsosz/  
1336Siedlecki Czesław [0¬]    
1337Siedlecki Czesław *05-08-1911 Wąsosz †28-07-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1338Siedlecki Damazy *15-12-1903 Kędziorowo †19-11-1975 Łomża /Wąsosz/  
1339Siedlecki Edmund [0¬]    
1340Siedlecki Edward [0¬]    
1341Siedlecki Eugeniusz *19-01-1954 Wąsosz †23-01-1999 Grajewo /Wąsosz/  
1342Siedlecki Fabian *20-01-1815 Kubra †16-01-1890 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
1343Siedlecki Feliks *20-11-1910 Kędziorowo †01-08-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
1344Siedlecki Franciszek  †po 09-10-1911  
1345Siedlecki Franciszek *około 1859 Mieczki †przed 04-02-1918  
1346Siedlecki Franciszek *około 1842 Wąsosz †po 24-02-1892  
1347Siedlecki Franciszek *15-04-1896 Kędziorowo †03-02-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
1348Siedlecki Franciszek *około 1905 Kędziorowo †08-09-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1349Siedlecki Franciszek *14-10-1904 Wąsosz †15-12-1974 Wąsosz /Wąsosz/  
1350Siedlecki Grzegorz *około 1818 Wizna †po 23-02-1868  
1351Siedlecki Henryk *około 1933 Kędziorowo †18-03-1941 Kędziorowo  
1352Siedlecki Ignacy *1873 Wąsosz †20-01-1942 Wąsosz  
1353Siedlecki Jakub  †  
1354Siedlecki Jakub *około 1848 Wąsosz †od 21-02-1906 do 12-02-1919  
1355Siedlecki Jakub *około 1819 Wąsosz †11-09-1914  
1356Siedlecki Jan *około 1831 Barwiki †1870  
1357Siedlecki Jan  †  
1358Siedlecki Jan *około 1846 Siestrzanki †po 24-01-1910  
1359Siedlecki Jan *około 1869 Wąsosz †01-03-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1360Siedlecki Jan [0¬]    
1361Siedlecki Jan  †  
1362Siedlecki Jan [0¬]    
1363Siedlecki Jan *około 1912 Wąsosz †05-12-1947 Wąsosz  
1364Siedlecki Jan *około 1929 Wąsosz †21-07-1948 Szczuczyn  
1365Siedlecki Jan *09-08-1948 Wąsosz †01-01-1997 /Wąsosz/  
1366Siedlecki Jan *około 1905 Wąsosz †29-07-1930 Wąsosz  
1367Siedlecki Jan *31-05-1796 Wąsosz †01-02-1858  
1368Siedlecki Jan *16-07-1909 Wąsosz †25-02-1963 Szczuczyn /Wąsosz/   
1369Siedlecki Jan Ignacy *12-09-1870 Zambrów †20-09-1934 Wąsosz  
1370Siedlecki Jan Leon *14-11-1900 Wąsosz †18-11-1968 Wąsosz /Wąsosz/   
1371Siedlecki Jan Paweł  †przed 18-02-1895  
1372Siedlecki Jerzy *około 01-1951 Kędziorowo †24-03-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1373Siedlecki Jerzy [0¬]    
1374Siedlecki Joachim *około 1774 Wizna †po 30-01-1831  
1375Siedlecki Józef  †po 15-04-1931  
1376Siedlecki Józef *09-06-1911 Siestrzanki †  
1377Siedlecki Józef [0¬]    
1378Siedlecki Józef *14-03-1933 Wąsosz †08-08-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
1379Siedlecki Józef *14-03-1837 Wąsosz †od 05-10-1896 do 12-02-1906  
1380Siedlecki Józef *około 1907 Wąsosz †05-04-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1381Siedlecki Józef *około 1832 Wąsosz †   
1382Siedlecki Kazimierz *około 1856 Wąsosz †22-05-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
1383Siedlecki Kazimierz *około 1855 Siestrzanki †16-01-1935 Siankowizna  
1384Siedlecki Kazimierz *30-03-1907 Wąsosz †24-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1385Siedlecki Kazimierz *15-10-1909 Wąsosz †30-10-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1386Siedlecki Leon *1879 Przytuły †po 13-07-1944  
1387Siedlecki Ludwik *około 1851 †po 04-01-1904  
1388Siedlecki Ludwik *około 1879 Wąsosz †01-12-1920 Wąsosz  
1389Siedlecki Łukasz  †przed 09-03-1874  
1390Siedlecki Łukasz *1821 Kubra †03-03-1856  
1391Siedlecki Łukasz *około 1874 Szwelczyn †27-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1392Siedlecki Maciej  †po 23-11-1847  
1393Siedlecki Maciej *około 1876 Wąsosz †01-10-1946 Kędziorowo  
1394Siedlecki Maciej *około 1846 Wąsosz †  
1395Siedlecki Marceli *około 1893 Wąsosz †04-02-1951 Wąsosz  
1396Siedlecki Marian *20-09-1923 Niećkowo †14-09-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1397Siedlecki Mateusz *1817 Kubra †przed 06-02-1871  
1398Siedlecki Mateusz *1845 Konopki par. Radziłów †od 06-11-1894 do 20-11-1905  
1399Siedlecki Mateusz *około 1880 Wąsosz †27-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1400Siedlecki Michał *około 1804 Wąsosz †po 26-09-1878  
1401Siedlecki Mirosław [0¬]     
1402Siedlecki N  †przed 02-02-1961  
1403Siedlecki Nikodem *około 1854 Mieczki †po 21-09-1927  
1404Siedlecki Nikodem *około 1815 Kubra †przed 25-02-1884  
1405Siedlecki Paweł *około 01-1915 Wąsosz †02-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
1406Siedlecki Paweł *około 1798 Wąsosz †11-05-1857 Wąsosz /Wąsosz/  
1407Siedlecki Ryszard [0¬]    
1408Siedlecki Ryszard [0¬]    
1409Siedlecki Sławomir [0¬]    
1410Siedlecki Stanisław *1839 Konopki par. Radziłów †  
1411Siedlecki Stanisław *25-01-1921 Słucz †  
1412Siedlecki Stanisław *około 1894 Uścianki †  
1413Siedlecki Stanisław [0¬]    
1414Siedlecki Stanisław  †od 27-10-1844 do 16-01-1866  
1415Siedlecki Stanisław *około 1873 Siestrzanki †  
1416Siedlecki Stanisław [0¬]    
1417Siedlecki Stanisław  †  
1418Siedlecki Stanisław *około 1835 Wąsosz †03-01-1883 Wąsosz  
1419Siedlecki Stanisław [0¬]    
1420Siedlecki Stanisław [0¬]    
1421Siedlecki Stanisław (Aleksander) *około 1872 Wąsosz †po 24-01-1921  
1422Siedlecki Stanisław Józef [0¬]     
1423Siedlecki Stefan [0¬]    
1424Siedlecki Stefan *20-01-1952 Wąsosz †23-03-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1425Siedlecki Tadeusz [0¬]    
1426Siedlecki Tomasz  †przed 20-02-1844  
1427Siedlecki Tomasz *09-12-1796 †przed 11-11-1844  
1428Siedlecki Tomasz *około 1801 Wąsosz †przed 14-02-1859  
1429Siedlecki Wacław *około 1898 Mieczki †  
1430Siedlecki Wacław [0¬]    
1431Siedlecki Wacław *28-09-1914 Kędziorowo †  
1432Siedlecki Wacław *04-04-1907 Wąsosz †po 13-07-1981  
1433Siedlecki Wincenty *około 1838 Wąsosz †27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/  
1434Siedlecki Wojciech *1851 Konopki par. Radziłów †  
1435Siedlecki Wojciech *około 1832 Wąsosz †przed 21-02-1898  
1436Siedlecki Wojciech *około 1823 †17-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/  
1437Siedlecki Zdzisław [0¬]    
1438Siedlecki Zygmunt *15-10-1971 Szczuczyn †27-10-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
1439Siedmioradzka Katarzyna z d. N  †przed 15-11-1835  
1440Siedmioradzka Katarzyna z d. Koniecko *około 1813 Bęćkowo †  
1441Siedmioradzka Luiza z d. Trzonkowska *około 1785 †14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1442Siedmioradzka Teresa z d. Patro * Biała Piska †  
1443Siedmioradzka Zofia z d. Osiecka  †przed 28-02-1832  
1444Siedmioradzki Franciszek  †od 28-02-1832 do 15-05-1838  
1445Siedmioradzki Jan *około 1795 Stobnica †  
1446Siedmioradzki Józef  †przed 15-11-1835  
1447Siedmioradzki Józef *około 1804 Niećkowo †  
1448Siedorowicz Agnieszka z d. Zyskowska *około 1808 Skaje †  
1449Siedorowicz Anna z d. N  †przed 18-11-1833  
1450Siedorowicz Jan *około 1803 Bęćkowo †  
1451Siedorowicz Stanisław  †przed 18-11-1833  
1452Siejda Aldona z d. Glińska [0¬]    
1453Siejda Aleksandra z d. Petkowska *około 1865 Sokoły †03-03-1936 Ławsk  
1454Siejda Aniela z d. Maciorowska  †  
1455Siejda Antoni *15-05-1903 Ławsk †22-05-1990 Szczuczyn  
1456Siejda Antonina z d. Glińska *około 1883 Ławsk †  
1457Siejda Apolonia z d. Glińska *około 1875 Ławsk †przed 06-06-1921  
1458Siejda Danuta z d. Staniszewska [0¬]    
1459Siejda Ewa z d. Żelazko  †przed 09-10-1859  
1460Siejda Henryk [0¬]    
1461Siejda Janina z d. Krajewska [0¬]    
1462Siejda Józefa *około 09-1862 †03-03-1864 Ławsk /Wąsosz/  
1463Siejda Józefa z d. Trzonkowska *około 1871 Dołęgi †  
1464Siejda Katarzyna z d. Olszewska *11-11-1887 Ławsk †przed 01-1914  
1465Siejda Kazimierz *około 1865 Ławsk †20-12-1930 Ławsk   
1466Siejda Kazimierz *około 1834 Grajewo †przed 07-11-1887  
1467Siejda Michalina z d. Gontowska *około 1879 Świdry †przed 05-1922   
1468Siejda Michał  †przed 09-10-1859  
1469Siejda Mieczysław [0¬]    
1470Siejda Rozalia z d. Bazydło *około 1836 Szablaki †po 11-02-1901  
1471Siejda Stanisław *22-12-1962 Wąsosz †  
1472Siejda Stanisław *22-01-1898 Ławsk †05-02-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1473Siejda Stanisława z d. Staniszewska *18-12-1899 Ławsk †01-06-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
1474Siejda Władysław *około 1875 Ławsk †  
1475Siejda Władysława *około 1895 †03-07-1907 Ławsk /Wąsosz/  
1476Sielawa Adam *około 1851 Stawiski †  
1477Sielawa Adam  †po 05-02-1865  
1478Sielawa Aleksander  †  
1479Sielawa Aleksandra z d. Lipińska *1875 Jedwabne †po 13-06-1927  
1480Sielawa Aleksandra z d. Trzonkowska *11-08-1906 Niećkowo †  
1481Sielawa Anna z d. Gołębiewska *około 1904 Radziłów †  
1482Sielawa Antoni [0¬]    
1483Sielawa Czesława z d. Bujnowska *12-01-1915 Szczuczyn †  
1484Sielawa Emilia z d. Tyszkiewicz (Grodzicka)  †po 23-01-1894  
1485Sielawa Ewa z d. Budzińska *około 1857 Chojnówek †  
1486Sielawa Franciszek  †przed 23-01-1894  
1487Sielawa Franciszek  †przed 17-08-1879  
1488Sielawa Franciszek *około 1840 Radziłów †przed 08-10-1895  
1489Sielawa Genowefa z d. Świderska [0¬]    
1490Sielawa Grzegorz  †przed 11-05-1909  
1491Sielawa Grzegorz  †po 30-01-1888  
1492Sielawa Jan  †przed 04-11-1891  
1493Sielawa Jan *około 1899 Radziłów †  
1494Sielawa Joanna z d. Kukowska *14-02-1866 Mścichy †15-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
1495Sielawa Józef *około 1899 Jedwabne †  
1496Sielawa Józef *około 1873 Radziłów †przed 08-11-1921  
1497Sielawa Józefa z d. Rogalska *około 1900 Janczewo †  
1498Sielawa Józefa z d. Hermanowska *1843 Radziłów †po 08-10-1895  
1499Sielawa Julianna z d. Kamińska  †przed 05-02-1865  
1500Sielawa Katarzyna z d. Wierzbowska  †po 11-05-1909  
1501Sielawa Katarzyna z d. Orzechowska  †przed 30-01-1888  
1502Sielawa Kazimierz *13-02-1900 Folwark Gubernia †  
1503Sielawa Marianna z d. Serba *około 1885 †09-05-1925 Słucz  
1504Sielawa Rozalia z d. Pomichowska  †przed 17-08-1879  
1505Sielawa Rozalia z d. Łuniewska  †przed 04-11-1891  
1506Sielawa Stanisław *około 1865 Drozdowo †13-06-1927 Jedwabne  
1507Sielawa Stanisław *około 1905 Jedwabne †  
1508Sielawa Stanisława z d. Zarzecka *około 1883 Grabowo †  
1509Sielawa Stanisława z d. Szczubełek *około 1901 Wyk †  
1510Sielawa Wiktor *22-01-1880 Przytuły †po 07-03-1943  
1511Sielawa Wiktoria z d. Łowczyńska  †  
1512Sielawa Władysław *22-09-1912 Szczuczyn †  
1513Siemianowska Stanisława z d. N  †  
1514Siemianowski Stanisław  †  
1515Siemieniewicz Aniela z d. N *około 1862 †01-08-1910 Jedwabne /Jedwabne/  
1516Siemieniewicz Anna z d. Poniatowska  †  
1517Siemieniewicz Anna z d. Kossakowska  †po 04-03-1889  
1518Siemieniewicz Franciszek *około 1858 Woźnawieś †  
1519Siemieniewicz Jadwiga z d. Poniatowska  †  
1520Siemieniewicz Jan  †przed 04-03-1889  
1521Siemieniewicz Józef  †  
1522Siemieniewicz Józef * Wilamowo †  
1523Siemieniewicz Julianna z d. Jachimowicz *około 1871 Stryjaki †  
1524Siemieniewicz Marianna z d. Darwicka *około 1870 Konopki †  
1525Siemieniewicz Regina z d. Paszkowska [0¬]     
1526Siemieniewicz Stanisław  †  
1527Siemieniewicz Tadeusz [0¬]     
1528Siemieńczyk Jerzy  †przed 01-02-1926  
1529Siemieńczyk Marianna z d. N  †przed 01-02-1926  
1530Siemieńska Elżbieta z d. Gacka *około 1872 Ruś †po 02-02-1932  
1531Siemieńska Franciszka z d. Filochowska *około 1848 Kubrzany †po 15-02-1904  
1532Siemieńska Franciszka z d. Frączkiewicz  †przed 12-10-1834  
1533Siemieńska Ludwika z d. Ciuchnicka *około 1827 †po 18-02-1895  
1534Siemieńska Marianna  †  
1535Siemieńska Stanisława z d. Kukowska *około 1883 Kownaty †  
1536Siemieński Franciszek *około 1814 Kossaki †przed 20-02-1871  
1537Siemieński Jan  †przed 12-10-1834  
1538Siemieński Marcel *około 1848 Kossaki †po 15-02-1904  
1539Siemieński Mateusz *około 1872 Kossaki †  
1540Siemieński Stanisław *około 1865 Kossaki †przed 02-02-1932  
1541Siemińska Anna (Antonina) z d. Zambrowska  †od 04-02-1930 do 13-09-1944  
1542Siemińska Józefa z d. Chrzanowska *05-09-1914 Jedwabne †10-02-1997  
1543Siemińska Józefa z d. Pieńkowska *około 1878 Żelechy par. Drozdowo †  
1544Siemińska Julianna  †  
1545Siemińska Marianna z d. Leszczewska *około 1841 Kucze Wielkie †22-09-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1546Siemińska Paulina z d. Łuczyńska *około 1883 Zakrzewo †po 16-09-1924  
1547Siemińska Rozalia z d. Zatrybowska *około 1861 Możdżenie †16-09-1905  
1548Siemińska Teresa z d. Siedlecka  †po 16-08-1852  
1549Siemińska Zofia z d. Zamojska  †  
1550Siemiński Andrzej *około 1904 Kossaki †  
1551Siemiński Antoni *1887 Zakrzewo †13-09-1944 Zakrzewo /Słucz/  
1552Siemiński Bartłomiej *około 1835 Kucze Wielkie †po 22-09-1906  
1553Siemiński Jan *około 1830 Kownacinek †19-05-1870 Zakrzewo  
1554Siemiński Józef *około 1862 Zakrzewo †przed 16-09-1924  
1555Siemiński Józef *około 1877 Kucze Wielkie †  
1556Siemiński Stanisław  †  
1557Siemiński Stanisław *około 1811 Przestrzele †15-05-1839  
1558Siemiński Szymon  †przed 16-08-1852  
1559Siemion Adam  †  
1560Siemion Adam  †po 02-10-1870  
1561Siemion Aleksandra z d. Sztachelska *1876 Ruda †29-11-1956 Żebry /Wąsosz/  
1562Siemion Anna z d. N  †  
1563Siemion Antoni Józef *około 06-1855 Ławsk †03-03-1900  
1564Siemion Edward *około 1886 Grabowo †  
1565Siemion Franciszek *około 1861 Grabowo †16-06-1883  
1566Siemion Franciszka z d. Gutowska *około 1828 Grabowskie †11-04-1881 Grabowo /Grabowo/  
1567Siemion Franciszka z d. Przyborowska  †przed 17-11-1861  
1568Siemion Helena z d. Malinowska *około 1900 Skaje †  
1569Siemion Józef *około 1848 Grabowo †przed 19-05-1913  
1570Siemion Józef  †po 14-12-1871  
1571Siemion Karol *1794 Grabowo †  
1572Siemion Karolina z d. Zajkowska *około 1802 Poryte †  
1573Siemion Karolina z d. Paszkowska *około 1821 Kurki †14-12-1871 Świdry  
1574Siemion Katarzyna *1803 Grabowo †  
1575Siemion Ludwik  †  
1576Siemion Łucja z d. Karczewska  †od 02-10-1827 do 02-04-1831  
1577Siemion Łukasz *1798 Grabowo †  
1578Siemion Magdalena  †przed 27-11-1882  
1579Siemion Marcjanna z d. Stankiewicz *około 1861 Grabowskie †po 22-11-1921  
1580Siemion Marianna z d. Karczewska  †po 26-02-1843  
1581Siemion Marianna *1796 Grabowo †  
1582Siemion Marianna z d. Rudzka *około 1804 Łepki †  
1583Siemion Marianna z d. Cytrjan *około 1818 Łepki †przed 06-09-1880  
1584Siemion Mateusz *około 1751 †02-04-1831 Grabowo /Grabowo/  
1585Siemion Michał *około 1815 Skroda Wielka †po 06-09-1880  
1586Siemion Rozalia z d. Nowakowska *1816 Czernice †  
1587Siemion Scholastyka z d. Kuczewska  †przed 08-1880  
1588Siemion Stanisław *około 1887 Grabowo †  
1589Siemion Stefania z d. Rawa *około 1877 Budne †  
1590Siemion Szymon  †przed 26-02-1843  
1591Siemion Tadeusz *1809 Grabowo †  
1592Siemion Tomasz *1806 Grabowo †  
1593Siemionko Anna z d. Lewkowska [0¬]    
1594Siemionko Bolesław [0¬]    
1595Siemionko Kajetan  †przed 09-02-1903  
1596Siemionko Władysław *około 1881 Wroceń †  
1597Siemionko Zenon [0¬]    
1598Siemionko Zofia z d. Mikucka [0¬]    
1599Siemionko Zuzanna z d. Gregorczyk  †po 09-02-1903  
1600Sieniawska Franciszka z d. Bruszewska  †po 18-01-1826  
1601Sieniawska Marianna z d. Janczewska *około 1798 Korytki †  
1602Sieniawski Michał *około 1822 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-11-1856 Przytuły /Przytuły/  
1603Sieniawski Piotr *około 1790 †przed 08-1823 /Romany/  
1604Sieniawski Sebastian  †po 18-01-1826  
1605Sieniawski Stanisław *około 1806 Dobrzyjałowo †  
1606Sienicka Aniela *około 1804 †27-02-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
1607Sienicka Anna z d. N  †27-03-1906 Rostki par. Romany  
1608Sienicka Anna z d. N  †  
1609Sienicka Anna z d. Zalewska *około 1832 †po 13-02-1899  
1610Sienicka Antonina z d. Modzelewska *około 1896 Kamianki †  
1611Sienicka Antonina z d. N  †po 19-11-1817  
1612Sienicka Emilia z d. Godlewska  †  
1613Sienicka Emilia z d. Rydzewska *około 1864 Bukowo Małe †przed 05-1899  
1614Sienicka Ewa z d. Czerwonka *około 1774 †02-10-1839 Czerwonki  
1615Sienicka Franciszka z d. Piotrkowska *około 1868 Sokoły †  
1616Sienicka Halina [0¬]    
1617Sienicka Janina z d. Solińska [0¬]    
1618Sienicka Julianna z d. Czerwonka *17-01-1918 Czerwonki †  
1619Sienicka Karolina z d. Grądzka  †po 14-05-1866  
1620Sienicka Katarzyna z d. Gardocka  †od 18-02-1852 do 29-01-1856  
1621Sienicka Kazimiera *13-03-1900 Czerwonki †15-05-1963 Czerwonki /Wąsosz/  
1622Sienicka Kornela z d. Bogusz *około 1878 Bukowo †01-09-1928 Czerwonki  
1623Sienicka Marianna z d. Świderska  †  
1624Sienicka Marianna z d. Perfumowicz *około 1849 Osowy Grąd †  
1625Sienicka Marianna z d. Śmiarowska *około 1863 †16-11-1894 Szczuczyn  
1626Sienicka Marianna z d. Świderska * Świdry †przed 20-11-1822   
1627Sienicka Marianna z d. Brzóska  †po 09-08-1887  
1628Sienicka Marianna z d. Kalinowska *20-11-1913 Wąsosz †po 19-05-1981  
1629Sienicka Marianna z d. Biedrzycka *około 1879 Czerwonki †08-10-1951 Czerwonki /Wąsosz/  
1630Sienicka Paulina z d. Zyskowska *około 1864 Wąsosz †  
1631Sienicka Stanisława z d. Mieczkowska *około 1885 Bagienice par. Romany †  
1632Sienicka Wiktoria z d. Świderska *około 1829 Golanki †  
1633Sienicki Antoni *około 1921 Czerwonki †31-05-1927 Czerwonki /Wąsosz/  
1634Sienicki Antoni  †po 19-11-1817  
1635Sienicki Apolinary Jan *13-03-1863 Czerwonki †18-03-1929 Czerwonki  
1636Sienicki Baltazar *około 1793 †19-03-1807 Czerwonki /Wąsosz/  
1637Sienicki Daniel *około 1865 †  
1638Sienicki Eugeniusz [0¬]    
1639Sienicki Feliks *około 1857 Krzewo †  
1640Sienicki Franciszek Leopold *około 1853 Czerwonki †01-10-1879 Sulewo Kownaty  
1641Sienicki Ignacy  †  
1642Sienicki Ignacy *około 1826 Czerwonki †  
1643Sienicki Jakub  †przed 15-11-1864  
1644Sienicki Jakub *28-07-1811 Czerwonki †  
1645Sienicki Józef  †  
1646Sienicki Józef *około 02-11-1800 †23-11-1800 Czerwonki /Wąsosz/  
1647Sienicki Józef  †od 26-01-1910 do 26-01-1920  
1648Sienicki Julian *około 1862 Golanki †  
1649Sienicki Julian Jan *02-01-1866 Czerwonki †przed 09-1909  
1650Sienicki Kazimierz *około 1833 Rostki par. Romany †28-11-1867 /Romany/  
1651Sienicki Kazimierz *29-06-1900 Wąsosz †19-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1652Sienicki Ksawery *około 1847 Golanki †15-04-1893 Golanki /Grabowo/  
1653Sienicki Maciej *około 1872 †  
1654Sienicki N  †przed 03-1925  
1655Sienicki Piotr  †  
1656Sienicki Piotr *około 1798 †06-11-1838 Czerwonki /Wąsosz/  
1657Sienicki Piotr *około 1792 †  
1658Sienicki Piotr *21-01-1918 Czerwonki †  
1659Sienicki Stanisław *około 1882 Koty †  
1660Sienicki Tomasz *około 1831 †przed 24-11-1874  
1661Sienicki Walenty *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
1662Sienicki Wawrzyniec  †od 29-01-1856 do 16-02-1863  
1663Sienicki Wawrzyniec  †przed 09-08-1887  
1664Sienicki Wojciech *około 1764 †06-09-1834 Czerwonki /Wąsosz/  
1665Sieniła Agnieszka z d. Popowska  †  
1666Sieniła Antonina z d. Bzura  †06-07-1905  
1667Sieniła Jan  †  
1668Sieniła Jan *około 1868 †  
1669Sieniła Wiktoria z d. Antosiewicz *około 1881 Wierzbowo †  
1670Sieniuch Anna z d. Mroczkowska  †przed 20-11-1842  
1671Sieniuch Filip  †przed 20-11-1842  
1672Sieniuch Józef *około 1820 Kędziorowo †po 04-11-1878  
1673Sieniuch Karolina z d. Merchelska *około 1822 Lachowo †po 04-11-1878  
1674Sieniuch Ludwika z d. Supińska *około 1849 Osowiec †  
1675Sieniuch Marcjan *około 08-1853 Stawiane †  
1676Sienkiewicz Agnieszka z d. N  †  
1677Sienkiewicz Aleksandra z d. Milewska *około 1886 Danowo †  
1678Sienkiewicz Anastazja z d. Bujnowska  †przed 07-03-1905  
1679Sienkiewicz Aniela z d. Malinowska *około 1827 Ciemnoszyje †  
1680Sienkiewicz Aniela z d. Orzechowska *około 1826 Sojczyn-Borowy †  
1681Sienkiewicz Anna z d. Sianko *około 1837 Siankowizna †od 27-01-1895 do 22-10-1901  
1682Sienkiewicz Antoni *około 1870 †22-10-1901 Romany /Romany/  
1683Sienkiewicz Antoni  †przed 03-07-1921  
1684Sienkiewicz Antoni *około 1825 Sojczyn-Borowy †  
1685Sienkiewicz Elżbieta z d. Szarkowska  †  
1686Sienkiewicz Elżbieta z d. Ziembińska  †  
1687Sienkiewicz Feliks  †przed 25-09-1922  
1688Sienkiewicz Franciszek  †po 22-02-1846  
1689Sienkiewicz Franciszka z d. Zyskowska  †przed 22-02-1946  
1690Sienkiewicz Helena z d. Szymanowska *16-12-1896 Wiązownica †  
1691Sienkiewicz Jakub *około 1830 †  
1692Sienkiewicz Jan *14-06-1893 Ławsk †  
1693Sienkiewicz Jan  †1859  
1694Sienkiewicz Jan *około 1822 Sojczyn-Borowy †  
1695Sienkiewicz Jan  †  
1696Sienkiewicz Jan *około 1855 Daniłowo †  
1697Sienkiewicz Jarosław [0¬]    
1698Sienkiewicz Józef  †  
1699Sienkiewicz Józef *około 1873 Wizna †przed 13-11-1928  
1700Sienkiewicz Justyna z d. Leosiewska *około 1856 Chrzanowo †  
1701Sienkiewicz Karolina z d. Zawistowska  †  
1702Sienkiewicz Katarzyna z d. Jambrzycka  †po 18-02-1844  
1703Sienkiewicz Katarzyna z d. Szumowska  †przed 07-02-1860  
1704Sienkiewicz Małgorzata z d. Mieczkowska *około 1838 †  
1705Sienkiewicz Marcin *około 1851 Prusy †  
1706Sienkiewicz Marianna z d. Popowska  †przed 22-02-1846  
1707Sienkiewicz Marianna z d. Organek *około 1828 Sojczyn-Borowy †  
1708Sienkiewicz Marianna z d. Waniewska *około 1875 Wizna †po 13-11-1928  
1709Sienkiewicz Marianna z d. Jankowska  †po 12-11-1832  
1710Sienkiewicz Marianna  †przed 03-05-1869  
1711Sienkiewicz Marianna z d. Cieciuch *około 1855 Popowo †przed 12-1887  
1712Sienkiewicz Mateusz *około 1824 Sojczyn-Borowy †  
1713Sienkiewicz Piotr  †po 22-02-1946  
1714Sienkiewicz Piotr  †przed 07-02-1860  
1715Sienkiewicz Stanisław *06-08-1883 Ławsk †  
1716Sienkiewicz Stanisław *około 1823 Ławsk †od 27-01-1895 do 22-10-1901  
1717Sienkiewicz Stanisław  †  
1718Sienkiewicz Stanisława z d. Świgońska *19-08-1872 Dybła †  
1719Sienkiewicz Szymon  †po 18-02-1844  
1720Sienkiewicz Teofila z d. Kamalska  †po 25-09-1922  
1721Sienkiewicz Teresa z d. Zembek  †po 03-07-1921  
1722Sienkiewicz Teresa z d. Koźlik [0¬]    
1723Sienkiewicz Wawrzyniec  †  
1724Sienkiewicz Wilhelm  †  
1725Sienkiewicz Wincenty  †przed 12-11-1832  
1726Sienkiewicz Władysław *1896 Stawiski †  
1727Sienkiewicz Zofia z d. Wegner *około 1820 †26-01-1869 Ławsk  
1728Sieradzka Józefa Marianna z d. Ciszewska *około 1839 Szczuczyn †  
1729Sieradzka Justyna z d. Kowalewska  †  
1730Sieradzki Andrzej *około 1833 Filipów †  
1731Sieradzki Szymon  †  
1732Sierakowska Aleksandra z d. Szklarzewska *około 1907 Godlewo †  
1733Sierakowska Anna z d. Mroczkowska *18-09-1840 Wojsławy †  
1734Sierakowska Anna z d. Żmijewska *około 1876 Brzozowa par. Białaszwewo †po 30-01-1924  
1735Sierakowska Anna z d. Godlewska *około 1885 Godlewo †16-02-1941 Godlewo  
1736Sierakowska Anna z d. Jastrzębska [0¬]    
1737Sierakowska Antonina z d. Pytlińska *około 1876 Milewo †przed 12-1905  
1738Sierakowska Barbara z d. Zarzecka [0¬]    
1739Sierakowska Ewa z d. Karwowska *około 1816 Gackie †przed 02-03-1862  
1740Sierakowska Ewa z d. Modzelewska *około 1857 Białaszewo †26-05-1937 Godlewo /Wąsosz/  
1741Sierakowska Henryka z d. Skrodzka *około 1905 Zalesie †  
1742Sierakowska Janina z d. Bagińska [0¬]    
1743Sierakowska Konstancja z d. Kadłubowska  †od 28-01-1840 do 05-11-1848  
1744Sierakowska Marianna z d. Sulińska *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †20-12-1925 Sienickie  
1745Sierakowska Marianna z d. Łaguna *około 1852 Brzozowa par. Białaszwewo †po 12-02-1900  
1746Sierakowska Marianna z d. Maciorowska *około 1906 Brzozowa Wólka †07-10-1986 Koszalin  
1747Sierakowska Marianna z d. Modzelewska *około 1907 Modzele †  
1748Sierakowska Natalia z d. Tuźnik [0¬]    
1749Sierakowska Paulina z d. Mścichowska *około 1879 Łękowo †od 20-05-1930 do 06-04-1942  
1750Sierakowska Paulina z d. Danowska *08-11-1869 Sulewo Prusy †po 05-02-1930  
1751Sierakowska Rozalia z d. Kuczewska *około 1825 Łempice †po 15-10-1888  
1752Sierakowska Stanisława z d. Malinowska *około 1883 Nieciki †  
1753Sierakowska Stefania z d. Walendzik  †  
1754Sierakowska Zofia z d. Niebrzydowska *około 1813 Niebrzydy †  
1755Sierakowski Adolf  †  
1756Sierakowski Aleksander *około 1899 Łękowo †10-11-1942  
1757Sierakowski Andrzej *około 1873 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1921 Sienickie  
1758Sierakowski Antoni *05-08-1883 Godlewo †17-09-1935 Godlewo /Wąsosz/  
1759Sierakowski Antoni  †od 28-01-1840 do 05-11-1848  
1760Sierakowski Apolinary *około 1846 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 12-02-1900  
1761Sierakowski Franciszek *około 1896 Godlewo †  
1762Sierakowski Franciszek *około 1848 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1763Sierakowski Hipolit *około 1901 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1764Sierakowski Jakub [0¬]    
1765Sierakowski Jan *około 1906 Sienickie †  
1766Sierakowski Leon Jakub [0¬]    
1767Sierakowski Marian *około 1915 Sienickie †  
1768Sierakowski Michał *około 1855 Brzozowa par. Białaszwewo †03-01-1910 Zaborowo  
1769Sierakowski Piotr *około 1822 Sienickie †przed 15-10-1888  
1770Sierakowski Telesfor *około 1841 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1771Sierakowski Walerian *około 1860 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 05-02-1930  
1772Sierakowski Wawrzyniec *około 1818 Sienickie †po 15-02-1871  
1773Sierakowski Władysław *około 1881 Godlewo †  
1774Sierakowski Władysław Ignacy *około 1872 Flesze †po 30-01-1924  
1775Sierakowski Zygmunt *około 1902 Sienickie †  
1776Sierakowski Zygmunt [0¬]    
1777Sierbińska Anna z d. Tomkiewicz  †po 30-01-1882  
1778Sierbińska Bogumiła z d. Markowska *około 1847 Osinki †  
1779Sierbińska Bronisława z d. Wiśniewska *06-08-1900 Kurejewka †02-10-1976 Żebry /Wąsosz/  
1780Sierbińska Czesława z d. Zakrzewska [0¬]    
1781Sierbińska Ewa z d. Żbikowska *około 1820 †27-01-1850 Łękowo /Grajewo/  
1782Sierbińska Franciszka z d. Mrówka  †od 29-01-1900 do 04-01-1909  
1783Sierbińska Grażyna z d. Danowska [0¬]    
1784Sierbińska Grażyna z d. Tomaszewska [0¬]    
1785Sierbińska Józefa z d. Ciekalska *około 1866 Pokrzywnica †przed 10-1896  
1786Sierbińska Józefa z d. Mocarska *około 1844 Mocarze †przed 07-1887  
1787Sierbińska Józefa z d. Kiełczewska *10-04-1903 Gnatowo †07-03-1932 Obrytki  
1788Sierbińska Julianna Anna z d. Męczkowska *około 1893 Kotowo Plac †22-07-1945 Obrytki  
1789Sierbińska Karolina z d. Domełło *około 1870 Załuski †  
1790Sierbińska Katarzyna z d. Borawska  †po 16-08-1887  
1791Sierbińska Katarzyna z d. Locman *1874 Żebry †01-06-1941 Żebry  
1792Sierbińska Katarzyna Marianna z d. Sieniuch *około 1845 Dołęgi †06-11-1873  
1793Sierbińska Kazimiera z d. Rogowska *około 1864 Brodowo †15-06-1930 Obrytki  
1794Sierbińska Krystyna [0¬]     
1795Sierbińska Magdalena z d. Danowska *około 1843 Brzozowa par. Białaszwewo †po 16-02-1896  
1796Sierbińska Marianna z d. Dębińska  †przed 06-1924  
1797Sierbińska Marianna z d. Krystowczyk *około 1864 Pawełki †po 11-02-1914  
1798Sierbińska Marianna z d. Żbikowska  †po 06-12-1853  
1799Sierbińska Marianna z d. Kulikowska *20-02-1914 †20-06-1989 Wąsosz  
1800Sierbińska Marianna z d. Wojsław *12-04-1908 Wojsławy †   
1801Sierbińska N z d. N  †przed 09-03-1939  
1802Sierbińska Rozalia  †  
1803Sierbińska Rozalia z d. Burzyńska *około 1823 †07-07-1849 Mroczki /Przytuły/  
1804Sierbińska Teresa z d. Potrzebka  †  
1805Sierbińska Teresa [0¬]    
1806Sierbińska Teresa *14-07-1934 †25-11-1937 Żebry /Wąsosz/  
1807Sierbińska Wiktoria z d. Pogorzelska *około 1834 Popowo †  
1808Sierbińska Zofia z d. Borawska [0¬]    
1809Sierbiński Adolf *1893 Obrytki †   
1810Sierbiński Antoni *1872 †09-03-1939 Obrytki  
1811Sierbiński Antoni *około 1873 Radziłów †przed 05-02-1924  
1812Sierbiński Augustyn *około 07-1944 Obrytki †02-03-1945 Obrytki   
1813Sierbiński Bartłomiej  †przed 12-1812  
1814Sierbiński Bolesław *21-08-1915 †25-01-1987 Szczuczyn /Wąsosz/  
1815Sierbiński Franciszek *około 1858 Brzeźnio †przed 11-1937  
1816Sierbiński Franciszek  †po 04-01-1909  
1817Sierbiński Franciszek Janusz [0¬]     
1818Sierbiński Jakub *około 1861 Kossaki par. Jedwabne †po 11-02-1914  
1819Sierbiński Jan *około 1926 Żebry †09-07-1944 Żebry  
1820Sierbiński Jan *05-06-1895 Żebry †09-12-1961 Żebry /Wąsosz/  
1821Sierbiński Jan *około 1883 Mścichy †19-11-1950 Obrytki  
1822Sierbiński Jan Henryk [0¬]    
1823Sierbiński Józef *około 1870 Wiązownica †przed 27-02-1922  
1824Sierbiński Julian *około 1868 Stawiane †  
1825Sierbiński Kalikst *około 1842 Święcienin †przed 19-10-1891  
1826Sierbiński Karol  †od 11-11-1872 do 16-08-1887  
1827Sierbiński Kazimierz [0¬]    
1828Sierbiński Ludwik *około 1846 Mścichy †09-01-1924 Obrytki  
1829Sierbiński Maciej  †od 17-02-1851 do 06-12-1853  
1830Sierbiński Mateusz  †  
1831Sierbiński Mieczysław [0¬]    
1832Sierbiński Paweł  †od 21-10-1863 do 15-02-1874  
1833Sierbiński Stanisław  †po 30-01-1882  
1834Sierbiński Stanisław *około 03-1873 Barany †11-09-1874 Stawiane /Wąsosz/  
1835Sierbiński Stanisław *około 1833 Mścichy †przed 16-02-1896  
1836Sierbiński Tomasz *około 1824 Łękowo †  
1837Sierbiński Wacław Jakub *25-07-1923 †22-04-1992 Grajewo  
1838Sierputowska Antonina z d. Laszczkowska *około 1904 Romany †  
1839Sierputowski Józef *05-07-1901 Modzele †  
1840Sierra Christian [0¬]     
1841Sierra Eddie [0¬]     
1842Sierra Karin z d. Kozlowski [0¬]     
1843Sierra Ray [0¬]     
1844Sierzputowska Agnieszka z d. Niedźwiedzka  †po 10-07-1879  
1845Sierzputowska Aleksandra z d. Stępińska *11-11-1917 Żebry †po 19-03-1962  
1846Sierzputowska Alina Danuta z d. Kowalska [0¬]    
1847Sierzputowska Antonina z d. Boguska  †od 07-02-1869 do 11-07-1877  
1848Sierzputowska Elżbieta z d. Jurska *około 1874 Kubra †po 16-05-1928  
1849Sierzputowska Ewa z d. Potęga *około 1871 Modzele †  
1850Sierzputowska Franciszka  †przed 25-11-1837  
1851Sierzputowska Jadwiga z d. Wysocka [0¬]    
1852Sierzputowska Janina z d. Offinowska [0¬]    
1853Sierzputowska Jolanta z d. Jastrzębska [0¬]    
1854Sierzputowska Karolina z d. Przestrzelska *około 1839 Kaimy †przed 11-07-1887  
1855Sierzputowska Karolina z d. Borkowska *około 1844 Słucz †19-02-1884 Słucz /Słucz/  
1856Sierzputowska Marianna z d. Balewska *około 1822 Słucz †  
1857Sierzputowska Marianna z d. Wasiulewska *około 1856 Zakrzewo †  
1858Sierzputowska Marianna  †  
1859Sierzputowska Marianna z d. Wesołowska  †  
1860Sierzputowska Marianna z d. Gutowska *1877 Modzele †24-06-1958 Żebry /Wąsosz/  
1861Sierzputowska Michalina Weronika z d. Lenkowska *około 12-1849 Turczyn †  
1862Sierzputowska Renata z d. Konopka [0¬]    
1863Sierzputowska Rozalia z d. Krajewska  †po 20-06-1870  
1864Sierzputowska Scholastyka z d. Olszewska *około 1812 Kumelsk †24-01-1868 Glinki /Słucz/  
1865Sierzputowska Tekla z d. Grzymała  †przed 30-05-1870  
1866Sierzputowska Waleria z d. Makarewicz *13-12-1899 Bzury †  
1867Sierzputowski Antoni *18-03-1908 Modzele †19-03-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
1868Sierzputowski Bartłomiej  †przed 30-05-1870  
1869Sierzputowski Benedykt  †od 22-11-1852 do 20-11-1865  
1870Sierzputowski Jan  †przed 20-06-1870  
1871Sierzputowski Jan *około 1861 Rydzewo-Pieniążek †06-07-1889 Doliwy  
1872Sierzputowski Jan *05-07-1901 Modzele †  
1873Sierzputowski Jan  †przed 10-02-1868  
1874Sierzputowski Jan *około 1847 Glinki †po 26-02-1900  
1875Sierzputowski Jan [0¬]    
1876Sierzputowski Jerzy [0¬]    
1877Sierzputowski Józef [0¬]    
1878Sierzputowski Kazimierz *około 1833 †  
1879Sierzputowski Kazimierz *około 1874 Mikuty †po 16-05-1928  
1880Sierzputowski Stanisław *około 1868 Słucz †  
1881Sierzputowski Stanisław  †  
1882Sierzputowski Stefan *około 1871 Mikuty †26-04-1933 Modzele  
1883Sierzputowski Walenty *około 1824 Nagórki †przed 17-06-1907  
1884Sierzputowski Władysław *około 1830 Pniewo †  
1885Sierzputowski Zygmunt [0¬]    
1886Sikora Michał  †przed 23-10-1859  
1887Sikora Wilhelmina (Marianna) z d. Gajek  †po 01-02-1864  
1888Sikorska Adela z d. Jankowska *około 1885 Nadbory †09-04-1930 Żebry /Wąsosz/  
1889Sikorska Agnieszka z d. Romanowska *około 1811 Wiszowate †przed 24-10-1854  
1890Sikorska Agnieszka z d. Czaplicka  †po 26-11-1833  
1891Sikorska Aleksandra z d. Laszczkowska *1910 Ławsk †  
1892Sikorska Aniela z d. Bagińska  †  
1893Sikorska Aniela z d. Sulewska *25-08-1814 Sulewo Prusy †przed 06-11-1864  
1894Sikorska Anna z d. Tarnacka *około 1922 Wąsosz †   
1895Sikorska Anna z d. Bednarowicz *około 12-1861 Wąsosz †po 12-02-1901  
1896Sikorska Anna z d. Tomaszewska [0¬]    
1897Sikorska Anna z d. Chodnicka  †po 21-11-1922  
1898Sikorska Antonina z d. Sokołek *około 1872 Wąsosz †przed 13-10-1918  
1899Sikorska Barbara z d. Żebrowska  †przed 07-02-1844  
1900Sikorska Barbara z d. Rostkowska  †po 14-11-1854  
1901Sikorska Eleonora z d. Mioduszewska *około 1897 Szczuczyn †  
1902Sikorska Ewa z d. Strzelczyk (Szczęsna)  †przed 03-11-1819  
1903Sikorska Ewa z d. Kielian *około 1841 Bagienice †po 21-02-1898  
1904Sikorska Franciszka z d. Szczepek *około 1835 Wizna †  
1905Sikorska Franciszka z d. Świderska  †po 24-11-1828  
1906Sikorska Franciszka z d. Lipińska *około 1851 Surały †  
1907Sikorska Franciszka z d. Choińska *około 1802 Niwkowo †przed 04-01-1861  
1908Sikorska Franciszka z d. Kramkowska  †po 24-11-1861  
1909Sikorska Franciszka z d. N  †  
1910Sikorska Franciszka z d. Święszkowska  †przed 25-11-1833  
1911Sikorska Hanna Jadwiga z d. Cimochowska [0¬]     
1912Sikorska Jadwiga z d. Opońska [0¬]    
1913Sikorska Jadwiga z d. Trzonkowska [0¬]    
1914Sikorska Janina z d. Orłowska *19-02-1920 Szczuczyn †  
1915Sikorska Janina z d. Świderska [0¬]     
1916Sikorska Janina z d. Jaworska [0¬]    
1917Sikorska Janina z d. Zalewska *18-02-1915 Zofiówka †  
1918Sikorska Józefa z d. Mateuszczyk *około 1792 †31-05-1838  
1919Sikorska Julianna *1876 Guty Stare †1879 Guty Stare /Grabowo/  
1920Sikorska Julianna z d. Pawełczyk *około 1829 Bronowo †  
1921Sikorska Julianna z d. Waniewska *około 1802 Bronowo †  
1922Sikorska Julianna z d. Żukowska *około 1880 Ławsk †22-06-1928 Wąsosz  
1923Sikorska Julianna z d. Waśkiewicz *około 1789 †23-05-1845 Wąsosz  
1924Sikorska Justyna z d. Gutowska  †przed 21-02-1832  
1925Sikorska Kamilla z d. Kuczyńska *około 1876 Kosiły †po 01-03-1930  
1926Sikorska Karolina z d. Filipkowska *około 1828 Nieciki †przed 07-1882  
1927Sikorska Karolina z d. Cymkowska *około 1876 Milewo †przed 15-11-1927  
1928Sikorska Katarzyna *1879 Guty Stare †1881 Guty Stare /Grabowo/  
1929Sikorska Katarzyna z d. Kutnowska *około 1787 Bronowo †przed 27-01-1851  
1930Sikorska Katarzyna *około 1818 Wąsosz †08-12-1832 Wąsosz /Wąsosz/  
1931Sikorska Katarzyna z d. Paszkowska  †po 22-02-1914  
1932Sikorska Katarzyna z d. Olszewska  †po 02-11-1790  
1933Sikorska Katarzyna z d. Zawadzka  †przed 21-02-1818  
1934Sikorska Klementyna z d. Bebłowska *około 1879 Radziłów †  
1935Sikorska Magdalena z d. Dudkowska *około 1827 Wąsosz †27-12-1882 Wąsosz  
1936Sikorska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 11-1833  
1937Sikorska Marcjanna *około 1821 †06-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
1938Sikorska Maria z d. Dmochowska [0¬]     
1939Sikorska Marianna z d. Szymanowska *około 1854 Nieciki †przed 28-08-1911  
1940Sikorska Marianna z d. Niedźwiedzka *około 1863 Rydzewo †  
1941Sikorska Marianna z d. N [0¬]    
1942Sikorska Marianna z d. Kap *około 1876 Bzury †08-02-1952 Modzele /Wąsosz/  
1943Sikorska Marianna z d. Bagińska *1905 Przyborowo †  
1944Sikorska Marianna z d. Borysiewicz  †przed 23-11-1847  
1945Sikorska Marianna z d. Komosińska *19-05-1825 Ławsk †13-02-1860  
1946Sikorska Marianna z d. Dudzińska *około 1906 †  
1947Sikorska Marianna z d. Makarewicz *około 1898 Ławsk †po 07-11-1945  
1948Sikorska Michalina *1880 Łebki Duże †1882 Łebki Duże /Grabowo/  
1949Sikorska Natalia Marianna z d. Kulikowska *około 1906 Łojki par. Białaszewo †02-1990 Grajewo  
1950Sikorska Paulina z d. Wszeborowska  †od 10-02-1896 do 25-01-1897  
1951Sikorska Rozalia z d. Zalewska *około 1840 Wizna †przed 12-1882  
1952Sikorska Rozalia z d. N  †  
1953Sikorska Rozalia z d. Downar  †przed 17-02-1943  
1954Sikorska Rozalia z d. Brzozowska *około 1839 Wizna †po 29-01-1894  
1955Sikorska Stanisława z d. Zientara  †  
1956Sikorska Stanisława z d. Dobrzycka *około 1886 Truszki-Kucze †  
1957Sikorska Stefania z d. Kryszpin *około 1905 Folwark Gubernia †przed 05-1946  
1958Sikorska Teofila z d. Obiedzińska  †  
1959Sikorska Teofila z d. Wiszowata *około 1866 Guty Podleśne †  
1960Sikorska Teofila z d. Gutowska *około 1857 Guty Podleśne †  
1961Sikorska Teofila z d. Akacka  †przed 21-09-1891  
1962Sikorska Teresa z d. Świderska  †po 07-08-1832  
1963Sikorska Teresa z d. Żebrowska  †po 18-02-1903  
1964Sikorska Wiktoria z d. Przyborowska *około 1810 Gałązki †05-09-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
1965Sikorska Wiktoria z d. Surawska *około 1879 Niedźwiedzkie †przed 01-1900  
1966Sikorski Aleksander  †po 22-02-1914  
1967Sikorski Aleksander *około 1867 Wąsosz †26-04-1927 Wąsosz  
1968Sikorski Aleksander *26-10-1897 Słucz †  
1969Sikorski Andrzej *około 1808 Guty †31-12-1860  
1970Sikorski Andrzej *01-12-1816 Wąsosz †od 18-11-1879 do 27-12-1882  
1971Sikorski Antoni  †przed 25-11-1833  
1972Sikorski Apolinary *1882 Łebki Duże †1883 Łebki Duże /Grabowo/  
1973Sikorski Baltazar  †przed 23-11-1847  
1974Sikorski Bolesław *około 1882 Bagińskie †  
1975Sikorski Czesław Karol [0¬]    
1976Sikorski Eugeniusz [0¬]     
1977Sikorski Feliks  †przed 17-02-1943  
1978Sikorski Franciszek  †przed 24-11-1828  
1979Sikorski Franciszek *1845 Guty Stare †  
1980Sikorski Franciszek *02-04-1932 Wąsosz †12-09-1983 Wąsosz /Wąsosz/   
1981Sikorski Jakub  †09-03-1835  
1982Sikorski Jan  †  
1983Sikorski Jan  †przed 15-07-1901  
1984Sikorski Jan *około 1836 †przed 21-09-1891  
1985Sikorski Jan *około 1891 Kurejwa †  
1986Sikorski Jan  †przed 10-1794  
1987Sikorski Józef *06-01-1917 Folwark Gubernia †  
1988Sikorski Józef *około 1811 Guty †przed 24-10-1854  
1989Sikorski Józef  †przed 24-11-1861  
1990Sikorski Józef  †po 26-11-1833  
1991Sikorski Józef *około 1814 Chełchy †od 05-09-1871 do 28-08-1882  
1992Sikorski Józef *około 1834 Popowo †od 30-01-1888 do 29-01-1894  
1993Sikorski Józef [0¬]    
1994Sikorski Józef *20-01-1907 Wąsosz †  
1995Sikorski Józef *07-02-1811 Wąsosz †03-05-1815 Wąsosz  
1996Sikorski Julian  †  
1997Sikorski Julian *około 1827 Bronowo †  
1998Sikorski Kacper *około 1803 Bronowo †po 27-01-1851  
1999Sikorski Kamil *30-10-1986 †11-11-1986 Łomża /Wąsosz/   
2000Sikorski Karol  †przed 03-11-1819  
2001Sikorski Kazimierz *około 1840 Bronowo †  
2002Sikorski Kazimierz  †  
2003Sikorski Leon  †przed 21-11-1922  
2004Sikorski Leon *około 1859 Wąsosz †04-08-1929 Wąsosz  
2005Sikorski Ludwik *około 1869 Tyszki †  
2006Sikorski Łukasz *około 1820 Wąsosz †po 21-02-1898  
2007Sikorski Maciej  †po 07-02-1844  
2008Sikorski Maciej  †po 21-02-1832  
2009Sikorski Maciej  †po 14-11-1854  
2010Sikorski Maciej *około 1868 Gałązki †  
2011Sikorski Maciej  †  
2012Sikorski Maciej *około 1797 Przyborowo †od 03-02-1856 do 06-11-1864  
2013Sikorski Marcin  †  
2014Sikorski Mateusz *1849 Guty Stare †  
2015Sikorski Mikołaj *około 1839 Gałązki †przed 28-08-1911  
2016Sikorski Mikołaj *około 1880 Wąsosz †  
2017Sikorski N  †przed 09-04-1930  
2018Sikorski N  †przed 08-02-1952  
2019Sikorski Piotr *około 1795 Bronowo †od 07-11-1859 do 04-01-1861  
2020Sikorski Piotr *około 1918 Surały †   
2021Sikorski Piotr *20-05-1779 Wąsosz †08-08-1833 Wąsosz  
2022Sikorski Roch *około 1854 Wąsosz †po 12-02-1901  
2023Sikorski Stanisław *1882 Guty Stare †1883 Guty Stare /Grabowo/  
2024Sikorski Stanisław  †przed 07-08-1832  
2025Sikorski Stanisław  †przed 10-02-1896  
2026Sikorski Stanisław *08-03-1902 Żebry †08-06-1953 Żebry /Wąsosz/  
2027Sikorski Stefan *około 1904 Jurzec Pański †  
2028Sikorski Stefan *około 1897 Wąsosz †po 07-11-1945  
2029Sikorski Szczepan *1874 Guty Stare †1875 Guty Stare /Grabowo/  
2030Sikorski Tadeusz *około 1894 Kossaki †po 01-03-1930  
2031Sikorski Telesfor *1901 Przyborowo †  
2032Sikorski Teofil *około 1873 Żebry †po 15-11-1927  
2033Sikorski Tomasz *około 1836 Bronowo †1866  
2034Sikorski Wincenty [0¬]    
2035Sikorski Wojciech *około 1824 Przyborowo †09-03-1850  
2036Sikorski Wojciech  †przed 02-11-1790  
2037Sikorski Zdzisław *13-10-1956 Wąsosz †27-02-2000 Białystok /Wąsosz/   
2038Sikorski Zygmunt [0¬]    
2039Siłak Emilia z d. Jesionowska  †po 13-11-1893  
2040Siłak Józef *około 1873 Prusy †  
2041Siłak Michał  †przed 13-11-1893  
2042Siłak Stefania z d. Rostkowska *około 1876 Jurzec Pański †  
2043Siłkowska Anna z d. Mikołajczyk  †po 09-10-1905  
2044Siłkowska Bronisława z d. Wyszkowska  †po 15-02-1927  
2045Siłkowska Stefania z d. Kamińska *około 1886 Pawełki †  
2046Siłkowski Józef  †po 09-10-1905  
2047Siłkowski Ludwik *około 1883 Naddawki †  
2048Siłkowski Wincenty  †przed 15-02-1927  
2049Siniła Czesława z d. Koniecko [0¬]    
2050Siniła Franciszek  †  
2051Siniła Stanisław [0¬]    
2052Siniła Stefania z d. Orłowska  †  
2053Sitek Jan  †  
2054Sitek Józef *16-01-1916 Mareckie †  
2055Sitek Katarzyna z d. Dawidowczyk  †  
2056Sitek Ludwika z d. Ołdak  †  
2057Sitek Stanisław  †  
2058Sitek Zofia z d. Borawska *19-03-1916 Skaje †  
2059Sitkowska Marianna z d. Grądzka [0¬]    
2060Sitkowski Bogusław [0¬]    
2061Sitkowski Paweł [0¬]    
2062Siuchnicka Marianna z d. Glińska *około 1872 Brzeźnio †  
2063Siuchnicka Petronela z d. Podchajska  †po 16-11-1897  
2064Siuchnicki Franciszek *1874 Grabowo †  
2065Siuchnicki Jakub  †przed 16-11-1897  
2066Siwek N  †przed 09-1887  
2067Siwik Herman (Emin) *15-04-1940 Gorzekały †30-11-2004 Orzysz /Wąsosz/  
2068Siwik Jadwiga z d. Zamojska [0¬]    
2069Siwik Józef [0¬]    
2070Siwik Maria z d. Miler [0¬]    
2071Siwik Marian [0¬]    
2072Siwik Marianna z d. Marczykowska [0¬]    
2073Siwik Władysław  †  
2074Siwik Władysława z d. Pupek  †  
2075Skalska Halina z d. Markowska [0¬]    
2076Skalski Jan [0¬]    
2077Skaradzińska Anna z d. Malinowska  †  
2078Skaradzińska Czesława z d. Łempicka [0¬]     
2079Skaradziński Antoni  †  
2080Skaradziński Henryk [0¬]     
2081Skarbek Bronisława z d. Miłosek *15-10-1881 Kotowo Plac †  
2082Skarbek Casimir * Polska †  
2083Skarbek Helena z d. Schulty  †  
2084Skarbek Władysław  †  
2085Skarżyńska Agnieszka z d. Wysocka  †  
2086Skarżyńska Anna Marianna z d. Węcek [0¬]    
2087Skarżyńska Antonina z d. Sobolewska  †po 27-11-1899  
2088Skarżyńska Antonina z d. Wojsław *31-12-1902 Kownatki †  
2089Skarżyńska Antonina z d. Nowos  †po 20-02-1939  
2090Skarżyńska Ewa z d. Nietupska  †po 20-02-1865  
2091Skarżyńska Feliksa z d. Ryżo (Strzyż) *około 1873 Szczuczyn †21-12-1915 Szczuczyn  
2092Skarżyńska Helena z d. Wójcicka *25-07-1883 Bzury †  
2093Skarżyńska Izabela z d. Tyszka *około 1831 Dzięgiele †po 05-11-1877  
2094Skarżyńska Jadwiga z d. Karwowska [0¬]    
2095Skarżyńska Janina z d. Jaczyńska  †przed 03-1855  
2096Skarżyńska Janina z d. Kalinowska *28-03-1895 Dołęgi †30-03-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
2097Skarżyńska Józefa z d. Godlewska  †po 25-11-1862  
2098Skarżyńska Józefa z d. Budna [0¬]    
2099Skarżyńska Karolina z d. Konopka *około 1830 Konopki †  
2100Skarżyńska Kazimiera z d. Wysocka *18-07-1898 Kownacinek †  
2101Skarżyńska Kunegunda z d. Odorska  †  
2102Skarżyńska Leonia z d. Bajkowska *30-09-1919 Grozimy †  
2103Skarżyńska Marianna z d. Zyskowska *około 05-1861 Rakowo †  
2104Skarżyńska Marianna z d. Poniatowska  †po 26-04-1932  
2105Skarżyńska Marianna z d. Domisiewicz *21-09-1909 Niećkowo †  
2106Skarżyńska Paulina z d. Puchowska  †  
2107Skarżyńska Rozalia z d. Dmochowska *około 1855 Stawiane †08-05-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
2108Skarżyńska Teofila z d. Chmielewska *około 1876 Mścichy †  
2109Skarżyńska Teresa z d. N [0¬]    
2110Skarżyńska Urszula z d. Leszczyńska  †przed 04-11-1860  
2111Skarżyńska Walentyna z d. Gołaszewska  †  
2112Skarżyńska Weronika z d. Kulikowska *około 1891 Zacieczki †  
2113Skarżyński Adam [0¬]    
2114Skarżyński Adam *około 1872 Kurejwa †  
2115Skarżyński Aleksander *09-03-1912 Grajewo †  
2116Skarżyński Andrzej  †przed 20-02-1865  
2117Skarżyński Czesław [0¬]    
2118Skarżyński Dariusz [0¬]    
2119Skarżyński Dawid [0¬]    
2120Skarżyński Feliks  †przed 20-02-1939  
2121Skarżyński Franciszek *około 1876 Wojewodzin †  
2122Skarżyński Franciszek *około 1866 Adamowo †  
2123Skarżyński Franciszek  †  
2124Skarżyński Franciszek  †po 26-04-1932  
2125Skarżyński Jan  †przed 27-11-1899  
2126Skarżyński Jan *około 1805 Mieszołki †po 05-11-1877  
2127Skarżyński Jan  †przed 04-11-1860  
2128Skarżyński Jan *17-12-1890 Mazewo †14-03-1984 Szczuczyn  
2129Skarżyński Józef *około 1897 Szczuczyn †  
2130Skarżyński Józef *16-02-1918 Boczki †  
2131Skarżyński Józef *około 1895 Wąsosz †03-06-1947 Wąsosz  
2132Skarżyński Józef Jakub *około 1837 Rydzewo †07-10-1867 Rydzewo-Pieniążek  
2133Skarżyński Julian *około 1864 Borawskie †30-12-1932 Wąsosz  
2134Skarżyński Juliusz Teodor [0¬]    
2135Skarżyński Marcel *około 1838 Konopki †  
2136Skarżyński Marek  †08-2017 Warszawa /Marki/  
2137Skarżyński N  †przed 10-1908  
2138Skarżyński Piotr  †  
2139Skarżyński Stanisław  †  
2140Skarżyński Stanisław [0¬]    
2141Skarżyński Stanisław  †  
2142Skarżyński Tomasz  †przed 25-11-1862  
2143Skarżyński Władysław *04-10-1903 Dołęgi †  
2144Skędziel Aniela z d. Bielawska *około 1831 Cyprki †po 14-11-1881  
2145Skędziel Jan * Prawdziska †po 14-11-1881  
2146Skędziel Katarzyna  †  
2147Skędzielska Katarzyna z d. Kossakowska *około 1857 Bartki †  
2148Skędzielski Franciszek *około 1855 Tarnowo †  
2149Skędzierowska Julianna z d. Turowska *około 1874 Rutki Nowe †  
2150Skędzierowska Zofia z d. Niedźwiedzka  †  
2151Skędzierowski Franciszek  †  
2152Skędzierowski Julian *około 1876 Rutki Nowe †  
2153Skiba Feliks *około 1867 Stare Bosewo †  
2154Skiba Grzegorz  †  
2155Skiba Julianna z d. Gałecka *około 1864 Modzele †  
2156Skiba Rozalia z d. Popowska  †  
2157Skibniewska Agnieszka z d. Popowska  †po 20-02-1928  
2158Skibniewska Bronisława z d. Jaśkowska *około 1910 Klimaszewnica †  
2159Skibniewska Czesława z d. Solińska *10-08-1915 Wąsosz †  
2160Skibniewska Elżbieta z d. Kapla  †  
2161Skibniewska Jadwiga z d. Brzuchalska [0¬]    
2162Skibniewska Zofia z d. Konopko [0¬]    
2163Skibniewski Henryk [0¬]    
2164Skibniewski Jan [0¬]    
2165Skibniewski Jan *około 1895 Dybła †  
2166Skibniewski Józef *14-11-1911 Dybła †  
2167Skibniewski Michał  †  
2168Skibniewski Wiktor  †po 20-02-1928  
2169Skitowska Ewa Antonina z d. Kosmowska *około 1867 Radziłów †po 25-06-1929  
2170Skitowska Małgorzata z d. Murawska  †przed 20-11-1826  
2171Skitowska Marianna z d. Łapińska  †przed 21-04-1884  
2172Skitowska Michalina z d. Gocłowska *około 1863 Kramarzewo †08-07-1893  
2173Skitowska Teofila z d. Kulikowska *około 1817 Kędziorowo †  
2174Skitowska Zofia  †po 29-01-1845  
2175Skitowski Ludwik *około 1824 Kieljany †  
2176Skitowski Łukasz  †przed 20-11-1826  
2177Skitowski Marcel *około 1861 Klimaszewnica †od 07-02-1928 do 25-06-1929  
2178Skitowski Rajmund  †przed 21-04-1884  
2179Składanek Aleksander  †  
2180Składanek Anna z d. Powichrowska *około 1848 Wizna †po 16-02-1909  
2181Składanek Elżbieta z d. Mielnicka  †przed 01-1816  
2182Składanek Ewa z d. Laskowska *około 1832 Wilamowo †po 13-02-1893  
2183Składanek Franciszek *około 1859 Ruś †  
2184Składanek Jan *około 1875 Wizna †  
2185Składanek Jan *około 1845 Wizna †po 16-02-1909  
2186Składanek Jan *około 1800 †po 26-11-1849  
2187Składanek Jan  †przed 09-11-1874  
2188Składanek Jan  †po 24-01-1876  
2189Składanek Jan *około 1814 Ruś †przed 05-11-1872   
2190Składanek Józefa z d. Nitkiewicz *około 1857 Wizna †  
2191Składanek Katarzyna z d. Pruszko *około 1776 †od 09-11-1844 do 11-05-1856  
2192Składanek Konstancja z d. Mieczkowska  †po 24-01-1876  
2193Składanek Leopold *około 1871 Ruś †  
2194Składanek Ludwik *03-04-1895 Ruś †  
2195Składanek Marianna z d. Lesiewicz *około 1891 Grądy Małe †  
2196Składanek Marianna z d. Grzybowska *około 1803 †po 26-11-1849  
2197Składanek Marianna z d. Makowska  †po 09-11-1874  
2198Składanek Marianna z d. Piotrowska *około 1864 Wizna †  
2199Składanek Marianna z d. Wądołowska *około 1832 Rutkowskie †po 23-02-1879  
2200Składanek Rozalia z d. Janut  †po 26-02-1867  
2201Składanek Stanisław *około 1829 Ruś †przed 13-02-1893  
2202Składanek Stanisława z d. Herman *14-04-1905 Jedwabne †  
2203Składanek Teofila z d. Popławska *około 1818 Sieburczyn †przed 08-1854   
2204Składanek Wiktor *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
2205Składanek Wojciech  †po 26-02-1867  
2206Skłodowska Józefa z d. Świderska  †05-09-1924 Radziłów  
2207Skłodowska Katarzyna z d. Chmielewska  †po 28-05-1889  
2208Skłodowska Marianna z d. Nienałtowska  †   
2209Skłodowski Franciszek  †   
2210Skłodowski Gustaw *około 1896 Radziłów †przed 1928  
2211Skłodowski Ludwik  †przed 28-05-1889  
2212Skłodowski Walerian  †przed 26-01-1920  
2213Skocka Jadwiga z d. N  †przed 11-11-1812  
2214Skocka Marianna z d. Pliszka *02-08-1789 Koniecki †przed 24-11-1839  
2215Skocki Andrzej *około 1752 †po 11-11-1812  
2216Skocki Paweł *28-01-1790 †przed 24-11-1839  
2217Skoczek Adam  †po 11-11-1878  
2218Skoczek Franciszek *około 1852 Kumelsk †przed 29-01-1924  
2219Skoczek Franciszek *około 1891 Aleksandrów †  
2220Skoczek Franciszka z d. Chrzanowska *około 1878 Wąsosz †  
2221Skoczek Katarzyna z d. Jastrzębska  †przed 11-11-1878  
2222Skoczek Kazimierz *około 1896 Barany †  
2223Skoczek N z d. N  †przed 12-1923  
2224Skoczek Stanisława z d. Niebrzydowska *około 1906 Stawiane †  
2225Skoczek Wiktoria z d. Tuzinowska *około 1862 Bęćkowo †po 09-02-1925  
2226Skoczek Zofia JANINA *około 05-1942 †08-11-1943 BARANY /Szczuczyn/  
2227Skoczeń Edyta [0¬]     
2228Skok Jakub  †  
2229Skok Józefa z d. Cichocka  †  
2230Skoniecka Klaudia z d. Zalewska [0¬]     
2231Skoniecki Jacek [0¬]     
2232Skoniecki Kacper  †   
2233Skoniecki Marcel  †   
2234Skorupa Aleksandra z d. Wasilewska *13-09-1872 Barany †25-10-1947 Barany /Szczuczyn/  
2235Skorupa Jan *około 1870 Bargłów †przed 25-10-1947  
2236Skorupa Krystyna z d. Krystofik  †  
2237Skorupa Walenty  †  
2238Skoworski Antoni  †28-10-1832 Nadbory  
2239Skowrońska Agnieszka z d. Kuklińska  †02-10-1865  
2240Skowrońska Agnieszka z d. Grochowska  †  
2241Skowrońska Barbara  †przed 13-02-1855  
2242Skowrońska Franciszka z d. Wolińska  †po 17-05-1881  
2243Skowrońska Katarzyna z d. Dębińska  †przed 11-07-1855  
2244Skowrońska Marcjanna z d. N  †przed 04-11-1857  
2245Skowrońska Marianna z d. Konik *około 1816 Świdry †od 09-10-1864 do 30-06-1879  
2246Skowroński Adam  †przed 17-05-1881  
2247Skowroński Idzi  †przed 11-07-1855  
2248Skowroński Józef *około 1799 Bargłów †po 27-02-1859  
2249Skowroński Szymon  †przed 04-11-1857  
2250Skowroński Tomasz  †  
2251Skóra Jadwiga z d. Czaplicka [0¬]    
2252Skóra Marianna z d. Kurlej  †  
2253Skóra Stanisław [0¬]    
2254Skóra Tomasz  †  
2255Skrobot Antoni  †  
2256Skrobot Antonina z d. N  †  
2257Skrobot Kazimiera z d. Kiełczewska *około 1875 Guty †po 20-02-1922  
2258Skrobot Konstancja z d. Werbolewska  †15-12-1897  
2259Skrobot Konstanty *około 1864 Wilczuki par. Mścibów †  
2260Skrocka Jeselda M. z d. Pesaresi [0¬]    
2261Skrocka Marianna z d. Sierak *około 1888 †  
2262Skrocki Antoni *11-06-1886 Ławsk †  
2263Skrocki Michael [0¬]    
2264Skrocki Stanley Anthony [0¬]    
2265Skrodzka Adela z d. Taraskowska *około 1875 Borawskie par. Jedwabne †przed 01-1908 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
2266Skrodzka Adela z d. Chojnowska *około 1885 Łuby par. Miastkowo †przed 01-1910  
2267Skrodzka Adelajda z d. Wszeborowska *około 1862 Wścieklice †27-11-1882 Skroda Wielka /Grabowo/  
2268Skrodzka Agata  †  
2269Skrodzka Albina *około 1871 Skroda Wielka †  
2270Skrodzka Aleksandra z d. Karwowska  †  
2271Skrodzka Aleksandra z d. Rydzewska  †po 28-02-1927  
2272Skrodzka Aleksandra z d. Wasilewska *około 1900 Kubra †  
2273Skrodzka Aleksandra z d. Zabielska *około 1852 Zabiele †  
2274Skrodzka Aleksandra z d. Mroczkowska  †  
2275Skrodzka Aleksandra z d. Borawska *29-10-1891 Glinki †  
2276Skrodzka Aleksandra z d. Dąbrowska  †  
2277Skrodzka Aleksandra z d. Konopka *około 1870 Gardoty †  
2278Skrodzka Aleksandra z d. Danowska *około 1896 Sulewo Kownaty †po 18-03-1949  
2279Skrodzka Aleksandra z d. Długołęcka *08-03-1914 †06-11-1993 Ławsk /Wąsosz/  
2280Skrodzka Aleksandra z d. Mocarska *07-01-1897 Mocarze †02-05-1985 Białystok /Wąsosz/  
2281Skrodzka Aleksandra z d. Kuczyńska *14-12-1867 Sulewo Kownaty †12-12-1949 Wojsławy  
2282Skrodzka Anastazja z d. Zalewska [0¬]     
2283Skrodzka Angela z d. Kurzątkowska  †po 23-11-1825  
2284Skrodzka Angela z d. Obrycka  †przed 18-09-1822  
2285Skrodzka Aniela Petronela z d. Czarnecka *około 1824 Rydzewo †od 28-01-1896 do 22-07-1903  
2286Skrodzka Anna z d. N  †po 19-01-1826  
2287Skrodzka Anna z d. Ramotowska  †  
2288Skrodzka Anna z d. Wiszowata *około 1790 Wiszowate †od 12-02-1844 do 16-02-1852  
2289Skrodzka Anna z d. Cieciuch  †po 05-08-1889  
2290Skrodzka Anna z d. Mateuszczyk *około 1848 Wizna †  
2291Skrodzka Anna z d. Sadowska *około 1829 Dzięciołowo †06-05-1895 Doliwy /Przytuły/  
2292Skrodzka Anna z d. Bukowska *około 1880 Borawskie †16-11-1919 Łubiane  
2293Skrodzka Anna z d. Obrycka  †21-11-1849  
2294Skrodzka Anna z d. Mroczkowska *około 1824 Wojsławy †przed 21-11-1898  
2295Skrodzka Anna z d. Borawska *26-01-1801 Możdżenie †  
2296Skrodzka Anna z d. Malinowska *około 1855 Borzymy †  
2297Skrodzka Anna z d. Ladzińska *14-08-1846 Wąsosz †od 29-01-1895 do 04-1897  
2298Skrodzka Anna [0¬]    
2299Skrodzka Antonina z d. Fredor  †  
2300Skrodzka Antonina z d. Tyszka  †po 24-11-1824  
2301Skrodzka Antonina z d. Zyskowska  †przed 19-11-1854  
2302Skrodzka Antonina z d. Szejk  †po 15-02-1927  
2303Skrodzka Apolonia z d. Konopka  †po 04-02-1818  
2304Skrodzka Apolonia z d. Konopka  †przed 23-02-1852  
2305Skrodzka Apolonia z d. Konopka *około 1880 Konopki Monety †  
2306Skrodzka Barbara z d. Borawska  †po 16-04-1931  
2307Skrodzka Barbara z d. Orłowska [0¬]     
2308Skrodzka Barbara z d. Giże [0¬]    
2309Skrodzka Barbara z d. Chochlewska  †przed 22-11-1822  
2310Skrodzka Barbara z d. Kiełczewska  †po 13-11-1859  
2311Skrodzka Benedykta z d. Perzanowska  †po 09-05-1875  
2312Skrodzka Bronisława z d. Sulewska *około 1883 Łosewo †21-05-1943 Łosewo  
2313Skrodzka Bronisława z d. Kamińska  †po 31-01-1942  
2314Skrodzka Bronisława z d. Truszkowska  †  
2315Skrodzka Bronisława *około 06-1928 Wąsosz †06-02-1934 Szwelczyn /Wąsosz/  
2316Skrodzka Czesława z d. Roman  †  
2317Skrodzka Czesława  †  
2318Skrodzka Daniela *około 06-1947 Niedźwiedzkie †18-11-1947 Niedźwiedzkie  
2319Skrodzka Danuta z d. Kalinowska [0¬]     
2320Skrodzka Elżbieta z d. Chludzińska  †przed 24-11-1839  
2321Skrodzka Elżbieta z d. N  †  
2322Skrodzka Elżbieta z d. Dobrzycka [0¬]    
2323Skrodzka Emilia z d. Filipkowska *około 1869 Szczuczyn †28-08-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2324Skrodzka Eugenia z d. Załuska *około 1903 Kotowo Plac †14-03-1995  
2325Skrodzka Eugenia z d. Modzelewska *01-01-1902 †31-05-1989 Suwałki /Wąsosz/  
2326Skrodzka Eugenia z d. Dobrzycka [0¬]    
2327Skrodzka Ewa z d. Wasilewska *około 1853 Brzeźnio †  
2328Skrodzka Ewa z d. Chrostowska  †po 07-07-1851  
2329Skrodzka Ewa z d. Dzięgielewska *około 1827 Milewo par. Niedźwiadna †03-01-1858  
2330Skrodzka Ewa z d. Laszczkowska *około 1830 Łepki †od 13-08-1889 do 12-02-1893  
2331Skrodzka Ewa z d. Downar  †po 15-05-1899  
2332Skrodzka Ewa z d. Sulewska *29-04-1849 Sulewo Prusy †  
2333Skrodzka Feliksa *01-05-1890 Łepki †  
2334Skrodzka Feliksa z d. Szleszyńska *około 1871 Zalesie †02-07-1940 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2335Skrodzka Feliksa *około 1885 Skroda Wielka †  
2336Skrodzka Florentyna z d. Karwowska *około 1886 Poryte †  
2337Skrodzka Franciszka z d. Godlewska  †  
2338Skrodzka Franciszka z d. Łaguna  †  
2339Skrodzka Franciszka z d. Czaplicka  †  
2340Skrodzka Franciszka z d. Żbikowska *około 1879 Łękowo †  
2341Skrodzka Franciszka z d. Bagińska  †po 25-11-1872  
2342Skrodzka Franciszka z d. Grądzka *około 1911 Grądy Małe †  
2343Skrodzka Franciszka  †po 19-02-1811  
2344Skrodzka Franciszka z d. Karwowska *około 1798 †po 25-06-1855  
2345Skrodzka Franciszka  †po 16-09-1834  
2346Skrodzka Franciszka z d. Rakowska  †po 24-06-1893  
2347Skrodzka Franciszka z d. Sokołowska *około 1875 Dzięgiele †  
2348Skrodzka Franciszka z d. Łepkowska  †przed 14-02-1865  
2349Skrodzka Franciszka z d. Chojnowska  †po 23-01-1844  
2350Skrodzka Franciszka z d. Milewska *około 1882 Bzury †przed 09-03-1966  
2351Skrodzka Franciszka z d. Borawska (Gutowska)  †przed 06-02-1900  
2352Skrodzka Franciszka z d. Zajkowska *około 1857 Wąsosz †po 14-05-1907  
2353Skrodzka Gabriela Teresa z d. Grabowska [0¬]    
2354Skrodzka Helena z d. Choińska *około 1858 Kramkowo †  
2355Skrodzka Helena z d. Konopka *około 1886 Okurowo †  
2356Skrodzka Helena z d. Niecikowska *27-08-1885 Nieciki †  
2357Skrodzka Helena z d. Włodkowska [0¬]    
2358Skrodzka Helena z d. Tyszka *około 1889 Rogale †przed 01-1918  
2359Skrodzka Helena  †  
2360Skrodzka Helena  †od 21-11-1830 do 06-01-1843  
2361Skrodzka Helena z d. Konrad  †przed 01-02-1846  
2362Skrodzka Helena z d. Filipkowska *1880 Stary Gromadzyn †14-12-1936 Wojsławy  
2363Skrodzka Honorata z d. Mroczkowska [0¬]     
2364Skrodzka Honorata z d. Drobińska *20-01-1909 Świdry †13-11-1997 Świdry /Wąsosz/  
2365Skrodzka Irena Anna z d. Kotlewska *18-07-1919 Laskowiec †03-09-1997 /Wąsosz/  
2366Skrodzka Izabela z d. Szczuka  †przed 01-03-1848  
2367Skrodzka Jadwiga z d. Danowska [0¬]    
2368Skrodzka Jadwiga z d. Borawska [0¬]    
2369Skrodzka Jadwiga z d. Szymanowska  †przed 14-07-1850  
2370Skrodzka Jadwiga z d. Konopka [0¬]    
2371Skrodzka Jadwiga z d. Dębińska  †po 17-07-1943  
2372Skrodzka Jadwiga z d. Przewodowska [0¬]    
2373Skrodzka Jadwiga z d. Gardocka *22-01-1923 Koniecki Małe †29-03-2003 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2374Skrodzka Jadwiga z d. Mroczkowska [0¬]     
2375Skrodzka Jadwiga z d. Niebrzydowska *29-12-1912 Obrytki †13-10-1995 /Wąsosz/   
2376Skrodzka Jadwiga z d. Darmetko [0¬]    
2377Skrodzka Jadwiga Paulina z d. Kiełczewska *około 1884 Brodowo †  
2378Skrodzka Jadwiga Weronika z d. Dębińska *19-11-1887 Szczuczyn †06-02-1967 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/   
2379Skrodzka Janina z d. Brzostowska *około 1904 Szczuczyn †  
2380Skrodzka Janina z d. Karwowska *około 1907 Klimaszewnica †  
2381Skrodzka Janina z d. Górska *14-08-1910 Męczki †2003 Jedwabne   
2382Skrodzka Józefa z d. Kuczewska  †  
2383Skrodzka Józefa z d. Truszkowska *około 1834 Truszki-Patory †  
2384Skrodzka Józefa z d. Górska [0¬]     
2385Skrodzka Józefa z d. Święcińska *około 1859 Święcienin †14-12-1887  
2386Skrodzka Józefa z d. Gromadzka *około 1856 †po 02-09-1918  
2387Skrodzka Józefa z d. Filipkowska  †  
2388Skrodzka Józefa z d. Polkowska  †  
2389Skrodzka Józefa z d. Wiszowata *19-03-1887 Surały †06-03-1966 Obrytki /Grabowo/  
2390Skrodzka Józefa z d. Mościńska  †po 17-02-1862  
2391Skrodzka Józefa z d. Grabowska *około 1877 Grabowskie †  
2392Skrodzka Józefata *około 1862 Skroda Wielka †przed 13-10-1931  
2393Skrodzka Józefata z d. Zalewska *około 1844 Przyborowo †po 06-02-1893  
2394Skrodzka Józefata Wiktoria z d. Kozikowska  †po 21-11-1870  
2395Skrodzka Julianna z d. Krzysnowka ?  †02-12-1894 Wygrane  
2396Skrodzka Julianna z d. Mocarska *około 1880 Radziłów †  
2397Skrodzka Julianna z d. Rogowska *około 1863 Wagi †po 03-03-1908  
2398Skrodzka Justyna z d. Wszeborowska  †od 07-07-1914 do 20-02-1923  
2399Skrodzka Justyna z d. Sobótka  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
2400Skrodzka Karolina z d. Grądzka  †przed 18-01-1875  
2401Skrodzka Karolina z d. Borzymowska *około 1807 Wiszowate †po 14-02-1859  
2402Skrodzka Karolina z d. Sokołowska  †po 26-02-1878  
2403Skrodzka Karolina *około 1808 Skroda Wielka †od 12-02-1861 do 22-10-1884  
2404Skrodzka Karolina z d. Konopka  †po 27-01-1863  
2405Skrodzka Karolina z d. Leszczyńska  †  
2406Skrodzka Karolina z d. Ostrowska *około 1825 Kędziorowo †  
2407Skrodzka Karolina z d. Pieńkowska *około 1845 Marki †od 23-02-1892 do 14-11-1899  
2408Skrodzka Karolina [0¬]    
2409Skrodzka Karolina (Marianna) z d. Ramotowska  †przed 22-11-1868  
2410Skrodzka Katarzyna z d. Truszkowska  †  
2411Skrodzka Katarzyna *około 1792 Skroda Wielka †  
2412Skrodzka Katarzyna z d. Konopka  †przed 05-03-1810  
2413Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska *około 1782 †22-02-1844 Skroda Wielka /Grabowo/  
2414Skrodzka Katarzyna z d. Godlewska *około 1820 Tajenko †przed 25-06-1888  
2415Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska *około 1843 Wiszowate †  
2416Skrodzka Katarzyna z d. Rogowska  †  
2417Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska  †przed 16-02-1836  
2418Skrodzka Katarzyna z d. Stepnowska *około 1816 Brzeźnio †od 01-07-1878 do 01-06-1891  
2419Skrodzka Katarzyna z d. Świderska *około 1786 Golanki †04-01-1844 Skroda Wielka /Grabowo/  
2420Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska *1863 †1908  
2421Skrodzka Kazimiera z d. Małachowska  †  
2422Skrodzka Kazimiera z d. Rogalska *28-07-1899 Jaki †po 28-12-1949  
2423Skrodzka Kazimiera z d. Wiszowata *1886 Surały †  
2424Skrodzka Kazimiera z d. Konopka  †przed 15-06-1939  
2425Skrodzka Kazimiera Maria z d. Modzelewska *18-04-1924 Modzele †21-08-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2426Skrodzka Klementyna z d. Trojanowska  †  
2427Skrodzka Klementyna z d. Śmiarowska *około 1840 Skroda Wielka †08-09-1879 Skroda Wielka /Grabowo/  
2428Skrodzka Konstancja z d. Bieńkowska *około 1890 Doliwy †  
2429Skrodzka Konstancja z d. Bagińska  †przed 19-11-1912  
2430Skrodzka Konstancja z d. Łempicka * Sokoły †przed 19-05-1829  
2431Skrodzka Krystyna z d. Jawdyńska *około 1771 †04-02-1844 Skroda Wielka /Grabowo/  
2432Skrodzka Krystyna z d. Danowska [0¬]    
2433Skrodzka Kunegunda z d. Czartoryjska  †przed 17-11-1823  
2434Skrodzka Leokadia [0¬]    
2435Skrodzka Leokadia z d. Żołnierowicz [0¬]    
2436Skrodzka Leokadia z d. Leszczewska *16-11-1911 Borawskie †  
2437Skrodzka Leonora Ludwika z d. Mroczkowska *około 1840 Wojsławy †przed 02-03-1908   
2438Skrodzka Lucyna z d. Łaguna *09-09-1928 Pasichy †22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/  
2439Skrodzka Ludwika  †po 17-11-1890  
2440Skrodzka Ludwika z d. Klimaszewska  †08-02-1874  
2441Skrodzka Magdalena  †po 29-11-1820  
2442Skrodzka Magdalena  †  
2443Skrodzka Magdalena z d. Niebrzydowska  †od 09-06-1851 do 02-02-1875  
2444Skrodzka Małgorzata *około 1784 †przed 10-1817  
2445Skrodzka Małgorzata z d. N  †przed 24-01-1859  
2446Skrodzka Małgorzata z d. Gutowska *około 1883 Guty Podleśne †12-11-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2447Skrodzka Małgorzata z d. Akacka [0¬]    
2448Skrodzka Marcela z d. Sulewska  †  
2449Skrodzka Maria z d. Augustowska *około 1890 Szczuczyn †  
2450Skrodzka Maria Bogusława z d. Wróblewska [0¬]    
2451Skrodzka Marianna z d. Miśkowska  †po 05-03-1810  
2452Skrodzka Marianna z d. Górska *około 1812 Konopki par. Grabowo †  
2453Skrodzka Marianna *około 1786 †po 18-02-1840  
2454Skrodzka Marianna z d. Karwowska  †po 12-02-1855  
2455Skrodzka Marianna *28-10-1838 Nieciki †  
2456Skrodzka Marianna z d. Bartkowska  †po 12-02-1934  
2457Skrodzka Marianna z d. Rydzeńska *około 1811 Wróblewko †przed 08-02-1885  
2458Skrodzka Marianna z d. Rydzewska  †po 27-02-1854  
2459Skrodzka Marianna z d. Żebrowska *około 1771 Kołaki †07-10-1845 Skroda Wielka /Grabowo/  
2460Skrodzka Marianna z d. N  †po 24-10-1887  
2461Skrodzka Marianna z d. Zelkowska  †po 20-11-1831  
2462Skrodzka Marianna z d. N  †  
2463Skrodzka Marianna z d. Szymanowska *około 1838 Surały †24-01-1862 Łubiane /Grabowo/  
2464Skrodzka Marianna z d. Grądzka *około 1917 Nieciki †  
2465Skrodzka Marianna z d. Piotrowska *około 1813 Wizna †22-01-1848  
2466Skrodzka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1824 Szymany †  
2467Skrodzka Marianna z d. Rakowska  †  
2468Skrodzka Marianna z d. Waleszczak  †przed 25-05-1886  
2469Skrodzka Marianna *około 1849 Skroda Wielka †po 03-02-1902  
2470Skrodzka Marianna z d. Dobrzycka  †po 30-01-1899  
2471Skrodzka Marianna z d. Kozikowska  †po 03-07-1864  
2472Skrodzka Marianna z d. Zyskowska *08-11-1907 Wąsosz †21-09-1996 Grajewo /Wąsosz/  
2473Skrodzka Marianna z d. Chmielewska *około 1871 Wilamowo †  
2474Skrodzka Marianna z d. Tyszka *około 1874 Surały †  
2475Skrodzka Marianna z d. Sokołowska *około 1843 Borawskie †po 02-02-1910  
2476Skrodzka Marianna  †  
2477Skrodzka Marianna z d. Zelkowska  †  
2478Skrodzka Marianna z d. Komosińska [0¬]    
2479Skrodzka Marianna *30-09-1916 Ławsk †16-03-1994 Ławsk /Wąsosz/  
2480Skrodzka Marianna z d. Święcińska  †po 12-02-1906  
2481Skrodzka Marianna z d. Niebrzydowska  †przed 25-11-1850  
2482Skrodzka Marianna z d. Rudzka *około 09-1854 Cyprki †21-11-1885 Ławsk /Wąsosz/  
2483Skrodzka Marianna z d. Kozikowska  †przed 20-01-1874  
2484Skrodzka Marianna z d. N  †przed 20-01-1815  
2485Skrodzka Marianna z d. Ostrowska *12-08-1788 Wąsosz †po 15-10-1848  
2486Skrodzka Marianna z d. Ladzińska *22-09-1884 Kurejewka †20-12-1963 Ławsk  
2487Skrodzka Marianna z d. Sulewska *około 1846 Sulewo Prusy †po 11-02-1908  
2488Skrodzka Marianna Emilia z d. Rogowska [0¬]    
2489Skrodzka Marta z d. Malinowska  †od 25-11-1878 do 04-02-1890  
2490Skrodzka Matylda Marianna z d. Cwalińska *około 1851 †12-07-1901 Szczuczyn  
2491Skrodzka Michalina z d. Główczyńska *około 1857 Szczuczyn †21-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2492Skrodzka Natalia z d. Zając *1917 †  
2493Skrodzka Paulina z d. Grabowska *około 1863 Grabowskie †  
2494Skrodzka Paulina z d. Wiszowata *około 1854 Bagińskie †28-12-1895  
2495Skrodzka Paulina z d. Mroczkowska  †  
2496Skrodzka Paulina z d. Dzięgielewska *około 1867 Bagińskie †przed 21-02-1922  
2497Skrodzka Paulina z d. Sawicka *około 1890 Skaje †  
2498Skrodzka Petronela z d. Konopka  †po 18-02-1824  
2499Skrodzka Petronela z d. Pożarowska  †po 31-01-1848  
2500Skrodzka Petronela z d. Dobrzycka *około 1858 Chełchy †15-06-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2501Skrodzka Petronela Anna z d. Turowska *około 1825 Grabowo †przed 06-1856  
2502Skrodzka Regina z d. Staniszewska *około 1909 Pawełki †  
2503Skrodzka Regina z d. Rutkowska *24-02-1919 Kamińskie †07-03-1994 Łomża /Wąsosz/   
2504Skrodzka Romualda z d. Rogowska *około 1889 Brychy †  
2505Skrodzka Rozalia *około 1797 Skroda Wielka †  
2506Skrodzka Rozalia z d. Kołakowska  †18-10-1890 Konopki-Białystok  
2507Skrodzka Rozalia z d. Gwiazdowska  †przed 26-05-1878  
2508Skrodzka Rozalia z d. Rydlewska  †po 06-10-1941  
2509Skrodzka Rozalia  †  
2510Skrodzka Rozalia *około 1819 Skroda Wielka †  
2511Skrodzka Rozalia z d. Godlewska *około 1847 Wagi †04-03-1918 Wagi  
2512Skrodzka Rozalia z d. Wróblewska *około 1848 Jambrzyki †  
2513Skrodzka Rozalia z d. Ładyżyńska *około 1879 Wizna †  
2514Skrodzka Rozalia *około 1828 †po 15-07-1895  
2515Skrodzka Rozalia z d. Truszkowska *około 1863 Truszki-Patory †  
2516Skrodzka Rozalia z d. Sankowska  †07-08-1867  
2517Skrodzka Rozalia Franciszka z d. Rogińska *około 1825 Skroda Mała †  
2518Skrodzka Sabina z d. Milewska *26-09-1913 Danowo †21-01-1986 Grajewo /Wąsosz/  
2519Skrodzka Salomea z d. Karwowska *1838 Skroda Wielka †  
2520Skrodzka Salomea *około 1868 Skroda Wielka †  
2521Skrodzka Salomea z d. Bagińska *około 1811 Skroda Mała †po 19-02-1862  
2522Skrodzka Salomea z d. Kotowska *około 1864 Kiełcze Stare †09-05-1903 Grabowskie  
2523Skrodzka Salomea z d. Karwowska  †przed 11-02-1890  
2524Skrodzka Salomea z d. Niebrzydowska *około 1831 Jaki †22-08-1872  
2525Skrodzka Scholastyka z d. Mroczkowska  †przed 18-11-1868  
2526Skrodzka Scholastyka z d. Mroczkowska *około 1816 †przed 29-01-1867  
2527Skrodzka Scholastyka  †po 24-11-1885  
2528Skrodzka Stanisława  †  
2529Skrodzka Stanisława z d. Kosmaczewska *14-08-1909 Radziłów †  
2530Skrodzka Stanisława *około 1911 Wojsławy †05-04-1919 Wojsławy /Wąsosz/  
2531Skrodzka Stanisława z d. Borawska  †  
2532Skrodzka Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1852 Kurki †06-03-1889 Wąsosz /Wąsosz/  
2533Skrodzka Stefania z d. Kryszczyńska *około 1892 Chrzanowo †  
2534Skrodzka Stefania z d. Budzyńska [0¬]    
2535Skrodzka Tekla z d. Chludzińska  †po 14-02-1871  
2536Skrodzka Tekla z d. Mikucka *około 1846 Niećkowo †od 15-01-1895 do 30-07-1942  
2537Skrodzka Teodora z d. Tołczyk  †18-10-1846  
2538Skrodzka Teodozja z d. Czajewska *około 1867 Budne †  
2539Skrodzka Teofila z d. Sokołowska  †po 23-02-1897  
2540Skrodzka Teofila z d. Borzymowska  †  
2541Skrodzka Teofila z d. Żebrowska  †po 07-02-1899  
2542Skrodzka Teofila z d. Konopka *około 1866 Janczewo †  
2543Skrodzka Teofila z d. Borzymowska  †16-11-1895 Konopki-Białystok  
2544Skrodzka Teresa z d. Konopka *około 1805 Konopki par. Grabowo †po 11-05-1862  
2545Skrodzka Teresa z d. Godlewska * Godlewo †od 01-08-1841 do 22-01-1850  
2546Skrodzka Teresa z d. Czaplicka  †po 18-02-1849  
2547Skrodzka Teresa z d. Kurzątkowska [0¬]    
2548Skrodzka Teresa z d. Niecikowska *około 1816 Nieciki †  
2549Skrodzka Teresa z d. Chrzanowska [0¬]    
2550Skrodzka Urszula z d. Nowosacka  †po 29-01-1833  
2551Skrodzka Urszula z d. Tyszka  †  
2552Skrodzka Waleria z d. Rogalska *03-02-1906 Jaki †07-11-1986 Gdańsk  
2553Skrodzka Waleria z d. Kamińska  †przed 28-02-1927  
2554Skrodzka Weronika z d. Gromadzka  †przed 04-02-1883  
2555Skrodzka Weronika z d. Biedrzycka  †od 14-02-1847 do 15-05-1858  
2556Skrodzka Weronika z d. Danowska *07-11-1909 †14-12-1985 Pasichy /Wąsosz/  
2557Skrodzka Wiesława z d. Saniewska [0¬]    
2558Skrodzka Wiktoria [0¬]    
2559Skrodzka Wiktoria z d. Wierzbowska *około 1851 Wilamowo †przed 05-1891  
2560Skrodzka Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1871 Kamińskie †po 15-02-1926  
2561Skrodzka Wiktoria z d. Niebrzydowska  †  
2562Skrodzka Wiktoria z d. Orzechowska *około 1872 †  
2563Skrodzka Wiktoria Aniela z d. Rogińska (Bagińska)  †przed 09-1884  
2564Skrodzka Władysława z d. Kotowska *około 1907 Kotówek †  
2565Skrodzka Zdzisława Gabriela *31-03-1952 Szczuczyn †19-03-1953 Szczuczyn  
2566Skrodzka Zofia z d. Chrzanowska [0¬]    
2567Skrodzka Zofia z d. Mrówka *około 1879 Ostrowik †od 06-06-1921 do 30-01-1934  
2568Skrodzka Zofia z d. Żebrowska  †  
2569Skrodzka Zofia z d. Sp. [0¬]    
2570Skrodzki Adam *około 1841 Wizna †  
2571Skrodzki Adam  †po 12-02-1906  
2572Skrodzki Adam *około 1816 Jambrzyki †05-12-1850  
2573Skrodzki Adam  †przed 20-01-1815  
2574Skrodzki Adam  †po 13-11-1859  
2575Skrodzki Adam Tadeusz [0¬]    
2576Skrodzki Albin  †  
2577Skrodzki Albin *04-11-1866 Skroda Wielka †15-06-1939 Grozimy /Wąsosz/  
2578Skrodzki Aleksander  †  
2579Skrodzki Aleksander  †od 07-07-1914 do 20-02-1923  
2580Skrodzki Aleksander *około 1884 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2581Skrodzki Aleksander *około 1906 Skroda Wielka †  
2582Skrodzki Aleksander  †  
2583Skrodzki Aleksander  †przed 29-11-1820  
2584Skrodzki Aleksander *04-06-1890 Pieńki †  
2585Skrodzki Aleksander  †  
2586Skrodzki Aleksander  †po 15-02-1927  
2587Skrodzki Aleksander  †przed 24-11-1885  
2588Skrodzki Aleksander  †przed 17-07-1943  
2589Skrodzki Aleksander *około 1872 Łubiane †  
2590Skrodzki Aleksander *około 1881 Chojnówek †  
2591Skrodzki Aleksander *około 1876 Koniecki †przed 06-02-1967   
2592Skrodzki Andrzej  †po 19-01-1826  
2593Skrodzki Andrzej  †przed 18-11-1868  
2594Skrodzki Andrzej  †  
2595Skrodzki Andrzej *około 1795 †od 18-02-1840 do 12-02-1843  
2596Skrodzki Andrzej *około 1816 Nieciki †  
2597Skrodzki Andrzej  †  
2598Skrodzki Andrzej  †po 17-02-1862  
2599Skrodzki Andrzej [0¬]    
2600Skrodzki Antoni *około 1794 Czartoria †  
2601Skrodzki Antoni  †  
2602Skrodzki Antoni *około 1858 Skroda Wielka †  
2603Skrodzki Antoni *około 1810 Skroda Mała †po 19-02-1862  
2604Skrodzki Antoni  †04-08-1839  
2605Skrodzki Antoni  †po 03-07-1864  
2606Skrodzki Antoni  †przed 28-08-1949  
2607Skrodzki Antoni [0¬]    
2608Skrodzki Antoni *1901 Skroda Wielka †  
2609Skrodzki Antoni *1849 Grabowskie †  
2610Skrodzki Antoni *około 1820 †przed 13-02-1888  
2611Skrodzki Augustyn *29-08-1773 Skroda Wielka †po 18-02-1840  
2612Skrodzki Baltazar *około 1811 Skroda †  
2613Skrodzki Benedykt  †02-10-1915 Wojsławy  
2614Skrodzki Bolesław *1880 Konopki-Białystok †1881 Konopki-Białystok /Grabowo/  
2615Skrodzki Bolesław *około 1882 Skroda Wielka †przed 06-03-1966  
2616Skrodzki Bolesław *około 1882 Skroda Wielka †przed 01-1925  
2617Skrodzki Bolesław *około 1889 Wagi †  
2618Skrodzki Bolesław [0¬]     
2619Skrodzki Bolesław *15-02-1914 Koniecki Duże †02-02-1971 Obrytki /Wąsosz/   
2620Skrodzki Bolesław *11-08-1910 Niećkowo †06-12-1972 Ławsk /Wąsosz/  
2621Skrodzki Bolesław *30-06-1915 Niedźwiedzkie †20-08-1995 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2622Skrodzki Bonifacy  †przed 05-03-1810  
2623Skrodzki Bronisław  †  
2624Skrodzki Czesław [0¬]    
2625Skrodzki Czesław *19-02-1920 Konopki-Białystok †07-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
2626Skrodzki Czesław *1902 Konopki-Białystok †   
2627Skrodzki Czesław Marian *1891 Skroda Wielka †  
2628Skrodzki Dionizy  †po 04-02-1818  
2629Skrodzki Dominik Mieczysław *01-01-1942 Obrytki †23-04-1997 /Wąsosz/   
2630Skrodzki Eugeniusz [0¬]    
2631Skrodzki Eugeniusz [0¬]    
2632Skrodzki Eugeniusz [0¬]    
2633Skrodzki Eugeniusz *12-11-1928 †09-02-1984 Białystok /Wąsosz/  
2634Skrodzki Fabian  †przed 16-11-1829  
2635Skrodzki Fabian *około 1851 Skroda Mała †  
2636Skrodzki Feliks  †  
2637Skrodzki Feliks *29-12-1913 Okół †15-03-1967 Ławsk /Wąsosz/  
2638Skrodzki Franciszek *około 1863 Dobrzyjałowo †  
2639Skrodzki Franciszek  †przed 30-01-1865  
2640Skrodzki Franciszek [0¬]     
2641Skrodzki Franciszek *1836 Nieciki †  
2642Skrodzki Franciszek *1862 Obrytki par. Przytuły (Romany) †1866 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
2643Skrodzki Franciszek  †  
2644Skrodzki Franciszek *około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany) †01-05-1970 Zambrów  
2645Skrodzki Franciszek *około 1892 Grozimy †przed 31-05-1989  
2646Skrodzki Franciszek *około 1862 Skroda Wielka †przed 13-10-1931  
2647Skrodzki Franciszek *około 1789 Skroda Wielka †po 16-02-1852  
2648Skrodzki Franciszek *01-10-1919 Wagi †  
2649Skrodzki Franciszek *około 1824 Skroda Mała †04-09-1863  
2650Skrodzki Franciszek *około 1802 Wizna †20-06-1854  
2651Skrodzki Franciszek  †po 07-02-1899  
2652Skrodzki Franciszek *około 1848 Glinki †05-07-1905  
2653Skrodzki Franciszek  †po 24-06-1893  
2654Skrodzki Franciszek *1875 Konopki-Białystok †01-06-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2655Skrodzki Franciszek *około 1870 Skroda Wielka †  
2656Skrodzki Franciszek  †przed 18-02-1849  
2657Skrodzki Franciszek  †po 17-11-1890  
2658Skrodzki Franciszek *23-09-1930 †04-09-1931 Pasichy  
2659Skrodzki Franciszek *około 1880 Grabowskie †  
2660Skrodzki Franciszek  †od 16-02-1836 do 04-02-1850  
2661Skrodzki Franciszek  †od 14-02-1847 do 09-02-1858  
2662Skrodzki Franciszek  †od 25-11-1850 do 14-04-1868  
2663Skrodzki Franciszek *22-07-1900 Wojsławy †12-09-1985 Świdry /Wąsosz/  
2664Skrodzki Franciszek *około 1861 Skroda Wielka †  
2665Skrodzki Franciszek Józef *około 1827 Skroda Wielka †  
2666Skrodzki Grzegorz *1848 †  
2667Skrodzki Gustaw [0¬]    
2668Skrodzki Henryk [0¬]    
2669Skrodzki Hieronim *około 1894 Skroda Wielka †28-12-1949 Jaki /Słucz/  
2670Skrodzki Hilary *około 1905 Kossaki par. Jedwabne †  
2671Skrodzki Ignacy *około 1854 Skroda Wielka †przed 02-09-1918  
2672Skrodzki Ignacy  †po 04-02-1890  
2673Skrodzki Jakub *około 1900 Chełchy †  
2674Skrodzki Jakub *1879 Glinki †  
2675Skrodzki Jakub  †po 14-07-1850  
2676Skrodzki Jakub *około 1799 Skroda Wielka †od 01-03-1848 do 25-09-1855  
2677Skrodzki Jakub  †  
2678Skrodzki Jakub  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
2679Skrodzki Jakub  †03-04-1833 Stawiane  
2680Skrodzki Jakub *około 1871 Bukowo Małe †26-03-1934 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2681Skrodzki Jan *15-06-1900 Skroda Wielka †  
2682Skrodzki Jan  †po 23-02-1897  
2683Skrodzki Jan  †po 17-11-1823  
2684Skrodzki Jan *około 1798 Skroda Wielka †po 14-02-1859  
2685Skrodzki Jan  †przed 22-11-1868  
2686Skrodzki Jan  †przed 19-11-1854  
2687Skrodzki Jan  †przed 24-10-1887  
2688Skrodzki Jan  †po 31-01-1942  
2689Skrodzki Jan  †po 19-11-1912  
2690Skrodzki Jan *około 1918 Nieciki †  
2691Skrodzki Jan *około 1814 Nieciki †przed 29-01-1867  
2692Skrodzki Jan *około 1858 Skroda Wielka †przed 29-01-1918  
2693Skrodzki Jan  †przed 04-07-1859  
2694Skrodzki Jan *około 1858 Koziki †po 03-03-1908  
2695Skrodzki Jan  †po 01-03-1848  
2696Skrodzki Jan *około 1849 Skroda Wielka †po 03-02-1902  
2697Skrodzki Jan  †  
2698Skrodzki Jan *około 1819 Okół †  
2699Skrodzki Jan [0¬]     
2700Skrodzki Jan *24-06-1912 Świdry-Dobrzyce †  
2701Skrodzki Jan *około 1842 Skroda Wielka †po 02-02-1910  
2702Skrodzki Jan  †przed 01-02-1846  
2703Skrodzki Jan *około 1798 Niedźwiadna †  
2704Skrodzki Jan *09-01-1949 Wojsławy †18-12-2004 Wąsosz /Wąsosz/  
2705Skrodzki Jan *około 11-01-1949 Borki †25-01-1949 Borki  
2706Skrodzki Jan *około 1881 Skroda Wielka †  
2707Skrodzki Jan *26-05-1885 Wojsławy †przed 03-09-1930  
2708Skrodzki Jan *około 1841 Jambrzyki †po 30-01-1899  
2709Skrodzki Jan Mateusz [0¬]    
2710Skrodzki Jarosław Henryk [0¬]    
2711Skrodzki Jerzy  †po 18-02-1824  
2712Skrodzki Jerzy [0¬]    
2713Skrodzki Józef  †przed 18-01-1875  
2714Skrodzki Józef  †  
2715Skrodzki Józef  †  
2716Skrodzki Józef  †przed 28-02-1927  
2717Skrodzki Józef *około 1899 Grabowo †  
2718Skrodzki Józef *1909 †  
2719Skrodzki Józef *około 1844 Skroda Wielka †  
2720Skrodzki Józef  †po 28-02-1927  
2721Skrodzki Józef  †przed 24-02-1908  
2722Skrodzki Józef *około 1873 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-05-1910 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
2723Skrodzki Józef  †przed 26-02-1878  
2724Skrodzki Józef  †  
2725Skrodzki Józef *około 1822 Nieciki †1868 Nieciki /Słucz/  
2726Skrodzki Józef * Nieciki †przed 04-02-1834  
2727Skrodzki Józef  †przed 04-11-1828  
2728Skrodzki Józef  †24-02-1880  
2729Skrodzki Józef  †21-08-1889  
2730Skrodzki Józef  †po 30-01-1899  
2731Skrodzki Józef  †po 16-11-1903  
2732Skrodzki Józef *około 1874 Świdry-Dobrzyce †  
2733Skrodzki Józef *1875 Kamińskie †09-03-1966 Kamińskie /Grabowo/  
2734Skrodzki Józef *około 1846 Szymany †25-11-1893 Świdry /Wąsosz/  
2735Skrodzki Józef *14-04-1883 Łojki par. Białaszewo †24-10-1954 Ławsk /Wąsosz/  
2736Skrodzki Józef *23-02-1912 Surały †16-07-1976 Biała Piska /Wąsosz/  
2737Skrodzki Józef Antoni  †  
2738Skrodzki Józef Franciszek *około 1837 Skroda Wielka †od 14-11-1899 do 10-02-1916  
2739Skrodzki Julian *około 1862 Skroda Wielka †  
2740Skrodzki Julian *1861 Grabowskie †  
2741Skrodzki Kacper  †od 05-03-1810 do 25-11-1817  
2742Skrodzki Kacper *około 1764 †11-02-1833 Skroda /Grabowo/  
2743Skrodzki Kajetan  †przed 16-11-1897  
2744Skrodzki Kajetan  †przed 02-03-1835  
2745Skrodzki Kalikst *1842 Konopki-Białystok †przed 18-02-1901  
2746Skrodzki Kazimierz  †  
2747Skrodzki Kazimierz *26-07-1886 Koziki †  
2748Skrodzki Kazimierz  †przed 24-01-1859  
2749Skrodzki Kazimierz *około 1808 Konopki-Białystok †od 13-10-1868 do 21-11-1898  
2750Skrodzki Kazimierz Bolesław [0¬]    
2751Skrodzki Konstanty *około 1869 Skroda Wielka †  
2752Skrodzki Konstanty *około 04-1877 Wąsosz †06-10-1879 Wąsosz  
2753Skrodzki Ksawery *1912 Wagi †  
2754Skrodzki Ksawery  †  
2755Skrodzki Leon *1858 Grabowskie †  
2756Skrodzki Leonard *około 1849 Wizna †  
2757Skrodzki Łukasz  †przed 04-02-1883  
2758Skrodzki Łukasz *18-10-1774 Bukowo Małe †przed 09-02-1834  
2759Skrodzki Maciej  †po 27-02-1854  
2760Skrodzki Maciej  †po 23-11-1825  
2761Skrodzki Maciej * Skroda †przed 19-05-1829  
2762Skrodzki Maciej  †po 14-02-1865  
2763Skrodzki Maciej Romuald *około 1824 Surały †przed 10-02-1885  
2764Skrodzki Marceli [0¬]    
2765Skrodzki Mateusz  †przed 21-02-1927  
2766Skrodzki Mateusz  †  
2767Skrodzki Mateusz  †po 27-01-1863  
2768Skrodzki Mateusz  †  
2769Skrodzki Mateusz *około 1823 Skroda Wielka †od 28-02-1876 do 02-03-1908   
2770Skrodzki Mateusz *1852 Nieciki †po 11-02-1908  
2771Skrodzki Michał *około 1855 Sulewo Prusy †15-09-1898 Zabiele  
2772Skrodzki Michał *około 1850 Grabowskie †  
2773Skrodzki Michał [0¬]    
2774Skrodzki Mieczysław [0¬]    
2775Skrodzki Mikołaj  †po 12-02-1855  
2776Skrodzki Mikołaj *1837 Skroda Wielka †  
2777Skrodzki Mikołaj *około 1821 Żebrki †przed 25-06-1888  
2778Skrodzki N  †przed 10-1792  
2779Skrodzki Paweł  †przed 09-05-1875  
2780Skrodzki Paweł *około 1785 Skroda Wielka †  
2781Skrodzki Paweł  †  
2782Skrodzki Paweł  †po 03-02-1824  
2783Skrodzki Paweł  †przed 07-07-1851  
2784Skrodzki Paweł *około 1869 Łubiane †po 15-02-1926  
2785Skrodzki Piotr  †przed 19-11-1850  
2786Skrodzki Piotr  †po 27-11-1882  
2787Skrodzki Piotr  †przed 12-02-1934  
2788Skrodzki Piotr  †po 21-11-1870  
2789Skrodzki Piotr  †po 05-08-1889  
2790Skrodzki Piotr *19-05-1900 Surały †  
2791Skrodzki Piotr  †  
2792Skrodzki Piotr *około 1866 Konopki-Białystok †przed 16-02-1914  
2793Skrodzki Piotr  †po 06-02-1900  
2794Skrodzki Romuald *około 1869 Skroda Wielka †  
2795Skrodzki Romuald  †  
2796Skrodzki Romuald *około 1898 Chełchy †18-03-1949 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2797Skrodzki Romuald *około 1811 Szymany †  
2798Skrodzki Stanisław  †  
2799Skrodzki Stanisław *około 1825 Skroda Wielka †  
2800Skrodzki Stanisław *około 1891 Opartowo †po 21-05-1943  
2801Skrodzki Stanisław  †od 12-07-1901 do 07-02-1921  
2802Skrodzki Stanisław *09-05-1997 Łomża †16-05-1997   
2803Skrodzki Stanisław *około 1889 Mściwuje †  
2804Skrodzki Stanisław *28-11-1882 Konopki-Białystok †  
2805Skrodzki Stanisław  †po 31-01-1848  
2806Skrodzki Stanisław *1840 †  
2807Skrodzki Stanisław *około 1803 Ryn †przed 08-02-1885  
2808Skrodzki Stanisław  †przed 20-11-1831  
2809Skrodzki Stanisław *około 1843 Skroda †po 21-02-1922  
2810Skrodzki Stanisław  †przed 18-09-1822  
2811Skrodzki Stanisław *około 1847 Mściwuje †  
2812Skrodzki Stanisław *około 1856 Koziki †przed 21-02-1911  
2813Skrodzki Stanisław  †po 23-01-1844  
2814Skrodzki Stanisław *05-11-1912 Wojsławy †21-02-1999 Wojsławy /Wąsosz/  
2815Skrodzki Stefan  †przed 24-11-1824  
2816Skrodzki Sylwester *1853 †1925  
2817Skrodzki Szczepan  †  
2818Skrodzki Szczepan  †po 25-11-1872  
2819Skrodzki Szczepan  †  
2820Skrodzki Szczepan *około 1876 Ławsk †15-11-1933 Nieciki /Słucz/  
2821Skrodzki Szczepan  †po 25-05-1886  
2822Skrodzki Szczepan *około 1840 †  
2823Skrodzki Tadeusz *14-05-1925 Grozimy †31-01-1992 Łomża /Wąsosz/  
2824Skrodzki Tadeusz [0¬]     
2825Skrodzki Tadeusz [0¬]    
2826Skrodzki Tadeusz [0¬]    
2827Skrodzki Tadeusz [0¬]    
2828Skrodzki Teofil *około 1899 Mściwuje †  
2829Skrodzki Teofil *około 1864 Wścieklice †  
2830Skrodzki Tomasz *około 1813 Jambrzyki †od 01-07-1878 do 01-06-1891  
2831Skrodzki Tomasz  †przed 20-01-1874  
2832Skrodzki Tomasz *około 1778 Nieciki †03-02-1875 Nieciki /Słucz/  
2833Skrodzki Wacław [0¬]    
2834Skrodzki Wacław *około 1891 Łubiane †  
2835Skrodzki Wacław *1892 Skroda Wielka †26-11-1950 Pasichy  
2836Skrodzki Wacław *09-12-1918 Pasichy †28-06-2001 Pasichy /Wąsosz/  
2837Skrodzki Walenty  †po 19-02-1811  
2838Skrodzki Walenty Kazimierz *około 1829 Skroda Wielka †przed 25-11-1890  
2839Skrodzki Walerian  †  
2840Skrodzki Wawrzyniec *około 1771 †29-07-1841 Skroda Wielka /Grabowo/  
2841Skrodzki Wawrzyniec *około 1803 Skroda †przed 25-11-1861  
2842Skrodzki Wawrzyniec *około 1859 Konopki-Białystok †  
2843Skrodzki Wawrzyniec  †po 15-05-1899  
2844Skrodzki Wiktor  †po 26-05-1878  
2845Skrodzki Wiktor  †od 11-02-1890 do 18-07-1900  
2846Skrodzki Wiktor *około 1848 Surały †12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/  
2847Skrodzki Władysław  †  
2848Skrodzki Władysław *1875 Klimaszewnica †przed 06-06-1921  
2849Skrodzki Władysław *1866 Grabowskie †  
2850Skrodzki Władysław *około 1879 Wizna †  
2851Skrodzki Władysław *około 1870 †  
2852Skrodzki Wojciech  †przed 14-02-1847  
2853Skrodzki Wojciech *około 1820 Skroda Wielka †  
2854Skrodzki Wojciech *około 1827 Bukowo Małe †od 12-02-1893 do 21-11-1896  
2855Skrodzki Wojciech *około 1833 Nieciki †  
2856Skrodzki Wojciech Jan *około 1822 Konopki-Białystok †02-06-1876  
2857Skrodzki Zygmunt *09-08-1915 Skroda Wielka †  
2858Skrodzki Zygmunt *24-02-1912 Karwowo †  
2859Skrodzki Zygmunt *10-06-1916 Skroda Wielka †   
2860Skrodzki Zygmunt Mateusz *16-04-1912 Szczuczyn †17-03-1992 Koniecki Duże /Wąsosz/   
2861Skrzeczkowska Anna z d. Rutkowska *około 1831 Okrasin †  
2862Skrzeczkowska Karolina z d. Karczewska  †po 08-01-1856  
2863Skrzeczkowska Karolina  †  
2864Skrzeczkowska Klara z d. Kwitkowska  †po 18-02-1901  
2865Skrzeczkowska Waleria z d. Zalewska *1876 Mocarze †1909 Okrasin /Radziłów/  
2866Skrzeczkowski Adam  †  
2867Skrzeczkowski Jan *około 1832 Koty †przed 26-01-1903  
2868Skrzeczkowski Jan *22-08-1862 Okrasin †  
2869Skrzeczkowski Jan *około 1806 †08-01-1856  
2870Skrzeczkowski Wiktor  †po 18-02-1901  
2871Skrzycka Helena z d. Szajner  †  
2872Skrzycka Irena z d. Zalewska [0¬]    
2873Skrzycki Józef  †  
2874Skrzycki Ryszard [0¬]    
2875Skrzyniarz Augustyn [0¬]    
2876Skrzyniarz Barbara z d. Matyszewska [0¬]    
2877Skrzypczak Aleksandra z d. Krajewska *1906 Grabowo †  
2878Skrzypczak Katarzyna z d. Borawska  †  
2879Skrzypczak Stanisław  †  
2880Skrzypczak Władysław *około 1901 Grabowo †  
2881Skrzypkowska Adela z d. Laskowska  †od 26-11-1906 do 19-10-1920  
2882Skrzypkowska Bronisława z d. Zalewska *17-04-1880 Mocarze †  
2883Skrzypkowska Elżbieta z d. Domitr *około 1817 Kucze Wielkie †  
2884Skrzypkowska Helena z d. Kamińska  †po 24-11-1903  
2885Skrzypkowska Janina z d. Iwanowska *około 1903 Orlikowo †   
2886Skrzypkowska Józefa z d. Mioduszewska *około 1869 Kucze Małe †20-12-1904 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2887Skrzypkowska Magdalena z d. Tarnacka  †przed 02-1840  
2888Skrzypkowski Adam  †po 24-11-1903  
2889Skrzypkowski Jakub *około 1860 †19-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
2890Skrzypkowski Mateusz *około 1815 Kucze Wielkie †  
2891Skrzypkowski Tomasz *około 1863 †  
2892Skrzypkowski Wacław *około 1901 Orlikowo †   
2893Skuba Karolina  †  
2894Skubelski Antoni  †07-12-1834  
2895Skubich Adam *około 1836 Budne †  
2896Skubich Adam *około 1863 Białogrądy †  
2897Skubich Dorota z d. Bronkowska  †po 28-01-1855  
2898Skubich Franciszek *około 1856 Białogrądy †  
2899Skubich Franciszka z d. Zielińska *około 1838 Białogrądy †  
2900Skubich Jadwiga z d. Żbikowska *około 1920 Gackie †  
2901Skubich Jan *około 1904 Wólka Piaseczna †  
2902Skubich Jan  †  
2903Skubich Konstanty  †  
2904Skubich Konstanty *około 1874 Budne †po 31-01-1942  
2905Skubich Marianna z d. Czajewska  †  
2906Skubich Marianna z d. N  †  
2907Skubich Paweł  †przed 28-01-1855  
2908Skubich Sylwestra z d. Sokołowska *około 1866 Kapice †  
2909Skubich Wiktoria z d. Zawadzka *około 1854 Ciemnoszyje †  
2910Skubich Wiktoria z d. Feltowicz *około 1880 Białosuknia †po 31-01-1942  
2911Skubiszewska Janina z d. Dyś [0¬]    
2912Skubiszewski Józef [0¬]    
2913Skutnik Ewa z d. Olechno  †  
2914Skutnik Jan *około 1880 Dudki †  
2915Skutnik Kazimierz  †  
2916Skutnik Stefania z d. Orłowska *około 1890 Grędy †  
2917Skwitowska Agnieszka z d. Niemiarowska  †przed 07-02-1831  
2918Skwitowska Marianna z d. Żukowska *około 1811 Racibory †  
2919Skwitowski Karol *około 1808 Rajgród †  
2920Skwitowski Wilhelm  †po 07-02-1831  
2921Slebicka Anna z d. Śmiarowska  †po 30-01-1853  
2922Slebicki Maciej  †po 30-01-1853  
2923Slesinska Franciszka  †  
2924Slesinska Helena  †  
2925Slesinska Marta  †  
2926Slesinska Monica  †  
2927Slesinska N  †  
2928Slesinska Virginia  †  
2929Slesinski Edward  †  
2930Slesinski Edward  †   
2931Slesinski Genevieve z d. Kotyńska [0¬]     
2932Slesinski Maria  †  
2933Slesinski N  †  
2934Slesinski Norbert Raymond *03-03-1918 †02-10-2008   
2935Slesinski Steven [0¬]     
2936Slolarczyk Henryk [0¬]    
2937Slolarczyk Zofia z d. Danowska [0¬]    
2938Słabejko N  †przed 06-1920  
2939Sławska Agnieszka z d. Sztachelska  †  
2940Sławski Jan  †  
2941Słodzińska Barbara z d. Dudkowska [0¬]    
2942Słodzińska Hanna z d. Czyżewska [0¬]     
2943Słodzińska Helena z d. Drobińska [0¬]    
2944Słodzińska Józefa z d. Kardacz  †  
2945Słodziński Jan [0¬]     
2946Słodziński Jarosław [0¬]     
2947Słodziński Kazimierz [0¬]    
2948Słodziński Kazimierz [0¬]    
2949Słodziński Władysław  †  
2950Słomka Aniela z d. Prusińska *28-10-1885 Żebry †  
2951Słomka Katarzyna z d. Zientara  †  
2952Słomka Paweł  †  
2953Słomka Paweł *23-12-1878 Szymany †  
2954Słonicka Agnieszka z d. Wiśniewska  †po 14-06-1868  
2955Słonicka Franciszka z d. Dymnik  †po 12-11-1827  
2956Słonicka Franciszka z d. Malinowska *około 1807 Niwkowo †po 26-10-1862  
2957Słonicka Franciszka z d. Mateuszczyk  †po 24-02-1895  
2958Słonicka Katarzyna z d. Kędziorek *około 1810 Bronowo †po 28-01-1872  
2959Słonicka Katarzyna z d. Mateuszczyk *około 1873 Bronowo †  
2960Słonicka Marianna z d. Frąckiewicz *około 1805 Bożejewo †przed 10-1827  
2961Słonicka Marianna z d. Bogdańska *około 1872 †  
2962Słonicka Salomea z d. Marczak *około 1824 Bronowo †przed 05-1868  
2963Słonicki Antoni *około 1866 Bronowo †  
2964Słonicki Jan  †od 17-02-1846 do 19-02-1854  
2965Słonicki Jan *około 1853 Bronowo †  
2966Słonicki Józef *około 1825 Bronowo †przed 22-11-1874  
2967Słonicki Leon  †przed 05-02-1827  
2968Słonicki Paweł  †po 26-10-1862  
2969Słonicki Tomasz  †od 10-11-1867 do 26-02-1889  
2970Słonicki Wojciech *około 1831 Bronowo †po 28-01-1872  
2971Słotwińska Sabina z d. Dąbrowska [0¬]    
2972Słotwiński Marcin [0¬]    
2973Słotwiński Marek Walerian [0¬]    
2974Słowicka Tekla z d. Wasilewska  †  
2975Słowicki Maciej  †przed 22-02-1857  
2976Słowikowska Anna z d. Rogowska  †od 06-07-1834 do 28-02-1843  
2977Słowikowska Czesława z d. Potęga *05-07-1914 Ławsk †  
2978Słowikowska Helena z d. Janczewska *około 1800 †  
2979Słowikowska Janina z d. Maliszewska *1916 †2004  
2980Słowikowska Julianna z d. Łojewska  †przed 27-04-1937  
2981Słowikowska Małgorzata z d. Małachowska *około 1813 †  
2982Słowikowska Marianna z d. Lipińska *około 1833 Wizna †15-02-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2983Słowikowski Czesław [0¬]    
2984Słowikowski Franciszek *około 1813 Jedwabne †28-10-1888 Janczewko  
2985Słowikowski Józef *około 1811 Jedwabne †  
2986Słowikowski Ludwik  †przed 27-04-1937  
2987Słowikowski Piotr *około 12-1872 Kaimy †30-03-1873 Kaimy /Jedwabne/  
2988Słowikowski Władysław *08-09-1914 Szafranki †  
2989Słowikowski Wojciech  †od 06-07-1834 do 28-02-1843  
2990Służewska Marianna z d. Kulikowska  †po 25-01-1842  
2991Służewski Wojciech  †przed 25-01-1842  
2992Smakowska Agnieszka z d. N  †po 26-01-1819  
2993Smakowski Jan  †po 26-01-1819  
2994Smaługa Stanisława z d. Karczewska  †  
2995Smaługa Tomasz  †  
2996Smarkiewicz Marianna z d. Piotrowska  †przed 28-02-1832  
2997Smarkiewicz Stanisław  †przed 28-02-1832  
2998Smart Artur [0¬]     
2999Smart Jolanta z d. Czyżewska [0¬]     
3000Smart Karolina [0¬]     
3001Smętek Jakub  †przed 13-11-1853  
3002Smętek Marianna z d. Janczyk  †  
3003Smętek Marianna z d. Szwarc  †po 18-04-1833  
3004Smętek Wojciech  †po 18-04-1833  
3005Smoleńska Aleksandra z d. Tatar  †po 07-07-1851  
3006Smoleński Kajetan  †po 07-07-1851  
3007Smolińska Adolfa (Adela) z d. Ladzińska *30-03-1874 Wąsosz †28-01-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
3008Smolińska Aleksandra z d. Myszkowska *około 1875 Wąsosz †25-12-1929 Kędziorowo /Wąsosz/  
3009Smolińska Anastazja z d. Barwikowska *27-02-1910 Kędziorowo †  
3010Smolińska Anastazja z d. Ziental [0¬]    
3011Smolińska Aniołek *06-06-1862 †06-06-1862  
3012Smolińska Anna z d. Ruszczyk *25-08-1912 †01-02-1995 Kędziorowo  
3013Smolińska Antonina z d. Strzechocka *1913 †  
3014Smolińska Antonina z d. Gładkowska *około 1876 †  
3015Smolińska Apolonia *10-02-1854 Kędziorowo †  
3016Smolińska Bronisława z d. Organek  †po 17-04-1992  
3017Smolińska Czesława z d. Kurzyna *10-03-1920 Łosewo †24-04-1949 Łosewo /Białaszewo/  
3018Smolińska Czesława z d. Strzyżewska [0¬]    
3019Smolińska Eugenia z d. Czerwonka [0¬]    
3020Smolińska Franciszka z d. Laszczkowska *około 1831 Bęćkowo †  
3021Smolińska Genowefa z d. Janczewska *1906 †  
3022Smolińska Halina *04-02-1951 Kędziorowo †22-08-1956 Kędziorowo   
3023Smolińska Helena z d. Komosińska *około 1906 Wąsosz †09-02-1925 Kędziorowo /Wąsosz/  
3024Smolińska Helena *około 1933 Kędziorowo †05-05-1948 Kędziorowo  
3025Smolińska Irena z d. Orłowska [0¬]     
3026Smolińska Jadwiga z d. Krymska [0¬]    
3027Smolińska Jadwiga z d. Konkel [0¬]    
3028Smolińska Janina z d. Klimontowska [0¬]    
3029Smolińska Janina z d. Truszkowska [0¬]    
3030Smolińska Janina z d. Blaszko *25-03-1929 Płochowo †03-02-2004 Kędziorowo /Wąsosz/   
3031Smolińska Janina z d. Barwikowska [0¬]    
3032Smolińska Józefa z d. Zduńczyk *około 1876 †po 09-05-1922  
3033Smolińska Józefa z d. Budzińska *około 1829 Łempice †po 14-11-1892  
3034Smolińska Józefa z d. Brzuchalska *około 1827 †19-04-1890 Kędziorowo /Wąsosz/  
3035Smolińska Julianna z d. Wiśniewska *około 05-1859 Żebry †przed 09-1885  
3036Smolińska Karolina z d. Kownacka  †  
3037Smolińska Karolina z d. Grygo *około 1820 Boczki †od 08-11-1875 do 18-11-1889  
3038Smolińska Katarzyna z d. Olszewska *około 1864 Ławsk †  
3039Smolińska Katarzyna z d. Skorzyńska  †przed 22-11-1857  
3040Smolińska Magda z d. Chylińska [0¬]     
3041Smolińska Magdalena z d. Wiśniewska  †od 24-11-1856 do 09-11-1885  
3042Smolińska Marianna z d. Gardocka *około 1832 †przed 26-10-1891  
3043Smolińska Marianna z d. Myszkowska *około 1863 Wąsosz †po 10-02-1908  
3044Smolińska Marianna z d. Kulikowska *około 1866 Żebry †przed 12-1898  
3045Smolińska Marianna z d. Robaczyńska *01-04-1853 Możdżenie †przed 10-1889  
3046Smolińska Marianna z d. Lenkiewicz *około 1905 Mazewo †28-04-1947 Kędziorowo  
3047Smolińska Marianna z d. Łempicka [0¬]     
3048Smolińska Marianna z d. Sulewska *23-08-1913 Sulewo Prusy †02-04-1999 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3049Smolińska Marianna z d. Pachucka *10-08-1898 Ciemnoszyje †09-12-1968 Kędziorowo /Wąsosz/  
3050Smolińska Rozalia z d. Księżakowska *około 1899 Kędziorowo †07-12-1970 Gdynia  
3051Smolińska Rozalia z d. Komosa *20-06-1866 Ławsk †23-11-1929 Kędziorowo  
3052Smolińska Scholastyka *około 1928 Kędziorowo †02-05-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
3053Smolińska Stanisława z d. Ramotowska *około 1895 Golanki †  
3054Smolińska Stanisława z d. Maciorowska  †po 07-02-1969  
3055Smolińska Stanisława z d. Ołdakowska *15-04-1921 Wąsosz †17-11-2000 Jastrzębie-Zdrój /Wąsosz/  
3056Smolińska Stefania *1924 Kędziorowo †22-08-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
3057Smolińska Sylwestra z d. Kozłowska [0¬]    
3058Smolińska Teofila z d. Romejko *około 1890 Kędziorowo †1944  
3059Smolińska Teofila z d. Wiszowata *około 1875 Wiszowate †około 1929 /Białaszewo/  
3060Smolińska Teofila z d. Węcek *19-12-1909 Kędziorowo †  
3061Smolińska Teresa [0¬]    
3062Smolińska Teresa z d. Żukowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †27-05-1884 Kędziorowo  
3063Smolińska Teresa z d. Grygo [0¬]    
3064Smolińska Waleria z d. Sulewska *11-12-1916 Sulewo Prusy †14-01-1982 Łosewo /Białaszewo/   
3065Smolińska Wiesława Alicja z d. Borawska [0¬]     
3066Smolińska Władysława z d. Nieszała *18-12-1900 †23-08-1988 Kędziorowo /Wąsosz/  
3067Smolińska Zofia *około 04-1942 †14-10-1943 Szczuczyn  
3068Smoliński Adam *24-12-1907 Kędziorowo †  
3069Smoliński Aleksander *28-10-1910 †17-04-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3070Smoliński Aleksander *19-01-1901 Wiszowate †31-12-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3071Smoliński Andrzej  †  
3072Smoliński Andrzej *około 1824 Kędziorowo †po 19-04-1890  
3073Smoliński Andrzej *około 1856 Kędziorowo †08-03-1911 Kędziorowo  
3074Smoliński Antoni *około 1900 Kędziorowo †  
3075Smoliński Antoni *1912 †  
3076Smoliński Antoni *około 1949 Wąsosz †26-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
3077Smoliński Antoni [0¬]    
3078Smoliński Antoni *05-03-1923 Kędziorowo †09-10-1938 Kędziorowo  
3079Smoliński Antoni [0¬]    
3080Smoliński Bogdan [0¬]     
3081Smoliński Bolesław *1919 †  
3082Smoliński Bolesław *około 06-1874 Kędziorowo †11-12-1877 Kędziorowo  
3083Smoliński Eugeniusz *20-03-1909 Wąsosz †28-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
3084Smoliński Eugeniusz [0¬]    
3085Smoliński Feliks *około 05-1872 Kędziorowo †01-03-1873 Kędziorowo /Wąsosz/  
3086Smoliński Feliks *22-10-1900 †10-05-1993 Kędziorowo /Wąsosz/  
3087Smoliński Feliks *około 1920 Kędziorowo †  
3088Smoliński Franciszek *około 1827 †po 26-10-1891  
3089Smoliński Franciszek *około 1823 Kędziorowo †od 17-02-1868 do 08-11-1875  
3090Smoliński Franciszek *24-01-1854 Kędziorowo †03-03-1932 Kędziorowo  
3091Smoliński Franciszek *17-07-1910 Łosewo †03-01-2000 Grajewo   
3092Smoliński Franciszek [0¬]    
3093Smoliński Franciszek *16-07-1889 Kędziorowo †28-12-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
3094Smoliński Hipolit *10-11-1900 †29-05-1982 /Wąsosz/  
3095Smoliński Ireneusz [0¬]     
3096Smoliński Jan [0¬]    
3097Smoliński Jan [0¬]    
3098Smoliński Jan *około 1834 Wąsosz †  
3099Smoliński Jan  †przed 22-11-1857  
3100Smoliński Jan [0¬]     
3101Smoliński Jan *12-06-1932 Sulewo Prusy †15-05-1937 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3102Smoliński Jerzy [0¬]    
3103Smoliński Józef *około 03-1892 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
3104Smoliński Józef *11-06-1909 Łosewo †  
3105Smoliński Józef *31-03-1907 Łosewo †przed 05-1909  
3106Smoliński Józef *około 1867 Kędziorowo †02-04-1944 Wąsosz  
3107Smoliński Józef *03-07-1939 Sulewo Prusy †04-11-1939 Sulewo Prusy   
3108Smoliński Józef [0¬]     
3109Smoliński Julian *05-02-1894 Kędziorowo †07-02-1969 Kędziorowo /Wąsosz/  
3110Smoliński Kajetan *około 1892 Kędziorowo †28-01-1947 Kędziorowo  
3111Smoliński Kazimierz *około 03-1859 Kędziorowo †od 07-02-1910 do 25-12-1929  
3112Smoliński Ksawery *03-12-1831 Wąsosz †od 23-01-1899 do 10-02-1908  
3113Smoliński Lech Jan [0¬]     
3114Smoliński Leon  †20-12-1922 Barany  
3115Smoliński Leopold Piotr *10-11-1864 Danówek †1925 Białaszewo  
3116Smoliński Lucjan Antoni [0¬]    
3117Smoliński Mieczysław [0¬]    
3118Smoliński Mikołaj *około 1784 Zalesie †13-05-1855 Kędziorowo  
3119Smoliński Piotr *02-01-1909 Kędziorowo †  
3120Smoliński Piotr *około 1888 Kędziorowo †05-1952  
3121Smoliński Stanisław [0¬]    
3122Smoliński Stanisław *około 15-09-1943 Wąsosz †24-10-1943 Wąsosz  
3123Smoliński Stanisław *02-09-1935 Sulewo Prusy †01-02-2001 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3124Smoliński Sylwester *około 1825 Kędziorowo †od 22-11-1886 do 03-10-1892  
3125Smoliński Tadeusz *około 1863 †od 29-01-1917 do 24-01-1922  
3126Smoliński Tadeusz *08-08-1954 Wąsosz †16-01-1955 Wąsosz  
3127Smoliński Tadeusz *około 1862 Kędziorowo †  
3128Smoliński Wiktor *około 1869 †  
3129Smoliński Wincenty *22-01-1912 Kędziorowo †  
3130Smoliński Zygmunt *29-09-1899 Wiszowate †  
3131Smyk Feliks [0¬]     
3132Smyk Ignacy  †  
3133Smyk Jadwiga Józefa z d. Żbikowska *03-04-1935 Sienickie †po 1994 Belgia   
3134Smyk Józefa z d. Karaluch  †  
3135Sobaszek Anna [0¬]     
3136Sobaszek Danuta [0¬]     
3137Sobaszek Józef  † Ruciane-Nida /Ruciane-Nida/   
3138Sobaszek Ludwika z d. Bieńkowska [0¬]     
3139Sobaszek Romuald [0¬]     
3140Sobiech Gotlib  †od 27-10-1830 do 03-11-1835  
3141Sobiech Marianna z d. Locman  †od 03-11-1835 do 07-11-1853  
3142Sobieska Anna z d. Czarnecka *20-09-1768 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
3143Sobieska Anna z d. Jóźwik  †po 24-11-1844  
3144Sobieska Anna z d. Kaszeta *około 1825 Załuski †  
3145Sobieska Barbara z d. Szczawińska *około 1816 Możdżenie †04-06-1852  
3146Sobieska Józefa z d. Czarnecka *1880 Szczuczyn †  
3147Sobieska Józefa Franciszka z d. Gryczan *około 1857 Niedźwiadna †09-12-1912 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
3148Sobieska Julianna z d. Wiśniewska *około 1809 Osowiec †  
3149Sobieska Julianna z d. Obrycka *około 1881 Szczuczyn †  
3150Sobieska Ludwika z d. Łuba  †  
3151Sobieska Małgorzata z d. Jawdyńska *około 1824 †po 21-02-1881  
3152Sobieska Marianna z d. N  †przed 16-01-1809  
3153Sobieska Marianna z d. Gera [0¬]    
3154Sobieska Marianna z d. Pal  †  
3155Sobieska Zofia z d. Tafiłowska  †po 26-11-1861  
3156Sobieski Andrzej *08-12-1767 Szczuczyn †przed 17-11-1833  
3157Sobieski Bogumił *około 1825 Rakowo †  
3158Sobieski Franciszek *około 1825 Przytuły †przed 21-11-1870  
3159Sobieski Jakub  †  
3160Sobieski Jan  †po 24-11-1844  
3161Sobieski Jan *około 1877 Dąbrowa †  
3162Sobieski Jan  †  
3163Sobieski Ludwik  †przed 16-01-1809  
3164Sobieski Ludwik *około 1811 Szczuczyn †  
3165Sobieski Mateusz *około 1812 Jambrzyki †25-11-1876  
3166Sobieski Michał  †przed 12-08-1832  
3167Sobieski Szymon  †po 26-11-1861  
3168Sobieski Władysław *około 1854 Przytuły †  
3169Sobocińska Franciszka z d. Szleszyńska  †po 13-08-1883  
3170Sobocińska Honorata z d. Trzaska [0¬]    
3171Sobocińska Marianna z d. Szreter  †  
3172Sobociński Jan  †przed 13-08-1883  
3173Sobociński Jerzy [0¬]    
3174Sobociński Karol  †  
3175Sobociński Stefan *około 1792 †02-12-1832 Orlikowo /Jedwabne/  
3176Sobol Emilia z d. Sawicka * Czarnówek †14-03-1988 Szczuczyn  
3177Sobol Jan *02-04-1902 Łojki par. Białaszewo †  
3178Sobolewska Agnieszka z d. Walewska  †przed 09-02-1852  
3179Sobolewska Agnieszka z d. Karwowska  †przed 26-09-1904  
3180Sobolewska Aleksandra z d. Organek [0¬]    
3181Sobolewska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1874 Kossaki †  
3182Sobolewska Anastazja z d. Mocarska *około 1793 †przed 09-1832  
3183Sobolewska Anastazja z d. Konopka [0¬]    
3184Sobolewska Aniela z d. Zawadzka *około 1829 Mścichy †14-07-1864 Mścichy /Radziłów/  
3185Sobolewska Anna z d. Zimińska (Nizińska) *około 1882 Glinki †22-11-1931 Glinki /Słucz/  
3186Sobolewska Anna z d. Chrzanowska  †11-01-1901  
3187Sobolewska Anna z d. Frenzel *około 1826 Rakowo †  
3188Sobolewska Anna z d. Gryczan *około 1863 Niećkowo †przed 12-1896  
3189Sobolewska Antonina z d. Dąbrowska  †po 23-11-1840  
3190Sobolewska Antonina z d. Turoszyńska  †przed 26-02-1827  
3191Sobolewska Antonina z d. Wierciszewska *około 1809 Bronaki †po 31-01-1865  
3192Sobolewska Antonina *około 1862 †09-01-1864 Kędziorowo  
3193Sobolewska Antonina z d. Koniecko *około 1896 Grozimy †  
3194Sobolewska Apolonia z d. Kosobudzka *około 1871 Bzury †15-04-1950 Bzury /Szczuczyn/  
3195Sobolewska Bolesława z d. Sulewska *08-10-1904 Szczuczyn †  
3196Sobolewska Bronisława z d. Marczykowska *około 1897 Mazewo †04-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3197Sobolewska Eugenia z d. Kowalska [0¬]    
3198Sobolewska Ewa z d. Danowska  †po 24-02-1851  
3199Sobolewska Franciszka z d. Organek  †  
3200Sobolewska Franciszka z d. Kalinowska  †po 20-02-1924  
3201Sobolewska Franciszka z d. Sokołek *około 1812 Świdry †01-09-1877 Świdry  
3202Sobolewska Franciszka z d. Brykner *około 1838 Konopki †po 06-02-1887  
3203Sobolewska Genowefa *około 01-1944 Mścichy †07-04-1945 Grozimy /Wąsosz/  
3204Sobolewska Halina z d. Drozdowska [0¬]    
3205Sobolewska Helena z d. Sawicka *09-12-1907 Kędziorowo †06-11-1989 Grajewo  
3206Sobolewska Helena *około 1902 †16-05-1935 Kownatki /Wąsosz/  
3207Sobolewska Helena Eleonora z d. Szymanowska *około 1889 Szczuczyn †  
3208Sobolewska Jadwiga z d. Sielawa *około 1890 Przytuły †  
3209Sobolewska Jadwiga z d. Grzymkowska [0¬]    
3210Sobolewska Jadwiga z d. Kruszyńska [0¬]    
3211Sobolewska Józefa z d. Mikulska *28-12-1904 Słucz †  
3212Sobolewska Józefa z d. Kierznowska  †  
3213Sobolewska Józefa z d. Tuzinowska  †po 05-02-1929  
3214Sobolewska Katarzyna z d. Polkowska *około 1885 Radziłów †po 31-08-1939  
3215Sobolewska Katarzyna z d. Szmit *około 1827 Cierzpięty par. Nawiady †13-05-1855 Wąsosz  
3216Sobolewska Katarzyna z d. Kochanowska *11-09-1829 Niećkowo †  
3217Sobolewska Katarzyna z d. Wojsław *24-11-1865 Kownatki †22-12-1933 Kownatki /Wąsosz/  
3218Sobolewska Klara z d. Bednarowicz *około 1807 Świdry †  
3219Sobolewska Kunegunda z d. Makowska  †przed 23-02-1830  
3220Sobolewska Kunegunda z d. Wieczorek *około 1834 Wąsosz †18-05-1892 Milewo /Wąsosz/  
3221Sobolewska Leokadia z d. Filonowicz *21-08-1914 †07-08-1984 Niećkowo /Wąsosz/  
3222Sobolewska Ludwika z d. N *około 1818 †08-12-1851 Borawskie /Radziłów/  
3223Sobolewska Ludwika z d. Zwolińska *około 1803 Ciemnoszyje †po 22-10-1848  
3224Sobolewska Ludwika z d. Laczek ?  †przed 25-05-1843  
3225Sobolewska Ludwika z d. Rutkowska *około 1864 Sojczyn †od 02-03-1919 do 21-11-1922  
3226Sobolewska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1893 Bęćkowo †  
3227Sobolewska Małgorzata z d. Golik *około 1784 †po 07-02-1836  
3228Sobolewska Marcella z d. Wójcicka *około 1831 Kurejwa †  
3229Sobolewska Maria z d. Ostrowska  †  
3230Sobolewska Marianna *około 1894 Niećkowo †29-11-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
3231Sobolewska Marianna z d. Gleba *1856 Ruda †przed 11-04-1907  
3232Sobolewska Marianna z d. Kłoczko  †  
3233Sobolewska Marianna z d. Gwiazdowska *około 1858 Mścichy †po 11-05-1909  
3234Sobolewska Marianna z d. Karczewska *około 1821 Przyborowo †  
3235Sobolewska Marianna z d. Chonorzewska ? *około 1830 Ruda †  
3236Sobolewska Marianna z d. Gleba  †przed 02-07-1902  
3237Sobolewska Marianna z d. Ciecierska  †po 22-10-1906  
3238Sobolewska Marianna z d. Kamińska (Zalewska, Foszczyk)  †przed 22-11-1826  
3239Sobolewska Marianna z d. Malecka [0¬]    
3240Sobolewska Marianna z d. Brzozowska *około 1867 Mścichy †12-02-1933 Słucz /Słucz/  
3241Sobolewska Marianna z d. Wietoch *28-03-1906 Wiązownica †  
3242Sobolewska Marianna z d. Klimaszewska *07-10-1806 Kędziorowo †23-04-1835 Kędziorowo /Wąsosz/  
3243Sobolewska Natalia z d. Sadowska *16-09-1901 Bzury †  
3244Sobolewska Paulina z d. Kurkowska *około 1860 Łempice †  
3245Sobolewska Paulina z d. Rogowska  †14-01-1906 Mścichy  
3246Sobolewska Paulina z d. Jagielska *około 1880 Niećkowo †  
3247Sobolewska Regina *około 1911 †05-10-1928 Słucz /Słucz/  
3248Sobolewska Rozalia z d. Gorczyca *około 1822 Brodowo †  
3249Sobolewska Rozalia z d. Zyskowska *około 1819 Skaje †09-04-1879 Niećkowo /Wąsosz/  
3250Sobolewska Rozalia Barbara z d. Dąbrowska *około 1790 Szostaki †  
3251Sobolewska Salomea z d. Domisiewicz *około 1886 Zakrzewo †02-03-1952 Niećkowo /Wąsosz/  
3252Sobolewska Scholastyka z d. Borawska [0¬]    
3253Sobolewska Stanisława *około 1910 Kownatki †27-06-1916 Kownatki /Wąsosz/  
3254Sobolewska Stanisława z d. Wiśniewska *02-05-1911 Kudłaczewo †  
3255Sobolewska Stanisława Wiktoria z d. Świderska *około 1879 Szczuczyn †po 09-02-1924  
3256Sobolewska Tekla z d. Owczarska  †po 28-10-1832  
3257Sobolewska Waleria Antonina z d. Pomińska  †  
3258Sobolewska Wanda z d. Sieńkowska [0¬]    
3259Sobolewska Weronika z d. Przestrzelska *około 1807 Kąty †  
3260Sobolewska Wiktoria z d. Zyskowska  †od 18-11-1849 do 06-11-1853  
3261Sobolewska Władysława z d. Fiertek  †  
3262Sobolewska Zofia z d. N  †  
3263Sobolewska Zofia z d. Zielińska  †  
3264Sobolewska Zuzanna z d. Odyjewska *1836 Niwkowo †18-03-1904 Radziłów  
3265Sobolewski Aleksander [0¬]    
3266Sobolewski Aleksander *około 1883 Rządkowo †przed 31-08-1939  
3267Sobolewski Aleksander *około 1882 Kurejwa †  
3268Sobolewski Aleksander *1899 Mścichy †  
3269Sobolewski Aleksander [0¬]    
3270Sobolewski Aleksander *07-09-1908 Wąsosz †29-08-1972 Otwock /Wąsosz/  
3271Sobolewski Aleksander  †po 05-02-1929  
3272Sobolewski Andrzej  †przed 24-02-1851  
3273Sobolewski Andrzej *około 1824 Rutkowskie †  
3274Sobolewski Andrzej *około 1828 Mścichy †14-08-1899 Mścichy /Radziłów/  
3275Sobolewski Antoni *około 1812 Mścichy †  
3276Sobolewski Antoni  †przed 27-02-1922  
3277Sobolewski Antoni *14-08-1901 Mścichy †  
3278Sobolewski Antoni *około 1883 Mścichy †  
3279Sobolewski Antoni  †  
3280Sobolewski Antoni  †  
3281Sobolewski Antoni *około 1854 Mścichy †od 03-02-1904 do 11-05-1909  
3282Sobolewski Antoni *około 1812 Stawiski †  
3283Sobolewski Antoni *około 1895 Szczuczyn †po 04-09-1949  
3284Sobolewski Antoni *15-11-1907 Glinki †  
3285Sobolewski Antoni *01-06-1863 Milewo †17-03-1913 Kownatki /Wąsosz/  
3286Sobolewski Bartłomiej *około 1809 Orlikowo †przed 13-11-1856  
3287Sobolewski Błażej *około 1805 Słucz †  
3288Sobolewski Bolesław [0¬]    
3289Sobolewski Bolesław *11-09-1922 Niećkowo †31-12-1982 Grajewo /Wąsosz/  
3290Sobolewski Bronisław *około 1893 Szczuczyn †  
3291Sobolewski Eugeniusz [0¬]    
3292Sobolewski Franciszek  †przed 28-10-1832  
3293Sobolewski Franciszek *około 1870 Milewo †  
3294Sobolewski Franciszek *25-04-1884 Niećkowo †22-05-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
3295Sobolewski Franciszek *około 1861 Niećkowo †przed 15-04-1950  
3296Sobolewski Henryk [0¬]    
3297Sobolewski Ignacy  †przed 26-09-1904  
3298Sobolewski Ignacy *około 1823 Boczki †  
3299Sobolewski Jacenty  †przed 26-02-1827  
3300Sobolewski Jan *około 1804 Kramkowo †przed 22-10-1848  
3301Sobolewski Jan *1850 Mścichy †  
3302Sobolewski Jan  †po 22-10-1906  
3303Sobolewski Jan  †  
3304Sobolewski Jan *około 1828 Popowo †  
3305Sobolewski Jan Kajetan *około 1793 Rutkowskie †  
3306Sobolewski Jerzy  †przed 25-05-1843  
3307Sobolewski Józef  †  
3308Sobolewski Józef *około 1827 Kędziorowo †od 25-01-1875 do 18-05-1892  
3309Sobolewski Kajetan  †przed 23-02-1830  
3310Sobolewski Karol *około 1868 Kędziorowo †przed 02-03-1919  
3311Sobolewski Kazimierz *14-06-1906 Mścichy †  
3312Sobolewski Kazimierz [0¬]    
3313Sobolewski Kazimierz Stanisław [0¬]    
3314Sobolewski Konstanty *około 1852 Niećkowo †11-04-1907 Niećkowo /Wąsosz/  
3315Sobolewski Konstanty  †przed 16-10-1928  
3316Sobolewski Konstanty  †po 02-07-1902  
3317Sobolewski Ludwik *około 1809 Kubra †  
3318Sobolewski Ludwik *około 1818 Prusy †27-11-1875  
3319Sobolewski Maciej  †  
3320Sobolewski Maciej  †przed 26-11-1811  
3321Sobolewski Maciej *około 1815 Niećkowo †09-09-1865 Niećkowo  
3322Sobolewski Maksymilian *około 1893 Warszawa †  
3323Sobolewski Marcin *około 1780 †przed 28-04-1833  
3324Sobolewski Marcin  †  
3325Sobolewski Michał *29-09-1901 Bzury †  
3326Sobolewski Nikodem *około 1832 Siestrzanki †przed 06-02-1887  
3327Sobolewski Norbert  †przed 18-11-1849  
3328Sobolewski Piotr *1863 Mścichy †02-08-1923 Mścichy  
3329Sobolewski Piotr *27-01-1884 Gackie †  
3330Sobolewski Stanisław *1896 Mścichy †1897 Mścichy  
3331Sobolewski Stanisław  †od 07-10-1912 do 26-10-1919  
3332Sobolewski Stanisław *około 1871 Milewo †18-01-1915  
3333Sobolewski Stanisław *około 1796 Chrzanowo †przed 27-10-1850  
3334Sobolewski Stanisław  †  
3335Sobolewski Stanisław [0¬]    
3336Sobolewski Tadeusz *około 1916 Niećkowo †01-07-1919 Niećkowo /Wąsosz/  
3337Sobolewski Teodor *25-03-1900 Łojki par. Białaszewo †  
3338Sobolewski Tomasz  †przed 22-11-1826  
3339Sobolewski Wacław [0¬]    
3340Sobolewski Wawrzyniec  †przed 23-11-1840  
3341Sobolewski Wawrzyniec *około 1864 Grajewo †po 09-02-1924  
3342Sobolewski Wincenty *1857 Mścichy †07-10-1934 Słucz /Słucz/  
3343Sobolewski Wojciech  †przed 09-02-1852  
3344Sobolewski Wojciech *19-04-1782 †04-1831  
3345Sobota Dominik  †przed 24-02-1827  
3346Sobota Krystyna z d. Narewska  †przed 24-02-1827  
3347Sobotka Ignacy  †przed 06-02-1861  
3348Sobotka Ignacy [0¬]    
3349Sobotka Iwonna z d. Łempicka [0¬]     
3350Sobotka Krystian [0¬]     
3351Sobotka Krzysztof [0¬]    
3352Sobotka Mateusz [0¬]     
3353Sobotka Scholastyka z d. Chylińska  †po 06-02-1861  
3354Sobotka Stanisław [0¬]     
3355Sobotka Wiesław [0¬]    
3356Sobotka Władysława z d. Trzcińska [0¬]    
3357Soból Jan  †  
3358Soból Lowiza z d. Dąbrowska  †  
3359Sobuczyńska Izabela z d. Mieczkowska  †po 22-01-1907  
3360Sobuczyńska Klementyna z d. Brzostowska *około 1887 Koniecki par. Wizna †  
3361Sobuczyński Ludwik *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
3362Sobuczyński Stanisław  †po 22-01-1907  
3363Sobuta Marcin  †  
3364Sobuta N z d. N  †  
3365Socha Genowefa z d. Orłowska [0¬]    
3366Socha Irena [0¬]    
3367Socha Tadeusz [0¬]    
3368Socha Wacław  †  
3369Socha Zofia z d. Markowska  †  
3370Sochaczewska Jolanta z d. Ochlik [0¬]    
3371Sochaczewska Krystyna z d. Miałkowska *23-02-1934 Pułtusk †23-03-1978 Warszawa /Szczytno/  
3372Sochaczewska Maria z d. Dmochowska *23-12-1934 Wąsosz †01-11-2019 Szczytno /Szczytno/   
3373Sochaczewski Karol [0¬]    
3374Sochaczewski Paweł Janusz [0¬]    
3375Sochaczewski Wacław *12-12-1929 Dąbrówka †27-09-2018 Szczytno   
3376Sochaj Andrzej [0¬]    
3377Sochaj Patrycja [0¬]    
3378Sochaj Urszula Krystyna z d. Sarnecka [0¬]    
3379Socik Antonina  †po 07-02-1830  
3380Socik Jadwiga z d. Skrodzka  †  
3381Socik Ludwik *23-09-1804 Bialiki par. Lachowo †20-04-1856 Grozimy  
3382Socik Marianna z d. Świgońska *07-11-1802 Niećkowo †04-08-1850  
3383Socik Wit *około 1784 †  
3384Sokal Antoni  †  
3385Sokal Józef *19-03-1908 Żerków †  
3386Sokal Katarzyna z d. Szczęściwilk  †  
3387Sokal Władysława z d. Niedźwiedzka *04-11-1916 Niećkowo †  
3388Sokalska Aniela z d. Malinowska *około 1821 Pawełki †  
3389Sokalska Ewa *26-09-1858 Kucze Małe †   
3390Sokalska Ewa z d. Sarnacka  †przed 10-1839  
3391Sokalska Franciszka z d. Grabowska *około 1895 Czachy †  
3392Sokalska Józefa z d. Dąbrowska *około 1875 Sieburczyn †  
3393Sokalska Józefata z d. Iwanowska *około 1827 Kucze Małe †17-12-1901 Kucze Małe /Jedwabne/  
3394Sokalska Małgorzata z d. Tworkowska *około 1821 Drozdowo †  
3395Sokalska Marianna z d. Rozwadowska  †  
3396Sokalska Marianna z d. Orłowska *około 1906 Witynie †14-04-1980 Kucze Małe   
3397Sokalska Marianna Karolina z d. Adamska  †po 02-06-1903  
3398Sokalska Władysława z d. Bandach *około 1869 Drozdowo †po 17-02-1925   
3399Sokalski Antoni *około 1822 Kucze Wielkie †przed 24-01-1893  
3400Sokalski Baltazar *około 1827 †10-05-1871   
3401Sokalski Franciszek *około 1905 Kucze Małe †13-03-1981 Kucze Małe   
3402Sokalski Jan *około 1871 Kucze Małe †przed 17-02-1925   
3403Sokalski Jan *około 1792 Kucze Wielkie †po 16-01-1854  
3404Sokalski Józef  †  
3405Sokalski Józef  †przed 02-06-1903  
3406Sokalski Stanisław *około 1825 Kucze Wielkie †  
3407Sokalski Stanisław *około 1872 Kucze Małe †  
3408Sokalski Walerian *około 1901 Kucze Małe †  
3409Sokalski Wojciech *około 1861 Kucze Małe †25-11-1863 Kucze Małe /Jedwabne/   
3410Sokołek Adam *około 1819 Świdry †03-09-1884 Świdry /Wąsosz/  
3411Sokołek Agnieszka z d. Żyszkowska  †po 11-05-1823  
3412Sokołek Anna z d. Kozłowska *około 1838 Wąsosz †08-10-1885 Świdry /Wąsosz/  
3413Sokołek Antonina z d. Czyżewska *05-06-1785 †06-06-1828 Wąsosz  
3414Sokołek Dominik *04-08-1770 Wąsosz †przed 12-01-1830  
3415Sokołek Franciszka z d. Modzelewska *około 1820 Ławsk †25-12-1860 Świdry  
3416Sokołek Franciszka z d. Bylica *około 1844 Surały †po 10-02-1902  
3417Sokołek Jakub *około 1901 Wąsosz †przed 22-04-1930  
3418Sokołek Jan *około 1811 †  
3419Sokołek Józef  †przed 18-05-1821  
3420Sokołek Józef  †  
3421Sokołek Józefa z d. Wróblewska *około 1867 Brzeźnio †po 11-03-1926  
3422Sokołek Józefa z d. Bylica *około 1905 Sośnia †  
3423Sokołek Karolina Weronika z d. Czerkies (Czekasiewicz) *około 1811 Grajewo †od 08-11-1863 do 21-10-1866  
3424Sokołek Katarzyna z d. Mieczkowska [0¬]     
3425Sokołek Maciej *26-02-1780 Wąsosz †przed 04-1831  
3426Sokołek Magdalena z d. Wieczorek  †przed 05-02-1827  
3427Sokołek Marcin  †przed 11-05-1823  
3428Sokołek Marcin *około 1864 Świdry †11-03-1926 Świdry  
3429Sokołek Marianna z d. Kierznowska  †przed 18-05-1821  
3430Sokołek Marianna z d. Zakaszewska  †  
3431Sokołek Mateusz *około 1815 Ławsk †08-06-1857 Świdry /Wąsosz/  
3432Sokołek N z d. N  †przed 01-1810  
3433Sokołek N z d. N  †przed 04-1921  
3434Sokołek Rozalia z d. Nikonowicz *około 1820 Wąsosz †po 05-11-1887  
3435Sokołek Salomea z d. Olszewska (Bocianowska)  †od 22-11-1846 do 24-11-1850  
3436Sokołek Sławomir [0¬]     
3437Sokołek Szymon *około 1818 Wąsosz †05-11-1887 Wąsosz  
3438Sokołek Wawrzyniec  †od 24-11-1850 do 08-06-1857  
3439Sokołek Wawrzyniec *około 08-1847 Świdry †po 10-02-1902  
3440Sokołowska Agata z d. Kozikowska  †po 28-07-1861  
3441Sokołowska Agnieszka z d. Wojtanowicz  †przed 29-01-1877  
3442Sokołowska Agnieszka z d. Cwalińska  †przed 20-02-1854  
3443Sokołowska Agnieszka z d. Gosiewska *około 1824 Łojki par. Białaszewo †przed 22-04-1861  
3444Sokołowska Agnieszka z d. Mocarska  †02-12-1843  
3445Sokołowska Agnieszka z d. Malinowska  †po 12-02-1855  
3446Sokołowska Aleksandra z d. Masłowska *około 1904 Witynie †  
3447Sokołowska Aleksandra z d. Kiełczewska *1862 Gnatowo †  
3448Sokołowska Aleksandra z d. Chmielewska *31-12-1904 Przechody †  
3449Sokołowska Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1903 Pluty †  
3450Sokołowska Aleksandra *około 04-1886 Guty †26-02-1887 Guty  
3451Sokołowska Aleksandra z d. Gutowska *około 1894 Żebry †22-03-1980 Grajewo  
3452Sokołowska Alicja z d. Witkowska [0¬]    
3453Sokołowska Anastazja z d. Karwowska *24-11-1911 Żebry †  
3454Sokołowska Aneta z d. Banach  †  
3455Sokołowska Aniela z d. Gardocka  †19-12-1897  
3456Sokołowska Anna z d. Fierek *22-06-1893 Lachowo †  
3457Sokołowska Anna z d. Żebrowska [0¬]    
3458Sokołowska Anna *około 1819 †26-12-1839 Ramoty /Romany/  
3459Sokołowska Anna z d. Rupińska *około 1812 Borawskie †po 24-08-1869  
3460Sokołowska Anna z d. Raciborska *10-02-1922 Bukowo †  
3461Sokołowska Anna z d. Konopka  †od 25-11-1872 do 05-09-1898  
3462Sokołowska Anna z d. Karwowska *około 1848 Supy †  
3463Sokołowska Anna z d. Karwowska  †przed 06-02-1855  
3464Sokołowska Anna z d. Lesot [0¬]    
3465Sokołowska Anna z d. Zalewska *około 1835 Borawskie †po 09-11-1891  
3466Sokołowska Anna z d. Napiórkowska  †po 26-11-1849  
3467Sokołowska Anna z d. Chrostowska *około 1824 Chrostowo †przed 29-02-1892  
3468Sokołowska Anna z d. Majewska  †  
3469Sokołowska Anna z d. Mroczkowska  †przed 05-1886  
3470Sokołowska Anna  †przed 07-06-1886  
3471Sokołowska Anna z d. Kozikowska [0¬]    
3472Sokołowska Anna z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
3473Sokołowska Anna z d. Grabowska  †przed 01-10-1969  
3474Sokołowska Anna z d. Wysocka *około 1843 Wiązownica †po 18-02-1903  
3475Sokołowska Anna z d. Godlewska  †przed 23-07-1830  
3476Sokołowska Antonina  †od 29-01-1894 do 12-07-1904  
3477Sokołowska Antonina z d. N  †  
3478Sokołowska Antonina z d. Orłowska *około 1876 Kurkowo †  
3479Sokołowska Antonina z d. Zaborowska *około 1903 Zaborowo †11-02-1984 Guty  
3480Sokołowska Antonina z d. Zaborowska *około 1876 Sulewo Kownaty †przed 23-07-1929  
3481Sokołowska Apolonia z d. Glińska  †po 17-01-1854  
3482Sokołowska Balbina z d. Skrodzka *około 1827 Skroda Mała †  
3483Sokołowska Balbina z d. Truszkowska  †po 11-02-1885  
3484Sokołowska Balbina *około 1833 †26-11-1843 Gutki /Wąsosz/  
3485Sokołowska Barbara z d. N [0¬]    
3486Sokołowska Bolesława z d. Trzaska  †  
3487Sokołowska Bolesława z d. Grądzka  †  
3488Sokołowska Bolesława z d. Górska *21-12-1882 Kieljany †24-01-1969 Kieljany /Wąsosz/  
3489Sokołowska Bronisława z d. Gutowska *około 1896 Żebry †po 26-06-1941  
3490Sokołowska Bronisława z d. Kurkowska *około 1886 Rostki †po 16-02-1931  
3491Sokołowska Czesława z d. Kamińska  †  
3492Sokołowska Czesława z d. Sulewska *15-02-1908 Bagienice †  
3493Sokołowska Delfina z d. Kołakowska *około 1875 Cedry †  
3494Sokołowska Dominika z d. Skrodzka  †  
3495Sokołowska Dorota *04-02-1817 Godlewo †  
3496Sokołowska Eleonora z d. Szleszyńska  †przed 30-06-1869  
3497Sokołowska Eleonora  †po 25-02-1908  
3498Sokołowska Emilia *około 1881 Dzięgiele †  
3499Sokołowska Ewa z d. Gosiewska *10-04-1916 Lipińskie †  
3500Sokołowska Ewa  †po 30-10-1842  
3501Sokołowska Ewa z d. Maciorowska  †  
3502Sokołowska Ewa z d. Kossykowska  †po 11-02-1850  
3503Sokołowska Ewa Kazimiera z d. Sulewska *24-11-1903 Sulewo Kownaty †   
3504Sokołowska Feliksa z d. Kaczyńska *około 1886 Mrówki †  
3505Sokołowska Florentyna z d. Pieńkowska *10-02-1891 †24-06-1957 Dzięgiele /Romany/  
3506Sokołowska Franciszka z d. Filipkowska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3507Sokołowska Franciszka z d. Mieczkowska  †po 16-02-1931  
3508Sokołowska Franciszka z d. Bajkowska *około 1848 Dobrzyjałowo †01-11-1928 Janczewo /Jedwabne/  
3509Sokołowska Franciszka z d. Bagińska  †od 06-03-1905 do 21-05-1918  
3510Sokołowska Franciszka z d. Mocarska  †przed 05-1874  
3511Sokołowska Franciszka z d. Konopka *około 1864 †po 16-02-1909  
3512Sokołowska Franciszka z d. Truszkowska  †po 20-11-1894  
3513Sokołowska Franciszka z d. Szleszyńska  †  
3514Sokołowska Franciszka z d. Hermanowska *około 1847 Mścichy †po 24-05-1908  
3515Sokołowska Franciszka z d. Brajczewska  †przed 06-02-1910  
3516Sokołowska Franciszka z d. Napiórkowska  †po 11-02-1859  
3517Sokołowska Franciszka z d. Tafiłowska  †  
3518Sokołowska Franciszka z d. Skrodzka  †po 15-07-1844  
3519Sokołowska Franciszka z d. Malinowska  †przed 24-01-1832  
3520Sokołowska Franciszka z d. Konarzewska  †przed 03-02-1903  
3521Sokołowska Franciszka z d. Kryszczyk  †10-04-1900 Kurkowo /Romany/  
3522Sokołowska Franciszka z d. Śmiarowska *07-07-1870 Mieczki †  
3523Sokołowska Franciszka z d. Bagińska *około 1844 Przyborowo †po 24-11-1896  
3524Sokołowska Franciszka *około 1837 Gutki †26-11-1843 Gutki /Wąsosz/  
3525Sokołowska Franciszka z d. Konopka *około 1890 Truszki-Patory †  
3526Sokołowska Franciszka z d. Dzięgielewska  †przed 14-11-1853  
3527Sokołowska Franciszka z d. Niecikowska  †przed 21-10-1828  
3528Sokołowska Franciszka z d. Mateja *około 1854 Słucz †02-05-1927 Słucz /Słucz/  
3529Sokołowska Franciszka Eleonora z d. Przestrzelska *15-03-1906 Kąty †  
3530Sokołowska Helena z d. Mścichowska *około 1883 †01-04-1949 Gackie /Białaszewo/  
3531Sokołowska Helena z d. Kozicka  †  
3532Sokołowska Helena z d. Przyborowska  †  
3533Sokołowska Helena z d. Szrejter *12-04-1911 Białaszewo †01-04-1999 Kędziorowo /Wąsosz/  
3534Sokołowska Henryka z d. Ostrowska [0¬]    
3535Sokołowska Irena z d. Masłowska [0¬]    
3536Sokołowska Irena z d. Podworna [0¬]    
3537Sokołowska Irena z d. Gałązka [0¬]     
3538Sokołowska Irena z d. Iwanowska  †  
3539Sokołowska Izabela z d. Ramotowska *około 1826 Ramoty †przed 08-10-1900  
3540Sokołowska Jadwiga z d. Karwowska *około 1882 Mieczki †  
3541Sokołowska Jadwiga z d. Kierznowska *12-01-1911 Mazewo †  
3542Sokołowska Jadwiga z d. Kuczewska [0¬]    
3543Sokołowska Janina [0¬]    
3544Sokołowska Janina z d. Karwowska [0¬]    
3545Sokołowska Janina z d. Sulewska *około 1915 Zaborowo †  
3546Sokołowska Józefa z d. Włocek  †  
3547Sokołowska Józefa z d. Kulikowska  †  
3548Sokołowska Józefa z d. Gardocka  †po 01-06-1866  
3549Sokołowska Józefa z d. Karwowska  †  
3550Sokołowska Józefa z d. Karwowska *około 1884 Supy †  
3551Sokołowska Józefa z d. Mikucka  †29-11-1903 Cedry  
3552Sokołowska Józefa z d. Brzostowska *około 1878 Przytuły †  
3553Sokołowska Józefa z d. Kurzątkowska *około 1876 Sokoły par. Romany †  
3554Sokołowska Józefa z d. Kołakowska  †  
3555Sokołowska Józefa z d. Obrycka *około 1866 Doliwy †  
3556Sokołowska Józefa z d. Jasińska [0¬]    
3557Sokołowska Józefa z d. Szrejter *około 1840 Szlasy †po 15-11-1910  
3558Sokołowska Józefa z d. Danowska [0¬]    
3559Sokołowska Józefa z d. Dąbrowska *około 04-1859 Wąsosz †po 20-03-1928  
3560Sokołowska Józefata z d. Chojnowska *około 1812 Grądy Małe †  
3561Sokołowska Józefata z d. Rzemiuszczyk *około 1816 Grozimy †12-11-1859 Godlewo  
3562Sokołowska Józefata *02-12-1802 Godlewo †  
3563Sokołowska Julianna z d. Dołżyk  †  
3564Sokołowska Julianna z d. Mocarska *około 1872 Mocarze †  
3565Sokołowska Julianna z d. Saraczewska *około 1847 Wilamowo †po 15-11-1892  
3566Sokołowska Julianna z d. Puczyłowska *17-11-1883 Rydzewo Szlacheckie †10-10-1918 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3567Sokołowska Julianna z d. Mściwujewska *około 1872 Zabiele †przed 26-09-1922  
3568Sokołowska Julianna z d. Mścichowska *około 1811 Niedźwiedzkie †30-08-1853 Godlewo  
3569Sokołowska Julianna Konstancja z d. Rydzewska *około 1830 Świdry Podleśne †przed 10-1870  
3570Sokołowska Justyna z d. N  †przed 06-06-1836  
3571Sokołowska Karolina z d. Gręda *około 1829 Łojki par. Białaszewo †po 03-08-1877  
3572Sokołowska Karolina z d. Ramotowska  †przed 26-08-1897  
3573Sokołowska Karolina z d. Świderska *około 1824 Danowo †  
3574Sokołowska Karolina *około 1833 Cedry †  
3575Sokołowska Karolina z d. Klimaszewska *około 1866 Trzaski †przed 17-01-1928  
3576Sokołowska Karolina z d. Borzymowska  †  
3577Sokołowska Karolina z d. Goluch *23-01-1883 Baranowo †24-05-1964 Kownatki /Wąsosz/  
3578Sokołowska Karolina z d. Gosiewska *około 1810 Łojki par. Białaszewo †16-05-1859 Gutki  
3579Sokołowska Karolina *25-10-1810 Godlewo †  
3580Sokołowska Katarzyna z d. Wójcicka  †przed 06-02-1869  
3581Sokołowska Katarzyna z d. Dąbrowska  †przed 13-02-1893  
3582Sokołowska Katarzyna z d. Kurzątkowska  †po 08-11-1904  
3583Sokołowska Katarzyna z d. Sulkowska  †po 16-01-1899  
3584Sokołowska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1829 Srebrowo †  
3585Sokołowska Katarzyna z d. Makowska  †po 06-02-1854  
3586Sokołowska Katarzyna z d. Kotowska ?  †przed 10-01-1827  
3587Sokołowska Katarzyna z d. Chrzanowska *około 1812 Supy †po 26-11-1849  
3588Sokołowska Katarzyna z d. Kurkowska  †przed 20-04-1894  
3589Sokołowska Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-04-1858  
3590Sokołowska Katarzyna z d. Szczawińska *około 1856 Dołęgi †  
3591Sokołowska Katarzyna z d. Barszcz  †przed 04-09-1830  
3592Sokołowska Katarzyna z d. Pruszyńska *około 1805 †23-08-1865 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
3593Sokołowska Katarzyna z d. Karwowska  †od 05-02-1877 do 03-02-1885  
3594Sokołowska Katarzyna z d. Szleszyńska  †po 17-02-1903  
3595Sokołowska Katarzyna z d. Kaczyńska *około 1865 Kąty †po 24-06-1924  
3596Sokołowska Katarzyna z d. Zaborowska *30-04-1804 Sulewo Kownaty †przed 01-1846  
3597Sokołowska Kazimiera z d. Szleter *10-06-1912 Bagienice †13-11-1978 Szczuczyn /Wąsosz/   
3598Sokołowska Klara z d. Sakowska  †  
3599Sokołowska Krystyna z d. N  †  
3600Sokołowska Leokadia z d. Pachucka [0¬]    
3601Sokołowska Leonora z d. Rydzewska  †  
3602Sokołowska Lota z d. Legat *około 1808 Czarnowo †  
3603Sokołowska Ludwika z d. Rydzewska *około 1825 Bukowo Małe †  
3604Sokołowska Łucja  †  
3605Sokołowska Magdalena z d. Andrychowska  †  
3606Sokołowska Małgorzata z d. Korytkowska  †po 13-07-1841  
3607Sokołowska Małgorzata z d. Żebrowska  †od 24-07-1832 do 21-11-1847  
3608Sokołowska Małgorzata z d. Popkowska  †po 26-11-1902  
3609Sokołowska Marcjanna z d. Śmiarowska *około 1854 Mieczki †po 30-01-1911  
3610Sokołowska Marcjanna z d. Dzięgielewska *około 1824 Dzięgiele †  
3611Sokołowska Maria z d. Wachtiechowska [0¬]    
3612Sokołowska Marianna z d. Mścichowska  †  
3613Sokołowska Marianna z d. Gomółka  †po 08-10-1934  
3614Sokołowska Marianna  †przed 07-02-1923  
3615Sokołowska Marianna  †  
3616Sokołowska Marianna z d. Filipkowska *około 1900 Kubrzany †  
3617Sokołowska Marianna z d. Jachimska *około 1882 Wiązownica †24-07-1918 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3618Sokołowska Marianna z d. Pogroszewska  †po 27-09-1928  
3619Sokołowska Marianna z d. Kossakowska *około 1900 Mocarze †21-06-1980 Karwowo  
3620Sokołowska Marianna z d. Rozwadowska *około 1891 Kucze Małe †  
3621Sokołowska Marianna  †  
3622Sokołowska Marianna z d. Dziekońska *około 1838 Racibory †po 08-02-1891  
3623Sokołowska Marianna z d. Kleszczewska *około 1869 Bukowo Małe †  
3624Sokołowska Marianna  †  
3625Sokołowska Marianna z d. Bielawska  †po 26-04-1853  
3626Sokołowska Marianna z d. Tafiłowska [0¬]    
3627Sokołowska Marianna z d. Opienchowska ?  †02-04-1900 Cedry  
3628Sokołowska Marianna z d. Borkowska *około 1812 †12-07-1838  
3629Sokołowska Marianna z d. Wądołowska  †po 11-02-1850  
3630Sokołowska Marianna z d. N *około 1785 †  
3631Sokołowska Marianna z d. Murawska  †po 26-02-1838  
3632Sokołowska Marianna z d. Nowosadzka  †  
3633Sokołowska Marianna z d. N  †przed 26-02-1816  
3634Sokołowska Marianna z d. Trzaska *około 1881 Supy †  
3635Sokołowska Marianna  †po 27-11-1900  
3636Sokołowska Marianna z d. Rogowska  †po 25-09-1906  
3637Sokołowska Marianna z d. Gardocka *około 1876 Gardoty †  
3638Sokołowska Marianna z d. Iwanowska *około 1863 †po 23-02-1925  
3639Sokołowska Marianna z d. Rydelek *około 1860 †  
3640Sokołowska Marianna z d. Wiśniewska *około 1866 Kędziorowo †po 21-03-1931  
3641Sokołowska Marianna z d. Dębińska *około 1850 Obrytki †  
3642Sokołowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Godlewo †przed 09-1842  
3643Sokołowska Marianna z d. Górska *około 1870 Witynie †  
3644Sokołowska Marianna z d. Godlewska *około 1815 Godlewo †przed 04-1849  
3645Sokołowska Marianna *02-02-1838 Gutki †02-12-1843 Gutki /Wąsosz/  
3646Sokołowska Marianna z d. Godlewska *21-08-1915 Wąsosz †   
3647Sokołowska Marianna z d. Chudal  †przed 18-02-1941  
3648Sokołowska Marianna z d. Malecka *około 1891 Żebry †po 30-07-1939  
3649Sokołowska Marianna z d. Zyskowska *około 1893 Żebry †po 21-10-1941  
3650Sokołowska Marianna z d. Polakowska *około 1872 Żebry †13-08-1937 Żebry /Wąsosz/  
3651Sokołowska Marianna z d. Sulewska *02-02-1820 Godlewo †28-03-1848  
3652Sokołowska Marianna *około 01-1840 Godlewo †30-01-1842 Godlewo  
3653Sokołowska Marta z d. Konopka [0¬]     
3654Sokołowska Michalina z d. Fabiszewska  †po 23-10-1945  
3655Sokołowska Michalina z d. Bagińska *14-10-1854 Lipnik †  
3656Sokołowska Mieczysława z d. Karwowska [0¬]     
3657Sokołowska Monika z d. Chylińska *około 1820 Borawskie †po 05-04-1864  
3658Sokołowska N z d. N  †przed 01-1816  
3659Sokołowska N z d. N  †przed 06-1830  
3660Sokołowska Natalia z d. Szymanowska *około 1899 Kubrzany †  
3661Sokołowska Paulina z d. Kaczyńska *około 1870 Pluty †16-06-1924 Karwowo  
3662Sokołowska Paulina z d. Mocarska *około 1888 Kąty †  
3663Sokołowska Paulina z d. Popowska  †  
3664Sokołowska Paulina z d. Mieczkowska *około 1841 Mieczki †  
3665Sokołowska Petronela z d. Gwiazdowska  †  
3666Sokołowska Petronella z d. N  †po 09-11-1808  
3667Sokołowska Regina [0¬]    
3668Sokołowska Rozalia z d. Załęska *około 1850 Sokoły par. Romany †02-04-1869 Rogale par. Romany  
3669Sokołowska Rozalia z d. Jakacka *około 1816 Słucz †po 24-02-1878  
3670Sokołowska Rozalia z d. Tafiłowska *około 1836 Sokoły par. Romany †16-04-1878 Rakowo par. Drozdowo  
3671Sokołowska Rozalia z d. Cwalińska  †07-10-1845  
3672Sokołowska Rozalia z d. Borawska *około 1808 Supy †  
3673Sokołowska Rozalia z d. Rogowska *około 1814 Brychy †przed 02-1835  
3674Sokołowska Rozalia z d. Rogalska  †przed 06-02-1877  
3675Sokołowska Rozalia z d. Kozikowska  †przed 11-02-1861  
3676Sokołowska Rozalia z d. Skrodzka  †przed 28-01-1879  
3677Sokołowska Rozalia z d. Rożyńska [0¬]    
3678Sokołowska Rozalia z d. Konopka  †05-08-1853  
3679Sokołowska Rozalia z d. Nikonowicz  †po 08-09-1872  
3680Sokołowska Rozalia z d. Szleszyńska  †od 20-05-1827 do 08-11-1832  
3681Sokołowska Rozalia z d. Szczuka  †  
3682Sokołowska Salomea z d. Dąbrowska  †06-04-1890 Dzięgiele  
3683Sokołowska Salomea z d. Przestrzelska *14-10-1824 Pluty †03-02-1858 Karwowo /Radziłów/  
3684Sokołowska Salomea z d. Gardocka *około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 17-02-1903  
3685Sokołowska Salomea z d. Olszewska *16-11-1786 Ławsk †24-05-1850 Świdry /Wąsosz/  
3686Sokołowska Salomea *około 1803 †01-03-1807 Godlewo  
3687Sokołowska Scholastyka *16-02-1800 Godlewo †  
3688Sokołowska Stanisława z d. Radkowska *około 1898 Grędy †  
3689Sokołowska Stanisława z d. Podbielska  †  
3690Sokołowska Stanisława z d. Kaczyńska *około 1855 Kąty †  
3691Sokołowska Stanisława z d. Jabłońska *31-01-1903 Żebry †  
3692Sokołowska Stanisława z d. Chrzanowska *około 1888 †  
3693Sokołowska Stanisława z d. Klimaszewska *około 1911 †  
3694Sokołowska Stanisława z d. Niebrzydowska *około 1887 Kisielnica †  
3695Sokołowska Stanisława z d. Dobrzycka [0¬]    
3696Sokołowska Stanisława z d. Kiełczewska  †  
3697Sokołowska Stefania *1888 Witynie †1889 Witynie /Jedwabne/  
3698Sokołowska Stefania z d. Święszkowska *około 1900 †  
3699Sokołowska Teodora z d. Skrodzka [0¬]    
3700Sokołowska Teofila z d. Konarzewska  †  
3701Sokołowska Teofila z d. Mieńkowska * Poryte †28-12-1900  
3702Sokołowska Teofila z d. Mikucka  †po 13-02-1900  
3703Sokołowska Teresa z d. Suchcicka  †przed 22-06-1874  
3704Sokołowska Teresa z d. Niedźwiedzka  †po 02-1825  
3705Sokołowska Teresa *17-08-1796 Godlewo †  
3706Sokołowska Teresa z d. Danowska *1791 Klimaszewnica †przed 28-02-1848  
3707Sokołowska Teresa z d. Wieczorek *24-10-1788 Zalesie †po 31-10-1842  
3708Sokołowska Urszula z d. Janczewska  †po 11-05-1924  
3709Sokołowska Waleria z d. Borawska *około 1901 Nadbory †  
3710Sokołowska Waleria z d. Święcińska *1893 Poryte †05-12-1915 Razań  
3711Sokołowska Waleria z d. Zabielska  †po 23-02-1927  
3712Sokołowska Wiktoria z d. Zielińska *około 1862 Ruda †  
3713Sokołowska Wiktoria z d. Rafałowska *około 1879 Stawiski †  
3714Sokołowska Wiktoria z d. Dąbrowska *1858 Łoje Awissa †  
3715Sokołowska Wiktoria z d. Karwowska *około 1826 Zaborowo †przed 22-07-1903  
3716Sokołowska Wiktoria z d. Wojsław *15-04-1805 Kownatki †po 30-06-1879  
3717Sokołowska Wiktoria z d. Ramotowska  †po 12-02-1900  
3718Sokołowska Wiktoria Krystyna z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
3719Sokołowska Władysława *15-04-1895 Ramoty †  
3720Sokołowska Zofia z d. Ostaszewska  †po 23-11-1817  
3721Sokołowska Zofia z d. Dąbrowska  †po 02-07-1855  
3722Sokołowska Zofia z d. Sulewska *około 1884 Kownatki †po 19-01-1962  
3723Sokołowska Zofia z d. Wesołowska *26-04-1926 Kownatki †09-10-1967 Grajewo /Wąsosz/  
3724Sokołowska Zofia z d. Kalinowska [0¬]    
3725Sokołowska Zofia z d. Suchańska [0¬]    
3726Sokołowska Zofia z d. Kamińska *około 1797 Brzozowa par. Białaszwewo †  
3727Sokołowska Zofia z d. Gosiewska  †od 21-02-1859 do 11-11-1861  
3728Sokołowski   †przed 17-08-1913  
3729Sokołowski Adam  †06-05-1902  
3730Sokołowski Adam  †przed 03-02-1903  
3731Sokołowski Adam *około 1896 Sokoły par. Romany †  
3732Sokołowski Adam *około 1820 †  
3733Sokołowski Adam  †przed 23-11-1874  
3734Sokołowski Adam *około 1857 Sokoły par. Romany †po 24-06-1924  
3735Sokołowski Adolf *około 1866 Górki †  
3736Sokołowski Aleksander *około 1867 Ramoty †  
3737Sokołowski Aleksander *około 1907 Rosochate †  
3738Sokołowski Aleksander *około 1875 Dzięgiele †  
3739Sokołowski Aleksander  †po 24-06-1957  
3740Sokołowski Aleksander *około 1823 Kołaki †03-06-1847  
3741Sokołowski Aleksander *około 1877 Kurkowo †przed 16-02-1931  
3742Sokołowski Andrzej  †  
3743Sokołowski Andrzej [0¬]     
3744Sokołowski Andrzej *około 1802 Ramoty †  
3745Sokołowski Andrzej  †  
3746Sokołowski Andrzej *1859 Sokoły par. Romany †17-01-1901 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
3747Sokołowski Andrzej  †po 27-11-1900  
3748Sokołowski Andrzej  †przed 24-10-1843  
3749Sokołowski Antoni *10-09-1917 Gackie †  
3750Sokołowski Antoni  †przed 17-01-1854  
3751Sokołowski Antoni  †  
3752Sokołowski Antoni  †od 25-11-1872 do 05-09-1898  
3753Sokołowski Antoni *około 1858 Cedry †  
3754Sokołowski Antoni *około 1874 Konopki †  
3755Sokołowski Antoni  †przed 26-11-1849  
3756Sokołowski Antoni *około 1829 Sokoły par. Romany †  
3757Sokołowski Antoni *około 1866 Cedry †  
3758Sokołowski Antoni *około 1855 Karwowo par. Jedwabne †  
3759Sokołowski Antoni *około 1798 Słucz †przed 02-02-1858  
3760Sokołowski Antoni  †po 21-11-1847  
3761Sokołowski Antoni *około 1899 Wąsosz †17-12-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3762Sokołowski Antoni *około 1843 Cedry †po 18-02-1901  
3763Sokołowski Antoni *około 1877 Górki-Sypniewo †  
3764Sokołowski Antoni *około 1864 Danowo †  
3765Sokołowski Antoni *20-04-1871 Rydzewo-Pieniążek †19-01-1962 Kownatki /Wąsosz/  
3766Sokołowski Antoni [0¬]    
3767Sokołowski Antoni *1897 Karwowo †16-02-1955 Kieljany /Wąsosz/  
3768Sokołowski Antoni *około 1885 Kucze †20-09-1933 Kownatki  
3769Sokołowski Bolesław  †  
3770Sokołowski Bonifacy  †po 30-06-1869  
3771Sokołowski Bronisław *02-02-1913 Żebry †19-11-1979 Szczuczyn /Wąsosz/   
3772Sokołowski Czesław [0¬]     
3773Sokołowski Czesław *23-12-1914 Kurkowo †02-04-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
3774Sokołowski Feliks *około 1835 Barwikowo †  
3775Sokołowski Feliks *około 1838 Zabiele †01-07-1881 Zabiele /Grabowo/  
3776Sokołowski Feliks *około 1842 †po 16-02-1909  
3777Sokołowski Feliks  †  
3778Sokołowski Feliks *około 1865 †przed 07-09-1919  
3779Sokołowski Feliks *07-09-1828 Lipnik †16-08-1856 Lipnik /Wąsosz/  
3780Sokołowski Feliks  †po 03-02-1885  
3781Sokołowski Franciszek  †  
3782Sokołowski Franciszek  †przed 16-02-1931  
3783Sokołowski Franciszek  †przed 08-11-1904  
3784Sokołowski Franciszek *około 1886 Cedry †  
3785Sokołowski Franciszek *około 1878 Łosewo par. Mały Płock †  
3786Sokołowski Franciszek  †  
3787Sokołowski Franciszek *około 1816 Sambory †01-01-1872  
3788Sokołowski Franciszek *07-10-1800 Godlewo †  
3789Sokołowski Franciszek  †16-03-1905 Sokoły par. Romany  
3790Sokołowski Franciszek *około 1833 Sokoły par. Romany †po 27-08-1919  
3791Sokołowski Franciszek  †przed 28-04-1858  
3792Sokołowski Franciszek  †po 11-02-1861  
3793Sokołowski Franciszek [0¬]    
3794Sokołowski Franciszek *około 1848 Rostki †23-12-1885  
3795Sokołowski Franciszek *około 1848 Szymany †  
3796Sokołowski Franciszek  †  
3797Sokołowski Franciszek *1845 Rydzewo-Pieniążek †po 18-02-1903  
3798Sokołowski Franciszek  †  
3799Sokołowski Franciszek *około 1902 Rydzewo-Pieniążek †  
3800Sokołowski Franciszek *około 1866 Karwowo †od 23-07-1929 do 22-11-1929  
3801Sokołowski Franciszek *09-10-1791 Godlewo †przed 1798  
3802Sokołowski Franciszek *około 1798 †19-06-1812 Godlewo /Wąsosz/  
3803Sokołowski Franciszek Michał *około 1849 Gutki †  
3804Sokołowski Gracjan  †po 25-02-1908  
3805Sokołowski Grzegorz  †przed 20-02-1900  
3806Sokołowski Grzegorz  †  
3807Sokołowski Henryk  †  
3808Sokołowski Henryk *1914 Kownatki †07-05-1935 Kownatki /Wąsosz/  
3809Sokołowski Henryk [0¬]    
3810Sokołowski Henryk [0¬]    
3811Sokołowski Ignacy  †  
3812Sokołowski Ignacy  †przed 07-02-1923  
3813Sokołowski Ignacy  †po 20-11-1894  
3814Sokołowski Ignacy  †po 11-02-1885  
3815Sokołowski Ignacy *około 1874 †  
3816Sokołowski Ireneusz [0¬]    
3817Sokołowski Jakub  †przed 09-05-1864  
3818Sokołowski Jakub  †od 06-02-1855 do 01-06-1866  
3819Sokołowski Jakub  †  
3820Sokołowski Jakub *około 1797 Sokoły par. Romany †po 22-04-1861  
3821Sokołowski Jakub  †przed 04-09-1830  
3822Sokołowski Jakub  †od 23-02-1897 do 10-07-1900  
3823Sokołowski Jan *około 1865 Dzięgiele †  
3824Sokołowski Jan  †  
3825Sokołowski Jan *około 1881 Święcienin †10-07-1886 Święcienin /Radziłów/  
3826Sokołowski Jan  †przed 11-05-1924  
3827Sokołowski Jan *około 1847 Rogale par. Romany †  
3828Sokołowski Jan *około 1863 Cedry †  
3829Sokołowski Jan  †przed 22-06-1874  
3830Sokołowski Jan *około 10-1819 Grajewo †przed 24-02-1878  
3831Sokołowski Jan  †  
3832Sokołowski Jan  †  
3833Sokołowski Jan *około 1899 †  
3834Sokołowski Jan *29-05-1790 Ramoty †po 28-02-1848  
3835Sokołowski Jan  †  
3836Sokołowski Jan *około 1812 Cedry †przed 26-11-1849  
3837Sokołowski Jan  †po 23-11-1817  
3838Sokołowski Jan *około 1871 Dzięgiele †  
3839Sokołowski Jan *około 1832 Kurkowo †przed 10-02-1902  
3840Sokołowski Jan *około 1879 Dzięgiele †  
3841Sokołowski Jan  †po 26-11-1902  
3842Sokołowski Jan  †po 13-02-1900  
3843Sokołowski Jan  †26-10-1852  
3844Sokołowski Jan *około 1849 †16-02-1897 Dzięgiele /Romany/  
3845Sokołowski Jan  †przed 28-04-1858  
3846Sokołowski Jan *około 1839 Ramoty †przed 24-11-1896  
3847Sokołowski Jan  †  
3848Sokołowski Jan  †przed 14-11-1853  
3849Sokołowski Jan *około 1837 Godlewo †15-11-1910 Nadbory /Burzyn/  
3850Sokołowski Jan *09-01-1771 †przed 22-11-1836  
3851Sokołowski Jan *około 1847 Wąsosz †08-09-1872 Wąsosz  
3852Sokołowski Jan  †przed 01-10-1969  
3853Sokołowski Jan *około 11-1882 Lipnik †24-05-1883 Lipnik  
3854Sokołowski Jan *około 1802 Wąsosz †24-01-1854  
3855Sokołowski Jan [0¬]     
3856Sokołowski Jan  †przed 21-10-1828  
3857Sokołowski Jan  †  
3858Sokołowski Jan *około 1886 Słucz †przed 20-02-1939  
3859Sokołowski Jan *około 1890 †przed 21-10-1941  
3860Sokołowski Jan *15-12-1793 Godlewo †  
3861Sokołowski Jan *01-11-1802 Godlewo †  
3862Sokołowski Jan Stanisław *06-05-1905 Pieńki †  
3863Sokołowski Jan Teofil *około 1807 Szczuczyn †  
3864Sokołowski Jarosław [0¬]    
3865Sokołowski Józef  †  
3866Sokołowski Józef  †po 05-02-1894  
3867Sokołowski Józef *około 1884 Przytuły †  
3868Sokołowski Józef *około 1829 Rutki †  
3869Sokołowski Józef *około 1833 Czachy †po 08-02-1891  
3870Sokołowski Józef *około 1898 Rydzewo-Pieniążek †26-06-1941 Czaple /Słucz/  
3871Sokołowski Józef  †przed 11-02-1850  
3872Sokołowski Józef *około 1851 Dzięgiele †przed 17-01-1928  
3873Sokołowski Józef *około 1808 Karwowo †  
3874Sokołowski Józef  †po 25-09-1906  
3875Sokołowski Józef  †po 20-04-1894  
3876Sokołowski Józef  †  
3877Sokołowski Józef *około 1867 Rostki par. Romany †po 26-09-1922  
3878Sokołowski Józef  †po 23-02-1927  
3879Sokołowski Józef *około 1881 Lipnik †23-09-1910 Guty  
3880Sokołowski Józef *12-02-1922 †30-12-1994 Kownatki /Wąsosz/  
3881Sokołowski Józef *około 1826 Dzięgiele †przed 22-07-1903  
3882Sokołowski Józef *około 1848 Doliwy †od 11-11-1895 do 10-08-1913  
3883Sokołowski Józef  †  
3884Sokołowski Józef *06-08-1902 Żebry †  
3885Sokołowski Józef * Godlewo †przed 05-1817  
3886Sokołowski Józef *16-01-1812 Godlewo †31-10-1856 Godlewo  
3887Sokołowski Józef Marian [0¬]    
3888Sokołowski Julian  †  
3889Sokołowski Karol *około 1855 Dzięgiele †02-03-1890  
3890Sokołowski Karol *około 1837 Rydzewo-Pieniążek †po 09-11-1891  
3891Sokołowski Kazimierz  †po 28-07-1861  
3892Sokołowski Kazimierz  †przed 26-04-1853  
3893Sokoło