Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]7269

1B. Iga [0¬]     
2B. Kacper [0¬]     
3B. Kornelia z d. Kołakowska [0¬]     
4B. Maciej [0¬]     
5Babiej Eugeniusz *25-01-1942 †07-11-1997  
6Babiej Ewa z d. Zysk *26-08-1965 †11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/  
7Babiej Mirosław [0¬]    
8Babiej N z d. N [0¬]    
9Babij Antoni [0¬]    
10Babij Antonina z d. Olszówka [0¬]    
11Babij Józef Antoni [0¬]     
12Babij Lucyna z d. Mroczkowska [0¬]     
13Babowicz Antonina z d. Barzykowska  †  
14Babowicz Franciszek *około 1857 Krasny Borek par. Nowogród †  
15Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska  †  
16Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska *1865 Chełchy †  
17Babowicz Marian *22-03-1900 †  
18Babowicz Stanisław  †  
19Babowicz Weronika z d. Chojnicka *13-01-1898 Słucz †27-07-1961 Mrzezino  
20Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
21Backiel Anna z d. Kaliszczyk  †przed 31-10-1901  
22Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
23Backiel Franciszek  †przed 31-10-1901  
24Baczewska Aniela z d. Jankowska  †przed 16-02-1909  
25Baczewska Anna z d. Malinowska  †po 31-05-1930  
26Baczewska Genowefa z d. Borawska [0¬]     
27Baczewska Helena z d. Gosiewska *około 1900 Lipińskie †   
28Baczewska Jadwiga z d. Dmochowska [0¬]    
29Baczewska Jadwiga z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
30Baczewska Józefa z d. Maszczyk  †  
31Baczewska Leokadia z d. Bukowska *około 1907 Bełda †  
32Baczewska Marianna z d. Matyszewska  †11-11-1907  
33Baczewska Waleria z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
34Baczewski Franciszek Tadeusz [0¬]     
35Baczewski Jakub  †  
36Baczewski Jan *18-06-1903 Boczki †  
37Baczewski Józef  †przed 16-02-1909  
38Baczewski Józef *około 1879 Sulki †  
39Baczewski Kazimierz [0¬]    
40Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
41Baczewski Stanisław  †przed 31-05-1930  
42Baczewski Władysław *około 1900 Boczki †  
43Baćkowska Katarzyna z d. Kulągowska  †  
44Baćkowski Onufry  †  
45Bagilcz Aleksander [0¬]    
46Bagilcz Andrzej Szczepan [0¬]     
47Bagilcz Stanisława z d. Kozioł [0¬]    
48Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz [0¬]     
49Bagińska Adela z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
50Bagińska Agnieszka z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
51Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
52Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
53Bagińska Agnieszka *18-01-1840 Bzury †  
54Bagińska Agnieszka *09-01-1775 Bagienice †  
55Bagińska Agnieszka z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
56Bagińska Aleksandra z d. Puchalska *około 1864 Glinki †03-02-1947 Glinki /Słucz/  
57Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1859 Świdry-Dobrzyce †29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
58Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka *około 1866 Zabiele †po 01-12-1920  
59Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
60Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1887 Gnatowo †po 10-02-1931  
61Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
62Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska *03-08-1867 Rutkowskie †30-01-1908 Małachowo   
63Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
64Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
65Bagińska Aleksandra *1870 Grzymki †1872 Grzymki /Romany/  
66Bagińska Aleksandra z d. Górska *27-06-1903 Skroda Mała †  
67Bagińska Aleksandra z d. Borawska  †po 20-09-1927  
68Bagińska Aleksandra z d. Górska *około 1868 Konopki-Białystok †  
69Bagińska Aleksandra z d. Chylińska  †04-03-1893  
70Bagińska Aleksandra z d. Pisowacka  †po 08-08-1931  
71Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka *około 1844 Górskie †  
72Bagińska Alfreda z d. Borawska [0¬]    
73Bagińska Alicja [0¬]    
74Bagińska Alina Teresa z d. Żerańska [0¬]     
75Bagińska Anastazja *09-04-1830 Sulewo Prusy †26-08-1838 Sulewo Prusy  
76Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska  †po 11-02-1839  
77Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska *około 1819 Modzele †przed 23-11-1885  
78Bagińska Aniela z d. Sokołek *około 08-1856 Wąsosz †12-09-1926 Wąsosz  
79Bagińska Aniela z d. Chojnowska *około 09-1834 Karwowo-Polki †po 26-11-1901  
80Bagińska Aniela z d. Karwowska  †  
81Bagińska Aniela z d. Skrodzka  †  
82Bagińska Aniela z d. Gołębiewska  †przed 08-11-1837  
83Bagińska Anna z d. Górska [0¬]    
84Bagińska Anna [0¬]    
85Bagińska Anna *06-04-1927 Łempice †09-02-2002 Grajewo  
86Bagińska Anna z d. Rutkowska *26-06-1796 Sulewo Prusy †od 01-10-1854 do 12-02-1865  
87Bagińska Anna z d. Grabowska *25-08-1782 Kędziorowo †02-11-1838 Bagienice /Wąsosz/  
88Bagińska Anna z d. Ciplińska *około 1824 Surały †po 20-04-1880  
89Bagińska Anna z d. Konopka *29-08-1909 †19-03-1966 Łebki Małe /Grabowo/  
90Bagińska Anna z d. Dobrzycka *około 1831 Rosochate †przed 02-03-1886  
91Bagińska Anna z d. Zajczewska *około 1891 Okrasin †1940 Ostrowik  
92Bagińska Anna z d. Mścichowska *06-05-1845 Sulewo Kownaty †11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/  
93Bagińska Anna z d. Markowska *około 1849 Wąsosz †12-07-1893  
94Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz *około 06-1843 Flesze †przed 10-1884  
95Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
96Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †11-01-1922 Szczuczyn  
97Bagińska Anna z d. Łempicka *17-09-1799 Bagienice †28-01-1828 Sulewo Prusy  
98Bagińska Anna z d. Rogalska *około 1826 Rogale par. Romany †  
99Bagińska Anna z d. Mieczkowska *około 1871 Mieczki †  
100Bagińska Anna z d. Golińska  †od 13-11-1900 do 22-01-1907  
101Bagińska Anna z d. Płońska *około 1902 Płonka-Kozły †  
102Bagińska Anna z d. Grajewska *około 1895 Bęćkowo †  
103Bagińska Anna z d. Kurzętkowska  †przed 26-06-1821  
104Bagińska Anna z d. Obrycka  †po 24-05-1921  
105Bagińska Anna z d. Szczech *około 1919 Pasichy †  
106Bagińska Anna z d. Dardzińska [0¬]    
107Bagińska Anna z d. Rogalska  †po 03-05-1922  
108Bagińska Anna z d. Sulkowska *około 1851 Konopki-Białystok †  
109Bagińska Anna  †przed 21-02-1832  
110Bagińska Anna z d. Kozikowska  †po 12-01-1904  
111Bagińska Anna z d. Zielińska *13-11-1918 Radziłów †  
112Bagińska Anna Rozalia *04-07-1851 Sulewo Prusy †  
113Bagińska Antonina z d. Zalewska *około 1829 †po 09-02-1897  
114Bagińska Antonina z d. Wicik *około 1830 Słucz †przed 05-02-1872  
115Bagińska Antonina z d. Rogowska *około 1905 Białaszewo †19-08-1944 Białaszewo  
116Bagińska Antonina z d. Kiełczewska  †po 30-09-1845  
117Bagińska Antonina *26-04-1791 Bagienice †  
118Bagińska Apolonia z d. Włodkowska *około 1797 Guty †przed 19-02-1849  
119Bagińska Apolonia z d. Borawska *około 1896 Supy †30-10-1918 Wypychy  
120Bagińska Apolonia z d. Krajewska  †  
121Bagińska Apolonia z d. Mocarska *około 1796 Rutki Nory †  
122Bagińska Aurelia z d. Karwowska  †przed 03-07-1929  
123Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska) *około 1833 Guty †po 30-01-1899  
124Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1821 Guty †1869  
125Bagińska Balbina z d. Skrodzka *około 1822 Skroda Wielka †przed 05-07-1869  
126Bagińska Balbina z d. Świderska  †przed 24-01-1894  
127Bagińska Balbina z d. Wiszowata *około 1850 Guty-Poddenki †  
128Bagińska Balbina z d. Jaczyńska  †po 19-02-1865  
129Bagińska Barbara z d. Świderska *około 1830 Golanki †po 10-07-1882  
130Bagińska Barbara z d. Przyborowska  †przed 13-02-1820  
131Bagińska Barbara z d. Dąbrowska  †po 14-02-1899  
132Bagińska Barbara z d. Ziomek [0¬]    
133Bagińska Barbara z d. Sulewska *04-12-1803 Sulewo Prusy †  
134Bagińska Barbara z d. Pieńkowska *około 1816 Pieńki †  
135Bagińska Barbara [0¬]     
136Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska *około 1848 Makowskie †1894  
137Bagińska Bernarda Halina z d. Duzikowska [0¬]    
138Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska *08-10-1832 Kieljany †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
139Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska *około 1913 Kurkowo †09-04-1998 Gnatowo  
140Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo par. Niedźwiadna †  
141Bagińska Bronisława *03-1919 †12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
142Bagińska Bronisława *około 1915 †04-03-1921 Glinki /Słubice/  
143Bagińska Bronisława z d. Owsianko *28-02-1910 Łempice †  
144Bagińska Bronisława z d. Myślińska *około 1904 Burzyn †  
145Bagińska Brygida z d. N  †  
146Bagińska Brygida *07-10-1785 Bagienice †  
147Bagińska Cecylia z d. Konopka  †  
148Bagińska Danuta z d. Karwowska [0¬]    
149Bagińska Dominika z d. Dobrzycka *około 1901 Brzeźnio †  
150Bagińska Elena z d. N  †  
151Bagińska Elżbieta z d. Chylińska [0¬]     
152Bagińska Elżbieta z d. N  †  
153Bagińska Elżbieta z d. Polkowska  †  
154Bagińska Elżbieta z d. Chmielewska  †  
155Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka [0¬]    
156Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka *około 1911 Gackie †14-09-2015 Koniecki Małe  
157Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska *01-01-1920 Mieczki †  
158Bagińska Ewa z d. Sokołowska *około 1863 Godlewo †15-01-1944 Grozimy  
159Bagińska Ewa z d. Borawska *około 1823 Konopki †19-07-1888 Wąsosz  
160Bagińska Ewa z d. Downar *około 1823 Bęćkowo †16-02-1878  
161Bagińska Ewa z d. Łaguna [0¬]    
162Bagińska Ewa z d. Filipkowska *około 1797 Skroda †przed 12-02-1844  
163Bagińska Ewa z d. Szczepankowska *około 1841 Dybła †07-08-1884 Modzele /Białaszewo/  
164Bagińska Ewa z d. Załuska *około 1819 Niedźwiedzkie †13-06-1852 Bzury /Wąsosz/  
165Bagińska Ewa *26-04-1791 Bagienice †przed 1797  
166Bagińska Ewa *31-01-1797 Bagienice †07-07-1802 Bagienice  
167Bagińska Ewa z d. Zielińska  †po 23-05-1870  
168Bagińska Ewa *24-12-1848 Bzury †  
169Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
170Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
171Bagińska Feliksa z d. Danowska *około 1868 Klimaszewnica †16-09-1927 Kieljany  
172Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1884 Truszki-Patory †po 11-02-1923  
173Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1873 Świdry Podleśne †przed 01-1893  
174Bagińska Franciszka z d. Kowalewska *około 1873 Kolno †18-06-1940 Zaborowo  
175Bagińska Franciszka z d. Zaborowska *około 1821 Zaborowo †przed 24-11-1879  
176Bagińska Franciszka z d. Świderska *około 1840 Golanki †05-02-1883 Surały /Grabowo/  
177Bagińska Franciszka z d. Świgońska *około 01-1852 Żebry †15-02-1893  
178Bagińska Franciszka  †  
179Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
180Bagińska Franciszka z d. Rożeńska  †po 28-02-1859  
181Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska *1840 Niebrzydy †  
182Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
183Bagińska Franciszka *24-08-1847 Danowo †  
184Bagińska Franciszka *01-10-1847 Wąsosz †  
185Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska  †przed 28-02-1897  
186Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska  †przed 11-11-1901  
187Bagińska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 05-11-1895  
188Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska  †po 27-01-1902  
189Bagińska Genowefa *30-09-1919 Łempice †08-02-2001 Łempice  
190Bagińska Genowefa *około 1901 Kieljany †29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/  
191Bagińska Genowefa z d. Karwowska *około 1909 Karwowo-Wszebory †   
192Bagińska Germania z d. Dzięgielewska *1849 Jaki †  
193Bagińska Halina z d. Czarnecka [0¬]    
194Bagińska Halina z d. Łempicka [0¬]     
195Bagińska Helena z d. Łochowska *około 1762 Wąsosz †03-12-1838 Bagienice  
196Bagińska Helena z d. Wiśniewska *25-07-1917 Kudłaczewo †18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/  
197Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
198Bagińska Helena z d. Muczyńska *22-02-1908 Świdry †po 09-06-1944  
199Bagińska Helena z d. Tafiłowska *około 1882 Brodowo †01-06-1917 Kurkowo  
200Bagińska Helena z d. Uszyńska  †21-09-1909 Łomża  
201Bagińska Helena z d. N  †przed 25-08-1817  
202Bagińska Helena z d. N  †  
203Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
204Bagińska Helena z d. Muszyńska [0¬]    
205Bagińska Helena z d. Kapla  †  
206Bagińska Henryka z d. Kołakowska [0¬]    
207Bagińska Hieronima z d. Karwowska [0¬]    
208Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 18-05-1943  
209Bagińska Honorata z d. Wileńska [0¬]     
210Bagińska Irena z d. Wicik [0¬]    
211Bagińska Irena [0¬]    
212Bagińska Izabela z d. Kiełczewska *około 1807 Guty †od 23-11-1868 do 18-07-1887  
213Bagińska Jadwiga z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
214Bagińska Jadwiga z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989  
215Bagińska Jadwiga z d. Wołkońska *02-06-1913 Słucz †  
216Bagińska Jadwiga z d. Skrodzka [0¬]    
217Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka *07-02-1922 Możdżenie †  
218Bagińska Jadwiga z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
219Bagińska Jadwiga z d. Sikorska [0¬]    
220Bagińska Janina z d. Niewiadomska [0¬]    
221Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
222Bagińska Janina *07-01-1947 Łempice †14-03-1947 Łempice   
223Bagińska Janina z d. Szleszyńska *1920 †  
224Bagińska Janina z d. Mieczkowska [0¬]    
225Bagińska Janina z d. Danowska [0¬]    
226Bagińska Joanna z d. Skubiszewska *13-06-1967 Wierzbica †  
227Bagińska Joanna *23-06-1843 Guty †  
228Bagińska Joanna z d. Świderska  †po 10-02-1857  
229Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska *około 1887 Borawskie †  
230Bagińska Józefa z d. Waszkiewicz [0¬]    
231Bagińska Józefa z d. Niewiarowska *około 1910 Okół †01-02-1996 Grajewo  
232Bagińska Józefa z d. Łaguna *08-02-1834 Stawiane †po 07-05-1894  
233Bagińska Józefa z d. Modzelewska *około 1836 Stawiane †przed 12-11-1894  
234Bagińska Józefa z d. Mocarska *około 1866 Rutkowskie †24-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
235Bagińska Józefa z d. Jakubowska *około 1828 Ławsk †01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
236Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska *około 1824 Pieńczykówek †28-12-1854 Sokoły  
237Bagińska Józefa z d. Sulkowska *około 1825 Skroda Mała †11-05-1850  
238Bagińska Józefa *16-03-1854 Koniecki Małe †19-12-1856 Koniecki  
239Bagińska Józefa z d. Czaplicka  †15-02-1893  
240Bagińska Józefa z d. Sokołowska *około 1872 Dzięgiele †  
241Bagińska Józefa z d. Płońska *około 1900 Płonka-Kozły †  
242Bagińska Józefa z d. Grabowska *około 1902 Bartki †  
243Bagińska Józefa z d. Karwowska *około 1915 †  
244Bagińska Józefa *10-05-1850 Bagienice †  
245Bagińska Józefa z d. Niecikowska *21-03-1895 Szymany †  
246Bagińska Józefa z d. Dołęga *około 1903 Makowskie †  
247Bagińska Józefa z d. Filipkowska  †  
248Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †po 04-02-1931  
249Bagińska Józefa z d. Wierciszewska [0¬]    
250Bagińska Józefa z d. Kozikowska  †od 23-11-1874 do 31-12-1885  
251Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska *około 1799 Kurkowo †17-09-1859 Jaki /Słucz/  
252Bagińska Józefata z d. Sikorska *około 1814 Przyborowo †po 01-07-1862  
253Bagińska Józefata z d. Kozikowska *około 1823 Cedry †przed 01-1861  
254Bagińska Józefata *około 1836 Skroda Mała †14-01-1870  
255Bagińska Józefata z d. Karwowska  †po 23-11-1856  
256Bagińska Józefata z d. Sulewska *16-07-1849 Sulewo Prusy †  
257Bagińska Józefata *27-09-1851 Zaborowo †  
258Bagińska Józefata z d. Gutowska  †przed 27-11-1876  
259Bagińska Józefata Franciszka z d. Gutowska *około 1819 Guty †  
260Bagińska Julia [0¬]     
261Bagińska Juliana z d. Borawska *1850 Pieńki †   
262Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
263Bagińska Julianna z d. Statkiewicz *około 1866 Łempice †po 26-12-1929  
264Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Mroczki †23-08-1941 Łempice  
265Bagińska Julianna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 19-01-1873  
266Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
267Bagińska Julianna *1865 Grzymki †18-05-1905 Grzymki  
268Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
269Bagińska Julianna z d. Rogowska  †po 24-11-1840  
270Bagińska Julianna z d. Filipkowska *około 1856 Filipki Duże †  
271Bagińska Julianna z d. Makowska *około 1873 Marki †  
272Bagińska Julianna z d. Podsiad  †przed 21-02-1887  
273Bagińska Julianna *15-02-1855 Bagienice †  
274Bagińska Julianna z d. Rydzewska  †po 19-07-1888  
275Bagińska Julianna Teofila *około 02-1873 Bagienice †24-05-1873 Bagienice   
276Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
277Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska *około 1899 Dzięgiele †  
278Bagińska Kamilla z d. Zalewska *około 1873 Łojki †  
279Bagińska Karolina z d. Godlewska *20-01-1817 Zalesie †16-04-1887 Bzury  
280Bagińska Karolina z d. Dołęga *około 1851 Makowskie †13-05-1876  
281Bagińska Karolina *31-10-1796 Koniecki †03-09-1808 Koniecki  
282Bagińska Karolina z d. Szepietowska  †przed 17-10-1832  
283Bagińska Karolina z d. Mikucka  †przed 06-03-1905  
284Bagińska Karolina z d. Zielińska *około 1851 Żebry †  
285Bagińska Karolina z d. Kotlewska  †przed 26-02-1889  
286Bagińska Karolina z d. Jurska  †po 15-02-1897  
287Bagińska Karolina z d. Modzelewska *02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo †  
288Bagińska Katarzyna z d. Adamska *około 1867 Radziłów †12-04-1942 Żebry  
289Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1766 †09-02-1832 Bagienice  
290Bagińska Katarzyna z d. Chlęch *około 1841 Obrytki †po 06-03-1905  
291Bagińska Katarzyna z d. Karwowska *około 1841 Karwowo par. Jedwabne †przed 20-02-1900  
292Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska *około 1822 Mieczki †po 23-07-1866  
293Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
294Bagińska Katarzyna z d. Orłowska *około 1827 Modzele †26-04-1855 Wąsosz  
295Bagińska Katarzyna *około 1866 Barany †24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/  
296Bagińska Katarzyna z d. Górska *28-04-1911 Konopki-Białystok †  
297Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska  †przed 26-11-1844  
298Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska  †od 10-02-1839 do 16-08-1864  
299Bagińska Katarzyna z d. Milewska  †po 14-02-1839  
300Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
301Bagińska Katarzyna z d. Karwowska  †po 03-02-1852  
302Bagińska Katarzyna z d. Głębocka *około 1873 Wierzbowo †  
303Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska  †po 26-02-1900  
304Bagińska Katarzyna z d. Wojsław *około 1860 Gałązki †  
305Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska *15-02-1795 Sulewo Kownaty †  
306Bagińska Katarzyna z d. Skrodzka  †po 09-02-1880  
307Bagińska Katarzyna z d. Koźlik *15-04-1907 Żebry †  
308Bagińska Katarzyna z d. Konopka  †  
309Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska  †  
310Bagińska Katarzyna Anna z d. Dobrzycka *około 1829 Przyborowo †  
311Bagińska Klara z d. Szemborowska  †przed 16-06-1872  
312Bagińska Konstancja *21-10-1867 Czerwonki †  
313Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska *około 1862 Grajewo †  
314Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
315Bagińska Krystyna z d. Konopka *około 1759 †14-02-1835 Sulewo Kownaty  
316Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska [0¬]     
317Bagińska Krystyna z d. Czyżewska *około 1757 †24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/  
318Bagińska Krystyna z d. Sulewska  †   
319Bagińska Kunegunda z d. Wojsław  †przed 18-11-1812  
320Bagińska Leokadia z d. Niecikowska [0¬]    
321Bagińska Leokadia *26-05-1907 Kieljany †26-04-1995 Grajewo  
322Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
323Bagińska Leokadia z d. Zalewska  †  
324Bagińska Leokadia z d. Borawska *około 1923 Zalesie †  
325Bagińska Leonora z d. Łempicka *1923 Bagienice †15-09-2009   
326Bagińska Lidia z d. Szymańska [0¬]    
327Bagińska Lucyna z d. Gutowska [0¬]    
328Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska *około 1856 Wypychy †po 02-02-1925  
329Bagińska Ludwika *około 03-04-1874 Bagienice †17-04-1874 Bagienice   
330Bagińska Ludwika z d. Podbielska *około 1833 †  
331Bagińska Łucja z d. Sokołowska *około 1808 Godlewo †15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie  
332Bagińska Łucja z d. Danowska *około 1747 †08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/  
333Bagińska Łucja z d. Skrodzka  †przed 27-11-1838  
334Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1759 †26-01-1839 Koniecki Małe  
335Bagińska Magdalena z d. Karwowska *około 1833 Zaborowo †15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
336Bagińska Magdalena z d. Szymanowska *około 1799 †25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/  
337Bagińska Magdalena z d. Zelkowska  †po 06-02-1811  
338Bagińska Magdalena z d. Modzelewska  †przed 15-06-1841  
339Bagińska Magdalena (Barbara) z d. Czaplicka  †przed 02-05-1830  
340Bagińska Małgorzata z d. Godlewska  †  
341Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska  †od 11-02-1839 do 20-02-1844  
342Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska *około 1846 Mocarze †po 12-11-1906  
343Bagińska Marcjanna z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †16-01-1880 Guty Stare /Grabowo/  
344Bagińska Marcjanna *05-03-1837 Sulewo Kownaty †  
345Bagińska Marcjanna *12-05-1803 Bagienice †  
346Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska *12-11-1810 Sulewo Kownaty †11-08-1841 Sulewo Prusy  
347Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska  †  
348Bagińska Marianna z d. Skrodzka [0¬]    
349Bagińska Marianna z d. Karwowska *około 1840 Sokoły †22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/  
350Bagińska Marianna z d. Kamińska *1863 Radziłów †przed 11-01-1939  
351Bagińska Marianna z d. Gardocka *około 1871 Koniecki Małe †po 28-05-1941  
352Bagińska Marianna z d. Kulesza *13-03-1787 Wąsosz †28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
353Bagińska Marianna z d. Potrzebka *około 1850 Słucz †po 20-12-1918  
354Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
355Bagińska Marianna z d. Kruszyńska [0¬]    
356Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1809 Konopki par. Grabowo †po 29-04-1872  
357Bagińska Marianna z d. Szleszyńska *około 1802 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
358Bagińska Marianna z d. Górska *około 1868 †po 02-02-1926  
359Bagińska Marianna z d. Skrodzka *około 1840 Skroda Wielka †po 23-01-1894  
360Bagińska Marianna z d. Wojciechowska *około 1838 Sulewo Prusy †po 30-01-1888  
361Bagińska Marianna z d. Rybińska *około 1802 †przed 02-03-1851  
362Bagińska Marianna z d. Niećkowska *około 1810 Nieciki †17-05-1855 Bagienice  
363Bagińska Marianna z d. Butkiewicz *około 1842 †po 23-11-1885  
364Bagińska Marianna z d. Lipińska *1848 Surały †16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/  
365Bagińska Marianna z d. Przedborska *około 1827 Radziłów †01-09-1868 Bęćkowo  
366Bagińska Marianna z d. Grabowska *06-01-1819 Czerwonki †23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/  
367Bagińska Marianna z d. Mroczkowska *około 1857 Mroczki †22-11-1897 Mroczki /Przytuły/  
368Bagińska Marianna z d. Supińska *25-05-1797 Sulewo Prusy †05-03-1837 Sulewo Kownaty  
369Bagińska Marianna z d. Wróblewska *około 1845 Kurki †06-09-1881  
370Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
371Bagińska Marianna z d. Sulewska *22-08-1787 Sulewo Prusy †18-02-1813 Sulewo Prusy  
372Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1875 Olszewo par. Romany †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
373Bagińska Marianna *10-02-1927 Bagienice †02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/  
374Bagińska Marianna *około 1831 †16-07-1835 Sulewo Prusy  
375Bagińska Marianna *około 1853 †31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
376Bagińska Marianna *17-06-1840 Sulewo Prusy †29-04-1843 Sulewo Prusy  
377Bagińska Marianna z d. Napiórkowska  †przed 20-11-1853  
378Bagińska Marianna *około 1829 Przyborowo †  
379Bagińska Marianna z d. Zasimowicz *29-01-1915 Jedwabne †  
380Bagińska Marianna *około 1863 Surały †  
381Bagińska Marianna z d. Galińska  †1864  
382Bagińska Marianna z d. Konopka *około 1866 Konopki-Białystok †  
383Bagińska Marianna z d. Gutowska  †po 06-02-1893  
384Bagińska Marianna z d. Mikulska  †po 28-07-1861  
385Bagińska Marianna z d. Kiełczewska *około 1864 Obiedzino †  
386Bagińska Marianna  †po 09-02-1846  
387Bagińska Marianna z d. Wasilewska *około 1851 †  
388Bagińska Marianna z d. Śmiarowska  †  
389Bagińska Marianna z d. Święszkowska  †przed 15-01-1866  
390Bagińska Marianna *26-12-1856 Sulewo Prusy †  
391Bagińska Marianna z d. Łojewska *około 1873 Łoje †  
392Bagińska Marianna z d. Brochocka  †przed 26-02-1816  
393Bagińska Marianna *15-11-1845 Bagienice †  
394Bagińska Marianna z d. Szymanowska  †od 22-02-1927 do 30-12-1941  
395Bagińska Marianna z d. Cwalińska *około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
396Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
397Bagińska Marianna z d. Mieczkowska  †  
398Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †po 14-02-1870  
399Bagińska Marianna z d. Dobrzycka  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
400Bagińska Marianna z d. Wądołowska  †  
401Bagińska Marianna z d. N  †  
402Bagińska Marianna z d. Ramotowska  †  
403Bagińska Marianna *21-09-1777 Bagienice †  
404Bagińska Marianna z d. Rutkowska *około 1832 Sulewo Prusy †  
405Bagińska Marianna z d. Trzaska  †przed 20-02-1939  
406Bagińska Marianna z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
407Bagińska Marianna Aniela *18-10-1809 Bagienice †21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/  
408Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka [0¬]    
409Bagińska Michalina z d. Wiśniewska *około 1838 Szczuczyn †  
410Bagińska Michalina z d. Zakrzewska *09-08-1865 Wojsławy †  
411Bagińska Mirosława  †  
412Bagińska N z d. N  †przed 02-1943  
413Bagińska N z d. N  †przed 10-1812  
414Bagińska N z d. N  †przed 01-1939  
415Bagińska Natalia z d. Mościcka *około 1900 Karwowo-Wszebory †15-01-1990 Pieńki Borowe  
416Bagińska Natalia z d. Łempicka *31-12-1906 Bagienice †13-11-1983 Siwki par. Romany   
417Bagińska Natalia z d. Mikucka *20-01-1904 Glinki †25-10-1978 /Wąsosz/  
418Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
419Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
420Bagińska Paulina *1870 Barzykowo †1873 Barzykowo /Romany/  
421Bagińska Paulina *1871 Skroda Mała †1873 Skroda Mała /Grabowo/  
422Bagińska Paulina z d. Tyszka  †przed 03-02-1891  
423Bagińska Paulina *24-06-1838 Bagienice †  
424Bagińska Paulina z d. Grabowska  †  
425Bagińska Paulina z d. Dąbrowska  †  
426Bagińska Paulina *około 1869 Przyborowo †  
427Bagińska Paulina z d. Wszeborowska  †po 1924  
428Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska *około 02-1858 Guty †  
429Bagińska Pelagia z d. Zawadzka [0¬]     
430Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko) *około 1845 †po 26-11-1907  
431Bagińska Petronela z d. Roman *około 1856 Chełchy †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
432Bagińska Petronela z d. Chrzanowska  †przed 07-06-1853  
433Bagińska Petronela *04-07-1783 Bagienice †  
434Bagińska Petronela z d. Korytkowska  †po 03-02-1869  
435Bagińska Regina z d. Łempicka [0¬]     
436Bagińska Regina z d. Rogalska [0¬]    
437Bagińska Rozalia z d. Wojsław *około 1768 †18-08-1831 Koniecki  
438Bagińska Rozalia z d. Skrodzka *około 1828 Szymany †po 12-02-1890  
439Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz *około 1789 †po 20-11-1831  
440Bagińska Rozalia z d. Rutkowska *około 1848 Mieczki †przed 06-1887  
441Bagińska Rozalia *około 1850 Bagienice †08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/  
442Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 07-02-1875  
443Bagińska Rozalia z d. Sawicka  †po 17-11-1863  
444Bagińska Rozalia z d. Mikucka  †przed 23-04-1893  
445Bagińska Rozalia z d. Milewska *około 1810 Bzury †  
446Bagińska Rozalia *25-03-1863 Koniecki †  
447Bagińska Rozalia z d. Świderska *około 1815 Przyborowo †  
448Bagińska Rozalia *17-09-1857 Bagienice †  
449Bagińska Rozalia z d. Żmijewska  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
450Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
451Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska  †przed 11-02-1873  
452Bagińska Rozalia z d. Konopka  †po 30-01-1859  
453Bagińska Rozalia *02-07-1820 Kędziorowo †  
454Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska [0¬]     
455Bagińska Sabina z d. Gutowska [0¬]    
456Bagińska Salomea *26-08-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Kownaty  
457Bagińska Salomea *około 09-1818 †13-03-1820 Lipnik  
458Bagińska Salomea z d. Grądzka  †przed 26-11-1817  
459Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka *około 1832 Konopki-Białystok †po 10-02-1874  
460Bagińska Scholastyka z d. Borawska  †  
461Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka *około 1829 Rostki par. Romany †przed 21-02-1887  
462Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
463Bagińska Stanisława z d. Albińska *20-02-1915 Świdry †06-12-1999 Świdry /Wąsosz/  
464Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
465Bagińska Stanisława z d. Wądołowska *około 1854 Sambory †od 23-11-1909 do 21-02-1925  
466Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1865 Łoje Awissa †05-11-1898  
467Bagińska Stanisława *około 06-1859 Kurki †21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/  
468Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
469Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
470Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska  †przed 12-02-1920  
471Bagińska Stanisława z d. Chrostowska *1912 †  
472Bagińska Stanisława z d. Przyborowska  †  
473Bagińska Stanisława z d. Czarnecka *1920 Słucz †  
474Bagińska Stanisława z d. Barwikowska *około 1901 Chełchy †  
475Bagińska Stefania z d. Łaguna *03-05-1901 Pasichy †04-11-1986 Chełchy  
476Bagińska Stefania z d. Górska *około 1898 Górskie †  
477Bagińska Stefania z d. Rogińska  †  
478Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 12-04-1822  
479Bagińska Tekla z d. Załęcka  †po 26-11-1844  
480Bagińska Tekla z d. Filipkowska  †po 06-02-1816  
481Bagińska Teodora z d. Przyborowska  †po 26-02-1927  
482Bagińska Teofila z d. Biedrzycka  †przed 23-11-1909  
483Bagińska Teofila z d. Czaplicka  †przed 07-06-1904  
484Bagińska Teofila z d. Konopka *około 1821 Konopki Monety †  
485Bagińska Teofila z d. Rydzewska *około 1873 Żelazki †  
486Bagińska Teofila z d. Cwalińska *1871 Rostki †  
487Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
488Bagińska Teofila z d. Wroczyńska  †po 01-10-1878  
489Bagińska Teofila z d. Łempicka *01-04-1854 Bagienice †   
490Bagińska Teofila z d. Brzostowska *około 1899 Karwowo-Polki †  
491Bagińska Teresa z d. Milewska [0¬]    
492Bagińska Teresa z d. Konopka *około 1799 Konopki par. Grabowo †po 07-07-1863  
493Bagińska Teresa z d. Gołąbek *około 1810 Bęćkowo †09-11-1867 Bzury /Wąsosz/  
494Bagińska Teresa  †po 21-01-1889  
495Bagińska Teresa z d. Łempicka * Bagienice †po 26-04-1837  
496Bagińska Teresa z d. Gardocka  †03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo  
497Bagińska Teresa [0¬]    
498Bagińska Teresa z d. Skrodzka  †po 01-03-1824  
499Bagińska Urszula z d. Wojsław *około 1792 Marki †23-02-1857 Danowo /Wąsosz/  
500Bagińska Urszula z d. Sikorska *około 1825 Wąsosz †02-05-1847  
501Bagińska Weronika z d. Leszczewska *około 1886 Radziłów †25-02-1947 Glinki /Słucz/  
502Bagińska Weronika z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
503Bagińska Weronika z d. Ciszewska *około 1875 Klimaszewnica †  
504Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
505Bagińska Weronika z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
506Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
507Bagińska Wiktoria z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
508Bagińska Wiktoria z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
509Bagińska Wiktoria z d. Trzaska  †po 01-03-1897  
510Bagińska Wiktoria z d. Żebrowska  †  
511Bagińska Wiktoria *02-09-1805 Bagienice †  
512Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
513Bagińska Wiktoria z d. Kurkowska  †przed 26-06-1894  
514Bagińska Wiktoria z d. Lipińska  †po 19-02-1935  
515Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
516Bagińska Władysława z d. Modzelewska *około 1903 Zaborowo †17-07-1930 Sulewo Prusy  
517Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
518Bagińska Władysława z d. Tyszka *około 1897 Rogale †  
519Bagińska Władysława z d. Janczewska * Bronaki-Olki †12-11-1918 Bronaki  
520Bagińska Władysława z d. Jankowska *około 1872 Jankowo-Młodzianowo †  
521Bagińska Władysława z d. Szurno *około 1898 Chojnowo †  
522Bagińska Zofia z d. N  †  
523Bagińska Zofia z d. Modzelewska [0¬]    
524Bagińska Zofia z d. Białowąs *około 1906 Ławsk †  
525Bagińska Zofia z d. Wojno *03-05-1901 Aleksandrowo par. Przytuły †  
526Bagińska Zofia z d. Wesołowska  †przed 11-11-1941  
527Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka *około 1822 Kotówek †  
528Bagiński Adam *21-07-1907 Koniecki Małe †14-10-1984 Grajewo  
529Bagiński Adam *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
530Bagiński Adam *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
531Bagiński Adam *około 1834 Przyborowo †31-12-1872  
532Bagiński Adam  †  
533Bagiński Adam  †po 20-09-1927  
534Bagiński Adam *około 1848 Dzięgiele †  
535Bagiński Adam  †przed 11-11-1941  
536Bagiński Adam [0¬]     
537Bagiński Adolf *około 1840 Pace †  
538Bagiński Adolf  †  
539Bagiński Adolf *08-03-1869 Bagienice †  
540Bagiński Adolf *27-09-1850 Lipnik †  
541Bagiński Aleksander [0¬]    
542Bagiński Aleksander *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
543Bagiński Aleksander *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz  
544Bagiński Aleksander *23-02-1852 Kieljany †po 26-08-1918  
545Bagiński Aleksander *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
546Bagiński Aleksander *około 1861 Skroda Mała †07-01-1900  
547Bagiński Aleksander *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
548Bagiński Aleksander *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
549Bagiński Aleksander  †przed 23-11-1909  
550Bagiński Aleksander [0¬]    
551Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
552Bagiński Aleksander *27-07-1868 Koniecki Małe †  
553Bagiński Aleksander *18-08-1861 Lipnik †  
554Bagiński Aleksander *około 1904 Przyborowo †  
555Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
556Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
557Bagiński Aleksander *około 1884 Brzeźnio †  
558Bagiński Aleksander [0¬]    
559Bagiński Aleksander *około 1902 Karwowo-Polki †  
560Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
561Bagiński Anastazy *16-04-1837 Sulewo Prusy †  
562Bagiński Andrzej *około 1758 †29-10-1836 Koniecki  
563Bagiński Andrzej *około 1845 Sokoły par. Romany †po 24-08-1914  
564Bagiński Andrzej *około 1858 Olszewo †po 02-02-1925  
565Bagiński Andrzej *około 1866 Niedźwiadna †22-02-1928 Modzele  
566Bagiński Andrzej *około 1824 Wąsosz †06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
567Bagiński Andrzej  †przed 13-02-1820  
568Bagiński Andrzej  †przed 28-07-1861  
569Bagiński Andrzej *około 1836 Mieczki †  
570Bagiński Andrzej Grzegorz *około 11-1820 Przyborowo †11-05-1846  
571Bagiński Antoni [0¬]    
572Bagiński Antoni *około 1858 Rydzewo Szlacheckie †27-01-1946 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
573Bagiński Antoni [0¬]    
574Bagiński Antoni [0¬]    
575Bagiński Antoni [0¬]    
576Bagiński Antoni *około 1851 Bagienice par. Romany †06-03-1924 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
577Bagiński Antoni *około 1866 Tafiły †po 29-09-1925  
578Bagiński Antoni *około 1849 Golanki †od 08-11-1904 do 14-06-1921  
579Bagiński Antoni *około 1881 Kurkowo †08-10-1914 Kurkowo  
580Bagiński Antoni *około 1917 †04-03-1921 Glinki /Słucz/  
581Bagiński Antoni *około 1915 Sulewo Kownaty †  
582Bagiński Antoni  †  
583Bagiński Antoni  †po 16-08-1864  
584Bagiński Antoni  †przed 25-08-1817  
585Bagiński Antoni *około 1849 †  
586Bagiński Antoni  †01-01-1864 Mścichy  
587Bagiński Antoni *około 1824 Skroda Mała †  
588Bagiński Antoni  †przed 03-02-1852  
589Bagiński Antoni *10-06-1921 Sulewo Prusy †  
590Bagiński Antoni *około 1850 Niebrzydy †  
591Bagiński Antoni *około 1920 Kieljany †  
592Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
593Bagiński Antoni * Bagińskie †  
594Bagiński Antoni *około 1903 Siwki par. Romany †  
595Bagiński Antoni *19-05-1910 Brychy †  
596Bagiński Antoni *około 1872 Modzele †  
597Bagiński Antoni  †przed 19-07-1888  
598Bagiński Antoni  †po 08-11-1837  
599Bagiński Antoni Roman [0¬]    
600Bagiński Apolinary *1871 Kotówek †27-07-1897 Łomża  
601Bagiński Augustyn *około 1791 Przyborowo †od 24-11-1862 do 10-04-1872  
602Bagiński Augustyn *około 1790 †  
603Bagiński Baltazar *około 1836 Mieczki †po 06-03-1905  
604Bagiński Baltazar  †przed 23-05-1870  
605Bagiński Bartłomiej  †przed 07-06-1853  
606Bagiński Bartosz [0¬]     
607Bagiński Bernard *około 1840 Nieciki †po 30-01-1888  
608Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
609Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
610Bagiński Bolesław *około 1907 Pieńki Borowe †  
611Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
612Bagiński Bonawentura  †po 12-04-1822  
613Bagiński Bonifacy *około 1790 †  
614Bagiński Bonifacy  †przed 17-05-1855  
615Bagiński Bonifacy (Bonawentura)  †po 26-11-1844  
616Bagiński Czesław *około 1911 Bagińskie †  
617Bagiński Czesław [0¬]    
618Bagiński Dariusz [0¬]    
619Bagiński Dominik [0¬]    
620Bagiński Dominik [0¬]    
621Bagiński Edmund [0¬]     
622Bagiński Eugeniusz *10-10-1954 Szczuczyn †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/   
623Bagiński Fabian *około 1874 Kołaki Strumienie †  
624Bagiński Fabian Baltazar *05-01-1841 Sulewo Prusy †  
625Bagiński Feliks *18-05-1866 Koniecki †22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/  
626Bagiński Feliks *około 1828 Modzele †od 11-06-1888 do 15-05-1894  
627Bagiński Feliks  †po 09-02-1846  
628Bagiński Feliks *około 1825 Bzury †  
629Bagiński Feliks  †przed 11-11-1901  
630Bagiński Feliks *25-01-1867 Stawiane †  
631Bagiński Feliks *02-1909 Okurowo †  
632Bagiński Franciszek *30-03-1902 †25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/  
633Bagiński Franciszek *26-09-1793 Bagienice †15-11-1856 Bagienice  
634Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
635Bagiński Franciszek *około 1829 Lipnik †od 12-02-1890 do 21-02-1898  
636Bagiński Franciszek *około 1889 Konopki †po 23-11-1940  
637Bagiński Franciszek *około 1833 Golanki †przed 10-07-1882  
638Bagiński Franciszek *17-07-1930 Sulewo Prusy †27-07-1970 Sulewo Prusy  
639Bagiński Franciszek *około 1886 Wypychy †po 30-10-1918  
640Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
641Bagiński Franciszek *około 04-1922 †29-11-1922 Glinki /Słucz/  
642Bagiński Franciszek  †16-09-1900  
643Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
644Bagiński Franciszek *20-12-1903 Borawskie †  
645Bagiński Franciszek  †przed 28-02-1859  
646Bagiński Franciszek  †po 07-06-1904  
647Bagiński Franciszek *około 1866 †  
648Bagiński Franciszek *około 1865 Świdry Podleśne †  
649Bagiński Franciszek *około 1805 Bzury †  
650Bagiński Franciszek  †przed 12-1814  
651Bagiński Franciszek  †od 24-02-1897 do 23-02-1914  
652Bagiński Franciszek *05-11-1904 Stawiski †  
653Bagiński Franciszek  †przed 05-11-1895  
654Bagiński Franciszek *około 1845 Bełda †  
655Bagiński Franciszek  †  
656Bagiński Franciszek  †przed 01-03-1824  
657Bagiński Franciszek *14-03-1903 Makowskie †  
658Bagiński Franciszek *31-03-1784 Bagienice †  
659Bagiński Franciszek  †od 17-02-1819 do 26-01-1839  
660Bagiński Franciszek  †od 23-11-1874 do 31-12-1885  
661Bagiński Gabriel *około 1794 Bagińskie †po 19-02-1849  
662Bagiński Gabriel  †przed 31-01-1853  
663Bagiński Gabriel  †od 03-02-1897 do 24-05-1921  
664Bagiński Grzegorz Stanisław *14-05-1852 Koniecki †  
665Bagiński Henryk [0¬]    
666Bagiński Henryk *18-01-1942 Zalesie †28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
667Bagiński Henryk *około 08-1923 †02-01-1929 Łempice /Wąsosz/  
668Bagiński Hieronim *1860 Golanki †  
669Bagiński Hipolit *07-02-1924 Sulewo Prusy †31-03-1938 Sulewo Prusy  
670Bagiński Hipolit  †przed 28-02-1897  
671Bagiński Idzi *około 1788 †05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/  
672Bagiński Ignacy *około 1856 Modzele †24-05-1928 Opartowo  
673Bagiński Ignacy  †od 24-11-1868 do 10-04-1894  
674Bagiński Jacenty  †przed 26-02-1816  
675Bagiński Jakub *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
676Bagiński Jakub *około 1804 Konopki par. Grabowo †przed 06-02-1865  
677Bagiński Jakub *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
678Bagiński Jakub  †  
679Bagiński Jakub *około 1819 Bagińskie †  
680Bagiński Jakub *25-07-1858 Koniecki †  
681Bagiński Jakub *około 1789 †  
682Bagiński Jakub  †po 21-02-1832  
683Bagiński Jakub  †  
684Bagiński Jakub  †  
685Bagiński Jan [0¬]    
686Bagiński Jan *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
687Bagiński Jan *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
688Bagiński Jan [0¬]     
689Bagiński Jan *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
690Bagiński Jan *około 1831 †po 09-02-1897  
691Bagiński Jan *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
692Bagiński Jan *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
693Bagiński Jan *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
694Bagiński Jan *około 1891 Rogale †przed 10-02-1931  
695Bagiński Jan *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
696Bagiński Jan *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
697Bagiński Jan  †  
698Bagiński Jan  †  
699Bagiński Jan  †po 03-02-1891  
700Bagiński Jan *około 1865 Skroda †  
701Bagiński Jan  †16-01-1850  
702Bagiński Jan  †27-11-1843  
703Bagiński Jan  †  
704Bagiński Jan *około 1904 Suwałki †  
705Bagiński Jan  †przed 28-07-1878  
706Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
707Bagiński Jan  †po 03-07-1929  
708Bagiński Jan  †po 16-06-1872  
709Bagiński Jan  †przed 28-02-1843  
710Bagiński Jan  †  
711Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
712Bagiński Jan [0¬]    
713Bagiński Jan *07-02-1868 Kotówek †  
714Bagiński Jan [0¬]    
715Bagiński Jan *około 1850 Przyborowo †  
716Bagiński Jan  †  
717Bagiński Jan  †  
718Bagiński Jan  †przed 30-01-1859  
719Bagiński Jan  †przed 10-02-1857  
720Bagiński Jan *około 1833 Sulewo Kownaty †  
721Bagiński Jan  †przed 11-02-1861  
722Bagiński Jan Paweł *około 1841 Przyborowo †po 09-06-1896  
723Bagiński Jan Pius *05-05-1921 Ramoty †  
724Bagiński Jarosław [0¬]     
725Bagiński Jerzy *02-01-1932 Chełchy †19-08-2012 Ostróda  
726Bagiński Jerzy [0¬]     
727Bagiński Jerzy *16-01-1950 Świdry †14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/  
728Bagiński Joachim  †przed 15-01-1866  
729Bagiński Józef [0¬]    
730Bagiński Józef *08-12-1858 Barzykowo †przed 11-01-1939  
731Bagiński Józef *11-02-1916 Godlewo †31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/  
732Bagiński Józef *około 1784 Lipnik †02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/  
733Bagiński Józef *około 1828 Mieczki †24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/  
734Bagiński Józef *19-03-1862 Koniecki Małe †przed 15-11-1927  
735Bagiński Józef *około 1821 Guty †po 16-01-1880  
736Bagiński Józef *około 1868 †1924 Truszki-Zalesie /Lachowo/  
737Bagiński Józef *około 1787 Bagienice †od 1843 do 01-10-1854  
738Bagiński Józef *około 1815 Przyborowo †19-02-1865 Kurkowo /Romany/  
739Bagiński Józef *19-03-1838 Lipnik †14-12-1866 Lipnik  
740Bagiński Józef *24-03-1943 Kieljany †23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/  
741Bagiński Józef *09-10-1814 Bagienice †19-02-1820 Bagienice  
742Bagiński Józef  †od 07-02-1853 do 27-02-1865  
743Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †   
744Bagiński Józef  †przed 21-01-1889  
745Bagiński Józef *05-02-1907 Ciemianka †  
746Bagiński Józef  †przed 17-11-1863  
747Bagiński Józef *około 1874 Przyborowo †  
748Bagiński Józef  †po 06-02-1893  
749Bagiński Józef *około 1873 Surały †  
750Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
751Bagiński Józef *około 1870 Olszewo par. Romany †  
752Bagiński Józef *około 1804 Bzury †  
753Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
754Bagiński Józef *około 1890 Radziłów †  
755Bagiński Józef *14-03-1848 Bagienice †  
756Bagiński Józef *13-08-1869 Sulewo Prusy †  
757Bagiński Józef  †przed 26-02-1927  
758Bagiński Józef  †przed 22-02-1927  
759Bagiński Józef  †po 14-02-1870  
760Bagiński Józef  †   
761Bagiński Józef  †po 19-03-1966  
762Bagiński Józef *około 1913 Tafiły †  
763Bagiński Józef  †  
764Bagiński Józef *około 1865 Kotówek †  
765Bagiński Józef  †po 27-11-1876  
766Bagiński Józef *około 1890 Przyborowo †  
767Bagiński Józef *około 1810 Bagińskie †  
768Bagiński Józef  †przed 19-02-1935  
769Bagiński Józef *około 1865 Rydzewo Szlacheckie †  
770Bagiński Józef *03-01-1891 Glinki †  
771Bagiński Julian *około 1873 Kotówek †przed 17-01-1942  
772Bagiński Julian *27-02-1859 Bagienice †09-01-1872 Bagienice  
773Bagiński Julian *około 1856 Przyborowo †  
774Bagiński Kacper  †przed 12-02-1890  
775Bagiński Kacper *21-06-1851 Wąsosz †  
776Bagiński Kacper *około 1790 †  
777Bagiński Kajetan *około 1823 Lipnik †13-07-1862 Lipnik  
778Bagiński Kajetan *1853 †1871 Guty Stare /Grabowo/  
779Bagiński Karol *około 1831 †20-07-1901 Barzykowo /Romany/  
780Bagiński Karol *01-11-1803 Koniecki †14-09-1808 Koniecki  
781Bagiński Kazimierz *05-09-1928 Kieljany †przed 09-1979   
782Bagiński Kazimierz *około 1817 Mieczki †po 23-07-1866  
783Bagiński Kazimierz *około 1844 Bagienice †od 12-02-1884 do 22-01-1918  
784Bagiński Konstanty *około 1835 Bagińskie †po 21-08-1916  
785Bagiński Konstanty *około 1837 Golanki †po 23-01-1894  
786Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
787Bagiński Konstanty *około 1884 Bagińskie †  
788Bagiński Konstanty *16-04-1840 Sulewo Prusy †  
789Bagiński Konstanty *około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
790Bagiński Ksawery *około 1820 Modzele †po 23-11-1885  
791Bagiński Ksawery  †po 24-01-1894  
792Bagiński Ksawery *około 1843 Bagińskie †  
793Bagiński Ksawery *30-11-1859 Bagienice †  
794Bagiński Ksawery *około 1817 Bagińskie †  
795Bagiński Leon *1841 †1916  
796Bagiński Leon *około 1852 Kotówek †od 18-02-1908 do 23-11-1909  
797Bagiński Leon *około 1811 Golanki †po 07-07-1863  
798Bagiński Leon *16-04-1780 †przed 10-1821  
799Bagiński Leon  †po 01-03-1897  
800Bagiński Leon *20-09-1917 Ciemianka †  
801Bagiński Leon *około 1830 †  
802Bagiński Leopold *18-11-1855 Kieljany †po 20-09-1927  
803Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
804Bagiński Leopold *około 1881 Mroczki †  
805Bagiński Leszek [0¬]     
806Bagiński Leszek [0¬]     
807Bagiński Ludwik [0¬]    
808Bagiński Ludwik *około 1865 Bagińskie †  
809Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
810Bagiński Ludwik *26-08-1783 Dzięgiele †  
811Bagiński Ludwik *20-02-1811 Sulewo Prusy †  
812Bagiński Ludwik Bartłomiej *około 1834 Bagińskie †od 11-06-1891 do 26-10-1908  
813Bagiński Łukasz *15-10-1783 Wąsosz †28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/  
814Bagiński Łukasz  †po 14-02-1839  
815Bagiński Łukasz  †przed 26-06-1821  
816Bagiński Maciej *około 1785 Skroda Mała †po 20-11-1831  
817Bagiński Maciej *około 1841 †26-12-1880 Szyjki /Przytuły/   
818Bagiński Maciej  †przed 23-11-1856  
819Bagiński Maciej *około 1816 Przyborowo †  
820Bagiński Maciej Stanisław *23-02-1817 Lipnik †10-04-1820 Lipnik  
821Bagiński Marcin *16-11-1861 Sulewo Prusy †04-12-1886 Sulewo Prusy  
822Bagiński Marcin *12-11-1800 Koniecki †08-09-1808 Koniecki  
823Bagiński Marcin  †przed 14-02-1899  
824Bagiński Marian [0¬]    
825Bagiński Marian *09-03-1960 Kudłaczewo †17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/  
826Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
827Bagiński Mateusz  †przed 20-11-1844  
828Bagiński Mateusz * Bzury †przed 24-09-1833  
829Bagiński Mateusz  †po 21-10-1827  
830Bagiński Mateusz  †od 07-08-1859 do 21-11-1881  
831Bagiński Mateusz  †przed 03-05-1922  
832Bagiński Mateusz *około 1870 Pieńki Borowe †  
833Bagiński Michał *około 1813 Bagienice par. Romany †przed 26-06-1855  
834Bagiński Michał  †przed 18-11-1812  
835Bagiński Michał  †po 03-02-1869  
836Bagiński Mieczysław [0¬]    
837Bagiński Mieczysław *07-04-1911 Konopki-Białystok †  
838Bagiński Mieczysław *1905 †  
839Bagiński Mieczysław [0¬]    
840Bagiński Mikołaj *około 1831 Sokoły par. Romany †od 02-03-1886 do 21-10-1899  
841Bagiński Mikołaj  †przed 26-11-1844  
842Bagiński Mikołaj  †po 02-05-1830  
843Bagiński Mikołaj  †  
844Bagiński Mikołaj  †przed 04-02-1931  
845Bagiński Napoleon Andrzej *około 1825 Sokoły par. Romany †od 11-06-1894 do 26-11-1901  
846Bagiński Paweł *23-01-1791 Koniecki †02-02-1870 Koniecki  
847Bagiński Paweł *25-01-1858 Koniecki †12-02-1860 Koniecki  
848Bagiński Paweł  †  
849Bagiński Paweł  †po 25-02-1895  
850Bagiński Paweł  †  
851Bagiński Paweł * Bagienice †przed 11-02-1809  
852Bagiński Paweł  †przed 19-09-1832  
853Bagiński Paweł  †  
854Bagiński Paweł  †przed 09-02-1880  
855Bagiński Paweł  †  
856Bagiński Paweł Bartłomiej *24-08-1846 Koniecki †  
857Bagiński Piotr *około 1801 Golanki †30-09-1878 Golanki /Grabowo/  
858Bagiński Piotr [0¬]    
859Bagiński Piotr *około 1764 †04-02-1832 Bagienice  
860Bagiński Piotr *około 1823 †po 12-02-1890  
861Bagiński Piotr *około 1791 †1856  
862Bagiński Piotr *08-04-1799 Bagienice †13-03-1860 Bagienice  
863Bagiński Piotr *około 1805 Przyborowo †przed 01-07-1862  
864Bagiński Piotr *około 1885 Chełchy †07-01-1926 Chełchy /Niedźwiadna/  
865Bagiński Piotr *26-11-1912 Niedźwiadna †09-06-1944 Świdry  
866Bagiński Piotr *około 1843 Mieczki †02-09-1870  
867Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
868Bagiński Piotr *05-03-1921 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
869Bagiński Piotr *około 1873 Bagińskie †  
870Bagiński Piotr *około 1867 Golanki †  
871Bagiński Piotr *około 1849 Wąsosz †  
872Bagiński Piotr  †po 11-02-1873  
873Bagiński Piotr  †po 12-01-1904  
874Bagiński Piotr *22-06-1848 Sulewo Prusy †   
875Bagiński Piotr *1879 Przyborowo †  
876Bagiński Rajmund  †  
877Bagiński Roch  †po 27-11-1838  
878Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
879Bagiński Ryszard [0¬]    
880Bagiński Ryszard Jan [0¬]    
881Bagiński Sebastian  †przed 17-10-1832  
882Bagiński Stanisław [0¬]    
883Bagiński Stanisław [0¬]    
884Bagiński Stanisław [0¬]    
885Bagiński Stanisław *07-05-1910 Koniecki Małe †16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/  
886Bagiński Stanisław [0¬]     
887Bagiński Stanisław *około 12-1843 Flesze †08-10-1917 Żebry  
888Bagiński Stanisław *około 1845 Wiązownica †20-12-1918 Słucz /Słucz/  
889Bagiński Stanisław *1803 Przyborowo †przed 12-02-1867  
890Bagiński Stanisław *09-08-1866 Sulewo Prusy †przed 26-12-1929  
891Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
892Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
893Bagiński Stanisław *około 1873 Modzele †19-09-1915 Kownatki  
894Bagiński Stanisław *około 1832 Bagińskie †przed 10-02-1874  
895Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
896Bagiński Stanisław  †przed 20-11-1853  
897Bagiński Stanisław *około 1779 †  
898Bagiński Stanisław *około 1826 Przyborowo †  
899Bagiński Stanisław  †przed 06-03-1905  
900Bagiński Stanisław  †przed 23-04-1893  
901Bagiński Stanisław *około 1873 Mieszołki †  
902Bagiński Stanisław  †  
903Bagiński Stanisław *około 1903 Przyborowo †  
904Bagiński Stanisław *13-05-1837 Bzury †  
905Bagiński Stanisław  †  
906Bagiński Stanisław  †  
907Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
908Bagiński Stanisław *około 1879 Kurkowo †  
909Bagiński Stanisław  †przed 01-10-1878  
910Bagiński Stanisław  †przed 15-06-1841  
911Bagiński Stanisław *1904 Żebry †  
912Bagiński Stanisław  †przed 15-02-1897  
913Bagiński Stanisław  †po 08-08-1931  
914Bagiński Stanisław Adam [0¬]     
915Bagiński Stanisław Dominik *około 1844 Kotówek †po 12-11-1906  
916Bagiński Stanisław Marcin *około 1834 Cedry †przed 21-02-1887  
917Bagiński Stanisław Zygmunt *1902 †  
918Bagiński Stefan (Szczepan) *około 1818 Skroda Mała †po 05-07-1869  
919Bagiński Sylwester [0¬]    
920Bagiński Sylwester  †po 22-01-1907  
921Bagiński Szczepan *26-12-1908 †09-07-1990 Łempice /Wąsosz/  
922Bagiński Szczepan *26-12-1852 Wąsosz †24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
923Bagiński Szczepan  †przed 08-11-1922  
924Bagiński Szczepan  †po 26-02-1889  
925Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
926Bagiński Szymon *około 1841 †po 26-11-1907  
927Bagiński Szymon *około 1837 Bagińskie †przed 04-02-1889  
928Bagiński Szymon *30-10-1793 Koniecki †  
929Bagiński Szymon  †  
930Bagiński Szymon *02-05-1838 Koniecki Małe †  
931Bagiński Szymon  †przed 10-04-1899  
932Bagiński Tadeusz [0¬]     
933Bagiński Tadeusz Antoni *03-03-1930 Chełchy †   
934Bagiński Telesfor Edmund *około 1865 †po 02-02-1926  
935Bagiński Teodor *21-04-1820 Wąsosz †od 26-04-1855 do 14-10-1878  
936Bagiński Teodor  †przed 26-11-1817  
937Bagiński Teodor  †  
938Bagiński Teofil [0¬]    
939Bagiński Teofil [0¬]    
940Bagiński Teofil *około 1897 Wypychy †po 19-08-1944  
941Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
942Bagiński Teofil *około 1859 Cedry †  
943Bagiński Teofil  †po 30-07-1901  
944Bagiński Teofil  †przed 20-02-1939  
945Bagiński Tomasz *około 1745 †29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/  
946Bagiński Tomasz *około 1822 Witkowo †  
947Bagiński Tomasz *około 1832 Mieczki †  
948Bagiński Wacław *około 1905 Okół †  
949Bagiński Walenty [0¬]    
950Bagiński Wawrzyniec  †od 05-03-1832 do 24-11-1840  
951Bagiński Wawrzyniec  †przed 06-02-1816  
952Bagiński Wawrzyniec  †  
953Bagiński Wawrzyniec *11-08-1802 Bagienice †  
954Bagiński Wiesław [0¬]    
955Bagiński Wiesław Bolesław [0¬]    
956Bagiński Wiktor *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
957Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
958Bagiński Wiktor *1867 Barzykowo †  
959Bagiński Wincenty *05-04-1863 Stawiane †01-12-1920 Stawiane  
960Bagiński Wincenty Ryszard *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/  
961Bagiński Witold [0¬]    
962Bagiński Witold *około 1915 Sokółka †  
963Bagiński Władysław *18-01-1878 Bagienice †11-06-1961 Erie, PA   
964Bagiński Władysław *około 1843 Konopki-Białystok †  
965Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
966Bagiński Władysław *około 1919 †  
967Bagiński Władysław *27-02-1907 Cedry †  
968Bagiński Władysław  †  
969Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
970Bagiński Władysław Kalikst *21-10-1858 Kieljany †po 03-06-1913  
971Bagiński Władysław Wojciech *około 1873 Karwowo-Polki †  
972Bagiński Wojciech *16-01-1869 Sulewo Prusy †22-12-1929 Sulewo Prusy  
973Bagiński Wojciech *około 1845 Cedry †przed 20-02-1900  
974Bagiński Wojciech *około 1803 †przed 02-03-1851  
975Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
976Bagiński Wojciech *około 1814 Przyborowo †  
977Bagiński Wojciech *około 1840 Golanki †  
978Bagiński Wojciech *30-04-1780 Bagienice †  
979Bagiński Wojciech *około 1858 Tafiły †  
980Bagiński Zdzisław [0¬]    
981Bagiński Zdzisław [0¬]    
982Bagrejewska Marianna z d. Bagińska  †  
983Bagrejewska Urszula z d. Wszeborowska *około 1781 Guty Stare †po 11-02-1833  
984Bagrejewski Jan  †po 10-11-1822  
985Bagrejewski Piotr *około 1796 †  
986Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
987Bahlo Andrzej *około 1791 †  
988Bahlo Anna z d. Kelmer  †przed 20-01-1835  
989Bahlo Daniel  †przed 20-01-1835  
990Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
991Bajkiewicz Anna [0¬]     
992Bajkiewicz Bartłomiej  †  
993Bajkiewicz Cecylia z d. Bronakowska [0¬]    
994Bajkiewicz Eugeniusz Stanisław [0¬]    
995Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska *około 1843 Łojki †po 15-02-1904  
996Bajkiewicz Franciszka z d. N  †  
997Bajkiewicz Helena z d. Gacka *28-02-1907 Wąsosz †10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
998Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
999Bajkiewicz Jakub [0¬]     
1000Bajkiewicz Józef  †  
1001Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska *około 1871 Modzele †przed 04-1910  
1002Bajkiewicz Julia z d. Bogusz *19-05-1906 Bukowo †  
1003Bajkiewicz Julianna z d. Markowska *około 1867 Wąsosz †od 17-02-1919 do 24-07-1933  
1004Bajkiewicz Karol [0¬]     
1005Bajkiewicz Leon *09-10-1907 Grozimy †14-10-1990 Żebry /Wąsosz/  
1006Bajkiewicz Lucjan *około 1842 Glinki †po 15-02-1904  
1007Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska [0¬]     
1008Bajkiewicz Marek [0¬]     
1009Bajkiewicz Marianna z d. N  †  
1010Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska * Łojki †po 13-11-1864  
1011Bajkiewicz Paweł  †przed 13-11-1864  
1012Bajkiewicz Rafał [0¬]     
1013Bajkiewicz Regina z d. Łuba *07-05-1916 Siankowizna †12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/  
1014Bajkiewicz Stanisław *30-08-1907 Grozimy †09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/  
1015Bajkiewicz Stanisław *około 1867 Białaszewo †03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/  
1016Bajkiewicz Stefan *04-09-1897 Grozimy †  
1017Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
1018Bajkiewicz Władysław *02-12-1905 Grozimy †21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/  
1019Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
1020Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz *24-02-1869 Kędziorowo †  
1021Bajkowska Bronisława z d. Zielińska *około 1909 Niećkowo †  
1022Bajkowska Bronisława z d. Grzybowska  †  
1023Bajkowska Bronisława z d. Borkowska *25-02-1922 Niećkowo †  
1024Bajkowska Elżbieta z d. Rutkowska  †  
1025Bajkowska Halina [0¬]    
1026Bajkowska Helena z d. Gacka  †  
1027Bajkowska Irena z d. Tomaszewska [0¬]    
1028Bajkowska Józefa z d. Łepkowska  †  
1029Bajkowska Leokadia z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
1030Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska  †przed 09-11-1903  
1031Bajkowska Marianna z d. Sulewska *06-11-1928 †06-08-1996 /Wąsosz/  
1032Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
1033Bajkowska Marianna z d. Borawska ?  †po 27-10-1846  
1034Bajkowska Marianna z d. N  †  
1035Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz  †po 26-01-1903  
1036Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska *1869 Grądy Wielkie †po 26-11-1912  
1037Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
1038Bajkowski Bronisław *około 1905 Grozimy †  
1039Bajkowski Cyprian  †  
1040Bajkowski Czesław [0¬]    
1041Bajkowski Franciszek  †  
1042Bajkowski Ignacy  †po 26-01-1903  
1043Bajkowski Jan *około 1818 Pawełki †  
1044Bajkowski Jan *około 1874 Grozimy †  
1045Bajkowski Jan  †  
1046Bajkowski Józef *02-06-1926 Kędziorowo †12-05-1938 Kędziorowo  
1047Bajkowski Józef *około 1896 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
1048Bajkowski Marcel  †  
1049Bajkowski Marian *04-01-1932 Wąsosz †27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
1050Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
1051Bajkowski Stanisław [0¬]    
1052Bajkowski Stanisław  †przed 27-10-1846  
1053Bajkowski Stanisław  †po 09-11-1903  
1054Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
1055Bajkowski Władysław  †  
1056Bajor Cecylia z d. Berdys  †  
1057Bajor Józef  †  
1058Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
1059Balasz Anna * Krosta †po 13-09-1840  
1060Balasz Frydryk  †przed 13-09-1840  
1061Balasz Karol *około 1815 Rożogi †  
1062Balasz Magdalena z d. Drozdowska *około 1823 Kędziorowo †  
1063Balcer Franciszka z d. Zalewska *około 1849 Ruda †16-04-1879  
1064Balcer Franciszka z d. Filochowska *około 1833 Siwki par. Romany †  
1065Balcer Jan  †od 27-02-1829 do 16-07-1846  
1066Balcer Józefa z d. Modzelewska *około 1854 Modzele †  
1067Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
1068Balcer Ludwik *około 1831 Siwki par. Romany †  
1069Balcer Ludwika z d. Szymańczyk  †przed 21-01-1855  
1070Balcer Maciej *około 1827 Płociczno †przed 30-01-1899  
1071Balcer Marianna z d. Maliszewska  †  
1072Balcer Marianna z d. Lendzian  †od 27-02-1829 do 16-07-1846  
1073Balcer Michał  †przed 21-01-1855  
1074Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
1075Balcer Tomasz  †  
1076Balcewicz Czesław [0¬]    
1077Balcewicz Janina z d. Zielińska [0¬]    
1078Baldachowska Agnieszka z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
1079Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska *około 1904 Kucze Małe †   
1080Baldachowska Katarzyna z d. Galińska *około 1801 Zanklewo †przed 14-11-1859  
1081Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
1082Baldachowska Kazimiera z d. Wysocka  †po 22-11-1927  
1083Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska  †przed 22-09-1828  
1084Baldachowska Marianna z d. Jurska *około 1837 Kucze Wielkie †przed 14-05-1894  
1085Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska *około 1798 †04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/  
1086Baldachowska Marianna z d. Maszkowska  †po 09-07-1912  
1087Baldachowska Marianna z d. Krukner  †  
1088Baldachowska N z d. Ptaszyńska  †  
1089Baldachowski Adam  †po 09-07-1912  
1090Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
1091Baldachowski Franciszek *około 1840 Stryjaki †  
1092Baldachowski Jakub  †przed 22-09-1828  
1093Baldachowski Karol *około 1791 Zabłudów †przed 14-11-1859  
1094Baldachowski Mateusz *około 1836 Stryjaki †przed 14-05-1894  
1095Baldachowski Paweł *około 1866 Kucze Wielkie †08-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1096Baldachowski Piotr *około 1786 †  
1097Baldachowski Władysław *około 1904 Kucze Wielkie †   
1098Balejko Adam *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
1099Balejko Aleksandra z d. Kuć  †po 27-01-1919  
1100Balejko Antoni [0¬]     
1101Balejko Antoni *około 1904 Pokrzywy †   
1102Balejko Franciszek  †  
1103Balejko Franciszka z d. Mściwujewska *około 1863 Zabiele †  
1104Balejko Honorata z d. Sulewska *03-01-1929 Sulewo Kownaty †30-05-2002 /Wąsosz/   
1105Balejko Ignacy  †10-05-1908 Guty  
1106Balejko Ignacy Adam * Zalesie †  
1107Balejko Jan *około 1824 Szczuczyn †  
1108Balejko Janina *około 1914 †19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/  
1109Balejko Józef  †przed 20-05-1885  
1110Balejko Katarzyna z d. N  †  
1111Balejko Klementyna z d. Wierciszewska *około 1854 Mroczki †  
1112Balejko Marianna z d. Kocielska  †przed 26-02-1840  
1113Balejko Marianna z d. Szwarc *około 1836 Okół †  
1114Balejko Mateusz  †przed 26-02-1840  
1115Balejko Piotr *około 1860 Szczuczyn †  
1116Balejko Rozalia z d. Śmiarowska  †przed 20-05-1885  
1117Balejko Stanisława z d. Kozłowska *około 1909 Sieburczyn †   
1118Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
1119Balewicz Adam  †przed 29-05-1859  
1120Balewicz Anna *około 1864 Ławsk †29-08-1874 Wąsosz  
1121Balewicz Ewa z d. Jastrzębska  †przed 29-05-1859  
1122Balewicz Jerzy *około 1838 Sejny †po 07-11-1899  
1123Balewicz Katarzyna z d. Olszewska *około 1840 Słucz †po 07-11-1899  
1124Balewicz Marianna z d. Paszkowska *około 1827 †18-09-1867 Ławsk  
1125Balewska Anna z d. Zyskowska *14-04-1901 Żebry †03-12-1934 Żebry  
1126Balewska Apolonia z d. Cimoch  †przed 20-11-1853  
1127Balewska Barbara z d. Ostaszewska *około 1827 Modzele †13-12-1877  
1128Balewska Celina *01-01-1941 Żebry †03-05-1941 Żebry  
1129Balewska Ewa z d. Gwiazdowska *24-12-1910 Klimaszewnica †  
1130Balewska Helena z d. Mioduszewska *15-04-1908 Glinki †  
1131Balewska Janina z d. Dmochowska *28-02-1907 Wąsosz †  
1132Balewska Julianna z d. Wróblewska *około 1833 Niedźwiadna †  
1133Balewska Ludwika z d. Wykowska [0¬]    
1134Balewska Michalina z d. Śliwka *około 1867 Słucz †07-10-1930 Czaple /Słucz/  
1135Balewska Rozalia  †po 17-11-1931  
1136Balewski Bolesław *15-11-1941 Wąsosz †01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1137Balewski Bolesław *14-05-1907 Czaple †  
1138Balewski Jan *około 1826 Słucz †po 28-10-1889  
1139Balewski Jan *około 1841 Słucz †29-11-1865 Słucz  
1140Balewski Jerzy [0¬]    
1141Balewski Józef *23-10-1911 Możdżenie †  
1142Balewski Michał *około 1863 Możdżenie †07-04-1929 Czaple /Słucz/  
1143Balewski Stanisław *16-07-1904 Czaple †  
1144Balewski Tomasz  †przed 20-11-1853  
1145Balicka Amelia z d. Witeska [0¬]    
1146Balicka Anna z d. Just [0¬]    
1147Balicka Anna Agata z d. Ladzińska *17-01-1864 Wąsosz †21-01-1932 Wąsosz  
1148Balicka Antonina z d. Mroczkowska *24-01-1901 Nieciki †  
1149Balicka Barbara z d. Gutowska [0¬]    
1150Balicka Franciszka z d. Laszczkowska *22-08-1799 Żebry †od 08-02-1842 do 14-11-1843  
1151Balicka Halina z d. N  †przed 08-1995  
1152Balicka Helena z d. Zalewska [0¬]    
1153Balicka Irena *01-09-1946 Wąsosz †12-02-1947 Wąsosz  
1154Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
1155Balicka Katarzyna z d. Samełko *około 1827 Ławsk †po 08-02-1891  
1156Balicka Klara z d. Szemborowska *około 1821 Wąsosz †22-03-1856  
1157Balicka Małgorzata z d. N  †  
1158Balicka Marianna z d. Wysocka *09-10-1926 Szczuczyn †15-12-1997 /Wąsosz/  
1159Balicka Rozalia z d. Gałecka *około 1852 Załuski †po 01-01-1929  
1160Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska  †przed 05-11-1839  
1161Balicka Waleria z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo par. Niedźwiadna †przed 27-01-1925  
1162Balicki Antoni *06-06-1922 Wąsosz †09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
1163Balicki Antoni *02-04-1901 Czarnowo †  
1164Balicki Jan *około 1851 Glinki †01-01-1929 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1165Balicki Jan *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
1166Balicki Jan *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
1167Balicki Jan *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1168Balicki Jan  †po 05-11-1839  
1169Balicki Kazimierz *około 1871 Czarnowo †po 27-01-1925  
1170Balicki Michał *około 1893 Wąsosz †28-11-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
1171Balicki Piotr  †  
1172Balicki Stanisław [0¬]    
1173Balicki Stanisław Zenon [0¬]    
1174Balicki Tadeusz [0¬]    
1175Balicki Tomasz *około 1816 Modzele †25-11-1855  
1176Balicki Tomasz *około 1816 †  
1177Balicki Wacław *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
1178Balicki Wacław [0¬]    
1179Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
1180Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1181Ballo Andrzej  †przed 19-01-1869  
1182Ballo Jakub *około 1841 Orlikowo †  
1183Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1844 Orlikowo †  
1184Bałdyga Adam *05-08-1871 Zalesie †09-01-1952 Zalesie /Białaszewo/  
1185Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel *18-01-1799 Przechody †  
1186Bałdyga Aleksander *około 1899 Białaszewo †przed 11-03-1991  
1187Bałdyga Aleksander  †  
1188Bałdyga Aleksander *1917 Zalesie pow. Ostrołęka †  
1189Bałdyga Aleksandra z d. Garder *10-11-1878 Bzury †03-10-1969 Białaszewo  
1190Bałdyga Alina z d. Ciszewska [0¬]    
1191Bałdyga Anna z d. Zyskowska *około 1821 Osowiec †23-05-1855  
1192Bałdyga Anna z d. Borkowska  †  
1193Bałdyga Anna z d. Popowska *około 1844 Kapice †  
1194Bałdyga Antoni *1862 Białaszewo †26-02-1947 Białaszewo  
1195Bałdyga Antoni *13-11-1901 †10-12-1959 Sośnia /Białaszewo/  
1196Bałdyga Antoni * Białogrądy †przed 14-02-1841  
1197Bałdyga Antoni *07-06-1796 Białogrądy †  
1198Bałdyga Antonina z d. Dzięgielewska *08-06-1900 Białaszewo †11-03-1991 Białaszewo  
1199Bałdyga Barbara z d. Mieczkowska [0¬]     
1200Bałdyga Bolesław  †  
1201Bałdyga Bronisław  †  
1202Bałdyga Bronisława z d. Duzik *1922 Obrytki †  
1203Bałdyga Czesław *około 1903 Białogrądy †  
1204Bałdyga Danuta z d. Sobotka [0¬]    
1205Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska *02-08-1911 Kramarzewo †23-01-1988 Czarnówek  
1206Bałdyga Eugenia z d. Marcak [0¬]    
1207Bałdyga Feliks  †po 15-02-1928  
1208Bałdyga Feliksa z d. Maciorowska *około 1877 Białogrądy †  
1209Bałdyga Franciszek *około 1824 Białogrądy †przed 15-02-1892  
1210Bałdyga Franciszek *około 1855 Białogrądy †06-01-1892  
1211Bałdyga Franciszek *około 1856 Poryte †przed 06-1888  
1212Bałdyga Franciszek  †przed 28-01-1889  
1213Bałdyga Franciszka z d. Kadłubowska *1864 Karwowo †13-01-1947 Białaszewo  
1214Bałdyga Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1876 Sośnia †po 18-11-1930  
1215Bałdyga Halina Anna z d. Chrapowicka [0¬]    
1216Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)  †przed 23-07-1888  
1217Bałdyga Irena z d. Sobotka [0¬]    
1218Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka  †20-02-1991 Białaszewo  
1219Bałdyga Jadwiga z d. Kamińska *22-03-1922 Radziłów †  
1220Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
1221Bałdyga Jan *około 1907 Białaszewo †19-02-1988 Białaszewo  
1222Bałdyga Jan *około 1866 Białaszewo †od 02-02-1920 do 08-02-1937   
1223Bałdyga Jan *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1224Bałdyga Jan *około 1818 Osowiec †16-03-1864  
1225Bałdyga Jan  †30-05-1838  
1226Bałdyga Jan *około 1829 Białogrądy †  
1227Bałdyga Jan *około 1853 Danowo †  
1228Bałdyga Józef *około 1859 Bzury †07-08-1885 Bzury /Wąsosz/  
1229Bałdyga Józef *około 1866 Białogrądy †  
1230Bałdyga Józef  †07-09-1898  
1231Bałdyga Józef *21-11-1905 Białogrądy †  
1232Bałdyga Julian *około 1870 Białogrądy †przed 15-09-1930  
1233Bałdyga Julianna z d. N  †  
1234Bałdyga Justyna z d. Zielińska *około 1821 Kurki †18-01-1891 Bzury /Wąsosz/  
1235Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka *około 1797 Brzozowa Wólka †przed 30-01-1848  
1236Bałdyga Katarzyna z d. Janiszewska *około 1820 Ruda †03-10-1859  
1237Bałdyga Katarzyna z d. Kopka  †09-06-1858  
1238Bałdyga Katarzyna z d. Maciora * Przechody †przed 04-1795  
1239Bałdyga Katarzyna z d. N  †po 11-02-1822  
1240Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska *15-11-1901 Wąsosz †09-02-1961 Wąsosz  
1241Bałdyga Kazimierz *około 1814 Białogrądy †21-02-1849  
1242Bałdyga Kazimierz  †po 06-02-1820  
1243Bałdyga Klara z d. Pietras * Osowiec †od 14-02-1841 do 15-08-1855  
1244Bałdyga Ludwik  †przed 23-11-1846  
1245Bałdyga Maciej  †po 28-01-1840  
1246Bałdyga Maciej *około 1827 Białogrądy †  
1247Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska *około 1834 Klimaszewnica †przed 15-02-1892  
1248Bałdyga Marian *26-08-1928 Słupsk †27-07-1966 /Białaszewo/  
1249Bałdyga Marianna z d. Błażejewska *około 1834 Osowiec †07-11-1863  
1250Bałdyga Marianna z d. Walendzik  †po 23-11-1846  
1251Bałdyga Marianna z d. Galińska *około 1912 Sośnia †  
1252Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz  †po 28-01-1840  
1253Bałdyga Marianna z d. Iwanicka *około 1841 Pomiany †  
1254Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk  †  
1255Bałdyga Marianna z d. Pachucka  †przed 30-01-1853  
1256Bałdyga Michał *około 1789 Białogrądy †przed 30-01-1848  
1257Bałdyga Michał  †przed 30-01-1853  
1258Bałdyga N z d. N  †przed 08-1905  
1259Bałdyga Paulina z d. Bukowska *1871 Białaszewo †po 08-02-1937   
1260Bałdyga Rozalia z d. Murach  †  
1261Bałdyga Salomea z d. Patalian  †przed 01-1886  
1262Bałdyga Stanisław [0¬]    
1263Bałdyga Stanisław *około 1841 Białogrądy †  
1264Bałdyga Stanisława z d. Jasińska  †po 15-02-1928  
1265Bałdyga Stefania z d. Okrasińska  †po 10-12-1959  
1266Bałdyga Tomasz *około 1868 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1267Bałdyga Tomasz  †przed 23-07-1888  
1268Bałdyga Wacław *30-09-1915 Razań †  
1269Bałdyga Wawrzyniec * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1270Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
1271Bałdyga Wiktoria z d. Gwiazdowska *około 1830 Wólka Piaseczna †  
1272Bałdyga Wioletta [0¬]     
1273Bałdyga Władysław [0¬]    
1274Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
1275Bałdyga Wojciech *około 1837 Białogrądy †03-12-1893  
1276Bałdyga Wojciech  †przed 11-02-1822  
1277Bałdyga Zygmunt [0¬]     
1278Bames N [0¬]    
1279Banach Aleksander [0¬]    
1280Banach Antoni *03-03-1911 Popiołki †  
1281Banach Barbara z d. Kacperska [0¬]    
1282Banach Czesława z d. Bądzio *05-04-1913 †  
1283Banach Danuta Daniela z d. Godlewska [0¬]     
1284Banach Jan  †przed 22-11-1933  
1285Banach Katarzyna z d. Parzych  †przed 22-11-1933  
1286Banach Mieczysław [0¬]     
1287Banach N  †przed 31-03-1998  
1288Banach Natalia z d. Sulewska *25-11-1905 Bagienice †31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
1289Banach Rozalia z d. Parda [0¬]    
1290Banach Stanisław [0¬]    
1291Banach Stanisław  †przed 17-01-1922  
1292Banach Teofila z d. Chylińska  †przed 17-01-1922  
1293Banachowska Agata z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1294Banachowska Barbara z d. Łepkowska *około 1827 Modzele †  
1295Banachowska Emilia z d. Ptaszyńska  †po 03-02-1897  
1296Banachowska Franciszka z d. Baldachowska  †po 21-01-1930  
1297Banachowska Genowefa z d. Grądzka *26-09-1910 Philadelphia, PA †  
1298Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
1299Banachowska Julianna z d. Szymanowska  †po 14-11-1892  
1300Banachowska Julianna z d. Kuczewska  †po 24-01-1853  
1301Banachowska Karolina z d. Kerchner *około 1874 Kucze Małe †  
1302Banachowska Krystyna Zofia z d. Zielińska [0¬]    
1303Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
1304Banachowska Magdalena z d. Janczewska  †  
1305Banachowska Marcjanna z d. Czerkies *około 1864 Modzele †14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1306Banachowska Marianna z d. Orłowska *22-05-1900 Modzele †  
1307Banachowska Paulina z d. Malinowska *około 1873 Łubiane †po 07-10-1918  
1308Banachowska Weronika z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1309Banachowska Władysława z d. Kozikowska *około 1898 Ciemnoszyje †  
1310Banachowski Adam  †po 24-01-1853  
1311Banachowski Aleksander  †  
1312Banachowski Antoni *około 1898 Grabowskie †  
1313Banachowski Antoni *17-03-1902 Siwki par. Romany †  
1314Banachowski Hieronim [0¬]    
1315Banachowski Jakub *około 1827 Gnatowo †  
1316Banachowski Jan *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
1317Banachowski Jan *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
1318Banachowski Jan *około 1869 Grądy-Możdżenie †po 07-10-1918  
1319Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
1320Banachowski Józef *około 1871 Siwki par. Romany †  
1321Banachowski Konstanty *około 1865 Grądy-Możdżenie †08-11-1920 Modzele  
1322Banachowski Konstanty  †od 06-02-1917 do 24-01-1922  
1323Banachowski Marcel  †po 03-02-1897  
1324Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
1325Banachowski Piotr  †po 14-11-1892  
1326Banachowski Tomasz  †przed 12-11-1848  
1327Banaszkiewicz Eugenia z d. Olszewska [0¬]    
1328Banaszkiewicz Jan [0¬]    
1329Banaś Hejne [0¬]    
1330Banaś Jan  †  
1331Banaś Janina z d. Staniszewska [0¬]    
1332Banaś Maria z d. Krejnart  †  
1333Bandach Franciszek  †po 16-02-1892  
1334Bandach Franciszka z d. Drawińska  †przed 16-02-1892  
1335Bandach Jan  †przed 28-05-1854  
1336Bandach Katarzyna z d. Pachucka  †po 28-05-1854  
1337Bandarzy Celina z d. Węcek [0¬]    
1338Bandarzy Stanisław [0¬]    
1339Bandasik Franciszka z d. Brzozowska  †od 29-01-1854 do 23-09-1860  
1340Bandasik Jakub  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
1341Bandasik Józef *około 1858 Kramkowo †  
1342Bandasik Ludwik *około 1827 Kramkowo †przed 26-01-1885  
1343Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz *około 1830 Kramkowo †po 26-01-1885  
1344Bandasik Natalia z d. Piotrowska *około 1867 Wizna †  
1345Bandurska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1898 Mścichy †  
1346Bandurski Jan *około 1892 Dąbrówno †  
1347Bandusik Anastazja z d. N  †  
1348Bandusik Andrzej  †przed 22-11-1825  
1349Banik Marcin [0¬]     
1350Banik Monika z d. Sulewska [0¬]     
1351Banik Wiktor [0¬]     
1352Bankowska Marianna z d. Szulc [0¬]    
1353Bankowski Tadeusz Jerzy [0¬]    
1354Bańkowska Teofila z d. Chylińska  †  
1355Bańkowski Franciszek  †  
1356Bar Alojzy  †  
1357Bar Andrzej *około 1859 Danowo †05-12-1925 Milewo  
1358Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
1359Bar Antoni *27-12-1935 Milewo †22-09-1937 Milewo /Wąsosz/  
1360Bar Czesław *około 1914 Milewo †08-01-1930 Milewo  
1361Bar Ewa z d. N  †  
1362Bar Julianna z d. Sulimowicz *około 1822 Wąsosz †03-02-1879 Milewo /Wąsosz/  
1363Bar Katarzyna z d. N  †  
1364Bar Marianna z d. Wasilewska *około 12-1859 Skaje †29-10-1930 Milewo  
1365Bar Michał *około 1813 Skaje †po 14-05-1879  
1366Bar Michał  †  
1367Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
1368Bar Stanisława z d. Kozłowska  †około 07-1932  
1369Bar Tadeusz *około 1841 Lejpuny †  
1370Bar Tomasz  †od 20-11-1831 do 19-11-1843  
1371Bar Wacław *03-10-1903 Milewo †  
1372Bar Wanda z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
1373Bar Wanda z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
1374Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
1375Bar Zofia z d. Leszczyńska  †przed 25-10-1824  
1376Bar Zygmunt *14-03-1912 Milewo †  
1377Barankiewicz Aleksandra z d. Kierznowska *około 1920 Łojki †  
1378Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †18-01-1940 Łojki  
1379Barankiewicz Antoni Fabian *około 1841 Borawskie †po 12-02-1906  
1380Barankiewicz Franciszek *około 1877 Łojki †11-10-1941 Łojki  
1381Barankiewicz Franciszek  †przed 23-11-1862  
1382Barankiewicz Helena z d. Zamirowska  †  
1383Barankiewicz Henryk *około 1915 Łojki †  
1384Barankiewicz Jan *około 1879 Łojki †przed 18-01-1940  
1385Barankiewicz Jan *30-05-1907 Łojki †12-12-1947 Łojki  
1386Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska *1841 Łojki †przed 12-02-1906  
1387Barankiewicz Ludwika z d. Malinowska *około 1860 Ciemnoszyje †1916  
1388Barankiewicz Paulina z d. Żanio  †23-07-1900  
1389Barankiewicz Rozalia z d. Kordasz *około 1886 Klimaszewnica †po 11-10-1941  
1390Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz  †przed 23-11-1862  
1391Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1392Baranowska Agnieszka z d. Łempicka [0¬]    
1393Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka *około 1872 Janczewko †po 04-02-1923  
1394Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska *około 1901 †  
1395Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz *17-04-1915 New York, NY †  
1396Baranowska Alina *02-02-1957 Pisz †24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1397Baranowska Anastazja z d. Skrodzka *około 1899 Skroda Wielka †  
1398Baranowska Anna z d. Żurawska *około 1867 Wąsosz †26-10-1943 Wąsosz  
1399Baranowska Anna z d. Chojnowska *około 1817 Jambrzyki †od 05-02-1877 do 12-05-1884  
1400Baranowska Anna z d. Sokołowska  †po 10-09-1894  
1401Baranowska Anna z d. Żelazko ?  †przed 21-11-1841  
1402Baranowska Anna z d. N  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1403Baranowska Anna z d. Modzelewska *16-03-1905 Modzele †  
1404Baranowska Anna z d. Olszewska  †po 12-11-1836  
1405Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska *około 1824 Wąsosz †29-11-1865 Wąsosz  
1406Baranowska Antonina z d. Gardocka *około 1874 Koniecki Małe †przed 31-01-1950  
1407Baranowska Antonina z d. Koniecko *około 1850 Przeszkoda †przed 27-07-1906  
1408Baranowska Antonina z d. Laskowska *około 1904 Orlikowo †  
1409Baranowska Apolonia z d. Konopka *1920 †  
1410Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)  †od 07-11-1831 do 01-1836  
1411Baranowska Bronisława z d. Bagińska [0¬]    
1412Baranowska Brygida z d. N *około 1784 †  
1413Baranowska Celina [0¬]    
1414Baranowska Celina *około 1945 Wąsosz †18-09-1946 Wąsosz  
1415Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska *27-06-1900 Niedźwiedzkie †12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1416Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
1417Baranowska Franciszka z d. Bendzel  †po 22-06-1909  
1418Baranowska Franciszka z d. Magerska  †  
1419Baranowska Genowefa z d. Szleter [0¬]    
1420Baranowska Helena z d. Rostkowska *1913 †  
1421Baranowska Honorata z d. Szepietowska [0¬]    
1422Baranowska Ilona z d. Ptach [0¬]    
1423Baranowska Irena z d. Konopka [0¬]    
1424Baranowska Jadwiga *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
1425Baranowska Janina z d. Malinowska [0¬]    
1426Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
1427Baranowska Janina z d. N [0¬]    
1428Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
1429Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †15-01-1926 Świdry  
1430Baranowska Julianna z d. Puchalska *około 1819 †po 21-11-1864  
1431Baranowska Julianna z d. Szulc *około 1812 Szczuczyn †  
1432Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska *około 1829 Ławsk †27-01-1868  
1433Baranowska Katarzyna z d. Narewska *około 1838 Przestrzele †  
1434Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska  †po 28-10-1828  
1435Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz  †  
1436Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska *23-09-1905 Bukowo Duże †11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/  
1437Baranowska Kornela z d. Domitr *około 1851 Przestrzele †  
1438Baranowska Krystyna z d. Olszewska [0¬]    
1439Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska *01-01-1795 †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1440Baranowska Łucja z d. Jodkucka ?  †po 25-11-1839  
1441Baranowska Małgorzata z d. Panczewska *około 1811 Ruś †po 19-02-1867  
1442Baranowska Marianna z d. Dąbrowska *28-01-1903 Wąsosz †30-01-1983 Białystok /Wąsosz/  
1443Baranowska Marianna z d. Golińska *około 1792 †przed 20-11-1848  
1444Baranowska Marianna z d. Chmielewska *około 1859 Szczuczyn †od 24-01-1910 do 24-05-1920  
1445Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †19-07-1943 Szczuczyn  
1446Baranowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
1447Baranowska Marianna z d. N  †  
1448Baranowska Marianna z d. Domeło  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1449Baranowska Paulina z d. Dąbrowska  †23-03-1893 Szczuczyn  
1450Baranowska Pelagia z d. Rogalska [0¬]    
1451Baranowska Regina z d. Sadek  †po 16-11-1836  
1452Baranowska Rozalia z d. Rutkowska  †po 04-01-1904  
1453Baranowska Salomea z d. Glińska *około 1819 Konopki par. Jedwabne †  
1454Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)  †po 08-02-1932  
1455Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1868 Sokoły par. Romany †  
1456Baranowska Stanisława z d. Bazydło  †  
1457Baranowska Stanisława z d. Arciszewska  †  
1458Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
1459Baranowska Teresa z d. Arciszewska [0¬]    
1460Baranowska Teresa *05-04-1941 Wąsosz †22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1461Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †po 21-11-1918  
1462Baranowska Zofia z d. Kluska  †przed 28-07-1826   
1463Baranowski Aleksander *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
1464Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
1465Baranowski Antoni *około 1861 Wąsosz †05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/  
1466Baranowski Antoni *około 1884 Szczuczyn †  
1467Baranowski Bartłomiej  †po 12-11-1836  
1468Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1469Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †po 19-07-1943  
1470Baranowski Czesław  †  
1471Baranowski Ezechiel *10-04-1905 Leszczewek †  
1472Baranowski Franciszek *około 1818 Surały †po 12-05-1884  
1473Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †21-11-1918 Przytuły  
1474Baranowski Franciszek *około 1861 Wąsosz †19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/  
1475Baranowski Franciszek *około 1843 Wizna †  
1476Baranowski Franciszek  †po 16-11-1836  
1477Baranowski Franciszek  †  
1478Baranowski Franciszek *około 1905 Orlikowo †  
1479Baranowski Grzegorz  †  
1480Baranowski Henryk *około 1916 Świdry †  
1481Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1482Baranowski Jakub *około 1816 Orlikowo †po 21-11-1864  
1483Baranowski Jakub *około 1805 †  
1484Baranowski Jakub  †przed 21-11-1841  
1485Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
1486Baranowski Jakub  †przed 25-11-1839  
1487Baranowski Jakub  †przed 28-07-1826   
1488Baranowski Jan [0¬]    
1489Baranowski Jan [0¬]    
1490Baranowski Jan *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
1491Baranowski Jan [0¬]    
1492Baranowski Jan *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
1493Baranowski Jan  †przed 10-09-1894  
1494Baranowski Jan  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
1495Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
1496Baranowski Jan [0¬]    
1497Baranowski Jan  †przed 04-01-1904  
1498Baranowski Józef [0¬]    
1499Baranowski Józef *około 1853 Szczuczyn †przed 24-01-1910  
1500Baranowski Józef *około 1868 Dzięgiele †po 04-02-1923  
1501Baranowski Józef *08-01-1905 Wąsosz †04-07-1956 Wąsosz  
1502Baranowski Kazimierz *około 1864 Świdry †  
1503Baranowski Mateusz *około 1791 Grądy Małe †od 27-11-1849 do 19-02-1867  
1504Baranowski Michał  †po 22-06-1909  
1505Baranowski Michał *około 1891 Szczuczyn †  
1506Baranowski Mieczysław *20-10-1929 Świdry †08-08-2003 Świdry /Wąsosz/  
1507Baranowski Paweł *około 1825 Świdry †29-05-1889  
1508Baranowski Paweł *około 1841 Kucze †po 11-11-1902  
1509Baranowski Paweł  †przed 28-10-1828  
1510Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
1511Baranowski Piotr  †  
1512Baranowski Samuel *17-11-1790 Orzysz †od 15-02-1844 do 17-11-1861  
1513Baranowski Stanisław *około 1820 Danowo †przed 03-02-1891  
1514Baranowski Stanisław *02-05-1773 †05-02-1833 Świdry  
1515Baranowski Stanisław *1909 †  
1516Baranowski Stanisław *około 1869 Orlikowo †  
1517Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
1518Baranowski Stanisław  †od 21-11-1827 do 21-11-1835  
1519Baranowski Stanisław Dominik *17-04-1929 Niedźwiedzkie †10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/  
1520Baranowski Stefan [0¬]    
1521Baranowski Stefan *około 1905 †  
1522Baranowski Tadeusz [0¬]    
1523Baranowski Walenty *około 1796 †przed 20-11-1848  
1524Baranowski Wawrzyniec *około 05-1821 Kossaki †  
1525Baranowski Wincenty  †przed 08-02-1932  
1526Baranowski Wincenty *1906 †  
1527Baranowski Wincenty *około 1786 †  
1528Baranowski Witold *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
1529Baranowski Witold *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
1530Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
1531Baranowski Zenon Wiesław *22-01-1948 Wąsosz †05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
1532Barańska Seweryna z d. Wierzbowska  †po 21-11-1881  
1533Barańska Władysława z d. Kobryńska *około 1913 †  
1534Barańska Zofia z d. Świerczewska  †  
1535Barański Edmund Szymon *około 1911 †  
1536Barański Tomasz  †po 21-11-1881  
1537Barański Wincenty  †  
1538Baraszkiewicz Andrzej *04-01-1962 †22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/  
1539Baraszkiewicz Antoni  †  
1540Baraszkiewicz Barbara *03-12-1960 Szczuczyn †21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/  
1541Baraszkiewicz Bogdan *08-02-1974 Szczuczyn †07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/  
1542Baraszkiewicz Bolesław *około 1895 Jeziorko †  
1543Baraszkiewicz Jadwiga z d. Kozłowska [0¬]    
1544Baraszkiewicz Janusz *23-09-1965 Wąsosz †01-04-2003 Guty /Wąsosz/  
1545Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
1546Baraszkiewicz Rozalia z d. Pieniążek  †  
1547Baraszkiewicz Wincenty *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
1548Barczak Andrzej Józef [0¬]     
1549Barczak Danuta z d. Zalewska [0¬]     
1550Barczak Jan [0¬]    
1551Barczak Regina z d. Antończyk [0¬]    
1552Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka *około 1856 Niećkowo †  
1553Barczewska Anna z d. Domańska  †26-02-1897 Jedwabne  
1554Barczewska Hanna z d. Kalicka *1962 Łomża †13-12-1989 Piątnica /Piątnica/   
1555Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)  †  
1556Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka  †14-04-1900 Jedwabne  
1557Barczewska Rozalia z d. Filipkowska *około 1840 Dobki par. Lubotyń †  
1558Barczewski Grzegorz  †  
1559Barczewski Stanisław *około 1844 Rogienice †  
1560Bardłowska Beata z d. Oszek [0¬]    
1561Bardłowska Krystyna z d. Gryśkiewicz [0¬]    
1562Bardłowska Marianna *około 10-1942 Żebry †30-06-1943 Żebry /Wąsosz/  
1563Bardłowska Marta z d. Zielińska *około 1907 Skaje †04-11-1950 Szczuczyn  
1564Bardłowska Teresa *22-04-1938 Żebry †13-10-1940 Żebry /Wąsosz/  
1565Bardłowski Bolesław [0¬]    
1566Bardłowski Czesław [0¬]    
1567Bardłowski Franciszek *23-03-1902 Żebry †14-05-1953 Żebry /Wąsosz/  
1568Bardłowski Henryk *18-05-1946 †28-03-1990 Białystok /Wąsosz/  
1569Bardłowski Lucjan [0¬]    
1570Bardzikowska Anna z d. Malinowska *około 1793 †07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1571Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska *około 03-1858 Kędziorowo †po 13-01-1902  
1572Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka *około 1845 Kowalewo par. Lachowo †  
1573Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1830 Kurki †przed 22-11-1881  
1574Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska  †przed 31-01-1848  
1575Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska *około 1840 Szczuczyn †przed 12-1883  
1576Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 06-07-1829  
1577Bardzikowska Marianna z d. Brzóska  †przed 22-11-1815  
1578Bardzikowska Salomea z d. Balcer  †przed 28-11-1876  
1579Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska  †  
1580Bardzikowski (Barwikowski) Jakub *około 1817 Chełchy †  
1581Bardzikowski (Barwikowski) Józef *około 1825 Chełchy †od 26-11-1890 do 14-02-1898  
1582Bardzikowski (Barwikowski) Szymon *około 1849 Brzeźnio †od 15-02-1909 do 06-05-1919  
1583Bardzikowski Franciszek  †przed 22-11-1815  
1584Bardzikowski Jerzy  †  
1585Bardzikowski Julian *około 1830 Chełchy †  
1586Bardzikowski Michał *29-09-1791 †od 31-10-1847 do 27-11-1848  
1587Bardzikowski Tadeusz  †przed 28-11-1876  
1588Bardzikowski Tomasz *około 1789 †21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/  
1589Bardzikowski Wawrzyniec *około 1783 †  
1590Bardzikowski Wawrzyniec  †przed 06-07-1829  
1591Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka *około 1872 Brzostowo †po 18-01-1913  
1592Bardzińska Józefa z d. Mocarska *około 1813 Biodry †od 24-02-1868 do 24-02-1879  
1593Bardzińska Józefa z d. Karwowska  †przed 27-02-1854  
1594Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska *około 1839 Biodry †16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1595Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska  †1853  
1596Bardzińska Zofia z d. Wojsław [0¬]    
1597Bardziński Jan *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
1598Bardziński Mateusz  †przed 27-02-1854  
1599Bardziński Stanisław [0¬]    
1600Bardziński Stanisław *około 1855 Nadbory †około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/  
1601Bargłowska A. z d. Mroczko [0¬]    
1602Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
1603Bargłowska Agata z d. N  †  
1604Bargłowska Agnieszka z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1605Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
1606Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
1607Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska *1841 Okrasin †po 21-02-1905  
1608Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1832 Okrasin †po 25-11-1889  
1609Bargłowska Aniela z d. Kraińska *około 1869 Okrasin †przed 05-12-1922  
1610Bargłowska Aniela *1837 Okrasin †1887 Okrasin /Radziłów/  
1611Bargłowska Aniela z d. Masłowska *około 1828 Kubra †  
1612Bargłowska Aniela z d. Maciorowska *około 1846 Przechody †  
1613Bargłowska Anna [0¬]    
1614Bargłowska Anna z d. Malinowska *około 1818 Okrasin †28-06-1888 Okrasin /Radziłów/  
1615Bargłowska Anna z d. Lawendowska *17-10-1856 Kucze †01-03-1925 Radziłów /Radziłów/  
1616Bargłowska Anna *około 1832 †14-05-1846 Okrasin /Radziłów/  
1617Bargłowska Anna z d. Zalewska *21-11-1921 Okrasin †  
1618Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
1619Bargłowska Anna z d. Rutkowska *około 1873 Okrasin †  
1620Bargłowska Anna z d. Makarewicz *16-12-1920 Wąsosz †  
1621Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
1622Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska *około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo †07-02-1897  
1623Bargłowska Cecylia *1864 Okrasin †1866 Okrasin /Radziłów/  
1624Bargłowska Donata z d. Bieńkowska *około 1906 Okrasin †  
1625Bargłowska Eleonora [0¬]    
1626Bargłowska Emilia z d. Kraińska *około 1854 Okrasin †po 05-02-1912  
1627Bargłowska Emilia z d. Chmielewska *18-01-1847 Żebry †od 16-01-1898 do 10-09-1918  
1628Bargłowska Emilia z d. Pachucka *około 1861 Brzozowa Wólka †  
1629Bargłowska Eugenia z d. Roman [0¬]    
1630Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz *1866 Mścichy †  
1631Bargłowska Ewa z d. Gardocka  †przed 21-11-1841  
1632Bargłowska Halina z d. Korwek [0¬]    
1633Bargłowska Helena *około 1930 Ławsk †15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/  
1634Bargłowska Helena z d. Karpińska  †od 29-01-1839 do 28-11-1848  
1635Bargłowska Helena z d. Chadaj [0¬]    
1636Bargłowska Helena z d. Zielińska *1912 †  
1637Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska *18-04-1919 Grabowo †  
1638Bargłowska Jadwiga z d. Kulikowska [0¬]    
1639Bargłowska Jadwiga z d. Chmielewska [0¬]    
1640Bargłowska Jadwiga z d. Mieczkowska [0¬]    
1641Bargłowska Jadwiga [0¬]    
1642Bargłowska Janina z d. Grzymkowska [0¬]    
1643Bargłowska Janina [0¬]    
1644Bargłowska Janina z d. Leszczewska *1912 †  
1645Bargłowska Józefa z d. Kozikowska *około 1869 Ciemnoszyje †po 18-02-1928  
1646Bargłowska Józefa z d. Malinowska *około 1872 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1905 Kubra /Przytuły/  
1647Bargłowska Julianna z d. Alicka *około 1872 †po 18-11-1941  
1648Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
1649Bargłowska Karolina z d. Lesoch  †po 29-07-1907  
1650Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka *około 1850 Niećkowo †po 17-01-1910  
1651Bargłowska Katarzyna z d. Grądzka *około 1817 Klimaszewnica †od 03-02-1875 do 21-02-1881  
1652Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa  †1855  
1653Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska *około 1829 Niećkowo †  
1654Bargłowska Kazimiera z d. Kadłubowska *14-08-1908 Słucz †  
1655Bargłowska Klara z d. Kraińska *około 1847 Okrasin †po 12-02-1900  
1656Bargłowska Leokadia z d. Szlejter *04-11-1919 Szlasy †  
1657Bargłowska M. z d. Hanczyn [0¬]    
1658Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz  †od 14-11-1848 do 07-02-1877  
1659Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka *około 1829 Radziłów †od 08-02-1880 do 30-01-1882  
1660Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter *01-01-1921 Szlasy †  
1661Bargłowska Maria *06-06-1963 Wąsosz †17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/  
1662Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
1663Bargłowska Marianna z d. Nowicka *około 1823 †22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
1664Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1863 Radziłów †po 08-11-1921  
1665Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1816 Żebry †po 06-02-1872  
1666Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1799 †07-12-1854 Okrasin /Radziłów/  
1667Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska *około 1836 Okrasin †po 25-11-1890  
1668Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska *około 1849 Radziłów †27-05-1890  
1669Bargłowska Marianna z d. Hermanowska *około 1860 Mścichy †13-11-1900  
1670Bargłowska Marianna z d. Markowska *około 1819 Smolniki †18-06-1859 Okrasin  
1671Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1822 †16-11-1855 Radziłów /Radziłów/  
1672Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1673Bargłowska Marianna *1851 Okrasin †1854 Okrasin /Radziłów/  
1674Bargłowska Marianna z d. Kacperska  †przed 22-11-1824  
1675Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
1676Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
1677Bargłowska Marianna z d. Nieradko *około 1874 Okrasin †  
1678Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska *około 1831 Brychy †przed 03-03-1895  
1679Bargłowska Michalina z d. Karwowska *około 1869 Wypychy †26-10-1952 Racibory /Radziłów/  
1680Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska *09-07-1937 Okrasin †  
1681Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz *około 1809 †19-04-1869 Okrasin /Radziłów/  
1682Bargłowska Rozalia *1850 Radziłów †16-09-1870 Radziłów /Radziłów/  
1683Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
1684Bargłowska Salomea z d. Borawska *około 1812 Trzaski †po 11-11-1878  
1685Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
1686Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska *10-10-1908 Okrasin †18-12-1939 Okrasin /Radziłów/  
1687Bargłowska Stefania z d. Maciorowska  †  
1688Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
1689Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1690Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1691Bargłowska Wiktoria z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
1692Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz *około 1903 Radziłów †  
1693Bargłowska Zofia z d. Kosmowska *08-04-1901 Radziłów †30-04-1985 Zduńska Wola  
1694Bargłowska Zofia *około 1917 †10-04-1924 Racibory /Radziłów/  
1695Bargłowska Zofia z d. Janczewska *1915 †  
1696Bargłowska Zofia z d. Zalewska *17-12-1911 Ławsk †  
1697Bargłowska Zofia z d. Ptak  †po 06-09-1941  
1698Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska *około 1907 Okrasin †  
1699Bargłowski Adam *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
1700Bargłowski Adam *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
1701Bargłowski Adolf  †  
1702Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
1703Bargłowski Aleksander [0¬]    
1704Bargłowski Aleksander *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
1705Bargłowski Aleksander *01-11-1912 Okrasin †  
1706Bargłowski Aleksander *28-12-1911 Racibory †  
1707Bargłowski Aleksander *1837 Okrasin †  
1708Bargłowski Andrzej *1848 †1858 Okrasin /Radziłów/  
1709Bargłowski Antoni [0¬]    
1710Bargłowski Antoni [0¬]    
1711Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
1712Bargłowski Antoni *około 1806 †20-01-1876 Okrasin /Radziłów/  
1713Bargłowski Antoni *około 1819 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
1714Bargłowski Antoni *około 1858 Okrasin †  
1715Bargłowski Antoni *25-01-1932 Okrasin †  
1716Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
1717Bargłowski Bartłomiej  †po 28-11-1848  
1718Bargłowski Bolesław *około 1905 USA †  
1719Bargłowski Felicjan (Feliks) *około 1831 Okrasin †1871 Radziłów /Radziłów/  
1720Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
1721Bargłowski Franciszek [0¬]    
1722Bargłowski Franciszek *około 1852 Okrasin †przed 06-02-1921  
1723Bargłowski Franciszek *około 1845 Słucz †po 17-01-1910  
1724Bargłowski Franciszek *około 1869 Okrasin †24-07-1899  
1725Bargłowski Franciszek *26-05-1854 Radziłów †03-07-1856 Radziłów /Radziłów/  
1726Bargłowski Franciszek  †przed 21-11-1841  
1727Bargłowski Franciszek *1904 Okrasin †  
1728Bargłowski Franciszek *08-04-1926 Radziłów †  
1729Bargłowski Franciszek *1905 †  
1730Bargłowski Franciszek  †przed 06-09-1941  
1731Bargłowski Jakub *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
1732Bargłowski Jakub *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
1733Bargłowski Jan [0¬]    
1734Bargłowski Jan [0¬]    
1735Bargłowski Jan [0¬]    
1736Bargłowski Jan *około 1867 †po 18-11-1941  
1737Bargłowski Jan *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
1738Bargłowski Jan *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
1739Bargłowski Jan *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
1740Bargłowski Jan *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
1741Bargłowski Jan *około 1817 Okrasin †przed 26-02-1865  
1742Bargłowski Jan  †po 28-06-1888  
1743Bargłowski Jan *około 1825 Przytuły †  
1744Bargłowski Jan *około 1860 Kubra †  
1745Bargłowski Jan *1901 Okrasin †  
1746Bargłowski Jan *09-06-1907 Grozimy †  
1747Bargłowski Jan *około 1856 Klimaszewnica †  
1748Bargłowski Jan *1909 †  
1749Bargłowski Joachim *około 1823 Okrasin †po 11-02-1901  
1750Bargłowski Józef [0¬]    
1751Bargłowski Józef [0¬]    
1752Bargłowski Józef [0¬]    
1753Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
1754Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
1755Bargłowski Józef  †przed 29-07-1907  
1756Bargłowski Józef *20-09-1911 Grozimy †  
1757Bargłowski Józef *22-09-1914 Żebry †  
1758Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
1759Bargłowski Maciej  †przed 22-11-1824  
1760Bargłowski Maksymilian *około 1870 Okrasin †  
1761Bargłowski Marcel *około 1864 Okrasin †przed 18-02-1928  
1762Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
1763Bargłowski Marcin *około 1825 Radziłów †  
1764Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
1765Bargłowski Michał  †od 14-11-1848 do 07-02-1877  
1766Bargłowski Michał *około 1844 Okrasin †  
1767Bargłowski Mikołaj *1869 Okrasin †1889 Okrasin /Radziłów/  
1768Bargłowski Mikołaj  †przed 27-02-1854  
1769Bargłowski Paweł *około 1871 Radziłów †przed 26-10-1952  
1770Bargłowski Piotr *1910 †  
1771Bargłowski Serafin *około 1826 Okrasin †19-11-1910  
1772Bargłowski Serafin *około 1858 Okrasin †po 05-02-1912  
1773Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
1774Bargłowski Stanisław [0¬]    
1775Bargłowski Stanisław *1843 Okrasin †10-09-1918 Żebry /Wąsosz/  
1776Bargłowski Stanisław *około 1900 Niećkowo †po 05-06-1961  
1777Bargłowski Stanisław *około 1834 Okrasin †po 25-11-1890  
1778Bargłowski Stanisław *20-11-1920 Ławsk †  
1779Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
1780Bargłowski Szymon  †  
1781Bargłowski Tomasz *około 1883 Klimaszewnica †przed 19-04-1932  
1782Bargłowski Tomasz *około 1816 Radziłów †  
1783Bargłowski Wacław *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
1784Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
1785Bargłowski Władysław *1871 Okrasin †  
1786Bargłowski Władysław *20-02-1922 Kubra †  
1787Bargłowski Wojciech *1783 Okrasin †1786 /Radziłów/  
1788Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
1789Barłowska Julianna z d. Rozwadowska *około 1869 Siestrzanki †   
1790Barłowska Karolina z d. Leś ?  †po 30-04-1893  
1791Barłowska Rozalia z d. Duchnowska  †przed 03-05-1896  
1792Barłowski Bartłomiej  †przed 03-05-1896  
1793Barłowski Józef *około 1843 †po 30-04-1893  
1794Barłowski Władysław *około 1874 Jedwabne †   
1795Baroszewicz Salomea z d. Sosnowska  †po 07-07-1923  
1796Barszczewska Anna z d. Taradynko  †  
1797Barszczewska Genowefa *około 1936 Wąsosz †02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1798Barszczewska Jadwiga *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1799Barszczewska Janina z d. Jaczyńska *26-01-1912 Szwelczyn †14-01-1990 Suwałki  
1800Barszczewska Maria Danuta z d. Radomska [0¬]    
1801Barszczewska Marianna z d. Gleba *około 1872 Koniecki †przed 19-02-1935  
1802Barszczewska Marianna z d. Krasińska  †przed 26-07-1890  
1803Barszczewska Stefania z d. Grabowska *około 1911 Ciemnoszyje †20-07-1990 Grajewo  
1804Barszczewski Adam  †przed 26-07-1890  
1805Barszczewski Antoni *około 1864 Mierucie †przed 19-02-1935  
1806Barszczewski Czesław *około 1909 Mierucie †07-04-1973 Grajewo  
1807Barszczewski Eugeniusz [0¬]    
1808Barszczewski Włodzimierz  †  
1809Barszczewski Zygmunt *05-01-1905 Mierucie †  
1810Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1900 Sieburczyn †   
1811Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja  †  
1812Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
1813Bartkiewicz Kazimierz  †  
1814Bartkowska Agata  †od 03-03-1867 do 14-08-1870  
1815Bartkowska Barbara z d. Gwiazdowska  †przed 07-1870  
1816Bartkowska Cecylia z d. Grzymkowska *około 1901 Okrasin †  
1817Bartkowska Józefata z d. Duchnowska *około 1887 Okrasin †po 02-02-1933  
1818Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1847 Sojczynek †przed 25-01-1904  
1819Bartkowska Marianna z d. Ćmielewska *około 1863 Radziłów †  
1820Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska *10-02-1909 Wąsosz †27-01-1946 Ostrowik /Radziłów/  
1821Bartkowski Franciszek *około 1837 Okrasin †od 02-03-1886 do 25-01-1904  
1822Bartkowski Franciszek  †przed 03-03-1867  
1823Bartkowski Franciszek *około 1896 Ostrowik †  
1824Bartkowski Piotr *około 1859 Okrasin †  
1825Bartkowski Stanisław *około 1880 Ostrowik †przed 02-02-1933  
1826Bartkowski Stanisław *23-10-1909 Ostrowik †  
1827Bartlińska Dorota z d. Skitowska  †po 16-09-1850  
1828Bartlińska Franciszka z d. Słonicka *około 1786 Bożejewo †przed 12-1834  
1829Bartlińska Janina z d. Orłowska *około 1899 Radziłów †  
1830Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska *około 1844 Przytuły †  
1831Bartlińska Katarzyna z d. N  †po 29-01-1826  
1832Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska *około 1829 Szumowo †przed 05-1871  
1833Bartlińska Marianna z d. Nowakowska *około 1861 Radziłów †przed 16-05-1921  
1834Bartlińska Marianna z d. Piwko *1840 Kucze Wielkie †przed 10-1866  
1835Bartlińska Marianna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †  
1836Bartlińska Salomea z d. Ostrowska *około 1842 Cedry †  
1837Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
1838Bartlińska Teofila z d. Polkowska *około 1826 Szlasy †po 23-01-1883  
1839Bartlińska Teresa z d. Wiśniewska  †16-08-1850  
1840Bartlińska Teresa z d. Nieradko  †po 09-07-1871  
1841Bartliński Andrzej *około 1835 Kubra †  
1842Bartliński Antoni *około 1903 Radziłów †  
1843Bartliński Hilary  †po 29-01-1826  
1844Bartliński Jan *około 1861 Radziłów †po 16-05-1921  
1845Bartliński Jan *około 1804 Bronowo †przed 22-11-1857  
1846Bartliński Józef  †przed 16-09-1850  
1847Bartliński Mateusz *około 1871 Burzyn †   
1848Bartliński Tomasz  †przed 01-09-1861  
1849Bartliński Walenty *około 1819 Radziłów †od 27-01-1862 do 23-01-1883  
1850Bartliński Walenty *około 1842 Kubra †  
1851Bartnicka Franciszka z d. Gryczan *około 1825 Niećkowo †  
1852Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska *około 1861 Przytuły †  
1853Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)  †od 21-01-1855 do 29-09-1857  
1854Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †po 25-08-1948  
1855Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
1856Bartnicki Franciszek *około 1831 Łojki †  
1857Bartnicki Jan *około 1859 Guty †  
1858Bartnicki Jan  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
1859Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †przed 25-08-1948  
1860Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
1861Bartosiewicz Aleksander  †  
1862Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska  †  
1863Bartosiewicz Anna z d. Wilińska [0¬]    
1864Bartosiewicz Antoni *około 1787 †od 31-10-1841 do 30-01-1849  
1865Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska [0¬]    
1866Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
1867Bartosiewicz Jakub Filip *około 1823 Pawełki †  
1868Bartosiewicz Jan *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
1869Bartosiewicz Jan  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
1870Bartosiewicz Jan [0¬]    
1871Bartosiewicz Józefa z d. Rutkowska  †  
1872Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz *około 1800 Dołęgi †od 12-07-1853 do 08-02-1857  
1873Bartosiewicz Julianna z d. Milewska *około 1836 Ożary †  
1874Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
1875Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr  †od 18-11-1856 do 17-11-1867  
1876Bartosiewicz Michał Grzegorz [0¬]    
1877Bartosiewicz N z d. N  †przed 12-1922  
1878Bartosiewicz Rozalia z d. Jachimska *16-06-1898 Koniecki-Rostroszewo †18-12-1951 Szczuczyn /Grabowo/  
1879Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska *około 1835 †  
1880Bartosiewicz Stanisław *około 1824 Kubrzany †  
1881Bartosiewicz Stefan *około 1835 †  
1882Bartosiewicz Wiktor *około 1895 Szczepankowo †  
1883Bartosiewicz Witalis  †  
1884Bartoszek Bronisław  †  
1885Bartoszek Cecylia z d. Polakowska [0¬]    
1886Bartoszek Grzegorz Jan [0¬]    
1887Bartoszek Mieczysława z d. Chudzik [0¬]    
1888Bartoszewicz Czesława z d. Chrzanowska *około 1904 Kieljany †   
1889Bartoszewicz Jan  †przed 07-07-1923  
1890Bartoszewicz Mikołaj *około 1897 Rogowo k. Choroszczy †   
1891Bartoszewska Apolonia z d. Tyl  †  
1892Bartoszewski Franciszek  †przed 17-11-1821  
1893Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
1894Barwikowska Agnieszka z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1895Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
1896Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska *około 1787 Barwiki †20-02-1846  
1897Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
1898Barwikowska Anna z d. Sulewska *1761 †04-06-1826 Wąsosz  
1899Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
1900Barwikowska Anna z d. Karwowska *około 1825 Szlasy †20-10-1860  
1901Barwikowska Anna z d. Siedlecka *05-01-1903 Kędziorowo †08-09-1931 Kędziorowo  
1902Barwikowska Anna z d. N  †  
1903Barwikowska Antonina z d. Siedlecka [0¬]    
1904Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
1905Barwikowska Apolonia z d. Bazydło  †  
1906Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
1907Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska * Sienickie †przed 17-07-1832  
1908Barwikowska Ewa z d. Bitner *14-05-1827 Niećkowo †przed 23-11-1875  
1909Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska  †  
1910Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska  †przed 19-11-1838  
1911Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska  †przed 24-10-1837  
1912Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka  †przed 05-1902  
1913Barwikowska Helena z d. Dmochowska *około 1805 Gnatowo †po 10-11-1861  
1914Barwikowska Jadwiga z d. Kadłubowska [0¬]    
1915Barwikowska Janina z d. Ołdakowska [0¬]    
1916Barwikowska Janina z d. Kalinowska *25-09-1912 Grędy †  
1917Barwikowska Joanna *27-01-1843 Wąsosz †  
1918Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
1919Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †28-03-1903 Bzury  
1920Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska *około 1849 Truszki †11-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/  
1921Barwikowska Katarzyna z d. Wróblewska  †  
1922Barwikowska Katarzyna z d. Borycka *około 1837 Flesze †  
1923Barwikowska Katarzyna *1865 Chełchy †  
1924Barwikowska Katarzyna  †przed 14-08-1848  
1925Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/  
1926Barwikowska Konstancja *1870 Chełchy †  
1927Barwikowska Kornela z d. Karczewska *około 1863 Świdry Podleśne †przed 10-1890  
1928Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska *25-08-1855 Wojsławy †22-09-1935 Sokoły  
1929Barwikowska Marianna z d. Kalinowska *około 1790 †06-01-1868 Żebry  
1930Barwikowska Marianna z d. Sulewska *około 03-1845 Toczyłowo †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1931Barwikowska Marianna z d. Danowska *21-03-1818 Koniecki †10-03-1870 Koniecki  
1932Barwikowska Marianna z d. Karczewska *około 1792 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1933Barwikowska Marianna *około 1936 Kędziorowo †10-06-1952 Wojny /Wąsosz/  
1934Barwikowska Marianna z d. Borzymowska *około 1828 Marki †  
1935Barwikowska Marianna z d. N  †  
1936Barwikowska Marianna z d. Gutowska  †  
1937Barwikowska Marianna z d. Potrzebka *14-04-1907 Zakrzewo †  
1938Barwikowska Paulina z d. Wszeborowska *około 1866 Wszebory †16-05-1941 Glinki /Słucz/  
1939Barwikowska Paulina z d. Zalewska *około 1864 Zalesie †   
1940Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †  
1941Barwikowska Rozalia z d. Konopka *około 1841 Janów †  
1942Barwikowska Rozalia z d. Błocka  †przed 04-02-1851  
1943Barwikowska Salomea z d. Balcer *około 1813 Kownacin †po 10-11-1861  
1944Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
1945Barwikowska Stanisława z d. N [0¬]    
1946Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska *około 1866 Żebry †  
1947Barwikowska Stanisława *1874 Chełchy †  
1948Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †06-04-1924 Grędy  
1949Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
1950Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
1951Barwikowski Aleksander *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
1952Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †02-12-1920 Wąsosz  
1953Barwikowski Aleksander  †  
1954Barwikowski Aleksander  †  
1955Barwikowski Bartłomiej * Godlewo †przed 17-07-1832  
1956Barwikowski Edward *28-02-1920 Wąsosz †06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
1957Barwikowski Filip Jakub *około 1855 Wąsosz †20-01-1950 Grędy  
1958Barwikowski Franciszek *około 1852 Niećkowo †30-09-1886  
1959Barwikowski Franciszek *25-06-1930 Kędziorowo †29-12-1930 Kędziorowo  
1960Barwikowski Jacenty *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
1961Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
1962Barwikowski Jan *04-09-1817 Barwiki †1870  
1963Barwikowski Jan *13-01-1905 Glinki †  
1964Barwikowski Józef *18-09-1915 Kędziorowo †12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1965Barwikowski Józef [0¬]    
1966Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1967Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
1968Barwikowski Józef *około 1822 Załuski †przed 23-11-1875  
1969Barwikowski Józef *około 1791 †od 25-11-1840 do 26-11-1860  
1970Barwikowski Józef *około 1869 Grędy †28-08-1903 Przeszkoda  
1971Barwikowski Józef  †  
1972Barwikowski Józef *około 1867 Żebry †  
1973Barwikowski Kazimierz *1867 Chełchy †14-02-1934 Glinki /Słucz/  
1974Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
1975Barwikowski Maciej (Wojciech)  †przed 26-10-1862  
1976Barwikowski Mateusz  †przed 19-11-1838  
1977Barwikowski Mateusz *około 1836 Jambrzyki †  
1978Barwikowski Paweł  †przed 14-08-1848  
1979Barwikowski Piotr *około 1753 †14-05-1814 Wąsosz  
1980Barwikowski Piotr  †  
1981Barwikowski Piotr  †  
1982Barwikowski Roch *15-08-1783 Wąsosz †23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
1983Barwikowski Stanisław *03-11-1921 Sokoły †16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/  
1984Barwikowski Stanisław *około 1786 Barwiki †19-09-1852  
1985Barwikowski Stanisław *12-07-1796 †12-05-1834 Wąsosz  
1986Barwikowski Tadeusz *około 1813 Załuski †  
1987Barwikowski Teofil  †od 18-11-1907 do 11-02-1929  
1988Barwikowski Tomasz *około 1859 Koniecki Małe †21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/  
1989Barwikowski Tomasz *około 1784 Godlewo †05-04-1834  
1990Barwikowski Tomasz Adam *około 1817 Wąsosz †  
1991Barwikowski Wacław *09-02-1922 Glinki †przed 11-1968  
1992Barwikowski Wacław *15-01-1905 Grędy †  
1993Barwikowski Walerian *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
1994Barwikowski Wawrzyniec *około 1829 Wąsosz †po 10-06-1903  
1995Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)  †przed 24-10-1837  
1996Barwikowski Wiktor *około 1862 Chełchy †   
1997Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
1998Barwikowski Wojciech  †po 17-02-1903  
1999Barwikowski Wojciech *około 1826 Dołęgi †  
2000Barwikowski Wojciech  †  
2001Baryła Andrzej  †  
2002Baryła Irena z d. Dzięgielewska [0¬]    
2003Baryła Józef [0¬]    
2004Baryła Katarzyna z d. Hernik  †po 09-07-1939  
2005Baryła Marianna z d. Kurzyna *około 1919 Pieniążki †  
2006Baryła Stanisław  †po 09-07-1939  
2007Baryła Stefan *około 1914 Jawór Solecki †  
2008Baryła Władysława z d. Nieznańska  †  
2009Barzykowska Ewa z d. Ekstowicz  †przed 19-02-1906  
2010Barzykowska Feliksa z d. Bagińska *około 1876 Sokoły †po 25-10-1922  
2011Barzykowska Hieronima z d. Bagińska [0¬]    
2012Barzykowska Magdalena z d. Mikucka  †  
2013Barzykowska Regina z d. Kuczyńska [0¬]     
2014Barzykowska Wiktoria z d. Zawadzka  †  
2015Barzykowski Andrzej [0¬]     
2016Barzykowski Bartłomiej  †przed 19-02-1906  
2017Barzykowski Jan  †  
2018Barzykowski Maksymilian [0¬]    
2019Barzykowski Paweł *około 1876 Kuczyny †  
2020Barzykowski Wojciech  †  
2021Bastek Jadwiga z d. Sobotka [0¬]    
2022Bastek Krystyna z d. Kulesza [0¬]     
2023Bastek NN [0¬]     
2024Bastek NN [0¬]     
2025Bastek Stanisław [0¬]     
2026Bastian Irena z d. Puzdrowska [0¬]    
2027Bastian Kazimierz [0¬]    
2028Bastian Mariusz Witold [0¬]     
2029Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska [0¬]     
2030Baszuk Janina z d. Banach [0¬]    
2031Baszuk Sławomir [0¬]    
2032Bauer Bolesław *03-02-1886 Stawiski †  
2033Bauer Feliks  †po 23-07-1894  
2034Bauer Marianna z d. Zalewska  †po 23-07-1894  
2035Bauer Romualda z d. Dobkowska *17-02-1900 †  
2036Bauman Katarzyna z d. Zarzecka *około 1836 Bęćkowo †  
2037Bauman Maciej  †po 20-11-1864  
2038Bauman Marianna z d. Jaszewicz  †przed 20-11-1864  
2039Bauman Wiktor *około 1837 Klimaszewnica †  
2040Bazydło Adam *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
2041Bazydło Adela z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
2042Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
2043Bazydło Aleksander  †po 27-12-1942  
2044Bazydło Aleksander *06-07-1918 Grozimy †  
2045Bazydło Anna z d. Łomotowska *29-12-1918 Przytuły †  
2046Bazydło Anna z d. Pytel [0¬]    
2047Bazydło Anna z d. Metelska *około 1870 Klimaszewnica †  
2048Bazydło Antoni *około 1891 Piątnica †  
2049Bazydło Antonina z d. Wiśniewska *około 1871 Niećkowo †po 05-04-1925  
2050Bazydło Balbina  †1812 Czernice  
2051Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
2052Bazydło Bronisława z d. Danowska *11-03-1872 Sulewo Kownaty †przed 01-1909  
2053Bazydło Czesław *14-07-1907 Ławsk †  
2054Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz  †  
2055Bazydło Ewa z d. Olszewska *około 1874 Ławsk †  
2056Bazydło Franciszek *około 1867 Klimaszewnica †05-04-1925 Białaszewo  
2057Bazydło Franciszka z d. Banach  †po 27-02-1922  
2058Bazydło Genowefa z d. Świderska [0¬]    
2059Bazydło Helena z d. Grzymkowska [0¬]    
2060Bazydło Helena z d. Lipińska *18-05-1907 Mocarze †  
2061Bazydło Izydor [0¬]    
2062Bazydło Jakub *około 1842 Szablaki †  
2063Bazydło Jakub  †przed 27-02-1922  
2064Bazydło Jan *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2065Bazydło Jan  †  
2066Bazydło Jan  †przed 20-11-1836  
2067Bazydło Jan *około 1910 †  
2068Bazydło Jerzy Piotr [0¬]    
2069Bazydło Józef *28-03-1904 Ławsk †15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/  
2070Bazydło Józef *około 1873 Ławsk †  
2071Bazydło Józefa z d. Bańkowska [0¬]    
2072Bazydło Józefa z d. Zielińska *około 1914 †  
2073Bazydło Józefa z d. Makowska *około 1885 Konopki Tłuste †  
2074Bazydło Józefata z d. Gutowska *około 1839 Ławsk †  
2075Bazydło Julia Stefania *około 1900 Ławsk †10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/  
2076Bazydło Kacper  †  
2077Bazydło Karolina z d. Łosiewicz *około 1830 Białaszewo †przed 29-01-1894  
2078Bazydło Karolina z d. Szutkowska *około 1872 Międzyrzec Podlaski †20-11-1920 Ławsk  
2079Bazydło Katarzyna z d. Wróblewska  †przed 20-11-1836  
2080Bazydło Konstanty *około 1829 Stary Gromadzyn †po 27-01-1896  
2081Bazydło Maciej  †po 13-11-1864  
2082Bazydło Małgorzata z d. Parda  †po 13-11-1864  
2083Bazydło Maria z d. Kruszyńska [0¬]    
2084Bazydło Marianna z d. Zorczykowska *około 1843 Ławsk †19-06-1883 Ławsk  
2085Bazydło Ruszard [0¬]    
2086Bazydło Ryszard [0¬]    
2087Bazydło Stanisław [0¬]    
2088Bazydło Stanisława z d. Modzelewska *14-02-1911 Ławsk †20-01-1945 Ławsk  
2089Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska  †po 27-12-1942  
2090Bazydło Stefania z d. Niecikowska *26-11-1915 Żebrki †  
2091Bazydło Wiktor [0¬]    
2092Bazydło Władysław *około 1873 Klimaszewnica †  
2093Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
2094Bączkowska Czesława z d. Barcikowska  †  
2095Bączkowska Marianna z d. Laskowska  †po 17-11-1874  
2096Bączkowski Feliks *około 1852 Guty †  
2097Bączkowski Jan  †po 17-11-1874  
2098Bączkowski Józef  †  
2099Bądzio Anna z d. Dąbrowska *10-02-1891 Bagińskie †po 14-02-1939  
2100Bądzio Józef *około 1923 Bzury †29-10-1946 Bzury  
2101Bądzio Marcin  †  
2102Bądzio Stanisław *19-04-1892 Lachowo †po 14-02-1939  
2103Bądzio Urszula z d. Zielińska  †  
2104Bądzio Władysław *24-10-1927 Bzury †13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/  
2105Bąk Grzegorz  †po 31-12-1924  
2106Bąk Helena z d. Bryszkowska *około 1908 Kotowo Plac †  
2107Bąk Marianna z d. Kazimierczyk  †po 31-12-1924  
2108Bąkowska Apolonia z d. Grądzka *około 1901 Kotowo Plac †   
2109Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska  †  
2110Bąkowska Janina z d. Szumowska  † Podgórze /Łomża/  
2111Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
2112Bąkowski Franciszek  †  
2113Bebłowska Anna z d. Walewska *07-02-1912 Radziłów †  
2114Bebłowska Anna z d. Mocarska * Radziłów †  
2115Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz  †po 16-11-1859  
2116Bebłowska Rozalia z d. Pełna *około 1843 †po 03-02-1902  
2117Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
2118Bebłowski Antoni *około 1827 Radziłów †po 03-02-1902  
2119Bebłowski Antoni *około 1864 Radziłów †  
2120Bebłowski Józef *13-07-1911 Radziłów †  
2121Bebłowski Paweł  †przed 16-11-1859  
2122Bebłowski Władysław *około 1873 Radziłów †  
2123Bednarczyk Anna z d. Kędzierska  †po 16-02-1942  
2124Bednarczyk Balbina z d. Milewska *około 1864 Grędy †przed 13-02-1890  
2125Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska *około 1921 Modzele †  
2126Bednarczyk Julianna z d. Dębowska  †po 22-10-1886  
2127Bednarczyk Konstanty *około 1846 Brzesko †po 05-02-1900  
2128Bednarczyk Konstanty  †po 08-11-1927  
2129Bednarczyk Łucjan  †po 16-02-1942  
2130Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska  †przed 09-1886  
2131Bednarczyk Marianna z d. Zawadzka  †po 08-11-1927  
2132Bednarczyk Paweł  †przed 22-10-1886  
2133Bednarczyk Wacław *około 1911 Brzeźnio †  
2134Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
2135Bednarowicz Aleksander * Barany †  
2136Bednarowicz Aleksandra z d. Modzelewska [0¬]    
2137Bednarowicz Anna z d. Sulewska *01-10-1853 Sulewo Prusy †12-10-1923 Wąsosz  
2138Bednarowicz Anna z d. Ciecierska *około 1873 Wąsosz †od 17-02-1919 do 30-11-1933  
2139Bednarowicz Anna z d. Kalicka  †  
2140Bednarowicz Anna Barbara z d. Borówka [0¬]    
2141Bednarowicz Antoni *14-04-1919 Wąsosz †27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/  
2142Bednarowicz Antoni *28-11-1830 Świdry †13-11-1843 Świdry  
2143Bednarowicz Antoni [0¬]    
2144Bednarowicz Celina [0¬]    
2145Bednarowicz Czesław *26-09-1904 Wąsosz †24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/  
2146Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka [0¬]    
2147Bednarowicz Ewa z d. Sulima *około 1796 Grozimy †po 03-02-1861  
2148Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
2149Bednarowicz Franciszek *około 1832 Bełda †1889  
2150Bednarowicz Franciszek  †od 10-11-1873 do 26-04-1920  
2151Bednarowicz Franciszek  †  
2152Bednarowicz Franciszek Konstanty *około 1866 Wąsosz †przed 17-02-1919  
2153Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska *20-11-1910 Bzury †14-06-1991 Szczuczyn  
2154Bednarowicz Helena z d. Łukasiak [0¬]    
2155Bednarowicz Henryk [0¬]    
2156Bednarowicz Irena [0¬]    
2157Bednarowicz Irena Wacława z d. Wilczyńska [0¬]    
2158Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
2159Bednarowicz Jakub *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
2160Bednarowicz Jan [0¬]    
2161Bednarowicz Jan [0¬]    
2162Bednarowicz Jan *1850 Pieńczykowo †  
2163Bednarowicz Jerzy [0¬]    
2164Bednarowicz Joanna z d. Oskierko [0¬]    
2165Bednarowicz Józef *1828 Świdry †31-10-1846 Świdry  
2166Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
2167Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka *28-10-1800 Wąsosz †30-05-1845  
2168Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)  †przed 11-11-1815  
2169Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka *około 1920 Łempice †po 24-10-1962  
2170Bednarowicz Kazimierz *około 1923 Wąsosz †  
2171Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska *około 12-1833 Wąsosz †15-05-1877  
2172Bednarowicz Konstancja z d. Rągowska *około 1858 Szczuczyn †  
2173Bednarowicz Lucyna *11-02-1928 Wąsosz †31-03-1929 Wąsosz   
2174Bednarowicz Łucja z d. Branicka  †21-03-1876  
2175Bednarowicz Maciej *1754 †29-10-1827 Świdry  
2176Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska *08-01-1900 Chojnowo †30-10-1986 Ełk /Wąsosz/  
2177Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska *10-01-1794 Ławsk †24-11-1835 Świdry  
2178Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †10-02-1924 Wąsosz  
2179Bednarowicz Marianna *02-01-1943 Wąsosz †28-08-1943 Wąsosz  
2180Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1871 Zacieczki †  
2181Bednarowicz Marianna z d. N  †  
2182Bednarowicz Marianna Bronisława *10-11-1867 Wąsosz †  
2183Bednarowicz Mieczysław *01-08-1922 Wąsosz †05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
2184Bednarowicz Regina z d. Wiśniewska [0¬]    
2185Bednarowicz Regina z d. Rostkowska [0¬]    
2186Bednarowicz Rozalia z d. Gilewska  †przed 10-11-1873  
2187Bednarowicz Sabina z d. Kurzyna [0¬]    
2188Bednarowicz Sławomir Franciszek [0¬]    
2189Bednarowicz Stanisław [0¬]    
2190Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
2191Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka *06-01-1920 Wąsosz †21-04-1978 Ełk /Wąsosz/  
2192Bednarowicz Tadeusz [0¬]    
2193Bednarowicz Teofila z d. Zyskowska *około 1845 Załuski †07-01-1920 Szczuczyn  
2194Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska [0¬]    
2195Bednarowicz Waldemar [0¬]    
2196Bednarowicz Władysław *11-02-1928 Wąsosz †23-02-1996 /Wąsosz/   
2197Bednarowicz Wojciech  †  
2198Bednarowicz Wojciech Feliks *około 1840 Wąsosz †od 29-01-1894 do 09-10-1912  
2199Bednarska Hieronima z d. Zielińska [0¬]    
2200Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak) *około 1799 Guty †07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/  
2201Bednarska Katarzyna z d. N  †  
2202Bednarska Marcjanna z d. Rutkowska  †  
2203Bednarska Marianna z d. Malinowska *około 1800 Golanki †przed 13-02-1849  
2204Bednarska Rozalia z d. Zielińska  †  
2205Bednarski Edward [0¬]    
2206Bednarski Karol  †  
2207Bednarski Mateusz  †08-03-1901 Wilamowo  
2208Bednarski Michał  †przed 29-06-1829  
2209Bednarski Michał *około 1798 Guty †  
2210Bednarski Piotr  †  
2211Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska *około 1917 Michigan, IL †05-12-2009 Michigan, IL   
2212Bejgier Alicja z d. Wawrzyniuk [0¬]    
2213Bejgier Czesława z d. Mitrofan *05-03-1921 Glinki †11-09-1944  
2214Bejgier Franciszek  †przed 13-10-1939  
2215Bejgier Henryk [0¬]    
2216Bejgier Irena z d. Skrodzka [0¬]    
2217Bejgier Kazimierz [0¬]    
2218Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
2219Bejgier Stanisław [0¬]    
2220Bejgier Stanisław *22-01-1919 Mocarze †13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/  
2221Bejgier Stanisława z d. Petkowska *21-08-1921 Ławsk †25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/  
2222Bejgier Teresa z d. Konopka [0¬]    
2223Bejgier Wacław [0¬]    
2224Bejgier Zofia z d. Bardłowska [0¬]    
2225Beker Franciszek  †przed 27-04-1874  
2226Beker Konstancja z d. Waszkiewicz  †29-01-1874  
2227Beker Marianna z d. Doliwa  †po 27-04-1874  
2228Beker Marianna z d. Łepkowska *około 02-1855 Bęćkowo †  
2229Beker Wincenty *około 1841 Kurejwa †  
2230Bekielewska Ewa z d. Bućko  †  
2231Bekielewska Karolina z d. Daniś  †po 09-10-1899  
2232Bekielewska Katarzyna z d. Malinowska [0¬]    
2233Bekielewski Andrzej  †  
2234Bekielewski Józef  †  
2235Bekielewski Paweł  †przed 09-10-1899  
2236Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
2237Bekor Józef  †  
2238Bekurs Andrzej  †przed 10-05-1850  
2239Bekurs Krzysztof *około 1817 †10-05-1850 Jedwabne  
2240Bekurs Marianna  †po 10-05-1850  
2241Bełwanowska Marianna z d. Pietruszka  †po 27-11-1865  
2242Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2243Bełwanowski Józef *około 1843 Kownaty †  
2244Bełwanowski Kacper  †przed 27-11-1865  
2245Bender Adolf Antoni *około 1851 Sadowo †  
2246Bender Albertyna z d. Terej ?  †  
2247Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
2248Bender Bogumił *około 1812 Mieruniszki †po 12-08-1885  
2249Bender Ewa z d. Rydzewska *około 1835 Zalesie †po 11-02-1903  
2250Bender Franciszka z d. Tomaszewska *około 1820 †  
2251Bender Jan *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
2252Bender Jan *25-08-1907 Świdry †  
2253Bender Ludwika z d. Cinezkowa (Ćwiczko?) *około 1805 Filipów †22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/  
2254Bender Marta Marianna z d. Sulewska *29-07-1859 Sulewo Prusy †  
2255Bender Michał  †  
2256Bender Salomea z d. Biernacka  †przed 07-1885  
2257Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
2258Bender Zofia *około 1905 Świdry †07-07-1909 Świdry /Wąsosz/  
2259Bendyczuk Rozalia z d. Niedźwiedzka  †po 15-10-1894  
2260Bendyczuk Szymon  †po 15-10-1894  
2261Bendzel Franciszka z d. Balewska *około 1834 Słucz †  
2262Bendzel Wojciech *około 1834 Doliwy †  
2263Bendzia Jan *około 1864 Niewiarowo †  
2264Bendzia Joanna z d. Malinowska  †  
2265Bendzia Ludwik  †  
2266Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
2267Benedyczek Katarzyna z d. Zaniaczka  †po 20-11-1867  
2268Benedyczek Mateusz  †przed 20-11-1867  
2269Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun *około 1845 Wierzboły †po 17-02-1908  
2270Benedyczek Szymon *około 1841 Sapieżyszki †po 17-02-1908  
2271Benko Jan  †przed 24-11-1831  
2272Benko Rozalia z d. Cymerman  †po 24-11-1831  
2273Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
2274Berć Anna z d. Wojnowska  †przed 22-11-1836  
2275Berć Anna z d. Gałązka *około 1849 Szczuczyn †  
2276Berć Apolinary Jakub *około 1843 Szczuczyn †przed 12-05-1908  
2277Berć Franciszek [0¬]    
2278Berć Franciszek [0¬]    
2279Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
2280Berć Genowefa z d. Tyszkiewicz *około 1911 Sośnia †przed 09-1934  
2281Berć Jan *około 1871 Szczuczyn †od 25-02-1930 do 16-10-1934  
2282Berć Jan *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
2283Berć Józef *18-09-1910 USA †  
2284Berć Józef Kazimierz *około 1837 Szczuczyn †1891 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2285Berć Józefa z d. Cymkowska *03-02-1912 Milewo †  
2286Berć Julianna z d. Garder *około 1852 Szczuczyn †  
2287Berć Kazimiera z d. Piwko [0¬]    
2288Berć Kazimiera z d. Wróblewska  †  
2289Berć Ludwik  †  
2290Berć Ludwika z d. Robaczyńska  †  
2291Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
2292Berć Marianna z d. Gacka *około 1836 Gać †po 04-02-1902  
2293Berć Marianna z d. Zalewska *23-02-1914 Bęćkowo †  
2294Berć Michał *około 1776 Szczuczyn †25-05-1846  
2295Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †10-10-1943 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2296Berć Stanisława z d. Gałązka [0¬]    
2297Berć Szczepan *około 1873 Szczuczyn †  
2298Berć Szymon  †przed 22-11-1836  
2299Berć Teofil Mateusz *około 1834 Szczuczyn †  
2300Berć Teofila z d. Ewald *około 1843 Szczuczyn †po 12-05-1908  
2301Berć Wacław  †  
2302Berć Walerian *25-03-1915 Kędziorowo †  
2303Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2304Berć Zuzanna z d. Szwarchop  †10-07-1831  
2305Berent Maciej  †po 03-06-1816  
2306Berent Marianna z d. N  †po 03-06-1816  
2307Bergał Andrzej  †  
2308Bergał Marianna z d. Skarżyńska  †  
2309Berlińska Aleksandra z d. Gardocka *około 1863 †po 06-02-1923  
2310Berlińska Anastazja z d. Niecikowska *około 1856 Bartki †  
2311Berlińska Franciszka z d. Wiszowata *około 1871 Guty-Poddenki †  
2312Berlińska Katarzyna z d. Kwiatkowska  †po 23-01-1899  
2313Berlińska Marianna z d. Tomaszewska  †po 24-11-1885  
2314Berlińska Marianna z d. Filipkowska  †po 22-11-1881  
2315Berlińska Marianna z d. Kotowska *około 1864 Budy Poryckie †  
2316Berlińska Petronela z d. Barwikowska *około 1854 Chełchy †  
2317Berliński Antoni  †przed 29-01-1894  
2318Berliński Apolinary *około 1857 †po 06-02-1923  
2319Berliński Jakub *około 1869 Świdry Podleśne †  
2320Berliński Konstanty *około 1862 Żebrki †  
2321Berliński Stanisław *około 1863 Kąty †  
2322Berliński Stanisław *około 1866 Żebrki †  
2323Berliński Walenty  †przed 24-11-1885  
2324Berliński Wojciech  †przed 22-11-1881  
2325Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
2326Bernardczyk Konstanty  †  
2327Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
2328Bernardczyk Marianna z d. Barwikowska  †  
2329Bernatajtys Jadwiga z d. Komosińska [0¬]    
2330Bernatajtys Józef  †  
2331Bernatajtys Kamila z d. Narwicz  †  
2332Bernatajtys Zdzisław Józef [0¬]    
2333Bernatowicz Anna z d. Falińska [0¬]    
2334Bernatowicz Czesław [0¬]    
2335Bernecka Barbara z d. Sarnacka [0¬]    
2336Bernecka Leonora z d. Jasińska [0¬]    
2337Bernecki Grzegorz [0¬]    
2338Bernecki Jan [0¬]    
2339Bernecki Józef [0¬]    
2340Berner Jan  †przed 20-07-1914  
2341Berner Katarzyna z d. Boguszewska  †przed 20-07-1914  
2342Bernhart Aleksander *około 1840 Wilanów †  
2343Bernhart Katarzyna z d. Konradt  †przed 18-05-1879  
2344Bernhart N z d. N  †przed 04-1879  
2345Bernhart Samuel  †przed 18-05-1879  
2346Bernhart Weronika z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
2347Berry Cynthia z d. Dybik [0¬]    
2348Betcher Adam  †  
2349Betcher Marianna z d. Duchnowska  †  
2350Bezlak Adam  †po 24-01-1864  
2351Bezlak Rozalia z d. Kłodnicka  †po 24-01-1864  
2352Bębenek Jan  †przed 25-11-1866  
2353Bębenek Katarzyna z d. Kuklińska  †przed 25-11-1866  
2354Bęćkowska Adolfa z d. Niebrzydowska *około 1868 Jaki †  
2355Bęćkowska Julianna z d. Kuczewska  †po 23-02-1886  
2356Bęćkowska Katarzyna z d. Balewska  †  
2357Bęćkowska Marianna z d. Bielawska (Popławska)  †przed 21-11-1859  
2358Bęćkowski Franciszek *około 1857 Kamianki †  
2359Bęćkowski Józef  †po 23-02-1886  
2360Bęćkowski Mateusz  †przed 21-11-1859  
2361Bęćkowski Paweł  †  
2362Bęćkowski Wawrzyniec *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
2363Biała Karolina z d. Mianowska  †po 12-07-1887  
2364Biała Weronika z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
2365Białach Daniel  †po 29-01-1809  
2366Białach Julianna z d. Kwiatkowska (Kiełcz)  †po 29-01-1809  
2367Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska [0¬]    
2368Białasiewicz Celina z d. Grzymkowska [0¬]    
2369Białasiewicz Henryk *08-02-1944 †20-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2370Białasiewicz Jadwiga *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
2371Białasiewicz Mirosław [0¬]    
2372Białasiewicz Stanisław  †przed 03-03-1930  
2373Białasiewicz Tadeusz *12-03-1938 †23-01-1990 Ławsk /Wąsosz/  
2374Białasiewicz Teofila z d. Chylińska  †po 03-03-1930  
2375Białasiewicz Wacław *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
2376Białasiewicz Wanda z d. Kozłowska [0¬]    
2377Białasiewicz Wincenty *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
2378Białasiewicz Władysława *około 1943 Ławsk †15-01-1944 Ławsk  
2379Białasiewicz Zofia z d. Marcińczyk *01-01-1910 Ławsk †18-05-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
2380Białkowska Apolonia z d. Nafalska  †  
2381Białkowska Janina z d. Karolik [0¬]    
2382Białkowski Antoni  †  
2383Białkowski Józef *20-04-1922 Strupia †  
2384Białobrzeska Agnieszka z d. Wiśniewska  †  
2385Białobrzeska Bolesława z d. Karwowska *28-01-1907 Mroczki †12-12-1999 Mroczki  
2386Białobrzeska Cecylia z d. Święszkowska *około 1868 Borawskie †  
2387Białobrzeska Emilia z d. Bogdańska *około 1871 Wizna †  
2388Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska *około 1826 Bożejewo †  
2389Białobrzeska Franciszka z d. Frąckiewicz *około 1801 Bożejewo †przed 31-01-1847  
2390Białobrzeska Franciszka *27-09-1853 Mroczki †  
2391Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska *24-08-1825 Mroczki †  
2392Białobrzeska Franciszka z d. Tyszka *około 1868 Nieciki †  
2393Białobrzeska Julianna z d. Supińska *około 1872 Supy †po 26-02-1924  
2394Białobrzeska Julianna z d. Bogucka *1883 Glinki †  
2395Białobrzeska Julianna z d. Wądołowska *około 1905 Bronaki-Pietrasze †  
2396Białobrzeska Julianna z d. Domalewska  †po 19-01-1885  
2397Białobrzeska Katarzyna z d. Laskowska *około 1796 Burzyn †  
2398Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
2399Białobrzeska Marcjanna z d. Żmijewska  †po 30-04-1885  
2400Białobrzeska Marianna z d. Wiśniewska  †  
2401Białobrzeska Marianna z d. Obiedzińska  †po 26-11-1889  
2402Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska *około 1826 Kurpiki †od 04-03-1889 do 29-02-1892  
2403Białobrzeska Urszula z d. Rembiszewska  †przed 16-05-1842  
2404Białobrzeska Władysława z d. Przestrzelska *około 1902 Taraskowo †  
2405Białobrzeski Adam *około 1903 Bożejewo †  
2406Białobrzeski Adam *około 1851 Obiedzino †  
2407Białobrzeski Andrzej  †po 19-01-1885  
2408Białobrzeski Antoni *około 1826 Bożejewo †  
2409Białobrzeski Antoni *około 1864 Bożejewo †  
2410Białobrzeski Antoni *około 1864 Mroczki †  
2411Białobrzeski Bolesław *około 1906 †  
2412Białobrzeski Ignacy *około 1817 Obiedzino †  
2413Białobrzeski Jan  †  
2414Białobrzeski Józef *około 1788 Bożejewo †przed 31-01-1847  
2415Białobrzeski Józef *około 1896 Bożejewo †  
2416Białobrzeski Karol *około 1826 Obiedzino †04-07-1872 Mroczki /Przytuły/  
2417Białobrzeski Kazimierz *około 1824 Bożejewo †od 07-10-1872 do 04-03-1889  
2418Białobrzeski Michał *około 1862 Nowe Bożejewo †przed 26-02-1924  
2419Białobrzeski Michał *około 1783 Bożejewo †  
2420Białobrzeski Rajmund  †  
2421Białobrzeski Stanisław *około 1882 Flesze †   
2422Białobrzeski Stanisław  †przed 10-10-1870  
2423Białobrzeski Tadeusz  †przed 26-11-1889  
2424Białobrzeski Wincenty  †przed 16-05-1842  
2425Białobrzeski Wojciech *1857 Słucz †30-04-1885 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2426Białobrzeski Wojciech *około 1866 Mroczki †  
2427Białosuknia Aleksandra z d. Staszewska  †po 10-11-1925  
2428Białosuknia Bronisław  †przed 10-11-1925  
2429Białosuknia Jan [0¬]    
2430Białosuknia Katarzyna z d. Filipkowska  †  
2431Białosuknia Lucyna z d. Ciszewska [0¬]    
2432Białosuknia Nikodem  †  
2433Białous Leon  †15-02-1915 Kolno  
2434Białowąs Aleksander *około 1899 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
2435Białowąs Aniela z d. Dmochowska [0¬]    
2436Białowąs Aniela z d. Dmochowska *18-01-1918 Ciemianka †  
2437Białowąs Anna z d. Jeziewska *około 1874 Ławsk †po 29-10-1932  
2438Białowąs Antoni *05-01-1909 Ławsk †18-06-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2439Białowąs Franciszek *około 1819 Kolno †przed 24-10-1881  
2440Białowąs Franciszek *około 1883 Ławsk †przed 29-10-1932  
2441Białowąs Hipolit *13-08-1912 Ławsk †24-02-1977 Ławsk  
2442Białowąs Ignacy *około 1861 Ławsk †przed 09-11-1908  
2443Białowąs Jadwiga z d. Kuczewska [0¬]    
2444Białowąs Jadwiga z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
2445Białowąs Jan *około 1858 Ławsk †29-12-1920 Ławsk  
2446Białowąs Katarzyna z d. Lemańska  †po 21-11-1852  
2447Białowąs Leon *około 1900 Ławsk †po 28-11-1945  
2448Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska *około 1825 Ławsk †po 24-09-1888  
2449Białowąs Mateusz  †przed 21-11-1852  
2450Białowąs N  †przed 04-1946  
2451Białowąs Ryszard [0¬]    
2452Białowąs Salomea z d. Bujak  †  
2453Białowąs Stanisław [0¬]    
2454Białowąs Stanisław *24-01-1920 Rydzewo †  
2455Białowąs Stanisław *19-12-1889 Ławsk †  
2456Białowąs Stanisława z d. Gajda *13-05-1895 Niedźwiadna †31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/  
2457Białowąs Stefania z d. Trzaska *27-11-1912 Ławsk †po 24-02-1977  
2458Białowąs Teofila z d. Orłowska *około 1858 Bęćkowo †16-09-1938 Ławsk  
2459Białowąs Wiktoria z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 26-02-1927  
2460Białowąs Zofia z d. Zbrzeźna *16-01-1898 Rydzewo-Pieniążek †po 28-11-1945  
2461Biały Józef *około 1859 †  
2462Biały Maciej  †przed 12-07-1887  
2463Biedrzycka Agnieszka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
2464Biedrzycka Agnieszka z d. Dobrońska  †po 27-11-1827  
2465Biedrzycka Albina z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
2466Biedrzycka Aleksandra z d. Skrodzka  †po 06-02-1946  
2467Biedrzycka Anastazja z d. Szymanowska  †przed 19-02-1844  
2468Biedrzycka Aniela z d. Górska *około 1818 Kieljany †po 29-05-1876  
2469Biedrzycka Aniela z d. Mocarska *około 1835 Nadbory †po 08-06-1886  
2470Biedrzycka Aniela z d. Bagińska  †po 28-02-1848  
2471Biedrzycka Anna z d. Truszkowska [0¬]    
2472Biedrzycka Anna z d. Szleszyńska *około 1796 Szyjki †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
2473Biedrzycka Anna z d. Mucharska *około 1887 Kucze Wielkie †  
2474Biedrzycka Anna z d. Kotowska  †przed 27-02-1843  
2475Biedrzycka Anna z d. Łempicka *około 1868 Niebrzydy †   
2476Biedrzycka Anna z d. Gryczewska *około 1904 †   
2477Biedrzycka Anna z d. Rogowska *około 1875 Klimaszewnica †  
2478Biedrzycka Anna z d. Borawska *około 1905 Brodowo †  
2479Biedrzycka Anna z d. Mocarska *około 1838 Rutkowskie †  
2480Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska *około 1826 Kucze Wielkie †  
2481Biedrzycka Antonina  †1881 Nieławice /Wizna/  
2482Biedrzycka Antonina z d. Bagińska *03-06-1870 Stawiane †  
2483Biedrzycka Barbara z d. Wiśniewska  †  
2484Biedrzycka Bronisława z d. Dzięgielewska *około 1868 Pawełki †12-06-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
2485Biedrzycka Bronisława z d. Cwalińska *około 1861 Wyrzyki †22-11-1891 Kubrzany  
2486Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
2487Biedrzycka Czesława z d. Małachowska *17-01-1913 Wiszowate †  
2488Biedrzycka Czesława z d. Wyrzykowska *około 1912 Janczewko †  
2489Biedrzycka Danuta z d. Skrodzka [0¬]    
2490Biedrzycka Dominika z d. Dzięgielewska *około 1890 Mieszołki †  
2491Biedrzycka Dominika z d. Gutowska  †  
2492Biedrzycka Elżbieta Rozalia z d. Kiełczewska *około 1793 Guty-Poddenki †11-05-1859 Guty-Poddenki /Grabowo/  
2493Biedrzycka Franciszka z d. Mieczkowska *około 1810 Mieczki †po 21-11-1868  
2494Biedrzycka Franciszka z d. Mogielnicka *około 1811 Nadbory †od 18-11-1863 do 31-08-1874  
2495Biedrzycka Franciszka z d. Paszkowska *około 1873 Żebry †po 06-02-1923  
2496Biedrzycka Franciszka z d. Wysocka *około 1863 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 26-08-1913  
2497Biedrzycka Franciszka z d. Milewska *około 1845 Łoje Awissa †od 17-02-1895 do 29-05-1917  
2498Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1842 †23-02-1887 Biodry  
2499Biedrzycka Franciszka *około 1802 Biodry †14-12-1808 Biodry /Burzyn/  
2500Biedrzycka Franciszka z d. Żelechowska *około 1823 Rutki †  
2501Biedrzycka Franciszka z d. Pieńkowska  †przed 09-02-1847  
2502Biedrzycka Franciszka z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
2503Biedrzycka Franciszka (Aleksandra) z d. Wojsław  †  
2504Biedrzycka Genowefa z d. Zaniewska *około 1919 USA †17-08-1949 Słucz /Słucz/  
2505Biedrzycka Gertruda z d. Zalewska [0¬]     
2506Biedrzycka Helena z d. Toczyłowska *około 1797 Zabiele †25-02-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2507Biedrzycka Helena z d. Przestrzelska  †po 22-09-1828  
2508Biedrzycka Helena (Ewa) z d. Bagińska  †po 03-03-1930  
2509Biedrzycka Hieronima z d. Nienałtowska *20-10-1925 Małachowo †06-1953 Stare Guty gm. Grabowo /Grabowo/   
2510Biedrzycka Irena z d. Brzostowska [0¬]    
2511Biedrzycka Izabela z d. Wiszowata *03-04-1810 Guty Stare †od 09-02-1874 do 12-06-1876  
2512Biedrzycka Joanna z d. Rutkowska *około 1821 †15-07-1863 Rutkowskie /Burzyn/  
2513Biedrzycka Józefa z d. Kozikowska *około 1873 Cedry †  
2514Biedrzycka Józefa z d. Sarnacka  †po 25-07-1904  
2515Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1885 Nadbory †  
2516Biedrzycka Józefa z d. Wszeborowska *około 1900 Brzeźnio †  
2517Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1904 Kąty †  
2518Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska *około 1881 Korytki †przed 24-11-1931  
2519Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska *około 1827 Przestrzele †przed 01-1859  
2520Biedrzycka Julianna z d. Gutowska *około 1801 †od 27-10-1846 do 05-09-1859  
2521Biedrzycka Julianna *około 1804 †30-05-1809 Biodry /Burzyn/  
2522Biedrzycka Julianna z d. Wądołowska  †przed 23-02-1903  
2523Biedrzycka Julianna z d. Dobrzycka *około 1848 Bagińskie †  
2524Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska *około 1862 Łoje Awissa †  
2525Biedrzycka Julianna z d. Chrzanowska  †  
2526Biedrzycka Katarzyna z d. Chrostowska *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
2527Biedrzycka Katarzyna z d. Włodkowska  †przed 12-1893  
2528Biedrzycka Katarzyna z d. Karwowska  †przed 17-01-1841  
2529Biedrzycka Katarzyna z d. Niebrzydowska  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
2530Biedrzycka Katarzyna z d. Dębińska *około 1900 Obrytki †  
2531Biedrzycka Katarzyna z d. Kościanko  †  
2532Biedrzycka Katarzyna z d. Grabowska *28-01-1869 Wizna †  
2533Biedrzycka Katarzyna z d. Dołęga  †  
2534Biedrzycka Kazimiera *około 1886 †14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/  
2535Biedrzycka Kazimiera *12-02-1906 Guty-Poddenki †   
2536Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska *około 1841 Przytuły †po 23-01-1907  
2537Biedrzycka Konstancja z d. Łojewska *około 1792 Łoje †po 16-02-1850  
2538Biedrzycka Łucja z d. Kołakowska  †przed 30-01-1894  
2539Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska *około 1833 Żelazki †01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2540Biedrzycka Marcjanna z d. Przestrzelska  †po 03-07-1848  
2541Biedrzycka Marianna z d. Żurawska *około 1817 Święta Lipka †po 09-11-1885  
2542Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska *około 1840 Janczewo †11-08-1902 Bronaki-Pietrasze  
2543Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1834 Rutkowskie †10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
2544Biedrzycka Marianna z d. Bogusz *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †25-01-1927 Kubrzany /Jedwabne/  
2545Biedrzycka Marianna z d. Obrycka *około 1841 Nieciki †26-12-1898 Kurki  
2546Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †30-07-1910  
2547Biedrzycka Marianna z d. Baranowska *około 1825 Pawełki †przed 04-1857  
2548Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska *około 1838 †12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/  
2549Biedrzycka Marianna z d. Kossakowska *około 1802 †16-04-1827 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2550Biedrzycka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1883 Mieszołki †16-06-1907 Mieszołki  
2551Biedrzycka Marianna z d. Borawska *około 1821 Pieńki †  
2552Biedrzycka Marianna z d. Mocarska  †  
2553Biedrzycka Marianna z d. Brzostowska  †przed 27-11-1843  
2554Biedrzycka Marianna z d. Burzyńska *około 1863 †  
2555Biedrzycka Marianna z d. Mrówka  †przed 1857  
2556Biedrzycka Marianna z d. Pieniążek  †przed 16-01-1831  
2557Biedrzycka Marianna z d. Kurkowska  †20-12-1862  
2558Biedrzycka Marianna z d. Sokalska *około 1831 Kucze Wielkie †  
2559Biedrzycka Marianna z d. Mroczkowska  †przed 18-02-1862  
2560Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
2561Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
2562Biedrzycka Marianna z d. Kowalewska  †przed 20-11-1848  
2563Biedrzycka Marianna z d. Karwowska * Nadbory †od 23-11-1816 do 27-02-1838  
2564Biedrzycka Marianna z d. Rostkowska  †  
2565Biedrzycka N z d. N  †  
2566Biedrzycka N z d. N  †  
2567Biedrzycka Paulina z d. Świderska *około 1841 Chełchy †16-06-1909 Kurki /Niedźwiadna/  
2568Biedrzycka Paulina z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
2569Biedrzycka Regina z d. Mikucka *około 1858 Bronaki-Olki †po 06-02-1912  
2570Biedrzycka Rozalia z d. Supińska *około 1834 †przed 06-11-1900  
2571Biedrzycka Rozalia z d. Mroczkowska *około 1813 Przestrzele †przed 23-11-1869  
2572Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska *około 1842 Nieławice †  
2573Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 02-02-1847  
2574Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz *około 1893 Mocarze †  
2575Biedrzycka Rozalia z d. Wysocka  †po 11-02-1867  
2576Biedrzycka Scholastyka z d. Szymanowicz *około 1788 Brzostowo †  
2577Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga *około 1876 Rutkowskie †  
2578Biedrzycka Stanisława z d. Wasiulewska *około 1852 Mocarze †  
2579Biedrzycka Stanisława z d. Szmitka *około 1902 Stryjaki †  
2580Biedrzycka Stanisława z d. Makowska *około 1866 Makowskie †  
2581Biedrzycka Stanisława z d. Dobrzycka *1875 Rosochate †  
2582Biedrzycka Teofila z d. Konopka *około 1812 Konopki Chude †przed 26-01-1892  
2583Biedrzycka Teofila z d. Borawska *około 1863 Supy †02-04-1916 Supy  
2584Biedrzycka Teofila z d. Kołakowska *około 1865 Nieławice †po 22-02-1909  
2585Biedrzycka Teofila z d. Kossakowska *1857 Nieławice †przed 10-1892  
2586Biedrzycka Teresa z d. Gutowska  †od 17-11-1845 do 18-10-1854  
2587Biedrzycka Urszula z d. Kamińska  †przed 07-02-1827  
2588Biedrzycka Weronika z d. Trzaska *około 1812 Kąty †  
2589Biedrzycka Wiktoria z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
2590Biedrzycka Wiktoria z d. Wądołowska  †  
2591Biedrzycka Zofia z d. Świderska [0¬]    
2592Biedrzycka Zofia z d. Ostatkiewicz *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
2593Biedrzycka Zofia z d. Podowska  †  
2594Biedrzycka Zuzanna z d. Kossakowska *około 1828 Kubrzany †  
2595Biedrzycki Adam  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
2596Biedrzycki Adam *około 1856 Bagińskie †  
2597Biedrzycki Adam *około 1902 Stryjaki †  
2598Biedrzycki Adolf *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
2599Biedrzycki Adolf *około 1859 Guty Podleśne †   
2600Biedrzycki Aleksander *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
2601Biedrzycki Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
2602Biedrzycki Aleksander  †przed 03-03-1930  
2603Biedrzycki Aleksander  †  
2604Biedrzycki Antoni *około 1822 Biodry †przed 09-11-1885  
2605Biedrzycki Antoni *około 1805 Biodry †po 13-10-1863  
2606Biedrzycki Antoni *około 1862 Burzyn †po 26-08-1913  
2607Biedrzycki Antoni  †przed 22-09-1828  
2608Biedrzycki Antoni *około 1879 Bronaki-Olki †  
2609Biedrzycki Antoni *03-01-1895 Guty-Poddenki †   
2610Biedrzycki Antoni  †04-07-1849  
2611Biedrzycki Antoni *około 1905 †   
2612Biedrzycki Antoni  †18-09-1889 Biodry  
2613Biedrzycki Antoni  †po 06-02-1946  
2614Biedrzycki Antoni Jan *około 1869 Żebry †  
2615Biedrzycki Antoni Wojciech *15-07-1899 Guty-Poddenki †   
2616Biedrzycki Bartłomiej *około 1825 Wyrzyki †  
2617Biedrzycki Bolesław *około 1888 Nieławice †  
2618Biedrzycki Bonawentura *około 1856 Nadbory †po 04-09-1917  
2619Biedrzycki Bronisław *około 1889 Łoje Awissa †  
2620Biedrzycki Damazy *około 1854 Nadbory †  
2621Biedrzycki Daniel *około 1785 Kowalewo †08-05-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2622Biedrzycki Dominik *około 1797 †przed 16-01-1854  
2623Biedrzycki Eugeniusz [0¬]    
2624Biedrzycki Eugeniusz *13-01-1906 Bronaki-Pietrasze †  
2625Biedrzycki Felicjan *około 1835 Wypychy †20-02-1915 Rutkowskie  
2626Biedrzycki Felicjan  †  
2627Biedrzycki Felicjan Jakub *około 1824 Nadbory †przed 26-01-1892  
2628Biedrzycki Feliks  †przed 12-11-1894  
2629Biedrzycki Franciszek *około 1901 Kubrzany †1977  
2630Biedrzycki Franciszek *około 1858 Kubrzany †po 25-01-1927  
2631Biedrzycki Franciszek *około 1807 Biodry †przed 23-11-1869  
2632Biedrzycki Franciszek *około 1815 †15-11-1864 Nadbory  
2633Biedrzycki Franciszek *około 1832 Bronaki-Pietrasze †po 07-06-1881  
2634Biedrzycki Franciszek *około 1871 Łoje Awissa †od 28-05-1918 do 05-1936  
2635Biedrzycki Franciszek *około 1827 Stryjaki †  
2636Biedrzycki Franciszek *16-02-1917 Bagińskie †  
2637Biedrzycki Franciszek *około 1893 Stryjaki †  
2638Biedrzycki Franciszek  †po 17-08-1949  
2639Biedrzycki Franciszek  †od 18-02-1862 do 05-02-1877  
2640Biedrzycki Franciszek *około 1890 Pluty †  
2641Biedrzycki Franciszek  †po 09-02-1847  
2642Biedrzycki Franciszek *około 1877 Koniecki par. Wizna †  
2643Biedrzycki Franciszek  †  
2644Biedrzycki Franciszek *około 1858 Nadbory †  
2645Biedrzycki Franciszek  †  
2646Biedrzycki Gracjan *około 1813 Biodry †  
2647Biedrzycki Jakub *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
2648Biedrzycki Jakub *około 1820 Biodry †28-03-1845  
2649Biedrzycki Jakub  †  
2650Biedrzycki Jan *około 1831 Guty Stare †od 16-06-1909 do 04-06-1912  
2651Biedrzycki Jan *około 1855 Stryjaki †po 06-02-1912  
2652Biedrzycki Jan *około 1848 Biodry †  
2653Biedrzycki Jan *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
2654Biedrzycki Jan  †po 19-01-1848  
2655Biedrzycki Jan  †po 23-02-1903  
2656Biedrzycki Jan *około 1786 Biodry †  
2657Biedrzycki Jan  †po 19-02-1844  
2658Biedrzycki Jan  †przed 20-11-1848  
2659Biedrzycki Jan  †  
2660Biedrzycki Jan  †  
2661Biedrzycki Jerzy *01-06-1949 Słucz †08-09-1949 Słucz /Słucz/  
2662Biedrzycki Józef [0¬]     
2663Biedrzycki Józef *około 1850 Karwowo par. Dobrzyjałowo †po 02-03-1908  
2664Biedrzycki Józef *około 1862 Bronaki-Pietrasze †po 22-02-1909  
2665Biedrzycki Józef *około 1871 Bronaki-Pietrasze †16-01-1913 Bronaki-Pietrasze  
2666Biedrzycki Józef *około 1871 Rutkowskie †15-05-1908 Exeter, PA  
2667Biedrzycki Józef  †  
2668Biedrzycki Józef *około 1883 Łoje Awissa †  
2669Biedrzycki Józef *około 1897 Orlikowo †  
2670Biedrzycki Karol *około 1824 Stryjaki †po 06-11-1900  
2671Biedrzycki Karol  †09-07-1905 Czerwonki  
2672Biedrzycki Kazimierz *około 1866 Gałązki †przed 06-02-1923  
2673Biedrzycki Kazimierz *około 1853 †  
2674Biedrzycki Kazimierz *około 1835 Mieczki †  
2675Biedrzycki Kazimierz *około 1898 Gałązki †  
2676Biedrzycki Ludwik *około 1802 Bronaki †11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
2677Biedrzycki Ludwik *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
2678Biedrzycki Maciej *około 1805 Biodry †po 07-02-1860  
2679Biedrzycki Maciej  †przed 27-02-1843  
2680Biedrzycki Maciej  †przed 16-01-1831  
2681Biedrzycki Marian *około 1923 Guty Stare †   
2682Biedrzycki Mateusz  †po 30-01-1894  
2683Biedrzycki Michał  †po 03-07-1848  
2684Biedrzycki Mikołaj  †po 18-10-1854  
2685Biedrzycki N  †przed 10-1825  
2686Biedrzycki Piotr  †21-03-1862  
2687Biedrzycki Piotr  †od 26-11-1850 do 11-02-1867  
2688Biedrzycki Piotr * Biodry †przed 23-11-1816  
2689Biedrzycki Rajmund *około 1823 Wyrzyki †  
2690Biedrzycki Stanisław [0¬]    
2691Biedrzycki Stanisław *około 1785 Biodry †przed 16-02-1850  
2692Biedrzycki Stanisław *około 1881 †21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/  
2693Biedrzycki Stanisław  †przed 17-01-1841  
2694Biedrzycki Stanisław *około 1844 Nadbory †  
2695Biedrzycki Stanisław *około 1864 Stryjaki †  
2696Biedrzycki Stanisław *około 1864 Żebry †  
2697Biedrzycki Stanisław *około 1897 Kubrzany †  
2698Biedrzycki Stanisław *około 1814 Biodry †  
2699Biedrzycki Stanisław *około 1889 Burzyn †  
2700Biedrzycki Stanisław *około 1815 Biodry †  
2701Biedrzycki Stanisław *około 1851 †  
2702Biedrzycki Stefan *około 1877 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
2703Biedrzycki Tadeusz [0¬]    
2704Biedrzycki Tadeusz [0¬]    
2705Biedrzycki Tadeusz *około 1788 †07-09-1842 Guty Stare /Grabowo/  
2706Biedrzycki Tadeusz  †przed 07-02-1827  
2707Biedrzycki Tomasz *około 1829 Biodry †przed 08-06-1886  
2708Biedrzycki Tomasz  †po 02-02-1847  
2709Biedrzycki Tomasz  †  
2710Biedrzycki Walenty *około 1837 Nadbory †po 29-05-1917  
2711Biedrzycki Walenty *1840 Gałązki †1889 Bagińskie  
2712Biedrzycki Walerian *około 1829 Guty-Poddenki †25-11-1867  
2713Biedrzycki Wawrzyniec *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 27-04-1874  
2714Biedrzycki Wawrzyniec *około 1830 Jedwabne †  
2715Biedrzycki Wiktor *około 1836 Biodry †  
2716Biedrzycki Władysław *04-05-1907 Biodry †22-06-1990 Makowskie  
2717Biedrzycki Władysław *około 1869 Rutkowskie †  
2718Biedrzycki Wojciech *około 1767 †po 27-11-1827  
2719Biedrzycki Wojciech *około 1809 Biodry †12-03-1810 Biodry /Burzyn/  
2720Bielaszczyk Katarzyna z d. Uliszewska  †  
2721Bielaszczyk Konstanty  †  
2722Bielawska Adolfa z d. Kiźling *około 1889 Załuski †  
2723Bielawska Aleksandra z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †po 16-02-1927   
2724Bielawska Aleksandra z d. Szlejter *około 1874 Szlasy †  
2725Bielawska Aniela z d. Bluszewicz *około 1826 Stawiski †1896 Balcer /Szczuczyn/  
2726Bielawska Anna Ewa z d. Zajkowska  †  
2727Bielawska Bronisława z d. Kobryńska *około 1907 †  
2728Bielawska Bronisława z d. Waniewska *1916 †  
2729Bielawska Elżbieta z d. Dąbrowska  †  
2730Bielawska Eugenia z d. Łepkowska [0¬]     
2731Bielawska Eugenia z d. Modzelewska *około 1911 Modzele †10-02-1992 Modzele  
2732Bielawska Ewa z d. Kawecka  †  
2733Bielawska Jadwiga z d. Baranowska *około 1908 †  
2734Bielawska Janina z d. Cendrowska *1912 †  
2735Bielawska Józefa z d. Cwalińska *około 1871 Cwaliny †15-02-1944 Przytuły-Kolonie  
2736Bielawska Karolina z d. Gardocka *około 1868 Trzaski †11-01-1920 Przytuły  
2737Bielawska Katarzyna z d. Konopka *około 1814 †od 27-11-1888 do 30-08-1908  
2738Bielawska Katarzyna z d. Gołębiewska *około 1867 †po 26-11-1912  
2739Bielawska Katarzyna z d. Gosiewska  †przed 05-02-1872  
2740Bielawska Katarzyna z d. Wróblewska  †  
2741Bielawska Katarzyna z d. Ryszewska  †01-02-1845  
2742Bielawska Klementyna *1890 Przytuły †  
2743Bielawska Krystyna z d. Mioduszewska  †przed 09-11-1828  
2744Bielawska Ludwika z d. Sobieska *około 1835 Przytuły †  
2745Bielawska Magdalena z d. Kosmaczewska *około 1828 Radziłów †12-03-1907  
2746Bielawska Marianna z d. Zalewska *1869 Ruda †26-03-1950 Balcer /Szczuczyn/  
2747Bielawska Marianna z d. Ostrowska  †  
2748Bielawska Marianna z d. Modzelewska *około 1896 Modzele †  
2749Bielawska Marianna z d. Gutowska *około 1849 Chrzanowo †  
2750Bielawska Marianna Regina z d. Leoszewska *około 1824 Mocarze †  
2751Bielawska Matylda z d. Barańska *około 1915 †  
2752Bielawska Michalina z d. Jankowska *około 1870 Szymany †  
2753Bielawska Rozalia z d. Ostrowska *około 1849 Kubra †21-12-1887  
2754Bielawska Rozalia z d. Konopka  †przed 06-1905  
2755Bielawska Rozalia z d. Czerwińska  †przed 16-06-1869  
2756Bielawska Władysława *1893 Przytuły †  
2757Bielawska Zofia z d. Ciszewska *około 1793 †od 23-02-1857 do 21-02-1870  
2758Bielawska Zofia z d. Karwowska *30-05-1893 Kubra †12-01-1943 Kubra /Przytuły/  
2759Bielawska Zofia z d. Zajczewska *około 1806 Klimaszewnica †od 04-11-1855 do 25-10-1857  
2760Bielawski Adam *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
2761Bielawski Andrzej *około 1846 Przytuły †po 26-11-1912  
2762Bielawski Andrzej  †po 05-02-1872  
2763Bielawski Andrzej  †  
2764Bielawski Andrzej  †przed 09-11-1828  
2765Bielawski Andrzej *około 1888 Balcer †  
2766Bielawski Antoni  †przed 02-02-1814  
2767Bielawski Antoni *około 1913 †  
2768Bielawski Antoni *28-07-1893 Kubra †  
2769Bielawski Antoni *około 1849 Przytuły †  
2770Bielawski Bolesław *około 1868 Przytuły †przed 26-03-1950  
2771Bielawski Bonifacy  †  
2772Bielawski Franciszek *około 1872 Grajewo †po 16-02-1927   
2773Bielawski Franciszek *około 1856 Przytuły †po 27-01-1908  
2774Bielawski Franciszek *około 1818 †27-04-1854 Szczepankowo  
2775Bielawski Franciszek *około 1867 Przytuły †  
2776Bielawski Ignacy *około 1775 †22-11-1853  
2777Bielawski Jakub *około 1841 Klimaszewnica †  
2778Bielawski Jan [0¬]     
2779Bielawski Jan *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
2780Bielawski Jan *około 1836 Przytuły †  
2781Bielawski Jan *1910 †  
2782Bielawski Józef *około 1906 Balcer †23-06-1941 Modzele  
2783Bielawski Józef *około 1901 Balcer †  
2784Bielawski Józef *około 1904 †  
2785Bielawski Kacper  †  
2786Bielawski Kacper  †przed 16-06-1869  
2787Bielawski Ludwik  †  
2788Bielawski Piotr *około 1819 Przytuły †  
2789Bielawski Rajmund *około 1863 Przytuły †  
2790Bielawski Rajmund *około 1901 †  
2791Bielawski Rajmund  †  
2792Bielawski Szczepan Franciszek *około 1868 Grajewo †  
2793Bielawski Tadeusz  †  
2794Bielawski Tomasz *około 1834 Przytuły †30-08-1908 Przytuły  
2795Bielawski Władysław *około 1887 †po 12-01-1943  
2796Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2797Bielecka Franciszka z d. Siedlecka *03-10-1817 Obrytki †po 25-10-1886  
2798Bielecka Janina z d. Gizińska [0¬]    
2799Bielecka Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1824 Sambory †  
2800Bielecka Katarzyna z d. Miklas *około 1829 Wąsosz †21-04-1854 Świdry /Wąsosz/  
2801Bielecka Katarzyna z d. Archacka *około 1822 Gackie †  
2802Bielecka Magdalena z d. Supińska  †  
2803Bielecka Marianna z d. Joszkowska  †przed 15-08-1923  
2804Bielecka Marianna z d. N  †przed 04-02-1828  
2805Bielecka Rozalia z d. N  †  
2806Bielecka Rozalia z d. Zyskowska  †  
2807Bielecka Stanisława z d. Kryszpin *29-07-1901 Folwark Gubernia †  
2808Bielecki Adam  †  
2809Bielecki Andrzej *około 1817 †po 25-10-1886  
2810Bielecki Antoni *około 1860 Bęćkowo †przed 12-1904  
2811Bielecki Józef *około 1901 Bęćkowo †po 08-01-1948  
2812Bielecki Józef *około 1931 Bęćkowo †01-03-1945 Bęćkowo  
2813Bielecki Józef *około 1820 Jedwabne †  
2814Bielecki Kazimierz  †  
2815Bielecki Kazimierz *około 1814 Brzeźnio †  
2816Bielecki Kazimierz *09-04-1896 Elżbiecin †  
2817Bielecki Kazimierz  †po 15-08-1923  
2818Bielecki Michał  †  
2819Bielecki Wawrzyniec  †przed 25-11-1819  
2820Bielecki Zdzisław Wiesław [0¬]    
2821Bielenica Adolf  †  
2822Bielenica Anna z d. NN [0¬]    
2823Bielenica Antoni [0¬]    
2824Bielenica Czesław *13-08-1950 Sopockinie †01-02-2020 Ełk   
2825Bielenica Czesława z d. Śliżewska [0¬]    
2826Bielenica Dariusz [0¬]    
2827Bielenica Dorota z d. NN [0¬]    
2828Bielenica Edward *1925 †29-06-1987 /Grabnik/  
2829Bielenica Jacek [0¬]    
2830Bielenica Jan [0¬]     
2831Bielenica Janina z d. Łempicka [0¬]     
2832Bielenica Józef *1931 Kodziowce †1985 Grodno  
2833Bielenica Józefa  †  
2834Bielenica Krzysztof [0¬]    
2835Bielenica Łukasz [0¬]    
2836Bielenica Małgorzata Anna [0¬]     
2837Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska [0¬]     
2838Bielenica Mateusz [0¬]     
2839Bielenica Natalia z d. Andryszczyk [0¬]    
2840Bielenica Renata [0¬]    
2841Bielenica Stanisław [0¬]    
2842Bielenica Wanda z d. Łojewska [0¬]    
2843Bielicka Bronisława z d. Sokalska *około 1863 Kucze Małe †  
2844Bielicka Bronisława z d. Sokalska  †16-09-1883 Kucze  
2845Bielicka Franciszka z d. Cwalina  †przed 21-11-1881  
2846Bielicka Julianna z d. Mogielnicka *około 1847 Brzostowo †22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/  
2847Bielicka Regina z d. Łaguna [0¬]     
2848Bielicka Teofila z d. Wyszyńska  †  
2849Bielicka Władysława z d. Karwowska *około 1906 Brzostowo †  
2850Bielicki Aleksander *około 1909 Brzostowo †  
2851Bielicki Jan *01-02-1917 Wiszowate †   
2852Bielicki Teofil  †po 21-11-1881  
2853Bielicki Władysław *około 1855 †po 22-09-1904  
2854Bielicki Władysław *około 1853 Kołaki Strumienie †  
2855Bielicki Władysław  †  
2856Bielińska Scholastyka z d. N  †  
2857Bieliński Franciszek  †  
2858Bielska Aleksandra z d. Zaniewska  †  
2859Bielska Anastazja z d. Renkiewicz *09-04-1843 Mścichy †po 11-11-1901  
2860Bielska Anastazja z d. Chałustowska *około 1880 Mścichy †01-03-1901  
2861Bielska Aniela *1862 Mścichy †1870 Mścichy /Radziłów/  
2862Bielska Anna z d. Maciora *około 1864 Ciemnoszyje †przed 22-01-1924  
2863Bielska Anna *1862 Mścichy †1880 Mścichy /Radziłów/  
2864Bielska Anna *20-07-1906 Mścichy †  
2865Bielska Apolonia z d. Rynkiewicz *około 1865 Mścichy †po 16-05-1922  
2866Bielska Bronisława z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
2867Bielska Bronisława z d. Piotrowska *1898 Mścichy †  
2868Bielska Dominika z d. Maciorowska *1908 Ciemnoszyje †  
2869Bielska Emilia z d. Nieradko *około 1854 Okrasin †  
2870Bielska Ewa z d. Jankowska *około 1869 Mścichy †po 20-05-1929  
2871Bielska Ewa z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †od 18-02-1930 do 07-03-1940  
2872Bielska Ewa z d. Dziękiewicz *około 1815 Radziłów †od 07-02-1864 do 09-11-1874  
2873Bielska Feliksa z d. Czarnowska *około 1893 Borawskie †  
2874Bielska Franciszka z d. Gąsiewska *około 1854 Dębówka †15-05-1920 Przytuły-Kolonie /Przytuły/  
2875Bielska Franciszka z d. Janowska *około 1860 Mocarze †przed 26-02-1924  
2876Bielska Franciszka z d. Ziemkiewicz *około 1868 Sośnia †  
2877Bielska Franciszka z d. Sielawa  †przed 06-11-1889  
2878Bielska Jadwiga z d. Zalewska *około 1909 Lipińskie †  
2879Bielska Katarzyna z d. Chmielewska  †po 22-01-1881  
2880Bielska Konstancja z d. Chmielewska  †po 11-02-1901  
2881Bielska Marianna z d. Wiśniewska *około 1905 Mścichy †  
2882Bielska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Brzozowska * Mścichy †08-10-1881 Mścichy /Radziłów/  
2883Bielska Rozalia z d. Święszkowska *około 1816 †24-09-1854 Radziłów /Radziłów/  
2884Bielska Teresa z d. Mordasiewicz *około 1849 Radziłów †  
2885Bielska Urszula z d. Koniak ?  †  
2886Bielska Weronika z d. Kadyszewska *około 1844 Okrasin †po 03-02-1896  
2887Bielska Zofia z d. Gwiazdowska  †od 30-05-1866 do 24-01-1876  
2888Bielska Zofia z d. Kiełczewska  †przed 01-1904  
2889Bielska Zofia z d. Zwolińska *około 1902 Ciemnoszyje †  
2890Bielski Adam *około 1888 Mścichy †  
2891Bielski Andrzej *1850 Mścichy †1853 Mścichy /Radziłów/  
2892Bielski Antoni *około 1858 Mścichy †przed 22-01-1924  
2893Bielski Antoni *około 1865 Mścichy †  
2894Bielski Bolesław *około 1894 Mścichy †  
2895Bielski Feliks *około 1906 Okrasin †  
2896Bielski Franciszek *około 1867 Okrasin †po 16-02-1922  
2897Bielski Franciszek *około 1849 Mścichy †  
2898Bielski Franciszek *około 1897 Mścichy †  
2899Bielski Franciszek *około 1899 Mścichy †  
2900Bielski Jan *około 1841 Mścichy †po 03-02-1896  
2901Bielski Jan *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
2902Bielski Jan *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
2903Bielski Jan *11-02-1902 Mścichy †  
2904Bielski Jan *około 1816 Słucz †  
2905Bielski Józef *około 1837 Mścichy †po 11-11-1901  
2906Bielski Józef *około 1897 Mścichy †  
2907Bielski Kazimierz  †  
2908Bielski Konstanty *około 1892 Mścichy †20-03-1926  
2909Bielski Ludwik *około 1850 Mścichy †przed 26-02-1924  
2910Bielski Maciej  †przed 11-1849  
2911Bielski Marcin  †18-06-1911  
2912Bielski Mateusz *20-09-1869 Okrasin †07-03-1940 Okrasin /Radziłów/  
2913Bielski Mateusz  †od 25-02-1889 do 11-02-1901  
2914Bielski Mikołaj *około 1858 Mścichy †przed 16-05-1922  
2915Bielski N  †przed 1900  
2916Bielski Piotr *około 1853 Mścichy †08-05-1881 Mścichy /Radziłów/  
2917Bielski Stanisław *1860 Mścichy †1872 Mścichy /Radziłów/  
2918Bielski Stanisław *28-04-1910 Mścichy †  
2919Bielski Wincenty *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
2920Bielski Wojciech *około 1845 Mścichy †  
2921Bielski Wojciech  †po 22-01-1881  
2922Bielski Wojciech  †po 06-11-1889  
2923Bieniewska Anna z d. Malinowska  †  
2924Bieniewska Jadwiga z d. Chełmińska [0¬]    
2925Bieniewski Jan [0¬]    
2926Bieniewski Teofil  †  
2927Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
2928Bieńkowska Aleksandra z d. Kretuńska  †02-06-1927  
2929Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska *około 1897 Kubra †  
2930Bieńkowska Aniela z d. Gacka *około 1864 Radziłów †  
2931Bieńkowska Anna z d. Leszczewska *około 1870 Radziłów †po 31-08-1926  
2932Bieńkowska Anna z d. Kalankiewicz *około 1907 Ciemnoszyje †  
2933Bieńkowska Anna z d. Żebrowska *około 1879 Borawskie †  
2934Bieńkowska Anna z d. Kuczyńska *około 1902 USA †  
2935Bieńkowska Anna z d. Matysiewicz  †przed 09-11-1846  
2936Bieńkowska Anna z d. Tyszkiewicz *07-03-1915 Okrasin †  
2937Bieńkowska Anna z d. Orłowska *18-07-1909 Radziłów †  
2938Bieńkowska Antonina z d. Zaniewska  †od 07-03-1848 do 09-02-1857  
2939Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska *około 1835 Okrasin †po 05-01-1901  
2940Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska *około 1833 Okrasin †przed 05-1869  
2941Bieńkowska Bronisława z d. Bystrzyk  †  
2942Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska *około 1887 Okrasin †po 24-11-1931  
2943Bieńkowska Dominika z d. Konopka *około 1913 Karwowo †  
2944Bieńkowska Donata z d. Danowska *około 1905 Radziłów †  
2945Bieńkowska Eleonora z d. Bargłowska [0¬]    
2946Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz *około 1840 Radziłów †po 01-03-1897  
2947Bieńkowska Emilia z d. Gwiazdowska *około 1850 †  
2948Bieńkowska Emilia z d. Piszczatowska *około 1871 Dębówka †  
2949Bieńkowska Ewa z d. Sokołowska  †przed 30-09-1856  
2950Bieńkowska Ewa z d. Gutowska *około 1845 Chrzanowo †  
2951Bieńkowska Florentyna *1903 Dębówka †  
2952Bieńkowska Franciszka z d. Kadyszewska  †po 26-02-1865  
2953Bieńkowska Gabriela z d. Pusz *24-01-1918 †18-03-2004 Sopot  
2954Bieńkowska Genowefa z d. Zalewska *około 1907 Okrasin †  
2955Bieńkowska Halina z d. Goślicka [0¬]     
2956Bieńkowska Helena z d. Konopka *około 1903 Kamianki †  
2957Bieńkowska Helena z d. Leszczewska  †  
2958Bieńkowska Henryka z d. Skierska [0¬]     
2959Bieńkowska Henryka z d. Bagińska [0¬]     
2960Bieńkowska Jadwiga z d. Rydzewska [0¬]    
2961Bieńkowska Joanna z d. Janczewska *około 1901 †  
2962Bieńkowska Józefa z d. Chałustowska *około 1862 Mścichy †po 17-02-1925  
2963Bieńkowska Julianna z d. Zyskowska *1855 Kapice †po 21-06-1904  
2964Bieńkowska Justyna [0¬]     
2965Bieńkowska Karolina z d. Żukowska *około 1865 Racibory †14-08-1921  
2966Bieńkowska Katarzyna z d. Łepkowska *około 1819 Modzele †od 24-01-1870 do 10-02-1874  
2967Bieńkowska Katarzyna z d. Karwowska  †  
2968Bieńkowska Kazimiera z d. Godlewska *1908 †  
2969Bieńkowska Klementyna z d. Arbsjajtys *około 1866 Doliwy †po 12-02-1934  
2970Bieńkowska Leokadia z d. Kosmaczewska *04-1913 Radziłów †  
2971Bieńkowska Leokadia z d. Zalewska *około 1904 Tafiły †  
2972Bieńkowska Ludwika z d. Kozikowska *około 1880 Radziłów †  
2973Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska *około 1827 Mścichy †po 27-01-1891  
2974Bieńkowska Marianna z d. Kwitkowska *około 1835 Okrasin †przed 06-02-1888  
2975Bieńkowska Marianna z d. Włodkowska *12-12-1874 Mieczki †po 31-08-1926  
2976Bieńkowska Marianna z d. Chrostowska  †po 30-01-1882  
2977Bieńkowska Marianna z d. Ekstowicz *około 1901 Radziłów †  
2978Bieńkowska Marianna z d. Kraińska *około 1913 Okrasin †  
2979Bieńkowska Marianna z d. Pałaszewicz  †po 13-02-1899  
2980Bieńkowska Marianna *około 1907 Okrasin †  
2981Bieńkowska Marianna z d. Krystowczyk *około 1872 †  
2982Bieńkowska Paulina z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
2983Bieńkowska Paulina z d. Karwowska  †  
2984Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
2985Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska *około 1839 Białaszewo †18-04-1875  
2986Bieńkowska Pelagia z d. Zalewska *14-06-1908 Kotowo Plac †1987 Romany /Romany/   
2987Bieńkowska Petronela  †  
2988Bieńkowska Regina [0¬]    
2989Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska *około 1839 Radziłów †od 07-02-1887 do 20-01-1891  
2990Bieńkowska Teofila z d. Bielska *około 1855 Mścichy †po 12-02-1900  
2991Bieńkowska Teofila z d. Komosińska *około 12-1849 Romany †09-11-1875 Romany /Romany/  
2992Bieńkowska Teresa z d. Walewska *około 1871 Radziłów †po 05-02-1934  
2993Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska *około 1849 Radziłów †24-03-1910 Okrasin  
2994Bieńkowska Teresa z d. Sosnowska *około 1861 Radziłów †po 09-02-1904  
2995Bieńkowska Walera z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
2996Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
2997Bieńkowska Weronika z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
2998Bieńkowska Władysława z d. Mikucka *około 1905 †  
2999Bieńkowska Zuzanna z d. Nieradko *około 1871 Okrasin †przed 05-07-1927  
3000Bieńkowski Adam *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
3001Bieńkowski Adam *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
3002Bieńkowski Adam *około 1834 Mścichy †po 06-02-1888  
3003Bieńkowski Adam *około 1895 Radziłów †  
3004Bieńkowski Adam  †przed 13-02-1899  
3005Bieńkowski Adolf  †07-01-1894 Romany  
3006Bieńkowski Aleksander [0¬]     
3007Bieńkowski Aleksander *1900 Romany †1966 Romany  
3008Bieńkowski Aleksander *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
3009Bieńkowski Aleksander *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
3010Bieńkowski Aleksander *około 1908 Okrasin †  
3011Bieńkowski Andrzej *około 09-1842 Okrasin †przed 16-02-1897  
3012Bieńkowski Andrzej  †po 26-02-1865  
3013Bieńkowski Antoni *około 1812 Okrasin †02-02-1847  
3014Bieńkowski Antoni *około 1901 Mścichy †  
3015Bieńkowski Antoni  †  
3016Bieńkowski Bolesław *około 1877 Okrasin †  
3017Bieńkowski Bolesław *1918 Radziłów †  
3018Bieńkowski Bolesław *około 1897 Okrasin †  
3019Bieńkowski Eugeniusz *1909 Dębówka †  
3020Bieńkowski Feliks *około 1827 Okrasin †od 10-11-1896 do 24-04-1900  
3021Bieńkowski Feliks *około 1868 Okrasin †  
3022Bieńkowski Franciszek *około 1824 Okrasin †przed 27-01-1891  
3023Bieńkowski Franciszek *około 1870 Okrasin †po 05-07-1927  
3024Bieńkowski Franciszek *około 1858 Okrasin †po 09-02-1904  
3025Bieńkowski Franciszek  †po 30-01-1882  
3026Bieńkowski Franciszek *około 1899 †  
3027Bieńkowski Franciszek *27-09-1903 Radziłów †  
3028Bieńkowski Jakub *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
3029Bieńkowski Jan [0¬]    
3030Bieńkowski Jan *około 1825 Okrasin †po 24-03-1910  
3031Bieńkowski Jan *około 1833 Okrasin †po 24-01-1888  
3032Bieńkowski Jan *1837 Mścichy †po 07-02-1888  
3033Bieńkowski Jan *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
3034Bieńkowski Jan *około 1898 Okrasin †28-07-1919  
3035Bieńkowski Jan *około 1868 Radziłów †  
3036Bieńkowski Jan *około 1837 †  
3037Bieńkowski Jan *około 1897 Radziłów †  
3038Bieńkowski Jan *około 1871 Radziłów †  
3039Bieńkowski Jan *1911 †  
3040Bieńkowski Józef *około 1869 Radziłów †przed 08-02-1926  
3041Bieńkowski Józef *około 1866 Okrasin †przed 22-02-1922  
3042Bieńkowski Józef *około 1902 Radziłów †  
3043Bieńkowski Józef *około 1901 Okrasin †  
3044Bieńkowski Józef  †po 17-10-1858  
3045Bieńkowski Kacper  †  
3046Bieńkowski Karol  †od 30-09-1856 do 12-10-1858  
3047Bieńkowski Ludwik *14-01-1906 Romany †26-09-1962 Romany /Romany/   
3048Bieńkowski Marcel *około 1896 Okrasin †  
3049Bieńkowski Mateusz *około 1879 Okrasin †przed 24-11-1931  
3050Bieńkowski Michał  †po 18-11-1872  
3051Bieńkowski Michał *1904 Dębówka †  
3052Bieńkowski Michał *około 1864 Okrasin †  
3053Bieńkowski Michał *około 1862 Okrasin †  
3054Bieńkowski Mieczysław *11-05-1916 Romany †03-06-1996 Sopot  
3055Bieńkowski Piotr *28-02-1871 Romany †po 31-08-1926  
3056Bieńkowski Piotr *około 1866 Mścichy †  
3057Bieńkowski Piotr *1910 Romany † USA  
3058Bieńkowski Romuald *13-01-1932 Romany †08-2012 Płock   
3059Bieńkowski Stanisław [0¬]    
3060Bieńkowski Stanisław *01-05-1940 Romany †2006 Romany /Romany/   
3061Bieńkowski Stanisław *około 1883 †  
3062Bieńkowski Stanisław  †  
3063Bieńkowski Stanisław *około 1905 Radziłów †  
3064Bieńkowski Stanisław *13-05-1897 Romany † USA  
3065Bieńkowski Stanisław  †  
3066Bieńkowski Stanisław *14-11-1909 Okrasin †  
3067Bieńkowski Stefan *około 1852 Święcienin †po 17-02-1925  
3068Bieńkowski Tomasz *około 1861 Radziłów †  
3069Bieńkowski Władysław [0¬]    
3070Bieńkowski Władysław *około 1865 Białaszewo †przed 11-02-1918  
3071Bieńkowski Władysław  †  
3072Bieńkowski Władysław *15-12-1893 Okrasin †  
3073Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
3074Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
3075Bieńkowski Wojciech [0¬]     
3076Bierkiewicz Józef  †  
3077Bierkiewicz Krystyna z d. Dumezio ?  †  
3078Biernacka Anastazja z d. Szleszyńska  †przed 05-07-1868  
3079Biernacka Barbara z d. Wronkowska *około 1825 Wąsosz †  
3080Biernacka Franciszka z d. Kowalewska *około 1872 Świdry †po 11-12-1951  
3081Biernacka Józefa z d. Dąbrowska *19-09-1906 Niećkowo †  
3082Biernacka Karolina z d. Klingier  †przed 15-11-1858  
3083Biernacka Marianna z d. Wysocka  †po 06-11-1843  
3084Biernacka Teofila z d. Sulewska *około 1846 Sulewo Prusy †  
3085Biernacki Antoni  †po 05-07-1868  
3086Biernacki Feliks *13-08-1903 Szczuczyn †  
3087Biernacki Jakub *około 1843 Klimaszewnica †  
3088Biernacki Jakub  †przed 15-11-1858  
3089Biernacki Jan *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
3090Biernacki Jan *około 1832 Ostrykół †04-04-1866  
3091Biernacki Jan  †po 06-11-1843  
3092Biernacki Karol *około 1821 Kurejwa †  
3093Biernacki Władysław *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
3094Bierzyńska Ludwika Maria z d. Czaplicka  †po 05-02-1921  
3095Bierzyński Stanisław  †po 05-02-1921  
3096Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 01-05-1864  
3097Biędzio Antonina z d. Sokołowska  †po 07-02-1865  
3098Biędzio Mateusz  †przed 21-11-1864  
3099Biędzio Michalina z d. Miklewicz * Niewiarowo †  
3100Biędzio Michał  †przed 09-05-1858  
3101Biędzio Wincenty  †  
3102Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
3103Biędziszewska Stanisława z d. Szymanowska *około 1874 Karwowo par. Jedwabne †  
3104Biędziszewski Aleksander *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
3105Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio *około 1838 Burzyn †  
3106Bigda Aniela z d. Nawrocka  †po 26-10-1892  
3107Bigda Franciszek  †po 26-10-1892  
3108Bigda Helena z d. Kamalska *około 1885 Przytuły †  
3109Bigda Jan *około 1858 Budy Poryckie †po 05-07-1908  
3110Bigda Konstanty * Jedwabne †  
3111Bigda Maciej *około 1859 Budy Poryckie †przed 10-1934  
3112Bigda Marianna z d. Miłosek *około 1853 Kąty †po 05-07-1908  
3113Bigda Paweł  †przed 19-02-1878  
3114Bigda Stanisław *około 1879 Kotowo Plac †  
3115Bigda Stefania z d. Bryczkowska * Jedwabne †26-10-1921 Hempstead, NY  
3116Bigda Teofila z d. Błaskowska  †po 19-02-1878  
3117Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
3118Bikowska Agnieszka z d. Masłowska  †przed 05-02-1891  
3119Bikowska Anna z d. Albińska *około 1862 Surały †po 07-03-1907  
3120Bikowska Anna z d. Darwicka *około 1851 Konopki †  
3121Bikowska Dominika z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
3122Bikowska Franciszka z d. Smolińska [0¬]    
3123Bikowska Grażyna z d. Czarnecka [0¬]    
3124Bikowska Iwona [0¬]    
3125Bikowska Jadwiga *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
3126Bikowska Jadwiga z d. Wiszowata [0¬]    
3127Bikowska Karolina z d. N  †przed 12-11-1877  
3128Bikowska Katarzyna z d. Miesajło *około 1815 Brzozowa par. Białaszwewo †28-12-1890 Świdry /Wąsosz/  
3129Bikowska Katarzyna z d. Statkiewicz *około 1811 Wąsosz †18-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
3130Bikowska Marianna z d. Kiełczewska *około 1863 Wąsosz †przed 12-1894  
3131Bikowska Marianna z d. N  †  
3132Bikowska Vanessa [0¬]    
3133Bikowski Adam  †od 27-11-1883 do 21-01-1895  
3134Bikowski Antoni *około 07-1847 Modzele †27-07-1917 Łempice /Wąsosz/  
3135Bikowski Franciszek *około 1850 Kumelsk †  
3136Bikowski Ignacy [0¬]    
3137Bikowski Jan  †przed 05-02-1891  
3138Bikowski Józef [0¬]    
3139Bikowski Józef *około 1841 Okurowo †07-03-1907 Świdry /Wąsosz/  
3140Bikowski Kazimierz *10-03-1888 Łempice †28-08-1963 Łempice  
3141Bikowski Piotr  †przed 12-11-1877  
3142Bikowski Romuald *17-08-1930 Łempice †29-03-2002 Łempice /Wąsosz/  
3143Bikowski Szczepan  †  
3144Bilska Magdalena  †  
3145Bilska Władysława z d. Siedlecka [0¬]    
3146Bilski Józef  †  
3147Bilski Stanisław Zygmunt [0¬]    
3148Binio Klaudia [0¬]    
3149Biskupska Irena z d. Łukasiak [0¬]    
3150Biskupski Henryk [0¬]    
3151Bitner Alina z d. Zatorska *1872 †28-05-1948  
3152Bitner Andrzej  †  
3153Bitner Czesław [0¬]    
3154Bitner Franciszka z d. Witkowska *30-10-1802 †od 21-11-1858 do 08-02-1863  
3155Bitner Karol  †  
3156Bitner Krzysztof Wacław *07-01-1927 Warszawa †22-07-2005  
3157Bitner Ludwik *około 1797 †24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/  
3158Bitner Marianna z d. Skrodzka ?  †  
3159Bitner Melania z d. Nowicka  †  
3160Bitner Mikołaj  †  
3161Bitner N z d. Mogilnicka  †  
3162Bitner Ryszard *25-07-1867 Wierchoważja †16-09-1935 Brańszczyk   
3163Bitner Seweryn [0¬]    
3164Bitner Stanisław Ryszard *1922 †  
3165Bitner Wacław *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
3166Bitner Walentyna z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
3167Bitner Witold *1887 †1940 Katyń  
3168Biżyk Anna z d. Lewiesz  †po 02-05-1887  
3169Biżyk Marcin  †po 02-05-1887  
3170Blachowska Blanka [0¬]     
3171Blachowska Nikolett [0¬]     
3172Bladowska Ewa z d. Bieńkowska [0¬]     
3173Blank Clayton [0¬]    
3174Blank Leanne z d. Foster [0¬]    
3175Blank Mariah [0¬]    
3176Blank Nicole [0¬]    
3177Blaszko Aleksander *około 1832 Rakowo †  
3178Blaszko Anna z d. Pieńkowska  †  
3179Blaszko Anna z d. Łempicka *około 1902 Bagienice †   
3180Blaszko Anna z d. Rogińska  †po 15-02-1928  
3181Blaszko Elżbieta z d. Adaszkiewicz  †30-01-1842  
3182Blaszko Franciszek *około 1899 Płochowo †   
3183Blaszko Franciszka z d. Łosewicz *około 1820 Białogrądy †przed 04-06-1878  
3184Blaszko Jan  †  
3185Blaszko Józef *około 1858 Białogrądy †  
3186Blaszko Juliana z d. Zamirowska *około 1827 Osowiec †13-03-1867  
3187Blaszko Konstanty  †po 15-02-1928  
3188Blaszko Marianna z d. Żukowska *około 1847 Osowiec †  
3189Blaszko Paulina z d. Podchul *około 1875 Barany †  
3190Blaszko Rozalia z d. Ladzińska *około 1860 Wąsosz †  
3191Blaszko Wiktor *około 1868 Wólka †  
3192Blaszko Wilhelm *około 1809 Biała Piska †od 19-05-1867 do 04-06-1878  
3193Blattenberger Delmar P.  †około 2000  
3194Blattenberger Dolores G. z d. Dompkowski *07-09-1929 †01-01-2012  
3195Blaud Jakub  †  
3196Blaud Marianna z d. Bartosińska [0¬]    
3197Bloch Czesław [0¬]    
3198Bloch Teresa z d. Solińska [0¬]    
3199Blok Balbina z d. Krajewska *około 1860 Kubrzany †  
3200Blok Edward [0¬]    
3201Blok Ewa z d. Rode  †  
3202Blok Ferdynand *około 1855 Stawiski †  
3203Blok Gotlib  †  
3204Blok Henryka z d. Wróblewska [0¬]    
3205Blok Henryka z d. Bagińska [0¬]    
3206Blok Tadeusz [0¬]    
3207Blum Andrzej  †przed 30-01-1870  
3208Blum Bolesław *około 1903 †  
3209Blum Bronisława z d. Budzińska *około 1906 †  
3210Blum Henryk *25-11-1913 Kubra †  
3211Blum Jan *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
3212Blum Jan  †  
3213Blum Janina z d. Wojno *1908 †  
3214Blum Józefa z d. Piotrkowska  †  
3215Blum Katarzyna z d. Kozłowska *około 1872 Popiołki †po 05-11-1941  
3216Blum Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1870  
3217Blum Leokadia z d. Leszczewska *22-10-1920 Kubra †  
3218Blum Ludwik  †przed 09-02-1891  
3219Blum Marianna z d. Bukowska  †przed 09-02-1891  
3220Blum Stanisław *1901 †  
3221Blusiewicz Antoni  †  
3222Blusiewicz Helena z d. Żelazna *około 1905 Słucz †  
3223Blusiewicz Jakub *około 1831 Stawiski †  
3224Blusiewicz Jan *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
3225Blusiewicz Jan *około 1825 Stawiski †  
3226Blusiewicz Józef  †  
3227Blusiewicz Józefa z d. Roda *około 1837 Jedwabne †  
3228Blusiewicz Julian Aleksander [0¬]    
3229Blusiewicz Julianna z d. Bielińska [0¬]    
3230Blusiewicz Marianna z d. Filipkowska  †przed 01-1859  
3231Blusiewicz Marianna z d. Uszyńska  †  
3232Blusiewicz Marianna z d. Frąckiewicz  †  
3233Blusiewicz Marta z d. Glińska  †  
3234Blusiewicz Michał  †przed 16-02-1859  
3235Blusiewicz Michał  †  
3236Blusiewicz Onufry  †  
3237Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska *około 1833 Wagi †28-04-1865 Wagi /Przytuły/  
3238Blusiewicz Piotr *około 1899 Jedwabne †  
3239Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska *około 1838 Marki †  
3240Blusiewicz Stefania z d. N  †  
3241Blusiewicz Teresa z d. Dobrzycka  †  
3242Blusiewicz Wawrzyniec  †przed 07-05-1866  
3243Blusiewicz Zofia z d. Kwiećkowska [0¬]    
3244Błaszczyk Franciszek [0¬]    
3245Błaszczyk Franciszek  †  
3246Błaszczyk Krystyna z d. Szleszyńska [0¬]    
3247Błaszczyk Zofia z d. Koper  †  
3248Błaszkiewicz Barbara z d. Chrzanowska [0¬]    
3249Błaszkiewicz Czesław Witold [0¬]    
3250Błaszkiewicz Jadwiga z d. Konieczna [0¬]    
3251Błaszkiewicz Wincenty [0¬]    
3252Błażejewska Aniela z d. Supińska  †  
3253Błażejewski Michał  †  
3254Błońska Elżbieta z d. Sokołowska  †przed 01-08-1837  
3255Błoński Józef  †przed 01-08-1837  
3256Błyszczeńska Marianna z d. Markowska  †przed 17-07-1867  
3257Błyszczeński Gabriel  †przed 17-07-1867  
3258Bober Jan *około 1811 Gardoty †przed 14-05-1896  
3259Bober Józef *około 1850 Gardoty †po 10-02-1904  
3260Bober Marianna z d. Rogalska  †08-03-1849  
3261Bober Rozalia Emilia z d. Chrzanowska *1850 Wypychy †po 10-02-1904  
3262Bober Wiktoria z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
3263Bobik Józefa z d. N  †po 15-02-1911  
3264Bobik Nikodem  †przed 15-02-1911  
3265Bobik Stefania z d. Łepkowska *około 1888 Jambrzyki †  
3266Bobik Władysław *około 1890 Kielce †  
3267Bobrowska Anna z d. Ziemkiewicz  †po 15-02-1946  
3268Bobrowska Cecylia z d. Sulińska [0¬]    
3269Bobrowska Czesława z d. Wysocka *26-11-1908 Żebry †  
3270Bobrowska Dorota z d. Szostak  †  
3271Bobrowska Elżbieta z d. Płońska  †  
3272Bobrowska Eugenia z d. Godlewska  †  
3273Bobrowska Feliksa z d. Sokołowska  †po 17-11-1934  
3274Bobrowska Jadwiga z d. Chrostowska [0¬]    
3275Bobrowska Jadwiga z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
3276Bobrowska Katarzyna z d. Andrzejczyk  †po 27-01-1867  
3277Bobrowska Katarzyna z d. Olszewska  †  
3278Bobrowska Krystyna z d. Kacperska [0¬]     
3279Bobrowska Lucyna z d. Bagińska [0¬]    
3280Bobrowska Magdalena z d. Nagórska  †przed 08-11-1847  
3281Bobrowska Maria z d. Sulińska [0¬]    
3282Bobrowska Marianna z d. Konopka [0¬]    
3283Bobrowska Marianna z d. Piwko *18-09-1912 Rakowo †  
3284Bobrowska Paulina z d. Kondracka  †  
3285Bobrowska Petronela (Marianna) z d. Sutkowska *około 1828 Białaszewo †od 17-01-1869 do 16-11-1874  
3286Bobrowska Regina z d. Kowalewska [0¬]    
3287Bobrowska Teofila z d. N  †  
3288Bobrowska Wiktoria z d. Serena *około 1872 Białaszewo †17-11-1941 Białaszewo  
3289Bobrowska Zofia z d. Akacka [0¬]    
3290Bobrowski Aleksander [0¬]    
3291Bobrowski Aleksander  †  
3292Bobrowski Czesław [0¬]     
3293Bobrowski Czesław [0¬]    
3294Bobrowski Jakub *około 1827 Czernice †po 30-01-1893  
3295Bobrowski Jakub *1869 Białaszewo †od 13-09-1921 do 17-11-1941  
3296Bobrowski Jakub  †  
3297Bobrowski Jan [0¬]    
3298Bobrowski Jan  †  
3299Bobrowski Jan  †po 27-01-1867  
3300Bobrowski Józef *06-12-1907 Białaszewo †15-02-1946 Białaszewo  
3301Bobrowski Józef *21-06-1921 Popowo †  
3302Bobrowski Kazimierz  †  
3303Bobrowski Kazimierz *24-12-1906 Rydzewo †  
3304Bobrowski Konstanty  †przed 28-02-1927  
3305Bobrowski Krystian  †przed 08-11-1847  
3306Bobrowski Mateusz  †  
3307Bobrowski Mieczysław [0¬]    
3308Bobrowski Roman [0¬]    
3309Bobrowski Tadeusz [0¬]    
3310Bobrowski Władysław *około 1882 Popowo †  
3311Bobrowski Władysław [0¬]    
3312Bobrowski Zygmunt [0¬]    
3313Bobryk Jan  †przed 20-09-1885  
3314Bobryk Kazimierz *około 1864 Okół †  
3315Bobryk Rozalia z d. Surawska [0¬]    
3316Bobryk Wiktoria z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
3317Bochenkowska Antonina z d. Kozikowska *około 1840 Dębówka †  
3318Bochenkowska Katarzyna z d. Szerzyńska  †po 20-11-1841  
3319Bochenkowski Józef *około 1817 Kramkówka Duża †16-07-1850  
3320Bochenkowski Stanisław *około 1845 Słucz †  
3321Bochenkowski Tomasz  †przed 20-11-1841  
3322Bocianowska Anna z d. Rutkiewicz *około 1863 Wąsosz †  
3323Bocianowska Anna z d. Lewkowska *około 1841 Wizna †  
3324Bocianowska Antonina z d. Piekarowicz *15-01-1893 Szczuczyn †  
3325Bocianowska Emilia z d. Kalętkowska  †przed 13-02-1888  
3326Bocianowska Katarzyna z d. Zakrzewska  †  
3327Bocianowska Marianna z d. Modlińska  †21-01-1923 Szczuczyn  
3328Bocianowska Walentyna z d. Kozubowska  †13-02-1920  
3329Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
3330Bocianowski Adam  †  
3331Bocianowski Antoni Wincenty *około 1857 Tykocin †  
3332Bocianowski Jan *około 1877 Radziłów †  
3333Bocianowski Jan *30-06-1883 Szczuczyn †  
3334Bocianowski Symforian *około 1821 Radziłów †  
3335Boczkowska Anna z d. Mogielnicka *około 1899 Brzostowo †  
3336Boczkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1899 Kamianki †22-04-1924 Kamianki /Burzyn/  
3337Boczkowski Franciszek *około 1898 Grądy Małe †  
3338Bodal Joanna z d. Bieńkowska [0¬]     
3339Bogacka Alina z d. Owsianko [0¬]    
3340Bogacki Bogdan [0¬]    
3341Bogdan Agata z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
3342Bogdan Aleksander *około 1864 Kędziorowo †od 28-01-1919 do 30-01-1923  
3343Bogdan Aleksander *około 1882 Skaje †  
3344Bogdan Aleksandra z d. Rafałowska  †po 19-04-1983  
3345Bogdan Aleksandra z d. Kowalewska *11-05-1912 Żebry †  
3346Bogdan Alina z d. Bylica [0¬]    
3347Bogdan Aniela z d. Olszewska  †  
3348Bogdan Anna z d. Kupiecka *około 1824 Niećkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
3349Bogdan Antoni *07-05-1903 Wólka par. Szczuczyn †25-11-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
3350Bogdan Antoni *około 1867 Wólka †  
3351Bogdan Balbina z d. Kosmowska *03-12-1849 Lipnik †05-10-1895 Skaje  
3352Bogdan Barbara z d. Bagińska [0¬]    
3353Bogdan Czesław *31-05-1931 Kędziorowo †01-01-2001 Grajewo /Wąsosz/  
3354Bogdan Eugeniusz [0¬]    
3355Bogdan Ewa z d. Raczkowska *około 1873 Ławsk †przed 30-01-1923  
3356Bogdan Ewa z d. Orłowska *około 1835 Bukowo †12-01-1870  
3357Bogdan Fabian  †po 25-11-1860  
3358Bogdan Franciszek *około 1865 Skaje †po 30-01-1923  
3359Bogdan Franciszek *około 1895 Wólka †24-09-1951 Świdry /Wąsosz/  
3360Bogdan Franciszek  †przed 03-07-1954  
3361Bogdan Franciszek  †  
3362Bogdan Franciszek  †  
3363Bogdan Franciszka z d. Drobińska *11-03-1896 Świdry †20-09-1969 Świdry /Wąsosz/  
3364Bogdan Franciszka z d. Orłowska *około 1841 Łempice †13-07-1870  
3365Bogdan Helena z d. Orzechowska *około 1880 Łepki †03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/  
3366Bogdan Helena z d. Turowska  †  
3367Bogdan Helena z d. Nieszała *27-01-1908 Kędziorowo †  
3368Bogdan Henryka z d. Kulikowska [0¬]    
3369Bogdan Jadwiga z d. Mikucka [0¬]    
3370Bogdan Jan *około 1834 Brzeźnio †przed 02-04-1926  
3371Bogdan Jan [0¬]    
3372Bogdan Jan *około 1889 Szandry †  
3373Bogdan Janina Sabina z d. Jaśkowska *09-11-1920 Możdżenie †  
3374Bogdan Janusz Ryszard [0¬]    
3375Bogdan Józef *około 1854 Wólka par. Szczuczyn †od 29-01-1918 do 08-05-1928  
3376Bogdan Józef *25-03-1921 Guty †  
3377Bogdan Józefa z d. Waszkiewicz *16-12-1859 Bęćkowo †16-07-1951 Wólka /Szczuczyn/  
3378Bogdan Józefa z d. Kamińska *około 1884 Niedźwiadna †  
3379Bogdan Katarzyna z d. Chodnik *około 1852 Kumelsk †02-04-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3380Bogdan Kazimiera z d. Kołakowska *około 1900 Wólka par. Szczuczyn †02-12-1986 Szczuczyn  
3381Bogdan Kazimierz *04-03-1915 Wólka par. Szczuczyn †  
3382Bogdan Leon *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
3383Bogdan Ludwik [0¬]    
3384Bogdan Ludwik [0¬]    
3385Bogdan Łucja z d. Karwowska [0¬]    
3386Bogdan Marcjanna z d. Ciecierska *18-06-1865 Wąsosz †05-10-1906 Kędziorowo  
3387Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz *około 1885 Załuski †przed 14-05-1938  
3388Bogdan Marianna z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
3389Bogdan Marianna z d. Strzyżewska  †od 19-02-1871 do 21-02-1876  
3390Bogdan Marianna z d. Szleszyńska *około 1862 Czachy †  
3391Bogdan Marianna z d. Bukrabian  †  
3392Bogdan Marianna Bolesława z d. Robaczyńska *27-10-1912 Kędziorowo †po 25-11-1974  
3393Bogdan Mieczysław [0¬]    
3394Bogdan Piotr *około 1832 Bęćkowo †od 05-02-1894 do 14-01-1907  
3395Bogdan Rozalia z d. Orłowska *około 1877 Skaje †  
3396Bogdan Rozalia z d. Borawska  †po 25-11-1860  
3397Bogdan Stanisław [0¬]    
3398Bogdan Stanisław *01-02-1915 Skaje †19-04-1983 /Szczuczyn/  
3399Bogdan Stanisław [0¬]    
3400Bogdan Stanisław *około 1885 Wólka †po 06-02-1935  
3401Bogdan Stanisław *około 1841 Brzeźnio †przed 1889  
3402Bogdan Stanisław *22-07-1912 Kędziorowo †08-10-1957 Grajewo /Wąsosz/  
3403Bogdan Stanisław  †po 19-02-1871  
3404Bogdan Stanisław *około 1889 Wólka par. Szczuczyn †  
3405Bogdan Stefania z d. Siedlecka [0¬]    
3406Bogdan Teresa z d. Orzechowska [0¬]    
3407Bogdan Teresa z d. Rynkiewicz [0¬]    
3408Bogdan Teresa z d. Stachowska [0¬]    
3409Bogdan Wincenty  †  
3410Bogdan Wincenty *24-10-1919 Świdry †  
3411Bogdan Władysława *15-04-1948 Kędziorowo †17-04-1948 Kędziorowo  
3412Bogdan Zdzisława z d. Zalewska [0¬]    
3413Bogdankowska Rozalia z d. Orłowska  †  
3414Bogdankowski Jan  †  
3415Bogdankowski Stanisław *około 1866 Skaje †29-10-1920 Skaje  
3416Bogdanowicz Antoni *21-11-1920 †04-07-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3417Bogdanowicz Antoni *około 1896 Kędziorowo †29-04-1943 Kędziorowo  
3418Bogdanowicz Bolesław *około 1898 Kędziorowo †  
3419Bogdanowicz Czesława z d. Wojsław [0¬]    
3420Bogdanowicz Edward [0¬]    
3421Bogdanowicz Franciszek *13-01-1924 Kędziorowo †06-12-2000 Grajewo /Wąsosz/  
3422Bogdanowicz Henryka z d. Mierzwińska [0¬]    
3423Bogdanowicz Jan *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
3424Bogdanowicz Jan  †przed 03-10-1830  
3425Bogdanowicz Janina z d. Tomaszewska [0¬]    
3426Bogdanowicz Józef [0¬]    
3427Bogdanowicz Małgorzata z d. N  †przed 03-10-1830  
3428Bogdanowicz Marianna z d. Strzyżewska *około 1812 Kownacin †  
3429Bogdanowicz Marianna z d. Szczawińska *około 1793 Niedźwiadna †  
3430Bogdanowicz Marianna z d. Konopka  †przed 09-1830  
3431Bogdanowicz Marianna z d. Turowska *około 1903 Sojczyn-Borowy †  
3432Bogdanowicz Stanisław *około 1809 †  
3433Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz *około 1897 Załuski †po 29-04-1943  
3434Bogdanowicz Szymon *około 1790 Jedwabne †  
3435Bogdanowicz Zofia z d. Liberadzka *17-07-1918 Hamtrack, MI †25-04-1996 /Wąsosz/  
3436Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
3437Bogdańska Aniela z d. Markowska *około 1845 Wizna †przed 01-1868  
3438Bogdańska Balbina z d. Kalinowska  †przed 26-01-1847  
3439Bogdańska Brygida z d. Kosiorek  †przed 02-05-1836  
3440Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska *około 1832 Łomża †1870  
3441Bogdańska Elżbieta z d. Domurat *około 1837 Wizna †po 26-02-1889  
3442Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk *około 1833 Bronowo †  
3443Bogdańska Franciszka z d. Sulińska *około 1774 Burzyn †  
3444Bogdańska Franciszka z d. Stecz *około 1828 Wizna †  
3445Bogdańska Genowefa z d. Trzonkowska [0¬]    
3446Bogdańska Gertruda z d. Baczewska *13-04-1936 Kossaki †01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/  
3447Bogdańska Helena z d. Dąbrowska *około 1874 Włochówka †  
3448Bogdańska Isabella Bożena [0¬]    
3449Bogdańska Janina Aleksandra z d. Kownacka *około 1905 Kotówek †  
3450Bogdańska Józefa z d. Pazik *około 1859 Janczewo †  
3451Bogdańska Julia z d. Nizińska *około 1904 Kotowo †  
3452Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz *około 1847 Wizna †16-01-1900 Wizna /Wizna/  
3453Bogdańska Katarzyna z d. Malinowska *około 1817 Bronowo †przed 24-10-1892  
3454Bogdańska Katarzyna z d. Oślińska *około 1817 Wizna †po 08-03-1882  
3455Bogdańska Katarzyna z d. Kalinowska *około 1803 †28-01-1836 Niwkowo /Wizna/  
3456Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko *około 1885 Smolarze †  
3457Bogdańska Katarzyna z d. Domurat *1851 Wizna †  
3458Bogdańska Marianna z d. Mocarska *około 1869 Wizna †08-10-1942  
3459Bogdańska Marianna z d. Mucharska *około 1807 Wizna †po 07-02-1871  
3460Bogdańska Marianna z d. Olszewska *około 1798 Ruś †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
3461Bogdańska Marianna z d. Mielnicka *około 1815 Wizna †po 22-11-1864  
3462Bogdańska Marianna z d. Mankiewicz *około 1811 Wizna †po 28-01-1851  
3463Bogdańska Marianna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †14-07-1856  
3464Bogdańska Marianna z d. Wakuńska  †po 20-11-1827  
3465Bogdańska Marianna z d. Grodzka  †od 15-11-1824 do 17-11-1828  
3466Bogdańska Marianna z d. N  †  
3467Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz *około 1843 Wizna †  
3468Bogdańska Marianna z d. Zalewska *około 1907 Wizna †  
3469Bogdańska Pamela z d. MacPherson [0¬]    
3470Bogdańska Rozalia z d. Zalewska *około 1846 Ruś †   
3471Bogdańska Wiktoria z d. Zygmunt  †po 08-07-1930  
3472Bogdańska Zofia z d. Karpińska  †1866  
3473Bogdański Antoni *około 1840 Wizna †   
3474Bogdański Franciszek [0¬]    
3475Bogdański Franciszek *około 1834 Włochówka †po 26-02-1889  
3476Bogdański Franciszek *około 1808 Włochówka †po 28-01-1851  
3477Bogdański Franciszek *około 1832 Włochówka †  
3478Bogdański Franciszek *około 1845 Niwkowo †  
3479Bogdański Grzegorz *około 1903 Włochówka †  
3480Bogdański Jakub  †  
3481Bogdański Jan *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
3482Bogdański Jan *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
3483Bogdański Józef *około 1812 Wizna †przed 24-10-1892  
3484Bogdański Józef  †po 20-11-1827  
3485Bogdański Józef *około 1900 Smolarze †  
3486Bogdański Józef [0¬]    
3487Bogdański Kazimierz *około 1793 Włochówka †od 24-11-1851 do 09-11-1858  
3488Bogdański Leon *około 1848 Włochówka †04-04-1873  
3489Bogdański Ludwik *około 1829 Włochówka †po 21-11-1870  
3490Bogdański Ludwik *około 1864 Włochówka †  
3491Bogdański Łukasz *około 1767 Włochówka †  
3492Bogdański Maciej *około 1807 Wizna †przed 17-11-1862  
3493Bogdański Matthew Franciszek [0¬]    
3494Bogdański Paweł *około 1810 Wizna †przed 18-02-1862  
3495Bogdański Paweł *około 1868 Włochówka †  
3496Bogdański Piotr *około 1844 Wizna †przed 16-01-1900  
3497Bogdański Piotr *około 1903 Włochówka †  
3498Bogdański Stanisław *około 1823 Włochówka †  
3499Bogdański Teofil  †po 08-07-1930  
3500Bogdański Tomasz *około 1836 Wizna †31-08-1881  
3501Bogdański Wojciech  †od 02-05-1836 do 05-03-1848  
3502Bogdański Wojciech  †przed 26-01-1847  
3503Bogdański Wojciech *około 1866 Włochówka †  
3504Bogdański Zbyszard [0¬]    
3505Bogucka Antonina z d. Sokołowska *1848 Szymany †po 04-01-1908  
3506Bogucka Jadwiga z d. N  †przed 04-08-1822  
3507Bogucka Julianna z d. N  †po 03-02-1835  
3508Bogucka Marianna z d. Orłowska  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
3509Bogucka Marianna z d. Rogińska  †przed 25-11-1872  
3510Bogucki Bartłomiej  †przed 04-08-1822  
3511Bogucki Jan  †po 03-02-1835  
3512Bogucki Łukasz  †przed 25-11-1872  
3513Bogucki Stanisław  †od 20-01-1845 do 27-01-1850  
3514Bogucki Tomasz *około 1848 Kołaki †04-01-1908 Mroczki  
3515Bogumił Karolina z d. Wądołowska  †  
3516Bogumił Leopold *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
3517Bogumił Maciej  †  
3518Bogumił Marianna z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
3519Boguska Salomea z d. Suska  †przed 03-02-1885  
3520Boguski Andrzej  †po 03-02-1885  
3521Bogusławska Aleksandra z d. Olszewska *około 1901 Ławsk †po 02-06-1959  
3522Bogusławska Aniela *12-01-1895 Niećkowo †12-07-1958 Żebry /Wąsosz/  
3523Bogusławska Anna z d. K.  †przed 20-11-1848  
3524Bogusławska Antonina z d. Opalach  †  
3525Bogusławska Antonina z d. Niebrzydowska *około 1902 Sokoły †  
3526Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska *około 1835 Łosewo †po 14-02-1898  
3527Bogusławska Bronisława z d. Zyskowska *22-11-1908 Żebry †  
3528Bogusławska Bronisława z d. Sokołowska *około 1905 Żebry †  
3529Bogusławska Brygida z d. Wróblewska  †  
3530Bogusławska Eugenia z d. Kruszyńska *12-11-1927 Żebry †23-04-1997 /Wąsosz/  
3531Bogusławska Ewa z d. Skarżyńska *około 1866 Niewodowo par. Drozdowo †przed 01-08-1915  
3532Bogusławska Felicja Katarzyna z d. Łepkowska *około 1864 Czarnówek †przed 22-09-1926  
3533Bogusławska Franciszka z d. Gwiazdowska  †02-04-1853 Kownatki  
3534Bogusławska Janina z d. Kierznowska *20-02-1900 Kownatki †06-07-1978 Kownatki /Wąsosz/  
3535Bogusławska Julianna z d. Wajs *06-08-1895 Przytuły †05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/  
3536Bogusławska Justyna z d. Kreska *około 1803 Ostrykół †  
3537Bogusławska Katarzyna z d. Drobińska *około 1873 Słucz †po 26-01-1929  
3538Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska *około 1841 Kędziorowo †  
3539Bogusławska Leokadia *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
3540Bogusławska Magdalena z d. Stefanowicz *około 1863 Żebry †przed 10-09-1916  
3541Bogusławska Marcella z d. Łęgowska *około 1873 Żebry †po 20-04-1930  
3542Bogusławska Marianna z d. Zoniewkowska *około 1820 †  
3543Bogusławska Marianna z d. Skitowska *około 1820 Borawskie †  
3544Bogusławska Marianna z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
3545Bogusławska Marianna z d. Żmijkowska  †  
3546Bogusławska Marianna z d. Ekstowicz (Kotowska)  †po 07-02-1887  
3547Bogusławska Marta z d. Gołaszewska  †  
3548Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska [0¬]    
3549Bogusławska Paulina z d. Łaguna *około 1857 Mścichy †przed 01-1887  
3550Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska *około 1835 Witynie †po 05-02-1894  
3551Bogusławski Adam *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
3552Bogusławski Aleksander *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
3553Bogusławski Antoni *około 1902 Żebry †przed 06-07-1978  
3554Bogusławski Antoni *około 1873 Żebry †20-04-1912 Żebry  
3555Bogusławski Bronisław *29-09-1906 Żebry †  
3556Bogusławski Czesław *03-12-1924 Żebry †11-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
3557Bogusławski Feliks *około 1902 Niećkowo †  
3558Bogusławski Franciszek *31-07-1849 Kownatki †przed 10-09-1916  
3559Bogusławski Franciszek *05-01-1887 Żebry †  
3560Bogusławski Gabriel  †  
3561Bogusławski Grzegorz *około 1837 Klimaszewnica †przed 09-05-1887  
3562Bogusławski Jan *około 1860 Żebry †08-03-1926 Modzele  
3563Bogusławski Jan *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
3564Bogusławski Jan *09-02-1901 Żebry †  
3565Bogusławski Józef *około 1774 Kurianka †od 08-11-1858 do 22-01-1865  
3566Bogusławski Józef  †po 20-11-1848  
3567Bogusławski Józef Jerzy [0¬]    
3568Bogusławski Kajetan *około 1861 Kownatki †02-03-1930 Żebry  
3569Bogusławski Kazimierz *około 1855 Żebry †od 22-09-1926 do 05-05-1936  
3570Bogusławski Stanisław *około 1821 †  
3571Bogusławski Stanisław *około 1822 Brodowo †  
3572Bogusławski Stanisław *około 1900 Żebry †  
3573Bogusławski Stanisław  †  
3574Bogusławski Stanisław  †po 24-11-1890  
3575Bogusławski Szczepan *08-08-1896 Żebry †  
3576Bogusławski Wojciech *około 1842 Kownatki †  
3577Bogusz Aleksander *1933 Kucze Wielkie †2010  
3578Bogusz Aleksander *około 06-1893 Kucze Wielkie †30-12-1895 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3579Bogusz Andrzej *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †po 25-11-1924  
3580Bogusz Antoni *około 1828 Bukowo Małe †po 14-02-1905  
3581Bogusz Antoni *1940 Kucze Wielkie †04-01-2003 Kobyłka  
3582Bogusz Antoni *około 1893 Kucze Wielkie †  
3583Bogusz Antoni  †przed 09-02-1834  
3584Bogusz Bolesława z d. Kurkowska *29-08-1904 Siwki par. Romany †  
3585Bogusz Bronisława z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
3586Bogusz Czesław *około 1904 Bukowo †  
3587Bogusz Danuta z d. N [0¬]    
3588Bogusz Emilia z d. Chojnowska  †po 16-02-1931  
3589Bogusz Ewa z d. Iwanowska *około 1815 Rostki †02-06-1874 Orlikowo /Jedwabne/  
3590Bogusz Ewa z d. N  †przed 09-02-1834  
3591Bogusz Franciszek *około 1812 Przytuły †po 06-09-1877  
3592Bogusz Franciszek *około 1865 Karwowo-Wszebory †27-11-1925 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3593Bogusz Franciszka z d. Sakowska *około 1895 †06-04-1981 /Jedwabne/  
3594Bogusz Franciszka z d. Żelechowska *około 1868 Brzostowo †przed 30-01-1923  
3595Bogusz Helena z d. Januszewska [0¬]     
3596Bogusz Henryk  †  
3597Bogusz Jakub *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
3598Bogusz Jan *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
3599Bogusz Jan *15-08-1890 Kucze Wielkie †17-03-1951 /Jedwabne/  
3600Bogusz Jan *około 1869 Bukowo Duże †po 08-11-1923  
3601Bogusz Jan *1923 Kucze Wielkie †01-01-1972  
3602Bogusz Jan  †po 11-02-1817  
3603Bogusz Jan  †przed 10-02-1885  
3604Bogusz Jan Adam  *około 1818 Czerwonki †przed 10-11-1890  
3605Bogusz Janina z d. Jakubowska [0¬]    
3606Bogusz Janina [0¬]    
3607Bogusz Józef *około 1865 Bukowo Duże †05-10-1930 Bukowo Duże /Słubice/  
3608Bogusz Józef *około 07-1906 †12-01-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3609Bogusz Julianna z d. Karwowska *około 1837 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
3610Bogusz Karolina z d. Gutowska *około 1824 Guty †od 10-11-1890 do 23-11-1897  
3611Bogusz Karolina z d. Mierzejewska  †po 10-02-1885  
3612Bogusz Katarzyna z d. Skrodzka *około 1810 Świdry †05-10-1847 Przytuły  
3613Bogusz Kazimierz [0¬]    
3614Bogusz Kazimierz *około 1838 Orlikowo †po 26-01-1892  
3615Bogusz Krystyna z d. N [0¬]    
3616Bogusz Kunegunda z d. Sienicka *26-10-1794 Czerwonki †po 11-02-1846  
3617Bogusz Marianna z d. Mikucka *1935 †2019 /Romany/  
3618Bogusz Marianna z d. Orłowska *około 09-1837 Wólka Piaseczna †od 07-02-1899 do 14-02-1905  
3619Bogusz Marianna z d. Danowska *około 1808 Łojewek †przed 06-1861  
3620Bogusz Marianna z d. Karwowska *około 1811 Stryjaki †od 04-02-1862 do 06-09-1877  
3621Bogusz Marianna z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
3622Bogusz Marianna z d. Filochowska  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
3623Bogusz Marianna z d. Zaborowska (Żebrowska)  †po 11-02-1817  
3624Bogusz Marianna z d. Strzelczuk *około 1866 Burzyn †  
3625Bogusz Monika z d. Sienicka *13-05-1798 Czerwonki †przed 01-08-1849  
3626Bogusz Norbert *11-06-1799 Bukowo †od 01-08-1849 do 20-02-1854  
3627Bogusz Piotr [0¬]    
3628Bogusz Piotr [0¬]    
3629Bogusz Piotr *około 1864 Olszyny †  
3630Bogusz Stanisław *około 1909 †  
3631Bogusz Stanisława z d. Przygocka  †  
3632Bogusz Stanisława z d. Żebrowska  †  
3633Bogusz Stefania z d. Godlewska *około 1908 †  
3634Bogusz Tadeusz *1926 Kucze Wielkie †16-05-1982 /Romany/  
3635Bogusz Teofil *około 1873 Bukowo Duże †18-01-1939 Bukowo /Słucz/  
3636Bogusz Teofila z d. Sokołowska  †po 03-02-1885  
3637Bogusz Teresa z d. Ostrowska *15-07-1939 Wąsosz †10-09-2003 /Wąsosz/  
3638Bogusz Walenty  †po 03-02-1885  
3639Bogusz Wiktoria z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †po 08-11-1923  
3640Bogusz Wincenty *około 1794 Przytuły †18-04-1854  
3641Bogusz Wincenty  †  
3642Bogusz Wojciech *1860 Bukowo Duże †21-10-1908 Bukowo Duże /Słucz/  
3643Bogusz Wojciech  †od 25-05-1830 do 22-07-1861  
3644Boguszewska Adolfina z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
3645Boguszewska Anna z d. Dębińska *około 1881 Łempice †  
3646Boguszewska Antonina z d. Chludzińska *około 1899 Szczuczyn †  
3647Boguszewska Ewa z d. Owsianko *około 1806 Dołęgi †14-12-1871 Dołęgi  
3648Boguszewska Franciszka z d. Malinowska *około 1886 Milewo †  
3649Boguszewska Jadwiga z d. Modzelewska [0¬]    
3650Boguszewska Józefa z d. Rybak *około 1897 Niedźwiadna †po 11-01-1951  
3651Boguszewska Julianna z d. Świderska *około 1862 Szczuczyn †po 24-11-1920  
3652Boguszewska Julianna Faustyna z d. Wiśniewska *około 1850 Szczuczyn †09-1871  
3653Boguszewska Krystyna *około 11-1943 Wąsosz †22-07-1944 Wąsosz  
3654Boguszewska Marianna z d. Łepkowska *około 1842 Modzele †po 30-01-1899  
3655Boguszewska Marianna z d. Chodorowska *około 1777 †przed 08-1833  
3656Boguszewska Marianna z d. Garoiez  †przed 10-09-1833  
3657Boguszewska Monika z d. Sztachelska  †przed 06-05-1869  
3658Boguszewska Stanisława z d. Kalinowska *13-11-1903 Wąsosz †08-03-1968 Szczuczyn /Wąsosz/  
3659Boguszewska Stefania z d. Świerzyńska [0¬]    
3660Boguszewska Tekla z d. Milewska *około 1848 Sątrzaska †12-11-1889  
3661Boguszewska Teresa z d. Fiedorowicz [0¬]    
3662Boguszewska Wiktoria z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
3663Boguszewski Aleksander *około 1873 Łempice †  
3664Boguszewski Andrzej *około 1867 Łempice †przed 06-02-1921  
3665Boguszewski Bartłomiej  †przed 06-05-1869  
3666Boguszewski Edward [0¬]    
3667Boguszewski Franciszek *około 1848 Pawełki †przed 24-11-1920  
3668Boguszewski Franciszek *11-10-1874 Łempice †  
3669Boguszewski Franciszek  †  
3670Boguszewski Jan *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
3671Boguszewski Julian *około 1899 Szczuczyn †  
3672Boguszewski Kazimierz *około 1786 Oszmiana †od 13-11-1842 do 01-05-1853  
3673Boguszewski Kazimierz  †przed 10-09-1833  
3674Boguszewski Kazimierz Władysław [0¬]    
3675Boguszewski Witold *około 1883 Dołęgi †  
3676Boguszewski Władysław *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
3677Boguszewski Władysław *około 1901 †11-01-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3678Bojar Franciszka z d. Kadłubowska *około 1884 Bzury †  
3679Bojar Jan  †  
3680Bojar Jan *około 1883 Wierzbowo †  
3681Bojar Marianna z d. Kozłowska  †  
3682Bojar Michał  †  
3683Bojar Rozalia z d. Antosiewicz  †  
3684Bołman Antoni *29-05-1889 Czerwonki †  
3685Bołman Józef *około 1859 Siwki par. Romany †przed 26-01-1921  
3686Bołman Maciej  †25-04-1864  
3687Bołman Michalina z d. Mazur *22-03-1902 Mikuty †  
3688Bołman Wiktoria z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
3689Bołmańska Anna z d. Krymska *25-05-1901 Borawskie †  
3690Bołmański Józef *18-10-1906 Bzury †  
3691Bomba Andrzej [0¬]    
3692Bomba Dariusz [0¬]    
3693Bomba Grażyna Jadwiga z d. Wiśniewska [0¬]    
3694Bomba Halina z d. Komarowska [0¬]    
3695Bonkart Elżbieta z d. Fogiel ?  †  
3696Bonkart Tomasz  †  
3697Borawska Adela z d. Niebrzydowska *27-06-1898 Glinki †03-05-1982 Glinki /Słucz/  
3698Borawska Adela *1893 Supy †  
3699Borawska Adela *30-06-1894 Konopki †  
3700Borawska Agata z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
3701Borawska Agnieszka z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 31-01-1859  
3702Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
3703Borawska Agnieszka z d. Bękalska  †od 14-02-1836 do 28-02-1848  
3704Borawska Agnieszka z d. Sokołowska  †po 09-11-1831  
3705Borawska Agnieszka z d. Rykaczewska  †po 26-11-1821  
3706Borawska Agnieszka z d. Filipkowska  †  
3707Borawska Agnieszka z d. N  †po 18-05-1817  
3708Borawska Agnieszka z d. Kozikowska  †po 08-02-1858  
3709Borawska Aleksandra z d. Ruszczyk *około 1903 Sojczynek †19-10-1984 Grajewo   
3710Borawska Aleksandra z d. Sulewska *około 1863 Klimaszewnica †01-04-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3711Borawska Aleksandra z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
3712Borawska Aleksandra *około 10-1864 †10-04-1866 Konopki  
3713Borawska Aleksandra z d. Obrycka *około 1871 †  
3714Borawska Aleksandra z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
3715Borawska Aleksandra z d. Obiedzińska *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †  
3716Borawska Aleksandra z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
3717Borawska Aleksandra z d. Zborowska  †  
3718Borawska Aleksandra z d. Mroczkowska *około 1864 Nieciki †  
3719Borawska Aleksandra z d. Ekstowicz  †  
3720Borawska Aleksandra z d. Wądołowska  †przed 13-02-1934  
3721Borawska Aleksandra Antonina z d. Chrzanowska *22-04-1867 Kieljany †przed 04-1917 /Wąsosz/  
3722Borawska Aleksandra Marianna z d. Chojnacka  †  
3723Borawska Anastazja [0¬]    
3724Borawska Aniela z d. Kukowska *29-11-1901 Ciemianka †26-04-1967 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
3725Borawska Aniela z d. Chmielewska  †  
3726Borawska Aniela z d. N  †przed 24-11-1879  
3727Borawska Aniela z d. N  †po 05-09-1862  
3728Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1834 Klimaszewnica †03-04-1930 Konopki  
3729Borawska Anna z d. Glińska *03-12-1876 Radziłów †22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/  
3730Borawska Anna z d. Ćmielewska *26-06-1917 Radziłów †21-05-2004 Grajewo /Wąsosz/  
3731Borawska Anna z d. Zarzecka *15-12-1910 Wąsosz †10-10-1997 Komosewo /Wąsosz/  
3732Borawska Anna z d. Wierciszewska *około 1816 Borawskie †po 10-02-1902  
3733Borawska Anna z d. Gwiazdowska *około 1876 Klimaszewnica †31-07-1958 Klimaszewnica  
3734Borawska Anna z d. Łochowska *około 1865 Klimaszewnica †09-11-1934 Glinki /Słucz/  
3735Borawska Anna z d. Domełło *około 1861 Czarnowo †03-12-1929 Załuski /Niedźwiadna/  
3736Borawska Anna z d. Karwowska *około 1835 Nadbory †przed 10-02-1903  
3737Borawska Anna z d. Bukowska *około 1861 Święcienin †po 29-10-1923  
3738Borawska Anna z d. Klimaszewska *około 1845 Klimaszewnica †21-12-1904  
3739Borawska Anna z d. Gałązka *około 1875 Milewo †12-04-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3740Borawska Anna *około 1883 Racibory †10-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3741Borawska Anna z d. Chrostowska *około 1830 Wagi †przed 03-02-1886  
3742Borawska Anna z d. Chylińska *30-09-1802 Sulewo Prusy †06-09-1859 Konopki  
3743Borawska Anna *około 1820 Supy †po 03-02-1864  
3744Borawska Anna z d. Murawska *około 1860 Łosewo †11-09-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
3745Borawska Anna z d. Koniecko *1914 Klimaszewnica †10-06-1947 Klimaszewnica  
3746Borawska Anna z d. Szymanowska *około 1819 Chojnowo †14-08-1852 Rakowo  
3747Borawska Anna z d. Chrostowska  †przed 06-1850  
3748Borawska Anna z d. Kossakowska *około 1822 Karwowo-Polki †  
3749Borawska Anna z d. Chojnowska  †po 29-01-1907  
3750Borawska Anna z d. N  †  
3751Borawska Anna z d. Makowska *około 1810 Makowskie †  
3752Borawska Anna z d. Downar  †  
3753Borawska Anna z d. Jóźwik *około 1822 Bęćkowo †  
3754Borawska Anna z d. Gutowska  †przed 20-09-1868  
3755Borawska Anna z d. Polkowska  †po 23-11-1863  
3756Borawska Anna z d. Supińska *17-07-1903 Słucz †  
3757Borawska Anna  †przed 29-01-1884  
3758Borawska Anna z d. Bagińska *około 1922 Kieljany †  
3759Borawska Anna z d. Roszkowska  †przed 14-07-1863  
3760Borawska Anna z d. Karwowska *11-11-1864 Święcienin †  
3761Borawska Anna z d. N  †przed 25-11-1820  
3762Borawska Anna z d. Karwowska  †przed 01-05-1844  
3763Borawska Anna z d. Gutowska *około 1832 Bronaki-Pietrasze †  
3764Borawska Anna z d. Mogielnicka *około 1845 Brzostowo †  
3765Borawska Anna z d. N  †po 13-04-1997  
3766Borawska Anna z d. Mieczkowska  †  
3767Borawska Anna z d. Szymanowska  †po 26-01-1904  
3768Borawska Anna *28-05-1872 Konopki †  
3769Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska *około 1844 Mścichy †przed 10-1881  
3770Borawska Antonina z d. Popowska *około 1899 Klimaszewnica †10-03-1988 Białaszewo  
3771Borawska Antonina z d. Karwowska *03-02-1896 Brychy †23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/  
3772Borawska Antonina z d. Godlewska *około 1898 Modzele †  
3773Borawska Antonina z d. Lenda *około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo †  
3774Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska *około 1833 Zalesie †po 21-02-1881  
3775Borawska Apolonia z d. Sulewska *05-12-1796 Zaborowo †po 27-01-1847  
3776Borawska Balbina z d. Chrostowska *około 1866 Biodry †20-11-1928 Witynie  
3777Borawska Balbina z d. Waszkiewicz *około 1870 Bęćkowo †przed 06-1909  
3778Borawska Balbina z d. Zalewska *około 1857 Tarachy †  
3779Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska *około 1844 Konopki †po 28-11-1899  
3780Borawska Balwina z d. Zakrzewska *01-02-1850 Wojsławy †  
3781Borawska Barbara z d. Kalisz *około 1841 Kurzątki †28-11-1878 /Wąsosz/  
3782Borawska Barbara  †po 06-11-1900  
3783Borawska Barbara z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
3784Borawska Barbara z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
3785Borawska Barbara z d. Niecikowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †  
3786Borawska Barbara z d. Dąbrowska  †przed 01-08-1858  
3787Borawska Barbara z d. Danowska *około 1823 Klimaszewnica †  
3788Borawska Barbara z d. Kossakowska *około 1814 Nieławice †  
3789Borawska Barbara Anna *21-11-1843 Konopki †03-07-1849 Konopki  
3790Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska [0¬]    
3791Borawska Bronisława z d. Kamińska *około 1904 Klimaszewnica †przed 23-12-1993  
3792Borawska Bronisława *19-09-1865 Szlasy †przed 16-01-1922  
3793Borawska Bronisława z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
3794Borawska Bronisława z d. Kosmowska *około 1923 Klimaszewnica †  
3795Borawska Celina z d. Zalewska [0¬]     
3796Borawska Czesława z d. Zalewska *20-07-1909 Zalesie †   
3797Borawska Czesława *14-01-1912 Wąsosz †  
3798Borawska Czesława z d. Gontowska  †  
3799Borawska Danuta z d. Kosmaczewska [0¬]    
3800Borawska Delfina z d. Kiełczewska *około 1868 Gnatowo †przed 01-06-1926  
3801Borawska Domicela z d. Dąbrowska  †od 16-05-1827 do 30-07-1843  
3802Borawska Domicella z d. Kalinowska *około 1839 Mieczki †od 24-09-1886 do 04-05-1896  
3803Borawska Domicella z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
3804Borawska Dominika z d. Grygo *12-08-1905 Kędziorowo †03-06-1977 Kędziorowo /Wąsosz/  
3805Borawska Dominika z d. Gutowska [0¬]    
3806Borawska Dorota z d. Nader (Sopieńska)  †po 23-11-1828  
3807Borawska Elżbieta z d. Fabrycka [0¬]    
3808Borawska Elżbieta z d. Supińska *około 1797 †06-03-1833 Rakowo  
3809Borawska Elżbieta z d. Nieciecka  †  
3810Borawska Elżbieta (Józefa) *około 1816 Chojnowo †  
3811Borawska Emilia z d. Mroczkowska *około 1828 Mikuty †1891 Karwowo /Radziłów/  
3812Borawska Emilia z d. Górska *około 1820 Chrostowo †około 1857  
3813Borawska Emilia z d. Ramotowska *około 1840 Mocarze †  
3814Borawska Emilia z d. Bzura *około 1871 Janczewko †  
3815Borawska Emilia *30-09-1834 Konopki †  
3816Borawska Emilia z d. Strumiłowska *około 1846 Rutki †  
3817Borawska Eugenia z d. Albińska [0¬]    
3818Borawska Eugenia z d. Chrzanowska [0¬]    
3819Borawska Eugenia z d. Cwalina *15-01-1909 †08-11-1982 Grajewo /Wąsosz/   
3820Borawska Eugenia *około 1929 †24-03-1931 Glinki /Słucz/  
3821Borawska Eugenia z d. Łuczyńska *14-02-1921 Zakrzewo †  
3822Borawska Eugenia z d. Męczkowska *około 1920 Obrytki †  
3823Borawska Eugenia Klementyna z d. Piotrowska  †po 17-05-1937  
3824Borawska Ewa z d. Chmielewska *około 1819 †po 09-11-1891  
3825Borawska Ewa z d. Filipkowska *około 1843 Olszewo par. Romany †07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3826Borawska Ewa z d. Rogowska *około 1825 Pluty †po 22-06-1885  
3827Borawska Ewa z d. Konopka *około 1833 †od 03-02-1890 do 01-03-1897  
3828Borawska Ewa z d. Chylińska [0¬]    
3829Borawska Ewa z d. Dąbrowska *około 1788 Wagi †od 02-03-1840 do 09-02-1847  
3830Borawska Ewa z d. Tarwicka *około 1769 †13-10-1820 Konopki  
3831Borawska Ewa z d. Budzińska *około 1823 Łempice †od 20-01-1873 do 21-01-1883  
3832Borawska Ewa z d. Łepkowska *około 1848 Drozdowo †29-05-1877  
3833Borawska Ewa z d. Szymanowska  †od 19-11-1849 do 14-02-1859  
3834Borawska Ewa z d. Sobuczewska  †po 17-09-1851  
3835Borawska Ewa  †po 12-07-1864  
3836Borawska Ewa z d. Jałbrzykowska  †przed 20-02-1843  
3837Borawska Ewa z d. Polkowska *około 1819 Szyjki †   
3838Borawska Ewa z d. Szleszyńska  †  
3839Borawska Ewa z d. N  †przed 22-01-1832  
3840Borawska Ewa z d. Wądołowska  †  
3841Borawska Ewa z d. Podchul  †od 23-11-1841 do 13-04-1858  
3842Borawska Ewelina [0¬]    
3843Borawska Felicja *1910 †  
3844Borawska Feliksa z d. Kiełczewska *około 1897 Gnatowo †  
3845Borawska Feliksa z d. Mocarska *około 1893 Kąty †  
3846Borawska Feliksa z d. Danowska *około 1862 Klimaszewnica †  
3847Borawska Feliksa z d. Sutkowska *20-07-1912 Kramarzewo †  
3848Borawska Franciszka z d. Szleszyńska *około 1834 Barwiki †około 1891  
3849Borawska Franciszka z d. Wysocka *około 1827 Łempice †przed 10-11-1879  
3850Borawska Franciszka z d. Piwko *około 08-1851 Rakowo †po 16-11-1903  
3851Borawska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1838 Jaki †przed 04-03-1889  
3852Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1822 Kurki †03-12-1870 Niećkowo /Wąsosz/  
3853Borawska Franciszka z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †przed 26-02-1900  
3854Borawska Franciszka z d. Mieczkowska  †27-06-1859 Olszewo-Góra /Romany/  
3855Borawska Franciszka *06-02-1917 Supy †  
3856Borawska Franciszka z d. Kimnoch ?  †po 07-03-1859  
3857Borawska Franciszka z d. Łojewska  †przed 13-09-1941  
3858Borawska Franciszka z d. Dąbrowska *około 1863 Rutki †  
3859Borawska Franciszka z d. Wysocka  †po 21-05-1894  
3860Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1877 Grędy †  
3861Borawska Franciszka z d. Mocarska *około 1888 Brzostowo †  
3862Borawska Franciszka z d.