Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]6900

1Gabrielow Aleksander *około 1873 †  
2Gabrielow Marcin Stanisław  †po 24-11-1903  
3Gabrielow Marianna z d. Mieczkowska  †po 24-11-1903  
4Gabrielow Marianna z d. Strzelczyk *około 1882 Jedwabne †  
5Gabrukiewicz Bronisława  †  
6Gabrukiewicz Jan  †  
7Gabrukiewicz Józef  †  
8Gabrukiewicz Stefania [0¬]    
9Gabrukiewicz Wiktoria  †  
10Gabrukiewicz Wincenty  †  
11Gabryelczuk Stanisław  †po 31-01-1825  
12Gabryelczuk Teresa z d. N  †po 31-01-1825  
13Gacioch Iwo [0¬]     
14Gacioch Katarzyna z d. Orzoł [0¬]     
15Gacioch Klementyna [0¬]     
16Gacioch Tomasz [0¬]     
17Gacka Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1911 Konopki Tłuste †  
18Gacka Angela z d. Karwowska *około 1800 Kąty †po 23-11-1858  
19Gacka Aniela z d. Biedrzycka *około 1830 Szyjki †od 24-02-1879 do 08-03-1886  
20Gacka Anna z d. Kamińska *około 1857 Koniecki par. Wizna †  
21Gacka Antonina z d. Długołęcka *03-12-1892 Szczuczyn †28-06-1979 Szczuczyn  
22Gacka Antonina z d. Zabielska  †przed 30-01-1815  
23Gacka Antonina z d. Klimaszewska *około 1798 Klimaszewnica †  
24Gacka Apolonia z d. N  †26-11-1817 Goniądz  
25Gacka Balbina z d. Nienałtowska *około 1845 Małachowo †   
26Gacka Barbara z d. Mocarska *około 1841 Szostaki †przed 01-1865  
27Gacka Eleonora z d. Korzeniecka *około 1869 Wąsosz †przed 01-1909  
28Gacka Elżbieta z d. Cimoch  †przed 11-02-1850  
29Gacka Ewa [0¬]     
30Gacka Ewa z d. Ramotowska *około 1876 Wagi †  
31Gacka Franciszka z d. Samborska  †od 28-02-1832 do 27-11-1853  
32Gacka Franciszka z d. Zalewska [0¬]    
33Gacka Helena z d. Karwowska *około 1881 Radziłów †po 16-02-1925  
34Gacka Helena z d. Kossakowska *około 1869 Kokoszki †  
35Gacka Jadwiga z d. Ramotowska  †  
36Gacka Józefa z d. Kowalewska *24-08-1878 Ławsk †26-09-1924 Wąsosz  
37Gacka Józefa z d. Krajewska *około 1882 Bronowo †  
38Gacka Józefa z d. Świderska *około 1895 Łoje Awissa †  
39Gacka Józefata z d. Karwowska *około 1804 Chyliny †po 21-02-1865  
40Gacka Julianna z d. Liszewska *około 1899 Kubra †po 09-02-1941  
41Gacka Karolina z d. Dudzińska *około 1843 Radziłów †06-12-1902  
42Gacka Katarzyna z d. Trzaska *około 1821 Kąty †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
43Gacka Katarzyna z d. Górska *około 1793 Rutki †   
44Gacka Katarzyna z d. Kossakowska  †po 10-03-1821  
45Gacka Kazimiera z d. Korytkowska [0¬]    
46Gacka Konstancja z d. Gogoleska  †1860  
47Gacka Krystyna z d. N  †przed 26-11-1838  
48Gacka Ludwika z d. Polkowska *około 1822 Supy †przed 23-02-1879  
49Gacka Małgorzata z d. Bagińska  †przed 22-02-1852  
50Gacka Maria z d. Zalewska [0¬]     
51Gacka Marianna z d. Tocicka *1903 Szostaki †1986  
52Gacka Marianna z d. Kotyńska *około 1835 Lipińskie †po 25-11-1895  
53Gacka Marianna z d. Kossakowska *około 1840 Bartki †po 17-02-1890  
54Gacka Marianna z d. Choińska *około 1838 Zanklewo †  
55Gacka Marianna z d. Gałczewska *około 1852 Chrzanowo-Cyprki †  
56Gacka Petronela z d. Modzelewska  †   
57Gacka Regina z d. Konert [0¬]    
58Gacka Regina z d. Świderska [0¬]    
59Gacka Rozalia z d. Mocarska *około 1797 Rutkowskie †po 02-1866  
60Gacka Rozalia z d. Sakowska *około 1877 Kotowo †po 15-02-1926  
61Gacka Rozalia z d. Borawska *około 1818 Supy †po 25-02-1862  
62Gacka Rozalia z d. Gardocka *około 1823 Rydzewo Szlacheckie †  
63Gacka Rozalia z d. Niedźwiedzka  †przed 29-07-1828  
64Gacka Rozalia z d. Modzelewska  †przed 20-11-1860  
65Gacka Rozalia z d. Modzelewska  †  
66Gacka Salomea z d. Konopka *około 1858 Łoje Awissa †21-01-1897 Supy  
67Gacka Salomea z d. Szleszyńska  †  
68Gacka Stanisława z d. Siedlecka [0¬]    
69Gacka Stanisława z d. Grzymkowska *około 1876 Radziłów †07-01-1952 Słucz /Słucz/  
70Gacka Stanisława z d. Dąbrowska  †po 08-02-1897  
71Gacka Teofila z d. Karaś *około 1834 Wąsosz †po 22-01-1894  
72Gacka Teofila z d. Wasiulewska *około 1834 Słucz †po 13-02-1884  
73Gacka Zofia z d. Karpińska *około 1905 Radziłów †  
74Gacki Adolf *23-12-1901 Supy †  
75Gacki Andrzej *około 1828 Zakrzewo †przed 13-02-1884  
76Gacki Andrzej *około 1832 Supy †od 20-01-1880 do 25-05-1897  
77Gacki Antoni *około 1828 Supy †po 08-03-1886  
78Gacki Antoni *około 1868 Wąsosz †13-06-1870 Wąsosz /Wąsosz/  
79Gacki Antoni  †przed 20-02-1917  
80Gacki Damazy *około 1825 Słucz †  
81Gacki Filip  †przed 22-02-1852  
82Gacki Franciszek [0¬]     
83Gacki Franciszek  †  
84Gacki Franciszek *około 1874 Ruś †  
85Gacki Franciszek  †po 10-03-1821  
86Gacki Franciszek *około 1854 Rutkowskie †  
87Gacki Franciszek  †przed 26-11-1838  
88Gacki Jakub *około 1902 Wierciszewo †  
89Gacki Jan *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
90Gacki Jan *1900 Zanklewo †1983  
91Gacki Jan *16-05-1871 Wąsosz †25-12-1930 Wąsosz  
92Gacki Jan *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
93Gacki Jan *1920 †przed 05-1948  
94Gacki Jan *około 1870 Wierciszewo †  
95Gacki Jan *29-11-1911 Wąsosz †  
96Gacki Jan  †przed 08-02-1897  
97Gacki Jan  †  
98Gacki Józef [0¬]    
99Gacki Józef *około 1874 Radziłów †przed 01-02-1920  
100Gacki Józef *około 1884 Supy †  
101Gacki Józef  †po 15-01-1856  
102Gacki Józef * Gać †po 04-09-1864  
103Gacki Karol *około 1794 Kołaki †   
104Gacki Kazimierz *około 1835 Supy †  
105Gacki Ludwik *około 1838 †przed 12-01-1890  
106Gacki Ludwik *około 1841 Supy †  
107Gacki Ludwik *około 1897 Radziłów †  
108Gacki Maciej *10-02-1777 †  
109Gacki Marcel *około 1843 Wierciszewo †   
110Gacki Marcin *około 1827 Modzele †przed 07-11-1893  
111Gacki Marcin *około 1803 Wierciszewo †09-01-1847 Supy /Przytuły/  
112Gacki Mateusz  †przed 30-01-1815  
113Gacki Michał *30-09-1922 Kubra †  
114Gacki Michał *około 1870 Radziłów †  
115Gacki Mikołaj  †od 28-02-1832 do 27-11-1853  
116Gacki Mirosław [0¬]     
117Gacki Piotr *około 1839 Gać †po 22-01-1894  
118Gacki Romuald *około 1895 Supy †przed 09-02-1941  
119Gacki Stanisław *około 1854 Supy †03-02-1905  
120Gacki Szymon *około 1807 Wierciszewo †po 02-1866  
121Gacki Tomasz *około 1862 †08-07-1866 Biodry /Burzyn/  
122Gacki Tomasz  †  
123Gacki Wacław *13-09-1918 Kubra †  
124Gacki Walenty *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
125Gacki Wiktor *około 1873 Wierciszewo †przed 15-02-1926  
126Gacki Władysław [0¬]    
127Gacki Władysław  †przed 29-07-1828  
128Gacki Wojciech *około 1821 Wierciszewo †po 13-02-1882  
129Gacki Wojciech  †   
130Gać Maria z d. Solarz [0¬]    
131Gać Michał [0¬]    
132Gać Mirosława z d. Chrzanowska [0¬]     
133Gać Zdzisław Michał [0¬]     
134Gadomska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1886 Mroczki †po 08-02-1932  
135Gadomska Aniela z d. Chrzanowska *około 1854 Trzaski †przed 03-02-1903  
136Gadomska Aniela z d. Pasiewicz *około 1827 Mścichy †  
137Gadomska Anna z d. Klimaszewska *około 1806 Modzele †04-09-1851  
138Gadomska Anna z d. Klimaszewska  †  
139Gadomska Bolesława z d. Sokołowska *około 1901 †  
140Gadomska Bronisława z d. Wiszowata *04-05-1909 Mieszołki †  
141Gadomska Franciszka z d. Gardocka *około 1779 †po 23-11-1842  
142Gadomska Franciszka Rozalia z d. Gardocka *około 1831 Gardoty †  
143Gadomska Helena z d. Iwanczewska [0¬]    
144Gadomska Józefa z d. Rogińska *około 1861 Białogrądy †  
145Gadomska Józefa Juliana z d. Chrzanowska *około 1848 Wypychy †przed 22-03-1908  
146Gadomska Juliana z d. Mroczkowska *około 1880 Wypychy †  
147Gadomska Karolina z d. Rubińska *około 1810 Świdry †08-10-1887 Grozimy  
148Gadomska Katarzyna z d. Leszczyńska  †po 02-10-1849  
149Gadomska Katarzyna z d. Witkowska  †po 25-11-1855  
150Gadomska Ludwika z d. Jurska  †po 17-02-1877  
151Gadomska Marianna z d. Kossakowska *około 1907 Karwowo-Polki †21-03-1995  
152Gadomska Marianna z d. Dmoch *około 1829 Ławsk †po 30-01-1881  
153Gadomska Marianna z d. Chrzanowska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †przed 19-02-1855  
154Gadomska Marianna *24-01-1848 Łosewo †  
155Gadomska Scholastyka z d. Czarnecka  †12-04-1855  
156Gadomska Teresa (Dorota) z d. Jaskowska (Laskowska) *około 1778 †12-12-1830 Grozimy /Wąsosz/  
157Gadomska Zofia z d. Ciecierska [0¬]    
158Gadomski Aleksander *21-05-1921 Mroczki †  
159Gadomski Andrzej *około 1768 †14-10-1841 Bęćkowo  
160Gadomski Apolinary  †  
161Gadomski Bolesław [0¬]    
162Gadomski Franciszek *około 1911 Mroczki †17-12-1997  
163Gadomski Franciszek *około 1815 Grozimy †05-03-1858  
164Gadomski Franciszek  †przed 02-10-1849  
165Gadomski Franciszek  †przed 25-11-1855  
166Gadomski Franciszek *około 1878 Mroczki †  
167Gadomski Jakub *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
168Gadomski Jakub *około 1840 Mroczki †22-03-1908 Mroczki  
169Gadomski Jakub *około 1893 †  
170Gadomski Jan *około 1827 Pogorzel Wielka †przed 30-01-1881  
171Gadomski Jan *około 1833 Mroczki †  
172Gadomski Jan *około 1831 Bęćkowo †  
173Gadomski Piotr *około 1807 Mroczki †po 26-02-1865  
174Gadomski Piotr  †  
175Gadomski Piotr *około 1876 Mroczki †  
176Gadomski Piotr *około 1857 Klimaszewnica †  
177Gadomski Stanisław *około 1851 Mroczki †po 03-02-1903  
178Gadomski Stanisław  †przed 01-1817  
179Gadomski Stanisław  †  
180Gadzałowska Marianna z d. Trojan  †po 03-10-1858  
181Gadzałowski Bogumił  †przed 03-10-1858  
182Gagnon Amy z d. Kozlowski [0¬]     
183Gagnon Joshua [0¬]     
184Gagnon Patrick [0¬]     
185Gaj Helena z d. Modzelewska [0¬]    
186Gaj Władysław Antoni [0¬]    
187Gajda Katarzyna z d. Frączkowska  †po 10-06-1917  
188Gajda Stanisław  †od 10-06-1917 do 29-10-1932  
189Gajdzińska Anastazja z d. Cedrowska  †  
190Gajdzińska Ewa z d. Gryglik *około 1860 Dzierzbia †  
191Gajdzińska Karolina z d. Mierzejewska  †  
192Gajdzińska Teofila z d. Grabowska  †  
193Gajdziński Antoni  †  
194Gajdziński Jan *około 1849 Stawiski †  
195Gajdziński Roch  †  
196Gajdziński Wojciech  †  
197Gajek Antoni  †   
198Gajek Edward  †  
199Gajek Karol  †30-01-1836  
200Gajek Leokadia [0¬]    
201Gajek Lucjan [0¬]    
202Gajek Maria [0¬]    
203Gajek Regina z d. Radzińska *1927 †24-05-1987 Warszawa /Drążdżewo/   
204Gajek Stanisław *1920 †19-02-2004 Maków Mazowiecki /Drążdżewo/   
205Gajek Stanisława  †  
206Gajek Wiesław [0¬]    
207Gajek Władysława z d. Kuciej  †   
208Gajewska Bożenna z d. Krawczyk [0¬]    
209Gajewska Franciszka z d. Poniatowska  †po 23-11-1874  
210Gajewska Halina z d. Kowalska *15-08-1918 Warszawa †17-05-1989 Ełk /Ełk/  
211Gajewska Izabela z d. N [0¬]    
212Gajewska Justyna [0¬]    
213Gajewska Kamila [0¬]    
214Gajewska Karolina [0¬]    
215Gajewska Otylia z d. Lewandowska  † /Warszawa/  
216Gajewska Paulina [0¬]    
217Gajewska Wiktoria z d. Sakowska  †  
218Gajewski Adam  †1959 Ełk  
219Gajewski Józef  †przed 23-11-1874  
220Gajewski Piotr [0¬]    
221Gajewski Stanisław  †  
222Gajewski Wojciech [0¬]    
223Gajewski Zdzisław *03-05-1918 Warszawa †01-03-1974 Ełk /Ełk/  
224Gajus Antoni [0¬]    
225Gajus Antoni Zygmunt [0¬]    
226Gajus Genowefa z d. Koperczak [0¬]    
227Gajus Maria z d. Malinowska [0¬]    
228Galanek Józefata z d. Wiśniewska  †przed 23-02-1897  
229Galanek Wincenty  †przed 23-02-1897  
230Galanty Anna z d. Węcek *około 1863 Żebry †24-01-1929 Żebry  
231Galanty Eugenia z d. Bagińska [0¬]    
232Galanty Faustyna z d. Góralska  †przed 22-01-1883  
233Galanty Franciszek *około 1895 Grajewo †09-02-1987 Hamtrack, MI  
234Galanty Henryk [0¬]    
235Galanty Lucyna z d. Waszkiewicz [0¬]    
236Galanty Mieczysław *1925 Żebry †24-06-1936 Żebry  
237Galanty Norbert *około 1863 Kisielnica †przed 07-02-1923  
238Galanty Norbert  †po 22-01-1883  
239Galanty Stanisław [0¬]    
240Galanty Stanisław *około 11-1949 Żebry †13-01-1950 Żebry  
241Galanty Stanisława z d. Wiśniewska [0¬]    
242Galanty Tadeusz [0¬]    
243Galanty Wacław Michał *około 1903 Żebry †27-10-1926 Żebry  
244Galanty Zofia z d. Borawska *27-09-1903 Czerwonki †16-11-1997 Detroit, MI  
245Galanty Zygmunt *1895 Żebry †24-06-1936  
246Galicka Bogumiła z d. Kierznowska *około 1855 Łojki †  
247Galicka Krystyna z d. Gregorczyk  †  
248Galicki Franciszek *około 1850 Wroceń †  
249Galicki Stefan  †  
250Galińska Anna z d. Muczyńska *około 1806 Zanklewo †  
251Galińska Antonina z d. Maciorowska *około 1864 Sojczyn Grądowy †  
252Galińska Elżbieta z d. Dobrońska *17-11-1850 Wizna †21-02-1914 /Wizna/  
253Galińska Ewa z d. Kamińska  †od 30-10-1826 do 22-09-1828  
254Galińska Franciszka z d. Ostrowska *około 1875 Bronowo †po 08-07-1926  
255Galińska Franciszka z d. Zienkiewicz  †04-06-1852  
256Galińska Helena z d. Brzostowska *26-01-1908 Radziłów †  
257Galińska Józefa z d. Łuniewska *około 1828 Klimaszewnica †  
258Galińska Katarzyna z d. Olender *około 1799 Przechody †przed 30-01-1853  
259Galińska Katarzyna z d. Zawojska *około 1842 Bronowo †po 28-01-1889  
260Galińska Krystyna z d. Solińska [0¬]    
261Galińska Leonora z d. Wojno *08-07-1879 Sośnia †18-03-1972 Sośnia  
262Galińska Małgorzata z d. Szymkiewicz  †od 20-01-1825 do 12-06-1842  
263Galińska Marianna z d. Ładyżyńska *około 1833 Wizna †po 23-02-1879  
264Galińska Marianna z d. Cybula *około 1817 Białogrądy †13-04-1842  
265Galińska Marianna z d. Duchnowska  †przed 24-11-1828  
266Galińska Marianna z d. Rupińska * Borawskie †21-11-1895 Borawskie  
267Galińska Marianna z d. Drozdowska *około 1824 Białogrądy †  
268Galińska Marianna z d. Jabłońska  †  
269Galińska Paulina z d. Gocłowska *około 1876 Sośnia †17-05-1897  
270Galińska Regina z d. Brzozowska *około 1913 Mścichy †  
271Galińska Rozalia z d. Popowska *około 1834 Kapice †po 22-11-1897  
272Galińska Stanisława z d. Grabowska *około 1889 Wizna †08-12-1959  
273Galińska Stefania z d. Ziemkiewicz *15-09-1885 †10-02-1965 Sośnia  
274Galińska Wiktoria z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
275Galińska Władysława z d. Malinowska *około 1903 Sośnia †19-04-1940 Sośnia  
276Galińska Zofia z d. Danowska *około 1907 Klimaszewnica †po 09-02-1954  
277Galińska Zofia z d. Przyborowska  †przed 28-11-1845  
278Galińska Zofia z d. N  †po 20-06-1836  
279Galińska Zofia z d. Olender *1797 Przechody †  
280Galiński Adam *około 1830 Sośnia †  
281Galiński Aleksander *około 1898 Sośnia †09-02-1954 Sośnia  
282Galiński Augustyn *około 1791 Sojczyn-Borowy †przed 30-01-1853  
283Galiński Augustyn  †po 28-11-1845  
284Galiński Augustyn  †28-07-1846  
285Galiński Franciszek *około 1889 Zanklewo †  
286Galiński Jakub  †przed 24-11-1828  
287Galiński Jakub  †przed 13-02-1849  
288Galiński Jan *około 1841 Zanklewo †przed 28-01-1889  
289Galiński Józef *około 1869 Zanklewo †po 08-07-1926  
290Galiński Józef *1886 Sośnia †24-06-1941 Sośnia  
291Galiński Józef *około 1813 Sośnia †przed 20-06-1858  
292Galiński Józef *około 1845 Zanklewo †  
293Galiński Maciej *około 1833 Sośnia †przed 26-11-1894  
294Galiński Marcin  †po 22-09-1828  
295Galiński Mateusz  †po 20-06-1836  
296Galiński Onufry *około 1769 †03-04-1817 Sośnia  
297Galiński Paweł *około 1804 Zanklewo †po 02-02-1869  
298Galiński Piotr *1873 Sośnia †od 04-09-1923 do 29-06-1940  
299Galiński Piotr *około 1913 Sośnia †  
300Galiński Stanisław *około 1830 Zanklewo †po 23-02-1879  
301Galiński Stanisław *około 1799 Zanklewo †  
302Galiński Teofil  †  
303Galiński Wawrzyniec *około 1857 Zanklewo †19-11-1904 Borawskie  
304Galiński Władysław *około 1860 Sośnia †  
305Gałan Jan *około 1893 Trzepieciny †  
306Gałan Kazimiera z d. Żelazna *około 1896 Korytnica †  
307Gałan Paweł  †  
308Gałan Tekla z d. Oberda  †  
309Gałązka Adam *około 1894 Kurejewka †  
310Gałązka Adolf *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
311Gałązka Agata [0¬]    
312Gałązka Agnieszka z d. Adamska  †  
313Gałązka Agnieszka z d. Trojanowska  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
314Gałązka Aleksander *około 1889 Kurejewka †  
315Gałązka Andrzej *12-02-1898 Milewo †08-09-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
316Gałązka Anna z d. Guzowska *około 1882 Obrytki †po 29-12-1932  
317Gałązka Antoni  †po 01-11-1820  
318Gałązka Apolonia z d. Modzelewska *około 1901 Ławsk †  
319Gałązka Cecylia z d. Malinowska [0¬]    
320Gałązka Celina z d. Konopka *około 1924 †po 23-11-1999  
321Gałązka Franciszek *około 10-1853 Szczuczyn †od 30-01-1911 do 10-02-1918  
322Gałązka Helena z d. Czarnecka *około 1894 Tarachy †  
323Gałązka Ireneusz [0¬]    
324Gałązka Ireneusz  †  
325Gałązka Jadwiga z d. N  †po 01-11-1820  
326Gałązka Jakub *około 1855 Niedźwiedzkie †po 30-01-1924  
327Gałązka Jan *1855 Kurejewka †po 07-02-1922  
328Gałązka Jan *około 1826 Milewo †  
329Gałązka Jan  †przed 03-02-1828  
330Gałązka Janina z d. Kosińska  †  
331Gałązka Józef *20-03-1919 Milewo †23-11-1999 Szczuczyn /Wąsosz/  
332Gałązka Józef *około 1835 Gutki †14-10-1904 Kurejewka  
333Gałązka Józef *około 1820 Niećkowo †24-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
334Gałązka Józef  †  
335Gałązka Julianna z d. Mikulska *około 1864 †po 07-02-1922  
336Gałązka Julianna *około 07-1886 Bęćkowo †10-01-1888 Bęćkowo  
337Gałązka Julianna *1861 Kurejewka †1862 Kurejewka /Grajewo/  
338Gałązka Julianna z d. Bobrowska  †02-07-1880  
339Gałązka Katarzyna z d. Trzonkowska *około 1852 Ławsk †po 21-02-1922  
340Gałązka Katarzyna z d. Kalinowska *około 1797 Szczuczyn †przed 09-11-1847  
341Gałązka Katarzyna z d. Jóźwik *około 1825 Bęćkowo †04-09-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
342Gałązka Katarzyna z d. Drobińska *około 1828 Sokoły †  
343Gałązka Katarzyna z d. Purzych  †po 15-02-1844  
344Gałązka Kazimierz [0¬]    
345Gałązka Maciej *około 1815 Skaje †przed 13-11-1871  
346Gałązka Marcin  †  
347Gałązka Marcin  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
348Gałązka Marianna z d. Szymanowska *około 1817 Przeszkoda †po 19-07-1875  
349Gałązka Marianna z d. Łepkowska *około 1819 Dołęgi †po 10-11-1873  
350Gałązka Marianna z d. Pytlińska *około 1858 Żebry †23-07-1899 Szczuczyn  
351Gałązka Marianna *12-12-1930 Wąsosz †26-01-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
352Gałązka Marianna *1863 Kurejewka †1867 Kurejewka /Grajewo/  
353Gałązka Marianna z d. Bąk *około 1901 Ulasek †  
354Gałązka Marianna z d. Gontowska  †po 26-11-1839  
355Gałązka Marianna z d. Kulikowska  †  
356Gałązka Mateusz *około 1848 Bęćkowo †po 21-02-1922  
357Gałązka Mateusz  †po 26-11-1839  
358Gałązka Mateusz  †  
359Gałązka Michał *około 1827 Szczuczyn †24-07-1865  
360Gałązka Michał *około 1855 †27-05-1857 Szczuczyn /Szczuczyn/  
361Gałązka N z d. N  †przed 04-1909  
362Gałązka Paweł *około 1819 Lipnik †po 10-11-1873  
363Gałązka Rozalia z d. Malinowska *25-12-1854 Niećkowo †10-12-1945 Milewo  
364Gałązka Rozalia z d. Malinowska *około 10-1857 Niedźwiadna †po 13-02-1928  
365Gałązka Rozalia z d. Bardyszewska  †  
366Gałązka Stanisław *1858 Kurejewka †29-12-1932 Okół  
367Gałązka Stanisław *około 1888 Milewo †31-01-1947 Milewo  
368Gałązka Stanisław *około 1800 Niećkowo †przed 09-11-1847  
369Gałązka Stanisław *około 1916 Zakrzewo †  
370Gałązka Stanisław *około 1897 Bęćkowo †  
371Gałązka Stanisława z d. Czyżewska *19-07-1907 Wąsosz †04-02-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
372Gałązka Teresa z d. Gardocka [0¬]     
373Gałązka Wanda z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †po 30-01-1924  
374Gałązka Władysław *28-10-1929 Wąsosz †20-05-1996 /Wąsosz/   
375Gałązka Władysław *około 1893 Milewo †08-05-1926 Milewo  
376Gałązka Władysława z d. Berlińska *24-02-1895 Brzeźnio †04-09-1969 Milewo /Wąsosz/  
377Gałązka Władysława z d. Gosiewska *około 1913 Lachowo †  
378Gałązka Władysława z d. Malinowska *około 1900 Ciemnoszyje †  
379Gałązka Wojciech *około 1819 †30-10-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
380Gałązka Wojciech *około 1819 Milewo †od 04-09-1855 do 25-01-1875  
381Gałczak Mateusz  †przed 07-02-1836  
382Gałczak Rozalia z d. N  †przed 07-02-1836  
383Gałczewska Józefa z d. Mrozowicz *około 1830 Borawskie par. Jedwabne †  
384Gałczewska Józefa z d. Mrozowska  †  
385Gałczewski Adam *około 1827 Kubra †  
386Gałczewski Adam  †po 07-11-1870  
387Gałczyk Józefa z d. Makowska (Brzozowska)  †po 20-05-1912  
388Gałczyk Stanisław  †po 20-05-1912  
389Gałczyk Zofia z d. Trzaska *około 1892 Koniecki par. Wizna †  
390Gałczyk Zygmunt *około 1891 Jedwabne †  
391Gałczyńska Feliksa z d. Szałach [0¬]    
392Gałczyńska Teresa z d. Chojnowska [0¬]    
393Gałczyński Czesław [0¬]    
394Gałczyński Marcjan  †  
395Gałecka Anastazja z d. Kalinowska *około 1902 Dołęgi †  
396Gałecka Anna Emilia z d. Gutowska *około 1877 Kownaty †  
397Gałecka Czesława z d. Kalinowska  †  
398Gałecka Franciszka z d. Samełko *około 1860 †po 31-01-1921  
399Gałecka Franciszka z d. Sikorska *około 1836 Wąsosz †27-09-1878 Niećkowo  
400Gałecka Franciszka z d. Borawska  †  
401Gałecka Franciszka z d. Wróblewska *około 1835 Niedźwiadna †  
402Gałecka Hieronima z d. Chmielnicka [0¬]    
403Gałecka Jadwiga z d. Koniecko [0¬]    
404Gałecka Jadwiga z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
405Gałecka Józefa *około 1864 †18-12-1924 Dołęgi /Wąsosz/  
406Gałecka Józefa z d. Kierznowska *około 1872 Surały †po 12-09-1921  
407Gałecka Józefa z d. Staszewska  †  
408Gałecka Julianna Marianna z d. Onufry *około 1831 Szczuczyn †  
409Gałecka Karolina z d. Gryń *około 1840 Ławsk †przed 04-1910  
410Gałecka Katarzyna z d. Jurczykowska *około 1814 Czarnówek †po 24-11-1863  
411Gałecka Katarzyna z d. Sadowska *około 1863 Bzury †po 18-11-1906  
412Gałecka Katarzyna z d. Kazimier  †po 14-11-1843  
413Gałecka Katarzyna z d. Kulińska (Kulońska)  †  
414Gałecka Katarzyna z d. Krzyżanowska *około 1853 Zacieczki †  
415Gałecka Kazimiera z d. Borzymowska *około 1905 Łękowo †po 20-05-1928  
416Gałecka Kazimiera z d. Górska  †po 27-06-1940  
417Gałecka Małgorzata z d. Zbień [0¬]    
418Gałecka Maria Jadwiga z d. Wróblewska [0¬]    
419Gałecka Marianna z d. Rogalska *15-08-1906 Brzeźnio †05-05-1996 Jambrzyki  
420Gałecka Marianna z d. Dłużniewska *około 1816 Popowo †od 20-11-1864 do 10-02-1874  
421Gałecka Marianna z d. Samełko  †po 17-11-1839  
422Gałecka Marianna z d. Szablińska  †po 13-11-1837  
423Gałecka Marianna z d. Pietrzykowska  †po 19-11-1837  
424Gałecka Marianna z d. Gutowska *1854 Niedźwiadna †  
425Gałecka Marianna z d. Załuska *około 1850 Niedźwiedzkie †  
426Gałecka Paulina z d. Łuba  †po 26-11-1889  
427Gałecka Rozalia z d. Komosińska *30-05-1899 Wąsosz †09-02-1964 Ełk /Wąsosz/  
428Gałecka Rozalia *około 1865 Bęćkowo †20-08-1887 Zacieczki  
429Gałecka Salomea z d. Orzechowska  †po 21-02-1922  
430Gałecka Wiktoria z d. Niedźwiedzka *około 1864 Wiszowate †po 03-02-1931  
431Gałecka Wiktoria z d. Markowska *około 1869 Grozimy †przed 10-02-1925  
432Gałecka Władysława z d. Lipińska *około 1880 Chrzanowo-Cyprki †  
433Gałecka Zofia z d. Jabłońska  †  
434Gałecki Adolf Aleksander *około 1899 Mazewo †  
435Gałecki Aleksander  †  
436Gałecki Bolesław *około 1895 Glinki †27-06-1940 Glinki /Słucz/  
437Gałecki Czesław [0¬]    
438Gałecki Franciszek *około 1845 †od 04-02-1908 do 27-11-1918  
439Gałecki Franciszek *około 1811 Czarnówek †około 08-1844  
440Gałecki Franciszek *około 1842 Załuski †  
441Gałecki Franciszek  †przed 21-02-1922  
442Gałecki Franciszek Piotr *około 1892 Załuski †przed 09-02-1964  
443Gałecki Ignacy *około 1874 Szczepankowo †  
444Gałecki Jakub *około 1862 Mazewo †03-01-1918 Szczuczyn  
445Gałecki Jakub (Józef) *około 1868 Czarnówek †  
446Gałecki Jan *około 1866 Jambrzyki †po 12-09-1921  
447Gałecki Jan  †19-02-1873  
448Gałecki Jan  †po 17-11-1839  
449Gałecki Jan  †po 19-11-1837  
450Gałecki Jan *około 1840 Załuski †  
451Gałecki Jan *około 1839 Czarnówek †  
452Gałecki Józef *około 1852 Czarnówek †  
453Gałecki Józef *około 1838 Załuski †  
454Gałecki Józef Wincenty *21-01-1908 Glinki †  
455Gałecki Karol *około 1838 Załuski †  
456Gałecki Kazimierz *13-03-1900 Załuski †  
457Gałecki Konstanty [0¬]    
458Gałecki Ludwik *około 1867 Szczepankowo †od 30-10-1917 do 09-11-1921  
459Gałecki Maciej *około 1815 Czarnówek †po 21-11-1881  
460Gałecki Maciej  †  
461Gałecki Mateusz  †po 26-11-1889  
462Gałecki Michał *około 08-1849 †25-11-1851 Czarnówek /Niedźwiadna/  
463Gałecki Piotr *około 1815 Czarnówek †około 07-1845  
464Gałecki Piotr  †po 13-11-1837  
465Gałecki Piotr  †po 14-11-1843  
466Gałecki Ryszard [0¬]    
467Gałecki Stanisław *około 1817 Załuski †od 24-11-1863 do 20-11-1876  
468Gałecki Stanisław *około 1898 Załuski †20-05-1928 Wąsosz  
469Gałecki Stanisław  †  
470Gałecki Stanisław *około 1902 Kownacinek †  
471Gałecki Stanisław Brunon *około 1873 Czarnówek †  
472Gałecki Tadeusz [0¬]    
473Gałecki Władysław *około 1861 Danowo †po 18-11-1906  
474Gałgo Adam Paweł *około 1823 †  
475Gałgo Jan  †po 16-06-1850  
476Gałgo Karolina z d. Holsztyn  †po 16-06-1850  
477Gałgo Katarzyna z d. Danowska *około 1822 Koniecki †  
478Gałs Daniel  †po 24-11-1844  
479Gałs Ewa z d. Karwowska  †po 24-11-1844  
480Gałs Józefa *około 1848 Żebry †07-03-1850 Żebry /Wąsosz/  
481Gałs Marianna z d. Wojciechowska *około 1819 Rydzewo †  
482Gałs Wojciech *około 1817 Żebry †  
483Garbacz Cecylia z d. Łempicka *08-1922 Święcienin †   
484Garbacz E. [0¬]     
485Gardejeff-Białowąs N  †przed 04-1961  
486Garder Dorota z d. Szleter  †przed 15-05-1864  
487Garder Ferdynand *około 1841 Kumelsk †przed 04-02-1907  
488Garder Franciszek *około 1847 Klimaszewnica †od 18-02-1895 do 20-02-1934  
489Garder Franciszka z d. Samełko *około 1855 Niećkowo †20-02-1934 Niećkowo  
490Garder Julian *około 1882 Kumelsk †  
491Garder Karol  †po 04-05-1874  
492Garder Stanisława z d. Szczawińska *około 1887 Mazewo †  
493Garder Teofila z d. Karpińska *około 01-1842 Bęćkowo †przed 04-02-1907  
494Gardocka Adela z d. Karwowska [0¬]    
495Gardocka Adela z d. Wądołowska *około 1868 †po 08-07-1918  
496Gardocka Adela z d. Rogowska *około 1868 Wagi †przed 06-1889  
497Gardocka Adela z d. Łojewska *około 1899 †  
498Gardocka Agnieszka [0¬]     
499Gardocka Agnieszka z d. Rydzewska  †po 23-02-1897  
500Gardocka Agnieszka  †  
501Gardocka Aleksandra z d. Modzelewska *około 1863 Modzele †po 03-03-1919  
502Gardocka Aleksandra z d. Truszkowska *około 1869 Czarnowo †  
503Gardocka Aleksandra z d. Dykow  †po 19-02-1895  
504Gardocka Aleksandra z d. Rogowska *01-05-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
505Gardocka Aleksandra Franciszka z d. Karwowska *03-04-1897 Sokoły †27-03-1968 Grajewo  
506Gardocka Anastazja z d. Makowska *około 1814 Wierciszewo †przed 07-02-1886  
507Gardocka Aniela z d. Supińska *około 1851 Mroczki †po 02-01-1924  
508Gardocka Aniela z d. Chrostowska *około 1816 Biodry †18-06-1853  
509Gardocka Aniela z d. Konopka  †przed 22-11-1859  
510Gardocka Aniela z d. Liszewska  †po 06-02-1865  
511Gardocka Aniela z d. Danowska  †przed 25-02-1867  
512Gardocka Aniela z d. Gałecka  †  
513Gardocka Aniela z d. Janczewska *około 1822 Janczewo †  
514Gardocka Aniela (Antonina) Helena z d. Drozdowska *około 10-1822 Surały †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
515Gardocka Anna z d. Janczewska *około 1870 Korytki †przed 28-10-1943  
516Gardocka Anna z d. Przestrzelska *około 1886 Gardoty †od 07-02-1931 do 26-01-1972  
517Gardocka Anna z d. Wądołowska *około 1842 Karwowo par. Jedwabne †przed 12-1875  
518Gardocka Anna z d. Brzozowska *około 1856 Glinki †po 17-12-1885  
519Gardocka Anna z d. Koszykowska *około 1883 Klimaszewnica †28-12-1908  
520Gardocka Anna z d. Danowska *około 1877 Sulewo Prusy †22-04-1902   
521Gardocka Anna *około 1854 Gardoty †20-09-1856 Gardoty /Romany/  
522Gardocka Anna *09-07-1872 Gardoty †  
523Gardocka Anna z d. Łojewska *około 1879 Łoje Polne †  
524Gardocka Anna z d. Cwalińska  †po 23-11-1824  
525Gardocka Anna z d. Komosa  †po 04-11-1929  
526Gardocka Anna z d. Chrzanowska *około 1915 Kieljany †  
527Gardocka Anna z d. Konopka  †29-04-1892  
528Gardocka Anna z d. Wiszowata *około 1858 Świdry †  
529Gardocka Anna z d. Graceska  †po 07-02-1848  
530Gardocka Anna z d. Połubińska  †po 10-08-1884  
531Gardocka Anna z d. Niebrzydowska *02-09-1896 Glinki †  
532Gardocka Anna z d. Cedrowska  †po 10-02-1858  
533Gardocka Antonina z d. Karwowska *około 1797 Supy †27-07-1864 Gardoty  
534Gardocka Antonina z d. Dobrzycka *około 1849 Szymany †po 13-02-1911   
535Gardocka Antonina z d. Chrzanowska  †po 03-02-1925  
536Gardocka Antonina z d. Borawska * Klimaszewnica †po 31-01-1842  
537Gardocka Antonina Marianna z d. Chrzanowska *21-07-1899 Nieciki †  
538Gardocka Apolonia z d. N  †przed 29-06-1897  
539Gardocka Apolonia z d. Malska *około 1833 Rutkowskie †  
540Gardocka Balbina z d. Sulewska *06-10-1832 Kownatki †od 08-02-1892 do 29-01-1900  
541Gardocka Balbina z d. Rudzka  †po 26-03-1856  
542Gardocka Balbina z d. Sokołowska  †po 19-11-1901  
543Gardocka Balbina z d. Rogowska *około 1862 Kąty †  
544Gardocka Barbara z d. Borawska *około 1829 Trzaski †przed 29-05-1886  
545Gardocka Barbara z d. Kossakowska *około 1875 Grądy Wielkie †przed 06-1902  
546Gardocka Barbara z d. Dobrzycka  †  
547Gardocka Barbara z d. Kosiorek [0¬]     
548Gardocka Beata [0¬]     
549Gardocka Bolesława z d. Chrostowska *około 1882 Brodowo †  
550Gardocka Bronisława z d. Mroczkowska *około 1870 Karwowo-Polki †04-01-1915 /Burzyn/  
551Gardocka Bronisława *około 1899 †19-05-1901 Łempice /Wąsosz/  
552Gardocka Bronisława z d. Karwowska  †  
553Gardocka Bronisława z d. Jurkowska *około 1903 Czerwonki †  
554Gardocka Bronisława z d. Gosk  †  
555Gardocka Celina z d. Borawska [0¬]    
556Gardocka Czesława z d. Rutkowska *1896 Kamińskie †  
557Gardocka Daniela z d. Kiełczewska [0¬]    
558Gardocka Danuta z d. Drobińska [0¬]    
559Gardocka Danuta z d. Gromadzka [0¬]    
560Gardocka Dominika z d. Skrodzka *25-02-1900 Konopki †25-02-1935 Łempice /Wąsosz/  
561Gardocka Elżbieta z d. Gutowska [0¬]     
562Gardocka Elżbieta z d. Wiszowata *około 1849 Wiszowate †przed 29-02-1892  
563Gardocka Eugenia z d. Straniawska [0¬]    
564Gardocka Eugenia z d. Kownacka [0¬]    
565Gardocka Eugenia Helena z d. Skrodzka *02-10-1901 Grozimy †13-08-1985 Grajewo /Wąsosz/  
566Gardocka Ewa z d. N  †  
567Gardocka Ewa z d. Szymanowska * Łempice †przed 10-02-1823  
568Gardocka Ewa z d. Nowicka  †przed 07-11-1841  
569Gardocka Ewa z d. Wszeborowska  †  
570Gardocka Ewa z d. Truszkowska  †po 07-05-1865  
571Gardocka Ewa z d. Dzięgielewska  †przed 05-1842  
572Gardocka Felicjanna z d. Mieczkowska  †po 13-02-1828  
573Gardocka Feliksa z d. Cwalińska *około 1864 Czerwonki †po 15-02-1926  
574Gardocka Feliksa z d. Rogowska *około 1881 Klimaszewnica †przed 24-08-1926  
575Gardocka Feliksa *około 1916 Zalesie †   
576Gardocka Franciszka z d. Sakowicz *około 1864 Siedlece †po 18-02-1925  
577Gardocka Franciszka z d. Mroczkowska *około 1774 Mroczki †przed 01-1813  
578Gardocka Franciszka z d. Żelechowska *około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-07-1869 Mroczki /Przytuły/  
579Gardocka Franciszka z d. Ramotowska *około 1810 Mieczki †  
580Gardocka Franciszka *05-12-1861 Gardoty †  
581Gardocka Franciszka z d. Szczuka  †przed 27-11-1854  
582Gardocka Franciszka z d. Gutowska *około 1890 Guty Podleśne †  
583Gardocka Franciszka z d. Mieczkowska  †po 06-02-1853  
584Gardocka Franciszka  †od 31-01-1853 do 02-02-1854  
585Gardocka Franciszka z d. Seborowska  †  
586Gardocka Franciszka z d. Mikucka *około 1822 Gardoty †  
587Gardocka Franciszka z d. Łojewska *07-11-1901 Supy †  
588Gardocka Franciszka z d. Chmielewska  †przed 08-07-1866  
589Gardocka Franciszka z d. Rakowska *około 1906 Cleveland, OH †  
590Gardocka Franciszka z d. N  †  
591Gardocka Franciszka z d. Szymanowska  †po 30-01-1865  
592Gardocka Genowefa z d. Niecikowska *02-01-1901 Nieciki †14-01-1986 Nieciki  
593Gardocka Genowefa z d. Zelkowska [0¬]    
594Gardocka Genowefa z d. Krajewska *około 1897 Grądy Małe †  
595Gardocka Hanna z d. Wiszowata [0¬]    
596Gardocka Helena z d. Zalewska [0¬]     
597Gardocka Helena z d. Przechocka *18-03-1896 Kramarzewo †23-02-1979 Kramarzewo /Wąsosz/  
598Gardocka Helena z d. Roszkowska *około 1854 Łomża †18-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
599Gardocka Helena z d. Grądzka *około 1886 Wizna †23-06-1944 Koniecki Małe /Wąsosz/  
600Gardocka Helena z d. Godlewska *około 1901 Wagi †29-07-1924  
601Gardocka Helena z d. Kulesza *około 1885 Stare Wykno †  
602Gardocka Helena z d. Drozdowska  †po 22-11-1887  
603Gardocka Helena z d. Niebrzydowska *około 1923 Glinki †  
604Gardocka Hieronima z d. Niebrzydowska [0¬]     
605Gardocka Irena *20-11-1930 Łempice †09-12-1953 Łempice /Wąsosz/  
606Gardocka Irena *22-06-1955 Stawiane †13-12-1956 Stawiane /Wąsosz/   
607Gardocka Izabella z d. Wierciszewska *około 1813 Bukowo †11-04-1841  
608Gardocka Jadwiga z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
609Gardocka Jadwiga z d. Kadyszewska [0¬]    
610Gardocka Jadwiga z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
611Gardocka Jadwiga *około 03-1951 Stawiane †04-02-1952 Stawiane /Wąsosz/   
612Gardocka Janina z d. Chylińska [0¬]    
613Gardocka Janina z d. Chrzanowska [0¬]     
614Gardocka Joanna z d. Klewicka *około 1858 Wizna †  
615Gardocka Joanna z d. Dobrzycka *około 1847 Guty Podleśne †  
616Gardocka Józefa z d. Borawska *20-11-1905 Sokoły †11-02-1992 Sokoły /Wąsosz/  
617Gardocka Józefa z d. Kozłowska *17-03-1919 Zalesie †01-02-1992 Zalesie /Wąsosz/   
618Gardocka Józefa z d. Szleszyńska *około 1871 Rosochate †po 30-01-1922  
619Gardocka Józefa z d. Rózio *około 1861 Niećkowo †przed 05-1898  
620Gardocka Józefa z d. Niebrzydowska *około 1877 Chełchy †26-08-1909 Chełchy /Niedźwiadna/  
621Gardocka Józefa *około 1862 Rutkowskie †26-05-1865 Rutkowskie /Burzyn/  
622Gardocka Józefa z d. Pieńkowska *około 1905 Witynie †  
623Gardocka Józefa *26-01-1897 Mocarze †  
624Gardocka Józefa z d. Gosiewska *około 1834 Budne †  
625Gardocka Józefa z d. Chrzanowska *około 1871 Brzostowo †  
626Gardocka Józefa z d. Sobolewska *około 1882 Niećkowo †  
627Gardocka Józefa z d. Chylińska *15-03-1917 Eire, PA †   
628Gardocka Józefata *około 1852 Gardoty †02-09-1856 Gardoty /Romany/  
629Gardocka Józefata z d. Żebrowska *około 1823 Tafiły †  
630Gardocka Józefata Teresa *około 1845 Gardoty †13-09-1856 Gardoty /Romany/  
631Gardocka Julianna z d. Wasilewska *około 1830 Łojki †23-01-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
632Gardocka Julianna z d. Polkowska *około 1810 †27-03-1872 Biodry  
633Gardocka Julianna z d. Barwikowska *około 1874 Tafiły †28-12-1924 Łempice /Wąsosz/  
634Gardocka Julianna *05-11-1910 Karwowo †  
635Gardocka Julianna z d. Rydziewska  †po 15-02-1903  
636Gardocka Julianna z d. Przyborowska *około 1868 Świdry Podleśne †  
637Gardocka Julianna Franciszka *około 1854 Gardoty †28-09-1856 Gardoty /Romany/  
638Gardocka Karolina z d. Barwikowska *około 03-1850 Wąsosz †08-02-1926 Koniecki Małe  
639Gardocka Karolina z d. Brodowska *około 1819 †po 23-05-1893  
640Gardocka Karolina z d. Rogowska *około 1827 Rydzewo-Pieniążek †po 05-11-1877  
641Gardocka Karolina z d. Kruszyńska *20-06-1846 Niećkowo †przed 01-1885  
642Gardocka Karolina z d. Kurzątkowska  †po 24-11-1903  
643Gardocka Karolina z d. Roszkowska  †przed 12-02-1896  
644Gardocka Karolina z d. Jabłońska *około 1810 Wojsławy †  
645Gardocka Katarzyna z d. Żebrowska *około 1858 Żebry †02-04-1927 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
646Gardocka Katarzyna z d. Zalewska *20-11-1803 Zalesie †od 04-02-1869 do 19-02-1871   
647Gardocka Katarzyna z d. Karwowska *około 1794 †po 19-11-1855  
648Gardocka Katarzyna z d. Konopka *1830 Konopki Monety †przed 09-02-1891  
649Gardocka Katarzyna z d. Konopka *około 1803 Konopki par. Grabowo †przed 07-03-1859  
650Gardocka Katarzyna z d. Rutkowska *około 1812 Rutkowskie †przed 04-11-1857  
651Gardocka Katarzyna z d. Olszewska *około 1829 Bukowo †po 08-08-1865  
652Gardocka Katarzyna z d. Bagińska *około 1894 Sokoły par. Romany †po 20-01-1920  
653Gardocka Katarzyna z d. Sokołowska  †przed 24-11-1845  
654Gardocka Katarzyna z d. Sokołowska  †  
655Gardocka Katarzyna z d. Grądzka  †25-02-1891 Ramoty  
656Gardocka Katarzyna z d. Godlewska  †po 08-02-1863  
657Gardocka Katarzyna z d. Grajewska *około 1853 Białaszewo †  
658Gardocka Katarzyna z d. Sulewska *28-11-1801 Sulewo Prusy †  
659Gardocka Kazimiera z d. Mikucka *około 1901 Łempice †13-05-1929 Łempice /Wąsosz/  
660Gardocka Kazimiera *01-07-1894 Rutkowskie †  
661Gardocka Kazimiera z d. Karwowska *24-02-1923 Zaborowo †  
662Gardocka Kazimiera z d. Godlewska *13-01-1900 Chełchy †   
663Gardocka Kazimiera z d. Skrodzka *około 1923 Skroda Wielka †  
664Gardocka Kazimiera z d. Pieniążek *15-02-1907 Rydzewo-Pieniążek †  
665Gardocka Klara z d. Mieczkowska  †przed 11-02-1850  
666Gardocka Klementyna z d. Kossakowska *około 1903 Karwowo-Polki †  
667Gardocka Konstancja z d. Dobrzycka *17-10-1857 Sokoły †10-12-1954 Sokoły /Wąsosz/  
668Gardocka Konstancja z d. Klimaszewska  †po 31-01-1824  
669Gardocka Konstancja z d. Czerwonka  †  
670Gardocka Kornela z d. Rogalska *około 1856 Czaple †od 13-02-1913 do 22-11-1921  
671Gardocka Kornela z d. Skarżyńska *około 1860 Rydzewo-Pieniążek †przed 21-05-1916  
672Gardocka Kornela z d. Skarżyńska  †po 10-11-1908  
673Gardocka Kornela *04-03-1869 Gardoty †  
674Gardocka Kornela z d. Mieczkowska  †przed 25-09-1911  
675Gardocka Kornelia z d. Karwowska *około 1866 Karwowo †po 26-02-1930  
676Gardocka Krystyna z d. Śmiarowska *około 1802 Mieczki †od 23-11-1857 do 24-11-1868  
677Gardocka Krystyna z d. Wierciszewska  †po 11-02-1833  
678Gardocka Krystyna z d. Konopka [0¬]    
679Gardocka Kunegunda z d. N  †po 28-11-1838  
680Gardocka Leokadia z d. Szydziak [0¬]    
681Gardocka Ludwika z d. Danowska *20-03-1862 Sulewo Prusy †14-10-1899  
682Gardocka Ludwika z d. Rogalska *około 1849 Jaki †  
683Gardocka Łucja z d. Gromadzka  †po 16-11-1824  
684Gardocka Łucja z d. Przyborowska *około 1824 †  
685Gardocka Magdalena *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 21-11-1922  
686Gardocka Magdalena z d. Dobrzycka  †przed 21-02-1830  
687Gardocka Magdalena z d. Szczepkowska ?  †przed 14-11-1815  
688Gardocka Małgorzata z d. Konopka  †po 31-01-1853  
689Gardocka Marcjanna z d. Downarska *30-01-1921 Barwiki †po 23-09-1999  
690Gardocka Marcjanna z d. Wierciszewska *około 1830 Gardoty †od 29-07-1896 do 08-02-1897  
691Gardocka Marcjanna *około 1853 Gardoty †13-10-1856 Gardoty /Romany/  
692Gardocka Marcjanna z d. Mieczkowska * Mieczki Czarne †przed 02-02-1830  
693Gardocka Maria z d. Borawska *około 1874 Andrychy †  
694Gardocka Marianna z d. Starzyńska [0¬]    
695Gardocka Marianna z d. Gołąbek *16-05-1926 †14-05-2015 Sokółka /Białaszewo/   
696Gardocka Marianna z d. Śmiarowska *około 1828 Mieczki †od 22-01-1895 do 31-01-1910  
697Gardocka Marianna z d. Ramotowska *około 1801 Pluty †22-08-1863 Pieńki /Przytuły/  
698Gardocka Marianna z d. Bagińska *19-10-1836 Sulewo Prusy †po 15-02-1898  
699Gardocka Marianna z d. Kleszczewska *około 1831 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 04-10-1892  
700Gardocka Marianna z d. Sulewska *około 1873 Zalesie †01-01-1929 Stawiane /Wąsosz/  
701Gardocka Marianna z d. Odachowska *około 1829 Konopki-Białystok †po 09-02-1880  
702Gardocka Marianna z d. Zalewska *28-01-1796 Zalesie †przed 24-11-1846  
703Gardocka Marianna z d. Sokołowska *04-12-1798 †27-05-1834 Godlewo  
704Gardocka Marianna z d. Szleszyńska  †po 07-02-1923  
705Gardocka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1794 Milewo †  
706Gardocka Marianna z d. Tyszka  †08-06-1887 Gardoty  
707Gardocka Marianna z d. Zalewska  †15-02-1843  
708Gardocka Marianna z d. N  †  
709Gardocka Marianna z d. Brajczewska  †przed 31-05-1853  
710Gardocka Marianna z d. Skrodzka *około 1830 Skroda Mała †  
711Gardocka Marianna z d. Łojewska *około 1871 Czachy †  
712Gardocka Marianna z d. Graczewska *około 12-1847 Pieńczykowo †  
713Gardocka Marianna z d. Filipkowska  †przed 02-02-1991  
714Gardocka Marianna z d. N  †po 20-02-1838  
715Gardocka Marianna z d. Mocarska *około 1881 Mocarze †  
716Gardocka Marianna z d. Szleszyńska *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
717Gardocka Marianna z d. Wierciszewska  †po 01-08-1842  
718Gardocka Marianna z d. Zalewska  †przed 25-11-1874  
719Gardocka Marianna z d. Ramotowska  †po 24-02-1943  
720Gardocka Marianna  †  
721Gardocka Marianna z d. Skrodzka  †przed 24-11-1823  
722Gardocka Marianna z d. Karwowska  †  
723Gardocka Marianna z d. Wądołowska  †  
724Gardocka Michalina z d. Chrzanowska *15-08-1877 Kieljany †17-10-1960 Zalesie /Zalesie/   
725Gardocka Monika z d. Ciszewska *około 1901 Radziłów †  
726Gardocka Monika z d. Żmijewska [0¬]     
727Gardocka N z d. N  †przed 10-1871  
728Gardocka N z d. N  †przed 01-1870  
729Gardocka N z d. N  †przed 08-1933  
730Gardocka N z d. N  †przed 11-07-1955  
731Gardocka N z d. N  †  
732Gardocka N z d. N  †  
733Gardocka Natalia z d. Górska *około 1902 Karwowo par. Jedwabne †  
734Gardocka Paulina z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
735Gardocka Paulina z d. Sulkowska *około 1862 Skroda Mała †  
736Gardocka Placyda z d. Karwowska *około 1846 Brychy †01-12-1906 Mocarze /Burzyn/  
737Gardocka Placyda z d. Górska *około 1834 Chrostowo †01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/  
738Gardocka Placyda *około 1852 Gardoty †09-10-1856 Gardoty /Romany/  
739Gardocka Regina z d. Zelkowska (Olkowska) *27-08-1910 Rogale par. Stawiski †13-08-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
740Gardocka Regina z d. Konopka [0¬]    
741Gardocka Romualda z d. Olszewska *około 1895 Czerwonki †12-02-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
742Gardocka Rozalia z d. Gryżwald *04-08-1874 Sokoły †11-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
743Gardocka Rozalia z d. Brzostowska *około 1817 Nadbory †12-06-1874 Mocarze /Burzyn/  
744Gardocka Rozalia z d. Sulewska *27-08-1800 Zaborowo †przed 14-09-1851  
745Gardocka Rozalia z d. Kulikowska *około 1832 Lipińskie †przed 27-11-1882  
746Gardocka Rozalia *21-10-1853 Mocarze †22-07-1878 Mocarze /Burzyn/  
747Gardocka Rozalia z d. Dobrzycka *około 1865 Skroda Wielka †  
748Gardocka Rozalia z d. Konopka *około 1875 Konopki Monety †  
749Gardocka Rozalia z d. Danowska *około 1811 Sulewo Kownaty †  
750Gardocka Rozalia *28-10-1887 Łempice †  
751Gardocka Rozalia z d. Danowska  †od 17-02-1852 do 26-11-1861  
752Gardocka Sabina z d. Bagińska [0¬]    
753Gardocka Salomea z d. Rutkowska *około 1845 Rutkowskie †11-06-1892 Rutkowskie  
754Gardocka Salomea *około 01-1878 Rutkowskie †07-06-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
755Gardocka Salomea z d. Kamińska  †po 26-09-1921  
756Gardocka Scholastyka z d. Wierciszewska  †po 02-03-1851  
757Gardocka Stanisława z d. Wiszowata [0¬]     
758Gardocka Stanisława z d. Obrycka *22-08-1898 Godlewo †10-09-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
759Gardocka Stanisława z d. Bagińska *30-07-1885 Boczki †21-01-1970 Koniecki Małe /Wąsosz/  
760Gardocka Stanisława z d. Niecikowska *około 1869 Rydzewo Szlacheckie †po 25-02-1924  
761Gardocka Stanisława z d. Brzostowska *1904 Karwowo †  
762Gardocka Stanisława z d. Kamińska *05-05-1903 Karwowo †  
763Gardocka Stanisława *31-10-1906 Radziłów †  
764Gardocka Stanisława z d. Karwowska *około 1881 Olszewo †  
765Gardocka Stanisława z d. Godlewska *około 1904 Wagi †  
766Gardocka Stanisława *13-11-1896 Rydzewo Szlacheckie †  
767Gardocka Stefania z d. Miewczyńska  †  
768Gardocka Stefania z d. Klimaszewska *około 1889 Kapice †   
769Gardocka Teodora Leokadia *13-04-1913 Łempice †  
770Gardocka Teofila z d. Chrostowska *około 1833 Biodry †1908 Pieńki  
771Gardocka Teofila z d. Wiśniewska *06-08-1861 Radziłów †po 06-11-1923  
772Gardocka Teofila z d. Bukowska *30-04-1839 Święcienin †po 17-02-1890  
773Gardocka Teofila *około 08-1844 †27-12-1844 Zalesie /Wąsosz/   
774Gardocka Teofila z d. Obrycka *około 1881 Mieszołki †  
775Gardocka Teofila z d. Lipińska  †przed 10-1897 Cedry  
776Gardocka Teofila *20-10-1864 Gardoty †  
777Gardocka Teofila z d. Mieczkowska  †15-03-1914  
778Gardocka Teresa z d. Szleter [0¬]     
779Gardocka Teresa z d. Orłowska [0¬]    
780Gardocka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1820 Dzięgiele †  
781Gardocka Teresa z d. Boguska  †przed 18-02-1844  
782Gardocka Teresa z d. Sokołowska  †od 13-02-1831 do 27-05-1844  
783Gardocka Teressa z d. Kozikowska *około 1827 Cedry †po 13-01-1894  
784Gardocka Urszula z d. Szleszyńska *około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 08-03-1886 do 25-07-1904  
785Gardocka Waleria z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
786Gardocka Waleria z d. Niecikowska  †  
787Gardocka Waleria z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
788Gardocka Waleria z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
789Gardocka Waleria Franciszka *29-05-1847 Mocarze †  
790Gardocka Wanda z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †po 20-02-1928  
791Gardocka Weronika z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
792Gardocka Weronika z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
793Gardocka Wiesława Aleksandra z d. Jaśkowska [0¬]    
794Gardocka Wiktoria z d. Krajewska  †po 11-05-1922  
795Gardocka Wiktoria z d. Wierciszewska  †13-02-1905  
796Gardocka Wiktoria z d. Polkowska *około 1781 Szlasy †  
797Gardocka Władysława z d. Górska *03-08-1925 Szczuczyn †2008 Szczuczyn /Szczuczyn/  
798Gardocka Władysława z d. Mieczkowska *około 1864 Mieczki †od 18-02-1908 do 10-1913  
799Gardocka Władysława *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-05-1943 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
800Gardocka Zofia z d. Stankiewicz [0¬]    
801Gardocka Zofia *01-10-1912 Mocarze †04-12-1914 Mocarze /Burzyn/  
802Gardocka Zofia z d. Mroczkowska *03-11-1913 Wojsławy †  
803Gardocka Zofia z d. Karwowska  †po 16-06-1817  
804Gardocka Zofia z d. Zalewska  †od 25-05-1852 do 08-02-1869  
805Gardocka Zofia z d. Święcińska *około 1882 Gutki †  
806Gardocka Zofia z d. Chojnowska [0¬]    
807Gardocka Zofia (Teofila) z d. Niebrzydowska  †od 08-01-1859 do 07-11-1880  
808Gardocki Adam *około 1826 Gardoty †21-08-1901 Gardoty /Romany/  
809Gardocki Adam *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
810Gardocki Adam *około 1873 Truszki-Kucze †po 20-02-1928  
811Gardocki Adam *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †07-03-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
812Gardocki Adam *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
813Gardocki Adam *około 1798 Mocarze †24-08-1800 Mocarze /Burzyn/  
814Gardocki Adam  †po 07-02-1923  
815Gardocki Adam *około 1844 Skrodzkie †  
816Gardocki Adam  †przed 23-02-1848  
817Gardocki Adam  †  
818Gardocki Adam  †przed 08-07-1866  
819Gardocki Adam  †przed 04-03-1862  
820Gardocki Adam *18-07-1868 Sulewo Prusy †  
821Gardocki Adam Jan *około 1850 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
822Gardocki Adam Mateusz *około 1863 Gardoty †  
823Gardocki Adolf *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
824Gardocki Adolf Teodor *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
825Gardocki Albin [0¬]     
826Gardocki Albin *około 1900 Rydzewo Szlacheckie †  
827Gardocki Aleksander *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
828Gardocki Aleksander *około 1866 †po 28-12-1924  
829Gardocki Aleksander *około 1843 Cedry †1900 Cedry  
830Gardocki Aleksander *około 1841 Mocarze †19-01-1881 Mocarze /Burzyn/  
831Gardocki Aleksander *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
832Gardocki Aleksander *około 1875 Gardoty †  
833Gardocki Aleksander *25-02-1863 Gardoty †  
834Gardocki Aleksander *17-07-1883 Obrytki †  
835Gardocki Aleksander *około 1907 Gardoty †  
836Gardocki Aleksander Dominik *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-07-1904  
837Gardocki Aleksander Kazimierz *około 1871 Skrodzkie †  
838Gardocki Andrzej *około 1870 Mieszołki †28-10-1943 Łempice /Wąsosz/  
839Gardocki Andrzej *około 1844 Łempice †17-12-1885 Słucz /Słucz/  
840Gardocki Andrzej  †przed 07-11-1841  
841Gardocki Andrzej  †po 16-06-1817  
842Gardocki Andrzej *około 1871 Gardoty †  
843Gardocki Antoni [0¬]    
844Gardocki Antoni *22-04-1912 Koniecki Małe †23-09-1999 Koniecki /Wąsosz/  
845Gardocki Antoni *24-05-1913 †11-08-1996 Grajewo /Wąsosz/   
846Gardocki Antoni *około 1857 Rydzewo Szlacheckie †21-12-1932 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/  
847Gardocki Antoni [0¬]     
848Gardocki Antoni *około 1861 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-02-1930  
849Gardocki Antoni *1898 Sulewo Prusy †04-03-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
850Gardocki Antoni *około 1891 Bełda †po 12-02-1933  
851Gardocki Antoni *około 1891 Modzele †27-02-1926   
852Gardocki Antoni *1923 Modzele †04-03-1946 Modzele   
853Gardocki Antoni  †przed 28-11-1838  
854Gardocki Antoni *około 1902 Rydzewo Szlacheckie †  
855Gardocki Antoni *31-07-1866 Gardoty †  
856Gardocki Antoni [0¬]    
857Gardocki Antoni *około 1893 Bełda †  
858Gardocki Antoni  †po 26-09-1921  
859Gardocki Antoni *12-01-1889 Niećkowo †  
860Gardocki Antoni *około 1848 Bukowo †  
861Gardocki Antoni *około 1879 Sulewo Prusy †   
862Gardocki Antoni *13-10-1897 Chełchy †   
863Gardocki Apolinary *05-07-1913 Sulewo Prusy †  
864Gardocki Apolinary *około 1874 Mieszołki †  
865Gardocki Bartłomiej  †przed 11-02-1850  
866Gardocki Bolesław *15-12-1898 Mocarze †05-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
867Gardocki Bolesław *14-05-1897 Karwowo †  
868Gardocki Bolesław *24-11-1911 Sulewo Prusy †  
869Gardocki Bolesław *około 1898 Nowe Grodzkie †  
870Gardocki Bolesław *28-01-1894 Gardoty †  
871Gardocki Bronisław  †  
872Gardocki Bronisław  †po 25-09-1911  
873Gardocki Damian [0¬]     
874Gardocki Dionizy Wiktor *około 1837 Górskie †przed 27-11-1882  
875Gardocki Dominik [0¬]     
876Gardocki Dominik *około 1876 Zalesie †01-12-1956 Zalesie /Wąsosz/   
877Gardocki Dominik *30-08-1909 Stawiane †15-10-1954 Stawiane /Wąsosz/  
878Gardocki Edward [0¬]    
879Gardocki Eugeniusz [0¬]    
880Gardocki Feliks *31-08-1852 Sulewo Prusy †  
881Gardocki Feliks Mikołaj *06-12-1850 Mocarze †  
882Gardocki Franciszek [0¬]    
883Gardocki Franciszek *23-09-1905 Łempice †30-03-1995 Łempice /Wąsosz/  
884Gardocki Franciszek *około 1802 Kownacinek †przed 07-02-1886  
885Gardocki Franciszek *około 1792 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-12-1870 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
886Gardocki Franciszek *około 1877 Koniecki †od 04-08-1945 do 21-01-1970  
887Gardocki Franciszek *około 1840 Gardoty †od 26-11-1902 do 02-01-1924  
888Gardocki Franciszek *około 1862 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 04-02-1918 do 11-09-1942  
889Gardocki Franciszek *22-11-1839 Zalesie †19-01-1896 Zalesie /Wąsosz/   
890Gardocki Franciszek *24-11-1894 Mocarze †20-01-1920 Mocarze /Burzyn/  
891Gardocki Franciszek *około 1859 Kupiski †  
892Gardocki Franciszek *około 1804 Truszki-Kucze †  
893Gardocki Franciszek  †przed 22-11-1859  
894Gardocki Franciszek * Mieszołki †po 21-11-1922  
895Gardocki Franciszek *24-03-1859 Gardoty †  
896Gardocki Franciszek  †po 08-02-1863  
897Gardocki Franciszek  †przed 25-02-1867  
898Gardocki Franciszek  †po 19-02-1895  
899Gardocki Franciszek *01-10-1918 Truszki-Kucze †  
900Gardocki Franciszek *około 1784 Rydzewo Szlacheckie †  
901Gardocki Franciszek  †  
902Gardocki Franciszek  †  
903Gardocki Franciszek Ksawery *około 1833 Gardoty †po 23-05-1893  
904Gardocki Gracjan *około 1806 Gardoty †31-03-1869  
905Gardocki Grzegorz *około 1799 Szostaki †przed 1849  
906Gardocki Grzegorz *około 1855 †15-01-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
907Gardocki Grzegorz  †  
908Gardocki Grzegorz  †przed 31-05-1853  
909Gardocki Grzegorz  †przed 07-05-1865  
910Gardocki Henryk *20-02-1923 Koniecki Małe †2008 Grajewo /Szczawin/  
911Gardocki Henryk *14-04-1900 Kramarzewo †07-03-1985 Kramarzewo /Wąsosz/  
912Gardocki Henryk *około 1920 †16-01-1923 Mocarze /Burzyn/  
913Gardocki Henryk *31-12-1970 Szczuczyn †17-02-1971 Kramarzewo /Wąsosz/   
914Gardocki Hipolit *11-09-1891 Truszki-Kucze †  
915Gardocki Hipolit *około 1841 Łazarze †  
916Gardocki Ignacy *około 1810 †30-10-1855  
917Gardocki Ignacy *23-11-1858 Kamianki †  
918Gardocki Ireneusz [0¬]    
919Gardocki Jakub *około 1796 †przed 07-03-1859  
920Gardocki Jakub  †przed 20-02-1838  
921Gardocki Jakub *około 1813 Gardoty †  
922Gardocki Jakub *1821 Gardoty †  
923Gardocki Jakub Karol *około 1832 Gardoty †po 17-11-1903  
924Gardocki Jan [0¬]     
925Gardocki Jan [0¬]    
926Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
927Gardocki Jan [0¬]    
928Gardocki Jan *około 1842 Bukowo †po 23-01-1916  
929Gardocki Jan *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
930Gardocki Jan *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
931Gardocki Jan [0¬]    
932Gardocki Jan *około 1828 Szostaki †24-11-1892 Łomża  
933Gardocki Jan *20-05-1786 Rydzewo Szlacheckie †przed 24-11-1846  
934Gardocki Jan *18-07-1865 Mocarze †08-08-1918 Mocarze /Burzyn/  
935Gardocki Jan *18-09-1791 Rydzewo †17-05-1840 Godlewo  
936Gardocki Jan *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
937Gardocki Jan *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
938Gardocki Jan *około 1902 Bagienice par. Romany †  
939Gardocki Jan *około 1871 Mieszołki †  
940Gardocki Jan  †po 10-02-1852  
941Gardocki Jan  †od 06-02-1865 do 02-06-1885  
942Gardocki Jan  †po 02-03-1851  
943Gardocki Jan *około 1865 Kiełcze-Kopki †  
944Gardocki Jan  †po 03-02-1925  
945Gardocki Jan  †  
946Gardocki Jan  †  
947Gardocki Jan *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
948Gardocki Jan Baltazar *około 1851 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
949Gardocki Jan Ignacy *27-01-1914 USA †  
950Gardocki Jan Marian *około 1930 Sokoły †07-10-1941 Sokoły /Wąsosz/  
951Gardocki Jerzy [0¬]    
952Gardocki Jerzy [0¬]     
953Gardocki Jerzy Wojciech *około 1844 Szostaki †03-05-1903 Rutkowskie /Burzyn/  
954Gardocki Joachim *około 1819 Szczuczyn †  
955Gardocki Józef [0¬]    
956Gardocki Józef *16-05-1894 Mocarze †31-12-1974 Mocarze  
957Gardocki Józef *około 1859 Gardoty †przed 22-02-1930  
958Gardocki Józef [0¬]    
959Gardocki Józef *około 1805 Gardoty †21-08-1869 Gardoty /Romany/  
960Gardocki Józef *04-08-1860 Mocarze †po 06-11-1923  
961Gardocki Józef *około 1834 Mieszołki †13-01-1894 Mieszołki /Romany/  
962Gardocki Józef *27-01-1909 Sulewo Prusy †11-08-1968 Grajewo /Wąsosz/  
963Gardocki Józef *około 1793 Gardoty †od 06-02-1849 do 23-02-1852  
964Gardocki Józef *około 1852 Obrytki par. Przytuły (Romany) †od 10-11-1908 do 03-02-1913  
965Gardocki Józef *około 1844 Glinki †po 15-02-1898  
966Gardocki Józef *29-03-1798 Rydzewo Szlacheckie †przed 14-09-1851  
967Gardocki Józef *około 1845 Gardoty †po 29-02-1892  
968Gardocki Józef *około 1825 Szostaki †przed 26-05-1865  
969Gardocki Józef *około 1830 Rydzewo Szlacheckie †08-03-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
970Gardocki Józef *około 07-1888 †09-01-1893 Koniecki Małe /Wąsosz/  
971Gardocki Józef *około 08-1932 Sulewo Prusy †01-11-1933 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
972Gardocki Józef *02-07-1849 Burzyn †  
973Gardocki Józef  †po 23-02-1897  
974Gardocki Józef *około 1871 Gardoty †  
975Gardocki Józef  †po 02-02-1854  
976Gardocki Józef *około 1879 Warszawa †  
977Gardocki Józef *około 1853 Cedry †  
978Gardocki Józef *około 1864 Kiełcze †  
979Gardocki Józef *około 1788 †  
980Gardocki Józef  †po 18-02-1844  
981Gardocki Józef  †przed 28-11-1837  
982Gardocki Józef  †po 21-11-1945  
983Gardocki Józef *około 1896 †  
984Gardocki Józef Mikołaj *około 1831 Gardoty †  
985Gardocki Józef Nikodem *17-09-1851 Mocarze †  
986Gardocki Józef Stanisław *około 1866 Gardoty †  
987Gardocki Julian *około 1827 Gardoty †przed 27-11-1888  
988Gardocki Julian *około 1904 †04-04-1906 Mocarze /Burzyn/  
989Gardocki Karol *około 1763 Gardoty †od 27-05-1844 do 19-11-1855  
990Gardocki Kazimierz *około 1843 Pieńki †08-07-1918 Pieńki  
991Gardocki Kazimierz *około 1787 Rydzewo Szlacheckie †02-02-1861 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
992Gardocki Kazimierz  †przed 06-02-1853  
993Gardocki Kazimierz  †przed 06-1815  
994Gardocki Kazimierz *20-10-1887 Olszyny †  
995Gardocki Kazimierz  †  
996Gardocki Kazimierz  †po 28-02-1870  
997Gardocki Kleofas *około 1860 Sokoły †01-02-1930 Sokoły  
998Gardocki Kleofas *około 1837 Truszki †28-03-1860 Sokoły  
999Gardocki Konstanty *około 1871 Mocarze †31-08-1918 Mocarze /Burzyn/  
1000Gardocki Konstanty  †po 23-06-1944  
1001Gardocki Konstanty *około 1852 Gardoty †  
1002Gardocki Krzysztof [0¬]    
1003Gardocki Krzysztof  †przed 24-11-1823  
1004Gardocki Krzysztof  †po 31-01-1824  
1005Gardocki Lech Stanisław *17-09-1950 Szczuczyn †11-02-2019 Białystok /Szczuczyn/  
1006Gardocki Leon *około 1874 Niećkowo †13-04-1945 Stawiane  
1007Gardocki Leon * Truszki †przed 10-02-1823  
1008Gardocki Leopold  †  
1009Gardocki Ludwik *około 1862 Ramoty †po 16-02-1931  
1010Gardocki Ludwik *około 1835 Obrytki †29-01-1901 Łempice /Wąsosz/  
1011Gardocki Ludwik *około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 26-11-1878  
1012Gardocki Ludwik *około 1772 Mocarze †15-04-1807 Mocarze /Burzyn/  
1013Gardocki Maciej *około 1794 Mieszołki †02-04-1854 Cedry /Romany/  
1014Gardocki Maciej *około 1825 Zaborowo †14-02-1845 Zaborowo  
1015Gardocki Maciej  †przed 21-02-1830  
1016Gardocki Marcel *około 1833 Gardoty †po 27-03-1872  
1017Gardocki Marian [0¬]    
1018Gardocki Marian *08-09-1906 Zalesie †27-11-1974 Stawiane   
1019Gardocki Marian *około 1872 Osowiec †  
1020Gardocki Marian *02-02-1902 Truszki-Kucze †  
1021Gardocki Mateusz  †po 07-02-1848  
1022Gardocki Michał *około 1840 Rogale †  
1023Gardocki Michał  †przed 04-03-1821  
1024Gardocki Mieczysław [0¬]     
1025Gardocki Mieczysław *około 1895 Sokoły †  
1026Gardocki Mieczysław Walerian *15-12-1942 Stawiane †22-01-1943 Stawiane   
1027Gardocki Mikołaj *około 1828 Mieszołki †przed 09-02-1891  
1028Gardocki Mikołaj *około 1771 Mocarze †23-03-1833 Mocarze  
1029Gardocki Mikołaj  †  
1030Gardocki Mikołaj * Rydzewo †po 31-01-1842  
1031Gardocki Mikołaj *06-12-1903 Mocarze †  
1032Gardocki N  †przed 07-1954  
1033Gardocki N  †  
1034Gardocki Napoleon (Apolinary) *06-12-1857 Bagienice par. Romany †  
1035Gardocki Paulin *około 1862 Kiełcze-Kopki †  
1036Gardocki Paweł *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
1037Gardocki Paweł *około 1843 Truszki †od 29-09-1908 do 08-02-1926  
1038Gardocki Paweł *23-07-1887 Mocarze †  
1039Gardocki Paweł  †  
1040Gardocki Paweł *około 1830 Cedry †  
1041Gardocki Piotr *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
1042Gardocki Piotr *około 1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) †04-11-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1043Gardocki Piotr *28-10-1905 Łempice †19-10-1970 Łempice  
1044Gardocki Piotr  †przed 24-02-1943  
1045Gardocki Piotr  †po 08-02-1869  
1046Gardocki Piotr *31-10-1926 Ramoty †  
1047Gardocki Piotr  †  
1048Gardocki Piotr Paweł *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
1049Gardocki Piotr Teodor *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1050Gardocki Romuald *około 1899 Gardoty †  
1051Gardocki Romuald  †  
1052Gardocki Stanisław [0¬]     
1053Gardocki Stanisław [0¬]     
1054Gardocki Stanisław [0¬]    
1055Gardocki Stanisław *około 1817 Gardoty †04-11-1891 Gardoty /Romany/  
1056Gardocki Stanisław *około 1851 Rydzewo Szlacheckie †po 06-02-1917  
1057Gardocki Stanisław [0¬]     
1058Gardocki Stanisław *około 1816 Mocarze †po 08-02-1880  
1059Gardocki Stanisław *22-07-1940 Łempice †25-09-2001 Babylon, NY /Wąsosz/  
1060Gardocki Stanisław *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †od 13-02-1912 do 15-02-1926  
1061Gardocki Stanisław *około 1825 Mieszołki †po 08-08-1865  
1062Gardocki Stanisław *około 1817 Rydzewo †18-02-1849  
1063Gardocki Stanisław  †przed 16-11-1824  
1064Gardocki Stanisław  †  
1065Gardocki Stanisław  †  
1066Gardocki Stanisław  †  
1067Gardocki Stanisław *około 1822 †  
1068Gardocki Stanisław  †po 02-02-1991  
1069Gardocki Stanisław  †przed 25-11-1874  
1070Gardocki Stanisław *około 1919 Scranton, PA †  
1071Gardocki Stanisław  †  
1072Gardocki Stanisław  †od 13-02-1831 do 27-05-1844  
1073Gardocki Stanisław *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1074Gardocki Stanisław Filip *około 1838 Gardoty †przed 17-02-1890  
1075Gardocki Stanisław Jan *około 1829 Gardoty †  
1076Gardocki Stefan  †przed 07-1822  
1077Gardocki Szymon *około 1828 Gardoty †przed 29-05-1886  
1078Gardocki Szymon *około 1804 Gardoty †po 19-02-1855  
1079Gardocki Szymon *około 1810 Gardoty †  
1080Gardocki Szymon  †  
1081Gardocki Szymon  †przed 14-11-1815  
1082Gardocki Szymon Franciszek  †po 12-02-1896  
1083Gardocki Tadeusz *15-04-1925 Stawiane †02-03-1994 Kolno /Wąsosz/   
1084Gardocki Tadeusz *30-07-1925 †08-06-1983 Grajewo /Wąsosz/   
1085Gardocki Tadeusz Bogdan [0¬]     
1086Gardocki Telesfor  †po 24-11-1903  
1087Gardocki Teodor  †  
1088Gardocki Teofil *28-02-1871 Sulewo Kownaty †  
1089Gardocki Tomasz *około 1867 Gardoty †   
1090Gardocki Tomasz Marcel *około 1892 Gardoty †  
1091Gardocki Wacław *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
1092Gardocki Wacław *około 1907 Mieszołki †  
1093Gardocki Walenty *około 1864 Gardoty †przed 18-02-1919  
1094Gardocki Walenty *około 1837 Cedry †12-03-1876  
1095Gardocki Walenty  †  
1096Gardocki Walery *około 1876 Mocarze †  
1097Gardocki Wawrzyniec *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1098Gardocki Wiesław *1955 Szczawin †1984 Białystok /Szczawin/  
1099Gardocki Wiktor *20-12-1856 Sulewo Prusy †24-08-1926 Sulewo Prusy  
1100Gardocki Wiktor *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1101Gardocki Wiktor *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
1102Gardocki Wiktor *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
1103Gardocki Władysław *06-11-1887 Sulewo Prusy †03-01-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1104Gardocki Władysław *16-08-1894 Łempice †14-09-1972 Łempice /Wąsosz/  
1105Gardocki Władysław *około 1876 Mieszołki †  
1106Gardocki Władysław [0¬]    
1107Gardocki Władysław *około 1855 Gardoty †  
1108Gardocki Władysław Apolinary  †21-09-1894 Taraskowo  
1109Gardocki Władysław Julian *około 1835 †10-11-1895 Stawiski  
1110Gardocki Wojciech *około 1823 Rydzewo †od 02-03-1886 do 30-11-1893  
1111Gardocki Wojciech *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †09-06-1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/  
1112Gardocki Wojciech *około 1828 Truszki-Kucze †  
1113Gardocki Wojciech  †po 19-11-1901  
1114Gardocki Wojciech  †po 22-11-1887  
1115Gardocki Wojciech  †przed 10-08-1884  
1116Gardocki Wojciech Dominik *około 1817 Gardoty †10-04-1891 Zalesie   
1117Gardocki Wojciech Michał *około 1857 Gardoty †po 21-12-1913  
1118Gardug Augustyn *około 1844 Danowo par. Lachowo †  
1119Gardug Dorota z d. Szleter  †przed 19-10-1874  
1120Gardug Ewa z d. Bielecka *około 1852 Bęćkowo †  
1121Gardug Karol  †po 19-10-1874  
1122Garlicka Józefa z d. Obiedzińska  †po 12-02-1882  
1123Garlicki Jakub  †po 12-02-1882  
1124Gasińska Janina z d. Szczepańska  †  
1125Gasińska Marianna z d. Zalewska [0¬]     
1126Gasiński Antoni  †  
1127Gasiński Edward [0¬]     
1128Gawecka Anna z d. Kossakowska *około 1902 Mścichy †  
1129Gawecka Anna z d. Sokołowska *około 1870 Rutki †  
1130Gawecka Anna z d. Szczechowska *07-02-1923 Stawiane †  
1131Gawecka Balbina z d. Kurkowska *około 1865 Borawskie †30-03-1928 Kieljany  
1132Gawecka Franciszka z d. Łepkowska  †przed 13-01-1903  
1133Gawecka Helena z d. Zalewska *około 1899 Skaje †  
1134Gawecka Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †  
1135Gawecka Józefata z d. Dąbrowska *około 1876 Konopki Chude †19-09-1901  
1136Gawecka Julianna z d. Chrostowska  †po 10-11-1891  
1137Gawecka Karolina z d. Wierzchowska *około 1838 †  
1138Gawecka Katarzyna z d. Mogielnicka *około 1812 Brzostowo †07-07-1881 Brzostowo  
1139Gawecka Katarzyna z d. Rydzewska  †przed 23-02-1852  
1140Gawecka Krystyna *20-03-1954 Żebry †12-02-1955 Żebry /Wąsosz/  
1141Gawecka Leonora z d. Jurkowska *14-09-1889 Czerwonki †od 05-12-1924 do 19-02-1935  
1142Gawecka Ludwika z d. Chylińska *około 1855 Kąty †od 31-01-1910 do 01-05-1925  
1143Gawecka Marianna z d. Obrycka  †przed 13-05-1860  
1144Gawecka Marianna z d. Statkiewicz *około 1905 Czerwonki †  
1145Gawecka Marianna z d. Chylińska *około 1911 Kąty †  
1146Gawecka Rozalia z d. Dymowska *około 1875 Stawiski †po 24-11-1913  
1147Gawecka Rozalia z d. Mikucka  †po 11-02-1908  
1148Gawecka Stefania z d. Wiewiórowska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1149Gawecka Teofila z d. Chełmińska *około 1874 Świdry †04-12-1920 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1150Gawecka Waleria z d. Dąbrowska *około 1886 Łoje Awissa †  
1151Gawecka Wiktoria z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †po 03-05-1908  
1152Gawecki Bolesław *około 1905 Racibory †  
1153Gawecki Franciszek *około 1904 Świdry †  
1154Gawecki Henryk [0¬]    
1155Gawecki Jan *około 1856 Racibory †przed 03-05-1908  
1156Gawecki Jan *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
1157Gawecki Jan *około 1882 Biodry †  
1158Gawecki Jan  †przed 15-11-1864  
1159Gawecki Józef *około 1865 Racibory †04-05-1924 Radziłów  
1160Gawecki Konstanty *1873 Obrytki par. Przytuły (Romany) †05-12-1924 Czerwonki /Wąsosz/  
1161Gawecki Konstanty *14-08-1918 Rydzewo Szlacheckie †12-03-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
1162Gawecki Konstanty  †po 13-01-1903  
1163Gawecki Konstanty  †przed 11-02-1908  
1164Gawecki Ksawery *około 1860 Biodry †  
1165Gawecki Leon *około 1821 Biodry †  
1166Gawecki Ludwik *około 1887 Racibory †  
1167Gawecki Maciej  †1867  
1168Gawecki Piotr *około 1864 Biodry †28-09-1909 Biodry /Burzyn/  
1169Gawecki Piotr *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1170Gawecki Stanisław *około 1905 Biodry †  
1171Gawecki Walenty *około 1851 Biodry †01-05-1925 Biodry /Burzyn/  
1172Gawecki Wojciech  †po 13-05-1860  
1173Gawecki Wojciech  †po 23-02-1852  
1174Gawecki Zygmunt *około 1903 Biodry †  
1175Gawedzka Julianna z d. Wojsław *około 1920 †  
1176Gawedzki Antoni *około 1913 †  
1177Gawelska Agata z d. Wojciechowska  †przed 03-02-1852  
1178Gawelska Anna z d. Tarnacka *około 1827 Wąsosz †  
1179Gawelska Anna z d. Myszkowska  †po 05-02-1890  
1180Gawelska Kunegunda z d. Kondrak *około 1768 †11-11-1838 Wąsosz  
1181Gawelski Bartłomiej *około 1784 †przed 03-02-1852  
1182Gawelski Jan *około 1748 †29-08-1828 Wąsosz  
1183Gawelski Paweł *około 1828 Wąsosz †13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/  
1184Gawelski Wojciech *około 1832 Wąsosz †  
1185Gawelski Wojciech  †przed 28-02-1876  
1186Gawęcka Janina z d. Darwicka [0¬]    
1187Gawęcka Józefa z d. Czajewska *około 1860 Budne †  
1188Gawęcka Marianna z d. Jaworowska *około 1785 †przed 01-07-1832  
1189Gawęcka Marianna z d. Klimaszewska  †  
1190Gawęcka Marianna z d. Nerkowska  †po 02-12-1875  
1191Gawęcki Adam  †  
1192Gawęcki Augustyn  †po 02-12-1875  
1193Gawęcki Ludwik Zebedeusz *około 1856 Budne †  
1194Gawęcki Wojciech *około 1775 Budne †po 01-07-1832  
1195Gawkowska Magdalena z d. Dzierżanowska  †przed 01-11-1857  
1196Gawkowski Mateusz  †po 01-11-1857  
1197Gaworecka Anna z d. Sajło  †  
1198Gaworecka Rozalia z d. Cejżyk *około 1854 Szczuczyn †  
1199Gaworecki Antoni  †  
1200Gaworecki Jan *około 1844 †  
1201Gawrońska Anna z d. Komosińska *31-01-1940 Wąsosz †05-2012 Białystok /Białystok/  
1202Gawroński Zdzisław [0¬]    
1203Gawrychowska Agnieszka z d. Serafińska  †po 30-01-1860  
1204Gawrychowska Franciszka (Zofia) z d. Grabowicz *około 1841 Wizna †po 23-01-1893  
1205Gawrychowska Marianna z d. Mateuszczyk *około 1850 Bronowo †  
1206Gawrychowski Adam *około 1841 Stanisławowo †po 23-01-1893  
1207Gawrychowski Bartłomiej  †po 30-01-1860  
1208Gawrychowski Walenty *około 1842 Stanisławowo †  
1209Gawrylczyk Barbara [0¬]    
1210Gawrylczyk Dominika z d. Mościcka [0¬]    
1211Gawrylczyk Janusz [0¬]    
1212Gawrylczyk Joanna [0¬]    
1213Gawrylczyk N [0¬]    
1214Gawrylczyk N [0¬]    
1215Gawrys Edmund Chester *13-03-1912 †29-09-1983 Lancaster, NY  
1216Gawrys Irene Josephine z d. Borowski *25-12-1912 †13-03-1979 Lancaster, NY  
1217Gawrys Konstanty  †  
1218Gawrys Kornela z d. Domitr *24-06-1884 Kucze Małe †  
1219Gawryś Anna z d. Duchnowska  †  
1220Gawryś Eugeniusz *10-06-1913 Modzele †  
1221Gawryś Jan *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
1222Gawryś Józef [0¬]    
1223Gawryś Karol  †  
1224Gawryś Kazimierz  †  
1225Gawryś Kornela Kamińska  †  
1226Gawryś Marianna z d. Gładkowska  †po 12-02-1912  
1227Gawryś Marianna z d. Niecikowska *08-09-1915 Niećkowo †  
1228Gawryś Stanisław  †po 12-02-1912  
1229Gawryś Stanisława z d. Orłowska [0¬]    
1230Gazda Irena z d. Jurska [0¬]    
1231Gazda Stefan [0¬]    
1232Gazowska Anna z d. Sulewska *01-02-1889 Sulewo Prusy †23-02-1978 Żebry  
1233Gazowska Barbara *12-01-1981 Łomża †14-01-1981 Łomża /Wąsosz/  
1234Gazowska Bronisława z d. Kreska *24-03-1894 Żebry †04-10-1972 Żebry /Wąsosz/  
1235Gazowska Franciszka z d. Kulikowska *około 1832 Żebry †09-08-1896 Żebry /Wąsosz/  
1236Gazowska Genowefa z d. Wysocka [0¬]    
1237Gazowska Irena Krystyna z d. Polakowska *15-06-1965 Szczuczyn †  
1238Gazowska Janina z d. Anzel *03-10-1905 Podhajce †25-03-2004 Żebry /Wąsosz/  
1239Gazowska Janina z d. Klik [0¬]    
1240Gazowska Janina z d. Sokołowska *04-08-1920 Żebry †  
1241Gazowska Józefata z d. Markowska *03-12-1796 †12-02-1867 Żebry  
1242Gazowska Konstancja z d. Siedlecka *około 1858 Wąsosz †19-06-1928 Żebry  
1243Gazowska Krystyna z d. Kreska [0¬]    
1244Gazowska Marianna z d. Wójcicka *15-01-1875 Bzury †17-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1245Gazowska Natalia z d. Staniszewska *około 1898 Pawełki †21-03-1921 Żebry /Wąsosz/  
1246Gazowska Renata Agnieszka z d. Wysocka [0¬]    
1247Gazowska Zofia z d. Ostrowska [0¬]    
1248Gazowski Adam *około 08-1859 Żebry †26-09-1929 Żebry  
1249Gazowski Bonifacy *14-05-1896 Żebry †27-04-1978 Żebry /Wąsosz/  
1250Gazowski Czesław *21-10-1909 Żebry †10-04-1991 Żebry /Wąsosz/  
1251Gazowski Dominik [0¬]    
1252Gazowski Franciszek *około 1862 †16-01-1864 Żebry  
1253Gazowski Henryk *około 1927 Żebry †26-03-1940 Żebry /Wąsosz/  
1254Gazowski Jan *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
1255Gazowski Jerzy [0¬]    
1256Gazowski Karol *około 1827 Żebry †po 09-08-1896  
1257Gazowski Kazimierz *około 1786 †po 12-02-1867  
1258Gazowski Lech [0¬]    
1259Gazowski Lucjan [0¬]    
1260Gazowski N  †przed 17-05-1974  
1261Gazowski Ryszard [0¬]    
1262Gazowski Stanisław *12-08-1883 Żebry †12-11-1964 Żebry /Wąsosz/  
1263Gazowski Stefan [0¬]    
1264Gazowski Witold [0¬]    
1265Gąsiewska Anna z d. Ptaszyńska *około 1860 Kubra †  
1266Gąsiewska Anna z d. Kupiecka *około 1893 Niećkowo †  
1267Gąsiewska Eugenia z d. Łempicka [0¬]     
1268Gąsiewska Józefa z d. Dąbrowska *około 1869 Tarachy †po 04-10-1924  
1269Gąsiewska Józefa z d. Drzewakowska *około 1895 Czarnówek †  
1270Gąsiewska Józefa z d. Sakowska *03-06-1909 Niedźwiadna †  
1271Gąsiewska Katarzyna z d. Wróblewska *około 1870 Mocarze †przed 04-02-1930  
1272Gąsiewska Ludwika z d. Klimaszewska *około 1903 Radziłów †11-03-1985 Racibory  
1273Gąsiewska Magdalena z d. Kozłowska *około 1832 Święcienin †po 18-02-1895  
1274Gąsiewska Marianna z d. Sznejder [0¬]    
1275Gąsiewska Marianna z d. Jurska *około 1843 †po 27-02-1911  
1276Gąsiewska Marianna z d. Adamska *około 1807 Racibory †od 07-02-1854 do 08-05-1864  
1277Gąsiewska Marianna z d. Maciorowska *około 1873 Okrasin †15-05-1918 Racibory  
1278Gąsiewska Marianna z d. Leonowska [0¬]    
1279Gąsiewska Otolia z d. Duchnowska *około 1843 Kubra †27-09-1885  
1280Gąsiewska Romualda z d. Zalewska *około 1905 Święcienin †po 31-01-1961  
1281Gąsiewska Rozalia z d. Kobylińska  †  
1282Gąsiewska Stefania z d. Kupiecka  †  
1283Gąsiewska Waleria z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
1284Gąsiewski Antoni  †przed 20-11-1827  
1285Gąsiewski Bartłomiej *około 1794 †02-11-1844 Racibory /Przytuły/  
1286Gąsiewski Błażej *około 1801 Okrasin †od 03-03-1851 do 07-02-1854  
1287Gąsiewski Franciszek [0¬]     
1288Gąsiewski Franciszek *około 1838 †przed 27-02-1911  
1289Gąsiewski Franciszek *około 1865 Mocarze †przed 04-02-1930  
1290Gąsiewski Franciszek *02-04-1868 Chrzanowo-Cyprki †14-02-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1291Gąsiewski Jan *około 1873 Borzymy †przed 04-10-1924  
1292Gąsiewski Jan *około 1847 Kubra †po 17-01-1898  
1293Gąsiewski Jan *około 1896 Racibory †  
1294Gąsiewski Józef *około 1833 Konopki par. Radziłów †po 18-02-1895  
1295Gąsiewski Józef *około 1898 Zacieczki †  
1296Gąsiewski Ledon  †  
1297Gąsiewski Marian [0¬]    
1298Gąsiewski Stanisław *13-08-1863 Mocarze †24-04-1938 Racibory /Radziłów/  
1299Gąsiewski Stanisław *około 1894 Racibory †przed 31-01-1961  
1300Gąsiewski Stefan  †po 09-02-1834  
1301Gąsiewski Stefan  †  
1302Gąsiewski Władysław  †przed 08-1950  
1303Gąsiewski Zygmunt *około 1894 Tarachy †  
1304Gąsińska Felicja z d. Karwowska *1910 †  
1305Gąsiński Franciszek *1907 †  
1306Gedrocz Aniela z d. Raczkowska  †po 14-05-1894  
1307Gedrocz Norbert *około 1872 Jedwabne †  
1308Gedrocz Paweł  †przed 27-11-1893  
1309Gedrocz Piotr *około 1875 Jedwabne †  
1310Gedrocz Rozalia z d. Herman *około 1870 Nowa Wieś †  
1311Gedrocz Stanisława z d. Łapińska *około 1868 Ożary †  
1312Gelbert Jadwiga z d. Kowalczuk  †przed 26-09-1921  
1313Gelbert Jan  †przed 26-09-1921  
1314Gelbert Józefa z d. Gardocka *około 1896 Niećkowo †  
1315Gelbert Władysław *około 1897 Bełchatów †  
1316Gelcenleichter Anna Józefa z d. Zalewska *około 1826 Jedwabne †  
1317Gelcenleichter Dawid  †przed 06-02-1844  
1318Gelcenleichter Ferdynand *około 1821 †  
1319Gelcenleichter Katarzyna z d. Paykoska  †przed 06-02-1844  
1320Geraltowska Aniela z d. Chludzińska *1905 †1999 Maliszewo /Chlebiotki/  
1321Gerałtowska Elżbieta z d. Domitr *około 1847 Janczewo †  
1322Gerałtowska Marianna z d. Choińska *około 1810 Janczewo †24-02-1851  
1323Gerałtowska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1826 Wizna †  
1324Gerałtowska Tekla z d. Lipska  †przed 16-11-1830  
1325Gerałtowski Karol  †przed 16-11-1830  
1326Gerałtowski Maciej *około 1810 Szczodruchy †przed 03-11-1872  
1327Gerałtowski Stefan *około 1846 Bronowo †  
1328Gerlach Antonina z d. Wróblewska *22-11-1912 Grędy †  
1329Gerlach Bogumiła z d. Kabacz (Kabasiek)  †po 21-11-1882  
1330Gerlach Ferdynand  †po 21-11-1882  
1331Gerlach Henryk *10-07-1919 Kurejwa †  
1332Gerlach Jan *około 1851 Snopki †  
1333Gerlach Jan  †  
1334Gerlach Józef *około 1886 Słucz †  
1335Gerlach Leokadia z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
1336Gerlach Marian *około 1895 Łebki Duże †  
1337Gerlach Rudolf *około 1860 Prusy †  
1338Gerlach Stanisława z d. Zalewska *około 1898 Bęćkowo †25-12-1926 Kurejwa  
1339Gerlach Stanisława z d. Godlewska *około 1888 Brzeźnio †  
1340Gerlach Teofila z d. Chojnowska *około 1857 Konopki-Białystok †  
1341Gerlach Wiktoria z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
1342Gerlach Wiktoria z d. Wilczewska  †  
1343Gerwat Antoni *około 1874 Bożejewo †  
1344Gerwat Antoni  †przed 16-02-1896  
1345Gerwat Katarzyna z d. Wiśniewska *około 1872 Srebrowo †  
1346Gerwat Ludwik *około 1882 Jeziorko †  
1347Gerwat Ludwika z d. Dąbrowska  †od 16-02-1896 do 25-01-1909  
1348Gerwat Marianna z d. Nejman *około 1886 Jedwabne †  
1349Getek Antoni *około 1884 Dobry Las †28-04-1938 Niedźwiedzkie  
1350Getek Jan  †  
1351Getek Pulcheria z d. N  †  
1352Gętek Adam *około 1874 Chojnowo †05-10-1929 Chojnowo /Niedźwiadna/  
1353Gętek Anna z d. Zielińska *około 1820 Chojnowo †po 18-11-1884  
1354Gętek Anna z d. Zyskowska *około 1861 Kurejwa †po 30-09-1917  
1355Gętek Anna z d. Olszewska  †  
1356Gętek Antoni *około 1861 Chojnowo †po 30-09-1917  
1357Gętek Antoni  †przed 03-11-1839  
1358Gętek Antonina Karolina z d. Orłowska *około 1851 Szczuczyn †po 09-03-1903  
1359Gętek Bronisława z d. Filipkowska *około 1895 Chojnowo †przed 01-1932  
1360Gętek Józef *około 1847 Chojnowo †po 09-03-1903  
1361Gętek Julianna z d. Opiatowska *około 1877 Brzeźnio †po 05-10-1929  
1362Gętek Kazimierz *około 1824 †26-12-1855 Czarnowo /Niedźwiadna/  
1363Gętek Maciej *około 1822 Skaje †po 18-11-1884  
1364Gętek Marianna z d. Mioduszewska  †od 03-11-1839 do 23-11-1845  
1365Gętek Stanisław *22-05-1897 Chojnowo †  
1366Gibas Barbara z d. Rodak [0¬]    
1367Gibas Marek [0¬]    
1368Gibas Robert [0¬]    
1369Gibas Witold [0¬]    
1370Gibson Diana z d. Aitken [0¬]     
1371Gibson John Joseph [0¬]     
1372Gibson Seth [0¬]     
1373Gibson Vivian Jo [0¬]     
1374Giembalska Florentyna Teofila z d. Chrzanowska *około 1866 Karwowo †  
1375Giembalska Karolina z d. Maliszewska  †przed 29-04-1890  
1376Giembalski Antoni  †przed 29-04-1890  
1377Giembalski Witold *około 1832 †  
1378Gierczyńska Danuta z d. Karwowska [0¬]    
1379Gierczyńska Leokadia z d. Kaczmarek [0¬]    
1380Gierczyński Janusz Henryk [0¬]    
1381Gierczyński Stanisław  †  
1382Gierć Aniela z d. Kosińska  †  
1383Gierć Antoni  †  
1384Gil Danuta z d. Borawska [0¬]    
1385Gil Ignacy [0¬]    
1386Gil Sabina z d. Dymko [0¬]    
1387Gil Tadeusz [0¬]    
1388Gilert Dorota z d. N  †przed 16-04-1869  
1389Gilert Jan  †przed 16-04-1869  
1390Gilewska Agnieszka z d. N  †po 24-11-1831  
1391Gilewska Julianna z d. Kadłubowska  †przed 09-08-1872  
1392Gilewska Katarzyna z d. Zambrowska  †26-06-1869  
1393Gilewska Marianna z d. Lendzian *około 1823 Kurki †po 22-11-1886  
1394Gilewski Antoni *około 1822 Glinki †  
1395Gilewski Jerzy  †przed 09-08-1872  
1396Gilewski Wojciech  †przed 24-11-1831  
1397Giniewska Karolina z d. Szturmak  †przed 06-02-1853  
1398Giniewski Jan  †przed 06-02-1853  
1399Ginyard Blaise Antoni [0¬]     
1400Ginyard Eli [0¬]     
1401Ginyard Magdalena z d. Łempicka [0¬]     
1402Ginyard Maya [0¬]     
1403Ginyard Rolando [0¬]     
1404Gis Karol  †przed 03-03-1867  
1405Gis Ludwika z d. Ronga  †po 03-03-1867  
1406Gisko Anna z d. Bargłowska *05-10-1926 Radziłów †  
1407Gisko Marian  †  
1408Gizewicz Katarzyna z d. Tomań  †po 23-07-1907  
1409Giziewicz Aleksander *około 1886 Bożejewo †  
1410Giziewicz Franciszka z d. Lewkowicz *około 1845 Bronowo †  
1411Giziewicz Franciszka z d. Dąbrowska *około 1887 Konopki Chude †  
1412Giziewicz Józef *około 1839 Rutki Kościelne †  
1413Giziewicz Krystyna z d. Duchnowska  †po 09-11-1874  
1414Giziewicz Ludwik  †przed 23-07-1907  
1415Giziewicz Marianna z d. Kozłowska *24-03-1851 Sieburczyn †   
1416Giziewicz Mateusz *około 1852 Stare Bożejewo †   
1417Giziewicz Samuel  †przed 23-11-1863  
1418Gizińska Marianna z d. Zalewska *około 1912 †  
1419Gizińska Marianna z d. Mazur  †  
1420Giziński Jan  †  
1421Giziński Jan *około 1906 †  
1422Giże Czesław Wincenty *07-07-1899 Warszawa †05-11-1975 Ławsk /Wąsosz/  
1423Giże Genowefa Paulina z d. Karwowska  †po 05-11-1975  
1424Giże Helena z d. Żurakowska *około 1873 Warszawa †02-02-1950 Ławsk /Wąsosz/  
1425Giże Jan *około 1865 Litwa †10-11-1927 Ławsk  
1426Gleba Andrzej  †po 26-02-1827  
1427Gleba Anna z d. Dmus (Dmuszewska)  †po 09-06-1861  
1428Gleba Antonina z d. Maciorowska  †  
1429Gleba Bartłomiej *około 1817 Ruda †przed 24-01-1858  
1430Gleba Ewa z d. Janiszewska *około 1815 Ruda †po 24-01-1858  
1431Gleba Ewa z d. Wiśniewska  †przed 22-11-1875  
1432Gleba Franciszek *około 1863 Ruda †po 30-10-1930  
1433Gleba Helena z d. Kalinowska *około 1899 Okół †  
1434Gleba Henryk *28-07-1913 Ruda †24-04-1951 Ełk  
1435Gleba Jakub  †po 30-01-1842  
1436Gleba Jakub  †przed 14-11-1854  
1437Gleba Jakub  †po 22-11-1875  
1438Gleba Jan *około 1838 Ruda †po 30-01-1882  
1439Gleba Jan *około 1896 Ruda †26-10-1928  
1440Gleba Jan  †od 17-04-1853 do 09-06-1861  
1441Gleba Jan  †  
1442Gleba Jan  †po 06-02-1836  
1443Gleba Jan  †  
1444Gleba Józef *około 1905 Ruda †  
1445Gleba Katarzyna z d. Kalinowska  †po 25-11-1860  
1446Gleba Konstanty  †  
1447Gleba Marianna z d. Wiśniewska *około 1839 Ruda †przed 30-01-1882  
1448Gleba Marianna z d. Szumowska  †przed 30-01-1842  
1449Gleba Marianna z d. Zarzecka  †po 26-02-1827  
1450Gleba Marianna z d. Konopka  †  
1451Gleba Marianna z d. Zielińska  †  
1452Gleba Marta z d. Lebiedzińska *około 1864 Okół †po 30-10-1930  
1453Gleba Mateusz  †po 27-06-1832  
1454Gleba Michalina z d. Rogińska  †po 16-02-1938  
1455Gleba Paweł  †23-03-1868  
1456Gleba Rozalia z d. N  †przed 27-06-1832  
1457Gleba Rozalia *1855 Ruda †  
1458Gleba Wiktoria z d. Karpińska  †po 06-02-1836  
1459Gleba Władysław  †po 16-02-1938  
1460Glinka Andrzej  †  
1461Glinka Antoni  †  
1462Glinka Emilia (Teofila) z d. Frankowska  †  
1463Glinka Henryk [0¬]    
1464Glinka Marianna z d. Dudzińska  †  
1465Glinka Marianna z d. N  †  
1466Glinka Stanisław  †przed 24-11-1856  
1467Glinka Tomasz  †18-06-1863  
1468Glinoscka Albina z d. Kailińska *około 1851 Sejny †  
1469Glinoscka Marianna z d. Lisowska  †  
1470Glinoscki Franciszek  †  
1471Glinoscki Władysław *około 1832 Suwałki †  
1472Glinowska Anna z d. Zembrzyc  †16-06-1876  
1473Glińska Aleksandra z d. Walewska *około 1873 Wilamowo †po 11-06-1929  
1474Glińska Aleksandra z d. Szczechowska *około 1870 Pasichy †po 20-06-1921  
1475Glińska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1880 Koniecki Małe †04-09-1914 Brzeźnio  
1476Glińska Aleksandra z d. Bieńkowska *około 1897 Dębówka †20-05-1919 Zakroczym /Słucz/  
1477Glińska Aleksandra z d. Nizińska *około 1914 Kotowo †  
1478Glińska Anna z d. Tuzinowska [0¬]    
1479Glińska Anna z d. Szczepankowska *około 1823 Grądy Wielkie †po 28-11-1893  
1480Glińska Anna z d. Chodnicka *04-04-1919 Łempice †13-02-1971 Pisz /Wąsosz/  
1481Glińska Anna z d. Gutowska  †przed 21-05-1848  
1482Glińska Anna z d. Gętek  †  
1483Glińska Anna z d. Bagińska * Bogusze †przed 01-1840  
1484Glińska Anna z d. Darkiewicz  †  
1485Glińska Anna z d. Szumowska *około 1792 Łękowo †  
1486Glińska Anna z d. Bieńkowska *około 1885 Dębówka †  
1487Glińska Anna z d. Pruszyńska *15-11-1890 Słucz †  
1488Glińska Anna z d. Orłowska *około 1836 Kapice †  
1489Glińska Anna z d. Zielińska *20-06-1920 Ławsk †  
1490Glińska Antonina z d. Wiśniewska [0¬]    
1491Glińska Bronisława z d. Bobowska *około 1894 Łojki †02-11-1982 Szczuczyn  
1492Glińska Bronisława z d. Szarek *około 1859 Szczuczyn †przed 10-1878  
1493Glińska Czesława *około 1913 †17-06-1929 Słucz /Słucz/  
1494Glińska Czesława z d. Filipkowska *06-08-1922 Słucz †  
1495Glińska Dominika [0¬]    
1496Glińska Elżbieta z d. Orłowska [0¬]    
1497Glińska Eugenia *18-03-1934 Łempice †12-02-2001 Barczewo /Wąsosz/  
1498Glińska Feliksa z d. Szczepankowska *około 1848 Grądy Małe †  
1499Glińska Franciszka z d. Karpińska  †  
1500Glińska Helena z d. Wiśniewska [0¬]    
1501Glińska Helena z d. Płochocka *31-12-1909 Łempice †04-09-1956 Białystok /Wąsosz/  
1502Glińska Helena z d. Sokołowska *14-11-1905 Rydzewo-Pieniążek †  
1503Glińska Henryka z d. Ziemkowska [0¬]    
1504Glińska Henryna z d. Nadara  †po 16-11-1984  
1505Glińska Jadwiga z d. Łepkowska [0¬]    
1506Glińska Jadwiga *08-01-1963 Wąsosz †28-03-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
1507Glińska Jadwiga z d. Filipkowska [0¬]    
1508Glińska Jadwiga z d. Dobrońska  †po 25-01-1851  
1509Glińska Jadwiga z d. Wiszowata  †  
1510Glińska Janina z d. Karpińska *około 1916 Czerwonki †  
1511Glińska Joanna z d. N  †  
1512Glińska Józefa z d. Tarnacka [0¬]    
1513Glińska Józefa z d. Malinowska *01-06-1893 Ławsk †31-03-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
1514Glińska Józefa z d. Makuszewska *około 1867 Mazewo †13-01-1891 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1515Glińska Julianna z d. Chodnicka  †po 07-11-1870  
1516Glińska Julianna z d. Grabowicz *około 1874 Wizna †  
1517Glińska Justyna z d. Truszkowska  †po 05-02-1851  
1518Glińska Kamila z d. Lewicka  †  
1519Glińska Kazimiera z d. Rutkowska  †  
1520Glińska Konstancja z d. Wiewiórowska *około 1836 Łoje Awissa †po 16-11-1897  
1521Glińska Magdalena z d. N  †  
1522Glińska Małgorzata z d. N  †  
1523Glińska Marcjanna z d. Trepanowska *około 1856 Niwkowo †  
1524Glińska Maria Magdalena z d. Bogusz *około 1901 Kucze Wielkie †29-12-1990 Łomża  
1525Glińska Marianna z d. Laszczkowska *około 04-1855 Ławsk †28-01-1939 Ławsk  
1526Glińska Marianna z d. Wróblewska *około 1800 Łepki †po 16-11-1862  
1527Glińska Marianna z d. Kadłubowska *1857 Zakrzewo †po 02-05-1911  
1528Glińska Marianna z d. Gabrielczyk (Gawrych) *około 1789 †po 25-11-1839  
1529Glińska Marianna z d. Tomkiewicz  †  
1530Glińska Marianna z d. N  †przed 15-06-1830  
1531Glińska Marianna z d. Tuzinowska  †po 16-02-1862  
1532Glińska Marianna z d. Ostrowska  †po 03-02-1848  
1533Glińska Marianna z d. Majewska  †04-09-1843 Szczuczyn  
1534Glińska Marianna z d. Szymanowska *około 1922 Wąsosz †  
1535Glińska Marianna z d. Gutowska  †po 19-01-1904  
1536Glińska Marianna z d. Wasiulewska  †  
1537Glińska Marianna z d. Puczydłowska  †  
1538Glińska Marianna z d. Gromadzka *około 1797 Koniecki †  
1539Glińska Marianna z d. N  †  
1540Glińska Michalina z d. Kiełczewska *20-04-1892 Łempice †05-12-1952 Łempice /Wąsosz/  
1541Glińska Regina z d. Domasiewicz *około 1919 Zakrzewo †30-12-1940 Zakrzewo /Słucz/  
1542Glińska Rozalia z d. Rogalska *około 1891 Brzeźnio †  
1543Glińska Rozalia z d. Tomaszewska  †po 27-11-1876  
1544Glińska Salomea z d. Wojciechowska *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †od 09-11-1875 do 17-02-1879  
1545Glińska Stanisława z d. Narewska *około 1877 Jadłówek †31-10-1915  
1546Glińska Stefania z d. Dęba  †  
1547Glińska Teresa z d. Nieradko *około 1855 Radziłów †24-02-1929 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1548Glińska Wanda z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
1549Glińska Weronika z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1550Glińska Weronika z d. Czarnecka *około 1892 Słucz †08-03-1930 Słucz /Słucz/  
1551Glińska Wiktoria z d. Skrodzka *20-01-1850 Bukowo Małe †przed 18-02-1901  
1552Glińska Władysława z d. Czarnecka *około 1913 Zakrzewo †  
1553Glińska Zofia z d. Cimoch *około 1840 Słucz †przed 10-09-1927  
1554Glińska Zofia z d. Klik [0¬]    
1555Glińska Zofia z d. Bagińska *28-10-1898 Rydzewo-Pieniążek †26-12-1926 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1556Gliński Adam  †po 25-01-1851  
1557Gliński Aleksander *10-11-1894 Brzeźnio †16-11-1984 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
1558Gliński Aleksander [0¬]    
1559Gliński Aleksander *02-01-1923 Ławsk †  
1560Gliński Andrzej  †przed 15-06-1830  
1561Gliński Andrzej  †  
1562Gliński Andrzej  †  
1563Gliński Andrzej *około 1836 Kacprowo †  
1564Gliński Antoni *około 1892 Brzeźnio †przed 02-11-1982  
1565Gliński Antoni *około 1849 Słucz †10-10-1893 Słucz  
1566Gliński Antoni *około 1905 †01-04-1940 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1567Gliński Antoni  †od 13-11-1842 do 16-11-1847  
1568Gliński Antoni  †  
1569Gliński Bolesław *około 1896 Rostki par. Jedwabne †  
1570Gliński Bolesław  †  
1571Gliński Edward *02-02-1941 Łempice †23-04-1941 Łempice  
1572Gliński Feliks *18-05-1895 Rydzewo Szlacheckie †26-08-1947 Szczuczyn /Słucz/  
1573Gliński Franciszek *06-04-1868 Zakrzewo †22-03-1952 Zakrzewo /Słucz/  
1574Gliński Franciszek *około 1830 Brzeźnio †przed 05-09-1887  
1575Gliński Franciszek *około 1801 Popowo †21-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1576Gliński Franciszek *01-12-1925 Łempice †26-03-1981 Łempice /Wąsosz/  
1577Gliński Franciszek  †po 07-11-1870  
1578Gliński Franciszek  †po 16-02-1862  
1579Gliński Franciszek  †  
1580Gliński Franciszek  †  
1581Gliński Franciszek  †  
1582Gliński Henryk [0¬]    
1583Gliński Henryk *około 1910 Zakrzewo †  
1584Gliński Henryk *około 1910 Brzeźnio †  
1585Gliński Henryk *20-07-1921 Słucz †  
1586Gliński Jakub *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 22-11-1868  
1587Gliński Jan [0¬]    
1588Gliński Jan *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
1589Gliński Jan [0¬]    
1590Gliński Jan *około 1850 Zakrzewo †po 02-05-1911  
1591Gliński Jan *około 1846 Rydzewo Szlacheckie †przed 18-02-1901  
1592Gliński Jan *około 1785 Bogusze †  
1593Gliński Jan *około 1863 Wizna †  
1594Gliński Jan  †po 19-01-1904  
1595Gliński Jan  †  
1596Gliński Jan  †  
1597Gliński Jan  †  
1598Gliński Jerzy *około 1940 Zakrzewo †22-01-1941 Zakrzewo /Słucz/  
1599Gliński Józef *23-09-1894 Ławsk †19-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
1600Gliński Józef *około 1818 Rydzewo-Pieniążek †od 17-02-1879 do 27-11-1893  
1601Gliński Józef  †  
1602Gliński Józef  †  
1603Gliński Józef  †po 19-10-1943  
1604Gliński Karol *około 1843 Zakrzewo †10-09-1927 Zakrzewo /Słucz/  
1605Gliński Karol *około 1850 Wiązownica †od 27-01-1913 do 23-11-1920  
1606Gliński Kazimierz [0¬]    
1607Gliński Kazimierz *02-07-1956 Wojtele †10-04-1958 Guty /Wąsosz/  
1608Gliński Kazimierz  †po 27-11-1876  
1609Gliński Ksawery *około 1846 Rostki †  
1610Gliński Maciej  †  
1611Gliński Maciej  †przed 11-02-1827  
1612Gliński Mateusz  †po 03-02-1848  
1613Gliński Michał *około 1853 Rydzewo-Pieniążek †od 28-01-1919 do 24-02-1929  
1614Gliński Paweł *około 1787 †po 25-11-1839  
1615Gliński Paweł *około 1802 Rydzewo-Pieniążek †od 20-11-1848 do 16-11-1862  
1616Gliński Paweł *08-03-1931 Łempice †21-06-1956 Łempice /Wąsosz/  
1617Gliński Paweł *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
1618Gliński Piotr  †przed 21-05-1848  
1619Gliński Piotr *około 1782 Rudawka †  
1620Gliński Rajmund *około 1850 Dobrzyjałowo †  
1621Gliński Robert [0¬]    
1622Gliński Roch  †  
1623Gliński Stanisław *05-01-1928 Ławsk †11-08-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
1624Gliński Stanisław *1876 Brzeźnio †przed 08-04-1942  
1625Gliński Stanisław *około 1864 Zakrzewo †po 11-06-1929  
1626Gliński Stanisław *około 1864 Brzeźnio †po 20-06-1921  
1627Gliński Stanisław *około 1825 Wiązownica †06-12-1850 Wiązownica  
1628Gliński Stanisław *1873 Brzeźnio †przed 1876  
1629Gliński Stanisław *około 1920 Łempice †  
1630Gliński Stefan  †  
1631Gliński Szczepan *02-11-1885 Rydzewo Szlacheckie †03-05-1925 Rydzewo Szlacheckie  
1632Gliński Tadeusz Antoni *około 1926 †06-01-1997  
1633Gliński Telesfor *10-12-1920 Brzeźnio †  
1634Gliński Tomasz *22-12-1914 Słucz †20-09-1942 Niemiecki hitlerowski obóz pracy przymusowej SS w Trawnikach  
1635Gliński Wacław  †po 03-09-1956  
1636Gliński Władysław *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
1637Gliński Władysław *25-01-1879 Zakrzewo †  
1638Gliński Wojciech *około 1842 Ruda †03-03-1879  
1639Gliński Zdzisław *około 08-1948 Wąsosz †15-11-1948 Wąsosz  
1640Gładkowska Anna z d. Cymkowska *około 1903 Kurejewka †  
1641Gładkowska Antonina Rozalia z d. Zdankowska *około 1854 Jambrzyki †przed 19-07-1921  
1642Gładkowska Elżbieta z d. N  †przed 12-08-1827  
1643Gładkowska Franciszka z d. Rafałowska  †  
1644Gładkowska Franciszka z d. Fiedorowicz (Chedorowicz Chedorowska)  †przed 16-11-1885  
1645Gładkowska Helena z d. Jóźwik *około 1881 Skaje †  
1646Gładkowska Helena z d. Kierznowska  †  
1647Gładkowska Jadwiga z d. Sakowicz [0¬]    
1648Gładkowska Janina z d. Włodarska *1910 †  
1649Gładkowska Katarzyna z d. Cymkowska *około 1858 Żebry †  
1650Gładkowska Katarzyna z d. Zyskowska *około 1865 Rakowo †  
1651Gładkowska Marianna z d. Kupiecka *około 1835 Rakowo †14-09-1874  
1652Gładkowska Marianna z d. N  †po 09-11-1818  
1653Gładkowska Regina z d. Szymanowska *około 1805 †od 26-10-1862 do 26-10-1874  
1654Gładkowska Rozalia z d. Przydworska *około 1837 Dołęgi †  
1655Gładkowska Teresa z d. Trzaska [0¬]    
1656Gładkowska Waleria z d. Purwin  †po 10-04-1952  
1657Gładkowski Adam *około 1898 Kurejewka †  
1658Gładkowski Feliks *około 1878 Szafranki †  
1659Gładkowski Franciszek  †po 09-11-1818  
1660Gładkowski Franciszek *około 1869 Barany †  
1661Gładkowski Grzegorz *około 1836 Boczki †09-11-1883  
1662Gładkowski Jan *około 1852 Kurejewka †po 19-07-1921  
1663Gładkowski Jan Bruno [0¬]    
1664Gładkowski Józef *około 1840 Kurki †  
1665Gładkowski Konstanty  †  
1666Gładkowski Marcel  †przed 16-11-1885  
1667Gładkowski Marcel *około 1860 Kurejewka †  
1668Gładkowski Mateusz  †po 12-08-1827  
1669Gładkowski Paweł *około 1803 †przed 13-01-1856  
1670Gładkowski Stanisław  †  
1671Gładkowski Stanisław *1912 †  
1672Gładkowski Tomasz [0¬]    
1673Gładkowski Władysław *29-08-1906 †10-04-1952 Okół /Białaszewo/  
1674Gładyskowski Stanisław  †25-12-1860  
1675Głębocka Barbara z d. Kowalewska *około 1842 Kędziorowo †po 23-04-1893  
1676Głębocka Katarzyna z d. Krajewska  †przed 17-11-1858  
1677Głębocka Marianna z d. Bardyś  †  
1678Głębocka N z d. N  †przed 07-1920  
1679Głębocka Zofia z d. Wysocka *około 1894 Łempice †  
1680Głębocki Ludwik  †  
1681Głębocki Michał  †przed 17-11-1858  
1682Głębocki Paweł *około 1871 Kurejwa †  
1683Głębocki Piotr *około 1840 Grajewo †po 23-04-1893  
1684Głębocki Teofil *około 1831 Rudka †27-03-1872  
1685Głowacka Anna z d. Glińska *około 1850 Zakrzewo †po 20-01-1902  
1686Głowacka Marianna z d. Kobryś *około 1810 Łacha †24-11-1869 Ławsk /Wąsosz/  
1687Głowacka Marianna z d. Kobrych  †przed 16-01-1870  
1688Głowacki Franciszek *około 1815 †10-11-1886 Ławsk  
1689Głowacki Jan  †przed 16-01-1870  
1690Głowicka Janina [0¬]    
1691Głowicka Małgorzata z d. Chodnicka [0¬]     
1692Głowicki Jerzy [0¬]    
1693Głowicki Marek Konrad [0¬]     
1694Głódź Cecylia z d. Obrycka [0¬]     
1695Głódź Jadwiga z d. Jarmoła [0¬]    
1696Głódź Jan [0¬]     
1697Głódź Jan [0¬]    
1698Główczyńska Dorota z d. Waszkiewicz  †po 18-11-1863  
1699Główczyńska Franciszka z d. Dębowska  †  
1700Główczyńska Karolina z d. Karkowska  †po 23-09-1877  
1701Główczyńska Katarzyna z d. Waszkiewicz  †07-04-1901 Zabiele  
1702Główczyńska Marianna z d. Kowalewska *około 1853 Grędy †  
1703Główczyńska Paulina z d. Szleszyńska *około 1862 Barzykowo †  
1704Główczyńska Zofia z d. Puchalska *15-12-1900 Glinki †  
1705Główczyński Jan  †przed 18-11-1863  
1706Główczyński Jan  †przed 23-09-1877  
1707Główczyński Jan  †  
1708Główczyński Józef *około 1833 Kowalewo †18-11-1863  
1709Główczyński Ludwik *około 1900 Lachowo †  
1710Główczyński Mateusz *około 1842 Danowo †  
1711Główczyński Rafał *około 1857 Lachowo †  
1712Gnatowska Katarzyna z d. Chludzińska  †  
1713Gnatowska Marianna z d. Łaguna *10-04-1920 Stawiane †   
1714Gnatowski Józef  †  
1715Gnatowski Wacław *21-09-1921 Bialiki par. Lachowo †   
1716Gniewiecka Agata *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1717Gniewiecka Małgorzata z d. Kozłowska *około 1765 †  
1718Gniewiecki Antoni *około 1807 †21-10-1809 Pasichy  
1719Gniewiecki Franciszek Ksawery *06-12-1804 Pasichy †  
1720Gniewiecki Maciej *około 1766 †  
1721Gniewowska Aniela z d. Chodnicka *około 1825 Doliwy †  
1722Gniewowska Dorota z d. Karpińska  †po 24-10-1870  
1723Gniewowska Emilia z d. Kamińska *około 1885 Kotowo Plac †  
1724Gniewowska Marianna z d. Mieczkowska  †po 28-02-1905  
1725Gniewowski Adam  †po 28-02-1905  
1726Gniewowski Antoni *około 1875 Rostki par. Jedwabne †  
1727Gniewowski Franciszek  †przed 24-10-1870  
1728Gniewowski Jan *około 1871 Rostki par. Jedwabne †1905 USA  
1729Gniewowski Tomasz *około 1822 †  
1730Gniezińska Marianna z d. Wilczewska  †  
1731Gnieziński Jakub  †  
1732Gobiecka Teofila z d. Mazewska  †przed 01-1925  
1733Gobiecki Aleksander  †przed 01-1925  
1734Goclowski Dominick *około 07-1924 †  
1735Goclowski Leonora *około 05-1921 †  
1736Gocłowska Anna z d. Kadyszewska *1892 Karwowo †17-02-1944 Kramarzewo  
1737Gocłowska Anna z d. Godlewska *około 1919 Lipińskie †  
1738Gocłowska Anna z d. Gajdzińska (Kaczyńska)  †od 18-11-1860 do 07-08-1874  
1739Gocłowska Antonina z d. Kwitkowska *około 1891 Okrasin †przed 12-1922  
1740Gocłowska Emilia z d. Hermanowska  †po 30-04-1958  
1741Gocłowska Ewa (Anna) z d. Kisielewska *około 1860 Białaszewo †27-12-1920 Kramarzewo  
1742Gocłowska Franciszka z d. Żukowska *około 1854 Zakrzewo †25-07-1923 Kramarzewo  
1743Gocłowska Helena *około 1926 Kramarzewo †26-07-1932 Kramarzewo  
1744Gocłowska Jadwiga z d. Borawska *11-01-1921 Wąsosz †  
1745Gocłowska Janina z d. Wasilewska [0¬]    
1746Gocłowska Józefa z d. Makowska *około 1844 Kramarzewo †po 20-11-1899  
1747Gocłowska Julianna z d. Szymczyk *około 1882 Polska †04-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/  
1748Gocłowska Julianna z d. Remiszewska *około 1827 Stary Gromadzyn †28-10-1863 Kramarzewo  
1749Gocłowska Marianna z d. Nieradko *około 1857 Sośnia †  
1750Gocłowska Marianna z d. Kreska *około 1875 Żebry †  
1751Gocłowska Romualda *około 1898 Kramarzewo †02-08-1917 Kramarzewo /Wąsosz/  
1752Gocłowska Tekla z d. Karpińska  †od 07-02-1875 do 19-07-1883  
1753Gocłowski Adolf *około 1874 Kramarzewo †18-03-1901  
1754Gocłowski Aleksander *około 1880 †22-02-1917 Providence, RI  
1755Gocłowski Annie *około 10-1928 Providence, RI †  
1756Gocłowski Antoni *około 1779 †07-08-1874 Kramarzewo /Wąsosz/  
1757Gocłowski Antoni *14-11-1910 Kramarzewo †22-01-1999 Grajewo  
1758Gocłowski Antoni *około 1851 Sośnia †  
1759Gocłowski Bolesław *06-11-1886 Polska †26-06-1947 Providence, RI  
1760Gocłowski Feliks *1885 Kramarzewo †30-04-1958 Kramarzewo /Wąsosz/  
1761Gocłowski Franciszek *około 1880 Kramarzewo †26-01-1882 Kramarzewo  
1762Gocłowski Hipolit *20-09-1922 Providence, RI †22-09-1922 Providence, RI  
1763Gocłowski Jan  †przed 09-11-1874  
1764Gocłowski Josepf Bolesław *03-05-1908 Providence, RI †  
1765Gocłowski Józef *1890 Kramarzewo †01-02-1935 Kramarzewo /Wąsosz/  
1766Gocłowski Konstanty *30-08-1856 Kramarzewo †09-03-1926 Kramarzewo  
1767Gocłowski Maciej *około 1834 Stawiski †20-12-1881 Kramarzewo /Wąsosz/  
1768Gocłowski Mieczysław [0¬]    
1769Gocłowski Nikodem * Kramarzewo †13-12-1920 Kramarzewo  
1770Gocłowski Walerya z d. Burska *około 1896 Polska †po 26-06-1947  
1771Gocłowski Wincenty *około 1872 Kramarzewo †  
1772Godlewska Agata z d. Mieczkowska *około 1849 †14-08-1882 Wagi /Przytuły/  
1773Godlewska Agata Julianna z d. Kosiorek *około 1866 Wizna †  
1774Godlewska Agnieszka z d. Karaś *około 1834 Białaszewo †od 15-02-1892 do 26-01-1893  
1775Godlewska Agnieszka z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1776Godlewska Agnieszka z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1777Godlewska Agnieszka z d. Wiśniewska *około 1837 Łękowo †  
1778Godlewska Agnieszka z d. Konopka  †przed 1839   
1779Godlewska Aleksandra z d. Mroczkowska *04-11-1905 Nieciki †23-12-1988 Godlewo /Wąsosz/  
1780Godlewska Aleksandra z d. Dąbrowska *27-01-1907 Wąsosz †10-02-1968 Gdynia  
1781Godlewska Aleksandra z d. Gardocka *około 1868 Sulewo Prusy †od 31-01-1928 do 28-01-1930  
1782Godlewska Aleksandra z d. Pieńczykowska *około 1894 †08-01-1954 Modzele  
1783Godlewska Aleksandra z d. Taraskowska *około 1869 Borawskie par. Jedwabne †przed 28-02-1927  
1784Godlewska Aleksandra z d. Brodowska *07-04-1892 Bukowo Duże †po 23-06-1941  
1785Godlewska Aleksandra z d. Filipkowska *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 29-01-1930  
1786Godlewska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1892 Zalesie †30-05-1931 Zalesie   
1787Godlewska Aleksandra *około 1887 †15-10-1889 Witynie /Jedwabne/  
1788Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska *1922 Supy †  
1789Godlewska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1866 Mieczki †  
1790Godlewska Aleksandra z d. Gurzęda *około 1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
1791Godlewska Aleksandra z d. Kamińska *około 1902 Jedwabne †  
1792Godlewska Aleksandra z d. Dzięgielewska  †  
1793Godlewska Alfreda z d. Wyszomierska [0¬]    
1794Godlewska Anastazja z d. Sturgulewska ?  †przed 10-11-1823  
1795Godlewska Anastazja z d. Jamiłajtys *około 1888 Barany †  
1796Godlewska Aniela z d. Mocarska *około 1874 Radziłów †  
1797Godlewska Anna z d. Dąbrowska *około 1847 †po 01-02-1914  
1798Godlewska Anna z d. Borzymowska *około 1809 Łękowo †11-09-1868  
1799Godlewska Anna z d. Kossakowska *około 1799 †14-08-1855 Kotówek /Jedwabne/  
1800Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1791 †po 14-02-1843  
1801Godlewska Anna z d. Polkowska *około 1859 Szyjki †05-03-1903 Wagi  
1802Godlewska Anna z d. Dobkowska *około 1839 Święcienin †07-09-1876  
1803Godlewska Anna z d. Modzelewska *około 1844 Modzele †przed 07-1874  
1804Godlewska Anna *około 1825 Godlewo †07-04-1845 Godlewo  
1805Godlewska Anna *1805 Wago †1823 Wagi /Przytuły/  
1806Godlewska Anna *08-11-1921 Rydzewo-Pieniążek †08-11-1921 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
1807Godlewska Anna z d. Chrostowska  †po 20-01-1852  
1808Godlewska Anna z d. Kulikowska  †po 22-02-1846  
1809Godlewska Anna z d. Ołdakowska *około 1880 Wąsosz †   
1810Godlewska Antonina z d. Kisielewska *około 1880 Wąsosz †od 03-02-1937 do 29-11-1953   
1811Godlewska Antonina z d. Rogowska *około 1870 Rydzewo-Pieniążek †  
1812Godlewska Antonina z d. Łosewska  †  
1813Godlewska Antonina *13-06-1845 Konopki †  
1814Godlewska Apolonia z d. Zalewska *09-02-1777 Zalesie †przed 24-11-1834  
1815Godlewska Apolonia z d. Rogowska  †po 09-02-1820  
1816Godlewska Balbina *26-04-1852 Godlewo †  
1817Godlewska Barbara z d. Włodkowska [0¬]    
1818Godlewska Barbara z d. Sulewska *około 1827 Zaborowo †08-07-1855 Zalesie  
1819Godlewska Barbara *około 01-1795 †19-07-1797 Brodowo /Radziłów/  
1820Godlewska Bolesława z d. Modzelewska *1889 Lipińskie †21-04-1982 Lipińskie  
1821Godlewska Bronisława z d. Guzowska *około 1881 Łojki †28-03-1926 Opartowo  
1822Godlewska Bronisława z d. Bagińska [0¬]    
1823Godlewska Celina z d. Koniecko [0¬]     
1824Godlewska Czesława [0¬]    
1825Godlewska Czesława *około 1901 Zalesie †05-08-1916 Zalesie /Wąsosz/  
1826Godlewska Czesława *16-05-1890 Zalesie †  
1827Godlewska Danuta z d. Dzięgielewska [0¬]     
1828Godlewska Eleonora z d. Kurzątkowska  †  
1829Godlewska Eleonora z d. Chrzanowska *około 1846 Supy †  
1830Godlewska Eliza [0¬]    
1831Godlewska Emilia z d. Przechocka *około 1875 Pieńki †23-02-1926 Witynie /Jedwabne/  
1832Godlewska Emilia *25-09-1808 Konopki †13-07-1816 Konopki /Wąsosz/  
1833Godlewska Emilia z d. Mieczkowska  †po 19-03-1911  
1834Godlewska Eugenia (Genowefa) z d. Chrzanowska *16-11-1947 Kieljany †01-10-1975 Godlewo /Wąsosz/  
1835Godlewska Ewa z d. Mościcka *około 1770 †09-02-1842 Konopki  
1836Godlewska Ewa z d. Kulikowska *około 1796 Lipińskie †po 21-02-1843  
1837Godlewska Ewa *11-10-1814 Godlewo †11-03-1818 Godlewo  
1838Godlewska Ewa z d. Borawska *około 1885 Klimaszewnica †  
1839Godlewska Ewa z d. Danowska  †od 14-02-1831 do 30-01-1833  
1840Godlewska Ewa *07-07-1854 Godlewo †  
1841Godlewska Ewa Emilia z d. Bukowska *około 06-1852 Borawskie †23-02-1927 Konopki /Wąsosz/  
1842Godlewska Felicja Józefa z d. Nawrocka *około 1856 Osowiec †  
1843Godlewska Feliksa z d. Karwowska *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
1844Godlewska Feliksa z d. Kaczyńska *1922 Wypychy †  
1845Godlewska Franciszka z d. Mocarska *około 1906 Rutkowskie †1998  
1846Godlewska Franciszka z d. Jaczyńska *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 05-1880  
1847Godlewska Franciszka z d. Kadłubowska *04-06-1789 †od 23-02-1846 do 08-11-1848  
1848Godlewska Franciszka *około 1820 Godlewo †od 23-11-1874 do 25-10-1880  
1849Godlewska Franciszka z d. Ramotowska *około 1839 Wagi †od 25-11-1884 do 23-02-1892  
1850Godlewska Franciszka *około 1871 Godlewo †11-11-1886 Godlewo  
1851Godlewska Franciszka z d. Borawska  †przed 28-11-1834  
1852Godlewska Franciszka z d. Lichomska  †po 25-06-1856  
1853Godlewska Franciszka z d. Duchnowska *około 1841 Kossaki par. Jedwabne †  
1854Godlewska Franciszka *około 1888 Wagi †  
1855Godlewska Gabriela z d. Szczesik [0¬]    
1856Godlewska Genowefa *03-10-1946 Godlewo †04-10-1946 Godlewo  
1857Godlewska Genowefa z d. Glińska [0¬]    
1858Godlewska Genowefa Siostra Karola [0¬]    
1859Godlewska Helena z d. Chrzanowska [0¬]    
1860Godlewska Helena z d. Ruszczyk *1886 Grajewo †02-06-1966 Cyprki /Wąsosz/  
1861Godlewska Helena z d. Mroczkowska [0¬]     
1862Godlewska Helena z d. Danowska *1888 Zalesie †17-02-1954 Zalesie /Wąsosz/  
1863Godlewska Helena z d. Szymanowska *około 1886 Kubrzany †  
1864Godlewska Helena z d. Gardocka *około 1891 Mocarze †  
1865Godlewska Hieronima z d. Brzóska *około 1830 Jabłoń Kikalskie †  
1866Godlewska Irena z d. Chylińska [0¬]    
1867Godlewska Irena z d. Karwowska [0¬]    
1868Godlewska Jadwiga z d. Kielian [0¬]     
1869Godlewska Jadwiga *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
1870Godlewska Jadwiga *około 1936 Zalesie †02-06-1943 Zalesie /Wąsosz/  
1871Godlewska Jadwiga z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
1872Godlewska Janina z d. Danowska [0¬]    
1873Godlewska Janina *01-04-1935 Wąsosz †22-08-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
1874Godlewska Janina [0¬]    
1875Godlewska Janina z d. Biedrzycka [0¬]    
1876Godlewska Janina Siostra Mirona *1927 Komosewo †1963  
1877Godlewska Joanna [0¬]    
1878Godlewska Józefa z d. Zakrzewska *07-03-1821 Wojsławy †przed 08-1873  
1879Godlewska Józefa z d. Sulewska *około 1843 Zalesie †01-10-1868 Zalesie   
1880Godlewska Józefa *około 1886 †23-07-1893 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
1881Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
1882Godlewska Józefa z d. Chrostowska *około 1901 †  
1883Godlewska Józefa z d. Chrostowska *20-06-1920 Wagi †  
1884Godlewska Józefa z d. Samborska  †po 08-02-1927  
1885Godlewska Józefa z d. Kamińska *około 1864 Kucze Małe †  
1886Godlewska Józefa z d. Rybińska *około 1860 Bagienice †  
1887Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Mocarze †  
1888Godlewska Józefa z d. Górska *około 1898 Wagi †  
1889Godlewska Józefa z d. Gardocka *około 1908 Gardoty †  
1890Godlewska Józefa *27-04-1847 Zalesie †  
1891Godlewska Józefa z d. Kaczyńska  †  
1892Godlewska Józefa Anastazja z d. Sulewska *15-04-1854 Zalesie †po 02-12-1920  
1893Godlewska Józefata z d. Górska *około 1814 Wagi †po 17-11-1874  
1894Godlewska Józefata z d. Wierciszewska *około 1809 Borawskie †  
1895Godlewska Józefata Barbara *02-12-1810 Zalesie †  
1896Godlewska Julianna z d. Konopka *około 1789 †27-06-1840 Zalesie /Wąsosz/  
1897Godlewska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †  
1898Godlewska Julianna z d. Łaguna *18-04-1903 Rydzewo-Pieniążek †  
1899Godlewska Justyna [0¬]    
1900Godlewska Karolina z d. Bagińska *około 1831 Kotówek †po 27-11-1905  
1901Godlewska Karolina z d. Bagińska *około 1849 Zaborowo †po 07-11-1921  
1902Godlewska Karolina z d. Karwowska *około 1824 Święcienin †przed 22-02-1886  
1903Godlewska Karolina z d. Wojsław *około 1815 Wojsławy †24-12-1874 Koniecki  
1904Godlewska Karolina z d. Tyszka  †przed 01-03-1886  
1905Godlewska Katarzyna z d. Niebrzydowska *około 1781 Zalesie †12-03-1851 Zalesie  
1906Godlewska Katarzyna *około 1824 Karwowo par. Jedwabne †po 06-02-1888  
1907Godlewska Katarzyna z d. Kurkowska *1854 Jaki †05-02-1916 Wagi  
1908Godlewska Katarzyna z d. Kielian *około 1844 Bagienice †13-02-1901 Zalesie /Wąsosz/  
1909Godlewska Katarzyna z d. Dybikowska *26-11-1857 Kramarzewo †przed 19-11-1906  
1910Godlewska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1793 Pluty †08-03-1834 Wagi /Przytuły/  
1911Godlewska Katarzyna *około 1769 Zalesie †03-02-1799 Zalesie /Wąsosz/  
1912Godlewska Katarzyna z d. Grzymała  †13-12-1901 Karwowo par. Jedwabne  
1913Godlewska Kazimiera z d. Gardocka  †16-02-1915 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1914Godlewska Kazimiera z d. Szczuka *około 1897 Racibory †  
1915Godlewska Kazimiera z d. Lutostańska * Szumowo †  
1916Godlewska Kazimiera z d. Zagórska  †  
1917Godlewska Klara *około 1726 †07-10-1816 Godlewo /Wąsosz/  
1918Godlewska Konstancja z d. Kotlewska *około 1879 Bartki †po 29-01-1929  
1919Godlewska Konstancja z d. Wierciszewska  †przed 05-07-1820  
1920Godlewska Konstancja z d. N  †  
1921Godlewska Kornelia Elżbieta z d. Sokołowska *około 1880 Sokoły †po 27-11-1928  
1922Godlewska Kunegunda z d. Karwowska  †od 26-07-1854 do 22-11-1858  
1923Godlewska Kunegunda z d. Konopka  †po 15-12-1841  
1924Godlewska Leokadia z d. Filipkowska [0¬]    
1925Godlewska Leokadia z d. Cybulska *09-12-1912 †  
1926Godlewska Leokadia z d. Kozikowska *12-04-1925 Wąsosz †  
1927Godlewska Ludwika z d. Borawska *około 1828 Borawskie †  
1928Godlewska Ludwika z d. Święszkowska  †przed 05-1884  
1929Godlewska Magdalena z d. Chylińska *około 1814 Borawskie †po 06-03-1859  
1930Godlewska Magdalena z d. Karwowska  †  
1931Godlewska Magdalena z d. Grądzka  †  
1932Godlewska Marcjanna z d. Karwowska *02-01-1820 Szlasy †po 30-01-1882  
1933Godlewska Marcjanna z d. Nieciecka *około 1872 Bartki †po 22-11-1921  
1934Godlewska Marcjanna z d. Niebrzydowska  †po 07-07-1876  
1935Godlewska Marcjanna z d. Sulewska  †po 29-02-1892  
1936Godlewska Marcjanna z d. Konopka *około 1836 Konopki Tłuste †  
1937Godlewska Maria Siostra Romualda [0¬]    
1938Godlewska Marianna z d. Borawska [0¬]    
1939Godlewska Marianna z d. Kozłowska [0¬]    
1940Godlewska Marianna z d. Łochowska *około 1835 Klimaszewnica †po 02-03-1908  
1941Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kubrzany †po 22-11-1904  
1942Godlewska Marianna z d. Rogińska *około 1805 Brzozowa Wólka †przed 03-02-1875  
1943Godlewska Marianna z d. Sulimowicz *około 1829 Wąsosz †13-09-1898  
1944Godlewska Marianna z d. Czajewska *około 1812 Łomża †po 26-06-1877  
1945Godlewska Marianna z d. Szepietowska *około 1853 Wąsosz †przed 14-05-1917  
1946Godlewska Marianna z d. Kapelewska *około 1864 Wizna †23-01-1927 Jedwabne /Jedwabne/  
1947Godlewska Marianna z d. Brzostowska *około 1841 Chyliny †24-04-1904 Witynie  
1948Godlewska Marianna z d. Ruszczyk *około 1794 Sojczyn-Borowy †po 04-11-1856  
1949Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1854 Wagi †po 08-07-1914  
1950Godlewska Marianna z d. Konopka *około 1831 †od 25-09-1889 do 10-07-1893  
1951Godlewska Marianna z d. Chrzanowska *11-12-1802 Trzaski †po 11-11-1861  
1952Godlewska Marianna z d. Gutowska *04-02-1871 Nieciki †08-02-1927 Godlewo /Wąsosz/  
1953Godlewska Marianna z d. Karwowska *około 1832 Kołaki †po 16-02-1887  
1954Godlewska Marianna z d. Porowska *około 1810 Przestrzele †23-02-1865 Rutkowskie  
1955Godlewska Marianna z d. Ostaszewska *około 1853 Brzeźnio †po 03-02-1908  
1956Godlewska Marianna z d. Ramotowska *około 1835 Wagi †przed 07-11-1887  
1957Godlewska Marianna z d. Milewska *około 1839 Danowo †po 17-02-1890  
1958Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1815 Trzaski †po 19-10-1863  
1959Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1891 Supy †21-12-1925 Wagi /Przytuły/  
1960Godlewska Marianna *23-08-1813 Zalesie †przed 12-1828  
1961Godlewska Marianna *10-09-1853 †07-05-1868 Zalesie /Wąsosz/  
1962Godlewska Marianna z d. Modzelewska  †22-03-1870  
1963Godlewska Marianna z d. Staniszewska  †przed 04-1837  
1964Godlewska Marianna z d. Dzięgielewska *około 1900 Grzymki †  
1965Godlewska Marianna z d. Kiełczewska *około 1852 Supy †  
1966Godlewska Marianna *07-11-1908 Konopki †  
1967Godlewska Marianna  †po 15-10-1861  
1968Godlewska Marianna z d. Lichomska *około 1834 Danówek †  
1969Godlewska Marianna z d. Dobrzycka  †po 20-11-1837  
1970Godlewska Marianna z d. Karwowska  †przed 09-09-1849  
1971Godlewska Marianna *14-09-1781 Godlewo †  
1972Godlewska Marianna z d. Szymanowska  †  
1973Godlewska Marianna z d. Szleszyńska *około 1899 Kucze Wielkie †  
1974Godlewska Marianna z d. Bikowska  †po 11-05-1845  
1975Godlewska Marianna z d. Pieńczykowska  †po 21-06-1843  
1976Godlewska Marianna z d. Łempicka *09-09-1917 Jaki †   
1977Godlewska Marianna z d. Rowińska  †po 22-02-1830  
1978Godlewska Marianna z d. Ramotowska [0¬]     
1979Godlewska Marianna z d. Chojnacka  †po 09-06-1902  
1980Godlewska Marianna z d. Muczyńska  †przed 18-11-1857  
1981Godlewska Marianna z d. Sokołowska  †  
1982Godlewska Marianna z d. Borawska  †przed 22-02-1897  
1983Godlewska Marianna z d. Berlińska *około 1881 Rydzewo †  
1984Godlewska Marianna Adolfa *około 06-1865 Zalesie †03-12-1867 Zalesie   
1985Godlewska Marianna Aleksandra z d. Liszewska *około 1913 Prusy †  
1986Godlewska Mariola [0¬]     
1987Godlewska Melania (Amelia) z d. Szabrańska *24-12-1912 Łojki †28-01-1983 Zalesie /Wąsosz/  
1988Godlewska Monika z d. Andrulewicz  †  
1989Godlewska N z d. N  †przed 04-1820  
1990Godlewska N z d. N [0¬]    
1991Godlewska N z d. N  †  
1992Godlewska N z d. N  †  
1993Godlewska N z d. N  †przed 10-1804  
1994Godlewska Paulina z d. Sulewska *22-03-1859 Zalesie †od 14-08-1902 do 13-01-1908   
1995Godlewska Paulina *około 1849 Modzele †przed 10-1879  
1996Godlewska Paulina [0¬]    
1997Godlewska Paulina z d. Wiśniewska  †od 23-11-1874 do 28-04-1912  
1998Godlewska Paulina z d. Ożarowska  †30-11-1926 Zalesie  
1999Godlewska Paulina *26-06-1867 Zalesie †   
2000Godlewska Petronela z d. Rejno  †22-11-1867  
2001Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 1843 Zalesie †po 14-02-1904   
2002Godlewska Rozalia z d. Gardocka *około 02-1852 Gardoty †po 21-11-1905  
2003Godlewska Rozalia z d. Rogowska *około 1866 Trzaski †po 17-12-1918  
2004Godlewska Rozalia z d. Chrzanowska *27-03-1876 Sokoły par. Romany †przed 23-02-1925  
2005Godlewska Rozalia z d. Jaczyńska *około 1848 Jaki †  
2006Godlewska Rozalia z d. Rogowska *15-09-1918 Supy †  
2007Godlewska Rozalia z d. Jaczyńska  †przed 06-02-1900  
2008Godlewska Rozalia z d. Gardocka  †po 13-02-1888  
2009Godlewska Rozalia z d. Brajczewska  †  
2010Godlewska Ryszarda z d. Kuczewska [0¬]     
2011Godlewska Salomea z d. Sokołowska *około 1835 Godlewo †po 24-08-1886  
2012Godlewska Salomea z d. Truszkowska *około 1826 Czarnowo †18-10-1861  
2013Godlewska Salomea z d. Strzałkowska  †przed 11-02-1908  
2014Godlewska Scholastyka z d. Karwowska *około 1861 Koniecki par. Wizna †po 15-01-1907  
2015Godlewska Stanisława z d. Zaborowska *26-12-1900 Święcienin †07-04-1982 /Wąsosz/  
2016Godlewska Stanisława z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 09-02-1904  
2017Godlewska Stanisława *około 1892 Wagi †przed 15-02-1943  
2018Godlewska Stanisława z d. Boryszewska *około 1877 Męczki †16-05-1907 Kotówek /Jedwabne/  
2019Godlewska Stanisława z d. Bober *około 1886 Gardoty †  
2020Godlewska Stanisława z d. Dzięgielewska *około 1906 Grzymały †  
2021Godlewska Stanisława Franciszka z d. Dobrzycka *około 1888 Rosochate †po 03-03-1943  
2022Godlewska Stefania *około 1885 †26-09-1889 Witynie /Jedwabne/  
2023Godlewska Teodozja Franciszka z d. Grądzka *około 1864 Czerwonki †po 20-02-1928  
2024Godlewska Teofila z d. Karwowska *około 1866 Karwowo-Polki †przed 24-01-1922  
2025Godlewska Teofila z d. Dąbrowska *około 1881 Brodowo †po 10-02-1931  
2026Godlewska Teofila z d. Szleszyńska *około 1836 Niedźwiedzkie †24-12-1867  
2027Godlewska Teofila z d. Supińska *około 1859 Wagi †  
2028Godlewska Teresa z d. Tołczyk  †po 05-09-1928  
2029Godlewska Teresa z d. Wierciszewska  †przed 09-02-1820  
2030Godlewska Teresa z d. Polak [0¬]    
2031Godlewska Urszula z d. Kołomyjska *około 1804 Orlikowo †po 23-09-1862  
2032Godlewska Waleria z d. Nowicka *około 1854 Burzyn †12-02-1912 Dobrzyjałowo  
2033Godlewska Wanda z d. Albińska [0¬]    
2034Godlewska Wanda z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
2035Godlewska Weronika z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
2036Godlewska Weronika z d. Rydzewska  †15-02-1882 Zalesie  
2037Godlewska Wiesława z d. Chrzanowska [0¬]     
2038Godlewska Wiesława z d. Michałowska [0¬]    
2039Godlewska Wiktoria z d. Górska *około 1860 Wagi †po 10-04-1923  
2040Godlewska Wiktoria *około 1928 Rydzewo-Pieniążek †15-04-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2041Godlewska Wiktoria z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
2042Godlewska Wiktoria z d. Skrodzka *1916 †  
2043Godlewska Wiktoria Salomea *25-03-1811 Konopki †  
2044Godlewska Wincenta *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
2045Godlewska Władysława *około 1897 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
2046Godlewska Władysława z d. Szleszyńska *około 1910 Kurkowo †  
2047Godlewska Władysława Anna *06-04-1890 Kucze Wielkie †  
2048Godlewska Władysława Teofila z d. Konopka *około 1895 Karwowo †  
2049Godlewska Zenona z d. Gutowska [0¬]    
2050Godlewska Zofia z d. Komosińska [0¬]    
2051Godlewska Zofia z d. Zorczykowska [0¬]    
2052Godlewska Zofia z d. Glinka *około 1771 †21-03-1831 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2053Godlewska Zofia z d. Brzozowska *05-11-1922 Zalesie †11-12-1976 Zalesie /Wąsosz/   
2054Godlewska Zofia *1923 Komosewo †około 1943  
2055Godlewska Zofia z d. Zalewska  †po 05-02-1844  
2056Godlewska Zofia z d. N  †  
2057Godlewska Zuzanna z d. Szymanowska  †po 18-11-1851  
2058Godlewski Adam *około 1825 Godlewo †przed 23-11-1874  
2059Godlewski Adam  †przed 17-02-1925  
2060Godlewski Adam  †przed 1839   
2061Godlewski Adam [0¬]    
2062Godlewski Adam *około 1867 Rutkowskie †  
2063Godlewski Adolf *około 1875 Witynie †05-12-1917 Witynie /Jedwabne/  
2064Godlewski Adolf *około 1903 Wagi †  
2065Godlewski Aleksander [0¬]    
2066Godlewski Aleksander *około 1906 Wagi †  
2067Godlewski Aleksander *około 1874 Wagi †  
2068Godlewski Aleksander *1899 †  
2069Godlewski Aleksander  †  
2070Godlewski Aleksander *około 1908 Jedwabne †  
2071Godlewski Aleksander *około 1905 Witynie †  
2072Godlewski Aleksander  †  
2073Godlewski Aleksander *około 1888 Wagi †  
2074Godlewski Aleksander Kazimierz *1860 Lipińskie †przed 31-01-1928  
2075Godlewski Ambroży *około 1717 †16-12-1813 Godlewo  
2076Godlewski Andrzej [0¬]     
2077Godlewski Andrzej [0¬]     
2078Godlewski Andrzej *około 1821 Zalesie †około 1880  
2079Godlewski Andrzej *06-08-1910 Wąsosz †   
2080Godlewski Antoni *14-11-1912 Zalesie †14-01-1998 /Wąsosz/   
2081Godlewski Antoni [0¬]     
2082Godlewski Antoni *około 1845 Wagi †21-12-1918  
2083Godlewski Antoni *około 1789 †przed 25-11-1861  
2084Godlewski Antoni *około 1843 Godlewo †przed 17-02-1890  
2085Godlewski Antoni *około 1819 Godlewo †po 06-03-1859  
2086Godlewski Antoni *18-03-1923 Wąsosz †03-02-1947 Wąsosz  
2087Godlewski Antoni *1912 †  
2088Godlewski Antoni  †przed 09-02-1820  
2089Godlewski Antoni *około 1868 Kubrzany †  
2090Godlewski Antoni *11-02-1810 Godlewo †  
2091Godlewski Antoni  †przed 21-06-1843  
2092Godlewski Antoni *około 1907 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2093Godlewski Antoni  †  
2094Godlewski Antoni *20-05-1916 Opartowo †  
2095Godlewski Apolinary *około 1831 †po 17-02-1896  
2096Godlewski Apolinary *14-11-1920 Wagi †   
2097Godlewski Augustyn *około 1848 Wagi †od 14-02-1911 do 10-04-1923  
2098Godlewski Baltazar *12-01-1856 Zalesie †11-08-1936 Zalesie  
2099Godlewski Baltazar *około 1773 †06-08-1819 Godlewo /Wąsosz/  
2100Godlewski Bartłomiej  †przed 05-07-1820  
2101Godlewski Benedykt *18-03-1779 Godlewo †19-03-1834 Godlewo  
2102Godlewski Benedykt  †przed 09-09-1849  
2103Godlewski Bolesław *29-08-1895 Zalesie †05-03-1976 Zalesie /Zalesie/  
2104Godlewski Bolesław *około 1879 Witynie †po 29-01-1930  
2105Godlewski Bolesław *03-05-1880 Konopki †  
2106Godlewski Bolesław *około 1906 Sokoły par. Romany †  
2107Godlewski Czesław *18-10-1906 Danowo †   
2108Godlewski Czesław *24-02-1916 Wąsosz †  
2109Godlewski Daniel *około 1809 Konopki †przed 23-11-1869  
2110Godlewski Daniel *1871 Kotówek †  
2111Godlewski Dariusz *25-11-1976 Grajewo †27-06-1977 Grajewo /Wąsosz/  
2112Godlewski Dionizy *około 1849 Wagi †po 08-07-1914  
2113Godlewski Dominik *około 1827 Kotówek †13-08-1895 Kotówek /Jedwabne/  
2114Godlewski Dominik *około 1882 Danowo †16-03-1889 Danowo /Wąsosz/  
2115Godlewski Dominik  †przed 03-09-1889  
2116Godlewski Dominik *12-01-1897 Kotówek †  
2117Godlewski Edward *01-09-1931 Zalesie †02-09-1976 Zalesie /Wąsosz/  
2118Godlewski Eugeniusz *19-07-1926 Wyszomierz †01-05-2001 Wyszomierz /Szumowo/  
2119Godlewski Feliks *około 1866 Krasnopol †  
2120Godlewski Franciszek *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †07-10-1898 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
2121Godlewski Franciszek *około 1793 Wagi †po 19-10-1863  
2122Godlewski Franciszek *około 1848 Marki †po 03-02-1908  
2123Godlewski Franciszek *około 1869 Wagi †po 28-02-1927  
2124Godlewski Franciszek *około 1832 Godlewo †11-01-1838 Godlewo /Wąsosz/  
2125Godlewski Franciszek *1908 Wagi †  
2126Godlewski Franciszek  †27-12-1887 Karwowo par. Jedwabne  
2127Godlewski Franciszek  †po 11-02-1908  
2128Godlewski Franciszek *około 1902 Rutkowskie †  
2129Godlewski Franciszek *około 1899 Wagi †  
2130Godlewski Franciszek *17-08-1857 Konopki †  
2131Godlewski Franciszek *około 1889 Wagi †  
2132Godlewski Franciszek  †po 18-11-1851  
2133Godlewski Franciszek  †29-09-1817  
2134Godlewski Franciszek  †  
2135Godlewski Grzegorz *08-03-1788 Lipińskie †po 04-11-1856  
2136Godlewski Grzegorz *około 1902 Gardoty †  
2137Godlewski Henryk *22-11-1905 Zalesie †07-04-1988 Szczuczyn /Wąsosz/  
2138Godlewski Henryk *około 1773 †12-07-1843 Zalesie  
2139Godlewski Idzi  †po 12-03-1851  
2140Godlewski Ignacy *około 1852 Karwowo par. Jedwabne †  
2141Godlewski Ignacy  †od 23-11-1874 do 28-04-1912  
2142Godlewski Ignacy *26-11-1818 Zalesie †  
2143Godlewski Ignacy  †31-03-1867  
2144Godlewski Ireneusz *10-05-1976 Szczuczyn †13-01-1977 Zalesie /Wąsosz/   
2145Godlewski Jacenty  †przed 07-10-1816  
2146Godlewski Jakub *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
2147Godlewski Jakub *około 1825 Zalesie †  
2148Godlewski Jakub  †  
2149Godlewski Jakub *22-07-1798 Zalesie †  
2150Godlewski Jakub *około 1885 Wagi †  
2151Godlewski Jakub  †po 11-05-1845  
2152Godlewski Jakub  †przed 22-02-1830  
2153Godlewski Jakub [0¬]    
2154Godlewski Jan [0¬]     
2155Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †po 02-03-1908  
2156Godlewski Jan *około 1804 Siennica-Lipusy †przed 26-06-1877  
2157Godlewski Jan *około 1879 Wagi †po 16-02-1942  
2158Godlewski Jan [0¬]     
2159Godlewski Jan *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
2160Godlewski Jan *około 1866 Wagi †po 22-11-1921  
2161Godlewski Jan *03-06-1794 Niedźwiedzkie †21-06-1843 Godlewo  
2162Godlewski Jan *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
2163Godlewski Jan *14-01-1896 Modzele †23-06-1941 Modzele  
2164Godlewski Jan *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
2165Godlewski Jan *około 1900 Lipińskie †25-02-1943 Lipińskie  
2166Godlewski Jan *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
2167Godlewski Jan  †po 19-03-1911  
2168Godlewski Jan  †przed 05-02-1844  
2169Godlewski Jan *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †  
2170Godlewski Jan  †przed 15-10-1861  
2171Godlewski Jan  †po 22-02-1846  
2172Godlewski Jan *około 1868 Wagi †  
2173Godlewski Jan *około 1834 Godlewo †  
2174Godlewski Jan *około 1882 Kownatki †  
2175Godlewski Jan *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
2176Godlewski Jan *około 1816 Danowo †  
2177Godlewski Jan *19-05-1771 Godlewo †  
2178Godlewski Jan *22-12-1811 Zalesie †  
2179Godlewski Jan  †od 23-11-1830 do 24-11-1835  
2180Godlewski Jan  †przed 24-11-1902  
2181Godlewski Jan *około 1862 Chełchy †   
2182Godlewski Jan *około 1832 Godlewo †  
2183Godlewski Jan  † Wyszomierz  
2184Godlewski Jan Gabriel [0¬]    
2185Godlewski Jan Jakub *22-07-1842 Konopki †przed 09-02-1903  
2186Godlewski Jan Piotr [0¬]    
2187Godlewski Janusz [0¬]    
2188Godlewski Joachim Napoleon *około 1818 Lipińskie †  
2189Godlewski Józef [0¬]    
2190Godlewski Józef *07-10-1875 Danowo †29-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
2191Godlewski Józef *1837 Czarnowo †przed 01-02-1914  
2192Godlewski Józef *około 1799 Wagi †po 17-11-1874  
2193Godlewski Józef *05-11-1901 Godlewo †02-11-1966 Grajewo /Wąsosz/  
2194Godlewski Józef *około 1799 Danowo †03-1841  
2195Godlewski Józef *około 1853 Godlewo †25-04-1892 Godlewo /Wąsosz/  
2196Godlewski Józef *około 04-1911 Brzeźnio †01-06-1912 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2197Godlewski Józef *około 1852 Wagi †  
2198Godlewski Józef *około 1867 Kotówek †  
2199Godlewski Józef *około 1882 Witynie †  
2200Godlewski Józef *1923 Wagi †  
2201Godlewski Józef *08-03-1816 Zalesie †  
2202Godlewski Józef  †po 08-01-1954  
2203Godlewski Józef  †od 01-03-1886 do 22-11-1886  
2204Godlewski Józef  †  
2205Godlewski Józef *około 1848 Wąsosz †  
2206Godlewski Józef *około 1886 †  
2207Godlewski Józef *1910 †  
2208Godlewski Józef *około 1876 Brzeźno †  
2209Godlewski Józef Tadeusz *około 1842 Wagi †po 03-03-1919  
2210Godlewski Julian *około 1872 Jedwabne †po 14-06-1932  
2211Godlewski Julian *około 1876 Kotówek †  
2212Godlewski Karol *około 1834 Danowo †po 14-02-1904   
2213Godlewski Karol *01-09-1803 Godlewo †19-01-1807 Godlewo  
2214Godlewski Kazimierz *około 1803 Zalesie †przed 03-02-1875  
2215Godlewski Kazimierz [0¬]     
2216Godlewski Kazimierz *20-04-1942 Godlewo †23-07-1989 Łomża /Wąsosz/  
2217Godlewski Konstanty *około 1854 Modzele †15-09-1920 Klimaszewnica  
2218Godlewski Konstanty *około 1887 Grozimy †po 17-08-1937  
2219Godlewski Konstanty *około 1873 Zalesie †25-02-1905 Szczuczyn  
2220Godlewski Konstanty *około 1882 Zalesie †05-03-1886 Zalesie /Wąsosz/  
2221Godlewski Krzysztof [0¬]    
2222Godlewski Krzysztof  †  
2223Godlewski Krzysztof [0¬]    
2224Godlewski Krzysztof Mirosław [0¬]     
2225Godlewski Ludwik *około 1816 Lipińskie †po 24-08-1886  
2226Godlewski Ludwik *około 1864 Wagi †17-12-1918 Wagi  
2227Godlewski Ludwik  †  
2228Godlewski Ludwik  †  
2229Godlewski Marcel *około 1897 Grądy Małe †28-03-1981 Jedwabne  
2230Godlewski Marcel *20-01-1852 Zalesie †02-12-1920 Zalesie  
2231Godlewski Marcin *około 1817 Rydzewo Szlacheckie †  
2232Godlewski Marian [0¬]    
2233Godlewski Marian *1930 Zalesie †02-09-1931 Zalesie   
2234Godlewski Mariusz *25-11-1975 Grajewo †27-05-1977 Godlewo /Wąsosz/  
2235Godlewski Mateusz *około 1753 †od 23-10-1832 do 20-11-1837  
2236Godlewski Mateusz *około 1790 †od 23-02-1852 do 27-02-1859  
2237Godlewski Mateusz  †przed 10-11-1823  
2238Godlewski Mateusz *22-09-1822 Zalesie †  
2239Godlewski Mateusz  †  
2240Godlewski Michał *około 1782 †po 14-02-1843  
2241Godlewski Michał *09-09-1828 Godlewo †  
2242Godlewski Michał  †po 20-01-1852  
2243Godlewski Mieczysław *10-09-1928 Godlewo †08-01-1931 Godlewo /Wąsosz/  
2244Godlewski Mieczysław [0¬]    
2245Godlewski Mikołaj *10-12-1769 †  
2246Godlewski N  †przed 07-1975  
2247Godlewski N  †  
2248Godlewski N  †przed 01-1898  
2249Godlewski Onufry *około 1825 Siestrzanki †po 23-02-1865  
2250Godlewski Onufry  †przed 13-02-1888  
2251Godlewski Paweł *30-06-1871 Godlewo †03-04-1959 Godlewo /Wąsosz/  
2252Godlewski Paweł *około 1749 †31-01-1829 Zalesie  
2253Godlewski Paweł *około 1841 Godlewo †po 19-11-1906  
2254Godlewski Paweł *około 1872 Konopki †05-09-1928 Konopki  
2255Godlewski Paweł [0¬]    
2256Godlewski Paweł  †od 07-02-1853 do 14-08-1855  
2257Godlewski Paweł *około 1792 †  
2258Godlewski Paweł *około 1880 Danowo †   
2259Godlewski Paweł  †przed 18-11-1857  
2260Godlewski Paweł *około 1874 Kotówek †  
2261Godlewski Paweł [0¬]    
2262Godlewski Piotr [0¬]    
2263Godlewski Piotr *około 1838 Wagi †po 18-07-1898  
2264Godlewski Piotr *około 1859 Marki †21-02-1897  
2265Godlewski Piotr *około 1796 †30-01-1828 Wagi /Przytuły/  
2266Godlewski Piotr [0¬]    
2267Godlewski Piotr  †od 11-11-1851 do 26-07-1854  
2268Godlewski Piotr  †  
2269Godlewski Rajmund  †od 26-11-1839 do 26-11-1850  
2270Godlewski Robert *18-10-1982 †08-10-1987 Grajewo /Wąsosz/   
2271Godlewski Roman  †  
2272Godlewski Ryszard [0¬]    
2273Godlewski Ryszard *01-01-1946 Zalesie †06-07-1973 Zalesie /Wąsosz/   
2274Godlewski Serafin *około 1827 Wagi †od 23-02-1892 do 19-07-1909  
2275Godlewski Stanisław [0¬]    
2276Godlewski Stanisław *około 1844 Zalesie †po 07-11-1921  
2277Godlewski Stanisław *około 1877 Zalesie †31-05-1945 Zalesie  
2278Godlewski Stanisław *około 1825 Wagi †przed 06-02-1888  
2279Godlewski Stanisław *około 1845 Wagi †po 21-11-1905  
2280Godlewski Stanisław *około 1884 Wagi †po 03-03-1943  
2281Godlewski Stanisław *03-05-1828 Zalesie †po 21-09-1886  
2282Godlewski Stanisław *około 1852 Godlewo †po 13-01-1908   
2283Godlewski Stanisław *01-05-1922 Zalesie †19-01-1974 Zalesie /Wąsosz/  
2284Godlewski Stanisław *około 1831 Karwowo par. Jedwabne †przed 25-11-1879  
2285Godlewski Stanisław *około 1893 Modzele †23-08-1934 Wąsosz  
2286Godlewski Stanisław *około 1838 Rydzewo †  
2287Godlewski Stanisław *14-07-1907 Wagi †  
2288Godlewski Stanisław  †przed 19-10-1896  
2289Godlewski Stanisław *25-09-1808 Zalesie †  
2290Godlewski Stanisław  †od 28-11-1820 do 14-02-1831  
2291Godlewski Stanisław  †od 25-11-1851 do 20-04-1874  
2292Godlewski Stanisław *około 1862 Lipińskie †  
2293Godlewski Stanisław *23-09-1857 Zalesie †  
2294Godlewski Stanisław [0¬]    
2295Godlewski Stefan  †po 29-02-1892  
2296Godlewski Szczepan *02-12-1904 Chełchy †25-08-1962 Wojsławy /Wąsosz/   
2297Godlewski Szymon  †przed 21-03-1831  
2298Godlewski Tadeusz [0¬]    
2299Godlewski Tadeusz *około 1771 Wagi †  
2300Godlewski Tadeusz  †po 27-11-1832  
2301Godlewski Telesfor *około 1864 Lipińskie †  
2302Godlewski Teofil *około 1874 Wagi †przed 15-02-1943  
2303Godlewski Teofil *około 1871 Gardoty †po 22-02-1930  
2304Godlewski Tomasz *około 1779 Godlewo †po 08-11-1848  
2305Godlewski Tomasz *około 1832 †po 22-02-1897  
2306Godlewski Tomasz  †  
2307Godlewski Tomasz  †przed 28-11-1834  
2308Godlewski Tomasz * Zalesie †po 24-11-1813  
2309Godlewski Tomasz *około 1839 Pawełki †  
2310Godlewski Tomasz  †po 23-05-1826  
2311Godlewski Tomasz Franciszek *14-09-1849 Wojsławy †  
2312Godlewski Wacław [0¬]    
2313Godlewski Wacław *07-05-1951 Zalesie †17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/  
2314Godlewski Wacław *1914 †  
2315Godlewski Wacław *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
2316Godlewski Wawrzyniec *08-08-1776 Godlewo †po 21-02-1843  
2317Godlewski Wiesław [0¬]    
2318Godlewski Wiktor *około 1812 Rydzewo Szlacheckie †07-07-1876 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2319Godlewski Wiktor *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
2320Godlewski Wiktor  †od 06-02-1900 do 21-01-1910  
2321Godlewski Wincenty *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
2322Godlewski Witold *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
2323Godlewski Władysław *około 1889 Lipińskie †po 01-02-1944  
2324Godlewski Władysław *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †po 24-01-1922  
2325Godlewski Wojciech *około 1841 Zalesie †11-10-1895 Zalesie /Wąsosz/  
2326Godlewski Wojciech *około 1851 Dobrzyjałowo †  
2327Godlewski Wojciech *około 1831 Lipińskie †  
2328Godlewski Zdzisław Waldemar [0¬]     
2329Godlewski Zygmunt [0¬]    
2330Godziszewska Teresa z d. Malinowska  †  
2331Godziszewski Maciej  †  
2332Godziszewski Maciej  †przed 06-1822  
2333Gogolewska Bronisława z d. Fiłonczyk  †  
2334Gogolewska Zofia z d. Danowska [0¬]    
2335Gogolewski Aleksander  †  
2336Gogolewski Henryk *21-10-1921 Fasty par. Choroszcz †  
2337Gogołowska Aleksandra z d. Glińska  †po 15-06-1926  
2338Gogołowska Józefa z d. Modzelewska *09-07-1907 USA †03-06-1992 Ławsk /Wąsosz/  
2339Gogołowska Wanda z d. Sulewska [0¬]    
2340Gogołowski Franciszek  †po 15-06-1926  
2341Gogołowski Marian *około 1910 †przed 03-06-1992  
2342Gogołowski Tadeusz [0¬]    
2343Golanko Ignacy  †  
2344Golanko Józefa z d. Rydzewska  †  
2345Golanko Kamila z d. Cwalińska *14-01-1909 Rogale par. Stawiski †  
2346Golanko Stanisław *14-10-1903 Romany †  
2347Golańska Franciszka z d. Wiśniewska ? [0¬]    
2348Golański Antoni  †  
2349Golberg Ewa z d. Przyborowska *około 1795 Brzeźnio †  
2350Golberg Franciszek *około 1833 †15-12-1837 Bzury  
2351Golberg Jan *około 1790 Bajtkowo †  
2352Golberg Jan  †przed 28-01-1838  
2353Golberg Katarzyna z d. N  †przed 28-01-1838  
2354Golberg Katarzyna z d. Siedmioradzka  †17-12-1837  
2355Golczewska Anna z d. Niedziałko *26-01-1797 Łepki †05-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
2356Golczewska Katarzyna z d. Rutkowska *około 1793 Rutkowskie †  
2357Golczewska Zofia z d. Kuklińska  †przed 20-11-1816  
2358Golczewski Ignacy *01-02-1795 Wąsosz †  
2359Golczewski Szymon  †przed 20-11-1816  
2360Goliczewska Katarzyna z d. Lichota  †przed 11-02-1855  
2361Goliczewska Marianna z d. Zyskowska  †  
2362Goliczewska Stanisława z d. Niedźwiedzka  †  
2363Goliczewski Adam  †  
2364Goliczewski Antoni  †  
2365Goliczewski Franciszek  †11-11-1862  
2366Goliczewski Maciej  †przed 11-02-1855  
2367Goliczewski Tadeusz *01-01-1932 Wojewodzin †przed 10-2006  
2368Golik Antonina z d. Kozłowska  †   
2369Golik Franciszek  †przed 23-11-1816  
2370Golik Franciszek  †przed 24-11-1817  
2371Golik Franciszka z d. Siedlecka  †  
2372Golik Jakub  †  
2373Golik Jan  †  
2374Golik Małgorzata z d. Adamska  †po 23-11-1816  
2375Golik Małgorzata z d. Smętek  †po 24-11-1817  
2376Golik Petronela z d. N  †  
2377Golik Stanisław  †   
2378Golikowska Anna z d. Zając *około 1807 Kubra †po 16-11-1863  
2379Golikowska Helena z d. Duchnowska *około 1910 †  
2380Golikowska Jadwiga z d. Supińska [0¬]    
2381Golikowska Janina z d. Wądołowska [0¬]    
2382Golikowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1878 Radziłów †po 19-09-1942  
2383Golikowska Marianna z d. Gutowska *około 1835 Kubra †przed 12-02-1899  
2384Golikowska Marianna *około 1912 †06-11-1920 Chrzanowo /Przytuły/  
2385Golikowska Petronela z d. Skrzyputowska (Żarcikowska)  †po 09-02-1829  
2386Golikowska Scholastyka z d. Zając *około 1793 Kubra †przed 01-1829  
2387Golikowski Antoni *około 1873 Chrzanowo †19-09-1942 Chrzanowo /Przytuły/  
2388Golikowski Antoni *1918 Chrzanowo †  
2389Golikowski Hilary *około 1796 Kubra †po 16-11-1863  
2390Golikowski Jacenty  †po 09-02-1829  
2391Golikowski Jan [0¬]    
2392Golikowski Stanisław *około 1830 Kubra †po 12-02-1899  
2393Golikowski Stanisław *około 1904 †  
2394Golinbiewska Ludwika z d. Bojerska  †  
2395Golinbiewski Adam [0¬]    
2396Golińska Anna z d. Kerchner *około 1873 Kucze Małe †po 13-09-1932  
2397Golińska Anna z d. Siedlecka  †od 25-06-1849 do 04-1856  
2398Golińska Balbina z d. Paszkowska *około 1848 Puchały †przed 12-1873  
2399Golińska Bronisława z d. Lipińska *około 1901 Kubra †  
2400Golińska Bronisława z d. Brakoniecka *około 1869 Wilamowo †  
2401Golińska Domicella z d. Mieczkowska  †od 27-01-1874 do 22-11-1892  
2402Golińska Ewa z d. Wróblewska  †po 04-02-1902  
2403Golińska Franciszka z d. Wiewiórowska *1867 Borawskie †po 09-11-1921  
2404Golińska Franciszka z d. Polewaczyk *około 1880 Chmielewo †  
2405Golińska Franciszka z d. Brzuszewska *około 1797 Przytuły †  
2406Golińska Genowefa z d. Gałecka *31-03-1902 Glinki †11-1941  
2407Golińska Janina z d. Ramotowska *około 1905 Kotowo Plac †  
2408Golińska Józefa z d. Kaniucka *około 1856 Pawełki †  
2409Golińska Józefa z d. Piotrowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
2410Golińska Julianna z d. Krasnowska *około 1852 Wizna †po 28-08-1912  
2411Golińska Karolina z d. N  †  
2412Golińska Łucja z d. Gryczewska *około 1806 †przed 02-03-1859  
2413Golińska Marianna z d. Kryszczyńska *około 1904 †17-04-1996 Kubra  
2414Golińska Marianna z d. Lewkowska *około 1820 Pawełki †po 30-01-1893  
2415Golińska Marianna z d. Dziękiewicz *około 1823 Konopki par. Jedwabne †26-12-1845  
2416Golińska Marianna z d. Chrzanowska  †  
2417Golińska Marianna z d. Braczko *około 1843 Poryte †  
2418Golińska Marianna z d. Zalewska *około 1867 Przechody †  
2419Golińska Marianna z d. Adamczyk  †  
2420Golińska Marianna z d. Sulimowicz *około 1871 Wąsosz †  
2421Golińska Marianna z d. Staniszewska *około 1894 Pawełki †  
2422Golińska Stefania z d. Kamalska *około 1887 Bronaki-Pietrasze †  
2423Golińska Teofila z d. Adamska *około 1857 Kubra †po 15-02-1904  
2424Golińska Teresa z d. Pezowicz *około 1827 Mocarze †od 03-02-1891 do 17-02-1896  
2425Golińska Teresa z d. N  †przed 13-11-1854  
2426Golińska Wiktoria z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2427Golińska Wiktoria z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2428Golińska Władysława z d. Wiśniewska *około 1870 Pawełki †23-12-1941 Przytuły /Przytuły/  
2429Golińska Zofia z d. Mazur *około 1901 †  
2430Golińska Zuzanna z d. Nagórska *około 1850 †po 15-02-1904  
2431Goliński Aleksander *około 1867 Pawełki †przed 23-12-1941  
2432Goliński Czesław *około 1898 †  
2433Goliński Czesław *około 1896 Kucze Małe †  
2434Goliński Franciszek *około 1822 Przytuły †po 30-01-1893  
2435Goliński Franciszek *około 1857 Przechody †  
2436Goliński Franciszek *około 1862 Dobrzyjałowo †  
2437Goliński Franciszek *około 1882 Pawełki †  
2438Goliński Ignacy *około 1867 Mieszołki †  
2439Goliński Jan *około 1849 Pawełki †po 28-08-1912  
2440Goliński Jan *około 1824 Pawełki †  
2441Goliński Józef *około 1827 Przytuły †po 17-02-1896  
2442Goliński Józef *około 1863 Przytuły †przed 10-02-1925  
2443Goliński Józef  †po 04-02-1902  
2444Goliński Józef *30-03-1914 Kucze Małe †  
2445Goliński Kacper  †po 13-11-1854  
2446Goliński Kacper *około 1796 Kubra †  
2447Goliński Kazimierz *około 1776 †  
2448Goliński Kazimierz *około 1790 †  
2449Goliński Konstanty *około 1875 Mieszołki †  
2450Goliński Ludwik *około 1848 †po 15-02-1904  
2451Goliński Ludwik *23-08-1872 Mieszołki †  
2452Goliński Mateusz  †  
2453Goliński Stanisław *około 1903 Przytuły-Kolonie †21-03-1980 Kubra  
2454Goliński Stanisław *około 1834 Romany †06-10-1894 Doliwy Aleksandrowo /Przytuły/  
2455Goliński Stanisław *około 1869 Doliwy †przed 26-11-1917  
2456Goliński Stanisław *około 1852 Pawełki †  
2457Goliński Stanisław *17-11-1893 Doliwy Aleksandrowo †  
2458Goliński Stanisław *około 1887 Pawełki †  
2459Goliński Szczepan *26-12-1857 Pawełki †29-07-1920 Pawełki  
2460Goliński Teofil *około 1863 Przytuły †  
2461Goliński Tomasz  †  
2462Goliński Wacław *około 1905 Przytuły †  
2463Goliński Walenty *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
2464Goliński Wawrzyniec  †  
2465Goliński Wojciech *około 1822 Pawełki †po 22-11-1892  
2466Golubiewska Bolesława z d. Szumska [0¬]    
2467Golubiewska Franciszka z d. Rosochacka  †  
2468Golubiewska Grażyna z d. Drobińska [0¬]    
2469Golubiewska Marianna z d. Konopka *01-02-1905 Lipnik †19-11-1996 Grajewo  
2470Golubiewski Bolesław *03-04-1960 Malinówka †  
2471Golubiewski Piotr [0¬]    
2472Golubiewski Stanisław *14-03-1901 Grajewo †  
2473Golubiewski Tomasz  †  
2474Goluch Eleonora z d. Sztejno *02-07-1911 Żebry †  
2475Goluch Józefa z d. Nowus *około 1899 Kurejwa †  
2476Goluch Katarzyna z d. Grodek  †  
2477Goluch Lucyna z d. Niebrzydowska [0¬]    
2478Goluch Ludwik  †po 27-02-1935  
2479Goluch Marianna z d. Nowak  †przed 27-02-1935  
2480Goluch Piotr Jan [0¬]    
2481Goluch Stanisław  †  
2482Goluch Stefan *07-10-1910 Białogrądy †  
2483Goluch Władysław *około 1893 Baranowo †  
2484Gołasz Antonina z d. Gurzęda *około 1884 Siestrzanki †   
2485Gołasz Franciszka z d. Biedrzycka  †  
2486Gołasz Stanisław *około 1896 Kotowo Plac †   
2487Gołasz Walenty  †  
2488Gołaszewska Franciszka z d. Karczewska  †  
2489Gołaszewska Józefa  †po 02-03-1835  
2490Gołaszewska Józefata z d. N  †  
2491Gołaszewska Magdalena z d. Misztal [0¬]     
2492Gołaszewska Marcella z d. Zalewska *około 1841 Jedwabne †po 22-11-1892  
2493Gołaszewska Marcjanna Weronika z d. Mikulewicz *około 1796 Jedwabne †przed 11-02-1862  
2494Gołaszewska N z d. N  †  
2495Gołaszewska Zofia z d. Mroczkowska [0¬]    
2496Gołaszewski Bolesław [0¬]    
2497Gołaszewski Franciszek *około 1837 Jedwabne †po 22-11-1892  
2498Gołaszewski Ignacy  †przed 02-03-1835  
2499Gołaszewski Jan  †  
2500Gołaszewski Jan  †  
2501Gołaszewski Józef *około 1805 Gołasze-Puszcza †przed 11-02-1862  
2502Gołaszewski Józef  †  
2503Gołaszewski Mariusz [0¬]     
2504Gołaś Antoni *około 1905 †  
2505Gołaś Bronisława z d. Piwowarska *około 1875 Borkowo †30-12-1913 Przytuły  
2506Gołaś Franciszka z d. Lewkowicz  †po 20-11-1917  
2507Gołaś Leopold *około 1873 Borkowo †  
2508Gołaś Marianna z d. Chrzanowska *około 1893 Brzostowo †  
2509Gołaś Paweł  †po 20-11-1917  
2510Gołaś Stefania z d. Zalewska *około 1908 †  
2511Gołąb Bogusław Władysław [0¬]    
2512Gołąb Zofia z d. Rydzewska [0¬]    
2513Gołąbek Anna z d. Sajkowska  †  
2514Gołąbek Feliks *około 1812 Bęćkowo †06-03-1844  
2515Gołąbek Franciszek *około 1803 Wierzbiny †przed 22-05-1867  
2516Gołąbek Franciszek  †przed 25-02-1829  
2517Gołąbek Henryk [0¬]    
2518Gołąbek Jan  †przed 05-11-1855  
2519Gołąbek Katarzyna z d. Niedźwiedzka  †przed 16-10-1859  
2520Gołąbek Marianna z d. Liberadzka *07-11-1796 †przed 12-11-1837  
2521Gołąbek Marianna z d. Szymanowska  †po 05-11-1855  
2522Gołąbek Stanisława z d. Wielorańska  †  
2523Gołąbek Weronika z d. Świderska [0¬]    
2524Gołąbek Wincenty  †  
2525Gołąbek Wojciech  †przed 16-10-1859  
2526Gołembiewska Anna z d. Baranowska *około 1776 †od 06-11-1825 do 22-01-1843  
2527Gołembiewska Zofia z d. N  †  
2528Gołembiewski Jan *około 1783 †po 22-01-1843  
2529Gołembiewski Wojciech  †  
2530Gołębiewska Agnieszka z d. N  †przed 25-11-1838  
2531Gołębiewska Agnieszka z d. Mikucka  †  
2532Gołębiewska Aleksandra z d. Chmielewska *około 1874 Święcienin †10-08-1898 Przytuły /Przytuły/  
2533Gołębiewska Aniela z d. Lenda *około 1860 Kubra †04-10-1917 Kubra  
2534Gołębiewska Aniela z d. Lipińska *około 1824 Romany †28-08-1856  
2535Gołębiewska Aniela z d. Obrycka *około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2536Gołębiewska Anna z d. Kozłowska *około 1878 Ksebki †po 18-06-1946  
2537Gołębiewska Anna z d. Kaczyńska  †przed 06-11-1831  
2538Gołębiewska Anna z d. Filipkowska  †  
2539Gołębiewska Anna *1890 Chrzanowo †  
2540Gołębiewska Anna z d. Cimoch  †  
2541Gołębiewska Anna z d. Leszczewska  †po 12-02-1889  
2542Gołębiewska Barbara z d. Chojnowska  †po 29-05-1859  
2543Gołębiewska Donata z d. Bartlińska *około 1899 Radziłów †  
2544Gołębiewska Eleonora z d. Koszykowska *31-10-1895 Zakrzewo †  
2545Gołębiewska Emilia z d. Olszewska *około 1859 Radziłów †po 01-06-1933  
2546Gołębiewska Emilia z d. Burgraff *około 1868 Rutki Stare †  
2547Gołębiewska Florentyna z d. Chojnowska *około 1906 Grądy Małe †  
2548Gołębiewska Franciszka z d. Rogowska *około 1835 Sojczynek †od 01-03-1897 do 19-02-1900  
2549Gołębiewska Franciszka z d. Konopka *około 1879 Czachy †przed 08-11-1921  
2550Gołębiewska Franciszka z d. Zajkowska *około 1821 Świdry-Dobrzyce †29-01-1861 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
2551Gołębiewska Franciszka z d. Gutowska  †  
2552Gołębiewska Franciszka z d. Orłowska  †  
2553Gołębiewska Helena z d. Kozłowska *05-05-1918 Przytuły-Kolonie †  
2554Gołębiewska Helena z d. Konopka *04-09-1916 Łoje Awissa †  
2555Gołębiewska Janina z d. Brzozowska [0¬]     
2556Gołębiewska Janina z d. Łepkowska [0¬]    
2557Gołębiewska Józefa z d. Krasnoborska *około 1881 Sojczyn-Borowy †17-03-1932 Zakrzewo /Słucz/  
2558Gołębiewska Józefa z d. Karwowska *około 1878 Nadbory †  
2559Gołębiewska Józefa z d. Czerwińska *około 1843 Kotowo †  
2560Gołębiewska Julianna z d. Kaczyńska *około 1871 Wypychy †29-04-1942 Przytuły /Przytuły/  
2561Gołębiewska Karolina z d. Zielińska *około 1830 Prusy †  
2562Gołębiewska Katarzyna z d. Nieradko *około 1782 †15-09-1852 Radziłów  
2563Gołębiewska Katarzyna z d. Borawska *około 1812 Chrzanowo-Cyprki †10-02-1857 Chrzanowo-Cyprki  
2564Gołębiewska Katarzyna z d. Domitr *około 1818 Witynie †  
2565Gołębiewska Konstancja z d. Zalewska *około 1815 Dobrzyjałowo †po 03-02-1869  
2566Gołębiewska Leokadia z d. Karpowicz *04-03-1899 †14-04-1988 Łebki Małe /Grabowo/  
2567Gołębiewska Leonora z d. Kozikowska  †  
2568Gołębiewska Łucja z d. Baranowska  †  
2569Gołębiewska Magdalena z d. Szepietowska *około 1796 †  
2570Gołębiewska Marcjanna z d. Liszewska  †po 16-11-1841  
2571Gołębiewska Maria z d. Karwowska *około 1904 Jedwabne †  
2572Gołębiewska Marianna z d. Domasiewicz *15-06-1901 Zakrzewo †05-07-1988 Grajewo  
2573Gołębiewska Marianna z d. Ciesielska *około 1825 Kumelsk †29-03-1890 Glinki /Słucz/  
2574Gołębiewska Marianna z d. Zielińska *około 1824 Wilamowo †przed 15-05-1888  
2575Gołębiewska Marianna z d. Rafałowska *około 1811 Kucze †po 16-02-1874  
2576Gołębiewska Marianna z d. N  †przed 16-01-1853  
2577Gołębiewska Marianna z d. Zielińska  †  
2578Gołębiewska Rozalia z d. Szleszyńska  †po 19-11-1867  
2579Gołębiewska Salomea z d. Szczepankowska *około 1847 Grądy Małe †po 07-02-1899  
2580Gołębiewska Stanisława z d. Konopka  †  
2581Gołębiewska Stanisława z d. Kiełczewska  †  
2582Gołębiewska Teofila z d. Zalewska *około 1823 Popki †po 03-02-1875  
2583Gołębiewska Urszula z d. Gardocka  †  
2584Gołębiewska Wiktoria z d. Gryczewska  †po 27-01-1896  
2585Gołębiewska Zofia z d. Wiśniewska *około 1859 †po 23-06-1914  
2586Gołębiewska Zofia z d. Łomotowska *około 1903 †  
2587Gołębiewska Zofia z d. Przestrzelska *1913 †  
2588Gołębiewski Aleksander  †  
2589Gołębiewski Andrzej  †przed 25-11-1838  
2590Gołębiewski Antoni *około 1867 Przytuły †po 18-06-1946  
2591Gołębiewski Antoni *około 05-1832 Radziłów †po 19-02-1900  
2592Gołębiewski Antoni *około 1833 †  
2593Gołębiewski Antoni  †od 26-11-1837 do 29-05-1859  
2594Gołębiewski Antoni *1893 Chrzanowo †  
2595Gołębiewski Antoni *1909 †  
2596Gołębiewski Bolesław *około 1873 Burzyn †  
2597Gołębiewski Feliks *około 1818 Chrzanowo-Cyprki †po 18-02-1889  
2598Gołębiewski Feliks *1852 Chrzanowo-Cyprki †20-01-1873 Glinki /Słucz/  
2599Gołębiewski Franciszek *około 1858 Chrzanowo-Cyprki †24-07-1890 Chrzanowo  
2600Gołębiewski Franciszek  †przed 16-01-1853  
2601Gołębiewski Franciszek *około 1811 Chrzanowo-Cyprki †  
2602Gołębiewski Franciszek *około 1798 Chrzanowo-Cyprki †  
2603Gołębiewski Franciszek  †  
2604Gołębiewski Franciszek  †od 12-06-1893 do 27-01-1896  
2605Gołębiewski Franciszek  †  
2606Gołębiewski Grzegorz  †przed 24-06-1851  
2607Gołębiewski Jakub *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
2608Gołębiewski Jakub  †po 06-11-1831  
2609Gołębiewski Jakub  †19-10-1834  
2610Gołębiewski Jan *26-01-1904 Zakrzewo †26-03-1980 Zakrzewo  
2611Gołębiewski Jan *1859 Glinki †01-06-1933 Glinki /Słucz/  
2612Gołębiewski Jan *około 1854 †po 23-06-1914  
2613Gołębiewski Jan *około 1878 Zakrzewo †przed 28-02-1927  
2614Gołębiewski Jan  †  
2615Gołębiewski Jan  †  
2616Gołębiewski Jan  †  
2617Gołębiewski Jan *około 1895 Chrzanowo †  
2618Gołębiewski Jan  †  
2619Gołębiewski Jan Paulin  †przed 14-04-1988  
2620Gołębiewski Józef *około 1899 Przytuły-Kolonie †16-11-1980  
2621Gołębiewski Józef *około 1814 Chrzanowo-Cyprki †przed 09-11-1874  
2622Gołębiewski Józef *około 08-1847 Rostki par. Jedwabne †po 07-02-1899  
2623Gołębiewski Józef  †  
2624Gołębiewski Józef *15-02-1897 Glinki †  
2625Gołębiewski Józef *05-12-1846 Chrzanowo-Cyprki †  
2626Gołębiewski Kazimierz  †po 12-02-1889  
2627Gołębiewski Leon *około 1866 Przytuły †przed 29-04-1942  
2628Gołębiewski Maciej *około 1805 Chrzanowo-Cyprki †09-11-1835  
2629Gołębiewski Marcin  †po 16-11-1841  
2630Gołębiewski Marian [0¬]    
2631Gołębiewski Marian [0¬]    
2632Gołębiewski Michał *około 1873 Radziłów †przed 08-11-1921  
2633Gołębiewski Mikołaj *około 1818 Przytuły †po 03-02-1875  
2634Gołębiewski Mikołaj  †  
2635Gołębiewski Paweł Norbert *około 1842 Łepki †  
2636Gołębiewski Stanisław *1824 Chrzanowo-Cyprki †przed 28-01-1869  
2637Gołębiewski Stanisław *1916 †  
2638Gołębiewski Stanisław *około 1901 †  
2639Gołębiewski Szczepan *około 1854 Przytuły †po 14-09-1917  
2640Gołębiewski Tadeusz  †  
2641Gołębiewski Tomasz *około 1802 Łebki Małe †13-07-1863 Łebki Małe /Grabowo/  
2642Gołębiewski Tomasz  †16-10-1856  
2643Gołębiewski Wacław *13-01-1922 Lachowo †   
2644Gołębiewski Wiktor *około 1830 Chrzanowo †  
2645Gołębiewski Władysław *około 1861 Łebki Małe †  
2646Gołębiewski Władysław *około 1899 Mikołajewo par. Burzyn †  
2647Gołębiowska Józefa z d. Sobolewska  †  
2648Gołębiowski Jan  †  
2649Gołowacz Rozalia z d. Brzozowska  †po 11-02-1900  
2650Gołowacz Wawrzyniec  †przed 11-02-1900  
2651Goman Adela z d. Wykowska  †  
2652Goman Helena z d. Szmitka *około 1909 Kossaki par. Jedwabne †  
2653Goman Jan *około 1826 Wizna †  
2654Goman Józef  †  
2655Goman Władysław *około 1907 USA †  
2656Gomman Jan  †po 07-02-1854  
2657Gomman Rozalia z d. Pełna  †po 07-02-1854  
2658Gontowska Agnieszka z d. Kuczyńska  †po 10-02-1868  
2659Gontowska Anna z d. Ruszczyk *07-08-1921 Sośnia †  
2660Gontowska Barbara z d. Sokołek *około 1825 Świdry †11-07-1869  
2661Gontowska Ewa z d. Pawelska *około 1833 Bogusze †  
2662Gontowska Jadwiga z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
2663Gontowska Karolina z d. Grodzicka *około 1873 †06-02-1916 Słucz /Słucz/  
2664Gontowska Katarzyna z d. Brzozowska *27-11-1909 Glinki †  
2665Gontowska Marianna z d. Łepkowska *25-03-1789 Dołęgi †po 27-02-1870  
2666Gontowska Marianna z d. Gutowska *około 1868 Łempice †09-05-1928 Świdry  
2667Gontowska Marianna z d. Perkowska *około 1861 Milewo †po 29-01-1900  
2668Gontowska Marianna z d. Nowakowska *około 1884 Dzierzbia †28-11-1909 Glinki /Słucz/  
2669Gontowska Marianna z d. Żukowska  †po 06-10-1867  
2670Gontowska Paulina z d. Wiśniewska (Jakubowska) *około 1842 Modzele †11-08-1919 Słucz /Słucz/  
2671Gontowska Rozalia z d. Danowska *13-09-1855 Sulewo Kownaty †28-11-1893 Świdry /Wąsosz/   
2672Gontowska Rozalia z d. Górska *24-07-1887 Kumelsk †  
2673Gontowska Stefania z d. Zambrowska *29-01-1883 Karwowo †po 30-12-1942  
2674Gontowska Władysława z d. Borawska *27-08-1899 Rydzewo Szlacheckie †  
2675Gontowski Aleksander *15-10-1902 Glinki †  
2676Gontowski Antoni *16-09-1882 Glinki †po 30-12-1942  
2677Gontowski Bolesław *16-07-1904 Świdry †01-06-1973 Świdry /Wąsosz/  
2678Gontowski Dominik (Dionizy) *05-08-1871 Przytuły †30-09-1926 Glinki  
2679Gontowski Jakub *około 1776 Wólka †22-07-1856 Młyn Ławski  
2680Gontowski Jan *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
2681Gontowski Józef *około 10-1886 Świdry †02-04-1888 Świdry   
2682Gontowski Józef  †przed 10-02-1868  
2683Gontowski Kazimierz *1851 Świdry †25-09-1916 Świdry /Wąsosz/   
2684Gontowski Ksawery *około 1843 Boczki †przed 11-08-1919  
2685Gontowski Maciej *około 1829 Rakowo †  
2686Gontowski Paweł *29-01-1786 Wólka †przed 17-11-1844  
2687Gontowski Piotr *około 1858 Glinki †po 29-01-1900  
2688Gontowski Stanisław *około 1824 Rakowo †przed 10-10-1892   
2689Gontowski Wacław *05-02-1917 Ławsk †  
2690Gontowski Wawrzyniec *około 1880 †  
2691Gorczyca Antonina z d. Sobolewska *około 1784 Szczuczyn †przed 09-02-1852  
2692Gorczyca Eleonora z d. N  †  
2693Gorczyca Franciszek *około 1777 Bełcząc †przed 28-10-1849  
2694Gorczyca Michał  †  
2695Gordon Adam *około 1915 Klimaszewnica †  
2696Gordon Anna z d. Bardłowska [0¬]    
2697Gordon Anna z d. Fiedorowicz  †po 07-02-1898  
2698Gordon Antoni *około 1912 Klimaszewnica †  
2699Gordon Antoni Wacław *06-03-1880 Klimaszewnica †  
2700Gordon Antonina z d. Czarnecka *około 1883 Zakrzewo †  
2701Gordon Barbara z d. Tyszkiewicz *około 1841 Klimaszewnica †po 09-02-1904  
2702Gordon Barbara *1876 Klimaszewnica †  
2703Gordon Bronisława (Marianna) z d. Ruszczyk  †po 17-02-1950  
2704Gordon Czesław *około 1876 Klimaszewnica †17-02-1950 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2705Gordon Czesława z d. Ofman [0¬]    
2706Gordon Dominik *około 1913 Klimaszewnica †26-07-1983 Prostki  
2707Gordon Eleonora z d. Szumowska  †po 07-11-1960  
2708Gordon Fabian  †po 16-02-1931  
2709Gordon Feliks *około 1839 Klimaszewnica †przed 09-02-1904  
2710Gordon Helena z d. Mazewska  †po 16-02-1931  
2711Gordon Henryk *07-11-1915 Klimaszewnica †  
2712Gordon Jan [0¬]    
2713Gordon Jan *16-07-1932 Ławsk †23-07-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2714Gordon Janina z d. Truszkowska *06-10-1923 Klimaszewnica †25-07-2016 Klimaszewnica   
2715Gordon Joanna z d. Kamińska  †po 07-12-1960  
2716Gordon Józef *około 1871 Klimaszewnica †od 15-02-1927 do 11-02-1936  
2717Gordon Józef *około 1849 Klimaszewnica †  
2718Gordon Józef  †przed 21-01-1861  
2719Gordon Józefa z d. Szczuczyńska *około 1913 Sośnia †03-12-2008 Bogusze  
2720Gordon Józefa z d. Mierzejewska *28-10-1905 Ławsk †02-09-1987 Ławsk /Wąsosz/  
2721Gordon Józefa z d. Pasiewicz *1856 Klimaszewnica †  
2722Gordon Józefa *1878 Klimaszewnica †  
2723Gordon Józefa z d. Kamińska *18-03-1925 Żebry †  
2724Gordon Juliana z d. Saniewska  †po 14-02-1876  
2725Gordon Julianna z d. Wróblewska *około 1877 Przechody †po 11-02-1936  
2726Gordon Konstanty *13-03-1880 †07-12-1960 Ełk /Białaszewo/  
2727Gordon Konstanty *15-11-1903 †07-11-1960 Szczuczyn /Białaszewo/  
2728Gordon Melania z d. Klimaszewska *około 1917 Klimaszewnica †  
2729Gordon N  †przed 25-07-2016   
2730Gordon Stanisław [0¬]    
2731Gordon Wincenty  †przed 07-02-1898  
2732Gordon Władysław *02-09-1905 Klimaszewnica †28-09-1993 Popowo /Wąsosz/  
2733Gordon Władysław [0¬]    
2734Gordon Zofia z d. Podbielska [0¬]    
2735Gorsun Jan  †  
2736Gorsun Katarzyna z d. Bielawska  †  
2737Gorzałkowska Marianna z d. Krzaczkowska  †przed 17-11-1844  
2738Gorzałkowski Franciszek  †przed 17-11-1844  
2739Gorzałkowski Stanisław *około 1821 Racibory †23-12-1845  
2740Gorzekowski Grzegorz  †1908 Łomża  
2741Gorzela Antoni  †  
2742Gorzela Zofia z d. Bujwidys *28-12-1909 Wąsosz †  
2743Gorzkowska Anna z d. Jakubowska  †przed 15-10-1848  
2744Gorzkowska Rozalia z d. Grucha ? *około 1821 Lipnik †  
2745Gorzkowski Franciszek  †przed 15-10-1848  
2746Gorzkowski Jan *około 1822 Toczyłowo †  
2747Gorzkowski Ludwik *około 1816 †  
2748Gosiewska Adela z d. Łojewska *06-06-1887 Łoje Grężki †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
2749Gosiewska Agnieszka z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
2750Gosiewska Agnieszka z d. N  †  
2751Gosiewska Agnieszka z d. Łosewska *około 1826 Łojki †  
2752Gosiewska Aleksandra *13-01-1898 Łojki †  
2753Gosiewska Aleksandra *29-10-1898 Sulewo Kownaty †   
2754Gosiewska Aleksandra z d. Kleszczewska *około 1907 Karwowo-Wszebory †  
2755Gosiewska Alfreda Mary *06-10-1916 Westfield, MA †23-02-1989 West Springfield, MA   
2756Gosiewska Aniela Józefa *23-03-1877 Łojki †  
2757Gosiewska Anna z d. Obrycka *06-01-1888 Godlewo †02-11-1983 USA   
2758Gosiewska Anna z d. Siedlecka *około 1852 Wąsosz †po 06-02-1910  
2759Gosiewska Anna z d. Sulewska *około 1876 †po 27-11-1928  
2760Gosiewska Anna z d. Karwowska *około 1820 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-02-1865  
2761Gosiewska Apolonia z d. Modzelewska  †  
2762Gosiewska Bronisława z d. Sierakowska *około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo †13-03-1944 Łojki  
2763Gosiewska Cecylia z d. Cimochowska [0¬]    
2764Gosiewska Czesława *18-01-1914 Kucze Wielkie †16-08-2001  
2765Gosiewska Dorota z d. Karwowska * Łojki †od 29-04-1823 do 20-02-1832  
2766Gosiewska Elżbieta z d. Bronakowska  †  
2767Gosiewska Ewa *23-12-1770 Łojki †  
2768Gosiewska Felicja *29-10-1907 Konopki †przed 30-04-1976  
2769Gosiewska Felicja *28-12-1885 Łojki †  
2770Gosiewska Floriana (Florentyna, Florfencja) z d. Zalewska  †przed 1793  
2771Gosiewska Franciszka z d. Śmiarowska *około 1857 Mieczki †23-09-1928 Kotówek /Jedwabne/  
2772Gosiewska Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Świdry Podleśne †po 30-06-1908  
2773Gosiewska Franciszka z d. Modzelewska *17-09-1806 Modzele †przed 08-1834  
2774Gosiewska Franciszka z d. Górska  †po 28-01-1856  
2775Gosiewska Franciszka z d. Haberek  †przed 15-11-1897  
2776Gosiewska Genowefa z d. Zielińska [0¬]     
2777Gosiewska Grażyna z d. Jamiołkowska [0¬]    
2778Gosiewska Helena *około 1912 Pieniążki †24-11-1934 Pieniążki /Białaszewo/  
2779Gosiewska Helena *19-09-1896 Sulewo Kownaty †29-01-1897 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2780Gosiewska Helena z d. Kamińska  †przed 08-11-1820  
2781Gosiewska Helena (Katarzyna) z d. Chrostowska  †przed 03-08-1828  
2782Gosiewska Irena z d. Bagińska [0¬]    
2783Gosiewska Irena z d. Karczmarczyk [0¬]    
2784Gosiewska Jadwiga *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
2785Gosiewska Jadwiga z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
2786Gosiewska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
2787Gosiewska Jadwiga z d. Chylińska *około 1902 Borawskie †  
2788Gosiewska Jane Veronica *24-07-1913 Westfield, MA †17-02-2001 East Longmeadow, MA   
2789Gosiewska Janina z d. Modzelewska [0¬]    
2790Gosiewska Janina *29-10-1908 Łojki †   
2791Gosiewska Józefa z d. Piotrowska *około 1841 †25-08-1905 Łojki /Białaszewo/  
2792Gosiewska Józefa z d. Chrostowska *około 1865 Kubrzany †05-06-1928 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2793Gosiewska Józefa z d. Ramotowska *około 1883 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2794Gosiewska Józefa Aleksandra *05-06-1910 Łojki †  
2795Gosiewska Julianna z d. Łempicka *24-01-1867 Sulewo Kownaty †30-01-1915 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2796Gosiewska Julianna z d. Przestrzelska *około 1848 Boguszki †  
2797Gosiewska Kamilla z d. Rogalska *27-03-1885 Bukowo †21-12-1971 Świdry  
2798Gosiewska Karolina z d. Kownacka *1828 Małachowo †16-04-1865 Karwowo-Polki /Jedwabne/  
2799Gosiewska Karolina z d. Stypułkowska *około 1843 Sambory †1873  
2800Gosiewska Katarzyna z d. Taraskowska *około 1817 Górki par. Dobrzyjałowo †od 07-02-1864 do 24-01-1870  
2801Gosiewska Katarzyna z d. Mocarska *około 1836 Męczki †  
2802Gosiewska Kazimiera *13-07-1896 Konopki †15-05-1967 Konopki /Wąsosz/  
2803Gosiewska Kazimiera *04-03-1894 Sulewo Kownaty †   
2804Gosiewska Konstancja z d. Jurska  †po 27-02-1827  
2805Gosiewska Kornela z d. Rogowska *około 1844 Pieńki †po 13-02-1899  
2806Gosiewska Ludwika z d. Niedźwiedzka *około 1874 Niedźwiedzkie †  
2807Gosiewska Magdalena z d. Budna *około 1810 Danowo †  
2808Gosiewska Małgorzata z d. Gawęcka *20-03-1805 †02-12-1875 Budne  
2809Gosiewska Małgorzata z d. Danowska *27-06-1795 †przed 05-1833  
2810Gosiewska Marcjanna z d. Błyszczeńska *około 1837 Przemyśl †po 19-07-1892  
2811Gosiewska Maria z d. Tarnacka [0¬]    
2812Gosiewska Marianna z d. Kuligowska *około 1829 Lipińskie †po 13-02-1899  
2813Gosiewska Marianna z d. Kownacka *około 1823 Małachowo †przed 19-02-1882  
2814Gosiewska Marianna z d. Chrzanowska *13-09-1792 Łosewo †po 24-02-1852  
2815Gosiewska Marianna z d. Gleba *około 1904 †po 02-03-1956  
2816Gosiewska Marianna z d. Wasiulewska *około 1916 †po 30-10-1959  
2817Gosiewska Marianna z d. Pieniążek *około 1831 Rydzewo-Pieniążek †29-10-1869 Łojki /Białaszewo/  
2818Gosiewska Marianna z d. Jałbrzykowska  †  
2819Gosiewska Marianna z d. Podworna [0¬]    
2820Gosiewska Marianna z d. Rogińska *około 1918 Brzozowa Wólka †  
2821Gosiewska Marianna z d. Cendrowska *około 1899 Kubra †  
2822Gosiewska Marianna z d. Świderska *około 1846 Łosewo †  
2823Gosiewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1885 Grądy Małe †  
2824Gosiewska Marianna z d. Gawęcka  †przed 19-01-1853  
2825Gosiewska Marianna (Marcjanna Marcela) z d. Chrzanowska *około 1807 Łosewo †przed 05-02-1856  
2826Gosiewska Marianna Julianna z d. Jałbrzykowska *około 1849 Sambory †  
2827Gosiewska Michalina z d. Godlewska *około 1864 Godlewo †28-01-1947 Lipińskie  
2828Gosiewska Natalia [0¬]    
2829Gosiewska Paulina z d. Kozikowska *około 1836 Święcienin †07-02-1906 Łojki  
2830Gosiewska Paulina z d. Kamińska *około 1859 Klimaszewnica †po 01-03-1890  
2831Gosiewska Pelazia (Pearl) Anna *01-02-1921 Westfield, MA †26-04-1997 Chicopee, MA   
2832Gosiewska Petronela z d. Pieniążek *około 1836 Rydzewo-Pieniążek †przed 02-1886  
2833Gosiewska Regina z d. Karwowska [0¬]    
2834Gosiewska Regina *20-10-1909 Godlewo †18-07-1991 Springfield, MA   
2835Gosiewska Rozalia z d. Gawęcka *25-10-1799 Budne †przed 10-07-1842  
2836Gosiewska Rozalia z d. Kossakowska  †przed 24-11-1840  
2837Gosiewska Rozalia z d. Tyszka  †  
2838Gosiewska Stanisława z d. Nadarzyńska *26-04-1890 Modzele †14-07-1925 Wąsosz  
2839Gosiewska Stanisława z d. Kleszczewska *około 1910 Karwowo-Wszebory †  
2840Gosiewska Teofila z d. Borawska *około 1871 Racibory †22-01-1906 Konopki /Wąsosz/  
2841Gosiewska Teresa z d. Danowska * Klimaszewnica †po 13-06-1843  
2842Gosiewska Waleria z d. Malinowska  †przed 24-02-1941  
2843Gosiewska Wiktoria z d. Rogowska *około 1878 Brodowo †po 19-09-1934  
2844Gosiewska Władysława z d. Zalewska *18-12-1889 Kurejewka †20-12-1971 Lipińskie  
2845Gosiewska Zelina *01-07-1915 Westfield, MA †01-07-1915 Westfield, MA   
2846Gosiewska Zofia *24-01-1953 Wąsosz †28-11-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
2847Gosiewska Zofia *około 1924 †27-11-1928 Wąsosz  
2848Gosiewska Zofia z d. Mydło-Mydłowska [0¬]    
2849Gosiewska Zofia *20-04-1906 Sulewo Kownaty †   
2850Gosiewska Zofia z d. Zambrowska *11-04-1913 Żebry †  
2851Gosiewski Albin *około 1875 Kąty †  
2852Gosiewski Aleksander *15-07-1854 Lipińskie †przed 05-02-1935  
2853Gosiewski Aleksander *08-04-1838 Łojki †02-02-1918 Łojki /Białaszewo/  
2854Gosiewski Aleksander *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2855Gosiewski Aleksander *około 1919 Pieniążki †  
2856Gosiewski Aleksander *około 1877 Przytuły †  
2857Gosiewski Aleksander  †przed 03-05-1926  
2858Gosiewski Aleksander Stanisław *05-05-1883 Łojki †  
2859Gosiewski Alexander Bernard *20-08-1912 Westfield, MA †25-08-1912 Westfield, MA   
2860Gosiewski Andrzej Tomasz *29-11-1800 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 08-02-1863  
2861Gosiewski Aniołek *05-12-1887 Sulewo Kownaty †05-12-1887 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2862Gosiewski Antoni *około 1883 Pieniążki †po 09-12-1949  
2863Gosiewski Antoni *około 1903 Karwowo-Polki †27-04-1967 Karwowo par. Jedwabne  
2864Gosiewski Antoni *około 1793 Mrówki †przed 23-10-1849  
2865Gosiewski Antoni *05-06-1798 Łojki †po 05-02-1854  
2866Gosiewski Antoni *14-12-1914 Wąsosz †30-10-1959 Sokoły /Wąsosz/  
2867Gosiewski Antoni *24-12-1895 Łojki †  
2868Gosiewski Antoni  †18-12-1871   
2869Gosiewski Arkadiusz [0¬]    
2870Gosiewski Bartłomiej  †przed 1742  
2871Gosiewski Bolesław *09-01-1918 Wąsosz †  
2872Gosiewski Czesław [0¬]    
2873Gosiewski Czesław *18-01-1914 Kucze Wielkie †  
2874Gosiewski Dionizy *około 1821 Zawady †przed 07-02-1906  
2875Gosiewski Dominik *30-09-1880 Brzozowa par. Białaszwewo †23-06-1953 Modzele  
2876Gosiewski Dominik *07-08-1760 Łojki †od 03-08-1828 do 23-11-1836  
2877Gosiewski Dominik *około 1819 Kotówek †przed 26-02-1865  
2878Gosiewski Donald Edmund [0¬]     
2879Gosiewski Edmund Francis *29-01-1919 Westfield, MA †03-12-2003 Springfield, MA   
2880Gosiewski Eugeniusz [0¬]    
2881Gosiewski Franciszek *14-05-1903 Kucze Wielkie †  
2882Gosiewski Franciszek *około 1843 Kotówek †  
2883Gosiewski Franciszek *03-08-1835 Łojki †  
2884Gosiewski Franciszek *około 1838 †  
2885Gosiewski Franciszek Izydor *06-10-1907 Łojki †30-04-1976 Łojki  
2886Gosiewski Fredrick Joseph [0¬]     
2887Gosiewski Henryk *06-06-1893 Konopki †  
2888Gosiewski Hipolit *około 1856 Kotówek †od 30-09-1908 do 23-09-1928  
2889Gosiewski Ignacy *20-02-1767 Łojki †  
2890Gosiewski Ignacy *około 1839 Nieławice †  
2891Gosiewski Jakub *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
2892Gosiewski Jakub *11-07-1763 Łojki †  
2893Gosiewski Jakub Adam *około 1852 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 30-06-1908  
2894Gosiewski Jan [0¬]    
2895Gosiewski Jan *około 1784 Ramoty †od 21-11-1858 do 08-02-1875  
2896Gosiewski Jan *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
2897Gosiewski Jan *około 1821 Budne †02-10-1857  
2898Gosiewski Jan *30-03-1854 Łojki †01-03-1890 Łojki /Białaszewo/  
2899Gosiewski Jan *około 1849 Łojki †19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/  
2900Gosiewski Jan *około 1913 Pieniążki †11-01-1944 Białystok  
2901Gosiewski Jan *około 08-1933 Konopki †11-04-1934 Konopki  
2902Gosiewski Jan  †przed 24-02-1941  
2903Gosiewski Jan *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
2904Gosiewski Jan Feliks *13-11-1875 Łojki †12-07-1963   
2905Gosiewski Jan Sławomir *23-09-1952 Modzele †15-10-1952 Modzele /Białaszewo/  
2906Gosiewski Józef [0¬]    
2907Gosiewski Józef *około 1810 Karwowo-Polki †przed 07-02-1864  
2908Gosiewski Józef *08-11-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 10-07-1842  
2909Gosiewski Józef *29-11-1846 Łojki †  
2910Gosiewski Józef *20-07-1902 Łojki †  
2911Gosiewski Józef *około 1825 Łojki †  
2912Gosiewski Józef  †przed 19-01-1853  
2913Gosiewski Karol  †  
2914Gosiewski Karol *około 1858 Kamianki †  
2915Gosiewski Kazimierz *około 1866 Wólka Piotrowska †10-10-1941 Łojki  
2916Gosiewski Kazimierz *około 1860 Łojki †19-09-1934 Konopki  
2917Gosiewski Kazimierz *28-02-1791 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 20-10-1841  
2918Gosiewski Kazimierz  †przed 28-01-1856  
2919Gosiewski Kazimierz *30-11-1893 Łojki †  
2920Gosiewski Klemens *około 1898 Karwowo-Polki †  
2921Gosiewski Konstanty *około 1878 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2922Gosiewski Leonard *27-03-1912 Łojki †  
2923Gosiewski Ludwik *około 1813 Karwowo-Polki †przed 19-02-1882  
2924Gosiewski Ludwik *około 1895 Kubra †  
2925Gosiewski Łukasz  †przed 1793  
2926Gosiewski Maciej  †przed 25-01-1815  
2927Gosiewski Marcin  †przed 15-11-1897  
2928Gosiewski Michał *28-09-1854 Brzozowa par. Białaszwewo †13-06-1898  
2929Gosiewski Mieczysław *1921 Kubra †  
2930Gosiewski Mikołaj *13-09-1764 Łojki †  
2931Gosiewski Mikołaj  †przed 08-11-1820  
2932Gosiewski Mirosław [0¬]    
2933Gosiewski N z d. N [0¬]     
2934Gosiewski Paulin *24-06-1886 Łojki †  
2935Gosiewski Paweł *około 1859 Lipińskie †przed 30-01-1915   
2936Gosiewski Paweł *około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 21-09-1886  
2937Gosiewski Paweł *około 1828 Łojki †23-06-1857  
2938Gosiewski Paweł *08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo †  
2939Gosiewski Paweł  †przed 27-02-1827  
2940Gosiewski Piotr *18-01-1789 Brzozowa par. Białaszwewo †po 24-02-1852  
2941Gosiewski Piotr *około 1839 Karwowo-Polki †po 13-02-1899  
2942Gosiewski Piotr  †  
2943Gosiewski Rafał [0¬]    
2944Gosiewski Stanisław *10-05-1890 Wąsosz †02-03-1956 Rogale /Wąsosz/  
2945Gosiewski Stanisław *01-05-1930 Wąsosz †15-07-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2946Gosiewski Stanisław *około 03-1873 Wólka Piotrowska †20-10-1878 Łojki  
2947Gosiewski Stanisław *około 1817 †15-06-1822 Łojki /Białaszewo/  
2948Gosiewski Stanisław *około 1882 Kotówek †  
2949Gosiewski Stanisław *23-12-1905 Brzozowo par. Lachowo †  
2950Gosiewski Stefan *około 1920 Wąsosz †   
2951Gosiewski Szymon * Łojki †od 15-06-1824 do 08-11-1832  
2952Gosiewski Teodor  †  
2953Gosiewski Wawrzyniec  †po 24-11-1840  
2954Gosiewski Wiktor *08-11-1912 Modzele †  
2955Gosiewski Władysław *13-11-1887 Lipińskie †08-10-1972 Lipińskie  
2956Gosiewski Władysław Michał *około 1863 Lipińskie †1911   
2957Gosiewski Władysław Paweł *około 1854 Łojki †przed 17-02-1896  
2958Gosiewski Zbigniew *11-10-1992 Wąsosz †07-11-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
2959Gosk Franciszek *około 1860 Falki †  
2960Gosk Jadwiga z d. Wądołowska *około 1902 Bronaki-Olki †  
2961Gosk Józefa z d. Przestrzelska *około 1834 Kaimy †  
2962Gosk Karol  †przed 25-11-1896  
2963Gosk Łucja z d. Kalinowska  †przed 25-11-1896  
2964Gosk Maciej  †  
2965Gosk Marianna z d. Godlewska  †  
2966Gosk Władysław *około 1888 Kazimierowo †  
2967Gosk Władysława z d. Chrostowska  †26-12-1895 Kazimierowo  
2968Goszczycka Antonina Anna z d. Ubrębska  †przed 28-05-1927  
2969Goszczycka Tekla z d. Ramotowska *około 1908 Grądy Małe †  
2970Goszczycki Józef  †przed 28-05-1927  
2971Goszczycki Wincenty Leonard *około 1900 Cempkowo †  
2972Goszczyńska Alicja z d. Domitrz [0¬]     
2973Goszczyńska Anna [0¬]     
2974Goszczyńska Wioletta z d. Jakubiak [0¬]     
2975Goszczyński Emil [0¬]     
2976Goszczyński Wojciech [0¬]     
2977Gosznowski Maciej  †29-11-1844  
2978Gowgiel Felicja z d. Śliżewska [0¬]    
2979Gowgiel Walerian *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
2980Góralska Aleksandra z d. Lipińska *około 1843 Mocarze †30-11-1908 Mocarze /Burzyn/  
2981Góralska Aniela z d. Zając *około 1856 Kubra †  
2982Góralska Franciszka z d. Kawecka *około 1756 †09-04-1836 Kubra /Przytuły/  
2983Góralska Krystyna z d. Kwiatkowska  †  
2984Góralska Marianna z d. Zajączkowska *około 1836 Siestrzanki †po 09-11-1910  
2985Góralska Marianna z d. Domańska *około 1809 Jeże †po 30-05-1870  
2986Góralska Marianna z d. Szelągowska *około 1908 †  
2987Góralska Marianna z d. Kawecka  †po 16-11-1830  
2988Góralska Salomea z d. Barwikowska *około 1847 Przytuły †po 06-03-1905  
2989Góralska Władysława z d. Karwowska *około 1884 Niewodowo par. Drozdowo †  
2990Góralski Aleksander *około 1882 Mocarze †  
2991Góralski Bartłomiej  †po 16-11-1830  
2992Góralski Bartłomiej *około 1780 †  
2993Góralski Benedykt  †przed 09-04-1836  
2994Góralski Franciszek *około 1872 Mocarze †  
2995Góralski Hipolit *około 1864 †02-08-1866 Mocarze /Burzyn/  
2996Góralski Jan *około 1836 Mocarze †15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/  
2997Góralski Karol *około 1809 Przytuły †przed 10-11-1863  
2998Góralski Kazimierz *około 1842 Zaskrodzie †po 06-03-1905  
2999Góralski Mikołaj  †  
3000Góralski Rajmund *około 1849 Trzaski †09-11-1910 Siestrzanki /Burzyn/  
3001Góralski Stanisław *około 1907 †  
3002Górecka Józefa z d. Jurkowska  †przed 21-01-1891  
3003Górecka Rozalia z d. N [0¬]    
3004Górecki Stanisław  †  
3005Górecki Szymon  †po 21-01-1891  
3006Górna Pelagia z d. Koca  †  
3007Górniak Antonina z d. Malczewska  †przed 16-09-1930  
3008Górniak Longin *około 1910 †  
3009Górniak Marianna z d. Pachucka *około 1910 Brzozowa Wólka †  
3010Górniak Stanisław  †po 16-09-1930  
3011Górny Franciszek  †  
3012Górska Adela z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
3013Górska Agata z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
3014Górska Agata z d. Szczerbińska  †przed 11-02-1874  
3015Górska Agata [0¬]     
3016Górska Agnieszka z d. Rydzewska (Chylińska) *około 1771 †13-02-1851 Kramarzewo  
3017Górska Agnieszka z d. Karwowska *około 1906 Karwowo-Wszebory †przed 03-1954  
3018Górska Agnieszka z d. Skrzeczkowska  †od 29-05-1864 do 26-09-1869  
3019Górska Agnieszka z d. Kędzierska  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
3020Górska Aleksandra z d. Danowska *12-02-1871 Sulewo Kownaty †27-12-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3021Górska Aleksandra z d. Danowska *25-09-1898 Sulewo Prusy †30-08-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3022Górska Aleksandra z d. Skrodzka *około 1872 Skroda Wielka †po 08-11-1922  
3023Górska Aleksandra *11-04-1889 Bzury †26-06-1892 Bzury /Wąsosz/  
3024Górska Aleksandra z d. Wądołowska  †po 22-11-1930  
3025Górska Aleksandra [0¬]     
3026Górska Aleksandra Kazimiera z d. Gawęcka *około 1859 Budne †  
3027Górska Alfreda z d. Chrzanowska [0¬]     
3028Górska Amelia z d. Mrozowska  †  
3029Górska Anastazja z d. N  †przed 27-01-1811  
3030Górska Aniela z d. Karwowska *około 1804 Grądy Wielkie †11-09-1891 Męczki /Wizna/   
3031Górska Aniela z d. Mieczkowska *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †04-10-1904 Witynie  
3032Górska Aniela z d. Mroczek *około 1823 Jarnuty †po 07-11-1881   
3033Górska Aniela z d. Dołęga *około 1810 Makowskie †po 25-11-1863  
3034Górska Aniela z d. Kołakowska  †  
3035Górska Anna z d. Niecikowska [0¬]    
3036Górska Anna z d. Dziekońska *około 1829 Racibory †po 26-02-1900  
3037Górska Anna z d. Piwko *około 1809 Rakowo †20-11-1873 Chojnowo /Niedźwiadna/  
3038Górska Anna z d. Mocarska *około 1836 Konopki Chude †po 21-10-1894  
3039Górska Anna z d. Polkowska *około 1860 Supy †15-11-1918 Supy  
3040Górska Anna z d. Konopka *około 1873 Kąty †po 11-09-1928  
3041Górska Anna z d. Przestrzelska *około 1871 Brychy †przed 09-05-1911  
3042Górska Anna *26-09-1954 Grajewo †30-11-1954 Kramarzewo /Wąsosz/  
3043Górska Anna z d. Mikucka *około 1835 Bronaki-Olki †  
3044Górska Anna z d. Grądzka *około 1844 Kokoszki †   
3045Górska Anna z d. Łepkowska *około 1880 Rutki †  
3046Górska Anna z d. Borawska *około 1870 †  
3047Górska Anna z d. Danowska  †po 07-10-1849  
3048Górska Anna z d. Szymanowska *około 1900 Szymany †   
3049Górska Anna z d. Mroczkowska *około 1820 Konopki Tłuste †  
3050Górska Anna z d. Saniewska  †13-02-1920 Glenridge   
3051Górska Anna z d. N [0¬]     
3052Górska Anna (Michalina) z d. Borawska *około 1873 Szymany †po 20-02-1939   
3053Górska Antonina z d. Saniewska *około 1839 Klimaszewnica †05-08-1910 Kieljany /Wąsosz/  
3054Górska Antonina z d. Świderska *13-01-1793 Świdry †po 01-05-1839  
3055Górska Antonina z d. Karwowska *około 1873 Brzostowo †  
3056Górska Apolonia z d. Piotrowska  †  
3057Górska Apolonia z d. Maleszewska *około 1892 Jarnuty †  
3058Górska Balbina Paulina z d. Szymanowska *17-12-1816 Kieljany †07-05-1836 Kieljany  
3059Górska Barbara z d. Zawadzka *około 1868 †przed 17-12-1938  
3060Górska Barbara z d. Kalicka [0¬]     
3061Górska Barbara z d. Konopka *17-11-1848 †13-03-1906 Kramarzewo  
3062Górska Barbara z d. Czopek [0¬]     
3063Górska Barbara z d. Kołakowska *około 1849 Rakowo †10-08-1881  
3064Górska Barbara *12-05-1835 Kramarzewo †30-08-1843 Kramarzewo  
3065Górska Barbara z d. Cwalińska  †  
3066Górska Bernarda z d. Grądzka [0¬]     
3067Górska Bolesława z d. Ramotowska *około 1897 Kotowo Plac †11-02-1974 Bronaki-Pietrasze  
3068Górska Bolesława z d. Lipińska *około 1909 Biodry †  
3069Górska Bolesława z d. Męczkowska  †po 09-02-1949  
3070Górska Bolesława z d. Brzostowska *około 1897 Koniecki par. Wizna †   
3071Górska Bronisława z d. Kulikowska *13-08-1859 Budne †01-08-1921 Szczuczyn  
3072Górska Bronisława z d. Polakowska *14-11-1911 Wąsosz †  
3073Górska Bronisława z d. Majewska *około 1899 Poryte †  
3074Górska Brygida z d. Skrodzka  †przed 04-1834   
3075Górska Cecylia z d. Iwanowska *01-09-1931 Wizna †05-02-2020   
3076Górska Cecylia z d. Karwowska *około 1841 Supy †od 23-02-1897 do 05-02-1904  
3077Górska Cecylia Helena z d. Dzięgielewska *15-05-1925 Nieciki †17-04-1998 Grajewo /Wąsosz/   
3078Górska Celina z d. Grzymkowska [0¬]    
3079Górska Czesława *około 1937 Kudłaczewo †18-05-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/   
3080Górska Czesława [0¬]     
3081Górska Czesława *15-07-1900 Kieljany †  
3082Górska Danuta z d. Celińska [0¬]     
3083Górska Dorota z d. Skrodzka *około 1819 Jambrzyki †po 26-10-1873  
3084Górska Dorota z d. Skrodzka  †  
3085Górska Dorota z d. Zamojska * Jambrzyki †po 23-10-1842  
3086Górska Eliza *14-09-1984 Sulewo Kownaty †16-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
3087Górska Elżbieta [0¬]     
3088Górska Emilia z d. Rogowska *około 1840 Supy †po 16-02-1903  
3089Górska Emilia z d. Śmiarowska *około 1905 †  
3090Górska Emilia z d. N  †  
3091Górska Eugenia z d. Zalewska  †po 13-02-1961  
3092Górska Ewa z d. Borawska *24-12-1820 Konopki †28-06-1886 Kieljany  
3093Górska Ewa z d. Kalinowska *około 1837 Modzele †20-12-1865 Skaje /Szczuczyn/  
3094Górska Ewa z d. Miller *około 1874 †  
3095Górska Ewa z d. Modzelewska [0¬]     
3096Górska Franciszka z d. Brzostowska *około 1904 Nadbory †13-04-1999 Kokoszki  
3097Górska Franciszka z d. Mroczkowska *1783 Mroczki †przed 21-07-1863  
3098Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1855 Przeszkoda †po 15-02-1922  
3099Górska Franciszka z d. Dobrzycka *około 1825 Rosochate †po 09-02-1892  
3100Górska Franciszka z d. Rutkowska *03-04-1810 Rutki †po 25-05-1869  
3101Górska Franciszka z d. Chrzanowska *27-10-1776 Wypychy †od 11-02-1835 do 19-02-1844  
3102Górska Franciszka z d. Filipkowska *około 1854 Borawskie †przed 27-02-1905  
3103Górska Franciszka z d. Kiełczewska  †po 09-02-1891  
3104Górska Franciszka z d. Grzymała  †przed 20-06-1830  
3105Górska Franciszka z d. Mateuszczyk *około 1852 Wizna †  
3106Górska Franciszka z d. Wolwark  †po 09-10-1945  
3107Górska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 28-08-1836  
3108Górska Franciszka z d. Szymanowska *około 1811 Kurejwa †  
3109Górska Franciszka z d. Filipkowska  †po 13-02-1832  
3110Górska Franciszka z d. Gburek  †  
3111Górska Gabriela z d. Grzymkowska [0¬]     
3112Górska Genowefa z d. Duda [0¬]    
3113Górska Gertruda z d. Kiełczewska  †przed 28-02-1832  
3114Górska Gertruda z d. Czerwionka  †  
3115Górska Grażyna z d. Słociak [0¬]     
3116Górska Helena z d. Kacperska *18-09-1917 Żebry †10-03-1991 Żebry /Wąsosz/  
3117Górska Helena z d. Dzięgielewska *około 1884 Milewo par. Niedźwiadna †po 04-12-1944  
3118Górska Helena z d. Kozikowska *około 1900 Święcienin †01-07-1941 Nieciki /Słucz/  
3119Górska Helena *około 02-1951 Kramarzewo †16-04-1951 Kramarzewo /Wąsosz/  
3120Górska Helena z d. Wykowska  †  
3121Górska Helena z d. Pieńkowska  †przed 03-1966  
3122Górska Helena *08-01-1899 Kieljany †  
3123Górska Helena *01-10-1899 Męczki †  
3124Górska Henryka [0¬]     
3125Górska Hieronima *28-01-1910 Sulewo Kownaty †03-08-1994 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3126Górska Hieronima z d. Sulewska [0¬]    
3127Górska Ilona [0¬]     
3128Górska Irena z d. Sulewska [0¬]    
3129Górska Jadwiga z d. Rózio [0¬]    
3130Górska Jadwiga z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
3131Górska Jadwiga z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
3132Górska Jadwiga *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3133Górska Jadwiga z d. Klimaszewska *27-11-1917 Supy †  
3134Górska Jadwiga *14-02-1907 Wagi †  
3135Górska Jadwiga z d. Mieczkowska *10-02-1920 Nieławice †   
3136Górska Janina z d. Ramotowska *około 1901 Ignacewo †10-04-1993  
3137Górska Janina *23-01-1929 Nieciki †23-07-1947 Nieciki /Słucz/  
3138Górska Janina *19-05-1902 Sulewo Kownaty †02-02-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3139Górska Janina *03-07-1940 Kieljany †14-03-1941 Kieljany  
3140Górska Janina z d. Zarzecka *31-10-1914 Tajno Stare †  
3141Górska Janina z d. Kowalewska *około 1921 Szczuczyn †  
3142Górska Janina z d. Borawska *około 1899 Bartki †  
3143Górska Joanna z d. N  †  
3144Górska Józefa z d. Chrostowska *około 1875 Biodry †03-02-1954 Męczki /Wizna/   
3145Górska Józefa z d. Dobrzycka *około 1860 Zalesie †18-05-1928 Jaki /Słucz/  
3146Górska Józefa z d. Przestrzelska *około 1845 Mocarze †przed 24-11-1896  
3147Górska Józefa z d. Trzaska *około 1826 Supy †po 21-02-1876  
3148Górska Józefa z d. Karwowska *około 1825 Mocarze †przed 02-1867  
3149Górska Józefa z d. Boryszewska *1884 Męczki †04-10-1925 Kokoszki  
3150Górska Józefa z d. Żelechowska (Strenkowska) *około 1877 Nieławice †29-04-1904 Nieławice  
3151Górska Józefa *około 1865 †07-01-1868 Przestrzele /Jedwabne/  
3152Górska Józefa z d. Kulikowska  †  
3153Górska Józefa z d. Biedrzycka *około 1884 Bronaki-Pietrasze †  
3154Górska Józefa *10-01-1880 Męczki †   
3155Górska Józefa z d. Pieńkowska  †  
3156Górska Józefa z d. Popowska  †po 24-02-1813  
3157Górska Józefa z d. Brzuchalska *około 1880 Milewo †  
3158Górska Józefa z d. Laskowska *około 1871 Nieławice †  
3159Górska Józefa z d. Wądołowska *około 1887 Makowskie †   
3160Górska Józefa z d. Malinowska  †przed 03-02-1897  
3161Górska Józefata z d. Danowska *30-04-1861 Sulewo Kownaty †od 21-02-1922 do 27-07-1926   
3162Górska Juliana z d. Strenkowska *około 1833 Kokoszki †1872  
3163Górska Julianna z d. Szumowska *około 1902 Witynie †24-03-1993  
3164Górska Julianna z d. Michałowska *około 1844 Wizna †po 22-01-1885  
3165Górska Julianna z d. N  †  
3166Górska Julianna z d. Sulewska  †po 09-02-1820  
3167Górska Julianna z d. Grotowska  †około 1891 Łomża  
3168Górska Julianna z d. Karwowska  †  
3169Górska Julianna z d. Rutkowska  †przed 15-01-1906  
3170Górska Julianna z d. Rogowska *około 1908 Mroczki †  
3171Górska Karolina z d. Czerwonka *18-07-1802 Czerwonki †02-09-1860 Kieljany  
3172Górska Karolina *18-02-1838 Kramarzewo †04-09-1843 Kramarzewo  
3173Górska Karolina z d. Bzura *26-04-1795 †  
3174Górska Katarzyna z d. Tafiłowska *około 1856 Sokoły †po 15-10-1922  
3175Górska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1791 Koniecki par. Wizna †po 19-02-1855   
3176Górska Katarzyna z d. Dzięgielewska *około 1866 Zabiele †20-05-1930 Szczuczyn  
3177Górska Katarzyna *około 1805 Kieljany †20-07-1863 Kramarzewo  
3178Górska Katarzyna z d. Kowalewska *około 1851 Niećkowo †po 11-11-1906  
3179Górska Katarzyna z d. Mocarska *około 1790 †18-05-1830 Rutki /Wizna/   
3180Górska Katarzyna z d. Wiszowata *około 1794 †02-10-1824 Danowo  
3181Górska Katarzyna z d. N  †po 26-11-1838  
3182Górska Katarzyna z d. Borawska *około 1867 Borawskie †  
3183Górska Katarzyna z d. Kuczewska  †po 07-02-1872  
3184Górska Katarzyna z d. Krupa *około 1849 Sojczyn Grądowy †  
3185Górska Katarzyna z d. Kotowska  †  
3186Górska Katarzyna z d. Wojciechowska  †przed 25-10-1851  
3187Górska Katarzyna z d. Zyskowska  †przed 07-1836  
3188Górska Katarzyna z d. Podgórska  †po 20-02-1848  
3189Górska Katarzyna z d. Bzura  †przed 08-05-1787  
3190Górska Katarzyna z d. Kołakowska *około 1844 †  
3191Górska Katarzyna z d. Karwowska  †od 17-02-1846 do 13-02-1849  
3192Górska Katarzyna z d. N [0¬]     
3193Górska Katarzyna z d. Konopka  †  
3194Górska Katarzyna z d. Długołęcka  †przed 23-02-1851  
3195Górska Katarzyna z d. Rapiej  †  
3196Górska Kazimiera z d. Kamińska *25-11-1906 Karwowo †  
3197Górska Kazimiera z d. Zdankowska [0¬]    
3198Górska Klementyna z d. Wiśniewska *około 1866 †  
3199Górska Klementyna (Leontyna) z d. Chojnowska *około 1862 Kieljany †07-03-1942 Kieljany /Wąsosz/  
3200Górska Konstancja z d. Łosiewicz *około 1822 Białaszewo †02-12-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3201Górska Konstancja z d. Mroczkowska *około 1827 Karwowo-Polki †przed 06-1863  
3202Górska Konstancja Eleonora z d. Truszkowska *18-02-1853 Koniecki †1893  
3203Górska Kornela z d. Kownacka  †po 24-05-1921  
3204Górska Kornelia z d. Rybacka *03-05-1886 Kubra †  
3205Górska Kornelia Waleria *27-11-1871 Kieljany †01-01-1946 Wąsosz  
3206Górska Krystyna z d. Chylińska [0¬]     
3207Górska Krystyna z d. Sosnowska [0¬]    
3208Górska Kunegunda z d. Ramotowska  †  
3209Górska Leokadia z d. Olędzka  †  
3210Górska Leonora z d. Kozikowska *około 1904 Ciemnoszyje †14-07-1928   
3211Górska Ludwika z d. Skrodzka *około 1874 Wścieklice †25-11-1941 Wagi /Przytuły/  
3212Górska Ludwika z d. Motyka  †po 10-11-1839  
3213Górska Ludwika z d. Samełko *około 1847 Chojnowo †  
3214Górska Ludwika z d. Chrzanowska  †  
3215Górska Ludwika z d. Waraszczyk  †przed 03-11-1846  
3216Górska Łucja z d. Chojnowska *około 1850 Kownatki †22-02-1920 Kieljany  
3217Górska Magdalena z d. Klimaszewska *około 1786 †po 27-06-1843  
3218Górska Magdalena z d. N  †  
3219Górska Magdalena z d. Bocianowska  †po 24-01-1848  
3220Górska Maja [0¬]     
3221Górska Małgorzata z d. Bagińska *około 1817 Skroda †po 26-02-1862  
3222Górska Małgorzata z d. N [0¬]     
3223Górska Marcela z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
3224Górska Marcella (Marcjanna) z d. Cichocka *około 1817 Niedźwiedzkie †24-05-1890 Bzury /Wąsosz/  
3225Górska Marcjanna z d. Kossakowska *około 1850 Karwowo-Polki †01-06-1914 Makowskie /Burzyn/   
3226Górska Marcjanna z d. Jurska *około 1862 Czachy †15-11-1918 Wagi  
3227Górska Marcjanna z d. Mikucka  †przed 06-1898 Jurzec Szlachecki  
3228Górska Marcjanna z d. Leszczewska *około 1862 Wąsosz †  
3229Górska Maria z d. Klekotko [0¬]    
3230Górska Maria [0¬]     
3231Górska Marianna z d. Ożarowska *około 1743 †21-01-1833 Rutki /Wizna/   
3232Górska Marianna z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †przed 26-01-1892  
3233Górska Marianna z d. Rutkowska *około 1875 Grądy Wielkie †po 11-06-1928  
3234Górska Marianna z d. Siedmioradzka *około 1807 Niećkowo †12-04-1859 Danowo  
3235Górska Marianna z d. Kacperska *około 1816 Wąsosz †przed 27-10-1867  
3236Górska Marianna z d. Nitkiewicz *około 1813 Wizna †po 31-07-1864  
3237Górska Marianna z d. Pawluk *około 1851 Barany †po 11-02-1901  
3238Górska Marianna z d. Konopka *około 1812 Korytki †przed 06-1860  
3239Górska Marianna z d. Starzyńska *około 1825 †po 05-02-1872  
3240Górska Marianna z d. Makowska *około 1844 Makowskie †od 06-02-1888 do 06-02-1900  
3241Górska Marianna z d. Podbielska *około 1826 Troszyn †przed 01-1867  
3242Górska Marianna z d. Grabowska *około 1842 Wizna †1865  
3243Górska Marianna *około 1817 †09-02-1832 Danowo  
3244Górska Marianna *05-02-1939 Kudłaczewo †05-02-1945 Kudłaczewo   
3245Górska Marianna *około 1894 †29-03-1899 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
3246Górska Marianna z d. Ramotowska  †po 10-07-1906  
3247Górska Marianna z d. Przestrzelska *około 1899 Konopki Tłuste †  
3248Górska Marianna z d. Żukowska  †po 27-02-1843  
3249Górska Marianna z d. Skrodzka *około 1829 Kubrzany †  
3250Górska Marianna z d. Ramotowska *około 1866 Rutkowskie †  
3251Górska Marianna z d. Kotowska *około 1880 Bronaki-Olki †  
3252Górska Marianna z d. N *około 1880 †  
3253Górska Marianna z d. Detkiewicz  †01-05-1855  
3254Górska Marianna z d. Ramotowska *1918 †  
3255Górska Marianna z d. Modzelewska *około 1909 †   
3256Górska Marianna z d. Bogdańska  †  
3257Górska Marianna z d. Gacka *około 1862 †  
3258Górska Marianna z d. Mościcka *około 1891 Wierciszewo †   
3259Górska Marianna z d. Boryszewska  †przed 16-02-1927  
3260Górska Marianna z d. Skrodzka  †  
3261Górska Marianna z d. Samełko  †po 19-02-1900  
3262Górska Marianna z d. Opońska *około 1901 Szczuczyn †  
3263Górska Marianna z d. Barduszewska  †przed 12-1884  
3264Górska Marianna z d. Dzięgielewska  †przed 28-07-1813  
3265Górska Marianna z d. Kurzątkowska *około 1906 Sokoły par. Romany †  
3266Górska Marianna z d. Piotrowska *około 1906 Wizna †  
3267Górska Marianna z d. Wiszowata  †po 09-11-1852  
3268Górska Marianna z d. Pieńkowska ?  †po 09-06-1850  
3269Górska Marianna z d. Męczkowska  †  
3270Górska Marianna z d. Kuczyńska *około 1911 Radziłów †  
3271Górska Marianna z d. Stypułkowska  †od 04-07-1880 do 21-02-1905  
3272Górska Marianna z d. Porowska *około 1895 Konopki Chude †  
3273Górska Marianna z d. Konopka  †  
3274Górska Marianna z d. Malinowska  †  
3275Górska Marianna Małgorzata z d. Wądołowska *około 1877 Bronaki-Pietrasze †  
3276Górska Michalina *21-09-1879 Kieljany †21-06-1882 Wąsosz  
3277Górska Monika [0¬]     
3278Górska Monika [0¬]     
3279Górska N z d. N  †przed 09-1957  
3280Górska N z d. N  †przed 09-1842  
3281Górska N z d. N  †przed 04-1815  
3282Górska N z d. N  †przed 01-1795  
3283Górska Paulina z d. Wiszowata  †  
3284Górska Pelagia z d. Komosińska [0¬]    
3285Górska Petronela z d. Rogowska  †po 23-02-1852  
3286Górska Petronela (Barbara) z d. Łaguna *około 1776 †10-12-1826 Kieljany  
3287Górska Regina z d. Szczepankowska [0¬]     
3288Górska Regina *09-1923 Sulewo Kownaty †   
3289Górska Romualda z d. Polkowska *1915 †  
3290Górska Rozalia z d. Niedźwiedzka *około 1817 Chojnowo †przed 28-01-1868  
3291Górska Rozalia z d. Michnowska *około 1781 †19-12-1831 Danowo  
3292Górska Rozalia z d. Wojciechowska *1817 Czaple †po 07-05-1859  
3293Górska Rozalia z d. Kowalewska *około 1875 Stryjaki †  
3294Górska Rozalia z d. Sulkowska  †po 02-03-1840  
3295Górska Rozalia z d. Kuczyńska  †przed 20-02-1911  
3296Górska Rozalia z d. Wojsław  †przed 01-1820  
3297Górska Rozalia z d. Bagińska *1872 Grzymki †  
3298Górska Rozalia z d. Rybacka *około 1858 Lipińskie †  
3299Górska Salomea z d. Truszkowska *około 1849 Jaki †od 02-02-1907 do 08-02-1909  
3300Górska Salomea z d. Konopka *01-07-1804 Modzele †18-11-1858 Kieljany  
3301Górska Scholastyka z d. Przestrzelska *około 1846 Bartki †po 29-09-1908   
3302Górska Scholastyka z d. Chrostowska *około 1880 Brodowo †  
3303Górska Serafina z d. Zaborowska *około 1865 Zaborowo †23-09-1922 Jaki /Słucz/  
3304Górska Serafina z d. Gaińska [0¬]     
3305Górska Stanisława *31-08-1883 Kieljany †11-02-1920 Kieljany /Wąsosz/  
3306Górska Stanisława z d. Brajczewska *15-10-1898 Szostaki †  
3307Górska Stanisława z d. Łukaszewska *około 1909 Nadbory †  
3308Górska Stanisława Michalina z d. Saniewska *około 1868 Brodowo †14-11-1925 Kieljany  
3309Górska Stefania z d. Akacka *18-07-1911 Grozimy †09-11-1997 Grajewo /Wąsosz/   
3310Górska Stefania z d. Laskowska *21-06-1894 Nieławice †przed 1947   
3311Górska Stefania z d. Wasilewska *14-01-1918 Skaje †  
3312Górska Stefania z d. Pieńkowska  †  
3313Górska Stefania z d. Konopka  †  
3314Górska Teofila z d. Dobrzycka *około 1853 Zalesie †19-01-1934 Zalesie  
3315Górska Teofila z d. Kuczewska *około 1798 Małachowo †po 23-02-1852  
3316Górska Teofila *08-03-1838 Kieljany †07-11-1848 Kieljany  
3317Górska Teresa z d. Bagińska [0¬]     
3318Górska Teresa z d. Akacka [0¬]    
3319Górska Teresa z d. Karwowska  †po 07-05-1854  
3320Górska Teresa z d. Karwowska  †po 19-02-1884  
3321Górska Teresa z d. Kierznowska *około 1864 Radziłów †  
3322Górska Teresa Jadwiga z d. Kołakowska *około 1821 Kossaki †od 05-11-1878 do 11-06-1894  
3323Górska Teresa Jadwiga *15-10-1797 Kieljany †29-05-1819 Kieljany  
3324Górska Walentyna z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
3325Górska Wanda z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
3326Górska Wanda Marianna z d. Mocarska *około 1902 †  
3327Górska Weronika z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
3328Górska Weronika z d. Gromadzka  †  
3329Górska Wiktoria z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
3330Górska Wiktoria z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
3331Górska Wiktoria z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
3332Górska Wiktoria z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
3333Górska Wiktoria z d. Roszkowska  †przed 31-01-1922  
3334Górska Wiktoria z d. N  †po 11-02-1928  
3335Górska Wiktoria z d. Lejman *około 1879 Czarnówek †  
3336Górska Wiktoria z d. Kotyńska  †  
3337Górska Władysława z d. Grądzka *około 1841 Jarnuty †03-06-1900 Męczki /Wizna/   
3338Górska Władysława *23-05-1870 Kramarzewo †28-10-1872 Kramarzewo  
3339Górska Władysława *23-06-1902 Męczki †24-07-1903 Męczki  
3340Górska Władysława z d. Sokołowska  †  
3341Górska Władysława Anna z d. Szabrańska *około 1870 Łojki †po 24-01-1922  
3342Górska Zofia z d. Wysocka *około 1903 Bogusze †przed 16-02-1942  
3343Górska Zofia *10-1923 Męczki †17-01-1924 Męczki   
3344Górska Zofia z d. Kilikowska  †  
3345Górska Zofia z d. Dmochowska *około 1879 Wąsosz †  
3346Górska Zofia z d. Borawska *około 1911 Pluty †  
3347Górska Zofia z d. Jaczyńska  †  
3348Górski Adam *około 1841 Rutki †przed 12-02-1912   
3349Górski Adam *około 1754 †19-08-1820 Rutki /Wizna/   
3350Górski Adam  †  
3351Górski Adam *27-12-1900 Kąty †  
3352Górski Adam *około 1879 Popowo †  
3353Górski Adam [0¬]     
3354Górski Adolf *około 1875 Jaki †09-12-1932 Jaki /Słucz/  
3355Górski Aleksander *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
3356Górski Aleksander *12-05-1855 Kieljany †29-09-1907 Kieljany  
3357Górski Aleksander *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
3358Górski Aleksander *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 24-11-1896  
3359Górski Aleksander *około 1895 Kąty †19-01-1926 Kąty /Burzyn/  
3360Górski Aleksander *około 1838 Wagi †25-08-1868  
3361Górski Aleksander  †28-10-1896 Karwowo par. Jedwabne  
3362Górski Aleksander  †  
3363Górski Aleksander *około 1882 Męczki †   
3364Górski Aleksander *15-10-1924 Rutkowskie †  
3365Górski Aleksander *około 1871 Przestrzele †  
3366Górski Aleksander Szczepan *około 1868 Górskie †po 08-11-1922  
3367Górski Ambroży *około 1797 Bzury †przed 26-11-1855  
3368Górski Andrzej *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †przed 15-11-1918  
3369Górski Andrzej *około 1878 Karwowo par. Jedwabne †  
3370Górski Andrzej *około 1847 Wizna †  
3371Górski Andrzej  †  
3372Górski Antoni *około 1858 Nieciki †05-11-1943 Zalesie  
3373Górski Antoni *około 1780 Targonie Wity †przed 10-02-1861   
3374Górski Antoni *około 1810 Barany †po 26-04-1874  
3375Górski Antoni *około 1769 Danowo †07-01-1832 Danowo  
3376Górski Antoni *około 1847 Bzury †15-04-1895 Bzury /Wąsosz/  
3377Górski Antoni *28-04-1847 Kieljany †14-04-1881 Kieljany  
3378Górski Antoni *21-09-1900 Sulewo Kownaty †24-01-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3379Górski Antoni *27-10-1863 Kramarzewo †01-06-1864 Kramarzewo  
3380Górski Antoni  †  
3381Górski Antoni *około 1899 †  
3382Górski Antoni  †przed 27-01-1811  
3383Górski Antoni *około 1899 †  
3384Górski Antoni *około 1901 Rutki †  
3385Górski Antoni  †po 13-02-1832  
3386Górski Antoni *około 1866 †  
3387Górski Antoni *1892 Kieljany †  
3388Górski Antoni  †  
3389Górski Antoni *11-06-1852 Niedźwiedzkie †  
3390Górski Apolinary *około 1862 Kudłaczewo †27-07-1926 Kudłaczewo   
3391Górski Apolinary *około 1861 Nieciki †22-01-1906 Nieciki /Słucz/  
3392Górski Apolinary *około 1871 Męczki †   
3393Górski Arkadiusz [0¬]     
3394Górski Augustyn  †  
3395Górski Bartłomiej *około 1825 Konopki-Białystok †po 11-06-1894  
3396Górski Bartłomiej  †  
3397Górski Bartłomiej  †  
3398Górski Bolesław [0¬]    
3399Górski Bolesław *14-09-1907 Sulewo Kownaty †około 1944 Rosja   
3400Górski Bolesław *około 1877 Rutki †  
3401Górski Bolesław *12-11-1897 Kąty †  
3402Górski Bolesław  †  
3403Górski Bolesław *05-06-1897 Męczki †   
3404Górski Bolesław *23-09-1888 Wagi †  
3405Górski Bronisław [0¬]     
3406Górski Bronisław  †po 11-02-1928  
3407Górski Bronisława z d. Klinicki  †  
3408Górski Cyprian  †po 20-02-1848  
3409Górski Czesław *około 1919 †02-03-1922 Jaki /Słucz/  
3410Górski Czesław *23-01-1909 Rutki †  
3411Górski Czesław *1911 †  
3412Górski Czesław *02-04-1935 Mroczki †  
3413Górski Czesław *około 1903 Rutki †  
3414Górski Damazy  †po 24-08-1911  
3415Górski Dariusz [0¬]     
3416Górski Dominik [0¬]     
3417Górski Dominik [0¬]     
3418Górski Dominik *około 1810 Grądy Wielkie †23-07-1860  
3419Górski Dominik *około 1821 Męczki †12-03-1859   
3420Górski Edward *10-05-1928 Męczki †01-12-2019 Męczki /Wizna/   
3421Górski Edward [0¬]     
3422Górski Edward *15-07-1900 †14-03-1953 Radziłów /Radziłów/  
3423Górski Eugeniusz Teodor *około 1925 Karwowo-Wszebory †30-09-1927 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
3424Górski Fabian  †przed 28-02-1813  
3425Górski Felicjan Paweł  †po 09-02-1891  
3426Górski Feliks *około 1818 Kołaki †od 06-02-1865 do 07-11-1881   
3427Górski Feliks  †przed 24-05-1921  
3428Górski Feliks *około 1860 Kokoszki †  
3429Górski Feliks *około 1873 Szczuczyn †  
3430Górski Filip [0¬]     
3431Górski Franciszek [0¬]     
3432Górski Franciszek *około 1853 Nieciki †przed 18-05-1928  
3433Górski Franciszek *około 1851 Barany †15-10-1922 Barany /Szczuczyn/  
3434Górski Franciszek *około 1849 Konopki †13-12-1918 Jaki /Słucz/  
3435Górski Franciszek *04-12-1898 Męczki †03-09-1965 Męczki /Wizna/   
3436Górski Franciszek [0¬]     
3437Górski Franciszek *około 1822 Wagi †po 21-02-1876  
3438Górski Franciszek *około 1827 Nieciki †od 28-10-1878 do 09-02-1892  
3439Górski Franciszek *około 1827 Górki-Sypniewo †od 11-02-1877 do 29-01-1883  
3440Górski Franciszek *1864 Mroczki †po 09-05-1911  
3441Górski Franciszek *około 1834 Lipnik †15-03-1873  
3442Górski Franciszek *26-09-1801 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1825  
3443Górski Franciszek *09-11-1842 Kieljany †08-08-1852 Kieljany  
3444Górski Franciszek  †po 26-11-1838  
3445Górski Franciszek *około 1900 Konopki Tłuste †  
3446Górski Franciszek  †po 02-03-1840  
3447Górski Franciszek  †1863  
3448Górski Franciszek  †  
3449Górski Franciszek *około 1900 †   
3450Górski Franciszek *około 1883 Kokoszki †  
3451Górski Franciszek  †od 15-01-1906 do 27-02-1922  
3452Górski Franciszek  †po 19-02-1900  
3453Górski Franciszek  †  
3454Górski Franciszek *około 1860 Kudłaczewo †  
3455Górski Franciszek *około 1907 Kokoszki †  
3456Górski Franciszek  †po 03-11-1846  
3457Górski Franciszek  †09-11-1852  
3458Górski Franciszek Jan *około 1869 Rutki †  
3459Górski Franciszek Walenty *14-02-1881 Kramarzewo †09-05-1956 USA  
3460Górski Grzegorz *około 1789 Rutki †   
3461Górski Henryk *około 05-1944 Kudłaczewo †26-02-1945 Kudłaczewo   
3462Górski Ignacy *31-03-1805 Kramarzewo †15-12-1809 Kramarzewo  
3463Górski Ignacy  †przed 09-06-1850  
3464Górski Ignacy *02-07-1819 Kramarzewo †  
3465Górski Jacek [0¬]     
3466Górski Jakub *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
3467Górski Jan [0¬]     
3468Górski Jan [0¬]    
3469Górski Jan *około 1816 †po 02-12-1893  
3470Górski Jan [0¬]    
3471Górski Jan *06-04-1839 Kieljany †13-03-1909 Kieljany  
3472Górski Jan *około 1825 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
3473Górski Jan *08-04-1844 Kramarzewo †14-08-1908  
3474Górski Jan *15-05-1841 Kieljany †17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/  
3475Górski Jan *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
3476Górski Jan *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
3477Górski Jan *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
3478Górski Jan *około 1863 Wagi †od 13-02-1917 do 25-11-1941  
3479Górski Jan *około 1844 Makowskie †przed 12-02-1895   
3480Górski Jan *około 1838 Wizna †po 22-01-1885  
3481Górski Jan *około 1846 Skaje †przed 13-07-1891  
3482Górski Jan *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3483Górski Jan *05-08-1843 Bzury †10-02-1869  
3484Górski Jan *06-02-1940 Sulewo Kownaty †13-09-1946 Sulewo Kownaty   
3485Górski Jan *18-06-1835 Kieljany †02-06-1838 Kieljany  
3486Górski Jan *10-04-1911 Barany †  
3487Górski Jan *około 1858 Kokoszki †  
3488Górski Jan  †przed 15-02-1927  
3489Górski Jan  †przed 28-02-1832  
3490Górski Jan *około 1904 Rutki †  
3491Górski Jan *około 1881 Barany †  
3492Górski Jan *około 1824 Kossaki †  
3493Górski Jan *około 1823 Zalesie par. Dobrzyjałowo †  
3494Górski Jan  †   
3495Górski Jan Czesław *około 1897 Rutki †  
3496Górski Jan Franciszek *około 1895 Nieciki †po 01-07-1941  
3497Górski Jarosław [0¬]     
3498Górski Jerzy *około 1765 †przed 21-07-1863  
3499Górski Jerzy [0¬]     
3500Górski Józef [0¬]    
3501Górski Józef *około 1880 Niećkowo †przed 30-08-1945  
3502Górski Józef *11-10-1845 Męczki †po 29-09-1908   
3503Górski Józef *około 1863 Wagi †po 15-11-1918  
3504Górski Józef *27-01-1949 Jaki †22-07-1949 Jaki /Słucz/  
3505Górski Józef  †przed 25-11-1902  
3506Górski Józef [0¬]    
3507Górski Józef  †  
3508Górski Józef  †po 25-10-1851  
3509Górski Józef *16-04-1916 Barany †  
3510Górski Józef *około 1878 Korytki †  
3511Górski Józef  †  
3512Górski Józef *około 1885 †   
3513Górski Józef  †przed 07-05-1854  
3514Górski Józef *20-07-1788 †  
3515Górski Józef *26-04-1913 Kąty †  
3516Górski Józef *około 1923 †  
3517Górski Józef  †po 08-05-1787  
3518Górski Józef  †po 03-02-1897  
3519Górski Józef *09-04-1855 Kędziorowo †  
3520Górski Józef Piotr *26-11-1881 Jaki †04-12-1944 Jaki /Słucz/  
3521Górski Julian *24-02-1907 Męczki †1992 Maków Mazowiecki /Maków Mazowiecki/   
3522Górski Julian  †  
3523Górski Julian *16-07-1894 Korytki †  
3524Górski Kacper [0¬]     
3525Górski Kajetan *około 1798 †od 17-02-1846 do 13-02-1849  
3526Górski Kajetan *10-02-1842 Kramarzewo †27-08-1843 Kramarzewo  
3527Górski Kajetan *28-04-1877 Kieljany †  
3528Górski Kajetan *28-01-1845 Kieljany †  
3529Górski Kajetan Adam *02-08-1841 Kieljany †09-12-1876  
3530Górski Karol *około 1833 Zalesie par. Dobrzyjałowo †po 16-02-1903  
3531Górski Karol *14-09-1984 Sulewo Kownaty †17-09-1984 Łomża /Wąsosz/   
3532Górski Kazimierz [0¬]    
3533Górski Kazimierz *około 1829 Wagi †08-02-1893 Wagi  
3534Górski Kazimierz *około 1868 Witynie †po 11-09-1928  
3535Górski Kazimierz *około 1864 Kiełcze-Kopki †przed 24-01-1922  
3536Górski Kazimierz  †przed 28-08-1836  
3537Górski Kazimierz *około 1905 Kieljany †  
3538Górski Kleofas  †przed 07-02-1872  
3539Górski Konrad *około 1744 †23-09-1830 Kieljany  
3540Górski Konstanty *około 1871 Męczki †03-02-1950 Męczki /Wizna/   
3541Górski Konstanty *1857 Koniecki par. Wizna †1860 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3542Górski Konstanty *około 07-1884 Zalesie †11-01-1886 Zalesie /Wąsosz/  
3543Górski Konstanty Marcin *około 1841 Konopki-Białystok †  
3544Górski Ksawery Ignacy *około 1818 Barany †po 26-10-1873  
3545Górski Leon *około 1915 Jaki †10-11-1944 Jaki /Słucz/  
3546Górski Leonard *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
3547Górski Lucjan *23-02-1901 Kieljany †  
3548Górski Ludwik *25-08-1838 Męczki †21-01-1905 Męczki   
3549Górski Ludwik  †przed 31-01-1922  
3550Górski Ludwik *około 1892 Kumelsk †  
3551Górski Ludwik *około 1868 Kokoszki †  
3552Górski Łukasz  †przed 24-01-1848  
3553Górski Łukasz  †przed 20-06-1830  
3554Górski Łukasz  †przed 01-1828  
3555Górski Łukasz *15-10-1812 Kramarzewo †  
3556Górski Maciej *około 1763 †11-05-1823 Kramarzewo  
3557Górski Maciej *około 1847 Grądy †od 28-02-1905 do 04-03-1919  
3558Górski Maciej *23-02-1789 †po 01-05-1839  
3559Górski Maciej *około 1820 Konopki par. Grabowo †po 26-02-1862  
3560Górski Maciej  †po 09-02-1858  
3561Górski Maciej  †po 20-02-1911  
3562Górski Maciej * Barany †przed 22-01-1832  
3563Górski Maciej  †  
3564Górski Maksymilian  †  
3565Górski Marcel *około 1845 Barany †po 11-02-1901  
3566Górski Marcel Józef *około 1838 Rutki †od 02-06-1890 do 06-02-1900  
3567Górski Marcell *około 1844 Skaje †  
3568Górski Marcin Józef *12-11-1810 Kieljany †17-08-1877  
3569Górski Marian *18-10-1936 Sulewo Kownaty †2003 Białystok   
3570Górski Marian [0¬]     
3571Górski Marian Piotr *około 1909 Kramarzewo †  
3572Górski Mateusz *około 1799 †po 25-05-1869  
3573Górski Mateusz *około 1813 Rutki †01-10-1854   
3574Górski Mateusz  †przed 04-02-1820  
3575Górski Mateusz *około 1826 Chrostowo †  
3576Górski Mateusz *około 1800 †   
3577Górski Michał *około 1786 Wagi †po 23-02-1852  
3578Górski Michał  †od 21-11-1841 do 07-10-1849  
3579Górski Michał  †  
3580Górski Mieczysław [0¬]    
3581Górski Mieczysław *02-12-1929 Sulewo Kownaty †   
3582Górski Mikołaj *około 1859 Jurzec Pański †1898  
3583Górski Mikołaj  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
3584Górski N  †przed 01-1941  
3585Górski Nikodem *14-09-1769 †04-05-1830 Kieljany  
3586Górski Onufry [0¬]    
3587Górski Paweł *około 1795 Kieljany †18-10-1866  
3588Górski Paweł *około 1816 Barany †02-01-1873 Bzury  
3589Górski Paweł *24-01-1810 Kramarzewo †19-11-1811 Kramarzewo  
3590Górski Paweł *około 1829 Zalesie †  
3591Górski Paweł  †przed 10-11-1839  
3592Górski Paweł [0¬]     
3593Górski Paweł *29-06-1840 Kieljany †  
3594Górski Piotr *01-08-1867 Kramarzewo †08-06-1936 Sulewo Kownaty   
3595Górski Piotr *około 1868 Nieciki †po 26-02-1924  
3596Górski Piotr *około 1902 Konopki-Białystok †22-02-1938  
3597Górski Piotr *05-02-1913 Sulewo Kownaty †01-03-1918 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3598Górski Piotr  †  
3599Górski Piotr *około 1858 †  
3600Górski Piotr  †po 26-09-1869  
3601Górski Piotr  †  
3602Górski Piotr [0¬]     
3603Górski Roman *około 1908 Rutkowskie †  
3604Górski Romuald *około 1906 Konopki Tłuste †  
3605Górski Sabin *około 1910 †  
3606Górski Sławomir [0¬]     
3607Górski Stanisław *około 1901 Rutki †19-02-1985 Jedwabne  
3608Górski Stanisław *30-04-1878 Kramarzewo †12-02-1959 USA  
3609Górski Stanisław *26-11-1893 Kudłaczewo †07-12-1971 Kudłaczewo /Wąsosz/   
3610Górski Stanisław *około 1826 Rutki †przed 21-10-1894  
3611Górski Stanisław *około 1784 Rutki †od 13-02-1851 do 19-02-1855   
3612Górski Stanisław *około 1813 Wizna †po 26-01-1880  
3613Górski Stanisław *1854 Wagi †15-06-1905  
3614Górski Stanisław *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †07-12-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3615Górski Stanisław *19-08-1901 Kieljany †24-11-1904 Kieljany /Wąsosz/  
3616Górski Stanisław *około 1891 †26-06-1892 Korytki /Jedwabne/  
3617Górski Stanisław *około 1873 Witynie †  
3618Górski Stanisław *około 1846 Konopki-Białystok †  
3619Górski Stanisław *1903 †  
3620Górski Stanisław *07-10-1865 Supy †  
3621Górski Stanisław *około 1891 Kucze Wielkie †  
3622Górski Stanisław  †przed 16-02-1927  
3623Górski Stanisław *około 1900 Jaki †   
3624Górski Stanisław  †26-10-1844 Nieciki /Słucz/  
3625Górski Stanisław *około 1776 †  
3626Górski Stanisław  †  
3627Górski Stanisław *około 1878 Męczki †   
3628Górski Stanisław *około 1858 Mroczki †  
3629Górski Stanisław Bonifacy *około 1812 Grądy Wielkie †po 25-11-1863  
3630Górski Stefan *08-02-1892 Męczki †24-06-1892 Męczki /Wizna/  
3631Górski Stefan  †1974 Pisz  
3632Górski Szymon  †po 24-02-1813  
3633Górski Tadeusz [0¬]    
3634Górski Tadeusz *19-07-1941 Sulewo Kownaty †11-11-1942 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3635Górski Tadeusz [0¬]    
3636Górski Teodor *około 1889 Korytki †08-07-1919 Korytki  
3637Górski Teofil *28-12-1907 Dzierzbia †po 12-03-1991  
3638Górski Teofil *26-12-1874 Kieljany †  
3639Górski Tomasz *około 1800 Barany †od 28-01-1868 do 13-11-1870  
3640Górski Tomasz *30-12-1802 Kramarzewo †02-01-1869 Kramarzewo  
3641Górski Tomasz  †po 23-02-1851  
3642Górski Tomasz Ludwik *około 1866 Rutki †  
3643Górski Wacław [0¬]     
3644Górski Wacław *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3645Górski Wacław *30-11-1912 Jaki †  
3646Górski Wacław  †przed 09-10-1945  
3647Górski Wacław Franciszek *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
3648Górski Walenty *około 1882 Grądy Wielkie †  
3649Górski Walenty  †03-10-1876  
3650Górski Walery *około 1890 Mroczki †  
3651Górski Wawrzyniec *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
3652Górski Wawrzyniec  †  
3653Górski Wawrzyniec  †po 11-02-1874  
3654Górski Wawrzyniec *około 1898 Szczuczyn †  
3655Górski Wiktor *17-10-1840 Kieljany †  
3656Górski Wincenty *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
3657Górski Wincenty *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
3658Górski Witold *26-09-1907 Kramarzewo †  
3659Górski Władysław *27-08-1860 Kieljany †przed 07-03-1942  
3660Górski Władysław *08-02-1858 Kędziorowo †17-12-1938 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3661Górski Władysław *14-08-1889 Kramarzewo †28-07-1964 USA  
3662Górski Władysław *około 1856 Bzury †21-03-1906 Bzury /Wąsosz/  
3663Górski Władysław *około 1894 Kieljany †09-07-1916 Kieljany /Wąsosz/  
3664Górski Władysław *30-05-1880 Kieljany †25-01-1885 Kieljany  
3665Górski Władysław *około 1870 Szczuczyn †  
3666Górski Władysław *około 1902 Jurzec Szlachecki †  
3667Górski Władysław *około 1898 Szczuczyn †  
3668Górski Władysław  †  
3669Górski Władysław  †  
3670Górski Władysław  †przed 09-02-1949  
3671Górski Wojciech *około 1815 Konopki †od 13-11-1888 do 05-02-1894  
3672Górski Wojciech *około 1800 Barany †przed 27-10-1867  
3673Górski Wojciech *około 1821 †08-02-1832 Danowo  
3674Górski Wojciech  †  
3675Górski Wojciech  †przed 28-07-1813  
3676Górski Zbigniew [0¬]     
3677Górski Zygmunt *01-11-1938 Sulewo Kownaty †05-04-1939 Sulewo Kownaty   
3678Górski Zygmunt *1867 Koniecki †  
3679Górski Zygmunt *około 1923 Siemiatycze †  
3680Górski Zygmunt [0¬]     
3681Górzan Helena z d. Łempicka [0¬]     
3682Górzan Iwona [0¬]     
3683Górzan Małgorzata [0¬]     
3684Górzan Władysław [0¬]     
3685Grabczyk Ewa z d. N  †  
3686Grabczyk Wojciech  †  
3687Grabek Franciszek  †  
3688Grabek Marianna z d. Traks  †  
3689Grabek Regina z d. Gryczewska *1906 †   
3690Grabek Stanisław *1903 †   
3691Grabek Teresa *około 05-1943 Przytuły Las †11-01-1944 Przytuły Las /Przytuły/   
3692Grabińska Anna z d. N  †  
3693Grabiński Tyburcjusz  †  
3694Grableńska Brygida z d. Lesońska [0¬]    
3695Grableński Franciszek [0¬]    
3696Grabowicz Anna z d. Kapelewska  †przed 03-02-1879  
3697Grabowicz Franciszek  †po 25-02-1840  
3698Grabowicz Franciszek *około 1859 Wizna †  
3699Grabowicz Jakub  †po 03-02-1879  
3700Grabowicz Józef  †  
3701Grabowicz Józef  †przed 30-01-1860  
3702Grabowicz Katarzyna z d. Mocarska  †  
3703Grabowicz Marianna z d. N  †po 25-02-1840  
3704Grabowicz Marianna z d. Nierwińska *około 1864 Wizna †  
3705Grabowicz Zofia z d. Powichrowska  †po 30-01-1860  
3706Grabowiecka Weronika Bogusława z d. Adamska [0¬]     
3707Grabowiecki Antoni [0¬]     
3708Grabowiecki Kamil [0¬]     
3709Grabowiecki Wojciech  †po 31-01-1818  
3710Grabowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1822 Golanki †od 24-10-1876 do 28-01-1896  
3711Grabowska Agnieszka z d. Wysocka *około 1793 Szczuczyn †po 27-02-1843  
3712Grabowska Agnieszka z d. Trzonkowska *około 1796 †24-11-1841 Surały  
3713Grabowska Agnieszka z d. Kosiorek *około 1827 Wizna †  
3714Grabowska Agnieszka z d. Kowalewska  †przed 14-02-1827  
3715Grabowska Agnieszka z d. Stachowska  †po 05-02-1879  
3716Grabowska Aleksandra z d. Rutkowska *09-06-1895 Kamińskie †18-04-1978 Bukowo /Wąsosz/  
3717Grabowska Aleksandra z d. Konopka *05-08-1905 Konopki Monety †13-10-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
3718Grabowska Aleksandra z d. Kotowska  †09-06-1895  
3719Grabowska Aleksandra z d. Makowska *około 1899 Makowskie †  
3720Grabowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1893 Kamianki †  
3721Grabowska Aniela z d. Zielińska *około 1830 Klimaszewnica †20-12-1887 Kownatki  
3722Grabowska Aniela z d. Kuć *około 1826 Kramkowo †od 03-02-1879 do 28-08-1883  
3723Grabowska Aniela Marianna z d. Szrejter *około 1861 Ostrowik †po 27-02-1911  
3724Grabowska Anna z d. Trzonkowska [0¬]    
3725Grabowska Anna z d. Ekstowicz [0¬]    
3726Grabowska Anna z d. Trzonkowska [0¬]    
3727Grabowska Anna z d. Kleszczewska *21-10-1937 Mareckie †16-06-2011  
3728Grabowska Anna z d. Detkiewicz *1845 Wizna †10-10-1914 /Wizna/