Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [L]
Indeks alfabetyczny [L]
2022
1
L. Cybula z d. Czarnowska [0¬]
2
L. Milewski [0¬]
3
Laura Dompkowska z d. Symszyk
†
4
Laura Żbikowska [0¬]
5
Leanne Blank z d. Foster [0¬]
6
Lech Andrzej Delewski [0¬]
7
Lech Borusiewicz [0¬]
8
Lech Cymkowski [0¬]
9
Lech Gazowski [0¬]
10
Lech Jan Smoliński [0¬]
11
Lech Karwowski
*25-03-1965 Wąsosz
†11-01-1966 Białystok /Wąsosz/
12
Lech Kazimierz Karwowski [0¬]
13
Lech Kołakowski [0¬]
14
Lech Konopka [0¬]
15
Lech Kukowski [0¬]
16
Lech Łobodziec [0¬]
17
Lech Łojewski
*1948
†25-01-1999 Woszczele
18
Lech Malinowski [0¬]
19
Lech Marian Lisik [0¬]
20
Lech Stanisław Gardocki
*17-09-1950 Szczuczyn
†11-02-2019 Białystok /Szczuczyn/
21
Lech Zbigniew Tarnacki [0¬]
22
Lech Zyskowski [0¬]
23
Lechosław Chalecki [0¬]
24
Ledon Gąsiewski
†
25
Lejba Faybowicz
†
26
Lena Krzewska [0¬]
27
Lena Łyszkowska [0¬]
28
Leo Evert [0¬]
29
Leokadia Adamska z d. Łempicka [0¬]
30
Leokadia Akacka z d. Dębowska
*około 1911 Łojki
†
31
Leokadia Alicja Polakowska z d. Burza [0¬]
32
Leokadia Andrukiewicz z d. Staworko [0¬]
33
Leokadia Anna Szleszyńska z d. Kozicka [0¬]
34
Leokadia Anuszkiewicz z d. Jakubczyk
*24-08-1907 Szczuczyn
†po 12-09-1945
35
Leokadia Arciszewska z d. Kraińska
*około 1905 Orlikowo
†
36
Leokadia Baczewska z d. Bukowska
*około 1907 Bełda
†
37
Leokadia Bagińska z d. Niecikowska [0¬]
38
Leokadia Bagińska
*26-05-1907 Kieljany
†26-04-1995 Grajewo
39
Leokadia Bagińska
*około 05-1883 Bagienice
†16-11-1886 Bzury
40
Leokadia Bagińska z d. Zalewska
†
41
Leokadia Bagińska z d. Borawska
*około 1923 Zalesie
†
42
Leokadia Bajkowska z d. Nizińska
*około 1894 Kotowo
†
43
Leokadia Bargłowska z d. Szlejter
*04-11-1919 Szlasy
†
44
Leokadia Bedzkowska z d. Kotyńska
*około 1917 Michigan, IL
†05-12-2009 Michigan, IL
45
Leokadia Bieńkowska z d. Kosmaczewska
*04-1913 Radziłów
†
46
Leokadia Bieńkowska z d. Zalewska
*około 1904 Tafiły
†
47
Leokadia Blum z d. Leszczewska
*22-10-1920 Kubra
†
48
Leokadia Bogusławska
*około 1879 Dybła
†15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/
49
Leokadia Borawska z d. Szczuka [0¬]
50
Leokadia Borawska
*około 1915 Zalesie
†20-01-1922 Zalesie /Wąsosz/
51
Leokadia Borawska z d. Wierzbicka
†
52
Leokadia Brodowska z d. Konopka
*28-10-1918 Guty Podleśne
†
53
Leokadia Bronakowska z d. Mocarska
*około 1909 Mocarze
†24-07-1988
54
Leokadia Brozio z d. Gutowska
*06-10-1901 Konopki
†
55
Leokadia Brzeczko z d. Trzaska
*około 1896 Koniecki par. Wizna
†16-03-1928 Jedwabne
56
Leokadia Brzostowska z d. Łuba [0¬]
57
Leokadia Brzostowska z d. Tarnacka [0¬]
58
Leokadia Brzostowska z d. Świderska
†po 13-04-1940
59
Leokadia Brzostowska z d. Czarnowska
*06-03-1901 Borawskie
†
60
Leokadia Bukowska z d. Kijek
†
61
Leokadia Burgraff z d. Zawistowska
*około 1905 Smolniki pow. Suwałki
†po 22-11-1949
62
Leokadia Chałustowska z d. Wiśniewska
*około 1902 Mścichy
†
63
Leokadia Chełmińska z d. Chodnicka
*28-07-1912
†11-07-1987 Grajewo /Wąsosz/
64
Leokadia Chmielewska z d. Niedźwiedzka
*29-06-1909 Kownatki
†05-03-1993 Grajewo /Wąsosz/
65
Leokadia Chmielewska z d. Frączkowska
*18-12-1914 Mścichy
†
66
Leokadia Chodnicka z d. Brodowska
*15-04-1917 Bagienice
†2001 Ełk /Ełk/
67
Leokadia Chodnicka z d. Filter
*około 1901 Pawełki
†
68
Leokadia Chodorowska z d. Zawadzka
†
69
Leokadia Chojnowska z d. Gutowska
*04-02-1915 Rosochate
†przed 10-03-2000
70
Leokadia Chojnowska z d. Kuczewska
*około 1900 Kucze Małe
†
71
Leokadia Chojnowska z d. Niebrzydowska
*24-04-1896 Glinki
†
72
Leokadia Chorosz z d. Tarnacka [0¬]
73
Leokadia Chrostowska z d. Górska
*14-05-1903 Kieljany
†23-10-1976 Kieljany /Wąsosz/
74
Leokadia Chrostowska [0¬]
75
Leokadia Chrostowska z d. Borawska
*16-12-1899 Glinki
†
76
Leokadia Chrostowska z d. Hermanowska
*około 1911 Scranton, PA
†
77
Leokadia Chrzanowska z d. Modzelewska
*około 1839 Mikuty
†od 27-11-1883 do 08-1886
78
Leokadia Chrzanowska z d. Karwowska
*około 1901 Brzostowo
†
79
Leokadia Chylińska
*14-05-1909 Sulewo Prusy
†
80
Leokadia Cukrowska z d. Romanowska
*28-01-1907 Koniecki
†20-07-1938
81
Leokadia Cwalina z d. Kotarska [0¬]
82
Leokadia Cwalina z d. Góralczyk
†
83
Leokadia Cwalina z d. Kulikowska
*około 1921 Łempice
†
84
Leokadia Cwalina z d. Buźniak
*około 1919 Trzcianka
†
85
Leokadia Cybulska z d. Najda
*około 1912 Rostki par. Jedwabne
†
86
Leokadia Czaplicka z d. N
†po 10-09-1973
87
Leokadia Czerwonka z d. Szymanowska
*05-04-1909 Andrychy
†24-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/
88
Leokadia Dardzińska z d. Janczewska
*około 1900 Korytki
†
89
Leokadia Dąbrowska z d. Chrzanowska
*14-02-1906 Zalesie
†24-03-1995 Białaszewo
90
Leokadia Dąbrowska z d. Zalewska
*około 1897 Kamianki
†01-01-1930 Kamianki /Burzyn/
91
Leokadia Dąbrowska z d. Glińska
*około 1908 Wilamowo
†
92
Leokadia Dąbrowska z d. Niebrzydowska
*31-03-1903 Danowo
†
93
Leokadia Dobrzycka z d. Borawska [0¬]
94
Leokadia Domitr
*około 1902 Pawełki
†18-06-1917 Pawełki /Jedwabne/
95
Leokadia Drozdowska z d. Gordon
*około 1906 USA
†
96
Leokadia Duchnowska z d. Koszorek
*24-10-1913 Myszyniec
†
97
Leokadia Duchnowska z d. Iwanowska
*około 1909 Romany
†
98
Leokadia Dworakowska z d. Sulewska [0¬]
99
Leokadia Dybikowska z d. Jarmutowska
*08-06-1900 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†03-11-1990 Kramarzewo /Radziłów/
100
Leokadia Dzięgielewska z d. Tyszkiewicz
*około 1909 Kapice
†27-07-1973 Grajewo
101
Leokadia Eugenia Kuczyńska z d. Zakrzewska
*24-03-1918 Wojsławy
†09-12-1990 Wojsławy /Wąsosz/
102
Leokadia Ewa Ziemkiewicz z d. Mońkowska
*24-07-1914 USA
†24-12-1995 Szczuczyn /Białaszewo/
103
Leokadia Faltyn z d. Nikonowicz
*około 1905
†
104
Leokadia Gajek [0¬]
105
Leokadia Gardocka z d. Szydziak [0¬]
106
Leokadia Gerlach z d. Przechocka
*14-07-1898 Kramarzewo
†
107
Leokadia Gierczyńska z d. Kaczmarek [0¬]
108
Leokadia Godlewska z d. Filipkowska [0¬]
109
Leokadia Godlewska z d. Cybulska
*09-12-1912
†
110
Leokadia Godlewska z d. Kozikowska
*12-04-1925 Wąsosz
†
111
Leokadia Gołębiewska z d. Karpowicz
*04-03-1899
†14-04-1988 Łebki Małe /Grabowo/
112
Leokadia Górska z d. Olędzka
†
113
Leokadia Grabowska z d. Kownacka
*16-12-1896 Kownatki
†14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/
114
Leokadia Grabowska z d. Rogalska
*02-02-1899 Bukowo Duże
†09-09-1940 Bukowo
115
Leokadia Grabowska z d. Chrostowska
†
116
Leokadia Gromadzka z d. Dzięgielewska
†
117
Leokadia Grondwald z d. Podlas
*06-03-1916
†24-05-1996 /Wąsosz/
118
Leokadia Grzymałowska z d. Bieńkowska
*1907 Romany
† Ełk
119
Leokadia Grzymkowska z d. Jenik
*14-02-1916 Ławsk
†31-07-1961 Ławsk /Wąsosz/
120
Leokadia Gutowska z d. Krystowczyk
*1885 Pawełki
†
121
Leokadia Guzowska z d. Roszko [0¬]
122
Leokadia Gwiazdowska z d. Tarnacka
*08-03-1908
†
123
Leokadia Hinc z d. Mielewczyk [0¬]
124
Leokadia Irena Cybula z d. Gocłowska [0¬]
125
Leokadia Jachimska z d. Gutowska
*około 1899 Chrzanowo
†12-04-1949 Grajewo /Słucz/
126
Leokadia Jaczyńska z d. Sienicka
*26-01-1908
†28-03-1993 Czerwonki /Wąsosz/
127
Leokadia Janczewska z d. Popiołek
*04-03-1914 Jedwabne
†
128
Leokadia Jankowska z d. Dąbrowska
*10-12-1921 Łoje Awissa
†przed 08-1947
129
Leokadia Jarosińska z d. Kozikowska [0¬]
130
Leokadia Jaskółka z d. Sulewska [0¬]
131
Leokadia Józefa Pieńkowska z d. Łuba
*około 1901
†
132
Leokadia Jóźwik z d. Piwko [0¬]
133
Leokadia Kalinowska z d. Chalamońska
*około 1884 Załuski
†
134
Leokadia Kalinowska z d. Chojnowska [0¬]
135
Leokadia Kaliszewska z d. Maciorowska [0¬]
136
Leokadia Kalwejt z d. Ostrowska
†
137
Leokadia Karczewska z d. Czerwińska
*około 1885 Świdry
†przed 05-1915
138
Leokadia Karwowska z d. Zarzecka
*19-07-1913 Żebry
†13-05-1992 Żebry /Wąsosz/
139
Leokadia Karwowska
*około 1910
†06-05-1928 Wąsosz
140
Leokadia Karwowska z d. Rogowska
*około 1915
†
141
Leokadia Karwowska z d. Bronakowska
*około 1912 Bronaki-Olki
†
142
Leokadia Karwowska z d. Ramotowska
*około 1905 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
143
Leokadia Karwowska z d. Kiełczewska
*około 1906 Gnatowo
†
144
Leokadia Kerchner z d. Mroczkowska
*1913
†
145
Leokadia Kędzierska z d. Modzelewska
*09-02-1914 Bagienice
†18-01-1958 Świdry /Szczuczyn/
146
Leokadia Kindeusz z d. Kalinowska [0¬]
147
Leokadia Klimaszewska z d. Rogowska
*około 1908 Doliwy
†
148
Leokadia Klimaszewska z d. Święcicka
*około 1914 Białaszewo
†
149
Leokadia Klisiak z d. Remiszewska
*18-11-1898 Zaskrodzie
†
150
Leokadia Klukowska z d. Żach [0¬]
151
Leokadia Kobryńska z d. Szczechowska
†
152
Leokadia Kołakowska z d. Borawska
†
153
Leokadia Kondracka z d. Obrycka
*około 1903 Gackie
†22-12-1991 Grajewo
154
Leokadia Konopka z d. Ciecierska [0¬]
155
Leokadia Konopka z d. Borawska
*26-04-1917 Trzaski
†
156
Leokadia Konopka z d. Owsianko
*około 1901 Bzury
†
157
Leokadia Konopka z d. Jaczyńska
†
158
Leokadia Konopka z d. Sulewska
*13-10-1905 Zalesie
†
159
Leokadia Konopka z d. Mikucka
*09-01-1896 Glinki
†
160
Leokadia Konopka
*20-11-1922 Łoje
†
161
Leokadia Konopka z d. Wiśniewska
*10-10-1909 Żebry
†
162
Leokadia Konopka z d. Jaczyńska
*23-05-1906 Jaki
†
163
Leokadia Konopko z d. Ołdakowska
*18-01-1904 Wąsosz
†11-01-1985 Wąsosz /Wąsosz/
164
Leokadia Korbach z d. Łaguna [0¬]
165
Leokadia Kotarska z d. Siedlecka [0¬]
166
Leokadia Kowalewska
*07-09-1928 Wąsosz
†14-01-2004 Wąsosz /Wąsosz/
167
Leokadia Kowalewska z d. N
†po 06-03-1959
168
Leokadia Kowalewska z d. Grabowska
*08-1911 Dobrzyjałowo
†
169
Leokadia Kowalewska z d. Olszewska
*23-09-1910 Niećkowo
†
170
Leokadia Kozikowska z d. Stęporowska
*około 1914 Prusy
†
171
Leokadia Kozłowska z d. Moczydłowska
*20-11-1909 Wąsosz
†24-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/
172
Leokadia Kozłowska z d. Dobrzycka
*20-12-1909 Wąsosz
†po 25-12-1945
173
Leokadia Krajewska z d. Żukowska
*02-12-1915 Ławsk
†
174
Leokadia Krasińska z d. Modzelewska
*około 1908 Modzele
†25-01-1999 Grajewo
175
Leokadia Kruszyńska z d. Nikonowicz [0¬]
176
Leokadia Kruszyńska z d. Chojnowska
*12-04-1892 Budy
†06-02-1954 Żebry /Wąsosz/
177
Leokadia Krymska z d. Szleter
*około 1915 Klimaszewnica
†
178
Leokadia Kryszczyńska z d. Barańska
*około 1862 Przytuły
†po 07-07-1914
179
Leokadia Krzyżanowska z d. Remiszewska
*18-01-1902 Zaskrodzie
†
180
Leokadia Laszczkowska z d. Wasilewska
*około 1902
†16-10-1957 Grajewo /Szczuczyn/
181
Leokadia Łaguna z d. Frączkowska
*11-05-1901 Ramoty
†06-01-1980 Pasichy /Wąsosz/
182
Leokadia Łaguna z d. Górska
*05-01-1938 Sulewo Kownaty
†
183
Leokadia Ławska z d. Zdankiewicz
†
184
Leokadia Łempicka z d. Gardocka
*11-07-1929 Łempice
†31-01-2001 /Wąsosz/
185
Leokadia Łempicka
*18-11-1896 Słucz
†
186
Leokadia Łempicka z d. Wysocka
†
187
Leokadia Łojewska z d. Dąbrowska [0¬]
188
Leokadia Łosiewicz z d. Kryszczyńska
*około 1910 Bukowo
†03-11-1987 Lubsk
189
Leokadia Łukasiak z d. Gacka
*28-01-1922 Łoje
†
190
Leokadia Maciejewska z d. Skibniewska
†
191
Leokadia Maciorowska z d. Kozikowska
*około 1910 Ciemnoszyje
†16-11-1993 Grajewo
192
Leokadia Magdalena Tarka z d. Surawska
*15-04-1902 Niedźwiedzkie
†
193
Leokadia Makowska z d. Zajk
*około 1912 Wólka
†
194
Leokadia Makowska z d. Dołęga
*około 1905 Makowskie
†
195
Leokadia Malinowska z d. Danowska [0¬]
196
Leokadia Malinowska z d. Ziemkowska
*około 1905 Ciemnoszyje
†07-03-1987 Ciemnoszyje
197
Leokadia Malinowska z d. Sulewska
*około 1900 Bagienice
†07-10-1943 Ciemnoszyje
198
Leokadia Malinowska
*1924 Niećkowo
†20-03-1956 Niećkowo /Wąsosz/
199
Leokadia Malinowska z d. Chełmińska [0¬]
200
Leokadia Malinowska z d. Kraińska
*29-09-1920 Okrasin
†
201
Leokadia Marcińczyk z d. Ostatkiewicz
*około 1896 Kossaki par. Jedwabne
†
202
Leokadia Marianna Filipkowska z d. Grabowska
*około 1867 Czerwonki
†15-09-1924 Borawskie
203
Leokadia Matysiewicz z d. Chrościelewska
†
204
Leokadia Mieczkowska z d. Szwejkowska
*około 1897 Karwowo par. Dobrzyjałowo
†03-05-1919 Szyjki /Przytuły/
205
Leokadia Mieczkowska z d. Karczewska
†
206
Leokadia Mieczkowska z d. Rudnicka
†
207
Leokadia Mierzejewska z d. Biedrzycka
*około 1924 Guty-Poddenki
†
208
Leokadia Mikucka z d. Wiśniewska [0¬]
209
Leokadia Mikucka z d. Bagińska
*około 1891 Kieljany
†
210
Leokadia Mikucka z d. Konopka
*04-10-1922 Świdry-Dobrzyce
†
211
Leokadia Mocarska z d. Mazurska
†
212
Leokadia Mocarska z d. Przestrzelska
*około 1899 Brzostowo
†
213
Leokadia Modzelewska z d. Czerwonka
*18-11-1912 Czerwonki
†15-05-1994 Grajewo /Wąsosz/
214
Leokadia Modzelewska z d. Łaguna
*31-10-1921 Lipnik
†18-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/
215
Leokadia Modzelewska z d. Mroczkowska
*11-05-1911 Wojsławy
†13-10-1935 Wojsławy /Wąsosz/
216
Leokadia Modzelewska z d. Maciorowska
*1910 Ciemnoszyje
†
217
Leokadia Mordasiewicz z d. Łuba
*12-05-1921 Łoje Awissa
†
218
Leokadia Mroczkowska z d. Żbikowska [0¬]
219
Leokadia Mroczkowska z d. Kossakowska
†
220
Leokadia Mrozowicz z d. Olszewska [0¬]
221
Leokadia Mścichowska z d. Romanowska
†
222
Leokadia Mścichowska z d. Ołdakowska
*11-11-1907 Kędziorowo
†
223
Leokadia Niebrzydowska z d. Zalewska
*07-06-1905 Wojsławy
†04-04-2000 Wojsławy /Wąsosz/
224
Leokadia Niebrzydowska
*22-09-1886 Sokoły
†25-09-1957 Sokoły /Wąsosz/
225
Leokadia Niebrzydowska
*około 1871 Czarnowo
†22-11-1873 Czarnowo /Niedźwiadna/
226
Leokadia Niebrzydowska
*około 10-1920
†24-04-1921 Szymany /Słucz/
227
Leokadia Nieciecka z d. Kossakowska
*około 1900 Bartki
†
228
Leokadia Niecikowska z d. Rogalska
*25-12-1898 Jaki
†
229
Leokadia Niecikowska z d. Sarnacka
†
230
Leokadia Niecikowska z d. Podworna
*19-01-1921 Wąsosz
†
231
Leokadia Nieradko z d. Mordasiewicz
†
232
Leokadia Nowak z d. Krakowska [0¬]
233
Leokadia Obrycka z d. Rutkowska
*08-09-1899 Nieciki
†
234
Leokadia Ofman z d. Gardocka
*02-10-1910 Ramoty
†po 17-08-2000
235
Leokadia Olszewska z d. Nagórska
*około 1916
†
236
Leokadia Orłowska
*około 1896
†23-02-1901 Grozimy /Wąsosz/
237
Leokadia Orłowska z d. Zalewska
*13-07-1900 Kucze Małe
†
238
Leokadia Orłowska z d. Szymanowska
*03-02-1903 Wólka par. Szczuczyn
†
239
Leokadia Ostrowska z d. Żurawska
*01-01-1922 Wąsosz
†
240
Leokadia Panas z d. Szubańska
*16-01-1907 Pabianice
†
241
Leokadia Paszkowska z d. Supińska [0¬]
242
Leokadia Petkowska z d. Rydzewska
*około 1866 Wiązownica
†
243
Leokadia Piotrowska z d. Tyszkiewicz
*około 1898 Smolarze
†
244
Leokadia Piórkowska z d. Rogowska
*około 1920 Sośnia
†
245
Leokadia Pisowacka z d. Łoniewska [0¬]
246
Leokadia Płochocka z d. Rutkowska
*10-05-1917
†14-12-1995 /Wąsosz/
247
Leokadia Płochocka
*około 08-1939 Łempice
†01-02-1941 Łempice
248
Leokadia Polkowska z d. Lipińska
†
249
Leokadia Poniatowska z d. Roszkowska
*około 1902 Łojki
†1932 Toczyłowo /Rydzewo Kościelne/
250
Leokadia Poznańska z d. Domitrz
*12-01-1907 Kucze Małe
†01-02-1977 Burzyn
251
Leokadia Przestrzelska z d. Karwowska
*12-08-1905 Brzostowo
†11-12-1940 Brychy /Przytuły/
252
Leokadia Przestrzelska z d. Bagińska
*24-10-1921 Borawskie
†
253
Leokadia Przestrzelska z d. Mocarska
*około 1904 Mocarze
†
254
Leokadia Rakowska z d. Wądołowska
*07-10-1916 Chrzanowo-Cyprki
†
255
Leokadia Ramotowska
*około 1899 Wierzbołów
†05-10-1919 Wąsosz /Wąsosz/
256
Leokadia Rawska z d. Jucewicz
*około 1885 Jedwabne
†
257
Leokadia Redyk z d. Nieciecka
*około 1902 Bartki
†
258
Leokadia Rogowska z d. Łempicka
*21-06-1885 Bagienice
†28-12-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
259
Leokadia Rogowska
*15-02-1906 Glinki
†
260
Leokadia Rogowska z d. Łojewska
*około 1910
†
261
Leokadia Rostkowska z d. Gardocka
*16-10-1910 Gardoty
†
262
Leokadia Rostkowska z d. Jurska
†przed 02-02-1913
263
Leokadia Rudowska z d. Górska [0¬]
264
Leokadia Rutkowska z d. Zalewska
*10-06-1903 Zalesie
†01-08-1986 Nieciki
265
Leokadia Rutkowska z d. Trzaska
*około 1901 Brzostowo
†
266
Leokadia Rutkowska z d. Godlewska
*1910
†
267
Leokadia Rydzewska z d. Łosiewicz
*około 1904 Klimaszewnica
†po 07-11-1944
268
Leokadia Sawicka z d. Kruszyńska
*30-09-1915 Żebry
†po 06-04-1998
269
Leokadia Serba z d. Chrzanowska [0¬]
270
Leokadia Skrodzka [0¬]
271
Leokadia Skrodzka z d. Żołnierowicz [0¬]
272
Leokadia Skrodzka z d. Leszczewska
*16-11-1911 Borawskie
†
273
Leokadia Sobolewska z d. Filonowicz
*21-08-1914
†07-08-1984 Niećkowo /Wąsosz/
274
Leokadia Sokołowska z d. Pachucka [0¬]
275
Leokadia Sosnowska z d. Rynkiewicz
*30-01-1920 Mścichy
†
276
Leokadia Sowińska z d. Klimaszewska
*14-01-1907 Kubra
†
277
Leokadia Stefanowska z d. Truchan
*01-10-1951 Turówka Stara
†25-07-2013 Suwałki /Suwałki/
278
Leokadia Stelcwach z d. Sulewska
*około 1864 Burzyn
†
279
Leokadia Stępińska z d. Ekstowicz [0¬]
280
Leokadia Stypułkowska z d. Klimaszewska
*16-10-1886
†03-11-1960 Klimaszewnica
281
Leokadia Sulewska [0¬]
282
Leokadia Sulewska z d. Chrostowska
*31-05-1931 Olszewo
†08-10-2011 /Wizna/
283
Leokadia Sulewska
*18-06-1913 Zaborowo
†
284
Leokadia Sulewska z d. Modzelewska
*1913 Modzele
†
285
Leokadia Surawska z d. Śmiglewska
*około 1906 Wąsosz
†
286
Leokadia Sutkowska z d. Kosmaczewska
*około 1897 Radziłów
†
287
Leokadia Sutowska z d. Konopka [0¬]
288
Leokadia Szczech
*około 1938 Pasichy
†09-01-1941 Pasichy
289
Leokadia Szleszyńska z d. Jurska [0¬]
290
Leokadia Szleszyńska z d. Chrzanowska
*13-12-1921 Łoje
†
291
Leokadia Szleter z d. Karpińska
*26-05-1921 Czerwonki
†
292
Leokadia Sztachelska z d. Danowska [0¬]
293
Leokadia Szulc z d. Milewska
*13-06-1923 Zacieczki
†
294
Leokadia Szwalgin z d. Czerwonka
*około 1907
†po 25-10-1949
295
Leokadia Szymanowska z d. Chrostowska [0¬]
296
Leokadia Szymanowska z d. Gałecka
*23-10-1897 Glinki
†
297
Leokadia Śmiarowska z d. Chludzińska
†od 17-06-1913 do 22-01-1924
298
Leokadia Śmiarowska z d. Kotowska
†
299
Leokadia Świderska
*około 1943 Wąsosz
†06-02-1946 Wąsosz
300
Leokadia Świderska z d. Gwiazdowska
*16-10-1919 Radziłów
†
301
Leokadia Święćkowska z d. Zarzecka
*02-12-1915 Brychy
†
302
Leokadia Tarnacka z d. Śmiarowska [0¬]
303
Leokadia Tarnacka
*23-05-1943 Wąsosz
†12-02-1944 Wąsosz
304
Leokadia Tarnowska z d. Mocarska
*około 1903 Mocarze
†
305
Leokadia Teodora Jarmutowska z d. Gardocka
*13-04-1907 Zalesie
†05-01-1984 Brzeźnio
306
Leokadia Tokarzewska z d. Maciorowska [0¬]
307
Leokadia Tomaszewska z d. Walendzik
*13-06-1906 Niećkowo
†
308
Leokadia Truszkowska z d. Górska
*około 1901 Łojki
†po 04-09-1943
309
Leokadia Truszkowska z d. Grzymała
*około 1896 Grądy Wielkie
†
310
Leokadia Trzaska z d. Maszczyk
*około 1895 Rutkowskie
†21-04-1978 Brzostowo
311
Leokadia Tuźnik z d. Filipkowska
†1993 Wesoła /Warszawa/
312
Leokadia Tyszka z d. Ramotowska
*około 1897 Kotowo Plac
†19-01-1996 Białystok
313
Leokadia Ułanowicz z d. N
†
314
Leokadia Walendzik z d. Kwit
†
315
Leokadia Wasilewska z d. Leszczewska
*około 1911 Radziłów
†27-02-1942 Ławsk
316
Leokadia Wasilewska z d. Kurkowska
*około 1899 Guty
†
317
Leokadia Wasilewska z d. Kruszyńska
*16-12-1917 Żebry
†
318
Leokadia Werner z d. Chmielewska [0¬]
319
Leokadia Werno z d. Truszkowska
*28-05-1903 Niebrzydy
†
320
Leokadia Wędrzycka z d. Pawełkowska
†przed 02-10-1980
321
Leokadia Wierzbicka z d. Kołakowska
†
322
Leokadia Wiśniewska z d. Rutkowska
*02-02-1918 Radziłów
†
323
Leokadia Włodarska z d. Mikucka
*około 1907
†
324
Leokadia Wołowicz z d. Rogińska
*16-11-1924 Andrychy
†
325
Leokadia Wołyniec z d. Modzelewska [0¬]
326
Leokadia Wróblewska z d. Górska [0¬]
327
Leokadia Wróblewska z d. Kalinowska [0¬]
328
Leokadia Wróblewska
*około 1919 Grędy
†14-08-1940 Grędy
329
Leokadia Wszeborowska z d. Modzelewska
*około 1889 Kamianki
†
330
Leokadia Wysocka z d. Dzięgielewska [0¬]
331
Leokadia Wysocka z d. Gutowska
*około 1837
†23-02-1866 Pasichy
332
Leokadia Wysocka z d. Śmiarowska
*około 1897 Mieczki
†
333
Leokadia Wysocka z d. Chmielewska
*około 1899 Mścichy
†
334
Leokadia Zacharzewska z d. Filipkowska [0¬]
335
Leokadia Zalewska z d. Polkowska [0¬]
336
Leokadia Zalewska z d. Liberacka [0¬]
337
Leokadia Zalewska z d. Pogonowska
†
338
Leokadia Zalewska z d. Polkowska
*około 1897 Witynie
†
339
Leokadia Zalewska z d. Orłowska
*około 1907 Witynie
†
340
Leokadia Zalewska z d. Gwiazdowska
*21-02-1920 Klimaszewnica
†
341
Leokadia Zalewska z d. Zamojska
†02-12-1941 Szczuczyn
342
Leokadia Załęcka z d. Mroczkowska
†
343
Leokadia Zamojska z d. Rutkowska
*około 1918 Kamińskie
†
344
Leokadia Zarzecka z d. Karwowska
*16-03-1909 Żebry
†13-09-1954 Żebry /Wąsosz/
345
Leokadia Zarzecka z d. Zalewska
*około 1923 Wąsosz
†przed 07-1947
346
Leokadia Zawadzka [0¬]
347
Leokadia Zawadzka z d. Rozwadowska
*14-09-1876 Piecki
†11-10-1965 Wąsosz /Wąsosz/
348
Leokadia Zawistowska z d. Sarnacka
†
349
Leokadia Zelkowska z d. Domitrz
*około 1910 Przestrzele
†04-11-1998
350
Leokadia Zielińska
*około 1923 Wąsosz
†14-12-1939 /Wąsosz/
351
Leokadia Żaczek z d. Karwowska
*około 1899 Kotowo Plac
†
352
Leokadia Żbikowska [0¬]
353
Leokadia Żbikowska z d. Dębińska [0¬]
354
Leokadia Żebrowska
*01-11-1902
†20-07-1986 Ławsk /Wąsosz/
355
Leokadia Żurawska z d. Modzelewska
*14-06-1913 Grajewo
†11-02-1968 Wąsosz /Wąsosz/
356
Leon (Paweł) Wronkowski
*około 1847 Chełchy
†21-11-1912 Chełchy /Niedźwiadna/
357
Leon Adamski
†
358
Leon Adolf Krasiński [0¬]
359
Leon Akacki
*około 1803 Borki
†
360
Leon Albert Soliński
*około 1826
†od 04-11-1890 do 27-11-1899
361
Leon Aleksander Kołakowski
*około 1784
†
362
Leon Antoni Chrostowski
*14-06-1856 Biodry
†
363
Leon Archacki
†przed 17-06-1928
364
Leon Bagiński
*1841
†1916
365
Leon Bagiński
*około 1852 Kotówek
†od 18-02-1908 do 23-11-1909
366
Leon Bagiński
*około 1811 Golanki
†po 07-07-1863
367
Leon Bagiński
*16-04-1780
†przed 10-1821
368
Leon Bagiński
†po 01-03-1897
369
Leon Bagiński
*20-09-1917 Ciemianka
†
370
Leon Bagiński
*około 1830
†
371
Leon Bajkiewicz
*09-10-1907 Grozimy
†14-10-1990 Żebry /Wąsosz/
372
Leon Baltazar Domurat
*około 1794
†po 11-02-1851
373
Leon Białous
†15-02-1915 Kolno
374
Leon Białowąs
*około 1900 Ławsk
†po 28-11-1945
375
Leon Bogdan
*około 1892 Wólka par. Szczuczyn
†
376
Leon Bogdański
*około 1848 Włochówka
†04-04-1873
377
Leon Bolesław Kin
*18-11-1882 Wąsosz
†19-01-1939 Wąsosz
378
Leon Borawski
*około 1843 Świdry Podleśne
†przed 23-02-1897
379
Leon Borawski
*około 1799 Nadbory
†19-09-1845
380
Leon Borawski
†przed 23-11-1863
381
Leon Borawski
†przed 09-02-1820
382
Leon Boryszewski
†przed 15-02-1839
383
Leon Brodowski
*23-09-1896 Zakrzewo
†po 22-02-1941
384
Leon Bronakowski
†po 24-02-1879
385
Leon Brzostowski
*około 1834 Łoje Awissa
†27-06-1881
386
Leon Burzyński
*około 1874 Sieburczyn
†
387
Leon Burzyński
*08-08-1874 Sieburczyn
†
388
Leon Bystrowski
*około 1865 Saniki
†
389
Leon Chludziński
†po 23-11-1926
390
Leon Chodnicki
†po 17-01-1928
391
Leon Chojnowski
†przed 16-02-1931
392
Leon Chrostowski [0¬]
393
Leon Chrzanowski
*około 1801
†od 21-02-1862 do 20-06-1871
394
Leon Chrzanowski
†przed 05-1812
395
Leon Chrzanowski
†
396
Leon Chrzanowski
*około 1802 Małachowo
†
397
Leon Czaplicki
*około 1898 Pieniążki
†23-01-1943 Pieniążki
398
Leon Czaplicki
*około 1838 Sienickie
†
399
Leon Czaplicki
†po 22-02-1927
400
Leon Czarnecki
†1832
401
Leon Czarnowski
*13-03-1843 Guty par. Wąsosz
†
402
Leon Czerwonka
*około 1822
†29-08-1865 Czerwonki
403
Leon Czerwonka [0¬]
404
Leon Danowski
*08-04-1838 Sulewo Prusy
†22-04-1847 Sulewo Prusy
405
Leon Dardziński
*około 1880 Wąsosz
†
406
Leon Dardziński
*19-06-1921 Szczuczyn
†
407
Leon Darwicki
*około 1822 Konopki
†przed 10-05-1880
408
Leon Darwicki
*15-12-1912 Kownatki
†
409
Leon Dawidowski
*14-12-1918 Popowo
†1988 Popowo /Grajewo/
410
Leon Dąbrowski
*około 1902 Mocarze
†
411
Leon Dera
*20-04-1908
†
412
Leon Domaradzki
*10-09-1901 Kozłówka
†
413
Leon Domisiewicz [0¬]
414
Leon Downar
*około 1849 Kownacin
†
415
Leon Drągowski
†
416
Leon Duda
†
417
Leon Dzięgielewski
*około 1772
†po 18-02-1840
418
Leon Dzięgielewski
* Sienickie
† Szczecin /Szczecin/
419
Leon Dzwilewski
*około 1918 Szczebra
†
420
Leon Dzwilewski
†
421
Leon Ekstowicz
*około 1799 Radziłów
†30-04-1868 Radziłów /Radziłów/
422
Leon Filipkowski
†przed 31-01-1933
423
Leon Foltyński
†przed 16-11-1822
424
Leon Franciszek Kleszczewski
*około 1903 Karwowo-Wszebory
†
425
Leon Gardocki
*około 1874 Niećkowo
†13-04-1945 Stawiane
426
Leon Gardocki
* Truszki
†przed 10-02-1823
427
Leon Gawecki
*około 1821 Biodry
†
428
Leon Gołębiewski
*około 1866 Przytuły
†przed 29-04-1942
429
Leon Górski
*około 1915 Jaki
†10-11-1944 Jaki /Słucz/
430
Leon Grądzki
†po 01-03-1848
431
Leon Gromadzki
†27-11-1906 USA
432
Leon Grondwald
*około 1898 Wąsosz
†
433
Leon Gryczewski
*około 1855 Przytuły
†po 08-02-1919
434
Leon Gryczewski
*około 1839 Murawy
†26-06-1892 Orlikowo /Jedwabne/
435
Leon Grzymkowski
*16-08-1898 Ławsk
†
436
Leon Guzik
*około 1899 Juszczyn
†
437
Leon Henryk Stypułkowski
*około 1917 Klimaszewnica
†
438
Leon Iwanowski
*około 1881 Romany
†po 26-02-1930
439
Leon Jagodziński
*około 1830 Wąsosz
†16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/
440
Leon Jakacki
*około 1797 Jaki
†29-07-1857 Bzury
441
Leon Jakub Sierakowski [0¬]
442
Leon Jakubowski
*około 1822 Wąsosz
†24-11-1893 Wąsosz /Wąsosz/
443
Leon Jan Chrapowicki
*około 1827 Kapice
†
444
Leon Janczewski
†po 07-03-1859
445
Leon Józef Grabowski
*około 1830 Grabowskie
†przed 02-09-1890
446
Leon Józef Łojewski
*około 1893 Racibory
†
447
Leon Julian Łempicki
*05-11-1864 Sulewo Kownaty
†01-08-1865 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
448
Leon Kalinowski
*około 1889 Folwark Gubernia
†
449
Leon Kamiński
*około 1856 Klimaszewnica
†od 21-05-1929 do 31-12-1953
450
Leon Kamiński
*1853 Olszyny
†
451
Leon Karpiński [0¬]
452
Leon Karwowski
*25-11-1897 Turczyn
†1962 /Rajgród/
453
Leon Karwowski
*około 1835 Brychy
†od 16-02-1885 do 02-01-1893
454
Leon Karwowski
*około 1895
†10-11-1918 Nadbory /Burzyn/
455
Leon Karwowski
*około 1813 Brodowo
†
456
Leon Karwowski
*około 1905 Kurejwa
†
457
Leon Kiełczewski
*około 1857 Gnatowo
†09-04-1905 Rydzewo Szlacheckie
458
Leon Kierznowski
*około 1860
†31-05-1895 Szczuczyn
459
Leon Kierznowski
†
460
Leon Kisielewski
*około 1812 Wąsosz
†31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/
461
Leon Kiźliński
*około 1919 USA
†
462
Leon Klemens Romanowski
*około 1896 Szczuczyn
†
463
Leon Kołakowski
*około 1793 Wiśniewo
†po 31-01-1849
464
Leon Kołdys
*około 1877 Siwki par. Romany
†
465
Leon Koniecko
*1900 Grozimy
†25-07-1982 /Wąsosz/
466
Leon Koniecko
*02-02-1934 Grozimy
†23-10-2004 Grozimy
467
Leon Koniecko
*około 1843 Modzele
†
468
Leon Koniecko
†po 29-01-1843
469
Leon Konopka [0¬]
470
Leon Konopka
*około 1865 Konopki Monety
†
471
Leon Konopka
†po 16-04-1833
472
Leon Koprowski
†po 20-07-1818
473
Leon Kosiorek
*około 1911
†
474
Leon Kostuch
*12-02-1916
†24-10-1968 Sopot /Sopot/
475
Leon Kowalewski
*około 1891 Kurejwa
†
476
Leon Kownacki
†po 03-04-1943
477
Leon Kozikowski
*około 1828 Dębówka
†od 08-02-1888 do 26-11-1900
478
Leon Kozikowski
*26-12-1909 Karwowo
†
479
Leon Kozłowski
*13-11-1885 Kędziorowo
†03-04-1945
480
Leon Krawczyński
†
481
Leon Kruczewski
*10-09-1917 Giżycko
†
482
Leon Krukowski [0¬]
483
Leon Kuczyński
*10-11-1916 Danówek
†
484
Leon Kurzątkowski
*około 1892 Mazewo
†02-04-1943 Bęćkowo /Szczuczyn/
485
Leon Laskowski
*około 1852 Kowalewo
†06-08-1881
486
Leon Laskowski
†po 19-02-1871
487
Leon Lejman
*około 1901 Niedźwiadna
†20-10-1993 Okół
488
Leon Lemański
*22-06-1910 Modzele
†
489
Leon Leosiewski
*około 1772 Mocarze
†od 17-11-1839 do 02-11-1845
490
Leon Leszczewski
†
491
Leon Leszczyński
*01-12-1875 Rakowo
†24-03-1951 Rakowo /Szczuczyn/
492
Leon Lewicki
†
493
Leon Lichota
*20-02-1920 Opartowo
†
494
Leon Lotkowski
†
495
Leon Łempicki
*około 1728
†21-08-1770 Sokoły /Wąsosz/
496
Leon Łempicki
*19-02-1901 Świdry
†19-11-1910 Świdry /Wąsosz/
497
Leon Łempicki
*30-08-1877 Niebrzydy
†
498
Leon Łepkowski
†po 06-02-1900
499
Leon Łepkowski
*około 1826 Łoje
†
500
Leon Łęgowski
†przed 03-10-1921
501
Leon Łojewski
*1809 Łoje Grężki
†
502
Leon Malc [0¬]
503
Leon Malinowski
*około 1851 Żebry
†04-03-1925 Niećkowo
504
Leon Matyszewski
*około 1889 Mazewo
†po 27-08-1945
505
Leon Męczkowski
†
506
Leon Mierzejewski
†
507
Leon Mierzejewski
†
508
Leon Mikucki
*około 1839 Przestrzele
†23-12-1900 Rutkowskie /Burzyn/
509
Leon Mikucki
†
510
Leon Mikucki
†po 11-02-1851
511
Leon Milewski
*około 1890 Bzury
†02-10-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/
512
Leon Milewski
*około 1824 Łoje Awissa
†po 18-02-1862
513
Leon Milewski
*około 1850 Sarnetki
†
514
Leon Milewski
*14-11-1904 Bzury
†
515
Leon Modzelewski
*około 1909 Łosewo
†
516
Leon Moniuszko
†przed 10-02-1874
517
Leon Mroczkowski
*około 1858 Wierciszewo
†po 15-02-1909
518
Leon Mścichowski
*27-06-1788
†po 20-11-1842
519
Leon Mściwujewski
*07-09-1906 Guty
†
520
Leon Nerkowski
†
521
Leon Niecikowski
*20-08-1772
†
522
Leon Niedźwiedzki
*27-04-1906 Boczki
†
523
Leon Odachowski
†
524
Leon Odachowski
*około 1865 Sokoły par. Romany
†
525
Leon Olszewski
*31-03-1903
†02-08-1991 Szczuczyn /Wąsosz/
526
Leon Ołdakowski
*04-04-1896 Wąsosz
†06-12-1969 Wąsosz /Wąsosz/
527
Leon Ołdakowski
*16-01-1913 Wąsosz
†
528
Leon Opoński
*24-03-1906 Żebry
†06-05-1952 Żebry /Wąsosz/
529
Leon Orłowski
*około 1839 Możdżenie
†po 02-03-1908
530
Leon Orłowski
*25-07-1903 Świdry
†16-03-1938
531
Leon Piechowski
†po 19-10-1909
532
Leon Pieniążek
*1917 Kownatki
†
533
Leon Piotrowski
*około 1814 Kędziorowo
†
534
Leon Piórkowski
*około 1822 Racibory
†od 26-11-1883 do 24-01-1893
535
Leon Podchul
*około 1892 Barany
†
536
Leon Polkowski
*około 1816 Szyjki
†po 10-10-1882
537
Leon Popławski [0¬]
538
Leon Potęga
*około 1838 Siwki par. Romany
†od 16-11-1891 do 21-09-1896
539
Leon Poznański
*1885 Mikołajewo par. Burzyn
†
540
Leon Przestrzelski
*około 1809 Chyliny
†po 03-06-1872
541
Leon Rogowski
†19-08-1855
542
Leon Romanowski [0¬]
543
Leon Rostek
*około 1872 Wąsosz
†
544
Leon Rostkowski
*około 1826 Grądy Wielkie
†23-01-1893
545
Leon Roszkowski
†
546
Leon Ruszczyk
*około 1827 Przechody
†po 28-10-1887
547
Leon Rutkowski
*około 1911 Radziłów
†
548
Leon Sankowski
*około 1815 Wąsosz
†
549
Leon Saraczewski
†
550
Leon Sarnacki
*06-11-1867 Ławsk
†od 20-01-1913 do 03-12-1937
551
Leon Sawicki
*około 1901 Skaje
†
552
Leon Siedlecki
*1879 Przytuły
†po 13-07-1944
553
Leon Sikorski
*około 1859 Wąsosz
†04-08-1929 Wąsosz
554
Leon Sikorski
†przed 21-11-1922
555
Leon Skrodzki
*1858 Grabowskie
†
556
Leon Słonicki
†przed 05-02-1827
557
Leon Smoliński
†20-12-1922 Barany
558
Leon Sokołowski
*około 1896 Karwowo-Polki
†28-02-1980 Karwowo
559
Leon Sokołowski
*około 1796 Biodry
†
560
Leon Soliński
*około 1913 Wąsosz
†
561
Leon Stanisław Kowalewski
*11-04-1909 USA
†
562
Leon Stępiński
*26-12-1912 Żebry
†
563
Leon Strzałkowski
*25-06-1900 USA
†09-05-1952 Szczuczyn /Wąsosz/
564
Leon Stypułkowski
*około 1878
†przed 29-04-1929
565
Leon Stypułkowski
*około 1907 Koty
†
566
Leon Sulewski
*10-03-1911 Sulewo Kownaty
†31-08-2001 Grajewo /Wąsosz/
567
Leon Sulewski
*17-06-1900 Godlewo
†25-01-1973 Godlewo /Wąsosz/
568
Leon Sulewski
*około 1850
†29-09-1886 Szostaki /Burzyn/
569
Leon Sulewski
†przed 19-01-1835
570
Leon Sulewski
*20-02-1910 Zaborowo
†
571
Leon Sulewski
*06-12-1890 Zaborowo
†
572
Leon Sulewski
*03-01-1806 Sulewo Prusy
†
573
Leon Sulkowski
*około 1863 Konopki-Białystok
†
574
Leon Supiński
†
575
Leon Surawski
*około 1877 Niedźwiedzkie
†
576
Leon Szemborowski
†przed 11-11-1815
577
Leon Szleszyński
*około 1861 Przyborowo
†po 10-02-1914
578
Leon Szleszyński
*około 1835 Szlasy
†
579
Leon Szulc
*około 1876 Szwelczyn
†24-12-1945 Wąsosz
580
Leon Szyszko [0¬]
581
Leon Śmiarowski
*około 1901 Folwark Gubernia
†
582
Leon Świderski
*30-07-1797 Łosewo
†od 02-02-1864 do 01-03-1897
583
Leon Święszkowski
*około 1867 Barwiki
†po 13-02-1912
584
Leon Trzaska
*około 1803 Mroczki
†
585
Leon Trzonkowski
*06-11-1893 Dołęgi
†
586
Leon Wasilewski
†po 19-09-1881
587
Leon Wądołowski
*około 1794 Kokoszki
†29-09-1855 Bronaki-Olki /Jedwabne/
588
Leon Wądołowski
†przed 18-09-1849
589
Leon Werner
*około 1834
†15-11-1837 Konopki
590
Leon Węgoborski
†
591
Leon Wierciszewski
†przed 26-11-1832
592
Leon Wiszowaty
*około 1825 Bagińskie
†
593
Leon Wiśniewski
*15-07-1926 Opartowo
†12-12-1998 Szczuczyn /Wąsosz/
594
Leon Witkowski
*około 1788 Słucz
†
595
Leon Witkowski [0¬]
596
Leon Władysław Karpiński [0¬]
597
Leon Wojsław
*12-04-1834 Obrytki
†22-04-1851 Obrytki /Wąsosz/
598
Leon Wojsław
*11-04-1842 Obrytki
†28-09-1845 Obrytki
599
Leon Wojsław
*24-02-1833 Wojsławy
†
600
Leon Wróblewski
*około 1875 Wierciszewo
†
601
Leon Wróblewski
*około 1849 Niedźwiadna
†
602
Leon Wróblewski
*około 1893 Jambrzyki
†
603
Leon Wszeborowski
†1918 Wszebory /Lachowo/
604
Leon Wysocki
*23-02-1902
†27-02-1994 Żebry /Wąsosz/
605
Leon Wysocki
†przed 30-09-1858
606
Leon Zajczewski
*około 1902
†01-08-1927 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
607
Leon Zalewski
*17-09-1910 Zanklewo
†29-09-2002 Zanklewo /Wizna/
608
Leon Zalewski
*około 1792
†przed 25-02-1862
609
Leon Zalewski
*09-10-1884 Kucze Małe
†16-05-1945 Kucze Małe
610
Leon Zalewski
*około 1769
†19-02-1775 Zalesie /Wąsosz/
611
Leon Zarzecki
*16-06-1887 Szczuczyn
†
612
Leon Zawłocki
*około 1862 Chmielewo
†przed 31-01-1921
613
Leon Zieliński
*1897 Radziłów
†
614
Leon Zientara
† Sopot /Sopot/
615
Leon Zygmunt Wiszowaty
*22-02-1890 Surały
†
616
Leon Żebrowski
†przed 19-07-1899
617
Leona Foster z d. Evert
*20-07-1920 Mount Carmel, PA
†13-02-2011 Pattstown, PA /Mount Carmel, PA/
618
Leona Januszewska z d. Koniecko
†
619
Leona Zalewska z d. Skrodzka
*około 1899 Karwowo
†
620
Leonard Adam Łempicki
*20-02-1898 Bagienice
†03-01-1970 Bagienice /Wąsosz/
621
Leonard Brajczewski
*około 1815 Szostaki
†przed 25-11-1872
622
Leonard Cendrowski
*około 1797
†14-01-1829
623
Leonard Chilkiewicz
*około 1846 Andrzejewo
†
624
Leonard Chojnowski
*05-05-1886 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo
†03-04-1975 Pasichy /Wąsosz/
625
Leonard Ciecierski
*około 1801 Doliwy
†od 17-02-1857 do 05-10-1863
626
Leonard Gosiewski
*27-03-1912 Łojki
†
627
Leonard Górski
*około 1830 Bronaki-Pietrasze
†
628
Leonard Janowski
*około 1858 Burzyn
†po 13-02-1912
629
Leonard Kozłowski
*około 1793 Sieburczyn
†przed 06-02-1842
630
Leonard Ladziński
*15-07-1836 Wąsosz
†od 14-11-1892 do 05-01-1925
631
Leonard Łobodziec [0¬]
632
Leonard Machina
*około 1896 Przechody
†
633
Leonard Mroczkowski
*23-02-1912 Klimaszewnica
†po 04-08-1949
634
Leonard Naguszewski
*około 1878 Grudas
†przed 09-03-1962
635
Leonard Nieciecki
*około 1893 Bartki
†
636
Leonard Okurowski
*18-04-1894 Olszyny
†
637
Leonard Piekarski
†przed 21-06-1864
638
Leonard Popiołek
*około 1813 Zanklewo
†
639
Leonard Powichrowski
†przed 05-11-1850
640
Leonard Rogiński
*około 1904 Brzozowa Wólka
†16-02-1987 Brzozowa Wólka
641
Leonard Rozwadowski
*około 1893 Siestrzanki
†
642
Leonard Skrodzki
*około 1849 Wizna
†
643
Leonard Sutkowski
*około 1903 Jankowo-Młodzianowo
†
644
Leonard Sutkowski
†przed 27-11-1895
645
Leonard Święcikowski [0¬]
646
Leonard Wądołowski
*03-11-1833 Koniecki par. Wizna
†przed 07-06-1881
647
Leonard Wiszowaty
*około 1866 Wiszowate
†
648
Leonard Władysław Łempicki
*25-02-1859 Bagienice
†30-12-1911 Bagienice /Wąsosz/
649
Leonard Wojciech Kuczewski
*06-11-1864 Szwelczyn
†24-01-1934 Wąsosz
650
Leonard Wojciech Pytliński [0¬]
651
Leonard Wróblewski [0¬]
652
Leonard Wysocki
*około 1866
†przed 17-01-1910
653
Leonard Wysocki
†przed 15-02-1922
654
Leonard Zalewski
*07-11-1881 Zalesie
†po 14-06-1943
655
Leonard Zalewski
*12-02-1924 Kotowo Plac
†około 1945
656
Leonard Zalewski
†
657
Leonard Zambrzycki
*około 1866 Łomża
†
658
Leonarda (Eleonora) Danowska z d. Grabowska
*około 1817 Borawskie
†po 05-02-1877
659
Leonarda Darwicka z d. Ważydrąg [0¬]
660
Leonarda Grajewska z d. Bobrowska
*09-03-1912 Białaszewo
†28-10-1955 Białaszewo
661
Leonarda Łempicka [0¬]
662
Leonarda Mieńkowska z d. Chmielewska [0¬]
663
Leonarda Wróblewska z d. Ignatowicz
†
664
Leonia (Eleonora) Chylińska z d. Nieradko
*około 1897
†20-12-1923 Radziłów /Radziłów/
665
Leonia Borawska z d. Cwalińska
*około 1908 Janczewko
†29-12-1996
666
Leonia Dąbrowska z d. Szrejter
*około 1895 Szlasy
†
667
Leonia Kulikowska z d. Sierakowska
*1912 Brzozowa par. Białaszwewo
†
668
Leonia Maria Rogalska z d. Polkowska
*około 1890 Kownatki
†po 07-10-1942
669
Leonia Migos z d. Skrodzka
*około 1893 Konopki-Białystok
†
670
Leonia Rogalska z d. Szlejter
*około 1896 Radziłów
†
671
Leonia Siedlecka z d. Polkowska
*około 1898 Radziłów
†
672
Leonia Skarżyńska z d. Bajkowska
*30-09-1919 Grozimy
†
673
Leonora Bagińska z d. Łempicka
*1923 Bagienice
†15-09-2009
674
Leonora Bernecka z d. Jasińska [0¬]
675
Leonora Borawska
*około 1832 Konopki
†23-12-1841 Konopki
676
Leonora Brajczewska z d. Wiśniewska
†przed 06-02-1849
677
Leonora Brodowska z d. Ekstowicz
*około 1786
†
678
Leonora Galińska z d. Wojno
*08-07-1879 Sośnia
†18-03-1972 Sośnia
679
Leonora Gawecka z d. Jurkowska
*14-09-1889 Czerwonki
†od 05-12-1924 do 19-02-1935
680
Leonora Goclowski
*około 05-1921
†
681
Leonora Gołębiewska z d. Kozikowska
†
682
Leonora Górska z d. Kozikowska
*około 1904 Ciemnoszyje
†14-07-1928
683
Leonora Kukowska z d. Łepkowska
*około 1838 Surały
†po 16-01-1900
684
Leonora Ludwika Skrodzka z d. Mroczkowska
*około 1840 Wojsławy
†przed 02-03-1908
685
Leonora Maksym z d. N
†przed 08-11-1832
686
Leonora Mocarska z d. Cekała
*około 1876 Pianki par. Nowogród
†
687
Leonora Mocarska z d. Gardocka
*około 1873 Rutkowskie
†
688
Leonora Modzelewska z d. Płoskiewicz
*około 1830 Wąsosz
†14-09-1854
689
Leonora Parlicz z d. Szwat
†po 27-11-1848
690
Leonora Rutkowska z d. Mogielnicka
†
691
Leonora Sokołowska z d. Rydzewska
†
692
Leonora Strynkowska z d. Chmielewska
†
693
Leonora Sulimowicz
*około 1848 Wąsosz
†07-01-1864 Wąsosz
694
Leonora Tacik z d. Taut
†przed 07-02-1970
695
Leonora Wesołowska z d. Paja ?
†po 10-07-1825
696
Leonora Wiszowata z d. Zielińska
*około 1921 Glinki
†
697
Leonora Wysocka
*około 1913 Żebry
†15-07-1927 Żebry /Wąsosz/
698
Leontyna Akus z d. Niedźwiedzka [0¬]
699
Leontyna Aleksandra Mordasiewicz z d. Jasińska
*około 1891 Radziłów
†
700
Leontyna Jaśkowska
*08-04-1916 Wąsosz
†28-02-1982 Szczuczyn /Wąsosz/
701
Leontyna Klementyna Ladzińska z d. Kamińska
*około 1890 Radziłów
†po 21-06-1943
702
Leontyna Krymska z d. Laszczkowska
†
703
Leontyna Nienałtowska z d. N
†
704
Leontyna Puacz z d. Mazik [0¬]
705
Leontyna Świderska z d. Majewska
*około 1898 Szczuczyn
† Góra Kalwaria
706
Leopold (Apolinary) Kalinowski
*18-09-1872 Ławsk
†19-09-1951 Ławsk /Wąsosz/
707
Leopold (Apolinary) Modzelewski
*około 1816 Modzele
†przed 18-06-1872
708
Leopold Aleksander Wądołowski
*około 1828
†przed 17-04-1894
709
Leopold Ambroży Rutkowski
*około 1860 Rogale par. Romany
†
710
Leopold Apolinary Konopka
*około 12-1813 Wścieklice
†
711
Leopold Bagiński
*18-11-1855 Kieljany
†po 20-09-1927
712
Leopold Bagiński
*około 1883 Wypychy
†
713
Leopold Bagiński
*około 1881 Mroczki
†
714
Leopold Barwikowski
*1898 Sokoły
†12-06-1949 Sokoły
715
Leopold Bogumił
*około 1882 Koniecki par. Wizna
†
716
Leopold Borawski
†po 07-06-1914
717
Leopold Borawski
*około 1871
†
718
Leopold Borawski
†po 12-02-1896
719
Leopold Brzostowski [0¬]
720
Leopold Brzozowski
*17-07-1886 Zalesie
†19-06-1956 Zalesie /Wąsosz/
721
Leopold Brzóska
*około 1876 Chełchy
†
722
Leopold Bylica
*około 1871 Świdry
†06-09-1944 Świdry
723
Leopold Bzura
*12-09-1869 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 09-11-1927
724
Leopold Bzura
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
725
Leopold Chilkiewicz
*około 1844 Kuczyn
†
726
Leopold Chmielewski
†przed 27-09-1913
727
Leopold Cimoch [0¬]
728
Leopold Czarnecki
*około 1881 Czarnówek
†01-10-1948 Kramarzewo
729
Leopold Danowski
*06-10-1872 Sulewo Kownaty
†28-04-1881 Sulewo Kownaty
730
Leopold Dobroński
†po 11-02-1929
731
Leopold Dobrzycki
†po 23-11-1874
732
Leopold Dobrzycki
†
733
Leopold Dubowski
*około 1843 Brzostowo
†
734
Leopold Duda
*14-07-1877 Kąty
†
735
Leopold Eliasiewicz-Dobrzycki
†od 13-11-1855 do 06-02-1872
736
Leopold Ferdynand Rózio
*około 1857 Niećkowo
†od 26-01-1914 do 12-06-1921
737
Leopold Fiszer
†przed 09-11-1872
738
Leopold Fiszer [0¬]
739
Leopold Frączkowski
*około 1856 Motyka
†20-08-1915
740
Leopold Frączkowski
*około 1876 Niewodowo par. Drozdowo
†
741
Leopold Frydrych
†
742
Leopold Gardocki
†
743
Leopold Gołaś
*około 1873 Borkowo
†
744
Leopold Jabłoński
*około 1868 Wilkowo
†
745
Leopold Jankowski
*około 1856 Mścichy
†
746
Leopold Jentoch
*około 11-1859 Witynie
†od 30-01-1911 do 06-10-1927
747
Leopold Julian Romanowski
*około 1868 Szczuczyn
†
748
Leopold Kalinowski
*około 1837 Modzele
†przed 15-02-1897
749
Leopold Kamiński
†
750
Leopold Karczewski
*17-12-1859 Wąsosz
†
751
Leopold Karwowski
*około 1832 Szlasy
†po 16-02-1909
752
Leopold Karwowski
*około 1841 Kucze
†po 17-02-1896
753
Leopold Karwowski
*około 1898
†po 18-04-1942
754
Leopold Karwowski
*około 1898 Brzostowo
†
755
Leopold Kiźling
*około 1851 Czarnowo
†05-06-1930 Załuski /Niedźwiadna/
756
Leopold Kleszczewski
†
757
Leopold Kochanowski
*około 1869 Osowiec
†
758
Leopold Konopka
*około 1860 Czachy
†
759
Leopold Konopka
†
760
Leopold Kostecki
*około 1845 Okrasin
†09-02-1924 Klimaszewnica
761
Leopold Kostecki
*około 1910 Klimaszewnica
†po 03-11-1974
762
Leopold Kotyński
*około 1827 Burzyn
†16-01-1864 Sieburczyn
763
Leopold Kowalewski
*około 1829 Drygały
†przed 15-02-1904
764
Leopold Kowalewski
*około 1869 Wścieklice
†
765
Leopold Kozikowski
*około 1901 Karwowo
†09-10-1986 Karwowo
766
Leopold Kozłowski
*około 1840 Marki
†
767
Leopold Krawcewicz
*31-12-1905 Rydzewo-Pieniążek
†
768
Leopold Kulikowski
*17-11-1829 Żebry
†po 16-10-1893
769
Leopold Ladziński
*15-10-1887 Kownatki
†21-06-1943 Kownatki /Wąsosz/
770
Leopold Laskowski
*około 1858 Biodry
†08-03-1895 Biodry /Burzyn/
771
Leopold Leosiewski
*14-11-1846 Mocarze
†przed 15-09-1919
772
Leopold Leszczewski
†przed 08-02-1922
773
Leopold Liszewski
*około 1873 Orlikowo
†od 08-01-1912 do 06-07-1924
774
Leopold Łaguna
*03-08-1905 Stawiane
†05-04-1985 Stawiane
775
Leopold Łochowski
*około 1830 Klimaszewnica
†16-07-1874
776
Leopold Maciej Rogowski
*około 1900 Glinki
†
777
Leopold Marcin Bukowski
*około 1880 Wólka Piotrowska
†
778
Leopold Mateusz Kozikowski
*około 1849 Koziki
†08-03-1887 Skroda Wielka /Grabowo/
779
Leopold Matysiewicz
*około 1866 Kędziorowo
†
780
Leopold Mieczkowski
*około 08-1846 Bagienice par. Romany
†
781
Leopold Mieczkowski
†po 24-03-1906
782
Leopold Mikołaj Chrostowski
*11-09-1848 Biodry
†
783
Leopold Milewski
*około 1860 Gałązki
†przed 21-05-1935
784
Leopold Miltner
†przed 24-11-1890
785
Leopold Modzelewski
*około 1834 Pieńki Okopne
†przed 05-02-1894
786
Leopold Modzelewski
†
787
Leopold Mścichowski
*około 1867 Mścichy
†po 28-02-1927
788
Leopold Murzyński
*około 1864 Mściwuje
†
789
Leopold Mużyński
†
790
Leopold Niebrzydowski
*około 1876 Czarnowo
†przed 15-09-1931
791
Leopold Niebrzydowski
*około 1864 Niebrzydy
†przed 06-10-1908
792
Leopold Nietupski
*11-05-1883 Rydzewo-Pieniążek
†po 29-12-1931
793
Leopold Ostrowski
*około 1844 Wierciszewo
†
794
Leopold Panas
*około 1848 Sokoły
†przed 09-06-1943
795
Leopold Piotr Smoliński
*10-11-1864 Danówek
†1925 Białaszewo
796
Leopold Piórkowski
*około 1873 Przytuły
†
797
Leopold Pruszyński
*około 1873
†po 01-10-1929
798
Leopold Ptaszyński
†
799
Leopold Rasimowicz
*około 1821
†przed 03-1875
800
Leopold Rogowski
*16-11-1859 Kubra
†20-06-1939 /Burzyn/
801
Leopold Rutkowski
*około 1832 Rutkowskie
†po 07-02-1887
802
Leopold Rutkowski
†przed 14-02-1905
803
Leopold Rutkowski
*1887 Kamińskie
†
804
Leopold Sadkowski
*około 1825 Jagodne
†
805
Leopold Sarnacki
*około 1825 Wszebory
†29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/
806
Leopold Sarnacki
†
807
Leopold Sawicki
*około 1825 Szymany
†
808
Leopold Składanek
*około 1871 Ruś
†
809
Leopold Sokołowski
†przed 12-02-1900
810
Leopold Sulewski
*1895 Zaborowo
†21-10-1959 Zaborowo
811
Leopold Szczuka
*około 1824 Obiedzino
†od 17-02-1879 do 30-06-1902
812
Leopold Szklarzewski [0¬]
813
Leopold Szleszyński
*około 1836 Czachy
†
814
Leopold Szymanowski
*około 1870 Brzozowa par. Białaszwewo
†
815
Leopold Świderski
*około 1865 Sulewo Prusy
†28-04-1924 Sulewo Kownaty
816
Leopold Świderski
*około 1865
†
817
Leopold Świgoński
*około 1832 Żebry
†
818
Leopold Truszkowski [0¬]
819
Leopold Truszkowski
*16-08-1883 Truszki-Patory
†
820
Leopold Wiszowaty
*około 1809 Mroczki
†po 06-03-1859
821
Leopold Wiśniewski
†przed 20-01-1925
822
Leopold Wszeborowski
†przed 20-02-1860
823
Leopold Zalewski
*około 1859 Radziłów
†19-02-1942 Kubra /Przytuły/
824
Leopolda Wierciszewska z d. Rydzewska
*około 1834 Rydzewo Szlacheckie
†
825
Lesław Brdys
*16-08-1954 Ełk
†27-07-2010 Ełk /Ełk/
826
Lesław Habas [0¬]
827
Lesław Łobodziec [0¬]
828
Leszek Antoni Byl [0¬]
829
Leszek Antoni Wyrwas [0¬]
830
Leszek Bagiński [0¬]
831
Leszek Bagiński [0¬]
832
Leszek Brzuchalski [0¬]
833
Leszek Ciecierski [0¬]
834
Leszek Czarnecki
*31-05-1943
†20-05-2003 Łomża
835
Leszek Danieluk
†2000 Sopot
836
Leszek Danowski [0¬]
837
Leszek Dąbrowski
*1961 Zambrów
†
838
Leszek Dominik Liberadzki [0¬]
839
Leszek Domitrz [0¬]
840
Leszek Hołub [0¬]
841
Leszek Kazimierz Marzec [0¬]
842
Leszek Kazimierz Poniatowski [0¬]
843
Leszek Komosiński [0¬]
844
Leszek Konopka [0¬]
845
Leszek Kruszyński [0¬]
846
Leszek Kuczewski
†
847
Leszek Marek Cwalina
*03-06-1964 Białaszewo
†29-08-1964 Grajewo /Wąsosz/
848
Leszek Modzelewski [0¬]
849
Leszek Modzelewski [0¬]
850
Leszek Niecikowski [0¬]
851
Leszek Obrycki
*11-01-1977 Szczuczyn
†22-01-2001 Grozimy /Wąsosz/
852
Leszek Pachucki [0¬]
853
Leszek Piasecki [0¬]
854
Leszek Piotr Chojnowski [0¬]
855
Leszek Stencel
†przed 10-2010
856
Leszek Sulewski [0¬]
857
Leszek Tylicki [0¬]
858
Leszek Wrona [0¬]
859
Leszek Zalewski [0¬]
860
Lidia Bagińska z d. Szymańska [0¬]
861
Lidia Borusiewicz z d. Deptuła [0¬]
862
Lidia Jaszkowska z d. Rusik [0¬]
863
Lidia Łajewska z d. Prymacka [0¬]
864
Lidia Monika Danowska z d. Baranowska [0¬]
865
Lila Guzewicz [0¬]
866
Lila Wilicka z d. Grondwald [0¬]
867
Lila Wojsz z d. Kosk [0¬]
868
Lilia Aldona Łempicka z d. Białosuknia [0¬]
869
Lilia Milczarek z d. Żbikowska [0¬]
870
Lilia Róża Łempicka z d. Skrodzka [0¬]
871
Liliana Borucka z d. Łempicka [0¬]
872
Lilianna Dobrenko [0¬]
873
Lilianna Piaścik [0¬]
874
Longin Górniak
*około 1910
†
875
Longin Stanisław Zakrzewski
*około 1839 Budne
†
876
Longina Gurzęda z d. Godlewska [0¬]
877
Lorelei Pearl Dybik z d. King [0¬]
878
Lota (Dotota) Rogowska z d. Buza
†od 30-01-1855 do 24-10-1870
879
Lota (Ludwika) Piwko z d. Wink
†przed 09-11-1863
880
Lota Liszkiewicz z d. Konderman
†po 24-11-1845
881
Lota Niewiarowska z d. Pasoń
†przed 22-11-1857
882
Lota Rózio z d. Soból
*około 1840 Ełk
†17-02-1877
883
Lota Sokołowska z d. Legat
*około 1808 Czarnowo
†
884
Lowiza (Marianna) Wierzchowska z d. Elert
†po 24-11-1850
885
Lowiza Adamska z d. Ewert
†przed 18-02-1844
886
Lowiza Aleksandra Wróblewska z d. Malecka
*około 1847 Prusy
†
887
Lowiza Doner z d. Piów
†
888
Lowiza Fiszer z d. Zegatow
†przed 09-11-1872
889
Lowiza Jabłońska
†
890
Lowiza Jastrzębska z d. N
†
891
Lowiza Jentoch z d. Marcińczyk
†
892
Lowiza Kobuszewska z d. Uniejko
†po 26-01-1834
893
Lowiza Krysz z d. Węgorz
†przed 22-11-1842
894
Lowiza Legat z d. Szmird
†przed 22-08-1831
895
Lowiza Leszczyńska z d. Jężek (Jenill)
†od 04-11-1839 do 14-11-1881
896
Lowiza Olbrych z d. Kamińska
†przed 15-10-1866
897
Lowiza Przybyszewska z d. Zielińska
†
898
Lowiza Soból z d. Dąbrowska
†
899
Lowiza Tańska z d. Enyk
*około 1816 Kuty
†
900
Lowiza Wojciechowska z d. Kruszewska
†przed 15-01-1837
901
Lowiza Zejfert z d. Felkner
†przed 25-05-1871
902
Lowiza Zielińska z d. Kryszpin
†przed 10-10-1858
903
Lowiza Zytkowska z d. Szak
†
904
Lubomir Leon Chrzanowski
*około 1839 Małachowo
†03-05-1864
905
Luc Dublineau
†30-09-2018
906
Lucja Kuczyńska
*11-12-1818 Sulewo Kownaty
†
907
Lucjan Adasiewicz [0¬]
908
Lucjan Antoni Smoliński [0¬]
909
Lucjan Bajkiewicz
*około 1842 Glinki
†po 15-02-1904
910
Lucjan Bardłowski [0¬]
911
Lucjan Bernardczyk
*około 1878 Brzeźnio
†
912
Lucjan Chrzanowski
*07-01-1932
†13-01-2020
913
Lucjan Czarnecki
*około 1898 Olszyc Szlachecki
†
914
Lucjan Dąbrowski
*około 1860 Filipki
†przed 08-02-1922
915
Lucjan Filipkowski
*około 1851 Gromadzyn par. Kolno
†14-02-1909
916
Lucjan Gajek [0¬]
917
Lucjan Gazowski [0¬]
918
Lucjan Górski
*23-02-1901 Kieljany
†
919
Lucjan Jachimski [0¬]
920
Lucjan Julian Rogowski [0¬]
921
Lucjan Kacprowski [0¬]
922
Lucjan Karwowski
*około 1904 Chyliny
†20-05-1927 Chyliny /Burzyn/
923
Lucjan Klimaszewski
*około 1876 Klimaszewnica
†29-07-1944 Klimaszewnica
924
Lucjan Krzyżanowski
*01-12-1946 Wąsosz
†18-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/
925
Lucjan Ksawery Karwowski
*około 1841 Grajewo
†18-10-1910 Zaborowo /Wąsosz/
926
Lucjan Kulikowski
*01-08-1910 Łojki
†
927
Lucjan Lendo [0¬]
928
Lucjan Łaguna
*16-01-1928 Stawiane
†13-04-1988 Grajewo /Wąsosz/
929
Lucjan Mikucki [0¬]
930
Lucjan Obrycki
*około 03-1932 Nieciki
†27-12-1932 Nieciki /Słucz/
931
Lucjan Ostrowski
*około 12-1919 Wąsosz
†06-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/
932
Lucjan Płochocki [0¬]
933
Lucjan Rogalski
*około 1890 Ostrołęka
†
934
Lucjan Rutkowski
*1909
†
935
Lucjan Samojlik
*25-12-1917 Sucha Dolina
†po 07-09-1975
936
Lucjan Sulewski [0¬]
937
Lucjan Sulewski
*19-05-1860 Zaborowo
†10-02-1915 Zaborowo
938
Lucjan Szyszko [0¬]
939
Lucjan Świderski
*około 1896 Łomża
†
940
Lucjan Teofil Świderski
*około 1866 Świdry
†
941
Lucjan Tomasz Dmochowski
*1851 Podliszewo par. Rajgród
†07-08-1920 Skaje
942
Lucjan Wilantowicz
*około 1897 Warszawa
†
943
Lucjan Wiśniewski
†po 24-01-1886
944
Lucjan Witkowski
*25-04-1928 Pasieka
†18-03-2004 Ełk
945
Lucjan Włodkowski
*około 1888 Opole
†
946
Lucjan Wojsław [0¬]
947
Lucjan Zyskowski [0¬]
948
Lucjusz Chrzanowski
*około 1837 Kieljany
†21-01-1860 Karwowo
949
Lucylla Kiełczewska z d. Sulewska
†
950
Lucylla Rogińska z d. Rawa
*15-10-1907 Bagienice
†
951
Lucyna Babij z d. Mroczkowska [0¬]
952
Lucyna Bagińska z d. Gutowska [0¬]
953
Lucyna Bednarowicz
*11-02-1928 Wąsosz
†31-03-1929 Wąsosz
954
Lucyna Białosuknia z d. Ciszewska [0¬]
955
Lucyna Bobrowska z d. Bagińska [0¬]
956
Lucyna Bożena Sulewska z d. Danowska [0¬]
957
Lucyna Burska z d. Górska [0¬]
958
Lucyna Butkiewicz z d. Kamińska [0¬]
959
Lucyna Chludzińska z d. Maliszewska
*28-02-1920 Maliszewo
†2006 Maliszewo /Chlebiotki/
960
Lucyna Cimochowska z d. Kozłowska [0¬]
961
Lucyna Dobrzycka z d. Smolińska [0¬]
962
Lucyna Drozdowska z d. Dardzińska [0¬]
963
Lucyna Duzik z d. Brzuchalska
*około 1922 Niećkowo
†
964
Lucyna Dyjach z d. Konopka [0¬]
965
Lucyna Frąckiewicz z d. Jakubowska
*07-11-1912 Ławsk
†
966
Lucyna Galanty z d. Waszkiewicz [0¬]
967
Lucyna Goluch z d. Niebrzydowska [0¬]
968
Lucyna Grądzka z d. Wiśniewska [0¬]
969
Lucyna Grygo z d. Wiśniewska [0¬]
970
Lucyna Grzybowska z d. Danowska [0¬]
971
Lucyna Jagiełło z d. Grądzka [0¬]
972
Lucyna Janina Rogowska
*16-06-1917 Wąsosz
†28-01-2000 Grajewo /Wąsosz/
973
Lucyna Kochanowska z d. Zielińska [0¬]
974
Lucyna Konopka z d. Gardocka [0¬]
975
Lucyna Kowalewska z d. Witkowska [0¬]
976
Lucyna Kowalko z d. Kowalewska [0¬]
977
Lucyna Krasińska z d. Gutowska [0¬]
978
Lucyna Krawcewicz z d. Przechocka [0¬]
979
Lucyna Kulikowska z d. Gazowska [0¬]
980
Lucyna Kulikowska
*15-03-1932 Zalesie
†09-02-1934 Zalesie
981
Lucyna Leokadia Jasiuk z d. Zawadzka
*13-12-1909 Ławsk
†11-02-1982 Międzyrzec Podlaski
982
Lucyna Leszek z d. Najda [0¬]
983
Lucyna Lipska z d. Grądzka
†
984
Lucyna Łempicka z d. Włodkowska [0¬]
985
Lucyna Maria Śmiarowska
*23-10-1947 Kownatki
†05-09-1948 Kownatki
986
Lucyna Modrzejewska z d. Chludzińska [0¬]
987
Lucyna Modzelewska z d. Łempicka [0¬]
988
Lucyna Mroczkowska z d. Bagińska [0¬]
989
Lucyna Niebrzydowska z d. Borawska [0¬]
990
Lucyna Niedźwiedzka z d. Michałowska [0¬]
991
Lucyna Nitkowska z d. Brzostowska [0¬]
992
Lucyna Obrycka z d. Stępińska [0¬]
993
Lucyna Ochrymowicz z d. Ołdakowska
*15-09-1953 Komosewo
†27-06-2002 Łazy /Wąsosz/
994
Lucyna Orzoł z d. Radziwon [0¬]
995
Lucyna Podworna z d. Komosińska [0¬]
996
Lucyna Prokop z d. Danowska [0¬]
997
Lucyna Rogińska z d. Ruszczyk [0¬]
998
Lucyna Rutkowska z d. Świderska [0¬]
999
Lucyna Rydzewska z d. Skibniewska [0¬]
1000
Lucyna Siedlecka z d. Sikorska
*03-06-1919 Wąsosz
†
1001
Lucyna Skrodzka z d. Łaguna
*09-09-1928 Pasichy
†22-02-1970 Marianowo /Wąsosz/
1002
Lucyna Stanisława Chodnicka z d. Wronkowska [0¬]
1003
Lucyna Stefanowicz z d. Siedlecka [0¬]
1004
Lucyna Świderska
*30-06-1941 Wąsosz
†12-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/
1005
Lucyna Tarnacka z d. Mikucka [0¬]
1006
Lucyna Tarnacka z d. Kurzyna [0¬]
1007
Lucyna Tarnacka z d. Wysocka [0¬]
1008
Lucyna Tomaszek z d. Mrózek [0¬]
1009
Lucyna Tyszka z d. Wyszomierska
* Wyszomierz
†12-1990 Wyszomierz
1010
Lucyna Urbańska z d. Kozikowska [0¬]
1011
Lucyna Waszkiewicz z d. Matukin [0¬]
1012
Lucyna Węcek z d. Gosiewska [0¬]
1013
Lucyna Wiszowata z d. Kędzierska [0¬]
1014
Lucyna Wołyniec z d. Kowalska [0¬]
1015
Lucyna Wróblewska z d. Świderska [0¬]
1016
Lucyna Wyłuda z d. Ostrowska
*około 1856 Wąsosz
†
1017
Lucyna Zaborowska
*około 03-1943 Sulewo Kownaty
†27-12-1943 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
1018
Lucyna Zalewska
*około 02-1957 Kotowo Plac
†15-08-1957 Kotowo Plac /Jedwabne/
1019
Lucyna Żelechowska z d. Chojnowska
*około 1886 Modzele
†
1020
Ludmiła Maria Dziekońska z d. Gołębiewska
*około 1923 Łebki Małe
†
1021
Ludomir Żbikowski
†
1022
Ludwik (Józef) Zolnik
†przed 14-02-1876
1023
Ludwik (Paweł) Szymanowski
*około 1780
†po 19-11-1851
1024
Ludwik Adam Braczko
†
1025
Ludwik Adolf Łaguna
*23-08-1840 Stawiane
†po 28-02-1905
1026
Ludwik Akacki
†19-12-1890
1027
Ludwik Akierman
*około 1840 Szczuczyn
†
1028
Ludwik Andrzej Olszewski
*około 1815 Szczuczyn
†przed 26-11-1865
1029
Ludwik Antoni Klimaszewski
*21-09-1794 Klimaszewnica
†od 12-07-1864 do 20-11-1876
1030
Ludwik Arbsjajtys
*około 1840 Szlasy
†03-03-1911 Doliwy
1031
Ludwik Bagiński [0¬]
1032
Ludwik Bagiński
*około 1865 Bagińskie
†
1033
Ludwik Bagiński
*około 1882 Mieszołki
†
1034
Ludwik Bagiński
*26-08-1783 Dzięgiele
†
1035
Ludwik Bagiński
*20-02-1811 Sulewo Prusy
†
1036
Ludwik Balcer
*około 1831 Siwki par. Romany
†
1037
Ludwik Bałdyga
†przed 23-11-1846
1038
Ludwik Bandasik
*około 1827 Kramkowo
†przed 26-01-1885
1039
Ludwik Bargłowski
*02-12-1898 Radziłów
†
1040
Ludwik Bartłomiej Bagiński
*około 1834 Bagińskie
†od 11-06-1891 do 26-10-1908
1041
Ludwik Bartłomiej Zakrzewski
*około 1834 Pachuczyn
†przed 28-01-1890
1042
Ludwik Bendzia
†
1043
Ludwik Berć
†
1044
Ludwik Biedrzycki
*około 1802 Bronaki
†11-02-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
1045
Ludwik Biedrzycki
*około 1877 Bronaki-Pietrasze
†po 24-11-1931
1046
Ludwik Bielawski
†
1047
Ludwik Bielski
*około 1850 Mścichy
†przed 26-02-1924
1048
Ludwik Bieńkowski
*14-01-1906 Romany
†26-09-1962 Romany /Romany/
1049
Ludwik Bitner
*około 1797
†24-03-1839 Niećkowo /Wąsosz/
1050
Ludwik Blum
†przed 09-02-1891
1051
Ludwik Bogdan [0¬]
1052
Ludwik Bogdan [0¬]
1053
Ludwik Bogdański
*około 1829 Włochówka
†po 21-11-1870
1054
Ludwik Bogdański
*około 1864 Włochówka
†
1055
Ludwik Bolesław Jan Chrostowski
*24-11-1894 Wyrzyki
†
1056
Ludwik Borawski [0¬]
1057
Ludwik Borawski
*około 1820 Konopki
†od 21-02-1892 do 01-05-1893
1058
Ludwik Borawski
*około 1871 Klimaszewnica
†16-11-1939 Klimaszewnica
1059
Ludwik Borawski
*około 1867 Supy
†po 23-02-1925
1060
Ludwik Borawski
*około 1847 Borawskie par. Jedwabne
†przed 24-11-1897
1061
Ludwik Borawski
*około 1853 Pieńki
†
1062
Ludwik Borawski
*około 1856 Nieławice
†
1063
Ludwik Borawski
*około 1840 Klimaszewnica
†
1064
Ludwik Borawski
†
1065
Ludwik Boroń [0¬]
1066
Ludwik Brodowski
†przed 12-02-1877
1067
Ludwik Brodowski
†przed 27-11-1888
1068
Ludwik Bronakowski
*około 1841 Janczewko
†przed 05-02-1901
1069
Ludwik Brzeczko
†
1070
Ludwik Brzostowski
*około 1864 Chyliny
†12-03-1926 Witynie /Jedwabne/
1071
Ludwik Brzostowski
*około 1844 Rutkowskie
†przed 06-09-1898
1072
Ludwik Brzostowski
*około 1844 Nadbory
†
1073
Ludwik Buczyński
*około 1831 Radziłów
†
1074
Ludwik Budny
*około 1838 Budne
†po 13-02-1888
1075
Ludwik Budny
*około 1895 Budne
†
1076
Ludwik Budziński
*około 1839 Przytuły
†po 24-10-1892
1077
Ludwik Bukowski
*około 1855 Szymany
†
1078
Ludwik Cebeliński
†po 27-02-1938
1079
Ludwik Chludziński
†przed 25-02-1838
1080
Ludwik Chmielewski
*około 1864 Słucz
†przed 29-12-1929
1081
Ludwik Chodorowski
*około 1825 Burzyn
†od 21-11-1881 do 07-02-1898
1082
Ludwik Chodorowski
*około 1867 Burzyn
†22-08-1923 Burzyn /Burzyn/
1083
Ludwik Chojnowski
*około 1855 Grądy Małe
†28-11-1925 Grądy Małe /Jedwabne/
1084
Ludwik Chojnowski
*około 1899 Grajewo
†
1085
Ludwik Chrapowicki
*około 1835 Kapice
†
1086
Ludwik Chrapowicki
*09-02-1882 Żebry
†
1087
Ludwik Chryzostom Rawa
*około 1814 Budne
†22-07-1852
1088
Ludwik Chrzanowski
*około 1847 Świdry Podleśne
†po 27-01-1920
1089
Ludwik Chrzanowski
*10-03-1860 Mikuty
†26-02-1932 Glinki /Słucz/
1090
Ludwik Chrzanowski
*około 1832 Supy
†od 26-08-1895 do 13-07-1897
1091
Ludwik Chrzanowski
*około 1836 Kubra
†przed 19-02-1895
1092
Ludwik Chrzanowski
*około 1812 Kubra
†07-12-1866 Wypychy /Przytuły/
1093
Ludwik Chrzanowski
*1826 Kubra
†po 11-02-1879
1094
Ludwik Chrzanowski
*około 1890 Małachowo
†1918 Łomża
1095
Ludwik Chrzanowski
†po 08-11-1918
1096
Ludwik Chrzanowski
*25-11-1856 Kąty
†
1097
Ludwik Ciborowski
*około 1827 Kulesze
†
1098
Ludwik Ciecierski
*około 1813 Cyprki
†po 23-11-1875
1099
Ludwik Ciecierski
*12-10-1777 Wąsosz
†przed 25-02-1829
1100
Ludwik Cimoch
*około 1856 Glinki
†przed 11-02-1907
1101
Ludwik Cukrowski
*około 1941 Kędziorowo
†31-08-1950
1102
Ludwik Cwaliński
*około 1821 Borawskie
†10-09-1841
1103
Ludwik Cwaliński
*około 1890 Cwaliny
†
1104
Ludwik Cwaliński
†przed 11-07-1894
1105
Ludwik Cymkowski
*około 1857 Żebry
†
1106
Ludwik Czaplicki
*około 1872 Mareckie
†po 28-02-1927
1107
Ludwik Czaplicki
†od 22-02-1892 do 26-02-1900
1108
Ludwik Czyżyński
*1887 Łubiane
†
1109
Ludwik Danowski [0¬]
1110
Ludwik Danowski [0¬]
1111
Ludwik Danowski
*około 1855 Orlikowo
†po 30-01-1905
1112
Ludwik Danowski
*13-11-1837 Klimaszewnica
†04-07-1866
1113
Ludwik Dąbrowski
*około 1803 Szostaki
†04-08-1871 Szostaki /Burzyn/
1114
Ludwik Dąbrowski
*około 1865 Rutki
†20-04-1927 Rutkowskie /Burzyn/
1115
Ludwik Dąbrowski
*około 1843 Łoje Awissa
†30-10-1899
1116
Ludwik Dąbrowski
*około 1839 Bzury
†15-12-1879
1117
Ludwik Dąbrowski
*około 1912 Rutkowskie
†07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/
1118
Ludwik Dąbrowski
†21-10-1916
1119
Ludwik Dąbrowski
†przed 15-02-1863
1120
Ludwik Dąbrowski
*około 1877 Obiedzino
†
1121
Ludwik Dęby
*około 1789
†
1122
Ludwik Dęby
†po 16-02-1909
1123
Ludwik Dobkowski
*około 1822 Zanklewo
†przed 07-02-1864
1124
Ludwik Dobrzycki
*około 1792 Bagińskie
†przed 12-05-1851
1125
Ludwik Dobrzycki
†
1126
Ludwik Dobrzycki
†przed 04-08-1828
1127
Ludwik Dołęga
*około 1833 Grądy Wielkie
†
1128
Ludwik Domitr
*około 1814 Kucze Wielkie
†18-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/
1129
Ludwik Domurat
*około 1817 Wizna
†po 08-03-1886
1130
Ludwik Downar
*około 1830 Zacieczki
†przed 25-11-1882
1131
Ludwik Duchnowski
*około 1827 Kubra
†przed 27-11-1877
1132
Ludwik Dymnicki
*około 1834 Wizna
†
1133
Ludwik Dzięgielewski
*około 1864 Brzóski
†16-03-1907 Gnatowo
1134
Ludwik Enik
*01-01-1854 Świdry
†
1135
Ludwik Esaman z d. Esman
*około 1815 Żebry
†15-12-1840 Rydzewo-Pieniążek
1136
Ludwik Faszcza
†
1137
Ludwik Filipkowski
*około 1871 Truszki-Kucze
†24-12-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/
1138
Ludwik Filipkowski
†od 12-10-1868 do 12-04-1869
1139
Ludwik Filipkowski
†po 13-02-1825
1140
Ludwik Florczyk
*1878 Siestrzanki
†po 29-01-1929
1141
Ludwik Formański
†po 11-02-1873
1142
Ludwik Furman
*28-02-1919 Racławice
†
1143
Ludwik Gacki
*około 1838
†przed 12-01-1890
1144
Ludwik Gacki
*około 1841 Supy
†
1145
Ludwik Gacki
*około 1897 Radziłów
†
1146
Ludwik Gałecki
*około 1867 Szczepankowo
†od 30-10-1917 do 09-11-1921
1147
Ludwik Gardocki
*około 1862 Ramoty
†po 16-02-1931
1148
Ludwik Gardocki
*około 1835 Obrytki
†29-01-1901 Łempice /Wąsosz/
1149
Ludwik Gardocki
*około 1823 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 26-11-1878
1150
Ludwik Gardocki
*około 1772 Mocarze
†15-04-1807 Mocarze /Burzyn/
1151
Ludwik Gawecki
*około 1887 Racibory
†
1152
Ludwik Gerwat
*około 1882 Jeziorko
†
1153
Ludwik Giziewicz
†przed 23-07-1907
1154
Ludwik Głębocki
†
1155
Ludwik Główczyński
*około 1900 Lachowo
†
1156
Ludwik Godlewski
*około 1816 Lipińskie
†po 24-08-1886
1157
Ludwik Godlewski
*około 1864 Wagi
†17-12-1918 Wagi
1158
Ludwik Godlewski
†
1159
Ludwik Godlewski
†
1160
Ludwik Goliński
*około 1848
†po 15-02-1904
1161
Ludwik Goliński
*23-08-1872 Mieszołki
†
1162
Ludwik Goluch
†po 27-02-1935
1163
Ludwik Gorzkowski
*około 1816
†
1164
Ludwik Gosiewski
*około 1813 Karwowo-Polki
†przed 19-02-1882
1165
Ludwik Gosiewski
*około 1895 Kubra
†
1166
Ludwik Górski
*25-08-1838 Męczki
†21-01-1905 Męczki
1167
Ludwik Górski
†przed 31-01-1922
1168
Ludwik Górski
*około 1892 Kumelsk
†
1169
Ludwik Górski
*około 1868 Kokoszki
†
1170
Ludwik Grabowski [0¬]
1171
Ludwik Grabowski
*około 1833 Bronowo
†
1172
Ludwik Grabowski
*11-05-1910 Kramarzewo
†
1173
Ludwik Grabowski
*1843 Wizna
†
1174
Ludwik Grajewski
†od 07-02-1864 do 08-09-1884
1175
Ludwik Grądzki
*około 1839 Jarnuty
†29-06-1907 Kubrzany /Jedwabne/
1176
Ludwik Grądzki
*około 1853 Jarnuty
†
1177
Ludwik Grądzki
*około 1877 Jarnuty
†
1178
Ludwik Grądzki
†po 03-02-1891
1179
Ludwik Grodzki
*około 1870 Sambory
†
1180
Ludwik Grodzki
*około 1868 Kossaki
†
1181
Ludwik Gryglik
†17-02-1861
1182
Ludwik Gurzęda
*około 1816 Siestrzanki
†31-05-1843
1183
Ludwik Gutowski
*około 1821 Rożyńsk Kościelny
†
1184
Ludwik Gutowski
†07-09-1854
1185
Ludwik Hinc
†przed 06-10-1890
1186
Ludwik Iwanowski
*około 1817
†przed 07-1876
1187
Ludwik Iwanowski
*04-09-1872 Jedwabne
†
1188
Ludwik Jabłoński
*około 1813 Bzury
†23-03-1842 Bzury
1189
Ludwik Jackowski [0¬]
1190
Ludwik Jaczyński [0¬]
1191
Ludwik Jakub Rutkowski
*08-07-1847 Rutkowskie
†po 30-01-1918
1192
Ludwik Jan Gutowski
*około 1826
†
1193
Ludwik Jan Komosiński
*około 1857 Wąsosz
†przed 29-01-1912
1194
Ludwik Jan Łempicki
*02-06-1802 Łempice
†07-09-1802 Wąsosz /Wąsosz/
1195
Ludwik Jan Rogowski
*08-04-1852 Rutkowskie
†przed 25-02-1922
1196
Ludwik Janczewski
*około 1872
†przed 26-02-1927
1197
Ludwik Janczewski
†po 24-02-1901
1198
Ludwik Jankowski
*około 1835
†13-05-1870 Brzostowo /Burzyn/
1199
Ludwik Jankowski
*1912
†
1200
Ludwik Jankowski
*około 1882 Brzostowo
†
1201
Ludwik Jaskowski
*około 1837 Klimaszewnica
†
1202
Ludwik Joszkowski
†przed 28-11-1843
1203
Ludwik Józef Borusiewicz
*23-08-1895 Wąsosz
†29-02-1952 Ublik /Wąsosz/
1204
Ludwik Józef Konopka
*około 1857 Karwowo
†15-03-1911 Korytki
1205
Ludwik Józef Laszczkowski
†
1206
Ludwik Józef Leszczewski
*około 1914
†
1207
Ludwik Józef Rogowski
*około 1945 Glinki
†12-10-1946 Glinki /Słucz/
1208
Ludwik Jóźwik
†po 06-02-1899
1209
Ludwik Jurczyk
†przed 19-08-1917
1210
Ludwik Jurczyk
†po 13-05-1907
1211
Ludwik Jurski
*około 1830 Pluty
†06-06-1869
1212
Ludwik Jurski
*około 1793
†
1213
Ludwik Justyn Rostek
*około 1817 Szczuczyn
†
1214
Ludwik Kabasz czyli Zalewski z d. Kabasz
*około 1859 Prusy
†27-11-1887
1215
Ludwik Kaczyński
*około 1846 Słucz
†przed 19-08-1917
1216
Ludwik Kaczyński
*około 1818 Karwowo par. Jedwabne
†
1217
Ludwik Kaczyński
†przed 21-11-1898
1218
Ludwik Kaczyński
†
1219
Ludwik Kaczyński
*1914
†
1220
Ludwik Kadłubowski
*około 1867 Słucz
†po 24-01-1928
1221
Ludwik Kadłubowski [0¬]
1222
Ludwik Kamalski
*około 1855 Przytuły
†29-11-1911 Przytuły
1223
Ludwik Kamiński
*11-11-1902 Brzozowa Wólka
†16-01-1977 Ełk /Białaszewo/
1224
Ludwik Kamiński
*około 1848 Wilamowo
†od 09-10-1905 do 11-02-1918
1225
Ludwik Kamiński [0¬]
1226
Ludwik Karpiński
*26-11-1889 Białaszewo
†11-04-1961 Białaszewo
1227
Ludwik Karpiński
†przed 24-06-1874
1228
Ludwik Karwowski
*około 1839 Brzostowo
†po 09-09-1908
1229
Ludwik Karwowski
*około 1839 Karwowo par. Jedwabne
†przed 23-03-1903
1230
Ludwik Karwowski
*około 1857 Karwowo par. Dobrzyjałowo
†przed 17-07-1916
1231
Ludwik Karwowski
*22-08-1840 Wypychy
†od 19-05-1890 do 20-08-1894
1232
Ludwik Karwowski
*około 1810 Brychy
†po 31-01-1853
1233
Ludwik Karwowski
*około 1866 Supy
†21-02-1894 Supy
1234
Ludwik Karwowski
*02-01-1941 Kędziorowo
†10-09-1947 Kędziorowo
1235
Ludwik Karwowski
†od 19-11-1901 do 14-06-1915
1236
Ludwik Karwowski
*około 1866 Karwowo par. Jedwabne
†
1237
Ludwik Karwowski
*11-02-1810 Brychy
†
1238
Ludwik Karwowski
*około 1820 Jarnuty
†
1239
Ludwik Karwowski
†od 21-11-1910 do 22-08-1931
1240
Ludwik Karwowski
†po 14-06-1910
1241
Ludwik Karwowski
*około 1808 Brychy
†
1242
Ludwik Kaszuba
*około 1816 Świdry
†po 17-11-1873
1243
Ludwik Kaszubski
*24-07-1905 Szczuczyn
†
1244
Ludwik Kiełczewski
†po 10-02-1862
1245
Ludwik Kisiel
†przed 17-10-1831
1246
Ludwik Kitzelmon
†
1247
Ludwik Kiźling
†po 14-01-1913
1248
Ludwik Kleszczewski
*około 1871 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
1249
Ludwik Klimaszewski
*około 1885 Supy
†przed 29-07-1941
1250
Ludwik Klimaszewski
*około 1881 Klimaszewnica
†29-04-1933 Klimaszewnica
1251
Ludwik Klimaszewski [0¬]
1252
Ludwik Klimaszewski
†przed 21-10-1877
1253
Ludwik Kłodowski
†
1254
Ludwik Kobryński
†
1255
Ludwik Kobyliński
*około 12-1846 Chojnowo
†
1256
Ludwik Kojro
†1860
1257
Ludwik Komosiński [0¬]
1258
Ludwik Konopka
*około 1796
†po 28-01-1870
1259
Ludwik Konopka
*około 1851 Konopki
†07-11-1920 Konopki
1260
Ludwik Konopka
*około 1776
†od 11-11-1845 do 09-02-1857
1261
Ludwik Konopka
*około 1842 Bronaki
†po 26-11-1907
1262
Ludwik Konopka
*około 1855 Bronaki-Pietrasze
†przed 26-02-1906
1263
Ludwik Konopka
*około 1849 Borawskie
†przed 01-1881
1264
Ludwik Konopka
*około 1849 Konopki Tłuste
†28-10-1872 Konopki Tłuste /Jedwabne/
1265
Ludwik Konopka
*około 1865 Gardoty
†
1266
Ludwik Konopka
*około 1808 Bukowo
†
1267
Ludwik Konopka
†po 21-02-1832
1268
Ludwik Konopka
†
1269
Ludwik Konopka
*około 1866 Karwowo par. Jedwabne
†
1270
Ludwik Konopka
†
1271
Ludwik Konopka
*około 1899 Konopki Tłuste
†
1272
Ludwik Korytkowski
†przed 24-11-1896
1273
Ludwik Kosiewski
†23-04-1887 Glinki
1274
Ludwik Kosiński
*około 1872 Ruś
†
1275
Ludwik Kosmaczewski
*około 1864 Radziłów
†przed 12-06-1917
1276
Ludwik Kossakowski
*około 1834 Rutki
†
1277
Ludwik Kossakowski
†po 17-02-1914
1278
Ludwik Kossakowski
*około 1903 Małachowo
†
1279
Ludwik Kossakowski
*około 1888 Grądy Wielkie
†
1280
Ludwik Kownacki
†przed 23-11-1891
1281
Ludwik Kownacki
†po 23-02-1852
1282
Ludwik Kozikowski
*około 1843 Zawady Ełckie
†01-11-1885
1283
Ludwik Kozikowski
†przed 04-05-1885
1284
Ludwik Kozikowski
†30-01-1852
1285
Ludwik Kozłowski
*około 1799 Konopki
†18-04-1863
1286
Ludwik Kozłowski
*około 1861 Obrytki
†06-05-1901 Koniecki /Wąsosz/
1287
Ludwik Kozłowski
*około 1876 Burzyn
†po 15-04-1910
1288
Ludwik Kozłowski
*17-08-1875 Burzyn
†
1289
Ludwik Kraiński
*około 1803 Radziłów
†przed 14-05-1877
1290
Ludwik Krajewski
†przed 16-09-1912
1291
Ludwik Kramkowski
*01-07-1907 Kramkówka Duża
†
1292
Ludwik Kreska
*około 1793
†przed 11-02-1839
1293
Ludwik Kruszyński [0¬]
1294
Ludwik Kruszyński
*około 1823 Sulimy
†05-01-1881 Żebry /Wąsosz/
1295
Ludwik Kuczwalski
*około 1836 Szczuczyn
†14-12-1859
1296
Ludwik Kuczyński
†przed 26-05-1819
1297
Ludwik Kuć
*około 1842 Wizna
†
1298
Ludwik Kuć
†od 20-09-1904 do 01-05-1910
1299
Ludwik Kuć
*około 1888 Ruś
†
1300
Ludwik Kukowski
*25-12-1890 Mścichy
†
1301
Ludwik Kurkowski
*około 1822 Grzymki
†przed 19-01-1892
1302
Ludwik Kuzak
*około 1821
†
1303
Ludwik Kuziak [0¬]
1304
Ludwik Kuźmicki
†
1305
Ludwik Kwieciński
*około 1837 Przytuły
†po 29-01-1883
1306
Ludwik Lachowicz
*około 1876 Barany
†
1307
Ludwik Ladziński
*około 1911 Klimaszewnica
†07-08-1978 Białaszewo
1308
Ludwik Lenkiewicz
†po 09-11-1886
1309
Ludwik Lesiewicz
†od 21-02-1911 do 25-09-1923
1310
Ludwik Liberadzki
†po 26-11-1907
1311
Ludwik Liberadzki
†po 11-11-1832
1312
Ludwik Lipiński
†przed 22-04-1872
1313
Ludwik Lipiński
†
1314
Ludwik Lipiński
†
1315
Ludwik Lipski
*około 1830 Nadbory
†po 19-11-1888
1316
Ludwik Lisiewicz
†przed 08-11-1921
1317
Ludwik Łempicki [0¬]
1318
Ludwik Łempicki
*12-10-1926 Bagienice
†18-05-1998 Bagienice /Wąsosz/
1319
Ludwik Łepkowski
†przed 11-02-1884
1320
Ludwik Łepkowski
†przed 26-01-1869
1321
Ludwik Łojewski
*około 1804
†po 14-02-1881
1322
Ludwik Łojewski
*1811 Łoje Grężki
†
1323
Ludwik Łuj
†
1324
Ludwik Łukawski
†przed 04-07-1905
1325
Ludwik Makowski
*około 1828 Makowskie
†od 25-02-1889 do 20-08-1895
1326
Ludwik Makowski
*około 1843 Makowskie
†03-04-1896 Makowskie /Burzyn/
1327
Ludwik Maleszewski
*około 1842
†przed 12-08-1907
1328
Ludwik Maleszewski
*około 1835 Maleszewo
†
1329
Ludwik Malinowski
†
1330
Ludwik Maliszewski
†przed 24-11-1914
1331
Ludwik Mankiewicz
†po 10-11-1895
1332
Ludwik Mańko
†
1333
Ludwik Marcel Mścichowski
*około 1860 Pieniążki
†po 28-02-1927
1334
Ludwik Matejkowski
*około 1825 Bronowo
†
1335
Ludwik Matejkowski
*około 1830 Bronowo
†
1336
Ludwik Męczkowski
*około 1804 Kamianki
†po 16-01-1858
1337
Ludwik Męczkowski
*około 1852 Kamianki
†przed 09-02-1904
1338
Ludwik Mieczkowski
*około 1828 Mieczki
†od 08-02-1875 do 11-02-1890
1339
Ludwik Mieczkowski
†przed 05-02-1894
1340
Ludwik Mieczkowski
†od 30-01-1854 do 11-06-1890
1341
Ludwik Mieczkowski
†
1342
Ludwik Mieczkowski
†przed 30-01-1844
1343
Ludwik Mieczkowski
*1897 Bagienice par. Romany
†
1344
Ludwik Mikołaj Chmielewski
*około 1820 Szczuczyn
†przed 19-01-1874
1345
Ludwik Mikucki
*około 1835 Mikuty
†po 25-06-1907
1346
Ludwik Mikucki
*około 1819 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 26-11-1883
1347
Ludwik Mikucki
†przed 24-01-1860
1348
Ludwik Milewski
*31-01-1857 Szostaki
†przed 04-1870
1349
Ludwik Milewski
*około 1843 Koniecki par. Wizna
†
1350
Ludwik Milewski
*około 1852 Chełchy
†
1351
Ludwik Milewski
*26-04-1870 Szostaki
†
1352
Ludwik Miller
*około 1834 Grabowo
†po 29-01-1894
1353
Ludwik Miller
*około 1802 Grabowo
†05-01-1856 Opartowo /Wąsosz/
1354
Ludwik Mioduszewski
*około 1840 Rożyńsk
†
1355
Ludwik Mocarski
*około 1854 Kąty
†po 23-11-1915
1356
Ludwik Mocarski
†po 21-02-1898
1357
Ludwik Mocarski
*około 1855 Konopki
†
1358
Ludwik Mocarski
*1891 Radziłów
†
1359
Ludwik Mocarski
*około 1866 Rutkowskie
†
1360
Ludwik Modzelewski
*około 1844 Ławsk
†po 23-01-1905
1361
Ludwik Modzelewski
*około 1861 Pieńki
†14-02-1916 Mroczki
1362
Ludwik Modzelewski
*około 1865 Pieńki
†po 20-01-1913
1363
Ludwik Modzelewski
†
1364
Ludwik Mogielnicki
* Brzostowo
†od 02-08-1836 do 23-02-1852
1365
Ludwik Mogielnicki
†po 18-04-1916
1366
Ludwik Mościcki
*około 1854 Karwowo par. Jedwabne
†od 01-08-1910 do 23-02-1914
1367
Ludwik Mroczek
*około 1820 Lisy
†
1368
Ludwik Mroczkowski
*około 1756 Mroczki
†23-03-1824 Mroczki /Przytuły/
1369
Ludwik Mroczkowski
*około 1836 Mroczki
†po 26-11-1888
1370
Ludwik Mroczkowski
*około 1842
†14-09-1869 Makowskie /Burzyn/
1371
Ludwik Mroczkowski
†przed 15-02-1927
1372
Ludwik Mroczkowski
†po 18-02-1862
1373
Ludwik Mrozicki
*około 1875 Wyłudzin
†po 24-06-1918
1374
Ludwik Myśliński
*około 1866
†
1375
Ludwik Napiórkowski
*około 1851 Mieczki
†
1376
Ludwik Nerkowski
*około 1808 Kuczyny
†po 29-05-1871
1377
Ludwik Nerkowski
*około 1839 Stawiski
†
1378
Ludwik Niedźwiedzki
*około 1899 Kownatki
†12-03-1932 Kownatki
1379
Ludwik Nienałtowski
*około 1853
†29-07-1855 Małachowo
1380
Ludwik Nienałtowski
*18-12-1895 Małachowo
†11-06-1896 Małachowo /Wizna/
1381
Ludwik Nienałtowski
†
1382
Ludwik Nienałtowski
*01-10-1873 Małachowo
†
1383
Ludwik Nieradko
*około 1840 Radziłów
†1906 Radziłów
1384
Ludwik Nieradko
*około 1830 Okrasin
†po 15-02-1885
1385
Ludwik Niklewicz
*około 1824 Wizna
†18-12-1847
1386
Ludwik Niklewicz
*około 1832 Wizna
†
1387
Ludwik Nikodem Pieńkowski
*około 1868 Wysokie Małe
†
1388
Ludwik Nikonowicz
*około 1832 Radziłów
†po 15-02-1904
1389
Ludwik Nikonowicz
†
1390
Ludwik Nitkiewicz
*1832 Wizna
†
1391
Ludwik Niziński
†po 08-07-1930
1392
Ludwik Nowakowski
*około 1808 Koziny par. Drygały
†po 25-09-1853
1393
Ludwik Obiedziński
†przed 26-11-1823
1394
Ludwik Obrycki
†
1395
Ludwik Okurowski
†
1396
Ludwik Olszewski
*około 1841 Bukowo Małe
†po 01-04-1925
1397
Ludwik Olszewski
*około 1891 Grądy Małe
†
1398
Ludwik Oman
*około 1814
†01-12-1862 Mazewo /Niedźwiadna/
1399
Ludwik Onufry
†przed 10-11-1861
1400
Ludwik Organowski
†przed 26-09-1950
1401
Ludwik Orłowski
*05-10-1833 Łempice
†po 01-06-1903
1402
Ludwik Orłowski
*około 1899 Wyłudzin
†
1403
Ludwik Ostapowicz
†
1404
Ludwik Ostrowski
*około 1837 Rutkowskie
†
1405
Ludwik Ożarowski
*około 1871 Szostaki
†
1406
Ludwik Ożarowski
*1874 Rutkowskie
†
1407
Ludwik Pachucki
†
1408
Ludwik Pachucki
*1859 Radziłów
†
1409
Ludwik Pachucki
†
1410
Ludwik Pakowski
*około 1869 Kownatki
†
1411
Ludwik Pawłowski
*około 1822 Romany
†przed 30-05-1892
1412
Ludwik Pełny
†przed 03-03-1889
1413
Ludwik Pianko
*około 1832 Wizna
†po 23-09-1908
1414
Ludwik Piekarowicz
†po 09-02-1862
1415
Ludwik Piekarski
†przed 04-02-1831
1416
Ludwik Pielny
†po 24-10-1881
1417
Ludwik Pieńkowski
*około 1834 Kokoszki
†przed 10-02-1919
1418
Ludwik Pieńkowski
*około 1877 Borawskie
†
1419
Ludwik Pieńkowski
*około 1821 Jurzec Szlachecki
†
1420
Ludwik Pieńkowski
†po 17-11-1903
1421
Ludwik Piotr Rostkowski
*1839 Rutki
†
1422
Ludwik Piotrkowski
*około 1855 Smolarze
†
1423
Ludwik Piotrowski
*około 1872 Radziłów
†09-07-1923 Radziłów
1424
Ludwik Piotrowski
*około 1817
†po 15-11-1868
1425
Ludwik Piotrowski
*około 1836 Gorczyce
†09-11-1876
1426
Ludwik Piotrowski
†od 07-02-1871 do 26-01-1885
1427
Ludwik Płochocki
*26-09-1918 Łempice
†11-07-1991 Szczuczyn /Wąsosz/
1428
Ludwik Pokropek
*około 1835 Świętajny
†14-01-1876
1429
Ludwik Pokropowicz
†przed 21-11-1854
1430
Ludwik Polakowski [0¬]
1431
Ludwik Polkowski
*1846 Radziłów
†po 21-07-1912
1432
Ludwik Polkowski
*około 1896 Supy
†01-02-1918 Supy
1433
Ludwik Polkowski
*około 1816 Szlasy
†
1434
Ludwik Popławski [0¬]
1435
Ludwik Popławski
†
1436
Ludwik Potapski
*około 1814 Gorczyce
†przed 16-11-1862
1437
Ludwik Powichrowski
*około 1839 Wizna
†
1438
Ludwik Prokopowicz
*około 1782 Sieburczyn
†
1439
Ludwik Pruszko
*około 1839 Krzewo
†
1440
Ludwik Przestrzelski
†po 11-09-1906
1441
Ludwik Przestrzelski
*około 1858 Kąty
†
1442
Ludwik Przestrzelski
*około 1871 Konopki Tłuste
†
1443
Ludwik Przestrzelski
*około 1863 Konopki Tłuste
†
1444
Ludwik Przestrzelski
†po 05-07-1904
1445
Ludwik Przyborowski
*15-10-1836 Bzury
†
1446
Ludwik Przyborowski
*około 1846 Gałązki
†
1447
Ludwik Ramotowski [0¬]
1448
Ludwik Ramotowski
*około 1811 Pluty
†po 19-02-1884
1449
Ludwik Ramotowski
*około 1841 Męczki
†od 09-07-1897 do 15-09-1902
1450
Ludwik Ramotowski
†po 19-02-1895
1451
Ludwik Raszczyk
†
1452
Ludwik Rejchert
†
1453
Ludwik Rogalewski
*około 1841 Wizna
†
1454
Ludwik Rogalski
*około 1821 Rogale par. Romany
†od 06-02-1882 do 04-08-1914
1455
Ludwik Rogowski
*około 1843 Rydzewo
†21-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/
1456
Ludwik Rogowski
†po 07-02-1869
1457
Ludwik Rogowski
†przed 26-11-1941
1458
Ludwik Rogowski
*około 1834 Trzaski
†
1459
Ludwik Rostek
*około 1901 Żebry
†
1460
Ludwik Rostkowski
*około 1850 Łoje Awissa
†
1461
Ludwik Rózio [0¬]
1462
Ludwik Rózio
*około 1841 Rydzewo
†po 13-02-1899
1463
Ludwik Rupiński
*około 1893 Godlewo
†
1464
Ludwik Rusiński
*około 1833 Czerwonki
†25-03-1838 Czerwonki /Wąsosz/
1465
Ludwik Rutkowski
*około 1859 Rutkowskie
†08-10-1931 Rutkowskie /Burzyn/
1466
Ludwik Rutkowski
*około 1829 Radziłów
†przed 14-02-1882
1467
Ludwik Rutkowski
*około 1845 Rutkowskie
†od 16-02-1896 do 18-02-1901
1468
Ludwik Rutkowski
*około 1858 Brychy
†14-06-1888
1469
Ludwik Rydelek
*około 1825 Kamińskie
†przed 04-05-1874
1470
Ludwik Rydzewski
*około 1840 Bukowo Małe
†przed 16-03-1922
1471
Ludwik Rydzewski
†przed 09-02-1891
1472
Ludwik Rydzewski
*22-03-1923 Koniecki
†
1473
Ludwik Rydzewski
†03-03-1913 Gardoty
1474
Ludwik Rynkiewicz [0¬]
1475
Ludwik Sadowski [0¬]
1476
Ludwik Sakowski
*około 1869 Kotowo
†po 07-07-1928
1477
Ludwik Samełko
*około 1912 Romany
†
1478
Ludwik Saraczewski
*około 1821
†30-07-1856 Stryjaki
1479
Ludwik Sawicki
*15-07-1896 Lachowo
†
1480
Ludwik Sawicki
†przed 22-02-1886
1481
Ludwik Schmidt
*około 1898 Kraków
†
1482
Ludwik Schmidt
†przed 27-06-1922
1483
Ludwik Serafiński
*około 1869 Wizna
†
1484
Ludwik Serafiński
†przed 22-06-1897
1485
Ludwik Siedlecki
*około 1851
†po 04-01-1904
1486
Ludwik Siedlecki
*około 1879 Wąsosz
†01-12-1920 Wąsosz
1487
Ludwik Siemion
†
1488
Ludwik Sierbiński
*około 1846 Mścichy
†09-01-1924 Obrytki
1489
Ludwik Sikorski
*około 1869 Tyszki
†
1490
Ludwik Siłkowski
*około 1883 Naddawki
†
1491
Ludwik Skitowski
*około 1824 Kieljany
†
1492
Ludwik Składanek
*03-04-1895 Ruś
†
1493
Ludwik Skłodowski
†przed 28-05-1889
1494
Ludwik Słowikowski
†przed 27-04-1937
1495
Ludwik Sobieski
†przed 16-01-1809
1496
Ludwik Sobieski
*około 1811 Szczuczyn
†
1497
Ludwik Sobolewski
*około 1818 Prusy
†27-11-1875
1498
Ludwik Sobolewski
*około 1809 Kubra
†
1499
Ludwik Sobuczyński
*około 1879 Jurzec Szlachecki
†
1500
Ludwik Socik
*23-09-1804 Bialiki par. Lachowo
†20-04-1856 Grozimy
1501
Ludwik Sokołowski
*około 1873 Słucz
†11-12-1945 Żebry
1502
Ludwik Sokołowski
*około 1849 Konopki par. Radziłów
†po 24-05-1908
1503
Ludwik Sokołowski
*około 1812 Ramoty
†przed 23-01-1865
1504
Ludwik Sokołowski
*około 1843 Ramoty
†24-08-1869 Ramoty /Romany/
1505
Ludwik Sokołowski
*około 1911
†
1506
Ludwik Sokołowski
*około 1865 Karwowo
†
1507
Ludwik Stankiewicz
*około 1843 Nadbory
†09-01-1917 Nadbory
1508
Ludwik Stankiewicz
*około 1878 Nadbory
†po 19-09-1922
1509
Ludwik Stankiewicz
*1834 Wizna
†
1510
Ludwik Stec
†po 26-01-1880
1511
Ludwik Stefan Sulewski
*21-08-1783 Zaborowo
†
1512
Ludwik Stefan Wróblewski
*około 1847 Wierciszewo
†
1513
Ludwik Stelcwach
†przed 30-01-1888
1514
Ludwik Stelcwach
*około 1862 Janczewo
†
1515
Ludwik Strumiłowski
*około 1839 Męczki
†
1516
Ludwik Strzelczyk
*około 1826 Wizna
†
1517
Ludwik Strzelecki
†przed 09-09-1883
1518
Ludwik Sulewski [0¬]
1519
Ludwik Sulewski [0¬]
1520
Ludwik Sulewski
*około 1897 Borawskie
†
1521
Ludwik Surawski
*około 1858 Okół
†przed 24-01-1928
1522
Ludwik Surawski
†po 22-04-1858
1523
Ludwik Sutkowski
*około 1871 Sulimy
†
1524
Ludwik Szabelski
*około 1828 Dybowo
†
1525
Ludwik Szczuczyński
*około 1897 Sośnia
†20-01-1987 Grabnik
1526
Ludwik Szczuczyński
†po 08-03-1944
1527
Ludwik Szczuczyński
†po 16-02-1931
1528
Ludwik Szkodziński
†przed 12-11-1829
1529
Ludwik Szleszyński
†po 26-01-1846
1530
Ludwik Szleszyński
*około 1862 Chełchy
†
1531
Ludwik Szleszyński
†od 13-11-1859 do 22-11-1869
1532
Ludwik Szleszyński
*11-10-1810 Stawiane
†
1533
Ludwik Szrejter
*około 1888 Białaszewo
†01-12-1940 Białaszewo
1534
Ludwik Sztejn
*około 1816 Ławsk
†od 24-11-1861 do 21-11-1881
1535
Ludwik Szumowski
*około 1839 Janczewo
†1870
1536
Ludwik Szwarc
*około 1808 Olita
†
1537
Ludwik Szwarc
*około 1812
†
1538
Ludwik Szwejkowski
†przed 03-05-1919
1539
Ludwik Szymanowski
*około 1868 Przyborowo
†po 30-01-1934
1540
Ludwik Szymanowski
†przed 12-1895
1541
Ludwik Szymanowski
*około 1839 Koty par. Grajewo
†
1542
Ludwik Szymanowski
*około 1906 Wiązownica
†
1543
Ludwik Szymański
*około 1835 Bronowo
†19-07-1856
1544
Ludwik Śledziewski
*około 1845 Kurpiki
†
1545
Ludwik Śmiarowski
*około 1827 Mieczki
†od 25-11-1884 do 21-07-1895
1546
Ludwik Świderski
*około 1866 Rostki
†
1547
Ludwik Święszkowski
*około 1872 Mieczki
†22-10-1924 Mieczki /Przytuły/
1548
Ludwik Święszkowski
†po 16-05-1891
1549
Ludwik Tacik
†przed 07-02-1970
1550
Ludwik Tarasiewicz
†przed 26-06-1870
1551
Ludwik Taraskowski
*około 1840
†przed 12-02-1923
1552
Ludwik Taraskowski
*około 1840
†po 08-02-1897
1553
Ludwik Tarkowski
†przed 26-11-1871
1554
Ludwik Tarnowski
*około 1835 Milewo
†po 14-02-1887
1555
Ludwik Tautt
*około 1805 Radziłów
†
1556
Ludwik Toczyński
*około 1867 Rutki
†przed 15-02-1927
1557
Ludwik Tolt
†przed 29-01-1872
1558
Ludwik Tomaszewski
*27-03-1891 Rydzewo-Pieniążek
†
1559
Ludwik Truszkowski
†po 10-04-1856
1560
Ludwik Trzaska
*około 1849 Supy
†przed 05-1916
1561
Ludwik Tymiński
*około 1823 Prostki
†
1562
Ludwik Tyszka
*około 1841 Dzięgiele
†po 25-01-1895
1563
Ludwik Tyszka
†po 03-03-1851
1564
Ludwik Waldziński
*około 1859 Karwowo par. Jedwabne
†
1565
Ludwik Walejewski
*około 1825 Okół
†
1566
Ludwik Walewski
*około 1865 Słucz
†22-07-1928 Czaple /Słucz/
1567
Ludwik Walewski
*około 1861 Wizna
†
1568
Ludwik Wasiulewski
*około 1820 Słucz
†od 24-09-1871 do 21-09-1885
1569
Ludwik Wądołowski
*około 1872 Makowskie
†przed 26-11-1929
1570
Ludwik Wądołowski
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†po 21-02-1870
1571
Ludwik Wejro
†około 1887
1572
Ludwik Wejs
†
1573
Ludwik Wernik
*około 1835 Prostki
†17-11-1891 Brzozowa par. Białaszwewo
1574
Ludwik Wesołowski
*około 1826 Burzyn
†przed 15-02-1885
1575
Ludwik Wesołowski
†przed 27-01-1862
1576
Ludwik Weyss
*około 1824 Stulichy
†
1577
Ludwik Węcek
*25-08-1918
†16-04-2003 Grajewo /Wąsosz/
1578
Ludwik Wiejak
†po 02-02-1920
1579
Ludwik Wilczewski
†po 05-02-1895
1580
Ludwik Wincenty Chrostowski
*około 1833 Karwowo-Polki
†
1581
Ludwik Wincenty Kowalewski [0¬]
1582
Ludwik Wiszowaty
*około 1906 Kędziorowo
†
1583
Ludwik Wiszowaty
†po 12-07-1904
1584
Ludwik Wiśniewski
*około 1841 Wola Zambrowska
†
1585
Ludwik Witkowski
*około 1809 Romany
†
1586
Ludwik Włodkowski
*około 1854 Mocarze
†
1587
Ludwik Wojno
†przed 24-01-1882
1588
Ludwik Wojno
*około 1820
†
1589
Ludwik Wróblewski
*około 1812 Niedźwiadna
†po 14-01-1865
1590
Ludwik Wysocki
*około 1840 Dołęgi
†przed 26-10-1919
1591
Ludwik Wysocki
†przed 04-02-1920
1592
Ludwik Zabielski
†przed 18-02-1868
1593
Ludwik Zabielski
*około 1886 Kołaki Strumienie
†
1594
Ludwik Zajkowski
*1871 Rydzewo Szlacheckie
†1880 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
1595
Ludwik Zakrzewski
*około 1856 Przytuły
†
1596
Ludwik Zalewski
*około 1789
†przed 25-11-1851
1597
Ludwik Zalewski
*około 1852 Radziłów
†po 06-02-1912
1598
Ludwik Zalewski
*około 1903 Radziłów
†
1599
Ludwik Zalewski
*około 1877 Zalesie Nowe
†
1600
Ludwik Zalewski
†
1601
Ludwik Zalewski
*1824 Srebrowo
†
1602
Ludwik Załuska
*około 1865 Piotrowo-Tyszki
†
1603
Ludwik Zaniewski
*około 1876 Okrasin
†
1604
Ludwik Zaręba
*około 1867 Wąsosz
†
1605
Ludwik Zarzecki
*około 1858 Żebry
†od 24-11-1910 do 01-10-1916
1606
Ludwik Zarzecki
†po 16-02-1874
1607
Ludwik Zawadzki
*około 1826 Dębówka
†po 24-01-1881
1608
Ludwik Zawadzki
†przed 31-01-1898
1609
Ludwik Zawojski
*około 1861 Bronowo
†
1610
Ludwik Zebedeusz Gawęcki
*około 1856 Budne
†
1611
Ludwik Zieliński
*1853 Radziłów
†1858 Radziłów /Radziłów/
1612
Ludwik Zielkowski
†po 16-02-1892
1613
Ludwik Ziemkiewicz
*około 1860 Klimaszewnica
†po 03-02-1919
1614
Ludwik Zygmunt
†11-10-1880 Ławsk
1615
Ludwik Zyluk
*około 1864 Parczew
†
1616
Ludwik Żochowski
*około 1897 Sieburczyn
†
1617
Ludwik Żołnierowicz
*około 1866 Karwowo
†03-11-1931
1618
Ludwika (Anna) Filipkowska z d. Polkowska
*10-08-1852 Szlasy
†od 11-07-1911 do 15-02-1921
1619
Ludwika (Emilia) Karwowska z d. Trzcińska
*około 1823 Suwałki
†przed 11-02-1866
1620
Ludwika (Lowiza) Szmit z d. Kłos
†od 13-11-1853 do 13-05-1855
1621
Ludwika Akus z d. Mejer
†od 30-04-1837 do 05-07-1863
1622
Ludwika And...ewska z d. Orłowska
*około 1866 Wojewodzin
†
1623
Ludwika Andrej z d. Enik
*około 1858 Świdry
†17-02-1924 Świdry
1624
Ludwika Arciszewska z d. Gołębiewska
*około 1857 Przytuły
†25-07-1941 Przytuły /Przytuły/
1625
Ludwika Bagińska z d. Mroczkowska
*około 1856 Wypychy
†po 02-02-1925
1626
Ludwika Bagińska
*około 03-04-1874 Bagienice
†17-04-1874 Bagienice
1627
Ludwika Bagińska z d. Podbielska
*około 1833
†
1628
Ludwika Balcer z d. Szymańczyk
†przed 21-01-1855
1629
Ludwika Balewska z d. Wykowska [0¬]
1630
Ludwika Banachowska z d. Baldachowska
*około 1876 Kucze Wielkie
†po 14-02-1939
1631
Ludwika Barankiewicz z d. Malinowska
*około 1860 Ciemnoszyje
†1916
1632
Ludwika Barwikowska z d. Kowalewska
*25-08-1855 Wojsławy
†22-09-1935 Sokoły
1633
Ludwika Bender z d. Cinezkowa (Ćwiczko?)
*około 1805 Filipów
†22-01-1862 Sokoły /Wąsosz/
1634
Ludwika Berć z d. Robaczyńska
†
1635
Ludwika Bielawska z d. Sobieska
*około 1835 Przytuły
†
1636
Ludwika Bieńkowska z d. Kozikowska
*około 1880 Radziłów
†
1637
Ludwika Borawska z d. Polkowska
*około 1867 Kąty
†27-10-1915 Kąty /Burzyn/
1638
Ludwika Borawska z d. Nerkowska
*około 1874 Barzykowo
†przed 01-1893
1639
Ludwika Borawska z d. Szuba
†przed 10-1840
1640
Ludwika Borawska z d. Sobieska
*około 1812 Zacieczki
†
1641
Ludwika Borawska z d. Łempicka
*25-06-1872 Bagienice
†
1642
Ludwika Borek z d. Borgul
†25-02-1858
1643
Ludwika Borkowska z d. Piotrowska
*23-09-1849 Kucze Wielkie
†
1644
Ludwika Boroń z d. Maruzik
†po 31-10-1921
1645
Ludwika Braczko z d. Zakrzewska
†
1646
Ludwika Brzostowska z d. Nieradko
*około 1825
†po 07-03-1894
1647
Ludwika Brzozowska z d. Makowska
†przed 05-03-1848
1648
Ludwika Budna z d. Danowska
*około 1844 Budne
†po 13-02-1888
1649
Ludwika Budzińska z d. Guziewicz
†po 07-01-1939
1650
Ludwika Bujnowska z d. Andrzejczyk
*około 1835 Danowo
†przed 04-1911
1651
Ludwika Bukowska
*około 1868 Karwowo
†
1652
Ludwika Bukowska z d. Konopka
*około 1897 Karwowo
†
1653
Ludwika Bzura z d. Szczesik
*około 1850 Niedźwiedzkie
†03-05-1871 Niedźwiedzkie
1654
Ludwika Chmielewska
*09-01-1888 Wąsosz
†01-01-1946 Wąsosz
1655
Ludwika Chmielewska z d. Orłowska
*około 1852 Milewo
†
1656
Ludwika Chmielewska z d. Mocarska
*około 1885 Mocarze
†
1657
Ludwika Chodnicka
*około 08-1862
†11-01-1863 Wąsosz /Wąsosz/
1658
Ludwika Chodnicka z d. Karwowska
*około 1863 Sokoły
†
1659
Ludwika Choińska z d. Bagińska
*około 1833 Bagińskie
†21-03-1871 Chełchy /Niedźwiadna/
1660
Ludwika Chojnowska z d. Polacińska
†
1661
Ludwika Chrostowska
*25-03-1864 Gardoty
†1867 Gardoty /Romany/
1662
Ludwika Chylińska z d. Moniuszko
*09-10-1857 Kąty
†04-05-1903 Chrostowo /Jedwabne/
1663
Ludwika Chylińska z d. Kaczyńska
*około 1836 Kąty
†przed 01-1869
1664
Ludwika Cichocka z d. Gronowna
†przed 11-02-1872
1665
Ludwika Cichocka z d. Gryn
†po 18-06-1865
1666
Ludwika Cichomska z d. Karpińska
†po 01-02-1857
1667
Ludwika Cwalińska z d. Śmiarowska
†po 11-02-1908
1668
Ludwika Czajewska z d. Gawęcka
†po 10-02-1879
1669
Ludwika Czech z d. Antrap
†
1670
Ludwika Czerwińska z d. Bagińska
*16-01-1832 Lipnik
†22-04-1875 Lipnik /Wąsosz/
1671
Ludwika Czerwińska z d. Chojnowska
†po 19-02-1841
1672
Ludwika Czypleńska z d. N
†po 08-12-1863
1673
Ludwika Czyszeska z d. Popławska
*około 1832 Sieburczyn
†
1674
Ludwika Danielczyk z d. Locman
*około 1814 Włosty
†
1675
Ludwika Danowska z d. Klimaszewska
*około 20-11-1841 Klimaszewnica
†
1676
Ludwika Danowska
*25-08-1860 Sulewo Kownaty
†
1677
Ludwika Dardzińska z d. Wykowska
†
1678
Ludwika Dąbrowska z d. Karwowska
*około 1827 Karwowo
†od 13-02-1889 do 07-09-1901
1679
Ludwika Dąbrowska z d. Ostrowska
*13-10-1901 Słucz
†04-11-1940 Łomża /Słucz/
1680
Ludwika Dąbrowska z d. Mrówka
*około 1840 Sambory
†
1681
Ludwika Dąbrowska z d. Kulesza
†
1682
Ludwika Dębińska z d. Potapska
*około 1819 Prusy
†
1683
Ludwika Dobczyk z d. Łempicka
†
1684
Ludwika Dobrońska z d. Mateuszczyk
*około 1825 Wizna
†po 20-05-1878
1685
Ludwika Dobrzycka z d. Karwowska
*około 1879 Chyliny
†
1686
Ludwika Domańska z d. Zawadzka
*około 1864 Płochowo
†po 20-11-1922
1687
Ludwika Domitr z d. Dobrzycka
*około 1854 Janczewo
†13-01-1891 Kucze Wielkie
1688
Ludwika Dorota Danowska z d. Zalewska
*22-01-1848 Łojki
†po 14-02-1911
1689
Ludwika Dorota Grądzka z d. Męczkowska
*około 1825 Kamianki
†po 18-11-1873
1690
Ludwika Dubikowicz z d. Zambrowska
*około 1809 Lachowo
†
1691
Ludwika Dymko z d. Borawska
*około 1825 Jabłońskie
†24-02-1875 Adamowo
1692
Ludwika Dziekońska z d. Brzozowska
*około 1842 Kisielnica
†po 19-10-1891
1693
Ludwika Dziekońska z d. Jurgiel
†
1694
Ludwika Ezman z d. Pietraszewska
*około 08-1810 Łomża
†
1695
Ludwika Felicja Borzymowska z d. Bukowska
*około 1863 Wólka Piotrowska
†po 11-10-1929
1696
Ludwika Feliksa Kocielska z d. Kuna
*około 1840 Szczuczyn
†
1697
Ludwika Filipkowska z d. Strumiłowska
†
1698
Ludwika Florczyk z d. Maszczyk
*około 1841 Kamianki
†
1699
Ludwika Gacka z d. Polkowska
*około 1822 Supy
†przed 23-02-1879
1700
Ludwika Gadomska z d. Jurska
†po 17-02-1877
1701
Ludwika Gardocka z d. Danowska
*20-03-1862 Sulewo Prusy
†14-10-1899
1702
Ludwika Gardocka z d. Rogalska
*około 1849 Jaki
†
1703
Ludwika Gawecka z d. Chylińska
*około 1855 Kąty
†od 31-01-1910 do 01-05-1925
1704
Ludwika Gąsiewska z d. Klimaszewska
*około 1903 Radziłów
†11-03-1985 Racibory
1705
Ludwika Gerwat z d. Dąbrowska
†od 16-02-1896 do 25-01-1909
1706
Ludwika Gis z d. Ronga
†po 03-03-1867
1707
Ludwika Godlewska z d. Borawska
*około 1828 Borawskie
†
1708
Ludwika Godlewska z d. Święszkowska
†przed 05-1884
1709
Ludwika Golinbiewska z d. Bojerska
†
1710
Ludwika Gosiewska z d. Niedźwiedzka
*około 1874 Niedźwiedzkie
†
1711
Ludwika Górska z d. Skrodzka
*około 1874 Wścieklice
†25-11-1941 Wagi /Przytuły/
1712
Ludwika Górska z d. Motyka
†po 10-11-1839
1713
Ludwika Górska z d. Samełko
*około 1847 Chojnowo
†
1714
Ludwika Górska z d. Chrzanowska
†
1715
Ludwika Górska z d. Waraszczyk
†przed 03-11-1846
1716
Ludwika Grabowska z d. Kowalewska
*około 1873 Lipnik
†po 14-07-1931
1717
Ludwika Grabowska z d. Śmiarowska
†
1718
Ludwika Grądzka z d. Nowakowska
†03-11-1843
1719
Ludwika Grochulska z d. Markowska
†
1720
Ludwika Gryń z d. Doljasz
†przed 22-03-1844
1721
Ludwika Grzymało z d. Surawska [0¬]
1722
Ludwika Grzymkowska z d. Niecikowska
*około 1855
†po 31-01-1922
1723
Ludwika Gutowska z d. Supińska
*około 1845 Korytki
†
1724
Ludwika Gwiazdowska z d. Orłowska
*około 1848 Wólka Piaseczna
†po 19-02-1900
1725
Ludwika Iwner z d. Macht
†po 19-11-1839
1726
Ludwika Izbicka
*1887 Brzozówka
†
1727
Ludwika Jabłońska z d. Czypleńska
*około 1823
†08-12-1863 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
1728
Ludwika Jałbrzykowska z d. Suska
*około 1834 Kossaki
†
1729
Ludwika Janiszewska z d. N
†
1730
Ludwika Januszewska z d. Wojtkielewicz
*około 1852 Sośnia
†
1731
Ludwika Jarząbek z d. Szulc
†po 20-06-1887
1732
Ludwika Jaworowska z d. Szulc
†przed 08-1883
1733
Ludwika Jaworska z d. Sulińska
*około 1873 Chojnowo
†
1734
Ludwika Jeżewska z d. Cybulska
*około 03-1845 Ławsk
†po 31-05-1921
1735
Ludwika Józefa Czarnecka z d. Raciborska
*około 1858 Przestrzele
†
1736
Ludwika Józefata Domurat z d. Nitkiewicz
*1839 Wizna
†
1737
Ludwika Julianna Janczewska z d. Czarnecka
*około 1872 Wilamowo
†po 10-02-1931
1738
Ludwika Jurczykowska z d. Charasimowicz
*około 1837
†od 09-11-1886 do 17-12-1912
1739
Ludwika Kacperska z d. Bielawska
*około 1882 Przytuły
†
1740
Ludwika Kacprzyńska z d. Wojciechowska
†przed 06-02-1850
1741
Ludwika Kalinowska z d. Święszkowska
*około 1818 Karwowo par. Jedwabne
†od 25-05-1875 do 21-03-1884
1742
Ludwika Kalinowska z d. Cytrjan
†po 19-11-1850
1743
Ludwika Kamińska z d. Szlejter
*około 1871 Białaszewo
†po 14-03-1925
1744
Ludwika Kamińska z d. Cudnik
†po 14-11-1911
1745
Ludwika Kamińska z d. Góralska
*około 1867 Mocarze
†
1746
Ludwika Karolina Michałowska z d. Karwowska
*około 1858 Mikuty
†
1747
Ludwika Karpińska z d. Sztrubow
†po 11-02-1885
1748
Ludwika Karwowska z d. Bukowska
*około 1859 Karwowo
†po 06-06-1923
1749
Ludwika Karwowska z d. Polkowska
*około 1856 Kąty
†po 21-01-1908
1750
Ludwika Karwowska z d. Bardzikowska
*około 1801
†16-02-1841 Olszewo par. Romany /Romany/
1751
Ludwika Karwowska z d. Polkowska
*około 1852 Kąty
†31-10-1875
1752
Ludwika Karwowska z d. Gardocka
*około 1865 Gardoty
†
1753
Ludwika Kłosek z d. N
†przed 19-02-1827
1754
Ludwika Kobryńska z d. N
†
1755
Ludwika Kokoszka z d. Iwanowska
*około 1841 Kucze Wielkie
†
1756
Ludwika Konopka z d. Naucz
*około 1778 Prusy
†01-04-1828 Kurki /Niedźwiadna/
1757
Ludwika Konopka z d. Bukowska
*około 1859 Święcienin
†
1758
Ludwika Konopka z d. Wądołowska
*około 1831
†
1759
Ludwika Konopka z d. Chrostowska
†po 14-05-1912
1760
Ludwika Kordasiewicz z d. Baranowska
*około 1828 Kucze Małe
†
1761
Ludwika Korycińska z d. Łuniewska
†po 26-02-1924
1762
Ludwika Kosiorek z d. Sulewska
*około 1836 Sieburczyn
†po 31-01-1898
1763
Ludwika Kosiorek z d. Domurat
*około 1831 Wizna
†przed 08-1868
1764
Ludwika Kosowicz z d. Berkowicz
†
1765
Ludwika Kossakowska z d. Strynkowska
*około 1851 Kokoszki
†po 12-02-1912
1766
Ludwika Kotowska z d. Samborska
*około 1845 Męczki
†po 04-02-1908
1767
Ludwika Kotyńska z d. Kozłowska
*24-08-1858 Sieburczyn
†około 1931
1768
Ludwika Kowalewska z d. Gołębiewska
*około 1820 Piątnica
†po 27-10-1877
1769
Ludwika Kowalewska z d. Podworna
*około 1841 Prusy
†po 05-02-1894
1770
Ludwika Kowalewska z d. Pragłowska
†14-12-1923
1771
Ludwika Kownacka z d. Sulewska
*02-02-1839 Sulewo Prusy
†24-10-1898 Kownatki
1772
Ludwika Kozikowska z d. Nieradko
*około 1836 Radziłów
†po 03-02-1896
1773
Ludwika Kozikowska z d. Rogowska
*1850 Pluty
†
1774
Ludwika Kozikowska z d. Szulc
†po 03-03-1867
1775
Ludwika Kozłowska z d. Ołdakowska
*03-09-1872 Wąsosz
†25-01-1940 Wąsosz
1776
Ludwika Kozłowska z d. Chludzińska
*około 1848 Zanklewo
†od 06-02-1899 do 21-09-1905
1777
Ludwika Kozłowska z d. Sobieska
†po 18-10-1904
1778
Ludwika Kozłowska z d. Zakaszewska
†po 02-10-1882
1779
Ludwika Kraińska z d. Górska
†10-02-1848
1780
Ludwika Krajewska z d. Wróblewska
*około 1817 Grabowo
†przed 02-11-1884
1781
Ludwika Krymska z d. Brzozowska
*około 1851 Święcienin
†08-11-1893
1782
Ludwika Kuczewska z d. Skrodzka
*około 1846 Stawiski
†po 04-09-1895
1783
Ludwika Kuczyńska z d. Masłowska
*około 1842 Sośnia
†
1784
Ludwika Kuć z d. Pruszyńska
*około 1848 Bożejewo
†
1785
Ludwika Kulesza z d. Śledziewska
*około 1827
†16-01-1887 Sieburczyn /Burzyn/
1786
Ludwika Kurkowska z d. Enik
†po 06-02-1882
1787
Ludwika Kurzątkowska z d. Sokołowska
†po 27-11-1928
1788
Ludwika Kurzyna z d. Danowska
†po 06-01-1924
1789
Ludwika Lachowicz z d. Jurczyk
†13-10-1854
1790
Ludwika Lachowicz z d. Witkowska
*około 1821 Kumelsk
†
1791
Ludwika Ladzińska z d. Ołdakowska
*25-08-1899 Wąsosz
†15-08-1974 Wąsosz /Wąsosz/
1792
Ludwika Laskowska z d. Obrycka
*około 1849
†po 18-02-1908
1793
Ludwika Laskowska z d. Górska
*około 1829 Rutki
†
1794
Ludwika Laszczkowska z d. Karpińska
†po 02-02-1864
1795
Ludwika Lenkowska z d. Jankowska
†od 10-02-1868 do 04-03-1889
1796
Ludwika Letko z d. Broda
*około 1816 Przerwanki
†przed 01-1862
1797
Ludwika Lewicka
*około 1832 Chojnowo
†07-06-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/
1798
Ludwika Liberadzka
*1844 Radziłów
†1847 Radziłów /Radziłów/
1799
Ludwika Lipińska z d. Mroczkowska
*około 1850 Mikuty
†po 18-02-1895
1800
Ludwika Lipińska z d. Rogowska
†po 26-11-1906
1801
Ludwika Liszewska z d. Fiszer
*około 1835 Kowalewo
†
1802
Ludwika Lulis z d. Kozłowska
†26-12-1876
1803
Ludwika Łapińska z d. Tesarko
†
1804
Ludwika Łojewska z d. Rudziewicz
*około 1832 Rutkowskie
†
1805
Ludwika Łoniewska z d. Gryszkiewicz
*około 1893 Załuski
†
1806
Ludwika Łowczykowska z d. Majewska
*około 1848 Szczuczyn
†
1807
Ludwika Łuczko z d. Butowska [0¬]
1808
Ludwika Łynko z d. Frydrych
†przed 25-05-1843
1809
Ludwika Maciora z d. Malinowska
†po 26-01-1873
1810
Ludwika Maciorowska z d. Modzelewska
*około 1889 Modzele
†13-12-1942 Klimaszewnica
1811
Ludwika Makowska z d. Mierzejewska
†po 23-02-1897
1812
Ludwika Makowska z d. Supińska
†po 20-02-1911
1813
Ludwika Malinowska z d. Szymkiewicz
*około 1828 Kapice
†29-06-1865 Ciemnoszyje
1814
Ludwika Małachowska z d. Niebrzydowska
†po 06-11-1843
1815
Ludwika Marcinkiewicz z d. Łuba
*około 1829 Prusy
†15-12-1872 Białaszewo
1816
Ludwika Marcinkiewicz z d. Sulewska
*około 1833 Zaborowo
†
1817
Ludwika Marcinowska z d. Kozłowska
*około 1849 Sieburczyn
†
1818
Ludwika Marcińczyk z d. Kozłowska
†przed 06-02-1900
1819
Ludwika Maria Bierzyńska z d. Czaplicka
†po 05-02-1921
1820
Ludwika Marianna Sulewska z d. Nitkiewicz
*około 1864 Wizna
†przed 06-02-1929
1821
Ludwika Markowska z d. Maciejewska
*około 1846 Przerośl
†po 13-02-1905
1822
Ludwika Markowska z d. Bednarowicz
†po 16-02-1857
1823
Ludwika Matanowska z d. Wojnowska
*około 1833 Koziki
†15-05-1864
1824
Ludwika Matysiewicz z d. Brozio
†przed 28-01-1844
1825
Ludwika Merchelska z d. Kuyzer
†po 07-02-1838
1826
Ludwika Merska z d. Szymańska
*około 1841 Ruda
†przed 06-02-1899
1827
Ludwika Mieczkowska z d. Łojewska
*około 1840 Chyliny
†06-10-1917 Pluty
1828
Ludwika Mieczkowska z d. Gadomska
*około 1859 Mroczki
†
1829
Ludwika Mielnicka z d. Bruszkiewicz
*około 1847 Grądy
†
1830
Ludwika Mikucka z d. Kownacka
†po 14-11-1934
1831
Ludwika Milewska z d. Mikołajewska
*około 1834 Grajewo
†31-12-1894 Wąsosz /Wąsosz/
1832
Ludwika Milewska z d. Karwowska
*około 1834 Biodry
†od 30-01-1893 do 09-07-1912
1833
Ludwika Milewska z d. Gardocka
*około 1847 Zalesie
†od 10-02-1892 do 20-11-1899
1834
Ludwika Milewska z d. Dobrzyniewska
*około 1859 Skaje
†przed 03-1890
1835
Ludwika Mioduszewska z d. Kudrzycka
*około 1863 Niedźwiadna
†
1836
Ludwika Misztal z d. Sieklicka
†po 10-05-1944
1837
Ludwika Mocarska z d. Zajkowska
*około 1802
†przed 25-11-1851
1838
Ludwika Mocarska z d. Mogielnicka
†przed 25-02-1862
1839
Ludwika Modzelewska z d. Mścichowska
*około 1866 Sulewo Kownaty
†po 21-02-1922
1840
Ludwika Modzelewska z d. Bender
*około 1868 Sokoły
†od 13-02-1922 do 04-11-1924
1841
Ludwika Modzelewska z d. Iwner
*około 1814 Ełk
†od 04-11-1866 do 10-05-1881
1842
Ludwika Modzelewska z d. Karwowska
*około 1869 Bagienice
†od 01-09-1919 do 25-06-1940
1843
Ludwika Modzelewska z d. Borawska
*około 1830
†05-09-1862 Stawiane
1844
Ludwika Mogielnicka z d. Łojewska
*około 1894 Łoje Awissa
†
1845
Ludwika Moniuszko z d. Niecikowska
*około 1854 Nieciki
†
1846
Ludwika Mroczkowska z d. Niebrzydowska
*około 1869
†08-04-1945 Mroczki /Przytuły/
1847
Ludwika Mroczkowska z d. Maleszewska
*około 1827 Wierciszewo
†po 18-02-1879
1848
Ludwika Myślińska z d. Leszczewska
*około 1828 Kucze Wielkie
†przed 28-07-1906
1849
Ludwika Myślińska
*około 1872 Szostaki
†
1850
Ludwika Nejman z d. Knebel
†po 13-02-1888
1851
Ludwika Nerkowska z d. Grunwald
*około 1834 Ławsk
†przed 02-09-1902
1852
Ludwika Niebrzydowska z d. Łempicka
*02-09-1828 Bagienice
†
1853
Ludwika Niedźwiedzka z d. Roszkowska
†przed 30-08-1891
1854
Ludwika Nienałtowska
*26-01-1864 Małachowo
†28-08-1882 Małachowo
1855
Ludwika Obiedzińska z d. Mierzejewska
†po 26-11-1823
1856
Ludwika Obrycka z d. Szumowska
*około 1823 Witynie
†
1857
Ludwika Okurowska z d. Skarżyńskaa
†po 07-11-1881
1858
Ludwika Okurowska z d. Kropiewnicka
*około 1827 Łepki
†
1859
Ludwika Olszewska z d. Majrocka
*1825 Mazewo
†po 22-11-1886
1860
Ludwika Oman z d. N
†
1861
Ludwika Orłowska z d. Kozłowska
*około 1834 Lipnik
†po 05-02-1901
1862
Ludwika Orzechowska z d. Brzezińska
†po 13-11-1859
1863
Ludwika Osowska z d. Werner
*16-07-1863 Kieljany
†
1864
Ludwika Paszkowska z d. Pawłowska
*1865 Łosewo
†02-05-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1865
Ludwika Pieńczykowska z d. Godlewska
*około 1838 Łękowo
†od 26-11-1894 do 06-02-1899
1866
Ludwika Pieńczykowska
*około 1848
†11-09-1854 Sokoły /Wąsosz/
1867
Ludwika Pieńczykowska
*około 1838 Sokoły
†03-10-1841 Sokoły /Wąsosz/
1868
Ludwika Pieńczykowska z d. Sulewska
*około 1834 Borawskie
†
1869
Ludwika Piotrowska z d. Rutkowska
†po 08-06-1912
1870
Ludwika Piórkowska z d. N
†
1871
Ludwika Piórkowska z d. Piątkowska
†po 18-02-1855
1872
Ludwika Piwko z d. Karpińska
*około 1803 Guty
†od 21-11-1858 do 26-03-1869
1873
Ludwika Pogorzelska z d. Klimaszewska
*około 1841
†od 24-10-1892 do 26-02-1906
1874
Ludwika Poliks z d. Sulewska
*około 1875 Bagienice
†
1875
Ludwika Poliks z d. Drągowska
†przed 30-01-1849
1876
Ludwika Polkowska
*11-01-1848 Kąty
†
1877
Ludwika Powichrowska z d. Serafińska
*około 1842 Bożejewo
†
1878
Ludwika Poznańska z d. Leosiewska
*1875 Mocarze
†po 21-10-1924
1879
Ludwika Przestrzelska
*około 1832 Kaimy
†po 19-02-1879
1880
Ludwika Przestrzelska z d. Konopka
*około 1832 Konopki Chude
†przed 02-1862
1881
Ludwika Przybyszewska z d. Karwowska
†przed 07-11-1843
1882
Ludwika Radelicka z d. Gozańska
†po 25-08-1921
1883
Ludwika Rakowska z d. Kosiorek
†przed 12-1855
1884
Ludwika Raulin z d. Alenkiewicz
*około 1834 Głębockie
†
1885
Ludwika Rawa z d. Danowska
†
1886
Ludwika Rogalska z d. Rutkowska
*około 1878 Nieławice
†po 19-09-1922
1887
Ludwika Rogalska z d. Wierciszewska
†
1888
Ludwika Rogińska z d. Piotruchowska
*około 1875 Białaszewo
†14-02-1925 Brzozowa Wólka
1889
Ludwika Rogowska z d. Wiśniewska
*około 1806 Szczuczyn
†10-12-1859
1890
Ludwika Rogowska z d. Borawska
*1855 Szyjki
†po 04-02-1908
1891
Ludwika Rogowska z d. Danowska
*około 1862 Karwowo
†od 15-10-1912 do 25-02-1924
1892
Ludwika Rogowska z d. Szabłowska
*około 1855
†04-02-1902 Trzaski
1893
Ludwika Rogowska z d. Mocarska
*około 1850 Konopki Tłuste
†od 26-06-1894 do 21-11-1905
1894
Ludwika Rogowska z d. Wierciszewska
†
1895
Ludwika Rost z d. Konterman
†po 20-11-1832
1896
Ludwika Rost z d. Olszewska
*około 1840 Szczuczyn
†
1897
Ludwika Rozalia Chrostowska z d. Komorowska
*około 1835 Nagórki
†
1898
Ludwika Ruchacz z d. Stankiewicz
†przed 11-11-1860
1899
Ludwika Rupińska z d. Konopka
*około 1821 Popki
†po 21-11-1870
1900
Ludwika Rutkowska z d. Przestrzelska
*około 1840 Kąty
†przed 12-02-1889
1901
Ludwika Rutkowska z d. Mogielnicka
*około 1809 Nadbory
†przed 05-1853
1902
Ludwika Rutkowska z d. N
*około 1876
†03-12-1899 Kuligi /Rajgród/
1903
Ludwika Rybińska z d. Zakrzewska
†przed 24-02-1879
1904
Ludwika Sadowska z d. Walendzik
*około 1829 Cyprki
†25-02-1918 Bzury /Wąsosz/
1905
Ludwika Sakowicz z d. Korzeniewska
†po 17-05-1896
1906
Ludwika Sarnacka z d. Bagińska
†
1907
Ludwika Siemieńska z d. Ciuchnicka
*około 1827
†po 18-02-1895
1908
Ludwika Sieniuch z d. Supińska
*około 1849 Osowiec
†
1909
Ludwika Sitek z d. Ołdak
†
1910
Ludwika Skrodzka
†po 17-11-1890
1911
Ludwika Skrodzka z d. Klimaszewska
†08-02-1874
1912
Ludwika Sobaszek z d. Bieńkowska [0¬]
1913
Ludwika Sobieska z d. Łuba
†
1914
Ludwika Sobolewska z d. Rutkowska
*około 1864 Sojczyn
†od 02-03-1919 do 21-11-1922
1915
Ludwika Sobolewska z d. Zwolińska
*około 1803 Ciemnoszyje
†po 22-10-1848
1916
Ludwika Sobolewska z d. N
*około 1818
†08-12-1851 Borawskie /Radziłów/
1917
Ludwika Sobolewska z d. Laczek ?
†przed 25-05-1843
1918
Ludwika Sokołowska z d. Rydzewska
*około 1825 Bukowo Małe
†
1919
Ludwika Stachowska z d. Łacińska
†
1920
Ludwika Staniszewska z d. Kaszeta
*około 1818 Świdry par. Skarżyn
†po 09-01-1885
1921
Ludwika Staniszewska z d. Kleczkowska
†
1922
Ludwika Staniszewska z d. Zalewska
†po 31-05-1840
1923
Ludwika Staniszewska z d. Frejlich
†po 20-01-1846
1924
Ludwika Staniurska z d. Tworkowska
†
1925
Ludwika Stankiewicz z d. N
†
1926
Ludwika Starszewska z d. Skrodzka
*około 1842 Skroda Mała
†
1927
Ludwika Strzałka z d. Grzegorzewska
†po 02-03-1851
1928
Ludwika Strzelczyk z d. Maszczyk
*około 1848 Zanklewo
†
1929
Ludwika Strzelczyk z d. Składanek
*około 1848 Ruś
†
1930
Ludwika Sulewska
*około 1824 Zaborowo
†po 06-02-1893
1931
Ludwika Sulewska z d. Leszczyńska
*około 1813 Bagienice
†01-02-1869 Sulewo Prusy
1932
Ludwika Sulewska
*28-11-1862 Sulewo Kownaty
†17-06-1866 Sulewo Kownaty
1933
Ludwika Supińska z d. Szyjka
†
1934
Ludwika Supińska z d. Chojnowska
†przed 27-05-1844
1935
Ludwika Szablińska z d. N
†po 29-10-1817
1936
Ludwika Szczawińska z d. Rutkowska
*około 1862 Skaje
†po 10-02-1908
1937
Ludwika Szczepankowska z d. Skrodzka
*około 1833 Zalesie
†po 18-02-1884
1938
Ludwika Szczerbińska z d. Mierwińska
†przed 28-01-1883
1939
Ludwika Szleszyńska z d. Grabowska
†po 07-08-1832
1940
Ludwika Szleter z d. Skowron
†po 10-07-1916
1941
Ludwika Szmit z d. Szwarc
†po 01-03-1824
1942
Ludwika Szurno z d. Łepkowska
*około 1829 Dołęgi
†25-11-1894 Chojnowo /Niedźwiadna/
1943
Ludwika Szymanowska z d. Modzelewska
*około 1853 Stawiane
†20-04-1878
1944
Ludwika Szymanowska
*około 06-1827
†18-12-1828 Kieljany
1945
Ludwika Szymanowska z d. Daniszewska
†
1946
Ludwika Szymańska z d. Cichocka
†przed 31-01-1923
1947
Ludwika Śliwińska z d. Rogińska
*około 1820 Sojczynek
†po 26-01-1885
1948
Ludwika Świderska
*około 1874 Sokoły
†18-01-1932 Wąsosz
1949
Ludwika Tarnacka z d. Wojciechowska
*25-08-1898 Jambrzyki
†11-09-1982 Grajewo
1950
Ludwika Tarnowska z d. Tarnacka
*około 1846 Ławsk
†po 30-09-1895
1951
Ludwika Tocicka z d. Sokołowska
*około 1838 Rutki
†12-02-1926 Szostaki /Burzyn/
1952
Ludwika Tolt z d. Dąbrowska
†po 29-01-1872
1953
Ludwika Trepanowska z d. Michałowska
*około 1854 Lubotyń
†
1954
Ludwika Truszkowska z d. Popielska
*około 1830 Szczuczyn
†15-04-1879
1955
Ludwika Truszkowska
*około 1830
†07-09-1844 Guty /Wąsosz/
1956
Ludwika Truszkowska
†po 06-02-1929
1957
Ludwika Trzaska z d. Sznajder
*około 1854 Kramkowo
†10-09-1890 Sambory /Wizna/
1958
Ludwika Trzonkowska z d. Łazowska [0¬]
1959
Ludwika Tykocka z d. Sulewska
*około 1856 Ruś
†
1960
Ludwika Tyszka z d. Zaborowska
*około 1855 Zaborowo
†13-03-1938 Wąsosz
1961
Ludwika Tyszkiewicz z d. Szymańska
†
1962
Ludwika Walejewska z d. Kotyńska
†przed 23-11-1847
1963
Ludwika Walewska z d. Mocarska
*około 1871 Pluty
†
1964
Ludwika Wasiulewska z d. Bagińska
*26-08-1905 Zaborowo
†05-05-1942 Zaborowo
1965
Ludwika Waszkiewicz z d. Żukowska
†
1966
Ludwika Wądołowska z d. Sobotka
*około 1830 Orlikowo
†09-11-1858 Bronaki /Jedwabne/
1967
Ludwika Wądołowska z d. Mroczkowska
†przed 21-10-1894
1968
Ludwika Werner z d. Zacharzewska
*09-01-1829 Przytuły
†05-07-1882 Kieljany
1969
Ludwika Wędrzycka z d. Lada
†przed 24-11-1839
1970
Ludwika Wicik z d. Wiśniewska
†przed 09-1893
1971
Ludwika Wiewiórowska z d. Staniszewska
*około 1844 Biała Piska
†15-07-1892 Doliwy
1972
Ludwika Wiszowaty z d. Kiełczewska
*1810 Guty
†po 14-11-1854
1973
Ludwika Wiszowaty z d. Dąbrowska
†21-10-1901 Świdry-Dobrzyce
1974
Ludwika Wiśniewska z d. Chojnowska
*około 1844 Budy Stawiskie
†24-10-1920 Żebry
1975
Ludwika Wiśniewska z d. Strzałka
*około 1821 Wydminy
†po 06-05-1869
1976
Ludwika Wiśniewska z d. Romanowska
†po 23-09-1878
1977
Ludwika Witkowska z d. Makowska
†po 17-09-1828
1978
Ludwika Włodkowska z d. Ramotowska
†po 09-02-1909
1979
Ludwika Włodkowska z d. Chludzińska
†
1980
Ludwika Wojciechowska z d. Zajkowska
†
1981
Ludwika Wojewoda z d. Smogorzewska
†
1982
Ludwika Wojsław
*25-02-1871 Kownatki
†
1983
Ludwika Wojtkielewicz z d. Czerwonka
*17-12-1912 Czerwonki
†
1984
Ludwika Wołkońska z d. Bauer
*około 1873 Zaskrodzie
†03-04-1943 Słucz /Słucz/
1985
Ludwika Wykowska z d. Myślińska
*około 1827 Rutkowskie
†
1986
Ludwika Wykowska z d. Mroczkowska
*około 1841 Orlikowo
†
1987
Ludwika Wysk z d. Krajewska
†po 22-11-1897
1988
Ludwika Zaborowska z d. Chrzanowska
*około 1829 Kieljany
†30-07-1863 Sulewo Kownaty
1989
Ludwika Zając z d. Laskowska (Wróblewska)
†od 14-11-1841 do 19-11-1849
1990
Ludwika Zakaszewska z d. Chrzanowska
*około 1871 Białaszewo
†24-10-1966 Białaszewo
1991
Ludwika Zakrzewska z d. Wysocka
†przed 24-01-1869
1992
Ludwika Zalewska z d. Iwanowska
*około 1824
†od 09-02-1892 do 11-02-1896
1993
Ludwika Zalewska z d. Karwowska
†
1994
Ludwika Zalewska z d. N
†
1995
Ludwika Zalewska z d. Wnukowska
†po 03-02-1913
1996
Ludwika Zarzecka z d. Konopka
*około 1844 Karwowo
†
1997
Ludwika Zawadzka z d. Waszkiewicz
*około 1821
†13-01-1851 Radziłów /Radziłów/
1998
Ludwika Zdankiewicz z d. Karaś
*około 1804
†po 13-10-1850
1999
Ludwika Zielińska z d. Koniecko
*około 1874 Kędziorowo
†23-05-1950 Kędziorowo
2000
Ludwika Zielińska z d. Zejer
*około 1860 Orlikowo
†
2001
Ludwika Zielińska z d. N
†31-01-1852 Jaki
2002
Ludwika Ziółkowska z d. Sztachelska
†
2003
Ludwika Zofia Kisielewska z d. Kozłowska
*25-08-1901 Świdry
†27-12-1990 Guty
2004
Ludwika Zuzanna Kozłowska z d. Majewska
*około 1856 Szczuczyn
†
2005
Ludwika Zyskowska z d. Rakowska
†po 06-09-1857
2006
Ludwika Zyskowska z d. Metelska
*około 1833 Osowiec
†
2007
Ludwika Zyskowska z d. Jabłońska
*około 1859 Osowiec
†
2008
Ludwika Żelazko z d. Kozikowska
†20-11-1892
2009
Ludwika Żelechowska z d. Wysocka
*około 1848 Kokoszki
†po 15-12-1904
2010
Ludwika Żmijewska z d. Gardocka
*około 1858 Popowo
†
2011
Ludwika Żochowska z d. Supińska
†po 21-01-1881
2012
Ludwina Foltyn z d. Kleszczewska
†przed 14-11-1841
2013
Luiza (Katarzyna) Broda z d. Letko
†po 18-11-1859
2014
Luiza Borkowska z d. Świtała
†przed 26-10-1862
2015
Luiza Brynza z d. Siera
†po 22-01-1830
2016
Luiza Kozłowska z d. Malinowska
†po 10-11-1879
2017
Luiza Salach z d. Smętek
*około 1810 Borzymy
†przed 11-02-1872
2018
Luiza Siedmioradzka z d. Trzonkowska
*około 1785
†14-08-1835 Zalesie /Wąsosz/
2019
Luiza Wiśniewska z d. Balcer
†po 14-11-1841
2020
Lwon Erynk [0¬]
2021
Lynette Andrews z d. Foster [0¬]
2022
Lynn Thomas z d. Dybik [0¬]
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl