Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [I]
Indeks alfabetyczny [I]
981
1
Icek Fiszkowski
†
2
Idzi Bagiński
*około 1788
†05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/
3
Idzi Brzostowski
*około 1779 Nadbory
†11-05-1829
4
Idzi Celiński
*około 1761
†
5
Idzi Godlewski
†po 12-03-1851
6
Idzi Ludwik Czerwiński
*około 1849 Strękowo
†
7
Idzi Łempicki
*29-08-1783 Bagienice
†03-04-1845 Bagienice
8
Idzi Makowski
*około 1864 Makowskie
†
9
Idzi Merski
†po 10-02-1830
10
Idzi Mieczkowski
*około 1811 Bagienice par. Romany
†
11
Idzi Mieczkowski
†1870
12
Idzi Nicikowski
*około 1793 Niedźwiedzkie
†20-01-1859 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
13
Idzi Osada
†
14
Idzi Skowroński
†przed 11-07-1855
15
Idzi Supiński
†przed 17-02-1817
16
Idzi Trobiński
†przed 18-01-1809
17
Idzi Tyszkiewicz
†
18
Idzi Wiśniewski
†po 29-05-1855
19
Idzi Wszeborowski
†po 23-09-1849
20
Idzi Zawadzki
†przed 05-06-1855
21
Iga B. [0¬]
22
Ignacy (Baltazar) Leszczyński
†przed 15-02-1846
23
Ignacy (Kazimierz) Dąbrowski
*około 1867 Koniecki par. Wizna
†przed 16-02-1920
24
Ignacy Adam Balejko
* Zalesie
†
25
Ignacy Adam Soliński
*24-12-1862 Wąsosz
†przed 14-12-1926
26
Ignacy Albiński
*30-07-1783 Wąsosz
†13-09-1784 Wąsosz
27
Ignacy Aleksander Chrzanowski
*około 1834 Chyliny Leśne
†
28
Ignacy Andrusiewicz
†
29
Ignacy Andrzej Konopka
*30-11-1833 Wścieklice
†
30
Ignacy Andrzejewski
†przed 16-10-1992
31
Ignacy Antoni Koniecko [0¬]
32
Ignacy Augustowski
†po 02-05-1921
33
Ignacy Bagiński
*około 1856 Modzele
†24-05-1928 Opartowo
34
Ignacy Bagiński
†od 24-11-1868 do 10-04-1894
35
Ignacy Bajkowski
†po 26-01-1903
36
Ignacy Balejko
†10-05-1908 Guty
37
Ignacy Białobrzeski
*około 1817 Obiedzino
†
38
Ignacy Białowąs
*około 1861 Ławsk
†przed 09-11-1908
39
Ignacy Bielawski
*około 1775
†22-11-1853
40
Ignacy Bikowski [0¬]
41
Ignacy Błażej Baranowski
*około 1879 Szczuczyn
†31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/
42
Ignacy Błażej Sulewski
*02-02-1839 Sulewo Kownaty
†17-07-1847 Sulewo Kownaty
43
Ignacy Borawski
*około 1860 Rydzewo Szlacheckie
†23-05-1932 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
44
Ignacy Borawski
*około 1808 Nadbory
†przed 20-11-1860
45
Ignacy Borawski
*około 1856 Trzaski
†04-11-1906
46
Ignacy Borawski
*około 1868 Grądy Małe
†19-03-1906 Grądy Małe
47
Ignacy Borawski
*około 1901 Kąty
†
48
Ignacy Borawski
*1881 Nadbory
†
49
Ignacy Borysiewicz
*około 1763 Wąsosz
†08-12-1816 Wąsosz /Wąsosz/
50
Ignacy Boryszewski
†po 21-08-1900
51
Ignacy Bronakowski
†
52
Ignacy Bryl
*08-02-1908 Rutkowskie
†
53
Ignacy Brzostowski
*około 1820 Orlikowo
†od 07-02-1887 do 08-11-1892
54
Ignacy Brzostowski
*około 1867 Biodry
†po 06-02-1912
55
Ignacy Brzozowski
*około 1834 Rutkowskie
†po 10-02-1896
56
Ignacy Brzuchalski
†przed 04-1821
57
Ignacy Bukowski
†
58
Ignacy Bukrym
*około 1898 Zofiówka
†
59
Ignacy Burski
†przed 28-02-1859
60
Ignacy Bzura
*około 1842
†po 15-12-1904
61
Ignacy Cebuliński
†
62
Ignacy Celiński
†przed 10-02-1834
63
Ignacy Chmielewski
*14-08-1827 Pachuczyn
†14-12-1829 Pachuczyn /Kolno/
64
Ignacy Chmielewski
*około 1827 Bronowo
†
65
Ignacy Chmielewski
†
66
Ignacy Chodnicki
*01-02-1898 Kowalewo
†15-10-1943 Łempice
67
Ignacy Chodnicki
†po 20-11-1860
68
Ignacy Chojnowski
†przed 11-02-1890
69
Ignacy Chojnowski
*około 1845 Danowo
†
70
Ignacy Chojnowski
†przed 25-02-1922
71
Ignacy Chrostowski
*około 1841 Biodry
†przed 04-1896 Biodry
72
Ignacy Chrostowski
*około 1821 Biodry
†przed 15-02-1874
73
Ignacy Chrostowski
*około 1865 Pluty
†01-07-1914 Makowskie /Burzyn/
74
Ignacy Chrostowski
*około 1874
†27-07-1878 Biodry /Burzyn/
75
Ignacy Chrzanowski
*około 1831
†od 13-02-1893 do 11-02-1901
76
Ignacy Chrzanowski
*około 1897 Supy
†
77
Ignacy Chrzanowski
†
78
Ignacy Chrzanowski
*03-03-1860 Kąty
†
79
Ignacy Cichocki
*około 1755
†od 31-01-1824 do 05-02-1828
80
Ignacy Ciecierski
*01-08-1851 Wąsosz
†18-01-1855 Danowo
81
Ignacy Cimoch
*około 1869 Zakrzewo
†12-05-1913
82
Ignacy Ciszewski
†przed 05-08-1849
83
Ignacy Cwalina
†
84
Ignacy Cwaliński
*około 1867 Czerwonki
†
85
Ignacy Cybulski
†
86
Ignacy Czerwonka
*około 1797 Czerwonki
†po 03-11-1874
87
Ignacy Ćmielewski
†po 23-02-1873
88
Ignacy Daniel Mocarski
*około 1802 Bartki
†22-03-1840
89
Ignacy Danielczyk
*około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo
†po 21-11-1858
90
Ignacy Danowski
*1803
†
91
Ignacy Dardziński
*około 1847 Wąsosz
†po 08-02-1904
92
Ignacy Dąbrowski
*około 1854 Brodowo
†07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
93
Ignacy Dęba
*około 1826 Michny
†
94
Ignacy Dęba
†przed 08-02-1870
95
Ignacy Dębiński
*około 1862 Szczuczyn
†przed 07-1906
96
Ignacy Dmochowski
*04-01-1879 Grędy
†25-12-1938 Grędy /Wąsosz/
97
Ignacy Dobrowolski
†po 25-01-1927
98
Ignacy Domański
†przed 03-02-1903
99
Ignacy Duchnowski
*około 1803 Przytuły
†od 17-02-1857 do 12-11-1860
100
Ignacy Duda
*około 10-1856 Ławsk
†25-01-1857 Ławsk /Wąsosz/
101
Ignacy Duzik
*12-10-1872 Wąsosz
†przed 04-09-1922
102
Ignacy Duzik z d. Duzikowski
*20-04-1914 Wąsosz
†04-07-1954 Olecko /Wąsosz/
103
Ignacy Dworakowski
*około 1868
†
104
Ignacy Dziekoński
*około 1874 Kownatki
†
105
Ignacy Filipkowski
†przed 29-07-1832
106
Ignacy Filipkowski
*około 1823 Filipki Duże
†
107
Ignacy Filipkowski
†
108
Ignacy Florczyk
*około 1839 Siestrzanki
†06-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/
109
Ignacy Gałecki
*około 1874 Szczepankowo
†
110
Ignacy Gardocki
*około 1810
†30-10-1855
111
Ignacy Gardocki
*23-11-1858 Kamianki
†
112
Ignacy Gil [0¬]
113
Ignacy Godlewski
*około 1852 Karwowo par. Jedwabne
†
114
Ignacy Godlewski
†od 23-11-1874 do 28-04-1912
115
Ignacy Godlewski
*26-11-1818 Zalesie
†
116
Ignacy Godlewski
†31-03-1867
117
Ignacy Golanko
†
118
Ignacy Golczewski
*01-02-1795 Wąsosz
†
119
Ignacy Goliński
*około 1867 Mieszołki
†
120
Ignacy Gołaszewski
†przed 02-03-1835
121
Ignacy Gosiewski
*20-02-1767 Łojki
†
122
Ignacy Gosiewski
*około 1839 Nieławice
†
123
Ignacy Górski
*31-03-1805 Kramarzewo
†15-12-1809 Kramarzewo
124
Ignacy Górski
†przed 09-06-1850
125
Ignacy Górski
*02-07-1819 Kramarzewo
†
126
Ignacy Grabowski
*18-02-1817 Czerwonki
†po 11-06-1900
127
Ignacy Grabowski
*około 1854 Żebrki
†
128
Ignacy Grabowski
†
129
Ignacy Grądzki
*około 1849 Jarnuty
†21-01-1915 Kotowo Plac /Jedwabne/
130
Ignacy Grądzki
*około 1847 Nieławice
†27-10-1899 Nieławice
131
Ignacy Grądzki
*około 1848 Grądy Wielkie
†
132
Ignacy Grądzki
† Saratów, Rosja
133
Ignacy Gromadzki
†
134
Ignacy Gromadzki
†przed 18-02-1895
135
Ignacy Gromek
†21-12-1906 Giełczyn
136
Ignacy Gryczewski
*około 1832 Przytuły
†
137
Ignacy Gryglik
†od 26-02-1906 do 20-01-1920
138
Ignacy Grzech
*około 1863 Zabiele
†przed 25-02-1930
139
Ignacy Gurzęda
*około 1815 Siestrzanki
†przed 22-11-1859
140
Ignacy Gutowski
*około 1871 Tyszki
†po 23-08-1922
141
Ignacy Gutowski
†przed 14-11-1858
142
Ignacy Gutowski
†od 24-01-1821 do 16-02-1836
143
Ignacy Iwanczewski
*06-08-1905 Łojki
†13-12-1969 Kędziorowo /Wąsosz/
144
Ignacy Iwanowski
*około 1898
†
145
Ignacy Jabłoński
†przed 30-01-1859
146
Ignacy Jałbrzykowski
*około 1795 Sambory
†przed 23-09-1846
147
Ignacy Jałbrzykowski
†przed 02-1813
148
Ignacy Jan Merchelski
*07-01-1867 Wąsosz
†06-05-1870 Wąsosz
149
Ignacy Jankowski
*około 1874 Przytuły
†11-03-1897 Warszawa
150
Ignacy Jankowski
†po 19-07-1892
151
Ignacy Janusz Kobrzyński [0¬]
152
Ignacy Jędruszkiewicz
*około 1873
†
153
Ignacy Józef Humel
*około 1837 Wizna
†
154
Ignacy Józef Milewski
*06-07-1810 Turczyn
†
155
Ignacy Józef Mocarski
*około 1896 Mocarze
†
156
Ignacy Julecki
*około 1873 Wąsosz
†19-12-1949 Wąsosz
157
Ignacy Kacperski
*około 1852
†24-02-1924 Żebry
158
Ignacy Kacprowski
*około 1846 Wąsosz
†przed 20-02-1924
159
Ignacy Kaczyński
*około 1861 Kąty
†po 12-02-1930
160
Ignacy Kaczyński
†15-07-1822
161
Ignacy Kaczyński
†po 06-03-1905
162
Ignacy Kadłubowski
*około 1821 Zakrzewo
†
163
Ignacy Kadłubowski
*około 1861 Karwowo
†
164
Ignacy Kajetan Witkowski
*około 1841 Dobrzyjałowo
†
165
Ignacy Kalinowski
*około 1861 Wąsosz
†po 17-03-1933
166
Ignacy Kalinowski
*23-10-1858 Brychy
†03-03-1919 Przezdziecko-Jachy
167
Ignacy Kalinowski
†przed 01-06-1841
168
Ignacy Kałaburda
†przed 28-10-1860
169
Ignacy Kamiński
†przed 22-02-1854
170
Ignacy Kamiński
*około 1850 Koniecki par. Wizna
†
171
Ignacy Karaszkiewicz
*około 1879 Libertów par. Stanisławów
†
172
Ignacy Karczewski
*około 05-1861 Wąsosz
†05-11-1874 Wąsosz /Wąsosz/
173
Ignacy Karczewski
*około 1874 Karwowo-Polki
†
174
Ignacy Karolik
†
175
Ignacy Karwowski
*około 1900 Zabiele
†10-05-1977 Zabiele
176
Ignacy Karwowski
*1852 Święcienin
†po 03-03-1924
177
Ignacy Karwowski
*około 1852 Wypychy
†po 16-06-1911
178
Ignacy Karwowski
*około 1870
†28-11-1929 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/
179
Ignacy Karwowski
*około 1840 Szlasy
†przed 21-07-1891
180
Ignacy Karwowski
*około 1862 Kąty
†27-08-1911 Kubra
181
Ignacy Karwowski
*około 1847 Modzele
†
182
Ignacy Karwowski
*około 1828 Rutki
†
183
Ignacy Karwowski
*około 1895 Kubrzany
†
184
Ignacy Karwowski
*01-02-1909 Tyszki
†
185
Ignacy Karwowski
†
186
Ignacy Karwowski
*około 1857 Obiedzino
†
187
Ignacy Karwowski
*około 1822 Karwowo par. Jedwabne
†
188
Ignacy Karwowski
*około 1804 Sienickie
†
189
Ignacy Karwowski
*około 1875 Siwki par. Romany
†
190
Ignacy Kiełczewski
*około 1878 Konopki
†przed 23-05-1942
191
Ignacy Kleszczewski
†
192
Ignacy Kleszczewski
†po 27-01-1920
193
Ignacy Kleszczewski
†
194
Ignacy Klimaszewski
*około 1800 Klimaszewnica
†28-03-1851 Bagienice
195
Ignacy Klimaszewski
†
196
Ignacy Klimaszewski
*około 1837 Dusze
†
197
Ignacy Kobryński
†od 05-02-1883 do 26-11-1888
198
Ignacy Kobyłko
*około 1886 Filipki
†
199
Ignacy Komosa
*28-07-1849 Wąsosz
†
200
Ignacy Komosiński
*około 1879 Wąsosz
†
201
Ignacy Konik
*około 1874 Szczuczyn
†17-01-1921 Stawiane
202
Ignacy Konopka
*około 1820 Karwowo
†przed 26-05-1885
203
Ignacy Konopka
*około 1836 Barwiki
†po 28-02-1897
204
Ignacy Konopka
*około 1867 Borawskie par. Jedwabne
†po 03-03-1919
205
Ignacy Konopka
*około 1812 Konopki Chude
†od 14-05-1861 do 11-11-1873
206
Ignacy Konopka
*około 1845 Karwowo
†po 13-02-1893
207
Ignacy Konopka
*około 1786
†
208
Ignacy Konopka
†przed 14-06-1870
209
Ignacy Konopka
*około 1840 Okurowo
†
210
Ignacy Konopka
†przed 20-02-1928
211
Ignacy Konopka
†po 24-11-1873
212
Ignacy Kornęga
*około 1831 Górki par. Dobrzyjałowo
†
213
Ignacy Korycki
†14-04-1977 Łódź /Łódź/
214
Ignacy Korzeniecki
*około 1807 Wąsosz
†09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
215
Ignacy Kosiorek
*około 1922 Myszyniec
†04-10-1941 Modzele /Wąsosz/
216
Ignacy Kosiorek
†po 08-03-1943
217
Ignacy Kosmowski
*około 1799 Kosmy par. Sońsk
†
218
Ignacy Kossakowski
*około 1845 Kossaki
†przed 01-03-1908
219
Ignacy Kossakowski
*około 1830 Mocarze
†przed 07-02-1881
220
Ignacy Kossakowski
*około 1867 Boguszki
†
221
Ignacy Kossakowski
†po 07-02-1836
222
Ignacy Kossakowski
†od 14-11-1842 do 11-02-1861
223
Ignacy Koszorek
†po 26-12-1940
224
Ignacy Koszykowski
*około 1814 Brzostowo
†
225
Ignacy Kotlewski
†po 11-02-1862
226
Ignacy Kotowski
*około 1850 Rutkowskie
†22-08-1926 Rutkowskie /Burzyn/
227
Ignacy Kotowski
*około 1827 Rutkowskie
†po 04-02-1889
228
Ignacy Kotowski
†
229
Ignacy Kownacki
†przed 30-01-1899
230
Ignacy Kozikowski
*około 1826 Cedry
†23-03-1855
231
Ignacy Kozikowski
†po 08-03-1887
232
Ignacy Kozłowski
*około 1850 Grozimy
†po 03-05-1876
233
Ignacy Kozłowski
†
234
Ignacy Kozłowski
†
235
Ignacy Kraiński
†przed 03-08-1829
236
Ignacy Krajewski
*około 1862 Grądy Małe
†13-07-1895 Grądy Małe
237
Ignacy Krajewski
*około 1861 Kubrzany
†
238
Ignacy Kuczewski
*1894
†
239
Ignacy Kuczwalski
*około 1840 Szczuczyn
†
240
Ignacy Kuczyński
†przed 23-05-1842
241
Ignacy Kukawski [0¬]
242
Ignacy Kulikowski
*około 1812 Kędziorowo
†
243
Ignacy Kulikowski
†
244
Ignacy Kurkowski
*15-09-1885 Karwowo
†28-12-1970 Kieljany /Wąsosz/
245
Ignacy Kurkowski
†przed 10-02-1863
246
Ignacy Kurkowski
*około 1808 Borawskie
†
247
Ignacy Kurzątkowski
†przed 15-02-1854
248
Ignacy Kuszwalski
†
249
Ignacy Kwiatkowski
*około 1816 Modzele
†od 17-02-1879 do 18-11-1895
250
Ignacy Laskowski
†
251
Ignacy Lenczewski
*02-07-1875 Niećkowo
†08-10-1934 Niećkowo
252
Ignacy Lendo
*około 03-1866 Wąsosz
†09-09-1868 Wąsosz /Wąsosz/
253
Ignacy Lepieszka
*około 1876 Bielsk Podlaski
†
254
Ignacy Leszczewski
*około 1836 Radziłów
†po 24-01-1899
255
Ignacy Lewkowski
†
256
Ignacy Lipski
*około 1824 Nadbory
†po 25-10-1892
257
Ignacy Liszewski
*około 1864 Konopki Monety
†
258
Ignacy Lutostański
†przed 16-01-1883
259
Ignacy Łabuszewski
†przed 24-11-1852
260
Ignacy Łada
†
261
Ignacy Łapiński
*około 1838 Suwałki
†
262
Ignacy Łapiński
†
263
Ignacy Łempicki
*29-07-1827 Bagienice
†21-06-1897 Bagienice /Wąsosz/
264
Ignacy Łempicki
*12-02-1861 Bagienice
†27-12-1908 Bagienice /Wąsosz/
265
Ignacy Łepkowski
*około 1840 Modzele
†21-12-1879 Ławsk
266
Ignacy Łojewski
*17-02-1822 Łoje Grężki
†01-02-1883 Mikuty /Słucz/
267
Ignacy Łojewski
*około 1802 Łoje Grężki
†przed 25-02-1862
268
Ignacy Łoś
*około 1870 Ławsk
†22-02-1946 Ławsk
269
Ignacy Łoś [0¬]
270
Ignacy Łuczyński
*1856 Zakrzewo
†1857 Zakrzewo /Słucz/
271
Ignacy Łukasiewicz
†
272
Ignacy Maciej Brzostowski
*około 1835 Rutkowskie
†
273
Ignacy Maciora
*około 1795
†
274
Ignacy Maciorowski
†06-09-1855
275
Ignacy Makarewicz
†
276
Ignacy Makowski
*około 1797 Makowskie
†przed 19-10-1863
277
Ignacy Makowski
†przed 09-02-1857
278
Ignacy Malinowski
*około 1827
†09-03-1832 Ławsk
279
Ignacy Małolepszy
†
280
Ignacy Małonowicz
*01-02-1920 Morsztynowizna
†
281
Ignacy Maszczyk
†1892 Jurzec Szlachecki
282
Ignacy Maściewicz
*około 1818 Jedwabne
†
283
Ignacy Merchelski
*04-01-1902 Wąsosz
†19-03-1987 Wąsosz /Wąsosz/
284
Ignacy Merchelski
*około 1810 Wizna
†30-04-1859 Wąsosz
285
Ignacy Merchelski
†po 07-02-1838
286
Ignacy Męczkowski
*około 1827 Kamianki
†20-10-1860
287
Ignacy Mieczkowski
*około 1862
†po 18-02-1908
288
Ignacy Mieczkowski
*około 1818 Czerwonki
†
289
Ignacy Mieczkowski
†od 18-02-1901 do 29-05-1906
290
Ignacy Mieczkowski
*około 1875 Guty
†
291
Ignacy Mieczkowski
†
292
Ignacy Mieczkowski
†
293
Ignacy Mieczkowski
†przed 26-11-1844
294
Ignacy Mielnicki
*1852 Wizna
†
295
Ignacy Mierzejewski
*około 1814 Biodry
†od 04-03-1889 do 25-11-1894
296
Ignacy Mikucki
*około 1818 Mikuty
†07-02-1869
297
Ignacy Mikucki
*około 1848 Barwiki
†
298
Ignacy Mikucki
*około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
299
Ignacy Milewski
*około 1823 Koniecki par. Wizna
†przed 08-06-1886
300
Ignacy Milewski
*około 1881 Koniecki par. Wizna
†przed 30-07-1942
301
Ignacy Milewski
*około 1870 Biodry
†21-06-1909 USA
302
Ignacy Milewski
†
303
Ignacy Milewski
†po 24-07-1831
304
Ignacy Milewski
*około 1856 Niedźwiedzkie
†
305
Ignacy Milewski
*około 1836 Danowo
†
306
Ignacy Milewski
†od 26-04-1837 do 26-02-1843
307
Ignacy Mioduszewski
*około 1827
†przed 25-02-1889
308
Ignacy Młynarczyk
*około 1893 Szwelczyn
†przed 16-08-1978
309
Ignacy Mocarski
*około 1849 Mocarze
†po 08-06-1923
310
Ignacy Mocarski
*około 1865 Makowskie
†03-11-1931 Makowskie /Burzyn/
311
Ignacy Mocarski
*około 1873 Kąty
†po 27-10-1925
312
Ignacy Mocarski
*około 1840 Rutkowskie
†po 23-02-1886
313
Ignacy Mocarski
*około 1887 Nadbory
†
314
Ignacy Mocarski
*około 1882 Mocarze
†
315
Ignacy Modzelewski
*około 1863 Wąsosz
†po 23-02-1927
316
Ignacy Modzelewski
†przed 22-11-1857
317
Ignacy Moniuszko
*około 1888 Kąty
†
318
Ignacy Mroczek
*około 1808 Wizna
†po 23-11-1863
319
Ignacy Mroczkowski
†29-04-1890 Pieniążki
320
Ignacy Mroczkowski
*około 1854 Wierciszewo
†
321
Ignacy Mrozicki
*około 1865 Stawiski
†przed 22-09-1925
322
Ignacy Mrozowicz
*około 1863 Chyliny
†po 08-06-1909
323
Ignacy Mrozowicz
*około 1858 Chyliny
†
324
Ignacy Mścichowski
*około 1860 Pieniążki
†przed 07-05-1933
325
Ignacy Mścichowski
*około 1818 Klimaszewnica
†1887 Glinki /Słucz/
326
Ignacy Mścichowski
*29-01-1909 Olszewo
†11-12-1965 Pisz /Białaszewo/
327
Ignacy Mścichowski
*około 1880 Mścichy
†
328
Ignacy Mścichowski
†po 26-02-1889
329
Ignacy Mścichowski
* Gackie
†przed 05-02-1839
330
Ignacy Muzykiewicz
†przed 22-09-1927
331
Ignacy Myśliński
*około 1825 Kucze Wielkie
†28-07-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/
332
Ignacy Myśliński
*około 1863 Szostaki
†07-12-1929 Burzyn
333
Ignacy Napiórkowski
*około 1883 Nieławice
†
334
Ignacy Niebrzydowski [0¬]
335
Ignacy Niebrzydowski
*31-01-1838 Obrytki
†06-05-1891 Danowo /Wąsosz/
336
Ignacy Niecikowski
*około 1816 Kownatki
†przed 17-02-1890
337
Ignacy Niecikowski
*około 1858 Kąty
†po 28-01-1917
338
Ignacy Niecikowski
*około 1785 Kąty
†od 24-01-1843 do 10-02-1850
339
Ignacy Niećkowski
†przed 06-10-1903
340
Ignacy Niedbała
†
341
Ignacy Niedźwiedzki
†
342
Ignacy Nieradko
†po 06-05-1901
343
Ignacy Obuchowski
*około 1838 Potopy
†26-09-1909
344
Ignacy Olender
*około 07-1815 Przechody
†po 30-01-1882
345
Ignacy Olender
†przed 15-07-1849
346
Ignacy Olszewski
*około 1865 Konopki-Białystok
†
347
Ignacy Oman
*około 1839 Glinki
†20-07-1867
348
Ignacy Ormanowski
*około 1787 Kramkowo
†przed 21-10-1860
349
Ignacy Orzołek
†
350
Ignacy Ostaszewski
†przed 21-10-1901
351
Ignacy Ostaszewski
†
352
Ignacy Ostrowski
†
353
Ignacy Ożarowski
*około 1856 Szostaki
†08-07-1910 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/
354
Ignacy Pachucki
*około 1823 Brzozowa Wólka
†
355
Ignacy Pachucki
*około 1830 Popowo
†
356
Ignacy Paszkowski
*01-08-1885 Żebry
†
357
Ignacy Paulin Wołągiewicz
*około 1832 Skrodzkie
†
358
Ignacy Pawełczyk
*około 1834 Bożejewo
†15-12-1870
359
Ignacy Pawłowski
*około 1793 Andrychy
†przed 13-11-1850
360
Ignacy Piekarski
*1888 Kubra
†
361
Ignacy Pieńczykowski
*około 1811 Pieńczykówek
†po 29-06-1856
362
Ignacy Pieńkowski
*około 1816 Pieńki par. Dobrzyjałowo
†
363
Ignacy Pierzgalski
*30-07-1875 Mikołajewo par. Burzyn
†
364
Ignacy Piotrowski
*31-07-1786 Kędziorowo
†przed 13-11-1849
365
Ignacy Polkowski
*około 1858 Kąty
†29-10-1916 Kubra /Przytuły/
366
Ignacy Polkowski
*około 1868 Biodry
†19-03-1909
367
Ignacy Polkowski
*około 1834 Dębowo
†
368
Ignacy Połomski
*około 1831 Czerwone
†przed 07-09-1874
369
Ignacy Popławski
*27-10-1860 Sieburczyn
†09-02-1928 Sieburczyn /Burzyn/
370
Ignacy Popławski
*około 1834 Sieburczyn
†24-12-1899 Sieburczyn /Burzyn/
371
Ignacy Popławski
*około 1895 Bęćkowo
†
372
Ignacy Popławski
*05-03-1886 Sieburczyn
†
373
Ignacy Porowski
†po 11-05-1835
374
Ignacy Postolski
†
375
Ignacy Potrzebka
†przed 14-11-1855
376
Ignacy Pruszyński
*około 1862 Rydzewo-Pieniążek
†13-10-1927 Słucz /Słucz/
377
Ignacy Przestrzelski
*około 1810 Mocarze
†przed 03-02-1858
378
Ignacy Przestrzelski
*około 1863 Kąty
†od 30-01-1906 do 15-10-1917
379
Ignacy Przestrzelski
*około 1831 Pluty
†28-01-1854 Łoje Awissa /Przytuły/
380
Ignacy Przestrzelski
*około 1858 Kąty
†
381
Ignacy Przyborowski
†przed 11-02-1889
382
Ignacy Przyborowski
*1890 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
383
Ignacy Przyborowski
†po 05-02-1865
384
Ignacy Przybyszewski
†przed 12-05-1841
385
Ignacy Raciborski
†
386
Ignacy Radzikowski
*około 1861 Danowo
†
387
Ignacy Radzio
†25-02-1838
388
Ignacy Rafałowski
†
389
Ignacy Ramotowski
*06-02-1904 Ramoty
†13-05-1958 Łomża
390
Ignacy Ramotowski
*około 1870 Grądy Wielkie
†
391
Ignacy Ramotowski
*27-10-1820 Danowo
†
392
Ignacy Remiszewski
*około 1864
†po 23-11-1926
393
Ignacy Rogowski
*około 1857 Trzaski
†po 27-09-1922
394
Ignacy Rogowski
*około 1824 Rutki
†po 05-02-1877
395
Ignacy Rogowski
†
396
Ignacy Rogowski
†od 28-11-1905 do 16-02-1909
397
Ignacy Rostkowski
*około 1859 Rutki
†przed 12-1896
398
Ignacy Rostkowski
†po 27-11-1832
399
Ignacy Rostkowski
†po 17-07-1912
400
Ignacy Ruchalski
†
401
Ignacy Rutkowski
*25-09-1841 Rutkowskie
†przed 23-02-1892
402
Ignacy Rutkowski
*28-07-1854 Rutkowskie
†
403
Ignacy Rutkowski
*około 1916 Kamińskie
†
404
Ignacy Rybacki
*około 1821 Klimaszewnica
†po 27-11-1882
405
Ignacy Rydzewski
*około 1836 Bukowo Małe
†przed 15-01-1889
406
Ignacy Rydzewski
†przed 27-11-1854
407
Ignacy Rydzewski
†przed 28-01-1846
408
Ignacy Sadowski
†po 08-05-1861
409
Ignacy Sakowski
*10-01-1891 Białaszewo
†25-02-1946 Białaszewo
410
Ignacy Sakowski
*około 1864 Szczuczyn
†17-08-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
411
Ignacy Samborski
*około 1841 Męczki
†
412
Ignacy Samborski
*około 1863 Sambory
†
413
Ignacy Saraczewski
†
414
Ignacy Sawicki
*około 1801 Kurki
†
415
Ignacy Siedlecki
*1873 Wąsosz
†20-01-1942 Wąsosz
416
Ignacy Sienicki
†
417
Ignacy Sienicki
*około 1826 Czerwonki
†
418
Ignacy Skrodzki
*około 1854 Skroda Wielka
†przed 02-09-1918
419
Ignacy Skrodzki
†po 04-02-1890
420
Ignacy Smyk
†
421
Ignacy Sobolewski
*około 1823 Boczki
†
422
Ignacy Sobolewski
†przed 26-09-1904
423
Ignacy Sobotka [0¬]
424
Ignacy Sobotka
†przed 06-02-1861
425
Ignacy Sokołowski
*około 1874
†
426
Ignacy Sokołowski
†po 20-11-1894
427
Ignacy Sokołowski
†po 11-02-1885
428
Ignacy Sokołowski
†
429
Ignacy Sokołowski
†przed 07-02-1923
430
Ignacy Soliwoda
†
431
Ignacy Staniszewski
*około 1826 Tajno Stare
†05-01-1905 Glinki
432
Ignacy Staniszewski
*10-04-1900 Przytuły
†23-07-1970 Ławsk /Wąsosz/
433
Ignacy Staniszewski
*około 1881 Rogienice Wielkie
†po 27-12-1944
434
Ignacy Staniszewski
†
435
Ignacy Staniszewski
*23-11-1900 Brzeźnio
†
436
Ignacy Stankiewicz
*około 1809 Nadbory
†przed 03-02-1864
437
Ignacy Stefański
†
438
Ignacy Sulewski
*16-02-1854 Szwelczyn
†29-12-1857 Wąsosz
439
Ignacy Sulewski
*03-1793 Sulewo Kownaty
†10-04-1793 Sulewo Kownaty
440
Ignacy Sulewski
*05-04-1852 Zaborowo
†
441
Ignacy Sulewski
*07-08-1795 Sulewo Kownaty
†
442
Ignacy Sulimowicz
*około 1865 Szwelczyn
†12-03-1895 Szwelczyn /Wąsosz/
443
Ignacy Szczepański
*około 1836 Dzierzbia
†
444
Ignacy Szczuka
*około 1819 Brodowo
†po 20-05-1889
445
Ignacy Szlejter
*02-02-1915 Szlasy
†
446
Ignacy Szleszyński
*około 1824 Szlasy
†po 06-02-1888
447
Ignacy Szleszyński
*około 1836 Zalesie
†od 21-11-1896 do 22-11-1899
448
Ignacy Szleszyński
*około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†12-10-1895 Kubra
449
Ignacy Szulc
*01-02-1894 Szwelczyn
†03-09-1964 Skomack Wielki /Wąsosz/
450
Ignacy Szulc
*około 1839 Wąsosz
†po 25-11-1901
451
Ignacy Szumowski
*około 1864 Witynie
†08-05-1926 Witynie /Jedwabne/
452
Ignacy Szymanowski
*około 1841
†przed 20-02-1911
453
Ignacy Szymanowski
*około 1842 Konopki
†po 20-11-1901
454
Ignacy Szymanowski
*1871 Nieciki
†
455
Ignacy Szymanowski
*około 07-1812 Kieljany
†
456
Ignacy Śmiarowski
†po 26-01-1853
457
Ignacy Świderski
*31-07-1843 Wiszowate
†18-04-1882 Wiszowate /Grabowo/
458
Ignacy Święszkowski
*około 08-1831 Gromadzyn par. Kolno
†
459
Ignacy Święszkowski
†
460
Ignacy Tasiewicz
†01-04-1850
461
Ignacy Tokarzewski
*około 1859 Mścichy
†22-12-1889
462
Ignacy Trepanowski
*około 1788
†przed 13-02-1848
463
Ignacy Trepanowski
*około 1828 Wizna
†
464
Ignacy Truszkowski
*15-09-1880 Truszki-Patory
†25-07-1929
465
Ignacy Truszkowski
*około 1858 Truszki-Patory
†
466
Ignacy Truszkowski
*około 1900 Czarnowo
†
467
Ignacy Truszkowski
*13-10-1885 Truszki-Patory
†
468
Ignacy Tyniecki
*około 1853 Wójtowstwo
†
469
Ignacy Tyszka
†przed 06-02-1868
470
Ignacy Wachulewicz
*około 1830 Popowo
†
471
Ignacy Walendzik
*około 1888 Bzury
†
472
Ignacy Walewski
*około 1840 Wąsosz
†przed 08-11-1888
473
Ignacy Walewski
†po 12-02-1912
474
Ignacy Waniewski
*około 1850 Bronowo
†
475
Ignacy Wasilewski
†przed 19-05-1851
476
Ignacy Waszkiewicz [0¬]
477
Ignacy Wawrzyniec Ramotowski
*około 1822 Włodki
†od 07-07-1878 do 07-11-1882
478
Ignacy Wądołowski
*około 1840 Koniecki par. Wizna
†przed 17-02-1896
479
Ignacy Wądołowski
*około 1820 Koniecki par. Wizna
†przed 18-02-1868
480
Ignacy Wądołowski
*około 1831 Sambory
†po 11-11-1878
481
Ignacy Werenc
*02-04-1886 Janowo
†24-11-1967 Ławsk /Wąsosz/
482
Ignacy Wiktorowicz
*30-07-1849 Wąsosz
†10-10-1923 Świdry
483
Ignacy Wiktorowicz
*30-01-1865 Wąsosz
†04-07-1936 Wąsosz
484
Ignacy Wincenty Kukowski
*27-07-1839 Mścichy
†
485
Ignacy Winkowski
*01-02-1898
†
486
Ignacy Wiśniewski
*10-07-1891 Nadbory
†
487
Ignacy Wiśniewski
†
488
Ignacy Witkowski
*około 1823 Słucz
†
489
Ignacy Wojciechowski
*około 1833 Czaple
†po 12-11-1900
490
Ignacy Wojsław
†przed 16-05-1809
491
Ignacy Wójcicki
†przed 06-11-1853
492
Ignacy Wykowski
*około 1800 Wykowo
†
493
Ignacy Wykowski
†przed 11-02-1914
494
Ignacy Zając
†po 01-06-1869
495
Ignacy Zajkowski
*około 1839 Niwkowo
†18-09-1904 Szostaki /Burzyn/
496
Ignacy Zakrzewski
*02-02-1794 Wojsławy
†
497
Ignacy Zakrzewski
†przed 28-02-1938
498
Ignacy Zalewski
*około 1866 Szlasy
†po 14-02-1922
499
Ignacy Zalewski
*około 1874 Łojki
†od 09-02-1919 do 21-04-1935
500
Ignacy Zalewski
*około 1860 Szlasy
†
501
Ignacy Zalewski
†
502
Ignacy Zawadzki
*około 1823
†po 10-02-1890
503
Ignacy Zawadzki
†
504
Ignacy Zdankowski
*około 1755
†08-04-1835 Milewo
505
Ignacy Zieliński
*około 11-1821 Stawiski
†po 21-06-1870
506
Ignacy Zieliński
*około 1811 Bronowo
†12-11-1833
507
Ignacy Zieliński
†przed 24-11-1834
508
Ignacy Ziemba [0¬]
509
Ignacy Zubrzycki
*około 1866 Łazy
†
510
Ignacy Żebrowski
†
511
Ignacy Żukowski
*około 1853 Racibory
†od 05-02-1894 do 17-07-1905
512
Ignacy Żukowski
*około 1817 Kucze Wielkie
†
513
Ilona Baranowska z d. Ptach [0¬]
514
Ilona Górska [0¬]
515
Ilona Kaźmierczak [0¬]
516
Ilona Radziwon-Kamińska z d. Radziwon [0¬]
517
Ilona Święcińska [0¬]
518
Ilza Strojny z d. Bądzio [0¬]
519
Irena (Halina) Rzepińska z d. Modzelewska [0¬]
520
Irena ? Maciejewska [0¬]
521
Irena Agnieszka Jankowska z d. Zawadzka
*20-07-1919 Wąsosz
†05-08-1988 Wąsosz /Wąsosz/
522
Irena Akus z d. Wiszowata [0¬]
523
Irena Aniela Bargłowska z d. Sokołowska
*18-04-1919 Grabowo
†
524
Irena Aniela Stolnicka z d. Łaguna [0¬]
525
Irena Anna Skrodzka z d. Kotlewska
*18-07-1919 Laskowiec
†03-09-1997 /Wąsosz/
526
Irena Bagińska z d. Wicik [0¬]
527
Irena Bagińska [0¬]
528
Irena Bajkowska z d. Tomaszewska [0¬]
529
Irena Balicka
*01-09-1946 Wąsosz
†12-02-1947 Wąsosz
530
Irena Bałdyga z d. Sobotka [0¬]
531
Irena Baranowska z d. Konopka [0¬]
532
Irena Barbara Łoniewska
†
533
Irena Baryła z d. Dzięgielewska [0¬]
534
Irena Bastian z d. Puzdrowska [0¬]
535
Irena Bednarowicz [0¬]
536
Irena Bejgier z d. Skrodzka [0¬]
537
Irena Biedrzycka z d. Brzostowska [0¬]
538
Irena Biskupska z d. Łukasiak [0¬]
539
Irena Borawska z d. Wiszowata
*29-10-1905 Nieciki
†2003 Konopki Monety
540
Irena Borawska [0¬]
541
Irena Borawska z d. Zalewska [0¬]
542
Irena Borkowska z d. Malec [0¬]
543
Irena Boroń z d. Solińska [0¬]
544
Irena Borusiewicz z d. Statkiewicz
*04-01-1920 Szczuczyn
†
545
Irena Bożenna Wykowska z d. Ciszewska [0¬]
546
Irena Bóbr
*18-12-1911 Łempice
†
547
Irena Brodowska
*28-02-1960 Wąsosz
†20-04-1965 Wąsosz /Wąsosz/
548
Irena Brulińska [0¬]
549
Irena Brzozowska z d. Modzelewska
*około 1927 Łosewo
†
550
Irena Budna z d. Markowska [0¬]
551
Irena Butkiewicz z d. Ołdakowska
*06-07-1952
†03-04-1986 Głubczyce /Wąsosz/
552
Irena Bzura z d. Danowska [0¬]
553
Irena Chmielewska z d. Siejda [0¬]
554
Irena Chodnicka z d. Strzyżewska [0¬]
555
Irena Chojnowska z d. Wszeborowska [0¬]
556
Irena Chojnowska [0¬]
557
Irena Chrostowska z d. Karwowska [0¬]
558
Irena Chrostowska z d. Gocłowska [0¬]
559
Irena Chrzanowska z d. Brańczyk [0¬]
560
Irena Chrzanowska
*01-03-1950 Zalesie
†01-03-1950 Zalesie
561
Irena Chylińska [0¬]
562
Irena Chyła z d. Kossakowska [0¬]
563
Irena Ciecierska z d. Barwikowska [0¬]
564
Irena Cimochowska z d. Wysocka [0¬]
565
Irena Cimochowska z d. Dąbrowska [0¬]
566
Irena Cwalińska z d. Rynkiewicz [0¬]
567
Irena Czarnecka z d. Łajewska [0¬]
568
Irena Czarnecka z d. Bagińska
*około 1921 Ciemianka
†
569
Irena Czerech [0¬]
570
Irena Czesława Modzelewska z d. Kędzierska [0¬]
571
Irena Czop z d. Koniecko [0¬]
572
Irena Dankowska z d. Lecyk [0¬]
573
Irena Danowska z d. Bagińska [0¬]
574
Irena Danowska z d. Stankiewicz [0¬]
575
Irena Danuta Łaguna z d. Mroczkowska [0¬]
576
Irena Dąbrowska z d. Iwanow [0¬]
577
Irena Dębek z d. Maciorowska [0¬]
578
Irena Doljasz
*około 1938 Ławsk
†01-09-1947 Ławsk
579
Irena Domagalska z d. Darwicka [0¬]
580
Irena Drejer z d. Wiśniewska [0¬]
581
Irena Drobińska z d. Sypytkowska [0¬]
582
Irena Duzikowska z d. Świderska
*20-08-1937 Wąsosz
†18-03-1963 Grajewo /Wąsosz/
583
Irena Duzikowska z d. Guzowska [0¬]
584
Irena Dziekońska z d. Szczechowska [0¬]
585
Irena Elżbieta Guzowska z d. Balewska [0¬]
586
Irena Eufemia Kuczewska z d. Wilanowicz
*około 1901 Warszawa
†
587
Irena Felicjańska z d. Kaszuba [0¬]
588
Irena Filipkowska z d. Bazydło [0¬]
589
Irena Fortuna z d. Kulczycka [0¬]
590
Irena Franciszka Karwowska z d. Narucka
*1927 Słucz
†
591
Irena Franciszka Karwowska z d. N [0¬]
592
Irena Franciszka Maciora z d. Kuberska
†
593
Irena Frąckiewicz z d. Zaborowska [0¬]
594
Irena Gardocka
*20-11-1930 Łempice
†09-12-1953 Łempice /Wąsosz/
595
Irena Gardocka
*22-06-1955 Stawiane
†13-12-1956 Stawiane /Wąsosz/
596
Irena Gazda z d. Jurska [0¬]
597
Irena Godlewska z d. Chylińska [0¬]
598
Irena Godlewska z d. Karwowska [0¬]
599
Irena Gosiewska z d. Bagińska [0¬]
600
Irena Gosiewska z d. Karczmarczyk [0¬]
601
Irena Górska z d. Sulewska [0¬]
602
Irena Grabowska z d. Wiśniewska [0¬]
603
Irena Grajewska z d. Łempicka [0¬]
604
Irena Gramacka z d. Duzikowska [0¬]
605
Irena Grondwald z d. Małolepsza
*22-07-1933 Komosewo
†06-10-1990 Prostki /Wąsosz/
606
Irena Grzechnik z d. Gajewska [0¬]
607
Irena Gutowska z d. Olszewska [0¬]
608
Irena Gutowska z d. Jankowska [0¬]
609
Irena Halina Modzelewska z d. Podbielska [0¬]
610
Irena Helena Dąbrowska z d. Kossakowska [0¬]
611
Irena Helena Kozikowska z d. Łajewska [0¬]
612
Irena Helena Wróblewska
*16-04-1954 Grędy
†11-01-1955 Grędy /Wąsosz/
613
Irena Henryka Wojsław z d. Andrusiewicz [0¬]
614
Irena Iwanowska z d. Jaszkowska
*02-07-1937 Wąsosz
†2008
615
Irena Izbicka z d. Modzelewska [0¬]
616
Irena Jadwiga Karwowska z d. Wierciszewska [0¬]
617
Irena Jadwiga Walkowiak z d. Chylińska [0¬]
618
Irena Jadwiga Zamojska z d. Makowska [0¬]
619
Irena Jakowska z d. Hincmanowska [0¬]
620
Irena Janczewska z d. Kozłowska [0¬]
621
Irena Jankowska z d. Olszewska [0¬]
622
Irena Januszewska z d. Byl [0¬]
623
Irena Jaśkowska z d. Orłowska [0¬]
624
Irena Jen z d. Ladzińska [0¬]
625
Irena Jeżewska z d. Olszewska [0¬]
626
Irena Jolanta Murawska z d. Sokołowska [0¬]
627
Irena Jolenta Pietrzykowska z d. Markowska [0¬]
628
Irena Jurska z d. Dobrzycka [0¬]
629
Irena Kacperska z d. Ciecierska [0¬]
630
Irena Kaczmarczyk z d. Malinowska [0¬]
631
Irena Kaczyńska z d. Borawska [0¬]
632
Irena Kadłubowska z d. Siedlecka [0¬]
633
Irena Kalinowska z d. Wróblewska [0¬]
634
Irena Kalinowska z d. Olszewska [0¬]
635
Irena Karczmarczyk [0¬]
636
Irena Karpińska [0¬]
637
Irena Karwowska z d. Werenc [0¬]
638
Irena Kaszeta z d. Duzik
*04-05-1924 Szczuczyn
†
639
Irena Kichner z d. Rzonca [0¬]
640
Irena Kiełczewska z d. Rawa [0¬]
641
Irena Klimaszewska z d. Modzelewska [0¬]
642
Irena Kobeszko z d. Piechowska [0¬]
643
Irena Komosa z d. Arciszewska [0¬]
644
Irena Komosińska z d. Jakacka [0¬]
645
Irena Komosińska
*25-12-1938
†24-08-1940 Wąsosz /Wąsosz/
646
Irena Komosińska z d. Łoniewska [0¬]
647
Irena Koniecko z d. Rynkiewicz [0¬]
648
Irena Konopka z d. Jasińska [0¬]
649
Irena Końsko z d. Strzałkowska
†
650
Irena Kopeć z d. Kurakowska [0¬]
651
Irena Kosińska z d. Komosińska [0¬]
652
Irena Kosmaczewska z d. Marcińczyk [0¬]
653
Irena Kotarska z d. Podworna
*11-08-1951 Wąsosz
†13-07-1989 Białystok /Wąsosz/
654
Irena Kotecka z d. Baranowska
*około 1905 Szczuczyn
†
655
Irena Kowalska z d. Ramotowska [0¬]
656
Irena Kownacka z d. Wojsław [0¬]
657
Irena Kownacka z d. Gąsiewska
*12-08-1953 Wąsosz
†18-08-1977 Biała Piska /Wąsosz/
658
Irena Kozikowska
*20-07-1939 Ciemnoszyje
†30-07-1939
659
Irena Kozłowska z d. Chrostowska [0¬]
660
Irena Kozłowska z d. Zalewska [0¬]
661
Irena Kozłowska [0¬]
662
Irena Krasińska z d. Sikorska [0¬]
663
Irena Królczak z d. Wojsław [0¬]
664
Irena Krukowska z d. Jabłońska [0¬]
665
Irena Kruszyńska z d. Bogusławska [0¬]
666
Irena Kruszyńska z d. Łempicka [0¬]
667
Irena Krystyna Gazowska z d. Polakowska
*15-06-1965 Szczuczyn
†
668
Irena Kuczyńska z d. Modzelewska [0¬]
669
Irena Kuczyńska z d. Perkowska
*około 1922 Milewo
†
670
Irena Kurakowska
*10-12-1923 Sokołów Podlaski
†17-09-2000 Legionowo
671
Irena Kurzątkowska z d. Kamińska [0¬]
672
Irena Ladzińska [0¬]
673
Irena Lebiedzińska
*01-01-1959 Wąsosz
†30-07-1959 Komosewo /Wąsosz/
674
Irena Lipińska z d. Wszeborowska [0¬]
675
Irena Lipińska z d. Weber [0¬]
676
Irena Locman z d. Stypułkowska [0¬]
677
Irena Locman z d. Lewicka
†po 04-05-1994
678
Irena Lucyna Kaca z d. Gardocka [0¬]
679
Irena Lul z d. Dąbrowska [0¬]
680
Irena Ładyżyńska z d. Gryczewska [0¬]
681
Irena Łaguna [0¬]
682
Irena Łaguna z d. Borusiewicz [0¬]
683
Irena Łempicka z d. Kostuch [0¬]
684
Irena Łempicka z d. Chrostowska [0¬]
685
Irena Łempicka z d. Melnyk
†09-01-2005 Konin
686
Irena Łochowska
*25-08-1930 Klimaszewnica
†05-02-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/
687
Irena Łomotowska z d. Popławska [0¬]
688
Irena Łosiewicz z d. Cichocka [0¬]
689
Irena Łoś z d. Grzymkowska [0¬]
690
Irena M. z d. Chodnicka [0¬]
691
Irena Madejczyk z d. Orłowska [0¬]
692
Irena Marcińczyk [0¬]
693
Irena Marczykowska z d. Szwalgin [0¬]
694
Irena Maria Hryszko z d. Łaguna
*02-02-1963 Szczuczyn
†
695
Irena Maria Jastrzębska z d. Majewska
*13-01-1894 Szczuczyn
†27-11-1971 Warszawa
696
Irena Maria Zalewska z d. Wojdat [0¬]
697
Irena Marianna Leoszewska z d. Kolankiewicz [0¬]
698
Irena Marianna Targońska z d. Konopka [0¬]
699
Irena Markowska z d. Sztejno [0¬]
700
Irena Masłowska z d. Jaśkowska [0¬]
701
Irena Masłowska z d. Labusz
†po 23-04-1962
702
Irena Michałowska z d. Turowska [0¬]
703
Irena Mieczkowska z d. Śmiarowska [0¬]
704
Irena Mieńkowska z d. Kurzyna
*13-06-1923 Pieniążki
†01-09-1978 Grajewo
705
Irena Mierzejewska z d. Mocarska [0¬]
706
Irena Mikucka z d. Chrzanowska [0¬]
707
Irena Mirosława Chylińska z d. Chodnicka [0¬]
708
Irena Miszczyk z d. Mocarska [0¬]
709
Irena Mitrofan z d. N
†
710
Irena Młynarczyk
*30-04-1941 Wąsosz
†30-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/
711
Irena Mroczkowska z d. Szleszyńska [0¬]
712
Irena Mroczkowska z d. Godlewska [0¬]
713
Irena Natalia Danowska z d. Płochocka [0¬]
714
Irena Niebrzydowska z d. Karwowska [0¬]
715
Irena Niecikowska z d. Lasek [0¬]
716
Irena Niedźwiedzka z d. Cukrowska [0¬]
717
Irena Nikonowicz z d. Gołębiewska [0¬]
718
Irena Nitkowska z d. Łempicka [0¬]
719
Irena Obrycka z d. Sulewska [0¬]
720
Irena Olszewska z d. Kosmowska [0¬]
721
Irena Olszewska z d. Baranowska [0¬]
722
Irena Orłowska z d. Kozikowska [0¬]
723
Irena Orłowska z d. Kowalewska-Dobrzycka
†
724
Irena Osiecka [0¬]
725
Irena Ostrowska z d. Wiśniewska [0¬]
726
Irena Pachucka z d. Sulewska
*06-11-1926
†01-04-1996
727
Irena Pałygiewicz z d. Zyskowska [0¬]
728
Irena Paszkowska z d. Panasiuk [0¬]
729
Irena Pawłowska z d. Konopko [0¬]
730
Irena Perzanowska z d. Gontowska [0¬]
731
Irena Piątkowska z d. Święcikowska [0¬]
732
Irena Podbielska [0¬]
733
Irena Purwin z d. Gutowska [0¬]
734
Irena Purzeczko z d. Czarnecka [0¬]
735
Irena Raciborska z d. Bogusławska
*około 1923 Szczuczyn
†
736
Irena Ramotowska z d. Piotrowska [0¬]
737
Irena Rawa
*10-09-1941 Bagienice
†08-10-1942 Bagienice /Wąsosz/
738
Irena Rogowska z d. Walewska [0¬]
739
Irena Rogowska z d. Truszkowska [0¬]
740
Irena Roman z d. Zdankowska [0¬]
741
Irena Rozalia Chełmińska z d. Ruszczyk [0¬]
742
Irena Ruchała z d. Kalinowska [0¬]
743
Irena Rudzka z d. Sulewska [0¬]
744
Irena Rupińska z d. Grzymkowska [0¬]
745
Irena Rydzewska z d. Konopka [0¬]
746
Irena Rydzewska z d. Truszkowska
*16-10-1921 Koniecki-Rostroszewo
†24-06-1990 Grajewo /Wąsosz/
747
Irena Sabina Zalewska z d. Grycio
*10-07-1921 Siedlce
†
748
Irena Sadowska z d. Mikulska [0¬]
749
Irena Sakowska z d. Łuba
*około 1904 Warszawa
†
750
Irena Sempkowska z d. N [0¬]
751
Irena Sieczkowska z d. Kozłowska [0¬]
752
Irena Skrzycka z d. Zalewska [0¬]
753
Irena Smolińska z d. Orłowska [0¬]
754
Irena Socha [0¬]
755
Irena Sokołowska z d. Podworna [0¬]
756
Irena Sokołowska z d. Masłowska [0¬]
757
Irena Sokołowska z d. Gałązka [0¬]
758
Irena Sokołowska z d. Iwanowska
†
759
Irena Solińska z d. Wiśniewska
*25-03-1926 Osowiec
†28-07-1997 /Wąsosz/
760
Irena Solińska z d. Kłosek [0¬]
761
Irena Staniszewska z d. Komosińska [0¬]
762
Irena Staniszewska z d. Skrodzka [0¬]
763
Irena Staniszewska
*26-03-1959 Wąsosz
†04-05-1959 Wąsosz /Wąsosz/
764
Irena Staniszewska z d. Kompanowska [0¬]
765
Irena Stankiewicz
*około 1941 Kramarzewo
†16-12-1945 Kramarzewo
766
Irena Stankiewicz
*16-08-1934 Kramarzewo
†29-10-1938 Kramarzewo
767
Irena Stefanowicz z d. Sypytkowska [0¬]
768
Irena Stodoła z d. Jasińska [0¬]
769
Irena Strawiak z d. N [0¬]
770
Irena Strzelecka z d. Chrzanowska [0¬]
771
Irena Sulewska [0¬]
772
Irena Sulewska z d. Szleszyńska [0¬]
773
Irena Sulewska [0¬]
774
Irena Sulewska z d. Myślińska [0¬]
775
Irena Sulewska z d. Mieczkowska
*12-06-1917 Kownacin
†13-03-1977 Godlewo /Wąsosz/
776
Irena Sulewska z d. Sieradzka
†przed 01-1935
777
Irena Sulima z d. Olszewska [0¬]
778
Irena Supińska z d. Potęga [0¬]
779
Irena Supińska z d. Chętnik [0¬]
780
Irena Szczech z d. Kurzątkowska [0¬]
781
Irena Szklarzewska [0¬]
782
Irena Szklarzewska
*22-01-1954 Szczuczyn
†24-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
783
Irena Szlejter z d. Rogowska [0¬]
784
Irena Szumska z d. Jeżewska [0¬]
785
Irena Szydłowska z d. Godlewska
†
786
Irena Szymkiewicz z d. Wiśniewska [0¬]
787
Irena Świderska
*około 1917 Sulewo Prusy
†24-07-1927 Sulewo Prusy /Wąsosz/
788
Irena Tarnacka z d. Dębińska [0¬]
789
Irena Tarnacka
*20-07-1952 Ławsk
†06-12-1964 Grajewo /Wąsosz/
790
Irena Tarnacka z d. Plawa ? [0¬]
791
Irena Teofila Dębińska z d. Zakrzewska [0¬]
792
Irena Tomiel z d. Złotocha [0¬]
793
Irena Trypus z d. Drobińska [0¬]
794
Irena Tyszko [0¬]
795
Irena Voňkova z d. Staniszewska [0¬]
796
Irena Wacława Bednarowicz z d. Wilczyńska [0¬]
797
Irena Wajskop z d. Stępień [0¬]
798
Irena Walendzik z d. Turowska [0¬]
799
Irena Wasilewska z d. Płochocka [0¬]
800
Irena Wasiulewska z d. Wiktorowicz [0¬]
801
Irena Wechter z d. Borusiewicz [0¬]
802
Irena Werel z d. Ołdakowska [0¬]
803
Irena Wierzbicka z d. Danowska [0¬]
804
Irena Wiesława Nawrocka z d. Korytkowska [0¬]
805
Irena Wiśniewska [0¬]
806
Irena Włodarska z d. Wiśniewska [0¬]
807
Irena Wnuszyńska z d. Kramkowska [0¬]
808
Irena Wojsław z d. Truszkowska [0¬]
809
Irena Wójcicka
*23-03-1950 Wąsosz
†
810
Irena Wróbel z d. Sulewska [0¬]
811
Irena Wyrwas z d. Gutowska [0¬]
812
Irena Wysocka z d. Krawcewicz [0¬]
813
Irena Zalewska z d. Bagińska [0¬]
814
Irena Zalewska z d. Żurawska [0¬]
815
Irena Zalewska z d. Karwowska [0¬]
816
Irena Zalewska z d. Dziekońska [0¬]
817
Irena Zalewska z d. Oproń [0¬]
818
Irena Zamojska z d. Dmowska
*1912
†
819
Irena Zielińska z d. Orłowska [0¬]
820
Irena Zofia Chodnicka z d. Turek [0¬]
821
Irena Zofia Dołęga z d. Mścichowska [0¬]
822
Irena Zubrycka [0¬]
823
Irena Zwierewicz z d. N [0¬]
824
Irena Zwolińska z d. Maciorowska [0¬]
825
Irena Zyskowska z d. Siemińska [0¬]
826
Irena Żebrowska z d. Krzyżanowska [0¬]
827
Irena Żurawska z d. Bagińska [0¬]
828
Irena Żurawska z d. Bogusz [0¬]
829
Irene Dompkowski z d. Kosakowski [0¬]
830
Irene Josephine Gawrys z d. Borowski
*25-12-1912
†13-03-1979 Lancaster, NY
831
Ireneusz Albiński [0¬]
832
Ireneusz Borawski [0¬]
833
Ireneusz Cwalina [0¬]
834
Ireneusz Dzielnicki [0¬]
835
Ireneusz Frąckiewicz [0¬]
836
Ireneusz Gałązka [0¬]
837
Ireneusz Gałązka
†
838
Ireneusz Gardocki [0¬]
839
Ireneusz Godlewski
*10-05-1976 Szczuczyn
†13-01-1977 Zalesie /Wąsosz/
840
Ireneusz Gutowski [0¬]
841
Ireneusz Jan Buda [0¬]
842
Ireneusz Krupa [0¬]
843
Ireneusz Lamko [0¬]
844
Ireneusz Łempicki
*10-03-1912 Bagienice
†15-03-2011 Grajewo
845
Ireneusz Łepkowski [0¬]
846
Ireneusz Malinowski [0¬]
847
Ireneusz Mioduszewski [0¬]
848
Ireneusz Orłowski [0¬]
849
Ireneusz Radziwon [0¬]
850
Ireneusz Rogowski
†
851
Ireneusz Smoliński [0¬]
852
Ireneusz Sokołowski [0¬]
853
Ireneusz Tyszka [0¬]
854
Ireneusz Witold Wierciszewski [0¬]
855
Ireneusz Zalewski [0¬]
856
Irmina Grażyna Miklaszewska z d. Romanowska [0¬]
857
Irmina Merchelska
*12-05-1938
†27-08-1989 Warszawa /Wąsosz/
858
Isabella Bożena Bogdańska [0¬]
859
Isabella Muirhead z d. Gunn
†
860
Isobel McFarlane z d. Muirhead
†
861
Iwo Gacioch [0¬]
862
Iwona Albińska z d. Grela [0¬]
863
Iwona Arciszewska z d. Wysocka [0¬]
864
Iwona Bikowska [0¬]
865
Iwona Dobrenko [0¬]
866
Iwona Drozdowska z d. Stolarczuk
†
867
Iwona Górzan [0¬]
868
Iwona Grażyna Intrys z d. Łempicka [0¬]
869
Iwona Klotzke z d. Filipkowska [0¬]
870
Iwona Komosa z d. Marcejonis [0¬]
871
Iwona Konopka z d. Łempicka [0¬]
872
Iwona Marczykowska z d. Płochocka [0¬]
873
Iwona Mosiej z d. Dardzińska [0¬]
874
Iwona Nietupska [0¬]
875
Iwona Nowak z d. Trzonkowska [0¬]
876
Iwona Ostrowska z d. Jędrzejewska [0¬]
877
Iwona Piaszczyńska z d. Wilk [0¬]
878
Iwona Poniatowska z d. Adamska [0¬]
879
Iwona Szostak z d. Duda [0¬]
880
Iwona Węgrowska z d. Stefańska [0¬]
881
Iwona Zaborowska z d. Świderska [0¬]
882
Iwona Zawadzka z d. Żbikowska [0¬]
883
Iwonna Sobotka z d. Łempicka [0¬]
884
Izabela Bagińska z d. Kiełczewska
*około 1807 Guty
†od 23-11-1868 do 18-07-1887
885
Izabela Biedrzycka z d. Wiszowata
*03-04-1810 Guty Stare
†od 09-02-1874 do 12-06-1876
886
Izabela Burgraff z d. Stankiewicz
*około 1866 Borawskie
†30-01-1933 Kramarzewo
887
Izabela Chmielewska z d. Czyżewska
†przed 06-02-1870
888
Izabela Chmielewska z d. Wiszowata
†
889
Izabela Chojnowska z d. N
†
890
Izabela Chrzanowska z d. Polkowska
*około 1815 Biodry
†po 05-02-1877
891
Izabela Drozdowska [0¬]
892
Izabela Gajewska z d. N [0¬]
893
Izabela Grzybowska z d. Szymanowska
†przed 28-01-1846
894
Izabela Grzymała [0¬]
895
Izabela Jędruszkiewicz z d. Wojewódzka
†
896
Izabela Kaczyńska [0¬]
897
Izabela Kalinowska z d. Cimoch
*1864 Rydzewo-Pieniążek
†21-10-1922 Zakrzewo /Słucz/
898
Izabela Kamińska z d. Modzelewska
*około 1831 Pieńki
†po 18-04-1884
899
Izabela Karczewska z d. Jeżewska
*około 1818 Romany
†po 04-02-1897
900
Izabela Konopka z d. Cwalińska
†po 08-08-1870
901
Izabela Konopka z d. Chmielewska
*około 1834 Pachuczyn
†
902
Izabela Leosiewska z d. Skrodzka (Godlewska)
*około 1816 Modzele
†
903
Izabela Liszewska z d. Maszczyk
*około 1829
†od 14-02-1887 do 20-06-1898
904
Izabela Łempicka z d. N [0¬]
905
Izabela Łempicka
*06-09-1823 Koniecki
†
906
Izabela Łochowska z d. Klimaszewska
*31-03-1811 Klimaszewnica
†przed 06-10-1861
907
Izabela Mieczkowska
*około 1842 Pluty
†po 24-02-1903
908
Izabela Mieczkowska z d. Bagińska
†01-09-1854
909
Izabela Mikucka z d. Ulatowska
*około 1811 Brodowo
†przed 22-07-1857
910
Izabela Mocarska z d. Mścichowska
*około 1860 Kramkowo
†11-01-1924 Witynie
911
Izabela Modzelewska z d. Potrzebka
†
912
Izabela Mroczkowska [0¬]
913
Izabela Mścichowska z d. Damianska (Damięcka)
*około 1825 Jemieliste par. Wąsewo
†
914
Izabela Nicikowska z d. Łazarska
*około 1813
†04-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
915
Izabela Obrycka z d. Chludzińska
†po 11-02-1890
916
Izabela Olszewska z d. Kowalewska
*około 1830
†11-03-1863
917
Izabela Ostatkiewicz z d. Chrostowska
*około 1830 Kamianki
†przed 28-11-1893
918
Izabela Pieńczykowska z d. Szymanowska
†
919
Izabela Pieńkowska z d. Chmielewska
*około 1798 Wizna
†17-06-1843
920
Izabela Pisynko z d. Bajkowska
†przed 13-02-1888
921
Izabela Rakowska z d. Drozdowska
†po 18-02-1868
922
Izabela Remba z d. Toczko
†
923
Izabela Skarżyńska z d. Tyszka
*około 1831 Dzięgiele
†po 05-11-1877
924
Izabela Skrodzka z d. Szczuka
†przed 01-03-1848
925
Izabela Sobuczyńska z d. Mieczkowska
†po 22-01-1907
926
Izabela Sokołowska z d. Ramotowska
*około 1826 Ramoty
†przed 08-10-1900
927
Izabela Sulewska
*około 1825 Zaborowo
†po 23-09-1878
928
Izabela Sypytkowska z d. Sarnacka
*około 1839 Bagienice
†
929
Izabela Szleszyńska z d. Ujazdowska
†po 26-02-1900
930
Izabela Truchan [0¬]
931
Izabela Witkowska z d. Czajkowska
*około 1829 Kamianki
†
932
Izabela Zaborowska z d. Truszkowska
*około 1847 Truszki
†09-03-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
933
Izabela Zalewska z d. Rutkowska
*około 1845 Kruszewo-Brodowo
†po 17-11-1913
934
Izabela Zawadzka z d. Trąbacz
†przed 11-06-1890
935
Izabella Beata Andrzejczyk [0¬]
936
Izabella Brzostowska z d. Szleszyńska
*10-05-1830 Szlasy
†po 26-11-1889
937
Izabella Choińska z d. Wróblewska
*około 1817 Niedźwiadna
†po 29-01-1865
938
Izabella Gardocka z d. Wierciszewska
*około 1813 Bukowo
†11-04-1841
939
Izabella Grabowska
*22-01-1810 Czerwonki
†11-09-1818 Czerwonki
940
Izabella Gwiazdowska z d. Sulewska
*około 1842 Konopki par. Radziłów
†15-12-1864
941
Izabella Janczewska z d. Przestrzelska
*około 1826 Kaimy
†
942
Izabella Jawidzyk z d. Dyament
†29-06-1856
943
Izabella Katarzyna Pruszko z d. Wądołowska
*około 1802
†przed 13-11-1859
944
Izabella Kiełczewska z d. Gromadzka
†po 24-11-1878
945
Izabella Konopka z d. Świderska
*około 1814
†18-05-1849
946
Izabella Kurkowska z d. Filipkowska
*około 1817 Borawskie
†po 26-02-1867
947
Izabella Leszczyńska z d. Wróblewska
†
948
Izabella Leszczyńska z d. Wróblewska
†po 10-11-1861
949
Izabella Łagodzińska z d. Podwórna [0¬]
950
Izabella Łempicka z d. Rakowska
†po 06-09-1835
951
Izabella Magdalena Krukowska z d. Kiełczewska
*około 1822 Tyszki-Łabno
†
952
Izabella Rogińska
*20-04-1840 Mroczki
†
953
Izabella Rogowska z d. Trzaska
*około 1835 Kąty
†po 14-02-1916
954
Izabella Stachurzewska z d. Wasiucionek [0¬]
955
Izabella Tocicka z d. Szyszkiewicz
*około 1817
†20-06-1854
956
Izabella Wszeborowska z d. Zakrzewska
*15-04-1818 Wojsławy
†po 25-06-1888
957
Izabella Zawadzka z d. Chrzanowska
†15-12-1848
958
Izydor Adamski [0¬]
959
Izydor Aleksander Danowski
*07-04-1906 Szwelczyn
†31-03-1928 Wąsosz
960
Izydor Bazydło [0¬]
961
Izydor Jabłoński
*05-08-1903 Bzury
†09-05-1985 Bzury /Wąsosz/
962
Izydor Jachimski
*04-04-1885 Wąsosz
†23-08-1959 Ashland
963
Izydor Kalinowski
*10-09-1911 Wąsosz
†
964
Izydor Karczewski
*około 1782 Wilno
†20-06-1834 Brychy
965
Izydor Kuczyński
*około 1922 Płochowo
†
966
Izydor Lipiński
*około 1896 Mocarze
†
967
Izydor Lipiński
†po 07-02-1915
968
Izydor Łajewski
*10-04-1913 Białogrądy
†08-03-1985 Komosewo /Wąsosz/
969
Izydor Magierski
†po 13-06-1931
970
Izydor Modzelewski
*około 1805 Danowo
†07-09-1850
971
Izydor Niziński
*około 1899 Kotowo
†
972
Izydor Polkowski
* Kąty
†przed 01-1827
973
Izydor Poniatowski
†
974
Izydor Ptaszyński [0¬]
975
Izydor Stefan Zalc
*około 1888 Szczuczyn
†
976
Izydor Szulc
*05-04-1891 Wąsosz
†
977
Izydor Śmiarowski
*około 1828 Grzymki
†26-02-1899 Grzymki /Romany/
978
Izydor Wiśniewski
*21-12-1906 Bagienice
†11-02-1946 Bagienice
979
Izydor Zyskowski
*około 1899 Sojczyn-Borowy
†
980
Izydora Duzikowska z d. Dmochowska [0¬]
981
Izydora Sieczkowska z d. Grygo
*15-05-1899 Kędziorowo
†03-02-1964 Kędziorowo /Wąsosz/
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl