Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]6406

1W. J. Przyborowska z d. Starczewska [0¬]    
2W. L. Ciecierska z d. Bednarczyk [0¬]    
3Wacław (Jan) Żebrowski *15-04-1930 Ławsk †03-04-2000 Wąsosz /Wąsosz/  
4Wacław (Władysław) Danowski *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
5Wacław (Władysław) Drobiński  †przed 06-11-1859  
6Wacław (Wojciech) Łempicki *około 1833 Bagienice †03-03-1888 Niebrzydy /Słucz/   
7Wacław Albin Truszkowski *1887 Truszki-Patory †  
8Wacław Aleksander Dzięgielewski *około 1886 Milewo par. Niedźwiadna †  
9Wacław Aleksander Zyskowski [0¬]    
10Wacław Andrukiewicz [0¬]    
11Wacław Archacki *1899 Brzozowa Wólka †03-11-1947 Brzozowa Wólka  
12Wacław Bagiński *około 1905 Okół †  
13Wacław Balicki *24-01-1927 Wąsosz †02-03-1998 /Wąsosz/  
14Wacław Balicki [0¬]    
15Wacław Bałdyga *30-09-1915 Razań †  
16Wacław Bar *03-10-1903 Milewo †  
17Wacław Bargłowski *około 1866 Okrasin †05-12-1922 Okrasin /Radziłów/  
18Wacław Barwikowski *09-02-1922 Glinki †przed 11-1968  
19Wacław Barwikowski *15-01-1905 Grędy †  
20Wacław Bednarczyk *około 1911 Brzeźnio †  
21Wacław Bejgier [0¬]    
22Wacław Berć  †  
23Wacław Białasiewicz *14-07-1907 Dzierzbia †03-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
24Wacław Bitner *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
25Wacław Bolesław Jankowski *około 1878 Jankowo-Młodzianowo †  
26Wacław Borawski *około 1901 Klimaszewnica †30-01-1980 Białaszewo  
27Wacław Borawski *około 1903 Konopki †21-03-1951 Konopki   
28Wacław Borawski *około 09-1950 Konopki †23-03-1951 Konopki   
29Wacław Brodowski *około 1888 Modzele †1934  
30Wacław Bronakowski *około 1884 Gnatowo †  
31Wacław Bronakowski *19-06-1906 Gnatowo †  
32Wacław Bronakowski *około 1905 Bronaki-Olki †  
33Wacław Bruliński  †  
34Wacław Brzostowski *1881 †  
35Wacław Brzozowski  †  
36Wacław Butkiewicz *około 1900 Warszawa †przed 07-1941  
37Wacław Cendrowski *około 1901 Kossaki †  
38Wacław Chodnicki [0¬]    
39Wacław Choiński *około 1855 Świdry †przed 26-10-1932  
40Wacław Chojnowski *24-05-1929 †14-06-1983 Kolno /Wąsosz/  
41Wacław Chojnowski *około 1896 Danowo †przed 01-09-1948   
42Wacław Chrostowski *01-08-1912 Nadbory †13-05-1980  
43Wacław Chrzanowski *22-10-1922 Karwowo †25-07-1999 Grajewo /Wąsosz/  
44Wacław Chrzanowski *23-01-1905 Łosewo †06-04-1964 Łosewo /Białaszewo/  
45Wacław Chrzanowski *około 1899 Brzostowo †17-07-1927 Brzostowo /Burzyn/  
46Wacław Chrzanowski *31-12-1905 Konopki †  
47Wacław Cimochowski *03-03-1908 Wąsosz †25-06-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
48Wacław Cwalina *18-11-1905 Łempice †04-02-1962 Łempice /Wąsosz/  
49Wacław Cwaliński *18-04-1904 Mroczki †  
50Wacław Cwaliński *około 1899 Bagienice par. Romany †  
51Wacław Cwaliński *1868 Mieczki †  
52Wacław Czarnecki *17-10-1906 Słucz †19-01-1935 Ławsk  
53Wacław Czyżewski *03-12-1923 Wąsosz †04-07-1976  
54Wacław Danowski *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
55Wacław Danowski *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
56Wacław Danowski *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
57Wacław Danowski *około 1904 Surały †  
58Wacław Dąbkowski *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
59Wacław Dąbkowski  †  
60Wacław Dąbrowski *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
61Wacław Dąbrowski *około 1894 Sienickie †  
62Wacław Dąbrowski *22-11-1921 Karwowo †  
63Wacław Dębowski  †  
64Wacław Dęby *około 1907 †  
65Wacław Dęby *1912 Kubra †  
66Wacław Długołęcki *17-03-1879 Żebry †  
67Wacław Dobrzycki [0¬]    
68Wacław Domisiewicz [0¬]    
69Wacław Domitrz *około 1910 Philadelphia, PA †  
70Wacław Drągowski *około 1901 Niećkowo †  
71Wacław Drobiński *29-10-1907 Kudłaczewo †30-04-1997 Kudłaczewo /Wąsosz/  
72Wacław Drobiński *24-09-1877 Świdry †  
73Wacław Dzięgielewski *około 1883 Mroczki †  
74Wacław Dzikowski *27-01-1903 Zakrzewo †  
75Wacław Edward Konopka *około 1893 Bronaki-Pietrasze †  
76Wacław Ekstowicz [0¬]    
77Wacław Filipkowski *około 1902 †22-12-1951 Wiszowate  
78Wacław Filipkowski *około 1910 Grzymki †   
79Wacław Franciszek Chrzanowski *około 1831 Brzostowo †po 26-10-1910  
80Wacław Franciszek Górski *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
81Wacław Franciszek Marczykowski *08-11-1919 Szczuczyn †  
82Wacław Gacki *13-09-1918 Kubra †  
83Wacław Gardocki *25-12-1904 Zalesie †07-01-1957 Zalesie /Wąsosz/   
84Wacław Gardocki *około 1907 Mieszołki †  
85Wacław Gliński  †po 03-09-1956  
86Wacław Gnatowski *21-09-1921 Bialiki par. Lachowo †   
87Wacław Godlewski [0¬]    
88Wacław Godlewski *07-05-1951 Zalesie †17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/  
89Wacław Godlewski *1914 †  
90Wacław Godlewski *około 1839 Karwowo par. Jedwabne †  
91Wacław Goliński *około 1905 Przytuły †  
92Wacław Gołębiewski *13-01-1922 Lachowo †   
93Wacław Gontowski *05-02-1917 Ławsk †  
94Wacław Górski [0¬]     
95Wacław Górski *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
96Wacław Górski *30-11-1912 Jaki †  
97Wacław Górski  †przed 09-10-1945  
98Wacław Grabowski *około 1903 †  
99Wacław Grabowski [0¬]    
100Wacław Gryczewski *około 1895 Orlikowo †  
101Wacław Grzymała  †przed 24-10-1842  
102Wacław Grzymkowski *06-04-1929 Ławsk †25-10-1969 Ełk /Wąsosz/  
103Wacław Gutowski [0¬]    
104Wacław Gutowski *około 1884 Skaje †  
105Wacław Gutowski *02-04-1898 Mierucie †  
106Wacław Jakub Sierbiński *25-07-1923 †22-04-1992 Grajewo  
107Wacław Jamiołkowski [0¬]    
108Wacław Jan Świderski *01-08-1950 Bagienice †26-01-1951 Bagienice   
109Wacław Januszewski *28-01-1914 Dołęgi †  
110Wacław Jaskółka *29-01-1909 Pniewo †  
111Wacław Jastrzębski *10-10-1886 Łyczkowo pow. Lida †  
112Wacław Jaśkowski *14-09-1903 Wąsosz †25-07-1970 Wąsosz /Wąsosz/  
113Wacław Józef Hołodyński [0¬]    
114Wacław Kalinowski *28-09-1877 Szczuczyn †27-06-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
115Wacław Kalinowski *14-09-1903 Mieczki †  
116Wacław Kalinowski [0¬]    
117Wacław Kamiński *około 1925 Wiązownica †16-08-1940 Wiązownica /Słucz/  
118Wacław Kamiński *22-12-1901 Kucze Małe †   
119Wacław Kania *około 1915 Przechody †  
120Wacław Karczmarczyk *około 1886 Szczuczyn †  
121Wacław Karwacki [0¬]    
122Wacław Karwowski [0¬]    
123Wacław Karwowski [0¬]     
124Wacław Karwowski *29-10-1905 Zaborowo †17-09-1947 Zaborowo  
125Wacław Karwowski *około 1886 Nadbory †  
126Wacław Karwowski *około 1902 †  
127Wacław Karwowski *około 1911 Męczki †  
128Wacław Karwowski *05-08-1903 Brychy †  
129Wacław Kiełczewski [0¬]    
130Wacław Kierznowski *około 1894 Łojki †13-06-1984 Łojki  
131Wacław Kisielewski *około 1890 Zakrzewo †  
132Wacław Kleszczewski *18-05-1915 Pieńczykowo †  
133Wacław Klimaszewski *około 1900 †  
134Wacław Klimaszewski *1876 Radziłów †  
135Wacław Komosiński *około 1923 Wąsosz †08-07-1930 Wąsosz  
136Wacław Kondracki *około 1901 Toczyłowo †   
137Wacław Koniecko *około 1911 Wojewodzin †29-04-1986 Grajewo  
138Wacław Konopka [0¬]    
139Wacław Konopka *19-10-1889 Konopki †02-10-1965 Konopki  
140Wacław Konopka *około 1881 Karwowo †po 14-02-1928  
141Wacław Konopka *około 1903 Żelazki †po 04-03-1946  
142Wacław Konopka *około 1876 Karwowo †  
143Wacław Konopka *około 1904 †  
144Wacław Konopka *około 1895 Bronaki-Pietrasze †  
145Wacław Kopeć *14-12-1920 Ogniwo †14-07-1988 Mostołty /Ełk/   
146Wacław Korzeniecki *23-02-1871 Siestrzanki †22-10-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
147Wacław Kosiński *około 1900 Jurzec Pański †  
148Wacław Koszorek *około 1922 Myszyniec †  
149Wacław Kotlarz *27-09-1928 Wąsosz †09-05-1969 Ławsk /Wąsosz/  
150Wacław Kotowski [0¬]    
151Wacław Kowalewicz  †  
152Wacław Kowalewski *około 1900 Srebrowo †  
153Wacław Kownacki  †  
154Wacław Kozikowski *około 1872 Skroda Wielka †  
155Wacław Kozłowski *08-12-1961 Szczuczyn †29-06-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
156Wacław Kozłowski *14-09-1912 Grajewo †  
157Wacław Kozłowski  †   
158Wacław Kozłowski *29-02-1908 Sieburczyn †   
159Wacław Kraiński *około 1889 Okrasin †przed 03-03-1930  
160Wacław Krawcewicz [0¬]    
161Wacław Kryjak  †  
162Wacław Kulikowski *około 1896 Kumelsk †po 06-05-1941  
163Wacław Kulikowski *około 1922 Słucz †  
164Wacław Kulikowski *28-08-1833 Żebry †  
165Wacław Kupiecki *około 1902 Dąbrówka †  
166Wacław Kurkowski [0¬]    
167Wacław Kurzątkowski *12-03-1922 Surały †  
168Wacław Kwiatkowski [0¬]    
169Wacław Laszczkowski *około 1900 Kowalewo †  
170Wacław Letko *około 1895 Szczuczyn †  
171Wacław Lewiński *1911 Ostrybór †1979 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
172Wacław Lewiński *1944 Ostrybór †2001 Pruszcz Gdański /Pruszcz Gdański/  
173Wacław Liberacki  †  
174Wacław Lipiński  †po 27-05-1918  
175Wacław Łaguna [0¬]    
176Wacław Łempicki *23-12-1911 Wąsosz †przed 10-01-1999   
177Wacław Łempicki *28-09-1941 Bagienice †12-01-1943 Bagienice /Wąsosz/   
178Wacław Łempicki *02-10-1830 Bagienice †29-04-1831   
179Wacław Łempicki *08-06-1832 Bagienice †11-11-1832 Bagienice   
180Wacław Łempicki *30-12-1922 Nieciki †   
181Wacław Łepkowski *02-07-1921 Kubra †   
182Wacław Łoś *około 12-1922 Ławsk †20-03-1923 Ławsk /Wąsosz/  
183Wacław Łukowski [0¬]    
184Wacław Maciorowski *12-11-1920 Broad Brook, CT †  
185Wacław Mackiewicz *około 1891 Suwałki †po 13-05-1945  
186Wacław Majewski  †  
187Wacław Maleszewski *około 1891 Poniat †  
188Wacław Malinowski [0¬]    
189Wacław Malinowski [0¬]    
190Wacław Marcińczyk *21-07-1910 Niećkowo †  
191Wacław Mariak *27-10-1905 Kucze Wielkie †09-11-1910 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
192Wacław Mariak *29-09-1902 Kucze Wielkie †  
193Wacław Matejko *27-09-1783 Wąsosz †  
194Wacław Mazewski *około 1899 Wólka Piaseczna †  
195Wacław Michał Borawski *28-09-1865 Konopki †14-12-1901 Konopki /Wąsosz/   
196Wacław Michał Galanty *około 1903 Żebry †27-10-1926 Żebry  
197Wacław Michna [0¬]    
198Wacław Mieczkowski *14-11-1902 Łempice †27-10-1954 Łempice /Wąsosz/  
199Wacław Mieczkowski *około 1899 Kiełcze-Kopki †  
200Wacław Mieczysław Chmielewski *1925 †1987  
201Wacław Mieńkowski *25-08-1911 Wąsosz †  
202Wacław Mikucki *około 1900 †28-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
203Wacław Mikulski [0¬]    
204Wacław Milewski *około 1888 Danowo †  
205Wacław Milewski  †  
206Wacław Milewski *10-02-1912 Małachowo †  
207Wacław Mioduszewski *około 1906 Kotowo †  
208Wacław Młynarczyk *21-10-1912 Wąsosz †12-07-1986 Pisz /Wąsosz/  
209Wacław Mocarski *23-02-1912 Brzostowo †26-08-1995   
210Wacław Mocarski *około 1901 Kucze Małe †21-05-1902 Kucze Małe /Jedwabne/  
211Wacław Mocarski *09-08-1903 Kucze Małe †  
212Wacław Mocarski *około 1900 Szostaki †  
213Wacław Mocarski *około 1896 Rutkowskie †  
214Wacław Modzelewski *20-10-1910 Wąsosz †26-05-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
215Wacław Modzelewski *03-08-1914 Kowalewo †  
216Wacław Mogielnicki *około 1891 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
217Wacław Mościcki *1915 †   
218Wacław Mroczkowski *około 1903 Mroczki †  
219Wacław Mrozicki *1906 †  
220Wacław Mrówka [0¬]    
221Wacław Mróz *około 1904 Kołodziąż †  
222Wacław Narucki [0¬]    
223Wacław Niebrzydowski *około 1863 Obrytki †23-07-1945 Sokoły  
224Wacław Niebrzydowski *18-12-1886 Niedźwiedzkie †30-08-1968 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
225Wacław Niebrzydowski *05-03-1887 Jaki †po 01-08-1934  
226Wacław Niebrzydowski *około 1899 Sulewo Kownaty †28-01-1945 Wąsosz   
227Wacław Niebrzydowski *28-09-1862 Obrytki †  
228Wacław Nietupski  †  
229Wacław Obrycki *31-03-1887 Gackie †  
230Wacław Olszewski [0¬]    
231Wacław Ołdakowski *30-06-1905 Wąsosz †31-12-1937 Wąsosz  
232Wacław Opiatowski *około 1820 Łempice †przed 05-02-1900  
233Wacław Orłowski [0¬]    
234Wacław Orłowski [0¬]    
235Wacław Orłowski *29-09-1907 Niećkowo †17-10-1967 Bagienice /Wąsosz/  
236Wacław Orłowski *około 1882 Chojnowo †po 22-11-1933  
237Wacław Orłowski *około 1900 Chojnowo †25-10-1948 Wąsosz  
238Wacław Orłowski *około 1904 Grozimy †1939  
239Wacław Orłowski *około 03-1948 Niećkowo †27-09-1948 Niećkowo  
240Wacław Orłowski *około 1903 Skaje †  
241Wacław Osiecki *około 1906 Orlikowo †04-05-1985 Orlikowo  
242Wacław Osowski [0¬]    
243Wacław Ostrowski [0¬]     
244Wacław Ostrowski *około 1919 †06-06-1945 Wąsosz  
245Wacław Ożarowski *około 1902 Kucze Wielkie †13-10-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
246Wacław Pałygiewicz [0¬]    
247Wacław Paszkowski *15-07-1896 Kownatki †03-05-1982 Kownatki /Wąsosz/   
248Wacław Paszkowski *około 1900 Łękowo †  
249Wacław Piaścik *1921 †01-1985 New Britain, CT /New Britain, CT/  
250Wacław Piątek [0¬]    
251Wacław Piotrowski *około 1905 Janczewko †  
252Wacław Płochocki *02-05-1907 Łempice †15-12-1989 Grajewo /Wąsosz/  
253Wacław Płochocki *27-10-1912 Obrytki †10-01-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
254Wacław Płoński [0¬]    
255Wacław Podbielski [0¬]    
256Wacław Podbielski  †  
257Wacław Polakowski *14-03-1899 Żebry †05-08-1971 Żebry /Wąsosz/  
258Wacław Polakowski *16-03-1908 Żebry †05-01-1971 Żebry /Wąsosz/  
259Wacław Polkowski *01-12-1898 Makowskie †  
260Wacław Ponichtera [0¬]     
261Wacław Popławski *około 28-12-1908 Sieburczyn †04-01-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
262Wacław Popławski *około 20-03-1909 Sieburczyn †27-03-1909 Sieburczyn /Burzyn/   
263Wacław Potocki *około 1911 Goniądz †  
264Wacław Prusiński *około 1900 Słucz †18-06-1946 Słucz /Słucz/  
265Wacław Radziński  † Lipowiec /Lipowiec/  
266Wacław Rawa *około 1911 Bagienice †18-05-1934 Bagienice   
267Wacław Rąg *09-03-1907 Szczuczyn †  
268Wacław Redyk *około 1902 Stawiski †  
269Wacław Rogiński *19-12-1914 Brzozowa Wólka †  
270Wacław Rogowski *około 1821 Wagi †po 07-02-1864  
271Wacław Rogowski *1904 †  
272Wacław Roman *08-07-1895 Konopki-Białystok †  
273Wacław Ruchała *1905 †  
274Wacław Rudzki [0¬]    
275Wacław Rutkowski *1899 †1989 Grądy Wielkie  
276Wacław Rydzewski *około 1903 Rydzewo Szlacheckie †  
277Wacław Sadowski *14-08-1903 Bzury †  
278Wacław Sakowicz  †  
279Wacław Sakowski *05-10-1902 Klimaszewnica †06-02-1963 Klimaszewnica  
280Wacław Sakowski *około 1905 Stawiski †  
281Wacław Salkowski *około 1875 Hipolitowo †  
282Wacław Siedlecki [0¬]    
283Wacław Siedlecki *04-04-1907 Wąsosz †po 13-07-1981  
284Wacław Siedlecki *około 1898 Mieczki †  
285Wacław Siedlecki *28-09-1914 Kędziorowo †  
286Wacław Skrodzki [0¬]    
287Wacław Skrodzki *09-12-1918 Pasichy †28-06-2001 Pasichy /Wąsosz/  
288Wacław Skrodzki *1892 Skroda Wielka †26-11-1950 Pasichy  
289Wacław Skrodzki *około 1891 Łubiane †  
290Wacław Skrzypkowski *około 1901 Orlikowo †   
291Wacław Sobolewski [0¬]    
292Wacław Socha  †  
293Wacław Sochaczewski *12-12-1929 Dąbrówka †27-09-2018 Szczytno   
294Wacław Sokołowski *11-12-1902 Karwowo †   
295Wacław Sokołowski *około 1906 Rostki †  
296Wacław Stefanowicz *około 1914 Żebry †  
297Wacław Stepnowski *29-10-1912 Jambrzyki †07-02-1959 Jambrzyki  
298Wacław Stępień *około 1914 Wólka Dąbrowska †  
299Wacław Sulewski [0¬]     
300Wacław Sulewski *24-02-1930 Sulewo Prusy †13-05-1985 Zaborowo /Wąsosz/   
301Wacław Sulewski *05-03-1939 Zalesie †22-02-1988 Prostki /Wąsosz/   
302Wacław Sulewski *24-11-1940 Zalesie †31-12-1940 Zalesie   
303Wacław Sulimowicz *23-01-1906 Szwelczyn †  
304Wacław Suliński *28-09-1934 Niedźwiedzkie †25-05-1979 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
305Wacław Szczęsny  †  
306Wacław Szlejter *około 1882 Klimaszewnica †27-07-1941 Klimaszewnica /Białaszewo/  
307Wacław Szleszyński *25-02-1906 Lisy †  
308Wacław Szleszyński  †  
309Wacław Sznajder *około 1910 Kramkowo †  
310Wacław Szumowski *16-04-1911 Przechody †30-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
311Wacław Szymanowski *około 1898 Grabowskie †  
312Wacław Szymanowski [0¬]    
313Wacław Śmiarowski *około 1876 Mieczki †  
314Wacław Świderski *około 1902 Sulewo Prusy †20-07-1950 Sulewo Prusy   
315Wacław Świderski *01-11-1900 Bogusze †  
316Wacław Świderski *około 1866 Sokoły †  
317Wacław Święciński [0¬]    
318Wacław Święszkowski  †  
319Wacław Tarnacki *około 1914 Ławsk †  
320Wacław Teodor Klimaszewski *27-04-1845 Bagienice †przed 10-11-1902  
321Wacław Tolzdorf *około 1901 Jedwabne †  
322Wacław Truszkowski *około 1896 Koniecki †  
323Wacław Truszkowski *około 1902 Sulewo Kownaty †  
324Wacław Tuźnik *16-06-1928 Białaszewo †24-03-2009 Białaszewo /Białaszewo/  
325Wacław Tyszkiewicz *28-02-1905 Przechody †  
326Wacław Tyszko *28-09-1946 Pasichy †06-10-1984 Białystok /Wąsosz/   
327Wacław Walendzik *18-10-1909 Milewo †28-11-1961 Milewo /Wąsosz/  
328Wacław Wądołowski *około 1896 Bronaki-Olki †   
329Wacław Werno *około 1909 Białaszewo †  
330Wacław Wesołowski *około 1877 †25-05-1881 Przestrzele /Jedwabne/  
331Wacław Wesołowski *około 1883 Przestrzele †  
332Wacław Wincenty Soliński *08-10-1896 Wąsosz †  
333Wacław Wiszowaty *około 1898 †przed 29-05-1984  
334Wacław Wiszowaty  †  
335Wacław Wiszowaty  †przed 02-05-1830  
336Wacław Witkowski  †09-03-1923 Łomża  
337Wacław Władysław Wiejak [0¬]    
338Wacław Wojsław [0¬]     
339Wacław Wojsław *około 1916 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku   
340Wacław Wojsław  †  
341Wacław Wróblewski *28-09-1922 Jambrzyki †  
342Wacław Wszeborowski [0¬]    
343Wacław Wysocki [0¬]    
344Wacław Zalewski [0¬]    
345Wacław Zalewski [0¬]    
346Wacław Zalewski *28-10-1888 Zalesie †19-01-1889 Zalesie /Wąsosz/   
347Wacław Zalewski *01-09-1921 Sulimy †  
348Wacław Załęcki *08-06-1903 Chełchy †  
349Wacław Zamojski *około 1915 †  
350Wacław Zaręba [0¬]    
351Wacław Zdankowski [0¬]    
352Wacław Zieliński *około 08-1931 Wąsosz †03-03-1932 Wąsosz  
353Wacław Ziemkiewicz *około 1908 Klimaszewnica †  
354Wacław Zwierewicz [0¬]    
355Wacław Zyskowski *około 1881 Toczyłowo †  
356Wacław Zyskowski *12-04-1912 Rydzewo †  
357Wacław Żbikowski [0¬]    
358Wacław Żbikowski *05-11-1794 Łękowo †20-09-1853 Łękowo /Grajewo/  
359Wacław Żbikowski *około 1910 Gackie †  
360Wacław Żebrowski *około 1921 †13-04-1928 Ławsk  
361Wacława Daniłowicz z d. Karczewska [0¬]    
362Wacława Dąbrowska z d. Dresner *20-03-1906 Wilamowo †  
363Wacława Iwanowska z d. Czyżewska *21-09-1907 Ryczki †18-09-1984 Warszawa  
364Wacława Józefa Wanda Zalewska z d. Dawidowska *około 1876 Tarnowska Wola †   
365Wacława Karpińska z d. Malinowska  †  
366Wacława Kruczewska z d. Bujnowska [0¬]    
367Wacława Lewkowicz z d. Lubianiecka [0¬]     
368Wacława Petkowska z d. Sarnacka *18-07-1918 Syracuse, NY †29-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
369Wacława Piwko z d. Dąbkowska *22-01-1923 Szczuczyn †  
370Wacława Surawska z d. Seborowska  †przed 12-1940  
371Wacława Wiśniewska z d. Samluk [0¬]    
372Wadim Wstawskow *17-10-1912 Minusińsk †  
373Waldemar Bednarowicz [0¬]    
374Waldemar Borawski [0¬]     
375Waldemar Borusiewicz [0¬]    
376Waldemar Ciecierski [0¬]     
377Waldemar Cimochowski [0¬]    
378Waldemar Cwalina *około 1923 Łempice †  
379Waldemar Czesław Łoś [0¬]    
380Waldemar Drozd [0¬]    
381Waldemar Duzikowski [0¬]    
382Waldemar Dzięgielewski [0¬]    
383Waldemar Jan Dobrzycki [0¬]    
384Waldemar Karwowski [0¬]     
385Waldemar Kiełczewski *około 1952 †06-07-2014 /Grajewo/  
386Waldemar Koniecko [0¬]    
387Waldemar Koniecko *24-09-1971 Szczuczyn †14-10-2002 Żebry /Wąsosz/  
388Waldemar Kowalewski [0¬]     
389Waldemar Kucharczyk [0¬]    
390Waldemar Łaguna [0¬]     
391Waldemar Łempicki [0¬]     
392Waldemar Łempicki [0¬]     
393Waldemar Łoś [0¬]    
394Waldemar Maciorowski  †  
395Waldemar Organek [0¬]     
396Waldemar Ostrowski [0¬]    
397Waldemar Pogorzelski [0¬]     
398Waldemar Polewczak [0¬]    
399Waldemar Rózio *10-10-1958 Szczuczyn †27-02-1959 Niećkowo /Wąsosz/   
400Waldemar Samełko [0¬]    
401Waldemar Sawicki [0¬]    
402Waldemar Suchoicki [0¬]    
403Waldemar Śmiejkowski [0¬]     
404Waldemar Tokarzewski *06-11-1962 Radziłów †  
405Waldemar Truszkowski  †po 06-02-1893  
406Waldemar Wechter [0¬]     
407Waldemar Włodzimierz Maławski [0¬]    
408Waldemar Wolff  †po 24-01-1855  
409Waldemar Zalewski [0¬]     
410Walenty (Wawrzyniec) Mioduszewski *04-02-1798 Bęćkowo †przed 14-11-1841  
411Walenty Ajduk  †przed 16-05-1838  
412Walenty Andrusiewicz  †17-06-1852  
413Walenty Andrzejczyk  †przed 16-06-1862  
414Walenty Antoni Konopka *około 1857 Barwiki †  
415Walenty Bagiński [0¬]    
416Walenty Baranowski *około 1796 †przed 20-11-1848  
417Walenty Bartliński *około 1819 Radziłów †od 27-01-1862 do 23-01-1883  
418Walenty Bartliński *około 1842 Kubra †  
419Walenty Berliński  †przed 24-11-1885  
420Walenty Biedrzycki *około 1837 Nadbory †po 29-05-1917  
421Walenty Biedrzycki *1840 Gałązki †1889 Bagińskie  
422Walenty Bogusz  †po 03-02-1885  
423Walenty Borawski  †przed 05-05-1823  
424Walenty Brzostowski *około 1832 Nadbory †od 20-02-1887 do 26-01-1897  
425Walenty Chodnicki [0¬]     
426Walenty Chodorowski *około 1830 Burzyn †przed 1863   
427Walenty Chojnowski  †przed 29-02-1892  
428Walenty Chrzanowski *około 1845 Małachowo †od 08-07-1912 do 15-02-1926  
429Walenty Chrzanowski *około 1820 Wypychy †po 23-11-1874  
430Walenty Chrzanowski  †przed 21-02-1860  
431Walenty Chrzanowski  †przed 03-02-1903  
432Walenty Chrzanowski  †po 21-11-1842  
433Walenty Cwaliński *około 1857 Mroczki †od 03-02-1925 do 17-08-1963  
434Walenty Cwaliński  †  
435Walenty Cwaliński  †przed 28-11-1809  
436Walenty Cwaliński  †  
437Walenty Danowski *około 1862 Rutkowskie †  
438Walenty Domełło *około 1874 Niećkowo †30-09-1942 Modzele /Wąsosz/  
439Walenty Domurat  †po 13-02-1929  
440Walenty Drobościelski  †po 29-07-1829  
441Walenty Ekstowicz  †  
442Walenty Ekstowicz *około 1863 Sośnia †  
443Walenty Filipkowski  †  
444Walenty Florczyk *około 1808 Giełczyn †od 30-09-1883 do 28-01-1896  
445Walenty Florczyk  †przed 14-10-1832  
446Walenty Gacki *około 1797 Wierciszewo †od 16-02-1850 do 23-11-1858  
447Walenty Gardocki *około 1864 Gardoty †przed 18-02-1919  
448Walenty Gardocki *około 1837 Cedry †12-03-1876  
449Walenty Gardocki  †  
450Walenty Gawecki *około 1851 Biodry †01-05-1925 Biodry /Burzyn/  
451Walenty Gawrychowski *około 1842 Stanisławowo †  
452Walenty Goliński *około 1851 Przytuły †po 15-02-1904  
453Walenty Gołasz  †  
454Walenty Górski *około 1882 Grądy Wielkie †  
455Walenty Górski  †03-10-1876  
456Walenty Grabowski  †przed 22-11-1825  
457Walenty Grądzki *około 1794 Jarnuty †przed 27-01-1874  
458Walenty Grądzki *około 1817 Kubrzany †po 24-02-1879  
459Walenty Grądzki *około 1829 Jarnuty †po 18-11-1873   
460Walenty Grądzki *około 1852 Taraskowo †   
461Walenty Grzybowski *około 1907 Przechody †  
462Walenty Grzymkowski *około 1832 Ramoty †po 10-07-1893  
463Walenty Jakub Świderski *około 1857 Wszebory †przed 11-02-1918  
464Walenty Jakubowski  †przed 26-02-1889  
465Walenty Janczewski  †przed 23-02-1925  
466Walenty Julian Dębiński *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
467Walenty Kacperski *około 1861 Radziłów †  
468Walenty Kacprowski *14-02-1810 Wąsosz †  
469Walenty Kadyszewski *około 1824 Mścichy †od 14-05-1877 do 15-02-1886  
470Walenty Karwowski *około 1862 Skroda Wielka †po 30-01-1923  
471Walenty Karwowski *około 1806 Żebry †przed 12-10-1856  
472Walenty Karwowski  †po 03-06-1862  
473Walenty Karwowski *20-02-1891 Cwaliny †  
474Walenty Karwowski  †  
475Walenty Karwowski  †  
476Walenty Karwowski *około 1802 Biodry †  
477Walenty Karwowski  †po 05-07-1848  
478Walenty Karwowski  †przed 20-06-1905  
479Walenty Karwowski  †po 26-07-1861  
480Walenty Karwowski  †przed 02-02-1818  
481Walenty Kazimierz Skrodzki *około 1829 Skroda Wielka †przed 25-11-1890  
482Walenty Kochanowski  †  
483Walenty Koniecko *około 1737 †01-10-1843 Bęćkowo  
484Walenty Konopka *około 1835 Bronaki-Pietrasze †po 12-05-1908  
485Walenty Konopka *około 1829 Konopki Monety †przed 17-01-1888  
486Walenty Konopka *około 1807 Bronaki-Pietrasze †przed 30-01-1865  
487Walenty Konopka *około 1810 Konopki Tłuste †przed 19-02-1855  
488Walenty Konopka  †przed 21-06-1827  
489Walenty Konopka *15-02-1821 Konopki †  
490Walenty Kossakowski *około 1863 Grądy Wielkie †przed 05-01-1954  
491Walenty Kossakowski * Kotowo †  
492Walenty Kossakowski *około 1837 Kotówek †  
493Walenty Kossakowski  †po 28-04-1918  
494Walenty Kowalewski *około 1842 †25-01-1846 Wojsławy /Wąsosz/  
495Walenty Kowalewski  †  
496Walenty Kozłowski *około 1834 Burzyn †27-11-1895 Sieburczyn /Burzyn/   
497Walenty Ksionka  †od 02-02-1834 do 06-05-1867  
498Walenty Kuczewski  †po 20-11-1817  
499Walenty Kukliński  †przed 12-01-1874  
500Walenty Kulikowski *około 1829 Koty †  
501Walenty Kulikowski  †  
502Walenty Leopold Milewski *około 1836 Nadbory †14-03-1917 Nadbory  
503Walenty Lepalski *około 1808 Romartów †  
504Walenty Leszczewski *1861 Radziłów †  
505Walenty Liberacki  †po 20-11-1832  
506Walenty Liberadzki  †po 24-11-1835  
507Walenty Łuba *około 1866 Kownacin †przed 03-01-1923  
508Walenty Makowski *19-02-1859 Makowskie †04-08-1935  
509Walenty Makowski *około 1843 Makowskie †przed 28-11-1893  
510Walenty Makowski  †  
511Walenty Maleszewski  †  
512Walenty Malinowski *około 1859 Brodowo †  
513Walenty Marian Lewiński [0¬]     
514Walenty Masłowski *około 1880 Mocarze †30-03-1926 Mocarze /Burzyn/  
515Walenty Merski *około 1831 Przechody †  
516Walenty Męczkowski *około 1843 Kamianki †około 1873  
517Walenty Mieczkowski  †po 23-11-1808  
518Walenty Mierkowski  †po 09-02-1847  
519Walenty Mikucki *około 1864 Mikuty †przed 25-02-1924  
520Walenty Milewski *około 1784 †20-03-1836 Turczyn  
521Walenty Mocarski *około 1769 Rutki Nory †przed 24-02-1840  
522Walenty Mocarski *około 1855 Rutkowskie †po 13-02-1917  
523Walenty Mocarski * Rutkowskie †po 17-09-1832  
524Walenty Mocarski *około 1867 Wierciszewo †  
525Walenty Mocarski  †przed 09-02-1836  
526Walenty Mogielnicki *około 1845 Brzostowo †10-12-1910 Brzostowo /Burzyn/  
527Walenty Mościcki  †  
528Walenty Mroczkowski *około 1754 †10-02-1834 Wojsławy  
529Walenty Mroczkowski *około 1792 Mroczki †25-08-1837 Mroczki /Przytuły/  
530Walenty Mrozicki  †przed 29-01-1901  
531Walenty Mścichowski  †  
532Walenty Mucharski *około 1851 Wizna †po 03-03-1919  
533Walenty Mucharski *około 1815 Wizna †po 13-02-1871  
534Walenty Musiałowski *około 1888 Tarka †  
535Walenty Myśliński *około 1843 Szostaki †23-10-1923 Szostaki /Burzyn/  
536Walenty Naturalista  †  
537Walenty Niebrzydowski *14-02-1832 Obrytki †przed 26-01-1929  
538Walenty Niebrzydowski  †po 17-02-1903  
539Walenty Niebrzydowski  †przed 27-01-1841  
540Walenty Nienałtowski *11-02-1896 Małachowo †23-02-1896   
541Walenty Nikonowicz *około 1870 Radziłów †  
542Walenty Ninkiewicz  †po 07-06-1881  
543Walenty Nitkiewicz *około 1831 Bronowo †po 07-11-1881  
544Walenty Nowakowski *około 1829 Radziłów †od 23-01-1883 do 03-02-1897  
545Walenty Nowakowski *około 1851 Sieburczyn †   
546Walenty Obrycki  †przed 25-11-1856  
547Walenty Obrycki  †przed 29-04-1907  
548Walenty Olechowicz *około 1823 Piątnica †  
549Walenty Olszewski  †przed 04-11-1833  
550Walenty Organek *około 1844 Sojczyn-Borowy †  
551Walenty Orzechowski *około 1810 Jadłówek †po 27-01-1868  
552Walenty Orzechowski *około 1817 Przytuły †  
553Walenty Orzechowski  †przed 06-05-1900  
554Walenty Osiecki *około 1826 Nieławice †po 24-01-1881  
555Walenty Ostrowski  †przed 20-11-1842  
556Walenty Pachucki *około 1806 Brzozowa Wólka †po 15-11-1858  
557Walenty Pachucki *1858 Radziłów †1866 Radziłów /Radziłów/  
558Walenty Pasiewicz *około 1819 Borawskie †przed 14-02-1876  
559Walenty Pawłowski  †  
560Walenty Perzanowski  †przed 22-02-1857  
561Walenty Piątek  †przed 09-02-1852  
562Walenty Pieńkowski  †  
563Walenty Plakwicz  †  
564Walenty Połocki  †  
565Walenty Przestrzelski *około 1814 Pluty †po 11-02-1872  
566Walenty Przestrzelski *około 1868 Przytuły †29-08-1897  
567Walenty Przybyszewski  †przed 31-08-1845  
568Walenty Przytuła *około 1844 Zabiele †przed 21-11-1898  
569Walenty Rakowski  †po 30-01-1922  
570Walenty Ramotowski  †po 17-11-1890  
571Walenty Ramotowski *około 1839 Grądy Wielkie †  
572Walenty Rogalski  †po 25-02-1851  
573Walenty Rogalski  †  
574Walenty Rutkowski *15-01-1859 Rutkowskie †01-03-1922 Brzostowo   
575Walenty Sakowski [0¬]    
576Walenty Sakowski *około 03-1847 Szczuczyn †  
577Walenty Sienicki *około 1762 Czerwonki †02-07-1822 Czerwonki /Wąsosz/   
578Walenty Sierzputowski *około 1824 Nagórki †przed 17-06-1907  
579Walenty Skorupa  †  
580Walenty Skrodzki  †po 19-02-1811  
581Walenty Staniszewski *około 1858 Radziłów †  
582Walenty Stecz *około 1769 Wizna †04-10-1831  
583Walenty Suchański *około 1890 †po 14-10-1942  
584Walenty Sulewski *około 1831 Sieburczyn †05-02-1909 Sieburczyn /Burzyn/  
585Walenty Sulewski *około 1758 †  
586Walenty Sulewski  †po 23-11-1817  
587Walenty Sulewski * Sulewo Prusy †przed 25-11-1833  
588Walenty Sulimowicz *08-02-1778 Wąsosz †przed 19-11-1843  
589Walenty Sulimowicz *około 1816 Szwelczyn †01-06-1858 Szwelczyn  
590Walenty Sulimowicz  †przed 07-10-1832  
591Walenty Sulimowicz  †po 25-11-1819  
592Walenty Supiński  †przed 26-11-1828  
593Walenty Szeborowski  †przed 19-05-1866  
594Walenty Szlejter  †przed 25-02-1884  
595Walenty Szrejter  †po 17-01-1875  
596Walenty Szulc  †przed 05-03-1916  
597Walenty Szumowski  †  
598Walenty Szymborski *około 1855 Janczewo †  
599Walenty Śledziewski *około 1881 †09-07-1919 Bartki /Burzyn/  
600Walenty Tokarzewski *około 1882 Radziłów †  
601Walenty Wajcht  †  
602Walenty Wądołowski *około 1791 Koniecki par. Wizna †przed 05-03-1848  
603Walenty Wądołowski *około 1856 Koniecki par. Wizna †po 15-11-1910  
604Walenty Wądołowski *około 1862 Bronaki-Olki †po 27-02-1911  
605Walenty Wądołowski *około 1845 Makowskie †po 07-02-1893  
606Walenty Wądołowski *około 1840 †23-03-1854 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
607Walenty Wądołowski  †przed 28-02-1810  
608Walenty Wesołowski  †przed 28-04-1840  
609Walenty Wierzbowski *około 1866 Mieszołki †po 04-02-1908  
610Walenty Wincenty Wądołowski *około 1838 Koniecki par. Wizna †  
611Walenty Wiśniewski  †  
612Walenty Wiśniewski *około 1802 Bronowo †  
613Walenty Wiśniewski  †przed 02-06-1908  
614Walenty Władysław Stryjewski *około 1901 Grajewo †  
615Walenty Włodarski  †po 03-02-1880  
616Walenty Włodkowski  †przed 23-02-1873  
617Walenty Włodkowski  †  
618Walenty Wójcik *około 1854 Glinki †  
619Walenty Wróblewski *około 1819 Kurki †11-08-1853  
620Walenty Wszeborowski  †przed 15-10-1850  
621Walenty Wykowski  †przed 26-02-1846  
622Walenty Wysocki  †  
623Walenty Zabielski *około 1783 †po 27-03-1848  
624Walenty Zaborowski *14-02-1777 Sulewo Kownaty †01-09-1839 Sulewo Kownaty  
625Walenty Zacharzewski  †po 25-02-1867  
626Walenty Zacharzewski  †po 26-01-1875  
627Walenty Zajczewski *około 1863 Okrasin †  
628Walenty Zajkowski *około 1905 Szostaki †  
629Walenty Zalewski *1874 Glinki †04-11-1947 Glinki /Słucz/  
630Walenty Zalewski *około 1784 Radziłów †po 20-08-1843  
631Walenty Zalewski  †po 16-02-1846  
632Walenty Zawojski *około 1833 Bronowo †po 24-01-1881  
633Walenty Zawojski *około 1831 Bronowo †  
634Walenty Zyskowski  †przed 12-11-1846  
635Walenty Żelechowski  †po 09-07-1912  
636Walentyna Moksiewicz z d. Krumm  †  
637Walentyna (Waleria) Mogielnicka z d. Górska *około 1864 Rutki †po 02-10-1916   
638Walentyna Bitner z d. Moksiewicz  †15-05-1967  
639Walentyna Bocianowska z d. Kozubowska  †13-02-1920  
640Walentyna Delewska z d. Pochylińska [0¬]    
641Walentyna Górska z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
642Walentyna Grodzka z d. Borawska *około 1874 Nieławice †  
643Walentyna Karolik z d. Olejniczak *około 1919 Śleszyn †  
644Walentyna Kotowska z d. Laskowska *około 1858 Wizna †  
645Walentyna Mieczkowska z d. Okurowska *około 1847 Nieławice †po 06-02-1912  
646Walentyna Mocarska z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †  
647Walentyna Mocarska z d. Dąbrowska *około 1867 Trzaski †  
648Walentyna Napiórkowska z d. Borawska *około 1861 Nieławice †  
649Walentyna Nienałtowska *13-02-1884 Małachowo †05-12-1884 Małachowo   
650Walentyna Rogalska z d. Golonko [0¬]    
651Walentyna Rutkowska z d. Laskowska *około 1876 Mroczki †  
652Walentyna Siedlecka z d. Bajkowska [0¬]    
653Walentyna Skarżyńska z d. Gołaszewska  †  
654Walentyna Sulewska z d. Gutowska  †przed 06-1896  
655Walentyna Zalewska z d. Laskowska *około 1865 Nieławice †10-02-1890 Nieławice /Wizna/   
656Walera Bieńkowska z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
657Walera Chrzanowska z d. Mocarska *około 1869 Kąty †  
658Walera Drozdowska z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
659Walera Mazur z d. Borawska  †  
660Walera Mucharska z d. Grądzka *około 1874 Grądy Małe †  
661Walera Nowakowska *około 1869 Sieburczyn †12-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/   
662Walera Piekarska *1877 Mikołajewo par. Burzyn †   
663Walera Polkowska *około 1895 Biodry †11-10-1911 Biodry /Burzyn/  
664Walera Rogowska z d. Stankiewicz *około 1853 Nadbory †31-10-1909 Kąty /Burzyn/  
665Walera Rozwadowska z d. Rakowska  †przed 24-05-1908  
666Walera Schmidt z d. Chmiel  †po 27-06-1922  
667Walera Sulewska *23-02-1886 Sulewo Kownaty †  
668Walera Surmaciewicz z d. Biędziszewska *około 1868 Burzyn †  
669Walera Truszkowska *około 1864 †08-01-1924 Truszki-Patory /Lachowo/  
670Walera Żbikowska z d. Lutostańska  †przed 24-11-1902  
671Waleria (Walentyna) Pieńkowska z d. Borawska *około 1899 Kąty †  
672Waleria Anna Sulewska *25-06-1867 Sulewo Prusy †27-02-1874 Sulewo Prusy  
673Waleria Antonina Sobolewska z d. Pomińska  †  
674Waleria Baczewska z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
675Waleria Balicka z d. Mroczkowska *około 1874 Milewo par. Niedźwiadna †przed 27-01-1925  
676Waleria Barbara Modzelewska z d. Danowska *około 1856 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-09-1927  
677Waleria Bibiana Włodkowska z d. Bagińska *około 1851 Karwowo-Polki †po 02-09-1914  
678Waleria Borawska z d. Chrostowska *około 1874 Wagi †  
679Waleria Borawska z d. Szleszyńska *22-04-1862 Czachy †  
680Waleria Borawska z d. Wądołowska *około 1847 Koniecki par. Wizna †  
681Waleria Borawska z d. Polkowska *05-09-1863 Kąty †  
682Waleria Borkowska z d. Domełło *07-12-1889 Niećkowo †03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
683Waleria Boryszewska z d. Liszewska *około 1896 Orlikowo †  
684Waleria Brzostowska z d. Dołęga *około 1883 Makowskie †po 03-03-1930  
685Waleria Brzostowska z d. Kalinowska *około 1879 Kokoszki †   
686Waleria Burska *02-12-1862 Kieljany †16-01-1938 Kieljany  
687Waleria Chmielewska z d. Dobrzycka *około 1906 Biodry †  
688Waleria Chodnicka z d. Sanicka  †przed 17-01-1928  
689Waleria Chrostowska z d. Dąbrowska *około 1888 Pluty †29-03-1918 Pluty  
690Waleria Chrostowska z d. Pieńkowska *około 1907 †  
691Waleria Chrzanowska z d. Kaczyńska *około 1866 Wypychy †od 25-02-1908 do 26-06-1923  
692Waleria Chrzanowska z d. Mocarska *około 1878 Kossaki †  
693Waleria Chrzanowska z d. Bukowska *około 1853 Chyliny †  
694Waleria Czaplicka z d. Dzięgielewska *około 1857 Lipińskie †15-11-1944 Zalesie /Białaszewo/  
695Waleria Czarnecka z d. Poznańska *około 1852 Mikołajewo par. Burzyn †po 27-09-1896  
696Waleria Danowska z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †02-02-1954 Klimaszewnica  
697Waleria Danowska z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
698Waleria Danowska z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
699Waleria Dąbrowska z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
700Waleria Dębińska z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
701Waleria Dobosz z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
702Waleria Dobrzycka z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
703Waleria Drzazgowska z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
704Waleria Dubikowska z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
705Waleria Dzięgielewska z d. Przestrzelska *około 1872 Kaimy †po 24-02-1936  
706Waleria Filipkowska z d. Świgońska  †  
707Waleria Filipkowska z d. Trzaska *02-11-1886 Supy †  
708Waleria Franciszka Gardocka *29-05-1847 Mocarze †  
709Waleria Franciszka Wojsław z d. Modzelewska *około 1861 Modzele †po 04-10-1930   
710Waleria Gardocka z d. Łojewska *około 1873 Łoje Awissa †przed 28-02-1927  
711Waleria Gardocka z d. Niecikowska  †  
712Waleria Gardocka z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
713Waleria Gardocka z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
714Waleria Gawecka z d. Dąbrowska *około 1886 Łoje Awissa †  
715Waleria Gąsiewska z d. Łukowska *około 1872 Motułka †po 14-02-1922  
716Waleria Gerbada Brajczewska  †19-08-1905 Milewo par. Puchały  
717Waleria Gładkowska z d. Purwin  †po 10-04-1952  
718Waleria Godlewska z d. Nowicka *około 1854 Burzyn †12-02-1912 Dobrzyjałowo  
719Waleria Gosiewska z d. Malinowska  †przed 24-02-1941  
720Waleria Grabowska z d. Rogowska *około 1869 Mikuty †23-02-1900  
721Waleria Grądzka z d. Wesołowska *22-10-1898 Szostaki †22-08-1980 Jurzec Włościański  
722Waleria Grochowska z d. Świderska *około 1875 Golanki †  
723Waleria Grzymała z d. Przestrzelska  †po 24-11-1931  
724Waleria Gutowska z d. Potrzebka *19-09-1906 Słucz †  
725Waleria Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1890 Mocarze †  
726Waleria Jabłońska z d. Chrostowska *około 1898 †  
727Waleria Jankowska z d. Polińska *około 1876 Nadbory †  
728Waleria Jankowska z d. Chrostowska *około 1883 Nadbory †  
729Waleria Janowska z d. Ciborowska  †po 11-02-1918  
730Waleria Janowska z d. Wiśniewska *1873 Siestrzanki †   
731Waleria Jasińska z d. Malinowska *10-04-1900 Pluty †31-03-1976 Kramarzewo /Wąsosz/  
732Waleria Jastrzębska z d. Biedrzycka *około 1904 Stryjaki †  
733Waleria Jaśkowska z d. Dobrzycka *02-05-1896 Rosochate †12-06-1969 Możdżenie /Wąsosz/  
734Waleria Józefa Rogowska z d. Zalewska *około 1857 Romany Karcze †od 06-02-1912 do 23-02-1914  
735Waleria Jurska z d. Witkowska *około 1881 Dzierzbia †po 17-07-1926  
736Waleria Kalinowska z d. Kisielewska *08-12-1887 Zakrzewo †30-12-1929 Zakrzewo /Słucz/  
737Waleria Kalinowska z d. Ossowska  †  
738Waleria Karpińska z d. Karwowska *około 1884 Czerwonki †04-05-1933 Łękowo  
739Waleria Karwowska z d. Chrostowska *około 1865 Biodry †02-05-1929 Kąty  
740Waleria Karwowska z d. Polkowska *około 1865 Kąty †26-08-1910 Brzostowo  
741Waleria Karwowska z d. Kossakowska *około 1870 Grądy Wielkie †12-06-1908 Brychy  
742Waleria Karwowska z d. Godlewska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
743Waleria Karwowska z d. Przestrzelska  †   
744Waleria Karwowska z d. Filipkowska  †  
745Waleria Karwowska z d. Sulkowska  †  
746Waleria Karwowska z d. Borawska *1878 Mocarze †  
747Waleria Karwowska z d. Mogielnicka *około 1878 Brzostowo †  
748Waleria Kiełczewska z d. Kozikowska [0¬]    
749Waleria Kiźling z d. Borawska *około 1873 Kurki †  
750Waleria Klejno z d. Gurzęda *13-08-1873 Przestrzele †09-02-1921 Jedwabne   
751Waleria Klimaszewska z d. Mikucka *około 1874 Barwiki †po 21-10-1943  
752Waleria Klimaszewska z d. Filipkowska *około 1869 Kubrzany †  
753Waleria Klimkiewicz z d. Chojnowska *około 1840 Guty †  
754Waleria Komosa z d. Liszkiewicz *27-04-1866 Przytuły †po 08-11-1921   
755Waleria Komosińska z d. Pruszyńska *około 1883 Rydzewo †02-12-1923 Kędziorowo /Wąsosz/  
756Waleria Koniecko z d. Łepkowska *15-10-1898 Łempice †25-05-1985 Wąsosz /Wąsosz/  
757Waleria Koniecko z d. Gutowska *około 1891 Skaje †  
758Waleria Konopka z d. Stankiewicz *około 1866 Nadbory †08-02-1916 /Burzyn/  
759Waleria Konopka z d. Cwalina  †po 21-02-1911  
760Waleria Konopka z d. Dęby [0¬]    
761Waleria Konopko z d. Kozikowska *około 1875 Konopki Monety †  
762Waleria Kosiorek z d. Stanczak  †  
763Waleria Kosmaczewska z d. Brzostowska *około 1893 Biodry †14-10-1926  
764Waleria Kossakowska z d. Karwowska *około 1880 Mocarze †po 13-12-1918  
765Waleria Kossakowska z d. Laskowska  †przed 28-07-1925  
766Waleria Kossakowska z d. Mieczkowska *około 1906 †  
767Waleria Kossakowska z d. Dąbrowska  †po 02-03-1908  
768Waleria Koszykowska z d. Lipska *około 1835 Nadbory †02-12-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
769Waleria Kotowska z d. Godlewska *około 1873 Wagi †  
770Waleria Kozłowska *15-12-1900 Sieburczyn †28-12-1900 Sieburczyn /Burzyn/   
771Waleria Kozłowska z d. Dąbrowska *około 1870 Chrostowo †  
772Waleria Kozłowska *12-03-1858 Sieburczyn †   
773Waleria Krymska z d. Kamińska *16-12-1886 Wąsosz †przed 08-1912  
774Waleria Krystowczyk z d. Baranowska *około 1880 Świdry †  
775Waleria Kwiatkowska z d. Tarnacka *03-09-1894 Rydzewo-Pieniążek †  
776Waleria Laskowska z d. Janowska *około 1849 Siestrzanki †po 16-05-1900  
777Waleria Lawendowska z d. Zalewska *13-02-1871 Kucze Małe †przed 22-11-1927   
778Waleria Lipińska z d. Łojewska *około 1875 †  
779Waleria Łapińska z d. Przestrzelska *około 1852 Brzostowo †23-04-1927 Brzostowo /Burzyn/  
780Waleria Łepkowska z d. Chrostowska *około 1900 Biodry †  
781Waleria Łepkowska z d. Mścichowska  †  
782Waleria Łęgowska z d. Łuczyńska *29-09-1906 Zakrzewo †28-04-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
783Waleria Łodkiewska z d. Karwowska *około 1877 Przestrzele †  
784Waleria Łojewska z d. Zalewska *22-12-1882 Jaki †  
785Waleria Łoś z d. Przechocka *około 1902 Ławsk †27-05-1942 Ławsk /Wąsosz/  
786Waleria Makowska z d. Mościcka *około 1860 Makowskie †25-12-1918 Makowskie /Burzyn/  
787Waleria Malinowska z d. Stankiewicz *około 1892 Nadbory †14-12-1918  
788Waleria Malska z d. Pruszko *około 1868 Rutkowskie †po 26-04-1931  
789Waleria Mariak z d. Koszykowska *około 1878 Kucze Wielkie †  
790Waleria Mazurska z d. Borawska *około 1864 Konopki †  
791Waleria Męczkowska z d. Rostkowska  †przed 23-02-1925  
792Waleria Mieczkowska z d. Wszeborowska  †  
793Waleria Mikucka z d. Obiedzińska *około 1881 Karwowo par. Jedwabne †po 27-09-1927  
794Waleria Milewska z d. Wojsław *08-11-1906 USA †  
795Waleria Milewska z d. Buziewicz  †przed 07-1935  
796Waleria Mocarska z d. Zarzecka *około 1859 Witynie †12-12-1923 Mocarze /Burzyn/  
797Waleria Mocarska *około 1895 Kucze Wielkie †14-10-1927 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
798Waleria Mocarska z d. Lipska *około 1837 Nadbory †po 04-03-1866  
799Waleria Mocarska z d. Leosiewska *24-06-1898 Mocarze †  
800Waleria Mocarska *17-06-1888 Rutkowskie †  
801Waleria Mocarska z d. Borawska *około 1876 Karwowo par. Jedwabne †  
802Waleria Mocarska z d. Paszkowska *około 1872 Kucze Wielkie †  
803Waleria Mocarska z d. Brzostowska *około 1899 Chyliny †  
804Waleria Modzelewska z d. Niecikowska *około 1887 Szymany †12-09-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
805Waleria Mucharska z d. Borawska *1875 Orlikowo †  
806Waleria Myślińska z d. Szumowska *około 1864 Mikołajewo par. Burzyn †04-04-1916 Burzyn /Burzyn/   
807Waleria Myślińska z d. Wojtkiewicz *około 1862 Michałowo †  
808Waleria Napiórkowska z d. Zielińska *około 1835 Lisy †po 12-06-1894  
809Waleria Niebrzydowska z d. Dąbrowska *około 1905 Kownatki †  
810Waleria Niecikowska z d. Mocarska *około 1856 Mocarze †po 04-10-1914  
811Waleria Nienałtowska z d. N *około 1833 †22-02-1909 Małachowo   
812Waleria Nowak z d. Gurzęda *28-03-1898 Siestrzanki †  
813Waleria Obrycka *29-06-1890 Godlewo †   
814Waleria Obrycka z d. Niebrzydowska *15-10-1904 Szymany †   
815Waleria Olszewska z d. Zajączkowska *około 1870 Siestrzanki †  
816Waleria Olszewska z d. Świderska  †po 04-08-1958  
817Waleria Olszewska z d. Czarniak *około 1873 Kubra †  
818Waleria Ołdakowska z d. Gutowska *około 1893 Wąsosz †po 23-02-1928  
819Waleria Opońska z d. Lipińska  †po 07-02-1893  
820Waleria Ożarowska z d. Polkowska *około 1870 Kąty †po 07-02-1922  
821Waleria Ożarowska *1868 Szostaki †  
822Waleria Pachucka z d. Rzadkowska *1870 Przytuły †po 15-02-1923  
823Waleria Piaszczyńska z d. Zaorska *około 1869 Korytki †13-09-1920 Łomża /Rydzewo/  
824Waleria Piekarowicz z d. Dzięgielewska *około 1862 Milewo †  
825Waleria Piekarska z d. Karwowska *około 1868 Karwowo par. Jedwabne †06-11-1929 Karwowo-Polki /Jedwabne/   
826Waleria Pieńczykowska z d. Gutowska *około 1865 Guty †13-03-1933 Niedźwiedzkie  
827Waleria Piotrowska z d. Kamalska *około 1882 Kucze Małe †  
828Waleria Podworny z d. Sobuta  †  
829Waleria Polkowska z d. Dąbrowska *około 1894 Chrostowo †  
830Waleria Potrzebka z d. Zalewska *20-04-1883 Zakrzewo †po 18-12-1933  
831Waleria Przestrzelska z d. Kaczyńska *około 1860 Kąty †22-02-1910 Pluty /Przytuły/  
832Waleria Przestrzelska z d. Rogowska *około 1878 Pluty †po 18-01-1918  
833Waleria Przestrzelska *około 1885 Kąty †17-03-1907 Kąty  
834Waleria Przestrzelska z d. Siemińska *około 1872 Kucze Wielkie †  
835Waleria Przyborowska z d. Karwowska *około 1867 Kąty †  
836Waleria Przytuła z d. Szymanowska *około 1877 Zalesie †  
837Waleria Puchalska z d. Jurska *około 1912 †  
838Waleria Ramotowska z d. Mocarska *około 1834 Rutki †  
839Waleria Ramotowska *około 1891 †  
840Waleria Remiszewska z d. Klimowicz *około 1881 Budziska †  
841Waleria Rogalska z d. Chrzanowska *około 1887 Dzięgiele †  
842Waleria Rogowska z d. Przestrzelska *20-02-1905 Męczki †09-09-2004 /Burzyn/  
843Waleria Rogowska z d. Polkowska *14-04-1891 Kąty †18-04-1979 Kąty  
844Waleria Rogowska z d. Borawska *około 1880 Pluty †25-01-1942 Trzaski /Przytuły/  
845Waleria Rogowska z d. Godlewska *około 1892 Zalesie †po 15-09-1941  
846Waleria Rogowska z d. Chylińska *około 1878 Kąty †  
847Waleria Rostkowska z d. Brzostowska *około 1900 Brzostowo †03-08-1930 Makowskie /Burzyn/   
848Waleria Rostkowska z d. Górska *około 1875 Makowskie †   
849Waleria Rozwadowska z d. Polkowska *około 1894 Biodry †20-12-1959 /Burzyn/   
850Waleria Rozwadowska z d. Zalewska *około 1903 Mocarze †11-04-1963 /Burzyn/   
851Waleria Rutkowska z d. Laskowska *około 1878 Konopki †13-04-1940 Konopki /Wąsosz/  
852Waleria Rutkowska z d. Kownacka *około 1871 Turczyn †  
853Waleria Sierzputowska z d. Makarewicz *13-12-1899 Bzury †  
854Waleria Skrodzka z d. Rogalska *03-02-1906 Jaki †07-11-1986 Gdańsk  
855Waleria Skrodzka z d. Kamińska  †przed 28-02-1927  
856Waleria Skrzeczkowska z d. Zalewska *1876 Mocarze †1909 Okrasin /Radziłów/  
857Waleria Smolińska z d. Sulewska *11-12-1916 Sulewo Prusy †14-01-1982 Łosewo /Białaszewo/   
858Waleria Sokołowska z d. Święcińska *1893 Poryte †05-12-1915 Razań  
859Waleria Sokołowska z d. Zabielska  †po 23-02-1927  
860Waleria Sokołowska z d. Borawska *około 1901 Nadbory †  
861Waleria Staniszewska z d. Szumowska *około 1871 Burzyn †po 20-05-1919  
862Waleria Supińska z d. Kotowska *20-01-1894 Rutkowskie †12-11-1970 Białaszewo  
863Waleria Surmacewicz z d. Chodorowska *około 1892 Burzyn †  
864Waleria Suszyńska z d. Domitr *około 1867 Przestrzele †  
865Waleria Szleszyńska z d. Milewska *około 1886 Gałązki †25-08-1928 Gałązki /Niedźwiadna/  
866Waleria Szleszyńska z d. Przestrzelska *około 1905 Mocarze †   
867Waleria Tarnacka z d. Strzyżewska *około 1871 Kędziorowo †08-11-1925 Wąsosz  
868Waleria Tarnacka *około 1886 Modzele †07-03-1889 Pasichy /Wąsosz/  
869Waleria Tarnacka z d. Florczyk *około 1879 Mocarze Budne †  
870Waleria Teodora Karwowska z d. Borawska *około 1848 Nieławice †   
871Waleria Trepanowska z d. Ramotowska *około 1873 Męczki †  
872Waleria Truszkowska z d. Szymanowska *05-01-1878 Surały †09-01-1947 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
873Waleria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1861 Brzostowo †po 20-01-1920  
874Waleria Trzonkowska z d. Nikonowicz *około 1872 Dzierzbia †przed 28-02-1916  
875Waleria Urbanowska z d. Zejer *około 1891 Orlikowo †  
876Waleria Wądołowska z d. Nieciecka *około 1879 Bartki †po 02-1936  
877Waleria Wierciszewska z d. Szmitka *około 1878 Stryjaki †  
878Waleria Wiktoria Karwowska z d. Rutkowska *około 1851 Kamianki †  
879Waleria Wileńska z d. Dąbrowska *około 1873 Burzyn †  
880Waleria Wiśniewska z d. Gardocka  †po 02-06-1908  
881Waleria Wityńska z d. Harasińska  †przed 13-11-1928  
882Waleria Włodkowska z d. Karwowska *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †15-11-1895 Mieczki  
883Waleria Wnuszyńska z d. Kramkowska  †po 16-05-1928  
884Waleria Wojciechowska z d. Karwowska *około 1886 Chyliny †  
885Waleria Wroczyńska z d. Majewska *około 1860 Miecze †  
886Waleria Zajkowska z d. Niecikowska *około 1822 Murawy †przed 01-03-1886  
887Waleria Zakrzewska *około 1893 †15-02-1901 Zalesie /Wąsosz/   
888Waleria Zalewska z d. Brzozowska *około 1870 Kamianki †po 16-10-1927  
889Waleria Zalewska *około 1894 †09-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
890Waleria Zalewska *około 1871 †06-07-1873 Szlasy /Przytuły/  
891Waleria Zalewska z d. Jankowska *około 1861 Brzostowo †  
892Waleria Zarzecka z d. Wiśniewska *około 1904 Żebry †  
893Waleria Zawadzka z d. Łempicka *22-04-1885 Święcienin †po 29-11-1930  
894Waleria Zielińska z d. Szczepankowska  †przed 04-02-1931  
895Waleria Zubrycka z d. Adamska *1902 Ponikła †1984 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/  
896Waleria Zubrzycka z d. Gutowska *około 1880 Orlikowo †  
897Waleria Żebrowska z d. Orzechowska *około 1874 Surały †  
898Walerian Barwikowski *1951 Wąsosz †30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
899Walerian Berć *25-03-1915 Kędziorowo †  
900Walerian Biedrzycki *około 1829 Guty-Poddenki †25-11-1867  
901Walerian Chodnik  †  
902Walerian Chodnik  †po 23-01-1811  
903Walerian Ciesielski *około 09-1851 Niedźwiedzkie †przed 19-05-1927  
904Walerian Czesław Zaborowski *27-01-1906 Zaborowo †  
905Walerian Gowgiel *około 1934 †około 1996 Woszczele /Ełk/  
906Walerian Grądzki *1902 †  
907Walerian Grzegorz Pawlik *około 1871 Łomża †  
908Walerian Kacprowski *około 1868 Wąsosz †13-03-1895  
909Walerian Karwowski *16-09-1882 Karwowo par. Jedwabne †   
910Walerian Karwowski *około 1909 †  
911Walerian Kierznowski *około 1881 Łojki †21-01-1941 Łojki /Białaszewo/  
912Walerian Kossakowski  †po 27-01-1925  
913Walerian Kowalewski  †  
914Walerian Laskowski *około 1868 Burzyn †przed 02-07-1943  
915Walerian Mieczkowski *około 1909 †  
916Walerian Piotrowski *około 1871 Guty †15-01-1877 Guty  
917Walerian Rogowski *około 1893 Kamianki †13-09-1905 Kamianki /Burzyn/  
918Walerian Rutkiewicz *około 1865 Wąsosz †po 22-11-1923  
919Walerian Sierakowski *około 1860 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 05-02-1930  
920Walerian Skłodowski  †przed 26-01-1920  
921Walerian Skrodzki  †  
922Walerian Sokalski *około 1901 Kucze Małe †  
923Walerian Szrejter *około 1802 Radziłów †  
924Walerian Wierzchowski *około 1864 Chrzanowo †02-04-1906 Pluty  
925Walerian Włodkowski *około 1889 Mocarze †  
926Walery Adam Chrostowski *1861 Mocarze †05-11-1946 Racibory  
927Walery Bonifacy Przechocki *około 1861 Danowo †30-03-1889 Danowo  
928Walery Borawski *około 1842 Szczuczyn †  
929Walery Czerwonka *około 1882 Czerwonki †  
930Walery Dobrzycki *14-12-1907 Biodry †  
931Walery Gardocki *około 1876 Mocarze †  
932Walery Górski *około 1890 Mroczki †  
933Walery Jaśkowski *15-12-1898 Klimaszewnica †14-09-1977 Klimaszewnica  
934Walery Kalinowski *27-11-1887 Mocarze †  
935Walery Kalski *1870 Burzyn †19-01-1881 Wizna /Wizna/  
936Walery Karwowski *około 1910 Brzostowo †24-09-1925 Brzostowo /Burzyn/   
937Walery Koniecko *17-12-1903 Grozimy †  
938Walery Kossakowski *około 1896 Mocarze †17-05-1916 Mocarze  
939Walery Kossakowski *około 1892 †  
940Walery Leosiewski *01-10-1898 Mikołajewo par. Burzyn †06-03-1899 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/   
941Walery Lipiński *około 1884 Pieniążki †  
942Walery Mielnik [0¬]    
943Walery Mocarski *31-07-1900 Mocarze Dziubiele †  
944Walery Mocarski [0¬]    
945Walery Mocarski *około 1879 Mocarze †  
946Walery Mocarski *11-01-1900 Mocarze Dziubiele †  
947Walery Myśliński *09-07-1881 Mikołajewo par. Burzyn †  
948Walery Nieciecki *około 1884 Bartki †  
949Walery Piekarski *około 1897 Karwowo-Polki †   
950Walery Przestrzelski *około 1895 Mocarze †  
951Walery Rogowski *06-07-1900 Szyjki †  
952Walery Rozwadowski *około 1888 Mocarze †   
953Walery Rutkowski [0¬]     
954Walery Ryszard Zawadzki [0¬]     
955Walery Szleszyński [0¬]    
956Walery Świderski *około 1867 Sokoły †15-07-1927 Bukowo Duże /Słucz/  
957Walery Świderski *około 1859 Łosewo †przed 13-11-1916  
958Walery Wesołowski *około 1881 Szostaki †12-04-1909 Szostaki /Burzyn/  
959Walery Wierzbicki  †po 18-11-1941  
960Walery Włodarski  †  
961Walerya Gocłowski z d. Burska *około 1896 Polska †po 26-06-1947  
962Walter Dybik *04-09-1940 Springfield, MA †07-03-2005 Port Orange, FL  
963Walter Marion Dybik z d. Dybikowski *10-05-1915 †25-01-2008 Daytona Beach, FL  
964Walter Renkiewicz *1918 †  
965Walter Wojciechowski [0¬]    
966Wanda Adamczyk z d. N [0¬]    
967Wanda Albińska z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †23-10-1925 Siankowizna  
968Wanda Aniela Szumowska z d. Karp  †  
969Wanda Apolonia Markowska z d. Guberów *około 1921 Wysocze †  
970Wanda Apolonia Szymanowska z d. Kwaśniewska [0¬]     
971Wanda Bar z d. Cimochowska *25-02-1903 Zaborowo †  
972Wanda Bar z d. Gutowska *15-12-1908 Kudłaczewo †  
973Wanda Białasiewicz z d. Kozłowska [0¬]    
974Wanda Bielenica z d. Łojewska [0¬]    
975Wanda Bieńkowska z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
976Wanda Borawska z d. Konopka *około 1901 Bronaki-Pietrasze †  
977Wanda Bronakowska z d. Szczepanowska [0¬]    
978Wanda Bukowska z d. Sadowska *około 1887 Bzury †  
979Wanda Burgraff z d. Borawska [0¬]    
980Wanda Chmielewska z d. Liberacka *około 1904 Klimaszewnica †  
981Wanda Chodnicka *07-03-1960 Żebry †02-11-1969 Białystok /Wąsosz/  
982Wanda Chojnowska z d. Klimaszewska *02-11-1902 Klimaszewnica †28-09-1972 Klimaszewnica   
983Wanda Chrostowska z d. Rzadkowska [0¬]    
984Wanda Chrzanowska z d. Zalewska *około 1906 Lipińskie †po 06-04-1964  
985Wanda Chylińska z d. Zalewska *15-10-1883 Zalesie †01-02-1935 Zalesie /Wąsosz/   
986Wanda Danowska z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †  
987Wanda Dobrzycka z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
988Wanda Dobrzycka *28-01-1891 Sulewo Kownaty †  
989Wanda Doliwa z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
990Wanda Domisiewicz z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
991Wanda Duda z d. Konopka *około 1891 Łoje Awissa †  
992Wanda Dybikowska z d. Wojsław *08-11-1890 Kownatki †03-08-1959 Springfield, MA  
993Wanda Dylewska z d. Sadowska *około 1893 Szczuczyn †po 10-08-1940  
994Wanda Ekstowicz z d. Bagińska *około 1870 Karwowo-Polki †  
995Wanda Formicka z d. Chmielewska [0¬]    
996Wanda Gałązka z d. Piotrkowska *około 1870 Szczuczyn †po 30-01-1924  
997Wanda Gardocka z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †po 20-02-1928  
998Wanda Glińska z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
999Wanda Godlewska z d. Albińska [0¬]    
1000Wanda Godlewska z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
1001Wanda Gogołowska z d. Sulewska [0¬]    
1002Wanda Górska z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
1003Wanda Grabowska *1906 †16-11-1936 Czerwonki /Wąsosz/  
1004Wanda Grajewska z d. Nietupska  †  
1005Wanda Helena Chodnicka z d. Cygest  †  
1006Wanda Helena Ordak z d. Miłek [0¬]    
1007Wanda Jabłonowska z d. Mogielnicka *około 1901 Mocarze †  
1008Wanda Jachimska z d. Kukowska *31-01-1887 Łazarze †24-04-1983 Marquette  
1009Wanda Jakubowska z d. Marcińczyk *około 1893 Ławsk †  
1010Wanda Józefa Konopka z d. Truszkowska  †  
1011Wanda Julianes Derkovitz z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
1012Wanda Kalinowska z d. Borowska *około 1893 Siestrzanki †  
1013Wanda Kalinowska z d. Dąbkowska  †  
1014Wanda Kamila Borawska z d. Sobolewska *około 1859 Szczuczyn †  
1015Wanda Karwowska z d. Mogielnicka *08-11-1890 Brzostowo †  
1016Wanda Kasylda Kosmaczewska z d. Rogowska *około 1859 Brodowo †od 27-11-1906 do 13-08-1927  
1017Wanda Kiełczewska z d. Burgraff *około 1924 †18-12-2014 /Grajewo/  
1018Wanda Kiełczewska z d. Obrycka *około 1890 Gackie †   
1019Wanda Knieć Wróblewska [0¬]    
1020Wanda Kojro *08-05-1886 Niećkowo †  
1021Wanda Konopka z d. Wasilewska  †  
1022Wanda Konopka z d. Filipkowska *22-02-1910 Wojsławy †  
1023Wanda Korbach z d. Osiep  †  
1024Wanda Kowalczuk z d. Kondzior [0¬]    
1025Wanda Kramkowska z d. Borawska *20-10-1913 Konopki †   
1026Wanda Kruszewicz z d. Śmiglewska *około 1894 Wąsosz †11-07-1931 Wąsosz  
1027Wanda Kukowska z d. Szrejter  †  
1028Wanda Kulikowska *około 1919 †09-09-1927 Słucz /Słucz/  
1029Wanda Ladzińska z d. Wróblewska *15-02-1906 Wąsosz †09-06-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1030Wanda Lenkiewicz *około 1913 Niedźwiadna †01-08-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1031Wanda Lisik z d. Zdanowicz [0¬]     
1032Wanda Liszewska z d. Pioniatowska  †  
1033Wanda Ludwika Milewska z d. Drobińska *około 1901 Świdry †  
1034Wanda Łacińska z d. Ołdakowska [0¬]     
1035Wanda Łaguna z d. Ptaszyńska * Kalisz †  
1036Wanda Łoś z d. Jankowska  †  
1037Wanda Makowska z d. Wróblewska *około 1895 Jambrzyki †  
1038Wanda Malinowska z d. Krasińska *około 1899 Kownacinek †13-04-1951 Niećkowo  
1039Wanda Maliszewska z d. Mroczkowska *31-03-1889 Czerwonki †przed 09-1923   
1040Wanda Maria Konopka z d. Nowakowska  †  
1041Wanda Marianna Dzięgielewska z d. Gryżwald [0¬]    
1042Wanda Marianna Górska z d. Mocarska *około 1902 †  
1043Wanda Marianna Gutowska z d. Ramotowska *około 1896 †  
1044Wanda Marianna Kraińska z d. Mocarska *około 1894 Pluty †  
1045Wanda Marianna Wszeborowska z d. Niecikowska [0¬]    
1046Wanda Mieczkowska z d. Karwowska *około 1896 †po 29-07-1941  
1047Wanda Mieńkowska z d. Chmielewska *26-09-1907 †22-06-2003 Boguszów-Gorce /Wąsosz/  
1048Wanda Mieńkowska z d. Cwalina *11-07-1882 Nagórki †23-09-1955 Komosewo /Wąsosz/  
1049Wanda Mocarska *14-12-1888 Nadbory †  
1050Wanda Mocarska z d. Malska *około 1897 Rutkowskie †  
1051Wanda Mocarska  †  
1052Wanda Modzelewska z d. Żelechowska [0¬]     
1053Wanda Mścichowska z d. Dzięgielewska *18-03-1900 Lipińskie †01-02-1973 Lipińskie /Białaszewo/  
1054Wanda Mścichowska z d. Kukowska  †  
1055Wanda Mściwujewska z d. Przyborowska *07-09-1907 Bzury †04-02-1986 Grajewo  
1056Wanda Niczyporuk z d. Szurko [0¬]    
1057Wanda Niebrzydowska z d. Grabowska  †  
1058Wanda Obiedzińska z d. Gardocka *15-01-1922 Truszki-Kucze †  
1059Wanda Obrycka z d. Zacharzewska *05-09-1919 Brychy †  
1060Wanda Olszewska [0¬]    
1061Wanda Olszewska z d. Siedlecka [0¬]    
1062Wanda Orłowska *około 1896 Chojnowo †30-05-1934 Wąsosz  
1063Wanda Pecko z d. Gierasimczuk [0¬]    
1064Wanda Pruszyńska z d. Samełko *29-11-1891 Niedźwiadna †20-01-1972 Niećkowo /Wąsosz/  
1065Wanda Przestrzelska z d. Bryszkowska *około 1880 Kotowo Plac †  
1066Wanda Rogińska z d. Załuska *10-01-1908 Niedźwiedzkie †po 05-06-1943  
1067Wanda Rogowska *11-09-1921 Kieljany †   
1068Wanda Sawicka z d. Jerzyńska [0¬]    
1069Wanda Serwatko z d. Kowalewska  †  
1070Wanda Smolińska z d. Truszkowska  †po 09-10-1954  
1071Wanda Sobolewska z d. Sieńkowska [0¬]    
1072Wanda Staniszewska z d. Filipkowska [0¬]    
1073Wanda Starszewska *około 04-1930 †24-05-1930 Kossaki /Lachowo/  
1074Wanda Suchorzewska z d. Radzimińska  †  
1075Wanda Szleszyńska z d. Bagińska *około 1878 Lipnik †  
1076Wanda Szymborska z d. Wstawskow [0¬]    
1077Wanda Świderska z d. Modzelewska *20-01-1911 Bagienice †21-08-1984 Bagienice /Wąsosz/   
1078Wanda Świderska z d. Dumińska  †po 16-02-1941  
1079Wanda Tarkowska z d. Jaszkowska [0¬]    
1080Wanda Teodora Sulewska z d. Kotlewska *około 1895 Bartki †  
1081Wanda Truszkowska z d. Lech [0¬]    
1082Wanda Truszkowska z d. Boguska *około 1862 Łomża †  
1083Wanda Turowska z d. Banachowska *06-04-1915 Siwki par. Romany †  
1084Wanda Tyniecka z d. Marczykowska *około 1903 Zalesie †  
1085Wanda Urbańska z d. Małaszkin [0¬]    
1086Wanda Wagner von Ankerburg z d. Pietrzycka  †  
1087Wanda Wesołowska z d. Sulewska *około 1897 Sieburczyn †  
1088Wanda Wicik z d. Łomotowska [0¬]    
1089Wanda Wiktoria Kiełczewska z d. Zakrzewska *1886 Rydzewo-Pieniążek †  
1090Wanda Wiśniewska z d. Łempicka [0¬]     
1091Wanda Wronkowska z d. Ostrowska *20-07-1890 Kędziorowo †09-06-1969 Kędziorowo  
1092Wanda Wyrzykowska z d. Wojsław  †po 24-11-1931  
1093Wanda Wysocka z d. Kruszyńska *26-09-1910 Żebry †25-03-2004 /Wąsosz/  
1094Wanda Zaborowska z d. Wierzbicka  †  
1095Wanda Zakrzewska z d. Chylińska *02-11-1902 USA †15-08-1969 Bagienice /Wąsosz/   
1096Wanda Zakrzewska z d. Karwowska *około 1891 Nadbory †  
1097Wanda Zalewska z d. Bielska *21-11-1899 Mścichy †02-03-1977 Lipińskie /Białaszewo/  
1098Wanda Zalewska *04-09-1887 Zalesie †10-02-1888 Zalesie /Wąsosz/   
1099Wanda Zamojska z d. Mroczkowska *17-12-1913 Mroczki †16-04-1981 Wodzisław Śląski  
1100Wanda Zdaniewicz z d. Chrzanowska *24-01-1905 Łosewo †28-11-1995 Lipińskie  
1101Wanda Zientara z d. Treder  †16-11-1988 Sopot /Sopot/  
1102Wanda Zofia Fiszer z d. Kuklo [0¬]    
1103Wanda Zofia Jurska z d. Stankiewicz [0¬]    
1104Wanda Zofia Kamińska z d. Doda [0¬]    
1105Wanesa N [0¬]    
1106Wasili Potapczuk  †  
1107Wasili Sokołowski  †  
1108Wasili Zwierewicz  †  
1109Wawrzyniec (Ignacy) Barwikowski  †przed 24-10-1837  
1110Wawrzyniec Adamski  †  
1111Wawrzyniec Albiński *11-08-1786 Wąsosz †przed 20-02-1878  
1112Wawrzyniec Alencewicz  †przed 25-11-1918  
1113Wawrzyniec Alenkiewicz  †przed 29-10-1861  
1114Wawrzyniec Alenkiewicz  †po 18-11-1838  
1115Wawrzyniec Ardziński  †  
1116Wawrzyniec Bagiński  †od 05-03-1832 do 24-11-1840  
1117Wawrzyniec Bagiński  †przed 06-02-1816  
1118Wawrzyniec Bagiński  †  
1119Wawrzyniec Bagiński *11-08-1802 Bagienice †  
1120Wawrzyniec Bałdyga * Białogrądy †od 03-11-1829 do 17-05-1834  
1121Wawrzyniec Baranowski *około 05-1821 Kossaki †  
1122Wawrzyniec Bardzikowski *około 1783 †  
1123Wawrzyniec Bardzikowski  †przed 06-07-1829  
1124Wawrzyniec Barwikowski *około 1829 Wąsosz †po 10-06-1903  
1125Wawrzyniec Bęćkowski *około 1851 Słucz †19-06-1884 Kędziorowo  
1126Wawrzyniec Biedrzycki *około 1825 Święcienin †od 20-11-1864 do 27-04-1874  
1127Wawrzyniec Biedrzycki *około 1830 Jedwabne †  
1128Wawrzyniec Bielecki  †przed 25-11-1819  
1129Wawrzyniec Blusiewicz  †przed 07-05-1866  
1130Wawrzyniec Borawski *11-08-1794 Konopki †przed 01-07-1862  
1131Wawrzyniec Borawski *około 1794 Nieławice †przed 22-11-1853  
1132Wawrzyniec Borawski *około 1820 Rutki †przed 12-02-1877  
1133Wawrzyniec Borawski *około 1796 Świdry Podleśne †przed 27-11-1838  
1134Wawrzyniec Borawski  †przed 17-02-1890  
1135Wawrzyniec Borawski  †po 08-02-1858  
1136Wawrzyniec Borawski  †od 23-11-1841 do 13-04-1858  
1137Wawrzyniec Borowski  †przed 01-08-1858  
1138Wawrzyniec Borzymowski *około 1835 Konopki †  
1139Wawrzyniec Bukowski *06-08-1818 Kędziorowo †   
1140Wawrzyniec Chlęch *06-08-1795 Ciemianka †  
1141Wawrzyniec Chmielewski  †  
1142Wawrzyniec Chmielewski  †po 29-10-1856  
1143Wawrzyniec Chodnicki *około 1828 †po 08-02-1881  
1144Wawrzyniec Chojnowski  †po 02-03-1835  
1145Wawrzyniec Chrostowski *około 1833 Wagi †przed 08-02-1891  
1146Wawrzyniec Chrostowski  †  
1147Wawrzyniec Chrzanowski  †  
1148Wawrzyniec Chutkowski  †przed 31-01-1886  
1149Wawrzyniec Ciecierski *11-08-1803 Wąsosz †przed 03-1812  
1150Wawrzyniec Ciecierski *18-04-1812 Wąsosz †  
1151Wawrzyniec Cieśmielewski  †przed 28-01-1856  
1152Wawrzyniec Cimochowski  †przed 03-02-1904  
1153Wawrzyniec Cybula  †przed 03-02-1861  
1154Wawrzyniec Czaplicki *około 1818 Sienickie †  
1155Wawrzyniec Danielewski *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
1156Wawrzyniec Daniłowicz  †  
1157Wawrzyniec Danowski  †  
1158Wawrzyniec Dardziński *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
1159Wawrzyniec Dąbrowski  †10-03-1833  
1160Wawrzyniec Dąbrowski  †przed 28-02-1859  
1161Wawrzyniec Dąbrowski *około 1789 †  
1162Wawrzyniec Dąbrowski *około 1876 Szostaki †  
1163Wawrzyniec Dąbrowski  †po 24-09-1883  
1164Wawrzyniec Dębiński  †przed 13-11-1923  
1165Wawrzyniec Dębiński  †po 15-05-1855  
1166Wawrzyniec Dobroński  †przed 28-02-1832  
1167Wawrzyniec Dobrzycki * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
1168Wawrzyniec Dołęga *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
1169Wawrzyniec Domeło  †przed 16-02-1885  
1170Wawrzyniec Dominik Leszczewski *około 1844 Radziłów †14-01-1890  
1171Wawrzyniec Domisiewicz *04-08-1832 Niećkowo †  
1172Wawrzyniec Drobiński  †przed 07-10-1832  
1173Wawrzyniec Drobiński *około 1839 Kurejwa †  
1174Wawrzyniec Drozdowski  †  
1175Wawrzyniec Dubowski *około 1851 Mocarze †przed 24-01-1910  
1176Wawrzyniec Duchnowski *około 1835 Kubrzany †po 19-11-1900  
1177Wawrzyniec Dumski * Ławsk †08-12-1920 Ławsk  
1178Wawrzyniec Dworakowski  †przed 25-11-1812  
1179Wawrzyniec Dybikowski *około 1821 Borawskie †28-06-1906 Kramarzewo /Wąsosz/  
1180Wawrzyniec Dzięgielewski *około 1823 Milewo par. Niedźwiadna †od 13-02-1888 do 21-10-1899  
1181Wawrzyniec Dzięgielewski *1847 Milewo †po 08-02-1909  
1182Wawrzyniec Dziórgowski *około 1846 †04-06-1906 Glinki /Słucz/  
1183Wawrzyniec Filipkowski  †przed 05-1813  
1184Wawrzyniec Filipkowski  †po 06-02-1816  
1185Wawrzyniec Frąckiewicz  †po 07-02-1876  
1186Wawrzyniec Galiński *około 1857 Zanklewo †19-11-1904 Borawskie  
1187Wawrzyniec Gardocki *około 1815 †08-01-1859 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1188Wawrzyniec Godlewski *08-08-1776 Godlewo †po 21-02-1843  
1189Wawrzyniec Goliński  †  
1190Wawrzyniec Gołowacz  †przed 11-02-1900  
1191Wawrzyniec Gontowski *około 1880 †  
1192Wawrzyniec Gosiewski  †po 24-11-1840  
1193Wawrzyniec Górski *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †przed 30-01-1882  
1194Wawrzyniec Górski  †  
1195Wawrzyniec Górski  †po 11-02-1874  
1196Wawrzyniec Górski *około 1898 Szczuczyn †  
1197Wawrzyniec Grabowski *około 1764 †28-10-1824 Kędziorowo /Wąsosz/  
1198Wawrzyniec Grabowski *około 1815 Wizna †od 12-11-1860 do 20-02-1865  
1199Wawrzyniec Grabowski  †  
1200Wawrzyniec Grądzki *około 1819 Jarnuty †po 16-10-1882  
1201Wawrzyniec Grądzki  †przed 03-11-1830  
1202Wawrzyniec Grądzki  †od 09-11-1850 do 23-11-1858  
1203Wawrzyniec Grodzki  †po 27-05-1840  
1204Wawrzyniec Gromadzki  †przed 26-08-1824  
1205Wawrzyniec Gromadzki *około 1792 Nieciki †  
1206Wawrzyniec Grzybowski  †od 17-07-1831 do 07-02-1836  
1207Wawrzyniec Gutowski *około 1834 Ławsk †po 23-10-1902  
1208Wawrzyniec Gutowski *około 1878 Modzele †10-09-1933 Łempice  
1209Wawrzyniec Jagodziński *1833 Wąsosz †po 18-05-1875  
1210Wawrzyniec Janiszewski  †przed 02-03-1824  
1211Wawrzyniec Jarząbek *około 1795 Łempice †12-05-1856 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1212Wawrzyniec Jaworowski  †po 16-02-1859  
1213Wawrzyniec Jermacz  †  
1214Wawrzyniec Jezierski  †  
1215Wawrzyniec Jóźwik *około 1856 Ławsk †  
1216Wawrzyniec Jóźwik  †po 12-11-1821  
1217Wawrzyniec Kaczkowski  †po 23-11-1891  
1218Wawrzyniec Kadłubowski  †przed 17-11-1834  
1219Wawrzyniec Kajetan Modzelewski *około 1841 Pieńki †  
1220Wawrzyniec Kajetan Zalewski *09-08-1774 Zalesie †05-05-1837 Zalesie  
1221Wawrzyniec Kalankiewicz  †przed 04-03-1832  
1222Wawrzyniec Kalinowski *około 1772 Brychy †26-01-1824 Brychy /Przytuły/  
1223Wawrzyniec Kalinowski *27-11-1885 Ławsk †po 30-12-1929  
1224Wawrzyniec Kalinowski *13-08-1860 Karwowo par. Jedwabne †  
1225Wawrzyniec Kalinowski  †  
1226Wawrzyniec Kalinowski * Wąsosz †od 16-11-1817 do 03-11-1835  
1227Wawrzyniec Kamiński *około 1824 †21-11-1836 Czerwonki /Wąsosz/  
1228Wawrzyniec Kania *około 1803 Przechody †21-03-1863 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
1229Wawrzyniec Karczewski *około 1823 Zakrzewo †  
1230Wawrzyniec Karczewski  †przed 03-02-1897  
1231Wawrzyniec Karwowski *około 1845 Brychy †przed 13-05-1907  
1232Wawrzyniec Karwowski *około 1779 Pluty †po 27-11-1838  
1233Wawrzyniec Karwowski *około 05-1821 Święcienin †przed 21-02-1876  
1234Wawrzyniec Karwowski *około 1769 †19-12-1817 Klimaszewnica /Białaszewo/   
1235Wawrzyniec Karwowski  †przed 22-01-1828  
1236Wawrzyniec Karwowski  †po 23-02-1829  
1237Wawrzyniec Karwowski  †przed 01-05-1853  
1238Wawrzyniec Karwowski  †1810  
1239Wawrzyniec Karwowski  †  
1240Wawrzyniec Karwowski  †po 29-11-1820  
1241Wawrzyniec Karwowski *około 1843 Wypychy †  
1242Wawrzyniec Kisielewski  †przed 14-11-1841  
1243Wawrzyniec Kleszczewski  †po 26-08-1870  
1244Wawrzyniec Klimaszewski *około 1785 Dusze †od 28-08-1855 do 20-02-1859  
1245Wawrzyniec Kluczek  †przed 16-05-1921  
1246Wawrzyniec Kołakowski *06-08-1800 Jambrzyki †od 09-11-1874 do 08-11-1880  
1247Wawrzyniec Kołomyjski  †przed 20-01-1835  
1248Wawrzyniec Kołpaczewski  †przed 20-05-1855  
1249Wawrzyniec Konik  †18-04-1848  
1250Wawrzyniec Konopka *około 1833 Konopki Chude †przed 07-02-1898  
1251Wawrzyniec Konopka *około 1808 Konopki Chude †około 1854  
1252Wawrzyniec Konopka  †przed 30-04-1817  
1253Wawrzyniec Konopka  †  
1254Wawrzyniec Kosiorek  †od 17-11-1828 do 31-07-1832  
1255Wawrzyniec Kosmowski *około 09-1855 Świdry †02-07-1923 Świdry  
1256Wawrzyniec Kossakowski  †przed 17-10-1832  
1257Wawrzyniec Kossakowski  †przed 14-08-1836  
1258Wawrzyniec Kossakowski  †przed 09-11-1886  
1259Wawrzyniec Kostka  †po 20-11-1849  
1260Wawrzyniec Koszykowski  †1848  
1261Wawrzyniec Kowalewski  †przed 02-11-1831  
1262Wawrzyniec Kozikowski *około 1820 Ramoty †  
1263Wawrzyniec Kozikowski *około 1842 Chyliny †  
1264Wawrzyniec Kozłowski *około 1852 Kossaki par. Jedwabne †11-12-1927 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
1265Wawrzyniec Kozłowski *około 1832 Wilamowo †przed 05-11-1894  
1266Wawrzyniec Krasiewski  †  
1267Wawrzyniec Kruszewicz  †przed 03-11-1844  
1268Wawrzyniec Krzeczkowski  †po 17-01-1832  
1269Wawrzyniec Kuczyński *16-08-1806 Sulewo Kownaty †  
1270Wawrzyniec Kuczyński *11-08-1848 Sulewo Kownaty †  
1271Wawrzyniec Kukliński *około 1827 †przed 26-11-1894  
1272Wawrzyniec Kulesza *około 1802 Niwkowo †po 21-11-1858  
1273Wawrzyniec Kurkowski *około 1812 Grzymki †po 26-02-1867  
1274Wawrzyniec Kurkowski  †przed 05-03-1832  
1275Wawrzyniec Kurkowski  †po 11-02-1839  
1276Wawrzyniec Lencewicz  †przed 26-11-1849  
1277Wawrzyniec Lenczewski *około 1816 Skaje †po 26-09-1881  
1278Wawrzyniec Lenczewski  †przed 06-07-1903  
1279Wawrzyniec Leoszewski  †po 16-02-1841  
1280Wawrzyniec Leszczewski *około 1800 Taraskowo †przed 25-11-1861  
1281Wawrzyniec Leszczyński *11-08-1855 Kędziorowo †  
1282Wawrzyniec Lewicki  †po 13-11-1842  
1283Wawrzyniec Lewkowicz *około 1817 Wąsosz †16-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
1284Wawrzyniec Lewkowski *około 1810 Orlikowo †po 21-11-1864  
1285Wawrzyniec Lipiński *około 1826 Wizna †  
1286Wawrzyniec Lipski  †26-04-1860 Warszawa  
1287Wawrzyniec Liszewski  †po 13-02-1900  
1288Wawrzyniec Ładyżyński *około 1870 Wizna †  
1289Wawrzyniec Łapiński  †po 22-09-1822  
1290Wawrzyniec Łempicki *około 1751 †28-01-1827 Kieljany /Wąsosz/  
1291Wawrzyniec Łempicki *18-08-1785 Sulewo Prusy †20-04-1847 Sulewo Kownaty   
1292Wawrzyniec Łempicki *10-08-1866 Sulewo Kownaty †20-08-1866 Sulewo Kownaty   
1293Wawrzyniec Łempicki  †  
1294Wawrzyniec Łempicki  †  
1295Wawrzyniec Łepkowski *około 1856 †od 10-08-1919 do 15-02-1922  
1296Wawrzyniec Łepkowski *około 1851 Ławsk †  
1297Wawrzyniec Łojewski *około 1797 Łoje Awissa †po 28-01-1862  
1298Wawrzyniec Maciora *około 1832 Przechody †  
1299Wawrzyniec Makowski *około 1770 Makowskie †po 21-10-1834  
1300Wawrzyniec Malinowski *około 1846 Ławsk †po 27-01-1913  
1301Wawrzyniec Małachowski  †po 06-11-1843  
1302Wawrzyniec Masłowski  †  
1303Wawrzyniec Maściewicz  †przed 27-11-1849  
1304Wawrzyniec Mateuszczyk *około 1826 Bronowo †  
1305Wawrzyniec Matyszewski *około 1871 Niećkowo †04-11-1928 Niećkowo /Wąsosz/  
1306Wawrzyniec Mazgała  †przed 12-11-1890  
1307Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 29-08-1841  
1308Wawrzyniec Mieczkowski  †przed 03-02-1852  
1309Wawrzyniec Mielnicki *1818 Wizna †  
1310Wawrzyniec Mierzejewski  †przed 11-02-1877  
1311Wawrzyniec Mikołajczyk  †1830  
1312Wawrzyniec Mikucki *około 1807 Grzymki †od 21-02-1854 do 21-02-1870  
1313Wawrzyniec Mikulski  †przed 09-02-1823  
1314Wawrzyniec Milewski *około 1840 Brychy †10-04-1887 Brychy  
1315Wawrzyniec Mioduszewski  †przed 29-01-1872  
1316Wawrzyniec Mocarski *około 1800 Rutkowskie †  
1317Wawrzyniec Modzelewski *około 1866 Ławsk †12-09-1934 Ławsk  
1318Wawrzyniec Modzelewski *01-08-1815 Pieńki †  
1319Wawrzyniec Moniuszko  †przed 20-11-1837  
1320Wawrzyniec Mroczkowski *10-08-1800 Wojsławy †25-02-1839 Świdry   
1321Wawrzyniec Mroczkowski  †przed 26-05-1817  
1322Wawrzyniec Mrozicki *około 1808 Dołęgi †01-03-1856 Danowo  
1323Wawrzyniec Mrozicki  †przed 25-10-1863  
1324Wawrzyniec Mucharski  †przed 20-11-1827  
1325Wawrzyniec Mucharski *około 1822 Wizna †  
1326Wawrzyniec Murawski *13-08-1793 Kędziorowo †około 1846  
1327Wawrzyniec Murawski  †przed 26-10-1816  
1328Wawrzyniec Murawski *około 1857 Opartowo †  
1329Wawrzyniec Murawski *10-08-1794 Wąsosz †  
1330Wawrzyniec Myśliński *około 1831 Kucze Wielkie †  
1331Wawrzyniec Myśliński  †od 30-01-1832 do 26-09-1950  
1332Wawrzyniec Nagórski  †  
1333Wawrzyniec Narkiewicz *około 1850 Ignatowizna †   
1334Wawrzyniec Niebrzydowski  †przed 07-07-1844  
1335Wawrzyniec Niebrzydowski  †od 09-02-1847 do 24-07-1855  
1336Wawrzyniec Nieciecki *około 1808 Szostaki †po 26-03-1868  
1337Wawrzyniec Niecikowski *około 1878 Gałązki †  
1338Wawrzyniec Nietupski  †przed 08-07-1873  
1339Wawrzyniec Niewodowski  †po 26-02-1889  
1340Wawrzyniec Nikonowicz *około 1875 Wąsosz †przed 07-06-1927  
1341Wawrzyniec Nikonowicz *09-08-1787 Szwelczyn †27-02-1832  
1342Wawrzyniec Obrycki  †przed 13-07-1836  
1343Wawrzyniec Okulewicz *około 1833 †od 18-11-1878 do 08-09-1903  
1344Wawrzyniec Olszewski *około 1809 Ławsk †14-10-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1345Wawrzyniec Olszewski * Kamianki †od 31-07-1832 do 06-03-1848  
1346Wawrzyniec Omelski *około 1762 †przed 25-10-1838  
1347Wawrzyniec Orłowski  †  
1348Wawrzyniec Orłowski  †przed 21-02-1830  
1349Wawrzyniec Osiecki *1870 Orlikowo †  
1350Wawrzyniec Owsianko *około 1868 Bzury †przed 06-1922  
1351Wawrzyniec Paweł Krasnoborski *09-08-1803 Kapice †od 12-02-1865 do 27-09-1868  
1352Wawrzyniec Petrajtys  †  
1353Wawrzyniec Pezowicz *około 1864 Mocarze †  
1354Wawrzyniec Pianko  †po 05-05-1856  
1355Wawrzyniec Piasecki  †przed 16-02-1847  
1356Wawrzyniec Piasecki *około 1881 Zaskrodzie †  
1357Wawrzyniec Piechowski *około 1806 Kosaki-Turki †po 25-11-1861  
1358Wawrzyniec Piechowski *około 1835 Dobrzyjałowo †  
1359Wawrzyniec Pieńkowski * Żelechy par. Drozdowo †po 07-02-1853  
1360Wawrzyniec Pieńkowski  †przed 15-02-1847  
1361Wawrzyniec Piotrowski  †od 30-06-1851 do 26-11-1861  
1362Wawrzyniec Piotrowski  †po 15-11-1852  
1363Wawrzyniec Pogorzelski *1834 †przed 08-08-1893  
1364Wawrzyniec Polakowski *około 1834 Żebry †po 09-02-1885  
1365Wawrzyniec Polkowski *około 1833 Wąsosz †około 1853  
1366Wawrzyniec Pruszko  †po 12-11-1860  
1367Wawrzyniec Przedworski *około 12-1900 †07-03-1901 Bzury /Wąsosz/  
1368Wawrzyniec Puchalski *około 1784 †po 06-02-1843  
1369Wawrzyniec Puchnowski  †przed 19-10-1856  
1370Wawrzyniec Ramotowski  †po 14-02-1849  
1371Wawrzyniec Robaczyński *około 08-1850 Możdżenie †21-12-1913 Milewo /Wąsosz/  
1372Wawrzyniec Rogiński *około 1805 †po 01-03-1848  
1373Wawrzyniec Rogowski *około 1859 Trzaski †po 06-07-1930  
1374Wawrzyniec Rogowski *około 1853 Modzele †przed 13-10-1899  
1375Wawrzyniec Rogowski  †  
1376Wawrzyniec Rogowski *około 1828 Trzaski †  
1377Wawrzyniec Rostkowski  †przed 31-01-1816  
1378Wawrzyniec Rozwadowski *około 1844 Kucze Wielkie †20-01-1896 Kucze Małe /Jedwabne/  
1379Wawrzyniec Rudzki *około 1799 †po 28-02-1876  
1380Wawrzyniec Rutkowski  †przed 18-02-1821  
1381Wawrzyniec Rutkowski *około 1823 Szostaki †  
1382Wawrzyniec Sakowski  †przed 31-01-1847  
1383Wawrzyniec Samełka  †po 12-02-1872  
1384Wawrzyniec Samełko *31-07-1791 Ławsk †od 30-04-1841 do 22-10-1854  
1385Wawrzyniec Saraczewski  †przed 22-06-1874  
1386Wawrzyniec Sawicki *około 1825 Rakowo †po 06-02-1888  
1387Wawrzyniec Sienicki  †od 29-01-1856 do 16-02-1863  
1388Wawrzyniec Sienicki  †przed 09-08-1887  
1389Wawrzyniec Sienkiewicz  †  
1390Wawrzyniec Sierakowski *około 1818 Sienickie †po 15-02-1871  
1391Wawrzyniec Skrodzki *około 1771 †29-07-1841 Skroda Wielka /Grabowo/  
1392Wawrzyniec Skrodzki *około 1803 Skroda †przed 25-11-1861  
1393Wawrzyniec Skrodzki *około 1859 Konopki-Białystok †  
1394Wawrzyniec Skrodzki  †po 15-05-1899  
1395Wawrzyniec Sobieski *około 1897 Danowo †  
1396Wawrzyniec Sobolewski *około 1864 Grajewo †po 09-02-1924  
1397Wawrzyniec Sobolewski  †przed 23-11-1840  
1398Wawrzyniec Sokołek *około 08-1847 Świdry †po 10-02-1902  
1399Wawrzyniec Sokołek  †od 24-11-1850 do 08-06-1857  
1400Wawrzyniec Sokołowski *13-08-1787 Ławsk †po 24-05-1850  
1401Wawrzyniec Sokołowski *04-08-1813 Godlewo †30-01-1849  
1402Wawrzyniec Sokołowski  †przed 14-11-1830  
1403Wawrzyniec Sosnowski *około 1820 Wojewodzin †po 18-11-1889  
1404Wawrzyniec Spilewski *około 1817 Stawek †przed 21-01-1878  
1405Wawrzyniec Stanisław Kiełczewski *około 1807 Guty-Poddenki †po 27-01-1888  
1406Wawrzyniec Staniszewski *około 1880 Ławsk †04-11-1886 Ławsk  
1407Wawrzyniec Starzyński *około 1815 Białaszewo †przed 23-11-1856  
1408Wawrzyniec Strynkowski *około 1860 Strękowa Góra †  
1409Wawrzyniec Sulewski *około 1827 Sulewo Kownaty †18-02-1889  
1410Wawrzyniec Sulewski *około 1828 Sulewo Kownaty †  
1411Wawrzyniec Sulewski *04-08-1860 Sulewo Prusy †   
1412Wawrzyniec Sulewski * Danowo †przed 06-1810  
1413Wawrzyniec Sulimowicz  †  
1414Wawrzyniec Synarski *około 1868 Wierzbowo †  
1415Wawrzyniec Szarnecki  †przed 10-02-1879  
1416Wawrzyniec Szarnecki *około 1824 Przechody †  
1417Wawrzyniec Szczawiński *około 1825 Możdżenie †21-05-1854  
1418Wawrzyniec Szczęsny  †30-07-1831  
1419Wawrzyniec Szleszyński *około 1770 †po 30-01-1837  
1420Wawrzyniec Szleszyński *około 1800 Szlasy †przed 25-02-1838  
1421Wawrzyniec Szleszyński  †przed 21-02-1832  
1422Wawrzyniec Szleszyński  †  
1423Wawrzyniec Szymanowski  †po 09-05-1858  
1424Wawrzyniec Szymanowski  †  
1425Wawrzyniec Szymański  †po 24-11-1839  
1426Wawrzyniec Śliwecki  †przed 25-01-1898  
1427Wawrzyniec Tarnacki *około 1786 Ławsk †27-01-1859 Ławsk  
1428Wawrzyniec Tomaszewski *około 1835 Borawskie †15-06-1857 Rydzewo-Pieniążek  
1429Wawrzyniec Trobiński *07-08-1780 Milewo †przed 15-11-1841  
1430Wawrzyniec Trojan *około 1802 Milewo †przed 02-06-1855  
1431Wawrzyniec Truszkowski *około 1825 Lipińskie †  
1432Wawrzyniec Truszkowski *30-07-1890 Truszki-Patory †  
1433Wawrzyniec Tuzinowski *około 1867 †23-03-1916 Słucz /Słucz/  
1434Wawrzyniec Tyl  †przed 06-11-1832  
1435Wawrzyniec Tyszka *około 1826 †09-04-1885 Szwelczyn /Wąsosz/  
1436Wawrzyniec Tyszka  †  
1437Wawrzyniec Tyszkiewicz  †przed 16-02-1857  
1438Wawrzyniec Tyszkiewicz  †po 07-02-1898  
1439Wawrzyniec Urbanowicz  †przed 20-02-1865  
1440Wawrzyniec Ustanczuk *10-08-1782 †  
1441Wawrzyniec Wasilewski *około 1765 †  
1442Wawrzyniec Wasilewski  †  
1443Wawrzyniec Wądołowski *około 1858 Bronaki †27-09-1885 Mocarze  
1444Wawrzyniec Węckowski *około 1811 Szczuczyn †po 14-09-1863  
1445Wawrzyniec Wincenty Nienałtowski *10-08-1860 Małachowo †po 09-12-1887   
1446Wawrzyniec Wiszowaty *około 1782 †21-11-1842 Wiszowate /Grabowo/  
1447Wawrzyniec Wiśniewski  †1864 Burzyn  
1448Wawrzyniec Witkowski  †przed 28-02-1832  
1449Wawrzyniec Włodkowski * Olszewek †od 12-08-1832 do 16-02-1841  
1450Wawrzyniec Wojno *około 1852 Okrasin †  
1451Wawrzyniec Wojsław *około 1749 †przed 02-1825  
1452Wawrzyniec Wojsław  †po 10-11-1828  
1453Wawrzyniec Wojsław *13-08-1835 Wojsławy †  
1454Wawrzyniec Wojtanowicz  †przed 17-11-1844  
1455Wawrzyniec Wołowicz  †  
1456Wawrzyniec Wróblewski *około 1840 Wierciszewo †po 15-02-1904  
1457Wawrzyniec Wróblewski *około 1843 Mocarze †od 24-01-1898 do 14-02-1905  
1458Wawrzyniec Wróblewski  †przed 14-10-1878  
1459Wawrzyniec Wróblewski *około 1794 Glinki †  
1460Wawrzyniec Wysocki  †po 29-01-1856  
1461Wawrzyniec Zacharzewski  †po 22-07-1873  
1462Wawrzyniec Zacharzewski *11-08-1825 Przytuły †  
1463Wawrzyniec Zajkowski *około 1869 Budy Stawiskie †  
1464Wawrzyniec Zalewski *około 1819 Bęćkowo †przed 18-01-1869  
1465Wawrzyniec Zalewski *08-08-1802 Zalesie †   
1466Wawrzyniec Zalewski  †od 18-10-1846 do 07-11-1859  
1467Wawrzyniec Zamirowski *około 1856 Wólka Piaseczna †  
1468Wawrzyniec Zawojski  †przed 15-11-1824  
1469Wawrzyniec Zdankowski  †przed 24-11-1845  
1470Wawrzyniec Zieliński  †  
1471Wawrzyniec Zieliński *około 1862 Chojnowo †  
1472Wawrzyniec Zieliński  †przed 11-05-1845  
1473Wawrzyniec Zygmunt  †  
1474Wawrzyniec Zyskowski *około 1855 Rakowo †07-03-1857 Rakowo  
1475Wawrzyniec Zyskowski  †przed 15-02-1810  
1476Wawrzyniec Zyskowski *około 1822 Skaje †  
1477Wawrzyniec Żukowski *około 1869 Rajgród †  
1478Wenanty Ekstowicz *około 1905 Radziłów †  
1479Wenanty Truszkowski *27-01-1799 Truszkowo †   
1480Wendy Millen z d. Dybik [0¬]    
1481Weonika Mikucka z d. Klimaszewska  †  
1482Weronika (Wiera) Cybula z d. Borkowska  †po 19-10-1943  
1483Weronika Anastazja Potocka z d. Budna *około 1871 Budne †  
1484Weronika Apner z d. N  †12-02-1917 Suwałki  
1485Weronika Babowicz z d. Chojnicka *13-01-1898 Słucz †27-07-1961 Mrzezino  
1486Weronika Bagińska z d. Leszczewska *około 1886 Radziłów †25-02-1947 Glinki /Słucz/  
1487Weronika Bagińska z d. Łaguna *około 1871 Kurki †  
1488Weronika Bagińska z d. Ciszewska *około 1875 Klimaszewnica †  
1489Weronika Bagińska z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
1490Weronika Bagińska z d. Świderska  †27-09-1941 Wiszowate  
1491Weronika Banachowska z d. Narewska *około 1833 Siwki par. Romany †od 22-06-1880 do 14-05-1894  
1492Weronika Baranowska z d. Wileńska *około 1876 Romany †po 21-11-1918  
1493Weronika Bargłowska z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
1494Weronika Bargłowska z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
1495Weronika Bernhart z d. Chrzanowska *około 1841 Barwiki †  
1496Weronika Biała z d. Kamińska *około 05-1871 Obrytki †  
1497Weronika Biedrzycka z d. Trzaska *około 1812 Kąty †  
1498Weronika Bielska z d. Kadyszewska *około 1844 Okrasin †po 03-02-1896  
1499Weronika Bieńkowska z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
1500Weronika Bogusława Grabowiecka z d. Adamska [0¬]     
1501Weronika Borawska z d. Gromadzka *około 1867 Stary Gromadzyn †  
1502Weronika Borawska z d. Kolęda  †  
1503Weronika Borzymowska z d. Mścichowska  †po 11-02-1911  
1504Weronika Brodowska z d. Karwowska *około 1870 Szlasy †28-08-1911 Kotowo Plac  
1505Weronika Bronisława Dębińska z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
1506Weronika Bronisława Rutkowska z d. Skrodzka *około 1921 Koniecki Małe †  
1507Weronika Brozio z d. Bieńkowska  †  
1508Weronika Brzostowska z d. Bzura *około 1825 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1509Weronika Brzozowska z d. Bzura *około 1875 Niedźwiedzkie †po 27-11-1943  
1510Weronika Brzozowska z d. Bargłowska *około 1872 Okrasin †27-12-1911 Mścichy  
1511Weronika Buder z d. Borawska  †  
1512Weronika Bujnowska z d. Cybula *około 1878 Przechody †  
1513Weronika Cedrowska z d. Włodkowska  †po 05-03-1848  
1514Weronika Chałustowska z d. Nieradko *około 1876 Okrasin †  
1515Weronika Choińska z d. N  †po 05-11-1815  
1516Weronika Chrapowicka z d. Szumowska *około 1897 Okrasin †23-04-1940 /Białaszewo/  
1517Weronika Chrzanowska z d. Grzymała *około 1870 Cwaliny †po 15-02-1939  
1518Weronika Chrzanowska z d. Kierznowska *około 1877 Karwowo †po 31-01-1922  
1519Weronika Cimoch z d. Jeziewska  †  
1520Weronika Cimochowska z d. Ladzińska *30-09-1908 Wąsosz †11-11-2007  
1521Weronika Cwalina  †po 19-02-1855  
1522Weronika Cwalińska z d. Borawska *około 1834 Nadbory †  
1523Weronika Cwalińska z d. Obrycka  †  
1524Weronika Cwalińska z d. Włodkowska  †po 31-01-1850  
1525Weronika Cwalińska z d. Sokołowska  †  
1526Weronika Cybulska z d. Bieńkowska *około 1830 Okrasin †po 06-02-1900  
1527Weronika Czaplicka z d. Gosiewska *około 1879 Pieniążki †po 08-01-1956  
1528Weronika Czaplicka z d. Gosiewska  †po 25-11-1941  
1529Weronika Czarnecka z d. Lewańska [0¬]    
1530Weronika Czarnecka z d. Hermanowska *1855 Mścichy †przed 10-02-1909  
1531Weronika Ćmielewska z d. Ramotowska  †po 02-03-1886  
1532Weronika Danowska [0¬]     
1533Weronika Dąbrowska z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1534Weronika Dąbrowska z d. Laskowska *około 1852 Okrasin †przed 01-1876  
1535Weronika Dębińska z d. Koniecko [0¬]    
1536Weronika Dmochowska z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †20-12-1894  
1537Weronika Dołęga z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
1538Weronika Dołęga [0¬]     
1539Weronika Domańska z d. Orłowska *około 1864 Sojczyn-Borowy †1890  
1540Weronika Domitr z d. Piechowska *około 1890 Biczki †  
1541Weronika Dzięgielewska z d. Karwowska  †od 21-07-1879 do 09-02-1886  
1542Weronika Dzięgielewska z d. N  †  
1543Weronika Falkowska z d. Zalewska  †po 03-02-1850  
1544Weronika Filipkowska z d. Rogowska *około 1844 Trzaski †1870  
1545Weronika Filipkowska z d. Górska *około 1843 †22-05-1869 Kubrzany /Jedwabne/  
1546Weronika Filipkowska z d. Wiśniewska *około 1866 Milewo †  
1547Weronika Filipkowska z d. Przestrzelska  †po 08-09-1926  
1548Weronika Franciszka Brzozowska *29-12-1854 Zalesie †  
1549Weronika Gardocka z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
1550Weronika Gardocka z d. Mikucka *07-02-1872 Rutkowskie †  
1551Weronika Glińska z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
1552Weronika Glińska z d. Czarnecka *około 1892 Słucz †08-03-1930 Słucz /Słucz/  
1553Weronika Godlewska z d. Wojsław *13-01-1867 Wojsławy †   
1554Weronika Godlewska z d. Rydzewska  †15-02-1882 Zalesie  
1555Weronika Gołąbek z d. Świderska [0¬]    
1556Weronika Górska z d. Supińska *około 1817 Brodowo †20-12-1862 Mroczki /Przytuły/  
1557Weronika Górska z d. Gromadzka  †  
1558Weronika Grabowska z d. Święcińska *około 1867 Żebry †  
1559Weronika Grabowska z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
1560Weronika Grądzka z d. Sulewska *04-02-1843 Zaborowo †05-11-1869  
1561Weronika Grzymkowska z d. Renkiewicz *około 1874 Mścichy †04-10-1899  
1562Weronika Gutowska z d. Chrzanowska *14-01-1892 Glinki †19-09-1949 Glinki /Słucz/  
1563Weronika Gutowska z d. Gętek *około 1882 Chojnowo †  
1564Weronika Gwiazdowska z d. Kowalewska *około 1866 Kolno †  
1565Weronika Hermanowska z d. Potęga  †  
1566Weronika Iwanowska z d. Iglińska  †przed 06-1867  
1567Weronika Jabłonowska z d. Bajkowska  †10-05-1874  
1568Weronika Jabłońska z d. Reniewska *około 1820 Wilamowo †  
1569Weronika Jadwiga Świątek z d. Markowska *około 1896 Szczuczyn †po 14-07-1948  
1570Weronika Jezierska z d. Jeżewska  †  
1571Weronika Jeżewska z d. Sztachelska *około 1876 Skaje †  
1572Weronika Just z d. Gerwin  †po 14-11-1905  
1573Weronika Kacperska z d. Bieńkowska *około 1903 Okrasin †  
1574Weronika Kadłubowska z d. Wróblewska *05-08-1900 Grędy †  
1575Weronika Kamińska z d. Maciorowska *około 1881 †  
1576Weronika Kamińska z d. Wasilewska  †przed 09-11-1886  
1577Weronika Kamińska z d. Ciszewska  †od 11-02-1877 do 01-10-1901  
1578Weronika Karolina Kozłowska z d. Nowicka *około 1867 Kossaki †  
1579Weronika Karwowska z d. Bogumił *około 1908 †po 01-09-1951  
1580Weronika Karwowska z d. Mierzejewska *około 1832 Kąty †przed 12-1871  
1581Weronika Karwowska z d. Chrostowska *około 1849 Przytuły †po 26-01-1885  
1582Weronika Karwowska z d. Wierciszewska *około 1820 Rutki †16-05-1839  
1583Weronika Karwowska z d. Korytkowska *około 1849 Korytki †  
1584Weronika Karwowska z d. N  †  
1585Weronika Karwowska z d. Olszewska  †po 18-09-1927  
1586Weronika Kiełczewska z d. Danowska *około 1855 Brzozowa par. Białaszwewo †po 15-01-1891  
1587Weronika Kiełczewska z d. Kadłubowska  †przed 10-02-1873  
1588Weronika Kisiel z d. Gleba *około 1860 Ruda †  
1589Weronika Klimaszewska z d. Piaścik *około 1876 Zdrembisko †27-02-1951 Klimaszewnica  
1590Weronika Kochanowska z d. N  †  
1591Weronika Kocielska z d. Szulc (Sreyter)  †przed 07-11-1837  
1592Weronika Komorowska z d. Wołowicz *15-07-1899 Słucz †  
1593Weronika Komosa z d. Kleszczewska *około 1823 Obrytki †po 09-11-1875  
1594Weronika Konert z d. Kotowska *około 1854 Okrasin †17-04-1889 Ostrowik /Radziłów/  
1595Weronika Konopka z d. Modzelewska *około 1867 Radziłów †23-01-1924 Sośnia  
1596Weronika Konopka z d. Kozikowska *około 1824 Rutki †przed 28-02-1870  
1597Weronika Konopka z d. Śmiarowska  †po 02-02-1864  
1598Weronika Konopka z d. Orzechowska *około 1878 Racibory †  
1599Weronika Kopańska z d. Leśniewska  †po 22-01-1895  
1600Weronika Kornelia Ekstowicz z d. Gwiazdowska *około 1864 Okrasin †14-02-1916 Radziłów /Radziłów/  
1601Weronika Koryszewska z d. Kossakowska * Stryjaki †po 02-09-1884  
1602Weronika Kosińska z d. Nitkiewicz *około 1856 Wizna †   
1603Weronika Kossakowska z d. Mroczkowska *około 1833 Grądy Małe †przed 14-10-1890  
1604Weronika Kossakowska z d. Porowska *około 1869 †po 03-07-1901  
1605Weronika Kossakowska z d. Ramotowska  †  
1606Weronika Kossakowska z d. Obiedzińska *około 1902 Karwowo-Wszebory †  
1607Weronika Kowalewska z d. Mieczkowska *15-02-1842 Trzaski †po 17-09-1906  
1608Weronika Kowalewska z d. Górecka *około 1867 Poryte †po 31-01-1923  
1609Weronika Kowalewska *około 1869 †25-09-1917 Ławsk /Wąsosz/  
1610Weronika Kowalewska z d. Wróbel *około 1881 Przechody †  
1611Weronika Kowalska z d. Grabowska *około 1883 Żebrki †18-06-1941 Niećkowo /Wąsosz/  
1612Weronika Kozikowska z d. Korycińska *około 1831 Radziłów †11-05-1859 Radziłów  
1613Weronika Kozikowska z d. Wiszowata  †przed 24-10-1892  
1614Weronika Kozłowska z d. Borawska *około 1866 Olszewo par. Romany †24-12-1905  
1615Weronika Kozłowska z d. Borusiewicz *około 1886 Szczuczyn †  
1616Weronika Koźlik z d. Węcek *około 1877 Żebry †15-11-1947 Żebry  
1617Weronika Kraińska z d. Duchnowska *około 1838 Kubra †po 25-02-1895  
1618Weronika Kraińska z d. Zaniewska *około 1835 Okrasin †przed 12-02-1889  
1619Weronika Krajewska z d. Arciszewska *około 1877 Przytuły †  
1620Weronika Krupa [0¬]    
1621Weronika Krymska z d. Wszeborowska *około 1920 Kownatki †  
1622Weronika Kuberska z d. Kadyszewska *około 1910 Okrasin †  
1623Weronika Kulikowski z d. Kulaszewska *około 1868 Dzierzbia †po 13-11-1928  
1624Weronika Kumelska z d. Sarnacka  †po 09-02-1846  
1625Weronika Kurkowska z d. Śmiarowska *około 1836 Mieczki †18-11-1861 Borawskie /Przytuły/  
1626Weronika Kurkowska z d. Bogusz *05-02-1910 Bukowo †  
1627Weronika Laszczkowska z d. Godlewska [0¬]    
1628Weronika Laszczkowska z d. Rzadkowska *około 1853 Okrasin †po 20-09-1922  
1629Weronika Lenda z d. Szynkowska *13-01-1892 Słucz †po 05-12-1932  
1630Weronika Leosiewska z d. Łojewska *około 1864 Łoje Awissa †po 20-11-1920  
1631Weronika Leszczyńska *około 1844 Kędziorowo †20-12-1856 Kędziorowo  
1632Weronika Lichota z d. Bagińska *18-01-1900 Godlewo †20-10-1982 Grajewo  
1633Weronika Lipińska z d. Bzura  †przed 11-06-1894  
1634Weronika Lipska z d. Gwiazdowska *około 1853 Mścichy †po 16-02-1903  
1635Weronika Łazarz z d. Mądra  †  
1636Weronika Łepkowska z d. Kulikowska  †   
1637Weronika Łęgowska z d. Kosmaczewska *około 1861 Radziłów †13-08-1891  
1638Weronika Łochowska z d. Borawska *20-10-1831 Konopki †przed 10-1872  
1639Weronika Łochowska [0¬]    
1640Weronika Łozewska z d. Masłowska *około 1901 Sośnia †  
1641Weronika Łynko z d. Chodnicka  †po 06-02-1918  
1642Weronika Maciejak z d. Terebko  †przed 31-01-1887  
1643Weronika Majewicz [0¬]    
1644Weronika Makowska z d. Szulewska *około 1878 Dobrzyjałowo †  
1645Weronika Malinowska z d. Pachucka *około 1878 Brzozowa Wólka †po 03-09-1952  
1646Weronika Malinowska z d. Kalinowska *około 1840 Wąsosz †przed 18-02-1902  
1647Weronika Malinowska z d. Siemieńska *około 1849 Kossaki †przed 12-09-1904  
1648Weronika Malinowska z d. Staszewska *około 1817 Przytuły †po 09-11-1859  
1649Weronika Malinowska z d. Staszewska  †  
1650Weronika Malinowska z d. Magnuszewska  †25-04-1856  
1651Weronika Maliszewska z d. Starzyńska *07-09-1883 Ciemnoszyje †11-09-1946 Pieniążki  
1652Weronika Marianna Gromadzka z d. Danowska *17-07-1843 Zalesie †po 14-07-1902   
1653Weronika Markowska z d. Wyszyńska  †  
1654Weronika Marta Rydzewska z d. Mikucka  †przed 12-02-1901  
1655Weronika Matylda Czarnowska z d. Karazim *około 1891 Okrasin †  
1656Weronika Męczkowska z d. Borawska *około 1873 Szlasy †  
1657Weronika Mierzejewska z d. Tomaszewska  †  
1658Weronika Mierzejewska z d. Kuklińska  †po 03-02-1891  
1659Weronika Mikucka z d. Karwowska *około 1814 Bukowo Duże †20-01-1859 Nieciki /Słucz/  
1660Weronika Milewska z d. Donkowska (Dobrzycka) *około 1860 †przed 12-01-1932  
1661Weronika Milewska z d. Masłowska *około 1841 †  
1662Weronika Milewska z d. Krasińska  †po 26-11-1924  
1663Weronika Mocarska z d. Strumiłowska *około 1823 Rutki †po 16-02-1886  
1664Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1843 Trzaski †14-11-1895 Rutkowskie /Burzyn/  
1665Weronika Mocarska z d. Borawska *około 1812 Nadbory †od 20-02-1860 do 05-02-1861  
1666Weronika Mocarska z d. Janowska *około 1881 Mocarze †15-01-1927 Mocarze /Burzyn/  
1667Weronika Mocarska z d. Karwowska *około 1896 †  
1668Weronika Mocarska z d. Sosnowska *06-06-1896 Racibory †  
1669Weronika Modzelewska z d. Szymanowska *05-09-1887 Surały †20-01-1944 Świdry  
1670Weronika Modzelewska z d. Szyjka *około 1815 Pluty †po 26-11-1865  
1671Weronika Modzelewska z d. Grzymkowska *około 1846 Okrasin †  
1672Weronika Mroczkowska z d. Gardocka  †po 13-02-1859  
1673Weronika Murawska z d. Berner *około 1878 Wólka par. Bargłów †  
1674Weronika Narcyza Waniewska z d. Lewandowska *około 1889 Warszawa †  
1675Weronika Niecikowska z d. Dobrzycka *około 1859 Chyliny †03-02-1884 Chyliny  
1676Weronika Niećkowska z d. Głowacka *około 1878 Ławsk †  
1677Weronika Nieradko z d. Lipska *około 1849 Karwowo †14-11-1930 Ostrowik  
1678Weronika Nietupska z d. Nieradko *około 1874 Przechody †  
1679Weronika Nieznańska z d. Wiszowaty *19-01-1909 Słucz †  
1680Weronika Obrycka z d. Zawistowska *około 1849 Ruda †  
1681Weronika Obrycka z d. Gromadzka  †po 02-03-1835  
1682Weronika Ołdakowska z d. Piwko *około 1879 Kędziorowo †24-05-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
1683Weronika Ołdakowska z d. Dzięgielewska *około 1858 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-05-1928 Wąsosz  
1684Weronika Ołdakowska z d. Śmiarowska  †  
1685Weronika Orłowska z d. Orzechowska *1870 Ruda †przed 04-1922  
1686Weronika Orłowska z d. Brzuchalska *około 1901 Niećkowo †  
1687Weronika Orzechowska z d. Giziewicz  †od 22-04-1888 do 23-09-1901  
1688Weronika Ostatkiewicz z d. Danowska  †  
1689Weronika Ostrowska z d. Rymkiewicz *około 1862 Korklany †  
1690Weronika Pawłowska z d. Godlewska *około 1863 Pieniążki †16-08-1924 Godlewo  
1691Weronika Piasecka z d. Zduńczyk *około 1881 Zaskrodzie †21-03-1911 Zaskrodzie /Poryte/  
1692Weronika Piechowska z d. Dąbrowska *około 1832 Siestrzanki †po 17-02-1903  
1693Weronika Piechowska z d. Mieczkowska *około 1848 Mieczki †przed 08-02-1899  
1694Weronika Pluszcz [0¬]     
1695Weronika Polkowska z d. Szklarzewska *1896 Okrasin †  
1696Weronika Pomian z d. Sulewska *18-01-1914 Sulewo Kownaty †07-02-1946 Sulewo Kownaty   
1697Weronika Pomian z d. Jabłonowska  †przed 10-1932  
1698Weronika Poniatowska z d. Waszkiewicz *około 1891 Kosówka †  
1699Weronika Porowska z d. Wierciszewska  †po 17-02-1857  
1700Weronika Prokopowicz z d. Baranowska (Targońska)  †przed 23-11-1818  
1701Weronika Przyborowska z d. Milewska  †po 24-11-1839  
1702Weronika Ptaszyńska z d. Rutkowska *około 1852 Kubra †od 05-02-1907 do 21-05-1917  
1703Weronika Pytlińska *około 1854 Milewo †14-05-1879 Milewo /Wąsosz/  
1704Weronika Radziejewska z d. Choińska *około 1902 Niwkowo †  
1705Weronika Ramotowska z d. Piotrowska *około 1863 Mścichy †  
1706Weronika Redyk z d. Dobrzycka  †  
1707Weronika Remiszewska *21-06-1894 Zaskrodzie †  
1708Weronika Rędzikowska z d. Kotfas  †  
1709Weronika Rodak [0¬]    
1710Weronika Rogowska z d. Klimaszewska *około 1821 Pieńki †po 07-02-1864  
1711Weronika Rózio z d. Orłowska *25-12-1907 Niećkowo †20-05-2000 Ełk  
1712Weronika Rudnicka z d. Banach [0¬]    
1713Weronika Rupińska z d. Przyborowska *około 1788 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
1714Weronika Rydzewska z d. Chrzanowska *około 1876 Łosewo †po 05-11-1939  
1715Weronika Rydzewska z d. Mieczkowska *około 1860 Mieczki †08-03-1895 Żelazki  
1716Weronika Rydzewska z d. Waszkiewicz  †28-04-1932  
1717Weronika Rzadkowska z d. Cieśnielewska *około 1878 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
1718Weronika Sakowska z d. Zaręba  †  
1719Weronika Sawicka [0¬]     
1720Weronika Serowińska z d. Dzindzik  †przed 17-10-1922  
1721Weronika Sęk z d. Kubrak  †  
1722Weronika Sieczkowska z d. Poniatowska *około 1874 Danowo †  
1723Weronika Skarżyńska z d. Kulikowska *około 1891 Zacieczki †  
1724Weronika Skrodzka z d. Danowska *07-11-1909 †14-12-1985 Pasichy /Wąsosz/  
1725Weronika Skrodzka z d. Biedrzycka  †od 14-02-1847 do 15-05-1858  
1726Weronika Skrodzka z d. Gromadzka  †przed 04-02-1883  
1727Weronika Sobolewska z d. Przestrzelska *około 1807 Kąty †  
1728Weronika Sokołowska z d. Łosiewicz *13-01-1896 †13-03-1959 Grajewo /Białaszewo/  
1729Weronika Staniszewska z d. Szmitka *około 1840 Kossaki par. Jedwabne †po 29-01-1895  
1730Weronika Staniszewska z d. Mikucka *około 1875 Rakowo-Boginie †po 11-02-1929  
1731Weronika Staniurska z d. Salkowska *około 1878 Ignacewo †  
1732Weronika Statkiewicz z d. Chodnicka *14-03-1892 Żebry †07-10-1974 Taczki /Wąsosz/  
1733Weronika Strzyżewska z d. Berć *21-01-1907 †19-12-1989 Kędziorowo /Wąsosz/  
1734Weronika Sulewska z d. Pieńkowska *około 1900 †  
1735Weronika Sulewska z d. Karpińska  †  
1736Weronika Sulewska z d. Dorf  †po 22-11-1903  
1737Weronika Supińska z d. Bajkowska [0¬]    
1738Weronika Supińska z d. Mieczkowska *około 1851 Mieczki †przed 11-02-1907  
1739Weronika Supińska z d. Pawłowska  †przed 13-05-1857  
1740Weronika Suszyńska z d. Leoszewsla  †po 09-02-1892  
1741Weronika Szarek z d. Brzostowska *około 1855 †14-07-1901 Szczuczyn  
1742Weronika Szarek z d. Kuszwalska *około 1869 Szczuczyn †  
1743Weronika Szarniecka z d. Zamirowska *około 1844 Wólka Piaseczna †01-05-1880  
1744Weronika Szczesik z d. Piekarska [0¬]    
1745Weronika Szczuka z d. Ramotowska *około 1870 Ramoty †  
1746Weronika Szelągowska z d. Laudańska *około 1876 Kownatki †  
1747Weronika Szlejter z d. Kozikowska *około 1889 Ostrowik †  
1748Weronika Sztachelska z d. Nowosadek *około 1822 Urdomin (obecnie Litwa) †  
1749Weronika Szumowska z d. Łoniewska *około 1873 Kapice †po 30-01-1923  
1750Weronika Śmiarowska z d. Mieczkowska *około 1832 Warszawa †od 25-11-1884 do 21-07-1895  
1751Weronika Śmiarowska z d. Konopka *około 1905 Korytki †  
1752Weronika Śmiarowska z d. Kamalska *1898 †   
1753Weronika Świderska z d. Klimaszewska *około 1859 Łosewo †po 13-11-1916  
1754Weronika Świderska z d. Danczka [0¬]     
1755Weronika Świderska z d. Wojsław *07-04-1848 Wojsławy †   
1756Weronika Tafiłowska z d. Bagińska *około 1849 Mieczki †08-04-1918 Doliwy  
1757Weronika Tarasiewicz z d. Zalewska  †przed 11-02-1889  
1758Weronika Teofila Wiśniewska z d. Wiszowata *około 1874 Mieszołki †  
1759Weronika Tokarzewska *01-03-1843 Radziłów †1852 Radziłów /Radziłów/   
1760Weronika Tokarzewska *1853 Radziłów †1856 Radziłów /Radziłów/   
1761Weronika Trojanowska z d. Ekstowicz *około 1827 Łubiane †22-02-1872 Surały /Grabowo/  
1762Weronika Trzaska z d. Konopka  †po 19-02-1912  
1763Weronika Trześniewska z d. Filipek  †  
1764Weronika Tyrol z d. Kiełczewska *08-01-1875 Konopki †  
1765Weronika Waldzińska z d. N *około 1784 †10-12-1851 Grądy /Wizna/  
1766Weronika Warecka z d. Narusiewicz  †  
1767Weronika Waszkiewicz z d. Mikucka  †  
1768Weronika Wądołowska z d. Kulesza  †  
1769Weronika Wądołowska z d. Tyszka  †przed 21-09-1903  
1770Weronika Węcek z d. Mikulska *około 1866 Kapice †po 13-05-1918  
1771Weronika Wierciszewska z d. Rogowska *około 1825 Trzaski †  
1772Weronika Wiszowata z d. Sikorska *około 1835 Golanki †przed 13-02-1888  
1773Weronika Wiśniewska z d. Łosiewicz *około 1842 Białaszewo †po 03-06-1912  
1774Weronika Wiśniewska z d. Danowska *około 1909 USA †po 01-11-1945  
1775Weronika Właszczyńska z d. Mroczkowska  †przed 26-02-1900  
1776Weronika Włodkowska z d. Kozikowska  †  
1777Weronika Włoszczyńska z d. Zajkowska *około 1848 Łojki †  
1778Weronika Wołyniec z d. Śledziewska *około 1863 Karwowo †24-01-1904 Karwowo /Radziłów/  
1779Weronika Wróblewska [0¬]    
1780Weronika Wróblewska z d. Popowska  †po 03-03-1924  
1781Weronika Wszeborowska *około 1848 Marki †16-12-1853 Koniecki /Wąsosz/  
1782Weronika Wysocka z d. Laskowska *około 1814 Biodry †od 14-01-1853 do 25-11-1861  
1783Weronika Zacharzewska z d. Pęzka *około 1841 Pęzy †07-01-1899 Słucz  
1784Weronika Zajczewska z d. Kadyszewska *około 1865 Okrasin †  
1785Weronika Zalewska z d. Szklarzewska *około 1849 Okrasin †po 15-11-1921  
1786Weronika Zalewska z d. Nieradko *około 1856 Okrasin †po 06-06-1921  
1787Weronika Zalewska z d. Niecikowska *około 1874 Nieciki †07-11-1918 Szyjki  
1788Weronika Zalewska z d. Jabłońska *około 1879 Żelechy par. Drozdowo †  
1789Weronika Zalewska z d. Szymanowska *14-09-1904 Łempice †  
1790Weronika Załęska z d. Sokołowska  †28-07-1848  
1791Weronika Zamirowska z d. Guzowska *28-12-1886 †13-10-1977 Klimaszewnica  
1792Weronika Zarzecka z d. Leosiewska  †przed 22-09-1908  
1793Weronika Zarzecka z d. Pliszka  †  
1794Weronika Zawadzka z d. Kraińska *około 1845 Okrasin †28-01-1890  
1795Weronika Zawadzka z d. Zwolińska *około 1886 Ciemnoszyje †  
1796Weronika Zielińska z d. Gardocka *około 1828 Mieszołki †  
1797Weronika Zyskowska z d. Zawistowska *około 1868 †po 24-01-1921  
1798Weronika Zyskowska z d. Chrapowicka *około 1883 Kapice †  
1799Weronika Żbikowska [0¬]     
1800Weronika Żebrowska z d. Sokołowska *około 1826 Ramoty †przed 05-1863  
1801Weronika Żebrowska z d. Szleszyńska  †przed 27-05-1844  
1802Weronika Żurawska z d. Karwacka *około 1872 Ciemianka †27-10-1923 Wąsosz  
1803Wiara Sokół z d. Sadom  †  
1804Wielisława Wierciszewska z d. Ożarowska *1885 Karwowo par. Jedwabne †  
1805Wiera Brzuchalska z d. Baj [0¬]    
1806Wiera Domisiewicz [0¬]    
1807Wiera Jacewicz z d. Dołżyńska  †  
1808Wiesław Antoni Bruliński [0¬]    
1809Wiesław Antoni Bylica [0¬]    
1810Wiesław Antoni Czernecki [0¬]    
1811Wiesław Bagiński [0¬]    
1812Wiesław Bolesław Bagiński [0¬]    
1813Wiesław Borawski [0¬]    
1814Wiesław Borzymowski [0¬]    
1815Wiesław Brdys [0¬]    
1816Wiesław Bronakowski [0¬]     
1817Wiesław Brzozowski [0¬]    
1818Wiesław Chodnicki *24-03-1969 Szczuczyn †13-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/   
1819Wiesław Chrzanowski [0¬]     
1820Wiesław Chyliński [0¬]     
1821Wiesław Chyliński [0¬]     
1822Wiesław Ciecierski [0¬]    
1823Wiesław Czaplicki [0¬]    
1824Wiesław Danowski [0¬]    
1825Wiesław Dąbrowski *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1826Wiesław Dębiński *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
1827Wiesław Domełło [0¬]    
1828Wiesław Dymkowski [0¬]    
1829Wiesław Eugeniusz Orłowski [0¬]    
1830Wiesław Filipkowski [0¬]    
1831Wiesław Franciszek Cimochowski *15-06-1946 Szczuczyn †14-04-1948 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1832Wiesław Gajek [0¬]    
1833Wiesław Gardocki *1955 Szczawin †1984 Białystok /Szczawin/  
1834Wiesław Godlewski [0¬]    
1835Wiesław Grela [0¬]     
1836Wiesław Grzymała [0¬]     
1837Wiesław Gutowski *około 1939 Stawiane †07-03-1951 Grajewo  
1838Wiesław Himburg [0¬]     
1839Wiesław Hryszko [0¬]    
1840Wiesław Ignacy Zawiska [0¬]    
1841Wiesław Intrys [0¬]     
1842Wiesław Jaszkowski [0¬]     
1843Wiesław Jerzy Trypus [0¬]    
1844Wiesław Jerzy Woźniak [0¬]    
1845Wiesław Józef Ziemba [0¬]    
1846Wiesław Karwowski [0¬]    
1847Wiesław Kaźmierczak [0¬]     
1848Wiesław Konopka *23-01-1955 Świdry †22-11-1955 Świdry /Wąsosz/  
1849Wiesław Konopko *03-02-1943 Kownacin †10-12-2003 Bagienice /Wąsosz/   
1850Wiesław Kosiński *około 04-1948 Świdry †21-09-1948 Świdry   
1851Wiesław Kosmaczewski [0¬]    
1852Wiesław Kowalczuk [0¬]    
1853Wiesław Kowalewski [0¬]    
1854Wiesław Kozłowski *07-06-1957 †07-05-1987 Czekanów /Wąsosz/  
1855Wiesław Ladziński [0¬]    
1856Wiesław Leonard Pawluk [0¬]    
1857Wiesław Łajewski *20-07-1949 Grozimy †19-08-1973 Białystok /Wąsosz/  
1858Wiesław Łempicki [0¬]     
1859Wiesław Łempicki [0¬]     
1860Wiesław Maciej Motus [0¬]    
1861Wiesław Markowski [0¬]    
1862Wiesław Merchelski [0¬]    
1863Wiesław Mieczkowski [0¬]     
1864Wiesław Mieczysław Klimaszewski [0¬]    
1865Wiesław Modzelewski [0¬]    
1866Wiesław Mroczkowski [0¬]    
1867Wiesław Mróź [0¬]    
1868Wiesław Mścichowski [0¬]    
1869Wiesław Niedźwiedzki *01-09-1952 †07-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
1870Wiesław Nitkowski [0¬]     
1871Wiesław Nitkowski [0¬]     
1872Wiesław Okulewicz [0¬]     
1873Wiesław Olszewski [0¬]    
1874Wiesław Olszewski [0¬]     
1875Wiesław Ramotowski [0¬]    
1876Wiesław Rogowski [0¬]    
1877Wiesław Rostkowski [0¬]    
1878Wiesław Roszkowski [0¬]    
1879Wiesław Ruszczyk [0¬]    
1880Wiesław Sobotka [0¬]    
1881Wiesław Soliński *05-01-1946 †  
1882Wiesław Stanisław Krymski [0¬]     
1883Wiesław Stepnowski *02-01-1943 Jambrzyki †22-03-2004 Grajewo /Szczuczyn/   
1884Wiesław Struś [0¬]    
1885Wiesław Szulc [0¬]    
1886Wiesław Szymocha [0¬]    
1887Wiesław Truchan [0¬]    
1888Wiesław Turowski [0¬]    
1889Wiesław Tuźnik [0¬]    
1890Wiesław Tyszka *29-04-1949 †27-11-1994 Pasichy /Wąsosz/   
1891Wiesław Tyszkiewicz  †  
1892Wiesław Tyszko [0¬]    
1893Wiesław Wiktorowicz [0¬]    
1894Wiesław Wiszowaty [0¬]     
1895Wiesław Wiśniewski [0¬]    
1896Wiesław Wojewoda [0¬]     
1897Wiesław Wolanowski [0¬]    
1898Wiesław Zakrzewski [0¬]    
1899Wiesław Zamojski [0¬]    
1900Wiesław Zarzecki [0¬]     
1901Wiesław Zarzecki *17-02-1956 Żebry †09-06-1956 Żebry /Wąsosz/  
1902Wiesław Żurawski [0¬]    
1903Wiesława Aleksandra Gardocka z d. Jaśkowska [0¬]    
1904Wiesława Alicja Smolińska z d. Borawska [0¬]     
1905Wiesława Borawska z d. Konopka [0¬]    
1906Wiesława Borkowska z d. Cwalina [0¬]    
1907Wiesława Bronakowska z d. Zalewska [0¬]     
1908Wiesława Chmielewska z d. Kacperska [0¬]    
1909Wiesława Choma z d. Tarnacka [0¬]    
1910Wiesława Chrzanowska *10-08-1953 Zalesie †08-09-1954 Zalesie /Wąsosz/   
1911Wiesława Cisło z d. Gołębiewska [0¬]    
1912Wiesława Cymkowska z d. Wójcicka [0¬]    
1913Wiesława Dąbrowska z d. Bagińska [0¬]    
1914Wiesława Dębowska z d. Kowalewska [0¬]    
1915Wiesława Domejko z d. Rydzewska [0¬]    
1916Wiesława Ferenc z d. Brzostowska [0¬]    
1917Wiesława Godlewska z d. Chrzanowska [0¬]     
1918Wiesława Godlewska z d. Michałowska [0¬]    
1919Wiesława Grela z d. Milewska [0¬]     
1920Wiesława Grondwald z d. N [0¬]     
1921Wiesława Grondwald z d. N [0¬]     
1922Wiesława Grondwald z d. Zycharo [0¬]     
1923Wiesława Hanna Kossakowska z d. Chojnowska [0¬]    
1924Wiesława Jaczyńska [0¬]    
1925Wiesława Jadwiga Polakowska *około 10-1944 Żebry †01-05-1945 Żebry  
1926Wiesława Jankowska z d. Drążek [0¬]    
1927Wiesława Kalicka z d. Tyszkiewicz *05-11-1937 Smolarze †14-10-1992 Piątnica /Piątnica/   
1928Wiesława Kamińska z d. Chylińska [0¬]     
1929Wiesława Konopko z d. Krasińska [0¬]     
1930Wiesława Kosińska *około 06-1951 Świdry †25-09-1951 Świdry /Wąsosz/   
1931Wiesława Kowalewska z d. Domitrz [0¬]     
1932Wiesława Kowalewska z d. Redlica [0¬]    
1933Wiesława Kozłowska z d. Balewska [0¬]    
1934Wiesława Krymska z d. Kacner [0¬]     
1935Wiesława Krystyna Chodnicka z d. Chrzanowska [0¬]    
1936Wiesława Krzyżanowska z d. Jastrzębska [0¬]    
1937Wiesława Kuczyńska z d. Milewska [0¬]    
1938Wiesława Ladzińska z d. Zielińska [0¬]    
1939Wiesława Lewkowicz [0¬]    
1940Wiesława Liberadzka z d. Owsianko [0¬]    
1941Wiesława Łagodzińska z d. Wysocka [0¬]    
1942Wiesława Łempicka z d. Płochocka [0¬]     
1943Wiesława Łempicka z d. Just [0¬]     
1944Wiesława Malinowska z d. Słodzińska [0¬]    
1945Wiesława Marczykowska z d. Brakoniecka [0¬]    
1946Wiesława Maria Olszewska z d. Niebrzydowska [0¬]     
1947Wiesława Marianna Olgierd z d. Karwowska [0¬]    
1948Wiesława Marianna Paszkowska z d. Karulska [0¬]    
1949Wiesława Marianna Truskolaska z d. Sulewska [0¬]    
1950Wiesława Merchelska z d. Francuz [0¬]    
1951Wiesława Mieczysława Grzymkowska z d. Niklińska [0¬]    
1952Wiesława Mycek z d. Gryżwald [0¬]     
1953Wiesława Odachowska z d. Sakowska [0¬]    
1954Wiesława Oleksiej [0¬]    
1955Wiesława Piaszczyńska z d. Stępińska [0¬]    
1956Wiesława Płochocka z d. Sulińska [0¬]    
1957Wiesława Pogorzelska z d. Kotyńska [0¬]     
1958Wiesława Polakowska [0¬]    
1959Wiesława Polkowska z d. Gordon [0¬]    
1960Wiesława Poniatowska z d. Komosa [0¬]    
1961Wiesława Rutkowska z d. Skrodzka [0¬]     
1962Wiesława Skrodzka z d. Saniewska [0¬]    
1963Wiesława Stepnowska z d. Sokołowska [0¬]     
1964Wiesława Sulewska [0¬]    
1965Wiesława Szpak z d. Karwowska [0¬]    
1966Wiesława Szulc *około 05-1950 Wąsosz †19-11-1950 Grajewo  
1967Wiesława Tomaszewska z d. Kossakowska [0¬]    
1968Wiesława Walendzik [0¬]    
1969Wiesława Wiktoria Żbikowska z d. Kowalska [0¬]     
1970Wiesława Wiszowata z d. Żebrowska [0¬]     
1971Wiesława Wróbel z d. Łempicka [0¬]     
1972Wiesława Zarzecka *04-07-1955 Komosewo †30-07-1955 Komosewo /Wąsosz/   
1973Wiesława Zielińska z d. Łempicka [0¬]     
1974Wiesława Zielińska z d. Sowa *22-07-1949 Białaszewo †04-09-2013 Ełk /Białaszewo/  
1975Wiesława Zielińska *około 12-1947 Sypytki †18-12-1948 Szczuczyn   
1976Wigimin Chrzanowski  †po 24-11-1829   
1977Wiktor Akacki *około 1870 Adamowo †07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/   
1978Wiktor Aniśko [0¬]    
1979Wiktor Antoni Butkiewicz [0¬]    
1980Wiktor Antoni Mogielnicki *około 1852 Brzostowo †od 29-01-1901 do 12-11-1912   
1981Wiktor Antoni Przestrzelski *około 1809 Sambory †  
1982Wiktor Bagiński *około 1801 †11-01-1865 Bagienice  
1983Wiktor Bagiński *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
1984Wiktor Bagiński *1867 Barzykowo †  
1985Wiktor Banik [0¬]     
1986Wiktor Bartosiewicz *około 1895 Szczepankowo †  
1987Wiktor Barwikowski *około 1862 Chełchy †   
1988Wiktor Bauman *około 1837 Klimaszewnica †  
1989Wiktor Bazydło [0¬]    
1990Wiktor Biedrzycki *około 1836 Biodry †  
1991Wiktor Blaszko *około 1868 Wólka †  
1992Wiktor Bolesław Kuczewski *06-09-1871 Kucze Małe †  
1993Wiktor Borawski *około 11-1821 Świdry Podleśne †od 24-11-1890 do 05-11-1908  
1994Wiktor Borawski *28-04-1842 Konopki †11-08-1901 Konopki  
1995Wiktor Borawski *około 1838 Supy †03-05-1881  
1996Wiktor Borawski *około 1903 Klimaszewnica †  
1997Wiktor Borowski *19-02-1870 Dołęgi †  
1998Wiktor Boryszewski *około 1893 †  
1999Wiktor Bóbr  †po 20-02-1843  
2000Wiktor Brajczewski *około 1870 Szostaki †  
2001Wiktor Bronakowski *około 1869 Bronaki-Pietrasze †  
2002Wiktor Brzozowski *około 1815 Koniecki par. Wizna †przed 11-02-1863  
2003Wiktor Brzuchalski [0¬]     
2004Wiktor Budny *30-08-1781 Budne †przed 30-09-1834  
2005Wiktor Budny  †przed 12-02-1923  
2006Wiktor Chmielewski  †po 03-02-1897  
2007Wiktor Choiński *około 1846 Zanklewo †przed 14-02-1911  
2008Wiktor Chojnowski *03-07-1864 Danowo †przed 12-06-1923   
2009Wiktor Chrostowski *około 1808 Chrostowo †15-02-1868 Chrostowo /Jedwabne/  
2010Wiktor Chrostowski *około 1848 Karwowo-Polki †  
2011Wiktor Chyliński  †po 25-10-1875  
2012Wiktor Ciborowski  †po 07-02-1853  
2013Wiktor Cimoch *około 1847 Słucz †po 21-02-1905  
2014Wiktor Ciunowicz [0¬]    
2015Wiktor Cwaliński *około 1832 †po 06-08-1893  
2016Wiktor Cwaliński *około 1834 Cwaliny †  
2017Wiktor Cybula *około 1859 Sojczyn-Borowy †  
2018Wiktor Cybulski *21-05-1916 Grabowo †  
2019Wiktor Czajkowski *około 1801 Brzostowo †28-01-1844  
2020Wiktor Czerkies  †11-12-1870  
2021Wiktor Danowski *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
2022Wiktor Danowski *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
2023Wiktor Dąbrowski  †22-03-1890  
2024Wiktor Dąbrowski  †  
2025Wiktor Dąbrowski  †  
2026Wiktor Derejko *około 1821 Jedwabne †1859  
2027Wiktor Dębiński  †  
2028Wiktor Dobkowski *około 1844 Zanklewo †  
2029Wiktor Dobrzycki *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
2030Wiktor Dobrzycki *1897 Bagińskie †  
2031Wiktor Dominik Samborski *około 1820 Męczki †po 09-12-1890  
2032Wiktor Domisiewicz *około 1826 Szczuczyn †23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/  
2033Wiktor Domitr *około 1853 Kucze Wielkie †  
2034Wiktor Eugeniusz Wołowicz [0¬]    
2035Wiktor Filipkowski *20-10-1887 †  
2036Wiktor Franciszek Mieczkowski  †przed 04-06-1912  
2037Wiktor Franciszek Surawski *około 1837 Łękowo †od 26-11-1893 do 14-02-1898  
2038Wiktor Frączkowski  †po 24-11-1902  
2039Wiktor Gacki *około 1873 Wierciszewo †przed 15-02-1926  
2040Wiktor Gardocki *20-12-1856 Sulewo Prusy †24-08-1926 Sulewo Prusy  
2041Wiktor Gardocki *około 1828 Zaborowo †02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2042Wiktor Gardocki *około 1821 Rydzewo Szlacheckie †około 1860  
2043Wiktor Gardocki *16-04-1942 Sulewo Prusy †19-04-1945 Sulewo Prusy   
2044Wiktor Godlewski *około 1812 Rydzewo Szlacheckie †07-07-1876 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2045Wiktor Godlewski *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
2046Wiktor Godlewski  †od 06-02-1900 do 21-01-1910  
2047Wiktor Gołębiewski *około 1830 Chrzanowo †  
2048Wiktor Gosiewski *08-11-1912 Modzele †  
2049Wiktor Górski *17-10-1840 Kieljany †  
2050Wiktor Grabowski *około 1871 Szostaki †  
2051Wiktor Grądzki *około 1805 Jarnuty †od 27-11-1860 do 23-07-1866  
2052Wiktor Grądzki *około 1828 Jarnuty †  
2053Wiktor Grądzki  †po 29-11-1848  
2054Wiktor Grądzki *około 1820 Wizna †  
2055Wiktor Grądzki *1820 Jarnuty †  
2056Wiktor Gromadzki *około 1843 Wierciszewo †  
2057Wiktor Grondwald *13-10-1895 Niedźwiadna †14-04-1985 Pisz /Wąsosz/  
2058Wiktor Grunwald [0¬]    
2059Wiktor Grzybowski  †przed 01-03-1840   
2060Wiktor Hinc [0¬]    
2061Wiktor Iwanowski *13-04-1875 Kajetanowo †  
2062Wiktor Jaczyński *około 10-1839 Jaki †od 13-02-1882 do 22-08-1896  
2063Wiktor Jaczyński  †od 27-01-1845 do 05-02-1850  
2064Wiktor Jan Danowski *01-09-1831 Zalesie †   
2065Wiktor Jan Wądołowski *około 1832 Koniecki par. Wizna †po 25-07-1880  
2066Wiktor Jan Zyskowski *około 1829 Kroszewo †  
2067Wiktor Janczyk *około 1897 Janczewo †  
2068Wiktor Jankowski vel Chojnowski  †od 21-11-1910 do 19-02-1912  
2069Wiktor Janowski *około 1884 Siestrzanki †  
2070Wiktor Jaworowski  †przed 16-05-1923  
2071Wiktor Jędrzejewski [0¬]    
2072Wiktor Jurski *około 1831 Kucze Małe †21-08-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2073Wiktor Kaczyński *około 1844 Słucz †03-08-1893  
2074Wiktor Kaczyński *około 03-1821 Cyprki †  
2075Wiktor Kalinowski *około 1875 Jambrzyki †  
2076Wiktor Kamalski *około 1850 Przytuły †po 11-02-1908  
2077Wiktor Kamalski  †  
2078Wiktor Kamiński  †  
2079Wiktor Karczewski  †  
2080Wiktor Karwowski *około 1836 Karwowo par. Jedwabne †po 23-09-1919  
2081Wiktor Karwowski *około 1874 Zaborowo †12-11-1949 Zaborowo  
2082Wiktor Karwowski *około 1844 Bartki †od 21-07-1913 do 21-06-1921  
2083Wiktor Karwowski  †  
2084Wiktor Kiełczewski  †od 14-02-1882 do 12-07-1904  
2085Wiktor Kiełczewski *około 1825 Kiełcze Stare †  
2086Wiktor Kiełczewski *około 1842 Wiszowate †  
2087Wiktor Kłodkowski *około 1889 Białystok †  
2088Wiktor Kobryński  †po 05-02-1895  
2089Wiktor Kołakowski *06-03-1912 Łazarze †  
2090Wiktor Koniecko *około 1864 Popielarka †  
2091Wiktor Konik  †  
2092Wiktor Konopka *27-01-1887 Konopki †04-09-1962 Konopki /Wąsosz/  
2093Wiktor Konopka *około 1846 Konopki Chude †po 09-07-1912  
2094Wiktor Konopka *około 1832 Konopki par. Grabowo †po 24-11-1885  
2095Wiktor Konopka *około 1821 Konopki Chude †od 16-05-1864 do 21-08-1876  
2096Wiktor Konopka *około 1828 Konopki †26-09-1863  
2097Wiktor Konopka *około 1880 Konopki Chude †  
2098Wiktor Konopka *około 1871 Konopki Chude †   
2099Wiktor Kossakowski *około 1854 Sambory †przed 29-01-1907  
2100Wiktor Kossakowski  †przed 18-11-1913  
2101Wiktor Kotowski *około 1863 Sambory †  
2102Wiktor Kowalewski *około 1844 Janczewo †04-06-1896 Janczewo /Wizna/  
2103Wiktor Kowalewski *około 1860 Ławsk †21-03-1863 Ławsk /Wąsosz/  
2104Wiktor Kowalewski *około 1835 Przestrzele †  
2105Wiktor Kownacki *około 12-1869 Bagienice †25-05-1874 Bagienice /Wąsosz/  
2106Wiktor Kozikowski  †07-09-1913 Szczuczyn  
2107Wiktor Kozikowski  †  
2108Wiktor Kozłowski *1883 Kubra †  
2109Wiktor Krasiński *około 1842 Surały †  
2110Wiktor Krasnoborski *około 1836 Kapice †  
2111Wiktor Kropiewnicki *około 1825 Białosuknia †  
2112Wiktor Krukowski *około 1868 Popowo †  
2113Wiktor Kuczewski *około 1821 Kucze †07-11-1881 Kucze Małe /Jedwabne/  
2114Wiktor Kuczyński  †przed 29-05-1923  
2115Wiktor Kulągowski *około 1867 Kucze Małe †  
2116Wiktor Kulikowski *około 1872 Turczyn †przed 24-02-1936  
2117Wiktor Kurpiewski *około 1825 Kosówka †  
2118Wiktor Kurzątkowski *około 1880 Bartki †  
2119Wiktor Laskowski *około 04-1842 Górki par. Jedwabne †po 11-02-1907  
2120Wiktor Lejman *01-02-1918 †  
2121Wiktor Leszczyński *około 1867 Piątnica †  
2122Wiktor Liszewski *około 1842 Siestrzanki †po 04-02-1908  
2123Wiktor Ludwik Wądołowski *około 1828 Koniecki-Wądołowo †po 10-02-1887  
2124Wiktor Luty [0¬]     
2125Wiktor Ławski *około 1852 Kowalewo †  
2126Wiktor Łempicki *17-03-1822 Bagienice †03-11-1839 Bagienice   
2127Wiktor Łempicki *06-02-1805 Bagienice †02-01-1809 Bagienice  
2128Wiktor Łęgowski *około 1860 Żebry †14-11-1920 Żebry  
2129Wiktor Maciorowski *około 1851 Ciemnoszyje †  
2130Wiktor Mackiewicz  †  
2131Wiktor Majewski  †  
2132Wiktor Makowski *około 1856 Warszawa †10-02-1920 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2133Wiktor Makowski *około 1865 Makowskie †po 18-11-1926  
2134Wiktor Makowski *około 1841 †09-03-1865 Makowskie /Burzyn/  
2135Wiktor Makowski  †  
2136Wiktor Makuszewski *28-11-1893 Słucz †  
2137Wiktor Malinowski  †  
2138Wiktor Maliszewski  †24-12-1948 Maliszewo /Chlebiotki/  
2139Wiktor Marek Sulewski *25-04-1809 Sulewo Kownaty †03-03-1846 Sulewo Kownaty  
2140Wiktor Markowski  †  
2141Wiktor Masłowski *04-07-1849 Przytuły †14-06-1921 Mocarze /Burzyn/  
2142Wiktor Męczkowski *około 1835 Kokoszki †  
2143Wiktor Mieczkowski *około 1831 Mieczki †  
2144Wiktor Mieczkowski  †  
2145Wiktor Mieczkowski  †przed 29-05-1923  
2146Wiktor Mieczkowski  †po 30-01-1882  
2147Wiktor Mierzejewski *około 1877 Wysokie Mazowieckie †  
2148Wiktor Mikołajczyk *około 1841 Reszki †  
2149Wiktor Mikucki *około 1822 †po 18-06-1890  
2150Wiktor Mikucki *około 1824 Grajewo †po 05-02-1877  
2151Wiktor Mikucki  †przed 14-11-1898  
2152Wiktor Mikucki  †przed 14-02-1870  
2153Wiktor Mikulski  †po 22-10-1883  
2154Wiktor Milewski *około 1866 Szostaki †po 30-09-1924  
2155Wiktor Milewski *około 1842 Koniecki par. Wizna †08-01-1871  
2156Wiktor Mocarski *około 1816 Rutkowskie †przed 13-09-1864  
2157Wiktor Mocarski *około 1848 Mocarze †  
2158Wiktor Modzelewski  †03-05-1868  
2159Wiktor Modzelewski *około 1906 Lipińskie †  
2160Wiktor Mrozik  †  
2161Wiktor Mrówka *około 1825 Radziłów †  
2162Wiktor Mróz *około 1869 Brzeziny †  
2163Wiktor Mścichowski *około 1839 Mścichy †05-08-1892  
2164Wiktor Myśliński *około 1860 Szostaki †17-12-1909 Burzyn /Burzyn/  
2165Wiktor Myśliński *około 1853 Mikołajewo par. Burzyn †  
2166Wiktor Narewski *1852 Jagłówek †przed 28-01-1918  
2167Wiktor Narewski *około 1833 Siwki par. Romany †po 11-02-1889  
2168Wiktor Nerwiński *około 1858 Siestrzanki †  
2169Wiktor Niećkowski *około 1852 Bagienice par. Romany †  
2170Wiktor Niedźwiedzki *około 1855 Gromadzyn-Wykno †po 12-02-1912  
2171Wiktor Niedźwiedzki  †przed 30-08-1891  
2172Wiktor Nienałtowski *20-12-1862 Małachowo †15-11-1926 Małachowo   
2173Wiktor Nienałtowski *około 1864 †   
2174Wiktor Nitkowski *około 1819 Danówek †po 29-10-1883  
2175Wiktor Niziński *około 1848 Kotowo †przed 15-02-1904  
2176Wiktor Noruk *około 1858 Woźnawieś †  
2177Wiktor Obrycki *30-01-1817 Godlewo †26-02-1890 Godlewo   
2178Wiktor Odachowski  †przed 29-08-1892  
2179Wiktor Olszewski *około 1835 Grądy Małe †od 22-11-1892 do 19-11-1895  
2180Wiktor Olszewski *około 1857 Kowalewo †  
2181Wiktor Olszewski  †  
2182Wiktor Olszewski  †13-06-1847  
2183Wiktor Ołdakowski *06-03-1896 Wąsosz †11-09-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
2184Wiktor Ołdakowski *około 09-1849 †31-01-1850 Wąsosz /Wąsosz/  
2185Wiktor Organek  †19-05-1859  
2186Wiktor Orłowski *około 1861 Chojnowo †  
2187Wiktor Osiecki *24-10-1824 Bęćkowo †  
2188Wiktor Osiecki *15-12-1851 Bęćkowo †  
2189Wiktor Ożarowski *około 1862 Szostaki †30-08-1915 Bartki /Burzyn/   
2190Wiktor Pachucki  †  
2191Wiktor Paweł Cwaliński *około 1865 Rutki †  
2192Wiktor Piłatowski *około 1874 Kucze Małe †  
2193Wiktor Piotr Wądołowski *około 1857 Koniecki par. Wizna †  
2194Wiktor Piotrowski *około 1876 Zanklewo †  
2195Wiktor Piotrowski  †przed 30-01-1883  
2196Wiktor Piotrowski *około 1903 Zanklewo †  
2197Wiktor Piotrowski  †przed 21-01-1856  
2198Wiktor Piotrowski  †  
2199Wiktor Płoński *około 1847 Cyprki †  
2200Wiktor Polkowski  †  
2201Wiktor Polkowski *około 1838 Karwowo par. Jedwabne †  
2202Wiktor Popiołek *około 1841 Zanklewo †  
2203Wiktor Popiołek  †po 06-11-1888  
2204Wiktor Popławski *około 1886 Barany †  
2205Wiktor Proniewski *około 1842 Strękowa Góra †   
2206Wiktor Przechocki *około 1885 †po 07-10-1947  
2207Wiktor Pużarowski *około 1867 †  
2208Wiktor Rajmund Danowski *02-11-1910 Grabowo †  
2209Wiktor Ramotowski *około 1816 Męczki †przed 07-02-1876   
2210Wiktor Ramotowski  †przed 24-01-1911  
2211Wiktor Ramotowski *około 1850 Borawskie †  
2212Wiktor Ramotowski *około 1834 Grądy †  
2213Wiktor Rogiński *około 1877 Brzozowa Wólka †po 07-01-1944  
2214Wiktor Rogowski  †przed 29-10-1889  
2215Wiktor Roman  †po 18-11-1890  
2216Wiktor Rozwadowski *30-03-1850 Siestrzanki †   
2217Wiktor Rożyński  †od 27-11-1882 do 15-02-1904  
2218Wiktor Rudzki *około 1898 Radomsko †  
2219Wiktor Rydzewski *około 1866 Golanki †od 01-10-1922 do 24-05-1925  
2220Wiktor Samborski *około 1829 Sambory †od 26-01-1875 do 08-02-1897  
2221Wiktor Samełko *1868 Kurejwa †27-11-1940 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2222Wiktor Sawicki *około 1844 Ciemianka †  
2223Wiktor Sieczkowski  †  
2224Wiktor Sielawa *22-01-1880 Przytuły †po 07-03-1943  
2225Wiktor Skibniewski  †po 20-02-1928  
2226Wiktor Składanek *około 1760 Ruś †od 25-11-1838 do 09-11-1844  
2227Wiktor Skrodzki *około 1848 Surały †12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/  
2228Wiktor Skrodzki  †po 26-05-1878  
2229Wiktor Skrodzki  †od 11-02-1890 do 18-07-1900  
2230Wiktor Skrzeczkowski  †po 18-02-1901  
2231Wiktor Smoliński *około 1869 †  
2232Wiktor Sokołowski *około 1861 Dzięgiele †20-03-1928 Wąsosz /Wąsosz/  
2233Wiktor Sokołowski *około 1855 Kapice †po 13-05-1918  
2234Wiktor Stanisław Kozikowski *około 1870 Święcienin †25-02-1922  
2235Wiktor Stanisław Rostkowski *około 1844 Rutki †  
2236Wiktor Stanisław Templin [0¬]    
2237Wiktor Strękowski  †po 24-11-1879  
2238Wiktor Strumiłowski *około 1822 Rutki †przed 14-06-1864  
2239Wiktor Strynkowski  †po 03-02-1868  
2240Wiktor Strzegocki  †po 30-01-1900  
2241Wiktor Sulewski *około 1859 Sieburczyn †po 09-02-1909  
2242Wiktor Sulewski *około 1811 Sieburczyn †po 07-02-1859  
2243Wiktor Sulewski *około 1816 †15-03-1820 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2244Wiktor Sulewski  †  
2245Wiktor Sulewski *27-07-1870 Sulewo Prusy †  
2246Wiktor Sulewski *19-06-1814 Zaborowo †  
2247Wiktor Sulewski *17-06-1802 Sulewo Prusy †  
2248Wiktor Sulewski *27-09-1834 Sulewo Kownaty †  
2249Wiktor Suplicki  †przed 02-05-1945  
2250Wiktor Sypytkowski  †  
2251Wiktor Szczech *około 1874 Pasichy †09-05-1923 Pasichy  
2252Wiktor Szleszyński  †po 16-02-1886  
2253Wiktor Szmitka *około 1874 Kossaki par. Jedwabne †18-02-1926 Kossaki par. Jedwabne /Jedwabne/  
2254Wiktor Szmitko  †  
2255Wiktor Szpadkowski  †  
2256Wiktor Szulc *15-12-1903 †29-10-1987 Grajewo /Wąsosz/  
2257Wiktor Szymanowicz *około 1878 Jurzec Pański †  
2258Wiktor Szymanowski *około 1819 Bagińskie †po 28-08-1882  
2259Wiktor Szymanowski  †  
2260Wiktor Szymkiewicz  †przed 07-02-1898  
2261Wiktor Śledziewski  †  
2262Wiktor Śmiarowski *około 1832 Wąsosz †  
2263Wiktor Świderski *około 1870 Świdry †20-09-1925 Świdry  
2264Wiktor Świderski *około 1862 †07-12-1865 Świdry /Wąsosz/  
2265Wiktor Święciński *27-02-1898 Brzeźnio †16-03-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2266Wiktor Święciński *około 1853 Gutki †20-01-1857 Gutki  
2267Wiktor Święciński  †17-06-1895 Gardoty  
2268Wiktor Święciński  †przed 17-01-1889  
2269Wiktor Tafiłowski *około 1866 Wyrzyki †  
2270Wiktor Tarachanowicz  †  
2271Wiktor Tarkowski [0¬]    
2272Wiktor Trojanowski *około 1860 Chojnówek †po 03-02-1920   
2273Wiktor Trojanowski *około 1898 Kamińskie †   
2274Wiktor Troks *około 1852 Siwki par. Romany †  
2275Wiktor Troks  †  
2276Wiktor Truszkowski  †od 28-02-1881 do 13-02-1888  
2277Wiktor Walewski *około 1830 Witynie †przed 04-02-1902  
2278Wiktor Wasilewski *około 1783 Szczuczyn †  
2279Wiktor Wasilewski  †po 05-02-1837  
2280Wiktor Wasiulewski  †  
2281Wiktor Waszkiewicz  †  
2282Wiktor Wądołowski *około 1843 Koniecki par. Wizna †po 17-02-1914  
2283Wiktor Wądołowski *około 1834 Koniecki par. Wizna †przed 30-01-1899  
2284Wiktor Wądołowski *około 1893 Koniecki †  
2285Wiktor Wądołowski *około 1853 Koniecki par. Wizna †  
2286Wiktor Wierciszewski *około 1796 †  
2287Wiktor Wierciszewski *14-08-1857 Szostaki †  
2288Wiktor Wierzbicki *około 1876 Grajewo †  
2289Wiktor Winkowski  †po 02-07-1929  
2290Wiktor Wiski  †  
2291Wiktor Wiśniewski *około 1847 Kownatki †po 04-07-1911  
2292Wiktor Wiśniewski *około 1851 Słucz †przed 05-07-1914  
2293Wiktor Wiśniewski *około 1849 Żebry †26-05-1909 Żebry /Wąsosz/  
2294Wiktor Wiśniewski *około 05-1825 Żebry †22-08-1854  
2295Wiktor Wiśniewski  †  
2296Wiktor Witkowski  †  
2297Wiktor Władysław Dąbrowski *około 1834 Bzury †  
2298Wiktor Władysław Wolczyński *około 1905 Wilczy Ług †  
2299Wiktor Wójcicki *około 1847 Chojnowo †  
2300Wiktor Wronkowski *około 1875 Chełchy †27-08-1940 Kędziorowo  
2301Wiktor Wszeborowski  †przed 27-04-1926  
2302Wiktor Wyszomierski *05-09-1848 Rynołty †  
2303Wiktor Zabielski *około 1879 Kołaki Strumienie †  
2304Wiktor Zaborowski *około 1855 Wąsosz †06-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2305Wiktor Zacharzewski *około 1850 Przytuły †  
2306Wiktor Zakrzewski *około 1737 †13-12-1817 Wojsławy /Wąsosz/  
2307Wiktor Zakrzewski *22-12-1867 Wojsławy †13-01-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2308Wiktor Zakrzewski *01-03-1790 †24-08-1855 Wojsławy  
2309Wiktor Zakrzewski *około 1802 Romany †po 05-02-1855  
2310Wiktor Zakrzewski *około 1912 Wąsosz †30-05-1943 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
2311Wiktor Zalewski *około 1830 Radziłów †1871 Radziłów  
2312Wiktor Zalewski *około 1864 Niedźwiedzkie †14-02-1888 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2313Wiktor Zalewski *około 1895 †16-03-1897 Grozimy /Wąsosz/   
2314Wiktor Zalewski *około 1903 Klimaszewnica †  
2315Wiktor Zalewski *10-12-1889 Kudłaczewo †  
2316Wiktor Zarzecki  †  
2317Wiktor Zawadzki *około 1822 Karwowo †29-06-1897 Mścichy /Radziłów/  
2318Wiktor Zawadzki  †po 21-02-1881  
2319Wiktor Zieliński *około 1845 Wierzbowo †od 08-11-1897 do 15-11-1920  
2320Wiktoria (Anna) Walendzik z d. Dębińska *około 1866 Łempice †27-05-1916 Bzury /Wąsosz/  
2321Wiktoria (Marianna) Kaczyńska z d. Ramotowska *około 1856 Męczki †przed 29-07-1917  
2322Wiktoria (Marianna) Szulc z d. Grodzka  †po 21-01-1849  
2323Wiktoria (Rozalia) Piechowska z d. Zalewska  †po 12-11-1832  
2324Wiktoria ? Leszczyńska z d. N  †  
2325Wiktoria Akacka z d. Świgońska *około 1857 Grozimy †10-04-1946 Grozimy  
2326Wiktoria Albińska z d. Milewska *około 1822 Milewo †przed 20-02-1878  
2327Wiktoria Albińska z d. Karwowska *około 1864 Ławsk †od 13-11-1911 do 28-01-1918  
2328Wiktoria Anatolia Wróblewska z d. Cukrowska *19-09-1902 Kędziorowo †19-09-1989 Rogale Wielkie  
2329Wiktoria Andrychowska z d. Ciplińska *około 1833 Surały †  
2330Wiktoria Aniela Karwowska z d. Kielian *17-12-1805 †po 09-11-1862  
2331Wiktoria Aniela Skrodzka z d. Rogińska (Bagińska)  †przed 09-1884  
2332Wiktoria Anna Karwowska z d. Filochowska *około 1890 Olszewo par. Romany †  
2333Wiktoria Apolonia Łempicka z d. Kurewo *około 05-1841 Niedźwiedzkie †  
2334Wiktoria Bagińska z d. Tomaszewska *około 1863 Rydzewo-Pieniążek †25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2335Wiktoria Bagińska z d. Liszewska *około 1834 †04-02-1901 Barzykowo /Romany/  
2336Wiktoria Bagińska z d. Wojsław *około 1809 Obrytki †07-08-1842 Koniecki  
2337Wiktoria Bagińska z d. Trzaska  †po 01-03-1897  
2338Wiktoria Bagińska z d. Żebrowska  †  
2339Wiktoria Bagińska *02-09-1805 Bagienice †  
2340Wiktoria Bagińska z d. Wierciszewska  †po 23-02-1914  
2341Wiktoria Bagińska z d. Kurkowska  †przed 26-06-1894  
2342Wiktoria Bagińska z d. Lipińska  †po 19-02-1935  
2343Wiktoria Bałdyga z d. Kalinowska  †przed 10-1902  
2344Wiktoria Bałdyga z d. Gwiazdowska *około 1830 Wólka Piaseczna †  
2345Wiktoria Bar z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
2346Wiktoria Barbara Łaguna *29-12-1843 Stawiane †  
2347Wiktoria Barbara Milewska z d. Dąbrowska *około 1831 Szostaki †po 16-06-1896  
2348Wiktoria Bargłowska z d. Jurska *około 1833 Radziłów †30-01-1852  
2349Wiktoria Bartnicka z d. Osiecka *13-03-1858 Bęćkowo †07-03-1885 Bęćkowo  
2350Wiktoria Barwikowska z d. Kowalewska *około 1863 Grędy †06-04-1924 Grędy  
2351Wiktoria Barwikowska z d. Benedyczek  †po 17-02-1903  
2352Wiktoria Barwikowska z d. Szymanowska *około 1840 Grędy †  
2353Wiktoria Barzykowska z d. Zawadzka  †  
2354Wiktoria Bełwanowska z d. Chrzanowska *około 1843 Kucze Wielkie †  
2355Wiktoria Berć z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
2356Wiktoria Białowąs z d. Grabowska *około 1870 Kownatki †po 26-02-1927  
2357Wiktoria Biedrzycka z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
2358Wiktoria Biedrzycka z d. Wądołowska  †  
2359Wiktoria Bober z d. Gardocka *około 1828 Cedry †po 14-05-1896  
2360Wiktoria Bobrowska z d. Serena *około 1872 Białaszewo †17-11-1941 Białaszewo  
2361Wiktoria Bobryk z d. Borawska *około 1863 Godlewo †  
2362Wiktoria Bocianowska z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
2363Wiktoria Bogdańska z d. Zygmunt  †po 08-07-1930  
2364Wiktoria Bogumiła Żbikowska z d. Grabowska *około 08-1857 Czerwonki †po 06-02-1934  
2365Wiktoria Bogusz z d. Jurkowska *około 1868 Czerwonki †po 08-11-1923  
2366Wiktoria Boguszewska z d. Kamińska *około 1873 Świdry †  
2367Wiktoria Bołman z d. Łaguna *około 1863 Siankowizna †po 08-11-1924  
2368Wiktoria Borawska z d. Szymanowska *około 12-1847 Modzele †po 12-02-1912  
2369Wiktoria Borawska z d. Sulewska *26-04-1796 Sulewo Prusy †26-03-1856 Konopki  
2370Wiktoria Borawska z d. Szleszyńska *około 1797 Mroczki †po 13-02-1854  
2371Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 11-1825 Skroda Wielka †przed 10-1877  
2372Wiktoria Borawska z d. Toczyńska *około 1825 Koniecki par. Wizna †przed 12-02-1877  
2373Wiktoria Borawska z d. Mieczkowska *około 1802 Nieławice †od 03-02-1853 do 07-03-1859  
2374Wiktoria Borawska z d. Remiszewska *około 1855 Kokoszki †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
2375Wiktoria Borawska z d. Wądołowska *około 1838 Bronaki-Olki †po 26-11-1883  
2376Wiktoria Borawska z d. Konopka *około 1873 Konopki Chude †22-05-1906  
2377Wiktoria Borawska z d. Skrodzka *około 1872 Konopki-Białystok †  
2378Wiktoria Borawska z d. Święszkowska  †przed 26-01-1891  
2379Wiktoria Borawska z d. Dębińska *około 1861 Skaje †  
2380Wiktoria Borawska z d. Konopka [0¬]    
2381Wiktoria Borawska z d. Ogrodzka  †przed 03-11-1857  
2382Wiktoria Borkowska z d. Niedźwiedzka *05-06-1885 Niećkowo †23-07-1921 Niećkowo /Wąsosz/  
2383Wiktoria Borkowska z d. Orłowska *około 1872 Niećkowo †przed 12-1908  
2384Wiktoria Borkowska z d. Wachulewicz *około 1827 Popowo †  
2385Wiktoria Borzymowska z d. Borawska  †  
2386Wiktoria Bóbr z d. Kozicka *1871 Surały †przed 06-1909  
2387Wiktoria Brajczewska z d. Dąbrowska *około 1772 Szostaki †po 24-11-1835  
2388Wiktoria Brajczewska z d. Mościcka *około 1882 Karwowo par. Jedwabne †14-03-1912 Karwowo par. Jedwabne  
2389Wiktoria Brajczewska z d. Rutkowska *około 1882 Kamianki †  
2390Wiktoria Bryczkowska z d. Olszewska  †  
2391Wiktoria Brylo z d. Mitros  †  
2392Wiktoria Brzostowska z d. Krawcewicz *07-02-1861 Rydzewo Szlacheckie †po 20-06-1919  
2393Wiktoria Brzostowska z d. Mogielnicka *około 1799 Nadbory †od 23-02-1852 do 27-05-1861  
2394Wiktoria Brzostowska z d. Mroczkowska *około 1877 Karwowo-Polki †09-08-1914 Karwowo-Polki  
2395Wiktoria Brzostowska *około 1895 †25-02-1899 Chyliny /Burzyn/  
2396Wiktoria Brzostowska z d. Jeżewska  †po 20-02-1911  
2397Wiktoria Brzostowska z d. N  †przed 24-11-1829  
2398Wiktoria Brzuszkiewicz z d. Piotrowska *około 1806 Kucze Małe †  
2399Wiktoria Budzińska z d. Włodarska *około 1867 Okrasin †  
2400Wiktoria Bukowska z d. Szleszyńska *około 1794 Czachy †przed 27-11-1838  
2401Wiktoria Bukowska z d. Karwowska  †  
2402Wiktoria Bukowska z d. Jaczyńska * Szymany †15-08-1866  
2403Wiktoria Bukowska z d. Szretter  †po 30-01-1844  
2404Wiktoria Bukowska z d. Laskowska *około 1888 Chyliny †  
2405Wiktoria Charubin z d. Cichoz  †przed 29-01-1866  
2406Wiktoria Chełmińska z d. Trzonkowska *07-01-1885 Niećkowo †przed 07-01-1939  
2407Wiktoria Chełmińska z d. Kołpaczewska *około 1815 Tajenko †  
2408Wiktoria Chmielewska z d. Niećkowska *około 1893 Niećkowo †  
2409Wiktoria Chmielewska z d. Ladzińska *około 1857 Okół †  
2410Wiktoria Chodnicka z d. Zamojska *24-10-1910 Wąsosz †16-02-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2411Wiktoria Chodnicka z d. Łapińska *około 1899 Szczuczyn †  
2412Wiktoria Chojnowska z d. Sulkowska *12-02-1888 Cwaliny †14-03-1965 Pasichy /Wąsosz/  
2413Wiktoria Chojnowska z d. Zalewska *około 1860 Zalesie †po 05-02-1921   
2414Wiktoria Chojnowska z d. Jaczyńska *około 1899 Klimaszewnica †po 19-03-1954  
2415Wiktoria Chojnowska z d. Borawska *około 1892 Wojsławy †28-08-1929 Pasichy  
2416Wiktoria Chojnowska z d. Bzura *około 1806 †12-03-1830 Guty  
2417Wiktoria Chojnowska z d. Borawska  †po 20-11-1832  
2418Wiktoria Chojnowska z d. Biedrzycka  †przed 22-11-1894  
2419Wiktoria Chorzelska z d. Kuczewska *około 1816 Stawiane †po 19-05-1855  
2420Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1829 Brodowo †16-11-1907 Biodry /Burzyn/   
2421Wiktoria Chrostowska z d. Zakrzewska *około 1844 Przytuły †27-06-1917 Przytuły-Kolonie  
2422Wiktoria Chrostowska z d. Ramotowska *około 1874 Wagi †20-12-1941 Supy /Przytuły/  
2423Wiktoria Chrostowska z d. Skrodzka *około 1840 Kubrzany †po 25-07-1904  
2424Wiktoria Chrostowska z d. Rogowska *około 1812 Brychy †po 15-02-1868  
2425Wiktoria Chrostowska z d. Nerkowska  †  
2426Wiktoria Chrostowska z d. Kossakowska *około 1808 Kubrzany †  
2427Wiktoria Chrostowska z d. Waniewska *około 1890 Grajewo †   
2428Wiktoria Chrzanowska z d. Kupieniec ( Konajec ) *około 1890 Lachowo †18-01-1960 Łosewo  
2429Wiktoria Chrzanowska z d. Karwowska *około 1836 Makowskie †od 12-02-1901 do 26-10-1910  
2430Wiktoria Chrzanowska z d. Traczykowska *około 1871 Kurejwa †po 12-02-1934  
2431Wiktoria Chrzanowska z d. Trzaska *około 1822 Supy †od 22-02-1876 do 03-01-1883  
2432Wiktoria Chrzanowska z d. Dąbkowska *około 1884 Szczuczyn †  
2433Wiktoria Chrzanowska z d. Graczykowska  †  
2434Wiktoria Chwieczkowska z d. Koniecko *około 1860 Grozimy †07-02-1929 Milewo  
2435Wiktoria Chylińska z d. Wierzbicka *około 1877 Skroda Wielka †03-03-1948 Sulewo Prusy  
2436Wiktoria Chylińska z d. Brzostowska *około 1805 Nadbory †  
2437Wiktoria Cichocka z d. Bagińska  †po 05-02-1908  
2438Wiktoria Ciecierska *około 1882 Ławsk †18-03-1887 Ławsk  
2439Wiktoria Cieciuch  †1888 Czarnówek  
2440Wiktoria Ciesielska z d. Leszczyńska *około 1828 Niedźwiedzkie †04-07-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2441Wiktoria Ciszewska z d. Rózio *15-12-1906 Wojsławy †  
2442Wiktoria Cwalińska z d. Biedrzycka  †po 06-08-1833  
2443Wiktoria Cwalińska z d. Śmiarowska *1892 Mieczki †  
2444Wiktoria Cwalińska z d. Karwowska  †  
2445Wiktoria Cydzyńska *1898 Łubiane †  
2446Wiktoria Czajkowska z d. Łuba *około 1849 Kumelsk †  
2447Wiktoria Czaplicka z d. Kaszeta *01-04-1869 Niedźwiadna †04-02-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2448Wiktoria Czaplicka z d. Ossowska *około 1815 †  
2449Wiktoria Czarnowska z d. Kosmaczewska *około 1871 Radziłów †po 15-02-1926  
2450Wiktoria Czarnowska z d. Cichocka  †06-03-1916  
2451Wiktoria Czech z d. Maciejowska  †  
2452Wiktoria Czesława Rogowska z d. Borawska *12-01-1929 Świdry Podleśne †  
2453Wiktoria Czyżewska z d. Trojanowska *około 1859 Chojnówek †26-04-1932 Wąsosz  
2454Wiktoria Czyżyńska  †  
2455Wiktoria Danowska z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
2456Wiktoria Danowska *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
2457Wiktoria Danowska *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
2458Wiktoria Danowska z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
2459Wiktoria Danowska  †  
2460Wiktoria Dardzińska z d. Szparka  †  
2461Wiktoria Darwicka z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
2462Wiktoria Dąbrowska z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 10-02-1879 do 05-08-1889  
2463Wiktoria Dąbrowska z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
2464Wiktoria Dąbrowska z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
2465Wiktoria Dąbrowska z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
2466Wiktoria Dąbrowska z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
2467Wiktoria Dąbrowska *19-05-1917 Pluty †  
2468Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1855 †  
2469Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska * Rutki Nory †po 04-06-1872  
2470Wiktoria Dąbrowska z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
2471Wiktoria Dąbrowska z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
2472Wiktoria Dąbrowska z d. Krajewska  †  
2473Wiktoria Dera z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
2474Wiktoria Dębińska z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2475Wiktoria Długołęcka *19-12-1894 Bęćkowo †  
2476Wiktoria Długołęcka *30-01-1876 Szczuczyn †  
2477Wiktoria Dłużniewska z d. Wiśniewska  †po 07-11-1921  
2478Wiktoria Dobczyk z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2479Wiktoria Dobrońska z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2480Wiktoria Dobrzycka z d. Mikucka  †10-07-1854  
2481Wiktoria Doljasz z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
2482Wiktoria Dołęga z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
2483Wiktoria Dołęga z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
2484Wiktoria Domasiewicz z d. Kwiatkowska *około 1852 Zakrzewo †  
2485Wiktoria Domisiewicz z d. Kalinowska *około 1850 Jambrzyki †po 01-10-1905  
2486Wiktoria Domitr z d. Szepczyńska *około 1821 Kisielnica †18-02-1852  
2487Wiktoria Domitr z d. Tuzinowska *02-05-1825 Grędy †przed 05-1853  
2488Wiktoria Downar z d. Turwin  †po 26-02-1938  
2489Wiktoria Dresner z d. Ostrowska *około 1885 Bożejewo †  
2490Wiktoria Drobińska z d. Maciorowska *około 1898 Białogrądy †przed 01-1941  
2491Wiktoria Drzazgowska z d. Grabowska  †po 22-07-1932  
2492Wiktoria Dylik z d. Strużyńska  †  
2493Wiktoria Dzięgielewska z d. Obrycka *około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 16-06-1906  
2494Wiktoria Dzięgielewska z d. Niecikowska *około 1872 †18-10-1920 Nieciki /Słucz/  
2495Wiktoria Dzięgielewska z d. Modzelewska *27-04-1859 Stawiane †przed 12-1901  
2496Wiktoria Ekstowicz  †  
2497Wiktoria Ekstowicz z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
2498Wiktoria Elżbieta Sulewska z d. Kulikowska *około 1867 Lipińskie †09-01-1927 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2499Wiktoria Ewa Żbikowska *1851 Łękowo †02-08-1853 Łękowo /Grajewo/   
2500Wiktoria Fankulewska z d. Chmielewska  †po 26-02-1885  
2501Wiktoria Feliksa Żbikowska *1861 Łękowo †19-01-1866 Łękowo /Grajewo/  
2502Wiktoria Fijałkowska z d. Krajewska *15-10-1896 Słucz †  
2503Wiktoria Filipkowska z d. Wietoska *około 1880 Andrychy †  
2504Wiktoria Filipkowska z d. Gawrych  †przed 06-1926  
2505Wiktoria Florczyk z d. Konopka *około 1856 Konopki Chude †  
2506Wiktoria Foltyńska z d. Mroczkowska *około 1897 Chełchy †  
2507Wiktoria Gabrukiewicz  †  
2508Wiktoria Gajewska z d. Sakowska  †  
2509Wiktoria Galińska z d. Magierska *około 1811 Zanklewo †od 05-02-1850 do 02-03-1862  
2510Wiktoria Gałecka z d. Niedźwiedzka *około 1864 Wiszowate †po 03-02-1931  
2511Wiktoria Gałecka z d. Markowska *około 1869 Grozimy †przed 10-02-1925  
2512Wiktoria Gardocka z d. Krajewska  †po 11-05-1922  
2513Wiktoria Gardocka z d. Wierciszewska  †13-02-1905  
2514Wiktoria Gardocka z d. Polkowska *około 1781 Szlasy †  
2515Wiktoria Gawecka z d. Przestrzelska *około 1858 Chyliny †po 03-05-1908  
2516Wiktoria Gerlach z d. Bylica *około 1856 Brzeźnio †  
2517Wiktoria Gerlach z d. Wilczewska  †  
2518Wiktoria Gleba z d. Karpińska  †po 06-02-1836  
2519Wiktoria Glińska z d. Skrodzka *20-01-1850 Bukowo Małe †przed 18-02-1901  
2520Wiktoria Godlewska z d. Górska *około 1860 Wagi †po 10-04-1923  
2521Wiktoria Godlewska *około 1928 Rydzewo-Pieniążek †15-04-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2522Wiktoria Godlewska z d. Sulewska *około 1862 Sulewo Kownaty †  
2523Wiktoria Godlewska z d. Skrodzka *1916 †  
2524Wiktoria Golińska z d. Mieczkowska *około 1830 †06-05-1895 Stryjaki  
2525Wiktoria Golińska z d. Ekstowicz *około 1863 Siwki par. Romany †  
2526Wiktoria Gołębiewska z d. Gryczewska  †po 27-01-1896  
2527Wiktoria Gosiewska z d. Rogowska *około 1878 Brodowo †po 19-09-1934  
2528Wiktoria Górska z d. Czaplicka *około 1903 Kacprowo †po 11-01-1974   
2529Wiktoria Górska z d. Mocarska *około 1832 Bartki †po 06-02-1882   
2530Wiktoria Górska z d. Strumiłowska *około 1801 Rutki †przed 01-1834   
2531Wiktoria Górska z d. Konik *około 1851 Skaje †04-04-1873  
2532Wiktoria Górska z d. Roszkowska  †przed 31-01-1922  
2533Wiktoria Górska z d. N  †po 11-02-1928  
2534Wiktoria Górska z d. Lejman *około 1879 Czarnówek †  
2535Wiktoria Górska z d. Kotyńska  †  
2536Wiktoria Grabowska z d. Konopka *około 1830 Konopki Monety †po 16-05-1892  
2537Wiktoria Grabowska *około 1937 †27-10-1939 Niećkowo /Wąsosz/  
2538Wiktoria Grabowska z d. Zawadzka *około 1844 Kramkowo †  
2539Wiktoria Grądzka z d. Bogusz *około 1869 Bukowo Małe †przed 01-02-1927  
2540Wiktoria Grądzka z d. Bronakowska *około 1875 Pstrągi †13-05-1917  
2541Wiktoria Grądzka z d. Rydzewska *około 1834 Rydzewo Szlacheckie †09-04-1869  
2542Wiktoria Grądzka z d. Mroczkowska  †przed 16-05-1830  
2543Wiktoria Grelowska z d. Orłowska *około 1818 Wilczewo †24-11-1858 Okrasin /Radziłów/  
2544Wiktoria Grędo z d. Truszkowska *16-12-1886 Chełchy †17-11-1967 Woźnawieś /Wąsosz/  
2545Wiktoria Gromadzka z d. Skrodzka (Sieradzka)  †  
2546Wiktoria Grondwald z d. Just *około 1881 Chmielewo †  
2547Wiktoria Grosfeld z d. Popławska  †po 21-11-1898  
2548Wiktoria Gruntowicz z d. Bajgert  †przed 22-08-1931  
2549Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1865 Wąsosz †02-03-1930 Wąsosz  
2550Wiktoria Grygo z d. Kędzierska *około 1859 Wąsosz †  
2551Wiktoria Grzybowska z d. Karwowska  †po 18-02-1868  
2552Wiktoria Grzymała z d. Mościcka *około 1874 Makowskie †15-12-1895 Makowskie  
2553Wiktoria Gumięcka z d. Pieniążek  †21-01-1877  
2554Wiktoria Gurzęda z d. Opońska *około 1818 Siestrzanki †od 07-02-1869 do 24-02-1879  
2555Wiktoria Gutowska z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †29-11-1947 Jambrzyki  
2556Wiktoria Gutowska z d. Sulimowicz *17-09-1893 Dołęgi †13-04-1951  
2557Wiktoria Gutowska z d. Zakrzewska *26-12-1819 Lipnik †po 12-06-1876  
2558Wiktoria Gutowska z d. Kierznowska *około 1839 Koniecki †po 12-11-1894  
2559Wiktoria Gutowska z d. Biedrzycka *około 1819 Janczewko †przed 04-1863  
2560Wiktoria Gutowska z d. Brajczewska *około 1867 Bartki †  
2561Wiktoria Gutowska z d. Wiśniewska  †  
2562Wiktoria Gutowska z d. Przyborowska  †  
2563Wiktoria Gutowska z d. Milewska *około 1856 Bzury †  
2564Wiktoria Gutowska z d. Bronakowska  †po 05-04-1827  
2565Wiktoria Gutowska z d. Rydzewska *około 1896 Żebrki †  
2566Wiktoria Gutowska z d. Rydzewska  †  
2567Wiktoria Guzik  †przed 09-02-1926  
2568Wiktoria Gwiazdowska z d. Górska *około 1862 Skaje †  
2569Wiktoria Harasimowicz z d. Kozłowska *około 04-1856 Lipnik †  
2570Wiktoria Helena Strzelczyk z d. Mianowska *około 1885 Łętownica †  
2571Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †1860 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2572Wiktoria Humięcka z d. Pieniążek *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
2573Wiktoria Iwanczewska z d. Kotowska *około 1864 Sojczyn-Borowy †po 04-08-1919  
2574Wiktoria Iwanowska z d. Lawendowska *około 1845 Kucze Małe †18-11-1909 Zanklewo /Wizna/  
2575Wiktoria Jabłońska z d. Konopka  †  
2576Wiktoria Jagodzińska z d. Mróz *około 1859 Wąsosz †  
2577Wiktoria Jagodzińska z d. Gromadzka  †po 16-11-1898  
2578Wiktoria Jakacka z d. Skrodzka  †  
2579Wiktoria Janczewska z d. Cwalina  †  
2580Wiktoria Jankowska z d. Gardocka *około 1859 Rydzewo Szlacheckie †  
2581Wiktoria Jankowska z d. Darwicka  †przed 02-03-1851  
2582Wiktoria Jankowska z d. Kozikowska  †przed 19-06-1849  
2583Wiktoria Jankowska z d. Borawska  †14-01-1845  
2584Wiktoria Jankowska z d. Olszewska  †od 20-11-1833 do 24-01-1855  
2585Wiktoria Janowska z d. Bronowicz *około 1876 Drozdowo †  
2586Wiktoria Jarząbek z d. Czarnecka *około 1874 Bęćkowo †  
2587Wiktoria Jaszczurowska z d. Cybulska *około 1856 Przytuły †  
2588Wiktoria Jaworska z d. Sulewska *około 1813 Sulewo Prusy †po 14-02-1876  
2589Wiktoria Julia Poniatowska z d. Kuczwalska *około 1879 Szczuczyn †  
2590Wiktoria Jurewicz [0¬]     
2591Wiktoria Justyna Barbara Ramotowska z d. Mocarska *około 1818 Rutkowskie †przed 01-1858  
2592Wiktoria Kacprowska z d. Marczykowska *29-06-1915 Wąsosz †  
2593Wiktoria Kaczyńska z d. Brzostowska *około 1845 Wypychy †po 15-11-1898  
2594Wiktoria Kadłubowska *25-04-1907 Bzury †21-09-1985 Bzury  
2595Wiktoria Kadłubowska z d. Koniecko *około 1873 Grozimy †od 07-02-1928 do 10-02-1931  
2596Wiktoria Kalinowska z d. Łepkowska *10-10-1836 Stawiane †18-12-1901 Dołęgi /Wąsosz/  
2597Wiktoria Kalwejt z d. Radzikowska  †przed 11-09-1906  
2598Wiktoria Kamalska z d. Duchnowska *około 1839 Kucze Małe †przed 06-02-1907  
2599Wiktoria Kamińska z d. Zalewska *około 1831 Włodki †27-06-1862  
2600Wiktoria Kamińska z d. Wilińska  †  
2601Wiktoria Kamińska z d. Jankowska  †po 21-02-1876  
2602Wiktoria Kamińska z d. Paszkowska  †przed 03-1866  
2603Wiktoria Kamionowska z d. Górska  †po 23-01-1934  
2604Wiktoria Kanicka z d. Sakowska *1880 Orlikowo †po 03-02-1925  
2605Wiktoria Kaplińska z d. Kalicka  †  
2606Wiktoria Karaś z d. Kosobudzka *około 1878 Grajewo †po 16-02-1931  
2607Wiktoria Karczewska z d. Gacka  †przed 14-07-1856  
2608Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1796 Barwiki †po 26-07-1861  
2609Wiktoria Karwowska z d. Ramotowska *około 1789 †28-09-1854 Brychy /Przytuły/  
2610Wiktoria Karwowska z d. Święcińska *około 1790 †27-12-1850 Święcienin /Radziłów/   
2611Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1812 Łoje Awissa †od 03-02-1862 do 14-02-1876  
2612Wiktoria Karwowska z d. Łempicka *20-08-1820 Koniecki-Rostroszewo †po 07-02-1869  
2613Wiktoria Karwowska z d. Szleszyńska *około 1826 Bronaki-Pietrasze †od 28-02-1870 do 15-07-1902  
2614Wiktoria Karwowska z d. Mieczkowska *około 1878 Trzaski †07-09-1896 Trzaski /Przytuły/  
2615Wiktoria Karwowska z d. Zakrzewska *około 1899 †  
2616Wiktoria Karwowska z d. Mroczkowska *około 1856 Kubrzany †  
2617Wiktoria Karwowska z d. Podbielska *około 1826 Grądy Wielkie †  
2618Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 20-06-1905  
2619Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †  
2620Wiktoria Karwowska z d. Trzaska *około 1832 Karwowo par. Jedwabne †  
2621Wiktoria Karwowska z d. Milewska  †po 04-08-1875   
2622Wiktoria Karwowska z d. Zalewska *około 1832 †  
2623Wiktoria Karwowska z d. Piaścik *około 1869 Zdrembisko †  
2624Wiktoria Karwowska z d. Kozikowska  †po 04-02-1942  
2625Wiktoria Karwowska z d. Cwalińska  †  
2626Wiktoria Karwowska z d. Gardocka * Mocarze †przed 14-02-1847  
2627Wiktoria Karwowska z d. Trzaska [0¬]    
2628Wiktoria Karwowska z d. Trzaska  †  
2629Wiktoria Karwowska z d. Mieczkowska  †11-04-1890 Pieniążki  
2630Wiktoria Kasieta z d. Skowrońska  †po 10-02-1887  
2631Wiktoria Kaszeta z d. Skowrońska *około 1837 Szczuczyn †30-01-1870 Niedźwiadna  
2632Wiktoria Kiełczewska z d. Zalewska *około 1832 Zalesie †06-11-1894   
2633Wiktoria Kiełczewska z d. Krajewska  †  
2634Wiktoria Kiełczewska z d. Wiszowata *około 1837 Wiszowate †  
2635Wiktoria Kierznowska z d. Pachucka *około 1867 Dębiec †  
2636Wiktoria Kleszczewska z d. Stefanowicz [0¬]    
2637Wiktoria Klimaszewska z d. Supińska *10-01-1793 Sulewo Kownaty †  
2638Wiktoria Klimaszewska z d. Bzura *23-12-1798 Kownatki †  
2639Wiktoria Kochmańska z d. Kuczyńska *16-09-1870 Sulewo Kownaty †  
2640Wiktoria Kolesińska z d. Danowska *03-08-1806 Sulewo Kownaty †   
2641Wiktoria Kołakowska z d. Dąbkowska *około 1868 Pieniążki †  
2642Wiktoria Koniecko z d. Milewska *około 1879 Bzury †24-06-1928 Grozimy  
2643Wiktoria Koniecko z d. Maciorowska *około 1888 †  
2644Wiktoria Konopka z d. Laszczkowska *około 1883 Klimaszewnica †1943  
2645Wiktoria Konopka z d. Milewska *około 1856 Żebry †16-04-1908 Żebry /Wąsosz/  
2646Wiktoria Konopka z d. Chrostowska *około 1872 Supy †przed 24-07-1923  
2647Wiktoria Konopka z d. Taraskowska *około 1873 Borawskie par. Jedwabne †po 01-12-1923  
2648Wiktoria Konopka z d. Wróblewska *około 1838 Kurki †od 09-02-1885 do 12-06-1899  
2649Wiktoria Konopka z d. Sokołowska *około 1877 Cedry †17-05-1905 Szczuczyn  
2650Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †od 14-07-1896 do 28-02-1905  
2651Wiktoria Konopka z d. Rydzewska  †przed 29-05-1876  
2652Wiktoria Konopka *około 1913 †  
2653Wiktoria Konopka z d. Gąsiewska  †po 20-02-1928  
2654Wiktoria Konopka z d. Osowska  †po 02-05-1887  
2655Wiktoria Konopka  †  
2656Wiktoria Konopka z d. Truszkowska  †przed 01-11-1874  
2657Wiktoria Konopka z d. Karwowska *około 1790 Kąty †  
2658Wiktoria Konopka z d. Karwowska  †  
2659Wiktoria Konopka  †przed 06-02-1826  
2660Wiktoria Konopka z d. Mieczkowska  †  
2661Wiktoria Korytkowska *1873 Kąty †1979 Kąty /Burzyn/  
2662Wiktoria Korytkowska z d. Godlewska *około 1876 Wagi †po 04-02-1918  
2663Wiktoria Kosińska z d. Danowska  †po 24-11-1857  
2664Wiktoria Kosiorek z d. Olszewska *około 1812 Ruś †  
2665Wiktoria Kosmaczewska z d. Chrzanowska *około 1849 Trzaski †po 09-09-1912  
2666Wiktoria Kosmaczewska z d. Chmielewska *około 1871 Kurki †  
2667Wiktoria Kossakowska z d. Włoczko (Chmielewska) *około 1846 Pieniążki †po 02-02-1913  
2668Wiktoria Kossakowska z d. Karwowska *1821 Brychy †po 10-05-1867  
2669Wiktoria Kossakowska z d. Dobrzycka *około 1852 Skroda Wielka †20-02-1887 Kubrzany  
2670Wiktoria Kossakowska z d. Łojewska *około 1808 Łoje Awissa †przed 07-1827  
2671Wiktoria Kossakowska z d. N * Czachy †  
2672Wiktoria Kossakowska z d. Zakrzewska  †po 22-02-1914  
2673Wiktoria Koszykowska z d. Napiórkowska  †przed 03-03-1835  
2674Wiktoria Kotowska z d. Konopka *około 1830 Bronaki-Pietrasze †  
2675Wiktoria Kotyńska z d. Olszewska  †po 13-11-1871  
2676Wiktoria Kowalewska z d. Krajewska *około 1856 Kubrzany †11-12-1926 Jedwabne /Jedwabne/  
2677Wiktoria Kowalewska z d. Iwanowska *około 1844 Zanklewo †od 21-02-1911 do 20-03-1918  
2678Wiktoria Kowalewska z d. Kołakowska *około 1861 Żebry †po 27-02-1905  
2679Wiktoria Kowalewska z d. Kalinowska  †przed 22-11-1926  
2680Wiktoria Kownacka z d. Zalewska *20-06-1816 Zalesie †po 19-11-1861   
2681Wiktoria Kozikowska z d. Zawadzka *około 1874 Ciemnoszyje †17-09-1892  
2682Wiktoria Kozikowska z d. Sobolewska  †przed 21-01-1883  
2683Wiktoria Kozikowska z d. Kiełczewska  †po 17-09-1895  
2684Wiktoria Kozikowska *29-12-1897 Wąsosz †  
2685Wiktoria Kozikowska z d. Borzymowska  †  
2686Wiktoria Kozłowska z d. Sulewska *29-04-1803 Godlewo †przed 31-10-1854  
2687Wiktoria Kozłowska [0¬]     
2688Wiktoria Kozłowska z d. Archacka  †  
2689Wiktoria Kozłowska z d. Wykowska  †  
2690Wiktoria Krawcewicz  †  
2691Wiktoria Kreska z d. Paszkowska *około 1864 Żebry †26-02-1933 Żebry  
2692Wiktoria Krukowska z d. Zamojska  †po 21-11-1898  
2693Wiktoria Kruszewska z d. Krzyżanowska *30-08-1890 Grędy †  
2694Wiktoria Krystyna Sokołowska z d. Grabowska *06-03-1774 Czerwonki †29-12-1841 Godlewo  
2695Wiktoria Kseba z d. Przybyszewska  †po 17-01-1928  
2696Wiktoria Ksepka z d. Chojnowska  †przed 04-1892  
2697Wiktoria Kubacka z d. Mścielska ?  †przed 03-02-1902  
2698Wiktoria Kuberska z d. Ostapkowicz  †po 21-07-1945  
2699Wiktoria Kubrowska z d. Dąbrowska  †  
2700Wiktoria Kuczewska z d. Rubińska *około 1817 Sokoły †30-12-1887 Wąsosz  
2701Wiktoria Kuczewska z d. Klimaszewska *08-12-1826 Kędziorowo †  
2702Wiktoria Kuczyńska z d. Długołęcka *17-12-1894 Bęćkowo †16-03-1974 Grajewo  
2703Wiktoria Kuczyńska z d. Dąbrowska *około 1877 Rutki †12-07-1953 Danówek  
2704Wiktoria Kuczyńska z d. Pachucka *około 1876 Płochowo †19-03-1905  
2705Wiktoria Kuczyńska z d. Baranowska *około 1826 †  
2706Wiktoria Kuczyńska z d. Maciorowska  †  
2707Wiktoria Kukowska *10-05-1883 Płochowo †  
2708Wiktoria Kukowska z d. Godlewska *około 1860 Zalesie †  
2709Wiktoria Kulikowska z d. Zalewska  †przed 28-01-1829  
2710Wiktoria Kulikowska z d. N  †  
2711Wiktoria Kulikowska z d. N  †po 20-02-1819  
2712Wiktoria Kulikowska *19-01-1797 Żebry †  
2713Wiktoria Kulikowska z d. Kołakowska  †po 28-02-1859  
2714Wiktoria Kulikowska z d. Michnowska  †przed 13-02-1889  
2715Wiktoria Kunegunda Karwowska z d. Godlewska *około 1838 Godlewo †przed 12-1876  
2716Wiktoria Kurkowska z d. Dobrzycka *około 1843 Szymany †po 14-02-1899  
2717Wiktoria Kurkowska z d. Borawska *09-05-1837 Konopki †po 14-07-1879  
2718Wiktoria Kurkowska z d. Ramotowska  †przed 06-02-1888  
2719Wiktoria Kurzątkowska  †  
2720Wiktoria Kurzątkowska z d. Obiedzińska  †po 21-02-1911  
2721Wiktoria Kurzyna z d. Laskowska  †przed 06-1896  
2722Wiktoria Kwiatkowska z d. Wiszowata *około 1840 Przyborowo †08-05-1900 Obrytki  
2723Wiktoria Kwiatkowska z d. Przyborowska *20-01-1868 Niedźwiedzkie †  
2724Wiktoria Kwitkowska z d. N  †11-1877  
2725Wiktoria Ladzińska z d. Rogińska *około 1837 Płochowo †05-01-1925 Wąsosz /Wąsosz/  
2726Wiktoria Ladzińska z d. Okulewicz *około 1855 Niedźwiadna †po 30-01-1906  
2727Wiktoria Lendo z d. Kołakowska [0¬]    
2728Wiktoria Lenkiewicz z d. Gutowska *około 1864 Niedźwiadna †  
2729Wiktoria Leonora Dębowska z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †30-06-1862 Glinki  
2730Wiktoria Leszczyńska z d. Płońska  †  
2731Wiktoria Lichomska z d. Milewska *około 1807 Bzury †po 25-06-1856  
2732Wiktoria Lichota z d. Koniecko  †  
2733Wiktoria Lipińska z d. Karwowska [0¬]    
2734Wiktoria Lozola ? z d. Haraczek  †  
2735Wiktoria Łakus z d. Pawełczyk *1839 Bogusze †07-09-1873 Chojnowo  
2736Wiktoria Łapińska z d. Kamińska *około 1878 Biodry †  
2737Wiktoria Łapińska z d. Bagińska *około 1901 Konopki Tłuste †  
2738Wiktoria Łempicka z d. Kuczyńska *14-12-1903 Radziłów †12-02-1994 Monety /Wąsosz/   
2739Wiktoria Łempicka z d. Sulewska *około 1833 Sulewo Prusy †08-03-1899 Bagienice /Wąsosz/  
2740Wiktoria Łepkowska z d. Rostkowska *1830 Rutki †  
2741Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1801 Szlasy †od 07-02-1864 do 12-02-1884  
2742Wiktoria Łojewska z d. Szleszyńska *około 1787 Szlasy †16-03-1847 Łoje  
2743Wiktoria Łojewska z d. Mocarska *około 1808 Rutkowskie †  
2744Wiktoria Łosiewicz *około 07-1890 †12-01-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/  
2745Wiktoria Łuba z d. Malinowska  †po 27-01-1887  
2746Wiktoria Łukaszewska z d. Truchan  †przed 26-01-1897  
2747Wiktoria Łynko z d. Mieczkowska  †po 04-02-1930  
2748Wiktoria Maciejewska z d. Księżakowska *około 1887 Wąsosz †14-06-1940 Wąsosz  
2749Wiktoria Maciora z d. Sienkiewicz *20-01-1900 Romany †  
2750Wiktoria Maciorowska z d. Popowska *około 1859 Klimaszewnica †27-01-1939 Ciemnoszyje  
2751Wiktoria Maciorowska z d. Zawadzka  †po 18-02-1930  
2752Wiktoria Maciorowska z d. Zielińska  †  
2753Wiktoria Maciorowska z d. Orłowska  †po 25-04-1945  
2754Wiktoria Maciorowska z d. Malinowska *około 1899 Ciemnoszyje †  
2755Wiktoria Majrocka z d. Wasiulewska *około 1847 Glinki †przed 01-1880  
2756Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1826 Karwowo par. Jedwabne †13-02-1890 Rutki /Wizna/  
2757Wiktoria Makowska *około 1868 Makowskie †18-11-1926 Makowskie /Burzyn/  
2758Wiktoria Makowska z d. Brzostowska *około 1866 Brzostowo †09-12-1910 Makowskie /Burzyn/  
2759Wiktoria Makowska z d. Karwowska *około 1833 Pluty †07-12-1867 Makowskie /Burzyn/  
2760Wiktoria Makowska z d. Orłowska *około 1859 Sieburczyn †  
2761Wiktoria Malecka z d. Zakaszewska *około 1856 Niećkowo †przed 12-09-1921  
2762Wiktoria Maleszewska z d. Kossakowska *około 1894 Biodry †04-08-1927 Jarnuty  
2763Wiktoria Malinowska z d. Szymanowska *około 1819 Surały †po 21-11-1898  
2764Wiktoria Malinowska z d. Fiedorowicz *około 1867 Kapice †od 30-01-1921 do 07-02-1922  
2765Wiktoria Malinowska z d. Trzaska *około 1905 †po 21-01-1953  
2766Wiktoria Malinowska z d. Grabowska *około 1873 Ciemnoszyje †od 03-02-1919 do 08-02-1938  
2767Wiktoria Małachowska z d. Grzymkowska *1848 Radziłów †  
2768Wiktoria Mańkowska [0¬]     
2769Wiktoria Marcińczyk z d. Cimoch *około 1878 Rydzewo Szlacheckie †21-11-1934 Niećkowo  
2770Wiktoria Marczykowska z d. Niecikowska *około 1875 Wąsosz †04-02-1936 Wąsosz  
2771Wiktoria Marianna Duzikowska z d. Śmiglewska *08-09-1909 Wąsosz †01-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
2772Wiktoria Marianna Sulewska z d. Przechocka *17-08-1857 Danowo †od 31-01-1910 do 03-08-1924  
2773Wiktoria Matejko z d. Kamińska *około 1806 Łempice †16-12-1848  
2774Wiktoria Matyszewska z d. Jurczykowska *około 1902 Mazewo †  
2775Wiktoria Mazewska z d. Klimaszewska *około 1840 Rostki par. Jedwabne †  
2776Wiktoria Mazurska z d. Wysocka  †przed 22-02-1897  
2777Wiktoria Micior z d. Szumowska *około 1905 Grądy Małe †  
2778Wiktoria Mieczkowska z d. Sienicka *około 1863 †po 18-02-1908  
2779Wiktoria Mieczkowska z d. Chludzińska *około 1822 Borawskie †  
2780Wiktoria Mieczkowska z d. Bagińska *około 1846 Bagienice par. Romany †  
2781Wiktoria Mieczkowska z d. Karwowska  †po 21-02-1830  
2782Wiktoria Mieczkowska z d. Szrejter  †po 17-01-1853  
2783Wiktoria Mieczkowska z d. Mikucka *25-01-1917 Grzymki †  
2784Wiktoria Mieczkowska z d. Sierbińska  †  
2785Wiktoria Mieczkowska z d. Kurzątkowska *19-07-1910 Sokoły par. Romany †  
2786Wiktoria Mieczkowska z d. Przestrzelska *około 1830 Mocarze †  
2787Wiktoria Mieczkowska z d. Mikucka  †przed 08-06-1922  
2788Wiktoria Mierzejewska z d. Rostkowska *około 1811 Rutki †14-12-1853  
2789Wiktoria Mierzejewska z d. Pieńkowska *22-12-1898 Kucze Wielkie †  
2790Wiktoria Mikucka z d. Skrodzka *około 1838 Borawskie †od 03-02-1891 do 12-07-1904  
2791Wiktoria Mikucka z d. Chrostowska *około 1848 Bukowo Duże †09-01-1889 Bukowo Duże /Słucz/  
2792Wiktoria Mikucka z d. Kalinowska *około 1906 Bzury †   
2793Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1876 Chrostowo †21-10-1943 Brychy /Przytuły/  
2794Wiktoria Milewska z d. Gętkowska *około 1854 Chojnowo †po 20-01-1921  
2795Wiktoria Milewska z d. Borawska *około 1851 Borawskie †29-11-1910  
2796Wiktoria Milewska z d. Makowska *około 1810 Rutkowskie †po 27-05-1861  
2797Wiktoria Milewska *około 1863 †18-08-1885 Rumiejki  
2798Wiktoria Milewska z d. Dąbrowska *około 1802 Szostaki †  
2799Wiktoria Milewska z d. Mocarska  †przed 23-02-1873  
2800Wiktoria Milewska z d. Górska  †  
2801Wiktoria Milewska z d. Chylińska *25-02-1810 Sulewo Prusy †  
2802Wiktoria Milewska z d. Rogowska  †od 11-02-1901 do 10-07-1906  
2803Wiktoria Milewska z d. Tarnacka [0¬]    
2804Wiktoria Milewska z d. Łosewska  †przed 09-02-1836  
2805Wiktoria Milewska z d. Sienkiewicz  †przed 23-01-1899  
2806Wiktoria Miłosek z d. Kalinowska  †przed 01-02-1928  
2807Wiktoria Mioduszewska z d. Gryczan *około 1866 Niedźwiadna †po 22-02-1914  
2808Wiktoria Mioduszewska z d. Bajkowska  †po 06-08-1924  
2809Wiktoria Mioduszewska z d. Bojkowska  †  
2810Wiktoria Mioduszewska z d. Waluś * Kudrynki †  
2811Wiktoria Mioduszewska z d. Zakrzewska  †  
2812Wiktoria Młodzianowska z d. Modzelewska  †  
2813Wiktoria Mocarska z d. Supińska *około 1802 †27-09-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
2814Wiktoria Mocarska z d. Rostkowska *około 1858 Rutki †03-10-1931 Bartki /Burzyn/  
2815Wiktoria Mocarska *około 1823 Bartki †po 16-02-1886  
2816Wiktoria Mocarska z d. Grzymkowska *1838 Radziłów †po 14-02-1895  
2817Wiktoria Mocarska z d. Bronakowska *około 1837 Bronaki-Olki †przed 14-02-1887  
2818Wiktoria Mocarska z d. Zając *około 1882 †po 20-01-1931  
2819Wiktoria Mocarska z d. Kalinowska *około 1817 Brychy †po 11-02-1861  
2820Wiktoria Mocarska z d. Chylińska *około 1827 Kąty †przed 21-02-1870  
2821Wiktoria Mocarska z d. Zaniewska *około 1811 Łoje †po 21-11-1853  
2822Wiktoria Mocarska z d. Koszykowska *około 1828 Brzostowo †przed 01-1869  
2823Wiktoria Mocarska *1826 Pluty †przed 1830  
2824Wiktoria Mocarska z d. Nawrocka [0¬]    
2825Wiktoria Mocarska z d. Ramotowska *około 1883 Pluty †  
2826Wiktoria Mocarska z d. Chrostowska *około 1821 Borawskie par. Jedwabne †  
2827Wiktoria Mocarska *1830 Pluty †  
2828Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *23-12-1882 Niedźwiedzkie †23-04-1970 Niedźwiedzkie  
2829Wiktoria Modzelewska z d. Żebrowska *11-11-1902 Barzykowo †11-03-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2830Wiktoria Modzelewska z d. Godlewska *około 1865 Godlewo †09-03-1935 Godlewo /Wąsosz/  
2831Wiktoria Modzelewska z d. Sulimowicz *około 04-1846 Wąsosz †po 01-08-1914  
2832Wiktoria Modzelewska z d. Szymanowska *około 1828 Lipnik †po 22-01-1894  
2833Wiktoria Modzelewska z d. Łaguna *około 1844 Stawiane †po 17-05-1904  
2834Wiktoria Modzelewska z d. Niedźwiedzka *około 1882 Niedźwiedzkie †przed 11-11-1942  
2835Wiktoria Modzelewska z d. Niebrzydowska *około 1839 Pieńczykowo †po 17-02-1896  
2836Wiktoria Modzelewska z d. Zambrzycka *około 1838 Suwałki †17-09-1892 Świdry  
2837Wiktoria Modzelewska z d. Czaplicka *1844 Koziki †po 21-11-1882  
2838Wiktoria Modzelewska z d. Danowska *około 1870 Szymany †  
2839Wiktoria Modzelewska z d. Wiszowata *1850 Świdry Podleśne †  
2840Wiktoria Modzelewska  †przed 18-02-1925  
2841Wiktoria Mościcka z d. Jaczyńska  †po 26-11-1861  
2842Wiktoria Mroczkowska z d. Żebrowska *około 1827 Żebrki †po 28-10-1890  
2843Wiktoria Mroczkowska z d. Cwalińska *około 1830 †26-01-1880 Borawskie /Przytuły/  
2844Wiktoria Mroczkowska z d. Bednarska *około 1844 Dobrzyce †po 07-11-1892  
2845Wiktoria Mroczkowska z d. Skrodzka *około 1835 Skroda Mała †27-09-1863 Mroczki /Przytuły/  
2846Wiktoria Mroczkowska z d. Gardocka  †po 04-09-1916  
2847Wiktoria Mścichowska z d. Żbikowska *około 1894 Łękowo †21-09-1975 Grajewo  
2848Wiktoria Mścichowska z d. Filipkowska *07-05-1880 Łosewo †12-02-1962 Łosewo  
2849Wiktoria Mścichowska z d. Sulewska *około 1801 Zaborowo †przed 03-02-1868  
2850Wiktoria Mścichowska z d. Maciorowska *1872 Brzozowa Wólka †przed 22-01-1929  
2851Wiktoria Mścichowska z d. Jaworowska *12-05-1788 Gackie †przed 01-1834  
2852Wiktoria Mścichowska z d. Szymanowska  †  
2853Wiktoria Murawska z d. Duńkowska *około 1786 Sieburczyn †po 09-11-1851  
2854Wiktoria Murawska z d. Gawęcka *około 1812 Radziłów †14-04-1852  
2855Wiktoria Murzyńska z d. Filter *około 1894 Pawełki †  
2856Wiktoria Musiałowska z d. Szyba  †  
2857Wiktoria Myślińska z d. Sokołowska *około 1803 Jedwabne †  
2858Wiktoria Napiórkowska z d. Włodkowska  †po 08-04-1845  
2859Wiktoria Niebrzydowska z d. Szulc *02-11-1899 Wąsosz †18-02-1985 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
2860Wiktoria Niebrzydowska z d. Sulewska *09-03-1899 Wąsosz †19-02-1977 Szczuczyn /Wąsosz/   
2861Wiktoria Niebrzydowska z d. Świderska *około 1862 Sokoły †przed 26-01-1929  
2862Wiktoria Niebrzydowska z d. Borawska *około 1873 Szyjki †po 16-02-1938  
2863Wiktoria Niebrzydowska *około 1800 †20-08-1802 Dołęgi /Wąsosz/  
2864Wiktoria Niedźwiedzka z d. N  †po 12-11-1823  
2865Wiktoria Niedźwiedzka z d. Makowska  †po 06-02-1918  
2866Wiktoria Nieradko z d. Lendo *około 1838 Ruda †  
2867Wiktoria Nietupska z d. Pruszyńska *około 1857 Rydzewo-Pieniążek †12-05-1932 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2868Wiktoria Niewiarowska z d. Żukowska  †przed 05-1862  
2869Wiktoria Nitkiewicz z d. Powichrowska  †  
2870Wiktoria Nitkowska z d. Niciewska  †przed 23-01-1929  
2871Wiktoria Nowakowska z d. Prokop  †  
2872Wiktoria Nowicka z d. Rudzka *około 1788 Łepki †po 13-11-1836  
2873Wiktoria Nowicka z d. Szumowska *około 1826 Witynie †po 03-02-1869  
2874Wiktoria Ofman z d. Kukowska  †po 08-02-1938  
2875Wiktoria Olszewska z d. Karwowska  †po 01-05-1933  
2876Wiktoria Olszewska z d. Albrecht *około 1870 Kędziorowo †  
2877Wiktoria Olszewska z d. Kozłowska *około 1896 Świdry †  
2878Wiktoria Ołdakowska z d. Grabowska *około 1859 Wąsosz †30-12-1943 Wąsosz  
2879Wiktoria Orent z d. Dębnicka  †25-09-1848  
2880Wiktoria Orłowska z d. N  †przed 21-11-1809  
2881Wiktoria Orłowska z d. Łepkowska *11-06-1871 Bęćkowo †  
2882Wiktoria Orłowska z d. Zabłocka  †  
2883Wiktoria Orzechowska z d. Glińska *około 1820 Wiązownica †przed 23-02-1883  
2884Wiktoria Orzoł [0¬]     
2885Wiktoria Ostrowska z d. Zajkowska  †po 07-11-1859  
2886Wiktoria Ostrowska z d. Sawicka *około 1904 Czarnówek †  
2887Wiktoria Ostrowska z d. Kisiel *około 1880 Białaszewo †  
2888Wiktoria Ostrowska z d. Dobrzycka  †przed 26-11-1866  
2889Wiktoria Owsianko z d. Doliwa *około 1882 Chojnowo †30-10-1951 Łempice /Wąsosz/  
2890Wiktoria Owsianko z d. Olsztyn (Olszewska) *około 1832 Czarnowo †od 06-07-1891 do 20-07-1903  
2891Wiktoria Pachucka z d. Jankiewicz *20-02-1886 †02-03-1965 Brzozowa Wólka  
2892Wiktoria Pachucka z d. Czyżyńska (Czyżewska) *około 1803 Białaszewo †od 17-11-1850 do 15-11-1858  
2893Wiktoria Palczewska z d. Karwowska  †30-12-1852  
2894Wiktoria Panczewska z d. Karwowska *około 1816 Burzyn †  
2895Wiktoria Paszkowska z d. Surawska *16-01-1900 Niedźwiedzkie †  
2896Wiktoria Pawełczyk z d. Waldzińska *około 1819 Bronowo †po 11-10-1874  
2897Wiktoria Pawłowska z d. Koniecko *12-10-1869 Kędziorowo †04-02-1954 Kędziorowo /Wąsosz/  
2898Wiktoria Piechocińska z d. Cendrowska  †  
2899Wiktoria Piechowska z d. Narkowicz  †po 09-02-1891  
2900Wiktoria Pielna z d. Księżakowska *około 1859 Niedźwiadna †  
2901Wiktoria Pieńczykowska z d. Sulewska  †  
2902Wiktoria Pieńkowska z d. Olszewska *około 1833 Grądy Małe †przed 26-11-1894  
2903Wiktoria Pieńkowska z d. Niebrzydowska *22-12-1903 Glinki †   
2904Wiktoria Pieńkowska z d. Nowicka  †  
2905Wiktoria Pieńkowska z d. Niska *około 1824 Grajewo †  
2906Wiktoria Pietraszewicz z d. N  †po 23-11-1817  
2907Wiktoria Piotrowska z d. Leszczewska *około 1822 Kucze Wielkie †po 10-02-1873  
2908Wiktoria Płochocka z d. Okulewicz *około 1878 Andrychy †30-07-1907 Andrychy  
2909Wiktoria Płońska z d. Jabłońska  †  
2910Wiktoria Podkowicz z d. Karwowska *około 1880 Surały †po 02-06-1941  
2911Wiktoria Polkowska  †1813 Kąty /Burzyn/  
2912Wiktoria Pomiatowska z d. Jaroszewicz  †30-12-1905 Czarnówek  
2913Wiktoria Poniatowska z d. Arusiewicz  †przed 26-11-1919  
2914Wiktoria Popławska z d. Rołownia (Wołownia, Ołownia))  †przed 23-01-1859  
2915Wiktoria Porowska z d. N *około 1831 †przed 24-09-1889  
2916Wiktoria Porowska z d. Karwowska *około 1830 Kąty †  
2917Wiktoria Pospieszyńska z d. Rydelek *około 1896 Białaszewo †  
2918Wiktoria Potrzebka z d. Gutowska  †po 26-10-1875  
2919Wiktoria Prusicka z d. Łojewska *około 1830 Bartki †po 10-02-1879  
2920Wiktoria Pruszyńska z d. Kossakowska *około 1887 Grabowo †  
2921Wiktoria Przestrzelska z d. Naturalista *około 1857 Turośl †11-05-1917 Kubra /Przytuły/  
2922Wiktoria Przestrzelska z d. Kozłowska *około 1874 Zaborowo †28-06-1929 Brzostowo  
2923Wiktoria Przestrzelska z d. Brzóska *około 1852 Racibory †05-02-1887  
2924Wiktoria Przestrzelska z d. Polkowska  †po 10-02-1839  
2925Wiktoria Przestrzelska z d. Górska *około 1838 Chrostowo †  
2926Wiktoria Ptaszyńska z d. Wądołowska  †  
2927Wiktoria Puchalska *około 1841 Mocarze †04-04-1881 Mocarze /Burzyn/  
2928Wiktoria Puchalska z d. Piotruczak  †  
2929Wiktoria Purwin z d. Wasilewska  †  
2930Wiktoria Purwin z d. Modzelewska *08-12-1916 Surały †  
2931Wiktoria Radomska z d. Wiśniewska  †przed 16-01-1888  
2932Wiktoria Radziwanowska z d. Makowska *15-05-1888 †08-10-1968 Białaszewo  
2933Wiktoria Ramotowska z d. Chrostowska *około 1826 Brodowo †po 07-11-1882  
2934Wiktoria Ramotowska  †po 28-11-1826  
2935Wiktoria Raszczyk z d. Maliszewska  †przed 12-11-1850  
2936Wiktoria Renkiewicz z d. Remiszewska  †przed 1842 Mścichy  
2937Wiktoria Reska z d. Letko *około 1882 Milewo †  
2938Wiktoria Robaczyńska z d. Raczkowska *24-10-1877 Ławsk †17-07-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2939Wiktoria Rodak [0¬]    
2940Wiktoria Rogala z d. Wysocka *około 1852 Łempice †po 03-02-1919  
2941Wiktoria Rogalska z d. Niebrzydowska *około 1830 Jaki †05-12-1872 Jaki /Słucz/  
2942Wiktoria Rogalska z d. Jarmutowska *około 1865 †  
2943Wiktoria Rogalska z d. Wierciszewska  †po 03-02-1852  
2944Wiktoria Rogowska z d. Liberacka *około 1876 †27-01-1951 Klimaszewnica  
2945Wiktoria Rogowska z d. Roszkowska *około 1872 Konopki Chude †po 15-01-1937  
2946Wiktoria Rogowska z d. Ramotowska *około 1831 Danowo †po 28-11-1888  
2947Wiktoria Rogowska z d. Klimaszewska *01-10-1888 Supy †08-08-1917 Supy  
2948Wiktoria Rogowska z d. Cybula *około 1850 Lisie Jamy †  
2949Wiktoria Rogowska z d. Trzaska  †po 26-11-1850  
2950Wiktoria Rogowska z d. Konopka *około 1801 Pluty †  
2951Wiktoria Rogowska z d. Korytkowska *około 1828 Pluty †  
2952Wiktoria Rogowska z d. Grabowska *około 1913 Chrostowo †  
2953Wiktoria Rostek z d. Marczykowska *około 1897 Wąsosz †14-07-1944 Wąsosz  
2954Wiktoria Rostek z d. Jabłońska *około 1888 Szczuczyn †  
2955Wiktoria Rostkowska z d. Strumiłowska *około 1833 Rutki †przed 10-1866  
2956Wiktoria Rostkowska z d. Laskowska *około 1829 Przestrzele †  
2957Wiktoria Roszkowska z d. Ramotowska *około 1834 Wagi †  
2958Wiktoria Rożyńska z d. Gosiewska  †  
2959Wiktoria Rózio z d. Mikucka  †po 06-09-1932  
2960Wiktoria Rupińska z d. Bogusz *około 1827 Bukowo Małe †od 08-02-1875 do 14-02-1887  
2961Wiktoria Rupińska z d. Karwowska *około 1861 Karwowo †08-10-1891 Borawskie /Przytuły/  
2962Wiktoria Rutkowska z d. Rogińska  †po 27-01-1869  
2963Wiktoria Rydzewska z d. Lipińska *około 1846 Obrytki †po 25-02-1895  
2964Wiktoria Rydzewska z d. Lewicka *około 1843 Bagińskie †22-12-1891  
2965Wiktoria Rynkiewicz z d. Mocarska  †po 21-09-1864  
2966Wiktoria Ryżo (Rózio?) z d. Niebrzydowska ?  †  
2967Wiktoria Sadowska z d. Trojanowska *około 1836 Guty par. Wąsosz †  
2968Wiktoria Sadowska z d. Siejda *około 1872 Ławsk †  
2969Wiktoria Sakowska z d. Kokoszka *około 1871 Piątnica †przed 05-02-1929  
2970Wiktoria Salomea Godlewska *25-03-1811 Konopki †  
2971Wiktoria Samborska z d. Wądołowska *około 1835 Rutki †od 03-10-1883 do 26-01-1891  
2972Wiktoria Samluk z d. Wołkańska  †po 10-03-1929  
2973Wiktoria Saraczewska z d. Skrodzka *około 1833 Orlikowo †  
2974Wiktoria Sawicka z d. Łepkowska *około 1862 Popowo †przed 17-02-1925  
2975Wiktoria Sawicka z d. Gryczkowska  †  
2976Wiktoria Sciuba z d. Gąsiewska *około 1888 Wilamowo †  
2977Wiktoria Siedlecka z d. Orłowska *05-09-1885 Niećkowo †27-03-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
2978Wiktoria Siedlecka z d. Węcek *około 1877 Kędziorowo †przed 04-1909  
2979Wiktoria Siedlecka z d. Mściwujewska *około 1881 Cynty (Korniewo) †10-08-1910 Kędziorowo /Wąsosz/  
2980Wiktoria Sielawa z d. Łowczyńska  †  
2981Wiktoria Sienicka z d. Świderska *około 1829 Golanki †  
2982Wiktoria Sieniła z d. Antosiewicz *około 1881 Wierzbowo †  
2983Wiktoria Sierbińska z d. Pogorzelska *około 1834 Popowo †  
2984Wiktoria Sikorska z d. Przyborowska *około 1810 Gałązki †05-09-1871 Gałązki /Niedźwiadna/  
2985Wiktoria Sikorska z d. Surawska *około 1879 Niedźwiedzkie †przed 01-1900  
2986Wiktoria Skoczek z d. Tuzinowska *około 1862 Bęćkowo †po 09-02-1925  
2987Wiktoria Skrodzka z d. Mroczkowska *około 1871 Kamińskie †po 15-02-1926  
2988Wiktoria Skrodzka z d. Wierzbowska *około 1851 Wilamowo †przed 05-1891  
2989Wiktoria Skrodzka z d. Niebrzydowska  †  
2990Wiktoria Skrodzka z d. Orzechowska *około 1872 †  
2991Wiktoria Skubich z d. Feltowicz *około 1880 Białosuknia †po 31-01-1942  
2992Wiktoria Skubich z d. Zawadzka *około 1854 Ciemnoszyje †  
2993Wiktoria Sobolewska z d. Zyskowska  †od 18-11-1849 do 06-11-1853  
2994Wiktoria Sokołowska z d. Karwowska *około 1826 Zaborowo †przed 22-07-1903  
2995Wiktoria Sokołowska z d. Wojsław *15-04-1805 Kownatki †po 30-06-1879  
2996Wiktoria Sokołowska z d. Rafałowska *około 1879 Stawiski †  
2997Wiktoria Sokołowska z d. Zielińska *około 1862 Ruda †  
2998Wiktoria Sokołowska z d. Dąbrowska *1858 Łoje Awissa †  
2999Wiktoria Sokołowska z d. Ramotowska  †po 12-02-1900  
3000Wiktoria Sosnowska z d. Przyborowska *18-10-1896 Bzury †23-08-1983 Szczuczyn  
3001Wiktoria Sosnowska z d. Zielińska  †po 24-01-1921  
3002Wiktoria Stanisława Rożyńska z d. Gosiewska *04-10-1873 Łojki †  
3003Wiktoria Stankiewicz z d. Modzelewska *około 1840 Pluty †14-09-1876  
3004Wiktoria Stęporowska z d. Stefanowicz  †po 31-12-1963  
3005Wiktoria Strzyżewska z d. Niebrzydowska *23-01-1839 Sulewo Prusy †  
3006Wiktoria Sulewska z d. Dąbrowska [0¬]    
3007Wiktoria Sulewska z d. Kurkowska *około 1808 Jaki †11-10-1873 Sulewo Kownaty  
3008Wiktoria Sulewska z d. Jaczyńska *około 1832 Jaki †po 07-08-1893  
3009Wiktoria Sulewska z d. Malinowska *około 1839 Wąsosz †przed 18-05-1896  
3010Wiktoria Sulewska z d. Kondrat *około 1839 Grajewo †po 30-05-1881  
3011Wiktoria Sulewska *15-10-1857 Sulewo Kownaty †przed 1862  
3012Wiktoria Sulewska *około 1784 †09-07-1786 Sulewo Prusy  
3013Wiktoria Sulewska z d. Grodzicka *około 1855 Słucz †  
3014Wiktoria Sulewska z d. Chojnowska *około 1866 Danowo †  
3015Wiktoria Sulewska *28-01-1799 Sulewo Prusy †  
3016Wiktoria Sulewska z d. Łempicka *23-05-1798 Bagienice †  
3017Wiktoria Sulewska *12-05-1805 Godlewo †  
3018Wiktoria Sulewska *21-12-1833 Sulewo Prusy †  
3019Wiktoria Sulewska z d. Budzińska *około 1881 Kudłaczewo †  
3020Wiktoria Sulewska z d. Dąbrowska  †  
3021Wiktoria Sulińska z d. Karwowska *około 1808 Popowo †14-01-1872 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
3022Wiktoria Sulińska z d. Zaborowska *około 1871 Sulewo Kownaty †przed 27-09-1923   
3023Wiktoria Supińska z d. Klimaszewska *około 1795 Dusze †przed 06-02-1844  
3024Wiktoria Supińska z d. Janiszewska *około 1859 †16-03-1901 Szczuczyn  
3025Wiktoria Sutkowska z d. Jankowska  †po 26-01-1932  
3026Wiktoria Syłak z d. Orłowska *05-12-1889 Grozimy †29-03-1963 Grozimy /Wąsosz/  
3027Wiktoria Synarska z d. Niedźwiedzka *około 1873 Bęćkowo †  
3028Wiktoria Szczawińska z d. Załęcka  †przed 20-10-1851  
3029Wiktoria Szczuka z d. Kulikowska *około 1835 Łojki †po 20-05-1889  
3030Wiktoria Szleszyńska z d. Skrodzka *06-03-1909 Konopki-Białystok †12-11-1986 Łubiane  
3031Wiktoria Szleszyńska z d. Malinowska *1843 Bukowo Duże †12-03-1919 Bukowo Duże /Słucz/  
3032Wiktoria Szleszyńska z d. Sulewska *18-12-1848 Zalesie †po 25-01-1922  
3033Wiktoria Szleszyńska z d. Karwowska *1803 Brychy †od 26-11-1844 do 24-11-1846  
3034Wiktoria Szleszyńska z d. Konopka *około 1872 Konopki Chude †po 09-05-1911  
3035Wiktoria Szleszyńska z d. Kalinowska *około 1875 Brychy †  
3036Wiktoria Szleszyńska z d. Kozikowska  †  
3037Wiktoria Szmitko z d. Boć  †  
3038Wiktoria Szorc z d. Jabłonowska  †po 31-01-1899  
3039Wiktoria Szumowska z d. Surowska *około 1826 Kucze Małe †przed 04-1874 Przestrzele   
3040Wiktoria Szumowska z d. Orłowska  †po 28-11-1933  
3041Wiktoria Szwam z d. Chylińska *około 1899 Konopki Chude †  
3042Wiktoria Szymanowicz z d. Grzymała  †po 15-02-1898  
3043Wiktoria Szymanowska z d. Borawska *około 1831 Borawskie †przed 27-11-1893  
3044Wiktoria Szymanowska z d. Orłowska *około 1867 Niećkowo †przed 02-02-1913  
3045Wiktoria Szymanowska z d. Karwowska *1855 Zakrzewo †16-01-1894 Czarnówek  
3046Wiktoria Szymanowska z d. Kowalewska *około 1879 Łosewo †21-02-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
3047Wiktoria Szymanowska z d. Łęgowska *około 1898 Żebry †  
3048Wiktoria Szymanowska z d. Kotowska  †po 05-02-1918  
3049Wiktoria Szymanowska z d. Klimaszewska *około 1870 Lipińskie †  
3050Wiktoria Szymanowska z d. Wojsław *13-12-1810 Wojsławy †  
3051Wiktoria Szymanowska z d. Danowska *21-12-1779 Lipińskie †  
3052Wiktoria Szymanowska z d. Sokołowska  †po 26-01-1891  
3053Wiktoria Szymańczyk z d. Sokołowska *około 1834 Rydzewo-Pieniążek †  
3054Wiktoria Szymborska z d. Karwowska  †  
3055Wiktoria Szymborska z d. Strucińska *około 1874 Janczewo †  
3056Wiktoria Śliżewska  †  
3057Wiktoria Świderska z d. Kosmowska *około 1853 Szczuczyn †przed 19-02-1912  
3058Wiktoria Świderska z d. Bogusz *około 1868 Bukowo Duże †08-02-1908 Bukowo  
3059Wiktoria Świderska z d. Wojsław *około 1876 Gałązki †  
3060Wiktoria Świderska z d. Chludzińska *około 01-1822 Bagińskie †  
3061Wiktoria Świderska z d. Wiszowata  †  
3062Wiktoria Świderska z d. Danowska *14-06-1857 Zalesie †   
3063Wiktoria Święszkowska z d. Rybińska  †przed 25-06-1855  
3064Wiktoria Tarnacka z d. Wiśniewska *około 1895 Szwelczyn †10-09-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
3065Wiktoria Tarnacka z d. Brodowska *około 1912 Modzele †  
3066Wiktoria Teofila Okulewicz z d. Chodnicka *08-04-1881 †28-02-1956 /Grabowo/  
3067Wiktoria Teofila Wysocka z d. Milewska *około 1838 Nadbory †  
3068Wiktoria Toczyłowska z d. Klimaszewska  †przed 07-11-1887  
3069Wiktoria Toczyńska z d. Wądołowska *około 1837 Rutki †po 03-02-1886  
3070Wiktoria Tołczyk z d. Gorzembowska  †po 06-02-1910  
3071Wiktoria Trepanowska z d. N  †  
3072Wiktoria Trojanowska z d. Cydzyńska (Czyżewska) *1846 Surały †po 06-03-1905  
3073Wiktoria Trojanowska z d. Pawełkowska  †przed 25-11-1895  
3074Wiktoria Truszkowska z d. Skrodzka *około 1860 Rydzewo Szlacheckie †po 29-01-1929  
3075Wiktoria Truszkowska z d. Klimaszewska *około 1827 Łosewo †03-01-1871  
3076Wiktoria Truszkowska z d. Mścichowska  †po 21-10-1872  
3077Wiktoria Truszkowska z d. Szepietowska  †od 13-02-1871 do 05-02-1873  
3078Wiktoria Truszkowska z d. Potapska  †  
3079Wiktoria Truszkowska  †21-06-1918 Truszki-Kucze  
3080Wiktoria Trzaska z d. Dąbrowska *około 1811 Szostaki †przed 12-09-1864  
3081Wiktoria Trzonkowska z d. Puchalska  †po 20-05-1896  
3082Wiktoria Tyszka z d. Niebrzydowska *około 1824 Niebrzydy †06-05-1907 Pasichy /Wąsosz/  
3083Wiktoria Tyszkiewicz z d. Orłowska * Bęćkowo †  
3084Wiktoria Walewska z d. Filo *24-12-1863 Niedźwiadna †13-03-1915 Warszawa /Warszawa/  
3085Wiktoria Walewska *17-10-1898 Borzymy †  
3086Wiktoria Waniewska z d. Koryszewska *około 1860 Maliniak †po 26-09-1921  
3087Wiktoria Wasilewska z d. Bylica (Bilicz) *około 1822 Kownacin †po 05-11-1872  
3088Wiktoria Wasilewska z d. Dawidowska  †  
3089Wiktoria Wasilewska z d. Cwalińska  †przed 20-07-1863  
3090Wiktoria Wasilewska z d. Kossakowska  †  
3091Wiktoria Wasiulewska z d. Grzybowska *około 1817 Siestrzanki †13-11-1852  
3092Wiktoria Wądołowska z d. Cwalińska *około 1833 Cwaliny †30-03-1908 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
3093Wiktoria Wądołowska z d. Chrostowska *około 1800 Biodry †od 13-05-1855 do 27-02-1865  
3094Wiktoria Wądołowska z d. Grądzka *około 1790 Jarnuty †po 28-10-1845   
3095Wiktoria Wądołowska z d. Lipska *około 1808 Nadbory †przed 05-1831  
3096Wiktoria Wądołowska z d. Kurkowska *około 1845 Borawskie †  
3097Wiktoria Wądołowska z d. Olszewska *18-12-1892 Stawiski †  
3098Wiktoria Wąsowska z d. Sternicka  †po 02-09-1914  
3099Wiktoria Wejdo z d. Dworakowska  †20-08-1895  
3100Wiktoria Wejs z d. Trojanowska  †przed 23-01-1900  
3101Wiktoria Werner z d. Dobrzeniowska *około 10-1859 Lipnik †31-05-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3102Wiktoria Wesołowska z d. Chodnicka *17-09-1904 Ciemianka †30-09-1992 Chmielewo  
3103Wiktoria Wędrzycka z d. Kowalewska *około 1871 Kędziorowo †przed 04-02-1929  
3104Wiktoria Wicik z d. Kraińska *około 1873 Wólka Piaseczna †03-03-1928 Glinki /Słucz/  
3105Wiktoria Wiczlińska [0¬]     
3106Wiktoria Wieczorek z d. Sokołek  †po 18-01-1818  
3107Wiktoria Wierciszewska z d. Dąbrowska *około 1855 Pluty †po 10-07-1906  
3108Wiktoria Wierciszewska z d. Kurzątkowska *około 1871 Dzięgiele †  
3109Wiktoria Wierzbowska z d. N  †po 07-09-1825  
3110Wiktoria Wierzbowska z d. Fabiszewska  †od 21-10-1872 do 19-02-1878  
3111Wiktoria Wietska z d. N  †  
3112Wiktoria Wiszowata z d. Świderska *25-05-1898 Rogaczów †  
3113Wiktoria Wiszowata z d. Konopka *około 1856 Konopki Monety †  
3114Wiktoria Wiśniewska z d. Samełko *25-12-1900 Niećkowo †22-12-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
3115Wiktoria Wiśniewska z d. Mieczkowska *około 1816 Miecze †po 25-02-1884  
3116Wiktoria Wiśniewska z d. Ruszczyk *20-02-1883 Sojczyn-Borowy †  
3117Wiktoria Wiśniewska v. Glińska z d. Mocarska *około 1868 Rutkowskie †po 27-01-1925  
3118Wiktoria Witfińska z d. Krajewska  †   
3119Wiktoria Włodkowska z d. Karwowska *około 1847 Sokoły †po 13-07-1908  
3120Wiktoria Włodkowska z d. Dołęga *około 1865 Rutkowskie †  
3121Wiktoria Wnorowska z d. Kamińska  †  
3122Wiktoria Wojciechowska z d. Wasilewska *1822 †02-02-1864 Wąsosz  
3123Wiktoria Wojewoda z d. Antoniak  †  
3124Wiktoria Wojsław *około 1830 Obrytki †31-03-1892 Sokoły  
3125Wiktoria Wojsław z d. Obrycka *21-06-1864 Skroda Wielka †13-05-1888 Skroda Wielka /Grabowo/  
3126Wiktoria Wojsław z d. Tyszka  †po 25-05-1858  
3127Wiktoria Wojsław z d. Budna  †przed 16-05-1809  
3128Wiktoria Wojsław z d. Cwalina  †po 21-02-1881  
3129Wiktoria Wójcicka z d. Gałecka *1839 Załuski †  
3130Wiktoria Wróblewska z d. Przestrzelska *1870 Hipolitowo †18-10-1951 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3131Wiktoria Wróblewska z d. Gałecka  †  
3132Wiktoria Wróblewska z d. Dłużniewska  †po 31-01-1898  
3133Wiktoria Wróblewska z d. Chrzanowska  †po 16-02-1931  
3134Wiktoria Wszeborowska *25-01-1850 Stawiane †20-02-1856 Sokoły  
3135Wiktoria Wszeborowska z d. Lipińska  †  
3136Wiktoria Wszeborowska z d. Kiełczewska *około 1844 Guty Podleśne †  
3137Wiktoria Wudy *około 1918 Poznań †09-04-1942 Wąsosz  
3138Wiktoria Wykowska z d. Sulewska  †  
3139Wiktoria Wysocka z d. Kołakowska *około 1890 Wąsosz †po 09-04-1950  
3140Wiktoria Wysocka z d. Jarosławska *około 1840 Ciemianka †po 22-01-1894  
3141Wiktoria Wysocka z d. Nieciecka  †przed 10-02-1896  
3142Wiktoria Wyszomierska z d. Szulc *około 1869 Szwelczyn †  
3143Wiktoria Wyszyńska z d. Kulikowska  †przed 04-07-1910  
3144Wiktoria Zabielska z d. Kozikowska  †od 29-02-1892 do 19-02-1900  
3145Wiktoria Zaborowska z d. Sulewska *10-10-1803 Sulewo Kownaty †po 14-02-1844  
3146Wiktoria Zając z d. Jarocka  †od 30-01-1881 do 08-10-1889  
3147Wiktoria Zając z d. Jaworowska [0¬]    
3148Wiktoria Zajkowska z d. Zarzecka  †  
3149Wiktoria Zakrzewska z d. Rogowska *około 1826 †po 26-09-1887  
3150Wiktoria Zakrzewska z d. Kuczyńska *około 1817 †12-10-1842 Kamińskie /Grabowo/   
3151Wiktoria Zakrzewska *około 1793 †12-01-1795 Wojsławy  
3152Wiktoria Zakrzewska z d. Kotowska  †po 23-11-1829  
3153Wiktoria Zalewska z d. Cybula *około 1829 Ruda †24-06-1861 Ruda /Białaszewo/  
3154Wiktoria Zalewska z d. Lipka  †przed 24-11-1868  
3155Wiktoria Zalewska z d. Kulikowska  †po 23-11-1825  
3156Wiktoria Zalewska z d. Lenkowska  †  
3157Wiktoria Zalewska z d. Ciecierska  †po 23-02-1938  
3158Wiktoria Załuska z d. Mieczkowska *około 1823 Milewo †11-03-1893 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3159Wiktoria Zamirowska z d. Cybulska  †22-08-1872  
3160Wiktoria Zamojska z d. Kurzątkowska *02-02-1873 Kownacin †05-02-1963 Skaje  
3161Wiktoria Zaniewska z d. Rogowska *około 1888 Czachy †  
3162Wiktoria Zaręba z d. Konopka  †przed 15-01-1907  
3163Wiktoria Zaręba z d. Rożyńska  †przed 05-02-1872  
3164Wiktoria Zarzecka z d. Sokołowska *około 1885 Wąsosz †przed 1909  
3165Wiktoria Zawadzka z d. Rogalska *około 03-1852 Bukowo †16-05-1940 Wąsosz  
3166Wiktoria Zawadzka z d. Wróblewska *około 1835 Czernice †po 24-01-1881  
3167Wiktoria Zdankiewicz z d. Olszewska *około 1873 Kowalewo †  
3168Wiktoria Zdankowska z d. Jaskowska *około 05-1818 Klimaszewnica †po 10-02-1879  
3169Wiktoria Zdankowska z d. Milewska *około 1851 Borawskie †przed 04-1896  
3170Wiktoria Zejer z d. Malinowska  †po 20-06-1911  
3171Wiktoria Zielińska z d. Skrodzka *około 1828 Bukowo Małe †od 15-02-1885 do 04-03-1889  
3172Wiktoria Zielińska z d. Borzymowska *około 1898 Łękowo †  
3173Wiktoria Zielińska z d. Piotrowska *około 1886 Guty †  
3174Wiktoria Zielińska z d. Werno *12-03-1867 Łempice †  
3175Wiktoria Ziemkiewicz z d. Orłowska *około 1848 Wólka Piaseczna †  
3176Wiktoria Ziorkowska z d. Kołakowska  †  
3177Wiktoria Ziółkowska z d. Bałdyga *około 1874 Białogrądy †  
3178Wiktoria Złotkowska z d. Gutowska  †  
3179Wiktoria Zwolińska z d. Orzechowska  †przed 23-02-1903  
3180Wiktoria Zyskowska z d. Krystowczyk *około 1893 Mazewo †przed 04-1946  
3181Wiktoria Zyskowska z d. Mikulska *około 1831 Kapice †01-01-1851  
3182Wiktoria Żabiłowicz z d. Rybak *około 1888 Czarnówek †  
3183Wiktoria Żebrowska z d. Gutowska *około 1861 Guty Podleśne †  
3184Wiktoria Żebrowska z d. Rybacka  †po 30-01-1899  
3185Wiktoria Żelechowska z d. Ostrowska *około 1897 Makowskie †  
3186Wiktoria Żmijewska z d. Modzelewska  †przed 04-02-1856  
3187Wiktoria Żołnierzewicz z d. Sutkowska *około 1842 Białaszewo †16-02-1920 Święcienin /Radziłów/  
3188Wiktoria Żukowska z d. Piłatowska *około 1823 Kucze Wielkie †  
3189Wiktoria Żurawska z d. Siemion *około 1891 Świdry †27-05-1941 Świdry /Wąsosz/  
3190Wiktoria Żurawska z d. Szabelska *około 1906 Radziłów †  
3191Wilhelm Blaszko *około 1809 Biała Piska †od 19-05-1867 do 04-06-1878  
3192Wilhelm Butwiłowski *około 1832 †  
3193Wilhelm Drążek  †przed 16-10-1893  
3194Wilhelm Duda  †  
3195Wilhelm Dzięgielewski *około 1863 Prusy †12-02-1930 Kownatki  
3196Wilhelm Erlich  †przed 07-09-1862  
3197Wilhelm Hitte  †przed 19-07-1859  
3198Wilhelm Jagodziński  †po 28-01-1887  
3199Wilhelm Kerchner *około 1849 †  
3200Wilhelm Kiźling  †  
3201Wilhelm Klimkowski  †  
3202Wilhelm Kotowski  †przed 17-02-1852  
3203Wilhelm Mikulski *około 1807 †po 26-06-1864  
3204Wilhelm Namlik *około 1820 Świdry par. Skarżyn †  
3205Wilhelm Piszczatowski  †przed 17-02-1857  
3206Wilhelm Roda  †po 16-02-1859  
3207Wilhelm Sienkiewicz  †  
3208Wilhelm Skwitowski  †po 07-02-1831  
3209Wilhelm Stęporowski  †  
3210Wilhelm Wierzchowski  †przed 22-01-1894  
3211Wilhelm Zalc *około 1837 Pisz †06-02-1894  
3212Wilhelma Śnieżko z d. Drzałkowska  †  
3213Wilhelmina (Marianna) Sikora z d. Gajek  †po 01-02-1864  
3214Wilhelmina Albarus  †  
3215Wilhelmina Czerpakowska z d. Bera  †przed 09-1887  
3216Wilhelmina Dukert z d. Szymanowska  †  
3217Wilhelmina Emilia Jaźwińska z d. Wierzchowska *około 1830 Prusy †  
3218Wilhelmina Karolina Wądołowska z d. Zejfert *około 1831 Szczuczyn †  
3219Wilhelmina Karwowska z d. Trzcińska  †17-10-1864  
3220Wilhelmina Marcińczyk z d. Gabrat  †od 29-09-1891 do 05-04-1894  
3221Wilhelmina Obrycka z d. Mioduszewska *około 1855 Biała Piska †  
3222Wilhelmina Radkowska z d. Szulc *około 1846 Prusy †przed 23-02-1897  
3223Wilhelmina Stankiewicz z d. Dzucek ?  †przed 19-02-1870  
3224Wilim Jarosz  †  
3225William (Walter) Kobielski  †  
3226William B. Rittenbaugh [0¬]    
3227William C. Foster [0¬]     
3228William C. Foster *23-08-1977 Phoenixville, PA †08-2014  
3229William Foster *1930 †1990  
3230William Foster [0¬]    
3231William Przybylski  †  
3232Wincenta Bukowska z d. Meyer  †  
3233Wincenta Danowska z d. Kujałowicz [0¬]    
3234Wincenta Godlewska *około 1941 Zalesie †13-01-1949 Zalesie  
3235Wincenta Gumowska z d. Godlewska  †  
3236Wincenta Łuksza z d. Martusewicz  †  
3237Wincenta Maria Pender z d. Wójcicka [0¬]    
3238Wincenta Mogielnicka *05-03-1890 Brzostowo †  
3239Wincenta Szymkiewicz z d. Obrycka *10-03-1921 Gackie †  
3240Wincenta Zalewska z d. Laskowska *29-01-1920 Nieławice †1981 Łomża /Jedwabne/   
3241Wincenty Adasiewicz *około 1771 †przed 23-05-1841  
3242Wincenty Apolinary Zalewski *około 07-1854 †02-03-1856 Kurki /Niedźwiadna/  
3243Wincenty Awienik  †  
3244Wincenty Bagiński *05-04-1863 Stawiane †01-12-1920 Stawiane  
3245Wincenty Baranowski  †przed 08-02-1932  
3246Wincenty Baranowski *1906 †  
3247Wincenty Baranowski *około 1786 †  
3248Wincenty Barański  †  
3249Wincenty Baraszkiewicz *05-04-1927 Kownacinek †16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/  
3250Wincenty Bargłowski *20-07-1884 Radziłów †  
3251Wincenty Beker *około 1841 Kurejwa †  
3252Wincenty Białasiewicz *15-08-1935 Ławsk †02-02-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3253Wincenty Białobrzeski  †przed 16-05-1842  
3254Wincenty Bielski *około 1822 Mścichy †01-10-1902 Mścichy /Radziłów/  
3255Wincenty Biędzio  †  
3256Wincenty Błaszkiewicz [0¬]    
3257Wincenty Bogdan  †  
3258Wincenty Bogdan *24-10-1919 Świdry †  
3259Wincenty Bogusz *około 1794 Przytuły †18-04-1854  
3260Wincenty Bogusz  †  
3261Wincenty Borawski *około 1848 Świdry Podleśne †przed 01-06-1926  
3262Wincenty Borawski *16-04-1858 Konopki †  
3263Wincenty Borowski *12-11-1920 Karwowo †  
3264Wincenty Borys  †  
3265Wincenty Boryszewski  †przed 08-01-1912  
3266Wincenty Brzostowski *około 1857 Łoje Awissa †21-11-1925 Łoje Awissa /Przytuły/  
3267Wincenty Brzostowski  †22-01-1842  
3268Wincenty Brzostowski  †przed 21-02-1859  
3269Wincenty Brzozowski *około 1872 Mścichy †  
3270Wincenty Brzozowski *około 1864 Święcienin †  
3271Wincenty Brzuchalski *około 1765 †06-06-1848 Wąsosz /Wąsosz/  
3272Wincenty Brzuchalski *około 1798 Kędziorowo †  
3273Wincenty Bułatowicz  †przed 04-09-1911  
3274Wincenty Cabertt  †po 04-09-1849  
3275Wincenty Chmielewski *1863 Mścichy †przed 28-01-1930  
3276Wincenty Chmielewski  †  
3277Wincenty Chrostowski *około 1841 Biodry †26-04-1914 Biodry /Burzyn/  
3278Wincenty Chrostowski *około 1847 Brodowo †po 25-11-1890  
3279Wincenty Chrostowski *około 1884 Przytuły †  
3280Wincenty Chrostowski *około 1900 Biodry †  
3281Wincenty Chrzanowski *około 1854 Wypychy †po 28-11-1922  
3282Wincenty Chrzanowski *21-07-1860 Kieljany †   
3283Wincenty Cichocki *około 1868 Wilamowo †  
3284Wincenty Cichomski  †  
3285Wincenty Ciecierski  †  
3286Wincenty Cimoch  †od 07-11-1843 do 23-01-1853  
3287Wincenty Cimochowski *12-10-1922 Borawskie †  
3288Wincenty Cwalina  †  
3289Wincenty Cwalina *około 1920 Śmiarowo †  
3290Wincenty Czerwonka *około 1845 Czerwonki †od 21-02-1911 do 22-03-1920  
3291Wincenty Czyżewski *20-01-1890 Wąsosz †24-01-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
3292Wincenty Ćwikłowski  †  
3293Wincenty Danowski *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo   
3294Wincenty Darwicki *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
3295Wincenty Dąbrowski *około 1855 Chojnowo †  
3296Wincenty Dąbrowski  †  
3297Wincenty Długozima  †po 31-05-1921  
3298Wincenty Dobrzewicz  †przed 09-08-1857  
3299Wincenty Dołęga *około 1882 Makowskie †  
3300Wincenty Domański *około 1903 Białaszewo †24-06-1941 Klimaszewnica  
3301Wincenty Domański  †przed 07-10-1895  
3302Wincenty Domaszewski  †przed 09-02-1839  
3303Wincenty Duchnowski  †1866  
3304Wincenty Dworakowski  †przed 12-11-1900  
3305Wincenty Dymowski *około 1857 Stawiski †przed 21-06-1931  
3306Wincenty Dymowski  †  
3307Wincenty Falkowski  †przed 03-02-1850  
3308Wincenty Feliks Chojnowski [0¬]    
3309Wincenty Franciszek Grabowski *1792 †przed 09-06-1862  
3310Wincenty Frączkiewicz  †po 09-07-1832  
3311Wincenty Frączkiewicz *około 1787 Wizna †  
3312Wincenty Gabrukiewicz  †  
3313Wincenty Galanek  †przed 23-02-1897  
3314Wincenty Gocłowski *około 1872 Kramarzewo †  
3315Wincenty Godlewski *około 1912 Konopki †18-02-1931 Konopki  
3316Wincenty Gołąbek  †  
3317Wincenty Gordon  †przed 07-02-1898  
3318Wincenty Górski *około 1807 †22-05-1868 Kieljany  
3319Wincenty Górski *około 1800 †05-07-1802 Kramarzewo /Wąsosz/  
3320Wincenty Grabowski *około 1821 Rogienice †po 05-02-1904  
3321Wincenty Grabowski [0¬]     
3322Wincenty Grochowski  †przed 09-08-1863  
3323Wincenty Grochowski *około 1860 Chojnowo par. Trzcianne †  
3324Wincenty Gromadzki  †po 11-02-1827  
3325Wincenty Gromadzki  †po 21-02-1831  
3326Wincenty Grzymkowski [0¬]    
3327Wincenty Grzymkowski *około 1862 Radziłów †02-11-1944 Słucz /Słucz/  
3328Wincenty Gulski  †przed 02-09-1866  
3329Wincenty Guzowski  †przed 12-02-1877  
3330Wincenty Hermanowski  †po 28-02-1881  
3331Wincenty Iwanowski *około 1876 Przytuły †po 23-04-1946   
3332Wincenty Iwaszkiewicz *około 1775 Jurzec †  
3333Wincenty Jacyna *około 1788 †  
3334Wincenty Jagłowski  †przed 31-01-1921  
3335Wincenty Jan Radzio [0¬]    
3336Wincenty Janczewski *około 1912 Janczewo †  
3337Wincenty Jasiński *14-10-1909 Radziłów †  
3338Wincenty Jaworowski *około 1839 Lachowo †około 1885  
3339Wincenty Jurski *około 1863 Czachy †po 11-02-1918  
3340Wincenty Kadłubowski  †po 26-01-1880  
3341Wincenty Kalinowski *około 03-1819 Wąsosz †02-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3342Wincenty Kamiński *około 07-1833 Wąsosz †po 01-07-1889  
3343Wincenty Kapica  †  
3344Wincenty Karwowski *około 1876 Kędziorowo †19-07-1933 Kędziorowo /Wąsosz/  
3345Wincenty Karwowski  †  
3346Wincenty Karwowski *około 1857 Pieńczykowo †  
3347Wincenty Karwowski *14-11-1897 Biodry †   
3348Wincenty Kiełczewski  †  
3349Wincenty Klepadło *około 1860 Nowa Wieś par. Trzcianne †  
3350Wincenty Kocielski *około 1819 Szczuczyn †  
3351Wincenty Koniecko *29-07-1901 Kudłaczewo †  
3352Wincenty Konopka *około 1825 Konopki Chude †po 08-08-1870  
3353Wincenty Konopka *około 1865 Karwowo †26-02-1897  
3354Wincenty Konopka  †  
3355Wincenty Konopka *około 1801 Konopki par. Grabowo †  
3356Wincenty Kosobudzki *17-07-1791 †po 28-01-1844  
3357Wincenty Kossakowski *około 1889 Truszki-Kucze †  
3358Wincenty Kossakowski *około 1859 Sambory †  
3359Wincenty Kotowski *około 1910 Słucz †  
3360Wincenty Kowalewski [0¬]    
3361Wincenty Kozikowski  †  
3362Wincenty Kozłowski *18-06-1907 Wąsosz †  
3363Wincenty Kozłowski  †po 18-10-1904  
3364Wincenty Kryszczyński *27-01-1871 Chrzanowo-Cyprki †16-10-1950 New Britain, CT  
3365Wincenty Krysztopa  †po 23-11-1862  
3366Wincenty Księżakowski *około 1857 Pieńki †27-04-1931 Wąsosz  
3367Wincenty Kuczewski *około 1842 Konopki-Białystok †od 03-06-1901 do 12-02-1917  
3368Wincenty Kuczyński *około 1906 Bełda †  
3369Wincenty Kulesza *około 1818 Wąsosz †12-01-1820 Wąsosz /Wąsosz/  
3370Wincenty Kumelski  †  
3371Wincenty Kumelski  †18-02-1829  
3372Wincenty Kurkowski *około 1797 Kurkowo †od 22-11-1858 do 22-07-1873  
3373Wincenty Kurkowski  †przed 01-11-1853  
3374Wincenty Kurkowski *około 1868 Czerwonki †  
3375Wincenty Ladziński *około 1807 †  
3376Wincenty Ladziński *05-04-1812 †  
3377Wincenty Laskowski *około 1798 Radziłów †29-03-1868 Radziłów /Radziłów/  
3378Wincenty Leonard Goszczycki *około 1900 Cempkowo †  
3379Wincenty Lewandowski *około 1911 †  
3380Wincenty Lipski *około 1900 Kotowo Plac †  
3381Wincenty Litwicki [0¬]    
3382Wincenty Locman *13-12-1923 Żebry †04-11-1996 /Wąsosz/  
3383Wincenty Łaguna *24-01-1836 Stawiane †07-03-1917 Stawiane /Wąsosz/  
3384Wincenty Łempicki *05-04-1781 Bagienice †   
3385Wincenty Łepkowski *około 1849 Wąsosz †29-08-1919 Możdżenie /Wąsosz/  
3386Wincenty Łojewski *około 1847 Łoje Grężki †po 23-01-1890  
3387Wincenty Łoś *18-07-1816 Ławsk †przed 30-01-1888  
3388Wincenty Łuba *około 1919 Siankowizna †11-07-1944 Bukowo  
3389Wincenty Łynko *około 1888 Lachowice †  
3390Wincenty Maciejewski *około 1886 Kędziorowo †11-12-1955 Wąsosz /Wąsosz/  
3391Wincenty Makuszewski *29-03-1869 Brzeźnio †po 31-07-1937  
3392Wincenty Maleszewski  †po 21-04-1923  
3393Wincenty Malinowski  †po 22-10-1900  
3394Wincenty Malinowski  †  
3395Wincenty Maliszewski *31-07-1907 Jeziorki †  
3396Wincenty Marcel Lisicki *około 1870 Przechody †  
3397Wincenty Marciszewski  †po 12-02-1924  
3398Wincenty Marczak  †  
3399Wincenty Markowski  †po 16-02-1857  
3400Wincenty Masłowski *około 1915 Niemcy †  
3401Wincenty Masłowski  †  
3402Wincenty Matejko *około 1786 Wąsosz †09-01-1856 Wąsosz  
3403Wincenty Matulewicz *około 1901 Wejsieje †  
3404Wincenty Mieczkowski *około 1889 Kownacin †11-02-1952 Godlewo /Wąsosz/  
3405Wincenty Mieczkowski *około 1826 Mieczki †  
3406Wincenty Mikołajczyk *około 1882 Szczuczyn †  
3407Wincenty Mikołajczyk  †przed 29-01-1907  
3408Wincenty Mikucki *05-04-1925 Ramoty †13-06-2000 Grajewo /Wąsosz/  
3409Wincenty Mikucki  †  
3410Wincenty Mikucki *około 1900 Boczki †  
3411Wincenty Milewski *około 1841 Kąty †01-10-1920 Siestrzanki /Burzyn/  
3412Wincenty Milewski *około 1871 Brychy †przed 21-10-1943  
3413Wincenty Milewski *około 1780 †przed 21-02-1838  
3414Wincenty Milewski *03-04-1799 Milewo †  
3415Wincenty Mioduszewski *około 1864 Kucze Małe †przed 07-02-1923  
3416Wincenty Mocarski *około 1834 Męczki †po 19-11-1901  
3417Wincenty Mocarski *około 1810 Nadbory †przed 21-02-1859  
3418Wincenty Mocarski *około 1818 Mocarze †po 11-02-1861  
3419Wincenty Mocarski *około 1853 Rutkowskie †  
3420Wincenty Mocarski  †od 20-11-1860 do 27-09-1879  
3421Wincenty Mocarski *około 1896 Brzostowo †  
3422Wincenty Mocarski  †  
3423Wincenty Modzelewski  †przed 22-08-1966  
3424Wincenty Mogielnicki  †po 22-11-1836  
3425Wincenty Mroczek  †  
3426Wincenty Mroczkowski *około 1822 Radziłów †15-01-1858  
3427Wincenty Mrozowicz *około 1833 †przed 07-02-1886  
3428Wincenty Mścichowski  †  
3429Wincenty Murzyński *około 1831 †  
3430Wincenty Muszyński  †  
3431Wincenty Myśliński *około 1902 Szostaki †23-02-1967 Burzyn   
3432Wincenty Narkiewicz  †po 27-01-1891  
3433Wincenty Niebrzydowski *1888 Niedźwiedzkie †05-07-1960 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3434Wincenty Nieciecki *około 1898 †08-11-1918 Bartki /Burzyn/  
3435Wincenty Niećkowski *około 1864 Przytuły †12-04-1925 Biodry /Burzyn/  
3436Wincenty Nienałtowski *1799 Leśniewo Gołębie †14-05-1883 Małachowo /Wizna/   
3437Wincenty Nieradko  †przed 19-11-1854  
3438Wincenty Norucki  †przed 28-10-1845  
3439Wincenty Nowosacki  †po 22-11-1836  
3440Wincenty Obiedziński *około 1901 Zabiele †  
3441Wincenty Ołdakowski *08-04-1779 Wąsosz †od 23-11-1841 do 01-06-1856  
3442Wincenty Ołdakowski *24-12-1930 Wąsosz †11-09-1954 Otwock /Wąsosz/  
3443Wincenty Orłowski  †po 20-11-1854  
3444Wincenty Ostrowski *21-07-1811 Wąsosz †08-02-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
3445Wincenty Ostrowski *około 1856 Kędziorowo †  
3446Wincenty Ostrowski *30-03-1815 Wąsosz †  
3447Wincenty Owsianko *około 1858 Łepki †przed 02-06-1913  
3448Wincenty Pałasiewicz [0¬]    
3449Wincenty Pałaszewicz  †  
3450Wincenty Pieńczykowski *około 1791 Bzury †po 20-02-1865  
3451Wincenty Popowski  †po 24-06-1941  
3452Wincenty Prątnicki  †  
3453Wincenty Przestrzelski  †29-12-1844  
3454Wincenty Przyborowski *05-04-1896 Radziłów †29-10-1952 Radziłów /Radziłów/  
3455Wincenty Puchalski *około 1838 Kowalewszczyzna †  
3456Wincenty Puchalski  †  
3457Wincenty Pytloski *około 1825 Księże Pole †przed 25-10-1875  
3458Wincenty Raguszkalis  †  
3459Wincenty Raulinajtys  †przed 18-02-1889  
3460Wincenty Rąg *około 1899 Grabowo †  
3461Wincenty Rećko *około 1862 Kurejwa †  
3462Wincenty Reniewicki  †po 09-11-1891  
3463Wincenty Rogowski  †od 06-02-1866 do 25-11-1872  
3464Wincenty Rogowski *około 1899 Brodowo †  
3465Wincenty Rutkowski *około 1818 Rutkowskie †od 08-10-1882 do 01-1896 Rutkowskie  
3466Wincenty Rydzewski *około 1777 Żelazki †10-01-1875 Żelazki /Romany/  
3467Wincenty Rydzewski  †po 07-02-1869  
3468Wincenty Rynkiewicz *23-02-1921 Mścichy †10-02-1991 Mścichy /Radziłów/  
3469Wincenty Ryszard Bagiński *21-03-1952 Koniecki †08-06-1968 Łomża /Wąsosz/  
3470Wincenty Sankowski  †przed 04-02-1839  
3471Wincenty Sarnacki *około 1867 Wścieklice †  
3472Wincenty Siedlecki *około 1838 Wąsosz †27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/  
3473Wincenty Sienkiewicz  †przed 12-11-1832  
3474Wincenty Sikorski [0¬]    
3475Wincenty Siłkowski  †przed 15-02-1927  
3476Wincenty Smoliński *22-01-1912 Kędziorowo †  
3477Wincenty Sobolewski *1857 Mścichy †07-10-1934 Słucz /Słucz/  
3478Wincenty Stanisław Wiśniewski *około 1900 Częstochowa †  
3479Wincenty Strumiłowski  †przed 22-02-1846  
3480Wincenty Strynkowski *około 1782 †08-01-1837  
3481Wincenty Strynkowski *około 1829 Rutki †12-09-1857 Grądy Małe /Jedwabne/  
3482Wincenty Suchocki  †przed 18-11-1866  
3483Wincenty Sulewski *05-04-1851 Sulewo Prusy †  
3484Wincenty Sulewski *05-04-1856 Sulewo Kownaty †  
3485Wincenty Suliński *14-04-1900 Wąsosz †13-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3486Wincenty Supiński  †przed 04-02-1823  
3487Wincenty Sutkowski *około 1871 Kramarzewo †przed 23-10-1924  
3488Wincenty Sykulski  †  
3489Wincenty Szkaradziński *około 1864 †po 27-11-1929  
3490Wincenty Szkaradziński  †po 19-07-1921  
3491Wincenty Szleszyński *około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3492Wincenty Szwejkowski  †przed 06-06-1865  
3493Wincenty Szydłowski * Burzyn †po 22-10-1848  
3494Wincenty Szynkowski *około 1865 †  
3495Wincenty Szynkowski  †po 18-01-1885  
3496Wincenty Śliwiński *około 1908 Białogrądy †  
3497Wincenty Śmiarowski  †po 13-07-1858  
3498Wincenty Śmiarowski  †po 09-02-1911  
3499Wincenty Śmiarowski  †po 02-03-1840  
3500Wincenty Świerzyński *około 1923 Modzele †  
3501Wincenty Święcki  †  
3502Wincenty Święszkowski  †przed 18-02-1840  
3503Wincenty Święszkowski  †po 07-02-1831  
3504Wincenty Tafiłowski  †  
3505Wincenty Tarnacki  †  
3506Wincenty Tomaszczyk *około 1873 Mątwica †03-11-1947 Łempice  
3507Wincenty Tomaszewski  †  
3508Wincenty Wachla *około 1847 †  
3509Wincenty Wacław Mroczkowski *19-07-1881 Wojsławy †   
3510Wincenty Wasilewski *około 1838 †15-01-1891 Okół /Białaszewo/  
3511Wincenty Wądołowski *około 1885 Męczki †  
3512Wincenty Wern *około 1850 Borawskie †21-08-1853 Świdry  
3513Wincenty Werner *05-04-1827 Wąsosz †11-04-1897 Kieljany /Wąsosz/  
3514Wincenty Węsławowicz  †przed 26-02-1865  
3515Wincenty Wierzbicki *około 1794 †przed 10-1831  
3516Wincenty Wileński  †po 03-11-1903  
3517Wincenty Wiśniewski *około 1854 †07-04-1920 Radziłów /Radziłów/  
3518Wincenty Wiśniewski *około 1908 Radziłów †28-10-1961  
3519Wincenty Witkowski  †po 23-11-1886  
3520Wincenty Wojciechowski *02-04-1858 Wąsosz †  
3521Wincenty Wojsław *około 1778 Wojsławy †28-05-1868 Wojsławy  
3522Wincenty Wojsław  †po 25-05-1858  
3523Wincenty Wolicki  †przed 25-02-1851  
3524Wincenty Wolnicki  †05-12-1846  
3525Wincenty Wołkowski  †przed 10-02-1858  
3526Wincenty Wołyniec *około 1857 Puńsk †od 26-01-1914 do 20-06-1932  
3527Wincenty Wołyniec  †przed 12-02-1884  
3528Wincenty Wranga  †przed 08-06-1896  
3529Wincenty Wróblewski *około 1879 Siestrzanki †  
3530Wincenty Wszeborowski *około 1859 Popki †  
3531Wincenty Zaborowski *01-01-1945 Sulewo Kownaty †24-04-1945 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3532Wincenty Zając *około 1877 Chrzanowo †  
3533Wincenty Zajkowski  †po 20-02-1828  
3534Wincenty Zalewski *około 1869 Jaki †30-01-1933 Jaki /Słucz/  
3535Wincenty Zalewski *około 1869 Laskowiec par. Zambrów †po 27-02-1922  
3536Wincenty Zalewski *około 04-1911 Grozimy †28-12-1911 Grozimy /Wąsosz/   
3537Wincenty Zalewski *około 1830 †  
3538Wincenty Zarzecki *około 1920 Żebry †11-02-1929 Żebry  
3539Wincenty Zawadzki *około 1874 Konopki par. Radziłów †16-03-1905  
3540Wincenty Zduńczyk  †przed 28-02-1821  
3541Wincenty Zieliński *05-04-1914 Niećkowo †16-01-1990 Białystok /Wąsosz/  
3542Wincenty Ziemkiewicz  †przed 21-01-1967  
3543Wincenty Zyskowski  †przed 30-01-1899  
3544Wincenty Żbikowski *około 1850 Łękowo †od 21-02-1906 do 27-11-1911  
3545Wincenty Żelechowski  †po 19-02-1816  
3546Wincenty Żelechowski  †przed 09-02-1857  
3547Wincentyna Zakrzewska z d. Kierznowska *03-05-1928 Karwowo †  
3548Wioletta Bałdyga [0¬]     
3549Wioletta Borawska z d. Skrodzka [0¬]    
3550Wioletta Brakoniecka z d. Niecikowska [0¬]     
3551Wioletta Goszczyńska z d. Jakubiak [0¬]     
3552Wioletta Jaszkowska z d. Staniszewska [0¬]    
3553Wioletta Kwiatkowska [0¬]    
3554Wioletta Łepkowska z d. Bagińska [0¬]    
3555Wioletta Misztal z d. Wasilewska [0¬]     
3556Wioletta N [0¬]    
3557Wioletta Pawluczyk [0¬]     
3558Wioletta Popek z d. Majewska [0¬]    
3559Wioletta Raciborska z d. Walder Gnibba [0¬]    
3560Wioletta Tyszko *01-01-1975 Grajewo †30-06-1977 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
3561Wioletta Wiczlińska [0¬]     
3562Wioletta Żbikowska z d. Bednarowicz [0¬]     
3563Wit (Witold) Rogiński *16-03-1877 Koziki †  
3564Wit Antoni Rostkowski *01-08-1888 Czaple †  
3565Wit Czaplicki *19-04-1910 Grabowo †  
3566Wit Socik *około 1784 †  
3567Wita Wojsław [0¬]     
3568Witalis (Witold) Sulewski *10-08-1901 Zaborowo †03-01-1954 Zaborowo /Wąsosz/  
3569Witalis Bartosiewicz  †  
3570Witalis Danowski  †  
3571Witalis Kozłowski  †  
3572Witalis Mierzejewski *około 1855 Dzbenin †05-02-1913 Boczki  
3573Witalis Milewski  †po 23-11-1858  
3574Witalis Stankiewicz  †  
3575Witalis Sulewski *około 10-1863 Zaborowo †26-08-1864 Zaborowo  
3576Witalis Świderski *03-07-1898 Sulewo Prusy †   
3577Witalis Walendzik *18-01-1895 Milewo †  
3578Witezlaw Zajiček [0¬]    
3579Witold ( Wiktor ) Kozikowski *02-08-1904 Ciemnoszyje †przed 23-05-1940  
3580Witold Adam Matysiewicz [0¬]    
3581Witold Adasiewicz *04-01-1905 Osowiec †21-11-1966 Grajewo  
3582Witold Adolf Łempicki *19-06-1855 Bagienice †07-02-1857 Bagienice   
3583Witold Albiński *około 08-08-1951 Siankowizna †22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/  
3584Witold Bagiński [0¬]    
3585Witold Bagiński *około 1915 Sokółka †  
3586Witold Baranowski *19-02-1907 Świdry †26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/  
3587Witold Baranowski *około 1939 Świdry †12-05-1949 Świdry /Wąsosz/  
3588Witold Bitner *1887 †1940 Katyń  
3589Witold Boguszewski *około 1883 Dołęgi †  
3590Witold Borawski *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
3591Witold Borawski *14-11-1903 Konopki †07-01-1972 Grajewo /Wąsosz/  
3592Witold Brzóska *około 1822 Jabłoń Kikalskie †22-12-1874  
3593Witold Cichocki *30-06-1913 †24-11-1993 Wąsosz /Wąsosz/  
3594Witold Czarnecki [0¬]    
3595Witold Czarnecki *28-08-1922 Słucz †  
3596Witold Czarnecki *około 1923 Słucz †  
3597Witold Czerwonka *10-01-1921 Czerwonki †  
3598Witold Danowski *10-06-1896 Surały †22-01-1982 Surały   
3599Witold Deniziuk [0¬]    
3600Witold Dęby *około 1898 Michny †  
3601Witold Duzikowski [0¬]    
3602Witold Filipkowski [0¬]    
3603Witold Franciszek Wiśniewski [0¬]    
3604Witold Gazowski [0¬]    
3605Witold Gibas [0¬]    
3606Witold Giembalski *około 1832 †  
3607Witold Godlewski *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
3608Witold Górski *26-09-1907 Kramarzewo †  
3609Witold Grabowski *03-01-1898 Czerwonki †  
3610Witold Grunwald *około 1946 Niedźwiedzkie †27-07-1949 Szczuczyn  
3611Witold Grygo [0¬]    
3612Witold Jerzy Ebner [0¬]    
3613Witold Józef Łempicki *10-01-1866 Bagienice †30-03-1874 Bagienice   
3614Witold Kacperski *1921 †  
3615Witold Kaczyński *23-04-1901 Folwark Gubernia †  
3616Witold Kalinowski *28-01-1901 Konopki par. Radziłów †  
3617Witold Karol Piotr Suchorzewski *około 1859 †  
3618Witold Karpicz [0¬]    
3619Witold Karwowski [0¬]    
3620Witold Kerchner *1909 †  
3621Witold Kok  †  
3622Witold Korneluk [0¬]    
3623Witold Kowalski [0¬]    
3624Witold Kramkowski  †po 26-01-1937  
3625Witold Kuczewski *około 1869 †  
3626Witold Kulikowski [0¬]    
3627Witold Lenczewski *23-07-1913 Jambrzyki †27-11-1957 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3628Witold Łapiński [0¬]    
3629Witold Łempicki [0¬]     
3630Witold Łempicki *08-09-1919 Sienickie †25-06-1998 Klusy /Klusy/   
3631Witold Łempicki *14-08-1901 Sulewo Kownaty †16-11-1973 Ełk /Wąsosz/   
3632Witold Łempicki *13-08-1890 Bagienice †   
3633Witold Łempicki [0¬]     
3634Witold Maciejewski *15-04-1908 Kędziorowo †  
3635Witold Maciorowski *około 1908 Ciemnoszyje †  
3636Witold Majewski [0¬]    
3637Witold Majewski  †  
3638Witold Maksymilian Kiełczewski *około 1893 Brodowo †   
3639Witold Milewski  †  
3640Witold Mocarski [0¬]    
3641Witold Modzelewski [0¬]    
3642Witold Muczyński *około 1890 Szczuczyn †29-09-1910  
3643Witold Muczyński *około 1911 Folwark Gubernia †  
3644Witold Narewski [0¬]    
3645Witold Olender *około 1895 Grajewo †25-11-1976 Grajewo  
3646Witold Olszewski [0¬]    
3647Witold Opoński *26-01-1875 Siestrzanki †26-10-1927 Żebry  
3648Witold Opoński [0¬]     
3649Witold Piechociński *09-02-1913 Kędziorowo †  
3650Witold Piotrowski [0¬]    
3651Witold Piwko [0¬]    
3652Witold Płochocki *31-05-1958 Obrytki †24-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/  
3653Witold Poniatowski [0¬]    
3654Witold Pruszyński *29-08-1912 Niećkowo †  
3655Witold Raciborski *17-03-1951 †25-04-1984 Żebry /Wąsosz/  
3656Witold Rawa *1881 Budne †   
3657Witold Rokicki [0¬]    
3658Witold Rostkowski [0¬]    
3659Witold Roszkowski *19-02-1897 Łojki †04-03-1967 Grajewo  
3660Witold Roszuk [0¬]    
3661Witold Rydzewski *1920 Lachowo †  
3662Witold Ryszard Chrzanowski *około 1921 Słucz †  
3663Witold Sadowski *08-02-1911 Bzury †  
3664Witold Saturnin Zalewski *29-11-1872 Suwałki †   
3665Witold Staniszewski *01-01-1943 Ławsk †15-07-2004 Szczuczyn /Wąsosz/  
3666Witold Staniszewski *04-06-1934 Ławsk †13-09-1938 Ławsk  
3667Witold Sulewski [0¬]    
3668Witold Sulewski *20-07-1901 Sulewo Kownaty †01-03-1989 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3669Witold Sulewski *około 08-1882 Bagienice †16-06-1883 Bagienice   
3670Witold Szymanowski  †  
3671Witold Święciński *około 1902 Święcienin †  
3672Witold Święszkowski *około 1899 Kucze Wielkie †  
3673Witold Tarnacki [0¬]    
3674Witold Wicik *około 1910 †28-03-1929 Glinki /Słucz/  
3675Witold Wierciszewski [0¬]    
3676Witold Wiśniewski [0¬]    
3677Witold Wiśniewski *11-02-1900 Żebry †  
3678Witold Władysław Potocki [0¬]    
3679Witold Włodkowski  †  
3680Witold Wojsław [0¬]     
3681Witold Wróblewski [0¬]    
3682Witold Wysocki *około 1924 Rydzewo-Pieniążek †09-04-1948 Białystok /Słucz/  
3683Witold Zalewski [0¬]    
3684Witold Zygmunt Tarkowski [0¬]    
3685Wlenty Zyskowski  †przed 22-11-1822  
3686Władymir Dymitruk *około 1904 Grajewo †  
3687Władysław (Wincenty) Jan Wołyniec *około 1891 Karwowo †po 07-12-1940  
3688Władysław Adam Dzięgielewski *około 1869 Lipińskie †przed 15-07-1939  
3689Władysław Akacki *18-01-1901 Kownatki †22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/  
3690Władysław Akacki *około 1859 Adamowo †24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/  
3691Władysław Akacki [0¬]    
3692Władysław Albin Kacperski *około 1879 Bagienice †przed 19-01-1937