Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [D] Indeks alfabetyczny [D]5605

1Damieńska Bronisława z d. Klimaszewska *około 1901 Klimaszewnica †28-05-1968 Grajewo /Białaszewo/  
2Damieńska Rozalia z d. Żmijewska  †po 15-11-1921  
3Damieński Konstanty  †przed 15-11-1921  
4Damieński Zygmunt *13-06-1897 †26-03-1950  
5Damięcka Bogumiła z d. Glinka  †po 06-03-1851  
6Damięcki Tomasz  †po 06-03-1851  
7Danielczyk Ignacy *około 1810 Guty par. Dobrzyjałowo †po 21-11-1858  
8Danielczyk Ludwika z d. Locman *około 1814 Włosty †  
9Danielczyk Magdalena z d. Wiśniewska  †po 30-01-1837  
10Danielczyk Marcin *około 1822 Szczuczyn †29-03-1848 Chojnowo /Niedźwiadna/  
11Danielczyk Marianna z d. Dąbrowska  †po 29-03-1848  
12Danielczyk Marianna z d. Mioduszewska  †po 30-01-1848  
13Danielczyk Rozalia z d. Ciuchnicka *około 1817 Kossaki par. Jedwabne †po 21-11-1858  
14Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1837  
15Danielczyk Wojciech *około 1816 Szczuczyn †  
16Danielczyk Wojciech  †przed 27-01-1839  
17Danielczyk Wojciech  †przed 30-01-1848  
18Danielewska Dorota [0¬]    
19Danielewska Ewa z d. Grabowska *około 1792 Bronowo †po 13-02-1854  
20Danielewska Franciszka z d. N  †  
21Danielewska Julianna z d. Mateuszczyk *około 1821 Bronowo †przed 30-01-1882  
22Danielewska Katarzyna z d. N  †przed 30-01-1826  
23Danielewska Mariola [0¬]    
24Danielewska Scholastyka z d. Trepanowska *około 1866 Niwkowo †  
25Danielewska Teresa z d. Majewska [0¬]    
26Danielewska Władysława z d. Choińska *około 1909 Niwkowo †  
27Danielewski Antoni  †po 30-01-1826  
28Danielewski Czesław [0¬]    
29Danielewski Jan  †  
30Danielewski Łukasz [0¬]    
31Danielewski Maciej [0¬]    
32Danielewski Rajmund *około 1859 Niwkowo †  
33Danielewski Rajmund *około 1904 Niwkowo †  
34Danielewski Wawrzyniec *około 1785 Bronowo †po 13-02-1854  
35Danielewski Wojciech *około 1820 Bronowo †przed 30-01-1882  
36Danieluk Alfons  †1997 Sopot /Sopot/  
37Danieluk Leszek  †2000 Sopot  
38Danieluk Roman [0¬]    
39Danieluk Urszula z d. Treder  †po 1979 Sopot /Sopot/  
40Daniłowicz Franciszka z d. Kuczyńska  †  
41Daniłowicz Genowefa Jadwiga z d. Ołdakowska [0¬]    
42Daniłowicz Jan [0¬]    
43Daniłowicz Józef [0¬]    
44Daniłowicz Wacława z d. Karczewska [0¬]    
45Daniłowicz Wawrzyniec  †  
46Daniłowska Barbara z d. Kulesza [0¬]     
47Daniłowska Helena z d. Karwowska [0¬]    
48Daniłowska Monika [0¬]     
49Daniłowska Stefania z d. Waszkiewicz  †  
50Daniłowski Aleksander  †  
51Daniłowski Jan *około 1821 †09-06-1846 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
52Daniłowski N [0¬]     
53Daniłowski-Wandalin Jan [0¬]    
54Danisz Czesława z d. Sulewska *06-03-1921 Chrzanowo †  
55Danisz Jan [0¬]    
56Daniszewska Ewa z d. Kucharska  †po 10-11-1874  
57Daniszewski Jan  †przed 10-11-1874  
58Danko Elanor z d. Tomashefski *16-08-1920 Plymouth, PA †03-03-2005 Rutherford, NJ  
59Danko Stephen  †  
60Dankowska Irena z d. Lecyk [0¬]    
61Dankowska Zofia z d. Chodnicka [0¬]    
62Dankowski Jerzy [0¬]    
63Dankowski Wojciech [0¬]    
64Danksz August  †  
65Danksz Konstancja z d. Niczewska  †po 27-01-1919  
66Danowska Adela *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
67Danowska Adolfa *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
68Danowska Adolfa *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
69Danowska Agnieszka z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
70Danowska Agnieszka z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
71Danowska Agnieszka z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
72Danowska Agnieszka z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
73Danowska Agnieszka z d. Borzymowska  †przed 21-11-1815  
74Danowska Agnieszka z d. Szymanowska  †po 07-02-1869  
75Danowska Agnieszka (Katarzyna) z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
76Danowska Agnieszka Anna z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
77Danowska Aleksandra z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
78Danowska Aleksandra *24-08-1872 Sulewo Prusy †28-07-1875 Sulewo Prusy  
79Danowska Aleksandra z d. Chojnowska [0¬]    
80Danowska Aleksandra z d. Orłowska [0¬]    
81Danowska Aleksandra z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
82Danowska Alicja z d. Ladzińska [0¬]    
83Danowska Alicja z d. Zalewska [0¬]     
84Danowska Alina [0¬]     
85Danowska Alina z d. Staszewska [0¬]    
86Danowska Amalia Stanisława *około 10-1889 Szwelczyn †18-04-1905 Szwelczyn /Wąsosz/  
87Danowska Anastazja z d. Sulewska *12-02-1806 Zaborowo †01-12-1845 Sulewo Prusy   
88Danowska Aniela z d. Borawska *05-11-1792 Konopki †08-09-1867 Sulewo Kownaty  
89Danowska Aniela z d. Szemborowska *około 1823 †po 20-07-1891   
90Danowska Aniela z d. Borawska *około 1829 Konopki †po 27-10-1879   
91Danowska Aniela *27-01-1799 Sulewo Kownaty †02-01-1823 Sulewo Prusy   
92Danowska Aniela *14-06-1847 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty  
93Danowska Aniela *23-11-1851 Sulewo Kownaty †04-12-1851 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
94Danowska Aniela *08-10-1821 Sulewo Prusy †21-10-1821 Sulewo Prusy  
95Danowska Aniela z d. Chrzanowska  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
96Danowska Aniela *04-06-1844 Sulewo Kownaty †  
97Danowska Anna z d. Komosińska [0¬]    
98Danowska Anna z d. Sulewska [0¬]    
99Danowska Anna *28-12-1883 Sulewo Prusy †14-12-1970 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
100Danowska Anna z d. Godlewska *około 1753 †02-02-1839   
101Danowska Anna [0¬]    
102Danowska Anna z d. Gardocka *24-12-1890 Sulewo Prusy †29-05-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
103Danowska Anna z d. Żbikowska *27-12-1914 †01-05-1995 Szczuczyn /Wąsosz/  
104Danowska Anna *28-03-1902 Sulewo Prusy †05-04-1982 /Wąsosz/  
105Danowska Anna *25-08-1895 Szwelczyn †05-02-1976 Komosewo  
106Danowska Anna z d. Łempicka *04-03-1864 Koniecki †przed 03-01-1945   
107Danowska Anna z d. Łosiewicz *15-07-1890 †15-02-1969 Klimaszewnica  
108Danowska Anna z d. Sulewska *27-10-1919 Sulewo Prusy †10-02-1996 /Wąsosz/   
109Danowska Anna z d. Klimaszewska *17-05-1802 Klimaszewnica †09-06-1870 Klimaszewnica /Białaszewo/  
110Danowska Anna z d. Rutkowska *około 1857 Kamińskie †01-02-1925 Klimaszewnica  
111Danowska Anna z d. Kacperska *14-02-1913 Bagienice †28-07-1979 Sulewo Kownaty   
112Danowska Anna z d. Kozikowska *1816 †po 22-11-1880   
113Danowska Anna z d. Modzelewska *około 1823 Modzele †po 05-11-1884  
114Danowska Anna z d. Podleśna *około 1791 Gutki †od 06-11-1849 do 22-10-1861  
115Danowska Anna *19-12-1814 Sulewo Prusy †od 19-05-1868 do 24-04-1893   
116Danowska Anna z d. Godlewska *23-02-1878 Konopki †przed 1930 Zalesie /Wąsosz/   
117Danowska Anna z d. Filipkowska *około 1821 Tyszki-Łabno †13-09-1871 Białaszewo /Białaszewo/  
118Danowska Anna *31-03-1838 Sulewo Kownaty †12-12-1853 Sulewo Kownaty  
119Danowska Anna *20-03-1833 Sulewo Prusy †27-05-1834 Sulewo Prusy  
120Danowska Anna *06-08-1872 Danowo †12-03-1873 Danowo   
121Danowska Anna z d. Jaworowska  †  
122Danowska Anna z d. Lipińska *około 1824 †  
123Danowska Anna z d. Witkowska *31-10-1910 Rydzewo-Pieniążek †  
124Danowska Anna [0¬]     
125Danowska Anna z d. Milewska  †po 24-11-1835  
126Danowska Anna z d. Szymanowska  †od 22-11-1840 do 28-02-1848  
127Danowska Anna z d. Kryszpin *02-11-1836 Wąsosz †  
128Danowska Anna z d. Porowska  †po 26-09-1863   
129Danowska Anna *09-06-1873 Sulewo Kownaty †   
130Danowska Anna z d. Żuryńska *około 1920 Wąsosz †  
131Danowska Anna (Hanna) z d. Suchodolska [0¬]    
132Danowska Anna Łucja z d. Górska [0¬]     
133Danowska Antonina *23-06-1805 Sulewo Kownaty †24-04-1874 Sulewo Prusy  
134Danowska Antonina z d. Rydzewska *około 1757 †przed 05-02-1815  
135Danowska Antonina z d. Czaplicka *około 1831 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
136Danowska Antonina *około 1881 Sulewo Kownaty †23-01-1882 Sulewo Kownaty   
137Danowska Antonina z d. Podbielska *około 1905 Dołęgi †  
138Danowska Antonina z d. Hanasiuk  †  
139Danowska Antonina *05-07-1783 Sulewo Kownaty †   
140Danowska Antonina *po 1777 †  
141Danowska Antonina z d. Gontowska *około 1876 Świdry †   
142Danowska Apolonia z d. Tafiłowska *około 1772 †18-02-1845 Sulewo Prusy  
143Danowska Apolonia *24-02-1779 Sulewo Kownaty †09-10-1788 Sulewo Kownaty   
144Danowska Apolonia Anna z d. Skrodzka *około 1823 Konopki †po 18-02-1878  
145Danowska Balbina z d. Dobrzycka *27-06-1895 Niedźwiedzkie †29-04-1956 Klimaszewnica  
146Danowska Balbina *około 1854 Brzozowa par. Białaszwewo †25-12-1862 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
147Danowska Balbina *07-06-1853 Sulewo Kownaty †   
148Danowska Barbara z d. Kacperska *około 01-1846 Zaborowo †13-01-1885 Sulewo Kownaty  
149Danowska Barbara z d. Filipkowska  †po 06-02-1893  
150Danowska Barbara z d. Filipkowska *około 1900 Borawskie †   
151Danowska Barbara z d. Dzięgielewska  †28-03-1946 Konopki Monety  
152Danowska Barbara z d. Mścichowska *około 1859 Brzozowa par. Białaszwewo †  
153Danowska Bogumiła *około 1828 Budne †po 20-11-1876  
154Danowska Bogumiła z d. Rogowska *około 1826 †  
155Danowska Bogumiła z d. Dobrowolska [0¬]     
156Danowska Bożena z d. Chylińska *09-02-1958 Sulewo Prusy †11-05-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
157Danowska Bronisława z d. Czerwonka  †  
158Danowska Brygida z d. Wojsław *07-10-1801 Obrytki †przed 06-05-1855  
159Danowska Brygida *06-10-1786 Sulewo Prusy †03-02-1787 Sulewo Prusy  
160Danowska Celina z d. Śliwińska [0¬]     
161Danowska Celina Anna z d. Zielińska [0¬]    
162Danowska Danuta z d. Podchul [0¬]     
163Danowska Danuta z d. Malinowska [0¬]     
164Danowska Dominika *26-08-1913 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy   
165Danowska Eleonora z d. Zduńczyk  †  
166Danowska Elżbieta z d. Łempicka [0¬]     
167Danowska Elżbieta z d. Żmijewska  †  
168Danowska Elżbieta z d. N  †  
169Danowska Emilia z d. Chrzanowska *około 1843 Łosewo †przed 16-02-1896  
170Danowska Emilia z d. Borawska *około 1829 Konopki †09-04-1872 Konopki  
171Danowska Ewa z d. Maciorowska *20-12-1900 Ciemnoszyje †03-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
172Danowska Ewa *22-08-1974 Szczuczyn †14-10-1974 Szczuczyn /Wąsosz/  
173Danowska Ewa z d. Kozikowska * Klimaszewnica †przed 06-1811  
174Danowska Ewelina [0¬]     
175Danowska Felicja z d. Wysocka *około 1879 Obrytki †  
176Danowska Feliksa z d. Borawska [0¬]     
177Danowska Feliksa *około 1859 Klimaszewnica †29-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
178Danowska Filomena (Salomea) z d. Chrzanowska *około 1849 Kieljany †  
179Danowska Franciszka z d. Bogusz *około 1816 Orlikowo †po 03-02-1875  
180Danowska Franciszka *23-12-1857 Sulewo Kownaty †09-07-1879 Wąsosz   
181Danowska Franciszka *22-04-1851 Sulewo Prusy †07-06-1870 Sulewo Prusy   
182Danowska Franciszka *21-09-1849 Zalesie †23-08-1855 Zalesie   
183Danowska Franciszka *29-12-1816 Sulewo Prusy †14-06-1819 Sulewo Prusy  
184Danowska Franciszka *14-07-1818 Bagienice †04-03-1820 Sulewo Prusy  
185Danowska Franciszka z d. Mroczkowska (Owczarska)  †po 25-05-1830  
186Danowska Franciszka z d. Łupińska  †przed 10-01-1858  
187Danowska Franciszka z d. Bagińska  †  
188Danowska Franciszka *29-01-1846 Niećkowo †  
189Danowska Franciszka *26-02-1819 Sulewo Prusy †  
190Danowska Franciszka *12-09-1824 Sulewo Prusy †  
191Danowska Franciszka  †przed 30-10-1838  
192Danowska Franciszka z d. Jakacka  †po 23-10-1895  
193Danowska Franciszka z d. Akacka  †po 24-02-1885  
194Danowska Genowefa z d. Zamirowska *około 1921 Klimaszewnica †  
195Danowska Halina z d. Chojnowska [0¬]     
196Danowska Halina [0¬]    
197Danowska Halina z d. Zaborowska [0¬]     
198Danowska Halina *06-1941 Niedźwiedzkie †15-07-1941 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
199Danowska Helena z d. Dobrzycka *20-12-1893 Niedźwiedzkie †od 14-02-1939 do 14-05-1959  
200Danowska Helena *15-09-1906 Sulewo Kownaty †07-08-1916 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
201Danowska Helena z d. Mocarska *około 1888 Mocarze †  
202Danowska Helena *27-02-1847 Sulewo Kownaty †   
203Danowska Henryka Jolanta z d. Nietupska [0¬]     
204Danowska Hieronima *31-01-1918 Sulewo Prusy †   
205Danowska Hipolita *około 1881 Koniecki Małe †23-04-1930 Wąsosz  
206Danowska Irena z d. Bagińska [0¬]    
207Danowska Irena z d. Stankiewicz [0¬]    
208Danowska Irena Natalia z d. Płochocka [0¬]    
209Danowska Jadwiga z d. Modzelewska [0¬]     
210Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *20-09-1920 Lipińskie †04-03-1994 Grajewo  
211Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska [0¬]    
212Danowska Jadwiga z d. Modzelewska *około 1912 Modzele †03-02-1979 Grajewo  
213Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska *25-09-1943 Lipińskie †31-01-2008 Grajewo /Białaszewo/  
214Danowska Jadwiga z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
215Danowska Jadwiga z d. Kownacka  †  
216Danowska Jadwiga  †  
217Danowska Jadwiga Anastazja z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
218Danowska Janina z d. Bzura [0¬]    
219Danowska Janina z d. Świderska *26-01-1904 Lipińskie †13-02-1980 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
220Danowska Janina *24-06-1926 Dołęgi †  
221Danowska Janina z d. Stypułkowska *14-01-1908 Klimaszewnica †  
222Danowska Janina z d. Łaszczuk *około 1898 Szczuczyn †  
223Danowska Józefa z d. Karwowska *około 1874 Wąsosz †20-07-1944 Wąsosz  
224Danowska Józefa z d. Dobrzycka *około 1865 Szymany †po 29-04-1929  
225Danowska Józefa z d. Sulimowicz *około 1862 Szwelczyn †po 27-01-1913  
226Danowska Józefa z d. Rogowska *około 1858 Pluty †przed 05-1887  
227Danowska Józefa *16-02-1819 Niećkowo †02-12-1828 Niećkowo  
228Danowska Józefa *29-05-1849 Sulewo Prusy †18-11-1852 Sulewo Prusy   
229Danowska Józefa z d. Skrodzka *około 1889 Kossaki par. Jedwabne †  
230Danowska Józefa z d. Karasińska  †po 02-01-1936  
231Danowska Józefa *20-03-1808 Zalesie †  
232Danowska Józefa z d. Nerkowska  †  
233Danowska Józefa *20-03-1859 Sulewo Kownaty †  
234Danowska Józefa Salomea z d. Sulewska *03-04-1865 Sulewo Prusy †od 22-02-1933 do 01-09-1936  
235Danowska Józefata z d. Dąbrowska *około 1826 Mocarze †przed 08-11-1892  
236Danowska Józefata z d. Łempicka *05-02-1823 Bagienice †po 01-07-1878   
237Danowska Józefata z d. Łempicka *30-12-1828 Bagienice †24-07-1868   
238Danowska Józefata z d. Laudańska  †  
239Danowska Józefata *20-04-1802 Sulewo Kownaty †  
240Danowska Juliana *około 03-1863 †30-09-1869 /Białaszewo/  
241Danowska Juliana *około 1866 †16-09-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/  
242Danowska Julianna z d. Bagińska *około 1839 Bagińskie †31-12-1885 Bagińskie  
243Danowska Julianna z d. Łaguna *22-09-1855 Pasichy †przed 06-1891  
244Danowska Julianna z d. Supińska * Barwiki †po 17-02-1896  
245Danowska Julianna z d. Łapińska *około 1818 Brzozowa Wólka †  
246Danowska Julianna z d. Sadowska  †  
247Danowska Kamila z d. Kozicka *1866 Surały †  
248Danowska Kamila z d. Świderska  †po 10-11-1896  
249Danowska Karolina z d. Łempicka *26-01-1849 Bagienice †24-11-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
250Danowska Karolina z d. Pilchowska *około 1811 †po 28-07-1880  
251Danowska Karolina z d. Sulewska *około 1838 Sulewo Prusy †po 06-10-1903   
252Danowska Karolina z d. Zaborowska *około 1848 Sulewo Kownaty †po 02-08-1910   
253Danowska Karolina z d. Czerwonka *około 1822 Czerwonki †od 10-11-1873 do 05-02-1877  
254Danowska Karolina z d. Kulikowska *około 1819 Karwowo †01-04-1863  
255Danowska Karolina z d. Zalewska *04-02-1826 Zalesie †05-08-1858 Niedźwiedzkie   
256Danowska Karolina z d. Rożyńska *około 1801 Flesze †06-03-1832 Zalesie   
257Danowska Karolina *07-05-1820 Sulewo Prusy †przed 27-10-1825  
258Danowska Karolina *13-09-1858 Sulewo Kownaty †15-01-1863 Sulewo Kownaty   
259Danowska Karolina *około 1821 †18-12-1824 Sulewo Kownaty  
260Danowska Karolina *05-11-1847 Danowo †29-11-1849 Danowo   
261Danowska Karolina *21-03-1829 Sulewo Prusy †15-06-1830 Sulewo Prusy  
262Danowska Karolina z d. Pawłowska *około 1859 Gackie †  
263Danowska Karolina z d. Skibińska  †20-06-1880  
264Danowska Karolina z d. Pachucka  †po 21-04-1823  
265Danowska Katarzyna z d. Kurkowska *około 1819 Borawskie †od 25-11-1878 do 04-1891  
266Danowska Katarzyna z d. Bagińska *31-05-1795 Koniecki †25-01-1844 Koniecki  
267Danowska Katarzyna z d. Saniewska *około 1765 Klimaszewnica †15-11-1811 Sulewo Kownaty  
268Danowska Katarzyna z d. Kacperska *1841 Zaborowo †12-03-1880 Sulewo Kownaty  
269Danowska Katarzyna *28-11-1840 Sulewo Kownaty †21-05-1855   
270Danowska Katarzyna *28-04-1821 Sulewo Prusy †31-03-1830 Sulewo Prusy  
271Danowska Katarzyna *23-11-1851 Sulewo Kownaty †22-08-1855 Sulewo Kownaty   
272Danowska Katarzyna *22-08-1805 Sulewo Prusy †24-09-1807 Sulewo Prusy  
273Danowska Katarzyna *02-12-1850 Sulewo Kownaty †przed 23-11-1851   
274Danowska Katarzyna z d. Waga  †  
275Danowska Katarzyna *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
276Danowska Katarzyna *06-05-1777 Sulewo Prusy †  
277Danowska Katarzyna z d. Kulikowska  †po 13-11-1822  
278Danowska Katarzyna z d. Sulewska  †przed 24-10-1865  
279Danowska Katarzyna  †  
280Danowska Katarzyna z d. Baranowska *około 04-1855 Szczuczyn †  
281Danowska Katarzyna z d. Kuczyńska *26-11-1838 Sulewo Kownaty †   
282Danowska Katarzyna *09-04-1791 Sulewo Prusy †  
283Danowska Katarzyna *01-05-1842 Sulewo Kownaty †  
284Danowska Kazimiera z d. Brodowska *1879 Modzele †  
285Danowska Klara z d. Kulikowska  †  
286Danowska Klara z d. Pachucka  †  
287Danowska Konstancja z d. Chrzanowska *około 1733 †16-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
288Danowska Konstancja z d. Szwejkowska *około 1817 Szczuczyn †po 20-12-1883  
289Danowska Konstancja z d. Magnuszewska *około 1809 Borawskie †19-10-1862 Klimaszewnica /Białaszewo/  
290Danowska Konstancja z d. Zakrzewska *21-02-1815 Wojsławy †13-04-1857 Sulewo Kownaty  
291Danowska Krystyna z d. Klimaszewska [0¬]    
292Danowska Krystyna [0¬]     
293Danowska Krystyna z d. Dzięgielewska [0¬]     
294Danowska Kunegunda z d. Sulewska *około 1771 †po 24-11-1823  
295Danowska Kunegunda z d. Zalewska  †przed 31-01-1826  
296Danowska Kunegunda z d. N  †  
297Danowska Leonarda (Eleonora) z d. Grabowska *około 1817 Borawskie †po 05-02-1877  
298Danowska Lidia Monika z d. Baranowska [0¬]    
299Danowska Ludwika z d. Klimaszewska *około 20-11-1841 Klimaszewnica †  
300Danowska Ludwika *25-08-1860 Sulewo Kownaty †  
301Danowska Ludwika Dorota z d. Zalewska *22-01-1848 Łojki †po 14-02-1911  
302Danowska Łucja z d. Torbińska *05-12-1786 †14-02-1832 Niećkowo  
303Danowska Łucja z d. Milewska *13-12-1759 †  
304Danowska Łucja *07-03-1822 Sulewo Kownaty †   
305Danowska Łucja ( Lucyna ) z d. Gawęcka *08-02-1896 †07-04-1963 Brzozowa par. Białaszwewo  
306Danowska Małgorzata z d. Mścichowska *około 1762 Gackie †17-02-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
307Danowska Małgorzata Antonina *25-06-1804 Sulewo Kownaty †  
308Danowska Marcela z d. N  †  
309Danowska Marcela (Marcjanna) z d. Lewkowska *około 1837 Pawełki †po 04-02-1907  
310Danowska Marcjanna z d. Karwowska *około 1840 Zaborowo †09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
311Danowska Marcjanna z d. Zaborowska *około 1822 Sulewo Kownaty †po 21-02-1876  
312Danowska Maria z d. Oskwarek [0¬]     
313Danowska Maria z d. Grodzka *26-03-1920 †  
314Danowska Maria Celina z d. Dębińska [0¬]    
315Danowska Marianna z d. Grabowska *około 1763 †20-09-1845  
316Danowska Marianna z d. Zaborowska *01-02-1885 Bagienice †05-08-1964 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
317Danowska Marianna z d. Trzonkowska [0¬]    
318Danowska Marianna z d. Klimaszewska *29-01-1797 Klimaszewnica †18-03-1869 Klimaszewnica /Białaszewo/  
319Danowska Marianna *11-02-1827 Sulewo Kownaty †od 28-05-1895 do 31-12-1901  
320Danowska Marianna *26-07-1834 Sulewo Prusy †10-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
321Danowska Marianna z d. Bukowska *około 1810 Czachy †29-04-1875 Danowo /Wąsosz/   
322Danowska Marianna z d. Godlewska *około 1817 Lipińskie †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
323Danowska Marianna *około 1888 Warszawa †17-03-1944 Sulewo Kownaty  
324Danowska Marianna z d. Downar *około 1827 Sokoły Jeziorne †od 09-09-1883 do 20-05-1893  
325Danowska Marianna z d. Szleszyńska *30-05-1918 Łubiane †po 31-07-1973  
326Danowska Marianna *14-09-1781 Sulewo Kownaty †po 09-01-1836   
327Danowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1887 Radziłów †po 28-02-1938  
328Danowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1871 Łosewo †po 22-05-1922  
329Danowska Marianna z d. Trojanowska *około 1874 Surały †po 25-02-1924  
330Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1837 Toczyłowo †06-02-1885 Budne /Białaszewo/  
331Danowska Marianna *około 1780 †po 29-01-1823  
332Danowska Marianna z d. Świderska *26-01-1792 Świdry †02-08-1833 Świdry   
333Danowska Marianna z d. Godlewska *07-11-1819 Zalesie †28-02-1860 Sulewo Kownaty  
334Danowska Marianna z d. Łempicka *01-07-1802 Bagienice †13-12-1835 Sulewo Prusy  
335Danowska Marianna z d. Sulewska *około 1794 †27-10-1822 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
336Danowska Marianna z d. Borzymowska *około 1868 Wiszowate †przed 09-1895  
337Danowska Marianna *około 1926 Sulewo Kownaty †18-06-1948 Sulewo Kownaty  
338Danowska Marianna *około 1822 Niećkowo †16-07-1836 Niećkowo  
339Danowska Marianna *07-04-1806 Zalesie †12-06-1812 Zalesie /Wąsosz/  
340Danowska Marianna *19-03-1831 Sulewo Prusy †08-09-1836 Sulewo Prusy  
341Danowska Marianna *około 04-1863 Klimaszewnica †17-11-1867 Klimaszewnica /Białaszewo/  
342Danowska Marianna *około 1878 Sulewo Kownaty †11-07-1882 Sulewo Kownaty   
343Danowska Marianna *około 1882 Sulewo Kownaty †22-07-1885 Sulewo Kownaty   
344Danowska Marianna *około 1876 Sulewo Kownaty †16-10-1878 Sulewo Kownaty   
345Danowska Marianna *13-01-1844 Niećkowo †06-06-1846 Niećkowo  
346Danowska Marianna *27-02-1810 Sulewo Prusy †24-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
347Danowska Marianna *około 1892 Sulewo Prusy †09-04-1894 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
348Danowska Marianna *około 03-1880 Sulewo Prusy †06-04-1880 Sulewo Prusy   
349Danowska Marianna *11-07-1852 Sulewo Prusy †24-07-1852   
350Danowska Marianna *24-03-1862 Sulewo Kownaty †25-05-1862 Sulewo Kownaty   
351Danowska Marianna *27-10-1825 Sulewo Prusy †25-12-1825 Sulewo Prusy  
352Danowska Marianna z d. N  †  
353Danowska Marianna z d. Żurawska  †  
354Danowska Marianna z d. Chrzanowska  †  
355Danowska Marianna z d. N  †przed 02-02-1825  
356Danowska Marianna z d. Pansko [0¬]    
357Danowska Marianna z d. Ruchała  †  
358Danowska Marianna z d. Sulewska  †przed 1790   
359Danowska Marianna *08-09-1805 Sulewo Prusy †  
360Danowska Marianna z d. Cwalińska  †po 08-02-1886  
361Danowska Marianna z d. Zagrabieńska  †po 11-02-1829  
362Danowska Marianna z d. Wasilewska  †od 31-01-1837 do 23-11-1840  
363Danowska Marianna z d. Gutowska  †przed 14-08-1939  
364Danowska Marianna z d. Gosiewska *22-02-1848 Brzozowa par. Białaszwewo †  
365Danowska Marianna z d. N  †   
366Danowska Marianna *09-11-1834 Sulewo Kownaty †   
367Danowska Marianna z d. Czerwonka *około 1848 Czerwonki †  
368Danowska Marianna z d. N  †przed 26-11-1832  
369Danowska Marianna z d. Rutkowska  †po 17-02-1819  
370Danowska Marianna z d. Jaczyńska  †przed 04-09-1811  
371Danowska Marianna z d. Łempicka  †przed 1779  
372Danowska Marianna z d. Konopka  †po 11-02-1839  
373Danowska Michalina z d. Zalewska *około 1855 Zalesie †16-12-1940 Sulewo Kownaty   
374Danowska Michalina *około 1940 Sulewo Prusy †11-10-1947 Sulewo Prusy  
375Danowska Michalina *około 01-1884 Sulewo Kownaty †16-07-1885 Sulewo Kownaty   
376Danowska Mirosława z d. Chylińska [0¬]    
377Danowska N z d. N  †  
378Danowska N z d. N [0¬]     
379Danowska N z d. N  †przed 13-11-1938  
380Danowska Natalia z d. Ramotowska *16-10-1899 Lipnik †11-01-1989 Grajewo /Wąsosz/   
381Danowska Otylia *15-12-1873 Sulewo Kownaty †11-08-1874 Sulewo Kownaty   
382Danowska Patrycja [0¬]     
383Danowska Paulina z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
384Danowska Paulina z d. Sulewska *08-10-1866 Sulewo Kownaty †14-02-1945 Lipińskie  
385Danowska Regina z d. Sulewska *około 1753 †20-02-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
386Danowska Regina z d. Chojnowska *około 1920 Pasichy †  
387Danowska Regina (?)  †po 1803  
388Danowska Renata z d. Tyszkiewicz [0¬]    
389Danowska Roksana Kinga [0¬]     
390Danowska Romualda *01-05-1924 Sulewo Kownaty †27-04-1939 Sulewo Kownaty  
391Danowska Rozalia *21-01-1801 Sulewo Kownaty †11-11-1879 Sulewo Prusy  
392Danowska Rozalia z d. Kamińska *około 1875 Klimaszewnica †przed 18-09-1934  
393Danowska Rozalia z d. Konopka *około 1869 Konopki Monety †po 18-02-1919  
394Danowska Rozalia z d. Świderska *około 1847 Łosewo †po 13-02-1888  
395Danowska Rozalia *30-12-1855 Sulewo Prusy †10-08-1863 Sulewo Prusy   
396Danowska Rozalia *08-08-1839 Danowo †26-09-1841 Danowo   
397Danowska Rozalia  †po 21-11-1847  
398Danowska Rozalia z d. Kozikowska  †  
399Danowska Rozalia *30-08-1859 Sulewo Prusy †  
400Danowska Rozalia *23-05-1848 Sulewo Prusy †  
401Danowska Rozalia z d. Orłowska *około 1894 Kędziorowo †  
402Danowska Róża *12-08-1808 Sulewo Kownaty †  
403Danowska Sabina z d. Brzóska  †po 15-04-1979   
404Danowska Salomea z d. Szymanowska *około 1806 Danowo †09-02-1877 Zalesie   
405Danowska Salomea z d. Przyborowska *około 1821 Pasichy †17-08-1848  
406Danowska Salomea z d. Lenda  †  
407Danowska Scholastyka z d. Kuczyńska *09-02-1812 Sulewo Kownaty †16-04-1883 Sulewo Kownaty  
408Danowska Serafina *22-01-1913 Sulewo Kownaty †  
409Danowska Stanisława z d. Sierbińska *11-07-1871 Brzozowa par. Białaszwewo †08-11-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
410Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1873 Surały †po 28-11-1945  
411Danowska Stanisława z d. Gutowska *około 1871 Guty Podleśne †16-10-1924 Sulewo Kownaty  
412Danowska Stanisława z d. Golińska *około 1855 Przytuły †po 30-01-1905  
413Danowska Stanisława *około 1877 Sulewo Kownaty †12-10-1881 Sulewo Kownaty  
414Danowska Stanisława *około 1876 Sulewo Kownaty †07-04-1877 Sulewo Kownaty   
415Danowska Stanisława z d. Gętek  †   
416Danowska Stanisława  †przed 20-02-1935  
417Danowska Stanisława z d. Modzelewska  †po 23-06-1942  
418Danowska Stanisława *10-09-1887 Sulewo Kownaty †   
419Danowska Stefania z d. Walewska *około 1911 Radziłów †15-11-1930 Klimaszewnica  
420Danowska Stefania z d. Nerkowska *09-07-1903 Zabiele †  
421Danowska Stefania z d. Borawska  †  
422Danowska Stefania z d. Konopko [0¬]    
423Danowska Stefania z d. Grędo *18-08-1910 Białaszewo †  
424Danowska Sylwia [0¬]     
425Danowska Teodora *11-02-1869 Sulewo Kownaty †po 24-06-1923   
426Danowska Teodora *31-03-1868 Sulewo Prusy †29-12-1887 Sulewo Prusy  
427Danowska Teofila z d. Sulewska *18-10-1848 Zaborowo †19-09-1939 Niećkowo  
428Danowska Teofila z d. Modzelewska *08-01-1910 Sulewo Kownaty †22-04-1967 Grajewo /Wąsosz/  
429Danowska Teofila z d. Cwalińska *około 1828 Mroczki †po 23-07-1883  
430Danowska Teofila z d. Jaczyńska *około 1824 Jaki †po 12-01-1874  
431Danowska Teofila *24-08-1867 Sulewo Prusy †17-03-1870 Sulewo Prusy  
432Danowska Teofila *12-07-1844 Sulewo Kownaty †   
433Danowska Teofila z d. Łempicka *04-08-1844 Sulewo Kownaty †   
434Danowska Teresa z d. Dąbrowska [0¬]     
435Danowska Teresa z d. Żebrowska *około 1820 Żebrki †31-05-1887 Sulewo Kownaty  
436Danowska Teresa z d. Konopka [0¬]    
437Danowska Teresa z d. N  †  
438Danowska Teresa *20-10-1782 Sulewo Kownaty †  
439Danowska Urszula *30-10-1785 Sulewo Prusy †08-09-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
440Danowska Urszula z d. Kamińska  †przed 28-10-1782   
441Danowska Waleria z d. Bagińska *02-06-1867 Kieljany †02-02-1954 Klimaszewnica  
442Danowska Waleria z d. Zakrzewska *05-12-1867 Wojsławy †  
443Danowska Waleria z d. Pachucka *około 1864 Płochowo †  
444Danowska Wanda z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †  
445Danowska Weronika [0¬]     
446Danowska Wiktoria z d. Chrzanowska *około 03-1849 Kieljany †od 07-07-1896 do 04-02-1908  
447Danowska Wiktoria *08-05-1837 Sulewo Prusy †16-07-1843 Sulewo Prusy  
448Danowska Wiktoria *około 1815 Sulewo Prusy †14-08-1818 Sulewo Prusy  
449Danowska Wiktoria z d. Wojsław *26-02-1848 Wojsławy †  
450Danowska Wiktoria  †  
451Danowska Wincenta z d. Kujałowicz [0¬]    
452Danowska Władysława z d. Truszkowska *30-10-1887 Sulewo Kownaty †25-09-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
453Danowska Władysława z d. Tarnowska *14-09-1905 Słucz †przed 01-04-1972  
454Danowska Władysława z d. Kownacka *około 1901 Kownatki †po 14-04-1955  
455Danowska Władysława z d. Rutkowska *około 1868 Rutkowskie †11-11-1915  
456Danowska Władysława z d. Łempicka *14-12-1917 Wąsosz †04-05-1963 Komosewo /Wąsosz/   
457Danowska Władysława z d. Bronakowska *około 1879 Bronaki-Olki †  
458Danowska Władysława *07-02-1886 Sulewo Kownaty †   
459Danowska Władysława z d. Płon *około 1852 Mianowo †  
460Danowska Zofia z d. Modzelewska *14-08-1911 Modzele †01-03-2002 Grajewo /Wąsosz/  
461Danowska Zofia z d. Mikucka *około 1883 Kownatki †04-01-1928 Sulewo Kownaty  
462Danowska Zofia z d. Konopka *około 1908 Kiełcze Stare †  
463Danowska Zofia z d. Żebrowska  †przed 24-11-1818  
464Danowska Zofia z d. Karwowska  †po 02-07-1825  
465Danowska Zofia *22-03-1773 Sulewo Prusy †  
466Danowski Adam *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
467Danowski Adam *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo   
468Danowski Adam *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
469Danowski Adam  †  
470Danowski Adam *około 1834 Klimaszewnica †  
471Danowski Adolf *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
472Danowski Adolf *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
473Danowski Adolf Antoni *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
474Danowski Adrian [0¬]     
475Danowski Aleksander *28-10-1898 Surały †10-12-1984 Marki  
476Danowski Aleksander *03-02-1912 Klimaszewnica †01-12-1993 Grajewo  
477Danowski Aleksander *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-05-1922  
478Danowski Aleksander *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
479Danowski Aleksander *05-08-1868 Sulewo Kownaty †14-06-1923 Sulewo Kownaty   
480Danowski Aleksander *około 1897 Klimaszewnica †23-06-1942 Klimaszewnica /Białaszewo/  
481Danowski Aleksander  †po 06-02-1893  
482Danowski Aleksander *około 1899 Bagińskie †  
483Danowski Aleksander *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
484Danowski Andrzej *30-11-1824 Koniecki †30-04-1832 Koniecki /Wąsosz/  
485Danowski Andrzej *27-01-1953 Sulewo Kownaty †23-05-1953 Szczuczyn /Wąsosz/   
486Danowski Andrzej  †  
487Danowski Andrzej  †  
488Danowski Andrzej *24-11-1812 Niećkowo †  
489Danowski Andrzej [0¬]     
490Danowski Aniołek *16-08-1860 Sulewo Kownaty †16-08-1860   
491Danowski Antoni *08-11-1904 †24-04-1996 /Wąsosz/  
492Danowski Antoni [0¬]    
493Danowski Antoni *01-02-1924 †28-10-2012 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
494Danowski Antoni *około 1863 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 14-02-1945  
495Danowski Antoni [0¬]     
496Danowski Antoni [0¬]     
497Danowski Antoni *31-12-1812 Sulewo Kownaty †06-12-1889 Sulewo Kownaty  
498Danowski Antoni *17-10-1827 Sulewo Prusy †02-01-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
499Danowski Antoni *17-01-1919 †07-06-1991 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
500Danowski Antoni *około 1840 Orlikowo †po 04-02-1907  
501Danowski Antoni *około 1848 Żebrki †po 27-01-1913  
502Danowski Antoni *około 1769 †15-03-1832 Sulewo Kownaty  
503Danowski Antoni *około 05-1812 Budne †od 05-07-1875 do 05-02-1894  
504Danowski Antoni *12-12-1907 Sulewo Kownaty †10-03-1966 Białystok /Wąsosz/   
505Danowski Antoni *około 1820 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
506Danowski Antoni *około 1886 Klimaszewnica †18-02-1943 Klimaszewnica  
507Danowski Antoni *około 1853 Sulewo Prusy †po 02-08-1910   
508Danowski Antoni *około 1794 †przed 06-11-1849  
509Danowski Antoni *około 1803 †po 10-04-1853  
510Danowski Antoni *około 1883 Borawskie †23-08-1920  
511Danowski Antoni *05-05-1793 Sulewo Kownaty †05-12-1819 Sulewo Kownaty   
512Danowski Antoni *15-06-1818 Sulewo Kownaty †04-08-1825 Sulewo Kownaty  
513Danowski Antoni *około 11-1862 Klimaszewnica †15-02-1863 Klimaszewnica /Białaszewo/  
514Danowski Antoni *20-11-1821 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
515Danowski Antoni  †  
516Danowski Antoni *około 1851 Klimaszewnica †  
517Danowski Antoni *około 1903 Klimaszewnica †  
518Danowski Antoni *13-02-1774 Sulewo Kownaty †   
519Danowski Antoni *10-06-1781 Sulewo Prusy †  
520Danowski Antoni *22-05-1816 Niećkowo †  
521Danowski Antoni * Klimaszewnica †12-11-1823  
522Danowski Antoni *01-01-1870 Sulewo Kownaty †   
523Danowski Antoni (Stanisław) *20-10-1916 Klimaszewnica †15-10-2002 Grajewo /Wąsosz/  
524Danowski Antoni Feliks *13-11-1858 Sulewo Kownaty †  
525Danowski Antoni Kielian *około 1800 Zalesie †14-06-1872 Zalesie   
526Danowski Antoni Maciej *14-04-1850 Sulewo Kownaty †07-09-1852 Sulewo Kownaty   
527Danowski Antoni Wincenty *około 1839 Szymany †po 13-02-1888  
528Danowski Apolinary *31-05-1887 Sulewo Prusy †17-02-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
529Danowski Apolinary *około 1900 Sulewo Kownaty †28-08-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
530Danowski Arkadiusz [0¬]     
531Danowski Augustyn *12-01-1803 Sulewo Kownaty †04-09-1807 Zalesie  
532Danowski Benedykt *31-03-1788 Sulewo Kownaty †   
533Danowski Bolesław [0¬]    
534Danowski Bolesław *31-03-1903 Klimaszewnica †01-04-1972 Białystok  
535Danowski Bolesław *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
536Danowski Bolesław *około 1868 Klimaszewnica †28-03-1871 Klimaszewnica /Białaszewo/  
537Danowski Bolesław  †  
538Danowski Bolesław *03-08-1920 Surały †  
539Danowski Bonifacy *około 1792 Barwiki †12-09-1827 Barwiki /Przytuły/  
540Danowski Bronisław *około 1865 Stawiski †  
541Danowski Czesław [0¬]    
542Danowski Czesław *23-03-1920 Sulewo Kownaty †11-01-1983 Grajewo /Wąsosz/   
543Danowski Czesław *03-08-1922 Szczuczyn †11-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/  
544Danowski Daniel [0¬]     
545Danowski Dominik [0¬]     
546Danowski Dominik *24-09-1844 Sulewo Kownaty †po 31-12-1885  
547Danowski Dominik *31-10-1945 Sulewo Prusy †24-08-1949   
548Danowski Dominik *17-08-1837 Klimaszewnica †  
549Danowski Dominik *1751 Pomiany †  
550Danowski Edmund [0¬]     
551Danowski Edward [0¬]     
552Danowski Edward *około 1834 †04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
553Danowski Eugeniusz [0¬]    
554Danowski Eugeniusz *03-01-1932 Sulewo Kownaty †11-02-1985 Grajewo /Wąsosz/   
555Danowski Eugeniusz *13-03-1931 Sulewo Kownaty †15-01-1932 Sulewo Kownaty  
556Danowski Feliks *około 1871 Surały †po 28-11-1945  
557Danowski Feliks *19-01-1864 Sulewo Prusy †10-04-1867 Sulewo Prusy  
558Danowski Feliks *około 1899 Sulewo Prusy †30-04-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
559Danowski Feliks *około 1855 Sulewo Prusy †  
560Danowski Ferdynand *około 1824 Klimaszewnica †po 20-11-1876  
561Danowski Franciszek *około 1772 Sulewo Kownaty †10-04-1853 Zalesie  
562Danowski Franciszek *04-12-1886 Wąsosz †14-09-1968 Komosewo /Wąsosz/   
563Danowski Franciszek *14-11-1909 Radziłów †06-01-1988 Grajewo  
564Danowski Franciszek *około 1814 Budne †20-12-1883 Budne /Białaszewo/  
565Danowski Franciszek *około 1833 Surały †od 20-05-1893 do 03-02-1896  
566Danowski Franciszek *około 1778 †przed 31-01-1837  
567Danowski Franciszek *09-08-1805 Klimaszewnica †28-04-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
568Danowski Franciszek *około 01-1831 †30-12-1836 Sulewo Prusy  
569Danowski Franciszek *16-09-1852 Sulewo Kownaty †22-09-1855 Sulewo Kownaty  
570Danowski Franciszek *24-03-1850 Sulewo Kownaty †23-08-1852 Sulewo Kownaty   
571Danowski Franciszek *09-1889 Sulewo Kownaty †19-10-1889 Sulewo Kownaty   
572Danowski Franciszek *13-07-1849 Sulewo Kownaty †24-07-1849 Sulewo Kownaty   
573Danowski Franciszek  †1891 Borawskie /Radziłów/  
574Danowski Franciszek  †po 07-02-1869  
575Danowski Franciszek *około 1885 Kossaki par. Jedwabne †  
576Danowski Franciszek *06-12-1854 Sulewo Kownaty †   
577Danowski Franciszek  †  
578Danowski Franciszek  †przed 20-02-1935  
579Danowski Franciszek  †po 02-02-1839   
580Danowski Franciszek *27-10-1858 Sulewo Kownaty †  
581Danowski Franciszek Ksawery *1794 Łosewo †  
582Danowski Franciszek Leopold *01-11-1826 Zalesie †   
583Danowski Franciszek Piotr *24-06-1835 Sulewo Prusy †od 09-02-1891 do 10-02-1901  
584Danowski Fryzanty *19-02-1840 Sulewo Kownaty †od 06-02-1905 do 24-11-1919   
585Danowski Grzegorz *12-01-1803 Sulewo Kownaty †23-12-1878 Sulewo Kownaty  
586Danowski Grzegorz *14-03-1830 Sulewo Kownaty †08-05-1831 Sulewo Kownaty   
587Danowski Grzegorz * Budne †  
588Danowski Grzegorz  †przed 18-09-1827  
589Danowski Grzegorz  †przed 10-1839  
590Danowski Grzegorz  †od 26-10-1852 do 06-06-1865  
591Danowski Grzegorz [0¬]     
592Danowski Grzegorz *12-03-1820 Sulewo Prusy †  
593Danowski Gustaw *około 1898 Surały †  
594Danowski Henryk *około 11-1904 †15-01-1905 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
595Danowski Hipolit [0¬]    
596Danowski Hipolit *14-01-1914 Sulewo Kownaty †03-12-1955 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
597Danowski Ignacy *1803 †  
598Danowski Izydor Aleksander *07-04-1906 Szwelczyn †31-03-1928 Wąsosz  
599Danowski Jakub *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
600Danowski Jakub *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
601Danowski Jakub *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
602Danowski Jakub *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
603Danowski Jakub *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
604Danowski Jakub  †  
605Danowski Jakub *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
606Danowski Jakub  †  
607Danowski Jakub Antoni *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
608Danowski Jan [0¬]    
609Danowski Jan [0¬]    
610Danowski Jan *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
611Danowski Jan *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
612Danowski Jan *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
613Danowski Jan [0¬]     
614Danowski Jan *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
615Danowski Jan [0¬]    
616Danowski Jan *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
617Danowski Jan *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
618Danowski Jan *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
619Danowski Jan *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
620Danowski Jan *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
621Danowski Jan *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
622Danowski Jan *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
623Danowski Jan *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
624Danowski Jan *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
625Danowski Jan *około 1817 Budne †04-01-1842  
626Danowski Jan *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
627Danowski Jan *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
628Danowski Jan *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
629Danowski Jan *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
630Danowski Jan *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
631Danowski Jan *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice   
632Danowski Jan *1776 Danowo †  
633Danowski Jan  †  
634Danowski Jan  †po 28-01-1878  
635Danowski Jan  †po 10-01-1858  
636Danowski Jan *około 1816 †  
637Danowski Jan  †po 24-11-1818  
638Danowski Jan  †  
639Danowski Jan *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
640Danowski Jan  †po 21-04-1823  
641Danowski Jan *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
642Danowski Jan *około 1899 Konopki Monety †  
643Danowski Jan  †  
644Danowski Jan  †przed 24-10-1865  
645Danowski Jan [0¬]    
646Danowski Jan  †  
647Danowski Jan  †  
648Danowski Jan  †przed 27-06-1843  
649Danowski Jan  †  
650Danowski Jan *28-08-1835 Koniecki †  
651Danowski Jan *27-05-1851 Koniecki †  
652Danowski Jan *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
653Danowski Jan *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
654Danowski Jan  †przed 11-02-1839  
655Danowski Jan Gwalbert *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
656Danowski Jan Lucjusz *12-02-1849 Sulewo Kownaty †23-05-1853 Sulewo Prusy   
657Danowski Jan Norbert *05-06-1796 Sulewo Kownaty †10-11-1856 Sulewo Kownaty   
658Danowski Jan Stanisław *27-12-1836 Sulewo Prusy †08-06-1839 Sulewo Prusy  
659Danowski Jarosław [0¬]     
660Danowski Jarosław *28-03-1966 Sulewo Kownaty †20-08-1982 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
661Danowski Jerzy *29-09-1950 †18-05-1998 Wrocław /Wąsosz/   
662Danowski Józef *06-04-1906 Sulewo Prusy †06-01-1990 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
663Danowski Józef *10-05-1898 Sulewo Kownaty †16-09-1981 Grajewo   
664Danowski Józef [0¬]    
665Danowski Józef *20-03-1911 Sulewo Prusy †15-04-1979 Łomża /Wąsosz/   
666Danowski Józef *27-08-1911 Sulewo Kownaty †przed 28-07-1979   
667Danowski Józef *około 1829 Sulewo Kownaty †po 19-03-1894  
668Danowski Józef *około 1865 Surały †po 25-02-1924  
669Danowski Józef *około 1883 Łempice †14-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
670Danowski Józef *około 1804 Lachowice †przed 21-02-1860  
671Danowski Józef *1787 Klimaszewnica †przed 22-11-1840  
672Danowski Józef *około 1822 Koniecki †16-02-1872 Koniecki  
673Danowski Józef *około 1869 Bialiki par. Lachowo †po 18-02-1919  
674Danowski Józef *15-03-1817 Sulewo Kownaty †14-02-1867 Sulewo Kownaty   
675Danowski Józef *03-02-1900 Sulewo Kownaty †04-04-1948 Sulewo Kownaty   
676Danowski Józef *15-05-1824 Sulewo Prusy †06-07-1869 Sulewo Prusy   
677Danowski Józef *około 1829 Niećkowo †12-03-1873 Wąsosz  
678Danowski Józef *18-03-1941 Wąsosz †23-10-1980 Białystok /Wąsosz/  
679Danowski Józef *11-07-1846 Sulewo Kownaty †16-03-1885 Sulewo Kownaty  
680Danowski Józef *19-02-1844 Sulewo Kownaty †30-05-1877 Sulewo Kownaty   
681Danowski Józef *30-03-1838 Zalesie †26-09-1863 Zalesie   
682Danowski Józef *09-02-1832 Sulewo Kownaty †25-11-1857 Sulewo Kownaty   
683Danowski Józef *około 1863 Klimaszewnica †18-04-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
684Danowski Józef *10-05-1802 Sulewo Kownaty †26-06-1822 Sulewo Kownaty   
685Danowski Józef *10-07-1786 Sulewo Kownaty †05-02-1790 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
686Danowski Józef *31-07-1822 Sulewo Prusy †24-01-1823 Sulewo Prusy   
687Danowski Józef *15-10-1932 Sulewo Kownaty †06-11-1932 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
688Danowski Józef *19-05-1858 Sulewo Prusy †30-05-1858 Sulewo Prusy   
689Danowski Józef *07-11-1907 Jurzec Pański †  
690Danowski Józef [0¬]    
691Danowski Józef  †  
692Danowski Józef  †  
693Danowski Józef *około 1859 Niećkowo †  
694Danowski Józef *około 1841 Borawskie †  
695Danowski Józef *08-03-1797 Sulewo Kownaty †  
696Danowski Józef  †po 24-11-1835  
697Danowski Józef *19-11-1844 Danowo †   
698Danowski Józef *około 1901 Szczuczyn †  
699Danowski Józef *13-07-1827 Sulewo Kownaty †   
700Danowski Józef  †  
701Danowski Józef *04-07-1863 Sulewo Prusy †   
702Danowski Józef  †po 17-02-1819  
703Danowski Józef  †przed 26-11-1832  
704Danowski Józef *12-12-1871 Zalesie †   
705Danowski Józef Grzegorz *17-03-1843 Sulewo Kownaty †po 03-02-1902  
706Danowski Julian *04-10-1866 Sulewo Kownaty †29-07-1929 Sulewo Kownaty   
707Danowski Julian *około 1845 Brzozowa par. Białaszwewo †po 09-02-1902  
708Danowski Julian *około 1881 Łosewo †  
709Danowski Kajetan *07-08-1856 Sulewo Prusy †30-08-1861 Sulewo Prusy   
710Danowski Kazimierz [0¬]    
711Danowski Kazimierz *28-02-1820 Sulewo Kownaty †04-03-1888 Sulewo Kownaty  
712Danowski Kazimierz *około 1887 Klimaszewnica †22-10-1955 Klimaszewnica  
713Danowski Kazimierz [0¬]    
714Danowski Kazimierz *13-04-1949 Niedźwiedzkie †18-10-1998 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
715Danowski Kazimierz *29-02-1772 Sulewo Kownaty †01-02-1817 Sulewo Kownaty  
716Danowski Kazimierz *18-06-1853 Sulewo Kownaty †08-03-1895   
717Danowski Kazimierz *16-08-1870 Sulewo Kownaty †18-05-1873 Sulewo Kownaty   
718Danowski Kazimierz *03-03-1821 Sulewo Kownaty †przed 1823  
719Danowski Kazimierz *około 1823 Sulewo Kownaty †01-08-1825 Sulewo Kownaty  
720Danowski Kazimierz *około 05-1789 †27-11-1789 Sulewo Kownaty  
721Danowski Kazimierz  †po 10-11-1896  
722Danowski Kazimierz Jakub *1842 †  
723Danowski Konstanty *17-03-1888 Sulewo Kownaty †po 05-08-1964   
724Danowski Konstanty *około 1869 Surały †05-08-1935 Sulewo Prusy  
725Danowski Konstanty *02-09-1939 Sulewo Kownaty †25-06-2002 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
726Danowski Konstanty *około 1893 †14-05-1927 Klimaszewnica  
727Danowski Konstanty *26-08-1853 Sulewo Kownaty †25-02-1874 Sulewo Kownaty  
728Danowski Konstanty *07-04-1851 Sulewo Kownaty †02-06-1853 Sulewo Kownaty  
729Danowski Konstanty *około 1908 Kacprowo †  
730Danowski Konstanty Władysław *około 1857 Klimaszewnica †przed 07-10-1924  
731Danowski Konstantyn *około 1854 Kolno †  
732Danowski Krzysztof  †przed 25-05-1830  
733Danowski Ksawery *około 1820 Sulewo Kownaty †22-07-1880 Sulewo Kownaty   
734Danowski Ksawery *19-12-1858 Sulewo Kownaty †10-09-1859 Sulewo Kownaty   
735Danowski Ksawery *około 1821 †  
736Danowski Ksawery *08-04-1826 Sulewo Prusy †  
737Danowski Leon *08-04-1838 Sulewo Prusy †22-04-1847 Sulewo Prusy  
738Danowski Leopold *06-10-1872 Sulewo Kownaty †28-04-1881 Sulewo Kownaty  
739Danowski Leszek [0¬]     
740Danowski Ludwik [0¬]    
741Danowski Ludwik [0¬]     
742Danowski Ludwik *około 1855 Orlikowo †po 30-01-1905  
743Danowski Ludwik *13-11-1837 Klimaszewnica †04-07-1866  
744Danowski Łukasz Aleksander *22-10-1870 Wąsosz †  
745Danowski Maciej *około 1856 Surały †14-08-1939 Surały /Grabowo/  
746Danowski Maciej *około 1801 Sulewo Kownaty †01-07-1878 Sulewo Kownaty   
747Danowski Maciej  †przed 30-01-1882  
748Danowski Marcel *10-03-1870 Sulewo Kownaty †04-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
749Danowski Marcel *20-10-1863 Sulewo Kownaty †04-07-1938 Sulewo Kownaty   
750Danowski Marcel *10-08-1869 Sulewo Kownaty †13-02-1875 Sulewo Kownaty  
751Danowski Marcel *10-01-1845 Sulewo Kownaty †przed 13-07-1849   
752Danowski Marcel *13-07-1849 Sulewo Kownaty †21-01-1850 Sulewo Kownaty   
753Danowski Marcin *05-11-1776 Sulewo Kownaty †03-05-1831 Sulewo Prusy   
754Danowski Marcin *około 1769 Sulewo Kownaty †po 24-11-1823  
755Danowski Marcin *1730 Klimaszewnica †przed 28-10-1782   
756Danowski Marcin *około 1832 Klimaszewnica †po 23-07-1883  
757Danowski Marcin  †  
758Danowski Marian *20-01-1930 Sulewo Kownaty †20-04-1930 Sulewo Kownaty   
759Danowski Mariusz Adam [0¬]     
760Danowski Mateusz *około 1733 †05-03-1813 Sulewo Prusy  
761Danowski Mateusz *około 1801 Orlikowo †przed 27-08-1866  
762Danowski Mateusz *20-09-1815 Sulewo Kownaty †25-05-1820 Sulewo Kownaty  
763Danowski Mateusz *około 1785 Danowo †  
764Danowski Mateusz *14-06-1824 Sulewo Kownaty †  
765Danowski Mateusz *17-09-1775 Danowo †  
766Danowski Mateusz  †przed 24-09-1894  
767Danowski Michał *około 1845 Borawskie †po 24-06-1923   
768Danowski Michał *około 1739 †29-01-1799 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
769Danowski Michał  †  
770Danowski Michał [0¬]     
771Danowski Mieczysław [0¬]     
772Danowski Mieczysław [0¬]     
773Danowski Mieczysław z d. Łempicki *17-11-1934 †04-11-1988   
774Danowski Nikodem *15-09-1866 Sulewo Kownaty †30-11-1930 Sulewo Kownaty  
775Danowski Nikodem *około 1838 Budne †  
776Danowski Paweł *około 1733 †09-12-1823 Sulewo Kownaty   
777Danowski Paweł *około 1761 †06-03-1834 Sulewo Kownaty  
778Danowski Paweł *około 1854 Klimaszewnica †14-02-1925 Klimaszewnica  
779Danowski Paweł *około 1821 Surały †po 20-07-1891   
780Danowski Paweł *około 1768 †po 31-01-1826  
781Danowski Paweł *22-03-1922 Wąsosz †07-04-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
782Danowski Paweł *25-01-1793 Klimaszewnica †od 21-11-1843 do 19-06-1864  
783Danowski Paweł  †18-04-1830 Stara Łomża  
784Danowski Paweł [0¬]    
785Danowski Paweł  †   
786Danowski Paweł [0¬]     
787Danowski Paweł *13-11-1814 Sulewo Kownaty †  
788Danowski Paweł Zygmunt *25-01-1903 Sulewo Kownaty †28-11-1979 Sulewo Kownaty  
789Danowski Piotr [0¬]    
790Danowski Piotr [0¬]     
791Danowski Piotr *01-1773 Sulewo Prusy †  
792Danowski Piotr *30-04-1841 Sulewo Prusy †  
793Danowski Piotr *20-11-1858 Sulewo Prusy †   
794Danowski Piotr Franciszek *24-06-1827 Sulewo Prusy †21-09-1863 Sulewo Prusy  
795Danowski Piotr Paweł *28-06-1855 Sulewo Kownaty †23-09-1880 Sulewo Kownaty   
796Danowski Piotr Paweł *07-07-1763 Brzozowa par. Białaszwewo †  
797Danowski Radosław [0¬]     
798Danowski Robert [0¬]     
799Danowski Ryszard *01-12-1943 Sulewo Kownaty †przed 31-01-2008  
800Danowski Sebastian *około 1733 †20-01-1813 Sulewo Kownaty  
801Danowski Stanisław *około 1790 Klimaszewnica †26-05-1865 Klimaszewnica /Białaszewo/  
802Danowski Stanisław *około 1793 Danowo †26-01-1868 Danowo /Wąsosz/  
803Danowski Stanisław *12-05-1869 Zalesie †19-04-1940 Zalesie /Wąsosz/   
804Danowski Stanisław *14-11-1745 Sulewo Prusy †13-03-1813 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
805Danowski Stanisław [0¬]    
806Danowski Stanisław *20-02-1910 Sulewo Kownaty †31-07-1973 Sulewo Kownaty  
807Danowski Stanisław [0¬]     
808Danowski Stanisław *16-04-1761 Klimaszewnica †po 13-11-1822  
809Danowski Stanisław *01-11-1930 Sulewo Kownaty †15-07-1939 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
810Danowski Stanisław *około 1859 Klimaszewnica †09-10-1866 Klimaszewnica /Białaszewo/  
811Danowski Stanisław *01-05-1838 Sulewo Kownaty †24-08-1843 Sulewo Kownaty  
812Danowski Stanisław  †  
813Danowski Stanisław  †05-07-1821  
814Danowski Stanisław *około 1819 †  
815Danowski Stanisław *około 1826 Szymany †  
816Danowski Stanisław *12-11-1790 Sulewo Kownaty †  
817Danowski Stanisław *07-09-1790 Sulewo Kownaty †   
818Danowski Stanisław *09-05-1803 Sulewo Kownaty †  
819Danowski Stanisław  †30-03-1834  
820Danowski Stanisław  †  
821Danowski Stanisław *18-05-1837 Sulewo Kownaty †   
822Danowski Stanisław *20-11-1803 Sulewo Prusy †  
823Danowski Stanisław *07-11-1849 Sulewo Prusy †  
824Danowski Stanisław Jan *około 1840 Niedźwiadna †po 26-09-1887  
825Danowski Stanisław Nikodem *12-09-1840 Zalesie †30-05-1879 Zalesie   
826Danowski Stanisław Tomasz *05-02-1850 Sulewo Kownaty †26-08-1931 Sulewo Kownaty   
827Danowski Sylwester *01-01-1847 Brzozowa par. Białaszwewo †  
828Danowski Szczepan *13-01-1853 Suwałki †13-11-1938 Sulewo Kownaty  
829Danowski Szczepan *05-04-1886 Sulewo Prusy †   
830Danowski Szczepan *17-02-1902 Sulewo Kownaty †  
831Danowski Szymon *22-10-1769 Sulewo Kownaty †09-01-1836 Sulewo Kownaty   
832Danowski Szymon *około 1823 Klimaszewnica †po 05-02-1877  
833Danowski Szymon  †przed 02-02-1825  
834Danowski Szymon * Sulewo Kownaty †od 15-11-1811 do 23-10-1860  
835Danowski Szymon  †przed 02-07-1825  
836Danowski Tadeusz *około 1743 †09-02-1813 Sulewo Prusy  
837Danowski Tadeusz [0¬]     
838Danowski Tadeusz *około 1929 Sulewo Prusy †10-02-1945 Sulewo Prusy   
839Danowski Tadeusz  †  
840Danowski Tadeusz Henryk [0¬]     
841Danowski Teodor *około 1842 Klimaszewnica †po 14-02-1911  
842Danowski Teodor *12-07-1897 Klimaszewnica †14-04-1955 Klimaszewnica  
843Danowski Teodor *09-11-1822 Sulewo Prusy †11-03-1874 Sulewo Prusy  
844Danowski Teodor  †  
845Danowski Teodor Ignacy *około 1862 Klimaszewnica †po 29-04-1929  
846Danowski Teofil *16-12-1855 Sulewo Kownaty †08-09-1873 Zaborowo   
847Danowski Tomasz *01-01-1801 Surały †po 06-05-1855  
848Danowski Tomasz *około 1870 Kossaki par. Jedwabne †13-07-1923 Radziłów  
849Danowski Tomasz *około 1821 Klimaszewnica †po 12-01-1874  
850Danowski Tomasz *około 1750 Sulewo Kownaty †20-12-1790  
851Danowski Tomasz  †  
852Danowski Tomasz  †  
853Danowski Tomasz  †   
854Danowski Tomasz  †przed 24-02-1885  
855Danowski Wacław *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
856Danowski Wacław *14-03-1909 Sulewo Prusy †17-06-1981 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
857Danowski Wacław *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
858Danowski Wacław *około 1904 Surały †  
859Danowski Wacław (Władysław) *25-09-1785 Danowo †od 10-02-1846 do 29-10-1850  
860Danowski Walenty *około 1862 Rutkowskie †  
861Danowski Wawrzyniec  †  
862Danowski Wiesław [0¬]    
863Danowski Wiktor *20-12-1839 Sulewo Kownaty †od 16-11-1886 do 09-04-1910   
864Danowski Wiktor *22-12-1855 Sulewo Kownaty †  
865Danowski Wiktor Jan *01-09-1831 Zalesie †   
866Danowski Wiktor Rajmund *02-11-1910 Grabowo †  
867Danowski Wincenty *22-01-1837 Danowo †23-09-1854 Danowo   
868Danowski Witalis  †  
869Danowski Witold *10-06-1896 Surały †22-01-1982 Surały   
870Danowski Władysław *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
871Danowski Władysław *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
872Danowski Władysław  †  
873Danowski Władysław *14-05-1890 Łempice †  
874Danowski Władysław *około 1913 Klimaszewnica †  
875Danowski Władysław  †przed 07-04-1963  
876Danowski Władysław *08-06-1911 Zalesie †   
877Danowski Władysław *29-03-1864 Sulewo Kownaty †  
878Danowski Władysław *około 1880 Sulewo Kownaty †  
879Danowski Wojciech *około 1868 Klimaszewnica †po 01-05-1943  
880Danowski Wojciech *16-06-1844 Sulewo Kownaty †po 04-02-1908  
881Danowski Wojciech *około 1830 Klimaszewnica †po 09-02-1886  
882Danowski Wojciech *1759 Klimaszewnica †przed 05-02-1815  
883Danowski Wojciech *około 1827 Surały †po 18-02-1878  
884Danowski Wojciech *około 1768 Sulewo Kownaty †09-05-1772 Sulewo Kownaty   
885Danowski Wojciech  †  
886Danowski Wojciech  †przed 21-11-1815  
887Danowski Wojciech  †  
888Danowski Wojciech *14-04-1778 Sulewo Kownaty †  
889Danowski Wojciech *19-04-1825 Sulewo Prusy †  
890Danowski Zdzisław [0¬]    
891Danowski Zygmunt [0¬]     
892Danowski Zygmunt *11-09-1948 Sulewo Prusy †17-07-1952 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
893Dańkowska Anna z d. Wszeborowska *około 1820 Gackie †  
894Dańkowska Marianna z d. Smutska  †przed 01-12-1848  
895Dańkowski Bazyli *około 1813 †  
896Dańkowski Kazimierz  †przed 01-12-1848  
897Dardzińska Aleksandra z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
898Dardzińska Aniela z d. Przestrzelska  †po 07-03-1878  
899Dardzińska Anna z d. Alert *około 1838 Wąsosz †16-11-1878 Wąsosz  
900Dardzińska Danuta Elżbieta z d. Bielecka [0¬]    
901Dardzińska Emilia *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
902Dardzińska Eugenia [0¬]    
903Dardzińska Franciszka z d. Duzik *około 1814 Wąsosz †18-12-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
904Dardzińska Józefata z d. Rogalska *około 1858 Jaki †  
905Dardzińska Julianna z d. Laszczkowska *03-05-1875 Wąsosz †15-06-1968 Wąsosz  
906Dardzińska Kamila z d. Lipińska [0¬]    
907Dardzińska Karolina (Katarzyna, Rozalia) z d. Niedbała *około 1811 †17-11-1863 Wąsosz  
908Dardzińska Katarzyna z d. Koniecko *około 1861 Przeszkoda †  
909Dardzińska Kazimiera z d. Jarząbek *około 1884 Załuski †po 29-01-1924  
910Dardzińska Leokadia z d. Janczewska *około 1900 Korytki †  
911Dardzińska Ludwika z d. Wykowska  †  
912Dardzińska Marianna z d. Chmielewska *około 1853 Żebry †po 08-02-1904  
913Dardzińska Marianna z d. Bogusławska *08-02-1889 Kownatki †po 31-10-1924  
914Dardzińska N z d. N  †przed 08-1916  
915Dardzińska Paulina z d. Szlejter  †  
916Dardzińska Regina z d. Męczkowska *19-08-1922 Obrytki †  
917Dardzińska Romualda z d. Jankowska [0¬]    
918Dardzińska Rozalia z d. Sypytkowska *około 1877 Guty †przed 08-1905  
919Dardzińska Rozalia *1887 Klimaszewnica †1889 Klimaszewnica /Białaszewo/  
920Dardzińska Rozalia z d. Modzelewska  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
921Dardzińska Salomea (Cecylia) z d. Merchelska *19-11-1844 Wąsosz †23-04-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
922Dardzińska Stanisława z d. Gałecka *około 1887 Załuski †19-09-1933 Wąsosz  
923Dardzińska Stanisława z d. Metelska *około 1874 Klimaszewnica †25-10-1918 Kramarzewo  
924Dardzińska Stanisława z d. Zaniewska *około 1884 Okrasin †19-02-1925 Żebry /Wąsosz/  
925Dardzińska Stanisława z d. Zyskowska *14-04-1910 Wąsosz †05-08-1950 Szczuczyn  
926Dardzińska Stanisława z d. Miller *18-05-1897 Słucz †27-09-1921 Słucz /Słucz/  
927Dardzińska Stanisława z d. Kowalewska * Orlikowo †po 27-03-1918  
928Dardzińska Teresa z d. Mścichowska [0¬]    
929Dardzińska Wiktoria z d. Szparka  †  
930Dardzińska Władysława [0¬]    
931Dardzińska Zofia [0¬]    
932Dardzińska Zofia z d. Archacka  †  
933Dardziński Adam *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry  
934Dardziński Aleksander  †  
935Dardziński Aleksander *10-04-1893 Klimaszewnica †  
936Dardziński Andrzej  †  
937Dardziński Bartłomiej *około 1841 Rakowo †po 04-02-1908  
938Dardziński Czesław *około 1922 Wąsosz †11-04-1945  
939Dardziński Franciszek *około 1835 Rakowo †07-06-1881  
940Dardziński Henryk [0¬]    
941Dardziński Ignacy *około 1847 Wąsosz †po 08-02-1904  
942Dardziński Jan [0¬]    
943Dardziński Jan *około 1843 †20-10-1884  
944Dardziński Jan  †po 07-03-1878  
945Dardziński Jan Aleksander *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
946Dardziński Józef [0¬]    
947Dardziński Julian *około 1861 Kędziorowo †31-10-1924 Kownatki  
948Dardziński Julian *około 1884 Wąsosz †10-11-1934 Wąsosz  
949Dardziński Julian  †  
950Dardziński Leon *około 1880 Wąsosz †  
951Dardziński Leon *19-06-1921 Szczuczyn †  
952Dardziński Marian [0¬]    
953Dardziński Michał * Stawiski †  
954Dardziński N  †przed 10-1926  
955Dardziński Piotr  †od 21-02-1832 do 24-01-1864  
956Dardziński Stanisław *29-03-1914 Żebry †  
957Dardziński Stanisław *około 1893 Jurzec Pański †  
958Dardziński Stanisław  †  
959Dardziński Stanisław *10-12-1866 Wąsosz †  
960Dardziński Tomasz *22-12-1873 Wąsosz †19-06-1924 Słucz  
961Dardziński Wawrzyniec *około 1811 Wąsosz †od 20-11-1866 do 09-02-1891  
962Dardziński Władysław *około 1857 Kubrzany †  
963Dargiewicz Helena z d. Bargłowska [0¬]    
964Dargiewicz Jan  †  
965Dargiewicz Kazimierz [0¬]    
966Dargiewicz Petronela z d. Suchodolska  †  
967Darmetko Władysław  †przed 09-1926  
968Darwicka Agnieszka Marcjanna z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
969Darwicka Anna z d. Gwiazdowska *około 1826 Mścichy †przed 10-05-1880  
970Darwicka Anna z d. Borawska *około 1788 †18-04-1828 Konopki  
971Darwicka Bronisława z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
972Darwicka Bronisława z d. Krajewska *12-09-1918 Bęćkowo †  
973Darwicka Eugenia z d. Filipkowska [0¬]    
974Darwicka Ewa *19-05-1907 Kownatki †02-04-1983 Kownatki  
975Darwicka Ewa z d. Łuba *około 1838 Łojki †po 06-02-1899  
976Darwicka Genowefa z d. Marciszewska *około 1900 †  
977Darwicka Helena z d. Bajkowska *31-07-1915 Grozimy †26-02-1978 Kędziorowo /Wąsosz/  
978Darwicka Hieronima [0¬]    
979Darwicka Hieronima z d. Dziekońska *14-02-1911 Kownatki †  
980Darwicka Józefa z d. Niecikowska *około 1884 Niećkowo †  
981Darwicka Kamilla z d. Oskierko *około 1873 Kramarzewo †po 20-06-1932  
982Darwicka Katarzyna z d. Miesała *około 1857 Niećkowo †po 06-10-1903  
983Darwicka Konstancja z d. Czaplicka  †  
984Darwicka Leonarda z d. Ważydrąg [0¬]    
985Darwicka Marianna z d. Akacka [0¬]    
986Darwicka Marianna z d. Wronkowska *około 1877 Słucz †15-10-1952 Kownatki  
987Darwicka Marianna z d. Grabowska (Kadyszewska) *około 1851 Święcienin †przed 05-02-1900  
988Darwicka Marianna z d. Siedlecka *15-07-1911 Kędziorowo †12-03-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
989Darwicka Salomea z d. Chrzanowska *około 1812 Wypychy †09-10-1862  
990Darwicka Wiktoria z d. Konopka *około 1828 Konopki †20-07-1848  
991Darwicka Władysława z d. Dybowska *21-10-1881 Kownatki †10-03-1923 Racibory  
992Darwicki Antoni *25-09-1909 Kownatki †20-02-1975 Kędziorowo /Wąsosz/  
993Darwicki Edward *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
994Darwicki Eugeniusz [0¬]    
995Darwicki Ferdynand *około 1852 Konopki †  
996Darwicki Franciszek *około 1883 Bęćkowo †  
997Darwicki Franciszek *17-10-1904 Kownatki †  
998Darwicki Henryk [0¬]    
999Darwicki Henryk *18-10-1884 Brodowo †po 10-03-1923  
1000Darwicki Jan  †  
1001Darwicki Joachim *około 1839 Wypychy †po 05-02-1900  
1002Darwicki Józef *około 1849 Konopki †po 06-10-1903  
1003Darwicki Kajetan *około 1877 Konopki †13-02-1882 Konopki  
1004Darwicki Leon *około 1822 Konopki †przed 10-05-1880  
1005Darwicki Leon *15-12-1912 Kownatki †  
1006Darwicki Mateusz  †od 20-02-1848 do 22-01-1849  
1007Darwicki Paweł *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
1008Darwicki Stanisław *26-11-1899 Konopki †  
1009Darwicki Tadeusz [0¬]    
1010Darwicki Wincenty *około 1814 Konopki †od 04-03-1889 do 06-02-1899  
1011Darwicki Zbigniew *20-08-1966 Wąsosz †14-09-1966 Kownatki /Wąsosz/  
1012Dawidowicz Bolesław [0¬]    
1013Dawidowicz Halina z d. Smolińska [0¬]    
1014Dawidowska Anna z d. Dąbrowska  †przed 09-1824  
1015Dawidowska Anna z d. Zakaszewska [0¬]    
1016Dawidowska Bolesława  †  
1017Dawidowska Ewa z d. Czerniewska *około 1780 †  
1018Dawidowska Ewa z d. Szklarzewska  †  
1019Dawidowska Józefa z d. Sulewska *około 1900 Godlewo †  
1020Dawidowska Józefa z d. Łowczykowska  †przed 26-01-1920  
1021Dawidowska Józefa z d. Bóbr  †przed 26-09-1921  
1022Dawidowska Kazimiera z d. Lemańska  †  
1023Dawidowska Krystyna z d. Trojanowska  †  
1024Dawidowska Marianna z d. N  †przed 17-10-1824  
1025Dawidowska Marianna z d. Łepkowska *około 1855 Bęćkowo †  
1026Dawidowska Marianna z d. Niebrzydowska *około 1917 Rydzewo Szlacheckie †  
1027Dawidowska Marianna z d. Drzewakowska  †  
1028Dawidowska Marianna z d. Orłowska *około 1898 Skaje †  
1029Dawidowska Paulina z d. Maciorowska  †po 14-11-1945  
1030Dawidowska Regina z d. Grela *02-01-1924 Sienickie †04-2007 Popowo /Grajewo/   
1031Dawidowska Rozalia z d. N  †  
1032Dawidowska Teresa z d. Smolińska [0¬]    
1033Dawidowska Tomisława z d. Wróbel  †po 14-07-1896  
1034Dawidowski Andrzej *około 1771 †  
1035Dawidowski Andrzej *około 12-1859 Dybła †  
1036Dawidowski Edward [0¬]     
1037Dawidowski Jan [0¬]    
1038Dawidowski Józef  †po 14-11-1945  
1039Dawidowski Józef *około 1920 Dybła †  
1040Dawidowski Józef *około 1896 Popowo †  
1041Dawidowski Kazimierz  †  
1042Dawidowski Konrad  †przed 14-07-1896  
1043Dawidowski Konstanty  †  
1044Dawidowski Leon *14-12-1918 Popowo †1988 Popowo /Grajewo/   
1045Dawidowski Mateusz  †przed 17-10-1824  
1046Dawidowski Piotr  †  
1047Dawidowski Ryszard [0¬]     
1048Dawidowski Stanisław  †  
1049Dawidowski Stanisław  †przed 26-09-1921  
1050Dawidowski Stanisław  †  
1051Dawidowski Tomasz  †  
1052Dawidowski Władysław *około 1892 Popowo †  
1053Dawidowski Wojciech  †przed 26-01-1920  
1054Dawidowski Wojciech  †  
1055Dąbkowska Adolfa z d. Mścichowska *około 1889 Lipińskie †  
1056Dąbkowska Agnieszka z d. Twarowska  †po 23-11-1841  
1057Dąbkowska Agnieszka z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
1058Dąbkowska Emilia z d. Ruchała *około 1870 Stawiski †przed 03-03-1924  
1059Dąbkowska Faustyna z d. Maciejewska *14-02-1897 Kędziorowo †03-11-1984 Szczuczyn  
1060Dąbkowska Helena z d. Podbielska [0¬]    
1061Dąbkowska Helena z d. Szumowska  †04-07-1993 Wizna  
1062Dąbkowska Helena  †27-01-1939  
1063Dąbkowska Julianna z d. Sieńkowska *około 1862 †po 13-02-1905  
1064Dąbkowska Krystyna z d. Wierzbicka  †przed 23-09-1889  
1065Dąbkowska Krystyna z d. Wierzbicka  †przed 08-10-1894  
1066Dąbkowska Magdalena z d. Kurkowska  †  
1067Dąbkowska Marianna z d. Popielska *około 1800 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1068Dąbkowska Marianna z d. Mścichowska  †po 10-11-1896  
1069Dąbkowska Marianna z d. Mściwujewska  †po 18-06-1890  
1070Dąbkowska Marianna z d. Witkowska  †po 25-11-1827  
1071Dąbkowska Marianna z d. Malinowska  †  
1072Dąbkowska Marianna z d. Krukowska [0¬]    
1073Dąbkowska Marianna z d. N  †po 27-01-1818  
1074Dąbkowska Paulina z d. Kossakowska  †  
1075Dąbkowska Rozalia z d. Bobrocz  †  
1076Dąbkowska Zofia z d. Kozłowska [0¬]    
1077Dąbkowski Adam *1912 †30-08-1982 Wizna  
1078Dąbkowski Antoni *około 1808 Wizna †1844  
1079Dąbkowski Antoni *około 1828 Barany †  
1080Dąbkowski Bolesław  †  
1081Dąbkowski Franciszek *około 1854 †przed 19-01-1903  
1082Dąbkowski Franciszek  †  
1083Dąbkowski Franciszek  †po 08-10-1894  
1084Dąbkowski Jan *około 1875 Cwaliny Duże †01-04-1918 Guty  
1085Dąbkowski Joachim  †przed 25-11-1827  
1086Dąbkowski Józef *około 1802 †od 30-07-1850 do 08-10-1871  
1087Dąbkowski Konstanty  †  
1088Dąbkowski Łukasz  †po 27-01-1818  
1089Dąbkowski Mateusz *około 1869 Szczuczyn †przed 03-03-1924  
1090Dąbkowski Mateusz  †po 18-06-1890  
1091Dąbkowski Metodiusz  †po 10-11-1896  
1092Dąbkowski Paweł  †po 23-09-1889  
1093Dąbkowski Stefan  †przed 05-11-1832  
1094Dąbkowski Tadeusz [0¬]    
1095Dąbkowski Teofil  †  
1096Dąbkowski Wacław *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1097Dąbkowski Wacław  †  
1098Dąbkowski Zdzisław [0¬]    
1099Dąbrowska Adela z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1100Dąbrowska Adolfa Katarzyna z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
1101Dąbrowska Agata z d. Kasztelan [0¬]     
1102Dąbrowska Agnieszka z d. Ruszczyk  †przed 19-02-1871  
1103Dąbrowska Albertyna z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
1104Dąbrowska Albertyna z d. N  †przed 05-06-1843  
1105Dąbrowska Aleksandra z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
1106Dąbrowska Aleksandra z d. Brzostowska *około 1864 Rutkowskie †po 17-02-1925  
1107Dąbrowska Aleksandra z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
1108Dąbrowska Aleksandra z d. Rakowska *około 1878 Rakowo-Czachy †po 14-01-1928  
1109Dąbrowska Aleksandra z d. Sadowska *24-01-1908 Bzury †po 20-03-1953  
1110Dąbrowska Aleksandra z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
1111Dąbrowska Aleksandra *około 09-1905 †05-03-1908 Wąsosz /Wąsosz/  
1112Dąbrowska Aleksandra *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
1113Dąbrowska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1867 Mroczki †  
1114Dąbrowska Aleksandra z d. Bagińska *około 1883 Kotówek †  
1115Dąbrowska Aleksandra *1897 Skroda Wielka †  
1116Dąbrowska Aleksandra z d. Jankowska  †od 03-08-1924 do 11-06-1929  
1117Dąbrowska Aleksandra z d. Frączkowska *około 1898 Milewo †  
1118Dąbrowska Aleksandra z d. Kościelecka  †  
1119Dąbrowska Anastazja z d. Dubowska *około 1843 Burzyn †po 16-02-1903  
1120Dąbrowska Anastazja z d. Stankiewicz *około 1803 Brzostowo †od 23-02-1852 do 12-11-1860  
1121Dąbrowska Aniela z d. Gutowska *około 1901 Kudłaczewo †03-1991 Grajewo  
1122Dąbrowska Aniela z d. Konopka *około 1834 Konopki Chude †od 05-07-1898 do 27-01-1903  
1123Dąbrowska Aniela z d. Klimaszewska *około 1827 Dusze †przed 12-1860  
1124Dąbrowska Aniela z d. Zdaniewicz *około 1874 Kapice †   
1125Dąbrowska Anna z d. Supińska *około 1807 Szostaki †po 04-08-1871  
1126Dąbrowska Anna z d. Ramotowska *około 1870 Kownatki †24-03-1926 Kownatki /Wąsosz/  
1127Dąbrowska Anna z d. Urbanowicz *około 1842 †od 14-02-1898 do 27-03-1924   
1128Dąbrowska Anna z d. Żukowska *02-02-1791 †przed 26-01-1847  
1129Dąbrowska Anna z d. Przyborowska *16-01-1869 Bzury †po 20-06-1922  
1130Dąbrowska Anna z d. Żelechowska *około 1867 Rutki †po 16-02-1920  
1131Dąbrowska Anna z d. Skrodzka *około 1869 Brychy †po 19-09-1915  
1132Dąbrowska Anna z d. Kossakowska *około 1821 Przestrzele †przed 05-1857  
1133Dąbrowska Anna [0¬]    
1134Dąbrowska Anna z d. Markowska *około 1824 Wąsosz †13-09-1855  
1135Dąbrowska Anna z d. Biedrzycka *19-08-1837 Jedwabne †05-07-1867 Jedwabne /Jedwabne/  
1136Dąbrowska Anna z d. Dobrzycka *około 1845 Szymany †  
1137Dąbrowska Anna z d. Mieczkowska *około 1887 Szyjki †  
1138Dąbrowska Anna z d. Łubowicz  †  
1139Dąbrowska Anna z d. Karwowska  †od 10-02-1829 do 15-10-1832  
1140Dąbrowska Anna z d. Karpińska  †przed 11-11-1832  
1141Dąbrowska Anna z d. Gałązka  †po 22-11-1864  
1142Dąbrowska Anna z d. Rogalska  †po 19-02-1936  
1143Dąbrowska Anna z d. Sokołowska  †  
1144Dąbrowska Anna z d. Wesołowska *01-01-1908 Szostaki †  
1145Dąbrowska Anna z d. Sulewska *07-08-1852 Sulewo Prusy †  
1146Dąbrowska Anna z d. Andruk  †po 29-07-1881  
1147Dąbrowska Anna z d. Świderska *1886 Łoje Awissa †  
1148Dąbrowska Anna Izabela z d. Święszkowska  †po 26-02-1867  
1149Dąbrowska Antonina z d. Szumowska *około 1858 Burzyn †21-12-1931 Burzyn /Burzyn/  
1150Dąbrowska Antonina z d. Radziwon *około 1823 Kramkowo †31-12-1889 Wizna /Wizna/   
1151Dąbrowska Antonina z d. Chrzanowska *około 1797 Trzaski †od 23-01-1860 do 01-08-1866  
1152Dąbrowska Antonina z d. Liszewska *około 1889 Sokoły par. Romany †19-12-1930 Mieczki  
1153Dąbrowska Antonina z d. Łuczyńska *około 1884 Zakrzewo †  
1154Dąbrowska Antonina z d. Zarzecka  †przed 20-07-1816  
1155Dąbrowska Antonina z d. Sobocińska  †przed 05-02-1900  
1156Dąbrowska Antonina z d. Łojewska  †od 30-04-1847 do 10-02-1857  
1157Dąbrowska Antonina z d. Karwowska *1889 Kubra †  
1158Dąbrowska Antonina *08-06-1911 Wąsosz †  
1159Dąbrowska Apolonia z d. Owczarska *około 1845 Rutkowskie †  
1160Dąbrowska Apolonia z d. Szumowska [0¬]    
1161Dąbrowska Apolonia z d. N  †1920  
1162Dąbrowska Balbina z d. Świderska *18-04-1845 Bagienice †przed 12-1882   
1163Dąbrowska Barbara z d. Karczmarczyk [0¬]    
1164Dąbrowska Barbara z d. Borawska *około 1841 Supy †przed 11-02-1896  
1165Dąbrowska Barbara z d. Gałęziewicz [0¬]     
1166Dąbrowska Barbara Genowefa z d. Janczewska *około 1904 †  
1167Dąbrowska Bogumiła *13-10-1924 Siestrzanki †20-10-1940 Białaszewo /Białaszewo/   
1168Dąbrowska Bolesława z d. Konopka [0¬]    
1169Dąbrowska Bolesława z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1170Dąbrowska Bożena z d. Modzelewska [0¬]    
1171Dąbrowska Bronisława z d. Siedlecka [0¬]    
1172Dąbrowska Bronisława *około 1855 Brodowo †10-03-1908 Łoje Awissa  
1173Dąbrowska Bronisława z d. Bóbr *około 1847 Popowo †po 23-01-1899  
1174Dąbrowska Bronisława z d. Świgońska *około 1877 Załuski †  
1175Dąbrowska Bronisława z d. Kossakowska  †  
1176Dąbrowska Bronisława z d. Mazurska *około 1871 Siestrzanki †  
1177Dąbrowska Bronisława z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
1178Dąbrowska Brygida z d. Grabowska  †od 07-05-1837 do 12-11-1843   
1179Dąbrowska Czesława z d. Zaręba  †  
1180Dąbrowska Domicella z d. Wasilewska *około 1776 †12-04-1834 Bzury  
1181Dąbrowska Dominika z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
1182Dąbrowska Dorota z d. Troks *około 1826 †przed 09-05-1892  
1183Dąbrowska Dorota z d. Kapla [0¬]     
1184Dąbrowska Dorota z d. Anik *około 1828 Sucholaski †  
1185Dąbrowska Dorota z d. Szymanowska  †od 25-02-1889 do 15-02-1892  
1186Dąbrowska Eleonora z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
1187Dąbrowska Eleonora z d. Strzelczyk *około 1898 Burzyn †  
1188Dąbrowska Eleonora z d. Szelczyk * Burzyn † Orzysz /Orzysz/   
1189Dąbrowska Elżbieta z d. Kreska *28-11-1785 †po 11-02-1849  
1190Dąbrowska Elżbieta z d. Wróblewska *około 1839 Mocarze †po 03-07-1900  
1191Dąbrowska Elżbieta z d. Gowgiel [0¬]    
1192Dąbrowska Elżbieta [0¬]     
1193Dąbrowska Elżbieta z d. Bugnacka [0¬]     
1194Dąbrowska Elżbieta z d. Klimaszewska [0¬]     
1195Dąbrowska Elżbieta z d. Jaworska *około 1788 †przed 09-1828  
1196Dąbrowska Elżbieta z d. Wiśniewska  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1197Dąbrowska Elżbieta z d. Grądzka  †po 24-09-1883  
1198Dąbrowska Emilia z d. Bukowska *około 1816 Święcienin †przed 09-02-1861  
1199Dąbrowska Emilia z d. Kołakowska *około 1824 Mścichy †06-03-1854  
1200Dąbrowska Emilia z d. Osiecka  †po 19-02-1906  
1201Dąbrowska Emilia Karolina z d. Hlińska *około 1820 Kamionka Stara †przed 10-1875  
1202Dąbrowska Eufemia z d. Bobrowska  †przed 20-10-1845  
1203Dąbrowska Eugenia z d. Ditchen [0¬]    
1204Dąbrowska Eugenia Helena z d. Kopeć *05-01-1929 Białaszewo †06-12-2010 Grajewo /Białaszewo/   
1205Dąbrowska Ewa z d. Perkowska *24-07-1913 Bagienice †02-11-1988 Bagienice /Wąsosz/  
1206Dąbrowska Ewa z d. Wawrzyńczyk [0¬]    
1207Dąbrowska Ewa z d. Danowska *05-10-1852 Sulewo Prusy †16-10-1916 /Wąsosz/  
1208Dąbrowska Ewa z d. Szydłowska *około 1823 Burzyn †po 11-02-1885  
1209Dąbrowska Ewa z d. Dudkowska *około 1858 Milewo †25-12-1920 Wąsosz  
1210Dąbrowska Ewa z d. Dydzińska [0¬]     
1211Dąbrowska Ewa z d. Mroczkowska *około 1868 Kamińskie †przed 02-03-1924  
1212Dąbrowska Ewa z d. Górska *około 1851 Wagi †przed 03-02-1903  
1213Dąbrowska Ewa z d. Tyszkiewicz [0¬]     
1214Dąbrowska Ewa z d. Kaszuba  †  
1215Dąbrowska Ewa z d. Ołdakowska  †po 04-05-1885  
1216Dąbrowska Ewa z d. Wolska  †od 26-11-1843 do 28-01-1845  
1217Dąbrowska Feliksa z d. Chylińska *około 1869 Borawskie †przed 20-05-1930  
1218Dąbrowska Filomena z d. Święszkowska *około 1884 Kamianki †31-05-1910 Kamianki /Burzyn/  
1219Dąbrowska Florentyna z d. Chmielewska  †09-01-1900 Mocarze  
1220Dąbrowska Franciszka z d. Rogowska *około 1852 Supy †po 13-02-1917  
1221Dąbrowska Franciszka z d. Niecikowska *około 1853 †po 27-01-1913  
1222Dąbrowska Franciszka z d. Siedlecka *około 1844 Wąsosz †po 27-01-1902  
1223Dąbrowska Franciszka z d. Górska *około 1829 Chrostowo †od 30-01-1883 do 27-11-1906  
1224Dąbrowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1875 Janczewko †po 16-11-1926  
1225Dąbrowska Franciszka z d. Borawska *23-08-1908 Kędziorowo †09-11-1948 Kędziorowo /Wąsosz/  
1226Dąbrowska Franciszka z d. Ramotowska  †  
1227Dąbrowska Franciszka z d. Reniewicka  †po 16-08-1832  
1228Dąbrowska Franciszka z d. Mogielnicka *około 1858 Brzostowo †  
1229Dąbrowska Franciszka z d. Żebrowska  †29-06-1905  
1230Dąbrowska Franciszka z d. Chrzanowska  †po 08-09-1926  
1231Dąbrowska Franciszka z d. Łojewska  †  
1232Dąbrowska Franciszka z d. N  †  
1233Dąbrowska Franciszka z d. Mikucka *około 1874 Łoje Awissa †  
1234Dąbrowska Franciszka z d. Jabłońska *około 1811 Bzury †  
1235Dąbrowska Franciszka z d. Kurkowska  †przed 01-08-1841  
1236Dąbrowska Franciszka z d. Waniewska *około 1795 Bronowo †  
1237Dąbrowska Franciszka z d. Galińska *około 1806 Zanklewo †  
1238Dąbrowska Franciszka z d. Karwowska *około 1856 Szczuczyn †  
1239Dąbrowska Franciszka z d. Baranowska *około 1859 Szczuczyn †  
1240Dąbrowska Franciszka z d. Lebiedzińska *około 1862 Okół †  
1241Dąbrowska Franciszka z d. Dybikowska *około 1833 Święcienin †  
1242Dąbrowska Franciszka z d. Bielicka  †po 21-08-1894  
1243Dąbrowska Franciszka z d. Brzostowska  †  
1244Dąbrowska Franciszka z d. Trzaska  †  
1245Dąbrowska Franciszka z d. Sadowska *05-02-1898 Ławsk †  
1246Dąbrowska Genowefa z d. Świderska [0¬]    
1247Dąbrowska Grażyna z d. Oleksiej [0¬]     
1248Dąbrowska Grażyna z d. Danowska [0¬]    
1249Dąbrowska Halina z d. Borzymowska [0¬]    
1250Dąbrowska Helena z d. Truszkowska [0¬]    
1251Dąbrowska Helena z d. Nienałtowska [0¬]     
1252Dąbrowska Helena *około 03-1884 Niećkowo †12-09-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1253Dąbrowska Helena z d. Chojnowska *około 1891 Danowo †   
1254Dąbrowska Helena z d. Murawska  †przed 19-05-1834  
1255Dąbrowska Helena z d. Mogielnicka  †po 22-01-1816  
1256Dąbrowska Helena z d. Karwowska *około 1905 Pluty †  
1257Dąbrowska Helena z d. Siejda  †  
1258Dąbrowska Helena Klementyna z d. Rogowska *30-11-1890 Bukowo †  
1259Dąbrowska Henryka [0¬]    
1260Dąbrowska Henryka z d. Szumowska *01-05-1923 Kownaty † Drozdowo /Drozdowo/  
1261Dąbrowska Hieronima z d. Krzyżanowska [0¬]    
1262Dąbrowska Hieronima z d. Ramotowska *01-03-1919 Pluty †  
1263Dąbrowska Irena z d. Iwanow [0¬]    
1264Dąbrowska Irena Helena z d. Kossakowska [0¬]    
1265Dąbrowska Jadwiga z d. Włodkowska [0¬]    
1266Dąbrowska Jadwiga z d. Borawska [0¬]    
1267Dąbrowska Jadwiga z d. Łempicka *01-03-1933 Sienickie †02-11-2020 Siedliska   
1268Dąbrowska Jadwiga z d. Trzaska [0¬]    
1269Dąbrowska Jadwiga z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
1270Dąbrowska Jadwiga *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
1271Dąbrowska Jadwiga z d. Jurska *03-11-1922 Czachy †  
1272Dąbrowska Jadwiga z d. Karwowska *23-01-1916 Brychy †  
1273Dąbrowska Jadwiga z d. Kurkowska  †  
1274Dąbrowska Janina z d. Raciborska [0¬]    
1275Dąbrowska Józefa z d. Chrzanowska [0¬]    
1276Dąbrowska Józefa *1865 Sieburczyn †17-01-1938   
1277Dąbrowska Józefa z d. Wiśniewska *około 1880 Szwelczyn †20-01-1949 Komosewo  
1278Dąbrowska Józefa z d. Kotowska *około 1862 Rutkowskie †po 20-04-1927  
1279Dąbrowska Józefa z d. Grądzka *około 1828 Jarnuty †od 29-02-1892 do 04-08-1899  
1280Dąbrowska Józefa *około 1852 Szostaki †po 04-05-1914  
1281Dąbrowska Józefa z d. Strzyżewska *około 1827 Wólka †od 09-10-1876 do 01-1886  
1282Dąbrowska Józefa z d. Smolińska *około 1899 Kędziorowo †17-04-1931 Kędziorowo  
1283Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1882 Łoje Awissa †  
1284Dąbrowska Józefa z d. Mroczkowska *około 1908 †  
1285Dąbrowska Józefa z d. Karwowska *około 1901 †  
1286Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1884 Łoje Grężki †  
1287Dąbrowska Józefa z d. Ramotowska *około 1877 Pluty †  
1288Dąbrowska Józefa z d. Orzechowska *około 1877 Łebki Duże †  
1289Dąbrowska Józefa z d. Brzóska  †  
1290Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1882 Mocarze †  
1291Dąbrowska Józefa z d. Wierciszewska *około 1903 Sieburczyn †  
1292Dąbrowska Józefa z d. Wolwark  †  
1293Dąbrowska Józefa z d. Zalewska  †  
1294Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1894 Rutkowskie †  
1295Dąbrowska Józefa *25-02-1919 Pluty †  
1296Dąbrowska Józefa z d. Nowakowska *około 1867 Sieburczyn †   
1297Dąbrowska Józefa z d. Janczewska *około 1906 Kaimy †  
1298Dąbrowska Julianna z d. Wądołowska *około 1831 Koniecki par. Wizna †od 03-02-1892 do 09-02-1904  
1299Dąbrowska Julianna z d. Sadowska *około 1835 Kolno †po 12-11-1889  
1300Dąbrowska Julianna z d. Konopka *około 1847 Łoje Awissa †około 1873  
1301Dąbrowska Julianna z d. Śmiarowska *około 1821 Mieczki †  
1302Dąbrowska Julianna z d. Orłowska  †  
1303Dąbrowska Julianna z d. Stankiewicz *około 1832 Niedźwiadna †  
1304Dąbrowska Julianna z d. Dybikowska *12-01-1860 Kramarzewo †  
1305Dąbrowska Justyna z d. Karwowska *około 1825 Brzostowo †16-07-1900 Brzostowo /Burzyn/  
1306Dąbrowska Justyna z d. Karwowska  †po 23-11-1870  
1307Dąbrowska Kamila z d. Supińska  †  
1308Dąbrowska Kamila z d. Rutkowska *około 1902 Grądy Wielkie †  
1309Dąbrowska Kamilla z d. Niedźwiedzka  †  
1310Dąbrowska Karolina z d. Danowska *12-12-1859 Sulewo Prusy †01-04-1940 Kędziorowo  
1311Dąbrowska Karolina z d. Chrzanowska *około 1845 Brzostowo †04-12-1920 Brzostowo /Burzyn/  
1312Dąbrowska Karolina z d. Trol (Truł)  †po 14-02-1898  
1313Dąbrowska Karolina z d. Gruchawka  †  
1314Dąbrowska Karolina z d. Mścichowska  †po 16-02-1868  
1315Dąbrowska Kasylda z d. Tołczyk  †przed 15-02-1863  
1316Dąbrowska Katarzyna z d. Ramotowska *około 1818 Łoje Awissa †po 18-05-1880  
1317Dąbrowska Katarzyna z d. Wierciszewska *około 1802 Wierciszewo †po 03-02-1864  
1318Dąbrowska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1886 Pluty †po 28-07-1943  
1319Dąbrowska Katarzyna z d. Łojewska *około 1837 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1320Dąbrowska Katarzyna z d. Przestrzelska *około 1864 Szostaki †18-03-1912 Szostaki  
1321Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1827 Brychy †12-01-1858  
1322Dąbrowska Katarzyna z d. Chrostowska  †po 07-02-1869  
1323Dąbrowska Katarzyna z d. Adamska *około 1853 Kubra †  
1324Dąbrowska Katarzyna z d. Samborska  †przed 15-02-1847  
1325Dąbrowska Katarzyna z d. Domurat  †  
1326Dąbrowska Katarzyna z d. Karpińska  †po 11-02-1884  
1327Dąbrowska Katarzyna z d. Rutkowska  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1328Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska *około 1819 Biodry †  
1329Dąbrowska Katarzyna z d. N  †przed 26-01-1820  
1330Dąbrowska Katarzyna  †po 29-04-1855  
1331Dąbrowska Katarzyna z d. N *około 1841 †  
1332Dąbrowska Katarzyna z d. Borawska *około 1872 Glinki †  
1333Dąbrowska Katarzyna z d. Gurzęda *około 1887 Siestrzanki †   
1334Dąbrowska Katarzyna z d. Niecikowska  †przed 02-05-1858  
1335Dąbrowska Katarzyna z d. Dzienisz  †  
1336Dąbrowska Kazimiera *około 1885 †13-04-1899 Burzyn /Burzyn/  
1337Dąbrowska Klementyna z d. Mocarska *około 1905 Szostaki †  
1338Dąbrowska Klementyna z d. Rutkowska *około 1885 Kamianki †  
1339Dąbrowska Klementyna z d. N  †  
1340Dąbrowska Konstancja z d. Konopka *około 1815 Mocarze †po 07-02-1882  
1341Dąbrowska Konstancja z d. N  †  
1342Dąbrowska Konstancja z d. Rutkowska  †po 08-02-1904  
1343Dąbrowska Konstancja Scholastyka *12-03-1956 Kędziorowo †19-03-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1344Dąbrowska Kornela Jadwiga z d. Karwowska *około 1881 Kubrzany †  
1345Dąbrowska Leokadia z d. Chrzanowska *14-02-1906 Zalesie †24-03-1995 Białaszewo   
1346Dąbrowska Leokadia z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
1347Dąbrowska Leokadia z d. Glińska *około 1908 Wilamowo †  
1348Dąbrowska Leokadia z d. Niebrzydowska *31-03-1903 Danowo †   
1349Dąbrowska Leonia z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
1350Dąbrowska Ludwika z d. Karwowska *około 1827 Karwowo †od 13-02-1889 do 07-09-1901  
1351Dąbrowska Ludwika z d. Ostrowska *13-10-1901 Słucz †04-11-1940 Łomża /Słucz/  
1352Dąbrowska Ludwika z d. Mrówka *około 1840 Sambory †  
1353Dąbrowska Ludwika z d. Kulesza  †  
1354Dąbrowska Łucja z d. Mocarska *około 1779 Rutki Nory †przed 25-02-1827  
1355Dąbrowska Magdalena z d. Chrzanowska *około 1792 Trzaski †po 30-01-1854  
1356Dąbrowska Magdalena z d. N  †przed 10-07-1840  
1357Dąbrowska Małgorzata z d. Tymińska  †przed 08-02-1887  
1358Dąbrowska Małgorzata z d. Klimaszewska *około 1865 Trzaski †  
1359Dąbrowska Małgorzata z d. Krajewska  †po 21-02-1860  
1360Dąbrowska Małgorzata z d. Skarżyńska  †  
1361Dąbrowska Marcela z d. Kordun  †  
1362Dąbrowska Marcjanna z d. Szczuka  †po 25-02-1884  
1363Dąbrowska Marcjanna z d. Biedrzycka  †  
1364Dąbrowska Marcjanna z d. Gordon  †  
1365Dąbrowska Marcjanna z d. Bukowska *około 1834 Burzyn †  
1366Dąbrowska Maria *22-10-1991 Ełk †22-10-1991 Ełk /Ełk/   
1367Dąbrowska Maria z d. Ramotowska [0¬]    
1368Dąbrowska Marianna z d. Dzięgielewska [0¬]    
1369Dąbrowska Marianna *13-04-1870 Wąsosz †25-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
1370Dąbrowska Marianna z d. Szczesik [0¬]    
1371Dąbrowska Marianna z d. Łosiewicz *30-03-1902 Kudłaczewo †01-12-1985 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1372Dąbrowska Marianna *około 1860 Siestrzanki †21-10-1940 Białaszewo /Białaszewo/  
1373Dąbrowska Marianna z d. Dzierżyk *około 1842 Sieburczyn †11-04-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1374Dąbrowska Marianna z d. Chrostowska *około 1851 Kąty †od 18-06-1916 do 17-05-1920  
1375Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska *około 1842 Kubrzany †od 03-07-1906 do 11-02-1908  
1376Dąbrowska Marianna z d. Łojewska *około 1796 Łoje Awissa †przed 22-06-1858  
1377Dąbrowska Marianna z d. Danowska *około 1777 †26-05-1838  
1378Dąbrowska Marianna *około 1866 Szostaki †po 10-08-1927  
1379Dąbrowska Marianna z d. Żebrowska *około 1855 Borawskie †po 22-06-1913  
1380Dąbrowska Marianna z d. Wysocka *około 1847 Chrostowo †po 16-02-1903  
1381Dąbrowska Marianna z d. Zaborowska *około 1868 Sulewo Kownaty †po 08-02-1922  
1382Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1839 Karwowo †po 23-11-1891  
1383Dąbrowska Marianna z d. Krukowska *około 1845 Popowo †18-08-1895 Niećkowo /Wąsosz/  
1384Dąbrowska Marianna z d. Polkowska *około 1861 Kąty †po 03-05-1908  
1385Dąbrowska Marianna z d. Makowska *około 1834 Rutkowskie †przed 01-1879  
1386Dąbrowska Marianna z d. Remiszewska *około 1824 Boguszki †1865  
1387Dąbrowska Marianna z d. Dołęga *około 1895 Makowskie †06-01-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1388Dąbrowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1892 Wypychy †20-12-1920  
1389Dąbrowska Marianna z d. Kuklińska  †po 25-11-1856  
1390Dąbrowska Marianna z d. Rogowska *około 1843 Trzaski †  
1391Dąbrowska Marianna z d. Mieczkowska  †  
1392Dąbrowska Marianna z d. Konopka *około 1855 Konopki Chude †  
1393Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1876 †  
1394Dąbrowska Marianna z d. Orzechowska *około 1849 Sojczyn Grądowy †  
1395Dąbrowska Marianna z d. Karczewska  †przed 18-11-1885  
1396Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska *około 1855 Karwowo †  
1397Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †około 1884 Konopki par. Jedwabne  
1398Dąbrowska Marianna z d. Sokołowska  †przed 30-01-1917  
1399Dąbrowska Marianna z d. Iwanowska *14-03-1875 Kucze Wielkie †  
1400Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1916 †  
1401Dąbrowska Marianna z d. Podgórska  †po 26-01-1852  
1402Dąbrowska Marianna z d. Myślińska *około 1879 Szostaki †  
1403Dąbrowska Marianna z d. Niebrzydowska  †przed 18-05-1858  
1404Dąbrowska Marianna z d. Kurkowska  †przed 23-02-1903  
1405Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska  †przed 25-10-1887  
1406Dąbrowska Marianna z d. Krymska  †po 06-11-1893  
1407Dąbrowska Marianna z d. Godlewska *1873 Brzeźnio †  
1408Dąbrowska Marianna z d. Mocarska *około 1902 Mocarze †  
1409Dąbrowska Marianna z d. Staniszewska *01-12-1940 Ławsk †  
1410Dąbrowska Marianna z d. Wądołowska  †przed 07-10-1828  
1411Dąbrowska Marianna z d. Jamiłajtys *około 1898 Barany †  
1412Dąbrowska Marianna z d. N  †przed 19-01-1857  
1413Dąbrowska Marianna z d. Kraińska  †po 03-02-1880  
1414Dąbrowska Marianna z d. Łabanowska *16-12-1903 Słucz †  
1415Dąbrowska Marianna z d. Dębińska *około 1824 Danowo †  
1416Dąbrowska Marianna z d. Pachucka *1854 Brzozowa Wólka †  
1417Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1902 Nadbory †  
1418Dąbrowska Marianna z d. Laszczkowska *około 1859 Wąsosz †  
1419Dąbrowska Marianna z d. Szumowska  †po 03-02-1902  
1420Dąbrowska Marianna z d. Zalewska  †po 22-02-1909  
1421Dąbrowska Marianna z d. Korzun  †  
1422Dąbrowska Marianna z d. Malinowska (Kalinowska)  †po 07-02-1842  
1423Dąbrowska Marianna z d. Karwowska  †  
1424Dąbrowska Marianna z d. Konopka  †przed 01-09-1903  
1425Dąbrowska Marianna z d. Grądka  †  
1426Dąbrowska Marianna z d. Karpińska  †  
1427Dąbrowska Marianna z d. Markowska  †09-12-1943 Wierzbowo  
1428Dąbrowska Matylda z d. Krzewska  †przed 19-02-1906  
1429Dąbrowska Michalina z d. Konopka [0¬]    
1430Dąbrowska Michalina z d. Zdankiewicz *29-09-1877 Kowalewo †04-02-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1431Dąbrowska Michalina z d. Andrusiewicz *około 1866 Kędziorowo †przed 12-1916  
1432Dąbrowska Michalina z d. Dymko *około 03-1865 Adamowo †27-08-1901  
1433Dąbrowska Michalina z d. Zalewska *około 1898 †  
1434Dąbrowska Mieczysława z d. Bogusz [0¬]    
1435Dąbrowska Miriam [0¬]     
1436Dąbrowska Monika z d. N [0¬]     
1437Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1908  
1438Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1811  
1439Dąbrowska N z d. N  †przed 07-1841  
1440Dąbrowska N z d. N [0¬]     
1441Dąbrowska N z d. N  †przed 05-1843  
1442Dąbrowska N z d. N  †przed 01-1845  
1443Dąbrowska N z d. N  †przed 10-1820  
1444Dąbrowska Natalia z d. Czaplicka *około 1899 Klimaszewnica †  
1445Dąbrowska Natalia z d. Zalewska *1911 †  
1446Dąbrowska Paulina z d. Obrycka *1874 Skroda Wielka †30-01-1948 Nieciki /Słucz/  
1447Dąbrowska Paulina [0¬]     
1448Dąbrowska Paulina z d. Jabłonowska  †od 19-02-1895 do 06-02-1899  
1449Dąbrowska Paulina z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
1450Dąbrowska Paulina Antonina z d. Kaczyńska *około 1843 Kąty †18-02-1917 Szostaki  
1451Dąbrowska Pelagia z d. Wojsław [0¬]    
1452Dąbrowska Pelagia  †  
1453Dąbrowska Petronela z d. Przygoda  †przed 20-07-1896  
1454Dąbrowska Petronela z d. Cichocka  †po 13-02-1848  
1455Dąbrowska Regina z d. Konopka [0¬]    
1456Dąbrowska Romualda z d. Czaplicka *około 1888 Klimaszewnica †przed 02-1919  
1457Dąbrowska Rozalia z d. Mocarska *około 1824 Konopki Chude †  
1458Dąbrowska Rozalia z d. Bagińska  †  
1459Dąbrowska Rozalia z d. Kotlewska *około 1866 Bartki †  
1460Dąbrowska Rozalia z d. Filipkowska  †przed 16-02-1886  
1461Dąbrowska Rozalia z d. Andrzejczyk [0¬]    
1462Dąbrowska Sabina z d. Jastrzębska *około 1847 Puławy †23-12-1907 Jedwabne  
1463Dąbrowska Sabina z d. Wierzbicka [0¬]    
1464Dąbrowska Salomea z d. Poniatowska *około 1902 Grajewo †08-03-1976 Grajewo  
1465Dąbrowska Salomea z d. Karwowska *około 1846 Skroda Wielka †po 08-02-1885  
1466Dąbrowska Salomea z d. Rogowska *około 1823 †17-11-1848 Pluty /Przytuły/  
1467Dąbrowska Scholastyka z d. Nieciecka *około 1831 Szostaki †22-04-1912 Szostaki /Burzyn/  
1468Dąbrowska Scholastyka z d. Zajkowska  †przed 28-02-1859  
1469Dąbrowska Stanisława z d. Siedlecka *05-11-1917 Wąsosz †09-08-1998 Wąsosz /Wąsosz/  
1470Dąbrowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1888 Kubrzany †po 03-02-1942  
1471Dąbrowska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1862 Nadbory †po 23-07-1907  
1472Dąbrowska Stanisława *około 1850 †01-01-1890 Burzyn /Burzyn/  
1473Dąbrowska Stanisława z d. Karwowska *około 1886 Supy †  
1474Dąbrowska Stanisława z d. Łojewska *około 1905 Supy †  
1475Dąbrowska Stanisława z d. Sosnowska *około 1904 Skaje †  
1476Dąbrowska Stanisława *około 1904 Rutkowskie †  
1477Dąbrowska Stanisława z d. Świderska *około 1863 Golanki †  
1478Dąbrowska Stanisława z d. Rogalska *około 1880 Rogale par. Romany †  
1479Dąbrowska Stanisława z d. Sulewska *około 1881 Szostaki †  
1480Dąbrowska Stefania z d. Górska  †  
1481Dąbrowska Stefania z d. Kozłowska *około 1893 Kubra †  
1482Dąbrowska Tekla z d. Polkowska  †od 04-02-1817 do 23-01-1821  
1483Dąbrowska Teofila z d. Rutkowska *około 1881 Radziłów †po 24-01-1942  
1484Dąbrowska Teofila z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
1485Dąbrowska Teofila z d. Gacka *około 1868 †23-09-1898 Zanklewo /Wizna/  
1486Dąbrowska Teofila z d. Jurska *około 1861 Czachy †  
1487Dąbrowska Teresa z d. Kalinowska *około 1813 Jambrzyki †po 12-05-1884  
1488Dąbrowska Teresa z d. Skrodzka  †po 27-02-1865  
1489Dąbrowska Wacława z d. Dresner *20-03-1906 Wilamowo †  
1490Dąbrowska Waleria z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
1491Dąbrowska Weronika z d. Janowska *około 1827 Siestrzanki †przed 27-01-1890  
1492Dąbrowska Weronika z d. Laskowska *około 1852 Okrasin †przed 01-1876  
1493Dąbrowska Wiesława z d. Bagińska [0¬]    
1494Dąbrowska Wiktoria z d. Wyrzykowska *około 1821 Bronaki-Pietrasze †od 10-02-1879 do 05-08-1889  
1495Dąbrowska Wiktoria z d. Włodkowska *około 1802 Pluty †po 21-11-1859  
1496Dąbrowska Wiktoria z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †przed 09-1848  
1497Dąbrowska Wiktoria z d. Malinowska *około 1903 †04-02-1930 Mocarze /Burzyn/  
1498Dąbrowska Wiktoria z d. Święszkowska *około 1863 Kamianki †  
1499Dąbrowska Wiktoria *19-05-1917 Pluty †  
1500Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1855 †  
1501Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska * Rutki Nory †po 04-06-1872  
1502Dąbrowska Wiktoria z d. Gwiazdowska  †przed 27-11-1838  
1503Dąbrowska Wiktoria z d. Mocarska *około 1810 Mocarze †  
1504Dąbrowska Wiktoria z d. Krajewska  †  
1505Dąbrowska Władysława z d. Borusiewicz [0¬]     
1506Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1876 Brychy †po 24-06-1924  
1507Dąbrowska Władysława z d. Wiśniewska *około 1895 Grajewo †  
1508Dąbrowska Władysława z d. Kulikowska *około 1894 Kędziorowo †  
1509Dąbrowska Władysława z d. Modzelewska *około 1908 †  
1510Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1902 Kucze Wielkie †  
1511Dąbrowska Zofia z d. Danowska [0¬]    
1512Dąbrowska Zofia z d. Kryspin [0¬]     
1513Dąbrowska Zofia z d. Szpadkowska *około 1872 Łuby †28-08-1916 Niećkowo /Wąsosz/  
1514Dąbrowska Zofia z d. Kuczewska  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1515Dąbrowska Zofia z d. Konopka *około 1899 †  
1516Dąbrowska Zofia z d. Leszczewska  †  
1517Dąbrowska Zofia z d. Doboszewska *około 1905 Olszyny †  
1518Dąbrowska Zoja z d. Owerczuk [0¬]     
1519Dąbrowski Adam *około 1843 †po 27-01-1913  
1520Dąbrowski Adam *1876 Klimaszewnica †26-12-1946 Klimaszewnica  
1521Dąbrowski Adam *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
1522Dąbrowski Adam *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
1523Dąbrowski Adam  †po 11-02-1850  
1524Dąbrowski Adam [0¬]     
1525Dąbrowski Adam  †po 31-07-1871  
1526Dąbrowski Adam  †  
1527Dąbrowski Adam Michał [0¬]    
1528Dąbrowski Adolf *około 1894 Karwowo †  
1529Dąbrowski Aleksander [0¬]     
1530Dąbrowski Aleksander *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
1531Dąbrowski Aleksander *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
1532Dąbrowski Aleksander *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
1533Dąbrowski Aleksander *13-11-1893 Pluty †  
1534Dąbrowski Aleksander *około 1901 †  
1535Dąbrowski Aleksander *około 1879 Chrostowo †  
1536Dąbrowski Aleksander *około 1880 Burzyn †  
1537Dąbrowski Aleksander  †  
1538Dąbrowski Aleksander *około 1857 Niećkowo †  
1539Dąbrowski Aleksander *około 1875 Ożary †  
1540Dąbrowski Aleksander *około 1872 Siestrzanki †  
1541Dąbrowski Aleksander *1898 †  
1542Dąbrowski Aleksander *15-03-1902 Niećkowo †  
1543Dąbrowski Aleksander *29-09-1905 Mazewo †  
1544Dąbrowski Aleksander Sylwester *około 1871 Pluty †po 24-06-1924  
1545Dąbrowski Andrzej [0¬]     
1546Dąbrowski Andrzej *około 1848 Pluty †przed 03-02-1903  
1547Dąbrowski Andrzej  †po 07-02-1869  
1548Dąbrowski Andrzej  †  
1549Dąbrowski Andrzej *około 1817 Chrostowo †  
1550Dąbrowski Andrzej *około 1873 Wojewodzin †  
1551Dąbrowski Andrzej *około 1778 †  
1552Dąbrowski Andrzej *około 1873 Tarachy †  
1553Dąbrowski Andrzej *około 1808 Srebrowo †  
1554Dąbrowski Andrzej  †od 12-11-1843 do 17-02-1849   
1555Dąbrowski Andrzej (Maciej, Wawrzyniec)  †przed 17-02-1835  
1556Dąbrowski Andrzej Romuald *15-06-1889 Łoje Awissa †  
1557Dąbrowski Antoni [0¬]     
1558Dąbrowski Antoni *około 1838 Wierciszewo †21-10-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
1559Dąbrowski Antoni *04-05-1922 Kędziorowo †05-03-1991 Bagienice /Wąsosz/  
1560Dąbrowski Antoni *około 1824 Koniecki par. Wizna †przed 12-11-1889  
1561Dąbrowski Antoni *około 1859 Brodowo †od 03-03-1919 do 14-02-1922  
1562Dąbrowski Antoni *około 1864 Łazarze †  
1563Dąbrowski Antoni *około 1889 Barany †  
1564Dąbrowski Antoni  †po 22-11-1864  
1565Dąbrowski Antoni *około 1849 Sośnia †  
1566Dąbrowski Antoni  †przed 05-06-1843  
1567Dąbrowski Antoni  †  
1568Dąbrowski Antoni  †  
1569Dąbrowski Antoni Bonifacy [0¬]    
1570Dąbrowski Apolinary *około 1894 Rutki †po 01-01-1930  
1571Dąbrowski Apolinary *około 1902 Szostaki †  
1572Dąbrowski Augustyn *około 1815 Siestrzanki †od 06-02-1865 do 27-01-1890  
1573Dąbrowski Augustyn  †przed 20-10-1845  
1574Dąbrowski Bartłomiej *około 1847 Obiedzino †04-05-1914 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/  
1575Dąbrowski Bartłomiej *około 1821 Białaszewo †po 23-11-1873  
1576Dąbrowski Bartłomiej  †przed 25-02-1889  
1577Dąbrowski Bernaby [0¬]    
1578Dąbrowski Bolesław *około 1916 Świdry †przed 03-02-2004  
1579Dąbrowski Bolesław [0¬]    
1580Dąbrowski Czesław *około 1901 Białystok †21-03-1975  
1581Dąbrowski Czesław *27-11-1896 Niećkowo †30-04-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1582Dąbrowski Czesław *12-04-1923 Kudłaczewo †  
1583Dąbrowski Czesław *1908 †  
1584Dąbrowski Czesław Adam *08-03-1892 Kamińskie †  
1585Dąbrowski Damian [0¬]     
1586Dąbrowski Dariusz [0¬]     
1587Dąbrowski Dawid [0¬]     
1588Dąbrowski Dominik *około 1903 Pluty †przed 04-1941  
1589Dąbrowski Dominik *05-07-1925 Kędziorowo †20-01-1939 Kędziorowo  
1590Dąbrowski Edward [0¬]    
1591Dąbrowski Edward  †przed 08-09-1926  
1592Dąbrowski Fabian *około 1819 †przed 09-05-1892  
1593Dąbrowski Felicjan *około 1827 Szostaki †od 04-02-1894 do 05-02-1901  
1594Dąbrowski Feliks *około 1877 Wąsosz †06-06-1940 Kudłaczewo  
1595Dąbrowski Feliks *27-07-1916 Chrzanowo †  
1596Dąbrowski Feliks *około 1853 Niećkowo †  
1597Dąbrowski Feliks *około 1883 Łoje Awissa †  
1598Dąbrowski Filip Tomasz [0¬]     
1599Dąbrowski Francis  †  
1600Dąbrowski Franciszek [0¬]    
1601Dąbrowski Franciszek *około 1823 Brodowo †po 07-09-1901  
1602Dąbrowski Franciszek *około 1845 Łoje Awissa †18-06-1916 Łoje /Przytuły/  
1603Dąbrowski Franciszek *około 1829 Trzaski †od 11-02-1896 do 17-11-1913  
1604Dąbrowski Franciszek *około 1842 Niećkowo †19-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
1605Dąbrowski Franciszek *około 1859 Szkocja †przed 09-02-1914  
1606Dąbrowski Franciszek *około 1863 Brychy †po 19-09-1915  
1607Dąbrowski Franciszek *około 1855 Rutki †od 15-02-1904 do 17-02-1925  
1608Dąbrowski Franciszek *około 1848 Brzostowo †05-04-1885 Brzostowo  
1609Dąbrowski Franciszek *około 1799 Szostaki †20-01-1828  
1610Dąbrowski Franciszek *około 09-1909 Szostaki †21-03-1910 Szostaki /Burzyn/  
1611Dąbrowski Franciszek *16-01-1859 Załuski †  
1612Dąbrowski Franciszek *około 1829 Rutki †  
1613Dąbrowski Franciszek  †przed 16-08-1832  
1614Dąbrowski Franciszek  †  
1615Dąbrowski Franciszek  †od 15-02-1847 do 06-02-1866  
1616Dąbrowski Franciszek  †01-09-1889  
1617Dąbrowski Franciszek *około 1897 †  
1618Dąbrowski Franciszek  †po 11-02-1884  
1619Dąbrowski Franciszek  †po 08-02-1887  
1620Dąbrowski Franciszek *23-11-1913 Łoje †  
1621Dąbrowski Franciszek *około 1864 Chrostowo †  
1622Dąbrowski Franciszek  †od 17-02-1852 do 21-02-1860  
1623Dąbrowski Franciszek  †przed 07-10-1828  
1624Dąbrowski Franciszek *około 1894 Wola Smolana †  
1625Dąbrowski Franciszek *około 1851 Sośnia †  
1626Dąbrowski Franciszek  †  
1627Dąbrowski Franciszek  †przed 19-05-1834  
1628Dąbrowski Franciszek *14-09-1914 Pluty †  
1629Dąbrowski Franciszek *około 1836 †  
1630Dąbrowski Franciszek  †  
1631Dąbrowski Franciszek  †1951 Monety /Drygały/   
1632Dąbrowski Franciszek *około 1906 Mikołajewo par. Burzyn †  
1633Dąbrowski Gracjan Ignacy  †po 22-02-1909  
1634Dąbrowski Grzegorz [0¬]    
1635Dąbrowski Henryk [0¬]    
1636Dąbrowski Henryk [0¬]    
1637Dąbrowski Henryk [0¬]     
1638Dąbrowski Henryk *16-03-1929 †06-08-1989 Niećkowo /Wąsosz/  
1639Dąbrowski Henryk *03-09-1958 Rutki †07-2012 Łomża /Łomża/   
1640Dąbrowski Henryk *14-03-1912 Łoje †  
1641Dąbrowski Hilary *około 1815 Kamianki †około 1861  
1642Dąbrowski Hubert [0¬]     
1643Dąbrowski Ignacy *około 1854 Brodowo †07-09-1901 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1644Dąbrowski Ignacy (Kazimierz) *około 1867 Koniecki par. Wizna †przed 16-02-1920  
1645Dąbrowski Jakub *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
1646Dąbrowski Jakub *około 1869 Chrostowo †przed 25-09-1927  
1647Dąbrowski Jakub *około 1846 Kurejewka †po 23-01-1899  
1648Dąbrowski Jakub *około 1863 Chrostowo †po 18-03-1912  
1649Dąbrowski Jakub  †  
1650Dąbrowski Jakub *23-07-1910 Świdry †  
1651Dąbrowski Jan [0¬]    
1652Dąbrowski Jan *około 1827 Wąsosz †przed 25-12-1920  
1653Dąbrowski Jan [0¬]    
1654Dąbrowski Jan [0¬]    
1655Dąbrowski Jan *około 1891 Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
1656Dąbrowski Jan *około 1855 Chrostowo †10-08-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
1657Dąbrowski Jan *1815 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
1658Dąbrowski Jan [0¬]     
1659Dąbrowski Jan *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
1660Dąbrowski Jan *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
1661Dąbrowski Jan *około 1864 Sieburczyn †po 29-11-1923   
1662Dąbrowski Jan *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
1663Dąbrowski Jan *1890 Pluty †po 20-11-1942  
1664Dąbrowski Jan *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
1665Dąbrowski Jan *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
1666Dąbrowski Jan *około 1837 †12-08-1884 Mocarze /Burzyn/  
1667Dąbrowski Jan *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
1668Dąbrowski Jan *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
1669Dąbrowski Jan *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
1670Dąbrowski Jan *około 1898 †  
1671Dąbrowski Jan *około 1845 Nieciki †  
1672Dąbrowski Jan  †przed 10-07-1840  
1673Dąbrowski Jan *około 1856 Rutki †  
1674Dąbrowski Jan  †przed 04-02-1817  
1675Dąbrowski Jan  †  
1676Dąbrowski Jan *około 1845 Mocarze †  
1677Dąbrowski Jan *około 1896 Kurejewka †  
1678Dąbrowski Jan *około 1871 Łoje Awissa †  
1679Dąbrowski Jan *około 1864 Szostaki †  
1680Dąbrowski Jan  †po 26-01-1852  
1681Dąbrowski Jan *około 1896 †  
1682Dąbrowski Jan  †po 01-08-1841  
1683Dąbrowski Jan  †po 23-02-1903  
1684Dąbrowski Jan *około 1844 Wizna †  
1685Dąbrowski Jan *około 1878 Konopki Chude †  
1686Dąbrowski Jan  †28-11-1839 Pluty  
1687Dąbrowski Jan  †przed 05-02-1900  
1688Dąbrowski Jan *około 1884 Rutki †  
1689Dąbrowski Jan *około 1891 Szczuczyn †  
1690Dąbrowski Jan  †1925 USA  
1691Dąbrowski Jan *około 1895 Szczuczyn †  
1692Dąbrowski Jan  †przed 28-05-1923  
1693Dąbrowski Jan  †  
1694Dąbrowski Jan  †  
1695Dąbrowski Jan *07-03-1919 Grajewo †  
1696Dąbrowski Jan *około 1895 Siestrzanki †   
1697Dąbrowski Jan  †  
1698Dąbrowski Jan *około 1902 Kołodziej †  
1699Dąbrowski Jan  †po 13-02-1848  
1700Dąbrowski Jan  †przed 02-05-1858  
1701Dąbrowski Jan  †po 03-02-1902  
1702Dąbrowski Jan  †  
1703Dąbrowski Jan *około 1873 †  
1704Dąbrowski Jan *01-11-1921 Chrzanowo †  
1705Dąbrowski Jan  †  
1706Dąbrowski Jan *23-10-1908 Drozdowo †  
1707Dąbrowski Jan *około 1851 Sobolewo †   
1708Dąbrowski Jan *11-11-1895 Siestrzanki †   
1709Dąbrowski Jan *około 1853 Szczuczyn †  
1710Dąbrowski Jan *około 1891 Rządkowo †  
1711Dąbrowski Jan  †  
1712Dąbrowski Jan *około 1899 Mieczki †  
1713Dąbrowski Jan Antoni *09-01-1955 Kownatki †28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/  
1714Dąbrowski Jan Grzegorz *około 1880 Gosie †  
1715Dąbrowski Jan Kazimierz [0¬]    
1716Dąbrowski Janusz [0¬]    
1717Dąbrowski Jarosław [0¬]     
1718Dąbrowski Jerzy *06-01-1773 †od 24-09-1844 do 27-02-1848  
1719Dąbrowski Józef [0¬]    
1720Dąbrowski Józef *około 1899 Niedźwiadna †31-08-1981 Grajewo  
1721Dąbrowski Józef *około 1850 Łoje Awissa †02-11-1927 Mocarze /Burzyn/  
1722Dąbrowski Józef *około 1860 Mocarze †13-01-1935   
1723Dąbrowski Józef *około 1773 †30-04-1847 Łoje Awissa  
1724Dąbrowski Józef *około 1848 Gardoty †po 22-06-1913  
1725Dąbrowski Józef *około 1868 Szostaki †po 16-11-1926  
1726Dąbrowski Józef *około 1851 †po 23-07-1907  
1727Dąbrowski Józef *około 1887 Łoje Awissa †przed 03-02-1942  
1728Dąbrowski Józef *około 1856 Burzyn †od 03-02-1902 do 24-10-1910  
1729Dąbrowski Józef *około 1792 Wagi †przed 12-11-1832 Warszawa  
1730Dąbrowski Józef *25-09-1953 Kędziorowo †07-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/  
1731Dąbrowski Józef  †  
1732Dąbrowski Józef  †po 23-09-1898  
1733Dąbrowski Józef *około 1834 Wierciszewo †  
1734Dąbrowski Józef *15-01-1918 Czachy †  
1735Dąbrowski Józef *około 1854 Konopki Chude †  
1736Dąbrowski Józef *około 1892 Szczuczyn †  
1737Dąbrowski Józef  †po 18-11-1885  
1738Dąbrowski Józef *około 1893 Rutkowskie †  
1739Dąbrowski Józef * Koniecki par. Wizna †przed 09-05-1858  
1740Dąbrowski Józef  †  
1741Dąbrowski Józef *około 1862 Wścieklice †  
1742Dąbrowski Józef  †po 08-02-1904  
1743Dąbrowski Józef  †po 14-02-1898  
1744Dąbrowski Józef  †przed 06-11-1893  
1745Dąbrowski Józef *około 1852 Szczuczyn †  
1746Dąbrowski Józef *około 1898 Szostaki †  
1747Dąbrowski Józef *około 1899 Burzyn †  
1748Dąbrowski Józef  †przed 03-02-1880  
1749Dąbrowski Józef  †po 19-02-1906  
1750Dąbrowski Józef  †   
1751Dąbrowski Józef  †  
1752Dąbrowski Józef Bolesław [0¬]    
1753Dąbrowski Kajetan *około 1820 Szostaki †po 11-02-1885  
1754Dąbrowski Karol *około 1842 Chrostowo †po 11-02-1908  
1755Dąbrowski Karol [0¬]     
1756Dąbrowski Karol  †przed 11-11-1832  
1757Dąbrowski Karol  †  
1758Dąbrowski Karol *około 1896 †  
1759Dąbrowski Karol  †przed 16-02-1886  
1760Dąbrowski Kazimierz [0¬]    
1761Dąbrowski Kazimierz *około 1807 Nieciki †11-02-1849 Nieciki  
1762Dąbrowski Kazimierz  †przed 27-02-1865  
1763Dąbrowski Kazimierz  †od 05-03-1810 do 29-11-1820  
1764Dąbrowski Kazimierz  †przed 18-05-1858  
1765Dąbrowski Kazimierz  †przed 26-01-1820  
1766Dąbrowski Kazimierz  †  
1767Dąbrowski Kazimierz  †przed 03-08-1924  
1768Dąbrowski Kazimierz Władysław *około 1880 Sulewo Prusy †   
1769Dąbrowski Konstanty *około 1860 Brodowo †27-06-1930 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1770Dąbrowski Konstanty *około 1873 Klimaszewnica †16-01-1921  
1771Dąbrowski Konstanty  †przed 19-02-1906  
1772Dąbrowski Krzysztof  †przed 25-10-1887  
1773Dąbrowski Ksawery *1832 Łoje Awissa †przed 06-02-1893  
1774Dąbrowski Ksawery *około 1857 Łoje †przed 03-05-1908  
1775Dąbrowski Leon *około 1902 Mocarze †  
1776Dąbrowski Leszek *1961 Zambrów †   
1777Dąbrowski Lucjan *około 1860 Filipki †przed 08-02-1922  
1778Dąbrowski Ludwik *około 1803 Szostaki †04-08-1871 Szostaki /Burzyn/  
1779Dąbrowski Ludwik *około 1865 Rutki †20-04-1927 Rutkowskie /Burzyn/  
1780Dąbrowski Ludwik *około 1843 Łoje Awissa †30-10-1899  
1781Dąbrowski Ludwik *około 1839 Bzury †15-12-1879  
1782Dąbrowski Ludwik *około 1912 Rutkowskie †07-05-1930 Rutkowskie /Burzyn/  
1783Dąbrowski Ludwik  †21-10-1916  
1784Dąbrowski Ludwik  †przed 15-02-1863  
1785Dąbrowski Ludwik *około 1877 Obiedzino †  
1786Dąbrowski Łukasz  †od 08-06-1830 do 22-05-1832  
1787Dąbrowski Łukasz  †  
1788Dąbrowski Łukasz *około 1766 Szostaki †  
1789Dąbrowski Maciej *1820 Łoje Awissa †przed 05-08-1889  
1790Dąbrowski Maciej  †przed 26-02-1867  
1791Dąbrowski Maciej  †przed 29-04-1855  
1792Dąbrowski Maciej  †przed 16-02-1868  
1793Dąbrowski Maciej  †po 23-11-1870  
1794Dąbrowski Marcel *około 1868 Mocarze †15-01-1908 Mocarze  
1795Dąbrowski Marcel Jan *1849 Brodowo †  
1796Dąbrowski Marcin *13-11-1789 Wąsosz †22-04-1838 Wąsosz /Wąsosz/  
1797Dąbrowski Marcin *1817 Łoje Awissa †po 21-11-1859  
1798Dąbrowski Marcin *około 1863 Tarachy †  
1799Dąbrowski Marian *około 1861 Brychy †  
1800Dąbrowski Marian *około 1902 Wierzbowo †  
1801Dąbrowski Mateusz *1822 Łoje †17-07-1896 Brzostowo /Burzyn/  
1802Dąbrowski Mateusz *około 1876 Pluty †przed 24-01-1942  
1803Dąbrowski Mateusz *około 1804 Zawady †przed 14-02-1859  
1804Dąbrowski Mateusz *około 1865 Mocarze †  
1805Dąbrowski Mateusz *około 1871 Szostaki †  
1806Dąbrowski Mateusz *około 1795 Toruń †  
1807Dąbrowski Mateusz *około 1824 Szczuczyn †  
1808Dąbrowski Mateusz  †po 14-11-1827  
1809Dąbrowski Mateusz  †  
1810Dąbrowski Mateusz  †po 29-07-1881  
1811Dąbrowski Mateusz Stanisław *około 1875 Niećkowo †  
1812Dąbrowski Michał *około 1823 Rutki †od 04-02-1883 do 31-12-1889   
1813Dąbrowski Michał *około 1791 Łoje Awissa †  
1814Dąbrowski Michał  †przed 19-01-1857  
1815Dąbrowski Michał  †od 05-02-1837 do 26-11-1843  
1816Dąbrowski Mikołaj *około 1791 Szostaki †przed 06-03-1848  
1817Dąbrowski Mikołaj  †  
1818Dąbrowski Mikołaj *1864 Łoje †  
1819Dąbrowski Mirosław [0¬]     
1820Dąbrowski N [0¬]     
1821Dąbrowski N  †przed 05-1924  
1822Dąbrowski N  †przed 07-1925  
1823Dąbrowski Nikodem *1862 Szostaki †14-01-1928 Szostaki /Burzyn/  
1824Dąbrowski Paweł *około 1823 Chrostowo †04-08-1899 Chrostowo /Jedwabne/  
1825Dąbrowski Paweł *około 1820 Wąsosz †od 16-07-1873 do 04-05-1885  
1826Dąbrowski Paweł *około 1841 †06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/  
1827Dąbrowski Paweł *około 1829 Okół †przed 19-02-1871  
1828Dąbrowski Paweł *około 1851 Wąsosz †07-06-1881 Wąsosz  
1829Dąbrowski Paweł *około 1887 Kurejewka †  
1830Dąbrowski Paweł  †  
1831Dąbrowski Paweł  †po 22-01-1816  
1832Dąbrowski Piotr [0¬]    
1833Dąbrowski Piotr *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1834Dąbrowski Piotr *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1835Dąbrowski Piotr *około 1877 Czachy †  
1836Dąbrowski Piotr  †przed 30-01-1917  
1837Dąbrowski Piotr Paweł *około 1853 Okół †  
1838Dąbrowski Rafał [0¬]     
1839Dąbrowski Romuald *około 1892 Koniecki par. Wizna †przed 12-1927  
1840Dąbrowski Romuald *około 1902 Szostaki †  
1841Dąbrowski Romuald  †po 07-02-1842  
1842Dąbrowski Ryszard [0¬]     
1843Dąbrowski Ryszard *28-05-1938 Białaszewo †   
1844Dąbrowski Stanisław [0¬]    
1845Dąbrowski Stanisław *18-02-1900 Zakrzewo †16-03-1989 Grajewo  
1846Dąbrowski Stanisław [0¬]    
1847Dąbrowski Stanisław [0¬]    
1848Dąbrowski Stanisław *około 1846 Brzostowo †16-09-1929 Brzostowo  
1849Dąbrowski Stanisław *około 1828 Chrostowo †po 09-02-1904  
1850Dąbrowski Stanisław *około 1832 Nadbory †przed 05-07-1898  
1851Dąbrowski Stanisław *około 1867 Pieniążki †po 30-04-1931  
1852Dąbrowski Stanisław *14-12-1904 Wąsosz †06-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/  
1853Dąbrowski Stanisław *1828 Łoje Awissa †01-08-1888 Pluty   
1854Dąbrowski Stanisław *około 1848 †26-02-1908 Łoje Awissa  
1855Dąbrowski Stanisław *około 1821 Brodowo †przed 10-05-1875  
1856Dąbrowski Stanisław *około 1850 Szostaki †po 16-02-1903  
1857Dąbrowski Stanisław *około 1856 Wojewodzin †przed 27-08-1901  
1858Dąbrowski Stanisław *około 1890 Kownatki †03-11-1918 Kownatki  
1859Dąbrowski Stanisław *około 1872 †22-12-1880 Sieburczyn /Burzyn/   
1860Dąbrowski Stanisław *około 1868 Sieburczyn †09-04-1873 Sieburczyn /Burzyn/  
1861Dąbrowski Stanisław *około 04-1929 Mocarze †03-01-1930 Mocarze /Burzyn/  
1862Dąbrowski Stanisław *około 1878 Pluty †  
1863Dąbrowski Stanisław [0¬]    
1864Dąbrowski Stanisław *około 1861 Gardoty †  
1865Dąbrowski Stanisław *około 1817 Łoje Awissa †  
1866Dąbrowski Stanisław  †od 26-05-1875 do 08-11-1881  
1867Dąbrowski Stanisław *około 1866 Szczuczyn †  
1868Dąbrowski Stanisław  †  
1869Dąbrowski Stanisław  †po 20-07-1896  
1870Dąbrowski Stanisław  †  
1871Dąbrowski Stanisław  †  
1872Dąbrowski Stanisław  †po 21-08-1894  
1873Dąbrowski Stanisław *około 1892 Gardoty †  
1874Dąbrowski Stanisław  †przed 01-09-1903  
1875Dąbrowski Stanisław  †  
1876Dąbrowski Stefan *1929 Burzyn †18-09-1988 Ełk /Ełk/   
1877Dąbrowski Stefan  †  
1878Dąbrowski Szymon *około 1832 Szostaki †od 13-02-1899 do 23-11-1909  
1879Dąbrowski Szymon  †przed 10-02-1829  
1880Dąbrowski Tadeusz [0¬]    
1881Dąbrowski Tadeusz  †przed 20-07-1816  
1882Dąbrowski Tadeusz *22-05-1908 Chrzanowo †  
1883Dąbrowski Tadeusz Feliks *około 1843 †po 08-02-1885  
1884Dąbrowski Tadeusz Franciszek [0¬]    
1885Dąbrowski Teofil *około 1870 Wąsosz †16-05-1941 Wąsosz  
1886Dąbrowski Teofil *około 1833 Wścieklice †po 23-11-1891  
1887Dąbrowski Teofil *około 1846 Popowo †od 24-11-1891 do 18-08-1895  
1888Dąbrowski Teofil *około 1903 Świdry †1943  
1889Dąbrowski Teofil *około 1865 Brodowo †  
1890Dąbrowski Teofil *około 1905 Rutki †  
1891Dąbrowski Tomasz *około 1836 Sieburczyn †po 05-07-1867  
1892Dąbrowski Tomasz *około 1804 Szostaki †01-08-1831  
1893Dąbrowski Tomasz *około 1890 Osowiec †   
1894Dąbrowski Tomasz *około 1840 Wścieklice †  
1895Dąbrowski Tomasz  †przed 01-1813  
1896Dąbrowski Tomasz  †  
1897Dąbrowski Tomasz *około 1894 Brychy †  
1898Dąbrowski Wacław *14-07-1902 Grajewo †20-03-1953 Lipnik /Szczuczyn/  
1899Dąbrowski Wacław *około 1894 Sienickie †  
1900Dąbrowski Wacław *22-11-1921 Karwowo †  
1901Dąbrowski Wawrzyniec  †10-03-1833  
1902Dąbrowski Wawrzyniec  †przed 28-02-1859  
1903Dąbrowski Wawrzyniec *około 1789 †  
1904Dąbrowski Wawrzyniec *około 1876 Szostaki †  
1905Dąbrowski Wawrzyniec  †po 24-09-1883  
1906Dąbrowski Wiesław *09-05-1961 Skomack Wielki †12-01-2010 Pisz /Ełk/   
1907Dąbrowski Wiktor  †22-03-1890  
1908Dąbrowski Wiktor  †  
1909Dąbrowski Wiktor  †  
1910Dąbrowski Wiktor Władysław *około 1834 Bzury †  
1911Dąbrowski Wincenty *około 1855 Chojnowo †  
1912Dąbrowski Wincenty  †  
1913Dąbrowski Władysław *około 1889 Obrytki †09-11-1986 Sączów  
1914Dąbrowski Władysław [0¬]    
1915Dąbrowski Władysław *około 1870 Łoje Awissa †04-04-1902 Łoje  
1916Dąbrowski Władysław *około 1862 Pieniążki †02-01-1893  
1917Dąbrowski Władysław  †  
1918Dąbrowski Władysław *24-06-1916 Pluty †  
1919Dąbrowski Władysław  †  
1920Dąbrowski Władysław *około 1901 Giełczyn †  
1921Dąbrowski Władysław *02-08-1920 Brychy †  
1922Dąbrowski Władysław  †  
1923Dąbrowski Władysław  †  
1924Dąbrowski Władysław  †  
1925Dąbrowski Wojciech *około 1857 Szostaki †20-05-1930 Szostaki /Burzyn/  
1926Dąbrowski Wojciech *około 1802 Zacieczki †od 12-02-1865 do 12-05-1884  
1927Dąbrowski Wojciech *około 1868 Łomża †przed 20-06-1922  
1928Dąbrowski Wojciech [0¬]     
1929Dąbrowski Wojciech *około 1817 Brodowo †po 09-02-1861  
1930Dąbrowski Wojciech  †  
1931Dąbrowski Wojciech  †przed 25-02-1884  
1932Dąbrowski Wojciech  †od 19-02-1895 do 06-02-1899  
1933Dąbrowski Wojciech  †przed 19-02-1936  
1934Dąbrowski Wojciech *27-08-1870 Sieburczyn †   
1935Dąbrowski Wojciech *około 1872 Pluty †  
1936Dąbrowski Wojciech Konstanty *około 1841 Sieburczyn †27-03-1924 Małachowo /Wizna/   
1937Dąbrowski Zbigniew [0¬]     
1938Dąbrowski Zygmunt [0¬]     
1939Dąbrowski Zygmunt [0¬]    
1940Dąbrowski Zygmunt *03-09-1896 Sienickie †13-09-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1941Dec Anna z d. Kuczyńska  †przed 24-01-1847  
1942Dec Antoni *1938 †21-11-2005 Ełk /Ełk/  
1943Dec Barbara z d. Łempicka [0¬]     
1944Dec Dariusz [0¬]     
1945Dec Emilia [0¬]     
1946Dec Jadwiga z d. Kożuchowska [0¬]    
1947Dec Jakub [0¬]     
1948Dec Krzysztof  †przed 24-01-1847  
1949Decewicz Marianna z d. Jaszyńska  †  
1950Decewicz Sylwester  †  
1951Dejdż Agnieszka z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1952Dejdż Agnieszka z d. Komosa  †po 27-02-1859  
1953Dejdż Daniel (Michał)  †przed 14-11-1852  
1954Dejdż Karol *około 1819 Klusy †  
1955Dejdż Karolina (Ludwika) z d. Adlejman *około 1815 Szczuczyn †27-01-1855  
1956Dekson Franciszek  †po 21-09-1924  
1957Dekson Kazimiera z d. Czarnecka  †po 21-09-1924  
1958Delewska Janina z d. Wasilewska [0¬]    
1959Delewska Walentyna z d. Pochylińska [0¬]    
1960Delewski Jan [0¬]    
1961Delewski Lech Andrzej [0¬]    
1962Dembkowska Anna z d. Bielska *około 1873 Okrasin †  
1963Dembkowski Adam *około 1847 Zucielec †  
1964Deniziuk Eleonora z d. Kalinowska [0¬]    
1965Deniziuk Jadwiga z d. Lewczuk  †  
1966Deniziuk Jan  †  
1967Deniziuk Witold [0¬]    
1968Depciuch Marianna z d. Chrzanowska [0¬]    
1969Depciuch Stanisław [0¬]    
1970Depta Józef *02-09-1913 Milejów †09-03-1978 Olsztyn /Wąsosz/  
1971Depta Julianna z d. Szczepaniak  †  
1972Depta Kazimierz  †  
1973Depta Rozalia z d. Mioduszewska *13-08-1916 Ławsk †02-04-1994 Włosty /Wąsosz/  
1974Dera Anna z d. Szpadkowska  †po 25-05-1903  
1975Dera Karol  †przed 25-05-1903  
1976Dera Leon *20-04-1908 †  
1977Dera Stanisław *około 1877 Mareckie †po 04-03-1935  
1978Dera Stefania Franciszka z d. Karwowska *31-08-1904 Sokoły †  
1979Dera Wiktoria z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
1980Derejko Aleksander *około 1848 Makowskie †przed 19-02-1917  
1981Derejko Józefa z d. Gryczewska *około 1853 Przytuły †06-05-1911 Przytuły  
1982Derejko Julianna z d. Borawska *około 1851 Nadbory †przed 09-1889  
1983Derejko Marianna z d. Piotrowska *około 1867 Wilamowo †po 21-07-1928  
1984Derejko Marianna z d. Balejko  †po 21-11-1843  
1985Derejko Stanisław *około 1847 Makowskie †przed 06-05-1911  
1986Derejko Tadeusz  †po 21-11-1843  
1987Derejko Wiktor *około 1821 Jedwabne †1859  
1988Derejko Władysław *około 1895 Rydzewo-Pieniążek †  
1989Derejko Władysława z d. Wicik *1892 Wilamowo †  
1990Derewicz Joanna Franciszka z d. Milewska *około 1823 Szczuczyn †  
1991Derewicz Julianna z d. Grodzicka *około 1820 Jabłońskie †  
1992Derewicz Katarzyna z d. Milewska (Cieślik)  †przed 18-01-1846  
1993Derewicz Katarzyna z d. Smętek *około 1813 Biała Piska †  
1994Derewicz Marcin *około 1809 †  
1995Derewicz Stanisław *około 1814 Chojnówek †  
1996Derewicz Stanisław  †  
1997Derewicz Tomasz  †przed 18-01-1846  
1998Derkovitz Martin  †  
1999Derkovitz Wanda Julianes z d. Dompkowski *03-10-1917 Lackawanna, NY †  
2000Dermond Andrzej  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
2001Dermond Ewa z d. Ramotowska  †od 02-03-1851 do 05-02-1872  
2002Deroń Aniela z d. Misztal  †po 21-06-1961  
2003Deroń Janina z d. Bargłowska [0¬]    
2004Deroń Janina z d. Lenczewska [0¬]    
2005Deroń Michał *27-08-1919 Jawór Solecki †  
2006Deroń Ryszard [0¬]    
2007Deroń Tomasz *21-12-1893 †21-06-1961 Białaszewo  
2008Detkiewicz Andrzej *około 1852 Smolarze †  
2009Detkiewicz Anna z d. Piotrowska *około 1825 Wizna †po 11-1866  
2010Detkiewicz Antoni *około 1812 Wizna †  
2011Detkiewicz Brygida z d. N  †po 24-11-1813  
2012Detkiewicz Elżbieta z d. Jagielska  †od 29-01-1877 do 10-02-1902  
2013Detkiewicz Franciszek  †od 27-01-1833 do 27-11-1843  
2014Detkiewicz Franciszka z d. Żochowska *około 1814 Strumiłowo †29-11-1846  
2015Detkiewicz Jakub  †po 01-1856  
2016Detkiewicz Jan *około 1792 Wizna †przed 30-07-1868  
2017Detkiewicz Jan *około 1817 Smolarze †1877   
2018Detkiewicz Julianna z d. Wiercińska *około 1820 Wizna †28-03-1856  
2019Detkiewicz Katarzyna z d. Krajewska *około 1788 †02-09-1855  
2020Detkiewicz Konstancja z d. Jankowska *około 1857 Wizna †  
2021Detkiewicz Kunegunda z d. Kuczykowska  †przed 27-01-1833  
2022Detkiewicz Marcin *około 1820 Wizna †po 11-1866  
2023Detkiewicz Marianna z d. Baczkowska *około 1796 Wizna †przed 30-07-1868  
2024Detkiewicz Marianna z d. Zawadzka *około 1812 Bronowo †  
2025Detkiewicz Paweł  †  
2026Detkiewicz Tomasz  †od 29-01-1877 do 10-02-1902  
2027Dęba Aleksander *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
2028Dęba Anna z d. Chylińska *30-09-1859 Sulewo Prusy †18-04-1940 Godlewo /Wąsosz/  
2029Dęba Antonina z d. Chrzanowska  †po 10-04-1893  
2030Dęba Ignacy *około 1826 Michny †  
2031Dęba Ignacy  †przed 08-02-1870  
2032Dęba Jan  †po 21-02-1848  
2033Dęba Józefata z d. Barzykowska  †po 08-02-1870  
2034Dęba Karol  †przed 10-04-1893  
2035Dęba Katarzyna z d. Dąbrowska  †po 21-02-1848  
2036Dęba Łucja z d. Godlewska  †po 17-02-1817  
2037Dęba Magdalena z d. Dobrzycka *około 1828 Szymany †  
2038Dęba Marianna z d. Truszkowska *około 1795 †  
2039Dęba Stefania z d. Janczewska *około 1895 Kubra †  
2040Dębek Aleksandra z d. Piotrowska  †  
2041Dębek Bolesław  †  
2042Dębek Henryk [0¬]    
2043Dębek Irena z d. Maciorowska [0¬]    
2044Dębińska Agnieszka z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
2045Dębińska Agnieszka z d. Kupiecka  †przed 26-01-1847  
2046Dębińska Aniela [0¬]     
2047Dębińska Anna z d. Wiszowata *31-03-1938 †18-12-1993 Choroszcz /Wąsosz/  
2048Dębińska Anna z d. Bukowska *około 1887 Święcienin †22-02-1932 Bagienice /Wąsosz/   
2049Dębińska Anna z d. Tarasiewicz *około 1817 Wigry †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
2050Dębińska Anna z d. Rożyńska *około 1903 Klimaszewnica †  
2051Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †  
2052Dębińska Anna z d. Gołębiewska  †przed 25-11-1856  
2053Dębińska Anna z d. N [0¬]    
2054Dębińska Anna z d. Kierznowska *około 1887 Łempice †  
2055Dębińska Anna z d. Sztolberg *około 1828 Kędziorowo †  
2056Dębińska Anna z d. Wiśniewska  †po 09-11-1862  
2057Dębińska Anna z d. Jaśkowska *około 1879 Osowiec †  
2058Dębińska Antonina z d. Orłowska *11-08-1900 Grędy †08-06-1981 Grędy /Wąsosz/  
2059Dębińska Antonina z d. Leszczyńska *około 1859 Skaje †14-08-1895  
2060Dębińska Antonina z d. Zyskowska  †przed 18-11-1829  
2061Dębińska Apolonia z d. Laszczkowska [0¬]    
2062Dębińska Balbina z d. Chytryk  †przed 09-02-1919  
2063Dębińska Bronisława z d. Łochowska *23-10-1909 Klimaszewnica †05-10-2000 Bagienice /Wąsosz/   
2064Dębińska Dorota z d. Tarnacka [0¬]    
2065Dębińska Dorota z d. Gałązka  †po 15-11-1843  
2066Dębińska Eleonora z d. Grygo *około 1856 Kędziorowo †22-05-1928 Obrytki  
2067Dębińska Eleonora z d. Truszkowska *około 09-1852 Wścieklice †  
2068Dębińska Elżbieta z d. Stefanowicz [0¬]     
2069Dębińska Ewa z d. Pawłowska [0¬]    
2070Dębińska Ewa Apolonia z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
2071Dębińska Feliksa z d. Truszkowska  †po 05-03-1968  
2072Dębińska Franciszka z d. Malinowska *około 1796 Szczuczyn †18-11-1848  
2073Dębińska Franciszka z d. Mikucka *około 1820 Grozimy †po 14-11-1858  
2074Dębińska Franciszka z d. Kuczyńska  †po 10-11-1840  
2075Dębińska Franciszka z d. Nowicka *17-04-1904 Niećkowo †  
2076Dębińska Gabriela z d. Niedźwiedzka [0¬]     
2077Dębińska Genowefa z d. Mieczkowska [0¬]    
2078Dębińska Halina z d. Grygo *14-02-1916 †  
2079Dębińska Helena Magdalena z d. Orłowska *około 1834 Marki †  
2080Dębińska Irena Teofila z d. Zakrzewska [0¬]     
2081Dębińska Janina z d. Gardocka [0¬]    
2082Dębińska Janina *około 1928 Wąsosz †05-09-1940 Wąsosz  
2083Dębińska Józefa z d. Rost *około 1833 Szczuczyn †przed 10-02-1885  
2084Dębińska Józefa z d. Wędrzycka *około 1865 Kurki †16-05-1891 Kędziorowo /Wąsosz/  
2085Dębińska Józefa *około 1864 Łempice †06-05-1879 Łempice /Wąsosz/  
2086Dębińska Józefa z d. Kruszyńska *około 1881 Żebry †  
2087Dębińska Józefa z d. Skowrońska  †po 12-11-1900  
2088Dębińska Julia *około 1829 Wojsławy †  
2089Dębińska Julianna z d. Niemiec *około 1842 †  
2090Dębińska Julianna z d. Śliwka *około 1847 Siestrzanki †  
2091Dębińska Kamilla *około 01-1929 Bagienice †05-10-1929 Bagienice   
2092Dębińska Karolina z d. Gorzkowska *około 1820 Wierzbowo †od 26-11-1874 do 07-06-1880  
2093Dębińska Karolina z d. Witkowska *około 01-1844 Czaple †od 02-05-1887 do 09-1892  
2094Dębińska Katarzyna z d. Malecka *około 1843 Prusy †od 28-01-1890 do 26-11-1938  
2095Dębińska Katarzyna z d. Zielińska  †  
2096Dębińska Katarzyna z d. Kobuszewska  †przed 16-08-1900  
2097Dębińska Kazimiera z d. Sadowska *około 1898 Szczuczyn †  
2098Dębińska Krystyna z d. Zielińska  †  
2099Dębińska Ludwika z d. Potapska *około 1819 Prusy †  
2100Dębińska Marcella z d. Orłowska *około 1833 Boczki †04-04-1870  
2101Dębińska Marcjanna z d. Dąbrowska  †  
2102Dębińska Marcjanna z d. Hermanowska  †po 22-10-1877  
2103Dębińska Marianna z d. Sulewska *około 1864 Obrytki †23-10-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2104Dębińska Marianna z d. Jabłońska *około 1815 Bzury †27-09-1848  
2105Dębińska Marianna z d. Dąbrowska *około 1812 Pogorzel Wielka †  
2106Dębińska Marianna z d. N  †  
2107Dębińska Marianna z d. Gutowska  †przed 06-02-1888  
2108Dębińska Marianna z d. Kozikowska *około 1846 Koziki †  
2109Dębińska Marianna z d. Niedźwiedzka (Gutowska)  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
2110Dębińska Marianna z d. Gałecka  †po 04-02-1855  
2111Dębińska Marianna z d. Niecikowska  †  
2112Dębińska Marianna z d. Zabielska *około 1860 Zabiele †  
2113Dębińska Marianna z d. Gętek  †przed 21-01-1838  
2114Dębińska Marianna Emilia z d. Kilanowska *około 1871 Wykowo †  
2115Dębińska N z d. N  †przed 02-08-1984  
2116Dębińska Natalia *około 1925 †15-05-1928 Bagienice   
2117Dębińska Paulina z d. Tarnowska *około 1857 †07-12-1922 Słucz /Słucz/  
2118Dębińska Rozalia z d. Zbrzezna *około 1816 Kucze †17-09-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2119Dębińska Rozalia z d. Lebiedzińska  †po 23-02-1925  
2120Dębińska Rozalia z d. Frydrych  †przed 07-1841  
2121Dębińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1883 Szczuczyn †  
2122Dębińska Rozalia z d. Kaczyńska *około 1899 Folwark Gubernia †  
2123Dębińska Rozalia z d. Płochocka *około 1879 Łempice †  
2124Dębińska Sabina z d. Górska *około 1867 Szczuczyn †  
2125Dębińska Stanisława z d. Gosiewska *08-05-1902 Lipińskie †28-06-1993 Prostki /Białaszewo/   
2126Dębińska Stanisława z d. Sikorska *około 1906 Wąsosz †po 11-02-1943  
2127Dębińska Stanisława z d. Załęcka *31-05-1904 Przeszkoda †  
2128Dębińska Stefania z d. Borkowska *około 1885 Romany †  
2129Dębińska Stefania z d. Dzięgielewska *około 1897 Lipińskie †  
2130Dębińska Stefania Marianna z d. Mokszcz *około 1876 Szczuczyn †  
2131Dębińska Teofila z d. Rakowska *około 07-1841 Wąsosz †  
2132Dębińska Teresa z d. N [0¬]    
2133Dębińska Teresa z d. Wiśniewska [0¬]    
2134Dębińska Waleria z d. Truszkowska *około 1866 Czarnowo †przed 04-1902  
2135Dębińska Weronika z d. Koniecko [0¬]    
2136Dębińska Weronika Bronisława z d. Modzelewska *14-09-1863 Świdry †przed 02-03-1908  
2137Dębińska Wiktoria z d. Czerkies *około 1824 Kisielnica †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2138Dębińska Zofia z d. Szkodzińska *około 1893 Szczuczyn †  
2139Dębińska Zofia z d. N  †przed 15-05-1855  
2140Dębiński Adam *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
2141Dębiński Adam *około 1847 Świdry †23-07-1877  
2142Dębiński Adam  †07-09-1850 Załuski  
2143Dębiński Adam  †po 07-12-1922  
2144Dębiński Adam *około 1872 Radziłów †  
2145Dębiński Adam *około 1851 Słucz †  
2146Dębiński Aleksander *około 1898 Wierzbowo †11-03-1980 Wierzbowo  
2147Dębiński Aleksander *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
2148Dębiński Aleksander *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
2149Dębiński Aleksander *18-11-1919 Grędy †  
2150Dębiński Aleksander *około 1884 Słucz †   
2151Dębiński Andrzej *około 1859 Szczuczyn †  
2152Dębiński Antoni *23-08-1896 Szczuczyn †1973 Grajewo  
2153Dębiński Arkadiusz [0¬]    
2154Dębiński Bartłomiej *około 1813 Skaje †przed 17-09-1869  
2155Dębiński Bartłomiej  †  
2156Dębiński Bartłomiej Franciszek *około 1818 Skaje †przed 26-11-1874  
2157Dębiński Bolesław *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
2158Dębiński Bolesław *22-12-1906 Łempice †  
2159Dębiński Bronisław *03-08-1920 Święcienin †   
2160Dębiński Damazy Ignacy *około 1836 Barany †po 18-02-1901  
2161Dębiński Fabian *około 1909 Święcienin †11-04-1979 Lipińskie /Białaszewo/   
2162Dębiński Feliks *około 1838 Wierzbowo †  
2163Dębiński Franciszek *około 11-1841 Barany †po 10-11-1902  
2164Dębiński Franciszek *około 1852 Bzury †  
2165Dębiński Franciszek *około 10-1847 Szczuczyn †  
2166Dębiński Franciszek  †01-03-1847  
2167Dębiński Franciszek  †przed 26-01-1847  
2168Dębiński Franciszek *około 1861 Łempice †  
2169Dębiński Franciszek  †od 04-02-1862 do 11-02-1866  
2170Dębiński Ignacy *około 1862 Szczuczyn †przed 07-1906  
2171Dębiński Jakub *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
2172Dębiński Jakub *23-07-1902 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2173Dębiński Jakub  †  
2174Dębiński Jan [0¬]    
2175Dębiński Jan [0¬]    
2176Dębiński Jan [0¬]     
2177Dębiński Jan *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
2178Dębiński Jan *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
2179Dębiński Jan *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
2180Dębiński Jan *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2181Dębiński Jan *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
2182Dębiński Jan *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
2183Dębiński Jan  †30-01-1870 Białaszewo  
2184Dębiński Jan *około 1829 Rakowo †  
2185Dębiński Jan  †po 06-02-1888  
2186Dębiński Jan *około 1897 Folwark Gubernia †  
2187Dębiński Jan *około 1829 Niedźwiedzkie †  
2188Dębiński Jan *około 1830 Kieljany †  
2189Dębiński Józef *11-03-1779 †1860  
2190Dębiński Józef *około 1849 Kurki †przed 28-08-1923  
2191Dębiński Józef *około 1848 Zakrzewo †od 28-01-1890 do 26-11-1938  
2192Dębiński Józef *około 1873 Łempice †12-02-1912 Łempice  
2193Dębiński Józef *11-08-1952 †04-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
2194Dębiński Józef  †po 18-11-1829  
2195Dębiński Józef  †przed 15-05-1831  
2196Dębiński Józef *około 1821 Wólka †  
2197Dębiński Józef  †  
2198Dębiński Józef *około 1890 Szczuczyn †  
2199Dębiński Józef *około 1876 Obrytki †  
2200Dębiński Józef *około 1824 Świdry †  
2201Dębiński Józef  †przed 12-11-1900  
2202Dębiński Kacper [0¬]    
2203Dębiński Kacper  †  
2204Dębiński Kazimierz *20-10-1912 Święcienin †16-01-2001 Grajewo /Wąsosz/   
2205Dębiński Kazimierz [0¬]     
2206Dębiński Kazimierz *26-02-1907 Łempice †05-03-1968 Łempice  
2207Dębiński Kazimierz *02-01-1946 Łempice †28-05-2001 Łempice /Wąsosz/  
2208Dębiński Kazimierz *08-03-1961 Wąsosz †11-06-1961 Łempice /Wąsosz/  
2209Dębiński Marcin  †od 26-11-1843 do 11-07-1858  
2210Dębiński Marcin  †od 26-11-1834 do 20-01-1841  
2211Dębiński Marcin  †  
2212Dębiński Marian [0¬]    
2213Dębiński Marian *09-12-1926 †31-07-1993 Grajewo /Wąsosz/  
2214Dębiński Mateusz  †przed 09-11-1862  
2215Dębiński N  †przed 11-1952  
2216Dębiński Paweł *około 1791 Szczuczyn †  
2217Dębiński Paweł  †przed 31-01-1836  
2218Dębiński Paweł  †przed 16-08-1900  
2219Dębiński Piotr *28-04-1931 Wąsosz †14-12-1990 Gdańsk /Wąsosz/  
2220Dębiński Piotr  †przed 21-01-1838  
2221Dębiński Stanisław [0¬]    
2222Dębiński Stanisław *około 1880 Łempice †  
2223Dębiński Stanisław *około 1875 Szczuczyn †  
2224Dębiński Stanisław *około 1897 Szczuczyn †  
2225Dębiński Stanisław *około 1874 Grajewo †  
2226Dębiński Szymon  †przed 25-11-1856  
2227Dębiński Tomasz *około 1852 Obrytki †07-10-1925 Obrytki  
2228Dębiński Tomasz *około 1867 Szczuczyn †  
2229Dębiński Walenty Julian *około 1862 Szczuczyn †przed 02-03-1908  
2230Dębiński Wawrzyniec  †przed 13-11-1923  
2231Dębiński Wawrzyniec  †po 15-05-1855  
2232Dębiński Wiesław *około 02-1950 Łempice †05-08-1951 Łempice /Wąsosz/  
2233Dębiński Wiktor  †  
2234Dębiński Władysław *06-02-1927 †02-08-1984 Grajewo /Wąsosz/  
2235Dębiński Władysław *około 1892 †28-10-1929 Kieljany /Wąsosz/  
2236Dębiński Władysław *04-08-1913 Szczuczyn †  
2237Dębiński Władysław *około 1891 Świdry †  
2238Dębiński Władysław *około 1873 Szczuczyn †  
2239Dębiński Władysław  †po 09-02-1919  
2240Dębnicka Anna z d. Kumelska  †po 14-02-1820  
2241Dębnicki Kazimierz  †po 14-02-1820  
2242Dębowska Albina z d. Byzet  †przed 23-11-1846  
2243Dębowska Apolonia z d. Kuczyńska  †przed 03-1913  
2244Dębowska Barbara z d. Grądzka *około 1842 Klimaszewnica †po 11-02-1889  
2245Dębowska Franciszka z d. Pietko  †przed 06-1870  
2246Dębowska Jadwiga z d. Zakrzewska *12-12-1923 Łojki †   
2247Dębowska Julianna z d. N  †  
2248Dębowska Katarzyna z d. Urbanowska  †po 19-02-1871  
2249Dębowska Katarzyna z d. Brzostowska *około 1853 Rutkowskie †  
2250Dębowska Marcela z d. Strzyżewska *około 1873 Sienickie †  
2251Dębowska Marianna z d. Mścichowska *około 1890 Gackie †1935 Łojki  
2252Dębowska Marianna z d. Potapska  †  
2253Dębowska Marianna z d. Borawska *około 1871 Klimaszewnica †  
2254Dębowska N z d. N  †  
2255Dębowska Stefania z d. Kossakowska *około 1851 Nieławice †  
2256Dębowska Teofila z d. Modzelewska *13-10-1860 Łojki †08-02-1953 Łojki  
2257Dębowska Wiesława z d. Kowalewska [0¬]    
2258Dębowska Wiktoria Leonora z d. Hlińska *około 1822 Kamionka par. Bargłów Kościelny †30-06-1862 Glinki  
2259Dębowska Władysława z d. Karwowska *około 1885 Sokoły †  
2260Dębowski Andrzej *około 1867 Flesze †  
2261Dębowski Antoni *około 1872 Cyprki †  
2262Dębowski Antoni *30-09-1915 Łojki †   
2263Dębowski Ferdynand *około 1820 Kumelsk †przed 11-02-1889  
2264Dębowski Franciszek  †24-12-1905 Kowalewo  
2265Dębowski Franciszek *około 1848 Zawady †  
2266Dębowski Gotlib  †przed 13-11-1893  
2267Dębowski Jan *około 1858 Konopki †  
2268Dębowski Józef *07-12-1886 Łojki †10-03-1963 Ełk /Białaszewo/  
2269Dębowski Julian *1870 Klimaszewnica †  
2270Dębowski Karol  †po 23-11-1846  
2271Dębowski Karol  †  
2272Dębowski Marcin  †  
2273Dębowski Piotr *około 1842 Giełczyn †  
2274Dębowski Stanisław  †po 19-02-1871  
2275Dębowski Wacław  †  
2276Dębska Aniela z d. Niecikowska *28-10-1887 Niećkowo †po 16-01-1933  
2277Dębska Bronisława z d. Sobczyńska [0¬]    
2278Dębska Czesława z d. Pruszyńska *około 1900 Rydzewo-Pieniążek †  
2279Dębska Helena z d. Milewska *22-08-1907 Niedźwiedzkie †02-01-1987 Świnoujście  
2280Dębska Józefa z d. Fiedorowicz  †przed 10-02-1908  
2281Dębska Marianna z d. Łajewska [0¬]    
2282Dębska Marianna z d. Świderska  †  
2283Dębski Adam *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
2284Dębski Adam  †przed 10-02-1908  
2285Dębski Aleksander *około 1900 Janów †  
2286Dębski Franciszek  †  
2287Dębski Jan [0¬]    
2288Dębski Jan *22-10-1910 Grajewo †  
2289Dębski Stanisław Zygmunt [0¬]    
2290Dęby Anna z d. Chmielewska  †po 16-02-1909  
2291Dęby Antonina z d. Chrzanowska  †  
2292Dęby Baltazar  †po 20-06-1882  
2293Dęby Bolesław *około 1896 Michny †  
2294Dęby Bolesław *około 1885 Michny †  
2295Dęby Czesław [0¬]    
2296Dęby Czesław  †  
2297Dęby Dominik *1877 Michny †  
2298Dęby Franciszek  †  
2299Dęby Franciszka z d. Sokołowska  †po 20-06-1882  
2300Dęby Helena z d. Chrzanowska [0¬]    
2301Dęby Jadwiga z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †   
2302Dęby Jadwiga Halina z d. Śmiarowska [0¬]    
2303Dęby Józef  †po 17-02-1817  
2304Dęby Józefa z d. Jeżewska  †  
2305Dęby Józefa z d. Skrodzka  †po 12-02-1917  
2306Dęby Karol  †  
2307Dęby Kielian *około 1864 Świdry Podleśne †  
2308Dęby Ludwik *około 1789 †  
2309Dęby Ludwik  †po 16-02-1909  
2310Dęby Marianna z d. Krawcewicz [0¬]    
2311Dęby Paulina z d. Truszkowska *około 1856 Nieciki †  
2312Dęby Rozalia z d. Polkowska *około 1900 Supy †  
2313Dęby Rozalia z d. Bober *około 1862 Gardoty †  
2314Dęby Stanisław [0¬]    
2315Dęby Stanisław *16-05-1911 Kubra †   
2316Dęby Stanisław *około 1854 Michny †  
2317Dęby Stanisława z d. Karwowska  †  
2318Dęby Szczepan  †po 12-02-1917  
2319Dęby Wacław *około 1907 †  
2320Dęby Wacław *1912 Kubra †  
2321Dęby Witold *około 1898 Michny †  
2322Dęby Władysław *około 1883 Michny †  
2323Dęby Władysława z d. Chrostowska *około 1908 †  
2324Dęby Zofia z d. Skrodzka *około 1885 Kubra †  
2325Dęby Zofia z d. Milewska *około 1891 Nadbory †  
2326Długołęcka Aleksandra *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
2327Długołęcka Aleksandra z d. Żukowska *23-06-1906 Ławsk †  
2328Długołęcka Aleksandra *30-03-1889 Bęćkowo †  
2329Długołęcka Aleksandra *13-03-1896 Bęćkowo †  
2330Długołęcka Aniela *około 1897 Bęćkowo †  
2331Długołęcka Anna z d. Gętkowska *około 1768 †22-03-1848 Bęćkowo  
2332Długołęcka Anna z d. Goliczewska *około 1819 Konopki †13-12-1872 Obrytki  
2333Długołęcka Anna *około 1837 Bęćkowo †11-09-1841 Bęćkowo  
2334Długołęcka Anna *około 1839 Bęćkowo †05-09-1841 Bęćkowo  
2335Długołęcka Antonina z d. Komosińska *24-02-1891 Rydzewo-Pieniążek †przed 15-06-1948  
2336Długołęcka Bronisława z d. Kryś  †  
2337Długołęcka Czesława z d. Modzelewska *około 1905 Ławsk †  
2338Długołęcka Estera  †po 25-10-1829  
2339Długołęcka Ewa z d. Furmańska *około 1840 Ełk †po 15-12-1901  
2340Długołęcka Ewa *09-12-1873 Bęćkowo †  
2341Długołęcka Franciszka z d. Gardocka *około 1832 Mroczki †05-06-1867 Mroczki /Przytuły/  
2342Długołęcka Franciszka z d. Sokołowska *około 1888 Kapice †01-09-1920 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2343Długołęcka Franciszka z d. Lenczewska *około 1866 Szczuczyn †  
2344Długołęcka Franciszka z d. Mikucka *około 1844 Koty par. Grajewo †  
2345Długołęcka Franciszka *25-05-1890 Bęćkowo †  
2346Długołęcka Helena z d. Malinowska (Gacka) * Bęćkowo †od 16-05-1831 do 02-02-1841  
2347Długołęcka Jadwiga z d. Siemińska [0¬]    
2348Długołęcka Józefa z d. Bielecka *30-12-1854 Bęćkowo †01-03-1926 Bęćkowo  
2349Długołęcka Józefa z d. Wicik *13-03-1921 Wilamowo †  
2350Długołęcka Józefa *07-02-1886 Bęćkowo †  
2351Długołęcka Józefata z d. Modzelewska *około 1828 Jałówka †21-01-1863 Mroczki /Przytuły/  
2352Długołęcka Józefata z d. Leszczyńska *około 1853 Rakowo †  
2353Długołęcka Julianna *16-05-1891 Obrytki †  
2354Długołęcka Karolina z d. Gicelman (Kitzelmon) *około 1864 Prusy †  
2355Długołęcka Katarzyna *11-02-1879 Bęćkowo †30-09-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2356Długołęcka Katarzyna z d. Locman *około 1851 Kędziorowo †  
2357Długołęcka Kazimiera z d. Konopka *około 1903 Konopki Chude †1991 Jedwabne  
2358Długołęcka Łucja z d. Klimaszewska *około 1816 Ławsk †04-12-1889 Bęćkowo  
2359Długołęcka Małgorzata z d. Milewska ?  †  
2360Długołęcka Marcjanna *około 1827 Bęćkowo †03-02-1829 Bęćkowo  
2361Długołęcka Marcjanna z d. Kamieniecka  †po 14-11-1922  
2362Długołęcka Marianna z d. Domełło *około 1799 Barany †03-09-1854 Bęćkowo  
2363Długołęcka Marianna z d. Rydzewska *około 1865 Dybła †przed 10-1918  
2364Długołęcka Marianna z d. Dębińska *około 1813 Skaje †27-09-1843 Świdry  
2365Długołęcka Marianna z d. Komosińska *około 1904 Kędziorowo †przed 01-1926  
2366Długołęcka Marianna z d. Mikucka *około 1834 Niećkowo †16-09-1856  
2367Długołęcka Marianna z d. Gleba  †24-10-1921 Mierucie  
2368Długołęcka Marianna *15-11-1879 Bęćkowo †  
2369Długołęcka Marianna *07-06-1873 Szczuczyn †  
2370Długołęcka Marianna z d. Borawska *około 1872 Rakowo †  
2371Długołęcka Paulina z d. Bartnicka *około 1865 †  
2372Długołęcka Rozalia z d. Sawicka *około 1819 Bęćkowo †05-02-1889 Bęćkowo  
2373Długołęcka Rozalia *około 1841 †05-08-1843 Bęćkowo  
2374Długołęcka Rozalia *19-09-1887 Bęćkowo †  
2375Długołęcka Stanisława z d. Uszkiewicz *około 1873 †  
2376Długołęcka Stefania z d. Sulewska *około 1877 Bagienice †  
2377Długołęcka Teofila z d. Orzechowska *około 1837 Surały †31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2378Długołęcka Teresa z d. Sawicka *około 1804 Bęćkowo †18-09-1840 Bęćkowo  
2379Długołęcka Teresa *około 1825 †08-01-1846 Bęćkowo  
2380Długołęcka Teresa z d. Żmijewska  †  
2381Długołęcka Wiktoria *19-12-1894 Bęćkowo †  
2382Długołęcka Wiktoria *30-01-1876 Szczuczyn †  
2383Długołęcka Zofia *21-06-1893 Barany †  
2384Długołęcki Adam *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
2385Długołęcki Adam *13-05-1853 Bęćkowo †  
2386Długołęcki Adam *25-04-1883 Świdry †  
2387Długołęcki Aleksander *12-07-1884 Bęćkowo †  
2388Długołęcki Aleksander *26-03-1859 Obrytki †  
2389Długołęcki Antoni *27-10-1891 Bęćkowo †  
2390Długołęcki Antoni *29-10-1893 Bęćkowo †  
2391Długołęcki Antoni *20-05-1870 Szczuczyn †  
2392Długołęcki Antoni *02-01-1904 Zacieczki †  
2393Długołęcki Feliks *około 1860 Obrytki †  
2394Długołęcki Franciszek *14-08-1916 Niedźwiedzkie †26-05-1982 Zakrzewo /Słucz/  
2395Długołęcki Franciszek *15-10-1876 Obrytki †  
2396Długołęcki Franciszek *21-10-1842 Bęćkowo †  
2397Długołęcki Jakub *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
2398Długołęcki Jan *05-08-1890 Słucz †15-06-1948 Zakrzewo /Słucz/  
2399Długołęcki Jan *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
2400Długołęcki Jan *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
2401Długołęcki Jan *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
2402Długołęcki Jan *28-01-1888 Bęćkowo †  
2403Długołęcki Jan *około 1834 Bęćkowo †  
2404Długołęcki Jan *22-04-1862 Bęćkowo †  
2405Długołęcki Jan *01-11-1890 Bęćkowo †  
2406Długołęcki Jan *01-07-1877 Bęćkowo †  
2407Długołęcki Jan *około 1851 Bęćkowo †  
2408Długołęcki Jan *27-06-1906 Zacieczki †  
2409Długołęcki Józef *11-04-1919 Przytuły †  
2410Długołęcki Józef *28-11-1882 Bęćkowo †  
2411Długołęcki Józef *06-10-1855 Bęćkowo †  
2412Długołęcki Józef  †przed 14-11-1922  
2413Długołęcki Karol *około 1827 Barany †15-12-1901 Szczuczyn  
2414Długołęcki Maciej *około 1828 Bęćkowo †07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2415Długołęcki Maciej *około 1829 †  
2416Długołęcki Marcel *około 1895 Bęćkowo †  
2417Długołęcki Marcin *około 1817 Barany †28-02-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
2418Długołęcki Marian *26-11-1921 Przytuły †  
2419Długołęcki Mateusz *około 1851 Białaszewo †24-02-1922 Bęćkowo  
2420Długołęcki Michał *około 1798 Bęćkowo †06-08-1881 Bęćkowo  
2421Długołęcki Paweł  †18-12-1835  
2422Długołęcki Paweł  †przed 25-11-1818  
2423Długołęcki Stanisław *13-12-1873 Bęćkowo †  
2424Długołęcki Stanisław *21-09-1911 Ławsk †  
2425Długołęcki Wacław *17-03-1879 Żebry †  
2426Długołęcki Władysław  †  
2427Długołęcki Władysław *01-03-1882 Bęćkowo †  
2428Długołęcki Władysław *około 1897 Znamiączki †  
2429Długołęcki Wojciech *około 1744 Bęćkowo †16-05-1831 Bęćkowo  
2430Długołęcki Wojciech *około 1799 Bęćkowo †02-05-1842 Bęćkowo  
2431Długołęcki Wojciech  †po 25-10-1829  
2432Długozima Anna z d. Albińska *04-07-1929 Żebry †29-07-1995 Rogowo k. Choroszczy /Wąsosz/  
2433Długozima Czesław *27-04-1930 Żebry †23-02-1994 Żebry /Wąsosz/  
2434Długozima Franciszek *31-10-1895 Żebry †16-06-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
2435Długozima Franciszek *18-10-1926 Żebry †19-04-1952 /Wąsosz/  
2436Długozima Genowefa z d. Zajkowska [0¬]    
2437Długozima Józefa z d. Dąbrowska *około 1854 Ławsk †22-04-1926 Żebry  
2438Długozima Małgorzata z d. Gutowska  †przed 09-05-1892  
2439Długozima Marianna z d. Zarzecka  †po 31-05-1921  
2440Długozima Marianna z d. Barzyk  †przed 04-1892  
2441Długozima Mateusz *około 1842 Kolno †przed 19-05-1919  
2442Długozima Paweł  †przed 09-05-1892  
2443Długozima Tadeusz [0¬]    
2444Długozima Teresa *około 1936 Żebry †03-11-1946 Żebry  
2445Długozima Wincenty  †po 31-05-1921  
2446Długozima Zofia z d. Milewska *08-10-1894 Gutki †30-11-1978 Żebry /Wąsosz/  
2447Dłużniewska Anna z d. N  †przed 17-11-1835  
2448Dłużniewska Dorota z d. Kalinowska  †  
2449Dłużniewska Franciszka z d. Mikulska *około 1863 Sojczyn Grądowy †  
2450Dłużniewska Wiktoria z d. Wiśniewska  †po 07-11-1921  
2451Dłużniewski Gotlib  †po 17-11-1835  
2452Dłużniewski Grzegorz  †  
2453Dłużniewski Jakub *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
2454Dłużniewski Justyn  †  
2455Dłużniewski Stanisław  †po 07-11-1921  
2456Dmoch Agnieszka z d. Chmielewska  †po 09-11-1816  
2457Dmoch Andrzej  †przed 25-11-1855  
2458Dmoch Anna z d. Załuska *około 1789 Ciemianka †18-09-1854 Ławsk /Wąsosz/  
2459Dmoch Barbara z d. N  †przed 08-05-1840  
2460Dmoch Bolesława z d. Ramotowska *około 1884 Grądy Małe †  
2461Dmoch Brygida z d. Olszewska  †przed 29-10-1834  
2462Dmoch Franciszka z d. Olszewska *około 1784 Ławsk †od 15-11-1846 do 25-10-1873  
2463Dmoch Jan *około 1774 Ławsk †  
2464Dmoch Józef *około 1879 Miastkowo †  
2465Dmoch Józef *1902 †  
2466Dmoch Łukasz *około 1794 †08-05-1840 Ławsk  
2467Dmoch Łukasz  †  
2468Dmoch Łukasz  †03-08-1843  
2469Dmoch Marianna z d. Staniszewska  †przed 01-1834  
2470Dmoch Marianna z d. Sokół  †  
2471Dmoch Paulina z d. Wiktorowicz *1903 †  
2472Dmoch Stanisław  †przed 01-05-1910  
2473Dmoch Szymon  †przed 09-11-1816  
2474Dmoch Zofia z d. Sokołowska  †przed 01-05-1910  
2475Dmochowska Adela z d. Romanowska  †  
2476Dmochowska Alicja z d. Duda [0¬]     
2477Dmochowska Anna z d. Kamińska *około 1836 Wąsosz †po 16-02-1903  
2478Dmochowska Anna *16-08-1868 Obrytki †  
2479Dmochowska Anna z d. Kossakowska *około 1882 Modzele †  
2480Dmochowska Anna z d. Płochocka *około 1814 Łempice †  
2481Dmochowska Antonina z d. Śmiarowska *około 1814 Ławsk †  
2482Dmochowska Celina z d. Komosińska [0¬]    
2483Dmochowska Dorota z d. N *około 1824 †03-10-1864 Stawiane  
2484Dmochowska Eleonora z d. Grabowska *około 1819 Łubiane †11-05-1845 Stawiane /Wąsosz/  
2485Dmochowska Elwira [0¬]     
2486Dmochowska Eugenia z d. Potęga [0¬]    
2487Dmochowska Ewa z d. Sawicka *około 04-1852 Bęćkowo †05-11-1919 Zacieczki  
2488Dmochowska Feliksa z d. Chrzanowska *około 1876 Godlewo †11-05-1947 Wąsosz  
2489Dmochowska Franciszka z d. Bikowska *około 1854 Obrytki †  
2490Dmochowska Franciszka z d. Milewska  †przed 27-11-1832  
2491Dmochowska Franciszka z d. Wróblewska  †po 24-10-1837  
2492Dmochowska Franciszka z d. Olszewska *około 1871 Wąsosz †  
2493Dmochowska Jadwiga z d. Filipkowska  †  
2494Dmochowska Janina z d. Sikorska [0¬]    
2495Dmochowska Józefa *około 08-1868 Obrytki †21-06-1874 Kownacin /Niedźwiadna/  
2496Dmochowska Katarzyna z d. Napiórkowska  †po 05-10-1847  
2497Dmochowska Konstancja z d. Jachimska *około 1825 Bagińskie †13-12-1886 Wąsosz  
2498Dmochowska Kornelia z d. Tyszka *około 1870 Rydzewo Szlacheckie †24-03-1939 Wąsosz  
2499Dmochowska Małgorzata z d. Komosa  †przed 09-1834  
2500Dmochowska Marcjanna z d. Reniewiecka *około 1769 †12-04-1809 Ławsk /Wąsosz/  
2501Dmochowska Marianna z d. Kozikowska *27-09-1904 Wąsosz †19-08-1990 Wąsosz /Wąsosz/  
2502Dmochowska Marianna z d. Dobrzycka *15-07-1891 Ławsk †21-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
2503Dmochowska Marianna z d. Niebrzydowska *06-04-1904 Świdry †30-09-1949 Sokoły  
2504Dmochowska Marianna z d. N  †  
2505Dmochowska Marianna z d. Samełko *14-09-1783 Ławsk †  
2506Dmochowska Marta Maria z d. Przytuła *16-06-1913 Büthberg †  
2507Dmochowska Monika z d. Bernecka [0¬]     
2508Dmochowska N z d. N [0¬]    
2509Dmochowska NN z d. Grajewska [0¬]    
2510Dmochowska Paulina z d. Łuba *około 1837 Okurowo †po 12-02-1900  
2511Dmochowska Paulina *22-09-1864 Wąsosz †18-02-1868 Wąsosz  
2512Dmochowska Paulina z d. Milewska *około 1853 Grędy †  
2513Dmochowska Romualda *około 1925 Szwelczyn †06-12-1929 Szwelczyn  
2514Dmochowska Stanisława z d. Ostaszewska *1888 Brzeźnio †18-03-1958 Grędy /Wąsosz/  
2515Dmochowska Stanisława z d. Wróblewska *około 1898 Jambrzyki †  
2516Dmochowska Stanisława z d. N  †  
2517Dmochowska Teodozja z d. Łempicka *14-02-1915 Sienickie †18-01-1993 Wąsosz /Wąsosz/   
2518Dmochowska Teresa z d. Swierczyńska [0¬]     
2519Dmochowska Teresa *10-05-1935 Wąsosz †18-04-1955 Warszawa /Wąsosz/  
2520Dmochowska Weronika z d. Rutkiewicz *około 01-1849 Wąsosz †20-12-1894  
2521Dmochowski Adolf *około 1848 Stawiane †  
2522Dmochowski Aleksander *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2523Dmochowski Aleksander *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
2524Dmochowski Antoni *23-01-1915 †  
2525Dmochowski Bolesław *około 1921 Grędy †15-03-1949 Łódź  
2526Dmochowski Bolesław *około 1891 Wąsosz †  
2527Dmochowski Bolesław  †  
2528Dmochowski Cezary [0¬]     
2529Dmochowski Franciszek *06-10-1858 Stawiane †07-03-1921 Szwelczyn /Wąsosz/  
2530Dmochowski Franciszek  †przed 27-11-1832  
2531Dmochowski Ignacy *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
2532Dmochowski Jan [0¬]    
2533Dmochowski Jan [0¬]    
2534Dmochowski Jan *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2535Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
2536Dmochowski Jan *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
2537Dmochowski Jan *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
2538Dmochowski Jan *02-12-1956 Wąsosz †23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
2539Dmochowski Jan  †po 05-10-1847  
2540Dmochowski Jan *około 1853 Stawiane †  
2541Dmochowski Jan *około 1805 Grabowo †  
2542Dmochowski Jan *około 1872 Pasichy †  
2543Dmochowski Jan  †  
2544Dmochowski Jan Zdzisław *28-10-1898 Rydzewo, par. Miastkowo †po 30-09-1949  
2545Dmochowski Józef *02-03-1941 Wąsosz †06-08-2005 Szczytno /Szczytno/   
2546Dmochowski Józef *około 1863 †20-08-1885 Wąsosz  
2547Dmochowski Józef  †  
2548Dmochowski Kazimierz *02-03-1867 Wąsosz †  
2549Dmochowski Konstanty  †  
2550Dmochowski Lucjan Tomasz *1851 Podliszewo par. Rajgród †07-08-1920 Skaje  
2551Dmochowski Łukasz  †  
2552Dmochowski Maciej  †przed 29-10-1834  
2553Dmochowski Marcin *10-11-1793 Ławsk †  
2554Dmochowski Mateusz [0¬]     
2555Dmochowski Mieczysław Aleksander *01-01-1957 Wąsosz †04-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
2556Dmochowski Paulin *około 1861 Stawiane †22-09-1865 Stawiane  
2557Dmochowski Paweł [0¬]     
2558Dmochowski Piotr *około 1808 Świdry †05-03-1873 Pasichy  
2559Dmochowski Piotr [0¬]     
2560Dmochowski Piotr *około 1814 Grabowo †  
2561Dmochowski Stanisław [0¬]    
2562Dmochowski Stanisław *09-05-1909 Wąsosz †15-12-1981 Szczuczyn /Wąsosz/   
2563Dmochowski Stanisław *05-05-1768 †  
2564Dmochowski Tadeusz [0¬]     
2565Dmochowski Teofil *05-01-1866 Wojsławy †  
2566Dmochowski Tomasz *około 1788 †01-02-1836  
2567Dmochowski Tomasz [0¬]     
2568Dmochowski Wojciech  †  
2569Dmochowski Wojciech  †przed 12-02-1827  
2570Dmowska Anna [0¬]    
2571Dmowska Anna z d. Jemilit  †  
2572Dmowska Krystyna z d. Sulewska [0¬]    
2573Dmowska Urszula [0¬]    
2574Dmowski Marcin  †  
2575Dmowski Piotr [0¬]    
2576Dmowski Roman [0¬]    
2577Dmowski Ryszard [0¬]    
2578Dmuszewska Anna z d. Zawistowska  †po 23-06-1834  
2579Dmuszewski Jakub  †po 23-06-1834  
2580Dobczyk Franciszek *około 1847 Zambrów †  
2581Dobczyk Jan  †  
2582Dobczyk Ludwika z d. Łempicka  †  
2583Dobczyk Wiktoria z d. Lusińska *około 1850 Sławiec †  
2584Dobieski Jan  †01-04-1833  
2585Dobkowska Agata z d. N  †  
2586Dobkowska Agnieszka z d. Łempicka  †po 20-02-1848  
2587Dobkowska Anna z d. Łajewska *około 1832 Białogrądy †po 04-03-1889  
2588Dobkowska Anna z d. Jankowska *około 1832 Szymany †  
2589Dobkowska Anna z d. Ormanowska  †  
2590Dobkowska Antonina z d. Olszewska *około 1827 Zanklewo †  
2591Dobkowska Apolonia z d. Olszewska *około 1902 Grądy Wielkie †  
2592Dobkowska Franciszka z d. Żebrowska *około 1881 Borawskie †  
2593Dobkowska Franciszka z d. Stypułkowska  †  
2594Dobkowska Franciszka z d. Lemańska  †  
2595Dobkowska Helena z d. Biedrzycka *około 1913 Łoje Awissa †  
2596Dobkowska Helena z d. Lubiszewska  †  
2597Dobkowska Jadwiga z d. Karpińska  †  
2598Dobkowska Jadwiga Franciszka z d. Szczesik [0¬]    
2599Dobkowska Janina z d. Łempicka *01-06-1909 Koniecki †  
2600Dobkowska Józefa z d. Czerwonka *około 1901 Czerwonki †po 30-07-1953   
2601Dobkowska Józefa z d. Zielińska  †przed 10-1905  
2602Dobkowska Józefa z d. Zawadzka  †po 23-08-1876  
2603Dobkowska Julianna z d. Dubikowicz *około 1822 Męczki †po 16-01-1869  
2604Dobkowska Julianna z d. Karwowska *około 1853 Sokoły †  
2605Dobkowska Karolina z d. Rybacka  †po 05-02-1865  
2606Dobkowska Katarzyna z d. Gwiazdowska *około 1820 Okrasin †04-02-1854  
2607Dobkowska Katarzyna z d. Góralska *około 1817 †07-09-1850 Radziłów /Radziłów/  
2608Dobkowska Katarzyna z d. Domurat *około 1841 Wizna †  
2609Dobkowska Magdalena z d. Myślińska *około 1797 Szostaki †po 14-02-1847  
2610Dobkowska Marcela z d. Grzymkowska *około 1853 Radziłów †   
2611Dobkowska Marcjanna z d. Borawska  †po 20-02-1860  
2612Dobkowska Marianna z d. Zalewska  †przed 30-09-1850  
2613Dobkowska Marianna z d. Orzechowska *około 1872 Srebrowo †  
2614Dobkowska Marianna z d. N  †po 21-11-1815  
2615Dobkowska Marianna z d. Galińska  †  
2616Dobkowska Marianna z d. Łepkowska  †  
2617Dobkowska Marianna z d. Truszkowska *około 1828 Łosewo †  
2618Dobkowska Paulina z d. Jankowska  †po 02-04-1934  
2619Dobkowska Zuzanna z d. N  †14-08-1882  
2620Dobkowski Adam *około 1827 Zanklewo †  
2621Dobkowski Adam Wojciech *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
2622Dobkowski Antoni  †  
2623Dobkowski Bolesław *około 1899 Zanklewo †  
2624Dobkowski Dionizy  †przed 20-02-1848  
2625Dobkowski Edward *23-06-1905 Koty par. Grajewo †  
2626Dobkowski Edward Józef *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
2627Dobkowski Feliks  †po 23-08-1876  
2628Dobkowski Franciszek  †  
2629Dobkowski Henryk  †  
2630Dobkowski Jan *około 1875 Kramkowo †  
2631Dobkowski Jan  †po 21-11-1815  
2632Dobkowski Jan *około 1870 Zanklewo †  
2633Dobkowski Jan Maksymilian [0¬]    
2634Dobkowski Kacper *około 1794 Zanklewo †po 14-02-1847  
2635Dobkowski Kazimierz  †  
2636Dobkowski Ludwik *około 1822 Zanklewo †przed 07-02-1864  
2637Dobkowski Maciej  †  
2638Dobkowski Maksymilian *około 1849 Radziłów †   
2639Dobkowski Marcin *około 1814 Radziłów †od 16-11-1858 do 22-02-1875  
2640Dobkowski Michał  †przed 05-02-1865  
2641Dobkowski Paulin  †po 02-04-1934  
2642Dobkowski Piotr  †przed 30-09-1850  
2643Dobkowski Stanisław  †przed 20-02-1860  
2644Dobkowski Stefan *około 1905 Zanklewo †  
2645Dobkowski Szczepan  †  
2646Dobkowski Tomasz  †  
2647Dobkowski Wiktor *około 1844 Zanklewo †  
2648Dobkowski Wojciech *około 1824 Załuski par. Czerwin †  
2649Dobkowski Zygmynt  †  
2650Dobnarek Barbara z d. Cwalińska  †po 18-02-1833  
2651Dobnarek Józef  †przed 18-02-1833  
2652Dobosz Antoni *około 1910 Olszyny †  
2653Dobosz Józef  †przed 29-11-1930  
2654Dobosz Julianna z d. Śliwecka *około 1913 Jedwabne †  
2655Dobosz Waleria z d. Pakowska  †po 23-01-1932  
2656Dobrenko Iwona [0¬]    
2657Dobrenko Klaudia [0¬]    
2658Dobrenko Krystyna z d. N [0¬]    
2659Dobrenko Lilianna [0¬]     
2660Dobrenko Marcin [0¬]    
2661Dobrenko Marek [0¬]     
2662Dobrenko Mariusz [0¬]    
2663Dobrenko Monika z d. N [0¬]    
2664Dobrenko Patrycja [0¬]    
2665Dobrenko Paulina z d. Sadkowska [0¬]     
2666Dobrenko Piotr [0¬]    
2667Dobrodziej Janina z d. Klimaszewska [0¬]    
2668Dobrodziej Stefan [0¬]    
2669Dobrońska Anna z d. Brzozowska  †po 18-02-1867  
2670Dobrońska Elżbieta z d. Górska  †po 11-02-1929  
2671Dobrońska Ewa z d. Dmochowska *około 1826 Wizna †po 02-02-1869  
2672Dobrońska Franciszka z d. Węzełek (Bęzełek)  †po 23-11-1830  
2673Dobrońska Katarzyna z d. Zalewska  †po 17-11-1828  
2674Dobrońska Katarzyna z d. Smarkiewicz  †po 07-02-1848  
2675Dobrońska Ludwika z d. Mateuszczyk *około 1825 Wizna †po 20-05-1878  
2676Dobrońska Magdalena  †przed 28-02-1832  
2677Dobrońska Marianna z d. Smarkiewicz *około 1807 Wizna †po 25-02-1851  
2678Dobrońska Marianna z d. N  †po 11-02-1839  
2679Dobrońska Marianna z d. Kapelewska *około 1844 Wizna †  
2680Dobrońska Marianna (Katarzyna) z d. Kosiorek *około 1810 Ruś †22-07-1847  
2681Dobrońska Wiktoria z d. Bogdańska *około 1802 Wizna †przed 04-02-1851  
2682Dobroński Adrian *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
2683Dobroński Antoni *około 1799 Wizna †po 04-02-1851  
2684Dobroński Antoni *około 1804 Wizna †  
2685Dobroński Antoni  †po 07-02-1848  
2686Dobroński Jan  †po 23-11-1830  
2687Dobroński Józef  †około 1877  
2688Dobroński Józef *około 1835 Wizna †  
2689Dobroński Leopold  †po 11-02-1929  
2690Dobroński Maciej  †05-02-1825 Wizna /Wizna/  
2691Dobroński Marcin  †po 11-02-1839  
2692Dobroński Paweł  †po 18-02-1867  
2693Dobroński Piotr *około 1831 Wizna †po 20-05-1878  
2694Dobroński Tomasz *około 1803 Wizna †po 02-02-1869  
2695Dobroński Wawrzyniec  †przed 28-02-1832  
2696Dobrowolska Agnieszka z d. Piaścik  †przed 21-05-1828  
2697Dobrowolska Anna z d. Żyłowska  †  
2698Dobrowolska Franciszka z d. Puchalska *około 1809 Mocarze Dziubiele †  
2699Dobrowolska Józefa z d. Greloch *1843 Zaskrodzie †  
2700Dobrowolska Katarzyna z d. Kędzierska  †08-05-1821  
2701Dobrowolska Marianna z d. Karwowska  †przed 11-11-1829  
2702Dobrowolska Marianna z d. Nagórska  †po 25-01-1927  
2703Dobrowolska Marianna Franciszka z d. Łempicka *07-04-1808 Łempice †26-06-1832  
2704Dobrowolska Marianna Ludwika z d. Bzura *08-07-1810 Bzury †03-12-1846  
2705Dobrowolska Pelagia z d. Truszkowska *około 1813 Niedźwiadna †  
2706Dobrowolska Regina z d. Karpińska [0¬]    
2707Dobrowolska Władysława z d. Remiszewska *17-12-1904 Zaskrodzie †  
2708Dobrowolski Franciszek *25-11-1905 Zaskrodzie †  
2709Dobrowolski Ignacy  †po 25-01-1927  
2710Dobrowolski Józef  †od 11-11-1829 do 09-02-1847  
2711Dobrowolski Karol  †  
2712Dobrowolski Konstanty *około 1808 Wojdy †  
2713Dobrowolski Mateusz *1842 Zaborowo †  
2714Dobrowolski Stanisław *około 1796 Dobry Las †  
2715Dobrowolski Wojciech  †przed 21-05-1828  
2716Dobrowolski Zdzisław Stanisław [0¬]    
2717Dobrowska Stanisława z d. Serafin  †  
2718Dobrowski Józef  †  
2719Dobrzeniecka Elżbieta z d. Gutowska  †od 22-11-1857 do 18-02-1862  
2720Dobrzeniewska Bogumiła z d. Laszczkowska *około 05-1844 Białaszewo †po 14-12-1880  
2721Dobrzeniewski Jan *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
2722Dobrzeniewski Piotr *około 1871 Lipnik †26-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/  
2723Dobrzeniowska Józefa z d. Domełło  †po 26-11-1906  
2724Dobrzeniowski Józef  †przed 15-02-1904  
2725Dobrzewicz Marianna z d. Bojar  †przed 09-08-1857  
2726Dobrzewicz Wincenty  †przed 09-08-1857  
2727Dobrzycka Agata z d. Święszkowska  †  
2728Dobrzycka Aleksandra z d. Dzięgielewska *około 1902 Brzeźnio †  
2729Dobrzycka Alicja z d. Wiśniewska [0¬]    
2730Dobrzycka Anastazja z d. Modzelewska *19-06-1924 Bukowo †30-07-1991 Grajewo /Wąsosz/  
2731Dobrzycka Anastazja z d. Gutowska  †  
2732Dobrzycka Aniela z d. Karwowska *około 1887 Wypychy †  
2733Dobrzycka Aniela z d. Bagińska  †  
2734Dobrzycka Anna z d. Biedrzycka *około 1844 †od 23-02-1903 do 01-11-1909  
2735Dobrzycka Anna z d. Kacperska *około 1890 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
2736Dobrzycka Anna z d. Ramotowska *około 1905 †po 04-03-1945  
2737Dobrzycka Anna z d. Sokołowska  †od 27-02-1870 do 09-02-1880  
2738Dobrzycka Anna z d. Święczkowska  †23-05-1926  
2739Dobrzycka Anna z d. Łojewska *około 1894 Zaborowo †   
2740Dobrzycka Anna z d. Kumelska  †  
2741Dobrzycka Anna Genowefa z d. Wileńska [0¬]     
2742Dobrzycka Antonina z d. Konopka *około 1885 Karwowo †  
2743Dobrzycka Apolonia z d. Dębnicka *około 1804 Bagińskie †  
2744Dobrzycka Balbina z d. Kowalewska *około 1847 Koniecki †od 19-07-1892 do 24-04-1907  
2745Dobrzycka Balbina Franciszka *01-04-1829 Koniecki †  
2746Dobrzycka Bolesława z d. Borawska *18-11-1889 Bagienice par. Romany †po 15-02-1929   
2747Dobrzycka Bronisława z d. Karwowska *około 1874 Koniecki Małe †29-11-1901  
2748Dobrzycka Bronisława Aleksandra z d. Mocarska *około 1895 Karwowo †  
2749Dobrzycka Celina z d. Rogalska [0¬]    
2750Dobrzycka Daniela z d. Pieniążek [0¬]     
2751Dobrzycka Eleonora z d. Chylińska *około 1846 Borawskie †po 14-11-1887  
2752Dobrzycka Eleonora z d. Rogalska *około 1886 †19-07-1904  
2753Dobrzycka Elżbieta z d. Albińska [0¬]    
2754Dobrzycka Emilia z d. Klimaszewska *około 1831 Warszawa †po 14-02-1905  
2755Dobrzycka Emilia z d. Trzaska *około 1866 Szymany †08-02-1933 Szymany /Słucz/  
2756Dobrzycka Ewa Małgorzata z d. Mroczkowska *około 1838 Milewo †  
2757Dobrzycka Franciszka z d. Rutkowska *15-10-1910 Sulewo Prusy †20-08-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2758Dobrzycka Franciszka z d. Przyborowska *około 1844 Gałązki †przed 06-02-1900  
2759Dobrzycka Franciszka z d. Gawecka *około 1847 Biodry †23-03-1869 Biodry /Burzyn/  
2760Dobrzycka Franciszka z d. Nerwińska  †  
2761Dobrzycka Franciszka z d. Karwowska *około 1849 †  
2762Dobrzycka Franciszka z d. Rogalska  †  
2763Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1900  
2764Dobrzycka Franciszka z d. Niebrzydowska  †po 26-11-1849  
2765Dobrzycka Franciszka Rozalia *około 1829 Skroda Wielka †przed 09-1859  
2766Dobrzycka Genowefa *około 1931 Wąsosz †20-03-1936 Wąsosz  
2767Dobrzycka Genowefa z d. Borawska *07-03-1906 Borawskie †  
2768Dobrzycka Halina z d. N [0¬]    
2769Dobrzycka Helena z d. Januszewska [0¬]     
2770Dobrzycka Helena  †przed 11-02-1861  
2771Dobrzycka Hieronima z d. Skrodzka *około 1871 Świdry-Dobrzyce †23-03-1927 Szymany /Słucz/  
2772Dobrzycka Jadwiga z d. Zyskowska [0¬]    
2773Dobrzycka Jadwiga z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
2774Dobrzycka Jadwiga z d. Rogalska *około 1889 Jaki †po 20-02-1935  
2775Dobrzycka Jadwiga z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
2776Dobrzycka Janina z d. Gardocka [0¬]     
2777Dobrzycka Józefa z d. Skrodzka *24-03-1888 Skroda Wielka †18-05-1972 Możdżenie /Wąsosz/  
2778Dobrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1835 Chyliny †po 16-02-1897  
2779Dobrzycka Józefa z d. Niecikowska *około 1865 Kiełcze-Kopki †po 31-01-1921  
2780Dobrzycka Józefa z d. Rupińska *około 1822 Borawskie †26-03-1867 Borawskie /Przytuły/  
2781Dobrzycka Józefa *około 1864 Sokoły †18-02-1869 Sokoły /Wąsosz/  
2782Dobrzycka Józefa z d. Borawska *około 1880 Nieławice †  
2783Dobrzycka Józefa z d. Miełowska *około 1884 Korytki Borowe †  
2784Dobrzycka Józefa z d. Zalewska *około 1860 Kramarzewo †  
2785Dobrzycka Józefa z d. Ramotowska  †  
2786Dobrzycka Józefa *09-12-1877 Janczewo †   
2787Dobrzycka Józefa z d. Małachowska  †po 27-11-1888  
2788Dobrzycka Julianna z d. Szleszyńska *około 1841 Barzykowo †po 31-01-1921  
2789Dobrzycka Julianna z d. Mogielnicka *około 1809 Brzostowo †przed 22-11-1859  
2790Dobrzycka Kamila z d. Święcińska *1870 Łazarze †09-03-1928 Kownacin /Niedźwiadna/  
2791Dobrzycka Karolina z d. Sulewska *29-07-1851 Sulewo Kownaty †przed 17-02-1937   
2792Dobrzycka Karolina z d. Karwowska  †po 27-02-1856  
2793Dobrzycka Katarzyna z d. Truszkowska *około 1857 Truszki-Zalesie †po 22-02-1914  
2794Dobrzycka Katarzyna z d. Konopka  †  
2795Dobrzycka Katarzyna  †po 18-03-1860  
2796Dobrzycka Konstancja z d. Mierzejewska  †  
2797Dobrzycka Konstancja z d. Wojsław  †przed 04-08-1828  
2798Dobrzycka Kornela z d. Mieczkowska *około 1892 Mieczki †  
2799Dobrzycka Kornelia z d. Święczkowska *około 1859 Zabiele †15-08-1926 Możdżenie  
2800Dobrzycka Krystyna z d. Chrostowska [0¬]    
2801Dobrzycka Kunegunda z d. Niecikowska  †od 25-11-1856 do 22-06-1863  
2802Dobrzycka Leokadia z d. Borawska [0¬]    
2803Dobrzycka Lucyna z d. Smolińska [0¬]    
2804Dobrzycka Ludwika z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
2805Dobrzycka Magdalena Joanna Ewa z d. Łempicka *około 1840 Sokoły †17-01-1877  
2806Dobrzycka Marcjanna z d. Godlewska *24-01-1829 Zalesie †po 16-02-1892  
2807Dobrzycka Marcjanna z d. Konopka *około 1855 Konopki Monety †  
2808Dobrzycka Marianna z d. Borawska [0¬]    
2809Dobrzycka Marianna z d. Polkowska *około 1839 Kąty †od 13-09-1904 do 23-01-1917  
2810Dobrzycka Marianna *około 1821 Rosochate †po 23-02-1876  
2811Dobrzycka Marianna z d. Stankiewicz *około 1867 Nadbory †15-03-1921 Biodry /Burzyn/  
2812Dobrzycka Marianna z d. Milewska *około 1804 Milewo †przed 21-09-1857  
2813Dobrzycka Marianna z d. Czaplicka *około 1826 Chełchy †przed 29-01-1877  
2814Dobrzycka Marianna z d. Skrodzka *około 1788 †przed 05-02-1837  
2815Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska *około 1866 Rutkowskie †po 26-08-1913  
2816Dobrzycka Marianna z d. Klimaszewska *około 1867 Lipińskie †przed 30-01-1911  
2817Dobrzycka Marianna z d. Supińska *około 1874 Szostaki †13-10-1899 Szostaki  
2818Dobrzycka Marianna z d. Barzykowska  †przed 17-01-1888  
2819Dobrzycka Marianna z d. Kotowska  †  
2820Dobrzycka Marianna z d. Jastrzębska  †12-09-1882  
2821Dobrzycka Marianna z d. Rutkowska [0¬]    
2822Dobrzycka Marianna z d. Grabowska  †po 23-11-1852  
2823Dobrzycka Marianna z d. Karwowska *około 1896 Biodry †  
2824Dobrzycka Marianna z d. Bagińska  †przed 18-05-1854  
2825Dobrzycka Marianna z d. Mroczkowska *około 1819 Mroczki †  
2826Dobrzycka Marianna z d. Bierkiewicz *około 1842 Kantaliszki †  
2827Dobrzycka Marianna z d. Święczkowska  †przed 26-11-1821  
2828Dobrzycka Michalina z d. Zakrzewska *25-09-1864 Łempice †po 16-10-1927  
2829Dobrzycka N z d. N  †przed 01-1841  
2830Dobrzycka N z d. N  †przed 07-1928  
2831Dobrzycka Paulina z d. Wierciszewska *około 1852 Mroczki †po 21-02-1911  
2832Dobrzycka Paulina z d. Święczkowska *około 1864 Zabiele †przed 02-03-1919  
2833Dobrzycka Pelagia z d. Duda [0¬]    
2834Dobrzycka Regina z d. Kochanowska [0¬]    
2835Dobrzycka Regina z d. Górska  †po 24-11-1868  
2836Dobrzycka Regina Paulina z d. Rogowska *26-10-1903 Glinki †11-06-1991 Szczuczyn /Wąsosz/  
2837Dobrzycka Romualda z d. Kozłowska *07-02-1932 Wąsosz †20-06-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
2838Dobrzycka Romualda z d. Zalewska *około 1890 Kurki †  
2839Dobrzycka Rozalia z d. Borawska *około 1798 Świdry Podleśne †po 28-11-1877  
2840Dobrzycka Rozalia z d. Mieczkowska *około 1850 Mieczki †01-01-1926 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2841Dobrzycka Rozalia z d. Grądzka *około 1882 Konopki Tłuste †01-09-1952 Sokoły /Wąsosz/  
2842Dobrzycka Rozalia z d. Tyszka *około 1832 Nieciki †po 04-02-1894  
2843Dobrzycka Rozalia z d. Gardocka *około 1828 Gardoty †po 25-02-1889  
2844Dobrzycka Rozalia z d. Szymborowska *około 1815 Przyborowo †10-08-1848 Szymany  
2845Dobrzycka Rozalia z d. Kozikowska *około 1819 Skroda †1846 /Grabowo/  
2846Dobrzycka Rozalia z d. Skrodzka  †przed 17-02-1896  
2847Dobrzycka Rozalia z d. Domitr *około 1869 Witynie †  
2848Dobrzycka Rozalia z d. Mościcka * Makowskie †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
2849Dobrzycka Rozalia *około 1835 Skroda Wielka †  
2850Dobrzycka Rozalia z d. Mścichowska *około 1854 Gardoty †  
2851Dobrzycka Rozalia Franciszka z d. Skrodzka *około 1824 Skroda Wielka †  
2852Dobrzycka Salomea z d. Bagińska *17-03-1793 Koniecki †od 21-11-1843 do 16-06-1850  
2853Dobrzycka Salomea z d. Karwowska *około 1873 Przytuły †  
2854Dobrzycka Salomea z d. N  †  
2855Dobrzycka Salomea z d. Filipkowska  †po 18-08-1943  
2856Dobrzycka Scholastyka z d. Borzymowska  †przed 08-01-1877  
2857Dobrzycka Scholastyka *około 1859 Truszki-Patory †  
2858Dobrzycka Stanisława z d. Sokołowska *około 1877 Lipnik †po 11-1921  
2859Dobrzycka Stanisława *około 1871 †18-01-1893 Chełchy /Niedźwiadna/  
2860Dobrzycka Teodozja z d. Skrodzka [0¬]    
2861Dobrzycka Teofila z d. Klimaszewska *około 1824 Klimaszewnica †przed 11-07-1887  
2862Dobrzycka Teofila z d. Wiszowata  †przed 17-03-1892  
2863Dobrzycka Teofila z d. Bagińska *około 1833 Guty Stare †  
2864Dobrzycka Teresa z d. Dzięgielewska *około 1789 Rosochate †po 26-10-1859  
2865Dobrzycka Teresa z d. Niekrasz *około 1873 †11-09-1909 Doliwy /Przytuły/  
2866Dobrzycka Teresa z d. Wiśniewska  †po 23-11-1874  
2867Dobrzycka Teresa z d. Ołdakowska *około 1844 Wąsosz †  
2868Dobrzycka Teressa z d. Grabowska  †po 13-02-1844  
2869Dobrzycka Waleria z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
2870Dobrzycka Wanda z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
2871Dobrzycka Wanda *28-01-1891 Sulewo Kownaty †  
2872Dobrzycka Wiktoria z d. Mikucka  †10-07-1854  
2873Dobrzycka Zofia z d. Obrycka [0¬]    
2874Dobrzycka Zofia [0¬]    
2875Dobrzycka Zofia z d. Milewska  †  
2876Dobrzycka Zofia z d. Kiełczewska  †  
2877Dobrzycka Zofia z d. Klimaszewska  †po 23-11-1814  
2878Dobrzycka Zofia z d. Orłowska *około 1894 Skaje †  
2879Dobrzycka Zofia z d. Truszkowska  †przed 06-02-1876  
2880Dobrzycka Zofia z d. Milewska  †  
2881Dobrzycka Zofia z d. Zalewska *1915 †  
2882Dobrzycki Adam  †po 24-11-1868  
2883Dobrzycki Adam  †przed 27-11-1888  
2884Dobrzycki Aleksander *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
2885Dobrzycki Aleksander *około 1902 Nadbory †  
2886Dobrzycki Andrzej *około 11-1857 Zalesie †18-01-1859 Zalesie  
2887Dobrzycki Andrzej  †  
2888Dobrzycki Andrzej  †  
2889Dobrzycki Andrzej *12-10-1879 Janczewo †   
2890Dobrzycki Antoni *około 1849 Szymany †17-02-1937 Sulewo Kownaty  
2891Dobrzycki Antoni *15-01-1886 Rosochate †06-08-1962 Możdżenie /Wąsosz/  
2892Dobrzycki Antoni *około 1786 Rosochate †po 26-10-1859  
2893Dobrzycki Antoni *24-05-1899 Sokoły †31-03-1969 Grajewo /Wąsosz/  
2894Dobrzycki Antoni *około 1786 Skroda Wielka †po 26-01-1853  
2895Dobrzycki Antoni *około 1864 Zabiele †po 09-03-1928  
2896Dobrzycki Antoni *około 1863 Szymany †od 23-03-1927 do 11-02-1929  
2897Dobrzycki Antoni *około 1836 †przed 24-01-1899  
2898Dobrzycki Antoni *około 1870 Sokoły †po 16-10-1927  
2899Dobrzycki Antoni *około 1822 Mroczki †po 27-11-1875  
2900Dobrzycki Antoni *około 1931 Sulewo Prusy †07-05-1941 Sulewo Prusy  
2901Dobrzycki Antoni *około 1863 Zalesie †05-12-1867 Zalesie  
2902Dobrzycki Antoni *1868 †  
2903Dobrzycki Antoni  †13-04-1869  
2904Dobrzycki Antoni *około 1856 Przyborowo †  
2905Dobrzycki Antoni  †  
2906Dobrzycki Antoni *około 1873 Biodry †  
2907Dobrzycki Antoni [0¬]    
2908Dobrzycki Antoni *około 1888 Guty Podleśne †  
2909Dobrzycki Antoni  †po 06-02-1876  
2910Dobrzycki Apolinary Jakub *1867 Rosochate †  
2911Dobrzycki Augustyn *około 1847 †przed 06-02-1900  
2912Dobrzycki Bartłomiej  †przed 26-05-1844  
2913Dobrzycki Bolesław *15-09-1909 Szymany †  
2914Dobrzycki Edmund [0¬]    
2915Dobrzycki Edward [0¬]    
2916Dobrzycki Feliks *około 1876 Szymany †08-02-1946 Jaki /Słucz/  
2917Dobrzycki Franciszek *około 1862 Szymany †12-02-1942 Szymany /Słucz/  
2918Dobrzycki Franciszek *03-09-1903 Golanki †30-05-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2919Dobrzycki Franciszek *około 1822 Rosochate †przed 14-02-1887  
2920Dobrzycki Franciszek *około 1848 Rosochate †po 21-02-1911  
2921Dobrzycki Franciszek *około 1850 Guty Podleśne †od 16-07-1901 do 22-02-1914  
2922Dobrzycki Franciszek *1871 Rosochate †przed 09-11-1921  
2923Dobrzycki Franciszek *około 1878 Janczewo †1917 USA   
2924Dobrzycki Franciszek  †przed 27-02-1856  
2925Dobrzycki Franciszek *1897 Mieczki †  
2926Dobrzycki Franciszek  †przed 26-11-1821  
2927Dobrzycki Gabriel  †  
2928Dobrzycki Henryk *01-10-1928 Wąsosz †25-03-2004 Grajewo /Wąsosz/  
2929Dobrzycki Henryk *16-09-1909 Jaki †   
2930Dobrzycki Hieronim *około 10-1910 Chełchy †29-04-1912 Chełchy /Niedźwiadna/  
2931Dobrzycki Jakub *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
2932Dobrzycki Jakub *około 1870 Chyliny †  
2933Dobrzycki Jakub  †po 12-11-1894  
2934Dobrzycki Jan [0¬]    
2935Dobrzycki Jan *około 1856 Rosochate †11-02-1932 Możdżenie  
2936Dobrzycki Jan *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
2937Dobrzycki Jan *około 1833 Szymany †po 04-02-1894  
2938Dobrzycki Jan *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
2939Dobrzycki Jan *około 1796 Biodry †około 1851  
2940Dobrzycki Jan  †przed 25-11-1856  
2941Dobrzycki Jan  †przed 21-05-1837  
2942Dobrzycki Jan  †przed 13-02-1844  
2943Dobrzycki Jan  †przed 26-11-1900  
2944Dobrzycki Jan  †przed 08-01-1877  
2945Dobrzycki Jan *około 1862 Konopki-Białystok †  
2946Dobrzycki Jan  †28-11-1862  
2947Dobrzycki Jan *około 1887 Janczewo †   
2948Dobrzycki Jan *27-01-1884 Rosochate †  
2949Dobrzycki Jan *około 1864 Biodry †  
2950Dobrzycki Jan *około 1878 Chełchy †  
2951Dobrzycki Jan Ireneusz [0¬]    
2952Dobrzycki Jan Zdzisław [0¬]    
2953Dobrzycki Jerzy Bonifacy [0¬]     
2954Dobrzycki Józef *25-02-1876 Borawskie †14-03-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
2955Dobrzycki Józef *około 1842 Sokoły †24-04-1907 Sokoły /Wąsosz/  
2956Dobrzycki Józef *15-03-1898 Brzeźno †15-03-1962 Możdżenie  
2957Dobrzycki Józef *26-05-1939 Możdżenie †09-09-2001 Możdżenie /Wąsosz/  
2958Dobrzycki Józef *29-03-1879 Sulewo Kownaty †27-07-1935 Sulewo Kownaty  
2959Dobrzycki Józef *około 1822 Bagińskie †przed 23-02-1876  
2960Dobrzycki Józef  †  
2961Dobrzycki Józef *około 1823 Kurkowo †  
2962Dobrzycki Józef *około 1854 Rosochate †  
2963Dobrzycki Józef  †po 23-11-1852  
2964Dobrzycki Józef *23-09-1854 Zalesie †  
2965Dobrzycki Józef *około 1888 Brzeźnio †   
2966Dobrzycki Józef *1909 †  
2967Dobrzycki Julian *około 1842 Biodry †23-01-1917 Biodry  
2968Dobrzycki Karol  †przed 17-02-1896  
2969Dobrzycki Karol *około 1848 Mroczki †  
2970Dobrzycki Karol Adam *około 1815 Skroda Wielka †  
2971Dobrzycki Kazimierz *około 1828 Rosochate †po 25-02-1889  
2972Dobrzycki Kazimierz *około 1838 Szymany †przed 19-02-1882  
2973Dobrzycki Kazimierz  †  
2974Dobrzycki Konstanty *około 1862 Skroda Wielka †17-03-1892  
2975Dobrzycki Leopold  †po 23-11-1874  
2976Dobrzycki Leopold  †  
2977Dobrzycki Ludwik *około 1792 Bagińskie †przed 12-05-1851  
2978Dobrzycki Ludwik  †  
2979Dobrzycki Ludwik  †przed 04-08-1828  
2980Dobrzycki Maciej *około 1840 Szymany †po 14-11-1887  
2981Dobrzycki Maciej *około 1834 Bagińskie †18-03-1860 Bagińskie /Grabowo/  
2982Dobrzycki Maciej  †28-03-1832  
2983Dobrzycki Marcel *około 1873 Sokoły †  
2984Dobrzycki Marian *około 1897 Kownacin †25-12-1912 Kownacin /Niedźwiadna/  
2985Dobrzycki Mateusz *około 1835 †11-11-1909 Sokoły /Wąsosz/  
2986Dobrzycki Mateusz *około 1866 Skroda Wielka †  
2987Dobrzycki Mateusz *około 1883 Rosochate †  
2988Dobrzycki Michał  †przed 18-05-1854  
2989Dobrzycki Mieczysław *02-07-1926 †31-12-1989 Białystok /Wąsosz/  
2990Dobrzycki N [0¬]     
2991Dobrzycki Paweł *około 1796 Przyborowo †po 23-11-1842  
2992Dobrzycki Paweł *około 1800 Dobrzyce †  
2993Dobrzycki Piotr *około 1844 Rosochate †24-12-1925 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2994Dobrzycki Piotr [0¬]     
2995Dobrzycki Piotr  †po 17-01-1888  
2996Dobrzycki Piotr *22-11-1896 Brzeźnio †  
2997Dobrzycki Piotr *09-01-1911 Siwki par. Romany †  
2998Dobrzycki Piotr *około 1833 Przyborowo †  
2999Dobrzycki Piotr *około 1793 Rosochate †  
3000Dobrzycki Rajmund *28-10-1932 †21-03-1982 /Wąsosz/  
3001Dobrzycki Stanisław *31-01-1867 Sokoły †25-04-1941 Sokoły  
3002Dobrzycki Stanisław *około 1794 Przyborowo †21-09-1857 Przyborowo /Grabowo/  
3003Dobrzycki Stanisław *około 1861 Kurkowo †po 03-02-1914  
3004Dobrzycki Stanisław *około 1797 †16-11-1849 Bagińskie /Grabowo/  
3005Dobrzycki Stanisław *około 1827 Bagińskie †od 04-03-1878 do 16-07-1882  
3006Dobrzycki Stanisław *14-11-1928 Możdżenie †10-05-1953 Zabrze /Wąsosz/  
3007Dobrzycki Stanisław  †przed 11-02-1861  
3008Dobrzycki Stanisław  †przed 23-11-1814  
3009Dobrzycki Stanisław  †po 07-02-1887  
3010Dobrzycki Stanisław  †po 18-08-1943  
3011Dobrzycki Stefan *około 12-1926 †24-03-1928 Wąsosz  
3012Dobrzycki Stefan  †  
3013Dobrzycki Szczepan *około 1833 Rosochate †przed 24-11-1903  
3014Dobrzycki Szczepan *około 1861 Rosochate †po 16-08-1921  
3015Dobrzycki Szczepan  †  
3016Dobrzycki Szczepan (Stefan) *około 1819 Golanki †  
3017Dobrzycki Tadeusz *28-10-1925 †16-09-1986 Możdżenie /Wąsosz/  
3018Dobrzycki Tadeusz  †przed 04-02-1822  
3019Dobrzycki Tomasz *około 1820 Szymany †od 26-01-1891 do 30-01-1894  
3020Dobrzycki Wacław [0¬]    
3021Dobrzycki Waldemar Jan [0¬]    
3022Dobrzycki Walery *14-12-1907 Biodry †  
3023Dobrzycki Wawrzyniec * Biodry †od 26-02-1829 do 21-02-1841  
3024Dobrzycki Wiktor *około 1797 Rosochate †12-04-1849 Sokoły  
3025Dobrzycki Wiktor *1897 Bagińskie †  
3026Dobrzycki Władysław *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
3027Dobrzycki Władysław *około 11-1867 †02-01-1868 Sokoły  
3028Dobrzycki Władysław [0¬]    
3029Dobrzycki Władysław *około 1886 Kownacin †  
3030Dobrzycki Wojciech *około 1824 Szymany †po 11-07-1887  
3031Dobrzycki Wojciech  †  
3032Dobrzycki Wojciech *około 1819 Mroczki †  
3033Dobrzycki Zdzisław [0¬]     
3034Dobrzyniecka Marianna z d. Borawska *około 1822 Rakowo †po 27-06-1881  
3035Dobrzyniecki Adam  †po 02-02-1864  
3036Dobrzyniecki Józef *około 1832 Boczki †po 27-06-1881  
3037Dobrzyniewska Józefa z d. Górska  †po 02-02-1913  
3038Dobrzyniewska Paulina z d. Gryszkiewicz *około 1834 Czarnówek †15-11-1912 Załuski /Niedźwiadna/  
3039Dobrzyniewska Zofia z d. Gąsiewska  †  
3040Dobrzyniewski Franciszek  †przed 15-11-1912  
3041Dobrzyniewski Franciszek  †przed 02-02-1913  
3042Dobrzyniewski Stanisław Andrzej *około 1865 Załuski †25-07-1886  
3043Dobrzyniewski Tomasz  †  
3044Dobrzyń Antoni [0¬]    
3045Dobrzyń Janina z d. Bogdan [0¬]    
3046Dognarowicz Katarzyna z d. Jurkowska  †przed 19-11-1812  
3047Dognarowicz Maciej  †przed 19-11-1812  
3048Dolińska Marianna z d. Czerwińska  †po 11-11-1850  
3049Dolińska Marianna z d. Sokołowska  †  
3050Dolińska Teofila z d. Obrycka *około 1829 Przasnysz †  
3051Doliński Kajetan *około 1828 Kubra †  
3052Doliński Kajetan  †  
3053Doliński Kazimierz  †przed 11-11-1850  
3054Doliwa Adam *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
3055Doliwa Adolf *około 1879 Chojnowo †  
3056Doliwa Anna z d. Żuchowska  †przed 24-10-1859  
3057Doliwa Antonina z d. Balicka *około 1882 Czarnowo †po 27-11-1929  
3058Doliwa Cecylia z d. Mierzejewska [0¬]    
3059Doliwa Danuta z d. Grajewska [0¬]    
3060Doliwa Eugeniusz [0¬]    
3061Doliwa Ewa z d. Piwko *około 1840 Bęćkowo †po 20-07-1903  
3062Doliwa Franciszek [0¬]    
3063Doliwa Halina *około 1938 Grędy †26-06-1943 Grędy /Wąsosz/  
3064Doliwa Helena z d. Orłowska *20-04-1907 Grędy †24-04-1993 Kolno /Wąsosz/  
3065Doliwa Helena z d. N [0¬]    
3066Doliwa Jakub  †przed 24-10-1859  
3067Doliwa Jan [0¬]    
3068Doliwa Jan *około 1861 Rakowo †  
3069Doliwa Jan  †po 23-11-1852  
3070Doliwa Jan  †przed 11-07-1865  
3071Doliwa Józef *20-01-1908 Czarnówek †27-09-1969 Grędy /Wąsosz/  
3072Doliwa Józef *06-01-1922 Czarnówek †  
3073Doliwa Józefa z d. Szkaradzińska *07-11-1900 Mazewo †06-02-1985 Mazewo  
3074Doliwa Kajetan *1829 Grajewo †przed 31-01-1887  
3075Doliwa Karolina z d. Ofman *około 1868 Czarnówek †przed 23-02-1914  
3076Doliwa Kazimierz *około 1827 Mścichy †  
3077Doliwa Klementyna z d. Kulikowska *około 1842 Lipińskie †  
3078Doliwa Magdalena z d. Ciszewska [0¬]    
3079Doliwa Marcjanna z d. Miller *około 1868 Borzymy †  
3080Doliwa Marian Hieronim *01-10-1919 Chojnowo †06-03-1993 Szczuczyn /Wąsosz/  
3081Doliwa Marianna z d. Żebrowska *20-04-1925 Ławsk †06-11-2003 Grajewo /Wąsosz/  
3082Doliwa Marianna z d. Gutowska [0¬]    
3083Doliwa Marianna z d. Piotrowska *około 1834 Mścichy †od 24-01-1888 do 01-10-1907  
3084Doliwa Marianna z d. Karaś  †przed 23-11-1852  
3085Doliwa Marianna z d. Wróblewska *około 1889 Jambrzyki †  
3086Doliwa Marianna z d. Rogowska  †przed 11-07-1865  
3087Doliwa Monika z d. Rydzewska [0¬]    
3088Doliwa N  †przed 02-2003  
3089Doliwa Renata z d. Białasiewicz [0¬]    
3090Doliwa Renata *17-09-1972 Grajewo †06-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
3091Doliwa Rozalia z d. Ladzińska [0¬]    
3092Doliwa Stanisław [0¬]    
3093Doliwa Stanisław *około 1865 Chojnowo †  
3094Doliwa Stefan *10-09-1951 Kruszewo †06-05-2003 Świdry Kościelne /Wąsosz/  
3095Doliwa Tadeusz [0¬]    
3096Doliwa Wanda z d. Misztal *17-04-1956 Żebry †27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/  
3097Doliwa Władysław *około 1908 Czarnówek †18-07-2000 Mazewo  
3098Doliwa Władysław *około 1878 Chojnowo †przed 27-11-1929  
3099Doliwa Zygmunt *04-06-1921 Chojnowo †  
3100Doljasz Aleksander *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
3101Doljasz Aleksander *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
3102Doljasz Anna z d. Tarnacka [0¬]    
3103Doljasz Anna z d. Brzeźna *około 1905 Rydzewo-Pieniążek †po 13-06-1949  
3104Doljasz Eugeniusz [0¬]    
3105Doljasz Fryderyk  †  
3106Doljasz Henryka z d. Suchodolska [0¬]    
3107Doljasz Irena *około 1938 Ławsk †01-09-1947 Ławsk  
3108Doljasz Jadwiga z d. Kiluk [0¬]    
3109Doljasz Jadwiga z d. Staszewska *około 1905 Białobłota †po 22-02-1962  
3110Doljasz Jan [0¬]    
3111Doljasz Jan *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
3112Doljasz Jan *około 1852 Łempice †  
3113Doljasz Jan  †po 21-02-1922  
3114Doljasz Józefa z d. Stefanowicz *około 1856 Żebry †11-04-1935 Ławsk /Wąsosz/  
3115Doljasz Józefa z d. Tomaszewska  †po 02-02-1920  
3116Doljasz Józefa z d. Kalinowska *około 1855 Ławsk †  
3117Doljasz Justyna z d. Brodowska  †03-10-1859  
3118Doljasz Karolina *około 1882 Ławsk †23-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
3119Doljasz Katarzyna z d. Komosa *około 1835 Ławsk †po 30-10-1893  
3120Doljasz Katarzyna z d. Blaszko  †  
3121Doljasz Marianna z d. Plon  †po 21-02-1922  
3122Doljasz Michał *około 1854 Ławsk †31-12-1920 Ławsk  
3123Doljasz Michał *około 1889 Przytuły †26-08-1933 Niećkowo  
3124Doljasz Michał  †po 02-02-1920  
3125Doljasz Stanisław *około 1885 Ławsk †26-02-1887 Ławsk /Wąsosz/  
3126Doljasz Stanisław *około 1912 Ławsk †  
3127Doljasz Stefan [0¬]    
3128Doljasz Teresa z d. Dudek [0¬]    
3129Doljasz Wiktoria z d. Cybulska *około 1874 Ławsk †11-02-1946 Ławsk  
3130Doljasz Władysław *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
3131Dołęga Agnieszka [0¬]     
3132Dołęga Aleksander *27-02-1904 Makowskie †13-03-1960 Białaszewo   
3133Dołęga Aleksander *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
3134Dołęga Aleksandra *około 1910 Makowskie †14-05-1923 Makowskie /Burzyn/  
3135Dołęga Aleksandra z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
3136Dołęga Andrzej *około 1828 Makowskie †14-05-1897 Makowskie /Burzyn/  
3137Dołęga Andrzej *około 1836 Makowskie †po 17-01-1888  
3138Dołęga Aniela z d. Sutkowska  †  
3139Dołęga Anna z d. Makowska  †po 22-11-1904  
3140Dołęga Anna z d. Wądołowska  †  
3141Dołęga Anna [0¬]     
3142Dołęga Anurta z d. Kotowska  †przed 13-06-1858  
3143Dołęga Balbina z d. Łempicka *26-09-1853 Bagienice †   
3144Dołęga Barbara z d. Ramotowska *około 1810 Grądy Wielkie †przed 10-02-1852  
3145Dołęga Bogdan [0¬]     
3146Dołęga Bolesław *około 1878 Rutkowskie †po 29-01-1929  
3147Dołęga Bolesław *około 1903 Makowskie †  
3148Dołęga Bronisława *około 10-1894 †03-04-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
3149Dołęga Bronisława z d. Makowska *około 1872 Makowskie †  
3150Dołęga Dorota z d. Bronkowska  †  
3151Dołęga Emilia z d. Supińska *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
3152Dołęga Emilia z d. Chojnowska *około 1855 Grądy Małe †  
3153Dołęga Emilia [0¬]     
3154Dołęga Eugeniusz *około 1904 Makowskie †  
3155Dołęga Ewa z d. N [0¬]     
3156Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 30-11-1909  
3157Dołęga Felicjan *około 1840 Makowskie †po 17-11-1908  
3158Dołęga Felicjan *około 1832 Makowskie †od 05-02-1894 do 18-04-1905  
3159Dołęga Florentyna z d. Makowska *około 1904 Makowskie †  
3160Dołęga Franciszek *około 1829 Makowskie †przed 15-09-1890  
3161Dołęga Franciszek *około 1859 †22-09-1919 Makowskie /Burzyn/  
3162Dołęga Franciszek *około 1854 Kokoszki †  
3163Dołęga Franciszek  †po 18-02-1928  
3164Dołęga Franciszek *około 1871 Makowskie †  
3165Dołęga Franciszka *około 1796 Grajewo †po 01-08-1846  
3166Dołęga Genowefa z d. Łempicka [0¬]     
3167Dołęga Irena Zofia z d. Mścichowska [0¬]    
3168Dołęga Jadwiga z d. Łempicka [0¬]     
3169Dołęga Jadwiga *około 1817 Makowskie †  
3170Dołęga Jakub *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
3171Dołęga Jakub *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
3172Dołęga Jakub Józef *około 1841 Grądy Wielkie †  
3173Dołęga Jan *około 1842 Makowskie †przed 13-02-1896  
3174Dołęga Jan *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
3175Dołęga Jan  †  
3176Dołęga Jan *około 1887 Makowskie †  
3177Dołęga Jan *około 1828 Ełk †  
3178Dołęga Jan  †przed 13-06-1858  
3179Dołęga Jan  †przed 13-02-1828  
3180Dołęga Jan *około 1801 Makowskie †  
3181Dołęga Jan  †  
3182Dołęga Jan  †  
3183Dołęga Jan  †  
3184Dołęga Jan *około 1829 Szostaki †  
3185Dołęga Janina z d. Mścichowska [0¬]    
3186Dołęga Janina z d. Zalewska *09-03-1908 Kucze Małe †08-05-1976 Białaszewo /Białaszewo/   
3187Dołęga Jerzy [0¬]     
3188Dołęga Joachim  †  
3189Dołęga Józef [0¬]     
3190Dołęga Józef *około 1800 Makowskie †po 21-11-1876  
3191Dołęga Józef *około 1862 Makowskie †  
3192Dołęga Józef *około 1868 Rutkowskie †  
3193Dołęga Józef  †po 22-11-1904  
3194Dołęga Józef *01-03-1906 Makowskie †  
3195Dołęga Józefa z d. Włodkowska *1884 Mocarze †po 29-01-1929  
3196Dołęga Józefa z d. Kamionowska *około 1878 †30-11-1918 Makowskie /Burzyn/  
3197Dołęga Józefa z d. Rutkowska *około 1898 Biodry †  
3198Dołęga Józefa z d. Żukowska *około 1848 Jedwabne †  
3199Dołęga Józefa z d. Makowska *około 1860 Makowskie †  
3200Dołęga Józefa Stanisława z d. Święszkowska *około 1844 Kamianki †  
3201Dołęga Julianna z d. Wierciszewska *około 1834 Makowskie †18-04-1905 Makowskie /Burzyn/  
3202Dołęga Julianna z d. Mogielnicka *około 1834 Brzostowo †po 13-02-1900  
3203Dołęga Julianna z d. Chojnowska *około 1857 Grądy Małe †17-10-1921  
3204Dołęga Julianna z d. Koszykowska *około 1850 Bartki †13-02-1896 Makowskie /Burzyn/  
3205Dołęga Julianna z d. Dzięgielewska *około 1885 Janczewo †  
3206Dołęga Julianna Wiktoria z d. Mocarska *około 1843 Rutkowskie †30-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/  
3207Dołęga Karolina z d. Chojnowska *około 1832 Grądy Małe †  
3208Dołęga Katarzyna z d. Saraczewska *około 1825 †przed 05-1872  
3209Dołęga Katarzyna z d. Makowska *około 1888 Makowskie †  
3210Dołęga Kazimiera z d. Stanowicka  †przed 18-02-1928  
3211Dołęga Kazimierz *około 1838 Makowskie †po 26-01-1891  
3212Dołęga Kazimierz  †  
3213Dołęga Konstanty *około 1853 Grądy †  
3214Dołęga Krystyna z d. Wierciszewska  †  
3215Dołęga Ksawery  †przed 26-01-1875  
3216Dołęga Ludwik *około 1833 Grądy Wielkie †  
3217Dołęga Łukasz  †po 27-11-1837  
3218Dołęga Maciej  †przed 20-06-1830  
3219Dołęga Magdalena z d. Strąkowska  †przed 05-1818  
3220Dołęga Marcel *około 1866 Makowskie †01-02-1922 Makowskie  
3221Dołęga Marcela *około 1861 Makowskie †15-12-1909 Makowskie /Burzyn/  
3222Dołęga Marcela z d. Pieńkowska  †  
3223Dołęga Marcin  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
3224Dołęga Marian *około 1875 Rakowo-Czachy †  
3225Dołęga Marianna z d. Chrostowska *około 1828 Borawskie par. Jedwabne †po 15-09-1890  
3226Dołęga Marianna z d. Makowska *około 1814 Makowskie †po 16-11-1863  
3227Dołęga Marianna z d. Wądołowska *około 1875 Korytki †po 30-01-1923  
3228Dołęga Marianna z d. Mikucka *około 1869 Cedry †25-07-1891 Rutkowskie /Burzyn/  
3229Dołęga Marianna *około 1916 Makowskie †17-02-1918 Makowskie /Burzyn/  
3230Dołęga Marianna z d. Makowska  †po 20-06-1830  
3231Dołęga Marianna z d. Pęska  †od 27-01-1851 do 27-05-1855  
3232Dołęga Marianna z d. Ejsmont  †przed 13-02-1828  
3233Dołęga Marianna z d. Glińska *około 1907 Nadbory †  
3234Dołęga Marianna z d. Olszewska *około 1842 Grądy Małe †  
3235Dołęga Marianna z d. Gumowska * Kokoszki †po 27-11-1838  
3236Dołęga Marianna z d. Wysocka  †po 26-01-1875  
3237Dołęga Marianna Zofia z d. Święszkowska *około 1835 Kaimy †  
3238Dołęga Mateusz *około 1778 †od 13-02-1828 do 10-02-1830  
3239Dołęga Mieczysław *24-04-1941 Białaszewo †25-02-1994 Grajewo /Wąsosz/   
3240Dołęga Mikołaj  †  
3241Dołęga Mirosław Piotr [0¬]    
3242Dołęga Napoleon (Apolinary) *około 1874 Makowskie †  
3243Dołęga Paulina z d. Mocarska *około 1869 Bartki †21-08-1896 Makowskie /Burzyn/  
3244Dołęga Piotr *około 1810 Makowskie †przed 12-1868  
3245Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1799 Makowskie †1855  
3246Dołęga Rozalia z d. Makowska *około 1826 Makowskie †przed 09-1858  
3247Dołęga Rozelia z d. Wądołowska  †  
3248Dołęga Stanisław [0¬]    
3249Dołęga Stanisław *około 1868 Makowskie †05-11-1915 Makowskie /Burzyn/  
3250Dołęga Stanisław *około 1897 †25-04-1925 Makowskie /Burzyn/  
3251Dołęga Stanisław *około 1900 Makowskie †  
3252Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1854 Makowskie †po 17-11-1908  
3253Dołęga Stanisława z d. Makowska *około 1871 Makowskie †12-01-1897 Makowskie /Burzyn/  
3254Dołęga Stanisława z d. Mogielnicka *około 1868 Brzostowo †14-08-1894 Makowskie /Burzyn/  
3255Dołęga Stanisława z d. Wądołowska  †  
3256Dołęga Stefania z d. Mocarska *około 1886 Wierciszewo †20-09-1930 Bartki /Burzyn/  
3257Dołęga Stefania *około 1901 Makowskie †01-08-1914 Makowskie /Burzyn/  
3258Dołęga Stefania z d. Janiszewska  †  
3259Dołęga Stefania z d. Stankiewicz * Konopki Chude †  
3260Dołęga Sylwester *około 1809 Makowskie †przed 16-11-1863  
3261Dołęga Teofila z d. Karwowska *około 1857 Bronaki-Pietrasze †03-01-1905 Makowskie /Burzyn/  
3262Dołęga Wawrzyniec *około 1794 Makowskie †24-02-1847  
3263Dołęga Weronika z d. Nieciecka *około 1839 Bartki †po 17-01-1888  
3264Dołęga Weronika [0¬]     
3265Dołęga Wiktoria z d. Rakowska *około 1872 Osobne †05-12-1899 Makowskie  
3266Dołęga Wiktoria z d. Żelechowska  †od 21-11-1831 do 05-02-1837  
3267Dołęga Wincenty *około 1882 Makowskie †  
3268Dołęga Władysław *około 1859 †   
3269Dołęga Zofia [0¬]     
3270Domagalska Irena z d. Darwicka [0¬]    
3271Domagalski Franciszek Andrzej [0¬]    
3272Domalewska Anna z d. Bandasik  †  
3273Domalewska Anna z d. Ptaszyńska  †  
3274Domalewska Helena z d. Dobkowska  †  
3275Domalewska Marianna z d. Trepanowska *około 1863 Niwkowo †  
3276Domalewski Andrzej *około 1863 Kramkowo †  
3277Domalewski Jan  †  
3278Domalewski Stanisław  †  
3279Domalewski Stanisław *około 1870 Kramkowo †  
3280Domańska Agnieszka z d. Dymarska  †po 24-01-1862  
3281Domańska Anna z d. Borusiewicz [0¬]     
3282Domańska Anna z d. Maciorowska *około 1865 Przechody †  
3283Domańska Antonina z d. Rogowska *około 1876 Sojczynek †24-12-1943 Sojczynek  
3284Domańska Antonina z d. Popowska *około 1906 Klimaszewnica †po 24-06-1941  
3285Domańska Celina z d. Maciorowska *16-04-1924 Ciemnoszyje †  
3286Domańska Danuta z d. Gosiewska [0¬]    
3287Domańska Elżbieta z d. N  †przed 26-05-1834  
3288Domańska Emilia z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
3289Domańska Helena z d. Banach [0¬]    
3290Domańska Katarzyna z d. Sokołowska  †po 16-11-1830  
3291Domańska Katarzyna z d. Klimaszewska  †po 03-02-1903  
3292Domańska Ludwika z d. Zawadzka *około 1864 Płochowo †po 20-11-1922  
3293Domańska Magdalena z d. Lenczewska  †przed 07-10-1895  
3294Domańska Marianna z d. Masłowska *około 1858 Klimaszewnica †po 28-01-1929  
3295Domańska Marianna z d. Grabowska  †11-05-1895  
3296Domańska Michalina z d. Zarzecka *około 1842 Szafranki †  
3297Domańska N z d. N  †przed 01-1903  
3298Domańska Stefania z d. Świderska *około 1881 Łosewo †  
3299Domańska Weronika z d. Orłowska *około 1864 Sojczyn-Borowy †1890  
3300Domański Andrzej *około 1868 †  
3301Domański Antoni [0¬]    
3302Domański Franciszek *około 1841 Leszczewo †przed 28-01-1929  
3303Domański Franciszek *około 1863 Przechody †po 12-01-1918  
3304Domański Franciszek *19-08-1912 Sulkowo †  
3305Domański Franciszek  †po 24-12-1943  
3306Domański Ignacy  †przed 03-02-1903  
3307Domański Jan  †przed 16-11-1830  
3308Domański Jan  †przed 26-05-1834  
3309Domański Michał  †po 24-01-1862  
3310Domański Piotr *około 1843 Przechody †  
3311Domański Stanisław [0¬]    
3312Domański Teofil *około 1867 Płochowo †po 20-11-1922  
3313Domański Wincenty *około 1903 Białaszewo †24-06-1941 Klimaszewnica  
3314Domański Wincenty  †przed 07-10-1895  
3315Domaradzka Genowefa z d. Chrzanowska *07-04-1912 Koniecki Małe †  
3316Domaradzka Julianna z d. Jagodzińska  †po 23-06-1936  
3317Domaradzka Monika z d. Majewska [0¬]    
3318Domaradzki Leon *10-09-1901 Kozłówka †  
3319Domaradzki Paweł  †przed 23-06-1936  
3320Domaradzki Robert [0¬]    
3321Domaser Adam Ryszard [0¬]    
3322Domaser Janina z d. Komosińska [0¬]    
3323Domaser Marta z d. Kazimierczak  †  
3324Domaser Sylwester  †  
3325Domasiewicz Aleksander *około 1908 †  
3326Domasiewicz Aleksandra z d. Zarzecka *24-03-1899 †01-12-1983 Niećkowo /Wąsosz/  
3327Domasiewicz Alina z d. Łepkowska [0¬]    
3328Domasiewicz Anna z d. Kozłowska *około 1911 †  
3329Domasiewicz Antoni *23-03-1889 Zakrzewo †30-12-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
3330Domasiewicz Antoni *08-05-1921 Chrzanowo †  
3331Domasiewicz Franciszka Maria z d. Gurzęda [0¬]    
3332Domasiewicz Halina z d. Grądzka [0¬]    
3333Domasiewicz Jadwiga z d. Nerkowska *około 1901 †05-09-1933 Zakrzewo /Słucz/  
3334Domasiewicz Jan *około 1923 Zakrzewo †  
3335Domasiewicz Józef *19-03-1925 †14-07-1999 Niećkowo /Wąsosz/  
3336Domasiewicz Julianna z d. Bieńkowska *około 1875 Radziłów †po 28-02-1927  
3337Domasiewicz Krystyna Wiesława *18-02-1947 Zacieczki †14-05-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
3338Domasiewicz Piotr *około 1876 Zakrzewo †po 28-02-1927  
3339Domasiewicz Regina z d. Kruszyńska *07-09-1919 Zacieczki †  
3340Domasiewicz Stanisław [0¬]    
3341Domasiewicz Stanisław *około 1899 Zakrzewo †10-04-1932 Zakrzewo /Słucz/  
3342Domasiewicz Stanisław *około 1847 Romany †  
3343Domasiewicz Stanisława z d. Raciborska *około 1924 Bukowo †  
3344Domasiewicz Tadeusz [0¬]    
3345Domasiewicz Wiktoria z d. Kwiatkowska *około 1852 Zakrzewo †  
3346Domasiewicz Zygmunt [0¬]    
3347Domaszewska Anastazja z d. Dubińska ?  †przed 09-02-1839  
3348Domaszewska Rozalia z d. Grunwald *około 1819 Mareckie †  
3349Domaszewski Kazimierz *około 1812 Raczki †  
3350Domaszewski Wincenty  †przed 09-02-1839  
3351Domejko Józefat  †  
3352Domejko Stanisława z d. Bazewicz  †  
3353Domejko Wiesława z d. Rydzewska [0¬]    
3354Domejko Zdzisław Jan Tadeusz [0¬]    
3355Domełło Adam *około 1839 Bęćkowo †14-02-1924 Niećkowo  
3356Domełło Aleksandra z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
3357Domełło Anastazja z d. Zielińska *25-12-1897 Wąsosz †06-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
3358Domełło Anna z d. Borawska *około 1850 Rakowo †po 05-03-1916  
3359Domełło Antoni [0¬]    
3360Domełło Antoni *11-07-1887 Niećkowo †po 14-02-1946  
3361Domełło Antoni  †przed 06-07-1874  
3362Domełło Antonina z d. Łoś *13-06-1922 Ławsk †  
3363Domełło Barbara z d. Kruszyńska [0¬]    
3364Domełło Bronisława z d. Karwowska vel Karaś *około 1868 Załuski †przed 04-1901  
3365Domełło Czesława z d. Murawska  †  
3366Domełło Eugene [0¬]    
3367Domełło Eugenia z d. Zamojska [0¬]    
3368Domełło Franciszek *około 1836 Barany †21-11-1912 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3369Domełło Franciszek *około 09-1872 Załuski †11-02-1875 Załuski /Niedźwiadna/  
3370Domełło Franciszka z d. Długołęcka *około 1803 Bęćkowo †10-12-1868 Niećkowo /Wąsosz/  
3371Domełło Helena z d. Chorosz [0¬]    
3372Domełło Helena z d. Brzostowska *07-07-1921 Modzele †06-10-1998 Szczuczyn /Wąsosz/  
3373Domełło Helena z d. Matyszewska *około 1890 Niećkowo †14-02-1946 Niećkowo  
3374Domełło Hieronim *02-07-1915 Ławsk †17-07-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3375Domełło Jan [0¬]    
3376Domełło Jan [0¬]    
3377Domełło Jan *około 1866 Załuski †  
3378Domełło Józef *około 1828 Barany †01-05-1889 Załuski /Niedźwiadna/  
3379Domełło Józef *03-09-1933 Wąsosz †14-12-1989 Wąsosz /Wąsosz/  
3380Domełło Józefa *20-09-1880 Niećkowo †05-01-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
3381Domełło Józefa *około 11-1924 †06-05-1928 Wąsosz  
3382Domełło Karolina z d. Łepkowska *około 1829 Czarnówek †po 19-11-1883  
3383Domełło Karolina z d. Wierzchowska *około 1832 Chojnowo †10-04-1874 Załuski /Niedźwiadna/  
3384Domełło Katarzyna z d. Górska  †przed 25-10-1829  
3385Domełło Maria z d. Samełko [0¬]    
3386Domełło Marian Kazimierz<