Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]14662

1A. Bargłowska z d. Mroczko [0¬]    
2A. Ciecierska z d. Kosmaczewska [0¬]    
3A. Grzywacz [0¬]    
4Abraham Prus  †  
5Ada M. Johnson [0¬]    
6Adam (Paweł) Opoński *około 1821 †po 24-09-1883  
7Adam Adamski *około 1897 †  
8Adam Adamski  †  
9Adam Albiński  †  
10Adam Albiński  †po 28-10-1883  
11Adam Alert  †po 03-11-1863  
12Adam Antoni Laskowski *około 1834 Nieławice †przed 07-02-1882  
13Adam Antosiewicz *około 1856 †od 27-01-1919 do 05-10-1933  
14Adam Antosiewicz *około 1891 Wierzbowo †12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
15Adam Apolinary Zacharzewski *około 1848 Jurzec †  
16Adam Arbsjajtys *około 1861 Doliwy †przed 30-01-1905  
17Adam Arciszewski *około 1872 Orlikowo †  
18Adam Augustynowicz  †przed 28-08-1860  
19Adam Bagiński *21-07-1907 Koniecki Małe †14-10-1984 Grajewo  
20Adam Bagiński *około 1859 Bagińskie †po 08-02-1915  
21Adam Bagiński *około 1802 †03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
22Adam Bagiński *około 1834 Przyborowo †31-12-1872  
23Adam Bagiński  †  
24Adam Bagiński  †po 20-09-1927  
25Adam Bagiński *około 1848 Dzięgiele †  
26Adam Bagiński  †przed 11-11-1941  
27Adam Bagiński [0¬]     
28Adam Baldachowski  †po 09-07-1912  
29Adam Balejko *około 1873 †27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/  
30Adam Balewicz  †przed 29-05-1859  
31Adam Baltazar Zaborowski *19-08-1810 Zaborowo †przed 09-1817  
32Adam Bałdyga *05-08-1871 Zalesie †09-01-1952 Zalesie /Białaszewo/  
33Adam Banachowski  †po 24-01-1853  
34Adam Bargłowski *około 1833 Okrasin †po 25-11-1889  
35Adam Bargłowski *około 1828 Okrasin †1879 Okrasin /Radziłów/  
36Adam Barszczewski  †przed 26-07-1890  
37Adam Bazydło *około 1837 Szablaki †01-01-1906 Ławsk  
38Adam Betcher  †  
39Adam Bezlak  †po 24-01-1864  
40Adam Białobrzeski *około 1903 Bożejewo †  
41Adam Białobrzeski *około 1851 Obiedzino †  
42Adam Biedrzycki  †od 19-02-1838 do 18-11-1845  
43Adam Biedrzycki *około 1856 Bagińskie †  
44Adam Biedrzycki *około 1902 Stryjaki †  
45Adam Bielawski *około 1855 Przytuły †20-01-1919 Balcer  
46Adam Bielecki  †  
47Adam Bielski *około 1888 Mścichy †  
48Adam Bieńkowski *około 1862 Wierzbowo †po 12-02-1934  
49Adam Bieńkowski *około 1836 Okrasin †po 01-03-1897  
50Adam Bieńkowski *około 1834 Mścichy †po 06-02-1888  
51Adam Bieńkowski *około 1895 Radziłów †  
52Adam Bieńkowski  †przed 13-02-1899  
53Adam Bikowski  †od 27-11-1883 do 21-01-1895  
54Adam Błażej Konopko *04-02-1899 Bagienice †03-02-1969 Zalesie /Wąsosz/  
55Adam Bocianowski  †  
56Adam Bogusławski *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
57Adam Bonifacy Łempicki *01-06-1871 Koniecki †05-12-1939 Koniecki Duże  
58Adam Borawski *około 1823 Konopki †przed 23-02-1897  
59Adam Borawski *około 1837 Trzaski †po 21-02-1898  
60Adam Borawski *około 1808 Konopki †29-04-1865 Konopki  
61Adam Borawski *około 1824 Karwowo †po 26-02-1878  
62Adam Borawski *około 1845 Racibory †przed 09-02-1890  
63Adam Borawski  †  
64Adam Borawski *około 1900 Rakowo †   
65Adam Borawski  †przed 29-01-1884  
66Adam Borawski *około 1838 Wagi †  
67Adam Borkowski  †przed 26-10-1862  
68Adam Braczko  †  
69Adam Bronakowski *około 1867 Bronaki-Olki †po 19-02-1917  
70Adam Bronakowski *około 1831 Nieławice †04-05-1867 Nieławice  
71Adam Bronakowski  †  
72Adam Bronakowski  †przed 19-02-1871  
73Adam Bronakowski *około 1891 Grądy Małe †  
74Adam Bronkowski  †po 20-11-1881  
75Adam Bryszkowski  †po 26-11-1912  
76Adam Brzeziński *około 1861 Kumelsk †  
77Adam Brzostowski  †przed 10-1952  
78Adam Brzostowski  †04-08-1898 Łomża  
79Adam Brzozowski *1858 Wizna †1860 Wizna /Wizna/  
80Adam Brzozowski *około 1889 Mścichy †  
81Adam Brzozowski  †po 22-07-1832  
82Adam Brzozowski  †przed 27-11-1893  
83Adam Brzóska *około 1882 Poryte †  
84Adam Brzuchalski *16-08-1910 USA †  
85Adam Brzuszkiewicz  †przed 19-01-1834  
86Adam Budziński  †  
87Adam Bukowski *1847 Karwowo †po 01-05-1923  
88Adam Bukowski *około 1849 Karwowo †od 04-06-1895 do 18-01-1898  
89Adam Bukowski  †  
90Adam Bukowski *około 1873 Karwowo †  
91Adam Bukowski  †  
92Adam Burski [0¬]     
93Adam Bzura [0¬]     
94Adam Bzura  †  
95Adam Bzura *02-08-1872 Niedźwiedzkie †  
96Adam Charles Kotynski [0¬]     
97Adam Chętnik  †po 01-07-1907  
98Adam Chmielewski *około 1852 Szczuczyn †  
99Adam Chodnicki  †po 22-01-1895  
100Adam Chodnicki  †30-07-1853  
101Adam Chodnicki *około 1900 Stawiski †  
102Adam Chodnik *około 1814 Kowalewo †po 22-10-1861  
103Adam Chodnik  †  
104Adam Choiński *około 1809 Niwkowo †  
105Adam Chojnowski *około 1835 †po 24-11-1891  
106Adam Chojnowski  †przed 11-02-1895  
107Adam Chojnowski *około 1831 Danowo †  
108Adam Chorosz [0¬]     
109Adam Chrapowicki *około 1831 Kapice †po 11-02-1884  
110Adam Chrostowski *około 1840 Pluty †po 18-02-1914  
111Adam Chrostowski *około 1886 Chrostowo †  
112Adam Chrostowski  †od 28-11-1854 do 23-11-1869  
113Adam Chrostowski  †po 31-01-1910  
114Adam Chrościelewski  †po 21-04-1931  
115Adam Chrzanowski *około 1823 Kurkowo †przed 23-05-1893  
116Adam Chrzanowski *około 1805 Supy †po 04-02-1862  
117Adam Chrzanowski *03-01-1891 Czachy †po 29-11-1941  
118Adam Chrzanowski *około 1863 Supy †26-08-1908 Kossaki /Drozdowo/  
119Adam Chrzanowski *około 1841 Milewo †02-01-1881 Wąsosz  
120Adam Chrzanowski *około 1883 Wypychy †23-03-1915  
121Adam Chrzanowski *około 1869 Nadbory †  
122Adam Chrzanowski *27-10-1890 Kubra †  
123Adam Chrzanowski *około 1811 Kubra †  
124Adam Chrzanowski  †przed 12-02-1829  
125Adam Chrzanowski *około 1876 Wąsosz †  
126Adam Chutkowski *około 1847 Marki †  
127Adam Chutkowski  †przed 23-11-1880  
128Adam Chyliński *około 1769 Sulewo Prusy †06-04-1844 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
129Adam Chyliński *22-07-1894 Borawskie †18-07-1953 Radziłów /Radziłów/  
130Adam Chyliński *około 1791 Łoje Grężki †przed 03-11-1835  
131Adam Chyliński *04-02-1908 Sulewo Prusy †  
132Adam Chyliński  †przed 14-04-1858  
133Adam Cichocki *około 1839 Wilamowo †po 28-01-1895  
134Adam Ciecierski *około 1874 Wąsosz †05-07-1886 Wąsosz  
135Adam Ciecierski *1859 Radziłów †  
136Adam Cieśnielewski *około 1842 Mocarze †28-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
137Adam Cimoch *około 1915 Słucz †19-05-1933 Łomża /Słucz/  
138Adam Cimoch *około 1867 Truszki-Patory †  
139Adam Cipliński  †1841  
140Adam Ciszewski  †przed 02-02-1814   
141Adam Ciszewski  †przed 27-01-1896  
142Adam Cwalina *16-12-1898 Sokoły †04-06-1958 Sokoły /Wąsosz/  
143Adam Cwaliński *1865 Mieczki †przed 30-07-1912  
144Adam Cwaliński  †przed 29-01-1833  
145Adam Cwaliński  †po 11-02-1908  
146Adam Cwaliński  †po 11-09-1904  
147Adam Cybula *około 1891 Sojczyn-Borowy †26-07-1919 Sojczyn  
148Adam Cytryjan *około 1821 Kowalewo †po 26-01-1880  
149Adam Czajewski *około 1885 Budne †   
150Adam Czaplicki *około 1856 Klimaszewnica †przed 20-02-1941  
151Adam Czaplicki *1897 Bagińskie †  
152Adam Czaplicki *około 1873 Klimaszewnica †  
153Adam Czaplicki  †po 18-02-1824  
154Adam Czarnecki *około 1866 Słucz †24-12-1927 Słucz /Słucz/  
155Adam Czarnecki [0¬]    
156Adam Czarnecki *około 1768 †  
157Adam Czarnecki *około 1866 Dołęgi †   
158Adam Czarnowski  †  
159Adam Czech  †  
160Adam Czerpakowski  †przed 17-10-1887  
161Adam Czerwonka  †przed 1808  
162Adam Czerwonka  †po 31-01-1928  
163Adam Czyż  †  
164Adam Ćmielewski  †po 02-03-1886  
165Adam Danowski *około 1815 Sulewo Kownaty †11-08-1892 Sulewo Kownaty  
166Adam Danowski *około 1801 Szczuczyn †25-04-1873 Danowo   
167Adam Danowski *około 02-1861 Klimaszewnica †20-03-1864 Klimaszewnica /Białaszewo/  
168Adam Danowski  †  
169Adam Danowski *około 1834 Klimaszewnica †  
170Adam Dardziński *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry  
171Adam Dąbkowski *1912 †30-08-1982 Wizna  
172Adam Dąbrowski *około 1843 †po 27-01-1913  
173Adam Dąbrowski *1876 Klimaszewnica †26-12-1946 Klimaszewnica  
174Adam Dąbrowski *około 1851 Karwowo †po 13-02-1917  
175Adam Dąbrowski *około 1817 Grabowo †30-08-1853 Bzury  
176Adam Dąbrowski  †po 11-02-1850  
177Adam Dąbrowski [0¬]     
178Adam Dąbrowski  †po 31-07-1871  
179Adam Dąbrowski  †  
180Adam Dembkowski *około 1847 Zucielec †  
181Adam Dębiński *około 1814 Wojewodzin †16-06-1847  
182Adam Dębiński *około 1847 Świdry †23-07-1877  
183Adam Dębiński  †07-09-1850 Załuski  
184Adam Dębiński  †po 07-12-1922  
185Adam Dębiński *około 1872 Radziłów †  
186Adam Dębiński *około 1851 Słucz †  
187Adam Dębski *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
188Adam Dębski  †przed 10-02-1908  
189Adam Długołęcki *18-01-1845 Bęćkowo †18-02-1852 Bęćkowo  
190Adam Długołęcki *13-05-1853 Bęćkowo †  
191Adam Długołęcki *25-04-1883 Świdry †  
192Adam Dobkowski *około 1827 Zanklewo †  
193Adam Dobrzycki  †po 24-11-1868  
194Adam Dobrzycki  †przed 27-11-1888  
195Adam Dobrzyniecki  †po 02-02-1864  
196Adam Doliwa *1841 Chojnówek †po 20-07-1903  
197Adam Domełło *około 1839 Bęćkowo †14-02-1924 Niećkowo  
198Adam Domitr *około 1849 Witynie †30-09-1924 Witynie /Jedwabne/  
199Adam Domitr *18-08-1862 Kucze Wielkie †15-09-1936 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
200Adam Domitr *24-12-1842 Kucze Wielkie †przed 25-10-1904  
201Adam Domitr  †po 28-03-1927  
202Adam Domurat  †od 13-11-1821 do 04-02-1834  
203Adam Domurat *około 1845 Wizna †   
204Adam Dorf [0¬]     
205Adam Downar *około 1835 †od 31-01-1886 do 27-09-1908  
206Adam Downar  †przed 18-02-1844  
207Adam Downar *około 1852 Kownacin †  
208Adam Drążek *około 1801 Prusy †1845  
209Adam Drążek *około 1861 Grabowo †01-12-1894 Ławsk  
210Adam Drobiński *około 1849 Świdry †przed 31-01-1921  
211Adam Drobiński *około 1845 †od 24-11-1890 do 22-01-1912  
212Adam Drozd *około 1854 Białogrądy †  
213Adam Drzazgowski *24-12-1861 Żebry †przed 01-1921  
214Adam Drzewiński  †02-01-1908 Szczuczyn  
215Adam Dubowski *około 1820 Chyliny †02-01-1896 Brzostowo /Burzyn/  
216Adam Duchnowski *około 1826 Kucze Małe †29-01-1856 Kucze Małe  
217Adam Duchnowski *około 1813 †  
218Adam Duchnowski  †przed 09-11-1828  
219Adam Dudek  †przed 19-01-1851  
220Adam Duzik *26-12-1883 Obrytki †17-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
221Adam Dymarski *około 1811 Przechody †od 31-01-1864 do 24-01-1876  
222Adam Dymarski  †  
223Adam Dziekoński *około 1804 Wojsławki †po 12-11-1877  
224Adam Dziekoński *około 1862 Kamińskie †  
225Adam Dziekoński  †przed 06-11-1911  
226Adam Dzierzek *około 1880 Dzierzki †  
227Adam Dzięgielewski *około 1820 Kurkowo †przed 23-02-1886  
228Adam Dzięgielewski *około 1808 Jaki †przed 19-04-1868  
229Adam Dzięgielewski [0¬]     
230Adam Dzięgielewski  †od 21-11-1854 do 03-03-1867  
231Adam Dzięgielewski  †po 15-11-1904  
232Adam Dzięgielewski  †przed 22-11-1864  
233Adam Dzięgielewski  †przed 03-02-1869  
234Adam Ekstowicz *około 1896 Pieniążki †  
235Adam Fankulewski  †przed 26-02-1885  
236Adam Filipkowski *około 1827 Gromadzyn par. Kolno †przed 21-11-1897  
237Adam Filipkowski  †przed 11-02-1896  
238Adam Filipkowski  †przed 13-02-1899  
239Adam Filipkowski  †przed 14-05-1877  
240Adam Filipkowski  †po 23-11-1862  
241Adam Filipkowski *około 1827 Dzięgiele †  
242Adam Filipkowski  †przed 12-02-1899  
243Adam Filipkowski  †przed 08-03-1886  
244Adam Filipkowski  †przed 19-05-1920  
245Adam Franciszek Nitkiewicz *około 1826 Wizna †  
246Adam Franciszek Pieńczykowski *około 1834 Niedźwiedzkie †od 26-11-1894 do 06-02-1899  
247Adam Franciszek Żbikowski *07-10-1855 Łękowo †  
248Adam Frączkowski  †po 26-01-1926  
249Adam Frączkowski  †  
250Adam Frenzel  †po 18-01-1846  
251Adam Gajewski  †1959 Ełk  
252Adam Galiński *około 1830 Sośnia †  
253Adam Gałązka *około 1894 Kurejewka †  
254Adam Gałczewski *około 1827 Kubra †  
255Adam Gałczewski  †po 07-11-1870  
256Adam Gardocki *około 1826 Gardoty †21-08-1901 Gardoty /Romany/  
257Adam Gardocki *24-06-1901 Sokoły †21-03-1971 Sokoły /Wąsosz/  
258Adam Gardocki *około 1873 Truszki-Kucze †po 20-02-1928  
259Adam Gardocki *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †07-03-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
260Adam Gardocki *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
261Adam Gardocki *około 1798 Mocarze †24-08-1800 Mocarze /Burzyn/  
262Adam Gardocki  †po 07-02-1923  
263Adam Gardocki *około 1844 Skrodzkie †  
264Adam Gardocki  †przed 23-02-1848  
265Adam Gardocki  †  
266Adam Gardocki  †przed 08-07-1866  
267Adam Gardocki  †przed 04-03-1862  
268Adam Gardocki *18-07-1868 Sulewo Prusy †  
269Adam Gawęcki  †  
270Adam Gawrychowski *około 1841 Stanisławowo †po 23-01-1893  
271Adam Gazowski *około 08-1859 Żebry †26-09-1929 Żebry  
272Adam Gętek *około 1874 Chojnowo †05-10-1929 Chojnowo /Niedźwiadna/  
273Adam Gliński  †po 25-01-1851  
274Adam Gładkowski *około 1898 Kurejewka †  
275Adam Gniewowski  †po 28-02-1905  
276Adam Godlewski *około 1825 Godlewo †przed 23-11-1874  
277Adam Godlewski  †przed 17-02-1925  
278Adam Godlewski  †przed 1839   
279Adam Godlewski [0¬]    
280Adam Godlewski *około 1867 Rutkowskie †  
281Adam Goliczewski  †  
282Adam Golinbiewski [0¬]    
283Adam Gordon *około 1915 Klimaszewnica †  
284Adam Górski *około 1841 Rutki †przed 12-02-1912   
285Adam Górski *około 1754 †19-08-1820 Rutki /Wizna/   
286Adam Górski  †  
287Adam Górski *27-12-1900 Kąty †  
288Adam Górski *około 1879 Popowo †  
289Adam Górski [0¬]     
290Adam Grabowski *około 1825 Żebrki †przed 20-02-1889  
291Adam Grabowski *około 1819 Białaszewo †przed 24-01-1881  
292Adam Grabowski *około 1764 †26-11-1817 Modzele /Wąsosz/  
293Adam Grabowski  †po 13-11-1808  
294Adam Grabowski *około 1838 Wizna †  
295Adam Grabowski  †  
296Adam Grądzki *około 1890 †  
297Adam Grądzki  †przed 18-05-1863  
298Adam Grądzki  †od 24-11-1862 do 20-11-1871  
299Adam Grądzki *06-12-1821 Czerwonki †  
300Adam Grelewski *około 1830 Janczewo †  
301Adam Gręda *około 1862 Białaszewo †12-11-1926 Białaszewo  
302Adam Gromadzki  †  
303Adam Gromadzki *około 1866 Popowo †   
304Adam Grondwald *około 1864 Niedźwiadna †15-08-1899  
305Adam Grondwald *około 1860 Niedźwiadna †   
306Adam Grzegorz Saniewski *05-05-1885 Klimaszewnica †06-06-1961 Klimaszewnica  
307Adam Grzymkowski *około 1826 Radziłów †27-07-1851 Radziłów /Radziłów/  
308Adam Grzymkowski  †po 03-02-1856  
309Adam Grzymkowski *około 1874 Radziłów †  
310Adam Gustaw Wszeborowski [0¬]    
311Adam Gutowski *około 1846 Skaje †przed 23-02-1914  
312Adam Gutowski *około 1848 Guty Stare †po 13-05-1908   
313Adam Gutowski *23-12-1889 Słucz †po 19-09-1949  
314Adam Gutowski *około 1868 Rakowo-Czachy †09-04-1889  
315Adam Gutowski *około 1896 Łebki Małe †  
316Adam Gutowski *1873 Guty Podleśne †  
317Adam Gwiazdowski [0¬]    
318Adam Gwiazdowski *około 1802 †po 19-01-1869  
319Adam Gwiazdowski *około 1881 Radziłów †31-10-1944 Słucz /Słucz/  
320Adam Gwiazdowski *około 1861 Białaszewo †  
321Adam Hennel *około 1841 Augustów †  
322Adam Henzel *około 1840 †po 09-08-1865  
323Adam Hermanowski *około 1869 Dębówka †  
324Adam Ignatowicz  †po 07-11-1843  
325Adam Iwanowski *około 1869 Orlikowo †   
326Adam Jabłonowski  †  
327Adam Jabłoński *około 1828 Bzury †po 18-02-1901  
328Adam Jabłoński *około 1879 Bzury †  
329Adam Jabłoński  †  
330Adam Jagielski  †przed 16-11-1861  
331Adam Jagłowski *około 1901 Szymany †  
332Adam Jakubczyk *około 1868 Klimaszewnica †przed 16-02-1931  
333Adam Jakubowski *23-12-1885 Wąsosz †po 29-07-1942  
334Adam Jan Filipkowski *około 11-1811 Wiszowate †po 21-02-1865  
335Adam Jan Gardocki *około 1850 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
336Adam Jan Kosiorek *około 1828 Wizna †  
337Adam Jan Sulewski *około 1849 Gackie †  
338Adam Janczewski *około 1849 Korytki †przed 16-03-1914  
339Adam Janczewski *około 1872 Wilamowo †po 10-02-1931  
340Adam Janczewski  †przed 05-11-1822  
341Adam Janczyk *około 1867 Biodry †  
342Adam Janiszewski *około 1897 Wierzbowo †  
343Adam Jankiewicz  †  
344Adam Jankowski *około 1854 Łepki †03-08-1883  
345Adam Jankowski *około 1862 †  
346Adam Jankowski  †przed 26-01-1847  
347Adam Jankowski *około 1788 Okartowo †  
348Adam Jarosiński *około 1889 Piątnica †  
349Adam Jarosiński  †przed 27-05-1919  
350Adam Jasiński *około 1869 Radziłów †od 16-02-1925 do 03-02-1932  
351Adam Jasiński  †przed 21-11-1853  
352Adam Jastrzębski *około 1853 Lachowo †  
353Adam Jaśkowski *około 1904 Klimaszewnica †  
354Adam Jezierski  †po 02-07-1832  
355Adam Józef Karczmarczyk *około 1851 Stawiski †po 21-08-1900  
356Adam Józef Łoś *02-03-1941 Wąsosz †08-01-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
357Adam Józef Świderski *08-01-1841 Świdry †po 12-02-1893  
358Adam Jurczykowski *około 1839 Mazewo †przed 13-07-1914  
359Adam Jurkowski *około 1832 Wizna †  
360Adam Jurski *około 1824 Czachy †po 08-03-1886  
361Adam Jurski *około 1793 Pluty †od 13-02-1854 do 26-01-1857  
362Adam Jurski  †  
363Adam Juszkiewicz *około 1857 Wąsosz †05-10-1861 Wąsosz  
364Adam Kacperski *około 1786 Dębówka †po 17-11-1844  
365Adam Kadłubowski *około 1838 Okrasin †przed 25-06-1901  
366Adam Kadyszewski *około 09-1857 Niećkowo †26-03-1930 Niećkowo  
367Adam Kadyszewski  †po 05-02-1865  
368Adam Kalfas [0¬]    
369Adam Kalinowski *około 1797 Niwkowo †od 10-11-1851 do 20-11-1853  
370Adam Kalinowski  †przed 30-01-1899  
371Adam Kalinowski *około 1870 Sośnia †  
372Adam Kalinowski  †po 05-05-1943  
373Adam Kalisiewicz  †po 03-02-1885  
374Adam Kamalski  †po 21-10-1907  
375Adam Kamiński *1906 †19-07-1944 Klimaszewnica  
376Adam Kamiński *około 1817 Prusy †  
377Adam Kamiński  †od 30-06-1834 do 03-11-1844  
378Adam Kamiński *około 1840 Jedwabne †  
379Adam Kamiński *około 1894 Radziłów †  
380Adam Kamiński *około 1864 Glinki †  
381Adam Kanowski  †przed 21-02-1881  
382Adam Kapelewski *około 1850 Wizna †przed 09-02-1928  
383Adam Kapliński  †przed 21-11-1858  
384Adam Karaś *06-02-1910 Wąsosz †  
385Adam Karol Łempicki *04-11-1810 Koniecki †15-09-1812 Koniecki /Wąsosz/  
386Adam Karpiński *około 1861 Sośnia †  
387Adam Karwowski *około 1810 Bagińskie †po 08-06-1880  
388Adam Karwowski *około 1753 †od 24-11-1823 do 12-11-1832  
389Adam Karwowski *około 1840 Supy †po 17-02-1903  
390Adam Karwowski *około 1818 Supy †od 04-09-1876 do 05-06-1888  
391Adam Karwowski *około 1813 Święcienin †przed 06-02-1860   
392Adam Karwowski *około 1866 †po 10-05-1910  
393Adam Karwowski *około 1788 Karwowo par. Jedwabne †przed 01-1819  
394Adam Karwowski  †po 09-02-1891  
395Adam Karwowski *około 1880 Supy †  
396Adam Karwowski  †przed 24-02-1895  
397Adam Karwowski *około 1820 Święcienin †  
398Adam Karwowski *20-03-1851 Brychy †  
399Adam Karwowski *20-10-1799 Koniecki †  
400Adam Karwowski *około 1889 Olszewo †  
401Adam Karwowski *1803 Klimaszewnica †   
402Adam Karwowski *około 1862 Mikuty †  
403Adam Karwowski  †po 22-02-1909  
404Adam Karwowski  †  
405Adam Karwowski  †  
406Adam Karwowski *1885 Brychy †  
407Adam Karwowski  †15-04-1884  
408Adam Kielian *około 1846 †13-05-1875  
409Adam Kiełczewski *około 1793 Supy †  
410Adam Kierznowski  †  
411Adam Kisiel  †przed 14-11-1892  
412Adam Kisielewski *około 1794 Sojczyn Grądowy †22-08-1858 Sojczyn Grądowy  
413Adam Kisielewski *około 1835 Konopki †  
414Adam Kisielewski  †przed 02-02-1834  
415Adam Kiszel  †przed 12-02-1843  
416Adam Kitowski *około 1872 Przechody †  
417Adam Kleszczewski *około 1854 Obrytki par. Przytuły (Romany) †05-03-1906 Mroczki  
418Adam Kleśnicki  †przed 27-01-1868  
419Adam Klimaszewski *około 1796 †przed 25-11-1863  
420Adam Klimaszewski *około 1843 Klimaszewnica †przed 14-02-1904  
421Adam Klimaszewski  †przed 25-11-1844  
422Adam Klimaszewski  †  
423Adam Klimaszewski  †  
424Adam Kłodecki *około 1842 Popowo †  
425Adam Kobyliński *około 1822 Prusy †22-09-1853 Dołęgi /Wąsosz/  
426Adam Kochanowski *około 1877 Niećkowo †po 20-09-1942  
427Adam Kochanowski [0¬]     
428Adam Kołakowski *około 1891 Bagienice par. Romany †  
429Adam Kołakowski *około 1827 Kossaki †  
430Adam Kołakowski *około 1826 Wólka †  
431Adam Kołakowski *14-01-1899 Bzury †  
432Adam Kołomyjski  †19-01-1891  
433Adam Komosa [0¬]    
434Adam Komosiński *24-12-1887 Wąsosz †29-12-1940 Wąsosz  
435Adam Kondracki  †po 08-11-1921  
436Adam Kondrat  †przed 11-02-1862  
437Adam Koniecko *około 1857 Grozimy †05-03-1933 Grozimy  
438Adam Koniecko *około 1873 Grozimy †przed 03-03-1924  
439Adam Koniecko *około 1827 Niedźwiedzkie †  
440Adam Konopka *18-05-1860 Kubrzany †po 25-02-1939  
441Adam Konopka *około 1807 †26-04-1880 Karwowo /Radziłów/  
442Adam Konopka *około 1820 Konopki Chude †po 07-11-1871  
443Adam Konopka  †  
444Adam Konopka *około 1854 Boczki †  
445Adam Konopka *około 1873 Karwowo †  
446Adam Konopka *27-12-1819 Konopki †  
447Adam Konopka  †07-05-1846  
448Adam Konopka *około 1860 Zabiele †  
449Adam Konstanty Wysocki *około 1871 Zanklewo †  
450Adam Kopczewski  †po 28-01-1889  
451Adam Kordas *około 1834 Drożęcin par. Piątnica †  
452Adam Kordaś *około 1853 Białaszewo †  
453Adam Korzeniecki [0¬]     
454Adam Kosiński  †przed 17-02-1925  
455Adam Kosiorek *około 1831 Wizna †po 23-11-1886  
456Adam Kosmowski *03-03-1925 Świdry †27-01-1998 /Wąsosz/  
457Adam Kosmowski *1838 Karwowo †po 16-10-1893  
458Adam Kosobudzki *około 1860 Bzury †przed 03-08-1919  
459Adam Kossakowski *około 1817 Kubrzany †22-07-1848  
460Adam Kotyński *około 1847 Borawskie †14-05-1893 Nadbory /Burzyn/  
461Adam Kowalewski *około 1841 Olszyny †przed 09-02-1904  
462Adam Kowalewski *około 1829 Kownacinek †przed 31-01-1887  
463Adam Kowalewski *około 10-1865 Świdry †24-04-1873 Świdry /Wąsosz/  
464Adam Kowalewski  †  
465Adam Kowalewski  †przed 1841  
466Adam Kowalewski  †przed 04-10-1886  
467Adam Kowalewski  †  
468Adam Kowalewski  †  
469Adam Kownacki *około 1830 Wyrzyki †  
470Adam Kownacki  †11-04-1848  
471Adam Kozikowski [0¬]    
472Adam Kozikowski *06-11-1896 †28-09-1958 Ełk  
473Adam Kozikowski *około 1832 †26-04-1892 Witynie  
474Adam Kozikowski *około 1806 Dzięgiele †  
475Adam Kozikowski  †  
476Adam Kozikowski  †po 13-02-1900  
477Adam Kozikowski  †po 18-09-1870  
478Adam Kozikowski *24-12-1883 Ciemnoszyje †  
479Adam Kozłowski *około 1850 †po 16-02-1914  
480Adam Kozłowski *około 1825 Lipnik †08-12-1872  
481Adam Kozłowski *około 1835 Radziłów †  
482Adam Kozłowski *około 1858 Prusy †  
483Adam Kozłowski *około 1787 Grądy Małe †  
484Adam Kozłowski *około 1876 Wojewodzin †  
485Adam Kozłowski  †18-05-1831  
486Adam Kozłowski  †po 20-11-1882  
487Adam Krajewski *około 1876 Grabowo †16-01-1939 Wąsosz  
488Adam Krajewski *około 1857 Kubrzany †po 24-10-1905  
489Adam Krajewski *około 1834 Grabowo †  
490Adam Krukowski *około 1834 Popowo †  
491Adam Kruszewski *około 1801 Zanklewo †  
492Adam Kruszyński *około 1822 Stawiski †19-02-1870 Pasichy  
493Adam Kruszyński *około 1884 Żebry †28-12-1930  
494Adam Krymski *około 1851 Kownatki †przed 08-02-1922  
495Adam Kryszczyński *około 1803 †przed 14-11-1841  
496Adam Kryszczyński *1860 Kubra †  
497Adam Kryszczyński *około 1884 Chrzanowo †  
498Adam Kryszczyński  †po 26-11-1941  
499Adam Krzeczkowski *13-01-1871 †11-03-1965 Klimaszewnica  
500Adam Krzeczkowski *29-01-1804 Klimaszewnica †od 11-02-1866 do 10-11-1873  
501Adam Krzeczkowski *17-07-1906 Klimaszewnica †29-12-1951 Klimaszewnica  
502Adam Krzyżanowski *około 1825 Andrychy †po 14-10-1889  
503Adam Kuczyński *około 1822 Bęćkowo †od 10-09-1888 do 14-02-1898  
504Adam Kuczyński  †  
505Adam Kuczyński *około 1872 Płochowo †   
506Adam Kuć  †po 12-11-1860  
507Adam Kujel *11-05-1906 Krykiny †  
508Adam Kukowski *około 1831 †po 16-02-1897  
509Adam Kukowski *1855 Racibory †  
510Adam Kukowski  †  
511Adam Kulikowski *około 1820 Sienickie †  
512Adam Kurkowski *około 1856 Borawskie par. Jedwabne †po 23-11-1909  
513Adam Kurkowski *około 1870 Ramoty †18-02-1911  
514Adam Kurkowski *około 1866 Grzymki †  
515Adam Kurkowski  †12-01-1839  
516Adam Kurzątkowski *około 12-1854 Łubiane †  
517Adam Kurzątkowski *przed 26-06-1894 †  
518Adam Kurzątkowski  †po 11-02-1939  
519Adam Lach *około 1844 Klimaszewnica †  
520Adam Ladziński [0¬]     
521Adam Laszczkowski *około 1796 †przed 19-11-1854  
522Adam Lebiedziński  †po 31-07-1885  
523Adam Lenda  †przed 14-02-1841  
524Adam Lenda *około 1904 Lipnik †  
525Adam Lenkowski  †od 10-02-1868 do 04-03-1889  
526Adam Leosiewski *około 1847 Mocarze †po 10-09-1915   
527Adam Lesiewicz *1887 Grądy Małe †   
528Adam Leszczyński *około 1885 Rakowo †  
529Adam Lewiński [0¬]     
530Adam Liberacki *około 1839 Białaszewo †przed 20-01-1902  
531Adam Liberadzki *około 1858 Klimaszewnica †po 20-02-1911  
532Adam Liberadzki *16-10-1915 Detroit, MI †  
533Adam Liszewski  †  
534Adam Locman *około 1805 Prusy †08-12-1855 Żebry  
535Adam Locman *około 1908 Żebry †18-11-1940 Żebry  
536Adam Locman  †08-1845  
537Adam Locman  †przed 30-01-1853  
538Adam Locman  †po 20-11-1838  
539Adam Ludwik Makowski *około 1848 Kamianki †20-04-1899 Korytki  
540Adam Ludwik Mieczkowski *około 1863 Mieczki †  
541Adam Ludwik Rogowski *1811 Pluty †1819 Pluty /Radziłów/  
542Adam Ładyżyński  †od 05-02-1850 do 23-11-1862  
543Adam Łajewski *około 1804 Białogrądy †po 30-04-1871  
544Adam Łajewski *około 1866 †przed 07-02-1922  
545Adam Łapiński *około 1854 Biodry †10-09-1925 Biodry /Burzyn/  
546Adam Łapiński *około 1877 Grądy †  
547Adam Łempicki *11-08-1907 Koniecki-Rostroszewo †26-01-1991   
548Adam Łempicki *23-12-1847 Bagienice †12-11-1918 Nieciki /Słucz/   
549Adam Łempicki [0¬]     
550Adam Łempicki *około 1761 †02-08-1816 Bagienice /Wąsosz/  
551Adam Łempicki [0¬]     
552Adam Łempicki *11-01-1823 Bagienice †31-01-1823 Bagienice  
553Adam Łempicki *29-03-1977 Szczuczyn †06-04-1977 Czerwonki /Wąsosz/  
554Adam Łepkowski *około 1891 Bzury †01-10-1947 Bzury /Szczuczyn/  
555Adam Łepkowski *około 1850 Bęćkowo †  
556Adam Łepkowski  †po 15-02-1863  
557Adam Łepkowski *06-11-1891 Kubra †   
558Adam Łochowski [0¬]    
559Adam Łojewski  †po 28-01-1918  
560Adam Łojewski  †przed 06-05-1912  
561Adam Łojewski  †  
562Adam Łoniewski *około 1845 †  
563Adam Łosiewicz  †  
564Adam Łosiewicz [0¬]    
565Adam Łosiewicz *17-09-1907 Klimaszewnica †  
566Adam Łuczyński *około 1860 Zakrzewo †od 19-11-1906 do 20-01-1923  
567Adam Łynko  †po 06-02-1918  
568Adam Maciej Mikucki *około 1865 Brychy †16-04-1925 Łempice  
569Adam Maciora  †po 16-10-1848  
570Adam Maciorowski *około 1834 Sojczyn Grądowy †po 08-02-1887  
571Adam Maciorowski *około 1873 Przechody †po 07-05-1923  
572Adam Maciorowski *około 1884 Przechody †  
573Adam Maciorowski *około 1877 Wojewodzin †  
574Adam Maciorowski  †  
575Adam Maciorowski [0¬]    
576Adam Majewski  †przed 01-06-1862  
577Adam Majewski  †przed 03-07-1917  
578Adam Makarewicz *około 1814 Ławsk †06-01-1891 Ławsk /Wąsosz/  
579Adam Makoszewski *około 04-1853 Siwki par. Romany †  
580Adam Makowski [0¬]    
581Adam Makowski  †po 21-02-1832  
582Adam Makuszewski  †  
583Adam Malecki *około 1857 Żebry †przed 12-09-1921  
584Adam Malenda  †przed 27-12-1926  
585Adam Maleszewski *około 1860 Poniat †po 06-02-1917  
586Adam Malinowski *około 1819 Surały †od 31-01-1893 do 21-11-1898  
587Adam Malinowski *około 1826 Chrzanowo-Cyprki †przed 11-02-1889  
588Adam Malinowski *około 1874 Ciemnoszyje †31-03-1926 Ciemnoszyje   
589Adam Malinowski *około 1896 Pluty †po 20-08-1946  
590Adam Malinowski *około 1856 Ciemnoszyje †  
591Adam Malinowski *02-01-1920 Pluty †  
592Adam Malinowski  †po 30-04-1894  
593Adam Marcel Dzięgielewski *około 1888 Grzymki †  
594Adam Marcel Kozikowski *około 1861 Koziki †po 04-02-1920  
595Adam Marchewka [0¬]    
596Adam Marcińczyk *około 1828 Kapice †po 16-10-1893  
597Adam Marcińczyk *1872 Nowa Wieś par. Jedwabne †09-10-1919 Kubrzany  
598Adam Marcińczyk *około 1861 Kubra †28-07-1902 Kubra  
599Adam Marcińczyk [0¬]     
600Adam Marczak  †  
601Adam Marek Kok [0¬]    
602Adam Markowski  †  
603Adam Masłowski *15-03-1890 †08-01-1961 Długochorzele /Białaszewo/  
604Adam Masłowski *około 1852 Klimaszewnica †1896 Karwowo /Radziłów/  
605Adam Matanowski *około 1869 Wojewodzin †06-07-1896  
606Adam Mateusz Bzura *20-09-1801 Bzury †29-05-1873 Bzury  
607Adam Mateusz Gardocki *około 1863 Gardoty †  
608Adam Mateusz Kozłowski *około 1837 Mierucie †  
609Adam Mateusz Soliński *20-04-1859 †przed 09-11-1926  
610Adam Merchelski *około 1840 Lachowo †po 11-02-1900  
611Adam Merchelski *około 1813 Kumelsk †przed 16-05-1864  
612Adam Merchelski *około 1877 Wierzbowo †  
613Adam Męczkowski  †12-04-1827  
614Adam Michał Dąbrowski [0¬]    
615Adam Michałowski *około 1840 Ruda †po 25-01-1897  
616Adam Michałowski *około 1876 Okrasin †  
617Adam Michałowski *około 1893 Warszawa †  
618Adam Michałowski  †po 31-01-1934  
619Adam Mieczkowski *18-04-1887 Supy †po 29-07-1941  
620Adam Mieczkowski *1869 Bagienice par. Romany †03-03-1897 Bagienice par. Romany /Romany/  
621Adam Mieczkowski  †przed 17-11-1819  
622Adam Mieczkowski  †przed 07-06-1853  
623Adam Mieczkowski *około 1905 †  
624Adam Mieczkowski *24-12-1904 Chrzanowo †   
625Adam Mieczkowski  †po 18-02-1901  
626Adam Mieczkowski  †przed 22-11-1921  
627Adam Mieczysław Łempicki *około 01-1923 Niebrzydy †15-01-1924 Niebrzydy /Słucz/   
628Adam Mieńkowski *około 1827 Wąsosz †przed 11-01-1897  
629Adam Mieńkowski *26-06-1897 Wąsosz †20-03-1966 Wąsosz /Wąsosz/  
630Adam Mierzejewski *około 1857 Poryte †17-01-1947 Ławsk  
631Adam Miklas  †26-09-1807 /Szczuczyn/  
632Adam Miklaszewski [0¬]    
633Adam Mikołaj Przyborowski *10-09-1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 21-03-1931  
634Adam Mikołaj Zaborowski *21-09-1817 Zaborowo †przed 19-11-1854  
635Adam Mikucki *około 1847 Mikuty †po 09-01-1889  
636Adam Mikucki  †po 20-01-1859  
637Adam Mikucki  †przed 28-08-1870  
638Adam Mikucki *około 1881 Mikuty †  
639Adam Mikulski *07-12-1859 Kapice †  
640Adam Milewski *około 1802 Brychy †przed 24-11-1856  
641Adam Milewski *23-12-1792 Milewo †przed 1830  
642Adam Milewski *około 1802 Nadbory †  
643Adam Milewski *około 1879 Nadbory †  
644Adam Mioduszewski *około 1825 Skaje †08-08-1850  
645Adam Mioduszewski *około 1874 Chrzanowo †  
646Adam Mioduszewski *około 1862 Glinki †  
647Adam Mioduszewski *około 1852 Mierucie †  
648Adam Mocarski *około 1841 Rutkowskie †od 03-07-1894 do 05-02-1895  
649Adam Mocarski *około 1831 Rutkowskie †po 08-02-1880  
650Adam Mocarski *około 1906 Rutkowskie †12-11-1929 Rutkowskie  
651Adam Mocarski  †po 25-11-1833  
652Adam Mocarski *około 1878 Mikołajewo par. Burzyn †  
653Adam Mocarski *około 1822 Mocarze †  
654Adam Mocarski *około 1800 Szostaki †  
655Adam Mocarski *około 1863 Rutkowskie †  
656Adam Mocarski  †przed 12-11-1839  
657Adam Modzelewski *około 1824 Modzele †12-04-1878  
658Adam Modzelewski *około 1849 Pluty †  
659Adam Modzelewski *około 1865 †  
660Adam Modzelewski  †  
661Adam Modzelewski  †po 29-11-1860  
662Adam Modzelewski  †  
663Adam Modzelewski [0¬]    
664Adam Modzelewski *około 1825 Nieciki †  
665Adam Modzelewski [0¬]    
666Adam Modzelewski *około 1809 Pieńki †  
667Adam Modzelewski  †od 16-07-1930 do 25-05-1937  
668Adam Modzelewski  †po 15-02-1892  
669Adam Moniuszko *około 1886 Olszewo par. Romany †  
670Adam Mońko  †przed 10-11-1861  
671Adam Mordasiewicz  †po 26-11-1862  
672Adam Mroczkowski *27-01-1798 †po 24-11-1841  
673Adam Mroczkowski *1857 Mroczki †  
674Adam Mroczkowski *około 1794 †  
675Adam Mroczkowski  †przed 27-01-1880  
676Adam Mrozicki  †przed 21-11-1854  
677Adam Mrozowicz *02-10-1898 Chyliny †  
678Adam Mrówka *około 1825 Radziłów †  
679Adam Mścichowski  †po 03-02-1831  
680Adam Murawski  †23-12-1870  
681Adam Myśliński  †przed 01-02-1903  
682Adam Narewski *około 1804 Łubiane †po 27-11-1866  
683Adam Nerwiński *około 1848 Siestrzanki †  
684Adam Niebrzydowski *24-12-1882 Wojsławy †04-12-1954 Wojsławy /Wąsosz/   
685Adam Niebrzydowski *około 1802 †09-02-1863 Obrytki  
686Adam Niebrzydowski *30-04-1857 Obrytki †08-04-1884 Obrytki  
687Adam Niebrzydowski *24-12-1865 Sulewo Kownaty †przed 09-1867   
688Adam Niebrzydowski *09-1867 Sulewo Kownaty †28-10-1867 Sulewo Kownaty   
689Adam Niebrzydowski *12-04-1913 Niebrzydy †  
690Adam Niebrzydowski *16-01-1911 Witynie †   
691Adam Niecikowski *około 1854 Chojnowo †05-01-1888 Milewo  
692Adam Niecikowski *16-08-1912 Szczuczyn †  
693Adam Niećkowski *około 1898 Biodry †  
694Adam Niedźwiedzki *około 1856 Bęćkowo †po 29-01-1917  
695Adam Niedźwiedzki *około 1820 Popowo †29-02-1880 Kędziorowo /Wąsosz/  
696Adam Niedźwiedzki  †przed 13-06-1995  
697Adam Niedźwiedzki *około 1871 Niećkowo †  
698Adam Niedźwiedzki *około 1913 Niedźwiedzkie †  
699Adam Nienałtowski *1719 †1791   
700Adam Nieradko *około 1865 Radziłów †przed 14-11-1921  
701Adam Nieradko *około 1838 Okrasin †  
702Adam Nieszała  †  
703Adam Nizio  †  
704Adam Nowakowski *około 1839 Sieburczyn †25-02-1887 Sieburczyn /Burzyn/   
705Adam Nowakowski  †  
706Adam Nowicki *około 1849 Jeziorko †przed 05-07-1904  
707Adam Obiedziński  †przed 31-01-1870  
708Adam Obrycki *około 1834 Gackie †od 25-10-1880 do 23-01-1893  
709Adam Obrycki *około 1831 Obrytki †06-03-1873 Konopki Chude /Jedwabne/  
710Adam Obudziński  †przed 28-01-1902  
711Adam Okrasiński  †od 21-11-1853 do 12-11-1861  
712Adam Okulewicz *około 1830 Brzeźnio †od 08-11-1875 do 23-09-1888  
713Adam Okurowski  †po 15-02-1904  
714Adam Olszewski *około 1819 Kowalewo †przed 01-03-1886  
715Adam Olszewski *około 1846 Grądy Małe †25-01-1892  
716Adam Olszewski  †15-10-1885  
717Adam Olszewski  †przed 24-01-1869  
718Adam Olszewski *około 1862 Kowalewo †  
719Adam Olszewski  †po 20-11-1860  
720Adam Ołdakowski *około 1830 Wąsosz †od 11-02-1895 do 31-07-1917  
721Adam Opolski z d. Opoński *około 1825 Siestrzanki †  
722Adam Organek  †przed 22-11-1880  
723Adam Organek *około 1840 Sojczyn-Borowy †  
724Adam Orłowski *20-11-1874 Kurkowo †26-08-1962 Kurkowo /Romany/  
725Adam Orłowski *około 1922 †13-10-1999  
726Adam Orłowski *około 1873 Skaje †przed 08-08-1945  
727Adam Orłowski *około 1830 Bęćkowo †po 05-02-1901  
728Adam Orłowski *około 1829 Jambrzyki †po 08-11-1886  
729Adam Orłowski *około 1866 Sojczyn-Borowy †przed 10-09-1923  
730Adam Orłowski *około 1828 Boczki †17-01-1884  
731Adam Orłowski *około 03-1843 Bęćkowo †po 30-05-1898  
732Adam Orłowski *około 1860 Lipnik †31-08-1908 Wąsosz  
733Adam Orłowski *około 07-1873 Grędy †11-01-1875 Grędy /Wąsosz/  
734Adam Orłowski  †przed 23-02-1862  
735Adam Orłowski *około 1819 Guty †  
736Adam Orłowski  †  
737Adam Orzechowski *około 1892 Leopoldowo †  
738Adam Orzechowski  †od 24-11-1867 do 19-02-1871  
739Adam Orzechowski  †  
740Adam Osiecki *11-01-1845 Bęćkowo †po 14-02-1898  
741Adam Oskierko *około 1864 Kramarzewo †  
742Adam Ostrowski [0¬]     
743Adam Ostrowski *07-01-1888 Wąsosz †02-06-1920 Wąsosz   
744Adam Ostrowski  †od 21-11-1831 do 20-02-1843  
745Adam Owsianko *około 1839 Bzury †13-09-1919 Bzury /Wąsosz/  
746Adam Ożarowski *około 1892 Rutkowskie †  
747Adam Pachucki *15-02-1900 Ciemnoszyje †09-08-1972 Ciemnoszyje  
748Adam Pachucki  †po 20-01-1891  
749Adam Palasiewicz  †  
750Adam Paliwoda  †przed 29-01-1900  
751Adam Paliwoda *około 1879 Rupin †  
752Adam Pałasiewicz *około 1898 Karwowo †  
753Adam Pałaszewicz  †  
754Adam Paszka [0¬]    
755Adam Paweł Gałgo *około 1823 †  
756Adam Paweł Łempicki *25-04-1869 Bagienice †03-09-1908 Bagienice /Wąsosz/   
757Adam Pełny  †przed 16-11-1859  
758Adam Petkowski *około 1911 Ławsk †03-12-1930 Ławsk  
759Adam Pianko *około 1810 Łodygowo †od 05-03-1859 do 10-09-1866  
760Adam Piaskowski *około 1814 Wizna †06-1846  
761Adam Piaszczyński *24-12-1906 Łomżyca †  
762Adam Pieńczykowski *około 1849 Łękowo †po 22-02-1897  
763Adam Pieńczykowski  †  
764Adam Pieńczykowski  †po 16-02-1938  
765Adam Pieńkowski *około 1832 Łazarze †20-09-1876  
766Adam Pieńkowski *około 1877 Wysokie Małe †  
767Adam Pieńkowski  †  
768Adam Pieńkowski  †przed 19-11-1888  
769Adam Pieńkowski  †  
770Adam Pietruchowski  †  
771Adam Piotr Rostkowski *około 1809 Rutki †przed 26-07-1850  
772Adam Piotr Szepielak [0¬]    
773Adam Piotrowski *około 1828 Wizna †po 15-02-1897  
774Adam Piotrowski  †po 24-11-1857  
775Adam Piotrowski *około 1841 Wizna †  
776Adam Piotrowski *około 1828 Wizna †  
777Adam Piotrowski *04-03-1879 Kucze Wielkie †  
778Adam Piotrowski  †  
779Adam Piórkowski *około 1835 Klimaszewnica †przed 03-02-1903  
780Adam Piórkowski *około 1904 Klimaszewnica †  
781Adam Pisowacki *25-09-1974 Stare Juchy †03-06-1989 Lipińskie k. Klus  
782Adam Piszczatowski *około 1867 Dębówka †  
783Adam Podsiad  †  
784Adam Podworny *06-02-1854 Kucze Wielkie †przed 29-01-1912  
785Adam Podworny  †przed 18-10-1846  
786Adam Pogorzelski  †przed 30-01-1854  
787Adam Pogorzelski *około 1829 Romany †  
788Adam Polakowski *13-05-1884 Żebry †29-01-1962 Żebry /Wąsosz/  
789Adam Poliks *około 1822 Grajewo †przed 02-10-1876  
790Adam Polkowski *około 1855 Supy †po 22-04-1918  
791Adam Polkowski *około 1871 Karwowo par. Jedwabne †po 05-02-1923  
792Adam Polsdorf  †po 29-10-1907  
793Adam Popławski *około 1858 Stawiski †po 07-02-1910  
794Adam Popowski *23-03-1876 Klimaszewnica †23-09-1965 Klimaszewnica  
795Adam Popowski *około 1836 Sojczyn Grądowy †po 03-02-1902  
796Adam Popowski *około 1837 Kapice †  
797Adam Popowski *około 1863 Kapice †  
798Adam Potocki *12-12-1894 Goniądz †   
799Adam Praksedy Paszkowski *21-07-1898 Żebry †  
800Adam Przedworski *około 1828 Mazewo †19-08-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/  
801Adam Przestrzelski *1899 †21-05-1958 Brychy  
802Adam Przestrzelski *około 1836 Boguszki †po 01-08-1895  
803Adam Przestrzelski *około 1811 Sambory †1862  
804Adam Przestrzelski  †  
805Adam Przestrzelski  †  
806Adam Przestrzelski *około 1836 Męczki †  
807Adam Przyborowski *około 1799 Gałązki †14-10-1858 Bzury  
808Adam Przyborowski *około 1838 Brzozowa par. Białaszwewo †20-01-1892 Brzozowa par. Białaszwewo  
809Adam Przyborowski *13-08-1864 Bzury †po 10-02-1919  
810Adam Przyborowski *09-04-1847 Bzury †11-03-1851 Bzury  
811Adam Przyborowski *około 1894 Bzury †  
812Adam Przyborowski *około 1864 Świdry Podleśne †  
813Adam Przyborowski  †07-03-1925 USA  
814Adam Przyborowski  †po 05-02-1894  
815Adam Ptak *około 1830 Cieciorki †  
816Adam Ptaszyński *około 1846 Gutki †po 21-05-1917  
817Adam Ptaszyński *około 1801 Wizna †po 28-01-1851  
818Adam Ptaszyński  †po 25-05-1869  
819Adam Ptaszyński  †25-02-1897  
820Adam Ptaszyński *1831 Wizna †  
821Adam Ptaszyński *około 1819 Karwowo par. Jedwabne †  
822Adam Ptaszyński *około 1801 Wizna †  
823Adam Puczyłowski  †przed 12-11-1906  
824Adam Purwin  †  
825Adam Pytliński *około 1892 Milewo †przed 26-02-1930  
826Adam Radke  †po 18-01-1898  
827Adam Radzki  †  
828Adam Rafałowski *około 1830 Klimaszewnica †przed 13-02-1888  
829Adam Rafałowski *około 1863 Klimaszewnica †  
830Adam Rajski *około 1867 Słucz †przed 05-10-1926  
831Adam Rakowski *około 1812 Wilamowo †po 21-02-1870  
832Adam Ramotowski *około 1817 Pluty †02-06-1908 Pluty  
833Adam Ramotowski *około 1827 Ramoty †24-06-1896 Ramoty  
834Adam Ramotowski *około 1827 Danowo †po 20-01-1890  
835Adam Ramotowski *około 1877 Pluty †przed 25-11-1939  
836Adam Ramotowski [0¬]     
837Adam Ramotowski *około 1904 †  
838Adam Ramotowski  †po 13-02-1888  
839Adam Ramotowski *około 1911 †  
840Adam Ramotowski  †05-10-1861  
841Adam Ramotowski  †  
842Adam Rawa *około 1841 Budne †13-02-1885 Bagienice   
843Adam Rągowski *około 1831 Konopki-Białystok †16-08-1886 Szczuczyn  
844Adam Rejno *około 1876 Chrzanowo †po 13-02-1939  
845Adam Remiszewski *07-06-1899 Zaskrodzie †  
846Adam Robaczyński *około 1874 Wąsosz †24-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
847Adam Rodak [0¬]     
848Adam Rode *około 1839 Poryte †  
849Adam Rogalski *około 1782 †po 11-02-1850  
850Adam Rogalski *około 1897 Rogale par. Romany †  
851Adam Rogalski *16-11-1889 Jaki †  
852Adam Rogiński *około 1858 Białogrądy †po 09-02-1920  
853Adam Rogiński *około 1863 Sośnia †  
854Adam Rogiński *02-06-1919 Szymany †   
855Adam Rogowski *około 1832 Klimaszewnica †przed 11-10-1921  
856Adam Rogowski *około 1825 Brodowo †po 14-06-1898  
857Adam Rogowski *około 1773 †od 21-05-1844 do 12-02-1855  
858Adam Rogowski *około 1818 Trzaski †od 21-02-1881 do 24-11-1896  
859Adam Rogowski *12-01-1934 †20-09-1993 Możdżenie /Wąsosz/  
860Adam Rogowski *około 1850 Konopki Chude †po 11-02-1907  
861Adam Rogowski *około 1826 Pluty †po 18-02-1879  
862Adam Rogowski *około 1797 †po 14-02-1848  
863Adam Rogowski *około 1822 Brodowo †od 26-11-1872 do 15-11-1880  
864Adam Rogowski *około 1827 Supy †od 07-02-1877 do 30-01-1882   
865Adam Rogowski *około 1862 †po 11-06-1912  
866Adam Rogowski *około 01-1838 Brychy †przed 09-02-1885  
867Adam Rogowski *około 1813 Trzaski †po 10-02-1858  
868Adam Rogowski *około 1857 Pieńki Okopne †16-06-1894 Grądy Małe /Jedwabne/  
869Adam Rogowski *około 1800 †10-10-1834  
870Adam Rogowski *około 1803 †30-08-1824 Trzaski /Przytuły/  
871Adam Rogowski *około 1895 Sośnia †  
872Adam Rogowski  †po 25-02-1895  
873Adam Rogowski *około 1846 Wizna †   
874Adam Rogowski *około 1805 Brychy †  
875Adam Rogowski  †  
876Adam Rogowski *około 1906 Supy †  
877Adam Rogowski  †od 07-02-1870 do 06-02-1888  
878Adam Rogowski  †przed 21-02-1862  
879Adam Rogowski *około 1810 Trzaski †  
880Adam Romankiewicz [0¬]    
881Adam Romanowski *około 1811 Łebki Duże †przed 13-11-1864  
882Adam Romanowski  †przed 28-10-1862  
883Adam Romanowski  †przed 10-11-1873  
884Adam Romkowski  †przed 20-09-1868  
885Adam Rożenek  †  
886Adam Rożyński  †po 25-11-1823  
887Adam Rudzki  †przed 05-11-1923  
888Adam Rupiński *około 1783 Borawskie †od 13-07-1842 do 26-06-1849  
889Adam Rupiński  †  
890Adam Ruszczyk *około 1895 Sośnia †  
891Adam Ruszczyk  †po 25-02-1889  
892Adam Rutkiewicz *około 1833 Wąsosz †  
893Adam Rutkowski *około 1816 Rogale par. Romany †po 23-02-1897  
894Adam Rutkowski *około 1840 Rutkowskie †po 09-10-1911  
895Adam Rutkowski *około 1854 Laskowiec †06-05-1889 Nieciki /Słucz/  
896Adam Rutkowski *około 1872 Karwowo †01-07-1904  
897Adam Rutkowski *około 1842 Kubra †29-03-1872 Kubra  
898Adam Rutkowski *około 1831 †27-03-1855 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
899Adam Rutkowski *około 1855 Radziłów †  
900Adam Rutkowski  †przed 11-02-1850  
901Adam Rutkowski *około 1860 Wyłudzin †  
902Adam Rutkowski  †przed 10-1820  
903Adam Rydzewski *17-01-1912 Zaborowo †14-10-1976 Grajewo /Wąsosz/  
904Adam Rydzewski  †  
905Adam Rydzewski  †po 10-11-1813  
906Adam Ryszard Domaser [0¬]    
907Adam Rzadki  †po 18-05-1922  
908Adam Sabunio  †przed 04-11-1878  
909Adam Saciłowski *około 1864 Sośnia †24-06-1941 Sośnia  
910Adam Saciłowski *około 1805 Białaszewo †przed 13-02-1859  
911Adam Sadowski  †  
912Adam Sakowski *około 1832 †19-11-1853  
913Adam Samborski  †po 15-02-1928  
914Adam Samełka *około 1787 Ławsk †po 24-11-1835  
915Adam Samełko *około 1825 Ławsk †po 13-11-1893  
916Adam Samełko *około 1765 †po 08-11-1825  
917Adam Samełko *około 1818 Chojnowo †  
918Adam Samełko  †około 07-1845  
919Adam Saniewski *25-12-1816 Konopki †  
920Adam Scech *około 1826 Wykowo †05-10-1883 Pasichy /Wąsosz/  
921Adam Sekciński *około 1878 Zalesie †  
922Adam Seroka  †  
923Adam Siedlecki *19-10-1909 Wąsosz †12-11-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
924Adam Siedlecki *około 1822 Obrytki †po 15-11-1875  
925Adam Sielawa *około 1851 Stawiski †  
926Adam Sielawa  †po 05-02-1865  
927Adam Siemion  †  
928Adam Siemion  †po 02-10-1870  
929Adam Sienkiewicz *około 1806 Sojczyn-Borowy †28-06-1843  
930Adam Skarżyński [0¬]    
931Adam Skarżyński *około 1872 Kurejwa †  
932Adam Skitowski  †  
933Adam Skoczek  †po 11-11-1878  
934Adam Skowroński  †przed 17-05-1881  
935Adam Skrodzki *około 1816 Jambrzyki †05-12-1850  
936Adam Skrodzki  †po 13-11-1859  
937Adam Skrodzki  †po 12-02-1906  
938Adam Skrodzki *około 1841 Wizna †  
939Adam Skrodzki  †przed 20-01-1815  
940Adam Skrzeczkowski  †  
941Adam Skrzypkowski  †po 24-11-1903  
942Adam Skubich *około 1836 Budne †  
943Adam Skubich *około 1863 Białogrądy †  
944Adam Smoliński *24-12-1907 Kędziorowo †  
945Adam Sokołek *około 1819 Świdry †03-09-1884 Świdry /Wąsosz/  
946Adam Sokołowski *około 1857 Sokoły par. Romany †po 24-06-1924  
947Adam Sokołowski  †06-05-1902  
948Adam Sokołowski  †przed 03-02-1903  
949Adam Sokołowski *około 1820 †  
950Adam Sokołowski *około 1896 Sokoły par. Romany †  
951Adam Sokołowski  †przed 23-11-1874  
952Adam Sokół *około 1811 Kapice †po 01-02-1863  
953Adam Soliński  †  
954Adam Sosnowski *około 1851 Wojewodzin †po 06-02-1906  
955Adam Sosnowski *około 1826 Wojewodzin †przed 25-10-1880  
956Adam Sosnowski  †  
957Adam Sosnowski *około 1875 Wojewodzin †  
958Adam Stanisław Gromadzki *około 1843 Filipki Duże †  
959Adam Stanisław Truchan *27-09-1947 Turówka Stara †21-07-1985 Bakałarzewo /Suwałki/  
960Adam Staniszewski  †przed 21-11-1864  
961Adam Stankiewicz *około 1867 Grabowskie †  
962Adam Stefanowicz *1882 Białaszewo †po 15-11-1945  
963Adam Stepnowski *około 12-1865 Jambrzyki †09-06-1867 Jambrzyki /Szczuczyn/  
964Adam Strękowski  †przed 22-11-1927  
965Adam Strzelecki *około 1855 Radziłów †po 07-02-1898  
966Adam Suchocki  †przed 16-07-1876  
967Adam Suchożebrski  †przed 03-03-1940  
968Adam Sulewski *około 1722 †10-03-1802 Zaborowo  
969Adam Sulewski *1763 †10-12-1841 Sulewo Prusy  
970Adam Sulewski *około 1823 Sulewo Prusy †12-02-1895 Bagienice /Wąsosz/  
971Adam Sulewski *22-02-1801 Bagienice †20-10-1850 Zaborowo  
972Adam Sulewski *23-12-1771 Sulewo Prusy †po 20-02-1813  
973Adam Sulewski *03-08-1815 Zaborowo †22-08-1850 Zaborowo  
974Adam Sulewski [0¬]     
975Adam Sulewski *około 11-07-1807 Zaborowo †19-07-1807 Zaborowo  
976Adam Sulewski  †  
977Adam Sulewski  †przed 28-02-1810  
978Adam Sulewski *02-11-1862 Sulewo Kownaty †  
979Adam Sulewski *12-04-1863 Zaborowo †  
980Adam Sulewski  †  
981Adam Sulewski *około 1877 Białogrądy †  
982Adam Sulewski  †po 15-07-1907  
983Adam Sulewski  †  
984Adam Sulima *około 1831 Sojczyn-Borowy †po 29-01-1883  
985Adam Sulima  †po 26-03-1931  
986Adam Sulima  †po 09-01-1926  
987Adam Supiński *około 1845 Supy †przed 11-02-1907  
988Adam Supiński *około 1824 Brodowo †po 18-02-1884  
989Adam Supiński *około 1845 Supy †przed 13-02-1899  
990Adam Supiński *około 1813 †  
991Adam Supiński  †  
992Adam Surawski *20-11-1882 Wąsosz †20-07-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
993Adam Surawski *około 1836 Popowo †przed 20-06-1904  
994Adam Surawski  †przed 04-03-1889  
995Adam Sypytkowski *około 1854 Sośnia †  
996Adam Sypytkowski  †od 21-11-1877 do 04-08-1890  
997Adam Szakowski  †przed 03-02-1856  
998Adam Szarnecki *około 1895 †03-03-1979  
999Adam Szczawiński  †po 06-05-1918  
1000Adam Szczechowski  †po 03-01-1863  
1001Adam Szczepan Brodowski *około 1867 Modzele †przed 23-11-1925  
1002Adam Szczepaniak  †po 23-11-1852  
1003Adam Szczuka  †po 18-02-1873  
1004Adam Szelągowski  †od 09-11-1859 do 08-10-1894  
1005Adam Szelążek *około 1889 Grajewo †  
1006Adam Szlagatys *około 1829 Karwowo par. Jedwabne †  
1007Adam Szlejter *około 1859 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1008Adam Szlejter  †  
1009Adam Szlejter  †  
1010Adam Szleszyński *około 1855 Zabiele †23-01-1926 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1011Adam Szleszyński *około 1881 Grabowskie †  
1012Adam Szleszyński *11-10-1810 Stawiane †  
1013Adam Szmatowski  †23-06-1846  
1014Adam Sznajder  †od 18-09-1882 do 19-11-1882  
1015Adam Szrejter *około 1835 Trzaski †po 27-01-1896  
1016Adam Sztachelski *około 1862 Białogrądy †  
1017Adam Sztrom *około 1867 Czarnówek †  
1018Adam Sztrubel *około 1818 †  
1019Adam Szulc *10-10-1897 Wąsosz †09-05-1955 Ciemnoszyje   
1020Adam Szuluk [0¬]    
1021Adam Szumowski  †  
1022Adam Szumowski  †przed 14-02-1882  
1023Adam Szyjka  †od 09-02-1834 do 13-02-1844  
1024Adam Szymanowski *około 1837 Szymany †po 27-10-1919  
1025Adam Szymanowski *1857 Wiązownica †08-01-1930 Wiązownica /Słucz/  
1026Adam Szymanowski *około 1793 Danówek †18-01-1849  
1027Adam Szymanowski  †przed 10-01-1860  
1028Adam Szymanowski *25-12-1783 Łempice †  
1029Adam Szymanowski *około 1829 Szymany †  
1030Adam Szymański *około 1875 Konarzyce †  
1031Adam Szymborski *1898 Stawiski †  
1032Adam Szymczyk  †  
1033Adam Szymkiewicz  †po 21-02-1922  
1034Adam Ślepkowski *około 1860 Popławy †  
1035Adam Śmiglewski *około 1864 Wąsosz †26-11-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
1036Adam Świderski *około 1849 Brzozowa par. Białaszwewo †18-02-1907 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/  
1037Adam Świderski  †  
1038Adam Świderski *17-11-1800 Łempice †  
1039Adam Świderski  †  
1040Adam Tadeusz Skrodzki [0¬]    
1041Adam Tadeusz Tyszka  †  
1042Adam Talmant  †przed 17-01-1864  
1043Adam Targoński *około 1862 Sikory †  
1044Adam Teodor Majewski *około 1832 Osowiec †  
1045Adam Tocicki *około 1875 Szostaki †02-04-1954 Burzyn  
1046Adam Toczyłowski  †  
1047Adam Tokarzewski *około 1823 Racibory †13-01-1887 Radziłów /Radziłów/   
1048Adam Tokarzewski *1863 Radziłów †1869 Radziłów /Radziłów/   
1049Adam Tokarzewski *około 1884 Radziłów †  
1050Adam Tolzdorf  †przed 08-11-1921  
1051Adam Tomasz Mścichowski  †przed 25-01-1862  
1052Adam Tomasz Przyborowski *około 1843 Obiedzino †po 22-02-1909  
1053Adam Tomaszewski [0¬]    
1054Adam Trojanowski  †przed 02-07-1810  
1055Adam Truchan [0¬]    
1056Adam Truszkowski *około 1839 Pieniążki †przed 23-11-1885  
1057Adam Truszkowski *28-09-1874 Koniecki †09-06-1880 Koniecki /Wąsosz/  
1058Adam Truszkowski  †po 07-02-1841  
1059Adam Truszkowski *około 1861 Klimaszewnica †  
1060Adam Truszkowski  †przed 28-01-1874  
1061Adam Truszkowski  †przed 18-03-1941  
1062Adam Truszkowski *około 1856 Bagińskie †  
1063Adam Truszkowski *około 1897 Jaki †  
1064Adam Trzaska *około 1853 Supy †od 09-02-1904 do 24-09-1916  
1065Adam Trzaska *około 1807 Supy †05-05-1846  
1066Adam Trzaska  †od 22-05-1849 do 03-08-1851  
1067Adam Turczyński  †  
1068Adam Turowski  †  
1069Adam Turski  †przed 14-05-1942  
1070Adam Tuzinowski  †  
1071Adam Twarowski  †przed 14-11-1822  
1072Adam Tyl *około 1855 Budne †  
1073Adam Tyszkiewicz *około 1866 Białaszewo †  
1074Adam Ulatowski  †przed 04-08-1832  
1075Adam Ułanowicz [0¬]    
1076Adam Wacław Chojnowski *około 1922 Wąsosz †  
1077Adam Walendzik *około 1859 Bzury †po 23-11-1926  
1078Adam Walendzik *około 1874 Chojnówek †od 04-07-1936 do 30-10-1944  
1079Adam Walendzik *około 1789 †19-01-1844 Bzury  
1080Adam Walenty Sulewski *około 1871 Borawskie †przed 08-10-1935  
1081Adam Walery Jagodziński *15-12-1854 Grajewo †   
1082Adam Waluś  †przed 17-01-1869  
1083Adam Wałuszko *około 1888 Dolistowo †  
1084Adam Wasilewski *około 1819 Grabowo †po 05-11-1872  
1085Adam Wasilewski  †przed 12-11-1821  
1086Adam Wasiulewski *16-04-1906 Ławsk †05-11-1957 Ławsk /Wąsosz/  
1087Adam Wasiulewski *około 1893 †  
1088Adam Waszkiewicz  †przed 26-11-1894  
1089Adam Waszkiewicz  †przed 14-05-1906  
1090Adam Wądołowski *około 1801 Makowskie †przed 21-11-1864  
1091Adam Wądołowski  †po 04-09-1808  
1092Adam Wądołowski  †  
1093Adam Wesołowski *około 1872 Przestrzele †  
1094Adam Węcek *około 1859 Kapice †po 02-02-1926  
1095Adam Węcek *około 1819 Żebry †przed 23-11-1874  
1096Adam Węcek *około 1821 †  
1097Adam Wędrzycki *około 1852 Świdry †po 13-06-1931  
1098Adam Wierciszewski *około 1828 Michny †  
1099Adam Wierciszewski *około 1869 Michny †  
1100Adam Wierzbicki  †  
1101Adam Wietosko *około 1811 Brzeźnio †  
1102Adam Wietski  †  
1103Adam Wiktor Czyżewski *23-12-1866 Wąsosz †  
1104Adam Wilantowicz  †  
1105Adam Wileński *około 1860 Łebki Małe †przed 06-11-1925  
1106Adam Wileński *około 1844 Siwki par. Romany †po 19-09-1899  
1107Adam Winclejchter *około 1848 Jedwabne †  
1108Adam Wiszowaty  †przed 09-11-1891  
1109Adam Wiśniewski [0¬]    
1110Adam Wiśniewski *około 1811 Szczuczyn †po 17-11-1863  
1111Adam Wiśniewski *31-10-1881 Pawełki †przed 14-01-1931  
1112Adam Wiśniewski *około 1887 Radziłów †   
1113Adam Wiśniewski  †po 16-04-1855  
1114Adam Wiśniewski *około 1877 †  
1115Adam Wit Okulewicz *20-11-1907 Andrychy †przed 03-1962   
1116Adam Witkowski *około 1843 Wąsosz †  
1117Adam Włodarski *26-05-1894 Klimaszewnica †   
1118Adam Włodarski *około 1853 Klimaszewnica †   
1119Adam Włodkowski *około 1844 †po 16-02-1897  
1120Adam Wojciech Dobkowski *około 1815 Dobki par. Lubotyń †  
1121Adam Wojsław  †po 21-02-1881  
1122Adam Wojtkielewicz  †przed 26-11-1865  
1123Adam Wolwark *około 1818 †  
1124Adam Wronkowski *około 1841 Słucz †07-02-1885  
1125Adam Wróblewski *około 1841 Jambrzyki †przed 18-02-1901  
1126Adam Wróblewski *około 1853 Niećkowo †przed 06-02-1905  
1127Adam Wróblewski *około 1836 Brzeźnio †1886 Kowalewo  
1128Adam Wróblewski *01-01-1948 Brzeźnio †29-10-1992 Wąsosz /Wąsosz/  
1129Adam Wróblewski *02-01-1910 Niećkowo †  
1130Adam Wróblewski  †  
1131Adam Wróblewski *około 1817 Niedźwiadna †  
1132Adam Wróblewski  †po 30-10-1864  
1133Adam Wróblewski  †  
1134Adam Wróblewski  †przed 21-05-1929  
1135Adam Wszeborowski *około 1886 Przyborowo †04-04-1966 Łempice  
1136Adam Wszeborowski *około 1842 Marki †przed 13-11-1898  
1137Adam Wyrzykowski *około 1810 Janczewko †po 03-02-1869  
1138Adam Wysk  †przed 11-11-1860  
1139Adam Wysocki *około 12-1855 Łempice †13-04-1933 Łempice  
1140Adam Wysocki *około 1850 Zanklewo †od 03-02-1904 do 12-04-1913  
1141Adam Wysocki  †przed 1831  
1142Adam Zabłocki  †  
1143Adam Zaborowski *14-08-1808 Zaborowo †  
1144Adam Zając  †przed 25-11-1832  
1145Adam Zając  †po 23-11-1817  
1146Adam Zajkowski *14-12-1888 Sojczyn-Borowy †03-07-1976 Chorzów /Białaszewo/  
1147Adam Zajkowski *około 1776 †10-03-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
1148Adam Zakaszewski *około 1865 Białaszewo †od 09-10-1928 do 24-10-1966  
1149Adam Zakrzewski *około 1825 †  
1150Adam Zalc *około 1918 †15-07-1944 Radziłów /Szczuczyn/  
1151Adam Zalewski *około 1803 †12-09-1863 Radziłów /Radziłów/  
1152Adam Zalewski *około 1826 Szlasy †od 05-02-1883 do 18-02-1901  
1153Adam Zalewski *około 12-1806 Lipińskie †od 09-02-1852 do 05-03-1867  
1154Adam Zalewski *około 1811 Bęćkowo †21-08-1854  
1155Adam Zalewski *około 1819 Radziłów †po 14-05-1861  
1156Adam Zalewski [0¬]     
1157Adam Zalewski *25-12-1805 Zalesie †12-04-1810 Zalesie /Wąsosz/   
1158Adam Zalewski *około 1874 †30-12-1877 Wypychy /Przytuły/  
1159Adam Zalewski  †  
1160Adam Zalewski  †przed 25-08-1902  
1161Adam Zalewski  †  
1162Adam Zalewski *około 1813 Racibory †   
1163Adam Zalewski *16-12-1885 Bęćkowo †  
1164Adam Zalewski  †  
1165Adam Zalewski  †od 11-02-1855 do 29-05-1871  
1166Adam Zalewski  †przed 20-02-1816  
1167Adam Zalewski  †przed 14-02-1871  
1168Adam Zalewski *około 1851 Ruda †  
1169Adam Zalewski *20-09-1883 Bęćkowo †  
1170Adam Załęski  †po 06-02-1853  
1171Adam Załuska [0¬]    
1172Adam Załuska *około 1831 Niedźwiedzkie †  
1173Adam Załuska *około 1840 Ostrowik †  
1174Adam Zambrowski *około 1837 Lachowo †po 08-11-1886  
1175Adam Zambrowski  †  
1176Adam Zambrzycki  †po 27-02-1832  
1177Adam Zamirowski *około 1807 †przed 23-11-1862  
1178Adam Zamirowski *22-12-1837 Wólka Piaseczna †  
1179Adam Zamojski *24-05-1847 Grędy †  
1180Adam Zarzecki *1820 Wąsosz †po 03-02-1885  
1181Adam Zarzecki *około 1820 Białaszewo †  
1182Adam Zarzecki  †  
1183Adam Zarzecki *17-02-1883 Żebry †  
1184Adam Zawadzki *około 1821 Dąbrowa †po 09-02-1885  
1185Adam Zawadzki *1865 Radziłów †przed 27-01-1919  
1186Adam Zawadzki *około 1855 Karwowo †24-03-1889  
1187Adam Zawadzki *około 1856 Radziłów †  
1188Adam Zawadzki *około 05-1883 Ciemnoszyje †  
1189Adam Zawadzki *około 1881 Mścichy †  
1190Adam Zawadzki *około 1871 Grozimy †  
1191Adam Zawadzki *około 1819 Wąsosz †  
1192Adam Zawadzki  †po 24-11-1891  
1193Adam Zawistowski *około 1821 Ruda †przed 27-01-1875  
1194Adam Zawistowski  †przed 23-10-1854  
1195Adam Zawłocki  †  
1196Adam Zegarowicz *około 1876 Białaszewo †przed 03-03-1924  
1197Adam Zieliński *około 1829 Lipnik †po 14-11-1892  
1198Adam Zieliński *około 1839 Wąsosz †od 22-05-1894 do 23-01-1905  
1199Adam Zieliński *około 1886 Wąsosz †przed 23-02-1925  
1200Adam Zieliński *około 1871 Ruda †  
1201Adam Zieliński  †przed 20-09-1927  
1202Adam Zieliński [0¬]     
1203Adam Ziemkiewicz *31-10-1880 Klimaszewnica †14-04-1954  
1204Adam Ziemkiewicz *około 1860 Sośnia †07-09-1933 Sośnia  
1205Adam Ziemkiewicz *około 1900 Klimaszewnica †   
1206Adam Znoiński *około 1839 Korzeniste †  
1207Adam Zygmunt Świderski [0¬]    
1208Adam Zyskowski *około 1826 Kapice †przed 23-02-1903  
1209Adam Zyskowski *08-10-1790 Kurejewka †04-08-1852  
1210Adam Zyskowski *około 1860 †przed 24-01-1921  
1211Adam Zyskowski *około 1830 Kapice †przed 15-02-1885  
1212Adam Zyskowski *około 1867 Sojczyn-Borowy †od 13-05-1918 do 12-02-1922  
1213Adam Zyskowski *około 1884 Bęćkowo †06-04-1921 Szczuczyn  
1214Adam Zyskowski  †  
1215Adam Zyskowski * Kapice †przed 11-02-1833  
1216Adam Zyskowski *około 1871 Szczuczyn †  
1217Adam Zyskowski  †  
1218Adam Zyskowski *około 1900 Rakowo †  
1219Adam Zyskowski *około 1878 Kapice †  
1220Adam Zyskowski *około 1847 Wólka Piotrowska †  
1221Adam Zyskowski *około 1882 Miecze †  
1222Adam Żbikowski *około 1779 †11-09-1854 Łękowo /Grajewo/  
1223Adam Żbikowski *około 1828 Łękowo †od 23-01-1899 do 11-02-1901  
1224Adam Żbikowski  †  
1225Adam Żbikowski [0¬]     
1226Adam Żebrowski *około 1871 Żebry †  
1227Adam Żmijewski *około 1832 Flesze †  
1228Adam Żobiński *około 1861 Guty Podleśne †08-10-1897 Kurki /Niedźwiadna/  
1229Adam Żukowski *około 1832 †po 03-02-1892   
1230Adam Żukowski  †przed 30-01-1911  
1231Adam Żurawski *około 1889 †29-03-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
1232Adamina Kowalewska z d. Marcińczyk *około 1905 Ławsk †  
1233Adamina Nowicka z d. Kaplińska (Kapla) *około 1835 Kuligi †przed 29-01-1900  
1234Adela (Adolfa) Karwowska z d. Chylińska *około 1872 Sulewo Prusy †28-01-1922 Zaborowo /Wąsosz/  
1235Adela (Feliksa) Chrzanowska z d. Dobkowska *1870 Łosewo †16-08-1947 Łosewo  
1236Adela Bagińska z d. Rutkowska *około 1874 Kamianki †  
1237Adela Barbara Zakrzewska z d. Szleszyńska *około 1849 Czachy †po 03-11-1880  
1238Adela Bargłowska *1876 Okrasin †  
1239Adela Bazydło z d. Kozłowska *10-08-1924 Kubra †  
1240Adela Borawska z d. Niebrzydowska *27-06-1898 Glinki †03-05-1982 Glinki /Słucz/  
1241Adela Borawska *1893 Supy †  
1242Adela Borawska *30-06-1894 Konopki †  
1243Adela Borzymowska z d. Świderska *około 1887 Danówek †po 09-10-1928  
1244Adela Brzozowska z d. Przestrzelska *około 1885 Mścichy †04-01-1922  
1245Adela Budna z d. Przyborowska  †od 11-02-1929 do 25-11-1941  
1246Adela Buziewicz z d. Tarnacka [0¬]    
1247Adela Bylica z d. Kuźmińska *około 1852 Żebry †od 20-02-1911 do 23-01-1929  
1248Adela Bzura z d. N  †  
1249Adela Chludzińska z d. Skrodzka *około 1868 Wścieklice †  
1250Adela Chrostowska z d. Bagińska [0¬]    
1251Adela Chrostowska *około 1879 Nadbory †17-11-1907 Nadbory /Burzyn/  
1252Adela Chrzanowska *około 1881 Małachowo †20-07-1897 Małachowo /Wizna/  
1253Adela Chrzanowska z d. Iwanowska *około 1875 Romany †  
1254Adela Chrzanowska z d. Ramotowska *około 1873 Mieczki †  
1255Adela Chrzanowska z d. Polkowska *około 1888 Kąty †  
1256Adela Chrzanowska z d. Bagińska *około 1891 Wypychy †  
1257Adela Cwalina *około 1896 Kucze Małe †06-10-1899 Kucze Małe /Jedwabne/  
1258Adela Cwalina z d. Kuczewska *około 1870 Kucze Małe †  
1259Adela Cwalina z d. Bogucka  †  
1260Adela Cybulska z d. Kwiatkowska *około 1882 Zakrzewo †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1261Adela Danowska *24-03-1862 Sulewo Kownaty †04-12-1892   
1262Adela Dąbrowska z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1263Adela Dmochowska z d. Romanowska  †  
1264Adela Domitrz z d. Domurat *około 1908 Niwkowo †   
1265Adela Duchnowska z d. Krukowska  †  
1266Adela Dzięgielewska z d. Cwalińska *około 1874 Czerwonki †po 15-07-1930  
1267Adela Dzięgielewska z d. Bagińska *około 1872 Sokoły par. Romany †  
1268Adela Gardocka z d. Karwowska [0¬]    
1269Adela Gardocka z d. Wądołowska *około 1868 †po 08-07-1918  
1270Adela Gardocka z d. Rogowska *około 1868 Wagi †przed 06-1889  
1271Adela Gardocka z d. Łojewska *około 1899 †  
1272Adela Goman z d. Wykowska  †  
1273Adela Gosiewska z d. Łojewska *06-06-1887 Łoje Grężki †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
1274Adela Górska z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
1275Adela Grądzka z d. Mieczkowska *około 1883 Trzaski †03-09-1944 Trzaski  
1276Adela Grądzka z d. Kuczewska *około 1858 Kucze Małe †  
1277Adela Grądzka z d. Kownacka *około 1860 Małachowo †   
1278Adela Grodzicka z d. Dąbkowska *około 1868 Szczuczyn †  
1279Adela Gutowska z d. Jucewicz *około 1891 †  
1280Adela Hermanowska z d. Karczewska *około 1903 Karwowo-Polki †  
1281Adela Hryszko z d. Kolosa [0¬]    
1282Adela Iwanowska z d. Kryszczyńska *około 1900 †28-02-1944 /Wizna/  
1283Adela Jabłońska z d. Pachucka *około 1898 Radziłów †  
1284Adela Jaczyńska z d. Sakowska *około 1897 Klimaszewnica †po 13-05-1969  
1285Adela Kacprowska z d. Sulewska *16-12-1914 Zalesie †22-03-1976 Komosewo /Wąsosz/  
1286Adela Kadłubowska z d. Dąbrowska *około 1866 Klimaszewnica †08-09-1948 Zakrzewo /Słucz/  
1287Adela Kamińska *16-07-1898 Srebrowo †  
1288Adela Kapelewska z d. Ramotowska *około 1885 Męczki †  
1289Adela Karwowska z d. Andrzejewska [0¬]    
1290Adela Karwowska z d. Saniewska *około 1867 Klimaszewnica †po 15-02-1926  
1291Adela Karwowska z d. Milewska *16-06-1891 Bzury †po 08-09-1943  
1292Adela Karwowska *około 11-1865 Jambrzyki †10-03-1867 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1293Adela Karwowska z d. Trzaska *około 1901 †  
1294Adela Karwowska z d. Obiedzińska  †  
1295Adela Kleszczewska z d. Świderska *około 1872 Bagienice †21-12-1894 Bagienice   
1296Adela Kleszczewska z d. Jegielska *około 1874 Rogienice Wielkie †  
1297Adela Klimaszewska z d. Truszkowska *24-11-1909 Nieciki †04-04-2004 Klimaszewnica  
1298Adela Koniecko z d. Zalewska *około 1875 Klimaszewnica †19-07-1943 Klimaszewnica  
1299Adela Konopka *około 1883 Karwowo †  
1300Adela Konopka z d. Mroczkowska *około 1878 Kubrzany †  
1301Adela Kopka z d. Kopczyńska (Kopka) *około 1871 Łojki †po 03-03-1930  
1302Adela Kosmaczewska z d. Nieradko *około 1866 Radziłów †  
1303Adela Kowalewska z d. Kalinowska *około 1893 Łosewo †15-07-1919  
1304Adela Kowalewska z d. Wierciszewska *około 1880 Stryjaki †  
1305Adela Kowalewska z d. Konopka *około 1881 Korytki †  
1306Adela Kowalewska z d. Księżakowska *około 1862 Pieńki †  
1307Adela Kownacka z d. Niecikowska *około 1893 Kąty †  
1308Adela Kretuńska z d. Zawadzka  †przed 02-1916  
1309Adela Kryszczyńska z d. Chrzanowska  †po 23-04-1946  
1310Adela Księżakowska z d. Sawicka *około 1888 Skaje †08-01-1951 Kędziorowo /Wąsosz/  
1311Adela Kuczewska z d. Bronakowska *około 1875 Janczewko †  
1312Adela Kuczyńska z d. Dąbrowska *około 1885 Mocarze †   
1313Adela Kukowska z d. Korzeniecka *około 1896 Doliwy †  
1314Adela Kulesza z d. Załuska *1888 Kotowo Plac †  
1315Adela Kurkowska z d. Konopka *około 1885 Konopki †po 15-01-1929  
1316Adela Kurzyna z d. Truszkowska *16-01-1876 Niedźwiedzkie †05-10-1899  
1317Adela Leszczewska z d. Supińska  †16-02-1909 Kotowo  
1318Adela Lipińska z d. Bagińska  †29-07-1894  
1319Adela Łempicka *24-01-1894 Bagienice †27-07-1896 Bagienice /Wąsosz/   
1320Adela Łempicka z d. Rawa *09-02-1895 Budne †   
1321Adela Łojewska z d. Świderska *około 1869 Zaborowo †po 29-03-1946   
1322Adela Łosiewska z d. Sokołowska *około 1875 Janczewo †przed 25-02-1919  
1323Adela Malinowska z d. Cieciuch *1878 Czarnówek †  
1324Adela Michałowska z d. Laszczkowska *około 1875 Dębówka †07-10-1896  
1325Adela Mieczkowska z d. Chrostowska *18-01-1894 Brzeźnio †07-02-1971 Łempice /Wąsosz/  
1326Adela Mieczkowska z d. Żelechowska  †przed 07-06-1853  
1327Adela Mieczkowska z d. Truszkowska  †po 18-09-1945  
1328Adela Milewska z d. Wierciszewska *około 1867 Szostaki †po 01-02-1927  
1329Adela Milewska z d. Pieńkowska  †po 19-02-1931  
1330Adela Milewska *24-11-1841 Turczyn †  
1331Adela Milewska z d. Myślińska *30-11-1878 Kucze Małe †   
1332Adela Milewska z d. Filipkowska *około 1905 †  
1333Adela Miliszewska z d. Tyszkiewicz  †  
1334Adela Mocarska z d. Rogowska *16-08-1862 Rutkowskie †08-06-1923 Mocarze /Burzyn/  
1335Adela Mocarska z d. Polkowska *około 1882 Szyjki †przed 10-1913  
1336Adela Mogielnicka z d. Mocarska *około 1900 Brzostowo †   
1337Adela Moniuszko z d. Chrostowska *około 1892 Kąty †  
1338Adela Mroczkowska z d. Grzymkowska *17-08-1889 Konopki †29-01-1976 Świdry /Wąsosz/   
1339Adela Mroczkowska z d. Dzięgielewska *16-04-1882 Konopki †02-11-1958 Konopki /Wąsosz/   
1340Adela Mroczkowska z d. Kalękiewicz *1864 Wólka Piotrowska †14-08-1935 Wojsławy /Wąsosz/  
1341Adela Mroczkowska z d. Karwowska *około 1886 Wypychy †  
1342Adela Mroczkowska z d. Bagińska  †  
1343Adela Mścichowska z d. Jastrzębska  †po 29-05-1968  
1344Adela Niebrzydowska z d. Danowska  †  
1345Adela Niecikowska z d. Szulc *około 1889 Kędziorowo †po 15-02-1938  
1346Adela Niecikowska *około 1891 Bartki †22-09-1921 Bartki /Burzyn/  
1347Adela Nimfa Brzozowska z d. Borawska *10-11-1863 Konopki †26-03-1952 Bagienice /Wąsosz/   
1348Adela Nowicka z d. Pawłowska  †  
1349Adela Obrycka z d. Mroczkowska *około 1875 Borawskie †1915   
1350Adela Obrycka z d. Danowska *około 1899 Bialiki par. Lachowo †  
1351Adela Orłowska z d. Dzikowska  †20-10-1913 Kurkowo  
1352Adela Ożarowska z d. Chrzanowska *około 1882 Kossaki †  
1353Adela Pieniążek z d. Niecicka  †po 11-09-1929  
1354Adela Pieńczykowska z d. Godlewska *około 1873 Godlewo †06-01-1928 Niedźwiedzkie  
1355Adela Piotrowska z d. Zalewska  †po 12-01-1931  
1356Adela Piórkowska z d. Rozwadowska *23-12-1895 Mocarze †   
1357Adela Poniatowska z d. Samełko  †po 20-02-1922  
1358Adela Pruszko z d. Żelechowska *około 1880 Kokoszki †  
1359Adela Przechocka z d. Zalewska *10-05-1865 Kramarzewo †26-11-1937 Kramarzewo /Wąsosz/  
1360Adela Ptaszyńska z d. Hinc *około 1849 Poryte †po 10-02-1896  
1361Adela Radgowska z d. Sobat  †  
1362Adela Ramotowska z d. Karwowska *26-06-1890 Karwowo par. Jedwabne †  
1363Adela Ramotowska z d. Mieczkowska *około 1889 Rostki par. Romany †  
1364Adela Rogińska z d. Kuczewska  †  
1365Adela Rogińska z d. Kuczewska *około 1883 Rakowo-Czachy †  
1366Adela Rogowska z d. Gardocka *około 1874 Rutkowskie †  
1367Adela Ruszczyk *07-02-1889 Sojczyn-Borowy †  
1368Adela Rutkowska z d. Borawska *około 1891 Witynie †  
1369Adela Rutkowska z d. Kowalewska  †  
1370Adela Rydzewska z d. Moniuszko *około 1883 Olszewo par. Romany †13-03-1908 Rydzewo  
1371Adela Siedlecka z d. Gardocka *około 1867 Rutkowskie †przed 06-1923  
1372Adela Sikorska z d. Jankowska *około 1885 Nadbory †09-04-1930 Żebry /Wąsosz/  
1373Adela Skrodzka z d. Taraskowska *około 1875 Borawskie par. Jedwabne †przed 01-1908 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
1374Adela Skrodzka z d. Chojnowska *około 1885 Łuby par. Miastkowo †przed 01-1910  
1375Adela Skrzypkowska z d. Laskowska  †od 26-11-1906 do 19-10-1920  
1376Adela Stanisława Bączkowska z d. Kowalewska *około 1853 Sambory †  
1377Adela Strumiłowska *1886 Rutki †1889 Rutki /Wizna/   
1378Adela Sulewska z d. Karczewska *09-11-1862 Czerwonki †01-04-1935 Kownatki  
1379Adela Sulewska z d. Maleszewska  †  
1380Adela Surawska z d. Szleszyńska *08-01-1881 Zalesie †przed 20-07-1957  
1381Adela Szmitka z d. Biedrzycka *około 1874 Stryjaki †  
1382Adela Sznajder z d. Wysocka *około 1891 Bzury †  
1383Adela Szwalgin z d. Kaczyńska *około 1883 Mrówki †27-09-1911 Przytuły  
1384Adela Szymanowska z d. Wiśniewska *około 1887 Pieniążki †  
1385Adela Ślepkowska z d. Kilanowska  †  
1386Adela Świderska z d. Sulewska *około 1873 Sulewo Kownaty †25-03-1901 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1387Adela Tarnacka *około 11-1881 Ławsk †20-07-1882 Ławsk /Wąsosz/  
1388Adela Tomczak z d. Rybicka  †03-08-1916  
1389Adela Truszkowska *około 1859 Wścieklice †  
1390Adela Trzaska z d. Mogielnicka *około 1896 Brzostowo †   
1391Adela Walendzik z d. Łakus *około 1885 Jedwabne †przed 16-05-1945  
1392Adela Walewska z d. Bieńkowska *około 1865 Radziłów †26-02-1947 Słucz /Słucz/   
1393Adela Wądołowska z d. Bielska *około 1880 Mścichy †01-06-1919 Bartki  
1394Adela Wądołowska z d. Szleszyńska *około 1883 Górskie †  
1395Adela Wątrobińska z d. Sutkowska *23-09-1899 Jankowo-Młodzianowo †07-10-1974 Grajewo /Białaszewo/  
1396Adela Wierciszewska z d. Męczkowska *około 1877 Kamianki †  
1397Adela Wierzbowska z d. Korytkowska *około 1881 Stare Modzele †  
1398Adela Wiśniewska z d. Rutkowska *około 1874 Rakowo par. Mały Płock †  
1399Adela Wysk z d. Brzóska  †  
1400Adela Zabielska z d. Konopka *około 1884 Rogienice Piaseczne †  
1401Adela Zaborowska z d. Zarzecka  †po 04-02-1929  
1402Adela Zalewska z d. Supińska *około 1881 Taraskowo †31-08-1949 Kucze Małe /Jedwabne/   
1403Adela Zalewska *około 02-1897 †12-03-1897 Zalesie /Wąsosz/   
1404Adela Zalewska z d. Rozwadowska *około 1877 Mocarze †   
1405Adela Zawadzka z d. Rogowska *około 1897 Trzaski †  
1406Adela Zegarowicz z d. Modzelewska  †po 09-05-1939  
1407Adela Zielińska z d. Bylica *około 1883 Świdry †  
1408Adela Zyskowska z d. Świderska  †  
1409Adelajda Balbina Czaplicka z d. Sulewska *około 1871 Borawskie †przed 12-1910  
1410Adelajda Bryszkowska z d. Załuska *około 1885 Kisiołki †przed 05-07-1926  
1411Adelajda Skrodzka z d. Wszeborowska *około 1862 Wścieklice †27-11-1882 Skroda Wielka /Grabowo/  
1412Adelajda Tarnacka z d. Bikowska *około 1841 Okurowo †od 09-02-1907 do 18-04-1924  
1413Adelajda Wesołowska z d. Myślińska *około 1872 Mroczki †  
1414Adella Barwikowska *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
1415Adgata Eugenia Marcinkiewicz z d. Karwowska *około 1903 Żebry †  
1416Adolf Aleksander Gałecki *około 1899 Mazewo †  
1417Adolf Antoni Bender *około 1851 Sadowo †  
1418Adolf Antoni Danowski *17-06-1854 Sulewo Kownaty †20-06-1854 Sulewo Kownaty   
1419Adolf Bagiński *około 1840 Pace †  
1420Adolf Bagiński  †  
1421Adolf Bagiński *08-03-1869 Bagienice †  
1422Adolf Bagiński *27-09-1850 Lipnik †  
1423Adolf Bargłowski  †  
1424Adolf Bargłowski *01-08-1898 Okrasin †  
1425Adolf Bednarowicz *około 1879 Barany †  
1426Adolf Biedrzycki *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
1427Adolf Biedrzycki *około 1859 Guty Podleśne †   
1428Adolf Bielenica  †  
1429Adolf Bieńkowski  †07-01-1894 Romany  
1430Adolf Borawski *23-05-1914 Trzaski †  
1431Adolf Borawski *około 1842 Nieławice †  
1432Adolf Brzóska *około 1869 Chełchy †po 03-02-1937  
1433Adolf Bukowski  †  
1434Adolf Burski *28-05-1875 Kieljany †od 23-11-1938 do 11-12-1958 USA  
1435Adolf Chludziński  †po 25-11-1896  
1436Adolf Chodnicki *11-11-1905 Wąsosz †10-02-1940 Szczuczyn   
1437Adolf Chrostowski *około 1876 Sulewo Kownaty †po 22-02-1929  
1438Adolf Chrzanowski *21-04-1865 Kieljany †07-03-1917  
1439Adolf Chrzanowski  †  
1440Adolf Chrzanowski *około 1876 Kurkowo †  
1441Adolf Chrzanowski *około 1853 Bukowo †  
1442Adolf Cybuliński *około 1822 Ełk †02-09-1852  
1443Adolf Czerwonka *około 1901 Łękowo †30-06-1979 Łękowo  
1444Adolf Danowski *19-12-1860 Sulewo Prusy †08-04-1870 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1445Adolf Danowski *24-12-1857 Sulewo Kownaty †16-01-1858 Sulewo Kownaty   
1446Adolf Dąbrowski *około 1894 Karwowo †  
1447Adolf Dmochowski *około 1848 Stawiane †  
1448Adolf Doliwa *około 1879 Chojnowo †  
1449Adolf Drobiński *około 1863 †08-08-1902 Łomża  
1450Adolf Duchnowski *1883 Karwowo †  
1451Adolf Dzięgielewski *około 1873 Kurkowo †13-01-1930 Wąsosz   
1452Adolf Dzięgielewski *23-12-1835 Lipnik †  
1453Adolf Enik  †  
1454Adolf Falkowski *około 1862 †po 26-02-1927  
1455Adolf Filipkowski  †  
1456Adolf Filipkowski  †  
1457Adolf Gacki *23-12-1901 Supy †  
1458Adolf Gałązka *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1459Adolf Gardocki *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
1460Adolf Gocłowski *około 1874 Kramarzewo †18-03-1901  
1461Adolf Godlewski *około 1875 Witynie †05-12-1917 Witynie /Jedwabne/  
1462Adolf Godlewski *około 1903 Wagi †  
1463Adolf Górski *około 1875 Jaki †09-12-1932 Jaki /Słucz/  
1464Adolf Grabowski *1883 †15-04-1966 Ciemnoszyje  
1465Adolf Grądzki *około 1859 Czerwonki †  
1466Adolf Grochowski *około 1873 Augustów †26-05-1891  
1467Adolf Grzegorz Kurzyna *około 1879 Łosewo †  
1468Adolf Gumięcki *około 1841 Rydzewo-Pieniążek †08-04-1893 Glinki   
1469Adolf Gumięcki  †przed 19-02-1900  
1470Adolf Gurzęda *około 1837 Siestrzanki †przed 01-07-1883  
1471Adolf Gutowski *około 1872 Modzele †07-11-1937 Możdżenie /Wąsosz/  
1472Adolf Gutowski  †po 12-02-1934  
1473Adolf Guzowski *około 1864 Lipińskie †po 28-11-1922  
1474Adolf Hajdys  †11-05-1849  
1475Adolf Harasimowicz  †  
1476Adolf Humięcki *około 1840 Rydzewo-Pieniążek †  
1477Adolf Jabłoński *około 1825 Prusy †  
1478Adolf Jaczyński *14-10-1911 USA †przed 04-1947   
1479Adolf Jaczyński  †po 08-02-1937  
1480Adolf Jankowski  †  
1481Adolf Januszewski *około 1869 Dołęgi †od 23-05-1921 do 27-01-1956  
1482Adolf Kadłubowski *około 1882 Bzury †  
1483Adolf Kamiński *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
1484Adolf Karczewski  †  
1485Adolf Karol Chyłkowski *około 1844 Białaszewo †  
1486Adolf Karwowski *około 1887 Szymany †przed 20-02-1939  
1487Adolf Karwowski  †03-05-1885  
1488Adolf Karwowski *około 1867 Wólka Piaseczna †  
1489Adolf Karwowski *27-02-1907 Kubra †  
1490Adolf Karwowski *około 1903 Czaple †  
1491Adolf Kin  †po 22-11-1899  
1492Adolf Kiźliński  †  
1493Adolf Kochanowski *około 1877 Niećkowo †przed 12-1910  
1494Adolf Kojro *15-08-1870 Niećkowo †18-08-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
1495Adolf Komosiński *około 1895 †16-05-1951 Guty /Szczuczyn/  
1496Adolf Konopka *około 1891 Karwowo †14-11-1964  
1497Adolf Konopka *około 1871 Lisy †przed 22-04-1931  
1498Adolf Konopka *około 1861 †18-01-1863 Konopki /Wąsosz/  
1499Adolf Konopka *około 1875 Karwowo †  
1500Adolf Konstanty Konopka *około 1869 Niedźwiedzkie †po 14-02-1922  
1501Adolf Kopko *23-02-1889 Borawskie †  
1502Adolf Kosiński *około 1860 Nieciki †27-05-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
1503Adolf Kossakowski *25-03-1861 Kotówek †15-06-1928 Grądy Małe /Jedwabne/  
1504Adolf Kossakowski *około 1858 Kossaki †  
1505Adolf Koszykowski *około 1877 Glinki †  
1506Adolf Kowalewski *około 1850 Zofiówka †po 08-10-1889  
1507Adolf Kownacki *około 1835 Turczyn †  
1508Adolf Kozłowski *06-10-1872 Sieburczyn †07-04-1873 Sieburczyn   
1509Adolf Kozłowski *02-02-1867 Łempice †  
1510Adolf Kruszyński *około 11-1851 Zacieczki †  
1511Adolf Ksawery Borawski *27-10-1855 Konopki †31-10-1885 Konopki   
1512Adolf Kulikowski *około 1852 Wincenta †  
1513Adolf Kulikowski  †przed 15-02-1928  
1514Adolf Leszczyński *około 1875 Skaje †przed 22-05-1948  
1515Adolf Lidner [0¬]    
1516Adolf Lidner *około 1892 Obrytki †  
1517Adolf Łaguna *około 1873 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1518Adolf Łempicki *16-06-1882 Święcienin †03-09-1883 Święcienin /Radziłów/  
1519Adolf Łepkowski *11-02-1906 Niećkowo †04-01-1987 Niećkowo /Wąsosz/  
1520Adolf Łuksza  †  
1521Adolf Makuszewski *około 1879 Bęćkowo †  
1522Adolf Malinowski *22-03-1898 †26-12-1991 Ławsk /Wąsosz/  
1523Adolf Maliszewski  †po 20-06-1905  
1524Adolf Michał Bzura *29-09-1836 Bzury †  
1525Adolf Mieczkowski *około 1889 Bagienice par. Romany †16-12-1913  
1526Adolf Mieczkowski *26-01-1877 Pieniążki †  
1527Adolf Mieńkowski *17-06-1867 Wąsosz †10-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
1528Adolf Mikołaj Dzięgielewski *22-09-1871 Nieciki †28-01-1939 Nieciki /Słucz/  
1529Adolf Mikulski *około 1881 Konopki †po 11-02-1948  
1530Adolf Miller  †  
1531Adolf Mioduszewski *około 1869 Glinki †06-09-1939 Glinki /Słucz/  
1532Adolf Modzelewski *około 1907 Święcienin †30-10-1985 Grajewo  
1533Adolf Modzelewski *około 1860 Gardoty †  
1534Adolf Mroczkowski *1886 Klimaszewnica †31-08-1959 Grajewo /Białaszewo/  
1535Adolf Mroczkowski *około 1896 Wojsławy †  
1536Adolf Mścichowski  †przed 14-06-1926  
1537Adolf Nerkowski  †  
1538Adolf Niebrzydowski *1874 Nieciki †1879 Nieciki /Słucz/   
1539Adolf Niebrzydowski  †po 08-02-1909  
1540Adolf Nikonowicz *około 1868 †  
1541Adolf Nitkowski *około 1905 Szymany †przed 12-1955  
1542Adolf Nitkowski *około 1894 Szymany †  
1543Adolf Niziński *około 1842 Siestrzanki †od 22-01-1889 do 22-07-1913  
1544Adolf Obrycki *około 1857 Zaborowo †przed 27-01-1926  
1545Adolf Olechowski *około 1839 †08-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/  
1546Adolf Orłowski *około 1867 Wólka Piaseczna †od 27-01-1919 do 16-05-1921  
1547Adolf Osiecki *około 1873 Chojnowo †  
1548Adolf Osowski  †19-07-1880  
1549Adolf Perzanowski *około 1894 †  
1550Adolf Piaszczyński [0¬]    
1551Adolf Pielny *około 1857 Janczewo †  
1552Adolf Pieńczykowski  †przed 07-08-1893  
1553Adolf Pieńkowski  †przed 29-02-1892  
1554Adolf Piotrowski  †  
1555Adolf Poniatowski  †po 04-02-1907  
1556Adolf Ponichtera  †po 25-11-1942  
1557Adolf Przechocki *około 1863 Pieńki Okopne †  
1558Adolf Ptaszyński  †  
1559Adolf Ramotowski *około 1859 Bzury †przed 26-09-1927  
1560Adolf Rogowski *około 1876 Brodowo †  
1561Adolf Rokicki  †  
1562Adolf Rudlewski *około 1861 Mocarze †   
1563Adolf Rudnicki *około 1886 Słucz †po 27-08-1948  
1564Adolf Rydzewski *08-07-1868 Zaborowo †  
1565Adolf Rydzewski  †po 08-02-1909  
1566Adolf Sakowski *około 1879 †20-04-1925  
1567Adolf Saniewski *około 1861 Klimaszewnica †po 08-02-1941  
1568Adolf Sierakowski  †  
1569Adolf Sierbiński *1893 Obrytki †   
1570Adolf Sokołowski *około 1913 Gackie †18-05-1940 Gackie  
1571Adolf Sokołowski *około 1866 Górki †  
1572Adolf Stefanowicz *około 1879 Żebry †27-12-1930 Żebry  
1573Adolf Sulewski *16-04-1862 Sulewo Prusy †25-08-1864 Sulewo Prusy  
1574Adolf Sulewski *05-05-1849 Zalesie †  
1575Adolf Sulewski *około 1861 Borawskie †  
1576Adolf Sulewski *około 1915 Rakowo †   
1577Adolf Szleszyński *około 1871 Czachy †08-01-1946 Czachy /Przytuły/  
1578Adolf Szleszyński *około 1874 Lisy †  
1579Adolf Szleszyński *około 1872 Lipnik †  
1580Adolf Szomberk  †przed 18-02-1901  
1581Adolf Szumski *około 1889 Łękowo †  
1582Adolf Szymanowski *około 1889 Szymany †  
1583Adolf Śmiarowski *około 1902 Olszewo par. Romany †  
1584Adolf Świderski *12-05-1860 Świdry †10-04-1930 Załuski /Niedźwiadna/  
1585Adolf Świderski *około 1870 Bogusze †po 26-06-1929  
1586Adolf Teodor Gardocki *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1587Adolf Tomaszewski *około 1902 Palapus †  
1588Adolf Truszkowski *około 1880 Cedry †  
1589Adolf Truszkowski  †1893 Nieciki  
1590Adolf Tyszka *około 1863 Rogale par. Stawiski †26-08-1923 Pasichy  
1591Adolf Tyszka  †po 23-11-1910  
1592Adolf Tyszkiewicz *około 1862 Sojczyn-Borowy †  
1593Adolf Waszkiewicz *około 1903 Nowa Wieś †  
1594Adolf Wawrzyniec Perkowski *10-08-1857 Bagienice †01-07-1911 Bzury  
1595Adolf Wiśniewski *14-11-1891 Kędziorowo †15-05-1970 Kędziorowo /Wąsosz/  
1596Adolf Włodkowski  †  
1597Adolf Wróblewski *około 1868 Jambrzyki †przed 08-1910  
1598Adolf Zalewski *około 1871 Zalesie †23-01-1935 Zalesie /Wąsosz/  
1599Adolf Zalewski *16-04-1850 Zalesie †15-05-1913 Zalesie /Wąsosz/   
1600Adolf Zalewski *około 1863 Zalesie †20-01-1864 Zalesie /Wąsosz/   
1601Adolf Zalewski *około 1881 Szlasy †  
1602Adolf Zalewski *około 1895 Okrasin †  
1603Adolf Zamojski *19-12-1851 Możdżenie †  
1604Adolf Zasuński *około 1857 Kuczyn †  
1605Adolf Zegarow  †  
1606Adolf Ziorkowski  †  
1607Adolf Zyskowski  †  
1608Adolf Żbikowski *około 1872 Łękowo †23-04-1942 Gackie /Białaszewo/  
1609Adolf Żbikowski *1866 †25-09-1869 Łękowo /Grajewo/  
1610Adolfa (Adela) Komosińska z d. Kędzierska *około 1891 Wąsosz †06-07-1935 Wąsosz  
1611Adolfa (Adela) Konopko z d. Chrzanowska *około 1863 Godlewo †po 10-09-1924  
1612Adolfa (Adela) Smolińska z d. Ladzińska *30-03-1874 Wąsosz †28-01-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
1613Adolfa (Adela) Truszkowska z d. Skrodzka *około 1866 Bukowo Duże †04-05-1917 Bukowo Duże /Słucz/  
1614Adolfa Bęćkowska z d. Niebrzydowska *około 1868 Jaki †  
1615Adolfa Bielawska z d. Kiźling *około 1889 Załuski †  
1616Adolfa Bukowska z d. Twarowska *około 1875 Kieljany †  
1617Adolfa Bzura *22-04-1844 Niedźwiedzkie †23-08-1848 Niedźwiedzkie  
1618Adolfa Czajewska z d. Łempicka *około 1857 Bagienice †17-04-1886 Bagienice   
1619Adolfa Danowska *22-08-1860 Sulewo Prusy †27-08-1860 Sulewo Prusy   
1620Adolfa Danowska *27-11-1860 Sulewo Kownaty †  
1621Adolfa Dąbkowska z d. Mścichowska *około 1889 Lipińskie †  
1622Adolfa Karwowska z d. Górska *15-05-1885 Nieciki †  
1623Adolfa Katarzyna Dąbrowska z d. Kiełczewska *około 1868 Konopki †  
1624Adolfa Korytkowska z d. Rogowska *około 1884 Pieńki †  
1625Adolfa Łuczyńska z d. Rutkowska *około 1871 Zakrzewo †26-11-1933 Zakrzewo /Słucz/  
1626Adolfa Maciorowska z d. Krupa  †po 23-02-1941  
1627Adolfa Markowska z d. Zalewska *około 08-1853 Kędziorowo †po 22-01-1917  
1628Adolfa Mieczkowska *13-10-1857 Szwelczyn †  
1629Adolfa Milewska z d. Bagińska *około 1872 Kieljany †  
1630Adolfa Ramotowska z d. Bagińska *około 1894 Mroczki †  
1631Adolfa Sulewska *25-01-1866 Sulewo Prusy †02-08-1868 Sulewo Prusy  
1632Adolfa Tarnacka *około 1895 Wąsosz †31-12-1898 Wąsosz  
1633Adolfa Teofila Filipkowska z d. Borawska *28-02-1867 Konopki †16-06-1915  
1634Adolfa Tyszkiewicz z d. Drobińska *około 1897 Kudłaczewo †po 25-04-1945  
1635Adolfa Zaborowska z d. Święszkowska  †  
1636Adolfa Zalewska *04-11-1871 Zalesie †   
1637Adolfa Zyskowska z d. Orzechowska  †  
1638Adolfina (Adela) Strękowska z d. Grzymkowska *około 1871 Nieławice †  
1639Adolfina Boguszewska z d. Dębińska *08-01-1865 Świdry †28-02-1941 Świdry  
1640Adrian Borawski [0¬]    
1641Adrian Borawski *około 1854 Świdry Podleśne †  
1642Adrian Budziński [0¬]    
1643Adrian Danowski [0¬]     
1644Adrian Dobroński *około 1806 Wizna †po 25-02-1851  
1645Adrian Filipkowski  †  
1646Adrian Jankowski [0¬]     
1647Adrian Karpiński  †  
1648Adrian Lewiński [0¬]     
1649Adrian Lorek [0¬]     
1650Adrian Mieczkowski [0¬]     
1651Adrian Polychronis [0¬]     
1652Adrian Żbikowski [0¬]     
1653Agata (Agnieszka) Szydłowska z d. Bogdańska *około 1795 Włochówka †od 24-02-1840 do 21-11-1847  
1654Agata Anna Intrys [0¬]     
1655Agata Banachowska z d. Kuczewska  †przed 12-11-1848  
1656Agata Bargłowska z d. N  †  
1657Agata Bartkowska  †od 03-03-1867 do 14-08-1870  
1658Agata Bogdan z d. Robaczyńska *05-02-1917 Kędziorowo †  
1659Agata Borawska z d. Męczkowska *20-02-1793 Marki †po 26-11-1844  
1660Agata Bruzgo z d. N [0¬]     
1661Agata Brzozowska z d. Melechowicz  †przed 07-02-1848  
1662Agata Budzińska z d. Dmoch  †po 16-01-1853  
1663Agata Chmielewska z d. Chrapowicka *około 1790 †od 26-11-1849 do 08-06-1868  
1664Agata Chrostowska z d. Biedrzycka *około 1791 Biodry †po 19-11-1844  
1665Agata Chrostowska z d. Rutkowska *około 1784 Bagienice †20-08-1814 Biodry /Burzyn/  
1666Agata Ciecierska z d. Orłowska  †od 22-11-1826 do 03-11-1833  
1667Agata Cwalińska z d. Zaborowska [0¬]    
1668Agata Cybulska z d. Grygo *około 1865 Kędziorowo †po 14-02-1926  
1669Agata Czerwonka z d. Zalewska *około 1739 †17-12-1789 Zalesie  
1670Agata Czyżyńska z d. Kwiatkowska  †  
1671Agata Dąbrowska z d. Kasztelan [0¬]     
1672Agata Dobkowska z d. N  †  
1673Agata Dobrzycka z d. Święszkowska  †  
1674Agata Drobińska z d. Samełko *około 1809 Ławsk †przed 04-11-1856  
1675Agata Dworakowska z d. Wróblewska  †od 23-11-1836 do 15-06-1862  
1676Agata Dymitruk z d. Zyskowska *około 1908 Borawskie †  
1677Agata Filipkowska z d. Kozikowska *około 1807 Skroda †po 21-02-1865  
1678Agata Formejster [0¬]     
1679Agata Frąckiewicz z d. Malinowska  †przed 07-1829  
1680Agata Frąckiewicz z d. Bandasiuk  †  
1681Agata Gałązka [0¬]    
1682Agata Gawelska z d. Wojciechowska  †przed 03-02-1852  
1683Agata Genowefa Tomaszewska z d. Szymańska *1922 †  
1684Agata Gniewiecka *około 1809 †11-08-1811 Pasichy  
1685Agata Godlewska z d. Mieczkowska *około 1849 †14-08-1882 Wagi /Przytuły/  
1686Agata Górska z d. Grzymała *około 1804 Grądy Wielkie †   
1687Agata Górska z d. Szczerbińska  †przed 11-02-1874  
1688Agata Górska [0¬]     
1689Agata Grzymkowska z d. Zalewska *około 1817 †04-04-1869 Radziłów /Radziłów/  
1690Agata Harasimowicz z d. Kuprinc  †  
1691Agata Jabłońska z d. Skowrońska *około 1836 Szczuczyn †13-11-1873  
1692Agata Jabłońska z d. Jurczykowska (Romanowska)  †przed 24-11-1844  
1693Agata Jaśkowska z d. N  †przed 25-06-1827  
1694Agata Julianna Godlewska z d. Kosiorek *około 1866 Wizna †  
1695Agata Jundziłł z d. Stępkowska *1771 †1811 /Soleczniki Małe k. Wilna/  
1696Agata Kamińska z d. Dworakowska *około 1819 Gnatowo †04-04-1844  
1697Agata Kamińska z d. Dzielnik *03-02-1771 †  
1698Agata Kerchner z d. Frez  †po 28-01-1866  
1699Agata Kiełczewska z d. Gardocka  †  
1700Agata Kiźling z d. Ofman  †przed 15-01-1877  
1701Agata Kokoszka z d. Piątek  †przed 24-02-1862  
1702Agata Koniecko z d. Merchelska *14-02-1911 Wąsosz †17-02-2003 Wąsosz /Wąsosz/  
1703Agata Konopacka z d. Gardocka  †  
1704Agata Korytkowska z d. Zalewska  †23-04-1844  
1705Agata Kossakowska z d. Chrostowska *około 1809 Chrostowo †od 19-02-1855 do 19-01-1857  
1706Agata Kozłowska z d. Lipińska  †  
1707Agata Kuczewska z d. Piaseczna (Drynka)  †przed 04-1843  
1708Agata Kuczyńska z d. N  †przed 26-05-1819  
1709Agata Kupiecka z d. Supniewska  †  
1710Agata Laskowska z d. Kubrowska  †  
1711Agata Laszczkowska z d. Trzonkowska *około 1817 Ławsk †od 22-01-1883 do 14-02-1887  
1712Agata Lenda z d. Sulewska *14-02-1901 Sulewo Kownaty †26-11-1993 Rydzewo Szlacheckie   
1713Agata Łojewska z d. Przestrzelska *około 1810 Bartki †  
1714Agata Łukasiewicz z d. Ciechanowska  †  
1715Agata Maciora z d. Pachucka *07-02-1802 Brzozowa Wólka †15-08-1842  
1716Agata Makuszewska z d. Wasilewska  †  
1717Agata Marczak z d. Bogdańska  †  
1718Agata Marianna Malinowska z d. Kwiecińska *10-07-1937 †25-12-1990 Grajewo /Wąsosz/  
1719Agata Markwart z d. Białobrzeska  †od 25-11-1838 do 12-10-1856  
1720Agata Marzoch z d. Krystosik *około 1876 †20-09-1915 Zacieczki /Szczuczyn/  
1721Agata Merchelska [0¬]    
1722Agata Michalina Pachucka z d. Pytlińska [0¬]     
1723Agata Nienałtowska z d. Kossakowska *około 1831 Bartki †03-10-1879 Małachowo   
1724Agata Nienałtowska *1836 Małachowo †   
1725Agata Niklas z d. Najmowicz *około 1813 Suwałki †24-02-1869  
1726Agata Odejewska z d. Hinc *około 1821 Wizna †16-05-1845  
1727Agata Orłowska z d. Alencewicz *około 1897 Skaje †  
1728Agata Ostrowska z d. N  †  
1729Agata Pacholczyk [0¬]     
1730Agata Paszkowska z d. Pachucka *około 1852 Brzozowa Wólka †26-09-1894  
1731Agata Pawełczyk z d. Lewicka *około 1798 Supraśl †01-01-1844  
1732Agata Pawełczyk z d. Rydzewska  †przed 19-05-1862  
1733Agata Pilchowska z d. Czarnecka *około 1776 †18-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1734Agata Piotrowska z d. Wasilewska *około 1829 Płochowo †  
1735Agata Piotrowska z d. Milewska  †po 30-01-1853  
1736Agata Pliszka  †  
1737Agata Podchul z d. Modzelewska *około 1875 Wąsosz †po 02-06-1926  
1738Agata Potrzebka z d. N  †  
1739Agata Półdziad z d. Gardlicka  †  
1740Agata Protasiewicz z d. Walicka  †  
1741Agata Puchalska z d. Mozgoła  †23-01-1833 Grabowo  
1742Agata Raczkowska z d. Stankiewicz  †  
1743Agata Rogalska z d. Szleszyńska *około 1846 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 23-02-1897  
1744Agata Romanowska z d. Kaplińska (Kapla) *około 1794 Woźnawieś †przed 22-02-1854  
1745Agata Romanowska z d. N  †  
1746Agata Roszkowska z d. Jasińska [0¬]    
1747Agata Rydelek z d. Kamińska  †po 15-11-1857  
1748Agata Rynkiewicz *01-11-1951 Mścichy †14-12-1951 Mścichy /Radziłów/  
1749Agata Rzadkowska z d. Szymańska  †  
1750Agata Sadowska z d. N  †  
1751Agata Siedlecka z d. N  †  
1752Agata Skrodzka  †  
1753Agata Sokołowska z d. Kozikowska  †po 28-07-1861  
1754Agata Solistyńska z d. Szczerbińska  †po 26-11-1850  
1755Agata Stecz z d. N  †  
1756Agata Sulewska z d. Borawska [0¬]    
1757Agata Sulewska [0¬]    
1758Agata Szwejkowska z d. Wołkowska  †przed 18-11-1838  
1759Agata Szymanowska [0¬]     
1760Agata Śliwka z d. Żebrowska *około 1786 Łepki †  
1761Agata Tarka z d. Wieraszka  †przed 21-11-1929  
1762Agata Tarkowska z d. Szulc  †przed 26-11-1871  
1763Agata Tarnacka z d. Ruchała *21-06-1914 †  
1764Agata Trojanowska z d. Woroniecka  †przed 02-07-1810  
1765Agata Walewska z d. Wityńska *około 1830 Witynie †15-01-1906 Jedwabne /Jedwabne/  
1766Agata Wądołowska z d. Świderska *około 1786 Koniecki par. Wizna †od 06-02-1853 do 13-02-1860  
1767Agata Weronika Borusiewicz z d. Czyżewska *04-02-1867 Wąsosz †01-07-1926 Wąsosz   
1768Agata Węcek z d. Zawistowska *około 1880 Ruda †po 19-03-1945  
1769Agata Wietoszko z d. Poniatowska  †po 18-11-1829  
1770Agata Witkowska z d. Żukowska  †od 24-11-1846 do 11-11-1855  
1771Agata Wojsław z d. Karwowska  †przed 03-1962  
1772Agata Zalewska z d. Chrzanowska [0¬]     
1773Agata Zalewska z d. Rutkowska *02-10-1812 Bagienice †08-05-1851  
1774Agata Zalewska z d. Dybko  †od 18-10-1846 do 07-11-1859  
1775Agata Zawadzka z d. Zając *około 1869 Konopki par. Radziłów †  
1776Agata Zawadzka z d. Filipkowska *około 1809 Wiszowate †  
1777Agata Zorczykowska z d. Przyborowska *około 1877 Kędziorowo †  
1778Agata Żuryńska z d. Piwko *około 1883 Kędziorowo †19-06-1952 Wąsosz  
1779Agnieszka (Anastazja) Gromadzka z d. Karwowska *około 1808 Popowo †po 12-10-1863  
1780Agnieszka (Andżelika) Sokół z d. Zyskowska *około 1830 Kapice †19-02-1892 Kapice  
1781Agnieszka (Anna) Ołdakowska z d. Sokołek *około 1813 Wąsosz †03-02-1854 Wąsosz  
1782Agnieszka (Antonina) Koszykowska z d. Kurzątkowska  †od 05-02-1832 do 22-04-1850  
1783Agnieszka (Katarzyna) Danowska z d. Sulewska *17-01-1796 Sulewo Prusy †18-08-1831 Sulewo Kownaty   
1784Agnieszka (Małgorzata) Kamińska z d. Sulewska *około 1827 Burzyn †po 10-11-1873   
1785Agnieszka (Marianna) Barwikowska z d. Ostaszewicz *około 1824 Krambówka †przed 07-05-1894  
1786Agnieszka (Scholastyka) Oślińska z d. Januszczyk  †przed 06-02-1849  
1787Agnieszka Adasiewicz z d. Niedźwiedzka  †od 27-02-1832 do 16-01-1848  
1788Agnieszka Anna Danowska z d. Borawska *około 1849 Szczuczyn †  
1789Agnieszka Bagińska z d. Konopka *około 1861 Świdry-Dobrzyce †  
1790Agnieszka Bagińska z d. Mroczkowska  †przed 04-1817  
1791Agnieszka Bagińska z d. Niebrzydowska  †przed 01-02-1863  
1792Agnieszka Bagińska *18-01-1840 Bzury †  
1793Agnieszka Bagińska *09-01-1775 Bagienice †  
1794Agnieszka Bagińska z d. Borkowska *około 1843 Bronowo †  
1795Agnieszka Bahlo z d. Kołomyjska *około 1802 †po 23-02-1846  
1796Agnieszka Bajkowska z d. Biedrzycka *około 1827 Jedwabne †  
1797Agnieszka Baldachowska z d. Domitr *16-01-1844 Kucze Małe †  
1798Agnieszka Ballo z d. Kołomyjska  †przed 19-01-1869  
1799Agnieszka Bałdyga z d. Wróbel *18-01-1799 Przechody †  
1800Agnieszka Baranowska z d. Kozłowska *około 1846 Wojewodzin †od 06-02-1899 do 27-08-1917  
1801Agnieszka Baranowska z d. Łempicka [0¬]    
1802Agnieszka Bargłowska z d. Zając  †przed 27-02-1854  
1803Agnieszka Bartosiewicz z d. Leszczewska *około 1823 Kucze Wielkie †  
1804Agnieszka Barwikowska z d. Świderska *około 1796 Chełchy †  
1805Agnieszka Białobrzeska z d. Wiśniewska  †  
1806Agnieszka Biedrzycka z d. Chrzanowska *około 1780 Bartki †po 14-02-1832  
1807Agnieszka Biedrzycka z d. Dobrońska  †po 27-11-1827  
1808Agnieszka Biędziszewska z d. Borowska *około 1840 Giełczyn †  
1809Agnieszka Bikowska z d. Łepkowska *około 1848 Lipnik †przed 10-1883  
1810Agnieszka Bikowska z d. Masłowska  †przed 05-02-1891  
1811Agnieszka Borawska z d. Okurowska *około 1803 Nieławice †po 31-01-1859  
1812Agnieszka Borawska z d. Mieczkowska *około 1826 Olszewo par. Romany †od 28-02-1881 do 03-02-1892  
1813Agnieszka Borawska z d. Bękalska  †od 14-02-1836 do 28-02-1848  
1814Agnieszka Borawska z d. Sokołowska  †po 09-11-1831  
1815Agnieszka Borawska z d. Rykaczewska  †po 26-11-1821  
1816Agnieszka Borawska z d. Filipkowska  †  
1817Agnieszka Borawska z d. N  †po 18-05-1817  
1818Agnieszka Borawska z d. Kozikowska  †po 08-02-1858  
1819Agnieszka Borusiewicz z d. Siwanowicz [0¬]     
1820Agnieszka Borys z d. Jakubowska *28-01-1931 Wąsosz †  
1821Agnieszka Borysiewicz *12-01-1781 Wąsosz †  
1822Agnieszka Brajczewska z d. Makowska  †po 25-02-1827  
1823Agnieszka Brzostowska z d. Sobieska *około 1820 Przytuły †  
1824Agnieszka Brzostowska z d. Dąbrowska  †przed 13-02-1838  
1825Agnieszka Brzostowska z d. Szyjka * Pluty †po 29-03-1811  
1826Agnieszka Brzozowska z d. Liberacka  †po 17-01-1858  
1827Agnieszka Brzozowska z d. Stefanowicz  †przed 08-05-1849  
1828Agnieszka Brzuchalska z d. Klimaszewska *około 1799 Kędziorowo †po 23-10-1842  
1829Agnieszka Budzińska z d. Zielińska *01-01-1801 Okół †24-02-1861 Kędziorowo /Wąsosz/  
1830Agnieszka Budzińska z d. Robaczyńska  †po 09-11-1857  
1831Agnieszka Bzura z d. Święszkowska  †od 22-11-1910 do 29-01-1922  
1832Agnieszka Cejżyk z d. Musielska ?  †przed 20-11-1831  
1833Agnieszka Cendrowska z d. Piechowska ?  †  
1834Agnieszka Charasimowicz z d. Skoronow  †przed 12-11-1859  
1835Agnieszka Chełmińska *03-1940 Niećkowo †09-05-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
1836Agnieszka Chiedorowska z d. Zyskowska  †przed 07-11-1858  
1837Agnieszka Chludzińska z d. Luba [0¬]     
1838Agnieszka Chmielewska z d. Olszewska  †przed 25-10-1836  
1839Agnieszka Chodorowska z d. Choińska *około 1803 Grabowo †  
1840Agnieszka Chonorzewska ? z d. Jembrzycka ?  †  
1841Agnieszka Choromańska z d. Samełko *około 1804 Wiązownica †  
1842Agnieszka Chorosz z d. Ruszczyk *około 1868 Sojczynek †przed 12-02-1917  
1843Agnieszka Chrostowska z d. Kossakowska *około 1828 Karwowo par. Jedwabne †po 01-05-1866  
1844Agnieszka Chrostowska z d. Kamińska  †   
1845Agnieszka Chrzanowska z d. Mścichowska *około 1803 Mścichy †29-10-1874 Kieljany /Wąsosz/  
1846Agnieszka Chrzanowska z d. Jurska  †po 08-04-1845  
1847Agnieszka Chutkowska z d. N  †  
1848Agnieszka Chutkowska z d. Malinowska  †po 14-09-1890  
1849Agnieszka Chylińska z d. Mocarska  †po 04-06-1823  
1850Agnieszka Cichocka z d. Goliczewska *około 1821 Popowo †po 19-01-1885  
1851Agnieszka Ciecierska z d. Szulimowicz *około 1840 Szwelczyn †po 11-02-1895  
1852Agnieszka Ciecierska *07-01-1816 Wąsosz †  
1853Agnieszka Ciemała [0¬]     
1854Agnieszka Cieplińska z d. N  †  
1855Agnieszka Ciesiewicz z d. Obrycka  †po 02-02-1852  
1856Agnieszka Cimoch z d. Nietupska *około 1823 Wierzbowo †  
1857Agnieszka Ciszewska z d. Popowska  †po 10-05-1881  
1858Agnieszka Cwalińska z d. N  †  
1859Agnieszka Cwalińska z d. Karwowska  †po 15-01-1871  
1860Agnieszka Cybula z d. Łosiewicz *około 1820 Przechody †po 09-02-1874  
1861Agnieszka Cybula z d. Zamer *około 1819 †przed 30-01-1870  
1862Agnieszka Cybula z d. Szarnecka *około 1834 Przechody †  
1863Agnieszka Cybulska z d. Popowska  †po 21-01-1882  
1864Agnieszka Czaplicka z d. Grabowska (Popielnicka Kropiewska) *21-01-1820 Grabowskie †03-01-1873  
1865Agnieszka Czaplicka z d. Kurzątkowska  †przed 18-07-1880  
1866Agnieszka Czarnecka z d. Wasilewska *14-01-1837 Bęćkowo †06-01-1864 Dołęgi  
1867Agnieszka Czepowicz z d. N  †po 04-02-1862  
1868Agnieszka Czyż z d. Majewska [0¬]    
1869Agnieszka Czyżewska z d. Kwiatkowska  †po 22-11-1868  
1870Agnieszka Danowska z d. Jaczyńska *około 1821 Jaki †po 24-07-1893  
1871Agnieszka Danowska z d. Bagińska *około 1751 †19-12-1815 Sulewo Prusy  
1872Agnieszka Danowska z d. Sulewska *08-01-1832 Sulewo Prusy †19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1873Agnieszka Danowska z d. Grodzicka *około 1822 Turczyn †po 05-02-1877  
1874Agnieszka Danowska z d. Borzymowska  †przed 21-11-1815  
1875Agnieszka Danowska z d. Szymanowska  †po 07-02-1869  
1876Agnieszka Dąbkowska z d. Twarowska  †po 23-11-1841  
1877Agnieszka Dąbkowska z d. Rejnat *około 1829 Szczuczyn †  
1878Agnieszka Dąbrowska z d. Ruszczyk  †przed 19-02-1871  
1879Agnieszka Dejdż z d. Waśkiewicz *około 1829 Klimaszewnica †  
1880Agnieszka Dejdż z d. Komosa  †po 27-02-1859  
1881Agnieszka Dębińska z d. Wysocka *około 1836 Łempice †po 18-02-1901  
1882Agnieszka Dębińska z d. Kupiecka  †przed 26-01-1847  
1883Agnieszka Dmoch z d. Chmielewska  †po 09-11-1816  
1884Agnieszka Dobkowska z d. Łempicka  †po 20-02-1848  
1885Agnieszka Dobrowolska z d. Piaścik  †przed 21-05-1828  
1886Agnieszka Dołęga [0¬]     
1887Agnieszka Domańska z d. Dymarska  †po 24-01-1862  
1888Agnieszka Domitr z d. Karwowska *około 1817 Karwowo-Polki †przed 04-1859  
1889Agnieszka Domżyńska z d. Kupiecka *25-01-1803 Niećkowo †  
1890Agnieszka Downar z d. Jabłońska  †od 05-08-1855 do 20-09-1858  
1891Agnieszka Drajczyk z d. Brakoniecka [0¬]     
1892Agnieszka Drozd z d. Zdanewicz *około 1824 Kapice †przed 04-11-1895  
1893Agnieszka Drozd z d. Guzowska *około 1878 Budne †  
1894Agnieszka Duchnowska z d. Remiszewska (Rokoszewska)  †po 08-11-1846  
1895Agnieszka Duchnowska z d. Kowalewska  †przed 20-11-1859  
1896Agnieszka Duchnowska z d. Domitr  †po 09-11-1857  
1897Agnieszka Dudkowska z d. Steczkowska *około 1847 Nieławice †  
1898Agnieszka Dudkowska z d. Kamińska *około 1816 Wąsosz †  
1899Agnieszka Dworakowska z d. N  †przed 25-11-1812  
1900Agnieszka Dziekońska z d. Kondracka *1804 Budne †  
1901Agnieszka Dziesińska z d. Zagrabińska [0¬]    
1902Agnieszka Dziękiewicz z d. Golińska *około 1865 Przytuły †  
1903Agnieszka Ewa Pawłowska *01-01-1942 Godlewo †15-02-1944 Godlewo   
1904Agnieszka Farfałowska z d. Orłowska *około 1851 Guty †  
1905Agnieszka Filipkowska z d. Szymanowska  †przed 03-03-1851  
1906Agnieszka Gałązka z d. Adamska  †  
1907Agnieszka Gałązka z d. Trojanowska  †od 20-11-1838 do 05-05-1846  
1908Agnieszka Gardocka [0¬]     
1909Agnieszka Gardocka z d. Rydzewska  †po 23-02-1897  
1910Agnieszka Gardocka  †  
1911Agnieszka Gawrychowska z d. Serafińska  †po 30-01-1860  
1912Agnieszka Gilewska z d. N  †po 24-11-1831  
1913Agnieszka Godlewska z d. Karaś *około 1834 Białaszewo †od 15-02-1892 do 26-01-1893  
1914Agnieszka Godlewska z d. Supińska *około 1800 Chrostowo †po 28-02-1848  
1915Agnieszka Godlewska z d. Ramotowska *około 1809 Mścichy †18-07-1855 Zalesie  
1916Agnieszka Godlewska z d. Wiśniewska *około 1837 Łękowo †  
1917Agnieszka Godlewska z d. Konopka  †przed 1839   
1918Agnieszka Gołębiewska z d. N  †przed 25-11-1838  
1919Agnieszka Gołębiewska z d. Mikucka  †  
1920Agnieszka Gontowska z d. Kuczyńska  †po 10-02-1868  
1921Agnieszka Gosiewska z d. Kossakowska *około 1801 Nieławice †po 24-02-1862  
1922Agnieszka Gosiewska z d. N  †  
1923Agnieszka Gosiewska z d. Łosewska *około 1826 Łojki †  
1924Agnieszka Górska z d. Rydzewska (Chylińska) *około 1771 †13-02-1851 Kramarzewo  
1925Agnieszka Górska z d. Karwowska *około 1906 Karwowo-Wszebory †przed 03-1954  
1926Agnieszka Górska z d. Skrzeczkowska  †od 29-05-1864 do 26-09-1869  
1927Agnieszka Górska z d. Kędzierska  †od 21-11-1837 do 31-05-1857  
1928Agnieszka Grabowska z d. Bagińska *około 1822 Golanki †od 24-10-1876 do 28-01-1896  
1929Agnieszka Grabowska z d. Wysocka *około 1793 Szczuczyn †po 27-02-1843  
1930Agnieszka Grabowska z d. Trzonkowska *około 1796 †24-11-1841 Surały  
1931Agnieszka Grabowska z d. Kosiorek *około 1827 Wizna †  
1932Agnieszka Grabowska z d. Kowalewska  †przed 14-02-1827  
1933Agnieszka Grabowska z d. Stachowska  †po 05-02-1879  
1934Agnieszka Grajewska z d. Konikowska  †od 13-02-1888 do 22-11-1892  
1935Agnieszka Grądzka z d. Mocarska *około 1817 Mocarze †22-03-1860  
1936Agnieszka Grądzka z d. Kleczkowska  †po 01-03-1824  
1937Agnieszka Grądzka z d. N  †po 14-11-1842  
1938Agnieszka Grelewska z d. Gołębiewska  †od 30-01-1872 do 09-11-1874  
1939Agnieszka Gryczewska z d. Ostrowska  †  
1940Agnieszka Grzybek z d. Wesołowska  †po 24-11-1839  
1941Agnieszka Grzymała z d. Murawska *około 1841 Burzyn †  
1942Agnieszka Grzymała z d. Milewska  †po 24-10-1842  
1943Agnieszka Grzymkowska z d. Ciepiora  †przed 24-01-1828  
1944Agnieszka Gurzęda z d. Liszewska *około 1837 Siestrzanki †po 26-02-1906  
1945Agnieszka Gutowska z d. Janczewska *około 1810 Janczewo †21-01-1871  
1946Agnieszka Gutowska z d. N  †  
1947Agnieszka Gutowska z d. Kurzyna *około 1817 Grabowo †  
1948Agnieszka Gwiazdowska z d. Szklarzewska  †przed 18-02-1849  
1949Agnieszka Iwanowska z d. Podworna *około 1797 †od 23-11-1846 do 17-02-1857  
1950Agnieszka Iwanowska z d. Kuleszczyk *około 1844 Janczewo †  
1951Agnieszka Jabłońska z d. Wójcicka *około 1835 Kapice †przed 22-02-1897  
1952Agnieszka Jakubczyk z d. Gordon *20-01-1881 †14-03-1953 Klimaszewnica  
1953Agnieszka Jakubowska z d. Popczew  †  
1954Agnieszka Jakubowska z d. Kopka *około 1821 Łosewo †  
1955Agnieszka Janczewska z d. Wądołowska *około 1830 Bronaki-Olki †  
1956Agnieszka Jankowska z d. Leszczyńska  †po 17-01-1871  
1957Agnieszka Jankowska z d. Siemieńczyk *około 1798 Rosja †  
1958Agnieszka Jaszkowska z d. Jabłońska [0¬]     
1959Agnieszka Jawdyńska z d. Kujawska  †  
1960Agnieszka Jurczykowska z d. Trojanowska  †od 13-11-1837 do 13-11-1848  
1961Agnieszka Jurska z d. Kojro  †przed 24-02-1851  
1962Agnieszka Jurska z d. Niedźwiedzka *około 1845 Flesze †  
1963Agnieszka Kacperska z d. Sulimowicz *1820 Wąsosz †po 12-05-1868  
1964Agnieszka Kacperska z d. Zajączkowska *około 1797 Kubra †po 17-11-1844  
1965Agnieszka Kacperska z d. Sadowska  †po 15-11-1820  
1966Agnieszka Kadyszewska z d. Żukowska *około 1809 Racibory †17-02-1841  
1967Agnieszka Kalinowska z d. Szymanowska *około 1806 Czarnówek †  
1968Agnieszka Kaliszewska z d. Komosa *około 1862 Wąsosz †12-09-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
1969Agnieszka Kamińska z d. Sulimowicz *18-01-1797 Wąsosz †07-09-1864 Wąsosz  
1970Agnieszka Kamińska z d. N  †przed 11-11-1812  
1971Agnieszka Kamińska z d. Łepkowska  †po 13-10-1840  
1972Agnieszka Kamińska z d. Szemborowska *08-01-1832 Wąsosz †  
1973Agnieszka Kapelewska z d. Kaniucka *około 1843 Romany †  
1974Agnieszka Kaplewicz z d. Kanicka  †  
1975Agnieszka Karczewska z d. Łojewska  †  
1976Agnieszka Karecka z d. Borkowska  †  
1977Agnieszka Karpińska z d. Jurkowska *22-01-1914 Czerwonki †  
1978Agnieszka Karpińska z d. Świderska  †  
1979Agnieszka Karwowska z d. Łojewska *około 1794 †po 20-07-1863  
1980Agnieszka Karwowska z d. Danowska *około 1860 Surały †po 31-01-1899  
1981Agnieszka Karwowska *około 1847 †30-04-1863 Ruś /Wizna/   
1982Agnieszka Karwowska z d. Filipkowska  †  
1983Agnieszka Karwowska z d. Niebrzydowska  †przed 25-07-1831  
1984Agnieszka Karwowska z d. Trzaska  †przed 17-07-1827  
1985Agnieszka Karwowska z d. Tomaszewska  †przed 25-01-1820  
1986Agnieszka Karwowska z d. Rydzewska  †przed 20-02-1860  
1987Agnieszka Karwowska z d. Kiełczewska  †po 01-02-1831  
1988Agnieszka Karwowska z d. Buklejewska  †przed 11-02-1833  
1989Agnieszka Karwowska z d. Sulewska  †  
1990Agnieszka Karwowska z d. Chrostowska  †od 04-11-1817 do 17-11-1819  
1991Agnieszka Karwowska z d. N  †przed 13-02-1832  
1992Agnieszka Karwowska z d. Obrycka  †przed 02-02-1818  
1993Agnieszka Karwowska z d. Rudzka *17-04-1866 Ławsk †  
1994Agnieszka Kasprzyk z d. Czarniawska [0¬]    
1995Agnieszka Kielian z d. Nerkowska  †  
1996Agnieszka Kierznowska z d. Sokołek *około 1823 Świdry †08-05-1854 Dołęgi  
1997Agnieszka Kierznowska z d. Wiśniewska  †  
1998Agnieszka Klara Supińska z d. Karwowska ? [0¬]    
1999Agnieszka Kleszczewska z d. Godlewska  †przed 20-11-1899  
2000Agnieszka Klimaszewska z d. Chrostowska  †po 23-06-1818  
2001Agnieszka Kłosek z d. Składanek *około 1803 Ruś †  
2002Agnieszka Kojro z d. Kozikowska *około 1801 †po 23-05-1869  
2003Agnieszka Kołomieńska z d. Mieczkowska *około 1811 Olszewo †przed 19-01-1869  
2004Agnieszka Komosa *15-02-1889 Ławsk †24-02-1954 Ławsk /Wąsosz/  
2005Agnieszka Konce z d. Borowska  †przed 07-02-1921  
2006Agnieszka Kondracka z d. Truszkowska  †przed 14-05-1865  
2007Agnieszka Konopka z d. Brzostowska *około 1834 Wypychy †po 07-02-1899  
2008Agnieszka Konopka z d. Mioduszewska *około 1806 Bęćkowo †  
2009Agnieszka Konopka z d. Mroczkowska  †przed 26-06-1859  
2010Agnieszka Konopka z d. Kumieńska  †od 13-07-1836 do 13-02-1849  
2011Agnieszka Konopka z d. Karwowska  †od 23-01-1853 do 27-01-1856  
2012Agnieszka Konopka z d. Dziekońska * Racibory †po 27-11-1855  
2013Agnieszka Kornęga z d. Tałenkiewicz  †przed 09-02-1858  
2014Agnieszka Korzeniecka z d. Pawłowska  †po 29-01-1827  
2015Agnieszka Kossakowska z d. Górska *około 1863 Męczki †14-02-1904 Bartki /Burzyn/   
2016Agnieszka Kotowska z d. Grodzka *około 1810 Męczki †  
2017Agnieszka Kotowska z d. Grzymkowska *około 1819 Okrasin †  
2018Agnieszka Kotowska z d. Wiewiórowska  †przed 17-02-1852  
2019Agnieszka Kotyńska z d. Borawska  †30-03-1833  
2020Agnieszka Kowalewska z d. Sarnacka *około 1828 Kucze Wielkie †po 21-01-1891  
2021Agnieszka Kowalewska z d. Dębińska *około 1834 Niećkowo †05-02-1883 Bęćkowo  
2022Agnieszka Kowalewska z d. Murawska  †przed 16-02-1897  
2023Agnieszka Kowalewska z d. Saraczewska  †  
2024Agnieszka Kowalewska z d. Lawendowska  †po 08-02-1900  
2025Agnieszka Kowalik z d. Liwska  †  
2026Agnieszka Kowalik z d. Zysk  †  
2027Agnieszka Kownacka z d. Wszeborowska [0¬]     
2028Agnieszka Kownacka z d. Porowska  †po 11-02-1833  
2029Agnieszka Kownacka z d. Bukowska  †po 16-11-1868  
2030Agnieszka Kozikowska z d. Kacperska  †po 17-01-1854  
2031Agnieszka Kozikowska z d. Nerkowska  †po 07-02-1832  
2032Agnieszka Kozłowska z d. Gromadzka  †przed 24-11-1861  
2033Agnieszka Kozłowska z d. Malinowska  †po 19-09-1915  
2034Agnieszka Kozłowska z d. Czerwińska  †  
2035Agnieszka Kozłowska z d. Florczyk  †przed 20-07-1834  
2036Agnieszka Kozłowska z d. Sztejn *około 1839 Wąsosz †  
2037Agnieszka Kozłowska *26-09-1848 Sieburczyn †   
2038Agnieszka Kraińska z d. Nieradko  †po 04-02-1895  
2039Agnieszka Krajewska z d. Ramotowska *około 1799 Grądy Wielkie †od 07-02-1853 do 25-02-1862  
2040Agnieszka Krajewska z d. Karwowska  †po 22-01-1834  
2041Agnieszka Krajewska z d. Rutkowska (Kwiatkowska)  †przed 19-11-1848  
2042Agnieszka Krajewska z d. Mielnicka  †przed 15-01-1837  
2043Agnieszka Krajewska z d. Wysk *1864 Grabowo †  
2044Agnieszka Krasińska z d. Petkowska *około 1818 Ławsk †przed 10-1883  
2045Agnieszka Kraszewska z d. Dec [0¬]    
2046Agnieszka Krawczyk z d. Mitek [0¬]    
2047Agnieszka Kruszewska z d. Kuleszczyk  †po 25-01-1897  
2048Agnieszka Krzyżanowska z d. Duchnowska  †po 13-10-1833  
2049Agnieszka Ksiądz z d. Michońska  †  
2050Agnieszka Kucharczyk z d. Jop  †  
2051Agnieszka Kuczewska z d. Bazydło *około 1811 Czernice †1887 Konopki-Białystok /Grabowo/  
2052Agnieszka Kuczewska z d. Kuczyńska *około 1784 †08-03-1833 Szwelczyn  
2053Agnieszka Kuczyńska z d. Popowska *około 1847 Kapice †przed 12-06-1899  
2054Agnieszka Kuczyńska z d. Cybula *około 1808 Osowiec †po 07-02-1858  
2055Agnieszka Kuczyńska z d. Sokołowska  †przed 05-02-1856  
2056Agnieszka Kuczyńska z d. Popowska  †po 30-01-1837  
2057Agnieszka Kuć z d. Kalinowska *około 1827 Niwkowo †  
2058Agnieszka Kulesza z d. Gwiazdowska  †po 31-01-1905  
2059Agnieszka Kulikowska z d. Górska  †przed 02-03-1824  
2060Agnieszka Kulikowska z d. Łęgowska  †od 13-10-1852 do 05-10-1862  
2061Agnieszka Kulikowska z d. Zubrycka [0¬]    
2062Agnieszka Kulikowska z d. Szulc  †  
2063Agnieszka Kulikowska *20-01-1854 Żebry †  
2064Agnieszka Kurkowska z d. Bagińska *około 1814 Bagińskie †od 22-11-1858 do 22-07-1873  
2065Agnieszka Kurkowska z d. Brodowska  †przed 06-02-1833  
2066Agnieszka Kusielczuk z d. Łuczykowska *około 1825 Stryjaki †  
2067Agnieszka Lachowicz z d. Mioduszewska *około 1804 Bęćkowo †04-12-1864 Czarnówek /Niedźwiadna/  
2068Agnieszka Ladzińska z d. Pacyńska *około 1819 Wąsosz †29-01-1856 Wąsosz /Wąsosz/  
2069Agnieszka Ladzińska z d. Górska *01-02-1903 Szczuczyn †  
2070Agnieszka Laskowska z d. Maleszewska  †przed 26-02-1843  
2071Agnieszka Leosiewska z d. Piekarska *około 1807 Sieburczyn †  
2072Agnieszka Leszczyńska z d. Chojnacka *około 1821 Cyprki †03-11-1869  
2073Agnieszka Lewkowska z d. Nowogrodzka *około 1818 Poryte †  
2074Agnieszka Liberacka  †  
2075Agnieszka Lipińska z d. Grabowska *około 1826 Wizna †  
2076Agnieszka Lisowska [0¬]     
2077Agnieszka Łajewska z d. Adasiewicz  †po 15-02-1857  
2078Agnieszka Łazarska z d. N  †  
2079Agnieszka Łempicka [0¬]     
2080Agnieszka Łempicka *13-01-1790 Bagienice †   
2081Agnieszka Łempicka [0¬]     
2082Agnieszka Łojewska z d. Gutowska  †przed 17-01-1853  
2083Agnieszka Łojewska z d. N  †  
2084Agnieszka Łojewska z d. Piątkowska  †przed 14-11-1848  
2085Agnieszka Łoniewska z d. Sokół *około 1838 Kapice †1886  
2086Agnieszka Łoś z d. Modzelewska [0¬]    
2087Agnieszka Maciora z d. Merska *około 1839 Przechody †przed 28-01-1895  
2088Agnieszka Maciora z d. Kuczyńska *około 1832 Płochowo †  
2089Agnieszka Maciora z d. Mikulska  †przed 01-02-1852  
2090Agnieszka Maciorowska z d. Rzadkowska *1850 Okrasin †po 16-02-1897  
2091Agnieszka Maciorowska z d. Nieradko *około 1873 Okrasin †22-07-1893  
2092Agnieszka Magnuszewska z d. Luboracka  †przed 07-05-1866  
2093Agnieszka Majchrzak z d. Ogórek [0¬]    
2094Agnieszka Majewska z d. Podowicz  †1836  
2095Agnieszka Majrocka z d. Dzięgielewska *około 1854 Glinki †  
2096Agnieszka Makowska z d. Gutowska (Bzura)  †po 06-03-1832  
2097Agnieszka Makowska z d. Dołęga  †przed 26-01-1857  
2098Agnieszka Makowska z d. Rogowska  †  
2099Agnieszka Maleszewska z d. Grabowska *około 1862 Wizna †po 06-02-1917  
2100Agnieszka Malinowska z d. Zorczykowska [0¬]     
2101Agnieszka Malinowska z d. N  †przed 12-02-1850  
2102Agnieszka Malinowska z d. G.  †  
2103Agnieszka Malinowska z d. Bielecka  †przed 10-1835 Biodry  
2104Agnieszka Malinowska z d. Szydłowska  †  
2105Agnieszka Mańko z d. Kiermacz  †przed 17-08-1914  
2106Agnieszka Marcjanna Darwicka z d. Ramotowska *około 1855 Chludnie †  
2107Agnieszka Marianna Świderska z d. Godlewska *25-01-1797 Danowo †od 03-06-1849 do 13-11-1854  
2108Agnieszka Markwart z d. Pachucka *około 1833 Witynie †  
2109Agnieszka Masłowska z d. Rogińska *około 1778 Brzozowa Wólka †13-04-1828  
2110Agnieszka Matejkowska z d. Duchnowska  †  
2111Agnieszka Mateuszczyk z d. Murawska  †po 21-11-1815  
2112Agnieszka Mazurczyk z d. Rozwadowska  †po 29-10-1854  
2113Agnieszka Mazurska z d. Rozwadowska  †przed 09-11-1862  
2114Agnieszka Metelska z d. Bałdyga *około 1833 Białogrądy †  
2115Agnieszka Męczkowska z d. Chludzińska *około 1802 Bagińskie †po 21-02-1841  
2116Agnieszka Męczkowska z d. Wądołowska *około 1833 Kokoszki †  
2117Agnieszka Męczkowska z d. Jasińska  †  
2118Agnieszka Michnowska *21-05-1809 Koniecki †  
2119Agnieszka Mieczkowska z d. Chodkiewicz *około 1810 Kossaki †po 03-02-1858  
2120Agnieszka Mieczkowska z d. Liszewska *około 1786 †12-05-1822 Mieczki /Przytuły/  
2121Agnieszka Mieczkowska [0¬]     
2122Agnieszka Mieczkowska z d. Cwalińska  †przed 24-07-1871  
2123Agnieszka Mieczkowska z d. Wyrzykowska  †przed 10-10-1831  
2124Agnieszka Mieńkowska z d. Marczykowska *około 1826 Wąsosz †04-11-1876 Wąsosz  
2125Agnieszka Milewska z d. Szyjko *około 1804 Pluty †po 07-02-1864  
2126Agnieszka Milewska z d. Jaworowska *około 1816 Kubra †po 01-08-1871  
2127Agnieszka Milewska z d. Łojewska *około 1813 Łoje Grężki †  
2128Agnieszka Miller z d. Zacharzewska *około 1816 Słucz †1868 Słucz /Słucz/  
2129Agnieszka Mirkowska z d. Popowska  †przed 19-11-1848  
2130Agnieszka Mocarska z d. Chronikowska *około 1811 Wizna †  
2131Agnieszka Mocarska z d. Kamińska  †po 29-07-1832  
2132Agnieszka Mocarska z d. Lutostańska  †  
2133Agnieszka Mocarska z d. Karwowska  †przed 16-02-1830  
2134Agnieszka Mocarska z d. Grudzińska *około 1837 Prusy †  
2135Agnieszka Modzelewska z d. Karwowska *około 1806 Brychy †po 30-01-1883  
2136Agnieszka Modzelewska z d. Jakubowska *około 1788 Wąsosz †25-09-1853 Wąsosz /Wąsosz/  
2137Agnieszka Modzelewska z d. Ladzińska *około 1863 Wąsosz †przed 06-06-1921  
2138Agnieszka Modzelewska z d. Karwowska *około 1854 Wiązownica †przed 25-11-1895  
2139Agnieszka Modzelewska [0¬]    
2140Agnieszka Modzelewska z d. Piasecka  †przed 21-11-1842  
2141Agnieszka Modzelewska *1783 Wąsosz †  
2142Agnieszka Mońko z d. Wasilewska  †przed 18-11-1883  
2143Agnieszka Mroczkowska z d. Szymanowska *25-01-1781 Grędy †przed 06-1829  
2144Agnieszka Mroczkowska z d. N  †  
2145Agnieszka Mroczkowska z d. Sulewska *08-01-1797 Zaborowo †  
2146Agnieszka Mrozowicz z d. Mroczkowska *około 1798 †od 26-05-1855 do 24-11-1862  
2147Agnieszka Mrozowicz z d. Łojewska  †przed 20-11-1860  
2148Agnieszka Mrówka z d. Kojro  †przed 30-01-1854  
2149Agnieszka Mucharska z d. Dębkowska  †przed 31-10-1859  
2150Agnieszka Murawska z d. Murawska (Andrusiewicz) *około 1768 †07-04-1826  
2151Agnieszka Murawska z d. Golczewska *około 1805 Wąsosz †13-10-1858 Wąsosz  
2152Agnieszka Myślińska z d. Kawczyńska *około 1799 †po 05-02-1849  
2153Agnieszka Niebrzydowska z d. Mikucka *około 1798 Grzymki †przed 24-01-1865   
2154Agnieszka Niecikowska z d. Gosiewska *około 1844 Karwowo-Polki †  
2155Agnieszka Niecikowska z d. Kossakowska *około 1832 Brodowo †  
2156Agnieszka Niedźwiedzka z d. Zalewska  †od 09-02-1841 do 29-09-1855  
2157Agnieszka Niedźwiedzka z d. Ostapkowicz  †przed 03-02-1846  
2158Agnieszka Niedźwiedzka *13-01-1793 Niećkowo †  
2159Agnieszka Nienałtowska [0¬]     
2160Agnieszka Nienałtowska z d. Kuczewska *1801 †   
2161Agnieszka Nieradko z d. N  †po 16-08-1840  
2162Agnieszka Nieradko z d. Zalewska  †od 24-01-1870 do 15-07-1888  
2163Agnieszka Nieradko z d. Graus  †  
2164Agnieszka Nieradko z d. Ruszczyk  †przed 26-11-1854  
2165Agnieszka Nietupska z d. Kozikowska *około 1833 Ciemnoszyje †  
2166Agnieszka Nitkiewicz z d. Majewska  †  
2167Agnieszka NN z d. Nastarowicz [0¬]    
2168Agnieszka Nowakowska z d. Grzymkowska [0¬]    
2169Agnieszka Obrycka z d. Karwowska  †przed 14-02-1841  
2170Agnieszka Ogonowska z d. Tkacz  †  
2171Agnieszka Okurowska z d. Rydzewska  †po 28-02-1881  
2172Agnieszka Olender z d. N  †przed 15-07-1849  
2173Agnieszka Olszewska z d. Ołdakowska *około 1855 Wąsosz †przed 05-1878  
2174Agnieszka Olszewska z d. Kowalewska  †  
2175Agnieszka Ołdakowska z d. Myszkowska *około 1810 Wąsosz †11-10-1841 Wąsosz  
2176Agnieszka Organek z d. Maciora *około 03-1845 Ciemnoszyje †22-11-1882  
2177Agnieszka Organek z d. Bukowska  †po 02-07-1831  
2178Agnieszka Orłowska z d. Zyskowska *23-01-1795 †19-12-1837  
2179Agnieszka Orłowska z d. Zalewska  †po 27-11-1827  
2180Agnieszka Orłowska z d. Wasilewska  †po 17-09-1864  
2181Agnieszka Ormanowska z d. Abramowicz *około 1825 Wierciszewo †przed 10-11-1867  
2182Agnieszka Osowska z d. Kuczyńska  †po 20-07-1885  
2183Agnieszka Ostrowska z d. Mroczkowska *około 1829 Karwowo-Polki †  
2184Agnieszka Ostrowska z d. Chylicka  †  
2185Agnieszka Ostrowska *13-01-1790 Wąsosz †  
2186Agnieszka Ostrowska *04-01-1777 Wąsosz †  
2187Agnieszka Ożarowska z d. Mocarska * Rutki Nory †przed 1843   
2188Agnieszka Pachucka z d. Rogińska *około 1878 Brzozowa Wólka †przed 14-11-1934  
2189Agnieszka Pachucka z d. Trojanowska *około 1796 Osowiec †09-07-1845  
2190Agnieszka Pachucka z d. Kamińska  †od 16-10-1841 do 21-11-1846  
2191Agnieszka Pasiewicz z d. Saniewska *20-04-1804 Klimaszewnica †22-09-1855  
2192Agnieszka Paszkowska z d. Czaplicka *około 1839 Kacprowo †przed 27-11-1899  
2193Agnieszka Patrycja Milewska [0¬]     
2194Agnieszka Pawełczyk z d. Kropiewnicka  †przed 28-01-1850  
2195Agnieszka Pawłocka z d. Kołakowska [0¬]     
2196Agnieszka Pawłowska z d. Kamińska *około 1804 Surały †  
2197Agnieszka Perkowska z d. Zakaszewska *około 1834 Niećkowo †03-01-1910 Milewo /Wąsosz/  
2198Agnieszka Perkowska z d. Pieńkowska  †  
2199Agnieszka Pędzich z d. Bałdyga [0¬]     
2200Agnieszka Pieńczykowska *1762 Łazarze †  
2201Agnieszka Pierzgalska z d. Stępniewska  †  
2202Agnieszka Piłatowska z d. Wilczewska  †  
2203Agnieszka Piotrowska z d. Oślińska *około 1824 Wizna †przed 04-1858  
2204Agnieszka Piotrowska z d. Wądołowska *około 1836 †03-10-1866 Wizna /Wizna/  
2205Agnieszka Piotrowska z d. Kapelewska  †po 24-11-1857  
2206Agnieszka Piskorska z d. Tyszka  †przed 03-08-1852  
2207Agnieszka Pliszka z d. Sikorska *28-01-1770 †  
2208Agnieszka Podsiad z d. Kalinowska  †od 13-05-1888 do 17-02-1896  
2209Agnieszka Polewczak z d. Czarnecka [0¬]    
2210Agnieszka Polkowska z d. Przestrzelska  †od 21-11-1831 do 29-10-1856  
2211Agnieszka Polkowska z d. Wieczorek *około 1826 Wąsosz †  
2212Agnieszka Polkowska z d. Kozikowska  †  
2213Agnieszka Poniatowska z d. Markowska *20-01-1886 Wąsosz †  
2214Agnieszka Poniatowska z d. Kaczyńska  †przed 10-11-1861  
2215Agnieszka Popławska z d. Ostrowska  †po 09-02-1928   
2216Agnieszka Popowska z d. Orzechowska  †przed 05-02-1860  
2217Agnieszka Popowska z d. N  †  
2218Agnieszka Popowska z d. Zalewska  †od 22-09-1821 do 20-02-1843  
2219Agnieszka Powichrowska z d. Nowosacka *około 1819 Wizna †po 26-02-1867  
2220Agnieszka Powichrowska z d. Melechowicz  †przed 05-11-1850  
2221Agnieszka Pożarowska z d. Nitkowska  †przed 04-02-1839  
2222Agnieszka Pruszko z d. Melechowicz *około 1792 †  
2223Agnieszka Pruszko z d. Dąbkowska *około 1791 Wizna †  
2224Agnieszka Przechocka z d. Szleszyńska *około 1803 †po 10-02-1858  
2225Agnieszka Przekopowska z d. Wróblewska *około 1834 Konopki par. Grajewo †  
2226Agnieszka Przestrzelska z d. Grądzka *około 1849 Łoje †22-09-1911 Brychy  
2227Agnieszka Przestrzelska z d. N  †  
2228Agnieszka Przestrzelska z d. Kossakowska [0¬]     
2229Agnieszka Przodkowicz z d. Krupow  †po 17-05-1863  
2230Agnieszka Przyborowska z d. Zalewska  †przed 08-06-1847  
2231Agnieszka Puchalska z d. N  †  
2232Agnieszka Rafałowska z d. Wojdełko  †po 13-11-1859  
2233Agnieszka Ramotowska z d. Ptak [0¬]     
2234Agnieszka Ramotowska z d. Budna *25-01-1807 †przed 30-01-1854  
2235Agnieszka Ramotowska z d. Brzostowska *około 1810 Nieławice †po 07-02-1854  
2236Agnieszka Ramotowska z d. Kossakowska  †po 05-03-1832  
2237Agnieszka Ramotowska z d. Strynkowska *około 1837 Męczki †  
2238Agnieszka Ramotowska z d. Cwalińska  †po 31-08-1847  
2239Agnieszka Rawa z d. Chrzanowska *około 1810 Konopki †20-04-1838  
2240Agnieszka Reder z d. N  †  
2241Agnieszka Rejnart z d. Wiśniewska  †przed 01-1835  
2242Agnieszka Remiszewska z d. Bikowska *około 1820 †18-09-1905 Zaskrodzie /Poryte/  
2243Agnieszka Remiszewska z d. N *około 1827 †03-12-1897 Dzierzbia /Poryte/  
2244Agnieszka Robaczyńska z d. Rogińska *około 1838 Płochowo †po 05-02-1902  
2245Agnieszka Robaczyńska z d. Grzymkowska  †od 01-11-1837 do 06-11-1849  
2246Agnieszka Robaczyńska z d. Zalewska *około 1802 Nadbory †  
2247Agnieszka Rodak  †  
2248Agnieszka Rogińska z d. Ksepka  †po 24-11-1859  
2249Agnieszka Rogowska z d. Wojciechowska *około 1816 Rydzewo-Pieniążek †08-09-1850  
2250Agnieszka Rogowska z d. N  †przed 20-09-1827  
2251Agnieszka Rogowska z d. Kownacka  †po 13-02-1833  
2252Agnieszka Rogowska z d. Sulewska  †przed 26-06-1853  
2253Agnieszka Roman *1823 Chełchy †1832 Chełchy /Niedźwiadna/  
2254Agnieszka Romanowska z d. Bielawska *około 1846 Przytuły †  
2255Agnieszka Rostkowska z d. Łepkowska *około 1833 Łoje †po 06-03-1888  
2256Agnieszka Rostkowska z d. Nerkowska *około 1814 †13-06-1841 Kuczyn /Romany/  
2257Agnieszka Rożyńska z d. Danowska  †po 02-02-1845  
2258Agnieszka Rudzka z d. Pieńczykowska *około 1799 †przed 05-02-1860  
2259Agnieszka Ruszczyk z d. Kochanowska  †po 08-04-1850  
2260Agnieszka Ruszczyk z d. N  †po 04-05-1818  
2261Agnieszka Rutkowska z d. Mikucka  †  
2262Agnieszka Rutkowska z d. Dołęga *około 1819 Makowskie †  
2263Agnieszka Rutkowska z d. Kossakowska  †28-02-1855  
2264Agnieszka Rutkowska z d. Sokołowska  †11-01-1897 Drozdowo  
2265Agnieszka Rutkowska z d. Karwowska *około 1818 Pomiany †  
2266Agnieszka Rutkowska z d. Bagińska  †  
2267Agnieszka Rydzewska z d. Chojnowska  †po 30-11-1850  
2268Agnieszka Rydzewska z d. Żebrowska  †od 21-07-1842 do 15-11-1848  
2269Agnieszka Rydzewska z d. Więziewska  †przed 24-11-1835  
2270Agnieszka Rzepkowska z d. Wróblewska  †przed 21-11-1865  
2271Agnieszka Samełka z d. Gładkowska  †po 11-04-1869  
2272Agnieszka Samełko z d. Prosińska  †po 18-08-1858  
2273Agnieszka Sankowska z d. Butlejewska *około 1822 Stawiane †  
2274Agnieszka Sarnacka z d. Slebicka *około 1832 Wąsosz †od 09-05-1875 do 10-11-1890  
2275Agnieszka Sawicka z d. Chodnicka [0¬]     
2276Agnieszka Serafińska z d. Trepanowska  †  
2277Agnieszka Siedlecka z d. Mieńkowska *około 1841 Wąsosz †po 24-02-1892  
2278Agnieszka Siedlecka z d. Duchnowska  †od 27-10-1844 do 16-01-1866  
2279Agnieszka Siedorowicz z d. Zyskowska *około 1808 Skaje †  
2280Agnieszka Sieniła z d. Popowska  †  
2281Agnieszka Sienkiewicz z d. N  †  
2282Agnieszka Sierzputowska z d. Niedźwiedzka  †po 10-07-1879  
2283Agnieszka Sikorska z d. Romanowska *około 1811 Wiszowate †przed 24-10-1854  
2284Agnieszka Sikorska z d. Czaplicka  †po 26-11-1833  
2285Agnieszka Skarżyńska z d. Wysocka  †  
2286Agnieszka Skibniewska z d. Popowska  †po 20-02-1928  
2287Agnieszka Skowrońska z d. Kuklińska  †02-10-1865  
2288Agnieszka Skowrońska z d. Grochowska  †  
2289Agnieszka Skwitowska z d. Niemiarowska  †przed 07-02-1831  
2290Agnieszka Sławska z d. Sztachelska  †  
2291Agnieszka Słonicka z d. Wiśniewska  †po 14-06-1868  
2292Agnieszka Smakowska z d. N  †po 26-01-1819  
2293Agnieszka Sobolewska z d. Karwowska  †przed 26-09-1904  
2294Agnieszka Sobolewska z d. Walewska  †przed 09-02-1852  
2295Agnieszka Sokołek z d. Żyszkowska  †po 11-05-1823  
2296Agnieszka Sokołowska z d. Wojtanowicz *około 1818 Kapice †przed 29-01-1877  
2297Agnieszka Sokołowska z d. Gosiewska *około 1824 Łojki †przed 22-04-1861  
2298Agnieszka Sokołowska z d. Cwalińska  †przed 20-02-1854  
2299Agnieszka Sokołowska z d. Mocarska  †02-12-1843  
2300Agnieszka Sokołowska z d. Malinowska  †po 12-02-1855  
2301Agnieszka Sosnowska z d. Zyskowska *około 1802 Wojewodzin †po 24-01-1858  
2302Agnieszka Sosnowska z d. Wojnowska  †  
2303Agnieszka Sowa z d. N [0¬]    
2304Agnieszka Staniszewska z d. Trzonkowska *około 1813 Ławsk †od 11-02-1867 do 06-08-1876  
2305Agnieszka Staniszewska z d. Łepkowska [0¬]    
2306Agnieszka Staniszewska z d. Samełko  †po 02-02-1845  
2307Agnieszka Staniszewska z d. Szczepankowska *około 1805 Ławsk †  
2308Agnieszka Stankiewicz z d. Konopka  †  
2309Agnieszka Statkiewicz z d. Kacprowska *około 1787 Wąsosz †  
2310Agnieszka Steckiewicz z d. Janowska [0¬]     
2311Agnieszka Stefanowska z d. N [0¬]    
2312Agnieszka Stefańczyk [0¬]    
2313Agnieszka Stępińska z d. Świgońska *około 1811 Żebry †22-09-1863 Żebry /Wąsosz/  
2314Agnieszka Stypułkowska  †  
2315Agnieszka Suchocka z d. Snarska  †przed 19-10-1874  
2316Agnieszka Sulewska z d. Wysocka *11-01-1795 Sulewo Kownaty †26-02-1863 Bagienice /Wąsosz/  
2317Agnieszka Sulewska z d. Danowska *około 1772 Sulewo Kownaty †08-03-1832 Zaborowo  
2318Agnieszka Sulewska z d. Rydzewska *około 1788 †22-01-1848 Zaborowo  
2319Agnieszka Sulewska z d. Zalewska *15-01-1799 Zalesie †po 04-05-1856  
2320Agnieszka Sulewska z d. Bargłowska *około 1861 Niećkowo †  
2321Agnieszka Sulewska *24-01-1780 Zaborowo †  
2322Agnieszka Sulima z d. Szymkiewicz  †przed 10-07-1830  
2323Agnieszka Sulimowicz z d. Zawadzka *1771 Wąsosz †09-04-1795 Wąsosz  
2324Agnieszka Sulimowicz z d. Mroziewska  †od 17-02-1833 do 30-10-1838  
2325Agnieszka Supińska z d. Szleszyńska  †po 17-02-1817   
2326Agnieszka Sypytkowska z d. Przytulska  †po 06-11-1871  
2327Agnieszka Syrenka z d. Walewska *około 1758 †29-01-1828 Okół  
2328Agnieszka Szczawińska z d. N  †przed 20-06-1925  
2329Agnieszka Szczawińska z d. Łepkowska  †od 21-01-1815 do 05-05-1823  
2330Agnieszka Szczep z d. Piekarska  †po 26-10-1863  
2331Agnieszka Szczepankowska z d. Jurska  †po 03-11-1858  
2332Agnieszka Szczubełek z d. Lawendowska (Lewandowska)  †  
2333Agnieszka Szlązak z d. Noy  †  
2334Agnieszka Szleszyńska z d. Saniewska  †  
2335Agnieszka Szorc z d. Jaszkowska  †  
2336Agnieszka Szostak z d. Orłowska  †od 07-02-1847 do 24-09-1849  
2337Agnieszka Sztrubel z d. Grzymkowska *około 1810 Mścichy †przed 06-02-1861  
2338Agnieszka Szumowska z d. Szczepankowska  †przed 16-11-1831  
2339Agnieszka Szumowska z d. Domitr *około 1822 †  
2340Agnieszka Szumowska z d. Maciora  †po 14-06-1880  
2341Agnieszka Szumowska z d. Kalinowska  †po 28-01-1855  
2342Agnieszka Szydłowska z d. N  †   
2343Agnieszka Szyjka z d. Chylińska  †  
2344Agnieszka Szymanowska z d. Domisiewicz *07-01-1781 Niećkowo †27-12-1845 Niećkowo  
2345Agnieszka Szymanowska z d. Łepkowska *około 1822 Modzele †po 19-10-1873  
2346Agnieszka Szymanowska [0¬]     
2347Agnieszka Szymanowska z d. Kossakowska  †po 29-01-1866  
2348Agnieszka Szymańska z d. Trepanowska *14-02-1815 Niwkowo †przed 04-1871  
2349Agnieszka Szymkiewicz z d. Popowska  †po 08-11-1830  
2350Agnieszka Śliżewska z d. Dzierwińska  †  
2351Agnieszka Śmiarowska z d. Markowska *około 1828 Wąsosz †22-01-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2352Agnieszka Śmiarowska z d. Czarnecka *09-01-1790 †od 16-01-1844 do 05-11-1848  
2353Agnieszka Śmiarowska  †  
2354Agnieszka Świderska z d. Konopka *około 1775 Konopki †16-01-1838 Świdry /Wąsosz/  
2355Agnieszka Świderska z d. Łempicka *19-04-1835 Bagienice †przed 01-1894  
2356Agnieszka Świderska z d. Marciszewska *około 1827 Łempice †przed 03-02-1879  
2357Agnieszka Świderska z d. Tyszka  †przed 13-02-1888  
2358Agnieszka Święcińska [0¬]     
2359Agnieszka Tarasek z d. N  †  
2360Agnieszka Tarfułowska z d. Orłowska  †  
2361Agnieszka Tarnacka z d. Laskowska *około 1824 Ławsk †po 12-11-1894  
2362Agnieszka Templin z d. Frątczak [0¬]    
2363Agnieszka Tomaszewska z d. Kierznowska *około 1816 Łempice †  
2364Agnieszka Truszkowska z d. Godlewska *28-12-1805 †po 05-02-1850  
2365Agnieszka Truszkowska z d. Karwowska  †przed 15-01-1865  
2366Agnieszka Trzaska z d. Szleszyńska *około 1801 Szyjki †08-02-1834 Supraśl /Przytuły/  
2367Agnieszka Trzaska z d. Brzostowska  †od 22-05-1849 do 03-08-1851  
2368Agnieszka Trzaska z d. Łojewska  †od 13-02-1832 do 26-05-1855  
2369Agnieszka Trzmielewska z d. Ozorek  †  
2370Agnieszka Turowska z d. Pietrzykowska *około 1789 †22-11-1846 Grabowo  
2371Agnieszka Turowska z d. Osiecka  †  
2372Agnieszka Tuzinowska z d. Kosobudzka *14-01-1798 †  
2373Agnieszka Tuzinowska z d. Ciecierska  †1837 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2374Agnieszka Tyborowski z d. Konopka [0¬]    
2375Agnieszka Tyszkiewicz z d. Wyłuda  †po 20-08-1866  
2376Agnieszka Walewska z d. N  †przed 13-11-1811  
2377Agnieszka Wardziuk z d. N  †  
2378Agnieszka Wasilewska z d. Ziemkowska *około 1808 Ruda †po 05-09-1859  
2379Agnieszka Waszczuk z d. Sokołowska [0¬]    
2380Agnieszka Waszkiewicz z d. Gołąbek *około 1840 Niećkowo †  
2381Agnieszka Wątrobińska z d. Jabłońska  †od 20-11-1849 do 14-05-1877  
2382Agnieszka Wejs z d. Sawicka  †przed 01-07-1878  
2383Agnieszka Węcek z d. Chrapowicka *około 1819 Kapice †po 24-02-1879  
2384Agnieszka Węckowska z d. Gleba  †po 25-11-1833  
2385Agnieszka Wierciszewska z d. Mścichowska  †  
2386Agnieszka Wileńska z d. Zalewska *około 1804 Przytuły †przed 01-1833  
2387Agnieszka Wilewska z d. Woronkowska  †przed 12-11-1878  
2388Agnieszka Wiszowaty [0¬]     
2389Agnieszka Wiśniewska z d. Walewska *około 1817 Żebry †19-08-1887 Żebry  
2390Agnieszka Wiśniewska z d. Dawidowska *około 1801 Niećkowo †06-03-1837 /Wąsosz/  
2391Agnieszka Wiśniewska z d. Czarnecka  †przed 15-06-1830  
2392Agnieszka Wiśniewska z d. N  †  
2393Agnieszka Wiśniewska z d. Jaworska  †przed 28-01-1845  
2394Agnieszka Wiśniewska z d. Skorupa  †przed 19-02-1851  
2395Agnieszka Witkowska z d. Potrzebka *około 1793 †24-05-1828 Witynie /Jedwabne/  
2396Agnieszka Włodkowska z d. Filochowska *około 1807 Łoje †po 31-01-1853  
2397Agnieszka Wojdzicka z d. N  †po 31-01-1847  
2398Agnieszka Wojsław z d. N  †po 10-11-1828  
2399Agnieszka Wojsław *07-01-1784 Grędy †  
2400Agnieszka Wranga z d. Żaba  †przed 08-06-1896  
2401Agnieszka Wróblewska z d. Zielińska  †po 27-01-1931  
2402Agnieszka Wykowska z d. Wszeborowska  †przed 18-01-1842  
2403Agnieszka Wysocka z d. N  †przed 10-07-1837  
2404Agnieszka Zabielska z d. Lenkowska  †  
2405Agnieszka Zaborowska z d. Sulewska *15-01-1790 Sulewo Kownaty †  
2406Agnieszka Zacharzewska z d. Stolińska  †po 16-05-1855  
2407Agnieszka Zacharzewska z d. Kowalewska *około 1824 †  
2408Agnieszka Zajkowska z d. Baranowska  †po 22-01-1838  
2409Agnieszka Zajkowska z d. Slicner  †  
2410Agnieszka Zajkowska z d. Kowalewska  †przed 16-08-1908  
2411Agnieszka Zakrzewska z d. Łepkowska *około 1767 †26-02-1813 Wojsławy /Wąsosz/  
2412Agnieszka Zakrzewska z d. Jaczyńska *około 1826 Kurki †04-03-1869 Wojsławy  
2413Agnieszka Zakrzewska z d. Szymanowska  †po 23-11-1818  
2414Agnieszka Zakrzewska z d. Tyszko *około 1867 Szczuczyn †  
2415Agnieszka Zakrzewska z d. Budna * Danowo †od 09-05-1826 do 16-10-1854  
2416Agnieszka Zakrzewska z d. Truszkowska  †  
2417Agnieszka Zalewska z d. Duchnowska *około 1798 †20-12-1875 Kubra /Przytuły/  
2418Agnieszka Zalewska z d. Komosa [0¬]    
2419Agnieszka Zalewska z d. Sokołowska *około 1839 Kapice †14-04-1885 Płochowo /Białaszewo/  
2420Agnieszka Zalewska z d. Kozłowska  †po 23-01-1866  
2421Agnieszka Zalewska z d. Niedźwiedzka  †po 14-11-1841  
2422Agnieszka Zalewska z d. Żebrowska  †przed 29-06-1828  
2423Agnieszka Zalewska z d. Cherubin  †po 15-11-1932  
2424Agnieszka Zalewska z d. Detkiewicz  †po 02-03-1835  
2425Agnieszka Zalewska z d. Gurzęda *około 1815 Siestrzanki †   
2426Agnieszka Zamojska z d. Jabłońska *01-03-1843 Bzury †po 20-02-1911  
2427Agnieszka Zamojska *około 1803 †12-10-1837 Wojsławki /Wąsosz/  
2428Agnieszka Zarzecka z d. Modzelewska *1825 Wąsosz †17-07-1870  
2429Agnieszka Zarzecka z d. Witkowska  †  
2430Agnieszka Zawadzka z d. Zielińska  †od 05-11-1832 do 18-01-1847  
2431Agnieszka Zawadzka z d. Matejko  †  
2432Agnieszka Zduńczyk z d. N  †po 28-02-1821  
2433Agnieszka Zielenkiewicz z d. Kumkiewicz  †po 26-10-1873  
2434Agnieszka Zielińska z d. Ciecierska [0¬]     
2435Agnieszka Zielińska z d. Kuć  †po 08-01-1834  
2436Agnieszka Zielińska z d. Zdankiewicz *29-12-1788 Milewo †  
2437Agnieszka Zielkowska z d. Kuczewska *około 1877 Konopki-Białystok †  
2438Agnieszka Ziemkiewicz z d. Ksepko  †po 22-10-1855  
2439Agnieszka Zyskowska z d. Zielińska  †  
2440Agnieszka Zyskowska z d. Tyszkiewicz  †po 21-02-1848  
2441Agnieszka Zyskowska z d. Dubiak *około 1822 Danowo †  
2442Agnieszka Zyskowska z d. Perzanowska  †po 09-02-1851  
2443Agnieszka Żbikowska z d. Dołęga [0¬]    
2444Agnieszka Żbikowska z d. Mokulska [0¬]     
2445Agnieszka Żbikowska [0¬]     
2446Agnieszka Żelechowska z d. Janczewska  †  
2447Agnieszka Żochowska z d. Bajkowska  †  
2448Agnieszka Żuchowska z d. Filipkowska *około 1863 Ciemnoszyje †07-03-1943 Brzozowa Wólka  
2449Agrypina Domisiewicz z d. N [0¬]    
2450Agrypina Filipkowska z d. Zakrzewska *23-06-1866 Wojsławy †30-03-1941 Wojsławy  
2451Agrypina Ludwika Ramotowska z d. Gawkowska *około 1838 Szczawin †po 20-01-1890  
2452Alan Łobodziec [0¬]    
2453Alan Trepanowski [0¬]    
2454Albert Nasgowic *około 1886 Drygały †  
2455Albert Sontag [0¬]    
2456Alberta Jaworska z d. Sulewska *24-09-1899 Borawskie †  
2457Alberta Nowakowska z d. Dębnicka  †  
2458Alberta Sadowska z d. Kontowska  †  
2459Albertyna Bender z d. Terej ?  †  
2460Albertyna Dąbrowska z d. Konopka *1913 Łoje †14-03-1944 Łoje /Przytuły/  
2461Albertyna Dąbrowska z d. N  †przed 05-06-1843  
2462Albertyna Falkowska z d. Gaus  †przed 26-05-1879  
2463Albertyna Maleszewska z d. Rogowska *około 1841 Brychy †17-12-1909 Kamianki /Burzyn/  
2464Albertyna Maliszewska z d. Rogowska  †  
2465Albertyna Mioduszewska z d. Karaś  †  
2466Albertyna Nienałtowska *18-09-1858 Małachowo †   
2467Albertyna Strzelczyk z d. Brodowska  †po 17-05-1864  
2468Albin Borawski *około 1874 Konopki Monety †po 12-02-1935  
2469Albin Chałustowski *31-03-1908 Mścichy †  
2470Albin Filipkowski  †  
2471Albin Gardocki [0¬]     
2472Albin Gardocki *około 1900 Rydzewo Szlacheckie †  
2473Albin Gosiewski *około 1875 Kąty †  
2474Albin Gutowski *około 1873 †  
2475Albin Kalinowski *około 1819 Augustów †04-08-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
2476Albin Kowalewski  †po 23-02-1897  
2477Albin Kowalewski  †przed 09-06-1918  
2478Albin Maciorowski [0¬]    
2479Albin Mieszała  †  
2480Albin Mioduszewski *około 1897 Łojki †  
2481Albin Mocarski *około 1902 Boguszki †  
2482Albin Obiedziński  †  
2483Albin Pomichowski  †przed 21-02-1881  
2484Albin Sawicki *około 1862 Lachowo †09-05-1924 Lachowo /Lachowo/  
2485Albin Skrodzki *04-11-1866 Skroda Wielka †15-06-1939 Grozimy /Wąsosz/  
2486Albin Skrodzki  †  
2487Albin Wiszowaty  †  
2488Albin Wiszowaty *15-05-1959 Świdry Podleśne †  
2489Albin Wiszowaty *1868 Wiszowate †  
2490Albin Żebrowski *około 1866 Bagińskie †  
2491Albina (Balbina) Marczykowska z d. Ciecierska *01-03-1835 Wąsosz †31-12-1907 Wąsosz /Wąsosz/  
2492Albina Adolfa Łempicka *18-12-1852 Bagienice †   
2493Albina Biedrzycka z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
2494Albina Dębowska z d. Byzet  †przed 23-11-1846  
2495Albina Glinoscka z d. Kailińska *około 1851 Sejny †  
2496Albina Konopka z d. Zalewska *około 05-1854 Kramarzewo †przed 01-03-1897  
2497Albina Marianna Rożyńska z d. Rutkowska *05-08-1855 Bagienice †  
2498Albina Mosiej z d. Lenkiewicz  †  
2499Albina Ruducha z d. Adamowicz  †  
2500Albina Samojlik z d. Draczyńska [0¬]    
2501Albina Sekcińska z d. Polakowska *około 1879 Wąsosz †  
2502Albina Skrodzka *około 1871 Skroda Wielka †  
2503Albrecht Akus  †przed 30-04-1837  
2504Albrecht Legat  †przed 22-08-1831  
2505Aldona McFarlane z d. Petkowska [0¬]     
2506Aldona Mężyńska z d. Poznańska  †  
2507Aldona Siejda z d. Glińska [0¬]    
2508Aleksander ( Franciszek ) Malinowski *20-05-1903 Ciemnoszyje †29-12-1961 Ciemnoszyje  
2509Aleksander (Stanisław) Mitros *około 1876 Polkowo †11-02-1936 Modzele  
2510Aleksander ...licki  †  
2511Aleksander Abramowicz *około 1849 Siestrzanki †14-05-1917 Burzyn /Burzyn/  
2512Aleksander Abramowicz *około 1805 Puławy †  
2513Aleksander Adam Zalewski *1837 Radziłów †  
2514Aleksander Adasiewicz *około 1895 Osowiec †  
2515Aleksander Adasiewicz *28-12-1920 Osowiec †  
2516Aleksander Akus *13-12-1908 †  
2517Aleksander Albiński *25-06-1921 Siankowizna †28-11-1992 Żebry /Wąsosz/  
2518Aleksander Albiński *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
2519Aleksander Albiński *13-03-1924 †21-11-1984 Świdry /Wąsosz/  
2520Aleksander Albiński *31-08-1902 Ławsk †  
2521Aleksander Aleksandrowicz  †15-12-1919 Łomża   
2522Aleksander Aniśko [0¬]     
2523Aleksander Apolinary Truszkowski *11-04-1863 Koniecki †  
2524Aleksander Arciszewski  †przed 12-02-1895  
2525Aleksander Bagilcz [0¬]    
2526Aleksander Bagiński [0¬]    
2527Aleksander Bagiński *24-03-1911 Niedźwiadna †13-04-1995 Świdry  
2528Aleksander Bagiński *około 1860 Bagińskie †03-07-1930 Wąsosz  
2529Aleksander Bagiński *23-02-1852 Kieljany †po 26-08-1918  
2530Aleksander Bagiński *07-10-1912 Koniecki †16-01-1959 Kraków /Wąsosz/   
2531Aleksander Bagiński *około 1861 Skroda Mała †07-01-1900  
2532Aleksander Bagiński *27-01-1856 Koniecki Małe †14-02-1860 Koniecki  
2533Aleksander Bagiński *około 09-1900 †23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2534Aleksander Bagiński  †przed 23-11-1909  
2535Aleksander Bagiński [0¬]    
2536Aleksander Bagiński *około 1880 Mieszołki †  
2537Aleksander Bagiński *27-07-1868 Koniecki Małe †  
2538Aleksander Bagiński *18-08-1861 Lipnik †  
2539Aleksander Bagiński *około 1904 Przyborowo †  
2540Aleksander Bagiński *około 1895 Pieńki †  
2541Aleksander Bagiński *około 1891 Dobrzyjałowo †  
2542Aleksander Bagiński *około 1884 Brzeźnio †  
2543Aleksander Bagiński [0¬]    
2544Aleksander Bagiński *około 1902 Karwowo-Polki †  
2545Aleksander Baldachowski *około 1891 Kucze Wielkie †  
2546Aleksander Bałdyga *około 1899 Białaszewo †przed 11-03-1991  
2547Aleksander Bałdyga  †  
2548Aleksander Bałdyga *1917 Zalesie pow. Ostrołęka †  
2549Aleksander Banach [0¬]    
2550Aleksander Banachowski  †  
2551Aleksander Baranowski *około 1872 Wąsosz †04-02-1948 Wąsosz  
2552Aleksander Baranowski *1877 Orlikowo †  
2553Aleksander Bargłowski [0¬]    
2554Aleksander Bargłowski *około 07-1922 †04-03-1925 Okrasin /Radziłów/  
2555Aleksander Bargłowski *01-11-1912 Okrasin †  
2556Aleksander Bargłowski *28-12-1911 Racibory †  
2557Aleksander Bargłowski *1837 Okrasin †  
2558Aleksander Bartosiewicz  †  
2559Aleksander Barwikowski *około 1839 Wojsławy †od 01-08-1910 do 23-02-1925  
2560Aleksander Barwikowski *około 1894 Kędziorowo †02-12-1920 Wąsosz  
2561Aleksander Barwikowski  †  
2562Aleksander Barwikowski  †  
2563Aleksander Bazydło *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
2564Aleksander Bazydło  †po 27-12-1942  
2565Aleksander Bazydło *06-07-1918 Grozimy †  
2566Aleksander Bąkowski *około 1895 Łochów †   
2567Aleksander Bednarowicz * Barany †  
2568Aleksander Bernhart *około 1840 Wilanów †  
2569Aleksander Białowąs *około 1899 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
2570Aleksander Biedrzycki *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
2571Aleksander Biedrzycki *około 1896 Czerwonki †  
2572Aleksander Biedrzycki  †przed 03-03-1930  
2573Aleksander Biedrzycki  †  
2574Aleksander Bielicki *około 1909 Brzostowo †  
2575Aleksander Bieńkowski [0¬]     
2576Aleksander Bieńkowski *1900 Romany †1966 Romany  
2577Aleksander Bieńkowski *1838 Okrasin †przed 21-06-1904  
2578Aleksander Bieńkowski *28-01-1909 Doliwy †20-11-1942 Jeziorko  
2579Aleksander Bieńkowski *około 1908 Okrasin †  
2580Aleksander Biędziszewski *około 1867 Mikołajewo par. Burzyn †  
2581Aleksander Blaszko *około 1832 Rakowo †  
2582Aleksander Bobrowski [0¬]    
2583Aleksander Bobrowski  †  
2584Aleksander Bogdan *około 1864 Kędziorowo †od 28-01-1919 do 30-01-1923  
2585Aleksander Bogdan *około 1882 Skaje †  
2586Aleksander Bogusławski *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
2587Aleksander Bogusz *1933 Kucze Wielkie †2010  
2588Aleksander Bogusz *około 06-1893 Kucze Wielkie †30-12-1895 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
2589Aleksander Boguszewski *około 1873 Łempice †  
2590Aleksander Borawski *około 1844 Witynie †od 12-02-1906 do 20-06-1911  
2591Aleksander Borawski *około 1868 Nadbory †po 07-02-1928  
2592Aleksander Borawski *około 1846 Rakowo †po 16-11-1903  
2593Aleksander Borawski *około 1869 Brychy †przed 16-01-1922  
2594Aleksander Borawski *około 1846 Nieławice †przed 16-02-1897  
2595Aleksander Borawski *około 1863 Rakowo †przed 25-04-1904  
2596Aleksander Borawski *około 1870 Brychy †12-01-1910 Glinki /Słucz/  
2597Aleksander Borawski *około 1906 Kędziorowo †24-01-1942 Kędziorowo  
2598Aleksander Borawski *około 1889 Nieławice †  
2599Aleksander Borawski *16-10-1910 Rakowo †  
2600Aleksander Borawski *1878 Rostki par. Jedwabne †  
2601Aleksander Borawski *około 1893 †  
2602Aleksander Borawski *około 1867 Zacieczki †  
2603Aleksander Borawski *około 1893 Kąty †  
2604Aleksander Borawski [0¬]    
2605Aleksander Boryszewski *około 1900 Męczki †  
2606Aleksander Borzymowski *około 1869 Kossaki †  
2607Aleksander Borzymowski  †  
2608Aleksander Brakoniecki *około 1904 Wilamowo †  
2609Aleksander Bronkowski *około 1861 Słucz †23-12-1883  
2610Aleksander Brzeczko *około 1895 Jedwabne †  
2611Aleksander Brzostowski *około 1868 Łoje Awissa †po 20-02-1928  
2612Aleksander Brzostowski *około 1904 Nieławice †   
2613Aleksander Brzostowski *około 1827 †  
2614Aleksander Brzostowski *około 1921 Borawskie †  
2615Aleksander Brzostowski *około 1888 Nadbory †  
2616Aleksander Brzostowski *około 1862 Szczuczyn †  
2617Aleksander Brzostowski  †przed 10-1949  
2618Aleksander Brzostowski  †  
2619Aleksander Brzozowski *około 1853 Wizna †po 13-02-1912  
2620Aleksander Brzozowski *01-11-1867 Zalesie †  
2621Aleksander Brzuszkiewicz *około 1813 Rostki par. Jedwabne †  
2622Aleksander Bućkowski *około 1904 Strękowa Góra †  
2623Aleksander Budny *około 1814 Budne †po 20-09-1863  
2624Aleksander Bukowski *około 1901 Borawskie †  
2625Aleksander Bukowski *około 1902 Wierzbowo †  
2626Aleksander Bukowski *około 1897 Karwowo †  
2627Aleksander Burzyński *około 1895 Srebrowo †  
2628Aleksander Bylica *około 1874 Świdry †1947  
2629Aleksander Bzura *03-01-1927 Niedźwiedzkie †05-02-1997 /Wąsosz/  
2630Aleksander Bzura *20-05-1842 Niedźwiedzkie †od 27-11-1893 do 13-06-1923  
2631Aleksander Bzura  †  
2632Aleksander Chełmiński [0¬]     
2633Aleksander Chmielewski *około 1890 Przechody †23-07-1979 Przechody  
2634Aleksander Chmielewski *około 1863 Żebry †przed 22-10-1929  
2635Aleksander Chmielewski *13-07-1882 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
2636Aleksander Chmielewski *około 1878 Kucze Wielkie †   
2637Aleksander Chmielewski  †po 31-03-1874  
2638Aleksander Chmielewski *około 1860 Szczuczyn †  
2639Aleksander Chodnicki *około 1892 Surały †29-12-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
2640Aleksander Chodnicki *około 1863 Pasichy †06-03-1883 Pasichy /Wąsosz/  
2641Aleksander Chodnicki *około 1904 †  
2642Aleksander Chodorowski *1871 Sieburczyn †   
2643Aleksander Chojnicki *około 1862 †07-03-1918 Słucz  
2644Aleksander Chojnicki *około 1862 Słucz †przed 09-07-1918  
2645Aleksander Chojnowski *1874 Klimaszewnica †16-11-1947 Klimaszewnica  
2646Aleksander Chojnowski *około 1872 Danowo †przed 10-12-1942  
2647Aleksander Chojnowski *około 1831 Grądy Małe †po 25-02-1895  
2648Aleksander Chojnowski *02-02-1898 Klimaszewnica †28-03-1954 Klimaszewnica  
2649Aleksander Chojnowski *około 1903 †  
2650Aleksander Chojnowski  †po 23-11-1926  
2651Aleksander Chojnowski *03-11-1895 Poryte †  
2652Aleksander Chojnowski  †przed 21-06-1921  
2653Aleksander Cholewiński *około 1916 Borawskie †  
2654Aleksander Chorosz [0¬]    
2655Aleksander Chorzelski *około 1862 Opartowo †  
2656Aleksander Chrapowicki [0¬]     
2657Aleksander Chrostowski *28-08-1889 Bagienice †06-03-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2658Aleksander Chrostowski *27-04-1907 Biodry †11-02-1987 Biodry  
2659Aleksander Chrostowski *około 1877 Karwowo par. Jedwabne †po 14-02-1942  
2660Aleksander Chrostowski *28-03-1917 Bagienice †  
2661Aleksander Chrostowski  †  
2662Aleksander Chrzanowski *14-04-1882 Wypychy †1950 Wypychy  
2663Aleksander Chrzanowski *15-03-1866 Brzozowo par. Lachowo †po 30-05-1931  
2664Aleksander Chrzanowski *około 1888 Wypychy †po 02-03-1943  
2665Aleksander Chrzanowski *około 1845 Białaszewo †11-02-1892 Ciemnoszyje  
2666Aleksander Chrzanowski *około 1913 Kieljany †19-02-1949 Radziłów /Wąsosz/  
2667Aleksander Chrzanowski  †01-06-1834 Borawskie par. Jedwabne  
2668Aleksander Chrzanowski *17-08-1916 Czachy †  
2669Aleksander Chrzanowski *około 1902 Małachowo †  
2670Aleksander Chrzanowski *około 1879 Kossaki †  
2671Aleksander Chrzanowski *około 1886 Wypychy †  
2672Aleksander Chrzanowski *około 1884 Kubra †  
2673Aleksander Chrzanowski  †   
2674Aleksander Chyliński *11-11-1904 Sulewo Prusy †14-12-1998 Grajewo /Wąsosz/  
2675Aleksander Chyliński *około 1876 Kownatki †przed 08-02-1937  
2676Aleksander Chyliński *około 1902 Mrówki †  
2677Aleksander Chyliński *około 1906 †  
2678Aleksander Chyliński  †po 06-12-1941  
2679Aleksander Cichocki *około 1865 Wąsosz †16-06-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2680Aleksander Cichocki *około 1860 Bzury †06-01-1864 Bzury  
2681Aleksander Cichocki *około 1881 Boczki †  
2682Aleksander Ciecierski  †  
2683Aleksander Cimoch [0¬]    
2684Aleksander Cimoch *około 1862 Glinki †przed 17-01-1928  
2685Aleksander Cimoch *około 1866 Sikora †przed 23-01-1923  
2686Aleksander Cimoch  †  
2687Aleksander Cimoch *około 1908 Czarnowo †  
2688Aleksander Cimochowski [0¬]    
2689Aleksander Cimochowski *około 1871 Święcienin †18-05-1916  
2690Aleksander Cimochowski *około 1923 Wąsosz †03-07-1945 Niećkowo  
2691Aleksander Ciszewski  †przed 16-02-1931  
2692Aleksander Cudnik *około 1878 Murawy †  
2693Aleksander Cwalina *około 1892 Zacieczki †19-09-1947 Szczuczyn  
2694Aleksander Cwalina *15-11-1869 Chludnie †  
2695Aleksander Cwaliński *około 1865 Mroczki †przed 20-08-1944  
2696Aleksander Cwaliński *29-08-1887 Dzięgiele †  
2697Aleksander Cybula *około 1870 Sojczyn-Borowy †przed 10-11-1963  
2698Aleksander Cybula *13-02-1905 †14-09-1967 Sojczyn-Borowy  
2699Aleksander Cybula *1876 Ruda †08-02-1926 Sośnia  
2700Aleksander Cybula *około 1903 Mścichy †  
2701Aleksander Cybulski *15-04-1905 Ławsk †03-02-1966 Ławsk /Wąsosz/  
2702Aleksander Cylwik *około 1882 Obrubniki †  
2703Aleksander Czajewski *około 1818 Wincenta †  
2704Aleksander Czaplicki *1872 Żebrki †po 27-02-1927  
2705Aleksander Czaplicki  †  
2706Aleksander Czarnecki [0¬]    
2707Aleksander Czarnecki *około 1876 Słucz †22-01-1941 Słucz /Słucz/  
2708Aleksander Czarnecki *około 09-1871 Bęćkowo †20-11-1873 Bęćkowo  
2709Aleksander Czarnecki *13-07-1889 Szczuczyn †  
2710Aleksander Czarnecki *06-11-1896 Wilamowo †  
2711Aleksander Czarnowski *27-03-1860 Borawskie †30-10-1924 Borawskie  
2712Aleksander Czerwonka *około 1860 Czerwonki †08-06-1923 Czerwonki  
2713Aleksander Czerwonka *około 1861 Kurki †16-04-1912 Kurki  
2714Aleksander Czerwonka *około 1886 Czerwonki †  
2715Aleksander Czerwonka  †przed 14-02-1821  
2716Aleksander Czesław Popławski [0¬]    
2717Aleksander Daniel Cejżyk *około 1833 Szczuczyn †przed 27-05-1877  
2718Aleksander Daniłowski  †  
2719Aleksander Danowski *28-10-1898 Surały †10-12-1984 Marki  
2720Aleksander Danowski *03-02-1912 Klimaszewnica †01-12-1993 Grajewo  
2721Aleksander Danowski *około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo †po 22-05-1922  
2722Aleksander Danowski *około 1826 Rutkowskie †przed 08-11-1892  
2723Aleksander Danowski *05-08-1868 Sulewo Kownaty †14-06-1923 Sulewo Kownaty   
2724Aleksander Danowski *około 1897 Klimaszewnica †23-06-1942 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2725Aleksander Danowski  †po 06-02-1893  
2726Aleksander Danowski *około 1899 Bagińskie †  
2727Aleksander Danowski *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
2728Aleksander Dardziński  †  
2729Aleksander Dardziński *10-04-1893 Klimaszewnica †  
2730Aleksander Dąbrowski [0¬]     
2731Aleksander Dąbrowski *04-11-1867 Sieburczyn †1869 Sieburczyn /Burzyn/   
2732Aleksander Dąbrowski *około 03-1931 Niećkowo †26-12-1932 Niećkowo  
2733Aleksander Dąbrowski *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
2734Aleksander Dąbrowski *13-11-1893 Pluty †  
2735Aleksander Dąbrowski *około 1901 †  
2736Aleksander Dąbrowski *około 1879 Chrostowo †  
2737Aleksander Dąbrowski *około 1880 Burzyn †  
2738Aleksander Dąbrowski  †  
2739Aleksander Dąbrowski *około 1857 Niećkowo †  
2740Aleksander Dąbrowski *około 1875 Ożary †  
2741Aleksander Dąbrowski *około 1872 Siestrzanki †  
2742Aleksander Dąbrowski *1898 †  
2743Aleksander Dąbrowski *15-03-1902 Niećkowo †  
2744Aleksander Dąbrowski *29-09-1905 Mazewo †  
2745Aleksander Derejko *około 1848 Makowskie †przed 19-02-1917  
2746Aleksander Dęba *około 1867 Świdry Podleśne †24-07-1935 Godlewo  
2747Aleksander Dębiński *około 1898 Wierzbowo †11-03-1980 Wierzbowo  
2748Aleksander Dębiński *28-04-1931 †02-09-1996 /Wąsosz/  
2749Aleksander Dębiński *około 12-1900 Łempice †29-04-1901 Łempice /Wąsosz/  
2750Aleksander Dębiński *18-11-1919 Grędy †  
2751Aleksander Dębiński *około 1884 Słucz †   
2752Aleksander Dębski *około 1900 Janów †  
2753Aleksander Długołęcki *12-07-1884 Bęćkowo †  
2754Aleksander Długołęcki *26-03-1859 Obrytki †  
2755Aleksander Dmochowski *17-07-1904 Wąsosz †15-11-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
2756Aleksander Dmochowski *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
2757Aleksander Dobrzycki *02-02-1914 Sokoły †05-10-1985 Sokoły /Wąsosz/  
2758Aleksander Dobrzycki *około 1902 Nadbory †  
2759Aleksander Doljasz *około 1871 Ławsk †przed 11-02-1946  
2760Aleksander Doljasz *około 1902 Ławsk †13-06-1949 Ławsk  
2761Aleksander Dołęga *27-02-1904 Makowskie †13-03-1960 Białaszewo   
2762Aleksander Dołęga *około 1913 Rutkowskie †02-02-1916 Rutkowskie /Burzyn/  
2763Aleksander Domasiewicz *około 1908 †  
2764Aleksander Dominik Gardocki *około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-07-1904  
2765Aleksander Domisiewicz [0¬]    
2766Aleksander Domisiewicz  †  
2767Aleksander Domitr *około 1901 Pawełki †03-01-1991 Pawełki  
2768Aleksander Domitr *około 1900 Kucze Wielkie †  
2769Aleksander Domitr *około 1898 Kucze Małe †  
2770Aleksander Domusiewicz [0¬]    
2771Aleksander Dorf *około 1889 Rumiejki †  
2772Aleksander Dorf  †przed 11-02-1929  
2773Aleksander Downar *około 1898 Słucz †  
2774Aleksander Downar  †od 16-01-1923 do 12-03-1931  
2775Aleksander Downarski *około 1884 Barwiki †  
2776Aleksander Drobiński  †  
2777Aleksander Drozdowski *około 1888 Surały †30-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2778Aleksander Drozdowski *około 1875 Niećkowo †28-01-1928 Niećkowo  
2779Aleksander Drozdowski *04-07-1913 Radziłów †  
2780Aleksander Dubowski *około 09-1919 †30-04-1920 Brzostowo /Burzyn/  
2781Aleksander Dubowski *02-02-1884 Sieburczyn †  
2782Aleksander Duchnowski  †  
2783Aleksander Duchnowski  †  
2784Aleksander Duchnowski *27-02-1884 Wilamowo †  
2785Aleksander Duchnowski *1877 Karwowo †  
2786Aleksander Duda *1902 Ławsk †  
2787Aleksander Dudkowski *około 1885 Aleksandrów †  
2788Aleksander Dudkowski *1913 †  
2789Aleksander Duzikowski *18-01-1904 Wąsosz †24-05-1997 /Wąsosz/  
2790Aleksander Dymko *około 1867 Kurejwa †  
2791Aleksander Dymowski *07-10-1918 Radoszkowice †  
2792Aleksander Dyoniziak *około 1901 Turzyn †  
2793Aleksander Dziekoński [0¬]    
2794Aleksander Dziekoński  †  
2795Aleksander Dzięgielewski *11-11-1911 Sulewo Kownaty †14-08-1993 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2796Aleksander Dzięgielewski *około 1901 †28-12-1903 Szwelczyn /Wąsosz/  
2797Aleksander Dzięgielewski *około 1889 Kurki †  
2798Aleksander Dzięgielewski *około 1896 †  
2799Aleksander Dzięgielewski *około 1875 Grzymki †  
2800Aleksander Dzięgielewski *około 1901 Szczuczyn †  
2801Aleksander Dzięgielewski *około 1905 †  
2802Aleksander Dzięgielewski  †13-09-1895 Mroczki  
2803Aleksander Dzięgielewski *1862 Milewo †  
2804Aleksander Ejsmont  †12-1977   
2805Aleksander Ekstowicz *15-07-1852 Trzaski †  
2806Aleksander Ekstowicz *07-10-1913 Ostrowik †  
2807Aleksander Enik *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
2808Aleksander Fankulewski *około 1857 Glinki †23-02-1929 Wąsosz  
2809Aleksander Feliks Sulewski *około 1863 Zanklewo †  
2810Aleksander Fiedorowicz *około 1911 Sośnia †11-01-1944 Białystok  
2811Aleksander Fijałkowski *22-11-1895 Ławsk †  
2812Aleksander Filipkowski [0¬]    
2813Aleksander Filipkowski *około 1858 Truszki †07-08-1932 Glinki /Słucz/  
2814Aleksander Filipkowski *31-01-1871 Grzymki †po 04-02-1931   
2815Aleksander Filipkowski *około 1892 †po 04-02-1945  
2816Aleksander Filipkowski *około 1861 Truszki-Kucze †08-09-1899 Sokoły  
2817Aleksander Filipkowski *około 1896 Wiszowate †  
2818Aleksander Filipkowski *14-02-1920 Słucz †  
2819Aleksander Filipkowski *około 1880 Boczki †  
2820Aleksander Filipkowski *około 1919 Sienickie †  
2821Aleksander Filipkowski *około 1913 Sienickie †  
2822Aleksander Filipkowski *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2823Aleksander Filipkowski *około 1889 Boczki †   
2824Aleksander Fiodor  †  
2825Aleksander Florczyk *około 1858 Siestrzanki †  
2826Aleksander Franciszek Ramotowski *około 1902 Grądy Małe †12-02-1989 Grądy Małe  
2827Aleksander Frączkowski *24-08-1876 Bronaki-Olki †17-02-1938 Mścichy /Radziłów/  
2828Aleksander Frączkowski *około 1867 Milewo †25-05-1895 Milewo  
2829Aleksander Gabrielow *około 1873 †  
2830Aleksander Gadomski *21-05-1921 Mroczki †  
2831Aleksander Galiński *około 1898 Sośnia †09-02-1954 Sośnia  
2832Aleksander Gałązka *około 1889 Kurejewka †  
2833Aleksander Gałecki  †  
2834Aleksander Gardocki *28-07-1910 Siwki par. Romany †08-07-1991 Nakło nad Notecią  
2835Aleksander Gardocki *około 1866 †po 28-12-1924  
2836Aleksander Gardocki *około 1843 Cedry †1900 Cedry  
2837Aleksander Gardocki *około 1841 Mocarze †19-01-1881 Mocarze /Burzyn/  
2838Aleksander Gardocki *27-03-1904 Siwki par. Romany †przed 07-1910  
2839Aleksander Gardocki *około 1875 Gardoty †  
2840Aleksander Gardocki *25-02-1863 Gardoty †  
2841Aleksander Gardocki *17-07-1883 Obrytki †  
2842Aleksander Gardocki *około 1907 Gardoty †  
2843Aleksander Giziewicz *około 1886 Bożejewo †  
2844Aleksander Gliński *10-11-1894 Brzeźnio †16-11-1984 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
2845Aleksander Gliński [0¬]    
2846Aleksander Gliński *02-01-1923 Ławsk †  
2847Aleksander Gobiecki  †przed 01-1925  
2848Aleksander Gocłowski *około 1880 †22-02-1917 Providence, RI  
2849Aleksander Godlewski [0¬]    
2850Aleksander Godlewski *około 1906 Wagi †  
2851Aleksander Godlewski *około 1874 Wagi †  
2852Aleksander Godlewski *1899 †  
2853Aleksander Godlewski  †  
2854Aleksander Godlewski *około 1908 Jedwabne †  
2855Aleksander Godlewski *około 1905 Witynie †  
2856Aleksander Godlewski  †  
2857Aleksander Godlewski *około 1888 Wagi †  
2858Aleksander Gogolewski  †  
2859Aleksander Goliński *około 1867 Pawełki †przed 23-12-1941  
2860Aleksander Gołębiewski  †  
2861Aleksander Gontowski *15-10-1902 Glinki †  
2862Aleksander Gosiewski *15-07-1854 Lipińskie †przed 05-02-1935  
2863Aleksander Gosiewski *08-04-1838 Łojki †02-02-1918 Łojki /Białaszewo/  
2864Aleksander Gosiewski *około 06-1916 Wąsosz †26-11-1916 Wąsosz /Wąsosz/  
2865Aleksander Gosiewski *około 1919 Pieniążki †  
2866Aleksander Gosiewski *około 1877 Przytuły †  
2867Aleksander Gosiewski  †przed 03-05-1926  
2868Aleksander Góralski *około 1882 Mocarze †  
2869Aleksander Górski *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2870Aleksander Górski *12-05-1855 Kieljany †29-09-1907 Kieljany  
2871Aleksander Górski *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
2872Aleksander Górski *około 1848 Karwowo par. Jedwabne †przed 24-11-1896  
2873Aleksander Górski *około 1895 Kąty †19-01-1926 Kąty /Burzyn/  
2874Aleksander Górski *około 1838 Wagi †25-08-1868  
2875Aleksander Górski  †28-10-1896 Karwowo par. Jedwabne  
2876Aleksander Górski  †  
2877Aleksander Górski *około 1882 Męczki †   
2878Aleksander Górski *15-10-1924 Rutkowskie †  
2879Aleksander Górski *około 1871 Przestrzele †  
2880Aleksander Grabowski *około 1854 Ciemnoszyje †przed 28-02-1944  
2881Aleksander Grabowski  †  
2882Aleksander Grabowski *15-01-1915 Popowo †  
2883Aleksander Grabowski  †  
2884Aleksander Grabowski *25-11-1906 Ciemianka †  
2885Aleksander Grabowski  †  
2886Aleksander Grabowski  †  
2887Aleksander Grabowski  †po 05-02-1879  
2888Aleksander Grabowski *około 1870 Żebry †  
2889Aleksander Grabowski *około 1858 Bogusze †  
2890Aleksander Grabowski *15-01-1912 Kramarzewo †  
2891Aleksander Grajewski *19-08-1908 Białaszewo †13-11-1959 Białaszewo  
2892Aleksander Grajewski  †po 12-07-1864  
2893Aleksander Grajewski *około 1885 Bęćkowo †  
2894Aleksander Grądzki *około 1888 Kotowo Plac †08-11-1909 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2895Aleksander Grądzki *około 1863 Karwowo par. Jedwabne †  
2896Aleksander Grądzki *około 1869 Brzeziny †   
2897Aleksander Grądzki [0¬]    
2898Aleksander Grądzki *około 1837 Konopki Tłuste †  
2899Aleksander Gregorowicz *około 1871 Siestrzanki †  
2900Aleksander Grela *09-1881 Ławsk †10-10-1881 Ławsk  
2901Aleksander Grodzki *13-06-1895 Sambory †  
2902Aleksander Gromadzki *06-08-1911 Chludnie †   
2903Aleksander Gromadzki  †po 07-02-1899  
2904Aleksander Gromadzki *24-02-1906 Mazewo †  
2905Aleksander Gryglik  †  
2906Aleksander Gryżwald *około 1923 Świdry †09-06-1944 Świdry   
2907Aleksander Gryżwald *około 1869 Sokoły †24-04-1875 Sokoły /Wąsosz/  
2908Aleksander Grzegorz Kossakowski *około 1831 Nieławice †po 05-02-1877  
2909Aleksander Grzymała *około 1817 Grzymały †przed 04-02-1867  
2910Aleksander Grzymkowski *około 1856 Okrasin †po 12-02-1924  
2911Aleksander Grzymkowski *25-02-1922 Wąsosz †09-05-1946  
2912Aleksander Grzymkowski *około 1922 Ławsk †22-04-1945 Ławsk /Wąsosz/  
2913Aleksander Grzymkowski *około 1880 Wąsosz †23-12-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
2914Aleksander Grzymkowski *20-10-1919 Pluty †  
2915Aleksander Grzymkowski *około 1893 Okrasin †  
2916Aleksander Grzymkowski *około 1900 Radziłów †  
2917Aleksander Grzymkowski *około 1898 Pluty †  
2918Aleksander Grzymkowski *19-02-1923 Święcienin †  
2919Aleksander Gucki *około 1868 Sośnia †po 28-07-1930  
2920Aleksander Gumięcki  †po 19-08-1879  
2921Aleksander Gumięcki  †po 15-12-1874  
2922Aleksander Gurzęda *08-08-1914 Siankowizna †30-07-1996 /Wąsosz/  
2923Aleksander Gurzęda *10-08-1922 Wąsosz †25-05-1996 /Wąsosz/  
2924Aleksander Gurzęda *około 1852 Siestrzanki †przed 18-02-1912  
2925Aleksander Gurzęda *05-02-1890 Siestrzanki †   
2926Aleksander Gutowski [0¬]    
2927Aleksander Gutowski *05-11-1903 Kudłaczewo †08-11-1994 Ełk /Wąsosz/  
2928Aleksander Gutowski *01-07-1895 Ławsk †21-11-1977 Ławsk /Wąsosz/  
2929Aleksander Gutowski *około 1863 Glinki †17-02-1940 Białaszewo  
2930Aleksander Gutowski *około 1822 Chrzanowo-Cyprki †po 31-01-1898  
2931Aleksander Gutowski *około 1866 Guty Podleśne †przed 19-11-1924  
2932Aleksander Gutowski *04-01-1896 Wiszowate †po 31-01-1938  
2933Aleksander Gutowski *około 1860 Janczewko †  
2934Aleksander Gutowski *około 1899 Orlikowo †  
2935Aleksander Gutowski *około 1826 Guty †  
2936Aleksander Gutowski  †po 15-02-1887  
2937Aleksander Gutowski *około 1888 Białaszewo †  
2938Aleksander Gutowski *26-03-1916 Brooklyn, NY †  
2939Aleksander Gutowski *około 1901 Brzeźnio †  
2940Aleksander Gutowski *14-07-1905 Rosochate †  
2941Aleksander Gutowski [0¬]    
2942Aleksander Gutowski *około 1867 Guty Stare †  
2943Aleksander Gwiazdowski *21-12-1907 USA †19-02-1968 Białaszewo  
2944Aleksander Gwiazdowski *około 1899 †  
2945Aleksander Gwiazdowski  †po 28-01-1930  
2946Aleksander Gwiazdowski *około 1898 Mścichy †  
2947Aleksander Henryk Małachowski *około 1902 Bzury †03-12-1924 Bzury   
2948Aleksander Hermanowski *około 1906 Wilczewo †16-05-1991 Wilczewo  
2949Aleksander Humięcki *około 1810 Wilamowo †po 30-01-1872  
2950Aleksander Izydor Chodnicki *17-11-1911 Wąsosz †02-09-1962 Rożyńsk Wielki /Wąsosz/  
2951Aleksander Jabłonowski *około 1888 Wilamówka †  
2952Aleksander Jabłoński *03-08-1891 Żebry †08-04-1973 Gdynia  
2953Aleksander Jabłoński *około 1866 Osowiec †11-08-1902 Żebry /Wąsosz/  
2954Aleksander Jachimski *14-10-1900 Koniecki †18-12-1902 Koniecki /Wąsosz/  
2955Aleksander Jaczyński *około 1864 Żebrki †  
2956Aleksander Jaczyński *01-03-1902 Słucz †  
2957Aleksander Jaczyński *około 1866 Jaki †  
2958Aleksander Jakub Gromadzki *około 1866 Tyszki-Łabno †  
2959Aleksander Jakubowski *około 02-1846 Wąsosz †11-10-1920 Wąsosz  
2960Aleksander Jan Kossakowski *około 1885 †  
2961Aleksander Jan Pukkas *około 1848 Warszawa †  
2962Aleksander Jan Ramotowski *około 1831 Męczki †05-09-1855 Męczki  
2963Aleksander Janczewski *około 1865 Przytuły †  
2964Aleksander Janczewski *około 1911 Bronaki-Olki †  
2965Aleksander Janiszewski *około 1862 Wojewodzin †od 03-02-1925 do 05-11-1929  
2966Aleksander Jankowski *około 1833 †  
2967Aleksander Jankowski *około 1889 Brzostowo †  
2968Aleksander Jankowski *05-04-1903 Brzostowo †  
2969Aleksander Jankowski  †  
2970Aleksander Jankowski *około 1909 †  
2971Aleksander Jankowski *05-01-1905 Święcienin †  
2972Aleksander Januszewski *około 1883 Szczuczyn †06-04-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2973Aleksander Jarmutowski *11-06-1900 Brzeźnio †12-02-1942   
2974Aleksander Jarosiński [0¬]    
2975Aleksander Jarosiński [0¬]    
2976Aleksander Jaskowski *około 1892 Boczki †  
2977Aleksander Jaśkowski *07-02-1902 Wąsosz †24-03-1981 Wąsosz /Wąsosz/  
2978Aleksander Jaśkowski  †po 01-07-1939  
2979Aleksander Jaśkowski *około 1862 Danówek †  
2980Aleksander Jaśkowski *02-02-1919 Czachy †  
2981Aleksander Jaśkowski  †  
2982Aleksander Jeziewski *16-03-1903 Ławsk †  
2983Aleksander Jeziorkowski *około 1845 Klukowo †  
2984Aleksander Jeżewski  †po 14-08-1937  
2985Aleksander Józef Gutowski *1836 Guty Podleśne †po 28-11-1893  
2986Aleksander Józef Nawrocki  †przed 20-01-1923  
2987Aleksander Józef Piskorski  †  
2988Aleksander Julian Konarowski *około 1842 Szczuczyn †przed 22-01-1907  
2989Aleksander Jurkowski *około 1853 Romany †przed 10-11-1908  
2990Aleksander Jurski *około 1878 Czachy †  
2991Aleksander Jurski *21-02-1922 Czachy †  
2992Aleksander Just *około 1881 Jednaczewo †  
2993Aleksander Kacperski *około 1867 Przytuły †po 17-02-1917  
2994Aleksander Kacprowski *1908 Wąsosz †05-05-1936 Wąsosz  
2995Aleksander Kacprowski *04-07-1895 Wąsosz †  
2996Aleksander Kaczyński *około 1860 Kąty †przed 31-05-1904  
2997Aleksander Kaczyński *12-02-1903 Folwark Gubernia †   
2998Aleksander Kaczyński *26-02-1907 Wypychy †  
2999Aleksander Kaczyński *1887 Kąty †  
3000Aleksander Kadłubowski *około 1905 †przed 09-1949  
3001Aleksander Kadłubowski *około 1882 Ławsk †09-11-1887 Obrytki  
3002Aleksander Kadłubowski *02-07-1893 Słucz †  
3003Aleksander Kadłubowski *około 1851 †  
3004Aleksander Kadyszewski [0¬]    
3005Aleksander Kadyszewski *około 1904 Okrasin †  
3006Aleksander Kalankiewicz *około 1865 Ciemnoszyje †  
3007Aleksander Kalikst Chmielewski *około 1872 Obiedzino †  
3008Aleksander Kalinowski *około 1861 Grędy †przed 06-02-1911  
3009Aleksander Kalinowski *25-04-1912 Ławsk †28-03-1955 Ławsk /Wąsosz/  
3010Aleksander Kalinowski *około 1877 Wąsosz †10-10-1881 Wąsosz  
3011Aleksander Kalinowski *10-05-1890 Dołęgi †  
3012Aleksander Kalinowski *około 1901 Mieczki †  
3013Aleksander Kalinowski *28-12-1910 Kramarzewo †  
3014Aleksander Kalinowski  †  
3015Aleksander Kalinowski *04-01-1949 Dołęgi † /Niedźwiadna/  
3016Aleksander Kalski *1860 Burzyn †  
3017Aleksander Kalwejt  †  
3018Aleksander Kałudziński  †  
3019Aleksander Kamiński *około 1868 †04-08-1922 Pawełki /Jedwabne/  
3020Aleksander Kamiński [0¬]    
3021Aleksander Kamiński *około 1893 Grajewo †  
3022Aleksander Kamiński  †po 08-03-1943  
3023Aleksander Kamiński *17-12-1875 Sieburczyn †   
3024Aleksander Kamiński *27-02-1879 Kucze Małe †   
3025Aleksander Kania  †po 04-02-1943  
3026Aleksander Karczewski *1893 Gardoty †  
3027Aleksander Karczmarczyk *około 1895 †  
3028Aleksander Karpiński *1897 Wólka Piaseczna †  
3029Aleksander Karwacki *około 1875 Warszawa †06-11-1945 Wąsosz  
3030Aleksander Karwowski *około 1899 Brzostowo †przed 23-04-1993  
3031Aleksander Karwowski *około 1909 Witynie †30-09-1995 Kotowo Plac  
3032Aleksander Karwowski *około 1819 Brychy †po 12-11-1889  
3033Aleksander Karwowski *17-12-1899 Koniecki Małe †18-02-1967 Koniecki /Wąsosz/   
3034Aleksander Karwowski *około 1826 Kiełcze-Kopki †przed 22-02-1892  
3035Aleksander Karwowski *około 1767 †po 01-02-1831  
3036Aleksander Karwowski *około 1857 †przed 24-02-1919  
3037Aleksander Karwowski *około 1868 Grądy Małe †24-12-1929 Sokoły /Wąsosz/  
3038Aleksander Karwowski *około 1902 Kubra †21-05-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Stutthof  
3039Aleksander Karwowski *25-03-1896 Żebry †23-07-1932 Żebry  
3040Aleksander Karwowski *około 1912 Grądy †21-09-1925 Chyliny /Burzyn/  
3041Aleksander Karwowski  †po 24-02-1919  
3042Aleksander Karwowski *około 1828 Mikuty †  
3043Aleksander Karwowski  †przed 19-07-1930  
3044Aleksander Karwowski *26-01-1919 Supy †  
3045Aleksander Karwowski *około 1869 Brychy †  
3046Aleksander Karwowski *około 1869 Karwowo par. Jedwabne †  
3047Aleksander Karwowski *około 1901 †  
3048Aleksander Karwowski *około 1866 Brzostowo †  
3049Aleksander Karwowski *około 1867 Bronaki-Pietrasze †  
3050Aleksander Karwowski *około 1871 Grabowo †  
3051Aleksander Karwowski *około 1875 Boguszki †  
3052Aleksander Karwowski [0¬]    
3053Aleksander Karwowski *około 1858 Grądy Małe †  
3054Aleksander Karwowski *około 1861 Bronaki-Pietrasze †  
3055Aleksander Karwowski *około 1864 Skroda Wielka †  
3056Aleksander Karwowski *25-01-1908 Biodry †   
3057Aleksander Karwowski *04-06-1906 Guty Stare †   
3058Aleksander Karwowski  †po 04-02-1942  
3059Aleksander Karwowski *30-12-1882 Brzostowo †  
3060Aleksander Karwowski *około 1896 Kucze Wielkie †  
3061Aleksander Karwowski *około 1893 Karwowo †  
3062Aleksander Karwowski  †po 21-09-1925  
3063Aleksander Karwowski *15-10-1904 Żebry †  
3064Aleksander Karwowski *około 1893 Święcienin †  
3065Aleksander Karwowski *około 1888 Karwowo †  
3066Aleksander Kazimierz Gardocki *około 1871 Skrodzkie †  
3067Aleksander Kazimierz Godlewski *1860 Lipińskie †przed 31-01-1928  
3068Aleksander Kazimierz Milewski *28-02-1818 Bzury †  
3069Aleksander Kędzierski *07-11-1871 Wąsosz †po 15-02-1938  
3070Aleksander Kędzierski *około 1853 Wąsosz †od 01-03-1908 do 05-11-1917  
3071Aleksander Kiełczewski [0¬]    
3072Aleksander Kiełczewski *około 1884 Gnatowo †po 20-09-1927  
3073Aleksander Kiełczewski *około 1913 Gnatowo †  
3074Aleksander Kiełczewski  †przed 28-11-1929  
3075Aleksander Kierślan *około 1843 Glinki †  
3076Aleksander Kierznowski *około 1888 Karwowo †  
3077Aleksander Kimbaim *około 1861 Kruszewo †  
3078Aleksander Kin *około 1876 Andrzejewo †  
3079Aleksander Kisiel *około 1862 Ruda †przed 26-01-1920  
3080Aleksander Kisielewski *około 1858 Nowogród †od 18-11-1913 do 11-08-1948  
3081Aleksander Kisielewski *około 1894 Sojczyn Grądowy †  
3082Aleksander Kiźling *około 1883 Załuski †  
3083Aleksander Klekner *około 1850 Wizna †  
3084Aleksander Klepadło *około 1871 Brzeziny †  
3085Aleksander Kleszczewski *około 1838 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 30-01-1893  
3086Aleksander Kleszczewski  †  
3087Aleksander Kleszczewski  †   
3088Aleksander Klimaszewski *15-12-1913 Supy †  
3089Aleksander Klisiak  †  
3090Aleksander Kochanowski *15-10-1905 Niećkowo †09-03-1966 Szczuczyn /Wąsosz/  
3091Aleksander Kojro *23-09-1860 Mścichy †  
3092Aleksander Kokoszko *około 1900 Jedwabne †21-04-1980 Bronaki-Pietrasze  
3093Aleksander Kołakowski [0¬]    
3094Aleksander Kołakowski *około 1861 Łazarze †przed 13-04-1943  
3095Aleksander Kołakowski *około 1897 Bzury †  
3096Aleksander Kołakowski  †przed 11-08-1948  
3097Aleksander Kołdys *około 1912 Siwki par. Romany †  
3098Aleksander Kołowski  †po 28-04-1913  
3099Aleksander Komarowski *około 1912 Ciemnoszyje †  
3100Aleksander Komosa *28-07-1901 Romany †   
3101Aleksander Komosiński [0¬]    
3102Aleksander Komosiński *14-08-1918 Wąsosz †25-01-1969 Grajewo /Wąsosz/   
3103Aleksander Komosiński *21-02-1922 Kędziorowo †  
3104Aleksander Konert  †po 04-06-1900  
3105Aleksander Koniecko *około 1844 Rakowo †30-05-1894 Chełchy /Niedźwiadna/  
3106Aleksander Koniecko *około 1866 Kurejwa †  
3107Aleksander Konopka [0¬]    
3108Aleksander Konopka [0¬]    
3109Aleksander Konopka *16-11-1896 Glinki †29-04-1982 Glinki /Słucz/  
3110Aleksander Konopka *około 1865 Rydzewo Szlacheckie †09-02-1942 Lesobierża w Rosji  
3111Aleksander Konopka *około 1849 Konopki †11-11-1920 Konopki  
3112Aleksander Konopka *1907 †16-10-1963 /Burzyn/  
3113Aleksander Konopka *około 1856 Boczki †26-04-1905 Boczki  
3114Aleksander Konopka *01-1951 Świdry †09-04-1951 Świdry /Wąsosz/  
3115Aleksander Konopka *około 1901 †  
3116Aleksander Konopka  †po 27-01-1817  
3117Aleksander Konopka *około 1885 Łoje Awissa †  
3118Aleksander Konopka *13-11-1885 Łoje Awissa †  
3119Aleksander Konopka *28-09-1920 Czachy †  
3120Aleksander Konopka *około 1858 Świdry-Dobrzyce †  
3121Aleksander Konopka *około 1896 Barzykowo †  
3122Aleksander Konopka *około 1887 Łoje Awissa †  
3123Aleksander Konopka *24-08-1894 Barwiki †  
3124Aleksander Konopka *około 1902 Łoje Awissa †  
3125Aleksander Konopka *około 1902 Kapice †  
3126Aleksander Konopka  †  
3127Aleksander Konopka *16-12-1912 Mieszołki †  
3128Aleksander Konopka *23-10-1921 Mściwuje †  
3129Aleksander Konopka  †przed 15-09-1902  
3130Aleksander Konopka  †  
3131Aleksander Konopka  †  
3132Aleksander Konopka *25-01-1892 Świdry Podleśne †  
3133Aleksander Konopka  †  
3134Aleksander Konopko *14-04-1899 †12-12-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
3135Aleksander Konstanty Jan Świderski *około 1823 Szczuczyn †po 23-11-1871   
3136Aleksander Kopańczyk *około 1894 Mikołajka †  
3137Aleksander Korenkiewicz  †po 04-04-1945  
3138Aleksander Korwek *15-08-1912 Uśnik †  
3139Aleksander Korytkowski *około 1875 Kąty †  
3140Aleksander Korytkowski *około 1874 Dybła †  
3141Aleksander Kosiński *10-02-1881 Nieciki †przed 03-10-1948  
3142Aleksander Kosiński *około 1885 Rydzewo Szlacheckie †12-11-1947 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3143Aleksander Kosiorek  †  
3144Aleksander Kosiorek  †  
3145Aleksander Kosmowski *około 1861 Bęćkowo †przed 09-1900  
3146Aleksander Kossakowski *około 1862 Mocarze †31-12-1926 Mocarze /Burzyn/  
3147Aleksander Kossakowski *około 1889 Kamianki †  
3148Aleksander Kossakowski  †  
3149Aleksander Kossakowski *około 1847 Rakowo †  
3150Aleksander Kossakowski *24-03-1888 Bęćkowo †  
3151Aleksander Kossakowski *około 1900 †  
3152Aleksander Kossakowski *około 1888 Sambory †  
3153Aleksander Kossakowski *1883 Mocarze †  
3154Aleksander Kossakowski  †przed 22-11-1910  
3155Aleksander Kossakowski  †  
3156Aleksander Koszykowski *14-05-1908 Glinki †  
3157Aleksander Kotowski *około 1904 Pniewo †  
3158Aleksander Kotowski  †po 31-08-1930  
3159Aleksander Kotowski *około 1912 Kumelsk †  
3160Aleksander Kotowski *około 1866 Kotówek †  
3161Aleksander Kotyński *04-11-1896 Sieburczyn †16-07-1979 Sieburczyn /Burzyn/   
3162Aleksander Kotyński *12-01-1858 Sieburczyn †   
3163Aleksander Kowalewski [0¬]    
3164Aleksander Kowalewski *16-07-1870 Grędy †28-02-1938 Możdżenie  
3165Aleksander Kowalewski *około 1848 Stryjaki †12-05-1901 Stryjaki  
3166Aleksander Kownacki *około 1856 Kownatki †23-01-1861 Kownatki   
3167Aleksander Kownacki *25-03-1831 Bagienice †  
3168Aleksander Kownacki *około 1841 Wyrzyki †  
3169Aleksander Kozikowski *około 1871 Ciemnoszyje †po 20-02-1946  
3170Aleksander Kozikowski *około 1912 Kownatki †08-12-1943 Grabówka koło Białegostoku /Wąsosz/  
3171Aleksander Kozikowski *około 1891 Ciemnoszyje †   
3172Aleksander Kozikowski *około 1867 Konopki-Białystok †  
3173Aleksander Kozikowski *około 1856 Ciemnoszyje †  
3174Aleksander Kozikowski *około 1902 Ciemnoszyje †  
3175Aleksander Kozikowski  †  
3176Aleksander Kozikowski  †po 14-02-1939  
3177Aleksander Kozikowski *27-11-1896 Gromadzyn-Wykno †  
3178Aleksander Kozłowski *około 1866 †przed 15-09-1913  
3179Aleksander Kozłowski *29-09-1877 Sieburczyn †po 08-08-1925   
3180Aleksander Kozłowski *około 1897 Andrychy †  
3181Aleksander Kozłowski *około 1900 Lachowo †  
3182Aleksander Koźlik *25-03-1899 Żebry †  
3183Aleksander Kraiński *około 1838 Okrasin †po 12-02-1889  
3184Aleksander Krajewski [0¬]    
3185Aleksander Krajewski *1865 Grabowo †przed 29-01-1940  
3186Aleksander Krajewski *około 1844 Kubrzany †  
3187Aleksander Krasiński *około 1874 Kacprowo †po 03-02-1926  
3188Aleksander Krasiński *29-10-1891 Kacprowo †  
3189Aleksander Krawcewicz *około 1885 Radziłów †  
3190Aleksander Krawcewicz *04-12-1912 Chrzanowo †  
3191Aleksander Kreska *09-07-1915 Żebry †  
3192Aleksander Krom *około 1897 Okurowo †  
3193Aleksander Kropiewnicki *około 1863 Ruś †  
3194Aleksander Kropiewnicki  †przed 27-11-1928  
3195Aleksander Krukowski *19-06-1896 Popowo †   
3196Aleksander Kruszyński *około 1889 †03-06-1907 Żebry /Wąsosz/  
3197Aleksander Kruszyński *31-05-1920 Barany †  
3198Aleksander Krymski *13-03-1902 Kownatki †09-03-1979 Łomża /Wąsosz/  
3199Aleksander Krymski *około 1938 Kownatki †28-02-1944 Kownatki /Wąsosz/  
3200Aleksander Kryszczyński *około 1841 Kubra †12-04-1909 Chrzanowo  
3201Aleksander Kryszczyński *18-07-1861 Chrzanowo †25-07-1927 Kubra  
3202Aleksander Kryszczyński *04-06-1905 Chrzanowo †  
3203Aleksander Krzeczkowski *08-02-1909 Klimaszewnica †07-04-1961 Grajewo  
3204Aleksander Krzyżanowski *około 1858 Czarnówek †po 25-04-1921  
3205Aleksander Krzyżanowski *17-12-1899 Możdżenie †27-01-1910 Grędy /Wąsosz/  
3206Aleksander Krzyżanowski *15-05-1921 Wąsosz †   
3207Aleksander Ksawery Truszkowski *09-12-1861 Koniecki †31-12-1861 Koniecki /Wąsosz/  
3208Aleksander Kuczewski *około 1891 Kossaki †1940  
3209Aleksander Kuczewski *29-01-1898 Kramarzewo †  
3210Aleksander Kuczewski  †przed 05-10-1926  
3211Aleksander Kuczyński *około 1859 Bełda †10-02-1915 Białaszewo  
3212Aleksander Kuczyński *około 1867 Płochowo †  
3213Aleksander Kuczyński  †  
3214Aleksander Kuczyński *około 1868 Mazewo †  
3215Aleksander Kulesza  †przed 16-01-1887  
3216Aleksander Kuleszczyk *około 1907 Bożejewo †  
3217Aleksander Kulikowski *około 1860 Zalesie †  
3218Aleksander Kupieniec  †przed 23-02-1927  
3219Aleksander Kurkowski *około 1861 †po 15-02-1928  
3220Aleksander Kurkowski *około 1862 Zalesie †27-12-1924 Wąsosz /Wąsosz/   
3221Aleksander Kurkowski *około 1866 †08-03-1923 Karwowo  
3222Aleksander Kurkowski *około 1822 Nieciki †od 25-01-1876 do 27-09-1892  
3223Aleksander Kurkowski *26-02-1906 Karwowo †  
3224Aleksander Kurkowski *15-02-1900 Siwki par. Romany †  
3225Aleksander Kurzątkowski *około 1887 †04-11-1898 Mocarze /Burzyn/  
3226Aleksander Kurzątkowski  †  
3227Aleksander Kurzątkowski *20-06-1924 Surały †   
3228Aleksander Kurzątkowski  †przed 22-11-1957  
3229Aleksander Kurzyna *około 1850 Świdry †01-11-1909 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3230Aleksander Kwiatkowski *około 1883 Sułki †  
3231Aleksander Kwiatkowski *około 1877 Czarnówek †  
3232Aleksander Kwieciński *około 1855 Ciemnoszyje †20-08-1887 Ciemnoszyje /Białaszewo/  
3233Aleksander Kwieciński *około 1909 Białaszewo †  
3234Aleksander Kwiećkowski *02-07-1912 Milewo †20-04-1990 Grajewo /Wąsosz/  
3235Aleksander Lachowicz *24-12-1902 Barany †  
3236Aleksander Ladziński *około 1874 Okół †12-01-1941 Okół /Białaszewo/  
3237Aleksander Ladziński *około 1895 Kownatki †14-12-1936 Kownatki /Wąsosz/  
3238Aleksander Ladziński *około 1864 †14-05-1902 Świdry   
3239Aleksander Ladziński *1838 Wąsosz †13-06-1843  
3240Aleksander Ladziński *12-10-1896 Okół †  
3241Aleksander Laskowski *około 1860 Nieławice †po 25-02-1919  
3242Aleksander Laskowski *około 1867 Guty †  
3243Aleksander Laskowski  †po 24-11-1931  
3244Aleksander Laszczkowski *około 1910 Klimaszewnica †25-09-1993 Grajewo  
3245Aleksander Laszczkowski *około 1913 Ławsk †11-04-1947 Ławsk  
3246Aleksander Laszczkowski  †przed 18-12-1953  
3247Aleksander Laszczkowski *28-12-1888 Okrasin †  
3248Aleksander Lawendowski *około 1893 Kucze Małe †24-11-1898 Kucze Małe /Jedwabne/  
3249Aleksander Lenczewski *02-01-1908 Niećkowo †21-01-1940 Niećkowo /Wąsosz/  
3250Aleksander Lendo  †  
3251Aleksander Lenkiewicz *1866 Mazewo †02-04-1929 Mazewo /Niedźwiadna/  
3252Aleksander Lenkowski  †po 22-02-1938  
3253Aleksander Leopold Wojsław *około 1828 Chełchy †przed 21-02-1881  
3254Aleksander Leosiewski *około 1893 Kubra †   
3255Aleksander Lepak  †przed 05-02-1936  
3256Aleksander Leszczewski *około 1887 Kossaki par. Jedwabne †  
3257Aleksander Lewkowski *27-02-1908 Rudka †  
3258Aleksander Lewkowski  †  
3259Aleksander Liberadzki *około 1877 Klimaszewnica †  
3260Aleksander Linchajn  †  
3261Aleksander Lipiński *około 1836 Jeziorko †27-02-1896 Biodry /Burzyn/  
3262Aleksander Lipiński  †  
3263Aleksander Liszewski *około 1868 Kubra †07-12-1924 Mścichy  
3264Aleksander Liszewski *około 1898 Sokoły par. Romany †31-10-1936 Sokoły par. Romany  
3265Aleksander Liszewski  †  
3266Aleksander Liszewski *około 1904 Wilamowo †  
3267Aleksander Liszewski  †przed 29-04-1855  
3268Aleksander Liszkiewicz *14-04-1891 Przytuły †13-05-1891 Przytuły /Przytuły/   
3269Aleksander Lizio *około 1860 Szczuczyn †  
3270Aleksander Łajewski *około 1888 Ciemnoszyje †21-05-1941 Ciemnoszyje  
3271Aleksander Łajewski *około 1867 Białogrądy †  
3272Aleksander Łapiński *około 1923 Biodry †11-05-1925 Biodry /Burzyn/  
3273Aleksander Łempicki *24-08-1896 Klimaszewnica †20-08-1988 Szczuczyn /Białaszewo/  
3274Aleksander Łempicki *15-05-1911 Niebrzydy †13-03-1996 Grajewo /Słucz/   
3275Aleksander Łempicki [0¬]    
3276Aleksander Łempicki *30-03-1904 Wąsosz †09-12-1971 Skarżyn /Wąsosz/  
3277Aleksander Łempicki *05-06-1859 Koniecki †07-12-1918 Dołęgi /Wąsosz/   
3278Aleksander Łempicki *26-02-1866 Niebrzydy †przed 08-09-1924   
3279Aleksander Łempicki *10-12-1862 Sulewo Kownaty †23-08-1895 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3280Aleksander Łempicki *około 03-1895 Święcienin †28-01-1897 Święcienin /Radziłów/  
3281Aleksander Łempicki *20-07-1873 Bagienice †09-04-1874 Bagienice   
3282Aleksander Łempicki *około 02-1883 Sulewo Kownaty †24-09-1883 Sulewo Kownaty   
3283Aleksander Łempicki *12-08-1891 Świdry †   
3284Aleksander Łempicki *08-09-1906 Bagienice †   
3285Aleksander Łempicki *21-07-1875 Bagienice †   
3286Aleksander Łepkowski *około 1897 Modzele †18-05-1925 Piątnica  
3287Aleksander Łepkowski *około 1893 †28-07-1895 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3288Aleksander Łepkowski  †  
3289Aleksander Łepkowski *około 1872 Ławsk †  
3290Aleksander Łepkowski *07-08-1913 Skaje †  
3291Aleksander Łepkowski *22-02-1882 Niećkowo †  
3292Aleksander Łepkowski *17-09-1883 Doliwy †  
3293Aleksander Łęgowski  †  
3294Aleksander Łojewski [0¬]    
3295Aleksander Łojewski *około 1888 Szlasy †  
3296Aleksander Łojewski *około 1892 Jedwabne †  
3297Aleksander Łomotowski [0¬]    
3298Aleksander Łomotowski  †  
3299Aleksander Łomotowski  †  
3300Aleksander Łosiewicz *15-12-1896 Klimaszewnica †23-08-1974 Klimaszewnica  
3301Aleksander Łosiewicz *około 1860 Klimaszewnica †przed 14-02-1931  
3302Aleksander Łosiewicz *około 1907 Bukowo Małe †  
3303Aleksander Łosiewicz [0¬]    
3304Aleksander Łosiewski *około 1906 Bukowo †08-09-1944 Kapice /Słucz/  
3305Aleksander Łosiewski *około 1898 Janczewo †  
3306Aleksander Łoś *01-12-1906 Ławsk †08-03-1918 Ławsk /Wąsosz/  
3307Aleksander Łoś *około 09-1954 Ławsk †04-03-1957 Ławsk /Wąsosz/  
3308Aleksander Łoś *około 1890 Ławsk †  
3309Aleksander Łozewski *około 1860 Łojki †14-11-1896  
3310Aleksander Maciej Poniatowski  †  
3311Aleksander Maciejczyk  †  
3312Aleksander Maciora *11-04-1906 Białogrądy †  
3313Aleksander Maciorowski *około 1892 Białogrądy †02-08-1943 Białaszewo  
3314Aleksander Maciorowski *około 1885 Sojczyn Grądowy †09-06-1930 Milewo  
3315Aleksander Maciorowski *około 1859 Okrasin †  
3316Aleksander Maciorowski *około 1841 Sojczyn Grądowy †  
3317Aleksander Maciorowski *około 1892 Przechody †  
3318Aleksander Maciorowski  †po 25-04-1945  
3319Aleksander Maciorowski *około 1856 Przechody †  
3320Aleksander Maciorowski *około 1896 Przechody †  
3321Aleksander Maciorowski *około 1883 Białogrądy †  
3322Aleksander Makarewicz  †  
3323Aleksander Makowski *około 07-1878 †03-01-1880 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
3324Aleksander Makowski *1904 Kisielnica †  
3325Aleksander Makowski *około 1863 Makowskie †  
3326Aleksander Makowski *około 1871 Mazewo †  
3327Aleksander Makuszewski *około 1901 Łubiane †  
3328Aleksander Malecki  †przed 21-11-1920  
3329Aleksander Maleszewski *około 1883 Sambory †13-01-1919 Kamianki /Burzyn/  
3330Aleksander Maleszewski *około 1893 Sambory †  
3331Aleksander Malinowski *19-12-1927 Wąsosz †01-01-1993 Świdnica /Wąsosz/  
3332Aleksander Malinowski *02-10-1935 †08-10-1982 Łomża /Wąsosz/  
3333Aleksander Malinowski *około 1864 Kowalewo †  
3334Aleksander Malinowski *21-01-1900 Niećkowo †  
3335Aleksander Malinowski  †po 22-10-1916  
3336Aleksander Malinowski *około 1855 Ciemnoszyje †  
3337Aleksander Malinowski *18-06-1914 Okrasin †  
3338Aleksander Malski *około 1901 Rutkowskie †  
3339Aleksander Małolepszy *około 1873 †  
3340Aleksander Małonowicz  †  
3341Aleksander Mankiewicz  †przed 23-11-1856  
3342Aleksander Marcel Zalewski *około 1832 Łojki †01-02-1897 Łempice /Wąsosz/  
3343Aleksander Marcinkiewicz *22-12-1848 Cyprki †  
3344Aleksander Marcinowski *około 1840 Kolno †  
3345Aleksander Marczykowski *około 1831 †od 07-02-1887 do 31-12-1907  
3346Aleksander Mariak *26-02-1903 Kucze Wielkie †18-07-1928 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3347Aleksander Mariak *około 1898 Kucze Wielkie †  
3348Aleksander Markowski *około 1885 Markowo-Wólka †  
3349Aleksander Masłowski *12-12-1895 Sośnia †  
3350Aleksander Masłowski *1854 Sośnia †  
3351Aleksander Maszczyk *około 1873 Siestrzanki †przed 27-01-1927  
3352Aleksander Maszczyk *około 1896 †   
3353Aleksander Mateusz Frączkowski *około 1866 Ramoty †  
3354Aleksander Mateuszczyk *około 1830 Bronowo †1868  
3355Aleksander Matysiewicz  †  
3356Aleksander Matyszewski *05-01-1926 †15-01-1994 Niećkowo /Wąsosz/  
3357Aleksander Maurycy Matejko *około 1878 †08-05-1929 Wąsosz  
3358Aleksander Mazur  †  
3359Aleksander Melechowicz *około 1854 Kurpiki †  
3360Aleksander Merchelski *18-05-1896 Wąsosz †25-02-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
3361Aleksander Męczkowski *1912 Korytki †  
3362Aleksander Michałowski *25-12-1898 Ostrowik †27-07-1965 Sojczyn-Borowy /Białaszewo/  
3363Aleksander Michałowski  †  
3364Aleksander Mieczkowski [0¬]    
3365Aleksander Mieczkowski *1875 Bagienice par. Romany †po 29-05-1923  
3366Aleksander Mieczkowski *około 1875 Mieczki †21-09-1918 Mieczki  
3367Aleksander Mieczkowski *około 1898 †  
3368Aleksander Mieczkowski *około 1878 Rogienice †  
3369Aleksander Mieczkowski  †po 16-02-1897  
3370Aleksander Mieczkowski *około 1871 Nadbory †  
3371Aleksander Mieczkowski *około 1869 Łoje Awissa †  
3372Aleksander Mieczkowski *około 1901 Konopki Tłuste †  
3373Aleksander Mieczkowski *09-04-1908 Kubra †   
3374Aleksander Mieczkowski *około 1896 Pluty †  
3375Aleksander Mielnicki *1844 Wizna †  
3376Aleksander Mierkowski *około 1860 Koziki †  
3377Aleksander Mierzejewski *22-08-1907 Biodry †03-09-1981 Biodry  
3378Aleksander Mierzejewski *około 1888 Zalesie-Poczynki †  
3379Aleksander Mieszała *około 1875 Wykowo †  
3380Aleksander Mikicin  †  
3381Aleksander Mikołaj Rutkowski *około 1854 †10-01-1920 Wólka Piotrowska /Rydzewo/  
3382Aleksander Mikucki *około 1875 Bęćkowo †20-12-1922 Wąsosz  
3383Aleksander Mikucki *28-10-1862 Ramoty †1864 Ramoty /Romany/  
3384Aleksander Mikucki *około 1872 Golanki †  
3385Aleksander Mikucki *około 1901 Grzymki †  
3386Aleksander Mikucki *około 1867 Borki †  
3387Aleksander Mikucki *około 1885 Ramoty †  
3388Aleksander Mikucki *około 1883 Kurkowo †  
3389Aleksander Mikucki *około 1907 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3390Aleksander Mikulski *12-03-1894 Żebry †22-01-1961 Grajewo /Wąsosz/  
3391Aleksander Mikulski  †  
3392Aleksander Milewski *około 1878 †po 16-05-1945  
3393Aleksander Milewski *około 1876 Koniecki par. Wizna †po 25-08-1926  
3394Aleksander Milewski  †  
3395Aleksander Milewski *około 1902 Gałązki †   
3396Aleksander Milewski *około 1883 Nadbory †   
3397Aleksander Milewski *14-05-1903 Niećkowo †  
3398Aleksander Miliszewski *1913 Turczyn †  
3399Aleksander Miller *około 1861 Grabowo †  
3400Aleksander Miłosek *24-07-1878 Kotowo Plac †  
3401Aleksander Miodusz  †przed 17-05-1927  
3402Aleksander Mioduszewski *około 1898 Ławsk †25-05-1913 Ławsk /Wąsosz/  
3403Aleksander Mioduszewski *21-11-1903 Folwark Gubernia †  
3404Aleksander Mioduszewski *około 1855 Szczuczyn †  
3405Aleksander Mocarski *05-12-1909 Janczewko †25-02-1989  
3406Aleksander Mocarski *około 1876 Rutkowskie †po 22-10-1924  
3407Aleksander Mocarski *około 1870 Mocarze †  
3408Aleksander Mocarski *około 1798 Bartki †  
3409Aleksander Mocarski *24-08-1908 Mocarze †  
3410Aleksander Mocarski *około 1897 Brzostowo †  
3411Aleksander Mocarski *1878 Brzostowo †  
3412Aleksander Mocarski *około 1896 Pluty †   
3413Aleksander Mocarski *około 1870 Wierciszewo †  
3414Aleksander Mocarski *około 1897 Karwowo †  
3415Aleksander Mocarski *około 1862 Bartki †  
3416Aleksander Mocarski *około 1910 Rutkowskie †  
3417Aleksander Modzelewski [0¬]    
3418Aleksander Modzelewski *około 1906 Modzele †08-01-1981 Modzele  
3419Aleksander Modzelewski *około 1867 Chomontowo †26-12-1940 Ciemnoszyje  
3420Aleksander Modzelewski *27-11-1878 Modzele †30-03-1952 Modzele /Białaszewo/  
3421Aleksander Modzelewski *30-08-1883 Bagienice †19-01-1953 Bagienice  
3422Aleksander Modzelewski *02-09-1895 Modzele †28-02-1955 Modzele  
3423Aleksander Modzelewski *około 1877 Modzele †11-09-1918  
3424Aleksander Modzelewski *11-01-1886 Zakrzewo †12-1911 Szczuczyn  
3425Aleksander Modzelewski *około 1912 Świdry †10-09-1918 Świdry /Wąsosz/  
3426Aleksander Modzelewski *17-03-1952 Świdry †18-03-1952 Świdry /Wąsosz/  
3427Aleksander Modzelewski *około 1859 Modzele †  
3428Aleksander Modzelewski *22-12-1913 Modzele †  
3429Aleksander Modzelewski *około 1881 Ławsk †  
3430Aleksander Modzelewski  †po 10-10-1929  
3431Aleksander Mogielnicki *około 1868 Brzostowo †  
3432Aleksander Mogielnicki  †   
3433Aleksander Mogielnicki *około 1876 Brzostowo †  
3434Aleksander Mogielnicki *09-06-1883 Nadbory †  
3435Aleksander Moniuszko *około 1869 Kąty †  
3436Aleksander Moniuszko  †po 24-11-1874  
3437Aleksander Mońkowski  †  
3438Aleksander Mościcki *około 1904 †  
3439Aleksander Mroczkowski *około 1855 Borawskie †12-01-1931 Czerwonki   
3440Aleksander Mroczkowski *21-08-1886 Mroczki †01-01-1963 Mroczki  
3441Aleksander Mroczkowski *27-05-1930 Bagińskie †04-01-2000 Grajewo /Wąsosz/   
3442Aleksander Mroczkowski *około 1857 Wojsławy †20-05-1925 Wojsławy  
3443Aleksander Mroczkowski *około 1890 †19-03-1954 Orlikowo /Jedwabne/  
3444Aleksander Mroczkowski *około 1866 Pieńki †28-12-1928 Karwowo-Wszebory /Jedwabne/  
3445Aleksander Mroczkowski *13-07-1874 Mroczki †przed 15-01-1924  
3446Aleksander Mroczkowski *25-06-1913 Wojsławy †   
3447Aleksander Mroczkowski  †  
3448Aleksander Mroczkowski *około 1861 Świdry †   
3449Aleksander Mroczkowski  †  
3450Aleksander Mroczkowski *około 1911 Karwowo-Wszebory †   
3451Aleksander Mrozicki  †  
3452Aleksander Mrozicki  †przed 20-01-1880  
3453Aleksander Mrozowicz  †  
3454Aleksander Mrozowicz *25-02-1882 Mocarze †  
3455Aleksander Mrozowicz  †przed 22-11-1852  
3456Aleksander Mścichowski *około 1845 Łękowo †po 20-05-1918  
3457Aleksander Mścichowski *około 1906 Brzozowa Wólka †  
3458Aleksander Mścichowski  † Rożyńsk /Klusy/  
3459Aleksander Mścichowski  †  
3460Aleksander Muczyński *około 1864 Lachowo †04-12-1923 Świdry  
3461Aleksander Myśliński *około 1874 Kucze Wielkie †  
3462Aleksander Nadarzyński  †po 27-06-1880  
3463Aleksander Najda *około 1834 Jeziorko †  
3464Aleksander Narewski  †przed 04-02-1919  
3465Aleksander Narewski *około 1866 Kownacinek †  
3466Aleksander Niebrzydowski *30-01-1901 Niedźwiedzkie †06-11-1987 Szczuczyn /Wąsosz/   
3467Aleksander Niebrzydowski *17-10-1872 Mroczki †12-04-1948 Glinki /Słucz/  
3468Aleksander Niebrzydowski *02-11-1844 Obrytki †06-10-1920 Niedźwiedzkie   
3469Aleksander Niebrzydowski *około 1895 Bronaki-Olki †25-12-1964  
3470Aleksander Niebrzydowski *10-03-1905 Sulewo Kownaty †24-04-1969 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
3471Aleksander Niebrzydowski *1876 Niebrzydy †   
3472Aleksander Nieciecki *około 1905 Szostaki †12-02-1982 Szostaki  
3473Aleksander Niecikowski *13-05-1898 Niećkowo †26-06-1966 Kędziorowo  
3474Aleksander Niecikowski *około 1821 Nieciki †od 14-02-1871 do 06-06-1921  
3475Aleksander Niecikowski  †po 09-11-1930  
3476Aleksander Niedźwiedzki *około 1868 Niedźwiedzkie †01-01-1927 Niedźwiedzkie  
3477Aleksander Niedźwiedzki *około 1899 Bęćkowo †  
3478Aleksander Niedźwiedzki *1890 Kurki †  
3479Aleksander Nienałtowski *około 11-1884 Małachowo †16-06-1885 Małachowo   
3480Aleksander Nieradko  †  
3481Aleksander Norkowski *14-03-1903 Wąsosz †13-07-1982  
3482Aleksander Norkowski *około 1873 Glinki †24-12-1930 Wąsosz  
3483Aleksander Nowakowski *około 1901 Radziłów †  
3484Aleksander Nowakowski *około 1891 Sieburczyn †   
3485Aleksander Obrycki *około 1797 Obrytki par. Przytuły (Romany) †22-04-1852  
3486Aleksander Obrycki *około 1895 Szczuczyn †  
3487Aleksander Obrycki *1866 Skroda Wielka †  
3488Aleksander Obudziński *około 1865 Toczyłowo †  
3489Aleksander Odachowski *około 1896 Wilamowo †12-04-1959 Grajewo  
3490Aleksander Odolecki  †po 17-07-1944  
3491Aleksander Okulewicz *około 1860 Andrychy †  
3492Aleksander Okulewicz *około 1871 Niedźwiadna †  
3493Aleksander Oleksiej  †  
3494Aleksander Olender *około 1899 Przechody †  
3495Aleksander Olszewski *07-12-1915 †15-10-1992 Szczuczyn /Wąsosz/  
3496Aleksander Olszewski *około 1861 Modzele †przed 03-03-1924  
3497Aleksander Olszewski *10-03-1906 Ławsk †28-06-1944 Ławsk  
3498Aleksander Olszewski *1927 †27-06-1939 Czerwonki /Wąsosz/  
3499Aleksander Olszewski *około 1881 Siankowizna †  
3500Aleksander Olszewski *około 1868 Kowalewo †  
3501Aleksander Olszewski *około 1896 Czerwonki †  
3502Aleksander Olsztyn  †przed 27-01-1931  
3503Aleksander Ołdakowski *24-04-1911 Kędziorowo †27-08-1973 Grozimy /Wąsosz/  
3504Aleksander Ołdakowski *około 1876 Wąsosz †przed 12-02-1923  
3505Aleksander Ołdakowski *29-05-1910 Wąsosz †  
3506Aleksander Opoński *około 1844 Siestrzanki †23-12-1904 Szostaki /Burzyn/  
3507Aleksander Opoński *około 1879 Balcer †po 24-11-1929  
3508Aleksander Organek *około 1869 Ciemnoszyje †od 08-08-1939 do 24-04-1947  
3509Aleksander Organek  †  
3510Aleksander Organek *około 1888 Sojczyn-Borowy †  
3511Aleksander Organek *około 1890 Sojczyn-Borowy †  
3512Aleksander Organek *16-04-1898 Przechody †  
3513Aleksander Organek *około 1868 Sojczyn-Borowy †  
3514Aleksander Orłowski *01-11-1930 Wąsosz †22-07-1979 Wąsosz /Wąsosz/   
3515Aleksander Orłowski *25-10-1908 Kownatki †05-11-1944  
3516Aleksander Orłowski *około 1919 Zakrzewo †03-06-1941 Zakrzewo /Słucz/  
3517Aleksander Orłowski *29-10-1936 Wąsosz †07-05-1939 Wąsosz  
3518Aleksander Orłowski  †  
3519Aleksander Orłowski *około 1880 Guty †  
3520Aleksander Orłowski  †  
3521Aleksander Orłowski  †  
3522Aleksander Orłowski *11-01-1880 Zakrzewo †   
3523Aleksander Orłowski *18-04-1896 Wierzbowo †  
3524Aleksander Orłowski  †  
3525Aleksander Orzechowski *około 1847 Kieljany †od 01-03-1897 do 27-11-1923  
3526Aleksander Osiecki *około 1864 Nieławice †  
3527Aleksander Oskierko *01-02-1907 Kramarzewo †31-12-1975 Szczuczyn /Wąsosz/  
3528Aleksander Ostatkiewicz *1888 Kossaki †  
3529Aleksander Ostrowski *08-12-1920 Wąsosz †09-05-2012 Wąsosz /Wąsosz/   
3530Aleksander Ostrowski *18-07-1864 Wąsosz †16-12-1904 Wąsosz  
3531Aleksander Ostrowski *06-08-1904 Wąsosz †22-05-1931 Łempice  
3532Aleksander Ostrowski *około 1906 Sieburczyn †29-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/  
3533Aleksander Ostrowski  †po 13-02-1831  
3534Aleksander Ostrowski  †po 26-02-1843  
3535Aleksander Ostrowski *około 1870 Mikicin †  
3536Aleksander Owsianko *około 1896 Bzury †  
3537Aleksander Ożarowski *około 1897 Karwowo par. Jedwabne †18-06-1920 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/  
3538Aleksander Ożarowski *około 02-1919 †30-10-1921 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
3539Aleksander Ożarowski *07-11-1895 Rutkowskie †  
3540Aleksander Pachucki *około 1856 Ciemnoszyje †od 05-02-1923 do 13-08-1941  
3541Aleksander Pachucki *około 1892 Klimaszewnica †po 14-11-1942  
3542Aleksander Pachucki *około 1901 Brzozowa Wólka †  
3543Aleksander Palczewski *około 1845 Ruś †po 24-01-1898  
3544Aleksander Pap  †  
3545Aleksander Paszkowski *około 1834 Supy †  
3546Aleksander Paszkowski *około 1897 Racibory †   
3547Aleksander Pawłowski *około 1891 Chyliny †07-03-1940 /Burzyn/  
3548Aleksander Perzanowski *1883 Mścichy †1912 Mścichy  
3549Aleksander Perzanowski  †przed 15-02-1904  
3550Aleksander Pezowicz *06-03-1905 Mocarze †20-01-1986 Mocarze /Burzyn/  
3551Aleksander Pianowski *około 1902 USA †  
3552Aleksander Piechociński *około 1862 Piątnica †01-09-1930 Kędziorowo  
3553Aleksander Piekarowicz *około 1854 Szczuczyn †przed 18-06-1924  
3554Aleksander Pieniążek *około 1878 †11-09-1929 Bartki  
3555Aleksander Pieniążek  †po 19-01-1891  
3556Aleksander Pieniążek *około 1898 Romany †  
3557Aleksander Pieńczykowski *12-12-1903 Kołaki †   
3558Aleksander Pieńkiewicz *około 1896 Bęćkowo †  
3559Aleksander Pieńkowski  †po 06-02-1910  
3560Aleksander Pieńkowski *około 1898 Pluty †   
3561Aleksander Pieńkowski *05-08-1882 Pieńki Borowe †  
3562Aleksander Pieńkowski *około 1866 Żelechy par. Drozdowo †  
3563Aleksander Pietruszka  †  
3564Aleksander Piotrowski *około 1832 Szczuczyn †przed 07-11-1899  
3565Aleksander Piotrowski *około 1876 Ruś †  
3566Aleksander Piotrowski *1882 Wizna †  
3567Aleksander Piotrowski *około 1905 Brzostowo †  
3568Aleksander Piotrowski *29-04-1844 Kucze Wielkie †  
3569Aleksander Piotrowski *około 1887 Kucze Wielkie †  
3570Aleksander Piórkowski *około 1909 Klimaszewnica †  
3571Aleksander Płochocki *około 1873 Niećkowo †14-05-1926 Niećkowo  
3572Aleksander Płoński *03-12-1901 Grajewo †  
3573Aleksander Płoński *około 1844 Popowo †  
3574Aleksander Podsiad *około 1852 Czerwone †po 15-02-1904  
3575Aleksander Polakowski *około 1869 Modzele †przed 21-02-1927  
3576Aleksander Polkowski *około 1883 Łoje Awissa †po 08-03-1943  
3577Aleksander Polkowski *około 1899 Stryjaki †14-01-1929 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
3578Aleksander Polkowski *około 1905 Łoje Awissa †  
3579Aleksander Polkowski *około 1902 Radziłów †  
3580Aleksander Polkowski *12-01-1907 Biodry †  
3581Aleksander Polsdorf *około 1888 Jedwabne †  
3582Aleksander Połomski *około 03-1853 Wąsosz †06-04-1936 Wąsosz  
3583Aleksander Popławski *1880 Sieburczyn †1880 Sieburczyn /Burzyn/   
3584Aleksander Popowski *około 1911 Klimaszewnica †po 24-10-1977  
3585Aleksander Popowski *1887 Klimaszewnica †26-04-1946 Klimaszewnica  
3586Aleksander Popowski *10-10-1920 Klimaszewnica †  
3587Aleksander Popowski *około 1919 Kapice †  
3588Aleksander Porowski *około 1836 Kąty †  
3589Aleksander Potęga *około 1904 Białaszewo †21-05-1989 Białaszewo  
3590Aleksander Potęga *11-01-1908 Modzele †06-01-1978 Modzele /Wąsosz/  
3591Aleksander Potocki *około 1860 Goniądz †  
3592Aleksander Powojski  †29-11-1909 Srebrowo  
3593Aleksander Poznański *około 1843 Burzyn †10-06-1920 Karwowo-Polki   
3594Aleksander Poznański *1888 Mikołajewo par. Burzyn †   
3595Aleksander Prokopowicz  †przed 23-11-1818  
3596Aleksander Pruszko *13-12-1890 Chyliny †  
3597Aleksander Przechocki  †po 18-09-1923  
3598Aleksander Przechocki *około 1872 Bagienice †  
3599Aleksander Przedworski *około 1863 Bzury †przed 07-11-1921  
3600Aleksander Przestrzelski *01-12-1909 Brychy †31-01-1997  
3601Aleksander Przestrzelski *około 1901 Mocarze †28-06-1960 /Burzyn/   
3602Aleksander Przestrzelski *około 1885 Chyliny †po 28-08-1928  
3603Aleksander Przestrzelski *około 1890 †14-12-1895 Pluty /Przytuły/  
3604Aleksander Przestrzelski *około 1879 Kaimy †  
3605Aleksander Przestrzelski *1911 †  
3606Aleksander Przestrzelski *około 1898 Męczki †  
3607Aleksander Przestrzelski *około 1906 †  
3608Aleksander Przestrzelski *około 1894 Racibory †  
3609Aleksander Przestrzelski *około 1883 Kąty †  
3610Aleksander Przestrzelski *1878 Konopki Tłuste †  
3611Aleksander Przestrzelski *około 1900 Mścichy †  
3612Aleksander Przestrzelski *około 1881 Grądy Małe †  
3613Aleksander Przyborowski *około 1912 †21-03-1931 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
3614Aleksander Przyborowski *około 1878 Wiszowate †  
3615Aleksander Przyborowski *około 1863 Muzgi †  
3616Aleksander Przyborowski *15-09-1863 Bzury †  
3617Aleksander Ptaszyński *około 1884 Kubra †  
3618Aleksander Puczydłowski *1875 Rydzewo-Pieniążek †1882 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
3619Aleksander Puczydłowski *około 1901 Rydzewo-Pieniążek †  
3620Aleksander Puczydłowski *30-08-1917 Ławsk †  
3621Aleksander Purwin *około 1889 Wojewodzin †  
3622Aleksander Purwin *1911 Milewo †  
3623Aleksander Radkowski *około 1876 Grędy †  
3624Aleksander Radliński *około 1789 Kraków †  
3625Aleksander Raguszkalis *około 1859 Bożejewo †przed 18-02-1908  
3626Aleksander Rakowski *około 1912 Rostki par. Jedwabne †  
3627Aleksander Ramotowski [0¬]    
3628Aleksander Ramotowski *około 1861 Ramoty †po 19-07-1930  
3629Aleksander Ramotowski *około 1872 Pieńki †13-06-1929 Kramarzewo  
3630Aleksander Ramotowski *około 1890 †po 23-02-1943  
3631Aleksander Ramotowski *około 1863 Bronaki †po 17-02-1914  
3632Aleksander Ramotowski *26-02-1955 Kramarzewo †12-09-1959   
3633Aleksander Ramotowski *1871 Skroda Wielka †  
3634Aleksander Ramotowski  †  
3635Aleksander Ramotowski  †  
3636Aleksander Ramotowski *około 1808 Kuczyny †  
3637Aleksander Ramotowski  †po 30-06-1880  
3638Aleksander Ramotowski *około 1855 Przytuły †  
3639Aleksander Ramotowski *około 1868 Wizna †  
3640Aleksander Ramotowski *około 1871 Grądy Małe †  
3641Aleksander Ramotowski *11-12-1898 Janczewo †  
3642Aleksander Rąg *07-08-1899 Zacieczki †16-04-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
3643Aleksander Remiszewski *około 1849 Wścieklice †29-08-1909 Dzierzbia /Poryte/  
3644Aleksander Remiszewski *około 1843 Boguszki †06-02-1884 Łomża  
3645Aleksander Remiszewski *około 1777 †  
3646Aleksander Remiszewski  †po 14-05-1827  
3647Aleksander Renkiewicz z d. Rynkiewicz *około 1864 Koniecki par. Wizna †  
3648Aleksander Rogalski *około 1909 †  
3649Aleksander Rogalski *10-01-1896 Jaki †  
3650Aleksander Rogiński  †  
3651Aleksander Rogiński *około 1861 Cwaliny Duże †  
3652Aleksander Rogiński  †po 05-02-1872  
3653Aleksander Rogiński *około 1873 Płochowo †  
3654Aleksander Rogiński [0¬]    
3655Aleksander Rogiński  †  
3656Aleksander Rogowski *około 1878 Trzaski †przed 25-01-1942  
3657Aleksander Rogowski *około 1868 Wizna †po 16-11-1926  
3658Aleksander Rogowski *około 1826 Sojczynek †po 28-02-1876  
3659Aleksander Rogowski *03-04-1908 †06-03-1954 Klimaszewnica  
3660Aleksander Rogowski *około 1895 †  
3661Aleksander Rogowski *około 1879 Kąty †  
3662Aleksander Rogowski  †  
3663Aleksander Rogowski *około 1911 †  
3664Aleksander Rogowski *około 1912 †  
3665Aleksander Rogowski *około 1871 Klimaszewnica †  
3666Aleksander Rogowski [0¬]    
3667Aleksander Rogowski  †przed 30-01-1888  
3668Aleksander Rogowski *około 1897 Czachy †  
3669Aleksander Romejko *około 1886 Kędziorowo †przed 22-01-1929  
3670Aleksander Romejko *16-08-1908 Kudłaczewo †   
3671Aleksander Rost *około 1834 Szczuczyn †  
3672Aleksander Roszuk [0¬]    
3673Aleksander Rozwadowski *około 1911 Siestrzanki †20-04-1912 Siestrzanki /Burzyn/   
3674Aleksander Rozwadowski *14-12-1889 Mocarze †   
3675Aleksander Rózio *około 1899 Niećkowo †12-03-1951 Niećkowo /Wąsosz/  
3676Aleksander Rudzki *około 1869 Ławsk †26-05-1925 Ławsk  
3677Aleksander Rudzki *18-08-1902 Ławsk †  
3678Aleksander Ruszczyk *około 1870 Sojczynek †28-06-1902  
3679Aleksander Ruszczyk *około 1862 Sojczyn-Borowy †  
3680Aleksander Ruszczyk *około 1898 Sośnia †  
3681Aleksander Rutkowski *około 1876 Kamińskie †przed 01-1925  
3682Aleksander Rutkowski *około 1898 †01-04-1899 Rutkowskie /Burzyn/  
3683Aleksander Rutkowski *około 1860 Sulewo Prusy †  
3684Aleksander Rutkowski  †po 13-04-1940  
3685Aleksander Rutkowski  †po 09-11-1857  
3686Aleksander Rybacki *09-03-1903 Niedźwiadna †  
3687Aleksander Rychlik  †  
3688Aleksander Rydzewski *około 1847 Wólka Piotrowska †po 14-02-1922  
3689Aleksander Rydzewski *05-02-1912 Koniecki-Rostroszewo †17-07-1985 Szczuczyn /Wąsosz/  
3690Aleksander Rydzewski *16-01-1868 Bukowo Małe †  
3691Aleksander Rydzewski *około 1864 Jurzec Szlachecki †  
3692Aleksander Rydzewski  †po 16-08-1944  
3693Aleksander Rydzewski  †po 31-08-1891  
3694Aleksander Rydzewski *około 1904 Kamińskie †  
3695Aleksander Rydzewski *około 1899 Chrostowo †  
3696Aleksander Saciłowski *24-04-1896 Białaszewo †24-12-1968 Sośnia  
3697Aleksander Saciłowski  †od 09-07-1832 do 25-01-1836  
3698Aleksander Sakowski *25-08-1860 Kędziorowo †przed 20-11-1905  
3699Aleksander Sakowski *około 1896 Białaszewo †12-05-1940 Białaszewo  
3700Aleksander Samborski [0¬]    
3701Aleksander Samełko *23-11-1911 Ławsk †  
3702Aleksander Samełko  †przed 01-05-1943  
3703Aleksander Samluk *około 1871 Murawy †  
3704Aleksander Sarnacki *27-10-1911 Ławsk †22-12-1965 Szczuczyn /Wąsosz/  
3705Aleksander Sarnacki  †  
3706Aleksander Sawicki *około 1880 Drozdowo †  
3707Aleksander Serba *około 1863 Wiązownica †przed 23-10-1923  
3708Aleksander Serba *około 1874 Słucz †04-10-1920 Słucz /Słucz/  
3709Aleksander Serba *około 1911 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
3710Aleksander Seroka *około 1905 †  
3711Aleksander Sękowski *26-02-1913 Rakowo par. Mały Płock †po 23-04-1955  
3712Aleksander Siedlecki *około 1883 Wąsosz †przed 27-03-1968  
3713Aleksander Siedlecki *02-11-1895 Kędziorowo †10-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
3714Aleksander Siedlecki *08-11-1870 Wąsosz †15-07-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
3715Aleksander Siedlecki *04-10-1898 Kędziorowo †24-05-1924 Kędziorowo  
3716Aleksander Sielawa  †  
3717Aleksander Sierakowski *około 1899 Łękowo †10-11-1942 Sienickie  
3718Aleksander Sikorski *około 1867 Wąsosz †26-04-1927 Wąsosz  
3719Aleksander Sikorski  †po 22-02-1914  
3720Aleksander Sikorski *26-10-1897 Słucz †  
3721Aleksander Skarżyński *09-03-1912 Grajewo †  
3722Aleksander Składanek  †  
3723Aleksander Skrodzki *około 1876 Koniecki †przed 06-02-1967   
3724Aleksander Skrodzki *04-06-1890 Pieńki †  
3725Aleksander Skrodzki  †przed 24-11-1885  
3726Aleksander Skrodzki  †  
3727Aleksander Skrodzki  †po 15-02-1927  
3728Aleksander Skrodzki *około 1872 Łubiane †  
3729Aleksander Skrodzki  †przed 17-07-1943  
3730Aleksander Skrodzki *około 1881 Chojnówek †  
3731Aleksander Skrodzki  †przed 29-11-1820  
3732Aleksander Skrodzki  †  
3733Aleksander Skrodzki *około 1906 Skroda Wielka †  
3734Aleksander Skrodzki  †  
3735Aleksander Skrodzki *około 1884 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3736Aleksander Skrodzki  †od 07-07-1914 do 20-02-1923  
3737Aleksander Smoliński *28-10-1910 †17-04-1992 Grajewo /Wąsosz/  
3738Aleksander Smoliński *19-01-1901 Wiszowate †31-12-1968 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
3739Aleksander Sobolewski [0¬]    
3740Aleksander Sobolewski *07-09-1908 Wąsosz †29-08-1972 Otwock /Wąsosz/  
3741Aleksander Sobolewski *około 1883 Rządkowo †przed 31-08-1939  
3742Aleksander Sobolewski *około 1882 Kurejwa †  
3743Aleksander Sobolewski [0¬]    
3744Aleksander Sobolewski *1899 Mścichy †  
3745Aleksander Sobolewski  †po 05-02-1929  
3746Aleksander Sokołowski *około 1877 Kurkowo †przed 16-02-1931  
3747Aleksander Sokołowski *około 1823 Kołaki †03-06-1847  
3748Aleksander Sokołowski *około 1875 Dzięgiele †  
3749Aleksander Sokołowski  †po 24-06-1957  
3750Aleksander Sokołowski *około 1867 Ramoty †  
3751