Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]17205

1J. Chrostowski [0¬]    
2J. Ekstowicz z d. Drobińska [0¬]    
3J. Jabłoński [0¬]     
4J. Królczak [0¬]    
5J. Polkowska z d. Szyszkowska [0¬]    
6J. Wiszowaty [0¬]    
7Jacek Bielenica [0¬]    
8Jacek Chyliński [0¬]     
9Jacek Ciecierski *16-08-1780 Wąsosz †14-09-1781 Wąsosz  
10Jacek Dziekoński [0¬]    
11Jacek Fortuna *12-05-1935 †03-05-1987  
12Jacek Górski [0¬]     
13Jacek Grądzki  †  
14Jacek Grondwald [0¬]     
15Jacek Kacprowski *20-08-1821 Wąsosz †  
16Jacek Kalfas [0¬]    
17Jacek Kamiński [0¬]     
18Jacek Karczewski z d. Karczewki [0¬]     
19Jacek Karwowski * Burzyn †przed 24-11-1834  
20Jacek Klukowski [0¬]     
21Jacek Kochanowski  †  
22Jacek Kołakowski [0¬]     
23Jacek Konopka *02-08-1976 Szczuczyn †02-12-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
24Jacek Kozikowski *07-08-1977 Grajewo †30-10-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
25Jacek Kulas [0¬]     
26Jacek Liszewski *około 1827 Radziłów †przed 10-02-1896  
27Jacek Łempicki [0¬]     
28Jacek Majewski [0¬]    
29Jacek Merchelski [0¬]    
30Jacek Mroczkowski [0¬]    
31Jacek Nietupski [0¬]    
32Jacek Piotr Szpak [0¬]    
33Jacek Raczek [0¬]    
34Jacek Rogowski *około 1803 †09-04-1823 Brychy /Przytuły/  
35Jacek Skoniecki [0¬]     
36Jacek Stachurzewski [0¬]    
37Jacek Supiński  †przed 25-02-1824  
38Jacek Szleszyński  †  
39Jacek Świderski *19-07-1795 Czerwonki †  
40Jacek Wojciech Stefaniuk *22-07-1959 Zakalinki †  
41Jacek Zabielski  †przed 27-01-1841  
42Jacek Zając *około 1812 Kubra †  
43Jacek Zajkowski  †po 22-01-1838  
44Jacek Zalewski [0¬]     
45Jacek Zarzecki *04-03-1996 †30-10-1996 /Wąsosz/  
46Jacek Żurawski  †  
47Jacenty Adasiewicz  †po 27-02-1832  
48Jacenty Arciszewski *około 1807 Kownatki †05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/  
49Jacenty Bagiński  †przed 26-02-1816  
50Jacenty Barwikowski *1759 †04-06-1833 Wąsosz  
51Jacenty Bukowski  †po 12-10-1863  
52Jacenty Chmielewski  †przed 26-02-1854  
53Jacenty Godlewski  †przed 07-10-1816  
54Jacenty Golikowski  †po 09-02-1829  
55Jacenty Grabowski  †przed 15-11-1820  
56Jacenty Grądzki  †od 20-06-1827 do 18-02-1849  
57Jacenty Gutowski  †przed 17-01-1815  
58Jacenty Iwanowski *około 1798 Zanklewo †od 27-01-1856 do 18-02-1867  
59Jacenty Jagodziński *około 1830 Wąsosz †20-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
60Jacenty Kuferski  †przed 22-06-1851  
61Jacenty Kurzątkowski  †po 16-01-1853  
62Jacenty Leosiewski  †przed 30-01-1860  
63Jacenty Leszczewski  †po 29-07-1849  
64Jacenty Leszczewski *około 1823 Radziłów †przed 24-10-1882  
65Jacenty Nieciecki *około 1792 Bartki †po 11-02-1861  
66Jacenty Rogiński  †po 13-04-1834  
67Jacenty Rudzki  †po 02-10-1827  
68Jacenty Sobolewski  †przed 26-02-1827  
69Jacenty Stanisław Zejer *około 1893 Orlikowo †  
70Jacenty Sulkowski  †przed 19-02-1844  
71Jacenty Szymanowski  †przed 07-02-1843  
72Jacenty Śmiglewski *około 1804 Słucz †07-04-1855 Kędziorowo  
73Jacenty Świderski  †  
74Jacenty Wojsław *około 1737 †25-07-1807 Grędy  
75Jacenty Wysocki  †przed 10-07-1837  
76Jacenty Zabielski  †przed 26-11-1850  
77Jaden Nukon Rynkiewicz [0¬]    
78Jadwiga (Ewa) Petkowska z d. Modzelewska  †po 13-02-1843  
79Jadwiga (Henryka) Hecer z d. Rejnart *około 1812 Drygały †po 10-02-1861  
80Jadwiga Adamska z d. Ołdakowska [0¬]    
81Jadwiga Akus z d. Olszewska [0¬]    
82Jadwiga Albińska z d. Truszkowska [0¬]    
83Jadwiga Albińska z d. Galanty [0¬]    
84Jadwiga Anastazja Danowska z d. Grzymkowska *26-02-1925 Łempice †18-01-1985 Łempice  
85Jadwiga Anna Chylińska z d. Wrozia ? [0¬]    
86Jadwiga Anna Ołdakowska z d. Falkowska [0¬]    
87Jadwiga Anna Pliszka z d. Gordon [0¬]    
88Jadwiga Anna Polakowska z d. Grabowska [0¬]    
89Jadwiga Antoniak z d. Leszak  †  
90Jadwiga Apolonia Rutkowska z d. Dąbrowska *około 1905 Szostaki †  
91Jadwiga Augustynowicz z d. Śliżewska [0¬]    
92Jadwiga Baczewska z d. Syłak *28-12-1911 Grozimy †  
93Jadwiga Baczewska z d. Dmochowska [0¬]    
94Jadwiga Bagińska z d. Sikorska [0¬]    
95Jadwiga Bagińska z d. Wołkońska *02-06-1913 Słucz †  
96Jadwiga Bagińska z d. Skrodzka [0¬]    
97Jadwiga Bagińska z d. Darwicka *16-04-1930 Kownatki †31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/  
98Jadwiga Bagińska z d. Dobrzycka [0¬]    
99Jadwiga Bagińska z d. Solińska *1919 Wąsosz †po 16-08-1989  
100Jadwiga Bagińska z d. Górska *22-02-1928 Sulewo Kownaty †   
101Jadwiga Bajkiewicz z d. Kowalewska *02-07-1919 Żebry †20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/  
102Jadwiga Bałdyga z d. Grądzka  †20-02-1991 Białaszewo  
103Jadwiga Bałdyga z d. Wójcicka * Kapice †od 20-02-1819 do 03-11-1829  
104Jadwiga Bałdyga z d. Kamińska *22-03-1922 Radziłów †  
105Jadwiga Baranowska *02-07-1939 Wąsosz †17-08-1940 Wąsosz  
106Jadwiga Baraszkiewicz z d. Kozłowska [0¬]    
107Jadwiga Bargłowska z d. Chmielewska [0¬]    
108Jadwiga Bargłowska z d. Mieczkowska [0¬]    
109Jadwiga Bargłowska [0¬]    
110Jadwiga Bargłowska z d. Kulikowska [0¬]    
111Jadwiga Barszczewska *20-12-1938 Wąsosz †13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
112Jadwiga Barwikowska z d. Kadłubowska [0¬]    
113Jadwiga Bastek z d. Sobotka [0¬]    
114Jadwiga Bąkowska z d. Rosińska  †  
115Jadwiga Bednarowicz z d. Kruszyńska *15-05-1929 Żebry †04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/   
116Jadwiga Bernatajtys z d. Komosińska [0¬]    
117Jadwiga Białasiewicz *01-11-1940 Ławsk †18-05-1960 Ławsk /Wąsosz/  
118Jadwiga Białowąs z d. Kuczewska [0¬]    
119Jadwiga Białowąs z d. Komosa *29-05-1905 Ławsk †po 18-06-1953  
120Jadwiga Bielawska z d. Baranowska *około 1908 †  
121Jadwiga Bieniewska z d. Chełmińska [0¬]    
122Jadwiga Bieńkowska z d. Rydzewska [0¬]    
123Jadwiga Bikowska *około 1927 Łempice †09-12-1939 Łempice /Wąsosz/  
124Jadwiga Bikowska z d. Wiszowata [0¬]    
125Jadwiga Błaszkiewicz z d. Konieczna [0¬]    
126Jadwiga Bobrowska z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
127Jadwiga Bobrowska z d. Chrostowska [0¬]    
128Jadwiga Bogdan z d. Mikucka [0¬]    
129Jadwiga Bogdanowicz *10-02-1936 Kędziorowo †07-12-1936 Kędziorowo /Wąsosz/  
130Jadwiga Bogucka z d. N  †przed 04-08-1822  
131Jadwiga Boguszewska z d. Modzelewska [0¬]    
132Jadwiga Borawska z d. Mroczkowska [0¬]    
133Jadwiga Borawska z d. Przybyszewska *około 1911 Klimaszewnica †23-05-1938  
134Jadwiga Borawska z d. Mocarska  †  
135Jadwiga Borawska z d. Danowska [0¬]    
136Jadwiga Borawska *05-11-1922 Rakowo †  
137Jadwiga Borawska z d. Cendrowska *około 1902 Kubra †  
138Jadwiga Borawska z d. Zduńczyk *19-01-1900 Kowalewo †  
139Jadwiga Borawska z d. Żelechowska [0¬]    
140Jadwiga Borawska z d. Filipkowska  †  
141Jadwiga Borawska z d. Grabowska [0¬]    
142Jadwiga Borawska z d. Komosińska [0¬]    
143Jadwiga Borawska z d. Rogalska [0¬]    
144Jadwiga Borawska z d. Pasiewicz *02-10-1799 †od 08-11-1842 do 08-01-1870  
145Jadwiga Borawska z d. Kierznowska *18-10-1784 Łempice †od 20-11-1836 do 26-02-1843  
146Jadwiga Borawska z d. Kielian *około 1906 Bagienice †   
147Jadwiga Borawska *około 1931 Konopki †19-04-1950 Konopki  
148Jadwiga Borawska *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
149Jadwiga Borkowska z d. Jastrzębska [0¬]    
150Jadwiga Borowska z d. Rozwadowska *27-03-1900 Siestrzanki †   
151Jadwiga Borowska z d. Czerwonka *15-07-1885 Czerwonki †po 24-11-1931  
152Jadwiga Borzymowska z d. Kaczkowska [0¬]    
153Jadwiga Bożena Łempicka z d. Kowalewska [0¬]     
154Jadwiga Bożenna Lendo z d. Wróblewska [0¬]    
155Jadwiga Braczko z d. Konopka  †  
156Jadwiga Brakoniecka z d. Kopeć  †  
157Jadwiga Brakoniecka *1942 †1947  
158Jadwiga Brańczyk z d. N  †  
159Jadwiga Brodowska z d. Perzanowska *około 1905 Świdry †   
160Jadwiga Brodowska z d. Żebrowska  †po 31-01-1939  
161Jadwiga Bronakowska z d. Przyborowska  †przed 21-02-1870  
162Jadwiga Bronakowska z d. Borawska [0¬]    
163Jadwiga Bronowicz z d. Grądzka *około 1904 Kubrzany †  
164Jadwiga Bruszewska z d. Kowalewska [0¬]    
165Jadwiga Brzostowska *01-1951 Łempice †09-02-1951 Łempice /Wąsosz/  
166Jadwiga Brzuchalska z d. Tyszkiewicz [0¬]    
167Jadwiga Budna z d. Żebrowska [0¬]    
168Jadwiga Budna z d. Danowska *około 1901 Klimaszewnica †  
169Jadwiga Budzińska z d. Gutowska  †po 28-02-1859  
170Jadwiga Budzińska z d. N  †przed 17-02-1829  
171Jadwiga Bylica z d. Filipowska *06-07-1920 Irkuck †12-04-2016 Malbork  
172Jadwiga Bystra z d. Glińska [0¬]    
173Jadwiga Chałustowska z d. Januszewska *05-10-1927 Kramówka Mała †14-11-2012 Mońki  
174Jadwiga Chludzińska z d. Przechocka [0¬]    
175Jadwiga Chmielewska z d. Makowska  †  
176Jadwiga Chmielewska z d. Bukowska  †przed 25-11-1929  
177Jadwiga Chmielewska z d. Żukowska [0¬]    
178Jadwiga Chodnicka *około 07-1942 Żebry †22-09-1943 Żebry /Wąsosz/  
179Jadwiga Chodorowska z d. Kadłubowska *około 1791 Wąsosz †14-02-1848  
180Jadwiga Choińska z d. Szymańska *około 1815 Truszki †po 10-02-1867  
181Jadwiga Choińska z d. Wróblewska [0¬]    
182Jadwiga Chojnowska z d. Ostatkiewicz *około 1908 Kossaki par. Jedwabne †  
183Jadwiga Chojnowska z d. Mordasiewicz *około 1904 Radziłów †   
184Jadwiga Chojnowska z d. Łempicka [0¬]     
185Jadwiga Choromańska z d. N  †przed 19-07-1814  
186Jadwiga Chrostowska z d. Modzelewska [0¬]    
187Jadwiga Chrostowska z d. Supińska [0¬]    
188Jadwiga Chrostowska z d. N  †  
189Jadwiga Chrostowska z d. Czajkowska  †przed 28-01-1942  
190Jadwiga Chrzanowska z d. Bagińska  †  
191Jadwiga Chrzanowska z d. Wróblewska [0¬]    
192Jadwiga Chrzanowska z d. Borawska  †  
193Jadwiga Chrzanowska z d. N  †  
194Jadwiga Chrzanowska z d. Danowska [0¬]     
195Jadwiga Chrzanowska z d. Kołakowska  †przed 03-11-1839  
196Jadwiga Chrzanowska z d. Godlewska [0¬]    
197Jadwiga Chrzanowska [0¬]     
198Jadwiga Chrzanowska z d. Górska [0¬]    
199Jadwiga Chrzanowska z d. Godlewska [0¬]     
200Jadwiga Chrzanowska z d. Kozikowska *około 1922 Zalesie †   
201Jadwiga Chylińska z d. Biedrzycka *około 1908 Kamianki †  
202Jadwiga Chylińska z d. Matyszewska [0¬]     
203Jadwiga Chylińska z d. Typa [0¬]     
204Jadwiga Chylińska z d. Romejko [0¬]    
205Jadwiga Chylińska z d. Gardocka [0¬]    
206Jadwiga Chylińska z d. Sulewska [0¬]     
207Jadwiga Cichocka z d. Chrzanowska [0¬]    
208Jadwiga Ciecierska z d. Szlas [0¬]    
209Jadwiga Ciecierska z d. Stefanowicz *14-06-1911 Kędziorowo †  
210Jadwiga Cieciuch z d. Potęga [0¬]    
211Jadwiga Ciemała z d. Danowska [0¬]     
212Jadwiga Ciesielska z d. Grzymkowska [0¬]    
213Jadwiga Cieśnielewska z d. Pezowicz *około 1846 Mocarze †09-01-1926 Mocarze /Burzyn/  
214Jadwiga Cikorowska z d. Zalc *około 1891 Szczuczyn †  
215Jadwiga Cimoch z d. Baranowska [0¬]    
216Jadwiga Cimoch z d. Korzeniecka *25-12-1916 Czerwonki †  
217Jadwiga Cimoch z d. Mroczkowska *około 1921 Kownatki †  
218Jadwiga Cimochowska z d. Marczykowska [0¬]    
219Jadwiga Cimochowska *03-01-1934 Wąsosz †19-06-1936 Wąsosz  
220Jadwiga Cimochowska z d. Moczydłowska [0¬]    
221Jadwiga Cimochowska z d. Siedlecka [0¬]    
222Jadwiga Cimochowska z d. Rogalska [0¬]    
223Jadwiga Cukrowska z d. Kuczewska [0¬]    
224Jadwiga Cwalina *10-06-1932 Sokoły †26-12-1932 Sokoły /Wąsosz/  
225Jadwiga Cwalina z d. Skubich *1910 Sokoły †23-12-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
226Jadwiga Cwalina z d. Wiśniewska [0¬]     
227Jadwiga Cwalińska z d. Kosykowska *około 1905 Klimaszewnica †  
228Jadwiga Cybula z d. Roman [0¬]     
229Jadwiga Cybulska z d. Krygier *06-02-1919 Niećkowo †  
230Jadwiga Cymkowska z d. Orzechowska  †  
231Jadwiga Czajkowska z d. Dyka  †08-12-1883  
232Jadwiga Czarnecka z d. Obrycka  †  
233Jadwiga Czarnecka z d. Rydzewska [0¬]    
234Jadwiga Czarnecka z d. Domełło [0¬]    
235Jadwiga Czarnecka *06-04-1931 Ławsk †05-09-1940 Ławsk /Wąsosz/  
236Jadwiga Czarnowska z d. Kulesza [0¬]    
237Jadwiga Czyżewska z d. Gutowska [0¬]     
238Jadwiga Czyżewska z d. Ladzińska [0¬]    
239Jadwiga Danowska z d. Modzelewska *20-09-1920 Lipińskie †04-03-1994 Grajewo  
240Jadwiga Danowska z d. Klimaszewska [0¬]    
241Jadwiga Danowska z d. Kownacka  †  
242Jadwiga Danowska z d. Klimaszewska *25-09-1943 Lipińskie †31-01-2008 Grajewo /Białaszewo/  
243Jadwiga Danowska  †  
244Jadwiga Danowska z d. Modzelewska *około 1912 Modzele †03-02-1979 Grajewo  
245Jadwiga Danowska z d. Konopka *22-02-1939 Karwowo †28-02-1963 Grajewo /Wąsosz/   
246Jadwiga Danowska z d. Modzelewska [0¬]     
247Jadwiga Dąbrowska z d. Karwowska *23-01-1916 Brychy †  
248Jadwiga Dąbrowska *około 01-1907 Szostaki †12-07-1910 Szostaki /Burzyn/  
249Jadwiga Dąbrowska z d. Włodkowska [0¬]    
250Jadwiga Dąbrowska z d. Jurska [0¬]    
251Jadwiga Dąbrowska z d. Borawska [0¬]    
252Jadwiga Dąbrowska z d. Trzaska [0¬]    
253Jadwiga Dąbrowska z d. Kurkowska  †  
254Jadwiga Dąbrowska z d. Wesołowska *około 1923 Konopki †03-02-2004 Grajewo /Wąsosz/  
255Jadwiga Dąbrowska z d. Łempicka *01-03-1933 Sienickie †02-11-2020 Siedliska   
256Jadwiga Dec z d. Kożuchowska [0¬]    
257Jadwiga Deniziuk z d. Lewczuk  †  
258Jadwiga Dęby z d. Modzelewska *20-02-1914 Pieńki †   
259Jadwiga Długołęcka z d. Siemińska [0¬]    
260Jadwiga Dmochowska z d. Filipkowska  †  
261Jadwiga Dobkowska z d. Karpińska  †  
262Jadwiga Dobrzycka z d. Zyskowska [0¬]    
263Jadwiga Dobrzycka z d. Rogalska *około 1889 Jaki †po 20-02-1935  
264Jadwiga Dobrzycka z d. Kownacka *24-10-1915 Kownatki †   
265Jadwiga Dobrzycka z d. Wysocka *15-10-1908 Żebry †07-06-1977 Świdry /Wąsosz/  
266Jadwiga Doljasz z d. Kiluk [0¬]    
267Jadwiga Doljasz z d. Staszewska *około 1905 Białobłota †po 22-02-1962  
268Jadwiga Dołęga *około 1817 Makowskie †  
269Jadwiga Dołęga z d. Łempicka [0¬]     
270Jadwiga Domasiewicz z d. Nerkowska *około 1901 †05-09-1933 Zakrzewo /Słucz/  
271Jadwiga Drobińska z d. Cimochowska [0¬]    
272Jadwiga Drobińska z d. Sokołek [0¬]    
273Jadwiga Drobińska z d. Wysocka *około 1908 Rydzewo-Pieniążek †  
274Jadwiga Drobińska z d. Siedlecka *około 1911 Kędziorowo †  
275Jadwiga Drozdowska z d. Ramotowska  †od 21-11-1843 do 12-06-1853  
276Jadwiga Drozdowska z d. Zawadzka  †  
277Jadwiga Duchnowska z d. Szumowska [0¬]    
278Jadwiga Duda z d. Wszeborowska [0¬]    
279Jadwiga Duda *22-02-1936 Ławsk †18-02-1938 Ławsk  
280Jadwiga Dudkowska z d. Zajczewska *około 1922 Rydzewo Szlacheckie †  
281Jadwiga Dudkowska z d. Szelągowska *1912 †  
282Jadwiga Dudkowska z d. Zajczewska [0¬]    
283Jadwiga Dwilewicz z d. Dzięgielewska [0¬]    
284Jadwiga Dylewska z d. Sobolewska *30-10-1897 Szczuczyn †  
285Jadwiga Dziekońska z d. Mitros [0¬]    
286Jadwiga Dziekońska z d. Maciorowska *około 1910 Sojczyn Grądowy †26-03-1941 Kownatki  
287Jadwiga Dzielnicka z d. Wileńska [0¬]     
288Jadwiga Dziesińska z d. Cześniochowska *11-04-1784 †  
289Jadwiga Dzięgielewska *około 1894 †17-01-1902 Stawiane /Wąsosz/  
290Jadwiga Dzięgielewska z d. Grądzka *01-01-1920 Nieciki †  
291Jadwiga Dzięgielewska z d. Górska  †  
292Jadwiga Dzięgielewska z d. Biedrzycka  †przed 04-1960  
293Jadwiga Dzięgielewska z d. Modzelewska *około 1912 Lipińskie †   
294Jadwiga Dzięgielewska z d. Łempicka *14-04-1888 Kownatki †26-01-1915 Milewo   
295Jadwiga Dzięgielewska z d. Chylińska [0¬]     
296Jadwiga Enik z d. Staniszewska *około 1899 Brzeźnio †21-11-1982 Szczuczyn  
297Jadwiga Eugenia Tyszkiewicz z d. Klusek [0¬]     
298Jadwiga Faszcza *15-07-1932 Ławsk †23-10-1934 Ławsk  
299Jadwiga Filipkowska *około 1917 Słucz †13-05-1949 Grajewo /Słucz/  
300Jadwiga Filipkowska z d. Grabowska  †  
301Jadwiga Filipkowska z d. Karwowska [0¬]    
302Jadwiga Filipkowska z d. Jaworowska [0¬]    
303Jadwiga Filipkowska z d. Świderska [0¬]     
304Jadwiga Filipkowska *01-04-1930 Wojsławy †20-07-1964 Choroszcz /Wąsosz/   
305Jadwiga Franciszka Dobkowska z d. Szczesik [0¬]    
306Jadwiga Franciszka Kanicka z d. Kadłubowska *19-06-1899 Słucz †  
307Jadwiga Franciszka Ołdakowska *około 1900 Wąsosz †07-05-1936  
308Jadwiga Gacka z d. Ramotowska  †  
309Jadwiga Gałązka z d. N  †po 01-11-1820  
310Jadwiga Gałecka z d. Dekson *około 1903 Wojewodzin †  
311Jadwiga Gałecka z d. Koniecko [0¬]    
312Jadwiga Gardocka z d. Kadyszewska [0¬]    
313Jadwiga Gardocka *29-01-1939 Łempice †23-08-1939 Łempice /Wąsosz/  
314Jadwiga Gardocka *około 03-1951 Stawiane †04-02-1952 Stawiane /Wąsosz/   
315Jadwiga Gardocka z d. Ramotowska *16-10-1918 Kramarzewo †05-02-2003 Zalesie /Wąsosz/   
316Jadwiga Gardocka z d. Mieczkowska *15-10-1900 Czerwonki †05-09-1976 Łempice /Wąsosz/  
317Jadwiga Gelbert z d. Kowalczuk  †przed 26-09-1921  
318Jadwiga Glińska z d. Wiszowata  †  
319Jadwiga Glińska z d. Filipkowska [0¬]    
320Jadwiga Glińska z d. Dobrońska  †po 25-01-1851  
321Jadwiga Glińska *08-01-1963 Wąsosz †28-03-1963 Szczuczyn /Wąsosz/  
322Jadwiga Glińska z d. Łepkowska [0¬]    
323Jadwiga Gładkowska z d. Sakowicz [0¬]    
324Jadwiga Głódź z d. Jarmoła [0¬]    
325Jadwiga Gocłowska z d. Borawska *11-01-1921 Wąsosz †  
326Jadwiga Godlewska z d. Ćmielewska *26-10-1913 Radziłów †   
327Jadwiga Godlewska *26-07-1907 Zalesie †04-05-1926 Zalesie /Wąsosz/  
328Jadwiga Godlewska *około 1936 Zalesie †02-06-1943 Zalesie /Wąsosz/  
329Jadwiga Godlewska z d. Kielian [0¬]     
330Jadwiga Golikowska z d. Supińska [0¬]    
331Jadwiga Gołębiewska  †  
332Jadwiga Gontowska z d. Karwowska *05-01-1915 †14-02-1995 Grajewo /Wąsosz/  
333Jadwiga Gosiewska z d. Mścichowska *31-01-1909 Sulewo Prusy †  
334Jadwiga Gosiewska z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
335Jadwiga Gosiewska z d. Chylińska *około 1902 Borawskie †  
336Jadwiga Gosiewska *10-02-1900 Konopki †06-10-1986 Konopki  
337Jadwiga Gosk z d. Wądołowska *około 1902 Bronaki-Olki †  
338Jadwiga Górska *około 1912 Kudłaczewo †19-08-1917 Kudłaczewo /Wąsosz/  
339Jadwiga Górska *14-02-1907 Wagi †  
340Jadwiga Górska z d. Klimaszewska *27-11-1917 Supy †  
341Jadwiga Górska z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
342Jadwiga Górska z d. Rózio [0¬]    
343Jadwiga Górska z d. Karwowska *06-09-1915 Guty †02-06-1993 /Wąsosz/   
344Jadwiga Górska z d. Mieczkowska *10-02-1920 Nieławice †   
345Jadwiga Grabowska z d. Ciecierska *1904 Żebrki †  
346Jadwiga Grabowska z d. Okulska *około 1913 †  
347Jadwiga Grabowska z d. Bergał [0¬]    
348Jadwiga Grabowska z d. Burgraff [0¬]    
349Jadwiga Grajewska z d. Rafałowska *około 1908 Białogrądy †05-05-1979 Białaszewo  
350Jadwiga Grażyna Guligowska z d. Niedźwiedzka [0¬]    
351Jadwiga Grażyna Jarząbek z d. Majorkowska [0¬]    
352Jadwiga Grądzka z d. Mroczkowska *1911 †  
353Jadwiga Greloch z d. N  †  
354Jadwiga Gręda z d. Wierciszewska *około 1902 Pieniążki †02-02-1987 Białaszewo  
355Jadwiga Grędo *około 1924 †06-05-1928 Sulewo Prusy  
356Jadwiga Grochulska z d. Kadłubowska  †od 14-01-1844 do 01-07-1849  
357Jadwiga Gromadzka z d. Zaborowska *około 1901 Sulewo Kownaty †27-07-1945 Wąsosz  
358Jadwiga Gromadzka *11-04-1959 Wąsosz †13-11-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
359Jadwiga Gromadzka z d. Dębińska [0¬]    
360Jadwiga Grondwald *około 1922 Wąsosz †06-12-1929 Wąsosz  
361Jadwiga Grondwald z d. Pruszyńska *05-02-1913 Niedźwiedzkie †26-05-2003 Grajewo /Wąsosz/  
362Jadwiga Gruntowicz z d. Karwowska *około 1906 Jedwabne †  
363Jadwiga Grunwald z d. Soliwoda *30-01-1925 Nowy Lubiel †przed 11-11-1984  
364Jadwiga Grzymkowska z d. Mroczkowska [0¬]    
365Jadwiga Grzymkowska z d. Saniewska [0¬]    
366Jadwiga Grzymkowska z d. Danowska [0¬]    
367Jadwiga Grzymkowska z d. N [0¬]    
368Jadwiga Grzywińska z d. Kuczyńska  †przed 01-11-1846  
369Jadwiga Gutowska z d. Sakowska *15-06-1912 Rydzewo Szlacheckie †  
370Jadwiga Gutowska z d. Laszczkowska *około 1900 Ławsk †15-05-1982  
371Jadwiga Gutowska z d. Gazowska *27-11-1910 Żebry †  
372Jadwiga Gutowska z d. Koniecko [0¬]    
373Jadwiga Gwiazdowska z d. Rutkowska [0¬]    
374Jadwiga Gwiazdowska z d. Walewska *około 1910 Radziłów †26-10-1993 Szczuczyn  
375Jadwiga Hader z d. Kruszyńska [0¬]    
376Jadwiga Halina Dęby z d. Śmiarowska [0¬]    
377Jadwiga Helena Kozikowska z d. Łochowska *15-12-1908 Grozimy †  
378Jadwiga Helena Wolska z d. Sulewska [0¬]     
379Jadwiga Henryka Domitrz z d. Chmielewska  †   
380Jadwiga Henryka Gromadzka z d. Supińska [0¬]    
381Jadwiga Hieronima Zielińska z d. Solińska [0¬]     
382Jadwiga Hollender  † Ełk /Ełk/  
383Jadwiga Hudzik z d. Danowska [0¬]    
384Jadwiga Iwanowska *19-03-1881 Orlikowo †   
385Jadwiga Izbicka *13-06-1933 Ławsk †20-01-1963 Ławsk /Wąsosz/  
386Jadwiga Jabłońska z d. Grabowska [0¬]    
387Jadwiga Jabłońska z d. Wojsław *06-08-1904 Kownatki †po 27-04-1943  
388Jadwiga Jachimowicz z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
389Jadwiga Jaczyńska z d. Kaliszewska [0¬]    
390Jadwiga Jaczyńska z d. Sienicka *30-11-1910 Czerwonki †   
391Jadwiga Jakubowska z d. Banach [0¬]    
392Jadwiga Janina Dziekońska z d. Okurowska [0¬]    
393Jadwiga Janina Mandulewicz z d. Bielawska *15-01-1905 Słucz †   
394Jadwiga Janina Obiedzińska z d. Łajewska [0¬]    
395Jadwiga Janina Szydłowska z d. Zamojska *około 1908 †  
396Jadwiga Jankowska z d. Polakowska [0¬]    
397Jadwiga Jankowska z d. Dąbrowska [0¬]    
398Jadwiga Jankowska z d. Kubicz [0¬]    
399Jadwiga Jankowska z d. Szczech [0¬]    
400Jadwiga Jankowska z d. Krzyżanowska *06-01-1906 Białystok †01-05-2001 Szczuczyn /Wąsosz/  
401Jadwiga Jarmuch z d. Mierzejewska *09-08-1907 Rostki †  
402Jadwiga Jarosz z d. Węcek [0¬]    
403Jadwiga Jasińska z d. Tyszkiewicz [0¬]    
404Jadwiga Jasińska z d. Kozikowska [0¬]    
405Jadwiga Jastrzębska [0¬]    
406Jadwiga Jastrzębska z d. Malinowska  †  
407Jadwiga Jaśkowska z d. Perkowska *około 1895 Milewo †  
408Jadwiga Jaśkowska z d. Stefanowicz [0¬]    
409Jadwiga Jaśkowska z d. Suchodolska [0¬]    
410Jadwiga Jaśkowska z d. Tomaszczyk *04-12-1915 Łempice †16-11-1990 Łempice  
411Jadwiga Józefa Smyk z d. Żbikowska *03-04-1935 Sienickie †po 1994 Belgia   
412Jadwiga Jurowska z d. Bielawska [0¬]    
413Jadwiga Jurska z d. Filipkowska *około 1909 Szlasy †14-04-1988 Grajewo  
414Jadwiga Kaca z d. Rogińska *około 1919 Brzozowa Wólka †  
415Jadwiga Kaca z d. Zegarowicz *około 1922 Białaszewo †  
416Jadwiga Kacperska z d. Szumowska *około 1903 Witynie †  
417Jadwiga Kacperska z d. Krasnowska *1921 †  
418Jadwiga Kacperska z d. Wiśniewska *10-10-1926 Radziłów †11-11-2002 Grajewo /Wąsosz/   
419Jadwiga Kaczorek z d. Bogusławska *01-07-1911 Niećkowo †  
420Jadwiga Kaczyńska z d. Wondołkowska  †  
421Jadwiga Kadyszewska z d. Zając *około 1909 †  
422Jadwiga Kalbarczyk z d. Albińska [0¬]    
423Jadwiga Kalinowska *około 02-1927 Kamianki †09-05-1927 Kamianki /Burzyn/  
424Jadwiga Kalinowska z d. Rogowska *12-10-1839 Brychy †po 27-08-1906  
425Jadwiga Kalinowska z d. Zawistowska [0¬]    
426Jadwiga Kalinowska z d. Rydzewska *04-05-1927 Modzele †23-08-1994 Grajewo  
427Jadwiga Kaliszewska z d. Kin *około 1895 Wąsosz †po 07-09-1949  
428Jadwiga Kamińska z d. Sokołowska *około 1911 Rosochate †  
429Jadwiga Kamińska z d. Kozłowska [0¬]    
430Jadwiga Kamińska z d. Laszczkowska [0¬]    
431Jadwiga Kamińska z d. Gryziewska  †po 28-10-1834  
432Jadwiga Kamińska z d. Karwowska [0¬]    
433Jadwiga Kamionowska z d. Konopka [0¬]    
434Jadwiga Kamionowska z d. Kozikowska *około 1914 Karwowo †  
435Jadwiga Kania z d. Łajewska [0¬]    
436Jadwiga Kanicka z d. Karwowska [0¬]    
437Jadwiga Kapelewska z d. Ładyżyńska  †19-05-1852  
438Jadwiga Karolik z d. Malinowska *około 1914 †  
439Jadwiga Karolina Borawska z d. Męczkowska *około 1833 Kamianki †po 21-11-1898  
440Jadwiga Karolina Kacprowska z d. Chylińska *04-11-1912 Sulewo Prusy †02-07-2001 Komosewo /Wąsosz/  
441Jadwiga Karpińska z d. Sawicka  †  
442Jadwiga Karpińska z d. Komosińska *07-04-1931 Wąsosz †30-01-2019 USA  
443Jadwiga Karpińska (Drobińska) z d. Wejner  †przed 25-10-1838  
444Jadwiga Karwowska z d. Zalewska *około 1898 Święcienin †  
445Jadwiga Karwowska z d. Sokołowska  †  
446Jadwiga Karwowska z d. Milewska *06-06-1914 Szostaki †  
447Jadwiga Karwowska z d. Kowalewska *około 1912 Stryjaki †  
448Jadwiga Karwowska z d. Trojanowska *20-12-1936 Kamińskie †   
449Jadwiga Karwowska z d. Zaborowska *około 1908 Święcienin †  
450Jadwiga Karwowska z d. Święszkowska *około 1797 †po 27-01-1847  
451Jadwiga Karwowska z d. Kamińska  †po 23-10-1832  
452Jadwiga Karwowska z d. Polakowska [0¬]    
453Jadwiga Karwowska z d. Raciborska [0¬]    
454Jadwiga Karwowska z d. Chrostowska [0¬]    
455Jadwiga Karwowska z d. Klimaszewska *25-12-1914 Łękowo †09-08-1973 Zaborowo /Wąsosz/  
456Jadwiga Karwowska z d. Dzięgielewska *27-02-1900 Nieciki †04-01-1983 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
457Jadwiga Karwowska z d. Malinowska *22-12-1914 Niećkowo †13-12-1971 Niećkowo /Wąsosz/  
458Jadwiga Karwowska z d. Mocarska [0¬]     
459Jadwiga Karwowska z d. Zalewska *07-08-1923 Sienickie †   
460Jadwiga Katarzyna Jarząbek *17-08-1893 Niedźwiadna †15-03-1984 Niedźwiadna  
461Jadwiga Kazimiera Klimaszewska z d. Olszewska [0¬]    
462Jadwiga Kędzierska z d. Kozłowska [0¬]    
463Jadwiga Kędzierska *05-11-1943 Wąsosz †08-11-1943 Wąsosz  
464Jadwiga Kiełczewska z d. Bagińska *14-06-1908 Konopki-Białystok †06-06-1981 Łempice /Wąsosz/  
465Jadwiga Kierznowska z d. N  †  
466Jadwiga Kiluk z d. Poniatowska [0¬]    
467Jadwiga Kisielewska [0¬]    
468Jadwiga Klimaszewska [0¬]    
469Jadwiga Klimaszewska z d. Wądołowska [0¬]    
470Jadwiga Klimaszewska z d. Januszewska [0¬]    
471Jadwiga Klimaszewska z d. Mieńkowska [0¬]    
472Jadwiga Kmit z d. Wróblewska [0¬]    
473Jadwiga Kojro z d. Klimaszewska  †po 18-08-1937  
474Jadwiga Komendecka z d. Zalewska  †  
475Jadwiga Komosa z d. Rudnik *16-08-1903 Słucz †31-03-1987 Słucz  
476Jadwiga Komosińska z d. Zambrowska [0¬]    
477Jadwiga Komosińska z d. Siejda *09-01-1933 Ławsk †24-12-1994 Wąsosz /Wąsosz/  
478Jadwiga Komosińska z d. Wachulewicz [0¬]    
479Jadwiga Koniecko z d. Dębowska [0¬]    
480Jadwiga Koniecko z d. Maciorowska *20-05-1914 Sojczyn-Borowy †  
481Jadwiga Koniecko *około 11-1900 †23-01-1901 Kownatki /Wąsosz/  
482Jadwiga Konopka z d. Krajewska *około 1908 Grądy Małe †  
483Jadwiga Konopka z d. Grądzka *około 1910 Grądy Małe †  
484Jadwiga Konopka z d. Rydzewska  †przed 10-02-1834  
485Jadwiga Konopka z d. Rogowska *01-09-1920 Trzaski †  
486Jadwiga Konopka z d. Jankowska *1911 †  
487Jadwiga Konopka z d. Suplicka [0¬]    
488Jadwiga Konopka z d. Makuszewska [0¬]    
489Jadwiga Konopka z d. Kozikowska *około 1905 Święcienin †24-06-1990 Konopki  
490Jadwiga Konopka z d. Kruszyńska [0¬]    
491Jadwiga Konopka z d. Grela [0¬]     
492Jadwiga Konoplanik z d. Sokołowska *09-02-1913 Korzeniste †  
493Jadwiga Korneluk z d. Albińska [0¬]    
494Jadwiga Korwek z d. Chodnicka *28-05-1900 Kowalewo †  
495Jadwiga Kosińska z d. Orłowska [0¬]    
496Jadwiga Kosmowska z d. Ladzińska [0¬]    
497Jadwiga Kosowicz z d. Milewska [0¬]    
498Jadwiga Kossakowska z d. Bagińska  †po 12-11-1828  
499Jadwiga Kotowska z d. Cwalina *około 1903 Łomża †po 08-05-1929  
500Jadwiga Kotowska z d. Zalewska [0¬]    
501Jadwiga Kowalewska z d. Sobolewska [0¬]    
502Jadwiga Kowalewska z d. N  †przed 04-05-1831  
503Jadwiga Kowalewska z d. Nerkowska *10-03-1912 †10-06-1989 Możdżenie /Wąsosz/  
504Jadwiga Kowalewska z d. Jaczyńska [0¬]     
505Jadwiga Kowalska  †  
506Jadwiga Kowalska z d. Gryczewska  †  
507Jadwiga Kownacka z d. Rożyńska  †po 22-10-1929  
508Jadwiga Kownacka *20-04-1942 Kownatki †10-01-1943 Kownatki /Wąsosz/   
509Jadwiga Kownacka z d. Karwowska *około 1889 Pieńczykowo †03-04-1943 Turczyn /Rajgród/  
510Jadwiga Kownacka z d. Filipkowska [0¬]     
511Jadwiga Kownacka z d. Paszkowska [0¬]     
512Jadwiga Kozicka z d. Kulikowska *około 1919 Łojki par. Białaszewo †  
513Jadwiga Kozikowska z d. Mocarska *28-12-1910 Karwowo †  
514Jadwiga Kozikowska z d. Kacperska [0¬]    
515Jadwiga Kozikowska z d. Zielińska *25-11-1914 Wąsosz †12-11-2000 Pisz /Wąsosz/  
516Jadwiga Kozikowska z d. Rogińska *około 1820 †30-11-1905 Koziki /Stawiski/  
517Jadwiga Kozikowska *04-07-1958 Kownatki †14-07-1959 Kownatki /Wąsosz/  
518Jadwiga Kozłowska *około 1924 Grabowo †21-11-1928 Kownacinek /Niedźwiadna/  
519Jadwiga Kozłowska z d. Truszkowska *około 1879 Chełchy †  
520Jadwiga Kozłowska z d. Gardocka  †po 05-02-1879  
521Jadwiga Kozłowska z d. Malinowska [0¬]    
522Jadwiga Kozłowska z d. Grzymkowska [0¬]    
523Jadwiga Kozłowska z d. Gardocka *10-07-1910 Zalesie †   
524Jadwiga Kozłowska z d. Kalinowska *10-09-1913 Grędy †04-11-1998 Giżycko /Wąsosz/  
525Jadwiga Kozłowska z d. Olszewska [0¬]    
526Jadwiga Kozubek z d. Mieczkowska [0¬]     
527Jadwiga Krawcewicz z d. Chmielewska *14-01-1915 Słucz †31-03-1994 Szczuczyn  
528Jadwiga Krawcewicz z d. Wysocka *22-04-1904 Rydzewo-Pieniążek †22-09-1934 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
529Jadwiga Kreska z d. Zegarowicz [0¬]    
530Jadwiga Kreska *13-07-1938 Bagienice †19-07-1938 Bagienice   
531Jadwiga Kreska z d. Kruszyńska *19-05-1888 Żebry †05-04-1965 Żebry /Wąsosz/  
532Jadwiga Krukowska z d. Skrodzka [0¬]     
533Jadwiga Krupa z d. Kawecka  †przed 04-1945  
534Jadwiga Kruszyńska z d. Zalewska *01-01-1919 Bęćkowo †  
535Jadwiga Kruszyńska z d. Wasilewska [0¬]    
536Jadwiga Kruszyńska z d. Konopko *07-01-1923 Wagi †09-04-1993 Żebry /Wąsosz/  
537Jadwiga Krymska *20-05-1942 Kownatki †03-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
538Jadwiga Krymska z d. Stelmaszyńska *01-09-1931 Niećkowo †25-10-2016 Białaszewo /Białaszewo/   
539Jadwiga Krymska z d. Klimaszewska *około 1904 Klimaszewnica †21-09-1942 Kownatki /Wąsosz/  
540Jadwiga Krynicka z d. Dzięgielewska [0¬]     
541Jadwiga Krystosik z d. N  †  
542Jadwiga Krystyna Wiącek z d. Raciborska [0¬]    
543Jadwiga Krzyżanowska z d. Zarzecka *11-02-1910 Słucz †  
544Jadwiga Kubiak z d. Siedlecka [0¬]    
545Jadwiga Kucharska z d. Lipińska *około 1896 Kossaki †  
546Jadwiga Kuczewska  †  
547Jadwiga Kuczewska z d. Tomaszewska *około 1897 Sieburczyn †12-03-1985 /Burzyn/  
548Jadwiga Kuczewska z d. Tyszko *01-08-1947 Kramarzewo †   
549Jadwiga Kuczyńska z d. Skrodzka [0¬]    
550Jadwiga Kuczyńska z d. Saciłowska *około 1908 Sośnia †  
551Jadwiga Kuhn z d. Duda [0¬]    
552Jadwiga Kukowska z d. Kamińska [0¬]    
553Jadwiga Kulesza [0¬]     
554Jadwiga Kulikowska z d. Kowalska *około 1907 Niećkowo †  
555Jadwiga Kulikowska z d. Oskierko *25-04-1936 Żebry †29-08-1998 Żebry /Wąsosz/  
556Jadwiga Kulikowska z d. Rawa [0¬]     
557Jadwiga Kurkowska z d. Konopka [0¬]    
558Jadwiga Kurzyp z d. Czarniawska *około 1945 †około 1993 Chicago, IL  
559Jadwiga Kwitkowska z d. Supińska  †  
560Jadwiga Ladzińska z d. Ruszczyk *około 1909 Okół †  
561Jadwiga Ladzińska z d. Dziesińska *18-10-1783 †po 11-11-1844  
562Jadwiga Ladzińska z d. Młynarczyk [0¬]    
563Jadwiga Ladzińska *05-1951 Wąsosz †10-05-1951 Wąsosz  
564Jadwiga Lamko z d. Dąbrowska [0¬]    
565Jadwiga Laskowska z d. Suchowier [0¬]     
566Jadwiga Laskowska z d. Niebrzydowska [0¬]    
567Jadwiga Laszczkowska z d. Maciorowska *około 1904 Klimaszewnica †  
568Jadwiga Lebiedzińska z d. Antosiewicz *około 1904 Wierzbowo †14-07-1988 Wierzbowo  
569Jadwiga Lebiedzińska z d. Komosińska [0¬]    
570Jadwiga Lenda z d. N  †po 14-02-1841  
571Jadwiga Lenda z d. Szemborowska [0¬]    
572Jadwiga Lendo z d. Sulewska [0¬]    
573Jadwiga Leonowicz z d. N  †  
574Jadwiga Leszczewska  †1918 Radziłów /Radziłów/  
575Jadwiga Leszczewska z d. Karwowska [0¬]    
576Jadwiga Leszczewska z d. Sulewska [0¬]     
577Jadwiga Lewandowska z d. Szydłowska *około 1909 †  
578Jadwiga Lewkowicz z d. Sokołowska [0¬]     
579Jadwiga Lichoń z d. Witek  †  
580Jadwiga Lipińska z d. Bargłowska *01-08-1918 Kubra †  
581Jadwiga Locman *26-05-1946 Żebry †27-05-1946 Żebry /Wąsosz/  
582Jadwiga Łabanowska z d. Grabowska  †  
583Jadwiga Łaguna z d. Sobolewska *04-09-1907 †03-12-2004  
584Jadwiga Łaguna *około 1916 Stawiane †  
585Jadwiga Łajewska z d. Zakrzewska *około 1917 Szwelczyn †po 08-03-1985  
586Jadwiga Łapin z d. Gazowska [0¬]    
587Jadwiga Łapińska z d. Kozik  †przed 15-11-1817  
588Jadwiga Łazarz z d. Kojro [0¬]    
589Jadwiga Łempicka z d. Grabowska [0¬]     
590Jadwiga Łempicka *około 12-1927 Jaki †22-12-1928 Jaki /Słucz/   
591Jadwiga Łempicka z d. Godlewska *1916 †04-06-1945 Niebrzydy   
592Jadwiga Łempicka z d. Kotwica [0¬]     
593Jadwiga Łempicka z d. Mieńkowska [0¬]    
594Jadwiga Łempicka *21-06-1936 Bagienice †31-12-1938 Bagienice   
595Jadwiga Łempicka z d. Dąbrowska [0¬]     
596Jadwiga Łempicka z d. Sokołowska [0¬]     
597Jadwiga Łempicka z d. Piaścik [0¬]     
598Jadwiga Łempicka z d. Ołdakowska [0¬]    
599Jadwiga Łepkowska z d. Piotrowska  †  
600Jadwiga Łepkowska [0¬]    
601Jadwiga Łepkowska z d. Rydzewska [0¬]    
602Jadwiga Łojewska z d. Ramotowska *1898 Grzymki †  
603Jadwiga Łojewska *01-10-1931 Modzele †16-09-1932 Modzele  
604Jadwiga Łosiewicz z d. Jakubczyk *22-08-1911 †29-08-1951 Klimaszewnica /Białaszewo/  
605Jadwiga Łosiewicz z d. Organek *około 1919 Sojczyn-Borowy †  
606Jadwiga Łoś z d. Karczmarczyk [0¬]    
607Jadwiga Łoś z d. Kochanowska *30-08-1914 Niećkowo †25-04-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
608Jadwiga Łoś z d. Borusiewicz [0¬]     
609Jadwiga Łuj z d. Łosiewicz *14-03-1904 Bukowo Małe †  
610Jadwiga Łukaszewicz z d. Michalska [0¬]    
611Jadwiga Maciorowska z d. Nietupska [0¬]    
612Jadwiga Majewska z d. Truchan [0¬]    
613Jadwiga Makowska z d. Karwowska [0¬]     
614Jadwiga Makowska z d. Milewska *około 1901 Makowskie †  
615Jadwiga Makowska z d. Wit *01-03-1906 Ławsk †  
616Jadwiga Makowska z d. Wiśniewska *około 1907 USA †  
617Jadwiga Makuszewska z d. Krajewska  †22-01-1914 Baku  
618Jadwiga Maleszewska z d. Grajewska [0¬]    
619Jadwiga Malinowska *około 12-1901 †17-01-1902 Ławsk /Wąsosz/  
620Jadwiga Malinowska z d. Jankowska [0¬]    
621Jadwiga Malinowska z d. Górska  †przed 26-01-1835  
622Jadwiga Malinowska z d. Zawadzka *16-11-1915 Radziłów †  
623Jadwiga Malinowska z d. Bagińska [0¬]    
624Jadwiga Malinowska *01-05-1944 Czerwonki †03-05-1956 Czerwonki /Wąsosz/  
625Jadwiga Malinowska *15-10-1937 Niećkowo †25-11-1937 Niećkowo /Wąsosz/  
626Jadwiga Malinowska z d. Pruszyńska [0¬]    
627Jadwiga Malinowska z d. Bazydło [0¬]    
628Jadwiga Malinowska *około 08-1949 Wąsosz †01-04-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
629Jadwiga Malinowska z d. Godlewska [0¬]    
630Jadwiga Malinowska [0¬]     
631Jadwiga Mańczak z d. Domisiewicz * Józefowo †  
632Jadwiga Mańkowska z d. Czyżewska [0¬]     
633Jadwiga Marcińczyk z d. Zamojska *około 1919 Modzele †  
634Jadwiga Marcińczyk z d. Duda [0¬]    
635Jadwiga Marianna Januszewska *14-03-1956 Komosewo †29-09-1957 Komosewo /Wąsosz/  
636Jadwiga Matwiejczyk z d. Zielińska [0¬]    
637Jadwiga Matys z d. Szekalska [0¬]    
638Jadwiga Matyszewska *około 1912 Niećkowo †27-12-1921 Niećkowo /Wąsosz/  
639Jadwiga Matyszewska z d. Kwiatkowska *15-10-1911 Mazewo †14-12-1979 Niećkowo /Wąsosz/  
640Jadwiga Matyszewska z d. Lenczewska *03-11-1912 Niećkowo †04-04-1977 Niećkowo /Wąsosz/  
641Jadwiga Merchelska z d. Zawistowska [0¬]    
642Jadwiga Metelska z d. Włoszczyńska  †  
643Jadwiga Męczkowska z d. Święszkowska *około 1901 Kamianki †  
644Jadwiga Męczkowska z d. Dąbrowska [0¬]    
645Jadwiga Męczkowska z d. Borawska *02-12-1923 Niedźwiedzkie †02-01-2000 Grajewo /Wąsosz/  
646Jadwiga Michalska z d. Niebrzydowska [0¬]     
647Jadwiga Michna z d. Ołdakowska [0¬]    
648Jadwiga Michnowska z d. Niedźwiedzka *10-10-1784 Niedźwiedzkie †  
649Jadwiga Mieczkowska z d. Wszeborowska [0¬]    
650Jadwiga Mieczkowska z d. Orzechowska  †przed 27-02-1905  
651Jadwiga Mieczkowska z d. Wądołowska *około 1908 Koniecki par. Wizna †  
652Jadwiga Mieczkowska z d. Rogalska [0¬]    
653Jadwiga Mieczkowska z d. Łepkowska *1919 Przytuły-Kolonie †   
654Jadwiga Mieczkowska z d. Bagińska *około 1918 Kieljany †   
655Jadwiga Mielnik z d. Grondwald *02-06-1936 Komosewo †   
656Jadwiga Mieńkowska *około 1905 Wąsosz †02-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
657Jadwiga Mierzejewska z d. Śmiglewska *13-09-1896 Niećkowo †29-12-1981 /Wąsosz/  
658Jadwiga Miklaszewska z d. Prusko [0¬]    
659Jadwiga Mikucka z d. Drzazgowska [0¬]    
660Jadwiga Mikucka z d. Wędrzycka [0¬]     
661Jadwiga Mikucka z d. Świderska [0¬]    
662Jadwiga Mikulska z d. Polakowska *27-12-1893 Żebry †06-12-1964 Żebry /Wąsosz/  
663Jadwiga Mikulska z d. Rudnicka [0¬]    
664Jadwiga Milewska z d. Ramotowska [0¬]    
665Jadwiga Milewska z d. Wiszowata [0¬]    
666Jadwiga Milewska z d. Nietupska [0¬]    
667Jadwiga Milewska z d. Statkiewicz [0¬]    
668Jadwiga Milewska z d. Doljasz [0¬]    
669Jadwiga Mioduszewska [0¬]    
670Jadwiga Mioduszewska z d. Szymanowska [0¬]    
671Jadwiga Miśkiewicz z d. Glińska [0¬]    
672Jadwiga Mocarska *26-02-1914 Rutkowskie †  
673Jadwiga Mocarska z d. Wyrzykowska *31-03-1913 Janczewko †  
674Jadwiga Mocarska z d. Kiełczewska  †  
675Jadwiga Mocarska z d. Drozdowska [0¬]    
676Jadwiga Mocarska *25-08-1908 Kucze Małe †   
677Jadwiga Mocarska z d. Borusiewicz  †  
678Jadwiga Mocarska *12-1931 Męczki †08-08-1932 Męczki   
679Jadwiga Moczydłowska z d. Wiśniewska [0¬]    
680Jadwiga Moczydłowska z d. Komosińska *14-03-1914 Sojczynek †02-05-1988 Grajewo /Wąsosz/  
681Jadwiga Modzelewska *1904 †  
682Jadwiga Modzelewska z d. Łojewska *około 1908 †  
683Jadwiga Modzelewska z d. Bobowska [0¬]    
684Jadwiga Modzelewska *23-01-1935 †15-09-1996 /Wąsosz/  
685Jadwiga Modzelewska z d. N  †od 17-11-1813 do 12-02-1817  
686Jadwiga Modzelewska z d. Danowska *około 1904 Klimaszewnica †  
687Jadwiga Modzelewska z d. Komosa *29-05-1907 Ławsk †po 25-11-1975  
688Jadwiga Modzelewska z d. Mścichowska *12-02-1893 Płochowo †13-10-1993 Grajewo  
689Jadwiga Modzelewska z d. Sulewska  *14-03-1902 Zaborowo †19-05-1979 Zaborowo /Wąsosz/  
690Jadwiga Mordasiewicz z d. Bagińska *około 1892 Kieljany †  
691Jadwiga Mościcka z d. Rogowska [0¬]    
692Jadwiga Mościcka z d. Kalinowska *1917 †   
693Jadwiga Motus z d. Pieńkowska [0¬]    
694Jadwiga Mroczek z d. Godlewska *około 1910 Witynie †  
695Jadwiga Mroczkowska z d. Lenczewska  †  
696Jadwiga Mroczkowska z d. Chrostowska *około 1911 Karwowo par. Jedwabne †  
697Jadwiga Mroczkowska z d. Godlewska *około 1921 Lipińskie †  
698Jadwiga Mroczkowska z d. Saniewska *1910 †04-08-1949 Klimaszewnica /Białaszewo/  
699Jadwiga Mroczkowska z d. Akacka *około 1898 Kownatki †  
700Jadwiga Mroczkowska z d. Liberadzka *około 1922 †  
701Jadwiga Mrówka z d. Chojnowska [0¬]    
702Jadwiga Mścichowska z d. Kalinowska *26-01-1913 Bzury †24-02-1993 Szczuczyn  
703Jadwiga Mścichowska *około 1944 Sulewo Kownaty †01-02-1947 Sulewo Kownaty  
704Jadwiga Muczyńska z d. Duzik  †przed 05-1940  
705Jadwiga Muraszko z d. Chylińska *23-05-1906 Sulewo Prusy †15-09-1937 Sulewo Prusy  
706Jadwiga Muszyńska z d. Trzonkowska *04-10-1929 Niećkowo †08-05-1995 Pisz /Wąsosz/  
707Jadwiga Narewska z d. Trzonkowska [0¬]    
708Jadwiga Nawrocka z d. Oskierko *30-09-1905 Kramarzewo †14-08-1977 Szczuczyn /Wąsosz/  
709Jadwiga Nerkowska z d. Dmochowska [0¬]    
710Jadwiga Nerwińska z d. Konopka [0¬]    
711Jadwiga Niebrzydowska z d. Bzura *około 1903 Łomża †15-03-1927 Niebrzydy /Słucz/  
712Jadwiga Niebrzydowska z d. Czaplicka [0¬]    
713Jadwiga Niebrzydowska z d. Konopka *16-08-1918 Andrychy †   
714Jadwiga Niebrzydowska z d. Rogińska [0¬]    
715Jadwiga Niebrzydowska z d. Kurzątkowska *05-02-1912 Sokoły par. Romany †  
716Jadwiga Niebrzydowska z d. Milewska [0¬]    
717Jadwiga Niebrzydowska z d. Konopka [0¬]    
718Jadwiga Niecikowska z d. Modzelewska  †  
719Jadwiga Niecikowska z d. Kryszczyńska [0¬]    
720Jadwiga Niecikowska z d. Rutkowska *01-09-1919 Radziłów †przed 01-1944 Radziłów  
721Jadwiga Niecikowska z d. Golikowska [0¬]    
722Jadwiga Niecikowska z d. Szymańska [0¬]    
723Jadwiga Nienałtowska z d. N  †08-08-1827 Wizna   
724Jadwiga Nienałtowska z d. Bogdańska *20-02-1897 Wizna †08-08-1927 Wizna   
725Jadwiga Nieradko z d. Gutowska [0¬]    
726Jadwiga Nietupska z d. Gosiewska *24-12-1944 Wojewodzin †  
727Jadwiga Niklińska z d. Biedzycha [0¬]    
728Jadwiga Nikonowicz z d. Grzymkowska *23-11-1908 Radziłów †przed 12-1952  
729Jadwiga Nowakowska z d. Dmochowska [0¬]     
730Jadwiga Nowik z d. Siejda *05-07-1956 Szczuczyn †10-02-2012  
731Jadwiga Obiedzińska z d. Łuba *29-07-1900 Kownacin †  
732Jadwiga Obrycka z d. Kalinowska *około 1909 Bendorzyn †   
733Jadwiga Odachowska z d. Duchnowska *14-01-1925 Nieciki †10-03-1987 Grajewo /Wąsosz/  
734Jadwiga Okurowska z d. Orłowska *19-10-1904 Szczuczyn †  
735Jadwiga Olechowska z d. Łochowska  †  
736Jadwiga Olkowska z d. Złotocha [0¬]    
737Jadwiga Olszewska z d. Ruszczyk [0¬]    
738Jadwiga Olszewska z d. Rutkowska  †po 08-04-1943  
739Jadwiga Olszewska z d. N [0¬]    
740Jadwiga Olszewska z d. Klimek [0¬]    
741Jadwiga Olszewska z d. Jaśkowska [0¬]    
742Jadwiga Olszewska z d. Rejmontowska [0¬]    
743Jadwiga Olszewska z d. Domeło [0¬]    
744Jadwiga Ołdakowska z d. Kowalewska *około 1907 Dołęgi †  
745Jadwiga Ołdakowska z d. Bednarowicz [0¬]    
746Jadwiga Ołdakowska z d. Rutkowska *09-06-1911 †12-08-1995 Wąsosz /Wąsosz/  
747Jadwiga Orłowska z d. Szulc [0¬]    
748Jadwiga Orłowska z d. Żabińska  †  
749Jadwiga Orłowska z d. Rożyńska [0¬]    
750Jadwiga Orłowska z d. Merchelska [0¬]    
751Jadwiga Orłowska *25-04-1950 Niećkowo †13-10-1950 Niećkowo  
752Jadwiga Orłowska z d. Kosmaczewska [0¬]    
753Jadwiga Osiecka z d. Prejs *01-08-1936 Grajewo †21-06-2010 Chwaszczyno  
754Jadwiga Osiecka z d. Żbikowska [0¬]     
755Jadwiga Osipowska z d. N  †przed 01-07-1834  
756Jadwiga Oskierko *08-04-1931 Żebry †17-04-1931 Żebry  
757Jadwiga Ostrowska *09-01-1933 Wąsosz †30-05-1934 Wąsosz   
758Jadwiga Owsianko z d. Kamińska [0¬]    
759Jadwiga Owsianko z d. Łepkowska [0¬]    
760Jadwiga Pachucka z d. Radomska *około 1919 Sojczynek †  
761Jadwiga Palczewska z d. Podgórska *około 1879 Wizna †  
762Jadwiga Paszkowska z d. Kownacka *13-05-1905 Kownatki †  
763Jadwiga Paulina Skrodzka z d. Kiełczewska *około 1884 Brodowo †  
764Jadwiga Pawłowicz z d. Płochocka [0¬]    
765Jadwiga Pecko z d. Siedlecka [0¬]    
766Jadwiga Petkowska z d. Modrzejewska  †od 26-01-1845 do 17-02-1862  
767Jadwiga Petkowska z d. Janik [0¬]    
768Jadwiga Petkowska z d. Kopeć [0¬]     
769Jadwiga Pezowicz z d. Brodowska *07-10-1903 Kotowo Plac †  
770Jadwiga Pezowicz z d. Bleszko  †  
771Jadwiga Piaszczyńska z d. Zalewska *16-07-1928 †09-11-2014 Dziarniki  
772Jadwiga Piaszczyńska z d. Baranowska *25-01-1908 Wąsosz †  
773Jadwiga Piechocińska z d. Wołyniec [0¬]    
774Jadwiga Piechocińska z d. Gawrońska [0¬]    
775Jadwiga Pieniążek z d. Jaśkowska [0¬]     
776Jadwiga Pieńkowska z d. Sokołowska [0¬]    
777Jadwiga Pieńkowska z d. Wszeborowska  †po 10-02-1926  
778Jadwiga Pietrzykowska z d. Klimaszewska [0¬]    
779Jadwiga Piotrowicz z d. Sadowska  †  
780Jadwiga Piotrowska z d. Skitowska  †od 23-11-1852 do 29-06-1858  
781Jadwiga Piotrowska z d. Stromska *około 1905 Radziłów †  
782Jadwiga Piotrowska z d. Moczydłowska [0¬]    
783Jadwiga Piórkowska z d. N  †przed 23-06-1818  
784Jadwiga Piwowarska z d. Pługow [0¬]    
785Jadwiga Płochocka z d. Kozłowska *około 1917 Koniecki †  
786Jadwiga Pługow z d. Marczykowska [0¬]    
787Jadwiga Podbielska z d. Domełło [0¬]    
788Jadwiga Podbielska z d. Trzaska *22-03-1915 Kubra †08-06-2000 /Wąsosz/  
789Jadwiga Podbielska z d. Balicka [0¬]    
790Jadwiga Podzińska z d. Dzięgielewska  †  
791Jadwiga Polakowska z d. Siedlecka [0¬]    
792Jadwiga Polakowska *02-01-1950 Czerwonki †03-01-1950 Czerwonki  
793Jadwiga Polakowska z d. Zalewska *01-09-1908 Słucz †03-04-1968 Białystok  
794Jadwiga Polakowska z d. Drobińska *14-07-1913 Kudłaczewo †po 05-08-1971  
795Jadwiga Polakowska z d. Kozłowska *20-12-1912 Wąsosz †30-01-1987 Wąsosz /Wąsosz/  
796Jadwiga Polkowska *około 1916 †19-09-1920 Szyjki /Przytuły/  
797Jadwiga Polkowska z d. Bieńkowska *25-01-1886 Radziłów †  
798Jadwiga Polkowska z d. Dęba  †od 26-11-1832 do 01-06-1858  
799Jadwiga Poniatowska *około 11-12-1927 †21-12-1927 Glinki /Słucz/  
800Jadwiga Poniatowska z d. Zalewska  †  
801Jadwiga Popławska z d. Krymska [0¬]    
802Jadwiga Porębska z d. Kownacka [0¬]     
803Jadwiga Potęga *07-02-1941 Niećkowo †28-03-1941 Niećkowo  
804Jadwiga Potocka z d. Zalewska [0¬]    
805Jadwiga Potocka z d. Pieńczykowska  †29-01-1930 Goniądz  
806Jadwiga Prasał z d. Łepkowska [0¬]    
807Jadwiga Pruszyńska z d. Żebrowska [0¬]    
808Jadwiga Przechocka z d. Jachimska [0¬]    
809Jadwiga Przechocka z d. Grabowska [0¬]    
810Jadwiga Przedworska z d. Łoniewska *około 1898 Dobrzyjałowo †  
811Jadwiga Przestrzelska z d. Kurkowska *około 1904 Grzymki †  
812Jadwiga Przestrzelska z d. Ramotowska *27-10-1919 Supy †  
813Jadwiga Przestrzelska z d. Bukowska *około 1900 Święcienin †po 28-11-1945   
814Jadwiga Przestrzelska z d. Tyszkiewicz [0¬]     
815Jadwiga Przyborowska z d. Sawicka  †  
816Jadwiga Przyborowska z d. Chylińska *26-07-1912 Sobolewo †  
817Jadwiga Ptaszyńska z d. Witkowska [0¬]    
818Jadwiga Ramotowska z d. Pieńkowska *14-04-1904 Słucz †  
819Jadwiga Ramotowska z d. Kozikowska  †po 06-03-1848  
820Jadwiga Ramotowska *około 02-1908 Grądy Wielkie †02-05-1908 Grądy Wielkie /Jedwabne/  
821Jadwiga Ramotowska z d. Karwowska *około 1911 †  
822Jadwiga Ramotowska *06-06-1889 Danowo †06-04-1959 Danowo /Wąsosz/   
823Jadwiga Ramotowska *22-07-1949 Kramarzewo †12-04-1950 Kramarzewo  
824Jadwiga Ramotowska z d. Kowalska *19-06-1908 Niećkowo †22-07-1975 Grajewo  
825Jadwiga Rawa z d. Święcińska *03-01-1926 Święcienin †12-07-1995 Szczuczyn   
826Jadwiga Rawa z d. Duzik [0¬]     
827Jadwiga Rejnkard z d. Kuryniewska  †  
828Jadwiga Remba z d. Krawcewicz [0¬]    
829Jadwiga Ricciardi z d. Kozłowska [0¬]     
830Jadwiga Rogaczewska z d. Krzyżanowska [0¬]    
831Jadwiga Rogalska z d. Kiełczewska *około 1889 Rydzewo Szlacheckie †po 30-12-1941  
832Jadwiga Rogowska z d. Mrozicka [0¬]    
833Jadwiga Rogowska z d. Sobolewska *około 1910 Kossaki †  
834Jadwiga Rogowska z d. Dąbrowska  †  
835Jadwiga Rogowska z d. Borawska *około 1903 Brodowo †  
836Jadwiga Rogowska z d. Supińska  †  
837Jadwiga Rogowska *20-11-1907 Możdżenie †16-03-1981 Bemowo Piskie /Wąsosz/  
838Jadwiga Romankiewicz z d. Listowska [0¬]    
839Jadwiga Romanowska z d. Chodnicka [0¬]    
840Jadwiga Romejko *09-07-1934 Świdry †01-10-1935 Świdry /Wąsosz/   
841Jadwiga Romejko z d. Milewska *04-10-1918 Białaszewo †  
842Jadwiga Romejko z d. Olszewska [0¬]    
843Jadwiga Rostkowska z d. Ramotowska  †  
844Jadwiga Rozalia Domusiewicz z d. Świderska [0¬]    
845Jadwiga Rozwadowska *około 04-1929 †03-06-1929 Mocarze   
846Jadwiga Rożyńska z d. Dzięgielewska [0¬]    
847Jadwiga Rózio z d. Walendzik *08-10-1913 Niećkowo †  
848Jadwiga Rudnicka z d. Zarzecka [0¬]    
849Jadwiga Ruducha z d. Truszkowska [0¬]    
850Jadwiga Rudzka z d. N  †przed 08-07-1832  
851Jadwiga Rydzewska [0¬]    
852Jadwiga Rynkiewicz *24-04-1942 Radziłów †29-09-1944 Radziłów  
853Jadwiga Rynkiewicz *07-03-1944 Mścichy †14-03-1949 Mścichy /Radziłów/  
854Jadwiga Sadłowska z d. Zadroga  †  
855Jadwiga Samborska z d. Łojewska [0¬]    
856Jadwiga Samełko z d. Czyżyńska *17-12-1922 Łempice †20-03-1982 /Wąsosz/  
857Jadwiga Samełko z d. Ziemkowska [0¬]    
858Jadwiga Samełko z d. Borawska  †  
859Jadwiga Saraczewska z d. Tarnacka *04-03-1903 Siestrzanki †  
860Jadwiga Sarna z d. N  †po 08-10-1817  
861Jadwiga Sarnacka z d. Karwowska *03-01-1923 Kubra †   
862Jadwiga Sarnacka z d. Krzyżanowska [0¬]    
863Jadwiga Sarnacka z d. Olszewska *około 1919 Ławsk †  
864Jadwiga Sawicka *18-03-1940 Kędziorowo †29-04-1940 Kędziorowo /Wąsosz/  
865Jadwiga Sawicka z d. Milewska *około 1884 Bzury †  
866Jadwiga Sawicka z d. Konopka [0¬]    
867Jadwiga Siedlecka z d. Cimoch [0¬]    
868Jadwiga Siedlecka z d. Drobińska [0¬]     
869Jadwiga Siemieniewicz z d. Poniatowska  †  
870Jadwiga Sierzputowska z d. Wysocka [0¬]    
871Jadwiga Sikorska z d. Opońska [0¬]    
872Jadwiga Sikorska z d. Trzonkowska [0¬]    
873Jadwiga Siwik z d. Zamojska [0¬]    
874Jadwiga Skarżyńska z d. Karwowska [0¬]    
875Jadwiga Skibniewska z d. Brzuchalska [0¬]    
876Jadwiga Skocka z d. N  †przed 11-11-1812  
877Jadwiga Skóra z d. Czaplicka [0¬]    
878Jadwiga Skrodzka z d. Danowska [0¬]    
879Jadwiga Skrodzka z d. Borawska [0¬]    
880Jadwiga Skrodzka z d. Szymanowska  †przed 14-07-1850  
881Jadwiga Skrodzka z d. Konopka [0¬]    
882Jadwiga Skrodzka z d. Dębińska  †po 17-07-1943  
883Jadwiga Skrodzka z d. Przewodowska [0¬]    
884Jadwiga Skrodzka z d. Gardocka *22-01-1923 Koniecki Małe †29-03-2003 Koniecki Małe /Wąsosz/  
885Jadwiga Skrodzka z d. Mroczkowska [0¬]     
886Jadwiga Skrodzka z d. Niebrzydowska *29-12-1912 Obrytki †13-10-1995 /Wąsosz/   
887Jadwiga Skrodzka z d. Darmetko [0¬]    
888Jadwiga Skubich z d. Żbikowska *około 1920 Gackie †  
889Jadwiga Smolińska z d. Krymska [0¬]    
890Jadwiga Smolińska z d. Konkel [0¬]    
891Jadwiga Sobolewska z d. Sielawa *około 1890 Przytuły †  
892Jadwiga Sobolewska z d. Grzymkowska [0¬]    
893Jadwiga Sobolewska z d. Kruszyńska [0¬]    
894Jadwiga Socik z d. Skrodzka  †  
895Jadwiga Sokołowska z d. Karwowska *około 1882 Mieczki †  
896Jadwiga Sokołowska z d. Kierznowska *12-01-1911 Mazewo †  
897Jadwiga Sokołowska z d. Kuczewska [0¬]    
898Jadwiga Solińska z d. Zalewska [0¬]    
899Jadwiga Solińska z d. Truszkowska *26-11-1904 Jaki †19-10-1977 Lublin /Wąsosz/  
900Jadwiga Solińska *30-07-1939 Wąsosz †  
901Jadwiga Solińska z d. Organek [0¬]    
902Jadwiga Solińska z d. Orłowska [0¬]    
903Jadwiga Sosnowska z d. Matyszewska [0¬]    
904Jadwiga Staniszewska z d. Narewska *około 1915 Zanklewo †  
905Jadwiga Stankiewicz z d. Tyszkiewicz [0¬]     
906Jadwiga Stankiewicz z d. Jasińska [0¬]    
907Jadwiga Starszewska *około 1922 †08-02-1923 Kossaki /Lachowo/  
908Jadwiga Starszewska z d. Brzostowska [0¬]    
909Jadwiga Stasiak z d. Gosiewska [0¬]    
910Jadwiga Statkiewicz z d. Sielawa  †po 17-02-1956  
911Jadwiga Statkiewicz z d. Wróblewska [0¬]    
912Jadwiga Statkiewicz z d. Bargłowska [0¬]    
913Jadwiga Statkiewicz z d. Baranowska *14-05-1913 Świdry †  
914Jadwiga Stepnowska *23-12-1945 Jambrzyki †23-12-1945 Jambrzyki  
915Jadwiga Stępińska z d. Matyszewska *20-06-1913 Niećkowo †12-10-1974 Żebry /Wąsosz/  
916Jadwiga Stęporowska z d. Potęga *około 1898 Białaszewo †  
917Jadwiga Strzyżewska z d. Majewska [0¬]    
918Jadwiga Strzyżewska z d. Sokołowska *około 1915 Żebry †  
919Jadwiga Stypułkowska z d. Truszkowska *około 1905 Truszki-Patory †  
920Jadwiga Stypułkowska z d. Truszkowska *około 1921 Klimaszewnica †   
921Jadwiga Stypułkowska z d. Zalewska [0¬]    
922Jadwiga Suchodolska z d. Podbielska *około 1921 Ławsk †  
923Jadwiga Sulewska z d. Sokołowska  †przed 10-1934  
924Jadwiga Sulewska z d. Chylińska [0¬]    
925Jadwiga Sulewska *17-07-1904 Sulewo Kownaty †21-01-1975 Płock  
926Jadwiga Sulewska z d. Samborska [0¬]    
927Jadwiga Sulewska z d. Tafiłowska [0¬]    
928Jadwiga Sulewska z d. Karwowska [0¬]    
929Jadwiga Sulewska [0¬]    
930Jadwiga Sulewska z d. Kowalewicz *około 1939 †09-09-2003 Rożyńsk /Klusy/  
931Jadwiga Sulewska z d. Chrzanowska  †  
932Jadwiga Sulewska z d. Kochanowska *około 1907 Niećkowo †po 18-06-1953  
933Jadwiga Sulewska z d. Dzięgielewska [0¬]    
934Jadwiga Sulewska *około 1902 Borawskie †  
935Jadwiga Sulewska *20-10-1791 Zaborowo †  
936Jadwiga Sulewska *około 1756 †10-01-1805 Wąsosz  
937Jadwiga Sulewska z d. Dzięgielewska [0¬]     
938Jadwiga Sulewska z d. Niebrzydowska *około 1917 Sulewo Prusy †29-03-1944 Sulewo Prusy   
939Jadwiga Sulewska z d. Zalewska *21-12-1906 Zalesie †11-06-1999 /Wąsosz/   
940Jadwiga Sulińska z d. Chorosz [0¬]    
941Jadwiga Sulińska z d. Zarzecka  †od 29-02-1840 do 05-03-1848  
942Jadwiga Sulińska z d. Downar *15-09-1899 Niedźwiadna †13-10-1979  
943Jadwiga Supińska z d. Nienałtowska *02-08-1928 Małachowo †02-2019   
944Jadwiga Szczepankowska z d. Makuszewska *01-01-1902 Słucz †  
945Jadwiga Szczepankowska z d. Grzymkowska *15-10-1798 Wąsosz †04-06-1849 Wąsosz  
946Jadwiga Szczepankowska z d. Konopka *19-06-1899 Świdry †24-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
947Jadwiga Szczepankowska z d. Tarnacka [0¬]    
948Jadwiga Szczesik z d. Komosińska *około 1904 Wąsosz †21-11-1948 Niećkowo  
949Jadwiga Szczęsna z d. Przyborowska [0¬]    
950Jadwiga Szepietowska z d. Mieńkowska [0¬]    
951Jadwiga Szkaradzińska z d. Wronkowska *około 1905 Chełchy †  
952Jadwiga Szklarzewska z d. Sulewska *26-01-1909 Godlewo †22-09-1993 Suwałki /Wąsosz/  
953Jadwiga Szlejter z d. Gordon *15-10-1930 Klimaszewnica †  
954Jadwiga Szlejter *07-08-1940 Klimaszewnica †09-01-2009 Grajewo /Białaszewo/  
955Jadwiga Szleszyńska z d. Domitrowska ?  †  
956Jadwiga Szleszyńska z d. Kosmowska *04-01-1931 Radziłów †przed 07-1968  
957Jadwiga Szleszyńska z d. Dzięgielewska [0¬]    
958Jadwiga Szulc z d. Borawska *około 1895 Wojsławy †08-09-1925 Szwelczyn  
959Jadwiga Szulc z d. Kadłubowska *około 1898 Słucz †13-05-1941 Słucz /Słucz/  
960Jadwiga Szulc z d. Zalewska *07-08-1909 Zalesie †przed 08-1937 /Wąsosz/   
961Jadwiga Szumlas z d. Gałązka [0¬]    
962Jadwiga Szumowska z d. Zalewska *02-09-1933 Łomża †10-2017 Łomża   
963Jadwiga Szumska z d. Grądzka *około 1895 Czarnowo †  
964Jadwiga Szwałek z d. Kowalska [0¬]    
965Jadwiga Szyjko z d. Mroczkowska *10-08-1920 Wojsławy †  
966Jadwiga Szymanowska z d. Karwowska *02-01-1916 Żebrki †  
967Jadwiga Szymanowska  †przed 05-10-1835  
968Jadwiga Szymanowska z d. Kacprowska *14-02-1910 Wąsosz †  
969Jadwiga Śledziewska z d. Mieczkowska *około 1906 Nieławice †  
970Jadwiga Śliwowska z d. Tarnacka [0¬]     
971Jadwiga Śmiarowska z d. Szymanowska [0¬]     
972Jadwiga Śmiglewska *17-03-1927 †13-02-1996 /Wąsosz/  
973Jadwiga Śmiglewska z d. Niecikowska [0¬]    
974Jadwiga Świderska z d. Wszeborowska *około 1808 Guty †po 28-06-1868  
975Jadwiga Świderska z d. Skowrońska [0¬]     
976Jadwiga Świderska z d. Gromadzka [0¬]     
977Jadwiga Świderska z d. Czerwonka [0¬]    
978Jadwiga Świderska *28-10-1943 Wąsosz †11-11-1943 Wąsosz  
979Jadwiga Świderska z d. Sierzputowska [0¬]    
980Jadwiga Świderska z d. Danowska *24-03-1923 Sulewo Kownaty †19-06-2001 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
981Jadwiga Święszkowska z d. Bagińska  †przed 18-02-1840  
982Jadwiga Taraszkowska [0¬]    
983Jadwiga Tarka z d. Gardocka [0¬]    
984Jadwiga Tarnacka z d. Domasiewicz [0¬]    
985Jadwiga Tarnacka z d. Wiśniewska *02-05-1923 Ciemianka †08-12-1987 Ławsk /Wąsosz/  
986Jadwiga Tarnacka z d. Juszkowska *27-12-1913 Wąsosz †26-03-1988 Wąsosz /Wąsosz/  
987Jadwiga Teresa Dzięgielewska z d. Turowska [0¬]    
988Jadwiga Teresa Gutowska z d. Malinowska *około 1816 Grabowo †po 07-02-1869  
989Jadwiga Teresa Rogowska z d. Chomicka [0¬]    
990Jadwiga Teresa Siedlecka z d. Sulińska [0¬]    
991Jadwiga Teresa Wojsław *13-09-1789 Wojsławy †  
992Jadwiga Toczyńska z d. Parczyńska  †od 28-01-1845 do 26-11-1855  
993Jadwiga Tokarska z d. Wasilewska *18-11-1910 Wąsosz †  
994Jadwiga Tomaszewska z d. Danowska [0¬]    
995Jadwiga Treder  †około 1987  
996Jadwiga Trzaska z d. Chrostowska [0¬]    
997Jadwiga Trzonkowska z d. Dobrzycka  †przed 17-10-1815  
998Jadwiga Trzonkowska *05-07-1937 Zaborowo †16-12-1938 Zaborowo /Wąsosz/  
999Jadwiga Turowska z d. Szczech [0¬]    
1000Jadwiga Tuzinowska z d. Czarnecka *około 1918 Słucz †  
1001Jadwiga Tuzinowska z d. Zalewska [0¬]    
1002Jadwiga Tyszka z d. Górska *około 1848 Wagi †po 26-01-1899  
1003Jadwiga Tyszka z d. Kurzątkowska *19-09-1915 Siwki par. Romany †  
1004Jadwiga Tyszkiewicz z d. Grela *1922 Sienickie †1998 Ełk /Ełk/   
1005Jadwiga Tyszko z d. Zakrzewska [0¬]    
1006Jadwiga Walczuk z d. Mateusz  †przed 19-02-1822  
1007Jadwiga Walendzik z d. Olszewska [0¬]    
1008Jadwiga Walewska z d. Szydłowska *około 1875 Przytuły †przed 09-1893  
1009Jadwiga Wanda Czarnowska z d. Mrozowicz *około 1901 Chyliny †  
1010Jadwiga Wasilewska z d. Górska [0¬]    
1011Jadwiga Wasilewska z d. Turowska [0¬]    
1012Jadwiga Wądołowska z d. Ekstowicz *około 1912 Karwowo-Polki †  
1013Jadwiga Wądołowska z d. Grabowska *około 1907 Taraskowo †  
1014Jadwiga Wądołowska z d. Konopka *około 1904 †  
1015Jadwiga Wejrauch z d. Gąsiewska *16-04-1905 Szczuczyn †  
1016Jadwiga Weronika Skrodzka z d. Dębińska *19-11-1887 Szczuczyn †06-02-1967 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/   
1017Jadwiga Wesołowska z d. Godziszeska *około 1794 Sieburczyn †od 21-02-1848 do 10-1850  
1018Jadwiga Wesołowska *04-03-1941 Kownatki †14-11-1959 Kownatki /Wąsosz/  
1019Jadwiga Wędrzycka z d. Wronkowska [0¬]    
1020Jadwiga Wierciszewska z d. Gutowska  †po 25-11-1941  
1021Jadwiga Wierciszewska z d. Karwowska *około 1898 †  
1022Jadwiga Wierciszewska z d. Grabowska [0¬]    
1023Jadwiga Wierciszewska z d. Albińska [0¬]    
1024Jadwiga Więckiewicz z d. Jankowska [0¬]    
1025Jadwiga Wilantowicz z d. Sulewska *około 1900 Szczuczyn †  
1026Jadwiga Wilczewska z d. Łaguna [0¬]    
1027Jadwiga Wiszowata z d. Kurkowska [0¬]    
1028Jadwiga Wiszowata z d. Podkowicz *12-07-1906 Świdry †29-05-1984 Obrytki /Wąsosz/  
1029Jadwiga Wiśniewska z d. Narelewska  †  
1030Jadwiga Wiśniewska z d. Jabłońska  †  
1031Jadwiga Wiśniewska z d. Frączkowska *około 1905 Romany †22-12-1925 Biczki /Jedwabne/  
1032Jadwiga Wiśniewska z d. Dzięgielewska [0¬]    
1033Jadwiga Wiśniewska *około 11-1943 Wąsosz †06-02-1944 Wąsosz /Wąsosz/  
1034Jadwiga Wiśniewska z d. Akacka [0¬]    
1035Jadwiga Wiśniewska *27-02-1940 Niećkowo †23-10-1942 Niećkowo /Wąsosz/  
1036Jadwiga Wiśniewska z d. Jachimska *27-05-1911 Koniecki-Rostroszewo †  
1037Jadwiga Wiśniewska z d. Locman [0¬]    
1038Jadwiga Wiśniewska z d. Karwowska [0¬]    
1039Jadwiga Witkowska *około 1908 †25-12-1928 Wiązownica /Słucz/  
1040Jadwiga Witkowska z d. Poczobut [0¬]    
1041Jadwiga Witkowska z d. Rogińska *25-04-1920 Wąsosz †14-03-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1042Jadwiga Włodarska z d. Kulikowska *około 1892 Szczuczyn †  
1043Jadwiga Włodkowska z d. Zalewska *02-06-1919 Kędziorowo †   
1044Jadwiga Włodkowska z d. Danowska [0¬]    
1045Jadwiga Włodkowska z d. Czerwonka [0¬]    
1046Jadwiga Wojsław *09-09-1926 Wąsosz †23-06-2002 Wąsosz /Wąsosz/  
1047Jadwiga Wojsław *1918 Łempice †08-07-1953 Łempice /Wąsosz/  
1048Jadwiga Wojsław z d. Skrodzka *31-10-1913 Stary Gromadzyn †   
1049Jadwiga Woźniak z d. Drzazgowska [0¬]    
1050Jadwiga Wójcicka z d. Kosmowska [0¬]    
1051Jadwiga Wójcik z d. Czyżewska [0¬]    
1052Jadwiga Wróbel z d. Kaczyńska [0¬]    
1053Jadwiga Wróblewska z d. Puczydłowska  †  
1054Jadwiga Wróblewska z d. Gontowska [0¬]    
1055Jadwiga Wróblewska z d. Sikorska *20-02-1928 †01-12-1987 Grędy /Wąsosz/  
1056Jadwiga Wróblewska z d. Skrodzka *15-02-1915 Konopki †  
1057Jadwiga Wróblewska z d. Zdankowska [0¬]    
1058Jadwiga Wróblewska z d. Wiktorowicz *12-10-1903 Wąsosz †  
1059Jadwiga Wróblewska z d. Kulikowska [0¬]    
1060Jadwiga Wróblewska z d. Rydzewska [0¬]    
1061Jadwiga Wykowska z d. Stankiewicz [0¬]    
1062Jadwiga Wysocka z d. Sokołowska [0¬]    
1063Jadwiga Wysocka z d. Łempicka [0¬]     
1064Jadwiga Zaborowska z d. Matusiak [0¬]    
1065Jadwiga Zaborowska z d. Brodowska *17-04-1932 Bukowo †przed 09-1987  
1066Jadwiga Zaborowska z d. Zambrowska [0¬]    
1067Jadwiga Zając z d. Gołębiewska [0¬]    
1068Jadwiga Zakrzewska z d. Staszewska *około 1821 Przytuły †  
1069Jadwiga Zakrzewska z d. Albińska [0¬]     
1070Jadwiga Zakrzewska z d. Obrycka [0¬]     
1071Jadwiga Zalewska z d. Dąbrowska  †przed 05-02-1812  
1072Jadwiga Zalewska z d. Cendrowska [0¬]    
1073Jadwiga Zalewska z d. Dzięgielewska *04-03-1915 Lipińskie †05-05-1965 Grajewo /Białaszewo/  
1074Jadwiga Zalewska *23-06-1919 Szlasy †  
1075Jadwiga Zalewska z d. Modzelewska *około 1907 Modzele †po 06-08-1962  
1076Jadwiga Zalewska z d. Solińska [0¬]    
1077Jadwiga Zalewska z d. Danowska [0¬]    
1078Jadwiga Zalewska z d. Płochocka [0¬]     
1079Jadwiga Zalewska z d. Sulewska [0¬]     
1080Jadwiga Zalewska z d. Laszczkowska [0¬]    
1081Jadwiga Zalewska z d. Kozikowska *05-09-1895 Święcienin †12-02-1976 /Wąsosz/   
1082Jadwiga Zalewska z d. Sulewska *27-09-1787 Bagienice †  
1083Jadwiga Zalewska z d. Danowska  †po 05-02-1840   
1084Jadwiga Załęcka z d. Zamojska [0¬]    
1085Jadwiga Załuska z d. Strękowska *około 1908 Jedwabne †  
1086Jadwiga Załuska z d. Gutowska *05-04-1913 Kudłaczewo †  
1087Jadwiga Zamajtys z d. Obrycka *około 1908 Gackie †  
1088Jadwiga Zamojska z d. Kuczyńska *04-05-1911 †23-02-1987 Grajewo /Wąsosz/  
1089Jadwiga Zaniewska z d. Klimaszewska *08-09-1918 Klimaszewnica †  
1090Jadwiga Zarzecka z d. Mioduszewska *02-10-1915 Szczuczyn †  
1091Jadwiga Zarzecka z d. Wojtkielewicz [0¬]    
1092Jadwiga Zarzecka z d. Kornego [0¬]    
1093Jadwiga Zarzecka z d. Wojtkielewicz *22-01-1907 Niewiarowo †26-05-1997 /Wąsosz/  
1094Jadwiga Zarzecka z d. Bebłowska  †  
1095Jadwiga Zarzecka z d. Zyskowska [0¬]    
1096Jadwiga Zarzecka z d. Kozikowska [0¬]    
1097Jadwiga Zasłona z d. Waszkiewicz *06-01-1902 Szczuczyn †  
1098Jadwiga Zawadzka z d. Koniecko [0¬]    
1099Jadwiga Zawadzka z d. Werpachowska *około 1914 †10-05-1995 /Burzyn/  
1100Jadwiga Zawiska z d. Sękłas [0¬]    
1101Jadwiga Zawojska z d. N  †przed 15-11-1824  
1102Jadwiga Zbiczyńska z d. Rutkowska *około 1898 Bronaki-Pietrasze †  
1103Jadwiga Zejer z d. Duchnowska *około 1903 Romany †  
1104Jadwiga Zielińska [0¬]     
1105Jadwiga Zielińska z d. Chylińska [0¬]    
1106Jadwiga Zielińska z d. Czekała  †  
1107Jadwiga Zielińska z d. Modzelewska *19-05-1900 Ławsk †09-11-1967 Ławsk /Wąsosz/  
1108Jadwiga Złotkowska z d. Wróblewska [0¬]    
1109Jadwiga Złotocha z d. Surawska [0¬]    
1110Jadwiga Zofia Cimochowska z d. Tarnacka [0¬]    
1111Jadwiga Zofia Łepkowska z d. Dyszkiewicz [0¬]    
1112Jadwiga Zorczykowska z d. Borusiewicz *26-01-1910 Wąsosz †22-06-1992 /Wąsosz/  
1113Jadwiga Zysk z d. N [0¬]    
1114Jadwiga Zyskowska z d. Milewska [0¬]    
1115Jadwiga Zyskowska *około 22-06-1919 Czarnówek †03-07-1929 Czarnówek /Niedźwiadna/  
1116Jadwiga Zyskowska *około 1795 Kapice †09-11-1855 Kapice  
1117Jadwiga Zyskowska z d. Pawluk  †  
1118Jadwiga Zyskowska z d. Kozłowska *15-03-1933 Wąsosz †11-03-2003 Grajewo /Wąsosz/  
1119Jadwiga Żach z d. Paczkowska  †  
1120Jadwiga Żbikowska z d. Sulewska (Szymanowska?)  †po 01-07-1829  
1121Jadwiga Żbikowska z d. Modzelewska *23-12-1919 Godlewo †  
1122Jadwiga Żebrowska z d. Zalewska *15-09-1906 Ławsk †02-03-1982 Rogalik  
1123Jadwiga Żebrowska z d. Polakowska *1907 †  
1124Jadwiga Żebrowska z d. Śmiarowska [0¬]    
1125Jakub (Jan) Czarnecki *około 1772 †po 09-11-1822  
1126Jakub (Jan) Jurski *około 1870 Kucze Wielkie †14-12-1918 Sieburczyn /Burzyn/  
1127Jakub (Jan) Locman *około 1772 †30-10-1843 Żebry  
1128Jakub (Jan) Romanowski *około 1834 Romany †  
1129Jakub (Józef) Gałecki *około 1868 Czarnówek †  
1130Jakub (Michał) Trojanowski  †przed 23-01-1812  
1131Jakub Abramowicz  †  
1132Jakub Adam Gosiewski *około 1852 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 30-06-1908  
1133Jakub Adamski  †po 20-11-1827  
1134Jakub Akus *około 1821 Jeziorko par. Ryn †07-03-1865 Chojnowo  
1135Jakub Akus (Hakus) z d. Akus *około 1807 Jeziorko par. Ryn †po 25-01-1863  
1136Jakub Andrusiewicz *około 1839 Kędziorowo †  
1137Jakub Antoni Danowski *09-07-1846 Zalesie †18-03-1867 Zalesie   
1138Jakub Antoni Rogowski *05-09-1849 Rutkowskie †  
1139Jakub Apner *około 1859 Dubowo †   
1140Jakub Apoń  †po 08-09-1924  
1141Jakub Archacki  †przed 11-11-1839  
1142Jakub Baczewski  †  
1143Jakub Bagiński  †po 21-02-1832  
1144Jakub Bagiński  †  
1145Jakub Bagiński *około 1793 Skroda †po 20-11-1855  
1146Jakub Bagiński *około 1819 Bagińskie †  
1147Jakub Bagiński *około 1804 Konopki par. Grabowo †przed 06-02-1865  
1148Jakub Bagiński  †  
1149Jakub Bagiński  †  
1150Jakub Bagiński *około 1808 Sokoły par. Romany †przed 24-09-1866  
1151Jakub Bagiński *około 1789 †  
1152Jakub Bagiński *25-07-1858 Koniecki †  
1153Jakub Bajkiewicz [0¬]     
1154Jakub Baldachowski  †przed 22-09-1828  
1155Jakub Ballo *około 1841 Orlikowo †  
1156Jakub Banachowski *około 1827 Gnatowo †  
1157Jakub Bandasik  †od 03-05-1852 do 29-01-1854  
1158Jakub Baranowski *około 1816 Orlikowo †po 21-11-1864  
1159Jakub Baranowski  †przed 25-11-1839  
1160Jakub Baranowski *około 1805 †  
1161Jakub Baranowski *30-07-1887 Szczuczyn †  
1162Jakub Baranowski  †przed 21-11-1841  
1163Jakub Baranowski  †przed 28-07-1826   
1164Jakub Bardzikowski (Barwikowski) *około 1817 Chełchy †  
1165Jakub Bargłowski *23-07-1847 Radziłów †po 01-03-1925  
1166Jakub Bargłowski *około 1790 †22-12-1845 Okrasin /Radziłów/  
1167Jakub Bartłomiej Kiełczewski  †po 24-11-1878  
1168Jakub Bazydło  †przed 27-02-1922  
1169Jakub Bazydło *około 1842 Szablaki †  
1170Jakub Bednarowicz *24-07-1793 Świdry †od 18-07-1856 do 26-11-1877  
1171Jakub Berliński *około 1869 Świdry Podleśne †  
1172Jakub Biedrzycki *około 1796 Biodry †od 14-02-1854 do 09-11-1856  
1173Jakub Biedrzycki *około 1820 Biodry †28-03-1845  
1174Jakub Biedrzycki  †  
1175Jakub Bielawski *około 1841 Klimaszewnica †  
1176Jakub Bieńkowski *około 1839 Okrasin †po 18-02-1901  
1177Jakub Biernacki  †przed 15-11-1858  
1178Jakub Biernacki *około 1843 Klimaszewnica †  
1179Jakub Blaud  †  
1180Jakub Blusiewicz *około 1831 Stawiski †  
1181Jakub Bobrowski *1869 Białaszewo †po 13-09-1921  
1182Jakub Bobrowski *około 1827 Czernice †po 30-01-1893  
1183Jakub Bogdański  †  
1184Jakub Bogusz *20-07-1795 Bukowo †przed 11-02-1846  
1185Jakub Borawski *około 1778 Pieńki †od 23-11-1842 do 03-03-1862  
1186Jakub Borawski  †po 23-11-1835  
1187Jakub Borawski *około 1899 Supy †  
1188Jakub Borawski  †  
1189Jakub Borawski  †przed 18-02-1840  
1190Jakub Borawski *około 1820 Borawskie †przed 06-02-1888  
1191Jakub Borawski *około 1823 Borawskie †po 03-02-1891  
1192Jakub Borawski *około 1811 Wysokie †  
1193Jakub Borawski  †  
1194Jakub Borawski  †przed 03-11-1822  
1195Jakub Borawski  †po 25-11-1835  
1196Jakub Borawski *około 1807 Supy †przed 25-02-1862  
1197Jakub Borawski *24-07-1915 Kędziorowo †19-01-1939 Kędziorowo  
1198Jakub Borek  †przed 04-06-1838  
1199Jakub Borkowski *około 1862 Niećkowo †23-09-1938 Niećkowo  
1200Jakub Borysiewicz *22-07-1810 Wąsosz †25-03-1860  
1201Jakub Brajczewski  †przed 27-11-1905  
1202Jakub Brajczewski *około 1785 Szostaki †po 24-11-1835  
1203Jakub Brodowski *28-07-1901 Modzele †  
1204Jakub Brodowski *około 1860 †przed 14-06-1938  
1205Jakub Bronakowski *około 1825 Bronaki-Olki †25-06-1848 Bronaki-Olki /Jedwabne/  
1206Jakub Broziatus  †po 25-11-1839  
1207Jakub Bróździński [0¬]    
1208Jakub Brzeziński  †przed 16-11-1842  
1209Jakub Brzostowski *1872 Bronaki-Pietrasze †przed 16-09-1929  
1210Jakub Brzostowski  †29-09-1834 Nadbory  
1211Jakub Brzostowski  †przed 05-02-1850  
1212Jakub Brzuchalski *około 1902 †05-12-1942 Dołęgi /Szczuczyn/  
1213Jakub Budziłowski *około 1820 Kurpiki †po 23-11-1891  
1214Jakub Budziński  †po 19-11-1816  
1215Jakub Bukowski  †  
1216Jakub Bukowski  †  
1217Jakub Bukowski *około 1824 Karwowo †przed 06-02-1871  
1218Jakub Bukowski *około 1861 Karwowo †  
1219Jakub Bukowski  †od 26-02-1854 do 12-11-1866  
1220Jakub Butrynowicz *16-07-1819 Niećkowo †  
1221Jakub Bzura *21-01-1838 Niedźwiedzkie †  
1222Jakub Bzura *1750 †26-04-1808 Niedźwiedzkie  
1223Jakub Chełchowski *około 1787 Chełchy †przed 18-02-1840  
1224Jakub Chmielewski *około 1902 Mścichy †  
1225Jakub Chmielewski *1859 Mścichy †po 02-08-1924  
1226Jakub Chmielewski  †po 01-02-1852  
1227Jakub Chmielewski  †przed 25-10-1836  
1228Jakub Chodnicki  †przed 29-01-1850  
1229Jakub Chodorowski *około 1807 Wąsosz †02-10-1841  
1230Jakub Choiński  †po 05-11-1815  
1231Jakub Choiński *około 1800 Łebki Duże †przed 29-01-1865  
1232Jakub Chorzelski *około 1818 Niećkowo †  
1233Jakub Chrostowski  †  
1234Jakub Chrostowski *około 1862 Biodry †01-04-1923 Konopki Chude /Jedwabne/  
1235Jakub Chrostowski  †przed 24-02-1835  
1236Jakub Chrostowski *około 1811 Biodry †08-05-1852  
1237Jakub Chrostowski  †przed 06-05-1818  
1238Jakub Chrostowski *około 1835 Wagi †po 25-11-1884  
1239Jakub Chrostowski *około 1798 Biodry †21-01-1881 Biodry /Burzyn/  
1240Jakub Chrostowski *około 1774 Biodry †od 24-02-1835 do 16-05-1841   
1241Jakub Chrzanowski *około 1816 Wypychy †po 02-03-1886  
1242Jakub Chrzanowski *około 1859 Wypychy †  
1243Jakub Chrzanowski *około 1839 Nadbory †przed 27-05-1917  
1244Jakub Chrzanowski *około 1818 Załuski †przed 25-01-1904  
1245Jakub Chrzanowski  †  
1246Jakub Chrzanowski  †od 09-06-1862 do 25-05-1880  
1247Jakub Chrzanowski *około 1831 Świdry Podleśne †po 12-02-1877  
1248Jakub Chyliński *około 1793 Kąty †  
1249Jakub Chyliński *około 1794 Kąty †od 16-11-1846 do 22-01-1856  
1250Jakub Chyliński  †   
1251Jakub Chyliński *11-07-1811 Sulewo Prusy †24-04-1813 Sulewo Prusy  
1252Jakub Chyliński *20-06-1799 Sulewo Prusy †przed 1811  
1253Jakub Chytryk  †około 1838  
1254Jakub Cichocki  †po 24-11-1844  
1255Jakub Ciecierski *około 1813 Wąsosz †przed 22-01-1872  
1256Jakub Ciecierski *26-07-1850 Wąsosz †09-07-1855 Wąsosz  
1257Jakub Ciecierski *około 1768 †15-07-1845 Wąsosz  
1258Jakub Ciepliński  †  
1259Jakub Cimochowski  †po 19-02-1851  
1260Jakub Cipliński *około 1859 Czarnowo †przed 04-1907  
1261Jakub Cisło  †  
1262Jakub Ciszewski  †przed 13-10-1852  
1263Jakub Ciurzycki *16-07-1793 †przed 26-01-1852  
1264Jakub Cwalina *około 1853 Mścichy †  
1265Jakub Cydzyński z d. Cywiński *około 1850 Obrytki †  
1266Jakub Czaplicki  †przed 14-02-1925  
1267Jakub Czarnecki *24-07-1791 Ławsk †15-09-1856  
1268Jakub Czarnecki *około 1832 Niećkowo †04-03-1882 Kędziorowo  
1269Jakub Czerkies  †przed 27-10-1861  
1270Jakub Czerkies  †po 03-02-1821  
1271Jakub Czerkies *1799 Wierzbowo †  
1272Jakub Czerwiński  †po 23-02-1879  
1273Jakub Czyżewski *24-07-1857 Wąsosz †przed 06-05-1919  
1274Jakub Czyżewski  †  
1275Jakub Czyżyński  †  
1276Jakub Danowski  †  
1277Jakub Danowski *około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo †przed 01-05-1899  
1278Jakub Danowski *około 1826 Klimaszewnica †05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1279Jakub Danowski  †  
1280Jakub Danowski *22-07-1775 Sulewo Kownaty †  
1281Jakub Danowski *01-05-1820 Sulewo Prusy †24-12-1884 Sulewo Kownaty   
1282Jakub Danowski *24-07-1814 Sulewo Kownaty †03-07-1819 Sulewo Kownaty  
1283Jakub Danowski *23-07-1789 Sulewo Kownaty †23-05-1837  
1284Jakub Dąbrowski *około 1846 Kurejewka †po 23-01-1899  
1285Jakub Dąbrowski *23-07-1910 Świdry †  
1286Jakub Dąbrowski  †  
1287Jakub Dąbrowski *około 1869 Chrostowo †przed 25-09-1927  
1288Jakub Dąbrowski *około 1863 Chrostowo †po 18-03-1912  
1289Jakub Dąbrowski *około 1782 Chrostowo †od 06-02-1853 do 30-01-1854  
1290Jakub Dec [0¬]     
1291Jakub Detkiewicz  †po 01-1856  
1292Jakub Dębiński  †  
1293Jakub Dębiński *23-07-1902 Szczuczyn †11-02-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
1294Jakub Dębiński *około 1825 Skaje †po 10-02-1885  
1295Jakub Długołęcki *około 1757 †05-03-1844 Bęćkowo  
1296Jakub Dłużniewski *około 1844 Pieńczykowo †08-03-1900 Żrobki  
1297Jakub Dmuszewski  †po 23-06-1834  
1298Jakub Dobrzycki *około 1870 Chyliny †  
1299Jakub Dobrzycki  †po 12-11-1894  
1300Jakub Dobrzycki *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
1301Jakub Doliwa  †przed 24-10-1859  
1302Jakub Dołęga *około 1788 Makowskie †przed 10-02-1852  
1303Jakub Dołęga *około 1797 Makowskie †18-12-1836  
1304Jakub Dominiecki *około 07-1834 Skaje †24-06-1855  
1305Jakub Domitr  †przed 09-02-1834  
1306Jakub Domitr *około 05-1816 Kucze Wielkie †08-05-1880 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
1307Jakub Domurat  †przed 30-01-1854  
1308Jakub Domurat *około 1816 Wizna †przed 05-11-1877  
1309Jakub Downar *około 1874 Cyprki †24-02-1961 Cyprki  
1310Jakub Downar *około 1783 †  
1311Jakub Downar *około 1860 Biała Piska †  
1312Jakub Downar  †przed 03-02-1836  
1313Jakub Downar *około 1772 †28-06-1852 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1314Jakub Downar *około 1868 Niećkowo †po 16-08-1945  
1315Jakub Drążek *około 1864 Grabowo †przed 27-09-1914  
1316Jakub Drobiński *około 1847 Ławsk †12-05-1849 Ławsk /Wąsosz/  
1317Jakub Drzewicki  †przed 20-01-1884  
1318Jakub Dubowski *około 1833 Witynie †  
1319Jakub Dudkowski  †po 11-01-1829  
1320Jakub Dziekoński [0¬]    
1321Jakub Dzieniszewski *około 1822 Zanklewo †10-04-1853 Ruś /Wizna/   
1322Jakub Dzierzgowski *około 1818 Wojsławy †  
1323Jakub Dziesiński  †przed 08-02-1809  
1324Jakub Dzięgielewski  †przed 21-11-1842  
1325Jakub Dzięgielewski  †  
1326Jakub Dzięgielewski  †przed 24-11-1850  
1327Jakub Dzięgielewski *około 1853 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1328Jakub Dzięgielewski  †od 20-02-1860 do 13-05-1868  
1329Jakub Dzięgielewski  †od 16-02-1851 do 02-03-1862  
1330Jakub Ejnik *około 1868 Konopki †  
1331Jakub Enik *około 1822 †  
1332Jakub Filip Bartosiewicz *około 1823 Pawełki †  
1333Jakub Filip Mieczkowski *około 1841 Rostki †  
1334Jakub Filipkowski *około 1810 †16-03-1852  
1335Jakub Filipkowski *około 1812 Filipki Duże †po 09-06-1873  
1336Jakub Filipkowski  †przed 21-02-1862  
1337Jakub Filipkowski *02-08-1902 Kubrzany †  
1338Jakub Filipkowski *około 1886 Filipki Duże †  
1339Jakub Filochowski *około 1818 Kubrzany †po 20-02-1871  
1340Jakub Filochowski  †po 21-01-1855  
1341Jakub Filochowski *około 1788 †po 14-11-1842  
1342Jakub Florczyk *około 1851 Siestrzanki †  
1343Jakub Gacki *około 1902 Wierciszewo †  
1344Jakub Gadomski *około 1840 Mroczki †22-03-1908 Mroczki  
1345Jakub Gadomski *około 1893 †  
1346Jakub Gadomski *około 1809 Grozimy †przed 08-10-1887  
1347Jakub Galiński  †przed 13-02-1849  
1348Jakub Galiński  †przed 24-11-1828  
1349Jakub Gałązka *około 1855 Niedźwiedzkie †po 30-01-1924  
1350Jakub Gałecki *około 1862 Mazewo †03-01-1918 Szczuczyn  
1351Jakub Gardocki  †przed 20-02-1838  
1352Jakub Gardocki *około 1796 †przed 07-03-1859  
1353Jakub Gardocki *1821 Gardoty †  
1354Jakub Gardocki *około 1813 Gardoty †  
1355Jakub Garlicki  †po 12-02-1882  
1356Jakub Gleba  †po 22-11-1875  
1357Jakub Gleba  †po 30-01-1842  
1358Jakub Gleba  †przed 14-11-1854  
1359Jakub Gliński *około 1822 Rydzewo-Pieniążek †przed 22-11-1868  
1360Jakub Gnieziński  †  
1361Jakub Godlewski  †przed 22-02-1830  
1362Jakub Godlewski *około 1885 Wagi †  
1363Jakub Godlewski *około 1825 Zalesie †  
1364Jakub Godlewski  †  
1365Jakub Godlewski *22-07-1798 Zalesie †  
1366Jakub Godlewski  †po 11-05-1845  
1367Jakub Godlewski *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
1368Jakub Godlewski [0¬]    
1369Jakub Golik  †  
1370Jakub Gołębiewski *około 1812 Murawy †przed 03-02-1869  
1371Jakub Gołębiewski  †po 06-11-1831  
1372Jakub Gołębiewski  †19-10-1834  
1373Jakub Gontowski *około 1776 Wólka †22-07-1856 Młyn Ławski  
1374Jakub Gosiewski *11-07-1763 Łojki par. Białaszewo †  
1375Jakub Gosiewski *około 1810 Karwowo-Polki †przed 19-07-1892  
1376Jakub Górski *około 1823 Rutki †po 06-02-1882   
1377Jakub Grabowicz  †po 03-02-1879  
1378Jakub Grabowski  †przed 23-11-1813  
1379Jakub Grabowski *około 1843 Bronowo †po 27-01-1902  
1380Jakub Grabowski *25-07-1948 Wąsosz †23-09-1948 Wąsosz  
1381Jakub Grabowski  †po 11-01-1904  
1382Jakub Grądzki  †  
1383Jakub Gromadzki *około 1780 Sieburczyn †  
1384Jakub Gromadzki *około 1852 Łebki Małe †  
1385Jakub Gryń *około 1755 †22-03-1844 Ławsk  
1386Jakub Gryń *około 1810 †przed 15-09-1861  
1387Jakub Grzymkowski  †przed 17-02-1852  
1388Jakub Grzymkowski *około 1840 Okrasin †po 03-02-1891  
1389Jakub Grzymkowski *1848 Radziłów †po 28-02-1897  
1390Jakub Grzymkowski  †  
1391Jakub Grzywacz *około 1759 †po 01-03-1824  
1392Jakub Gurzęda * Siestrzanki †przed 20-11-1831  
1393Jakub Gutowski  †  
1394Jakub Gutowski  †  
1395Jakub Gutowski  †po 04-02-1903  
1396Jakub Gutowski *około 1852 Kurki †  
1397Jakub Gutowski  †po 26-11-1832  
1398Jakub Gutowski *23-06-1774 †  
1399Jakub Gutowski *około 1795 †20-01-1830 Chełchy /Niedźwiadna/  
1400Jakub Gutowski *około 1856 Chrzanowo †po 18-09-1916  
1401Jakub Gutowski *około 1828 Guty Stare †po 23-02-1892  
1402Jakub Gwiazdowski  †przed 22-01-1822  
1403Jakub Gwiazdowski *około 1835 Wólka Piaseczna †po 29-01-1900  
1404Jakub Henryk Przechocki *05-08-1906 Kramarzewo †26-11-1938 Kramarzewo /Wąsosz/  
1405Jakub Hermanowski  †po 26-03-1888  
1406Jakub Hinc *około 1810 Wizna †  
1407Jakub Intrys [0¬]     
1408Jakub Jabłoński *około 1878 Konopki †  
1409Jakub Jakubowski  †  
1410Jakub Jakubowski *30-11-1902 Wąsosz †30-08-1986 Wąsosz /Wąsosz/  
1411Jakub Jamiński  †po 14-06-1944  
1412Jakub Jan Łaguna *29-07-1798 Stawiane †20-09-1816 Stawiane  
1413Jakub Jan Łempicki *19-07-1778 Sokoły †  
1414Jakub Jan Trzonkowski [0¬]    
1415Jakub Janczewski  †po 10-11-1823  
1416Jakub Jankowski  †po 16-02-1903  
1417Jakub Jankowski  †po 07-02-1875  
1418Jakub Jankowski  †  
1419Jakub Jankowski  †  
1420Jakub Jankowski  †przed 20-11-1833  
1421Jakub Jankowski  †przed 14-05-1861  
1422Jakub Jankowski  †przed 04-11-1839  
1423Jakub Jankowski  †po 07-05-1894  
1424Jakub Janowski *około 1824 Siestrzanki †18-11-1891 Sieburczyn /Burzyn/  
1425Jakub Jarząbek *1829 Niedźwiadna †  
1426Jakub Jarząbek  †przed 19-11-1816  
1427Jakub Jarząbek  †  
1428Jakub Jasiński *około 1819 Szczuczyn †29-08-1849  
1429Jakub Jastrzębski  †  
1430Jakub Jaśkowski *około 1897 Boczki †  
1431Jakub Jaśkowski *15-08-1807 Kapice †03-04-1872 Wąsosz /Wąsosz/  
1432Jakub Jedynak *27-11-2008 Łomża †   
1433Jakub Joszkowski  †  
1434Jakub Józef Dołęga *około 1841 Grądy Wielkie †  
1435Jakub Jurczykowski *około 1838 Czarnowo †17-12-1912 Mazewo /Niedźwiadna/  
1436Jakub Jurczykowski *około 1823 Kurki †01-1864  
1437Jakub Jurkowski *około 1821 Golanki †15-02-1856  
1438Jakub Jurski *około 1822 Olszewo †  
1439Jakub Jurski *około 1837 Czachy †30-08-1910  
1440Jakub Kacperski *około 1820 Wąsosz †przed 26-09-1881  
1441Jakub Kaczkowski *około 1847 Kajetanowo †  
1442Jakub Kaczyński [0¬]    
1443Jakub Kaczyński *około 1906 Kąty †  
1444Jakub Kaczyński *około 1819 Kąty †01-02-1891 Kąty /Burzyn/  
1445Jakub Kadłubowski  †przed 24-11-1827  
1446Jakub Kadłubowski *około 1825 Sienickie †  
1447Jakub Kadyszewski  †przed 30-05-1866  
1448Jakub Kadyszewski *1852 Okrasin †przed 12-11-1928  
1449Jakub Kajetan Kalinowski *około 1833 Mieczki Czarne †od 24-04-1894 do 26-11-1895  
1450Jakub Kalankiewicz *około 1814 Ciemnoszyje †od 27-01-1868 do 03-06-1884  
1451Jakub Kalicki  †przed 10-02-1836  
1452Jakub Kalinowski  †  
1453Jakub Kalinowski *około 1869 Jambrzyki †po 26-01-1921  
1454Jakub Kalinowski *08-05-1863 Karwowo †  
1455Jakub Kalinowski *około 1846 Niedźwiadna †przed 24-01-1922  
1456Jakub Kalinowski  †  
1457Jakub Kalinowski *około 1798 Kruklanki †19-04-1854 Łempice /Wąsosz/  
1458Jakub Kalinowski  †przed 07-11-1858  
1459Jakub Kalinowski *około 1839 Jambrzyki †19-02-1863 Jambrzyki /Szczuczyn/  
1460Jakub Kalinowski  †po 09-05-1876  
1461Jakub Kalinowski  †przed 22-02-1829  
1462Jakub Kamiński *około 1830 Ciemnoszyje †przed 19-11-1894  
1463Jakub Kamiński *około 1853 Radziłów †przed 28-11-1922  
1464Jakub Kamiński *około 1777 Srebrowo †  
1465Jakub Kamiński  †przed 12-02-1844  
1466Jakub Kamiński *około 1840 Obrytki †  
1467Jakub Kamiński *27-07-1820 Obrytki †  
1468Jakub Kanicki  †przed 03-03-1851  
1469Jakub Kap *około 1849 Bargłów †08-01-1891  
1470Jakub Karazim  †przed 24-01-1876  
1471Jakub Karczewski *około 1867 Romany †  
1472Jakub Karol Gardocki *około 1832 Gardoty †po 17-11-1903  
1473Jakub Karpiński *około 1831 Wizna †  
1474Jakub Karwowski  †  
1475Jakub Karwowski  †  
1476Jakub Karwowski  †  
1477Jakub Karwowski  †po 24-01-1858  
1478Jakub Karwowski *około 1874 Brychy †  
1479Jakub Karwowski *od 1838 do 26-02-1906 Karwowo par. Jedwabne †po 23-11-1897  
1480Jakub Karwowski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †po 28-09-1875  
1481Jakub Karwowski *około 1825 Karwowo-Polki †21-11-1870  
1482Jakub Karwowski  †  
1483Jakub Karwowski *około 1825 Karwowo †od 02-1902 do 30-01-1912  
1484Jakub Karwowski  †po 12-11-1873  
1485Jakub Karwowski *około 1837 Chyliny †przed 19-02-1895  
1486Jakub Karwowski *około 1812 Brzostowo †przed 14-02-1858  
1487Jakub Karwowski *około 1785 Karwowo par. Jedwabne †po 08-10-1846  
1488Jakub Karwowski  †po 24-11-1840  
1489Jakub Karwowski  †po 09-02-1834  
1490Jakub Karwowski *około 1783 Brychy †11-05-1832 Brychy /Przytuły/  
1491Jakub Karwowski  †od 25-11-1835 do 24-01-1842  
1492Jakub Karwowski *około 1807 Nadbory †po 29-05-1886  
1493Jakub Karwowski *około 1830 Szlasy †po 11-02-1890  
1494Jakub Karwowski *około 12-1834 †13-08-1835 Zalesie /Wąsosz/  
1495Jakub Karwowski *około 1853 Święcienin †29-03-1888 Czachy  
1496Jakub Karwowski *około 1846 Obiedzino †17-03-1886 Bzury  
1497Jakub Karwowski *04-07-1791 †przed 07-11-1854  
1498Jakub Karwowski *około 1825 Burzyn †około 1854   
1499Jakub Kasieta  †po 10-02-1887  
1500Jakub Kaszeta *około 1825 Załuski †  
1501Jakub Kędzierski  †przed 17-11-1818  
1502Jakub Kibiłkowski  †przed 14-05-1971  
1503Jakub Kiełczewski *około 1860 Supy †po 30-01-1910  
1504Jakub Kiełczewski *około 1796 Supy †przed 1821  
1505Jakub Kiełczewski *około 1860 Wąsosz †27-01-1940 Wąsosz /Wąsosz/  
1506Jakub Kiełczewski *około 1840 Łempice †28-01-1879 Łempice /Wąsosz/  
1507Jakub Kierznowski *około 1820 Łempice †od 19-11-1865 do 14-02-1882  
1508Jakub Klewicki *około 1811 Wizna †15-04-1867  
1509Jakub Klewiński  †  
1510Jakub Klimaszewski  †przed 02-07-1849  
1511Jakub Klimaszewski *około 1844 Dusze †przed 07-02-1921  
1512Jakub Klockowski *około 1832 Pomiany †16-03-1892 Bagienice par. Romany  
1513Jakub Kłosek *około 1795 Mężynin †  
1514Jakub Kmiciński  †  
1515Jakub Kmiciński  †przed 29-05-1871  
1516Jakub Kniażyński  †przed 19-10-1856  
1517Jakub Kobuszewski  †przed 26-01-1834  
1518Jakub Kochanowski *około 1782 Niećkowo †31-05-1835 Niećkowo /Wąsosz/  
1519Jakub Kochmański  †przed 24-11-1873  
1520Jakub Kołakowski *około 1877 Godlewo †27-09-1882 Godlewo /Wąsosz/  
1521Jakub Kołakowski  †po 08-11-1835  
1522Jakub Kołakowski *około 1839 Rakowo †04-06-1866  
1523Jakub Kołakowski [0¬]     
1524Jakub Komosa *08-1827 Ławsk †16-01-1828 Ławsk /Wąsosz/  
1525Jakub Komosa *około 1822 Romany †po 13-05-1891  
1526Jakub Koniecko *około 1821 Żebry †  
1527Jakub Koniecko  †po 21-01-1866  
1528Jakub Koniecko *około 1841 Bzury †19-12-1869 Grozimy /Wąsosz/  
1529Jakub Koniecko *około 1810 Bzury †  
1530Jakub Konik *około 1837 †13-09-1845 Wąsosz  
1531Jakub Konopka  †  
1532Jakub Konopka *około 1868 Karwowo †18-07-1898 Karwowo /Radziłów/  
1533Jakub Konopka  †  
1534Jakub Konopka  †przed 18-07-1820  
1535Jakub Konopka *około 1854 Borawskie †przed 21-02-1911  
1536Jakub Konopka *około 1874 Konopki Tłuste †  
1537Jakub Konopka  †  
1538Jakub Konopka *około 1819 Żybrynek †po 20-11-1864  
1539Jakub Kopka (Kopczyński) z d. Kopka *około 1809 Wierzbowo †  
1540Jakub Korytkowski *około 1902 Łomża †  
1541Jakub Korytkowski  †  
1542Jakub Korytkowski * Supy †  
1543Jakub Korytkowski  †przed 03-02-1903  
1544Jakub Korzeniecki *około 1829 Wąsosz †po 14-05-1916  
1545Jakub Kosobudzki *około 1826 Bzury †przed 13-11-1883  
1546Jakub Kosowski *1857 Bronowo †  
1547Jakub Koss  †przed 23-01-1854  
1548Jakub Kossakowski *15-07-1822 Nieławice †  
1549Jakub Kossakowski * Nieławice †od 06-02-1815 do 22-11-1825  
1550Jakub Koszykowski *około 1825 Brzostowo †19-05-1851  
1551Jakub Kotecki  †  
1552Jakub Kotowski *około 1867 Kotówek †  
1553Jakub Kotyński *około 1810 Kramarzewo †  
1554Jakub Kotyński  †  
1555Jakub Kowalewski *około 1821 Krutyń †  
1556Jakub Kownacki  †po 11-02-1833  
1557Jakub Kownacki *09-07-1860 Kownatki †  
1558Jakub Kozikowski  †po 15-02-1885  
1559Jakub Kozikowski  †od 09-02-1836 do 20-02-1860  
1560Jakub Kozikowski  †  
1561Jakub Kozłowski  †przed 29-08-1922  
1562Jakub Kozłowski *około 1830 Stawiski †po 03-05-1904  
1563Jakub Kozłowski  †  
1564Jakub Kozłowski *około 1865 Okurowo †04-05-1922 Mazewo /Niedźwiadna/  
1565Jakub Kozłowski *około 1864 Zacieczki †  
1566Jakub Kozłowski *około 1767 †18-08-1827 Ławsk /Wąsosz/  
1567Jakub Koźlarzewski  †przed 04-11-1857  
1568Jakub Kraiński *około 1867 Orlikowo †przed 19-02-1926  
1569Jakub Krajewski *około 1805 Chojnowo †po 24-01-1848  
1570Jakub Krajewski *około 1848 Grądy Małe †przed 27-01-1918  
1571Jakub Krajewski *około 1854 †28-05-1895 Grądy Wielkie  
1572Jakub Krajewski *około 1821 Grabowo †25-12-1860 Ławsk  
1573Jakub Krasnoborski *około 1865 Kapice †  
1574Jakub Krasnoborski *około 1912 Kapice †05-05-1995 Gołdap  
1575Jakub Kropiewnicki *około 1800 Brzeziny †  
1576Jakub Krukowski  †po 27-02-1911  
1577Jakub Krukowski  †po 16-11-1891  
1578Jakub Kruszko  †01-12-1834  
1579Jakub Krykszczun  †przed 20-11-1867  
1580Jakub Krystian Święszkowski *około 1832 Rydzewo †  
1581Jakub Krzyżanowski  †przed 26-02-1900  
1582Jakub Krzyżanowski *22-07-1759 †przed 05-11-1834  
1583Jakub Krzyżanowski  †po 04-10-1886  
1584Jakub Krzyżanowski  †przed 18-02-1901  
1585Jakub Kubrowski  †przed 16-02-1874  
1586Jakub Kuczewski  †przed 16-02-1920  
1587Jakub Kuczewski  †po 15-02-1854  
1588Jakub Kuczyński  †  
1589Jakub Kuczyński  †przed 25-01-1897  
1590Jakub Kuć  †po 07-02-1869  
1591Jakub Kuć  †po 27-11-1854  
1592Jakub Kukliński  †przed 29-01-1849  
1593Jakub Kukliński *około 1797 Zacieczki †  
1594Jakub Kukowski  †po 02-10-1883  
1595Jakub Kukowski *około 1840 †po 30-06-1895  
1596Jakub Kulesza *około 1816 Wizna †  
1597Jakub Kulikowski *1866 Sołki †1928 Sołki /Rajgród/  
1598Jakub Kulikowski *około 1822 Okół †  
1599Jakub Kulikowski *25-01-1801 Brzozowa par. Białaszwewo †po 11-07-1865  
1600Jakub Kulikowski  †  
1601Jakub Kulikowski  †przed 24-11-1812  
1602Jakub Kulikowski *25-07-1891 Żebry †  
1603Jakub Kumelski  †przed 09-02-1846  
1604Jakub Kurkowski *1853 Nieciki †1857 Nieciki /Słucz/  
1605Jakub Kurkowski  †po 17-11-1857  
1606Jakub Kurkowski  †przed 18-07-1896  
1607Jakub Kwiatkowski  †przed 20-11-1838  
1608Jakub Ladziński *około 1785 Prusy †przed 11-11-1844  
1609Jakub Laskowski *około 1860 Radziłów †  
1610Jakub Laskowski  †przed 28-01-1896  
1611Jakub Laszczkowski * Tajno Łanowe †  
1612Jakub Laszczkowski *około 1838 Bęćkowo †przed 14-02-1887  
1613Jakub Laszczkowski  †  
1614Jakub Lendzian *1816 †19-10-1848  
1615Jakub Leopold Chrostowski *około 1835 Biodry †22-05-1904 Biodry /Burzyn/  
1616Jakub Leszczewski *około 1812 †po 12-06-1871  
1617Jakub Leszczewski *około 1857 Kotowo †18-08-1896 Rutkowskie  
1618Jakub Leszczyński  †przed 20-11-1831  
1619Jakub Leszczyński *około 1810 Surały †13-03-1860  
1620Jakub Leszczyński *około 1848 Skaje †przed 27-01-1913  
1621Jakub Lewicki  †po 20-11-1828  
1622Jakub Lewkowicz *około 1808 Bronowo †po 23-11-1863  
1623Jakub Liberadzki *około 1870 Radziłów †06-10-1894  
1624Jakub Lipka  †przed 24-07-1836  
1625Jakub Lipski *około 1820 Dębowo †od 04-02-1875 do 04-10-1886  
1626Jakub Lipski *około 1788 Nadbory †po 27-10-1851  
1627Jakub Łaguna *02-02-1741 Stawiane †  
1628Jakub Łaguna  †po 25-01-1921  
1629Jakub Łaguna *05-07-1841 Stawiane †  
1630Jakub Łapiński  †  
1631Jakub Łapiński *08-07-1798 Brzozowa Wólka †przed 25-01-1846  
1632Jakub Łapiński *około 1791 †przed 06-02-1849  
1633Jakub Łapiński  †przed 16-10-1870  
1634Jakub Łempicki  †po 25-02-1735  
1635Jakub Łempicki *około 1752 †02-02-1834 Sokoły  
1636Jakub Łempicki *26-07-1783 Bagienice †   
1637Jakub Łempicki *27-07-1772 Bagienice †   
1638Jakub Łempicki *25-07-1824 Bagienice †26-01-1897 Bagienice /Wąsosz/   
1639Jakub Łempicki *26-07-1844 Szwelczyn †07-09-1845 Sulewo Prusy  
1640Jakub Łepkowski *29-07-1893 Kubra †30-10-1976 Kucze Małe  
1641Jakub Łepkowski *około 1792 †08-02-1872 Załuski /Niedźwiadna/  
1642Jakub Łepkowski *około 1857 Ławsk †  
1643Jakub Łomotowski *około 1862 †  
1644Jakub Łomotowski  †po 17-01-1910  
1645Jakub Łoniewski  †  
1646Jakub Łoniewski *około 1837 Płochowo †po 07-02-1898  
1647Jakub Łosewski  †przed 16-09-1917  
1648Jakub Łosiewski  †około 1901  
1649Jakub Łukasiewicz  †21-01-1847  
1650Jakub Łukaszewski *około 1858 Kossaki †  
1651Jakub Macewicz *około 1883 Bargłówka †przed 01-05-1929  
1652Jakub Maciejewski *około 1849 Szczuczyn †po 09-02-1914  
1653Jakub Maciora  †przed 12-02-1865  
1654Jakub Majewski [0¬]     
1655Jakub Makowski *około 1770 †  
1656Jakub Makowski  †   
1657Jakub Makowski *około 1835 Makowskie †po 05-02-1894  
1658Jakub Makowski *około 1820 Makowskie †18-01-1858  
1659Jakub Makowski *około 1835 Makowskie †  
1660Jakub Makuszewski  †  
1661Jakub Maleszewski  †po 23-06-1914  
1662Jakub Malinowski  †po 14-10-1845  
1663Jakub Malinowski  †po 24-11-1867  
1664Jakub Malinowski  †przed 20-09-1875  
1665Jakub Malinowski *około 06-1855 Niedźwiadna †06-04-1939 Milewo  
1666Jakub Małachowski *1863 Wiszowate †po 08-02-1915  
1667Jakub Marcińczyk  †  
1668Jakub Marcińczyk  †przed 05-06-1859  
1669Jakub Marcińczyk *około 1838 Prusy †10-02-1928 Ławsk  
1670Jakub Marciszewski *około 1788 †21-12-1844 Łempice  
1671Jakub Marczyk  †po 25-01-1815  
1672Jakub Markowski *około 08-1853 Wąsosz †06-09-1895  
1673Jakub Maszkiewicz  †po 06-11-1860  
1674Jakub Maściewicz *około 1801 Jedwabne †  
1675Jakub Matejko *około 1775 †23-12-1845 Radziłów /Radziłów/  
1676Jakub Mateuszczyk *około 1822 Bronowo †  
1677Jakub Mateuszczyk  †przed 24-02-1895  
1678Jakub Mazewski  †przed 04-02-1828 Mazewo  
1679Jakub Mazgała *około 1848 Nowogród †  
1680Jakub Mazgulski  †od 07-11-1830 do 22-07-1832  
1681Jakub Melechowicz *około 1842 Kurpiki †  
1682Jakub Merchelski *22-07-1881 Wąsosz †  
1683Jakub Metelski *około 1823 Osowiec †  
1684Jakub Męczkowski *około 1781 Kamianki †05-08-1823  
1685Jakub Michnowski *około 1765 Koniecki †przed 14-02-1836  
1686Jakub Mieczkowski *około 1896 Dobrzyjałowo †  
1687Jakub Mieczkowski *około 1867 Mocarze †  
1688Jakub Mieczkowski  †po 02-03-1851  
1689Jakub Mieczkowski  †po 21-02-1830  
1690Jakub Mieczkowski *około 1845 Mieczki †  
1691Jakub Mieczkowski [0¬]     
1692Jakub Mierzejewski  †po 13-05-1839  
1693Jakub Mierzejewski *około 1809 Biodry †11-06-1835  
1694Jakub Mikucki *około 1869 Grzymki †  
1695Jakub Mikucki  †  
1696Jakub Mikucki  †  
1697Jakub Mikulski *około 1822 Toczyłowo †17-09-1890 Słucz /Słucz/  
1698Jakub Mikulski  †  
1699Jakub Mikulski *około 1851 Wierzbowo †23-06-1910 Słucz /Słucz/  
1700Jakub Mikulski *około 1834 Sojczyn Grądowy †  
1701Jakub Mikulski  †  
1702Jakub Mikulski *około 1815 Kapice †po 05-02-1865  
1703Jakub Milewski *około 1796 Nadbory †po 25-11-1851  
1704Jakub Milewski  †od 18-01-1846 do 05-07-1863  
1705Jakub Milewski *około 1877 Bzury †  
1706Jakub Milewski  †po 16-11-1819  
1707Jakub Milewski *03-05-1814 Bzury †  
1708Jakub Milewski *około 1807 Bzury †przed 05-04-1860  
1709Jakub Milewski *około 1853 Niedźwiedzkie †22-10-1881  
1710Jakub Miodus *około 1845 Bęćkowo †  
1711Jakub Miodus *około 1814 Bęćkowo †przed 12-06-1873  
1712Jakub Młynarczyk  †  
1713Jakub Młynarczyk *28-07-1855 Szwelczyn †  
1714Jakub Mocarski *około 1795 Karwowo-Polki †  
1715Jakub Mocarski *około 1876 Bartki †   
1716Jakub Mocarski *około 1815 Rutkowskie †przed 01-02-1869  
1717Jakub Mocarski  †  
1718Jakub Mocarski *około 1850 Mocarze Dziubiele †19-04-1887 Mocarze /Burzyn/  
1719Jakub Mocarski  †przed 10-11-1829  
1720Jakub Mocarski * Bartki †przed 30-07-1843  
1721Jakub Mocarski *około 1792 Biodry †od 19-02-1849 do 09-02-1858  
1722Jakub Mocarski  †po 26-11-1894  
1723Jakub Mocarski *około 1866 Pluty †po 30-01-1918  
1724Jakub Mocarski *około 1842 †  
1725Jakub Mocarski * Bartki †przed 16-02-1830  
1726Jakub Mocarski *około 1803 Bartki †01-03-1830  
1727Jakub Modzelewski *około 1856 Radziłów †03-06-1883  
1728Jakub Modzelewski *około 1800 †przed 01-06-1845  
1729Jakub Modzelewski *około 1825 Pieńki †od 10-02-1890 do 22-06-1903  
1730Jakub Modzelewski *około 1837 Małachowo †po 15-02-1904  
1731Jakub Modzelewski *około 1802 †21-02-1811 Ławsk  
1732Jakub Modzelewski *około 1751 †01-01-1847 Pieńki /Przytuły/  
1733Jakub Modzelewski *20-07-1775 †04-12-1833 Ławsk  
1734Jakub Modzelewski *około 1893 Łempice †08-08-1943 Łempice /Wąsosz/  
1735Jakub Mościcki *około 1887 Karwowo par. Jedwabne †  
1736Jakub Mościcki *około 1823 Makowskie †od 28-02-1870 do 25-06-1872  
1737Jakub Mroczkowski  †przed 05-09-1898  
1738Jakub Mroczkowski *około 1832 Milewo †  
1739Jakub Mroczkowski *około 1848 Mroczki †  
1740Jakub Mroczkowski *około 1838 Kamińskie †po 20-02-1887  
1741Jakub Mroczkowski  †przed 16-02-1842  
1742Jakub Mroczkowski *około 1819 Wierciszewo †  
1743Jakub Mroczkowski *około 1790 Konopki Tłuste †  
1744Jakub Mroczkowski *około 1796 Wierciszewo †po 07-02-1864  
1745Jakub Mroczkowski  †po 04-02-1883  
1746Jakub Mroczkowski *01-05-1796 Wojsławy †  
1747Jakub Mroczkowski  †przed 11-11-1878  
1748Jakub Mrozicki  †  
1749Jakub Mrozicki *około 07-1841 Surały †  
1750Jakub Mrozicki  †przed 26-11-1850  
1751Jakub Mścichowski *około 1869 Osowiec †  
1752Jakub Mścichowski  †po 18-02-1844  
1753Jakub Mścichowski *25-07-1842 Sulewo Prusy †02-04-1915  
1754Jakub Mścichowski *około 1900 Święcienin †28-04-1936 Święcienin /Radziłów/  
1755Jakub Musiał [0¬]    
1756Jakub Myszkowski *około 1816 Wąsosz †  
1757Jakub Myśliński *około 1775 Szostaki †  
1758Jakub Myśliński  †po 12-08-1844  
1759Jakub Najmowicz  †przed 21-02-1843  
1760Jakub Narelewski  †  
1761Jakub Narucki  †  
1762Jakub Nejman  †po 21-11-1858  
1763Jakub Nerkowski  †po 26-08-1832  
1764Jakub Niebrzydowski  †11-11-1891  
1765Jakub Niebrzydowski *około 1813 Niebrzydy †po 20-02-1873  
1766Jakub Niecikowski  †przed 06-1813  
1767Jakub Niedźwiedzki  †od 02-02-1825 do 20-01-1835  
1768Jakub Niedźwiedzki *około 1847 Pieńczykowo †  
1769Jakub Niedźwiedzki *20-04-1779 †07-10-1818 Niedźwiedzkie  
1770Jakub Nieradko *około 1819 Okrasin †przed 07-02-1875  
1771Jakub Nieradko *1859 Okrasin †  
1772Jakub Niewczas [0¬]     
1773Jakub Nitkiewicz  †od 21-11-1858 do 14-11-1859  
1774Jakub Nowacki  †  
1775Jakub Nowikowski [0¬]    
1776Jakub Obrycki  †  
1777Jakub Obrycki *około 1812 Konopki †od 10-02-1862 do 17-07-1870  
1778Jakub Offemberg *około 1843 †  
1779Jakub Olender *około 1811 Serafin †  
1780Jakub Olszewski  †od 26-11-1848 do 17-02-1857  
1781Jakub Olszewski *około 1851 Ławsk †19-06-1879  
1782Jakub Olszewski *około 08-1813 Słucz †  
1783Jakub Olszewski *około 1873 Ławsk †po 13-09-1927  
1784Jakub Ołdakowski *1878 Wąsosz †  
1785Jakub Ołdakowski *około 1873 Wąsosz †08-11-1931 Wąsosz  
1786Jakub Orłowski  †  
1787Jakub Orłowski  †po 06-11-1844  
1788Jakub Orłowski  †15-03-1863  
1789Jakub Orłowski  †  
1790Jakub Orłowski  †przed 26-11-1823  
1791Jakub Orzechowski  †  
1792Jakub Orzechowski  †przed 14-02-1898  
1793Jakub Osiecki *około 1839 Rakowo †  
1794Jakub Osiecki *około 1850 Kędziorowo †16-10-1854 Kędziorowo  
1795Jakub Osiecki *24-07-1841 Milewo †20-04-1865 Bęćkowo  
1796Jakub Osiecki *19-07-1787 †  
1797Jakub Ostatkiewicz *około 1829 Kossaki par. Jedwabne †po 27-10-1896  
1798Jakub Ostrowski  †przed 31-01-1848  
1799Jakub Ostrowski  †  
1800Jakub Owsianko  †  
1801Jakub Pachucki *około 1874 Brzozowa Wólka †  
1802Jakub Pakowski  †po 06-02-1893  
1803Jakub Palczewski  †od 30-01-1853 do 19-11-1866  
1804Jakub Palczewski *około 1805 Ruś †przed 07-11-1859  
1805Jakub Pawełczyk  †po 25-01-1863  
1806Jakub Pawłowski *około 1872 Mazewo †  
1807Jakub Perkowski  †od 04-11-1828 do 25-08-1842  
1808Jakub Perzanowski  †przed 12-02-1827  
1809Jakub Perzanowski  †  
1810Jakub Petkowski *około 1836 Ławsk †po 24-02-1908  
1811Jakub Piaścik  †przed 23-05-1887  
1812Jakub Piątek [0¬]    
1813Jakub Piechowski  †po 09-02-1891  
1814Jakub Piechowski *około 1871 Nowa Wieś Ełcka †  
1815Jakub Pieniążek  †30-04-1849  
1816Jakub Pieniążek *około 1793 Mieczki †przed 21-02-1865  
1817Jakub Pieńczykowski  †  
1818Jakub Pieńczykowski  †13-03-1888 Karwowo  
1819Jakub Pieńczykowski  †po 05-11-1861  
1820Jakub Pieńczykowski  †  
1821Jakub Pieńczykowski *około 1877 Niedźwiedzkie †przed 27-08-1917  
1822Jakub Pieńkowski *około 1831 Wagi †  
1823Jakub Pietrzykowski *około 1859 Okół †przed 19-01-1915  
1824Jakub Pietrzykowski *około 1819 Okół †po 13-10-1861  
1825Jakub Piotrowski *około 1799 Wizna †od 13-02-1865 do 07-02-1876  
1826Jakub Piotrowski  †po 09-11-1874  
1827Jakub Piotrowski *około 1822 Kucze Wielkie †po 10-02-1873  
1828Jakub Piotrowski *około 1879 Żrobki †  
1829Jakub Piwko *22-07-1843 Bęćkowo †od 22-11-1897 do 27-06-1936  
1830Jakub Pliszka *12-07-1856 Ławsk †21-10-1948 Ławsk  
1831Jakub Płochocki *12-08-1798 Łempice †od 13-09-1863 do 19-11-1865  
1832Jakub Podkowicz  †po 31-01-1899  
1833Jakub Podworny  †  
1834Jakub Podworny  †  
1835Jakub Polakowski *około 1834 Jeziorki †po 25-05-1886  
1836Jakub Polakowski  †około 1822  
1837Jakub Poliks  †przed 30-01-1849  
1838Jakub Polkowski *około 1902 Makowskie †22-02-1984 Jedwabne  
1839Jakub Polkowski *około 1843 Karwowo par. Jedwabne †przed 22-10-1894  
1840Jakub Polkowski *około 1848 Szyjki †po 26-04-1910  
1841Jakub Polkowski  †od 21-11-1831 do 29-10-1856  
1842Jakub Polkowski *około 1830 †od 15-02-1882 do 10-06-1895  
1843Jakub Pomiatowski  †przed 12-02-1906  
1844Jakub Poniatowski  †przed 25-07-1923  
1845Jakub Poniatowski  †  
1846Jakub Popko  †przed 25-10-1863  
1847Jakub Popowski *około 1848 Kapice †po 30-01-1911  
1848Jakub Popowski *około 1847 Kapice †  
1849Jakub Popowski  †po 14-02-1858  
1850Jakub Prejs  †przed 04-06-1838  
1851Jakub Prusinowski  †po 22-01-1845  
1852Jakub Pruszyński  †po 13-02-1888  
1853Jakub Przedborski  †przed 28-10-1860  
1854Jakub Przestrzelski *około 1819 Kąty †przed 19-02-1895  
1855Jakub Przestrzelski *około 1779 †10-03-1853 Rutki /Wizna/  
1856Jakub Przestrzelski *około 1807 †24-12-1867 Mocarze /Burzyn/  
1857Jakub Przestrzelski  †30-04-1864  
1858Jakub Puchalski *około 1909 †  
1859Jakub Radziwanowski *około 1847 Krzywólka †  
1860Jakub Radziwanowski  †przed 25-06-1866  
1861Jakub Radziwon *23-07-1809 Kramkowo †   
1862Jakub Rafał Maleszewski *około 1848 Maliszewo-Łynki †  
1863Jakub Rafałowski  †po 24-02-1840  
1864Jakub Rafałowski  †przed 22-01-1843  
1865Jakub Rakowski  †po 07-05-1882  
1866Jakub Rakowski *około 1812 Przyborowo †po 03-03-1867  
1867Jakub Rakowski *około 1836 Przyborowo †  
1868Jakub Ramotowski *około 1871 Ramoty †  
1869Jakub Ramotowski *około 1868 Mieczki Czarne †  
1870Jakub Ramotowski  †od 23-01-1865 do 02-05-1882  
1871Jakub Ramotowski *około 1818 Pluty †  
1872Jakub Ramotowski *około 1857 †06-02-1921 Bzury  
1873Jakub Ramotowski *około 1832 Męczki †  
1874Jakub Ramotowski  †po 22-11-1836  
1875Jakub Ramotowski *około 1820 Ramoty †przed 09-02-1880  
1876Jakub Ramotowski *około 1800 †przed 14-02-1860  
1877Jakub Roda  †po 23-10-1849  
1878Jakub Rodak [0¬]     
1879Jakub Rogala *około 1833 Rakowo †04-03-1862 Bzury  
1880Jakub Rogalski *około 1873 Bronaki †przed 19-09-1922  
1881Jakub Rogalski  †  
1882Jakub Rogiński  †przed 26-05-1870  
1883Jakub Rogiński *około 01-1844 Popki †  
1884Jakub Rogowski  †  
1885Jakub Rogowski  †przed 18-11-1864  
1886Jakub Rogowski *około 1842 Trzaski †  
1887Jakub Rogowski  †  
1888Jakub Rogowski *około 1793 †20-09-1827 Kucze Małe /Jedwabne/  
1889Jakub Rogowski *około 1797 Bukowo †  
1890Jakub Rogowski  †  
1891Jakub Rogowski  †przed 23-05-1821  
1892Jakub Rogowski *około 1808 Supy †od 19-02-1867 do 07-04-1891  
1893Jakub Rogowski *około 1808 Brzostowo †przed 06-11-1859  
1894Jakub Rogowski *około 1788 Pluty †przed 24-11-1846  
1895Jakub Rogowski *około 1864 Modzele †06-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
1896Jakub Rogowski *około 1826 Bogusze †   
1897Jakub Roman *około 1827 Chełchy †28-01-1890 Chełchy /Niedźwiadna/  
1898Jakub Romański *około 1856 Wizna †  
1899Jakub Rostek  †po 21-02-1810  
1900Jakub Rostkowski *około 1863 Janczewko †   
1901Jakub Rozmierski  †przed 07-10-1871  
1902Jakub Rozwadowski *około 1882 Mocarze †28-06-1966 /Burzyn/   
1903Jakub Rozwadowski *około 1837 Biodry †28-01-1913 Biodry /Burzyn/   
1904Jakub Ruchaczewski *około 1861 Szczuczyn †29-09-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1905Jakub Rudzki *około 1834 Możdżenie †od 08-02-1896 do 08-06-1896  
1906Jakub Ruszczyk  †przed 29-01-1843  
1907Jakub Ruszczyk *około 1840 Sojczynek †  
1908Jakub Ruszczyk  †  
1909Jakub Rutkowski *około 1843 Kossaki †11-09-1863  
1910Jakub Rutkowski *około 1796 Rutkowskie †po 13-02-1865  
1911Jakub Rutkowski *około 1863 Rutkowskie †po 03-05-1923  
1912Jakub Rutkowski  †przed 22-02-1848  
1913Jakub Rutkowski  †  
1914Jakub Rutkowski *około 1796 †24-02-1841 Świdry  
1915Jakub Rybacki  †po 26-06-1906  
1916Jakub Rybiński *około 1804 Górskie †przed 06-02-1853  
1917Jakub Rydelek *około 1864 Świdry-Dobrzyce †przed 09-06-1918  
1918Jakub Rzadkowski  †przed 30-01-1865  
1919Jakub Sadowski  †od 13-11-1854 do 04-02-1861  
1920Jakub Sakowski  †po 18-02-1846  
1921Jakub Sakowski *około 1768 †  
1922Jakub Salach *około 1772 †od 02-07-1822 do 18-04-1833  
1923Jakub Samełko *około 1841 Mazewo †od 03-03-1889 do 30-01-1899  
1924Jakub Samełko *około 07-1857 Niećkowo †02-05-1931 Niećkowo  
1925Jakub Sankowski  †od 02-02-1830 do 13-02-1844  
1926Jakub Sankowski *około 1811 Wąsosz †przed 20-01-1903  
1927Jakub Sarakowski  †  
1928Jakub Satary  †  
1929Jakub Sawicki *około 1823 Jambrzyki †  
1930Jakub Sawicki  †przed 18-11-1851  
1931Jakub Siedlecki  †  
1932Jakub Siedlecki *około 1848 Wąsosz †od 21-02-1906 do 12-02-1919  
1933Jakub Siedlecki *około 1819 Wąsosz †11-09-1914  
1934Jakub Sienicki  †przed 15-11-1864  
1935Jakub Sienicki *28-07-1811 Czerwonki †  
1936Jakub Sienkiewicz *około 1830 †  
1937Jakub Sierakowski [0¬]    
1938Jakub Sierbiński *około 1861 Kossaki par. Jedwabne †po 11-02-1914  
1939Jakub Sikorski  †09-03-1835  
1940Jakub Siuchnicki  †przed 16-11-1897  
1941Jakub Skok  †  
1942Jakub Skrodzki *około 1900 Chełchy †  
1943Jakub Skrodzki *1879 Glinki †  
1944Jakub Skrodzki  †po 14-07-1850  
1945Jakub Skrodzki *około 1799 Skroda Wielka †od 01-03-1848 do 25-09-1855  
1946Jakub Skrodzki  †  
1947Jakub Skrodzki  †od 17-02-1839 do 25-11-1850  
1948Jakub Skrodzki  †03-04-1833 Stawiane  
1949Jakub Skrodzki *około 1871 Bukowo Małe †26-03-1934 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1950Jakub Skrzypkowski *około 1860 †19-10-1920 Orlikowo /Jedwabne/  
1951Jakub Smętek  †przed 13-11-1853  
1952Jakub Sobieski  †  
1953Jakub Sokołek *około 1901 Wąsosz †przed 22-04-1930  
1954Jakub Sokołowski  †przed 09-05-1864  
1955Jakub Sokołowski  †od 06-02-1855 do 01-06-1866  
1956Jakub Sokołowski  †  
1957Jakub Sokołowski *około 1797 Sokoły par. Romany †po 22-04-1861  
1958Jakub Sokołowski  †przed 04-09-1830  
1959Jakub Sokołowski  †od 23-02-1897 do 10-07-1900  
1960Jakub Sokół  †  
1961Jakub Sosnowski *około 1884 Racibory †  
1962Jakub Sosnowski  †  
1963Jakub Sosnowski *około 1860 Rakowo †od 12-09-1921 do 03-06-1955  
1964Jakub Stanisław Wołkowski *około 1834 Ławsk †przed 07-05-1923  
1965Jakub Staniszewski  †przed 14-11-1916  
1966Jakub Staniszewski *około 1840 Pawełki †po 29-01-1895  
1967Jakub Staniszewski *około 1863 Ławsk †05-03-1900  
1968Jakub Stankiewicz *około 1904 Kramarzewo †  
1969Jakub Stankiewicz *około 1852 Nadbory †po 13-10-1891  
1970Jakub Staroski  †po 01-02-1817  
1971Jakub Statkiewicz *28-07-1776 Niedźwiedzkie †  
1972Jakub Stec  †po 05-02-1877  
1973Jakub Stecz *1822 Wizna †po 25-11-1878  
1974Jakub Strumiłowski  †przed 23-01-1833  
1975Jakub Strynkowski  †po 13-02-1855  
1976Jakub Strynkowski *około 1779 †od 09-02-1846 do 30-01-1850  
1977Jakub Sulewski *około 1832 Czerwonki †  
1978Jakub Sulewski *około 1848 Sambory †po 22-11-1909   
1979Jakub Sulewski *20-07-1817 Obrytki †  
1980Jakub Sulewski *29-07-1810 Sulewo Prusy †  
1981Jakub Sulewski *04-05-1788 Zaborowo †24-03-1790 Zaborowo  
1982Jakub Sulewski *21-07-1794 †28-07-1794 Sulewo Prusy  
1983Jakub Sulewski *01-07-1865 Sulewo Prusy †02-04-1928 Sulewo Prusy  
1984Jakub Sulewski  †przed 08-05-1833  
1985Jakub Sulewski *20-07-1840 Sulewo Prusy †od 1889 do 12-02-1900   
1986Jakub Sulewski *około 06-1767 †25-12-1771 Sulewo Prusy  
1987Jakub Sułkowski  †przed 28-08-1900  
1988Jakub Supiński *około 1810 Supy †po 29-01-1867  
1989Jakub Supiński *około 1823 Supy †05-11-1854  
1990Jakub Supiński *około 1804 †02-11-1874 Supy /Przytuły/  
1991Jakub Supiński  †przed 06-03-1833  
1992Jakub Szabliński  †przed 29-10-1817  
1993Jakub Szczęsny *około 1834 Grądy †  
1994Jakub Szelążek  †przed 14-10-1878  
1995Jakub Szleszyński  †przed 12-10-1837  
1996Jakub Szleszyński  †po 28-03-1791  
1997Jakub Szmitka *około 1862 Kossaki par. Jedwabne †przed 15-02-1929  
1998Jakub Sztanga  †  
1999Jakub Szulc *około 1859 Wizna †   
2000Jakub Szumowski *około 1827 Witynie †przed 26-02-1900  
2001Jakub Szumowski *około 1869 Wojewodzin †  
2002Jakub Szumowski  †03-02-1919 Budy Żelazne  
2003Jakub Szymalak [0¬]     
2004Jakub Szymanowski  †po 18-02-1925  
2005Jakub Szymanowski *około 1810 Karwowo †  
2006Jakub Szymanowski *około 07-1856 Szczuczyn †  
2007Jakub Szymanowski *około 1789 †od 09-02-1847 do 04-12-1858  
2008Jakub Szymanowski  †po 23-11-1836  
2009Jakub Szymanowski *około 1863 Przeszkoda †  
2010Jakub Szymański  †przed 27-01-1896  
2011Jakub Szymański *około 1808 Bronowo †po 20-02-1870  
2012Jakub Szymański  †przed 07-05-1815  
2013Jakub Śledziewski  †przed 08-02-1869  
2014Jakub Śmiglewski  †  
2015Jakub Świderski  †po 17-12-1840  
2016Jakub Świderski  †przed 07-02-1809  
2017Jakub Świderski  †przed 08-02-1817  
2018Jakub Świderski *około 1837 Świdry †18-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/  
2019Jakub Święciński *około 1832 Gutki †25-12-1881 Gutki  
2020Jakub Święciński  †po 21-02-1881  
2021Jakub Świgoński *około 1817 Świdry †27-07-1887 Grozimy  
2022Jakub Świgoński *około 1806 Niećkowo †  
2023Jakub Świgoński  †  
2024Jakub Tafiłowski *07-02-1763 Sokoły †przed 24-03-1839  
2025Jakub Tarnacki [0¬]    
2026Jakub Tarnacki *około 11-1859 Wąsosz †21-06-1882 Wąsosz  
2027Jakub Tarnacki *01-05-1910 Kędziorowo †23-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2028Jakub Tokarzewski *około 1841 Karwowo †po 10-02-1902  
2029Jakub Tomaszewski *około 1807 Stawiane †  
2030Jakub Trepanowski *około 1822 Niwkowo †  
2031Jakub Trojan *około 1780 Kowalewo †  
2032Jakub Truszkowski  †przed 17-02-1817  
2033Jakub Trykuska  †po 05-01-1861  
2034Jakub Trzaska *około 1864 Supy †  
2035Jakub Trzaska  †przed 13-08-1839  
2036Jakub Trzaska *około 1777 Kąty †od 14-02-1836 do 13-12-1847  
2037Jakub Trzaska  †przed 19-01-1814  
2038Jakub Trzaska *około 1787 Brzostowo †od 25-06-1844 do 11-02-1850  
2039Jakub Trzaska *około 1835 Brzostowo †05-03-1884 Brzostowo /Burzyn/  
2040Jakub Trześniewski *około 1856 †09-10-1903 Zaskrodzie  
2041Jakub Turczyński *około 1798 Kulesze †od 07-11-1852 do 02-10-1865  
2042Jakub Turowski *około 1738 †28-06-1814 Grabowo  
2043Jakub Tyl  †po 09-10-1822  
2044Jakub Tyll  †po 21-02-1841  
2045Jakub Tyszkiewicz  †od 06-08-1838 do 02-03-1851  
2046Jakub Tyszkiewicz *około 1828 Kapice †  
2047Jakub Wacław Chmielewski *około 1907 Stawiski †  
2048Jakub Walendzik *około 1821 Gorczyce †26-04-1907 Bzury /Wąsosz/  
2049Jakub Warda  †od 09-11-1847 do 05-10-1852  
2050Jakub Wasil  †  
2051Jakub Wasilewski *około 1859 †przed 08-02-1909  
2052Jakub Wasilewski  †przed 05-09-1869  
2053Jakub Wasilewski *około 1761 Milewo †06-06-1841 Milewo  
2054Jakub Wasilewski *około 1808 Skaje †po 03-11-1861  
2055Jakub Wasiulewski  †przed 10-09-1878  
2056Jakub Waszeć  †przed 04-02-1851  
2057Jakub Wądołowski *około 1843 Koniecki par. Wizna †03-1913 Łomża  
2058Jakub Wądołowski  †od 21-11-1868 do 03-02-1875  
2059Jakub Wądołowski *około 1834 Koniecki par. Wizna †  
2060Jakub Werner *19-07-1829 Wąsosz †  
2061Jakub Węcek *07-05-1887 Kędziorowo †08-05-1922  
2062Jakub Wędrzycki  †przed 20-11-1865  
2063Jakub Wicik  †przed 10-11-1884  
2064Jakub Wierciszewski  †po 30-01-1854  
2065Jakub Wierciszewski *około 1824 Makowskie †przed 10-11-1896  
2066Jakub Wietosko *około 1765 †23-04-1840 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2067Jakub Wiewiórowski *około 1820 Łoje †od 12-11-1872 do 20-01-1890  
2068Jakub Winkowski *około 1854 Czarnówek †  
2069Jakub Winkowski  †  
2070Jakub Wiszowaty  †  
2071Jakub Wiśniewski  †przed 14-02-1926  
2072Jakub Wiśniewski *około 1871 Ławsk †  
2073Jakub Wiśniewski  †po 12-02-1873  
2074Jakub Wiśniewski *około 1823 Bronowo †  
2075Jakub Wiśniewski *około 1795 Brodowo †przed 04-02-1861  
2076Jakub Wiśniewski  †po 15-11-1886  
2077Jakub Wiśniewski  †  
2078Jakub Witkowski  †przed 08-07-1832  
2079Jakub Witkowski  †przed 19-01-1842  
2080Jakub Witoszka  †przed 19-10-1856  
2081Jakub Wlaźnik *około 1888 Gniejewice †  
2082Jakub Włodarski *1888 Klimaszewnica †1889 Klimaszewnica /Białaszewo/   
2083Jakub Włoszczyński *około 1843 Opartowo †  
2084Jakub Wojciechowski  †  
2085Jakub Wojciechowski *22-07-1783 Wąsosz †przed 16-11-1841  
2086Jakub Wojsław  †przed 10-1818   
2087Jakub Wojsław *około 1809 †06-02-1811 Wojsławy /Wąsosz/  
2088Jakub Wojsław *24-07-1808 Wojsławy †06-02-1811 Wojsławy  
2089Jakub Wójcicki *około 1851 Kurejwa †od 15-02-1909 do 23-01-1918  
2090Jakub Wójcicki  †przed 04-1825  
2091Jakub Wróblewski *około 1821 Niedźwiadna †przed 09-11-1879  
2092Jakub Wróblewski *1795 Łepki †26-06-1861 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2093Jakub Wszeborowski *około 1784 Guty †  
2094Jakub Wszeborowski  †od 19-11-1917 do 06-02-1923  
2095Jakub Wysocki  †przed 23-01-1871  
2096Jakub Wysocki *około 1850 Chrostowo †12-08-1894 Chrostowo  
2097Jakub Wysocki  †przed 26-07-1887  
2098Jakub Zabielski  †  
2099Jakub Zaborowski *28-07-1811 Sulewo Kownaty †  
2100Jakub Zachariasz Łaguna *29-07-1795 Stawiane †  
2101Jakub Zacharzewski  †po 26-11-1828  
2102Jakub Zacharzewski *około 1876 Brychy †przed 09-02-1941  
2103Jakub Zając *około 1821 Kubra †od 13-02-1882 do 27-09-1885  
2104Jakub Zając *około 1832 †29-11-1883 Glinki  
2105Jakub Zakrzewski  †przed 20-11-1917  
2106Jakub Zakrzewski  †przed 13-02-1843  
2107Jakub Zakrzewski *około 1858 †  
2108Jakub Zakrzewski  †przed 23-11-1829  
2109Jakub Zakrzewski  †po 16-11-1818  
2110Jakub Zalewski  †od 18-11-1851 do 22-01-1855  
2111Jakub Zalewski *około 1867 Radziłów †przed 24-03-1920  
2112Jakub Zalewski *około 1807 †10-07-1811 Ruś /Wizna/   
2113Jakub Zalewski *około 1857 Ruda †  
2114Jakub Zalewski  †  
2115Jakub Zalewski  †od 07-02-1809 do 18-06-1836   
2116Jakub Zalewski *około 1866 Święcienin †  
2117Jakub Zalewski [0¬]     
2118Jakub Zama  †  
2119Jakub Zamojski *około 1874 Dołęgi †21-01-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
2120Jakub Zarzecki  †  
2121Jakub Zarzecki  †po 05-11-1883  
2122Jakub Zarzecki *około 1832 Niwkowo †  
2123Jakub Zawadzki *25-07-1909 Święcienin †  
2124Jakub Zawadzki *około 1869 Konopki par. Radziłów †przed 29-11-1930  
2125Jakub Zawadzki  †po 25-11-1829  
2126Jakub Zawistowski *około 1831 Ruda †  
2127Jakub Zawłocki *około 1897 Srebrowo †  
2128Jakub Zawojski  †po 10-11-1834  
2129Jakub Zbrzezna *około 1817 Wojny †  
2130Jakub Zbrzezny  †przed 11-02-1849  
2131Jakub Zdankowski  †  
2132Jakub Zduńczyk  †  
2133Jakub Zejer  †przed 13-02-1912  
2134Jakub Zelkowski  †  
2135Jakub Zieliński *25-04-1908 Wąsosz †22-04-1984 Grajewo /Wąsosz/  
2136Jakub Ziental  †przed 21-02-1911  
2137Jakub Zyskowski *około 1819 Kapice †01-04-1859 Kapice  
2138Jakub Zyskowski *około 1882 Wąsosz †po 03-06-1933  
2139Jakub Żelazny  †  
2140Jakub Żelechowski *około 1840 Drożęcin par. Piątnica †  
2141Jakub Żelechowski *około 1900 Makowskie †  
2142Jakub Żelechowski  †po 27-02-1843  
2143Jakub Żukowski  †od 07-02-1831 do 26-11-1834  
2144Jakub Żurawski  †  
2145Jakubina Łukasiewicz z d. Baucz  †  
2146Jakubina Tautt z d. Heruch *około 1786 Ełk †  
2147James Dybikowski [0¬]    
2148James Johnson [0¬]    
2149Jan Ladziński *06-09-1872 Wąsosz †  
2150Jan (Beniamin) Borycki  †  
2151Jan (Franciszek) Motyczka *około 1798 †14-03-1858 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2152Jan (Józef) Broda *około 1838 Ławsk †po 21-11-1881  
2153Jan (Sławek) Łempicki [0¬]     
2154Jan (Tomasz) Święczkowski *około 1798 †21-01-1838 Bęćkowo /Wąsosz/  
2155Jan (Wiesław) Kwiećkowski [0¬]    
2156Jan (Wilim) Podworny  †przed 02-08-1868  
2157Jan ? Jankiewicz  †po 12-11-1825  
2158Jan Abramowicz *około 1797 Jedwabne †1855  
2159Jan Adam Bogusz *około 1818 Czerwonki †przed 10-11-1890  
2160Jan Adam Zamojski *około 1800 Jambrzyki †  
2161Jan Adamkowski *około 1828 Skaje †po 16-10-1893  
2162Jan Adamski *około 1814 Kucze Małe †  
2163Jan Adamski *21-04-1914 Kubra †09-08-1944 Kubra /Przytuły/  
2164Jan Adasiewicz *około 1815 Osowiec †  
2165Jan Adasiewicz  †po 23-02-1862  
2166Jan Adolf Broziatus *około 1813 Klusy †  
2167Jan Akacki *01-01-1922 †19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/  
2168Jan Akacki *około 1941 Kownatki †01-09-1943 Kownatki  
2169Jan Akacki *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
2170Jan Akierman  †przed 10-08-1835  
2171Jan Akus *14-08-1920 Grabowo †  
2172Jan Akus  †po 15-02-1904  
2173Jan Albarus  †  
2174Jan Albiński *26-05-1791 Wąsosz †  
2175Jan Albiński  †po 23-11-1808  
2176Jan Albiński *około 1882 Grajewo †  
2177Jan Albiński *17-08-1952 Bukowo †31-10-1958 Żebry /Wąsosz/  
2178Jan Albiński [0¬]    
2179Jan Aleksander Borawski  †po 31-07-1832  
2180Jan Aleksander Czaplicki [0¬]    
2181Jan Aleksander Dardziński *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
2182Jan Aleksander Kotyński  †30-08-1896  
2183Jan Aleksander Kotyński *około 1845 Klimaszewnica †po 29-01-1894  
2184Jan Aleksander Mocarski *około 1851 Żelechy par. Drozdowo †  
2185Jan Aleksander Szumowski [0¬]    
2186Jan Alert *około 1829 Wąsosz †09-08-1857  
2187Jan Alojzy Budziński *22-06-1801 Łempice †po 24-02-1861  
2188Jan Andrusiewicz *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
2189Jan Andrzej Grabowski *25-01-1960 Grajewo †11-07-1960 Czerwonki /Wąsosz/   
2190Jan Andrzej Karwowski *około 1866 Biodry †  
2191Jan Andrzej Zalewski [0¬]    
2192Jan Antoni Dąbrowski *09-01-1955 Kownatki †28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/  
2193Jan Antoni Grochulski [0¬]    
2194Jan Antoni Łoś [0¬]    
2195Jan Antoni Malecki *około 1880 Szczuczyn †  
2196Jan Antoni Staniszewski *18-06-1911 Ławsk †  
2197Jan Antoniak  †  
2198Jan Antosiewicz *około 1883 Bzury †  
2199Jan Antosiewicz  †przed 09-02-1920  
2200Jan Arbsiajtyz  †09-1870  
2201Jan Archacki *około 1821 Ruda †po 07-03-1886  
2202Jan Arciszewski *około 1897 Orlikowo †  
2203Jan Arciszewski [0¬]    
2204Jan Arciszewski *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
2205Jan Augustowski *29-08-1887 Szczuczyn †  
2206Jan Augustynowicz *około 1836 Grajewo †przed 19-11-1900  
2207Jan Azarczyk  †  
2208Jan Baczewski *18-06-1903 Boczki †  
2209Jan Bagiński  †przed 28-02-1843  
2210Jan Bagiński [0¬]    
2211Jan Bagiński  †przed 11-02-1861  
2212Jan Bagiński *około 1850 Przyborowo †  
2213Jan Bagiński  †przed 30-01-1859  
2214Jan Bagiński [0¬]    
2215Jan Bagiński *około 1896 Michny †  
2216Jan Bagiński *07-02-1868 Kotówek †  
2217Jan Bagiński *około 1879 Kotówek †  
2218Jan Bagiński  †po 03-02-1891  
2219Jan Bagiński *około 1865 Skroda †  
2220Jan Bagiński *około 1904 Suwałki †  
2221Jan Bagiński  †27-11-1843  
2222Jan Bagiński *około 1891 Rogale †przed 10-02-1931  
2223Jan Bagiński  †  
2224Jan Bagiński  †  
2225Jan Bagiński  †16-01-1850  
2226Jan Bagiński  †  
2227Jan Bagiński  †  
2228Jan Bagiński *około 1814 Dmusy †przed 05-02-1872  
2229Jan Bagiński  †  
2230Jan Bagiński  †przed 28-07-1878  
2231Jan Bagiński *02-02-1907 Koniecki Małe †08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2232Jan Bagiński [0¬]    
2233Jan Bagiński *około 1831 †po 09-02-1897  
2234Jan Bagiński  †  
2235Jan Bagiński *18-12-1931 Świdry †01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/  
2236Jan Bagiński  †  
2237Jan Bagiński [0¬]     
2238Jan Bagiński *30-12-1832 Koniecki †po 05-02-1870  
2239Jan Bagiński *14-12-1852 Lipnik †10-12-1854 Lipnik  
2240Jan Bagiński *30-08-1816 Bzury †od 09-11-1867 do 21-11-1870  
2241Jan Bagiński *05-11-1854 Sulewo Prusy †28-06-1936 Sulewo Prusy  
2242Jan Bagiński  †po 16-06-1872  
2243Jan Bagiński *10-02-1827 Sulewo Prusy †od 06-02-1893 do 07-02-1899  
2244Jan Bagiński *około 1833 Sulewo Kownaty †  
2245Jan Bagiński  †przed 10-02-1857  
2246Jan Bagiński *około 1769 Bagienice †17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2247Jan Bagrejewski  †po 10-11-1822  
2248Jan Bajkowski  †  
2249Jan Bajkowski *około 1818 Pawełki †  
2250Jan Bajkowski *około 1874 Grozimy †  
2251Jan Balcer  †od 27-02-1829 do 16-07-1846  
2252Jan Balejko *około 1824 Szczuczyn †  
2253Jan Balewski *około 1841 Słucz †29-11-1865 Słucz  
2254Jan Balewski *około 1826 Słucz †po 28-10-1889  
2255Jan Balicki  †po 05-11-1839  
2256Jan Balicki *około 1851 Glinki †01-01-1929 Czarnowo /Niedźwiadna/  
2257Jan Balicki *11-03-1773 †08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/  
2258Jan Balicki *około 09-1825 Łubiane †przed 11-02-1889  
2259Jan Balicki *około 1859 Wąsosz †11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
2260Jan Baltazar Gardocki *około 1851 Gardoty †02-10-1856 Gardoty /Romany/  
2261Jan Bałdyga  †  
2262Jan Bałdyga  †30-05-1838  
2263Jan Bałdyga *około 1866 Białaszewo †po 02-02-1920   
2264Jan Bałdyga *około 1907 Białaszewo †19-02-1988 Białaszewo  
2265Jan Bałdyga *około 1853 Danowo †  
2266Jan Bałdyga *24-06-1903 Ruda †01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
2267Jan Banach  †przed 22-11-1933  
2268Jan Banachowski *około 1864 Orlikowo †po 14-02-1939  
2269Jan Banachowski *około 1834 Konopki par. Grabowo †po 14-05-1894  
2270Jan Banachowski *około 1869 Grądy-Możdżenie †  
2271Jan Banaszkiewicz [0¬]    
2272Jan Banaś  †  
2273Jan Bandach  †przed 28-05-1854  
2274Jan Bandurski *około 1892 Dąbrówno †  
2275Jan Bar *08-03-1931 Milewo †15-11-1931 Milewo  
2276Jan Barankiewicz *około 1879 Łojki par. Białaszewo †  
2277Jan Baranowski [0¬]    
2278Jan Baranowski [0¬]    
2279Jan Baranowski *około 1866 Jedwabne †19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/  
2280Jan Baranowski  †przed 10-09-1894  
2281Jan Baranowski  †przed 04-01-1904  
2282Jan Baranowski  †od 21-01-1818 do 17-11-1830  
2283Jan Baranowski *około 1849 Szczuczyn †przed 27-07-1906  
2284Jan Baranowski *10-03-1889 Szczuczyn †  
2285Jan Baranowski [0¬]    
2286Jan Baranowski [0¬]    
2287Jan Barczak [0¬]    
2288Jan Bardziński *około 1814 Górki par. Jedwabne †przed 24-02-1879  
2289Jan Bargłowski *około 1817 Okrasin †przed 26-02-1865  
2290Jan Bargłowski [0¬]    
2291Jan Bargłowski [0¬]    
2292Jan Bargłowski [0¬]    
2293Jan Bargłowski *około 1842 Okrasin †przed 21-11-1898  
2294Jan Bargłowski *1901 Okrasin †  
2295Jan Bargłowski *1840 Okrasin †1892 Okrasin /Radziłów/  
2296Jan Bargłowski *około 1823 †1892 Okrasin /Radziłów/  
2297Jan Bargłowski  †po 28-06-1888  
2298Jan Bargłowski *1909 †  
2299Jan Bargłowski *około 1825 Przytuły †  
2300Jan Bargłowski *około 1860 Kubra †  
2301Jan Bargłowski *około 1867 †po 18-11-1941  
2302Jan Bargłowski *09-06-1907 Grozimy †  
2303Jan Bargłowski *około 1869 Żebry †19-02-1933 Żebry  
2304Jan Bartliński *około 1861 Radziłów †po 16-05-1921  
2305Jan Bartliński *około 1804 Bronowo †przed 22-11-1857  
2306Jan Bartłomiej Łempicki *25-08-1912 Bagienice †11-01-1944 Grabówka koło Białegostoku   
2307Jan Bartłomiej Paszkowski *około 1836 Nadbory †20-02-1867 Ławsk  
2308Jan Bartnicki  †od 17-11-1839 do 15-11-1852  
2309Jan Bartnicki *około 1859 Guty †  
2310Jan Bartosiewicz *około 1908 Sieburczyn †08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/   
2311Jan Bartosiewicz  †od 05-11-1843 do 18-11-1856  
2312Jan Bartosiewicz [0¬]    
2313Jan Bartoszewicz  †przed 07-07-1923  
2314Jan Barwikowski *13-01-1905 Glinki †  
2315Jan Barwikowski *04-09-1817 Barwiki †1870  
2316Jan Barwikowski *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
2317Jan Barzykowski  †  
2318Jan Bazydło  †przed 20-11-1836  
2319Jan Bazydło  †  
2320Jan Bazydło *16-05-1865 Ławsk †25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/  
2321Jan Bazydło *około 1910 †  
2322Jan Bazyli Kołakowski  †po 30-05-1933  
2323Jan Bączkowski  †po 17-11-1874  
2324Jan Bednarowicz *1850 Pieńczykowo †  
2325Jan Bednarowicz [0¬]    
2326Jan Bednarowicz [0¬]    
2327Jan Bender *25-08-1907 Świdry †  
2328Jan Bender *około 1836 Filipów †od 03-02-1891 do 09-02-1897  
2329Jan Bendzia *około 1864 Niewiarowo †  
2330Jan Benko  †przed 24-11-1831  
2331Jan Berć *około 1815 Szczuczyn †16-04-1857  
2332Jan Berć *około 1871 Szczuczyn †od 25-02-1930 do 16-10-1934  
2333Jan Bernecki [0¬]    
2334Jan Berner  †przed 20-07-1914  
2335Jan Bębenek  †przed 25-11-1866  
2336Jan Białobrzeski  †  
2337Jan Białosuknia [0¬]    
2338Jan Białowąs *około 1858 Ławsk †29-12-1920 Ławsk  
2339Jan Biedrzycki  †  
2340Jan Biedrzycki *około 1855 Stryjaki †po 06-02-1912  
2341Jan Biedrzycki  †  
2342Jan Biedrzycki *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
2343Jan Biedrzycki  †przed 20-11-1848  
2344Jan Biedrzycki  †  
2345Jan Biedrzycki *około 1848 Biodry †  
2346Jan Biedrzycki  †po 19-01-1848  
2347Jan Biedrzycki  †po 23-02-1903  
2348Jan Biedrzycki *około 1786 Biodry †  
2349Jan Biedrzycki  †po 19-02-1844  
2350Jan Biedrzycki *około 1831 Guty Stare †od 16-06-1909 do 04-06-1912  
2351Jan Bielawski *około 1836 Przytuły †  
2352Jan Bielawski *około 1792 †od 20-02-1854 do 23-02-1857  
2353Jan Bielawski [0¬]     
2354Jan Bielawski *1910 †  
2355Jan Bielenica [0¬]     
2356Jan Bielicki *01-02-1917 Wiszowate †   
2357Jan Bielski *około 1816 Słucz †  
2358Jan Bielski *11-02-1902 Mścichy †  
2359Jan Bielski *około 1863 Mścichy †07-09-1891  
2360Jan Bielski *około 1866 Mścichy †1913 Mścichy /Radziłów/  
2361Jan Bielski *około 1841 Mścichy †po 03-02-1896  
2362Jan Bieniewski [0¬]    
2363Jan Bieńkowski *około 1833 Okrasin †po 24-01-1888  
2364Jan Bieńkowski *około 1898 Okrasin †28-07-1919  
2365Jan Bieńkowski *około 1825 Okrasin †po 24-03-1910  
2366Jan Bieńkowski *14-01-1911 †01-05-1961 Okrasin /Radziłów/  
2367Jan Bieńkowski [0¬]    
2368Jan Bieńkowski *około 1868 Radziłów †  
2369Jan Bieńkowski *1837 Mścichy †po 07-02-1888  
2370Jan Bieńkowski *około 1871 Radziłów †  
2371Jan Bieńkowski *1911 †  
2372Jan Bieńkowski *około 1897 Radziłów †  
2373Jan Bieńkowski *około 1837 †  
2374Jan Biernacki *około 1832 Ostrykół †04-04-1866  
2375Jan Biernacki  †po 06-11-1843  
2376Jan Biernacki *06-01-1873 Białaszewo †11-12-1951 Nowa Wieś Ełcka /Szczuczyn/  
2377Jan Bigda *około 1858 Budy Poryckie †po 05-07-1908  
2378Jan Bikowski  †przed 05-02-1891  
2379Jan Blaszko  †  
2380Jan Blum *około 1869 Kolno †po 05-11-1941  
2381Jan Blum  †  
2382Jan Blusiewicz *około 1861 Wagi †18-10-1866 Wagi /Przytuły/  
2383Jan Blusiewicz *około 1825 Stawiski †  
2384Jan Bober *około 1811 Gardoty †przed 14-05-1896  
2385Jan Bobrowski  †  
2386Jan Bobrowski [0¬]    
2387Jan Bobryk  †przed 20-09-1885  
2388Jan Bocianowski *30-06-1883 Szczuczyn †  
2389Jan Bocianowski *około 1877 Radziłów †  
2390Jan Bogdan *około 1889 Szandry †  
2391Jan Bogdan *około 1834 Brzeźnio †przed 02-04-1926  
2392Jan Bogdan [0¬]    
2393Jan Bogdankowski  †  
2394Jan Bogdanowicz  †przed 03-10-1830  
2395Jan Bogdanowicz *około 1933 Kędziorowo †03-06-1946 Kędziorowo  
2396Jan Bogdański *około 1816 Wizna †przed 08-03-1882  
2397Jan Bogdański *około 1861 Włochówka †04-04-1929  
2398Jan Bogucki  †po 03-02-1835  
2399Jan Bogusławski *około 1834 Klimaszewnica †po 14-02-1898  
2400Jan Bogusławski *09-02-1901 Żebry †  
2401Jan Bogusławski *około 1860 Żebry †08-03-1926 Modzele  
2402Jan Bogusz *1923 Kucze Wielkie †01-01-1972  
2403Jan Bogusz  †przed 10-02-1885  
2404Jan Bogusz *około 1812 Przytuły †25-04-1893 Kubra  
2405Jan Bogusz *15-08-1890 Kucze Wielkie †17-03-1951 /Jedwabne/  
2406Jan Bogusz  †po 11-02-1817  
2407Jan Bogusz *około 1869 Bukowo Duże †po 08-11-1923  
2408Jan Boguszewski *około 1840 Dołęgi †po 30-01-1899  
2409Jan Bojar  †  
2410Jan Bojar *około 1883 Wierzbowo †  
2411Jan Bolesław Cwaliński *06-11-1904 Grozimy †06-02-1992 Grozimy /Wąsosz/  
2412Jan Bolesław Jaśkowski *05-01-1933 Klimaszewnica †26-10-2016 Klimaszewnica  
2413Jan Bolesław Karolak *około 1890 Suche †  
2414Jan Bonawentura Łempicki *12-07-1789 Szwelczyn †  
2415Jan Borawski *27-01-1912 Rakowo †13-04-1997 Rakowo /Szczuczyn/  
2416Jan Borawski *19-10-1901 Glinki †przed 03-05-1982  
2417Jan Borawski *1887 Supy †  
2418Jan Borawski *około 1896 Rakowo †  
2419Jan Borawski *około 1855 Grabowo †  
2420Jan Borawski *około 1838 Trzaski †09-01-1902 Glinki  
2421Jan Borawski  †  
2422Jan Borawski  †przed 21-05-1894  
2423Jan Borawski *około 1855 Nadbory †20-12-1916 Witynie  
2424Jan Borawski *około 1880 Rutki †  
2425Jan Borawski  †przed 07-02-1922  
2426Jan Borawski *około 1821 Nieławice †po 10-11-1873  
2427Jan Borawski  †  
2428Jan Borawski *około 1862 Glinki †  
2429Jan Borawski *około 1871 Nieławice †  
2430Jan Borawski  †  
2431Jan Borawski *około 1862 Klimaszewnica †  
2432Jan Borawski  †  
2433Jan Borawski *około 1854 Rutki †  
2434Jan Borawski *około 1866 Biodry †od 19-02-1912 do 24-11-1926  
2435Jan Borawski *około 1794 †  
2436Jan Borawski  †  
2437Jan Borawski *około 1900 Świdry Podleśne †  
2438Jan Borawski [0¬]    
2439Jan Borawski  †po 30-07-1843  
2440Jan Borawski *około 1870 Rakowo †  
2441Jan Borawski  †po 21-02-1832  
2442Jan Borawski [0¬]    
2443Jan Borawski *około 1814 Nadbory †23-04-1842  
2444Jan Borawski  †przed 07-03-1859  
2445Jan Borawski *około 1807 Rakowo †  
2446Jan Borawski  †  
2447Jan Borawski  †po 23-11-1840  
2448Jan Borawski *około 1821 Możdżenie †przed 10-05-1862  
2449Jan Borawski [0¬]    
2450Jan Borawski *około 1804 Rakowo †przed 30-07-1865  
2451Jan Borawski  †po 23-11-1847  
2452Jan Borawski *około 1819 Rakowo †  
2453Jan Borawski [0¬]    
2454Jan Borawski  †przed 25-06-1854  
2455Jan Borawski  †po 12-07-1864  
2456Jan Borawski *około 1844 Rakowo †przed 25-01-1910  
2457Jan Borawski [0¬]    
2458Jan Borawski *11-06-1775 Rakowo †po 11-02-1835  
2459Jan Borawski  †  
2460Jan Borawski  †przed 05-09-1862  
2461Jan Borawski  †przed 26-07-1875  
2462Jan Borawski *12-01-1900 Bełda †  
2463Jan Borawski *około 1834 Toczyłowo †przed 07-11-1892  
2464Jan Borawski  †przed 01-05-1831  
2465Jan Borawski *06-02-1933 Kędziorowo †30-10-1996 /Wąsosz/  
2466Jan Borawski  †po 23-04-1915  
2467Jan Borawski  †  
2468Jan Borawski *19-12-1838 Konopki †06-07-1842 Konopki  
2469Jan Borawski *około 1814 Konopki †po 25-02-1878  
2470Jan Borawski *około 1799 Konopki par. Jedwabne †27-05-1880 Konopki  
2471Jan Borawski *28-06-1801 Święcienin †po 07-11-1864  
2472Jan Borawski *04-05-1786 Konopki †31-05-1855 Konopki  
2473Jan Borkowski *około 1814 Bronowo †  
2474Jan Borkowski  †od 26-02-1840 do 24-11-1851  
2475Jan Borkowski  †przed 26-02-1851  
2476Jan Borkowski *27-07-1865 Niećkowo †od 12-10-1920 Niećkowo  
2477Jan Boroń *około 1898 Wołowice †18-02-1984 Szczuczyn  
2478Jan Boroń [0¬]    
2479Jan Borowicz [0¬]    
2480Jan Borowicz *około 1885 Koniecki †  
2481Jan Borowski  †przed 07-02-1865  
2482Jan Borowski *11-07-1909 Grajewo †  
2483Jan Borusiewicz *22-01-1867 Wąsosz †29-05-1900 Wąsosz  
2484Jan Borusiewicz *1932 †1995  
2485Jan Borusiewicz *1861 †1862  
2486Jan Borysiewicz *około 1869 Niedźwiadna †07-03-1928 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2487Jan Borysiewicz  †28-04-1810 Wąsosz  
2488Jan Boryszewski  †  
2489Jan Boryszewski *około 1878 Grajewo †  
2490Jan Borzymowski  †przed 17-02-1822  
2491Jan Borzymowski *około 1872 Kossaki †  
2492Jan Borzymowski  †  
2493Jan Borzymowski  †po 11-02-1911  
2494Jan Borzymowski  †przed 01-1817  
2495Jan Borzymowski  †przed 29-01-1821  
2496Jan Borzymowski [0¬]    
2497Jan Braczko *około 1823 †przed 23-02-1897  
2498Jan Brajczewski *około 1844 Szostaki †04-03-1917 Szostaki  
2499Jan Brajczewski  †przed 06-02-1849  
2500Jan Brajczewski *około 1797 Szostaki †przed 27-11-1848  
2501Jan Broda  †po 18-11-1859  
2502Jan Brodowski  †  
2503Jan Brodowski *około 1882 Żyłka †  
2504Jan Brodowski  †  
2505Jan Brodowski  †po 05-02-1918  
2506Jan Brodowski *około 1821 Modzele †przed 11-06-1894  
2507Jan Brodowski *około 1875 Czaple †  
2508Jan Brodowski *07-06-1900 Bukowo Duże †31-01-1939 Bukowo /Słucz/  
2509Jan Bronakowski *około 1905 Grądy Małe †01-07-1985 Grądy Małe  
2510Jan Bronakowski *około 1874 Bronaki-Olki †20-04-1931 Bronaki-Olki  
2511Jan Bronakowski *około 1858 Bronaki †  
2512Jan Bronakowski  †przed 06-1881  
2513Jan Bronakowski *około 1806 Bronaki-Olki †  
2514Jan Bronakowski  †od 23-11-1845 do 22-06-1857  
2515Jan Bronakowski *około 1850 Bronaki-Olki †  
2516Jan Bronakowski [0¬]    
2517Jan Bronakowski *około 1845 Skroda †  
2518Jan Bruno Gładkowski [0¬]    
2519Jan Bruszkiewicz  †po 02-02-1868  
2520Jan Bryk [0¬]    
2521Jan Bryzgiel *24-04-1886 Wesołowo †04-09-1971 New Britain, CT  
2522Jan Brzostek  †  
2523Jan Brzostowski  †od 21-02-1848 do 11-02-1877  
2524Jan Brzostowski *około 1871 Chyliny †  
2525Jan Brzostowski *około 1870 Nadbory †po 12-02-1934  
2526Jan Brzostowski  †  
2527Jan Brzostowski *około 1915 †19-03-1920 Chyliny /Burzyn/  
2528Jan Brzostowski *około 1841 Nadbory †  
2529Jan Brzostowski *około 1884 Makowskie †  
2530Jan Brzostowski *około 1900 Bagienice par. Romany †  
2531Jan Brzostowski  †przed 19-09-1837  
2532Jan Brzostowski *16-12-1912 Chyliny †  
2533Jan Brzostowski  †  
2534Jan Brzostowski *29-08-1899 Konopki par. Radziłów †06-11-1901 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
2535Jan Brzostowski *około 1813 Nieławice †przed 06-02-1865  
2536Jan Brzostowski *około 1872 Nieławice †przed 10-02-1925   
2537Jan Brzostowski *około 1838 †09-10-1880 Chyliny  
2538Jan Brzostowski *około 1819 †17-05-1863  
2539Jan Brzostowski  †  
2540Jan Brzostowski  †  
2541Jan Brzostowski  †przed 13-02-1838  
2542Jan Brzostowski *około 1869 Bagienice par. Romany †po 10-02-1925  
2543Jan Brzostowski *około 1838 Brzostowo †12-12-1904 Mocarze /Burzyn/  
2544Jan Brzostowski *około 1784 Nadbory †po 06-02-1839  
2545Jan Brzostowski *około 1870 Łoje Awissa †  
2546Jan Brzostowski *około 1863 Łoje Awissa †20-07-1893 Łoje Awissa  
2547Jan Brzostowski *26-12-1896 Modzele †10-02-1966 Modzele /Wąsosz/  
2548Jan Brzostowski  †  
2549Jan Brzostowski *1874 Chyliny †03-02-1927 Chyliny /Burzyn/  
2550Jan Brzozowski *około 1880 Wizna †  
2551Jan Brzozowski *około 1898 Rutkowskie †  
2552Jan Brzozowski *około 1840 Borawskie †  
2553Jan Brzozowski *około 1912 Zalesie †13-09-1919 Zalesie /Wąsosz/   
2554Jan Brzozowski  †po 20-01-1837  
2555Jan Brzozowski  †od 05-11-1823 do 28-02-1832  
2556Jan Brzozowski  †przed 28-04-1834  
2557Jan Brzozowski *20-09-1896 Zalesie †28-07-1967 Grajewo /Wąsosz/   
2558Jan Brzóska *około 1852 Racibory †od 19-02-1906 do 17-09-1924  
2559Jan Brzóska *około 1881 Radziłów †  
2560Jan Brzóska (Brzostowski) z d. Brzóska *około 1804 Kokoszki †15-02-1840  
2561Jan Brzuchalski *1804 Wąsosz †  
2562Jan Brzuchalski [0¬]    
2563Jan Brzuchalski [0¬]    
2564Jan Brzuchalski *27-04-1906 Milewo †  
2565Jan Brzuchalski *24-10-1789 Kędziorowo †po 01-11-1843  
2566Jan Brzuchalski *27-12-1774 Kędziorowo †od 24-01-1828 do 12-11-1837  
2567Jan Brzuchalski *około 04-1841 Kędziorowo †po 12-05-1888  
2568Jan Brzuchalski  †  
2569Jan Brzuchalski [0¬]     
2570Jan Brzuchalski [0¬]    
2571Jan Brzuchalski *około 1941 Kędziorowo †11-11-1945 Kędziorowo  
2572Jan Brzuchalski *około 1861 Kędziorowo †23-04-1903 Niećkowo /Wąsosz/  
2573Jan Brzuszkiewicz *około 1821 Kossaki †04-03-1865  
2574Jan Brzuszkiewicz *około 1873 Jedwabne †  
2575Jan Bucia  †  
2576Jan Bucia [0¬]    
2577Jan Buczkek  †  
2578Jan Buczkowski  †  
2579Jan Buczyński  †przed 24-02-1851  
2580Jan Budny *około 1832 Przechody †  
2581Jan Budny [0¬]     
2582Jan Budny  †przed 04-1820  
2583Jan Budny *05-01-1846 Danowo †  
2584Jan Budny *około 1749 †19-08-1819 Danowo  
2585Jan Budziłowski  †  
2586Jan Budziński *około 1865 Radziłów †  
2587Jan Budziński *około 1803 †po 24-09-1865  
2588Jan Budziński *około 1827 Łempice †przed 18-11-1879  
2589Jan Budziński *około 1832 †15-05-1834 Wąsosz  
2590Jan Budziński  †27-10-1863  
2591Jan Budziński  †po 09-11-1857  
2592Jan Bujnowski  †  
2593Jan Bujwidys *04-01-1852 Wąsosz †  
2594Jan Bujwidys *około 1875 †po 18-10-1951  
2595Jan Bujwidys  †przed 20-01-1903  
2596Jan Bukowski  †  
2597Jan Bukowski [0¬]    
2598Jan Bukowski  †   
2599Jan Bukowski  †  
2600Jan Bukowski *około 1826 †09-1831 Sulewo Prusy   
2601Jan Bukowski *29-11-1778 Sulewo Prusy †01-04-1840 Sulewo Prusy   
2602Jan Burski *około 1877 Kramarzewo †po 18-11-1930  
2603Jan Burzyński  †przed 31-01-1910  
2604Jan Butrymowicz *12-12-1822 Zacieczki †  
2605Jan Buźniak *21-10-1910 Trzcianka †  
2606Jan Buźniak *09-03-1939 Żebry †21-04-1941 Żebry  
2607Jan Byl *24-05-1904 Wójkowice †29-09-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
2608Jan Bylica *28-05-1837 Ławsk †  
2609Jan Bylica *około 1862 Sośnia †po 07-09-1928  
2610Jan Bzura *około 1878 Janczewko †19-12-1907  
2611Jan Bzura  †  
2612Jan Bzura *około 1874 †  
2613Jan Bzura *około 1909 †  
2614Jan Bzura [0¬]    
2615Jan Bzura *27-01-1805 Niedźwiedzkie †08-09-1807 Niedźwiedzkie  
2616Jan Cedrowski  †po 05-03-1848  
2617Jan Cekała *około 1842 †24-03-1916 Burzyn /Burzyn/  
2618Jan Celiński  †  
2619Jan Celiński  †31-12-1847  
2620Jan Cendrowski *około 1903 Chrzanowo †  
2621Jan Cendrowski *około 1820 †   
2622Jan Cendrowski  †po 21-10-1850  
2623Jan Cendrowski  †po 24-07-1923  
2624Jan Cendrowski *około 1803 †po 27-11-1871  
2625Jan Cendrowski *około 1849 Chrzanowo †przed 22-11-1910  
2626Jan Cendrowski  †  
2627Jan Cętkowski  †przed 30-04-1818  
2628Jan Chabelski [0¬]    
2629Jan Chalamoński *około 1827 Kumelsk †  
2630Jan Chałustowski *około 02-1923 †18-10-1925 Mścichy /Radziłów/  
2631Jan Chałustowski [0¬]    
2632Jan Chałustowski *1895 Mścichy †  
2633Jan Chałustowski *około 1835 Mścichy †od 30-01-1882 do 04-03-1889  
2634Jan Chałustowski *około 1883 Mścichy †przed 30-01-1934  
2635Jan Charubin  †przed 06-02-1923  
2636Jan Charubin  †przed 29-01-1866  
2637Jan Chełchowski *około 1825 †  
2638Jan Chełmiński  †po 18-11-1820  
2639Jan Chełmiński *24-08-1944 Niećkowo †08-10-2001 Grajewo /Wąsosz/  
2640Jan Chełmiński  †przed 18-07-1858  
2641Jan Chludziński *16-10-1901 Rostki †  
2642Jan Chludziński  †przed 11-02-1839  
2643Jan Chludziński *około 1815 Rostki par. Romany †27-01-1892 Rostki par. Romany /Romany/  
2644Jan Chludziński *około 1799 Zanklewo †po 05-11-1856  
2645Jan Chludziński  †przed 30-10-1815  
2646Jan Chludziński  †przed 24-11-1903  
2647Jan Chludziński [0¬]    
2648Jan Chmielewski *około 1848 Mścichy †10-12-1934 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2649Jan Chmielewski *około 1932 †08-06-1934 Słucz /Słucz/  
2650Jan Chmielewski  †po 18-07-1931  
2651Jan Chmielewski  †przed 10-02-1890  
2652Jan Chmielewski *około 1887 Sambory †  
2653Jan Chmielewski *1854 Mścichy †  
2654Jan Chmielewski  †28-02-1858 Solistówka  
2655Jan Chmielewski *około 1884 Konopki Chude †  
2656Jan Chmielewski *około 1867 Jedwabne †  
2657Jan Chmielewski *około 1844 Truszki †  
2658Jan Chmielewski  †przed 24-11-1896  
2659Jan Chmielewski  †  
2660Jan Chmielewski *około 1833 Przechody †po 30-01-1899  
2661Jan Chmielewski *około 1831 Bronowo †  
2662Jan Chmielewski *około 1825 Męczki †  
2663Jan Chmielewski  †17-02-1857 Okrasin  
2664Jan Chmielewski *około 1818 †24-05-1879 Mścichy /Radziłów/  
2665Jan Chmielewski  †po 26-11-1906  
2666Jan Chmielewski *około 1795 Kamianki †  
2667Jan Chmielewski  †po 03-02-1856  
2668Jan Chmielewski *około 1859 Przechody †  
2669Jan Chmielewski *około 1878 Orlikowo †  
2670Jan Chmielewski *około 1850 Męczki †27-12-1888  
2671Jan Chmielewski  †przed 26-01-1897  
2672Jan Chmielewski  †  
2673Jan Chmielewski  †przed 28-11-1865  
2674Jan Chmielewski [0¬]    
2675Jan Chmielewski  †przed 16-11-1841  
2676Jan Chmielewski *około 1865 Ławsk †  
2677Jan Chmielewski *około 1833 Konopki †  
2678Jan Chmielewski *11-03-1804 Radziłów †  
2679Jan Chmielewski *około 02-1844 Żebry †od 03-02-1903 do 22-10-1919  
2680Jan Chmielewski *1806 Ławsk †po 17-05-1868  
2681Jan Chmielewski  †po 31-01-1893  
2682Jan Chmielewski *około 1864 Wąsosz †po 25-09-1934  
2683Jan Chmielewski  †po 23-05-1943  
2684Jan Chmielewski [0¬]    
2685Jan Chmielewski *około 1900 †około 1966  
2686Jan Chochowski  †  
2687Jan Chodnicki *około 1904 Kumelsk †  
2688Jan Chodnicki *około 1863 †05-03-1864 Żebry /Wąsosz/  
2689Jan Chodnicki [0¬]    
2690Jan Chodnicki  †przed 16-10-1849  
2691Jan Chodnicki [0¬]    
2692Jan Chodnicki [0¬]    
2693Jan Chodnicki [0¬]     
2694Jan Chodnicki *około 01-1947 Pasichy †20-01-1948 Pasichy   
2695Jan Chodnik  †po 15-01-1826  
2696Jan Chodnik  †  
2697Jan Chodorowski *około 02-1926 Mocarze †09-07-1927 Mocarze /Burzyn/  
2698Jan Chodorowski  †  
2699Jan Chodorowski *około 1817 Burzyn †24-09-1846  
2700Jan Chodorowski *około 1861 Mocarze †  
2701Jan Chodorowski  †od 06-11-1838 do 28-05-1848  
2702Jan Chodorowski *23-11-1907 Burzyn †  
2703Jan Choiński  †przed 07-02-1899  
2704Jan Choiński [0¬]    
2705Jan Choiński  †przed 05-02-1877  
2706Jan Choiński  †po 05-02-1851  
2707Jan Choiński *około 1828 †od 10-02-1880 do 05-02-1894  
2708Jan Chojnicki *około 1826 Nowogród †08-04-1887 Słucz /Słucz/  
2709Jan Chojnowski  †przed 09-11-1921  
2710Jan Chojnowski  †po 22-11-1894  
2711Jan Chojnowski  †po 07-02-1921  
2712Jan Chojnowski *około 1857 Grądy Małe †  
2713Jan Chojnowski *około 1804 Grądy Małe †od 27-02-1854 do 13-05-1860  
2714Jan Chojnowski [0¬]    
2715Jan Chojnowski *1803 †24-04-1813 Guty  
2716Jan Chojnowski  †  
2717Jan Chojnowski *około 03-1863 Danowo †około 1898  
2718Jan Cholewiński *około 1849 Netta †  
2719Jan Choromański *około 1778 †  
2720Jan Chorosz *około 1875 Ruda †  
2721Jan Chorosz *08-10-1954 Żebry †02-02-1955 Żebry /Wąsosz/  
2722Jan Chorosz *około 1841 Ruda †  
2723Jan Chorosz  †przed 26-07-1880  
2724Jan Chorosz *02-01-1931 Wąsosz †08-05-2010  
2725Jan Chorosz *05-05-1909 Sojczyn-Borowy †  
2726Jan Chorosz [0¬]    
2727Jan Chrapowicki *około 1797 Kapice †od 31-01-1847 do 15-02-1857  
2728Jan Chronikowski  †po 20-11-1832  
2729Jan Chrostowski [0¬]    
2730Jan Chrostowski [0¬]    
2731Jan Chrostowski *około 1901 Konopki Chude †  
2732Jan Chrostowski  †22-06-1844 Bukowo Duże  
2733Jan Chrostowski  †  
2734Jan Chrostowski  †po 24-11-1829  
2735Jan Chrostowski *około 1766 Chrostowo †  
2736Jan Chrostowski  †przed 04-08-1817  
2737Jan Chrostowski *około 1822 Karwowo-Polki †po 01-05-1866  
2738Jan Chrostowski  †od 10-06-1834 do 26-02-1844  
2739Jan Chrostowski *15-12-1851 Biodry †  
2740Jan Chrostowski  †po 17-02-1823  
2741Jan Chrostowski *około 1805 Biodry †po 13-02-1854  
2742Jan Chrostowski *około 1863 Brychy †  
2743Jan Chrostowski *około 1837 Biodry †  
2744Jan Chrostowski *około 1863 Wagi †przed 03-02-1913  
2745Jan Chrostowski *około 1849 †po 19-03-1917  
2746Jan Chrostowski *około 1864 Bagienice †przed 31-01-1921  
2747Jan Chrostowski *około 1822 Bukowo †po 10-11-1884  
2748Jan Chrostowski  †od 23-01-1851 do 22-02-1861  
2749Jan Chrostowski  †  
2750Jan Chrostowski  †po 26-01-1840  
2751Jan Chrostowski *27-08-1836 Sulewo Prusy †16-12-1876   
2752Jan Chrostowski *około 1831 Gardoty †przed 31-05-1904   
2753Jan Chrostowski  †po 18-11-1828  
2754Jan Chrostowski *około 1890 Radziłów †   
2755Jan Chrostowski *30-11-1902 Nieławice †  
2756Jan Chryzostom Zamojski *1909 †  
2757Jan Chrzanowski *około 1898 Dzięgiele †08-01-1958 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2758Jan Chrzanowski *11-01-1958 †24-08-1995 Grajewo /Wąsosz/   
2759Jan Chrzanowski *około 1900 Karwowo-Wszebory †  
2760Jan Chrzanowski *około 1879 Brzostowo †po 18-08-1920  
2761Jan Chrzanowski *około 1857 Kurkowo †  
2762Jan Chrzanowski *1883 Wypychy †  
2763Jan Chrzanowski *około 1835 Borawskie †po 10-02-1896  
2764Jan Chrzanowski *około 1863 Glinki †  
2765Jan Chrzanowski *około 1862 Wypychy †30-08-1884 Wypychy  
2766Jan Chrzanowski *około 1862 Supy †po 11-02-1918  
2767Jan Chrzanowski *około 1850 Brzostowo †po 30-01-1923  
2768Jan Chrzanowski *około 1750 †przed 10-04-1819  
2769Jan Chrzanowski *około 1795 Supy †  
2770Jan Chrzanowski *około 1783 Wypychy †09-02-1831  
2771Jan Chrzanowski *około 1826 Borawskie †  
2772Jan Chrzanowski *1903 †  
2773Jan Chrzanowski *około 1867 Supy †03-09-1918 Supy  
2774Jan Chrzanowski *około 1876 Przytuły †  
2775Jan Chrzanowski *1868 Mikuty †10-08-1946 Glinki /Słucz/  
2776Jan Chrzanowski *około 1867 Kieljany †12-03-1887 Kieljany /Wąsosz/   
2777Jan Chrzanowski *1911 Supy †  
2778Jan Chrzanowski  †  
2779Jan Chrzanowski *około 1878 Kucze Wielkie †14-10-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
2780Jan Chrzanowski *około 1826 Brzostowo †po 09-02-1891  
2781Jan Chrzanowski *około 12-1951 Kędziorowo †24-03-1952 Kędziorowo /Wąsosz/  
2782Jan Chrzanowski *około 1862 Bęćkowo †  
2783Jan Chrzanowski *około 1834 Wypychy †01-03-1911 Kubra  
2784Jan Chrzanowski *około 1836 Chrzanowo †27-12-1872  
2785Jan Chrzanowski *około 1816 Pawłocin †po 02-03-1886  
2786Jan Chrzanowski *około 1874 Świdry Podleśne †   
2787Jan Chrzanowski *17-02-1906 Godlewo †14-08-1969 Godlewo  
2788Jan Chrzanowski *29-01-1867 Koniecki †  
2789Jan Chrzanowski *około 1879 †po 31-12-1941  
2790Jan Chrzanowski *około 1803 Konopki †10-08-1874 Konopki  
2791Jan Chrzanowski *około 1831 Kieljany †07-09-1887 Kieljany  
2792Jan Chyliński *około 07-1895 Radziłów †02-01-1896 Borawskie /Radziłów/  
2793Jan Chyliński *około 1873 Kąty †15-02-1914 Kąty /Burzyn/  
2794Jan Chyliński *około 1869 Borawskie †po 22-02-1927  
2795Jan Chyliński  †przed 27-01-1885  
2796Jan Chyliński  †po 26-11-1883  
2797Jan Chyliński *około 1862 Chrostowo †przed 01-1925  
2798Jan Chyliński *około 1811 Kąty †od 16-01-1854 do 29-01-1866  
2799Jan Chyliński *około 1869 Kąty †06-10-1927 Kąty /Burzyn/  
2800Jan Chyliński [0¬]    
2801Jan Chyliński *około 1781 Sulewo Prusy †przed 06-02-1853  
2802Jan Chyliński *04-03-1902 Sulewo Prusy †28-03-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/   
2803Jan Chyliński *23-03-1870 Sulewo Prusy †06-09-1938 Zalesie   
2804Jan Chyliński [0¬]     
2805Jan Ciborowski  †  
2806Jan Cichocki [0¬]    
2807Jan Ciecierski  †przed 11-07-1899  
2808Jan Ciecierski *około 1894 †29-05-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2809Jan Ciecierski *21-06-1846 Wąsosz †po 29-01-1894  
2810Jan Ciecierski *16-07-1786 Wąsosz †22-03-1836 Wąsosz  
2811Jan Ciecierski *29-08-1855 Wąsosz †04-05-1932 Wąsosz  
2812Jan Ciecierski *14-03-1929 Wąsosz †12-01-1939 Wąsosz /Wąsosz/  
2813Jan Ciecior *około 1798 Obrytki †przed 19-06-1870  
2814Jan Cieciora *19-01-1797 Obrytki †po 20-01-1851  
2815Jan Cieciora  †po 20-06-1825  
2816Jan Cieciuch *około 1823 Kapice †  
2817Jan Cieciuch *około 1873 Brzozowa Wólka †  
2818Jan Cieciuch *około 1852 Brzozowa Wólka †po 24-01-1922  
2819Jan Ciekalski  †przed 19-10-1891  
2820Jan Ciesielski *około 1887 Osowiec †  
2821Jan Ciesiewicz  †po 02-02-1852  
2822Jan Cieszyński [0¬]    
2823Jan Cieślewski *około 1854 Bronowo †  
2824Jan Cieśnielewski *około 1868 Mocarze †16-04-1904 Mocarze /Burzyn/  
2825Jan Cimoch  †  
2826Jan Cimoch *13-02-1885 Słucz †  
2827Jan Cimoch *około 1857 Słucz †  
2828Jan Cimoch [0¬]    
2829Jan Cimoch *około 1869 Wąsosz †19-05-1891 Wiązownica  
2830Jan Cimoch *około 1863 Borawskie †po 08-03-1943  
2831Jan Cimochowski *około 1860 Zanklewo †przed 11-02-1929  
2832Jan Cimochowski *27-11-1890 Czarnówek †  
2833Jan Cimochowski [0¬]    
2834Jan Cimochowski *około 1850 Rydzewo †przed 30-01-1911  
2835Jan Cimochowski *23-06-1892 Zaborowo †25-02-1967 Zaborowo /Wąsosz/  
2836Jan Ciszewski *około 1907 Konopki par. Radziłów †  
2837Jan Ciszewski  †  
2838Jan Cukrowski *około 1821 †22-01-1879 Wąsosz /Wąsosz/  
2839Jan Cukrowski  †przed 13-11-1899  
2840Jan Cwalina  †przed 08-06-1925  
2841Jan Cwalina  †przed 17-02-1896  
2842Jan Cwalina  †po 19-02-1855  
2843Jan Cwalina *około 1865 Zacieczki †  
2844Jan Cwalina *08-01-1955 Bagienice †10-03-1955 Bagienice /Wąsosz/  
2845Jan Cwalina *27-01-1941 Żebry †06-01-1998 Żebry /Wąsosz/   
2846Jan Cwalina [0¬]    
2847Jan Cwalina  †po 01-10-1932  
2848Jan Cwalina *09-07-1903 Łempice †25-07-1984 Szczuczyn /Wąsosz/  
2849Jan Cwalina *12-12-1889 Bagienice †08-07-1948 Bagienice  
2850Jan Cwaliński *około 1868 Bagienice par. Romany †po 19-06-1923  
2851Jan Cwaliński  †  
2852Jan Cwaliński *30-07-1907 Janczewko †  
2853Jan Cwaliński *około 1867 Wysokie Małe †  
2854Jan Cwaliński  †  
2855Jan Cwaliński *23-04-1884 Łempice †  
2856Jan Cwaliński *około 1840 Janczewko †po 23-11-1897  
2857Jan Cwaliński *około 1880 Rosochate †  
2858Jan Cwaliński *18-03-1901 Słucz †  
2859Jan Cwaliński  †przed 02-03-1886  
2860Jan Cybula  †przed 02-02-1915  
2861Jan Cybula  †przed 02-02-1834  
2862Jan Cybula *około 1865 Kapice †  
2863Jan Cybula *około 1871 Sojczyn †  
2864Jan Cybula *14-06-1910 Kapice †  
2865Jan Cybula  †po 27-09-1946  
2866Jan Cybula *około 1838 Sojczyn-Borowy †04-02-1879  
2867Jan Cybulski *około 1822 Ławsk †po 17-02-1890  
2868Jan Cybulski  †po 05-02-1917  
2869Jan Cybulski  †po 18-11-1889  
2870Jan Cybulski *20-03-1936 Ławsk †30-12-1936 Ławsk  
2871Jan Cybulski *około 1862 Ławsk †18-07-1929 Ławsk  
2872Jan Cylwik  †  
2873Jan Cymkowski  †po 31-01-1921  
2874Jan Cymkowski  †  
2875Jan Cymkowski *około 1832 Grucele †po 18-11-1901  
2876Jan Cyriak Wysocki *08-08-1913 Żebry †28-03-1996 Grajewo  
2877Jan Czajewski *około 1815 Łomża †03-03-1839  
2878Jan Czajewski *około 1850 Budne †po 17-04-1886   
2879Jan Czajkowski [0¬]    
2880Jan Czaplicki  †przed 13-02-1917  
2881Jan Czaplicki *około 1917 Pieniążki †  
2882Jan Czaplicki  †przed 28-02-1832  
2883Jan Czaplicki *20-10-1819 Sienickie †  
2884Jan Czaplicki *około 1827 Klimaszewnica †przed 27-01-1891  
2885Jan Czaplicki *około 1891 Klimaszewnica †  
2886Jan Czaplicki *około 1812 Chełchy †25-09-1837  
2887Jan Czaplicki *około 1844 Sienickie †  
2888Jan Czaplicki *około 1899 Mareckie †  
2889Jan Czarnecki *14-02-1946 Zakrzewo †24-02-1946 Zakrzewo /Słucz/  
2890Jan Czarnecki  †po 31-01-1848  
2891Jan Czarnecki *około 1837 Słucz †od 18-09-1893 do 10-06-1906  
2892Jan Czarnecki  †od 18-11-1839 do 26-01-1873  
2893Jan Czarnecki *około 1818 Ławsk †  
2894Jan Czarnecki *około 1799 Chojnowo †od 01-02-1864 do 04-10-1875  
2895Jan Czarnecki *około 1765 †od 14-11-1832 do 26-11-1843  
2896Jan Czarnecki *około 1806 Barany †po 13-11-1853  
2897Jan Czarnecki *22-06-1911 Słucz †09-1939 Gródek  
2898Jan Czarnecki *około 1831 Zakrzewo †od 19-11-1906 do 12-07-1922  
2899Jan Czarnowski *około 1898 Borawskie †  
2900Jan Czarnowski  †od 21-02-1830 do 12-05-1844  
2901Jan Czerkies *około 1904 Modzele †  
2902Jan Czerkies *około 1868 Kurki †  
2903Jan Czerkies *około 1875 Modzele †przed 12-02-1924  
2904Jan Czerwiński  †  
2905Jan Czerwiński *około 1816 Klimaszewnica †po 26-01-1880  
2906Jan Czerwiński  †28-02-1821  
2907Jan Czerwiński *około 1860 Kołaki †  
2908Jan Czerwonka  †po 22-11-1858  
2909Jan Czerwonka *około 1797 Czerwonki †przed 24-11-1878  
2910Jan Czerwonka *03-02-1793 Czerwonki †od 12-02-1855 do 21-02-1865  
2911Jan Czesław Górski *około 1897 Rutki †  
2912Jan Czesław Kozłowski *20-07-1913 Burzyn †około 24-03-2007 Stamford, CT   
2913Jan Czop [0¬]    
2914Jan Czygier [0¬]    
2915Jan Czyżewski *około 1897 Wąsosz †31-12-1941 Wąsosz  
2916Jan Czyżewski *około 1828 †  
2917Jan Czyżewski *około 1827 Wąsosz †przed 20-10-1885  
2918Jan Czyżewski *około 01-1926 Wąsosz †28-06-1929 Wąsosz /Wąsosz/  
2919Jan Czyżewski *20-06-1880 Wąsosz †21-12-1944  
2920Jan Czyżewski [0¬]     
2921Jan Czyżyński  †  
2922Jan Ćmielewski *około 1856 Radziłów †po 16-05-1911  
2923Jan Ćmielewski *około 1878 Radziłów †  
2924Jan Ćmielewski [0¬]    
2925Jan Danielewski  †  
2926Jan Daniłowicz [0¬]    
2927Jan Daniłowski *około 1821 †09-06-1846 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/  
2928Jan Daniłowski-Wandalin [0¬]    
2929Jan Danisz [0¬]    
2930Jan Daniszewski  †przed 10-11-1874  
2931Jan Danowski *około 1899 Konopki Monety †  
2932Jan Danowski  †  
2933Jan Danowski [0¬]    
2934Jan Danowski  †po 24-11-1818  
2935Jan Danowski *około 07-1916 Sulewo Kownaty †03-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2936Jan Danowski *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
2937Jan Danowski *1776 Danowo †  
2938Jan Danowski  †  
2939Jan Danowski  †  
2940Jan Danowski *około 1817 Budne †04-01-1842  
2941Jan Danowski  †przed 27-06-1843  
2942Jan Danowski *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2943Jan Danowski  †po 10-01-1858  
2944Jan Danowski  †po 28-01-1878  
2945Jan Danowski [0¬]    
2946Jan Danowski  †  
2947Jan Danowski *około 1816 †  
2948Jan Danowski  †przed 24-10-1865  
2949Jan Danowski [0¬]    
2950Jan Danowski  †  
2951Jan Danowski [0¬]    
2952Jan Danowski *około 06-1843 Sulewo Kownaty †po 24-11-1896  
2953Jan Danowski  †przed 11-02-1839  
2954Jan Danowski  †  
2955Jan Danowski *10-01-1912 Sulewo Kownaty †02-04-1998 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2956Jan Danowski *26-03-1782 Zalesie †po 20-02-1843  
2957Jan Danowski *24-06-1864 Sulewo Kownaty †  
2958Jan Danowski *27-12-1807 Sulewo Prusy †20-01-1813 Sulewo Prusy  
2959Jan Danowski *26-01-1800 Sulewo Kownaty †  
2960Jan Danowski  †po 21-04-1823  
2961Jan Danowski *01-08-1852 Bagienice †08-05-1853 Bagienice   
2962Jan Danowski *17-02-1846 Sulewo Kownaty †  
2963Jan Danowski *około 1813 Klimaszewnica †05-06-1856 Sulewo Kownaty  
2964Jan Danowski *09-11-1868 Sulewo Kownaty †   
2965Jan Danowski *12-07-1856 Sulewo Kownaty †05-06-1861 Sulewo Kownaty  
2966Jan Danowski *03-12-1855 Sulewo Kownaty †03-01-1945 Sulewo Kownaty   
2967Jan Danowski *22-10-1783 Sulewo Kownaty †21-03-1861 Sulewo Kownaty  
2968Jan Danowski *02-11-1856 Sulewo Prusy †01-07-1929 Sulewo Prusy  
2969Jan Danowski *05-02-1799 Sulewo Kownaty †03-03-1866 Sulewo Kownaty  
2970Jan Danowski *około 1779 †11-12-1866 Sulewo Prusy  
2971Jan Danowski *23-06-1847 Sulewo Kownaty †po 13-01-1885   
2972Jan Danowski *około 05-1847 Sulewo Kownaty †19-05-1849 Sulewo Kownaty   
2973Jan Danowski *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
2974Jan Danowski [0¬]     
2975Jan Danowski *27-05-1851 Koniecki †  
2976Jan Danowski *21-05-1789 Danowo †20-04-1824 Koniecki Małe  
2977Jan Danowski *28-08-1835 Koniecki †  
2978Jan Dardziński  †po 07-03-1878  
2979Jan Dardziński [0¬]    
2980Jan Dardziński *około 1843 †20-10-1884  
2981Jan Dargiewicz  †  
2982Jan Darwicki  †  
2983Jan Dawidowski [0¬]    
2984Jan Dąbkowski *około 1875 Cwaliny Duże †01-04-1918 Guty  
2985Jan Dąbrowski [0¬]    
2986Jan Dąbrowski  †1925 USA  
2987Jan Dąbrowski *około 1891 Szczuczyn †  
2988Jan Dąbrowski *około 1895 Szczuczyn †  
2989Jan Dąbrowski [0¬]    
2990Jan Dąbrowski  †  
2991Jan Dąbrowski *około 1873 †  
2992Jan Dąbrowski  †  
2993Jan Dąbrowski  †  
2994Jan Dąbrowski *około 1891 Rządkowo †  
2995Jan Dąbrowski *około 1899 Mieczki †  
2996Jan Dąbrowski *około 1895 Siestrzanki †   
2997Jan Dąbrowski *około 1902 Kołodziej †  
2998Jan Dąbrowski *około 1911 Rutkowskie †12-04-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
2999Jan Dąbrowski  †przed 28-05-1923  
3000Jan Dąbrowski  †po 13-02-1848  
3001Jan Dąbrowski *około 1878 Konopki Chude †  
3002Jan Dąbrowski  †przed 05-02-1900  
3003Jan Dąbrowski  †po 01-08-1841  
3004Jan Dąbrowski  †  
3005Jan Dąbrowski *około 1845 Nieciki †  
3006Jan Dąbrowski *około 1896 Kurejewka †  
3007Jan Dąbrowski *około 1871 Łoje Awissa †  
3008Jan Dąbrowski  †przed 10-07-1840  
3009Jan Dąbrowski *1815 Łoje Awissa †przed 18-05-1880  
3010Jan Dąbrowski *około 1898 †  
3011Jan Dąbrowski *około 1822 Łoje Awissa †po 07-02-1882  
3012Jan Dąbrowski *1890 Pluty †po 20-11-1942  
3013Jan Dąbrowski *około 1864 Sieburczyn †po 29-11-1923   
3014Jan Dąbrowski  †  
3015Jan Dąbrowski *około 1856 Rutki †  
3016Jan Dąbrowski  †przed 04-02-1817  
3017Jan Dąbrowski [0¬]    
3018Jan Dąbrowski *około 1797 Szostaki †przed 23-02-1852  
3019Jan Dąbrowski *około 1845 Mocarze †  
3020Jan Dąbrowski *około 1864 Szostaki †  
3021Jan Dąbrowski  †po 23-02-1903  
3022Jan Dąbrowski  †po 26-01-1852  
3023Jan Dąbrowski *około 1896 †  
3024Jan Dąbrowski *około 1884 Rutki †  
3025Jan Dąbrowski  †28-11-1839 Pluty  
3026Jan Dąbrowski *około 1844 Wizna †  
3027Jan Dąbrowski *około 1842 Burzyn †przed 16-11-1891  
3028Jan Dąbrowski *około 1837 †12-08-1884 Mocarze /Burzyn/  
3029Jan Dąbrowski *około 1855 Chrostowo †10-08-1927 Chrostowo /Jedwabne/  
3030Jan Dąbrowski *1920 Niećkowo †03-09-1934 Niećkowo  
3031Jan Dąbrowski [0¬]    
3032Jan Dąbrowski *około 1797 Szczuczyn †od 17-11-1839 do 30-08-1853  
3033Jan Dąbrowski  †przed 02-05-1858  
3034Jan Dąbrowski  †  
3035Jan Dąbrowski  †po 03-02-1902  
3036Jan Dąbrowski *około 1827 Wąsosz †przed 25-12-1920  
3037Jan Dąbrowski  †  
3038Jan Dąbrowski *11-11-1895 Siestrzanki †   
3039Jan Dąbrowski *12-02-1866 Niećkowo †po 06-11-1916  
3040Jan Dąbrowski *około 1851 Sobolewo †   
3041Jan Dąbrowski *około 1891 Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
3042Jan Dąbrowski *07-03-1919 Grajewo †  
3043Jan Dąbrowski *około 1828 Szczuczyn †po 26-01-1891  
3044Jan Dąbrowski *około 1853 Szczuczyn †  
3045Jan Dąbrowski *23-10-1908 Drozdowo †  
3046Jan Dąbrowski [0¬]     
3047Jan Delewski [0¬]    
3048Jan Deniziuk  †  
3049Jan Detkiewicz *około 1792 Wizna †przed 30-07-1868  
3050Jan Detkiewicz *około 1817 Smolarze †1877   
3051Jan Dęba  †po 21-02-1848  
3052Jan Dębiński *około 1897 Folwark Gubernia †  
3053Jan Dębiński *około 1903 Wierzbowo †po 24-10-1954  
3054Jan Dębiński  †30-01-1870 Białaszewo  
3055Jan Dębiński *około 1856 †27-05-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3056Jan Dębiński *15-09-1975 Szczuczyn †04-10-1975 Białystok /Wąsosz/  
3057Jan Dębiński [0¬]     
3058Jan Dębiński *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
3059Jan Dębiński  †po 06-02-1888  
3060Jan Dębiński *około 1829 Rakowo †  
3061Jan Dębiński *około 1830 Kieljany †  
3062Jan Dębiński *około 1829 Niedźwiedzkie †  
3063Jan Dębiński *około 1807 Bęćkowo †od 24-10-1858 do 22-06-1874  
3064Jan Dębiński [0¬]    
3065Jan Dębiński *około 1827 Świdry †od 17-01-1887 do 26-02-1900  
3066Jan Dębiński [0¬]    
3067Jan Dębowski *około 1858 Konopki †  
3068Jan Dębski [0¬]    
3069Jan Dębski *22-10-1910 Grajewo †  
3070Jan Dionizy Brzostowski *około 1843 Brzostowo †po 11-06-1894  
3071Jan Długołęcki *około 1821 Przytuły †od 14-02-1870 do 22-08-1896  
3072Jan Długołęcki *27-06-1906 Zacieczki †  
3073Jan Długołęcki *29-03-1889 Obrytki †29-12-1890 Obrytki /Wąsosz/  
3074Jan Długołęcki *około 1823 Mikuty †22-10-1879 Mroczki /Przytuły/  
3075Jan Długołęcki *28-01-1888 Bęćkowo †  
3076Jan Długołęcki *01-11-1890 Bęćkowo †  
3077Jan Długołęcki *05-08-1890 Słucz †15-06-1948 Zakrzewo /Słucz/  
3078Jan Długołęcki *22-04-1862 Bęćkowo †  
3079Jan Długołęcki *około 1835 Bęćkowo †03-06-1837 Bęćkowo  
3080Jan Długołęcki *26-08-1873 Obrytki †25-11-1875 Obrytki  
3081Jan Długołęcki *około 1834 Bęćkowo †  
3082Jan Długołęcki *około 1851 Bęćkowo †  
3083Jan Długołęcki *01-07-1877 Bęćkowo †  
3084Jan Dmoch *około 1774 Ławsk †  
3085Jan Dmochowski  †po 05-10-1847  
3086Jan Dmochowski *około 1853 Stawiane †  
3087Jan Dmochowski *około 1805 Grabowo †02-01-1877 Łempice  
3088Jan Dmochowski *około 1805 Grabowo †  
3089Jan Dmochowski  †  
3090Jan Dmochowski *około 1872 Pasichy †  
3091Jan Dmochowski [0¬]    
3092Jan Dmochowski *około 1834 Andrychy †po 16-02-1903  
3093Jan Dmochowski [0¬]    
3094Jan Dmochowski *około 1874 Wąsosz †26-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3095Jan Dmochowski *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
3096Jan Dmochowski *02-12-1956 Wąsosz †23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/   
3097Jan Dobczyk  †  
3098Jan Dobieski  †01-04-1833  
3099Jan Dobkowski  †po 21-11-1815  
3100Jan Dobkowski *około 1875 Kramkowo †  
3101Jan Dobkowski *około 1870 Zanklewo †  
3102Jan Dobroński  †po 23-11-1830  
3103Jan Dobrzeniewski *około 1841 Boczki †14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/  
3104Jan Dobrzycki  †przed 08-01-1877  
3105Jan Dobrzycki *około 1862 Konopki-Białystok †  
3106Jan Dobrzycki *około 1887 Janczewo †   
3107Jan Dobrzycki *około 1878 Chełchy †  
3108Jan Dobrzycki *27-01-1884 Rosochate †  
3109Jan Dobrzycki  †przed 13-02-1844  
3110Jan Dobrzycki  †przed 21-05-1837  
3111Jan Dobrzycki  †przed 25-11-1856  
3112Jan Dobrzycki *około 1864 Biodry †  
3113Jan Dobrzycki *około 1857 Szostaki †po 26-08-1913  
3114Jan Dobrzycki *około 1833 Szymany †po 04-02-1894  
3115Jan Dobrzycki *około 1790 Biodry †przed 22-11-1859  
3116Jan Dobrzycki *około 1796 Biodry †około 1851  
3117Jan Dobrzycki  †przed 26-11-1900  
3118Jan Dobrzycki [0¬]    
3119Jan Dobrzycki  †28-11-1862  
3120Jan Dobrzycki *około 1856 Rosochate †11-02-1932 Możdżenie  
3121Jan Doliwa [0¬]    
3122Jan Doliwa  †po 23-11-1852  
3123Jan Doliwa *około 1861 Rakowo †  
3124Jan Doliwa  †przed 11-07-1865  
3125Jan Doljasz  †po 21-02-1922  
3126Jan Doljasz *około 1852 Łempice †  
3127Jan Doljasz *około 1827 Miłki †od 22-10-1877 do 03-09-1883  
3128Jan Doljasz [0¬]    
3129Jan Dołęga  †  
3130Jan Dołęga  †  
3131Jan Dołęga *około 1887 Makowskie †  
3132Jan Dołęga  †  
3133Jan Dołęga *około 1829 Szostaki †  
3134Jan Dołęga  †przed 13-06-1858  
3135Jan Dołęga *około 1828 Ełk †  
3136Jan Dołęga *około 1842 Makowskie †przed 13-02-1896  
3137Jan Dołęga *około 1854 Makowskie †po 03-01-1905  
3138Jan Dołęga  †przed 13-02-1828  
3139Jan Dołęga *około 1801 Makowskie †  
3140Jan Dołęga  †  
3141Jan Domalewski  †  
3142Jan Domański  †przed 26-05-1834  
3143Jan Domański  †przed 16-11-1830  
3144Jan Domasiewicz *około 1923 Zakrzewo †  
3145Jan Domełło *około 1866 Załuski †  
3146Jan Domełło [0¬]    
3147Jan Domełło [0¬]    
3148Jan Domeło *1872 Załuski †  
3149Jan Domisiewicz *około 1891 Mazewo †  
3150Jan Domisiewicz *około 1852 Barany †przed 01-10-1905  
3151Jan Domisiewicz *07-07-1832 Niećkowo †04-09-1833 Niećkowo  
3152Jan Domisiewicz *06-01-1841 Niećkowo †26-02-1843 Niećkowo  
3153Jan Domisiewicz *07-08-1850 Obrytki †29-05-1852 Załuski /Niedźwiadna/  
3154Jan Domisiewicz *27-12-1870 Niećkowo †  
3155Jan Domisiewicz *1929 Niećkowo †23-09-1942 Niećkowo  
3156Jan Domitr *około 1887 Witynie †  
3157Jan Domitr *około 1895 Kucze Wielkie †  
3158Jan Domitr *około 1797 Witynie †po 25-11-1838  
3159Jan Domitr *około 1870 Przestrzele †12-06-1930 Orlikowo /Jedwabne/  
3160Jan Domitr *około 1859 Bartki †po 15-10-1927  
3161Jan Domitr *około 1805 Witynie †przed 24-09-1870  
3162Jan Domitr *około 1827 Grądy Wielkie †po 19-02-1867  
3163Jan Domitr  †przed 29-10-1815  
3164Jan Domitr *około 1824 †01-05-1842 Kotowo  
3165Jan Domitrz *23-03-1866 Kucze Małe †  
3166Jan Domitrz [0¬]     
3167Jan Domurat *28-08-1914 Kosiły †  
3168Jan Domurat *1847 Wizna †  
3169Jan Domurat  †13-11-1853  
3170Jan Domurat *około 1784 Wizna †po 25-02-1851  
3171Jan Domurat *około 1827 Wizna †przed 10-02-1902  
3172Jan Domurat *około 1903 Wizna †  
3173Jan Domżyński  †  
3174Jan Doner *około 1802 †  
3175Jan Downar *około 1866 Modzele †11-10-1918 Słucz  
3176Jan Downar  †po 19-02-1906  
3177Jan Downar *około 1809 Chojnówek †  
3178Jan Downar *około 1887 Niećkowo †po 04-03-1946  
3179Jan Downar *około 1871 Niedźwiadna †po 02-06-1926  
3180Jan Drag  †przed 05-10-1852  
3181Jan Drążek  †po 27-02-1829  
3182Jan Dresner *1876 Czaple †1880 Słucz /Słucz/  
3183Jan Dresner  †przed 17-06-1877  
3184Jan Drewnowski *około 1881 Chojnówek †   
3185Jan Drewnowski  †  
3186Jan Drobiński *około 1860 Świdry †25-12-1880 Świdry /Wąsosz/  
3187Jan Drobiński [0¬]    
3188Jan Drobiński *15-07-1885 Modzele †30-01-1964 Żebry /Wąsosz/  
3189Jan Drobiński *około 03-1926 Kudłaczewo †31-03-1929 Kudłaczewo  
3190Jan Drobiński *19-05-1917 Świdry †09-05-1945 Okół  
3191Jan Drozdowski *około 1865 Małachowo †  
3192Jan Drozdowski  †24-11-1850  
3193Jan Drozdowski  †po 13-07-1861  
3194Jan Drożęcki *około 1885 Kokoszki †  
3195Jan Drzazgowski *około 1824 Żebry †po 13-10-1881  
3196Jan Drzazgowski *około 1805 †16-05-1845 Żebry /Wąsosz/  
3197Jan Duba  †  
3198Jan Dubiecki  †przed 23-01-1849  
3199Jan Dubikowski  †po 1836  
3200Jan Dubikowski *około 1870 Bronaki-Pietrasze †   
3201Jan Dubowski *około 1792 Witynie †przed 06-02-1843  
3202Jan Duchnowski *około 1794 Kubra †  
3203Jan Duchnowski *około 1801 Brzeziny †przed 21-02-1859  
3204Jan Duchnowski *około 1837 Kubra †po 23-10-1899  
3205Jan Duchnowski [0¬]     
3206Jan Duchnowski *około 1861 Romany †przed 08-11-1904  
3207Jan Duchnowski [0¬]    
3208Jan Duchnowski *około 1875 Kubra †05-03-1945 Kubra /Przytuły/  
3209Jan Duchnowski *24-07-1886 Grabowo †26-08-1965 Grajewo /Wąsosz/  
3210Jan Duda  †przed 25-11-1894  
3211Jan Duda [0¬]    
3212Jan Duda *około 1764 †12-05-1830 Wąsosz  
3213Jan Duda *około 1837 Dudy Nadrzeczne †10-01-1900 Ławsk  
3214Jan Dudkowski  †przed 15-07-1815  
3215Jan Dudkowski *około 1850 Koty †09-09-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
3216Jan Dudkowski  †od 20-05-1839 do 24-11-1861  
3217Jan Dudkowski *23-05-1803 Wąsosz †04-05-1852  
3218Jan Dudziński *około 1904 Przestrzele †  
3219Jan Dudziński *około 1838 Radziłów †07-12-1894  
3220Jan Duńkowski  †  
3221Jan Duzik *29-06-1888 Obrytki †24-11-1919  
3222Jan Duzik *15-04-1876 Obrytki †05-11-1880 Obrytki  
3223Jan Duzik *1783 Wąsosz †01-12-1836 Wąsosz /Wąsosz/  
3224Jan Duzik *1816 Bronaki-Olki †09-04-1882 Wąsosz  
3225Jan Duzik [0¬]    
3226Jan Dwilewicz [0¬]    
3227Jan Dworakowski  †przed 13-11-1870  
3228Jan Dybikowski *21-10-1900 Witynie †  
3229Jan Dylewski *około 1891 Zalesie par. Jelonki †po 10-08-1940  
3230Jan Dymitr  †po 17-05-1857  
3231Jan Dymitruk [0¬]    
3232Jan Dymitry *26-12-1877 Okół †  
3233Jan Dymitry *około 1788 †19-05-1833 Łempice /Wąsosz/  
3234Jan Dymko *około 1853 Prusy †03-12-1876  
3235Jan Dymnicki  †przed 10-12-1910  
3236Jan Dziekoński *około 1916 Golanki †  
3237Jan Dziekoński  †  
3238Jan Dziekoński *około 1880 Grabowo †  
3239Jan Dzielnicki [0¬]    
3240Jan Dzielnik  †  
3241Jan Dziemiński *około 1814 Drozdowo †  
3242Jan Dzieniszewski  †  
3243Jan Dzieniszewski *1845 Ruś †po 20-04-1898   
3244Jan Dzierzgowski  †przed 10-1827  
3245Jan Dzięgielewski *06-11-1909 Chełchy †  
3246Jan Dzięgielewski  †po 30-01-1917  
3247Jan Dzięgielewski  †po 14-09-1918  
3248Jan Dzięgielewski *około 1875 Kumelsk †  
3249Jan Dzięgielewski *15-06-1952 Sienickie †26-11-1952 Sienickie /Białaszewo/  
3250Jan Dzięgielewski  †  
3251Jan Dzięgielewski  †po 23-09-1912  
3252Jan Dzięgielewski *około 1914 Nieciki †  
3253Jan Dzięgielewski *około 1902 Dzięgiele †  
3254Jan Dzięgielewski  †20-07-1921  
3255Jan Dzięgielewski  †przed 26-02-1900  
3256Jan Dzięgielewski *około 1845 Łempice †24-10-1928 Chełchy /Niedźwiadna/  
3257Jan Dzięgielewski *około 1889 †28-12-1895 Załuski /Niedźwiadna/  
3258Jan Dzięgielewski *około 1849 Mieczki †przed 29-01-1900  
3259Jan Dzięgielewski *31-10-1887 Dołęgi †  
3260Jan Dzięgielewski [0¬]    
3261Jan Dzięgielewski *1846 Nieciki †20-03-1933 Nieciki /Słucz/  
3262Jan Dzięgielewski *14-11-1946 Lipińskie k. Klus †05-07-1994 USA /Grajewo/   
3263Jan Dziękiewicz  †przed 25-11-1860  
3264Jan Dziękiewicz *około 1857 Kossaki †  
3265Jan Dziękiewicz *około 1905 Radziłów †  
3266Jan Dzikowski  †po 30-01-1893  
3267Jan Edawrd Osowski [0¬]    
3268Jan Edward Kozłowski *19-03-1891 Grajewo †02-03-1953 Niećkowo /Wąsosz/  
3269Jan Ekstowicz *26-01-1862 Radziłów †  
3270Jan Ekstowicz *około 01-1915 †06-10-1921 Radziłów /Radziłów/  
3271Jan Ekstowicz  †po 18-01-1825  
3272Jan Ekstowicz *około 1885 Radziłów †  
3273Jan Ekstowicz *około 1849 Radziłów †19-05-1899  
3274Jan Ekstowicz  †od 23-01-1853 do 09-11-1857  
3275Jan Ekstowicz *około 1859 Karwowo par. Jedwabne †16-09-1929 Kaimy /Jedwabne/  
3276Jan Ekstowicz *około 1880 Radziłów †19-11-1918 Kamianki /Burzyn/  
3277Jan Ekstowicz  †przed 23-02-1881  
3278Jan Emil Rose [0¬]    
3279Jan Enik *około 1898 Świdry †14-04-1981 Szczuczyn  
3280Jan Enik *około 1783 †przed 16-11-1862  
3281Jan Enik *około 1864 Ławsk †14-04-1931 Ławsk  
3282Jan Enyk  †od 06-01-1840 do 15-02-1857  
3283Jan Erfort *01-09-1816 Bęćkowo †przed 26-03-1886  
3284Jan Ezman  †  
3285Jan Faficki  †przed 21-01-1883  
3286Jan Faficki *około 1857 Rydzewo †  
3287Jan Falkowski  †przed 12-05-1873  
3288Jan Faszcza [0¬]    
3289Jan Faszcza *1897 Poryte †po 09-09-1945  
3290Jan Feliks Gosiewski *13-11-1875 Łojki par. Białaszewo †12-07-1963   
3291Jan Feliks Karwowski *około 1849 Brychy †31-01-1908 Brychy  
3292Jan Feliks Staniszewski *około 1863 Ławsk †05-01-1921 Ławsk  
3293Jan Feltowicz  †  
3294Jan Ferenc  †przed 25-11-1917  
3295Jan Fiećko [0¬]    
3296Jan Fiedorowicz *około 1858 Kapice †  
3297Jan Fiedorowicz *około 1861 Kapice †  
3298Jan Fiedrych  †  
3299Jan Filipiak *około 1889 Sochaczew †  
3300Jan Filipkowski *około 1901 Święcienin †  
3301Jan Filipkowski  †przed 24-11-1833  
3302Jan Filipkowski *około 1842 Ciemnoszyje †  
3303Jan Filipkowski *około 1901 Orlikowo †  
3304Jan Filipkowski *około 1836 Obrytki par. Przytuły (Romany) †po 25-02-1908  
3305Jan Filipkowski  †od 03-03-1851 do 08-06-1859  
3306Jan Filipkowski  †  
3307Jan Filipkowski  †po 15-02-1817  
3308Jan Filipkowski *około 1791 Borawskie †po 07-03-1859  
3309Jan Filipkowski  †06-06-1872 Koty  
3310Jan Filipkowski  †przed 02-03-1835  
3311Jan Filipkowski *około 1867 Borawskie †  
3312Jan Filipkowski  †  
3313Jan Filipkowski  †przed 13-11-1831  
3314Jan Filipkowski *około 1871 Wiszowate †  
3315Jan Filipkowski  †po 19-10-1943  
3316Jan Filipowicz  †  
3317Jan Filochowski  †15-12-1897  
3318Jan Filochowski *około 1776 Rostki †09-05-1833 Kubrzany /Jedwabne/  
3319Jan Filochowski *około 1845 Kubrzany †przed 22-09-1908  
3320Jan Filochowski *08-04-1828 Łoje Grężki †przed 18-05-1891  
3321Jan Foltyn  †po 14-11-1841  
3322Jan Foltyński *około 1885 Ławsk †  
3323Jan Formański *około 1887 Szczuczyn †  
3324Jan Franciszek Cwalina *03-10-1790 Wąsosz †przed 10-1823  
3325Jan Franciszek Cwaliński [0¬]    
3326Jan Franciszek Górski *około 1895 Nieciki †po 01-07-1941  
3327Jan Franciszek Karwowski *około 1858 Brzostowo †  
3328Jan Franciszek Lidner [0¬]    
3329Jan Franciszek Nieciecki *około 1825 Bartki †po 09-02-1897  
3330Jan Franciszek Teodor Chodzicki *około 1899 †  
3331Jan Franciszek Truszkowski *około 01-1860 †18-10-1862 Czarnowo /Niedźwiadna/  
3332Jan Frąckiewicz [0¬]    
3333Jan Frąckiewicz *około 1818 Brodowo †  
3334Jan Frąckiewicz  †19-09-1852  
3335Jan Frąckiewicz *około 1902 Męczki †  
3336Jan Frąckiewicz [0¬]    
3337Jan Gabriel Godlewski [0¬]    
3338Jan Gabrukiewicz  †  
3339Jan Gacki  †przed 08-02-1897  
3340Jan Gacki *29-11-1911 Wąsosz †  
3341Jan Gacki  †  
3342Jan Gacki *około 1813 Wierciszewo †przed 21-02-1865  
3343Jan Gacki *około 1870 Wierciszewo †  
3344Jan Gacki *1920 †przed 05-1948  
3345Jan Gacki *16-05-1871 Wąsosz †25-12-1930 Wąsosz  
3346Jan Gacki *1904 Radziłów †04-05-1990 Radziłów  
3347Jan Gacki *1900 Zanklewo †1983  
3348Jan Gadomski *około 1831 Bęćkowo †  
3349Jan Gadomski *około 1833 Mroczki †  
3350Jan Gadomski *około 1827 Pogorzel Wielka †przed 30-01-1881  
3351Jan Gajdziński *około 1849 Stawiski †  
3352Jan Galiński *około 1841 Zanklewo †przed 28-01-1889  
3353Jan Gałan *około 1893 Trzepieciny †  
3354Jan Gałązka *1855 Kurejewka †po 07-02-1922  
3355Jan Gałązka  †przed 03-02-1828  
3356Jan Gałązka *około 1826 Milewo †  
3357Jan Gałecki  †19-02-1873  
3358Jan Gałecki *około 1866 Jambrzyki †po 12-09-1921  
3359Jan Gałecki  †po 17-11-1839  
3360Jan Gałecki  †po 19-11-1837  
3361Jan Gałecki *około 1839 Czarnówek †  
3362Jan Gałecki *około 1840 Załuski †  
3363Jan Gałgo  †po 16-06-1850  
3364Jan Gardocki  †  
3365Jan Gardocki [0¬]     
3366Jan Gardocki [0¬]    
3367Jan Gardocki  †po 03-02-1925  
3368Jan Gardocki *około 1842 Bukowo †11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3369Jan Gardocki  †od 06-02-1865 do 02-06-1885  
3370Jan Gardocki [0¬]    
3371Jan Gardocki *14-01-1909 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
3372Jan Gardocki *około 1902 Bagienice par. Romany †  
3373Jan Gardocki *około 1811 Mieszołki †26-03-1856 Mieszołki /Romany/  
3374Jan Gardocki  †po 02-03-1851  
3375Jan Gardocki *18-07-1865 Mocarze †08-08-1918 Mocarze /Burzyn/  
3376Jan Gardocki  †po 10-02-1852  
3377Jan Gardocki *około 1871 Mieszołki †  
3378Jan Gardocki *około 1828 Szostaki †24-11-1892 Łomża  
3379Jan Gardocki *około 1823 Bagienice par. Romany †23-04-1868  
3380Jan Gardocki *około 1865 Kiełcze-Kopki †  
3381Jan Gardocki  †  
3382Jan Gardocki [0¬]    
3383Jan Gardocki *17-10-1922 Łempice †21-11-1988 Grajewo /Wąsosz/  
3384Jan Gardocki *20-05-1786 Rydzewo Szlacheckie †przed 24-11-1846  
3385Jan Gardocki *około 1842 Bukowo †po 23-01-1916  
3386Jan Gardocki *18-09-1791 Rydzewo †17-05-1840 Godlewo  
3387Jan Gardocki *04-08-1916 Sulewo Prusy †24-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
3388Jan Gawecki *około 1882 Biodry †  
3389Jan Gawecki *około 1856 Racibory †przed 03-05-1908  
3390Jan Gawecki  †przed 15-11-1864  
3391Jan Gawecki *około 1907 Racibory †09-04-1941 Kieljany  
3392Jan Gawelski *około 1748 †29-08-1828 Wąsosz  
3393Jan Gaworecki *około 1844 †  
3394Jan Gawryś *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
3395Jan Gazowski *03-01-1915 Żebry †08-09-1944 Grzędy gm. Przechody  
3396Jan Gąsiewski *około 1896 Racibory †  
3397Jan Gąsiewski *około 1873 Borzymy †przed 04-10-1924  
3398Jan Gąsiewski *około 1847 Kubra †po 17-01-1898  
3399Jan Gelbert  †przed 26-09-1921  
3400Jan Georgiusz Kowalkowski [0¬]    
3401Jan Gerlach  †  
3402Jan Gerlach *około 1851 Snopki †  
3403Jan Getek  †  
3404Jan Gilert  †przed 16-04-1869  
3405Jan Giniewski  †przed 06-02-1853  
3406Jan Giziński  †  
3407Jan Giziński *około 1906 †  
3408Jan Giże *około 1865 Litwa †10-11-1927 Ławsk  
3409Jan Gleba  †  
3410Jan Gleba  †po 30-01-1882  
3411Jan Gleba  †od 17-04-1853 do 09-06-1861  
3412Jan Gleba  †  
3413Jan Gleba *około 1896 Ruda †26-10-1928  
3414Jan Gliński *około 1846 Rydzewo Szlacheckie †przed 18-02-1901  
3415Jan Gliński *około 1863 Wizna †  
3416Jan Gliński *około 1785 Bogusze †  
3417Jan Gliński [0¬]    
3418Jan Gliński *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
3419Jan Gliński  †po 19-01-1904  
3420Jan Gliński  †  
3421Jan Gliński *około 1850 Zakrzewo †po 02-05-1911  
3422Jan Gliński  †  
3423Jan Gliński [0¬]    
3424Jan Gliński [0¬]    
3425Jan Gliński  †  
3426Jan Gładkowski *około 1852 Kurejewka †po 19-07-1921  
3427Jan Głowacki  †przed 16-01-1870  
3428Jan Głódź [0¬]    
3429Jan Głódź [0¬]     
3430Jan Główczyński  †  
3431Jan Główczyński  †przed 18-11-1863  
3432Jan Główczyński  †przed 23-09-1877  
3433Jan Gniewowski *około 1871 Rostki par. Jedwabne †1905 USA  
3434Jan Gocłowski  †przed 09-11-1874  
3435Jan Godlewski *14-01-1896 Modzele †  
3436Jan Godlewski *około 1804 Siennica-Lipusy †przed 26-06-1877  
3437Jan Godlewski *około 1866 Karwowo par. Jedwabne †  
3438Jan Godlewski  †przed 05-02-1844  
3439Jan Godlewski  †przed 15-10-1861  
3440Jan Godlewski *około 1872 Karwowo par. Jedwabne †  
3441Jan Godlewski  †po 19-03-1911  
3442Jan Godlewski *około 1812 Karwowo par. Jedwabne †przed 14-02-1860  
3443Jan Godlewski *około 1810 †06-10-1855 Karwowo /Jedwabne/  
3444Jan Godlewski *około 1868 Wagi †  
3445Jan Godlewski *około 1834 Godlewo †  
3446Jan Godlewski *około 12-1862 †30-01-1863 Godlewo /Wąsosz/  
3447Jan Godlewski *około 1866 Wagi †po 22-11-1921  
3448Jan Godlewski *około 1879 Wagi †po 16-02-1942  
3449Jan Godlewski  †po 22-02-1846  
3450Jan Godlewski [0¬]     
3451Jan Godlewski *około 1882 Kownatki †  
3452Jan Godlewski *około 06-1927 †09-05-1928 Zalesie  
3453Jan Godlewski  †przed 24-11-1902  
3454Jan Godlewski *około 1832 Godlewo †po 02-03-1908  
3455Jan Godlewski *około 1832 Godlewo †  
3456Jan Godlewski *03-06-1794 Niedźwiedzkie †21-06-1843 Godlewo  
3457Jan Godlewski *około 1900 Lipińskie †25-02-1943 Lipińskie  
3458Jan Godlewski [0¬]     
3459Jan Godlewski  †od 23-11-1830 do 24-11-1835  
3460Jan Godlewski *22-12-1811 Zalesie †  
3461Jan Godlewski *07-02-1807 Godlewo †25-01-1820 Godlewo /Wąsosz/  
3462Jan Godlewski *19-05-1771 Godlewo †  
3463Jan Godlewski *około 1816 Danowo †  
3464Jan Godlewski *około 1805 Czarnówek †19-09-1861 Zalesie  
3465Jan Godlewski  † Wyszomierz  
3466Jan Godlewski *około 1862 Chełchy †   
3467Jan Golberg  †przed 28-01-1838  
3468Jan Golberg *około 1790 Bajtkowo †  
3469Jan Golik  †  
3470Jan Golikowski [0¬]    
3471Jan Goliński *około 1824 Pawełki †  
3472Jan Goliński *około 1849 Pawełki †po 28-08-1912  
3473Jan Gołaszewski  †  
3474Jan Gołaszewski  †  
3475Jan Gołąbek  †przed 05-11-1855  
3476Jan Gołembiewski *około 1783 †po 22-01-1843  
3477Jan Gołębiewski *26-01-1904 Zakrzewo †26-03-1980 Zakrzewo  
3478Jan Gołębiewski *około 1854 †po 23-06-1914  
3479Jan Gołębiewski  †  
3480Jan Gołębiewski *około 1895 Chrzanowo †  
3481Jan Gołębiewski  †  
3482Jan Gołębiewski *1859 Glinki †01-06-1933 Glinki /Słucz/  
3483Jan Gołębiewski  †  
3484Jan Gołębiewski  †  
3485Jan Gołębiewski *około 1878 Zakrzewo †przed 28-02-1927  
3486Jan Gołębiowski  †  
3487Jan Goman *około 1826 Wizna †  
3488Jan Gomman  †po 07-02-1854  
3489Jan Gontowski *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
3490Jan Gordon [0¬]    
3491Jan Gordon *16-07-1932 Ławsk †23-07-1955 Warszawa /Wąsosz/  
3492Jan Gorsun  †  
3493Jan Gorzkowski *około 1822 Toczyłowo †  
3494Jan Gosiewski *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
3495Jan Gosiewski *około 1849 Łojki par. Białaszewo †19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/  
3496Jan Gosiewski *30-03-1854 Łojki par. Białaszewo †01-03-1890 Łojki par. Białaszewo /Białaszewo/  
3497Jan Gosiewski *około 1784 Ramoty †od 21-11-1858 do 08-02-1875  
3498Jan Gosiewski *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
3499Jan Gosiewski [0¬]    
3500Jan Gosiewski  †przed 24-02-1941  
3501Jan Gosiewski *około 08-1933 Konopki †11-04-1934 Konopki  
3502Jan Gosiewski *około 1821 Budne †02-10-1857  
3503Jan Góralski *około 1836 Mocarze †15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/  
3504Jan Górski [0¬]    
3505Jan Górski *około 1823 Zalesie par. Dobrzyjałowo †  
3506Jan Górski *około 1904 Rutki †  
3507Jan Górski  †przed 15-02-1927  
3508Jan Górski *około 1858 Kokoszki †  
3509Jan Górski *10-04-1911 Barany †  
3510Jan Górski *około 1838 Wizna †po 22-01-1885  
3511Jan Górski *około 1825 Karwowo par. Jedwabne †po 26-01-1892  
3512Jan Górski *około 1803 Zalesie †22-08-1831 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/  
3513Jan Górski *około 1844 Makowskie †przed 12-02-1895   
3514Jan Górski *około 1863 Wagi †od 13-02-1917 do 25-11-1941  
3515Jan Górski *około 1801 Skaje †07-05-1859 Szczuczyn  
3516Jan Górski [0¬]    
3517Jan Górski [0¬]     
3518Jan Górski  †przed 28-02-1832  
3519Jan Górski *około 1881 Barany †  
3520Jan Górski *około 1824 Kossaki †  
3521Jan Górski *05-08-1843 Bzury †10-02-1869  
3522Jan Górski *około 1846 Skaje †przed 13-07-1891  
3523Jan Górski *06-04-1839 Kieljany †13-03-1909 Kieljany  
3524Jan Górski *15-05-1841 Kieljany †17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/  
3525Jan Górski *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
3526Jan Górski *08-04-1844 Kramarzewo †14-08-1908  
3527Jan Górski *18-06-1835 Kieljany †02-06-1838 Kieljany  
3528Jan Górski *około 1816 †po 02-12-1893  
3529Jan Górski *20-05-1905 Męczki †25-08-1962 Białystok /Wizna/   
3530Jan Górski *06-02-1940 Sulewo Kownaty †13-09-1946 Sulewo Kownaty   
3531Jan Górski  †   
3532Jan Grabowski  †przed 23-05-1882  
3533Jan Grabowski [0¬]    
3534Jan Grabowski  †po 09-10-1911  
3535Jan Grabowski *około 1840 Brodowo †  
3536Jan Grabowski  †przed 02-02-1837  
3537Jan Grabowski  †po 21-11-1927  
3538Jan Grabowski  †po 24-11-1925  
3539Jan Grabowski  †po 09-02-1897  
3540Jan Grabowski  †  
3541Jan Grabowski *około 1785 Rogienice †przed 31-01-1847  
3542Jan Grabowski *około 1832 Kamińskie †po 12-02-1895  
3543Jan Grabowski  †przed 04-02-1902  
3544Jan Grabowski  †po 18-07-1900  
3545Jan Grabowski  †przed 10-11-1861  
3546Jan Grabowski *około 1823 Kędziorowo †przed 16-04-1894  
3547Jan Grabowski *około 1888 Grabowo †  
3548Jan Grabowski *około 1829 Modzele †przed 22-10-1888  
3549Jan Grabowski *około 1848 Żebrki †07-08-1904 Kędziorowo  
3550Jan Grabowski  †przed 19-03-1829  
3551Jan Grabowski  †około 1925  
3552Jan Grabowski *około 1832 Łojki par. Białaszewo †po 11-11-1878  
3553Jan Grabowski *13-05-1792 Kędziorowo †przed 10-1826  
3554Jan Grabowski *06-08-1821 Czerwonki †  
3555Jan Graczewski  †po 25-02-1867  
3556Jan Graczewski  †  
3557Jan Graczewski  †  
3558Jan Grajewski  †  
3559Jan Grajewski  †od 20-11-1883 do 13-02-1888  
3560Jan Grajewski  †przed 05-11-1865  
3561Jan Grajewski *około 1810 Pogorzel Wielka †20-03-1882 Bęćkowo /Wąsosz/  
3562Jan Grajewski  †przed 13-09-1925  
3563Jan Grajewski  †przed 16-11-1938  
3564Jan Grajewski  †przed 11-02-1931  
3565Jan Grądzki *około 1908 Nieciki †16-06-1947 Nieciki /Słucz/  
3566Jan Grądzki  †po 20-11-1839  
3567Jan Grądzki *około 1859 Wizna †  
3568Jan Grądzki *około 1831 Nieławice †po 23-07-1883  
3569Jan Grądzki  †  
3570Jan Grądzki  †07-07-1845  
3571Jan Grądzki  †po 19-11-1867  
3572Jan Grądzki *około 1815 Wyrzyki †przed 26-11-1860  
3573Jan Grądzki  †po 26-05-1817   
3574Jan Grądzki *około 1859 Łoje †po 22-01-1907  
3575Jan Grądzki *około 1797 Kotówek †  
3576Jan Grądzki *około 1881 Grądy Małe †06-03-1967 Grądy Małe /Jedwabne/  
3577Jan Grądzki *1907 †  
3578Jan Grądzki  †  
3579Jan Grądzki *około 1862 Konopki par. Jedwabne †04-07-1898 Konopki Tłuste  
3580Jan Grądzki  †przed 28-06-1935  
3581Jan Grądzki *25-05-1891 Konopki Tłuste †30-12-1973 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
3582Jan Grądzki [0¬]    
3583Jan Grądzki *około 1850 Konopki Tłuste †przed 13-02-1899  
3584Jan Gregorowicz *około 1821 †przed 30-01-1893  
3585Jan Greinert  †  
3586Jan Grelewski *około 1841 †1866  
3587Jan Gręda  †po 21-12-1969  
3588Jan Gręda  †przed 06-11-1893  
3589Jan Grędziszewski *około 1834 Kołodziej †  
3590Jan Grochowski *około 1872 Grajewo †  
3591Jan Grochowski *około 1825 Grądy Małe †  
3592Jan Grochowski *około 1874 Szczuczyn †  
3593Jan Grodzicki *około 06-1813 Glinki †  
3594Jan Grodzicki *około 1837 Wizna †  
3595Jan Grodzki *około 1879 Siestrzanki †  
3596Jan Grodzki *około 1868 Sambory †  
3597Jan Grodzki *około 1820 Sambory †22-01-1860  
3598Jan Grodzki *około 1828 Sambory †  
3599Jan Grodzki *około 1861 Sambory †  
3600Jan Grodzki  †  
3601Jan Grodzki [0¬]    
3602Jan Gromadzki *19-10-1895 Karwowo †  
3603Jan Gromadzki *około 1875 Mazewo †  
3604Jan Gromadzki  †przed 06-03-1905  
3605Jan Gromadzki  †przed 18-10-1848  
3606Jan Gromadzki  †  
3607Jan Gromadzki  †przed 09-02-1897  
3608Jan Grondwald *około 1819 Mareckie †  
3609Jan Grondwald [0¬]     
3610Jan Grondwald [0¬]     
3611Jan Grosfeld  †przed 21-11-1898  
3612Jan Grudziński  †przed 20-02-1882  
3613Jan Grudziński  †  
3614Jan Gryczan  †przed 28-11-1851  
3615Jan Gryczan  †  
3616Jan Gryczan  †przed 09-11-1828  
3617Jan Gryczan *około 1826 Milewo †od 30-05-1881 do 26-11-1894  
3618Jan Gryczewski *1873 Przytuły †   
3619Jan Gryczewski *1865 Przytuły †   
3620Jan Gryczkowski  †  
3621Jan Grygo  †po 02-03-1930  
3622Jan Grygo *16-02-1864 Kędziorowo †24-04-1937 Karwowo /Radziłów/  
3623Jan Grygo *około 1843 Kędziorowo †10-08-1931 Kędziorowo  
3624Jan Grygo *około 1872 Kędziorowo †od 19-01-1920 do 03-08-1926  
3625Jan Grykietys *około 1843 †02-12-1891 Kucze Wielkie  
3626Jan Grykszak *około 1903 Marunowo †  
3627Jan Gryszkiewicz *około 1810 †  
3628Jan Gryszkiewicz *około 1851 Czarnówek †od 16-02-1907 do 21-02-1922  
3629Jan Gryśkiewicz *około 1812 Suchowola †10-10-1862 Załuski /Niedźwiadna/  
3630Jan Gryza [0¬]    
3631Jan Gryżwald *około 1871 Świdry †  
3632Jan Gryżwald  †16-02-1846  
3633Jan Gryżwald *10-01-1928 Świdry †21-03-1929 Świdry   
3634Jan Grzegorz Dąbrowski *około 1880 Gosie †  
3635Jan Grzegorz Nerkowski [0¬]    
3636Jan Grzyb [0¬]    
3637Jan Grzybowski *około 1845 Niedźwiadna †  
3638Jan Grzymała *około 1857 †przed 12-1896  
3639Jan Grzymała *około 1837 Janczewko †  
3640Jan Grzymała  †po 06-02-1844  
3641Jan Grzymała *około 1906 Grądy Wielkie †  
3642Jan Grzymkowski *1902 Radziłów †1905 Radziłów /Radziłów/  
3643Jan Grzymkowski *1908 Okrasin †1910 Okrasin /Radziłów/  
3644Jan Grzymkowski *1891 Okrasin †1894 Okrasin /Radziłów/  
3645Jan Grzymkowski  †przed 11-02-1855  
3646Jan Grzymkowski *16-02-1913 Okrasin †  
3647Jan Grzymkowski *około 1813 †27-04-1851  
3648Jan Grzymkowski *około 1856 Radziłów †   
3649Jan Grzymkowski *22-08-1893 Pluty †16-06-1953 Święcienin /Radziłów/  
3650Jan Grzymkowski [0¬]     
3651Jan Grzymkowski *26-12-1956 Grajewo †27-12-1956 Grajewo /Wąsosz/   
3652Jan Grzymkowski [0¬]     
3653Jan Grzymkowski *około 1927 Niećkowo †12-01-1941 Niećkowo  
3654Jan Grzymkowski [0¬]    
3655Jan Grzymkowski [0¬]    
3656Jan Grzymkowski *1875 †04-07-1936 Wąsosz  
3657Jan Grzywiński *około 1820 Reszki †  
3658Jan Gudewicz  †przed 09-11-1874  
3659Jan Gulanowski [0¬]    
3660Jan Gulski *około 1816 Budne †  
3661Jan Gurzęda *około 1892 Kajetanowo †   
3662Jan Gurzęda *około 1842 Siestrzanki †  
3663Jan Gurzęda *około 1864 Siestrzanki †  
3664Jan Gurzęda [0¬]    
3665Jan Gurzęda *około 1865 Kucze Małe †  
3666Jan Gurzęda *około 1858 Siestrzanki †po 21-10-1913   
3667Jan Gurzęda *19-11-1945 Siankowizna †20-11-1945 Siankowizna /Wąsosz/  
3668Jan Gutowski *22-06-1895 Słucz †  
3669Jan Gutowski [0¬]    
3670Jan Gutowski *15-01-1891 Rosochate †po 04-03-1946  
3671Jan Gutowski *około 1862 Nieciki †05-01-1940 Nieciki /Słucz/  
3672Jan Gutowski *1881 Kucze Wielkie †1882 Kucze Wielkie  
3673Jan Gutowski *około 1873 Niedźwiadna †  
3674Jan Gutowski *22-09-1885 Przyborowo †  
3675Jan Gutowski *około 1881 Guty Stare †  
3676Jan Gutowski  †przed 24-11-1840  
3677Jan Gutowski *około 1870 Przytuły †  
3678Jan Gutowski *około 1829 Bronaki †03-09-1858  
3679Jan Gutowski  †  
3680Jan Gutowski *około 1897 †  
3681Jan Gutowski  †od 04-11-1829 do 26-08-1834  
3682Jan Gutowski *1832 Doliwy †  
3683Jan Gutowski  †21-08-1884 Przytuły  
3684Jan Gutowski  †po 21-11-1854  
3685Jan Gutowski *około 1916 Łempice †19-08-1937 Łempice /Wąsosz/  
3686Jan Gutowski *około 1824 Bronaki-Pietrasze †przed 10-1881  
3687Jan Gutowski *około 1883 Chrzanowo †  
3688Jan Gutowski  †przed 18-11-1912  
3689Jan Gutowski *około 1821 Niedźwiadna †06-01-1872 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
3690Jan Gutowski [0¬]    
3691Jan Gutowski [0¬]    
3692Jan Gutowski [0¬]    
3693Jan Gutowski  †po 16-05-1864  
3694Jan Gutowski *około 1836 Popowo †  
3695Jan Gutowski *około 12-1843 Gutki †przed 29-01-1894  
3696Jan Gutowski [0¬]    
3697Jan Gutowski *28-06-1917 Możdżenie †17-10-1994 Kolno /Wąsosz/  
3698Jan Gutowski *około 1881 Modzele †29-04-1936 Łwask  
3699Jan Gutowski *około 1863 Ławsk †12-03-1907 Ławsk /Wąsosz/  
3700Jan Gutowski *około 1846 Guty Podleśne †13-04-1888 Guty Podleśne /Grabowo/  
3701Jan Gutowski *30-05-1940 Kudłaczewo †16-04-1942 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3702Jan Gutowski *około 1827 Nieciki †od 20-02-1887 do 10-07-1893  
3703Jan Gwalbert Danowski *10-07-1782 Sulewo Prusy †14-04-1849 Sulewo Prusy   
3704Jan Gwiazdowski *około 1898 †15-03-1946 Radziłów /Radziłów/  
3705Jan Gwiazdowski *około 1900 Kubrzany †  
3706Jan Gwiazdowski *około 1898 Brychy †  
3707Jan Gwiazdowski *około 1912 Białaszewo †  
3708Jan Gwiazdowski [0¬]    
3709Jan Gwiazdowski *około 1845 Radziłów †27-02-1920 Radziłów /Radziłów/  
3710Jan Gwiazdowski *około 1845 Klimaszewnica †przed 11-02-1925  
3711Jan Gwiazdowski *około 1868 Mścichy †04-02-1924 Mścichy  
3712Jan Gwiazdowski  †po 23-08-1935  
3713Jan Harasimowicz  †  
3714Jan Hecht  †po 08-06-1835  
3715Jan Hejno  †przed 03-02-1851  
3716Jan Hejno  †po 04-09-1906  
3717Jan Henryk Piwowarski *24-03-1921 Szczuczyn †  
3718Jan Henryk Sierbiński [0¬]    
3719Jan Henryk Trzaska [0¬]    
3720Jan Henych *około 1822 Kuty †  
3721Jan Herman *1836 Jedwabne †po 26-11-1894  
3722Jan Herman *około 1797 Szczuczyn †02-07-1831  
3723Jan Hermanowski  †  
3724Jan Hermanowski  †po 05-02-1924  
3725Jan Hermanowski *około 1811 Konopki par. Radziłów †po 13-05-1876  
3726Jan Hoffmann [0¬]    
3727Jan Homot *około 1842 Przytuły †  
3728Jan Hryszko  †  
3729Jan Humel  †przed 02-03-1862  
3730Jan Humel  †  
3731Jan Huszcza  †  
3732Jan Ignacy Gardocki *27-01-1914 USA †  
3733Jan Ignacy Siedlecki *12-09-1870 Zambrów †20-09-1934 Wąsosz  
3734Jan Ignatowicz  †  
3735Jan Ireneusz Dobrzycki [0¬]    
3736Jan Iwanczewski *około 1869 Ciemnoszyje †po 04-08-1919  
3737Jan Iwanowski *około 1860 Zanklewo †  
3738Jan Iwanowski  †  
3739Jan Iwanowski *około 1901 †25-03-1980 /Wizna/  
3740Jan Iwanowski *około 1826 Kucze †27-08-1848   
3741Jan Iwanowski  †po 30-01-1893  
3742Jan Iwanowski *około 1897 †   
3743Jan Iwanowski *17-11-1874 Orlikowo †15-01-1921 Orlikowo /Jedwabne/   
3744Jan Iwanowski *26-01-1871 Kucze Małe †  
3745Jan Iwanowski *09-10-1837 Kucze Małe †przed 06-02-1899  
3746Jan Iwanowski *05-04-1917 Zanklewo †28-05-1917 Zanklewo   
3747Jan Izbicki *21-10-1892 Rydzewo †22-01-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
3748Jan Izbicki  †  
3749Jan Jabłonowski  †po 09-02-1907  
3750Jan Jabłonowski  †  
3751Jan Jabłonowski *około 1791 Wilamówka †  
3752Jan Jabłoński *około 1835 Rostki †  
3753Jan Jabłoński *około 1903 Dusze †  
3754Jan Jabłoński  †  
3755Jan Jabłoński *około 1873 Niedźwiadna †  
3756Jan Jabłoński *około 1846 †18-05-1930 Niećkowo /Wąsosz/  
3757Jan Jabłoński  †16-08-1853  
3758Jan Jabłoński *około 1856 Bzury †  
3759Jan Jabłoński  †  
3760Jan Jabłoński *około 1792 †  
3761Jan Jabłoński [0¬]    
3762Jan Jabłoński *09-1931 Jambrzyki †26-05-1933  
3763Jan Jabłoński  †  
3764Jan Jachimczyk  †przed 03-02-1892  
3765Jan Jachimowicz  †  
3766Jan Jackowski *około 1864 Jednaczewo †  
3767Jan Jaczyński *około 1779 †około 05-1817  
3768Jan Jaczyński  †  
3769Jan Jaczyński  †przed 15-09-1861  
3770Jan Jaczyński  †przed 04-03-1869  
3771Jan Jaczyński *około 1830 Jaki †od 30-11-1893 do 28-01-1919   
3772Jan Jagielski  †po 21-01-1822  
3773Jan Jagielski *około 1834 Wizna †04-1865  
3774Jan Jagielski *około 1897 Szczuczyn †  
3775Jan Jagiełło [0¬]    
3776Jan Jagodziński *około 1859 Wąsosz †  
3777Jan Jakacki  †  
3778Jan Jakacki *około 1860 Golanki †przed 19-02-1906  
3779Jan Jakoński *około 1880 Chrostowo †  
3780Jan Jakub Godlewski *22-07-1842 Konopki †przed 09-02-1903  
3781Jan Jakub Jankowski *około 1860 Brzostowo †po 25-11-1924  
3782Jan Jakub Krukowski *28-04-1793 Biskupiec †  
3783Jan Jakub Zakrzewski *07-02-1835 Wojsławy †od 28-05-1901 do 10-03-1917   
3784Jan Jakubczyk  †przed 01-03-1829  
3785Jan Jakubowski  †przed 20-05-1844  
3786Jan Jakubowski *około 1796 Pieniążki †  
3787Jan Jakubowski *25-05-1942 Wąsosz †03-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3788Jan Jakubowski  †  
3789Jan Jakubowski *około 1785 †22-05-1835 Wąsosz  
3790Jan Jakubowski  †09-02-1850  
3791Jan Jakubowski  †przed 27-10-1850  
3792Jan Jakubowski *29-12-1822 Pasichy †  
3793Jan Jałbrzykowski *około 1803 Sambory †13-03-1856  
3794Jan Jamiłajtys *około 1883 Barany †06-03-1945 Szczuczyn  
3795Jan Janczewski *około 1874 Kobylin †  
3796Jan Janczewski  †  
3797Jan Janczewski *około 1818 Korytki †  
3798Jan Janczewski  †po 13-02-1893  
3799Jan Janczewski  †23-08-1831  
3800Jan Janczewski  †przed 19-11-1849  
3801Jan Janczyk *około 1849 Kaimy †przed 15-02-1920  
3802Jan Janicki [0¬]     
3803Jan Janiszewski *około 1898 Ruda †  
3804Jan Janiszewski *około 1893 Bzury †po 28-08-1924  
3805Jan Janiszewski  †  
3806Jan Janiszewski  †  
3807Jan Jankiewicz *około 1860 Białaszewo †31-12-1881  
3808Jan Jankowski  †po 04-10-1879  
3809Jan Jankowski  †  
3810Jan Jankowski  †  
3811Jan Jankowski  †przed 24-11-1835  
3812Jan Jankowski *około 1902 Przytuły †11-1944 Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Halbau  
3813Jan Jankowski *około 1871 Przytuły †  
3814Jan Jankowski *około 1826 Brzostowo †przed 21-08-1882  
3815Jan Jankowski *około 1841 Brzostowo †08-05-1898 Brzostowo  
3816Jan Jankowski  †przed 09-11-1874  
3817Jan Jankowski *15-08-1955 Komosewo †20-09-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3818Jan Jankowski  †przed 20-11-1853  
3819Jan Jankowski *13-10-1919 Żebry †02-10-1984 Wąsosz /Wąsosz/  
3820Jan Janowski  †przed 16-11-1868  
3821Jan Janowski *około 1817 Siestrzanki †po 13-02-1882  
3822Jan Janowski *około 1848 Mocarze †po 16-06-1919  
3823Jan Janowski [0¬]    
3824Jan Janowski *około 1847 Nicponie †16-09-1926 Smolniki  
3825Jan Januszewski *17-06-1911 Dołęgi †  
3826Jan Januszewski [0¬]    
3827Jan Januszewski [0¬]    
3828Jan Jarmutowski  †przed 09-02-1904  
3829Jan Jarnusiewicz *około 1860 Wybrany †  
3830Jan Jarosław Wojciechowski [0¬]    
3831Jan Jarosławski  †  
3832Jan Jaroszyński  †  
3833Jan Jarząbek *około 12-1847 †23-06-1849 Czarnówek /Niedźwiadna/  
3834Jan Jasiński *około 1896 Radziłów †  
383