Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [Ł]
Indeks alfabetyczny [Ł]
376
1
Łazarz Timoszewicz
†
2
Łucja ( Lucyna ) Danowska z d. Gawęcka
*08-02-1896
†07-04-1963 Brzozowa par. Białaszwewo
3
Łucja (Anna) Borawska z d. Leszczewska
*około 1864 Radziłów
†17-12-1895 Witynie
4
Łucja (Lucyna) Chrzanowska z d. Niebrzydowska
*28-06-1926 Niebrzydy
†po 19-01-1987
5
Łucja (Marianna) Mroczkowska z d. Rydzewska
†przed 14-02-1817
6
Łucja Andryszkiewicz z d. Dziekońska [0¬]
7
Łucja Bagińska z d. Sokołowska
*około 1808 Godlewo
†15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie
8
Łucja Bagińska z d. Danowska
*około 1747
†08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/
9
Łucja Bagińska z d. Skrodzka
†przed 27-11-1838
10
Łucja Baranowska z d. Jodkucka ?
†po 25-11-1839
11
Łucja Bednarowicz z d. Branicka
†21-03-1876
12
Łucja Biedrzycka z d. Kołakowska
†przed 30-01-1894
13
Łucja Bogdan z d. Karwowska [0¬]
14
Łucja Borawska z d. Godlewska
*około 1795 Wagi
†przed 23-11-1853
15
Łucja Borawska z d. N
†
16
Łucja Chrzanowska z d. Supińska
*15-12-1803 Sulewo Kownaty
†po 23-05-1871
17
Łucja Chrzanowska z d. Włodkowska
*około 1825 Borawskie
†19-08-1848
18
Łucja Chrzanowska z d. Mydluk
†od 19-11-1822 do 26-10-1851
19
Łucja Ciszewska z d. Popkowska
†
20
Łucja Cybula z d. Wiśniewska
*18-12-1796 Ruda
†od 10-02-1861 do 27-05-1872
21
Łucja Cyprkowska z d. Grabowska
†przed 18-11-1823
22
Łucja Cywińska z d. Malinowska
*około 1824 Modzele
†przed 08-1887
23
Łucja Czyżewska z d. Kędzierska
*08-12-1787 Wąsosz
†28-10-1840 Wąsosz
24
Łucja Danowska z d. Torbińska
*05-12-1786
†14-02-1832 Niećkowo
25
Łucja Danowska z d. Milewska
*13-12-1759
†
26
Łucja Danowska
*07-03-1822 Sulewo Kownaty
†
27
Łucja Dąbrowska z d. Mocarska
*około 1779 Rutki Nory
†przed 25-02-1827
28
Łucja Dęba z d. Godlewska
†po 17-02-1817
29
Łucja Długołęcka z d. Klimaszewska
*około 1816 Ławsk
†04-12-1889 Bęćkowo
30
Łucja Domisiewicz
*22-11-1790 Niećkowo
†
31
Łucja Duchnowska z d. Męczkowska [0¬]
32
Łucja Dziękiewicz z d. Karpińska
†po 16-02-1852
33
Łucja Enik z d. Łepkowska
*około 1862 Ławsk
†po 06-02-1911
34
Łucja Franciszka Tarnacka
*13-12-1902 Wąsosz
†
35
Łucja Gardocka z d. Gromadzka
†po 16-11-1824
36
Łucja Gardocka z d. Przyborowska
*około 1824
†
37
Łucja Golińska z d. Gryczewska
*około 1806
†przed 02-03-1859
38
Łucja Gołębiewska z d. Baranowska
†
39
Łucja Gosk z d. Kalinowska
†przed 25-11-1896
40
Łucja Górska z d. Chojnowska
*około 1850 Kownatki
†22-02-1920 Kieljany
41
Łucja Grabowska z d. Wysocka
*około 1825 Łempice
†
42
Łucja Gromadzka z d. Wszeborowska
†po 26-08-1824
43
Łucja Gromadzka z d. Drożęcka
†
44
Łucja Grzymała z d. Wierciszewska
†po 27-02-1827
45
Łucja Grzymkowska z d. Leszczewska [0¬]
46
Łucja Gurzęda
*1868 Kucze Wielkie
†1877 Kajetanowo
47
Łucja Gutowska
*około 06-1861 Kędziorowo
†31-12-1863 Kędziorowo
48
Łucja Hinc z d. Kopornagel ?
†po 21-11-1841
49
Łucja Iwanowska z d. Januszczyk
*około 1838
†28-01-1870 Zanklewo /Wizna/
50
Łucja Izabella Sulewska z d. Mścichowska
*około 1805 Pieniążki
†26-12-1876 Sulewo Prusy
51
Łucja Jankowska z d. Mazewska
†po 06-03-1859
52
Łucja Jankowska z d. Łuba
†
53
Łucja Jentoch z d. Wiśniewska
*około 1824 Witynie
†18-01-1874 Witynie /Jedwabne/
54
Łucja Jurska z d. Ramotowska
†po 11-02-1817
55
Łucja Kalinowska z d. Łukomska
†
56
Łucja Kamińska z d. Mazgulska
*17-12-1816 Łempice
†12-02-1849 Obrytki
57
Łucja Karaś z d. Szarama
†przed 18-02-1844
58
Łucja Karpińska z d. Staniszewska
*około 1832 Ławsk
†po 25-11-1878
59
Łucja Karpińska z d. Chmielewska
†po 24-04-1833
60
Łucja Karwowska
†
61
Łucja Kiluk z d. Kiersznowska [0¬]
62
Łucja Kochanowska z d. Sianko
†od 12-11-1828 do 05-1832
63
Łucja Komosińska
*około 1860 Białogrądy
†01-07-1952 Komosewo /Wąsosz/
64
Łucja Konarzewska z d. Ostrowska
*28-02-1897 Ignacewo
†
65
Łucja Konopka z d. Borawska
*29-01-1892 Rydzewo Szlacheckie
†
66
Łucja Konopka z d. Makowska
†przed 06-02-1893
67
Łucja Konopka z d. Karwowska
*około 1806 Karwowo par. Jedwabne
†
68
Łucja Kopczewska z d. Chodnicka
†przed 28-01-1889
69
Łucja Korycińska z d. Łoniewska
†po 12-02-1912
70
Łucja Korytkowska z d. Rogowska
*około 1911
†
71
Łucja Kuferska z d. Juszkowska
*około 1856 Świdry-Dobrzyce
†
72
Łucja Kukowska z d. Bukowska
†
73
Łucja Kulikowska z d. Szymanowska
†po 26-11-1832
74
Łucja Kurzątkowska z d. Brajczewska
†przed 21-02-1848
75
Łucja Kwiatkowska z d. Wasilewska
*10-12-1780
†
76
Łucja Laszczkowska
*około 1838 Ławsk
†10-12-1839 Ławsk
77
Łucja Lewicka z d. N
†przed 20-02-1834
78
Łucja Liszewska z d. Kuczborska
†po 29-08-1870
79
Łucja Łempicka
*13-12-1799 Obrytki
†
80
Łucja Maciorowska z d. Mikulska
†po 05-11-1843
81
Łucja Malewska z d. Witkowska
†po 26-01-1857
82
Łucja Malska z d. Brzostowska
*około 1790 Nadbory
†od 23-01-1849 do 26-06-1855
83
Łucja Maszczyk z d. Chmielewska
†po 05-03-1832
84
Łucja Mazurska z d. Duchnowska
*około 1875 Romany
†
85
Łucja Męczkowska z d. Konopka
†przed 05-02-1815
86
Łucja Mieczkowska z d. Grądzka
†przed 15-04-1850
87
Łucja Mieczkowska z d. Filipkowska
†
88
Łucja Milewska
*13-11-1850 Turczyn
†
89
Łucja Milewska z d. Roman
†po 20-02-1849
90
Łucja Modzelewska z d. Samełko
*około 1816 Żebrki
†po 03-02-1891
91
Łucja Modzelewska z d. Gacka
*1779 Modzele
†po 24-11-1829
92
Łucja Modzelewska
*1792 Wąsosz
†1795 Wąsosz /Wąsosz/
93
Łucja Modzelewska z d. Karwowska
†
94
Łucja Modzelewska z d. Karwowska
†
95
Łucja Modzelewska z d. N
†przed 07-04-1829
96
Łucja Mogielnicka z d. Wądołowska
*około 1888 Koniecki par. Wizna
†
97
Łucja Mońko z d. Krukowska
†
98
Łucja Mrówka z d. N
†przed 27-05-1812
99
Łucja Mrówka z d. Kraińska
†przed 12-02-1855
100
Łucja Murawska z d. Ołdakowska
*około 1796
†11-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/
101
Łucja Nawrocka z d. Petkowska
†po 25-02-1889
102
Łucja Nietupska z d. Borawska
*14-12-1912 Ławsk
†
103
Łucja Okulewicz z d. Wróblewska
*około 1844 Łebki Duże
†po 01-10-1906
104
Łucja Olechowicz z d. N
*około 1824
†
105
Łucja Olszewska z d. Laszczkowska
*około 1823 Ławsk
†05-03-1854 Wąsosz
106
Łucja Olszewska z d. Gardocka
*około 1894 Wąsosz
†przed 07-1924
107
Łucja Orłowska
*06-12-1807 Modzele
†przed 1820
108
Łucja Orłowska
*29-11-1820 Modzele
†
109
Łucja Ostapkowicz z d. Adasiewicz
†po 06-02-1853
110
Łucja Otylia Serdyńska z d. Tarnacka
*około 1906 Jedwabne
†
111
Łucja Pawłowska z d. Rudzka
†przed 18-05-1828
112
Łucja Perzanowska z d. Gleba
†
113
Łucja Perzanowska
†
114
Łucja Piasecka z d. Kamińska
†przed 15-01-1865
115
Łucja Piaskowska z d. Kamińska
*09-12-1804 Obrytki
†
116
Łucja Pliszka z d. Olszewska
*23-11-1790 Ławsk
†1832
117
Łucja Podchul z d. Ozieg [0¬]
118
Łucja Polkowska z d. Kielian
†
119
Łucja Pruszko z d. Nowosadzka
†po 12-11-1860
120
Łucja Przyborowska z d. Dzięgielewska
†po 21-02-1841
121
Łucja Przyborowska z d. Łoszewicz
†po 05-02-1865
122
Łucja Przykopa z d. Dąbrowska
*około 1838 Niećkowo
†
123
Łucja Przytulska z d. Tomaszewska
*około 1847 Żebry
†
124
Łucja Ptaszyńska z d. Nowosacka
†po 24-11-1851
125
Łucja Ramotowska z d. Sulewska
†od 21-02-1821 do 12-11-1828
126
Łucja Raszczyk z d. Zajkowska
†
127
Łucja Rogińska z d. N
†po 13-04-1834
128
Łucja Ruta Kossakowska [0¬]
129
Łucja Rutkowska z d. Borkowska
†
130
Łucja Rydzewska z d. Łapińska [0¬]
131
Łucja Samełko z d. N
†
132
Łucja Samełko z d. Zakrzewska
†po 16-11-1862
133
Łucja Siemion z d. Karczewska
†od 02-10-1827 do 02-04-1831
134
Łucja Solińska
*25-10-1856 Wąsosz
†
135
Łucja Stanisława Sulewska
*13-12-1863 Sulewo Kownaty
†13-02-1933 Zaborowo
136
Łucja Stanisławska z d. Mioduszewska
†przed 02-02-1851
137
Łucja Staniszewska z d. Samełko
*07-12-1788 Ławsk
†przed 04-1830
138
Łucja Stepnowska [0¬]
139
Łucja Sulewska z d. Jaczyńska
†przed 08-07-1855
140
Łucja Sulewska z d. Gardocka
†przed 20-01-1851
141
Łucja Sulińska z d. Drzazgowska
*około 1800
†25-02-1838 Żebry
142
Łucja Szczepankowska z d. N
†
143
Łucja Szulc z d. Sulewska
*około 1830 Srebrowo
†po 20-02-1882
144
Łucja Szwarc z d. Sawicka [0¬]
145
Łucja Szymanowska z d. N
†
146
Łucja Szymkiewicz z d. Szumowska
*około 1836 Przechody
†05-04-1861
147
Łucja Szyszko z d. Piekurko [0¬]
148
Łucja Święszkowska z d. N
†przed 07-02-1831
149
Łucja Truszkowska z d. Modzelewska
†przed 06-02-1853
150
Łucja Truszkowska z d. Sulewska
†
151
Łucja Turczyńska z d. Barszczewska
†
152
Łucja Tyszkiewicz z d. Sokół
†od 06-08-1838 do 02-03-1851
153
Łucja Wądołowska z d. Makowska
†
154
Łucja Wicik z d. Czarnecka
†przed 31-05-1840
155
Łucja Wicik z d. Staniszewska
†po 16-10-1893
156
Łucja Wierciszewska z d. Konopka
*około 1778
†po 01-07-1844
157
Łucja Wiesława Świderska z d. Mścichowska [0¬]
158
Łucja Wiśniewska z d. Werno
*10-12-1848 Żebry
†29-11-1903 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
159
Łucja Włodkowska z d. Karwowska
†od 12-08-1832 do 16-02-1841
160
Łucja Wróblewska z d. Erfort
*około 1864 Niećkowo
†16-02-1918 Niećkowo /Wąsosz/
161
Łucja Wróblewska z d. Kosieradzka [0¬]
162
Łucja Wyszomirska
†1904 Klukowo /Kuczyn/
163
Łucja Zajkowska z d. Strąkowska
†od 17-02-1828 do 20-02-1828
164
Łucja Zakrzewska
*13-12-1799 Obrytki
†14-02-1807 Obrytki
165
Łucja Zalewska z d. Kosmaczewska
†przed 10-11-1857
166
Łucja Zalewska z d. Kacperska
†
167
Łucja Załuska z d. Kowalewska
†po 23-11-1851
168
Łucja Zaręba z d. Zakrzewska
†
169
Łucja Zyskowska z d. Gałązka
*około 1851 Niedźwiedzkie
†
170
Łucjan Bednarczyk
†po 16-02-1942
171
Łucjan Filipkowski
†po 26-01-1904
172
Łukasz Aleksander Danowski
*22-10-1870 Wąsosz
†
173
Łukasz Aleksander Grzybowski
*1840 Boczki
†przed 17-02-1903
174
Łukasz Bagiński
*15-10-1783 Wąsosz
†28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/
175
Łukasz Bagiński
†po 14-02-1839
176
Łukasz Bagiński
†przed 26-06-1821
177
Łukasz Bielenica [0¬]
178
Łukasz Bogdański
*około 1767 Włochówka
†
179
Łukasz Bogucki
†przed 25-11-1872
180
Łukasz Borawski
*około 1802 Łempice
†
181
Łukasz Borawski
*około 1820 Sambory
†
182
Łukasz Borawski
†przed 23-07-1883
183
Łukasz Borzymowski
†
184
Łukasz Brajczewski
†
185
Łukasz Brakoniecki [0¬]
186
Łukasz Brzostowski
*około 1807 Szlasy
†po 22-11-1864
187
Łukasz Brzostowski
†przed 30-01-1837
188
Łukasz Brzostowski
†przed 14-02-1870
189
Łukasz Brzostowski
†
190
Łukasz Brzozowski [0¬]
191
Łukasz Brzozowski
†przed 13-09-1825
192
Łukasz Brzozowski
†po 11-05-1841
193
Łukasz Bzura
*około 1824 Janczewko
†przed 31-01-1893
194
Łukasz Chalecki [0¬]
195
Łukasz Chochlewski
†przed 27-01-1836
196
Łukasz Chodnik
*około 1820 Kowalewo
†
197
Łukasz Chrostowski
†
198
Łukasz Chrzanowski
* Kieljany
†przed 30-05-1827
199
Łukasz Chyliński [0¬]
200
Łukasz Cimoch
*około 1821 Glinki
†
201
Łukasz Cwaliński
†
202
Łukasz Cybula
†po 21-09-1837
203
Łukasz Czarnecki
*około 1871 Wilamowo
†
204
Łukasz Czarnecki
†od 06-02-1893 do 13-02-1900
205
Łukasz Czarnecki
*około 1823 Glinki
†
206
Łukasz Czepowicz
†przed 04-02-1862
207
Łukasz Danielewski [0¬]
208
Łukasz Dąbkowski
†po 27-01-1818
209
Łukasz Dąbrowski
†od 08-06-1830 do 22-05-1832
210
Łukasz Dąbrowski
†
211
Łukasz Dąbrowski
*około 1766 Szostaki
†
212
Łukasz Dmoch
*około 1794
†08-05-1840 Ławsk
213
Łukasz Dmoch
†
214
Łukasz Dmoch
†03-08-1843
215
Łukasz Dmochowski
†
216
Łukasz Dołęga
†po 27-11-1837
217
Łukasz Domitr
*około 1820 Kucze Małe
†po 20-02-1887
218
Łukasz Downar
*około 1814 Mazewo
†przed 19-11-1878
219
Łukasz Dzięgielewski
†po 23-11-1814
220
Łukasz Dzięgielewski
†
221
Łukasz Feliks Łojewski
*około 1822 Supy
†od 26-11-1894 do 19-06-1916
222
Łukasz Frączkowski
†przed 17-10-1905
223
Łukasz Gosiewski
†przed 1793
224
Łukasz Górski
†przed 24-01-1848
225
Łukasz Górski
†przed 20-06-1830
226
Łukasz Górski
†przed 01-1828
227
Łukasz Górski
*15-10-1812 Kramarzewo
†
228
Łukasz Grondwald [0¬]
229
Łukasz Gryglik
*około 1816
†16-06-1856 Chrzanowo-Cyprki /Przytuły/
230
Łukasz Grzymkowski
†przed 17-01-1841
231
Łukasz Gutowski
*około 1781
†od 20-11-1849 do 24-11-1861
232
Łukasz Jabłoński
*około 1836 Osowiec
†po 13-11-1894
233
Łukasz Jabłoński
†
234
Łukasz Jabłoński
†
235
Łukasz Jagodziński
*14-10-1789 Szwelczyn
†31-03-1858
236
Łukasz Jarząbek [0¬]
237
Łukasz Jasiński
*około 1858 Wąsosz
†
238
Łukasz Jasiński
*około 1832 Kamińskie
†
239
Łukasz Jurkowski
*około 1844 Łyski
†17-06-1901
240
Łukasz Kalinowski
*około 1832 Grędy
†07-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/
241
Łukasz Kamiński
*około 1761
†02-10-1823 Obrytki
242
Łukasz Kamiński
*około 1835 Drożęcin par. Piątnica
†po 29-05-1895
243
Łukasz Kamiński
*około 1816 Wąsosz
†
244
Łukasz Kamiński
†przed 26-01-1858
245
Łukasz Kapelewski
†przed 31-01-1859
246
Łukasz Karwowski
*około 1827 Skroda Wielka
†22-04-1889 Kubra
247
Łukasz Karwowski
†
248
Łukasz Kaźmierczak [0¬]
249
Łukasz Kiełczewski
*około 1856 Łempice
†przed 22-11-1920
250
Łukasz Klimaszewski
*około 1818 Dusze
†od 05-02-1883 do 19-11-1895
251
Łukasz Kołakowski
*około 1806 Jambrzyki
†12-10-1887 Rakowo
252
Łukasz Kołakowski
†od 26-02-1851 do 07-05-1854
253
Łukasz Kopańczyk
†po 16-11-1863
254
Łukasz Korytkowski
†przed 27-05-1844
255
Łukasz Kosiński [0¬]
256
Łukasz Kossakowski
†21-05-1869
257
Łukasz Kossakowski
†po 31-08-1847
258
Łukasz Kotowski
*około 1783
†
259
Łukasz Kowalewski
†
260
Łukasz Kownacki
†po 26-11-1834
261
Łukasz Kozikowski
*około 1809 Koziki
†po 23-08-1881
262
Łukasz Kozikowski
†przed 26-02-1865
263
Łukasz Kraiński
*1843 Okrasin
†15-12-1923 Radziłów
264
Łukasz Krajewski
†przed 27-11-1827
265
Łukasz Kryszczyński
*około 1797 Kubra
†
266
Łukasz Kulikowski
†
267
Łukasz Kuźmiński
*około 1821 Augustów
†
268
Łukasz Leosiewski
†przed 05-02-1843
269
Łukasz Lipiński
*około 1839 Kubra
†przed 24-01-1898
270
Łukasz Lipka
*około 1800 Świdry
†19-07-1855 Wąsosz
271
Łukasz Lipski
*około 1811 Nadbory
†od 05-02-1855 do 15-11-1857
272
Łukasz Lisowski [0¬]
273
Łukasz Lorenc
†
274
Łukasz Ładyżyński
*około 1779 Wizna
†od 06-02-1842 do 13-02-1849
275
Łukasz Łempicki
*21-10-1779 Bagienice
†
276
Łukasz Łepkowski
*1831 Grabowo
†
277
Łukasz Łepkowski
†po 10-11-1844
278
Łukasz Łochowski [0¬]
279
Łukasz Łojewski
†przed 14-11-1848
280
Łukasz Machina
†
281
Łukasz Maciorowski [0¬]
282
Łukasz Malinowski
*około 1860 Ławsk
†02-12-1927 Ławsk
283
Łukasz Malinowski
†po 22-10-1828
284
Łukasz Marczykowski
*12-10-1798 Wąsosz
†przed 26-06-1851
285
Łukasz Mieczkowski
*około 1841 Wagi
†13-01-1894 Supy
286
Łukasz Mieczkowski
†
287
Łukasz Milewski
* Koniecki par. Wizna
†przed 26-02-1840
288
Łukasz Miller
*około 1866 Słucz
†25-06-1941 Słucz /Słucz/
289
Łukasz Mocarski
*około 1833 Kąty
†po 26-11-1899
290
Łukasz Mocarski
*około 1836 Rutkowskie
†po 18-02-1901
291
Łukasz Modzelewski
*około 1808 Ławsk
†po 03-02-1891
292
Łukasz Mogielnicki
*około 1801 Brzostowo
†30-03-1846
293
Łukasz Murawski
†04-11-1838 Wąsosz
294
Łukasz Nieradko
†po 18-11-1851
295
Łukasz Nowakowski [0¬]
296
Łukasz Obrycki
*około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
297
Łukasz Obrycki
*15-10-1820 Godlewo
†
298
Łukasz Olszewski
*około 1816 Ławsk
†po 07-03-1889
299
Łukasz Olszewski
*około 1831 Guty
†przed 08-1874
300
Łukasz Olszewski
†po 02-03-1829
301
Łukasz Ołdakowski
*21-10-1815 Wąsosz
†18-11-1883 Wąsosz
302
Łukasz Ołdakowski
*około 1852 Wąsosz
†06-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/
303
Łukasz Opiatowski
*około 1791
†przed 25-01-1847
304
Łukasz Ormanowski
†przed 20-11-1853
305
Łukasz Ostrowski
*09-12-1808 Wąsosz
†08-10-1818 Wąsosz
306
Łukasz Ostrowski
*około 1814 Kubra
†
307
Łukasz Owsianko [0¬]
308
Łukasz Pachucki
*1848 Radziłów
†15-03-1922 Radziłów
309
Łukasz Paszkowski
*około 1862 Ławsk
†09-03-1918 Ławsk /Wąsosz/
310
Łukasz Pieńkowski
*około 1787 Pieńki
†przed 04-1812
311
Łukasz Pliszka
*około 1760
†
312
Łukasz Polkowski
*około 1845 Szyjki
†od 10-02-1890 do 10-02-1897
313
Łukasz Polkowski
*około 1810 Kąty
†13-06-1831
314
Łukasz Potęga
*około 1839 Siwki par. Romany
†po 18-09-1899
315
Łukasz Przestrzelski
*około 1820 Kąty
†przed 20-02-1887
316
Łukasz Przestrzelski
*około 1788 Boguszki
†
317
Łukasz Przyborowski
*około 10-1819 Gnatowo
†po 26-11-1900
318
Łukasz Ramotowski
*1853 Mieczki
†po 17-02-1917
319
Łukasz Rostkowski
†przed 07-11-1898
320
Łukasz Rydzewski
*około 1826 Żelazki
†przed 13-11-1900
321
Łukasz Rydzewski
†przed 31-07-1895
322
Łukasz Samełka
*około 1828 Chojnowo
†
323
Łukasz Siedlecki
*około 1874 Szwelczyn
†27-04-1940 Wąsosz /Wąsosz/
324
Łukasz Siedlecki
*1821 Kubra
†03-03-1856
325
Łukasz Siedlecki
†przed 09-03-1874
326
Łukasz Siemion
*1798 Grabowo
†
327
Łukasz Sikorski
*około 1820 Wąsosz
†po 21-02-1898
328
Łukasz Skitowski
†przed 20-11-1826
329
Łukasz Skrodzki
*18-10-1774 Bukowo Małe
†przed 09-02-1834
330
Łukasz Skrodzki
†przed 04-02-1883
331
Łukasz Sokołowski
†przed 10-01-1827
332
Łukasz Stefański
*około 1861 Miastkowo
†10-11-1921 Jedwabne
333
Łukasz Sulewski
*19-10-1790 Sulewo Prusy
†23-03-1836 Sulewo Prusy
334
Łukasz Sulewski
*10-10-1783 Bagienice
†19-10-1809 Bagienice
335
Łukasz Sulewski
†przed 27-01-1811
336
Łukasz Sulewski
*19-10-1775 Sulewo Prusy
†
337
Łukasz Sulimowicz
*około 1764
†28-08-1837 Wąsosz
338
Łukasz Sulkowski
*około 1833 Laskowiec
†po 24-11-1874
339
Łukasz Szczepankowski
†przed 27-01-1815
340
Łukasz Szczuka
*około 1839 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†26-10-1882
341
Łukasz Szeborowski
*około 1776 Guty
†przed 22-04-1845
342
Łukasz Szepietowski
†przed 18-05-1875
343
Łukasz Szumowski
†po 05-11-1826
344
Łukasz Szymanowski
*około 1841 Pieńki
†
345
Łukasz Szymon Guzowski
*około 1849 Gackie
†
346
Łukasz Szymon Kowalczyk
*około 1808 Kąty
†
347
Łukasz Świderski
*18-10-1853 Bagienice
†
348
Łukasz Świderski
†po 26-11-1929
349
Łukasz Tafiłowski
†przed 12-02-1816
350
Łukasz Tarnacki
*około 1871 Wąsosz
†przed 02-1916
351
Łukasz Tomaszek [0¬]
352
Łukasz Trepanowski
†
353
Łukasz Trzonkowski
*08-10-1782
†po 19-11-1850
354
Łukasz Tuzinowski
*17-10-1813 Koniecki
†24-11-1841
355
Łukasz Tyszko
*około 1791 Świdry
†przed 08-11-1859
356
Łukasz Wasiulewski
†od 13-11-1842 do 17-01-1853
357
Łukasz Wileński
†po 26-11-1865
358
Łukasz Wiszowaty
†po 10-11-1862
359
Łukasz Wiśniewski
*około 1758
†29-02-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
360
Łukasz Wiśniewski
*około 1767
†od 19-11-1825 do 04-02-1834
361
Łukasz Wiśniewski
†po 24-02-1884
362
Łukasz Witkowski
†
363
Łukasz Włodarski
†przed 07-10-1861
364
Łukasz Wojciechowski
†przed 15-01-1837
365
Łukasz Wolski
*około 1815 Wąsosz
†
366
Łukasz Wróblewski
*około 1844 Jambrzyki
†po 21-01-1902
367
Łukasz Wysocki
*około 1835 Niedźwiadna
†po 30-12-1888
368
Łukasz Wysocki
*około 1834 Łempice
†27-04-1856 Łempice
369
Łukasz Wysocki
* Chrostowo
†
370
Łukasz Zakrzewski
*około 1802 Przytuły
†przed 21-11-1864
371
Łukasz Zakrzewski
*21-10-1795 Wojsławy
†04-03-1855 Koniecki
372
Łukasz Zalewski [0¬]
373
Łukasz Załuska
†przed 23-11-1851
374
Łukasz Zamojski
*około 1794
†29-05-1863 Dołęgi /Wąsosz/
375
Łukasz Zawadzki [0¬]
376
Łukasz Zduńczyk
†po 18-11-1828
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl