Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki

Indeks chronologiczny
1625-1649 1650-1674 1675-1699 1700-1724 1725-1749 1750-1774 1775-1799 1800-1824 1825-1849 1850-1874 1875-1899 1900-1924 1925-1949 1950-1974 1975-1999 2000-2024 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1875 a 1899Indeks chronologiczny [1875 - 1899] - 11141

1Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska *około 1884 Bartki †  
2Abramowicz Stanisław *1879 Burzyn †  
3Adamczyk Marianna z d. Zawadzka *26-10-1898 Mścichy †10-12-1974 Żebry /Wąsosz/  
4Adamski Adam *około 1897 †  
5Adamski Franciszek *około 1894 Szymany †  
6Adasiewicz Aleksander *około 1895 Osowiec †  
7Adasiewicz Bolesław *około 1883 Białaszewo †  
8Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska *około 1888 Białogrądy †  
9Adasiewicz Władysława z d. Zyskowska *około 1896 Kapice †  
10Akacka Anna z d. Mściwujewska *około 1883 Guty †po 21-11-1940  
11Akacka Helena z d. Bielska *13-10-1885 Mścichy †05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/  
12Akacka Józefa z d. Milewska *około 1879 Danowo †po 07-02-1951   
13Akacka Marianna *około 1876 Grozimy †24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/  
14Akacki Jan *około 1881 Grozimy †13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/  
15Akus Józef *10-01-1884 Siwki par. Romany †  
16Akus Stanisława z d. Pawłowska *około 1886 Kurki †  
17Akus Stefania z d. Mroczkowska *20-06-1899 Nieciki †  
18Albarus Józef Julian *około 1885 Prusy †  
19Albarus Marcella z d. Kotowska *około 1891 Rutkowskie †  
20Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska *około 1886 Lipnik †  
21Albińska Wanda z d. Siedlecka *10-03-1890 Siestrzanki †23-10-1925 Siankowizna  
22Albiński Aleksander *1886 Bogusze †10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/  
23Albiński Feliks *1894 Ławsk †12-06-1954 Żebry /Wąsosz/  
24Albiński Henryk *10-05-1898 Świdry †14-02-1954 Świdry /Wąsosz/  
25Albiński Jan *około 1882 Grajewo †  
26Albiński Stanisław *1885 Chrzanowo †1887 Ławsk /Wąsosz/  
27Albiński Teofil *około 1890 Świdry †03-04-1919 Świdry  
28Albrecht Bronisława z d. Sulewska *około 1892 Boczki †09-10-1919 Szczuczyn  
29Albrecht Józef *około 1890 Kędziorowo †  
30Albrecht Władysława z d. Sadowska *około 1899 Romany †07-10-1985 Szczuczyn  
31Albrecht Zygmunt *25-07-1896 Kędziorowo †  
32Aleksander Władysława z d. Męczkowska *około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
33Alencewicz Julian *około 1893 Skaje †  
34Alencewicz Marianna z d. Sitek *około 1896 Topolnica †  
35Andrusiewicz Jan *31-10-1896 Kędziorowo †19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/  
36Andrusiewicz Piotr *około 1878 †04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/  
37Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska *04-05-1879 Miecze †18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
38Andryszewski Bolesław *około 1899 Konopki par. Grajewo †  
39Antosiewicz Adam *około 1891 Wierzbowo †12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
40Antosiewicz Jan *około 1883 Bzury †  
41Antosiewicz Józef *około 1889 †15-08-1895 Wierzbowo /Grajewo/  
42Antosiewicz Józefa z d. Kalinowska *około 1891 Ławsk †14-06-1918  
43Antosiewicz Kazimierz *13-03-1894 Wierzbowo †   
44Antosiewicz Marianna *około 1882 Wierzbowo †20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/  
45Antosiewicz Marianna z d. Stefanowicz *około 1889 Mścichy †  
46Antosiewicz Władysława z d. Danksz *około 1891 Wierzbowo †przed 09-1933  
47Antoszewicz Józef *około 1891 Łomża †  
48Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska *około 1894 Szczuczyn †  
49Anuszkiewicz Stanisław *20-10-1896 Wąsosz †przed 12-09-1945  
50Apoń Piotr *około 1899 Zalesie par. Trzcianne †   
51Apoń Stefania z d. Chojnowska *około 1898 Klimaszewnica †   
52Archacka Bolesława z d. Wszeborowska *około 1894 Guty Podleśne †  
53Archacki Wacław *1899 Brzozowa Wólka †03-11-1947 Brzozowa Wólka  
54Archacki Władysław *około 1888 Ruda †  
55Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska *około 1875 Orlikowo †  
56Arciszewska Julianna z d. Ochocińska *około 1883 Niwkowo †  
57Arciszewska Marianna z d. Markowska *około 1880 Wąsosz †01-12-1957 Guty /Wąsosz/  
58Arciszewska Marianna z d. Siemion *około 1882 Tajno Stare †09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/  
59Arciszewski Antoni *około 1875 Orlikowo †  
60Arciszewski Franciszek *około 1899 Orlikowo †15-07-1992 Brzeg Dolny  
61Arciszewski Jan *około 1881 Wąsosz †23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/  
62Arciszewski Jan *około 1897 Orlikowo †  
63Augustowski Jan *29-08-1887 Szczuczyn †  
64Babowicz Weronika z d. Chojnicka *13-01-1898 Słucz †27-07-1961 Mrzezino  
65Backiel Anna z d. Drozdowska *około 1878 Niedźwiedzkie †  
66Backiel Franciszek *około 1881 Mężynin †  
67Baczewska Waleria z d. Szmitka *około 1881 Kossaki par. Jedwabne †  
68Baczewski Józef *około 1879 Sulki †  
69Baczewski Konstanty *około 1896 Boczki †18-09-1930 Świdry   
70Bagińska Aleksandra z d. Rogowska *około 1888 Brychy †po 20-02-1939  
71Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska *około 1887 Gnatowo †po 10-02-1931  
72Bagińska Aleksandra z d. Olender *04-02-1897 Okrasin †26-11-1938 /Radziłów/  
73Bagińska Aleksandra *około 1879 Bagienice †06-07-1883 Bagienice   
74Bagińska Aleksandra *około 07-1891 †13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/  
75Bagińska Anna z d. Zajczewska *około 1891 Okrasin †1940 Ostrowik  
76Bagińska Anna z d. Chrzanowska *około 1890 Kaimy †24-01-1925 Kaimy  
77Bagińska Anna z d. Dąbkowska *22-07-1887 Szczuczyn †11-01-1922 Szczuczyn  
78Bagińska Anna z d. Grajewska *około 1895 Bęćkowo †  
79Bagińska Apolonia z d. Borawska *około 1896 Supy †30-10-1918 Wypychy  
80Bagińska Bolesława z d. Małachowska *około 1890 Milewo par. Niedźwiadna †  
81Bagińska Felicja z d. Drozdowska *około 1879 Surały †  
82Bagińska Felicja z d. Sokołowska *około 1881 Sokoły †  
83Bagińska Feliksa z d. Filipkowska *około 1884 Truszki-Patory †po 11-02-1923  
84Bagińska Franciszka z d. Włodkowska *około 1881 Bagienice par. Romany †  
85Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1886 Bagienice par. Romany †  
86Bagińska Helena *29-06-1899 Białystok †29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
87Bagińska Helena z d. Tafiłowska *około 1882 Brodowo †01-06-1917 Kurkowo  
88Bagińska Helena z d. Janczewska *około 1898 Korytki †  
89Bagińska Hilaria z d. Rogowska *około 1889 Ciemianka †po 18-05-1943  
90Bagińska Janina z d. Borawska *około 1896 Konopki †po 27-01-1942   
91Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska *około 1887 Borawskie †  
92Bagińska Józefa z d. Niecikowska *21-03-1895 Szymany †  
93Bagińska Juliana z d. Konopka *około 1878 Bronaki-Pietrasze †  
94Bagińska Julianna z d. Wierciszewska *około 1887 Mroczki †23-08-1941 Łempice  
95Bagińska Julianna z d. Ożarowska *1883 Szostaki †28-11-1924 Kotówek  
96Bagińska Julianna *około 1888 Kotówek †  
97Bagińska Kamila z d. Truszkowska *1876 Truszki †13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/  
98Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska *około 1899 Dzięgiele †  
99Bagińska Katarzyna z d. Cwalina *około 1879 Wyrzyki †27-07-1907 Wyrzyki  
100Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska *około 1884 †  
101Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska *około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
102Bagińska Leokadia *około 05-1883 Bagienice †16-11-1886 Bzury   
103Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz *10-09-1890 Radziłów †06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/  
104Bagińska Marianna z d. Jankowska *1881 Szostaki †05-02-1914 Szostaki /Burzyn/  
105Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1875 Olszewo par. Romany †07-03-1898 Olszewo par. Romany  
106Bagińska Marianna z d. Borawska *około 1895 Kucze Wielkie †  
107Bagińska Marianna z d. Downar *07-01-1890 Dzięgiele †  
108Bagińska Paulina z d. Mikucka *około 1881 Romany †po 28-01-1931  
109Bagińska Paulina z d. Mościcka *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †10-09-1928 Michny  
110Bagińska Rozalia z d. Maszczyk *około 1899 Rutkowskie †  
111Bagińska Stanisława z d. Ciecierska *19-11-1888 Kudłaczewo †16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
112Bagińska Stanisława z d. Borawska *około 1881 Witynie †po 17-01-1942  
113Bagińska Stanisława z d. Skrodzka *około 1884 †  
114Bagińska Stanisława z d. Filipkowska *05-02-1897 Słucz †  
115Bagińska Stefania z d. Górska *około 1898 Górskie †  
116Bagińska Teofila z d. Jankowska *około 1888 Szostaki †  
117Bagińska Teofila z d. Brzostowska *około 1899 Karwowo-Polki †  
118Bagińska Weronika z d. Leszczewska *około 1886 Radziłów †25-02-1947 Glinki /Słucz/  
119Bagińska Weronika z d. Ciszewska *około 1875 Klimaszewnica †  
120Bagińska Weronika z d. Zakrzewska *około 1877 Wojsławy †  
121Bagińska Władysława z d. Modzelewska *24-02-1899 Świdry †10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
122Bagińska Władysława z d. Mikucka *18-06-1878 Racibory †  
123Bagińska Władysława z d. Tyszka *około 1897 Rogale †  
124Bagińska Władysława z d. Szurno *około 1898 Chojnowo †  
125Bagiński Aleksander *około 1880 Mieszołki †  
126Bagiński Aleksander *około 1895 Pieńki †  
127Bagiński Aleksander *około 1891 Dobrzyjałowo †  
128Bagiński Aleksander *około 1884 Brzeźnio †  
129Bagiński Ambroży *około 1897 Bagienice †po 17-07-1930  
130Bagiński Antoni *około 1881 Kurkowo †08-10-1914 Kurkowo  
131Bagiński Antoni *około 1892 Chełchy †  
132Bagiński Bolesław *około 1877 Kieljany †29-01-1880 Kieljany  
133Bagiński Bolesław *około 1895 Stawiane †  
134Bagiński Bolesław Jan *07-09-1897 Kieljany †03-01-1983 Grajewo  
135Bagiński Franciszek *około 1877 Kotówek †przed 20-02-1939  
136Bagiński Franciszek *około 1889 Konopki †po 23-11-1940  
137Bagiński Franciszek *około 1886 Wypychy †po 30-10-1918  
138Bagiński Franciszek *około 07-1877 Stawiane †13-01-1879 Stawiane  
139Bagiński Franciszek *około 1891 Kołaki †  
140Bagiński Jan *około 1891 Rogale †przed 10-02-1931  
141Bagiński Jan *około 1896 Michny †  
142Bagiński Jan *około 1879 Kotówek †  
143Bagiński Józef *około 1892 Grzymki †   
144Bagiński Józef *około 1876 Przyborowo †  
145Bagiński Józef *około 1885 Modzele †  
146Bagiński Józef *około 1890 Radziłów †  
147Bagiński Józef *około 1890 Przyborowo †  
148Bagiński Józef *03-01-1891 Glinki †  
149Bagiński Konstanty *około 1879 Bagińskie †po 28-01-1931  
150Bagiński Konstanty *około 1884 Bagińskie †  
151Bagiński Leopold *około 1883 Wypychy †  
152Bagiński Leopold *około 1881 Mroczki †  
153Bagiński Ludwik *około 1882 Mieszołki †  
154Bagiński Marian *około 1878 Pieńki †  
155Bagiński Piotr *około 1885 Chełchy †07-01-1926 Chełchy /Niedźwiadna/  
156Bagiński Piotr *1884 Golanki †  
157Bagiński Piotr *1879 Przyborowo †  
158Bagiński Romuald *około 1887 Kieljany †po 27-01-1942   
159Bagiński Stanisław *około 1887 Sulewo Prusy †30-01-1945 Sulewo Prusy  
160Bagiński Stanisław *14-12-1877 Żebry †17-01-1934 Kudłaczewo  
161Bagiński Stanisław *około 08-1877 Niećkowo †01-08-1878 Niećkowo  
162Bagiński Stanisław *27-09-1899 Makowskie †  
163Bagiński Stanisław *około 1879 Kurkowo †  
164Bagiński Szymon *22-01-1888 Łempice †26-02-1964 Łempice /Wąsosz/  
165Bagiński Teofil *około 1897 Wypychy †po 19-08-1944  
166Bagiński Teofil *31-10-1893 Radziłów †  
167Bagiński Wiktor *15-10-1887 Słucz †przed 06-07-1941  
168Bagiński Władysław *18-01-1878 Bagienice †11-06-1961 Erie, PA   
169Bagiński Władysław *około 1887 Stawiane †  
170Bagiński Władysław Franciszek *26-04-1892 Kurkowo †   
171Bagiński Wojciech *około 05-1886 Bzury †23-11-1886 Bzury   
172Bajkiewicz Anna z d. Bagińska *około 1887 Grozimy †22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/  
173Bajkiewicz Stefan *04-09-1897 Grozimy †  
174Bajkiewicz Władysław *około 1881 Grozimy †14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/  
175Bajkowska Leokadia z d. Nizińska *około 1894 Kotowo †  
176Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska *około 1880 Kędziorowo †przed 02-1905  
177Bajkowska Władysława z d. Mariak *około 1884 Kucze Wielkie †  
178Bajkowski Józef *około 1896 Pieńki par. Dobrzyjałowo †  
179Bajkowski Piotr *około 1880 Rakowo-Czachy †  
180Bajkowski Władysław *około 1875 Motyka †  
181Bajor Michał *około 1885 Krasice †  
182Balcer Kazimiera z d. Berć *około 1876 Szczuczyn †  
183Balcer Stanisław *około 1875 Grabowo †  
184Baldachowska Kazimiera z d. Domitr *około 1893 Przestrzele †  
185Baldachowski Aleksander *około 1891 Kucze Wielkie †  
186Balejko Władysław *około 1899 Guty †03-06-1926   
187Balicka Józefa z d. Karwowska *23-02-1893 Wąsosz †18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/  
188Balicki Michał *około 1893 Wąsosz †28-11-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
189Balicki Władysław *około 1891 Wąsosz †29-01-1951 Wąsosz  
190Bałdyga Aleksander *około 1899 Białaszewo †przed 11-03-1991  
191Bałdyga Aleksandra z d. Garder *10-11-1878 Bzury †03-10-1969 Białaszewo  
192Bałdyga Feliksa z d. Maciorowska *około 1877 Białogrądy †  
193Bałdyga Franciszka z d. Wojtkielewicz *około 1876 Sośnia †po 18-11-1930  
194Bałdyga Władysława z d. Skubich *około 1881 Białogrądy †przed 25-11-1931  
195Banachowska Józefa z d. Szymanowska *około 1897 Supy †  
196Banachowska Ludwika z d. Baldachowska *około 1876 Kucze Wielkie †po 14-02-1939  
197Banachowska Władysława z d. Kozikowska *około 1898 Ciemnoszyje †  
198Banachowski Antoni *około 1898 Grabowskie †  
199Banachowski Józef *1895 Siwki par. Romany †21-07-1966 Włosty  
200Banachowski Piotr *1895 Siwki par. Romany †  
201Bandurska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1898 Mścichy †  
202Bandurski Jan *około 1892 Dąbrówno †  
203Bar Antoni *29-03-1880 Milewo †po 27-02-1933  
204Bar Rozalia z d. Dąbkowska *około 1883 Cwaliny Duże †  
205Bar Wiktoria z d. Szczechowska *23-02-1889 Pasichy †przed 27-02-1933  
206Barankiewicz Anna z d. Orłowska *około 1879 Chojnówek †18-01-1940 Łojki  
207Barankiewicz Franciszek *około 1877 Łojki †11-10-1941 Łojki  
208Barankiewicz Jan *około 1879 Łojki †przed 18-01-1940  
209Barankiewicz Rozalia z d. Kordasz *około 1886 Klimaszewnica †po 11-10-1941  
210Baranowska Anastazja z d. Skrodzka *około 1899 Skroda Wielka †  
211Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska *około 1875 Niedźwiedzkie †przed 04-02-1948  
212Baranowska Janina z d. Pełna *07-11-1891 Niedźwiadna †  
213Baranowska Józefa z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
214Baranowska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Zaborowo †15-01-1926 Świdry  
215Baranowska Marianna z d. Komosińska *około 1893 Wąsosz †19-07-1943 Szczuczyn  
216Baranowska Stefania z d. Wenckowska *około 1881 Jedwabne †  
217Baranowska Weronika z d. Wileńska *około 1876 Romany †po 21-11-1918  
218Baranowski Aleksander *1877 Orlikowo †  
219Baranowski Antoni *około 1884 Szczuczyn †  
220Baranowski Bolesław *18-12-1886 Wąsosz †20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
221Baranowski Bolesław *około 1895 Szczuczyn †po 19-07-1943  
222Baranowski Franciszek *około 1877 Orlikowo †21-11-1918 Przytuły  
223Baranowski Ignacy Błażej *około 1879 Szczuczyn †31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/  
224Baranowski Jakub *30-07-1887 Szczuczyn †  
225Baranowski Jan *10-03-1889 Szczuczyn †  
226Baranowski Michał *około 1891 Szczuczyn †  
227Baranowski Piotr *około 1875 Świdry †23-06-1932 Świdry  
228Baranowski Stanisław *około 1882 Szczuczyn †  
229Baranowski Władysław *10-07-1880 Wąsosz †21-06-1950 Wąsosz  
230Baraszkiewicz Bolesław *około 1895 Jeziorko †  
231Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska *około 1892 Kownacinek †  
232Bargłowska Adela *1876 Okrasin †  
233Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz *około 1876 Żebry †04-03-1944 Żebry  
234Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka *około 1889 Radziłów †  
235Bargłowska Anna z d. Kalinowska *około 1888 Ławsk †  
236Bargłowska Balbina *02-12-1898 Radziłów †  
237Bargłowska Julianna *31-03-1895 Radziłów †  
238Bargłowska Marianna z d. Walewska *około 1899 Radziłów †17-06-1977  
239Bargłowska Marianna *1878 Okrasin †1882 Okrasin /Radziłów/  
240Bargłowska Marianna z d. Karwowska *17-09-1891 Burzyn †  
241Bargłowska Marianna *23-07-1899 Okrasin †  
242Bargłowska Rozalia z d. Gardocka *około 1878 Gardoty †  
243Bargłowska Scholastyka *1890 Okrasin †1893 Okrasin /Radziłów/  
244Bargłowska Stefania z d. Zalewska *około 1888 Radziłów †  
245Bargłowska Weronika z d. Chorzelska *07-02-1895 Grozimy †05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/  
246Bargłowska Weronika z d. Kraińska *około 1884 Okrasin †  
247Bargłowski Adolf *01-08-1898 Okrasin †  
248Bargłowski Antoni *23-10-1898 Radziłów †1974  
249Bargłowski Antoni *1888 Okrasin †  
250Bargłowski Feliks *około 1888 Niećkowo †  
251Bargłowski Józef *14-01-1897 Okrasin †przed 03-1941  
252Bargłowski Józef *1888 Radziłów †  
253Bargłowski Ludwik *02-12-1898 Radziłów †  
254Bargłowski Marcel *około 1875 Okrasin †  
255Bargłowski Michał *22-01-1896 Radziłów †  
256Bargłowski Serafin *około 1892 Okrasin †  
257Bargłowski Stanisław Gabriel *23-03-1895 Okrasin †  
258Bargłowski Tomasz *około 1883 Klimaszewnica †przed 19-04-1932  
259Bargłowski Wincenty *20-07-1884 Radziłów †  
260Bargłowski Wojciech *03-02-1886 Żebry †  
261Bartkiewicz Józef *około 1898 Skarżyn †   
262Bartkowska Józefata z d. Duchnowska *około 1887 Okrasin †po 02-02-1933  
263Bartkowski Franciszek *około 1896 Ostrowik †  
264Bartkowski Stanisław *około 1880 Ostrowik †przed 02-02-1933  
265Bartlińska Janina z d. Orłowska *około 1899 Radziłów †  
266Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska *1877 Sieburczyn †   
267Bartnicka Stefania z d. Bagińska *około 1891 Wąsosz †po 25-08-1948  
268Bartnicki Stanisław *18-05-1883 Bęćkowo †przed 25-08-1948  
269Bartosiewicz Franciszek *około 1886 Kownaty †   
270Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska *1887 Siestrzanki †   
271Bartosiewicz Rozalia z d. Jachimska *16-06-1898 Koniecki-Rostroszewo †18-12-1951 Szczuczyn /Grabowo/  
272Bartosiewicz Wiktor *około 1895 Szczepankowo †  
273Bartoszewicz Mikołaj *około 1897 Rogowo k. Choroszczy †   
274Barwikowska Adella *około 20-01-1896 †27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/   
275Barwikowska Anna z d. Romanowska *20-05-1888 Koniecki †14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/  
276Barwikowska Anna z d. Murawska *około 1889 Wąsosz †przed 19-08-1952  
277Barwikowska Antonina z d. Kalinowska *około 1886 Skaje †po 20-01-1950  
278Barwikowska Bolesława *24-11-1891 Chełchy †05-04-1991 Wierzbowo   
279Barwikowska Józefa z d. Czyżewska *06-07-1896 Wąsosz †24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
280Barwikowska Józefa z d. Owsianko *około 1876 Bzury †28-03-1903 Bzury  
281Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska *01-12-1895 Sokoły †24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/  
282Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska *05-03-1898 Konopki †  
283Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz *1891 Kędziorowo †29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/  
284Barwikowski Aleksander *około 1894 Kędziorowo †02-12-1920 Wąsosz  
285Barwikowski Jan *26-02-1899 Grędy †06-04-1957 Wojny /Wąsosz/  
286Barwikowski Józef *31-01-1885 Koniecki Małe †19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/  
287Barwikowski Józef *około 1887 Kędziorowo †14-10-1948 Kędziorowo  
288Barwikowski Leopold *1898 Sokoły †12-06-1949 Sokoły  
289Barwikowski Władysław *02-09-1890 Grędy †przed 14-11-1971  
290Barzykowska Feliksa z d. Bagińska *około 1876 Sokoły †po 25-10-1922  
291Barzykowski Paweł *około 1876 Kuczyny †  
292Bauer Bolesław *03-02-1886 Stawiski †  
293Bazydło Aleksander *około 1895 Klimaszewnica †przed 26-04-1948  
294Bazydło Antoni *około 1891 Piątnica †  
295Bazydło Bronisława z d. Bagińska *około 1894 Godlewo †26-04-1948 Szczuczyn  
296Bazydło Józefa z d. Makowska *około 1885 Konopki Tłuste †  
297Bądzio Anna z d. Dąbrowska *10-02-1891 Bagińskie †po 14-02-1939  
298Bądzio Stanisław *19-04-1892 Lachowo †po 14-02-1939  
299Bąkowski Aleksander *około 1895 Łochów †   
300Bebłowska Stanisława z d. Danowska *06-07-1882 Sulewo Kownaty †  
301Bednarowicz Adolf *około 1879 Barany †  
302Bednarowicz Feliks *około 1898 Wąsosz †od 17-11-1941 do 10-01-1989   
303Bednarowicz Józef Feliks *01-06-1886 Wąsosz †28-03-1954  
304Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska *25-09-1896 Wąsosz †10-02-1924 Wąsosz  
305Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska *17-04-1897 †10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/   
306Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska) *około 1899 Mocarze †13-10-1939 Ławsk  
307Bekor ? Antonina z d. Przedworska *15-06-1878 Bzury †  
308Bender Aleksandra z d. Zaborowska *26-02-1883 Sulewo Kownaty †18-12-1960 Świdry /Wąsosz/  
309Bender Władysław *14-08-1878 Świdry †13-08-1934 Świdry  
310Bendzia Teofila z d. Mocarska *około 1889 Mocarze †  
311Berć Anna z d. Pieńkowska *około 1892 Niećkowo †po 11-04-1945  
312Berć Franciszek *około 1880 Szczuczyn †  
313Berć Marianna z d. Podchul *około 1878 Barany †14-08-1945 Barany /Szczuczyn/  
314Berć Paweł *około 1894 Szczuczyn †10-10-1943 Szczuczyn /Szczuczyn/  
315Berć Wiktoria z d. Nerkowska *około 1879 Marki †  
316Bernardczyk Anna z d. Kędzierska *około 1888 Wąsosz †  
317Bernardczyk Lucjan *około 1878 Brzeźnio †  
318Białobrzeska Julianna z d. Bogucka *1883 Glinki †  
319Białobrzeska Marcela z d. Szymanowska *29-10-1887 Zalesie †   
320Białobrzeski Józef *około 1896 Bożejewo †  
321Białobrzeski Stanisław *około 1882 Flesze †   
322Białowąs Aleksander *około 1899 Ławsk †21-05-1932 Ławsk  
323Białowąs Franciszek *około 1883 Ławsk †przed 29-10-1932  
324Białowąs Stanisław *19-12-1889 Ławsk †  
325Białowąs Stanisława z d. Gajda *13-05-1895 Niedźwiadna †31-10-1951 Ławsk /Wąsosz/  
326Białowąs Zofia z d. Zbrzeźna *16-01-1898 Rydzewo-Pieniążek †po 28-11-1945  
327Biedrzycka Albina z d. Wiszowata *około 1879 Guty Stare †  
328Biedrzycka Anna z d. Mucharska *około 1887 Kucze Wielkie †  
329Biedrzycka Anna z d. Rogowska *około 1875 Klimaszewnica †  
330Biedrzycka Bronisława z d. Święczkowska *około 1882 Kamianki †  
331Biedrzycka Dominika z d. Dzięgielewska *około 1890 Mieszołki †  
332Biedrzycka Józefa z d. Karwowska *około 1885 Nadbory †  
333Biedrzycka Józefa Klementyna z d. Górska *około 1881 Korytki †przed 24-11-1931  
334Biedrzycka Kazimiera *około 1886 †14-10-1895 Kurki /Niedźwiadna/  
335Biedrzycka Marianna z d. Filipkowska *około 1876 Szlasy †30-07-1910  
336Biedrzycka Marianna z d. Dzięgielewska *około 1883 Mieszołki †16-06-1907 Mieszołki  
337Biedrzycka Marianna z d. Mrozowicz *około 1896 Chyliny †  
338Biedrzycka Marianna z d. Dobrzycka *około 1889 Rutkowskie †  
339Biedrzycka Paulina z d. Chylińska *około 1888 Kraska †  
340Biedrzycka Rozalia z d. Pezowicz *około 1893 Mocarze †  
341Biedrzycka Stanisława z d. Dołęga *około 1876 Rutkowskie †  
342Biedrzycka Stanisława z d. Dobrzycka *1875 Rosochate †  
343Biedrzycka Wiktoria z d. Chrostowska *około 1878 Wagi †  
344Biedrzycki Adolf *1882 Nieławice †1885 Nieławice /Wizna/  
345Biedrzycki Aleksander *30-12-1891 Guty-Poddenki †   
346Biedrzycki Aleksander *około 1896 Czerwonki †  
347Biedrzycki Antoni *około 1879 Bronaki-Olki †  
348Biedrzycki Antoni *03-01-1895 Guty-Poddenki †   
349Biedrzycki Antoni Wojciech *15-07-1899 Guty-Poddenki †   
350Biedrzycki Bolesław *około 1888 Nieławice †  
351Biedrzycki Bronisław *około 1889 Łoje Awissa †  
352Biedrzycki Franciszek *około 1893 Stryjaki †  
353Biedrzycki Franciszek *około 1890 Pluty †  
354Biedrzycki Franciszek *około 1877 Koniecki par. Wizna †  
355Biedrzycki Jan *13-03-1896 Guty-Poddenki †   
356Biedrzycki Józef *około 1883 Łoje Awissa †  
357Biedrzycki Józef *około 1897 Orlikowo †  
358Biedrzycki Kazimierz *około 1898 Gałązki †  
359Biedrzycki Ludwik *około 1877 Bronaki-Pietrasze †po 24-11-1931  
360Biedrzycki Stanisław *około 1881 †21-12-1892 Kurki /Niedźwiadna/  
361Biedrzycki Stanisław *około 1897 Kubrzany †  
362Biedrzycki Stanisław *około 1889 Burzyn †  
363Biedrzycki Stefan *około 1877 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
364Bielawska Adolfa z d. Kiźling *około 1889 Załuski †  
365Bielawska Aleksandra z d. Kamalska *około 1879 Przytuły †po 16-02-1927   
366Bielawska Klementyna *1890 Przytuły †  
367Bielawska Marianna z d. Modzelewska *około 1896 Modzele †  
368Bielawska Władysława *1893 Przytuły †  
369Bielawska Zofia z d. Karwowska *30-05-1893 Kubra †12-01-1943 Kubra /Przytuły/  
370Bielawski Andrzej *około 1888 Balcer †  
371Bielawski Antoni *28-07-1893 Kubra †  
372Bielawski Władysław *około 1887 †po 12-01-1943  
373Bielecka Aleksandra z d. Kalinowska *24-06-1899 Bzury †08-01-1948 Bęćkowo /Szczuczyn/  
374Bielecki Kazimierz *09-04-1896 Elżbiecin †  
375Bielska Anastazja z d. Chałustowska *około 1880 Mścichy †01-03-1901  
376Bielska Bronisława z d. Łęgowska *13-11-1899 Mścichy †  
377Bielska Bronisława z d. Piotrowska *1898 Mścichy †  
378Bielska Ewa z d. Ołdakowska *około 1879 Wąsosz †od 18-02-1930 do 07-03-1940  
379Bielska Feliksa z d. Czarnowska *około 1893 Borawskie †  
380Bielski Adam *około 1888 Mścichy †  
381Bielski Bolesław *około 1894 Mścichy †  
382Bielski Franciszek *około 1897 Mścichy †  
383Bielski Franciszek *około 1899 Mścichy †  
384Bielski Józef *około 1897 Mścichy †  
385Bielski Konstanty *około 1892 Mścichy †20-03-1926  
386Bieńkowska Aleksandra z d. Kraińska *około 1887 Okrasin †  
387Bieńkowska Aniela z d. Łomotowska *około 1897 Kubra †  
388Bieńkowska Anna z d. Żebrowska *około 1879 Borawskie †  
389Bieńkowska Cyryla z d. Bargłowska *około 1887 Okrasin †po 24-11-1931  
390Bieńkowska Ludwika z d. Kozikowska *około 1880 Radziłów †  
391Bieńkowska Paulina z d. Mocarska *około 1876 Radziłów †po 16-02-1931  
392Bieńkowska Paulina z d. Biedrzycka *około 1875 Łoje Awissa †  
393Bieńkowska Walera z d. Kossakowska *około 1894 Mścichy †  
394Bieńkowska Wanda z d. Kossakowska *około 1899 Bartki †  
395Bieńkowska Weronika z d. Chmielewska *1897 Mścichy †  
396Bieńkowski Adam *około 1895 Radziłów †  
397Bieńkowski Bolesław *około 1877 Okrasin †  
398Bieńkowski Bolesław *około 1897 Okrasin †  
399Bieńkowski Franciszek *około 1899 †  
400Bieńkowski Jan *około 1898 Okrasin †28-07-1919  
401Bieńkowski Jan *około 1897 Radziłów †  
402Bieńkowski Marcel *około 1896 Okrasin †  
403Bieńkowski Mateusz *około 1879 Okrasin †przed 24-11-1931  
404Bieńkowski Stanisław *około 1883 †  
405Bieńkowski Stanisław *13-05-1897 Romany † USA  
406Bieńkowski Władysław *15-12-1893 Okrasin †  
407Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
408Bieńkowski Władysław *około 1897 Mścichy †  
409Biernacki Władysław *około 1880 Ławsk †31-03-1887 Ławsk /Wąsosz/  
410Bigda Helena z d. Kamalska *około 1885 Przytuły †  
411Bigda Stanisław *około 1879 Kotowo Plac †  
412Bikowska Dominika z d. Liszewska *26-09-1892 Sokoły †13-09-1980 Łempice /Wąsosz/  
413Bikowski Kazimierz *10-03-1888 Łempice †28-08-1963 Łempice  
414Bitner Wacław *19-02-1893 Wilno †11-12-1981 Ełk /Warszawa/   
415Bitner Witold *1887 †1940 Katyń  
416Blaszko Franciszek *około 1899 Płochowo †   
417Blaszko Paulina z d. Podchul *około 1875 Barany †  
418Blusiewicz Piotr *około 1899 Jedwabne †  
419Bobik Stefania z d. Łepkowska *około 1888 Jambrzyki †  
420Bobik Władysław *około 1890 Kielce †  
421Bobrowska Jadwiga z d. Górska *około 1891 Rakowo †  
422Bobrowski Władysław *około 1882 Popowo †  
423Bocianowska Antonina z d. Piekarowicz *15-01-1893 Szczuczyn †  
424Bocianowska Wiktoria z d. Szymanowska *około 1877 Szczuczyn †  
425Bocianowski Jan *około 1877 Radziłów †  
426Bocianowski Jan *30-06-1883 Szczuczyn †  
427Boczkowska Anna z d. Mogielnicka *około 1899 Brzostowo †  
428Boczkowska Józefa z d. Kossakowska *około 1899 Kamianki †22-04-1924 Kamianki /Burzyn/  
429Boczkowski Franciszek *około 1898 Grądy Małe †  
430Bogdan Aleksander *około 1882 Skaje †  
431Bogdan Franciszek *około 1895 Wólka †24-09-1951 Świdry /Wąsosz/  
432Bogdan Franciszka z d. Drobińska *11-03-1896 Świdry †20-09-1969 Świdry /Wąsosz/  
433Bogdan Helena z d. Orzechowska *około 1880 Łepki †03-07-1954 Skaje /Szczuczyn/  
434Bogdan Jan *około 1889 Szandry †  
435Bogdan Józefa z d. Kamińska *około 1884 Niedźwiadna †  
436Bogdan Leon *około 1892 Wólka par. Szczuczyn †  
437Bogdan Marianna z d. Zdankiewicz *około 1885 Załuski †przed 14-05-1938  
438Bogdan Marianna z d. Szymanowska *około 1887 Wólka †przed 06-02-1935  
439Bogdan Rozalia z d. Orłowska *około 1877 Skaje †  
440Bogdan Stanisław *około 1885 Wólka †po 06-02-1935  
441Bogdan Stanisław *około 1889 Wólka par. Szczuczyn †  
442Bogdanowicz Antoni *około 1896 Kędziorowo †29-04-1943 Kędziorowo  
443Bogdanowicz Bolesław *około 1898 Kędziorowo †  
444Bogdanowicz Stanisława z d. Zdankiewicz *około 1897 Załuski †po 29-04-1943  
445Bogdańska Aleksandra z d. Gawrychowska *około 1875 Wizna †  
446Bogdańska Katarzyna z d. Pruszko *około 1885 Smolarze †  
447Bogumił Leopold *około 1882 Koniecki par. Wizna †  
448Bogumił Marianna z d. Cimochowska *około 1878 Zanklewo †  
449Bogusławska Aniela *12-01-1895 Niećkowo †12-07-1958 Żebry /Wąsosz/  
450Bogusławska Julianna z d. Wajs *06-08-1895 Przytuły †05-06-1965 Warszawa /Wąsosz/  
451Bogusławska Leokadia *około 1879 Dybła †15-08-1882 Kędziorowo /Wąsosz/  
452Bogusławska Marianna z d. Chodnicka *31-01-1888 Żebry †  
453Bogusławski Adam *05-01-1897 Żebry †02-06-1959 Żebry /Wąsosz/  
454Bogusławski Aleksander *około 1897 Tarachy †12-06-1951 Grajewo  
455Bogusławski Franciszek *05-01-1887 Żebry †  
456Bogusławski Szczepan *08-08-1896 Żebry †  
457Bogusz Aleksander *około 06-1893 Kucze Wielkie †30-12-1895 Kucze Wielkie /Jedwabne/  
458Bogusz Antoni *około 1893 Kucze Wielkie †  
459Bogusz Bronisława z d. Bagińska *około 1878 Sulewo Prusy †po 18-01-1939  
460Bogusz Franciszka z d. Sakowska *około 1895 †06-04-1981 /Jedwabne/  
461Bogusz Jan *15-08-1890 Kucze Wielkie †17-03-1951 /Jedwabne/  
462Bogusz Marianna z d. Szumowska *około 1897 Witynie †  
463Boguszewska Anna z d. Dębińska *około 1881 Łempice †  
464Boguszewska Antonina z d. Chludzińska *około 1899 Szczuczyn †  
465Boguszewska Franciszka z d. Malinowska *około 1886 Milewo †  
466Boguszewska Józefa z d. Rybak *około 1897 Niedźwiadna †po 11-01-1951  
467Boguszewski Julian *około 1899 Szczuczyn †  
468Boguszewski Witold *około 1883 Dołęgi †  
469Boguszewski Władysław *27-06-1896 Świdry †01-01-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
470Bojar Franciszka z d. Kadłubowska *około 1884 Bzury †  
471Bojar Jan *około 1883 Wierzbowo †  
472Bołman Antoni *29-05-1889 Czerwonki †  
473Borawska Adela z d. Niebrzydowska *27-06-1898 Glinki †03-05-1982 Glinki /Słucz/  
474Borawska Adela *1893 Supy †  
475Borawska Adela *30-06-1894 Konopki †  
476Borawska Aleksandra z d. Zyskowska *około 1875 Rakowo †po 06-02-1937  
477Borawska Aleksandra z d. Mikucka *15-09-1884 Możdżenie †  
478Borawska Aleksandra z d. Mikucka *20-03-1896 Mikuty †  
479Borawska Anna z d. Glińska *03-12-1876 Radziłów †22-01-1966 Ławsk /Wąsosz/  
480Borawska Anna z d. Gwiazdowska *około 1876 Klimaszewnica †31-07-1958 Klimaszewnica  
481Borawska Anna z d. Gałązka *około 1875 Milewo †12-04-1933 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
482Borawska Anna *około 1883 Racibory †10-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
483Borawska Antonina z d. Popowska *około 1899 Klimaszewnica †10-03-1988 Białaszewo  
484Borawska Antonina z d. Karwowska *03-02-1896 Brychy †23-11-1969 Grozimy /Wąsosz/  
485Borawska Antonina z d. Godlewska *około 1898 Modzele †  
486Borawska Barbara z d. Zalewska *około 1883 Kubra †  
487Borawska Barbara z d. Klimaszewska *około 1878 Trzaski †  
488Borawska Bronisława z d. Kiełczewska *14-07-1886 Gnatowo †  
489Borawska Domicella z d. Bylica *około 1885 Świdry †  
490Borawska Feliksa z d. Kiełczewska *około 1897 Gnatowo †  
491Borawska Feliksa z d. Mocarska *około 1893 Kąty †  
492Borawska Franciszka z d. Wróblewska *około 1877 Grędy †  
493Borawska Franciszka z d. Mocarska *około 1888 Brzostowo †  
494Borawska Helena z d. Obrycka *około 1888 Łojki †po 08-02-1937   
495Borawska Helena z d. Wierciszewska *około 1898 †  
496Borawska Helena z d. Mocarska *około 1883 Mocarze †  
497Borawska Jadwiga *około 1891 Konopki †29-10-1928 Konopki  
498Borawska Józefa z d. Sulewska *około 1879 Sulewo Prusy †20-01-1941 Konopki  
499Borawska Józefa z d. Kossakowska *około 1884 Sambory †  
500Borawska Józefa z d. Mogielnicka *1886 Brzostowo †  
501Borawska Julia z d. Mieczkowska *08-02-1896 Mieczki †28-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
502Borawska Julianna z d. Kamińska *około 1895 Karwowo †  
503Borawska Kamila z d. Mioduszewska *około 1876 Niedźwiadna †  
504Borawska Karolina z d. Sokołowska *około 1889 Kurkowo †  
505Borawska Konstancja z d. Jankowska *około 1881 Mścichy †po 24-02-1941  
506Borawska Konstancja z d. Szymanowska *około 1885 Bagińskie †  
507Borawska Marcjanna z d. Ołdakowska *21-01-1888 Wąsosz †po 18-08-1960  
508Borawska Marianna z d. Ołdakowska *około 1885 Wąsosz †22-12-1975 /Wąsosz/  
509Borawska Marianna z d. Karwowska *20-03-1895 Biodry †12-01-1975 Nadbory   
510Borawska Marianna z d. Tyszka *około 1893 Wąsosz †po 05-11-1939  
511Borawska Marianna z d. Polkowska *około 1876 Korytki †po 24-01-1922  
512Borawska Marianna z d. Rutkowska *około 1878 Grądy Wielkie †  
513Borawska Marianna z d. Sierbińska *około 1875 Mścichy †  
514Borawska Marianna z d. Marczykowska *około 1898 Wąsosz †  
515Borawska Michalina z d. Pawłowska *około 1875 Miecze †  
516Borawska Mieczysława z d. Gontowska *02-12-1898 Świdry †  
517Borawska Paulina z d. Mikucka *około 1894 Możdżenie †  
518Borawska Paulina z d. Trzaska *około 1881 Supy †  
519Borawska Rozalia z d. Cwalina *około 1878 Łempice †  
520Borawska Salomea z d. Kurkowska *około 1892 Borawskie †  
521Borawska Salomea z d. Łojewska *21-06-1879 Chyliny †  
522Borawska Stanisława z d. Dobrzycka *13-01-1881 Klimaszewnica †31-03-1958 Ełk  
523Borawska Stanisława z d. Górska *1886 Zalesie †11-02-1958 Zalesie /Wąsosz/  
524Borawska Stanisława z d. Modzelewska *około 1876 Świdry Podleśne †po 23-01-1923  
525Borawska Stanisława z d. Konopka *około 1887 Borawskie par. Jedwabne †  
526Borawska Stanisława z d. Stankiewicz *około 1877 Nadbory †  
527Borawska Stefania z d. Supińska *około 1899 Supy †  
528Borawska Stefania z d. Godlewska *około 1886 Wagi †  
529Borawska Władysława z d. Dobrzycka *około 1894 Kownacin †  
530Borawski Aleksander *około 1889 Nieławice †  
531Borawski Aleksander *1878 Rostki par. Jedwabne †  
532Borawski Aleksander *około 1893 †  
533Borawski Aleksander *około 1893 Kąty †  
534Borawski Alfons *01-03-1893 Trzaski †28-03-1971 Czerwonki /Wąsosz/  
535Borawski Antoni *około 1876 Borawskie par. Jedwabne †  
536Borawski Antoni *około 1879 Racibory †  
537Borawski Antoni *25-11-1878 Świdry Podleśne †  
538Borawski Antoni *01-09-1877 Konopki Monety †  
539Borawski Antoni *16-07-1895 Glinki †  
540Borawski Apolinary *około 1876 Pluty †  
541Borawski Bolesław *około 1876 Konopki †02-02-1955 Konopki /Wąsosz/   
542Borawski Bolesław *31-08-1888 Konopki †21-10-1963 Konopki /Wąsosz/  
543Borawski Bolesław *03-02-1889 Konopki †28-07-1960 Konopki  
544Borawski Bolesław *07-01-1876 Modzele †05-11-1939 Wąsosz  
545Borawski Bronisław *1876 Konopki †25-10-1960 Zalesie /Wąsosz/  
546Borawski Bronisław *około 1898 Karwowo-Wszebory †  
547Borawski Dominik *około 1888 Konopki †   
548Borawski Edward *około 1895 Czarnowo †  
549Borawski Feliks *około 1879 Świdry †przed 22-12-1975  
550Borawski Feliks *1880 Wiązownica †31-12-1919  
551Borawski Feliks *20-01-1898 Brodowo †  
552Borawski Franciszek *29-09-1899 Kędziorowo †23-02-1974 Kędziorowo /Wąsosz/  
553Borawski Franciszek *07-03-1898 Chrostowo †  
554Borawski Henryk *około 1885 Kieljany †08-08-1889 Kieljany  
555Borawski Hipolit *około 02-1883 Kieljany †11-08-1889 Kieljany  
556Borawski Hipolit *22-06-1879 Konopki †  
557Borawski Hipolit *około 1897 Psków †  
558Borawski Ignacy *1881 Nadbory †  
559Borawski Jakub *około 1899 Supy †  
560Borawski Jan *około 1880 Rutki †  
561Borawski Jan *około 1896 Rakowo †  
562Borawski Jan *1887 Supy †  
563Borawski Józef *około 1880 Pluty †  
564Borawski Józef *około 1899 †  
565Borawski Józef *około 1899 Kąty †  
566Borawski Józef Marian *1889 Świdry Podleśne †  
567Borawski Kazimierz *04-10-1883 Świdry †18-08-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
568Borawski Kazimierz *05-03-1896 Konopki-Białystok †  
569Borawski Kazimierz *około 1879 Rakowo †  
570Borawski Konstanty *20-11-1878 Konopki †  
571Borawski Konstanty *około 1891 Witynie †   
572Borawski Marian *15-11-1891 Świdry-Dobrzyce †22-12-1971 Szczuczyn /Wąsosz/  
573Borawski Piotr *około 1879 Racibory †17-01-1941 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
574Borawski Romuald *około 1882 Trzaski †  
575Borawski Stanisław *16-04-1888 Jambrzyki †28-10-1966 Ławsk /Wąsosz/  
576Borawski Stanisław *około 1893 Bagienice par. Romany †29-07-1964  
577Borawski Teofil *około 1876 Rostki par. Romany †  
578Borawski Witold *10-07-1887 Konopki †09-11-1971 Ełk /Wąsosz/  
579Borawski Władysław *21-07-1882 Konopki †08-05-1959 Grozimy /Wąsosz/  
580Borawski Władysław *około 1878 Szymany †1917   
581Borawski Władysław *około 1899 Przyborowo †  
582Borawski Władysław *około 1897 Supy †  
583Borawski Władysław *około 1892 Borawskie †  
584Borkowska Natalia z d. Piotrowska *około 1881 Wizna †  
585Borkowska Waleria z d. Domełło *07-12-1889 Niećkowo †03-09-1973 Niećkowo /Wąsosz/  
586Borkowska Wiktoria z d. Niedźwiedzka *05-06-1885 Niećkowo †23-07-1921 Niećkowo /Wąsosz/  
587Borkowski Roman *17-04-1896 Niećkowo †18-03-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
588Borkowski Stanisław *około 1875 Bronowo †  
589Boroń Jan *około 1898 Wołowice †18-02-1984 Szczuczyn  
590Borowicz Feliksa z d. Milewska *około 1882 Lipińskie †  
591Borowicz Jan *około 1885 Koniecki †  
592Borowska Aleksandra Maria z d. Rybak *14-11-1889 Sochaczew †  
593Borowska Anna *26-10-1890 Siestrzanki †  
594Borowska Jadwiga z d. Czerwonka *15-07-1885 Czerwonki †po 24-11-1931  
595Borowski Józef *około 1898 Siestrzanki †   
596Borowski Stanisław *około 1894 Karwowo †  
597Borowski Zygmunt Jan *25-08-1883 Sarnowo †  
598Borusiewicz Anastazja *25-12-1891 Wąsosz †  
599Borusiewicz Bolesław *17-02-1891 Wąsosz †15-02-1967 Boston, MA   
600Borusiewicz Bolesław *około 1896 Osowiec †27-09-1919 Bęćkowo  
601Borusiewicz Bronisław *około 1890 Szczuczyn †  
602Borusiewicz Cecylia z d. Bieńkowska *około 1876 Okrasin †23-08-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
603Borusiewicz Franciszek *09-03-1894 Wąsosz †  
604Borusiewicz Grzegorz *1897 †  
605Borusiewicz Helena Kazimiera *28-02-1898 Wąsosz †05-09-1948 Wąsosz   
606Borusiewicz Józef *01-01-1896 †02-12-1971 Grajewo /Wąsosz/   
607Borusiewicz Józef *05-07-1890 Wąsosz †  
608Borusiewicz Julia z d. Dębińska *około 1886 Szczuczyn †  
609Borusiewicz Kazimierz *04-03-1893 Wąsosz †02-09-1947 Wąsosz   
610Borusiewicz Ludwik Józef *23-08-1895 Wąsosz †29-02-1952 Ublik /Wąsosz/   
611Borusiewicz Stanisław *około 1890 Szczuczyn †14-03-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
612Borys Antoni *około 1876 Niedźwiadna †19-08-1907 Niedźwiadna  
613Borys Paweł *około 1879 Niedźwiadna †04-03-1917 USA  
614Borysiewicz Eleonora z d. Gryczan *około 1897 Brzeźnio †  
615Borysiewicz Franciszek *około 1882 Niedźwiadna †  
616Borysiewicz Józef *około 1895 Niedźwiadna †  
617Borysiewicz Marianna z d. Krzyżanowska *około 1876 Niedźwiadna †przed 01-10-1917  
618Borysiewicz Stanisława z d. Kaszeta *około 1887 Jambrzyki †  
619Boryszewska Helena z d. Karczmarczyk *około 1881 Szczuczyn †  
620Boryszewska Waleria z d. Liszewska *około 1896 Orlikowo †  
621Boryszewska Władysława z d. Sulewska *około 1898 Kotowo †  
622Boryszewski Jan *około 1878 Grajewo †  
623Boryszewski Wiktor *około 1893 †  
624Borzymowska Adela z d. Świderska *około 1887 Danówek †po 09-10-1928  
625Borzymowska Feliksa z d. Kuligowska *około 1880 Sienickie †21-05-1906  
626Borzymowska Feliksa (Felicja) z d. Mioduszewska *około 1880 Chełchy †  
627Borzymowska Helena z d. Bukowska *około 1880 Wólka Piotrowska †  
628Bożko ? Michalina z d. Łepkowska *około 1891 Bęćkowo †  
629Bóbr Genowefa Antonina z d. Łempicka *17-01-1883 Koniecki †przed 21-02-1922  
630Bóbr Józef *około 1876 †21-08-1902 Łempice /Wąsosz/  
631Brajczewska Józefa z d. Wierciszewska *18-02-1893 Makowskie †  
632Brajczewska Kazimiera z d. Bocianowska *około 1898 Szczuczyn †28-04-1988 Szczuczyn  
633Brajczewska Wiktoria z d. Mościcka *około 1882 Karwowo par. Jedwabne †14-03-1912 Karwowo par. Jedwabne  
634Brajczewska Wiktoria z d. Rutkowska *około 1882 Kamianki †  
635Brajczewski Józef *około 1890 Szostaki †  
636Brajczewski Szczepan Jan *około 1887 Chojnowo †  
637Brodowska Aleksandra z d. Wiszowata *01-10-1897 Świdry Podleśne †21-02-1974 Bagienice /Wąsosz/   
638Brodowska Franciszka z d. Popiołek *1888 Srebrowo †  
639Brodowska Kornela z d. Bagińska *17-03-1875 Bagienice †17-06-1956 Bagienice /Wąsosz/   
640Brodowska Pelagia z d. Ruszczyk *25-01-1896 Ignacewo †po 22-02-1941  
641Brodowska Stanisława z d. Malinowska *około 1894 Ławsk †  
642Brodowska Stefania z d. Gutowska *25-12-1899 Ławsk †26-06-1925 Ławsk  
643Brodowski Antoni *05-08-1899 Ławsk †   
644Brodowski Franciszek *20-10-1877 Wierzbowo †27-02-1965 Bagienice   
645Brodowski Jan *około 1882 Żyłka †  
646Brodowski Jan *około 1875 Czaple †  
647Brodowski Józef *około 1887 Zakrzewo †  
648Brodowski Leon *23-09-1896 Zakrzewo †po 22-02-1941  
649Brodowski Teofil *około 1893 Czarna Wieś †  
650Brodowski Wacław *około 1888 Modzele †1934  
651Brodowski Władysław *13-04-1889 Zalesie †06-01-1913 USA  
652Bronakowska Bronisława z d. Przestrzelska *około 1876 Kaimy †  
653Bronakowska Klementyna z d. Dołęga *około 1899 Makowskie †  
654Bronakowska Michalina z d. Zielkowska *około 1881 Gardoty †  
655Bronakowski Adam *około 1891 Grądy Małe †  
656Bronakowski Wacław *około 1884 Gnatowo †  
657Bronowicz Bronisława z d. Krajewska *około 1876 Kubrzany †23-10-1920 Kubrzany /Jedwabne/  
658Bryszkowska Adelajda z d. Załuska *około 1885 Kisiołki †przed 05-07-1926  
659Bryszkowski Zygmunt *około 1881 Kotowo Plac †po 05-07-1926  
660Bryzgiel Jan *24-04-1886 Wesołowo †04-09-1971 New Britain, CT  
661Bryzgiel Zofia z d. Kryszczyńska *06-01-1894 Chrzanowo †06-10-1993 New Britain, CT  
662Brzeczko Aleksander *około 1895 Jedwabne †  
663Brzeczko Leokadia z d. Trzaska *około 1896 Koniecki par. Wizna †16-03-1928 Jedwabne  
664Brzezińska Anastazja z d. Majrocka *około 01-1881 Kowalewo †  
665Brzostowska Aleksandra z d. Przestrzelska *około 1889 Makowskie †   
666Brzostowska Anna z d. Kiełczewska *około 1888 Radziłów †  
667Brzostowska Feliksa *1885 Nadbory †11-09-1899 Nadbory /Burzyn/  
668Brzostowska Florentyna Wanda *04-06-1897 Konopki par. Radziłów †09-05-1903 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
669Brzostowska Franciszka z d. Ramotowska *około 1882 Kotowo Plac †po 16-09-1929  
670Brzostowska Franciszka *około 1878 †13-07-1896 Makowskie /Burzyn/  
671Brzostowska Franciszka z d. Chrzanowska *około 1875 Kubra †  
672Brzostowska Helena Bolesława z d. Jurska *około 1893 Czachy †  
673Brzostowska Janina Józefa z d. Święszkowska *około 1892 Kamianki †  
674Brzostowska Józefa z d. Konopka *około 1877 Karwowo †przed 20-02-1928  
675Brzostowska Józefa z d. Karwowska *około 1875 Brzostowo †23-10-1917 Chyliny /Burzyn/  
676Brzostowska Józefa z d. Karwowska *około 1885 Olszewo †po 14-02-1909  
677Brzostowska Józefa z d. Myślińska *około 1889 Burzyn †  
678Brzostowska Józefa z d. Rogowska *około 1887 Trzaski †  
679Brzostowska Julianna z d. Koszykowska *około 1897 Kucze Wielkie †  
680Brzostowska Julianna z d. Chrzanowska *około 1892 Karwowo par. Jedwabne †  
681Brzostowska Konstancja z d. Święcińska *około 1890 Gutki †13-01-1954 Gutki /Szczuczyn/  
682Brzostowska Marcjanna z d. Pieniążek *około 1884 Biodry †02-11-1918 Rutkowskie /Burzyn/  
683Brzostowska Marianna z d. Konopka *około 1877 Korytki †08-01-1927 Korytki /Jedwabne/  
684Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †po 12-02-1923  
685Brzostowska Marianna *około 1896 Chyliny †09-10-1921 Chyliny /Burzyn/  
686Brzostowska Marianna z d. Obrycka *27-08-1884 Jaki †  
687Brzostowska Marianna z d. Karwowska *około 1893 Brzostowo †  
688Brzostowska Marianna z d. Pliszka *około 1887 Ławsk †  
689Brzostowska Michalina z d. Filipkowska *około 1881 Stary Gromadzyn †  
690Brzostowska Rozalia z d. Dobrowolska *19-06-1875 Kumelsk †19-10-1944 Zakrzewo /Słucz/  
691Brzostowska Stanisława *około 1897 †16-05-1899 Nadbory /Burzyn/  
692Brzostowska Stanisława z d. Rogowska *około 1882 Łoje Awissa †  
693Brzostowska Stanisława Wacława z d. Bierzyńska *około 1897 Piotrków †  
694Brzostowska Stefania z d. Łomotowska *około 1886 Chrostowo †  
695Brzostowska Waleria z d. Dołęga *około 1883 Makowskie †po 03-03-1930  
696Brzostowska Waleria z d. Kalinowska *około 1879 Kokoszki †   
697Brzostowska Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1877 Karwowo-Polki †09-08-1914 Karwowo-Polki  
698Brzostowska Wiktoria *około 1895 †25-02-1899 Chyliny /Burzyn/  
699Brzostowska Zofia *około 1899 Nadbory †01-09-1920 Nadbory /Burzyn/  
700Brzostowska Zofia Katarzyna z d. Kowalewska *około 1899 Obrytki †po 12-09-1930  
701Brzostowski Aleksander *około 1888 Nadbory †  
702Brzostowski Antoni *27-05-1882 Słucz †  
703Brzostowski Baltazar *około 1875 Bronaki-Pietrasze †  
704Brzostowski Błażej *18-05-1877 Zakrzewo †23-02-1948 Wiązownica /Słucz/  
705Brzostowski Bolesław *około 1890 Rydzewo-Pieniążek †12-09-1930 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
706Brzostowski Bolesław *około 1893 Nadbory †  
707Brzostowski Bronisław *około 1883 Nieławice †   
708Brzostowski Czesław *około 1897 †  
709Brzostowski Dominik *około 1897 †  
710Brzostowski Feliks *około 1877 Brychy †  
711Brzostowski Franciszek *29-01-1875 Zakrzewo †20-06-1919 Zakrzewo /Słucz/  
712Brzostowski Franciszek *około 1878 Chyliny †  
713Brzostowski Franciszek Julian *około 1887 Szymany †po 13-01-1954  
714Brzostowski Jan *26-12-1896 Modzele †10-02-1966 Modzele /Wąsosz/  
715Brzostowski Jan *29-08-1899 Konopki par. Radziłów †06-11-1901 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
716Brzostowski Jan *około 1884 Makowskie †  
717Brzostowski Józef *16-03-1895 Łoje †  
718Brzostowski Piotr *około 1896 Borawskie †po 16-02-1944  
719Brzostowski Piotr *około 1883 Nadbory †14-02-1909 Nadbory /Burzyn/  
720Brzostowski Stanisław *około 1878 Brzostowo †01-01-1904 Brzostowo  
721Brzostowski Stanisław *około 1893 Szostaki †  
722Brzostowski Stanisław *około 1875 Nadbory †  
723Brzostowski Tadeusz Konstanty *01-03-1890 Nadbory †  
724Brzostowski Wacław *1881 †  
725Brzostowski Władysław *około 1882 Żebry †  
726Brzozowska Adela z d. Przestrzelska *około 1885 Mścichy †04-01-1922  
727Brzozowska Aleksandra z d. Zalewska *08-09-1890 Zalesie †08-04-1965 Zalesie   
728Brzozowska Joanna z d. Nietupska *27-12-1890 Rydzewo-Pieniążek †  
729Brzozowska Józefa z d. Orłowska *około 1887 Skaje †  
730Brzozowska Józefa z d. Pruszko *około 1897 Rutkowskie †  
731Brzozowska Stanisława z d. Zalewska *około 1888 Szlasy †  
732Brzozowska Weronika z d. Bzura *około 1875 Niedźwiedzkie †po 27-11-1943  
733Brzozowski Adam *około 1889 Mścichy †  
734Brzozowski Jan *20-09-1896 Zalesie †28-07-1967 Grajewo /Wąsosz/   
735Brzozowski Jan *około 1898 Rutkowskie †  
736Brzozowski Jan *około 1880 Wizna †  
737Brzozowski Józef *około 1895 Brzozowa Wólka †26-06-1940 Brzozowa Wólka  
738Brzozowski Leopold *17-07-1886 Zalesie †19-06-1956 Zalesie /Wąsosz/   
739Brzozowski Piotr *15-10-1876 Ruda †17-10-1951 Skaje /Szczuczyn/  
740Brzóska Adam *około 1882 Poryte †  
741Brzóska Franciszka z d. Domitr *około 1887 Pawełki †  
742Brzóska Franciszka z d. Konopka *około 1884 Czachy †  
743Brzóska Jan *około 1881 Radziłów †  
744Brzóska Janina z d. Niebrzydowska *około 1896 Danowo †   
745Brzóska Józef *około 1897 Przyborowo †  
746Brzóska Józefa *około 1877 †19-04-1921 Niebrzydy /Słucz/  
747Brzóska Józefa z d. Biedrzycka *około 1895 Bronaki-Olki †  
748Brzóska Katarzyna z d. Karwowska *około 1875 Przyborowo †po 03-02-1937  
749Brzóska Leopold *około 1876 Chełchy †   
750Brzóska Marianna z d. Bagińska *około 1880 Chełchy †  
751Brzóska Paulina z d. Wróblewska *około 1876 Chełchy †  
752Brzóska Romuald *26-12-1895 Chełchy †  
753Brzóska Stanisław *około 1892 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
754Brzóska Stanisława *1891 Józefowo †1893 Józefowo /Poryte/  
755Brzóska Szczepan *około 1880 Chełchy †  
756Brzóska Zygmunt *1894 Józefowo †1900 Józefowo /Poryte/  
757Brzuchalska Aleksandra z d. Kamińska *23-06-1887 Wąsosz †14-03-1942 Kędziorowo /Wąsosz/  
758Brzuchalska Aniela z d. Ciecierska *około 1898 Wąsosz †po 02-03-1943  
759Brzuchalska Józefa z d. Domusiewicz *około 1885 Barany †  
760Brzuchalska Marianna z d. Matyszewska *około 1899 Niećkowo †01-02-1949 Milewo  
761Brzuchalska Stanisława z d. Łosiewicz *około 1886 Bukowo Małe †przed 10-1921  
762Brzuchalska Władysława z d. Kłosińska *01-05-1887 Borki †28-04-1964 Kędziorowo /Wąsosz/  
763Brzuchalski Feliks *około 1878 Kędziorowo †24-05-1947 Kędziorowo  
764Brzuchalski Józef *05-10-1895 Milewo †01-06-1970 Milewo /Wąsosz/  
765Brzuchalski Marcel *około 1893 Niećkowo †29-08-1941 Szczuczyn  
766Brzuchalski Teofil *około 1886 Milewo †  
767Brzuszkiewicz Aleksandra z d. Bargłowska *około 1884 Zabawka †  
768Brzuszkiewicz Franciszek *około 1889 Jedwabne †  
769Brzuszkiewicz Teofila z d. Wietoska *około 1882 Andrychy †  
770Buczyńska Aleksandra z d. Wiśniewska *około 1879 Radziłów †po 06-02-1927  
771Buczyńska Aleksandra Stanisława z d. Grzymkowska *około 1891 Radziłów †   
772Buczyńska Marianna z d. Stromska *około 1898 Radziłów †  
773Buczyński Michał *około 1896 Radziłów †  
774Buczyński Stanisław *około 1880 Radziłów †po 06-02-1927  
775Buczyński Tomasz *około 1885 Radziłów †   
776Budna Aleksandra z d. Kalinowska *około 1881 Słucz †  
777Budny Bolesław *14-05-1899 Osowiec †  
778Budny Bronisław *około 1879 †  
779Budny Ludwik *około 1895 Budne †  
780Budzińska Paulina *około 1877 Kudłaczewo †14-05-1892 Kudłaczewo /Wąsosz/  
781Budzińska Stanisława z d. Rozwadowska *1878 Biodry †przed 16-02-1931   
782Budzińska Stanisława z d. Blum *około 1897 †  
783Budziński Franciszek *około 1895 †  
784Bujnorowska Monika z d. Zajkowska *06-12-1898 Radziłów †po 14-02-1939  
785Bujnowska Anastazja z d. Lenczewska *około 1897 Rakowo †  
786Bujnowska Weronika z d. Cybula *około 1878 Przechody †  
787Bujnowski Dominik *około 1897 Białosuknia †  
788Bujwidys Anna *około 11-1885 Wąsosz †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
789Bujwidys Jan *około 1875 †po 18-10-1951  
790Bujwidys Stanisława z d. Olszewska *około 1882 Kowalewo †18-10-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
791Bukar Anna z d. Kilanowska *około 1881 Wykowo †  
792Bukowska Adolfa z d. Twarowska *około 1875 Kieljany †  
793Bukowska Bronisława z d. Chrostowska *około 1894 Bagienice †29-04-1965 Popowo  
794Bukowska Donata z d. Gromadzka *około 1898 Karwowo †  
795Bukowska Franciszka *około 1876 Kosówka †  
796Bukowska Józefa z d. Rogowska *około 1875 Trzaski †od 19-02-1924 do 15-05-1928  
797Bukowska Ludwika z d. Konopka *około 1897 Karwowo †  
798Bukowska Marianna z d. Łepkowska *około 1879 Bęćkowo †  
799Bukowska Romualda z d. Kownacka *około 1893 Sulewo Prusy †   
800Bukowska Wanda z d. Sadowska *około 1887 Bzury †  
801Bukowska Wiktoria z d. Laskowska *około 1888 Chyliny †  
802Bukowski Aleksander *około 1897 Karwowo †  
803Bukowski Antoni *około 1884 Kołaki †   
804Bukowski Bolesław *około 1889 Popowo †  
805Bukowski Leopold Marcin *około 1880 Wólka Piotrowska †  
806Bukowski Stanisław *około 1884 Borawskie †  
807Bukowski Zygmunt Franciszek *około 1876 Kosówka †  
808Bukrym Ignacy *około 1898 Zofiówka †  
809Bułatowicz Władysława z d. Kowalewska *około 1891 Ławsk †  
810Burgraff Antoni *około 1897 Kramarzewo †22-11-1949 Kramarzewo  
811Burgraff Kazimiera z d. Sutkowska *26-08-1897 Kramarzewo †25-02-1982 Grajewo  
812Burgraff Mieczysław *około 1899 Kramarzewo †  
813Burska Antonina z d. Górska *24-02-1883 Kramarzewo †11-12-1958 Kieljany /Wąsosz/  
814Burski Adolf *28-05-1875 Kieljany †od 23-11-1938 do 11-12-1958 USA  
815Burski Jan *około 1877 Kramarzewo †po 18-11-1930  
816Burzyńska Antonina z d. Świgońska *około 1878 Żebry †10-01-1953 Radziłów /Radziłów/  
817Burzyńska Apolonia z d. Augustowska *około 1885 Szczuczyn †  
818Burzyńska Paulina z d. Kordal *około 1887 Hipolitowo †  
819Burzyńska Rozalia z d. Konik *około 1882 Sieburczyn †   
820Burzyński Aleksander *około 1895 Srebrowo †  
821Burzyński Andrzej *około 1876 Radziłów †przed 10-01-1953  
822Burzyński Władysław *1877 Słucz †  
823Bylica Feliksa z d. Kurzyna *24-04-1885 Pieniążki †30-01-1977 Świdry /Wąsosz/  
824Bylica Helena z d. Kosmowska *około 1880 Świdry †1971  
825Bylica Kajetan *około 1881 Świdry †23-05-1941 Świdry  
826Bylica Marianna z d. Wędrzycka *19-02-1887 Kędziorowo †13-08-1953 Świdry /Wąsosz/  
827Bylica Zygmunt *14-01-1888 Świdry †  
828Bystrowska Anna z d. Karwowska *około 1878 Szczuczyn †  
829Bystrowska Józefa z d. Rożenek *około 1878 Wąsosz †30-04-1914 Kurejwa  
830Bzura Aleksandra z d. Witkowska *około 1898 Rosja †  
831Bzura Andrzej *06-06-1881 Niedźwiedzkie †29-04-1949 Niedźwiedzkie  
832Bzura Antoni *około 1891 Janczewko †  
833Bzura Franciszek *około 1888 Janczewko †  
834Bzura Franciszka z d. Kleszczewska *około 1880 †  
835Bzura Franciszka Anna z d. Szleszyńska *około 1898 Kucze Wielkie †24-01-1985  
836Bzura Jan *około 1878 Janczewko †19-12-1907  
837Bzura Józefa z d. Dybowska *około 1883 Kołomyja †  
838Bzura Klemens *09-06-1893 Niedźwiedzkie †  
839Bzura Klementyna z d. Duchnowska *około 1883 Kubra †po 30-11-1925  
840Bzura Marianna z d. Chojnowska *31-05-1895 Łuby-Kiertany †19-07-1982 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
841Bzura Mieczysław *07-09-1887 Niedźwiedzkie †26-10-1972 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
842Bzura Mieczysław *około 1892 Kokoszki †19-10-1918 Obrytki /Wąsosz/  
843Bzura Paweł *około 1875 Janczewo †  
844Bzura Stanisław *około 1899 †  
845Cekała Antoni *około 1887 Miastkowo †  
846Cekała Katarzyna z d. Kozłowska *około 1880 Rutkowskie †26-08-1924 Szostaki  
847Cendrowska Marianna z d. Kulągowska *około 1898 Olszyny †  
848Cendrowski Bolesław *około 1899 †  
849Cendrowski Kazimierz *około 1899 †  
850Chalamońska Anna z d. Tarasiewicz *około 1882 Kędziorowo †  
851Chałustowska Emilia z d. Kukowska *30-06-1878 Karwowo †po 04-05-1940  
852Chałustowska Weronika z d. Nieradko *około 1876 Okrasin †  
853Chałustowski Jan *około 1883 Mścichy †przed 30-01-1934  
854Chałustowski Jan *1895 Mścichy †  
855Chałustowski Stanisław *około 1881 Mścichy †  
856Charubin Czesław Józef *około 1897 Poryte †  
857Chełmińska Franciszka z d. Rożenek *około 1881 Grajewo †po 01-06-1925  
858Chełmińska Helena z d. Cimoch *13-04-1899 Czarnowo †  
859Chełmińska Józefa z d. Danowska *17-02-1876 Sulewo Kownaty †07-11-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
860Chełmińska Salomea z d. Żmińczuk *około 1899 Brześć †  
861Chełmińska Stanisława z d. Kruszyńska *około 1885 Żebry †12-01-1947 Niećkowo  
862Chełmińska Teodora z d. Brzuchalska *około 1880 Kędziorowo †  
863Chełmińska Wiktoria z d. Trzonkowska *07-01-1885 Niećkowo †przed 07-01-1939  
864Chełmiński Antoni *około 1878 Niećkowo †13-05-1948 Niećkowo  
865Chełmiński Antoni *19-09-1886 Niećkowo †po 07-01-1939  
866Chełmiński Bolesław *około 1899 Świdry †07-02-1949 Świdry  
867Chełmiński Franciszek *30-11-1889 Kurejwa †  
868Cherubin Antoni *około 1896 Gać †  
869Chętnik Marianna z d. Stefańczyk *około 1888 Jedwabne †  
870Chludzińska Antonina z d. Klimaszewska *około 1877 Klimaszewnica †  
871Chludzińska Bolesława z d. Okurowska *około 1888 Olszyny †  
872Chludzińska Julianna z d. Konopka *13-01-1894 Kubrzany †  
873Chmielewska Aleksandra z d. Leszczewska *około 1897 Radziłów †  
874Chmielewska Aleksandra z d. Malinowska *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
875Chmielewska Anna z d. Zawadzka *około 1880 Płochowo †po 28-01-1930  
876Chmielewska Anna z d. Niecikowska *24-06-1898 Nieciki †  
877Chmielewska Ewa z d. Szemborowska *około 1882 Niedzbórz †przed 01-1920  
878Chmielewska Feliksa z d. Klimaszewska *około 1885 Klimaszewnica †  
879Chmielewska Feliksa Franciszka z d. Kurzyna *11-10-1875 Łosewo †  
880Chmielewska Franciszka z d. Łajewska *około 1879 Ciemnoszyje †po 28-01-1939  
881Chmielewska Franciszka z d. Kownacka *około 1875 Kownatki †po 06-05-1929   
882Chmielewska Franciszka z d. Walendzik *około 1896 Bzury †18-11-1918 Rydzewo Szlacheckie  
883Chmielewska Franciszka z d. Petkowska *około 1899 Ławsk †1920  
884Chmielewska Franciszka *1882 Męczki †   
885Chmielewska Helena z d. Trzaska *około 1887 Kubra †  
886Chmielewska Helena z d. Gołębiewska *23-10-1891 Glinki †  
887Chmielewska Helena z d. Jakubczyk *około 1888 Chrzanowo †  
888Chmielewska Józefa z d. Mucharska *około 1895 Kucze Wielkie †   
889Chmielewska Juliana z d. Święszkowska *1891 Supy †   
890Chmielewska Konstancja z d. Gromadzka *około 1875 Janczewko †  
891Chmielewska Ludwika *09-01-1888 Wąsosz †01-01-1946 Wąsosz  
892Chmielewska Ludwika z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
893Chmielewska Marianna z d. Tyszkiewicz *około 1896 Klimaszewnica †27-04-1983 Grajewo  
894Chmielewska Marianna z d. Zarzecka *15-01-1885 Czaple †po 25-06-1941  
895Chmielewska Marianna z d. Rogalska *około 1894 Brzeźnio †   
896Chmielewska Rozalia z d. Zając *około 1886 Kubra †  
897Chmielewska Rozalia z d. Paluch *około 1882 Wola †  
898Chmielewska Stanisława z d. Wierzbowska *około 1884 †07-01-1952 Słucz /Słucz/  
899Chmielewska Stanisława z d. Piotrowska *około 1896 Radziłów †29-04-1946 Mścichy /Radziłów/  
900Chmielewska Stanisława z d. Łojewska *około 1877 Łoje Awissa †przed 08-1916  
901Chmielewska Stanisława z d. Dubina *około 1881 Koty par. Grajewo †  
902Chmielewska Stefania z d. Mieczkowska *26-12-1894 Kownacin †  
903Chmielewska Urszula z d. Gwiazdowska *około 1899 Mścichy †  
904Chmielewska Wiktoria z d. Niećkowska *około 1893 Niećkowo †  
905Chmielewska Władysława z d. Kownacka *około 1888 Kotowo Plac †  
906Chmielewski Aleksander *około 1890 Przechody †23-07-1979 Przechody  
907Chmielewski Aleksander *13-07-1882 Słucz †25-06-1941 Słucz /Słucz/  
908Chmielewski Aleksander *około 1878 Kucze Wielkie †   
909Chmielewski Antoni *około 1889 Mścichy †  
910Chmielewski Antoni *13-08-1898 Racibory †  
911Chmielewski Bolesław *około 1889 Radziłów †  
912Chmielewski Bolesław *13-11-1897 Obiedzino †  
913Chmielewski Eugeniusz *około 1885 Danowo par. Lachowo †  
914Chmielewski Franciszek *około 1888 Słucz †  
915Chmielewski Franciszek *1885 Męczki †   
916Chmielewski Franciszek *około 1884 Sambory †  
917Chmielewski Jan *około 1878 Orlikowo †  
918Chmielewski Jan *około 1887 Sambory †  
919Chmielewski Jan *około 1884 Konopki Chude †  
920Chmielewski Józef *około 1896 Męczki †   
921Chmielewski Konstanty *27-01-1886 Mścichy †po 29-04-1946  
922Chmielewski Mikołaj *około 1897 Racibory †  
923Chmielewski Romuald *około 1890 Racibory †  
924Chmielewski Symforian *około 1876 Radziłów †po 12-02-1930  
925Chodnicka Aleksandra z d. Robaczyńska *około 1878 Wąsosz †15-01-1902  
926Chodnicka Aleksandra z d. Grosfeld *około 1881 Barany †  
927Chodnicka Anna z d. Domisiewicz *około 1881 Chojnowo †24-10-1914 Czarnówek  
928Chodnicka Anna *około 1887 Wąsosz †07-01-1888 Wąsosz  
929Chodnicka Franciszka z d. Paszkowska *około 1899 Racibory †24-10-1932 Żebry  
930Chodnicka Franciszka z d. Wojciechowska *około 1885 Jambrzyki †przed 03-1907  
931Chodnicka Katarzyna z d. Orzechowska *około 1877 Surały †  
932Chodnicka Marianna z d. Tarnacka *17-10-1896 Wąsosz †19-06-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
933Chodnicka Stanisława z d. Werno *13-01-1892 Łempice †28-10-1938 Szczuczyn  
934Chodnicka Wiktoria z d. Łapińska *około 1899 Szczuczyn †  
935Chodnicka Zofia z d. Krystowczyk *około 1898 Jedwabne †  
936Chodnicki Aleksander *około 1892 Surały †29-12-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
937Chodnicki Dominik *około 1883 Kumelsk †  
938Chodnicki Franciszek *11-07-1896 Żebry †25-02-1953 Grajewo  
939Chodnicki Franciszek *około 1876 Wąsosz †23-05-1932 Wąsosz  
940Chodnicki Ignacy *01-02-1898 Kowalewo †15-10-1943 Łempice  
941Chodnicki Piotr *około 1895 Stawiski †  
942Chodorowska Aleksandra *1888 Sieburczyn †   
943Chodorowska Czesława Władysława z d. Dąbrowska *około 1897 Łoje †  
944Chodorowska Franciszka *1880 Sieburczyn †   
945Chodorowska Józefa z d. Mocarska *około 1877 Mocarze †  
946Chodorowska Kornela z d. Pruszko *około 1877 Rutkowskie †po 22-08-1923  
947Chodorowska Stanisława z d. Ekstowicz *około 1875 Nadbory †14-09-1951 Białaszewo  
948Chodorowska Zofia *1886 Sieburczyn †   
949Chodorowski Franciszek *około 1896 Mocarze †  
950Chodorowski Franciszek *13-02-1892 Sieburczyn †   
951Chodorowski Józef *1883 Sieburczyn †   
952Chodzicki Jan Franciszek Teodor *około 1899 †  
953Choińska Marianna z d. Perkowska *około 1887 Miecze †20-03-1947 Niećkowo  
954Choińska Stanisława z d. Cimochowska *około 1875 Zanklewo †  
955Choińska Władysława z d. Strumiłowska *1888 Rutki †   
956Choińska Władysława *24-01-1880 Zanklewo †  
957Choiński Franciszek *około 1877 Niwkowo †   
958Choiński Józef *około 1878 Zanklewo †  
959Choiński Stanisław *26-10-1888 Obrytki †26-01-1967 Niećkowo /Wąsosz/  
960Chojnowska Aleksandra z d. Bogusławska *20-10-1895 Kownatki †27-02-1964 Zalesie /Wąsosz/  
961Chojnowska Aleksandra z d. Ożarowska *około 1899 Bartki †  
962Chojnowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1875 Pieniążki †  
963Chojnowska Bronisława z d. Hryniewska *około 1875 Szczuczyn †  
964Chojnowska Czesława z d. Niebrzydowska *około 1898 Kubra †  
965Chojnowska Helena z d. Niebrzydowska *30-08-1893 Glinki †19-06-1917 Lipnik /Szczuczyn/   
966Chojnowska Józefa *około 1889 †18-05-1892 Budy Stawiskie /Poryte/  
967Chojnowska Józefa z d. Zalewska *09-02-1893 Jaki †  
968Chojnowska Józefa z d. Dzięgielewska *około 1888 Mieszołki †  
969Chojnowska Józefa z d. Brzóska *około 1888 Chełchy †  
970Chojnowska Józefa Rozalia z d. Cwalińska *1875 Mieczki †  
971Chojnowska Kazimiera *17-10-1896 Konopki †28-08-1961 Zalesie /Wąsosz/  
972Chojnowska Leokadia z d. Niebrzydowska *24-04-1896 Glinki †   
973Chojnowska Magdalena z d. Wiśniewska *około 1891 Bujenka †  
974Chojnowska Marianna z d. Bronakowska *około 1896 Borawskie †28-01-1926 Grądy Małe  
975Chojnowska Marianna z d. Koszykowska *około 1896 Klimaszewnica †   
976Chojnowska Marianna z d. Górska *około 1898 Kucze Wielkie †  
977Chojnowska Stanisława z d. Komosa *01-07-1881 Ławsk †11-12-1965 Klimaszewnica  
978Chojnowska Stanisława z d. Ramotowska *około 1875 Lipnik †  
979Chojnowska Stefania *około 09-1895 †07-03-1897 Danowo /Wąsosz/  
980Chojnowska Wiktoria z d. Sulkowska *12-02-1888 Cwaliny †14-03-1965 Pasichy /Wąsosz/  
981Chojnowska Wiktoria z d. Jaczyńska *około 1899 Klimaszewnica †po 19-03-1954  
982Chojnowska Wiktoria z d. Borawska *około 1892 Wojsławy †28-08-1929 Pasichy  
983Chojnowski Aleksander *02-02-1898 Klimaszewnica †28-03-1954 Klimaszewnica  
984Chojnowski Aleksander *03-11-1895 Poryte †  
985Chojnowski Bolesław *25-11-1882 Danowo †  
986Chojnowski Bolesław *około 1898 Grądy Małe †  
987Chojnowski Bronisław *około 1897 Jarnuty †  
988Chojnowski Dominik *1892 Klimaszewnica †przed 28-09-1972   
989Chojnowski Dominik Antoni *około 1897 Danowo †  
990Chojnowski Feliks *około 1887 Łuby par. Miastkowo †   
991Chojnowski Feliks *około 1893 Jarnuty †  
992Chojnowski Franciszek *około 1894 Danowo †   
993Chojnowski Franciszek *około 1897 Grądy Wielkie †  
994Chojnowski Józef *około 1879 Wysokie †25-06-1952 Pasichy /Wąsosz/  
995Chojnowski Józef *13-01-1895 Klimaszewnica †19-03-1954 Grajewo  
996Chojnowski Leonard *05-05-1886 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †03-04-1975 Pasichy /Wąsosz/  
997Chojnowski Ludwik *około 1899 Grajewo †  
998Chojnowski Mateusz *około 1891 Wilczewo †  
999Chojnowski Piotr *około 1895 Jarnuty †  
1000Chojnowski Piotr *18-01-1887 Chojny Młode †   
1001Chojnowski Stanisław *23-09-1893 Konopki †02-04-1976 Zalesie /Wąsosz/  
1002Chojnowski Stanisław *około 1878 Karwowo par. Dobrzyjałowo †  
1003Chojnowski Wacław *około 1896 Danowo †przed 01-09-1948   
1004Chojnowski Władysław *10-12-1889 Wysokie Duże par. Dobrzyjałowo †20-04-1967 Szczuczyn /Wąsosz/  
1005Cholewińska Ewa z d. Bieńkowska *około 1894 Mścichy †po 14-04-1942  
1006Cholewiński Bolesław Jan *około 1894 Borawskie †po 14-04-1942  
1007Chorosz Aniela z d. Przyborowska *około 1884 Przechody †21-10-1944 Wąsosz /Białaszewo/  
1008Chorosz Antonina z d. Markowska *około 1890 Wąsosz †19-07-1930 Wąsosz  
1009Chorosz Franciszek *1887 Sojczynek †15-05-1947 Sojczynek  
1010Chorosz Jan *około 1875 Ruda †  
1011Chorosz Józef *08-10-1895 Sojczynek †03-01-1979 Wąsosz /Wąsosz/  
1012Chorosz Stanisława z d. Marczykowska *13-09-1892 Wąsosz †23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1013Chorosz Stefania z d. Kisielewska *około 1882 Ruda †  
1014Chorosz Władysław *07-04-1899 Sojczyn-Borowy †13-03-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
1015Chorosz Władysław *około 1897 Sojczynek †po 19-07-1930  
1016Choroś Marianna z d. Dej *około 1895 †13-07-1945 Białaszewo  
1017Chorzelska Aleksandra z d. Węcek *około 1876 Żebry †po 28-09-1935  
1018Chrapowicka Franciszka z d. Łukaska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
1019Chrapowicka Weronika z d. Szumowska *około 1897 Okrasin †23-04-1940 /Białaszewo/  
1020Chrapowicki Józef *około 1896 Ruda †  
1021Chrapowicki Ludwik *09-02-1882 Żebry †  
1022Chrapowicki Paweł *około 1893 Szczuczyn †przed 05-09-1945  
1023Chrapowicz Bolesław *19-09-1892 Bronowo †po 22-02-1956  
1024Chrapowicz Bronisław *około 1890 Tykocin †  
1025Chrapowicz Feliksa z d. Majewska *18-05-1897 Warszawa †18-12-1937  
1026Chrapowicz Stefan *1885 Dobrzyjałowo †07-01-1952 Grabowskie  
1027Chrapowicz Zofia z d. Chodnicka *około 1895 Kumelsk †  
1028Chrostowska Adela *około 1879 Nadbory †17-11-1907 Nadbory /Burzyn/  
1029Chrostowska Anna z d. Łynko *około 1894 Lachowo †28-03-1951 Bagienice /Wąsosz/  
1030Chrostowska Antonina z d. Roszkowska *około 1891 Konopki Tłuste †  
1031Chrostowska Bronisława z d. Gołaś *około 1894 Borkowo †  
1032Chrostowska Dominika z d. Barzykowska *27-10-1898 Kuczyny †   
1033Chrostowska Eleonora z d. Cwalina *około 1875 †po 23-01-1923  
1034Chrostowska Helena z d. Rogukalska *około 1891 Przytuły †przed 12-11-1942  
1035Chrostowska Helena z d. Polakowska *około 1889 Przytuły †  
1036Chrostowska Józefa z d. Brzostowska *około 1878 Nadbory †po 05-02-1929  
1037Chrostowska Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †02-09-1929 Biodry  
1038Chrostowska Józefa *około 12-1879 †12-12-1880 Biodry /Burzyn/  
1039Chrostowska Józefa z d. Rogowska *około 1899 Witynie †  
1040Chrostowska Julianna *około 09-1875 †06-03-1877 Biodry /Burzyn/  
1041Chrostowska Julianna z d. Ramotowska *około 1890 Supy †  
1042Chrostowska Kamila z d. Mocarska *1884 Rutkowskie †  
1043Chrostowska Katarzyna z d. Chrzanowska *14-12-1888 Mikuty †  
1044Chrostowska Kazimiera z d. Godlewska *około 1897 †  
1045Chrostowska Leokadia z d. Borawska *16-12-1899 Glinki †  
1046Chrostowska Małgorzata z d. Roszkowska *około 1880 Konopki Chude †po 25-02-1930  
1047Chrostowska Marianna z d. Mocarska *około 1879 Mocarze †po 12-02-1924  
1048Chrostowska Marianna z d. Sokołowska *około 1882 Dzięgiele †   
1049Chrostowska Marianna z d. Łepkowska *27-04-1898 Kubra †  
1050Chrostowska Paulina z d. Staszewska *około 1884 Rostki par. Romany †  
1051Chrostowska Stanisława z d. Saniewska *około 1876 Klimaszewnica †po 12-01-1918  
1052Chrostowska Stanisława *około 1876 †03-08-1878 Biodry /Burzyn/  
1053Chrostowska Stefania z d. Rogowska *około 1893 Brodowo †15-10-1912 Witynie  
1054Chrostowska Stefania z d. Chrzanowska *około 1895 Wypychy †  
1055Chrostowska Teofila *około 1894 Kąty †20-10-1911 Kąty /Burzyn/  
1056Chrostowska Waleria z d. Dąbrowska *około 1888 Pluty †29-03-1918 Pluty  
1057Chrostowska Wiktoria z d. Waniewska *około 1890 Grajewo †   
1058Chrostowska Władysława z d. Konarzewska *około 1894 Burzyn †08-02-1983 Makowskie  
1059Chrostowska Władysława z d. Kowalewska (Karwowska) *około 1879 Stryjaki †przed 14-02-1942  
1060Chrostowska Władysława z d. Konopka *około 1884 †po 03-08-1941  
1061Chrostowski Adam *około 1886 Chrostowo †  
1062Chrostowski Adolf *około 1876 Sulewo Kownaty †po 22-02-1929  
1063Chrostowski Aleksander *28-08-1889 Bagienice †06-03-1978 Szczuczyn /Wąsosz/  
1064Chrostowski Aleksander *około 1877 Karwowo par. Jedwabne †po 14-02-1942  
1065Chrostowski Antoni *09-12-1876 Biodry †  
1066Chrostowski Antoni *około 1879 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1067Chrostowski Bolesław *26-01-1886 Wąsosz †31-03-1947 Wąsosz  
1068Chrostowski Bolesław Jan *24-11-1896 Brzeźnio †  
1069Chrostowski Bronisław *16-10-1894 Dzięgiele †   
1070Chrostowski Dominik *około 1899 Bagienice †30-07-1953 Bagienice /Wąsosz/  
1071Chrostowski Franciszek *około 1887 Przytuły †przed 12-11-1942  
1072Chrostowski Franciszek *około 1877 Nadbory †30-10-1918  
1073Chrostowski Franciszek *około 1877 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1074Chrostowski Jan *około 1890 Radziłów †   
1075Chrostowski Józef *1898 Gardoty †25-12-1941 Kieljany  
1076Chrostowski Józef *około 1888 Chrostowo †  
1077Chrostowski Józef *19-03-1876 Sulewo Prusy †   
1078Chrostowski Józef *około 1896 Biodry †  
1079Chrostowski Kazimierz *około 01-1883 Wąsosz †31-07-1885 Wąsosz /Wąsosz/  
1080Chrostowski Ludwik Bolesław Jan *24-11-1894 Wyrzyki †  
1081Chrostowski Paweł *05-04-1899 Dzięgiele †20-05-1899 Dzięgiele /Romany/   
1082Chrostowski Piotr *około 1891 Wagi †  
1083Chrostowski Piotr *05-04-1899 Dzięgiele †   
1084Chrostowski Piotr *około 1877 Biodry †  
1085Chrostowski Romuald *około 1881 Pluty †po 29-03-1918  
1086Chrostowski Romuald *około 1896 Biodry †  
1087Chrostowski Stanisław *około 1891 †03-08-1941 Barwiki /Przytuły/  
1088Chrostowski Stanisław *27-11-1880 Biodry †07-11-1918 Witynie  
1089Chrostowski Stanisław *1891 Gardoty †1892 Gardoty /Romany/  
1090Chrostowski Stanisław Serafin *14-11-1891 Dzięgiele †   
1091Chrostowski Stefan *około 1889 Makowskie †1941  
1092Chrostowski Szczepan *25-12-1897 Bagienice †po 28-01-1942  
1093Chrostowski Szczepan *około 1896 Karwowo par. Jedwabne †  
1094Chrostowski Tomasz *około 1886 Wąsosz †  
1095Chrostowski Wincenty *około 1884 Przytuły †  
1096Chrzanowska Adela *około 1881 Małachowo †20-07-1897 Małachowo /Wizna/  
1097Chrzanowska Adela z d. Iwanowska *około 1875 Romany †  
1098Chrzanowska Adela z d. Polkowska *około 1888 Kąty †  
1099Chrzanowska Adela z d. Bagińska *około 1891 Wypychy †  
1100Chrzanowska Aleksandra z d. Mroczkowska *13-10-1898 Czerwonki †1927   
1101Chrzanowska Aleksandra z d. Rogowska *około 1881 Pieńki †  
1102Chrzanowska Aleksandra z d. Grądzka *około 1881 Jarnuty †   
1103Chrzanowska Aleksandra z d. Malinowska *około 1879 Pomiany †  
1104Chrzanowska Aleksandra *1893 Wypychy †  
1105Chrzanowska Anna z d. Mścichowska *27-03-1876 Sulewo Kownaty †31-12-1960 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1106Chrzanowska Anna z d. Mocarska *około 1877 Bartki †po 16-01-1934  
1107Chrzanowska Anna z d. Zaborowska *około 1897 Sulewo Kownaty †11-04-1933 Sulewo Kownaty   
1108Chrzanowska Anna z d. Klimaszewska *około 1888 Trzaski †09-05-1923 Konopki  
1109Chrzanowska Anna z d. N *około 1884 Lipińskie †  
1110Chrzanowska Anna *10-03-1897 Kieljany †   
1111Chrzanowska Anna Konstancja z d. Kamalska *około 1891 Przytuły †  
1112Chrzanowska Bronisława z d. Gardocka *około 1896 Karwowo †  
1113Chrzanowska Bronisława z d. Gosiewska *około 1879 Kotówek †  
1114Chrzanowska Eleonora z d. Rydzewska *16-01-1899 Rydzewo Szlacheckie †19-12-1973 Pieniążki  
1115Chrzanowska Ewa z d. Sulewska *około 1882 Sulewo Prusy †   
1116Chrzanowska Feliksa z d. Górska *28-10-1887 Kieljany †23-12-1963 Kieljany /Wąsosz/  
1117Chrzanowska Feliksa z d. Laszczkowska (Laskowska) *około 1889 †po 31-12-1941  
1118Chrzanowska Franciszka z d. Szklarzewska *około 1886 Okrasin †po 29-11-1941  
1119Chrzanowska Franciszka z d. Trojanowska *19-09-1897 Sośnia †  
1120Chrzanowska Helena z d. Karwowska *około 1885 Karwowo †06-04-1950 Kieljany  
1121Chrzanowska Helena *około 05-1885 Kieljany †02-11-1886 Kieljany   
1122Chrzanowska Jolanta z d. Burgraff *około 1894 Kramarzewo †28-03-1948 Kramarzewo  
1123Chrzanowska Józefa z d. Karwowska *około 1882 Brzostowo †po 18-08-1920  
1124Chrzanowska Józefa z d. Burgraff *około 1892 Zabłudów †  
1125Chrzanowska Józefa z d. Rogowska *około 1879 Rutkowskie †  
1126Chrzanowska Józefa z d. Rogowska *1891 Brychy †  
1127Chrzanowska Julia z d. Arciszewska *około 1889 Przytuły †  
1128Chrzanowska Juliana z d. Rogowska *około 1877 Kąty †po 26-02-1930  
1129Chrzanowska Julianna z d. Godlewska *około 1878 Wagi †po 30-01-1923  
1130Chrzanowska Julianna z d. Bagińska *około 1888 Wypychy †  
1131Chrzanowska Karolina z d. Grądzka *około 1888 Konopki Tłuste †  
1132Chrzanowska Katarzyna z d. Skrodzka *około 1887 Nieciki †01-04-1909 Nieciki /Słucz/  
1133Chrzanowska Kazimiera z d. Mroczkowska *około 1898 †  
1134Chrzanowska Kornela z d. Borawska *około 1876 Trzaski †  
1135Chrzanowska Marianna z d. Kulikowska *1891 Kosiły †05-04-1955 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1136Chrzanowska Marianna z d. Bagińska *około 1881 Stawiane †po 20-02-1928  
1137Chrzanowska Marta z d. Łęcicka *około 1887 Jurzec Pański †   
1138Chrzanowska Natalia z d. Mścichowska *23-05-1897 Glinki †  
1139Chrzanowska Romualda z d. Sulewska *25-11-1893 Zalesie †04-04-1960 Łosewo  
1140Chrzanowska Romualda z d. Sulewska *02-11-1891 Sulewo Prusy †   
1141Chrzanowska Stanisława z d. Łempicka *13-10-1884 Sulewo Kownaty †12-03-1952 Zalesie /Wąsosz/   
1142Chrzanowska Stanisława z d. Chojnowska *około 1878 Sławiec †przed 11-08-1942  
1143Chrzanowska Stanisława z d. Zakrzewska *około 1878 †przed 08-1912   
1144Chrzanowska Stanisława z d. Sulewska *19-03-1898 Sulewo Kownaty †21-10-1930 Łosewo  
1145Chrzanowska Stanisława z d. Golińska *około 1884 Mieszołki †  
1146Chrzanowska Stefania z d. Rutkowska *około 1883 Kamianki †  
1147Chrzanowska Stefania z d. Jurska *10-08-1893 Czachy †  
1148Chrzanowska Teofila z d. Czaplicka *27-02-1878 Chełchy †06-07-1954 Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
1149Chrzanowska Waleria z d. Mocarska *około 1878 Kossaki †  
1150Chrzanowska Weronika z d. Kierznowska *około 1877 Karwowo †po 31-01-1922  
1151Chrzanowska Wiktoria z d. Kupieniec ( Konajec ) *około 1890 Lachowo †18-01-1960 Łosewo  
1152Chrzanowska Wiktoria z d. Dąbkowska *około 1884 Szczuczyn †  
1153Chrzanowska Władysława z d. Kosińska *17-02-1888 Rydzewo Szlacheckie †  
1154Chrzanowska Zofia z d. Sobolewska *23-09-1892 Mścichy †03-10-1970 Ełk /Wąsosz/  
1155Chrzanowska Zofia z d. Mściwujewska *około 1898 Pieniążki †  
1156Chrzanowski Adam *03-01-1891 Czachy †po 29-11-1941  
1157Chrzanowski Adam *około 1883 Wypychy †23-03-1915  
1158Chrzanowski Adam *27-10-1890 Kubra †  
1159Chrzanowski Adam *około 1876 Wąsosz †  
1160Chrzanowski Adolf *około 1876 Kurkowo †  
1161Chrzanowski Aleksander *14-04-1882 Wypychy †1950 Wypychy  
1162Chrzanowski Aleksander *około 1888 Wypychy †po 02-03-1943  
1163Chrzanowski Aleksander *około 1879 Kossaki †  
1164Chrzanowski Aleksander *około 1886 Wypychy †  
1165Chrzanowski Aleksander *około 1884 Kubra †  
1166Chrzanowski Aleksander Wawrzyniec *10-08-1890 Kucze Wielkie †  
1167Chrzanowski Antoni *21-01-1891 Kieljany †22-02-1967 Kieljany /Wąsosz/   
1168Chrzanowski Antoni *około 1886 Mazewo †25-03-1915 Dołęgi  
1169Chrzanowski Antoni *około 1881 Bęćkowo †  
1170Chrzanowski Antoni *około 1895 Brzostowo †  
1171Chrzanowski Apolinary *09-07-1899 Wypychy †  
1172Chrzanowski Bolesław *około 1891 †  
1173Chrzanowski Bolesław *około 1884 Zalesie †  
1174Chrzanowski Bronisław *17-10-1887 Kieljany †26-03-1959 Kieljany  
1175Chrzanowski Franciszek *25-03-1894 Brzostowo †20-01-1972 Brzostowo  
1176Chrzanowski Franciszek *około 1881 Kieljany †od 24-02-1943 do 23-12-1963  
1177Chrzanowski Franciszek *około 1877 Bęćkowo †  
1178Chrzanowski Franciszek *1889 Nieciki †  
1179Chrzanowski Hipolit *około 1895 Mareckie †29-04-1946 Sulewo Kownaty   
1180Chrzanowski Ignacy *około 1897 Supy †  
1181Chrzanowski Jan *około 1879 †po 31-12-1941  
1182Chrzanowski Jan *około 1898 Dzięgiele †08-01-1958 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1183Chrzanowski Jan *około 1879 Brzostowo †po 18-08-1920  
1184Chrzanowski Jan *około 1878 Kucze Wielkie †14-10-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/   
1185Chrzanowski Jan *około 1876 Przytuły †  
1186Chrzanowski Jan *1883 Wypychy †  
1187Chrzanowski Jan Konstanty *27-05-1889 Sokoły †  
1188Chrzanowski Józef *około 1890 Wypychy †01-05-1917  
1189Chrzanowski Józef *około 1891 Karwowo †  
1190Chrzanowski Józef *około 1896 Kurejewka †  
1191Chrzanowski Józef *około 1898 Kucze Wielkie †   
1192Chrzanowski Kazimierz *04-03-1889 Łosewo †01-03-1967 Łosewo  
1193Chrzanowski Konstanty *około 1878 Świdry Podleśne †   
1194Chrzanowski Ksawery *około 1881 Wypychy †04-03-1915  
1195Chrzanowski Ludwik *około 1890 Małachowo †1918 Łomża  
1196Chrzanowski Mateusz *około 1894 Brzozowa par. Białaszwewo †  
1197Chrzanowski Romuald *około 1889 Kubra †25-10-1920  
1198Chrzanowski Romuald *14-01-1892 Wypychy †  
1199Chrzanowski Stanisław *około 1899 Brzostowo †  
1200Chrzanowski Stanisław *około 1875 Rakowo-Boginie †  
1201Chrzanowski Teodor *około 1897 †  
1202Chrzanowski Teodor *około 1891 Trzaski †  
1203Chrzanowski Tomasz *15-12-1898 Łosewo †08-04-1976 Grajewo  
1204Chrzanowski Tomasz *1881 Trzaski †  
1205Chrzanowski Wacław *około 1899 Brzostowo †17-07-1927 Brzostowo /Burzyn/  
1206Chrzanowski Władysław *14-09-1878 Godlewo †01-03-1921 Godlewo  
1207Chrzanowski Władysław *około 1895 Karwowo †  
1208Chrzanowski Władysław *1894 Nieciki †  
1209Chrzanowski Zygmunt *około 1895 Sokoły †  
1210Chylińska Anna z d. Łempicka *29-07-1877 Sulewo Kownaty †22-10-1925 Sulewo Kownaty   
1211Chylińska Anna z d. Jurska *około 1883 Czachy †przed 04-1913  
1212Chylińska Bronisława z d. Dobrzycka *08-02-1888 Mareckie †11-08-1963 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1213Chylińska Hilaria z d. Pieniążek *około 1880 Rydzewo †27-01-1930 Sulewo Prusy  
1214Chylińska Janina z d. Wiszowata *23-12-1899 Nieciki †  
1215Chylińska Józefa z d. Szleszyńska *około 1876 Zalesie †po 08-02-1937  
1216Chylińska Józefa z d. Borawska *około 1879 Witynie †27-08-1932 Witynie  
1217Chylińska Leonia (Eleonora) z d. Nieradko *około 1897 †20-12-1923 Radziłów /Radziłów/  
1218Chylińska Małgorzata z d. Jachimowicz *około 1896 Czachy †  
1219Chylińska Marianna z d. Danowska *15-03-1875 Sulewo Kownaty †przed 01-1895  
1220Chylińska Marianna z d. Przestrzelska *około 1880 Kucze Wielkie †  
1221Chylińska Serafina z d. Łempicka *04-08-1891 Sulewo Kownaty †17-12-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1222Chylińska Stanisława z d. Kozikowska *23-09-1896 Rupin †10-10-1984 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1223Chylińska Stanisława z d. Pieńczykowska *18-11-1899 Niedźwiedzkie †23-04-1982 Wąsosz /Wąsosz/  
1224Chylińska Stanisława z d. Danowska *14-11-1888 Sulewo Prusy †24-03-1919 Sulewo Prusy  
1225Chylińska Teofila z d. Konopka *około 1876 Łoje Awissa †po 08-08-1927  
1226Chylińska Wanda z d. Zalewska *15-10-1883 Zalesie †01-02-1935 Zalesie /Wąsosz/   
1227Chylińska Wiktoria z d. Wierzbicka *około 1877 Skroda Wielka †03-03-1948 Sulewo Prusy  
1228Chylińska Władysława z d. Bukowska *około 1897 Karwowo †23-11-1984 Grajewo  
1229Chylińska Zofia *16-02-1891 Sulewo Prusy †  
1230Chyliński Adam *22-07-1894 Borawskie †18-07-1953 Radziłów /Radziłów/  
1231Chyliński Aleksander *około 1876 Kownatki †przed 08-02-1937  
1232Chyliński Antoni *około 1897 Mrówki †  
1233Chyliński Antoni Władysław *17-04-1876 Witynie †  
1234Chyliński Apolinary *13-03-1884 Sulewo Prusy †25-02-1954 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1235Chyliński Bronisław *około 1897 Nadbory †  
1236Chyliński Dionizy *około 1898 Borawskie †  
1237Chyliński Dominik *około 1888 †07-04-1896 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1238Chyliński Feliks *14-02-1880 Sulewo Prusy †30-06-1960 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1239Chyliński Piotr *około 1880 †30-05-1916 Kąty  
1240Chyliński Teofil *około 1898 Rutkowskie †  
1241Chyliński Władysław *09-03-1896 Sulewo Prusy †22-02-1966 Grajewo /Wąsosz/  
1242Chyliński Władysław *około 1899 Sulewo Prusy †  
1243Ciborowska Aleksandra z d. Sawicka *około 1881 Bęćkowo †  
1244Ciborowska Antonina z d. Liberadzka *około 1885 Siestrzanki †  
1245Ciborowski Roman *około 1891 Chlebiotki †  
1246Cichocka Aniela z d. Golińska *około 1885 Mieszołki †  
1247Cichocka Balbina z d. Zalewska *około 1886 Szlasy †  
1248Cichocka Franciszka z d. Moczydłowska *około 1877 Wąsosz †po 18-12-1937  
1249Cichocka Józefa *około 1880 Ławsk †20-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
1250Cichocka Julianna z d. Drobińska *około 1878 Świdry †  
1251Cichocka Władysława z d. Tomaszewska *14-02-1881 Rydzewo-Pieniążek †  
1252Cichocki Aleksander *około 1881 Boczki †  
1253Cichocki Antoni *około 1881 Glinki †  
1254Cichocki Józef *około 1897 Glinki †   
1255Cichocki Piotr *28-06-1879 Wąsosz †  
1256Cichocki Stanisław *około 1887 Dzierzbia †  
1257Cichocki Władysław *około 1876 Ławsk †18-02-1886 Wąsosz /Wąsosz/  
1258Cichocki Władysław *około 03-1883 Wąsosz †02-09-1886 Wąsosz  
1259Cichocki Zygmunt *21-01-1895 Glinki †  
1260Ciecierska Aleksandra z d. Stefanowicz *03-12-1898 Kędziorowo †03-02-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
1261Ciecierska Aleksandra *około 1876 Wąsosz †12-04-1923 Wąsosz /Wąsosz/  
1262Ciecierska Aleksandra z d. Dobrzycka *1875 Skroda Wielka †  
1263Ciecierska Anna z d. Rymkiewicz *20-08-1887 Żebry †10-10-1982 Żebry /Wąsosz/  
1264Ciecierska Apolonia z d. Marcińczyk *04-08-1880 Ławsk †21-01-1964 Ławsk /Wąsosz/  
1265Ciecierska Józefa *około 1880 †05-02-1888 Wąsosz  
1266Ciecierska Katarzyna *około 1878 Wąsosz †07-11-1881 Wąsosz  
1267Ciecierska Marianna z d. Bartnicka *około 1886 Tarachy †14-12-1919 Wąsosz  
1268Ciecierska Marianna z d. Sawicka *około 1895 Skaje †przed 08-1921  
1269Ciecierska Marianna z d. Marcińczyk *około 1896 Ławsk †  
1270Ciecierska Wiktoria *około 1882 Ławsk †18-03-1887 Ławsk  
1271Ciecierski Franciszek *1876 Wąsosz †04-03-1931 Szczuczyn /Wąsosz/  
1272Ciecierski Jan *około 1894 †29-05-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
1273Ciecierski Józef *około 1891 Kudłaczewo †przed 10-10-1982  
1274Ciecierski Józef *około 1894 Wąsosz †  
1275Ciecierski Stanisław *około 1875 Doliwy Aleksandrowo †  
1276Ciecierski Teofil *około 1895 Radziłów †  
1277Cieciuch Anna z d. Rogińska *25-07-1877 Brzozowa Wólka †16-11-1959 Brzozowa Wólka  
1278Cieciuch Antoni *08-05-1897 Brzozowa Wólka †12-06-1973 Szczuczyn /Białaszewo/  
1279Ciesielski Jan *około 1887 Osowiec †  
1280Cieśnieleska Józefa z d. Poznańska *około 1875 Siestrzanki †10-09-1911 Mocarze /Burzyn/  
1281Cieśnieleska Teofila z d. Brzóska *około 1888 Racibory †23-02-1923 Racibory  
1282Cieśnielewska Marcjanna z d. Masłowska *około 1876 Mocarze †po 16-04-1904  
1283Cikorowska Jadwiga z d. Zalc *około 1891 Szczuczyn †  
1284Cikorowski Antoni *około 1882 Suwałki †  
1285Cimoch Aleksandra z d. Nienałtowska *24-12-1882 Małachowo †   
1286Cimoch Aleksandra z d. Sokołowska *18-08-1889 Słucz †  
1287Cimoch Antoni *20-04-1891 Zakrzewo †po 07-01-1942  
1288Cimoch Antoni *10-06-1895 Słucz †po 07-03-1943  
1289Cimoch Dominik *15-10-1887 Słucz †  
1290Cimoch Franciszek *około 1887 Laskowiec †   
1291Cimoch Franciszka z d. Trześniewska *11-09-1894 Zaskrodzie †po 07-01-1942  
1292Cimoch Jan *13-02-1885 Słucz †  
1293Cimoch Józefa z d. Domisiewicz *około 1896 Niećkowo †02-11-1961 Sikora  
1294Cimoch Julianna z d. N *około 1893 †16-02-1916 Glinki /Słucz/  
1295Cimoch Michalina z d. Cholewińska *około 1889 Borawskie †  
1296Cimoch Mikołaj *20-12-1875 Rydzewo Szlacheckie †  
1297Cimoch Piotr *01-07-1890 Glinki †  
1298Cimoch Stanisław *1882 Słucz †po 11-02-1929  
1299Cimoch Stanisława z d. Kiełczewska *31-12-1897 Rydzewo Szlacheckie †  
1300Cimoch Stanisława z d. Potrzebka *22-02-1892 Słucz †  
1301Cimoch Stanisława (Władysława) z d. Malinowska *około 1883 Kramarzewo †13-02-1945 Szczuczyn  
1302Cimoch Stefania z d. Bargłowska *około 1881 Okrasin †po 11-02-1929  
1303Cimoch Stefania z d. Okunska *03-06-1894 †20-05-1923 Słucz  
1304Cimoch Władysław *około 1898 Doliwy Aleksandrowo †  
1305Cimoch Zofia z d. Jurska *21-10-1899 Stawiski †po 07-03-1943  
1306Cimochowska Anna z d. Modzelewska *13-10-1888 Niećkowo †08-01-1973 Ełk /Wąsosz/  
1307Cimochowska Anna z d. Olszewska *około 1895 †18-08-1940 Ławsk  
1308Cimochowska Anna *około 1885 Wąsosz †02-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/  
1309Cimochowska Antonina z d. Gosiewska *24-01-1884 Wąsosz †06-12-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1310Cimochowska Bolesława z d. Rydzewska *13-04-1897 Zaborowo †15-06-1966 Zaborowo /Wąsosz/  
1311Cimochowska Emilia z d. Chylińska *około 1895 Borawskie †  
1312Cimochowska Feliksa z d. Kuczyńska *około 1886 Wólka Piaseczna †  
1313Cimochowska Józefa z d. Ruszczyk *16-03-1896 Niećkowo †31-12-1966 Gołdap  
1314Cimochowska Paulina *28-07-1885 Zalesie †07-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
1315Cimochowska Rozalia z d. Gutowska *około 1888 Przytuły †  
1316Cimochowski Jan *23-06-1892 Zaborowo †25-02-1967 Zaborowo /Wąsosz/  
1317Cimochowski Jan *27-11-1890 Czarnówek †  
1318Cimochowski Józef *około 1889 Glinki †  
1319Cimochowski Józef *około 1886 Wąsosz †  
1320Cimochowski Marcel *29-10-1883 Wąsosz †09-11-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
1321Cimochowski Marcel *01-04-1878 Szwelczyn †  
1322Cimochowski Mikołaj *około 1877 Szwelczyn †przed 27-10-1931  
1323Cimochowski Szczepan *26-12-1893 Wąsosz †  
1324Ciszek Helena z d. Puchalska *06-06-1887 Glinki †  
1325Ciszek Józef *05-03-1887 Grodzisko par. Radoszyce †  
1326Ciszewska Anna z d. Rogińska *1895 Białogrądy †po 05-11-1944  
1327Ciszewska Helena z d. Zalewska *1885 Radziłów †  
1328Ciszewska Marianna z d. Zamirowska *około 1887 Klimaszewnica †23-12-1933 Klimaszewnica  
1329Ciszewska Natalia z d. Przybyszewska *około 1880 †28-12-1926 Klimaszewnica  
1330Ciszewski Franciszek *około 1887 Mroczki †po 19-02-1935  
1331Ciszewski Stanisław *około 1882 Konopki par. Radziłów †  
1332Ciszewski Zygmunt *około 1895 Gromadzyn par. Kolno †  
1333Cudnik Aleksander *około 1878 Murawy †  
1334Cudnik Józefa z d. Miłosek *około 1884 Kotowo Plac †  
1335Cukrowska Anna z d. Maciejewska *21-01-1881 Kędziorowo †02-02-1964 Olszewo  
1336Cwalina Adam *16-12-1898 Sokoły †04-06-1958 Sokoły /Wąsosz/  
1337Cwalina Adela *około 1896 Kucze Małe †06-10-1899 Kucze Małe /Jedwabne/  
1338Cwalina Aleksander *około 1892 Zacieczki †19-09-1947 Szczuczyn  
1339Cwalina Anna z d. Jóźwik *około 1896 Skaje †po 19-09-1947  
1340Cwalina Anna z d. Zyskowska *około 1895 Wólka par. Szczuczyn †  
1341Cwalina Apolonia z d. Niebrzydowska *14-02-1897 Obrytki †04-02-1967 Łempice /Wąsosz/  
1342Cwalina Franciszek *około 1895 Przestrzele †  
1343Cwalina Helena Kazimiera z d. Pieńkowska *około 1897 Pieńki †  
1344Cwalina Jan *12-12-1889 Bagienice †08-07-1948 Bagienice  
1345Cwalina Józef *około 1896 Olszyny †  
1346Cwalina Katarzyna z d. Wiśniewska *14-02-1891 Kędziorowo †08-08-1959 Bagienice /Wąsosz/  
1347Cwalina Marianna z d. Kozikowska *około 1877 Mieczki †po 10-02-1931  
1348Cwalina Marianna z d. Ramotowska *26-09-1886 Grądy Małe †  
1349Cwalina Piotr *około 1896 Zacieczki †  
1350Cwalina Zofia z d. Chrostowska *około 1899 Karwowo par. Jedwabne †  
1351Cwalińska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1880 Wojsławy †  
1352Cwalińska Anna z d. Grochowska *15-12-1881 Srebrowo †  
1353Cwalińska Anna Zofia *18-05-1890 Łempice †  
1354Cwalińska Emilia z d. Rogińska *około 1890 Niewodowo par. Drozdowo †  
1355Cwalińska Józefa z d. Dąbrowska *około 1886 Dzięgiele †  
1356Cwalińska Józefa *1888 Konopki Tłuste †  
1357Cwalińska Kornelia z d. Mieczkowska *około 1899 Bagienice par. Romany †  
1358Cwalińska Rozalia z d. Bober *około 1882 Gardoty †  
1359Cwalińska Teofila z d. Grądzka *02-11-1878 Konopki Tłuste †01-01-1937 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
1360Cwalińska Wiktoria z d. Śmiarowska *1892 Mieczki †  
1361Cwalińska Władysława z d. Grądzka *19-07-1879 Grozimy †31-12-1963 Grozimy  
1362Cwalińska Władysława z d. Majewska *07-09-1894 Słucz †  
1363Cwaliński Aleksander *29-08-1887 Dzięgiele †  
1364Cwaliński Bolesław Stanisław *około 1880 Łempice †  
1365Cwaliński Feliks Józef *1878 Łempice †24-12-1953 Grozimy /Wąsosz/  
1366Cwaliński Franciszek *około 1882 Rosochate †  
1367Cwaliński Franciszek *około 1876 Jedwabne †  
1368Cwaliński Jan *około 1880 Rosochate †  
1369Cwaliński Jan *23-04-1884 Łempice †  
1370Cwaliński Józef *1889 Łempice †  
1371Cwaliński Ludwik *około 1890 Cwaliny †  
1372Cwaliński Stanisław *około 1880 Janczewko †  
1373Cwaliński Stanisław *24-03-1898 Słucz †  
1374Cwaliński Wacław *około 1899 Bagienice par. Romany †  
1375Cybula Adam *około 1891 Sojczyn-Borowy †26-07-1919 Sojczyn  
1376Cybula Aleksander *1876 Ruda †08-02-1926 Sośnia  
1377Cybula Antoni *około 1876 Kapice †  
1378Cybula Marianna z d. Cieciuch *07-02-1881 Brzozowa Wólka †10-11-1963 Sojczyn-Borowy  
1379Cybula Marianna z d. Zalewska *03-04-1888 Kudłaczewo †  
1380Cybula Marianna z d. Kalicka *około 1886 Ciszewo †  
1381Cybula Paulina z d. Kisielewska *około 1876 Sojczyn Grądowy †27-09-1946 Wąsosz  
1382Cybula Stanisława z d. Mrówka *27-08-1884 Łojki †26-12-1976 Ignatki  
1383Cybula Władysław *około 1878 Przechody †08-07-1937 Mścichy /Radziłów/  
1384Cybula Zofia z d. Tokarzewska *około 1884 Mścichy †po 08-07-1937  
1385Cybulska Adela z d. Kwiatkowska *około 1882 Zakrzewo †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1386Cybulska Helena z d. Kisielewska *około 1897 Sojczyn Grądowy †  
1387Cybulska Józefa z d. Cieśnieleska *około 1898 Mocarze †   
1388Cybulski Franciszek *około 1899 Makowskie †   
1389Cybulski Józef *około 1897 Ruda †  
1390Cybulski Paweł *około 1884 Przytuły †od 25-10-1932 do 29-01-1936  
1391Cybulski Stanisław *06-11-1897 Ławsk †22-07-1965 Ławsk /Wąsosz/  
1392Cydzinski Gustaw *1890 Łubiane †  
1393Cydzyńska Wiktoria *1898 Łubiane †  
1394Cylwik Aleksander *około 1882 Obrubniki †  
1395Cylwik Marianna z d. Grajewska *około 1891 Bęćkowo †  
1396Cymkowska Katarzyna z d. Piotruchowska *około 1880 Milewo †  
1397Cymkowski Feliks *około 1883 Milewo †  
1398Cywińska Julianna z d. Łojewska *około 1889 Łoje Grężki †  
1399Cywiński Antoni *około 1887 Wroceń †  
1400Czajewska Józefa z d. Stypułkowska *około 1890 Szymany †   
1401Czajewski Adam *około 1885 Budne †   
1402Czajkowska Bronisława z d. Leszczyńska *około 1885 Skaje †  
1403Czajkowski Władysław *około 1882 Smolniki †  
1404Czaplicka Bronisława z d. Wojsław *około 1876 Kędziorowo †po 12-01-1946  
1405Czaplicka Eugenia z d. Barwikowska *około 1884 Chełchy †  
1406Czaplicka Feliksa z d. Berlińska *03-07-1899 Brzeźnio †13-04-1931 Chełchy  
1407Czaplicka Joanna z d. Choińska *około 1875 Chełchy †przed 16-06-1931  
1408Czaplicka Kamila *1878 Chełchy †1880 Chełchy /Niedźwiadna/  
1409Czaplicka Kazimiera z d. Stankiewicz *21-02-1891 Kramarzewo †  
1410Czaplicka Marianna z d. Rydzewska *12-01-1886 Zaborowo †20-02-1941 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1411Czaplicka Michalina z d. Przyborowska *11-11-1887 †06-07-1953 Gackie /Białaszewo/  
1412Czaplicka Stanisława z d. Żbikowska *około 1884 Łękowo †  
1413Czaplicka Weronika z d. Gosiewska *około 1879 Pieniążki †po 08-01-1956  
1414Czaplicka Władysława z d. Dobrzycka *15-10-1892 Brzeźnio †  
1415Czaplicki Adam *1897 Bagińskie †  
1416Czaplicki Antoni *około 1879 Kacprowo †  
1417Czaplicki Antoni *22-05-1898 Chełchy †  
1418Czaplicki Franciszek *około 1884 Pieniążki †08-01-1956 Pieniążki  
1419Czaplicki Jan *około 1891 Klimaszewnica †  
1420Czaplicki Jan *około 1899 Mareckie †  
1421Czaplicki Leon *około 1898 Pieniążki †23-01-1943 Pieniążki  
1422Czarnecka Aleksandra z d. Glińska *19-04-1886 Zakrzewo †po 16-07-1940  
1423Czarnecka Aleksandra z d. Dolińska *24-04-1898 Trojany †  
1424Czarnecka Apolonia z d. Świderska *około 1881 Szczuczyn †  
1425Czarnecka Bolesława z d. Dzięgielewska *06-10-1895 Stary Gromadzyn †po 31-08-1947  
1426Czarnecka Bronisława z d. Filipkowska *około 1876 Kubrzany †po 29-08-1931  
1427Czarnecka Feliksa *1895 †  
1428Czarnecka Franciszka z d. Ekstowicz *około 1887 Kucze Małe †  
1429Czarnecka Franciszka z d. Kadłubowska *18-07-1888 Zakrzewo †  
1430Czarnecka Józefa z d. Żukowska *25-10-1883 Ławsk †09-03-1922 Zakrzewo /Słucz/  
1431Czarnecka Józefa z d. Żuryńska *około 1879 Łazy †  
1432Czarnecka Józefa z d. Skok *17-05-1897 Przytuły †  
1433Czarnecka Katarzyna *około 1882 Wąsosz †27-02-1947 Wąsosz  
1434Czarnecka Marianna *1886 Słucz †  
1435Czarnecka Michalina z d. Wicik *około 1876 Wilamowo †po 21-11-1927  
1436Czarnecka Scholastyka z d. Wiśniewska *około 1898 Szczuczyn †  
1437Czarnecka Stanisława z d. Farfałowska *około 1883 Kubra †26-01-1952 Słucz /Słucz/  
1438Czarnecka Władysława z d. Chojnowska *około 1875 Konopki †30-04-1945 Kramarzewo  
1439Czarnecka Władysława *03-12-1888 Słucz †  
1440Czarnecka Zofia z d. Dybikowska *16-09-1894 Kramarzewo †08-11-1955 Olsztyn /Szczuczyn/  
1441Czarnecki Aleksander *około 1876 Słucz †22-01-1941 Słucz /Słucz/  
1442Czarnecki Aleksander *13-07-1889 Szczuczyn †  
1443Czarnecki Aleksander *06-11-1896 Wilamowo †  
1444Czarnecki Bolesław *1879 Zakrzewo †po 08-03-1943  
1445Czarnecki Bronisław Bernard *20-08-1897 Słucz †  
1446Czarnecki Józef *około 1875 Niećkowo †  
1447Czarnecki Leopold *około 1881 Czarnówek †01-10-1948 Kramarzewo  
1448Czarnecki Lucjan *około 1898 Olszyc Szlachecki †  
1449Czarnecki Piotr *około 1889 Szczuczyn †  
1450Czarnecki Piotr *około 1885 Szczuczyn †  
1451Czarnecki Stanisław *03-05-1887 Szczuczyn †04-02-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1452Czarnecki Stanisław *1891 †  
1453Czarnecki Szymon *18-07-1885 Słucz †  
1454Czarnecki Władysław *16-07-1876 Guty †16-09-1947 Biała Piska  
1455Czarnecki Władysław *około 1879 Wilamowo †po 21-11-1927  
1456Czarnowska Michalina z d. Myślińska *1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
1457Czarnowska Stanisława z d. Jankowska *16-09-1897 Dobrzyjałowo †03-07-1920  
1458Czarnowska Weronika Matylda z d. Karazim *około 1891 Okrasin †  
1459Czarnowski Antoni *11-09-1894 Borawskie †06-12-1952 Borawskie /Radziłów/  
1460Czarnowski Jan *około 1898 Borawskie †  
1461Czarnowski Konstanty *około 1876 Borawskie †  
1462Czerkies Jan *około 1875 Modzele †przed 12-02-1924  
1463Czerkies Marianna z d. Sypytkowska *około 1877 Grozimy †przed 12-02-1924  
1464Czerwińska Franciszka z d. Sokołowska *około 1875 Gutki †  
1465Czerwonka Aleksander *około 1886 Czerwonki †  
1466Czerwonka Anna z d. Gocłowska *około 1884 Kramarzewo †  
1467Czerwonka Antoni *02-08-1881 Czerwonki †  
1468Czerwonka Antonina z d. Chrzanowska *24-10-1884 Kieljany †12-05-1958 Czerwonki /Wąsosz/  
1469Czerwonka Bolesław *około 1881 Czerwonki †przed 12-1919  
1470Czerwonka Bronisław *około 1885 Łękowo †  
1471Czerwonka Ewa z d. Sienicka *23-12-1884 †23-05-1982 /Wąsosz/  
1472Czerwonka Ewa *02-08-1881 Czerwonki †  
1473Czerwonka Feliks *21-01-1888 Czerwonki †02-12-1963 Czerwonki /Wąsosz/  
1474Czerwonka Feliksa z d. Borzymowska *około 1897 Łękowo †11-10-1982  
1475Czerwonka Franciszka z d. Malinowska *około 1895 Czerwonki †  
1476Czerwonka Helena z d. Wiszowata *około 1881 Świdry Podleśne †po 12-12-1930  
1477Czerwonka Jan Tadeusz *około 1876 Czerwonki †25-01-1925 Warszawa  
1478Czerwonka Julian *około 1876 Czerwonki †12-12-1930 Czerwonki  
1479Czerwonka Klementyna z d. Chrzanowska *około 1879 Wypychy †  
1480Czerwonka Konstanty *08-01-1893 Polska †30-04-1965 Wyandotte, MI  
1481Czerwonka Marianna z d. Szyłak *około 1896 Kędziorowo †  
1482Czerwonka Walery *około 1882 Czerwonki †  
1483Czerwonka Władysław *około 1895 Czerwonki †  
1484Czerwonka Władysława z d. Wojsław *15-05-1891 Szczuczyn †05-09-1949 Wyandotte, MI  
1485Czerwonka Zygmunt *15-04-1897 Czerwonki †  
1486Czyżewska Anna z d. Domełło *09-09-1897 Załuski †  
1487Czyżewska Cecylia *1899 Wąsosz †   
1488Czyżewska Julia *22-05-1883 Wąsosz †26-11-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
1489Czyżewska Marianna z d. Dzięgielewska *20-07-1885 Nieciki †04-03-1941 Nieciki /Słucz/   
1490Czyżewska Rozalia z d. Dąbrowska *04-03-1883 Szczuczyn †02-06-1962 Wąsosz /Wąsosz/  
1491Czyżewski Jan *20-06-1880 Wąsosz †21-12-1944  
1492Czyżewski Jan *około 1897 Wąsosz †31-12-1941 Wąsosz  
1493Czyżewski Michał *13-10-1899 Wąsosz †  
1494Czyżewski Mikołaj *16-01-1892 Wąsosz †06-10-1974 Wąsosz /Wąsosz/   
1495Czyżewski Paweł *23-01-1878 Wąsosz †przed 04-03-1941   
1496Czyżewski Stanisław *13-11-1891 Wąsosz †1972 Białystok /Białystok/   
1497Czyżewski Wincenty *20-01-1890 Wąsosz †24-01-1917 Wąsosz /Wąsosz/  
1498Czyżyńska Anna z d. Czuyżyńska *1893 Łubiane †  
1499Czyżyńska Stanisława *1896 Łubiane †  
1500Czyżyński (Czyżewski) Józef z d. Czyżyński *14-01-1883 Łubiane †  
1501Czyżyński Franciszek z d. Cydzyński *26-02-1897 Surały †10-02-1983 Grajewo /Wąsosz/  
1502Czyżyński Ludwik *1887 Łubiane †  
1503Ćmielewska Julianna z d. Mordasiewicz *około 1884 Radziłów †  
1504Ćmielewski Jan *około 1878 Radziłów †  
1505Ćmielewski Piotr *około 1875 Radziłów †  
1506Ćwikłowska Józefa z d. Rozwadowska *około 1885 Mocarze †   
1507Ćwikłowski Franciszek *około 1881 Niewodowo par. Drozdowo †   
1508Damieński Zygmunt *13-06-1897 †26-03-1950  
1509Danowska Aleksandra z d. Świderska *28-06-1893 Zaborowo †09-02-1976 Komosewo /Wąsosz/   
1510Danowska Aleksandra z d. Rogalska *13-08-1899 Brzeźnio †  
1511Danowska Amalia Stanisława *około 10-1889 Szwelczyn †18-04-1905 Szwelczyn /Wąsosz/  
1512Danowska Anna *28-12-1883 Sulewo Prusy †14-12-1970 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1513Danowska Anna z d. Gardocka *24-12-1890 Sulewo Prusy †29-05-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1514Danowska Anna *25-08-1895 Szwelczyn †05-02-1976 Komosewo  
1515Danowska Anna z d. Łosiewicz *15-07-1890 †15-02-1969 Klimaszewnica  
1516Danowska Anna z d. Godlewska *23-02-1878 Konopki †przed 1930 Zalesie /Wąsosz/   
1517Danowska Antonina *około 1881 Sulewo Kownaty †23-01-1882 Sulewo Kownaty   
1518Danowska Antonina z d. Gontowska *około 1876 Świdry †   
1519Danowska Balbina z d. Dobrzycka *27-06-1895 Niedźwiedzkie †29-04-1956 Klimaszewnica  
1520Danowska Felicja z d. Wysocka *około 1879 Obrytki †  
1521Danowska Helena z d. Dobrzycka *20-12-1893 Niedźwiedzkie †od 14-02-1939 do 14-05-1959  
1522Danowska Helena z d. Mocarska *około 1888 Mocarze †  
1523Danowska Hipolita *około 1881 Koniecki Małe †23-04-1930 Wąsosz  
1524Danowska Janina z d. Łaszczuk *około 1898 Szczuczyn †  
1525Danowska Józefa z d. Skrodzka *około 1889 Kossaki par. Jedwabne †  
1526Danowska Kazimiera z d. Brodowska *1879 Modzele †  
1527Danowska Łucja ( Lucyna ) z d. Gawęcka *08-02-1896 †07-04-1963 Brzozowa par. Białaszwewo  
1528Danowska Marianna z d. Zaborowska *01-02-1885 Bagienice †05-08-1964 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1529Danowska Marianna *około 1888 Warszawa †17-03-1944 Sulewo Kownaty  
1530Danowska Marianna z d. Bieńkowska *około 1887 Radziłów †po 28-02-1938  
1531Danowska Marianna *około 1878 Sulewo Kownaty †11-07-1882 Sulewo Kownaty   
1532Danowska Marianna *około 1882 Sulewo Kownaty †22-07-1885 Sulewo Kownaty   
1533Danowska Marianna *około 1876 Sulewo Kownaty †16-10-1878 Sulewo Kownaty   
1534Danowska Marianna *około 1892 Sulewo Prusy †09-04-1894 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1535Danowska Marianna *około 03-1880 Sulewo Prusy †06-04-1880 Sulewo Prusy   
1536Danowska Michalina *około 01-1884 Sulewo Kownaty †16-07-1885 Sulewo Kownaty   
1537Danowska Natalia z d. Ramotowska *16-10-1899 Lipnik †11-01-1989 Grajewo /Wąsosz/   
1538Danowska Paulina z d. Chylińska *15-08-1875 Sulewo Prusy †06-09-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1539Danowska Rozalia z d. Kamińska *około 1875 Klimaszewnica †przed 18-09-1934  
1540Danowska Rozalia z d. Orłowska *około 1894 Kędziorowo †  
1541Danowska Stanisława *około 1877 Sulewo Kownaty †12-10-1881 Sulewo Kownaty  
1542Danowska Stanisława *około 1876 Sulewo Kownaty †07-04-1877 Sulewo Kownaty   
1543Danowska Stanisława *10-09-1887 Sulewo Kownaty †   
1544Danowska Wanda z d. Konopka *około 1891 Kramarzewo †  
1545Danowska Władysława z d. Truszkowska *30-10-1887 Sulewo Kownaty †25-09-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1546Danowska Władysława z d. Bronakowska *około 1879 Bronaki-Olki †  
1547Danowska Władysława *07-02-1886 Sulewo Kownaty †   
1548Danowska Zofia z d. Mikucka *około 1883 Kownatki †04-01-1928 Sulewo Kownaty  
1549Danowski Aleksander *28-10-1898 Surały †10-12-1984 Marki  
1550Danowski Aleksander *około 1897 Klimaszewnica †23-06-1942 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1551Danowski Aleksander *około 1899 Bagińskie †  
1552Danowski Aleksander *około 1895 Grabówek par. Poryte †  
1553Danowski Antoni *około 1886 Klimaszewnica †18-02-1943 Klimaszewnica  
1554Danowski Antoni *około 1883 Borawskie †23-08-1920  
1555Danowski Apolinary *31-05-1887 Sulewo Prusy †17-02-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
1556Danowski Bolesław *około 1884 Sulewo Kownaty †01-09-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1557Danowski Feliks *około 1899 Sulewo Prusy †30-04-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
1558Danowski Franciszek *04-12-1886 Wąsosz †14-09-1968 Komosewo /Wąsosz/   
1559Danowski Franciszek *09-1889 Sulewo Kownaty †19-10-1889 Sulewo Kownaty   
1560Danowski Franciszek *około 1885 Kossaki par. Jedwabne †  
1561Danowski Gustaw *około 1898 Surały †  
1562Danowski Jan *27-11-1897 Sulewo Kownaty †12-01-1970 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1563Danowski Jan *19-02-1879 Jedwabne †02-01-1936 Jedwabne /Jedwabne/  
1564Danowski Jan *około 08-1885 Sulewo Kownaty †25-01-1886 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1565Danowski Jan *około 1899 Konopki Monety †  
1566Danowski Józef *10-05-1898 Sulewo Kownaty †16-09-1981 Grajewo   
1567Danowski Józef *około 1883 Łempice †14-11-1941 Wąsosz /Wąsosz/  
1568Danowski Julian *około 1881 Łosewo †  
1569Danowski Kazimierz *około 1887 Klimaszewnica †22-10-1955 Klimaszewnica  
1570Danowski Konstanty *17-03-1888 Sulewo Kownaty †po 05-08-1964   
1571Danowski Konstanty *około 1893 †14-05-1927 Klimaszewnica  
1572Danowski Szczepan *05-04-1886 Sulewo Prusy †   
1573Danowski Teodor *12-07-1897 Klimaszewnica †14-04-1955 Klimaszewnica  
1574Danowski Wacław *12-03-1878 Klimaszewnica †14-05-1959 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
1575Danowski Wacław *około 1887 Sulewo Kownaty †30-08-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/  
1576Danowski Witold *10-06-1896 Surały †22-01-1982 Surały   
1577Danowski Władysław *15-10-1888 Sulewo Kownaty †06-11-1975 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
1578Danowski Władysław *około 01-1882 Sulewo Kownaty †19-07-1885 Sulewo Kownaty   
1579Danowski Władysław *14-05-1890 Łempice †  
1580Danowski Władysław *około 1880 Sulewo Kownaty †  
1581Dardzińska Aleksandra z d. Nerkowska *około 1886 Wilamowo †  
1582Dardzińska Emilia *około 1875 Żebry †12-01-1879 Żebry /Wąsosz/  
1583Dardzińska Julianna z d. Laszczkowska *03-05-1875 Wąsosz †15-06-1968 Wąsosz  
1584Dardzińska Kazimiera z d. Jarząbek *około 1884 Załuski †po 29-01-1924  
1585Dardzińska Marianna z d. Bogusławska *08-02-1889 Kownatki †po 31-10-1924  
1586Dardzińska Rozalia z d. Sypytkowska *około 1877 Guty †przed 08-1905  
1587Dardzińska Rozalia *1887 Klimaszewnica †1889 Klimaszewnica /Białaszewo/  
1588Dardzińska Stanisława z d. Gałecka *około 1887 Załuski †19-09-1933 Wąsosz  
1589Dardzińska Stanisława z d. Zaniewska *około 1884 Okrasin †19-02-1925 Żebry /Wąsosz/  
1590Dardzińska Stanisława z d. Miller *18-05-1897 Słucz †27-09-1921 Słucz /Słucz/  
1591Dardziński Adam *około 1880 Żebry †01-01-1938 Żebry  
1592Dardziński Aleksander *10-04-1893 Klimaszewnica †  
1593Dardziński Jan Aleksander *około 1878 Wąsosz †po 29-01-1924  
1594Dardziński Julian *około 1884 Wąsosz †10-11-1934 Wąsosz  
1595Dardziński Leon *około 1880 Wąsosz †  
1596Dardziński Stanisław *około 1893 Jurzec Pański †  
1597Darwicka Bronisława z d. Modzelewska *29-01-1882 Jaki †03-03-1908 Łoje Awissa /Przytuły/  
1598Darwicka Józefa z d. Niecikowska *około 1884 Niećkowo †  
1599Darwicka Marianna z d. Wronkowska *około 1877 Słucz †15-10-1952 Kownatki  
1600Darwicka Władysława z d. Dybowska *21-10-1881 Kownatki †10-03-1923 Racibory  
1601Darwicki Edward *około 1878 Konopki †przed 12-02-1924  
1602Darwicki Franciszek *około 1883 Bęćkowo †  
1603Darwicki Henryk *18-10-1884 Brodowo †po 10-03-1923  
1604Darwicki Kajetan *około 1877 Konopki †13-02-1882 Konopki  
1605Darwicki Paweł *09-07-1875 Konopki †14-02-1929 Kownatki  
1606Darwicki Stanisław *26-11-1899 Konopki †  
1607Dawidowska Marianna z d. Orłowska *około 1898 Skaje †  
1608Dawidowski Józef *około 1896 Popowo †  
1609Dawidowski Władysław *około 1892 Popowo †  
1610Dąbkowska Adolfa z d. Mścichowska *około 1889 Lipińskie †  
1611Dąbkowska Faustyna z d. Maciejewska *14-02-1897 Kędziorowo †03-11-1984 Szczuczyn  
1612Dąbkowski Jan *około 1875 Cwaliny Duże †01-04-1918 Guty  
1613Dąbkowski Wacław *15-08-1896 Szczuczyn †03-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1614Dąbrowska Adela z d. Karwowska *około 1877 Żebry †  
1615Dąbrowska Aleksandra z d. Banachowska *30-01-1897 Modzele †27-01-1980 Niećkowo /Wąsosz/  
1616Dąbrowska Aleksandra z d. Jurczykowska *27-11-1890 Załuski †12-05-1949 Kędziorowo  
1617Dąbrowska Aleksandra z d. Rakowska *około 1878 Rakowo-Czachy †po 14-01-1928  
1618Dąbrowska Aleksandra z d. Staniszewska *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †02-09-1918  
1619Dąbrowska Aleksandra *około 1897 †08-03-1899 Burzyn /Burzyn/  
1620Dąbrowska Aleksandra z d. Bagińska *około 1883 Kotówek †  
1621Dąbrowska Aleksandra *1897 Skroda Wielka †  
1622Dąbrowska Aleksandra z d. Frączkowska *około 1898 Milewo †  
1623Dąbrowska Anna z d. Mieczkowska *około 1887 Szyjki †  
1624Dąbrowska Anna z d. Świderska *1886 Łoje Awissa †  
1625Dąbrowska Antonina z d. Liszewska *około 1889 Sokoły par. Romany †19-12-1930 Mieczki  
1626Dąbrowska Antonina z d. Łuczyńska *około 1884 Zakrzewo †  
1627Dąbrowska Antonina z d. Karwowska *1889 Kubra †  
1628Dąbrowska Bolesława z d. Kosmowska *01-07-1882 Świdry †10-11-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1629Dąbrowska Bronisława z d. Świgońska *około 1877 Załuski †  
1630Dąbrowska Bronisława z d. Gryczan *około 09-1883 Niećkowo †  
1631Dąbrowska Dominika z d. Maciejewska *12-08-1893 Kędziorowo †  
1632Dąbrowska Eleonora z d. Statkiewicz *około 1890 Szczuczyn †  
1633Dąbrowska Eleonora z d. Strzelczyk *około 1898 Burzyn †  
1634Dąbrowska Filomena z d. Święszkowska *około 1884 Kamianki †31-05-1910 Kamianki /Burzyn/  
1635Dąbrowska Franciszka z d. Wyrzykowska *około 1875 Janczewko †po 16-11-1926  
1636Dąbrowska Franciszka z d. Sadowska *05-02-1898 Ławsk †  
1637Dąbrowska Helena *około 03-1884 Niećkowo †12-09-1886 Niećkowo /Wąsosz/  
1638Dąbrowska Helena z d. Chojnowska *około 1891 Danowo †   
1639Dąbrowska Helena Klementyna z d. Rogowska *30-11-1890 Bukowo †  
1640Dąbrowska Józefa z d. Wiśniewska *około 1880 Szwelczyn †20-01-1949 Komosewo  
1641Dąbrowska Józefa z d. Smolińska *około 1899 Kędziorowo †17-04-1931 Kędziorowo  
1642Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1882 Łoje Awissa †  
1643Dąbrowska Józefa z d. Szleszyńska *około 1884 Łoje Grężki †  
1644Dąbrowska Józefa z d. Ramotowska *około 1877 Pluty †  
1645Dąbrowska Józefa z d. Orzechowska *około 1877 Łebki Duże †  
1646Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1882 Mocarze †  
1647Dąbrowska Józefa z d. Mocarska *około 1894 Rutkowskie †  
1648Dąbrowska Katarzyna z d. Korytkowska *około 1886 Pluty †po 28-07-1943  
1649Dąbrowska Katarzyna z d. Gurzęda *około 1887 Siestrzanki †   
1650Dąbrowska Kazimiera *około 1885 †13-04-1899 Burzyn /Burzyn/  
1651Dąbrowska Klementyna z d. Rutkowska *około 1885 Kamianki †  
1652Dąbrowska Kornela Jadwiga z d. Karwowska *około 1881 Kubrzany †  
1653Dąbrowska Leokadia z d. Zalewska *około 1897 Kamianki †01-01-1930 Kamianki /Burzyn/  
1654Dąbrowska Leonia z d. Szrejter *około 1895 Szlasy †  
1655Dąbrowska Marianna z d. Dołęga *około 1895 Makowskie †06-01-1926 Rutkowskie /Burzyn/  
1656Dąbrowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1892 Wypychy †20-12-1920  
1657Dąbrowska Marianna z d. Borawska *około 1876 †  
1658Dąbrowska Marianna z d. Iwanowska *14-03-1875 Kucze Wielkie †  
1659Dąbrowska Marianna z d. Myślińska *około 1879 Szostaki †  
1660Dąbrowska Marianna z d. Jamiłajtys *około 1898 Barany †  
1661Dąbrowska Michalina z d. Zdankiewicz *29-09-1877 Kowalewo †04-02-1953 Wąsosz /Wąsosz/  
1662Dąbrowska Michalina z d. Zalewska *około 1898 †  
1663Dąbrowska Natalia z d. Czaplicka *około 1899 Klimaszewnica †  
1664Dąbrowska Paulina z d. Nieciecka *około 1891 Szostaki †  
1665Dąbrowska Romualda z d. Czaplicka *około 1888 Klimaszewnica †przed 02-1919  
1666Dąbrowska Stanisława z d. Mieczkowska *około 1888 Kubrzany †po 03-02-1942  
1667Dąbrowska Stanisława z d. Karwowska *około 1886 Supy †  
1668Dąbrowska Stanisława z d. Rogalska *około 1880 Rogale par. Romany †  
1669Dąbrowska Stanisława z d. Sulewska *około 1881 Szostaki †  
1670Dąbrowska Stefania z d. Kozłowska *około 1893 Kubra †  
1671Dąbrowska Teofila z d. Rutkowska *około 1881 Radziłów †po 24-01-1942  
1672Dąbrowska Teofila z d. Bzura *około 1878 Janczewko †11-08-1916 Rutkowskie  
1673Dąbrowska Waleria z d. Trzaska *około 1883 Kubra †przed 25-09-1927  
1674Dąbrowska Władysława z d. Karwowska *około 1876 Brychy †po 24-06-1924  
1675Dąbrowska Władysława z d. Wiśniewska *około 1895 Grajewo †  
1676Dąbrowska Władysława z d. Kulikowska *około 1894 Kędziorowo †  
1677Dąbrowska Zofia z d. Konopka *około 1899 †  
1678Dąbrowski Adam *1876 Klimaszewnica †26-12-1946 Klimaszewnica  
1679Dąbrowski Adolf *około 1894 Karwowo †  
1680Dąbrowski Aleksander *około 1898 †03-04-1899 Mocarze /Burzyn/  
1681Dąbrowski Aleksander *13-11-1893 Pluty †  
1682Dąbrowski Aleksander *około 1879 Chrostowo †  
1683Dąbrowski Aleksander *około 1880 Burzyn †  
1684Dąbrowski Aleksander *około 1875 Ożary †  
1685Dąbrowski Aleksander *1898 †  
1686Dąbrowski Andrzej Romuald *15-06-1889 Łoje Awissa †  
1687Dąbrowski Antoni *około 1889 Barany †  
1688Dąbrowski Apolinary *około 1894 Rutki †po 01-01-1930  
1689Dąbrowski Czesław *27-11-1896 Niećkowo †30-04-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1690Dąbrowski Czesław Adam *08-03-1892 Kamińskie †  
1691Dąbrowski Feliks *około 1877 Wąsosz †06-06-1940 Kudłaczewo  
1692Dąbrowski Feliks *około 1883 Łoje Awissa †  
1693Dąbrowski Franciszek *około 1897 †  
1694Dąbrowski Franciszek *około 1894 Wola Smolana †  
1695Dąbrowski Jan *około 1891 Sienickie †09-10-1970 Bagienice /Wąsosz/  
1696Dąbrowski Jan *1890 Pluty †po 20-11-1942  
1697Dąbrowski Jan *około 1898 †  
1698Dąbrowski Jan *około 1896 Kurejewka †  
1699Dąbrowski Jan *około 1896 †  
1700Dąbrowski Jan *około 1878 Konopki Chude †  
1701Dąbrowski Jan *około 1884 Rutki †  
1702Dąbrowski Jan *około 1891 Szczuczyn †  
1703Dąbrowski Jan *około 1895 Szczuczyn †  
1704Dąbrowski Jan *około 1895 Siestrzanki †   
1705Dąbrowski Jan *11-11-1895 Siestrzanki †   
1706Dąbrowski Jan *około 1891 Rządkowo †  
1707Dąbrowski Jan *około 1899 Mieczki †  
1708Dąbrowski Jan Grzegorz *około 1880 Gosie †  
1709Dąbrowski Józef *około 1899 Niedźwiadna †31-08-1981 Grajewo  
1710Dąbrowski Józef *około 1887 Łoje Awissa †przed 03-02-1942  
1711Dąbrowski Józef *około 1892 Szczuczyn †  
1712Dąbrowski Józef *około 1893 Rutkowskie †  
1713Dąbrowski Józef *około 1898 Szostaki †  
1714Dąbrowski Józef *około 1899 Burzyn †  
1715Dąbrowski Karol *około 1896 †  
1716Dąbrowski Kazimierz Władysław *około 1880 Sulewo Prusy †   
1717Dąbrowski Ludwik *około 1877 Obiedzino †  
1718Dąbrowski Mateusz *około 1876 Pluty †przed 24-01-1942  
1719Dąbrowski Mateusz Stanisław *około 1875 Niećkowo †  
1720Dąbrowski Paweł *około 1887 Kurejewka †  
1721Dąbrowski Piotr *około 1875 Wąsosz †29-03-1927 Wąsosz /Wąsosz/  
1722Dąbrowski Piotr *około 1888 Mężynin †po 31-05-1910  
1723Dąbrowski Piotr *około 1877 Czachy †  
1724Dąbrowski Romuald *około 1892 Koniecki par. Wizna †przed 12-1927  
1725Dąbrowski Stanisław *około 1890 Kownatki †03-11-1918 Kownatki  
1726Dąbrowski Stanisław *około 1878 Pluty †  
1727Dąbrowski Stanisław *około 1892 Gardoty †  
1728Dąbrowski Tomasz *około 1890 Osowiec †   
1729Dąbrowski Tomasz *około 1894 Brychy †  
1730Dąbrowski Wacław *około 1894 Sienickie †  
1731Dąbrowski Wawrzyniec *około 1876 Szostaki †  
1732Dąbrowski Władysław *około 1889 Obrytki †09-11-1986 Sączów  
1733Dąbrowski Zygmunt *03-09-1896 Sienickie †13-09-1956 Kędziorowo /Wąsosz/  
1734Dera Stanisław *około 1877 Mareckie †po 04-03-1935  
1735Dera Wiktoria z d. Gałązka *około 1883 Milewo †przed 04-03-1935  
1736Derejko Władysław *około 1895 Rydzewo-Pieniążek †  
1737Derejko Władysława z d. Wicik *1892 Wilamowo †  
1738Deroń Tomasz *21-12-1893 †21-06-1961 Białaszewo  
1739Dęba Stefania z d. Janczewska *około 1895 Kubra †  
1740Dębińska Anna z d. Bukowska *około 1887 Święcienin †22-02-1932 Bagienice /Wąsosz/   
1741Dębińska Anna z d. Kierznowska *około 1887 Łempice †  
1742Dębińska Anna z d. Jaśkowska *około 1879 Osowiec †  
1743Dębińska Ewa Apolonia z d. Modzelewska *25-05-1895 Wąsosz †24-10-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
1744Dębińska Józefa z d. Kruszyńska *około 1881 Żebry †  
1745Dębińska Kazimiera z d. Sadowska *około 1898 Szczuczyn †  
1746Dębińska Rozalia z d. Sobolewska *około 1883 Szczuczyn †  
1747Dębińska Rozalia z d. Kaczyńska *około 1899 Folwark Gubernia †  
1748Dębińska Rozalia z d. Płochocka *około 1879 Łempice †  
1749Dębińska Stefania z d. Borkowska *około 1885 Romany †  
1750Dębińska Stefania z d. Dzięgielewska *około 1897 Lipińskie †  
1751Dębińska Stefania Marianna z d. Mokszcz *około 1876 Szczuczyn †  
1752Dębińska Zofia z d. Szkodzińska *około 1893 Szczuczyn †  
1753Dębiński Aleksander *około 1898 Wierzbowo †11-03-1980 Wierzbowo  
1754Dębiński Aleksander *około 1884 Słucz †   
1755Dębiński Antoni *23-08-1896 Szczuczyn †1973 Grajewo  
1756Dębiński Bolesław *13-10-1888 Świdry †17-02-1953 Szczuczyn /Wąsosz/  
1757Dębiński Jan *około 03-1886 Kownacin †19-09-1887 Bzury  
1758Dębiński Jan *około 1897 Folwark Gubernia †  
1759Dębiński Józef *około 1890 Szczuczyn †  
1760Dębiński Józef *około 1876 Obrytki †  
1761Dębiński Stanisław *około 1880 Łempice †  
1762Dębiński Stanisław *około 1875 Szczuczyn †  
1763Dębiński Stanisław *około 1897 Szczuczyn †  
1764Dębiński Władysław *około 1892 †28-10-1929 Kieljany /Wąsosz/  
1765Dębiński Władysław *około 1891 Świdry †  
1766Dębowska Marianna z d. Mścichowska *około 1890 Gackie †1935 Łojki  
1767Dębowska Władysława z d. Karwowska *około 1885 Sokoły †  
1768Dębowski Józef *07-12-1886 Łojki †10-03-1963 Ełk /Białaszewo/  
1769Dębska Aniela z d. Niecikowska *28-10-1887 Niećkowo †po 16-01-1933  
1770Dębski Adam *około 1889 Grajewo †przed 26-01-1932  
1771Dęby Bolesław *około 1896 Michny †  
1772Dęby Bolesław *około 1885 Michny †  
1773Dęby Dominik *1877 Michny †  
1774Dęby Witold *około 1898 Michny †  
1775Dęby Władysław *około 1883 Michny †  
1776Dęby Zofia z d. Skrodzka *około 1885 Kubra †  
1777Dęby Zofia z d. Milewska *około 1891 Nadbory †  
1778Długołęcka Aleksandra *20-11-1881 Bęćkowo †23-07-1889 Bęćkowo  
1779Długołęcka Aleksandra *30-03-1889 Bęćkowo †  
1780Długołęcka Aleksandra *13-03-1896 Bęćkowo †  
1781Długołęcka Aniela *około 1897 Bęćkowo †  
1782Długołęcka Antonina z d. Komosińska *24-02-1891 Rydzewo-Pieniążek †przed 15-06-1948  
1783Długołęcka Franciszka z d. Sokołowska *około 1888 Kapice †01-09-1920 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1784Długołęcka Franciszka *25-05-1890 Bęćkowo †  
1785Długołęcka Józefa *07-02-1886 Bęćkowo †  
1786Długołęcka Julianna *16-05-1891 Obrytki †  
1787Długołęcka Katarzyna *11-02-1879 Bęćkowo †30-09-1895 Bęćkowo /Szczuczyn/  
1788Długołęcka Marianna *15-11-1879 Bęćkowo †  
1789Długołęcka Rozalia *19-09-1887 Bęćkowo †  
1790Długołęcka Stefania z d. Sulewska *około 1877 Bagienice †  
1791Długołęcka Wiktoria *19-12-1894 Bęćkowo †  
1792Długołęcka Wiktoria *30-01-1876 Szczuczyn †  
1793Długołęcka Zofia *21-06-1893 Barany †  
1794Długołęcki Adam *25-04-1883 Świdry †  
1795Długołęcki Aleksander *12-07-1884 Bęćkowo †  
1796Długołęcki Antoni *27-10-1891 Bęćkowo †  
1797Długołęcki Antoni *29-10-1893 Bęćkowo †  
1798Długołęcki Franciszek *15-10-1876 Obrytki †  
1799Długołęcki Jan *05-08-1890 Słucz †15-06-1948 Zakrzewo /Słucz/  
1800Długołęcki Jan *28-01-1888 Bęćkowo †  
1801Długołęcki Jan *01-11-1890 Bęćkowo †  
1802Długołęcki Jan *01-07-1877 Bęćkowo †  
1803Długołęcki Józef *28-11-1882 Bęćkowo †  
1804Długołęcki Marcel *około 1895 Bęćkowo †  
1805Długołęcki Wacław *17-03-1879 Żebry †  
1806Długołęcki Władysław *01-03-1882 Bęćkowo †  
1807Długołęcki Władysław *około 1897 Znamiączki †  
1808Długozima Franciszek *31-10-1895 Żebry †16-06-1958 Szczuczyn /Wąsosz/  
1809Długozima Zofia z d. Milewska *08-10-1894 Gutki †30-11-1978 Żebry /Wąsosz/  
1810Dmoch Bolesława z d. Ramotowska *około 1884 Grądy Małe †  
1811Dmoch Józef *około 1879 Miastkowo †  
1812Dmochowska Anna z d. Kossakowska *około 1882 Modzele †  
1813Dmochowska Feliksa z d. Chrzanowska *około 1876 Godlewo †11-05-1947 Wąsosz  
1814Dmochowska Marianna z d. Dobrzycka *15-07-1891 Ławsk †21-12-1971 Wąsosz /Wąsosz/  
1815Dmochowska Stanisława z d. Ostaszewska *1888 Brzeźnio †18-03-1958 Grędy /Wąsosz/  
1816Dmochowska Stanisława z d. Wróblewska *około 1898 Jambrzyki †  
1817Dmochowski Aleksander *19-03-1885 Grędy †06-12-1952 Grędy /Wąsosz/  
1818Dmochowski Bolesław *około 1891 Wąsosz †  
1819Dmochowski Ignacy *04-01-1879 Grędy †25-12-1938 Grędy /Wąsosz/  
1820Dmochowski Jan *30-10-1897 Wąsosz †08-04-1976 Wąsosz /Wąsosz/  
1821Dmochowski Jan Zdzisław *28-10-1898 Rydzewo, par. Miastkowo †po 30-09-1949  
1822Dobkowska Franciszka z d. Żebrowska *około 1881 Borawskie †  
1823Dobkowski Bolesław *około 1899 Zanklewo †  
1824Dobkowski Edward Józef *01-01-1888 Radziłów †30-07-1953 Radziłów /Radziłów/   
1825Dobkowski Jan *około 1875 Kramkowo †  
1826Dobrzycka Aniela z d. Karwowska *około 1887 Wypychy †  
1827Dobrzycka Anna z d. Kacperska *około 1890 Wąsosz †28-02-1934 Wąsosz  
1828Dobrzycka Anna z d. Łojewska *około 1894 Zaborowo †   
1829Dobrzycka Antonina z d. Konopka *około 1885 Karwowo †  
1830Dobrzycka Bolesława z d. Borawska *18-11-1889 Bagienice par. Romany †po 15-02-1929   
1831Dobrzycka Bronisława Aleksandra z d. Mocarska *około 1895 Karwowo †  
1832Dobrzycka Eleonora z d. Rogalska *około 1886 †19-07-1904  
1833Dobrzycka Jadwiga z d. Rogalska *około 1889 Jaki †po 20-02-1935  
1834Dobrzycka Józefa z d. Skrodzka *24-03-1888 Skroda Wielka †18-05-1972 Możdżenie /Wąsosz/  
1835Dobrzycka Józefa z d. Borawska *około 1880 Nieławice †  
1836Dobrzycka Józefa z d. Miełowska *około 1884 Korytki Borowe †  
1837Dobrzycka Józefa *09-12-1877 Janczewo †   
1838Dobrzycka Kornela z d. Mieczkowska *około 1892 Mieczki †  
1839Dobrzycka Ludwika z d. Karwowska *około 1879 Chyliny †  
1840Dobrzycka Marianna z d. Karwowska *około 1896 Biodry †  
1841Dobrzycka Romualda z d. Zalewska *około 1890 Kurki †  
1842Dobrzycka Rozalia z d. Grądzka *około 1882 Konopki Tłuste †01-09-1952 Sokoły /Wąsosz/  
1843Dobrzycka Stanisława z d. Sokołowska *około 1877 Lipnik †po 11-1921  
1844Dobrzycka Waleria z d. Ciołkowska *około 1877 Kolno †  
1845Dobrzycka Wanda z d. Nietupska *około 1892 Bełda †  
1846Dobrzycka Wanda *28-01-1891 Sulewo Kownaty †  
1847Dobrzycka Zofia z d. Orłowska *około 1894 Skaje †  
1848Dobrzycki Andrzej *12-10-1879 Janczewo †   
1849Dobrzycki Antoni *15-01-1886 Rosochate †06-08-1962 Możdżenie /Wąsosz/  
1850Dobrzycki Antoni *24-05-1899 Sokoły †31-03-1969 Grajewo /Wąsosz/  
1851Dobrzycki Antoni *około 1888 Guty Podleśne †  
1852Dobrzycki Feliks *około 1876 Szymany †08-02-1946 Jaki /Słucz/  
1853Dobrzycki Franciszek *około 1878 Janczewo †1917 USA   
1854Dobrzycki Franciszek *1897 Mieczki †  
1855Dobrzycki Jakub *1876 Sokoły †15-08-1877 Sokoły  
1856Dobrzycki Jan *około 1887 Janczewo †   
1857Dobrzycki Jan *27-01-1884 Rosochate †  
1858Dobrzycki Jan *około 1878 Chełchy †  
1859Dobrzycki Józef *25-02-1876 Borawskie †14-03-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
1860Dobrzycki Józef *15-03-1898 Brzeźno †15-03-1962 Możdżenie  
1861Dobrzycki Józef *29-03-1879 Sulewo Kownaty †27-07-1935 Sulewo Kownaty  
1862Dobrzycki Józef *około 1888 Brzeźnio †   
1863Dobrzycki Marian *około 1897 Kownacin †25-12-1912 Kownacin /Niedźwiadna/  
1864Dobrzycki Mateusz *około 1883 Rosochate †  
1865Dobrzycki Piotr *22-11-1896 Brzeźnio †  
1866Dobrzycki Wiktor *1897 Bagińskie †  
1867Dobrzycki Władysław *około 1892 †04-03-1945 Szczuczyn /Przytuły/  
1868Dobrzycki Władysław *około 1886 Kownacin †  
1869Doliwa Adolf *około 1879 Chojnowo †  
1870Doliwa Antonina z d. Balicka *około 1882 Czarnowo †po 27-11-1929  
1871Doliwa Marianna z d. Wróblewska *około 1889 Jambrzyki †  
1872Doliwa Władysław *około 1878 Chojnowo †przed 27-11-1929  
1873Doljasz Karolina *około 1882 Ławsk †23-04-1887 Ławsk /Wąsosz/  
1874Doljasz Michał *około 1889 Przytuły †26-08-1933 Niećkowo  
1875Doljasz Stanisław *około 1885 Ławsk †26-02-1887 Ławsk /Wąsosz/  
1876Doljasz Władysław *25-04-1899 Ławsk †22-02-1962 Ławsk /Wąsosz/  
1877Dołęga Aleksandra z d. Makowska *około 1876 Kokoszki †  
1878Dołęga Bolesław *około 1878 Rutkowskie †po 29-01-1929  
1879Dołęga Bronisława *około 10-1894 †03-04-1896 Rutkowskie /Burzyn/  
1880Dołęga Jan *około 1887 Makowskie †  
1881Dołęga Józefa z d. Włodkowska *1884 Mocarze †po 29-01-1929  
1882Dołęga Józefa z d. Kamionowska *około 1878 †30-11-1918 Makowskie /Burzyn/  
1883Dołęga Józefa z d. Rutkowska *około 1898 Biodry †  
1884Dołęga Julianna z d. Dzięgielewska *około 1885 Janczewo †  
1885Dołęga Katarzyna z d. Makowska *około 1888 Makowskie †  
1886Dołęga Marian *około 1875 Rakowo-Czachy †  
1887Dołęga Marianna z d. Wądołowska *około 1875 Korytki †po 30-01-1923  
1888Dołęga Stanisław *około 1897 †25-04-1925 Makowskie /Burzyn/  
1889Dołęga Stefania z d. Mocarska *około 1886 Wierciszewo †20-09-1930 Bartki /Burzyn/  
1890Dołęga Wincenty *około 1882 Makowskie †  
1891Domańska Antonina z d. Rogowska *około 1876 Sojczynek †24-12-1943 Sojczynek  
1892Domańska Emilia z d. Rakowska *około 1880 Kotowo †  
1893Domańska Stefania z d. Świderska *około 1881 Łosewo †  
1894Domasiewicz Aleksandra z d. Zarzecka *24-03-1899 †01-12-1983 Niećkowo /Wąsosz/  
1895Domasiewicz Antoni *23-03-1889 Zakrzewo †30-12-1969 Niećkowo /Wąsosz/  
1896Domasiewicz Julianna z d. Bieńkowska *około 1875 Radziłów †po 28-02-1927  
1897Domasiewicz Piotr *około 1876 Zakrzewo †po 28-02-1927  
1898Domasiewicz Stanisław *około 1899 Zakrzewo †10-04-1932 Zakrzewo /Słucz/  
1899Domełło Aleksandra z d. Zalewska *około 1877 Bęćkowo †  
1900Domełło Anastazja z d. Zielińska *25-12-1897 Wąsosz †06-12-1964 Wąsosz /Wąsosz/  
1901Domełło Antoni *11-07-1887 Niećkowo †po 14-02-1946  
1902Domełło Helena z d. Matyszewska *około 1890 Niećkowo †14-02-1946 Niećkowo  
1903Domełło Józefa *20-09-1880 Niećkowo †05-01-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
1904Domełło Marian Kazimierz *25-02-1893 Załuski †  
1905Domełło Marianna z d. Witkowska *około 1875 Ławsk †21-10-1939 Modzele /Wąsosz/  
1906Domełło Stanisław *1893 Załuski †06-06-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
1907Domełło Władysław *06-09-1893 Niećkowo †  
1908Domeło Marianna z d. Kalinowska *około 1884 Jambrzyki †  
1909Domisiewicz Aleksandra z d. Żuryńska *22-05-1875 Opartowo †22-08-1958 Niećkowo /Wąsosz/  
1910Domisiewicz Antoni *05-06-1897 Niećkowo †12-10-1966 Niećkowo /Wąsosz/  
1911Domisiewicz Antoni *19-03-1898 Niećkowo †23-12-1924 USA  
1912Domisiewicz Bronisława *12-08-1899 Niećkowo †  
1913Domisiewicz Dominika *1877 †  
1914Domisiewicz Felicja *1890 †  
1915Domisiewicz Jan *około 1891 Mazewo †  
1916Domisiewicz Piotr *28-04-1875 Niećkowo †  
1917Domisiewicz Wanda z d. Drobińska *około 1884 Świdry †po 21-11-1927  
1918Domitr Aleksander *około 1898 Kucze Małe †  
1919Domitr Aleksandra z d. Sakowska *1885 Orlikowo †  
1920Domitr Aleksandra z d. Szleszyńska *1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
1921Domitr Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1899 Mieczki †  
1922Domitr Antoni *około 1879 Przestrzele †  
1923Domitr Antoni *25-12-1875 Kucze Małe †  
1924Domitr Apolonia z d. Dąbrowska *około 1885 Pluty †  
1925Domitr Jan *około 1895 Kucze Wielkie †  
1926Domitr Jan *około 1887 Witynie †  
1927Domitr Klementyna z d. Masłowska *około 1894 Witynie †  
1928Domitr Marianna *około 30-07-1895 Kucze Małe †31-07-1895 Kucze Małe /Jedwabne/  
1929Domitr Marianna z d. Mieczkowska *około 1886 Witynie †  
1930Domitr Salomea z d. Sakowska *1882 Orlikowo †27-05-1919 Orlikowo /Jedwabne/  
1931Domitr Stanisław *około 1894 Sieburczyn †   
1932Domitr Stanisław *około 1899 Kotowo Plac †  
1933Domitr Teofil *około 1883 Witynie †  
1934Domitr Weronika z d. Piechowska *około 1890 Biczki †  
1935Domitr Zofia z d. Dąbrowska *05-10-1898 Sieburczyn †   
1936Domitrz Franciszka *około 1897 †23-05-1898 Kucze Małe /Jedwabne/   
1937Domitrz Józef *21-07-1894 Kucze Małe †09-01-1975 Kucze Małe   
1938Domitrz Stefania z d. Zalewska *22-12-1886 Kucze Małe †15-12-1973 Kucze Małe /Jedwabne/   
1939Dompkowski Alexander George *02-09-1876 Dobrzyjałowo †10-03-1930 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
1940Dompkowski Anna Berta z d. Domitrz *20-02-1881 Kucze Małe †19-12-1955 Lancaster, NY /Lancaster, NY/  
1941Domurat Antoni *około 1882 Wizna †  
1942Domurat Marianna z d. Grądzka *około 1883 Grądy Małe †  
1943Domurat Marianna z d. Ramotowska *około 1891 Rutkowskie †  
1944Domusiewicz Aniela z d. Brzuchalska *1892 Milewo †15-07-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
1945Domusiewicz Bronisław *około 1889 Barany †przed 15-07-1952  
1946Domusiewicz Józef *około 1891 Barany †  
1947Domusiewicz Rozalia z d. Łuba *20-10-1894 Kownacin †07-09-1984 Szczuczyn  
1948Dorf Aleksander *około 1889 Rumiejki †  
1949Downar Aleksander *około 1898 Słucz †  
1950Downar Aleksandra z d. Obrycka *około 1886 Mścichy †po 04-03-1946  
1951Downar Anna z d. Kiźling *około 1885 Załuski †  
1952Downar Antoni *22-08-1890 Niedźwiadna †  
1953Downar Jan *około 1887 Niećkowo †po 04-03-1946  
1954Downar Józefa z d. Wójcicka *około 1877 Jambrzyki †przed 10-1903  
1955Downar Juliana z d. Chmielewska *około 1884 Mścichy †  
1956Downar Julianna z d. Kisielewska *około 1895 Kramarzewo †  
1957Downar Michalina z d. Borawska *21-09-1877 Rakowo †przed 01-1898  
1958Downar Paulina z d. Szulc *około 1880 Wąsosz †22-10-1905 Niedźwiadna  
1959Downar Stanisława z d. Foltyńska *około 1890 Niedźwiadna †po 28-12-1937  
1960Downarska Genowefa z d. Rogalska *około 1892 Barwiki †  
1961Downarski Aleksander *około 1884 Barwiki †  
1962Drągowska Stefania z d. Skaradzińska *około 1891 Rakowo †  
1963Drążek Andrzej *około 1890 Słucz †07-12-1934 Słucz /Słucz/  
1964Drążek Bolesław *około 1892 Ławsk †07-08-1927 Niećkowo /Wąsosz/  
1965Drążek Eleonora z d. Kruszyńska *około 1894 Niećkowo †15-04-1929 Niećkowo  
1966Dresner Antoni *około 1887 Słucz †  
1967Dresner Jan *1876 Czaple †1880 Słucz /Słucz/  
1968Dresner Wiktoria z d. Ostrowska *około 1885 Bożejewo †  
1969Drewnowska Helena z d. Narucka *około 1886 Skaje †   
1970Drewnowski Jan *około 1881 Chojnówek †   
1971Drobińska Aleksandra z d. Skubich *około 1882 Białogrądy †przed 12-1903  
1972Drobińska Aleksandra z d. Skarżyńska *09-06-1888 Wąsosz †  
1973Drobińska Anna z d. Dziwisz *26-08-1888 Kępa Gostecka †13-08-1974 Świdry /Wąsosz/  
1974Drobińska Anna z d. Machina *około 1878 Przechody †02-12-1955 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1975Drobińska Bronisława z d. Budzińska *około 1888 Wąsosz †  
1976Drobińska Kamila z d. Filipkowska *około 1898 Sokoły †19-06-1926 Świdry  
1977Drobińska Maria Magdalena z d. Opońska *około 1877 Siestrzanki †28-12-1932  
1978Drobińska Marianna *09-09-1893 Świdry †10-06-1978 Boczki  
1979Drobińska Marianna *około 1878 Niećkowo †22-10-1881 Niećkowo  
1980Drobińska Michalina z d. Jabłońska *około 1878 Bzury †  
1981Drobińska Rozalia z d. Matyszewska *16-02-1895 Mazewo †po 30-01-1964  
1982Drobińska Wiktoria z d. Maciorowska *około 1898 Białogrądy †przed 01-1941  
1983Drobińska Zofia z d. Sokołek *08-08-1884 Świdry †07-09-1972 Świdnica /Wąsosz/  
1984Drobiński Bolesław *25-03-1894 Kudłaczewo †01-09-1991 Grajewo /Wąsosz/  
1985Drobiński Bolesław *21-07-1883 Modzele †  
1986Drobiński Jan *15-07-1885 Modzele †30-01-1964 Żebry /Wąsosz/  
1987Drobiński Jan Paweł *27-06-1895 Świdry †  
1988Drobiński Józef *26-11-1899 Kudłaczewo †02-03-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/  
1989Drobiński Julian *około 1877 Kędziorowo †przed 03-03-1930  
1990Drobiński Serafin *02-05-1880 Świdry †27-11-1968 Świdry /Wąsosz/  
1991Drobiński Stefan *około 1896 Świdry †  
1992Drobiński Wacław *24-09-1877 Świdry †  
1993Drozd Agnieszka z d. Guzowska *około 1878 Budne †  
1994Drozdowska Anna z d. Orłowska *1882 Niećkowo †17-09-1955 Niećkowo /Wąsosz/  
1995Drozdowska Franciszka z d. Zalewska *około 1885 Radziłów †  
1996Drozdowska Hieronima z d. Rogowska *20-05-1898 Możdżenie †05-12-1978 Możdżenie /Wąsosz/  
1997Drozdowska Marianna z d. Wietoska *około 1875 Modzele †  
1998Drozdowska Marta z d. Bagińska *około 1876 Karwowo-Polki †04-04-1900  
1999Drozdowska Stefania z d. Zakrzewska *około 1878 Zaborowo par. Poryte †  
2000Drozdowska Teofila z d. Załuska *19-09-1896 Małachowo †   
2001Drozdowska Walera z d. Bigda *około 1880 Kotowo Plac †  
2002Drozdowska Władysława z d. Downar *około 1879 Ławsk †  
2003Drozdowski Aleksander *około 1888 Surały †30-06-1954 Możdżenie /Wąsosz/  
2004Drozdowski Aleksander *około 1875 Niećkowo †28-01-1928 Niećkowo  
2005Drozdowski Bronisław *12-02-1886 †17-07-1971 Grajewo /Białaszewo/  
2006Drozdowski Konstanty *około 1880 Małachowo †  
2007Drozdowski Konstanty *około 1899 Kapice †  
2008Drożęcka Julianna z d. Rutkowska *około 1878 Kamianki †  
2009Drożęcka Marcela z d. Ożarowska *około 1886 Szostaki †  
2010Drożęcki Jan *około 1885 Kokoszki †  
2011Drzazgowska Franciszka z d. Wiszowata *około 1880 †13-07-1908 Wąsosz /Wąsosz/  
2012Drzazgowska Marianna z d. Gosiewska *26-06-1881 Wąsosz †09-11-1948 Wąsosz  
2013Drzazgowska Marianna z d. Cimochowska *27-06-1881 Wąsosz †  
2014Drzazgowska Waleria z d. Świderska *19-10-1878 Świdry †  
2015Drzazgowski Wojciech *03-04-1877 Żebry †31-05-1933 Wąsosz  
2016Dubikowska Natalia z d. Duchnowska *około 1880 Nowa Wieś par. Jedwabne †po 24-11-1930  
2017Dubikowska Paulina z d. Lipińska *około 1878 Trzaski †  
2018Dubikowska Waleria z d. Żukowska *około 1878 Kucze Małe †   
2019Dubowska Aleksandra z d. Mocarska *około 1890 Brzostowo †  
2020Dubowska Magdalena z d. Siedlecka *około 1880 Siestrzanki †  
2021Dubowski Aleksander *02-02-1884 Sieburczyn †  
2022Dubowski Józef *11-08-1888 Mocarze †  
2023Dubowski Józef *około 1891 Krynica par. Trzcianne †  
2024Dubowski Józef *około 1885 Brzostowo †  
2025Duchnowska Anna z d. Wyzember *około 1875 Wilamowo †  
2026Duchnowska Anna z d. Trzaska *około 1887 Łoje Awissa †  
2027Duchnowska Elżbieta z d. Zalewska *około 1878 Grabowo †  
2028Duchnowska Franciszka z d. Łapińska *około 1889 Biodry †  
2029Duchnowska Julianna z d. Sikorska *14-09-1886 Nieciki †  
2030Duchnowska Katarzyna z d. Modzelewska *około 1897 Supy †  
2031Duchnowska Marianna z d. Tuzinowska *około 1879 Słucz †po 22-11-1921  
2032Duchnowska Petronela z d. Wiśniewska *19-10-1893 Wąsosz †09-03-1975 Wąsosz /Wąsosz/  
2033Duchnowska Stanisława z d. Zaniewska *około 1880 Witynie †  
2034Duchnowska Stanisława Konstancja z d. Iwanowska *około 1882 Orłowo †   
2035Duchnowski Adolf *1883 Karwowo †  
2036Duchnowski Aleksander *27-02-1884 Wilamowo †  
2037Duchnowski Aleksander *1877 Karwowo †  
2038Duchnowski Feliks Leon *około 1889 Romany †  
2039Duchnowski Jan *24-07-1886 Grabowo †26-08-1965 Grajewo /Wąsosz/  
2040Duchnowski Jan *około 1875 Kubra †05-03-1945 Kubra /Przytuły/  
2041Duchnowski Józef *około 1898 Okrasin †06-05-1927 Ostrowik  
2042Duchnowski Józef *około 1896 Karwowo †  
2043Duchnowski Stanisław *około 1876 Nowa Wieś par. Jedwabne †   
2044Duda Franciszek *23-11-1887 Ławsk †16-09-1956 Ławsk /Wąsosz/  
2045Duda Józefa z d. Toczyłowska *17-05-1893 Ławsk †12-01-1955 Szczuczyn /Wąsosz/  
2046Duda Katarzyna *około 1883 Ławsk †10-07-1930 Ławsk  
2047Duda Leopold *14-07-1877 Kąty †  
2048Duda Marianna z d. Żelechowska *około 1878 Makowskie †  
2049Duda Natalia z d. Maliszewska *około 1882 Sambory †  
2050Duda Stanisław *03-04-1884 Kąty †  
2051Duda Stanisława z d. Nejman *około 1891 Glinki †06-04-1910  
2052Duda Wanda z d. Konopka *około 1891 Łoje Awissa †  
2053Dudkowska Anna z d. Ladzińska *05-11-1887 Wąsosz †28-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/  
2054Dudkowska Bronisława z d. Nowosz *około 1890 Bęćkowo †  
2055Dudkowska Józefa z d. Bazydło *18-04-1880 Ławsk †  
2056Dudkowska Kazimiera z d. Walendzik *01-03-1895 Bzury †06-06-1924 Wąsosz  
2057Dudkowska Marianna z d. Orłowska *1887 Chojnówek †  
2058Dudkowska Stanisława z d. Dobrzycka *około 1899 Sokoły †08-03-1929 Wąsosz  
2059Dudkowski Aleksander *około 1885 Aleksandrów †  
2060Dudkowski Antoni *około 1877 Wąsosz †od 28-11-1929 do 28-01-1969  
2061Dudkowski Józef *około 1882 Wąsosz †  
2062Dudkowski Józef *około 1884 Łebki Duże †  
2063Dudkowski Piotr *01-08-1895 Wąsosz †20-12-1938 Wąsosz /Wąsosz/  
2064Dudzińska Władysława z d. Kruszewska *około 1880 Przestrzele †po 23-02-1938  
2065Dudziński Józef *około 1875 Radziłów †przed 23-02-1938  
2066Duzik Adam *26-12-1883 Obrytki †17-09-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2067Duzik Helena z d. Kołakowska *około 1895 Wólka par. Szczuczyn †po 13-03-1950  
2068Duzik Jan *29-06-1888 Obrytki †24-11-1919  
2069Duzik Jan *15-04-1876 Obrytki †05-11-1880 Obrytki  
2070Duzik Józefa z d. Formańska *około 1888 Szczuczyn †po 17-09-1949  
2071Duzik Marcel *około 1891 Obrytki †  
2072Duzik Marianna z d. Tarnacka *13-01-1897 Wąsosz †16-01-1978 Wąsosz /Wąsosz/  
2073Duzik Marianna *1877 Wąsosz †06-09-1943 Wąsosz /Wąsosz/  
2074Duzik Michalina z d. Markowska *13-08-1896 Godlewo †  
2075Duzik Stanisław *10-05-1898 Wąsosz †10-09-1967 Wąsosz /Wąsosz/  
2076Duzik Stanisław *29-09-1878 Obrytki †  
2077Duzik Szczepan *26-12-1883 Obrytki †13-03-1950 /Szczuczyn/  
2078Duzik Władysław Jan *24-06-1898 Obrytki †19-01-1965 Obrytki  
2079Dworakowska Antonina z d. Szymanowska *około 1883 Szczuczyn †  
2080Dworakowski Stanisław *około 1885 Dołęgi †  
2081Dybikowska Bronisława *20-03-1899 Kramarzewo †  
2082Dybikowska Franciszka *09-03-1890 Kramarzewo †  
2083Dybikowska Józefa z d. Orłowska *23-11-1895 †  
2084Dybikowska Wanda z d. Wojsław *08-11-1890 Kownatki †03-08-1959 Springfield, MA  
2085Dybikowska Zofia *09-10-1887 Kramarzewo †27-02-1890 Kramarzewo /Wąsosz/  
2086Dybikowski Antoni *10-06-1885 Kramarzewo †  
2087Dybikowski Władysław *18-06-1892 Kramarzewo †14-02-1952 Springfield, MA  
2088Dybowska Ewa z d. Dardzińska *1879 Wąsosz †07-04-1944 Kownatki  
2089Dylewska Jadwiga z d. Sobolewska *30-10-1897 Szczuczyn †  
2090Dylewska Wanda z d. Sadowska *około 1893 Szczuczyn †po 10-08-1940  
2091Dylewski Henryk *25-05-1893 Zalesie par. Jelonki †  
2092Dylewski Jan *około 1891 Zalesie par. Jelonki †po 10-08-1940  
2093Dymitr Antoni *około 1899 Okół †  
2094Dymitry Feliksa z d. Zyskowska *około 1891 Szymany †04-04-1939 Okół  
2095Dymitry Jan *26-12-1877 Okół †  
2096Dziekońska Aleksandra z d. Zaborowska *około 1888 Wąsosz †przed 11-02-1929  
2097Dziekońska Kornelia Marianna z d. Łochowska *około 1877 Grozimy †  
2098Dziekońska Marcella z d. Rafałowska *około 1875 Kieljany †  
2099Dziekońska Marianna z d. Leszczewska *około 1879 Radziłów †  
2100Dziekońska Stanisława z d. Gardocka *około 1889 Mocarze †  
2101Dziekońska Stefania z d. Przybyszewska *25-11-1882 Klimaszewnica †11-02-1972 Klimaszewnica  
2102Dziekoński Bronisław *około 1879 Kownatki †  
2103Dziekoński Franciszek *około 1887 Magnusy †  
2104Dziekoński Jan *około 1880 Grabowo †  
2105Dziekoński Stanisław *około 1884 Kownatki †przed 11-02-1929  
2106Dzierzek Adam *około 1880 Dzierzki †  
2107Dzierzek Małgorzata z d. Sulewska *około 1885 Szczuczyn †  
2108Dzięgielewska Aleksandra z d. Danowska *około 1891 Sulewo Kownaty †po 06-02-1929  
2109Dzięgielewska Aleksandra *około 1888 †14-11-1891 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2110Dzięgielewska Aleksandra z d. Polkowska *około 1877 Jaki †  
2111Dzięgielewska Aleksandra z d. Karwowska *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †  
2112Dzięgielewska Aniela z d. Borawska *07-02-1896 Rydzewo Szlacheckie †po 21-07-1930  
2113Dzięgielewska Anna z d. Żbikowska *1899 Sienickie †około 1993 Szczecin /Szczecin/   
2114Dzięgielewska Anna z d. Skrodzka *około 1883 Nieciki †10-11-1948 Nieciki /Słucz/  
2115Dzięgielewska Anna z d. Niecikowska *około 1875 Szwelczyn †07-04-1936 Wąsosz /Wąsosz/   
2116Dzięgielewska Anna z d. Ladzińska *około 1886 Niedźwiadna †  
2117Dzięgielewska Anna z d. Dobrzycka *około 1887 Klimaszewnica †  
2118Dzięgielewska Antonina z d. Kreska *1891 Żebry †03-02-1958 Żebry /Wąsosz/  
2119Dzięgielewska Antonina z d. Matyszewska *07-10-1884 Niećkowo †  
2120Dzięgielewska Bronisława z d. Dąbrowska *09-07-1881 Nieciki †  
2121Dzięgielewska Bronisława z d. Mioduszewska *około 1876 Chełchy †  
2122Dzięgielewska Czesława *około 1888 †15-10-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2123Dzięgielewska Franciszka Władysława *około 1885 Milewo par. Niedźwiadna †20-11-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2124Dzięgielewska Jadwiga z d. Łempicka *14-04-1888 Kownatki †26-01-1915 Milewo   
2125Dzięgielewska Jadwiga *około 1894 †17-01-1902 Stawiane /Wąsosz/  
2126Dzięgielewska Józefa z d. Dobrzycka *około 1877 Sokoły †  
2127Dzięgielewska Kamila z d. Brzóska *około 1892 Przyborowo †  
2128Dzięgielewska Katarzyna *około 1877 Milewo par. Niedźwiadna †08-10-1955 Lipińskie  
2129Dzięgielewska Kazimiera z d. Koniecko *17-02-1896 Czarnówek †17-05-1961 Kownatki /Wąsosz/  
2130Dzięgielewska Kazimiera z d. Sulewska *około 1896 Sulewo Prusy †  
2131Dzięgielewska Kazimiera z d. Karwowska *około 1889 †  
2132Dzięgielewska Konstancja z d. Bagińska *około 1877 Karwowo †  
2133Dzięgielewska Marianna z d. Koniecko *około 1895 Sulewo Prusy †   
2134Dzięgielewska Marianna z d. Sulimowicz *29-07-1890 Dołęgi †  
2135Dzięgielewska Paulina z d. Serena *około 1880 Białaszewo †przed 03-02-1925  
2136Dzięgielewska Paulina *1882 Nieciki †1885 Nieciki /Słucz/  
2137Dzięgielewska Stanisława z d. Rakowska *około 1886 Obiedzino †08-11-1918 Obrytki par. Przytuły (Romany)  
2138Dzięgielewska Stanisława z d. Cwalińska *około 1886 Biczki †  
2139Dzięgielewska Stefania z d. Górska *około 1891 Karwowo par. Jedwabne †  
2140Dzięgielewska Władysława z d. Gutowska *około 1882 Guty Podleśne †  
2141Dzięgielewska Zofia *około 1887 Milewo par. Niedźwiadna †20-11-1890 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/  
2142Dzięgielewska Zofia z d. Filipkowska *około 1898 Chełchy †  
2143Dzięgielewski Adam Marcel *około 1888 Grzymki †  
2144Dzięgielewski Aleksander *około 1889 Kurki †  
2145Dzięgielewski Aleksander *około 1896 †  
2146Dzięgielewski Aleksander *około 1875 Grzymki †  
2147Dzięgielewski Andrzej *około 1876 Mroczki †  
2148Dzięgielewski Bolesław *26-01-1889 Załuski †  
2149Dzięgielewski Czesław *29-07-1895 Milewo †  
2150Dzięgielewski Edward *około 1879 Nieciki †po 06-02-1929  
2151Dzięgielewski Edward Szczepan *1878 Nieciki †  
2152Dzięgielewski Franciszek *1879 Obrytki par. Przytuły (Romany) †10-01-1933 Nieciki /Słucz/  
2153Dzięgielewski Franciszek *25-08-1894 Obrytki par. Przytuły (Romany) †21-07-1930 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2154Dzięgielewski Jan *około 1889 †28-12-1895 Załuski /Niedźwiadna/  
2155Dzięgielewski Jan *31-10-1887 Dołęgi †  
2156Dzięgielewski Jan *około 1875 Kumelsk †  
2157Dzięgielewski Józef *około 1882 Janczewo †16-01-1904 USA  
2158Dzięgielewski Józef *około 1891 Lipińskie †   
2159Dzięgielewski Józef *26-10-1876 Nieciki †  
2160Dzięgielewski Józef *około 1879 Tafiły †  
2161Dzięgielewski Józef *1890 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2162Dzięgielewski Kazimierz *około 1881 Milewo par. Niedźwiadna †08-02-1919 Milewo par. Niedźwiadna   
2163Dzięgielewski Kazimierz *około 1894 Załuski †10-01-1904 Załuski /Niedźwiadna/  
2164Dzięgielewski Romuald *około 1893 Kumelsk †  
2165Dzięgielewski Stanisław *1875 Nieciki †przed 03-11-1933  
2166Dzięgielewski Stanisław *około 1875 Kurkowo †18-06-1910 Łomża  
2167Dzięgielewski Stanisław *27-09-1886 Dołęgi †  
2168Dzięgielewski Stefan *około 1898 Stary Gromadzyn †30-01-1948 Kownatki  
2169Dzięgielewski Teofil *około 1878 Załuski †  
2170Dzięgielewski Wacław *około 1883 Mroczki †  
2171Dzięgielewski Wacław Aleksander *około 1886 Milewo par. Niedźwiadna †  
2172Dzięgielewski Władysław *około 1899 †  
2173Dzięgielewski Władysław *18-12-1898 Kurki †  
2174Dziękiewicz Anna z d. Pachucka *około 1895 Radziłów †  
2175Dziękiewicz Michał *około 1897 Radziłów †  
2176Dzikowska Feliksa z d. Radke *około 1879 Jurzec Pański †  
2177Ekstowicz Adam *około 1896 Pieniążki †  
2178Ekstowicz Aleksandra z d. Lisiewicz *około 1898 Grądy Małe †  
2179Ekstowicz Bronisława z d. Grzymkowska *około 1885 Radziłów †   
2180Ekstowicz Emilia z d. Bartkowska *około 1879 Ostrowik †  
2181Ekstowicz Jan *około 1880 Radziłów †19-11-1918 Kamianki /Burzyn/  
2182Ekstowicz Jan *około 1885 Radziłów †  
2183Ekstowicz Józef *około 1897 Karwowo †11-03-1972 Kaimy  
2184Ekstowicz Józef *około 1878 Radziłów †  
2185Ekstowicz Józefa z d. Modzelewska *około 1892 Racibory †  
2186Ekstowicz Kamila z d. Wojno *około 1895 Okrasin †  
2187Ekstowicz Paweł *około 1881 Radziłów †  
2188Ekstowicz Serafin *około 1876 Radziłów †06-08-1918 Krym  
2189Ekstowicz Stanisław *około 1885 †05-04-1898 Nadbory /Burzyn/  
2190Ekstowicz Stanisław *około 1899 Radziłów †  
2191Ekstowicz Stefania z d. Zielińska *około 1890 Radziłów †  
2192Ekstowicz Wiktoria z d. Górska *około 1878 Mroczki †  
2193Ekstowicz Władysław *około 1883 Radziłów †   
2194Enik Aleksander *około 01-1882 Ławsk †07-07-1885 Ławsk  
2195Enik Franciszka z d. Kadyszewska *około 1879 Radziłów †  
2196Enik Jadwiga z d. Staniszewska *około 1899 Brzeźnio †21-11-1982 Szczuczyn  
2197Enik Jan *około 1898 Świdry †14-04-1981 Szczuczyn  
2198Enik Krystyna z d. Skrodzka *około 1879 Ławsk †20-03-1949 Ławsk  
2199Fankulewska Aniela *około 1891 †12-01-1896 Wąsosz /Wąsosz/  
2200Fankulewska Antonina *11-06-1888 Wąsosz †07-05-1960 Grajewo /Wąsosz/  
2201Farfałowska Aleksandra z d. Samełko *około 1887 Słucz †  
2202Farfałowski Józef *około 1878 Kubra †  
2203Faszcza Jan *1897 Poryte †po 09-09-1945  
2204Faszcza Józef *około 1875 †18-11-1947 Ławsk  
2205Fedorczuk Mikołaj *około 1887 Leguty par. Terespol †  
2206Fedorczuk Zofia z d. Ptaszyńska *około 1890 Niedźwiedzkie †  
2207Fieder Fryderyk Julian *około 1887 Białystok †25-08-1909  
2208Fiedorowicz Józef *1876 Okrasin †  
2209Fiedorowicz Marianna z d. Duchnowska *około 1878 Okrasin †  
2210Fierek Tomasz *1891 Lachowo †  
2211Figurski Józef *około 1893 Makowskie †26-10-1910 Makowskie /Burzyn/   
2212Fijałkowska Wiktoria z d. Krajewska *15-10-1896 Słucz †  
2213Fijałkowski Aleksander *22-11-1895 Ławsk †  
2214Filipiak Jan *około 1889 Sochaczew †  
2215Filipiak Józefa z d. Jabłońska *około 1890 Okół †  
2216Filipkowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1883 Bagienice par. Romany †  
2217Filipkowska Aleksandra z d. Mieczkowska *około 1876 Pieniążki par. Romany †  
2218Filipkowska Aleksandra z d. Czyżewska *03-05-1886 Wąsosz †   
2219Filipkowska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1891 Bęćkowo †  
2220Filipkowska Aleksandra z d. Dąbrowska *około 1897 Dzięgiele †  
2221Filipkowska Aleksandra z d. Bagińska *około 1898 Surały †  
2222Filipkowska Aleksandra z d. Szklarzewska *około 1880 Okrasin †  
2223Filipkowska Bolesława z d. Konopka *około 1891 Żelazki †  
2224Filipkowska Bronisława z d. Bielska *około 1893 Mścichy †przed 19-10-1943  
2225Filipkowska Bronisława z d. Karwowska *około 1877 Święcienin †  
2226Filipkowska Eleonora z d. Szczesik *około 1879 Wąsosz †przed 21-07-1928  
2227Filipkowska Franciszka z d. Kulikowska *około 1898 Opartowo †  
2228Filipkowska Genowefa z d. Mścichowska *30-05-1897 Sulewo Kownaty †  
2229Filipkowska Helena z d. Kamalska *około 1887 Przytuły †przed 04-02-1931   
2230Filipkowska Helena z d. Malinowska *1899 Surały †  
2231Filipkowska Józefa z d. Perzanowska *28-01-1893 Świdry †   
2232Filipkowska Józefa z d. Biedrzycka *około 1887 Kubrzany †  
2233Filipkowska Józefata z d. Nagórska *1878 Mieszołki †  
2234Filipkowska Julianna z d. Zajkowska *17-05-1887 Ławsk †po 25-11-1941  
2235Filipkowska Julianna z d. Makowska *około 1886 Boguszki †05-10-1910 Boguszki  
2236Filipkowska Klementyna z d. Borzymowska *15-09-1884 Łękowo †09-04-1959 Prostki  
2237Filipkowska Marcjanna z d. Milewska *około 1881 Milewo †po 24-12-1949  
2238Filipkowska Marcjanna *około 1892 Chełchy †22-01-1895 Wojsławy /Wąsosz/  
2239Filipkowska Marianna z d. Drobińska *około 1894 Świdry †10-06-1978 Boczki  
2240Filipkowska Marianna z d. Przyborowska *około 1881 Gnatowo †po 21-02-1922  
2241Filipkowska Marianna z d. Kosikowska *11-11-1895 Glinki †22-04-1930 Glinki /Słucz/  
2242Filipkowska Marianna z d. Ramotowska *około 1889 Ramoty †  
2243Filipkowska Marianna z d. Liszewska *około 1882 Sokoły †  
2244Filipkowska Marianna z d. Niebrzydowska *1883 Szymany †   
2245Filipkowska Michalina z d. Zacharzewska *około 1899 †po 04-02-1945  
2246Filipkowska Romualda Wiktoria z d. Kozikowska *około 1881 Święcienin †przed 08-02-1926  
2247Filipkowska Rozalia z d. Łaguna *14-12-1892 Pasichy †  
2248Filipkowska Stanisława z d. Supińska *około 1877 Supy †  
2249Filipkowska Teresa z d. Walewska *około 1894 Żebry †po 05-01-1956  
2250Filipkowska Waleria z d. Trzaska *02-11-1886 Supy †  
2251Filipkowska Wiktoria z d. Wietoska *około 1880 Andrychy †  
2252Filipkowska Władysława z d. Duchnowska *około 1877 Orlikowo †05-08-1906 Kucze Wielkie  
2253Filipkowska Zofia z d. Rogowska *1877 †05-12-1965 Sienickie  
2254Filipkowska Zofia z d. Karwowska *około 1882 Czachy †po 16-09-1952  
2255Filipkowski Aleksander *około 1892 †po 04-02-1945  
2256Filipkowski Aleksander *około 1896 Wiszowate †  
2257Filipkowski Aleksander *około 1880 Boczki †  
2258Filipkowski Aleksander *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2259Filipkowski Aleksander *około 1889 Boczki †   
2260Filipkowski Andrzej *około 1878 Bagienice par. Romany †07-09-1903  
2261Filipkowski Antoni *około 1892 Łosewo †  
2262Filipkowski Apolinary *około 1894 Szlasy †   
2263Filipkowski Baltazar *około 1898 Kiełcze-Kopki †  
2264Filipkowski Edward *25-03-1894 Glinki †05-01-1956 /Słucz/  
2265Filipkowski Edward *około 1888 Boczki †   
2266Filipkowski Franciszek *03-12-1876 Świdry †16-09-1952 Sienickie /Białaszewo/  
2267Filipkowski Franciszek *około 1886 Kobylin par. Dobrzyjałowo †  
2268Filipkowski Jakub *około 1886 Filipki Duże †  
2269Filipkowski Józef *21-01-1896 Wojsławy †18-04-1970 Wojsławy   
2270Filipkowski Józef *12-05-1887 Sienickie †22-09-1950 Sienickie /Białaszewo/  
2271Filipkowski Józef *19-01-1889 Sokoły †1923 Sokoły  
2272Filipkowski Józef *około 1885 Karwowo †  
2273Filipkowski Józef *około 1896 Koziki †  
2274Filipkowski Józef *około 1881 Kubrzany †  
2275Filipkowski Ksawery *około 1888 Sienickie †  
2276Filipkowski Piotr *około 1878 Szlasy †przed 08-02-1926  
2277Filipkowski Piotr *około 1888 Truszki-Patory †06-04-1919 Brzeźnio  
2278Filipkowski Stanisław *około 1888 Jedwabne †22-01-1926 Kotówek  
2279Filipkowski Stanisław *około 1876 Bagienice par. Romany †  
2280Filipkowski Stanisław *około 1876 Jaki †  
2281Filipkowski Stanisław *09-05-1898 Wojsławy †  
2282Filipkowski Szczepan *około 1877 Świdry Podleśne †po 21-02-1922  
2283Filipkowski Tomasz *około 1896 Kolno †  
2284Filipkowski Wiktor *20-10-1887 †  
2285Filipkowski Władysław *02-03-1889 Glinki †  
2286Filipkowski Władysław *około 1880 Bagienice par. Romany †  
2287Filipkowski Władysław *24-12-1886 Czerwonki †  
2288Filipkowski Władysław *05-02-1895 Sienickie †  
2289Filochowska Józefa z d. Leosiewska *około 1890 Siestrzanki †  
2290Filochowski Marcel *około 1881 Kubrzany †  
2291Filonowicz Natalia (Marianna) z d. Zygmunt *14-10-1885 Zdroje †28-06-1965 Niećkowo /Wąsosz/  
2292Filonowicz Roman *28-02-1883 Łomża †09-09-1968 Niećkowo /Wąsosz/  
2293Filter Emilia z d. Piechowska *około 1875 Biczki †23-08-1922 Pawełki /Jedwabne/  
2294Filter Julianna z d. Biedrzycka *około 1896 Kubrzany †  
2295Filter Stanisław *około 1899 Pawełki †  
2296Florczyk Anna z d. Dąbrowska *19-12-1891 Siestrzanki †po 29-01-1929   
2297Florczyk Julianna z d. Nizińska *10-05-1890 Siestrzanki †  
2298Florczyk Ludwik *1878 Siestrzanki †po 29-01-1929   
2299Florczyk Marianna *około 1892 Siestrzanki †22-02-1909 Siestrzanki /Burzyn/  
2300Florczyk Stanisław *około 1881 Siestrzanki †  
2301Foltyńska Bronisława z d. Lenczewska *około 1890 Rakowo †  
2302Foltyńska Helena z d. Osiecka *około 1878 Chojnowo †po 06-11-1927  
2303Foltyńska Józefa z d. Ladzińska *około 1881 Niedźwiadna †  
2304Foltyńska Marianna z d. Andrychowska *10-06-1882 Bęćkowo †15-11-1963 Klimaszewnica  
2305Foltyńska Wiktoria z d. Mroczkowska *około 1897 Chełchy †  
2306Foltyński Antoni *około 1898 Lachowo †  
2307Foltyński Jan *około 1885 Ławsk †  
2308Foltyński Konstanty *około 1877 Niedźwiadna †przed 15-11-1963  
2309Formańska Ewa z d. Zalewska *około 1884 Szczuczyn †  
2310Formański Jan *około 1887 Szczuczyn †  
2311Frąckiewicz Władysław *około 1885 Bożejewo †  
2312Frąckiewicz Władysława z d. Wiśniewska *około 1882 Bronowo †  
2313Frączkowska Filomena z d. Modzelewska *około 1880 Modzele †  
2314Frączkowska Franciszka z d. Marcinkiewicz *około 1886 Ławsk †  
2315Frączkowska Stefania z d. Kwiecińska *około 1891 †  
2316Frączkowski Aleksander *24-08-1876 Bronaki-Olki †17-02-1938 Mścichy /Radziłów/  
2317Frączkowski Bolesław *około 1894 †  
2318Frączkowski Józef *około 1881 Ciemianka †  
2319Frączkowski Leopold *około 1876 Niewodowo par. Drozdowo †  
2320Gabrielow Marianna z d. Strzelczyk *około 1882 Jedwabne †  
2321Gacka Antonina z d. Długołęcka *03-12-1892 Szczuczyn †28-06-1979 Szczuczyn  
2322Gacka Ewa z d. Ramotowska *około 1876 Wagi †  
2323Gacka Helena z d. Karwowska *około 1881 Radziłów †po 16-02-1925  
2324Gacka Józefa z d. Kowalewska *24-08-1878 Ławsk †26-09-1924 Wąsosz  
2325Gacka Józefa z d. Krajewska *około 1882 Bronowo †  
2326Gacka Józefa z d. Świderska *około 1895 Łoje Awissa †  
2327Gacka Julianna z d. Liszewska *około 1899 Kubra †po 09-02-1941  
2328Gacka Rozalia z d. Sakowska *około 1877 Kotowo †po 15-02-1926  
2329Gacka Stanisława z d. Grzymkowska *około 1876 Radziłów †07-01-1952 Słucz /Słucz/  
2330Gacki Józef *około 1884 Supy †  
2331Gacki Ludwik *około 1897 Radziłów †  
2332Gacki Romuald *około 1895 Supy †przed 09-02-1941  
2333Gadomska Aleksandra z d. Wierciszewska *około 1886 Mroczki †po 08-02-1932  
2334Gadomska Juliana z d. Mroczkowska *około 1880 Wypychy †  
2335Gadomski Franciszek *około 1878 Mroczki †  
2336Gadomski Jakub *około 1893 †  
2337Gadomski Piotr *około 1876 Mroczki †  
2338Galanty Franciszek *około 1895 Grajewo †09-02-1987 Hamtrack, MI  
2339Galanty Zygmunt *1895 Żebry †24-06-1936  
2340Galińska Franciszka z d. Ostrowska *około 1875 Bronowo †po 08-07-1926  
2341Galińska Leonora z d. Wojno *08-07-1879 Sośnia †18-03-1972 Sośnia  
2342Galińska Paulina z d. Gocłowska *około 1876 Sośnia †17-05-1897  
2343Galińska Stanisława z d. Grabowska *około 1889 Wizna †08-12-1959  
2344Galińska Stefania z d. Ziemkiewicz *15-09-1885 †10-02-1965 Sośnia  
2345Galiński Aleksander *około 1898 Sośnia †09-02-1954 Sośnia  
2346Galiński Franciszek *około 1889 Zanklewo †  
2347Galiński Józef *1886 Sośnia †24-06-1941 Sośnia  
2348Gałan Jan *około 1893 Trzepieciny †  
2349Gałan Kazimiera z d. Żelazna *około 1896 Korytnica †  
2350Gałązka Adam *około 1894 Kurejewka †  
2351Gałązka Adolf *około 1896 Szczuczyn †25-02-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2352Gałązka Aleksander *około 1889 Kurejewka †  
2353Gałązka Andrzej *12-02-1898 Milewo †08-09-1977 Wąsosz /Wąsosz/  
2354Gałązka Anna z d. Guzowska *około 1882 Obrytki †po 29-12-1932  
2355Gałązka Helena z d. Czarnecka *około 1894 Tarachy †  
2356Gałązka Julianna *około 07-1886 Bęćkowo †10-01-1888 Bęćkowo  
2357Gałązka Stanisław *około 1888 Milewo †31-01-1947 Milewo  
2358Gałązka Stanisław *około 1897 Bęćkowo †  
2359Gałązka Władysław *około 1893 Milewo †08-05-1926 Milewo  
2360Gałązka Władysława z d. Berlińska *24-02-1895 Brzeźnio †04-09-1969 Milewo /Wąsosz/  
2361Gałczyk Zofia z d. Trzaska *około 1892 Koniecki par. Wizna †  
2362Gałczyk Zygmunt *około 1891 Jedwabne †  
2363Gałecka Anna Emilia z d. Gutowska *około 1877 Kownaty †  
2364Gałecka Rozalia z d. Komosińska *30-05-1899 Wąsosz †09-02-1964 Ełk /Wąsosz/  
2365Gałecka Władysława z d. Lipińska *około 1880 Chrzanowo-Cyprki †  
2366Gałecki Adolf Aleksander *około 1899 Mazewo †  
2367Gałecki Bolesław *około 1895 Glinki †27-06-1940 Glinki /Słucz/  
2368Gałecki Franciszek Piotr *około 1892 Załuski †przed 09-02-1964  
2369Gałecki Stanisław *około 1898 Załuski †20-05-1928 Wąsosz  
2370Garder Julian *około 1882 Kumelsk †  
2371Garder Stanisława z d. Szczawińska *około 1887 Mazewo †  
2372Gardocka Adela z d. Łojewska *około 1899 †  
2373Gardocka Aleksandra Franciszka z d. Karwowska *03-04-1897 Sokoły †27-03-1968 Grajewo  
2374Gardocka Anna z d. Przestrzelska *około 1886 Gardoty †od 07-02-1931 do 26-01-1972  
2375Gardocka Anna z d. Koszykowska *około 1883 Klimaszewnica †28-12-1908  
2376Gardocka Anna z d. Danowska *około 1877 Sulewo Prusy †22-04-1902   
2377Gardocka Anna z d. Łojewska *około 1879 Łoje Polne †  
2378Gardocka Anna z d. Niebrzydowska *02-09-1896 Glinki †  
2379Gardocka Antonina Marianna z d. Chrzanowska *21-07-1899 Nieciki †  
2380Gardocka Barbara z d. Kossakowska *około 1875 Grądy Wielkie †przed 06-1902  
2381Gardocka Bolesława z d. Chrostowska *około 1882 Brodowo †  
2382Gardocka Bronisława *około 1899 †19-05-1901 Łempice /Wąsosz/  
2383Gardocka Czesława z d. Rutkowska *1896 Kamińskie †  
2384Gardocka Feliksa z d. Rogowska *około 1881 Klimaszewnica †przed 24-08-1926  
2385Gardocka Franciszka z d. Gutowska *około 1890 Guty Podleśne †  
2386Gardocka Genowefa z d. Krajewska *około 1897 Grądy Małe †  
2387Gardocka Helena z d. Przechocka *18-03-1896 Kramarzewo †23-02-1979 Kramarzewo /Wąsosz/  
2388Gardocka Helena z d. Grądzka *około 1886 Wizna †23-06-1944 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2389Gardocka Helena z d. Kulesza *około 1885 Stare Wykno †  
2390Gardocka Józefa z d. Niebrzydowska *około 1877 Chełchy †26-08-1909 Chełchy /Niedźwiadna/  
2391Gardocka Józefa *26-01-1897 Mocarze †  
2392Gardocka Józefa z d. Sobolewska *około 1882 Niećkowo †  
2393Gardocka Katarzyna z d. Bagińska *około 1894 Sokoły par. Romany †po 20-01-1920  
2394Gardocka Kazimiera *01-07-1894 Rutkowskie †  
2395Gardocka Marianna z d. Mocarska *około 1881 Mocarze †  
2396Gardocka Marianna z d. Szleszyńska *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2397Gardocka Michalina z d. Chrzanowska *15-08-1877 Kieljany †17-10-1960 Zalesie /Zalesie/   
2398Gardocka Paulina z d. Orzechowska *około 1875 Konopki †po 23-11-1940  
2399Gardocka Romualda z d. Olszewska *około 1895 Czerwonki †12-02-1933 Czerwonki /Wąsosz/  
2400Gardocka Rozalia z d. Konopka *około 1875 Konopki Monety †  
2401Gardocka Rozalia *28-10-1887 Łempice †  
2402Gardocka Salomea *około 01-1878 Rutkowskie †07-06-1879 Rutkowskie /Burzyn/  
2403Gardocka Stanisława z d. Obrycka *22-08-1898 Godlewo †10-09-1986 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2404Gardocka Stanisława z d. Bagińska *30-07-1885 Boczki †21-01-1970 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2405Gardocka Stanisława z d. Karwowska *około 1881 Olszewo †  
2406Gardocka Stanisława *13-11-1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2407Gardocka Stefania z d. Klimaszewska *około 1889 Kapice †   
2408Gardocka Teofila z d. Obrycka *około 1881 Mieszołki †  
2409Gardocka Waleria z d. Wesołowska *około 1898 Szostaki †  
2410Gardocka Waleria z d. Mocarska *około 1885 Mocarze †  
2411Gardocka Wanda z d. Klimaszewska *22-01-1881 Klimaszewnica †po 20-02-1928  
2412Gardocka Weronika z d. Zalewska *1881 Szlasy †po 22-02-1930  
2413Gardocka Zofia z d. Święcińska *około 1882 Gutki †  
2414Gardocki Adam *około 1895 Rydzewo Szlacheckie †07-03-1948 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2415Gardocki Adam *około 1875 †19-02-1896 Żelazki /Romany/  
2416Gardocki Adolf *około 1894 Karwowo †przed 10-1947  
2417Gardocki Adolf Teodor *około 1889 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2418Gardocki Aleksander *około 1875 Gardoty †  
2419Gardocki Aleksander *17-07-1883 Obrytki †  
2420Gardocki Antoni *1898 Sulewo Prusy †04-03-1958 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2421Gardocki Antoni *około 1891 Bełda †po 12-02-1933  
2422Gardocki Antoni *około 1891 Modzele †27-02-1926   
2423Gardocki Antoni *około 1893 Bełda †  
2424Gardocki Antoni *12-01-1889 Niećkowo †  
2425Gardocki Antoni *około 1879 Sulewo Prusy †   
2426Gardocki Antoni *13-10-1897 Chełchy †   
2427Gardocki Bolesław *15-12-1898 Mocarze †05-02-1916 Mocarze /Burzyn/  
2428Gardocki Bolesław *14-05-1897 Karwowo †  
2429Gardocki Bolesław *około 1898 Nowe Grodzkie †  
2430Gardocki Bolesław *28-01-1894 Gardoty †  
2431Gardocki Dominik *około 1876 Zalesie †01-12-1956 Zalesie /Wąsosz/   
2432Gardocki Franciszek *około 1877 Koniecki †od 04-08-1945 do 21-01-1970  
2433Gardocki Franciszek *24-11-1894 Mocarze †20-01-1920 Mocarze /Burzyn/  
2434Gardocki Hipolit *11-09-1891 Truszki-Kucze †  
2435Gardocki Józef *16-05-1894 Mocarze †31-12-1974 Mocarze  
2436Gardocki Józef *około 07-1888 †09-01-1893 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2437Gardocki Józef *około 1879 Warszawa †  
2438Gardocki Józef *około 1896 †  
2439Gardocki Kazimierz *20-10-1887 Olszyny †  
2440Gardocki Mieczysław *około 1895 Sokoły †  
2441Gardocki Paweł *13-03-1880 Koniecki Małe †11-07-1955 Koniecki Małe /Wąsosz/  
2442Gardocki Paweł *23-07-1887 Mocarze †  
2443Gardocki Piotr *około 1886 Gardoty †26-01-1972 Gardoty /Romany/  
2444Gardocki Piotr Paweł *około 1896 Rydzewo Szlacheckie †  
2445Gardocki Piotr Teodor *około 1891 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2446Gardocki Romuald *około 1899 Gardoty †  
2447Gardocki Stanisław *około 1897 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2448Gardocki Tomasz Marcel *około 1892 Gardoty †  
2449Gardocki Walery *około 1876 Mocarze †  
2450Gardocki Władysław *06-11-1887 Sulewo Prusy †03-01-1983 Sulewo Prusy /Wąsosz/   
2451Gardocki Władysław *16-08-1894 Łempice †14-09-1972 Łempice /Wąsosz/  
2452Gardocki Władysław *około 1876 Mieszołki †  
2453Gawecka Helena z d. Zalewska *około 1899 Skaje †  
2454Gawecka Józefa z d. Polkowska *około 1881 Biodry †  
2455Gawecka Józefata z d. Dąbrowska *około 1876 Konopki Chude †19-09-1901  
2456Gawecka Leonora z d. Jurkowska *14-09-1889 Czerwonki †od 05-12-1924 do 19-02-1935  
2457Gawecka Rozalia z d. Dymowska *około 1875 Stawiski †po 24-11-1913  
2458Gawecka Stefania z d. Wiewiórowska *około 1885 Aleksandrowo par. Przytuły †  
2459Gawecka Waleria z d. Dąbrowska *około 1886 Łoje Awissa †  
2460Gawecki Jan *około 1882 Biodry †  
2461Gawecki Ludwik *około 1887 Racibory †  
2462Gawecki Piotr *około 1887 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2463Gawrys Kornela z d. Domitr *24-06-1884 Kucze Małe †  
2464Gawryś Jan *około 1894 Kumelsk †przed 08-1928  
2465Gazowska Anna z d. Sulewska *01-02-1889 Sulewo Prusy †23-02-1978 Żebry  
2466Gazowska Bronisława z d. Kreska *24-03-1894 Żebry †04-10-1972 Żebry /Wąsosz/  
2467Gazowska Marianna z d. Wójcicka *15-01-1875 Bzury †17-05-1974 Niedźwiedzkie /Wąsosz/  
2468Gazowska Natalia z d. Staniszewska *około 1898 Pawełki †21-03-1921 Żebry /Wąsosz/  
2469Gazowski Bonifacy *14-05-1896 Żebry †27-04-1978 Żebry /Wąsosz/  
2470Gazowski Stanisław *12-08-1883 Żebry †12-11-1964 Żebry /Wąsosz/  
2471Gąsiewska Anna z d. Kupiecka *około 1893 Niećkowo †  
2472Gąsiewska Józefa z d. Drzewakowska *około 1895 Czarnówek †  
2473Gąsiewski Jan *około 1896 Racibory †  
2474Gąsiewski Józef *około 1898 Zacieczki †  
2475Gąsiewski Stanisław *około 1894 Racibory †przed 31-01-1961  
2476Gąsiewski Zygmunt *około 1894 Tarachy †  
2477Gedrocz Piotr *około 1875 Jedwabne †  
2478Gelbert Józefa z d. Gardocka *około 1896 Niećkowo †  
2479Gelbert Władysław *około 1897 Bełchatów †  
2480Gerlach Józef *około 1886 Słucz †  
2481Gerlach Leokadia z d. Przechocka *14-07-1898 Kramarzewo †  
2482Gerlach Marian *około 1895 Łebki Duże †  
2483Gerlach Stanisława z d. Zalewska *około 1898 Bęćkowo †25-12-1926 Kurejwa  
2484Gerlach Stanisława z d. Godlewska *około 1888 Brzeźnio †  
2485Gerwat Ludwik *około 1882 Jeziorko †  
2486Gerwat Marianna z d. Nejman *około 1886 Jedwabne †  
2487Getek Antoni *około 1884 Dobry Las †28-04-1938 Niedźwiedzkie  
2488Gętek Bronisława z d. Filipkowska *około 1895 Chojnowo †przed 01-1932  
2489Gętek Julianna z d. Opiatowska *około 1877 Brzeźnio †po 05-10-1929  
2490Gętek Stanisław *22-05-1897 Chojnowo †  
2491Giziewicz Aleksander *około 1886 Bożejewo †  
2492Giziewicz Franciszka z d. Dąbrowska *około 1887 Konopki Chude †  
2493Giże Czesław Wincenty *07-07-1899 Warszawa †05-11-1975 Ławsk /Wąsosz/  
2494Gleba Helena z d. Kalinowska *około 1899 Okół †  
2495Gleba Jan *około 1896 Ruda †26-10-1928  
2496Glińska Aleksandra z d. Chrzanowska *około 1880 Koniecki Małe †04-09-1914 Brzeźnio  
2497Glińska Aleksandra z d. Bieńkowska *około 1897 Dębówka †20-05-1919 Zakroczym /Słucz/  
2498Glińska Anna z d. Bieńkowska *około 1885 Dębówka †  
2499Glińska Anna z d. Pruszyńska *15-11-1890 Słucz †  
2500Glińska Bronisława z d. Bobowska *około 1894 Łojki †02-11-1982 Szczuczyn  
2501Glińska Józefa z d. Malinowska *01-06-1893 Ławsk †31-03-1971 Kędziorowo /Wąsosz/  
2502Glińska Michalina z d. Kiełczewska *20-04-1892 Łempice †05-12-1952 Łempice /Wąsosz/  
2503Glińska Rozalia z d. Rogalska *około 1891 Brzeźnio †  
2504Glińska Stanisława z d. Narewska *około 1877 Jadłówek †31-10-1915  
2505Glińska Wanda z d. Opiatowska *14-03-1896 Brzeźnio †  
2506Glińska Weronika z d. Samełko *1897 Ławsk †23-02-1956 Ławsk /Wąsosz/  
2507Glińska Weronika z d. Czarnecka *około 1892 Słucz †08-03-1930 Słucz /Słucz/  
2508Glińska Zofia z d. Bagińska *28-10-1898 Rydzewo-Pieniążek †26-12-1926 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2509Gliński Aleksander *10-11-1894 Brzeźnio †16-11-1984 Guty Rożyńskie /Wąsosz/  
2510Gliński Antoni *około 1892 Brzeźnio †przed 02-11-1982  
2511Gliński Bolesław *około 1896 Rostki par. Jedwabne †  
2512Gliński Feliks *18-05-1895 Rydzewo Szlacheckie †26-08-1947 Szczuczyn /Słucz/  
2513Gliński Jan *20-07-1888 Ławsk †przed 31-03-1971  
2514Gliński Józef *23-09-1894 Ławsk †19-07-1970 Ławsk /Wąsosz/  
2515Gliński Paweł *około 1880 Rydzewo Szlacheckie †  
2516Gliński Stanisław *1876 Brzeźnio †przed 08-04-1942  
2517Gliński Szczepan *02-11-1885 Rydzewo Szlacheckie †03-05-1925 Rydzewo Szlacheckie  
2518Gliński Władysław *25-01-1879 Zakrzewo †  
2519Gładkowska Helena z d. Jóźwik *około 1881 Skaje †  
2520Gładkowski Adam *około 1898 Kurejewka †  
2521Gładkowski Feliks *około 1878 Szafranki †  
2522Głębocka Zofia z d. Wysocka *około 1894 Łempice †  
2523Gniewowska Emilia z d. Kamińska *około 1885 Kotowo Plac †  
2524Gniewowski Antoni *około 1875 Rostki par. Jedwabne †  
2525Gocłowska Anna z d. Kadyszewska *1892 Karwowo †17-02-1944 Kramarzewo  
2526Gocłowska Antonina z d. Kwitkowska *około 1891 Okrasin †przed 12-1922  
2527Gocłowska Julianna z d. Szymczyk *około 1882 Polska †04-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/  
2528Gocłowska Marianna z d. Kreska *około 1875 Żebry †  
2529Gocłowska Romualda *około 1898 Kramarzewo †02-08-1917 Kramarzewo /Wąsosz/  
2530Gocłowski Aleksander *około 1880 †22-02-1917 Providence, RI  
2531Gocłowski Bolesław *06-11-1886 Polska †26-06-1947 Providence, RI  
2532Gocłowski Feliks *1885 Kramarzewo †30-04-1958 Kramarzewo /Wąsosz/  
2533Gocłowski Franciszek *około 1880 Kramarzewo †26-01-1882 Kramarzewo  
2534Gocłowski Józef *1890 Kramarzewo †01-02-1935 Kramarzewo /Wąsosz/  
2535Gocłowski Walerya z d. Burska *około 1896 Polska †po 26-06-1947  
2536Godlewska Aleksandra z d. Pieńczykowska *około 1894 †08-01-1954 Modzele  
2537Godlewska Aleksandra z d. Brodowska *07-04-1892 Bukowo Duże †po 23-06-1941  
2538Godlewska Aleksandra z d. Filipkowska *około 1886 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 29-01-1930  
2539Godlewska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1892 Zalesie †30-05-1931 Zalesie   
2540Godlewska Aleksandra *około 1887 †15-10-1889 Witynie /Jedwabne/  
2541Godlewska Aleksandra z d. Gurzęda *około 1884 Mikołajewo par. Burzyn †  
2542Godlewska Anastazja z d. Jamiłajtys *około 1888 Barany †  
2543Godlewska Anna z d. Ołdakowska *około 1880 Wąsosz †   
2544Godlewska Antonina z d. Kisielewska *około 1880 Wąsosz †od 03-02-1937 do 29-11-1953   
2545Godlewska Bolesława z d. Modzelewska *1889 Lipińskie †21-04-1982 Lipińskie  
2546Godlewska Bronisława z d. Guzowska *około 1881 Łojki †28-03-1926 Opartowo  
2547Godlewska Czesława *16-05-1890 Zalesie †  
2548Godlewska Emilia z d. Przechocka *około 1875 Pieńki †23-02-1926 Witynie /Jedwabne/  
2549Godlewska Ewa z d. Borawska *około 1885 Klimaszewnica †  
2550Godlewska Feliksa z d. Karwowska *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
2551Godlewska Franciszka *około 1888 Wagi †  
2552Godlewska Helena z d. Ruszczyk *1886 Grajewo †02-06-1966 Cyprki /Wąsosz/  
2553Godlewska Helena z d. Danowska *1888 Zalesie †17-02-1954 Zalesie /Wąsosz/  
2554Godlewska Helena z d. Szymanowska *około 1886 Kubrzany †  
2555Godlewska Helena z d. Gardocka *około 1891 Mocarze †  
2556Godlewska Józefa *około 1886 †23-07-1893 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2557Godlewska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Mocarze †  
2558Godlewska Józefa z d. Górska *około 1898 Wagi †  
2559Godlewska Julianna z d. Karwowska *około 1875 Karwowo par. Jedwabne †  
2560Godlewska Kazimiera z d. Szczuka *około 1897 Racibory †  
2561Godlewska Konstancja z d. Kotlewska *około 1879 Bartki †po 29-01-1929  
2562Godlewska Kornelia Elżbieta z d. Sokołowska *około 1880 Sokoły †po 27-11-1928  
2563Godlewska Marianna z d. Rogowska *około 1891 Supy †21-12-1925 Wagi /Przytuły/  
2564Godlewska Marianna z d. Szleszyńska *około 1899 Kucze Wielkie †  
2565Godlewska Marianna z d. Berlińska *około 1881 Rydzewo †  
2566Godlewska Rozalia z d. Chrzanowska *27-03-1876 Sokoły par. Romany †przed 23-02-1925  
2567Godlewska Stanisława *około 1892 Wagi †przed 15-02-1943  
2568Godlewska Stanisława z d. Boryszewska *około 1877 Męczki †16-05-1907 Kotówek /Jedwabne/  
2569Godlewska Stanisława z d. Bober *około 1886 Gardoty †  
2570Godlewska Stanisława Franciszka z d. Dobrzycka *około 1888 Rosochate †po 03-03-1943  
2571Godlewska Stefania *około 1885 †26-09-1889 Witynie /Jedwabne/  
2572Godlewska Teofila z d. Dąbrowska *około 1881 Brodowo †po 10-02-1931  
2573Godlewska Wanda z d. Laskowska *około 1883 Orlikowo †  
2574Godlewska Władysława *około 1897 †27-02-1899 Brzostowo /Burzyn/  
2575Godlewska Władysława Anna *06-04-1890 Kucze Wielkie †  
2576Godlewska Władysława Teofila z d. Konopka *około 1895 Karwowo †  
2577Godlewski Adolf *około 1875 Witynie †05-12-1917 Witynie /Jedwabne/  
2578Godlewski Aleksander *1899 †  
2579Godlewski Aleksander *około 1888 Wagi †  
2580Godlewski Bolesław *29-08-1895 Zalesie †05-03-1976 Zalesie /Zalesie/  
2581Godlewski Bolesław *około 1879 Witynie †po 29-01-1930  
2582Godlewski Bolesław *03-05-1880 Konopki †  
2583Godlewski Dominik *około 1882 Danowo †16-03-1889 Danowo /Wąsosz/  
2584Godlewski Dominik *12-01-1897 Kotówek †  
2585Godlewski Franciszek *około 1899 Wagi †  
2586Godlewski Franciszek *około 1889 Wagi †  
2587Godlewski Jakub *około 1894 Wąsosz †20-05-1946 Wąsosz /Wąsosz/  
2588Godlewski Jakub *około 1885 Wagi †  
2589Godlewski Jan *około 1879 Wagi †po 16-02-1942  
2590Godlewski Jan *14-01-1896 Modzele †23-06-1941 Modzele  
2591Godlewski Jan *około 1882 Kownatki †  
2592Godlewski Józef *07-10-1875 Danowo †29-11-1953 Wąsosz /Wąsosz/   
2593Godlewski Józef *około 1882 Witynie †  
2594Godlewski Józef *około 1886 †  
2595Godlewski Józef *około 1876 Brzeźno †  
2596Godlewski Julian *około 1876 Kotówek †  
2597Godlewski Konstanty *około 1887 Grozimy †po 17-08-1937  
2598Godlewski Konstanty *około 1882 Zalesie †05-03-1886 Zalesie /Wąsosz/  
2599Godlewski Marcel *około 1897 Grądy Małe †28-03-1981 Jedwabne  
2600Godlewski Paweł *około 1880 Danowo †   
2601Godlewski Stanisław *około 1877 Zalesie †31-05-1945 Zalesie  
2602Godlewski Stanisław *około 1884 Wagi †po 03-03-1943  
2603Godlewski Stanisław *około 1893 Modzele †23-08-1934 Wąsosz  
2604Godlewski Wiktor *około 1875 Gardoty †po 27-11-1928  
2605Godlewski Witold *około 1891 Zalesie †13-06-1933   
2606Godlewski Władysław *około 1889 Lipińskie †po 01-02-1944  
2607Golikowska Marianna z d. Grzymkowska *około 1878 Radziłów †po 19-09-1942  
2608Golińska Franciszka z d. Polewaczyk *około 1880 Chmielewo †  
2609Golińska Marianna z d. Staniszewska *około 1894 Pawełki †  
2610Golińska Stefania z d. Kamalska *około 1887 Bronaki-Pietrasze †  
2611Goliński Czesław *około 1898 †  
2612Goliński Czesław *około 1896 Kucze Małe †  
2613Goliński Franciszek *około 1882 Pawełki †  
2614Goliński Konstanty *około 1875 Mieszołki †  
2615Goliński Stanisław *17-11-1893 Doliwy Aleksandrowo †  
2616Goliński Stanisław *około 1887 Pawełki †  
2617Goluch Józefa z d. Nowus *około 1899 Kurejwa †  
2618Goluch Władysław *około 1893 Baranowo †  
2619Gołasz Antonina z d. Gurzęda *około 1884 Siestrzanki †   
2620Gołasz Stanisław *około 1896 Kotowo Plac †   
2621Gołaś Bronisława z d. Piwowarska *około 1875 Borkowo †30-12-1913 Przytuły  
2622Gołaś Marianna z d. Chrzanowska *około 1893 Brzostowo †  
2623Gołębiewska Anna z d. Kozłowska *około 1878 Ksebki †po 18-06-1946  
2624Gołębiewska Anna *1890 Chrzanowo †  
2625Gołębiewska Donata z d. Bartlińska *około 1899 Radziłów †  
2626Gołębiewska Eleonora z d. Koszykowska *31-10-1895 Zakrzewo †  
2627Gołębiewska Franciszka z d. Konopka *około 1879 Czachy †przed 08-11-1921  
2628Gołębiewska Józefa z d. Krasnoborska *około 1881 Sojczyn-Borowy †17-03-1932 Zakrzewo /Słucz/  
2629Gołębiewska Józefa z d. Karwowska *około 1878 Nadbory †  
2630Gołębiewska Leokadia z d. Karpowicz *04-03-1899 †14-04-1988 Łebki Małe /Grabowo/  
2631Gołębiewski Antoni *1893 Chrzanowo †  
2632Gołębiewski Jan *około 1878 Zakrzewo †przed 28-02-1927  
2633Gołębiewski Jan *około 1895 Chrzanowo †  
2634Gołębiewski Józef *około 1899 Przytuły-Kolonie †16-11-1980  
2635Gołębiewski Józef *15-02-1897 Glinki †  
2636Gołębiewski Władysław *około 1899 Mikołajewo par. Burzyn †  
2637Gontowska Marianna z d. Nowakowska *około 1884 Dzierzbia †28-11-1909 Glinki /Słucz/  
2638Gontowska Rozalia z d. Górska *24-07-1887 Kumelsk †  
2639Gontowska Stefania z d. Zambrowska *29-01-1883 Karwowo †po 30-12-1942  
2640Gontowska Władysława z d. Borawska *27-08-1899 Rydzewo Szlacheckie †  
2641Gontowski Antoni *16-09-1882 Glinki †po 30-12-1942  
2642Gontowski Jan *około 07-1891 †12-01-1893 Świdry /Wąsosz/   
2643Gontowski Józef *około 10-1886 Świdry †02-04-1888 Świdry   
2644Gontowski Wawrzyniec *około 1880 †  
2645Gordon Antoni Wacław *06-03-1880 Klimaszewnica †  
2646Gordon Antonina z d. Czarnecka *około 1883 Zakrzewo †  
2647Gordon Barbara *1876 Klimaszewnica †  
2648Gordon Czesław *około 1876 Klimaszewnica †17-02-1950 Klimaszewnica /Białaszewo/  
2649Gordon Józefa *1878 Klimaszewnica †  
2650Gordon Julianna z d. Wróblewska *około 1877 Przechody †po 11-02-1936  
2651Gordon Konstanty *13-03-1880 †07-12-1960 Ełk /Białaszewo/  
2652Gosiewska Adela z d. Łojewska *06-06-1887 Łoje Grężki †09-12-1949 Grajewo /Białaszewo/  
2653Gosiewska Aleksandra *13-01-1898 Łojki †  
2654Gosiewska Aleksandra *29-10-1898 Sulewo Kownaty †   
2655Gosiewska Aniela Józefa *23-03-1877 Łojki †  
2656Gosiewska Anna z d. Obrycka *06-01-1888 Godlewo †02-11-1983 USA   
2657Gosiewska Anna z d. Sulewska *około 1876 †po 27-11-1928  
2658Gosiewska Felicja *28-12-1885 Łojki †  
2659Gosiewska Helena *19-09-1896 Sulewo Kownaty †29-01-1897 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2660Gosiewska Jadwiga z d. Sokołowska *około 1877 Przytuły †  
2661Gosiewska Józefa z d. Ramotowska *około 1883 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2662Gosiewska Kamilla z d. Rogalska *27-03-1885 Bukowo †21-12-1971 Świdry  
2663Gosiewska Kazimiera *13-07-1896 Konopki †15-05-1967 Konopki /Wąsosz/  
2664Gosiewska Kazimiera *04-03-1894 Sulewo Kownaty †   
2665Gosiewska Marianna z d. Cendrowska *około 1899 Kubra †  
2666Gosiewska Marianna z d. Przestrzelska *około 1885 Grądy Małe †  
2667Gosiewska Stanisława z d. Nadarzyńska *26-04-1890 Modzele †14-07-1925 Wąsosz  
2668Gosiewska Wiktoria z d. Rogowska *około 1878 Brodowo †po 19-09-1934  
2669Gosiewska Władysława z d. Zalewska *18-12-1889 Kurejewka †20-12-1971 Lipińskie  
2670Gosiewski Albin *około 1875 Kąty †  
2671Gosiewski Aleksander *około 1877 Przytuły †  
2672Gosiewski Aleksander Stanisław *05-05-1883 Łojki †  
2673Gosiewski Aniołek *05-12-1887 Sulewo Kownaty †05-12-1887 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2674Gosiewski Antoni *około 1883 Pieniążki †po 09-12-1949  
2675Gosiewski Antoni *24-12-1895 Łojki †  
2676Gosiewski Dominik *30-09-1880 Brzozowa par. Białaszwewo †23-06-1953 Modzele  
2677Gosiewski Henryk *06-06-1893 Konopki †  
2678Gosiewski Jan *12-05-1876 Łosewo †28-01-1921 Pieniążki /Białaszewo/  
2679Gosiewski Jan *16-07-1892 Sulewo Kownaty †   
2680Gosiewski Jan Feliks *13-11-1875 Łojki †12-07-1963   
2681Gosiewski Kazimierz *30-11-1893 Łojki †  
2682Gosiewski Klemens *około 1898 Karwowo-Polki †  
2683Gosiewski Konstanty *około 1878 Kucze Wielkie †po 20-02-1928  
2684Gosiewski Ludwik *około 1895 Kubra †  
2685Gosiewski Paulin *24-06-1886 Łojki †  
2686Gosiewski Stanisław *10-05-1890 Wąsosz †02-03-1956 Rogale /Wąsosz/  
2687Gosiewski Stanisław *około 1882 Kotówek †  
2688Gosiewski Władysław *13-11-1887 Lipińskie †08-10-1972 Lipińskie  
2689Gosk Władysław *około 1888 Kazimierowo †  
2690Góralska Władysława z d. Karwowska *około 1884 Niewodowo par. Drozdowo †  
2691Góralski Aleksander *około 1882 Mocarze †  
2692Górska Adela z d. Wysocka *około 1883 Chrostowo †  
2693Górska Aleksandra z d. Danowska *25-09-1898 Sulewo Prusy †30-08-1974 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2694Górska Aleksandra *11-04-1889 Bzury †26-06-1892 Bzury /Wąsosz/  
2695Górska Anna z d. Łepkowska *około 1880 Rutki †  
2696Górska Apolonia z d. Maleszewska *około 1892 Jarnuty †  
2697Górska Bolesława z d. Ramotowska *około 1897 Kotowo Plac †11-02-1974 Bronaki-Pietrasze  
2698Górska Bolesława z d. Brzostowska *około 1897 Koniecki par. Wizna †   
2699Górska Bronisława z d. Majewska *około 1899 Poryte †  
2700Górska Helena z d. Dzięgielewska *około 1884 Milewo par. Niedźwiadna †po 04-12-1944  
2701Górska Helena *08-01-1899 Kieljany †  
2702Górska Helena *01-10-1899 Męczki †  
2703Górska Jadwiga z d. Opońska *około 1887 Siestrzanki †30-08-1945 Niećkowo  
2704Górska Janina z d. Borawska *około 1899 Bartki †  
2705Górska Józefa z d. Chrostowska *około 1875 Biodry †03-02-1954 Męczki /Wizna/   
2706Górska Józefa z d. Boryszewska *1884 Męczki †04-10-1925 Kokoszki  
2707Górska Józefa z d. Żelechowska (Strenkowska) *około 1877 Nieławice †29-04-1904 Nieławice  
2708Górska Józefa z d. Biedrzycka *około 1884 Bronaki-Pietrasze †  
2709Górska Józefa *10-01-1880 Męczki †   
2710Górska Józefa z d. Brzuchalska *około 1880 Milewo †  
2711Górska Józefa z d. Wądołowska *około 1887 Makowskie †   
2712Górska Kornelia z d. Rybacka *03-05-1886 Kubra †  
2713Górska Marcela z d. Piotrowska *około 1875 Wizna †   
2714Górska Marianna z d. Rutkowska *około 1875 Grądy Wielkie †po 11-06-1928  
2715Górska Marianna *około 1894 †29-03-1899 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2716Górska Marianna z d. Przestrzelska *około 1899 Konopki Tłuste †  
2717Górska Marianna z d. Kotowska *około 1880 Bronaki-Olki †  
2718Górska Marianna z d. N *około 1880 †  
2719Górska Marianna z d. Mościcka *około 1891 Wierciszewo †   
2720Górska Marianna z d. Porowska *około 1895 Konopki Chude †  
2721Górska Marianna Małgorzata z d. Wądołowska *około 1877 Bronaki-Pietrasze †  
2722Górska Michalina *21-09-1879 Kieljany †21-06-1882 Wąsosz  
2723Górska Rozalia z d. Kowalewska *około 1875 Stryjaki †  
2724Górska Scholastyka z d. Chrostowska *około 1880 Brodowo †  
2725Górska Stanisława *31-08-1883 Kieljany †11-02-1920 Kieljany /Wąsosz/  
2726Górska Stanisława z d. Brajczewska *15-10-1898 Szostaki †  
2727Górska Stefania z d. Laskowska *21-06-1894 Nieławice †przed 1947   
2728Górska Walentyna z d. Laskowska *15-05-1897 Nieławice †18-10-1988 Męczki /Wizna/   
2729Górska Wanda z d. Grabowska *05-03-1884 Czerwonki †17-10-1973 Kramarzewo /Wąsosz/  
2730Górska Wiktoria z d. Lejman *około 1879 Czarnówek †  
2731Górska Zofia z d. Dmochowska *około 1879 Wąsosz †  
2732Górski Adam *około 1879 Popowo †  
2733Górski Adolf *około 1875 Jaki †09-12-1932 Jaki /Słucz/  
2734Górski Aleksander *08-11-1889 Kudłaczewo †11-01-1974 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2735Górski Aleksander *23-08-1891 Bzury †po 16-02-1942  
2736Górski Aleksander *około 1895 Kąty †19-01-1926 Kąty /Burzyn/  
2737Górski Aleksander *około 1882 Męczki †   
2738Górski Andrzej *około 1878 Karwowo par. Jedwabne †  
2739Górski Antoni *około 1899 †  
2740Górski Antoni *około 1899 †  
2741Górski Antoni *1892 Kieljany †  
2742Górski Bolesław *około 1877 Rutki †  
2743Górski Bolesław *12-11-1897 Kąty †  
2744Górski Bolesław *05-06-1897 Męczki †   
2745Górski Bolesław *23-09-1888 Wagi †  
2746Górski Franciszek *04-12-1898 Męczki †03-09-1965 Męczki /Wizna/   
2747Górski Franciszek *około 1883 Kokoszki †  
2748Górski Franciszek Walenty *14-02-1881 Kramarzewo †09-05-1956 USA  
2749Górski Jan *24-10-1885 Kramarzewo †08-03-1946 USA  
2750Górski Jan *około 1881 Barany †  
2751Górski Jan Czesław *około 1897 Rutki †  
2752Górski Jan Franciszek *około 1895 Nieciki †po 01-07-1941  
2753Górski Józef *około 1880 Niećkowo †przed 30-08-1945  
2754Górski Józef *około 1878 Korytki †  
2755Górski Józef *około 1885 †   
2756Górski Józef Piotr *26-11-1881 Jaki †04-12-1944 Jaki /Słucz/  
2757Górski Julian *16-07-1894 Korytki †  
2758Górski Kajetan *28-04-1877 Kieljany †  
2759Górski Konstanty *około 07-1884 Zalesie †11-01-1886 Zalesie /Wąsosz/  
2760Górski Ludwik *około 1892 Kumelsk †  
2761Górski Stanisław *30-04-1878 Kramarzewo †12-02-1959 USA  
2762Górski Stanisław *26-11-1893 Kudłaczewo †07-12-1971 Kudłaczewo /Wąsosz/   
2763Górski Stanisław *około 1891 †26-06-1892 Korytki /Jedwabne/  
2764Górski Stanisław *około 1891 Kucze Wielkie †  
2765Górski Stanisław *około 1878 Męczki †   
2766Górski Stefan *08-02-1892 Męczki †24-06-1892 Męczki /Wizna/  
2767Górski Teodor *około 1889 Korytki †08-07-1919 Korytki  
2768Górski Wacław *13-02-1898 Sulewo Kownaty †20-03-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/   
2769Górski Wacław Franciszek *08-02-1875 Kramarzewo †14-04-1943 Kramarzewo /Wąsosz/  
2770Górski Walenty *około 1882 Grądy Wielkie †  
2771Górski Walery *około 1890 Mroczki †  
2772Górski Wawrzyniec *około 1898 Szczuczyn †  
2773Górski Władysław *14-08-1889 Kramarzewo †28-07-1964 USA  
2774Górski Władysław *około 1894 Kieljany †09-07-1916 Kieljany /Wąsosz/  
2775Górski Władysław *30-05-1880 Kieljany †25-01-1885 Kieljany  
2776Górski Władysław *około 1898 Szczuczyn †  
2777Grabowska Aleksandra z d. Rutkowska *09-06-1895 Kamińskie †18-04-1978 Bukowo /Wąsosz/  
2778Grabowska Aleksandra z d. Makowska *około 1899 Makowskie †  
2779Grabowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1893 Kamianki †  
2780Grabowska Anna z d. Mikucka *24-07-1876 Barzykowo †  
2781Grabowska Antonina z d. Bagińska *11-12-1897 Koniecki Małe †14-11-1973 Szczuczyn /Wąsosz/  
2782Grabowska Antonina *1885 Wąsosz †28-05-1935 Wąsosz /Wąsosz/  
2783Grabowska Balbina z d. Zakrzewska *około 1880 †  
2784Grabowska Bronisława z d. Metelska *około 1895 Klimaszewnica †przed 05-11-1938  
2785Grabowska Bronisława z d. Golińska *około 1881 Mieszołki †  
2786Grabowska Helena z d. Klimaszewska *około 1880 Klimaszewnica †po 19-06-1933  
2787Grabowska Józefa z d. Karwowska *około 1886 Czachy †11-04-1931 Wąsosz  
2788Grabowska Józefa z d. Burzyńska *około 1879 Srebrowo †  
2789Grabowska Józefa z d. Karwowska *03-12-1885 Brychy †  
2790Grabowska Karolina z d. Mocarska *1879 Rutkowskie †  
2791Grabowska Kazimiera z d. Dołęga *około 1892 Budne †  
2792Grabowska Kornelia z d. Górska *około 1884 Karwowo par. Jedwabne †po 22-06-1926  
2793Grabowska Kornelia z d. Chrzanowska *około 1876 Kubra †  
2794Grabowska Leokadia z d. Kownacka *16-12-1896 Kownatki †14-01-1974 Kownatki /Wąsosz/   
2795Grabowska Leokadia z d. Rogalska *02-02-1899 Bukowo Duże †09-09-1940 Bukowo  
2796Grabowska Marianna z d. Purwin *około 1884 †29-01-1959 Ciemnoszyje  
2797Grabowska Marianna *1883 Annopol †18-12-1933 Wąsosz  
2798Grabowska Marianna z d. Wądołowska *około 1876 Bartki †18-07-1919 Łomża  
2799Grabowska Marianna z d. Fiedorowicz *około 1876 Wólka Piaseczna †  
2800Grabowska Marianna z d. Krajewska *około 1882 Kubrzany †  
2801Grabowska Marianna z d. Skrodzka *około 1877 Skroda Wielka †  
2802Grabowska Marianna z d. Rutkowska *około 1892 Rutkowskie †  
2803Grabowska Natalia *około 1883 Czerwonki †16-01-1925 Czerwonki /Wąsosz/  
2804Grabowska Weronika z d. Laszczkowska *około 1889 Lipnik †  
2805Grabowska Władysława z d. Liszewska *16-05-1896 Bzury †30-04-1981 Ławsk /Wąsosz/  
2806Grabowski Adolf *1883 †15-04-1966 Ciemnoszyje  
2807Grabowski Ambroży *około 1876 Dzierzbia †05-05-1958 Świdry /Wąsosz/  
2808Grabowski Franciszek *około 1892 Grabowskie †30-01-1933 Kownatki   
2809Grabowski Franciszek *około 1880 Obrytki par. Przytuły (Romany) †  
2810Grabowski Jan *około 1888 Grabowo †  
2811Grabowski Józef *około 1895 Siwki par. Romany †od 11-04-1945 do 30-04-1981  
2812Grabowski Józef *około 1881 Szostaki †  
2813Grabowski Józef *około 1885 Dzierzbia †  
2814Grabowski Józef *28-05-1899 Bartki †  
2815Grabowski Józef *około 1893 Giełczyn †  
2816Grabowski Józef *około 1890 Kalinówka †  
2817Grabowski Kazimierz *1895 Czerwonki †08-06-1959 Czerwonki /Wąsosz/  
2818Grabowski Piotr *około 1886 Golanki †  
2819Grabowski Stanisław *około 1877 Glinki †02-03-1938 Gardoty  
2820Grabowski Stanisław *około 1889 Święcienin †1914   
2821Grabowski Stanisław *29-05-1893 Kramarzewo †   
2822Grabowski Stanisław *około 1892 Giełczyn †  
2823Grabowski Witold *03-01-1898 Czerwonki †  
2824Grabowski Władysław *1895 Czerwonki †10-09-1954 Czerwonki /Wąsosz/  
2825Grabowski Władysław *około 1898 Gutki †  
2826Grabowski Zygmunt *05-01-1879 Czerwonki †  
2827Graczewska Stanisława z d. Chojnowska *21-03-1885 Danowo †   
2828Graczewski Władysław *około 1885 Pieńczykówek †   
2829Grajewska Anna z d. Grądzka *około 1887 Brychy †  
2830Grajewska Franciszka z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †  
2831Grajewska Józefa z d. Kowalewska *około 1884 Niećkowo †  
2832Grajewska Stefania z d. Kupiecka *około 1889 Chrzanowo †  
2833Grajewski Aleksander *około 1885 Bęćkowo †  
2834Grajewski Jan *około 1892 Białaszewo †  
2835Grajewski Piotr *około 1888 Bęćkowo †  
2836Grajewski Stanisław *około 1882 Brychy †  
2837Grajewski Stanisław *około 1892 Janczewko †  
2838Grądzka Adela z d. Mieczkowska *około 1883 Trzaski †03-09-1944 Trzaski  
2839Grądzka Aleksandra z d. Ruszczyk *około 1881 Sojczynek †04-12-1940 Sojczynek /Białaszewo/  
2840Grądzka Anna z d. Biedrzycka *około 1882 Czerwonki †przed 03-02-1925  
2841Grądzka Anna z d. Pieńkowska *około 1899 †  
2842Grądzka Apolonia *około 1891 Kubrzany †  
2843Grądzka Bronisława z d. Chrzanowska *około 1895 Wypychy †  
2844Grądzka Franciszka z d. Rogowska *około 1896 Konopki †12-09-1989  
2845Grądzka Franciszka z d. Drożęcka *około 1883 Kokoszki †  
2846Grądzka Franciszka z d. Godlewska *1892 Kotówek †  
2847Grądzka Helena *22-03-1884 Grozimy †25-04-1977 Grozimy  
2848Grądzka Józefa z d. Dobrzycka *około 1882 Rosochate †28-10-1949 Szczuczyn /Szczuczyn/  
2849Grądzka Józefa z d. Polkowska *około 1884 Szyjki †  
2850Grądzka Kamila z d. Borawska *około 1878 Bagienice par. Romany †  
2851Grądzka Marianna *17-10-1881 Grfoz †19-01-1963 Grozimy /Wąsosz/  
2852Grądzka Marianna z d. Zielińska *07-09-1893 Rydzewo Szlacheckie †30-05-1932 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/  
2853Grądzka Marianna z d. Kozłowska *31-03-1894 Grabowo †  
2854Grądzka Marianna Ewa z d. Tyszka *około 1889 Grądy Wielkie †przed 12-1918  
2855Grądzka Marianna Stanisława z d. Rogowska *około 1884 Konopki Tłuste †12-12-1917  
2856Grądzka Rozalia *23-03-1882 Sulewo Prusy †   
2857Grądzka Stanisława z d. Niecikowska *29-03-1878 Szwelczyn †od 21-01-1930 do 26-10-1940  
2858Grądzka Waleria z d. Wesołowska *22-10-1898 Szostaki †22-08-1980 Jurzec Włościański  
2859Grądzka Wiktoria z d. Bronakowska *około 1875 Pstrągi †13-05-1917  
2860Grądzka Zofia z d. Tyszka *13-12-1897 Rydzewo-Pieniążek †po 03-12-1947  
2861Grądzka Zofia z d. Rogowska *około 1885 Trzaski †  
2862Grądzki Adam *około 1890 †  
2863Grądzki Aleksander *około 1888 Kotowo Plac †08-11-1909 Kotowo Plac /Jedwabne/   
2864Grądzki Antoni *około 1876 Grądy Małe †21-08-1926 Grądy Wielkie  
2865Grądzki Antoni *około 1875 Radziłów †po 03-02-1925  
2866Grądzki Bolesław *około 1876 Klimaszewnica †18-10-1943 Sojczynek  
2867Grądzki Bronisław *07-04-1889 Jarnuty †  
2868Grądzki Franciszek *około 1876 Jarnuty †  
2869Grądzki Jan *około 1881 Grądy Małe †06-03-1967 Grądy Małe /Jedwabne/  
2870Grądzki Jan *25-05-1891 Konopki Tłuste †30-12-1973 Konopki Tłuste /Jedwabne/  
2871Grądzki Józef *22-03-1898 Nieławice †  
2872Grądzki Józef *około 1880 Kubrzany †  
2873Grądzki Ludwik *około 1877 Jarnuty †   
2874Grądzki Seweryn *13-03-1887 Czarnowo †  
2875Grądzki Stanisław *15-11-1898 Karwowo †  
2876Grądzki Władysław *02-06-1890 Rydzewo Szlacheckie †03-12-1947 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/  
2877Grądzki Władysław *około 1877 Kubrzany †  
2878Gregorowicz Kazimiera *około 07-1899 Siestrzanki †04-05-1900 Siestrzanki /Burzyn/  
2879Gregorowicz Stanisława *około 1895 †11-06-1899 Siestrzanki /Burzyn/  
2880Grela Aleksander *09-1881 Ławsk †10-10-1881 Ławsk  
2881Grela Aleksandra z d. Łempicka *23-03-1889 Sulewo Kownaty †13-03-1978 Sienickie /Białaszewo/   
2882Grela Anna *14-09-1882 Ławsk †22-09-1882 Ławsk  
2883Grela Antoni *około 08-1887 Słucz †05-06-1888 Białaszewo  
2884Grela Feliks *16-08-1894 Opartowo †  
2885Grela Jerzy *24-04-1889 Sienickie †29-07-1958 Sienickie /Białaszewo/   
2886Grela Marianna *14-09-1882 Ławsk †16-09-1882 Ławsk  
2887Gręda Emilia z d. Nietupska *25-04-1894 Bełda †21-12-1969 Sulewo Prusy /Wąsosz/  
2888Grędo Franciszek *około 1877 Białaszewo †przed 17-11-1967  
2889Grędo Wiktoria z d. Truszkowska *16-12-1886 Chełchy †17-11-1967 Woźnawieś /Wąsosz/  
2890Grochocka Anna z d. Janczyk *około 1888 Jedwabne †przed 01-1914  
2891Grochocka Józefa z d. Święszkowska *09-10-1893 Borawskie †  
2892Grochocki Romuald *1881 Łomża †  
2893Grochowska Marianna z d. Sepczyńska *około 1885 Truszki †przed 22-11-1930  
2894Grochowska Teofila z d. Berlińska *około 1875 Świdry par. Grabowo †  
2895Grochowska Waleria z d. Świderska *około 1875 Golanki †  
2896Grochowski Bolesław *około 1885 Wiktorzyn †po 22-11-1930  
2897Grochulska Bronisława z d. Orłowska *około 1896 Bęćkowo †  
2898Grochulski Antoni *około 1885 Szczuczyn †  
2899Grodzicki Antoni *16-06-1893 Słucz †  
2900Grodzka Rozalia z d. Nejman *około 1888 Jedwabne †  
2901Grodzki Aleksander *13-06-1895 Sambory †  
2902Grodzki Jan *około 1879 Siestrzanki †  
2903Gromadzka Helena z d. Wróblewska *około 1883 Chełchy †  
2904Gromadzka Józefa *około 1897 Łebki Małe †15-02-1901 Łebki Małe /Grabowo/  
2905Gromadzka Józefa z d. Berlińska *około 1884 Lachowo †  
2906Gromadzka Julianna z d. Karwowska *około 1876 Brychy †  
2907Gromadzka Marianna z d. Sulewska *około 1883 Zanklewo †po 30-10-1929  
2908Gromadzka Marianna z d. Nienałtowska *około 1880 Małachowo †przed 10-1925   
2909Gromadzka Marianna *około 1878 Wąsosz †31-08-1880 Wąsosz /Wąsosz/  
2910Gromadzka Rozalia Bronisława z d. Sulewska *29-07-1891 Słucz †  
2911Gromadzka Stanisława z d. Przyborowska *około 1883 Siwki par. Romany †   
2912Gromadzka Zuzanna z d. Komosińska *około 1875 Wąsosz †po 03-02-1932 Wąsosz  
2913Gromadzki Antoni *około 1893 Bialiki par. Lachowo †po 27-07-1945  
2914Gromadzki Jan *19-10-1895 Karwowo †  
2915Gromadzki Jan *około 1875 Mazewo †  
2916Gromadzki Konstanty *około 1894 Wierzbowo †23-03-1965 Grajewo  
2917Gromadzki Stanisław *około 1883 Koziki †  
2918Gromadzki Stanisław *około 1875 Nieławice †  
2919Grondwald Antoni *około 1875 Niedźwiadna †po 11-11-1931  
2920Grondwald Bolesława z d. Cimoch *około 1897 Czarnowo †  
2921Grondwald Franciszka z d. Godlewska *około 1878 Brzeźnio †po 11-02-1918  
2922Grondwald Józef *około 1884 Chmielewo †26-06-1942 Wąsosz  
2923Grondwald Józefa z d. Szymanowska *około 1889 Czarnówek †09-02-1930 Wąsosz  
2924Grondwald Leon *około 1898 Wąsosz †  
2925Grondwald Marianna z d. Sawicka *około 1895 Kędziorowo †15-09-1920 Kędziorowo /Wąsosz/  
2926Grondwald Marianna z d. Budzińska *około 1881 Niedźwiadna †  
2927Grondwald Mikołaj *około 1882 Wyłudzin †  
2928Grondwald Rozalia z d. Zalewska *około 1878 Bzury †16-04-1925 Wąsosz  
2929Grondwald Stanisław *około 1881 Chmielewo †  
2930Grondwald Stefania z d. Brzostowska *około 1891 Koniecki par. Wizna †  
2931Grondwald Wiktor *13-10-1895 Niedźwiadna †14-04-1985 Pisz /Wąsosz/  
2932Grondwald Wiktoria z d. Just *około 1881 Chmielewo †  
2933Grondwald Władysława z d. Żbikowska *13-04-1898 Sienickie †09-11-1992 Komosewo /Wąsosz/   
2934Grosfeld Bronisława z d. Łempicka *18-08-1898 Szczuczyn †   
2935Grudzińska Marianna z d. Zawadzka *około 1889 Uścianek †  
2936Grudziński Stefan *około 1882 Ciemianka †  
2937Gryczan Antonina z d. Okulewicz *około 1895 Niedźwiadna †  
2938Gryczan Franciszek *około 1881 Kurejwa †  
2939Gryczan Franciszek Józef *około 1895 Brzeźnio †  
2940Gryczan Franciszka *około 1891 †25-12-1895 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2941Gryczan Józefa z d. Malinowska *około 04-1889 Milewo †  
2942Gryczewska Bronisława z d. Orłowska *około 1884 Skaje †po 14-11-1945  
2943Gryczewska Katarzyna z d. Gryglik *około 1886 Grądy †  
2944Gryczewska Zofia z d. Orłowska *około 1894 Skaje †po 15-01-1950  
2945Gryczewska Zofia z d. Święczkowska *około 1899 Sieburczyn †   
2946Gryczewski Bolesław *około 1877 Orlikowo †  
2947Gryczewski Józef *około 1878 Przytuły †przed 14-11-1945  
2948Gryczewski Marcel *1876 Przytuły †   
2949Gryczewski Stanisław *około 1883 Przytuły-Kolonie †15-01-1950 Skaje /Szczuczyn/  
2950Gryczewski Wacław *około 1895 Orlikowo †  
2951Gryczewski Władysław *1876 Przytuły †   
2952Gryglik Stefan *około 1899 Orlikowo †  
2953Grygo Antonina z d. Borawska *23-01-1897 Kędziorowo †07-06-1976 Kędziorowo /Wąsosz/  
2954Grygo Feliks *23-01-1895 Kędziorowo †04-02-1972 Kędziorowo /Wąsosz/  
2955Grygo Franciszek *około 1892 Dzierzbia †  
2956Grygo Franciszka z d. Piwko *03-10-1876 Kędziorowo †02-03-1954 Kędziorowo /Wąsosz/  
2957Grygo Jan *około 1897 Tajno Stare †  
2958Grygo Józefa z d. Kanianowska *około 1898 Rakowo-Czachy †  
2959Grygo Marianna z d. Malinowska *około 1899 Ciemnoszyje †  
2960Grykszak Natalia z d. Konopka *około 1897 Karwowo †  
2961Gryszkiewicz Franciszek *27-04-1895 Załuski †  
2962Gryszkiewicz Hieronima z d. Mroczkowska *30-09-1897 Glinki †  
2963Gryżwald Franciszka z d. Borusiewicz *około 1879 Szczuczyn †  
2964Gryżwald Konstanty *29-03-1880 Świdry †05-05-1938 Świdry   
2965Gryżwald Stanisława z d. Gontowska *około 1891 Świdry †25-09-1948 Świdry   
2966Grzegorzewska Franciszka z d. Konopka *około 1883 Sośnia †  
2967Grzybowska Aleksandra Maria z d. Czerwonka *około 1881 Czerwonki †  
2968Grzybowska Bronisława z d. Orłowska *około 1883 Milewo †  
2969Grzybowski Józef *około 1884 Przechody †  
2970Grzybowski Piotr *około 1879 Boczki †28-09-1909 Brzeźnio /Niedźwiadna/  
2971Grzymała Emilia Julia z d. Filipkowska *około 1880 Rakowo-Boginie †  
2972Grzymała Hieronim *około 1880 Grzymały †02-08-1911 Grzymały  
2973Grzymała Kazimiera z d. Sikorska *06-01-1895 Guty Stare †23-02-1924 Boczki /Grajewo/  
2974Grzymała Stanisława z d. Kosykowska *około 1880 Rakowo-Czachy †przed 01-1909  
2975Grzymała Stanisława *1875 Grądy Wielkie †  
2976Grzymała Zygmunt *28-11-1898 Przyborowo †10-11-1984 Boczki  
2977Grzymkowska Aleksandra z d. Cwalińska *około 1893 Kucze Wielkie †  
2978Grzymkowska Aniela z d. Orzechowska *około 1877 Sojczyn-Borowy †  
2979Grzymkowska Aniela z d. Bieńkowska *około 1890 Okrasin †  
2980Grzymkowska Anna z d. Dzięgielewska *19-08-1882 Wąsosz †02-07-1965 Wąsosz /Wąsosz/  
2981Grzymkowska Antonina z d. Dzięgielewska *05-01-1879 Dołęgi †14-11-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
2982Grzymkowska Franciszka z d. Sulewska *26-08-1888 Słucz †  
2983Grzymkowska Józefa z d. Karwowska *około 1894 Brychy †  
2984Grzymkowska Kazimiera z d. Malinowska *12-10-1893 Niećkowo †09-04-1982 /Wąsosz/  
2985Grzymkowska Kazimiera z d. Zalewska *około 1898 Okrasin †  
2986Grzymkowska Marianna z d. Filipkowska *10-02-1899 Łebki Duże †14-12-1971 Łempice /Wąsosz/  
2987Grzymkowska Zofia z d. Kozikowska *około 1897 Święcienin †po 16-06-1953  
2988Grzymkowski Aleksander *około 1880 Wąsosz †23-12-1895 Wąsosz /Wąsosz/  
2989Grzymkowski Aleksander *około 1893 Okrasin †  
2990Grzymkowski Aleksander *około 1898 Pluty †  
2991Grzymkowski Andrzej *09-04-1886 Wąsosz †07-07-1939 Szczuczyn  
2992Grzymkowski Antoni *około 1881 Wąsosz †przed 17-02-1930  
2993Grzymkowski Franciszek *1888 Konopki-Białystok †25-02-1956 Ełk /Wąsosz/  
2994Grzymkowski Jan *1875 †04-07-1936 Wąsosz  
2995Grzymkowski Jan *22-08-1893 Pluty †16-06-1953 Święcienin /Radziłów/  
2996Grzymkowski Jan *1891 Okrasin †1894 Okrasin /Radziłów/  
2997Grzymkowski Józef *20-05-1896 Ławsk †21-09-1978 Grajewo /Wąsosz/  
2998Grzymkowski Józef *1895 Okrasin †  
2999Grzymkowski Kazimierz *około 1881 Mścichy †25-07-1886 Mścichy /Radziłów/  
3000Grzymkowski Leon *16-08-1898 Ławsk †  
3001Grzymkowski Mateusz *około 1884 Radziłów †  
3002Grzymkowski Michał *23-06-1882 Radziłów †  
3003Grzymkowski Piotr *około 1881 Radziłów †29-10-1919 Radziłów /Radziłów/   
3004Grzymkowski Piotr *około 1883 Okrasin †  
3005Grzymkowski Romuald *30-01-1892 Konopki-Białystok †24-01-1982 Zaborowo  
3006Grzymkowski Stanisław *około 1886 Radziłów †07-05-1916  
3007Grzymkowski Władysław *1896 Okrasin †1899 Okrasin /Radziłów/  
3008Guberów Józef *21-02-1888 †23-04-1956 Białaszewo  
3009Guberów Józefa z d. Borowska *07-04-1899 †08-04-1976 Białaszewo  
3010Gucka Marianna Magdalena z d. Pachucka *około 1876 Brzozowa Wólka †po 28-07-1930  
3011Gulska Aleksandra z d. Ostrowska *około 1895 Brychy †  
3012Gulska Aleksandra z d. Kaczyńska *około 1877 Glinki †  
3013Gulski Antoni *około 1890 Brychy †  
3014Gulski Feliks *około 1879 Brychy †  
3015Gurzęda Aleksander *05-02-1890 Siestrzanki †   
3016Gurzęda Aleksandra z d. Borawska *około 1898 Bożejewo †   
3017Gurzęda Aleksandra z d. Brzostowska *około 1895 Witynie †  
3018Gurzęda Antoni *około 1893 Siestrzanki †  
3019Gurzęda Bolesława z d. Jakubowska *20-11-1896 Wąsosz †05-10-1963 Wąsosz /Wąsosz/  
3020Gurzęda Bronisława z d. Filipkowska *31-12-1876 Kubrzany †  
3021Gurzęda Franciszek *około 1892 Przestrzele †   
3022Gurzęda Jan *około 1892 Kajetanowo †   
3023Gurzęda Józef *około 1886 Wizna †22-02-1916 Siankowizna  
3024Gurzęda Józef *1876 Kajetanowo †1877 Kajetanowo /Jedwabne/   
3025Gurzęda Julian *1888 Biczki †   
3026Gurzęda Kornela z d. Kozłowska *około 1875 †po 23-10-1945  
3027Gurzęda Marcela z d. Sokalska *około 1883 Drozdowo †   
3028Gurzęda Stanisław *około 1883 †30-06-1885 Kajetanowo /Jedwabne/   
3029Gurzęda Stanisław *13-06-1891 Mikołajewo par. Burzyn †  
3030Gurzęda Władysław *19-05-1897 Siestrzanki †09-04-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3031Gurzęda Władysław *około 1891 Siestrzanki †  
3032Gurzęda Władysław *1880 Kajetanowo †   
3033Gurzęda Władysława z d. Zalewska *23-10-1894 Kucze Małe † Pennsylvania   
3034Gurzęda Zofia z d. Gutowska *około 1896 Siestrzanki †  
3035Gutowska Adela z d. Jucewicz *około 1891 †  
3036Gutowska Aleksandra z d. Tarnacka *około 10-1888 Łempice †01-02-1940 Łempice /Wąsosz/  
3037Gutowska Aleksandra *22-01-1895 Guty Podleśne †  
3038Gutowska Anna z d. Mieczkowska *około 1889 †01-12-1945 Łodygowo  
3039Gutowska Antonina *04-04-1883 Łempice †05-02-1955 Łempice /Wąsosz/  
3040Gutowska Antonina *30-12-1882 Przyborowo †  
3041Gutowska Apolonia *05-02-1878 Ławsk †22-08-1963 Żebry /Wąsosz/  
3042Gutowska Bronisława z d. Koniecko *11-08-1881 Kudłaczewo †18-08-1944 Kudłaczewo  
3043Gutowska Bronisława z d. Grabowska *20-07-1890 Wiązownica †27-06-1941 Chrzanowo /Przytuły/  
3044Gutowska Bronisława *19-10-1898 Guty Stare †  
3045Gutowska Elżbieta z d. Duchnowska *około 1875 Chrzanowo-Cyprki †po 04-02-1927  
3046Gutowska Emilia z d. Czarnecka *około 1885 Kucze Małe †  
3047Gutowska Feliksa z d. Borawska *około 1878 Danówek †05-06-1947 Nieciki /Słucz/  
3048Gutowska Franciszka z d. Kossakowska *około 1895 Biodry †  
3049Gutowska Helena z d. Łynko *08-03-1882 Lachowo †16-10-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3050Gutowska Helena z d. Górska *02-07-1891 Bzury †  
3051Gutowska Helena z d. Węcek *około 1883 Kędziorowo †  
3052Gutowska Józefa *01-03-1884 †15-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/  
3053Gutowska Józefa z d. Czaplicka *około 1886 Chełchy †  
3054Gutowska Józefa z d. Pachucka *około 1899 Kubra †  
3055Gutowska Józefa z d. Popławska *około 1886 Barany †  
3056Gutowska Józefa z d. Mikulska *około 1881 Żebry †  
3057Gutowska Józefa z d. Bagińska *około 1886 Chełchy †  
3058Gutowska Julianna z d. Waszkiewicz *około 1875 Kosówka †19-12-1929 Kudłaczewo /Wąsosz/  
3059Gutowska Kazimiera z d. Krzyżanowska *06-11-1897 Możdżenie †12-01-1987 Świdry par. Skarżyn /Wąsosz/  
3060Gutowska Leokadia z d. Krystowczyk *1885 Pawełki †  
3061Gutowska Marianna z d. Doljasz *27-05-1884 Ławsk †20-04-1969 Ławsk /Wąsosz/  
3062Gutowska Marianna z d. Brzostowska *około 1880 Żebry †przed 07-11-1937  
3063Gutowska Marianna z d. Niebrzydowska *12-01-1875 Mroczki †23-12-1902 Nieciki /Słucz/  
3064Gutowska Marianna z d. Zarzecka *około 1879 Kumelsk †26-02-1901 Możdżenie /Wąsosz/  
3065Gutowska Marianna z d. Frączkowska *około 1896 †  
3066Gutowska Marianna z d. Drewnowska *około 1879 Chojnówek †  
3067Gutowska Marianna z d. Rostkowska *około 1887 Janczewko †  
3068Gutowska Monika z d. Godlewska *około 1899 Radziłów †  
3069Gutowska Paulina z d. Polkowska *około 1876 Kownatki †po 19-11-1924  
3070Gutowska Stanisława z d. Boguszewska *około 1895 Świdry †po 14-08-1959  
3071Gutowska Stanisława z d. Chrostowska *około 1887 Brzeźno †  
3072Gutowska Stanisława z d. Męczkowska *około 1882 Kamianki †  
3073Gutowska Stefania z d. Zalewska *25-10-1889 Jaki †po 04-03-1946  
3074Gutowska Stefania z d. Galanty *około 1890 Ławsk †21-03-1924 Żebry  
3075Gutowska Teofila *1886 Słucz †  
3076Gutowska Wanda Marianna z d. Ramotowska *około 1896 †  
3077Gutowska Weronika z d. Chrzanowska *14-01-1892 Glinki †19-09-1949 Glinki /Słucz/  
3078Gutowska Weronika z d. Gętek *około 1882 Chojnowo †  
3079Gutowska Wiktoria z d. Wróblewska *około 1878 Jambrzyki †29-11-1947 Jambrzyki  
3080Gutowska Wiktoria z d. Sulimowicz *17-09-1893 Dołęgi †13-04-1951  
3081Gutowska Wiktoria z d. Rydzewska *około 1896 Żebrki †  
3082Gutowska Władysława *22-06-1890 †25-03-1982 /Wąsosz/  
3083Gutowska Zofia *1876 Guty Podleśne †1881 Guty Podleśne /Grabowo/  
3084Gutowska Zofia z d. Polkowska *około 1879 Kownatki †  
3085Gutowski Adam *23-12-1889 Słucz †po 19-09-1949  
3086Gutowski Adam *około 1896 Łebki Małe †  
3087Gutowski Aleksander *01-07-1895 Ławsk †21-11-1977 Ławsk /Wąsosz/  
3088Gutowski Aleksander *04-01-1896 Wiszowate †po 31-01-1938  
3089Gutowski Aleksander *około 1899 Orlikowo †  
3090Gutowski Aleksander *około 1888 Białaszewo †  
3091Gutowski Antoni *1897 Lachowo †14-08-1959 Taczki /Wąsosz/  
3092Gutowski Antoni *około 1891 Łempice †06-07-1945 Łempice  
3093Gutowski Antoni *około 1884 Przytuły †  
3094Gutowski Antoni *około 1878 Janczewo †  
3095Gutowski Antoni *około 1892 Jurzec Pański †  
3096Gutowski Bolesław *około 1895 †  
3097Gutowski Bolesław *około 1895 Kubra †  
3098Gutowski Bolesław *około 1892 Dębówka †  
3099Gutowski Bronisław *1894 Chrzanowo †po 13-04-1951  
3100Gutowski Franciszek *25-06-1892 Guty Podleśne †  
3101Gutowski Franciszek *około 1877 Kieljany †  
3102Gutowski Franciszek Józef *około 1890 Kucze Wielkie †  
3103Gutowski Gabriel *około 1879 Białaszewo †  
3104Gutowski Jan *około 1881 Modzele †29-04-1936 Łwask  
3105Gutowski Jan *15-01-1891 Rosochate †po 04-03-1946  
3106Gutowski Jan *1881 Kucze Wielkie †1882 Kucze Wielkie  
3107Gutowski Jan *około 1897 †  
3108Gutowski Jan *około 1881 Guty Stare †  
3109Gutowski Jan *22-09-1885 Przyborowo †  
3110Gutowski Jan *około 1883 Chrzanowo †  
3111Gutowski Jan *22-06-1895 Słucz †  
3112Gutowski Józef *21-03-1876 Skaje †17-07-1966 Żebry /Wąsosz/  
3113Gutowski Józef *około 1893 Nieciki †09-07-1949 Szczuczyn /Słucz/  
3114Gutowski Józef *05-03-1879 Łempice †  
3115Gutowski Józef *około 1880 Pawełki †  
3116Gutowski Kazimierz *około 1880 Modzele †  
3117Gutowski Konstanty *16-11-1899 Żebry †03-12-1988 Szczuczyn  
3118Gutowski Konstanty *około 1884 †  
3119Gutowski Piotr *29-06-1889 Przyborowo †  
3120Gutowski Stanisław *około 1875 Guty Stare †przed 29-11-1947  
3121Gutowski Stanisław *około 1884 †30-12-1940 Szczuczyn  
3122Gutowski Tomasz *20-12-1891 Kiełcze-Kopki †  
3123Gutowski Wacław *około 1884 Skaje †  
3124Gutowski Wacław *02-04-1898 Mierucie †  
3125Gutowski Wawrzyniec *około 1878 Modzele †10-09-1933 Łempice  
3126Guzik Leon *około 1899 Juszczyn †  
3127Gwiazdowska Antonina z d. Gołębiewska *15-02-1875 Radziłów †03-10-1962 Klimaszewnica  
3128Gwiazdowska Franciszka z d. Konopka *około 1885 Racibory †po 31-10-1944  
3129Gwiazdowska Helena z d. Bielska *około 1898 Mścichy †  
3130Gwiazdowska Józefa z d. Leoszewska *około 1897 Mocarze †  
3131Gwiazdowska Marianna z d. Ruszczyk *około 1875 Sojczynek †od 04-02-1924 do 04-03-1935  
3132Gwiazdowska Marianna z d. Kochmańska *około 1896 Mścichy †23-12-1921  
3133Gwiazdowska Natalia z d. Kuligowska *około 1899 Lipińskie †  
3134Gwiazdowska Stanisława z d. Waldzińska *około 1878 Biczki †  
3135Gwiazdowski Adam *około 1881 Radziłów †31-10-1944 Słucz /Słucz/  
3136Gwiazdowski Aleksander *około 1899 †  
3137Gwiazdowski Aleksander *około 1898 Mścichy †  
3138Gwiazdowski Antoni *około 1898 Mścichy †  
3139Gwiazdowski Jan *około 1898 †15-03-1946 Radziłów /Radziłów/  
3140Gwiazdowski Jan *około 1898 Brychy †  
3141Gwiazdowski Kazimierz *około 1889 Klimaszewnica †09-09-1930 Klimaszewnica  
3142Gwiazdowski Władysław *19-05-1886 †12-12-1961 Klimaszewnica  
3143Gwiazdowski Władysław *około 1875 Poryte †  
3144Haberek Antoni *około 1897 Wierzbowo †  
3145Haberek Władysława z d. Karwowska *około 1899 Sokoły †  
3146Hejno Andrzej *około 1878 Chrzanowo †  
3147Hejno Stanisława z d. Górska *około 1887 Bzury †  
3148Hejno Władysława z d. Borawska *około 1881 Bagienice par. Romany †przed 15-09-1925  
3149Herman Helena z d. Sokołowska *około 1887 Janczewo †  
3150Herman Marianna z d. Milewska *około 1875 Bożejewo †06-02-1920 Janczewo  
3151Hermanowska Bronisława z d. Filipkowska *około 1893 †  
3152Hermanowska Elżbieta z d. Letko *około 1890 Milewo †  
3153Hermanowska Rozalia z d. Rybacka *około 1891 Olszewo par. Romany †po 20-02-1928  
3154Hermanowski Apolinary *około 1888 Ławsk †  
3155Hermanowski Franciszek *około 1891 Wilczewo †  
3156Hermanowski Józef *około 1881 Wilczewo †po 20-02-1928  
3157Ignatowicz Anna z d. Borawska *około 1878 Racibory †  
3158Iwanczewski Bolesław *około 1897 Kramówka Mała †  
3159Iwanczewski Józef *około 1898 Łojki †  
3160Iwanowska Aleksandra z d. Łojewska *około 1876 Niwkowo †   
3161Iwanowska Antonina z d. Zejer *około 1882 Orlikowo †24-01-1923 Orlikowo /Jedwabne/  
3162Iwanowska Bronisława z d. Dąbrowska *około 1884 Chrostowo †przed 23-04-1946   
3163Iwanowska Bronisława *30-12-1897 Ruś †  
3164Iwanowska Helena z d. Rutkowska *około 1896 †  
3165Iwanowska Helena z d. Jachimowicz *około 1892 Stryjaki †   
3166Iwanowska Helena z d. Żukowska *około 1894 †  
3167Iwanowska Jadwiga *19-03-1881 Orlikowo †   
3168Iwanowska Józefa *19-03-1898 Ruś †  
3169Iwanowska Józefa z d. Wójcicka *08-02-1886 Bzury †  
3170Iwanowska Józefa *28-02-1880 Kucze Wielkie †  
3171Iwanowska Kamila z d. Komosa *około 1887 Romany †po 26-02-1930  
3172Iwanowska Marianna z d. Domitr *około 1882 Pawełki †przed 15-01-1921   
3173Iwanowska Marianna *około 1880 Zanklewo †05-09-1903 Zanklewo  
3174Iwanowska Marianna *10-12-1877 Janczewo †16-06-1887 Jedwabne /Jedwabne/  
3175Iwanowska Paulina z d. Zalewska *07-10-1882 Kucze Małe †po 04-04-1954   
3176Iwanowska Stanisława z d. Lewandowska *około 1898 †po 11-08-1942   
3177Iwanowska Władysława *około 05-1885 Zanklewo †05-12-1890 Zanklewo /Wizna/  
3178Iwanowska Władysława *26-12-1888 Ruś †  
3179Iwanowska Zofia z d. Kozłowska *około 1883 Rządkowo †  
3180Iwanowski Bolesław *około 06-1895 Orlikowo †03-12-1898 Orlikowo /Jedwabne/   
3181Iwanowski Bolesław *około 10-1896 Ruś †08-01-1897 Ruś /Wizna/  
3182Iwanowski Hilary *około 1891 †18-06-1892 Orlikowo /Jedwabne/   
3183Iwanowski Ignacy *około 1898 †  
3184Iwanowski Jan *około 1897 †   
3185Iwanowski Józef *około 1879 Kucze Wielkie †  
3186Iwanowski Józef *około 1893 †  
3187Iwanowski Konstanty *13-04-1875 Kajetanowo †  
3188Iwanowski Leon *około 1881 Romany †po 26-02-1930  
3189Iwanowski Piotr *01-02-1887 Orlikowo †   
3190Iwanowski Rajmund *około 1887 Zanklewo †05-12-1890 Zanklewo /Wizna/  
3191Iwanowski Stanisław *1882 Zanklewo †04-04-1954 Stryjaki   
3192Iwanowski Wiktor *13-04-1875 Kajetanowo †  
3193Iwanowski Wincenty *około 1876 Przytuły †po 23-04-1946   
3194Iwanowski Władysław *29-03-1875 Kucze Małe †  
3195Iwanowski Władysław *13-05-1875 Nowa Wieś par. Jedwabne †  
3196Iwanowski Władysław *około 1877 Romany †  
3197Iza Marianna z d. Zejer *około 1884 Wilamowo †  
3198Iza Michał *około 1879 Wilamowo †  
3199Izbicka Aleksandra *1882 Brzozówka †  
3200Izbicka Franciszka *1885 Brzozówka †  
3201Izbicka Ludwika *1887 Brzozówka †  
3202Izbicka Marianna *1877 Brzozówka †  
3203Izbicka Paulina *1878 Brzozówka †1889 Brzozówka /Bargłów/  
3204Izbicka Paulina *1890 Brzozówka †  
3205Izbicki Jan *21-10-1892 Rydzewo †22-01-1969 Szczuczyn /Wąsosz/  
3206Jabłonowska Marianna z d. Chrzanowska *około 1882 Wypychy †  
3207Jabłonowska Waleria z d. Mogielnicka *około 1890 Mocarze †  
3208Jabłonowski Aleksander *około 1888 Wilamówka †  
3209Jabłonowski Franciszek *około 1881 Wilamowo †  
3210Jabłońska Adela z d. Pachucka *około 1898 Radziłów †  
3211Jabłońska Anna z d. Przedworska *około 1875 Bzury †09-03-1935 Niećkowo /Wąsosz/  
3212Jabłońska Anna z d. Koniecko *około 1880 Przeszkoda †  
3213Jabłońska Bronisława z d. Samełko *14-02-1897 Niećkowo †17-12-1982 Niećkowo /Wąsosz/  
3214Jabłońska Józefa z d. Przyborowska *około 1895 Bzury †  
3215Jabłońska Marianna z d. Nizińska *około 1897 Siestrzanki †  
3216Jabłońska Natalia z d. Polkowska *23-06-1896 Żebry †po 19-09-1945  
3217Jabłońska Paulina z d. Wróblewska *około 1875 Brzeźnio †  
3218Jabłońska Waleria z d. Chrostowska *około 1898 †  
3219Jabłońska Władysława z d. Gryczan *16-06-1899 Brzeźnio †  
3220Jabłoński Adam *około 1879 Bzury †  
3221Jabłoński Aleksander *03-08-1891 Żebry †08-04-1973 Gdynia  
3222Jabłoński Bolesław *około 1897 Bzury †  
3223Jabłoński Franciszek *około 1898 Dusze †  
3224Jabłoński Jakub *około 1878 Konopki †  
3225Jabłoński Józef *20-05-1899 Jambrzyki †29-11-1975 Szczuczyn  
3226Jabłoński Piotr *około 1898 Konopki par. Grajewo †po 27-04-1943  
3227Jabłoński Stanisław *29-01-1892 Niedźwiadna †  
3228Jabłoński Władysław *około 1890 Wyłudzin †  
3229Jachimowicz Antoni *około 1894 Stryjaki †01-1944 Stryjaki  
3230Jachimowicz Teofila z d. Szydłowska *około 1884 Kubra †  
3231Jachimska Bronisława z d. Drewnowska *około 1893 †  
3232Jachimska Franciszka *27-01-1889 Wąsosz †14-03-1891 Wąsosz /Wąsosz/  
3233Jachimska Leokadia z d. Gutowska *około 1899 Chrzanowo †12-04-1949 Grajewo /Słucz/  
3234Jachimska Stefania *21-03-1889 Koniecki †  
3235Jachimska Wanda z d. Kukowska *31-01-1887 Łazarze †24-04-1983 Marquette  
3236Jachimski Franciszek *03-02-1896 Koniecki-Rostroszewo †  
3237Jachimski Izydor *04-04-1885 Wąsosz †23-08-1959 Ashland  
3238Jachimski Stanisław *około 1880 †08-03-1897 Wąsosz /Wąsosz/  
3239Jachimski Stefan *16-07-1892 Koniecki-Rostroszewo †  
3240Jachimski Telesfor *około 1895 Wiązownica †po 12-04-1949  
3241Jachimski Władysław *11-03-1888 Koniecki †  
3242Jaczyńska Adela z d. Sakowska *około 1897 Klimaszewnica †po 13-05-1969  
3243Jaczyńska Aleksandra z d. Kurkowska *24-08-1882 Bukowo Duże †26-06-1944 Bukowo /Słucz/  
3244Jaczyńska Emilia z d. Moniuszko *około 1879 Kąty †  
3245Jaczyńska Józefa z d. Wojsław *około 1881 Przytuły †po 27-02-1922   
3246Jaczyńska Kazimiera z d. Borawska *około 1892 †09-01-1952 Komosewo /Wąsosz/  
3247Jaczyńska Kornelia z d. Dęba *07-07-1895 Godlewo †13-06-1963 Grajewo /Wąsosz/   
3248Jaczyńska Marianna z d. Wiśniewska *około 06-1880 Milewo †   
3249Jaczyńska Michalina z d. Mikucka *28-09-1888 Możdżenie †22-06-1959 Możdżenie /Wąsosz/  
3250Jaczyńska Stanisława z d. Rutkowska *04-06-1879 Rutkowskie †  
3251Jaczyński Bolesław *około 1878 Jaki †  
3252Jaczyński Franciszek *około 1897 Boczki †01-02-1974 Szczuczyn /Wąsosz/   
3253Jaczyński Marcel *około 1886 Wąsosz †04-08-1936 Wąsosz  
3254Jaczyński Stanisław *28-11-1881 Wierzbowo †po 25-11-1941   
3255Jaczyński Szczepan *26-12-1899 Mroczki †13-05-1969 Klimaszewnica  
3256Jagielska Franciszka z d. Merchel *około 1879 †  
3257Jagielski Jan *około 1897 Szczuczyn †  
3258Jagielski Jan *około 1896 Warszawa †  
3259Jagielski Stanisław *około 1875 Dzierzbia †  
3260Jagłowska Zofia z d. Ciszewska *1895 Kapice †14-08-1990 Szymany  
3261Jagodzińska Anna z d. Walewska *około 1888 Słucz †po 28-07-1941   
3262Jagodziński Bolesław *około 1885 Wąsosz †po 13-02-1928   
3263Jakacka Katarzyna z d. Staniszewska *około 1887 Ławsk †  
3264Jakacki Stanisław *około 1886 Łebki Duże †  
3265Jakońska Eleonora z d. Marcińczyk *około 1881 Kucze Małe †  
3266Jakońska Władysława z d. Golińska *około 1884 Kubra †  
3267Jakoński Jan *około 1880 Chrostowo †  
3268Jakowlew Feliksa z d. Saniewska *17-01-1876 †06-06-1960 Klimaszewnica  
3269Jakowlew Grzegorz *20-01-1876 †06-02-1961 Klimaszewnica  
3270Jakubczyk Agnieszka z d. Gordon *20-01-1881 †14-03-1953 Klimaszewnica  
3271Jakubczyk Bronisława z d. Dąbkowska *około 1886 Szczuczyn †po 28-10-1937  
3272Jakubczyk Feliksa z d. Chrzanowska *około 1882 Bęćkowo †  
3273Jakubczyk Józef *około 1899 †15-02-1929  
3274Jakubczyk Józef *około 1882 Kędziorowo †  
3275Jakubczyk Kornela z d. Szyszkowska *1897 Klimaszewnica †  
3276Jakubczyk Władysław *około 1879 Kędziorowo †od 04-06-1924 do 28-10-1937  
3277Jakubowska Aleksandra z d. Kurzątkowska *1875 Lachowo †20-12-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3278Jakubowska Felicja z d. Nowos *około 1891 Ławsk †przed 07-1919  
3279Jakubowska Józefa z d. Orłowska *16-01-1889 Zakrzewo †19-10-1918 Wąsosz /Wąsosz/  
3280Jakubowska Stanisława z d. Borawska *18-04-1896 Konopki †20-02-1954 Wąsosz /Wąsosz/  
3281Jakubowska Stefania z d. Barwikowska *około 1889 Chełchy †08-05-1942 Wąsosz /Wąsosz/  
3282Jakubowska Wanda z d. Marcińczyk *około 1893 Ławsk †  
3283Jakubowski Adam *23-12-1885 Wąsosz †po 29-07-1942  
3284Jakubowski Andrzej *28-11-1885 Wąsosz †02-12-1959 Wąsosz /Wąsosz/  
3285Jakubowski Franciszek *18-09-1887 Wąsosz †27-01-1957 Wąsosz /Wąsosz/  
3286Jakubowski Michał *około 1879 Wąsosz †26-09-1934 Wąsosz  
3287Jamiłajtys Bolesław *22-07-1894 Barany †  
3288Jamiłajtys Bronisława z d. Dąbkowska *około 1887 Szczuczyn †05-06-1979 Grajewo  
3289Jamiłajtys Franciszek *około 1890 Barany †  
3290Jamiłajtys Helena z d. Piotrowska *około 1883 Guty †po 06-03-1945  
3291Jamiłajtys Jan *około 1883 Barany †06-03-1945 Szczuczyn  
3292Jamiłajtys Janina z d. Kwiatkowska *około 1898 Niećkowo †25-06-1920 Szczuczyn  
3293Jamiłajtys Zofia z d. Augustowska *około 1896 Augustów †  
3294Janczewska Franciszka z d. Mieczkowska *około 1883 Mroczki †po 26-02-1927  
3295Janczewska Franciszka z d. Opońska *około 1884 Siestrzanki †  
3296Janczewska Józefa z d. Cwalińska *około 1884 Cwaliny †11-09-1904 Korytki /Jedwabne/  
3297Janczewska Kamilla z d. Maszczyk *około 1886 Rutkowskie †   
3298Janczewska Marianna z d. Karwowska *około 1879 Borawskie †  
3299Janczewska Stanisława z d. Rogalska *około 1883 Rogale par. Romany †14-03-1916 Pluty /Przytuły/  
3300Janczewski Stanisław *około 1888 Kaimy †  
3301Janczewski Zygmunt *około 1899 Janczewo †  
3302Janczyk Julianna z d. Niećkowska *26-10-1895 Biodry †  
3303Janczyk Julianna z d. Karwowska *około 1891 Janczewo †  
3304Janczyk Wiktor *około 1897 Janczewo †  
3305Janczyk Władysław *1889 Jedwabne †  
3306Janiszewska Julianna z d. Kulikowska *około 1897 Kędziorowo †28-08-1924 Święcienin  
3307Janiszewska Kamila z d. Akacka *około 1897 Grozimy †05-1992 Ruda  
3308Janiszewska Marianna z d. Mieńkowska *17-04-1897 Wąsosz †22-08-1979 Wierzbowo  
3309Janiszewska Marianna z d. Turowska *około 1885 Mścichy †  
3310Janiszewska Stefania z d. Zamojska *26-06-1887 Szczuczyn †  
3311Janiszewska Władysława z d. Bogusławska *około 1895 Niećkowo †  
3312Janiszewski Adam *około 1897 Wierzbowo †  
3313Janiszewski Bolesław *około 1898 Święcienin †   
3314Janiszewski Bolesław *06-04-1890 Bzury †  
3315Janiszewski Jan *około 1893 Bzury †po 28-08-1924  
3316Janiszewski Jan *około 1898 Ruda †  
3317Janiszewski Józef *10-12-1882 Bagienice †  
3318Janiszewski Kacper *około 1887 Kumelsk †  
3319Janiszewski Michał *18-01-1877 Niećkowo †  
3320Janiszewski Stanisław *około 1887 Grajewo †  
3321Janiszewski Teodor *06-04-1888 Bagienice †  
3322Jankowska Aleksandra z d. Karwowska *około 1883 Brychy †po 15-09-1925  
3323Jankowska Aleksandra z d. Wysocka *około 1887 Bzury †  
3324Jankowska Anna z d. Drągowska *około 1893 Kurejwa †  
3325Jankowska Antonina z d. Bagińska *około 1899 Boczki †15-06-1977 Boczki  
3326Jankowska Barbara z d. Stypułkowska *22-11-1880 Szymany †  
3327Jankowska Bronisława z d. Bogusławska *około 1893 †12-02-1929 Żebry  
3328Jankowska Franciszka z d. Supińska *około 1886 Witynie †  
3329Jankowska Józefa *około 1896 †02-03-1899 Brzostowo /Burzyn/  
3330Jankowska Józefa *około 1883 †23-02-1885 Brzostowo /Burzyn/  
3331Jankowska Józefa z d. Dąbrowska *około 1879 Brzostowo †  
3332Jankowska Julianna z d. Chrostowska *27-03-1895 Biodry †04-02-1993  
3333Jankowska Marianna z d. Sobolewska *około 1896 Mścichy †11-12-1930  
3334Jankowska Marianna z d. Karaś *około 1897 Załuski †  
3335Jankowska Stanisława z d. Łojewska *około 1883 Łoje Awissa †  
3336Jankowska Stanisława z d. Brzostowska *około 1893 Nadbory †  
3337Jankowska Stefania z d. Poniatowska *około 1886 Szymany †  
3338Jankowska Tekla z d. Gosiewska *około 1875 Karwowo-Polki †  
3339Jankowska Waleria z d. Polińska *około 1876 Nadbory †  
3340Jankowska Waleria z d. Chrostowska *około 1883 Nadbory †  
3341Jankowska Zofia z d. Żobińska *około 1898 Kurki †  
3342Jankowska Zofia z d. Zalewska *14-02-1898 Jaki †  
3343Jankowski Aleksander *około 1889 Brzostowo †  
3344Jankowski Bolesław *około 1894 Żebry †  
3345Jankowski Franciszek *około 1890 Święcienin †  
3346Jankowski Franciszek *około 1879 Grabowo †  
3347Jankowski Józef *około 1899 Żebry †  
3348Jankowski Józef *około 1894 Brzostowo †  
3349Jankowski Józef *około 1885 Brzostowo †  
3350Jankowski Kazimierz *około 1892 Wierzbowo †  
3351Jankowski Konstanty *około 1878 Kramarzewo †po 15-09-1932  
3352Jankowski Ludwik *około 1882 Brzostowo †  
3353Jankowski Romuald *05-11-1892 †15-03-1988 Żebry /Wąsosz/  
3354Jankowski Seweryn *około 1895 Szymany †  
3355Jankowski Stanisław *około 1876 Brzostowo †12-07-1914 Brzostowo /Burzyn/  
3356Jankowski Wacław Bolesław *około 1878 Jankowo-Młodzianowo †  
3357Jankowski Władysław *około 1883 Andrychy †  
3358Jankowski Władysław *30-10-1891 Mścichy †  
3359Janowska Natalia z d. Mazurska *około 1881 Siestrzanki †  
3360Janowska Stanisława z d. Dąbrowska *około 1891 Brychy †  
3361Janowska Wiktoria z d. Bronowicz *około 1876 Drozdowo †  
3362Janowski Hipolit *około 1894 Mocarze †  
3363Janowski Konstanty *około 1898 Smolniki †   
3364Janowski Stanisław *około 1880 Siestrzanki †   
3365Janowski Wiktor *około 1884 Siestrzanki †  
3366Januszewska Anastazja z d. Domeło *14-04-1895 Załuski †03-01-1988 Komosewo /Wąsosz/  
3367Januszewska Julianna z d. Sulimowicz *23-03-1878 Wąsosz †12-03-1955 Komosewo /Wąsosz/  
3368Januszewska Rozalia z d. Sznajder *około 1886 Białaszewo †po 06-04-1953  
3369Januszewski Aleksander *około 1883 Szczuczyn †06-04-1953 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3370Januszewski Józef *około 1876 Dołęgi †22-06-1931 Wąsosz  
3371Januszewski Stanisław *około 1898 Wąsosz †przed 03-01-1988  
3372Jarmutowska Stanisława z d. Mikucka *około 1875 †po 24-01-1928  
3373Jarnusiewicz Paulina z d. Kaczyńska *około 1878 Męczki †  
3374Jarosińska Marianna z d. Gromadzka *około 1895 Kucze Wielkie †  
3375Jarosiński Adam *około 1889 Piątnica †  
3376Jarosiński Kazimierz *około 1891 Piątnica †  
3377Jarosz Franciszek *około 1898 Radziłów †  
3378Jarząbek Antoni *około 1881 Załuski †po 28-01-1942  
3379Jarząbek Jadwiga Katarzyna *17-08-1893 Niedźwiadna †15-03-1984 Niedźwiadna  
3380Jarząbek Józef *około 1888 Modzele †  
3381Jarząbek Władysława z d. Chrapowicka *około 1887 Żebry †  
3382Jarząbek Zofia z d. Gryszkiewicz *około 1883 Załuski †po 28-01-1942  
3383Jasińska Anna z d. Szczesik *około 1883 Niedźwiedzkie †  
3384Jasińska Franciszka z d. Chrapowicz *około 1884 Kramarzewo †po 14-08-1945  
3385Jasiński Antoni *07-02-1894 Radziłów †17-04-1957 Czerwonki /Wąsosz/  
3386Jasiński Jan *około 1878 Kuligi †  
3387Jasiński Jan *około 1896 Radziłów †  
3388Jasiński Piotr *około 1876 Radziłów †21-12-1934 Kramarzewo  
3389Jaskowska Bronisława z d. Łojewska *około 1898 Łoje Awissa †  
3390Jaskowski Aleksander *około 1892 Boczki †  
3391Jaskowski Marcin *13-03-1883 †26-12-1966 Klimaszewnica  
3392Jaskółka Antonina z d. Zielińska *około 1875 Zalesie †18-01-1929 Słucz /Słucz/  
3393Jastrzębska Irena Maria z d. Majewska *13-01-1894 Szczuczyn †27-11-1971 Warszawa  
3394Jastrzębska Rozalia z d. Olszewska *około 1878 Białaszewo †po 29-09-1940  
3395Jastrzębski Wacław *10-10-1886 Łyczkowo pow. Lida †  
3396Jaśkowska Anna z d. Sypytkowska *1886 Grozimy †21-01-1965 Modzele /Wąsosz/  
3397Jaśkowska Barbara *24-03-1884 Wąsosz †06-01-1900 Wąsosz /Wąsosz/  
3398Jaśkowska Franciszka Bolesława z d. Jurska *około 1894 Czachy †  
3399Jaśkowska Jadwiga z d. Perkowska *około 1895 Milewo †  
3400Jaśkowska Paulina *22-03-1886 Wąsosz †  
3401Jaśkowska Waleria z d. Dobrzycka *02-05-1896 Rosochate †12-06-1969 Możdżenie /Wąsosz/  
3402Jaśkowski Franciszek *01-08-1899 Modzele †07-11-1950 Modzele  
3403Jaśkowski Hilary Paweł *14-01-1896 Wąsosz †21-01-1961 Wąsosz /Wąsosz/  
3404Jaśkowski Jakub *około 1897 Boczki †  
3405Jaśkowski Jan *26-12-1893 Modzele †01-06-1969 Możdżenie  
3406Jaśkowski Kazimierz *około 1889 Danówek †  
3407Jaśkowski Walery *15-12-1898 Klimaszewnica †14-09-1977 Klimaszewnica  
3408Jaśkowski Wojciech Łukasz *19-10-1880 Wąsosz †30-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/  
3409Jaworowska Aleksandra z d. Walendzik *01-04-1897 Bzury †przed 01-1928  
3410Jaworowska Helena z d. Szymanowska *około 1894 Surały †  
3411Jaworowska Marianna z d. Milewska *około 1893 Niećkowo †  
3412Jaworowska Stanisława Feliksa z d. Ramotowska *około 1893 Obrytki par. Przytuły (Romany) †przed 01-1925  
3413Jaworowski Bronisław Leonard *około 1877 Wólka Piotrowska †  
3414Jaworowski Feliks *około 1897 Pomiany †  
3415Jaworowski Marcel Mateusz *około 1883 Wólka Piotrowska †  
3416Jaworowski Piotr *około 1897 Popowo †01-01-1962 Popowo  
3417Jaworska Alberta z d. Sulewska *24-09-1899 Borawskie †  
3418Jaworska Helena z d. Jamiłajtys *1892 Barany †  
3419Jaworska Marianna z d. Mroczkowska *1878 Borawskie †po 19-07-1950   
3420Jaworski Józef *1877 Szczuczyn †19-07-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/   
3421Jaworski Kajetan *około 1890 Chojnowo †  
3422Jaworski Stanisław *27-11-1897 Augustowo †  
3423Jentoch Marcjan *około 1887 Glinki †  
3424Jentoch Michalina z d. Laszczkowska *10-11-1888 Ławsk †  
3425Jeziewska Joanna z d. Wędrzycka *20-08-1882 Kędziorowo †  
3426Jeżewska Janina z d. Wędrzycka *około 1884 Kędziorowo †14-08-1937 Kędziorowo /Wąsosz/  
3427Jeżewska Weronika z d. Sztachelska *około 1876 Skaje †  
3428Jeżewska Władysława z d. Sarnacka *18-03-1893 Ławsk †27-07-1981 Ławsk /Wąsosz/  
3429Jeżewska Władysława z d. Godlewska *około 1875 Karwowo †  
3430Jeżewski Jan Stanisław *około 1893 Romany †   
3431Jeżewski Władysław *15-01-1893 Kędziorowo †od 21-11-1939 do 27-07-1981  
3432Jędruszkiewicz Feliksa z d. Iwanowska *około 1878 Przytuły †   
3433Jószkowska Józefa z d. Zawadzka *około 1876 Wąsosz †po 24-09-1941  
3434Jóźwik Helena Eleonora z d. Szymanowska *około 1890 Wólka †  
3435Jóźwik Kazimierz *około 1893 Skaje †  
3436Jóźwik Piotr *17-01-1896 Skaje †po 03-10-1945  
3437Jóźwik Rozalia *01-09-1887 Skaje †  
3438Julecka Marianna z d. Wiktorowicz *około 1877 Wąsosz †15-01-1947 Wąsosz  
3439Jurczyk Franciszek *około 1875 Prusy †  
3440Jurczyk Franciszka z d. Okulewicz *około 1875 Niedźwiadna †  
3441Jurczykowska Antonina z d. Jarząbek *około 1894 Niedźwiadna †  
3442Jurczykowska Józefa z d. Jarząbek *około 1878 Załuski †  
3443Jurczykowska Marianna z d. Lichota *około 1886 †po 07-12-1951  
3444Jurczykowska Władysława z d. Domusiewicz *27-01-1893 Zakrzewo †  
3445Jurczykowski Dominik *około 1884 Załuski †07-12-1951 Wąsosz /Wąsosz/  
3446Jurczykowski Jan *15-03-1899 Załuski †  
3447Jurczykowski Zygmunt *około 1886 Kędziorowo †11-02-1941 Kędziorowo  
3448Jurkowska Antonina z d. Gardocka *około 1890 Boczki †19-03-1939 Czerwonki  
3449Jurkowska Marianna z d. Skrzeczkowska *około 1875 Okrasin †  
3450Jurkowski Józef *około 1893 Czerwonki †09-01-1896 Czerwonki /Wąsosz/  
3451Jurkowski Władysław *14-10-1887 Czerwonki †przed 26-02-1930  
3452Jurska Anna z d. Łojewska *1881 Łoje Awissa †  
3453Jurska Bolesława z d. Obrycka *około 1891 † Olszewek  
3454Jurska Bronisława z d. Mocarska *około 1883 Pluty †  
3455Jurska Michalina z d. Walewska *około 1883 Witynie †  
3456Jurska Paulina z d. Rogowska *08-10-1890 Pluty †09-12-1968 Białaszewo  
3457Jurska Stanisława z d. Balejko *około 1897 Kajetanowo †10-05-1923  
3458Jurska Waleria z d. Witkowska *około 1881 Dzierzbia †po 17-07-1926  
3459Jurska Zofia z d. Dąbrowska *około 1897 Koniecki par. Wizna †31-12-1929 Mikuty /Słucz/  
3460Jurski Aleksander *około 1878 Czachy †  
3461Jurski Andrzej *około 1882 Czachy †  
3462Jurski Bronisław *27-01-1899 Kucze Wielkie †  
3463Jurski Jan *około 1875 Jurzec Pański †od 20-05-1917 do 27-05-1918  
3464Jurski Jan *około 1897 Konopki Chude †po 11-08-1928  
3465Jurski Jan *07-04-1896 Czachy †  
3466Jurski Jan *26-12-1894 Kucze Wielkie †  
3467Jurski Jan *około 1891 Czachy †  
3468Jurski Piotr *około 1879 Jurzec Szlachecki †  
3469Jurski Szymon *08-10-1887 Czachy †23-03-1958 Białaszewo  
3470Just Aleksander *około 1881 Jednaczewo †  
3471Just Antoni *około 1886 Chmielewo †  
3472Just Paulina z d. Bielaszczyk *około 1894 Dzierzbia †  
3473Just Stanisław *około 1899 Wierzbowo †po 27-01-1942  
3474Kaca Salomea z d. Gawryś *17-11-1883 †02-06-1958 Białaszewo  
3475Kackieło Aleksandra z d. Masłowska *około 1898 Sośnia †po 08-08-1945  
3476Kacperska Franciszka z d. Sobocińska *około 1887 Szczuczyn †  
3477Kacperska Helena z d. Raciborska *około 1886 Żebry †14-02-1957 Żebry /Wąsosz/  
3478Kacperska Julianna z d. Rydzewska *około 1881 Zaborowo †po 19-01-1937   
3479Kacperska Julianna z d. Sulewska *około 1884 Zaborowo †po 04-05-1936   
3480Kacperska Kamila z d. Bielawska *około 1889 Przytuły †  
3481Kacperska Ludwika z d. Bielawska *około 1882 Przytuły †  
3482Kacperska Marianna z d. Lipska *08-09-1886 Mścichy †04-12-1963 Zaborowo /Wąsosz/  
3483Kacperska Stanisława z d. Gołębiewska *około 1887 Chrzanowo †29-05-1925  
3484Kacperski Franciszek *1882 Mocarze †  
3485Kacperski Jan *około 06-1881 Bagienice †27-12-1882 Bagienice /Wąsosz/   
3486Kacperski Jan *1886 Mocarze †  
3487Kacperski Jan *1885 Radziłów †  
3488Kacperski Józef *13-03-1884 Zaborowo †18-06-1957 Zaborowo /Wąsosz/  
3489Kacperski Józef *około 1886 Radziłów †05-01-1946 Żebry  
3490Kacperski Stanisław *05-10-1884 Bagienice †04-05-1936 Bagienice   
3491Kacperski Stanisław *1884 Mocarze †  
3492Kacperski Władysław Albin *około 1879 Bagienice †przed 19-01-1937   
3493Kacprowska Aleksandra z d. Sieczkowska *13-09-1899 Kędziorowo †16-04-1982 /Wąsosz/  
3494Kacprowska Antonina z d. Kiełczewska *około 1876 Wąsosz †przed 10-1908  
3495Kacprowska Franciszka *03-10-1879 Wąsosz †01-04-1966 Komosewo /Wąsosz/  
3496Kacprowska Józefa z d. Wiśniewska v. Glińska *około 1888 Nadbory †  
3497Kacprowska Marianna z d. Gruźwal *około 1898 Wierzbowo †przed 05-1929  
3498Kacprowski Aleksander *04-07-1895 Wąsosz †  
3499Kacprowski Antoni *około 1875 Wąsosz †15-02-1941 Wąsosz  
3500Kacprowski Bolesław *około 1888 Wąsosz †  
3501Kacprowski Feliks *12-10-1894 †26-11-1983 Wąsosz /Wąsosz/  
3502Kacprowski Julian *około 1875 Wąsosz †22-08-1877 Wąsosz  
3503Kaczorowska Sabina z d. Karwowska *około 1895 Chyliny †  
3504Kaczorowski Franciszek *około 1890 Zambrów †  
3505Kaczyńska Anna z d. Sawicka *około 1876 Skaje †06-02-1950 /Szczuczyn/  
3506Kaczyńska Anna z d. Zajkowska *około 1896 Szczuczyn †  
3507Kaczyńska Bronisława z d. Łempicka *02-11-1898 Świdry †   
3508Kaczyńska Joanna (Janina) z d. Łempicka *13-04-1896 Bagienice †17-03-1950 Bagienice   
3509Kaczyńska Józefa z d. Jurczykowska *około 1891 Andrychy †po 28-09-1943  
3510Kaczyńska Kornela z d. Ostrowska *około 1875 Kownatki †  
3511Kaczyńska Marianna z d. Chrostowska *około 1898 Providence, RI †01-09-1920 Kąty /Burzyn/  
3512Kaczyńska Marianna z d. Rogowska *około 1877 Modzele †  
3513Kaczyńska Stanisława z d. Maszczyk *około 1892 Rutkowskie †po 24-01-1944  
3514Kaczyńska Teofila z d. Mocarska *około 1883 Kąty †  
3515Kaczyński Aleksander *1887 Kąty †  
3516Kaczyński Antoni *około 1876 Wypychy †  
3517Kaczyński Bolesław *około 1888 Męczki †08-11-1898 Męczki /Wizna/  
3518Kaczyński Franciszek *około 1893 Pluty †po 24-01-1944  
3519Kaczyński Franciszek *około 1877 Popowo †  
3520Kaczyński Jan *około 1894 Kąty †24-03-1983 Kąty  
3521Kaczyński Józef *około 1898 Kąty †   
3522Kaczyński Konstanty *około 1896 Mścichy †po 28-09-1943  
3523Kaczyński Stanisław *1898 Męczki †10-10-1968 Bagienice /Wąsosz/   
3524Kaczyński Władysław *około 1893 Folwark Gubernia †  
3525Kadłubowska Bronisława z d. Kondracka *około 1886 Drozdowo †przed 10-10-1945  
3526Kadłubowska Helena z d. Zyskowska *około 1890 Grabowskie †22-10-1927 Słucz /Słucz/  
3527Kadłubowska Józefa z d. Łuniewska *około 1894 Brychy †19-08-1927 Brychy /Przytuły/  
3528Kadłubowska Marianna z d. Milewska *około 1879 Bzury †  
3529Kadłubowska Władysława z d. Leszczewska *około 1876 Kucze Małe †  
3530Kadłubowski Adolf *około 1882 Bzury †  
3531Kadłubowski Aleksander *około 1882 Ławsk †09-11-1887 Obrytki  
3532Kadłubowski Aleksander *02-07-1893 Słucz †  
3533Kadłubowski Marceli *18-10-1899 Zakrzewo †14-06-1984 Zakrzewo  
3534Kadłubowski Romuald *około 1896 Słucz †  
3535Kadłubowski Stanisław *16-01-1888 Szczuczyn †przed 10-10-1945  
3536Kadłubowski Stanisław *27-09-1877 Bzury †  
3537Kadłubowski Zygmunt *około 1896 Słucz †  
3538Kadyszewska Marianna *1884 Niećkowo †24-11-1957 Niećkowo /Wąsosz/  
3539Kadyszewska Władysława z d. Lipińska *około 1886 Mocarze †  
3540Kadyszewski Józef *około 1879 Okrasin †  
3541Kalankiewicz Kamilla z d. Rogińska *około 1882 Białogrądy †  
3542Kalcicki Andrzej *około 1899 Kosówka †  
3543Kaleczyńska Bronisława z d. Biernacka *około 1883 Dybła †  
3544Kaleczyński Jan *około 1886 Warszawa †  
3545Kalinowska Aleksandra z d. Zakrzewska *około 1877 Załuski †po 16-02-1920  
3546Kalinowska Aleksandra z d. Budzińska *około 1882 Radziłów †  
3547Kalinowska Anastazja z d. Skrodzka *27-02-1875 Wąsosz †06-11-1960 Wąsosz /Wąsosz/  
3548Kalinowska Anna z d. Zalc *około 1882 Szczuczyn †przed 23-07-1953  
3549Kalinowska Antonina z d. Drobińska *20-12-1890 Świdry †21-11-1967 Sztum /Wąsosz/  
3550Kalinowska Antonina z d. Wiśniewska *około 1875 Szwelczyn †po 01-06-1933  
3551Kalinowska Antonina *22-11-1887 Jambrzyki †  
3552Kalinowska Bronisława z d. Suszyńska *około 1890 Jedwabne †07-01-1972 Jedwabne  
3553Kalinowska Bronisława *około 1885 Niećkowo †11-08-1890 Niećkowo /Wąsosz/  
3554Kalinowska Bronisława z d. Niećkowska *12-06-1881 Mocarze †  
3555Kalinowska Bronisława z d. Gurzęda *około 1894 Siestrzanki †   
3556Kalinowska Eleonora z d. Rawa *około 1876 Bagienice †po 03-08-1953   
3557Kalinowska Franciszka *22-11-1879 Niedźwiadna †20-02-1956 Jambrzyki /Szczuczyn/  
3558Kalinowska Franciszka z d. Tarasiewicz *około 1889 Kędziorowo †przed 28-11-1957  
3559Kalinowska Franciszka *około 1875 Dołęgi †01-01-1895 Dołęgi /Wąsosz/  
3560Kalinowska Genowefa z d. Grudzińska *około 1888 Ciemianka †03-02-1924 Bzury  
3561Kalinowska Genowefa z d. Olsztyńska *około 1899 Dołęgi †  
3562Kalinowska Joanna z d. Albrecht *18-08-1895 Kędziorowo †24-08-1960 Niećkowo /Wąsosz/  
3563Kalinowska Józefa z d. Drobińska *około 1876 Grabowskie †  
3564Kalinowska Katarzyna z d. Dąbrowska *około 1875 †po 24-01-1922  
3565Kalinowska Konstancja *11-04-1888 Konopki par. Radziłów †  
3566Kalinowska Leokadia z d. Chalamońska *około 1884 Załuski †  
3567Kalinowska Marianna z d. Zielińska *01-10-1878 Wąsosz †29-04-1974 Komosewo /Wąsosz/  
3568Kalinowska Paulina z d. Dąbrowska *około 1880 †po 27-06-1952  
3569Kalinowska Sabina z d. Pruszko *około 1887 Chyliny †  
3570Kalinowska Scholastyka z d. Moczydłowska *około 1875 Wąsosz †  
3571Kalinowska Stanisława z d. Benedyczek *13-09-1880 Ławsk †27-06-1972 Ławsk /Wąsosz/  
3572Kalinowska Stanisława z d. Olsztyńska *około 1893 Dołęgi †  
3573Kalinowska Stefania z d. Werno *około 1881 Klimaszewnica †od 11-02-1931 do 10-01-1941  
3574Kalinowska Tekla z d. Kiźling *około 1880 Załuski †  
3575Kalinowska Teofila z d. Kuć *około 1875 Sambory †  
3576Kalinowska Waleria z d. Kisielewska *08-12-1887 Zakrzewo †30-12-1929 Zakrzewo /Słucz/  
3577Kalinowska Wanda z d. Borowska *około 1893 Siestrzanki †  
3578Kalinowska Władysława *około 1885 Niedźwiadna †  
3579Kalinowski Aleksander *około 1877 Wąsosz †10-10-1881 Wąsosz  
3580Kalinowski Aleksander *10-05-1890 Dołęgi †  
3581Kalinowski Antoni *około 1899 Jambrzyki †  
3582Kalinowski Franciszek *25-10-1883 Grędy †27-09-1970 Grędy /Wąsosz/  
3583Kalinowski Franciszek *28-01-1888 Niećkowo †14-05-1970 Niećkowo /Wąsosz/  
3584Kalinowski Franciszek *około 1883 Ławsk †od 15-11-1932 do 27-06-1972  
3585Kalinowski Franciszek *około 1878 Borawskie †15-11-1918 Barwiki   
3586Kalinowski Franciszek *około 1894 Mocarze †   
3587Kalinowski Jan *15-07-1899 Wąsosz †po 21-03-1983  
3588Kalinowski Jan *08-04-1892 Jambrzyki †28-11-1961 Wojsławy /Wąsosz/  
3589Kalinowski Jan *około 1886 Kokoszki †  
3590Kalinowski Józef *około 1887 Dołęgi †  
3591Kalinowski Józef *około 1894 Witynie †  
3592Kalinowski Józef *około 1887 Mocarze †  
3593Kalinowski Józef *13-07-1891 Konopki par. Radziłów †  
3594Kalinowski Józef *około 1898 Dołęgi †  
3595Kalinowski Leon *około 1889 Folwark Gubernia †  
3596Kalinowski Seweryn *04-01-1883 Niedźwiadna †28-11-1957 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3597Kalinowski Stanisław *19-02-1888 Bzury †przed 05-1953   
3598Kalinowski Stanisław *około 1878 Jambrzyki †  
3599Kalinowski Stanisław *około 1882 Mocarze †  
3600Kalinowski Wacław *28-09-1877 Szczuczyn †27-06-1952 Szczuczyn /Szczuczyn/  
3601Kalinowski Walery *27-11-1887 Mocarze †  
3602Kalinowski Wawrzyniec *27-11-1885 Ławsk †po 30-12-1929  
3603Kalinowski Wiktor *około 1875 Jambrzyki †  
3604Kalinowski Władysław *około 1882 Jambrzyki †przed 20-02-1956  
3605Kalinowski Władysław *04-09-1887 Szczuczyn †1890  
3606Kalinowski Władysław *około 1882 Konopki †13-12-1884 Konopki par. Radziłów /Radziłów/  
3607Kalinowski Władysław Józef *04-02-1896 Konopki par. Radziłów †  
3608Kaliszewska Apolonia z d. Czerkies *10-02-1888 Wąsosz †07-06-1973 Wąsosz /Wąsosz/  
3609Kaliszewska Jadwiga z d. Kin *około 1895 Wąsosz †po 07-09-1949  
3610Kaliszewska Marianna *30-11-1882 Szwelczyn †  
3611Kaliszewski Bolesław *około 1892 Gosie Sokola Łąka †20-07-1960 Grajewo /Wąsosz/  
3612Kalwejt Marianna z d. Mroczkowska *około 1885 Milewo par. Niedźwiadna †  
3613Kalwejt Wojciech *około 1879 Okurowo †  
3614Kamalska Bronisława z d. Gołębiewska *około 1886 Przytuły †po 19-11-1932  
3615Kamalska Władysława z d. Jankiewicz *około 1899 †   
3616Kamalski Józef *około 1894 †   
3617Kamińska Adela *16-07-1898 Srebrowo †  
3618Kamińska Anna z d. Duńkowska *18-09-1888 Ławsk †03-02-1980 Żebry /Wąsosz/  
3619Kamińska Anna *13-10-1885 Radziłów †  
3620Kamińska Antonina z d. Chodnicka *11-06-1884 Wąsosz †02-12-1958 Wąsosz /Wąsosz/  
3621Kamińska Eugenia z d. Ramotowska *około 1898 Borawskie †przed 12-1922  
3622Kamińska Feliksa z d. Płochocka *około 1881 Obrytki †po 17-02-1919  
3623Kamińska Franciszka z d. Witkowska *10-07-1890 Wiązownica †po 28-09-1943  
3624Kamińska Franciszka z d. Polkowska *około 1897 Szyjki †  
3625Kamińska Helena z d. Rutkowska *1886 Kossaki †1985 Wizna /Wizna/   
3626Kamińska Helena z d. Zalewska *około 1899 Święcienin †  
3627Kamińska Janina z d. Wróblewska *02-09-1899 Olita †  
3628Kamińska Józefa z d. Płońska *około 1888 Wąsosz †przed 12-1912  
3629Kamińska Józefa z d. Kozłowska *08-12-1877 Sieburczyn †   
3630Kamińska Julianna z d. Konopka *około 1886 Łoje Awissa †  
3631Kamińska Kamila z d. Kossakowska *około 1889 Bartki †29-06-1911 Bartki  
3632Kamińska Konstancja z d. Szabelska *około 1896 Radziłów †  
3633Kamińska Marianna *17-01-1884 Wierciszewo †  
3634Kamińska Marianna z d. Mocarska *około 1876 Rutkowskie †  
3635Kamińska Michalina z d. Olszewska *około 1882 †po 23-02-1927  
3636Kamińska Stanisława z d. Klimaszewska *23-06-1877 Klimaszewnica †31-12-1953 Klimaszewnica  
3637Kamińska Stanisława *10-05-1890 Wąsosz †  
3638Kamińska Stanisława z d. Sikorska *około 1878 Srebrowo †  
3639Kamińska Stefania z d. Czarnecka *około 1881 Siekierki †   
3640Kamińska Weronika z d. Maciorowska *około 1881 †  
3641Kamińska Władysława z d. Włodkowska *około 1885 Dybła †  
3642Kamińska Władysława z d. Zyskowska *około 1882 Rakowo †  
3643Kamińska Zofia z d. Zając (Orłowska) *około 1891 †po 24-10-1944  
3644Kamiński Adam *około 1894 Radziłów †  
3645Kamiński Adolf *około 1880 Koniecki par. Wizna †  
3646Kamiński Aleksander *około 1893 Grajewo †  
3647Kamiński Aleksander *17-12-1875 Sieburczyn †   
3648Kamiński Aleksander *27-02-1879 Kucze Małe †   
3649Kamiński Antoni *1882 Kotowo Plac †1885 Kotowo Plac /Jedwabne/  
3650Kamiński Antoni *20-06-1897 Bożejewo †  
3651Kamiński Antoni *05-07-1899 Koniecki par. Wizna †  
3652Kamiński Antoni *11-01-1886 Wierciszewo †  
3653Kamiński Antoni *1899 Ciemianka †  
3654Kamiński Bolesław *około 1880 †14-07-1892 Sieburczyn /Burzyn/   
3655Kamiński Czesław *około 1898 Przytuły †  
3656Kamiński Franciszek *około 1875 Sieburczyn †02-10-1878 Sieburczyn   
3657Kamiński Jan *około 1896 Jedwabne †25-07-1902 Jedwabne /Jedwabne/  
3658Kamiński Jan *14-07-1897 Koniecki par. Wizna †10-11-1898 Koniecki par. Wizna /Wizna/  
3659Kamiński Jan *około 1881 Wąsosz †  
3660Kamiński Jan *około 1884 Koniecki par. Wizna †  
3661Kamiński Jan *06-04-1887 Wierciszewo †  
3662Kamiński Józef *około 1875 Wąsosz †od 28-12-1935 do 02-12-1958  
3663Kamiński Józef *23-09-1895 Chrzanowo-Cyprki †po 28-09-1943  
3664Kamiński Józef *04-02-1889 Sieburczyn † Burzyn   
3665Kamiński Konstanty *06-04-1882 Sieburczyn †01-04-1887 Sieburczyn /Burzyn/   
3666Kamiński Konstanty *około 1878 †  
3667Kamiński Mateusz *około 1875 Pawełki †  
3668Kamiński Stanisław *15-08-1899 Wierciszewo †28-07-1989 Wierciszewo  
3669Kamiński Stanisław *około 1881 Żebry †10-07-1946 Żebry  
3670Kamiński Stanisław *około 1899 Chrzanowo †24-10-1944 Chrzanowo /Przytuły/  
3671Kamiński Stanisław *około 1876 Świdry †  
3672Kamiński Stanisław *około 1887 Nadbory †  
3673Kamiński Władysław *około 1897 Brzozowa Wólka †05-01-1979 Brzozowa Wólka   
3674Kamionowska Marianna z d. Kozikowska *około 1895 Karwowo †  
3675Kamionowska Władysława z d. Brzostowska *około 1898 Witynie †15-05-1926 Witynie /Jedwabne/  
3676Kamionowski Józef *około 1897 Karwowo †  
3677Kania Aleksandra z d. Adasiewicz *około 1879 Osowiec †  
3678Kania Juliana z d. Kotyńska *około 1881 Przechody †po 31-01-1921  
3679Kania Kazimierz *około 1877 Przechody †po 31-01-1921  
3680Kania Stanisław *około 1881 Przechody †  
3681Kanicka Anna z d. Rakowska *około 1888 Wilamowo †  
3682Kanicka Dominika z d. Ruszczyk *około 1887 Ignacewo †19-01-1918 Wilamowo  
3683Kanicka Jadwiga Franciszka z d. Kadłubowska *19-06-1899 Słucz †  
3684Kanicka Józefa z d. Balewska *23-12-1897 Czaple †  
3685Kanicka Marianna z d. Bednarska *około 1882 Wilamowo †  
3686Kanicka Wiktoria z d. Sakowska *1880 Orlikowo †po 03-02-1925  
3687Kanicki Feliks *24-08-1878 Wilamowo †  
3688Kanicki Jan Stanisław *około 1887 Wilamowo †  
3689Kanicki Stefan *1899 Wilamowo †  
3690Kanicki Tadeusz *09-01-1897 Wilamowo †  
3691Kanicki Władysław *około 1881 Wilamowo †  
3692Kapelewska Adela z d. Ramotowska *około 1885 Męczki †  
3693Kapelewski Antoni *około 1876 Pawełki †  
3694Kapica Piotr *około 1877 Znoski †  
3695Kapica Stanisława z d. Mocarska *23-11-1889 Mocarze †  
3696Kaplewicz Katarzyna z d. Piotrowska *1886 Ruś †  
3697Kaplewicz Władysław *około 1880 Srebrowo †  
3698Karaszkiewicz Anna z d. Niedźwiedzka *około 1875 Niedźwiedzkie †  
3699Karaszkiewicz Bolesław *około 1888 †  
3700Karaszkiewicz Bronisława z d. Gałecka *około 1893 Uścianek †  
3701Karaszkiewicz Ignacy *około 1879 Libertów par. Stanisławów †  
3702Karaś Aleksandra z d. Grzymkowska *około 1875 Wąsosz †09-09-1927 Wąsosz  
3703Karaś Anna *około 1882 Wąsosz †21-01-1947 Wąsosz  
3704Karaś Józef *około 1876 †po 16-02-1931  
3705Karaś Rozalia z d. Zambrowska *około 1875 Jadłówek †po 25-01-1921  
3706Karaś Stanisława z d. Karwowska *1878 Klimaszewnica †21-02-1946 Klimaszewnica  
3707Karaś Wiktoria z d. Kosobudzka *około 1878 Grajewo †po 16-02-1931  
3708Karczewska Anna *około 1875 Wąsosz †17-05-1878 Wąsosz  
3709Karczewska Franciszka z d. Rydzewska *około 1880 Chełchy †12-10-1908 Romany  
3710Karczewska Józefa z d. Perkowska *około 1888 Bagienice †  
3711Karczewska Józefa z d. Mieczkowska *około 1888 Bagińskie †  
3712Karczewska Julianna z d. Chrostowska *około 1897 Supy †  
3713Karczewska Leokadia z d. Czerwińska *około 1885 Świdry †przed 05-1915  
3714Karczewska Marcela z d. Banachowska *około 1880 Grabowo †  
3715Karczewski Aleksander *1893 Gardoty †  
3716Karczewski Jan *około 1898 Karwowo-Polki †  
3717Karczmarczyk Aleksander *około 1895 †